lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

June 30th, 2015


03:51 pm
omg.
tikko uzzināju, ka banku filiālēs likvidē skaidrās naudas operācijas.

(14 ir | apliecini to, ka esi)

11:06 am
Kaut kad jūlija beigās augusta sākumā Rīgā ar lekciju par Bangkoku būs mans fenomenālais Bangkokas gids, kurš izstaigājis kājām 80% galvaspilsētas, pazīst simtiem vietējo, zina katru kaktiņu, reālās dzīves nianses un arī taju valodu. Jebkurā gadījumā es, iespējams, vēl šogad (kamēr viņš nav pārcēlies detalizēti izpētīt kādu citu valsti) vēlreiz aizbraukšu uz Taizemi, lai izbaudītu atlikušās trīs Bangkokas ekskursijas un varbūt stopojienu pa Taizemes ziemeļiem. Vēl divi trīs (ne vairāk) ceļabiedri, kas saprot krievu valodu, gatavi piedzīvojumiem un sešstundu staigāšanai kājām, velkomēti. Protams, arī Rīgā notiekošā lekcija Taizemes kārotājiem varētu būt interesanta (arī tā būs krieviski).

Interesentiem: ekskursija, kurā ar viņu biju ES, izvadāja mani pa Bangkokas parasto un ziedu tirgu (daudz iepriekš nenojaustas informācijas un gastronomisku jaunumu), reāli apdzīvotu kanālu (iedzīvotāji māj, kā jau paziņam), ļoti dīvainu atpūtas parku, vietām, kuru nav ārzemju tūristu ceļvežos, bet kas ir "must see" priekš pašiem tajiem, vairākiem superinteresantiem tempļiem, no kuriem vissuperīgākais bija sikhu templis ar ārkārtīgi garšīgām bezmaksas brokastīm, slēgto zeltkaļu kvartālu, kurā neviens svešs iekšā netiek, bet mēs tikām, jo Antons pazīst uzraugu, čainataunas kvartāliem ar visām īpatnībām, ko nezinātājs nepamanītu, utt...

(4 ir | apliecini to, ka esi)

June 29th, 2015


03:35 pm - Īsa, fragmentāra atskaite
Tūristu autobusā biju viena no divām latvietēm. Pārējā publika... nu, piemēram, mana istabas biedrene, ap 30 g.v., jau uz manu pirmo iepazīšanās frāzi izmisusi atjautāja "Vi sovsem po russki ņe govoriķe?"... tālāk ... )

P.S. Ja nu kāds briest ekskursijai ar tūrfirmu Ozolciems, piedāvāju 5 eiro atlaidi :) T.i., pārdodu 20 eiro dāvankarti par 15 eiro.

(11 ir | apliecini to, ka esi)

09:45 am
Samērā mulsinošs dziesmusvētku noslēguma koncerta fināls. Vadītāji patētiski sludina: "Un tagad dziesma, ar kuru beidzas ikvieni dziesmusvētki! Dziesma, kura apliecina, ka mēs gribam paši lemt, paši būt noteicēji par savu dzīvi!"
Publika svētsvinīgi ceļas kājās.
Un sāk dziedāt par tēmu, ka tad, ja tev ir nauda, tad jāiet uz krogu un tā jānoplītē, un dzērumā ikreiz jāsadauza kāds auto. Jo mēs taču esam diženi, esam vareni!

(1 ir | apliecini to, ka esi)

07:55 am
Mums ir jābūt uzmanīgiem un vienmēr jātur roka uz plusa.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

June 17th, 2015


01:30 pm
Labā sabiedrībā par naudu un ienākumiem nerunā.

Piemēram, es droši vien izteicos ļoti netaktiski, ieminoties savai septiņbērnu draudzenei, ka man patiktu doties jebkurā no šiem ceļojumiem - http://piedzivojumi.lv/lv - piemetinot, ka tas diemžēl nav mans cenu līmenis.

Viņiem uz visu ģimeni tādi ienākumi ir droši vien pusgadā, kādas te viena ceļojuma kopējās izmaksas.

Bet sapņi naudā nemērās!!! Un droši vien labi, ka šie piedāvājumi nav mans finansiālais līmenis, jo citādi es lāpītu slinkumu kā aitiņa-sekotāja, bet tagad, ja gribu kaut ko tādu atļauties, tad pašai vien būs sev dēkas jāorganizē :)

(apliecini to, ka esi)

12:10 pm
Suņa pazīmes: melns aitu sugas jauktenis...

(BNS)

(apliecini to, ka esi)

08:31 am
Kellijai Osbornai jau atkal iekož inficēts zirneklis

(ar ko viņš bija inficēts?)

(1 ir | apliecini to, ka esi)

June 16th, 2015


04:54 pm
Biju uz kosmētisku procedūru salonā ar nosaukumu "Johaidī".
Bet neviens, mani tagad ieraugot, šo vārdu nekliedz!
Kaut kas te nav tīrs :)

(apliecini to, ka esi)

June 15th, 2015


09:59 pm
Gribu šito:
http://www.streetarttourparis.com/

Diemžēl vīkends man tur nav paredzēts. Šai reizē.

(apliecini to, ka esi)

June 14th, 2015


05:33 pm
Bez īpašas sacerēšanās aizminos līdz Brīvdabas muzejam uz amatierteātru svētkiem. Vakar nesanāca, jo bija pēdējā franču valoda (esmu pabeigusi paralēli 1.1. un 1.2. pamatkursu). Že pe parlē fransē mantenau.

Nu ko lai saka, starp nožēlojamiem pamatskolas piektās a klases līmeņa uzvedumiem (stīvi stāvam un runājam iezubrītu klasikas tekstu) vienmēr gadās kādas pērles. Pērn tas bija Liepājas Tautas teātris ar savu enerģiju un prieku "Trīnes grēkos", šogad Blomes amatierteātris Vecbornes baznīcā itin labi pasniedza "Austras grāmatu" - tomēr tā nebija luga, tas bija grāmatas lasījums, izsūtītās piezīmes. Un ne par viņiem ir runa.
Šāgada odziņa bija Jaunjelgavas teātris, Baibas Jukņevičas "Ak, šī jaukā lauku dzīve", režisors Kārlis Lašmanis. Perfekts smejamais gabals visos sīkumu sīkumiņos, visas lomas raksturlomas, un es nebeidzu priecāties, cik perfekti katrs aktieris ir iemiesojies savā varonī. Parasti amatierteātru uzvedumos trīnes no līziņām un juri no pēteriem ne ar ko neatšķiras un prātā nepaliek, bet jaunjelgavieši katrs būtu pelnījis diplomu :)
Tāpēc vien šī ir labi pavadīta diena.

(apliecini to, ka esi)

June 12th, 2015


11:56 am
Ja nav neviena, kas dzimšanas dienā urrā gaisā, var izlīdzēties ar šo :)... tālāk ... )

(apliecini to, ka esi)

June 9th, 2015


03:51 pm
Nez kā tur ar tiem retrogrādiem Merkurijiem? Patlaban priecājos, ka nepagrābu pirmo ārzemju ceļojumu, kas likās kaut cik labs, jo ir atradies cits, daudz labāks :) Bet ja nu uz nedēļas beigām uzpeld kaut kas pavisam ideāls?
Esmu vieglā mulsumā. Grābt ciet vai pagaidīt.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

08:27 am
12 krēsli JRT. Pirmās daļas beigās gribēju noskaidrot, kas ir režisors, lai vairs nekad uz viņa izrādēm neietu. Noskaidroju. "Esmu šokā".
Uz skatuves nemitīga "Rīgas pantomīmas" stila tirināšanās pamīšus ar slikta amatierteātra cienīgām deklamācijām. Dažas tiešām lieliskās epizodes (pupīgā līgava, plikais inženieris) un talantīgais Kaspars Kisas lomā nespēj saglābt to, ka iestudējums uzdzen žāvas.

(8 ir | apliecini to, ka esi)

June 8th, 2015


11:47 am - Vienkārša nedēļas nogale
Sestdienas rītā secināju, ka franču valoda man pamazām sāk pielipt un sagādā aizvien mazāk mocību.
Pēc tam pabraukāju pa veloveikaliem un palūrēju uz sēdekļu piedāvājumu. Citādi man "staigāšanas svārkos akcija" ir iestājusies gluži dabiski - abi džinsi saplēsti. Bet, kā jau vienmēr un ar visu, arī ar sēdekļiem man ir izvēles grūtības.
Tad "Cerību ezers" JRT. Tēma pavisam prasta - Latvijas krievvalodīgie. Nu kas gan viņus nepazīst! Tā ka izrādes teksti ir ļoti iepriekšparedzami. Bet pasniegšanas veids gan ne! Tieši režija ir tas, kā dēļ šo izrādi ir vērts skatīties. Garšīgi!
Svētdien lielais gadatirgus. ... tālāk ... )

(apliecini to, ka esi)

June 4th, 2015


02:06 pm
Mēs ar Vi esam vīlušās, ka vakar valsts galvu tomēr ievēlēja. Ja būtu izsvilpti visi sākumkandidāti, kas zina, varbūt mēs jau drīz personiski pazītos ar Valsts Pirmo Lēdiju un uzrunātu uz tu valsts prezidentu :D

Ak bet nu - ieraus pa čarkai un dzīvos tik tālāk.

(apliecini to, ka esi)

June 2nd, 2015


04:10 pm - Mēsli par prastu! Šittik smalki mēs tagad rakstām ;)
Zemnieks rīkoja izkārnījumu talku. Kartupeļu vagās dāsni iestrādāja izkārnījumus.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

01:29 pm
Cik daudz naudas es gribētu.

Es gribētu tik daudz naudas, lai jebkurā brīdī varētu nopirkt aviobiļeti uz jebkurieni un neiespringt par to, cik tā maksā.

Man šausmīgi nepatīk plānot. Nauda man sniegtu kāroto spontanitāti.
Tagad, piemēram, jāsāk iespringt par garajām Jāņu brīvdienām, bet plānošanas periods sakrīt ar pirms dzšd panīkumu un retrogrādo merkuru.
Nu un ej ta nu sazini, ko es gribēšu tajā laikā:
1. Jāņu tradicionālo svinību nometni + klasisko tusu ar radiem,
2. Piecdienu veloceļošanu apkārt pa Latviju (str., aizpagājušgad tu biji gatava pievienoties),
3. Izmukšanu uz jebkādām ārzemēm,
4. Sapīties ar jaunu slovāku psihoterapeitu,
5. Uzkūdīt senu draugu uz kaut ko kopīgu, nu tad sēdi ar un strādā
6. Pameklēt kaut ko deju festivālu sarakstā, nevaru atrast sarakstu
7. Gaidīt, kad manna (lasi - pēdējā brīža piedāvājumi) no debesīm kritīs.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

May 30th, 2015


08:26 pm
1. Kādu stundu pavadīju rotaļlaukumā, pieskatot piecgadnieku. Tas arī galvenais, ko redzēju no Jelgavas svētkiem.
...Nē, nu smilšu skulptūras šogad bija glītas.
2. Pienāca sūtījums no amazon veikala. Metru gara, 50 cm plata un 10 cm bieza kaste. Miniet trīs reizes, kas tur bija iekšā.
... tālāk ... )

(4 ir | apliecini to, ka esi)

May 29th, 2015


05:23 pm
Tikko uzzināju, ka kāda banka vairs nepieņem skaidro naudu - cilvēks gribēja samaksāt īri, šim saka: ieskaitiet to naudu savā kontā un pēc tam pārskaitiet. Ak jums nav pie mums konta? Tad atveriet pie mums kontu, citādi nekā.

Kad pienāks latviešiem tie laiki, kad arī ubagam uz ielas būs jāziedo ar bakas karti?

(3 ir | apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba