lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

April 18th, 2014


01:39 pm
šodien esot katoļu gājiens ar karogiem pa Rīgas ielām. Es iedomājos - iet katoļi... un viņiem pretī lēkādami un dejodami - krišnaīti :D

(3 ir | apliecini to, ka esi)

01:10 pm
Vakariņojot, vai pastaigājamies pa pilsētu roku krokā aktieri ir redzēti vairakkārt.
Kā stāsta pārim tuvu stāvošas personas, pāris kopā pavada ikvienu brīvo mikli, starp filmēšanas procesiem, aktieris Toms Krūzs starplaikos dodas uz Losandželosu, kur dzīvo un filmējas seriālā ar homoseksuālu pieskaņu, viņa mīļotā Laura Prestone.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

April 15th, 2014


01:12 pm
..mūsu uzņēmēji ļoti ātri atrada sev citus noieta tirgus, atgāgināja Straujuma.
(LETA)

(1 ir | apliecini to, ka esi)

09:30 am
"Trakās šķēres" - pirmajā pusstundā domāju, ka iešu prom, bet pēc tam jau panesās, it īpaši kad visa trupa paši apsmējās tā, ka bija jāgriežas pret sienu, jāslēpj seja kabatlakatiņā un jāskrien nost no skatuves.
Turklāt šī ir pirmā izrāde manā mūžā, kurā Jarāns ir labs. Un ne vienkārši labs, bet riktīgi labs!! Es svītroju no sava aksiomu krājuma frāzi "Jarāns ir spējīgs sabojāt jebkuru izrādi" - šajā viņš ir kā kulaks uz acs. Paldies, Jarān :D

(apliecini to, ka esi)

April 14th, 2014


01:02 pm
Nedēļas nogalē apskatīju bomžatņikus no ārpuses un iekšpuses. Pirms kāda mēneša viens apdzēries paziņa lepni klaigāja "Jūs dzīvojat Mārupē, tā ir čukņa! Es dzīvoju centrā, desmit minūšu gājienā no Brīvības pieminekļa!" (Nepieminēsim to, ka viņš dzīvo rajonā, kur celtas atbaidoša plānojuma ēkas pagājušā gadsimta sākuma fabriku strādnieku izmitināšanai.)
 • Man toties bija tā nelaime iegriezties dzīvoklī, kas atrodas piecu minūšu gājienā no Brīvības pieminekļa - Čakenē. Pa ielu mājai garām pilnīgā apdullumā streipuļoja sieviete basām kājām, apakšveļā. Augšā piektajā stāvā, kur man bija jāatstāj mazs bērniņš, secināju - ja es būtu māte, es mūžam trīsgadīgam mazulim ar asarām noplūdušu sejiņu neliktu palikt vienam ar svešiem cilvēkiem šādā vietā, kas atgādina atkritumu izgāztuvi zem jumta. (Šai gadījumā man bija uzdevums to izdarīt.) Vēlāk bērna māte man stāstīja, ka tur viņas visjaunākais, gadu vecais dēliņš iegāzies tieši suņa čurās. Man savukārt pietika ar to piecu minūšu paviesošanos šai midzenī, lai kājas būtu blusu sakostas.
  (Pēc tā skata nolēmu izmest no SAVAS mājas visu, kas asociējas ar krāmiem... man ir apmēram viena soma ar tukšām krēmu burciņām (noder kosmētikai ceļojot), šādām tādām aukliņām, furnitūru, suvenīros sadāvināti atslēgu breloki (kādam nevajag atslēgu brelokus? vai "Madaras" tukšās krēmu pudelītes, par ko jauniem pirkumiem dod atlaidi?) un tamlīdzīgiem štruntiem.
 • Un otrs objekts bija Citas Rīgas apkaimju spēlē (iesaku to spēli! aizraujoši!) meklējamais pārsteigums. Rīgas centrā dažus simtus metru no jauniem, glauniem debesskrāpjiem ir "purvelis maziņš", aizaudzis bieziem krūmiem, un šā čūkslāja viducī ir no šīfera, kartona un dēļu galiem sastiķēts būcenis bez adreses, kurā, ticiet vai ne, dzīvo cilvēki...

  upd: Ziņās lasu, ka tā sieviete atrasta guļam uz ielas, aizdomas, ka izkritusi no 4. stāva.

 • (4 ir | apliecini to, ka esi)

  11:17 am
  puisis iestūrējis laulības ostā aprecot savu ilggadējo meiteni

  (apliecini to, ka esi)

  April 7th, 2014


  11:18 am
  Mums te nupat sanāca saruna par to, ka katram tīnim ir vajadzīgs kāds, kas piekrīt un pasaka "tev taisnība, tā mamma tiešām ir stulba!" Bet kur lai to cilvēku sadabū?? Mamma pati to teikt nevar, un es kā mammas draudzene un vidutājs starp viņu un tīņiem - arī ne, jo tas tiks izmantots kā arguments "lavendera teica, ka tu esi stulba!" :DD

  Un ja jums liekas, ka tīņi paši ar šo jautājumu tiek galā, tad, lūk, nē, man manos tīņu gados tāda cilvēka nebija...

  P.S. Šī jautrā saruna bija ar nepaklausīgā un dusmīgā tīņa māti :D

  (11 ir | apliecini to, ka esi)

  April 3rd, 2014


  06:26 pm - iespaidīgs video (Holivuda varēs teikt - nakarkala...)
  un kas pēc tam notiks ar dolāru?

  http://rus.tvnet.lv/novosti/za_rubjezhom/254208-v_ssha_prosipajetsja_yjeloustounskiy_supjervulkan_vozmozhna_strashnaja_katasrofa?utm_source=www.tvnet.lv&utm_medium=self_ads&utm_campaign=Selfads_in_www.tvnet

  Sarunas skaipā:
  - cerams, tu laikus paspēs atgriezties no amerikas
  - Vai tas nav 1. aprīļa joks?
  - nee, par to runā jau sen, kādreiz jau tas vulkāns uzies gaisā. Cerams, ka pirms vai pēc tava lidojuma.
  - Jā, būtu jau interesanti, ja tieši tajā laikā. Dabūtu ilgāk padzīvoties pa ASV. :D Kaut gan pēc pāris nedēļām es jau gribēšu atpakaļ - es sevi jau pazīstu.......
  - iedomājies, tev būs jābrien pa pelniem līdz ceļgaliem, ēst nekā nebūs, veikali izlaupīti...
  - Nebaidi mani! Tās taču ir Amerika. No Vācijas ieradīsies Medikopters, Kobra un mūs izglābs. nemaz nerunājot par Staloni un Švarcenegeru. (rofl)
  - tu aizmirsi Brūsu Vilisu, kas aizskries un aizbāzīs vulkānu, ar kosmosa kuģi noraudams no debesīm garāmlidojošu asteroīdu.

  (2 ir | apliecini to, ka esi)

  April 2nd, 2014


  06:33 pm
  Jātrenējas sacīt komplimentus :) Nupat pie JRT saskrējos ar Kasparu. Paspēju paziņot to, ko jau sen gribēju pateikt - ka viņš ir ģeniāls aktieris, bet neattapos precizēt, kāpēc es tā domāju. Dailē Pēteris Liepiņš parasti ir bijis tas, kas padara baudāmas pat galīgi draņķīgas izrādes. JRT savukārt, ja lomu sarakstā ir Znotiņš, tā ir garantija, ka izrādē vismaz viena loma būs neparasta, aizraujoša un perfekti nostrādāta. JRT ir gana daudz labu aktieru. Laba daļa aktieru ar šarmu. Bet Kaspars ir viens no tiem cilvēkiem, kam piemīt harisma.
  Nu lūk, ja tu ar kādu saskrienies reizi padsmit gados uz piecām minūtēm, ir jābūt spējīgai zibenīgi formulēt domu :)
  Nu jā, es, protams, varēju paņemt telefona numuru :D

  (apliecini to, ka esi)

  07:48 am
  «Ghetto Games» līderis uzsvēra, ka šobrīd ir jāaizliedz jebkādu augu maisījumu aizliegšana, to darot nekavējoties.
  (BNS)

  (apliecini to, ka esi)

  07:28 am
  "Šobrīd pastāv trīs teorijas par iekšējā Oorta mākoņa izcelsmi. Atklājot arvien vairāk objektu, varēs noteikt, kura no teorijām ir visatbilstošākā. Vienā no teorijām planēta no milzu planētu reģiona tika izsviesta Saules sistēmas nomalē, kur tā ir savākusi objektus no Koipera joslas un izveidojusi iekšējo Oorta mākoni. Iespējams, ka šī planēta nav izmesta no Saules sistēmas pilnībā un joprojām atrodas kaut kur tālu nomalē."

  Ezotēriķi to sauca par Nibiru...

  (apliecini to, ka esi)

  April 1st, 2014


  10:32 am - Pavasara tīrīšana
  Jo mazāka mugursoma, jo tālāk var aiziet (Reiters)

  (apliecini to, ka esi)

  March 31st, 2014


  03:57 pm
  Kas man jāiemet pudelē ar bērzu sulu, ko vairs nevar nosaukt par pavisam svaigu? Vai tiešām cukurs? Un cik?

  Un vēl es gribu tikt vaļā no dažādām mantām. Cenas (izņemot apaviem) - runājamas:
  https://picasaweb.google.com/kumode/Sellings?authkey=Gv1sRgCOey2qzZ7aSIQw#

  (8 ir | apliecini to, ka esi)

  March 28th, 2014


  02:22 pm
  Šis ir spožākais "par un ap" lietojums, kāds līdz šim redzēts :)

  "Plānotas arī muzikālās spēles par un ap planētu Zeme."

  (apliecini to, ka esi)

  09:58 am
  "Kinētiskās smiltis no parastajām smiltīm atšķiras ar to, ka atrodas pastāvīgā kustībā"

  T.i., tu pārnāc mājās un smiltis skraida apkārt pa dzīvokli?

  (1 ir | apliecini to, ka esi)

  March 27th, 2014


  04:27 pm
  http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/503328-krievija_grasas_izraidit_no_krimas_ukrainas_pilsonus/comments

  Nu gan es pēkšņi sajutos tā, it kā tas attiektos uz mani.

  Starp citu, viens no ļoti tipiskiem sapņiem ar dažādu sižetu, bet vienu un to pašu ģenerāllīniju, kas pastāvīgi atkārtojas, ir -

  man kaut kur jādodas, bet es nokavēju vilcienu/autobusu/lidmašīnu/pievienoties grupai tikai tāpēc, ka jāatrod/jāsalasa/jāpaņem mantas...

  Un vēl es atcerējos Reitera pirms pāris gadiem rakstīto, ka šobrīd cilvēki, kas dzird, pamazām tiek vaļā no lietām - pārdod; ko nevar pārdot - atdod...

  Es varētu strādāt Spānijā, jo tur ir pieprasīti cilvēki ar krievu valodas zināšanām, jo, loģiski, krievu impēriskie tūristi/imigranti nevienu citu valodu, kā vien savu, neprot.

  Un vēl es varētu vazāties apkārt pa budistu Āziju :)

  (2 ir | apliecini to, ka esi)

  March 26th, 2014


  04:50 pm
  Kurš tavuprāt ir visienesīgākais darbs?
  ... tālāk ... )

  (apliecini to, ka esi)

  March 25th, 2014


  07:14 am
  "Bermudu tiesas zvērinātie 2012.gada 7.jūnijā vienprātīgi atzina Zēģeli par vainīgu viņam izvirzītajās apsūdzībās, un viņam draudēja mūža ieslodzījums. Tiesa tomēr ņēma vērā to, ka viņam ir trīs bērni - dēli 10 un septiņu gadu vecumā un divus gadus veca meita, un 2012.gada 12.jūnijā piesprieda 25 gadu cietumsodu."

  Klau, bet kāda gan ir starpība? Pēc 25 gadiem Zēģelis iznāks ārā un bērni nopriecāsies "o, beidzot mums būs tētis, kas mūs audzinās"?

  Vai arī "šitas vīrs toties ir izpildījis savu pienākumu pret tautas atražošanas politiku, par to mēs viņu kaut kā apbalvosim"?

  Treškārt, no mūža ieslodzījuma tāpat mēdz atbrīvot priekšlaicīgi.

  (apliecini to, ka esi)

  March 24th, 2014


  10:59 am
  Bīstama, toksiska inde.
  Svarīgākie no vitamīniem, ko noteikti būtu nepieciešams uzņemt, noslēdzoties ziemas periodam un sākoties pavasarim, ir magnijs.

  (apliecini to, ka esi)

  March 19th, 2014


  10:48 am
  Eksāmena saturs joprojām tiek pilnveidots, jo, pēc ministres domām, būtiski ir panākt, ka eksāmenā nebūtu jāpārbauda tas, ko skolēns varētu zināt, bet, gluži pretēji, tas, ko viņš nedrīkstētu zināt.
  (LETA)

  (2 ir | apliecini to, ka esi)

  > previous 20 entries
  > Go to Top
  Sviesta Ciba