Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
22.-Okt-2014 11:42 am - Viadukts
Lūk, šis ir viens funkcionāls dizains. Diezgan skandināviski (lai arī atrodas ASV).http://www.db.lv/foto-video/foto/parsteidzosi-satelituznemumi-kas-mainis-veidu-ka-raugaties-uz-zemi-421992
22.-Okt-2014 09:11 am - Par Depardjē, un citiem dzērājiem
Izlasīju, ka Depardjē izdzerot 12 pudeles vīna dienā. No vienas puses respekts un uvažuha, kā arī atvieglojums, cik tālu es vēl esmu no Depardjē. No otras - 10 šuntēšanas, nav nekāda joka lieta. Manā pasaulē cilvēki uz slimnīcu dodas nomirt, jo nedz man ir miljoni, ko glābt Krievijas nodokļu sistēmā, nedz esmu augstās domās par ārstu kompetenci, balstoties uz empīrisku pieredzi.

Vienvārdsakot - jābeidz dzert, mēs visi mirsim. Iespējams pirms to izdarīs Depardjē.
22.-Okt-2014 08:22 am - kaķis, soma
Tu, cilvēks, ieliec somu plauktā, jo neturēs uz grīdas, tad kaķi uz viņas gulēs. Izņemu somu no plaukta... protams, nevies kaķis nekad tur nav gulējis.
21.-Okt-2014 10:20 am - Baltie degunradži
Teju vai var likt [info]uzzinu_pedejais, bet izrādās baltie degunradži praktiski jau ir izmiruši. Nu, vismaz pēc tam, kad ir nomiris viens no diviem atlikušajiem tēviņiem, balto degunradžu izmiršana gandrīz ir fakts. Nu, tālāk vienīgi klonēšana, bet nav arī dzirdēts, ka pasaulē ir atgriezies tasmānijas vilks.
21.-Okt-2014 09:25 am - Par to, ka mēs zinām, ka neko nezinām
Vo! Kamēr Kirils raksta par dirsām (gan jau novembra numurā būs atkal pirkstu mētāšana par Banksy), tikmēr Artis Svece par neandertāliešiem. Kamēr skolas grāmatās skaidri un gaiši ir rakstīts, kāpēc cilvēki uz alu sienām zīmēja dzīvniekus, tikmēr vēsturnieks stāv pie četrdesmit tūkstoši gadus vecas rūtiņas, un saprot, ka no vēstures neko nezina. No tā faktiski izriet fakts, ka gudrs ir nevis tas, kurš kaut ko zina, bet tas, kurš ir gatavs faktu apšaubīt. Argumentēti apšaubīt, protams, ir ļoti labi, bet vispārīgā gadījumā stāsts atkal par slaveno kritisko domāšanu. Un kritiskās domāšana kontekstā varam pieminēt gan Pūķina propagandu, gan mūsu pašu vēlēšanas.

Lūk, kā pie tās nonākt, tas ir tas jautājums. No sākuma mums māca meitenes neraustīt aiz bizēm, pēc tam kā faktu pasniedz stāstu, kāpēc alu cilvēki zīmēja dzīvniekus uz alu sienām, un pēc tam prasa kritisko domāšanu. Nu, ne visi gan prasa. Bet nav jau tā, ka katram ir iespēja ieraudzīt četrdesmit tūkstošus gadus vecu klintī iekaltu rūtiņu. Nu, gluži zemē nav metama arī pieredze, kad trīs klases vecāks skolasbiedrs tev izkrāpj divus rubļus, tur ātri var iemācīties neticēt visam, kas uz sētas rakstīts. No otras puses, piecdesmit gadi un trīs bērni ar nekādi nepasargā no iespējas šķirties no naudas summas krāpnieku labā, kas ir lielāka par diviem rubļiem. Vienvārdsakot, ej nu sazin, kur tas gudrības avotiņš tek.

Citās ziņā, ir jau dzīvē nodarbes, kur jādara kā tev saka, nevis jāuzdod miljons stulbu jautājumu. Mani jaunībā darbā par pesimistu bija pat iesaukuši, jo jebkurā risinājumā es saskatīju riskus, uzdevu kaudzi stulbu jautājumu, un nekādi neuzlaboju procesa ātrumu. Taisnības labad jāteic, ka kļūdu manā kodā bija visai maz, salīdzinot ar tiem, kas rezultātu piegādāja ātri
20.-Okt-2014 12:24 pm - Eiropu iesūdz Eiropā
Iesūdzēt Eiropu Eiropas tiesā? Vot tas ir insepšens! Varētu jau teikt, ka tas ir ļoti pa krievisko... bet tad jau redzēs, vai pati sirmā Eiropa uz šito neuzkārsies.
19.-Okt-2014 10:35 pm - Kirils joko: dibeni
Kirils ir dajokojies tik tālu, ka apspriež jūtjūbes klipus ar 88 mijoniem skatījumiem. Es, protams, saprotu, ka var izbesīt Putina pieminēšana katrā otrajā rindkopā, bet sadūšoties, un nosaukt lietas īstajos vārdos... "dirsa"... jā, nu, pačots un uvažuha, un miljonu līgums ar cehs.lv. Frāze, "es neesmu redzējis šo klipu", varētu izklausīties pēc taisnošanās, nevis pēc lielības, jo... kāds gan būtu iemesls normālam cilvēkam viņu redzēt? Ok, es esmu no MTV paaudzes, bet jūtjūbes skatīšanās tomēr ir diezgan brīvprātīgs pasākums.

Es kaut kā esmu neveikli taisnojies visādiem kulturāliem cilvēkiem, jā, mēdzu lasīt Rīgas Laiku. Un, jā, tā ir izklaide, nevajag to tvert nopietni, tomēr būtu bēdīgi, ja tāda Rīgas Laika nebūtu. Bet pēc stāsta par melnādainu dirsu... nu, es pat nezinu. Ījabs, kuram nupat ir lielākā pievienotā vērtība, varētu ieslēgt sarkasmu uz pilnu klapi, un mums būtu jauns Dadzis. Rubrika "Īsumā par svarīgāko" jau ir, vēl kādu Gārfīlda komiksu pielikt, kādu "mākslas foto" ar plikiem dibeniem, jo pliki dibeni "kulturāliem cilvēkiem" ir viss, kamēr vien bilde ir melnbalta, un tad uz priekšu. Vot, vai četrus eiro par to prasīt būtu pareizi. Tomēr cik alus var nopirkt par četriem eiro.
17.-Okt-2014 12:25 am - Ultimate hunger
Omg, tas ir kaut kāds pizģec. Acīm redzot pusdienās vajadzēja ņemt arī frī kartupeļus, vēlams čili, jo bads nespēj atkāpties, un es riju kaut kādu pus gadu vecus načos ar čatniju. Načos, ķitvajmaķ! Es pat pipelē vairāk par diviem načos neapēdu.
17.-Okt-2014 12:04 am - Alice In Chains - The Devil Put Dinosaurs Here
Jums jau muzīku nav jēga likt, jo jūs no muzīkas tā pat neko nesaprotiet, bet pēdējo diskusiju kontekstā, lai arī ar novēlošanos (vot, dzīvajā kontaktā es esmu attapīgāks), vēlreiz ielikšu Alice in Chains. A diskusijas... nu par Igauniju, gejiem, un "prātīgiem kristiešiem" (drīkst nākt un iemācīt man dievu, lai es nelietotu pēdiņas, jo es vispirms izbeidzu ksenofobiju pret nedzērājiem, tad vegāniem, tad veģetāriešiem, un kristieši ir saraksta beigās), un kā mēs zinām, dinozauru izrakteņi ir sātana pirksts, un vīrietim nebūs melot vīrietim (teksti), un vispār tev būs ēst kotletes, citādi minets kapiš. Un, vispār, varētu uz apkārtējo pasauli reflektēt ar mūziku un anekdotēm.

http://youtu.be/r0_2Wq9Aos4
16.-Okt-2014 05:23 pm - Par radītājiem
http://www.adme.ru/zhizn-dobro/mama-i-papa-glazami-rebenka-789510/

Ha, ha, cik smieklīgi. Rīt pasmiešos divtik.
This page was loaded Okt 23. 2014, 6:48 am GMT.