Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, November 1st, 2014
  santech
  10:30a
  Nav ko slīgt sentimentā googlestreetviewojot pa bērnības takām. Vnk jāaizbrauc un jāizstaigā.
  celies
  9:54a
  Laps rīts. Neparasts rīts.
  Rit otrā diena, kad nav trauksmainā skriešana. Vakarrīt teniss, RR un viss, tālāk tikai ēst un gulēt. Šodien arī varētu. Nav obligāti ne darbs, ne lauki, ne sports.
  yulungu
  9:02a
  Jākratās tak uz darbu beidzot :/
  Friday, October 31st, 2014
  par_velti
  [ helvetica ]
  3:16p
  lietot iesākti/palietoti, bet neizlietoti sekojoši ķermeņa kopšanas/kosmētiskie līdzekļi:

  1) "Faith in Nature" ķermeņa losjōns, ar ķirbja kaut kādu tur ekstraktu 150 ml. Riebjas kā smaržo - šķiet, pēc vecas eļļas. citiem tā nešķiet, līdz ar ko citi var to ņemt un lietot.

  2) "Dove" ķermeņa losjons ar iedeguma efektu, fair to normal skin, 250 ml. Tā pati smaržas/smakas problēma.

  3) "Logona" kompaktais pūderis. 01 - Light Beige (fair). aplikatora nav.

  bonusā var dabūt Bioderma krēma paraudziņus jutīgai/kuperozai sejas ādai. Pēc izvēles - ar pūderkrēma efektu vai bez. Kā arī Garnier paraudziņus jauktai/taukainai ādai.
  neoplasm
  11:09a
  objectify me through compliments, you big bad gangsta
  starp citu, šis bija ļoti jauks viģiks - soc.eksperiments, kur meitene iet caur ņujorku un tiek filmēts, kā viņai visu laiku piesienās vīrieši. džeki, protams, pēc tam uztaisīja parōdiju ar jauno cilvēku, kas iet pa ņujorku :)) un jā, kā meitene varu tikai apstiprināt, ka nav pareizās atbildes, kad tev piepišās vai bļaun nopakaļus. lai ko tu šajā situācijā darītu, viss ir slikti. tu vari flirtēt pretī un tad jāreķinās ar sekām, ka tā saruna labākajā gadījumā var būt nebeidzama. vari ignorēt un tādējādi uzzināt par sevi daudz kā jauna [what a bitch, too cocky to talk, you cunt? utt.], kas var eskalēt arī līdz vardarbībai. tāda it's a jungle out there sajūta drusku. laikam jau ir tomēr iemesls nēsāt tās parandžas un hidžābus, ne, un tas taj's progresīvajos attīstītajos rietumos, mkēj. jū es end eja gan ir sevišķi īpaša ar savu atvērto mentalitāti. lai arī ir gadījušies arī tādi latvieši, drusku tomēr viņu tādu mazāk.

  nesen piefiksēju, ka es nekad, vispār nekad nelietoju vārdu "vecene". man tas vārds riebj jau no dziļas bērnības un tam ir lauķīgas un jēlas viskādas konotācijas. ja tā ir domāta sieviete gados, tad šis vārds tiek lietots, lai vienlaicīgi nerespektētu gan vecumu, gan dzimumu - ar vienu vārdu 2 zaķus, ja. ja tas tiek lietots attiecībā pret jaunu jaunkundzi, tad nerespektēts tiek tikai dzimums. tāds nievājošs vārds, neviens to nedomā kā ļoti cienījamo vai augsti godājamo vai mīļo veceni, izklausās pēc ar-dakšiņu-pa-stiklu oksimorōna. ir vēl pāris vārdu, ko nelietoju nekad, lai arī esmu rupja balamute un vārdi man dara prieku, bet tie ir tik besīgi, ka es pat nepieminēšu. un, ja padomā, tad tie visi ir saistīti ar būšanu par sievieti un siev.dzimuma degradēšanu. bērnībā feminisma nemaz nezināju, bet izskatās, ka pamati paši sevi jau bija ielikuši.


  Current Mood: blargh
  Current Music: Muslim Jazz
  lord_andrey
  1:18p


  Current Music: Ronnie James Dio & Yngwie Malmsteen - Dream On
  neoplasm
  10:22a
  our figures are slipping
  esmu ielūgta uz kaut kādu ļoti apšaubāmu helovīnpārteju. ballēties jau patīk un es zinu, ka varētu saģērbties par dexteru - kargō biksēs, melnā pogājamā topiņā, timberland zābaciņos un no kartōna izgrieztu nazi un tas man viss neko nemaksātu, jo tas viss man jau ir. bet man prāts nenesās uz ballēšanos, gribās normāli atlaist[ies] - mājās ar draudziņu un kīnō mincīšu čupiņā, kā parasti. izgāšnedēļas nogalē jau bijām 2 ballītēs. katrā pa kādām 10 minūtēm :)) iepazinos ar vienu poļu tetovētāju, tāds pretīgs glumjš tipiņš, kas tādā centīgā britu akcenta atdarinājumā stāsta, ka dzīvo kopenhāgenā un ir afigenns mākslinieks, d'you knowha'amean? un piekoļījas pie mana kāša un sāk piepisties ar savu huiņu un vai man kaut ko ieliet un vai es arī negribu tetovēties. nah, thanks, man, šitāda lohatrōna klātbūtnē izģērbties?! you should be so lucky. otra ballīte bija ar latviešu urļikiem, tāds kolka cool irl. ar draudziņu pa nakti skeitojām mājās un visu ceļu ņirdzām. tas bija diezgan foršs, savi urlas tomēr tuvāki nekā poļu, vai ne :)) es tikai klausījos tajā latviešu valodā un pie sevi smējos un laboju, prātā ar sarkanu piltušku kā tāda latviešu valodas skolotāja [tikai high].

  vēl paskatījos, kādi interesanti darbi tikai nav manā apkaimē pieejami. detektīvdarbs pilsētas domē ar ļoti neskaidru darba pienākumu aprakstu. jādibina kontakti ar vietējiem jauniešiem no nariku un beigto prostitūtu rajōna, kas mums te netālu. un tad jaunieši jāmēģina izvest uz taisnā skaidrās apziņas ceļa un paralēli jāapkaro narkōtiku tirgošana, jāmāk iemantot jauniešu uzticību un tamlīdzīgi. nebūtu bijis iebildumu pamēģināt, lai gan droška nekvalificējos ne es pati, nedz arī manas urīnanalīzes. vēl bija ideja pieteikties salvation army pūznī, kas mums šepat pāri ielai, jo izskatās, ka viņiem tur jautri tusiņi [izņemot, bēres]. ja darbs tik tuvu mājām, es būtu gatava pat tēlot kristieti, uz tādiem meliem un divkosību es esmu spējīga, prikaļi? :)) un kā gan tas atšķiras no visiem pārējiem darbiem, kur man kaut kas svešs jāpārstāv un jātēlo rātns pilsonis? tas pats vien ira. vēl patika kaut kāds soc.darbs, kur palīdz veciem un jauniem un ar alcheimeru slimiem, labdarība īsāk sakot, bet tur vajag tādu kvalifikāciju, kuru var iegūt tādos un tādos kursos. un tos kursus var iet tad, ja strādā šajā jomā. bet, lai strādātu šajā jomā jāiziet tie kursi, ja, kurus tātad var iet, ja strādā jomā.. u wot, m8?


  Current Mood: pacilāts
  Current Music: NTS Radio Throwing Shade - Muslim Jazz [tik skaisti, ka sāp]
  pajautaa
  [ smille ]
  12:34p
  Motorola mobilie - kur
  Kurā veikalā ir Motorolas telefoni (ne internetveikalā)?
  Gribu vēl šonedēļ paturēt rokās un drusku padarbināt Moto E un Moto G.
  samta
  11:38a
  šodien visu laiku jāstrādā, lai netrīcinātu biksi par godu rītdienas zobārstniecībai. bļaģ, cik ļoti man panika no zobārstiem :(((((((
  pajautaa
  [ bateraja ]
  11:10a
  Sveiciens visiem cibiņiem! :)
  Jautājums, uz kuru noteikti varēs atbildēt kāda dāma - kur TU internetā pērc skaistas zeķubikses?
  hedera
  8:44a
  Un šodien tiek solīts līdz pat +19`C, es tam neesmu gatava, man nav tam piemērotu drēbju. :( *

  * Tas :( tik tāda tēlošana, īstenībā es esmu totālā sajūsmā.
  nistagms
  10:30a
  Mommy think I need to be alive, but doesn't think I need to enjoy being alive. I love my cat but she's sleeping right now and I have no one to talk at. I'm too exist to stupid.

  Current Music: Bell Witch - Rows (of endless waves)
  ld
  8:49a
  Man bija kolosāla dzimšanas diena! Līna uzcepa man dzimšanas dienas kūku, Maksis uz krodziņu pa taisno no treniņa atbrauca ar rožu pušķi, bet Stefans aizveda vakariņās un pabaroja ar foreli. Vēl es ar dēlu pirmo reizi spēlēju biljardu. Pārsteiguma zvans no omas un ļoti daudz virtuālu sveicienu.

  Iztaujāju Maksi, kur viņš rozes ņēmis. Izrādās pa dienu apjautājis klasesbiedrus, kur pa ceļam uz treniņu esot puķu bode. Neviens nezinājis, tad draugs atgādinājis par lielveikalu. Pirms treniņa nopircis un pārsteigums izdevies. Sēdēju tāda ļoti apmulsusi un atcerējos par ideālo vīriešu izaudzināšanu ne apprecēšanu.

  Savukārt Anna krodziņā koķetēja ar lielajiem puikām pie blakus galdiņa. Tikai Līņuks sabēdājās, ka viņai biljards nepadodas un es visu laiku atbildu uz telefona zvaniem. Bet pašā vēlā vakarā arī tas pārgāja un mums bija laimes mirklis visiem kopā.
  indulgence
  9:17a
  savas tautas nīdējiem varētu šķist papolurarizēšanas vērts
  Citās zemēs pirmo kauju par savas valsts neatkarību atzīmē valsts mērogā, dievzemītē tā visu aizmirsta un interesē tikai marginālu entuziastu saujiņu.

  http://www.ziedot.lv/lv/project/2037
  indulgence
  9:14a
  kosmopolītu varzai ziņa par Marburgieti
  Interneta ārēs klejo vēsts, ka krieviski kā reizi nupat iznākusi Marburgas Viganta Jaunā Prūsijas hronika (Chronica nova Prutenica, 1394): Виганд из Марбурга. Новая Прусская хроника. [Mediaevalia: средневековые памятники и источники]. / Перевод и комментарии Н.Н. Малишевского - Русская панорама: Москва, 2014. Par pamatu ņemta Wigand von Marburg. Chronicon seu annales Wigandi Marburgensis, equitis et fratris ordinis Teutonici, primum ediderunt Joannes Voigt et Eduardus comes Raczynski. Posen (Posnaniae), 1842.

  Saturs:
  - Н.Н. Малишевский. Хроника герольда Тевтонского ордена Виганда из Марбурга (1394) 6
  - ХРОНИКА ВИГАНДА ИЗ МАРБУРГА, рыцаря и брата Ордена Тевтонского, по заказу Яна Длугоша с рифмованной хроники Тевтонской на язык латинский переложенная 11
  - CHRONICON SEU ANNALES WIGANDI MARBURGENSIS, equitis et fratris Ordinis Teutonici (текст оригинала на латинском языке) 135
  ПРИЛОЖЕНИЯ 203
  - А.Ванновский. "Новая Прусская хроника" Виганда из Марбурга (предисловие к первому изданию 1842 года) 204
  - УСТАВ братьев Госпиталя св. Марии Германской 207
  - АДМИНИСТРАТИВНОЕ устройство государства Тевтонского ордена 221
  - ВЕЛИКИЕ МАГИСТРЫ (ГРОССМЕЙСТЕРЫ) ТЕВТОНСКОГО ОРДЕНА, фигурирующие в хронике, и годы их правления 223
  - МАРШАЛЫ ТЕВТОНСКОГО ОРДЕНА, фигурирующие в хронике, и годы их нахождения в должности 223
  - ВЕЛИКИЕ КНЯЗЬЯ ЛИТОВСКИЕ, РУССКИЕ И ЖЕМАЙТСКИЕ, фигурирующие в хронике, и годы их правления 224
  - ГЕДИМИНОВИЧИ (генеалогическая таблица) 224
  - ИЛЛЮСТРАЦИИ 224
  - Н.Н.Малишевский. ДРАНГ НАХ ОСТЕН: Послесловие 242
  - Литература 247
  - Список иллюстраций 252

  Kā pamatavots nezin kāpēc ņemts visai nekvalitatīvais un aplamībām pārbagātais Johana Foigta 1842. gada Pozenas (Poznaņas) izdevums, nevis SRP, t.i. kritiski vispārpieņemtais Teodora Hirša 1863. gada Leipcigas izdevums (Die Chronik Wigands von Marburg. Originalfragmente, lateinische uebersetzung und sonstige ueberreste. // Scriptores rerum Prussicarum. Zweiter Band / Hrsg. Hirsch Theodor - Verlag von S. Hirzel: Leipzig, 1863, S. 430-662). Iztikts arī bez jaunākās literatūras Ordeņa hroniku (Venta, Conenbergs) un karagājienu (Paravičini, Elerss) izmantošanas. Pie tam izskatās, ka Mališevskis (ar medievistiku šim kungam sakars varbūt hobija līmenī, viņš ir aizstāvējis Grodņas universitātē kandidāta disertāciju politoloģijā, tb vēstures procesos orientējas tāda vidusmēra žurnālista līmenī) tulkojis no poļu valodas, ar latīņu eksemplāru tikai “salīdzinot”. Tb šķietas vidusmēra tulkojums no pavisam švaka tulkojuma.
  Arī pats saturs visnotaļ aizdomīgs: kāda joda pēc Ordeņa Statūti tur iebāzti, tad Ordeņa “valsts” administrative struktūra, tad “lielmestri”? Nu bet vieglu apskaidrību ievieš pēcvārds ar nosaukumu "Дранг нах Остен" (vēl tikai trūkst papildinājuma "псов-рыцарей"); lai gan, protams, visnotaļ iespējams, ka pēcvārdā virtuozi izskaidrots sakars starp klišejizēto XIX gs. nacionālisma saukli un viduslaiku heroldu.

  Tā kā, pat ja ieraugat grāmatnīcas plauktā, iesaku trīs reizes padomāt, vai vērts tērēties. Varbūt tomēr labāk to naudu nodzert?
  celies
  8:47a
  iekšiņa un āriņa.
  tagad katrs pats sev stomatologs.
  bet gribu mieru.
  vienīgais mierinājums, ka nevajadzētu meklēt tālu.
  Thursday, October 30th, 2014
  kisswithafist
  10:55p
  izlasīju Žoludes "Santa Biblia". Sākās kā "jauka post-apo noskaņa, man patīk stacijveida koncepts", izgāja cauri "galvenās varones haotiskie domu atainojumi ir kaitinoši" un beidzās ar "kaut kā bija jābeidz, žēl, ka es tā arī nesapratu".

  bet es mums galīgi neesmu asākais zīmulis kastītē, vaine
  pajautaa
  [ kbrgs_ ]
  4:27p
  draugi cibisti, varbūt jums ir kāda informācija, vai ir iespējams izīrēt LV bruņas? Ne Romas gladiatoru, bet bruņas vulgaris; veidoju tērpus bērnu operai, un esam "iestiguši" tieši pie bruņām...ne teātros, ne operā nav. Paldies par palīdzību! UPD.: nepieciešams pieaugušam cilvēkam!
  par_velti
  [ violets_t ]
  9:48p
  Ledusskapis
  Tiek atdots ledusskapis. Lietots, bet labi darbojas.
  Electrolux ER4010b
  Saldētava atsevišķi un apakšā, augstums kaut kāds 180 laikam.

  Pašsavākšana no Spices rajona.


  agrizsalcmanis @ hotmail.com
  erebush
  [ pinjons ]
  9:24p
  fmylife.com motīvs
  Jau kuro reizi šovakar sanāk noslīcināt marinētu gurķīti paštaisītajā Asiņainajā Mērijā. FML
  santech
  7:23p
  Velvet Acid Christ – Subconscious Landscapes (2014)
  pa_leeto
  [ violets_t ]
  7:06p
  Drēbes un zabaki
  Dažas drēbes, divas virsjakas, kas ilgi skapī stāvējušas un netiek lietotas.
  Un vieni rudens/pavasara zābaki.

  http://foto3.inbox.lv/vizbuliiite/30-10-2014

  Parole: Oskars

  Ja kas interesē, pieteikties komentāros vai uz cilveekbeerns@hotmail.com.
  pajautaa
  [ ho_tai ]
  6:37p
  Laika ziņas
  Varbūt te ir kāda Sabīne, Baiba vai Niks? Varbūt jums ir labāks priekšstats, kāds parasti ir laiks ap 5.decembri? Jāplāno aktivitāte svešzemju viesiem, gribētu zināt, vai varu cerēt, ka nebūs ļoti auksti un slapji un varu plānot kaut ko svaigā gaisā. Noderēs arī ieteikums, ko var apskatīt un darīt šādos niķīgos laika apstākļos Rīgas apkaimē.
  samta
  5:57p
  man gan oktobrī viss baigi iet no rokas. pirms trīs dienām nedaudz sāka smelgt zobs. nekas īpašs, bet šorīt pamodos ar sapampušu vaigu. tā kā man rīt nav, kur atstāt bērnu, pie zobārsta braucu tikai sestdien. nu, ja līdz sestdienai vispār izdzīvošu.
  un labajās ziņās šodien tas, ka, ja nenogulēšu lētās biļetes, tad 13. eju uz auroru. mēģināšu ar pēdējo vilcienu paspēt atpakaļ uz mājām.
  pajautaa
  [ auksts_entelekt ]
  3:26p
  ādas līmēšana
  Vai kāds ir mēģinājis salīmēt/aizlīmēt ādu? Ja jā, tad ar kādu līmi to dara un kādas nianses jāņem vērā?

  Gandrīz jaunai ādas jakai padusē zigzagā izplīsa roka. Šūt nav variants, jo tad jāizārda odere, kas gala rezultātā maksās tik, cik nopirkt jaunu jaku.
  Man ir doma glīti, ar žileti, nogriezt no piedurknēm atlokāmo daļu un to kā ielāpu uzlīmēt uz saplēstās daļas (abās pusēs, lai izskatās, ka tā vajag:). Sanāks?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba