Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
28.-Jul-2014 10:39 am - Tehnoloģijas cilvēkiem
Tie mūsdienu telefoni ir pārāk iedomīgi, un aizmirst, ka viņi ir tikai rīki. Ak, dies, ak, dies - trīs dienas nav noticis sistēmas bekaps. Jā, bļin, man katru dienu vajadzēja sameklēt kādu haļavno WiFi, jo trijās dienās taču var aizmirsts kredītkartes pinkodu, aizmirst, kā lietot nazi ar dakšu, un to, cik maksā piens lielveikalā.
28.-Jul-2014 09:50 am - KLANG 2014
Es ļoti lieliski protu dzert (kas ietver - es zinu, kur es atrodos, es atpazīstu apkārt esošos cilvēkus, un mani nekur nav jānes), toties ļoti viegli aizmirstu par miegu un ēdienu, līdz ar to runas iz sērijas, "nav vairs tas vecums", pagaidām nav aktuālas.

Vecā gvarde, no tiem, kas nebija satikti... jau kādu laiku, ir šokā par manu matu garumu, un tomēr atzīst, ka šādi es izskatoties jaunāks. Tātad, tas nav tikai laicīgās pasaules viedoklis.

Metāls joprojām skar dvēseles stīgas. Tāda patīkama un aizkustinoša atkalsatikšanās, tā, ka pilnīgi asaras acīs riesās. Kas atgādina, ka nevajag tērēt laiku, naudu un enerģiju uz visādu stilīgu mēslu, jo tā ir vienkāršāk, tas ir jāizdara ķeksīša pēc, vai tas piedienas cilvēkam tavā vecumā.

Sanāca satikt kādu gaišu cilvēku, par kuru bija patiess un sirsnīgs prieks, ka viņš ir uzvarējis sevi un savu dēmonu, un viņam tagad viss ir ļoti labi. Un tas nav tikai tā, "viņa gadījumā citādi nevarēja", bet arī citus viņš varētu iedvesmot uz pārmaiņām. Un, kas svarīgākais, bez nevajadzīgas didaktikas. Jo apkārt ir pārāk daudz "viņa gadījumā citādi nevarēja", un "es tev tagad pastāstīšu, kas tavā dzīvē nav pareizi".

Un vispār, nogurdinošs, bet labs pasākums.
28.-Jul-2014 09:13 am - Don't you cry (gifņa)
25.-Jul-2014 04:59 pm - S = K log W (entropija)
O, šito es varētu uztetovēt uz otra pleca, un man būtu divi līdzīgi tetovējumi.

25.-Jul-2014 04:40 pm


kwe? )
24.-Jul-2014 04:46 pm - 50 shades of Grey... TRAILER!!!!
Ou māi, ou māi! Treileris jau ir nogalinošs. Sākot ar "for all audiences", turpinot ar "next valentines day", beidzot ar muzāriņu. Par "seksa dieva" lomas izpildītāju lai izsakās meitenes.

http://youtu.be/HS_TFW0DNoA

Moš to grāmatu jāpalasa, štoļi? Tik baidos, ka nervu nepietiks.
24.-Jul-2014 11:47 am - Oh nooooo, the band is split up!
Par nopietnām lietām nevienam nekas nav sakāms, tāpēc pavairosim stereotipus.klikābele
24.-Jul-2014 10:20 am
Nedaudz Internetu politikas. ICANN. Vēsturisku apstākļu dēļ, ASV varas iestādēm, tomēr, ir bijusi diezgan liela ietekme uz internetu attīstību, kas ļauj visādiem pundurdiktatoriem paziņot, ka interneti ir ASV izlūkdienestu projekts. Nu, bet kas mums daļas gar mežonīgām ciltīm, kas iegulda savu laiku šķēpu trīšanā, nevis arkla uzlabošanā. Vienvārdsakot, ASV savas vēsturiskās pilnvaras, solot vairāk lolkaķu, nodod sabiedriskām organizācijām un uzņēmējiem. Mīlīga gan linkās piezīme, par ļaunajiem ļaundariem tur ārā, kas varētu sagrābt internetus, ja valdības tos nepieskatīs. Kaut kā novērojumi liecina, ka vairums baidās no lielā brāļa, nevis doktoriem īviliem.

http://youtu.be/vd3dH90tdhk
23.-Jul-2014 11:15 am - Ziņas no Amurikas
Reku cilvēki ir sašutuši, ka ļaunie FIB musulmaņu jauniešus pierunā uz teroraktu, izdomā vietu, plānu, pat piķi iedod, un tad arestē un iesēdina par terorismu. Piekritīšu, ka diezgan īpatnējs veids, kā ķert noziedzniekus, kas nemaz neplāno noziegumu. Tomēr nedaudz īpatnējs ir tas jēdziens - "nevainīgs". Tas ir, ja tev nav piķa, līdzekļu un smadzeņu, toties nav nekādas morālas aiztures uzpist gaisā kādu ēku apdzīvotā pilsētā, tu esi balts kā dieva jērs. Gan jau patiesība ir kaut kur pa vidu, un tādus jauniešus identificējot, vajadzētu viņiem uz pirkstiem izstāstīt, ka spridzināt un nogalināt ir fui un pē.

Toties Kukluksklans amurikā ir pagriezies pret cilvēkiem ar smuko sejas pusi un dāvina iedzīvotājiem končas. Come to the Ku Klux Klan, we have candy!
This page was loaded Jul 28. 2014, 7:26 pm GMT.