Dunduks' LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti Dunduks dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Monday, June 11th, 2018
  13:14
  Tā kā esmu lasīšanas maniaks, tad lasu arī to, kas cilvēkiem uz t-krekliem un pēdējās dienās trāpījās divi interesantumi.
  Piektdien veikalā pie kases priekšā krieviski runājošs darba rūķis ar aliņu sešpaku un uzrakstu (interesanti, vai viņš zina, ko tas nozīmē?):

  Knock! Knock! Knock!
  Penny!
  Knock! Knock! Knock!
  Penny!
  Knock! Knock! Knock!
  Penny!

  Savukārt šorīt sirma kundzīte ar Mejas Vestas citātu: "When I'm good I'm very, very good, but when I'm bad I'm better!" Pirms gadiem divdesmit man e-pasta parakstā tas bija.
  Saturday, March 17th, 2018
  17:20
  Idioti un krāpnieki vissapkārt
  21.gadsimts, jā. Vienīgais jautājums, cik ir īsti cilvēki, cik paši krāpnieki sevi slavē.

  via [info]kramers
  Monday, February 26th, 2018
  08:04
  Par spīti ļoti neprofesionālam sniegumam (ok, es jau gan arī esmu neprofesionālis), turnīrs tomēr beidzās labi un pēc gada pārtraukuma atkal priekšā Latvijas fināls.

  Spēlēšu vēl.
  Wednesday, February 21st, 2018
  10:12
  Protams, "Depeche Mode" koncerts pirms gadiem trīsdesmit būtu bijis daudz, daudz krutāks, bet arī tagad bija labi.
  Monday, February 19th, 2018
  07:58
  Atšķirībā no cita biedra, man turnīrs izvērtās veiksmīgs. Pēdējā kārtā, pa vidu izejot caur zaudējumu, 116.gājienā tīri uz spītības rēķina tomēr nomocīju pretinieku galotnē T+L pret T (īsti kā pareizi jādara nezināju, bet mēģināju un sanāca; uz pieliktajām sekundēm aizsargāties gan, protams, ir dikti nepatīkami šādā galotnē), kā rezultātā 6.vieta, pieklājīgs pienesums reitingam un apziņa, ka kaut kāds līmenis tomēr ir.

  Spēlēšu vēl.
  Monday, February 5th, 2018
  13:05
  Sestdien biju uz "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri". Kopumā vērtējums labi. Protams, pirmajās minūtēs klausoties izsalkušo idiotu radītajās skaņās gribējās piecelties un doties prom, bet tad vai nu viņi aprija visu vai nu es pieradu.

  Gan jau pēc gadiem pieciem atkal aiziešu kaut ko paskatīties.
  mini-mini spoilers )
  Friday, January 26th, 2018
  11:43
  Thursday, December 7th, 2017
  12:36
  Pasaule nekad vairs nebūs tāda kā agrāk
  Pēc tam, kad Googles/DeepMind produkts Alpha Zero apguva go, tā ķērās klāt pie šaha - tai tika iedoti noteikumi un pēc 4h pasēdēšanas stūrītī tā iznīcināja šobrīd spēcīgāko datorprogrammu ar 64 pret 36 (bez zaudējumiem, ar baltajiem +25 =25). Nedaudz mulsina tas, ka Stockfišam bija atslēgta atklātņu bibliotēka, tomēr tā kā programmas mēdz bieži mačoties no kādas uzliktas pozīcijas, tad diez vai tas bija izšķiroši. Tāpat, protams, vēl jāsagaida pētījuma izvērtējums, bet man gribas domāt, ka singularitāte šoreiz patiešām tuvojas.
  Monday, October 16th, 2017
  07:45
  Dodoties uz "The Rolling Stones" koncertu Stokholmā neko daudz ilūziju nebija - vairāk kā notikums, nu tur piektais viņu koncis man, iespējams viens no pēdējiem viņu končiem vispār (kamōn, jaunākajam dalībniekam septiņdesmit) un tā. Realitāte sasodīti patīkami pārsteidza - nedaudz vairāk kā divas stundas 100% rokenrola, iespējams, viņu labākais no manis pieredzētajiem.
  Monday, October 2nd, 2017
  10:52
  Man ir viena vājība - man vajag interesanti un es reizēm lēmumus pieņemot mēdzu vairāk skatīties uz interesantumu, nevis lietderīgumu. Tāpat man patīk sēdēt uz žoga un skatīties kā citi izpildās un līdz ar to pēc bēgļiem, Brexit-a un Trampa, Katalonijas neatkarība būtu tieši vietā. Piedevām īpašo interesantumu man piedod kājbumba. Ņemot vērā pārējās Spānijas pietiekoši skaidro nostāju šajā jautājumā, man ļoti gribētos redzēt kā pēc neatkarības pasludināšanas "Barcelona" tiek izmests no Spānijas līgas nafig un tas, kurš ir tipa vairāk nekā klubs, lai spēlē ar "Espanyol" (khm, kas ar viņiem notiks, jo viņi vēsturiski ir, khm, nedaudz citās pozīcijās atsevišķos jautājumos) un, kauns atzīt, bet ar nākamā Katalonijas kluba nosaukšanu man ir problēmas. OK, lai "Barsa" spēlē ar "Barsa-2" un "Barsa-3". Redzēs, cik ilgi visādi arābi un citas televīzijas piķos viņiem. Piedevām Spānijas izlase arī būs vājāka. Win-win situācija.

  Tāpat nedaudz mītu kliedēšanai par apspiestajiem katalāņiem un saulītē izcelto Franko mīļāko klubu - kad Madrides "Real" tika pie pirmās uzvaras Spānijas čempionātā pēc pilsoņu kara, "Barcelona" bija paspējusi tikt pie pieciem tituliem.
  Wednesday, September 27th, 2017
  14:21
  Labi var redzēt, kurš no medaļniekiem ir priecīgākais :-)
  08:44
  2017.gada Rīgas čempionāts noslēdzās nedaudz negaidīti. Kārtējo reizi pierādījās, ka senā mantra par to, ka labāk piedzimt laimīgam, nevis skaistam vai bagātam, strādā, jo pēc pozīcijām partijās liela plusa vietā mierīgi būtu varējis būt arī mazs mīnuss. Tomēr viss sakrita tā kā vajag un tiku pie smuka ieraksta savā šahista CV un medāļa, kuru var izmantot kā auksto ieroci.

  Spēlēšu vēl.
  Tuesday, September 19th, 2017
  14:29
  Tuesday, September 5th, 2017
  08:44
  Tuesday, August 22nd, 2017
  08:55
  Jātrenē dzens,
  lai nesanāk kā vakar.

  lielā vilšanās )
  bonus vilšanās )

  Jātrenē dzens.
  Thursday, August 17th, 2017
  11:45
  Monday, August 14th, 2017
  20:40
  RTU Open'17
  Turnīrs aizvadīts visai viduvēji. Formāli vieta +/- atbilst reitingam un tīri teorētiski +3=2-4 nebūtu tas, par ko skumt, tomēr tas, kā un ar ko spēlējot nonācu tur, kur nonācu, nedaudz paskumdināja. Salīdzinoši pieklājīgas partijas bija pret trīs spēcīgākajiem pretiniekiem - diemžēl divās no tā pēc tam, kad ar melnajiem biju pacietīgi izlīdzinājis, beigās pietrūka spēka un sabraucu galīgi auzās, savukārt trešajā ar baltajiem nevarēju īsti izvēlēties spēlēt vai taisīt neizšķirtu pēc 1. e4 e6 2. d4 d5 3. ed ed, tomēr dabūju nedaudz labāk, bet nepareizi novērtēju pozīciju atsakoties no pareizā plāna un pēc tam zaudējot; tāpat pieklājīgas bija abas uzvaras ar melnajiem, kur vienā precīzi nospēlēju atklātni un meitene pēc tam ātri kļūdījās, bet otrā vācu onka uzreiz dabūja sliktāk un to pat nesamaitāja mans bandinieka zevks, jo tas negaidīti uzreiz atspēlējās. Pārējās četras bija "šausmas, šausmas" un "labi, ka tā" krustojums - divi punkti tajās vēl ir ok rezultāts. Uzvarā vienu brīdi varēju dabūt pavisam slikti, faktiski zaudēts, zaudējumā savukārt divas reizes vienā gājienā varēju iegūt milzīgu pārsvaru, pēc tam beigās pamanoties zaudēt galīgi neizšķirtu galotni, bet abos neizšķirtos vispār faktiski neizgāju no atklātnes, piedevām variantos, kurus biju skatījies/spēlējis, bet vienā brīdī kaut kas samisējās.

  Neko darīt - būs jāpamēģina uzspēlēt nedaudz biežāk nekā divreiz gadā un tad jau manīs, kas nozīmē, ka nekas nemainās, jo spēlēšu vēl.
  Friday, August 11th, 2017
  01:31
  Ciba vairāk nav uzdevumu augstumos un par jauno melno - skandālu, kurš uz pāris dienām paralizēja Gūgles darbību nācās uzzināt no citiem internetiem.

  Neatkarīgi no tā, cik (ne)zinātnisks vai īstenībai (ne)atbilstošs ir memoranda saturs (un cik ļoti tā autors sev visu ko piedēvējis, ieskaitot FM šahā, kam īsti gali neatrodas), mīlīgākais ir tas, ka tas tika sākotnēji izplatīts Gūgles iekšējā grupā veltītai pretrunīgiem viedokļiem (ok, šāda informācija parādījās kāda ieraksta komentāros un to nenoliedza Gūgles darbinieks). PSRS dzimis cilvēks nebūtu uzķēries uz šī āķa.
  Wednesday, August 9th, 2017
  00:26
  RTU Open'17
  Pagaidām viss bez pārsteigumiem - stiprākiem zaudēju (pēc viena scenārija: ar melnajiem pacietīgi izlīdzinu, izlīdzinu, un tad, kad smagākais aiz muguras, paliek maz laika, nogurums un sadaru muļķības), vājāko uzvaru.
  nedaudz amizanti nokomentēju savu pirmās kārtas pretinieku )
  Wednesday, July 26th, 2017
  09:15
  Tīklā var apskatīties 2017.gada pasaules matemātikas olimpiādes uzdevumus. Pirmais ir ir tik viegls, ka pat man sanāk iekļauties minūtē, savukārt pārējie ir tādi, ka labi ja saprotu, kas tur ir prasīts.

  Interesantāk par matemātisko sastāvdaļu ir 5.uzdevuma teksts par futbolistiem dažādās valodās. Angliski ir "Sir Alex" un "soccer" (!!!). Sers Alekss ir arī igauniski, lietuviski un zviedriski, krieviski, portugāliski un spāniski vienkārši treneris, bet latviski toties Pahars, poliski Piechniczek, čehu valodā Vrba, savukārt vāciski Pele (!).
[ << 20 vecākus ]
My Website   About Sviesta Ciba