Shelly

Sep. 29th, 2014

08:14 pm

Māksliniece darbā atgādināja jauku karikatūru par to, kā situāciju redz dažādi cilvēki: jā tēvs met gaisā mazu bērniņu, viņš redz nelielu lidojumu augšup-lejup un drošu piezemēšanos savās stiprajās rokās, māte to redz kā ārkārtīgi riskantu lidojumu turpat trīs metru augstumā ar nezināmu galaiznākumu, bet vecmāmiņas acīs mazulis jau izmests līdz Everestam un tūlīt viņu notrieks garāmlidojoša lidmašīna. Apmēram tā viss notika šorīt mūsmājās, kad radās jautājums, vai uz bērnudārzu var vest bērnu, kas pa nakti ir raudājis, klepojis un puņķojies - māte un tēvs pēc diskusijas stundas garumā ("mēs guļam atsevišķi, bet mostamies kopā," un darām to atbaidoši agri) vienojās, ka var, vecmāmiņa krita neslēptā panikā par šādu bezatbildību.
Pēc darba padevos, aizvedu Lauvu pie dakteres. Sašarmejis visas mammas uzgaidāmajā telpā (viņš viņām apburoši smaidīja un mēģināja atdot manu maku...), iedraudzējies ar visiem bērniem un 50 reizes nošļūcis pa slidkalniņu, pasaulē jautrākais slimnieks saņēma atļauju šonedēļ uz dārziņu vairs neiet, un palēkdamies devās mājās...

(Leave a comment)

Sep. 28th, 2014

07:27 pm

Dažreiz es biedēju ne tikai citus, bet arī sevi. Esmu piekrāmējusi pilnu ledusskapi, uzkopusi māju un pat drusku pastrādājusi.

Current Music: Ruthie Henshall - I've Loved Theses Days
(1 comment | Leave a comment)

01:48 pm

Šajās dienās neesmu izdarījusi neko no ieplānotā. Tas ir, pilnīgi neplānoti esmu nokrāsojui sirmos matus un sapirkusies rudens apavus Lauvam, cerams, ka kaut kas no tā derēs, bet raksti darbam vai satori joprojām pat neiesākti, kabacis joprojām zaļš ledusskapī un māja joprojām netīra; šodien man turklāt ir arī temperatūra, un viss, ko gribas, ir necelties no gultas nekad, nekad.

Current Music: Ruthie Henshall - Both Sides Now
(2 comments | Leave a comment)

Sep. 27th, 2014

09:31 pm

Biju uz Dērķiku (Dirty Deal Teatro, respektīvi), "Slepkavu". Nekad dzīvē biju redzējusi izrādi, kas tik maz atgādinātu savu anotāciju (tas ārkārtīgi iepriecināja A., kam anotācija riebās un kas vispār aizgāja tikai bara instinkta vadīts). Visai smieklīgi izdomāts, pat ja ne pilnīgi saprotami.
Atnācu mājās, palasīju cibu. Oooooo, tagad mums ir savs štata delfu, atvainojiet, TVnet komentētājs vulgaris. Tas laikam bija nenovēršami, bet tāpat drusku šķebīgi.
Paldies Dievam, pa LTV šovakar Hermaņa "Trubadūrs", es ieliešu sev glāzi vīna un līdīšu atpakaļ savā skaistajā, skaistajā ziloņkaula tornī, kur "nevītīs rozes un nesāpēs sirds".

(2 comments | Leave a comment)

10:29 am


Pieprasu šīs lieliskās shēmas turpinājumu! Nākamais attēls mudinātu pensionārus nečīkstēt par pārāk mazām pensijām - 19. gadsimtā pensiju nebija vispār, bet Kukažiņa par to nekad negaudās! Un par sliktu izglītības sistēmu arī nav ko gausties - kādreiz bērni (tie, kuri tik tālu nodzīvoja) gāja skolā 4 ziemas, un visi bija apmierināti! Un...
Es vēl varētu indīgi piezīmēt, ka attēlā, par ko feisbuks šobrīd čurā karstu, gan mākslinieks ir piemirsis vienu niecīgu sīkumu, kas atšķir mūsdienu ģimeni no, teiksim, 20. gadsimta sākuma, un tā nav ne Hurgarda, ne līzings, ne riebīgs raksturs, tas saucās kontracepcija.

(4 comments | Leave a comment)

Sep. 26th, 2014

08:53 pm

Mana mīļākā politiskā reklāma noteikti ir no ZZS repertuāra.
"Balsojiet par Gunti Belēviču! Viņam vismaz ir plāns!"
Lūk, to es saprotu. Mana divgadniekam arī vienmēr ir plāns. Pat vairāki! Jāatzīst, mums rodas daudzi strīdi par viņa plāniem. Piemēram, pēdējais no tiem paredzēja, ka jāiet ārā tagad un tūlīt. Es centos paskaidrot, ka mums jāsagaida tētis un jāsapako mantas, bet tas laikam neizklausījās sevišķi pārliecinoši. Guntis Belēvičs arī noteikti neuzķertos. Tāpēc Lauva visbeidzot pa kluso atnesa no virtuves tabureti līdz ārdurvīm, kurās vilinoši stāvēja atslēga, un uzkāpa uz taburetes. Es viņu izdzirdēju momentā, kad taburete krita un viņš - ar skaļu kliedzienu - tai līdzi.
Bet plāns bija tiešām prīmā, cepuri nost. Tā kā cilvēks ar vismaz plānu - tas jau ir kaut kas!

(16 comments | Leave a comment)

01:07 pm

Tiesa, vakarā apgūlos blakus Lauvam un domās sastādīju sarakstu ar visiem darbā ieplānotajiem darbiem līdz decembrim, un man sāka raustīties plakstiņš.

(Leave a comment)

Sep. 25th, 2014

09:00 pm - Just a Perfect Day

Šodien aizmuku no darba jau četros, aizbraucu pēc Lauvas (parasti man tiek tikai nejaukā rīta vešana, no bērnudārza Lauvu izņem kāds cits).
(- Gandrīz aizmirsu paprasīt. Tev labi gāja šodien bērnudārzā?
- Jā, - viņš nopietni atbildēja, un mēs apskāvāmies.)
Pastaigājām apkārt, atnācām mājās, paēdām (kartupeļus un pelmeņus, kā nu kurš), palasījām dzeju, padejojām, atkal paēdām (saldā krējuma desertiņu), paspēlējām jātnieku un zirgu vairākās variācijās, kuras vienoja vien tas, ka Lauva vienmēr bija jātnieks, pazīmējām
(- Bērnudārzā Tu arī zīmēji?
- Jā.
- Tev patīk zīmēt?
- Jā, - viņš nopietni atbildēja, un mēs apskāvāmies),
atkal paēdām (kūciņu pie TV) un padauzījāmies pa dīvānu. Jā!

(14 comments | Leave a comment)

Sep. 22nd, 2014

08:22 am

Par laimi, Lauvu šodien uz bērnudārzu veda K. Es vedu dekoru (kas, par spīti gludināšanai, bija sarullējis visos virzienos un krita nost, kamēr lietus tam mērcēja vienu stūri). Kad beidzot nonācām bērnudārzā, biju gatava apsēsties blakus Lauvamm un raudāt kopā ar viņu. Bet es neraudāju; dusmīgi šņākdama, es izņēmu foto stūrīšus no somas, pārlīmēju šaubīgākās lapas, visu nodevu un uzklaisīju komplimentus.
Esmu tiešām laimīga, ka varu aizšķirt šo lapu savā dzīvē.

(27 comments | Leave a comment)

Sep. 21st, 2014

07:36 pm

Biju šodien uz Stūra māju. Uzmācīgajai sajūtai, ka "viņas saārdītajā psihē ķieģelis uz ķieģeļa neturas" (© [info]sw) pievienojas globāla dimensija.
Pēc tam palasīju Stūra mājas avīzi, vislabāk man patika Skujenieka ieteikums Okupācijas muzejam pārvākties uz Stūra māju, tur vismaz eksponāti īsti. Visnesaprotamākie bija ierosinājumi pārkrāsot Stūra māju baltu un izīrēt tur birojus vai izveidot gaišu, priecīgu mākslas centru. Jā, tad atliek tikai visās telpās izlikt mazus ziloņkaula tornīšus, lai nevienam nebūtu nekādi pārpratumi par šīs vietas saikni ar realitāti.

(13 comments | Leave a comment)

06:12 pm

Šausmas, šausmas. Kārtoju māju un atradu kvīti no bērnudārza par Lauvas ēdināšanu - man vajadzēja to samaksāt līdz 15.09.
!!!
Vai tagad būs jādod Lauvam līdzi maisiņš ar sausiņiem?

(6 comments | Leave a comment)

03:52 pm

Jūtos vēl sliktāk nekā pilnīga idijote.
Nopirku Lauvam bikšturus H&M. Bet kā lai tagad tos klipšus attaisa un noņem bikšturi no iepakojuma kartona, lūdzu?
//esmu nikna un viscaur nosvīdusi, bet bikšturi ir vaļā.

(2 comments | Leave a comment)

Sep. 20th, 2014

11:16 pm - Šodienas atklājumi

Ķengaragā ir dažādi koki - liepas, kļavas, kastaņi, vajag tikai pameklēt.
PVA līme nekam neder. Beigās līmēju izgludinātās lapas ar foto divpusējiem stūrīšiem, ar tiem turējās lieliski.
Ūsas vispār ir fikcija, kātiņus pielīmēt vienkārši nevar. Bet skaista fikcija.
Rezultāts man ļoti patīk:

(30 comments | Leave a comment)

Sep. 19th, 2014

10:46 pm

Ho ho ho, pienācis pirmais rokdarbu pasūtījums no bērnudārza - pirmdien notiekot izstāde "Rudens dekors" vai kas tamlīdzīgs. Man nāk prātā tikai ezis no kartupeļa un sērkociņiem. Vēl kādas efektīvas un vienkāršas idejas?

(40 comments | Leave a comment)

Sep. 18th, 2014

10:40 pm

Kad atgriezos no darba mājās, man ļoti gribējās saķert Lauvu un griezt viņu uz riņķi ilgi, ilgi - viņš bija gulējis diendusu bērnudārzā, mazais varonis!
Lauva gan nebija sentimentāli noskaņots, riņķus nācās atlikt.

(2 comments | Leave a comment)

Sep. 16th, 2014

09:51 pm

Labās bērnudārza ziņas: Lauva ir sācis ēst. Šorīt esot apēdis gan savu, gan kaimiņa putru.
Sliktā bērnudārza ziņa: personāls nezināmu apsvērumu dēļ ignorē manis ziedotos priekšautiņus. Man, goda vārds, liekas, ka viņi izjūt zemisku, sadistisku baudu, servējot galdā bezpalīdzīgu divgadnieku grupai, piemēram, biešu zupu... Uzvilkt priekšautu taču ir vieglāk nekā visus pārģērbt trīs reizes dienā!
Vienkārši labā ziņa: "Rigoleto" izskatās visumā ok.
// atsaucu pretenzijas - izrādās, ka mans dēls ir vienīgais bērns grupā, kuram nav iespējams uzvilkt priekšautu, jo viņš to vienkārši neļauj. Ha ha ha!

(5 comments | Leave a comment)

Sep. 15th, 2014

08:54 am - Utro s privetom

Šorīt K. veda Lauvu uz dārziņu. Vispirms abi pamāja man pie durvīm, tad vēlreiz pamāja pie durvīm, jo K. bija aizmirsis telefonu, tad ilgi māja no apakšas, līdz es izkāros pa logu un bargi saucu: "Beidziet māt un ejiet uz dārziņu!"

(Leave a comment)

Sep. 13th, 2014

01:37 pm

Tgad, piemēram, es skatos video pamācību par to, kā pareizi twerkot.

(10 comments | Leave a comment)

Sep. 11th, 2014

11:39 am

- Tu iesi ēst ar visām notīm?
- Jā, gadījumā, ja atnāk režisore, es jau būšu apkalts.

(Leave a comment)

10:21 am

Grāmatas nodaļa par Francijas ebreju bērniem, kurus sakrāmē vilcienos un ved uz Vāciju, un viņi visu ceļu kliedz "mamma, mamma" pa visu apkaimi, ir ļoti nepareiza izvēle pēc kliedzoša bērna atstāšanas bērnudārzā.

(5 comments | Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)