Wolf, don't make a helpless move
Recent Entries 
24.-Aug-2019 11:09 am - C'mon, c'mon, dig that hole
https://youtu.be/cixyTz6GpMM
16.-Aug-2019 06:53 pm - Par getting high on sports
Bez šaubām, sportot reizēm ir fiziski smagi, bet šodienas treniņš bija kaut kas īpašs. Vai kā teica treneris: "Šodien pastrādāsim uz raksturu."

Neiedziļinoties tehniskās detaļās, sākās viss ar pumpēšanos, un cita starpā man lika skaitīt piepumpēšanās reizes. Piektajā piegājienā es izskaitīju līdz sešdesmit, un tad smadzenes paziņoja, ka kapā viņas ir redzējušas šistādus treniņus, un lai es turpinu šo nodarbošanos kopā ar raksturu. Izvilku līdz ilgi gaidītājam "laiks", bet pa ceļam peldēju kaut kādā narkotiskā sāpju reibumā. Iespējams es tagad zinu, kā ir mirt no traumas. Kāreiz iepriekšējā vakarā man stāstīja, kā ir gulēt savā asiņu peļķē, un šodienas sajūtas šķita līdzīgas šim stāstam. Un tad es uzzināju, ka mani sagaida vēl viens šāds apreibināšanās raunds.
8.-Aug-2019 09:40 pm - Par prolaiferu nometnēm
Kas nu būtu domājis, ka sižets par prolaiferiem varētu izrādīties tik episks un horizontus paplašinošs.

https://youtu.be/W7y1tnf8Yw0

Tātad, jaunieši Amerikā dodas uz prolaiferu nometnēm, mācīties aktīvismu. Ļoti daudzām sižetā redzētajām lietām ir tāda amerikāniska specifika, bet arī mūsu interneta idioti bez jebkādas aiztures mēdz ignorēt kontekstu, un bliež visu repertuāru, kas izskan no amerikāņu konservatīvo ruporiem. Protams, VICE ir liberastu rupors, un labā gaismā nav plānojis atspoguļot šos jauniešus.

Tātad, prolaiferu argumentu tops.

1. Mēs glābjam pasauli. Šis, protams, nav lielākais lol arguments ko atspēkot. Mēs varam entuziastiski glābt pasauli no slikta alus, bezgaumīgas arhitektūras un citām ēteriskām lietām, tomēr šinī gadījumā šī frāze tiek pateikta tā, ka pilnīgi zosāda uzmetas.

2. Cilvēka tiesības uz dzīvību no ieņemšanas brīža. Arī visai garlaicīga tēma, bet kaut kur pa vidu izkan pat diezgan labs arguments, ka “augli” ir vieglāk abortēt par “bērnu”, un ka tā ir diezgan klasiska dehumanizācijas stratēģija, lai darītu visādas briesmīgas lieta. Zinātnei būs savi argumenti, ar ko auglis atšķiras no bērna, bet nu labi, tēma plaša, ejam tālāk.

3. Holokausts. Es saprotu uzbrukuma lenķi, ka aborta klīnikas ir kā vietas, kur cilvēkus iznīcina indusriāli, bet... nopietni? Es drusku pakautrētos vienlaicīgi būt abortu un imigrācijas pretinieks, un pieminēt holokaustu, ņemot vērā to, ka vācieši tieši no amerikas ir stipri vien aizguvuši idejas par eigēniku un gāzes kamerām.

4. Dziedāt gospeļus pie aborta klīnikām, lai klīnikas apmeklētājas redzētu, ka ir cilvēki, kas ir gatavi viņām palīdzēt izdarīt pareizo izvēli. Not creapy at all. Tas tagad saucas “peacefull presence”. Šis ir vai nu ārkārtējs cinisms, vai neaprakstāms empātijas trūkums, jo katra abortu veikt izlēmusī sieviete reāli nezina, kur lai atrod kādu sektantu grupu, kas viņu iedrošinātu neveikt abortu.

5. Sievietes izdara abortus, jo sabiedrībā grūtnieces ir stigmatizētas. Dabiski rodas jautājums, uz kuras planētas? Uz šīs grūtnieces sevi apber ar zelta putekļiem, un liek instagramma bildes ar heštegu “blessed”. Es reāli gribētu satikt sievieti, kas ir nolēmusi izdarīt abortu aiz kauna būt grūtniecei.

Kaut kas šādās līnijās.
30.-Jul-2019 01:13 pm - Visdārgākais no kaķiem
Junkurs, protams, ir brīnumiņš, bet versija par to, ka viņš savulaik varētu būt bijis sūdīgi izkastrēts, ir episka.

Citās ziņās, vai kādam ir bijusi pieredze ar kaķiem un bišu kodumiem? Es gandrīz jau biju nobriedis kaķim ar ģipsi, bet ir versija, ka tas ir tikai bišu kodums un pampums.
15.-Jul-2019 12:27 am - Deaftones - Smile
https://youtu.be/rETGJHkZyhs
14.-Jul-2019 10:30 pm - Par metālu
Pagāja ievērojams laiks, pirms es devos uz savu pirmo Devilstone. Man pat daudzus gadus bija lietuviešu kolēģis, kas katru gadu jautāja, vai tad es šogad nebraukšu.

Beidzot aizbraucu. Bet atsevišķš stāsts ir tieši par blekmetālu, kas joprojām ir mans žanrs. Teatrāli as fuck, par to šaubu nav, bet es neredzu, ar ko šī ir sliktāka provokācija par pārējām, ja vien kāds tiešām nedomā, ka metālisti pielūdz sātanu, dzer mazu bērnu asinis utt. Es arī neredzu kāpēc baznīca būtu svētāka par citām lietām, ko kāds verētu gribēt dekonstruēt vai izsmiet. Un, protams, ir arī jāatzīst, ka belekmetāls iespējams ir mizogīnākais no mūzikas žanriem, sākot ar visiem kailajiem sieviešu ķermeņiem nosmērētiem ar dubļiem un asinīm, beidzot ar to, ka es īsti nezinu nevienu female driven blekmetāla grupu. Fokloristus liksim šobrīd mierā, tā ir cita tēma. Kāpēc tā, man nav ne jausmas, ir tikai nenoformulējamas sajūtas.

Uz Devilstone es primāri braucu tāpēc, ka tur bija Watain, kas tādu īstu popularitāti ieguva salīdzinoši nesen. Šovs bija fantastisks, un lika ieraudzīt paralēles starp mūziķu uzstāšanos un faktiskiem baznīcas rituāliem, kas abi mēdz raisīt fanātismu sekotājos. Vēl pirms festivāla piefiksēju, ka grupa Batushka (tātad pareizticīgo svētais tēvs) ir radījis kaut ko jaunu, un ar kādu skurpulozu precizitāti viņi apspēlē un faktiski dubļiem aplej pareizticīgo baznīcu. Ja Krievijā cietumā nonāca Pussy Riot par deju baznīcā, es pilnīgi brīnos, ka Krievijas Pareizticīgās baznīcas spalvainā roka nemēģina aizsniegties līdz šiem austrumpolijas māksliniekiem. Es gan pieņemu, ka Polija politisku iemeslu dēļ aizstāvētu šos mākliniekus, iepretī citiem saviem māksliniekiem, kurus jau gadiem vajā ar tiesvedībām, jo tie, redz, izsmej katoļu baznīcu. Katrā ziņā Batushka tikko man kļuva vēl interesantāks, jo es beidzot uzzināju par visiem aizkulises kašķiem. Šis žanrs vienmēr ir izcēlies ar īpaši radošiem veidiem, kā panākt, lai par viņiem runā.
29.-Jun-2019 04:45 pm - Pasaules boksa ziņas
Tā kā man ir noriebusies visa pasaule, gudru sarunu vietā Cēsīs es dienas pirmo pusi pavadīju JūTjūbē. Vai es skatījos boksu? Protams, tāpēc tālāk var nelasīt. Bet ir dažas interesantas lietas notikušas.

Lielākā bomba, protams, ir tā, ka Antonijs Džošua ir pakāsis savas četras jostas kaut kādam meksikāņu (?) tuklītim, kuram ir pārsteidzoši ātras rokas. Masu, protams, pieminēt ir pat lieki. Tagad boksa pasaule ir mērenā ahūnā, jo sapnis par Džošua un Vaildera megacīņu pagaidām ir izsapņots, tā vietā pasaule gaida divas revanša cīņas. Kaut kur tur figurē Brieža klupšanas akmens Usiks, kas savu debiju smagajā svarā ir atcēlis dēļ traumas, bet nav atcēlis arī savus plānus savākt šis piecas jostas. Vienu, starp citu, Džošua atņēma citam nu jau leģendāram ukrainim.

Vēl my man Golovkins piekāva melnādainu jaunieti. Viņš turpina laist cauri sitienus, no kā parasti boksā mēģina izbēgt, bet viņam ir parādījies interesants sitiens pa galvu no augšas uz leju, kas diezgan fiziski spēcīgo, bet nepieredzējušo jaunieti arī atmēkšķēja, lai piebeigtu ar kreiso sāna sitienu. Prieks, ka kungi manā vecumā joprojām ir topā, un spēj iemācīties jaunus trikus. Visi, protams, tagad sapņo par trešo Kanelo un Galovkina cīņu, jo pirmās divas divas pēc būtības neparādīja, vai šinī svara kategorijā ir jauns karalis, vai tomēr vecais tomēr vēl nav atstādināts
25.-Jun-2019 06:55 pm - Par svinēšanu
Man pilnīgi noteikti nav pārāk daudz lielisku Līgo svētku pieredžu, bet šīs garās brīvdienas bija diezgan lieliskas. Es nezinu, cik lielā mērā varētu teikt, ka mēs hostējām pasākumu, un varbūt tieši tāpēc viss šķita tik jauki, ka pasākums hostēja pats sevi, bet man tiešām patika visa šī nepiespiestā pašorganizēšanās. Šķiet, ka pasākumu visvairāk arī izbaudīja cilvēki, kas bija vispašpietiekamākie, un vienkārši iesaistījās lietās bez kaut kāda māsterplāna.
7.-Jun-2019 01:35 pm - Atkal jau par boksu
Es parasti esmu imūns pret labiem vārdiem, bet kad tevi uzslavē treneris, tas ir patīkami. Jo pārsvarā treniņš sastāv no tā, ka tev stāsta, ko tu dari nepareizi.

Treniņos epizodiski notiek kaut kas tāds, ko ir doma ierakstīt cibā, bet tās ir visādas mazas, negaidītas lietas. Caurmērā tomēr viss ir kā parasti: sparingi, traumas, jauni pretinieki, vienkārši jaunas sejas, kas diezgan bieži vairāk par vienu reizi neparādās utt. Tāpēc arī nekas cibā beigās arī netiek ierakstīts. Bet šodienas treniņš tiešā bija fun, neskatoties uz pēdējā laikā iztrūkstošo miegu. Absudrā kārtā es šodien mācījos staigāt, pie reizes laužot iepriekš iemācītos konceptus, bet tas bija mazliet kā atklāt sev jaunu dimensiju. Protams, nākamajā reizē, kad būs iespēja šo visu izmēģināt ar dzīvu cilvēku, es atraušos pa seju, kam sekos ilgs un grūts treniņu posms, tomēr šis bija vajadzīgs, ka šis viss virzās arī kaut kur uz priekšu, nevis ir nepārtraukta rutīna.
1.-Jun-2019 06:09 pm - Par mūzikas strīmošanu
Šodien uzzināju, ka Spotify tehniski ir tik daudz krutāks par Deezer. Tik ļoti, ka es pat brīnos, ka Deezer prasa naudu.
This page was loaded Sep 18. 2019, 4:32 pm GMT.