Dunduks' LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti Dunduks dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Tuesday, August 20th, 2019
  09:45
  "Sporta viktorīnā" manis pārstāvētā komanda "Fireball" tradicionāli ir stabilākā komanda. Jā, līmenis ir līdzīgs, bet tablo nemelo.
  SpV

  Nu un beidzot, ar septīto mēģinājumu, arī fināla uzvaru ailītē var nulles vietā ielikt vieninieku, kārtējo reizi pierādot, ka statistika un varbūtību teorija pietiekoši garā distancē strādā.
  uzvara
  Monday, August 12th, 2019
  08:38
  RTU Open'19
  Visu laiku sliktākais turnīrs rezultāta ziņā aiz muguras. Salīdzinot ar šo, Latvijas izlase futbolā vēl ir tīri tā neko. Nav problēmu (ar datora palīdzību) saprast, kur kaut kas aizgāja nepareizi katrā konkrētajā partijā, bet tas nepasaka kāpēc tā sērija sanāca, jo, izņemot pirmo partiju, kuru nospēlēju pilnīgi nejēdzīgi, visās pārējās partijās izejot no atklātnes man kādā brīdī bija labāk, bet pēc tam kādā atslēgas brīdī aiziet ne tā - skaidrs, ka ir problēma ar taktiku, bet tā pa lielam izšķīra tikai vienu partiju. Pašam gribas pieturēties pie versijas, ka pazudis šaha modžo - tas varētu arī izskaidrot, kāpēc pēc sapistām partijām bija minimālas emocijas.

  Būs jāmēģina vēl uzspēlēt un tad skatīties, ko darīt tālāk.
  Monday, July 15th, 2019
  11:49
  dažādi
  Centralizētais eksāmens matemātikā man bija nedaudz nepatīkamāks - tas gan nenozīmē, ka bija grūts, vienkārši man nepatīkamāks (nu un, protams, man blakus nebija lapa ar formulām). Man interesantākais bija ar 3.daļas 2.uzdevumu, kur tā būtību noķēru ātri, bet pīppauzē pietrūka laika, uzmanības un nesanāca noformulēt precīzu atbildi, toties pēc pāris dienām kopjot kapus, kad nekas netraucē, varēju mierīgi visu izdomāt, parēķināt un pēc tam nedaudz uzsist sev uz pleca.

  Mani, protams, drīkst saukāt par retrogrādu Merkūrā, bet izmaiņas ar taibreiku izšķirīgajā setā sabojāja vakardienas finālu. Jā, uzvarētājs varēja būt arī tas pats beigu beigās, bet ne jau šādā veidā, stulbie stulbeņi.
  Monday, July 1st, 2019
  14:05
  Thursday, June 20th, 2019
  14:03
  Monday, June 3rd, 2019
  09:42
  Desmito gadu piedalījos World Quizzing Championships, kur cilvēki no visas pasaules mērās ar to, kurš zina vairāk pilnīgi bezjēdzīgu lietu. Kopumā šogad varu būt apmierināts, jo ne tikai izcīnīju 10.vietu no 42 startējušajiem (3.vieta latviešu plūsmā) Latvijā, bet arī atkārtoju līdz šim labāko rezultātu - 71 pareiza atbilde. Sportā kopumā nekas īpašs, jo 15 no 30 nav iemesls dikti lepoties, bet arī ar visu to nu jau desmito gadu pēc kārtas šajā tēmā es no Latvijas dalībniekiem esmu labākais (tiesa, pirms gada šis gods tika dalīts, pēc tam man laikam esot tik skumjam, ka pat ikgadējo ierakstu neuztaisīju par 2018.gadu).

  2010.gads
  2011.gads
  2012.gads
  2013.gads
  2014.gads
  2015.gads
  2016.gads
  2017.gads
  Wednesday, May 15th, 2019
  16:19
  Latvijas čempionāts šahā pagāja stipri dalītām jūtām - lai arī beigās rezultāts ir apmēram tāds, kāds man arī pienāktos (+3 =2 -4), tomēr nedaudz iesita ne tikai četri zaudējumi pēc kārtas (neatceros, ka man jebkad būtu bijusi šāda sērija), bet arī tas, kas notika partijās. Tas ir ok, ja pretinieks labāk saprot, novērtē pozīciju vai pats neuztveru labāko plānu, bet galīgi nav ok zevkot vienā-divos gājienos (arī tad, ja pēc tam no trīs zaudētām vai ļoti sliktām pozīcijām paveicas dabūt 2.5 punktus).

  RTU Open vēl noteikti nospēlēšu, bet pēc tam būs jādomā - tā kā, atšķirībā no partijām ar lielo kontroli, blics man prieku nerada (protams, varbūt pie vainas bija tas, ka gadiem nebija spēlēts un jāpaspēlē intensīvāk, lai atgūtos), tad nekas īsti nepaliek, piedevām blica/tempo gadījumā būtu jāspēlē daudz regulārāk, kas pie esošā dzīves režīma arī pārāk neuzrunā, līdz ar to dikti jādomā būs.

  Savukārt, ja gribas ieskatīties čempiona galvā, tad tas tagad ir iespējams. Ļoti iesaku.
  Tuesday, April 30th, 2019
  10:35
  GoT s08e03 "The Long Night"
  skumji, skumji, skumji, spoileri, spoileri, spoileri )
  07:35
  Sācies 2019.gada Latvijas čempionāts. Pirmajā kārtā pretinieks (starptautiskais meistars) kaut ko stipri sajauca (vai nu bija aizmirsis vai neizskaitīja) un atklātnē aizgāja uz variantu, kur ir forsēts neizšķirts, kas man, pat ar baltajiem, tika atzīts par labu esam, bet viņam tika sāpīte neuzvarēt klientu. Tā gadās.
  Friday, March 29th, 2019
  07:18
  Šorīt braucot no Mazpisāniem pār ceļu pārskrēja lapsa. Tas viennozīmīgi priecē, jo savulaik parasti tajā rajonā pār ceļu skrēja stirnas. Pēc tam uz Gogoļa ielas gandrīz sanāca vecā anekdote: "1: man vakar pār ceļu gandrīz pārskrēja melns kaķis, 2: nu un kas būtu noticis, ja būtu pārskrējis? 1: būtu palicis dzīvs", piebremzēju, uzpīpināju, palika (šoreiz) dzīvs. Nu un nevar nepriecēt tas, ka Ogrē ir, iespējams, lētākais Nestes tanks Latvijā - jebkurā gadījumā tur bija 4 c/l nekā lētākajā (Dzirnavu/Satekles) tankā Rīgā.
  Thursday, March 28th, 2019
  15:35
  Tuesday, March 26th, 2019
  16:21
  Uzzinu pēdējais
  Izrādās, ka izcilajam šahistam ir arī otrs uzvārds, kā arī tas, ka viņš labi runājot latviski. Kas gan tik vēlēšanu gaismā neatklājas.
  Monday, March 25th, 2019
  10:18
  Labs raksts par šobrīd vienu no aktuālākajiem jautājumiem attiecībā uz transgenderiem un sieviešu sportu. Būtisks datums varēja būt 26.marts, kad būtu bijis jāpublisko sporta augstākā lēmējorgāna lēmums par lietu "IAAF Eligibility Regulations for Female Classification (Athletes with Differences of Sex Development)", bet tas ir pārcelts uz aprīļa beigām.
  Wednesday, March 20th, 2019
  16:05
  Palieku vecs un kašķīgsnevienaldzīgs - SEB ibankā pēc kāda nesena apdeita pazuda fīča, ka pēc lietotāja koda ievadīšanas, nākamajā logā lauks, kur jāievada piekļuves kods, ir aktīvs. Ņēmu un uzrakstīju ziņu, lai novērš šo lietojamības problēmu.
  Monday, March 18th, 2019
  08:51
  Sīkums, bet kurš arī parāda kāpēc LV futbolā ir tā kā ir, tika pamanīts vakar skatoties Everton - Chelsea spēli. Vienā epizodē Pikfordam atspēlē atpakaļ, viņš to aizpiļī uz priekšu un tas trigerē vienam no komentētājiem sacīt, ka Pikfords esot premjerlīgas krutākais vārtsargs spēlē ar kājām. Otrs maķenīt mēģināja iebilst, saucot tādu vārdus kā Alisons un Edersons, bet pirmais pateica, ka to, redz, teicis purniņš, kurš LFF ir vārtsargu treneris un otrs atteica, ka, nu jā, viņš speciālists, viņam labāk redzams. Divas lietas: 1) ja to teica Autoritāte, tad noteikti tā arī ir, jā, protams, 2) tas vārtsargu treneris ir lohs.
  Wednesday, March 13th, 2019
  11:40
  Baznīcu/Dzirnavu stūra ēkā atkal izīrē telpas. Tas nav nekas pārsteidzošs, jo kopš ~10 gadiem izbeidzās tur ilgi esošais ēdināšanas uzņēmums, īrnieku tur ir bijis daudz (es gan tā uzreiz varētu nosaukt tikai trīs - Bites blūza klubs, uzbeku ēstuve, gruzīnu ēstuve). Sajūsmināja izīrētāju sauklis: "Vieta veiksmīgam biznesam". Jā, protams.
  Tuesday, March 5th, 2019
  10:01
  Labs raksts (krieviski), kur parādās kāpēc es pozitīvi novērtēju to, ka čigāni ir devušies prom saldākas dzīves meklējumos.
  Monday, March 4th, 2019
  09:34
  Atšķirībā no b.[info]pinjons, kurš kārtīgi nouguņoja nedēļas nogalē, es tikai izdarīju iztikas minimumu Latvijas čempionāta Vidzemes atlases turnīrā. Protams, paņemot nolikto figūru* būtu savācis 7 no 7, bet tā iespējamā uzvara turnīrā aizpeldēja kopā ar tradicionālo Siguldas Buholca karmu - šoreiz tam bija nepieciešams, ka pēdējās divās kārtās uzvar kundziņš, kurš pirms tam bija zaudējis astoņgadīgai meitenītei.

  Pēc tā, cik grūti gāja, nedaudz gan biedē fināls.

  * - muļķīgi jau taisnoties, ka nepadomājot šlepnul un figūru nepaņēmu, bet nu bija nedaudz īpatnēja ģeometrija: iespēja ar nedaudz aizmirsto torni no h8 uzbrukt laidnim uz f4 un rentgenā zirgam uz a4, pie galvenās intrigas dāmas flangā. Zaudēt jau arī nebija obligāti pēc tam, bet mēģinot realizēt kvalitāti ne tikai nogulēju pretspēli, bet pat pamanot, ka viss neiet pēc plāna un variantā ir caurums, neuztaisīju neizšķirtu, bet aizgāju pa zaudējošo variantu.
  Monday, February 25th, 2019
  09:09
  Protams, muļķīgi ir īgnoties par kaut kādiem futboliem kaut kur Albionā, bet tomēr vakardienas sarkano spēle sarūgtināja - jā, arī tagad daudz, daudz labāk, lai Liverpool, nevis ManCity (nu un vēl daudz labāk lai Spurs, bet tur Burnley nepalīdzēja - amizanti pārmaiņas pēc bija gribēt, lai abas komandas uzvar), tomēr tas kā Liverpool spēlēja bija skumji un, ja tas ir, kas tāds, uz ko mūsdienās tiekties, tad atdodiet 80os, tur vismaz bija vēlme iet uz priekšu, nevis stundām bumboties bez virzības sliktākajā tiki-takas tradīcijās (un pēdējā kompensācijas laika minūte bija vislabākā antireklāma Liverpool, Klopam un mūsdienu futbolam). Šogad pat grūti novelt uz Klopa tradicionālo pārāk resursus prasošo futbolu, jo 1) sezonas pirmajos mēnešos diezgan ekonomiskajā režīmā tika spēlēts, 2) Klops ir mīkstinājis savus uzstādījumus, atsakoties no nepārtrauktā gegen-pressinga.
  Tuesday, February 12th, 2019
  08:53
[ << 20 vecākus ]
My Website   About Sviesta Ciba