Muļķības Citi muļķi Muļķības vēsture Muļķis Iepriekšējais Iepriekšējais
Pilnīgi muļķi
Muļķa piezīmes
tiga
[info]tiga
Add to Memories
Tell A Friend
Vēl nedaudz par ēdienu. Pirms pāris dienām, krāsojot grīdlīstes M-parkā, pasūtīju sev picu, jo maizītes biju aizmirsusi mājās, un šķita, ka pica ir tāds ēdiens, kam vismazāk pieskaras: ieliek krāsnī un tad ar lizi ieliek kastē. BET uz tās picas bija spināti, kas likti jau pēc cepšanas. Tomēr apēdu. It kā dzīva. Trīs dienas jau pagājušas. Ja nu kas, vainīgs būs Hercogs.
Ja nopietni, nezinu, cik vēl no jums tā dara, bet ceru, ka neesmu viena. Pērku/pasūtu fasētu, ja iespējams, negrieztu maizi, iepakojumu nomazgāju, maizi izkratu traukā ar vāku, iepakojumu izmetu. Kad šo izsaku burtiem, jūtos kā reāla paranoiķe - jo tas vēl nav viss. Šodien ar ziepēm nomazgāju VISUS pirkumus (arī banānus) un vēl arī pirkumu maisu, kurš tagad ārā priecīgi žūst (ja vairs nesnieg).
Man šķiet, ka tīrāki nekad mūžā neesam bijuši. Un idejas par koncertiem, kur visi stāv plecu pie pleca vai piebāztiem vilcieniem un autobusiem darbdienu vakaros - kaut kas pavisam neiedomājams.
Ko es vēl gribēju teikt - noskatieties Unorthodox, ļoti forša mazsēriju filma.
Un vēl, šodien tumsā redzēju lidmašīnu. Jau sāku brīnīties, tad atcerējos, ka netālu maziņš, bet aktīvs lidlauks.

Tags:

jojo
[info]jojo
Add to Memories
Tell A Friend
nogurdinoša diena, paldies Dievam, ka piektdiena.
klusais_okeans
[info]klusais_okeans
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien esmu pilna ar naidu. Nīstu tuvos un tālos. Dzīvnieciska mizantropija
au
[info]au
Add to Memories
Tell A Friend
ejam tikko pa mežu, Ūpis saka - lidmašīna! un patiešām: virs galvas liela lidmašīna ar baltu asti. sirds nopriecājas par civilizāciju, iesmeldz nostaļģija par veco pasauli. m_b atceras, ka man ir flight radar aplikācija, skatāmies, kas un kā. un, protams.
air pharma. big cargo
no ķīnas caur krasnojarsku uz frankfurti

tātad pilna ar maskām. vai cimdiem. vai ko nu tur.
martcore
[info]martcore
Add to Memories
Tell A Friend
chimera
[info]chimera
Add to Memories
Tell A Friend
tipa75
[info]tipa75
Add to Memories
Tell A Friend
Młin! Nesanāca vēja kūkas. Pirmo reizi, kopš vispār taisu!!!
217
[info]217
Add to Memories
Tell A Friend
Koronas hronikas. privacy, me-time? say what?
es pieļauju, ka dažiem iet grūtāk sadzīvot ar otru, ja vislaik pierasts, ka abiem darbi un hobiji un kas tur, un pēkšņi jāpavada kopā ļoti daudz laika vienās un tajās pašās telpās, var sākt izbesīt, ka otrs elpo :D. bet patiešām mēs kaut kā nemanām atšķirību, jo dēļ sīkā tāpat lielākoties divus gadus sēdēts mājās, un R. vēl pagājšgad no jūnija līdz operācijai decembrī dzīvoja pa mājām uz slimības lapas. tāpēc tagad viss šķiet same old, same old.

ar kastēm jau esmu samierinājusies un padevusies, nekad nedzīvosim kārtīgā un minimālistiskā skandināvu stilā, pat kad I. izaugs, vadi un kabeļi :D. mani laikam vienīgi tracina paradums izdomāt, ka jāparunājas ar mani tieši tad, kad es esmu aizņemta un kko lasu vai daru, kur jākoncentrē uzmanība. viņam ir oža uz to, 100%. bet parunājot ar draudzenēm, es neesmu tāda vienīgā, kura var peldēt pa māju klusi un mierīgi, bez komunikācijas, darīt savas lietas, tikko kā paņemsi telefonu rokā un minūti uz viņu cītīgi paskatīsies vai datora ekrānu, toč, tulīt gribēs ar tevi parunāt un apspriest idejas :D

rīt 5 gadi kopā :D
tipa75
[info]tipa75
Add to Memories
Tell A Friend
Palasīju FB, palasīju Twitter, paškjirstīju insta. Twitter vishistēriskākie.

Interesanti, cik daudz mazu Ugu Latvijā būs uz ziemīšiem.
kisswithafist
[info]kisswithafist
Add to Memories
Tell A Friend
Parunāsim par nĒ-veselību. Tā kā man tuvākā karantinētā aptieka šodien atkal atvērās, gāju pēc saviem degunasteroīdiem (jā, joprojām vajag, thanks for asking). Lūk, ne tikai šai, bet arī citās aptiekās vienmēr ir problēmas, ja neizņem visu receptē izrakstīto daudzumu. Raksti kā gribi, vienalga, kurš ārsts – ja izraksta 2, bet izņem 1, jo negribas nolikt uzreiz 30+ eiro, recepte uzrādīsies kā pilnībā izsniegta aptiekā. nĒ-veselībā gan rādās daļēji izsniegta un var redzēt, cik tieši ir izsniegts.

Man vienīgajai šī ir konstanta problēma? Es lohs, ārsts lohs, nĒ-veselība lohs, aptiekas lohs? Kā tur ir?
Muļķīgais ģīmis
François Pignon
User: [info]pinjons
Name: François Pignon
Muļķības vēsture
Back Janvāris 2020
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Saites