unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Tuesday, September 2nd, 2014
15:37 - Spama vērotāja piezīmes.
No šodien saņemtā.

Pēdējā laikā aktuālas kļuvušas ne tikai zobu balināšanas
procedūras, bet arī zobu rotāšana ar Swarovski kristāliņiem, kas
terminam “žilbinošs smaids” piešķīris jaunu nozīmi. Šāda veida aksesuārs
ļauj sekot līdzi laikam un arī ikdienā sajusties krāšņāk. Kā norāda
veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Līga Štagere,
pieprasījums pēc šīs krāšņās zobu rotas arvien palielinās, jo
augstvērtīgie un vienlaikus arī elegantie kristāla izstrādājumi rada
pozitīvisma sajūtu, vienlaikus izceļot arī sievietes personību.

(7 comments | ir ko piebilst)

10:20 - Visa kā vērotāja piezīmes.
Jau agrāk pa ausu galam ko tādu biju dzirdējis, tak tagad šo parādību pamanīju arī savu paziņu lokā. Ko simbolizē šī publicēšanās portālos ar tik ļoti dramatisko apliešanos ar aukstu ūdeni, ka varētu padomāt, ka šis ir verdošs?

(22 comments | ir ko piebilst)

Saturday, August 30th, 2014
22:28 - Visa kā vērotāja piezīmes.
Šodien gandrīz visu dienu pavadīju mežā, nemanīju nevienu baraviku.

Pēdējā laikā ļoti aktivizējušies ir visi tie, kuri, nebūdami necik militarizēti, no visas sirds apgalvo, ka, ja kas, ar ieročiem rokās aizstāvēs savas tēvutēvu ežas līdz pat pēdējam kaut kam tur. Nudien interesanti, kā šie cilvēki to iedomājas, vai arī daudz ko nezinu par mūsu sabiedrības ēnas pusēm un ikvienam šādam aizstāvim ir padomā kāds tumšs un putekļains kakts, kurā glabājas labi saeļļots kaujas ierocis ar lērumu patronu un maksimas maisiņā ietīta grāmata "War For Dummies".

(22 comments | ir ko piebilst)

Thursday, August 28th, 2014
22:16 - Šitāds pants, tāds pants un vēl trīs, lai sanāktu pieci.
Pavisam īsi par visām tām politikām, ko nekādi nevar iespaidot. Lasu visa veida aktuālās ziņas, kā tur visi visur apspriedušies un visu ko domājuši un izdomājuši. Nekā jauna - pirms pamatīga laika par līdzīgu situāciju Bidstrups jau izzīmējās. Arī ar mums būs tas pats.

(3 comments | ir ko piebilst)

13:19 - Interesanti.
Nu jau kuro dienu visa veida soctīklos novēroju, kā cilvēki savā nebeidzamajā alkatībā stiepj mājās maisus ar baravikām. Ko jūs ar to milzīgo lērumu baraviku iesāksiet, ja vien jums pašiem nav savs sēņu restorāns, protams?

(27 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, August 26th, 2014
18:12 - Nedaudz par etimoloģiski - semantisko.
Arī par sudzismu pie reizes, sudzisms - tas ir aktuāli. Mums un ne tikai mums ir vēsturiski raksturīgi cilvēkus vai to grupas raksturot, apsaucot tos vai tās dažādu dzīvnieku nosaukumos. Visiem ir diezgan skaidrs, kas ir domāts, ja kādu nosauc par cūku, zosi vai ēzeli. Lūk, ja par visu citu kaut kādas versijas ir, par "ēzeli" ir zināmas neskaidrības. Pilnīgi noteikti klātesošajiem ir zināmas teorijas vai versijas, no kurienes un kādā veidā šis apzīmējums latviešu valodā ienācies. Pastāstiet, lūdzu.

(10 comments | ir ko piebilst)

16:27 - Laika vērotāja un citas piezīmes.
Augusts. Jau teju vai nedēļu jūtos omulīgi tad, ja esmu telpās un džemperī. Cilvēki līksmo, baravikodami, šitik daudz baraviku neesot bijis pat labākajos pēcčernobiļas gados.

Iz citām ziņām - pēdējā laikā cītīgi skatos "Criminal Minds" un mēģinu izprast, esmu sociopāts vai tomēr prasts psihopāts, visai labi iekļaujos lielajā vairumā to viņu šēmu, tikai tās amerikāniskās ievainojamības un trausluma tā pamazāk, taču tas viss štrunts. Vairāk aizdomājos par to, cik mūsdienu kino un citās radošajās industrijās viegli īstenot slaveno deus ex machina principu. Pie tam, ja visa veida eiripīdi šo izmantoja kā negaidītu risinājumu, tad pēdējos gadu desmitos mākslas filmās un seriālos scenāriju herakli ap šo būvē visu sižeta līniju, jo, patiesi, nav nekā vienkāršāka, kā piesēdināt pie datora kādu briļļainu vai mazāk briļļainu būtni, kas, intensīvi klabinot kaut kādu sviestu komandrindā, veic brīnumu pēc brīnuma. No vienas puses jauki, ja cilvēks pie datora tiek pielīdzināts Harijam Poteram ar viņa brīnumzizli un vaimandieniņ burvju vārdiem, no citas - manuprāt, tas ir tikai viens solis līdz tam, lai iedzīvotāji sāktu uz sārtiem dedzināt datoradministratorus vai pielūgt veļasmašīnas.

(8 comments | ir ko piebilst)

Monday, August 18th, 2014
18:45 - Par mūsdienu civilizāciju.
Man nudien vajag sasodīti maz no mūsdienu civilizācijas, pilnīgi pietiktu, ja varētu rēķināties tām detalizētajām laika prognozēm. Sēdi, skaties tās stundas, priecājies, ka vari izskriet uz brīdi, neņemot līdz lietussargu, bet rezultātā iedzīvojies daudz labāk samitrinātā ādā, nekā to piesola mūsdienu kosmētikas līdzekļi.

Šitāda čakermaņu civilizācija nudien neko vairāk par atomziemu nav pelnījusi.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, August 14th, 2014
20:02 - Sīkums, bet patīkami.
Protams, ka ļoti reti sanāk kādu slavēt, nopelt ir gan interesantāk, gan citos veidos veselīgāk. Šad un tad no draugiem un paziņām esmu dzirdējis sirdi plosošus stāstus par to, ka viņiem maksājumu kartes saplīsušas. Vienam stāvējusi bikšu pakaļējā kabatā, kamēr šis uz poda sēdējis un dīdījies, acīmredzot, kādam citam vispār uz līdzenas vietas, kas gan izklausās nedaudz neticami, vēl kādam - apstākļos, kādus pats īsti nav gatavs atklāt. Tad nu lūk. Biju šodien nomainīt savu čangaļu bankas karti, veco mēģināju salauzt - figu. Tikai vairākas reizes cītīgi lokot dažādos virzienos. Sīkums, bet tiešām patīkami.

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, August 13th, 2014
13:17 - Meklēju autoru.
Latvija maziņa, visi visus zin, visi visiem zin arī to darbus un nedarbus. Šeit taču noteikti ir kāds, kurš zin, kā vārdā cilvēkiem, kuri ir bijuši autori idejai pārveidot uzrakstus "Rīga" pie iebraukšanas tajā, pie tam - konkrētajā veidā. Sen jau interesanti, taču allaž esmu aizmirsis painteresēties.

(43 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, August 12th, 2014
22:01 - Īsi par labumiem.
Centrālais mūsdienu un mūsgala civilizācijas sniegtais labums ir iespēja pēc iespējas ilgāk palikt absolūti infantīliem. Pats izbaudu, uz citiem skatos un priecājos.

(41 comments | ir ko piebilst)

12:42 - Modes blogera piezīmes.


Attēlā - strādnieces pako krūšturus vīriešiem, Japānā šos jau tirgo.

(8 comments | ir ko piebilst)

00:35 - Laika vērotāja piezīmes.
Smuki pēcpusdienā noblieza. Tuvējiem kokiem zari riktīgi apkrita, tuvējam bāram - nojumes, aber tuvākajai ēkai drusku fasādes apmetuma. Gājiens uz veikalu pēc maizes un šnabja izvērtās interesants. Tā arī pierakstu - šogad lietus ir rets viesis galvaspilsētā, bet visu ko sagāž, gluži kā pats pēdējā laikā visurkur.

(ir ko piebilst)

Friday, July 25th, 2014
20:01 - Pabriesmīgi.
Neslēpšu, man ir nedaudz bail no Krievijas agresijas, bet nedaudz tikai tālab, ka tieši tikpat baidos no citām visa veida stihiskām nelaimēm un negadījumiem. Tieši tikpat mani uztrauc arī intensīvā krievu demonizācija informatīvajā telpā un pašam savā apziņā. Atveru feisbūku un tur uzreizi cilvēki pārpublicējuši divus rakstus. Pirmais raksts ir par to, ka amerikāņu velotūristu Krievijā notriecis piedzēries autovadītājs, otrā - par to, ka kaut kāda muļķīte tīklos lielās ar skrostu tušu, kas savākta no nelaimīgā Boinga atliekām. Var jau būt, ka tas tikai tālab, ka šīs ziņas patrāpījās blakus, bet mani pārņēma ļoti nepatīkamas sajūtas, pirmkārt, jau tālab, ka pašam pirmā doma bija "nu, jā, ko tur var gribēt" un tikai otrā "paga, kas tad no šajās ziņās minētā nevarētu notikt arī pie mums?". Vēl pavisam nedaudz un otrās domas vairs nebūs, būs tikai "viena otra atomsēne Krievijai tikai ļoti piestāvētu".

(9 comments | ir ko piebilst)

Thursday, July 24th, 2014
16:51 - Izvirtības perēklis, nu!
"Esmu šokēts. Nācās maniem bērniem pat aizvērt acis," raksta Aleksejs.

(12 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, July 22nd, 2014
22:31 - Dienas prieks.
Zinu, ka esmu visos veidos atpalicis, jo īpaši kultūras jomā, tur bieži vien līdz manīm kaut kas labs atnāk pēc vairākiem gadu desmitiem, taču nevaru nepadalīties. Jau kuro reizi šodien klausos dziesmu, lai varētu to iemācīties no galvas. Beidzot ir kaut kas, ko varēšu dziedāt visa veida karaokēs, kad mani piespiedīs to darīt.

(10 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 21st, 2014
19:14 - Žēl, ka neesmu žurnālists.
Jau agrāk Krievijas krievu attieksmē pret Latvijas iedzīvotājiem bieži manīju attieksmi "priecājaties, ka mēs te vispār pie jums braucam, ubagiem, bez mums jūs, parazīti, sen jau būtu žogmalē atstiepušies no bada, dienderi!". Tagad, kad mūsu ārlietu ministrs izdevis dīvainu, bet tomēr rīkojumu nelaist uz pārpasaulīgā kauna festivālu Jūrmalā kungu ar koka frizūru, kungu šinelī un dāmu ar dzeguzi galvā, visa šī vāvuļošana, protams, sākas ar jaunu sparu. Tipisks piemērs - maciņu zaglis Sadaļskis. Žēl, ka neesmu žurnālists, kurš raksta krievu valodā. Uzceptu palielāku rakstu par visu šito viņu vīzdegunību, virsraksts man jau ir. "Быдло угрожают Латвии своим отсутствием".

(35 comments | ir ko piebilst)

Sunday, July 20th, 2014
21:43 - Interesanti.
Allaž ir interesanti lasīt večuku un tantiņu neapmierinātās atsauksmes pēc visa veida pozitīvusiem. Interesanti būtu zināt, vai neapmierinātie ir apdolbījušies pasākuma laikā līdz pilnīgam pulsa vai vismaz samaņas zudumam? Ir nokniebušies nakts melnumā ar kaut ko, kam nav zināmi ne tikai vārds ar uzvārdu, bet arī tautība un dzimums? Ir sajūsmas pilni par atgadījumu, kas noticis ar svešiniekiem pašu teltī vai pašiem svešinieku teltī, kur nekas līdz galam nav bijis skaidrs, bet telts ir tikusi apgāzta, pievemta un savādāk apgānīta?

Nekas nav no tā bijis? Kommõn. A pēc kā tad jūs uz to pozitīvusu braucāt? Vai tiešām pēc kvalitatīvas mūzikas rāmās noskaņās?

(8 comments | ir ko piebilst)

Friday, July 18th, 2014
11:37 - Īsi par secību.
Kaut kā palika interesanti, kāds, nez, varētu būt impērijas atjaunošanas plāns, proti Ukraina -> Moldova -> Baltkrievija -> Lietuva -> Latvija vai tomēr Ukraina -> Moldova -> Latvija -> Lietuva -> Baltkrievija.

(31 comments | ir ko piebilst)

11:09 - Mīlīgi.
Mīlīgākais traģiskā negadījuma ar Malaizijas lidmašīnu atspoguļošanā ir tas, ka Krievijā intensīvi piepilda informatīvo telpu ar to, ka lidmašīna notriekta tamdēļ, ka esot ļoti līdzīga Krievijas lidmašīnai Nr.1, proti, ka īstenībā esot gatavots atentāts pret princi Ferdinandumisteru Putinu.

(5 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba