Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, July 22nd, 2017
  santech
  10:12a
  Tas ir tik dīvaini - staigāt pa mitekli, kurā nekas nemētājas pa grīdu. Ok, vēl mazliet mētājas, bet 99%, ka temporary. Viss pārējais, kas ir uz grīdas, ir sabīdīts pa malām. Pa vidu plašums tukšums, ka pilnīgi ir kur uzdejot, ja ir randiņš. Ja ir randiņš.. Bet ne man ir laika randiņiem, ne randiņiem ir laika priekš manis.

  Atvaļinājumi ir tie dzīves posmi, kad guli līdz pusdienlaikam darbienās, bet celies deviņos brīvdienās. Bet gulēt aiziet laicīgi tāpat nav iespējams. Kā es šodienu izvilkšu, es nezinu. Mazmiega delīrijs nē bet kaut kas jau tas būs. Galvenais nedomāt sūdu un nedomāt par sūdu.

  Telefonu vakar tā arī nepiešķīlu. Gribēju kā labāk, bet kā jau vienmēr - sanāca kā jau vienmēr. Uzliks dajebkādu androīdu, ka tikai uzliekas, un izmantos citiem diy projektiem, bet ne telefonsarunām. Priekš tām man tagad ir smuks podziņtelefons.

  Gribu uzrakstīt par fallout larpu beidzot. Tā smuki, nu kā parasti, kā cibā raksta. Vakar vakarā vairs nebija iekšās pie kompa sēdēt, bet no planšetes negribējās. Vispār tekstus rakstīt uz mehāniskiem taustiņiem ir duadz patīkamāk.
  Ak jā - mehāniskie taustiņi. Mani geimeru vannābiji var iet ieskrieties.

  Ok, pietix. Jātaisās ārā, šodien piedīvojums. Nevar vienīgi izdomāt vai ņemt abas kameras. Būs staipīšanās. Bet kad tad es vēl

  Current Music: Collide - Chaotic (Shades of Red mix)
  pajautaa
  [ brokolis ]
  9:46a
  Labdien,

  Vēršos pie Jums, jo tiešām nevarēju internetā atrast.

  Kur var nopirkt šķidro parafīnu (lakas cietēšanai) ?

  Paldies
  santech
  1:42a
  3 sekundes Backspaec pogas n viss kārtībā. Rīt jauna diena.
  Friday, July 21st, 2017
  pajautaa
  [ aai ]
  5:47p
  Patoss vs Pathos
  Vienkārši moka ziņkāre (un arī pieļautā kļūda sarunā ar angli, smadzenēm tobrīd domājot latviski (rakstot WhatsApp ziņu latviski), bet esot angliskā vidē) - svešvārdam "patoss" un pathos (angliski) taču ir vienāda izcelsme, ne? Taču nozīmes pielietojumā ir teju pretējas:

  Pathos is a quality of an experience in life or a work of art that stirs up emotions of pity, sympathy and sorrow.
  Patoss - kaislīga jūsma, aizgrābtība, ļoti liela pacilātība.

  Kā nākas?
  pajautaa
  [ blond ]
  6:17p
  Hei! Atceros kādu runājam, ka Ventspilī jauns krogs esot atvēries? Ka tik pat ne "hipsterkrogs"? Vai kāds kaut ko zina un var ieteikt?
  santech
  6:06p
  Gandrīz pabeidzu slaucīt grīdas. Bet pazuda motivācija un vēlme. Fallout 4 līdz 4 naktī aidā.
  src
  5:37p
  Gandrīz jebkuru dzīves brīdi var padarīt par filmu ainu, ja ir labas austiņas un labs soundtracks.
  pajautaa
  [ lemurs ]
  2:18p
  perniones
  visu zinošā Ciba, saki, kā latviski sauc tos niezīgos, sarkanos pampumus, kas no aukstuma parādās galvenokārt uz roku un kāju pirkstiem un locītavām. (nē, tie nav gluži apsaldējumi, jo parādās aukstumā un mitrumā arī temperatūrās virs nulles). latīniski perniones, angliski chilblains, itāliski gelloni, leitiski nuožvarba, krieviski цыпки utt.
  izdodas atrast tikai apzīmējumu “sala puni”, bet jābūt taču vēl kādam. mums tak te mēdz būt auksts!
  ir "dzērvju zābaki", bet to lieto tikai par ielaistu stadiju kājām. bet rokām?
  paldies jau iepriekš!
  santech
  1:41p
  Es sāku zaudēt izpratni par RPG definīciju. Agrāk etalons bija Fallout 1 un 2. Tagad, es vairs nesaprotu, kas notiek tagad. Var būt arī tā, ka es nekad neesmu zinājis definīciju RPG.
  pajautaa
  [ kalevala ]
  9:09a
  jautājums mazu bērnu (līdz 6–7 gadiem) vecākiem vai citām bērniem tuvu stāvošām personām
  Kā mūsdienu bērni sauc tualeti?
  santech
  4:50a
  Gaidu miedziņu :(
  Thursday, July 20th, 2017
  santech
  10:37p
  filma tāda, ka bezmaz vai skaties un mācies
  santech
  10:07p
  Jānoskatās beidzot tā adata.
  Igla.1988_[torrents.ru].avi
  Un pēc tam, visticamāk, jāizdzēš.

  Current Music: Claustrum & Traur Zot - return to the past by silence
  pajautaa
  [ prtg ]
  8:31p
  Vai jūsuprāt ir atrodams pamatojums tam, kādēļ valsts noslēpuma statuss ticis piešķirts pierādījumiem par tirgošanos ar ietekmi? Likumā valsts noslēpuma jēdziens traktēts šādi: "..informācija, kuras nozaudēšana vai nelikumīga izpaušana var nodarīt kaitējumu valsts drošībai, ekonomiskajām vai politiskajām interesēm". Valsts ir visi tās pilsoņi, tātad manā izpratnē valsts noslēpuma statusa Rīdzenes sarunām piešķiršanas fakts ir nevis valsts intereses sargājis (kā to paredz likums), bet gan tiešā veidā tām kaitējis.
  santech
  7:22p
  Tas ir diezgan šausmīgi. es nevaru izdopmāt vai dynamic light atstāt uz auto vai izslēgt ārā. Pirmajā gadījumā ikdienas bildēšanai auto ir ok. Bet citā gadījumā - tāds auto var nesakontrolēt pareizi gaismas un uztaisīt bildes par blāvām. Vispār vienīgais, kas man vajadzīgs no automātikas tajā aparātā, ir autofokuss. Bet arī - tikai uz centrālo punktu. Iekadrēt pārsvarā atceros tāpat. Pareizi iekadrēt.Nu un exponometrs. Jā, uzlikšu uz off to dynamic light un sestdien ceļojumā paskatīsies kas sanāx. Būs 2 aparātu komplekts. Filmiņniekam uzliku DX 35mm. Tā arī neesmu sapratis tam objektīvam - vai tie 35mm skaitās uz FF un uz cropa jāreizina ar 1,5 vai kā. Enīvei - uz ciparnieka būs 35-135. Ar domu, ka tas točna primāri FF paredzēts un līdz ar to būs smuks zūmiņš. Pie tam ne tas tumšākais. F4,5.
  Filmiņa ielikta, jāiztīra atmiņas kartes un jāuzlādē otra bača.

  Current Music: Chicks On Speed - Wir Sind Daten
  pajautaa
  [ anima_de_nera ]
  1:12p
  placis
  vai un kur Gulbenē vai tās tuvumā ir kāds placis, stāvvieta vai skatu laukums, kur ar mašīnu var nolikties un pārnakšņot bez apkārtējo sašutuma un arī bez vietējo jauniešu bariņiem apkārt? ne gluži statoilā varbūt.
  Paldies!
  pajautaa
  [ yeux_glauques ]
  12:12p
  vai ir kāds medicīnisks vai specifisks termins, kā saucas mūsu pleznu pārpalikumi - ādas krokas starp rokas pirkstiem? angliski hand web
  santech
  3:14a
  Šonakt varētu četros būt jau zem segas. Bet kas zina kā sanāx.
  phz
  2:46a
  Perfekcionista piezīmes
  Orientēšanās Batfeldā - done!

  Man gadījās C1, A4, C5, D4.
  Wednesday, July 19th, 2017
  santech
  10:31p
  Sagādāju sev dambfounu. Pat internets darbojas. Vienīgi - tikai aplikācijās - feisī un tviterī. Ne iebūvētias, ne opera mini pārlūki nedarbojas. Bet tas nekas, ne jau tāpēc es sev tādu cauruli gādāju.

  Paģiras ir tās dienas, kad kasē pirms tevis penči lieto papildpakalpojumus, liek pārskaitīt vai čekā viss pareizi utml. Kasi neapvēmu. Neko vairs neapvēmu. Mājās ar kokakōlu ārstējos.

  Filmētāji tā arī ir uzlikuši mīksto. Kā parasti - darbi pāri galvai un visu vajadzēja izdarīt jau vakar. Tā viņi vienmēr un visur. Nekad neko nespēj izplānot. Ok, varbūt ir arī kāda kompānija, kas spēj. Bet ja vakar būtu uzzinājis, ka mani ņem/neņem, tad šovakar jau dotos pie senčiem baudīt ārpusmetropōles dabu. Nu neko, nākamnedēļ beidzot jāaizdodas. Jūlija beigās solot arī sakarīgu laiku beidzot.

  Current Music: Carbon Based Lifeforms - Erratic Patterns
  pajautaa
  [ far_away ]
  4:20p
  Pārtikas kodes
  Atvedu no omes kaltētus ābolus, izrādījās, ka tajos dzīvo pārtikas kodes. Ābolus izmetu, bet kodes jau paspējušas savairoties, lidinās virtuvē ap skapīšiem, un tiktāl izķert nav izdevies ne man, ne kaķiem, pie tam, ir aizdomas, ka jau tikušas pie miltiem un citiem produktiem, šodien skapītī pāris lidinājās. :( Kā tikt no kodēm vaļā? Apsveru domu izmest visas miltu, mannas, tējas paciņas un likt jaunos produktus tikai ledusskapī, bet ir kaut kādi tautas vai veikalos atrodami efektīvi līdzekļi, kā viņas apturēt? Ja viņām nebūs nekā ēdama (mana pārtika), dzīvos tik un tā pie manis?

  Internets pilns ar padomiem, bet gribu praksē pārbaudītas receptes.
  pa_leeto
  [ silpurene ]
  5:19p
  apaļš galdiņš
  Vēlos atbrīvoties no apaļa galda, kurš turas uz 3 kājām.  Baltā virsma piedzīvojusi pāris balītes, bet krāsu var nokasīt, dekupēt vai citādi radoši izpausties. Augstums 61 cm, diametrā 65 cm. 
  Čemodāni jau paņemti!.
  Bildes te
  Cenu nosauc Tu un lietas savāc Ģertrūdes ielā.
  ja interesē, raskti lūdzu uz esmu punkts silpurene at džīmeils kom

  pajautaa
  [ deloveja_kundze ]
  12:31p
  ļoti vajadzētu sakontaktēties ar Anriju Kavalieri, kura apraksts goodreads.com ir šāds: "Prof., dr.habil.iur Anrijs Kavalieris divdesmit astoņus gadus strādājis par izmeklētāju. bijis gan Rīgas Milicijas pārvaldes izmeklēšanas daļas priekšnieks un priekšnieka vietnieks operatīvajā darbā, gan Iekšlietu ministra vietnieks. No 1984.gada Anrijs Kavalieris vadījis Minskas leM augstskolas Rīgas fakultāti, bet kopš Latvijas Policijas akadēmijas dibināšanas ir šīs augstskolas Kriminālistikas katedras vadītājs."

  internets ļoti sazvērnieciski klusē, ieskaitot par to aspektu, vai, lai sazinātos ar Kavaliera kungu, nu jau ir jāizmanto garu izsaukšana. vai kādam no jums ir kādas ziņas? ļoti priecātos, nepieciešama intervija.
  vajag
  [ digna ]
  10:06a
  Telefonz
  Lūdzu, kaut kādu androīdu, kam darbojas zvanu funkcija, internets un rakstīšana, apmēram uz mēnesi.
  pajautaa
  [ aai ]
  7:14a
  Eko-šmeko
  Vai vācvalodu zemēs (šoreiz - tieši Austrijā) vārdu salikumam "eko-šmeko" arī ir tā (mazliet) nievājošā pieskaņa, kas latviešu valodā? Jebšu tas neko specifisku nenozīmē? Tieši tā "šmeko" daļa..
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba