Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, October 26th, 2014
  santech
  12:44a
  Stūra Māja
  Priecajos, ka tā arī nepaspēju apmeklēt. Pietika ar emocijām noskatoties video. Vairāk informācijas manī izraisītu tikai lieku naidu.
  Bet nākamgad, ja tik tiešam atvērs atkal, gan varētu mēģināt. Būšu vismaz morāli gatavāks.


  http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/25.10.2014-aculiecinieks.-stura-majas-gidu-stasti.id37626/

  https://www.youtube.com/watch?v=sKn_19TJTVQ
  Saturday, October 25th, 2014
  santech
  11:15p
  Shutter
  Iestājjoties tumsai sanāca noskatīties 2004. gada versiju. oriģinālo, japāņu (laikam). Tagad skatos 2008. gada amīšu rīmeiku. Pirmie kadri jau atgādināja kkādu lētu porņu (jā, esmu redzējis tādus). Bet lai iet fōniņā. Tikmēr palasišos Gentoo instalēšanas manuāli. Šis vēl jo vairāk piemērots fōnam, jo skan angliski. Iepriekšējam bija jālasa subtitri.
  lenora
  11:23p
  Izrādās, ka True Detective tiešām ir True Detective, paldies VICE, ka man vairs nevajag gūglēt maniakus!

  Current Music: Blixa Bargeld - Ritual
  santech
  10:34p
  Man liekas, ka šitais installfests mazliet jāiepauzē. Lēnā garā pienācis vakariņu laiks. Jāuztaisa kafija, maizītes vai cepumi, jānoskatās kāda filma un tad jau redzēs. Vannā arī varbūt ieies, ja nenāks miegs. Vai arī turpinās sekot instrukcijām iekš http://www.gentoo.org/doc/en/handbook/handbook-amd64.xml

  Kāpēc Gentoo? Salasījos internetos utml., ka šī distra ir vislabāk piekonfigurējama pie konkrētiem dzelžiem, kas ļauj maksimāli izmantot resursus un, attiecigi, ātrdarbība. Ja sanāks uzinstalēt un čakars neliksies pārāk liels, varētu pat pamest Slackware. Redzēs.
  vajag
  [ picums ]
  7:49p
  Svinību šķūnis
  Ja pašam vai draugam svaigā atmiņā daži fakti- padalieties!
  Kāds zina, cik izmaksā kāzu svinības šķūnī? Neieskaitot ēdināšanu, guldīšanu utt, tikai pati vieta. Zinu, ka bannte un vēl kas noteikti piedāvā, bet par cenām mājaslapās ne vārda. Bannte, Lantus lauku māja, LU Botāniskā dārza šķūnis vai kas cits- ir kāda pieredze?
  hedera
  12:34p
  Es takš esmu dienvidos!
  Oksfordā šodien saulains un silts (+12), arī nakamnedēļ sola ko līdzīgu.
  santech
  2:20p
  Nu atkal! Homīši! labi vismaz, ka frīkšovā. Kur piedienas būt. Mums visiem.
  santech
  11:05a
  santech
  10:59a
  Seriālu sezonas atklāšana ar šo te:
  https://eztv.it/shows/562/american-horror-story/
  santech
  12:28a
  Kāpēc gan pusvienos naktī nepaklausīties Pūtvējiņu OST? Nu tā klusītēm.. ;D
  santech
  12:01a
  Kaut kad manā inventārijā bus ari piecstaru zvaigznītes skrūvjgriežu komplekts. Bet tagad - mainīs visas pārējās detaļas, ja reiz māteni nevar izskrūvēt. Bet korpusiņš ta smuks. Bet lai jau. Maniem nodomiem vajag funkcionalitāti, nevis izskatu. Izskatīsies iekšējā pasaule.
  Friday, October 24th, 2014
  ld
  10:03p
  Ļoti jauks vecāku vakars M&L kanu biedrībā. Īsa uzruna un viss. Bērni pazūd spēlējot ķeriņas, mammas šeptējas, tēvi noraizējušies izprašņā trenerus. Es sēdēju pie ugunskura upes krastā un vienkārši kaifoju.

  Ordenis Stefanam, kurš izdomāja, ka man jāiet vienai ar lielajiem. Citi vaktēja mazos bērnus no upes un uguns, bet ne es. Jo es taču vienkārši kaifoju.
  santech
  10:44p
  Zivīm patīk ūdens, vai ne. Tāpēc ar baudu izdzēru glāzi vēsa krāna ūdens. Vēsu glāzi krāna ūdens. Vēsa krāna vēsu glāzi vēsa ūdens. Uz tām trejām šprotmaizēm. Jo pasaulē maz kas ir gardāks par šprotēm uz baltmaizes šķēles, un pa virsu majonēze. It īpaši nu jau krietnu laiku kā iecienītā Brokastu Majonēze. Tā dzeltenīgā, zaļajās paciņās.

  Bet kasē laikam -50EUR. Tā ir, ka nāk pretī klientam un atgriež visādas preces pieņem pretī. Ar savu patērētāju tiesību likumu varat iet ieskrieties. Tas nav visu varens. Jauc tikai galvu.
  soria
  10:10p
  MØRKERRITUALER 22.11.14. Nabaklabē
  Drūmi vīri viesosies!

  kisswithafist
  8:40p
  lai neaiz-mirstos
  Sia - Soon We'll Be Found
  pa_leeto
  [ engell ]
  7:44p
  Apģērbs
  Izpārdodu Ivo Nikkolo, Just Cavalli, Esprit u.c. mazlietotas lietas no sava drēbju skapja.

  Pārsvarā L izmērs. Par cenu varam vienoties, ja nemsi vairākas lietas, būs lētāk. Varam tikties pa dienu Vecrīgā un vakaros Imantā.

  Ielūkojies šeit:
  http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12498

  raksti: laima.marsane@gmail.com
  celies
  7:17p
  rīt kalni.
  pa nedēļu jau paspēja par sevi atgādināt ceļi, ka viņi tādi ir. Un vēl kaut kas, aizmirsu jau.

  vakarnakt... kaut kas pagriezās. es nezinu kādās enerģijās, bet bija šift.
  daudz, skaidru atbilžu nav. Drīzāk uz labu, nekā sliktu, tik vien var teikt. Cik lielā mērā personīgi grūti teikt. Liekas, ka vairāk vispārīgi. [kgan kas to lai zina] stc arī cilvēki šodien bija drusku savādāki.
  Kaut kāda attiecību enerģija. kaut kas atbrīvojošs. vecas, neproduktīvas saites dzēšošs.
  es_shobrid_lasu
  [ rasbainieks ]
  3:59p
  walkire
  2:31p
  2014.10.24.
  Es nojautu, ka kādreiz rādīsies vēlme atgriezties. Pavisam drīz patīrīšu draugi listi, jo saprotu, ka daudzus, patiesībā, nemaz vairs nelasu. Es nezinu, vai veca palieku, vai man beidzot pārādās emocionālās sievietes dzimumpazīmes, bet es gribu rakstīt par attiecībām, kosmētiku, karjeras plāniem, iepirkumiem, atlaidēm un citām lietām, kas agrāk nelikās burtu savirknējumu vērtas. Un, oh, man ir tik daudz, ko teikt...
  hederas_sieva
  12:54p
  Nr.281
  Kā rāda novērojums - paliek auksti. Smēķēt dodos tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Brīvdienās jāveic drēbju revīzija, lai gan gribās saritināties sedziņā un čīkstēt cik visi ir slikti un dara man pāri. Ja tā padomā, tad darba specifikas dēļ, šovasar esmu uzstādījusi rekordu: precīzi divas reizes ir uzvilkti šorti, basainītes - četras. Pārējā laikā "pieklājīgais" darba apģērbs vai "elegantais" summer-home edition. Ja tā turpināšu varēšu ietaupīt uz vasaras drēbēm, jo uz darbu neko glaunu un glītu tak' nevilksi un otrā darbā man pilnīgi vienalga kā izskatos.


  Current Mood: sleepy
  Current Music: Ūdris&Balode - Nāk un padzeras
  santech
  12:25p
  sajūtas
  Kuras liek darīt lietas, kas pašam patīk labāk un liek justies labāk. Un citiem patīk sliktāk un gan jau, ka arī justies liek sliktāk. Bet man zūd vēlme darīt labu, ja ir sajūta, ka tikšu vnk izmantots.
  Tas tā, par datoru. Pagaidām pēdējais komentārs sāk atgādināt atbrīvojies-no-lietām fb komūnu.
  Bet lai jau. Tā kā mo visām tām kastēm gribu tikt vaļā ātrāk, bet ne caur miskastes konteineru, tad uzvarēs pozitīva komunikācija.
  indulgence
  12:00p
  газета Megapolis-Express от 8 апреля 1992 года (№15, стр. 19)
  indulgence
  11:03a
  kad nebija ne mobilo tālruņu, na aifōnu
  indulgence
  10:59a
  pēcvēlēšanu gaisotnē
  Par t.s. "saskaņiešu" apkarošanu* atradu analogu citātu:
  «Как-то, несколько недель тому назад, в самый разгар большевистской власти мою прислугу посетил ее брат, матрос, конечно, социалист до мозга костей. Все зло, как и полагается, он видел в буржуях, причем под буржуями разумелись все, кроме матросов, солдат. Когда ему заметили, что едва ли вы сможете обойтись без буржуев, например появится холера, что вы станете делать без докторов? – он торжественно ответил, что все это пустяки. «Ведь это уже давно известно, что холеру напускают сами доктора».
  Иван Павлов. «О русском уме» 1918

  -----------
  * Šai gadījumā mani neinteresē šis politiskais grupējums, par kuru man nav ne mazāko ilūziju, bet gan pretējās puses argumentācija, to apkarojot. Tb ļaužu argumentācija karojošajā paradigmā "mēs/viņi" joprojām dzīva.
  indulgence
  10:57a
  Ziemassvētki tuvojas
  Visiem īstenajiem tautas tikumības un tīrības sargātājiem iesaku patiesi gaumīgu Ziemassvētku dāvanu.

  pamanīju pie [info]unpy
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba