Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
25.-Jan-2015 07:37 pm - Gifņa
Jā, kaut kā tā.

25.-Jan-2015 06:05 pm - Piedodiet, bet par urinēšanu
Rubrika, ko es šonedēļ nebiju izlasījis. Vēl bez tā, ka zupcis literārā darba lasīšana izraisīja spirdzīgu sajūsmu, es ar neaprakstāmu sajūsmu iepazinos arī ar Cosmo.lv foruma ierakstu (ja vēl nepietika ar to, ka "iepazinos ar Cosmo.lv foruma ierakstu") par čurāšanas paradumiem. Mamma mani ar čurāšanas etiķeti augstākajā sabiedrībā nav iepazīstinājusi, tāpēc ir ļoti interesanti, vai ir kāds rietumu kultūrai piederīgs vīrietis pie labas fiziskās un garīgās veselības, kas no laba prāta parasti čurā sēdus? Aptaujas netaisīšu, plus mīnus ticamu statistiku es zinu no publisko tualešu apmeklēšanas pieredzes, un es neesmu nedz akls, nedz kurls, bet mani interesē, vai ir kaut viens indivīds. Nē, nopietni, kaut viens?
25.-Jan-2015 05:45 pm - Visums un Smits


Turpinot svētdienā neko nedarīt, kā vien piegružot cibu un galvu, viens onkulis apgalvo, ka "reliģiskā dziņa ir cilvēka sastāvdaļa". Nu, un lai nebūtu tā, lai tādi kretīni kā es par šādu apgalvojumu vienkārši pasmaidītu, doma tiek attīstīta tālāk - "centieni saprast Visumu ir daļa no reliģiskās dziņas, tieši tāpat kā centieni saprast vietu tajā". Un tas jau ir materiāls ko var apcerēt.

Ja vien ar "cilvēki" netiek domāts cilvēku populācijas lielākā daļa, kas radītu tikai jautājumu, kas tad ir pārējie, man gribās apgalvot, ka reliģiskā dziņa nav cilvēka sastāvdaļa. Elpot, piemēram, ir cilvēka sastāvdaļa. Ok, lai sašaurinātu kopu, varētu teikt, ka domāt ir cilvēka sastāvdaļa, bet viens no abiem kaķiem uz mani nīgri paskatītos, un padomātu par mani kādu riebeklību. Bet, atgriežoties pie visuma, lūk, varu godīgi teikt, es necenšos saprast ne visumu, ne savu vietu tajā. Šķiet, tur ir arī problēma. Nē, kaut kādā bērnībā bija interesenti padomāt, kā ir uzbūvēts visums, tik pat lielā mērā, cik interesanti bija, kā ir uzbūvēts iekšdedzes dzinējs. Arī šobrīd ir interesanti pasekot, kā spīdošie prāti cīnās ar jautājumu, tad tas visums izplešas, vai tomēr nē, vai lokālpatriotiskā garā uzzināt, kura ir tā galaktika, ar kuru mēs te sadursimies. Bet tā noteikti nav mana sastāvdaļa. Ne jau man tas visums ēst prasa, vai nodokļus nomaksāt. Mani vecāki bērnībā arī savulaik šausmīgi sadomājās mani par ārkārtīgi garīgu esam, kad es te bībeli palasīju. Būtu labāk piespieduši iet futeni spēlēt, vai mūzikas skolu apmeklēt, citādi dirsā darbs un materiāls. Jā, tas ka liela daļa pat gudru cilvēku stāsta, "man jau tie melnsvārči nepatīk, bet uz baznīcu es šad tad aizeju, jo tur ir tāds miers", tas gan ir tiesa, bet tas nav kaut kas šūpulī ielikts. Nu, varbūt ir, bet dažus apdalīja. Iz sērijas, nebiju mājās, kad dieviņš kaunu dalīja. Bet kurš mudaks gan to nezināja?

Bet, ja zvēriņam tomēr ir jāpakasa aiz austiņas, tad tas pats onkulis ir teicis arī sekojošu frāzi, par ko es ārkārtīgi sapriecājos: "... reizēm aiz apsveikumiem (90 gadu dzimšanas dienā) es nojaušu bailes vai vēlmi gūt apliecinājumu, ka viss būs kārtībā. Bailes ir īstas. Un viss būs kārtībā."
25.-Jan-2015 04:10 pm - How to be Ultra Spiritual with JP Sears
Nē, pēc visām pasaules šausmām vajag mazliet gaismas un miera.

http://youtu.be/1kDso5ElFRg
25.-Jan-2015 03:50 pm - Paul Mccarty "Tree"


Nē, tas kristīgās Eiropas fundamentālisms nav izturams. Sabojāt mākslas darbu, mēģināt piekaut mākslinieku - nē, nu, paldies, ka vismaz nešāva nost. Es neesmu liels laikmetīgās mākslas cienītājs, bet šis nu gan ir viens brīnišķīgs mākslas darbs. Laikā, kad galda spēles piedzīvo savu renesansi, šāda Ziemassvētku eglīte galda spēļu kauliņa formā ir vienkārši brīnišķīgs un skaists darbs, kas pasvītro visu laikmetīgo. Bet tie kristieši tā vien meklē iespēju aizskarties. Jā, labi, es saprotu, ka Ziemassvētki ir kristiešu centrālais tēls, kad vecmātei Agatei zem eglītes piedzima Rūdolfs, un trīs viedi, resni un bārdaini onkuļi ceļoja no ziemeļpola, lai Rūdolfam pasniegtu trīs dāvanas - piparkūkas, karstvīnu un sarkanu degunu, bet, es atvainojos, anālais kas? Civilizēta sabiedrība tādēļ ir civilizēta, ka nejaucas svešās darīšanās, un ļaudis savos reliģiskajos rituālos var darīt ko nu vien vēlas. Mākslinieks elementāri varēja nezināt par to jūsu aizbāzni, un viņa koks tikai sakritības pēc atgādināja to, kas nu tas tur ir.

Nē, nu, apkārt viens vienīgs naids un neiecietība. Briesmas!
24.-Jan-2015 01:33 pm - Satori TV un donāti
Rubrikā, ieklausies kas viedajam un sirmajam black_data ir sakāms, kamēr vēl viņam ir pieejama ciba:

* Satori TV ir pārvērtēts.

* Donāti (donuts) ir pārvērtēti.

* Uz Inquisition koncertu gan derētu aiziet. Atcerējos, ka jaunais albums ir spirdzīgs. Vienīgi Nabaklab liek saraukt pieri. Ātrāk un skaļāk ir forši, bet paskatīsimies, cik šis akustikas titāniks spēj pavilkt blekerus. Runā gan, ka koncerti tagad notiek disenes telpā. Varbūt tas skaņai nāks par labu?
24.-Jan-2015 01:06 am - Katatonia - My Twin
Kāpēc pirms Katatonijas klipa man jāskatās, kā bērns pako vaļā "My Little Pony", un stāsta to visu kādā no latīņu valodām?
23.-Jan-2015 10:19 pm - Par pēdējo cepeti un dzimumidentificēšanos
Žēl, ka man darbā nav ciba.

Bet, to jau es tāpat itkā zināju, bet es neesmu īsti vīrietis. Bērnu man nav, kotletes neinteresē un riebjas, ka mani komandē. Un, lai arī unpija izpausmes forma atkal jau ir pārspīlēta un provokatīva, tai domai kas ir starp rindām es pilnībā piekrītu. Starp Marsu un Venēru ir atšķirība, un tas pat nav svarīgākais. Svarīgākai, ka savu nespēju un nevēlēšanos komunicēt nevajag slēpt zem "neviens mani nesaprot" plīvura, pats, tātad, vainīgs, un nevajag ne no viena neko gaidīt. Jā, cilvēki mēz būt viens pret otru forši, un šaujam salūtu, bet pienākums un zvaigznēs kaut kur rakstīts tas viss nav. Tas ir kaut kas iz sērijas - vai tu man tagad stāstīsi, kā man justies?

Bet, kustība "parā pupus" ir atklājusi Viestura Rudzīša šausmīgo plaģiātisma skandālu. Tas viss jau ir bijis.

http://youtu.be/1yALNSd0iME
20.-Jan-2015 12:52 pm - Dry January
Tik aktīva kultūras un sociālā dzīve, ka koku nav kur nomest. Nākamā nedēļa vispār ir kaut kāds pisec. Svētdien varēs žēlabaini vaidēt uz televizoru.
18.-Jan-2015 11:45 pm - Par būšanu kopā
Runā, ka Amurikā mediji ir norūpējušies par jautājumu, ka tradicionālās attiecības ar dzīvošanu kopā ir šausmīgi pazemojošas brīvā cilvēka gribai. Nu, tur jāmāk meklēt kompromisi, un tā monogāmija vispār ir šausmas. Mūsdienīgs cilvēks tiecas uz urbānu profesionālu dzīvi ar daudz sporta, un bez bērniem, bet sabiedrība, izrādās, vienmēr trīsbērnu tēvu vērtēs augstāk, kā šādu egoistisku būtni. Vienvārdsakot, atkal ir aicinājums diskutēt un pārdomāt, vai pāru attiecības to tradicionālā izpratnē nav jāpārskata.

Nu, lūk, salasījies visādas gudrības, sāku štukot, kas ir tie ieguvumu esot pārī, un kas ir tie ierobežojumi, kas teju tiek saukti par diskriminējošiem. Principā visas lietas var sadalīt trīs kategorijās - ieguvumi no dzīvošanas kopā, lietas, kurām īsti nav nozīmes, vai jūs dzīvojat kopā, un kaut kādā ziņā arī, vai esat pāris, un, visbeidzot, ierobežojošie un diskriminējošie faktori, no kuriem var atbrīvoties vienīgi atbrīvojoties no tradicionālo attiecību koncepta.

Zemāk mēģinu uzskaitīt lietas, kas varētu ietilpt šinīs kategorijās. Vienkāršības labad, bērnus no vienādojuma izslēdzam. Drīkst iebilst un papildināt.

saraksts... )
This page was loaded Jan 30. 2015, 8:31 pm GMT.