Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
[info]hanna_beedz auditorijai patiks :)
Add to Memories
Tell A Friend
Par bailēm
Cilvēks, kura rīcību vada bailes, zaudē spēju loģiski domāt. Tādēļ ar savu rīcību bieži tuvojas tam, no kā tik ļoti baidās.
Add to Memories
Tell A Friend
Smags gadījums
Otto Ozola pēdējā laika teksti Twitterī varētu noderēt pētījumiem par masu histērijas ietekmi uz indivīda spriestspēju.
Add to Memories
Tell A Friend
Жадность губит не только фраера jeb nevis kreiso liekulība, bet gan labējo aprobežotība
Nejauši uzdūros vienam mīlīgam rakstiņam, kurā autors izsaka sašutumu par "liekulīgajiem kreisajiem" bagātniekiem, kuri atļaujas atbalstīt kreisās idejas, vienlaikus nebūdami pliki, kā baznīcas žurkas. Tas uzskatāmi demonstrē daudzu labējo aprobežotību, kuri nesaprot, ka nevienlīdzīgā sabiedrībā (kurā nevienlīdzībai ir tendence palielināties) pastāv lielāks risks, ka bagātie cilvēki no savas bagātības var tikt atbrīvoti ne tajā humānākajā un brīvprātīgākajā veidā. Tādēļ nevienlīdzības mazināšana nav tikai to "slinkāko, nespējīgāko u.tml. [brīva vieta jūsu birkai, kuru piekārt ne tik turīgajiem]" interesēs.

Vai zināt, kādēļ dažās demokrātiskās Eiropas valstīs vēl mūsdienās ir saglabājies tāds demokrātiskas valsts arhaisms, kā monarhija? Tādēļ, ka šajās valstīs monarhiem pietika prāta mierīgā ceļā, pamazām faktiski atteikties no daļas privilēģiju, tā vietā lai viņiem tās visas atņemtu ar varu un pašus aizslaucītu vēstures mēslainē, kā piemēram Francijā un Krievijā.
Add to Memories
Tell A Friend
Valstiski svarīgs jautājums
Kas var būt svarīgāks par jautājumu kā čista latviskāk dēvēt naudu - eiro vai eira?
Add to Memories
Tell A Friend
Jurista darba būtiskākās sastāvdaļas
Papīru kalni un gudra diršana.
Add to Memories
Tell A Friend
Nedaudz iz Latvijas tiesību vēstures
Add to Memories
Tell A Friend
Īss rezumē
No vakardienas diskusijām kārtējo reizi pārliecinājos, ka nacionāli domājošo ļaužu ieskatā tikai latvieši ir tie, kuri Latvijā drīkstētu publiski paust neapmierinātību un iestāties par nepopulārām iniciatīvām u.tml. Pārējiem, ja kaut kas nepatīk - "Ej dirst, pats vainīgs!" un lai braucot uz Krieviju, jo "jebkāds pasākums, kas nebūs Latvijas pārvēršana par Krievijas satelītvalsti, stimulē nejolalitāti".
Add to Memories
Tell A Friend
Sad, but true
Šis ir viens no nedaudzajiem gadījumiem, kad pilnībā varu piekrist Ušakovam, kurš Twitterī raksta:

"Nacionālisti domā, ka Ukrainas notikumi ir zīme, ka pret LV krieviem vajag rīkoties izlēmīgāk, stingrāk. Tā tiks panākts pretējs rezultāts."

Mani joprojām mulsina "vidējā latvieša" empātijas trūkums nesaprotot, ka neviens ar normālu pašcieņas devu apveltīts cilvēks neies samierināties ar faktu, ka tiek uzskatīts par otršķirīgu pilsoni zemē, kurā viņš ir piedzimis. Ka viņam regulāri cenšas iepotēt turēt muti. Ka pat tiesiskas protesta formas cenšas ierobežot ar no pirksta izzīstiem "Satversmes kodoliem". Vai tiešām jums latvieši nepielec, ka tādējādi tikai veicinat iekšējās nesaskaņas, kuras ir Putina režīmam izdevīgas?

Muļķīguma pakāpe: aizkaitināts

Add to Memories
Tell A Friend
Riebjas šāds, pelēcīgi vēss laiks
Ja nezinātu kurš mēnesis - padomātu, ka ir rudens.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Aprīlis 2014
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930