O, jā, vai ne, no vienas galējības otrā, tas ir pareizais risinājums. Senos laikos, kad ikdienā pārvietojos ar sabiedrisko transportu, man bija sajūta, ka tajā ir tikai divi režīmi - cepeškrāsns un ledusskapis. :/ varbūt tagad jau būs izgudrojuši arī iespēju noregulēt temperatūru kaut kur pa vidu, neesmu pētījusi.