Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas C vitamīna deva
Add to Memories
Tell A Friend
Par padomjlaika pārtikas kvalitāti
Add to Memories
Tell A Friend
Par tukšmuldētājiem
Pirmo reizi ar [info]extranjero sakasījos pirms pāris gadiem, kad viņš tipiskā dilentanta pašpārliecinātībā bija iebraucis manā profesionālajā lauciņā, kurā acīmredzami neko nejēdza. Un šodien viņš tikai kārtējo reizi apliecināja, ka spēj tikai pa tukšo muldēt un neko nesajēdz no tēmām, par kurām tik gudri mīl spriest.
Add to Memories
Tell A Friend
Par zagšanu padomjlaiku sabiedriskajā ēdināšanā.
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas pērle
Tas brīdis, kad viens no Cibas primitīvākajiem oponentu nodirsējiem (kurš regulāri lien citu cibās demonstrēt savu caureju) sāk taisnoties, ka nemēdzot "līst pakaļ cilvēkiem, lai viņiem uzbrauktu, jo nepatīk viņa feiss". Smieklīgākais ir tas, ka viņš taisnojas tieši cibiņam, kuram n-tajās Cibas diskusijās regulāri ir veltījis personīga rakstura uzbraucienus.

upd. Pacients taisnojas par to, ka patiesībā nemaz nav taisnojies.
Add to Memories
Tell A Friend
Makareviča motīvs
Palasot Cibas (un ne tikai) drukātā vārda patriotu pēdējā laika tekstus, nāk prātā putinistiem pirms pāris gadiem adresētie Makareviča vārdi: "Господа холуи, проходимцы, приспособленцы и просто идиоты! Не смейте меня учить любить Родину!"

upd. Vispār līdzīgu tekstu var veltīt arī tiem paštaisnajiem svētuļiem, kuri atļaujas citiem mācīt "pareizu" līdzjutību.
Add to Memories
Tell A Friend
Pat Cibas cepeši kļuvuši vienveidīgi
Tik apnicīgi kļūst lasīt cilvēkus, kuri no vienas diskusijas uz otru turpina atkārtot vienas un tās pašas loģikas kļūdas & bērnudārza līmeņa argumentāciju. Если человек дурак — это надолго, а если идиот — то это навсегда.
Add to Memories
Tell A Friend
Lit(e)rāti LOL
Palasīju svaigāko cepeti un [info]zhora man reāli sāk atgādināt Djimku Mironovu.
Add to Memories
Tell A Friend
Captain Fantastic (2016)

Pēc [info]helvetica un [info]shelly atsauksmēm, šodien kino tika noskatīta "Captain Fantastic". Filma ir par ģimeni, kura cenšas dzīvot pēc iespējas tālāk no pārējās civilizācijas (filmas sākuma kadri radīja asociācijas ar "The Revenant"), vienlaikus pilnībā bez tās nevarot iztikt.
Protams, tiek apspēlēta (līdz nelabumam nodrāztā) tēma par "dabas bērnu" piedzīvojumiem civilizācijā, bet tas tiek darīts gaumīgi un asprātīgi. Ne pārāk glaimojoši tiek parādīti tā saucamie "normālie cilvēki" (ar kuriem parasti neviens negrib asociēties). Tāpat filmas autori nav saudzīgi pret tās galveno varoni - nevar neredzēt, ka ģimenes galva, "ideālo cilvēku" audzinātājs (lieliska Vigo Mortenesna aktierspēle) pats faktiski ir diezgan despotisks un dogmatisks savu ideju pārstāvis, kurš ir devis bērniem ļoti daudz, bet, būdams savu ideju varā, arī sāk bremzēt savu bērnu turpmāko attīstību. No vienas puses bērniem tiek mācīta kritiskā domāšana, bet no otra puses - atsevišķas idejas tiek tēžveidīgi borētas galvā.
Kopumā ļoti laba traģikomēdija.
Add to Memories
Tell A Friend
Ar realitāti nesaistītas fantāzijas.
Lasot šādas pārdomas, iztēlē redzu vidējo Latvijas darba devēju, kura uzņēmums knapi velk dzīvību, kurš ar biznesu nodarbojas tikai idejas vārdā, un kurš savus slinkos darbiniekus patur darbā tikai humānu apsvērumu dēļ vienmēr maksājot viņiem vairāk, nekā tie sliņķi un dienazzagļi ir pelnījuši, bet tie nelieši vienalga nespēj novērtēt viņa labo sirdi.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Septembris 2016
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930