permanente l'escuche
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, November 17th, 2017
  santech
  3:55p
  rzr kraken pro v2 - spiež uz galvas augšu, slāpēta skaņa
  hyperx cloud revolver - nespiež, skaņa ļoti ok. bet papurinot galvu, leikas, ka nokritīs. nu jā, nokritīs. jo smaguma centrs kaut kāds augšā.

  Current Music: AND ONE - Zerstörer
  pajautaa
  [ love_hacker ]
  1:34p
  Liepāja un Liepājas aprinķis // 10km HIKE // Lai vējš neaizpūš
  Labdiena Liepājas zinātāj cibiņi!


  Jautājums, kur labāk no šosejas - Liepāja/Nīca, doties iekšā uz Jūras pusi, tā lai nav purvs / brikšņi / mājas ?
  Mērķis šoreiz ir nepārslogojot sevi - noiet aptuveni 10km līdz Liepājas autoostai!

  Ko Jūs varētu ieteikt?



  Paldies jau iepriekš :)
  santech
  1:17p
  https://www.facebook.com/RDzintars/videos/2058431961104067/?hc_ref=ARQ-Wb17pl2tZJgNOM43qMVO5AOyKURliwh2deqIHASUGsVH4qSA6rCciVbAHJU9bOA
  tāpēc, ka, velns parāvis, prezidents nav nekāds totalitārais vadonis, kā Dzintara pielūgtais Ulmanis. Tāpēc, ka uguns ir bīstama stihija. Un vispār - pirmīt vēl lasīju arī, ka gājiens ir no O. Kalpaka pieminekļa un bez lāpām sācies kā tradīcija. Ko tad viņi nepirž no Jelgavas, kur Čakstes piemineklis? Un visiem pārējiem? Sasodītie naciķi, maisa tik gaisu, kad tāpat jau situācija apkārt nav diez ko stabila.
  dooora
  12:12p
  ta'tas Bachs vai Laibachs vakar uzstājās?
  https://youtu.be/fRj34o4hN4I
  Thursday, November 16th, 2017
  pajautaa
  [ pelnufeja ]
  9:21p
  atkal problēma ar pastu
  Sveiki!

  Vai jūs zināt, kas varētu būt par iemeslu tam, ka paciņa pienākusi nevis uz manu pasta nodaļu, bet pasta nodaļu, kas atrodas lidostā? Un vai man ir vērts viņiem zvanīt un mēģināt sarunāt, ka to paku attransportē uz manu pastu vai atved uz mājām?

  Jo nu, var jau būt, ka es esmu neadekvāta, bet es mēdzu iegādāties dažādas lietas internetā tieši tāpēc, lai varētu ietaupīt laiku un enerģiju, un man šis galīgi neliekas ok.
  santech
  7:24p
  Varētu jau doties uz palādijumu uz konci, bet vispirms jāparūpējas par Rotaļu Biedru. Jāpabaro.
  santech
  5:49p
  ceo seo peo

  Current Music: Noir deco - Future Noir
  santech
  4:07p
  Pēdējā laikā esmu nonācis pie secinājuma, ka visādi interjeristi, kas interjerē iekštelpas pasākumiem utml. norisēm, diezin vai padomā par to, ka, piemēram, sienām ir jābūt fotogēniskam fonam. Ka apgaismojuma ķermeņi visādi, tur logi, lampas utml. jāizvieto tā, lai uz kaut kāda skaista pieņemšanas fona var skaisti nobildēt cilvēkus. Ok, fotogrāfam pašam jābūt speciālistam (kā tas arī ir) ar visu profesionālo ekipējumu. Bet padomājiet par tiem, kas pasākumus bildē ar telefoniem. Kur sienas it kā stilīgas, ar barģūrām un trubām un ko tik vēl ne. Kas bildēs izskatās vienkārši šausmīgi.

  Current Music: Red MarKer - DMC 12 Gauge
  santech
  3:35p
  Man patīk, ka zem štukas var jau nopirkt sakarīgus fullframe aparātus. Redzēju sludekli par 600 un vēl par 800 eur par Canon 6D. Lietoti, protams. Bet tomēr.

  Current Music: Alpharisc - 1989 Dream Girl
  ingmars
  1:03p
  good night
  RIP, Lil Peep.
  hedera
  12:01p
  Bet par kaķīšiem runājot, es tagad dzīvoju dzīvoklī, kur atsevišķo kaķīšu summa ir trīs. Kur skaties - visur kaķīši, kur ej - kaķīši pinas pa kājām, pārnāc mājās - saskrien kaķīši pretī.
  ingmars
  10:04a
  aab
  Laipni lūgti manā mājaslapā. Man patīk ceļot pa pasauli un rakstīt grāmatas.
  pajautaa
  [ malvine_truse ]
  9:29a
  cik maksā hiv un auglības analīzes vīrietim?
  Wednesday, November 15th, 2017
  santech
  6:55p
  ;-]
  Latvijas Institūts stāsta, cik skaista ir Latvija.
  http://www.mfa.gov.lv/viegli-lasit
  mīlīgi

  Current Music: Tesla Boy - Dream Machine (Silent Gloves Remix)
  santech
  3:17p
  montāžnieku (-ci)
  hedera
  8:14a
  Vēl par to sci-hub močīšanu aizdomājos. Distopiska ideja - sākt močīt pētniekus, kuri, iesniedzot rakstu publicēšanai, nevar visām literatūras vienībām uzrādīt legālu pieeju. Vismaz tad beigtos izlikšanās, ka vēršanās pret sci-hub notiek kādu cēlu zinātnes mērķu vārdā. (Moš šo ierakstu zem atslēgas jāpaliek? Ka neaiziet līdz nepareizām ausīm. :D)
  pajautaa
  [ ulvs ]
  7:09a
  Vai kāds pazīst cilvēku, kurš ir piedalījies brīvprātīgajos Āfrikā vai kur citur? Nu, teiksim, caur kādu ANO orgu vai citu programmu. Man ir nepieciešamība nokļūt absolūti citā pasaulē (uz šīs zemes). Saprotams, esmu gatavs vergot un arī iziet apmācības. Protams, jo mazāk jādara, jo labāk - man tieši svarīga ir "oficiāla padzīvošanās" citur, lai gan no darba nebaidos. Vēlos šim cilvēkam uzdot dažādus jautājumus par viņa pieredzi. Ja tu tādu pazīsti, lūdzu, atraksti man uz u.ulvis at gmail, iedodot viņa kontaktus / vārdu, pēc kura atrast FB. Vai atrodi mani feisbukā un uzraksti tur- mani tur sauc Disorderlijs Kondukts.
  Tuesday, November 14th, 2017
  pajautaa
  [ andris_k ]
  3:10p
  Krievu literatūras lasīšana
  Kādā veidā vislabāk lasīt krievu literatūras klasiku, ja krieviski prot ne pārāk labi? Latviski, angliski vai tomēr lauzties krieviski?
  vajag
  [ laielais ]
  10:15p
  Lenovo 3000 n100 ekrāns
  Labdien, labvakar, labrīt. Portatīvajam datoram lenovo 3000 n100 meklēju ekrānu. Esošais pēc neilga laika izdziest, laikam kad uz karsts. Varbūt jūs zināt kā saremontēt esošo ekrānu?
  santech
  7:12p
  Es eju, un ap mani griežas tramvajs. 11.
  pajautaa
  [ sirualsirual ]
  6:30p
  Kā mazi bērni vēl sauc mammu? Memme? Māma? Mā?
  santech
  4:40p
  mikrosofts ar savu eddžu hujedžu var ied edžot nafuj. dažu sekunžu laikā izkretinēja līdz nemaņai.

  Current Music: Konrad Celiński - Arkade Life
  dooora
  3:42p
  ja vakar  pie [info]zum nebūtu pamanījis ziņu par Valža Bisenieka aiziešanu, tā arī būtu palicis nezinot.
  māšele gan apgalvo, ka feisī vēsts bijusi pamanāma. ziņu portālos gan tikai ar meklēšanas palīdzību atvadu rindkopu var aizkadros atrast, be'nu labi, sēra dusmas un vieglu riebumu pret sevi nenovērsīšu uz neko nenojautošiem redakciju darbeniekiem.
  rīta cēlienā sāku klausīties Bisenieka piemiņas translācijas, pārstrādājot savas skumjās sajūtas, bet tad nācās turēt roku un bēdu as'ras māsiņai, kuras 17-gadīgā kaķenīte Čiepa jau diennakti bija pazudusi zināmā virzienā, pati sev rast mūžamājas. tā vismaz mēs, dumiķīši, spriedām. bet nebij mums tiesa. vēl tikai pirmais raidījums gāja uz beigām, kad atkal džinkst skaipis, un nobimbājusies, bet starojošs māšuks uzrādās ekrānā ar savu uzticamo pieParīzes gaitu biedreni klēpī. bet Bisiķis visviens prātā, tika nu jau bez tiem drūmajiem mākoņiem. visā šai žvankāšanā pa dzīvi man ir sanācis saglabāt kaudzīti 30-gadīgu vēstuļu, ko par disidentismu no Almas māter atstādināts vācu valodas docents iz Sarkandaugavas psihenes raksta jaunkareivim Kēnigsbergas pievārtē.
  vēl viens dižkalibra lielgabals ir apklusis. džentlmenis un rebelis vienā orgāniskā veselumā. piedodiet, es jau te sen sāku nepiedienīgi smaidīt. iešu ka labāk dušu labot.
  ingmars
  3:15p
  cjs
  Cigaretes jau smaržo.
  kjiimikjis
  1:07p
  Nekā jauna šajā pasaulē - iegūstamajai vielai, kā teikts literatūrā, ir "viegla, raksturīga smaka".

  Protams, ka realitātē smaka ir tāda, kas varētu būt "raksturīga" arī piedirstam un aizdedzinātam gumijas zābakam, un par vieglu to nekā nenosaukt.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba