Can't fight the seether
Recent Entries 
20.-Okt-2016 07:15 pm - PVD uzrauga, lai bērni ēstu
Šī ir vieta veciem un nesmieklīgiem jokiem par to, ka veģetārieši ir lohi. Kā arī esmu mazliet pārsteigts, ka kaut ko tādu uzrauga PVD. Labi vēl, ka ne ekonomikas policija vai KNAB.

http://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/par-bernu-vegetaru-edinasanu-pvd-skolai-uzliek-naudas-sodu-un-liek-barot-bernus-ar-galu/
19.-Okt-2016 05:24 pm
Runājot par liberastiem un viņu nesmukumiem, uzburšu pilnīgi hipotētisku ainiņu.
Piemēram, Ēvalds saka: "Kungi, man šķiet, ka reizi pusgadā sievai vajadzētu iegāzt pa muti, lai dullums izvēdinās."
Uz ko liberasts Jānis atbild: "Kungs, jūs esat apakaļrāpulis, idiots, jums ir lielas ausis, bet loceklis ne."
Uz ko, savukārt, Ēvalds reaģē: "Nu, vai ziniet, es jūs personīgi neaizskāru, ja jums ir argumentēti ko teikt, lūdzu, sakiet, bet uz jūsu apvainojumiem varu vienīgi atbildēt, ka jūs esiet kretīns."

Un vai šinī situācijā var teikt, ka Ēvalds ir goda vīrs ar pārliecību, bet Jānis ir mazisks kretīnelis? Vai otrādi? Un štrunts ar strīdiem par abortiem vai pārliecību, ka homoseksualitāte ir izlaidība, kamēr vien nevienu nemēģina par to nošaut, bet kad kungs gados, kurš kaut kādas jocīgas sagadīšanās pēc vēlas kļūt par vienu no pasaulē ietekmīgākiem cilvēkiem, sāk stāstīt par sienas būvēšanu visas meksikas robežas garumā, vai apdraudējumu no Irānas, vai kādu citu savu pārliecību, uz kuru viņam ir tika pat lielas tiesības, kā maukt galvā caurduri, un pasludināt spageti monstru par savas reliģijas dievišķo būtni, man sāk šķist, ka mēģinājums iesaistīties argumentētā diskusijā labākajā gadījmā liecinātu par galēju naivumu. Tas ir labākajā gadījumā.

Ar to es gribēju teik, ka, manurāt, nerīkošanās pēc paša postulātiem ne vienmēr un visur ir liekulība. Drīzāk spēles noteikumu, kurus tu nevaru īsti ietekmēt, apjēgšana. Varbūt.
18.-Okt-2016 09:47 pm - MŪZIKA: Tool - Sober
https://youtu.be/hglVqACd1C8

"I will only complicate you."
18.-Okt-2016 08:54 pm - Theodor Bastard - "Нити"
https://youtu.be/pu-cU-X3n-Q
18.-Okt-2016 07:51 pm
Skatoties kārtējo video, kurā cilvēki pievelkas ar vienu roku, ar divdesmitkilogramīgām ripām starp kājām rāpjas pa sienu, un visādi citādi tēlo tarzānus, man sāk rasties jautājums: cilvēki tiešām ir sākuši pušot fiziskos limitus, un sports ir kļauvis par jauno melno, vai tas ir tikai tāds Facebook efekts?

No vienas puses kad man cilvēks sāk stāstīt, cik šis šņabis ir maigs un viegli dzerams, es saprotu, cik nesociāls es esmu kļuvis. Viss vroģi ir pa vecam. No otras puses vērojot, kā cilvēki mācās stāvēt uz galvas, nostāties špagatā, mēģina pacelt mikroautobusu un nododas visādiem citādiem fiziskiem izaucinājumiem, un es točno zinu, cik daudz laika un piepūles tas prasa, lai tu nespētu sasniegt šādus fantastiskus rezultātus, tā vien šķiet, ka tikai dziļi garīgas būtnes vai sabiedrības padibenes neceļas piecos trīsdesmit, lai noskrietu savus ikrīta desmit kilometrus... ar suni vai bērnu ratiņiem... pirms sacensībām nedēļas nogalē. Varbūt tas tāds vecums iestājies man un cilvēkiem man apkārt? MTV ir miris un internets ir sagādājis vilšanos? Bohēma ir pārvērtēta? Ballītes ar šašliku un alu ir pārvērtušās par ballītēm ar galda spēlēm un svaigiem dārzeņiem? Kas tur jums pilsētā notiek?
13.-Okt-2016 05:28 pm
Liepājā ir uzradušies betona zīdaiņi, kas pirms kāda laika protestēja pret abortiem Rīgā.

Es spēju sagremot faktu, ka vienai daļai cilvēku šķiet, ka apaugļota olšūna ir jau cilvēks. Apaugļota olšūna ir apaugļota olšūna, un cilvēks pats var izdomāt kā pret to attiekties. Bet prolaiferu pārliecība, ka palikšana stāvoklī ir pietiekams priekšnosacījums, lai cilvēks būtu gatavs būt par labu vecāku, to es ar grūtībām spēju saprast. Runājot par attieksmēm, manuprāt, šāda attieksme kā reiz ir nežēlība pret hipotētiskajiem bērniem. Un otra ir absolūta pārliecība, ka sieviete izdara abortu apstākļu, līdzcilvēku vai sabiedrības spiediena dēļ. Šāds apgalvojums bija šodienas rakstā par Liepāju. Protams, sievietes fundamentālās un neatņemamās īpašības ir vagīna un vēlēšanās dzemdēt bērnus, tas nu ir ierakstīts gēnos, iekalts akmenī un nācis no dieva žēlastības.
11.-Okt-2016 12:06 pm - Casserole Club
Reizēm kad pavisam vienkārša ideja satiekas ar tehnoloģiju, rodas kaut kas interesans. Piemēram, angļi ir izveidojuši servisu, kas saved kopā ēst gatavotājus ar ēst gribētājiem, kuri viens otram dzīvo kaimiņos.
7.-Okt-2016 02:10 pm - Interneti: DB piektienas intervija ar
Mani sūta lasīt Delfi Izklaidi, bet man patīk savas mazās dīvainības, man patīk oldskūls un deviņdesmito roks, un man patīk dienišķā db.lv deva.

Lūk, cik sen es neesmu redzējis kaut ko šādu: http://www.db.lv/bez-kaklasaites/piektdienas-intervija-ar-domina-shopping-jauno-direktori-dinu-bunci-455138?

Tagad katram muļķim ir smārtfons, instagrams un piena putas krūzē. Bet bija laiki, kad tu mierīgi varēji skatīties Cartoon Network, ēst krabju nūjiņu salātus un staigāt pa māju trenuškās, kamēr par dārgiem hobijiem, kafejnīcām un ceļojumiem varēja palasīt kādā žurnālā. Jā, es zinu, nav pārāk asprātīgi, tomēr tādu nostalģiju uzsita.
5.-Okt-2016 06:00 am - Par dakteriem un slīcēju atbildību pašiem sevi glābt
Ir baigi forši apcerēt medicīnas aprūpes trūkumus tad, kad tev nekas nekaiš. Nav grūti aizstāvēt medicīnas aprūpes sistēmu, salīdzinot to ar trešās pasaules valstīm. Taču neskatoties uz to, ka mūsu ķirurgi operāciju laikā neizmanto parastus saimniecības uzrbjus, kā tas parādīts vienā dokumentālā filmā, un vispār mums apkārt ir salīdzinoša civilizācija, man joprojām ir bail no mūsu dakteriem. Tikai tu pats, tavas paša zināšanas un empīriskā pieredze var būt mēraukla tam, vai cilvēks halātā, ar kuru tev nākas saskarties, ir zinošs vai nē. Es pilnīgi noteikti girbētu ārstēties pie daktera, kas manu lauzto kāju sasietu ar tīkla kabeli, bet ar sajēgu ko viņš dara, nevis skolas sola teicamnieka, kas man apgalvo, ka gadījumā ja es nesapotēšos pēc sešiem mēnešiem, bet gan pēc sešiem mēnešiem un divām nedēļām, tad viss ir dirsā un nepareizi.

Tātad, vakar sapotējos, un lūk kas mani samulsināja. Aizeju pie terapeita, stāstu, ka vakcīnas aprakstā ir rakstīts A un B. Terapeits man saka, ka zinot tikai par A. Labi, izrunājām kalendāros plānus un riskus, paspēšu sapotēties otro reizi pirms aizbraukšanas, paveicās man, un lai gan saruna pamatā noritēja pēc intervijas principa, dakteris vismaz pameta ideju un apskaidroja situāciju ar malāriju, kas nebija manis iniciēta tēma. Vēl cita starpā izmērīja man arī asinsspiedienu. Pašās sarunas beigās prastu, kā tad asinsspiediens izskatās? Ak, jā, esot paaugstināts, bet tie aparāti esot jūtīgi uz muskuļu sasprindzinājumu, droši vien tāpēc arī tādi cipari. Izmērīja vēlreiz bez aparāta, bet tieši kāpēc informācija, ka man potenciāli varētu būt paaugstināts asinsspiediens, bija tik nesvarīgi, tā arī nesapratu, bet labi, ka pajautāju. Visbeidzot pati vakcinācija. Ja neuzdod jautājumus, tad žļurk un uz mājām, redzēsimies nākamajā potē. Par cik iepotētais vīruss ir tāds, kas uzbrūk aknām, prasu, kādi tad irobežojumi pēc potes? Ak, jā, viss pēc standarta - neiet pirtī, trīs dienas nelietot alkoholu. Labi, nezināju, ka nav pilnīgi nekādas starpības, ko tev tur potē iekšā, bet vai akurāt mantra par pirti un trim dienām bez alkohola nav tik pat obligāta kā "jums ir tiesības klusēt, viss ko jūs teiksiet, var tiks izmantots pret jums"?

Vienvārdsakot, es neesmu drošs, ko tieši nozīmē Hipokrata zvērests, bet man ir aizdomas, ka pārdot medicīnas pakalpojumus nav gluži tas pats, kas pārdot serverus vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Man drīzāk gribētos domāt, ka dakterim ir jābūt kā stjuartei lidmašīnā - lai cik smieklīga, garlaicīga un tūkstots reizes dzirdēta nebūtu drošības instruktāža pirms pacelšanās, tā vienmēr ir obligāta, un vienmēr satur aicinājumu tai pievērst uzmanību. Un vispār būtu labi savas zināšanas neturēt pie sevis, bet gan gāzt virsū pacentam bez jautāšanas.
This page was loaded Okt 22. 2016, 7:09 pm GMT.