Sātana advokāta piezīmes
pesimisms, skepse un infantilitāte
20. aprīlis 
20.-Apr-2017 07:43 pm
Starp citu, šajā dienā pirms 209 gadiem dzimis viens no dižākajiem politiķiem Eiropā kopš Renesanses laikiem.

Šis cilvēks izcēla no drupām savu valsti, kas bija izpostīta revolūcijā, sagrauta visu zemeslodi aptvērušā karā, nospiesta zem reparāciju sloga.

Šis cilvēks ilgi no nekā veidoja savu karjeru, iesviests cietumā ar safabricētu apsūdzību par "apvērsuma" organizēšanu, pa šiem gadiem, pateicoties savām rakstura īpašībām, ap sevi savācot uzticamu un pārbaudītu draugu un atbalstītāju pulku.

Šis cilvēks, atšķirībā no daudziem citiem saviem priekšgājējiem pie varas nāca ne to sagrābjot ar varu, ne iekļūstot krēslā ar dzimšanas tiesībām, bet gan godīgi uzvarot demokrātiskās vēlēšanās.

Šis cilvēks sapņoja pārvērst savu galvaspilsētu par arhitektūras pērli, un savu panāca – vēl šobrīd viņa veikumu apbrīno ik gadu miljoniem tūristu, bet cilvēku apziņā šī pilsēta iegūlusi kā "redzēt, un tad var mirt".

Šī cilvēks panāca, ka viņa vadītā valsts kļuva par visstraujāk attīstošos ekonomiku pasaulē.

Viņa dzīve beidzās traģiski. Valsts nonāca totālā izolācijā, armija sagrauta, bet pats viņš ne visai ilgi pārdzīvoja savus kareivjus, kas mira ar viņa vārdu uz lūpām. Taču mēs viņu atceramies.Vivat le Napoléon!!!
Comments 
20.-Apr-2017 08:23 pm
Ja runa ir Napoleonu Bonapartu, tad kaut kas nav ar gadskaitļiem - pirms 209 gadiem bija 1808.gads, kad viņš jau kādu laiciņu kā staigāja pa zemes virsu.
20.-Apr-2017 08:27 pm
Moš vajaga vēl iedzert?

Napoleon III - Wikipedia : https://en.wikipedia.org/wiki/Napoleon_III
20.-Apr-2017 08:32 pm
Par to, ka Napoleons III bija ar tik krāsainu bogrāfiju biju palaidis garām - man viņš kaut kā neuzlikās tajā pašā realitātē ar Krimas karu un prūšu-franču karu.
20.-Apr-2017 09:28 pm
Par korsikāņu bandīta zināmākā radagabala neatpazīšanu pēc fizionomijas esat pelnījis atskaitīšanu no visām erudītu līgām. :P
20.-Apr-2017 09:24 pm
Tikai ļaunie liberasti nabadziņu apmelo, ka lūk pēc tās demokrātiskās ievēlēšanas nevarēdams konstitucionālā ceļā panākt amata termiņa pagarināšanu, viņš esot tā mazliet nekonstuticionāli izrīkojies.

Tāpat ļaunas mēles tiek trītas gan par nofeiloto Meksikas avantūru, gan melš, ka diženiem politiķiem nez kādēļ nemēdz būt raksturīga tik episka polimēru padiršana karjeras beigās. :(

21.-Apr-2017 08:40 am
aš ar ādolfu vienā dienā un biogrāfijas traki vienādas tavā atstāstā
This page was loaded Jun 23. 2018, 1:27 pm GMT.