Sātana advokāta piezīmes
pesimisms, skepse un infantilitāte
tukša muca 
20.-Sep-2018 04:47 pm
un ko tagad dara jūsu tautastērpi?
20.-Sep-2018 03:01 pm
Stāvam pie stacijas, pīpējam, runājamies kaut ko savā nodabā (angliski). Pienāk kaut kāds random bomzis, apstājas blakus, grib kaut ko teikt, nu skaidrs jau apmēram, ko tieši, gan jau cigareti izdiņģēt. Sekundīti pastāv...

Bm: (čehiski, vilšanās pilnā balsī) Ā, jūs ārzemnieki, ja?
Es: (čehiski) Nu – jā, vispār.
Bm: *noskumst, aiziet*
20.-Sep-2018 11:49 am
Kartupeļu pankūkas gribētos gan
20.-Sep-2018 11:17 am - Latvijas vērotāja piezīmes simtgadei par godu.
Sanāca drusku aizdomāties par savu attieksmi pret neatkarīgu Latvijas valsti. Latvijas valsts pastāvēšanas jēga ir lielākā vai mazākā mērā latviešu pašpārvalde, nekādas citas jēgas Latvijas valstij nav un būt nevar. Ja drusku precizē, var konkrētāk - no Krievijas pilnīgi neatkarīga latviešu pašpārvalde, kas ir pilnīgi pareizi, Krievija latviešiem ir absolūti sveša civilizācija, tikumos un citādi sociālekonomiski viduslaikos iestrēdzis hanāts, ar ko galīgi nav pa ceļam. Tiesa, kādu pamatīgāku laiku ir būts šī hanāta pakļautībā un negatīvais iespaids arvien ir jūtams, taču tas ir pavisam cits stāsts. Tikmēr atkarība no nosacītās "rietumu civilizācijas" ir normāla un saprotama, latviešiem sanāk un patīk būt par tās daļu. gari, neinteresanti )
20.-Sep-2018 09:52 am
Labdien! Meklēju kādu, no kura 29. vai 30. septembrī noīrēt/aizņemties kravas mikroautobusu vai citu piemērotu transportu pārcelšanās darbiem. Jābrauc būs no Rīgas - apmēram 120 km. Var ar šoferi, bet labāk bez, jo tad jāmaksā arī šoferim, hehe, un mūsdienās dzimtenē vēl nemaksā kā Eiropā.

Uzraksti komentāru, atbildēšu ar e-pasta adresi uz tavu cibas e-pastu. Negribu saņemt ziņas no slepenajiem p.
19.-Sep-2018 08:20 pm - Rajona svinību paražu īpatnības
Sanāca pa logu noklausīties sarunu, kuras laikā kāda sieviete instruēja, pēc balss spriežot, mēreni iereibušu vīrieti:

- Не забудь в понедельник напиться!
- А что в понедельник?
- Папа римский приезжает!
19.-Sep-2018 07:39 pm - Craftsman style house
Vai arhitektūrā pastāv tāds termins "amatnieku stila māja" ("The American Craftsman style house")?

Avots: http://www.craftsman-style.info/homes/
Jau iepriekš paldies.
19.-Sep-2018 12:58 pm
Šito te, nevermind me, es tikai atnācu ātri pateikt, ka Kovacs jaunais albums piepeši spotifajā izlikts.

*aktīvi klausās, priecājas*
18.-Sep-2018 07:44 pm
kā angliski pateikt ko līdzīgu "paši pūta, paši dega"?
18.-Sep-2018 02:08 pm
"When Apple licensed Amazon’s patent in September 2000, Apple had a market cap of $8.4 billion and Amazon had one of $13.7 billion. Recently [August 2018 -w], Apple became the first US company to reach $1 trillion—followed soon after by Amazon [September 2018 -w]."
18.-Sep-2018 02:09 pm - austrija
ir kāds labs ieteikums, ko apskatīt no laikmetīgas mākslas vai citu darīt vīnē šo sestdien un svētdienas pirmajā pusē?
18.-Sep-2018 11:34 am - augusts
whisky mist descends on reservoir of beer
here in the belly
daughter, sixteen, dances with wife
to perestroika-era melody
a bonding song
by the Daugava
in the middle of nowhere
Scent of Past rises
with heat
Small kids roll bales of hay
Like I did in similar latitude
along time away
when further out in orbit
see down there - Je cherche la femme
laughter and a lifetime of eternal
swaying feminine understanding
See I am observer with strings attached
or waves... or something like that
while time, beats and thougts are spent
and the bones grow wistfully heavy
in descent

and so on
17.-Sep-2018 09:41 am
Jau kādu laiku tēvs ir pametis gan banku nozari, gan valsts pārvaldi un sācis nodarboties ar to, kas tiešām patīk, proti - tūristu gids Vecrīgā. Lai arī oficiāli vada bezmaksas ekskursijas jeb t.s. ''Free tour'' vienīgie, kas to uztver burtiski ir ārzemju studenti. Parasti visi kaut ko samaksā. Vasarās ikdienas peļņa grozās ap 100 Eur. dienā, bet šīs vasaras rekords ir vairāk kā 200 Eur. dienā. Redzot, kā tēvs stāstot pekstiņus tūristiem, pelna dzīvu naudu arī es esmu dažādu ideju pārņemts. Lai arī mani ik pa laikam mēģina iebīdīt turpat, kaut kā uz klasiska gida lomu īpaši nevelk. Bet domas par kaut ko nopietnāku - par tūrisma firmiņas izveidi gan ir radušās.
17.-Sep-2018 09:46 am - ic3peak
skaidrs, ka viss kavējās un depo atspirdzinājumu klāsts nav audzis ne plašumā, ne labumā. toties nesmirdēja un šķita laba skaņa! vienīgi pat sievai likās par klusu.
pats koncerts bija jauks. tautiska elektroniskā estrādes mūzika mijās ar apcerīgām elēģijām, kas lika sapņot par cionismu un zubrovku ar kokosriekstu pienu. grusnaja suka nospēlēja divreiz, bet neviena netika līdzi ierakstam. pie skatuves uzbudināta sātanistu minoritāte trokšņaini pauda savas emocijas līdzās ierasti pasīvajām masām. uz beigām palika mazāk gaisa.
17.-Sep-2018 09:02 am - Plaša patēriņa preču mārketingu vērotāja piezīmes.
Vakar ienāca prātā iegādāties Windows 10. Šķiet, kas gan mūsdienās varētu būt vienkāršāk, taču izrādījās, ka teju vai viss. Ar lielu interesi uzzinātu, kas ir novedis kompānijas Microsoft mārketologus līdz, piemēram, šādam preču klāstam. Nu, neko, atsvaidzināju zināšanas par to, ar ko atšķiras OEM no retail, tiesa, tajā, ar ko atšķiras Pro no Home, neiedziļinājos, jo paša Microsoft lapā labi var redzēt, ka viņu valodā "Pro" ir "pamuļķis", bet "Pro for" ir "absolūts stulbenis".
17.-Sep-2018 12:02 am - piezīmēšu
BB uzsākusi ūdenspolo treniņus. Tagad sanāk, ka ne- treniņu dienas ir nedēļā tikai divas - piektdiena un svētdiena. Sestdien pēc stundu gara taekwondoo ar riteni izveica centrs - Teika - centrs, vakarā ballīte un gājiens no brāļa mājām uz Andrejsalu un atpakaļ. Es apbrīnoju to kustīgumu un enerģiju. Es galīgi neturu līdzi un dēļ tam mums bieži ir kašķi. Jo esmu slinka un inerta. Fiziskas aktivitātes man besī gandrīz tikpat ļoti kā iepirkšanās, kas savukārt ir BB hobijs. Jāsadzīvo tādiem absolūti dažādiem asinsradiniekiem. Viegli nav. Viņai
16.-Sep-2018 11:34 pm - kkl
Izmantoju beidzot to, ka man ir auto uz laiku, iekrāmēju BB un divas kaimiņienes tajā un aizbraucām uz Daugavas muzeju. Konstatēju, ka ideāla vieta sākumskolas skolēnu ekskursijai vai ģimeniskam piknikam. Ļoti patika.
16.-Sep-2018 04:23 pm
Bet vēl man ļoti gribētos iet sēnēs, un, ja sēņu neatrastos, tad es raudzītos un priecātos par sūnām, ķērpjiem, papardītēm un visādām dzīvām radībām. Un pēc kādām astoņām stundām censtos dabūt laukā no meža Boženku - viņa ir trakākā sēņota šaipus Reinas, goč pendel.
Ogotāja gan es nekad dižā neesmu bijusi. Atmiņā iespiedušās pāris reizes ar amammu mellenēs, gaidot, kad vīri pārnāks mājās ar medījumu (īstu, ne metaforisku). Un vēl bija tā reize ar apapu un amammu izcirtumā, kad gājām uz meža avenēm. Bija nenormāla sutoņa un pilns ar aklajiem dunduriem, bet mūsos bija spīts, arī man, sīcim, ka jālasa, kamēr krīt, jo būs taču aveņu zapte. Iespējams, no tās reizes avenēm tapa arī kāds bidons aveņu vīna, kuru dzēra no špicglāzītēm un kurā man pat atļāva pamērcēt pirksta galu. Salds.
16.-Sep-2018 04:33 pm
Ir zini kā, ka pēdējā laikā kultūras dzīve sanāk samērā intensīva, un par katru apmeklētu konci kaut ko uzrakstīt šķiet lieki, bet tad pienāk vakardiena, Emika visa tāda casual AF atnāk, uzkāpj uz improvizētās CrossClub skatuves un vienkārši izšauj tev smadzenes nahuj uz neatgriešanos. Un tu vienkārši stāvi pašā skatuves priekšā, un saproti, ka viņas balsī varētu klausīties mūžīgi un dienu dienā, saproti, cik ļoti tu mīli viņas trademark sound, uz mirkli pat padomā par to, cik lieliska ideja bija paņemt un viņas sintētikai pievienot actual dzīvu buņģieri, bet kopumā visa pārējā pasaule tupa vairs nepastāv, tikai tu un skaņa. Uz brīdi sūdīgi noregulēts prožektors tevi atgriež atpakaļ uz zemes, ik pēc 2 sekundēm priecīgi iespīdinot acīs, bet to pamana fotogrāfs-filmētājs un aiziet pastāstīt pults cilvēkiem, ka viņiem ahtungs sanācis, prožektors pagriežas augstāk, tu aizej atpakaļ tur, kur pirms tam biji, un atkal pazūdi no pasaules. Papildus iespaidam tu zini, ka tev kabatā, telefonā stāv e-pasts no pagātnes, kuram tu esi izlasījis preview teikumu, bet neesi atvēris izlasīt tālāk, un tu par to vienlaicīgi domā un nedomā, jo ir grūti vispār jebko padomāt, tepat, dažu soļu attālumā Emika atnāk atpakaļ uz skatuves, un saka, ka - atvainojiet, mēs parasti negatavojam encores, tāpēc, ja jums nebūtu iebildumu, mēs vēlreiz varētu nospēlēt Run, un tu paspēj tikai padomāt, ka tieši to tu gribēji palūgt, vēlreiz nospēlēt Run, un atkal pazūdi kaut kur skaņā un balsī uz pāris minūtēm un mūžību vienlaicīgi.

Uhti. Uh.
16.-Sep-2018 10:37 am - visu tautu folkloristi, šovakar uz klubu depo!
vakar publicēts jaunais klips dziesmai par krievu pasakām

14.-Sep-2018 03:33 pm - survivāla valis X
ko jūs domājat par jauno survivalkitu? imho koncepts un kūrija saturīgāka kā pērn, bet saturs nabadzīgāks. man vislabāk patika slāvu un tatāru gore uma, un tas, kas arēnā pie griestiem. suņi arī ok.
14.-Sep-2018 02:50 pm - Sociālo tīklu vērotāja piezīmes.
Nesaprotu tās feisbūka un instagrama fīčas ar "stories" - pastāstiet, lūdzu, kur fiška?
14.-Sep-2018 09:06 am - Kas notiek?
http://www.westmonster.com/south-yorkshire-police-report-non-crime-hate-incidents1/

Report non-crime?

non-crime

to the Police? 

Ko viņi tad darīs?
 
A jums bija lidzīga situācija PSRS laikā?

13.-Sep-2018 09:31 pm - Virtuves ainiņas
"Tēti, man patīk, ka tu man uzticies. Pat, ja frizieris no manis nekāds."
/BB nodzen Bx matus/
This page was loaded Sep 20. 2018, 9:11 pm GMT.