lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

April 27th, 2016


09:29 am - Uz ielas
Tas puisis, kurš pa Rīgu pārvietojas ar divus metrus augstu divriteni, varētu naktīs braukt plīvojošā baltā luminiscējošā apmetnī ar kapuci :D
Vai arī indīgi zaļā kleitā, dekorējies ar parūku un slotu.

Šorīt man pabrauca garām busiņš ar uzrakstu zogufabrika.lv
Nez, kā to izlasa lielākā lasītāju daļa? :)

(1 ir | apliecini to, ka esi)

April 22nd, 2016


03:09 pm - citāts no "Bruņota un bīstama"
... tālāk ... )

(apliecini to, ka esi)

April 20th, 2016


02:03 pm
lld regulāri piestaigā uz Krievu drāmu. - Tāpēc, ka tu blakus dzīvo? - Nē, tur ir labi aktieri un kvalitatīvas izrādes.
Man savukārt patīk Krievu drāmas biļešu politika (par to arī mani informēja lld): stundu pirms izrādes un pirmdienās uz visu attiecīgo nedēļu 50% atlaide.
Tā nu es vakar no pirmās rindas noskatījos "Hanumu" un man ļoti patika. Sākumā gan likās baiss balagāns, bet tas izvērtās baudāmā skatuves darbībā jau kādā 21. minūtē un tā līdz pat finišam :)
Pirmā rinda tajā teātrī būs mana mīļākā rinda. Ne salīdzināt ar pirmo ložu Nacionālajā, no kuras puse no skatuves dziļumā notiekošā vispār nav saskatāma (tā es palaidu garām lielāko daļu Raiņa murgu, jo ap stūri redzēt nemāku).
Ak jā, tiem, kas nibumbum krieviski, - Krievu drāmā ir titri. (Tad gan pirmā rinda neder.)

(apliecini to, ka esi)

April 17th, 2016


08:49 pm
Rīts sākās ar lapsu, kas pārjoņoja pār ceļu, un turpinājās pa purviem, pa mežiem. Man bija vēlme fitoterapeitiskam eksperimentam salasīt zilo vizbulīšu lapas, bet man rodas klusas aizdomas, ka zilajām vizbulītēm lapu vispār nav.
Un vispār, agrā pavasarī purvi ir nefotogēniski :) Un uz Kaņiera ezeru jābrauc ar binokli bruņojumā.

(7 ir | apliecini to, ka esi)

April 12th, 2016


04:20 pm
Es, piemēram, ar divriteni braucu arī uz operu.
Re, ķīnieši ir padomājuši, lai man vajadzības gadījumā būtu arī pieskaņots kavalieris :D
http://www.aliexpress.com/store/product/2015-ARSUXEO-Men-Cycling-Jersey-Bike-Bicycle-Short-Sleeves-Jersey-Mountaion-Clothing-MTB-Jersey-Shirts-Casual/207814_32398346000.html?spm=a2g01.7976120.template-section-container.2.N1FExn&sdom=3364.447288.386221.0_32398346000

(apliecini to, ka esi)

April 9th, 2016


08:47 am
lld par mani regulāri uzjautrinās, ka es vienmēr pirms kaut kā iegādes mēnesi vai ilgāk pētu visus faktorus un nekādi nespēju izlemt. (Tas ir apmēram kā staigāt riņķu riņķiem ap peldbaeinu, skatoties, kurš stūris, kura mala ir piemērotāka peldes uzsākšanai, - kamēr kāds mani beidzot tajā iegrūž.)
Vakar, piemēram, veikalā krievu puisis raitā latviešu valodā man izklāstīja par it visiem pieejamajiem datoriem to, ko es jau zinu, ne mazākajā mērā neatrisinot dilemmu, ko pirkt.
i3 ar parastu matētu ekrānu vai actiņām par prieku tomēr full HD ar i5, kuru man nevajag, jo es nekādas grafiskās programmas neaiztieku?
portatīvo ar ssd uzreiz vai dajebkādu ar domu, ka ssd, ja gribēsies, tur iebāzīšu vēlāk?
14 collas mobilitātes labad vai tomēr atcerēties, cik ļoti bieži es veru vaļā divus paralēlus logus, ka vajadzīgs arī diskdzinis (ar flešiem vien neizdzīvosi), un ka 15 collas it nemaz netraucē?
Man patiešām nevajag ne visos virzienos virpināmu, ne skārienjutīgu ekrānu (es dažus modeļus svītroju ārā no skatāmo klāsta tieši skārienekrāna dēļ).
ak jā, SD karšu lasītājs, zilzobis (to es aizmirstu vienmēr norādīt meklētāja specifikācijā). Klavieres apgaismojums - tas, protams, ir forši. Veikala čalis man parādīja vēl vienu fīču, kuru portatīvo specifikācijās neuzrādot, bet kas manam dzīvesveidam būtu atķeksējama kā obligāta, - izņemama baterija.
Joprojām esmu dziļās pārdomās. Toties tagad es par portatīvajiem zinu nesalīdzināmi vairāk kā pirms mēneša :)

(13 ir | apliecini to, ka esi)

April 8th, 2016


02:42 pm
Tas, kas man tik tiešām patīk no trakojošā Stokmana, ir Shiseido BB krēms, kas mats matā atbilst manas ādas tonim.
Negaidīti!
Rādās, ka tonālie krēmi kā šķira jau ir "novecojis modelis". Kaut gan Duglasā man apgalvoja, ka arī zem BB un CC jāliek parastais dienas krēms. Kam lai tic?

(3 ir | apliecini to, ka esi)

12:18 pm
Pirms mēneša šausminājos, cik tagad maksā teātra biļetes, vai tiešām 25 eiro ir normāla cena...
"Antigone" Nacionālajā teātrī ir katra centa vērta.
Ne velti tai ir "Spēlmaņu nakts" Grand Prix un biļetes izķertas uz visu sezonu.
Pirmo reizi man ir tā, ka nevaru izdomāt, kuram aktierim es dotu puķes. Ikviens savā lomā ir absolūti perfekts.
Protams, režisoram paldies.

(apliecini to, ka esi)

April 7th, 2016


11:52 am
Protams, man horoskopā nav norādīts, ka es varētu laimēt kaut ko lielu...
Bet tomēr.
Gan Rimi, gan Maxima tagad ieviesuši loterijas, kurām reģistrācija notiek automātiski ar klienta karti. Lai saņemtu balvu, jāuzrāda karte ar attiecīgo numuru un čeks.
Bet loterijas noteikumos nav teikts, vai es saņemšu balvu, uzrādot karti, kura nav reģistrēta uz mana vārda. Man visās klientu kartēs, izņemot Stokmanu, ir falšas identitātes :)
Tātad, ja loterijas rezultātos kā galvenā laimētāja parādās, piemēram, (piemēram!) Minna Panna, Doroteja Brīnumdaiļā vai Skābeņu Žaklīna, vai es saņemšu savu jauno lambordžini, ceļojumu uz Zaļā Raga salām vai lidojumu kosmosā, uzrādot karti ar attiecīgo numuru?

Esmu patiesi ieinteresēta.

(5 ir | apliecini to, ka esi)

April 5th, 2016


12:33 pm
uzraku Pumpura Lāčplēsi angliski: http://www.gutenberg.org/cache/epub/17445/pg17445-images.html

Šausmas :)

(apliecini to, ka esi)

April 1st, 2016


12:06 pm
Esmu bijusi uz dažādām tā sauktajām "veselības vingrošanām", lielākoties tās tikai tādā "uz augšu paceļ ķepiņas, uz leju nolaiž ļipiņas" līmenī paliek, vienalga, vai veselības centros, vai sporta klubos.
Esmu bijusi uz dažnedažādām masāžām, parasti tas izvelkas par seriālu vismaz mēneša garumā, līdz sastaipīta mugura pārstāj sāpēt.
Regulāri lūdzu draugam mani noteipot - tas ļoti palīdz, tomēr priekš cilvēka, kas ikdienā kustas nepareizi, ir tikai simptomātiska terapija.... tālāk ... )

(12 ir | apliecini to, ka esi)

10:04 am
Gribētu uz vienu nakti kādu civilizētu neapkurinātu telpu - verandu, bēniņus, šķūnīti vai tml. Bez putekļiem, žurkām, blusām un smakām.
Esmu ieinteresēta izmēģināt savu vakar pienākušo "mīnusu" dūnu guļammaisu (pašreizējā atlaižu akcijā tas ir par 60 eiro - ek, būtu pagaidījusi, par 20 eiro lētāk sanāktu :))
Telts nav, mežu nepiedāvāt.
Nakšņot tālu braukt negribu :)
Ek, būtu manam vai draugu dzīvoklim lodžija, tas varbūt jautājumu atrisinātu. Ja nu nakts vidū auksti sametas, var iekšā ievilkties.

(21 ir | apliecini to, ka esi)

March 31st, 2016


12:50 pm - Nu droši vien, ka tā ir efektīva reklāma.
No rīta braucot garām Matīsa tirgum, uz lielā ugunsmūra ieraugu milzīgu sievieti, kuras sejas izteiksme liecina par afektīviem psihes traucējumiem (es labu brīdi analizēju, kādas emocijas tā pauž, man cits secinājums neradās, kā vien - ak kungs, cik derdzīgi un kā gan reklāmas aģentūra mums tagad liks visiem skatīties uz šo neadekvāto ainu vismaz pāris nedēļas, tfu. Mani spoguļneironi tiks traumēti katru rītu).
Bet PROTAMS, ka es paskatījos, ko gan ar to reklamē, un PROTAMS, ka man tas palika prātā. Lai arī bez pozitīvām izjūtām un vēlmes skriet un pirkt (minētā šermulīguma dēļ), taču es tagad zinu, ka, lūk, tam izstrādājumam nupat ir ienācies jauns modelis.
es domāju šo bildi: ... tālāk ... )

(2 ir | apliecini to, ka esi)

10:56 am - Vai tev ir pienākums radīt priekšstatu?
/priekšvēsture - domes vadītājs sadod pa muti jaunietim, kas huligāniski uzvedas/

Tiesa nopratinājusi lieciniekus, pārbaudījusi pierādījumus, tāpēc, advokāta ieskatā, bijusi objektīva. «Caunes rīcība neatbilst morāles pamatprincipiem un ir prettiesiska, viņš ir amatpersona, kurai jārada priekšstats citiem,» uzvēra Meimers.

(no LETAS ziņas)

(apliecini to, ka esi)

March 30th, 2016


10:39 pm
Uzzināju, ka ir tāds sintētisks guļammaisu pildījums Primaloft, kas pārliecinoši pārspēj dūnas: liels siltums, mazāks svars un silda arī slapjš.
"Silda arī slapjš" nesen lasīju par North Face thermo ball jakām.

(apliecini to, ka esi)

10:50 am
Ka mošanās paradumi atkarīgi no horoskopa zīmes, protams, ir pupu mizas, tomēr šis
http://www.tvnet.lv/egoiste/aktuali/602138-ka_mostas_dazadas_horoskopa_zimes
mani pamudināja aizdomāties par to, kāds kuram ir ideālais rīts.
Un šausmīgais rīts.

Man šausmīgais rīts droši vien būtu trobelis no paša rīta (skaļa modināšana, tūdaļ ieslēgts televizors, vingrošana, rīta skrējiens) - vārdu sakot, viss, kas ir skaļš, trokšņains un enerģisks. Bet brokastis gultā arī šķiet stulbi.
Savukārt ideālais rīts sākas ar mierīgu iziešanu no miega fāzes (tāpēc man ir modinātājlampa), kārdinošām pīrādziņu smaržām no virtuves, laisku izstaipīšanos, rīta cēliena klusumu, kuru pārtrauc tikai putnu dziesmas, kaut ko lasāmu pie brokastīm.

Un tev, cibiņ?

Upd: skatoties uz atbildēm, secinu, ka jābūt ķertam komunistam, lai propagandētu rīta vingrošanu, norīvēšanos ar aukstu ūdeni un citus sadismus.

(20 ir | apliecini to, ka esi)

March 29th, 2016


08:13 am - Kā sabojāt plovu
- Uzlej ūdeni! ..Nu uzlej taču ūdeni! Tev piedegs! Še, uzlej ūdeni!
.. Pamaisi! Dzirdi, pamaisi! Pieraus pie dibena! Dod, es pamaisīšu!

Vērdu sakot, ja jums kādreiz ir plovs sildāms, sāciet ar to, ka izdzeniet mammu no virtuves, citādi jums brīnišķīga maltīte tiks efektīvi pārvērsta pr neeēdamu pļuru.

Nākamgad manām koši dzeltenajām un piķa melnajām Lieldienu olām pievienosies arī debesszilas.

(apliecini to, ka esi)

March 22nd, 2016


01:20 pm
Kāda mīlīga mašīnīte! Es ar tādu labprāt brauktu, man tikai bail, ka pārējie satiksmes dalībnieki varētu mani nepamanīt un paklupt :)
Kaut gan šo problēmu varbūt atrisinātu gara antena ar spilgtu karodziņu galā.

http://www.tvnet.lv/auto/par_un_ap/601262-pasaule_mazakais_auto_pardots_par_157_tukstosiem

(apliecini to, ka esi)

March 21st, 2016


01:24 pm
Es tagad dzīvoju seifā.
Bet tas tiešām ir normāli - pēc durvju maiņas atstāt kāpņutelpu piedrazotu ar skaidām, naglām, betona smalkni, salauzītas stenderes gabaliem un vecajām durvīm, kuru nonešanai vismaz līdz miskastei (tas droši vien ir nelegāli) nepieciešami divi spēcīgi vīrieši? Tā vietā, lai pēc darba paši visu nokoptu un aizvāktu.
Ja man būtu informācija, kā to kantori sauc, kuru nolīga durvju maiņai, es droši vien iespļautu indi viņu mājaslapā. It īpaši par tām neaiznestajām vecajām durvīm.

Labi, ka man ir pazīstams galdnieks, kas vismaz pārvērtīs cilvēcīgā skatā to klupināmo slieksni un celtniecības putām piepūsto betona šķirbu, par ko durvju aile pārvērtusies pēc "meistaru" darba.

(apliecini to, ka esi)

12:08 pm - sestdiena
zemu lidojošu zosu tīkls, četru dzērvju kāsis, vanags, stirnu bars, zaķis, bļaustīgi cīruļi un, protams, vārnas

(apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba