rediisa

piezīmes

rediiss veicis 25 piezīmes

9th October 2015

1:36pm: vējš augstākās priedes nolauza
lasīju viedokļu rakstiņus par tikumību skolās un atcerējos stāstus par to, kā skolnieki viens otru dzen asarās, bet skolotājas neko. kur tikumības sargi skatās šajos gadījumos? ko par tiem saka mērs? vai nebūtu jauki, ja tikumiska būtu ne tikai literatūra, bet arī mēs paši, ziniet.

18th August 2015

11:00am: piromāna prieciņš
beidzot īsteni latvisks izstrādājums. šķiltavas ar auseklīti "lai vienmēr varētu iedegt kādu svecīti".

vispār man noderētu. nevis svecēm, bet vīrakiem. tikai ar kādu zīmi, hmm.

16th July 2015

5:12pm: k13
paldies ansamblim m par muzikālā fona nodrošināšanu. galvā kripatu kripatu krievietes krūtis uz riņķi vien, uz riņķi vien.

29th July 2014

1:11pm: tālāk nezināmajā
paldies visiem līdzjutējiem, disketi nolasījām. fonā skanot zvaigām, protams. iepriecināju ļaudis. tas patīkami. tagad nākamais uzdevums šajā kvestā - kas ir .dwg fails un ar ko viņu ēd.
10:12am: help help
ir vajadzībiņa strauji apstīties dažas disketītes. vai kādam draudziņam gadījumā nava retro datora iekārtas?

19th March 2014

3:18pm: 3D
vijs. pa ilgiem laikiem būs iemesls aiziet uz kīno.

lai gan es, protams, nīstu tos jūsu daudzos D.

mēģinot noseivot šo ziņu, es laikam uzkāru cibu. tagad domāju, varbūt neriskēt ar to, kādas neparedzamas sekas varētu būt pašas filmas vērošanai, un iet uz senlorānu.

10th March 2014

10:00am: pavasara rīts
nav smieklīgi. goblini laikam tiešām lien uz sauli. vakar viņi nozuda līdz ar krēslas iestāšanos, šorīt, kad devos uz darbu, bija jau priekšā. "я бухой,“ viens no viņiem paziņoja, novietodams uz blakus stāvošā auto alus pudeli.

9th March 2014

4:16pm: pavasara vēstneši
līdz ar pirmo saulīti pagalmā izlīduši goblini. kautri saspiedušies kopā nelielā čemuriņā, tie lēnām šūpojas maigajā vējiņā un izdod neartikulētas skaņas. ir tik jauki beidzot, pēc mēnešiem ilgās ziemas izolācijas, turēt vaļā logus un aumaļām tvert tuvojošos pavasari!

21st February 2014

3:18pm: deko

tānulabi, sidraba platformenes jūs man izbrāķējāt. tagad es gribu šitādu interjēra elementu )

14th December 2013

1:09am: sezonas prieki
lampiņas, jēi!

9th September 2013

2:03pm: nekādu atlaižu
There is not discount for ancient people.

26th August 2013

10:25am: skaties ceļiniek tur augstu augstu gaisā

kas mani vienādiņ ir mulsinājis, tas ir kantori ar ļoti dažādiem darbības virzieniem, kas visi atspoguļoti vienā lapā. tipa, pa kreisi celtniecības materiāli, pa labi - skaistumkopšanas salons. vai tagad, piemēram, skatos uz zīmīti "pa kreisi restaurants, pa labi - valodu kursi".

6th August 2013

9:07pm: kā solīts
ak, [info]unpy, tu akal esi izdarījis TO. aiz bēdām iešu tukšot festivāla pārpalikumus.

9th July 2013

11:02am: izmēri

tā, kas mums ir mērvienība oz pa angliski? tilpums? vot, sēdi tagad un saproti - 12 oz liela soma - tas ir daudz vai maz.

1st July 2013

11:10pm: gūgel
a man patīk, ka gūgle ieviesusi tabu "hreņ". tiesa, dažu hreņ tā vēl nemāk lāgā atpazīt, bet tas nekas. gan jau ar laiku.
9:47am: sieriņš lamatiņās
spotifajs ir sarainas kapitālistu cūkas! kamēr viņi starp dziesmāsm reklamēja sevi, tikmēr viss bija čiki. diezgan patīkama balss kauko nodudināja un ta varēja klausīties tālāk. a kas tagad? kas tagad, prasu! klausies savu maigo un līrisko mūziciņu un te pēkšņi visu jauko noskaņu izpurgā elektroniskā kovboja, esnez, jaunā albuma reklāma. un atslēgt viņu nevar. es neko neteiktu, ja man reklamētu kaut ko atbilstošu manai gaumei, izejot no manas pleilistes satura. nu, kā visi normāli servisi dara. bet laikam jau viņu mērķis nav piespiest man mīlēt elektronisko kovboju. mērķis ir sakrist man uz nerviem tā, lai es nopērku abonementu. HA! šitie pekstiņi ar mani neies cauri.

28th June 2013

4:57pm: zelta cilvēks

izrādās, rīgā ir savs zelta cilvēks parādījies.

sēdošs.

haltūrists.

26th June 2013

1:50pm: nocenota prece

zvaigznē ir dabūjams rozmarijas bērns pa precīzi apaļu latu. man domāt, ideāla lasāmviela trōpiskajiem vasaras vakariem. man gan it kā bija paredzēts viens cits stāstiņš, kas saistīts ar velniņiem (pusaugu meitene mirst no narkotiku pārdozēšanas, nonāk ellē un raksta vēstules ze nelabajam), bet tas pagaidīs.

lai vai kā, man ir jautājums, kā tas ir iespējams, ka grāmata, kas iepriekš maksājusi pāri 6 latiem, tagad tiek pārdota par 1? kaut kā neticas, ka tas varētu būt zem pašizmaksas. vai tomēr?

19th June 2013

2:19pm: nais vjū

re, tieši šodien retronautā atradu tēmatisku bildi. par to, ka sievietēm nav, uz ko paskatīties. te mēs redzam ilustrāciju tam, ka dažām tomēr dzīvē veicas )

18th June 2013

12:10am: dabas draugu pulciņš
ronim ir tik sasodīti dekoratīvi zobi! )

13th June 2013

2:31pm: pajautā

kā latviski apsaukt "responsive design"?

UPD. nu, labi, jau uzrakstīju tēlojumu par to, ko man vajag. tomēr vajadzētu būt veidam, kā to apsaukt īsi un kodolīgi.

12th June 2013

10:09am: friziermāksla
matus tomēr vajadzēs mazliet piekoriģēt. nestāv. tā tas ir ar tiem sprogainajiem - no vienas puses tajos mazāk redzamas frizierkļūdas, no otras - grūtāk nogriezt taisni. un vispār saprast, kurā virzienā ir taisni. labā ziņa, ka beidzot vairs nav tik uzkrītošs robs, kuru man noorganizēja frizētavā.

8th June 2013

7:20pm: papeļu laiks
manos feisbukos ir papeļu heiteri. lieto rupjus vārdus, paģēr, lai nils saņem sevi rokās un beidzot sāk cīņu ar pagātnes mantojumu, un ko tik vēl ne. bet man patīk. kā tās pūkas tik liegi lidinās kā tādā pasaku mežā. visu gadu gaidīju šo brīdi. protams, protams, man arī ne pārāk tīk dzenāt tās pašas liegās pūkas pa savu grīdu un mēģināt tās savākt. bet no otras puses - man vispār ir alerģija pret mājas darbiem in ženeral. ar vai bez papildus pūkām. tā ka man pofig, man kaifs.

5th June 2013

1:54pm: ekvilibriums
kas tas ir - tikko viens atdzēšas, tā cits izdzēšas. šitā es nekad neatjaunošu savas freidlistes iņ un jaņ!

24th May 2013

10:41am: ogas
pacienāja mani ar tām zemenēm, ko uz ielas tirgo. iesmaržināts kartons. paldies, cik garšīgi.
Spēks nāk no Sviesta Cibas