Can't fight the seether
Recent Entries 
17.-Okt-2017 10:40 pm - Taking the stand
Cīņa ar pasaules stulbumu bieži vien nogurdina, un izgaismo tādus goblinus, par kādiem tu pat nebiji iedomājies. Par seksuāla rakstura agresiju viss jau ir pateikts, un es labāk nemācēšu. Cita starpā mani inerces pēc ir paķēruši antivēgānu feisbuka grupā, un pats nebūdams vegāns, es šad un tad sadiršos ar šīs komūnas jobnutākajiem pārstāvjiem. Paterns ir visai garlaicīgs: agri vai vēlu tiks pieminēti geji, islāmisti (original copy), feministes, sāksies ad hominem uzbraucieni, bet viemēr var pieminēt viņu mammu. Kaut kādā brīdī kļūst garlaicīgi, caurmērā bezjēdzīgi, lai gan riezēm var novērot domāšanas spējas, bet nespēju izlauzties no paterna. Lai vai kā, tanī grupā es esmu noācis dēļ vienas konkrētas subkultūras. Un tavu neražu, karstākais scēnas zaķis (ļaujiem man šo vaļību) ir vegāne. Un man visu laiku nomāca jautājums, a viņiem kognitīvā disonanse neiestājas? Vai tomēr gaļa svarīgāka par vecenēm?

Vienvārdsakot, iedzersim par skaļi vokāliem zaķiem, kas "taking the sand", un lai galvas ripo.

https://youtu.be/7GXIqR7P5ZQ
12.-Okt-2017 12:15 am - Let's Play Two
Filma jau droši vien ir vāja, bet Pearl Jam paliek Pearl Jam, un Vēders vienkārši ir cilvēks ar lielu dvēseli. Vienkāršu, bet tomēr lielu. Lai gan, protams, tā bija koncetfilma, un koncerta daļa bija lieliska.

Un tad vēl Temple of the Dog, bez kura, iespējams, nebūtu nekāda Pearl Jam. Gan jau Kornela pašnāvība nebija vieglāka... gan jau smagāka, kā uzzināt par tēva nāvi. Daddy issue? Hell yeah, lai nu cik daudziem cilvēkiem vēl būtu tik pat nopietni iemesli iedzīvoties daddy issues, un vajadzībā pēc vecākā brāļā.

Un Into The Wild soundtreks. Uzliku vienu dziesmu un atcerējos, kā klausījos iepriekšējā Parīzes braucienā.

https://youtu.be/iPUwtyZglQI
5.-Okt-2017 06:00 pm - Par sešdesmitgadīgā Nika koncertu Parīzē
Lai artikulēti noformulētu viedokli par koncertu, būtu jāatvēzējas uz kādu nebūt recenziju priekš Satori, bet tā vienkārši izsakoties, koncerts bija vairāk kā iespaidīgs. Es gan nojaušu, ka ir īpaši jāpalaimējas, lai Keiva koncerts nebūtu hapenings ar intīmu komunikāciju ar klausītājime gan uz skatuves, gan nost no skatuves, bet tomēr ir tik daudz iespēju noraut sliktu skaņu, plīsušas stīgas, piedzērušos fanus, aizsmakušu balsi vai pārbāztu koncertzāli, tad šinī koncertā faktiski viss bija kā Musiqq dziesmā: no desmit - desmit. Zenīts ir lieliska arēna: maziņa, tanī neviens nespēlē basketbolu vai hokeju, tā ir paredzēta tikai mākslām. Rezultātā biļetes pazuda ļoti ātri, un tās bija iegādājušies cilvēki, kas tiešām gribēja redzēt šo koncertu, tāpēc kopumā vienlaicīgi varēja novērot tikai kādus divdesmit smārfonus, kas mēģināja kaut ko nofimēt. Diezgan rets skats. Kā tu tādai publikai neatvedīsi visu to labāko?
29.-Sep-2017 12:27 am - Fasten your seatbealts
AirBaltic jauno ļoteņu sakarā: ir tāda jocīga sajūta, itkā tu pazītu cilvēku, kurš ir ierunājis Londonas metro "mind the gap". Un pārņem tāda silta sajūta, kad šis civēks kežuelī stāsta, ka viss būs labi, izslēdz telefonu, iedzer, uzēd un nopērc smaržas.
25.-Sep-2017 10:44 am - Visums un lauki
Ar opīti sacentāmies, kurš sakarīgāk izskaidros, kas ir pusvadītājs. Pēc tam, plēšot nost šķūnītim jumtu, domāju par matēriju visumā un pārbaudīju egles gravitācijas viļņu ietekmi sev uz galvas. Bet mūsu interešu lokā nav tikai fizika. Kad sapratām, ka pusvadītāju tēma neaizgāja, spriedām, kurš dzīvnieks ir bīstamāks: nīlzirgs vai degunradzis. Viens aizgāja meklēt grāmatu, otrs aizgāja pēc telefona. Neskatoties uz slikto zonu, internets izrādījās mazliet ātrāks.
13.-Sep-2017 06:45 pm - MŪZIKA: Soul of a Man
https://youtu.be/Aky0JifONLU
1.-Sep-2017 12:49 pm - Par ģimenes dzīvi
"Musulmaņiem ir vairākas ģimenes. Iespējams, ka viņi attiecību ziņā ir tālredzīgāki, jo arī viņu reliģija ir jaunāka un ir pilnīgi skaidrs, ka Muchamēds ir Īslāmu taisījis mācoties no krietiešu kļūdām. Vienlaikus mēs zinām, ka pasaule ir pārapdzīvota, bet lielo kaŗu nemez nevar būt, jo, diemžēl, tajos paši valšķu vadītāji var ciest no nukleārajiem ieročiem un tāpēc sieviešu t.s. Mātes instinkts ir jāmierina ar sunīšiem un pat kaķīšiem, jo ir pilnīgi skaidrs, ka visām sievietēm nepietiks vīriešu, tāpēc jau arī ir Geji un lezBietes, taču vislabāk cilvēku nepamatoto varošanos regulē tieši sieviešu izglītošana un nevienam NEvajadzīgu profesiju ieviešana (piem., ierēdieniecība, "projekti", ministrijas, tūrisms, kā arī celulīta u.c. skaistumnodrabības, t.sk. solārijs un liekie mati), kas apkalpo viena otru, bet neko taču labu nedara."

tālāk labāk... )
1.-Sep-2017 12:03 pm - Par sarunām kafejnīcās
Runā, ka zināšanas ved uz cilvēku apgaismību.

Mātes gēns ir kurš? Tas pats, kas nosaka cilvēka dzimumu?
31.-Aug-2017 02:54 pm
Domājot par to, kam lai sēžos kamanās, jeb kam vislabāk ir pārdoties, ja atbilde nav "tam, kurš visvairāk maksā", tad rodas vesela kaudze jautājumu, tai skaitā ētisku.

Bet sāksim ar globālo. Mums pašiem vēlēšanas vēl tikai priekšā, bet Polijā ārdās nacionāla valdība. Un nacionālā valdība ir sakašķējusies ar Eiropu, jo ir izdomājusi zāģēt Belovežas mežus, tos, kuros Sumbri. Ļoti konservatīvi, indīd. Kaut kādos aspektos man poļu lecīgums patīk, lai gan tas var ieņemt arī tādas formas, kā Ziemeļkorejas iedzīvotāju nodarbināšana būvniecības darbos, un viss ar argumentiem "tu, sapuvusī Eiropa, man te nemācīsi, kā aizstāvēt nacionālās intereses". Starp citu, ir dzirdēts viedoklis, ka Dambrovska pēckrīzes veiksmes stāsts arīdzan ir bijis mežu zāģēšana, jo mežu zāģēšana ļauj piedzīt ciparu līdz vajadzīgajiem normatīviem, bet ko nu par veco. Nacionālās intereses, tātad. Kamēr Tramps rej, ka Amerikas ogļraču bērnus vajag pabarot, tikmēr aizbergu karavānas šķeļ okeānu viļņus. Obama, piemēram, nav nekāds globālās sasilšanas noliedzējs, bet nacionālās intereses paliek nacionālās intereses, lai arī frekings nav gluži vegānā omlete. Bet labi, ir diezgan grūti argumentēt pret "mūsu bērni mirst badā", ja vien tu neesi gatavs teikt, ka jūsu bērni mirs, lai mūsu mazbērni dzīvotu. Tāpēc jau tie politiķi tur ir, lai pieņemtu lēmumus, vai amputēsim kāju, vai roku, paralēli cīnoties ar šarlatāniem, kas bļauj, ka pacientu izglābs vien dieva žēlastība un homeopātija.

Atpakaļ pie sava deķīša. Ir ļoti vilinoši visus pacienāt ar kafiju un bulciņām, un sasegt ar puķainām sedziņām, bet pie mums neaug ne kafija, ne pekanrieksti. Kad aitišņiki grib pārdot kādu dārgu sistēmu, tad viņi sāk skatīties uz tirgu un meklēt naudu. Nauda pārsvarā ir divām nozarēm, un ne viena no viņām nesaražo pat tik daudz kā koka sūdiņus ar latvju zīmēm. Labākajā gadījumā viņi ražo cipariņus, ko var apmainīt pret poļu tomātiem. Un pat ja tev nav jāpārdod dārga datorsistēma, šīs divas nozares šā vai tā ir lielākie darba devēji. #sad Tāpēc katram kaņepju striķu vijējam, koka skandu grebējam vai apakšbikšu šuvējam vajag noglāstīg galviņu, un neprasīt no viņa pārāk daudz naudas. Par mežistrādi man, laikam, nebūs viedokļa, jo koki mežā aug, bet es nebūšu tas eksperts, lai pateiktu, cik pareizi un daudz viņi tiek zāģēti.

Savukārt par valsts vēlmi paņemt naudu, tā vien šķiet, ka mums atkal grib uzbūvēt sociālismu. Geju tiesības ir laba lieta, bet ja tu sākis aiztāvēr gejus, naciķiem ir jauns lamuvārds, un viņi tevi nosauks par komunistu, un skatoties uz jaunajiem un progresīvajiem spēkiem, grūti pat viņiem to pārmest. Un tomēr, kad valsts tev sāk prasīt naudu, ieslēdzas tāds iekšējais kapitālists. Medicīnai vajag. Es nezinu, man viss ir kārtībā: dzeru maz, sportoju, lūzumus ārstēju ARS traumpunktā par pilnu cenu, ja nu kāds akurāt mirst no vēža, varam runāt, bet asperīnu un deguna pilienus gan jau var nopirkt bez ārsta uzraudzības. Vēl valsts saka, ka vajag krāt nākotnes pensijai, savukārt tev gribās teik, paldies, valts, pensijas ir ļoti labi, bet man reāli bail, ka tu mani piedrāzīsi, tāpēc, davai, es kaut kā pats. Abet tas, laikam, nav labi, nav solidāri. Un ko tālāk?
24.-Aug-2017 11:26 am
Šodien, starp citu, ir Ukrainas neatkarības svētki. Ar visu parādi un latviešu un amerikāņu karavīriem Kijevas ielās. Garākam rantam nav entuziasma, bet tas tik daudz līmeņos parāda viskautko par cilvēkiem mums apkārt.
This page was loaded Okt 20. 2017, 7:12 pm GMT.