Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Par solidaritātes nodokli
Solidaritātes nodokli var kritizēt par tā (ne)efektivitāti nevienlīdzības mazināšanā, bet histērija par turīgo "sodīšanu" liecina, ka ne viens vien šķietami mūsdienīgs cilvēks savā domāšanā joprojām nav izaudzis no 90-tajiem. Par to smieklīgāki ir vien Lattelecom šefa Jura Gulbja draudi ar Satversmes tiesu.
Add to Memories
Tell A Friend
Riebjas šis slapjdraņķis
Man laikam nav lemts saprast par šādiem laikapstākļiem fanojošās polārās mitrenes.
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Par to pašu
Sakarā ar vispārējo cepienu "Liepājas pedofilu" lietā, man rodas vismaz 2 jautājumi:

1) Cik lietas apstākļiem atbilstoša ir žurnālistu sniegtā informācija? Pēc likuma šādas lietas tiek izskatītas slēgtā tiesas sēdē, tādēļ nav izslēgts, ka žurnālistu (par reģionālo mediju žurnālistu līmeni man ir Viedoklis) sniegtais lietas atreferējums ir no "viena tante teica" sērijas.
2) Ja ir bijusi seksuālā vardarbība, tāda, kā to atreferē žurnālisti - kādēļ prokurore to kvalificējusi kā pavešanu netiklībā un pieprasījusi vēl mazāku sodu, kā piespriedusi tiesa?
Add to Memories
Tell A Friend
Дожились
Total War sērijas autoriem acīmredzami aptrūkušās vēsturiskās tēmas. Rezultātā tiek plānota pirmā Total War spēle, kuras sižetam ar vēsturi nav nekāda sakara - Total War: Warhammer.
Add to Memories
Tell A Friend
Ужоснах
Izrādās, mūsdienās ir cilvēki, kuri pilnīgā nopietnībā stāsta, ka Asiņaino Mēriju pagatavo bez sāls un pipariem!!! Trakākais ir tas, ka pat Dievzemītes recepšu saitos ir šādas receptes atrodamas!

Muļķīguma pakāpe: себался в ужасе

Add to Memories
Tell A Friend
Kāds darbs, tāda alga
Objektīvi Levits uz esošo kandidātu fona ir viens no labākajiem. Vienlaikus, ar savām pēdējo gadu Satversmes kodolēšanas un preambumbulēšanas aktivitātēm, viņš sevi cieši ir saistījis ar NA, kas šķiet ir būtiskākais iemesls kādēļ viņam ir tik simboliskas izredzes tikt amatā. Tādēļ, netiekot ievēlēts, viņš par savu juridisko šarlatānismu būs saņēmis pēc nopelniem.
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinās svētais krusta karš pret velodrastu negantībām
Add to Memories
Tell A Friend
Vietējās politiskās smilšu kastes razborkas
Rinkeviča paziņojuma sakarā nevar neuzjautrināt NAcīšu sašutums par to ka viņi (koalīcijas vislielākie histēriķi un sazvērestības teoriju popularizētāji) tiek ārstēti ar pašu zālēm. :)
Add to Memories
Tell A Friend
Sveiciens pautiņsvētkos
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Oktobris 2015
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031