Viņa Tumsība - fešonists
Recent Entries 
26.-Maijs-2016 06:15 pm - Par dzimtēm un dzimumiem
Ciba parunāja par dzimumiem, ciba parunāja par cirvjiem.

Jāatzīst, man atmiņas nesniedzas tik tālu, lai es spētu atcerēties gadījumus, kad bērnībā man būtu bijušas šaubas par savu dzimumu, gribējies to mainīt vai kaut kas šķitis netaisnīgi. Atceros, ka man bija rotaļu tanks. Tanks kā tanks, nekādu dziļu jūtu man pret viņu nebija, bet tā varētu būt pirmā rotaļlieta kuru es spēju atcerēties. Vēl es atceros, ka bērnudārzā nebiju sajūsmā dejot pārī ar puikām, jo meiteņu bērnudārzā gluži vienkārši bija mazāk kā puiku, tāpēc tas bija diezgan neizbēgami. Atslēgvārdi: padomju laiki, jaungada priekšnesums, meitenes - sniegpārsliņas, puikas - zaķi. Vēl no agrīnajām atmiņām atceros pirmās erotiskās fantāzijas par pretējo dzimumu, un man pat netraucēja tas, ka par sieviešu anatomijas īpatnībām es vēl neko nezināju. Fantāzijas gan bija par pieaugušām tantēm, nevis bērnudārza grupiņas meitenēm.

Taču šobrīd es neņemtos apgalvot, vai uztvert sevi kā puiku bija audzināšanas ietekme, vai kaut kas iedzimts, jo man gluži vienkārši iztrūkst atmiņu. Leģenda vēsta, ka mana pirmā rotaļlieta bija koka mašīna, ar kuru es mātei pārsitu galvu. Stāstu esmu dzirdējis, atmiņu par šo notikumu vai mašīnas eksistenci man nav, tāpēc, iespējams, kaut kad esmu gribējis sev kādu Bārbiju. Kas gan būtu bijis apgrūtinoši, jo Bārbiju tanī laikā nebija, vispār ar rotaļlietām nebija spīdoši, un es pat nevaru nosaukt vēl kādu izteikti meitenīgu rotaļlietu, izņemot lelli parasto. Puikām bija mašīnas, zaldātiņi, pistoles, hokeja nūjas, cirvji, for that matter. Vēl bija visādi unisex riču-raču, piepūšami krokodili un tādā garā.
26.-Maijs-2016 10:35 am - Par dzeršanu un stūri
Vakar trimmerējot krūmus, izdzēru vienu mazu* Heineken. Izdzēru un pudeli ieliku spraugā starp auto priekšējo stiklu un kapotu. Tā teikt, kopējā kārtošanas noskaņojumā aizvedīšu arī stikla taru uz tai piemērotu miskasti. Līdz šim rītam, kad esmu ieradies darbā, Daugavu esmu šķērsojis jau divas reizes, vakar auto novietoju arī centrā, bet tikai tagad pamanīju šo nodevīgi zaļo pudeli uz nodevīgi zaļā auto priekšējā stikla. Lūk, tā gan būtu interesanta saruna ar policistu.

- Sveicināti, autovadītāj! Vai esat lietojis alkoholu?
- Nē, policista kungs, es jau gadu kā nedzeru.
- Un kāpēc jums tur priekšā ir tukša alus pudele?
- Es jau nojautu, ka viņš/viņa/tas/"das auto" ir žūpa.

P.S. * Dārgie Latvijas alus ražotāji. Latvieši nav tik lieli žūpas, kā jums varētu šķist. Arī pasaule kopumā ir dažāda, krāsaina un interesanta. Piemēram, citās valstīs alu pilda ne tikai puslitra stikla pudelēs un divlitru plastmasenēs, bet alu iespējams iegādāties arī tādos tilpumos kā 0.2, 0.25, 0.3, 0.33, 0.66, 0.7 L u.c. Paldies, protams, Aldarim, lai dies nogrābstās, un Valmiermuižai.
26.-Maijs-2016 08:03 am - Šodien ārā saulains laiks
Atvēru laika prognozi. Jāsaka, ka šī gan bija īsa vasara.
20.-Maijs-2016 01:23 pm - Latvijas dēmonkrātijas šodiena
Mums ir tik lieliski veselības un tieslietu ministri, ka mani pat sāk interesēt Latvijas politika. No kā izriet jautājums, vai LU fizikas institūtā jau ir strādājošs laika mašīnas prototips, par ko es neko nezinu? Jo kā šie cilvēki ir atceļojuši uz mūsdienām? Joks, protams, ir stulbs, bet no otras puses ir bailes sevi pieķert domājot, ka šo visu taču ir ievēlējuši cilvēki, ko tu satiec uz ielas, iespējams, pat runājies ar viņiem, varbūt kāds pat ir tavs radinieks.

Ja kāds vēl bez manis dzīvo laimīgā neziņā, paskaidrošu: viens no ministriem komentē onkoloģijas problēmas, otrs Stambulas konvenciju. Ir pat kaut kādi papīri sasmērēti.
16.-Maijs-2016 10:48 pm - Par kontracepciju un brīvo gribu
Latvijā pilngadīgs cilvēks nevar izvēlēties vazektomiju/olvadu nosiešanu? Nopietni?

Es, protams, saprotu argumentus, kāpēc tā varētu nebūt tik vienkārša procedūra kā tetovēšana, bet mums tiešām tūkstošiem ar argumentiem nepārliecināmu vidusskolnieku pretendē uz šo procedūru, ka kaut kas tāds būtu jāaizliedz? Ar to es, protams, domāju, ka neaizliegt nenozīmē to, ka nākamajā dienā parādās reklāmas, kas apgalvo, ka viena procedūra ir lētāk kā visu dzīvi pirkt prezervatīvus.
16.-Maijs-2016 02:10 pm - KINO: Portishead - SOS
Internetos nevar atrast Abbas kaveri Portishead izpildījumā, jo izņemts pēc grupas lūguma, tāpēc ir jāiet uz kinoteātri skatīties High Rise, lai dzirdētu šo dziesmu. Tas gan nebūt nav vienīgais iemesls iet uz šo filmu. Noskatoties treileri, es biju skeptisks, tāpēc filma mani mēreni pārsteidza. Un, protams, mūzika filmā ir lieliska.
10.-Maijs-2016 04:10 pm - Par zinātni un faktiem
Šis dators nevēlas, lai es jums pastāstītu par CO2 un lopkopību. Tāpēc vienā teikumā, zinātnieki par to vēl strīdas. Par ko vēl zinātnieki nav spējuši vienoties, par to vakar pastāstīja Džons Olivers. Galvā dabūja arī TED. Zinātne ir kļuvusi patērnieciska. Zinātne ir zinātniska, ja dati ir pietiekamā daudzumā un rezultāti var tikt replicēti. Šobrīd "jaunākie pētījumi liecina" ir kaut kādu "super", "mega", "pro" un citi mārketinga izsaucienu līmenī, tāpēc arī rodas situācija, ka teju viss palīdz cīnīties ar vēzi, un gadījumā ja nepalīdz, šī vienkārši nav tev piemērota metode, meklē sev piemēroto. Cilvēki pat zinātni ir gatavi sadirst.
9.-Maijs-2016 01:30 pm - Par izglītību
Par to Tieslietu ministrijas mēģinājumu debitēt cehs.lv. Tas ir totāls stulbums un drūmie viduslaiki, tas viss ir skaidrs, ar to pilni interneti ir pierakstīt. Nepārsteidz arī tas, ka valsts kā institūcija var būt ļoti neprogresīva. Un dievs ar viņu, tur tomēr tiek pārstāvēta visa sabiedrības flora un fauna. Kas tiešām mani viegli izsit no līdzsvara, ir fakts, ka tas nav gluži pasmējāmies un uzkārām uz nagliņas, tas viss tiek pasniegts ar profesionalitātes birku. Un ej tagad izstrīdies, ka dokuments ir juridiski nepamatots. Ja to būtu sarakstījuši Jehovas liecinieki vai Uģis Kuģis, tad to visu varētu norullēt ar kārtības ruļļiem tā, ka zāle neaugtu. Šeit atkal vieniem juristiem varētu nākties mēģināt sasmelt citu juristu izlietu ūdeni. Jaunības maksimālismu caurmērā būšu izslimojis, tāpēc es nesākšu bļaustīties, ka visiem tiem akadēmiskajiem grādiem ir sūda vērtība, bet tas ir tā normāli, ka cilvēkam ar doktora grādu ir tādas spriestspējas? Tomēr gribētos, lai teicamnieka sindroms nebūtu vienīgais priekšnosacījums tam, lai grādus sāktu dalīt katram muļķim, kuram pietiek pacietība grauzt to zinību granītu. Kaut kāda intelekta imitācija sanāk.
9.-Maijs-2016 11:33 am - Cēsis vol.2
Turpinot par Cēsīm. Brauciens no Cēsīm līdz Rīgai aizņem vienu stundu. Un ja vēl ņem vērā vilciena vai autobusa opcijas, kurā ir pieejams internets... just saying. Lai gan, protams, Pārdaugava ir kādu krikucīti tuvāk Rīgai.
7.-Maijs-2016 06:48 pm - Cēsis
Kaut kur Cēsīs ir sporta klubs, kas par vienreizēju apmeklējumu grib 16 vai 18 naudiņas. Bet ir arī sporta skola, kas ir ne tikai nesalīdzināmi lētāka, bet arī laipni piedāvā pirmo reizi trenažieru zāli apmeklēt bez maksas, pie tam vēl trenera pavadībā, pie tam zinot, ka tu esi no Rīgas un abonomentu nepirksi nekad. Varētu dzīvot Cēsīs.

Vēl tur bija arī svari. Nebiju svarus redzējis kopš pagājušās vasaras.
This page was loaded Maijs 30. 2016, 4:05 am GMT.