Shelly

Apr. 24th, 2014

09:46 pm

Jaunais, st... interesantais seriāls ir man nodrošinājis jaunu, st... interesantu pieredzi - tagad mans jaunais, nu jūs jau zinat, provaideris mani bombardē ar e-pastiem no kāda St... Entertainment, kas spļaujot uguņus par autortiesību normu neievērošanu, konkrēti 1 sērijas nokačāšanu no mana IP, un draud ar sekām un aicina sadarboties (es gan nesaprotu, kā).
Vai man tagad gaidīt specnazus ielaužamies pa logu?
//kamēr gaidīju, atsūtīja vēl 1 vēstuli.

(16 comments | Leave a comment)

09:20 pm

"Labpāt vēlējos kļūt gudrs, bagāts un slavens. Tas bija viens un tas pats - ja kāds ir gudrs, viņš nes vispārēju labumu, par ko pasaule, pats par sevi saprotams, atalgo viņu ar naudu, slavu un laimi. Droši vien arī ar skaistām meitenēm, ar kurām man pagaidām necik neveicās. Es neticēju tiem gudrajiem un nabagajiem, labajiem un nelaimīgajiem, un vientuļajiem. Pasaulei jābūt pareizai, un es gribēju būt pareizs pareizā pasaulē."
Jānis Joņevs, "Jelgava '94".

(Leave a comment)

Apr. 23rd, 2014

10:19 pm - The White Queen, 2013

Man ir jauns, stulbs seriāls, ko skatīties pavasara vakaros, dzerot Krušavici

(bet šis noteikti ir mazāk stulbs kā iepriekšējais).
Skatoties pirmo reizi izķemmēju savus jaunos, īsos matus - ir tiešām īsi, aizmugurē tikko apsedz pakausi.

(6 comments | Leave a comment)

Apr. 22nd, 2014

09:39 am

CV.lv atsūtījis man sludinājumu par "Darbs siļķu fabrikā Vācijā".

(2 comments | Leave a comment)

09:28 am

Tieši vakar vakarā priecīgi domāju, cik labi pēdējās nedēļās nokārtojusies mūsu sadzīve, cik labi Lauva guļ, un ēd, un dara pilnīgi visu, un es tikai baudu. Tā, protams, bija zīme - Lauvam sākās (parādīšanās secībā, kā raksta filmās) šausmīgas iesnas, bezmiegs (trijos naktī!) un vēlme stundu no vietas mani bakstīt un čamdīt, kāre vilkt visu ko ārā no musarņika un drusku temperatūra.
Bet, jā, es tomēr iespītēšos un ierakstīšu, ka pēdējā nedēļa bija ļoti jauka, jūs jau neticēsiet, bet mums tiešām nebija nekādu problēmu!

(3 comments | Leave a comment)

Apr. 21st, 2014

09:56 pm - Lasu lubenes

"Viņš pats līdzinās mazam zēnam; laidusi pasaulē savu bērnu, es atklāju, ka vairs nespēju paciest vīrieti, kurš vēlas tikt izklaidēts tāpat kā bērns."
Filipa Gregorija "Otra Boleinu meita"

(3 comments | Leave a comment)

07:37 pm

Šodien atradu vienīgo bezroku bodiju, tam necerēti skaisti piestāvošas bikses precīzi tādā pašā rakstā un koši sarkanas tupeles, ko mums mantojumā laipni atstāja Eižens, un bijām ārā divas reizes, Lauva noglaudīja visas mašīnas (interesanti, ka mēs ne reizes neesam iedarbinājuši nevienu signalizāciju. Varbūt signalizācijas Lauvu uzskata, piemēram, par kaķi).

(1 comment | Leave a comment)

09:10 am

Labi, ka Ķ-ragā nav kapu, citādāk visi, kas tur gulētu, šorīt būtu pamodināti un tagad nīgri slātu pa Maskavas ielu. Lauva ir iemācījies pūst krustmātes dāvināto taurīti (!) (!!!). Skaņa ir ellīga, bet es esmu tik lepna!

(7 comments | Leave a comment)

Apr. 20th, 2014

02:55 pm

"Rimi" atlaides bērnu drēbēm, sapirkos veselu maisu laukiem, lai nav katru nedēļu visu jāvadā. Īpašs prieks man, protams, ir par dzeltenu pidžamu, uz kuras attēlots ļ. koncentrējies lauvēns ar knupi mutē.

(Leave a comment)

Apr. 19th, 2014

06:50 pm

Kad man nākamreiz krogā prasīs, ar ko man patīk nodarboties, teikšu, ka ar tamborēšanu un izpletņlekšanu. Tas, cerams, neizraisīs tik daudz jautājumu kā jebkura ierunāšanās par bērniem un man nebūs nākamās piecas minūtes jāatskaitās par savu ģimenes stāvokli un "kak vi dokatiljis do takoij zhiznji", lai gan tas viss, bez šaubām, ir nenormāli interesanti, es saprotu.

(19 comments | Leave a comment)

Apr. 18th, 2014

08:42 am

Vakar rīkoju ģimenes pārtiju par godu visiem svētkiem šai nedēļā. Bija ļ. jauki, Lauva tusēja līdz beidzamajam viesim, tad nolūza un nogulēja gandrīz līdz astoņiem rītā (!!!) (jūs nevara iedomāties manu sajūsmu). Šorīt jūtos nepelnīti labi un esmu gatava piešķirt savam Zvēru karalim lielu medaļu (šokolādes, vēlams).

Current Music: Instrumenti - King of the Wild Things
(15 comments | Leave a comment)

Apr. 17th, 2014

07:54 am

Šorīt uztupināju savu Zvēru karali uz svariem - 12 kg, ho ho, всё идёт по плану!

(7 comments | Leave a comment)

Apr. 14th, 2014

12:14 am

Kamēr mazgāju traukus, man palika 32. Man liekas, šis būs amazing gads. Tā būs, es pati tā sev tā saku.

Current Music: Bon Jovi - Never Say Goodbye
(39 comments | Leave a comment)

Apr. 13th, 2014

09:38 pm

Ir zobenu rijēji, un ir škēru rijēji - piemēram, ja vakarā, gulēt ejot, esmu aizmirsusi nolikt šķēres augstākajā plauktā, varu pamosties ar šķērēm mutē (un piemīlīgi smaidošu Lauvu blakus).

(5 comments | Leave a comment)

02:30 pm

Vispār "Bon Jovi" ir ļ. piemērots, lai strādātu pie teksta par recepšu zāļu pārdozēšanu. It sevišķi "Bad Medicine" un "Something for the Pain". Varbūt atradīšu vēl kaut ko.

(Leave a comment)

01:10 pm

Un lai vakardiena būtu pavisam laba, sapakoju rokassomā zobubirsti un naktskreklu, iesēdos autobusā un aizbraucu pie [info]up. Noskatījāmies "Lielo Getsbiju" ([info]up ļ. drūmā balsī: "lūk, vēl viena lieliski funkcionējoša laulība!"), palamājām Dēziju un gājām gulēt, pirms karietes parvēršas ķirbjos. No rīta - brančs (tie, kas ir bijuši pie [info]up, zina, ko tas nozīmē). Kad atbraucu mājā, uzliku "Never Say Goodbye" (pilnai laimei pietrūka tikai šķiltavas, ko vicināt pa gaisu).

Current Music: Bon Jovi - Never Say Goodbye
(2 comments | Leave a comment)

Apr. 12th, 2014

05:59 pm

Drusku sasteigti nopirku Lauvam velo ķiveri (biju domājusi to darīt nākošnedēļ, bet laiks labs, varēs sākt ripināties jau šonedēļ) un iesēdināju vilcienā, ata, ata, līdz pirmdienai. Un devos uz ļ. jauku meiteņu pirtī, paldies [info]str par uzaicināšanu, [info]nastja un [info]sw par kopīgu sēdēšanu uz karstas lāvas un baļļā zem zilām (pārsvarā - tieši virs mums patiešām zilām) debesīm, un protams, [info]kuminjsh par loģistisko atbalstu, lai es tur vispār nonāktu (steigā slikti paskatījos kartē, kur man jāiet un nenorakstīju [info]str telefona numuru). Beigās [info]nastja aizveda mani līdz pieturai.
Bet man jāpieraksta arī tas, kas notika tālāk. Kopā ar mani uz pieturas stāvēja puisītis koši zilā, šķiet, futbola tērpā, un jauns, glīts vīrietis. Droši vien bija iecerēts, ka vīrietis - tētis? kāda cita atbildīga persona? - paņems puisīti pēc trenniņa vai spēles, bet sanāca drīzāk otrādi, puisītis veda mājās vīrieti, kas izskatījās ļoti, ļoti apreibinājies. Puisītis palīdzēja viņam apsēsties, cigaretes krita no rokām utt. Es centos pārāk neblenzt, viņi abi iekāpa otrā vagonā, bet pēc pāris pieturām tramvaju apstādināja kontrole. Kad atsākām braukt, skatījos pa logu, kā mazais futbolists un lielais kaifotājs palika pļavā pie Mercedes centra, skaidrojot ar vīriem atstarojošās žaketēs.
Man negribas moralizēt, kurš bez grēka utt, (un es jau nu tā, diemžēl, neesmu un nebūšu), bet tiešām šausmīgi žēl puisīša.
Atnācu mājās, noklausījos "Animal Instinct"
... tālāk ... )
un, sev par lielu pārsteigumu, apraudājos.

Current Music: Cranberries - Animal Instinct
(3 comments | Leave a comment)

Apr. 11th, 2014

07:31 pm

Šodien biju darbā, padarīju vairāk, nekā cerēts, saņēmu negaidītus komplimentus un aizgāju uz kolēģa svinībām. Izdzēru divus kokteiļus un secināju, ka varbūt varētu pierast pie darba.

(Leave a comment)

Apr. 10th, 2014

09:57 pm

Šodien es uztaisīju tādu seju, kas ļautu "Grimmu" vai kāda cita šausmu seriāla veidotājiem drusku ietaupīt uz specefektiem:

Vismaz spriežot pēc Lauvas reakcijas, kaut kā tā es izskatījos.
Ja nopietni, šodienai nebija ne vainas, vienkārši drusku par garu. Un rītdien drusku padaudz darba. Nu, nekas, nekas, ne to vien esam izturējuši.

(3 comments | Leave a comment)

Apr. 6th, 2014

10:44 pm

Joprojām lasu "Fortūnas izredzētos" par Romu Cēzara un Pompeja jaunībā, vismaz tagad man beidzot ir skaidrs, ko darīt ar tiem, kas apjukuši un noskumuši - "jāpaceļ, jānopurina smiltis un atkal jāuzsēdina zirgā!" (791.lpp)

Current Music: Instrumenti - King of the Wild Things
(3 comments | Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)