lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

May 24th, 2015


07:38 am
когда мы встретились глазами
мы оба поняли что нам
необходимо повстречаться
друг с другом чем нибудь ещe

(apliecini to, ka esi)

May 22nd, 2015


05:13 pm
- Jūs esat vinnējusi auduma maisiņu ar "Prāta vētras" logo.
- Es ceru, ka tajā iekšā ir arī LG telefons.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

11:32 am
ārstēšanos turpina pērnajā nedēļā smagi cietusī riteņbraucēja...
(LETA)

hm, LETA, kad jums ieviesīsies "aizvakarējais gads"? :)

(1 ir | apliecini to, ka esi)

08:08 am
Jautrība sita aukstu vilni un daudzi, jo daudzi mūzikas ritmu pavadībā nodevās dejām, parādot, ka spēj atpūsties arī agrā pēcpusdienā.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

May 21st, 2015


02:03 pm - Kurš te gribēja dārziņu?
https://www.facebook.com/events/401862916664770/

(apliecini to, ka esi)

May 19th, 2015


01:26 pm
Bite ir diezgan stulba kompānija: kad es draudzenei zvanu uz Bites numuru, vismaz 60% gadījumu dzirdu "šobrīd šis cilvēks nevar tev atbildēt", un tad nu jāpārzvana uz otra operatora numuru (tai pašā telefona aparātā) - tad viņa paceļ un ļoti brīnās, kāpēc iepriekšējais zvans nav pienācis, jo viņa taču no Bites numura pati piezvanīt var.

(apliecini to, ka esi)

May 18th, 2015


11:29 am
Aminata atrodas Vīnē. Māksliniece pameklē mēģinājumus, sniedz intervijas, dodas uz dažādiem pasākumiem, kā arī lieliski prezentē gan sevi, gan valsti uz sarkanā paklāja. (ja mēģinājumu neatrod, tad mazgā rokas nevainībā)
Viesi ieradās ievējoto «dreskodu», mugurā velkot pavasarīgu krāsu apģērbu. (mājās nevarēja apģērbties, bija jāģērbjas pa ceļam, vējā)
Nākotni parāda «Tarro» kārtis.
Pāris apprecējās baznīcā tuvāko draugu un radu ielenkumā. (Vai ierakumi arī bija?)
..ienākusi visa filmēšanas komanda, aktieri un uzmetuši viņai virsū veselu vannu, pilnu ar putukrējumu kā atriebību par neskaitāmajām tortēm, kuras viņa gadu laikā meta sejās ikvienam dzimšanas dienās. (Hm, cerams, vanna bija no čuguna.) Vēlāk aktrise sakoposies un visi nosvinējuši sezonas beigas.

(apliecini to, ka esi)

May 17th, 2015


07:52 pm
Kā vīrieši saprot, ka jāiet pie acu ārsta?

- Agrāk pietika uzmest tik aci, lai mirklī konstatētu, kura meiča uz ielas ir smuka, kura ne. Tagad skatos, skatos... un nevaru saprast.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

11:25 am - Ko es meklēju ekskursijās, ceļojumos un muzeju naktī? Emocijas.
Jo redzes atmiņas man reāli nav.
Šī bija pārmaiņas pēc Muzeju nakts, kas man tiešām patika. Tā gadās!
Okupācijas muzejā bērnu zīmējumi par tēmu Rainis un Aspazija. Neko neatceros, bet bija interesanti pētīt tehnikas.
Kāds sakars Lietišķās mākslas muzejam ar Raini un Aspaziju, nezinu, dizaina lietas arī tur bija ĻOTI dīvainas - piemēram, šūpulis, kurā bērnu šūpo "kājas augšā-galva lejā, galva lejā-kājas augšā", lampa, kurai gaismeklis uz grīdas, bet slēdzis pusotra metra gara vertikāla kāta galā, līks plaukts, no kura viss birst lejā, u.tml.
Tad izstāvējām rindiņu pie allaž iecienītā Farmācijas muzeja, kurā dominējošā noskaņa bija zīlēšana. Finalizējās viss ar smaidu līdz ausīm pēc Nakts doktorāta pinterestoloģes Jautrītes Bēdīgās apmeklējuma: kāds ir jūsu mīļākais dzīvnieks? vai jūs mani redzat? no kāda lieluma krūzītes dzerat? Paspiediet man roku. Tagad izvēlieties sev patīkamāko bildi no šīm. Un šīm. Saņemu medicīnisko karti, kurā rakstīts: Svars - vilka svarā. Redze - ārstu redz. Izmērs - vidējs. Spiediens - spēcīgs. Diagnoze - Aizrautīgais Labsirdis.
Tad prom uz Universitāti, kurā pērn gan bija tas pats, kas aizpērn, bet šogad kaut kas pamainījies. Vispirms ļoti intesesantas dinamiskās grafikas un iespēja apzīmēt Raiņa foto, tad dažnedažādi ticējumi par naudas pievilināšanu un ātrumatmiņas spēle, lieliski, bet ļoti ierobežotā kaktiņā bija fizmati, no kuriem uzzināju daudz nenojausta par ultravioletajām zīmēm tiesībās, uz naudas un pat pasē, un ka toniks arī ultragaismā spīd, juristu čalis man sabojāja visu prieku - "kamēr neizstāvēsiet rindu tur, kur jums noņem pirkstu nospiedumus, es jums neko par savu tēmu nestāstīšu, tas nekas, ka pie manis šobrīd neviena apmeklētāja nav un vēl krietnu brīdi nebūs" (vienkārši pagriezos un aizgāju). Izākstījāmies ar fotografēšanos bibliotēkā, ļāvām Šķirmicei iedalīt mūs pa Cūkkārpas torņiem, palasoties studentu/pasniedzēju izteicienus: "Es neesmu resns! Es esmu horizontāli izaicinošs!" Bet pats labākais un uiversitātē bija studentu karceris. Esat tur bijuši? Samērā unikāla vietiņa :)
Tad aizbraucu uz Okeānijas mākslas galeriju Vīlandes ielā. Ja ne Muzeju nakts programmā, man ij prātā neienāktu ko tādu meklēt un apmeklēt, bet ļoti patika. Man diemžēl patlaban ir telefons bez kameras, tāpēc nevarēju nobildēt The Blue Couple by Sylvie Pelbois un sarkanbaltmelnās sievietes otrajā zālē.
Gobelēni Arsenālā - garlaicīgi. Nu tad arī sāku žāvāties un braucu mājās :)

(1 ir | apliecini to, ka esi)

May 16th, 2015


08:59 am - La Redoute kaka
Kā lai cilvēks tiek pie savas sapņu vešiņas?

La Redoute mani piekāš jau otro reizi. Uz abiem pasūtījumiem atbildēts "neizsūtīsim, izpārdots". Bet IZŅEMT NO MĀJASLAPAS?? Tā vien šķiet, ka viņi vienkārši atvēcinās, lai nesūtītu uz Latviju. Bet nauda gan karāsies kā rezervēta atkal desmit dienas.

Citas vietnes, kas pārdod DIM zīmolu, sūta vai nu TIKAI uz Franciju, vai labākajā gadījumā TIKAI uz britāniju. Ebay.fr ir izsole, bet es franču valodu TIK labi nezinu, lai pajautātu pārdevējam, vai viņš sūtīs uz Austrumeiropu un par cik...

Kūkijus samest gan nevienam nav slinkums, un tad nu man ziņu listēs ienā laidā rēgojas piedāvājumi no tām (necenzēts vārds) lapelēm, kas uz Latviju nemaz nesūta.

Latvijā nopirkt vienkāršu, gludu, NEpolsterētu miesaskrāsas krūšturi vilkšanai zem plāna T-krekla ir neiespējamā misija.

Es gribu DIM.

Sasodītais Amazons neņem pretī manu karti.

(9 ir | apliecini to, ka esi)

May 15th, 2015


09:04 pm - Ko tik cilvēks neuzzina 2
Ieeju lombardā, ziņkārīgi apjautāties, kāda te tā kārtība.
- Jūs varat atstāt telefonu uz mēnesi ar izpirkšanas tiesībām, vai arī pārdot uzreiz par lielāku summu. Nē, nekādus dokumentus uzrādīt nevajag.
- Un ko tad, ja nākamajā dienā operators jūsu iegādāto mobilo aparātu nobloķē kā zagtu?
- Mums ir pašiem sava darbnīca.

(apliecini to, ka esi)

03:23 pm - Ko tik tu, cilvēks, neuzzini
Visa cēlonis jau ir tas, ka viedtelefoniem nav stūrīša, kurā ievilkt kaklā karināmo lenti, savukārt ierīces izmērs tāds, ka kabatā ērti iebāzt nav iespējams.

Tad tu aiznes to līdzi uz puspublisku vietu, noliec tur uz plauktiņa un piemirsti paņemt.
Vakar uz ielas skaidroju kādai tantei, ka nevaru viņai pateikt taksometru izsaukšanas numuru, jo esmu palikusi bez telefona. Viņa: - Jums labo telefonu nozaga? Tad ir jāziņo policijai. Labos telefonus var redzēt, kur viņi atrodas, - man bērnam skolā nozaga, policija atrada.

Šorīt ieeju dīleru kantorī un apvaicājos, kā tas tehniski notiek. Nu, tik vienkārši jau nenotiek - telefona atrašanās vietu var uzzināt tikai tad, ja tam ir ieslēgts internets, un arī tad aptuveni 50 metru robežās, nevis ieej klasē un peilē: Anniņa ne... Pēterītis arī ne... Jurītis tīrs... Jānīt, attaisi somu un velc ārā!!!

Toties mani iepriecināja iespēja regulāri bojāt dzīvi telefona nelegālajam lietotājam, tam nepārtraukti zvanot :) Priekš tam nav vajadzīgs mobilā numurs, pietiek, ja telefons ir reģistrēts google play, un piecu minūšu ilgs neapklusināms skaņas signāls ierīcē ir garantēts ar katru piezvanīšanas reizi, kamēr vien neizslēdz internetu.

Bet internets manā mobilajā nav bijis ieslēgts kopš brīža, kad tas vēl bija manās rokās.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

May 11th, 2015


12:12 pm
parasti visi ģimenes vīrieši šajā saulainajā dienā savācas kopā ar pārējiem ģimenes vīriešiem
mēs ejam apēst kaut ko garīgu
jau otro gadu vīrs mani sveic ar ziediem šajā dienā, bet tik nepieraksti joprojām, ka arī mani sveic
viņa tiks arestēta un nogādāta izsiet savas stundas cietumā

(apliecini to, ka esi)

11:34 am
Gadījumam, kad augšstāva degunradzis atkal nakts vidū sarīkos apkārtskraidelēšanas (un bonusam vēl mēbeļu bīdīšanas) pasākumu, gatavojos iepirkt Maksimā lētās čības ar gumijas zoli un uzkarināt viņai uz durvju roktura...

Starp citu, man dažas dienas bija complaint free world rokassprādze, kura pēc svētdienas braukalēšanas pa mežiem apkārt Rīgas lidostai ir pazudusi nezināmā virzienā. Droši vien tas ir mājiens, ka nesūdzēties man nav lemts :)

(3 ir | apliecini to, ka esi)

May 10th, 2015


08:59 am
Pusdivos naktī izrāpos no gultas, uzvilku halātu, drusku pieglaudu matus un uzkāpu stāvu augstāk, lai piezvanītu pie augšējo kaimiņu durvīm.
- Vai jūs varat beigt AULEKŠOT pa dzīvokli? Man visi griesti rīb!
- Piedodiet. Meitenei slikti. Piedodiet, atvainojiet.
- Vismaz čības uzvelciet!

Paresnais skuķis vēl vismaz pusstundu basām kājām dipināja šurpu turpu. Nez ko viņa darīja tai meitenei, "kurai slikti", apkārt skraidot? Nesa prom vēmeklīšus mazām tasītēm?

Vēl viņai varētu ieteikt pievākt un izklāt uz dzīvokļa grīdas tos vecos paklājus, kurus sētniece ir instalējusi kāpņutelpā. Tagad kāpņutelpa izskatās pēc ārkārtīgi nolaistas pieczvaigžņu viesnīcas... un tā arī tiek izmantota, jo šie paklāji ir jauks guļammatracītis šeit laiku pa laikam nakšņojošajam bomzim.

(apliecini to, ka esi)

May 8th, 2015


04:41 pm - Vai tu sevi virtuvē uzrunā uz jūs?
Arī tās mammas kuras virtuvē sevi uzrunā uz jūs aktīvi iesaistījās un veidoja dažādus saldumu dekorus un vēlāk nespēja noticēt, ka spējušas izveidot dažādus ziediņus un citus rotājumus.

(apliecini to, ka esi)

May 6th, 2015


11:17 am
Gribi būt patriots, bet negribi, lai tev par Latvijas karodziņu pie spoguļa izdauza auto stiklus?
Izvēlies šo! Tad tev varētu rasties problēmas vienīgi tad, ja pēc sporta traumas, neko nenojauzdams, netīšām ielaidīsies vienas nakts sakaros ar kādu kolorado vaboli. Kopējās dušās tevi diez vai sitīs.

https://citylife.lv/muskulu-un-locitavu-sapem-kinematics-tex-kineziologiskais-teips-40-percent-6?utm_source=kolosali_lv&utm_medium=Aggregators&utm_campaign=citylife_may_fresh_night

(3 ir | apliecini to, ka esi)

10:50 am
"Lasu "100 padomos": Struteņu tēju lieto pret hemoroīdiem, trokšņiem ausīs, bet tīru sulu ārīgi - pret redzes vājumu, kataraktu un acu pārpūli, kā arī pret pastiprinātu apmatojumu uz sejas." Viņi to domā nopietni? Sulu, kas tiek lietota kārpu iznīcināšanai, būtu jāsmērē acīs? Jau tas, ka sievietes staigātu apkārt ar brūniem struteņu sulas traipiem uz zoda un virslūpas, liekas visai savdabīgi.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

May 4th, 2015


03:17 pm
Lasot par psihopātiem, kas tagad velosipēdistus no ietves grūž uz braucamās daļas mašīnām zem riteņiem (http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/192798/pandoras-lade-vala-sakusies-vardarbiba-pret-ritenbraucejiem), esmu neziņā, kā situācija attīstīsies tālāk.

Vai vajadzētu braukt, dūcot ommm, ommm, pasaule ir mīļa, idioti mani neredz, ar mani nekas ļauns nenotiks, mani ceļi ar kretīniem nekrustojas, vai...
a) iegādāties elektrošoku,
b) turēt pa rokai mietu,
c) ieviest groziņu pie stūres, bet groziņā - metamos akmeņus,
d) neaizslēgt riteņa saslēgu, lai īstajā brīdī varētu izraut un vicināt,
e) rēķināties ar to, ka pašaizsardzības nodarbībās apgūtais būs liekams lietā arī tādēļ, lai salauztu kādam degunu (ja vien, krītot zem mašīnas, būšu palikusi dzīva),
f) emigrēt.

Man ir pretīgi dzīvot šādā ļaunuma katlā.

Jā, un, nez, tie, kas tviterī liek ziņas "redzēju, kā velosipēdistu nogāza uz ielas", kaut ko arī DARA, vai tikai pašausminās, pārmetoši paskatās un iet tālāk?

(5 ir | apliecini to, ka esi)

02:01 pm
Cik reižu neesmu sev teikusi: ja tev kaut kas patīk - pērc nost! Bet atkal un atkal pieļauju to pašu kļūdu, paliekot bez noskatītā priekšmeta un pēc tam gadiem par to domājot.
Tā es savos bada laikos paliku bez fantastiskām smaržām, kas Tallinas universālveikalā maksāja visus manus tobrīdējos ietaupījumus, man paliktu tikai tik daudz, cik ceļojumam uz mājām. Vēl šis tas ir bijis un izbijis. Bet pēdējais nenopirktais priekšmets bija Taizemes nakts krāmu tirgū saulesbrilles ar ovāliem stikliem taisnstūrainos rāmjos.
Man tik reti kuras brilles piestāv, bet tās izskatījās reāli labi...
Un šī ir tā dīvainā vasara, kad man ir vajadzīgas saulesbrilles.

Ej nu atrodi!

Šī ir pretējā versija: http://www.ebay.com/itm/Retro-Sonnenbrille-Steampunk-Raritat-Vintage-Metall-Sunglasses-/251944909407?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3aa9163a5f

(apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba