Shelly

Apr. 18th, 2014

08:42 am

Vakar rīkoju ģimenes pārtiju par godu visiem svētkiem šai nedēļā. Bija ļ. jauki, Lauva tusēja līdz beidzamajam viesim, tad nolūza un nogulēja gandrīz līdz astoņiem rītā (!!!) (jūs nevara iedomāties manu sajūsmu). Šorīt jūtos nepelnīti labi un esmu gatava piešķirt savam Zvēru karalim lielu medaļu (šokolādes, vēlams).

Current Music: Instrumenti - King of the Wild Things
(1 comment | Leave a comment)

Apr. 17th, 2014

07:54 am

Šorīt uztupināju savu Zvēru karali uz svariem - 12 kg, ho ho, всё идёт по плану!

(6 comments | Leave a comment)

Apr. 14th, 2014

12:14 am

Kamēr mazgāju traukus, man palika 32. Man liekas, šis būs amazing gads. Tā būs, es pati tā sev tā saku.

Current Music: Bon Jovi - Never Say Goodbye
(39 comments | Leave a comment)

Apr. 13th, 2014

09:38 pm

Ir zobenu rijēji, un ir škēru rijēji - piemēram, ja vakarā, gulēt ejot, esmu aizmirsusi nolikt šķēres augstākajā plauktā, varu pamosties ar šķērēm mutē (un piemīlīgi smaidošu Lauvu blakus).

(5 comments | Leave a comment)

02:30 pm

Vispār "Bon Jovi" ir ļ. piemērots, lai strādātu pie teksta par recepšu zāļu pārdozēšanu. It sevišķi "Bad Medicine" un "Something for the Pain". Varbūt atradīšu vēl kaut ko.

(Leave a comment)

01:10 pm

Un lai vakardiena būtu pavisam laba, sapakoju rokassomā zobubirsti un naktskreklu, iesēdos autobusā un aizbraucu pie [info]up. Noskatījāmies "Lielo Getsbiju" ([info]up ļ. drūmā balsī: "lūk, vēl viena lieliski funkcionējoša laulība!"), palamājām Dēziju un gājām gulēt, pirms karietes parvēršas ķirbjos. No rīta - brančs (tie, kas ir bijuši pie [info]up, zina, ko tas nozīmē). Kad atbraucu mājā, uzliku "Never Say Goodbye" (pilnai laimei pietrūka tikai šķiltavas, ko vicināt pa gaisu).

Current Music: Bon Jovi - Never Say Goodbye
(2 comments | Leave a comment)

Apr. 12th, 2014

05:59 pm

Drusku sasteigti nopirku Lauvam velo ķiveri (biju domājusi to darīt nākošnedēļ, bet laiks labs, varēs sākt ripināties jau šonedēļ) un iesēdināju vilcienā, ata, ata, līdz pirmdienai. Un devos uz ļ. jauku meiteņu pirtī, paldies [info]str par uzaicināšanu, [info]nastja un [info]sw par kopīgu sēdēšanu uz karstas lāvas un baļļā zem zilām (pārsvarā - tieši virs mums patiešām zilām) debesīm, un protams, [info]kuminjsh par loģistisko atbalstu, lai es tur vispār nonāktu (steigā slikti paskatījos kartē, kur man jāiet un nenorakstīju [info]str telefona numuru). Beigās [info]nastja aizveda mani līdz pieturai.
Bet man jāpieraksta arī tas, kas notika tālāk. Kopā ar mani uz pieturas stāvēja puisītis koši zilā, šķiet, futbola tērpā, un jauns, glīts vīrietis. Droši vien bija iecerēts, ka vīrietis - tētis? kāda cita atbildīga persona? - paņems puisīti pēc trenniņa vai spēles, bet sanāca drīzāk otrādi, puisītis veda mājās vīrieti, kas izskatījās ļoti, ļoti apreibinājies. Puisītis palīdzēja viņam apsēsties, cigaretes krita no rokām utt. Es centos pārāk neblenzt, viņi abi iekāpa otrā vagonā, bet pēc pāris pieturām tramvaju apstādināja kontrole. Kad atsākām braukt, skatījos pa logu, kā mazais futbolists un lielais kaifotājs palika pļavā pie Mercedes centra, skaidrojot ar vīriem atstarojošās žaketēs.
Man negribas moralizēt, kurš bez grēka utt, (un es jau nu tā, diemžēl, neesmu un nebūšu), bet tiešām šausmīgi žēl puisīša.
Atnācu mājās, noklausījos "Animal Instinct"
... tālāk ... )
un, sev par lielu pārsteigumu, apraudājos.

Current Music: Cranberries - Animal Instinct
(3 comments | Leave a comment)

Apr. 11th, 2014

07:31 pm

Šodien biju darbā, padarīju vairāk, nekā cerēts, saņēmu negaidītus komplimentus un aizgāju uz kolēģa svinībām. Izdzēru divus kokteiļus un secināju, ka varbūt varētu pierast pie darba.

(Leave a comment)

Apr. 10th, 2014

09:57 pm

Šodien es uztaisīju tādu seju, kas ļautu "Grimmu" vai kāda cita šausmu seriāla veidotājiem drusku ietaupīt uz specefektiem:

Vismaz spriežot pēc Lauvas reakcijas, kaut kā tā es izskatījos.
Ja nopietni, šodienai nebija ne vainas, vienkārši drusku par garu. Un rītdien drusku padaudz darba. Nu, nekas, nekas, ne to vien esam izturējuši.

(3 comments | Leave a comment)

Apr. 6th, 2014

10:44 pm

Joprojām lasu "Fortūnas izredzētos" par Romu Cēzara un Pompeja jaunībā, vismaz tagad man beidzot ir skaidrs, ko darīt ar tiem, kas apjukuši un noskumuši - "jāpaceļ, jānopurina smiltis un atkal jāuzsēdina zirgā!" (791.lpp)

Current Music: Instrumenti - King of the Wild Things
(3 comments | Leave a comment)

Apr. 5th, 2014

11:14 pm

Šodiena bija visumā varena diena. Piecēlāmies agri, bet ne necilvēcīgi agri, paskatījāmies TV, paēdām, paslaistījāmies, es centos pastrādāt, Lauva tikmēr apzīmēja palodzi un loga stiklu bērnistabā ar trīs krāsu krītiņiem, nobildēju mākslinieku un mākslu, ieliku bildes Feisbukā, esmu ļ. lepna, mans neticami talantīgais zvērs, tik daudz talantu jau tik agrā vecumā, viņš arī priecīgs par sevi, atkal nolikāmies pagulēt, piecēlāmies, paēdām, saģērbāmies, sakrāsojāmies un sakrāmējāmies, atbrauca A., un mēs aizbraucām uz Botānisko dārzu, paņēmām katrs pa vienai Lauvas ķepai (man liekas, tā viņš vēl nebija gājis) un devāmies meklēt ieeju (kas, protams, izrādījās otrajā pusē, nekā mēs atradām stāvvietu). Atradām jaunu stāvvietu, devāmies iekšā, izstāvējām rindu, samaksājām dzīvu naudu, aizgājām līdz Tauriņu mājai, atkal rinda, nauda, izģērbāmies un gājām iekšā, skatīties morfīdas. Lauva, ienests iekšā, sāka raudāt, un es viņu saprotu, traki karsts, mitrs, smacīgs un pilns ar cilvēkiem, pēc brīža tomēr pamanīja lielus tauriņus, plivinamies virsriņķī, un tie viņam likās ļ. smieklīgi, priecājās un smējās, un beigās jau vairs negribēja iet ārā. Mēs tomēr uzstājām, sadevāmies rokās, vēl pāris reizes nobildējāmies pie acālijām un tūjām, un gājām uz mašīnu, braukt pie K.. Aizbraucām, iedzērām tēju/kafiju, uzgrauzām sālsstandziņas un apskatījām Lauvas mazmazītiņo brālēnu (11 dienas - lūk, tas ir nopietni!), sabučoju Lauvu un divatā ar A. braucām mājās, risinot ļ. interesantas sarunas par Ukrainu, recepšu zāļu lietošanu ASV u.c, daudz ko sapratu. Ķ-ragā aizgāju uz veikalu (man ir jauna džankfūda kaislība - krabju salāti (kuriem krabji ne tuvumā nav stāvejuši)), saliku Feisbukā morfīdu bildes (bez morfīdām), piesēdos pastrādāt, strādājās ļ. labi, patiešām, ja tā arī ies, tad visu pati pagūšu laikā, pat nevajadzēs dalīties. Pīppauzē notīrīju palodzi un logu no mākslas, tīrījās arī ļ. labi. Beigās ielēju sev gruzīnu vīnu. Šodiena laikam ir tā diena, kad es nemainītu savu dzīvi ne pret vienu citu.

Current Music: Bush - Chemicals Between Us
(9 comments | Leave a comment)

Apr. 4th, 2014

02:26 pm

Lauva tā sasitis zodu, ka man bailes - vienā sejas pusē viņam bārda neaugs.

(Leave a comment)

02:23 pm

Es dudinu Lauvam, kas lēkā pa istabu: - Tu esi burvīgs, burvīgs, burvīgs.
Mana mamma: - Jā, tieši tāds viņš arī jūtas!
Aizdomājos. Man, lai justos kaut mazliet burvīgai, jālieto visādas substances, bet gada un astoņu mēnešu vecumā tas ir pilnīgi dabisks stāvoklis.

(1 comment | Leave a comment)

Apr. 3rd, 2014

10:51 pm

Lauva beidzot aizmiga, es pabeidzu uzmetumu vienam darbiņam, izdzēru krūzi piena un apēdu mazu šokolādīti. Šodien esmu bijusi visumā tik pareiza, ka pašai bail. Ja vēl būtu atcerējusies pieteikt Lauvu pie daktera, lai var sapotēties pret ērcēm, es būtu izdarījusi visu, kas ieplānots, un vairāk.

(Leave a comment)

Apr. 2nd, 2014

11:06 pm

Pa vienu dienu manā e-pastā sabiruši darbi visam aprīlim (pieņemot, ka patiešām ražīgas man ir tikai brīvdienas).

(4 comments | Leave a comment)

07:22 pm

Man pie rokas turoties, Lauva šodien pirmo reizi uzkāpa visus trīs stāvus no ielas līdz mūsu dzīvoklim. Pats bija briesmīgi laimīgs, it sevišķi tāpēc, ka katrā stāvā satika kādu kaimiņieni, kas izvirda komplimentos par šo neticamo olimpisko sasniegumu.

(10 comments | Leave a comment)

Mar. 31st, 2014

09:57 pm - Kaka un pavasaris

Šodiena paiet kaku zīmē. Pirmkārt, mūsmājās nav siltā ūdens (detaļas izlaidīšu). Otrkārt, visi Daugavmalas zālāji ir nenormāli piekakāti, un ar pusotru gadu vecu bērnu, kas iet kā tanks (bet nav tanks), tā ir katastrofa. Aaaa, un vēl izrādījās, ka tas spalvainais lops (kaķis, ne Lauva) ir iekakājis virtuves plauktā...
// pēc vakardienas wannabe skrējiena (pirmā, ja nemaldos, trīs gadu laikā!) man vairs nelokās kājas.

(3 comments | Leave a comment)

Mar. 30th, 2014

11:19 am

Man liekas, es visus sportam paredzētos spēkus būšu iztērējusi, meklējot, kur palicis fizkultūras tērps un botes.

(Leave a comment)

Mar. 29th, 2014

10:29 pm

Ja trauki plīst uz laimi, tad I should be so lucky - lucky lucky lucky. Vismaz reizi nedēļā lucky.

(2 comments | Leave a comment)

09:40 am

Lauva aizbrauca. Aiz loga ļ. skaista diena. Es varētu to pavadīt, guļot gultā un blenžot sienā.

Navigate: (Previous 20 Entries)