unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Saturday, March 17th, 2018
07:41 - Filmu vērotāja piezīmes.
Visai reti sanāk iemaldīties kinoteātrī, bet vakar kaut kā sanāca. Var jau būt, ka kaut ko līdz galam neatceros kopš pēdējās apmeklējuma reizes, taču diezgan interesants šķita fakts, ka pēc tā, kad tieku apsveikts ar to, ka esmu izvēlējies apmaksāt legālu kontentu, izrādās, ka legālais kontents pirmās 20 minūtes ir: kaut kādi mazi suņi, kas ir dabas brīnums, tālab jābaro ar kaut kādu speciālu barību; aizdomīga paskata enerģijas dzēriens; Tele2 zicpriekšsēdētājs ar uzrunu tautai; kaut kāds šķebīgs alus; mazi kaķi, kas ir dabas brīnums, tālab jābaro ar to pašu barību, ar kuru jābaro mazie suņi, kuri ir dabas brīnums; populārs latviešu aktieris, kurš tagad strādājot par apsargu trīsriteņu hallē utt. Bija gan arī pāris bezgaumīgu filmu treileri un kaut kādu koncertu reklāmas, kas varētu iederēties pašreklāmas lauciņā, bet visādi citādi sen pār mani nebija gāzusies tāda reklāmu lavīna. Nez vai tuvākajā laikā sadūšošos uz līdzīgu pārdzīvojumu.

Par pašu filmu - viegla komēdija, nebija ne vainas, vairākās vietās teju vai ieķiķinājos un tas tiešām ir ļoti daudz.

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, March 15th, 2018
18:30 - Dažādu grafiku vērotāja piezīmes.
Nezkālab man pašļūca garām nemanīts šis, gan jau bija visās iespējamās ziņās ar dažādu ekspertu dāsniem komentāriem.No šejienes.

(14 comments | ir ko piebilst)

10:08 - Personīgais Latvijai 100

(6 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, March 14th, 2018
16:02 - Kulinārijas vēstures vērotāja piezīmes.
Pie [info]snorkes pamanīju kārtējo diskusiju par rasola recepti. Vai ta nu mūsdienās vairs kāds māk šo taisīt? Sakapā karupeļus, sakapā doktordesu, aplej ar majonēzi un nosauc šo visu par rosolu. Kamēr )

(10 comments | ir ko piebilst)

Thursday, March 8th, 2018
13:10 - Solidaritātes vērotāja piezīmes.
Vairāk nekā 100 cilvēku dodas Sieviešu solidaritātes gājienā.

(1 comment | ir ko piebilst)

08:41 - Seriālu vērotāja piezīmes.
Noskatījos Midnight Sun. It kā pilnīgākā figņa un, ja tā padomā, šur tur sižets tā arī nesagāja kopā, bet diezgan ievilka. Tāda kā zviedru tvīnpīka. Garlaicīgi bija tikai tur, kur tika atainotas karstasinīgās berberu dāmas emocijas, bet gan jau tā ir vairāk mana, nekā filmas veidotāju problēma. Atzīstu šo par pieminēšanas vērtu seriālu.

(ir ko piebilst)

Tuesday, January 2nd, 2018
13:43 - Īsi par Jaungada uzrunām.
Izdevās šogadpērn noskatīties Kučinska un Vējoņa kungu uzrunas vienkāršajai tautai. Pārstāstu tiem, kuriem šādas iespējas nebija.

Kučinskis - "Mēs neticējām, ka mums izdosies pacelt nodokļus, bet mums tas izdevās!"

Vējonis - "Latvijas simtgade nāk!"

(7 comments | ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba