Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Makareviča motīvs
Palasot Cibas (un ne tikai) drukātā vārda patriotu pēdējā laika tekstus, nāk prātā putinistiem pirms pāris gadiem adresētie Makareviča vārdi: "Господа холуи, проходимцы, приспособленцы и просто идиоты! Не смейте меня учить любить Родину!"

upd. Vispār līdzīgu tekstu var veltīt arī tiem paštaisnajiem svētuļiem, kuri atļaujas citiem mācīt "pareizu" līdzjutību.
Add to Memories
Tell A Friend
Pat Cibas cepeši kļuvuši vienveidīgi
Tik apnicīgi kļūst lasīt cilvēkus, kuri no vienas diskusijas uz otru turpina atkārtot vienas un tās pašas loģikas kļūdas & bērnudārza līmeņa argumentāciju. Если человек дурак — это надолго, а если идиот — то это навсегда.
Add to Memories
Tell A Friend
Lit(e)rāti LOL
Palasīju svaigāko cepeti un [info]zhora man reāli sāk atgādināt Djimku Mironovu.
Add to Memories
Tell A Friend
Captain Fantastic (2016)

Pēc [info]helvetica un [info]shelly atsauksmēm, šodien kino tika noskatīta "Captain Fantastic". Filma ir par ģimeni, kura cenšas dzīvot pēc iespējas tālāk no pārējās civilizācijas (filmas sākuma kadri radīja asociācijas ar "The Revenant"), vienlaikus pilnībā bez tās nevarot iztikt.
Protams, tiek apspēlēta (līdz nelabumam nodrāztā) tēma par "dabas bērnu" piedzīvojumiem civilizācijā, bet tas tiek darīts gaumīgi un asprātīgi. Ne pārāk glaimojoši tiek parādīti tā saucamie "normālie cilvēki" (ar kuriem parasti neviens negrib asociēties). Tāpat filmas autori nav saudzīgi pret tās galveno varoni - nevar neredzēt, ka ģimenes galva, "ideālo cilvēku" audzinātājs (lieliska Vigo Mortenesna aktierspēle) pats faktiski ir diezgan despotisks un dogmatisks savu ideju pārstāvis, kurš ir devis bērniem ļoti daudz, bet, būdams savu ideju varā, arī sāk bremzēt savu bērnu turpmāko attīstību. No vienas puses bērniem tiek mācīta kritiskā domāšana, bet no otra puses - atsevišķas idejas tiek tēžveidīgi borētas galvā.
Kopumā ļoti laba traģikomēdija.
Add to Memories
Tell A Friend
Ar realitāti nesaistītas fantāzijas.
Lasot šādas pārdomas, iztēlē redzu vidējo Latvijas darba devēju, kura uzņēmums knapi velk dzīvību, kurš ar biznesu nodarbojas tikai idejas vārdā, un kurš savus slinkos darbiniekus patur darbā tikai humānu apsvērumu dēļ vienmēr maksājot viņiem vairāk, nekā tie sliņķi un dienazzagļi ir pelnījuši, bet tie nelieši vienalga nespēj novērtēt viņa labo sirdi.
Add to Memories
Tell A Friend
Hell yeah!
Add to Memories
Tell A Friend
Par svaigāko cibas cepeti
Bet tas ir smieklīgi, ka [info]krishjaanis, kurš pats jau gadiem ilgi regulāri ne saukts, ne aicināts bāžas citu cibās, lai agresīvi sludinātu un paštaisni moralizētu, jūtas sašutis par to, ka [info]intenormal viņu ārstē ar paša zālēm. Tik tiešām paštaisns ņuņņa, citējot biedru [info]kautskis.
Add to Memories
Tell A Friend
Par aktuālā aizokeāna šova atbalsīm pīļu dīķī
Trampa fani Latvijā varētu būt pateicīgs pētījumu objekts. Piemēram, tie, kuri vēl nesen skaidroja, ka Tramps ir kā šovmenis, kura tekstus nav vērts nopietni analizēt, pēkšņi sākuši nodarboties ar Trampa uzskatu & ideoloģijas skaidrošanu. Un NAšisti, kuri metās aizstāvēt Trampu, pēc viņa izteikumiem par NATO un Baltijas valstīm, reāli atgādina epizodi no filmas "Убыть дракона", kurā Henrihs, saņēmis no pūķa spērienu pa kājstarpi, sāpēs saviebtu seju kliedz, cik viņam ir labi.
Add to Memories
Tell A Friend
Par pokemonu ķeršanu
Cibā savlaik bija aktīva kopiena [info]nokerpokemonu.
Add to Memories
Tell A Friend
Vēlreiz par to pašu
Bet vispār, baigi velk uz kompartijas vadības stilu. Kāds liels partijas šiška (šajā gadījumā - Parādniekam) pamana kaut ko, kas viņam neiepatīkas, un uzreiz mazākie gariņi (šajā gadījumā - NA kontrolētās Tieslietu ministrijas pārraudzībā esošais VVC) steidz priekšniecībai izdarīt pa prātam, pilnīgā pohujā par VVC līdzšinējo praksi attiecībā uz svešvalodā esošām preču zīmēm.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Augusts 2016
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031