Viņa Tumsība - fešonists
Recent Entries 
29.-Apr-2016 04:33 am - Z-Scars
Bučošanās Z-Scars koncertā nekad nav bijusi manā baketlistā, bet tagad varu nāvei droši skatīties acīs, nu tas ir paveikts. Koncerts varbūt ir skaļi teikts, bet tomēr. Vēl pārmaiņas pēc ir patīkami vilties cilvēku stulbumā. Andris nav nemaz tik stulbs, kā varētu likties.
29.-Apr-2016 01:29 am - Mazie kaķēni zem ozola...
Nopietna štelle ir tie konkursi. Negulētas naktis, nopietns darbs.

"Es gribu pateikt paldies saviem vecākiem. Īpaši mammai un tētim."

"Kāda ir atšķirība starp sporta žurnālistu un trīs nedēļas vecu kucēnu? Kucēns pēc sešām nedēļām beigs čīkstēt!"

"Abas komandas var uzvarēt vai zaudēt. Var būt arī neizšķirts."

"Neraugoties uz izdzertām 2 alus pudelēm, mūsu vārtsargam izdevās atstāt vārtus sausus!"
28.-Apr-2016 03:36 pm - Jauna partija KPV
A, vāu! Es kādu laiku šim cirkam īpaši nesekoju, bet mums laikam partiju ir par maz, tāpēc mūsu saeimas vlogeris ir nolēmis savu performanci attīstīt līdz jaunai partijai "Kam pieder Valsts?" Kas tad ar Latvijas Reģionu Apvienību notika? Artuss ar Bondaru nesadalīja galvenā klauna lomu?
28.-Apr-2016 12:20 pm - Lidojumi tikai no...
Nez, Air Baltic mārketingam un droši vien jebkuram citam mārketingam šķiet normālas tās akcijas "cenas sākot no", kur bez sarkšanas un kaunēšanās par solīto cenu tiek stumts sūds, kamēr nākamā normālā lieta maksā divreiz vairāk? Esmu dzirdējis, ka pat reklāmā eksistē ētikas kodekss, un šī formālā "patērētēju nedrīkst maldināt" izpilde izskatās pēc lielveikala piena produktu plaukta, kur stāv preces, ko rotā grezni uzraksti "KRĒJUMA", ar mazu, mazu piebildīti "izstrādājums". Maizīte rīklē nestrēgst, miegs labs?

Lūk, piemēram, ērbaļķiks piedāvā doties uz "iecienītākajiem vasaras galamērķiem Eiropā!", pilnīgi tā, ka ar izsaukuma zīmi. Pirmais galamērķis, kur nav baigi aizraujoši kulties ar auto, ir Atēnas. Savukārt divreiz lētākais galamērķis, kura cena tad nu ir šīs akcijas priekšplānā, ir Palanga! Jebaķ, Palanga! Es vēl kaut kā varu ierubīt, ka kāds maskavietis meklētu eksotiku Palangā, bet no Rīgas lidot uz Palangu, vi čo? Vismaz Sopotu tad kaut kā būtu tad iestūmuši. Ja man vēl no Rēzeknes būtu līdz tai Rīgai jākuļas, lai tiktu uz Palangu, tad jau vispār nahui to nacionālo lidsabiedrību pārdot krieviem ar visu PINS programmu.

Paldies, tagad drīkst man pastāstīt, kādi idioti ir klienti.
27.-Apr-2016 03:55 am - Mūzika: Sound of Silence
http://youtu.be/Q4oInT79CUk
22.-Apr-2016 12:05 pm - Alternative
Mūzikas žanrs, ko mēdz dēvēt par "alternative", mani mazliet mulsina. Meklēju Dīzerī PJ Harvey jauno albumu, un es zināju, ka viņš tur ir, un nedaudz apmaldījos. Neatradu ne pie "rock", ne "pop", prikola pēc pat paskatījos zem "metal". Labi, vismaz, ka Dīzeris neuzskata, ka "indie" ir mūzikas žanrs.

Vispār varētu visu noreducēt līdz "pop/rock" un "rock/metal". Jo kurā brīdī roks kļūs par popsu, un metāls par roku, tur ir grūti novilkt līniju. Toties visā roka starpžanrā diezgan nepārprotami ir skaidrs, kas nu nekādā gadījumā nav popsa, un kas nekādā gadījumā nav metāls. Piemēram, Placebo vai Depeche Mode toč nav metāls, tāpat kā Deftones vai Tool diezgan droši nav popsa. Toties kaut kādu Rammstein vai Red Hot Chili Peppers mierīgi iemet pie "pop/rock", un neviens tev īsti nevarēs piesieties, ka tu viņus esi nosaucis par popsu, pat ja tu tā esi domājis.

Savukārt ar visiem saviem džeziem, hiphopu un deju mūziku tieciet paši galā.
21.-Apr-2016 11:44 am - Par smārtfōniem
Kaut kas no "uzzinu pēdējais" sērijas. Es te salīdzinoši nesen mainīju SIM karti no parastās un mikro. Izrādās, ar to nepietiek, tagad vajag nano SIM karti. Kā tas nākas, ka smārtfōni kļūst lielāki, bet SIM kartes mazākas? Manai miniatūrajai Nokijai vajag pavisma normāla izmēra SIM karti, divreiz lielākam aparātam - nano. Kokālūdzu?

Un vēl es nekādi nevarēju saprast, kāpēc cilvēki uz saviem auto līmē Apple logo? Nav gluži tā, ka esmu atradis atbildi uz šo jautājumu, bet man vismaz tagad ir skaidrs, kur rodas šīs uzlīmes. Atkal jau man nav gluži skaidrs, kāpēc šīs uzlīmes nāk līdzi telefonam? Kāds ir to paredzētais pielietojums? Ir kaut kāda akcija, uzlīmē Apple logu uz mašīnas, un mazs nabaga bērniņš Āfrikā dabūs t-kreklu, iešļūcenes un divus Mars batoniņus?
20.-Apr-2016 03:59 pm - Amazon dash button
A, wooooow! Tas ir tik biedējoši un kaut kādā ziņā skaisti vienlaicīgi.

https://youtu.be/EHMXXOB6qPA
18.-Apr-2016 05:19 pm - Par informāciju
Eju cauri savam JūTjūbes abonēto kanālu saprakstam, kurā ir samests viss - ziņas, darbs, mūzika, TED u.c. - un mazliet nesaprotu, kādam centrālajam procesoram vajadzētu cilvēkam, lai šim visam varētu izsekot? Es pat nepiedalos cibas, twitera un feisbuka kašķos.
18.-Apr-2016 11:49 am - Programmētāji mākslā
Par programmētāja garoziņu - https://geektimes.ru/post/274436/
This page was loaded Apr 30. 2016, 2:14 pm GMT.