Viņa Tumsība - fešonists
Recent Entries 
24.-Jun-2016 01:23 am - Mūzika: Tracy Chapman - Fast Car
https://youtu.be/uPoH6p2lTXs
15.-Jun-2016 06:51 pm - Par labākajiem straikeriem
Kas gan toreiz būtu domāji, ka portugāļu puikiņš, kuram uzvārds rakstījās tāpat kā tam krutajam brazīļu futbolistam, izaugs par kaut ko tādu. Nē, viņš bija labs, šaubu nav, bet bija visādi Kluiverti un kas tik ne, kas diezgan ātri apdzisa. Bet Feisbuks viņu šodien nemīl, cik es saprotu.

Runājot par citiem visu laiku labākajiem straikeriem, karaliskā Madride, protams, ir jauki, un vispār izskatās, ka topā pārsvarā ir aktīvi vai nesen spēlējuši futbolisti, taču man visu laiku labākais būs Šefčenko. Ar visām traumām un nelaimīgo Čelsiju, viņam ratio ir labāks kā Anrī un Delpjero. Un tagad viņš, izrādās, ir trenera asistents. Skatījos hailaitus, ieraudzīju viņa seju, nolēmu pagūglēt.

Labi, tagad gan pašam uz futbolu.
15.-Jun-2016 01:30 pm - Par komunikācijas stratēģijām
Uzdūros Feisbukā vienam video, ko nošērojis mans mīļākais paranoiskais metālistu draugs. No šī video nonācu pie nākamā, kas aģitē par pretējo. Acīm redzot Lielbritānijas izstāšanās no ES tēma ir aktuāla ne tikai cibas liberastiem. Secināju kaut ko diezgan acīm redzamu, ar ko drīzāk būtu vērts dalīties tajā pašā Feisbukā, nevis cibā, kas šo visu tāpat zina un saprot.

Visu konservatīvo spēku stratēģija ir sēt paranoju. Bailes un fobijas pat negribas tik ļoti noniecināt, jo tā ir tīra paranoja. Čemtreili, žīdmasonu ložas, nāk krievi, geji un feministes, kas sagraus visu un visus, un pāri paliks tikai Sodomas pelni. Jūtjūbes laika iezīme ir likt parakstus, ka video ir jāšēro, kamēr ļaunie viņi to nav izdzēsuši. Vienvārdsakot, viss ir tik noslēpumaini un baisi kā trillerī. Ja kāds zina kādu pozitīvu konservatīvo kampaņu, lūdzu, padalieties. Gribu redzēt.

Liberastu stratēģija parasti ir vairot pozitīvismu. Visi visus mīl, viss ir saulaini, varavīkšņaini, spēlē mūzika. Reizēm tas notiek kā komunikācija ar zīdaini: "Redzi brokoli? Mmmm! Brokolis ir labi. Brokoļi stiprina kaulus, palīdzēs izaugt lielam un stipram." Un tad atkal visi visus mīl un visiem ir jautri. Bet, ja vien tie nav vegānu policijas joku video, padalieties arī ar piemēriem, kur liberasti agresīvā formā māca tēvu zemi mīlēt.

Tad ir forma, kas reizēm patīk gan vieniem, gan otriem, ir "angry mob" saieti. Bieži vien gan ir sajūta, ka pūļa dusmu objektiem nav pārāk bail no sapuvušām olām, turpretī potenciāls sitiens pa maku gan viņiem varētu likt nobīties. Ne obligāti tā ir nauda, bet katram ir savs enerģijas avotiņš, par kuru ir bailes, ja to kāds mazliet piegrieztu. Šinī disciplīnā mums ir maidani, arābu revolūcijas, bet ir arī Vōlstrītas okupanti. Vienvārdsakot, grūti izrēķināms tas rezultāts.

Bet visiem tiem, kas augstāk rakstīto snobē, redz kur Čomska kunga pārspriedumi par Trampu, Lielbritānijas izstāšanos no ES un citiem globāliem jautājumiem. Ne tik daudz tādēļ, ka tas ir "wow, tas taču ir Čomskis" vai "viņš ir tik gudrs", bet tas, ka viņš nevingrinās daiļrunībā, neizsakās politkorekti vai kategoriski, bet vienkārši runā par būtību un sauc lietas īstajos vārdos, jo viņam ir pofig, viņš ir Čomskis un atpisieties.
14.-Jun-2016 10:49 am - Par gonga meditāciju
Esmu dzirdējis par dejas terapiju, bet gonga meditācija man bija jaunums. Lai gan, ja tā padomā, kaut ko līdzīgu ar Tibetas mūkiem esmu gan redzējis, tikai nezināju, ka tas tā saucas, un mūki to dara sēdus. Vēl es sapratu, ka ar kaut ko līdzīgu gonga meditācijai es izpildu katru rītu. Kādas divdesmit minūtes ja jāsteidzas, un aptuveni stundu, kad nav tik ļoti jāsteidzas.

Bet ja par jogu, tad jogu es noteikti uzskatu par sportu. Ne visiem un ne vienmēr par pašu veselīgāko, bet, hei, arī futbolā var salauzt kāju.
13.-Jun-2016 11:52 pm - Euro 2016: Itālija - Beļģija 2:0
Beļģus mazliet žēl, smuki spēlē, mazliet atgādina par to, ka holandiešu pietrūkst šinī čempionātā. Bet itāļi zvēri. Ja itāļi nesāks spēlēt savu klasiku uz 1:0 rezultātu, es pat varētu būt par itāļiem. Labi, redzēs kas tur Portugāļiem darās.
13.-Jun-2016 11:30 am - Par garoziņu
Gribēju kaut ko ierakstīt par to, ka ir grūti koncentrēties eksāmena jautājumiem, kad apkārt notiek kaķu un strazdu batālijas. Un tad padomāju, jā, protams, dzīves sadirsta un velta, atliek vien uztaisīt instagram bildi no sērijas "this is how we roll". Stress par rītdienas eksāmenu gan mazliet saindē dzīvi, tāpēc olšūnas ar jums, man vajag mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties. Un vēl es gribu daudz naudas, bet tas jau visiem tā.

Un tomēr, citās kaķu ziņās, lai kā man nekaitinātu Junkura stulbums (tas ir objektīvs lielums, nav vērts ar mani par to strīdēties), es apbrīnoju viņa nez no kurienes uzradušos drosmi. Kad vakar redzēju viņu divreiz paskrienam garām durvīm, gāju pārliecināties par sava prāta skaidrību. Tiešām, izrādījās, ka pagalmā ir divi balti kaķi. Un kamēr visi pārējie trīc pa pakšiem, Junkurs iet aizstāvēt pagalma godu un nelūgtiem viesiem norādīt viņu vietu.

UPD. Saules aklums ir ņevjebenākā lieta ko noraut. No papīra atpakaļ pie ekrāna.
8.-Jun-2016 12:35 am - Par olšūnām
Kas visvairāk... kaitina(?) šinī visā "diskusijā" par olšūnu donorēšanu, ir izlikšanās par muļķi. Tā varētu būt kāda gļēvuma izpausme? Anyway, man prieks, ka visi satraucas par sieviešu veselību, tā pat kā par sieviešu drošību tualešu vai imigrantu jautājumā, bet priekš kam visa šī pseidozinātniskā huiņa? Jā, ir gadījumi, ir riski un personīga pieredze. Arī pīpējot var saslimt ar plaušu vēzi, taču cigaretes neviens neaizliedz, vien raksta šausmu lietas uz cigarešu paciņām. Bet atšķirībā no cigaretēm, nav pētījumu. Get it? Ja ir zinātne, ir pētījumi. Ja nav pētījumu, ir šamanisms. Tāpēc varbūt varētu beigt māžoties, un vienai daļai sabiedrības skaidri pateikt - jā, mēs uzskatām, ka sievietes liktenis un sūtība ir dzemdēt, āmen. Tas ir godīgi, saprotami un pat kaut kādā ziņā respektējami. T.i. respektējama ir spēja skaidri paust savu viedokli, nevis tēlot muļķi. Viss pārējais ir kaut kāds Raša Tudei: "Nē, nouzīs, tie nav mūsu karavīri! Ā! Ir? Nu bet viņi aizstāv... trīssvītru susuriņu ligzdas. Vai jūs gribat teikt, ka trīssvītru susuriņu ligzdas būtu iznīcināmas?"
7.-Jun-2016 12:39 pm - NHL fināli (uzzinu pēdējais)
Haizivis pret pingvīniem. Diezgan smieklīgi, jāatzīst.
2.-Jun-2016 09:35 am - Par futbolu
Ikgadējais garlaicīgais ieraksts par futbolu, bet es nespēju noturēties. Īpaši tāpēc, ka bumba pie kājas turas, nopietnu traumu nav un pagaidām viss ir labi. Iesist vārtus, protams, ir forši, bet tas jau sāk kļūt par normatīvu izpildi: mērķtiecīgi, sausi, garlaicīgi. Joprojām situ vārtiem garām, taču lamājos retāk, bet kopumā savu normu bez īpaša skaistuma iebakstu. Bet ko es patiešām šobrīd izbaudu, tās ir rezultatīvas piespēles. Tas ir grūtāk, tas prasa precizitāti un pacietību, bet tas brīdis, kad tiek iesist gols, tā ir tāda eureka sajūta. Tas ir lauzt paternu "tie kas labi spēlē un visi pārējie". Pilnīgi visi kļūdās, bet mēģinām vēlreiz, kamēr sanāk, un sanāk ar katru reizi labāk. Kaifs spēlēt, nevis gūt rezultātu, lai gan arī tas ir zināms rezultāts.
1.-Jun-2016 11:53 am
That's what I do. I drink and I know tings.
This page was loaded Jun 29. 2016, 3:13 am GMT.