Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, February 12th, 2016
  samta
  8:19a
  sniegs sacūkojis visu manu pavasari
  Thursday, February 11th, 2016
  vajag
  [ dasos ]
  11:18p
  vajag glancētus žurnālus ar lieliem krāsu laukumiem un daudz bildēm
  neesmu gatava maksāt
  tiks izmantoti pasaules mainīšanai

  interested?
  raksti uz: parachutist.angela pie gmail
  santech
  11:19p
  Tikko sāku spēlēt pirmo Portal. Vai jūs zināt filmu Cube?

  Current Mood: excited
  nistagms
  10:21p
  16mm filmu vakars
  vakar bija ļoti labs pasākums LMC par analogo filmu mākslu. sākumā Karels Dūings (austrālietis no Nīderlandes) projicēja analogās fotogrāfijas, kurās bija attēlota viņa dzīve mājā, ko viņš astoņdesmitajos noskvotoja Nīderlandē. tukšo cūku kūti viņš pārveidoja par kino laboratoriju. tika parādīts daudz kas interesants par pašu filmiņu, tās ķīmiskajām īpašībām, kā arī dažādi attēli, kas diezgan uzskatāmi parādīja, kas viņam patīk analogajā metodē labāk nekā digitālajā. man ļoti patika doma par to, ka digitālās kameras sensors visu laiku ir statisks, kamēr analogajai kamerai superjutīgā filma uzreiz reaģē uz gaismu un attēlo reālās krāsas, nevis tās uzkonstruē. viņš arī parādīja vienu īsu filmu, kurai pats dziedāja skaņu - trauksmainās sirēnas. interesanti tas, ka lielu daļu savas laboratorijas tehnikas viņš dabūja par brīvu - cilvēki jau 80to beigās svieda ārā, piemēram, ar super8 saistīto tehniku.

  bija arī Vitas Jozens, kas ir no Lietuvas analogo kino veidotāju apvienības "Treelab", viņš parādīja garāku filmu, kas arī bija filmēta Lietuvā. viņi abi nepievērš īpašu uzmanību scenārijam un manipulē ar filmu, krāsām, ouverlejiem, nu tātad forma pāri saturam (kas man ļoti patīk). Vitasa stāstītais bija nedaudz ezotēriskāks, viņš daudz stāstīja par to, ka joprojām nav konkrētas definīcijas tam, kas ir 1) gaisma 2) laiks. viņš arī interesējas par fiziku, taisa elektroakustisku mūziku - būvē savu sintezatorus. vēl viņš daudz stāstīja par saviem aklajiem brālēniem, kuri perfekti atceras savu vēsturi, jo viņiem nav vizuālās informācijas kvantumu. stāstīja par to, kā viņš viņiem 'rāda' foto.

  man ļoti patika tas, ar kādu entuziasmu viņi par to stāstīja un vispār tas, ka ir cilvēki, kas lieto analogās tehnoloģijas par spīti tam, ka kapitālistiem tās ir nerentablas (ko viņi arī mēģināja nedaudz apstrīdēt, piemēram, stāstot, kā pašam uzjaukt attīstītāju (kafija, C vitamīns, soda, nedaudz trauku mazgājamā līdzekļa, ūdens)) un par spīti tam, ka pasaule no tevis vēlas attēlus instagramā, nevis ilgstošu darbu pie salīdzinoši neliela fotogrāfiju skaita vai lēnu filmas montēšanu. man šī doma patika ar to, ka, ja trauksmi nevar novērst fiziski, to var samazināt mēģinot koncentrēties, un tam ir noderīgi lēni procesi, kuros iespējams visu pārdomāt un reflektēt, izbaudīt procesu tumšajā istabā. izcils piemērs (priekš manis) patērētāju kultūrai bija tas, ko Vitas pieminēja - daudzi bildē ar telefonu lielos apjomos, bet nezina neko par gaismu, kā arī nezina pilnīgi neko par procesu, kas vispār notiek - kā šī fotogrāfija rodas. to, manuprāt, varētu salīdzināt ar pilsētnieku, kurš visu pārtiku nopērk lielveikalā, un laukos nespētu atpazīt nevienu augošu dārzeni. tas viss mudināja uz vēlmi tam vairāk pievērsties un vispār sākt vairāk kontrolēt bezjēdzīgas aktivitātes pie datora, soctīklos, visu to izsvaidīto informācijas vākšanu, utt. sen nebiju bijis uz tik rosinošu lekciju.

  ja kas, tad Piektdien, 12. 02. plkst. 19.00 kinoteātrī KinoBize tikšanās ar Vytautas Juozėnas (un filmas), Sestdien, 13.02. plkst. 19.00 kinoteātrī KinoBize Tikšanās ar Karel Doing (un filmas), tur gan ir parastā KinoBize ieejas maksa. LMC toties ir ļoti laba Ievas Balodes izstāde, kurā arī izmantotas analogās tehnoloģijas.
  kisswithafist
  7:01p
  Bet vispār, tikko kā atmetu gaļu uzturā, vispārējais uztura fons ir stipri uzlabojies.

  Pirmkārt, atmetās daudz fāstfūda: šķiņķis, gatavās picas, cīsiņi utml. izstrādājumi. Mazāk konservantu, mazāk sāls un džanka.
  Otrkārt, mani gaļas aizstājēji - lasis (visbiežāk svaigs) un garneles - tiek tirgoti svaigi un saldēti, bez piedevām. Plus relatīvi nedaudz kaloriju jūrasmošķos un daudz proteīna.
  Treškārt, sekoju, lai būtu gana daudz nu jau minētā proteīna sāta sajūtai (graudaugi, piemēram, sātu man dod salīdzinoši niecīgu). Tas nozīmē arī vairāk piena produktu, kas atkal ir lieliski kalcija ziņā.

  Karoč, jūtos lieliski, visiem iesaku, bet gan ne piespiedu kārtā. It comes when it comes.
  phz
  5:37p
  Kā iepriecināt Ingmāru
  Plāns A: ielauzties Stār Efem kompjūterā un nomainīt visu viņu repertuāru uz labāku mūziku, t.i., šīm divām dziesmām:
  https://www.youtube.com/watch?v=RySHDUU2juM
  https://www.youtube.com/watch?v=k9tgLnI0fFc
  Plāns B: aiziet pie Ingmāra uz darbu ar FM raidītāju.

  Current Music: Bad Lip Reading - Bushes of Love
  pajautaa
  [ sonnenwende ]
  4:09p
  gan jau, ka jautājums malts un malts. vajag laptopu vai notebook(?) salona vajadzībām, respektīvi, internets un klausīties interneta radio. lētu un lai bez bremzēšanas var pārvaldīt e-kalendāru. ko varat ieteik?
  es_shobrid_lasu
  [ goddes ]
  12:46p
  a
  phz
  10:56a
  Titty Fursday!

  RAWRRRRRRRRRRRRRRRR
  pajautaa
  [ salviz ]
  7:35a
  mp3 mūsdienās
  Kur mūsdienās var dabūt vecos labos mp3?
  Interesē piemēram "Dzeguzīte"
  nistagms
  3:36a
  I like drugs. They rock my super nintendo! I like to filet them with yaks. I smoke gravel all day long in the wishing well. I like death. I tease it with pork. It's sexy. Muffins take over my dog house. They ask for severed tentacles. I give them bibles with poop in them. They ask for more. This is how presidents are electorated. Why is my brain?

  Current Music: RAIN OUTSIDE :@@@
  Wednesday, February 10th, 2016
  pinjons
  11:32p
  Harmsa motīvs
  Saeima ar likumu cenšas sludināt Harmsa varoņa teikto: "Женщина - это станок любви". Tikai pa purnu neviens nedod.
  pa_leeto
  [ melnaa_maashele ]
  9:15p
  Grāmatas
  Sveiki!
  Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
  Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
  Atrašanās vieta Rīgas centrs.
  Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

  http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS
  kisswithafist
  6:31p
  ja ceļas sešos no rīta pēc vīna vakarā, tautas ticējums vēsta, ka, saņemot kalendāru ar zvēriem, tiek izgudrota gada lipīgākā meldija "briedi, briedi, tu medu sviedi, ar kāju spiedi, tev ragos ziedi". jebšu nav veselīgi ekspektēt no manis kaut 80% sanity.
  kisswithafist
  3:56p
  new phone, is enamoured. Xperia M4 Aqua. Milzīgs.. zato plāns.
  samta
  3:24p
  vai man ir tas, ko mammas sauc par vitamīnu trūkumu, nākot pavasarim, vai kas? jā, jau nedēļu reizi dienā apmēram stundas garumā jūtos slima. pagājušajā nedēļā reizi dienā bija nedaudz grādu ar visām sliktajām pašsajūtām, šonedēļ ir tikai sliktās pašsajūtas - galvā ielien vate, ķermenī nogurums, āda tik neaizskarama un nepieskarama, gribas vīstīties pūkainā mierā un saticībā. pirmo reizi šādi dzīvē.
  hederas_sieva
  10:00a
  Nr.367
  A' vot!  Rainis varēja  nemaz nepūlēties, lai saražotu skolēniem obligātās literatūras sarakstu, pietiktu arī ar šo frāzi:-
  Ja man par daudz labi, tad es izmaitāju sev laimi ar filosofiju!   Current Mood: fu*k you all
  Current Music: klusums
  veidenbaums
  1:20a
  Reiz kāds jauns cilvēks izdomāja atbrīvoties no visa, kas bija saistīts ar viņa individualitāti, un aizlidoja dzīvot uz Diseldorfu. Pilsēta ar spēcīgiem industriāliem pamatiem un viduslaiku vēsturi. Viņa ģimene, kas visu viņa dzīvi bija likuši savas cerības uz savu vienīgo atvasi, nezināja ko iesākt, tikai raudāja un mēģināja ar savām skumjām kaut kā vismaz transcendentāli radīt vainas apziņu jaunietī, taču lidmašīna bija ātrāka par vainas apziņu, un vainas apziņa bezcerīgi skrēja tai pakaļ, taču atpalika, pie tam vēl sapinoties savos salti miklajos paltrakos un nokrītot uz savas neglītās bakurētainās sejas.

  Jaunais cilvēks, brīvs arī no draugiem un paziņām, ievācās milzīgā akmens ēkā, kas nebija remontēta un tāpēc tur bija iespējams īrēt dzīvokli par lētu naudu. Īstenībā tā vienkārši bija viena liela telpa ar ļoti augstiem griestiem un divmetrīgiem arkveida logiem veca koka rāmjos. Šajā telpā bija tikai daži noputējuši dīvāni, kapara stāvlampa ar vitrāžstikla kupolu, klavieres, aukstā ūdens krāns ar kapara bļodu zem tā, četrdesmitgadīgs audio ekipējums - tumbas, pastiprinātāji, plašu un kasešu atskaņotāji, mikrofoni, un antīks skapis - ļoti plašs, ļoti augsts, ļoti dziļš. Skapis stāvēja tieši pa vidu starp diviem logiem. Klavieres bija tieši telpas vidū.

  Pa dienu dzīvoklī bija gaišs un gaisā virmoja putekļi, kas smaržoja pēc vecas elektrības. Jaunais cilvēks no krāna ielēja kapara bļodā Reinas ūdeni un uzvārīja tajā makaronus. Kamēr vārījās makaroni, viņš iepazinās ar klavierēm. Atverot vāku, kas sedza ziloņkaula taustiņus, atklājās nošu burtnīca. Jaunietis vispār neko nezināja par notīm vai mūzikas teoriju, un apņēmās iemācīties klavierspēli, jo notis skanēja tik jauki plašajā telpā. Katra nots kādas piecdesmit reizes izskrēja cauri jaunieša sirdij, atspērās pret sienām un atkal skrēja cauri jaunieša sirdij un smadzenēm. Šīs skaņas izslaucīja pāri palikušās identitātes drumslas no viņa esības. Tīra, dabiska, vīterojoša eiforija uzvirmoja viņa dvēselē. Viņu pārņēma ārkārtīgi atslābinoši smiekli. Viņš iedomājās par opiātiem. Savā iztēlē viņš redzēja, kā opiāti noslīkst darvā, spiegdami nāves bailēs. Tad viņi uzpūtās un pārsprāga, izsvaidot savas asiņainās iekšas pa strauji nozūdošo iztēles telpu. Pirms telpa izzuda, viņš redzēja, kā atnāk izmeklētāji un izmeklē opiātu straujos nāves cēloņus. Viņu sejās bija vienaldzīga neizteiksme, jo viņiem pēc piecpadsmit minūtēm beidzās maiņa.

  Tad jaunais cilvēks savā telefonā apskatījās pilsētas karti, un izdomāja, ka ies uz elektroniskās mūzikas pasākumu kaut kādā pasākumu norises vietā, kas kādreiz bijis alus pagrabs, bet tagad, 2016. gadā, bija normāla pasākumu norises vieta. Viņš atvēra jau minēto skapi. Skapī bija milzums drēbju. Šeit man jāieslīgst visdziļākajās detaļās. Sāksim ar to, ka jaunietis novilka pilnīgi visu, kas viņam tobrīd bija mugurā. Tad viņš uzvilka baltu apakšveļu. Tad viņš uzvilka dzeltenu t-kreklu ar smalku sarkanīgu rakstu. Tad viņš uzvilka tumši violetas bikses, kas bija smagnēji par lielu un nedaudz vilkās pa zemi. Tad viņš uzvilka gaiši zaļu garpiedurkņu kreklu, kas bija maigs un patīkams pieskārienam. Kreklam bija kristāla pogas; tuvāk izpētot, tie bija vienādmalu divdesmit-deviņskaldņi. Tad viņš uzvilka vecus ādas puszābakus, kas bija patīkamu pusizmēru par lielu. Tie bija ērti, iestaigāti apavi. To krāsa bija tumši brūna, un to šņores bija sūnu zaļas. Tad viņš uzvilka lakatu. Lakats bija gaiši zils, debesu krāsā, ar dažādām viltīgām toņu maiņām. To rotāja sudrabaini ornamenti ar skarbām ģeometriski precīzām kontūrām. Tad viņš uzvilka velveta žaketi tumši pelēkā krāsā, bet uzreiz arī novilka to. Tās vietā viņš uzvilka kamzoli tādā pašā tumši pelēkā krāsā, jo ārā bija nedaudz auksts. Viņš bija no tālas dienvidu zemes, līdz ar to nebija radis eiropeiskā aukstuma. Tad viņš uzlika plati uz plašu atskaņotāja. Eiforija joprojām atradās telpā, bija nedaudz piesēdusi vienā no nodriskātajiem klubkrēsliem. Tā uzreiz atkal iesūcās jaunieša dzīslās. Viņš sita knipjus mūzikas ritmā un aizspēra tukšu Fantas bundžu pāri visai milzīgajai istabai. Bija laiks doties prom, un viņš arī devās prom. Viņš atstāja gaismu ieslēgtu, jo kaut kādu daļu no sevis viņš atstāja aiz sevis istabā, un viņš gribēja, lai tai ir omulīgi mīļa dzīve, gaidot pārējo atgriežamies.

  Current Music: spotify
  santech
  12:58a
  kortēz tekilas alus
  Šodien pilns plaukts. Varbūt arī vakar bija kastēs galā, bet šodien kasti paņēmu. Atvēru gan divus. Jo nav jau viss jāizdzer.
  es_shobrid_lasu
  [ begemots ]
  12:07a
  praktiski gandrīz nekā par MP
  Tuesday, February 9th, 2016
  pinjons
  11:33p
  "В детстве я рос среди животных и растений."
  Kaut kā līdz šim nebiju piefiksējis to, kāda pērļu krātuve ir Lukašenko.
  kisswithafist
  10:23p
  vegāniem tas, protams, nebūs nekāds noslēpums, bet blendētu banānu saldējums is the bestest. so smooth. so silky. so good.
  phz
  9:38p
  Titty Tuesday With A Message


  http://firstnamekate.deviantart.com/
  phz
  9:35p
  Titty Hasselblad Tuesday
  phz
  6:47p
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba