Shelly

Sep. 20th, 2014

11:16 pm - Šodienas atklājumi

Ķengaragā ir dažādi koki - liepas, kļavas, kastaņi, vajag tikai pameklēt.
PVA līme nekam neder. Beigās līmēju izgludinātās lapas ar foto divpusējiem stūrīšiem, ar tiem turējās lieliski.
Ūsas vispār ir fikcija, kātiņus pielīmēt vienkārši nevar. Bet skaista fikcija.
Rezultāts man ļoti patīk:

(13 comments | Leave a comment)

Sep. 19th, 2014

10:46 pm

Ho ho ho, pienācis pirmais rokdarbu pasūtījums no bērnudārza - pirmdien notiekot izstāde "Rudens dekors" vai kas tamlīdzīgs. Man nāk prātā tikai ezis no kartupeļa un sērkociņiem. Vēl kādas efektīvas un vienkāršas idejas?

(39 comments | Leave a comment)

Sep. 18th, 2014

10:40 pm

Kad atgriezos no darba mājās, man ļoti gribējās saķert Lauvu un griezt viņu uz riņķi ilgi, ilgi - viņš bija gulējis diendusu bērnudārzā, mazais varonis!
Lauva gan nebija sentimentāli noskaņots, riņķus nācās atlikt.

(2 comments | Leave a comment)

Sep. 16th, 2014

09:51 pm

Labās bērnudārza ziņas: Lauva ir sācis ēst. Šorīt esot apēdis gan savu, gan kaimiņa putru.
Sliktā bērnudārza ziņa: personāls nezināmu apsvērumu dēļ ignorē manis ziedotos priekšautiņus. Man, goda vārds, liekas, ka viņi izjūt zemisku, sadistisku baudu, servējot galdā bezpalīdzīgu divgadnieku grupai, piemēram, biešu zupu... Uzvilkt priekšautu taču ir vieglāk nekā visus pārģērbt trīs reizes dienā!
Vienkārši labā ziņa: "Rigoleto" izskatās visumā ok.
// atsaucu pretenzijas - izrādās, ka mans dēls ir vienīgais bērns grupā, kuram nav iespējams uzvilkt priekšautu, jo viņš to vienkārši neļauj. Ha ha ha!

(5 comments | Leave a comment)

Sep. 15th, 2014

08:54 am - Utro s privetom

Šorīt K. veda Lauvu uz dārziņu. Vispirms abi pamāja man pie durvīm, tad vēlreiz pamāja pie durvīm, jo K. bija aizmirsis telefonu, tad ilgi māja no apakšas, līdz es izkāros pa logu un bargi saucu: "Beidziet māt un ejiet uz dārziņu!"

(Leave a comment)

Sep. 13th, 2014

01:37 pm

Tgad, piemēram, es skatos video pamācību par to, kā pareizi twerkot.

(10 comments | Leave a comment)

Sep. 11th, 2014

11:39 am

- Tu iesi ēst ar visām notīm?
- Jā, gadījumā, ja atnāk režisore, es jau būšu apkalts.

(Leave a comment)

10:21 am

Grāmatas nodaļa par Francijas ebreju bērniem, kurus sakrāmē vilcienos un ved uz Vāciju, un viņi visu ceļu kliedz "mamma, mamma" pa visu apkaimi, ir ļoti nepareiza izvēle pēc kliedzoša bērna atstāšanas bērnudārzā.

(5 comments | Leave a comment)

Sep. 10th, 2014

10:11 pm

Pirmo reizi dzīvē - kauns, bet jāatzīstas - biju uz Dirty Deal Teatro, uztrausos pa šaušalīgām trepēm, izdzēru glāzi cidoniju vīna un noskatījos Ivo Brieža "Savā vietā". Par spīti padrūmai tēmai - emigrācijai un savas vietas meklējumiem - sirsnīga, gudra un smieklīga izrāde par latviešiem, krieviem, frančiem un amerikāņiem, sērferiem un māksliniekiem, izcilajiem latviešu talantiem ("Barišņikovs! Izcils! Viņš gan nebija latvietis... Bet dzimis Rīgā! Un Ušakovs!") un Skotijas vistu fabrikas Cāļu deju. Aktieri ļ. jauki atveido dažādus akcentus. Noteikti, noteikti iesaku.

(3 comments | Leave a comment)

10:03 pm

Bērnudārzā Lauva ir sapratis, ka visas sievietes ir mammas. Jo - pārsteidzošā kārtā - teju vai katra, kas ienāk bērnudārzā, izrādās mamma vismaz kādam bērnam, tāpēc Lauva baksta uz visām pusēm un sauc: "mamma! mamma!"

(6 comments | Leave a comment)

Sep. 7th, 2014

10:46 am

Rīts mūsmājās sākās ar Brīnumskapja skolu un:
Kustās rokas, kustās kājas,
Kustās, kustās viduklis
Kode - deju skolotāja
Un ar to ir pateikts viss

Pēc tam samizoju kaudzi kartupeļu visām šodienas ēdienreizēm, uzvārīju pusdienu zupu, aizmidzināju Lauvu un iekaustīju kaķi (KURŠ ĒD MANAS BIETES!)

(11 comments | Leave a comment)

Sep. 6th, 2014

12:10 am - Life Is Beautiful (1997)


Es nekad neskatos filmas, par ko visi jūsmo, un neklausos tādu mūziku. Bet šodien es noskatījos kādreiz superaktuālo "Dzīve ir skaista".
"- Kā sadalīt vistu?
- Tas ir viegli. Noņemiet spārniņus, izgrieziet stilbiņus...
- Labi, labi, bet kā sadalīt omāru?
- Tas ir viegli! Tikai noņemiet stilbiņus...
- Stop, omārs ir vēžveidīgais..."
Es smējos pusstundu, tiešām. Un tad vismaz pusstundu raudāju - par tēti, kas savācas un nosargā dēliņu, un sievu arī, lai kas arī notiktu; es neticu viņa nāvei, tiešām.

(6 comments | Leave a comment)

Sep. 5th, 2014

09:49 pm

Šodien Lauva iemācījies teikt: "mīlu". Un tā nu mēs skatījāmies viens otram acīs un jūsmīgi atkārtojām "mīlu! mīlu..."

(8 comments | Leave a comment)

Sep. 4th, 2014

07:24 pm

Brīžiem man liekas, ka mans dēls iepriekšējā dzīvē ir bijis vikings - tiem, ja nemaldos, bija dzērienu ragi, kurus nevarēja nolikt, kamēr nav iztukšoti; mūsdienu vikings demonstratīvi apgāž un izlej visu, ko vairs nevar izdzert, un tikai tad noliek savu ragu, atvainojos, plastmasas krūzīti.

(11 comments | Leave a comment)

Sep. 1st, 2014

09:26 pm

Ziniet tos pašus lielākos plastikāta iepirkuma maisus? Nu, tādus, kur var sakrāmēt vidēja izmēra bērnu? Nupatiņās esmu piekrāmējusi tādus divus (maisus, nevis bērnus) un beidzot esmu maķenīt nomierinājusies. Lauva ir gatavs bērnudārzam! Lai nāk, kas nākdams!
// tas šķiet, bija [info]martcore, kas senos laikos visai trāpīgi apsmēja manu bagāžu, braucot velotripā - tā esot tāda, it kā es taisītos piedzīvot kuģa katastrofu un tikt izskalota uz vientuļas salas.

(22 comments | Leave a comment)

Aug. 31st, 2014

11:35 pm

Viena doma, kas mani ļ. aizķēra "Akmeņos manā kabatā" bija par vēlmi klausīties tikai tajās balsīs, kas pašai galvā, nevis tajās, ko rada apkārtējā pasaule. Jo tā ir tāda šimbrīdim - ja ne šaidzīvei - ļ. atbilstoša doma.
Mani, piemēram, uzaicina uz kāzām vai uz vārdadienu, skaidrs, ka cilvēki lieliski un pasākumi kruti, un slepenībā es vienmēr esmu par to sapņojusi, bet es nekur neeju, vienkārši sēžu mājās un turpinu kaut ko sapņot, jo tā vispār ir vienkāršāk, bet iet cilvēkos - tas vienmēr ir kā lekt aukstā ūdenī, baisi un bailīgi, un ne vislaik patīkami.
Un man ļ. patika, ka "Akmeņi manās kabatās" vismaz uz mirkli lika noticēt, ka, iespējams, pat ja to nevar uzvarēt, tomēr cīnīties ar to gan var. Un vajag.

(Leave a comment)

12:20 pm

Domāju šovakar iet uz "Akmeņi manās kabatās" "Splendid Palace". Vēl kādam ir līdzīgas domas?

(1 comment | Leave a comment)

11:55 am

Pirms pāris nedēļām ar K. runājām par sapņiem, viņš prasīja, vai es tos no rīta atceros. Teicu, ka nē. Tas esot slikti, liecinot par problēmām ar atmiņu.
Kopš tā laika gan es sāku visu atcerēties, bet tikai tāpēc, ka man nepārtraukti rādās visādi murgi (šonakt, piemēram, bija burvju žoklis, kuru mēs centāmies aprakt dārzā, lai tas beidz ārdīties; žoklis apbūra Lauvas mīļo mantu, un es to sasitu pret grīdu).
Atdodiet man manus atmiņas traucējumus!

(3 comments | Leave a comment)

Aug. 30th, 2014

11:04 pm - "Le Roi Danse" (2000)

(Leave a comment)

08:17 pm

Liekas, ka viss b-dārzam vajadzīgais sapirkts. Man gan tā liekas jau kādu trešo reizi vismaz.

(7 comments | Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)