lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

July 29th, 2015


07:45 am - Mans superīgais Taizemes gids būs te nākamnedēļ
Ceļotājs un Taizemes eksperts Antons Drjaņičkins pastāstīs par mazpazīstamām un tūristu reti apmeklētām Bangkokas vietām. Ja vēlaties uzzināt par īsto, netūristisko, neglancēto Bangkoku – atnāciet, nenožēlosiet. Stāsts būs krievu valodā, tulkojums latviski vai angliski tiks ar prieku akceptēts!
Lekcija notiks Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Alberta ielā 10, 313. kabinetā. Sākums 4. augustā pl. 18.
Atnesiet kaut ko garšīgu pie tējas!

(4 ir | apliecini to, ka esi)

July 28th, 2015


10:17 am - Relīzes brīnumi
Par grupas "četrdesmitgadīgo jubileju" un "grandiozajiem mūziķiem":
Electric Light Orchestra uzstāšanās Rīgā ir vienīgā iespēja izbaudīt tādu mūziku, kura ir unikālā klasisko stīgu instrumentu skaņu un roka harmoniskā vienprātība polifoniskajā sakārtojumā.
Fila muzikālā karjera bija sākusies ar uzstāšanos Quill un Tricker grupās, bet nu jau 1978. gadā viņš kļuva par mūziķīti, kuram piemīt gods atvērt ELO koncertus.

(apliecini to, ka esi)

July 27th, 2015


11:59 am
«Attēlā redzamā dūmaka ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas nodrošina sarežģīto ogļhidrātu veidošanos un izgulsnēšanos uz Plutona virsmas, radot tās sarkanīgo toni,» skaidroja Maikls Samers no Džordža Meisona universitātes.
(starspace.lv)

Es vēl saprotu, ka dāmas, lai nomestu svaru, ierobežo naftas patēriņu uzturā, bet ka uz Plutona atrodas putras kalni ķīseļa krastos?!

(6 ir | apliecini to, ka esi)

11:43 am
Jau otro reizi nedēļas laikā redzu, ka cilvēku bars STUMJ trolejbusu pāri Miera-Brīvības ielas krustojumam. Kas viņiem tur, jauns melnais punkts, speciāli priekš trolejbusiem? Viens melnais punkts stabili ir uz Brīvībenes tūdaļ aiz Tallinas ielas virzienā prom no centra, jo kādu laiku tieši tur mājupceļā vēroju avārijas, degošas mašīnas u.tml.

(apliecini to, ka esi)

July 23rd, 2015


04:03 pm
Vai mums Cibā ir daltoniķi?
Man nupat viens no franču ciemiņiem tāds bija, es jau grasījos uzspēlēt ar viņiem "Ticket to Ride", bet laikus atģidos, ka spēļu izvēle man ir zināmā mērā ierobežota kāršu vai žetonu krāsu dēļ...
Viņi gan apgalvoja, ka daltonisms piemeklējot tikai vīriešus, taču šajā "traucējumu" likvidējošā produkta reklāmā ar specbrillēm uz acīm kaifo arī sievietes.
https://www.youtube.com/watch?v=ea_xOqNvntA

(2 ir | apliecini to, ka esi)

July 22nd, 2015


08:16 am - Man nav ko iebilst.
http://sirdscels.blogspot.com/2015/07/ja-virietis-neuznemas-atbildibu-par.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+SirdsCe+%28Sirds+Ce%C4%BC%C5%A1%29&utm_content=FaceBook
Ir laiks neaizdot naudu vīriešiem. Nevienam. Nekad.
Ir laiks pieņemt visas dāvanas un nekādā gadījumā nepiedāvāties restorānā samaksāt par sevi, ja esi kopā ar tevī ieinteresētu personu. Ja viņš nespēj samaksāt par diviem, lai iet bekot.
Un ir laiks domāt par savu labsajūtu, nevis "glābt" mazos nabadziņus :)

(apliecini to, ka esi)

07:59 am
Atradu cepienu :)
Nu ko lai saka, dažās primitīvajās kultūrās sieviete mēnešreižu laikā devās uz atsevišķu būdiņu ārpus ciema, droši vien, lai nevienu nenosistu :)
Es pati būtu bijusi laimīga, ja skolas un augstskolas gados man BŪTU bijusi legāla iespēja palikt mājās tajās dienās, kad spēju tikai gulēt un stenēt, bet nē, man bija vārda tiešā nozīmē jāklunklurē uz mācību iestādi kā aizkautam karaļa ziņnesim ar pienākuma apziņu, un autobusos pēdējiem spēkiem jācenšas nenoģībt (jo kurš gan iedomāsies, ka jaunai meitenei var būt NENORMĀLI SVARĪGI TŪLIŅ UN TAGAD apsēsties).
Bet jūs vēl neesat skāruši tādu hormonizmaiņu periodu kā klimaktērijs :) Šķiet, visas mēnešreizes nobāl, cik nu man ir bijusi pieredze ar dažām "pārejas vecuma" tantēm :)

(6 ir | apliecini to, ka esi)

July 21st, 2015


09:04 pm
Varbūt kādam mājās augļu žāvētājs stāv bez darba? Dikti gribētos izmēģināt. Man, piemēram, traki garšo arī burkānu čipsi, bet, ja tos vispār veikalā var atrast (Latvijā jau ne), tad tie ir neģēlīgi dārgi...

http://pielalites.blogspot.com/2014/09/ogu-darzenu-auglu-un-senu-zavetajs.html

(1 ir | apliecini to, ka esi)

July 20th, 2015


01:11 pm
Man beidzot ir alternatīva, ko pieprasīt no tiem cilvēkiem, kas par darbu maksā šokolādēs :)
Bullseye meats kaltētās liellopu gaļas sloksnītes izrādījušās traki garšīgas. Lai gan tur tāpat ir sāls, cukurs, kalorijas un konservanti, vismaz olbaltumvielu ir nesalīdzināmi vairāk nekā kartupeļu čipsos.
Sāls un sīkstuma dēļ arī nevar aprīt tik daudz, cik kartupeļu čipsus.
Nez, kāda būtu recepte kaut ko tādu sakaltēt mājas apstākļos bez kūpinātavas?

(3 ir | apliecini to, ka esi)

July 18th, 2015


04:27 pm
A es uz pirtssvēkiem neaizbraucu. Tā vietā četras stundas sēdēju savā mūžā pirmajā vecāku sapulcē, kurā pamatdoma no skolas vadības bija - nav jau tik būtiski, vai bērns zina to matemātiku vai angļu valodu. (Ļoti iespējams, ka skolas vadība pati nav varējusi lepoties ar labām atzīmēm ķīmijā, svešvalodās vai algebrā, taču katrs šai dzīvē var atrast vietu un jomu, kurā viņš ir zvaigzne! Nu, piemēram, Pepija Garzeķe vispār skolā negāja.) "Mēs ceļojam pa pasauli ne jau tāpēc, lai apskatītu, kā kurš lieliski risina algebras vienādojumus."
Taču bērnam beidzot ir radusies motivācija mācīties tās valodas.
Jums nav ideju, kur mēneša laikā tīnis varētu atraktīvi apgūt krievu valodas pamatus, lai kaut mazliet kompensētu slinku učeņu četros gados nemācīto vielu?

Un vēl - nez, vai es izturētu nedēļu ilgu velobraucienu uz Aglonu ar katoļiem? :))
Nē, vecāku sapulce nebija kristiešu skolā.

(6 ir | apliecini to, ka esi)

July 17th, 2015


03:35 pm
Man ir sajūta, ka visa cilvēce, ieskaitot cibiņus un darbabiedrus, ir atvaļinājumos, mazdārziņos un Positivusā, tikai es te sēžu un apdaru darbus, kas nav darīti vismaz gadu, jo visu laiku bijuši sekundāri. Vēl tikai plānā jāiekļauj visu gadu halturētā angļu valoda (eksāmens pēc 10 dienām), bet kronis visam būtu, ja es sāktu pērļot rokassprādzes un adīt maučus, kas ir bijis nerealizētais plāns gadus trīs.

Tāda pallīga sajūta (it kā cilvēce būtu jau sākusi emigrēt uz citu planētu, bet man briest liktenis ierakstīt kaut ko kopienā "Uzzinu pēdējais").
Bet rīt es esmu nolīgta mammas lomai - aiziet uz vecāku sapulci bērna jaunajā Rīgas skolā :)

(4 ir | apliecini to, ka esi)

01:11 pm - netīšām uzraku ziņu par makaronu stādījumiem
"specializēts veikaliņš, kurā tirgo dažādus makaronu izstrādājumus, kā svaigu pastu un ravioli, kas ir audzēti Latvijā."

(apliecini to, ka esi)

July 16th, 2015


11:37 am
Laba ideja igauņiem (nopirka japāņi) - http://fits.me/try-it-now/ - tomēr lielākās problēmas interneta šopingā ir ar biksēm. Ej nu saproti, vai tavs dibens tajās izskatīsies labi! Kā viņi atrisinās gurnu augstuma un pakaļas formas problēmu?
Esmu ļoti bažīga, skatoties uz džinsiem ebajā. Problēma tā, ka man nepatīk zili džinsi, bet jēdzīgas krāsas (piem., olīvzaļu vai interesanti sarkanu) tik tiešām var iegādāties vienīgi ārzemēs vai internetā.
Un arī tikai pēc tam, kad ir izdevies atsijāt lupatas, kas domātas ķīniešu sērkociņsievietēm.

(apliecini to, ka esi)

07:59 am
hm, nez, vai šajā mākslā tiek sniegtas privātstundas?
http://www.pure-t.ru/?p=35335

(2 ir | apliecini to, ka esi)

July 13th, 2015


05:08 pm
Mani visu dienu mulsina ziņas, ka tie bērni gājienā piedalījušies "brīvprātīgi".
Varētu domāt, ka oficiāli organizētajā gājienā viņi būtu dzīšus dzīti.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

10:22 am
10.jūlijā Kensingtonas pils oranžērijā apprecējās populārās sabiedrības dāmas Parisas Hiltones Nikijas un baņķieri Džeimsa Rotšilda kāzas.
Nikijai uz rokas bija arī astoņu karātu dimanta saderināšanās gredzens.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

July 10th, 2015


11:01 am
Tad, kad esmu atvilkusies no tās Parīzes, lld man saka: es tev varēju pateikt ielu, kur tu varētu par normālu naudu apģērbties no galvas līdz kājām, sākot ar apakšveļu.

Nu kur tad tu biji, kad es tev trīs dienas prasīju, lai iedod man Parīzes karti? Pie viena būtu arī izprašņājusi par šo tēmu.
Tā nu es joprojām staigāju neapģērbta.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

09:14 am
..un lielais dekoltē ar rotaslietu tikai pievirzīja vīriešu acis tērpa krūšu daļai.
Ierodoties pirmajā koncerta dienā kunga ietērpā redzama sievas roka.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

July 9th, 2015


11:01 am - Mīmi Vērmaņdārzā
Kad viena pelēkā triko tērpta čiepa vakar sāka ākstīties, uzmācīgi kopējot manas kustības, es vienkārši uzkāpu uz velosipēda un aizbraucu. Viņa centās kādu brīdi vēl skriet man nopakaļ.
Par vienu pircēju tirdziņā mazāk.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

08:17 am
Lindas otrais tērps - melnais, caurspīdīgais ietērps un baltie krūšturi - šokē. Uznākot uz skatuvi otrajā ietērpā viesi acis vairāk bija piekaltas sievietes krūšu zonai, ne pašam priekšnesumam.

(Mani arī šokētu vairāki krūšturi.)

(3 ir | apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba