brookings [entries|archive|friends|userinfo]
brookings

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Apr. 15th, 2021|11:30 pm]
Best gigs of my life:


1: Firehose - 1988 Walsall

2: The Throwing Muses (supporting the Pixies) - 1987? Norwich

The Throwing Muses are... women mainly: in all aspects that I adore - more than even the great slutty base greatness of Kim and the Pixies. They were simply fantastical that night: motherly, sisterly, desperate, and I don't know. I was too young to go about using words. I just knew I could fall in love with a great well of the unknown.

I have been drinking again.

Two Step (https://www.youtube.com/watch?v=Up4ENRMnYbc)
link7 comments|post comment

[Apr. 13th, 2021|11:06 am]
Speaking of archetypes, the dog started barking at 01:00, so I got up and opened the front door to see my daughter talking to a guy at the garden gate.
I let the dog out so he could smell him out, and then stood there in my underwear for a slightly uncomfortable period of time.
Should have had a rifle half-cocked.

The (Irish) father of my first great romantic love departed from the living room on my (first) entrance to 'trim' the roses with a chainsaw.
link2 comments|post comment

[Apr. 12th, 2021|11:29 am]
Cik daudz no jums, kas domā, ka aborts (vismaz) ir jābūt legāls, arī domā, ka nevajadzētu būt sankcijas* pret cilvēkiem, kas nevēlas potēties ar šīm vakcinēm pret Cvd? 

*Piemēram, kā IR.lv nesen deva kā viens no variantiem aptaujā: Israela variants.

Nebūs diskucijas šeit, jo tēmas ir parāk sāpīgas un Cibniekiem, manuprāt vispār vajadzētu mazliet nomierināties. Tikai tas ir jautājums, ko es varbūt uzdotu, ja man būtu saruna ar kādu labu cilvēku.
link

[Apr. 6th, 2021|12:48 pm]
Nevaru īsti saprast kāpēc jauni racionāli cilvēki smejās par mītu, ka Gaits plano ielikt musu ķermeņos kādu čipu kopā ar vakcīnu. Jo, skatoties apkārt, man liekās, ka ir diezgan skaidrs, ka šie paši racionālie cilvēki būtu gatavi pieņemt čipošanu, ja tas nozimētu, ka viņi varētu atkāl dejot klubos Berlinē vai Tehranā. Varētu arī maksāt par ieejas biļeti ar to čipu. Cik sasodīti izdevīgi.

Mēs točna esam nākuši tik tālu.
link17 comments|post comment

[Apr. 2nd, 2021|03:13 pm]
Ticket to Ride
link14 comments|post comment

Conspiracy Theorists 1 The Rest 0 [Apr. 1st, 2021|05:30 pm]
Pavļuts arī informēja, ka pēc Lieldienām Veselības ministrija nāks klajā ar priekšlikumiem, kādas priekšrocības un ko drīkst darīt cilvēki, kuriem ir pabeigta vakcinācija pret Covid-19.

Savukārt Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologs Jurijs Perevoščikovs savukārt uz ministru jautājumiem par vakcinēto cilvēku iespēju pārnesāt vīrusu skaidroja, ka pašlaik “tas ir atklāts jautājums”.

Tony Blair nesēn:

"I think you will get to the stage where it's going to be very hard for people to do a lot of normal life unless they can prove their vaccination status"

These vaccines are newly developed (approved for emergency use only?). We don't know the long-term effects. Adverse reactions and deaths (on the UK MHRA Yellow Card Scheme) don't get a mention on the BBC etc. They don't apparently stop you from spreading the virus. A virus that has not caused any increase in deaths for most age groups (see tables in my previous posts).

Get jabbed with it or you live with the consequences. Small price to pay for living without restrictions. It's like buying a ticket to travel to Ventspils, or getting your sanitārā grāmatiņa to work in the catering industry.

There is no difference.

Next up, cashless society: won't be long, I predict. If they stuck a thermometer up our collective arse, they'd see we were ready for the 4th Industrial Revolution.
link11 comments|post comment

"kara apstākļos": 60 - 90 + [Mar. 30th, 2021|03:20 pm]
Y = Mirušo skaits. X = nedēļas no 2010 - 2021 (Nedēļa 9)linkpost comment

"kara apstākļos": 30 - 60 [Mar. 30th, 2021|03:09 pm]
Y = Mirušo skaits. X = nedēļas no 2010 - 2021 (Nedēļa 9)


linkpost comment

No 'The Times' [Mar. 30th, 2021|01:25 pm]
"Britons could have their faces scanned to allow them to access pubs, gigs and sports events under one government-funded plan being drawn up for vaccine passports.

Technology firms with government funding are developing software to allow customers to be scanned when they enter venues and have their coronavirus data checked."

Lieliski! Cik ērti!!

Naked: https://www.youtube.com/watch?v=gMwzvAt84P8
link3 comments|post comment

[Mar. 25th, 2021|08:46 am]
Kariņš:

"Nav spiesta lieta vakcinēt, bet nav spiesta lieta strādāt."

Yay! Beidzot.

Draugs (ar PHD, protams) vakar (vai aizvakar) rakstīja FB, ka "Balsot bez potes nevarēs. Izvēle ir tavās rokās." Gan jau viņš teiks, ka tas ir joks, bet nevajag! Redzi, kā valsts stūrmanim ir olas!

Pavluts arī: malacis. Beidzot varam iet uz priekšu uz to gaišo nākotni.

Tie duraki, kas skatās uz šo ar skepsi ir 99.9% duraki. Lai viņi paši tiek galā, ja viņi domā, ka viņiem ir 'smadzenes'.
linkpost comment

[Mar. 23rd, 2021|09:09 pm]
Thin White Rope
"When Thin White Rope visited the Soviet Union in late 1988, the band brought back more than caviar and a photo of the Kremlin. It experienced firsthand the early rumblings of a revolution. Rock 'n' roll imitated life when young Lithuanian rebels went wild at the Rope's shows, even stage-diving with reckless abandon. "They were just having an openly good time," remembers Rope guitarist-vocalist Guy Kyser in a recent phone interview. "The resistance movement was already really strong when we were there. It was all but in the open. They had just legalized the Lithuanian flag again, and so people were going around wearing that. We were going around wearing it, too."

Pastāv vēl viena sakritība ar manu veco grupu Ray Speedway and the devils of Pace. Mūsu pēdējais koncerts arī bija Belgijā. Mums Antwerpā 98 - TWR Ghentā 92. We played a set in a punk squat/cultural centre. They smashed the bar up after the gig, and burnt it outside in the drizzle.
link7 comments|post comment

[Mar. 23rd, 2021|02:18 pm]


You can always tell a real protest: the signs are all over the place. Free, occasionally; untrammeled and unvarnished. Cliched, of course, here and there, as if we accept our organic matter can be programmed by nodes hither and thither networked and bolstered by, sometimes, ourselves, then what are you going to expect?Last time I walked those streets in protest it was against the first Gulf War. I'd even gone to pull people out of the lecture halls for it. That's what I was like, then. It was full of the SWP, in general. We ended up outside Downing Street with the Police doing military maneuverings in front of us. It looked as though were too many for the Police to do anything much about it this time. Each time they tried it was as though the march snaking its way through the Capital was electrified, and they'd retract or coalesce around an exposed element.

link2 comments|post comment

[Mar. 19th, 2021|10:17 am]
Oļegs Stepanovs bija viens no maniem pirmājiem studentiem, kad biju angļu valodas pasniedzējs. Bija 1999 vai 2000. Viņs bija sasodīti foršs cilvēks. Tā grupa, kurā viņs macījas bija mana favorīta. Ja godīgi, bija cik viegli viņiem macīt, ka nejūtos, ka es strādāju - tikai jautrība. Viņš  spēja - kā lai saka - izraut/dabūt no katra (pat nīgrs ... khmm ... homofobs) kaut ko spilgts, smieklīgs, un ... kaut arī es ienistu šiš vārdu ... positīvs.

RIP Oleg.

Piedod par LV valodu - nav laika pārbaudīt.
link2 comments|post comment

[Mar. 14th, 2021|11:22 pm]
gadījumā
linkpost comment

[Mar. 9th, 2021|10:32 pm]
Paldies H.Džūdasa mārketinga darbam, varam laist ēterā informāciju, ka valdība izvēlējās šodien vieglāko no diviem ekspertu piedāvātājiem rīcības variantiem. Tauta jutīsies atvieglota, ka pilnīgs lokdauns pagaidam nebūs (tikai daži papildu ierobežojumi).

Kaut arī situācija kļūst labāka, mums tagad draud jaunas mutācijas. Neizglītoti sazverstības teoriju piekritēji jau bija šo prognozējuši, bet viņi ir amatieri duraki un nepieder intelektuālai elitei. Viņi laikam domā (ar nepatīkamo pašapmierinātību), ka ir kāda saistība ar šo jaunu paradību un Kariņa apgalvojums 17/11/2020 sapulcē, ka " ja kāds piereģistrē decembrī vai janvārī kādu zāli, mēs labi, ja 2021. gada otrā pusē vai pat beigās būtu spējīgi vakcinēt cilvēkus. Kas nozīmē, ka mums tajā Covid domāšanā ir jāstiepj gads faktiski, kamēr varētu vakcinēt."

God knows what those cretins can see there. Laikām domā, ka šie lēmumi ir veids radīt maigo cietumu, no kurienes varēsim atbrīvoties tikai ar Big Pharmas palīdzību. 

Lai viņi iet dirst ar saviem kretinējošiem jautājumiem par to, kad šis viss beigsies. Viņi nav eksperti. Viņi ir tādi Gobzema piekritēji vai tās Memory Ūdens īpašnieka sekotāji: prosta duraki.

Mums ir un būs jaunas mutācijas, un  dēļ šī iemesla mums vajag sekot tam, ko eksperti saka, pat, ja tas nozīmē ierobežojumus uz n laiku. Skaidrs. Ja būtu inteliģents arguments pret to, gan jau mēs tos būtu lasījuši Satori, Rīgas Laiks, Telos utt.
link16 comments|post comment

[Mar. 7th, 2021|12:38 am]
I. Viņķele:

"šeit mēs aicinām talkā anropologus, 

cilvēku dvēseļu inženierus,

lai uzdizainētu tos aicinājumus, pakalpojumus ar "opt in, opt out" dizaina pieeju, kur ir noklusējumā vieglāk ir vakcinēties, nekā nevakcineties.

Vēl kāds bija jautājums?"
link9 comments|post comment

[Feb. 24th, 2021|09:55 am]
Vēl viena stulba sazvērstības teorija.

No jab, no job - real cancel culture - a little tougher than the one you lot are debating. Tougher, too than the one described below, but still a limb of the same beast:

I mean I could tell a dissident class was being identified. I’m not blind. I am not only talking about editorialising in the major news portals. I am talking about calls for censorship within a group that I have already been reasonably close to: an alternative music grouping. But there it was on 13/12 on a Radio Naba FB thread. Some new eager ones with appropriately flagged profile images argued for the cancelling of some free-thinking young artist who had been blowing her instrument for brīvu grību. She had been there among a throng of deplorables at the end of their tether the day before between the Daugava and the President's Pad - you can tell. Most of them easy meat for the piss-taking intelligentsia, who scoffed at their lunatic conspiracy theories.
link2 comments|post comment

[Feb. 3rd, 2021|03:42 pm]
"Tiesībsarga birojs saņēmis informāciju no dažādu profesiju pārstāvjiem, tostarp, mediķiem, ka nevakcinējoties pret Covid-19 tiem draud atlaišana no darba, trešdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē paziņoja tiesībsarga vietniece Ineta Piļāne."
link15 comments|post comment

The Tendency [Jan. 28th, 2021|03:02 pm]
Kad TV Anglijā bija labs.

92 gadā, es arī butu nobalsojis par viņiem ja būtu Liverpoolā. Poll Tax bija briesmīga idēja + es biju jauns + biju sācis spēlēt futbola komandā kurā bija daudz anarcho syndicalists, kuri bija organizējuši anti Poll Tax kustību Norwichā. Forši džeki, vispār - dabūju izglitību krogā pēc spēlēs.

Protams tagad esmu vēcs, gudrāks, un nigrāks un latviskāks.

Shouldn't post so much crap here, but while I am working...
link1 comment|post comment

[Jan. 28th, 2021|11:51 am]
"Arrivals from 22 “high-risk” areas will soon be forced to quarantine in a hotel when they arrive in Britain. There will be no exceptions to the rule, and travellers must stay put for 10 days, even if they test negative for COVID-19.... Priti Patel told the Commons:

“The Government’s focus is on protecting the UK’s world-leading vaccination programme – a programme that we should be proud of. And reducing the risk of a new strain of the virus being transmitted from someone coming into the UK.“

Tā tad, tie, kuri domā, ka tas viss beigsies ar sapņu komandas vakcinācijas programu, vajadzētu padomāt vēlreiz. Būs jaunas mutācijas, un būs ierobežojumi kamēr gaidām jaunās vakcinācijas. Un šis turpināsies tik ilgi, cik viņi grib. Varbūt līdz brīdim, kad būsim gatavi drošajai jaunajai pasaulei.

Konteksts (ko man vajag pārbaudīt): Kopš 1989 - 2020, visu imeslu mirstība UK 2020 gada esot 16ajā vietā. 1989 bija vissliktākais gads (1144.4/100,000) - visslābākais bija 2013 (889.9/100,000). 2020 esot (no ONS) 1016.2/100,000.

Essentially, the inability of people to wonder about what else might be going on here reflects a lack of thought and curiosity about the way the world works. I am a rank amateur, and no one need take any notice of my bollocks, but seriously... you think this is about a virus?
link31 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]