Shelly

Nov. 21st, 2022

01:01 pm - Kurp ejam mēs ar Sivnu ir milzīgs noslēpums, Nevienam mēs to neteiksim, NeNeNeNeNeNe

Visu bērnību man likās, ka karuseļi - tā ir tāda vasaras izklaide. Vakar izrādījās, ka visādi karuseļi, rollerkosteri, autodromi, ziperi un pat panorāmas rati utt ir lieliska izklaide arī novembra beigās -5C, jo tad ap atrakcijām ļoti dekoratīvi virpuļo sniegputeņi. Galvenais - turēties cieši, saģērbties biezāk nekā uz slēpošanu un paņemt līdzi daudz (ļoti daudz!) skaidrās naudas, un ļoti labu (ļoti, ļoti, ļoti, ļoti labu!) kompāniju, tad ir taisni prīmā. Tā kā noteikti rekomendēju, meklējiet pie Mola, ja būs, tad garām nepaiesiet.

(Leave a comment)

Nov. 20th, 2022

10:12 am

Jau kādu laiku FB sekoju līdzi Shalom Wildlife Sanctuary tīģeru ģimenei - albīnai mammai un četriem maziem tīģerīšiem (3 rudiem un 1 baltam)*. Bet pirmais, ko uzzinu šodien - divi mazie noslīkuši aploka dīķi, jo ielūzuši plānajā ledus kārtiņā.
Nabaga kaķīši! Un nabaga mammma :((
* tīģeri, atšķirībā no lauvām, ir vientuļnieki, pieauguši dzīvnieki baros nedzīvo

(1 comment | Leave a comment)

Nov. 17th, 2022

01:59 pm

Jau rakstīju, ka pirms kāda laika ar Lauvu izklaidējāmies, tēlojot cilvēkus-magnētus ar karotēm u.c. nelieliem metāliskiem priekšmetiem uz pierēm. Vakar sapratu, ka japapildina repertuārs un steigšus jāatrod kāds jauns, efektīvs triks, tā nu šeit ir arī dažas praktiskas pamācības, kā pareizi staigāt pa oglēm: https://www.mentalfloss.com/article/52012/how-walk-across-hot-coals
Kā parasti - "ловкость рук / ног, и никакого мошенничества": jāizvēlas pareizā malka, ogļu gruzdēšanas stadija, kustības trajektorija utt, un vari atvērt pats savu privāto "Ugunsskolu" mājas pagalmā.

(1 comment | Leave a comment)

Nov. 16th, 2022

03:14 pm

Liels paldies par atbalstu tiem, kas atbalsta. Man tas šobrīd nozīmē daudz.
Bet kopumā - tie, kuri grib, paši visu itin labi saprot, pārējie tāpat redz tikai sevi, visumīļoto. Gan cibā, gan dzīvē. Tāpēc nav ko daudz taisnoties un skaidroties.


(Leave a comment)

Nov. 4th, 2022

04:46 pm

Man tik tiešām aug restorānu kritiķis. Vispārēju sajūsmu Lauva ieguva jau pagājušajā nedēļā mūsu veselīgo sārtvaidžu braucienā, sajūsminoties par savu brokastu grauzdiņu: "patiešām pavisam viegli grauzdēts!".
Šodienas popkorna vērtējums: "Garšīgs un sviestains. [..] Un mazliet piededzis. Zini, kā var pateikt, ka piededzis? Jo mazliet rūgts".

(3 comments | Leave a comment)

Nov. 3rd, 2022

03:24 pm

Nez, vai Latvijā ir kāds praktizējošs eksorcists?

(22 comments | Leave a comment)

Nov. 2nd, 2022

06:59 pm

Ātrākais veids, kā savest sevi kārtībā: noņemt no ausīm makaronus, no dvēseles - akmeni un no kakla - visus, kas tur sasēdušies. Viss. Esat ideālā formā!

(2 comments | Leave a comment)

Oct. 26th, 2022

10:59 pm

Mēs te esam savākušies reāla veselīgo sārtvaidžu kompānija - uzreiz pēc iečekošanas viesnīcā nopietnām sejām izvērtējam cenā iekļauto sporta zāli un tad mērķtiecīgi dodamies uz Maķīti.

(1 comment | Leave a comment)

Oct. 25th, 2022

10:51 am

Vakar nervu nomierināšanas nolūkos skatījos Pāru daiļslidošanas pasaules čempionāta atkārtojumu pa LTV7. Bija gan ļoti skaisti un aizkustinoši, gan dikti smieklīgi momenti. Un komentātore! Pērle pēc pērles kā "mūzika viņiem netraucēja slidot" un "pacelties un virpuļot mēs visi varam, jautājums, kā lejā tiksim" brīnšķīgā, ausi glāstošā tembrā. Labāk par jebkuru delfināriju, goda vārds!
title or description

(1 comment | Leave a comment)

Oct. 22nd, 2022

10:23 pm - Chuck Time

Šodien man apmēram tāds garastāvoklis kā tam vienam mazajam, dzeltenajam, lecīgajam putnelim ar dusmu problēmiņām no "Angry Bird" multenes. Kad viņa draugs apraudājās, jo bija sagrauta māja, kuru tas bija cēlis trīs gadus, mazais mutes bajārs tikai izbrīnīti noteica: "Tu zini, ka Tu briesmīgi lēni strādā?"
Un - tātad, ja listē un ārpus tās ik pa laikam kāds lielās, cik agri sācis strādā un cik vēlu beidzis, tad es palielīšos, ka šodien sāku un beidzu strādāt parastajā laikā, toties pa vidu 7 stundās uztaisīju prezentāciju par 60 lapaspusēm.
Nevajag strādāt ilgi, vajag strādāt labi (un ātri, vēlams)!

Current Mood: Ninja mode
(8 comments | Leave a comment)

Aug. 27th, 2022

08:04 pm

Take the high road, there's less traffic.

(Leave a comment)

Feb. 24th, 2022

03:24 pm

Ko man vēl vajadzēja piefrendot?

(14 comments | Leave a comment)

Dec. 21st, 2021

06:09 pm - Necenzēts, nekā personiska

"Es aizvien vairāk pārliecinos par to, ka dažiem cilvēkiem galva - tas ir dekoratīvs pielikums pakaļai."

Feb. 10th, 2021

10:26 am

Tauta, vajadzīga konsultācija!
Mēs, divas trakās no muzeja, gribam filmēt mazu video (nu tā, uz minūtēm 15). Ņemot vērā, ka visas 15 minūtes bez apstājas, minstināšanās, pārteikšanās vai stomīšanās es noteikti nenorunāšu, kādu programmu (vislabāk bezmaksas) izmantot montāžai?
Respektīvi, gara acīm jau redzu, kā varētu salipināt kopā pāris gabalus, varbūt pa vidu ieliekot vismaz kādu apakšvirsrakstu vai ko tādu.
Kādi ieteikumi? Vai es te sapņoju ar vaļā acīm?
// skatos, ka man pašai ir Maikrosofta Video Editor - ar to pietiktu?

(6 comments | Leave a comment)

Apr. 23rd, 2020

11:32 pm

Mīļie draugi!
Padoms vaig: ja es nopirkš šito https://www.rdveikals.lv/products/lv/150/255679/sort/1/filter/0_0_0_0/SmartBook-141-C3-14.1-Z8350-2GB-64GB-EN-W10-Silver-portatīvais-dators.html, mans briesmīg nožēlot?
Galvenokārt rakstīšu visādas depešas u.t.t. darbam; ar azartspēlēm neaizraujos un mājas porno "zem" Bēthovena nemontēju.

(8 comments | Leave a comment)

Feb. 13th, 2020

03:56 pm

"Mēs esam ļoti veci, mēs esam ļoti, ļoti veci – pat tik veci, ka dažs vairs neatceras, cik viņam īsti gadu, - tālab reiz, kad mēģināju sarēķināt mūsu kopējo vecumu, rezultāts iznāca pagalam neprecīzs, tomēr bija skaidrs, ka mūsu kopējais gadu skaits pārsniedz tūkstoti” (Guntis Berelis "Mēs bijām ļoti veci").

(1 comment | Leave a comment)

Nov. 26th, 2019

02:10 pm - Godīgi sperts tviterī

"Kā teica mans vectēvs: "Kad vienas durvis aizveras, citas vienmēr atveras". Viņš bija brīnišķīgs cilvēks, mans opis, bet neko nesaprata no skapju salikšanas".

(7 comments | Leave a comment)

Oct. 14th, 2019

01:16 pm

Dievam visi ērmi mīļi.

(2 comments | Leave a comment)

Oct. 4th, 2019

02:07 pm

Help!
Kopš studiju laikiem man atmiņā miglaini palicis, ka viena no sufrāžistēm vai feminisma teorētiķēm bija izteikusies, ka "viss, ko vīrieši saka par sievietēm ir apšaubāms, jo viņi ir vienlaikus tiesneši un ieinteresētās personas". Dikti dikti vajadzētu precīzu citātu un autoru. Ir kādas idejas vai es tagad meklēju adatu siena kaudzē?

(2 comments | Leave a comment)

Jun. 28th, 2019

12:31 pm

Paskatījos uz Ukrainas premjērministri, kas grezni brodierētā tautas kreklā runā par NATO, un nopriecājos, ka Ukraina neatrodas, piemēram, kaut kur Āfrikā, ja tad viņai būtu jāvalkā banānlapu bruncītis.

(8 comments | Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)