Viņa Tumsība - fešonists
Recent Entries 
3.-Aug-2015 10:42 pm - Par sportu un alternatīvām


Nu, tā, sārtvaidzis ir noskrējies līdz tādam kliņķim, ka vairs nevar paiet, kur nu vēl paskriet. Protams, ka ahileja cīpslas. Slavenās. Solis numur viens - trešdien mēģināšu teipoties. Solis numur divi, aizstāt daļu bizošanas ar diezgan statiskiem spēka vingrinājumiem. Potenciālais treneris atrakstīja, ka gatavs uzņemties mentoringu. Drošvien rīt jāsazvanās. Tad nu atgriezīšos pie dzelža pumpēšanas. Nu, vai ko nu viņš liks darīt.
3.-Aug-2015 12:36 am - KINO: New York, I Love You
Skatīties "New York, I Love You" pie loga un pīpējot bija interesanta pieredze. Grīziņkalnam, protams, nav tā vēriena, bet savas drāmas, sava eiforija. Anyway, droši var skatīties vēlreiz. Ā, nu, ja, nojauta bija pareiza - filmai ir daudz režisoru.
2.-Aug-2015 09:46 pm - Par kultūru sadursmēm
Kas varētu būt par iemeslu, lai rietumnieciska "kristīga" sieviete precētu ortodoksālu ebreju? Nu, to, kas tur melnās drēbēs un pūkainu cepuri lec āzī, ja jāprecizē.
2.-Aug-2015 06:18 pm - Par tīrību
Ir kāds cilvēks universā, kam patīk māju tīrīt?
2.-Aug-2015 05:31 pm - Par izvēlēm
Kamēr internetos cilvēki brēc, ka pagalam Larvijas nācija, tikko te iebrauks saujiņa citādo, te pa ielu staigā čigāni. Māte ar diviem bērniem. Runā viņi savā es pat nezinu kādā valodā. Un neko, būs jauna paaudze, kuriem tā būs dzimtā. Tapa skaidrs, cik ļoti noslēgta kopiena tā ir. Līdz ar to radās jautājums - vai tiešām cilvēks ir tik ierobežots savās izvēlēs?
2.-Aug-2015 04:43 pm - KINO: Mr Robot
Mr. Robot otrās sērijas sākums ir kosmoss. Mūzika.
31.-Jul-2015 12:08 pm - Par basām kājām un skaistu vasaru
Kamēr visi, kā jau pie ceturtdienas pienākas, slīka alkoholā, sārtvaidži vakar nafig nosala volejbolā. Nu, vismaz tie, kas devās smiltīs pa taisno no darba, un no ne darba drēbēm bija tikai likra.

Bet smieklīgākais bija šorīt. Eju “no rīta” lejā pēc riteņa, skatos, tur nospiedumi no basām pēdām. Nodomāju pie sevis - kurš muļķis basām kājām, nez, pa pagrabu ir vazājies. Iegāju velo novietnē, un atcerējos, kurš muļķis. Jā, vakar nosalis, izsalcis, likrā un basām kājām minos no šoferīša mājām, uz savējām. Tad nu arī pēdas arī ir manas. Bet ir vērts reizēm sev atkāgināt, ko ir vērts silts ēdiens, siltas mājas un silta duša.
31.-Jul-2015 02:00 am - Skapis


Es zinu, ka neviens no jums to nenorealizēs, tāpēc varu tagad plātīties. Bet, es, beidzot, zinu, kāds skapis man būs. Es nezinu kā, bet es zinu ka. Drošvien, vēl bez estētiskiem aspektiem, man ir notrigerējuši rokturi un riteņi. Iedomājies, ej tu viss tāds dzīvē... kaut kur, un velc līdzi skapi uz riteņiem. Tāds "wherever i may roam".

https://www.behance.net/gallery/25213367/LOFTCASE-Bespoke-Wardobes-and-Drawers
30.-Jul-2015 12:11 pm - Par diētām
http://thedietitianspantry.com/2015/07/27/what-to-do-when-people-prefer-popularity-and-pseudoscience-over-professionalism/

Sen cibā nav bijis cepiena par diētām. Nu, vai vismaz parēkšanas par to, kas tagad ir trendīgi. Nu, tur, visi ēdi tikai svaigi medītus sermuliņus, un uzkož ar kļavu lapām, jo tādējādi tīrās čakras, notiek pieslēgums kosmosam, un liekie karmiskie kilogrami aiziet uz nākamajām dzīvēm, kad mēs reinkarnēsimies par roņiem.
30.-Jul-2015 11:09 am - Futbols Ķeizarmežā - ček
Nu, ko, futbols lielajā laukumā, kas nozīmē īstu futbola laukuma platumu, bet tikai uz pusi īsāku, parādīja, cik ļoti mēs tomēr to futbolu spēlēt nemākam. Divas lietas - aizsardzība, un saspēle.

Aizsardzība, tas nozīmē diezgan lielus vārtus, kuros ir diezgan viegli iesist, plus diezgan lielas manevra iespējas uzbrūkošai komandai. Protams, ja kāds skatītos aizmugures, tik bēdīgi nebūtu, tomēr arī bez tā diezgan brīvi sitieni pa diezgan lieliem vārtiem, vēl arī slapjā laukumā - nu, golu bija daudz.

Uzbrukums nozīmē to, ka Lucavsalā īsti nav daudz iespēju iedot piespēli uz sānu, vai atpakaļ. Rezultātā visi pieraduši bliezt pa vārtiem. Labi, protams, ka laukums vismaz garumā nebija pilnais, jo bizot no vieniem vārtiem, līdz otriem, un secināt, ka pilnīgi bezjēdzīgi, tas ir tā… kā skriet maratonu, jebšu pa tukšo. Šeit, tomēr, vietas uz laukuma ir tik daudz, ka var iedot piespēli pat uz centru, nav vajadzības mainīt uzreiz malas. Vai arī to darīt caur centru ar īsām piespēlēm, nevis pa dioganāli cauri visam laukumam.

Bet kopumā, es, labprāt, atkārtotu šādu pasākumu. Beigās jau tomēr tas viss sāka izskatīties pēc futbola. Un, lai arī likās, ka skriešanas bija mazāk kā Lucavsalā, šķiet, tas ir bijis mānīgi. Ahileji sāp tā, ka knapi pa trepēm šorīt nokāpu, un pat augštilbi sīc, kā pēc cik tur to kilometru noskriešanas. Komplektā ar biezpiena diētu trīs dienu garumā, es vēl pēc futenes iemanījos norīt pus kilo svilinātu vistas spārnu, un šorīt jau domāju, kā izdzīvot līdz pusdienām.
This page was loaded Aug 4. 2015, 12:45 pm GMT.