Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Pareizi vien Ļeņins rakstīja par tiem juristiem :D
"Юристов нужно брать ежовыми рукавицами, ставить в осадное положение, ибо эта интеллигентская сволочь часто паскудничает."
Add to Memories
Tell A Friend
Kad cilvēks taisnojoties pats sevi atmasko vēl vairāk
Aiz gara laika beidzot noskatījos kādu no Gobzema video, kurā viņš taisnojas par savu nolaidību vienā no Zolitūdes lietām un (tādiem narcisiem, kā viņš raksturīgi) sūdzās par korumpētajiem (lasi: viņam no rokas neēdošajiem) tiesnešiem un nodirš tos, kuri neuzskata viņu par latvju tautas glābēju-mesiju. Interesantākais ir tas, ka tēmu pārzinošiem un kritiski noskaņotiem klausītājiem (uz kuriem protams viņš neorientējas) ir grūti nepamanīt, ka viņš taisnojoties tikai atmasko sevi vēl vairāk, proti: tālāk gari un KPV elektorātam neinteresanti )
Add to Memories
Tell A Friend
Labākais tvitterdialogs pēc vakardienas futbolsurogāta
- Kam ir jānotiek, lai Latvija iesistu golu!!
- Bumbai jāsāk ar sevi.
Add to Memories
Tell A Friend
Sirsnīgas sarunas
It kā jau pēc Artusa un Gobzema sarunām domājošākajai vēlētāju daļai vajadzētu zust pēdējām ilūzijām par to, kas ir KPV. Tikai, kā to diezgan nepārprotami norāda pats Gobzems, minētā partija orientējas uz (maigi izsakoties) ne tiem domājošākajiem pilsoņiem.
Add to Memories
Tell A Friend
Labi audzināta sirdsapziņa
"А совесть у него была хорошо воспитанной — она никогда не грызла своего хозяина."
Add to Memories
Tell A Friend
Kā krievu oligarhi ar Stīla dosjē nofeilojās
The former MI6 officer Christopher Steele has won a legal battle in the United States against three Russian oligarchs who sued him over allegations made in his famous dossier about the Trump campaign and its links with Moscow.
[...]
On Monday, a judge in the district of Columbia, Anthony C Epstein, upheld a motion by Steele to have the oligarchs’ case thrown out. Epstein did not determine whether the dossier – which a furious President Trump has repeatedly dismissed as “fake” – was “accurate or not accurate”.

But the judge concluded that it was covered by the US first amendment, which protects free speech. He ruled that the oligarchs had failed to prove a key part of their case: that Steele knew that some information in the dossier was inaccurate, and had acted “with reckless disregard as to its falsity”.


Citiem vārdiem sakot - ja arī minētais dosjē nav uzskatāms par 100% precīzu, arī nav pierādījumu, ka tas būtu apzināts viltojums.
Add to Memories
Tell A Friend
Kaķveidīgo ziņas
Izrādās, KAC Runcis joprojām pastāv un tam saglabājas esošais īpašnieks - tjipa plānotā pārdošana esot nojukusi, jo nolīgtie pircēji esot uzmetuši. Rezultātā īpašnieks esot uzvārījies ar drošības naudu (par ar atvadām saistītajiem ieņēmumiem nerunājot).
Add to Memories
Tell A Friend
Patiesībā Ždanoka ir Boba Dilana ļaunā dvīņu māsa.
Add to Memories
Tell A Friend
Schadenfreude
Grūtgalvīša Nahero jau kuro dienu ilgstošais izmisuma pilnais butthurt par kārtējo reizi, kad viņam iebāž degunā paša nekompetenci, nevar neuzlabot garastāvokli.

upd. Un pacients uz šo ierakstu reaģē labākajās Pavlova suņa tradīcijās, sevi vēl nodēvējot par domājošu cilvēku. :D Arī profesionālās terminoloģijas dēvēšana par "eifēmismu" reāli velk uz KPV urļikvēlētāja līmeni.
Add to Memories
Tell A Friend
Diez kas nav
Atbilde uz pirms diviem mēnešiem uzdoto jautājumu izskatās neiepriecinoša - pagaidām aptaujas liecina, ka KPV tiks Saeimā. Kaut tādus kā Gobzems (par viņa klaunu svītu nemaz nerunājot) būtu no turienes jātur lielgabala šāviena attālumā. Klaunāde (zem kuras izkārtnes "kārtot lietas") garantēta.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Septembris 2018
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Saites