Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Who the hell is Namejs?
Savlaik noskatoties "Nameja gredzena" treileri man radās čujs, ka šī filma varētu būt Garlaicīgs Sūds. Pēc tam, palasot recenzijas, man radās šaubas par sava pirmā iespaida pareizību - tjip nav nekāda Aukstā Māgsla, bet varbūt tomēr ir skatāma. Šovakar noskatoties varēju secināt, ka nojauta nebija mani pievīlusi - tā filma pēc būtības ir nekas vairāk, kā uztjūnēts "Rīgas sargu" prīkvels.
Add to Memories
Tell A Friend
Devil is in the details
Петька: — Василь Иваныч, а что такое НЮАНС?
Чапаев: — Ну, Петька, это так не объяснишь, это показывать надо… Становься-ко раком да скидавай портки.
Петька встал, Василь Иваныч сзаду заехал и говорит: — Вот вишь, Петька, у тебя хуй в жопе — и у меня хуй в жопе. Но есть один НЮАНС!
Add to Memories
Tell A Friend
Nesaprotu tos, kuri lej asaras par Bordāna nofeiloto valdības veidošanas mēģinājumu. Vismaz spriežot pēc publiski pieejamās infas, viņš vai nu apzināti pats šobrīd negribēja valdību veidot, vai arī mazais napoleoniņš patiešām bija iedomājies, ka nu ir baigais kings, kurš citiem spēs diktēt noteikumus.
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas LOL
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Iz profesionālā humora apcirkņiem
В суде в одном кабинете сидят двое судей, старый и молодой. В кабинет врывается разгневанная бабушка (соседка по дому) и требует у старого судьи компенсацию в 10 000 рублей, за то, что его собака во дворе её слегка покусала, и в случае отказа грозит судье подать на него в суд. Старый судья молча смотрит на бабушку, молча достает деньги и отдает их ей, после чего бабушка довольная уходит. Молодой судья ему говорит: «Ты зачем отдал ей деньги? Ты ж судья. Да и собаки у тебя отродясь не было». На что старый судья говорит: «Да, судья. И собаки у меня на самом деле никогда не было. Но кто знает, как на это суд посмотрит…???».
Если все-таки дело возбудили бы, то суд посмотрит примерно так. lasīt tālāk )
Add to Memories
Tell A Friend
Нас давно послали нахуй, если кто не замечал.
Add to Memories
Tell A Friend
Rīgas domes Misters 20 procenti varētu kļūt par Misteru 25 procentiem.
Add to Memories
Tell A Friend
Raimis arī ātro kredītu asarām netic.
Add to Memories
Tell A Friend
Kas man maksā, tam es līmē
Pēc savlaik dzirdētajām dažu "kultūras cilvēku" žēlabām par Aizkraukles banku, šī ziņa galīgi nepārsteidz. Var protams pēc būtības kritizēt ierobežojumu samērīgumu un piesaukt citus juridiskus argumentus, bet "lai sponsori turpina čakarēt citus - galvenais, lai turpina dot mums piķi mazināsies sponsoru ieņēmumi un mums tiks mazāk piķa" argumentam noteikti nav jābūt iemeslam grozījumu neizsludināšanai.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Novembris 2018
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Saites