Dunduks' LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti Dunduks dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Wednesday, September 19th, 2018
  13:26
  PC/SJW gone mad
  X pasaka, ka Y pirms gadiem trīsdesmit esot pateicis vārdu "nēģeris". Atlaiž ne tikai X, kurš atļāvies pateikt N-vārdu, bet arī Y. Es vēl varētu saprast X atlaišanu - ja ir pateikts uzņēmuma politikā, ka nekādos apstākļos nedrīkst pateikt N-vārdu, ok, noteikums ir stulbs, bet tā ir katra paša izvēle akceptēt to (un ievērot to vai rēķināties ar sekām) vai nē. Savukārt Y gadījumā amizantais fakts ir tāds, ka ir steriem vardarbīgu noziegumu, kuriem noilgums ir zem trīsdesmit gadiem un, pat ja nav, tad ir tiesības uz taisnīgu tiesu, nevis pietiek tikai ar kādu trešās personas apgalvojumu. Šādi gadījumi padara saprotamāku to, ka protesta balsojumā piedalās ne tikai redneki.
  Monday, September 17th, 2018
  10:23
  Ļoti mīlīgajā seriālā par inspektora Morsa karjeras sākumu 4.sezonas 1.sērijā pietiekoši daudz parādās šahs. Diemžēl, pat noignorējot faktu, ka 1967.gadā datori bija ar šahu stipri uz Jūs, parādītā partija un tās beigu pozīcija vairo skumjas.

  Jā, ja balto karalis bija uz g3, tad zirgs nositot torni uz f1 patiešām pieteica matu, vienīgi jautājums kā pie kaut cik saprātīgas spēles balto karalis varēja tur nokļūt un no kura lauciņa zirgs varēja aizlekt uz f1? Tur vēl bija arī amizanti absurds teksts par matu piecpadsmit gājienos pirms beigu pozīcijas parādīšanas.
  Šādā (dažādu sīkumu precizitātes un saprātīguma) ziņā labs piemērs ir viens no daudzajiem seriāliem par Šerloku Holmsu, kur vienā no sērijā bija šāda partija: Shinwell - Holmes 1. e4 e5 2. Zf3 Zf6 3. Z:e5 Zc6 4. Z:c6 dc 5. d3 Lc5 6. Lg5 Z:e4 7. L:d8 un šeit Holmss pateica, ka padodas, jo steidzami jādodas prom, bet viņš var pieteikt matu divos gājienos (7. ... L:f2+ 8. Ke2 Lg4x). Jautājums, vai patiešām viņam nebija tās desmit sekundes, lai sagaidītu partijas beigas, paliek gan neatbildēts :-)
  Friday, August 31st, 2018
  07:39
  Kas gan tik nenotiek pasaulē -
  Eiropas līgas grupu turnīrā pirmo reizi iekļuvis Luksemburgas klubas "F91 Dudelange", kurš pārliecinoši ar 5-2 divu spēļu summā pārspēja CFR Cluj no Rumānijas. Iespējams, šis ir Luksemburgas futbola vēsturē lielākais sasniegums, pārspējot pat izlasi, kura gandrīz kvalificējās Eiro’64 (tad finālā spēlēja tikai četras komandas), atlasē sākumā izsitot Nīderlandi un pēc tam tikai pārspēlē piekāpjoties Dānijai.
  Sunday, August 12th, 2018
  16:31
  RTU Open'18
  Subj. aizvadīts normāli. Ja pēdējā kārtā nebūtu pārāk gribējis mēģināt uzvarēt, tad visticamāk būtu ticis tabulas augšējā daļā. No satura skatoties nekas spīdošs, bet normāls savs līmenis - tos, kurus bija jāuzvar - uzvarēju, lai arī pret indusu izgāju caur galīgi zaudētu, nedaudz pietrūka līdz neizšķirtam pret nīderlandieti un ukraini, diezgan bezcerīgi zaudēju igauņu jaunietei partijā, kurā izcēlos ar to, ka aizmirsu nospēlēt variantu, kuru biju gatavojis.

  Spēlēšu vēl.
  Thursday, July 12th, 2018
  18:09
  Tā ir cerība, kas nogalina
  Dzens joprojām pietrūkst un rezultātā vakardiena saskumdināja. Harrīkeinam šis patiešām ir slikts turnīrs, bet ar visu to, ja būtu atdevis piespēli Sterlingam uz tukšiem vārtiem pie otrās aizmugures (kuras, pēc atkārtojuma spriežot nebija, un ar VAR palīdzību visdrīzāk tiktu gols ieskaitīts) un no 2:0 horvāti neatkoptos. Nu un pārsteidza, ka horvāti pagarinājuma nenosēdās, kā arī beigās būtu daudz cerīgāk, ja uz maiņu varētu izlaist Kerolu, nevis Vārdiju.
  Thursday, June 28th, 2018
  09:17
  Tas, ka visādi meksikāņi tiek tālāk, nav forši, bet nu vācieši paši vainīgi - zaudējums DKorejai un rezultātā Spānijas kopija bez enerģijas brauc mājās. Smieklīgi, jo atgriešanās pie saknēm - pacelt tempu un gruzīt soda laukumā, nevis kompensācijas laikā, bet ap kādu 75.minūti kaut vai, būtu varējusi atnest glābjošo golu daudz varbūtīgāk nekā bumbas ripināšana ap soda laukumu šurpu-turpu, jo korejieši nebūt nav tā lielākā un fiziski spēcīgākā komanda un pa lielam visi momenti arī pēc centrējumiem izveidojās.
  Monday, June 25th, 2018
  18:55
  Ķirši un avenes (un beigušies zirņi) uz Jāņiem ir spēcīgi.
  Monday, June 11th, 2018
  13:14
  Tā kā esmu lasīšanas maniaks, tad lasu arī to, kas cilvēkiem uz t-krekliem un pēdējās dienās trāpījās divi interesantumi.
  Piektdien veikalā pie kases priekšā krieviski runājošs darba rūķis ar aliņu sešpaku un uzrakstu (interesanti, vai viņš zina, ko tas nozīmē?):

  Knock! Knock! Knock!
  Penny!
  Knock! Knock! Knock!
  Penny!
  Knock! Knock! Knock!
  Penny!

  Savukārt šorīt sirma kundzīte ar Mejas Vestas citātu: "When I'm good I'm very, very good, but when I'm bad I'm better!" Pirms gadiem divdesmit man e-pasta parakstā tas bija.
  Saturday, March 17th, 2018
  17:20
  Idioti un krāpnieki vissapkārt
  21.gadsimts, jā. Vienīgais jautājums, cik ir īsti cilvēki, cik paši krāpnieki sevi slavē.

  via [info]kramers
  Monday, February 26th, 2018
  08:04
  Par spīti ļoti neprofesionālam sniegumam (ok, es jau gan arī esmu neprofesionālis), turnīrs tomēr beidzās labi un pēc gada pārtraukuma atkal priekšā Latvijas fināls.

  Spēlēšu vēl.
  Wednesday, February 21st, 2018
  10:12
  Protams, "Depeche Mode" koncerts pirms gadiem trīsdesmit būtu bijis daudz, daudz krutāks, bet arī tagad bija labi.
  Monday, February 19th, 2018
  07:58
  Atšķirībā no cita biedra, man turnīrs izvērtās veiksmīgs. Pēdējā kārtā, pa vidu izejot caur zaudējumu, 116.gājienā tīri uz spītības rēķina tomēr nomocīju pretinieku galotnē T+L pret T (īsti kā pareizi jādara nezināju, bet mēģināju un sanāca; uz pieliktajām sekundēm aizsargāties gan, protams, ir dikti nepatīkami šādā galotnē), kā rezultātā 6.vieta, pieklājīgs pienesums reitingam un apziņa, ka kaut kāds līmenis tomēr ir.

  Spēlēšu vēl.
  Monday, February 5th, 2018
  13:05
  Sestdien biju uz "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri". Kopumā vērtējums labi. Protams, pirmajās minūtēs klausoties izsalkušo idiotu radītajās skaņās gribējās piecelties un doties prom, bet tad vai nu viņi aprija visu vai nu es pieradu.

  Gan jau pēc gadiem pieciem atkal aiziešu kaut ko paskatīties.
  mini-mini spoilers )
  Friday, January 26th, 2018
  11:43
  Thursday, December 7th, 2017
  12:36
  Pasaule nekad vairs nebūs tāda kā agrāk
  Pēc tam, kad Googles/DeepMind produkts Alpha Zero apguva go, tā ķērās klāt pie šaha - tai tika iedoti noteikumi un pēc 4h pasēdēšanas stūrītī tā iznīcināja šobrīd spēcīgāko datorprogrammu ar 64 pret 36 (bez zaudējumiem, ar baltajiem +25 =25). Nedaudz mulsina tas, ka Stockfišam bija atslēgta atklātņu bibliotēka, tomēr tā kā programmas mēdz bieži mačoties no kādas uzliktas pozīcijas, tad diez vai tas bija izšķiroši. Tāpat, protams, vēl jāsagaida pētījuma izvērtējums, bet man gribas domāt, ka singularitāte šoreiz patiešām tuvojas.
  Monday, October 16th, 2017
  07:45
  Dodoties uz "The Rolling Stones" koncertu Stokholmā neko daudz ilūziju nebija - vairāk kā notikums, nu tur piektais viņu koncis man, iespējams viens no pēdējiem viņu končiem vispār (kamōn, jaunākajam dalībniekam septiņdesmit) un tā. Realitāte sasodīti patīkami pārsteidza - nedaudz vairāk kā divas stundas 100% rokenrola, iespējams, viņu labākais no manis pieredzētajiem.
  Monday, October 2nd, 2017
  10:52
  Man ir viena vājība - man vajag interesanti un es reizēm lēmumus pieņemot mēdzu vairāk skatīties uz interesantumu, nevis lietderīgumu. Tāpat man patīk sēdēt uz žoga un skatīties kā citi izpildās un līdz ar to pēc bēgļiem, Brexit-a un Trampa, Katalonijas neatkarība būtu tieši vietā. Piedevām īpašo interesantumu man piedod kājbumba. Ņemot vērā pārējās Spānijas pietiekoši skaidro nostāju šajā jautājumā, man ļoti gribētos redzēt kā pēc neatkarības pasludināšanas "Barcelona" tiek izmests no Spānijas līgas nafig un tas, kurš ir tipa vairāk nekā klubs, lai spēlē ar "Espanyol" (khm, kas ar viņiem notiks, jo viņi vēsturiski ir, khm, nedaudz citās pozīcijās atsevišķos jautājumos) un, kauns atzīt, bet ar nākamā Katalonijas kluba nosaukšanu man ir problēmas. OK, lai "Barsa" spēlē ar "Barsa-2" un "Barsa-3". Redzēs, cik ilgi visādi arābi un citas televīzijas piķos viņiem. Piedevām Spānijas izlase arī būs vājāka. Win-win situācija.

  Tāpat nedaudz mītu kliedēšanai par apspiestajiem katalāņiem un saulītē izcelto Franko mīļāko klubu - kad Madrides "Real" tika pie pirmās uzvaras Spānijas čempionātā pēc pilsoņu kara, "Barcelona" bija paspējusi tikt pie pieciem tituliem.
  Wednesday, September 27th, 2017
  14:21
  Labi var redzēt, kurš no medaļniekiem ir priecīgākais :-)
  08:44
  2017.gada Rīgas čempionāts noslēdzās nedaudz negaidīti. Kārtējo reizi pierādījās, ka senā mantra par to, ka labāk piedzimt laimīgam, nevis skaistam vai bagātam, strādā, jo pēc pozīcijām partijās liela plusa vietā mierīgi būtu varējis būt arī mazs mīnuss. Tomēr viss sakrita tā kā vajag un tiku pie smuka ieraksta savā šahista CV un medāļa, kuru var izmantot kā auksto ieroci.

  Spēlēšu vēl.
  Tuesday, September 19th, 2017
  14:29
[ << 20 vecākus ]
My Website   About Sviesta Ciba