Sātana advokāta piezīmes
pesimisms, skepse un infantilitāte
tukša muca 
21.-Mar-2018 04:00 pm
Bet pansoniātam nosaukums RAUDA
Lai nu kāds, bet RAUDA
21.-Mar-2018 03:36 pm - Sevis vērotāja piezīmes.
Visvairāk sevi mīlu tomēr par to, ka sasodīti garšīgi gatavoju ēst. Sev.
21.-Mar-2018 03:19 pm - divas reizes aizmigu šodien darbā
Abas ar seju klavierē. Moš jāguļ nedaudz vairāk!?
21.-Mar-2018 02:06 pm - cariskās grūbas
1) atbilstoši interneta padomiem, grūbas skalo, mērcē, vāra divos ūdeņos (ar lauru lapām), kamēr gatavas.
2) pa to laiku baklažāns ir sagriezts strēmelēs un pamatīgi iesālīts - tā viņam noņem asumu.
3) balažānu (es lieko sāli arī noskaloju) biķi nospiež un kopā ar papriku sagriež gabaliņos pēc gaumes. ar ķiplokspiedi izspiež virsū vairākas daiviņas ar ķiploku un sakapātu čili pāksti bez sēklām. samaisa ar olīveļļu un cep uz platas pannas cepeškrāsnī, beigās uzgrillē.
4) grillējumu sajauc ar grūbām un sauju mazo kaperu, piemaļ melnos piparus un liek sacepuma formā. pārklāj ar fetas vai citu gaišu sieru un cep, kamēr siers pakusis un aprauts.
5) servē ar marinētu gurķi.
21.-Mar-2018 02:07 pm - Sasmējos, dikti mīļi
... tālāk ... )
21.-Mar-2018 01:53 pm - Mārketingu vērotāja piezīmes.
Visu cieņu darboņiem, kuri ņemas ar PTACu, teicami trollē soctīklos:

21.-Mar-2018 08:33 am - Latviskā dzīvesziņa
Ziema vēl nav beigusies, bet cilvēki jau aizgūtnēm dedzina kūlu.
20.-Mar-2018 06:52 pm - Kvartet I
Skatos pārraidi ar Kvartet I
Pārraides vadītājs uzdeva jautājumu - kas jūsos katrā ir pats galvenais? Domāju par sevi, un nevarēju atrast atbildi uz šo jautājumu.
Kā ar jums mani draudziņi, varat nodefinēt, kas jūsos ir galvenais?
20.-Mar-2018 12:48 pm - priecīgs satraukums
pirmo reizi mūžā rīkoju konferenci. šodien cfp deadlains un jau ducis abstraktu iekrituši, visi no augstākā labuma pētniekiem. divi nav pazīstami, bet pēc satura izskatās tāpat labi. šautriņa zaškaļivaet no "vai tas vispār kādu interesē" uz "o, vismaz vienai dienai pietiks" un tuvojas "izdosies nevis vnk. izpildīt kustības, bet radīt vērtīgu forumu koncentrētai zinātniskai apmaiņai". saule ar uzspīdēja!
20.-Mar-2018 10:01 am - Vārdadienu vērotāja piezīmes.
Šodien vārdadienas ir Madēm un Irbēm, kas ir veiksmīgi izspiedušas no kalendāra, manuprāt, ļoti glītu vīriešu vārdu Ruperts. Rupertu Latvijā šobrīd ir tikai divi, no kuriem viens nav vienkārši Ruperts, bet gan Adrians Ruperts. Tā kā, ja meklējat savam bērnam retu, bet izsenis pieņemtu un visnotaļ starptautiski pazīstamu vārdu, šis būs īstais.
19.-Mar-2018 02:03 pm - Sabiedrības attīstības tendenču vērotāja piezīmes.
Nav tā, ka viss ir slikti, vienlaikus ar sarežģītajām diskusijām par ģimenes termina pārskatīšanu mantkārības kontekstā, tiekot strādāts pie likuma izmaiņām, kas paredzēšot, ka visi līķi, kuru īpašnieki savas dzīves laikā nav to strikti nolieguši, kļūst par orgānu donoriem. Lai cik tas dīvaini neizklausītos no pirmā skata, šie abi jautājumi ir cieši saistīti, lietas būtība ir tajā, kam tad īsti pieder dzīves laikā uzkrātais kapitāls pēc īpašnieka nāves, šajā gadījumā līķis - kaut kādiem mantiniekiem vai sabiedrībai kopumā valsts izpausmē. Ja aizdomājas, ir divi principiāli atšķirīgi sabiedrības attīstības ceļi - indivīda dzīves laikā uzkrātais paliek "ģimenes"(lai ko tas tobrīd nozīmētu) vai "sabiedrības"(kādā no tās pārvaldes formām) īpašumā. Ja konsekventi iet vienā vai otrā virzienā, tad arī līķu utilizācijai vajadzētu šim virzienam atbilst - vai nu šī izmantošana ir "ģimenes" rūpe, attiecīgi, "ģimene" šo var izmantot, kā vien vēlas, tajā skaitā notirgojot orgānos, lopbarībai vai kādiem zinātniskiem eksperimentiem, vai nu šīs ar īpašnieka nāves iestāšanos pāriet "sabiedrības" īpašumā un tā tālāk uzņemas visu atbildību par tā izmantošanu, ieskaitot uzglabāšanas, pārvadāšanas un apbedīšanas izdevumus, ja tādi nepieciešami.

Jā, labi apzinos, ka tā ir tāda teorētiska spriedelēšana, būt konsekventiem nav cilvēku iedabā un, būsim reāli, nekad nebūs :)
19.-Mar-2018 12:57 pm - Oh, the irony
Ugundzēsēji šodien štepselēja skritulīšus uz policijas busiņa riteņiem, kas bija novietots tieši pretim ugundzesēju depo garāžas vārtiem. Pavērtiem ar pusizbraukušu ugundzesēju auto.
19.-Mar-2018 12:28 pm - Vēlēšanu vērotāja piezīmes.
Tā ir liela veiksme, vērot Krievijas hanātā notiekošos procesus, esot ļoti tuvu visādās nozīmēs, bet ne tik tuvu, lai konkrētajā vēsturiskajā periodā būtu tajā iekšā. Tas ir kā būvobjektā redzēt kolēģi krītam no sastatnēm. Var jau būt, ka, atšķirībā no neprātīgā kolēģa, esi ķiverē un tev pat ir atsaite, bet stalažas tieši tās pašas, tieši tikpat nestabilas. Skaidrs, ka kolēģim labi nebūs, bet cik ļoti un vai neparaus līdz, skaidrs nav.
19.-Mar-2018 10:43 am
Piektdiena bija vien no retajām dienām kuru varējām pavadīt ar sievu divatā. Tā rezultātā aizgājām pusdienās uz Kalnciema ielas ''Lokālu Veldze'', kas ir kļuvis par mūsu jauno mīļāko rajona krogu. Tur ēdot burgerus un dzerot alu aizrunājāmies par tautas tradīcijām, mitoloģiju un tās attiecībām ar kristietību.
Izsecinājām, ka lieldienas faktiski ir kristietības vismazāk skartie gadskārtu svētki. Pie tam visplašākajos sabiedrības slāņos. Jo ''latvietis parastais'' diez vai lieldienās ies uz baznīcu, bet pie šūpolēm (lai vasarā odi nekož) gan vienmēr stāv rinda.
19.-Mar-2018 10:09 am - Ai Mori
Šodien atklāju sev Ai Mori - krievu dziedātāju, kura par sevi saka "Бард, стихописец, завывун, глас народа. Пою и ехидно улыбаюсь."
Dziesmiņa par Krievijas vēlēšanām.

https://www.youtube.com/channel/UCLiacXxsN8B1zwI3DOISAPA
https://vk.com/aimori
19.-Mar-2018 09:41 am
Cibas visu jomu eksperts atkal runā muļķības - arheoloģijā nenotiekot eksperimenti seno tehnoloģiju izpētē. Notiek gan. Iepazīties ar tēmu var sākt šeit: šī žurnāla publikācijas ir open access, žurnāls iznāk kopš 2004.g. četras reizes gadā, tā kā - lūdzu, materiāla, ko lasīt, ir daudz, uz priekšu.

UPD: Vēl var meklēt literatūru ar The Digital Archaeological Record palīdzību, ierakstot vajadzīgos atslēgvārdus. Protams, pēc tam pašiem jāmeklē, kur atlasīto literatūru iespējams dabūt izlasāmu, jo diemžēl vairums nav open access.

UPD 2: Vēl, protams, mani sajūsmina tēze, ka arheologi neko nepēta un stāsta, ka viss jau ir zināms un izpētīts, jo naudu tāpat varot dabūt. Lol. Ikviens, kuram sanākusi kaut mazākā darīšana ar zinātni un akadēmisko pētniecību, zina, ka ir tieši pretēji: lai dabūtu finansējumu saviem pētījumiem, tev no ādas ārā jālien, pierādot, ka tēma ir nepētīta/par maz pētīta/līdzšinējās interpretācijas ir novecojušas, utt. Citādāk nekādu naudu nedabūsi un varēsi iet pārkvalificēties par taburešu meistaru.
18.-Mar-2018 12:15 pm - lnk fight night no. 6
ar sievu un cepumu vakar aizgāju 1.x mūžā uz pro cīņu sporta pasākumu. kulturāli un interesanti, tikai viss, izņemot cīņas, izskatījās pēc pakaļdarinājuma, iestudējuma. vadītāja balss. gogo dejotājas, pieteikumi, vienaldzīgā publika etc. nebijām uz pirmajām un pēdējām divām cīņām, bet kopumā koncepts šķita 'dažādās valodās runājoši latvieši piekauj ārzemniekus'. pa vidu zutis godājami sadauzīja smirnovu. mma - totāla garlaicība.
17.-Mar-2018 05:30 pm
Vakar, tātad, šitāda te epizode bija. Bija jāaiziet līdz Jiržikbāram mazliet pasocializēties, un tur vienā brīdī piesakās EtF, ka vajag sazvanīties, nu es izeju laukā, apeju ap stūri šķērsieliņā, kur klusāk, stāvu mierīgi, pīpēju, runāju telefonā. Un tad piepeši pa galveno ielu, kaut ko bļaustoties, skrien bars kaut kādu cilvēku, un es tāds stāvu, pīpēju, komentēju telefonā šo faktu, bet pamazām parādās apjausma, ka, ja ticēt kino redzētajam – šitā parasti visi skrien un bļauj tad, ja viņiem seko zombiji vai eiliēni, nu un parādās tāda kā dīvaina sajūta, ka varbūt vispār man arī ir pēdējais brīdis skriet un bļaut, nevis stāvēt un vērot to visu, jo es tak neredzu, kas tur ap stūri notiek! Un kamēr es paspēju šito izdomāt – tajā pat virzienā vēl kaut kāds opaps aizskrien, klusējot gan.

Bet nu neko, noturējos, neaizskrēju, labā sabiedrībā labi iedzert tomēr svarīgāk bija.

Toties ārpusē visu dienu krīt baltie mēsli, kas te notiek?, kad šitas vienreiz beigsies?, tak jau bija pavasari ieslēguši, an nē, huuuujakc!, nnnnnna!, priecīgi, bļaķ, ziemassvētki nāk! Nosodu.
17.-Mar-2018 07:41 am - Filmu vērotāja piezīmes.
Visai reti sanāk iemaldīties kinoteātrī, bet vakar kaut kā sanāca. Var jau būt, ka kaut ko līdz galam neatceros kopš pēdējās apmeklējuma reizes, taču diezgan interesants šķita fakts, ka pēc tā, kad tieku apsveikts ar to, ka esmu izvēlējies apmaksāt legālu kontentu, izrādās, ka legālais kontents pirmās 20 minūtes ir: kaut kādi mazi suņi, kas ir dabas brīnums, tālab jābaro ar kaut kādu speciālu barību; aizdomīga paskata enerģijas dzēriens; Tele2 zicpriekšsēdētājs ar uzrunu tautai; kaut kāds šķebīgs alus; mazi kaķi, kas ir dabas brīnums, tālab jābaro ar to pašu barību, ar kuru jābaro mazie suņi, kuri ir dabas brīnums; populārs latviešu aktieris, kurš tagad strādājot par apsargu trīsriteņu hallē utt. Bija gan arī pāris bezgaumīgu filmu treileri un kaut kādu koncertu reklāmas, kas varētu iederēties pašreklāmas lauciņā, bet visādi citādi sen pār mani nebija gāzusies tāda reklāmu lavīna. Nez vai tuvākajā laikā sadūšošos uz līdzīgu pārdzīvojumu.

Par pašu filmu - viegla komēdija, nebija ne vainas, vairākās vietās teju vai ieķiķinājos un tas tiešām ir ļoti daudz.
16.-Mar-2018 08:31 am
Ofisos joprojām ir saglabājusies tradīcija pasūtīt avīzes, un man ir izveidojusies tradīcijas pārskriet pāri galvenajām tēmām, kamēr krūzē līst kafija. Jāsaka, Dienas Bizness, bet nu jau komplektā ar Dienu, man patīk arvien vairāk. To ka latvieši pēc amerikāņu pavēles ir nogremdējuši godīgu banku biznesu, to joprojām turpina borēt kā skolniekiem rēzrēķinu, bet lai "tauta" točno saprastu, dara to arī karikatūru veidā. Nu un kaut kas ar tiem dziesmu svētkiem nav labi jau kādu laiku.

Bet šodien sarkanās avīzes pirmo lapu rotā onkulis, kas stāsta, ka viņam ir bail no progresivitātes, jeb konkrēti no tā, ka celšot kapitāla pieauguma nodokļus. Nekādu žīdmasonu sazvērestību, čukstu kuluāros vai kā tāda, vienkārši primajā lapā cilvēks sūdzas, kā godīgus no gaisa naudas taisītājus apliks ar lielākiem nodokļiem. Jo mēs taču visi zinām, ka gadījumā ja valstij vajag naudu, ir jāceļ iedzīvotāju ienākuma nodokļi, akcīze un jāklapē ciet treknie mikrouzņēmumi. Mans politiskais nihilisms ir gājis tik tālu, ka es nezinu, ka mums ir finanšu ministrs, bet tagad ir nojausma, taču citās ziņās cirkulēja ziņa, ka finanšu ministrija esot apvainojusies uz Eiropu, jo tā ir izlaidusi ziņojumu, kurā teikts, ka Latvijā joprojām iet smagi ar vienlīdzību, nabadzību, korupciju, un cita starpā kapitāla pieaugumu nodokļi netiekot celti pietiekami strauji. "Let me mansplain this to you", teica finanšu ministrija, jo eiropai, redz, neesot pareizi ekseļi. Nez kur Eiropa ir ņēmusi ciparus saviem ekseļiem, bet dies ar viņu.

Kad kāds no mana paziņu loka šēro Aleksu Džounsu, tā ir viena lieta. Kad kāds sāk šērot mūsu rietumu galvaspilsētas ziņas, jo tie taču ir legit avoti, tas jau ir cits līmenis.
16.-Mar-2018 08:15 am
Un atkal mīnusi, ja? Ok, vismaz ir attaisnojums vēl neatsākt skriešanu, jēj. Uz rīta pusi sapņoju, ka šitā ir pagājusi visa vasara, pienācis oktobris, un es bēdīgi secinu, ka pavasaris vēl nav bijis.
16.-Mar-2018 12:41 am - vēstures mēslaines dārgumi ir neizmērojami
līdzšinējos gadus mans izbrīna avots bija lūdolfa liberta gleznotais k ulmanis kā vekko lettus, kurš viens pats nosita 9 krievus, ar tieši tādu nosaukumu latīniski, bet nē. vienā daces lambergas rakstiņā atrodu, ka 34. gadā kāds hiberts lancingers ir uzgleznojis karognesi hitleru plākšnu bruņās. kkāds inversais porno!
15.-Mar-2018 09:44 pm
Ballīte ar ķīmiju turpinās.
Tātad, situācija līdz šim brīdim: Lielbritānijā vairāki cilvēki saindējušies ar kādu vielu, divi no viņiem joprojām kritiskā stāvoklī slimnīcā, un atklāts, ka šī viela ir kāds no t.s. "Novičokiem". Tie ir PSRS 80. gados izstrādāti neiroparalītiskie aģenti, ar domu pārtrumpot tābrīža NATO spējas atklāt un neitralizēt ķīmiskos ierocus. Faktu, ka šāda programma ir bijusi, apliecina 1) bijušo programmas dalībnieku liecības, un 2) liecībām sekojošās (tajā brīdī jau) Krievijas federācijas apsūdzības pret šiem cilvēkiem par valsts noslēpuma izpaušanu.
Nu, varētu likties, ka Krievija ir iespiesta stūrī. Lietotas tikai šai valstij raksturīgas kaujas vielas, kuras, acīmredzot, izplatītas Krievijas ex-spiega, kurš izrādījies dubultaģents, mājās. Krievijas ziņās viens onkulis īsi pēc pēc notikušā klāstījis, cik bīstami būt tēvzemes nodevējam, un ka tādiem Lielbritānijā nav ko meklēt, jo tur traki daudzi "negadījumi" notiekot... Diezgan skaidrs, kurš ir tā kā atbildīgs par pasākumu, un vienīgais veids, kā tas varētu būt vēl acīmredzamāk, būtu oficiāls Krievijas valdības paziņojums ar aptuveno tekstu "да, мы - а чё, бля?".

Ja vien Krievijai būtu kāds pārliecinošs attaisnojums. Tāds, kas nebūtu pielietots līdzšinējās globālajās epizodēs, kurās visiem bijis skaidrs, ka Krievija ir iesaistīta, bet viņi paši ir atzinušies tikai pēdējā brīdī, vai joprojām tēlotu nezinīšus. Nu, tā, kā šamie izpildījās Krimas pasākumā, vai pēc tam Donbasā... Nu, kaut kas pārliecinošāks par nu jau par firmas zīmi kļuvušais "их там нету"...

Un tā, dāmas un kungi, jūsu uzmanībai tiek piedāvāts jaunais produkts! Divreiz ticamāks, divreiz pārliecinošāks, par 500% vairāk "meiko sensu"! Neviens to negaidīja, bet te nu tas ir!
IHTAMŅETU 2.0, jebšu "Krievijai vai PSRS nekad nav bijusi programma, kuras ietvaros radīts "Novičok" aģents!" Viss līdz šim stāstītais ir muļķības, tīra apmelošana, un viennozīmīgas rusofobijas izpausmes! Nekā tāda nav bijis, tas viss ir izdomāts, fantāzija, murgi, ложь, пиздёжь и провокация! Krievijai - šokējosi nepieņemamas metodes, kā vienlaikus atbrīvoties no nevēlamiem indivīdiem un bīdīt savas ārpolitiskās intereses, nosūtot vēstījumu par savu neapturamo ietekmi pat attālinātās pasaules daļās? Da ko jūs! Nekad nav bijis! Visi kopā - Ih! Tam! Ņet! Ih! Tam! Ņet!
/ lāča solo uz balalaikas.
15.-Mar-2018 06:30 pm - Dažādu grafiku vērotāja piezīmes.
Nezkālab man pašļūca garām nemanīts šis, gan jau bija visās iespējamās ziņās ar dažādu ekspertu dāsniem komentāriem.No šejienes.
15.-Mar-2018 01:09 pm
Te par PC Minefield  ( gan 'police constable' un 'political correctness') dzimtenē.
Te es šad tad ne biju pietiekošs pieklājigs, bet nū: esmu vēcs un nigrs... un tur vairs nedzīvoju.
This page was loaded Mar 21. 2018, 10:20 pm GMT.