unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, September 18th, 2014
14:36 - Vēlēšanu vērotāja piezīmes.
Tā ir sagadījies, ka esmu pilnīgi imūns pret hokejiem, teātriem, cirkiem un tamlīdzīgām izpriecām, vēlēšanas, savukārt, mani nudien izklaidē. Ja ir tāda iespēja, labprāt pavēroju to gaitu. Vakar tāda iespēja bija, pavēroju priekšvēlēšanu diskusiju iekš LTV1. Tālāk - mani iespaidi.
Proti, nekā interesanta )

(11 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 17th, 2014
12:17 - Černobiļa, ģenētiski modificētās vistas un citplanētiešu iebrukums.
Tas tagad tā normāli, ja 10 olu iepakojumā no izmantotām sešām olām četras ir ar diviem dzeltenumiem?

(56 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 16th, 2014
16:03 - Piefiksēju, lai nepazūd.
Diezgan interesanti par naftas ieguvi Krievijā, jo īpaši interesanti, ja šo saliek kopā ar pēdējo sankciju paketi.

http://mirvn.livejournal.com/15427.html

(5 comments | ir ko piebilst)

Friday, September 12th, 2014
14:37 - Nedaudz par latviešu fobijām.
Nav īsti skaidrs, no kā tie latvieši tik ļoti baidās. No tā, ka nevarēs visur lietot latviešu valodu? Maz ticams, pavei, trešdaļa cibas dzīvojas pa nez kādām šaitanu pārņemtām nevietām stipri aiz Latvijas robežām un nekas. No dzīves līmeņa pazemināšanās? Mož tad nevajag balstīt savu dzīves līmeni latviskajā identitātē, kuras nemaz nav, ja tā padomā? No izsūtīšanas uz Siberiju? Ir dzirdēts, ka kāds kādu grasās kaut kur sūtīt? No tā, ka paši nevarēs pārvaldīt savu valsti? Atļaujiet pasmaidīt, atradušies savas valsts pārvaldītāji. No tā, ka režīms paliks stipri mazāk demokrātisks? Da nu, lielais vairums iedzīvotāju to nemaz nepamanīs, tie, kas pamanīs, varēs veikli jo veikli pieslēgties jaunajam režīmam un nokļūt, iespējams, vēl labākā maizē, pieredze taču ir - 90tajos manīju žūkšņiem vien dedzīgu komunistu, kuri gada laikā brīnumaini transformējās par auseklīšu nēsātājiem priekšā/pakaļā, cilvēki tā uzbūvēti, neviens no mums nevar pateikt, cik ātri var pārtapt par godīgu un pārliecinātu "Krim naš" kliedzēju.

Ir vēl kas, no kā bail?

(64 comments | ir ko piebilst)

Thursday, September 11th, 2014
22:52 - Īsi par atšķirīgo.
Mūsdienu dinamiskajā internetu vidē var saņemt daudz vairāk informācijas, nekā esi vēlējies. Atķeksēšu kādreizējai tālākai analīzei to, ka šad/tad regulāri sanāk saskarties ar informāciju "man paprasīja pasi vai savādāk lika noprast, ka esmu vēl riktīgi jauna" vai "nejaušs garāmgājējs pateica, ka esmu slaida" tomēr tikai un teju vai vienīgi no sieviešu puses. No vīriešiem līdzīgus izgājienus neesmu pamanījis. Pat ne par vecumu vai slaidumu, nav manītas ziņas arī par to, ka kāds garāmgājējs ir pateicis, cik konkrētais vīrietis ir stiprs vai uzslavējis par to, ka šim sasodīti kuplas ūsas.

Interesantākais ir tas, ka nav tā, ka komplimenti kādreiz netiktu uzdāvāti arī vīriešiem. Gan jau, ka ikviens pieaudzis vīrietis ir saņēmis kaut ko no sērijas "Tu esi tikpat jauks, kā tas briedis uz tavas mātes tev dāvinātā džempera" vai ko tamlīdzīgu. Tak plašu lielīšanos "saņēmu, pavei komplimentu", esmu redzējis tik reizes, cik gandrīz necik. Kālab, nez tas tā?

(32 comments | ir ko piebilst)

16:50 - Interesanti.
Interesanta valsts tā Krievija tomēr. Ieviesa šiem sankcijas, šie par to sodīja savus iedzīvotājus, noliedzot ievest visa veida austeres, trifeļu eļļas, ābolus un tamlīdzīgi. Rīt šiem ieviesīs nākamās sankcijas, un Krievija draud savus iedzīvotājus sodīt vēl, noliedzot ievest automašīnas, arī lietotas un drēbes(nezinu, vai arī lietotas). Kazi, ja ieviesīs vēl kādas sankcijas, Krievijā sāks vienkārši šaut uz iedzīvotājiem.

(8 comments | ir ko piebilst)

15:13 - Kalendāra vērotāja piezīmes.
Vēl tikai pirms gadiem piecpadsmit, ieraugot kaut kur popularizējam recepti ar vārdiem "Cik vienkārši un garšīgi!" un pamanot, ka ēdiena nosaukums ir "Melno lēcu zupa ar spinātiem un trifeļu eļļu
", padomātu, ka kāds par apkārtējiem smagi ņirgājas. A tagad neko, normāli.

(7 comments | ir ko piebilst)

10:52 - Kā nav kauna.
Kamēr viss tāds mierīgs sēžu, izrādās, ka tikmēr jūs pulcējaties kāškrustos un slānat krievus, ebrejus, čangaļus, afroeiropiešus un visus pārējos citādos.

(8 comments | ir ko piebilst)

02:59 - Īsi par izbrīnu.
Nav tā, ka mani daudz kas galvā dajebkā čakarētu, pārlieku jau pats ar sevi, dārgo esmu aizņemts. Taču nevarēju nepamanīt to, ka esot kaut kāds Kaimiņš, kas kaut ko tur ņēmies ar kaut kādu tur Sprinģi. Jēziņ. Tiešām esmu izbrīnīts. Jums ko, pašiem savas gana sarežģītās dzīves nav, ka jāpievērš uzmanība kaut kādiem galīgiem mēsliem*?

*ar mēsliem domāju konkrēto ļaužu translētās sarunas, ļoti iespējams, ka konkrētie cilvēki ir sasodīti sakarīgi savā būtībā.

(14 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 10th, 2014
21:30 - Manuprāt, teju vai ideāls priekšvēlēšanu plakāts.
Esmu gan par nedaudz lielāku atklātību )

(7 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 9th, 2014
20:41 - Neapmaksāta reklāma.
Esmu radis savas dienas vadīt klusi, gluži kā senajā DzP dziesmā, taču pēdējā laikā kaut kāds nemiers drusku pārņēmis un bieži klausos radio "Eho Moskvi". Tas gan ir tāds riktīgi satrauktu Krievijas liberastu rādio, nedaudz tendeciozs un tā, taču drusku nomierina apziņa, ka visi taipus konkrētās robežas nav pavisam atsaldēti bandīti. Šodien mana paviršā klausīšanās tika atalgota ar divām diezgan labām tēzēm. Pirmā - tā nav tiesa, ka skolai jāsagatavo bērni "lielajai dzīvei", skolai bērni ir jāiemāca analizēt, kritizēt un rūpīgi izvērtēt "lielā dzīve". Otra - nezkālab esam pieraduši saklausītās ziņas skaitīt kā mantras, kas mūs aizsargās no kaut kā. Tās nav mantras un ne no kā mūs neaizsargās.

Diegan brīvi interpretēju konkrētās tēzes, taču jēga, manuprāt, bija tāda.

(2 comments | ir ko piebilst)

19:06 - Piezīmes uz laikraksta malām.
Teju piecpadsmit gadus ilgā cīņa ar smēķētājiem nav uzlabojusi saslimstības ar vēzi statistiku.

Ticamākais, tas tālab, ka kāds cits, daudz bīstamāks ieradums ir pārņēmis cilvēku prātus, kas tāds, kas visas sīkās uzvaras smēķēšanas frontē izsit nebūtībā uz skaitli "trīs". Ja tā padomā, kas principiāli ir mainījies pēdējo padsmit gadu laikā cilvēku paradumos? Ar velosipēdiem braukāšana, veģetārisms, skraidelēšana no rītiem/vakaros un aizraušanās ar kinzu. Šķiet, ir pēdējais laiks izdot likumu “Par velobraukalēšanas, veģetārisma, bezjēgā skraidīšanas un kinzas realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu”.

Ja kāds grib pētīt tabulas, laipni lūgti - http://www.spkc.gov.lv/file_download/1978/Onkologija_par_2013.doc

(45 comments | ir ko piebilst)

08:44 - Pagātnes atbalsis.
Ar patiesu interesi izlasīju ziņu, ka Krievija atsāk kriminālvajāšanu par lietuviešu atteikšanos dienēt padomju armijā.

Lietuvietis neesmu, bet kāda neatbildēta vēstule gan ir aizmētājusies )

(18 comments | ir ko piebilst)

Sunday, September 7th, 2014
17:22 - Neliela sabiedriskās domas aptauja.
Tuvojas vēlēšanas, arī izdomāju veikt nelielu sabiedriskās domas aptauju.

Poll #20153 Kurš?
Open to: All, results viewable to: All

Kurš no politiķiem savulaik ir ar nūju ezi nositis?

View Answers

Āboltiņa
4 (16.7%)

Lembergs
5 (20.8%)

Repše
8 (33.3%)

Sudraba
3 (12.5%)

Ušakovs
4 (16.7%)

(9 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 3rd, 2014
14:48 - Arī viedoklis par kultūru.
Patiesībā, visa veida kultūras darbiniekiem un radošajai inteliģencei(interesanti, tā dīvaini interpretēta terminoloģija ārpus bijušās PSRS robežām vispār pastāv?) vajadzētu gulēt un sapņot par to, ka Krievija Latviju paņem atpakaļ savos draudzīgajos skāvienos. Tur taču pietiek tikai sevi atrādīt kā godprātīgu Vadoņa slavinātāju un nauda sāk līt kā pa reni. Atraktīvākajiem ļauj pat būt opozīcijā(skat. radio "Eho Moskvi").

Daudz gan no latviešu tā sauktās "kultūras"(cik noprotu no visādiem kontekstiem, kultūra ir tās nemateriālās bezvērtības, kas par valsts naudu tiek radītas, viss cits kultūra nav) nesaprotu un to tikpat kā nepatērēju, nudien nepamanītu, ja viendien visi tie, kuri nodarbojas ar "kultūru", mestu šai nodarbei mieru un sāktu nodarboties ar kaut ko citu. Un nē, man nudien nav žēl valsts naudas, nesamērojami lielākos apjomos tā tiek izšķērdēta apšaubāmos infrastruktūras un tamlīdzīgos projektos, pat būtu ar mieru, ka ir lērums radošo stipendiju, kas tiek izdāļātas tāpat vien, neprasot nekādu galarezultātu, vajadzētu tik izstrādāt kādu testu, pēc kura nosaka "radošuma pakāpi" un tad to "radošo" starpā šīs stipendijas katru gadu izlozēt. Ja visas tās naudas sadalītu tīri uzturlīdzekļos, nevis visādu aizdomīgu "kultūras" produktu izmaksās, iespējams, teju vai visiem pietiktu. Un tad jau, kazi, kāds tīri no bezdarbības arī radītu ko patiesi vērtīgu. Ne ar ko daudz tas neatšķirtos no šī brīža finansējuma piešķiršanas kārtības, pat būtu godīgāk. Tagad tomēr visa veida nāburgiem, kūmiem un savītušo lauru vecperdeļiem šīs naudas vieglāk dabūt, ja visu pareizi saprotu.

Šo visu iespringu uzrakstīt tikai tālab, lai atspoguļotu prasta Latvijas iedzīvotāja nevis vidējā, branču nomocītā cibas iemītnieka viedokli un atgādinātu, ka kultūra ir arī jarāni/porganti lauku kultūras namos, "Jelgavas keramika", vokāli - instrumentālais ansamblis "Apvedceļš", populāri zinātniskais laikraksts "Zintnieks" un [info]veidenbaums. Iespējams, daudz lielākā mērā, nekā kāda vechipstera pārdomas par fenomenoloģiju vai kārtējie, no nez kā spertie "runājošie ķieģeļi".

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 2nd, 2014
15:37 - Spama vērotāja piezīmes.
No šodien saņemtā.

Pēdējā laikā aktuālas kļuvušas ne tikai zobu balināšanas
procedūras, bet arī zobu rotāšana ar Swarovski kristāliņiem, kas
terminam “žilbinošs smaids” piešķīris jaunu nozīmi. Šāda veida aksesuārs
ļauj sekot līdzi laikam un arī ikdienā sajusties krāšņāk. Kā norāda
veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Līga Štagere,
pieprasījums pēc šīs krāšņās zobu rotas arvien palielinās, jo
augstvērtīgie un vienlaikus arī elegantie kristāla izstrādājumi rada
pozitīvisma sajūtu, vienlaikus izceļot arī sievietes personību.

(8 comments | ir ko piebilst)

10:20 - Visa kā vērotāja piezīmes.
Jau agrāk pa ausu galam ko tādu biju dzirdējis, tak tagad šo parādību pamanīju arī savu paziņu lokā. Ko simbolizē šī publicēšanās portālos ar tik ļoti dramatisko apliešanos ar aukstu ūdeni, ka varētu padomāt, ka šis ir verdošs?

(23 comments | ir ko piebilst)

Saturday, August 30th, 2014
22:28 - Visa kā vērotāja piezīmes.
Šodien gandrīz visu dienu pavadīju mežā, nemanīju nevienu baraviku.

Pēdējā laikā ļoti aktivizējušies ir visi tie, kuri, nebūdami necik militarizēti, no visas sirds apgalvo, ka, ja kas, ar ieročiem rokās aizstāvēs savas tēvutēvu ežas līdz pat pēdējam kaut kam tur. Nudien interesanti, kā šie cilvēki to iedomājas, vai arī daudz ko nezinu par mūsu sabiedrības ēnas pusēm un ikvienam šādam aizstāvim ir padomā kāds tumšs un putekļains kakts, kurā glabājas labi saeļļots kaujas ierocis ar lērumu patronu un maksimas maisiņā ietīta grāmata "War For Dummies".

(22 comments | ir ko piebilst)

Thursday, August 28th, 2014
22:16 - Šitāds pants, tāds pants un vēl trīs, lai sanāktu pieci.
Pavisam īsi par visām tām politikām, ko nekādi nevar iespaidot. Lasu visa veida aktuālās ziņas, kā tur visi visur apspriedušies un visu ko domājuši un izdomājuši. Nekā jauna - pirms pamatīga laika par līdzīgu situāciju Bidstrups jau izzīmējās. Arī ar mums būs tas pats.

(3 comments | ir ko piebilst)

13:19 - Interesanti.
Nu jau kuro dienu visa veida soctīklos novēroju, kā cilvēki savā nebeidzamajā alkatībā stiepj mājās maisus ar baravikām. Ko jūs ar to milzīgo lērumu baraviku iesāksiet, ja vien jums pašiem nav savs sēņu restorāns, protams?

(27 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba