Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Žēl, ka ES ar PSRS salīdzinošos sklerotiķus un vēstures analfabētus nav iespējams ar laika mašīnu nosūtīt kādus 30-40 gadus senā pagātnē. Vēlams, vismaz uz kādu mēnesi.
Add to Memories
Tell A Friend
Lasot par idejiski impotentajiem, populistiskajiem Brekšu līderiem, jādomā, cik daudz mums ir šādi politiķu izstrādājumi? Pirmie, kas nāk prātā ir Artuss & Ušakovs.
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinot par vietējiem klauniem
Mazais Gedroics uz mani apvainojies par to, ka tiek uzskatīts par stulbeni. Un pat neveltīja man tik sulīgus apzīmējumus, kā biedriem [info]intenormal un [info]indulgence. Kā man tagad būt un kā dzīvot?
Add to Memories
Tell A Friend
Otto LOLozols
Es it kā līdz šim jau ne reizi vien biju pārliecinājies, ka Otto Ozols nav par pilnu rubli ņemams, bet viņa šodienas tvīts par to, ka Breksis esot pamats izvērtēt Rinkeviča darbību ir jauns, līdz šim nesasniegts līmenis.
Add to Memories
Tell A Friend
Par to Breksi
Man nez kādēļ ir aizdomas, ka no Brekša vislielākie sūdi būs pašiem britiem. Tādējādi ilgtermiņā tas vājinātu eiroskeptiķu pozīcijas - būtu redzams, kas notiek pēc tam, kad vēlēšanās piepildās.
Add to Memories
Tell A Friend
Песня про зайцев
Add to Memories
Tell A Friend
Savčenko tomēr ir iedvesmojošs stāsts. Nebrīnīšos, ja par to tiks uzņemta filma.
Add to Memories
Tell A Friend
Izrādās, ASV augstākā tiesa 1965.gadā, ar nolēmumu lietā Griswold v. Connecticut atcēla Konektikutas štata likumu, kurš aizliedza laulātajiem lietot kontracepciju.
Add to Memories
Tell A Friend
Tajemnica Westerplatte (2013)

It kā jau vienmēr esmu interesējies par II pasaules kara vēsturi, bet Vesterplates kauja līdz šim bija kaut kā paslīdējusi garām manai uzmanībai. A zrja. Ja 200 vīru neliels garnizons nedēļu noturas pret skaitliskajā ziņā vairāk kā 15-kārtīgu, labi apmācītu un tehniski pārāku pretinieku, tas tiešām ir pelnījis tapt ierakstīts, kā viena no spožākajām lapaspusēm tālaika Polijas militārajā vēsturē.
Vakar noskatoties minēto filmu sapratu, kādēļ poļu pocreotiem šī filma sagādājusi tādu butthurt. Mītiem apvīta notikuma parādīšana reālistiskā gaismā, ietverot agrāk nezināmus faktus (par garnizona komandiera lomu). Nekāda tizla patosa un urrāpatriotisma, bet vienlaikus cieņa pret tiem, kuri cīnījās. Stratēģiski bezjēdzīgai nāvei nolemti karavīri, kā arī viņu komandieri - garnizona komandieris (kuram jau filmas sākumā pateikts - vāciešu uzbrukuma gadījumā uz papildspēkiem var necerēt un jānoturas vismaz 12 stundas) un viņa urrāpatriotiskais vietnieks (pateicoties kuram arī garnizons tik ilgi pretojās). Filmas laikā radās zināmas asociācijas ar "Vēstulēm no Ivodzimas", kurā filmas autori iespējams smēlušies iedvesmu. Šī filma līdz tādam līmenim īsti nevelk, bet noteikti varu ieteikt šāda filmu žanra cienītājiem.
Add to Memories
Tell A Friend
Stambulas konvencijas atbalstītāja portrets
"Gejs uz velosipēda ar burkānu zobos, kas brauc kur grib un atsakās notriekt tikai sievietes".
©[info]martcore
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Jūlijs 2016
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31