Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Ужоснах
Izrādās, mūsdienās ir cilvēki, kuri pilnīgā nopietnībā stāsta, ka Asiņaino Mēriju pagatavo bez sāls un pipariem!!! Trakākais ir tas, ka pat Dievzemītes recepšu saitos ir šādas receptes atrodamas!

Muļķīguma pakāpe: себался в ужасе

Add to Memories
Tell A Friend
Kāds darbs, tāda alga
Objektīvi Levits uz esošo kandidātu fona ir viens no labākajiem. Vienlaikus, ar savām pēdējo gadu Satversmes kodolēšanas un preambumbulēšanas aktivitātēm, viņš sevi cieši ir saistījis ar NA, kas šķiet ir būtiskākais iemesls kādēļ viņam ir tik simboliskas izredzes tikt amatā. Tādēļ, netiekot ievēlēts, viņš par savu juridisko šarlatānismu būs saņēmis pēc nopelniem.
Add to Memories
Tell A Friend
Turpinās svētais krusta karš pret velodrastu negantībām
Add to Memories
Tell A Friend
Vietējās politiskās smilšu kastes razborkas
Rinkeviča paziņojuma sakarā nevar neuzjautrināt NAcīšu sašutums par to ka viņi (koalīcijas vislielākie histēriķi un sazvērestības teoriju popularizētāji) tiek ārstēti ar pašu zālēm. :)
Add to Memories
Tell A Friend
Sveiciens pautiņsvētkos
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien atcerējos bērnības dienu anekdoti
Jānītis pieskrien pie mātes un saka: Mamm! Tētis pagrabā pakārās!
Māte šausmās tešas lejā.
Jānītis: April! April! Tētis pakārās bēniņos!
Add to Memories
Tell A Friend
Totāls interneta no life-risms
Cilvēks uz acīmredzami šaubīgu pierādījumu bāzes izvirza kategorisku tēzi, kā rezultātā tiek nosaukts par resnu. Tas nabadziņam tā iet pie sirds, ka šis turpina drukāt un copy-pastot palagus, no kuriem vien redzama izmisīga vēlēšanās pierādīt ka viņam tomēr bijusi taisnība. Laikam lieki teikt, ka argumentu kvalitāte no tā nepaliek labāka.
Add to Memories
Tell A Friend
Par Jurģīša anālās sāpes literārajām izpausmēm
Jāatzīst, ka neesmu vēl līdz galam izlasījis Liepnieka un Saksa literāro PR romānu, bet jau ar visām četrām varu parakstīties zem šīs recenzijas. Varu sevi mierināt vienīgi ar to, ka man pietika prāta šādu grāmatu nepirkt. Galvenais iemesls kādēļ to neizdarīju bija tās autoru sūdabrāļu reputācija. Un grāmata ir kārtējais apliecinājums tam, ka šī reputācija ir godam nopelnīta.
Add to Memories
Tell A Friend
Varbūt nav ļaunuma bez labuma
Jācer, ka VDK izpētes komisijas skandāls vismaz izglītotākajiem NA atbalstītājiem atvērs acis un liks saprast ar kādām sovjetiskām metodēm darbojas viņu mīļotie NAcīši. Par to Zanders  labi uzrakstījis.
Add to Memories
Tell A Friend
Ja Ciba vēl joprojām būtu piederējusi [info]watt, varētu padomāt, ka šis apvainojies par to ka tik daudzi šo par resnu nosaukuši.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Maijs 2015
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31