Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Par to pašu
Sakarā ar vispārējo cepienu "Liepājas pedofilu" lietā, man rodas vismaz 2 jautājumi:

1) Cik lietas apstākļiem atbilstoša ir žurnālistu sniegtā informācija? Pēc likuma šādas lietas tiek izskatītas slēgtā tiesas sēdē, tādēļ nav izslēgts, ka žurnālistu (par reģionālo mediju žurnālistu līmeni man ir Viedoklis) sniegtais lietas atreferējums ir no "viena tante teica" sērijas.
2) Ja ir bijusi seksuālā vardarbība, tāda, kā to atreferē žurnālisti - kādēļ prokurore to kvalificējusi kā pavešanu netiklībā un pieprasījusi vēl mazāku sodu, kā piespriedusi tiesa?
Add to Memories
Tell A Friend
Дожились
Total War sērijas autoriem acīmredzami aptrūkušās vēsturiskās tēmas. Rezultātā tiek plānota pirmā Total War spēle, kuras sižetam ar vēsturi nav nekāda sakara - Total War: Warhammer.
Add to Memories
Tell A Friend
Ужоснах
Izrādās, mūsdienās ir cilvēki, kuri pilnīgā nopietnībā stāsta, ka Asiņaino Mēriju pagatavo bez sāls un pipariem!!! Trakākais ir tas, ka pat Dievzemītes recepšu saitos ir šādas receptes atrodamas!

Muļķīguma pakāpe: себался в ужасе

Add to Memories
Tell A Friend
Kāds darbs, tāda alga
Objektīvi Levits uz esošo kandidātu fona ir viens no labākajiem. Vienlaikus, ar savām pēdējo gadu Satversmes kodolēšanas un preambumbulēšanas aktivitātēm, viņš sevi cieši ir saistījis ar NA, kas šķiet ir būtiskākais iemesls kādēļ viņam ir tik simboliskas izredzes tikt amatā. Tādēļ, netiekot ievēlēts, viņš par savu juridisko šarlatānismu būs saņēmis pēc nopelniem.
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinās svētais krusta karš pret velodrastu negantībām
Add to Memories
Tell A Friend
Vietējās politiskās smilšu kastes razborkas
Rinkeviča paziņojuma sakarā nevar neuzjautrināt NAcīšu sašutums par to ka viņi (koalīcijas vislielākie histēriķi un sazvērestības teoriju popularizētāji) tiek ārstēti ar pašu zālēm. :)
Add to Memories
Tell A Friend
Sveiciens pautiņsvētkos
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien atcerējos bērnības dienu anekdoti
Jānītis pieskrien pie mātes un saka: Mamm! Tētis pagrabā pakārās!
Māte šausmās tešas lejā.
Jānītis: April! April! Tētis pakārās bēniņos!
Add to Memories
Tell A Friend
Totāls interneta no life-risms
Cilvēks uz acīmredzami šaubīgu pierādījumu bāzes izvirza kategorisku tēzi, kā rezultātā tiek nosaukts par resnu. Tas nabadziņam tā iet pie sirds, ka šis turpina drukāt un copy-pastot palagus, no kuriem vien redzama izmisīga vēlēšanās pierādīt ka viņam tomēr bijusi taisnība. Laikam lieki teikt, ka argumentu kvalitāte no tā nepaliek labāka.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Augusts 2015
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031