Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
24.-Jul-2014 04:46 pm - 50 shades of Grey... TRAILER!!!!
Ou māi, ou māi! Treileris jau ir nogalinošs. Sākot ar "for all audiences", turpinot ar "next valentines day", beidzot ar muzāriņu. Par "seksa dieva" lomas izpildītāju lai izsakās meitenes.

http://youtu.be/HS_TFW0DNoA

Moš to grāmatu jāpalasa, štoļi? Tik baidos, ka nervu nepietiks.
24.-Jul-2014 11:47 am - Oh nooooo, the band is split up!
Par nopietnām lietām nevienam nekas nav sakāms, tāpēc pavairosim stereotipus.klikābele
24.-Jul-2014 10:20 am
Nedaudz Internetu politikas. ICANN. Vēsturisku apstākļu dēļ, ASV varas iestādēm, tomēr, ir bijusi diezgan liela ietekme uz internetu attīstību, kas ļauj visādiem pundurdiktatoriem paziņot, ka interneti ir ASV izlūkdienestu projekts. Nu, bet kas mums daļas gar mežonīgām ciltīm, kas iegulda savu laiku šķēpu trīšanā, nevis arkla uzlabošanā. Vienvārdsakot, ASV savas vēsturiskās pilnvaras, solot vairāk lolkaķu, nodod sabiedriskām organizācijām un uzņēmējiem. Mīlīga gan linkās piezīme, par ļaunajiem ļaundariem tur ārā, kas varētu sagrābt internetus, ja valdības tos nepieskatīs. Kaut kā novērojumi liecina, ka vairums baidās no lielā brāļa, nevis doktoriem īviliem.

http://youtu.be/vd3dH90tdhk
23.-Jul-2014 11:15 am - Ziņas no Amurikas
Reku cilvēki ir sašutuši, ka ļaunie FIB musulmaņu jauniešus pierunā uz teroraktu, izdomā vietu, plānu, pat piķi iedod, un tad arestē un iesēdina par terorismu. Piekritīšu, ka diezgan īpatnējs veids, kā ķert noziedzniekus, kas nemaz neplāno noziegumu. Tomēr nedaudz īpatnējs ir tas jēdziens - "nevainīgs". Tas ir, ja tev nav piķa, līdzekļu un smadzeņu, toties nav nekādas morālas aiztures uzpist gaisā kādu ēku apdzīvotā pilsētā, tu esi balts kā dieva jērs. Gan jau patiesība ir kaut kur pa vidu, un tādus jauniešus identificējot, vajadzētu viņiem uz pirkstiem izstāstīt, ka spridzināt un nogalināt ir fui un pē.

Toties Kukluksklans amurikā ir pagriezies pret cilvēkiem ar smuko sejas pusi un dāvina iedzīvotājiem končas. Come to the Ku Klux Klan, we have candy!
22.-Jul-2014 12:50 pm - Kaļiņingrada
Skatījos es tā uz bildēm no vikingu festivāla "Baltijas tautas" Kaļiņingradā, un nodarbināju sevi ar jautājumu - a kā un kādi cilvēki dzīvo šajā Krievijas teritorijā?

Izrādās, melnajā sarakstā iekļuvušais Gazmanovs ir Kaļiņingradas rezidents, un šodien viņam ir dzimšanas diena. Apsveicu!

Citādi dzīve Kaļiņingradā ir mierīga. Pīpls audzē opiātus, ķer gaļas kontrabandistus, kādam ir nodegusi tonna siena. Vienvārdsakot, dzīve rit savu ritējumu.
21.-Jul-2014 12:35 pm - Positivus 2014
Ieņemot tādu snobisku pozu, varu teikt, ka Positivus šogad izvērtās par interesantu antropoloģisku un socioloģisku eksperimentu. Ja iepriekšējais apmeklētais festivāls, kad tur vēl bija Cēsu alus, raisīja pārdomas par atpūšanos no šī nedaudz pārvērtētā pasākuma, tad šis gads diezgan nostiprināja pārliecību - šis, visdrīzāk, bija pēdējais Positivus festivāls ko es apmeklēju.

Un te sākas stāsts par antropoloģisko un socioloģisko eksperimentu. Ļoti daudziem rodas jautājums - kas tad nu? Rodas vēlme dalīties savās pozitīvajās Positivus pieredzēs, vai vēlme ieteikt kādu labāku festivālu, kas nav "tāds sūds" kā Positivus. Ko īsumā atbildēt? Es mēdzu lietot alkoholu līdz rītam, klausīties dzīvo mūziku, gulēt teltī, ēst ne tikai no šķīvja un ne tikai kvalitatīvu pārtiku, čurāt krūmos un pat nemazgāties vairākas dienas, tāpēc man īsti nav problēmas ar to, ka to dara arī citi. Gluži vienkārši pietrūka iemeslu, lai man būtu paticis viss šis ļembests tieši tur un tagad. Tādēļ nīgri uzjautrināja mēģinājumi piesaukt vecumu, piezīmes, ka izgulēties varot mājās, un vēl visādi mēģinājumi norādīt, ka vajagot mācēt baudīt dzīvi. Ar savu vecumu esmu gana apmierināts, un dzīve mani nav nogurdinājusi. Man gluži vienkārši ir bijis un būs arī labāk.

Lūk, kādēļ es uz turieni vispār devos, vai kādēļ tieši tādā formātā, tas ir pareizais jautājums, un tur nu pašam ir jāizdara secinājumi priekš sevis.
17.-Jul-2014 02:32 pm - Positivus 2014
Ar visu Kraftwerk, par Positivus ir tāds "nepiš", ka maz neliekas. Zinu, ka būs Dzelzs Vilks. Ar visu to, ir guļamvietas, ir biļetes.
17.-Jul-2014 11:00 am - Anastēzija
Story of my life. Puse sejas nejūtīga, bet zobs urbjot tā pat bija jutīgs.

Kas tur bija jādara pirms zobārsta? Nedrīkstēja lietot alko, laicīgi bija jāiet gulēt, un jāpaēd brokastis?
16.-Jul-2014 11:04 am - Griķu muslis
Vakar darbaļaužu veikalā Prisma tika pētīts griķu muslis. Padārgs, neko neteiksi. Godži ogas, inku ogas, zīdkoka ogas, kvinojas sēklas, gatavots nepārsniedzot 40(?) grādu temperatūru pēc celsija. Un arī dizains iespaidīgs - http://www.thedieline.com/blog/2014/7/14/the-beginnings

A čo, laikam jau pērk.
This page was loaded Jul 25. 2014, 9:45 am GMT.