lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

October 21st, 2016


02:36 pm
Deviņu bērnu tēvs dziedātājs Stīvijs Vonders ir izgriezis muguru savam ārlaulībā dzimušajam bērnam un viņa mātei.

(apliecini to, ka esi)

October 20th, 2016


10:21 am
Manuprāt, vizuālists vienkārši kategoriski nedrīkst dāvināt kinestētiķim traukus.
Es, piemēram, no visām mājās esošajām ēdamkarotēm ēšanai lietoju tikai vienu, no kuras ir vislabākās sajūtas mutē. Pārējās nekam citam, kā vien gatavošanai un maisīšanai.
Ar Vi sarunājām, ka viņa man novēlēs testamentā krūzīti, no kuras es dzeru viņas mājā. "Krustdēlam dzīvokli, lavenderai krūzīti ar eglītēm." Tai ir ideālais svars, forma, lielums, plānums, maliņas ergonomika un osiņas izliekums.
Savukārt brālis ar dzīvesbiedri ir gadu gaitā sadāvinājuši mammai visdažādākos traukus. Es skatos uz tiem un klusi domāju, ka būtu īstas šausmas, ja es būtu spiesta kaut ko tādu lietot SAVĀS mājās.
(Bet nu - es reiz skolā tā arī neizmantoju nopirktu kladi, jo tai bija asas faktūras vāki, kuriem derdzīgi pieskarties, savukārt nagus nelakoju tāpēc, ka man nepatīk, ka pirkstu gali kļūst smagāki.)
Citai draudzenei ir vesela krūzīšu kolekcija. Es vasarā viņai teicu: tu noteikti esi vizuāliste. - Jā. Kā tu zini? - Tev ir miljoniem krūzīšu ar visvisādiem interesantiem attēliem, bet NEVIENA no tām nav ērta un patīkama rokā.

Jums ir ko piebilst par tēmu?

(3 ir | apliecini to, ka esi)

October 19th, 2016


10:04 am
Jūsu liekajam svaram šodien rimčikā atlaide.
(Lielās pekanriekstu maizītes.)

(1 ir | apliecini to, ka esi)

October 16th, 2016


08:29 am - tāada nu ir ta maana trauksmainā dzīve
Sestdien pēedējaais sulaas spieedieens un savāktas pēedējās kaastes āabolu kaltēšanai.

(Starp citu, vai jūs nezināt, kā tikt vaļāa no tā, ka dators patskaaņus dubulto? Man jaau ppibesijies rakstīt šādāa veidā.)

Tālāk es grasījos rakstīt paar to, kā maani cenšas izprecināat uun ko es rezultātā šonakt redzēju sapnī, beet ne jaau nu ar šitādieem burtieem!

(4 ir | apliecini to, ka esi)

October 14th, 2016


12:55 pm
Kāds patīkams rīts! normāls elektriķis mani aizvakar atšuva, ka viņam būšot laiks tikai pēc nedēļas, tad nu šorīt atnāca labs elektriķis, visu paskaidroja, laiku garumā nevilka, salaboja vadus, vienojās par ieviešamajām pārmaiņām sadales skapī un tās arīdzan ieviesa. (Man tagad uz plauktiņa stāv trīs parastie drošinātāji, divi porcelāna, divi ar podziņu, kurus varētu par izdevīgu naudu pārdot kaimiņiem, kam kaut kas nojūdzas ar korķiem ārpus elektropreču veikala darba laika :))
Bet visvairāk man patika lingvistiskā nianse. Parasti visi meistari uzskata, ka viņiem pilnīgi pietiek ar dzimto krievu valodu, lai apkalpotu klientus, un latviski ne bū, ne mē. Šis, lai gan vārdā Gregorijs un uzvārdā arī nelatvietis, ne brīdi nepinās terminoloģijā un neminstinājās atbildēs uz jautājumiem.

(apliecini to, ka esi)

October 12th, 2016


10:44 am
Aizvien vairāk kļūst vajadzīgs elektriķis. Vienam piezvanīju, šis saka - pēc nedēļas varētu atrast laiku ļurcīgajai kontaktligzdai un karstošajiem korķiem...
Vakar atklājās dīvains fakts: bez viena no četriem drošinātājiem es mierīgi varu iztikt, jo arī bez tā dzīvoklī deg visas lampas un darbojas visi kontakti. Kā tad tā?

(apliecini to, ka esi)

October 10th, 2016


11:12 am
Seksīgā modele Kendisa Sveinpola kļuvusi par māmiņu dēlam. Grūtniecība un dēla nākšana pasaulē modelei bijusi īpaša, jo šo sievietei doto Dona dāvanu viņa piedzīvojusi pirmo reiz.

(apliecini to, ka esi)

October 8th, 2016


09:02 am
Nu labi, es saprotu, ka tagad arī Latvijā normatīvos pieņemts, ka "jaunieši" ir no 12 gadu vecuma. Bet pēc šī

http://apollo.tvnet.lv/zinas/eksperti-skaidro-kapec-princis-dzordzs-visu-laiku-nesa-sortus/770998

es gaidu nākamo rakstu par "jaunu puišu" pamperiem, knupīšiem, dupšu apmazgāšanu, gatavajām putriņām un līdz kādam vecumam jauniešiem būtu ieteicams pārvietoties rāpojot.

(apliecini to, ka esi)

October 7th, 2016


09:17 am
Daniels savu mīļoto sievieti bildinājis atpūtas brauciena laikā uz Nīcu. Bildinājums noticis Vidusjūras krastā paverot elpu aizraujošu skatu.
Džolija un Pirts vienojušies.
Basketbolista Andra Briediņa sieva ..

(1 ir | apliecini to, ka esi)

October 6th, 2016


12:01 pm
Kamēr man nav piemirsies, pierakstīšu, kāpēc es negribētu dzīvot britānijā un tur audzināt bērnus.

Pirmais šoks man bija pirms pāris gadiem, uzzinot, ka britānijā līdz pat 12 gadu vecumam bērns nedrīkst palikt viens nekur, tai skaitā mājās; kur nu vēl runāt par vienatnē iešanu uz ielas, - policija, bāriņtiesa, bērnu atņemšana, sodi, sabiedrības sašutums.
(Te es atcerējos sevi kā pirmklasnieci ar mugursomu vienu pašu ik dienas braucot uz skolu otrā pilsētas galā un vakara tumsā atpakaļ.)

Bet šonedēļ mani nošokēja ar vēl kaut ko.
Izrādās, kādas tur karalienes laikā britos ar likumu bijis aizliegts bērniem atrasties uz ielas pēc pulksten četriem. Šā likuma vairs nav, bet norma joprojām saglabājusies kā labais tonis, un, ja tu ar saviem bērniem sešos vakarā sadomā aiziet uz rotaļlaukumu, tantes nāk tev klāt, krata pirkstu un lasa morāli.
Pulksten sešos vakarā bērniem jātīra zobi un jāpošas uz gulētiešanu. Ja kaimiņi dzirdēs, ka tavi bērneļi vēl astoņos čalo un spēlējas, dos ziņu atbildīgām iestādēm, ka esi bezatbildīga māte. (Vai tēvs.)

(4 ir | apliecini to, ka esi)

October 3rd, 2016


08:38 am
Latvijas apbedītāju asociācija jau kopš 2000 gadu vidus cenšas pārliecināt..

(apliecini to, ka esi)

September 27th, 2016


04:01 pm
lld stāsta, ka vēl bīstamāki par lāčiem esot tikai leopardi, jo tie nogalinot tīrā prieka pēc un viņus var pamanīt vienīgi pēc baltā astes galiņa, kas šūpojas kaut kur lapotnē. Un leopards pirmām kārtām cērtot cilvēkam ar ķepu tieši sejā. Toties leopards baidoties, ja cilvēki ir vairāki kopā, kaut vai divi, un uzbrūk tikai vientuļam gājējam.
Un vēl lld domā, ka es tomēr esmu satikusi vilku, nevis suni (vilki nevarot īsti pagriezt galvu, bet suņi mierīgi var paskatīties pār plecu). Šo pazīmi es nezināju.
Toties atcerējos, kurš zvērs bīstamībā pārspēj brūno lāci un leopardu kopā ņemtus. Leduslācis. Pa tālajiem ziemeļiem pārgājienā neiešu :)

(apliecini to, ka esi)

September 26th, 2016


03:00 pm
Ko tādu es joprojām atceros no šīsnakts sapņa - kaut kur sabiedriskajā transportā man nejauši nogrieza plaukstu, es to paķēru līdzi lai kādā brīvā brīdī liktu piešūt, bet pēc laiciņa izrādījās, ka tā nemaz nav manējā, man joprojām ir abas ... un līdzpaņemtā nepiederošā.
Tags:

(apliecini to, ka esi)

September 22nd, 2016


10:21 am
Viņš savu deviņdesmit cietus gadus veco vecmāmiņu tur pansionātā.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

September 20th, 2016


02:56 pm
viņa piedalījās Olimpisādē Sočos

(apliecini to, ka esi)

September 19th, 2016


10:14 pm - Ir nu gan dieniņa!
Izrādās, ka internetā visu laiku esmu skatījusies nepareizu šova versiju (nevis pilno, interesanto, bet īsināto). Izrādās, ka darbiniekiem jau pirms laba laika ir piedāvāts barters ar tuvējo sporta klubu, tikai es par to neko nezinu. Izrādās, ka tāltālajā ābeļdārzā esam atstājuši uz ceļa divas visgaršīgāko ābolu kastes (kaimiņi zvana un brīnās). Mājupceļā mani nopļūtī putns. (Tā ir zīme, ka laiks izmazgāt un nolikt vasaras drēbes.) Pie veikaliņa kāds gudrinieks pieķēdējis savu divriteni šķērsām - tādējādi aizkraujot ar to pilnīgi visas stāvvietas. Nopērku nepareizo veļaspulveri - galīgi ne Kastani, pēc kura gāju, bet attopos tikai tad, kad esmu jau samaksājusi par divkilogramu paku Rex. Izgājusi ārā, konstatēju, ka priekšējā riepa nolaidusi gaisu, steigšus jārullē uz servisu. Vakarā ielieku mazgāties mīļāko Monton krekliņu savā mīļākajā krāsā - elektrozaļā, bet izņemu ... sūnzaļu. (Tie acīmredzot ir Rex jociņi, ar kādu alķīmiju to var dabūt gatavu, ij domādama neizdomāšu, jo baltās zeķītes joprojām ir baltas.)

(2 ir | apliecini to, ka esi)

12:05 pm - par to vecumā pienesto ūdensglāzi
..tā laikam ir tipiska eiropiešu variācija par senseno tēmu "bērna pienākums pienest kaut ko vecākiem tad, kad viņi paši nevar tam aiziet pakaļ" :)
jo senajiem ķīniešiem bērni esot apkalpojuši vecākus mīlas rotaļu laikā - pienesot tik ļoti noderīgo ūdens glāzi, augļus un tml. :)

(11 ir | apliecini to, ka esi)

10:45 am - sienāzis čakli transformējas par skudru
Šogad ābolu pagrabā nolikām ļoti maz kastu (laikam tās garšīgākās ābeles nebij noražojušas). Arī sulas ir uz pusi mazāk. Pēc ābolu sulas spiešanas datumiem es varu mērīt savas traumatizācijas ilgumu - pērn uz šo pasākumu man bija beigts plecs, šogad - kāja :)
Taču ābolu čipsi ziemai top pilnā sparā. Ja es zinātu, no kā aizņemties vēl vienu augļu žāvējamo aparātu, būtu varen labi. Un ja es zinātu, kur bez maksas dabūt plastmasas spainīšus ar vāku, būtu pavisam lieliski.

Kā mums šogad krājumos nav - tas ir melleņu ievārījums un sēnes.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

September 15th, 2016


01:01 pm - No "Ir"
"Arī Latvijas psihiatru asociācijas viceprezidente, profesore Biruta Kupča .. Latvijas Radio apgalvoja, ka nezinot nevienu gadījumu Latvijā, kad cilvēks [padomju laikos] ārstēts psihiatriskajā slimnīcā savu politisko uzskatu dēļ. Tiesu psihiatre Anita Apsīte dažus mēnešus pirms tam skaidroja Latvijas avīzei: «Ja cilvēks psihiski ir pilnīgi vesels, viņš zina, kādā sistēmā viņš dzīvo, zina, kā kurā vietā jārunā, zina, kāda ir dzīves īstenība.» Tāpēc «neviens cilvēks nebija tāds, kam šī diagnoze uzlikta nepamatoti». Un, lai nevienam nav šaubu, kādi «dakterīši» lēma par diagnozi: «Čekā taču strādāja gudri cilvēki, viņi redzēja, ar kādām personām viņiem ir darīšana — ar veseliem vai slimiem.»"

hm, ir tikai viens solis līdz nākamajai diagnozei - pasludināt par nenormāliem tos, kas iebilst, piemēram, pret ES "bēgļu politiku". Jo "jāzina taču, kādā sistēmā dzīvojam un kā ir jārunā".

(11 ir | apliecini to, ka esi)

September 14th, 2016


12:30 pm
nez, tu pirktu preci ar zīmola nosaukumu "Muļķu zelts"? :)
lūkojos pēc vieglas, necaurmirkstošas 80 l mugursomas par demokrātisku cenu.
mana koppiršanas portālā sensenos laikos par 15 eiro iegādātā 65litrene laiž cauri lietu un slapjumu. Tiesa, kamēr tur neliek iekšā neko smagāku par padsmit kilogramiem, ir gluži labi lietojama.

Citas atziņas:
ziepju rieksti kā mazgājamais līdzeklis ir sūds. pēc divkārtējas mazgāšanas dūmu smaku no zeķēm tā arī nevar izdabūt.
aliexpress tūrisma paklājiņi (tie, kuri atgādina olu bretes) ir super. Aegismax dūnu guļammaisi arī. Nu jau skatos uz Naturehike telti, jo viena no tām divos pārgājienos sevi ir pierādījusi kā visai uzticamu priekšmetu.

Man vajag jaunus (labus un lētus) trekinga zābakus :) tos gan internetā nenopirkt.

(16 ir | apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba