lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

August 30th, 2015


11:19 am
Kas man ļoti patīk nakts tirgū, ir viena saprātīga sieviete, kas pārdod cūku pupas nevis pākstīs, bet svaigi izlobītas. Par eiro kilogramā.
Jo es parasti cūkpupas pirms vārīšanas lobu tik un tā, un ne tik daudz katliņa ietilpības dēļ, cik tā fakta, ka pat ja pārdevējs uz jautājumu "jums pupas ar kāpuriem?" atbildējis "ļoti minimāli", realitātē tur trekni kāpuri ir tādos kvantumos, ka es drīzāk varētu iet makšķerēt.
Tās pārdošanai lobītās ir acīm redzami pārskatītas un tiešām tīras, absolūtais maksimums ir piecas kaitēkļu skartas pupas uz kilogramu.
Tā ka šis man atkal ir cūkpupu ēdamais rudens.
Garšīgi!

(5 ir | apliecini to, ka esi)

August 28th, 2015


03:32 pm
Vajadzēja palasīt feisbuka atklātnītes, lai atcerētos, ka kādreiz man zaķis no meža sūtīja zaķkāpostus, uz smilgas savērtas zemenes vai pat vijolītes. Tik tiešām! Dāvanas vienmēr tika nodotas caur papu :)

(apliecini to, ka esi)

August 27th, 2015


03:02 pm
Nemaz tik sen skatījos kolekciju "sievietes, kuras mēģina padzerties, bet acīmredzot nezina, ko darīt ar ūdens pudeli", kurā bija apkopoti ūdens ražotāju reklāmfoto. Tikpat labi varētu uztaisīt kolekciju "sievietes, kuras nezina, kam domāta pārtika" no "veselīgā uztura rakstu" ilustrācijām, kurās parasti ir redzama lieliski grimēta sieviešdzimuma būtne, kas, dziļi skatoties tev acīs, tuvina savai erotiski pavērtajai mutei kādu pārtikas produktu (parasti brokoli) nepārprotami bez mērķa sekmēt tā nokļūšanu savā barības vadā.

(apliecini to, ka esi)

August 26th, 2015


05:08 pm
Kāpēc es šo atradu tikai tagad?
http://www.jurmala.lv/page/1871?event_id=17274

(apliecini to, ka esi)

August 24th, 2015


01:26 pm
Pat nenojautu, ka man varētu patikt "Krēslas" lubeņu autores grāmata, bet tagad priecājos, ka nopirku kilogramu viņas romāna :)
"Klejotāja" ir mana pašreizējā bauda. Ja neņem vērā pastulbos citplanētu civilizāciju aprakstus, sižeta risinājums ir ārkārtīgi interesants (un bez šķebīgi nebeidzamiem "zem pieguļošā t-krekla spēlējās viņa akmenscietie krūšu muskuļi")

Varētu teikt, ka sižets ir pat mazliet terapeitisks.

(apliecini to, ka esi)

August 22nd, 2015


05:44 pm
Šitādos laikapstākļos līdz jūrai braukt pat nav vērts, un štrunts, ka tur 19 grādi ūdenī. (Es, protams, aizbraucu, bet manuprāt, tādā laikā pludmalē zviln tikai sibīrieši.)

Bet priecīgs rīts. Ieradās (savā atvaļinājumā! sestdienā!) meistars vārdā Kostja, atskrūvēja veļasmašīnu, pielika pie tās savu diagnostikas aparātiņu, aizgāja uz savu auto, atnesa jaunu ārējo vadu ar štepseli, nomainīja, ieslēdza, uzslavēja agregātu, pateica, ka tas droši strādās vēl gadus padsmit, trīsreiz atvainojās, ka cita izsaukuma dēļ ieradies 40 minūtes vēlāk par norunāto laiku. Un nu man atkal ir vešene, kas darbojas.
Es pat necentos noskaidrot, kuru remontkantori viņš pārstāv, jo viņa telefonu man bija iedevis brālis, kuram Kostja ir labojis tvaika nosūcēju un trauku mašīnu, bet brālim savukārt - draugi, kam arī kādreiz ir nestrādājusi sadzīves tehnika ... tāds meistars, kura kontakti iet no rokas rokā. Apsolījos viņu reklamēt tālāk :)

Uz Kulakova nakti braukt tomēr nav iekāriena. Vai nu tā ir senilitāte, vai izvēlīgums.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

August 21st, 2015


11:27 am
Šorīt nomira veļasmašīna (tieši pirms centrifugēšanas). Nez kas tai lēcies? (Iepriekš palaikam sita korķus ārā.)
Cik varētu izmaksāt remonts? Kā tas notiek?

Tiesa, viens labums ir - beidzot radās iemesls izmest miskastē pārāk ilgi lietotu halātu (jo ar rokām to izgriezt nebija iespējams). Pārējais karājas vannasistabā un pil.

Man droši vien derētu arī vaktēt kopienas "par velti" un "pa lēto" jauna agregāta meklējumos.

(9 ir | apliecini to, ka esi)

10:30 am - Stulbums.
Tā kā visās ziņās par leģendāro "Pērkona" 85. gada koncertu raksta "grupas fani .. vēršoties pret pastāvošo komunistisko iekārtu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus", es nemaz nebrīnītos, ja pēc "Kulakova nakts" fani cienījamās tradīcijas turpinātu un, "vēršoties pret Saeimas nepārdomātajiem lēmumiem", izdemolētu vēl kādu vagoniņu.

Vajag tikai vēlāk pareizi formulēt masu psihozes skarta pūļa motivāciju.

Tā rodas leģendas.
(Nez kurš ir šīs boldētās frāzes autors?)

(4 ir | apliecini to, ka esi)

August 20th, 2015


03:21 pm
"Vīrieši labāk spēj pamanīt pēkšņu kustību un uztvert objektus, kas cits citu nomaina ļoti strauji."
Vismaz autovadīšanas mazspēja ir kaut kas, kas liecina, ka esmu īsta sieviete :)

(apliecini to, ka esi)

August 19th, 2015


01:29 pm
Par tiem ātri žūstošajiem peldkostīmiem... kur var nopirkt šito???

https://www.facebook.com/MissArabUSA/videos/944057305645115/?fref=nf

Es viņu mājaslapā skatos, un man rodas iespaids, ka tas ir tikai rūpnieciskai lietošanai lielās mucās. Un mini versija tikai priekš amerikāņiem.
Ja ne peldkostīmam, tad velobraucēju jaciņai tas būtu ideāls līdzeklis.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

August 17th, 2015


02:57 pm
Kāds kaut ko gatavo no svaigām siļķēm?

Es vakar vienu iecitronpiparoju, tīri laba uzkoda, bet varbūt ir varianti?

(14 ir | apliecini to, ka esi)

10:31 am
1,74 cm garā aktrise šobrīd sver 58 kg

(ņemot vērā masas blīvumu, viņa laikam ir veidota no neitronu zvaigžņu vielas :))

(apliecini to, ka esi)

August 14th, 2015


04:08 pm
Kas izgudro nosaukumus Rīgas jaunajām ielām?
Nedaudz apmulsu, ieraugot paziņojumu, ka nākotnē man spīd dzīvošana Usmas ielā. Kāpēc Usmas? Tiesa gan, vēl neviens ciemiņš manu māju līdzšinējā adresē bez GPS un ignorējot brīdinājumus neklausīties garāmgājēju norādēs nav atradis. Man jau patika līdzšinējais nosaukums ar garumzīmi un r burtu vidū (jo man ir drusku problēmas ar pareizu s izrunu).
Bet varēja būt arī sliktāk. Paldies dievam, ka tas nav Mazais Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris :)

Un tomēr - kāpēc Usmas? Es labprāt dzīvotu Brīnumu, Eņģeļu vai Līksmības ielā :)
Manā vārdā nosauktā iela ir Vecmīlgrāvī.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

10:31 am - Tas pats, kas ar to cūkgaļas neēšanu
Marokā es pati mēdzu ietīt seju šallē, un ne jau tāpēc, ka kautrētos rādīt relišeru, bet tāpēc, ka tur ir svilinoša saule. Un vēl ērtāks pret apsvilšanu būtu mazs plīvuriņš kā Austrumu skaistulēm. Galvassega (jeb lakats) vispār dienvidos ir obligāts, lai mati no galvas nenosvilst. Saules staros tie mēdz izsusēt un bojāties.
Burku uzvilku Uzbekistānā. Tajā ir KARSTS un knapi kaut ko var saskatīt.
Sejas masku lietoju, ziemā braucot ar velo.
Tā ka - ja Latvijā vasaras ikdiena būs +40 grādi bez mākoņiem un ziemā ne augstāk par -20, es noteikti būšu par sejas aizsegšanu.

(6 ir | apliecini to, ka esi)

August 13th, 2015


10:51 am
Augļu žāvētājs pavisam noteikti ir uzparikte, kas galvenokārt aizņem vietu, kur varētu stāvēt kaut kas lietderīgāks (nu bet sulu spiedi es ar neesmu lietojusi gadu vismaz).
Piemēram, supergatavus nektarīnus (nakts tirgū par 1,50 eiro) taču labāk ir apēst svaigus.
Liellopa gaļa ar sojas mērci, balzametiķi un 5 piparu maisījumu sanāca teicama, bet ja tev nav laiku pa laikam noslaktējams bullītis, tādu kaltēsi tikai speciāli kalnu pārgājieniem un tml. ceļojumiem.
Tas pats attiecas arī uz zirņu uzkodām. Lld mani piezoboja, vai neesmu mēģinājusi žāvēt zirņus - nu un kāpēc gan ne? Konservētie turku zirņi, apvārtīti plova garšvielās, kaltētājā sanāk itin labi (man gan ir aizdomas, ka apcepšana cepeškrāsnī dotu kraukšķīgāku rezultātu).
Uzmeistarot tā sauktos "maizes čipsus" vai "bulciņgrauzdiņus" (vislabākie ir keksu sausiņi) arī nebūtu liela māka, bet tāpat tādus kvantumus maizes es nepērku, lai man paliktu pāri.
Nu un ābolus, protams, var žāvēt uz radiatoriem vai krāsnaugšas, kā līdz šim darīts.

(apliecini to, ka esi)

08:03 am
Poll #20467 Par Cibā aktuālo
Open to: All, results viewable to: All

Vai tava māte ir jukusi?

View Answers

Diemžēl jā.
0 (0.0%)

Epizodiskas lēkmes, var pieciest
2 (13.3%)

Mana mamma ir ne vairāk traka kā es
6 (40.0%)

Tu ko! Man ir riktīgi foršs māmuķīts!
7 (46.7%)

Nevaru nospiest nevienu no šīm atbildēm pat pagātnes formā (šņuk)
0 (0.0%)


(6 ir | apliecini to, ka esi)

August 12th, 2015


10:50 am
Vakar iepērkos RIMI. Kasiere, sverot manu riekstu maisiņu, pamet aci, ko viņai saka priekšā kases aparāts, un precizējoši man jautā: - Mandeles čauma? - ??? - Mandeles čauma, ja?

(apliecini to, ka esi)

August 11th, 2015


04:38 pm
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/571203-velreiz_par_imigrantiem_jeb_esmu_zviedriete_bet_dzivoju_absurdistana

Mans treneris jau pirms gadiem desmit teica, ka imigrācija iet rokrokā ar noziedzības pieaugumu un ka pašaizsardzības iemaņas ar laiku kļūs aizvien nepieciešamākas.

(apliecini to, ka esi)

12:35 pm
Eksperti secina, ka noziedzības līmenis Dānijā vīriešu kārtas bēgļu un viņu sekotāju vidū ir par 73% augstāks nekā valstī caurmērā vīriešu vidū. Dānijas jauniešu ieslodzījuma vietās no katriem desmit septiņi bija imigranti, no viņiem 40% veidoja bēgļi. Tiek lēsts, ka Vācijā noziedzības līmenis imigrantu vidū ir aptuveni 5 reizes augstāks nekā vāciešu vidū. Zviedrijā un Spānijā aptuveni trešo daļu noziegumu veic imigranti.

(apliecini to, ka esi)

11:58 am - Antons un Bangkoka
to jūs palaidāt garām :) es te tikai piefiksēju, jo ļoti labs apraksts lekcijai Ukrainā: ... tālāk ... )

(apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba