Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, August 20th, 2014
  pa_leeto
  [ nomirusi ]
  6:23p
  Skapjveidīgais studentveidīgajiem
  75x50x150
  Izjaucams, saliekams, metāla trubiņas + auduma pārvalks + plastmasas štrunti, kas to tur kopā. Palietots, bet funkcionāls, audums mazliet vairāk cietis, bet kā teicu, viss "darbojas".

  Gribu ktk garšīgu. Ābolu(s), piemēram. Baklažāns arī der.
  Pieteikties te vai 29857769

  bilde )
  pajautaa
  [ digna ]
  6:17p
  Lūdzu, iesakiet filmu!
  Gribas noskatīties kādu ne-amerikāņu filmu, ieteicams ne pēdējo 10-15 gadu ražojuma, kuras darbība noris 19. gs beigās vai 20. gs sākumā UK vai Īrijā. Ko jūs man ieteiktu?
  kisswithafist
  4:43p
  mani viss kaitina un gribu uzšūt milzīgus, zīdainus, nepraktiskus, stulbus, bet zīdainus spilvenus.

  pms, štoļi?
  putnupr
  3:15p
  vakar Mežciemā viesojies Ušakovs. Draudzenes meita bijusi tikties.
  par_velti
  [ kants ]
  2:36p
  elektriskā cepeškrāsns
  puslīdz darba kārtībā (augša vai apakša laikam silst nedaudz vairāk). var ;ietot praktiski vai arī pievienot kolekcijai - artefakts ir padomju, aptuveni 30-40 gadus vecs. savākšana pie kalnciema kvartāla, saziņai iepostē kontaktus komentāros.

  2 pannas komplektā!
  pajautaa
  [ kisswithafist ]
  2:16p
  Oftalmologs
  Hei, Ciba,

  Vajag jauku (vai vismaz profesionālu) oftalmologu, kas izmērītu spiedienu acī un izdotu izziņu par visu šo pasākumu.

  ARS/LAAC nederēs. Vēlams, arī zem 20 Ls ekvivalenta (tātad 30 eur, more or less), un tādu, kam nav nelāgs ieradums ielaist infekcijas acī.

  Zini tādu? Padalies, lūdzu, komentāros :)
  indulgence
  1:10p
  par sarunāšanos ne valsts valodā publiskā telpā
  “Par vācisku sarunāšanos “Kazino” teātra telpās sauc pie atbildības kornetu Hugo Antonoviču fon Erberg-Košencijevsku no 1. Ņevas ielas Nr. 12 un Fridrihu Geju no Pērnavas ielas Nr. 27 ar Elzu Bērziņ no Avotu ielas Nr. 29, kas sarunājušies vāciski tramvaja vagonā.”

  Rīgas Avīzes, 1915. gada 20. februāris (5. marts), 2. lpp.
  pajautaa
  [ ena ]
  11:37a
  Sports LV
  Labdien! Kurš sporta veids Latvijā ir aktuāls rudenī (oktobris/novembris)? UPD. Mani interesē lielāki mači - no Latvijas Basketbola līgas mājaslapas nesaprotu, kad viņiem kādas spēles.
  pajautaa
  [ dzeina ]
  11:21a
  Kur salabot pāris ādas apģērbus? Vajag pāršūt un sašūt. Iesakiet, lūdzu, kādu jēdzīgu darbnīcu Rīgas centrā vai Miera ielas apkaimē. Īpašs priekšnosacījums - jāspēj iedabūt atpakaļ vietā izrautas spiežampogas (nu vai kā to figņu sauc), kam esot vajadzīga speciāla uzparikte.
  Paldies jau iepriekš!
  hederas_sieva
  11:00a
  Nr.263
  Kā jau katru mēnesi, arī šomēnes i-nets ir beidzies. Pēc kaimiņu suniskajiem skatiem sapratu, ka es vienīgā spēju ar to kantori tikt galā, līdz ar to cēlos un gāju kaujā. Pēc pirmās reizes piezvanīšanas un sāpes izteikšanas  jaunēklis (kura akcents liecināja, ka puse nav saprasta) teica, ka atzvanīs. Pēc 30min es, protams, zvanīju atkal (jo kā rāda pieredze, ja šo kantori nekustina, nekas arī nenotiek), jaunēklis turpināja apgalvot, ka risina manu problēmu. Pēc 30min gaidīšanas man tika eleganti mesta nost klasule, tomēr pēc 8 zvaniem man atzvanīja (kas principā ir kautkas unikāls un mazticams fakts). Akurāt, vai es nevarētu būt pa dienu mājās, traucējumi uz līnijas, bla, bla, bla.... es eleganti noskaldīju, ka pa dienu strādāju, lai varētu maksāt dīkdieņu baram, kas nespēj nodrošināt pakalpojumu, tik birdina neizpildāmus solījumus  (vakarā i-netu labot nevarot, jo viss aizņemts, es ieteicu, vai nu savest to rūpalu kārtībā, vai pieņemt vairāk speciālistu, kas remotē to graustu). Tā nu acīmredzot jāgaida nākamā nedēļa, kad es pierezervēju laiku vakarā, kad esmu mājās. Tā kā esmu nokaitināta, tad visticamāk piezvanīšu i-neta galvenajam uzturētājam un izteikšu arī viņam savus visai loģiskos ieteikumus, kā arī jāapvaicājās par atlaidēm, kas pienākās gadījumos, kad klients ir jau vairākus gadus un ir sistemātiskas problēmas ar pakalpojuma nodrošināšanu.
  P.S. es gan apzinos, ka tie nabaga operatori ne pie kā nav vainīgi, bet dusmu izgāzīšu pār visiem. Galvenais to darīt ar kārtīgu indes devu, jo neko mazāk viņi nav pelnījuši.


  Current Mood: angry
  Current Music: aizdomīgs klusums
  src
  3:54a
  Acīmredzot, organisms nav pieradis gulēt ilgāk par sešarpus stundām.
  Tuesday, August 19th, 2014
  neoplasm
  9:54p
  divorce is the privilege of the married
  aizvakar biju uz vienām drusku getō kāzām, šogad jau otrajām štoļi? no rīta tik ilgi kasījāmies, ka nokavējām, jo čammājos milzu cerībā, ka tomēr nebrauksim, bet manām kārdinošajām runām par slinku pidžamm7dienu neviens neļāvās, jo kāzas, vispirmākāmkārtām, tomēr ir free food. tās bija latviešu-britu kāzas, bet ar spēcīgu krievisku un lauķīgu piegaršu. man laikam vienīgajai nebija ieveidoti mati, es vispār pēc visiem slāvu kanōniem izskatījos nerespektabli un jutos mazdrusku neērti. par laimi draudziņa brāli pusceļā nācās no autiņa izlaist, jo viņš iepriekšējā naktī bija aizsvinējies savu dzimšanas dienu un izkāpa uz ceļa izbaudīt eksesīvas uzdzīves sekas kamēr sapucētās ciemosbraucējas ar anālo, uzņēmīgo geju klukstēja un grozīja kaklus. pamatskolas ekskursija all over again - mēs trīs sliktie dumpinieki, kas nokavē un iekāpj ar peregara mākonīti un bez matulakas uz galvas [sēdējām pašā aizmugurē, protams]. kamēr bijām piestājuši, fiksi notīrīju tušas pleķus ap acīm, ceremōniju nenokavējām, par ko mazdrusku žēl. es parasti kāzās raudu, bet šajās, protams, nē. laimīgā līgava jau pa kluso izpļāpāja, ka tas tāpat uz 5 gadiem max., pēc ceremōnijas izdzenāja savus bļaujošos bērnus un kamēr fočējās, lika visiem citiem turēt savas aizdegtās cigaretes un vispār tāds baigais trash, man pat drusku patika. es laikam savā gangsta melnajā ādas kleitā tajā frīkšovā neslikti iederējos. nekas nebija īsti labi vai manā gaumē, toties izdejoju kleitā caurumu. pļaskas bija intensīvas, ar draudziņu gandrīz izdedzinājām dēnsflōrā caurumu, jo principā nekā cita darāma tur nebija. ballīte notika tādā klišejiskā baltā megateltī un pati ceremōnija koka lapenē. mēs tajā mežiņā aiz lapenes pa tumsu aizlavījāmies uzpīpēt zālīti, bet kāds no mazajiem skuķiem laikam bija pielavījies drusku tuvāk mežiņam un, dīvainās gaismiņas ieraudzījis, palaida nelabu spiedzienu, noķiķinājāmies līki. savā kleitā un vagabondos dļa bednih vēl uzhujārīju drusku fudbōlu ar mazajiem puikām. neticēsiet, bet platformenēs spēlēt ir pārsteidzoši ērti. izdejoto caurumu kleitā jau nosūdzēju asos'am, sak', ja kleita vienreizlietojama, tad aprakstā tā arī pasakiet. šie uzreiz pardon, pardon, sūtiet apukaļ, dosim jaunu, ja gribat, un reku vēl mierinājuma atlaide nākamam pirkumam, jūs tikai neturiet ļaunu prātu. draudziņš saka, lai ņemu jaunu tādu pašu nevis naudu, bet es vēl domāju.

  Current Mood: apmierināts
  Current Music: The Distillers - Drain The Blood [ar tādu balsi šitādu sūdu]
  santech
  11:34p
  Līdz piektdienas ballītei jāpaspēj pabūt Kuldīgā, Liepājā un Jelgavā. Visas skaistajās vietās. Bet izskatas, ka pilnīgi reāli. Ja dienas laikā ar stopiem var tikt līdz Varšavai, tad šitais tik tāds atpūtas brauciens. Gluži kā šodien tā spontāni ņemt un aizstopēt uz Ķemeru purva taku.

  kaukau 9:38p
  Lūdzu, vienu darbdienas rītu, kad miegs nenāk tik ļoti, ka brokastis sen jau gatavas un es tieku burzīta un murcīta, lutināta un kutināta, lai tikai mostos un celtos. Tā notiek burtiski jau 2 mēnešus vismaz, un es neteiktu, ka būtu priecīga par visiem 1000%
  Miegs nāk. Man patīk darbs, bet man labās darba stundas sākas, kad visi ir mājās, nestrādā savās darba vietās. Gan kolēģi, gan tie, ar ko strādāju, dažādu iemeslu dēļ.. Un no rīta jābūt uz strīpas, jo darbā ierodas tie, kuriem visu to vajag.. Un nē, es ne tuvu neesmu tā, kura strādā visilgāk. Varbūt vienīgi vislēnāk.
  samta
  4:02p
  melotu, ja teiktu, ka es vairs nekad, noteikti, noteikti nekad neatsākšu smēķēt. man pietrūkst šī meditatīvā procesa.
  pajautaa
  [ brr ]
  1:22p
  Saldējums Rīgā
  Rīga, centra areāls, +- kvalitatīvs saldējums?

  Padomā jau ir Leduspuķe un Gastronome.
  pajautaa
  [ andzika ]
  12:58p
  dodiet man ceptu karpu
  labdien!

  kur rīgā var dabūt klasiski krāsnī ceptu karpu ar dillēm un ķiplokiem? sagūglēju "kristapa kungu", bet vēl? mērenā cenu kategorijā, ne gluži "vincenta" tipa

  varbūt zināt kādus slepenus, apšaubāmus iestādījumus, kur šo brīnumainā kārtā gatavo ļoti garšīgi? :)
  kisswithafist
  11:57a
  vissirslikti.lv [kāds nelietis piereģistrējis, tāpat kā www.nerij.lv - kaitinoši] ziņās Idumejas augstienes reģionā viss besī, nekur nav labi, inflamācijs un vžopunahfsjo. Sēžu atsevišķajā ofisa brānčā, un te ir pārāk auksti, bet kopējā būtu pārāk karsti un skaļi (kurla palikšu uz abām ausīm, ne tikai sāpošo vienu).

  nekas, this will get me thru the day :D

  santech
  10:45a
  Aphex Twin – Syro (2014)
  santech
  10:38a
  Vispirms kafiju. Tad brokastis. Ta kā slinkums iet uz eikalu pēc maizes, tad jāsacep miltu plāceņi. Jāmēģina sacept tās 5 gailenes. Beka neizdzīvoja, un tāpat bija tārpaina. Un tad pamazām varētu sākt šo dienu. Pa mājām. Vakara kkada socializēšanās bija runāta. Bet pagaidām - pagatavošos fōniņā industriālai fotosesijai.

  Current Music: Frau Muller
  piromaans
  1:08a
  man ir problēmas:
  iemācījos izbaudīt viskiju;
  ja nepaņem lietussargu, suņukam gribas vairāk pastaigāties;
  darbā šobrīd tādi projekti (čerez žopu), ka no malas var likties, ka nestrādājam;
  no rīta darbā būs "mamma" no Holandes;
  tuvojas salnas - asie pipari nenogatavojas;
  nav īsti kur žāvēt izaudzēto tabaku;
  tuvojas auto tehniskās apskates beigas - nav laika nomainīt vējstiklu un salabot stāvbremzi;
  slinkums izlīmēt tapetes;
  nespēja saņemties un sazināties ar qgmr101 par mantu atdošanu, savākšanu;
  gribu atvaļinājumu, ātrāk nekā piespiedu brīvdienas Ziemassvētkos;
  gribu mazu būdiņu, ar iekārtotu dārziņu, dīķīti, birzīti, bet šobrīd finanses to neatļauj;
  gribu izgulēties, bet vairākas dienas to nespēju izdarīt...
  nistagms
  12:06a
  The more I read about what "badass" is supposed to mean, the more I want to delete the universe.
  nistagms
  12:04a
  In the near future, Tesla's "teleforce" weapon will be declared a hoax, due to the CIA coming forth and releasing faked documents that offer "evidence" of an alternative nature, one which will "indicate" that Tesla never accomplished what he claimed. And YOU WILL BELIEVE IT, because you are RATIONAL and value CONSENSUS.

  Current Music: Death in June - Till the living flesh is burned
  nistagms
  12:02a
  Hidden, subtle meaning means you're smarter than me. Except when I do it.
  nistagms
  12:01a
  The world is a cake of shit on God's dick.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba