Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, January 18th, 2017
  santech
  8:29a
  Pēdējā laikā frendlistē uzpeld ieraksti, kas diezgan tiešā veidā būtu attiecināmi arī uz mani. Planētas stājas rindā?
  Tuesday, January 17th, 2017
  santech
  8:11p
  Gandrīz iešķiedu sev sejā ar nazi.
  santech
  8:01p
  Sapinkājās 5m videovads.
  santech
  7:49p
  whose line is it anyway
  Ko es ievēroju - tā viena no atšķirībām starp sezōnām. Uzaicinātie viesi no Drū Kerija atvadījās, bet to tizlo nēģerieni totāli ignorē, kad pamet skatuvi ;D
  phz
  7:39p
  Dream on
  Jā, izlēmu, jāsagaida Kawai VPC-2, jo atsevišķa MIDI klaviatūra + kompis ir ne tikai pa datoristu modei, bet arī perspektīvāk, kā nekā traktōru attīstība lido zelta spārniem - uzinstalēt kompī 50 GB semplu paku vai jaunu modelēšanas programmu? Kā divus pirkstus apčurāt. Uzinstalēt dzelziskajā digiklavierē kaut ko jaunu? Nesanāks.

  Ja kļūšu par megapianistu, tad varēšu sagādāt flīģeli, hehe.

  P.S. Tā kā nav zināms, cik ilgi būs jāgaida VPC-2, tad klavierskolotāju izvēlēšos pēc tam, jo viņi, kā zināms, arī noveco.
  pajautaa
  [ sirena ]
  5:57p
  Hallo, Ciba! Iesakiet, lūdzu, kādu lielisku veļasmašīnu remonta meistaru! Paldies!
  pajautaa
  [ antijahve ]
  4:32p
  Čau kur varētu nopirkt nedēļas laikā 40/50 USB zibatmiņas pa max 2 eur gabalā? kapacitāte diezgan nesvarīga, vajag ietilpināt tikai 20 MB
  nistagms
  3:09p
  wise old sayings from Knopptune:
  a pound of good luck is worth a melon
  eat before you eat
  the bigger you are, the pantry's on fire
  the banana bread never falls far from the Rosanne Barr
  an ounce of proof is worth a weekend of handmedownovers
  boys will be golf caddies
  if you can't stand-up bass, get out of the dungeon
  you can lead Samuel F.B. Morse to fire, but you can't make him throw up
  loose piss sing cashews
  variety is the space of lamp
  don't make a mongoose out of a train robbery
  you made your brain stem, now stomp on it
  we'll jump off that ham salad just before we invent it
  lime is funny
  early to die and early to eat makes you forget which one you are
  a penny saved is a british coin
  the hand that feeds you is made of pizza
  begemots
  12:47p
  Circenses et panem
  Kas zināmā mērā izbrīna, lasot sarunas par jauno ASV prezidentu ir tas, cik bieži cilvēki ir par viņu izbrīnīti -- nu tā, it kā nekad nekas tāds nebūtu redzēts.

  Es, atceros, savulaik arī vēroju un brīnījos, Feisbukā pat šēroju pāris rakstus, par kuru precizitāti diemžēl man nav un diez vai jelkad būs skaidrības. Tā gadās.

  Bet pamatā jau jāsecina, ka Tramps nav nekas jauns, nedz arī kas īpašs. Kā šur tur norāda, vienīgais, kas ir cik necik jauns, bet tomēr precīzāk -- retro -- tātad, atpakaļ modē nācis kas senāks -- ir politiskās cīņas un retorikas stils. Līmenis ar apvainojumiem, ar kuriem svaidās cilvēki, publiskotās netīrās veļas apjoms un veids.

  Cik atminu, 90ajos, un pat vēl 200x-ajos -- un domāju, ka arī 70/80os tās kampaņas un paši prezidenti (runājam šobrīd par ASV) bija tādi ... nogludinātāki, vai ne? Informācijas un ziņu monopols vēl bija pārsvarā drukāto mēdiju pārziņā, kuri -- iespējams neviļus, iespējams piespiedu kārtā -- filtrēja gan ko par prezidentu saka publiski, gan ko no viņa teiktā atreferē. Gan arī, iespējams, prezidenti paši bija pieklusinātāki.

  Bet tagad, interneta ērā, ja tu kā mēdijs nepublicēsi kādu ziņu, ko atroc internetā, to izdarīs tavi konkurenti. Kas, manuprāt, zināmā mērā paskaidro pēdējo vēlēšanu publisko stilu.

  Lai vai kā, domājot par Trampu, man nāk prātā tikai Bušs juniors. Kura pamatatšķirība no Trampa bija stipri mazāks enerģijas (un asociēti, pieņemsim, arī bezkaunības) un darīšanas līmenis. Citādi viņa, teiksim, tā -- runas un spriestspējas līmenis -- neizskatās, ka īpaši atšķirās no Trampa.

  Tramps ir tāds Bušs juniors hyped-up.
  hederas_sieva
  12:58p
  Nr.388
  Jopt*ai! Arī šonakt neiedarbojās. lai gan devu palielināju. 
  Paliek jau viegli bail iet gulēt, jo zinu, kas notiks. Dīdīšanās, knosīšanās un sevis iznīcināšana nakts garumā nevis gulēšana. Jebkāda.


  Current Mood: fu*k you all
  Current Music: klaviatūras klaboņa
  phz
  11:47a
  Kur mana finanšu piramīda
  Šādi arī gribu, tikai tiem Yamaha AvantGrand, kā saprotu, īstais flīģeļa taustiņmehānisms ir ideāls (nekas labāks vienkārši nevar būt), bet pārējās digitālās lietas kopš 2009. gada nedaudz novecojušas.
  https://www.youtube.com/watch?v=mHSXikduHrw
  Iz Jūtūbes komentāriem:
  A question though which I suspect you might an opinion on... I've recently bought the N2, and whilst I'm pretty happy with everything (except the sustain pedal increase in volume!) is the inability to play a repeated note legato without using the pedal. There's a lot of Chopin stuff that requires repeated chords with no pedal marked. Do you also find it virtually impossible to do this on the N1?

  Concerning the problems with playing legato, I know what you mean. I think this comes from the little lacking sonority compared to great grand pianos. Although the Avantgrand is a wonderful instrument to play and the most realistic digital I have ever played, it doesn't have this long lasting sonority of a good grand piano (even when playing without pedal) which makes it so much easier to produce smooth legatos. But on the other hand, playing on a N1 or even N2 helps building a good technique because you really have to be careful with legato playing. If you switch to a grand piano, you will find it much easier to play legatos.
  phz
  11:44a
  Mazs ierakstiņš
  Kobo Aura One - 7,8 collas, 300 dpi, oranža gaismiņa vakariem un vēl piedevām ūdensdrošs, 230€? Ai laik!
  phz
  11:25a
  Jāpieraksta, kamēr neesmu aizmirsis
  «Lētais un dusmīgais» labu virtuālo klavieru variants - Kawai VPC1 klaviatūra (MIDI kontrolieris) + Pianoteq datorā.
  https://www.youtube.com/watch?v=426eTR-Tpw8
  https://www.youtube.com/watch?v=fEVbwCtnygY
  Bet nu diez ko lēti nav, vai patiešām klaviatūra maksā 1000€? Lai gan varētu būt, nav jau nekāds huhri muhri.
  santech
  8:45a
  Tas ir tik lieliski - vēl tumšs, varēs pagulēt. Aizies uz wc un pēc tam tikai modīsies pa visam. paskatīties pulkstenī un redzēt laiku - 1 minūti pirms modinātāja. Pēc ļoti mazgulētas nakts.
  Vismaz noskaidroju, ka videokarti nav jēgas meklēt lielāku par pci-e 2.0 un procesoru var iebāzt līdz pat 8 kodolu un rāmi var salikt līdz pat 32gb.
  Jo nekur citur jau tāpat nebūs kur naudu likt. Jo 2017., šķiet, būs vēl pizģecaināks par pērno.
  Vismaz meilu no rīta saņēmu patīkamu.
  santech
  12:12a
  Kaut kur pakāsta melnā izolente. nevar pabeigt pagarināt līmpistoles vadu.
  Kaut kur pakāsts mātenes manuālis. Nevaru noskaidrot kura videokarte būtu vispiemērotākā.
  Kaut kur pakāsta dzīve.
  Monday, January 16th, 2017
  santech
  8:16p
  jauna jūzerbilde. par tēmu - geimerisms. ar jūzerbildēm šķiet vienkāršāk norādīt tēmu, nekā ņemties ar tagošanu.

  Current Music: genocide organ - kaibil
  santech
  7:12p
  Palikusi pusotra sezona ar Whose Line Is It Anyway. 9. un 10. Cerams, ka līdz tam novilksies Stranger Things pirmā sezona. Un cerams, ka būs interesanta. Bet tikmēr - Pusspārni Lieliskie ar aukstu Brāli.
  santech
  3:18p
  Tas tā dīvaini - skatīties tos attālumus strap dzīves un darba vietu. Kad meklēju kaut kādus variantus, tad šaipus upei liekas tuvāki varianti nekā 2x tuvāki taipus upei.
  pa_leeto
  [ tors ]
  2:37p
  Diktofons OLYMPUS LS-12E

  Pārdodu digitālo diktofonu Olympus LS-12E. Pārdodu, jo vēlos nopirkt citu modeli, ar citādāku (XLR) mikrofona ieeju (mūzikas nozarei specifiskāks). Šim ir 3,5mm mikrofona ieeja. Kā visiem, ir arī iebūvētie stereo mikrofoni. Labi uztver balsi un vidi. Labs interviju noturēšanai, balss ierakstīšanai utml. Ļoti labā stāvoklī.
  Cena 100€, bet labprāt kaulējos. Jauns e-veikalos maksā sākot no ~160€.
  Atrodas Rīgā, centrā. Jautājumi - blackantlerrs@gmail.com
  Atmiņa: 2 GB Iebūvēta + 2 GB SD
  Atmiņas kartes tips: SDHC (Secure Digital High Capacity)/SD (Secure Digital)
  Strādā ar divām AA baterijām.
  Kontaktligzda (mikrofonam / austiņām): Jā / Jā
  MP3 failu atskaņošana Jā
  Savietojams ar datoru: Jā (USB 2.0)
  USB vadu dodu līdzi.
  Svars: 170 g

  atvase 2:05p
  Vakar izdevās iziet no istabas ar A. piekrišanu. Tikai vienu reizi viņš izlīda no gultas un sāka grabināties gar durvīm. Kā iecēlu atpakaļ, tā otrreiz ārā vairs nelīda. Es gan pēc šīs reizes nekur vairs negāju, stāvēju kādu laiku pavērtās durvīs, pēc tam durvju otrā pusē. Iepriekšējos vakaros bija kaut kādi mēģinājumi ar viduvējiem panākumiem, bet A. pierada, ka iemigšanas laikā es negulšņāju blakus, bet stāvu kaut kur tuvumā vai ieeju un izeju, ieeju un izeju.

  Diendusās gan jānoguļas blakus, nav tās atbalstošās tumsas. Sestdien diendusas vispār nebija, novārtījāmies divas stundas, kamēr es kļuvu pavisam drūma, un man apnika. Svētdien, pilnīgi pretēji, iecēlu gultā, nogūlos blakus un pāris minūtēs aizmiga.

  Svētdien pēcpusdienā bija reti ciemiņi - draudzenes ar saviem lielajiem 5-gadīgajiem puišiem un ar jaundzimušajiem zīdainīšiem. Kopā mājās vienlaicīgi atradās 3 staigājoši bērni un 2 nestaigājošie. Ņemšanās bija ievērojama, abiem lielajiem bērniem piemita apbrīnojama spēja uzart vairākas istabas jau pirmajās 10 sekundēs, bet man izklaidējoša - jo mans bērns jau staigāja un spēja pa brīžiem ieinteresēties par notiekošo un mazliet komunicēt ar pārējiem.
  hederas_sieva
  12:31p
  Nr.387
  Kas ta' notika?, izdariju visu taču "kā pēc grāmatas".  Neaizmigu. Vispār. No rīta galva, protams, reibst un viss ieskaitot šo dienu ir slikti. Varbūt jāpalielina miedziņzāļu deva. 

  Current Mood: fu*k you all
  Current Music: klaviatūras klaboņa
  pajautaa
  [ sarkanvilks ]
  11:47a
  keychain password
  Krusmāte neatcerās paroli gmailam.
  10tais windowz explorers psw atcerās, tik es neprotu nolasīt.
  Ir zināms kur var atrast "keychain" uz 10 windowa?
  santech
  10:44a
  It kā nepietiktu ar ballītes zilumiem un skrāpējumiem, šorīt nopisos arī paslīdot uz trotuāra ledus. Pirms tam vēl speciāli izņēmu rokas no kabatām lai noturētu līdzsvaru Džastinam Keisam. Nepalīdzēja. Toties pamodos līdz galam, tā teikt.
  Sunday, January 15th, 2017
  kisswithafist
  12:21p
  ziņas no spiral of darkness: šodien pirmo reizi mūžā uzcepu rauga pankūkas no nulles. jau ar paciņu maisījumu gāja pagrūti, bet šorīt biju tiktāl izgulējusies, ka velns parāva mēģināt ar dzīvo raugu. esot sanākušas, bet es savukārt secināju, ka man nemaz rauga pankūkas tā īsti negaršo. in other news, es vienkārši niekoju laiku, bet būtībā w/e
  pajautaa
  [ qgmr101 ]
  9:23a
  Laptopklabināšanai ērta kafejnīca Rīgas centrā svētdienā
  Iesakiet lūdzu kādu jauku vietu, kur šodien (svētdiena) pēcpusdienā aiziet Rīgas centrā padzert kafiju un pastrādāt, apmēram 4 stundas.

  Current Mood: excited
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba