Black DATA Žurnāls
Recent Entries 
22.-Aug-2014 03:46 pm - Vāvere izmīlē
Un vispār, nav ar ko visādu figņu nodarboties, vajag ziņas palasīt. Vāvere apēd riekstus un izmīlē 'GoPro' kameru.

1. Izzust mīlas jūtām (pret kādu); pārstāt pārdzīvot (mīlas jūtas). (tezaurs)

GoPro kamerai sirds ir lauzta.

P.S. Jā, viģiku noskatījos.
22.-Aug-2014 03:01 pm - Trīs litri
Ir cilvēki, kam patīk lāpīt pasauli. Ir cilvēki, kuri interesējas, ar ko citi cilvēki guļ... es gribēju teikt, ar kuriem citiem cilvēkiem viņi nodarbojas ar seksu. Tad vēl ir cilvēki, kuri dikti interesējas par to, ko kurš ēd, vai neēd. Es, protams, saprotu, ka vairot muļķību nav labi, un mums ir objektīvā zinātne... kas gan mēdz būt nemaz ne tik objektīva, jo no viena fakta cilvēki mēdz izlobīt dažādus secinājumus, bet, caurmērā, tomēr ir labāk savu izvēli, ņemt, vai neņemt lietussargu, tomēr balstīt uz laika prognozes ziņām, nevis to, cik tējas lapiņas ir atvērušās rīta tējas krūzē. Un, tomēr, man kaut kā šķiet normāli ļaut citam būt par muļķi, ja runa nav par letālu iznākumu, vai cilvēka izvēles sekas skar tikai un vienīgi viņu pašu. Ok, organizētās reliģijas gadījumā, arī citus pacientus, bet tas tāds īpašs gadījums, un tas jau saistās ar savu garīgo un fizisko veselību. No dažām pilēm baznīcas ūdens bērni nemirst, bet pa seju atrauties gan ir izredzes, ja kādam sāksi ko tādu aizrādīt.

Nu, lūk, vai jums ir viedoklis, cik litrus ūdens dienā vajag izdzert? Redz, izrādās arī par šādu tēmu var sataisīt vētru... emm... ūdens glāzē?

Un vēl, cik litrus alus dienā drīkst izdzert, lai neiestātos intoksikācija? Nez kādēļ ir aizdomas, ka krietni zem trim litriem. A bet garšo, maita!
22.-Aug-2014 02:16 pm - Treknais Kalvītis
WTF??????????

http://youtu.be/noZ32rkemK4
22.-Aug-2014 01:55 pm - Sports un seriāli turpinās
Jā, tā nu sanāca, ka arī es vakar noskrēju četrus kilometrus. Nu gatavais sārtvaidzis.

Un sākām piebeigt True Blood sāgu. Nu, saundtreks, izskatās, atkal ir lielisks. Ā, un otrajā sērijā (ĻOTI NOSACĪTS SPOILERIS !!!) jokdari bija uz sienas kaut ko uzķēpājuši par Obamu. Sižeta kontekstā pilnīgā figņa, bet kādam no autoriem, acīm redzot, šķitis baigi prikolīgi. Gaidu tagad kādu nebūt "Puķin huilo".
22.-Aug-2014 01:53 pm - Gaidis Bērziņš
Gaidis Bērziņš apstiprināts tieslietu ministra amatā

Šitā, taču, var šizofrēniju noraut.
21.-Aug-2014 01:40 pm - Par svinamajām dienām
8. gads: skārda kāzas.
Dāvanas: Cepšanas formas, mašīna.

Principā, ja pāris pārdzīvo 8. kāzu jubileju, tad kaut vai Krievijas tanki. Es tā saprotu?
21.-Aug-2014 12:38 pm - Par šodienas sajūtām


A šito jāpieglabā nākotnei priekš interneta komentāru bruņiniekiem.

21.-Aug-2014 11:55 am - Травка зеленеет, блять
Lūk, pilnīgi pievienojos sīkajam. Kāds neirologs man varētu iebilst, bet nekad neesmu sapratis jēgu šim vingrinājumam, zubrīt dzejolīti par Tālavas taurētāju, un "kam man ņemti mātes meitu". Nu, ja vien, protams, nav tas gadījums, kad sēdies, divi socioloģijā.

Un, jā, kāda "травка зеленеет", блят? Kas tā par manieri visus sīkos nolīdzināt līdz tipiskākajam daunim attiecīgajā vecumā? Vienmēr par to, ka būs saule, un būs Ļeņins. A kur par čeburašķām ņinzja, vai tranformeriem? Kā būtu ar Metallica vai Slayer liriku zubrīšanu? Citādi, tik zinām no skolas, kā "сидит за решеткой орел молодой".

http://youtu.be/W2BcED2vnHU
21.-Aug-2014 10:35 am - Par ikdienas rutīnu
Seriāli rada atkarību. Divas stundas pie televizora pa manam ir gana. Bet, neskatoties uz futeni, vakar, tomēr, piebeidzām The Killing. Tās beigas seriāliem mēdz būt jocīgas, un bieži arī didaktiskas. No otras puses, kad visas tās sāgas paliek gaisā karājoties, tad jau labāk pūdercukurs ar kanēli. Katrā ziņā, kad beidzas visa sāga, ir tāds atvieglojums. Kas lieku reizi atgādina, ka varbūt jāsāk apsvērt sākt seriālu skatīties nevis līdz ar sezonas beigām, bet ar visas sāgas beigām. Citādi, kad pēdējā sērijā izlien kaut kādi personāži no pirmajām sezonām, tad ir nedaudz wtf. Esmu primāts, manas empātijas spējas ir ierobežotas, un šizofrēnijā arī neplānoju iedzīvoties.

Par futeni runājot, neskatoties uz visu kvoruma trūkumu, sanāca labi izskrieties. Kad spēlē bars pret baru, tad, tomēr, ir vēlams, lai tie vārti būtu lielāki, un laukums ar robežām, citādi pazūd jebkāds spēles zīmējums. A tā, kad cilvēku maz, tev īsti nav pamatojuma sist bumbu kaut kur, cerot, ka kāds kaut kur viņu izbakstīs. Vai nu uz fizisko, vai ar prātu. Un fiziskais, kā zināms, ir ierobežots resurss.
20.-Aug-2014 04:35 pm - Fešenpolīs
Es kaut kāds antisašutis pēdējā laikā, bet toties ļoti izbrīnīts. Izbrīnīts par sašutumu par veloceliņiem, par labajiem pagriezieniem un citām pirmās pasaules problēmām. Man visu laiku liekas, ka problēmas nav, un viss ir tikai galvā.

Nu, lūk, tagad mani izbrīna sašutums par sporta tērpa nēsāšanu. Takš vēl labi uz operu, tejāteri, vai vismaz kino, bet lielveikalā? Ok, ir cilvēki, kas dodoties uz veikalu, pārvelk bikses, nomaina kreklu, uzvelk glītas kurpes. Es arī tā daru, ja jāiet no mājas laukā, da kaut vai uz krogu. Bet, lūk, "kultūras epicentrs" lielveikals mani tik ļoti neaizkustina, ka uz turieni mēdzu doties saplēstajās mājas biksēs, un krokšos. Ja nemaldos, pagājušajā trešdienā es biju apvilcis sporta šortus, garās sporta zeķes un krokšus, par cik alternatīva bija sēsties pie stūres bučos, un devos pirms futenes iepirkt alu, maizi, pienu u.t.t. Tagad sēžu domāju, cik feisbūkos esmu iekļuvis? Labi vēl, ka pirms futenes nepaspēju iebraukt Pīkā un Klopenburgā.

Bet Pīkā un Klopenburgā var mēģināt šodien ietrāpīt. Cerams neviens apsardzi neizsauks.
This page was loaded Aug 22. 2014, 6:42 pm GMT.