Can't fight the seether
Recent Entries 
17.-Aug-2017 12:07 am
Es biju spēlēt futbolu! Wiii! Es gan stāvēju vārtos, kā nu mācēju, bet tomēr es biju spēlēt futbolu. Wiiii!

Tagad vajadzētu atsākt skriet.
13.-Aug-2017 04:31 pm - I think I used to have a voice
https://youtu.be/ysFxrPNjvNA

P.S. [info]terrible_lie, es tevi vairs nepazinu un vairs negribēju pazīt, bet es neaizmirsīšu to, cik daudz laika mēs nositām plānojot pasaules iekarošanu, klausoties NIN un darot visādu sūdu. Lai tev tagad viss mierīgi.
9.-Aug-2017 12:58 pm - Kodolieroču grabināšana
Ko tad Tramps tādu var izdarīt? Viņš izraisīs trešo pasaules karu, vai?

Nūū, Ziemeļkorejas retorika un Trampa reakcijas nav pārāk pārsteidzošas, bet nedaudz satrauc divu psihopātiju sadursme. Divu psihopātu ar kodolieročiem, es atzīmēšu. Jo Trampa lielākais spožums un posts ir tas new normal, kad visabsurdākās idejas tiek izteiktas pieklusināti, jo nekad nevar zināt, vai pat tās neņem un nepiepildās.
4.-Aug-2017 04:40 pm - Par dzīves grūtībām
Šodien vajadzētu būt priecīgai dienai, bet to es vēl tikai uzzināšu. Neskatoties uz to, man jau pēc pirmajām minūtēm šajā medicīnas iestādē jau gribās kādam kruķi... aizrādīt. Gribās aizrādīt.

Vispirms pie kases kungs kaut ko ņēmās par septiņiem eiro, bet dies ar viņu, viņam labāk zināt. Stulbi gan ir tas, ka, izrādījās, es varēju uzreiz ieņemt rindu pie ārsta. Un rindā pirmais sēdēja vīrietis, kas man jau sāka kaitināt pa gabalu ar visu starojošo neapmierinātību, ar savu sēdēšanas pozu, kas apgrūtina visiem pārējiem garām tikšanu, un kaut kādas vaimanas pa telefonu. Par cik vizuāli viss viņam izskatījās kārtībā, nemanīju nevienu iemeslu, kādēļ lai viņam būtu jāklibo, domāju, ka viņš ir atvedis kādu nopietni traumēto draugu, kurš šobrīd traumpunktā tiek nopietni apkopts.

Pa to laiku jau vairāki cilvēki ir iestājušies rindā, arī es esmu nonācis līdz rindai, bet vīrietis turpina savu ņurdēšanu, cik viss ir stulbi, cik grūti, ārst lohs, kas tikko ir atvilcies uz darbu, pacientu uzņemšanas vietā pērk kaut kādas desas, un rindā sēdošās dāmas piekrītoši māj ar galvu. Es tikmēr meklēju savu iekšējo nirvānu, un ceru visu šo ārstēšanos izveikt līdz brīdim, pirms jau ir jāskrien uz kino. Sēžu, domāju pozitīvas domas.

Un tad izrādās, ka šis čīkstulis, kurš, laikam, savos aptuveni čēesmit gados nav bijis pie daktera bez mammas, jau trīsdesmi minūtes nav vīžojis vienkārši ieiet kabinetā. Nekādas desas ārst nepērk, nekādu smagi traumēto draugu viņš tur neapkopj. Un nu jau es arī jūtos kā losis.
1.-Aug-2017 10:58 am - Airport Attendant Punching Passenger Holding a Child
Kārtējais civilās aviācijas incidents ar pasažieriem.

https://www.nytimes.com/2017/07/31/world/europe/easyjet-passenger-punch.html

Sist cilvēkus bez šaubām ir slikti. Pasažierus, pircējus, dzērājus bārā, ar bērniem, ar kaķiem, ar kruķiem, ratiņkrēslā - slikti. Gan jau globālais Twitteris jau ir sacepies. Bet tik pat slikti, manuprāt, ir izgāzt dusmas uz lidostu darbiniekiem. Nē, tas nenozīmē, ka kāds par to būtu jāsit, bet braukt augumā un mēģināt nofotografēt cilvēku, kurš pilda savus darba pienākumus, ir tāds pats kretīnisms kā kādu sist. Ne šis cilvēks ir atbildīgs par lētās aviokompānijas problēmām, kuras biļetes tu esi nopircis, ne viņš vispār ir šīs aviokompānijas darbinieks, visam klāt pasažieru mērs bija pilns brīdī, kad lidostas darbinieks rīkojās atbilstoši drošības instrukcijām. Ja salīdzinam riskus, uzrauties uz nepieklājīgu lidostas darbinieku vai sadegt ar visiem bēniem lidmašīnā tehniska incidenta dēļ, domāju tur nevajadzētu būt lielai dilemmai.

Vienvārdsakot šis viss atbildības un tiesību disbalanss, kas tiek promotēts pakalpojuma saņēmēju un sniedzēju attiecībās, man šķiet diezgan nenormāls. Kā būtu ar vienkāršu nebūšanu kretīniem visās situācijās? Pretējā gadījumā paviānu bars drīkst mētāties ar akmeņiem un dedzināt krēslus, kamēr cilvēkam, veicot savus darba pienākumus, ir jābūt... jā, kādam? Jo: ""Why are you smiling?” a female passenger yelled at a gate attendant."
29.-Jul-2017 08:47 pm - Par vegānisko pieredzi
Šodien bijām uz branču Terapijā. Paldies uzdzīvnieciņiem kas šēro bildes, tomēr reizēm tas noder, kad tu secini, ka Austra ir izbraukusi zaļumos.

Gaļas, tātad, Terapijā, protams, nebija, bet bija visādi vrapi ar siera salātiem, kuskusi, majonēze, biešu un siera salāti, uzpūtenis ar pienu u.c. Neskatoties uz faktu, ka jau dodoties uz turieni bija zināms, ka tas ir vegānu iestādījums, ik pa brīdim piemeklēja apgaismības brīži, bet paga, kāds siers, kāda majonēze? Ēdienkartē, starp citu, ir arī desa.

Man jau tāpat patīk veģetāri un vegāniski ēdieni, Positivusā, piemēram, mēs pārsvarā ēdienu pirkām pie vegāniem, un ne tikai tāpēc, ka tur bija mazākas rindas, bet Terapija jau ir tāds līmenis, ar kādu man iepriekš nav nācies saskārties. Lielākā daļā gadījumu vegānisks ēdiens, prasti izsakoties, asociējas ar "lēcu plācenīši ar daudz garšvielām", kur uzsvars ir uz ineresantām sastāvdaļām un daudz garšvielām. Šinī gadījumā, ja man būtu jāveic "aklā" degustācija, es varētu spriest vienīgi par to, kurš ēdiens ir garšīgāks, nevis par to, kurš nesatur piena proteīnu.

Es gan turpināšu naksnīgāks pastaigas uz Ausmeņas kebabu pēc dedzinātas vistas, bet es arvien vairāk fascinējos par alternatīvas iespējamību.

Cita starpā, vakar tiku iekšā Feisbuka vegānu grupā un sajutu reliģiska fanātisma iezīmes, bet tas ir cits stāsts, kas neatceļ visu to pozitīvo šinī tendencē. Gan jau arī šķirot atkritumus ir stulbi, feministes ir resnas, Vienotības vēlētājus izvaros musulmaņi un mūzu mazbērni būs aziāti.
29.-Jul-2017 01:23 pm - Carter the Unstoppable Sex Machine
Tas ir reāli stulbi, ja tevi sauc Džims Morisons, un tu gribi dibināt grupu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Carter_the_Unstoppable_Sex_Machine
28.-Jul-2017 01:21 pm - Red Hot 30 tūkstoši
Štrunts par to, kurš ies uz RHCP, man tagad ir jautājums, kuram patika RHCP koncerts? Pagaidām esmu manījis gaudas spektrā no "dārga zaļumballe" līdz "popsa sūkā". Vartbūt tas tāds opīšu nīgrums.

Lai vai kā, lieta, kas mani biedēja, bija cilvēku skaits, bet trīsdesmit rūkstoši ir āāāāhūūūjēēēēķķķ! Viss, kas nesatilpst Palladium izmēra telpās... da nu nafig.

http://www.db.lv/dzivesstils/atputa/foto-red-hot-chili-peppers-energiskais-sovs-lucavsala-pulce-30-000-skatitaju-465069
27.-Jul-2017 07:56 pm - Rabbi Lord Jonathan Sacks
"What was it like being in America during the recent presidential election? He said to me, "Well, it was like the man sitting on the deck of the Titanic with a glass of whiskey in his hand and he's saying, 'I know I asked for ice..."

Tas ir no vienas... emm... iedvesmojošas runas par visu un neko, diezgan humorīgs rabīns. Cita starpā, piemēram, viņš piemin arī dzīvošanu informatīvajos burbuļos. Vienvārdsakot tāds viegls un jautrs gabals, ja ir brīvas 15 minūtes.

https://www.ted.com/talks/rabbi_lord_jonathan_sacks_how_we_can_face_the_future_without_fear_together
This page was loaded Aug 22. 2017, 3:53 pm GMT.