Kreuzfeuerhexenjäger
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, January 19th, 2018
  phz
  8:55a
  Vairs nav kaķurdiena, toties ir
  IBM ThinkPad apsildāmais kaķa paliktnis.

  Current Music: Valdis Atāls (galvā)
  Thursday, January 18th, 2018
  dooora
  7:42p
  atbraucu mājās, saliku melnus spoguļus logu dobumos.

  santech
  5:31p
  tas veikala rosols. n otā man šodien galva sāp. visticamāk. kā paģirās sajūta. diezin vai no piesmakušās telpas vai no siltuma izskriešanas aukstumā.
  pajautaa
  [ love_hacker ]
  4:01p
  Prom uz Liepāju
  Zinu, ka Cibiņ asprāšiem šis būs gards kumoss. Bet domāju, ka jāpaprovē, nevar zināt kā saslēgsies.

  Jau vairākus gadus domāju, ka Rīga jāpamet aiz muguras un jāsāk no nulles Liepājā. Papildus visiem citiem izaicinājumiem, ir bērnudārznieks kas līdzi brauc.

  Varbūt ir kaut kas dzirdēts par iespējām, palīdzību, fondiem? Kas kaut kādā mērā varētu palīdzēt uzsākt dzīvošanu un iekārtošanos, no nulles?


  Būtu lieliski Cibiņ, ja Tu varētu padalīties ar zināšanām!


  Paldies, jau iepriekš!
  santech
  10:50a
  kaut kā reizēm aizdomājos par tādām feiša grupām, kā PAŠU AUDZĒTS UN GATAVOTS un tamlīdzīgām. no vienas puses - forši, atbalstām vietējos utt. utml. no otras puses - absolūti nekādas kvalitātes kontroles. ja kāds saindējas, tad viņa negatīvā atsauksme feispuka sienā izšķīst kā piliens jūrā.
  Wednesday, January 17th, 2018
  ingmars
  6:39p
  +0.29%
  phz
  5:20p
  Ierakstīšu, lai ir, kur pieseivēt zibenstaku
  Beidzot sataisīju Duplicati automātisko šifrēto mākoņbekapu uz OneDrive par 3€ mēnesī. Ja piever acis uz šo neražu, kuras dēļ dienišķā inkrementālā rezerves kopēšana iet 4 stundas, nevis 5 minūtes, tad viss forši*.
  ________________________________________________________________________
  * Protams, pavisam forši ir tikai tad, ja bekaps ir arī pārbaudīts (ka no tā var atjaunot). TODO!

  P.S. Es labāk nevienam neteikšu, ka es visu pagājušo gadu nomaksāju Maikrosoftam 2€ mēnesī par to Vandraiva terabaitu un tā arī ne reizi neizmantoju. Bet nekas, uzskatīsim, ka tā ir atlīdzība par ilgajiem pirātiskā Windows lietošanas gadiem.
  santech
  4:21p
  Kas darāms, ja sākas karš?
  http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/iespejamas-izmainas-nacionalas-drosibas-likuma.-kas-darams-ja-sa.a98347/
  ~09:30
  "ko es darīšu, lai nekļūtu par nastu savai valstij" ...

  klausamies tālāk
  vajag
  [ kokezis ]
  3:10p
  Podiņu krāsns meistaras
  Nepieciešams meistars kurš savestu kārtībā podiņ krāsni iemūrētu starp divām istabām pirmskara 5 stāvu mājā.
  pajautaa
  [ magnolia ]
  3:10p
  Cibas tauta, glābiet! Nepieciešams ātri uz zināt, kāda ir alga ekoveikalā mārtiņroze, kas uz mārupes ielas. Un biotēkā-ja strādā olimpijā uz pilnu slodzi.
  ingmars
  2:26p
  DM6burL2NBqeiL6Mjtnm3EwFFUyYrtxDfV
  Ja vēlaties man sūtīt Dogecoin, mana adrese ir DM6burL2NBqeiL6Mjtnm3EwFFUyYrtxDfV. Pievienoju to arī pie cibas lietotāja informācijas.
  santech
  1:26p
  Drīkst, es vēl paslienāšos par miglaino nākotni?
  Pēc šīs atlases: garš links sanāk, ka Sony ir ūber alles. Ar domu par videofilmēšanu, ne tikai fotō. Mazliet skumdina, ka A99 neiekļāvās sarakstā. hz kāpēc, kas tur tāds nav kas šitajos bezspoguļos ir. Jāpiemet salīdzināšanas tabulā paskatīties. Jo tas A99 atlokāmais ekrāns ir kā nevienam.
  santech
  11:30a
  visi apkārt tik pareizi tik pareizi un man jājūtas neērti, ka es esmu savādāks. ne jau sliktāks. fak it. beidzot jāieslēdz cilvēku filtrs.

  🎧 Synthwave - Retrowave - Retro Electro Livestream 🎧 https://www.youtube.com/watch?v=RWKkBj7g8Tw

  Current Music: 🎧 Synthwave - Retrowave - Retro Electro Livestream 🎧
  ingmars
  10:08a
  ne tikai joks
  Es esmu kriptovalūtu eksperts un es saku, ka šis ir īstais brīdis investēt Dogecoin. Es tikko pārdevu visus savus Litecoin un Bitcoin un iegādājos Dogecoin. Saprotams, ka kriptovalūtas ar mazu vērtību ir augsta riska investīcija, bet pazīmes liecina, ka šis gads varētu būt labvēlīgs alternatīvajām kriptovalūtām (altcoin), un Dogecoin ir ļoti labs kandidāts. Ja jums šķiet, ka tagad vajag investēt Bitcoin, Ethereum vai varbūt Ripple, tad man jums jāsaka, ka esat nokavējuši. Es nesaku, ka nav iespējama peļņa ar Bitcoin un citām galvenajām kriptovalūtām, bet tā nebūs būtiska. Tajā pašā laikā es skatos uz Dogecoin un pieļauju, ka mans ieguldījums varētu simtkārtīgi pieaugt vērtībā.
  Tuesday, January 16th, 2018
  santech
  5:16p
  ārā auxti. bez mēteļa.
  santech
  3:55p
  Ja bezdēšanu uzskatītu par tādu pat "kaiti", kā "lieko" apmatojumu, gan ja ukaut kas jau sen būtu izgudrots. Piemēram, pantaloni ar gāzu savācējpaketēm.
  kisswithafist
  3:05p
  Biju ārā. Varu ziņot, ka tur ir nevis baigi auksti, bet reāli forši. Īpaši forši ir iet ar pliku galvu, the otmorozoks that I am, nesteidzoties, un iesmaidīt pretīmnākošajiem tuntuļu jurīšiem, kas turas pie kapuces kā pie pēdējā glābiņa.

  Karoč, centrs, you ain't got nothin' pie Daugavas vējiem augušajiem!
  santech
  2:52p
  Nomira kārtējā soliste. Atkal mūžīgās sēras. Tūlīt vēl feispukā profilbildei pa virsu puscaurspīdīgs uzraksts Zombie. Varētu padomāt, ka mēs paši mūžīgi dzīvosim. Kaisat sev pelnus uz galvas un raunait matus ārā.
  santech
  1:33p
  sen nebija cukurotie draņķi pirkti. šodien nopirku lielo pudeli cukura ar laimi. laimes garšu, precīzāk. jā, kas to būtu domājis, ka būs ne tiak ilaime kā siev. dz. vārds, bet arī laims.
  hederas_sieva
  12:48p
  Nr.409
  Es, protams, esmu nīkule un čīkstule, bet nespēju pastrādāt darbā, kurā ir +12 un no loga maigi pūš ziemīgs vējiņš. Mēģināju pačīkstēt augstākstāvošajai varai, bet tā veiksmīgi noignorēja manu salīgumu. Mēģināju pačīkstēt kolēģei no cita stāva, bet tā veiksmīgi noignorēja jo viņai ir +8. Mana produktivitāte ir visai neliela - kautko klabināt ar cimdiem un neņemt vērā drukas kļūdas,  wc apmeklēt tikai galējas nepieciešamības gadījumā, kolēģes iziešanas gadijumā pildīt pietupienus. Cenšos savaldīt  neizmērojamo kāri sevi žēlot. Man ir visai liels potenciāls būt modernajam Cibiņam un nosalt darbā pie datora.

  Toties mājās izpaužos pēc pilnas programmas, sēžu savos +28 un gaidu, kad līdz kaulam esošais aukstums kaut nedaudz atkāpsies.


  Current Mood: cold
  Current Music: P!nk - Beautiful Trauma
  santech
  12:04p
  Vakardienas pievemtā pilsēta diez vai būs satīrīta, jo vēmeklīši jau vakar izskatījas tā labi piesaluši pie trotuāru seguma. Un tā l'diz pavasarim.
  kisswithafist
  11:54a
  nedzerot kafiju ikdienā, varen grūti notrāpīt līdzsvaru starp "miegs nāk" un "miegs nāk, bet galīgi apsitos no kofeīna". pat grūti iedomāties, kā agrāk varēju dzert trīs līķuceļamās (3 tējkarotes ar kaudzi uz 300 ml krūzes) kafijas nosacīti pēc kārtas (parasti – divu stundu laikā) bez reāla efekta. neatmetiet dzert kafiju, īsāk sakot.
  santech
  10:31a
  Vakar iegāju smirdīgajā mahimā. Ok, smird viņa vasarā, bet kā vietvārds derēs. Tātad, pieliku groziņu ar visādu lētu sūdu. Piegāju pie ūdens plauktiem, un pateicu -Bļeķ! Un noliku grozu ar produktiem uz saldējumskapja un gāju uz Rimi. Jo uz mahimu gāju dēļ pieclitrīgajiem ūdens bunduļiem. Vienreiz jau bija beigušies un paņēmu 2x dārgākās divlitrīgās. Vakar jau bija besis atkal meklēt kādu darbinieku un jautāt vai noliktavā vēl kāds bundulis palicis. Danunah. Rimčegā tie bunduļi pie tam sakarīgāki. Gan cenā (48 kapeikas pret mahimas 86), gan izmēros. Mugurenē, ja labi grib, gan jau, ka visus 3 gab var ietūcīt. Vakar paņēmu četrus un stiepu mājās. 2 somā, 2 rokās. Bija doma ņemt taksifai, bet izdomāju iepist tos pašus 2,5 eur un pakačāt fizisko. Zajebalsa stiept, bet tagad līdz vīkendam būs miers vismaz.
  Un dēļ kaķa nedarbiem un aizmigušā kačigāra vakar baigi daudz no literatūras nepadarīju. Bet nu iesāku vismaz vienu čaru izmīcīt no tā mīklas gabaliņa, kas bija dots. Šovakar jāpieķeras otram un varbūt izdosies saaudzēt smuki ar pirmo. Jo viņi ir pāris.

  Current Music: 🎧 Synthwave - Retrowave - Retro Electro Livestream 🎧
  Monday, January 15th, 2018
  santech
  4:36p
  Rakstīt laikam ir vieglāk, ja pirms tam sagatavo/uzraksta tēlus/to raksturojumu fizikālos ķīmiskos uttt, tad vietu. tad laiku. un tad to vajadzīgā secībā saliek iekšā darbā. Vakar izvilku scratch, tagad uz tā uzbūvēs pa vienam tēlam vakarā. Teorētiski līdz dedlainam paspēšu.
  santech
  2:39p
  Dienas citāts:"kreatīvu cilvēku un alkatīgu uzņēmēju dēļ, kuriem interesē tikai ceturkšņa peļņa, viss ir sapists"
  -[info]extranjero

  IT kontekstā gan. Bet piekrītami.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba