Can't fight the seether
Recent Entries 
27.-Jun-2017 11:16 pm - Imagine Dragons
Es neesmu gana uzmanīgi ieklausījies Imagine Dragons daiļradē? Jā, protams, es neesmu gana uzmanīgi ieklausījies Imagine Dragons daiļradē. Precizējot jautājumu, kāpēc tieši Imagine Dragons ir roks, un visu laiku iekļūst roka jaunumu pleilistēs?
27.-Jun-2017 11:07 pm - Par pārlieku emocionalitāti
Es tomēr turpinu brīnīties par to, ka cilvēki rīkojas emociju vadīti. Citi cilvēki, savukārt, savus socioloģiskos novērojumus balsta šinī faktā. Iespējams tieši tāpēc man rodas zināmas problēmas ar to, ka cilvēki nesaka to, ko patiesībā domā. Nav runa par melošanu, melo cilvēki racionālu iemeslu dēļ.
21.-Jun-2017 02:08 pm - Bezvadu austiņas
Aifonam ir kaut kādas bezvada austiņas, kuras nebūt īrplagi, kurām būtu hendsfrī ar skaļuma regulēšanu un kurās varētu arī skriet? Man, protams, patīk viss tas "pērciet oriģinālu" bulšits, bet, šķiet, ka viņu pārcenotais AirPods šo visu nemaz nenodrošina.

Visādi citādi šī jaunā problēma man parādījās tāpēc, ka pērkot kafiju, man uz zemes nokrita tieši viens cents. Tieši tas, kas man ļāva par kafiju iedot precīzu naudu. Ceļoties augšā, mans hendsfrī vads palika bez hendsfrī funkcijas.
20.-Jun-2017 09:53 am - WannaCry?
Jāatzīstas, ka es biju mazliet histērisks, neprotu ne tikai komatus, bet vispār burtus, tāpēc vakar vienai savai iekārtais, kas ir pieslēgta pie interneta, atslēdzu kaudzi ar servisiem, lai cīnītos ar vīrusu. Vīrusa patiesībā nav. Bet bija epasts no lielā interneta provaidera, kas brīdināja par potenciālu draudu. Šķiet, ka šobrīd ir kaut kāda WannaCry vīrusa epidēmija, tāpēc visiem Windows lietotājiem (wink, wink) ir jābūt īpaši piesardzīgiem: jāparūpējas par savām antivīrusu programmām, jālaiž Windows apdeiti. Katrā ziņā manas histērijas pamatā bija fakts, ka šinī preventīvajā brīdinājumā bija mintēts šī konkrētā vīrusa nosaukums, nevis vienkārši: "mūsuprāt jūsu iekārta ir nokonfigurēta kaut kā nepareizi, pievērsiet šim faktam uzmanību, vai arī nepievērsiet, ja reiz tāpat esat Donalda Trampa atbalstītājs".

Vīspār jau šo epastu man pārsūtīja, un tikai sagadīšanās pēc (or is it?) es izrādījos šīs iekārtas īpašnieks. Personas dzimumam, vecumam un attiecību formai man ar šo personu, protams, nav nozīmes, bet tas ir mazliet skarbi no lielā interneta provaidera puses saviem kleintiem rakstīt ēpastus, kuros ir minēti atslēgvārdi SMB, TCP, 445. No otras puses, ja reiz tur kaut kur klienta galā ir aparāts ar atvēttu 445 portu uz āru, tad neizbēgami tur kaut kur ir arī cilvēks, kas to aparātu ir pieslēdzis pie interneta, attiecīgi maz ticams vai pats vainīgs, ja visi šie atslēgvārdi viņam ir sveši.

Anyway, palaidied Windows apdeitus.
15.-Jun-2017 08:53 pm - Little Black Keys
https://youtu.be/6k8es2BNloE
15.-Jun-2017 02:46 pm - Par Karla vīrietību
Mamma nesaprot, Karls (es minētu, ka maksimums astoņi gadi) ir vīrietis vai ņuņja. Karls bija vīrietis, un aizgāja apsēsties tur, kur mamma lika.
13.-Jun-2017 01:41 pm - Highly Suspect - Send Me An Angel
https://youtu.be/DutnUbfZoEE
13.-Jun-2017 01:07 pm - It's just I'm not that good of a person
https://youtu.be/P027oGJy2n4
13.-Jun-2017 12:45 pm - Middle Fingers
https://youtu.be/jpSWj0qrVoE
11.-Jun-2017 01:26 pm - I want honey on my table
https://youtu.be/C9GTEsNf_GU
This page was loaded Jun 29. 2017, 3:28 am GMT.