Viņa Tumsība - fešonists
Recent Entries 
21.-Aug-2016 08:21 pm - calis.lv no 2009. gada
Šito es kādu laiku atpakaļ novilku. LAbs. Deivids Bovijs triko biksēs ir vispār... tā vien gribētu ar viņu ielaisties!"

Cita starpā, kad īsti bija Labirinta pirmizrāde Latvijā? Nebija Skabargā?
16.-Aug-2016 08:49 pm - Par retro un vintidž
Pajaucu ārā savu veco laptopu, lai paskatītos vai iekšā nav kaut kas noderīgs. Pirmkārt, tam laptopam ir kantains ekrāns. Es pat monitorus ar kantainu ekrānu sen neesmu redzējis. Bet citādi 80 GB cietnis, 1,5 GHz Celerons. Varbūt vienīgi DVD lasītājs varētu būt ok.
12.-Aug-2016 02:04 pm - Par radiem
Ir laiks telefonā piefiksēt numuru zem vārda "opis".
10.-Aug-2016 11:09 pm - Par trešdienām
Spītējot lietum, šodien forši "uzdejojām".
8.-Aug-2016 12:48 am - Par homeopātiju
Man ir viedokis par homeopātiju. Visai radniecisks viedoklim, piemēram, par kristietību mūsdienu sabiedrībā. Vēl šodien es daudz uzzināju par Rigvir, un tāpēc man radās jautājums, kā cibai izdevās sacepties par homeopātiju? Ja kāds vēršas pret nelikumīgu, neētisku mārketingu, interešu konfliktu un zinātnisko pētījumu trūkumu, homeopātiju var izlasīt starp rindām? Dodiet linkus, štoļi?
3.-Aug-2016 01:14 pm - Es kā Zatlers gribu spert soli
Ko lai iesāk ar savu dzīvi? Primāri jau laikam kā nenomirt badā, bet nekļūt par ofisa planktonu?
24.-Jul-2016 09:51 pm - Par gadiem nepārejošu sāpi
Ja es sākšu postēt sms skrīnšotus, man pārstās nākt idiotiskas īsziņas?

Pieminot iepriekšējo manu ierakstu, man besī pirkt drēbes, ir grūti viņas nopirkt. Vēl besī tām tērēt daudz naudas, bet svinīgi pasākumi, neko darīt, nākas, jo nav pilnīgi nekā ko vilkt mugurā no vecām drēbēm. Vienīgi kājas izmērs nav mainījies. Bet paldies, ka pajautājāt.

Visādi citādi, šogad Klang izpalika, bet šī bija jauka nedēļas nogale. Disnejiski klišejiska, bet jauka. Pasākuma izskaņā mani pat nepatiesi apvainoja par to, ka es esot studējis filozofiju.
21.-Jul-2016 03:00 pm
Runājot par drēbēm. Apģērbu veikalu apmeklēšana ir savdabīgi izklaidējoša, un pat ierašanās ar uzstādījumu, ka man vajag precīzi vienu baltu kreklu, tevi nepasargā no cilvēku iepirkšanās paradumu vērošanas. Dažreiz es ar apbrīnu vēroju džekus, kuri izvēlas sev drēbes. Tas ir līdzīgi kā vērot kādu, kurš ar pelēku zīmuli pārdesmit minūtēs uzskicē saulrietu jūrā. Es absolūti apbrīnoju šo spēju un man skauž, jo es tā nemāku, man tās ir ciešanas. Man pat šķiet, ka visādas tur Lakostes un Hilfigeri faktiski veģetē uz lielākās vīriešu populācijas daļas nespēju sevi apģērbt, tāpēc liela daļa no viņiem ieiet veikalā, apskatās uz veikalā esošiem plakātiem, atrod sev daudz maz piemērota izmēra apģērbu, un iziet ārā no veikala pilnīgi nokomplektēti, un tas bezgaumīgais brenda bļembuks uz drēbēm ir kā medālis - es to izdarīju!

Bet veikalos, kuros nākas meklēt baltu kreklu, ir viena cita īpatnība. Tā ir brīnišķīga vieta, kur smelties iedvesmu sieviešu žurnālu rakstiem par sieviešu mātišķajām jūtām un izlaistajiem latviešu vīriešiem. Tur sievas mēģina apģērbt savus vīrus. Ja tev ir laiks un interese ieklausīties procesā, tu daudz ko vari noskaidrot par svešiem cilvēkiem, jo process ir tik audiāls, ka reizēm no tā ir grūti izvairīties pat tad, kad tu atrodies savu labus desmit metrus no šī procesa. Teikšu kā ir, tas diezgan neglīts skats, un tāpēc vēl jo vairāk es apbrīnoju tos jauniešus, un pārsvarā tie ir jaunieši, kas kaut kā ir apguvuši mūsdienu patērniecības mākslas. Reizēm labākā aizsardzība ir uzbrukums, tāpēc pāru iepirkšanos var pārvērst par izrādi un farsu, un likt apkārtējiem sajusties neērti, bet reizēm tam nav laika.

Un šodienas programmā ir bikses un žakete, un man jau ir bail. Un man ir vienalga, ka katra vīrieša garderobē ir jābūt uzvalkam, ja nu vecmāmiņa nomirst, jo man viens ir, un viņš ir pilnīgi bezjēdzīgi aizņem vietu uz šīs planētas. Ja kādreiz vajadzēs iet pēc trīszvaigžņu ordeņa, iešu īrēt.
20.-Jul-2016 04:37 pm - MŪZIKA: Blackbird
https://youtu.be/1yOifFvYW2o
15.-Jul-2016 10:11 pm - MŪZIKA: Incubus - Monuments and Melodies
https://youtu.be/5ytRbiM0gnI
This page was loaded Aug 30. 2016, 4:09 pm GMT.