lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

March 22nd, 2017


09:29 am
"Tuvā pilsēta". Stilīgi uztaisīts, skatuves darbība nebremzējas, uzmanību notur, bet žāvājos es brīžiem laikam tāpēc, ka, šo lugu neredzējusi, es neko savā dzīvē tādēļ nejustos pazaudējusi. Var jau būt, ka kādu citu šis saturs personiski ļoti uzrunā, bet "absurda komēdija", par kuru zālē nesmejas, tik tiešām ir diezgan absurda.
Kristīgi katoliciskas personas uz to reaģē (un man pazīstamās, kas nav redzējušas, reaģētu) sakāpināti, bet man šī, šķiet, bija pirmā izrāde, kurā plikumi uz skatuves likās pilnīgi normāli/pamatoti/iederīgi (ja neņem vērā "Divpadsmit krēslus", kur tomēr bija mākslīgais dzimumloceklis, vai "Pūtvējiņus" Dailes Mazajā zālē). Un plikumus uz skatuves savā dzīvē esmu redzējusi ļoti daudz.

Vakar man biļeti piedāvāja ar vārdiem "Kā? Tu nezini, kas tas ir?! Par to patlaban VISI runā!"
Pagaidām man īsti nepielec, par ko tur tā runāt.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

March 21st, 2017


02:32 pm
Kopš man ir klasiskā ārstnieciskā masāža, katru nakti man ir sapņi ar intensīvu komunikāciju.
Tas ir man ļoti netipiski, jo lielāko daļu savas dzīves es sapņos esmu vientuļi klīdusi kaut kur tumšās un nepatīkamās vietās vai arī nemitīgi kavējusi visu veidu transportus, lielākoties tāpēc, ka pēdējā brīdī cenšos savākt sev piederošās mantas, bet laika jau trūkst.

Tagad es vismaz sapņos pļāpāju ar visvisādiem cilvēkiem :)

(Nu, šķiet, ka masierim ir pievienotā vērtība. Viņš sakārto ne tikai manu pēdējos gados traumēto ķermeni...)

(apliecini to, ka esi)

March 16th, 2017


05:13 pm - Kā izteikties sarežģīti
Varētu ieviest tādu vārdnīcu (kaut gan man ir aizdomas, ka, piemēram, policijas relīžu rakstītājiem tāda jau ir :)) Ja atšķirtu šo vārdnīcu un pārtulkotu modernā mediju valodā, piemēram, dziesmiņu "Reiz Rozālij' bij' mācīta uz zirga jāt un lāčus šaut", tajā būtu šāda rindiņa:

"17.. gadā dzimusī sieviete paņēma nazim līdzīgu priekšmetu un mērķtiecīgi izdarīja nāvējošu traumu sev krūškurvja apvidū."

Bet vispār mani uz šīm pārdomām pamudināja nesena saruna ar cibiņu extranjero par iespējamu latviešu klasiķu daiļdarbu izdošanu jaunās redakcijās.

Man ir piedāvājumi!!! Lūk, daži!

Astronomisks objekts - romu tautības pārstāvis, lūkojas caur mērenai klimata joslai tipiskiem skujkokiem, kamēr nelielu zīdītāju sieviešu dzimuma vecāks ved jaunāko paaudzi veikt organisma ārīgas attīrīšanas procedūras. (Plūdons)

Globālā mērogā juridiskā sistēma nedarbojas, iedarbība ir vienīgi augšējās ekstremitātes pie ķermeņa nepiestiprinātajam galam. (Veidenbaums)

Mana mentālā aktivitāte iniciē izdarīt secinājumus par globālu intelektuālu vājumu un eksistencei atvēlētā perioda jēdzieniskā satura pārliecinošu nonsensu. (Veidenbaums)

Katram atsevišķam indivīdam ir jāsniedz manuāls ieguldījums, lai vērienīga apjoma process iegūtu pozitīvu virzības vektoru. (Rainis)

Meteoroloģiskas parādības ietekmē uz arhitektoniska elementa rodas izsvīdums, nav nozīmes izvirzīt noliedzošus argumentus, ka mans afektīvais psihes process bijis adresēts ekskluzīvi tev (Čaks)

Drīkst papildināt...

(7 ir | apliecini to, ka esi)

04:32 pm - kursors!!!
http://bibliotekaberniem.rcb.lv

Cilvēki ar konkrēto fobiju varētu iesūdzēt šīs mājaslapas dizaineru.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

March 13th, 2017


11:16 am
Ar pašreizējo veselības aprūpes finansējumu, oficiālās medicīnas rindu un kvotu sistēmu, efektīvu alternatīvu metožu tumsonīgu nīdēšanu un apkarošanu, kukuļņemšanas piesegšanu, ārstu haltūrām un bezatbildību eitanāzijas legalizēšana ir nekas vairāk kā pēdējais posmiņš tukšajā muldēšanā "mēs darījām visu, ko varējām": t.i., paslaukām gružus zem paklāja un izliekamies, ka tīrs.

 

March 12th, 2017


10:28 am
"Pakļaušanās" ir izrāde cilvēkiem, kuriem slinkums lasīt.
Nav jau slikti, jo Velbeku es tik tiešām iesāku, bet neizlasīju.
Bet kaut kā dikti jūtams, ka literārais materiāls tapis pirms cunami viļņa uzgāšanās Eiropai. T.i., izrāde atbild uz agrākajiem, bet ne aktuālajiem jautājumiem.

(5 ir | apliecini to, ka esi)

March 11th, 2017


09:13 am
Es jau sāku apcerēt iegādi.
http://scanmarker.com/

(nu tie, kas tiktāl modernizējušies, ka lasa tikai elektroniskās grāmatas, protams, var teikt - phe! priekš kam tas vajadzīgs!)

(7 ir | apliecini to, ka esi)

March 8th, 2017


02:19 pm
Jautrības un īsto fīlingu "nepiedienīgajos svētkos" sagādā watsapa ziņas no Novosibirskas. Uzjautrinos visu dienu. Taigalā šodien nekas nav patētiski. 23. februārī arī bija smieklīgi (mana ceļabiedrene ir ne tikai sieviete, bet arī militāriste (nu vismaz vārda pēc, ja tādā iestādē strādā par grāmatvedi, tad dienesta pakāpe arī pienākas) - tā ka viņai ar divnedēļu atstarpi ir veseli divi svētki.

(apliecini to, ka esi)

11:12 am
... tālāk ... )

(apliecini to, ka esi)

10:38 am

(apliecini to, ka esi)

09:46 am

(apliecini to, ka esi)

09:20 am
Šorīt kāpņu telpā pirmais sastaptais cilvēks bija vīrietis ar puķēm un torti :)

(3 ir | apliecini to, ka esi)

March 7th, 2017


07:58 am - Ja mēs atmetam visas melnbaltās interpretācijas un karojošo feministu karogus
Kāds gudrs vīrietis vakar (aptuveni citējot) teica:
Sievietēm ir jābūt tik gudrām, lai vīrietis neaptvertu, ka patiesībā viņa sieviete ir gudrāka par viņu.

(19 ir | apliecini to, ka esi)

March 6th, 2017


10:16 am
Vakar runājos ar personu, kuras dēļ mans brālis vairs nevienu neapsveic Sieviešu dienā (baidās) :) Par feminismu kā tādu.

- (retoriski jautā) ..un kāpēc tik vispārpieņemts ir, ka vīrietim jābūt gudrākam?
- Nu, manuprāt, vīrietim IR jābūt gudrākam. (Noklusēju: ja viņš tāds nav, tad tā ir viņa problēma...)

(58 ir | apliecini to, ka esi)

March 2nd, 2017


11:18 am
Kas man ļoti patīk Seņkovā - ka viņa izrādes ir rotaļīgas. Lai cik smaga būtu tēma, uz skatuves neviens nespēlē SMAGI.
Arī "Krietnais cilvēks no Sečuānas" nevienu sekundi nebija garlaicīgs.

Man beidzot būtu jāsāk mācīties tie aktieru vārdi un uzvārdi.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

10:27 am - zaļš vai brūns
- Es zinu, ka tev galīgi nepatīk zaļa krāsa. Man savukārt ļoti nepatīk brūna; tajās retajās reizēs, kad man ir bijis kaut kas brūns, esmu to spējusi izturēt ļoti īsu laiku.
- Tev ļoti patīk zaļa krāsa, vai ne?
- Man ir zaļas acis, kā man var nepatikt zaļa krāsa?!
- Man savukārt ir brūnas acis, un protams, ka es esmu ar mieru pirkt priekšmetus visdažādākajos brūnajos toņos, man nav nekādu iebildumu.

(Vienīgais, kas man (ļoti) patīk brūnā krāsā - tās ir brūnas acis. ...valdzinājumā tās pārspēt spēj tikai zaļās acis :))

(apliecini to, ka esi)

March 1st, 2017


08:44 am
«Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet!» - tiešām?? Vai atmiņa mani viļ, ka Rainim nekāds darbs nekur NEIET?
Gūgle, protams, ir pilna ar šo variantu. Nez kurš pirmais to iepublicēja turpmākajiem pārkopētājiem.

(8 ir | apliecini to, ka esi)

February 28th, 2017


11:57 am
Stokman "atlaižu" buklets mani iepriecināja ar piedāvāto atslēgu piekariņu par 49,99 eiro.
Bet vēl vairāk - ar kārtējo pērli "dienas citātu" kolekcijai. Šo:
http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIV1M5LlMoXEBXRldDU1M5LlIoXERTQFlFVVM5LlUoXEFUQVhAU01YUzkuVChcNiU0NTBHLTpDPEggJiJTOS5WKFwlNDc=&size=1

(nezinu, ko es aplamu daru, bet, cenšoties pievienot ierakstiem bildes, man parādās tikai populārais pelēkais kvadrātiņš)

(apliecini to, ka esi)

08:14 am
Esmu nopirkusi sviesta ķirbja gabalu, ko var griezt brīnišķīgās gludās, apaļās ripās. Tādu grēks malt parastajā zupā. Tā nu man jau otro dienu brokastīs ir smalks "restorāna ēdiens": starp ķirbju ripām slāņiem kārtots tahini, garneles un saldētais meksikāņu dārzeņmaisījums, un tas viss, pārsegts ar foliju, krietnu brīdi cepts cepeškrāsnī.
Ņam.
Man liekas, uz šo uzķertos pat ķirbju neēdāji.

(6 ir | apliecini to, ka esi)

February 27th, 2017


02:58 pm - Jaunatklājumi izklaides pasaulē
- Šī spēle nepatiks tiem, kam ir kāda īpaši jūtīga tēma. Piemēram, ja nepatīk, ka runā par nēģeriem. Vai tev ir problēmas ar rasismu?
- Man ar rasismu nav problēmu, es esmu baltā.

Vārdu sakot, aizvakar iemēģināju Cards against humanity, kas ir spilgts rasistiska, šovinistiska, seksistiska, homofobiska u.c. melnā humora paraugs. Bija traki smieklīgi. Bet šodien, aplūkojot internetā šito - https://www.cardsagainsthumanity.com/lab/ - savukārt liekas, ka šī spēle ir pilnīgi garām, jo tur ir iekļauts Amerikas prezidents, Amerikas kinoaktieri, nigeri, meksikāņi, visādu veidu peņi un netulkojams amerikāņu slengs, bet nav neviena vārdiņa par Putinu, Ušakovu, Merkeli, bēglīšiem, krievu babuļiem vai Limuzīnu Jāņu nakts krāsā.

Apceru, vai latviešu valodas gramatiskās īpatnības ļautu kaut ko līdzīgu izveidot lokalizētā variantā (čalis, kam spēle pieder, teica, ka ne, kaut gan krievu versija esot).

(1 ir | apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba