Wolf, don't make a helpless move
Recent Entries 
23.-Maijs-2018 09:54 pm - 10 km
Tā kā mana dzīve ir skumja un depresīva, varu vienīgi paspīdēt ar savu fizisko sagatavotību.

Paldies futbolistu aktivitātei (jā, tieši par tevi es runāju), ne es uz boksu aizgāju, ne futbols notika, tāpēc nolēmu paskatīties, kas jums tur ar to 10 km distanci. Bez sastrēgumiem, slēgtiem tiltiem un selfijiem. A neko tā, normāla distance, pirmie septiņi diezgan īzī. Rīgas centrs šādiem skrienamajiem attālumiem gan nav pārāk piemērots, astotajā kilometrā dabūju apstāties pie luksofora uz kādām sekundēm desmit, tad gan es sajutu, ka atsākt skriet ir drusku nepatīkami. Otra bēda, ka šīs desmit sekundes izjauca ideālo trepi (katrs nākamais kilomets tiek noskriets īsākā laikā), bet skatoties tīri uz stabiņiem var arī nepiefiksēt.

Bet nu boooring šis viss pasākums, jāsataisa kaut kāda sava pleiliste, toties uzzināja, ka "rock workout" izlasi var klausīties ikdienā, nav tur nakāda kačalkas mūzika, kā biju iedomājies.

P.S. Un jā, es zinu, ka tu ceineri vari noskriet ātrāk, jau paskatījos.
22.-Maijs-2018 11:48 am - Ziņas: Jānis Maršāns ir zaudētājs
Šis Dienas Biznesam ir jauns līmenis: http://www.db.lv/zinas/janis-marsans-475300

Atsevišķa fascinācija par atslēgvārdeim. Iešu paskatīties, vai drukātajā versijā arī ir šī ziņa.
21.-Maijs-2018 10:55 am - Vasarsvētki
Tad vakar ir atnācis "svētais gars"?

Nekad iepriekš nebiju iedziļinājies, tāpēc pajautāju omei. Nevajadzēja.
21.-Maijs-2018 10:30 am - Mūzika: What kind of monsters have we made?
"I watch you frown and I watch you shake
And baby, that's all I can take."https://youtu.be/klvt11oR-K8
18.-Maijs-2018 04:43 pm
Ja tā turpināsies, es sākšu apsvērt iespēju, darbā pieņemt QlikView developeri.
11.-Maijs-2018 09:41 am - FOTO: Tramps un korejieši
The failing NY Times raksta, ka Tramps saticis ziemeļkorejiešus. Diezgan iespaidīga bilde.

24.-Apr-2018 09:43 pm - Kino: Mūris
Dāvis Sīmanis ir ļoti slikts cilvēks, viņš grib mūs visus sāpināt. Es vēl īsti nezinu, vai "Mūris" ir laba filma, man vajag, lai tā nosēžas, bet "Mūris" noteikti dzen gruzonā. Es esmu diezgan drošs, ka Sīmanis negribēja uzsvērt tieši šo domu, bet man visvairāk kaitina doma, ka sūdu gadījumā tev nebūs ļauts palikt savā pohujā, un tad kad būs tikai divas izvēles, tu točna zini, kurā pusē tu nostāsies, un šī puse šeit un tagad tev ne pārāk šķiet simpātiska. Vienmēr, protams, ir plāns "Žē" un iespēja pist hajuj, bet nav stingras pārliecības, ka ir uz kurieni. Izmantojot paša Dāvja metaforas, droši vien jau tālāk no robežas. Also, šķiet pirmo reizi es izjutu simpātijas pret katoļiem. Dāvi, Dāvi, šitā nedrīkst, tā nav īstā pasaule, tas ir kaut kāds Kafka.
18.-Apr-2018 11:56 pm - Hold Me
https://vimeo.com/262533093
10.-Apr-2018 09:00 pm - Par to, kas Ķeizaram pieder
A zin kas ira, es saprotu, ka valsts tērē kaudzi naudas par sūdu, un nekur nekas nekad nestrādā pareizi, bet EDS man kaut kādā ziņā patīk. Es saprotu, ka balvas dizainā EDS neiegūs, bet kad mēs augām un taisījām grāmatvežiem sistēmas, labākajā gadījumā mēs tiecāmies uz labāku UI, par UX neko nebijām dzirdējuši, tāpēc uz tā fona EDS ir gandrīz kā feisbuks (arī pazaudē lietotāju datus). EDS atgādinājumi pat vizuāli izskatās skaisti un saprotami.

Tas gan nemaina faktu, ka es tanī visā vēl pārāk neorientējos. Zinu tikai to, ka par kaut ko var neiespringt līdz jūlijam, jo pašam VID nav skaidrs, kā tikt ar jauno nodokļu sistēmu. Varbūt pat labi, ka es veco nezinu.

Vēl demo režīmā izmēģinu online programmu, ko izstrādājis uzņēmums, kuram nosaukumu izdomāju es. Pārlasot lietošanas noteikumus, sajūties teju kā mājās.
This page was loaded Maijs 25. 2018, 7:29 pm GMT.