Viņi redz elektrību ar acīm
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, May 25th, 2017
  pajautaa
  [ ulvs ]
  7:09p
  Kāds nezina, kā lai noskaidro, vai kino "Bizē" vēl kaut kad tiks demonstrēta filma "Atbrīvošanas diena"? Viņiem nav tel.nr., un ir nepieciešamība noskaidrot tagad.
  santech
  5:24p
  Rīgas pašvaldības vēlēšanās uzvarēs tie, kas apsolīs nocirst/nozāģēt vismazāk koku. Koki tagad ir manipulācijas rīks. Koki. Feisī sadžestojās posts no kaut kāda Stepaņenko. Esot izdarījis tā, ka nenocērt cik tur tos kokus, jo ir vākti paraksti pret koku ciršanu. Ilūkstes ielā. A kāds tos kokus grasījās cirst maz? Laikam jau retorisks jautājums. Politika šmolitika.
  pajautaa
  [ samantta ]
  1:05a
  Automatizēti epasti
  Jautājums no pilnīga iesācēja visā, kas saistīts ar internetu un automātiskiem e-pastiem.

  Labu laiku atpakaļ uzsāku organizēt ikmēneša pasākumu. Sūtu divus e-pastus mēnesī, precizējot laikus un vietas utml. Sākumā bija viegli to darīt manuāli, jo nebija daudz apmeklētāju, taču ar laiku epastu liste ir uzaugusi un manuāli to darīt sāk likties par traku.

  Kādi ir ieteikumi šo procesu automatizēt? Esmu lūkojusies uz Mailchimp, bet man ir bail vai uzņēmumu (epasta adreses parasti ir uzņēmumu adreses) epasti kļūst aizvien labāki spama bloķēšanā un ir radies priekšstats, ka visādi automātiskie epasti iekrīt spama filtru melnajos caurumos. Vai tā ir?
  Izpētīju, ka ir nedaudz drošāk, ja izdodas palūgt visiem adresātiem 'pierakstīties' un apstiprināt, ka viņi vēlas saņemt attiecīgos epastus, bet tas atkal čakars un negribas to uzņemties, ja vien nav citu variantu.

  Kādas ir līdzīgas alternatīvas? Kā un ko labāk/efektīvāk darīt?

  Liels paldies par jebkādiem padomiem un ieteikumiem lai šo visu saprotu mazliet labāk!
  pajautaa
  [ masha_nje_vasha ]
  12:57a
  Pieneņu pļava
  Lūdzu, pastāstiet, kur Rīgā vai tuvumā ir pļava, kur šobrīd zied pienenes. Jo vairāk jo labāk. Vēlams tālāk no putekļiem, jo mērķis ir vārīt pieneņu medu.
  Wednesday, May 24th, 2017
  pajautaa
  [ gribu_gribu ]
  9:34p
  RAMSTEIN 11.06.17
  Sveiki Cibiņi,

  Jautājums Nr.1.: Vai kāds no jums vai jūsu paziņām,draugiem,radiem dodas uz Tallinu 11.06 (dodas uz Ramstein konci vai citās darīšanās, un ir iespēja paņemt divus vai vairāk līdzbraucējus? Par ceļu maksāsim!

  Jautājums Nr.2.: Vai kādam no jums ir kāds paziņa,draugs,rads Tallinā kurš būtu ar mieru uzņemt pie sevis un izguldīt ,minim.2, max 4 cilvēkus Tallinā pa nakti no 11.06 uz 12.06? Par naktsmājām dosim naudiņas.

  Current Mood: hopeful
  pajautaa
  [ panacea ]
  8:02p
  Čīk-čīk-čīkstoša grīda
  Augšējiem kaimiņiem pirms pāris mēnešiem ārkārtīgi skaļi sāka čīkstēt grīda (iet cauri aktīvi skaņu bloķējošām austiņām), visu laiku zinu, kur kaimiņš augšstāvā atrodas. Internetā izlasīju, ka dažreiz čīkstošai grīdai palīdz talka pūderis. Kā jums liekas, būtu vērts iet pie kaimiņa ar talka pudelīti un lūgt lai saber? Varbūt ir vēl kādas kreatīvas idejas?
  pajautaa
  [ miiljo_stundinj ]
  3:21p
  Nodot pudeles Rīgā
  Sveiki, interesē, vai šobrīd vēl notiek stikla alus pudeļu nodošana pretī saņemot naudu? Tad kur Rīgā, varbū pat Teikā to var izdarīt? Vai var nodot jebkuru alus pudeli vai tikai konkrētu ražotāju?
  phz
  3:20p
  Damn Interesting!
  Ja esat darbā visu izdarījuši un gribat virtuāli sevi apbalvot vai vienkārši interesanti pavadīt atlikušo dienas daļu, tad laipni lūgti Nacionālā ASV Gaisa spēku muzeja virtuālajā lidaparātu kabīņu filiālē.

  Ko tik tur nevar redzēt! Piemēram,
  XB-70 glābšanas kapsulu no iekšpuses,
  B-58A glābšanas kapsulu (tādās pašās sēdēja arī navigators un aizsardzības sistēmu operators, un viņiem tiešām bija striķītis, pa kuru kaut ko padot citiem, sk. labajā pusē),
  mēraparātu entuziasta sapņu darbavietu (B-36J inženiera vietu),
  un, visbeidzot, B-36J mazmājiņu, kas laikam bija pasaulē pirmā militārās lidmašīnas mazmājiņa.

  Tas ir aizraujošākais no tā, ko es paspēju apskatīt, gan jau tur vēl daudz kā interesanta.
  pajautaa
  [ malafemmina ]
  1:44p
  Старая Площадь Maskavā
  Varbūt kādam ir pie rokas kāds Maskavas ceļvedis latviski? Šim laukumam nespēju atrast latvisku ekvivalentu, Gūgle neatrod ne Veco laukumu, ne Staraja laukumu, ne Staraja ploshad laukumu... varbūt ir kāds variants?
  ziimogvasks
  8:47a
  Dulli,
  tagad man ir divi darbi,
  11h darba diena,
  23 km ar velo katru dienu
  pa pilsētu 1h30min minos un stāvu pie luksoforiem.

  Un pats labākais ir tas ka jūtos ne sliktāk kā bija pirms tam.
  Man liekas ir pat krietni labāk.
  Nav laika domāt dumjas domiņas.
  Tuesday, May 23rd, 2017
  kisswithafist
  6:50p
  man sākuši tā patiesi garšot dārzeņi un cita zaļbarība. šķiet, organisms cenšas kompensēt brīvdienās nodarīto postu. tas, vai arī vecums.
  santech
  4:45p
  nopērku biļeti uz arch enemy un tikai pēc tam uzzinu, ka andžela tur vairs nedzied. būs jāpaklausās tie jaunie ieraksti ar jauniņo, lai septembrī nav vilšanās.
  gluži kā ar nightwish toreiz.
  dziivo_te
  [ zzk ]
  2:27p
  Izolēta istaba Daugavpils ielā
  No 15.jūnija tiek izīrēta 8 m2 izolēta istaba Daugavpils ielā (2 istabu dzīvoklis) īrniekam, kurš nesmēķē un nenāk komplektā ar mājdzīvniekiem vai bērniem. Dzīvoklī ir gāzes apkure, veļasmašīna, ledusskapis, gāzes plīts, internets. Istabā pieejams 160x200cm matracis. WC atdalīti no vannas telpas.
  Katru mēnesi jāmaksā 115 EUR + komunālie maksājumi. Ievācoties jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi.
  Apskatīties var darba dienās, iepriekš vienojoties par laiku.
  phz
  12:31p
  Try to discuss
  Kādi cilvēki uz jums atstāj labāku iespaidu, tādi, kam telefoni, planšešdatōri, fotoaparāti, automobiļi un citi gadžeti ir nedaudz apdauzīti, noskrāpēti un vietām aptīti ar izolācijas lentu, vai arī tādi, kam viss ir skaists, spīdīgs, ielikts futlārītī un ekrāns aizlīmēts ar aizsargplēvi?
  Poll #21005
  Open to: All, results viewable to: All

  Kuri labāk patīk?

  View Answers

  skrāpētāji
  9 (69.2%)

  spīdīguma glabātāji
  4 (30.8%)

  santech
  12:24p
  Kas notiek? Pirmdiena taču bija vakar!
  phz
  12:10p
  Dzīve iet uz priekšu
  Jāievieš budžetā jauna kategorija «Tragedy & Geometry», jo kopš iepriekšējiem jēgpilnajiem papildinājumiem pagājis jau pusotrs gads.

  Current Music: Steve Hauschildt - Polyhymnia
  pajautaa
  [ livia ]
  11:40a
  Labas dienas!

  Varbūt kāds var ieteikt kādu šūšanas darbnīcu/ šuvēju, kur varētu pa lēto pāris biksēm pāršūt izrautus rāvējslēdzējus? Tiešām tas maksā 7 eur rāvējslēdzējs + 10 eur darbs ?- daļa bikšu nemaksā tik daudz :D
  (protams, protams, gan jau,ka standartā pakalpojums tā arī maksā, bet moš kaut kur ir pa lēto)

  PALDIES!
  Monday, May 22nd, 2017
  pajautaa
  [ redrum ]
  10:24p
  Auto īre
  Nepieciešams uz nedēļu noīrēt auto braucienam ārpus Latvijas. Vai kādam ir kādi ieteikumi, kas balstīti uz pozitīvu pieredzi vai arī ieteikumi no kuriem uzņēmumiem izvairīties?
  phz
  8:53p
  Paldies DW, nezin kurā daļa
  Gulbīti, gulbīti, kustini kājiņas, aizved mani uz pagājušā gada «Zemliku» paklausīties Blanck Mass, bet, protams, labāk atklāt labas grupas vēlāk nekā nekad.

  Current Music: Blanck Mass - Rhesus Negative
  santech
  7:21p
  Es sarakstījos ar Kseniju! Es viņai uzrakstīju vēstuli. Un viņa man atbildēja! Viņa ir pavisam reāla būtne!

  Bet es.. es gribu uz Arch Enemy konci..

  Current Music: Arch Enemy - Burning Angel
  pajautaa
  [ brr ]
  2:25p
  Autoserviss Miera ielā (pretī Lielajiem kapiem)
  Vai kāds ir izmantojis Miera ielas autoservisa (pretī Lielajiem kapiem) pakalpojumus (vēlams izvairīties no turienes vai kā reiz ir vērts)?

  Paldies!
  vajag
  [ koks ]
  1:17p
  Sveiki, vai kāds cibiņš jau ir atradis, kur var noskatīties Twin Peaks 3 sezonas 1 sēriju?
  pajautaa
  [ hekate ]
  10:21a
  Vienkārša mūsdienu latviešu virtuve Rīgā?
  Vai kaut kur Rīgā (vislabāk centrā) ir vieta, kur var paēst ēdienus, kas +/- līdzīgi Lido piedāvājumam, bet kur būtu apkalpošana pie galdiņa, vai vismaz, ja bistro, tad bez tās milzīgās drūzmēšanās un bez apdullinošiem šlāgeriem? Var būt arī dārgāk nekā Lido, bet neinteresē "seno latviešu virtuve" ne arī pārizsmalcināti, oriģināli šefpavāru eksperimenti uz latviešu ēdienu bāzes. Vienkārši labs, garšīgs, tipisks mūsdienu Lv ēdiens.
  santech
  10:18a
  nopirku to biļeti. bet kaitina tas uzcenojums, ko maksā online pērkot. pid0ri ne biznesmeņi.
  pajautaa
  [ santech ]
  10:04a
  Ticketshop biļetes var kaut kur nopirkt arī bez pakalpojuma maksas? Labi, tie ir knapi 2 eur pa virsu biļetes cenai, bet nu huļi tad nevar norādīt uzrteizi pilnu cenu? Vai arī ir varianti nopirkt par tieši 25 eur? Citiem vismaz ir iespēja nopirkt par pareizi norādītu cenu kaut kur offline.
  Vobšem biju jau aizmirsis par šito sviestu.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba