Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, April 28th, 2015
  pajautaa
  [ brokolis ]
  12:36a
  Latvieši valodas kursi angļu valodā
  Vēlējos jautāt par jūsu pieredzi saistībā ar latviešu valodas kursiem (Latvijā). Ļoti priecātos par jūsu ieteikumiem  labiem un intensīviem latviešu valodas kursiem angliski runājošam cilvēkam. Vai ir dzirdēts kaut kas par šāda veida vasaras skolām Latvijā ? Meklējumi internetā pagaidām man nesniedz skaidras atbildes, ļoti novērtēšu jūsu padomus.
  Monday, April 27th, 2015
  yulungu
  8:16p
  Man patīk kad vīrieši cep kotletes!
  pajautaa
  [ osinsh ]
  7:46p
  free template
  Vakaras!

  Kādd gadījumā nezin, kura bezmaksas platforma piedāvā templeitu at tādu fīču kā http://www.foliodrop.com/ pirmā lapa? Respektīvi, skrollējot uz leju teksts mainās ar bildēm, bet tās bildes tip kustās apakšā? Interesē tiešām bezmaksas serviss, nevis kurā pēc nedēļas/divām ir jāpiesakās kādam plānam.

  Ačiū!
  yulungu
  7:43p
  ... Un vēl brīnās ka šuvējas dzer ! Tfu!
  vajag
  [ lja ]
  7:28p
  čeki
  Sveiki!

  Varbūt kādam nav izmesti un nevajadzīgi mētājas - vajag divus būvmateriālu pirkumu čekus, aptuveni 20eur vertībā(var būt vairāk, galvenais, lai kopējā summa ir aptuveni 40eur). Iepirkšanās brīdis - pēdējo divu nedeļu laikā. Rīgā.
  nistagms
  5:35p
  šovakar 22:00 Radio Naba jau piektais Sātana raidījumus par godu Valpurģu naktij - http://www.naba.lv/zinas/t/33316/

  pag. gada raidījums - https://www.mixcloud.com/radionaba/adata-280414-satan/

  Current Music: Korn - Kill You
  pa_leeto
  [ maaraam ]
  3:34p
  Melnas lietotas kurpes, 5 cm papēdis. Rakstīts, ka 42.izmērs. Vizuāli nekas nav noskādēts un papēdīšus arī izskatās, ka nevajag mainīt uzreiz. Lokācija - centrs. Pietiks ar vienu tumšo šokolādi.


  Komentāros vai uz maraju inboxā.
  pinjons
  2:41p
  Turpinās svētais krusta karš pret velodrastu negantībām
  Turpmāk velosipēdisti pa ietvi varēs braukt tikai izņēmuma gadījumos
  es_shobrid_lasu
  [ zirka ]
  12:55p
  pajautaa
  [ neetiski ]
  12:47p
  Tēja
  Kur Rīgā iespējams iegādāties "Dandelions" zāļu tēju "Rimta diena"?
  pajautaa
  [ extranjero ]
  12:43p
  kur var nopirkt Galaktikas ceļvedis stopētājiem (1. daļa).
  Esmu Siguldā un nepatīkami pārsteigts, ka šī tik populārā grāmata vispār nav ne Rozes grāmatnīcā, ne Zvaigznē. Šeit raksta, ka var pasūtīt, bet kādam nav idejas, kur to varētu uz sitiena nopirkt? Varbūt kāds grib pārdot savu eksemplāru?
  pajautaa
  [ felipe ]
  12:04p
  Analogā fotoaparāta remonts
  Labdien!

  Kur iespējams salabot analogo fotoaparātu? Aparāts normāls, ne USSR ražots, so visādi pašdarbnieki nederēs.

  Paldies!
  par_velti
  [ mazaa_zive ]
  11:29a
  panēsāts datorkrēsls
  atdodu kādam, kam nav uz kā pasēdēt
  http://foto1.inbox.lv/tukli/a/kresls.jpg
  ld
  10:24a
  Skolotāja
  Gadu gaitā es esmu te pasūdzējusies par Makša klases audzinātāju.
  Tagad tas viss ir tik tālu, ka daži vecāki nevēlas viņai dāvināt atvadu dāvanu. Uzvirmo sarunas un ir doma oficijāli iesniegt kaut kādu depešu. Ne jau par atcelšanu, bet rakstiski formulēt neapmierinātību.

  Es tā īsti nezinu, ko lai dara.
  No vienas puses, mana būtība ir rīkoties. Es jau toreiz otrajā klasē gribēju iet direktorei sūdzēties. Bet S mani atsēdināja.
  Cepos, cepos, bet vienā brīdī pateicu pati sev - galvenais, ka viņa nepataisa manu bērnu muļķāku, pārējo mēs paši pievilksim.
  Realitātē, Maksis no zinātkāra bērniņa palicis par.. es nezinu kā to nosaukt. Viņš bieži saka, ka kaut ko nesaprot. Kad sākam runāt, tad izrādās, ka visu saprot gan. Iespējams tur ir vainīga tā izslavētā skolotājas aplinkus vāvuļošana.
  No otras puses, S ir taisnība. Tad jau drīzāk toreiz vajadzēja rīkoties. Tagad visi bērni savas ģimnāziju vietas ir dabūjuši, visi drošībā, ka nevarēs ar atzīmi ieriebt, tad beidzot vecāki pulcējas un izsaka kritiku.

  Bet tad es palīdzu Maksim mācīties dabasmācību pārbaudes darbam un tur tie dati nu ļoooooti vispārīgi saraksīti. Piemēram, pie derīgajiem izrakteņiem minēts zelts un urāns, bet kālijs nemaz. Kālija ieguves firmas ķibeles regulāri izskan radio ziņām, bet zelts ir vienā upē minimāli, ko tikai hobijmeklētāji skalo, bet urānu ieguva tikai padomju laikos. Tātad, no kāda viedokļa bērniem ir jāmācās par derīgajiem izrakteņiem? Ja pēc idejas, ka kaut kāds kripsītis atrodas tajā zemē, tad jau pusi Mendeļējeva tabulas būtu jāskandina. Ja pēc nopelnītajiem eiro, tad kāpēc Kālijs vispār nav pieminēts? Tāpat ar upēm un pilīm. Ko dod iekalt nosaukumus, ja nezin kur tas atrodas? Un un un...

  Vai skolotāja primārais uzdevums nav veidot izpratni? Vai es par daudz iedomājos? Kāpēc Līnas klases audzinātāja var? Tas trakums, ka Annai pēc 4 gadiem arī tiks Makša skolotāja. Vai nu viņas pāriniece, kas aŗī ir tanta pirmspensijas vecumā.
  ld
  10:00a
  Melnās kastes princips jeb nezinātnisks eksperiments pašai ar savu ķermeni
  Iedvesmojoties no dažādiem stāstiem un turpinot savu ķermeņa-atmošanās procesu apsvēru atteikties no kādiem produktiem.
  uz starta līnijas: cukurs, piens, milti.
  Milti. Reti ēdu maizi, bet daudz visādu kūku, kuras pašai man ļoti patīk cept. Atteikšanās pakāpes grūtums - super duper grūti.
  Cukurs. Es cenšos ierobežot savu cukura patēriņu, bet tas paliek vien ideju līmenī. Es pat nejūtos vainīga, ka tik daudz cukura lietoju, labsajūta ir pirmajā vietā! Atteikšanās pakāpes grūtums - super duper grūti.
  Piens. Pienu es tīru nedzeru, bet lietoju pie tējas vai musli. Jogurtus neēdu, Biezpiens te nekāds sakarīgais nav. Šad un tad paniekojos ar kādu sieru - cuper cieto vai mīksto. Toties es ļoti daudz lietoju sviestu - cepšanai (visu, kur obligāti nevajag eļļu) un mērcēm. Atteikšanās pakāpes grūtums - drusku grūti dēļ cepšanas un mērcēm, bet būtībā paveicami, jo reiz jau to esmu darījusi (Maksis kā bēbītis nepanesa piena produktus).

  Tad nu mēģinu atteikties no piena produktiem. Jau otro dienu. Vakar gan bija biezā holandēze mērce ar daudz sviesta pie sparģeļiem.
  Sestdien brokastīs drusku apmulsu. Es pēkšņi nezināju vairs ko ēst. Manējie vienmēr ēd maizi ar nutellu. Es vienīgā ar desu vai sieru vai vienkārši tikai ar sviestu. Musli ar pienu arī neder. Uz mirkli palika skumji. Būtībā vajadzētu visai ģimenei pārlikt ēdienkarti, bet ja es tā darīšu, tad būs mega pretestība. izdomāju, ka tā kā es tāpat vienmēr iepērkos, sākšu pirkt šo to citu.
  Šorīt brokastīs skumjas izpalika - ēdu medusmaizi :)

  P.S. vakar sāka līt lietus un lija visu nakti. Šorīt viss ir ZAĻŠ!

  upd.: Es neko nepopularizēju, nepārstāvu nevienu uztura vai diētas novirzienu, es tikai meklēju atbildes uz saviem jautājumiem. Melnās kastes princips.
  es_shobrid_lasu
  [ emiilia ]
  10:08a
  es_shobrid_lasu
  [ goddes ]
  12:01a
  a
  Sunday, April 26th, 2015
  santech
  10:49p
  Braukt uz Vāciju strādāt par santehniķi - tāda diezgan pornogrāfiska ideja.
  pajautaa
  [ ho_tai ]
  9:55p
  Veselības žurnālu fani
  Labs vakars!
  Ļoti vajag nedēļas laikā atrast studiju pētījumiem cilvēkus, kas regulāri lasa 36,6 vai Ko ārsti tev nestāsta?, kas būtu ar mieru, ka es viņiem piezvanu un parunājos. Pārējo veselības žurnālu lasītājus viegli savācu, bet ar šiem radās problēmas. Saruna ap 40 minūtēm+ anketa. Tā kā process piņķerīgāks, nekā aptaujas lapele, pretī varu pateikt paldies 5 eiro vērtībā ar to, kas nu kuram garšo.
  Ziņu gaidīšu uz ho_tai@inbox.lv
  kisswithafist
  4:33p
  ir man tāda interesanta īpašība - nespēt pamosties, ja notiek intensīva sapņošana. tā nu esmu tikko pamodusies ar briesmīgu atmiņu garšu mutē.

  atmiņas vispār ir briesmīgas. atceries labo, un saproti, ka tā vairs nekad nebūs, laikgrieži neeksistē un vispār. beh.
  pajautaa
  [ klusais_okeans ]
  1:40p
  Labdien,

  nepieciešams atrast un rezervēt t.s. lielceļa hoteli kaut kur Vācijā - varbūt kādam ir pieredze ar šāda vieda naktsmājām un varat ieteikt saitus, kur to var ātri un ērti izdarīt? Vai varbūt kādu šī tipa viesnīcu tīklu?

  paldies jau iepriekš!
  kisswithafist
  1:53a
  hope is volatile
  Saturday, April 25th, 2015
  kisswithafist
  4:23p


  šitāds feelstrip. bet vispār es tikai gribēju iemācīties uztaisīt gifu no jūtūbes. izrādās, atliek pievienot "gif" pirms "youtube" linkā (sanāk www.gifyoutube.com/watch?dfobveobgoibvoeiboeibvowbigowribgowi) un saspaidīt, kā vajag. fun.
  indulgence
  10:29a
  pavasaris
  indulgence
  10:27a
  Eiropas tautu ģenētiskā karte pēc Y hromosomas
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba