Viņa Tumsība - fešonists
Recent Entries 
11.-Feb-2016 11:44 pm - Par visu, kas palika starp rindām
Dārgā Ciba, priecīgu tuvojošos Valentīndienu.
4.-Feb-2016 04:07 pm - Par cilvēku izsekošanu
Vai te ir sanācis pētīt kāda cita cilvēka "location history"? Kaut ko tādu, ko Google dara gandrīz vai pēc noklusējuma*.
3.-Feb-2016 12:54 am - Par laika ziņām
Man patīk BBC laika ziņas. Ne tikai tāpēc, ka man nepatīk Grigalis, bet tā globālā pieskaņa ir tik skaista. Tagad no Oslo līdz Maskavai ies pāri brāzmas, kas nozīmē, ka Baltijā būs diezgan vējaini. Un nekāda "Daugavpilī -3, Liepājā +2".
1.-Feb-2016 06:15 pm - ...and the road becomes my bride
https://youtu.be/twjKjcEO8qI
31.-Jan-2016 02:04 pm - Par Avota ielu
Nepagāja ne gads, kad es noskaidroju, ka Tallinas iela nekrustojas ar Avotu ielu. Vēl es beidzot sapratu, kur sākas un beidzas Asara iela. Kad es biju jauns un skaists, mani vecāki kādu brīdi dzīvoja Asara ielā, bet es tā arī nebiju sapratis, kura tieši ir Asara iela.
24.-Jan-2016 04:16 pm - KINO: Pelnu sanatorija
Nezinu, nezinu, man "Pelnu sanatorija" patika. Sīmanis kaut kur internetos bija izteicies par vēsturi, par ko es nedaudz pasmējos, taču pēc filmas nācās nokaunēties. Es, protams, neesmu tik izlutināts skatītājs, un nevaru noskaitīt visas atsauces un filmas, kur kāds paņēmiens jau ir izmantots iepriekš. Mana veiksme.

Jā, un karš, manuprāt, tur vispār nebija centrālā tēma, bet dekorācijas. Tik pat labi tā varēja būt viesuļvētra, zemestrīce vai vulkāna izvirdums.
21.-Jan-2016 11:01 pm - Vigīlija. Sapnis par nomodu.
Ir pilnīgi idiotiski to teikt, bet lieliska izrāde. Es gan laikam arī cilvēcīgāks esmu kļuvis, varbūt tāpēc. Katrā ziņā šīs dienas labākā daļa.

Varētu jau teikt, ka Dailes teātra "Ja tevis vairs nebūtu" arī nav slikta (jo kaut kur pasaulē eksistē arī "jūtu tektonika"), bet ne jau salīdzinot ar šo.
14.-Jan-2016 06:04 pm - MŪZIKA: Led Zeppelin - Babe I´m Gonna Leave You
https://youtu.be/HiLYEXL5cDg
9.-Jan-2016 10:33 pm - Par darba likumu
Varbūt te ir kāds, kurš pārzina darba likumu?

Sāpe ir sekojoša. Pēc mēneša ir jālido uz Berlīni, biļetes jau ir nopirktas, pirmdien varētu rakstīt atvaļinājuma pieteikumu. Bet! Tas vēl nav zināms, bet nav izslēgts, ka vēl pēc nedēļas tiks iesniegts atlūgums. Un šis viss rada bažas, vai gadījumā darba likumā nebija kaut kāds punkts par to, ka pēdējā nedēļā pirms darbu attiecību izbeigšanas nedrīkst ņemt atvaļinājumu. Faktiski ir jāsaprot, kas ir pareizāk un labāk, pieteikt atvaļinājumu tagad, vai vēlāk mēģināt sarunāt, ka es nostrādāju mazāk par likumā noteikto mēnesi.
8.-Jan-2016 04:44 pm - Par socioniku
Ko es esmu pildījis?!!! Tas laikam nozīmē, esiet uzmanīgi staigājot uz darba intervijām.

neapmaksāta reklāma )
This page was loaded Feb 14. 2016, 10:07 am GMT.