Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, August 30th, 2016
  pajautaa
  [ lavendera ]
  10:45a
  kur glabāt bildes?
  Kārtējo reizi jāiemet internetā pussimts bilžu - gan pašas vajadzībām, gan citiem paņemšanai. Kura ir visērtākā bezmaksas vietne savu albumu novietošanai?
  Failiem.lv augšupielādē saturu tik lēni, ka man pietrūka pacietības.
  Līdz šim lietoju mīlīgo Pikasu, bet sasodītais gūgle Pikasu ir likvidējis un tagad ikreiz, kad esmu rādījusi savas bildes no "sveša datora", brēc: "Noticis aizdomīgs pieslēgums jūsu kontam!" Turklāt jaunu albumu veidošana gūgles attēlos arī ir nāves smaka...

  Gaidu ieteikumus.
  kisswithafist
  10:30a
  pēc pēdējās ~nedēļas muzikālās gaumes man ir apmēram 15. What's the worst that I can say? ;)
  pajautaa
  [ petro ]
  9:40a
  Sveiki!
  Kopš pēdējo reizi lidoju ar Ryanair, viņiem ir mainījušās rokas bagāžas maksimālās dimensijas. Sakiet, varbūt kāds zin, vai viņi vecajam labajam dzelteni melnajam Good Year koferim ļoti piekasās vai arī ir iespēja ka tos 2 cm kurus viņš pārsniedz jaunos standartus, tomēr izlaiž cauri un man tomēr nav jāpērk jauns čemodāns?
  pa_leeto
  [ tepat ]
  9:43a
  Nicorette plāksteri
  Ir četri Nicorette plāksteri (15mg/16h). Paciņā bija septiņi, paciņa maksāja 22.30, atdošu par studentu biļeti (7 EUR) uz šo - http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/11980 - 14. septembrī deviņos.

  diana.kondrasa iekš gmail vai tepat
  santech
  9:16a
  +-/ 4 stundas ir nolauztas. Atlikusi vien darba diena, ko nolauzt. Man liekas, ka jāiepērk nrg drinks.
  santech
  3:22a
  Izlasīju. Neaizmigu. Tikai depresijā iedzīvojos.
  Monday, August 29th, 2016
  santech
  9:47p
  http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/tomer-nevirzis-jautajumu-par-151-611-eiro-pieskirsanu-ltv-raidijumu-veidosanai-par-enu-ekonomiku.a198427
  ĀAAAA hHAAHAHAHAAAAHĀAĀĀĀAAAAA!!!!!
  citāts:"pievērst vairāk uzmanības valsts nodokļu politikas un ekonomikas attīstības jautājumiem" hahahahahaāaaa, kāds sabijās, ka viņa pakaļu publiski atkailinās, ka parādīs, kur patiesībā nonāk nodokļu maksātāju nauda ;DDDDDDDDDDDDDD
  es_shobrid_lasu
  [ chaj ]
  7:54p
  santech
  7:25p
  santech
  6:50p
  Ja tā lōģiski padomā, tad tur taču nav kur ko uzkārt. Dinamītu josta spiestos cauri. it īpaši, ja iebrien ūdeni un visas tās lupatas paliek slapjas. Vismaz uzrādītajā fotogrāfijā nu tur tas dinamīts vai vnk trotila maisījums būtu brutāli jānorij un tad ar kaut kādu tableti jādetonē. Bet nu jā - nabaga franči ir sabiedēti ne-pa-jokam.
  http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/kaislibas-ap-burkini-aizliegumu-francija-nerimst-vai-atkailinasanos-var-prasit-ar-likumu.a198397
  Vienīgais, ko nesaprotu - kāda bauda līst jūra ar visām tām lupatām? weeh

  P. S. citāts:"franču politiķu mērķis ir aizliegt islāmu [Francijas] konstitūcijā. Un to mēs nedrīkstam pieņemt, jo demokrātija ir dibināta uz brīvības principiem"
  Jautājums - kāpēc gan neaizliegt islāmu, ja tieši tā pārstāvji pēdējo gadu laikā reliģijas, ticības, viņu dieva vārdā ir noslaktējuši tik daudz civēku? Un nevajag atsauces uz kristiešiem un viņu inkvizīciju un krusta kariem - tā ir vēsture un kristieši no tā ir izauguši. Kāpēc pieciest tagadni?

  Current Music: Somatic Responses - Subintz 1
  par_velti
  [ gamall ]
  6:53p
  segas! un citas lietas
  Viena ļoti liela, silta sega un viena parasta sega, kas nezināmu laiku ir nostāvējušas iespiestas iepelējuša un putekļaina skapja stūrī. Tās ir agresīvi jāmazgā, bet ar manām alerģijām čakars nav tā vērts. Komplektā var dabūt vēl šādus labumus:
  piepūšamo matraci nezināmā stāvoklī, ar pumpi
  oversize čemodānu, kurā satilpst augstākminētās lietas
  divas dažādas lejkannas
  vidēji lielu puķpodu
  hula hoop
  dušas... galvu? ar regulējamo... stieni? stuff?
  nepilna A3 bilžu rāmi
  ekstravagantu griestu lampu ar iebūvētu lācīti
  smagu šķipelējamo lāpstu

  visu var dabūt pie Alfas
  bildes )
  es_shobrid_lasu
  [ rasbainieks ]
  6:05p
  pajautaa
  [ sw ]
  2:28p
  Turku valodas pratējiem
  Vajag puslīdz normāli atveidot latviešu valodā šo vārdu: Seref Iyiuyarlar. Cilvēks esot no Turcijas. Diemžēl turku valoda nav mana stiprā puse. HAlp?
  nistagms
  12:19p
  MJR bija superīgs.

  Current Music: Demilich - And You'll Remain (In Peaces of Nothingness)
  pajautaa
  [ flog ]
  10:14a
  matematika
  Kadas shausmas piemeklejushas...ja nopirkam 75.000 bumbas pa 500 euro. skolai A katrus 2 meneshus vajadzes 2000 bumbas, skolai B katrus divus meneshus vajadzes 1000 bumbas, un skolai C vajadzes tikai 400 bumbas katrus divus meneshus.

  Man vajag % cik katrai skolai jamaksa bet izrekjinat shito pirmdienas rita nesanak. Ashi raudat un atpakalj uz pamatskolu!


  Gribu saprast tapec ludzu ar visu rekjinashanas gaitu

  Milziigs paldies
  santech
  9:23a
  Brr, pirmdiena. Vienu no 4 pierakstiem atcēlu, pie protēzista pieteicos 2h pirms defaultā daktera, jo ātrāk nesanāk. Bet tas pēc 2 nedēļām. Ja pa to laiku izdosies iekrāt otrus pārsimts euro, tad pat ātrais kredīts nebūs jāņem.
  Bet labi vismaz, ka atcerējos vakar modinātāju uzlikt. Eneiblot darbdienu rīta izlidošanu no matriksa.
  Par brīnumu gulēju tīri labi. VEiksmīgi aizmigu, nemocījos ar sapista režīma bezmiegu un pat pamodos stundu pirms modinātājā. Varbūt stresiņš dēļ darbadienas. Tagad stresiņš nenokavēt pirmās darbadienas sākumu. Atvaļinājums čuššš''sšspļukc
  kisswithafist
  9:25a
  I basically live for coffee. Nereti dienas vakarā iedomājos, ka no rīta būs forši celties, jo būs garda kafija. Pati kafija, tā starp citu, galīgi nav pat fancy, labākajā gadījumā Dallmayr pa tiešo krūzītē, bez kannām, aparātiem, un kā tur vēl. Melna, vienmēr melna kā mana dvēsele lol. Tā ir atkarībiņa?
  indulgence
  8:26a
  par vegānismu
  indulgence
  8:19a
  vasara pagājusi


  Vasara pagājusi ar mazuma piegaršu: staltbriežiem auru laiks sākās jau augusta vidū (parasti agrāk par 1. septembri brieži nekust), nu jau dzērves prom dodas. Taču rezumējot, bija laba. Vienīgais, makten sausa (Kurzemes mežos no 1. jūnija līdz 1. augustam praktiski nenolija ne lāsītes, sili izkaltuši), taču augustā parādījās mākoņi un lietus, un mēneša vidū jau sēnes nāca griezdamies. Aš žēl, ka dzīve piespiež atgriezties pilsētā, kur turpmākos 8 mēnešus jāpavada, gaidot nākamo vasaru. Sāku saprast, kāpēc senāk neteica: "tik un tik gadus vecs", bet gan, ka tik un tik "vasaras nodzīvojis", jo ārpus vasaras dzīves nav, ir tikai gaidīšana.
  santech
  1:19a
  Izlasīju šo te:
  http://www.jy.lv/?zoomzina=3554 Par to kā Microsoft sačakarēja Skype 2014-08-05
  un Skypā uztaisīju split window režīmu, zem View menu. Un lielais atklājums - tādā formātā neuzrāda reklāmas! Pat ne atsevišķajos čata logos. Ceru, ka Maikrosoft šito nelasa ;D
  Bet vispār - kāpēc gan laicīgi iet gulēt pirms pirmās darba dienas pēc mēnesi ilga atvaļinājumanosēdēšanas pie datora, ja var pakonfigurēt multilib uz jaunākās SLackware versijas blakus datorā. Un tikmēr palasīties internetus?
  Ok, ok - eju gulēt. Suspendoju blakus kasti. Cerams, ka disku pamošanās neuzkārs systēmu, kā ir defaultajai geiminga kastei ;D
  Ceru, ka miegs uznāks ātrāk nekā pabeigšu lasīt V. Igo Nožēlojamos.

  ____________________

  Kopija no santech.grab.lv
  Sunday, August 28th, 2016
  yulungu
  6:34p
  Gribēju rakstīt- iešu tālāk mazgāt burkānus!
  Bet, tad padomāju, ka klientam nav jāzin ar ko es brīvdienās nodarbojos :D klientam vispār nav jāzin ar ko es nodarbojos.
  santech
  2:37a
  Izlasīju veselus divus rakstus iekš dpreview.com. Tā arī neko daudz neuzzināju. Tik vien to, ka manai kamerai, kam ir max 24p fps uz FullHD, optimālais slēdža ātrums ir 1/50. Ja es pareizi sapratu lietas būtību.
  Saturday, August 27th, 2016
  santech
  11:20p
  Aizveļļoju uz Spīķeriem uz teijāteri. Danunah. It kā ar vienu reizi nepietika, kad pārsalu nejēgā un gandrīz apmīzos. Labi, ka izrādi biju jau redzējis Jelgavā.

  Current Music: Sabaton - Panzerkampf
  phz
  10:54p
  3 lietas, kuras nevaru atrast internetos
  begemots
  8:35p
  A View from Montserrat
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba