Shelly

Jan. 28th, 2015

10:29 pm

Piepešas iedvesmas vadīta, šodien uzrakstīju iesniegumu par brīvu piektdienu. Un labi ka tā, jo vakarā K. atgādināja, ka šajā vīkendā Lauva paliek pie manis. Varēšu drusku paslinkot, pirms mesties pa bērnu izklaides "karstākajiem" punktiem.

(Leave a comment)

Jan. 27th, 2015

10:45 pm - Kants pirms miega

Šovakar mēs abi lasījām. Lauva paņēma grāmatu par automobili Anto, un man izsniedza Lilit (!). Pēc tam viņš drošu roku apmainīja lasāmvielas un pats iedziļinājās dāmu preses peripetijās (!!!).
/ Tad gan viņam ātri sāka klanīties galva un es beidzot pierunāju viņu iet uz gultu. /

(Leave a comment)

Jan. 26th, 2015

09:43 pm

Pirmo reizi dzīvē griezu matus neaizmigušam Lauvam. Ar visām multenēm un šokolādes konfektēm trankvilizatoru lomā rezultāts ir tāds, it kā viņš sev frizūru būtu veidojis pats.

(3 comments | Leave a comment)

Jan. 25th, 2015

11:33 pm

Nolakoju nagu. Koši sarkanus.
Man liekas, nagus es nebiju lakojusi kopš 2011. gada.
Nu, labi, varbūt kopš 2012. gada paša sākuma...

(1 comment | Leave a comment)

Jan. 24th, 2015

10:49 pm

Vardarbīgi vīrieši turpina man sekot, bet šoreiz viņi, paldies dievam, bija ne vien talantīgi, bet pat seksīgi, un tad jau daudz ko var piedot: biju uz Sigalovas baletu Otello LNO. Nebūtu pēdējā izrāde, noteikti rekomendētu.

(3 comments | Leave a comment)

Jan. 23rd, 2015

10:20 pm

Nupat iedomājos - vai ir kāds sakars starp saukļiem, kas pēdējo mēnešu laikā klejo publiskajā telpā: "sitiet sievas, viņas mūs kastrē" (Rudzītis), "sievietes nedrīkst ēst vakariņas" (Lācītis. Kāpēc vispār publiskajā telpā kā dakterus prezentē cilvēkus, kam nav nekādas medicīniskās izglītības?), "tas viss ir dzemdes trakums - dzemdes atriebība" (deputāts Kalnozols!) un jaunajiem abortu novēršanas pasākumiem (aborts tikai pēc ento ārstu apmeklējuma, ar vecāku atļauju un ercenģeļa Miķeļa svētību)?
Tas ir tāds peņa trakums, vai (es atvainojos, protams, visiem nevainīgajiem orgāniem)?

(5 comments | Leave a comment)

Jan. 22nd, 2015

10:56 pm

Piemetīšu savu pagali - cilvēki, kas uztraucas par citu ēšanas paradumiem, man liekas tikpat jēgpilni kā cilvēki, kuriem aizmigt neļauj citu seksuālie paradumi. Kāda kuram starpība, vai man patīk augšā, apakšā vai rotēt kā mikserim (nemaz nerunājot par to, ar ko!)! Tas ir mans ķermenis - kā gribu, tā daru!
Bet taču nē. "Tu? Un augšā? Bet es gribu augšā, un viss! Un ja tu negribi apakšā (jo augšā gribu es!), tad tā ir vienkārši izlaidība, lūk, kas tas ir, sasodītā sieviete, slikta audzināšana!"
Es saprotu, ka mātes un bērna attiecības ir nenormāli varmācīgas kopš sākta gala (ilgas vemšanas, iegurņa kauli, kas paplešas kā vēdeklis, plīsumi makstī, modināšana nakts vidū, enerģiski sitieni pa svaigi operētu aci utt utt no vienas puses, un netaktiska dibena slaucīšana, mokoša pilināšana degunā, briesmīga matu mazgāšana, biedējoša nagu griešana, necilvēcīga modināšana dienas vidū u.c. mežonības no otras), un tur NEKO nevar darīt, bet es tomēr ticu kādai drusciņai suverenitātes. Es neēdu visu pēc kārtas, un ticu, ka arī citiem to nevajag darīt.

(6 comments | Leave a comment)

Jan. 21st, 2015

10:17 pm

Cerams, ka visām manām kaitēm nav pievienojies ūdens ceļgalā. Pusdienlaikā, ejot uz veikalu, paslīdēju un kritu - uz ceļa - sava un pilsētas. Kāds kungs (es domāju, ka tas bija kungs, diez vai sieviete būtu tik spēcīga) vilka mani kājās, laikam prom no braucamās daļas, es gandrīz gaudoju, jo neciešami sāpēja, un acu priekšā lēkāja zvaigznītes.
- Re, cik romantiski, - to optimistiski nokomentēja kolēģe.
- Vai ne, - es piekritu.
Tāda man te tā romantika.
/ pat zeķe nav saplīsusi, bet bumbulis uz kājas iespaidīgs /

(10 comments | Leave a comment)

Jan. 18th, 2015

01:49 am

Šī mūzika piestāv šim vakaram un naktij vēl labāk nekā likās pirmajā brīdī, kad saspicējām ausis, to dzirdot:
So, take this night.
Wrap it around me like a sheet.
I know I'm not forgiven,
But I need a place to sleep.
So, take this night.
Lay me down on the street.
I know I'm not forgiven,
But I hope that I'll be given
Some peace.

Current Music: Black Lab - This Night
(1 comment | Leave a comment)

01:04 am

Brīžiem man cibā pietrūkst iespējas šērot. Un laikot.
http://klab.lv/users/ripp/1016740.html
Neticami burvīgs vakars.

(Leave a comment)

Jan. 17th, 2015

10:47 am

Jo tālāk, jo trakāk - šonakt atmaskoju kaut kādas sazvērestības valstiskā līmenī.

(3 comments | Leave a comment)

Jan. 16th, 2015

11:02 pm - Laiks paiet vēja spārniem, ja esi muļķis

Biju uz 5 eiro dižpārdokli "M. Butterfly" "Dailē". Diezgan nejauks stāsts par vīriešiem kā par stulbiem, varmācīgiem un infantīliem kretīniem*. Jēgers arī neizklausījās labākajā formā (un neizskatījās). Un publika tāda - tik tiešām par 5 eiro (nekacināšu sevi un sīkāk neaprakstīšu).
Lai gan bija pāris lieliskas asprātības un laba scenogrāfija. Un Grūbem ir jauka mugura - fakts.
*I've finally found the perfect girl,
I couldn't ask for more,
She's deaf and dumb and over-sexed,
And owns a liquor store.

(Leave a comment)

01:43 pm

Ieraudzīju internetā kontaktlēcu reklāmu, un atcerējos šīsnakts murgu - man bija pasliktinājusies redze. Piepeši sapratu, ka atkal esmu uzvilkusi vecās brilles, tās, kuras pirms gadiem desmit pazaudēju Polijā, un lieliski redzu. Noņēmu brilles - migla, viena vienīga migla.
Tik vien prieka no tās operācija bija, es satriekta nodomāju.

(5 comments | Leave a comment)

Jan. 14th, 2015

11:24 pm

Beidzot izlasīju Dainas Tabūnas stāstu "Latvju tekstos" - par bērniem un pieaugušajiem, sievietēm un vīriešiem, bērnību un izaugšanu. Iegrieza ļ. dziļi un "za živoje".
"Pat nezināju, ko varētu prasīt "viņiem" darīt - ja nu vienīgi neskriet man virsū ar žileti."
"Mūsu vīriešiem šeit nebija vietas - viņi būtu aizgājuši, agrāk vai vēlāk. Bija bezjēdzīgi mēģināt viņus noturēt ar maziem, netīriem, dīvaini uzbudinošiem noslēpumiem."

Current Music: Annie Lenox - No More "I Love you's"
(1 comment | Leave a comment)

10:44 am

Kurš kantoris Jūrmalā nodrošina reklāmas afišu izvietošanu (respektīvi, kas iznomā tās plakāta vietas)?

(3 comments | Leave a comment)

Jan. 11th, 2015

10:10 pm

Izskatās, ka mūsmājās būs jauns multeņu hits - Lauvas sajūsmas spiedzieni par Ļoļeka un Boļeka makšķernieka un zvejnieka gaitām bija dzirdami, šķiet, visā mājā.
Un vakar spēlējam ļoti interesantu spēli - kalnos kāpšanu: man bija žurnāls ar Skotijas kalnieņu foto, to nolikām uz galda, Lauva uzkāpa virsū un tad leca vai šļūca no galda/žurnāla/kalna lejā. Vismaz sapratu, kapēc viņš nepārtrauti kāpj virsū savām mantām - viņš spēlē, ka ir nokļuvis tajās/uz tām. Tiešām superinteresanti vērot simboliskās domāšanas attīstību.
(vispār vīkends pat tikai pusotras dienas garumā bija pasmags - es tiešām nespēju būt pilnas slodzes māte, lai cik sāpīgi to nebūtu atzīt. visvairāk satrakojos par pastaigu piecu minūšu garumā (temperatūras vakar un no rīta nebija, nolēmu noriskēt. bet jau pēc piecām minūtēm Lauvas zābaki bija pilnīgi slapji. PIECĀM MINŪTĒM!!! PILNĪGI!!! MUMS ĢĒRBŠANĀS AIZŅĒMA TRĪSREIZ ILGĀKU LAIKU!!! Konstruktīvā daļa: turpmāk slapjā laikā vilkšu siltos gumijniekus (25. izmērs, Lauvam izskatās kā slēpes, bet viņam pašam patika un gumija līdz potītēm).)

(14 comments | Leave a comment)

Jan. 8th, 2015

09:09 pm

Pēc prettemperatūras zālēm Lauva mazliet atžirbis. Piedāvāju viņam pankūku ar banānu un ananāsiem. Viņš to uzmanīgi aplaiza un saviebjas.
- Nigajsīgs, - viņš smalkā un klīrīgā balstiņā saka.
No sajūsmas par sava dēla daiļrunību man gribas aplaudēt, tomēr es savaldos un, tikai drusku ķiķinot, iebilstu: "Garšīgs! Salds un garšīgs, ko tu te mels!"
- Nigajsīgs, - Lauva paliek pie sava un aizdipina.

(4 comments | Leave a comment)

09:06 pm

Kdas pusgads, mana laime neilga pat vienu dienu. Aizgāju uz bērnudārzu, izrādās, ka manam zvēru karalim 38,6, asaras birst kā pupas. Bet mēs no rīta uz dārziņu aizgājām bez ratiem vai ragavām... Tā nu stiepu atspērusies savu karsto laimi mājās cauri visiem sniegiem.

(Leave a comment)

02:56 pm

Klanos uz Briseles pusi: pateicoties prezidentūrai, darbā viss aizslēgts, atslēga nolauzta. No rīta aizvedu Lauvu uz dārziņu, paēdu brokastis un nogulēju līdz pusē diviem. Laime neaprakstāma.

(3 comments | Leave a comment)

Jan. 6th, 2015

10:23 pm

Gadumijas koncerts sākās ar direktora un jaunā sponsora uzrunu (ļ. labas runas, jāsaka), tai sekoja operas ārijas, sponsora uzlikts bezmaksas šampanietis visiem apmeklētājiem starbrīdī un otrā daļa ar dažādu mūziklu fragmentiem. Man ļoti patika, tā jautri un priecīgi, teiksim, Čuļpajevs pat dziedādams lēkāja salto un stāvēja uz galvas. Bet koncerta nagla, protams, bija noslēdzošais numurs, kuru izpildīja "Solisti, koris un direktors!" - pats Liepiņš jautri dīdījās kora pirmajā rindā. Drusku jau freaky, bet kāpēc gan ne.

(Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)