unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Friday, December 19th, 2014
09:44 - Skumjais Ziemassvētku laiks.
Ievērtēju spamu, kas uz svētkiem sanācis, nu, jā. Viss pareizi. Man tiek piedāvāts iegādāties dzirdes pastiprinātāju, jo "Dzirdes pastiprinātāji pastiprina apkārtējās skaņas un labi palīdz vājdzirdzirdības gadījumos kad cilvēks dzird apkārtējās skaņas, uztver vārdus, bet ir pastāvīgi jākoncentrē uzmanība lai uztvertu runas jēgu kopumā."

Mājienu sapratu. Tiesa, varēja jau godīgi to man nepieciešamo lietu nosaukt par saprāta pastiprinātāju.

(ir ko piebilst)

Thursday, December 18th, 2014
16:27 - Izdzer alu, sasit kannu, jeb - vai viegli būt džentelmenim?
Viena no pēdējā laika pozitīvajām un daudz tiražētajām ziņām ir par Lancmaņa kungu un kannu. Ziņa tiešām pozitīva, Lancmaņa kungam vispār gods un slava(un ne jau par kannu vien), taču aizdomājos par ko citu. Šī Lancmaņa kunga rīcība tiek pasniegta(beidzot) kā īsta džentelmeņa cienīga. Ja nu pats nokļūtu līdzīgā situācijā? Ne jau tik līdzīgā, lai tas būtu kaut kā saistīts ar mākslu, kultūru, vēsturi vai vispār kaut ko šādu, tas ta skaidrs, ka tādā nenokļūšu nekad, bet tādā, kur sanācis kaut ko kļūdaini iegādāties ne par savu naudu, tādā tomēr teju ikkatrs var nokļūt. Ja es šādā nokļūtu, man, visdrīzākais, nebūtu kabatā tādu 12000EUR, ar kuru palīdzību varētu sadabūt īsta džentelmeņa stautusu. No šādas situācijas, nez, vispār ir vēl kāda izeja(nošaušanos izlaižam), ko apkārtējie novērtētu kā pietiekoši cienījamu?

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, December 17th, 2014
18:06 - Starptautiskās ekonomikas īsziņas.
Kaimiņzemēs tikmēr ir radīts jauns, manuprāt, lielisks meditācijas portāls - http://zengrecha.ru/

(7 comments | ir ko piebilst)

16:25 - Ārprāts. Trūkst vārdu. Esmu šokā.
Finanšu policijas pārstāvji pauda pārsteigumu par to, "cik brutālā veidā tika apkrāpts katrs pircējs", jo klients, saņemot čeku, bija pārliecināts, ka norādītā pievienotā vērtības summa aizies valstij, taču "tā nonāca noziedznieku kabatās".

delfi.lv

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, December 16th, 2014
17:14 - Kulinārijas ziņas.
No pozitīvā - Ganbejs strādā, it kā nekas sevišķs uzņēmumā nebūtu noticis. Arvien kvītis.

(5 comments | ir ko piebilst)

13:03 - Kā jau pirms kara ar aprinķa priekšnieku.
Tiek uzskatīts, ka pirmdiena rubļa straujais kritiens un šodienas turpinājums par spīti rubļa bāzes procentu likmes pacelšanai līdz 17% un 2,38 miljardu dolāru iepludināšanai no valsts kases, ir saistīts ar ļoti īpatnējo "Rosņefķ" finansēšanas, būtībā, slēptas kreditēšanas darījumu, kura rezultātā, visdrīzākais, šādā vai savādākā veidā dolāros tiks pārvērsti 700miljardi rubļu(pat šobrīd tas ir vairāk par 10miljardiem dolāru), kuru izcelsme ir meklējama nevis ekonomikā, bet gan naudas drukājamā mašīnā. Lai labāk varētu saprast, kas tā ir par naudu, tas ir vairāk par Latvijas valsts gada budžetu.

Tak es ne par to, vairāk par to, ka Krievija tik brīvi svaidās ar naudu šobrīd, ja viņiem ļoti būtu vajadzīgi tieši mēs, pietiktu katram deputātam iešķiebt pa 1 miljonam dolāru, lai parlaments būtu viņējais(neloloju šajā ziņā nekādas ilūzijas). Uz pārējo nu jau ikdienas tēriņu fonu, šitās izmaksas būtu tīrā špicka.

(13 comments | ir ko piebilst)

Monday, December 15th, 2014
16:29 - Svešu maku vērotāja piezīmes.
Interesanti tajā Krievijā. Tikai pirms gada eiro maksāja 45 rubļus, tagad jau 75. Cilvēki sāk palikt nīgri, kas ir saprotams. Būtībā, visiem tiem, kam gada laikā nav celtas algas, tas ir ienākumu kritums par 40%, tas tik tiešām nav maz. Protams, uz vietas dzīvojot, to tik lineāri neizjūt, taču īdēšana paliek ar katru dienu skaļāka, būs interesanti redzēt, kā un vai tas ietekmēs mūsu tūrisma nozari.

UPD. «Главное сейчас, чтобы никто не потерял зарплату. Если будут сокращения, начнется настоящий кризис. В новом году рост цен продолжится. Но я ничего не предпринимаю, чтобы подготовиться к кризису. Поздно уже готовиться», — сказала «Газете.Ru» первый заместитель председателя комитета Госдумы по бюджету и налогам Оксана Дмитриева.

UPD2. Jauka un ērta saite - http://zenrus.ru/

(18 comments | ir ko piebilst)

13:54 - Ienāca prātā.
Vērojot, kā kaķi pārņem pasauli, radās jautājums - vai tu atteiktos pagaršot kaķi? Kamdēļ?

(34 comments | ir ko piebilst)

Sunday, December 14th, 2014
16:40 - Tiešais mārketings.
Pienāca viens pat par mani stipri noplukušāks kungs ar rumāņiem raksturīgiem sejas pantiem un lauzītā krievu valodā pajautāja, kā tikt uz lidostu, bet viņam vajagot, lai es izskaidroju, kā var aizbraukt ar automobīli, kas stāvot tepat netālu(mājiens ar roku Pleskavas virzienā), nevis autobusu(22. autobusa pieturu varētu saskatīt pat piedzēries kurmis). Nebija žēl un sarežģīti, izskaidroju, tikpat izteiksmīgi pamādams ar roku Kolkas virzienā. Kungs izplūda plašā pateicības runā, kuras ietvaros pieminēja, ka viņiem, bulgāriem jau tā ļoti patīkot mēs, latvieši, bet es visu citu mūsu, latviešu starpā esot tik izcili laipns eksemplārs, ka viņš mani gribot apdāvināt. Pie šiem vārdiem, ar veiklu rokas kustību no kaut kurienes izvilka kaut kādu pelēku kārbu, uz kuras esošie uzraksti liecināja par to, ka kārbā atrodas smaržūdens vai kas tāds. Laipni paskaidroju, ka šitādus dzērienus nedzeru, taču viņš nelikās mierā, teikdams "pšik, pšik"un sacīto atbalstīdams ar attiecīgu žestikulāciju, skaidroja, ka tas neesot dzēriens, bet uz diezgan nošmulētas virsjakas apkakles špricējams līdzeklis. Pateicu, ka blusu man arī nav, tad gan viņš atstājās un devās projām, diezgan īgni kaut ko burkšķot savā specifiskajā bulgāru valodā.

Interesanti, ko viņš būtu pasācis, ja es to viņa dāvanu būtu pieņēmis?

(19 comments | ir ko piebilst)

Friday, December 12th, 2014
22:27 - Kinoblogera piezīmes.
Biju uz "Hobits, cik tur armiju ietvaros". Ļoti cienījams gabals, neesmu redzējis treileri, bet treileris, atšķirībā no pašas filmas, varētu būt īsākais pasaulē. Pūķis/rūķis/pamatīga klope, viss. Visu cieņu radošajai brigādei, šīs trīs epizodes viņi ir izstiepuši tā, lai ikkatrs skatītājs sajūt mūžības pieskārienu. Kopumā ņemot, Talsu kultūras nama tautas teātris nez vai būtu saorganizējis ko labāku pie tāda paša budžeta. Ja vien ļoti necenstos.

(17 comments | ir ko piebilst)

15:36 - Mīlestība ir kā ābeļzieds.
Teikšu, kā ir, lasīju rakstu par to, ka Latvijas skolēni paliks tomēr bez mācību priekšmeta «Dzīvesziņa» un ķiķināju balsī, kas ar mani bieži negadās. Nudien, ne ļauni, vienkārši ļoti spilgti iztēlojos fondu „Ābeļzieds” un visus tos ābeļziedēnus, kuri mēģināja izstrādāt kaut ko. Ja kādam ir iespēja, lūdzu sagādāt un uzdāvināt kādos no tuvējiem svētkiem viņu iesniegtos materiālus, man ir tāda tīri intuitīva sajūta, ka tas varētu būt kas pakāpi jautrāks par Džeroma daiļradi.

(2 comments | ir ko piebilst)

11:41 - Tīri informācijai.
Ja šonakt plānojat visādi izklaidēties, paņemiet līdz izturīgu lietussargu un, iespējams, sanāks ietaupīt uz sabiedriskā transporta rēķina.

(14 comments | ir ko piebilst)

Thursday, December 11th, 2014
20:10 - Lojalitātes lamatas.
Šodien, pērkot kompi, ļāvos pierunāties sevi iekļaut lojalitātes programmā. Tagad veikalam ir mani personas dati, bet man - vērtīgi bonusa punkti. Tikko apskatījos - ja nopirkšu vēl četrus kompjus, bonusā varēšu dabūt paciņu kafijas. Bija vērts.

(2 comments | ir ko piebilst)

19:25 - Modes blogera piezīmes.
Ja kāds grasās kādam citam vai sev sagādāt pārsteigumu, iegādājot dāvanā auskarus ar briljantiem, ņemiet vērā, ka aktuālais auskaru izmērs ir šāds )

(3 comments | ir ko piebilst)

13:01 - Ziemassvētku brīnums
Ilgi, kādu pusotru minūti domāju, ko lai sev uzdāvina Ziemassvētkos. Izdomāju, ka neko un ķēros klāt projektam, kas rīt jāiesniedz. Tad nosprāga kompis un visas problēmas atrisinājās pašas no sevis.

(10 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, December 10th, 2014
16:45 - Īsi par iespējām un draudiem.
Līdz pat šai dienai biju cieši pārliecināts, ka Latvijā nav nekādu terorisma draudu vienkārši tālab, ka nav nekā tāda, ar ko šeit kādu var tā ļoti sabiedēt. Kūdras purvus un sila priedes daudz neizspridzināsi, par cilvēkiem bēda maza, lai teroristi to labi saprastu, ik pa brīdim sev uz galvām sagāžam kādu lielveikalu. Diemžēl, idille beigusies. Latvijā uzieta lielākā najādas atradne pasaulē.

(8 comments | ir ko piebilst)

09:36 - Vardarbība ģimenē, interesanti.
Šoreiz gan šādu tādu iemeslu dēļ nevarēs redzēt, kā kurš balsojis.

Poll #20245 Par fizisko vardarbību ģimenē starpgenderu ietvaros
Open to: All, results viewable to: None

Ir sanācis piedalīties roku palaišanas izpriecās ģimenes ietvaros?

View Answers

esmu vīrietis, ir gadījies ieklapēt sievieti
5 (7.6%)

esmu vīrietis, ir gadījies, ka sieviete mani ieklapē
9 (13.6%)

esmu sieviete, ir gadījies ieklapēt vīrieti
11 (16.7%)

esmu sieviete, ir gadījies, ka vīrietis mani ieklapē
15 (22.7%)

mums viss ir pavisam savādāk
40 (60.6%)

(49 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, December 9th, 2014
14:15 - Atsaucoties uz publicēto.
Atsaucoties uz publicēto, aizdomājos - tiešām interesanti, kas būs tas, ko nākamgad būs moderni apkarot, ierobežot, vai gluži otrādi - izvilkt no skapja vēdināties? Vai tiešām iestāsies ilgi gaidītais miers un pārlaimība, jo nu jau it kā viss sagrupēts un sadalīts pareizajā un nepareizajā?

(18 comments | ir ko piebilst)

Monday, December 8th, 2014
15:03 - Sarežģīti laiki.
Nepietiek ar to, ka Krievijā vecākiem bērnu aizliegušitomēr nav aizlieguši par Luciferu nosaukt, šovakar iestāšoties pilnīgi retrogrāds Jupiters, kā rezultātā varot mainīties ideoloģiskie tēli vai reliģiskie spriedumi. Ja jau rīt man viss ir samainījies un, piemēram, sāku par normāliem uzskatīt bērnu skaistumkonkursu organizētājus, ziniet, ka Jupiters pie visa vainīgs, ka viņu Jupis.

(4 comments | ir ko piebilst)

Friday, December 5th, 2014
09:36 - Nezkālab atausa atmiņā.
Pirms laika, drīzāk dzirdēju, nekā lasīju par to, kā lietas notiek. Ir bijis, iztēlosimies, rakstnieks Antons Ūbelrings, sarakstījis romānu, viss kā pienākas - ļoti labais varonis un dikti sliktais. Labais varonis viss tāds ārkārtīgi pozitīvs, palīdz sirmgalvēm šķērsot šosejas galīgi tam nepiemērotās vietās un ir ļoti pieķēries savam kaķim. Sliktais varonis, kurš pozitīvs nav nemaz, kādā brīdī grib, lai labais padodās un sūta šim ziņu "Tavs kaķis ir pie manis. Padodies, vai arī nomušīšu tavu kaķi. Nožmiegt kaķi - tā man ir izprieca!"

Kas paliek nākamajām paaudzēm? Ieraksts feisbūkos vai citās citātu vietnēs - "Nožmiegt kaķi - tā man ir izprieca! A. Ūbelrings"

(15 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba