Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
27.-Mar-2015 11:53 pm - Metal in 21st
Metalinjection. Lapa metālistiem. Pupaini zaķi un līdzekļi pret matu izkrišanu. Nopietni? Kad mēs augām... nu bet mati man joprojām nekrīt laukā, cik nu viņi ir palikuši priekš "matainā".

UPD. Lose belly fat. Awww! Tas gan ir Metalsucks.
27.-Mar-2015 10:14 pm - Tejāteris: lidojums pār dzeguzes ligzdu
Jā, augsti kulurālā sabiedrība, man ir ienākuši vairāki komentāri, ka Dailē dzeguzes ligzda esot nenormāli kruta.
27.-Mar-2015 10:58 am - Dons? Nopietni?
Kāpēc Deezer uzstājīgi domā, ka man varētu interesēt Dona medus pods? Būt no Latvijas ir kāda diagnoze, vai neārstējama slimība?
25.-Mar-2015 07:00 am - Tievē, tievē, tievē, tievē...
Ir laiks iznākt no skapja. Manā feisbūka draugu lokā ir cilvēki, kas lasa par skaistuma noslēpumu, un šēro ziņas par to, kā Guntis nedēļas laikā tika vaļā no alus vēdera.

Es saprotu, ka liekais svars ir problēma, un laikā, kad modīgi ir būt tetovētam hipsterim skinī džinsos, psiholoģiskais presings uz cilvēku prātiem ir nenormāls. Bet kā iztulkot - nedēļas laikā? Es pēdējos divdesmit gadus esmu dzīvojis neiespringstot par savu veselību, tāpēc es ticu Garudam, Pūķinam un Stokholmas diētai, un pēc debesu mannas ēšanas nedēļas laikā, sākšu jaunu, skaistu dzīvi? Tas izklausās pēc jaunā gada apņemšanās. A varbūt funktieris ir tāds, ka pietiek ar nedēļu, lai sevi savestu kārtībā, lai turpinātu nākamos divdesmit gadus neiespringt?
22.-Mar-2015 07:54 pm - Putas
Sānslīdei ir ļoti labas putas. Ielej alu, un tad gaidi minūtes 10 - 15, kamēr tu varēsi iedzert.
22.-Mar-2015 07:15 pm - Sārtvaidzība svētdienā
Šodien noskrēju septiņus, un vēl kaut ko. "Vēl kaut ko", jo pašam savas individuālās statistikas nav, bet izklaides nolūkos noskrēju vienu riņķīti vairāk. Joprojām uzstāju uz iepriekš teikto.

Martā skriet gar jūru, un vēl šitādā laikā, sajutos kā jūras kājnieku treniņā. Pirms pagriezt vējam muguru, uz skriet atpakaļ, vienu brīdi pat bija mantība rokā jāņem, lai neatsaldētu. Bet citādi skriet pa smiltīm ir afigena kruta. Ne man ahileji pēc tam sāp, ne pēdas ir samocītas. Izklaides nolūks beigās noskrēju arī sprintu. Ātrumu diemžēl nezinu, bet sajūta bija lieliska. Vienu brīdi pat biju sašutis par kaut kādu famīliju, kas tā vien šķita grasās šķērsot manu iecerēto trajektoriju.
21.-Mar-2015 12:09 pm - Studijas: WiFi
Vispār tās informācijas teorijas un WiFi tehnoloģijas ir interesanta štelle. Krutāka par krustvārdu mīklām un šahu. Tikai atkal jau joks, ko ar to pēc tam iesākt? Vai, kā izteicās pasniedzējs - kāpēc mums tas jāzina, nu, strādā un strādā.

Vispār interesanta sajūta - sēdi ar planšeti, gūglē visādas abreviatūras, lasi wikipēdijā par to, ko onkuļi un tantes izdomāja datu pārraides jomā, lai tagad tev būtu planšetes un wikipēdijas. A tu ap to laiku staigāji kedās un flaneļa kreklā.
16.-Mar-2015 04:57 pm - House of Cards & Monument Valley
Par cik cibu es lietoju reti, tad uzreiz divi vienā.Liela daļa, drošvien, jau sen ir noskatījušies House of Cards trešo sezonu. Nu, es jau arī kādu laiku. Un jāsaka, beidzot man tas seriāls ir pavilcis. Tas globālais mērogs ir kaut kā saprotamāks par to jenķistānijas lokālo ņemtni. Bet, var jau būt arī tas, ka personāži ir iepazīti. Pat bija iespējams laist gar ausīm visus mēģinājumus Frenku demonizēt. Bet, protams, gaidam ceturtajā sezonā, kad mēs uzzināsim, ka Frenks ir vampīrs.Bet, sakarā ar manu raudāšanu par spēlītēm, daudzi minēja, un arī Frenkam Andervudam patika, Monument Valley ir kaut kas nenormāli kruts un savādāks. Ņemot gan vērā, ka pirmo reizi par šādām izklaidēm tērēju naudu, gribējās jau, lai spēlīte būtu garāka, un arī mazliet grūtāka, citādi katru daļu bez iespringuma var iziet vienā vakarā.
16.-Mar-2015 02:55 pm - Par sārtvaidzību
Es gan jūsu maratonos negrasos piedalīties, bet iespēju izvērst pāva asti gan es nelaidīšu garām. Prikiņ, svētdienas rītu 10.00 iesāku ar citiem sārtvaidžiem Mežaparkā. Tālāk tikai sākt lasīt IR, un balsot par Vienotību. Tā, protams, nebija lielīšanās daļa. Nav jau tā, ka man dzīvē pietrūktu visādas citādas sārtvaidzības, tāpēc bija bažas, vai pietiks enerģijas vēl arī svētdien celties astoņos, lai plus trīs grādos iet bizot kādus piecus kilometrus. Nu, notipināju es tos 5.5 km, un tā arī nesapratu, kas tur tāds. Ja bez rekordiem, drošvien, noskrietu arī desmit. Vienvārdsakot, bez 21 km tur nav pat īsti sākt tajā jūsu skudru taku disciplīnā. Tīri formas uzlabošanai der arī visi pārējie ar bumbu bizojamie pasākumi.
This page was loaded Mar 28. 2015, 4:22 pm GMT.