Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
21.-Dec-2014 03:40 pm - Uz lēnas uguns
Vakar sapratu, ka Instrumentu aktuālais singls ir pa gulaša vārīšanu.
21.-Dec-2014 03:21 pm - Iedzīvotāju noguldījumi rubļos
http://www.db.lv/finanses/investors/bank-rossii-aicina-sabiedribu-un-uznemumus-pielagoties-jaunajiem-apstakliem-424750

Viss iepriekšējais pa lielam ir mazajiem par zvēriņiem, bet kas ir šitais te?

"Bank Rossii vadītāja arī paziņoja, ka procentu likmes palielināšana novedīs pie depozītu likmju pieauguma komercbankās un iedzīvotājiem būs izdevīgāk savus noguldījumus glabāt rubļos."

Depozītu procenta likmes pārspēj rubļa kura kritumu?
21.-Dec-2014 01:50 pm - 35 (post factum)
Veiksmīgas dzimšanas dienas recepte ir Lulu picas mīkla, lai no rīta var sacept picu, pēc lēnīgas un nesakarīgas ņemšanās pa māju, došanās uz kino ar Kidmenu, iepazīšanās ar jūras vilku, kas tiek noskalots ar vīnu, Čipsīša un Dullā koncerts, kas turpinās ar rokenrola dejām, pa ceļam uz mājām jāiegriežas Takā, kur tevi notur par ārzemnieku, un kur jaunietim, kas acīm redzot strādā kaut kādā aģentūrā, un dzen pilnīgu tuftu, jāiesaka iepazīties ar Kantu, un tas viss jānoslēdz ar fakin čili-čīz katupelīšiem Delisnack. Tiešī tā - čilī katupelīši, un pat prosecco neskarts ir nonācis ledusskapī.

Tagad pica v.2.0
19.-Dec-2014 10:29 pm - Game of Thrones Dragonclaw Goblet
Kādu vīnu?http://www.geeksaresexy.net/2014/12/12/game-of-thrones-dragonclaw-goblet-replica/
19.-Dec-2014 08:30 pm
Tā, nu man arī asins analīzes ir kārtībā. Vienvārdsakot, saliekot visu kopā - asins ainu, redzi, spiedienu, sirdi, esmu vesels kā zirgs... pat kā kumeļš, un dzīvošu vēl vismaz 100 gadus. Pilnīgi žēl būtu tādu materiālu nolaist podā. Nezinu, moš kļūt par olimpieti?
18.-Dec-2014 04:10 pm - Ārstu slēdziens: derīgs visam
Šodien aroda veselības pārbaudē bija divi mulsuma brīži:

1. "Vai tie jums ir zulumi?" Nu, jā, es šodien sevi arī ieraudzīju spogulī. Izskatos kā no moča nokritis.

Bet otram es nebiju gatavs.

2.
- "Vai jūs ar sportu nodarbojaties?"
- "E?"
- "Jums pulss lēns. Vai jūs ar sportu nodarbojaties? Šodien nevienam vēl nav bijis tāds pulss."
- "Nu, jā."
15.-Dec-2014 08:35 am - Balto stārķi dzerot
Vakar Ļeņingradā, tā kura Rīgā, tika satikts viens ciets rieksts. Tāds ar krampi un pareizajiem refleksiem. Tik pareiziem, ka vakar šķita lieliska ideja, ka šādam cilvēkam vajadzētu nākt mūsu novedpētnieku pulciņā, tērpt dzelzī un laist viņu sist citus viņam līdzīgos. Tik lieliska ideja, ka man ir pat viņa telefona numurs. Šorīt plātīšanās, ka viņš jebkuru, pirmām kārtām jau mani, varētu mierīgi nosist, Belij Aist dzeršana, jo visu pārējo dārgo šmigu viņš jau ir izdzēris, un "presītes testēšana" šķiet bēdīgi pazīstama. Plus fakts, ka viņš pat ir kripatu vecāks par mani, liek domāt, ka šādam mutes dzesētājam stikla pimpi nevarētu uzticēt, kur nu vēl auksto ieroci, pat neasu. Stulbi kaut kā. Vēl stulbāk būs, ja šīs lieliskās komunikācijas rezultātā man izrādīsies zilas ribas.

Citās ziņās, pirmo reizi bārmenis man uzsauca alu. Iespējams, pirmo reizi stāvēju uz bāra letes, lai gan tas nav tik droši, ka pirmo. Plus, pirms tam Aptiekā, kļuvu par anonīmo aso ēdienu cienītāju nākamā pasākuma tematisko līdzautoru. Story of my life - man ir idejas, citiem iekšas viņas realizēt.

Jā, un cibu es joprojām darbā nevaru lasīt. Keep calm, and keep writing.
9.-Dec-2014 01:22 pm - KINO: To Rome with Love
Starp citu, To Rome with Love ir lieliska filma. Ja nu kāds vēl nav redzējis. Kaut kādās agrīnajās fāzēs ir totāls wtf, kas vispār notiek, bet ar laiku aprod ar notiekošo vājprātu. Katrā ziņā komēdiju žanrs ir smaga tēma, un šī filma, ja ne smieklīga, tad vismaz izklaidējoša pilnīgi noteikti bija. Bieži tā ar komēdijām negadās.
8.-Dec-2014 04:15 pm - A Beginners Guide to Death Metal
Dīzeris ir lielisks. Viņš piedāvā ne tikai muzikālus jaunumus, bet arī neizmirst klasiku, un nebaidās iet to ērkšķaino taku - izglītosim klausītāju. Tā nu man pirmajā lapā stāv pleiliste "A Beginners Guide to Death Metal", ar visu gōrīgo kunilingu. Es jau redzu to brīdi, kad kādam līdz mielēm jau ir apnicis klausīties Mōcartu un Raču, un viņš ir nolēmis apgūt jaunus apvāršņus. Ak, es taču vēl nezinu visu Cannibal Corpse un Mortician diskogrāfiju. Un sestdienas rītā, pirms brokastu kruasāniem un raidījuma "america's cutest pet", ar sievu guļamistabā varētu izmēģināt sasiešanu un žņaugšanu.

This page was loaded Dec 22. 2014, 12:16 am GMT.