Shelly

Dec. 17th, 2014

10:10 pm

Man visu laiku likās, ka Ziemassvētki ir briesmīgi tālu, bet nu jau tas viss sāk izskatīties diezgan reāli (un draudīgi). Bet rīt Lauvam ir divas eglītes - bērnudārzā un manā darbā. Graužot nagus, esmu atradusi šādas tādas drēbes un rūķa cepuri pirmajai, par otro es jau nospļaujos - lai mana mamma, kas vedīs mazdēlu no viena pārtija uz otru, pārģērbj viņu pēc savas gaumes.
Esmu sastādījusi Lauvas grafiku Ziemssvētku un Jaungada brīvdienām (kāds pārsteigums, visas svētku dienas - manas). Nu, nekas, es esmu darbā paņēmusi brīvu 19., 28. un 29., tad Lauva ies uz dārziņu un es arī atpūtīšos.
Tad sastādīju vēl vienu grafiku - par dāvanu pirkšanas steidzamību.
Vēl paliek svētku vakariņas ģimenei, bet tas jau iet pāri maniem svētkiem.

(5 comments | Leave a comment)

Dec. 15th, 2014

09:06 pm

Šodien darbā gāja kā trakonamā. Es laikam biju vienīgais cilvēks nodaļā, kas netika izsaukts uz pārrunām pie valdes valdītāja. Tomēr pa vidam mums radās arī vairākas spožas, lieliskas idejas. Teiksim, nolēmām, ka mums ar steigu jāievieš īpaša kaste rekomendācijām un sūdzībām. Vislabāk šim nolūkam varētu izmantot to lielo kasti pie ieejas (pačukstēšu priekšā - mēs, hipsteri, birojā šķirojam atkritumus, un pie ieejas stāv papīra miskaste). Apsolījos izgatavot atbilstošu uzrakstu un pielīmēt, un tad mēs ar nopietniem, iejūtīgiem ģīmjiem varētu mudināt visus mest savas rekomendācijas pa taisno papīrkurvī.
Atradu arī darba moto, ko var piespraust pie ieejas, blakus zīmīgajam kastei: "To achieve great things, two things are needed: a plan and not quite enough time." / Leonard Bernstein /

(3 comments | Leave a comment)

07:44 pm

Iekārtojāmies dīvānā, lai palasītu Lauvas mīļāko grāmatu "Mince un vetārsts". Pēdējā laikā Lauva man neļauj lasīt nevienu citu grāmatu:
"Kādu dienu Mince centās noķert tauriņu. Kaķenīte palēcās augstu gaisā. Viņa lēca un lēca, līdz pēkšņi kaut kas notika ar viņas ķepu. Tā ļoti iesāpējās."
Piepeši man likās, ka esmu viegli dabūjusi pa pieri. Nolaidu grāmatu klēpī un kādu mirkli sēdēju.
Ķepa sāpēja, ja. Ļoti sāpēja. Tā sāpēja, ka nevarēja ne gulēt, ne ēst, un bija jāiet (uz trijām kājām) pie vetārsta.
Tad re, kur tais sāpošajai kājai aug kājas - taisni acu priekšā!

(10 comments | Leave a comment)

09:31 am

Izskatās, ka Lauvam patiešām kājas sāp. Pa nakti divas reizes raudādams modās augšā. Otrajā reizē pajautāju:
- Kājas sāp?
- Sāp! Sāp!
Iedevu Nurofenu, pēc tam gulēja mierīgi.

(10 comments | Leave a comment)

Dec. 14th, 2014

10:46 pm - Māmiņklubs

Šai vīkendā Lauva (2 g 4 m) ik pa laiciņam žēlojas, ka sāp kāja. K. & Co domā, ka tas no augšanas. Es pieļauju, ka Lauva kādu atdarina. Bet ej nu sazini...

(2 comments | Leave a comment)

Dec. 13th, 2014

10:12 pm

Pasūtīju daļu dāvanu, atviegloti uzelpoju un tad izlasīju, ka tiek solīta piegāde līdz 29. decembrim...

(Leave a comment)

06:35 pm

Stāvēju pieturā un nemaz nebija žēl, ka tramvaji brīvdienās tik reti nāk - velns, saule, tāda sajūta, ka simts gadus nebūtu redzēta. Saule! Un zilas debesis.

(3 comments | Leave a comment)

Dec. 11th, 2014

09:16 pm

Labākais šodienas moments bija tad, kad sapratu, ka esmu uzvilkusi Lauvamm zābakus otrādi - respektīvi, labo zābaku kreisajā kājā, un kreiso - labajā, un viņš paklausīgi iet un neko nesaka.

(5 comments | Leave a comment)

Dec. 7th, 2014

10:58 am

Skatījos uz zaļu, putojošo vielu savā glāzē, uz blenderi, kas izskatījās kā aļģēm nolipis, un nopietnā balsī pati sev teicu: "tā, nu šī diena beidzot ir pienākusi. Atzīsties taču pati sev beidzot - tu esi vienkārši pilnīgi traka!"
Neko tādu es, protams, neatzinu.
Glāzē bija manā dzīvē pirmais zaļais smūtijs ("dzeriet sablenderētu zāli katru dienu, un vai plīsīsiet no veselības!") (jā, es saprotu, ka decembris Latvijā ir labākais mēnesis gadā, kad pievērsties šādiem eksperimentiem). Tomēr tas nebija tik slikts, kā izskatījās.
... tālāk ... )
Priekā!

(11 comments | Leave a comment)

Nov. 19th, 2014

11:16 am - Saliedētās zivis

- Mēs varētu tagad sapulcēties.
- Jā, mums ir ļoti daudz kas jāaspriež. Principā mēs varētu šodien nemaz neizklīst...

(Leave a comment)

Nov. 17th, 2014

07:27 pm

A man nupat bija salūts (ļ. piemīlīgs un lieliski skatāms no mana balkona durvīm)!

(Leave a comment)

Nov. 16th, 2014

06:58 pm - Go the F**k to Sleep

Un kā mēs varējām palaists garām šādu bestselleru?
... tālāk ... )

(7 comments | Leave a comment)

Nov. 15th, 2014

09:46 pm - Scary shit

Midzinu Lauvu, kad no istabas stūra atskan nezināmas izcelsmes troksnis.
- Onkuls, - Lauva saka naivā balstiņā, izstiepis roku uz stūri.
Jāsaka, ka šī nebija pirmā reize, kad Lauva redz onkuli tur, kur nekā neredzu es, bet nu komplektā ar nesaprotamo skaņu sametās patiešām baisīgi.

(10 comments | Leave a comment)

Nov. 14th, 2014

07:22 pm

Šovakar mana galvenā izklaide ir temperatūras mērīšana*. Kad atnācām mājās (Lauva esot uzvedies, kā parasti, ļoti labi, pēc himnas neesot aplaudējis), bija 37,5, pēc stundas un 2 ibumetīniem jau 38,5.
Tagad krītas, spriežot pēc tā, ka izjutu impulsīvu vēlmi novilkt 1 džemperi un 1 bikses (palika vēl).
* Pārmaiņas pēc - sev.

(3 comments | Leave a comment)

Nov. 13th, 2014

09:21 pm

Esam pamatīgi uzsēdušies uz "Maša un Lācis". Lauvam sāk izpausties humora izjūta - pirmo reizi redzu, ka viņš smejas par multeņu jokiem.

(10 comments | Leave a comment)

07:37 pm

Likšu lietā savu vienīgo tagu.
Lauva bērnudārzā tiek dresēts uz valsts svētkiem. Iecere ambicioza - bērniem, ģērbtiem baltos krekliņos un melnās biksēs/svārkos, jāstāv mierā, kamēr skan himna. Šodien visi jau esot iemēģinājuši šo joku.
- Nu, cerams, ka rīt būs labāk, - mierināja skolotāja. - Cerams, ka rīt Lauva neapplaudēs pēc himnas.
Es no sajūsmas gandrīz apraudājos.

Tags:
(3 comments | Leave a comment)

09:44 am

Braucu šodien uz darbu kopā ar kaimiņieni, kas vispirms krietnu brīdi mudināja mani sagādāt vēl vienu bērnu, jo viss esot - dzīvoklis, darbs, pabalsti, vecāki, kas pieskata un palīdz, kredītu droši vien arī neesot... Klusībā apcerēju, kāpēc gan cilvēki nevairojas dalīšanās vai pumpurošanās ceļā, līdz beidzot kautrīgi ieminējos, ka viens neliels sīkums tomēr trūkst - atliek tikai vispirms vīru sagādāt...
Ak, vai, līdzjūtīgi novaimanājās kaimiņiene. Bet viņai bija skaidrs rīcības plāns arī šādam gadījumam - man esot jāsāk labāk ģērbties. Lai paskatoties, kas tagad modē. Piemēram, apspīlēti džinsi. Un tāda vējjaka, lai var dibenu redzēt. Nē, viņa saprotot, ka es esot tikumīga, bet nu vajagot vienmēr valkāt papēžus, dēls to arī novērtēšos. Un lai uzkrāsojot lūpas, un šaujot ar acīm.
Galu galā kaimiņiene izkāpa (aizgāja uz aukļu kursiem) un es atviegloti uzelpoju.
Bet brīžiem man tomēr liekas, ka iepriekšējās paaudzes bija kaut kādas.... vitālākas, vai. Šī nebija pirmā reize, kad es blakus pirmspensijas vecuma sievietei jūtos vienkāršit slapja un apdzisusi, un lai gan var diskutēt par viņu ierosinājumu kvalitāti vai izsmalcinātību, viņu enerģiskums un uzņēmība ir pilnīgi apbrīnojami...

(24 comments | Leave a comment)

Nov. 12th, 2014

06:32 pm

Sapratu, kāpēc man komentāros tāds klusums - sen neesmu ne ar vienu sad********.

(5 comments | Leave a comment)

Nov. 11th, 2014

09:31 pm

Kādreiz man bija sapnis, ka darbā es varētu valkāt velnēna kostīmu. Man būtu aste ar pušķīti, es draiski to virpinātu starp pirkstiem un teiktu: esiet sveicināti elles priekškambarī, kā varu pakalpot?
Šodien sapratu, ka manā pašreizējā darbā vislabāk noderētu Munka Kliedziena maska. Ak, jūs jūtaties aizskarts, ka esat nepareizi nosaukts? jūsu biogrāfija nevar būt tikai trīs teikumus gara? skandāls! šausmas! [uzvelkam masku, un saķeram galvu] un jūs vispār esat piemirsts un neesat nosaukts nekā? šausmas! [uzvelkam masku, un saķeram galvu] veca biogrāfija? riebīga seja? ak, nevis seja riebīga, bet bilde? nu, šausmas, šausmas, esmu šausmās! [uzvelkam masku, un saķeram galvu].

(4 comments | Leave a comment)

Nov. 10th, 2014

07:57 pm

Nu, un kam lai es tagad sūdzos, ja man joprojām nav maksas jūzera (samaksāju inboxam trešdien un par šo faktu esmu aizsūtījusi jau divus e-pastus uz billing@klab.lv. Šodien atnāca paskaidrojums, ka tādas adreses, lūdzu, neesot)?

(7 comments | Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Entries)