Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
19.-Sep-2014 04:47 pm - Par piektdienīgo
Mēģinu Rūda stratēģiju, un dzeru ūdeni. Pagaidām nepalīdz, un gribās rīt. Kāda stunda būtu vēl jāizvelk.
19.-Sep-2014 04:42 pm - FOTO: Halász Jácint, White Chastity
19.-Sep-2014 10:45 am - Sūds ar rubli, dodiet dolārus
A neko sev tā - http://www.db.lv/finanses/bankas/bank-rossii-sak-bankam-piedavat-asv-dolarus-420488
19.-Sep-2014 10:06 am - Kaņepe, tātad?
Oh, boy, oh, boy, oh, boy. Kafija!

http://youtu.be/Co-pgSpcIvo
18.-Sep-2014 02:43 pm - BLUES PILLS - Gypsy
Tā gan ir viena dīva ar lielu muti.

http://youtu.be/AFaqK1VShtk
18.-Sep-2014 10:50 am - The king is dead, long live the king!
Kas ir tēmā, drošvien, zina, ka grupa Ляпис Трубецкой ir pārstājusi eksistēt, jo no turienes ir aizgājis Sergejs, un pāri ir palikusi grupa Trubetskoy. Mūsu Serjoža ir izaudzis no rastomāna, spaisa pīpētāja, un citu vielu lietotāja par sārtvaidzi un amatieru boksa entuziastu. Es netikšu cik ļoti viņa jaunā grupa Brutto ir sagājusi pa fāzēm ubermenša tēmā, bet Serjožam bija mazliet neērti par jaunības stulbumu, tāpēc grupas Ляпис Трубецкой karjerā bija pavērsiens un imidža maiņa, un bija vēlme neatcerēties laikus, kad grupa tika uztverta kā "iereibuši muļķi". Nu, un mēslainē tika aizslaucītas dziesmas, ko iereibuši ļaudis sentimenta brīžos mēdza klausīties sēžot virtuvē. Nu tur: "Ты кинула", "Евпатория" un "Ау". Vietā nāca asa politiska kritika un sociāla tematika. Nu tik asa, ka Baķka ņēma ļaunā, un dzimtajā Baltkrievijā grupa nevarēja spēlēt, un reizēm pat nāca ielūgumi uz prokuratūru. Bet, jā, tad Baķkam par prieku grupa vienkārši izbeidzās.

Ilgi gan nebija jāgaida, gan grupai Brutto izrādās jau ir elbūms, gan grupa Trubetskoy jau atkal braukā pa postsavienības teritoriju, un koncertē. Debitēja grupa Trubetskoy kā reizi Ukrainā. Un, tavu brīnumu, ir viģiki, kur var redzēt, ka atkal dzīvajā ieskanās tāds hīts kā "Ты кинула".

http://youtu.be/owcNlxpo3a0
18.-Sep-2014 10:23 am - Par futeni
Par piezemēto. Es jau teicu, ka Dolbene un elastīgā saite ir mans draugs un sabiedrotais? Ne? Nu lūk, saku. Vai nu tas ir vēsais laiks, vai pārcentība, bet kaut kā glupi jau atkal pirmajās desmit minūtēs atrauties traumu, pēc tam tādā pusinvalīdā skraidīt. Nē, nu, kamēr natdziest, tikmēr jau nav dižu problēmu.

Bet citādi, neskatoties uz agro satumšanu, vakar pavīdēja entuziasms iestiept āra futenes sezonu vēl oktobrī. Kas zin, varbūt dabūs vēl meklēt sito veļu un oranžo bumbu?
18.-Sep-2014 10:17 am - Supermodele
Redz, kamēr mēs meklējam Latvijas Nokiju, mums jau ir sava supermodele.

A modele no supermodeles atšķiras ar ko? Ar to, ka supermodelei "parasti tiek maksāta naudas summa, kas rakstāma ar sešiem cipariem"? Tas ir skaitot, vai neskaitot inflāciju?
17.-Sep-2014 12:35 pm - Occupy coffee machine
Es saprotu, ka virtuve ir tā vieta, kur kolēģiem patarkšķēt par problēmām ģimenē, bet kāpēc tas ir jādara tieši pie kafijas automāta? Tas ir tāpat kā divi pretī braucošu trolejbusa šoferīši ir nolēmuši apstāties uz Valdemāra ielas un papļāpāt. Nezinu, var apsēsties pie galda, aiziet uz kādu brīvu sapulču telpu, ja nu ļoti gara saruna. Citādi man ir jāriskē dzirdēt kaut kas, ko es, iespējams, nemaz negribētu zināt, plus jājūtas kā tādam caurspīdīgam stikla gabalam, kura atrašanās pa vidu starp sarunas biedriem ir visai normāla štelle.

Šodien cilvēkmīlestība pret kolēģiem aug ar katru brīdi, ar katru e-pastu.
16.-Sep-2014 09:28 am - Izšaujamie 99%
Haļavnie endorfīni, vai nē, bet šī diena tiks pavadīta cilvēkmīlestības zīmē. Īpaši pret untermenšiem. Viss tāds neizgulējies un steidzīgs, minos es pa savu ierasto maršrutu, kad zils busiņš nolemj, ka viņš ir tramvajs, un labo pagriezienu ir tiesīgs veikt bez jebkādas aizķeršanās. Nu, palika kādi 20 centimetri līdz tam, lai es ietriektos viņa pakaļējā ritenī. Un tas ar visu manevru pa labi, cik nu tur vietas vēl bija palicis.

Lai jums velojoslas uz katras ielas abos virzienos, un savas piena kastes nesiet rokās no Juglas.
This page was loaded Sep 19. 2014, 6:51 pm GMT.