Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas traģikomēdija
Romnija ceļš no prezidenta kandidāta līdz Trampa kājslauķim.
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas pērle
"Jā, kad bija ar eiro nesasaistīts lats, krīzes tika pārdzīvotas daudz vieglāk. Bija izaugsme, dzīves kvalitātes gāja uz augšu ar katru gadu. Arī bezdarbs toreiz bija ļoti zems, bet tagad eiro laikā bezdarbs turās 10% līmenī jau vairākus gadus, krīzes laikā bija apt 20%".

Citiem vārdiem sakot - pirms 2004.gada (kad lats tika piesaistīts eiro) mēs dzīvojām zaļi, bet pēc 2004.gada iestājās Lielais Pizģecs. Un par "ļoti zemo bezdarbu" pirms 2004.gada var ieskatīties CSP publiski pieejamajos datos. :)
Add to Memories
Tell A Friend
Rožukalne labi uzrakstījusi par to, kā daži Saeimā ēd no rokas komerciālajiem medijiem (kuriem tāds Radio 5 un vispār sabiedriskie mediji ir kā dadzis acī). Vienīgi nevar neizsaukt smīnu NEPLP dēvēšana par "neatkarīgu mediju regulatoru". Uz papīra varbūt ir neatkarīgs, bet tā locekļu iecelšanas regulējums garantē to, ka kāda no politiķiem neatkarīga NEPLP locekļa iecelšana ir drīzāk izņēmums, nevis likumsakarība.
Add to Memories
Tell A Friend
Rīta prieciņš
Add to Memories
Tell A Friend
Arī tu Koen...
Add to Memories
Tell A Friend
Retorisks jautājums
Kādēļ tie, kuri regulāri nosoda citu augstprātību un aicina citus būt pazemīgiem, parasti paši izrādās visaugstprātīgākie un uzpūtīgākie?
Add to Memories
Tell A Friend
Tas bija pat ļoti prognozējami
Latest posti aizdirsti ar [info]krishjaanis spermas strūklu. Vēl tikai sickbojam publiski jāpadročī.

upd. [info]sickboy neliek vilties: "Ja netic tam, ka pasauli cenšas pārvaldīt slepena, organizēta, psihopātiska kustība (Illuminati, globālisti, reptiliāņi utt.), tad nav iespējams saprast, kāpēc ir vajadzīgs Tramps un kāpēc cilvēki par viņu balsoja."
Add to Memories
Tell A Friend
Par vēlēšanām, kuras piepildās
Aktuālo notikumu sakarā atcerējos vienu no savām mīļākajām filmu epizodēm.
Add to Memories
Tell A Friend
Donalda pērļu vācelīte
Add to Memories
Tell A Friend
Nabaga Jariks
Jarika atkārtota nevirzīšana uz KNAB šefa amatu izraisījusi smagu butthurtu Lembja līdzjutīgajai dvēselei. Kaut interesanti, uz kāda pamata komisija (Valsts kancelejas vadītājs, Ģenerālprokurors, DP un SAB šefi) izpīpēja, ka Jariks pat formāli nekvalificējas savam ieņemtajam amatam.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Decembris 2016
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031