Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, July 29th, 2014
  pajautaa
  [ 217 ]
  4:24p
  no jūsu pašu (cerams, pozitīvās) pieredzes - kuras vietas Jūs ieteiktu apmeklēt Indijā? :)
  pajautaa
  [ parafraaze ]
  3:22p
  ūdens attīrīšanas sistēma
  Kaut kad drīzumā būs vajadzība privātmājai uzstādīt ūdens attīrīšanas sistēmu. Kur Tu ieteiktu par šādu pasākumu interesēties? (Droši vien būs vajadzīga arī profesionāla konsultācija) Ar kādām izmaksām aptuveni var rēķināties?
  Upd.: Labi, izmaksas tātad variē atkarībā no vajadzības. Uzticamu uzņēmumu ieteikumi ir pamatinterese :)
  vajag
  [ nistagms ]
  3:58p
  muguras masāžas
  varbūt kāds var ieteikt masieri Rīgā (kas arī varētu regulāri darboties) - vajag ārstnieciskās muguras / kakla masāžas / manuālo terapiju. par saprātīgu cenu.
  pajautaa
  [ santa_be ]
  3:34p
  Itālijas dienvidi
  Augusta otrajā pusē plānojam 10 dienas pavadīt Itālijā. Sākumā plānojam divas dienas Romā un tad tālāk vēlamies laist uz dienvidu pusi. Ko jūs ieteiktu mums redzēt, apskatīt, apēst, satikt, kur gulēt, kur peldēties, kur pastaigāties.

  Intereses: daba, staigāšana, kāpelēšana, peldēšana, vēlamies izmēģināt snorkelēšanu, kajaki, laivas, kuģi, salas, nedaudz pludmales, garšo garšīgi ēst un dzert. Lielajās pilsētās uzturamies tik vien, lai iepirktos, paballētos un apskatīto obligāto tūrisma minimumu.
  pajautaa
  [ coletya ]
  1:35p
  Man 20 purninjiem jaadod saldumcienasts.
  Ko ar studenta budzetu iesakat uzcept / uzmeistarot?
  Pagaajusho reizi sacienaaju ar saldo desu. Visiem patika. Ko shoreiz?
  vajag
  [ ena ]
  12:58p
  Gramata "Kad gos smei"
  Labdien! Ļoti vajag H. Lāksonenas grāmatu "Kad gos smei" http://www.apgadsmansards.lv/lv/kad-gos-smei-2/ Esmu izmeklējusies gan Rīgas, gan ārpus Rīgas grāmatnīcās, interneta grāmatnīcās, ibook.lv, izdevniecībā. Varbūt kāds ir ar mieru pārdot savu eksemplāru? Esmu gatava kārtīgi pārmaksāt.
  pajautaa
  [ freakart ]
  11:32a
  VHS
  Meklēju vecās pirātiskās/oriģinālās VHS kasetes ar filmām (vēlams krievu tulkojumu)? Kādam ir nojausma, kur tās visas video nomas nogrūda savu preci?
  indulgence
  11:03a
  liekam jaunu bildi iekšā
  [info]kira_alendorfa
  santech
  10:20a
  Atvēru logu, lai ielaistu svaigu karstumu. Jo par gaisu to nosaukt vairs īsti nevar ;-]
  Un dzīve klusajā centrā liek būt mundram un možam jau diezgan agri no rīta, vismaz kādiem devieņiem. Pagalmā sāk dārdēt kravas mašīnas, urbji un kaut kādi belzēji. Remonts, respektīvi.
  Tas vismaz aiz guļamistabas loga. Ja gulētu kabinetā, tad ikrītu nāktos uzklausīt bērnu klaigas.

  Bet tas tikai tā, fōniņā.
  Priekšplānā rit sīva cīņa starp virtuālo pasauli un vasaras jaukumiem. Pamatā izpēte. Vai nu flash draiveru pārinstalēšana, vai nu apmaldīšanās pierīgas mežos. Pēdējais notiek retāk, tāpēc ieem pirmāku vietu patīkamo nodarbju sarakstā.

  Bērnība man ļoti patika bradāt pa mežiem, džungļiem, slīkšņām, gāršām, upēm, pussausiem dīķiem. Bet tas bija tik sen, ka jau esmu aizmirsis kā tas pareizi jādara. Un pareizi ir to darīt ar baudu. Ja reiz esi ieberzies, tad berzies līdz galam.

  Rītvakar Hocico. Tik ļoti sen neesmu bijis @MP

  Aizparītvakar LD. Tur VISPĀR neesmu bijis! Bet ļoti priecē fakts, ka būs lieliskākā kompānija ever. Tāpēc ceru uz ļoti ļoti pozitīvu pirmo pieredzi.
  kaukau 9:43a
  Tā viņš ir, jūra un Ķīšezers ir peldami jebkurā diennakts laikā. Jeb, ja strādāsi līz 22iem un pēc tam gribēsi nopirkt skriešanas kedas un apliet kapos stādītos augus, tad ūdenī līdīsi pēc pusnakts. Skaisti. Cabo veras ciet, pēdējie apmeklētāji kavējas, un tu brien ūdenī tālu, tālu un pēkšņi, pašai par pārsteigumu, meties iekšā. Vakar es biju samērā stresains un nemīļš radījums, bet pēc peldes viss kā ar roku atņemts. Paliek tikai nogurums kā bieza vates sega.
  Pie ar skrituļslidām braucajajiem rajoniem nu ir pieskaitāms arī Jaunmīlgrāvis.
  indulgence
  8:20a
  Čomskis
  Jautājums maniem pseidointeliģentajiem dzērājdraudziņiem: tas Čomskis jau nobankrotējis, vai vienkārši ietur "pamestības" stilu? Kādus pārsimt m tālāk man bērniņam angļu valodas kursi - kā reizi nospriedu, ka Čomskis varētu būt gana laba vieta, kur ar grāmatu un bairīti sagaidīt brīdi, kad mazo jāved mājās. Bet, kad vakar garāmejot aci uzmetu, izskatījās, ka "райком закрыт, все ушли на фронт", tb pagalmiņā galdiņu nav, viss noputējis un pamests izskatījās. Durvis neraustīju.
  nistagms
  2:11a


  Current Mood: chipper
  Current Music: Slipknot - My Plague
  Monday, July 28th, 2014
  ld
  5:57p
  Līnai 37.9 un pārgurums. Laikam pārkarsusi. Noliku Annu gulēt un mēģinu lielo vēsināt. Maksis dragā pa lauku.
  kaukau 6:30p
  - saplēsu krūzīti ofisā :(
  - Nekas, nebēdājies, izaugs jauna!

  Mācieties, puiši, kā jārunā ar sievieti ar pms pilnā sparā..
  samta
  5:20p
  kaimiņienes prāts atkal skaidrs un i. šodien zvanīja tantes pusradiniece. kaimiņiene viņai stāstījusi, ka tovakar i. viņai uzbrucis. labi, var arī tā, bet nez kā viņa skaidrojusi uzbrukšanas iemeslu. es gan viņas vietā i. tagad lolotu un mīļotu, jo tieši un tikai viņam pietika pacietības ar viņu nakts laikā pusotru stundu čakarēties (tas ir, pusotru stundu uzbrukt). ja šis darbiņš būtu tikai man uzticēts, viņa jau sen būtu aiztransportēta uz iestādēm. katrā ziņā situācija bezcerīga. prom viņu nekur nevedīs, jo pilnīgi pret to ir pati kaimiņiene, viņa pat neļaujot nevienu dakteri veselības aprūpei, pārbaudei vest pie sevis. nāksies vien sadzīvot ar dusmīgām acīm un domām, bet tagad vismaz mums ir kopējas telefona numurs un noruna zvanīt viņai uzreiz kā tantei atkal sāks rādīties ērmi.
  pa_leeto
  [ evia ]
  3:14p
  spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

  raksti uz admin at eviavind.lv
  kisswithafist
  3:42p
  windows (that which os) and heat (that which ousside) seriously makes me rip out throats with my sweaty bare bear hands.
  ld
  2:05p
  man bija termiņš pilsētā un tad aizkavējos vēl uz pusdienām Nordsee un ieskrēju H&M, C&A.
  1) baltus kreklus meklēju, ko Maksim apzīmēt - NAV
  2) sev krekliņu ar pliku muguru - NAV

  C&A pārdevēja laipni paskaidroja, ka visi vasaras apģērbi ir tikai uz tām tur 2 stangām un ka šobrīd tiek izkarināta rudens kolekcija. ta-dā!
  H&M teica, ka vnk nav, kurš gan vasarā +32 valkā kaut ko ar pliku muguru...

  tā nu sēdēju ārā uz soliņa un ēdu kūpinātā laša rullīti. tādu gabaliņu tālāk no manis sēdēja sieviete ar puiku un arī ēda Nordsee. kad viņi piecēlās un gāja prom, es ieraudzīju, ka viņai uz muguras pogas un sasmējos. kad es Maksim pag. ned. sūdzējos, ka nekur nav krekliņi ar pliku muguru, viņš man ieteica jaku uzvilkt otrādi. :)
  pajautaa
  [ violets_t ]
  1:32p
  Alerģija
  Nekad īsti tādas nav bijušas. Cik ilgā laikā vajadzētu pāriet izsitumiem, kas izskatās, ka ir kādas alerģijas izraisīti? Un vai šo procesu kā var paātrināt?

  Tencinu.
  samta
  1:23p
  maziņajai jauns kārtības, tīrības spars, ja brūtgāns paziņo, ka šodien tomēr atbrauks. un vēl, karstum, lūdzu, atstājies. es tomēr gribu, lai nogalē brauciens uz labu dabu būtu prātīgs darbiņš.
  ld
  10:54a
  turpinu šķirot
  pēdējā laikā vēl viens vārds acīs lec: integrity

  no konteksta it kā saprotams, bet vārdnīcā ieskatoties saprotu mazāk. Einheit, veselums. bet īsti nesasaucas ar konkrētā raksta kontekstu.
  raksts ir par sevis apzināšanos, par sevis izprašanu un prezentēšanu pasaulei izejot no šīs sevis izpratnes.

  sevi apzināties un izprast... kas es esmu?

  es esmu outsider. ne savrupnieks, bet nepiederošs. Nepiederošiem ieeja aizliegta. Es tik izmisīgi vēlos kaut kam piederēt un tik ļoti ciešu no mistfit. Blindgänger. Varbūt beidzot jābeidz mocīties, censties un ciest un vienkārši atzīt sev un pasaulei - es esmu standartā neiederīga.
  pajautaa
  [ antuanete ]
  11:52a
  Varbūt varat ieteikt labu autoservisu?
  Dots: 9 gadus vecs Nissan Pathfinder dīzelis, visu laiku vests uz dīlera servisu, bet viņi mani pēdējās vizītēs drusku aizkaitināja ar nespēju precīzi un laicīgi pasūtīt detaļas, un diagnosticēt problēmu, ja klients pats ar pirkstu neiebaksta, kas tieši un kā jāskatās. Loloju cerību, ka Rīgā (vēlams Daugavas labajā krastā) ir kāds serviss, kas strādā labāk un efektīvāk :) Līdz šim internetos ieteikts "Autoloks" Barona ielā un "Rolis" Čiekurkalnā (bet par šo sudzibas.lv daudz nelāgu atsauksmju). Ko saka Cibas kolektīvais saprāts?
  vajag
  [ livia ]
  11:49a
  Laba daba- transports
  Labas dienas!

  Meklēju divas brīvas vietas automašīnā uz festivālu Laba Daba piektdien, 1. augustā no plkst. 19:00 no Rīgas/ centra.
  Brauktu normālā es un patīkams spānis, benzīnam piemestos, visas lietas :) Izskatīšu arī piedāvājumu vienai vietai, tad brauktu es tikai.
  pinjons
  11:00a
  Tas varētu būt aktuāli [info]internormal
  Мужики! Дамы намного коварней чем нам кажется.
  Сегодня девушка позвала пить пиво, а вместо этого заставила трахать.... Больше не поведусь.
  ld
  9:18a
  man ir išūs tik daudz, ka vienam pukstam nepietiks.

  1) esošo risinājo jautājumu gūstā, man bija nomierinoša doma, ka vismaz par vienu lietu man nav jāsatraucas un vispār jāiespringst - par Stefanu un ģimeni kā tādu. un tad kā zibens no skaidrām debesīm uzkrita krīze. divas dienas. divas sasodītas dienas. vakar vakarā viss beidzot beidzās. neesam pārrunājuši kas un kāpēc vispār notika, iespējams arī nevajag. bet vismaz beidzot atkal spējam uzturēties vienā telpā.

  2) man jāizdomā naudas jautājums. t.i. kā ieguldī naudu, ja ko ieguldīt ir maz, turklāt ļoti gribas tērēt. nezinkāpēc man ir pārliecība, ka tad kad es atrisināšu šo jautājumu, man būs darbs, kur es atkal pelnīšu kaudzēm, kaudzēm vien.

  3 ir arī par naudu, bet savādāk. par naudu un citiem cilvēkiem )
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba