Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, September 2nd, 2014
  indulgence
  5:57a
  dažas grāmatas par Ķīnas vēsturi
  Tā kā nomadi nedrīkst pārāk apaugt ar mantām, jo tiem mūždien jābūt gataviem pie laiku maiņām sarullēt jurtu un doties labāku ganību meklējumos, turpinu tīrīt grāmatplauktus. Šoreiz kādam tiek dota iespēja glābt no izsūtīšanas uz Getliņiem ko mazliet par Ķīnu:
  - Доронин Б.Г. Столичные города Китая: Учебное пособие - издательство Санкт-Петербургского университета: СПб., 2001 - 120 с. ISBN 5-288-02569-X
  - Попова И.Ф. Политическая практика и идеология раннетанского Китая. - Восточная литература РАН: Москва, 1999 - 279 с. ISBN 5-02-018027-0
  - Жюльен Ф. Путь к цели: в обход или напрямик. Стратегия смысла в Китае и Греции. - Московский философский фонд: Москва, 2001 - 360 с. ISBN 5-85133-062-7
  - Крюков В.М. Текст и ритуал. Опыт интерпретации древнекитайской эпиграфики эпохи Инь-Чжоу. - Памятники исторической мысли: Москва, 2000 - 464 с. ISBN 5-88451-093-4
  - Васильев Л.С. Культы, религии, традиции в Китае. - Восточная литература РАН: Москва, 2001 - 488 с. ISBN 5-02-018244-3
  - Конфуциева летопись "Чуньцю" (Весны и осени). / пер. и прим. Н.И. Монастырева - Восточная литература РАН: Москва, 1999 - 351 с. ISBN 5-02-018117-X
  - Галенович Ю.М. Цзян Чжунчжен, или неизвестный Чан Кайши - Муравей: Москва, 2000 - 368 с. ISBN 5-89737-082-6
  Monday, September 1st, 2014
  santech
  10:31p
  diezgan piepildīta diena
  Un tad vēl neizdarīju visu, ko gribēju. Bet tas, ko izdarīju, ir vnk lieliski.
  Respektīvi:
  - vienojos ar jauno darba devēju par jauno darbu;
  - pieslēdzu siltā ūdens sildītāju, 100-litrīgu.
  -- pirmo reizi lietoju plastmas cauruļu kausēšanas tehniku. easy. kad piešaujas.
  - tiku pie jaunas frizūras

  kopā it kā ne tik daudz. bet katrs punkts prasīja diezgan daudz ieguldījuma no manas un citu puses.=
  pa_leeto
  [ puika ]
  7:38p
  Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te )
  neoplasm
  3:53p
  femme. homme. pomme.
  man bija ļoti jauka nedēļas nogale. izdauzījāmies, atstiepām pilnas mugursomas ar biezpiensieriņiem un kondensēto pienu, aizskeitojām uz savu tālo spotu - policija mūs ieraudzīja un uzreiz aizlaidās :)) bija īsts vasaras laikapstāklis, gar velōceliņu salkani smirdēja jūkejas fauna un flōra, gandrīz dabūju balodi sejā. tur vispār ir kaut kādi džungļi un nevar saprast, kurš labdaris tādā nekurienes vidū izbūvējis tik pirmšķirīgu skeitojamo virsmu [muhosranskas kokaīna ceļš?]. un tur ir tik kluss un pamests, un vakaros aizdomīgs. pēc dušas, slapji un pidžammās, nokāpām ap stūri uz restorānu. also, novilku vairākas spēlītes, 2 spilgtākās ir max gentlemen un depression quest [haļavnās steam'ā pieejamās]. džentlmenī uz galvas jākrauj un jābalansē visādas glaunas cepures kamēr tev met ar aluskausiem vai tās mēģina taranēt baloži, ļoti jauka spēlīte - sevišķi, kur lokālā fōnā pizģījas puspliki 19.gs. beigu bokserīši un bļaun "to the Queen!" :)) depresijas kvestā, savukārt, jālasa par depresīva cilvēka dzīvi, jāpieņem viņa vietā viskādi ikdienišķi lēmumi un jāklausās skumjā klaviermūzikā, thoroughly enjoyed the experience.

  noskatījos beidzot to blue is the warmest colour. tāds jauks, itkā neuzfrišināts lovstōrijs. bet mani nogalina tās adeles mūžam pusatvērtā mute. es saprotu, ka viņai jābūt franciski autentiskai un seksīgai un viss tāds, bet es visu filmu iekšēji bļāvu "turi savu fokin' rijamcaurumu ciet!!". man ir pašai savs kaut kāds kompulsīvais uzkāriens vai kas, ka es nespēju uztvert nopietni [un cienīt] cilvēkus, kas nemāk savākties, nemāk savākt savu ķermeni - nu, tur ēdot čāpstina, netur ciet muti, staigā puņķaini u.tml., tā ka adele man bija nopietns izaicinājums un principā izpurgāja manām trauslajām estētiskajām jūtām visu filmu. sevišķi tā drausmīgā, mūžīgā un neapstādināmā, puņķu niagāra pa taisno viņai mutē katru reizi, kad viņa ņuņņā, agdiefs, jēziņ un zomg. fuck this sort of art, guys. noskatījos farinelli [1994], tur gan viss čotka.

  Current Mood: ok
  Current Music: Bauhaus - She's In Parties
  ld
  4:32p
  Kā man šitā slimošana ir noriebusies!!!!!!! Pēc sajūtām liekas, ka Anna jau mūžību rokās karājas. Patiesībā tā lēnām tas sākās pirms 2ned. Ir bijušas labākas dienas, bet viss atkal un atkal atgriežas. Man vairs nervi netur. Rīt vedīšu atkal pie doka un pirms dos ab prasīšu analīzes. Cik var!
  lord_andrey
  3:52p
  indulgence
  3:06p
  par rōzā ponijiem, varavīksni un vienradžiem


  Visslavenākā no vienradžu sugām, bet nebūt ne vienīgā, ir ciliņ.

  Ciliņs ir makten svētību nesošs, pie tam visai valstij, jo parādās tikai gadījumā, ja tronī ārkārtīgi cēļsirdīgs valdnieks. Ja valdnieks nav visai izdevies, ciliņs nenomirst, bet gluži vienkārši nerādās ļaudīm. Un pareizi dara: Konfūcija laikā ciliņs iznāca no meža, bet zemnieki to vienkārši nokāva. Skolotājs pats ieradās aplūkot notikušo un ļoti sadrūvējās.

  vienradži )
  kisswithafist
  2:34p
  I am a cheater, a liar and a fake. I always cheat death, I cheat sickness and I lie I'm okay so I didn't have to lie about more important things. But I probably got it all wrong again.

  Cause, you know, you can't be genuine in this country, that's what's gonna kill ya.
  pa_leeto
  [ no_saules_zemes ]
  2:30p
  Lietu atdošanās

  Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


  Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


  Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


  Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

  celies
  11:07a
  Vakar griezu kokiem zarus. Man tas nav vienkāršs uzdevums. Šoreiz koki ar mani runāja par ģenētikas jautājumiem. Viņi teica, ja jau tu mūs tagad (rudens pusē) te griez, tad ko tu gribi lai mēs turpmāk (nākamajās paaudzēs darītu savādāk? Vai lai būtu slaidāki. Man īsti nebja, ko atbildēt. `Man tikai jūs te uz ceļa traucējat`. Diez vai viņi to saprata, viņiem tas nav `tikai`.

  Labi, ka ēstās saulsardzenes vēl nerunāja ar mani :)

  Savukārt šodiena ir daudzo ļaužu pucēšanās diena, smuki jau. Skolēni, vecāki, pedagogi..
  Vēl viens astotais marts, kad dāvina ziedus.

  Tenisu gan daudz esmu saspēlējies pēdējā laikā.
  pajautaa
  [ vanga ]
  8:30a
  Sveicināti. Jautājums nodokļu un veselībsistēmā zinošajiem:

  - Vai cilvēks, kas vienlaicīgi strādā divās valstīs un arī nodokļus maksā abās valstīs, var vienā valstī (Vācijā) izmantot garantēto veselības apdrošināšanu operācijas veikšanai, vienlaicīgi izmantojot otras valsts (Latvijas) darba devēju/valsts apmaksātu slimības lapu?

  Paldies liels
  kisswithafist
  2:02a
  iespējams, saprātīgākais jautājums divos naktī pirmdienas rītā, bet tomēr - spraits var ierūgt?

  es sapratu, ka man tā pat rīt būs a seriously, seriously bad case of mondays, bet man liekas, ka tas spraits, kas tur stāvēja, ē, probably mēnešus 3, attaisītā veidā, reāli varētu būt pie šāres mazdrusciņ aizgājis.

  būs jautri, īsumā.
  Sunday, August 31st, 2014
  lenora
  11:54p
  Strauji pielienošo rudens nomāktību mēģināju padzīt tālāk ar Naktsmaiņas apmeklējumu. Nebūtu gan gājusi, ja neizdotos Solmeiti līdzi izdīkt, aizsūtot visnekaitīgāko no repertuāra paraugam.

  Aon patika. Oyaarss dzīvajā ļoti npatika. Apmēram 3% no tā labuma, kas ir dzirdēts nedzīvajā, nezinu vai tā ir vienmēr vai vnk ar kreiso kāju no gultas bija izkāpis, bet bija briesmīgi un garlaicīgi. Hezzel kā parasti patika. Man patīk viņa attieksme uz skatuves, ja lielākā daļa ambientistu/ elektronistu/ industriāļu (aka cilvēki ar laptopiem) uz skatuves stingi veras savu laptopu zilajā gaismā, un ar visu būtību pauž, cik ļoti grūti ir būt cilvēkam ar laptopu, tad Hezzel ir atsvaidzinoši dzīvīgs (lai gan man nemaz nelieks, ka viņam bija viegli visās tajās uz sevi, nevis publiku, vērstajās zibi-zibi gaismās, kas pat neepileptiķim izraisītu epilepsijas lēkmi). Turklāt vēl ritms! MJR klausoties Ô Paradis saprau, ka lai kādās skaņās fona ritms būtu ietērpts, tas tomēr ir un paliek viens un tas pats ritms, un vismaz mani vienveidība mūzikā nogurdina tā, kā nekas cits. Hezzel savukārt ar viena skanējuma industriālo šņiru-šņeru izveidoja tik daudzus ritmus, turklāt vienu uz otra saslāņotus, ka nevienā brīdī nebija garlaicīgi. Ok sistēma vairāk vai mazāk visu laiku bija viena un tā pati viens ritms, otrs ritms pa virsu un vēl kaut kas pa virsu, bet tur bija tik daudz un dažādu kombināciju, ka sistēmas atkārtošanos var mierīgi piedot.

  Pārējo dzirdēju visai pastarpināi, jo ar Solmeiti pārrunājām dzīvi un to, ka vispār jau nekad nav labi. Atpakaļceļu no Andrejsalas līdz Ūpīšiem Solmaite mēroja bez kurpēm (jo noberzta kāja), un es domāju, ka viņa saķers kaut kādu diloni, un tāpēc es dabūšu pa kaklu no viņas vīra, bet viss ir ok un tas nozīmē, ka man tagad būs jāiet uz ČBK, jo dots devējam atdodas divkārt (vai kā nu tur bija) :(.

  Current Music: Swans – I Am the Sun
  dzhindzhera
  9:50p
  jarrr!!!!
  piromaans
  11:28p
  Suņuks sameklēja savu pirmo aizšauto meža cūku... :) Tors priecīgs, mans lepns par viņu :)
  dziivo_te
  [ mg ]
  10:13p
  Pāris meklē istabu!
  Strādājošs, jauns pāris meklē istabu Rīgā sākot ar septembra mēnesi! Cienam citus, nekavējam maksājumus, darba dēļ mājās esam reti.
  Vēlamies īrēt istabu Rīgas centrā. Der arī Āgenskalns, Torņakalns, Imanta, Zolitūde, Purvciems, taču izskatīsim ikvienu variantu. Istabas lielumam/iekārtojumam nav nozīmes. Priecāsimies par jaukiem dzīvokļa kaimiņiem. Vēlama saprātīga cena, kurā jau būtu iekļauti arī komunālie maksājumi.
  Lūgums rakstīt uz e-pastu: the_darkness6@inbox.lv
  Ļoti priecāsimies par ikvienu ziņu, jo lieta ir diezgan steidzama. :)
  samta
  2:56p
  šis būs pirmais gads pēc 19 gadiem, kad man nebūs pirmais septembris.
  pajautaa
  [ pelnufeja ]
  1:57p
  Kā jums šķiet, ir cerība/jēga iet uz aptieku ar tukšu zāļu iepakojumu un stāstu par to, kāpēc man nav receptes, un ne tikai spēt pārliecināt, lai man šīs zāles pārdod bez receptes, bet arī par to, ka man tām parasti ir 100% atlaide, ja es apsolu, ka recepti atnesīšu, tiklīdz tikšu pie ārsta, vai arī nav vērts pat mēģināt? Ja tās būtu parastas recepšu zāles, es īpaši nešaubītos, ka, apstaigājot vairākas aptiekas un izstāstot situāciju, kmādā man tās pārdotu, bet ar valsts apmaksātiem medikamentiem jau, droši vien, ir krietni citādāk.
  ld
  12:46p
  Vīramāte, kura mums parasti servē uzsildītus cīsiņus, bet svētku reizēs pasūta picu, pēc izēšanās mūsmājās (ribiņas, krāsnī cepti kartupeļi, svaigu burkāni un paprikas salmiņi plus divas dažādas kūkas) atsūtīja man epastu ar linku uz Rimi aikāgaršo ar komentāru, ka tā ir interesanta lapa par latviešu ēdieniem. Kā arī ieteikumu kādreiz kaut ko pamēģināt no šīs lapas.

  Saprotu, ka domāts labi. Bet man niez mēle un pirksti kaut ko atbildēt. Pavisam nešpetnu. Bet ok, to nē. Kaut ko citu. Eleganti atsēdināt. Esmu atvērta idejām no malas!

  Upd.: Saņēmu dūšu, piezvanīju un izrunājām tēmu. Huh! Piedāvāju izvēlēties vienu ēdienu no grāmatiņas, ko uzdāvināju, kuru pagatavošu speciāli viņai.
  kaukau 11:15a
  Siguldaaaaaaa :) daudz saules un foršu cilvēku, mežā daudz dubļu :)
  santech
  10:40a
  Vakar mazliet pafilmēju ar EOS. Tgd zinu, ka, ja tas nav Sony aparāts, tad par autofokusu var aizmirst. Nu, es jau to zināju. bet tagad pārliecinājos praksē ārpus darba telpām. Un man pat varētu sākt patikt filmēt. Bet tā visa pēcapstrādes ņemtne - tā ir kkā jānovienkāršo. Vai arī kā savādāk. Vakar uz draudziņa kompa beigu galā uzliku Windaz Mūvī meiker un vis usmuki samontējām uz ātro. Sony vegas Pro izmet, atstāju vien Avidemux un Virtualdub. Uz savas nix kastes ir Avidemux. Kaste tīri jaudīga, bet ar nixi visa dzelžu jauda bez kerneļa kompilēšanas neizmantojas. uz Gentoo pāriet slinkums, ļoti esmu pieradis pie Slackware.
  Bet vakar uztapa daži jauki pliknīši. Bildes studijā būs kkad un varbūt. Jo es vēl neesmu tā'īsti izbraucis cauri atvaļinājuma bilžu mapēm.
  Un šodien jāatceras uzrakstīt atlūgums.
  Un ļoti gribu uzgriezt ļoti skaļi Still Loving U, bet citiem šodien brīvdiena. Čuč ;-]

  Current Mood: ;-]
  Current Music: Scorpions - Wind Of Change
  samta
  8:31a
  no kaut kādiem trīs, četriem mūsu pašu sarūpētiem maisiem + hig. precēm vakar tikām pie vēl + 14 ar nezināmu saturu. visu nakti murgoju par bērnu drēbītēm, bet dzīvē dzīvītē šorīt pirmo porciju iemetu mazgāties. pa nakošo ned. būtu jātiek ar to visu galā. sestdien gribu atļauties braukt uz rīgu un aiziet uz gaismas pili. pēc kam jāsāk palēnām pārvākties uz rīgu.
  vakar biju mellupos. vienai māsai bija vārdadiena, bet otra mūsmājās noorganizējusi jauna jumta uzlikšanu. tur viss plaukst uz zeļ, lai arī fiziski mellupi man šķiet palikuši daudz šaurāki, nekā tie bija tad, kad es pati tur dzīvoju.
  Saturday, August 30th, 2014
  kisswithafist
  11:45p
  baigi gribas vienkārši par visu bolīt acis un sēri izpūst "who cares".
  santech
  11:39p
  Depo ir iestāžu saraxtā, kurā alus jāpērk pudelēs/bundžās.
  Un vispār - pārāk agri atnācām. Bet programmā tāpat bija tikai viens alus. Jo mājās foršāk un rīt uz darbu.

  Pirmo reizi biju @kkc pa dienesta ieeju.

  Current Music: Scissor Sisters - Laura
  santech
  9:30p
  Vakar biju Naktmaiņā. Ceturtajā. Man - otrajā. Šoreiz tūlīt pēc darba. Trambulī redzēju arī gabaliņu publikas. Izkāpu, atvēru aliņu, pa ceļam izdzēru un aizgāju līdz baržai.
  Satiku dāmas, paklausījos mākslu. Patika organizatoriskās puses aktivitāte - par katru dzērienu jāpiemaksā 1 euro. Ja atdod bāra tukšo taru - attiecīgi lētāks nākamais dzēriens. Utt. Mes gan nodevam taru, gan atradām pilnu uz grīdas. Pīppauzē parunājos ar vienu no fotogrāfiem, paspelējos ar D3200 un sapratu, ka ja klasisko spoguli, tad D7000. Bet patiesībā šausmīgi jau esmu pieradis pie Sony jaudas. Ja Nikonam ISO 3200 un HI1, kas varētu būt mākslīgi uzbūstots 6400, neko neparādīja, tad Sonu varētu kruķīt vēl vairāk un sanāktu arī bilde. Tajā sūdīgajā gaismā bez zipenes mierīgi būtu izvilcis.
  Atnākot mājās 2 dāmu pavadība, no kurām viena pa ceļam pazuda, konstatēju, ka tomer esmu gan sadzērājies. Tāpēc arī šodien pusdienās paģiru burgeris. Dominas vistuburgerotavu iečekoju-vairs nē. Vista burgerī ir parodija. Patīkami, ka pirms darba beigām sāka beigties arī paģiras.
  Tgd uz Depo afterīti.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba