Тру бляфам крембл
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in хищник по близости's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, June 21st, 2016
  9:27 pm
  Sīrupiņ, ko lai dara ar Hyundai?
  Pagājušovasar kaut kādos nostaļģijas uzplūdos ieguldīju mana otrā auto Hyundai Coupe '98 remontos (bundžai pārmetinātas, būtībā no jauna uzbūvētas amortizatoru glāzes, pārmetināta rūsainā daļa bagāžnieka rajonā, ielikti jauni labi amortizatori priekšā, nopirkts un ielikts puslīdz normāls stereo aparāts oriģinālā Blaupunkta vietā) 2/3 vai pat 100% no tā, ko, spriežot pēc SS.lv, varētu par to tagad dabūt...

  Ko lai tagad dara -- ieguldīt 1k+ eiro dzinēja pārlasīšanā (rij eļļu) un regulēšanā (sāka peldēt apgriezieni tukšgaitā, būtībā lēts sīkums) + salona skaņas izolācijā (jo nu uz šosejas jau nupat ir vāks cik skaļi, laikam oriģinālā skaņas izolācija beidzot ir sadalījusies reizinātājos pavisam) vai arī tomēr ir pienācis laiks pateikt šim jaukajam auto "atā, atā"...

  P.S. Vēl nieka 12 gadi, un tad jau var tikt pieņemts Lēmums par vēsturiskā spēkrata statusu - CSDD - Ceļu satiksmes drošības direkcija, tāpat kā [info]kautskis žigulim...

  Current Mood: geeky
  Sunday, June 12th, 2016
  8:14 pm
  He was happy and carefree, clearly living a life of deep harmony and joy.
  He was happy and carefree, clearly living a life of deep harmony and joy.

  Current Mood: He was happy and carefree, cle
  Current Music: He was happy and carefree, clearly living a life of deep har
  Thursday, June 9th, 2016
  11:28 pm
  Ugunīgs eņģeļi krita
  Ugunīgs eņģeļi krita; dziļi pērkons velmēto ap viņu krastiem; dedzināšana ar ugunsgrēki Orc.

  Blade Runner - Wikiquote

  Biosphere -- Fires Of Orc II - YouTube

  Man ļoti patīk Biosphere, vēl joprojām. Ne tikai mūžslavenais Kobresia (man šķiet, ka attiecīgā žanra popsīgā huiņa, jo vienu brīdi to iekļāva visos miksos -- es gan to konstatēju krietni vēlāk, bet nu tas ir iekļauts daudzos miksos un tas ir fakts) -- akdies, kā es uz to pavilkos tad, kad biju bezdarbā, ziemas tumsā kolhozā vientulībā un apātijā un atklāju to kādā miksā un klausījos to atkal un atkal un atkal; tajā pašā miksā atklāju arī Desiderii Marginis (tur bija gabals no Seven sorrows).

  P.S. Joka pēc tikko atkal uzliku Kobresia -- jā, tirpas pār muguru un zosāda uz pakauša. Man -- ļoti spēcīgs gabals, es pat nezinu, kāpēc. Citam -- gabals kā gabals, meh droši vien. Man -- antimeh :-) Kaut kā paķēra toreiz. Tā mugurtirpu reakcija jau ir izskaidrojama, tur nav nekāda brīnuma: Anatomically distinct dopamine release during anticipation and experience of peak emotion to music : Nature Neuroscience : Nature Publishing Group (populārāk sagremots, piemēram, te: Why Does Music Give Us Chills? | Mental Floss).

  P.P.S. Šovakar esmu iedzēris, tāpēc paturpināšu. Biosphere - The things I tell you - YouTube. Kā es iepazinos ar Twin Peaks. To raidīja kāda, šķiet, Baltkrievijas televīzija. Sestdienās, vēlu vēlu vakarā, ap pusnakti. Mums (Latgalē) bija melnbaltais televizors. Antenu bija nolauzis vējš, un tāpēc to aizstaja folijas veidojums uz sekcijas. To Baltkrievijas raidītāju varēja uztvert vakaros, uzkāpjot uz sekcijas un pagriežot pseidoantenas elementus. Uztveršanas kvalitāte stipri mainījās atkarībā no laikapstākļiem. Televizors bija zilbaltais (melnalto televizoru nav; tie patiesībā ir zilbalti). Un tā es iepazinos ar Twin Peaks -- pavisam nejauši. Es biju palaidis garām pirmās divas sērijas, tāpēc visi notikumi man šķita vēl jo mistiskāki. Kāds tam sakars ar Biosphere - The things I tell you? Neteikšu :-) Viskrutākais citāts gan ir biosphere - 06. hyperborea (substrata) [1996] - YouTube

  P.P.P.S. Man ir bail tagad lejuplādēt un noskatīties Twin Peaks wēlreiz -- ļoti negribas sabojāt to bērnības milzīgo mistiku. Un aģenta Deila Kūpera varenību. Un tā ļaundara trakumu, kur viņš ar savu paverdzināto pakalpiņu staigāja zirga kostīmā divatā. Un beigas ar zirnekļiem būrī un būra turētājauklu pakalpiņam zobos.

  Track 6: Hyperborea - speech from Twin Peaks (same episode) from the scene where Major Briggs explains his vision to his son, Bobby:
  "This was a vision, fresh and clear as a mountain stream, the mind revealing itself to itself. In my vision, I was on the veranda of a vast estate, a palazzo of some fantastic proportion. There seemed to emanate from it a light from within, this gleaming, radiant marble. I'd known this place. I had in fact been born and raised there. This was my first return. A reunion with the deepest well-springs of my being. Wandering about, I noticed happily that the house had been immaculately maintained. There'd been added a number of additional rooms, but in a way that blended so seamlessly with the original construction, one would never detect any difference. Returning to the house's grand foyer, there came a knock at the door. My son was standing there. He was happy and carefree, clearly living a life of deep harmony and joy. We embraced, a warm and loving embrace, nothing withheld. We were, in this moment, one. My vision ended and I awoke with a tremendous feeling of optimism and confidence in you and your future. That was my vision of you. I'm so glad to have had this opportunity to share it with you. I wish you nothing but the very best in all things."

  P.P.P.P.S. Pete Namlook & Geir Jenssen - A Way To Focus The Mind (The Fires Of Ork 2) - YouTube

  The whispering voice was coined from Star Trek Voyager (Scorpion Part 1).
  It sounds: "There are times, Catarina, when I find myself transfixed by a shadow on the wall, or the splashing of water against a stone.... I stare at it, the hours pass.... The world around me drops away, replaced by worlds being created and destroyed by my imagination.... A way to focus the mind." -- apmēram tā es jūtos, kad man izdodas uzķert plūsmu un programmēt brīvi, un aizrautīgi, un aizmirstot pasauli, un tad patiešām nepamani, vai austiņās mūzika skanēja vai nē. Tas gadās tik reti. Tas ir tik saldi. Viss pārējais ir eksistenciāls sviests.

  ----------------------------------

  Mana mīļā mūzika, manas mīļās mūzikas teksti man jau sen ir devuši atbildes. Man tikai ir bail izmest visu, visas lietas, visu lieko, un palikt ar mazumu un laimi. Tā man šķiet. Bet es nezinu un šaubos.

  Current Music: Biosphere - Fires Of Orc II - YouTube
  Tuesday, June 7th, 2016
  8:32 am
  Neonlicht
  Un tad es viss taads beidzot izguleejies beernu uz daarzinju aizvedis un uz piedarba staavvietu atbraucis seezhu auto, pa radio Naba skan Kraftwerk -- Neonlicht un beidzot peedeejaa meenesha laikaa ir kaut cik labi un omuliigi, juutos beidzot atkal uz kaut ko speejiigs, uz logjisku un sapraatiigu riiciibu speejiigs.
  Monday, May 30th, 2016
  2:47 pm
  Stuck
  Jūtos dzīvē iestrēdzis, netieku uz priekšu, apātija. Neko negribas darīt.

  Tas gan nav nekas jauns, esmu tā bijis jau simtiem reižu.

  Current Mood: annoyed
  Sunday, May 29th, 2016
  8:46 pm
  Jorena Mildronāts
  Sanāk, ka Jorens trīs nedēļas dzēra mildronātu, lai noskrietu 6 km. Nu a ko :-)

  P.S. Lai divreiz nav jāstaigā: skaista dziesmiņa un savādi skaists attēls: And The Raven Brought Fire: No Evil 002 - YouTube.

  Current Mood: satisfied
  Current Music: And T
  Saturday, May 28th, 2016
  1:07 pm
  ko tālāk?


  Current Music: Sunshade Melt in TSS - from the Vaults 2002 : https://soundc
  Tuesday, May 24th, 2016
  8:52 am
  Nu tur
  Nedariit neko lieku, nedariit huinju, nedariit mulkjiibas, miileet un cieniit sevi, ticeet labajam, smaidiit un taa.

  Neiespringshana, logjiska riiciiba, nesteigshanaas.

  Klusuma un relakseeshanaas briizhi.

  Veseliigs eediens.

  Nebuut distrakteetam.

  Prāta dzidrums un apziñas skaidrība, vieglums un prieks, lūk šis viss.
  Friday, May 20th, 2016
  2:35 pm
  It's just a ...
  it's just an internet and it cannot be that bad

  Current Music: Princess Chelsea -- Cigarette Duet
  Sunday, May 15th, 2016
  4:12 pm
  Lattelecom Rīgas maratons 2016-05-15 / 21k
  Čipa laiks: 01:54:12

  Mērķis — noskriet šogad pusmaratōnu zem 2h — sasniegts. Jūtos apmierināts.

  Lielāko daļu skrēju, piezemējoties uz pēdu priekšējās daļas, izņemot ~1 km ap 7. kilometru, kad kreisajā pēdā dzīsla sāka neuzvesties un sāpēt. Mazliet atpūtināju dzīslu papēžskrējienā un pārgāja.

  Pasākums patika — lielskrējieniem piemīt burvība.

  Current Mood: energetic
  Current Music: lietus līst
  Friday, May 13th, 2016
  7:13 am
  mjau =^.^=


  Current Mood: relaxed
  Monday, May 2nd, 2016
  7:20 pm
  17-collīgo LCD monitoru cenas
  Te nesen [info]pajautaa bija jautājums par bojāta 17 collu LCD monitora pārdošanu par 10 vai 15 eiro (pircējs bija neapmierināts, ka svītra pa visu ekrānu), tagad nez kādēļ (vai ne? ;-)) dzēsts.

  Nu lūk, kā izrādās, tādi monitori, droši vien bez svītrām, maksā 1 līdz 10 eiro.

  Lol.

  Current Mood: silly
  Sunday, May 1st, 2016
  5:19 pm
  Mans pirmais 2016. gada pusmaratōns
  Šodien pirmo reizi šogad noskrēju pusmaratōnu. Pats, neoficiāli.

  Distance 21,0975 km, laiks 2h:02m:24s, vidējais temps 05:48 min/km, uz katras rokas plaukstas locītavas 1,13 kg svars, piezemēšanās un atsperšanās uz pēdas priekšējās daļas, segums: pārsvarā grantēti un meža ceļi.

  Izskatās, ka Lattelecom Rīgas maratona skriešanas pasākumam 15. maijā, kur esmu reģistrēts pusmaratōna distancei, esmu puslīdz gatavs. Svarus droši vien uz pasākumu nevilkšu :-)

  Current Mood: peaceful
  Tuesday, April 26th, 2016
  10:28 pm
  roku vilnis atkailina vīrieti un sievieti


  Pilns ainas video, ar visu vīrieti un tā: NOWHERE (2009) / central scene / for Pina on Vimeo

  Current Mood: optimistic
  Thursday, April 21st, 2016
  12:00 am
  It’s important for us to believe that our suffering can end, to believe that we can let go of our ad
  dictions.  Current Mood: drunk
  Tuesday, April 19th, 2016
  8:32 am
  selfija uzņēmums


  Current Mood: determined
  Current Music: kaķis lok kefīru no manas glāzes
  Friday, April 15th, 2016
  6:52 pm
  Pretstatu ciinja
  Shausmiigi gribas iedzert. Briesmiigi negribas pagjiras. Maajaas nekaa alkoholiska nau.

  Nez kaa tas viss beigsies.
  Thursday, April 14th, 2016
  7:21 am
  burvīgs rīts
  Ir tik lieliski pamosties 20 minūtes pirms modinātāja -- paģiru nav, pats izgulējies :-)

  Pēdējo pāris nedēļu laikā šķiet šis ir pirmais darbadienas rīts, kad mostos pirms modinātāja vai bērna brokastpieprasīšanas brēciena un jūtos pilnībā izgulējies.
  Wednesday, April 13th, 2016
  9:26 am
  Ir OK
  Mazliet naak miegs un ir zinaams trulums, bet kopumaa OK. Guleetas 3 stundas...

  Ak, kamdeelj gan vakar dzeeru to viina pudeli?

  Upd. 1200 - saaka mazliet purinaat
  Upd. 1250 - mazliet taa kaa tirpst, taa kaa knjud kreisaas rokas plaukstas lociitava/plauksta; diivaina sajuuta
  2:30 am
  nemāku saņemties
  es nemāku "saņemties"

  es māku tikai prokrastinēt līdz pēdējam un visu sačakarēt un tad pēdējā brīdi kad viss jau ir pakāsts un sačakarēts, tad kļūt kinda brīvs un atslābt un kaut ko tad izdarīt

  tagad -- bļodiņa saldējuma

  un lai rīts nāk nežēlīgs

  bet... tam nav lielas jēgas, jo efektīvi programmēt var tikai izgulējies cilvēks

  ai fak it, man ir saldējuma bļodiņa

  skriet maratōnu 3 stundās un 25 minūtēs ir viegli. dzīvot day in day out ir faking grūti

  Röyksopp - You Don't Have A Clue - YouTube

  kādreiz, kad mūzika bija svarīgāka, sāpes mazliet noņēma Röyksopp - So Easy - YouTube

  bet tomēr, tomēr -- laikam tomēr REĀLI palīdz (nu, nevis PALīDZ, bet vismaz kaut ko izmaina uztverē uz to brīdi, parāda pa īstam, nevis iedomās) tas, kas ir mazos plastmasas maisiņos: stimulatori, halucinogēni un eiforētiķi
  (par tēmu: Кровосток - ГЭС - YouTube)

  ak, es gribētu būt pozitīvāks, jaukāks. jauks, saulains, priecīgs. naivs un laipns. es esmu tik noguris no savis paša negatīvisma

  un ja nu es pamēģinātu būt priecīgs par spīti visam, bez spītus, bez aizdomām, ar prieku un vieglumu?

  tā, viegli, vieglītiņām, vienkārši, -- būt -- būt priecīgam?

  jo kāpēc ne? nez, kā tas būtu? nekad neesmu mēģinājis, ja tā padomā

  ja es tagad paņemtu auto atslēgas un mēģinātu ietriekties estakādes betōna stabā, ir liela iespēja, ka tas mani sāpinātu un sakropļotu, nevis nogalinātu. norobežojošās barjeras un tā. meh. varbūt es rīt un citās dienās iegrozīšu dzīvi patīkamu? tas nevarētu būt pārāk grūti. kaut arī līdz šim nav izdevies ...
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba