Viņa Tumsība
Recent Entries 
28.-Maijs-2015 08:20 pm - Par dūmu detektoru
Vakar pēc futenes, kamēr tiku mājās, kamēr dzēru alu, un ēdu siermaizes, kamēr visi citi aizgāja gulēt, tā ap diviem, beidzot, gāju dušā. Dušojos ilgi un pamatīgi, tomēr daži ali ribās, un es viss tāds sasists un sastiepts. Beidzu dušoties, slaukos, dzirdu, kāds klauvē pie durvīm. Divos naktī. Pēc brīža apjukuma, jozu ap sevi slapjo dvieli, gāju skatīties. A tur seja tev prasa: "Ko tu tur dari, pīpē?" Uz ko es norādīju, ka es, tipa, vispār nepīpēju, un tad atcerējos par cigāriem. Pirms iegrimām manos pīpēšanas paradumos, parādījās tēma, ka es takš no dušas esot iznācis. Jā, ir tāda lieta, diezgan loģiski un uzskatāmi. Tad seko jautājums, vai man dūmu detektors nedeg. Jā, deg.

Nu, lūk, izrādās dūmu detektori ir, maukas, tik jutīgi, ka arī tvaiks viņiem šķiet aizdomīgs. Rezultātā rīt nāks mainīt pret termo detektoru. Lūk, nezināju.
28.-Maijs-2015 01:33 am - Dienas noslēdzošais
Nu, ja country, tad country.

"The dirt I have on you is the ground I'm buried under..."

https://youtu.be/SkBlguVf1SE
27.-Maijs-2015 12:01 am - Strangelove
Nē, nu, vakaru sāku ar Depešiem. Goda vārds, this is strange love.

https://youtu.be/JIrm0dHbCDU
26.-Maijs-2015 09:39 pm - Par biksēm
Cibā pa lēto tirgo bikses. Man ir zināma bikšu problēma. Labi, ka uz darbu ir ko vilkt. Vilku nost bikses skatīties, kāds tad man vismaz kājās ir izmērs. Diemžēl sapratu, ka džinsi platumā 34 man nu galīgi nebūs ok. Un, ja pavisam godīgi, man nav ne mazākās nojausmas kādu izmēru man vajag. Kādreiz makā turēju birku ar vajadzīgajiem garumiem. Tagad šis joks neiet cauri.
26.-Maijs-2015 10:22 am - Mūzika: Neurotic Outsiders
Dīzeris ierādīja "supergrupu" (nosaukums "supergrupa" ņemts no vikipēdijas) Neurotic Outsiders. Jā, tikai tagad par tādu uzzināt ir fui un pē, bet, nu, ieraksts jau ar ir mēsls. Bet tas nosaukums!
26.-Maijs-2015 12:58 am - Day #58: pogu šūšana
Šodien šuvu pogas žaketei... bleizerim... nu, tam apģērba gabalam, ko uz darbu velk. Tās ar mašīnu šūtās pogas ir kaut kāds vājprāts. Parauj diedziņu, un ir laukā. Mājās atārdīju arī otru tik pat viegli. Bet pats arī ģēnijs. It kā jau būtu jāsaka, ka nav tā, ka es pogas nebūtu šuvis savā dzīvē, bet divas reizes nofeiloju. Pirmo reizi jau pirmajā dūrienā izvēru diegu ne tā caur pogu. Portams, pēc otrā griežam galus nost, sākam no sākuma. Bet labākais ir tas, ka vienu pogu piešuvu uz iekšu. Tas ir vienkārši talants, kuram dod tik sienas paurbt.

Citās ziņā, no tarakānu sērijas, es vēl varētu nopirkt gludekli, un varētu sākt gludināt palagus.
22.-Maijs-2015 11:54 am - Par mugursomām


Tā, gūgle man nepalīdz. Tāpēc jautāju cibai.

1. Tā neilona… figņa pa vidu āra kabatai. Kā viņu izmanto?

2. Un tas ādas četrstūrītis. No sākuma domāju, ka tā ir brenda pazīme. Izrādās nē. Varētu būt tā, ka tas ir atslēgām? Citas versijas nenāk prātā.
20.-Maijs-2015 11:39 pm - Par futeni
Nez, futenei ir tāda lieta, kā potīšu sargi. Kaut vai kaut kas līdzīgs sviedru aizturētājiem uz rokām. Ja man katru reizi būs jēlas potītes, es vēl kaut kādā gangrēnā iedzīvošos.
20.-Maijs-2015 11:27 pm - Par gašvielām
Asēdājiem katram ir savi mīļākie pipari. Kas visur, pat saldajā, liek klāt čilli, kas burkām ēd ārā halapenjos, kas cep piparsteikus. Man, kā tikko izrādījās, visvairāk patīk kajenas pipari. Tāds takā šņabīti bišku ierāvis.

Vēl man viens dārznieks ieteica cirpt bazilikam galus, lai tas nepārvēršas par koku, bet turpina krūmot. Vakar apcirpu. Gaidu ko šis par to visu teiks.
20.-Maijs-2015 04:36 pm - Par pusplikām meitenēm


Šodien “feisītī” taisīju eventu futenei, jo kaut kā regulārie entuziasti klusē. Lai iniciatīva pilnībā netiktu pārlikta uz maniem pleciem, sākumā bija doma uzlikt kādu bildi ar pusplikām meitenēm. Beigās neuzliktu.

Bet, tad par tām pusplikām meitenēm. Lūk, visādi sociālantrapalogi un primātu pētnieki skaidri zina, kādēļ seksīgi ir lieli pupi, sakačātas lūpas un apaļi dibeni. Jā, kaut kā tā apaļā forma cilvēkam patīk. Laikam liek domāt par sauli.

Jā, bet kā sociālantropologi un primātu pētnieki skaidro seksīguma palielināšanai vēlmi meitenes (un reizēm arī puikas) izvārtīt dubļos, iemērt eļļās, noķēpāt ar krāsām? Ok, mājām fasādi krāso, lai māja smukāka. Then again, visādi bezkoncepta grafiti rada nobružātības efektu. Bet te jau nav runa par dzīvojamo māju. Takš, vroģi, cilvēks.
This page was loaded Maijs 28. 2015, 8:46 pm GMT.