You wanna have a life but not too real
Recent Entries 
10.-Aug-2022 10:17 am


"This beautiful new composite image of two colliding galaxies was released by NASA's Great Observatories. The collision between the Antennae galaxies, which are located about 62 million light-years from Earth, began more than 100 million years ago and is still occurring. (Image credit: NASA, ESA, SAO, CXC, JPL-Caltech, and STScI [Full Story])"
10.-Aug-2022 12:06 am - Until the Light Takes Us
Pēc daudziem gadiem noskatījos vēlreiz "Until the Light Takes Us". Yep! Joprojām tā ir ļoti laba doķene. Iespējams pat diezgan laba ne tikai uz citu doķeņu fona par šo tēmu.

Tā es gatavoju prezentāciju par "Lords of Chaos". Daudzas manas domas par žanru tika atskaņotas dokumentālajā filmā, tikai varbūt citiem vārdiem. Kas laikam nozīmē to, ka es smagi nekļūdos, and I'm in the right place prezentēt "Lords of Chaos". Es neatteikšos no visām savām identitātēm, un šī identitāte nebūs izņēmums, tāpēc man vienmēr būs lietas ar krāsainiem galvaskausiem arī tad, kad staigāšu apkārt apskaujot cilvēkus, un mīlot visu pasauli. Vēlme iepriecināt cilvēkus ar krāsainām lampiņām, un vēlme nodedzināt pasauli līdz ar pamatiem ar visu tās stulbumu - abas sakņojas vēlmē mīlēt labāku pasauli. Vienu no tām vienīgi pavada savas bezspēcības sajūta.

https://letterboxd.com/film/until-the-light-takes-us/
8.-Aug-2022 09:16 am
Nothing is wrong with you. You are not crazy.
6.-Aug-2022 07:41 pm
Sharing music is a love language.
5.-Aug-2022 09:54 am
Man kaut kā šķiet, ka teikt dažas lietas drīkst tikai draugi, and I don't use this word lightly. Piemēram, izteikt spriedumus par manām hipotētiskajām nākotnes attiecībām. Tur pat ne kuram katram draugam būtu ko teikt. Viss pārējais ir apmēram tajās pašās līnijās, kā rakstīt toksisku sūdu pie svešu cilvēku tvītiem. Protams, neviens random cilvēkiem neliedz, piemēram, rakstīt man komentārus tepat cibā, but at least have decency viņus nedzēst, lai būtu iespēja izvēlēties, vai uz tiem atbildēt, vai nē. Publisks viedoklis tomēr nav gluži tas pats, kas rakstīt nelūgtas privātas ziņas.

Bļeģ, kā man šis viss besī. Faking nedēļa miera tiešām ir ilgākais, uz ko es varu cerēt? And yes, I will bitch about it. I'm also a human.

UPD. Does it affect my work? Oh, yes, it does. Nu, fucking hell, I'm trying to put my life back on track, un nahui man šis ir vajadzīgs?
5.-Aug-2022 08:11 am
Esmu Black Mirror ceturtajā sezonā, un neesmu drošs, ka atlikušajās sērijās būs tādas pērles, kā pirmajās divās. Bet bērnu un vecāku attieības filmās mani vispār diezgan trigerē pat par banālām tēmām. Es pieņemu, ka dzīvē tas gluži tā nenotiek, ka vecāku stulbie lēmumi ir acīmrezami stulbi jau pašā sākumā, citādi mēs te visi būtu super laimīgi bumbulīši.
4.-Aug-2022 04:02 pm
Šos dzēstos komentārus es turpināšu nesaprast, un beigšu viņus šērot, kad man beidzot liks mieru. Man likās mēs jau noskaidrojām autorību. I don't think I'm the one who needs to move on.

tālāk... )
4.-Aug-2022 07:35 am
Aptauja par heartbreak dziesmām man radīja jautājumu, vai nebūtu laiks nomainīt savas cibas nosaukumu? We have dealt with seether, we will not make a helpless move. Maybe it's time to move forward.

http://klab.lv/users/black_data/1830198.html
3.-Aug-2022 09:54 am
Būšana single man ir radījusi jautājumu, vai ir kaut kāds code of conduct, ko es nezinu? Varbūt to būtu jāmāca skolā darbmācības vietā? Kā menedžēt cilvēku ekspektācijas un respektēt viņu robežas, ja tu tās nezini? Textbook atbilde, protams, būtu par tām runāt, bet es drusku nepārspīlētu ar uztādījumu, ka tas ir tik vienkārši. Pirmkārt, kā atbildība tā ir? Es, protams, varu balstīties uz kaut kādiem saviem priekšstatiem, un uzbāzties civēkam ar šādu sarunu, bet vai man tas būtu jādara? Pieņemot, ka cilvēks zina ko viņš grib, un ko viņš negrib, kas gan arī visdrīzāk ir tālu no patiesības, kaut kā šķiet, ka būtu pareizi, ka viņš arī to komunicētu. No otras puses, lai iedomātos, kādas viņa robežas varētu tikt pārkāptas, viņam arī ir jābalstās uz pieņēmumiem. Otra komunikācijas problēma, protams, ir tāda, ka cilvēkiem vispār nav nemaz tik viegli runāt. Arī izturēt mulsu klusumu nav viegli, bet labi, neiesim arī tik dziļi. Katrā ziņā tikt cauri pirmajām mulsuma pilnajām sarunām par nebūtisko prasa laiku, līdz nonākt līdz tekošām sarunām par citām nebūtiskām lietām, periodiski nonākot līdz kādas personīgi svarīgas detaļas pieminēšanai.

Un runājot par pieņēmumiem un code of conduct, es negribu izklausīties tagad poster woke, bet to laikam ir grūti pateikt citādāk, viss šis heteronormatīvais pasaules priekšstats ir drusku fucked up. We can drop hetero part vienkāršības labad, lai gan arī tas nebūtu baigi pareizi, un nav nemaz tik vienkārši, kā daudziem patiktos iztēloties, bet tā daļa par to, kas ir vai nav normāli, ir mazliet traucējoša. Vai man būtu jāpieņem, ka satiekot mani, cilvēks mani jau liek kaut kādā kastītē kopā ar saviem nākotnes plāniem, ceļojumiem, mājām un bērniem, vai es varu vēl kādu brīdi atslābt, un pieņemt, ka viņš grib kaut kā pavadīt vakaru kopā ar kādu cilvēku, kas viņam varētu būt interesants? Vai beigās pat neinteresants. Jo visi simtiem reižu izbrauktie veloceliņi un izstaitgātās Siguldas takas kļūst interesanti kopā ar kādu, and not for sake of skati. Netflix laikam nāktos bankrotēt, ja cilvēki izrādītos mazāk vientuļi, kā mums gribētos domāt.

Bet jā, there are next steps in all of that, and that could get complicated. Reizēm ir tā maldinošā sajūta, ka this new person is a blank page, kuru tu lēnām iepazīsti, un sāc veidot kaut kādu kopīgu stāstu. Kas ir true zināmā abstrakcijas līmenī. Bet cilvēkiem vēl bez mammām, kuras viņi reizēm apciemo, tētiem, kurus viņi nav redzējuši kopš bērnības, brāļiem un māsām, ar kuriem viņi nav spējīgi normāli sarunāties, ir kaudze daudz relevantāku cilvēku un attiecību, un tu tur nevari ienākt ar elkoņiem pa priekšu, un paziņot, ka šīs nu tagad būs manas jaunās mājas. Normally it's quite a crowded place. Or at least it should be, citādi viņi skatās pārāk daudz seriālus, spēlē pārāk daudz datorspēles, un lasa pārāk daudz ne tās labākās grāmatas.
This page was loaded Aug 11. 2022, 5:43 pm GMT.