Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Я хуею, дорогая редакция!
Add to Memories
Tell A Friend
Mauzoleja viltotāji
Add to Memories
Tell A Friend
Kārtējais stāsts par garīgām institūcijām un pasaulīgajiem labumiem
Novēlēja trimdas latvietis ne to mazāko naudiņu baznīcai. Viss būtu labi, ja ne tāda dīvaina mantojuma atstājēja griba par to, ka nauda izmantojama baznīcas pārbūvei un labiekārtošanai...
Add to Memories
Tell A Friend
Sports un politika (n-tā sērija)
Alternatīvi apdāvinātie no Vācijas AfD apgalvo, ka Vācijas futbola izlases zaudējumā Pasaules kausā esot vainīgs turku izcelsmes pussargs Mesut Özil, kurš savlaik devies svētceļojumā uz Meku un bildējies kopā ar Erdoganu.

Upd. Arī alternatīvi apdāvināti Krievijas pilsoņi nelaiž garām iespēju atzīmēties.
Add to Memories
Tell A Friend
Par propagandu
Fragments no tēmu pārzinoša cilvēka intervijas:

Viens no biežāk daudzinātajiem mītiem, ka Latvijā ja ne šodien, tad rīt sāksies etniski konflikti, ka gaidāms pilsoņu karš starp latviešiem un krieviem. Mēs, kas dzīvojam Latvijā, zinām, ka tās ir pilnīgas muļķības, absolūta vēlmju domāšana. Un tomēr ārpus Latvijas šādi izteikumi atrod dzirdīgas ausis. Otrs mīts, ko nepieciešams kliedēt, ka Krievijā cilvēki dzīvo labāk nekā Latvijā. Arī tā nav taisnība. Vienīgi Maskavā dzīves līmenis kaut cik salīdzināms ar Latviju, pārējā Krievijā ar visām tās milzīgajām dabas bagātībām tauta dzīvo sliktāk. Vēl viens mīts – pie mums Latvijā dievina Hitleru, ka latvieši ir fašisti, antisemīti un to vien dara kā soļo nacistu maršu pavadībā.

Ir arī mīti, kas domāti speciāli, piemēram, Ukrainai un Gruzijai. Piemēram, par “gejropu”. Ka asociācijas līgums ar ES automātiski nozīmē visu tikumu sairumu un viendzimuma laulību atzīšanu. Roku rokā ar meliem un mītiem iet viltus ziņas, nereti tās pat tiek mērķtiecīgi “ražotas”. Viena no populārākajām viltus ziņām par Ukrainu, kas tika plaši izrādīta Krievijas televīzijā, – sieviete no Donbasa stāsta par savu bērnu, kuru piesituši krustā ukraiņu nacionālisti – “benderovci”. Kad izrādījās, ka nekas tāds nav noticis, televīzijas kanāla vadība tikai noplātīja rokas – mēs jau neko, rādām to, ko stāsta citi. Cits piemērs: Odesā kāds žurnālists man stāstīja par viņam izteikto piedāvājumu “uzražot” ziņu par Ukrainas karoga zaimošanu. Lūk, cenrādis: norauts karogs – 500 grivnas. Samīdīts – vēl labāk, par šādu akciju var saņemt veselas 1000 grivnas. Jau pavisam labi – samīdīts un tad sadedzināts, 1500 grivnas kabatā! Summas varbūt nav nekādas lielās, 500 grivnas pēc šodienas kursa ir vien kādi 16 eiro. Tomēr atrodas bomži vai narkomāni, kuri pārdodas par šiem Jūdasa grašiem. Bet pati informācija ir zelta vērta, tā tiek translēta televīzijas kanālos un internetā – lūk, kā vienkāršā ukraiņu tauta cīnās ar valdošo režīmu.
Add to Memories
Tell A Friend
Pizģec osļikam Artusam? Tjipa Gobzems tagad varēs uzstāties kā brīvības cīnītājs par politiski represētajiem?

upd. Ir versija, ka Gobzema publisko iznākšanu stimulēja tieši tas, ka viņs bija lietas kursā par notiekošo kriminālprocesu.
Add to Memories
Tell A Friend
Par VVF un viņas nodirsējiem
VVF protams nav nekāda svētā govs un viņai ir ko pamatoti pārmest (narcismu, atbilstību Šlesera savlaik deklarētajam "mums nahuj nav vajadzīgs prezidents, kurš jaucās vis kaut kur" kritērijam, izņemot pašas prezidentūras beigas, u.t.t.), bet uz jebkuru trulu NAcīšurļika uzdirsienu, gan vislabākā atbilde ir tādā pašā stilā ieturēts pretjautājums - А вы блять, кто?
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinot par to pašu
Artuss savu padarījis, Artuss var atiet otrajā plānā - tagad KPV galvenais superstārs ir pats Gobzems, kura performances daudz neatšķiras no Artusa performancēm iepriekšējās Saeimas vēlēšanās. Un ļoti iespējams, ka tas atkal nostrādās.
Add to Memories
Tell A Friend
Par vietējās politikas aktualitātēm
Interesanti, cik daudzi atkārtoti kāps uz tā paša grābekļa un nobalsos par Artusu. Sevišķi pēc tam, kad no skapja izlīdis viņa līdzšinējais suflieris Gobzems, kurš ir figurējis ne vienā vien skaļā un apšaubāmā lietā (absurdais SIA "Palink" maksātnespējas pieteikums, SIA “Latvijas Projektēšanas sabiedrība” reiderisms u.tml.).
Add to Memories
Tell A Friend
Cibas grūtgalvīši kārtējo reizi nemāk lasīt
Atslēgvārdi no ASV geju diskriminētāja-kūku cepēja lietas:

"But the Supreme Court's verdict instead focuses specifically on Mr Phillips' case.
The decision does not state that florists, photographers, or other services can now refuse to work with gay couples.

[...]
The verdict said the commission had shown "clear hostility" and implied religious beliefs "are less than fully welcome in Colorado's business community".
Justice Anthony Kennedy wrote that while Colorado law "can protect gay persons in acquiring products and services... the law must be applied in a manner that is neutral toward religion".

[...]
The court was clearly reluctant to take a categorical view at this stage - witness this line from the judgement: "The outcome of cases like this in other circumstances must await further elaboration in the courts," - which means both sides in the general debate live to fight another day."

Citiem vārdiem sakot - lietas iznākumu izšķīra ne tik daudz lietas būtība, kā procesuāls pārkāpums - Kolorādo Cilvēktiesību komisijas paustie aizspriedumi pret reliģiju. Tas arī izskaidro, kādēļ ASV Augstākajā tiesā spriedumam par labu bija tik pārliecinošs (konservatīvo/liberālu vērtību sadursmju lietām netipisks) vairākums - 7 pret 2.

upd. Grūtgalvītis kārtējo reizi apliecina, ka neko nerubī no jurisprudences (tāpat kā no jebkuras tēmas par kuru Cibā komentē) - jebkurā kaut cik civilizētā tiesu iekārtā tādi procesuālie pārkāpumi, kā lēmējinstitūcijas neobjektitivāte var būt pietiekams iemesls, lai atceltu lēmumu/spriedumu, pat tad ja tas pēc būtības varētu būt pareizs.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Jūlijs 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Saites