Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, April 30th, 2016
  santech
  10:25p
  pēc valpurģa nāk purģis.
  Brokastu roltons neko. Pusdienu karrtupeļi ar kefīru arī neko. Launaga pastaiga svaigā gaisā ar kartupeļiem, šniceli un vinegretu un Bauskas kvasu upmalā arī neko. Ibumetīns, protams, arī neko. Vakariņās vīniņš. Paliek jēdzīgāk galvai. Varētu jau arī pagulēt, bet darbiņš ir paņemts uz mājām. Var gadīties, ka arī rīt ir slinkums. Tāpēc labāk tagad.

  Current Mood: hangofer
  Current Music: Adema - Everyone
  santech
  10:12p
  zaindis
  Poll #20710 dizains
  Open to: All, results viewable to: All

  Tev patīk manas cibas dizains?

  View Answers


  1 (100.0%)


  0 (0.0%)

  Piedrāzt
  0 (0.0%)  Current Music: Slipknotiņš
  santech
  9:38p
  Poll #20709 dizains
  Open to: All, results viewable to: All

  Tev patоk manas cibas dizains?

  View Answers


  1 (100.0%)


  0 (0.0%)

  Piedrāzt
  0 (0.0%)  Current Music: Sue Saad - Radioactive Dreams
  samta
  7:18p
  drausmas! šodien mana kuslā miesa 6 h raka dobi kabačiem vietā, kur viss ir vienās koku saknēs. principā es 6 stundas rāvu ārā koku saknes līdz man sarāva krampī kreisās rokas muskuli. šobrīd sapņoju tikai par gulētiešanu. tādi, vot, zemnieka pīrāgi.
  devour
  6:51p
  Tas Ginta Budes vājprāts (!) pēdējās dienās lika aizdomāties... Vai tiešām mūsdienās, 21 gadsimtā, kādu tiešām satrauc, ja viņu nosauc par geju? Tā, ka cilvēki nopietni to lieto kā aizvainojumu/uzbraucienu/rupjību.
  santech
  5:30p
  kādu laiku palikšu pie šāda dizaiņa klabei

  Current Music: Waldorf - You're My Disco
  piromaans
  5:14p
  Nogriezu matus... Vai palika žēl? Šoreiz nepavisam...
  pajautaa
  [ brr ]
  4:48p
  Saldēts kalmārs
  Saldēts kalmārs, kuram derīguma termiņš beidzies pirms mēneša - pastāv kādi riski vai lielākoties vēl vajadzētu būt lietojamam?
  pajautaa
  [ panacea ]
  1:59p
  Vai viegli nomirt?
  Sveiki un atvainojos par tādu drūmu jautājumu sestdienas dienā.

  Bet labi, Beļģijā, Šveicē un Oregonas štatā ir eitanāzija. UK lai nemocītos ilgus gadus veģetatīvā stāvoklī teju vienīgā iespēja ir izpildīt Advance Direcive jeb Living Will agri un laicīgi un pateikt, ka tu nu nekādā gadījumā negribēsi, lai tevi atdzīvinā, kad tā stunda nāks. Bet kā ir Latvijā? Nu labi, eitanāzija nav, bet kādas ir iespējas izvairīties no veģetatīviem vai ilgi mocīgiem stāvokļiem -- vai ir kādas līdzīgas Living Will iespējas vismaz?
  santech
  3:00p
  Vakar kājās galīgi nebija ritma. Oranžie kapāja, bet kaut kā līdz galam kaut kas nevedās. Vai nu par maz bija izdzerts, vai nu par daudz.

  Ja kāds saka, ka pandas takši ir nepieklājīgi lēti, lai pamēģina taxify.

  Paņēmu uz mājām darbu. Jāsaņemas arī izdarīt. Un vēl tās miljons bildes. Pasākumus bildēt arvien mazāk interesē. Sevišķi, ja ir kaut kādas prasības, nevis varu pa savai gaumei. Savas ekskursijas var. Pārējo vairs nē. Nu var, bet nu tā. Neatliek vairs vēlmes bildēt to, kas patīk citādi.

  Current Music: Leningrad - Zvezda Rok_N_Rolla
  kisswithafist
  11:40a
  kwī, tikko darbziņā mani apciemoja Burzums. tas, kurš nu jau 45+ kilogramīgs melns lops. <3 <3 <3
  phz
  1:23a
  Veicu izpēti klusajam serverim
  Giga Byte BRIX GB-BACE-3000 Asrock Beebox N3000 Black, Celeron N3000 1.04GHz, SODIMM DDR3L, mSATA, 2.5" SATA, USB3.0 Intel DE3815TYKHE, Next Unit of Computing Kit, Bulk Zotac ZBOX NANO CI323, N3150, DDR3L-1600, 32GB SSD, WiFi, BT, EU UK plug
  Cena: € 121,62   Cena: € 128,05   Cena: € 149,41   Cena: € 196,07  
         
  CPU Intel Celeron N3000 (normāls, 2 kodoli, 1 GHz) CPU Intel Celeron N3000 (normāls, 2 kodoli, 1 GHz) CPU Intel Atom E3815 (švaks, 1 kodols, 1,5 GHz) CPU Intel Celeron N3150 (labs, 4 kodoli, 1,6 GHz)
  Ir VGA ports (priekš mana vecā instalāciju monitora) Nav VGA porta Ir VGA ports Ir VGA ports
  Nav mSATA slota, jālādē no USB 3.0 flasha Ir mSATA slots Nav mSATA slota, bet ir iebūvēts 4 GB pabremzīgs eMMC flashs (Debiānim tā paknapi, bet pietiek) Ir M.2 slots ar 32 GB SSD komplektā (Linuskam pilnīgi pietiek)
  Ir microSD karšu lasītājs (vē), no kura nevar iebūtoties (fui) Nav karšu lasītāja Nav karšu lasītāja Ir SD karšu lasītājs, no kura nevar iebūtoties
  Ir nevajadzīgs Wi-Fi un BT Ir nevajadzīgs Wi-Fi un BT Nav nevajadzīgu Wi-Fi un BT Ir nevajadzīgs Wi-Fi un BT
  1 SODIMM slots (līdz 8 GB) 2 SODIMM sloti (var dual channel un līdz 16 GB) 1 SODIMM slots (līdz 8 GB) 2 SODIMM sloti (var dual channel, bet oficiāli tikai līdz 8 GB, taču ļaudis runā, ka ejot arī 16 GB)
    USB 3.0 type-C ports   USB 3.0 type-C ports
    Nevajadzīga pults   2 gigabit ethernet porti

  Labējais variants izskatās vislabākais.
  Vienīgais mīnuss šādai padarīšanai, ka jāvar visus dārgumus satilpināt uz viena 2,5" diska. Bet, ja taisa bekapus, tad tas diez ko netraucē. Un arī uz esošā dinozaurservera es nemirrōroju, tikai viss bija izmētāts pa 2 diskiem.
  Vai arī dū it jōrself. 1 2 3
  Zotac and Jessie
  Friday, April 29th, 2016
  kisswithafist
  8:51p
  1) man, lūdzu, visu ar halapenjo. paaaldies.

  2) ļoti besīgs mājupbrauciens - sarkandaugavā sakāpa tantiņas no vietējās baznīcas (fuj), pāris pieturas tālāk - piegdienāh svinētāji, kas bija akurāt tiktāl no mērkaķiem, ka visu ceļu līdz grāvim karājās pie stieņa. labi, es saprotu - tīņi un tie, kam hormoni pa acīm spiežas ārā. bet šitie gan tādi nebija. parasti piektdienās mani mājās ved ar auto, taču šoreiz šoferim citi plāni.

  3, kas izriet no 2) vajaga tiesības & auto.
  samta
  4:30p
  parīt taču sāksies foršais maijs - mans mīļākais gadalaiks /laiarīlaiksskrientikātrikaliekasirtikaikautkādsmartasākums/
  pinjons
  2:35p
  neoplasm
  10:11a
  algas paaugstinājums angļu stilā

   priekšniece izsauca uz vienu intimu piecminūti:

  - you've probably noticed an increase in your salary. i made a mistake handing in our pay reviews as i'd forgot you've not worked here a full year yet, but the director has already signed the papers and it'd be too much trouble for me to reverse it now. besides, you work well anyway, so i don't really mind you getting that raise. sorry for the mistake, just keep it to yourself.

  - lol. i forgive you :)  Current Mood: 5diena
  Current Music: tarkš'n'tarkš'n'neaizveras, kā lai te nenopīpējas lidz nāvei
  pajautaa
  [ unpy ]
  12:11p
  Elektriskie caurplūdes ūdens sildītāji.
  Esiet tik mīļi un padalieties ar savu vai sev uzticamu cilvēku pieredzi, ja tāda ir, par elektriskajiem caurplūdes ūdens sildītājiem, kas varētu nodrošināt silto ūdeni dušai un izlietnei. Ja iespējams, pieminot konkrētus modeļus. Pamatā interesē divi jautājumi:

  1.Vai sasilda ūdeni pietiekamā apmērā arī diezgan salīgiem cilvēkiem?
  2.Vai neiedzen tūlītējā bankrotā mērena apjoma siltā ūdens lietotājus - vecpuišus bez visādiem bērniem, suņiem, sievām, zupas terīnēm un citiem bieži mazgājamiem priekšmetiem?
  pajautaa
  [ vikuks ]
  11:52a
  lombards
  Sveiki! vai ir kāds cibiņš vai arī kādam cibiņam tuvs draugs/paziņa, kas strādā lombardā? Gribētu uzdot pāris jautājumu viena projekta sakarā!
  pajautaa
  [ ripp ]
  9:47a
  bērnudārzs
  meklēju bērnudārzu, kurš būtu labi pārvaldīts, ar labiem pedagogiem/auklītēm, ne pārāk mežonīgi tālu no baltezera (labāk, ja rīgā, bet nav obligāti), resp, uz centru vai ķengaragu vest negribētu) un kur ir vietas uz doto brīdi.
  Ja kāds no jums ko tādu zina, lūdzu, padalieties.
  Thursday, April 28th, 2016
  pajautaa
  [ gribu_gribu ]
  8:18p
  Liellopa gaļa
  Sveiki Cibiņi,

  Nesen pārvācos dzīvot uz lauku apvidu Mālpils pusē, tādēļ aktuāls kļuvis jautājums - kur iegādāties liellopa/aitas/zoss/pīles gaļu. Mālpils, Siguldas un citu apdzīvoto vietu veikali lielākoties "spiež" uz cūkas un vistas gaļu. Varbūt kādam no jums vecāki,radi vai pazīstami nodarbojas lop&putnkopību un pārdod savu produkciju? Liels paldies jau iepriekš par informāciju.

  Current Mood: awake
  Current Music: None
  pajautaa
  [ po ]
  5:17p
  Elektroenerģijas tarifi
  Kā svārstās tā "Biržas cena", par kuru Latvenergo konkurents Aeon Energy tirgo elektroenerģiju sirreāli nosauktā tarifa "Mana brīvība" ietvaros?
  Pašlaik šī noslēpumainā "Biržas cena" ir gabalu zemāka par visām citām (pat par īpašo piedāvājumu "Dzintariņš senioriem" vai "Gaisma tuneļa galā", kā viņu tur). Ir kaut kur redzami kkādi dati par šo "Biržas cenu" pagātnē? Vai varbūt viņi paši to ciparu katru dienu izdomā?

  tl;dr
  kur apstīties elektrības biržas cenu ?
  pajautaa
  [ mazaa_mija ]
  2:39p
  publiskās pirtis Rīgā
  Vai kāds var ieteikt labu publisko pirti Rīgā? Kādreiz tak bija, un nevis pārtijam, bet miesai!
  (vīriešu) paldies
  pajautaa
  [ jimmy ]
  1:23p
  Hello komrādi.
  Lūgums pēc ieteikumiem - vēlos izmēģināt roku food photography, bet neko nesaprotu no gaismām. Kāds būtu ieteicamais must have komplektiņš priekš gaismām? Kaut kādi speedlite ar softboksiem? Šobrīd esmu pat bez nopietnas zibspuldzes. Bildēju ar Sony A65.
  pajautaa
  [ zvaigznjustari ]
  1:13p
  Kur ziedot Cēsīs?
  Iesakiet iestādi/organizāciju Cēsīs vai Cēsu tuvumā, kas pieņem apģērba/apavu/sadzīves priekšmetu ziedojumus.
  Sarkanais krusts nav variants. Paldies!
  src
  12:55p
  Ja nu jums Lattelecom stāsta, ka palielinās pakalpojumu maksu no 1. jūnija, zvaniet 177, stāstiet, ka gribat atteikties no šī pakalpojuma ar to pašu pirmo jūniju un jums piedāvās 2 gadus maksāt vēl mazāk kā līdz šim.

  Zvans aizņēma kādas 3-4min, kamēr man vēl speciālo tv komplektu piedāvāja.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba