Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Trāpīgi
"...он, как слабый человек, более всего верит в физическую силу..."
Add to Memories
Tell A Friend
Dace Ķezbere represent
Add to Memories
Tell A Friend
Uzrunāja
Pona Ņūmena tēlotā advokāta uzruna zvērināto tiesai filmā "The Verdict":

“You know, so much of the time we’re just lost. We say, please God, tell us what is right. Tell us what is true. When there is no justice – the rich win, the poor are powerless. We become tired of hearing people lie. And after a time we become dead, a little dead. We think of ourselves as victims. And we become victims. We become weak. We doubt ourselves, we doubt our beliefs. We doubt our institutions. And we doubt the law. Well, today you are the law. You are the law. Not some book. Not the lawyers. Not the marble statue or the trappings of the court. See, those are just symbols of our desire to be just. They are, they are, in fact, a prayer, a fervent and a frightened prayer. In my religion, they say act as if ye had faith. Faith will be given to you. If, if we are to have faith in justice we need only to believe in ourselves. And act with justice. See, I believe there is justice in our hearts.”
Add to Memories
Tell A Friend
Jautājums
Sakarā ar kārtējo [info]watt cepšanos par (šoreiz pat ne Latvijas) "ļaunajām bāriņtiesām, kuras vēlas atņemt vecākiem viņu bērnus", labprāt vēlētos uzzināt - vai kāds no jums, būdams pālī (kad no malas redzams, ka neesi skaidrā), ir pastaigājies pa pilsētu, kopā ar divgadīgu bērnu?
Add to Memories
Tell A Friend
Pie visai vainīga [info]fjokla!
"Хвилищевский ел клюкву, стараясь не морщиться. Он ждал, что все скажут: "Какая сила характера!" Но никто не сказал ничего."
Add to Memories
Tell A Friend
Kad mēs augām...
Mūsdienu малолетние долбоёбы jau laikam nav lasījuši Krilova fabulu par šuneli, kurš rej uz ziloni.
Add to Memories
Tell A Friend
Vegānu un kotlešu sakarā aizdomājoties
Interesanti, vai minets ir savienojams ar vegānismu?
Add to Memories
Tell A Friend
Seriāls turpinās
Apgabaltiesa "Liepājas pedofilu" lietas spriedumu atcēlusi un nosūtījusi pirmās instances tiesai atkārtotai izskatīšanai ar pierādījumu pārbaudi. Tas nozīmē, ka apgabaltiesai ir radušās šaubas par lietā esošajiem pierādījumiem (vai nu apsūdzēto vainu kā tādu, vai par būtiskiem nozieguma apstākļiem). Citādi nebūtu bijusi problēma pašai apgabaltiesai pakoriģēt spriedumu uz bargāku vai mazāk bargu.
Add to Memories
Tell A Friend
Par solidaritātes nodokli
Solidaritātes nodokli var kritizēt par tā (ne)efektivitāti nevienlīdzības mazināšanā, bet histērija par turīgo "sodīšanu" liecina, ka ne viens vien šķietami mūsdienīgs cilvēks savā domāšanā joprojām nav izaudzis no 90-tajiem. Par to smieklīgāki ir vien Lattelecom šefa Jura Gulbja draudi ar Satversmes tiesu.
Add to Memories
Tell A Friend
Riebjas šis slapjdraņķis
Man laikam nav lemts saprast par šādiem laikapstākļiem fanojošās polārās mitrenes.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Novembris 2015
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930