Viņa Tumsība - fešonists
Recent Entries 
29.-Aug-2015 06:17 pm - KINO: Game of Thrones
- There are faster ways to kill yourself.
- Not for a coward.
27.-Aug-2015 09:09 pm - MŪZIKA: King Dimond
Es tagad varu iztaisīties par baigo King Dimond fanu. Nebija neviena diska, tagad ir veseli septiņi.
24.-Aug-2015 06:23 pm - Par iebraucējiem un sirmo Eiropu
Vot, Vācijā cilvēki ir reāli sacepušies par patvēruma meklētājiem. Mierīgās un harmoniskās dzīves tīkotāji ir saskādējuši 31 policistu. A sacepušies viņi par astoņsimt tūkstošiem iebraucēju (nesākšu tēlot juristu, un arī rakstā figurē gan vārds “imigranti”, gan “patvēruma meklētāji). Cilvēkiem, kam patīk matemātika, šis skaitlis šķitīs īpaši interesants. Tā stipri vien noapaļojot, tas ir gandrīz viens miljons. Pat bez visas noapaļošans var pat teikt, ka varētu vēl vienu Rīgu celt kaut kur smiltienā pie Daugavas. Otrs cipars ir viens. Viens procents. Ja mēs paņemsim Latviju, tad tas būtu divdesmit tūkstoši. Nevis divsimts piecdesmit, nevis divi tūkstoši, bet divdesmit tūkstoši. Cēsis nedavilka, bet man slinkums meklēt precīzāk.

Morāle? A, vot, morāli jūs paši izdomājiet. Es tikai štukoju, vai grūtāk būtu kaut kur Latgalē iebāzt vēl vienas Cēsis, vai kaut kur Vācijā vēl vienu Hansas pilsētu Rīgu.
23.-Aug-2015 09:02 pm - Par kaimiņiem ar zaļo
Lieliski! Caur virtuves nosūcēju nāk "zaļā" dūmi.
23.-Aug-2015 08:31 pm - Par vannas istabas ņeržu
Šinīs dienās esmu pielicis beidzot vannas istabā vienu plauktu un dvieļu turētāju. Iztikas minimums ir izpildīts, un šī telpa sāk izskatīties pēc kaut kā, kurā kāds ari mitinās. Pateicoties plauktam, no turienes ir emigrējusi kartona kaste. Pateicoties dvieļu turētājam ir iespējams noslaucīt rokas nebrienot cauri visai mājai, un dvielis nav jākar uz durvīm.

Ja rodas jautājumi, kas prasīja tik daudz laika, atbilde - stainless steel. Padārgi tie Tiger aksesuāri. Bet ne uz ko mazāku es neparakstos. Vēl tikai dvieļi jāievieš depresīvi monohromās krāsās. Ja sanāks pārvākties, un izīrētājs nebūs gatavs par mazu un godīgi samaksu atstāt šos priekšmetus tur, kur viņi ir, ņemšu nost k jebeņam, un lāpiet caurumus kā gribiet. Jo par baltu velti es viņus viņiem neatstāšu. Jo vēlreiz visu sākt no sākuma, I'm too old for that.
23.-Aug-2015 04:15 pm - Par braincar.lv
Vakar piekrāpu iluminātus. Piekrāpu tādā ziņā, ka startēju sīvāko konkurentu komandā. Nu, konkurence nebija ļoti sīva, bet, lai vai kā, pirmais diploms kādam no abu komandu dalībniekiem.

Un tagad es nezinu, kā ar to visu justies. Nu, patiesībā, es vairāk nezinu, kā ar šo visu varētu justies citi ilumināti. Un arī to, kas notiks tālāk.

Bēt, ja ne par krāpšanu, tad vakar bija savdabīga pieredze. Jo ir skaidrs, ka tie nebūt nav iespēju griesti. Varbūt mums pietrūka spilgti erudītu komandas biedru, un no pieredzes zinu, ka mums ir spilgti erudītas personības, tomēr zināmu haosu pirmajā stundā ienesa fakts, ka uzdevumus risināja divi cilvēki, kas līdz šim ir šoferējuši. Izrādās, pieredze pie stūres krietni atšķiras no pieredzes pie uzdevumu lapas. Ar visu to, ka esot arī šoferītim ir nācies demonstrēt savu erudīciju, tomēr pie stūres tas nav full time job.
22.-Aug-2015 06:07 pm - Par Lienes ielas svētkiem
Šodien ir Lienes ielas svētki. I shit you not - Lienes ielas. Tur ir pat skatuve! Nē, ja neinteresē Marhils, un vēl sazin kaut kādi talantīgi cilvēki, tad man līdz galam nav skaidrs, ko tur cilvēki dara. Ēd vafeles un fritētus kartupeļus? Bēt... es toties trāpīju uz "koka rīgas" ekspozīciju. A ņe čo tak, prikolīga štelle. Nu, t.i. nav pārkrauts ar mantām, un kaut kāds koncepts tanī visā ir. Plus mājas fragments lielās zāles galā ir kaut kas episks.

Bet tur tālāk ir skatuve arī pie baznīcas. Un zālienā salikti krēsli, un izmētāti plīša lācīši. Kādēļ gan, man netapa skaidrs.
22.-Aug-2015 03:15 pm - Par receptēm
Pareiza omlete prasa sekojošas lietas - pareizi pievienotus dārzeņus, pareizu temperatūru, čuguna pannu un cepeškrāsni. Visi sviesti, bekoni, sieri un kas tik ne ir preferences un noskaņojuma jautājums. Pasākums man prasīja zināmu kalibrāciju, bet trešajā reizē viss sanāca ideāli (nav tā, ka es nekad omleti nebūtu cepis, vienkārši es par konkrētiem kontrolējamiem apstākļiem). Un vissvarīgākais moments par čuguna pannu. Tomāti tomētiem, bet tas, kā čuguns akumulē karstumu, tas ir nenovērtējami brokastu omletei. Tev līdz seriāla sērijas vidum ir karsta omlete, un tu viņu tā lēnām ēd.

Bet vispār brokastu seriāls raisīja jautājumu par receptēm vispār. Kāpēc es, principā, arī par pannu, nevis "sagrieziet sīpolus plānās ripiņās". Visi tie stāsti, kā tieši šī recepte kairina tavas garšas kārpiņas visizsmalcinātāk, īsti es tam neticu. Es saprotu, ka uz ugunskura ir grūti dabūt tādu pašu espresso, kā no smalka un dārga espresso aparāta, bet lielos vilcienos kafija paliek kafija, un sūdīgu kafiju var dabūt ārā arī no smalka aparāta, un otrādi. Tie, kas garšu kārpiņu kairināšanu paceļ līdz neiedomājamiem augstumiem, visdrīzāk dodas garšas piedzīvojumos dzerot no mēģenēm, ēdot visādas jocīgas želejas, un ēdienus, kas dzesēti ar slāpekli. "Vecmāmiņas recepte" ir par tradīciju, par emocijām, par to, ka vecmāmiņa jau sen ir izkopusi un atradusi pareizāko čuguna pannu un cepšanas temperatūru. Un, ja vecmāmiņa savos ēdienos lika sīpolus, tad tur tiem sīpoliem ir jābūt, citādi tā nav vecmāmiņas recepte, un nevar būt pēc definīcijas (sveicieni pārtikas industrijas mārketingam). Ja tev nepatīk vecmāmiņas gatavotais, fine with that. Bet sīpoliem, bļeķ, tur ir jābūt.
22.-Aug-2015 02:46 am - MŪZIKA: Wanted Dead Or Alive
"I'm a cowboy, on a steel horse I ride" ^_^

https://youtu.be/SRvCvsRp5ho
21.-Aug-2015 02:47 pm - Par gaļu
Es varu koķetēt veģetārismu, jo es neuzskatu, ka man katru dienu būtu jāēd steiks, jātaisa alus vaļā ar zobiem, vai jāievieš permanents zaķītis, pret ko izturēties kā pret mājkalpotāju, vai virēju, lai kādam pierādītu, ka man ir pimpis kas stāv. Mierīgi varu ēst jogurtiņus un kabačus ar ceptu sieru. Bet, kad pienāk brīdis norīt kādus trīssimts gramus sulīga lielopa, tur nu neko nepadarīsi, jo organisms prasa. Tas brīdis, kad tu fiziski izjūti, kā tavu ķermeni ir atstājuši minerāļi, ir ļoti jocīgs brīdis. Un tad tu gaļu nevis vienkārši gribi, tu viņu iekāro.
This page was loaded Sep 5. 2015, 10:45 am GMT.