lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

January 19th, 2016


11:09 am - Brīvā brīdī
https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
Tags:

(apliecini to, ka esi)

January 18th, 2016


11:14 am - Jauks vīkends ģimeniskā gaisotnē
Māmiņa nereaģēja kā parasti uz maniem diētas untumiem, bet uztvēra tos kā normālu parādību. Un nokrāsoja man matus. Šķiet, es turpmāk ietaupīšu 40 eiro katru otro-trešo mēnesi.
Izrevidēju mēslukasti, t.i., televizoru. Secināju, ka neko neesmu zaudējusi ar to, ka man Rīgas teļļukā pazudušas bezmaksas programmas un es nevaru tās atrast. Arī no visa satelītpiedāvājuma kaut cik skatāms likās tikai Izklaides kanāls 2. Epizodiski. Piemēram, šovs "Vecpuisis" ir tai kategorijai, kas izaugusi, no Bārbiju žurnāliem līgani pārejot uz izziņas pilno literatūru "Privātā Dzīve". Padsmit dāmītes un viens smukulītis stundu pēc stundas pierāda, ka sarunām tāda lieta kā domāšana un kaut jel kāds saturīgums ir lieka un, ja vīrietim ir miljons, tad sievietei nav jābūt personībai, bet tikai daiļi jāizskatās un izbalsošanā jārāda izmisīgas grimases. Taču man dikti iepatikās "Wife swap" jeb "Sievu maiņa". Piemēram, atnāk kāda dāmīte un sāk audzināt otras vīru, ka jārāda raksturs, lai gan acīm redzami, ka šīs ģimenes seksuālās kaislības pastāv uz labprātīgu "bargā kundze un vergs" lomu pamata un jaunā "sieva" ar saviem ieteikumiem var stimulēt tikai vīrieša impotenci. Vismaz divās sērijās iemainītās sievas pieprasīja, lai viņu jaunā ģimene pārstāj uzkopt māju un mazgāt traukus, citādi tiks sodīti par cūkkūts neieviešanu. Bet visekstrēmākā bija sērija ar trīskārtējas pasaules boksa čempiones un ... pasaules čempiona ēšanā ģimeni, trim resniem nēģeriem. Iedomājieties, jūs jūtaties komfortabli tīrā, kārtīgā mājā, ķerat kaifu, ik dienu sportojot un ēdot veselīgu pārtiku. Un pie jums ieveļas baiss mammis, aizliedz mazgāt traukus, saka, ka jums uz volejbola treniņiem nav jāiet, un piedāvā ēst džankfūdus :)

(apliecini to, ka esi)

10:24 am
«Nevaldāmā nevienlīdzība ir radījusi pasauli, kurā 62 cilvēkiem pieder tikpat daudz kā pasaules iedzīvotāju nabadzīgākajai pusei,» savukārt pirms pieciem gadiem šāda bagātība piederēja 388 cilvēkiem, konstatēts «Oxfam» ziņojumā, kas publicēts pirms pasaules finansiālās un politiskās elites pārstāvju 2015. gada saieta Davosā.
Tags:

(2 ir | apliecini to, ka esi)

January 14th, 2016


03:13 pm
Te ir iespēja izteikt viedokļus par imigrāciju gari un plaši :)

http://www.dailesteatris.lv/zinas/855
Tags:

(apliecini to, ka esi)

08:54 am
Pirms pusstundas iekāpu autobusā divas pieturas atpakaļ. Nūģis šoferis nupat izslēdza salonā gaismu, lai pasažieri nevar īsināt sev laiku ar grāmatu lasīšanu. Blakussēdētājs mierīgi čuč. Domāju, viņam ir vismaz stunda, ko izgulēties, kamēr nonāks līdz centram :)

(3 ir | apliecini to, ka esi)

07:37 am
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/591861-eiropas_izvarosana
Tags:

(7 ir | apliecini to, ka esi)

January 13th, 2016


07:51 am
Pavāre darbojas eko keiteringa biznesā, slavena ar izdevumu "Pasaules gurmāņu pavārgrāmatas" un bieži publicējas žūrnālā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Vējonis otrdien turpina sarunas ar partijām, aģentūra BNS uzzināja prezidenta kancelejā.

(apliecini to, ka esi)

January 12th, 2016


10:01 am
Vēl rudenī velkamisti klaigāja "jo vairāk krāsaino imigrantu būs Latvijā, jo labāk".
Varbūt velkamistiem, un jo sevišķi velkamistēm, ir slēptas seksuālas fantāzijas par izvarošanu grupveidā.
Katrā ziņā jēdzienu "taharrush gamea" es piefiksēju. Man arī skaidrs, uz kurām Eiropas zemēm man ceļot vairs nav ne mazākās vēlēšanās. Kaut gan, īstenojot ANO nostāju, ka nacionālas valstis ir nicināma un iznīdējama parādība un nākotnes ideāls ir visu pasauli vienādot par tādu masu, kas spiežas ārā no gaļasmašīnas, kurā samests viss juku jukām, ceļošanai vairs nebūs jēgas. Sēdi savā darba vietā un rukā, jo nekur nekas nav interesantāks kā tavās mājās: visur viss ir vienāds, kā te, tā tur.
Tags:

(15 ir | apliecini to, ka esi)

January 11th, 2016


01:13 pm
Par jauno Latvijas pases dizainu - «laimē dējēja apliecība».
Forši pateikts :)

(apliecini to, ka esi)

10:35 am
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/591379-akla_imigrantu_milestiba_kamer_tevs_bezpalidzigi_noskatas_pusaugu_meitas_izvarosana
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/591399-hermanis_eiropu_apdraud_ne_tik_daudz_arabu_imigranti_cik_pasu_rietumnieku_glevums
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/591497-zviedrija_slepusi_zinas_par_seksualu_vardarbibu_muzikas_festivala_laika
Tags:

(apliecini to, ka esi)

January 7th, 2016


09:34 pm
Meklējot info par to, kā atšķirt viltotu Marmot no īsta (un kā vispār pazīt krutku goretex jomā), uzgāju kaut kādu alternatīvu, par kuru labas atsauksmes:
http://www.paramo-clothing.com/en-gb/
tik nez kā tas paramo reaģētu uz kārtīgu Latvijas negaisu vai lietavām?

(apliecini to, ka esi)

04:39 pm
kamēr vieni pukst un brēkā, citi jau apgūst jaunos tirgus :)
http://www.tvnet.lv/egoiste/galleries/mode/24158-dolce_gabbana_pirma_hidzaba_kolekcija/?gallery_image=1
Tags:

(7 ir | apliecini to, ka esi)

11:41 am - Feisbukā
"Ieteikums veidot savu viedokli uz faktiem, kas balstīti uz pirmavotiem nevis no preses u.c.mēdijiem. Redz, tas kas rakstīts presē ir ļoooti maigi un ar puķītēm izrotāts. Realitāte ir daudz skarbāka - tas ir KATRU DIENU nevis viena jaungada nakts. Dienas laikā ejot uz veikalu Tev ir bail un ja paveiksies nosauks tikai par m*^•u...un mana pieredze ir balstīta dzīvojot starp viņiem nevis "viena tante teica". Rietumeiropas civilizācija ir mirusi un pie patreizējās vid. dzimstības -1.6 salīdzinot ar musulmaņiem -8 bērni. Jautājums ko darīt? Jo process ir neatgriezenisks...un nenotiks pēkšņs dzimstības uzplaukums, lai kādus komentārus šeit kāds rakstītu :) Risinājumi tad var būt vismaz divi: palikt Eiropā (tas nozīmē integrēties islāmā); vai bēgt (uz kurieni?)...

Es dzīvoju aptuveni gadu tā saucamajā "geto", kur vairākums ir imigranti, bet tā sauktie vecie imigranti ( kas jau sāka ieceļot no 70 gadiem) un diemžēl viņi nav integrējušies, viņi dzīvo savā pasaulē - skatās savas dzimtenes TV , ievēro savas paražas un ignorē vietējo kultūru. Viņiem nav jāmaksā par īri, viņi saņem pabalstus un "ražo" bērnus, jo par katru bērnu saņem vēl vairāk naudas, līdz ar to vairākums nekad nav strādājuši. Rezultātā viņu sadzīves apstākli ir labāki, nekā man, kas strādā un gandrīz pusi no ienākumiem samaksā nodokļos. Jautājums cik ilgi valsts ekonomika spēs "pavilkt" šādu politiku.Vēl ir viena smieklīga īpatnība - es baseinu nevaru apmeklēt, kad gribu, jo noteiktās nedēļas dienās tas ir slēgts priekš musulmaņu vīriešiem un atsevišķi musulmaņu siev. Bet visbriesmīgākais ir kad katru vakaru jāklausās kā kaimiņš sit savu sievu grūstīdams pret mēbelēm un tad ķeras klāt bērniem - tie bērna kliedzieni ir neizturami, jo ilgst aptuveni stundu...Izsaucot policiju nekas nemainās - viņi tikai aprunājas un viss turpinās. Ja runā par balto sieviešu it kā provocējošo ģērbšanās stilu, kas it kā izraisa šo viedokli, kas mēs visas esam m*^'-as, tad tie ir meli. Nū nestaigā neviena te mini svārkos un augspapēžu kurpēs. Viss ir nosegts - garās bikses, mēteļi kas nosedz ceļgalus...un pat ja es sākšu nosegt galvu ar lakatu, kā to dara musulmaņu siev., tad tik un tā mani sauks attiecīgajā vārdā. Tam nav sakars ar Tavu izskatu, bet izcelsmi - Tu esi baltais, tātad grēcinieks."
Tags:

(apliecini to, ka esi)

10:21 am
Hermaņa iestudētā opera franču valodā ar franču titriem - man šķiet, tas man būs labāks treniņš franču izrunas/ rakstības atbilsmes apgūšanai nekā vairākmēnešu kursi :)
Galvenais, ka katru vārdu taču izdzied lēni, bezmaz pa burtiem :)

(apliecini to, ka esi)

08:08 am - Daudz viedokļu
http://apollo.tvnet.lv/zinas/seksualie-uzbrukumi-kelne-nebija-negaiditi-imigrantu-seksualas-dzinas-izlauzas/716990?utm_source=tvnet&utm_campaign=zinas&utm_medium=newsbox

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/590873-vacijas_raidorganizacija_atvainojas_ka_nav_laicigi_zinojusi_par_vardarbibu_kelne

"Negaidītais «Islāma valsts» iespaida pieaugums raisa plašu sajūtu gammu. Beigu galā tas viss ved pie viena iznākuma: valstis aizvien vairāk cenšas kontrolēt savus pilsoņus.

Viens no piemēriem: attīstītās valstis ierobežo skaidras naudas lietošanu kā vēršanos pret terorismu un nelegālām darbībām. JPMorgan ievieš ierobežojumus naudas daudzumam, ko ļauts noguldīt kontā, savukārt dažas Eiropas valstis aizliegušas pārvedumus, kas pārsniedz noteiktus griestus. Šī tendence vienīgi pastiprināsies un mēs iesoļosim pasaulē, kurā pastāvēs minimāls finanšu privātums."

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/591077-helsinkos_vecgada_vakara_bijis_bezprecedenta_seksualas_uzmaksanas_gadijumu_skaits
Tags:

(apliecini to, ka esi)

January 5th, 2016


03:14 pm
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/590666-vaciju_soke_arabu_izcelsmes_viriesu_vardarbiba_pret_vietejam_sievietem_jaungada_nakti
Tags:

(1 ir | apliecini to, ka esi)

12:59 pm
Man ir guļammaiss ar komforta temperatūru +10 grādi un zīda guļammaisa paladziņš. Kā davilkt līdz komforta temperatūrai nulle, nepērkot jaunu guļammaisu? Uzšūt otru paladziņu, no kašmira? (To ekstrēmā gadījumā varētu lietot arī kā labi lielu šalli.)

(17 ir | apliecini to, ka esi)

January 4th, 2016


02:49 pm
Es jau labu laiku zinu, kas ir čičisbejs, bet tagad zināšu arī, kas ir kakumināls.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

11:23 am
apmēram tāpat kā vasaru siltajās nedēļās fabrikās laba ceturtdaļa strādnieku pēkšņi "saslimst", slēpošanas faniem vajadzētu ņemt šo nedēļu brīvu :)

(apliecini to, ka esi)

09:50 am
Ir pienācis tas dramatiskais brīdis, kad lavendera nokāpusi no velosipēda un lapsādas kažociņā, trušādas naģenē, svārciņos, baltā blūzē un garos zābakos brauc uz darbu pusotru stundu.

Upd. Divas stundas.
Upd. Labi, ka man nav jāstāv kājās.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba