Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Der Hauptmann (2017)


1945.gada aprīļa sākums. Vērmahta dezertieris nejauši atrod pamestu automobili ar kapteiņa uniformu. Tā rezultātā viņam izdodas pieņemt jaunu identitāti un, cenšoties pārliecināt visus par tās patiesumu, faktiski kļūt nacistiskākam par pašiem nacistiem, t.sk. iniciējot masu slepkavības koncentrācijas nometnē. Filma stilistiski ieturēta melnbaltās nokrāsās, un tās patiesākais nosaukums būtu "Talantīgais misters Riplijs Trešā Reiha pēdējās dienās". Kaut šī filma esot "based on true story".
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas jautājums
Add to Memories
Tell A Friend
Nav ko ticēt visam, kas uz konclāgeru ieejām rakstīts.
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
GOVERNMENT OPEN and NO WALL
Apdirsās Donaldiņš. :D
Add to Memories
Tell A Friend
Par principiem un skarbo realitāti
Add to Memories
Tell A Friend
Mēs to sen to jau bijām pelnījuši
Melbārdes turpmākās ministrēšanas rezultātā Saeimā ar "mīksto" mandātu beidzot tiek nopelniem bagātais kāškrusta piparkūku cepējs, pirmslaulības kursu speciālists un antidženderiskā tiesiskuma cīnītājs Jānis Iesalnieks.
Add to Memories
Tell A Friend
Valdību spēj izveidot ne tikai Mordorā
KaimiņGobzema sračs tomēr izskatās reāls - ko tādu nosimulēt būtu pārāk sick pat priekš KPV. Un Artuss ir acīmredzami ticis pie daudz sakarīgāka sufliera. Tā ka varam apsveikt valsti ar jaunu valdību (varēja būt arī sliktāk) un Gobzemu - ar kārtējo nolūzerošanos politikā (kaut šoreiz tā centās un tik ilgi uz to mērķtiecīgi gāja). :D

Un mana 20 dienu vecā prognoze par valdības izveidošanu 2-3 nedēļu laikā ir pat piepildījusies.

Upd. Koljērs Twitterī iesvilina ne pa jokam. :D
Add to Memories
Tell A Friend
Par politikas pīļu dīķa aktualitātēm
Vai nu KPV šķelšanās ir ļoti labi iestudēta izrāde (ar mērķi vienlaikus būt valdībā un opozīcijā), vai arī Gobzems ir (jau kuro reizi) palicis pie sasistas siles. Ceru, ka tomēr pēdējais (daudz ticamākais) variants - ибо нехуй.
Savukārt attiecībā uz Juraša kriminālvajāšanu - galīgi neesmu ne JKP, ne Juraša fans, bet vai nu es kaut ko nesaprotu, vai arī šis tiešām ož pēc izrēķināšanās ar "mutes palaidēju" - gan "valsts noslēpuma izpaušana", publiski izpaužot ziņas, kuras atbilstoši likumam "Par valsts noslēpumu" nevar būt valsts noslēpums, gan arī virsprokurora pēkšņā "iniciatīva" pēc vairāk kā diviem mēnešiem atcelt prokurora (kurš Juraša darbībās nesaskatīja noziedzīga nodarījuma sastāvu) lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu.
Add to Memories
Tell A Friend
Īsa pamācība propagandas veidošanā
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Marts 2019
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Saites