Viņa Tumsība - fešonists
Recent Entries 
24.-Jul-2016 09:51 pm - Par gadiem nepārejošu sāpi
Ja es sākšu postēt sms skrīnšotus, man pārstās nākt idiotiskas īsziņas?

Pieminot iepriekšējo manu ierakstu, man besī pirkt drēbes, ir grūti viņas nopirkt. Vēl besī tām tērēt daudz naudas, bet svinīgi pasākumi, neko darīt, nākas, jo nav pilnīgi nekā ko vilkt mugurā no vecām drēbēm. Vienīgi kājas izmērs nav mainījies. Bet paldies, ka pajautājāt.

Visādi citādi, šogad Klang izpalika, bet šī bija jauka nedēļas nogale. Disnejiski klišejiska, bet jauka. Pasākuma izskaņā mani pat nepatiesi apvainoja par to, ka es esot studējis filozofiju.
21.-Jul-2016 03:00 pm
Runājot par drēbēm. Apģērbu veikalu apmeklēšana ir savdabīgi izklaidējoša, un pat ierašanās ar uzstādījumu, ka man vajag precīzi vienu baltu kreklu, tevi nepasargā no cilvēku iepirkšanās paradumu vērošanas. Dažreiz es ar apbrīnu vēroju džekus, kuri izvēlas sev drēbes. Tas ir līdzīgi kā vērot kādu, kurš ar pelēku zīmuli pārdesmit minūtēs uzskicē saulrietu jūrā. Es absolūti apbrīnoju šo spēju un man skauž, jo es tā nemāku, man tās ir ciešanas. Man pat šķiet, ka visādas tur Lakostes un Hilfigeri faktiski veģetē uz lielākās vīriešu populācijas daļas nespēju sevi apģērbt, tāpēc liela daļa no viņiem ieiet veikalā, apskatās uz veikalā esošiem plakātiem, atrod sev daudz maz piemērota izmēra apģērbu, un iziet ārā no veikala pilnīgi nokomplektēti, un tas bezgaumīgais brenda bļembuks uz drēbēm ir kā medālis - es to izdarīju!

Bet veikalos, kuros nākas meklēt baltu kreklu, ir viena cita īpatnība. Tā ir brīnišķīga vieta, kur smelties iedvesmu sieviešu žurnālu rakstiem par sieviešu mātišķajām jūtām un izlaistajiem latviešu vīriešiem. Tur sievas mēģina apģērbt savus vīrus. Ja tev ir laiks un interese ieklausīties procesā, tu daudz ko vari noskaidrot par svešiem cilvēkiem, jo process ir tik audiāls, ka reizēm no tā ir grūti izvairīties pat tad, kad tu atrodies savu labus desmit metrus no šī procesa. Teikšu kā ir, tas diezgan neglīts skats, un tāpēc vēl jo vairāk es apbrīnoju tos jauniešus, un pārsvarā tie ir jaunieši, kas kaut kā ir apguvuši mūsdienu patērniecības mākslas. Reizēm labākā aizsardzība ir uzbrukums, tāpēc pāru iepirkšanos var pārvērst par izrādi un farsu, un likt apkārtējiem sajusties neērti, bet reizēm tam nav laika.

Un šodienas programmā ir bikses un žakete, un man jau ir bail. Un man ir vienalga, ka katra vīrieša garderobē ir jābūt uzvalkam, ja nu vecmāmiņa nomirst, jo man viens ir, un viņš ir pilnīgi bezjēdzīgi aizņem vietu uz šīs planētas. Ja kādreiz vajadzēs iet pēc trīszvaigžņu ordeņa, iešu īrēt.
20.-Jul-2016 04:37 pm - MŪZIKA: Blackbird
https://youtu.be/1yOifFvYW2o
15.-Jul-2016 10:11 pm - MŪZIKA: Incubus - Monuments and Melodies
https://youtu.be/5ytRbiM0gnI
13.-Jul-2016 05:19 pm - MŪZIKA: Red Hot Chili Peppers - The Getaway
Klausoties jauno RHCP albumu, rodas sajūta, ka viņi ir spiesti izdot kaut ko ne retāk kā reizi piecos gados. Diezgan garlaicīgi. Kur ir asinis, sviedri un narkotikas, es jums prasu, kur? Teju vai jāiet meklēt, vai Smashing Pumpkins nav izdevuši kaut ko vēl garlaicīgāku. Pat metāls šobrīd piedzīvo dinamiskāku attīstību, un izdod arī pa kādam klausīšanās vērtam albumam.
13.-Jul-2016 03:06 pm
Sūta man īsziņu Jānis.

"Jānis

Izvēlies jebkuru no 70 auto un maksā tikai 50 EUR mēnesī!
15 min laikā, bez pirmās iemaksas un ar sabojātu kredītvēsturi."


Tā, kur lai tagad es dabūju sabojātu kredītvēsturi? Bet citādi, ja tas ir kaut kas līdzīgs zelta zivtiņas priekšapmaksai, piedāvājums visai interesants. Man kāreiz ir apnicis krāmēties ar savu veco autiņu, kuram šoreiz ir salūzusi aizmugurējā ass, bet nav absolūti nekādas vēlēšanās līst jaunās ilgtermiņa saistībās. Es, protams, saprotu, ka gan jau viss nav tik vienkārši, un ar piecdesmit eirikiem mēnesī tas viss nebeigsies, bet jāatzīst, ka pārdošanas tīģeris, Jānis, ir smalki uztrāpījis cilvēku patieso sāpi attiecībā pret auto. Un kredītvēsturi. Nu gatavais SMS kredid.
11.-Jul-2016 09:48 pm - MŪZIKA: Disturbed - The Sound Of Silence
https://youtu.be/u9Dg-g7t2l4
11.-Jul-2016 09:30 am - Какая боль, какая боль... Португалия - Франция - 1:0
Paldies Portugāles izlasei, būs vien jābrauc uz Portugāli vēlreiz. Nav jau gluži arī tā, ka es nerēķinājos, ka šī vienošanās būs arī jāpilda, nav arī gluži tā, ka man nepatiktu doma par braukšanu uz Portugāli, bet kur visu laiku bija Eders? Gols golam, bet kā viņš nospēlēja visu to laiku, ko pavadīja laukumā.

https://youtu.be/0YjwN24yuXw
10.-Jul-2016 08:44 pm - MŪZIKA: Metallica: The Outlaw Torn
You make me smash the clock and feel
I'd rather die behind the wheel
Time was never on my side
So on I wait my whole lifetime


https://youtu.be/jSedXGIH6CM
8.-Jul-2016 10:45 am
Nu vai ziniet, manuprāt, šinī čempionātā bija trīs komandas kuras zināja ko dara: Vācija, Francija un Itālija. Portugāle, protams, arī var vinnēt, bet arī Islande nebija bezcerīga. Bet ja par citiem iracionāliem iznākumiem, Portugālei Francija ir ērtāks pretinieks kā Vācija. Un vēl iespēja atriebties par 2000. gada pusfinālu.
This page was loaded Jul 28. 2016, 12:11 am GMT.