Shelly

Mar. 7th, 2015

10:35 pm - M.o.ž.

Ļoti savāds latviešu kino. Skaista mūzika, daži lieliski vizuāli risinājumi. Sižets no brēcoši plakātiska "lecam-ārā-no-stūra-drūmi-glūnam-visus nogalinam- asinis-asinis-litriem asinis" 10 minūšu laikā kļūst brēcoši plakātiski "intelektuāls". Varoņiem kadrā bieži vien nav, ko darīt, viņi garlaikojas, garlaikojos arī es zālē. Ja varoņi negarlaikojas, tad vai nu kādu nogalina, vai paši gārdz pēdējā agonijā (spoileris: pēdējās agonijas var būt pat vairākas). Tā arī nesapratu, ko lāga puisis Aiks ar šo visu gribējis mums pateikt.

 

(7 comments | Leave a comment)

Feb. 13th, 2015

06:56 pm - Spēlēju dakterīšos

Es teiktu, ka tas ir deguna blakusdobumu iekaisums.

(6 comments | Leave a comment)

Feb. 12th, 2015

10:36 pm

Brīžiem man liekas, ka es varētu apmainīt savu kaķi pret zīdaini. Vai pat pret dvīņiem. Tiem vismaz ir potenciāls par kaut ko izaugt (un izvākties).

(9 comments | Leave a comment)

10:46 am

Tas jūklis, kas sacēlies ap operas jauno nosaukumu, izraisa manī zināmu nīgrumu.
"Padomju laiki, padomju laiki!"(Padomju laikos, starp citu, ieviesa arī piecu darba dienu nedēļu - varbūt atcelsim arī to, ja mums tik ļoti bail no visa, kas saistīts ar padomju laikiem) "Nosaukums opera ir pagodinošs!" (varētu padomāt, ka balets ir kas apkaunojošs). "Nekur pasaulē tā nenotiek" (bulšits). "Lūk, kā tad tagad cilvēki sarunāšot randiņus, nezināšot, kur tikties!" (varētu padomāt, ka tagad cilvēki sarunā tikšanas pie "Latvijas Nacionālās operas", kas šobrīd ir šīs mājas pilnais nosaukums...)

(26 comments | Leave a comment)

Feb. 10th, 2015

05:07 pm

Rimti sēdēju un skatījos pa darbu logu - ļoti skaisti rietēja saule, ar švīkstošu skaņu garām traucās termiņi, pagāja mana dzīve, un nekas, pilnīgi NEKAS nekustējās uz priekšu...

(4 comments | Leave a comment)

09:12 am

Ir slikti rīti. Un ir šis rīts, kad es aizkrienu uz darbu, pat tēju neiedzērusi, lai ātrāk nosūtītu supersvarīgu e-pastu, un saprotu, ka mans nav atsūtīts nekas, ko es varētu pārsūtīt.
Kas ar šo nedēļu notiek?

(2 comments | Leave a comment)

Feb. 9th, 2015

10:31 am

Nē, nu smalki! Kamēr es biju atvaļinājumā, pārējie kabineta biedri dabūjuši jaunus krēslus!!! Kamēr man jāturpina sēdēt uz virtuves beņķa!!!!

(4 comments | Leave a comment)

Feb. 8th, 2015

02:41 pm

Šodien atgriezos slēpošanas kalna bērnu trasēs, nokratīju putekļus no slēpēm (tā kā nebiju slēpojusi trīs gadus, manas slēpes bija noputējušas vārda burtiskā nozīmē un es - līdz ar tām).
Piemēram, viss sākās ar to, ka es nokrita no pacēlāja. Nokritu! Divreiz!!! Apakšā! Un augšā arī!!!!
Cilvēkam, kam aiz muguras noslēpoti kilometru simti, ja ne tūkstoši, tas ir diezgan apkaunojoši.
Tagad kājas - kā želejas, toties slēpošanas prasmes ir drusku atjaunotas, tāpat kā pašapziņa.

(4 comments | Leave a comment)

Feb. 7th, 2015

12:49 pm

Bīsties no savām vēlmēm - tās var piepildīties. Turklāt daudz ātrāk, nekā varētu iedomāties.
Mana vēlme iemācīties slidot sāka piepildīties šorīt 10:50, kad man piezvanīja [info]ripp un teica, ka viņi ar [info]degeneralis un A. pēc 25 minūtēm būs slidotavā. Vai es varētu pievienoties?
Protams, ka es varēju: es saģērbos, uzmetu plecā mugursomu un jozu tramvaja virzienā.
Tagad man sāp rokas no krampjainas karāšanās "pingvīnā" (jā, maza auguma bailīgām sievietēm šai ziņā veicas - viņas var izmantot bērniem domātus palīglīdzekļus). Bet es joprojām esmu vienā gabalā, es neko neesmu salauzusi un dažus jaukus mirkļus man pat izdevās Slidot (nevis tikai šļūkt ar slidām dažādos virzienos). Tas patiešām iedvesmo.

(9 comments | Leave a comment)

Feb. 6th, 2015

11:05 pm

Šodien sajutu dīvainu vārgumu, kas aizvien pieņēmās spēkā. Dīvainu, līdz sapratu, ka brokastu lasis bija mana vienīgā ēdienreize.

(Leave a comment)

08:44 am

Man ir brīvdiena (BRĪVDIENA!), un brokastīs es ēdu lasi (LASI!)

(9 comments | Leave a comment)

Feb. 3rd, 2015

10:51 pm

Gizmo nu gan ir taimings - piekakāt virtuvi pilnmēnesī. Pilnmēnesī! Es jau tā nevaru viņu ciest pilnmēness laikā, bet šoreiz viņš tiešām ir pacenties...

(3 comments | Leave a comment)

10:11 pm

Šodien esam noskatījušies video par tramvajiem Rīgā, Tallinā, Sofijā, Barselona un Jeruzalemē (tie gan bija smuki). Es apsolīju kādu dienu noteikti ar tiem pabraukāties.

(Leave a comment)

Feb. 1st, 2015

10:31 pm

Vai Jūs, piemēram, zinājāt, ka slīdošās trepes lielveikalos var apturēt katrs - pietiek tikai nospiest visiem pieejamu pogu "STOP" trepju apakšā?
Es to uzzināju sekundi pēc tad, kad Lauva bija noliecies un šo pogu nospiedis.
Kad Jūs uzzināt, kā tās trepes atkal iedarbināt, lūdzu, paziņojiet. Mēs tā arī nesapratām.
Pēc minūtes Lauva iestrēdzināja arī virpuļdurvis (ejot pretēji to griešanās virzienam). Tad gan man uznāca neliela nervu lēkme, nometu civilizācijas masku, sagrābu savu nemierīgo atvasi zobos un, skaļi rūcot, šņācot un sprauslājot, metos prom, kur acis rāda apmēram šādi:
... tālāk ... )
Citādi mums šodien gāja ļoti jauki, mēs paēdām vietējā fāstfūdā, Lauva iemēģināja viņu rotaļlaukumu (nekādas vainītes, jā) un pabraukāja ar lielveikala Lamborgini. Viss šis fenomenālais brauciens mums izmaksāja 3,15 eiro (!!!) (aizmirsu paņemt savu Rīdzinieka karti ar vecās cenas taloniem...), bet tas noteikti bija to vērts.

(3 comments | Leave a comment)

Jan. 31st, 2015

10:30 pm

Manu klukstes dabu nav iespējams ilgi apslāpēt: vakarā sataisīju ķirbju krēmzupu (pāris dienas atpakaļ Rimčikā nopirku tiešām šiku riekstu ķirbi), dresēju Lauvu podiņmācībā un izskaloju viņam matus (lai gan to jūs droši vien jau dzirdējāt - to dzirdēja visa planēta!)

(10 comments | Leave a comment)

02:13 pm - Big Hero 6 (2014)

Man liekas, Lauva mēnešiem ilgi nav palicis ar mani vīkendā vesels. Parasti viņš paliek Rīgā tikai tad, ja ir pārāk slims, lai kaut kur dotos. Bet šajā nedēļas nogalē - bungas un taures! - man beidzot ir vesels bērns! Un mēs devāmies uz ForumCinemas Bērnu rītu.
Kas tik tur nebija - suns Plankijs (kurš mums ļ. patika - Lauva sajūsmināti vispirms raustīja Plankiju aiz astes, tad ilgi spieda roku, kamēr Plankijs viņam prognozēja politiķa vai mērčendaizera karjeru), ar pulti vadāmi auto (mēģinājām vadīt, aktīvi jutām līdzi), sumo rings ar plastikāta alusvēderiem, atvainojos, kostīmiem (aktīvi jutām līdzi), foto stends, zīmēšanas galds, milzu zābaki (šos gan man žēl, ka nepamēģināju) utt; vārdu sakot, kad nonācām zālē, mūs jau maz kas varēja pārsteigt.
Kino zālē Lauvam vislabāk patika mazā multenīte, ko rādīja pirms lielā kino (bija tur tāda, par diviem izēdājiem - sunīti un viņa saimnieku) - diemžēl pats "Lielais 6" Lauvu galīgi neieinteresēja. Man gan patika tīri labi. Bet Lauva sāka skraidelēt un rāpot aizvien tālākos lokos ap mani, kad mēģināju samazināt to diametru, mans zvēru karalis iegaudojās pa visu zāli, un kļuva skaidrs, ka kino mums diemžēl beidzies. Salasījām loriņus un notināmies, palēkājām pa tukšo sumo ringu, papriecājāmies par panorāmas skatu uz satiksmi un taisījāmies uz māju - ēst picu!
Jūtos kā tāds brīvdienu tētis, tik tiešām - vienas vienīgas izpriecas, nekādu pienākumu vai disciplīnas. Visai superīga sajūta.

(1 comment | Leave a comment)

Jan. 30th, 2015

10:10 pm

Pieļauju, ka man ir mērena šizofrēnija - vispirms es gudroju elegantus saukļus sievietes reproduktīvajās brīvības slavināšanai, pēc tam es to visu paslauku pagultē un kopā ar dēlu skatāmies bēbīšu video youtube.com un Lauvas pirmās bildes albumā (Lauvam ir parādījusies dzīva interese par visiem, kas maziņi - tātad, Mazāki par viņu).

(4 comments | Leave a comment)

06:37 pm

Nekad neesmu skatījusies visas tās "Muzikālās ģimenes", bet domāju, ka pēc pāris gadiem būsim gatavi tādās piedalīties - mēs sākam muzicēt kopā: vispirms es pūtu ermoņikas un Lauva dziedāja, un tad otrādi.

(2 comments | Leave a comment)

Jan. 28th, 2015

10:29 pm

Piepešas iedvesmas vadīta, šodien uzrakstīju iesniegumu par brīvu piektdienu. Un labi ka tā, jo vakarā K. atgādināja, ka šajā vīkendā Lauva paliek pie manis. Varēšu drusku paslinkot, pirms mesties pa bērnu izklaides "karstākajiem" punktiem.

(Leave a comment)

Jan. 27th, 2015

10:45 pm - Kants pirms miega

Šovakar mēs abi lasījām. Lauva paņēma grāmatu par automobili Anto, un man izsniedza Lilit (!). Pēc tam viņš drošu roku apmainīja lasāmvielas un pats iedziļinājās dāmu preses peripetijās (!!!).
/ Tad gan viņam ātri sāka klanīties galva un es beidzot pierunāju viņu iet uz gultu. /

(Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)