Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, July 25th, 2016
  hederas_sieva
  12:52p
  Nr.373
  Piezīme pašai: nu dura tu esi! 
  Current Mood: fu*k you all
  Current Music: klusums
  atvase 10:50a
  Mamma?
  Nu jau 2 dienas A. saka "mem-me!" ik reizi, kad satraucas, vai notiek kaut kas, kas viņam nepatīk.
  pa_leeto
  [ magnolia ]
  10:16a
  Pārdodu.
  Ja nu kāds vēl nav "pārslimojis" F.Beigbederu:
  -"14,99eiro" par 2,-eiro.
  -"Romantiskais egoists", 3,50. /par abiem 5,-eiro.
  magnolia23@inbox.lv
  atvase 9:23a
  Darbīga jūlija svētdiena
  Priekšpusdienā A. ģimenīte devās uz Mežaparku un ciemos pie vectētiņa. Ieradāmies tur paši pirmie, neviena nebija. A. vispirms nošļūca pa slapju trubu (2x), tad pasēdēja smilšu kastē (efekts bija tūlītējs), un tad devās izpētīt pārējās atrakcijas. Mamma un tētis pagriezās apaļā struktūrā kājām gaisā, un A. par to ļoti smējās, un tad viss tāds smilšains, dubļains, līda mammai virsū arī sēdēt apaļajā veidojumā, bet griezties bija bailes. Un beigām atklājām pirātlaivas formas būvi, kurai vienā malā bija tāds nošļūcamais, kas tik pat kā neslīdēja, un A. pa to uzdrošinājās šļūkt viens pats. Tētis kopā ar vectētiņu meta riņķus ar skrituļslidām. Tad pie vectētiņa dzīvoklī uzsildījām līdzpaņemto dārzeņu biezeni un braucām mājās. Kad piestājām pie mājas, A. pamodās un sāka kliegt, pakliedza gultiņā vēl minūtes divas un aizmiga. Pēcpusdienā A. koķetēja ar divām kaimiņu meitenēm, kas, piespiedušās pie sētas, cītīgi sekoja katrai A. kustībai. Vakarā iebāzām A. aukstā baseinā dārzā, viņam patika, pat sāka liet ar trauku sev uz galvas auksto ūdeni.
  kisswithafist
  9:11a
  vakar iedzēru mazliet vīna. negāja VLC pleijeris. kaut kādā loģikā izdomāju, ka jāuzliek Ubuntu. Pat apsvēru domu par Windows, bet mazmīksto mājaslapa uzdzina vieglu nelabumu, atteicos no šīs domas.

  Netīšām nodzēsu visu cietni. Sliktā ziņa: izdzēsu godīgi pizģīto filmu/seriālu kolekciju tieši tad, kat Kickass Torrents noklājies un pairetbejs tam līdzi. Labā ziņa: uz cietņa tagad riktīgi daudz vietas un es ceru, ka viss ir mākonī.

  Stāsta morāle: don't drink and install.
  santech
  1:17a
  Ejiet ieskrieties ar saviem pokemoniem. Man ir atjaunota atkarība - Fallout Shelter for PC! Tas ir tas, ko spēlēšu arī darbā no darba brīvajā laikā, kas vnk karāsies uz uzdevumu dēļa. Ja vēl tas viss bšu sasinhrinizējams starp darba un mājas kompi (jo attālināti lietot mājas kompi tikai deļ šī te..). Uz sinhronizāciju ar telefona versiju, kura man diezgan jau uzkačāta, vēl neceru. Lūk.

  ____________________

  Kopija no santech.grab.lv

  Current Music: Mlada Fronta 2002
  Sunday, July 24th, 2016
  pajautaa
  [ kaukau ]
  11:13p
  meklēju saldējumu
  Kāds var palīdzēt? Jūs esat ēduši saldējumu ar sāļo karameli? Parasts plombīrs vafelē. *Kaut kur*, neatceros, kur, nopirku, bet nesanāk vairs tādu atrast. Ražotāju neatceros, bet bija garšīgs pēc vella..
  pajautaa
  [ santa_be ]
  8:34p
  kaķu maltītes
  Diezgan ilgu laiku kaķīši ir dzīvojuši teju uz 100% Royal Canin diētas. Viena no kaķu raksturiezīmēm ir tendence izrīt trauciņus mežonīgā ātrumā un kliegt pēc paikas n-reizes dienā.
  Mājās izbeidzās kaķu ēdiens un garāmejot nopirku Ontoratio sauso barību. Kaķi viņu ēd, bet mazāk. Uzēd, aiziet prom, atnāk pēc laiciņa uzēd un tā tālāk. No vienas puses tas acīmredzami nozīmē, ka šī nav viņu iecienītākā barība, no otras- tāds miers. Nu beidzot normāli kaķi. Ko man darīt, kā man būt?
  pajautaa
  [ sonnenwende ]
  1:39p
  Zvērināts tulks latviešu - vācu Rīgā. Gribu lētu un diezgan ātru. (Dzimšanas un laulību apliecības) Kādi ieteikumi?
  src
  1:31p
  Vakar noriju lapseni, nezinu dzīvu vai nē, bet bija tāda spiedīga sajūta pakrūtē.

  Sekoju Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta norādēm, piezvanīju konsultatīvajam tālrunims, sūkāju ledu, aizvizinājos uz Ludzas slimnīcu, dabūju divus dūrienus dibenā un tagad esmu kā jauns.

  P.S. Kids, ja siltā laikā atstājiet saldus dzērienu bez uzraudzības, piesargājieties!
  Saturday, July 23rd, 2016
  phz
  10:45p
  Dienās bez ekrāniem, lielākiem par 10,5", iestājies pātraukums
  Diena, kad es triālā uzzināju bezgalīgā benzīna triku (pagriezt datōra pulksteni par 2 stundām uz priekšu, kad izbeidzas), izvērtās citāda, nekā, ja nebūtu uzzinājis.

  Re, kur ļaudis apskata visus negatīvos free-to-play/pay-to-win faktorus izvērstāk:
  http://www.usgamer.net/articles/all-your-worries-about-trials-frontier-are-true

  Citās zaļo robotu izklaižu ziņās, izmēģināju divas spēles, ko varētu nosaukt par «exercises in brevity» (biju šo iztulkojis latviski tā, ka pašam patika, bet aizmirsu) - izspēlēt var ātrāk kā novilkt (ja baudat atvaļinājumu un internets nav pārāk ātrs). Bet nu pluss tāds, ka nekādas negatīvās puses vienkārši nav laika pamanīt (izņemot to, ka trūkst turpinājuma), tā kā varētu teikt, ka iesaku.

  The End of the World:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.theendoftheworldgame&hl=en

  Peter Moorhead's Murder:
  (Blade Runner liek sveicināt)

  http://www.apk-mania.com/2015/12/peter-moorheads-murder-v10-apk.html

  Kā arī biju sajūsmā par Lost Echo (apmēram tikpat lielā sajūsmā kā par Silent Age, abi šie stāsti atdzīvināja manī interesi par adventūrēm, turpināšu meklēt labus eksemplārus): kinematogrāfisks zin. fant. sižets, lielisks operatora darbs, Ghost in the Shell ne tikai liek sveicināt, bet pats sveicina pavisam tieši, vienīgi aktieri tādi pastīvi, bet nekas, gan pārnēsājamās adventūres arī izaugs līdz PC līmenim.

  http://www.apk-mania.com/2016/06/lost-echo-v1913-apk.html
  phz
  10:19p
  It's not nice to waste
  Man ir mikropiens.

  Apsteidzošais komentārs: Nē, burti nav sajaukti vietām.
  santech
  9:11p
  Piebeidzu Deus Ex. Goty - pašu pirmo, bet nu tur kaut ko uzlabotu, bet pamatā - pašu pirmo. Beigu galā piedāvāja 3 scenārijus, kā izstrēbt visu to zupu. Viena, ka pievienojos Illuminati un valdam pār pasauli. Viena, ka iznīcinu Illuminati un pasaule ir atpakaļ darg ages. Bez interneta, bet arī bez masonu piramīdām, iluminātiem un tamlīdzīgiem pasaules valdniekiem. Es izvēlējos trešo variantu - saplūst kopā ar AI un iznīcināt gan iluminātus, gan tos, kas jau bija pieteikušies nākamie rindā kļūt par pasaules valdniekiem.
  Jāatvelk elpa, jāizloka kājas līdz ledusskapim un jāpalaiž nākamā daļa - Deus Ex: Invisible War (2003)

  ____________________

  Kopija no santech.grab.lv
  santech
  6:37p
  Tas brīdis, kad nevari izvēlēties: )

  ____________________

  Kopija no santech.grab.lv
  kisswithafist
  11:58a
  trīsgadnieki vispār ir tīri jauki. īpaši tad, kad neniķojas un brīvdienu rītos pienes Napoleonu, hehehe
  santech
  11:07a
  Paskatījos feisbukā bildes un izdomāju baigo triku - tad, kad man vairs neaugs mati galvas augšdaļā, tad sākšu audzēt galvas apakšdaļā. Bārdu, respektīvi. Jo pašreiz cītīgi skujos (vismaz 2x nedēļā. ar izņēmumiem).
  santech
  1:23a
  Arī šajā nedēlas nogalē, visticamāk, ka nosēdēšu mājās. Geimošu. Tas, vismaz šobrīd, ir bez maksas. Jo, lai kaut kur dotos, ir jāmaksā vismaz par transportu. Vai nu sabiedrisko, vai nu jāmetas benzīnam. Un jāgādā līdzi pusdienmaizes, Jo maķī ēst sanāk dārgāk. Respektīvi - neticu, ka ārpus mājas var izklaidēties arī bez naudas. Ok, var, bet man vellim bremzes jāpieliek. Kas arī maksā kaut ko. Var jau iztikt, mēģināt geokešot. Bet, kad nokrīt ķēde, es palieku bez bremzēm. Stulbi būtu izaicināt likteni. Un kājām iet arī negribas. Varētu cerēt uz atvaļinājumu, tad gan izies ārpus mājas kaut kur, pie kura nu varēs aiziet ciemos. Bet viss, ko dara ciemos, ir dzer un pļāpā. Kaut kādas vairāk aktivitātes tā arī nenotiek. Tāpēc sēdēšu mājās un nodarbošos savā vienpatībā viens pats ar kaut ko. Geimošu, skatīšos filmas. Varbūt kaut ko pakraftošu. Kaut ko darīt, kas neprasa finansiālus līdzekļus, un kas neļauj justies vientulīgi.
  Friday, July 22nd, 2016
  pajautaa
  [ yeux_glauques ]
  11:52a
  saistīts ar iepriekšējo postu (jz. marule). vai kāds varētu rekomendēt labu, uzticamu juveliersalonu rīgā, kur var salabot dārglietas? jāpielāgo zelta gredzens (jo man ir smalkas, tievas rokas lol), jāsalabo pāris saplīsušas ķēdītes utml.
  ziimogvasks
  10:52a
  Šodien darbā nevedas.
  Šobrīd darbā nenormāli nāk miegs,
  grūtības koncentrēties,
  jo sevišķi tāpēc, ka jādara vienādīgs darbs.

  Vakar bijām Spīķeru kvartālā kinci skatīties.
  Gulēt aizgāju vienos.

  Aizvakar vakarā datorhuiņjas bija jabaksta.
  Gulēt aizgāju divos.

  Vakar pēc darba dodoties mājup,
  iemācījos braucot ar velo
  spēlēt pokemon ķeršanu.
  Ritenim pārnesumu jāsaslēdz tā,
  lai lēnāk ripo, bet ātrāk min.
  Sēdeklis jāpalaiž uz zemāko,
  lai krīzes gadījumā var nosviest pēdas pie zemes.
  Jāripinās staigājošo cilēku ātrumā,
  lai olas tiktu izperētas un
  lai risks kaut kur iepirdīt va nopisties samazinātos līdz minimumam
  gluži kā staigātājiem un staigātājām.

  Tagad ceļš uz mājām
  ilgāks palicis un arī krietni grāks,
  jo tak pa kādam līkumam ar jāizmet.
  Principā ceļa garumu un ilgumu var mērīt
  batarijas atlikumā.
  Līdz mājām 50%
  Līdz mājām 20%
  Līdz mājām 5%
  Pie <5% sgatovojam veli normālam braukšanas režīmam,
  iebāžam klausuli somā un minam mājās pie lādētāja.
  pajautaa
  [ marule ]
  11:16a
  auskaru remonts
  Sveiki!

  Kur es varētu atkalapvienot auskaru ar tā kājiņu - skādi var redzēt šeit.
  src
  9:00a
  ak laiki, ak tikumi
  Galvenais iemesls, kāpēc mūsdienās mājās turēt stacionāro kompi, pēc XML autora domām:

  "I think you do, es­pe­cial­ly if you have kid­s. They’ll be want­ing screen time, and I like hav­ing them at a com­put­er that’s in the room with the fam­i­ly, not hid­den away up­stairs; us­ing a screen that’s fac­ing the fam­i­ly, not the wal­l."

  fam­i­ly main­frame
  indulgence
  8:57a
  Iz lauku dzīves...
  Sēžu tāds viss kamuflāžā, lai neizceltos vidē – kājās cauri džinsi (90 gadu mode atgriezusies), nedēļas rugājs, rūtains flaneļa krekls, zobos ciga, rokā aliņš, – uz nogāzta baļķa un gaidu, kad atvase pārradīsies no izjādes pa mežu. Pienāk treneres vīrs, apsēžas blakus. Sēžam, klusējam. Šis saka: Man tomēr te labāk patīk. Pilsēta nomāc.
  - Miers, klusums, "Straumēnu" harmonija?
  - Nu ir gan tas, gan tēvutēvu dubļi, bet kopumā viss daudz labāk. Tāpēc pametu laboratoriju, un pārvācos sievai palīdzēt stallī (puisis esot fizmats, vai nu Mg., vai Dr.). Pilsēta nomāc ar savu skriešanu un nemitīgo cīņu par vietu zem saules, grantiem un pārējo. Vienīgais mīnuss laukos, ka nav neviena, ar ko parunāt. Tā kā neņem ļaunā, ka piesēžu – nevar palaist garām iespēju sapīpēt ar cilvēku, kurš spēj saliktos sakārtotos teikumos izteikties.

  Aizdomājos, ka tā patiešām ir. Parunāt var tikai par to, kā zāle aug, vai jēri trekni, un kādu kuilēnu kurš nogāzis medībās. Tas ar vietējo inteliģenci. Vairumam vienīgā sarunas tēma ir: aizdod eiriku aliņam (vai par to, ka jābrauc uz Angliju, kur esot cilvēka cienīga dzīve, tb aliņam nav jāaizņemas, ik dienu var pieliet mūli par paša pelnīto). Bet tas normāli. Ja saproti, ka mīts par čaklo un inteliģento zemnieku ir tikai mīts, tad realitāte nebūt netraucē. Visnotaļ patīkami. Ja laulātā nebūtu piesieta pilsētai, pats arī te paliktu.
  src
  8:46a
  Gadījās man arī beidzot veiksmīgi nomest telefonu - tā, ka plaisa ekrānā no stūra un nestrādā touchscreen. Un, kur jūs, draugi, labojat? Pasūtat no Ķīnas ekrānu un mainat paši vai nesat kaut kur?


  njā, un pokemoni uz vecā telefona negrib medīties.
  santech
  12:27a
  Aizveļļoju uz randiņu ar pudeli vīna un delisneka ēdienu mugursomā. Randiņa gaitā tā arī viens pats izdzēru to pudeli vīna. Un vēl līdz šim nejūtu. Pie vainas, visticamāk, dubultā liellopa gaļa big lujī boijā. Bija reti gards burgers no ta delija. Vīnu pirms tam nogaršoju, bet pirmais malks kā jau pirmais - ar korķa garšu. Bet - bez gaļas garšas. Beigu galā izrādījās, kā vēstīja etiķeiris, uz pudeles uzlīmētais, ka šī dziriņa piemērota arī kā piedzera pie gaļas ēdieniem. Bingō, tā teikt. Bet ar visu randevūzu fizisko aktivitāšu, šķiet, ir par maz. Vēders pilns kā mārks. No rīta, droši vien, pamodīšos ar (patīkami) izstaipītu kuņģi un domāšu par kādu naudu lai dzīvo līdz algai tagad ;D

  Current Music: Killing Joke - War On Freedom
  Thursday, July 21st, 2016
  samta
  10:02p
  dzīvojot un strādājot rīgā, riktīgi notrallinās nauda. piemēram, pēc garas darbdienas gribas iedzert alu. tātad katru dienu 2 nogurdinātām personām par aliem aiziet kādi 7 eiro. ooo, vēl rīgā ir visādi našķi un rimi pie pakaļas. meita visu dienu skumusi pie aukles, tad, nu, mājās jāiet caur veikalu, jānopērk kādu maizīti vai saldējumu. un arī paši iekrītam našķu varā. vakar ēdām karaliskās garneles, šodien - parasto fāstfūdu (kas ir parasts tikai nosaukumā, ne cenā), lai arī ledusskapī ir pusdienas vulgaris. vēl visi tie nē-taloni (es dienā nobraukāju 4,60 vai cik tur maksā 4 pīkstieni dienā), vēl darbā jāēd pusdienas, kuras man ir gana pieticīgas, bet tomēr. šodien vēl nopirku pilnīgi tizlus legingus par sešīti. būtu zinājusi, ka viņi ir tik tizli, nekad savā mūžā nepirktu. karoč, maciņ, aizveries, jo mums vēl jāatrod dzīvokli.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba