Shelly

Jul. 25th, 2014

11:18 pm

No rīta (pirms astoņiem) aizgājām uz bulciņotavu, paņēmām brokastis un aizbraucām (tas ir, Lauva brauca ar savu trīsriteni, es stūmu) uz Daugavmalu paēst. Pilnīga idille, ūdens, koki, vairākas laivas un Dienvidu tilts pie apvāršņa, mēs pabarojām kaķi ar bulciņu, aizbraucām līdz veikalam, līdz rotaļlaukumam, līdz vēl vienam rotaļlaukumam.
Pēc tam mēs bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem ieslēdzāmies mājās.
Un drusku pirms astoņiem mēs atkal saģērbāmies un devāmies uz autobusa pieturu un aizbraucām pāris pieturas līdz Putnu tornim. [info]dominika, šo tev nevajadzētu mēģināt - Putnu tornis ir tāds vertikāls veidojums, kas paredzēts dabas skaistuma neierobežotai baudīšanai un sastāv tikai no drātīm un margām, respektīvi, tu skaties trīs stāvus zemāk un redzi visus trīs stāvus. Lauva bija visai apmierināts, man drebēja kājas un balss. Nokāpām lejā un steberējām uz vēl vienu, agrāk neiemēģinātu rotaļlaukumu ("nu tak sebje", manuprāt, centra laukumi bija drusku labāki, vienīgi sastapu sen neredzētu paziņu).
Atbraucām mājās un uztaisījām saldējuma kokteili (šeit nu bija Lauvas kārta teikt: "Nu, tak sebje", parasto saldējumu šis neizkonkurēs).

(1 comment | Leave a comment)

10:51 pm

Pateicoties karstumam, man pirmo reizi dzīvē skapī bija paslēpies pliks džeks. Viņš virināja durvis un smējās.

(Leave a comment)

01:06 pm

- Kā tu domā, vai iespējama laimīga laulība bez bērniem?
- Nē, diez vai. Laulība jebkurā gadījumā ir murgs.
"Ricoli un Ailsa"

(3 comments | Leave a comment)

Jul. 24th, 2014

09:48 pm

Šodien beidzot atcerējos, ka es, vai zinies, tomēr primāri esmu baltais cilvēks. Es vēsturiski esmu lieliski pielāgojusies dzīvei aukstās, tumšās un drūmās vietās. Nerit manās dzīslās ne lāse nēģeru vai beduīnu kvēlo asiņu. Esmu vēsā ziemeļu ledus karaliene. Un trakāk par tubas staipīšanu karstā saulē stundu no vietas ir tikai Lauvas staipīšana karstā saulē divas stundas no vietas. Nē, nepārproties, pirmo stundu vai pusotru pat bija ļ. lustīgi, mēs ar [info]virginia_rabbit un E. apstaigājām veselu kaudzi brīnišķīgu laukumu un dažas strūklakas, un Lauva nometa zemē veselus divus saldējumus (savu un Eižena), bet rīt es līdīšu ārā tikai no rīta un vakarā, pārējā laikā mums būs siesta un mēs atradīsim sev daudzas citas brīnišķīgākas nodarbes par izkušanu.
/ Smagi elšot, šodien atkal iedomājos par visiem tiem, kas kurina karu (ļ. atvainojos, citādāk to nosaukt nevaru) ar "polārajām mitrenēm" - vispār tas ir vecs propagandas triks - parādīt savus oponentus kā zemāku rasi vai šajā gadījumā pat sugu. Atņemt viņiem cilvēcību, parādīt viņus kā necilvēkus, dzīvniekus, parazītus (brīva izvēle), tādejādi attaisnojot un leģitimizējot jebkādu agresiju no savas puses.
// Bet no kurienes tāda agresija, ja viss ir jauki, labi un brīnišķīgi, to es vēl neesmu izdomājusi.
/// Nu, dievs ar viņiem.
//// Iedomājos, starp citu, ne velti - nepaguvu izlasīt ne piecus ierakstus, kad atkal sākās...

(23 comments | Leave a comment)

Jul. 22nd, 2014

09:20 am

A. gulēja kā eņģelis (vismaz, kamēr vecāki nebija mājās).
Es sāku nervozi pētīt vilcienu sarakstus...

(Leave a comment)

Jul. 21st, 2014

10:53 am

Lauva kopš ceturtdienas ir gastroļos laukos. Un atgriežas tikai rīt. Man aizvien vairāk jāpiespiežas, lai mežonīgi neilgotos.
Un šovakar es eju uzmanīt mazo A. Lai viņa labāk guļ, citādāk es viņu pārmīļošu...

(6 comments | Leave a comment)

Jul. 20th, 2014

11:56 am

Pludeni no sirmiem matiem pāreju pie Pensiju 3. līmeņa izpētes. Bet tie pensiju plānu nosaukumi - "Rumba", "Tvists", "Ča-ča-ča" (labi, šo es izdomāju, bet tikai šo, pārējie ir reāli)!

(9 comments | Leave a comment)

Jul. 19th, 2014

03:04 pm

Kādu laiku atpakaļ draudzene man prasīja, ar ko es īsti nodarbojos, ka visu laiku esmu tik aizņemta. Jāatzīst, es joprojām cenšos atbildēt uz šo jautājumu.
Tā, vakar es aizgāju nopirkt foto albumu Lauvam (emm, trešo pēc kārtas nepilnu divu gadu laikā), sapirkos produktus, uztaisīju puķkāpostu krēmzupu, drusku pastrādāju, uztaisīju mini picas, atkal pastrādāju, aizsūtīju sastrādāto, sapucējos un braucu uz Cēsīm. Dabūju lielu maisu ar fifīgām drēbēm Lauvam, izdzēru 1 īru kafiju, noskatījos un noklausījos "Instrumentus" (zašebis, zašebis!). Biju mājās drusku pēc diviem un gultā ap trijiem.
Šodien pamodos ap divpadsmitiem, izmazgāju traukus, izmetu musarņikus, aizgāju uz aptieku, aizgāju pēc produktiem (atkal), (atkal) gatavoju, šoreiz rīsu un spinātu sacepumu, saliku Lauvas bildes jaunajā albumā utt.
Es pārāk daudz iepērkos, gatavoju un ēdu, tas nu ir viennozīmīgi skaidrs. Varbūt vakarā jāaiziet paskriet, ja nebūs pārāk karsts.

(3 comments | Leave a comment)

Jul. 18th, 2014

09:32 am

Blenžu spogulī uz savu galvasvidu un saprotu, ka pēc gadiem 10 varēšu matus vairs nekrāsot - būšu vienmērīgi sirma blonda.
(Es, protams, atvainojos, ka neko nerakstu par aktuālo, bet man tiešām nav ideju, uz kurieni es varētu (vēlams, jau šodien) bēgt.)

(8 comments | Leave a comment)

Jul. 17th, 2014

07:05 pm

Bijām Akvalandē. Lauva tādā bija pirmo reizi, Lauvas vecāki pirmo reizi dzīvē šļūca no slidkalniņiem baseinos. Osom!!! Osom, lai gan Lauva sākumā pagāja ar galvu zem ūdens un stipri sabijās, līdz ar viņu nogrima mans telefons, kas tagad vairs neatpazīst savu atmiņas karti, un šļūcot es arī stipri izbijos un norāvu pirkstam ādu. Bet tas tiešām bija to vērts. Kad visi trīs rimti, noskaloti un apmierināti iznācām saulainajā pagalmā, es apcerīgi teicu K.:
- Jā, ir lieliski, kad ir bērni. Tu beidzot vari pats sev uzorganizēt tādu bērnību, par kādu esi vienmēr sapņojis.
- Nevari gan, - pēc pārdomu mirkļa iebilda K. - Es bērnībā gribēju dzenāt stīpu. Mūsdienās tādas nevar nopirkt.
- Noteikti, ka var. Kaut kur internetā, - es laimīgi teicu. - Mūsdienās internetā var nopirkt pilnīgi visu, ja tikai ir nauda, protams.

(2 comments | Leave a comment)

Jul. 16th, 2014

10:38 pm

Kad nopriecājos, ka dienas rosība beidzot beigusies, pamodās Lauva, pieprasīja TV un klučus. Ar vieglu roku saliku Torni un visai reālistisku Tanku (pif, pif, pif!).

(3 comments | Leave a comment)

10:27 pm

Šodiena varbūt nebija tik jautra kā vakardiena, bet toties ļoti ražīga - biju pie zobārsta (pēc jaunās, hmmm, detaļas), ilgi klausījos, kā mamma un A. plēšas plāno remontu manai virtuvei un gaitenim (es pilnīgi atmaigu, kad A. divas reizes pajautāja manu viedokli! un beigu beigās mēs visu arī izlēmām) un pat drusku pahaltūrēju (vismaz tagad ir pavisam skaidrs, cik prātīgi bija neatteikties no blakus darbiem).

(Leave a comment)

Jul. 15th, 2014

09:15 pm

Likām mieru cepeškrāsnij un uztaisījām biešu biezeņzupu, tik drausmīgi garšīgu, ka vajadzēja stipri savaldīties, lai with a little help from my friends neizēstu visu grāpi. Pēc tam Lauva pirmo reizi dzīvē sūca grīdu ar putekļsūcēju, es slaucīju aizkustinājuma asaras un fotografēju. Pēc tam man atvērās Lego čakras, un es saliku lidmašīnu, kuģi, mašīnu un daudzstāvu autostāvvietu.

(1 comment | Leave a comment)

02:22 pm

Šodien bijām Krasta Lido Atrakcijās, izbraucām ar diviem mazākajiem karuselīšiem (bānīti un mini panorāmas ratu) un elektromobīli, kam bija jāspiež pedālis, lai tas ietu uz priekšu, un apēdām mango saldējumu, jo bijām sakaruši. Tagad Lauva guļ tā, it kā viņš būtu mani visu ceļu uz rokām nēsājis. Es savukārt pa kluso apēdu divas gandrīz pašceptas mazās picas.

(2 comments | Leave a comment)

Jul. 14th, 2014

09:19 pm

Pirmā atvaļinājuma diena divatā netika pavadīta divatā - aizbraucām līdz [info]ripp un [info]degeneralis, dabūjām līdzsvara riteni un sandales (Lauvas sandales ir palikušas laukos, bet krokši pamatīgi berzē gan ar, gan bez zeķēm). Lauva, starojot kā otra saule, kails klimta pa mauriņu dažādos virzienos, meta sev uz galvas smiltis, šļakstījās baseiniņā un šļūca pa dēli, mēs klačojāmies un centāmies turēties ēnā. Mājās atklāju cepeškrasni ar 1. tortiljas (labots, vrapa) izcepšanu; negausīgi ēdām saldējumu.

(6 comments | Leave a comment)

Jul. 13th, 2014

10:59 pm

In the end we are all critics, just some are louder than others.

(Leave a comment)

10:21 pm - The Tree of Life (2011)

(5 comments | Leave a comment)

09:47 pm

Šodien biju uz krustmeitas dzimšanas dienu. Nopietns vecums - seši gadi! Pilna māja ar viesiem garumā drusku virs un zem metra, tancujut vsje. Iemalkoju vīnu un drusku patērzēju ar saviem gandrīz bijušajiem radiem. Un mājupceļā gandrīz kļuvu par Pelnrušķīti ar vienu kurpi, tikai nevis daiļā prinča, bet vienas goues dēļ, kas man uz vilciena pakāpieniem uzkāpa uz kājas.
Pirms un pēc tam sakārtoju drēbju skapi (man ir plāns vismaz daļu aizstiept uz H&M un dabūt atlaižu kuponus) un izsmirdināju jauno cepeškrāsni (cepeškrāsns esot pirmajā reizē jādarbina pa tukšo, tā rakstīts instrukcijā. nekas, vrapi patiesībā pietiekami labo garšo arī bez cepeškrāsns).

(Leave a comment)

Jul. 12th, 2014

04:48 pm

Šorīt bija paredzēts sagaidīt A. ar komandu, kas apstaigātu dzīvokli un izplānotu remontu. Tā vietā man zvana A., lai veru vaļā durvis - un pa tām ielīgo divi nikni klaigājoši vīri, nesot - bungas un taures!!! - plīti...
Nu, ko, tagad man ir jauna plīts. Ar skubu jāmetas domāt par Signature Dish cepeškrāsns iesvētīšanai. Man gadiem nav bijis cepeškrāsns!

(9 comments | Leave a comment)

Jul. 11th, 2014

11:02 pm

Mūsdienu meitenes ir tik laimīgas. Es bērnībā veltīgi sapņoju par balerīnas pačku (dabūju latviešu tautas tērpu, kas, protams, arī bija kruti, bet ne tik kruti), mūsdienās katrs vecāks to par samērīgu samaksu var nopirkt tuvākajā H&M. Aizmirsu visus racionālos argumentus un nopirku krustmeitai tumši zilus, puķainus, kruzuļotus tilla svārciņus...
(labi, ka man ir krustmeita!)
(slikti, ka H&M pie paša darba...)

(2 comments | Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)