lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

April 20th, 2015


08:50 am
Sestdienas nodarbībā lietoju Jāņa Joņeva sastādīto vārdnīcu, un, izrādās, NEVIENS manis atrastais vārds neatbilda reālajai franču valodas leksikai. Tādā veidā, kā Joņevs to piedāvā, franči šos vārdus nelieto...
Tas no sērijas "Vai sist un piekaut ir viens un tas pats? Tad kāpēc visi smejas, kad es saku "pulkstenis piekauj desmit"?"

(apliecini to, ka esi)

April 13th, 2015


08:38 am - stulbi lēmumi
Ieskatoties laika ziņās un ieraugot, ka līs visu dienu un vakarā stiprāk, izlem šodien uz darbu ar velosipēdu nebraukt. Jau pirmajās piecās minūtēs, kas nostāvētas autobusā pie pirmā krustojuma, saproti, ka tā bija nepareiza doma un nemaz nav ne tik auksts, ne tik slapjš. Gan jau ka Rīgas Satiksmei ir kāds nepareizo domu ģenerators, orientēts uz potenciālajiem mīkstmiešiem.

(apliecini to, ka esi)

April 10th, 2015


12:40 pm - Kas attiecas uz slikto velokarmu
Mēneša laikā četrreiz kamera pušu. ("Trases" šefs man ieteica nolikt svecīti baznīcā. Jūs man neticēsiet, bet es to tiešām izdarīju :D)

Vairs nebraucu pa to ceļa posmu, kur stikla lauskas pabērtas kā tādiem jaunlaulātajiem rožlapiņas, lai gan tādēļ man ir jāšķērso nevis divi, bet gan septiņi regulējami krustojumi. (Nav jau nekādas iespējas piedabūt kādu teorētiski atbildīgo to ietvi noslaucīt.)

Bet faktiskais problēmas iemesls ir tas, ka pretpārduršanas lente, kas godam sargāja manu sirdsmieru visu pagājušo sezonu, šosezon griež kameras pušu kā ar nazi.
Kāds ir tā cēlonis, es nezinu, varbūt tādas lentes no temperatūras maiņām paliek cietas, vai arī ar laiku noveco tāpat kā zeķbikses. Priekšējai riepai tāda pati lente ir ielikta vēlāk, kalpo bez problēmām.

Gandra meistars nopolsterēja drošīblenti ar vecas kameras sloksni. DIVAS kameras teorētiski tai nevajadzētu spēt pārgriezt...

(7 ir | apliecini to, ka esi)

April 9th, 2015


11:43 am
Samērā neprātīgi ir meklēt biļetes uz Parīzi maija svētkos, ja franču aviodispečeri grasās streikot no 29. aprīļa līdz 2. maijam. A kur lai aizdodas?

(3 ir | apliecini to, ka esi)

11:34 am - Ko es līdz šim nebiju zinājusi
Šķiet, daudziem klātesošajiem sērijā "Mana pirmā grāmatiņa" (ak, nē, tā laikam bija sērija "Bitīte") bija Raiņa "Lellīte Lolīte". Man nebija ne jausmas, ka oriģinālais teksts ir krietni plašāks un finālā lellīte tiek arī iezārkota.
http://www.korpuss.lv/klasika/Senie/Rainis/Lellol/lellol.htm

Šai sakarā man jums jautājums - tad, kad vēl spēlējāties ar lellēm, vai jūs ar tām komunicējāt? Es tagad atceros, ka man reālā un leļļu pasaule bija paralēlas un nekādi nekrustojās. Varētu teikt, ka es biju dievs, kas nosaka un vada leļļu pasaules darbības, bet lelles par manu eksistenci nenojauta, tās komunicēja tikai savā starpā...
Vienīgie divi, kam bija tiešā pieeja manai pasaulei, bija sunītis Amis un kaķītis Gints.

(apliecini to, ka esi)

April 8th, 2015


11:18 am
Super, ne? Vīrietis 17 reizes ar nazi sadur kaimiņu, šobrīd ir sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Vajadzēja durt uzmanīgāk.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

April 7th, 2015


08:39 pm
Stomatoloģe man aizliedza dziedāt pareizi un grauzt saulespuķu sēklas.
Konsultācija 20 eiro.

Ak jā, un mana mīļākā gulēšanas poza arī ir kontrindicēta.

(7 ir | apliecini to, ka esi)

03:01 pm
"Olas dēj putni un zvīņveidīgie.
Baltas olas dēj vistas ar gaišas krāsas ausu ļipiņām, bet brūnas – ar brūnām ausu ļipiņām."

tiešām? vistai ir ausis ar ļipiņām? mūžu dzīvo, mūžu mācies...

(2 ir | apliecini to, ka esi)

01:40 pm
Ticiet vai ne, es marokāņu ēstuvē ēdu kārtainās mīklas pīrādziņu ar nūdeļu pildījumu.

(4 ir | apliecini to, ka esi)

April 6th, 2015


10:27 am
nekad nevajag censties but briesmigi kulturalai ;)
jo muzeji ir atverti svetdienas; bet veikali gan ne!!!
attaisnojums man ir tas, ka pec meness aptumsuma programmas izpildishanas es ar visu ratinsomu gaju garam shadai kulturas iestadei un tur man parasta iemesla delj iedeva brivbileti uz visu. Eeka liela, iekshaa 6 muzeji un vel Shagala izstade, kamer visu apskatiju, jau pusseptinji, un izradas, ka veikali shai valsti strada lidz septiniem...
un taa nu es paliku bez iepirkshanaas tais jaukajos man milajos ziimolos, kuri Latvijaa ir slegti vai nekad nav bijushi atverti :) eh!

Vajag macities no lielaas braalju tautas, kurai pirmais jautajums sveshaa zemee ir "gde tut univermag?"

Bet visaa visumaa man bija teicamas Lieldienas bez nevienas olas, iznemot kulteni hostelja brokastiis.

Celojumi ir vislabaakaas zaales pret depresiju.

(apliecini to, ka esi)

March 28th, 2015


05:58 pm
Laikam pirmo reizi mūžā ir tā, ka no smadzeņu darbināšanas galva kūp un nevar vien sagaidīt pauzi, kad aizskriet līdz automātam un dabūt labi saldu kakao.
Līdz šim man likās, ka šokolādes nepieciešamība eksāmenos ir tikai tāds ticējums...

Lavendera: - Rādās, ka man turpmāk svešvalodu nodarbības būs četras dienas nedēļā.
Pasniedzēja: - Tādiem cilvēkiem virs galvas sāk iezīmēties nimbs.

(apliecini to, ka esi)

March 27th, 2015


08:20 pm
Ko darīt ar saldenu krēmsieru, kurš jāizlieto ļoti strauji? "Rasa" ar citronu garšu, trīs kastītes.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

10:34 am
Ko tādu reālu varētu novēlēt swedbankai par HIPERdraņķīgu servisu? Lai no jums šodien aiziet vairāki naudīgi klienti. No sirds novēlu!

(apliecini to, ka esi)

March 26th, 2015


02:18 pm
Man atkal ir ieslēgusies sliktā velokarma, jau otro reizi šonedēļ, par spīti drošības lentei riepā; un es pat zinu, kura ceļa posma dēļ. Man šonakt pat sapnī rādījās, ka es pārduru riepu uz stikliem! Skaidrs, ka tā arī notika.
Es varētu gari un plaši izrakstīties par debiliķiem, kas dauza stiklus uz braucamjoslām, un par izpilddirekciju, kuras kontaktus internetā atrast nav iespējams, un par privātmāju īpašniekiem, kas netīra piegulošās ietves, bet labāk par pozitīvo! Paldies Ērmanītim par ieteikto velomeistaru, tas ir īsts zelts! Ne tikai cilvēcīgo cenu ziņā, bet arī strādā zibenīgi, klientam izdevīgos laikos, un atšķirībā no droši vien 80% vesloservisu pilsētā ir ar izdomu. Kur centrāla veloservisa puiši man saka "pērciet no mums jaunu dubļusargu komplektu", šamais atrod un perfekti uzliek dubļubleķim garāku ļipu, vēl pašrocīgi to uzlabojot. Kur centrāla veloservisa puiši plāta rokas "šāds stiprinājums der tikai zem sēdekļa, nekur citur lukturīti pielikt nevaram", šamais piedabū to tieši tajā vietā, kur vēlējos, turklāt puspermanenti - lai nenokristu braucot, lai garnadži nevarētu noņemt, bet baterijas nomainīt būtu pavisam vienkārši. Un jā, viņš pat nopirka un ielika tam baterijas, lai man nav ar tumšu lukturīti mājās jābrauc :)
Pavasara apkope par 10 eiro arī silda sirdi :)
Vēlreiz paldies, eermaniit! :)

(3 ir | apliecini to, ka esi)

11:49 am
Es vienkārši izkusu no sajūsmas par šo rakstu, tas ir žanra paraugs un "Seju" kvintesence:
http://sejas.tvnet.lv/slavenibas/553327-foto_latvijas_pornozvaigzne_viola_bailey_azija_atpusas_ka_superzvaigzne

(apliecini to, ka esi)

March 25th, 2015


09:59 am - Nez kas ar viņu tur notika?
Rīgā vakar notriekti četri gājēji, viens gājis bojā ātrās palīdzības mašīnā

Cits brīnumains skats:

Šī nauda lidinās virs ASV ekonomikas kā gaisa balons, kas pildīts ar ūdeni un gaida adatu.

(apliecini to, ka esi)

March 23rd, 2015


02:26 pm
zēns, rotaļlietu biedra pagrūsts, savaino roku
(LETA)

Produktam ir antibaktericīda iedarbība.

(apliecini to, ka esi)

March 22nd, 2015


10:05 am
Mana mīļā frendlistes vīrišķā daļa! Lūdzu konsultāciju :) Viens vīrietis ir gudrs un ar mani nerunā ne par ko CITU kā vien to, ka viņš mani grib... Otrs vīrietis ir ne tik gudrs un ar mani nerunā ne par ko CITU kā vien to, ka viņš mani grib... Kas jūsu dzimumam visiem - ja iedarbina prātu, tad pazūd iekāre? Man ir otrādi - ja netiek stimulētas manas smadzenes, man interese nemaz nerodas, gribi, cik gribi!
Tad jau ir pilnīgi pamatots uzskats, ka vīrieši ir tādas primitīvas radības, kuru funkcija attiecībā pret sievieti ir apsēklot un uzturēt. Ja gribi, lai smadzenes neierūsētu, dialogi jāuzsāk ar sievietēm un gejiem :D

Droši vien mana mīlas dzīve būtu veidojusies daudz konstruktīvāk, ja ideālo attiecību pamatā liktu nevis "lai kopā ir interesanti", bet gan "o! bagāts, dāsns un uzticams - grābjam ciet un precam nost, tāpat viņi visi ir stulbi!"

...Dvīņi no garlaicības vienkārši nomirst...

(4 ir | apliecini to, ka esi)

March 19th, 2015


10:57 am
Reiz populārā aktrise ir šķīrusies no saviem garajiem, melnajiem matiem un nu par savu galvas segu sauc īsus matus.

(apliecini to, ka esi)

March 18th, 2015


10:19 am
Es varētu izteikties par tēmu, ka dzīve mēdz būt gana sarežģīta, lai neietilptu šablonos, un ka valstī acīm redzami trūkst kāda specifiska veida palīdzības ar padomu tiem, kas ir gatavi mainīt savu dzīvi, bet īsti nezina kā.
...bet man šonedēļ nav brīva brīža pat pusdienām.
Tāpēc jums visiem ir taisnība, ar to arī beigsim :)

 

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba