Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, October 1st, 2016
  santech
  11:38a
  Es, bļeģ, vairs faking nespēju lasīt tās ziņas. Par to sūdu, kas notiek Latvijā. Bet ir jālasa, jāzina ar ko rēķināties.
  Friday, September 30th, 2016
  santech
  11:42p
  I just wonder - kad viss BPP sastāvs būs apmiris, tad varēs teikt - beigtu baložu pilni pagalmi.
  ;D
  begemots
  9:35p
  R-r-right
  Es zināju, ka ir vēl viena Pračeta grāmata, ko kādreiz esmu lasījis, bet kuru nez kāpēc nevaru atrast. Un salīdzinoši nesena, pie tam, I mean, nav no 90iem.

  Gribēju pārlasīt, man šķita, ka man ir uz Kindles... nav. Skatos, kā viņa precīzi varētu saukties Pračeta Discworld sērijā... Discworld sērijā pēc Unseen Academicals nekā tamlīdzīga nav!

  Drusku nobijos, meklēju kopējā Pračeta bibliogrāfijā -- neieraudzīju neko līdzīgu.

  Vāku, galvenais, atceros. Ka esmu lasījis, atceros. Par ko tur ir -- aptuveni atceros.

  Bet atrast nevaru. Bet bija!

  Pagūglējot tomēr atradu, bet paranoja jau bija paspējusi pavērt vāku.
  santech
  9:27p
  Šovakar vairs nav iekšās kārtot darīšanas. Sākot jau ar iziešanu no darba nolēmu, ka visu atlišu uz pirmdienu. Pirmdiena grūta diena jau by default, ko nu tur +/- kāds čakars klāt. Man pietiek savu, ārpus darba čakaru. Kaut vai tas, ka nokrita vecasikronis zobam. Divi pat, jo kopā sametināti. Īstos liks pēc divām nedēļām. Līdz tam - jāatrod kāds, kas var pielikt (stomatologs) vai arī divas nedēļas jāšvepst. Jo nu priekšējie, bļe.
  Attiecīgi mainās arī ēdienkarte. Sen nebiju gatavojis griķīšus. Tādas standarta vakariņas - pie griķiem malts cālis un rīvēti biešuki. Asi un sāļi ,bet ne par daudz. Draudziņš slavēja. Varbūt tiešām mani noprecēs.
  Bet kopš darba laiak beigām sāp galva. Varbūt par daudz esmu monitōrā lūkojies, bet varbūt vienkārši kaut kāds rudens vējš iepūtis ribās un esmu apslimis. Ibumetīns nelīdzēja. Bet virtuvē uz galda ir viskija pudele. Gandrīz puspilna. Nu jau mazāk. Jo es ik pa centimetram pacienājos savā glāzē.
  Stāstu parakstīt es tagad točna nespēju. Lūdzu vairs nekādus buruts un ciparus. Zinātnieku naktij arī nepietika vēlmes. Geimošanai arī prāts un reakcija jāasina, jo šobrīd esmu ticis līdz vietai, kur jāizmantokatrs veiklības puteklītis.
  Tāpēc - filma. Jāpaskatās kaut kas, ko var izdzēst. Mierīgi pat nestandarta garumi, kaut kas virs pusotras stundas arī mierīgi der. Galvanais, lai ir smuki un nav jāpiepūlē smadzene. Tā, kas mums te ir...davai Conjuring. 2013.
  pajautaa
  [ merkela ]
  8:30p
  Windows Word 10
  Šobrīd datora tastatūrā, lai uzrakstītu latviešu burtu "š", man ir jālieto taustiņi "Alt Gr" + "s".
  Kā lai samaina "Alt Gr" uz citu taustiņu? Piemēram, lai šo mīkstinājumu funkciju veiktu tas taustiņš ar pēdiņu un tādu mazu komatiņu.

  P.S. Nomainot uz "Latvian (Standart)", netiek atrisināta problēma. Tad viss keyboard layout tiek samainīts, katrs tastatūras taustiņš iegūst defoltā citu burtu. Piem, a taustiņš kļūst par "š"
  kjiimikjis 7:34p
  Ja ir vēlme notestēt savu acumēru, to var izdarīt ar šīs spēlītes palīdzību:

  http://woodgears.ca/eyeball/

  Doti vairāki teorētiski vienkārši ar ģeometriju saistīti uzdevumi, visiem cauri tiek iets trīs reizes, un tad tiek aprēķināta vidējā kļūda. Jo tā mazāka, jo labāk, protams. Pie viena iespēja noskaidrot, kas tieši padodas vislabāk, un kas - vissūdīgāk. Man pašam (acīmredzot) pie neliela izdzertā vīna daudzuma vislabāk sanāk "uzkonstruēt" paralelogramu un noteikt leņķa bisektrisi, pie gandrīz tukšas pudeles vislabāk sanāk noteikt viduspunktu starp diviem punktiem (un interesantā kārtā uzlabojas kopējā precizitāte). Savukārt sameklēt trijstūrī ievilktas riņķa līnijas centru, tobiš, punktu, kas ir vienādā attālumā no visām trijstūra malām man padodas ellē sūdīgi pie jebkura patērētā tilpuma.
  vajag
  [ jimmy ]
  5:28p
  Daniel Mustard
  Varbūt kādam šeit ir Daniel Mustard albumi? Lūdzu padalīties.
  pajautaa
  [ svesinieks ]
  2:14p
  Labdien dārgās dāmas, godātie kungi un kaujas helikopteri.

  Kur lai vakara pusē - pēc darba, centrā aizved vegānu meiteni ieturēt piektdienas maltīti. Kas līdzīgs Burgai vai Andalūzijas sunim (cenas un smalkuma ziņā) tikai ar jēgpilnu vegānu piedāvājumu.
  phz
  1:15p
  Mani vienmēr ir fascinējuši tualešu stāsti
  I used to work retail, and when someone made poopsies anywhere but the toilet it was called a "code brown."

  Well it was no one in particular's job to clean up code browns, so the management would ask politely the first time, then the second time they would offer what was essentially monetary compensation to whoever did it. After a while, code browns started to pop up more and more frequently (they were a once every 3 months deal before), and management stopped offering the compensation for doodie pickup. The code browns mysteriously stopped after that.
  https://www.somethingawful.com/comedy-goldmine/true-washroom-tales/
  pajautaa
  [ 10punkts15 ]
  12:55p
  Legingi
  Kur nopirkt parastos legingus, kurus var vilkt zem svārkiem? Ne tādus biezos, ar kuriem iet uz sporta zàli.
  pajautaa
  [ santech ]
  12:23p
  Kāds zobārsts Rīgas centrā, kas neplēstu miljonus par nokrituša pagaidu kroņa pielīmēšanu un pieņemtu šajā vīkendā - ir kādi ieteikumi?
  ziimogvasks
  11:21a
  kisswithafist
  9:10a
  es esmu jauka un pūkaina, un "man viss zajebala" vietā tagad teikšu "man viss zaļi balts", gluži kā gads no abiem galiem un pa vidu. bitch.
  santech
  9:05a
  Jāsaved kārtībā laptops, lai ir kur rīta ziņas lasīt. Desktops priekš tādas funkcijas par jaudīgu un ilgu lādējas. Telefons salīdzinoši neērts. Bet, kā jau vienmēr - I have no life.
  Thursday, September 29th, 2016
  santech
  9:42p
  Kaud kad jānočeko tie pieseivotie miljons linki feisī. un rss ziņu lenta pārpildīta. Jāpasēž un jāpalasa interneti. Bet nē - tūliņ palaidīšu Deus Ex.

  Citos plānos galvā lidinājās domas no palekšanas zem garāmlidojoša trolejbusa līdz fočika nodošanai lombardā. Beigās tomēr ir ok. Tikai darbā visādi tizli pisieni.
  es_shobrid_lasu
  [ heishy ]
  7:17p
  Attēlu rezultāti vaicājumam “nāve tās nav beigas”
  begemots
  6:54p
  On certain aspects of unbearable lightness
  The three states of being are alive, dead and Being Worried.

  Being Worried as a separate state can be quite easily deduced both from the general descriptions of the state ("half-dead with worry", "worried to death", etc), as well as the demeanor of the people who are Truly Being Worried. In past, people Being Worried were sometimes classified as undead — nowadays, we can see that the so-called "undead" are simply people Being Too Worried to be able to die properly, thus occupying the Third State semi-permanently.
  putnupr
  4:13p
  nāk miegs, ir auksti
  es_shobrid_lasu
  [ kochka ]
  2:51p
  Maikls Kaningems - Mājas pasaules malā
  gracy_kelly
  2:29p
  ...
  Tas brīdis, kad gribas reāli sakliegt uz kolēģi, jo viņa kārtējo reizi mani ir "pasviedusi zem autobusa", bet vienīgais, ko spēju ir bezspēkā nolaist rokas un sapņot par to, kā vakarā mājās skatīšos seriālus un man viss būs vienalga. Uzticības kredīts sarūk aizvien mazāks un mazāks.

  Pats trakākais, ka es pati tā nemāku un nekad neesmu mācējusi - kaut ko neizdarīt, kaut ko bezatbildīgi atstāt ar domu, ka gan jau pārējie tiks galā un pēc manis kaut vai plūdi...

  Rrrrrrrrr... Tāda dusma.
  san
  12:46p


  Selfijs, kurā divi cilvēki nav uz viena viļņa. Es mēģinu slēpt savu sajūsmu par situāciju un izskatīties kārtīgi, kā rezultātā mute šķība un acis lapsīgas. Bet A. ir tāds, kāds ir - smaidīgs un atklāts. Mēs esam aizstājušies priekšā sporta bāra logo (bāra moto "Vairāk kā spēle!").

  A. patiešām ir tāds kā bildē - tiešs, vienkāršs un pilnu kabatu joku. Braucot patruļas auto, smieklīgi komentē vietējās ainiņas. Re, Žanna ar draudziņu aizlīgo ar draugu. Ies apsēdīsies pie Maksimas, gaidīs vēl kādu savējo. Kapeika pie kapeikas un kaut kas jau sanāks. Iesmej jau, bet bez ļaunuma. Zin pēc vārda pastāvīgos "klientus". Kurlmēmais Edžus jau agri no rīta dežūrē pie stacijas, Armands ar brigādi stiķē pie Topiņa un bola baltu aci uz patruļas auto. Tāds darbs, daudz gara laika aiziet vāķījot bomžus un ritinot garus, tukšus kilometrus. Bet tad pēkšņi, izsaukums, steiga, vīva vīva. A. stāsta, ka kādreiz bijis krietni vairāk kautiņu klubos, jandelēšanās uz ielām. Tagad vairāk ģimenes strīdu. Uz klubiem vairs tik daudz neiet, cilvēku arī mazāk, aizbraukuši. Palikušajiem naudas nav.

  Kafijas pauzē Optibetā (lētākā labā kafija pilsētā), A. stāsta, ka viņš gan nekur prom netaisās. Nevelk, te esot vislabāk. Pat ceļot gribas pa Latviju, tik daudz skaistu vietu un naudiņu labāk atstāt tepat nevis ārzemniekiem. Tikai daudz jānoraujas, lai nopelnītu un čerņas daudz sanāk darbā saskatīties (parausta formas kreklu).

  Visus Cēsu daudzstāveņu rajonus var izbraukt pusstundā. Iegriežamies arī Blusu muižā, kur ir smukas privātmājas un daiļamatniecības izstāde - lapene sēnes formā, tāšu trusīši, pa kādam rūķim ar. Pēc brīža jau esam pie nepilngadīgo kolonijas, kurā sēž ap 40 slepkavu un dzimumnoziedznieku - tā arī sadalījušies pa flangiem, vieni esot labie, otri - kreisie. A. pastāsta, ka gandrīz visi džeki savus noziegumus pastrādājuši zem narkotikām. Piebraucam pie karjera, es jūsmoju par tā tirkīzzilo ūdeni. A. atsaucas, ka tas daudzus ievilinājis nāvē. Vai nu pārvērtē savus spēkus, vai izrādīties grib un pagalam ir.

  Braucot patruļas auto, ir tāda sajūta, ka apkārtne sastingst un pieklust. Jeb varbūt tā tāda ir vienmēr. Gari, tukši ceļa gabali ar vientulīgiem piepilsētas ciemiem, kuros pat pie veikala neviens nesēž. A. lepns, ka viņiem izdevies vietējos alkāņus atradināt no šī paraduma. Tagad dzer pa dzīvokļiem un mazdārziņiem, acīs nelien un nekurienīgo ainavu nemaitā.

  Bildes pa patruļas auto logu )

  https://www.instagram.com/vietejais_/
  pa_leeto
  [ black_data ]
  10:11a
  Canon fotoaparāti
  Vēlos godājamai publikai piedāvāt divus pavecus Canon digitālos fotoaparātus.

  https://www.dpreview.com/reviews/canons5is

  Canon S5is

  Neslikts amatieru līmeņa ziepjutrauks. Nav tik kompakts kā smārtfons, toties viņam ir zūms, un zūms diezgan pieklājīgs, kas ceļojumos bieži noder. Otra krutā fīča ir iespēja pieslēgt ārējo zibspuldzi. Viņam ir arī iebūvētā, bet iebūvētā zibspuldze ir gandrīz tik pat slikti kā zibspuldze telefonā.

  Canon 350D (un vēl kaut kāds viens vai divi burti, kas gan manina tikai to, ka pirkts ASV)

  Ja nemaldos, pirmais Canon digitālais spogulis. Nekā baigi laba man par viņu nav ko teikt, objektīvs arī kit. Pieņemu, ka varētu interesēt kādu entuziastu, kas bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem vēlas iemācīties darboties ar... fotoaparātu(?). Principā tās lietas, kuras nav amatiertu kamerās... vai vismaz nebija agrāk... ir maināmi objektīvi, papildus iebūvētajai arī ārējā zibspuldze un RAW faili. Es visvairāk liktu uz RAW failiem, jo pārējās divas lietas tāpat prasa papildus ieguldījumus.

  Par katru varētu gribēt kādus 20 eiro? Vairāk ir žēl skatīties, kā tie aparāti klājas ar putekļiem. Pirmajam klāt varu piedāvāt arī fotosomu, ja nu baigi vajag.
  kisswithafist
  8:10a
  esmu sākusi gaidīt garos rītus ar nepacietību. garie rīti ir tie, kurā kaut kur jābūt vien ap pusdienas laiku, bet divas lietas ir skaidras - būs rajons, kas naski mostas (suņu cilvēki un ostas strādnieki jau startē septiņos) un vismaz divas gardas kafijas. neviena krūze, protams, nav tik garšīga kā tā, kas mājās un pirmā. melna, ar trim nestrīķētām karotēm pierastās kafijas, noteiktas formas krūzē (krūzes variē, bet formai jābūt vienai - nekādas taisnās un nekādas platās).

  mājas? laikam, jā. pagaidām, vismaz. manas mājas ir tur, kur smaržo pēc kafijas un rozēm.
  Wednesday, September 28th, 2016
  pajautaa
  [ kvarks ]
  10:19p
  baložu būda ģertrūdes ielā
  Ciba, kas visu zina: kas tā par baložu būdu Ģertrūdes ielā pie Avotu ielas? Nesen pamanīju - nākot no ĢIT labajā pusē pagalmā pirms Avotu ielas. Nekad tādu nebiju pilsētā redzējusi, liekas intriģējoši, kāpēc, priekš kam, kam pieder, kopš kuriem laikiem? Katru reizi ieraugot māc ziņkārība.
  pajautaa
  [ santa_be ]
  6:59p
  Kur nopirkt? Xmas edition.
  Klau, vajag iegādāties sieviešu naktskreklu ar garām rokām, krūšu apkārtmērs vismaz 112 cm, Kur tādu lai pērk?

  /meklēju omai ziemassvētku dāvanu.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba