Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Izrādās, ASV augstākā tiesa 1965.gadā, ar nolēmumu lietā Griswold v. Connecticut atcēla Konektikutas štata likumu, kurš aizliedza laulātajiem lietot kontracepciju.
Add to Memories
Tell A Friend
Tajemnica Westerplatte (2013)

It kā jau vienmēr esmu interesējies par II pasaules kara vēsturi, bet Vesterplates kauja līdz šim bija kaut kā paslīdējusi garām manai uzmanībai. A zrja. Ja 200 vīru neliels garnizons nedēļu noturas pret skaitliskajā ziņā vairāk kā 15-kārtīgu, labi apmācītu un tehniski pārāku pretinieku, tas tiešām ir pelnījis tapt ierakstīts, kā viena no spožākajām lapaspusēm tālaika Polijas militārajā vēsturē.
Vakar noskatoties minēto filmu sapratu, kādēļ poļu pocreotiem šī filma sagādājusi tādu butthurt. Mītiem apvīta notikuma parādīšana reālistiskā gaismā, ietverot agrāk nezināmus faktus (par garnizona komandiera lomu). Nekāda tizla patosa un urrāpatriotisma, bet vienlaikus cieņa pret tiem, kuri cīnījās. Stratēģiski bezjēdzīgai nāvei nolemti karavīri, kā arī viņu komandieri - garnizona komandieris (kuram jau filmas sākumā pateikts - vāciešu uzbrukuma gadījumā uz papildspēkiem var necerēt un jānoturas vismaz 12 stundas) un viņa urrāpatriotiskais vietnieks (pateicoties kuram arī garnizons tik ilgi pretojās). Filmas laikā radās zināmas asociācijas ar "Vēstulēm no Ivodzimas", kurā filmas autori iespējams smēlušies iedvesmu. Šī filma līdz tādam līmenim īsti nevelk, bet noteikti varu ieteikt šāda filmu žanra cienītājiem.
Add to Memories
Tell A Friend
Stambulas konvencijas atbalstītāja portrets
"Gejs uz velosipēda ar burkānu zobos, kas brauc kur grib un atsakās notriekt tikai sievietes".
©[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
Tāds nesavtīgs un cēls...
Protams, ka Artuss nekalpo naudasmaisiem - viņš tikai sludina tipiskas uzņēmēju bīdītas idejas, piemēram, ka "daļu ierēdņu pienākumu varētu nodot privātajam sektoram". Atcerēsimies arī viņa "krusta karu" pret Pieci.lv, vienā frontē ar komerciālo radio īpašniekiem.
Add to Memories
Tell A Friend
Deja vu
Nezinu, kā jums, bet man Rasnača retorika Stambulas konvencijas sakarā baisi atgādina "trekno gadu" valdošās koalīcijas pārstāvju retoriku. Tjip esam pie varas un kā gribēsim, tā arī rullēsim tālāk.
Add to Memories
Tell A Friend
Šīs spožās latvju žurnālistikas dimanta oliņas...
Sakarā ar LŽA paziņojumu nesenā sprieduma sakarā - ja, piemēram, pret Jembergu, Spriņģi un Ločmeli kāds evertveidīgais pacients plašsaziņas līdzekļos publicētu rakstus, kuros viņas tiktu kritizētas un dēvētas par kucēm, sūkātājam u.tml., vai tiešām minētās dāmas to uzskatītu par leģitīmu viedokļa paušanu, kas neaizskar viņu godu un cieņu? "Не верю!" (c)

Par pašu spriedumu runājot - piespriestā summa priekš Latvijas prakses gan ir netipiski augsta, bet par neadekvāti aizskarošā formā paustu viedokli pat žurnālistus var izčakarēt tiesā. Un TVNET par šādu raksteļu publicēšanu to ir godam pelnījuši.
Add to Memories
Tell A Friend
Add to Memories
Tell A Friend
Nabaga pērtiķi...
Add to Memories
Tell A Friend
Cita acī skabargu redz...
Vispār nedaudz smieklīgi, kad tāds agresīvas neiecietības pilns tipisks 80.-90. gadu Homo sovieticus, kā Borovkovs sūdzas par "dziļo boļševismu" sabiedrības domāšanā un agresiju pret citādi domājošajiem.
Add to Memories
Tell A Friend
- Девушка, вы животных любите?
- Очень!!!
- Возьмите меня к себе, я такая скотина!
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Maijs 2016
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031