Sātana advokāta piezīmes
pesimisms, skepse un infantilitāte
tukša muca 
15.-Jan-2018 04:20 pm - LGHF valdes sanāciens
  Ir tikai viens Dievs un viena taisnība visiem.

  Bet tad atnāca Dieva dēls ar jaunu taisnību un sapurgāja visu sistēmu.
... tālāk ... )
15.-Jan-2018 03:44 pm - Īsi par traģisko mūsu folklorā.
Tā padomāju, mūsu folklorā, ja neskaita melodijas un nesaprotamās izcelsmes suitu sievas, ir diezgan maz traģiskā, bāreņu asaras un akmeņu mūži tāds štrunts vien, vienīgās reāla, satriecoša traģisma apdvestās rindas ir "...uuun stāāāda pujenes, pidi ridi ridi rallallā".
15.-Jan-2018 03:09 pm - ironija
Man patīk, ar kādu vieglumu cilvēki parasti sevi pieskaita pie elites.
15.-Jan-2018 01:51 pm
Viņi salauza piemājas barčiku! Ņēma un salauza piemājas barčiku!

Es varbūt (varbūt!) (lai gan maz ticams!) būtu sadzīvojis ar tiem visiem krāsainajiem spēļu aparātiem, kas izdod visādas nelabas skaņas, lai gan tas jūsu sātaniskais gaisa hokejs ar savām nelabi džinkstošajām malām būtu pelnījis degt ellē bezgalīgi. Bet tad viņi ieviesa jukebox. Kas atskaņo jūzeru muzikālās gaumes trūkumu neciešamā skaļumā. Ja man būtu iespēja atdzīvināt kādu vēsturisku personu, tie būtu jukebox izgudrotāji. Tīri tāpēc, lai es viņus varētu nogalināt vēlreiz. Nu tu saproti, ja, ka kaut kādā brīdī skaties mēmajā teļika ekrānā kārtējo MTV Rocks klipu un sapņaini domā par to, cik labprāt tu šobrīd klausītos kaut vai Noelu Galaheru. Vai Moriseju, tur pat tiek atcelts jautājums par to, kāda hrena pēc Morisejs tiek rādīts kanālā MTV Rocks!

Pēc daudz un aktīvām ciešanām noskaidrojām pie bāra zajām, kā čehiski gramatiski pareizi raksta "aparāts nedarbojas", lai varētu izdrukāt kādas 10 lapas ar šo uzrakstu, un ikreiz, pa ceļam uz tualeti, neuzkrītoši novietot uz ekrāna cerībā, ka noticēs.

Īsi pēc tam, kad bijām par šo vienojušies, jukebox salūza, un atlikušo vakara daļu stāvēja kaktiņā kluss un tumšs, lai slavētas iesaistītās dievības.

Tur parādījās kaut kādas cerības, ka augstākie spēki ir mūsu pusē, paaicinu bāra zaju (BZ) uz vēl dažiem svarīgiem jautājumiem.
VZ: Klau, a mēs drīkstam nogalināt tos čuvakus? *rāda uz hiperaktīviem gaisa hokeja spēlētājiem*
BZ: Ō, droši!
VZ: Hm, tas bija vienkārši. Tas kaut kāds maksas pakalpojums?
BZ: Pilnīgi par brīvu, mēs jums par to uz bāra rēķina alu uzsauksim.
15.-Jan-2018 01:06 pm - es lose
tik neticami dumji - tikai tagad pielēca, ka lejasvācu un augšvācu valodas nemēra virzienā no minhenes uz berlīni, bet gan no roterdamas uz berlīni.
ņem vērā, mīļais bērns!

Wir wollen de borgers op de koppe slan
Dat blot schall op der straten stan.
15.-Jan-2018 11:18 am - Ikgadējā sajūsma par ziemu
Puslīdz jauks laiciņš, vakar jau paspēju dažas stundiņas pasalt. Savukārt sestdien, neapdomīgi laižot gar ausīm Dzelteno Pastnieku brīdinājumu, Zaķusalā bezmaz vai galu dabūju. Bet ātri atkopos. Cerams, ka pieturēsies un paliks vēl ziemīgāks. Es te aizsalušos purvus gaidu, ja.
15.-Jan-2018 08:00 am - Apokalipšu vērotāja piezīmes.
Pavisam nemanot ir pagājis gads, kopš Trampa kungs ir amatā. Apokalipse nav iestājusies, ļoti pareizi, ka visi tie, kuri Trampa ievēlēšanu uztvēra kā dziļu, personīgu traģēdiju, nesteidza griezt vēnas. Ja pasteidzās, tad gan vairs neko.
14.-Jan-2018 09:15 pm - Patēriņa vērotāja piezīmes.
Patēriņš ir mūsu viss, mūsu civilizācijas alfa, beta un pārējie pieci grieķu alfabēta burti. Likumsakarīgi, ka feisbūkos ir liels īpatsvars ierakstu, kuros cilvēki tiecas gan iegādāties ko ļoti vajadzīgu, gan no tā vajadzīgā steigšus atbrīvoties. Pateicoties šiem ierakstiem, esmu izzinājis tos mūsu civilizācijas nostūrus, kuros savādāk nu nekādi nebūtu sanācis iemaldīties. Ir vismaz viena lieta, kuras pirkšana, pārdošana un mainīšana pret ko garšīgu ir kas tik kosmiski sakrāls, kaut kāda tāda pilnīgi visa esence, ka katru reizi godbijīgi notirpstu, ieraugot šo patēriņa tēvu, dēlu un garu. )
14.-Jan-2018 08:25 pm
Pie šī, vobšem. Maldāmies pa kaut kādu nekurieni, šoseja, parasta šoseja, visapkārt lauki, cik vien tālu var redzēt, ejam, zolīdi pakāpjoties nost, kad nu kādam tur jābrauc, piepeši, tāda paša lauka vidū, no nekurienes uz kādiem 100 metriem - trotuārs. Un labs tāds, plats, flīzītes glītas, apmales, būvēts nesen un ar mīlestību.

VZ: *plāta rokas, skatās apkārt* Huh? O_O
Kx: (lietišķi) Zini kā. Gan jau it's a high pedestrian traffic area.
14.-Jan-2018 12:46 pm
Jēēēēj, [info]rediiss, daudzlaim, urā!
14.-Jan-2018 01:41 pm
Uzzinu pēdējais, also cirslītis: es nezināju, ka smalki rīvēta šokolāde elektrizējas. Iespējams tāpēc ka tumšā, iespējams tāpēc, ka plastmasas trauciņš. Katrā ziņā es pakratīju trauciņu, lai vienmērīgi izlīdzinātu tā saturu, rezultātā piedzīvoju šokolādes puteni.
14.-Jan-2018 12:47 pm - Kino: par mīlas dēkām ar precētiem cilvēkiem
Ir miljons un viena filma par to, ka kādam ir dēka ar kādu precētu cilvēku, kur neprecētā puse mēģina otru piespiest actually šķirties, kamēr otrs stāsta kaut ko par to, ka viņš jau ir izdomājis brīdi un apstākļus kad to izdarīt, bet vajag vēl mazliet paciesties, jo bērni raudās, laulātais partneris sajuks prātā, vecāki izlēgs no mantojuma, vecmāmiņa nomirs no sirdstriekas. Vienvārdsakot, sižets ir tik banāls, ka bērni tādus varētu iekļaut skolas ludziņās.

Ņemot vērā, ka kino šo klišeju drāž jau gadu desmitiem, nez, dzīvē tā tiešām arī notiek? Pat pieņemot, ka kāds visu šo bulšitu tiešām pērk, tad sacerēt pasakas par to, kā mēs tūlīt sāksim jaunu, skaistu dzīvi, visi "es tevi mīlu" un "piedod, es esmu muļķis, nāc atpakaļ" nav pārāk ķēpīgi? Un kas notiktu, ja viekārši pateiktu, ka tu nemaz neplāno šķirties? Kas svarīgāk, tie kas uzsāk dēkas ar precētiem cilvēkiem, tiešām sagaida, ka otrs viņa dēļ tagad visu pametīs, ja viņš to vēl nav izdarījis? Varbūt nav tik viegli izrēķināt, kā tu iziesi no šādas dēkas, bet, uzsākot to, man šķiet, ka tu drīzāk rēķinies, ka tā eventuāli beigsies.

Vienvārdsakot, šī kino klišeja šķiet mazliet nodrāzta, un tai ir grūti noticēt, bet tas ka tā tiek izspēlēta pirmajās četrās minūtēs, dod cerību, ka tā speciāli tiek atrādīta kā klišeja, un tas atmaksāsies kaut kur filmas turpinājumā.
13.-Jan-2018 11:44 pm - the square
zviedru atbilde sorentīno mūžīgajam skaistumam. ļoti buržuāziski. un tipa vinterbergs režisējis beigbedera scenāriju, un rojs andersons konsultējis uz atsvešinātību.
13.-Jan-2018 11:43 pm - otreizēji izmantots iepakojums
interejera dizaina popārts
13.-Jan-2018 06:02 pm
- (drūmi skatoties apteksnes virzienā) Vispār es varētu aiziet un kaut kā pajautāt zajas telefona numuru. Pēc tam piezvanīt, pateikt, ka mums als beidzies.
13.-Jan-2018 03:19 pm
Es tikai atnācu piezīmēt, ka tur netālu no Anděl vienā kvartālā tīri labi sadzīvo iestādes ar nosaukumiem 'General Reality' un 'Astrál'.
13.-Jan-2018 03:23 pm - Mūzika: The Man Who Built The Moon
Mēģinājumi mūzikā atrast kaut ko jaunu un interesantu, ko klausīties, ir izmisuma pilni, bet es mēģinu. Ja šī mūzika ir sakārtota žanros vai, diespasarg, populāra, tad tā mani ne tikai neaizrauj, bet diezgan objektīvi ir ļoti vienmuļa un vienveidīga. Tādā ziņā iet cauri jaunākajiem albumiem ir drusku vērtīgāk, jo vismaz tur ir kaut kāds pārsteiguma moments. Lai vai kā, iemesls šādi sevi spīdzināt ir dažas dziesmas, kas noved pie albumiem, kas noved pie diskogrāfijām utt. vienvārdsakot kaut kas, kas patīkami pārsteidz.

Lai man piedod visi Oasis fani (Kurā filmā, Treinspotingā cilvēki kāzās dziedāja Wonderwall?), bet Noel Gallagher vārds man neko labu nesolīja, es pat uzreiz skipoju tās dziesmas, ja piefiksēju. Bet šoreiz nepiefiksēju, un jāsecina, ka dziesma The Man Who Built The Moon ir much wow. Way to go Noel Gallagher, visu vieņu indīd. Bet labi, līdzīgi bija ar Foo Fighters dziesmu Sky is a Neighborhood. Lai nu kas, bet Foo Fighters. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka diskogrāfijas gan es šinī gadījumā nepētīšu.

https://youtu.be/B98vH_OGGLg
13.-Jan-2018 03:11 pm - IGHL, 2018-01-12
Kā jau valstī ar topogrāfiski kretīnisku iedzīvotāju masu, ārrīgas turnīros es nereti izrādos par vienīgo viesi. Tas notikās arī Inčukalnā, kur faktiski pirmajā ziemas dienā uz IGHL posmu atvilkās 16 apkārtnes iemītnieku un viens Ūdensgalvas jefiņš.
... tālāk ... )
13.-Jan-2018 12:04 pm
Lasu Harari Homo Deus. Viņš raksta, ka modernie cilvēki kā suga esot tik veiksmīga tāpēc, ka, atšķirībā no dzīvniekiem un akmens laikmeta medniekiem-vācējiem, spēj kooperēties lielā skaitā. Tāpēc blokķēde un citi zvēri ir tik svarīgi - tie ļauj kooperēties cilvēkiem, kuri viens otram neuzticas.

Līdz šim tādos gadījos viss notika caur centrālo asi. "Es neuzticos cilvekiem uz ielas vadīt valsti, tāpēc es eju ievēlēt savus priekšstāvjus valdībā." We all know how well that went." Es neuzticos cilvēkiem uz ielas izrīkoties ar manu naudu, tāpēc es ļauju izvēlēties ekspertus un dot tiem pārvaldīt bankas." We all know how well that went.

Tagad pēkšņi ir iespēja uzticību cilvēkiem aizvietot ar uzticību tīklam.

Otra lielākā hype tehnoloģija datorikā ir deep learning. Ja tā mani dara nervozu un bēdīgu, jo mēs atdodam AI un robotiem kontroli un novēršamies no klasiskās zinātnes (kas tik labi ir strādājusi gadsimtiem), tad blokķēde ir pilnīgi pretēja, tā atkal dod cilvēkiem spēku.

Tas nenozīmēs, ka valdības būs nevajadzīgas. Laba valdība ir labāka par decentralizētu kontroli. (Labs absolūtais monarhs ir vēl labāks, but we all know how that went.) Bet cilvēkiem zem sliktas vai despotiskas valdības tagad pēkšņi būs iespēja izvēlēties. Iespēja opt out. Vai arī iet pie valdības un teikt "ja jūs turpināsiet šādus jokus, mēs labāk iztiksim bez jums". Motivēt valdības strādāt labāk.
12.-Jan-2018 07:25 pm - GĀ
Vai Gundars Āboliņš ir atgriezies JRT un Minhenē vairs nespēlē?
12.-Jan-2018 11:18 am - Uzzinu pēdējais
Tā, 2012.g. veiksmīgi pārdzīvojām. Tagad var izmantot ad verecundiam un pieņemt, ka pasaule kāda mēs to zinām, saskaņā ar Ī. Ņūtonu beigsies 2016.g. Citā viņa izskaitļotajā versijā apokalipse iestāsies varbūt pat 2037.g., kas nozīmē, ka tādā gadījumā par pensiju varētu neuztraukties. Tiesa, tas nenozīmē, ka vajadzētu iepirkt sērkociņus. Vienkārši sāksies jauns un labāks laikmets. (Kontekstam skat., Snobelen: Isaac Newton, the Apocalypse, and 2060A.D.)

)
12.-Jan-2018 11:07 am - Oh Lord, won't you buy me a Ducati Sogno
Ducati savulaik ražoja fotoaparātu. Pusformāta kamera, tāda maziņa Leica pēc izskata, neiedomājami glīta un piemīlīga mantiņa. Pēkšņi ļoti sagribējās kļūt tik bagātam, lai nebūtu problēmas nolikt divus tūkstošus par tādu nepraktisku rotaļlietu.
12.-Jan-2018 08:08 am - Dzimšanas dienu vērotāja piezīmes.
Cita starpā, šodien sešdesmit devītā dzimšanas diena ir augsti god. Haruki Murakami. Viņa vectēvs bija budistu...hmmm...priesteris, arī tēvs brīvajos no japāņu filoloģijas pasniegšanas brīžos nodarbojās ar budisma...eeee...propagandu. Gan jau tālab Murakami stāsti, noveles un romāni ir, kādi ir. Izcili.
11.-Jan-2018 05:12 pm - Mūzika: All Time Low
But that shit’s broken...

https://youtu.be/AXnqkVTFUqY
This page was loaded Jan 16. 2018, 9:39 am GMT.