Dunduks' LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti Dunduks dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Tuesday, February 12th, 2019
  08:53
  Friday, February 8th, 2019
  12:50
  Thursday, January 17th, 2019
  09:04
  Uzzinu pēdējais
  Izrādās, ka īgnais komponists nav bijis sevišķi kautrīgs aizņemties šo to no citiem autoriem:

  tā "Vernisāža" ir oriģinālā nedaudz cita autora sacerēta, tāpat kā "Dāvāja Māriņa". Nu un tik bezkaunīga piesavināšanās liek domāt, ka līdzīgu piemēru varētu būt vēl vagons un mazi ratiņi, vienīgi par tiem nezinām.

  Protams, pat viņam būtu teju neiespējami pārspēt plaģiātisma apjomā БГ :-)

  upd.
  Vēl viens piemērs. Sāk palikt interesanti vai viņš vispār kaut ko ir sacerējis.

  upd.
  Sasodīts, nevienam nevar uzticēties. Izskatās, ka, ja "Māriņu" arī nozaga, tad no kāda cita, jo iepriekšējā bija kaverversija Farzaneh izpildījumā.
  Thursday, December 13th, 2018
  14:10
  Pirms gada uzrakstīju par pavērsienu šahā un, iespējams, arī AI, kad durvis ar kāju attaisīja AlphaZero. Tagad ir publicēta informācija par vēl vienu, šoreiz 1000 partiju maču, un, ja šahs patiešām būtu reliģija, tad šobrīd varētu runāt par mesijas atnākšanu. Jūtubē, protams, ir kubikmetriem rullīšu, bet es varu patiešām rekomendēt chess24 ar komentētāju Metjū Sadleru - tur ir ne tikai AlphaZero partijas, bet arī Karlsena - Karuanas mača partiju analīze. Sasodīti iespaidīgi. Nedaudz skumji, ka neesmu jaunāks.
  Monday, December 10th, 2018
  13:42
  Ne tikai futbols un šahs
  Friday, December 7th, 2018
  15:17
  Futbola braucieni
  pusgada pīppaužu rezultāts )
  10:51
  Sen neesmu rakstījis par idiotiemfutbolistiem. Iedvesmu guvu no kāda "Barcelona" fana ranta par "Zelta bumbas" iedošanu Modričam - tipa to dod tikai "Real" spēlētājiem, Modričs ir nulle, "Real" visus ir nopirkuši utt. utml. (tā kā man realbarsas un citi makaroņņiki riebjas*, tad Čempionu līgu pēdējos gados 10+ skatos reti, bet "Real" - "Juventus" atbildes spēles pēdējās minūtes redzēju un pendele bija, Bufonu vajadzēja noraidīt, par pārējām lietām gan grūti komentēt**). Par Modriču bija skatīta statistika - tipa nekādu vārtu, piespēļu un citu lietu nav, pasažieris vienvārdsakot. Ar statistiku grūti strīdēties, protams, bet skatoties klātienē ENG - CRO spēli man nācās atzīt, ka viņš ir fakin labs: spēj atņemt/pārtvert, pavilkt uz priekšu vai iedot partnerim, it kā nekas īpašs - paātrinājums, paņemta bumba, padota tālāk, bet rezultātā komanda kustās. Angliski tam visas varētu būt apzīmējums spacing, kas abām komandām spēlējot augstu un rezultātā stipri samazinot laukumu, kur kaut kas notiek, mūsdienīgā futbolā ir kritiski svarīgi. Jā, pieļauju, ka haips ir pārmērīgs un, piemēram, Grīzmans gulēt gāja ar rūgtumu sirdī, tomēr Modričs patiešām ir vispusīgs** un labs.

  * - man riebjas arī pārējie dienvidslāvi, gruzīni, dienvidamerikāņi un citi vēsturiskie rupekļi un simulanti. Mūsdienās visi jau tā dara, bet, kad es augu, tad tomēr atšķirība futbola kultūrā starp ziemeļiem un dienvidiem bija ļoti izteikta.
  ** - varbūt tas ir pārāk augsts pašvērtējums, bet uzskatu, ka vismaz sportā, es esmu objektīvs - jā, man ļoti subjektīvi patīk/riebjas dažādas lietas, bet attiecībā uz konkrētu notikumu man nav problēmu atzīt bija/nebija sods, aizmugure un līdzīgi neatkarīgi no tā vai man patīk, riebjas vai ir vienaldzīga tā komanda, kurai par labu bija lēmums.
  *** - savulaik amizanti bija ManCity rindās vērot vispusīguma antipoda De Jonga spēli - kungfu gan bija gadu vēlāk, bet toreiz Viganā laukumā bija tāds muskuļots traks suns, kurš tur pa vidu skraida, pārtver, atņem, bet pēc tam, pat esot pilnīgi brīvam, atdod bumbu vistuvākajam partnerim, kas gan bija saprātīga rīcība, jo tie pāris mēģinājumi tālākai piespēlei vai bumbas pavilkšanai pašam beidzās ļoti skumīgi.
  Wednesday, December 5th, 2018
  09:13
  Idioti un krāpnieki turpina maršēt
  Daži priecājas, ka drīkst būt arī tā: ārste un homeopāte, bet es uzskatu, ka cilvēki ar šādiem prieciņiem nedrīkst atzīt par sliktiem esam policistus-reketierus, ierēdņus-kukuļņēmējus un vienkārši krāpniekus. Es saprotu, ka pirms pārsimts gadiem varēja rasties visādas dīvainas teorijas, bet mūsdienas, kad ir zināms par aktīvo vielu, receptoriem utt. utml., uzskatīt, ka kaut ko ļoti atšķaidot tiek panākta stiprāka iedarbība ir nedaudz dīvaini. Interesanti, cik no šiem homeopātijas faniem lieto homeopātisko alkoholu, lai apreibinātos un, protams, vēl interesantāk, cik no viņiem izdodas šādā veidā apreibināties? Tur visam mūžiem un bērnu bērniem pietiktu, ja nopirktu vienu puslitru un tad to atšķaidītu līdz 30C, kas pēc homeopātijas tēva domām ir īstā šķaidīšanas pakāpe. 30C gan ir fakin daudz, jo 30C nozīmē atšķaidīt 1060 reizes, kas cilvēkiem, kuri ir informēti par Avogadro skaitli (~6 * 1023) rada nelielu neizpratni, jo tas nozīmē, ka varbūtība vienai aktīvās vielas molekulai atrasties konkrētajā iesaiņojumā ir apmēram 1:1,6*1000000000000000000000000000000000000. Salīdzinājumam laimēt loterijā 5 no 36 varbūtība ir 1:324632, tikai nezin kāpēc homeopātijas cienītāji nepārtraukti neizceļ lielos laimestus loterijā, bet "zāļu" gadījumā ir pārliecināti, ka tur gan kaut kas iedarbosies.

  Es saprotu, ka ir hipohondriķi un ir "Nekaitē!", kad cukurūdens vai viegla alkohola šķīduma pāris pilieni kopā ar placebo ir labākā pieeja konkrētajam pacientam, tomēr mūsdienās ir tā problēma, ka tas pacients pēc tam sociālos tīkos izvēršas un šī krāpniecība tiek normalizēta. Nu un to, cik grūti ir cīnīties ar normalizētu krāpniecību un tās sekām plašā nozīmē, mēs redzam visapkārt. Tas gan idiotiem un krāpniekiem netraucē turpināt maršēt, jo vieni ir idioti, bet otriem ir peļņa.
  Monday, November 12th, 2018
  11:48
  Idiotu maršs
  Protams, jebkura balsošana internetos ir bulšits un jebkurš saraksts, kuru atlasījis Kreipāns, arī dodas tajā virzienā. Tomēr arī uz visa tā fona šis pasākums nevar atstāt vienaldzīgu - ielikt sarakstā un pēc tam iebalsot Top3 cilvēku, kurš vispār neko vēl nav sasniedzis, ielikt futbolistus, kuri vispār neko nav sasnieguši, Balderis zem Skrastiņa utt. utml. Tāpat arī pēc Miglinieka un Vētras ieraudzīšanas es devos internetos meklēt vietni lv100.politiki.com, kur cerēju nobalsot par Vili Lāci un Augustu Kirhenšteinu.
  Wednesday, October 31st, 2018
  12:20
  Šīs nedēļas "Aizliegtais paņēmiens"*** bija par datorspēlēm. Bija huiņa (ko vērta vien šā raidījuma saite), bija korekta informācija, kopumā ok raidījums, izņemot pašas beigas, kad runāja spēļu nozares pārstāvis un stāstīja par Ķīnu ar kontroles mehānismiem, kurš var ko spēlēt un kad (!!!) var spēlēt kā labo praksi. Mans viņam veltītais komentārs bija ļoti piezemēts un korekts: "Idiots! Idiots! Idiots! Idiots! Idiots! Idiots! Idiots!" Novēlu viņam un viņam līdzīgi domājošajiem doties uz Ķīnas Tautas Republiku un un dzīvot tur ilgi.

  *** - lsm.lv sajūsmina ne tikai ar to, ka pārraide nav pieejama (ja nebūtu jāvar redzēt, tad nafig likt skatīšanās logu un tur rādīt kļūdu?!), bet arī ar vājprātīgo reklāmas apjomu, t.sk. video un izlecošos logos. Sabiedriskais mēdijs, jā.
  upd. kaut ko salaboja un raidījums tagad pieejams, vismaz uz kādu laiku.
  Monday, October 29th, 2018
  13:13
  No manis, protams, jurists ir tāds pats kā dziedātājs, tomēr reizēm šo to palasu. Nupat trāpījās labs piemērs apvainošanās kultūras un (konkrētas) reliģijas aizstāvēšanai tiesu praksē. Īpaši sajūsmina Austrijas apelācijas tiesas loģika 17.punktā: "It concluded that the latter was the case as Muslims would find the applicant’s statements – “he liked to do it with children”, “the thing with Aisha and child sex” and “a 56-year-old and a six-year-old? What do you call that? Give me an example? What do we call it, if it is not paedophilia?” – wrong and offensive, even if Muhammad had married a six-year-old and had intercourse with her when she had been nine."
  Monday, October 8th, 2018
  09:57
  Iespējams, ka Liverpool - ManCity pirmais puslaiks bija visu laiku kvalitatīvākais futbols, bet man tas bija tik pat interesants kā skatīties krāsu žūstam (rezultātā pa seniem laikiem varu papildināt savu topu). Tad jau pat Cardiff - Burnley pirmais puslaiks bija skatāmāks. Otrais puslaiks bija ok, ko, protams, veicināja arī amizantā pendele - nedomāju, ka tā bija Pepa izvēle, ka sit cilvēks, kurš ir visai skumīgi sitis līdz šim, piedevām, ja laukumā ir gan D. Silva, gan Jesus. Liverpool gan vēl paveicās, ka Atkinsons bija mīzējs un pirmajā puslaikā neiedeva pendeli, kad tika nogāzts Aguero.

  100 lietas, kuras mani kretinē mūsdienu futbolā

  8. Pārāk laba bumbas kontrole
  (rezultātā pārāk maz interesantu notikumu, jo bumbas kontroles mērķis ir gan samazināt spēles laiku, piemēram, gan Swansea, kad viņi pacēlās, gan Anglijas izlase pasaules čempionātā, gan nosist laiku pēdējās minūtēs pie akceptējama rezultāta)
  Wednesday, September 19th, 2018
  13:26
  PC/SJW gone mad
  X pasaka, ka Y pirms gadiem trīsdesmit esot pateicis vārdu "nēģeris". Atlaiž ne tikai X, kurš atļāvies pateikt N-vārdu, bet arī Y. Es vēl varētu saprast X atlaišanu - ja ir pateikts uzņēmuma politikā, ka nekādos apstākļos nedrīkst pateikt N-vārdu, ok, noteikums ir stulbs, bet tā ir katra paša izvēle akceptēt to (un ievērot to vai rēķināties ar sekām) vai nē. Savukārt Y gadījumā amizantais fakts ir tāds, ka ir steriem vardarbīgu noziegumu, kuriem noilgums ir zem trīsdesmit gadiem un, pat ja nav, tad ir tiesības uz taisnīgu tiesu, nevis pietiek tikai ar kādu trešās personas apgalvojumu. Šādi gadījumi padara saprotamāku to, ka protesta balsojumā piedalās ne tikai redneki.
  Monday, September 17th, 2018
  10:23
  Ļoti mīlīgajā seriālā par inspektora Morsa karjeras sākumu 4.sezonas 1.sērijā pietiekoši daudz parādās šahs. Diemžēl, pat noignorējot faktu, ka 1967.gadā datori bija ar šahu stipri uz Jūs, parādītā partija un tās beigu pozīcija vairo skumjas.

  Jā, ja balto karalis bija uz g3, tad zirgs nositot torni uz f1 patiešām pieteica matu, vienīgi jautājums kā pie kaut cik saprātīgas spēles balto karalis varēja tur nokļūt un no kura lauciņa zirgs varēja aizlekt uz f1? Tur vēl bija arī amizanti absurds teksts par matu piecpadsmit gājienos pirms beigu pozīcijas parādīšanas.
  Šādā (dažādu sīkumu precizitātes un saprātīguma) ziņā labs piemērs ir viens no daudzajiem seriāliem par Šerloku Holmsu, kur vienā no sērijā bija šāda partija: Shinwell - Holmes 1. e4 e5 2. Zf3 Zf6 3. Z:e5 Zc6 4. Z:c6 dc 5. d3 Lc5 6. Lg5 Z:e4 7. L:d8 un šeit Holmss pateica, ka padodas, jo steidzami jādodas prom, bet viņš var pieteikt matu divos gājienos (7. ... L:f2+ 8. Ke2 Lg4x). Jautājums, vai patiešām viņam nebija tās desmit sekundes, lai sagaidītu partijas beigas, paliek gan neatbildēts :-)
  Friday, August 31st, 2018
  07:39
  Kas gan tik nenotiek pasaulē -
  Eiropas līgas grupu turnīrā pirmo reizi iekļuvis Luksemburgas klubas "F91 Dudelange", kurš pārliecinoši ar 5-2 divu spēļu summā pārspēja CFR Cluj no Rumānijas. Iespējams, šis ir Luksemburgas futbola vēsturē lielākais sasniegums, pārspējot pat izlasi, kura gandrīz kvalificējās Eiro’64 (tad finālā spēlēja tikai četras komandas), atlasē sākumā izsitot Nīderlandi un pēc tam tikai pārspēlē piekāpjoties Dānijai.
  Sunday, August 12th, 2018
  16:31
  RTU Open'18
  Subj. aizvadīts normāli. Ja pēdējā kārtā nebūtu pārāk gribējis mēģināt uzvarēt, tad visticamāk būtu ticis tabulas augšējā daļā. No satura skatoties nekas spīdošs, bet normāls savs līmenis - tos, kurus bija jāuzvar - uzvarēju, lai arī pret indusu izgāju caur galīgi zaudētu, nedaudz pietrūka līdz neizšķirtam pret nīderlandieti un ukraini, diezgan bezcerīgi zaudēju igauņu jaunietei partijā, kurā izcēlos ar to, ka aizmirsu nospēlēt variantu, kuru biju gatavojis.

  Spēlēšu vēl.
  Thursday, July 12th, 2018
  18:09
  Tā ir cerība, kas nogalina
  Dzens joprojām pietrūkst un rezultātā vakardiena saskumdināja. Harrīkeinam šis patiešām ir slikts turnīrs, bet ar visu to, ja būtu atdevis piespēli Sterlingam uz tukšiem vārtiem pie otrās aizmugures (kuras, pēc atkārtojuma spriežot nebija, un ar VAR palīdzību visdrīzāk tiktu gols ieskaitīts) un no 2:0 horvāti neatkoptos. Nu un pārsteidza, ka horvāti pagarinājuma nenosēdās, kā arī beigās būtu daudz cerīgāk, ja uz maiņu varētu izlaist Kerolu, nevis Vārdiju.
  Thursday, June 28th, 2018
  09:17
  Tas, ka visādi meksikāņi tiek tālāk, nav forši, bet nu vācieši paši vainīgi - zaudējums DKorejai un rezultātā Spānijas kopija bez enerģijas brauc mājās. Smieklīgi, jo atgriešanās pie saknēm - pacelt tempu un gruzīt soda laukumā, nevis kompensācijas laikā, bet ap kādu 75.minūti kaut vai, būtu varējusi atnest glābjošo golu daudz varbūtīgāk nekā bumbas ripināšana ap soda laukumu šurpu-turpu, jo korejieši nebūt nav tā lielākā un fiziski spēcīgākā komanda un pa lielam visi momenti arī pēc centrējumiem izveidojās.
  Monday, June 25th, 2018
  18:55
  Ķirši un avenes (un beigušies zirņi) uz Jāņiem ir spēcīgi.
  Monday, June 11th, 2018
  13:14
  Tā kā esmu lasīšanas maniaks, tad lasu arī to, kas cilvēkiem uz t-krekliem un pēdējās dienās trāpījās divi interesantumi.
  Piektdien veikalā pie kases priekšā krieviski runājošs darba rūķis ar aliņu sešpaku un uzrakstu (interesanti, vai viņš zina, ko tas nozīmē?):

  Knock! Knock! Knock!
  Penny!
  Knock! Knock! Knock!
  Penny!
  Knock! Knock! Knock!
  Penny!

  Savukārt šorīt sirma kundzīte ar Mejas Vestas citātu: "When I'm good I'm very, very good, but when I'm bad I'm better!" Pirms gadiem divdesmit man e-pasta parakstā tas bija.
[ << 20 vecākus ]
My Website   About Sviesta Ciba