Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
"Я думаю, он прекрасно понимал, что число читателей, могущих оценить действительно качественный текст, ничтожно, и качество текста не имеет ни малейшего значения. Очевидно только, что пошлость и банальность имела место фактически во всем, написанном им."
Add to Memories
Tell A Friend
...un nekas jauns šajā pasaulē
Valsts pārvalde turpina tērēt resursus objektīvi mazsvarīgām hujņām. Kāds var man izskaidrot, kādas būtiskas sabiedrības intereses šādi tiek sargātas?

upd. Made my day: "Latvijas Universitātes (LU) Filozofijas un socioloģijas institūta zinātnieki ir secinājuši, ka izvērtējumam iesniegtajos draudzes dokumentos ir noklusēta vai neprecīzi sniegta informācija, ka pastafariānisma mācībā un rituālos būtiska vieta ierādīta alkohola lietošanai un pirātisma godināšanai, kas ir pretrunā ar Satversmes preambulā postulētajām Latvijas sabiedrības pamatvērtībām. Saskaņā ar draudzes statūtos pieminēto Lidojošā makaronu monstra evaņģēlija pasaules radīšanas versiju mūsdienu cilvēki ir cēlušies no pirātiem. Evaņģēlijā ir rakstīts, ka otrajā radīšanas dienā līdz ar pasauli lidojošais spageti monstrs ir radījis arī "alus vulkānu", baudījis no tā un atzinis par labu esam. Alus baudīšanā viņš bijis tik uzticīgs, ka trešās dienas rītā nav sapratis ne kur atrodas, ne – ko radījis. Papildus tam vairākos dokumentos, kur aprakstīta svētku svinēšana, tiek uzsvērts, ka svētkos jābauda dzīve, ēdot spageti un dzerot tik daudz vīna, alus vai ruma, lai aizmirstu, kā jāstrādā."
Add to Memories
Tell A Friend
Gandrīz vai prasās izbrīvēt piektdienu. :)
Add to Memories
Tell A Friend
Īss vakardienas pasākuma rezumē
Add to Memories
Tell A Friend
Par kritiķiem
Возмущался, что я грязно,
Своевольно, безобразно
Слово гадкое "оргазм"
Безнаказанно пою.
"Ты ж не просто песни лепишь —
В нашу нравственность ты метишь!
За оргазм ты ответишь,
Гадом буду, зуб даю!"

Тимур Шаов "Разговор с критиком"
Add to Memories
Tell A Friend
"Outside the realm of business, these men are stupid"
Krūmiņjūļa intervija (un vispār pēdējā laika izteikumi) kārtējo reizi apliecināja veco patiesību, ka prasme kāst naudu negarantē spriestspējas esamību citās jomās.
Add to Memories
Tell A Friend
Braiena Banksa stāsts man uzdzen reālu riebumu. Jaunietis ar spožu sportista karjeras perspektīvu tiek nepatiesi apsūdzēts izvarošanā, dēļ kā tiek izslēgts no skolas un komandas, kā arī pavada 6 gadus cietumā. Nepatiesā apsūdzētāja uz tā rēķina nokāsa ne to mazāko piķi. Par laimi viņa pēc gadiem atzinās, ka netika izvarota. Bet cilvēkam profesionālā sportista karjera diezgan konkrēti sadirsta.
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas C vitamīna deva
Add to Memories
Tell A Friend
Par padomjlaika pārtikas kvalitāti
Add to Memories
Tell A Friend
Par tukšmuldētājiem
Pirmo reizi ar [info]extranjero sakasījos pirms pāris gadiem, kad viņš tipiskā dilentanta pašpārliecinātībā bija iebraucis manā profesionālajā lauciņā, kurā acīmredzami neko nejēdza. Un šodien viņš tikai kārtējo reizi apliecināja, ka spēj tikai pa tukšo muldēt un neko nesajēdz no tēmām, par kurām tik gudri mīl spriest.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Oktobris 2016
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031