You wanna have a life but not too real
Recent Entries 
21.-Mar-2023 05:01 pm - Gorillaz
Nebūtu iedomājies, ka Gorillaz man kādreiz saistīsies ar kaut ko vairāk par Clint Eastwood, bet te nu mēs esam. Ļoti pateicīga mūzika platēm. Pirmais albums, protams, ir ļoti labs, bet pagaidām Plastic Beach mani iejūsmo visvairāk.

Ja kādam gribās Cracker Island, man ir.
2.-Mar-2023 02:38 pm
Mēs visi to jau nojautām, bet drusku negribējām ticēt, vai pieņemt to kā faktu pierādījumu trūkuma dēļ, bet skatoties uz nopludinātajām Fox News iekšējām sarakstēm, mēs tomēr varam atmest domu, ka visādu populistisku adžendu bīdītāji paši tic tam bulšitam, ko viņi bīda tiem, kas viņos ir gatavi klausīties.

Bet tādā gadījumā es nevari aptīt ap prātu kādu citu domu. Ja reiz viņi ir tādi ciniski racionāli aprēķinātāji, kā viņi racionalizē to, ka viņi tai skaitā arī sev būvē sliktāku un nedrošāku pasauli? Too big to fail?
20.-Feb-2023 04:19 pm
Tā nav kritika, vienkārša ziņkārība - kas cilvēkiem ar bērniem liek ņemt suņus? Abi prasa rūpes, un lai gan tās varbūt īsti nevar salīdzināt, tomēr viens no galvenajiem tērētajiem resursiem ir laiks. Viens no iemesliem, kas man nāk prātā, ir iepazīstināt bērnus ar šo atbildības sajūtu. Bet tad man liktos, ka es redzētu šos suņus ar bērniem, kuri viņus ved pastaigās, nevis viņu vecākus, kas dodas savās ikdienas gaidās, un cita starpā ņem līdzi šos suņus.

Es ceru, ka varam iztikt bez pašsaprotamiem disklaimeriem, un saprotam, ka runa ir par apzinātu un pārdomātu izvēli ņemt suni, un bērniem kaut kādā konkrētā vecuma posmā, un to, ka šie bērni aizņem cilvēka ikdienā konkrētu daudzumu laika.
17.-Feb-2023 09:49 am
Savulaik bija situācija, kurā daudzi manu rīcību vērtēja kā bērnišķīgu. Galvenokārt šrinks bija tas, no kura es dzirdēju apstiprinājumu, ka viss ir normāli, manā reakcijā nav nekā tāda, lai būtu jāmēģina to mainīt. Pirms brīža redzēju hipotētisku piemēru, kas gandrīz precīzi atbilst tai situācijai, ko es piedzīvoju. Piedāvātie risinājumi - gandrīz visi tie paši, kurus es intuitīvi izmantoju.

Joprojām ir patīkami uzzināt, ka mana rīcība nebija nenormāla, vai pat vairāk - viena no ieteiktajām coping stratēģijām. Bet tas liek arī paskatīties mazliet citām acīm uz cilvēkiem, kas ir vērtējuši tavu rīcību. Nebiju gaidījis saņemt šāda veida validāciju. Un arī sajūtu, ka mana intuīcija ir tā, kurā ir vērts ieklausīties, pat ja no apkārtējiem nāk cits signāls. Cita starpā ir iespēja novērtēt arī sava veida wisdom cilvēkos, no kuriem tu to īpaši negaidīji.
15.-Feb-2023 07:01 pm - Boy Harsher - Give Me a Reason
https://youtu.be/6GfZAQUZXOc
11.-Feb-2023 11:05 pm - Khruangbin - So We Won't Forget
Sagatavojiet salvetes, un nesakiet, ka nebrīdināju.

https://youtu.be/lo4KMGiy--Y
9.-Feb-2023 05:27 pm - Genesis Owusu - Get Inspired
https://youtu.be/XN0iw2U9EaA
9.-Feb-2023 04:22 pm
Mēs nebūsim mūžīgi pusaudži, to visu es saprotu, bet fakts, ka Širlijai Mensonei ir bijusi hip replacement operācija ir diezgan iespaidīgi.
2.-Feb-2023 09:28 am
Darbiņš ir tā pārcenties, ka man varētu būt negaidītas brīvdienas līdz pirmdienai, jo es netieku klāt sistēmām. Bet toties tas man deva iespēju ne tikai piekārtot galveno telpu veikalā, bet pat pieslēgt gan skaņu, gan plates. Plates man skaidri atgādināja, kāpēc es to vispār daru.
29.-Jan-2023 07:23 pm
Viss kas notika Matīsa ielā, tagad ir tikai vēsture. Nav tā, ka ar to vietu nesaistās labas atmiņas, piemēram, ķieģeļu sienas un gaismiņas. Bet tomēr pamatā tas bija simbols ļoti sarežģītai situācijai. Nu man vairs nav atslēgu, un ceļa tur atpakaļ. Parīt būs apkure, un visa uzmanība tiks jaunajai dzīves telpai.
This page was loaded Mar 21. 2023, 10:37 pm GMT.