Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, September 4th, 2015
  neoplasm
  2:08p
  life in technicolor

  vispār čist nevajadzēja nevienam teikt, ka rīgā braucu un visiem pazīstamiem vienkārši no krūmiem - hujakš! - sirdstriekas piebiedēt. vakar jau šitā vienu draudzenīti centrālajā kaņepē ar savu seju nobiedēju. šodien jāiet kaut kur nebūt no jauna. jūs negribat?


  ar katru gadu rīga man kļūst arvien vairāk par ārzemēm - savādāka, eksotiskāka. jūs jau te visi dzīvojat un neredzat tās pārmaiņas apkārt un sevī. un man tās pārmaiņas ļoti patīk. ļoti kaunterintuitīvi, bet jo ilgāk prom no, jo vairāk jūtos rīgā kā mājās. man poliklīnikā, protams, nīgra vecene uzrūca, bet uz katru tādu govi tagad 5 skaistas zeltmatītes, kas ļoti atšķiras no citu gadu proporcijām. ļoti prieks.
  starp citu, kādam puiku ričuks nav? uz pāris dienām gribu aizņemties, huļi mums tie tramvabusi.  Current Mood: tā kā ceļos jau, ceļos
  Current Music: mincīši no visām pusēm
  pajautaa
  [ malafemmina ]
  2:02p
  Balkāni un Grieķija ziemā
  Labas!
  Zinu, ka Balkāni ir plaša teritorija, bet tomēr, ieskatam - tie, kas tur dzīvojuši vai ceļojuši novembra - februāra posmā, cik tur ir auksti/tumši/lietaini? Ir doma par ceļojumu ar velosipēdu tajā krajā un tajā laikā. Man te jau saka, ka teltī gulēšanai būs par aukstu, bet to var risināt ar hosteļiem, tagad galvenais - saprast, vai pašai braukšanai nav par aukstu, vējainu un lietainu, un vai dienasgaismas pietiek.
  hederas_sieva
  1:22p
  Nr.348
  Un darbā cien. A.god. kolēģei apaļš jubilejums. Akurāt šodien. Un smalki klāts galds. Un vēl smalkākas uzkodas. Un smalkas sarunas. Un kolēģes atmiņu stāsti.  Un pareizajā brīdī pareizi jāieķiķina. Un kamēr es gremoju kārtējo pārsmalko uzkodu līdz ausīm nonāk tekstu fragmenti: - tad mēs braucām aizkrautā mašīnā, kas pilna ar grabažām un vecu tanti....policija man prasa, kur es braucu, un es atbildu - uz kapiem....

  A' kopumā? - a' domāju par blokādi. Un vispār, apaļa jubileja arī man!!!!! 5 mēneši es cīnos ar šīm nolādētajām sāpēm, sponsorēju ārstus un pārtieku no tabletēm.


  Current Mood: tired
  Current Music: kolēģu smalkā ķiķināšana
  vajag
  [ blutzeuge ]
  12:28p
  Nav kādam ieskenēta angļu-latviešu frazeoloģismu vārdnīca? Vai fiziska, ko var atdot vai iemainīt pret semkām?
  tenxč
  ld
  10:32a
  * M jau nakosaja rita pazinoja, ka gribetu braukt uz Pragu. un es fiksi vinu pieteicu. redz, tomer pats pienema lemumu :D (mes ar S noinscinejam sarunu aiz durvim, ka sutisim vinju uz bd, lai viens nepaliek majas. neticeju, ka vins iekritis tadas lamatas)
  * skolenu apliecibu ari pats nokartoja un taja pasa diena
  * vakar es beidzot atradu laiku, lai nopirktu vinam skolena meneskartinu. Salidzinajumam - Jena (Liepajas lieluma pilseta), visiem transportiem skolena meneskarte maksa 41,70 Euro. Man nezkapec likas, ka ta summas varetu but uz pusi mazaka.
  * Linai rit treninizbrauciens airesana
  * bet es sodien ar kolegiem airesu "puku laivu" - Drachenboat - redzes ar cik tulznam es izkapsu no tas laivas.
  hekate
  9:41a
  3
  Tagad dzeru pa trim baldriāņu tabletēm. Tad nakts vidū kāds ar cirvja trulo galu iebelž pa galvu, un es samiegojos. Cenšos domāt, ka tā ir tikai spēle, nav par ko uztraukties, nav par ko raizēties, un vispār - kāda tam nozīme, vai es šoreiz izgulēšos vai nē? kāda tam nozīme, vai mana dzīve būs perfekta vai nē?, un tomēr sajūtas ir tik nožēlojami īstas.
  Thursday, September 3rd, 2015
  kisswithafist
  11:17p
  šis ir no sērijas "aisberga padoms", jebšu krāsu jaukšanas sistēmas instrukcijā ir... petarde. Jebšu maroon. Nevis sarkanbrūna krāsa pa vidu citām krāsām, bet fucking petarde. Bet tulkotājam-ta pat grāds ir!
  pa_leeto
  [ skropstutussa ]
  5:56p
  Tīru skapi


  Skapis šeit
  Parole: 123
  Visas lietas ir labi koptas :)
  Saziņa e-pasta - skropstutussa@inbox.lv
  kisswithafist
  3:40p
  cilvēki, kuri sarunā lieto vārdu "ideāli", nezināma iemesla pēc izraisa aizdomas. labi vismaz, ka "ekselenti" izgāja no modes.
  pajautaa
  [ udensroze ]
  11:53a
  ir nepiecieshamiba paarrakstiit VHS kasetes saturu uz DVD. kur vislabaak (cena nav butiska) to izdarit?
  vajag
  [ elistersk ]
  10:50a
  Vēlos pirkt
  Džona Ērvinga "Lūgšana par Ouenu Mīniju"
  samta
  10:33a
  ledusskapī burciņā mētājas vien pāris olīves, bet i. drošvien ciemiņos tagad ēd visādus gardumus, kamēr es strādāju ar tukšu un kurkstošu vēderu. vēl pusotru stundu jānoturas un tad gan es skriešu uz rimi pēc siera bulciņām.
  samta
  8:14a
  kaut kas nebijis! man beidzot ir iespēja strādāt vienai. i. ar e. aizbrauca ciemos pie opja. bezmaz žēl, ka īsā darbdiena.
  pa_leeto
  [ elevelekaramele ]
  12:29a
  Spirulīnas pulveris
  Nepilns 120 gramu iepakojums (apt. 4/5).
  Izplatītājs: Lotos Pharma

  Pirkts par EUR 9.88, pārdošu par EUR 4.

  Attēls: http://www.lotos-pharma.com/lv/sieviesu/spirulina-silva-slim/

  Pieteikšanās komentāros.
  Wednesday, September 2nd, 2015
  pajautaa
  [ udensroze ]
  7:59p
  park&ride?
  kuras no Rīga-Aizkraukle vilciena stacijām ir sakarīgas park&ride opcijas, kuras nav bail izmantot arī tumšajā diennakts laikā un kas pēc iespējas tuvāk Rīgas centram, taču park opcijai jabūt vai nu bezmaksas vai lētai
  pinjons
  5:11p
  Riebjas šis slapjdraņķis
  Man laikam nav lemts saprast par šādiem laikapstākļiem fanojošās polārās mitrenes.
  samta
  4:57p
  divas nedēļas es bezmaz vienkārši atsēdēju savu darba laiku birojā pie datora, bet, kad man beidzot vajag pusbrīvu dienu, darbi saskrien tā, ka gandrīz apraudāties. vēl 2x pazuda internets, 1x tad, kad gandrīz, gandrīz biju pabeigusi vienu darbu, e. ielauzās manā birojā un ar pieri izslēdza datoru, aizlaižot nebūtībā visu manu centību. un, ak jā, mēs pēc 40 min braucam uz rīgu. e. šobrīd guļ savā ēdambeņķī ar melleņainu muti, ārā līst lietus, esmu atkal sapakojusi 2 pilnas smagas somas, man atkal būs ar divām pilnām smagām somām, ratiem un bērnu uz rokām jārāpjas iekšā autobusā, pēc tam uz trešo stāvu. ak, dzīve dzīvīte, ko lai es tev saku.
  bet nekas, rīt strādāju līdz 12:00, tāpēc varbūt vienu alu?
  pajautaa
  [ reportiere ]
  4:19p
  Kur (vai vispār) būtu iespejams iegādāties mugursomu, kam vajadzības gadījumā izvilkt rokturi un lietot kā velkamu ratiņsomu (ķipa tirgus tantes soma, bet mugurā velkama)?
  pajautaa
  [ mazliet ]
  2:00p
  Bad cold
  Vai 50 g balzāma būs līdzvērtīgs 1 koldreks dzērienam? Kas labāks, kas efektīvāks?
  nistagms
  1:53a
  pasaule ir tik milzīga, bet manas smadzenes un ķermenis tik ierobežojoši

  Current Music: Cobra Killer - Helicopter 666
  Tuesday, September 1st, 2015
  dziivo_te
  [ iguaana ]
  11:14p
  dzīvoklis/istaba Amsterdamā
  Mans brālis izmisīgi meklē dzīvesvietu Amsterdamā- tas var būt dzīvoklis vai istaba.
  Ja nu kādam kaut kas- delete_it @tvnet.lv
  pajautaa
  [ po ]
  9:42p
  Ēteriskās eļļas
  Kad vajag, tad nevar atrast. Kur tā parocīgi tirgo ēteriskās eļļas? Tur, citronzāle, eikalipts, nothing fancy. Rīga, centrs, vai ne.
  pa_leeto
  [ shiry ]
  9:20p
  vajag
  [ kashadura ]
  3:33p
  Klaviatūra
  Klaviatūru ar usb ieeju. Ja nu kādam ir.
  pajautaa
  [ dominika ]
  1:38p
  Sveiki!
  Varbūt te ir kāds laipns un pacietīgs grāmatvedis/e, kas par pudeli vīna vai tamlīdzīga apmēra atlīdzību varētu man šovakar veltīt pāris stundas? Palīdzēt piereģistrēties EDS kā saimnieciskās darbības veicējam un apliecinātu, ka esmu visu pareizi sapratusi, kā un kādas atskaites un maksājumi man turpmāk jāveic.

  Neesmu stulba, tikai bailīga, man gribas izdarīt visu pareizi, un man nepieciešama konkrēta informācija un varbūt daži praktiski piemēri par to, kā aizpildīt dokumentus. Esmu jau pati izlasījusi visu, ko varēju atrast par tēmu, piezvanīju arī uz VID, bet tur diemžēl uzdūros visai neatsaucīgai darbiniecei. Ļoti negribas braukt uz Kafkas pili pļavas vidū, nav arī garantijas, ka tur saskaršos ar laipnāku attieksmi.

  sanitag@gmail.com

  P.S.Var arī par naudu, bet tad ar pēcapmaksu, jo šobrīd man liekas naudas nav, būs tuvākā mēneša laikā, ja izdosies sakārtot šo jautājumu.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba