unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Saturday, November 28th, 2015
13:09 - Klimata vērotāja piezīmes.
Ir tā sanācis, ka diezgan labi atceros laika apstākļus šajā datumā. Pēdējos padsmit gadus bija diezgan stabils slapjdraņķis, šogad izskatās pēc nepatīkamiem mīnusiem, kas ir diezgan bailīgi, jo bērnībā parasti bija ap -15C. It kā bija jautri, slidkalniņi un tā, bet nē, paldies, nevajag.

(48 comments | ir ko piebilst)

Friday, November 27th, 2015
11:02 - Viņš tika izglābts.
Aizkustinoši. Kā aģentūra LETA uzzināja VUGD, plkst.20.16 tika saņemts izsaukums uz piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvokli Malienas ielā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka dzīvoklī ir piededzis ēdiens, bet saimnieks - aizmidzis. Guļošais vīrietis, iespējams, bija alkohola reibumā. Viņš tika izglābts. Makšķerēšanas piederumi pie viņa netika atrasti.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, November 26th, 2015
14:16 - Beidzot galīgi sapiņķerējos latviešu gramatikā.
Kā jau jebkuram nelatvietim, arī man latviešu gramatika šķiet diezgan grūta un nemaz ar šo tik labi neiet. Jau tā sarežģītā latviešu gramatika un literārā valoda mainās un visādi tiek uzlabota tikpat bieži un strauji, cik lokālie nodokļi un nu jau jūtos galīgi atpalicis, neliegšos, pat drusku tā kā izmisis. Apstāstiet man lūdzu, ja šeit ir kaut viens labs cilvēks - virsrakstā "Rīgā vīrietis ar cirvi pamatīgi 'apskādē' guļošo draudzeni" - kas ir tās pieturzīmes abpus vārdam "apskādē" un kādos gādījumos šīs jālieto?

UPD. Paldies, viss skaidrs, varu gulēt mierīgi, nekādas pārāk radikālas izmaiņas latviešu valodā nav notikušas, "Delfu" žurnālisti ir lohi un galvenais redaktors - mīkstais, kurš nevar vienreiz pa visām reizēm uzsist ar dūri pa kurieni jau nu tur jāsit, lai izsistu tiem darbiniekiem tieksmi šādi izpendrīties:))

UPD2. Izrādās, stila grāmata, ne latviešu valoda pie vainas.

(29 comments | ir ko piebilst)

12:27 - Lielais brālis, sekotājs.
Pēc žuļicīgā silikātielas masonu pakalpiņa [info]sirdna nevērīga ieteikuma, ieklīdu slavenajā Google+ apskatīties, kas tur notiek. Šie uzreiz sarosījušies, nav atstājuši šo faktu bez ievērības un iemetuši pastkastē vēstuli ar intriģējošu nosaukumu "pakalpojumā Google+ ir izliktas ziņas, kas varētu jūs interesēt". Ar patīkamu kņudu pakrūtē vēru vaļā un izrādījās, ka mani interesē "Čiekurvainags Nr. 21 ar sniega bumbiņām (35 cm, pieejams)".

Šķiet, viņiem vēl nedaudz par agru uz viņu rīcībā esošās informācijas bāzes mani interesējošās lietas uzreiz sūtīt pa pastu ar klātpievienotu rēķinu.

(1 comment | ir ko piebilst)

11:55 - Tagad ir skaidrs, no kā nomiršu.
Kā esot izziņojis vismaz tikpat pasaulslavens Hruščovs kā citi hruščovi, medicīnas zinātņu kandidāts, ārsts - naturopāts(no marketingu viedokļa tomēr ieteiktu citu nosaukumu) Viktors Hruščovs - baisākais mūsdienu izgudrojums ir šitā modernā maize, jo tajā ir sevišķi viltīgs raugs, kurš iekapsulējas, nevis atstiepjas cepšanas laikā, kā to dara normāli raugi, un, kad maizi apēd, šis izkapsulējas ārā, tiek asinīs, plazmā, taisnajā zarnā un visur citur, tur aprij pilnīgi visu lietderīgo un mums pašiem vajadzīgo un tik vairojas, pumpurodamies uz nebēdu, pārbāzdams mūsu organismu ar saviem toksīniem, kamēr tas plīst pa vīlēm kā pārpumpēta velosipēda riepa. Detaļās par šo cilvēces traģēdiju var izlasīt šeit.

Kas mums bija raugu pētnieks? [info]ezss? Lūk, tā tie zinātnieki, slēpdami savus mefistofeliskos vaibstus aiz zinātkāres maskas, laiž tautās masu iznīcināšanas ieročus vienu aiz otra. Kaunējušies būtu.

Nu, jā, un man bērnībā vecmamma vispār deva ēst tīru raugu. Gan jau, ka kādās koncentrācijas nometņu laboratorijās neuzspēja pabeigt savus eksperimentus un te es pa rokai trāpījos.

(16 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, November 25th, 2015
21:01 - ISIS dusmojas.
ISIS dusmojas un esot solījuši sarūpēt riktīgus piparus visiem tiem šaitana izdzimumiem, kas šos abižo. Šaitana izdzimumi redzami šajā te bildītē:Žēl man igauņu un lietuviešu, ko lai saka.

(15 comments | ir ko piebilst)

17:44 - Kristiešiem ir, par ko satraukties.
Ja musulmaņiem būs tāda vēlme, ātri vien liela daļa Latvijas iedzīvotāju pieņems islāmu. Kālab? Tālab, ka tas ir izdevīgi.

Viens no pieciem islāma pīlāriem ir zakā jeb obligātais ikgadējais labdarības nodoklis no uzkrātās mantas. Neiedziļināšos aprēķina metodikās, cik un no kā šis tiek aprēķināts, taču vidēji tas ir 2,5% jeb 40 daļa no uzkrātās mantas, ja tās daudzums pārsniedz noteikto minimumu(ja visu pareizi saprotu, tad tas ir ~85g zeltā ekvivalents). Bet! Daudz svarīgāk ir, kam šis labdarības nodoklis tiek tērēts un tērēts šis tiek 8 mērķgrupām.

1.Galīgi nabadzīgie visa veida sērdieņi(nu tā, ka pavisam).
2.Trūcīgie(tie ir tie, kuriem nav tā nepieciešamā minimuma, lai maksātu to zakā).
3.Kā alga tiem, kuri nodarbojas ar zakā ievākšanu un sadali.
4.Cilvēkiem, kuru ticība islāmam jānostiprina.
5.Vergu, ķīlnieku vai gūstekņu izpirkšanai.
6.Parādniekiem parādu dzēšanai(tajā skaitā, patēriņa un hipotekāro kredītu).
7.Visādām padarīšanām Allāha vārdā(tajā skaitā islāma popularizēšanai un visa veida džihādiem).
8.Ceļotājiem, kuri iestrēguši švešumā bez iztikas līdzekļiem, lai šie varētu atgriezties mājās.

Ja šo sarakstu izkārtu pie ciema veikala, vietnē apollo.lv vai kur jau nu mūsdienās latvieši pulcējas, domāju, diezgan daudzi sāktu interesēties par tuvāko punktu, kurā var musulmaņos pieteikties:))

(58 comments | ir ko piebilst)

16:52 - Indes, no visām pusēm uzglūn indes.
Vispār, raugoties uz to, cik cilvēki brīvi notic dažādām blēņām, svētīgu darbu mums visiem izdarītu tas, kurš nofotografētu biežāk sastopamo spamu pastkastē(kas tas, nez, ir - gan jau kāda "Maximas" reklāma) un ievietotu feisbūkā ar aprakstu, ka šito ar rokām aiztikt nedrīkst, jo "Rīgas Cirks" šitādus speciālās kaķu indēs samērcējis un izplata tagad.

(2 comments | ir ko piebilst)

16:44 - Cīņas feisbūkā 2.
Bija dīvainās izraēļu tabletes ar indīgo stiepli iekšā, aber tagad tadāāām! )

(ir ko piebilst)

Tuesday, November 24th, 2015
13:08 - Viņu tikumi.
Pateicoties iepriekšminētajai jaunkundzei ar dīvainajām tabletēm, feisbūkos piesekoju resursu http://islam-today.ru , tiešām interesanti. Piemēram, raksts "Vai greizsirdība ir pieļaujama, raugoties no islāma pozīcijām?" Pēc rūpīgas analīzes, kuras laikā tiek atgādināts arī tas, ka Allāhs pats ir trakoti greizsirdīgs, tiek secināts, ka greizsirdība saprāta robežās ir normāla parādība, pie tam, ne tikai tad, ja vīrs ir greizsirdīgs uz citiem vīriešiem, bet pat tad, ja viena no sievām ir greizsirdīga uz otru.

(ir ko piebilst)

01:34 - Mums neredzamo pasauļu cīņa.
Interesants tomēr tas feisbūks, ļauj ik pa brīdim ieskatīties tādās it kā diezgan tālu pasauļu sadursmēs, kuru izpausmes formas nudien mēdz būt ļoti īpatnējas.

Piemēram, jaunkundze Гюлер Диля Абдуллаева no Azerbaidžānas, visnotaļ islāma cienītāja, cik jau nu var saprast, 3. novembrī ir izplatījusi šādu paziņojumu:23. novembrī šo savā laika joslā nez no kurienes ir iešērojusi viena cita jaunkundze, mana sensena paziņa, kura strādā/cenzēts/ un kurai trakoti bail no musulmaņiem:)) Eh, kā gribētu redzēt šīs bildītes ceļu pilnībā, kā šī nokļuva līdz Diļai un kādiem ceļiem tā pēc tam atklīdusi līdz blondīnei mūsu nostūrī:))

(10 comments | ir ko piebilst)

Monday, November 23rd, 2015
17:37 - Kīnovērotāja piezīmes.
Skatos seriālu "Vikingi" un jādomā par to, ka šādu pašu filmu varētu uzņemt arī par ISIS. Skarbie vīri no atpalikušas civilizācijas un ciešu ticību nebeidzamām dzīrēm pēcnāves valstībā drošsirdīgi klūp virsū attīstītākai civilizācijai un klapē tās tālab gļēvvārgākos pārstāvjus visnotaļ pārliecinoši. Tā jau tiem vikingiem tie tikumi diezgan mežonīgi un savstarpēji kašķi noris bez īpašas elegances, paši ar tādi ļoti nošmulējušies, taču romantika gan no šiem prietin prien.

(17 comments | ir ko piebilst)

11:30 - Sākās.
Principiālu pretenziju pret ziemu man nav. Ziema Kanāriju salās, piemēram, ir tīri labi paciešama. Dzimtenē ziema ir paaugstināts diskomforts un papildus izmaksas. Preti tiek sniegts, tikai ar rudens beigām salīdzinot, nedaudz uzprišināts vizuālais skats un tā dēvētie "ziemas prieki" cilvēkiem, kuriem patīk pārvarēt grūtības, ko paši sev rada. Nu, nekas, pēc kādām 157 dienām šis viss jau būs pagājis kā ļauns murgs.

(5 comments | ir ko piebilst)

Sunday, November 22nd, 2015
00:08 - No noderīgo recepšu krājuma.

(10 comments | ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba