lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

August 26th, 2016


04:43 pm
Pāris jau audzina nepilnus divus gadus vecu mietu vārdā Vaijata Izabella.

(apliecini to, ka esi)

August 25th, 2016


02:32 pm
vīrieša rokā atradās katedra, no kuras tecēja asinis
(BNS)

(apliecini to, ka esi)

August 24th, 2016


03:26 pm
Vai es pareizi saprotu, ka "Šveinšteigers" burtiski varētu tulkot kā "cūkpisējs"?
Ir gan tiem vācvalodīgajiem interesanti uzvārdi!
Kaut gan varbūt man ir samaitāta fantāzija - iespējams, futbolista sencis pirms daudziem gadsimtiem, rīta tumsiņā no būdeles laukā tenterējot, paklupis pār ruksīti.

(apliecini to, ka esi)

August 23rd, 2016


11:41 am - Ak kungs
Vienmēr brīnījos par cilvēkiem, kas skrejriteni sauc par pašriti, līdz nupat atradu šo vārdu kā literārās valodas sastāvdaļu internetā tēzaurā (ar norādi Latviešu literārās valodas vārdnīca, izdota pagājušajā gadsimtā).

Varu derēt, ka vārdnīcas autori, piemēram, komandējumā uz Londonu vai atvaļinājumā uz Taizemi pārvietojas ar pašlidi.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

09:42 am
Mihaila Čekova Rīgas Krievu teātra aktrisēm Veronika Plotņikova otro reizi kļūs par māmiņu. Lomas, kurās Plotņikovu aizvietot nav iespējams uz laiku tikts noņemtas no teātra repertuāra.

Izdevums atrada aktieri izdeldējušu, depresijas mocītu.

(apliecini to, ka esi)

August 22nd, 2016


05:18 pm
Mani neviens nebrīdināja, ka tele2 paaugstina tarifu maksas. Tīri nejauši pamanīju to rēķinā.

Par šādu attieksmi vērts apcerēt pāriešanu uz Biti.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

12:39 pm
Kas mani pēdējās nedēļās ir stipri apstulbinājis, ir tas, ka ukraiņi bekas principiāli VĀRA. "Nu, baravikas var nevārīt, bet visas citas sēnes jāvāra... tur taču ir tārpi..." (UN pēc tam viņi izstrebj to novārījumu kā zupu jeb jušku :))
Garša, protams, lietū lasītas sēnes vispirms mazgājot lielā ūdens daudzumā, pēc tam pusstundu vārot, kļūst nekāda, bet pierunāt viņus tās izcept bija neiespējami.
Un tā Nataška, leksējot iekšā savu "meistardarbu", nemitīgi pati sevi slavē: "bļin, cik garšīgi! es nebūtu iedomājusies, ka var sautēt sēnes kopā ar tunci! bļin, saglabāšu šo recepti prātā! ohujenno garšīgi!"
Tikmēr es ēdu gariem zobiem un domāju - ek, būtu jel bijis kāds latvietis pie pannas.

Savukārt pārsteidzis un iepriecinājis ir durvju aizkars pret kukaiņiem, kuram ir magnētiskā aizdare - klik klik klik - un tas stāv cieši ciet.

(apliecini to, ka esi)

August 4th, 2016


04:02 pm - e?
Lai nodrošinātu Latvijas olimpiskās delegācijas profilaksi pret Zikas vīrusu, pret kuru vēl nepastāv atbilstoša vakcīna, Ministru kabinets iepriekš piešķīris vairākus tūkstošus eiro, lai nodrošinātu sportistu un citu delegācijas pārstāvju potēšanos pret A un B hepatītu.

(LETA)

(1 ir | apliecini to, ka esi)

02:14 pm
Paziņa savos teju 60 gados pirmo reizi mūžā ieraudzījusi ekshibicionistu, stāsta: "Ārprāts! Un pavisam jauns vīrietis! Tādam droši vien sieva un bērni mājās, nemaz nezina, ka viņš pilnīgi pliks pa kapiem staigā! Es cieši satvēru savu grābekli, labi, ka man tas tāds pamatīgs, riktīgi asiem zariem, eju, cenšos neskatīties un tā baidos - bēgt taču nedrīkst, skries vēl pakaļ un uzbruks! Nākamreiz ņemšu līdzi pistoli, man mājās ir!"

Es savukārt domāju, kā cilvēkam izdevies laimīgā neziņā nodzīvot līdz tādam vecumam :) es laikam par visu šai dzīvē jau esmu informēta.
Bet vakar noskaidrojās, ka ne jau visu esmu nojautusi un arī man ir negaidīti pārsteigumi.

Tā, lūk, divas nedēļas staigāju ar fotoaparāta problēmu: ikreiz, kad to ieslēdzu, tas pieprasa uzstādīt datumu. Uzstādi, cik vien gribi, tik un tā nākamajā reizē atkal izlec lodziņš ar nullēm un prasību uzstādīt datumu. Neviens no ceļojuma biedriem nezināja, kā to novērst.

Bet tu zini, cibiņ?
... tālāk ... )

(4 ir | apliecini to, ka esi)

August 2nd, 2016


08:41 pm
- Kā tev patika izrāde?
- Es apskatīšos internetā, cik maksā mana sēdvieta, un lepošos visu atlikušo dzīvi.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

12:32 pm
Ikgadējos Siguldas opermūzikas svētkos goda viešņu pulkā bija arī Latvijas prezidentu pāris - Raimonds un Iveta Vējoņi.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

July 28th, 2016


10:29 am - Kā cilvēks kļūst vecs
Viņam sāk pirmajam pasniegt ēdienu, piedāvā apsēsties, ja taburešu visiem nepietiek, protams, uzrunā ar jūs un vispār izrāda cieņu :D
Nē, tas vēl nav mans gadījums. Kaut gan vienaudze komentēja "mēs, divas vecenītes, soļojam un nesūdzamies, ja nu vien pašķaudām, kamēr tiem jauniešiem te kāja sāp, te mugura, te galva".
Manuprāt, cilvēks kļūst reāli vecs, kad viņa attieksme pret dzīvi kļūst "ai, es to jau esmu neskaitāmas reizes redzējis". Šitas ūdenskritums? Ir redzēti labāki. Vēl neapmeklēta valsts? Ak, pēc televīzijas pārraidēm jau zinu, kas tur sagaidāms. Jauns, neparasts ēdiens? Es labāk savas vecās labās kotletītes ar kartupeļiem.
Man šķiet, cilvēki mirst tāpēc, ka ir iestiguši apgūtajā realitātē kā purvā; tā viņus ir ievilkusi un paņēmusi savā varā. Dzīves pamešana ir iespēja atbrīvoties un sākt no jauna - ar visu svaigu un vēl neizpētītu, atkal ar lidojuma sajūtu.
Buļ.

(apliecini to, ka esi)

July 25th, 2016


02:54 pm
Un vēl man patika filma "Sparrows". Ar visu to, ka to skatījos bez skaņas, tikai ar titriem (tā sasodītā aviokompānija austiņas nevis izsniedz, bet tirgo).
Iesaku pat neskatīties treileri, jo visa filma ir garšīga (nevajag maitāt sev pārsteiguma efektu).
Galvenajam varonim ir 16 gadu. Un filmā ne grama didaktikas. Daudz godalgu.

(apliecini to, ka esi)

July 24th, 2016


03:29 am
Nu nevar teikt, ka man galīgi nekas nepatika un viss tur slikts. Šis man, piemēram, patīk.

hugleikur dagsson

(apliecini to, ka esi)

July 6th, 2016


09:25 pm
Dāmām parasti pietrūkst vietas koferī, kur iebāzt fēnu un augstpapēžu kurpes.
Man mugursomai piecu litru par maz! Ko lai dara? Termoveļu izmest? Nebūtu prātīgi. Un tas viss tāpēc, ka pēdējā brīdī lika nopirkt miskastes maisus, sausiņus un našķi 15 likteņbiedriem. Kā te lai cilvēks rēķina?
Lielākas somas man nav.

(9 ir | apliecini to, ka esi)

08:26 am
televevīzizjas persdonība
Tāpat māksliniece izdevusi aunu dziesmu
Viesu vidū bija Ainārs Šlesers un Iveta Šlesere, dziedātāja Jeļena Valenga. Koncerts noslēdzās ar Vekas Serdučkas uzstāšanos.

(apliecini to, ka esi)

July 5th, 2016


09:53 pm
Un šodien es apskatīju datorus Alfā. Tur arī meklētājs piedāvā "klab.lv snorke 2018" :) Atveras kaut kāds puksts par teroraktiem.

Vēl man dzīve piedāvā psiholoģisku uzdevumu "kā nenolaisties līdz kaimiņbābas līmenim", jo es to izdaru acumirklī, ja mani netaisni apvaino. Kaimiņu krievene apgalvo, ka es ar savu velosipēdu esot notraipījusi kāpņutelpas jaunās sienas. 1kārt es tur nekādus pleķus neredzu, pat ar brillēm ne. 2kārt, lai nu kurš, bet es garām remontstrādnieka saceltajām barikādēm līkumoju kā faķīrs, lai tikai nejauši nepieskartos daiļajam krāsojumam. Vārdu sakot, uzskrūvējos un atcerējos visus gadījumus kopš pašas bērnības, kad mani ir netaisni apvainojuši :D Dakter, vai šito kaut kā ārstē? Es saprastu vēl, ja uz mani bļaustītos, ka es braucu pāri ielai pie sarkanās gaismas, jo to es patiešām daru vairākas reizes dienā.
Lūk, šādos gadījumos man pietrūkst lld sniegtā morālā atbalsta, jo viņš nevienam neļauj sev kāpt uz galvas un ļoti brīnās, kāpēc es kaut par milimetru kaut ko tādu pieļauju.
"Milimetrs" pagaidām ir akūtā situācija, kas mani izsitusi no līdzsvara, un minūtes desmit pēc tās. Pēc tam jau izdodas racionalizēt nomierināšanos, piemēram, ar argumentu, ka šitā vecene, visticamāk, nomirs pirms manis :)

Upd: Apskatījos dienas gaismā. Kaut kādas sīkas melnas švīkas sākas stāvu zemāk. Apakšējiem kaimiņiem ir divi velosipēdi, bērns un milzīgs suns.

(8 ir | apliecini to, ka esi)

04:13 pm
Ēšanas sacensības patiesībā ir brīnišķīga izklaide bulīmiķiem. Un par to vēl naudas balvas piešķir!

(apliecini to, ka esi)

July 4th, 2016


09:29 pm
Iegāju hipertirdzniecības centra datorveikalā, paskatīties, kā internets izskatās 14colliniekā. Sāku rakstīt "kla..."
Un meklētāja lodziņš man piedāvā "klab.lv snorke 2018"

(1 ir | apliecini to, ka esi)

10:07 am - draudīgā flora
Kuveita izjauc trīs «Islāma valsts» sūniņas, kas plānojušas teroraktus.

(apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba