Can't fight the seether
Recent Entries 
26.-Mar-2017 02:24 pm
Veltījums visām cibas "man veikalā dokumentus paprasīja". Šodien arī man paprasīja. A man kā reiz bija doma, ka varbūt šodien jānoskujas.
23.-Mar-2017 08:38 pm
Var jau būt, ka es vēl neesmu pieradis atpakaļ pie eirām un monētām kā tādām, bet man nez kādēļ makā ir vairāki melnie santīmi. Tas tagad ir trendīgi mēģināt iesmērēt citiem melnos santīmus, vai man jāmeklē cits izskaidrojums?
20.-Mar-2017 12:45 am - Par cibas centieniem pēc taisnīguma
Ciba reizēm tomēr spēj pārsteigt. Šinī gadījumā ar to, kādos tik dīvainos veidos spēj manifestēties paštaisnums un "kad mēs augām, tā nebija". Kādu reizi kādam satrauc līdzcilvēku ciešanas, ko radījušas pārpildītas kafejnīcas, kādu citu reizi tiek meklēts pamatojums (justification?) tiesībām nogalināt dzīvu radību, lai to izmantotu uzturā, un tad tavs morālais kompass sāk nervozi raustīties konvulsijās. Es, protams, saprotu, ka ortnungam ir jābūt, un katram pārkāpējam pa nocirstai rokai, bet es tomēr atļaušos būt tas pidars, kas turpinās uzskatīt, ka šķērsot gājēju pāreju pie sarkanās gaismas divos naktī, ja saredzamā attālumā nav neviena auto, nav noziegums, Viļņā par to mani pat sodīja par diviem eiro. Un ja likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības, tad vismaz nerakstītos likumus būtu jāspēj nokomunicēt pieklājīgā formā.

Cita starpā, es varētu būt tāds kretīns, kas atkal iebāzīs acīs savu neseno pieredze svešzemē. Nu, ja reiz sākam plēst kreklus uz krūtīm. Lai gan Vjetnama nav caur-un-caur lieliska un jauka vieta, mani tomēr fascinēja vjetnamiešu pārvietošanās kultūra, ļoti bieži arī pozitīvā ziņā. Neskatoties uz to, ka luksofora signāli tur tiek ignorēti gandrīz pilnībā (ir diezgan grūti aprakstīt vārdiem, cik lielā mērā un kā viņi tomēr tiek ņemti vērā), tomēr šis šķietamais haoss parasti iztiek bez jebkādiem starpgadījumiem. Braucam pa pretējo joslu? Bet ja ļoti vajag, kāpēc gan nē? Un ja nu tomēr kāds tiek aizķerts ar motocikla stūres rokturi, kas negadās tik bieži kā varētu likties, viss tiek atrisināts ar smaidu, atvainošanos un pārliecināšanos, ka nav nodarīts nekāds kaitējums. Un viss, braucam tālāk.
17.-Mar-2017 04:07 pm - Digitālā Latvija un e-paraksts
Fuck you, eparaksts.lv! Fuck you big time! Vispirms izrādās, ka uz Ābola, bļeģ, mēs neatbalstām Chrome. Bet arī caur Safari kaut kas nestrādā. Kas? A huiviņzin! Nestrādā un viss. Digitāli advancētās pīzdas. Tādēļ vien vajag reģistrāties Igaunijā. Viņi pat karšu lasītāju iekļauj kartes izgatavošanas cenā.
16.-Mar-2017 05:35 pm - Kaleo - "Way Down We Go"
https://youtu.be/9WIU5NN1Q0g
16.-Mar-2017 03:29 pm - KINO: "Manchester By The Sea"
Nez kādēļ ir sajūta, ka Oskaru gada filma, lai arī joprojām gribās to redzēt, nepavilks tik ļoti kā "Manchester By The Sea". Tā, visdrīzāk, būs filma par svešu cilvēku nereleitojamām sāpēm. Tas vien filmu nepadara par labu, bet "Mančestera" diezgan brutāli... izdarīja to. Mazliet banāli, mazliet biedējoši paredzami, bet diezgan precīzi ar klucīti pa galvu.P.S. Filmas dažādas, epizodes nemaz nav līdzīgas, bet nez kādēļ atcerējos par Apokalipsi.
16.-Mar-2017 02:58 pm - "Where The Birds Always Sing"
https://youtu.be/MPcY35SN2lQ
14.-Mar-2017 01:53 pm - MŪZIKA: Metallica - Now That We're Dead
https://youtu.be/QlF4rhAbwyc
13.-Mar-2017 06:30 pm - Par uzņēmumu Igaunijā
Daudz par to ir diskutēts, bet vai kāds no šeit esošajiem ir pārcēlis savu uzņēmējdarbību uz Igauniju?
9.-Mar-2017 05:29 am - Par personīgo muzeju
"Atgriežoties mājās", viena no jocīgajām lietām ir sastingušā laika sajūta. No vienas puses šis tas ir izmainījies, piemēram, uzresnējušie kaķi tevi vairs nepazīst, tīras drēbes ir saliktas kārtīgās čupiņās, no otras - visas tās laikā sastingušās liecības par dienu pirms aizbraukšanas: darāmo lietu saraksts, no plauktiem noceltās mantu kastes u.c. Un vēl tās visas mantas, par kuru eksistenci tu biji uz brīdi aizmirsis. Vienā brīdī piefiksēji sevi staigājam pa māju kā kaķis, kurš ir pārvests uz jaunām telpām, aplūkojot visus stūrus, visus plauktus. Ledusskapī atradu novembrī pirkto alu, veikalā nopirkām rupjmaizi, biezpienu un sieru.

Tagad pamostoties, smadzenēm pietrūkst informācijas par iečekošanos, tāpēc pirmās domas ir izmisīgs mēģinājums saprast, kurā hostelī tu esi. Pamošanā arī nozīmē, ka tomēr ir konkrēts džetlāgs. Un vēl mēs Kaņepē aizmirsām mūsu piparkūkas, bet šī nu jau ir taisnošanās.
This page was loaded Mar 27. 2017, 1:49 am GMT.