Sātana advokāta piezīmes
skepse un infantilitāte
kopsavilkums 
8.-Nov-2021 11:10 am
Visnotaļ piekrītu Dr. Temperansai Brenanai, ka "Nekas no tā, kas tapis pēc industriālās revolūcijas, nav ievērības cienīgs", līdz ar to uz skorbuļa histēriju reaģēju vien tad, kad tā “зашкаливает" un ielaužas arī manā rūpīgi būvētajā komforta burbulī.

Ne par mikrobioloģiju, ne par rns vakcīnu pārbaudījumiem ne vella nejēdzu (tik vien zinu, ka ar ebolu lieliski tika galā līdz brīdim, kad nēģeri sāka aurot, ka šos čipo, vīruss izdomāts, bet baltie ārsti šos liek slimnīcās, lai nozūmētu). Taču, nākot no ģimenes, kurā dominē mediķi jau kopš cara laikiem (tb sadzīviskajā bekgraundā no bērna kājas fōnā dzirdētas sarunas par un ap medicīnu), zinu - lai spriestu par epidemioloģisko situāciju un tās tehniskajām lietām, ir jābūt izzaurētam, kā minimums, mikrobioloģijas kursam. Pat vidusmēra terapeitam tādu zināšanu nav, lai šis varētu auglīgi par to izteikties. Līdz ar to man pašam nekāda viedokļa nav -labticīgi paļaujos uz to, ka virusologi un epidiomologi zina, ko dara.

Kā redzu no “tautas ekspertu” tekstiem, 99,9% nezina, kas ir “vakcīna”, “imunitāte”, “vīruss” un “baktērija”. Kaut gan jau cītīgi lasa vikipēdiju, gan nemitīgi dalās ar daždažādiem gan zinātniskiem, gan populāriem, gan antizinātniskiem rakstiem un aktīvi piekliedz visu internetu. Es, par provi, neriskētu izteikties par automobiļu industriju vai enerģētiku, balstoties tikai uz nelielām vidusskolas priekšzināšanām par iekšdedzes dzinēja uzbūvi un pārlasot vikipēdiju, jo skaidrs, ka tēmā neorientējos un sarunātu muļķības. Šī pati nostāja man ļauj kā uz viegli debilu raudzīties uz jebkuru indivīdu, kurš enerģiski izsakās par to, no kā ne vella nejēdz. Šajā gadījumā par covid epidēmiju.

Tas, ka valdīšana tieši tāpat ne vella nejēdz, un daudzi tās ieviestie ierobežojumi tam vīrusam kā zaķim stopsignāls, par to neizteikšos. Tāpat kaķa lāsti debesīs nekāpj.

Esmu runājis, vairs par to neizteikšos, hau!
Comments 
8.-Nov-2021 08:15 pm
Nu tik pat labi mēs varam runāt par misticisma postošo ietekmi uzs smadzenēm un rezultātā Gnidrologam liekas ka teikism Augustīna sacerējumi ir kaut kas svarīgāks par Hābera procesu.
This page was loaded Nov 27. 2024, 12:52 am GMT.