Shelly

Oct. 20th, 2014

07:12 pm

Nopirku sev mazu, melnu kleitiņu. Nu, labi, divas mazas, melnas kleitiņas. Kritiski nopētīju sevi spogulī un nolēmu, ka es esmu šausmīgi resna (priekš balerīnas). Bet priekš operdziedātājas - tīri tā neko...

(9 comments | Leave a comment)

Oct. 18th, 2014

10:48 pm - Cirks aizbrauca, mēs palikām

Normāla bezsmadzeņu sestdienas vakara izklaide: Dracula Untold (2014)

Protams, augstā māksla nebija ar pliku roku ņemama, un sekoja man tramvajā mājupceļā - kā iekāpu, tā uzreiz kāds sāka pūst trompeti. Vienu pieturu trompete jocīgi, bet apdullinoši skaļi disonēja ar mana pleijera saturu, tad es pārkāpu uz citu vagonu, pat nepaskatījusies uz atpakaļu un nepateikusi: "jūs nedomājat, ka es nemīlu mūziku - es, kā reiz, to mīlu, atšķirībā no jums".

(2 comments | Leave a comment)

Oct. 17th, 2014

02:04 pm

Kas par stilu, tāda dēļ vien mirt nebūtu žēl!
"Šinī īsajā rakstā gribu dalīties ar tautiešiem un citiem šīs ielejas līdzgājējiem savās zināšanās par avotiem un dokumentiem"
vai
"Ja man kāds, teiksim oligarhs, piedāvātu miljonu Eiro, lai atrodu 20 dokumentus, kuros Cukuram būtu piedēvēta, nemaz nerunājot, ka būtu pierādīta 30000 ebreju nogalināšana, es pat vienu tādu dokumentu, ja avīžu rakstus un propagandiskas brošūras mēs nesauktu par dokumentiem, nevarētu atrast."
http://nra.lv/latvija/127179-jamekle-patiesiba-par-herbertu-cukuru.htm

(2 comments | Leave a comment)

Oct. 15th, 2014

10:13 am

Ja grūtnieces mēdz ēst par diviem, tad es lasu par diviem: līdz gada beigām es varētu dubultā izpildīt savu goodread.com nosprausto mērķi.

(5 comments | Leave a comment)

12:24 am

- Paklau, tev gan veicas. Pie tevis uz kabinetu ar dažādiem lūgumiem visu laiku nāk vīrieši!
- Jā, sievietes parast ar visu tiek galā pašas...

(1 comment | Leave a comment)

Oct. 13th, 2014

09:58 pm

Taisni neticami, bet Lauva ir iedzīvojies bērnudārzā. Vienīgās pretenzijas pret viņu - iesnas (jā, es esmu no tām drausmīgajām mammām, kas laiž uz bērnudārzu iesnainu un krekšķinošu bērnu. Ja es gaidītu, kad zāles iedarbosies, brīnums notiks un Lauva būs pavisam vesels, viņš uz bērnudārzu ietu tieši divas dienas gadā - 1. septembrī un 31. maijā. Un tā nu es nespēlējos!). Bet citādi - saulains paraugbērns, kas gatavs skriet uz grupu, tikko kā sandales ir kājās (jā, smukās čības nācās pārnest mājās, bērnudārzam vajagot sandales...) Šodien aizgāja pat bez saviem palīgrīkiem (tas ir, miega lupatiņas, no kuras viņš vislabprātāk vispār nešķirtos, un pat bez neiztrūkstošā knupja). Ieviesīšu sev tagu (pirmo reizi dzīvē, man nekad cibā nav bijuši tagi) neticami-lepna-mamma.
Mājās Lauva šobrīd vislabprātāk lej vai ber kaut ko no viena trauka otrā. Vakar tas bija vannas ūdens un divas glāzes, šovakar mājās bija pārlaimīgs bērns ar diviem kausiņiem, plastilīna piciņām un kaudzi pogu, ko varēja bērt gan sava auto bagāžniekā, gan mazā auto kravas kastē, gan podiņā. Pa vidu izlasījām "Kā lupatiņi mainījās", es pilnīgi iemīlējos.

Tags:
Current Music: Nickelback - What Are You Waiting For
(9 comments | Leave a comment)

Oct. 12th, 2014

09:53 pm

Drebošu sirdi atkal nopirk biļetes mūsu pirmajam gājienam uz Leļļu teātri.
Ja mēs arī šoreiz netiksim, es tiešām apraudāšos.

(3 comments | Leave a comment)

Oct. 11th, 2014

04:45 pm

Nopirku Lauvam Dominas Prizmā zābakus, ilgi iztaujājot pārdevēju, vai varēs nest atpakaļ, ja nederēs.
Atbraucu mājās un sapratu, ka atpakaļ būs jābrauc šā kā tā - uz zābaka ir palicis veikala signalizācijas ripulis...
Vai es nevarētu ar savu čeku un zābaku uztaisīt žēlīgu seju, ieiet kādā tuvākā veikalā un lūgt izpalīdzēt?

(6 comments | Leave a comment)

Oct. 7th, 2014

10:37 am

Pēdējā laikā manā friendlistē vai ik dienas parādās kāda, kas baidās kļūt par "vienu no tām trakajām, kas tad, kad parādās bērni, tikai par viņiem vien spēj domāt".
Jāatzīst, no visiem daudzajiem vājprāta veidiem šis man liekas samērā nekaitīgs.

(21 comments | Leave a comment)

Oct. 5th, 2014

08:59 pm

Redzot TV ekrānā, kā partijas biedrs uzaicina Sudrabu uz valsi, Lauva nolika miega lupatiņu un uzstājīgi saņēma manu roku.
- Dejosim?
- Jā.

(3 comments | Leave a comment)

05:47 pm

Šī rudens zelta maliņa - saulaina, skaista diena, zilas debesis, mēs abi ar Lauvu stāvam zem kļavas, es mētāju lapas, Lauva skaļi spiedz un laimīgi smējas pasaulē lipīgākos smiekliņus.

(1 comment | Leave a comment)

Oct. 4th, 2014

09:48 am

Nesen darbā apsmēju vienu projektu, ka nosaukšu to par "Trīs katastrofas". Tā varētu nosaukt arī šo rītu mūsmājās: necilvēcīgi agra celšanās ("tumss! tumss!" - "protams, ka tumšs, ir seši..."), pazuduši cimdi un salūzuši rati, un man galīgi notrūka nervi. Tās gan patiesībā ir jau četras katastrofas. Tomēr es esmu sieviete spītīga, un mēs izpildījām savu pilsoņu pienākumu (un pat paspējām pirms lielajām rindām)
Un tagad mēs apņēmīgi noslaucīsim degunus, paēdīsim vēl vienas brokastis, izsauksim taksi (jo mums nav ratu un nav cimdu, bet nauda ir - pagaidām) un brauksim uz atrakcijām un džankfūdiem.

(2 comments | Leave a comment)

Oct. 1st, 2014

09:15 pm - Romeo + Juliet, 1996

My only love sprung from my only hate!
Too early seen unknown, and known too late!
Prodigious birth of love it is to me
That I must love a loathèd enemy.

Current Mood: grendējos atmiņās
(Leave a comment)

07:38 pm - Podiņmācība II

Ar ļoti apņēmīgu sejas izteiksmi Lauva izlēja tēju savā podiņā.

(4 comments | Leave a comment)

Sep. 29th, 2014

08:14 pm

Māksliniece darbā atgādināja jauku karikatūru par to, kā situāciju redz dažādi cilvēki: jā tēvs met gaisā mazu bērniņu, viņš redz nelielu lidojumu augšup-lejup un drošu piezemēšanos savās stiprajās rokās, māte to redz kā ārkārtīgi riskantu lidojumu turpat trīs metru augstumā ar nezināmu galaiznākumu, bet vecmāmiņas acīs mazulis jau izmests līdz Everestam un tūlīt viņu notrieks garāmlidojoša lidmašīna. Apmēram tā viss notika šorīt mūsmājās, kad radās jautājums, vai uz bērnudārzu var vest bērnu, kas pa nakti ir raudājis, klepojis un puņķojies - māte un tēvs pēc diskusijas stundas garumā ("mēs guļam atsevišķi, bet mostamies kopā," un darām to atbaidoši agri) vienojās, ka var, vecmāmiņa krita neslēptā panikā par šādu bezatbildību.
Pēc darba padevos, aizvedu Lauvu pie dakteres. Sašarmejis visas mammas uzgaidāmajā telpā (viņš viņām apburoši smaidīja un mēģināja atdot manu maku...), iedraudzējies ar visiem bērniem un 50 reizes nošļūcis pa slidkalniņu, pasaulē jautrākais slimnieks saņēma atļauju šonedēļ uz dārziņu vairs neiet, un palēkdamies devās mājās...

(Leave a comment)

Sep. 28th, 2014

07:27 pm

Dažreiz es biedēju ne tikai citus, bet arī sevi. Esmu piekrāmējusi pilnu ledusskapi, uzkopusi māju un pat drusku pastrādājusi.

Current Music: Ruthie Henshall - I've Loved Theses Days
(1 comment | Leave a comment)

01:48 pm

Šajās dienās neesmu izdarījusi neko no ieplānotā. Tas ir, pilnīgi neplānoti esmu nokrāsojui sirmos matus un sapirkusies rudens apavus Lauvam, cerams, ka kaut kas no tā derēs, bet raksti darbam vai satori joprojām pat neiesākti, kabacis joprojām zaļš ledusskapī un māja joprojām netīra; šodien man turklāt ir arī temperatūra, un viss, ko gribas, ir necelties no gultas nekad, nekad.

Current Music: Ruthie Henshall - Both Sides Now
(2 comments | Leave a comment)

Sep. 27th, 2014

09:31 pm

Biju uz Dērķiku (Dirty Deal Teatro, respektīvi), "Slepkavu". Nekad dzīvē biju redzējusi izrādi, kas tik maz atgādinātu savu anotāciju (tas ārkārtīgi iepriecināja A., kam anotācija riebās un kas vispār aizgāja tikai bara instinkta vadīts). Visai smieklīgi izdomāts, pat ja ne pilnīgi saprotami.
Atnācu mājās, palasīju cibu. Oooooo, tagad mums ir savs štata delfu, atvainojiet, TVnet komentētājs vulgaris. Tas laikam bija nenovēršami, bet tāpat drusku šķebīgi.
Paldies Dievam, pa LTV šovakar Hermaņa "Trubadūrs", es ieliešu sev glāzi vīna un līdīšu atpakaļ savā skaistajā, skaistajā ziloņkaula tornī, kur "nevītīs rozes un nesāpēs sirds".

(2 comments | Leave a comment)

10:29 am


Pieprasu šīs lieliskās shēmas turpinājumu! Nākamais attēls mudinātu pensionārus nečīkstēt par pārāk mazām pensijām - 19. gadsimtā pensiju nebija vispār, bet Kukažiņa par to nekad negaudās! Un par sliktu izglītības sistēmu arī nav ko gausties - kādreiz bērni (tie, kuri tik tālu nodzīvoja) gāja skolā 4 ziemas, un visi bija apmierināti! Un...
Es vēl varētu indīgi piezīmēt, ka attēlā, par ko feisbuks šobrīd čurā karstu, gan mākslinieks ir piemirsis vienu niecīgu sīkumu, kas atšķir mūsdienu ģimeni no, teiksim, 20. gadsimta sākuma, un tā nav ne Hurgarda, ne līzings, ne riebīgs raksturs, tas saucās kontracepcija.

(4 comments | Leave a comment)

Sep. 26th, 2014

08:53 pm

Mana mīļākā politiskā reklāma noteikti ir no ZZS repertuāra.
"Balsojiet par Gunti Belēviču! Viņam vismaz ir plāns!"
Lūk, to es saprotu. Mana divgadniekam arī vienmēr ir plāns. Pat vairāki! Jāatzīst, mums rodas daudzi strīdi par viņa plāniem. Piemēram, pēdējais no tiem paredzēja, ka jāiet ārā tagad un tūlīt. Es centos paskaidrot, ka mums jāsagaida tētis un jāsapako mantas, bet tas laikam neizklausījās sevišķi pārliecinoši. Guntis Belēvičs arī noteikti neuzķertos. Tāpēc Lauva visbeidzot pa kluso atnesa no virtuves tabureti līdz ārdurvīm, kurās vilinoši stāvēja atslēga, un uzkāpa uz taburetes. Es viņu izdzirdēju momentā, kad taburete krita un viņš - ar skaļu kliedzienu - tai līdzi.
Bet plāns bija tiešām prīmā, cepuri nost. Tā kā cilvēks ar vismaz plānu - tas jau ir kaut kas!

(16 comments | Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)