lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

September 26th, 2016


03:00 pm
Ko tādu es joprojām atceros no šīsnakts sapņa - kaut kur sabiedriskajā transportā man nejauši nogrieza plaukstu, es to paķēru līdzi lai kādā brīvā brīdī liktu piešūt, bet pēc laiciņa izrādījās, ka tā nemaz nav manējā, man joprojām ir abas ... un līdzpaņemtā nepiederošā.
Tags:

(apliecini to, ka esi)

September 22nd, 2016


10:21 am
Viņš savu deviņdesmit cietus gadus veco vecmāmiņu tur pansionātā.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

September 20th, 2016


02:56 pm
viņa piedalījās Olimpisādē Sočos

(apliecini to, ka esi)

September 19th, 2016


10:14 pm - Ir nu gan dieniņa!
Izrādās, ka internetā visu laiku esmu skatījusies nepareizu šova versiju (nevis pilno, interesanto, bet īsināto). Izrādās, ka darbiniekiem jau pirms laba laika ir piedāvāts barters ar tuvējo sporta klubu, tikai es par to neko nezinu. Izrādās, ka tāltālajā ābeļdārzā esam atstājuši uz ceļa divas visgaršīgāko ābolu kastes (kaimiņi zvana un brīnās). Mājupceļā mani nopļūtī putns. (Tā ir zīme, ka laiks izmazgāt un nolikt vasaras drēbes.) Pie veikaliņa kāds gudrinieks pieķēdējis savu divriteni šķērsām - tādējādi aizkraujot ar to pilnīgi visas stāvvietas. Nopērku nepareizo veļaspulveri - galīgi ne Kastani, pēc kura gāju, bet attopos tikai tad, kad esmu jau samaksājusi par divkilogramu paku Rex. Izgājusi ārā, konstatēju, ka priekšējā riepa nolaidusi gaisu, steigšus jārullē uz servisu. Vakarā ielieku mazgāties mīļāko Monton krekliņu savā mīļākajā krāsā - elektrozaļā, bet izņemu ... sūnzaļu. (Tie acīmredzot ir Rex jociņi, ar kādu alķīmiju to var dabūt gatavu, ij domādama neizdomāšu, jo baltās zeķītes joprojām ir baltas.)

(2 ir | apliecini to, ka esi)

12:05 pm - par to vecumā pienesto ūdensglāzi
..tā laikam ir tipiska eiropiešu variācija par senseno tēmu "bērna pienākums pienest kaut ko vecākiem tad, kad viņi paši nevar tam aiziet pakaļ" :)
jo senajiem ķīniešiem bērni esot apkalpojuši vecākus mīlas rotaļu laikā - pienesot tik ļoti noderīgo ūdens glāzi, augļus un tml. :)

(11 ir | apliecini to, ka esi)

10:45 am - sienāzis čakli transformējas par skudru
Šogad ābolu pagrabā nolikām ļoti maz kastu (laikam tās garšīgākās ābeles nebij noražojušas). Arī sulas ir uz pusi mazāk. Pēc ābolu sulas spiešanas datumiem es varu mērīt savas traumatizācijas ilgumu - pērn uz šo pasākumu man bija beigts plecs, šogad - kāja :)
Taču ābolu čipsi ziemai top pilnā sparā. Ja es zinātu, no kā aizņemties vēl vienu augļu žāvējamo aparātu, būtu varen labi. Un ja es zinātu, kur bez maksas dabūt plastmasas spainīšus ar vāku, būtu pavisam lieliski.

Kā mums šogad krājumos nav - tas ir melleņu ievārījums un sēnes.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

September 15th, 2016


01:01 pm - No "Ir"
"Arī Latvijas psihiatru asociācijas viceprezidente, profesore Biruta Kupča .. Latvijas Radio apgalvoja, ka nezinot nevienu gadījumu Latvijā, kad cilvēks [padomju laikos] ārstēts psihiatriskajā slimnīcā savu politisko uzskatu dēļ. Tiesu psihiatre Anita Apsīte dažus mēnešus pirms tam skaidroja Latvijas avīzei: «Ja cilvēks psihiski ir pilnīgi vesels, viņš zina, kādā sistēmā viņš dzīvo, zina, kā kurā vietā jārunā, zina, kāda ir dzīves īstenība.» Tāpēc «neviens cilvēks nebija tāds, kam šī diagnoze uzlikta nepamatoti». Un, lai nevienam nav šaubu, kādi «dakterīši» lēma par diagnozi: «Čekā taču strādāja gudri cilvēki, viņi redzēja, ar kādām personām viņiem ir darīšana — ar veseliem vai slimiem.»"

hm, ir tikai viens solis līdz nākamajai diagnozei - pasludināt par nenormāliem tos, kas iebilst, piemēram, pret ES "bēgļu politiku". Jo "jāzina taču, kādā sistēmā dzīvojam un kā ir jārunā".

(11 ir | apliecini to, ka esi)

September 14th, 2016


12:30 pm
nez, tu pirktu preci ar zīmola nosaukumu "Muļķu zelts"? :)
lūkojos pēc vieglas, necaurmirkstošas 80 l mugursomas par demokrātisku cenu.
mana koppiršanas portālā sensenos laikos par 15 eiro iegādātā 65litrene laiž cauri lietu un slapjumu. Tiesa, kamēr tur neliek iekšā neko smagāku par padsmit kilogramiem, ir gluži labi lietojama.

Citas atziņas:
ziepju rieksti kā mazgājamais līdzeklis ir sūds. pēc divkārtējas mazgāšanas dūmu smaku no zeķēm tā arī nevar izdabūt.
aliexpress tūrisma paklājiņi (tie, kuri atgādina olu bretes) ir super. Aegismax dūnu guļammaisi arī. Nu jau skatos uz Naturehike telti, jo viena no tām divos pārgājienos sevi ir pierādījusi kā visai uzticamu priekšmetu.

Man vajag jaunus (labus un lētus) trekinga zābakus :) tos gan internetā nenopirkt.

(14 ir | apliecini to, ka esi)

08:14 am
http://www.seb.lv/sites/default/files/web/files/webstorage/product_documents/CSDD_gramatina.pdf

(apliecini to, ka esi)

September 9th, 2016


04:10 pm
Es kā mēreni intraverts cilvēks parasti neveru muti vaļā, ja kompānija ir lielāka par 4 personām.
Iemesls kādu laiku ir bijis tas, ka instinktīvi nevēlos konkurēt par runas tiesībām vai arī neuzskatu, ka attiecīgajā sabiedrībā kādu interesē tas, ko es varētu pateikt, tiem ekstravertiem lielāku kaifu sagādā nevis klausīšanās, bet vārīšanās savā sulā, kādēļ gan viņus traucēt :)
Bet pēdējā mēnesī nācu pie atziņas, ka TAGAD es varētu gan iesprausties sarunā, gan arī man būtu savi vērtīgi pieci centi, ko piemest, un ka tie būtu visiem interesanti, bet ... es joprojām nerunāju tāpēc, ka man ir skaidrs -
iesaistīšanās sarunā mani ļoti nogurdinās.

Traka lieta tā intraversija.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

September 6th, 2016


10:40 am
Vienu nesaprotu: es izslēdzu datoru (pavisam), bet tajā iespraustais LMT mobilā interneta puļķis tik un tā mirdzina savu lampiņu (visu dienu). Viņam ir sava alternatīvā dzīve?
Ar iepriekšējo datoru viņš tā neuzvedās.

(8 ir | apliecini to, ka esi)

August 31st, 2016


01:15 pm
starp citu, priekšpēdējā lidostā, no kuras šomēnes esmu izlidojusi, ir brīnišķīga kārtība: vispirms visa bagāža tiek izlaista caur skeneri, lai pasažieris drīkstētu ienākt lidostā, pēc tam visa bagāža tiek izlaista caur skeneri, lai pasažieris drīkstētu ieiet reģistrācijas zālē, un pēc tam ... vari mierīgi pārlikt visus savus alkohola litrus, cirvīšus un tuteņus no nododamās somas rokasbagāžā :D

(apliecini to, ka esi)

10:33 am
Es esmu tik sena, ka man skolā vēl bija burtnīcas ar dzēšlapām, lai gan ar uzpildāmām tintes pildspalvām rakstīja vairs tikai varen stilīgi studenti.

(8 ir | apliecini to, ka esi)

August 30th, 2016


12:01 pm
Man patika salīdzinājums, ko pirms kāda laika izteica ungāru žurnālists, «ja es jums nosūtītu kasti ar smalkām konfektēm, un pateiktu, ka viena no tām ir saindēta, ko jūs darītu? Vai jūs tiesātu konfektes, domādams, ka dzīvē viss notiek, kā tam jānotiek un, ja būs lemts, jūs mirsiet, vai arī jūs izmestu visu kasti miskastē?» Es personīgi domāju, ka Eiropa absolūti nav atrisinājusi, kā tikt galā ar šo komplicēto problēmu, un muļķīgi būtu vilkt tiešas paralēlas ar vēsturi, kad, piemēram, kara gadījumā arī mēs, latvieši, bijām spiesti bēgt uz citām valstīm,» tā Kristīne.

(apliecini to, ka esi)

August 29th, 2016


01:41 pm
Protams, lai paspilgtinātu vasaras teļu, viņai uz acīm ir lielas, melnas saulesbrilles, bet galvā balta platmalei līdzīga cepure.

(apliecini to, ka esi)

August 26th, 2016


04:43 pm
Pāris jau audzina nepilnus divus gadus vecu mietu vārdā Vaijata Izabella.

(apliecini to, ka esi)

August 25th, 2016


02:32 pm
vīrieša rokā atradās katedra, no kuras tecēja asinis
(BNS)

(apliecini to, ka esi)

August 23rd, 2016


11:41 am - Ak kungs
Vienmēr brīnījos par cilvēkiem, kas skrejriteni sauc par pašriti, līdz nupat atradu šo vārdu kā literārās valodas sastāvdaļu internetā tēzaurā (ar norādi Latviešu literārās valodas vārdnīca, izdota pagājušajā gadsimtā).

Varu derēt, ka vārdnīcas autori, piemēram, komandējumā uz Londonu vai atvaļinājumā uz Taizemi pārvietojas ar pašlidi.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

09:42 am
Mihaila Čekova Rīgas Krievu teātra aktrisēm Veronika Plotņikova otro reizi kļūs par māmiņu. Lomas, kurās Plotņikovu aizvietot nav iespējams uz laiku tikts noņemtas no teātra repertuāra.

Izdevums atrada aktieri izdeldējušu, depresijas mocītu.

(apliecini to, ka esi)

August 22nd, 2016


05:18 pm
Mani neviens nebrīdināja, ka tele2 paaugstina tarifu maksas. Tīri nejauši pamanīju to rēķinā.

Par šādu attieksmi vērts apcerēt pāriešanu uz Biti.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba