lavendera

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
cigun
acis - kaplans
jy kakao
patiesi
ģeodati
horoskopi
slikta reklama

April 20th, 2017


01:23 pm
Upīša ielā mani nomedī kaut kāds tantuks ar visai oriģinālu basņu:
"Sieviešu klosteris nodedzis, ziedojiet naudu..."
Vai patiešām, es jau izskatos pēc TĀ kontingenta, kas varētu ziedot naudu šādam mērķim? :DD

Es tik ceru, ka mačo tipa vīriešiem viņa pamaina tēmu: "Liela nelaime. Maukumāja nodegusi..."

(4 ir | apliecini to, ka esi)

April 19th, 2017


07:33 am - Es laikam esmu vīrietis.
Vakar frizētavā paņemu "9 vīrus" un "Santu". Miniet trīs reizes, kuru es lasīju ar kaifu, kuru pašķirstīju un nometu.
"9 vīros" Goblina piedzīvojumi ar močiem Vjetnamā, ceļojums ar kaučsērfingu Irānā, izdzīvošana vienam mežā, gaumīgi, nedzirdēti joki, informatīvas intervijas, nebanālas īsziņas.
"Santā" lupatas, krāšļi un viena vienīga vēsts - PĒRCIET, tas maksā TIK!

(2 ir | apliecini to, ka esi)

April 18th, 2017


11:01 am
Franču Polonēzija

(1 ir | apliecini to, ka esi)

April 12th, 2017


10:17 am
Līvānos dega inkubators ar paipalu vistām 4 kvadrātmetru platībā
(policijas relīze)

(3 ir | apliecini to, ka esi)

April 10th, 2017


04:03 pm
Lai kā man patīk Daces Judinas kriminālromāni, apstulbu, ieraugot, ka viņa Hospitāļu ielu iespraudusi Grīziņkalnā un hematītam piešķīrusi sinonīmu mēnessakmens.

(apliecini to, ka esi)

03:25 pm
Pa Daili klīst Smiļģa rēgs...
Tik dramatiski samākslota deklamācija kā "Astoņās mīlošās sievietēs", manuprāt, teātra mākslā bija labais tonis pagājušā gadsimta sākumā. Un vēl tā "rīta vingrošana" pa starpām...

(apliecini to, ka esi)

April 8th, 2017


10:28 am
"Kaija" Nacionālajā teātrī. Ai, cik laba! Labu "Kaiju" pirms šīs esmu redzējusi viesizrādē pirms kādiem desmit gadiem Dailē, kur trupa spēlēja pilnīgi tukšā spēles laukumā bez rekvizītiem un visu laiku komunicēja ar visriņķī sēdošajiem skatītājiem.
Ļoti bieži mēdz būt tā, ka nevari izdomāt, kuram dotu puķes, jo ikviens savā lomā ir zvaigzne, bet Seņkova "Kaijā" nevari izdomāt, kuram dotu puķes, jo aktieru kolektīvs ir filigrāni saspēlējies; neviens no viņiem atsevišķi nespētu radīt tādu iespaidu kā sadarbē ar kolēģiem.

(apliecini to, ka esi)

April 5th, 2017


12:29 pm
Zirņi satur fitoestrogēnus un, lielos daudzumos patērēti, samazina zīdītāju reproduktīvās spējas. Indijā sievietes grūtniecības novēršanai mēdz lietot zupu, kas gatavota no zirņu mizām (pākstīm).

(4 ir | apliecini to, ka esi)

10:44 am
Nu jā, vienīgā alternatīva bija cepti dārzeņi ar lobītām kaņepju sēklām, t.i., kaņepju proteīnu.

(apliecini to, ka esi)

06:44 am
Vakar nopirku maltu tītargaļu no cita ražotāja, jo mans ierastais atlaižu dēļ bija izpirkts. Šārīta kotlešu pirmais kumoss pēc garšas totāli dīvains... (es parasti nelieku gaļai klāt neko citu kā olas). Apgriežu iepakojumu otrādi (paciņas virspusē bija rakstīts tikai tas, ka tā ir gaļa! es arī domāju, ka tā ir normāla gaļa!), lasu sastāvu:
divi procenti dārzeņu un garšvielu ekstrakti, sāls, aromatizētāji.
Aromatizētāji!!
Vai viņi to gaļu no sprāgoņām taisa, ka vajadzīgi aromatizētāji?!!

"ražots Polijā pēc ĪPAŠA RIMI PASŪTĪJUMA."

Vārdu sakot, esmu iekāpusi kakā.

Bomžiem būs greznas brokastis.

(apliecini to, ka esi)

April 3rd, 2017


10:06 am
Manā horoskopā akcentētā Jaunava līksmo, tikusi pie iespējas divas dienas no rīta līdz vakaram kārtot un šķirot. Procesu atsvaidzina arī negaidītas balvas - piemēram, pilnīgi jauni mana izmēra pārgājienu zābaki (pēc kādiem skatos veikalos jau pāris mēnešus). Neviens no mājiniekiem nezina, kādā veidā tie bēniņos uzradušies un kam pieder. Nevilcinos prihvatizēt.
Atrodas sensenas "Padomju Latvijas Sievietes", "Veselības" un "Liesmas", kas man līdz šim šķita jau sen likvidētas.
Draudzeni iepriecinās žurnāla "Dārzs un Drava" daudzu gadu komplekti un dārzkopības grāmatas, kā arī četrvietīga padomjlaiku telts, kurā bērniem vasarā dzīvoties. Draudzenes vīram tiks gluži svaiga izskata populārās skārda produktu kārbas skrūvju glabāšanai un jauna, zaļa brezenta mugursoma makšķerēšanai.
Ja mums izdosies netīšām atrast gadiem pazudušās vērpjamā ratiņa spoles un eglīšu mantiņas, varēs teikt, ka misija realizēta par 200 procentiem.

(apliecini to, ka esi)

April 1st, 2017


07:35 pm
revidējot bēniņus, citastarp ārā metamās makulatūras kaudzē krājas arī vecas padomjlaika pilsētu kartes (Vecrīgu gan atstāju sev), šķiet, tām pievienosies arī dažādi kalendāri (tie, kas grāmatas, Dadža kalendāru gan atstāšu sev). Vai varbūt tos pievienot "literatūrai" (poļu un padomjkrievu kriminālromāniem, ko var vest uz skolas kurinātavu kurinātājiem lasīšanai un pēc tam iekuram)? Jūlija Vanaga patriotisko dzeju atstāšu sev, jo tā mūslaiku skatījumā ir smieklīga :)
Visai šokējoši ir padomjlaiku tūristu skatu kartīšu komplekti - pilsētas tajos patiesībā ne ar ko neatšķiras, visur vienādas "jaunās mājas", "jaunās viesnīcas" un cita kastveida arhitektūra, atšķaidīta ar ļeņinekļiem. Atšķiras vienīgi Uzbekistānas fotosuvenīri, jo tur ir redzama tūkstošgadīga vēsture.
Ir pilns lielais grozs ar žurnāla "Dārzs un Drava" daudzu gadu komplektiem.
Un man pilnīgi nevajadzīga tīra, svaiga grāmata "Juris Pokrotnieks. Gastrointestinālā endoskopija".

(apliecini to, ka esi)

March 29th, 2017


10:55 am
Es īsti nesaprotu, kāpēc mājās uz 4. stāvu ar velosipēdu padusē es varu uzrikšot pavisam mundri, bet darbā uz otro (bez velosipēda) velkos kā aizkauta.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

March 28th, 2017


09:49 am - Melnā sperma
Kas ir redzējis vienu Nastavševa izrādi, ir redzējis visas.

(2 ir | apliecini to, ka esi)

March 22nd, 2017


09:29 am
"Tuvā pilsēta". Stilīgi uztaisīts, skatuves darbība nebremzējas, uzmanību notur, bet žāvājos es brīžiem laikam tāpēc, ka, šo lugu neredzējusi, es neko savā dzīvē tādēļ nejustos pazaudējusi. Var jau būt, ka kādu citu šis saturs personiski ļoti uzrunā, bet "absurda komēdija", par kuru zālē nesmejas, tik tiešām ir diezgan absurda.
Kristīgi katoliciskas personas uz to reaģē (un man pazīstamās, kas nav redzējušas, reaģētu) sakāpināti, bet man šī, šķiet, bija pirmā izrāde, kurā plikumi uz skatuves likās pilnīgi normāli/pamatoti/iederīgi (ja neņem vērā "Divpadsmit krēslus", kur tomēr bija mākslīgais dzimumloceklis, vai "Pūtvējiņus" Dailes Mazajā zālē). Un plikumus uz skatuves savā dzīvē esmu redzējusi ļoti daudz.

Vakar man biļeti piedāvāja ar vārdiem "Kā? Tu nezini, kas tas ir?! Par to patlaban VISI runā!"
Pagaidām man īsti nepielec, par ko tur tā runāt.

(1 ir | apliecini to, ka esi)

March 21st, 2017


02:32 pm
Kopš man ir klasiskā ārstnieciskā masāža, katru nakti man ir sapņi ar intensīvu komunikāciju.
Tas ir man ļoti netipiski, jo lielāko daļu savas dzīves es sapņos esmu vientuļi klīdusi kaut kur tumšās un nepatīkamās vietās vai arī nemitīgi kavējusi visu veidu transportus, lielākoties tāpēc, ka pēdējā brīdī cenšos savākt sev piederošās mantas, bet laika jau trūkst.

Tagad es vismaz sapņos pļāpāju ar visvisādiem cilvēkiem :)

(Nu, šķiet, ka masierim ir pievienotā vērtība. Viņš sakārto ne tikai manu pēdējos gados traumēto ķermeni...)

(apliecini to, ka esi)

March 16th, 2017


05:13 pm - Kā izteikties sarežģīti
Varētu ieviest tādu vārdnīcu (kaut gan man ir aizdomas, ka, piemēram, policijas relīžu rakstītājiem tāda jau ir :)) Ja atšķirtu šo vārdnīcu un pārtulkotu modernā mediju valodā, piemēram, dziesmiņu "Reiz Rozālij' bij' mācīta uz zirga jāt un lāčus šaut", tajā būtu šāda rindiņa:

"17.. gadā dzimusī sieviete paņēma nazim līdzīgu priekšmetu un mērķtiecīgi izdarīja nāvējošu traumu sev krūškurvja apvidū."

Bet vispār mani uz šīm pārdomām pamudināja nesena saruna ar cibiņu extranjero par iespējamu latviešu klasiķu daiļdarbu izdošanu jaunās redakcijās.

Man ir piedāvājumi!!! Lūk, daži!

Astronomisks objekts - romu tautības pārstāvis, lūkojas caur mērenai klimata joslai tipiskiem skujkokiem, kamēr nelielu zīdītāju sieviešu dzimuma vecāks ved jaunāko paaudzi veikt organisma ārīgas attīrīšanas procedūras. (Plūdons)

Globālā mērogā juridiskā sistēma nedarbojas, iedarbība ir vienīgi augšējās ekstremitātes pie ķermeņa nepiestiprinātajam galam. (Veidenbaums)

Mana mentālā aktivitāte iniciē izdarīt secinājumus par globālu intelektuālu vājumu un eksistencei atvēlētā perioda jēdzieniskā satura pārliecinošu nonsensu. (Veidenbaums)

Katram atsevišķam indivīdam ir jāsniedz manuāls ieguldījums, lai vērienīga apjoma process iegūtu pozitīvu virzības vektoru. (Rainis)

Meteoroloģiskas parādības ietekmē uz arhitektoniska elementa rodas izsvīdums, nav nozīmes izvirzīt noliedzošus argumentus, ka mans afektīvais psihes process bijis adresēts ekskluzīvi tev (Čaks)

Drīkst papildināt...

(7 ir | apliecini to, ka esi)

04:32 pm - kursors!!!
http://bibliotekaberniem.rcb.lv

Cilvēki ar konkrēto fobiju varētu iesūdzēt šīs mājaslapas dizaineru.

(3 ir | apliecini to, ka esi)

March 13th, 2017


11:16 am
Ar pašreizējo veselības aprūpes finansējumu, oficiālās medicīnas rindu un kvotu sistēmu, efektīvu alternatīvu metožu tumsonīgu nīdēšanu un apkarošanu, kukuļņemšanas piesegšanu, ārstu haltūrām un bezatbildību eitanāzijas legalizēšana ir nekas vairāk kā pēdējais posmiņš tukšajā muldēšanā "mēs darījām visu, ko varējām": t.i., paslaukām gružus zem paklāja un izliekamies, ka tīrs.

 

March 12th, 2017


10:28 am
"Pakļaušanās" ir izrāde cilvēkiem, kuriem slinkums lasīt.
Nav jau slikti, jo Velbeku es tik tiešām iesāku, bet neizlasīju.
Bet kaut kā dikti jūtams, ka literārais materiāls tapis pirms cunami viļņa uzgāšanās Eiropai. T.i., izrāde atbild uz agrākajiem, bet ne aktuālajiem jautājumiem.

(5 ir | apliecini to, ka esi)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba