Can't fight the seether
Recent Entries 
24.-Feb-2017 08:13 pm - Circle fucking K Latvia
"TOP darba devējs 2016 TIRDZNIECĪBAS sektorā ir SIA "Circle K Latvia"."

Kwe? Kurš brends ir zem Circle K?
23.-Feb-2017 11:58 pm - Seether: Let You Down
"If I could speak, I'd tell you all my fears and deprivations"

Ū, ū, jaunais elbūms nāk ārā.

https://youtu.be/pnlwqqy4XB4
23.-Feb-2017 11:08 am - Homo Deus
Redz kur cilvēki spriež par nākotnes distopiju (vai arī utopiju, viņiem pašiem nav skaidrs), kur cilvēks tiek atbrīvots no lēmumu pieņemšanas par savu dzīvi, laimi un labsajūtu. Mērķis ir būt laimīgākam, un process līdzinās tam, kā cilvēki tagad izvēlas ēst veselīgāk vai vairāk sportot, lai justos labāk ilgtermiņā. Faktiski tas ir vēl viens veids kā pateikt, ka būt cilvēkam nozīmē ciest. Tas, protams, ir stipri vienkāršojot. Mazliet izvērstāk: būt cilvēkam ir tiekties pēc īstermiņa laimes, piemēram, kaisles un mīlestības, un pēc tam ciest.

https://www.theatlantic.com/business/archive/2017/02/the-post-human-world/517206/
20.-Feb-2017 04:59 pm - Bikes of Burden
Mazliet par Vjetnamas satiksmes īpatnībām... https://web.facebook.com/bikesofburden/
18.-Feb-2017 01:01 pm
Pētu vasaras festivālu programmas. Pat iekļaujot metālistu festivālus, sērīgs skats. Kaut gan Glasto ir ok, bet tur biļetes pat par naudu nedabūt.
16.-Feb-2017 09:52 pm
Es kā izbijis stila runčuks fešenblogeris nevaru nepadalīties ar ziņu, ka drēbes ar caurumiem palīdzēs izaudzināt laimīgus bērnus.
16.-Feb-2017 07:27 pm
TripAdvisor ir pārvērtēts.
7.-Feb-2017 08:30 pm - MŪZIKA: Beherit - Dead Inside
1996. gads.

https://youtu.be/iEAZGkwtcx4

Sodomic Rites bonusam
7.-Feb-2017 06:20 pm - Par "homesickness"
Es līdz galam neesmu atkodis, vai tā ir vjetnamiešu apmātība ar cūkgaļu, vai tā ir balto cilvēku apmātība ar vienu konkrētu ēdienu Vjetnamā, bet man gribās mest ar smagiem priekšmetiem katru reizi, kad kāds atkal uzmācas ar cūkgaļu ar nūdelēm, kad tu vienkārši pieej pie ēdinātavas izpētīt viņu piedāvājumu. Reizēm pietiek tikai paskatīties tajā virzienā. Reizēm vienkārši paiet garām. Tas šķiet īpaši dīvaini, jo te netrūkst ne garneļu, ne astoņkāju, krabju vai varžu kājiņu, ko gan, protams, neviens nekautrējas papildināt ar cūkgaļu. Ja tu esi veģetārietis, kas ēda arī zivis, tev kā alternatīvu cūkgaļai var piedāvāt arī pīli. Šodien, piemēram, pusdienās apēdām kebabus, un doner kebabs, lai alāhs nogrābstās, ir ar cūkgaļu.

Tagad sēžu viesnīcas recepijā, un tā vietā lai meklētu autobusa biļetes uz dienvidiem, eju cauri savam vecajam RSS rīderim, un skatos ēdienu receptes. Skatos, un domāju, kā atkal gatavošu ēst, kā es ēdīšu pupas un avokado, kā es cepšu picas zoles vakariem. Nav arī gluži tā, ka man būtu apnikuši rīsi ar nūdelēm, drīzāk pietrūkst tā sajūta, ka ir vieta šai pasaulē, kur tu pats vari sataisīt kaut kādu ēdienu, kas neaprobežojas ar lietu pārliešanu ar karstu ūdeni, vai vietu, kur kāds pie tevis var atnākt ciemos.

Vēl viena homesickness pazīme ir nākotnes plāni, kā es katru rītu iešu skiet, nopirkšu maisu ko dauzīt, pareizi ēdīšu, laicīgi iešu gulēt. Sporta kluba apmeklējumi parāda, ka tas viss nav neiespējami arī ceļojot, un tiešām šīs dažas dienas kurās ir bijuši treniņi ir likušās jēdzīgākās, tomēr doma par absolūto savas dienas kārtības kontroli šobrīd vilina, jo šeit, tomēr, uz tevi skatās kā uz nogarlaikotu balto cilvēku, kas atnācis uz sporta klubu meklēt piedzīvojumus. Šai attieksmei gan ir savi plusi, jo reizēm nomāc pārāk lielā nopietnība, kas saistās ar visa veida sportošanu, bet šoreiz stāsts ir par sava laika plānošanu un notikumu kontroli.

Jeb Džārmuša jaunās filmas iespaidā, Rona Padžeta vārdiem izsakoties:

"Get some sleep.

...

Take care of your teeth and gums.

...

Eat an orange every morning.

...

Raise your pulse rate to 120 beats per minute for 20 straight minutes
four or five times a week doing anything you enjoy.

...

"
4.-Feb-2017 11:46 am - Par moderniem risinājumiem visās dzīves jomās
Savas dzīves sakārtošanai ir jāpieiet sistemātiski - http://stryv.io/special/
This page was loaded Feb 24. 2017, 7:07 pm GMT.