God is a DJ
 
26.-Jun-2026 07:31 am
Pasaule varētu drusku nomierināties ar to gaisa kondicionēšanu. Līdz šim man bija priekšstats, ka Āzijā ir maniere pārspīlēt ar kondicionēšanu, tādējādi mēģinot izpatikt baltajiem tūristiem. Izrādās Lielbritānija ne ar ko nav labāka. Tikko Londonā ārā bija tuvu pie četrdesmit grādiem, bet daudz kur "iekšā", kas ir ne tikai veikali, bet arī vilcienu vagoni, bija pat padsmit grādi vēss. Vēss. Auksts! Tā ir lieliska kombinācija, kad ārā ir iespaidīgi karsts (neizlikšos, ka karstums mani tik ļoti nomocīja, lai es izmantotu "stiprākus" vārdus), un tai pat laikā mani labākie draugi ir pretsāpju un pretsaaukstēšanās medikamenti. Par loģiku kurināt nost energoresursus, lai cīnītos ar klimata pārmaiņu sekām, es nemaz nerunāšu.
Comments 
26.-Jun-2026 09:50 am
O, jā, vai ne, no vienas galējības otrā, tas ir pareizais risinājums. Senos laikos, kad ikdienā pārvietojos ar sabiedrisko transportu, man bija sajūta, ka tajā ir tikai divi režīmi - cepeškrāsns un ledusskapis. :/ varbūt tagad jau būs izgudrojuši arī iespēju noregulēt temperatūru kaut kur pa vidu, neesmu pētījusi.
This page was loaded Jun 26. 2026, 1:06 pm GMT.