Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
24.-Okt-2014 11:14 pm - Par zāli, kas bija zaļāka
Tu klausies roku, pat dziedi līdzi, ēd vītinātu gaļu ar kazas sieru, dzer mazo darītavu alu. Kaut kā agrāk tas bija savādāk. Te vēl pudele Lagavūlena pietrūka.
24.-Okt-2014 10:08 pm - KINO: Rock of Ages
Mana mīļākā dziesma (izpildījums) filmā.

http://youtu.be/UBjEi1Ymj2w
24.-Okt-2014 09:00 pm - FOTO: par piektdienīgo
Ja nu tu sēdi šobrīd pie datora, tad tu esi pelnījis to redzēt, jo ir piektdiena, un dzīve ir tur ārā. Bet bildē ir kaut kas maģisks. Tā cūkas galva, protams, ir centrālais uzmanības objekts, bet tā pudele lapsas galvā. Cilvēki reāli svin dzīvi.

24.-Okt-2014 01:20 pm - Green Riding Hood
Turpinot tēmu par centieniem sasniegt nirvānu, pilnīgi noteikti un droši zinot kā ir pareizi, vakar atradu šādu linku par kickstarter projektu "Green Riding Hood".

https://www.behance.net/gallery/20578267/GREEN-RIDING-HOOD

"This is IPad kids application for families who are tired from stupid, awful and violent apps... I want to create new modern image of organic living and yoga."

Nu, ar jogu viss takā būt skaidrs. Tas "organic living" vienmēr ir bijis spekulāciju objekts. Ļaunais tēls, kā jau kārtīgā pasakā par... zaļgalvīti(?) ir vilks. Vilks ēd gaļu - fūūū! Vienā no bildēm aiz žoga figurē arī gotiņa, tātad bulciņas, visdrīzāk, tomēr nav bezglutēna.Nu, gaļa, gaļai, kas mēs kādu veģetārieti neesam redzējuši. Nu, varbūt vienīgi veģetārietis vilks varētu būt... svaigi. Mani visvairāk piedūra bilde ar jogu. Didaktika skaidra - tu, resnā cūka, beidz rīt, dzert un pīpēt, tu kļūsi par veselīgu un tievu sārtvaidzi, tev uzlabosies redze(?) un... un... tev izaugs normāla hipsterīga bārda. Tas ir kā, bez koka krellēm un bārdas nirvānu nesasniegt? Kwe?Lūk, mīlīši, lauziet stereotipus kopā ar Veidemani un Vinķeli, lauziet labāk par mums. Lai Buda, Garuda un Višna ar jums.
24.-Okt-2014 11:00 am - Vairākuma viedoklis par ievazātām vērtīvām
Es vēl neesmu atradis to dainu skapi, no kura iznākt, bet tā seksuālo minoritāšu tēma nebeidz rimties. Varbūt kaut kur notiek kaut kādas aktīvas darbības, kāpēc pēdējo nedēļu laikā regulāri kāds piemin 2015. gada praidu. Lūk, mani žīd-islām-kristieš-geju nīstošie paziņas feisītī šēro Veidamanes svēto sašutumu. Sēžu labierīcībās ar atkārtu žokli, jo kur gan vēl lasīt Necīņas rakstus, un mēģinu atrast pieturas punktu, lai nenogāztos trolejbusā. Es, protams, esmu informēts, ka kristiešiem nepatīk geji, jo kaut kādā vecā grāmatā jaunā iespiedumā esot rakstīts, ka vīrietim neklājas melot vīrietim, un tā esot dievam nevēlama nodarbe. Es arī aptuveni zinu, ka Veidemane un viņas lasītāji ar aizdomām skatās uz cilvēkiem, kas nepērk pienu divlitru pakās, un viņiem ir viedoklis. Arī es akurāt neskrienu klāt katram gejam izteikt apbrīnu, un nemēģinu noskaidrot uz cik procentiem viņš ir homoseksuāls. Taču Veidemanes izpratne par demokrātiju un argumentāciju man bija pārsteigums. No tā man rodas tikai divi secinājumi - Veidemane ir vai nu stulba, vai demagogs.

Vispirms par valsts lomu šajās "orģijās". Redz, Vinķele neieklausoties "67% Latvijas iedzīvotāju". 100 mīnuss 67 pēc maniem aprēķiniem sanāk kaut kādi 33 procenti, kas, pat pieņemot, ka ar iedzīvotājiem bija domāti vēlētāji, ir kripatiņu vairāk kā atbalsts partijai Vienotība pat partijas labākajos laikos. Līdz ar to apgalvot, ka Vinķelei pietrūkst mandāta nepaust sašutumu par "orģijām" Rīgā īsti nav. Priekš tam ir Urbanoviči, Iesalnieki un Veidemanes darba devējs, tie lai arī pauž savu sašutumu. Daudzi nepaužot sašutumu, jo baidās no Geiropas nosodījuma, un iespējas pazaudēt kaut kādas fondu naudas? Nu, jā, tas ir tas slavenais politiskais kompromiss, kas ir demokrātiskā procesa sastāvdaļa. Ja Necīņas lasītājam pajautāsi, vai viņam traucē geji, skaidrs, ka viņš teiks, ka traucē. Bet ja nostādīsi jautājumu formā, "davai, Kalniņ, no tevis mēnesī sotaks pretgeju nodoklī, un šiten nenotiks neviens praids, un neviena viendzimumu laulība", tad izrādīsies, ka Kalniņam patiesībā nemaz tik ļoti neinteresē, kas notiek viņam nepazīstamu cilvēku guļamistabās. Vienai iedzīvotāju daļai ir pilnīgi pofig, ka kāds ir iznācis ar varavīksnes karogu Rīgas ielā meklēt sapratni, tikmēr salīdzināmi lielai daļai ir pofig, ka daļai Latvijas iedzīvotāju rodas vēlme reizi gadā doties uz Aglonu... es pat īsti nezinu, ko viņi tur dara un meklē. Un, ja reiz par naudām, tad pēdējai aktivitātei valsts pat dod naudu.

Otra daļa, protams, ir par to, no kā Veidemane baidās. Izrādās, no tā, ka te kaut kas ir ievazāts, notiks orģijas, un tiks lauzti viņas stereotipi. Nu, stereotips nav kāja, darba nespējas lapu nedos, tas tiesa. Bet tā tradīciju piesaukšana mani joprojām neliek mieru. Liksim mierā mamutus, vai viduslaiku Rīgu, bet apskatīsim kādu pārskatāmu periodu, ko Veidemane būtu pieredzējusi pati. Kas tad mums te šķīstajā zemītē ir ievazāts pēdējā laikā? H&M, Maķītis, demokrātija, preses un vārda brīvība, un vēl virkne nešķīstību. Jā, geju, seksa un džeza Padomju Latvijā nebija. Man gan stāsta, un padomju krimināllikums arī apstiprina, ka šo lietu nebija mazliet citādā veidā, ja salīdzina ar Maķīti un preses brīvību. Bet tad cūkas liberasti ņēma un ievazāja vispirms liberālu ekonomiku, un tad visas pārējās liberālās netiklības. Nu šausmas. Takš pat Lembim nekādas naudas vairs nepietiek nopirkt pilnīgi visas avīzes, iecelt visas amatpersonas, un nokušināt visas ģeķīgās runas. Un tad vēl tie visi jūsu interneti.

Bet, ja nopietni, "haters-gonna-hate", bet kur viņiem iekšā ir tik daudz enerģijas nīst? Šodien nīstam gejus, rīt citus izvirtuļus, kuri nepērk tradicionālo pienu Annele divmetrīgās pudelēs, parīt viens Ķeizars, viena baznīca. Un tur jau skaties, vispirms sūdu maisiņus mainām pret mietiem, un tur jau saradīsies entuziasti, kas būtu gatavi par godīgu samaksu arī "stūra mājās" pastrādāt.

http://youtu.be/Uogqt9qGCCA
22.-Okt-2014 11:42 am - Viadukts
Lūk, šis ir viens funkcionāls dizains. Diezgan skandināviski (lai arī atrodas ASV).http://www.db.lv/foto-video/foto/parsteidzosi-satelituznemumi-kas-mainis-veidu-ka-raugaties-uz-zemi-421992
22.-Okt-2014 09:11 am - Par Depardjē, un citiem dzērājiem
Izlasīju, ka Depardjē izdzerot 12 pudeles vīna dienā. No vienas puses respekts un uvažuha, kā arī atvieglojums, cik tālu es vēl esmu no Depardjē. No otras - 10 šuntēšanas, nav nekāda joka lieta. Manā pasaulē cilvēki uz slimnīcu dodas nomirt, jo nedz man ir miljoni, ko glābt Krievijas nodokļu sistēmā, nedz esmu augstās domās par ārstu kompetenci, balstoties uz empīrisku pieredzi.

Vienvārdsakot - jābeidz dzert, mēs visi mirsim. Iespējams pirms to izdarīs Depardjē.
22.-Okt-2014 08:22 am - kaķis, soma
Tu, cilvēks, ieliec somu plauktā, jo neturēs uz grīdas, tad kaķi uz viņas gulēs. Izņemu somu no plaukta... protams, nevies kaķis nekad tur nav gulējis.
21.-Okt-2014 10:20 am - Baltie degunradži
Teju vai var likt [info]uzzinu_pedejais, bet izrādās baltie degunradži praktiski jau ir izmiruši. Nu, vismaz pēc tam, kad ir nomiris viens no diviem atlikušajiem tēviņiem, balto degunradžu izmiršana gandrīz ir fakts. Nu, tālāk vienīgi klonēšana, bet nav arī dzirdēts, ka pasaulē ir atgriezies tasmānijas vilks.
21.-Okt-2014 09:25 am - Par to, ka mēs zinām, ka neko nezinām
Vo! Kamēr Kirils raksta par dirsām (gan jau novembra numurā būs atkal pirkstu mētāšana par Banksy), tikmēr Artis Svece par neandertāliešiem. Kamēr skolas grāmatās skaidri un gaiši ir rakstīts, kāpēc cilvēki uz alu sienām zīmēja dzīvniekus, tikmēr vēsturnieks stāv pie četrdesmit tūkstoši gadus vecas rūtiņas, un saprot, ka no vēstures neko nezina. No tā faktiski izriet fakts, ka gudrs ir nevis tas, kurš kaut ko zina, bet tas, kurš ir gatavs faktu apšaubīt. Argumentēti apšaubīt, protams, ir ļoti labi, bet vispārīgā gadījumā stāsts atkal par slaveno kritisko domāšanu. Un kritiskās domāšana kontekstā varam pieminēt gan Pūķina propagandu, gan mūsu pašu vēlēšanas.

Lūk, kā pie tās nonākt, tas ir tas jautājums. No sākuma mums māca meitenes neraustīt aiz bizēm, pēc tam kā faktu pasniedz stāstu, kāpēc alu cilvēki zīmēja dzīvniekus uz alu sienām, un pēc tam prasa kritisko domāšanu. Nu, ne visi gan prasa. Bet nav jau tā, ka katram ir iespēja ieraudzīt četrdesmit tūkstošus gadus vecu klintī iekaltu rūtiņu. Nu, gluži zemē nav metama arī pieredze, kad trīs klases vecāks skolasbiedrs tev izkrāpj divus rubļus, tur ātri var iemācīties neticēt visam, kas uz sētas rakstīts. No otras puses, piecdesmit gadi un trīs bērni ar nekādi nepasargā no iespējas šķirties no naudas summas krāpnieku labā, kas ir lielāka par diviem rubļiem. Vienvārdsakot, ej nu sazin, kur tas gudrības avotiņš tek.

Citās ziņā, ir jau dzīvē nodarbes, kur jādara kā tev saka, nevis jāuzdod miljons stulbu jautājumu. Mani jaunībā darbā par pesimistu bija pat iesaukuši, jo jebkurā risinājumā es saskatīju riskus, uzdevu kaudzi stulbu jautājumu, un nekādi neuzlaboju procesa ātrumu. Taisnības labad jāteic, ka kļūdu manā kodā bija visai maz, salīdzinot ar tiem, kas rezultātu piegādāja ātri
This page was loaded Okt 24. 2014, 11:32 pm GMT.