Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, November 23rd, 2014
  kisswithafist
  6:14a
  ai nu nevajag maziem dūrīšbučukiem, kad tiek aizsūtīti pēc minerālūdens, iedomāties paķert lielo kolu, kad kafija vairs labu brīdi nav dzerta, un vēl šokolādi biš, un tā gadās te, bļin, sēdēt sešos no rīta, a viss tik jautri, viss tik jautri..
  kisswithafist
  4:07a
  Kaut kāds appisiens - kad jutu, ka ap vieniem miegs kaut kā nenāk, iedzēru ripiņu.. ir četri rītā un jūtos kā spirgta rīta rasa jel. Sāku domāt, ka ripiņas vispār nestrādā.
  santech
  1:42a
  Aizgājām uz doič nepal. Letarģija, posts tv, un atkal letarģija. Tā arī aizgājām mājās.
  Saturday, November 22nd, 2014
  ld
  9:46p
  Baseins
  vajag
  [ goddes ]
  10:00p
  Winter is coming!
  Īpatnēja vajadzība un piedāvājums,laikam, pat nezinu, kurā komūnā atbilstoša. Vajag čaklas rokas, kas var salāpīt ~10 pārus vilnas zeķu. Pretī piedāvāju 2 ielūgumus uz teātri Dailē kādām svaigām izrādēm, ar mani vai bez, pēc Jūsu vēlēšanās:) Deal?
  pajautaa
  [ krazuu ]
  9:43p
  Mobilā ciba
  Klau, kur palika mobilā ciba? Serveris uzkārās?
  Cik atrodu, adrese nav mainījusies, bet nu jau vairākas dienas nelaiž iekšā un saka, ka 'unknown database'.
  samta
  8:57p
  ir jābūt krietnam bagātniekam, lai varētu izdzīvot ģerevņā. dārzeņi un augļi šeit maksā vidēji par 50 centiem un uz augšu dārgāk par dārzeņiem rīgā (kā naktī zvaigznes), gaļa reizumis (kad labajos, jaukajos lielpilsētas veicīšos ir atlaides) sanāk pat uz pusi dārgāka. labi gan, ka man ir ērti sakari ar rīgu. šeit varu patērēt naudiņu tikai mazei, pienam, jogurtam, našķiem un retu reizi kam rīgā-aizmirsts-nopirkt. vēl šodien vietējā aptiekā akūti vajadzēja iegādāt zāles ar 2e uzcenojumu jau uzcenojumam. acs iemetās arī maisījumu plauktā. E pamatpārtikas piedeva šeit ir pat par 5e dārgāka (starp citu, vērtība +5 maisījumam bija arī RDzn. nu, ķipa, ja izmisušai māmiņai vajadzēs- nopirks, jo kur tad citur liksies). man nudien ir žēl to cilvēku, kurus te neganti izslauc un nudien kauns, kauns, kauns tiem, kas vāra sev desmaizes uz neizdevīga ģeogrāfiskā izvietojuma rēķina. kruti šeit ir tikai vienos humpīšos no diviem. tur I. par kapeikām parasti pērk foršas plates, bet es par 25 vai 50 centiem gabalā sev apģērbu.
  vēl te ir šausmīgas rindas pie zobārsta, tāpēc žilbinošu smaidu domās pārceļu uz pilnīgu pavasari. pēc šodienas vizītes nākošo pierakstu, piemēram, dabūju tikai uz 10. janvāri un vēl pēc maniem aprēķiniem līdz pilnīgai laimei būs jānāk trīs apaļas reizes.
  ā un nekad nedrīkst domāt, ka es tagad fiksi saēdīšos saldumus un pēc tam nedēļu vairs neēdīšu, jo labākajā gadījumā sanāk tos neēst tikai vienu dienu. man tā tagad ir. šodien I. no tallinas komandējuma atveda citronu un ķiršu marmelādes šokolādē un pīlādžus un rabarberus šokolādē. visu tik daudz un garšīgu, ka jāēd nedēļu vismaz :/
  santech
  7:18p
  Gribu pakliegt. iekšeji kkas tml. arī notiek. Nevaru izlemt. Turpināt apgūt Gentoo vai palikt pie Slackware. Ar pēdējo jūtos loti familiar. Bet otrs ir lielisks iemesls smadzeņpakustināšanai.
  pajautaa
  [ neetiski ]
  3:27p
  Indieši
  Kur atrodas un kā sauc vietu, kas atrodas netālu no "Rama", kurā arī pasniedz līdzīgus ēdienus tikai lētāk? (Protams, ja tā vieta vēl eksistē)
  pajautaa
  [ tiga ]
  3:05p
  MUTE
  vai kāds ir bijis kafejnīcā/restorānā Mute Tērbatas ielā? gribētos kādu info tieši par cenām, par atmosfēru pilns internets, bet ēdienkarti/cenas nevaru un nevaru atrast.
  neoplasm
  12:39p
  merry no-pants-day!
  grupai tranzīts totāli bija taisnība, kad ralfiņš dziedāja, ka visam jābūt līdzsvarā, aiz tam tad man ir gan labas, gan sliktas ziņas. sliktās ir tādas, ka pērkot taluonus z-svētku saulainajam atvaļinājumam, man neienāca prātā, ka vissarežģītāk būs nokļūt no manas muhosranskas uz birmingemu nevis no jūkejas uz kontinentu. 25.decembrī, izrādās, nav neviena paša vilciena vai autobuša uz birmingemas lidostu, prikaļi? mkēj, brauksim ar taksi tad jau, jo paši nestūrējam un neviena stūrējoša draudziņa, kam varētu mūs uzticēt laicīgi kaut kur nogādāt, arī nava. toties labās ziņas ir tādas, ka meklējot mums jumtu virs galvas malagā un rokoties cauri visai tai huiņai, atradās tomēr arī viens dimantiņš. mums uz pieci dienām būs pašiem savs dzīvoklis, e.g. no-pants-day errday, kas nemaksā pat pilnas 200 mārciņas. tagad vēl tikai jāizdomā, kā tā prātīgāk iepakot mūsu skeitamdēļus, jo lidojumā no portō uz londōnu, kāds ļoti laipni atļāvās mums nopizģīt foršo siksnu, ar kuru mēs dēļus toreiz sasprādzējām. un jāmeklē atkal smōlprints par oversized luggage, jo cik lidsabiedrību, tik tikumu. un tad jau viss, lokam zeķes, gludinam peldekostīmes un gūglējam, kā spāniski ir 'potenta zālīte'.

  tirgū noskōroju vislielāko avokādō, kādu jelkad esmu redzējusi, černobiļas lolojums gatavais, bet izrādās, ka no jamaikas. principā nopirku, lai pārnestu mājās un paņirgtu kopā ar draudziņu. bet nu jau esam ņirguši savas dienas trejas un jātais' kaut kas no viņa augšā. šodien tātad chicken quesedillas ar guakamoli un salsu un skābo krējumu. draudziņam laikam kursabiedrs šodien nāk ciemos, kas nozīmē, ka ejam uz kīnō un pēc tam hujārījam mortal combat un heroes VI uz projektōra līdz spēku izsīkumam.
  Current Mood: priecīgi knosos
  Current Music: Toy - It's Been So Long
  pajautaa
  [ alefs ]
  11:26a
  Iesakiet, lūdzu, kādu labu teātra izrādi Rīgā, kas varētu patikt mēreni konservatīviem vecākiem.
  santech
  10:33a
  Tik agri darbā sākt spēlēt datorspēles (Metro 2033) laikam ir pārāk nepieklājīgi. Līdzīgi kā ar alkohola lietošanu pirms plkst. 12.

  Par metro runājot - nav izdevies rusificēt. Steam'ā dabūju haļavno eng versiju, bet šai spēlei vairāk piedien krieviskie teksti.
  pajautaa
  [ lemurs ]
  2:05a
  leksikas dārgumi
  Dārgie cibiņi, dalieties jele ar mani savos leksikas dārgumos!
  1) Sakiet, kā jūs tēlaini mēdzat dēvēt izsmiešanu, apcelšanu, apdiršanu? Varbūt jūs lietojat kādus daiļus salīdzinājumus?
  UPD. Tas ir, kādus dzīvelīgākus un arī rupjākus sinonīmus jūs lietojat, lai izteiktu 'pavilkt uz zoba', 'vazāt aiz deguna'?

  2) Kādās nozīmēs jūs lietojat (ja lietojat) vārdkopu "mazais ezītis"? Vai jums tas ir tikai cilvēks, kuru nesaudzīgi izmanto, t. i., kuru drāž kā mazo ezīti? Vai arī jūs mēdzat teikt: čakarē kā mazo ezīti, apdirš kā mazo ezīti utt.?
  Paldies jau iepriekš!
  ld
  12:44a
  Pārāk satraukta, lai gulētu.
  Vakars izdevās uz urrā!
  hedera
  1:24a
  Uzgāju ļoti interesantu blogu: http://slatestarcodex.com/

  Pa lielam, cik saprotu no tā, ko jau uzspēju izlasīt, cilvēks to velta kritikai par dažādiem ļoti izplatītiem kļūdainiem argumentiem, kurus atšķirīgas ideoloģiskās grupas izmantoti sensitīvu sociālu jautājumu gadījumos (piem., kristieši vs. ateisti, homofobi vs. LGBT, seksisti vs. feministi utt.). Turklāt, kaut arī pats lasās kā kārtīgs liberasts, tomēr mēdz kritizēt abu pušu argumentācijas kļūdas. Bet kas ir pats jaukākais - viņš to dara asprātīgi!

  Divi no daudziem foršiem citātiem. Par argumentu "transseksuāļi un transvestīti ir garīgi slimi":

  Imagine if we could give depressed people a much higher quality of life merely by giving them cheap natural hormones. I don’t think there’s a psychiatrist in the world who wouldn’t celebrate that as one of the biggest mental health advances in a generation. Imagine if we could ameliorate schizophrenia with one safe simple surgery, just snip snip you’re not schizophrenic anymore. Pretty sure that would win all of the Nobel prizes. Imagine that we could make a serious dent in bipolar disorder just by calling people different pronouns. I’m pretty sure the entire mental health field would join together in bludgeoning anybody who refused to do that. We would bludgeon them over the head with big books about the side effects of lithium.

  Really, are you sure you want your opposition to accepting transgender people to be “I think it’s a mental disorder”?


  Par argumentu "ja garīgi slimais uzskata sevi par Napoleonu, mēs taču viņu ārstējam, nevis ļaujam viņam vadīt Franciju, vai ne?":

  I could point out that trans-Napoleonism seem to be mysteriously less common than transgender.

  I could relate this mysterious difference to the various heavily researched apparent biological correlates of transgender, including unusual variants of the androgen receptor, birth-sex-discordant sizes of various brain regions, birth-sex-discordant responses to various pheromones, high rates of something seemingly like body integrity identity disorder, and of course our old friend altered digit ratios. If our hypothetical trans-Napoleon came out of the womb wearing a French military uniform and clutching a list of 19th century Grand Armee positions in his cute little baby hands, I think I’d take him more seriously.

  I could argue that questions about gender are questions about category boundaries, whereas questions about Napoleon – absent some kind of philosophical legwork that I would very much like to read – are questions of fact.

  I could point out that if the extent of somebody’s trans-Napoleonness was wanting to wear a bicorne hat, and he was going to be suicidal his entire life if he couldn’t but pretty happy if he could, let him wear the damn hat.
  samta
  1:24a
  istabā tik auksts, ka jāguļ gultā un jāgaida kārtīgs ēstgribas bļāviens. ātrāk nav drosmes piecelties.
  Friday, November 21st, 2014
  santech
  11:06p
  santech
  10:13p
  Pēdējais brīdis uzcept bildi radio naba fotokonkursam. Tad nu to šobrīd ari daru - taisu mākslu. Vismaz izejas materiālu. Jo jāapstrādā jau arī gan jau mazliet būs.
  Dievinu ņemšanos ar statīvu un kluso dabu.

  Current Music: Within Temptation - Gatekeeper
  santech
  7:40p
  Tas tā laikam bija zvaigznēs ierakstīts, ka tiku pie Nikona D7000. Bōdija. Ok. Jo tajā brīdī tas tieši uzpeldēja un varēju atļauties paķert. Lietotu. Bet tagad, nesen, uzpeldēja Sonu A77 tādā pašā cenā. Un Pentax K-5. Visi šie aparāti bija manā višlistā laikiem, kad būs naudas. Vēl tikai Canon 7D jāsagaida kad parādīsies uz apvāršņa. Bet, no otras puses, labi, ka paķēru pirmo, kas uzpeldēja no saraksta. Citādi nevarētu vien izvēlēties.

  Current Music: Weird Al Yankovic - Polka Face
  santech
  6:58p
  pajautaa
  [ po ]
  6:52p
  Maksāsim sodiņu vai sauksim policiju?
  Kāda idejiski policijai (valsts/pašvaldības/ceļu/drošības?) daļa gar to, ka kāds brauc sabiedriskajā transportā bez derīga braukšanas dokumenta (biļetes)?
  No jautājumā uzdotās situācijas atskaitām bezbiļetnieka neprovocētu agresiju vai citus ar pašu biļetes trūkumu nesaistītus pārkāpumus.
  par_velti
  [ thx1138 ]
  6:24p
  Canon bateriju lādētājs
  Canon 350D un 400D bateriju lādētājs.

  bilde )
  ld
  3:11p
  Atbildot kārtējo S darba zvanu, man radās ideja, ka mēs varētu strādāt kopā.
  Hmmm
  Agrāk tas bija viens no maniem NoGo
  neoplasm
  1:11p
  the z word is coming
  man jau bija aizdomas, ka man ir kaut kāds supersievietes potenciāls, līdz šim gan to jutu tikai ar pakausi, bet aizvakar redzēju savas superspējas pielietojamies praksē. līdz iziešanai uz darbu man bija atlikušas vien 10 minūtes, bet atcerējos, ka kādam taču ir jāpietūcī ledusskapis pills un draudziņš tas nebūs, tamdēļ rikšiem vien notecēju uz veikalu, piekrāmēju pilnu grozu, izskenējos uz vella paraušanu pie pašapkalpošanās kases, pārskrēju mājās, izpakoju ķeseles, pabaroju mincīšus un gatava startam uz darbu biju vien 8 minūtēs, prikaļi? un vēl darbā biju tā zolīdi, 5 minūtes ātrāk. vakardien operēju stipri līdzīgā režīmā un kamēr draudziņam dirsā pažars skolas sakarā, tamēr es ar vienu roku taisu pusdienas un ar otru drukāju draudziņam mājasdarbu juniversitātei [tas nebija pakalpojums vai izpalīdzēšana, es pati biju vainīga, ka viņš to nav paspējis izdarīt, jo nedēļas nogalēs es kā mincītis izplājos viņam uz klaviatūras un pieprasu belly rubs un non-stop geimošanu]. un ta' vēl pa virsu sameklēju tomēr mums tos atvaļinājuma taluonus - puķovka uz malagu mums kabatā. šodien, ka' jau tāds man tas ritms iegājies, es skriešu uz darbu pēc paraksta uz vienas cedeles, uz banku prasīt jaunu karti, uz veikalu pēc kafijas un elektrības un tad vēl jāšmorē un jāmazgā šis un tas. paralēli vēl jāsamaklē kāds lēts kaktiņš malagā, galnais, lai ir kāds ķisens un tekošs ūdens, vēlams tekošs ne no griestiem. tam visam pa vidu es vēl pamanos salīdzinoši normāli izskatīties [pēc manis pašas standartiem, haha, tricked you], jo vakar aizgāju pie friziera, kas nebija darīts kopš augusta. principā šobrīd neliekas, ka ir kaut kas, ko es nespētu izdarīt.

  un šīrīta novērojums par cibu - visi bļaun par to, kā visi citi bļaun par foršo sniegu. bet cibā par foršo cibu manā freidlistē "bļaun" tikai viens cibiņš un tas pats zem atslēgas :)) secinājums - vairāk par sniegu vidējam cibiņam riebjas tikai biedrs, kam sniegs neriebjas.


  Current Mood: onwards and upwards!
  Current Music: Radiohead - No Surprises [pielipusi kā traka]
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba