Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
25.-Feb-2015 08:12 am - par rutīnu
Jans izvirtības līmenis - ar kafiju termosā uz darbu.
22.-Feb-2015 10:05 pm - Dzimte un poli
Cibiņā jau klejoja, bet beidzot izlasīju (jo pa nedēļas vidu nav tādas lieliskas iespējas) - http://providus.lv/article/virietis-ir-vajakais-posms

Mulsina gan fakts, ka sarunā par dzimti un dzimumu kaut kā daudz tiek runāts tieši par vīrieti, bet, what the hell - this is the mans world. Isn't it?

Anyway, lai arī Providus labpatikās izraut no konteksta tēzi, ka vīrietis ir vājākais posms, man patika divi citi:

"Bet ar “kā agrāk” mēs iedomājamies, protams, ka visas sievietes bija bajārienes, nevis, piemēram, dzimtcilvēki." Te pat komentāri pa lielam lieki. No vienas puses pieprasām mūsdienu brīvības augļus, no otras - labumus, kas bija pieejami šauram sabiedrības lokam. Tad varbūt nesapņojam par nesasniedzamo, un ejam uz labumiem, kas reāli ir iegūstami mūsdienu šauram sabiedrības lokam? Tur gan sanāk atsisties pret realitāti, kamēr fantāzijas ēst neprasa. Tāds cherry picking.

"Protams, par atkāpi no standartiem vienmēr nākas maksāt. Kā par jebkādu individualitāti.". Lūk! Tas ir kaut kas iz sērijas, gribu būt matains metālists, un pālī nedabūt pa muti maskačkā. Pēc tam, protams, par to visu sašust. Jautājumā par ragutiņu vilkšanu kalnā nekas nav mainījies. Jā, kas svarīgi, šī vispār ir vispārcilvēciska atziņa.
22.-Feb-2015 02:55 pm - KINO: Magnolia
Nu, bļeģ, nu! Magnolia. Vairāk kā trīs stundas šedevra, un, lai nesareibtu galva notikumu virpulī, viens mirstošs murminātājs savu sakāmo atkārto pa trīs lāgi. Well, ok, toreiz nebija hipsteru, tāpēc pēc apkārtējās un iekšējās pasaules harmonijas neviens netiecās, tāpēc savu vājprātu vienkārši izslimoja, nevis ārstēja ar vegānismu, liberastiju, atkritumu šķirošanu un jogu. Jā, un ar sex, drugs & rock'n'roll arī nevienu tanī laikā nepārsteigsi, tāpēc slimības vēsturei bija jābūt biezai un ar prātu netveramai.

Par Oskara nominācijām, pārējās 42 es atļaušos nepētīt - mūzika, absolūtu piekrītu, scenārijs, emmm..., Toms Krūzs, tiešām tanī gadā bija tik sūdīgi ar aktieru performanci? Nē, nopietni, Tomam Kukurūzam karjerā uz to brīdi tiešām trūka labu izpildījumu? Jā, viņš bija ok, bet tā, ka tur dvēsele asiņotu, nezinu gan.

Nē, deviņdesmitajos bija laba mūzika, kino ne tik ļoti. Tas, laikam, paldies jāsaka astoņdesmitajiem, ar visiem saviem Top Gun. Deividi Linči, bļin. Kaut kā šobrīd mani vairāk velk uz normālību.
19.-Feb-2015 12:34 am - Google maps
Kāds ir sapisis google maps. Kas, laikam, nozīmē, ka google maps ir pārvērtēts.
16.-Feb-2015 11:30 pm - Seriāli
Līdz Game of Thrones, šķiet, nekā prātīga nav un nebūs. Battlestar Galactica? Yeah, sure. Tad vēl atliek skatīties Stargate.
16.-Feb-2015 08:22 am - Bilde: glass will brake
14.-Feb-2015 06:25 pm - KINO: Fifty shades of shame
Tas bija ātrākais kino apmeklējums ever. Rindas tādas, kā padomju laikos pēc banāniem. Stāvot rindā, ienāca doma, ka varbūt ar telefonu biļešu iegāde būs ātrāka. Var būt arī būtu, tikai problēma, vietas tikai pirmajā rindā. Piedod Džonij Depp, ne šodien.
12.-Feb-2015 08:27 am - inquisition
Skaļums ir pārvērtēts. Tas brīdis, kad tu esi tik tuvu skatuvei, ka rodas sajūta, ka esi nonācis zem ūdens, bet grupa stēlē virs tā. Citādi, protams, viss forši, viss superīgi. Nabaklab skaņa ir ok. Nu, kaut kur pie pults, un tālāk.
8.-Feb-2015 02:11 pm - Spēles


Jā, un no frīkaino jautājumu lādītes - ir kāda jēdzīga spēle telefonā, kas nav Angry Birds, kurai ir infantila, bet smuka grafika, kuru var padzenāt desmit minūtes, bet ir arī kaut kāda sižeta līnija, un nav akurāt triviāla kā Cut the Rope? Nu, protams, lai nebūtu arī kaut kāda knauzerēšanās ar "in app purchases", un nav nepieciešams infantilu draugu lokas ar pārāk daudz brīva laika?

P.S. Iegāju populārāko spēļu sarakstā, un sapratu, ka vēlmi pēc infantilitātes es esmu pārspīlējis. Nē, tomēr kaut ko mazā infantilu.
8.-Feb-2015 02:06 pm - KINO: Birdman


Jā, runājot par Birdman. Varbūt līdz galam man tas sižets nepavilka, bet viss pārējais filmā bija vienkārši lielisks. Nav jēgas pat uzskaitīt. Un vēl, izrādās, kino Rīga (Splendid my ass) mazajā zālē ir lieliska skaņa. Visi pārējie kinoteātri vienkārši iet raudāt stūrītī. Piespraužu sev bedžu "audiofīls".
This page was loaded Feb 28. 2015, 5:51 pm GMT.