Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Le dîner de cons
Muļķa piezīmes
Add to Memories
Tell A Friend
Artuss K indahouse
Tikko sapratu, ka man Artuss Kaimiņš atgādina vienu no pirmajiem Sašas Barona Koena tizleņvaroņiem - Ali G. Vien Kaimiņa gadījumā ir tikai tizlums, bez humora.
Add to Memories
Tell A Friend
Pirmdienisks noskaņojums
Add to Memories
Tell A Friend
Par "toleranto" sabiedrību
[info]garamgajejs ļoti labi uzrakstījis - ir absurdi dēvēt par "tolerantu" sabiedrību, kurā homofobiski teksti ir nasing spešal, atšķirībā no savas homoseksualitātes atzīšanas.
Add to Memories
Tell A Friend
Par Darvina balvas kandidātiem
Add to Memories
Tell A Friend
Ak kungs
Pirmo reizi mūžā palasīju "Ventas balsi". Tas ir pāķisks NRA variants.
Add to Memories
Tell A Friend
So true
"Lielākā daļa cilvēku ir laimīgi un apmierināti, ja kāds uzņemas atbildību par viņu sīkmanīgo dzīvi un pieņen lēmumus, ko paši nav spējīgi izdarīt."
Add to Memories
Tell A Friend
Praktisks piemērs iz dzīves
Add to Memories
Tell A Friend
Jo tālāk, jo trakāk
Nepietiek ar to, ka tādi (vai "tādas", atbilstoši valodas feministu standartiem? :D) kā Ināra Mūrniece vada Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju. Tagad būšot Saeimas priekšsēdētāja.
Add to Memories
Tell A Friend
Ar tādām sieviešu tiesību aizstāvēm nekādi vīrieššovinisti nav vajadzīgi
Biedrība "Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkls" esot satraukusies par TV  spēli "Es varu būt premjerministrs". Sākot jau ar raidījuma nosaukuma "diskriminējošo raksturu", dēļ kura "iespējams, meitenes nemaz nepieteicās šai spēlei, jo uzskatīja, ka tajā var piedalīties tikai zēni." Un ja nosaukums ir tik diskriminējošs, vai jābrīnās, ka šovā piedalā tikai viena meitene un ka šovs  ir iecerēts tikai "politiķa kā vīrieša profesijas popularizēšanai"?

Man gan nez kādēļ šķiet, ka meitenes, kuras vēlētos pieteikties spēlei, nedzīvo mucā un ir informētas par to, ka Latvijā (un ne tikai Latvijā) valdības vadītāja ir sieviete, kā arī par to, ka valdības un citus amatus mēdz dēvēt vīriešu dzimtē. Vai arī biedrības biedres spriež pēc sava informētības līmeņa? Tad jāgaida, kad biedrības biedres būs izlasījušas Satversmi  un aicinās to grozīt, jo tur visi amati tiek apzīmēti vīriešu dzimtē. No kā varam secināt, ka sieviešu diskriminācija Latvijā ir nostiprināta konstitucionālā līmenī!

Add to Memories
Tell A Friend
C vitamīna deva
Ir cilvēki, kuri taisnojoties paši par sevi atklāj daudz vairāk, nekā to spētu citu cilvēku kritika.
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Novembris 2014
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30