Freedom's captive
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in qgmr101's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, March 17th, 2023
  7:30 am
  Shame Peter
  63 Shame Peter
  8 Solitude
  3 Daugava Estuary
  22 Airport
  Wednesday, March 15th, 2023
  7:11 am
  Vc̄F
  VEF uzraksta E burtam vertikālais augšējais segments šorīt nespīd.
  Friday, March 3rd, 2023
  1:31 am
  EŠVĒĀ
  Es šobrīd vēlos ēst ābolu.
  Saturday, February 11th, 2023
  2:48 pm
  Josija Burbuļi
  "Yosi Horikawa - Bubbles" on YouTube https://youtu.be/4CuJqtNdcJU

  Current Music: "Yosi Horikawa - Bubbles" on YouTube
  Sunday, February 5th, 2023
  12:28 pm
  Es
  Emulsija samulsija
  Thursday, January 5th, 2023
  5:20 pm
  Philomena Cunk
  Atklāju Philomena Cunk. Piemēram, [Cunk on Britain "The Third Episode" - YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=T_ASKLftsLs). Nav tā, ka ļoti patīk, bet fōnā uzlikt kaut kā darīšanai kaut kā noskaņo netvert visu tik nopietni, kaut kā tā. Nākošais solis būtu šo raidījumu uztvert neirōniski. Ko var zināt, varbūt ir cilvēki, kuri tā saucamas nopietnās BBC dokumentālās filmas ieskata par tādu pat irōnisku savārstījumu kā šo te ražojumu. Droši vien tā arī ir.

  Current Mood: silly
  Thursday, December 22nd, 2022
  7:36 am
  Dark Rīga
  Rīgā šorīt tāda Dark City sajūta https://m.imdb.com/title/tt0118929/
  Thursday, October 27th, 2022
  7:07 am
  Tuul kods
  Tuul skūteru https://tuul.xyz/en/ kods:

  T5MB5

  Reģistrējoties pirmajiem 2 braucieniem, 50% atlaide
  Thursday, September 22nd, 2022
  9:03 pm
  Par lietām, Sep 22 2022
  1. Noskatījos seriālu Kosmosa Spēki [Space Force (TV Series 2020–2022) - IMDb](https://www.imdb.com/title/tt9612516/)
  Man patika. Tagad domāju, ko skatīties tālāk. Varbūt Fondu. Vai Riku un Mōrtiju.

  2. Man darba nav, nestrādāju. Skatos sludinājumus, nekas neuzrunā. Nekur sevi neredzu, nespēju iedomāties, kā es varētu izturēt 8 stundas darba. Nauda iet uz beigām, tāpēc nupat jau sākšu pieteikties visur, kur paņems, tur paņems. Cerams. Kā variantu skatos, ka varētu uz pusslodzi. Skatos, ka ir sētnieku vakances, bet tiem ir agri jāceļas, nezinu, vai to spēšu. Nekādu amatu es īsti neprotu, kā ka būs jāizvēlas kaut kas palīgstrādniekveidīgs. Milzu smagumus cilāt arī es nevaru, nav attīstīta muskulatūra. Taupu naudu. Izrādās, ka ķermeņa barošanai ar pārtiku (tādā līmenī, lai var aktīvi kustēties) var iztikt ar 3 -- 4 eiro dienā. Kā programmētājs, es, protams, esmu beidzies, es vairs no mūsdienu programmēšanas neko nesaprotu. Nav arī nekādas iedvesmas kaut ko programmēt, nav iekšējas vēlmes.

  3. Dzīvoju mazā istabiņā. Un ļoti labi, ka tā, jo tādējādi saglabājas iespēja varbūt atgriezties normālā dzīvē. Laiks kļūst arvien aukstāks, drīz būs ziema.

  4. Veselība fiziskā/garīgā ir nu tā. Vai arī pilnīgi šreijā, nu kā to ņem. Ik pa brīdim uznāk apātijas lēkmes, kad stundām ilgi guļu pusaizmidzis un neko nedaru. Internetus arī lasu arvien mazāk, tā vietā skatos Facebook video vienu pēc otra un youtube, kamēr galīgi nogurstu. Bet arī tas jau ir apnicis. Tā īsti neko negribas. Dažas dienas neko neēdu, lai izmēģinātu kā būtu pašnāvība neēdot, un nebija nemaz grūti badoties, bet tās jau bija tikai dažas dienas un bez aktīvām kustībām. Bet tāda badošanās nekādu mentālu apskaidrību neradīja, nekādas jēgas, vārdu sakot.

  5. Ar miegu ir kaut kā dīvaini, atļāvu organismam pašam izvēlēties, un organisms grib gulēt apmēram no 0400 līdz 1100, pēc tam vēl mazliet, no 1500 līdz 1700. Nu jā, es vienmēr no rītiem biju mocījies ar to celšanos, un vakarā 2300 aizmigt man pārsvarā izdodas tikai ar miega tabletēm. Tagad miega tabletes ir beigušās, un neaizmiegu. Pat ja dienā ir nostaigāti 10 km. Nu un ar tādu miega režīmu, kur tad lai es strādāju?

  6. Man ir sajūta, ka esmu dzīvē tik ilgi spiedis sevi un pūlējies, ka esmu no tā šausmīgi saguris, samocījies. Mēģinājis izspiest no sevis kaut ko, kas es neesmu.

  7. Man liekas, ka esmu galīgi sajucis prātā. Problēma tikai tāda, ka es no ārpuses laikam izskatos normāls, tāpēc... bet varbūt tā nav problēma, bet liela veiksme.

  8. Alkoholus nedzeru nu jau 243 dienas. Man ir ļoti grūti sadzīvot ar atmiņām un arī dzīvē redzamajām sekām no tā, ko es alkoholu iespaidā biju sadarījis, it īpaši pēdējos 5 gados, bet ne tikai, arī agrāk. Bet pagātni izlabot vairs nevar.

  9. Dzīve ir sarežģīta, izdzīvot ir grūti. Lai saglabātu visu, kas ir labs, mīļš, skaists, ir jāpieliek darbs, tas nenotiek pats no sevis. Cilvēciskums ir vissvarīgākā lieta. Cilvēki ir, kā mēdz teikt, bara dzīvnieciņi, cilvēka labsajūtai ļoti svarīgas ir attiecības ar citiem cilvēkiem. Šajā aspektā man vēl ir kur augt un augt... Droši vien tāpat līdz galam nekad neizaugšu, kaut kāds prāta defekts man neļauj saprast cilvēkus. Man gan gribas saprast cilvēkus, piemēram, manus bērnus. Gribas, lai mani bērni ir laimīgi...

  10. Ļoti svarīgi ir skatīties dzīvē uz skaisto, labo. Tāpēc eju ekskursijās. Nesen biju aizgājis paskatīties uz LU Akadēmisko centru [LU Akadēmiskais centrs](https://www.akademiskaiscentrs.lu.lv/). Ļoti skaisti izskatās, iedvesmojoši. Kā kaut kas tāds, no kā es vēlētos būt daļa. Starp citu, šo sestdien, 24. septembrī, tur būs atvērto durvju dienas, varēs izstaigāt ēkas un uzkāpt arī uz jumta (tīmekļa lapā ir rakstīts par to, kas un kad). Ceru apmeklēt pasākumu. Vēl turpat blakus apskatīju tādas kā modernas kopmītnes, arī ļoti skaistas -- [Riga - SHED Co-living](https://shedcoliving.com/riga/). Es, protams, tur nevaru atļauties dzīvot, man nav 500 eiro mēneša īrei. Tomēr man ļoti patīk, es tur vēlētos padzīvot. Ļoti glīta vide.

  11. Man gribētos dzīvot tādu apzinātu dzīvi, saprast, kas notiek, saprast, ko es daru un kāpēc un kāds būs rezultāts, nevis haotiski bakstīties un izšķiest spēkus.

  12. Pagaidām pietiks, sanāk kaut kāda domu plūsma, vārdu plūdos noslīkst svarīgākie domas graudi.

  Current Mood: pensive
  Tuesday, September 20th, 2022
  11:22 pm
  apakšīrnieki,parazīti,sēnes,vienšūņi,vīrusi,baktērijas
  🧬Bio Rezonanses Tests🧬

  Ātri-Nesāpīgi-Izdevīgi-Vērtīgi!

  🦠🪱Vai esi aizdomājies kā Tavu dzīvi ietekmē apakšīrnieki,parazīti,sēnes,vienšūņi,vīrusi,baktērijas?

  Ļoti daudz cilvēku visā pasaulē cieš no neizprotamiem simptomiem,ir hroniskas sāpes,nogurums,vēdera izejas traucējumi,slikts miegs,trauksme,pelēcīga sejas krāsa,migla galvā,nepārvarama tieksme pēc visa saldā,
  ”neveselīgā”,psoriāzes,ekzēmas,artīts,astma,utt.

  Parazīti,sēne spēj kontrolēt mūsu ēdienkarti,domas un ietekmē gan mentālo,gan fizisko veselību.

  Šāda veida analīzes,tik plaša spektra Latvijā vissbiežākais ārsti neveic,ja veic,tad jāšķiras no pamatīgas naudas summas.

  ➡️Piedāvaju pārbaudīt savu veselības kopējo stāvokli,neaizvērt acis uz paralēlo pasauli,kas mūsos mīt un neļaut tai kontrolēt mūsu dzīvi.
  Palīdzēšu rast risinājumu,ja tas būs nepieciešams.

  Atrodos Imantā,būšu ļoti priecīga un pateicīga par katru tikšanos,dalīšos no sirds ar iegūtajām zināšanām,lai palīdzētu Tev -mīļais cilvēk.🫂🤍

  Viens no vienkāršākajiem un pieejamākajiem, pielietojams gan bērniem, gan cienījama vecuma cilvēkiem ir BIOREZONANSES TESTS ar life expert profi iekārtu.

  🔲Life Expert Profi ir mūsdienīga daudzfunkcionāla organisma veselības testēšanas/diagnostikas un biorezonanses iekārta.
  🔲Biorezonanses tests ar Life Expert Profi iekārtu balstās uz ķermeņa bioloģiski aktīvo punktu elektrovadāmības skanēšanu un tai sekojošu analīzi, lai iegūtu rezultātus par atsevišķu orgānu, to sistēmu un organisma vispārīgu funkcionālo stāvokli.
  🔲Life Expert Profi iekārtas veselības izvērtēšanas tests ilgst tikai 100 sekundes un sniedz daudzpusīgu informāciju par:
  ▪️47 orgānu un sistēmu stāvokli;
  ▪️Parazītu, vīrusu, baktēriju, sēnīšu un vienšūņu klātbūtni organismā;
  ▪️Cik lielā mērā organismā sintezējas vitamīni un aminoskābes;
  ▪️Organisma iespējamo piesārņotību ar smagajiem metāliem;
  ▪️Organisma šūnu skābuma vai sārmainības līmeni;
  ▪️Bioloģisko vecumu un novecošanas cēloņiem;
  Iespējamās novirzes organismā;
  u.c. rādītājiem.
  👉🏻Life Expert Profi testa priekšrocības:
  Efektivitāte.
  Ierīces pamatā ir pārbaudītas mūsdienīgas tehnoloģijas.
  Daudzpusība.
  Testa veikšanai nav vecuma ierobežojumu.
  Svarīgi! Life Expert Profi iekārtas darbība ir nekaitīga veselībai.
  Life Expert Profi tests + testa skaidrojums aizņem apmēram 1 stundu.
  Testa rezultāti tiks nosūtīti uz e-pastu.

  Lai jauka diena!🦋

  Current Mood: devious
  1:53 am
  NM
  Nenāk miegs. Pusotru stundu guļu tumsā, klausos, kā līst. Klīst domas par to, kā gribu, lai būtu labāk, nekā ir.
  Monday, September 19th, 2022
  10:51 pm
  TTVNT
  Tā tas vairs nevar turpināties.

  Current Mood: irate
  10:43 pm
  WIGO
  What is going on!?

  Current Mood: apathetic
  Tuesday, September 6th, 2022
  6:55 am
  Sep 6 2022
  Jauna diena. Turpināšu šķirot mantas, mest ārā lieko, meklēt darbu.

  Šonakt gulēju jaunā vietā. (Par to citreiz.) Vakarā domāju, ko gan redzēšu sapnī. Bāc, redzēju vidusskolas klasesbiedru Edvīnu un ex darba kolēģi Valtu. Šķiet, abus tēlus vieno tas, ka viņi man šķiet gudrāki un veiksmīgāki par mani, meh.

  Current Mood: contemplative
  Monday, September 5th, 2022
  5:54 pm
  Ne jau vasara aiziet
  Ne jau vasara aiziet, bet mūsu dzīves dienas... Bet vasara atkal atgriezīsies, pēc gada...
  5:19 pm
  Duolingo Dimanta līgā noturēšanās
  Lai saglabātu vietu Duolingo Dimanta līgā, jauno nedēļas periodu vislabāk uzsākt ar nodarbību pirmdienas vakarā. Tādējādi var trāpīt grupā, kur sacensoņi nav īpaši čakli, un vietu līgā var saglabāt pat tikai ar 500 pieredzes punktiem nedēļā. Savukārt, perioda pirmo nodarbību izdarot pirmdienas rītā, var gadīties trāpīties līgā, kurā, lai saglabātu vietu, vajadzēs 1400 punktus. Stāsts no nesenas pieredzes.

  Man šis kļuva aktuāli nesen, kad nabadzības dēļ biju spiests atteikties no Duolingo maksas versijas, un vākt punktiņus kļuva daudz grūtāk, jo pie kļūdām zūd sirsniņas, jāskatās reklāmas un tā.

  Current Mood: tired
  Saturday, September 3rd, 2022
  10:03 pm
  Pasmaidīt
  Vispār, pārāk nopietni uztvert sevi un visu ir neproduktīvi.

  Situācijai ir arī komiskā puse.

  Current Mood: hopeful
  Friday, September 2nd, 2022
  8:24 pm
  Mošanās
  Brīžiem man pašam uz sevi gribas kliegt: pamosties, jel, saņemies, priecājies, esi možs!

  Bet nestrādā jau tāda kliegšana. Saprast un sarunāt -- vēl joprojām neesmu sapratis, un sarunājis. Varbūt nemāku ar sevi sarunāt, bet varbūt manī nav neviena tāda, ar kuru var sarunāt. Kamēr elpoju, mazliet ceru.

  Jel.

  Un vasara ir beigusies.

  Current Mood: exhausted
  Thursday, September 1st, 2022
  5:43 pm
  Life level
  Game: Life
  Difficulty level: Insane

  P.S. "Prātiņ, prātiņ, nāc mājās". Prātiņš atnāk mājās un noelšas vien, redzēdams, kas te sastrādāts. Nu neko, jāuzrota piedurknes un jāglābj, kas glābjams...

  Current Mood: optimistic
  Wednesday, August 31st, 2022
  6:28 pm
  Paguris no cīnīšanās
  Man tāda sajūta, ka esmu tik ilgi cīnījies (pārsvarā ar mana prāta defektiem), ķepurojies un kārpījies , ka esmu tik noguris, ka viss. Un tas tā jau ir bijis gadiem ilgi, bet kaut kā bija sanācis atkal "uzslieties kājās", bet nu ir viss. Nav vairs apziņas, ka spēšu vēl.

  Vai nu kaut kā citādāk, vai arī vispār vairs nekas, jāguļas zem koka kādā glītā vietā un jāmirst nost. Tā jau pasaule man liekas skaista, bet nemāku es viņā dzīvot, dzīvošana sabiedrībā vispār ir ļoti komplicēts process ar visādiem likumiem, rakstītiem un nerakstītiem.

  Ko var zināt, varbūt vēl izdosies atrast kādu veidu, kā dzīvot, kā strādāt. Skatos tos darba sludinājumus, un neko tur neredzu, neko, kas iedvesmotu. Bet ir taču kaut kam tādam jābūt! Lai nu kā, nauda ir beigusies, un jāstrādā vien būs. Faktiski, to neizlemšu es, kur strādāt, bet kur paņems un paturēs, tur arī būs. Vai arī nebūs.

  Vispār, tas ir tik apbrīnojami, kā funkcionē sabiedrība! Tik sarežģīts cilvēku mijiedarbības tīkls. Un tehnoloģijas, lai no zemes izraktu androīd telefonu vai kurpes, tik daudzi cilvēki ir iesaistīti procesā. Ar prātu saprotu to, ka vēlos piedalīties šajos procesos, bet nejūtu, ka vēlos piedalīties. Kaut kāds prāta defekts.

  Lai vai kā, ir skaidrs, ka esmu praktiski invalīds. Invalīdi arī var funkcionēt, jāievēro zināmi nosacījumi: dzīves, darba higiēna un dažādi pielāgojumi. No normālajiem cilvēkiem pārāk daudz prasīt nevar, jo viņi nesaprot un viņiem arī nav jāsaprot, viņiem jāparūpējas par sabiedrības funkcionēšanas pamatiem, palīdzēšana invalīdiem ir greznība.

  Atkal nekonkrēts un izplūdis ieraksts sanāca, jebkurā gadījumā par smiltsērkšķiem šobrīd jaunumu tāpat nav. Orklas lietās ir neskaidrība, kā lai tiek uz/no maiņām, kuras sākas 06:30 vai arī beidzas 23:00. Transportu pa Brīvības ielu viņi nodrošina un šķiet uz kādu Rīgas mikrorajonu, bet no manas šī brīža dzīvesvietas ir kā ir.

  Current Mood: apathetic
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba