Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, September 22nd, 2017
  hedera
  7:41a
  Individuālās preferences sārtvaidzībā
  Domāju, neviens neapšaubīs, ka rīdzinieku sārtvaidzības modes topā jau dažus gadus stabilu vietu ieņēmusi skriešana. Nav jau nekāds pārsteigums - pasākums lēts un viegli pieejams. Nenoliegšu, es arī, kaut arī ar ilgākiem pārtraukumiem, tomēr esmu šīs modes upuris. Un "upuris" šoreiz ir tikai nedaudz pārnestā nozīmē, jo, pat periodos, kad esmu regulāri piespiedusi sevi skriet, tā vienmēr ir un paliek piespiešanās. Nu neķeru es nekādu kaifu no skriešanas, nav, nenāk, nedodas kājās. Tas rada likumsakarīgu problēmu - mūždien trūkst motivācijas, kā rezultātā arī šī aktivitāte sanāk periodiska.

  Peldēšana, lūk, pavisam cita lieta. 45 min vienmuļi močīt turp-atpakaļ pa baseinu - ō, jā, sajūta fantastiska un pēcsajūta viegli eiforiska.

  Tagad, šķiet, esmu atklājusi vēl vienu individuālo preferenci - klinškāpšanas siena. Vakardien ~40min pārāpuļoju, būtu rāpuļojusi vēl un vēl, ja vāji trenētās rociņas nebūtu uzstādījušas ultimātu, ka nu jau pietiks. Pēcsajūta pacilāta, tikai nedaudz kreņķis, ka neparāpuļoju ilgāk. Gribu vēl. Tikai nagi būs jāgriež īsāki, vienīgais mīnuss.
  Thursday, September 21st, 2017
  pajautaa
  [ burzj ]
  4:11p
  pagulēt un iztīrīt zobus Berlīnē
  Čau! :)

  Vai kāds no jūsu paziņām, draugiem, māsām var palīdzēt ar naktsmājām Berlīnē no 27. līdz 30.oktobrim? Neesmu cimperle, varu pārnkšņot uz matracīša uz grīdas, vēlētos tikai vannasistabas opciju un varbūt kaut ko ātri pagatavot virtuvē. Esmu tīrīga un netrokšņoju, Berlīnē būšu pirmo reizi, tāpēc visas dienas plānoju pavadīt ārā.

  Neuzticos kaučsērferim un dzīvot hostelī ar astoņiem bekpekeriem negribu, bet Tavai draudzenei vai draugiem varu samaksāt n naudiņas par katru nakti.

  Laiks līdz braucienam vēl ir, ja ir piedāvājumi, lūdzu, feliticeira pie gmail

  Kristīne
  pajautaa
  [ malfor ]
  2:33p
  cik dienas ir ok ledusskapī uzglabāt ceptas bekas (ne burkā)?
  saikne_neochin
  1:55p
  ā, vēl man vajag tepiķi.
  phz
  10:49a
  Pupu kaķurdiena!!!
  0uBy3MeP2r.jpg

  4RVuopjtqv.jpg

  APeycJDX9D.jpg

  FKgNizRxqW.jpg

  IsgTqsGFlG.jpg

  lJqxbOyTjw.jpg

  n6lec4Sc5S.jpg

  pM7SmiFpQc.jpg

  S2VIlwPQfV.jpg

  tclZj4v0ci.jpg

  U11u8B15KF.jpg

  WEB_045.jpg

  WEB_064.jpg

  xAud6xqxoV.jpg

  xekQr1vkdU.jpg

  (joprojām no šejienes - https://thenuproject.com/galleries)
  pajautaa
  [ dominika ]
  8:06a
  Lapaspušu numerācija Open Office Word dokumentā
  Jau vairākas reizes Open Office Wordā saskaros ar šadu problēmu - ieliekot footerī lappušu numurus, tie iet nevis pēc kārtas, bet šķietami randomi. Piemēram, šobrīd man piecu lapaspušu dokuments ir sanumurēts 1, 2, 3, 1, 0. Kur ir problēma un kā man to novērst?
  pajautaa
  [ ulvs ]
  4:23a
  Manam superdārgajam velo vajag tādu kā lietussargu/plēvi (kaut ko starp abiem, jo es negribu katru reizi čakarēties ar plēvi, un standarta lietussargs nenosedz visu; varbūt ir hibrīds?), kamēr es to atstāju pieslēgtu kādā vietā, kur nav jumta. Vai varat, lūdzu, norādīt uz kādu komercvariantu, kam varu ineternetos uzmest aci? Atzīšos: man vajag ne tikai veļukam, bet, lai pabarotu savas smadzenes ar info par šo konkrēto tirgu. Pateicos.
  Wednesday, September 20th, 2017
  santech
  11:52p
  Mazie sasniegumiņi - pirms pusnakts būt gultā.
  nistagms
  10:38p
  Oyto koncerts
  Oyto bija lielisks koncerts, Bolderājā forši var sastūķēties tādā sviedrainā atmosfērā. Ja aktu zālē vēl bungas novietotas, tad baigi daudz vietas arī nepaliek, kas rada tādu forši saspiestu noskaņu. Man liekas dīvaini, ka uz viņu koncertiem pārsvarā nāk gandrīz tikai viņu vienaudži / draugi, jo tas ir diezgan unikāls noiza, eksperimentu un dažādu metāla novirzienu krosouvers, turklāt diezgan spilgti un tehniski kruti izpildīts, labi rifi, izcilas, ātras un haotiski stindzinošas bungu partijas, spīdzinošs vokāls. Varbūt vecie nav gatavi kaut kam jaunam un labam.
  santech
  10:00p
  aij, vairs nemeklēšu video. bet skatījos kaut kādu seriālu apskatu. kas mūs sagaida. daži interesanti, daži nē. tāpat jau nevienu nebūs laika skatīties. bet - krievu kanāls. un mineja visādus piemērus no filmām, kur tie aktieri spēlējuši vai kuras kāds režisors taisījis. filmu nosaukumus minēja krieviskās nosaukumu versijas. attiecīgi - man nav ne jausmas par kādu filmu runāja.

  Current Music: Tokyo Rose - Sacrifice
  pajautaa
  [ versatile ]
  9:52p
  Rīgas Modes
  Rokas, viscaur notetovētas līdz pleciem, ir kaut kāds pēdējā laika jauniešu trends, jeb es esmu krietnu laiku sabijis tankā?
  santech
  8:33p
  Es nevaru saprast, vai es nemāku dzīvot, vai es negribu dzīvot, vai es negribu mācēt dzīvot.

  Current Music: Linkin Park - My
  pajautaa
  [ kants ]
  5:29p
  čeks
  amrikāņi atsūtīja bankas čeku ar dolāriem. 1.x tādu redzu, tagad neizpratne, kur lai viņu atkešo? vai ir būtiska starpība, vai to dara LV vai kambodža?
  dooora
  3:42p
  Pāris minūšu reportāža no Prāgas
  https://youtu.be/BXRcVTvQAlU
  Labrīt
  santech
  4:11p
  mati apaļā copītē
  pabieza bārda ūsas
  balts tkrekls
  rāvējslēdžajaka ar lielu V veida dekolteju
  tumšas džisnas
  gaišas kediņas ar baltu zoli

  hipsteralert?
  santech
  3:14p
  Un vispār - grafiskais te, desmitajā vindauzā, tagad izskatās kā kaut kādos deviņdesmitajos linux grafiskā vide - ekseļos kantaini cipari un burti. No smooth ;-[
  Mājās viss vēl ok. Burtu vīruss kaut kāds.
  santech
  2:49p
  šodien viss besī
  kur mans inner pīs
  pajautaa
  [ sirualsirual ]
  2:27p
  tulkojuma traumas
  no kādiem, piemēram, tehnoloģiju latviskojumiem jums bijušas sliktākās sajūtas? kādas lietas jūs ir aizskārušas daiļliteratūras tulkojumos?
  santech
  12:42p
  santech
  11:10a
  Witcher
  Ведьмак
  Bet kā latviski?

  Current Music: 'LASER DRIVE' - Synthwave/Outrun/Retro Electro Mix
  ingmars
  10:16a
  panč


  ingmars
  9:55a
  eh
  Kā es ienīstu dzīvniekus.
  ingmars
  9:38a
  :DDD
  Puiku skolā apceļ. Kā celt pašpārliecību – tēta palīgā sauciens.
  ingmars
  8:45a
  kelly
  Tuesday, September 19th, 2017
  ld
  9:25p
  10 gadus es jutos neredzama.

  šodien plst 19 mierīgi eju pa ļaužu pilnu iepirkumu ielu. Tumši nepieguļoši džinsi, tumši zila nepieguļoša bītlene, somā jogurts, sejā nogurums.
  no sāniem/aizmugures pienāk vīrietis. 30+, izskatīgs un jautā vai esmu no šīs pilsētas.
  domāju, ka jautās kaut kādas ielas. saku, ka nē un skatos projām.
  viņa nākošais jautājums mani apstulbināja: vai esat precējusies?
  izstostu, ka jā.
  viņš saminstinās, nomurmina, cik stulbi sanācis un aizsteidzas prom.

  1) kad atbraucu uz šejieni tad mašīna apstājās un jautāja vai nevajagot palīdzību, bet tā bija nakts, es biju viena, cik tālu varēja redzēt, ar lielu koferi un vīrietis pie stūres izskatījās pēc šaubīga tipa. tāpēc to visu neņēmu vērā. bet nu man sametās bail un rītdienas plānoto izbraukumu uz futbola stadionu, es atceļu.
  2) vai tas bija kaut kāds sociālais eksperiments? es patiešām neizskatos pēc sievietes, kurai kāds gribētu piekantēties. maks un visas kartes ir somā. neko nesaprotu.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba