Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Praktisks piemērs iz dzīves
Add to Memories
Tell A Friend
Jo tālāk, jo trakāk
Nepietiek ar to, ka tādi (vai "tādas", atbilstoši valodas feministu standartiem? :D) kā Ināra Mūrniece vada Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju. Tagad būšot Saeimas priekšsēdētāja.
Add to Memories
Tell A Friend
Ar tādām sieviešu tiesību aizstāvēm nekādi vīrieššovinisti nav vajadzīgi
Biedrība "Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls" esot satraukusies par TV  spēli "Es varu būt premjerministrs". Sākot jau ar raidījuma nosaukuma "diskriminējošo raksturu", dēļ kura "iespējams, meitenes nemaz nepieteicās šai spēlei, jo uzskatīja, ka tajā var piedalīties tikai zēni." Un ja nosaukums ir tik diskriminējošs, vai jābrīnās, ka šovā piedalā tikai viena meitene un ka šovs  ir iecerēts tikai "politiķa kā vīrieša profesijas popularizēšanai"?

Man gan nez kādēļ šķiet, ka meitenes, kuras vēlētos pieteikties spēlei, nedzīvo mucā un ir informētas par to, ka Latvijā (un ne tikai Latvijā) valdības vadītāja ir sieviete, kā arī par to, ka valdības un citus amatus mēdz dēvēt vīriešu dzimtē. Vai arī biedrības biedres spriež pēc sava informētības līmeņa? Tad jāgaida, kad biedrības biedres būs izlasījušas Satversmi  un aicinās to grozīt, jo tur visi amati tiek apzīmēti vīriešu dzimtē. No kā varam secināt, ka sieviešu diskriminācija Latvijā ir nostiprināta konstitucionālā līmenī!

Add to Memories
Tell A Friend
C vitamīna deva
Ir cilvēki, kuri taisnojoties paši par sevi atklāj daudz vairāk, nekā to spētu citu cilvēku kritika.
Add to Memories
Tell A Friend
Поделись сахарком
Kad tādi kā Roberts Klimovičs ar putām uz lūpām metas aizstāvēt Herbertu Cukuru, sāk rasties iespaids, ka viņa galvenais nopelns bijis mirt no ebreju specdienestu rokas.
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas citāts
Kādēļ svaigēdāji iedomājušies, ka viņiem jābūt veģetāriešiem? Arī svaigu gaļu var ēst!
Add to Memories
Tell A Friend
Dienas frāze
Pēc kataloga pasūtīts un pa pastu atsūtīts minets.
Add to Memories
Tell A Friend
LOL
Būtu zinājis, ka Cibā ir doģiki, gatavi principa pēc balsot pretēji manis ieteiktajam, būtu sācis savlaicīgi aģitēt par NA, SC un ZZS. :D

Upd. Sudrabas partiju joprojām nespēju uztvert nopietni. Ja ar tiks Saeimā, tad IMHO pašķīdīs uz visām pusēm, vēl ātrāk, kā Reformu partija.
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinot žultaini ieņirgt
Latu Lapsiņam laikam galīgi sākusi svilt pakaļa, ja šis nav izdomājis neko oriģinālāku, kā atkārtot savas Maximas šmuces PR gājienu - radīt par sevi feiku kompromātu lai pēc tam nāktu klajā ar vēl sviestaināku atmazku.
Add to Memories
Tell A Friend
Schadenfreude
Nevaru vien beigt ar ļaunu prieku vērot nabaga Jurģīša histēriskās twitterkonvulsijas. Būtu labi, ja šim pietiktu stulbuma iesūdzēt tiesā Kažoku par "mēslu vabolēm" - tad viņam būtu visas izredzes kļūt par mēslu vaboli, kas par tādu atzīta ar tiesas spriedumu. :D
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Oktobris 2014
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031