lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

October 14th, 2017


10:46 pm
un vēl - ja gribi pavest meiteni, nevajag censties viņu pierunāt "rīt brauksim kopā turp, kur tu šovakar gribi doties ar draugiem", bet vienlaikus sev atvēlēto laiku tērēt čatošanai telefonā.

(apliecini to, ka esi)

10:45 pm
nesaprotu, kāda joda pēc man ir vajadzīgs feisbuka mesindžeris. es labprātāk atvērtu interneta lapu, nekā aizņemtu telefona atmiņu.

(apliecini to, ka esi)

October 9th, 2017


09:33 am
Iedomājieties šādu dialogu:
- Tas draņķis mani izvaroja, atņēma visu naudu, piekāva un izdemolēja dzīvokli.
- Kāpēc tad uzreiz jāsauc par draņķi?! Kāpēc tādi vārdi jālieto? Vai tad nevar pieklājīgi izteikties?

(tālu no no šārīta reālās sarunas nav...)

(apliecini to, ka esi)

October 4th, 2017


06:29 pm
Couchsurfing, kas, galvu saspieduši? Vispirms totāli sabojā lielisko seno lapas sistēmu, samaitā visu, ko vien profilos, atsauksmēs un meklētājā var samaitāt, pēc tam vēl nekaunas pieprasīt teju 60 eiro par verifikāciju!

Man līdz šim nav bijis laika papētīt alternatīvas; taču alternatīvas ceļotāju lapas ir. Dažas no tām gan tikai ar ielūgumiem.

(5 ir | apliecini to, ka esi)

11:27 am
Pirms kāda laika, lasot, kā cibītes dalās pieredzē par iepirkšanos humpalās, sevī klusībā domāju - nu jā, ja rocība maza, jāgrozās, kā proti, izsaku līdzjūtību. Bet pēc pēdējā mēneša ekspedīcijām pa sekondhandiem mans viedoklis ir mainījies. Šodien manā skapī nonāk jau otrā kašmira jaka par piecīti un ziemā būs garantēti silts. Un visi tie teju pilnīgjaunie Sorel, Merell un kalnoskāpšanas zābaki, biezie dūnu mēteļi, stilīgās bikses utt., ko pa šo laiku esmu tādos veikalos manījusi (diemžēl ne manā izmērā :)), liek man secināt, ka šis iepirkšanās veids ir daudz interesantāks un saprātīgāks, nekā iet uz dārgajām jauno kankaru bodēm pirkt kaut kādus akrilus un poliēsterus. Par džinsiem vispār nav ko runāt, neko citu, kā vien zilus un melnus "jauno džinsu bodēs" nopirkt nevar; ja tu cilvēks principā nevalkā zilus džinsus, tev lielveikalos iegādāties ko pa savai gaumei nav cerību. Reiz prasīju Galerijā Rīga: šim bikšu modelim internetlapā ir tik skaists zaļš tonis, vai to ir cerība sagaidīt jūsu plauktos? Šie atbild: Nekad. Mēs pasūtām tikai zilus, jo šejienes tirgus ir pārāk mazs, lai atmaksātos iekļaut sortimentā kaut ko neparastāku.

(30 ir | apliecini to, ka esi)

October 3rd, 2017


10:08 am
Pirmā diena cimdos.

Jā, starp citu, labi, ka ceļabiedrene man pajautāja, vai man ir pieklājīgas drēbes. Secināju, ka man visi topi ir dibenu nenosedzoši un pieguļoši; tiklīdz būs jānovelk mētelītis, es kļūšu mulsinoša. Izskrēju pa humpalām.
Tagad man ir melna kleitiņa ar trīsceturtdaļpiedurknēm, garš rūtains krekls ar šķēlumiem virs gurniem un Marokā pirktā tunika ar saitējumu kakla izgriezumā. Tātad šā vai tā visiem trim pieklājīgajiem apģērba gabaliem ir kaut kāda novirze no tikumības normām.

(5 ir | apliecini to, ka esi)

October 2nd, 2017


03:46 pm
Ļoti labi ir sajūtamas dzīvības formas, kas atrodas mājoklī.
Kamēr mana dracena padsmit gadus auga, istabas kakts bija apdzīvots. Kopš to apgriezu otrreiz, ir skaidrs, ka tā vairs neatdzīvosies - tur stāv beigts koka puļķis. Vispār prasās pēc kādas dzīvības mājās. Un pēc skābekļa ražotāja.
Es varētu ieviest kādu kumkvata kociņu, tikai sezona tāda nepiemērota - kā gan to aukstajā sezonā ar velo vai sabtransportu atvest no augu veikala līdz mājām?

(apliecini to, ka esi)

September 29th, 2017


01:33 pm
"Doriana Greja portretā" bija viena īsti smieklīga vieta.
- Viņam jau tagad jābūt pusmūža cilvēkam. (Parēķinot pēc izrādes dialogiem, "pusmūža" cilvēks ir 18+18 gadi. Nu labi, četrdesmit. Onkulītis, kam laiks jau apdomāt ietīšanos līķautā un steberēšanu uz kapiem :D)

Toties nenopriecāties par aliexpresā pirkto binoklīti. No 20. rindas tāds iespaids, it kā sēdētu pašā priekšā kamerzālē.

Ak vai, un nupat izlasīju, ka taisnība vien ir. «Ko redzu, to runāju. Nebaidos būt atklāts. Esmu pusmūžā, un man lielākoties viss ir pie pakaļas. .. Man ir pilni 37 gadi. Tā vien ir,» stāsta Rešetins.

(7 ir | apliecini to, ka esi)

September 28th, 2017


02:33 pm - aizraujošā anatomija
miokarda infarkta pazīmes ir pēkšņas sāpes krūtīs, parasti aiz krūšu kurvja

(LETA)

(apliecini to, ka esi)

September 25th, 2017


10:28 pm
Vecāki cilvēki nelabprāt guļ svešās vietās un grib savu ierasto gultiņu un savu spilventiņu. Vakar domāju, kāpēc tā.
Viens iemesls varētu būt, ka vecāki cilvēki ir dzīves laikā ieviesuši sev vispatīkamākos guļampiederumus un, ja piepeši jāčuč zem sviedrējošas sintepona segas, uz nepareiza augstuma spilvena un uz matrača, kam iegulēta bedre ar kāda cita resno pakaļu, tas liekas netaisnīgi. Kamēr jaunieši vienā mierā var gulēt tiklab uz grīdas vai uz dīvāna, kā siena čupā, uz kopā saliktiem krēsliem, vienalga kur. (Mazi bērni vispār spēj aizmigt pat savā krēsliņā pie galda, ar karoti mutē.)
Otrs iemesls - svešā mājā (izņemot viesnīcu, kas parasti ir neitrāla) ir svešas smaržas; tas uztrauc ne tikai suņus un citus dzīvniekus, cilvēkiem arī ir deguns. Un vecākiem cilvēkiem vairs nav tik liela ziņkārība, lai sveša smarža liktos interesanta, tā liekas tikai traucējoša. (Suns, Chanel, cigaretes, pelējums utt.)

(1 ir | apliecini to, ka esi)

September 24th, 2017


01:43 pm
brīvā brīdī

http://stelazin.livejournal.com/

(apliecini to, ka esi)

September 22nd, 2017


03:53 pm - nerātnais večuks ar cirvīti...
"lausks vaigos kodīs arī šoziem"

(apliecini to, ka esi)

September 21st, 2017


02:50 pm
Varēs baudīt un nopirkt svaigi mestu medu.

Vai tikai man tas liekas dīvaini?

(5 ir | apliecini to, ka esi)

02:28 pm
Dailes "Svinības".
Kopānācējs jau minūtes 20 pirms starpbrīža sāka pētīt un burzīt savu biļeti un pie pirmās izdevības notinās, man gan bija interesanti, pamatā jau tēmas dēļ. Un arī "grūti uzbūvējamā" scenogrāfija izskatījās ļoti veiksmīga. Bet!
Tās beigas!
Izskatījās kā pielipinātas. Nu apmēram tā: dizainējam un uzšujam kleitu, bet, redzot, ka audums paliek pāri, pieķibinām to atlieku kaut kur apakšmalā, un tā, lai labi kristu acīs.
Ne tās sasaucās ar izrādi, ne ar loģiku, ne ar dinamiku, ne arī pievienoja kaut ko labu "pēcgaršai". Tās bija apstulbinošas, bet tas apstulbums bija par režisora ieceri, nevis par izrādes stāstu.

Ak, un pārdomas pēc tam "kā būtu ja būtu" - ja tie cilvēki, kuri bērnībā piedzīvojuši kaut ko līdzīgu, to patiešām pateiktu. Visticamāk, ka būtu tieši tāpat, jo visam tak ir jābūt smuki.

Nupat noskatījos Vinterberga filmu, galvenokārt lai redzētu, kādas beigas ir tur. Loģiskākas. Bet kopumā Dailes izrāde man patīk labāk.

(5 ir | apliecini to, ka esi)

September 19th, 2017


08:47 pm
Biju pārliecībā, ka sešos aizskriešu uz māju, samaksāšu 8 eirikus, pievākšu trīs čipus un skriešu tālāk. Pēc piecpadsmit minūtēm attapos ar mīnus sešdesmit eiro makā, domofona klausuli priekšnamā un cementa putekļiem pilnu grīdu.
Nē, nu man nav iebildumu pret negaidītiem notikumiem manā dzīvē, pat ja starp tiem gadās tādi... Visa šī nedēļa ir pavisam neparedzama.

(6 ir | apliecini to, ka esi)

11:03 am
Un vēl mani vakar pārsteidza kāpņutelpas jaunās durvis: par laimi, ne tikai ar čipu, bet arī ar kodu - nebūs kā Vi ciemiņiem vienīgā iekšātikšana, iepriekš zvanot pa telefonu, un teju bezizejas situācija, ja aizejot telefons aizmirsies tai dzīvoklī. Bet! "Atslēgas varēsiet saņemt rīt pl.18 pirmajā stāvā."
Ha, svītrojam visus savus dzīves plānus un traucamies pēc atslēgām (un samaksāt. Manuprāt, tie, kas nesamaksās par jaunajām durvīm (par kuru ieviešanu nemaz nebija parakstījušies), nesaņems savus ieejas kodus un varēs turpmāk stāvēt ārā, kamēr kāds maksājušais ielaidīs :))
Jebkurā gadījumā pēc domofona klausules nejūtu it nekādu vajadzību. (Lai gan durvju ielicējfirma draud, ka vēlāk klausule būšot divreiz dārgāka, pērciet uzreiz.)

Vispār mums tur kaudzēm pārmaiņu. Piemēram, piemājas stāvvietā un uz mājas piebraucamceļa būs "aizliegts apstāties un stāvēt bez RNP atļaujas", "atļauju var saņemt dzīvokļa īpašnieks, ierodoties birojā ar personu apliecinošu dokumentu".
Es patiesi gribētu redzēt, kā dzīvokļa īpašniece trauksies šurp no Zviedrijas ar pasi zobos, lai izgādātu manam brālim atļauju pievest man lauku labumus pie kāpņutelpas durvīm vai arī kādam manam spēļu biedram vai mīļākajam atstāt mašīnu pie mājas uz ciemošanās laiku. Grr!!!

Lai saņemtu čipa atslēgu, acīmredzot nav nepieciešams dzīvokļa īpašnieks. Iedos jebkuram, kas samaksās par durvīm.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

10:23 am - Ar velo uz darbu!
Vakar to vajadzēja :) tiktu apbalvoti tikai īstie varoņi :D

Pie Brīvības pieminekļa patlaban riteņbraucējiem dod velo uzlīmes, atslēgpiekariņus-lukturīšus, kafiju, tēju, burgerus, nogaršot ingvera dzērienu (es to varētu lietot alkohola vietā, jo maksā jau arī kā alkohols - pudele astoņi eiro. Bet labs!), var piereģistrēt braucamo csdd stendā, un man vēl pievilka galēji vaļīgās bremzes (t.i., ir "velo apkope", kas gan laikam aprobežojas ar nelielu paskrūvēšanu un riepu piepumpēšanu).

Ja tev ir pa ceļam, nepabrauc garām savam rīta prieciņam!

(1 ir | apliecini to, ka esi)

08:14 am
Aktrise Šenona Doherija..
(Krievijā tas būtu ļoti iecienīts uzvārds)

(apliecini to, ka esi)

September 18th, 2017


10:08 am
Saprātīgi cilvēki šodien iet laukā no mājas gumijas zābakos.
Es neesmu saprātīgs cilvēks.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

09:05 am
veikals atrodas Rīgas epicentrā
iedzīvotāju pirkstspēja

(apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba