friends [entries|archive|friends|userinfo]
brookings

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Nov. 28th, 2020|09:57 pm]

extranjero
Jau pieminēju, ka šodien Londonā bija (nelikumīgi) protesti pret lokdaunu. Tur tika arestēti cilvēki, no kuriem daži pretojās, bija iereibuši vai sapīpējušies, apsaukāja policiju (kuri tikai darīja savu darbu), bet kopumā viss bija mierīgi. Nekas netika dauzīts, grauts vai dedzināts.

Pavisam citāds skats bija Parīzē un citās Francijas pilsētās: https://www.youtube.com/watch?v=hCMA8Vqqsr8

Var redzēt degošas mašīnas, barikādes, asaru gāzes patronu šāviņus utt. Arī cilvēku šķiet ir daudz vairāk, un nemieri ir vērsti pret policijas patvaļu un pārmērīgi lielām piešķirtajām pilnvarām. Tomēr ir sajūta, ka šie protesti ir tieši par to pašu – cilvēki vairs nevar izturēt lokdaunus. Tikai šoreiz ir atrasts iegansts iziet uz ielas un iestāties par taisnīgu lietu. Tā ir Eiropas versija BLM protestiem.
linkpost comment

būšu nepopulārs, bet teikšu, ko domāju [Nov. 28th, 2020|07:08 pm]

extranjero
Tam, kurš uzrakstīja depešu par sn, visdrīzāk primārā motivācija bija bailes par saviem radiniekiem. Tās ir ļoti spēcīgas emocijas.

Man pašam dažeiz uznāk grūtsirdība no apziņas, ka mani vecāki kādu dienu nomirs. Tas visdrīzāk nebūs no kovida, jo pat 80 gadu vecumā mirstība no kovida ir tikai ap 8%. Tomēr iedomāties par viņu nāvi ir ļoti skumji. Man ir paveicies, ka viņi joprojām ir dzīvi – daudziem vairs nav šīs iespējas satikt savus vecākus un es jūtu viņiem līdzi. Tomēr es nevaru apturēt savu dzīvi, lai turpmāk viņu atlikušo mūžu pavadītu kopā ar viņiem. Man pašam ir sava dzīve un vecāku vēlme ir, lai bērni to pilnībā izdzīvotu, pat ja ne vienmēr šo vēlmi izsaka vārdos.

Šajā gadījumā gan valdības, gan žurnālisti ir radījuši un kāpinājuši šīs bailes līdz nesaprātīgam līmenim. No kovida vajag piesargāties un saprātīgi pasākumi ir atbalstāmi, taču apturēt mūsu dzīves ir pārmērīga prasība. Tas ir nožēlojami, ka UK policija apcietina 72 gadus vecu sievieti, kura skaidri pasaka, ka pat viņai pilnvērtīga dzīve ir svarīgāka nekā tās apturēšana, lai mazinātu iespēju saslimt ar kovidu.

Ja mūsu vecāki ir tik drosmīgi, tad kāpēc mūs ir pārņēmušas tik lielas bailes no neizbēgamās radinieku un pašiem savas nāves, ka mēs vairs nezinām, ko darām, un esam pārstājuši dzīvot?

Es arī ļoti daudz laika esmu baidījies dzīvot, bet jo mazāk gadu mūžā atliek, jo vairāk saprotu dzīves vērtību. Mana vislielākā nožēla ir tieši, ka es nebiju pietiekami drosmīgs, lai dzīvotu. To es varu arī novēlēt citiem – nebaidieties no sāpīgiem momentiem dzīvē, jo bez tiem nevar iztikt, ja vēlaties dzīvot patiesi un dziļi.
link4 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|09:25 pm]

mapats
Esmu iekritis A.Dzeņa feisbūkā, jau vairākas dienas un tik lasu un tik klausos. Daudz interesanta par Kurzemes vēsturi. Ļoti uzrunāja šis dziedājums https://www.youtube.com/watch?v=tTNs-wDPP7U , aizveru acis, atlaižos krēslā un vienīgais kas uztrauc, ka viņa beigs dziedāt. Jā bungas, jā vajadzētu uztaisīt.
linkpost comment

[Nov. 28th, 2020|09:26 pm]
fedrs
Leeds United F.C. turpina iepriecināt.
linkpost comment

[Nov. 28th, 2020|06:54 pm]

heda
[Tags|]

Gribēju nopirkt Metjū Makonohija grāmatu "Greenlights", bet zviedru interneta grāmatnīcās izbeigusies. Amazon biogrāfiju sadaļā tā šobrīd ir otra pirktākā grāmata.

Šeit intervijas fragments par piesardzību un patronizējošo augstprātību Holivudā -

Matthew McConaughey par Holivudu
link3 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|06:28 pm]

mazeltov
Man paslīdēja maks un es nopirku samtainu, melnu mājas pumas tērpiņu.
Cheers!
https://eu.triumph.com/homewear-nightwear/10199584.html?color=0004_Black&cgid=500000
linkpost comment

[Nov. 28th, 2020|04:24 pm]

shanietis
[Tags|]

Domāju, kādu pesimistisku filmu par nākotni lai tagad skatos - Brazil vai Soylent Green. Jeb varbūt Cloud Atlas.
link4 comments|post comment

: dr. house [Nov. 28th, 2020|03:28 pm]

f
[Tags|]

mamma izdomājusi, ka grib plakstiņu operāciju - beidzot es varu paspīdēt ar savām zināšanām procedūru jomā, ja nu viņai sagribas vēl ko papildus.
tā nu redzu, ka mana plazmas procedūra nav nekas briesmīgi kruts, salīdzinot ar visādiem frakcionētajiem lāzeriem, ipl procedūrām asinsvadiem, fotoatjaunošanu un lāzera biorevitalizāciju, tomēr jau pēc plazmas procedūras vien bija jūtams efekts, tā ka, jā, ja to ārkārtējo situāciju atcels šīs skaistumkopšanas sezonas laikā (līdz martam), tad jāmeklē rokā īstā klīnika.

kāpēc es par to sāku domāt atkal?

šodien satiku brālēnu stāvvietā pie t/c. nostāvējām minūtes divdesmit šajā aukstajā vējā un smidzināšanā - un seja vēl aizvien sarkana (jau vairāk par pusotru stundu pagājis). acīmredzot, pirmkārt jādomā par asinsvadu ārstēšanu ar ipl.
link7 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|03:23 pm]

virginia_rabbit
mēs visi spēlājam among us privātā serverī
link2 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|12:33 pm]

mazeltov
Vai jūs uztrauktu, ja satori.lv, mākslai vajag telpu, fonds dots piederētu Ušakova sievai vai Stepaņeko vīram?
Vai jums liekas, ka tas, ka šādas organizācijas ir vienas konkrētas partijas pastarpinātā kontrolē ir izdevīgi tiem, kuri strādā un darbojas Latvijas kultūrvidē?
Vai jums nešķiet, ka dažiem labiem projektiem atbalsts caur Ascendum vai Mākslai vajag telpu tika tādēļ, ka kādam ar kādu ir laba draudzība?
Vai jūs domājat, ka tad, ja publiski ar savu vārdu, uzvārdu vēlētos uzsākt diskusiju par šo tēmu, jūsu "karjeru" kultūrjomā tas nekādi neietekmētu?
Vai tas, ka Ļaunupa māsa un vēl kāda partijas biedre ir vienas VKKF nozares komisijā palielina vai samazina jūsu iesniegtā projekta izredzes uz finansiālu atbalstu?

Think again.
link5 comments|post comment

Covid analīze [Nov. 28th, 2020|01:08 pm]

dzeltens
Tas sars-cov-2 vai kā viņu tur sauca, ko viņi meklē, man nav atrasts. Tā ka nevarēšu iepriecināt jz brookings ar false positive rezultātu.

Bet kopumā viņi tajā laboratorijā ir pārstrādājušies, vai arī viņiem tur vienkārši ir haoss arī bez visa covid. Analīžu izrakstā saskaitīju divas kļūdas. Tas, ka epasts uzrakstīts nepareizi jeb formātā Vārds.Uzbārds@gmail.com, tas būtu sīkums, nu pārklausījās, nesalīdzināja ar vārdu uzvārdu. It kā ir risks, ka rezultātu var saņemt kāds cits (manā gadījumā īsti nav, bet nu kādam, kam samainot to burtu iznāk eksistējoša email adrese), bet laikam jau klāt īsti nekam netiek bez mana īsziņas koda vai internetbankas datiem. Cerams.
Toties tas, ka mani uz to analīzi ir it kā nosūtījusi ārste, kuru nekad mūžā neesmu satikusi, kas dzīvo citā pilsētā un vispār ir speciālists, kuras jomai nav īsti sakara ar Covid simptomiem. Vienīgi uzvārds līdzīgs manas ārstes uzvārdam.
Izskatās, ka uz tām analīzēm patiesībā pa caurumu sistēmā var tikt bez kāda ārsta nosūtījuma. Ģimenes ārste gan man sauca kaut kādu nosūtījuma numuru, bet laboratorijā ne pa telefonu, ne klātienē man neviens to numuru neprasīja, attiecīgi, nav ne jausmas, kur tas parādās viņu sistēmā, gan jau nekur.
Ja es būtu pētnieciskais žurnālists, es tagad eksperimenta pēc pieteiktos uz covid analīzi, pa telefonu sakot, ka mani uz to sūta, piemēram, psihiatrs (jo man ļoti bail no covid), un visticamāk, uz analīzi tiktu, jo nav nekādas kontroles, vai minētais ārsts mani tiešām ir uz to analīzi nosūtījis. Var jau būt, ka kādā brīdī, kad izrādītos, ka psihiatrs mani mūžā nav redzējis, man liktu atmaksāt naudu.
Katrā ziņā, lai man neliktu nekādu naudu atmaksāt, kad izādīsies, ka ārste, kura laboratorijasprāt ir mani sūtījusi uz analīzēm, nezina par manu eksistenci, aizsūtīju epastu laboratorijai, lai samaina savā sistēmā man ģimenes ārsti, izsakot cerības, ka vismaz man atsūtītie analīžu rezultāti ir mani, nevis kāda cita.

Cerams, ka vismaz mēģenes viņi tur tāpat neputro.
linkpost comment

[Nov. 28th, 2020|12:27 pm]

mazeltov
Pūces sievai pieder Ascendum (satori.lv). Jaunupa sievai pieder Mākslai vajag telpu.
Ascendum strādā kāds Ščipčinskis (projektiņus bīda). Mākslai vajag telpu izstāda kādas Rukšānes gleznas (VKKF atbalsts 2000. gadā šai izstādei - 4000 EUR).

Gan biedrība, gan fonds saņem finansējumu no VKKF. Lieliski, par nodokļu naudu atlec labumiņi Kabatas attīstības sponsoru ģimenes plašajai saimei!
linkpost comment

[Nov. 28th, 2020|11:59 am]

mazeltov
Vai te ir kāds, kuram ir Lursoft abonements un kurš varētu man atsūtīt izziņas par 4 uzņēmumiem (gada pārskati un vēsturiskie dati (īpašnieki/valde)?
link2 comments|post comment

[Nov. 28th, 2020|08:55 am]

extranjero
Tās, protams, ir veltas pūles, jo fakti nevienu nepārliecina (un ja pārliecina, tad kā nesen parādītajā karikatūrā – tās visdrīzāk ir cilvēka izliktās lamatas), bet es tomēr nespēju noturēties nepateicis, ka cibas nesenie uzbrukumi dažiem ceļotājiem nāk no nepareizas risku novērtēšanas. Par to rakstīja pat Financial Times: https://archive.is/uNzFR Priekā!

Šis raksts vēlreiz apstiprina, ka riska pieaugums no kovida ir aptuveni divkāršs.
link4 comments|post comment

Dubļi galvā [Nov. 28th, 2020|08:37 am]

san
Pēdējo nedēļu sarežģītākā matērija bija nevis tumsa, bet dubļi. Tumsa vispār ir sīkums, ja var sakarināt lampiņas un kurināt sveces. Bet dubļi. Tie bija visur. Uz ceļa, pagalmā, suņu voljēros un kažokos, cilvēku drēbēs un kažokos (nu, matos). Un galvenais, ka tika arī iekšā galvā, padarot domas smagas kā dubļiem aplipušus zābakus. Darījām kas jādara - visas dubļainās drēbes aizvedu mazgāt. Kārtīgi izmirku vannā arī pati. Suņiem savedām salmus. Un tad uzsniga, tagad ārs ir balts un kraukšķīgs. Suņi apmierināti čuč būdās. Arī sīkā Torvi tikusi garām brālim, kurš bija nogūlies priekšā būdas ieejai un nelaida viņu iekšā. Cilvēki tīrās drēbēs cep piparkūkas. Un domas arī noskurināja dubļus, tagad mierīgas peldās piparkūku smaržas mākonītī.

Dubļi joprojām ir. Bet kad to nav iekšā galvā, tie ir tikai dubļi.
linkpost comment

[Nov. 27th, 2020|10:44 pm]
fedrs
Black friday matter
linkpost comment

: twinkle twinkle [Nov. 27th, 2020|10:20 pm]

f
[Tags|, ]

un es zinu, ka glam_our iet pavisam čābīgi ar miega jautājumiem (krustoju arī īkšķus, ka kopā gulēšana šo lietu ir manāmi vērsusi par labu), un tālāk sekojošais nekādīgi nav domāts izmantošanai salīdzināšanas nolūkos.

man ir paziņojums visai pasaulei, kura patiesums, cerams, nemainīsies pēc ieraksta veikšanas un tādas bazūnēšanas, BET - pēc viena gada un nepilnu 10 mēnešu dzīves mana atvase ir ļāvusi man piedzīvot to, ko, kā man likās, citi vecāki ir piedzīvojuši jau sen (vismaz tie, kas lepni rakstīja par sleep training jau no 8. dzīves nedēļas iekš motherfarfromhome.com) - patstāvīgu aizmigšanu uz nakti, wait for it, man izejot no istabas! daudz izsaukuma zīmju!

ceturto vakaru pēc kārtas es pasaku viņam ar labu nakti, sabučoju (ok, šis notiek vairāk par vienu reizi pēc kārtas), tad saku viņam "atā! atā!", viņš man atbild ar to pašu, es izeju no istabas, aizveru durvis un dodos uz vannasistabu mazgāt seju, klusībā metot kauliņus "aizmigs vai neaizmigs?" un aizmieg. aizmieg! es jau biju domājusi, ka šis brīdis nekad nepienāks. un šķiet, ka mana iziešana no istabas ļauj viņam atrāk atslābināties un aizmigt. bet varbūt vienkārši pienāca viņa laiks. es nezinu. bet - mommy needed that. paldies.

bet uz jautājumu, vai viņš ies uz podiņa, es saņemu skaidru "nē", un mēģinājumi pierunāt novilkt bikses, pirms sēsties uz podiņa, beidzas ar asarām un kliegšanu. viņš ir ar mieru apsēsties tur tāpat, biksēs, bet vilkt tās nost? "nē, nē, nē".

un jau nu kāds grasās iznest ārpus cibas šo informāciju, tad gribu pareklamēt šampanieti (nē, nav no šampaņas, kāds kauns) "svetskoje zolotoe" - tikai 8 grādi, bet ļoti labs.
link3 comments|post comment

[Nov. 27th, 2020|09:40 pm]

prtg
The Black Market Friday
link2 comments|post comment

[Nov. 27th, 2020|09:27 pm]
fedrs
Lidmašīnas nelido atpakaļ pusstundu pēc pasažieru izlaišanas.
Policija neiet iztaujāt lieciniekus nākamajā dienā pēs iesnieguma saņemšanas.
Un, droši nezinu, bet man ir aizdomas, ka sievietes smēķēja krietni pirms 1928.
linkpost comment

Par dabisku [Nov. 27th, 2020|08:36 pm]

ctulhu
Redzu tikumistu saukli

``par dabisku ģimeni``

Automātā ienācā prātā vēl virkne saukļu:

- par dabisku pārtiku (jēlu)
- par dabisku apģērbu (beigta mamuta āda)
- par dabisku anestēziju (ar bomi)
- par dabisku stomatoloģiju ( arī ar bomi)
- par dabisku apendicīta norisi ( khm, bez komentāriem)
- par dabiskām labierīcībām ( zem krūma)
- par dabisku guļamistabu ( zem otra krūma)

Saukļu steku esiet welcomēti papildināt
link29 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]