lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

November 1st, 2014


08:39 am
Šķiet, ir tikai pieci rotu materiāli, no kuriem es atplaukstu, kļūstu mierīga un laimīga un jūtos spēcīga un skaista.

Opāls, selenīts, lava, koraļļi un pērles.

Stilam melna āda un sudrabs.

(apliecini to, ka esi)

October 31st, 2014


01:43 pm
Bērniņi Imantā, pa mājām staigājot, droši vien šovakar atradīs pedofilu.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

10:35 am
tiem, kas ir izlabojuši redzi operacionālā ceļā: vai jums nav tā, ka ik pa brīdim gribas noņemt brilles (kuru nav)?

(6 ir | apliecini to, ka esi)

09:50 am
Es atnāku, un pie mana darbgalda logu putns appļūtījis. Kā man to tulkot? :)

(3 ir | apliecini to, ka esi)

09:42 am
Šorīt Swedbankā izņemu naudu, darbiniece man iesaka iegādāties apdrošināšanu; tādā manierē, ka prātoju, vai viņa kādreiz nav strādājusi apbedīšanas birojā. Klusā un iejūtīgā balsī: "Ja ar jums kas notiks, jums būs līdzekļi. Ja jūs ejat bojā (pauze, lai klients varētu sameklēt mutautiņu un šņukstēt), jūsu tuvākais cilvēks tos saņems..."

Cik iedvesmojošs rīts!

(1 ir | apliecini to, ka esi)

October 30th, 2014


10:38 am
lld prasīja, kura ir mana mīļākā opera. Kopš vakardienas tā ir Verdi "Trubadūrs".
Šo daiļdarbu mierīgi varētu ielikt ikdienas garastāvokli pacilājošajā listē. Mūzika saviļņojoša viscaur no sākuma līdz beigām, solisti superīgi un artistiski, koris spēcīgs...
Nokritizēt gan varētu garo trešā cēliena pirmo ainu, kurā galvenā varone nesakarīgi mētājas pa tukšu skatuvi, pārējiem savas replikas dziedot aizkulisēs (tikpat labi varētu palaist ierakstu, tauta tak neatšķirtu), bet pārējās scēniskās darbības bija pilnīgi pietiekamas.
Un beidzot (šitas laikam jāsprauž kopienā "uzzinu pēdējais") man pieleca, kāpēc ziepju operas sauc par ziepju OPERĀM. Jebkuras klasiskas operas sižeta virzība ir absolūti piemērota kādam meksikāņu seriālam.

"Aīda" ir jāredz scenogrāfijas dēļ.
"Trubadūra" mūziku nekāda scenogrāfija nespēj samaitāt.
Ceru uz vēl kādu žūksnīti biļešu :) Esmu ar mieru kļūt par smalki izglītotu operas fani :)

(3 ir | apliecini to, ka esi)

October 28th, 2014


09:46 am
Savukārt vakar pēcpusdienā Rīgā, Valtera ielā, blakus meža masīvam dega kaķiem domāts namiņš 56 kvadrātmetru platībā.
(LETA)

(2 ir | apliecini to, ka esi)

October 24th, 2014


09:17 pm
"Cilvēku redzes pētījumi liecina, ka pat optiski izplūdušu attēla projekciju uz acs tīklenes smadzenes var interpretēt kā skaidru attēlu."

Tas izskaidro, kāpēc var staigāt ar -4 bez brillēm un mierīgi orientēties apkārtnē, bet pēc dažiem gadiem ar -0,5 objektīvo redzētspēju brēkt "es neko neredzu!"

un to, ka redze pirmām kārtām ir smadzeņu, nevis acu ābolu funkcija.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

11:42 am
Vakar ļaunprātīgi izklaidējos, iegādājoties priekšmetu, kurš man bija ierakstīts "kādreiz nopirkšu" sarakstā jau vairāk nekā desmit gadus, kopš tādu vispār izgudroja.
Kādā citādā īpašības vārdā lai apzīmē to, ka pieci seši cilvēki cītīgi sola, viens otru pārspļaujot divdesmit reizes, un pēdējā sekundē ierodas lavendera un paņem preci par 50 centiem dārgāk :D
Mani ne tik daudz priecē tā atlaide kādi 30% no reālās jaunas preces cenas, cik iespēja pārējos apstulbināt; sajūta ir tāpat kā negaidot uzvarot Katanas ieceļotājos, pārējiem to pirms sekundes pat nenojaušot.

(tagad vēl briļļu rāmjus ebajā jāatrod; tā gan būs grūta misija!!! ņemot vērā, ka man parasti nevieni rāmji nepiestāv. vai jūs gadījumā nezināt kādu interneta lapu, kurā tos var pielaikot fotogrāfijai?)

P.S. Ja kāds vēlas tuvākajā laikā taisīt sev optiskās brilles Outlet Optikā, es priecātos samainīt savu dāvanu karti pret naudu.
Current Mood: ļaunpriecīgs

(11 ir | apliecini to, ka esi)

October 22nd, 2014


02:44 pm
Ja cilvēkam ir čeks, cik ilgs ir termiņš, kādā var aiznest atpakaļ uz veikalu nederīgu priekšmetu?
Man likās, ka es vienkārši nesaprotos ar velopumpi, bet Gandra puiši (kas šogad ir mani favorīti, jo sekmīgi un efektīvi likvidējuši citu servisu haltūru sekas) paziņoja, ka šis ZZK iegādātais instruments neveic savu funkciju tāpēc, ka tam gumijas blīve ir par švaku.

Ja es to pumpi pirku kaut kad siltajai sezonai sākoties, vai ir vērts vēl meklēt čeku un iet burkšķēt, vai uzreiz prom uz kādu autodetaļu veikalu pēc jauna gumijas riņķīša?

(4 ir | apliecini to, ka esi)

October 21st, 2014


11:15 pm
Mani atkal ir piemeklējusi ļaunā velokarma.

Mājās ir trīs pumpji. Divi no tiem "velo". Ne ar vienu no tiem nevar piepumpēt velosipēda riepu.
Vakar izbraucu pa ielu, kurai abās pusēs remontē ietves. Viss, riepa caura. Pēc servisu darblaika beigām. Vakars paiet čakarējoties un līmējot. Statoilā aparāts nerāda pareizās atmosfēras un uzpumpēju par cietu. Šodien tā ar blīkšķi pārsprāgst. Tieši servisu darblaika pēdējā minūtē. Braucu mājās, šoreiz man ir puslīdz jauna, nevis trīsreiz līmēta kamera, uztriepju tai pašlīmējošo ielāpu, eju uz Statoilu. Atnāku mājās, izrādās, ka pašlīmējošais ielāps ir sūds pēdīgais: riepa tukša. Ņemu nost, ņemu jaunu pašlīmējošo ielāpu (citu nav), triepju virsū līmi, ķepēju virsū ielāpu, eju uz Statoilu. Atnāku mājās... nu, jūs jau nojaušat.
Trešā versija ir paņemt no skapīša vecu kameru un izgriezt ielāpu no tās. Bet pulksten pusdivpadsmitos naktī man daudz sakarīgāks variants liekas rīt drusku pakavēt darbu un aizstumties uz tuvējo servisu: uzlikt jaunu riepu, ļaujot profesionālim tajā ielikt oderīti un jaunu kameru...


(Un tieši šonedēļ man jāguļ būtu astoņas stundas un vairāk, nevis sešas...)

(2 ir | apliecini to, ka esi)

11:56 am
Nelietošu vairs lbss. Tas pats vien sanāk. Stulbi.

(4 ir | apliecini to, ka esi)

October 20th, 2014


01:55 pm
Ņemot vērā Cibas pakāpenisko likumsakarīgo ieiešanu citā fāzē - no "kā es vakar nokniebos" uz "kura smēre labāka sāpošiem kauliem", mani arī palaikam pārņem doma, vai pievienot līdzšinējām hronikām (speckrēsli pret invaliditāti, stari no nabas pret "neārstējamām kaitēm" un dīvainas migrēnas) arī savu kiborgizācijas biļetenu :)

Bet nu pārāk jau tas izskatītos pēc tantiņu sarunām poliklīnikas rindā :D

 

October 19th, 2014


03:58 pm
http://fit4brain.com/5514

(apliecini to, ka esi)

October 17th, 2014


01:00 pm
hm, vēl viens veids, kā ceļot...

http://www.workaway.info/
Tags:

(apliecini to, ka esi)

October 16th, 2014


11:14 am
Vakar ieslēdzu televizoru, lai beidzot novērtētu, kas tad ir tas jaunais šovs "Kāpēc esmu viens?". Varoņi trāpījās tāds normāls džeks, kas vēl īsti nezina, priekš kam viņam vajag sievieti un kādā valodā ar to komunicēt, un kam nu tā nejauši dzīvē gadījies bērns, par laimi, puika, un Tukuma meiča, no kuras saspīlētība gāžas pāri visām ekrāna malām, rozā jaciņā, rozā puķīšu interjerā, ar lellēm un lāčiem gultā. Bet briesmīgākais bija aizkadra balss eksaltētā sajūsma par visu sižetu, kas tik ļoti atgādināja Select kataloga reklāmtekstus vai Jehovas liecinieku bukletus :D
Un tad es tā padomāju, kāda es būtu kā raidījuma varone. Pirmkārt, ne mani radi, ne paziņas, ne darbabiedri par mani neko būtisku nezina, bet savus īstos draugus un uzticības personas es televīzijai neatklātu, un arī viņi neko televīzijai neatklātu - tāpēc jau viņi IR draugi un uzticības personas!
Otrkārt, manā dzīvoklī ir daudz kas, kam piekasīties cilvēkam no malas, bet tā ir vide, kas, izvērtējot naudas ieguldījumu prioritātes, ir man pietiekama, nevis vide manis prezentēšanai ("preci mani, jo redz, kāds man labs dzīvoklis!").

Vai kādā no šā šova raidījumiem ir nonākts līdz atziņai "viņš/viņa ir viens tāpēc, ka viņam tā ir pietiekami interesanti"? Vai arī visi raidījumi beidzas ar "ak tu nabadziņš, lūk, kur tava kļūda..."?

(apliecini to, ka esi)

October 15th, 2014


03:02 pm
nez, lai noskaidrotu, kas skan konkrētās frekvencēs (runa nav par radio, bet par ikdienas skaņām), vajadzētu papļāpāt ar kādu skaņu inženieri?

(6 ir | apliecini to, ka esi)

09:53 am
Rimčkā nopirku "kruasānu ar šķiņķi un sieru". Izrādās, ka tur nav NE šķiņķa, NE siera, tikai caurums un kečups.

(apliecini to, ka esi)

October 9th, 2014


07:50 am
Biju uz "Mīlu uz trim apelsīniem". Neko nenojautēji pēc nosaukuma var domāt, ka tas būs sekss augļu vāzē. Bet nē, bija briesmīgāk. Kas ir jāpīpē, lai sarakstītu daiļdarbam TĀDU tekstu??? Komponists pilnās burās samurgojis tekstam pieskaņotu mūziku, un viss inscenēts tik atbilstoši, ka kolēģi jau pēc pirmā cēliena aizgāja mājās.
Es ticu, ka tas viss būtu paciešamāks, ja vismaz titru laidējs būtu laikus atvilcies uz darbu (titrus sāka rādīt tikai otrajā daļā, pēc starpbrīža, līdz tam virs skatuves reizumis pavīdēja kaut kāda parodija par internetkomentāriem, kas uzvedējuprāt laikam būtu jāuztver kā kaut kas smieklīgs). AR titriem beidzot otrajā daļā varēja novērtēt dažas visai oriģinālas skatuves darbību asprātības, bet līdz tam vienīgais, kas nāca prātā, bija - WTF ???

(apliecini to, ka esi)

October 7th, 2014


10:42 am
Kādā Bārbijžurnālā pirmsskolas vecuma meitenēm izlasīta frāze:
"Kas gan ir labāks saulainā dienā, kā iepirkties!"

Nu tad ar to es tagad palaikam sāku dienu :)) Loģiski, ka nopērku to cepurīti, ko internetveikalā demonstrē starojoši smaidoša īsta ķīniešu meitene, nevis plastmasas manekens ar depresiju pēdējā pirmspašnāvības stadijā. Kas gan tiem aziātiem prātā, izmantojot tādus ģīmjus?? Ka viņu manekeni līdzināsies augstās modes modelēm, kurām smaidīt ir slikts stils??
Cita dīvainība, ka vīriešu zeķes ir acīm redzami nofotografētas, uzvilktas smalciņas sievietes kājai.

Es gan priecātos atrast ebajā to pogu, kas izslēdz ne tikai "preces no ASV", bet arī "preces no Ķīnas". Citādi pārāk jau nu pēc aliexpress izskatās.

(apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba