unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Wednesday, April 16th, 2014
16:31 - ***
Ciršļu cirslis, ciršļu ķēniņš, pat varētu teikt.

(17 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 15th, 2014
13:23 - Nedaudz par smalku uzvedību.
Pavisam nesen noskatījos populārinātniski audzinošo filmu "Sisidra" un atmiņā atsvaidzinājās viens no labas uzvedības stūrakmeņiem, kura jēga man nebija izprotama nedz maziņam esot, kad konkrētais pārkāpums tika nikni apkarots no visa veida radinieku un citu audzinātāju puses, nedz tagad, kad nu jau bezmaz vai esmu gatavs sākt audzināt citus. Kur fiška, kālab pie pusdienu galda bērns nedrīkst šūpot kājas?

(43 comments | ir ko piebilst)

Saturday, April 12th, 2014
11:44 - Grāmatnieka piezīmes.
Izlasīju cibas aprindās tikpat kā nezināmo Ievas Melgalves gabalu "Mirušie nepiedod". Grāmata nav bieza, 270 lappušu lielu burtu, tomēr vienā vakarā ar šo galā netiku, jo aizmigu. Iespējams, vaina ne tik ļoti grāmatā, cik apstāklī, ka šo sāku lasīt trijos naktī. Fakts, ka turpināju un, attiecīgi, pabeidzu lasīt nākamajā vakarā, kas tomēr bija piektdiena un, lasot, lepni atteicu kaimiņiem pievienoties orģijās, kas tiek sauktas "uz vienu vīna glāzi", liecina par darbu tikai to pašu labāko. Ja par formu un saturu, savukārt. tālāk - nežēlīga kritika )

(5 comments | ir ko piebilst)

Friday, April 11th, 2014
11:45 - Par labu evolūcijas
teorijai spēlē fakts, ka daudziem cilvēkiem patīk fotografēties apķērušamies ap koku vai vienkārsi pieslējušamies pie tā. Acīmredzot, koks arvien ir tāds kā drošības simbols, ar kuru tiešā kontaktā esot, cilvēks jūtas droši un nepiespiesti pat tad, kad uz šo tiek tēmēts.

(15 comments | ir ko piebilst)

09:28 - Interesantais SPAMs.
Mēdz būt interesantas mēstules, taču šīsdienas sūtījumu nez vai kas pārspēs. Tas, ka subjektā rakstīts "SVARIGI", vēl neko nenozīmē, taču piekritīsiet, ka, saņemt vēstuli ar subjektu "SVARIGI", ja sūtītājs ir Ogres Sv.Meinarda Romas katoļu baznīca, ir pat nedaudz bailīgi. Atver, aber tev ar bazūnēm tieši ausī un miroņi sāk apkārt staigāt vai kā tā.

Izrādījās ļoti līdzīgi - iekšā bija links uz jūtūbes klipu, kurā viens no pareģiem pareģojis, ka visi tie, kuri saņems slavenās personu apliecības, tiks viltīgā veidā ar sātana zīmogu apštempelēti un dievs no šiem novērsīsies pavisam. Mani šī ziņa sasniedza par vēlu, personas apliecību jau esmu saņēmis. Ja kādu interesē detalizēta informācija - http://www.youtube.com/watch?v=OnROV65jl04#t=372

(21 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 10th, 2014
23:56 - MAS. Nedaudz Lušera.
Сам тонко чувствует окружающих и нуждается в таком же отношении. Склонен к наслаждению вещами, доставляющими чувственное удовлетворение, отвергает все безвкусное, пошлое и грубое.

Нуждается в тишине и покое, если в этом ему отказано, становится раздражительным. Обстоятельства стесняют и ограничивают свободу его действий, заставляя временно отказаться от всех радостей и удовольствий.

http://propos.ru/lusher/start.php

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, April 9th, 2014
12:25 - Par labumiem.
Viens no labumiem, ko sniedz rakstīšana cibā, ir tāds, ka ilgtermiņā var un, ja turpināšu kaut ko rakstīt, varēs izsekot vecuma demences progresam. Kazi, kāds šo visu(ne tikai manu, bet arī citu) sarakstīto varēs izmantot kādam smalkam pētījumam. Izmantošu iespēju un skaistas nākotnes vārdā pierakstīšu, ka, salīdzinot ar gadus piecus senu pagātni, ļoti nosacītais radošums krities apmēram uz pusi, apķērība uz kādu trešdaļu, zinātkāre par procentiem 80, spēja mācīties ko jaunu...hmmm...uz tiem pašiem procentiem 80, droši vien. Darbaspējas arī nav pieaugušas, maigi sakot. Tiesa, stipri kritušās arī vēlmes un vajadzības, pieaudzis īgnums, paštaisnums, bet uz izčākstēšanas robežas ir interese par seksu vai kādam citām jautrām izklaidēm. Ļoti paātrinājies laika plūdums, neko nevar uzspēt izdarīt, bet ne jau tālab, ka nebūtu laika, bet tālab, ka nevar saņemties ko uzsākt, jo pārliecība par visa pastāvošā bezjēdzīgumu ir sasniegusi apogeju(ceru, ka tā). Daudzas negatīvās izmaiņas palikušas neuzskaitītas, jo galva ta nestrādā.

Var jau stāstīt, ka dzīve pēc 40 tikai sākas, taču tā ir vairāk tāda kā mierinošā mantra, līdzīga tām, ar kādām jaunietes un kundzītes apber viena otru soctīklos. Skaidrs, ir forši noticēt tam, ka esi smuidra kā niedre, jo šausmināšanās par savu tuklumu dzīves kvalitāti šā vai tā neuzlabo, taču ir jauki mēģināt nezaudēt vismaz kaut kādu saikni ar realitāti, pirms mesties tuvējā veikalā iegādāt stringus ar paaugstinātu, bet džinsus ar pazeminātu jostasvietu.

(37 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 8th, 2014
10:23 - Apbrīnoju.
Tiešām apbrīnoju cilvēku spēju šādā mazā virtuālā laukumiņā no sirds dusmoties vienam uz otru. Forši, ja tā var, tas jau tik nozīmē to, ka realitātē dusmoties nav uz ko. Vai arī nesanāk, jo dusmas šeit izšķiestas. Apskaužu.

(39 comments | ir ko piebilst)

Monday, April 7th, 2014
15:41 - Nepielec tomēr.
Kā tur riktīgi tagad ir ar tām "legālajām narkotikām"? Šīs tomēr ir legālas vai aizliegtas? Lasu kaut kādus uzsaukumus par nesaudzīgu cīņu ar šamējām, visa veida policistu atskaites per to, cik tad šie aizturējuši pilsoņus ar "augu maisījumiem" kabatās, tiek veikti reidi pie tirgoņiem un "izņemti no aprites un nosūtīti ekspertīzei tūkstošiem polietilēna maisiņu iepakojumi ar nezināmas augu izcelsmes vielām tajos", neko nesaprotu. Šīs visas struktūru aktivitātes tagad nu ir likumīgas, jeb tā ir tāda viegla likumības interpretācija gaišas nākotnes vārdā?

(7 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 3rd, 2014
16:28 - Atgādina.
Visu laiku nevarēju saprast, ko man īsti atgādina tā pārspīlētā ņemtne un ālēšanās par un ap slaveno "spaisu". Tāda milzīga cīņa ne par ko, uzpūsta problēma, kuru mēģina "risināt" īpaši dīvainā un perversā veidā. Šodien pieleca - tas pats bija ar abortiem.

(9 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 2nd, 2014
17:23 - Amizanti.
Tiešām jauka ir Patērētāju tiesību aizsardzības centra attieksme pret aizsargājamajiem patērētājiem. "Saskaņā ar Elektronisko sakaru likumu šādā situācijā patērētājiem ir tiesības atkāpties no līguma bez līgumsoda samaksas, norāda patērētāju tiesību aizstāvi, tomēr centrs arī aicina patērētājus nerīkoties pārsteidzīgi un nesteigties ar līguma laušanu".

Neizklausās pēc neitrālas, patērētājus aizstāvošas pozīcijas itin nemaz, drīzāk pēc klajas "Lattelecom" lobēšanas.

(1 comment | ir ko piebilst)

15:32 - Pirmie tauriņi.
Pirmie tauriņi, ko esmu redzējis gandrīz vienlaicīgi, ir ods un kamene. Nebūs man lāga tā vasara, nebūs lāga.
/drūmā balsī/

(15 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 1st, 2014
19:59 - Vecums nāk 2
Poll #20014 Izjokošana 1 un 2
Open to: All, results viewable to: All

Esi šodien izjokots?

View Answers


11 (13.3%)


57 (68.7%)

Nezinu
15 (18.1%)

Esi šodien kādu izjokojis?

View Answers


12 (14.3%)


67 (79.8%)

Nezinu
5 (6.0%)


Ja esi izjokots vai kādu izjokojis, tad kā?

(4 comments | ir ko piebilst)

11:30 - Nedaudz par sabiedrības līdzdalību.
Iegrimis savas nabas pastipinātā pētīšanā, palaidu garām ziņu, ka tas, kurš līdzēs notvert "Imantas pedofilu", tiks pie 1000 eiro un VIP abonementa fitnesa klubā 1500 eiro vērtībā. Skauģi iz mārketingu industrijas peļ šo ideju, taču 1000 eiro zemē nemētājas, par šiem, kazi, var kilogramiem spaisa iegādāt. Sēdi un kačājies tik, viss tāds viegli sapņains.

Nesaprotu, kur kavējas citi Latvijas uzņēmumi ar savām iniciatīvām. "Lode", piemēram, varētu piedāvāt kādus 150EUR un paleti ķieģeļu, "draugiem.lv" - profila statistiku līdz mūža galam, "Mario" - pustonnu prjaņiku "Voroņežas" ar sukādēm un augļu garšu. Es jau īsti nezinu, kāda varētu būt tā balva, kas Latvijas iedzīvotājus mudinātu mest visu malā un doties pedofila medībās.

Kas būtu tas, kas jums varētu likt apsvērt domu paņemt brīvdienas un to laikā vazāties pa Imantu, ar kaulainu aci veroties pretimnācējos?

(9 comments | ir ko piebilst)

09:13 - Prezidenti - rezidenti.
Poll #20011 Prezidenti.
Open to: All, results viewable to: All

Vai zini, kā vārdā un ar ko, pie velna, nodarbojas Vācijas prezidents?

View Answers


11 (22.4%)


18 (36.7%)

Paga, tūdaļ paskatīšos vikipēdijā un tapšu apgarots
12 (24.5%)

Kas ir Vācija?
1 (2.0%)

Arī Bērziņš?
7 (14.3%)

(10 comments | ir ko piebilst)

Monday, March 31st, 2014
22:53 - Ārlietas.
Tikmēr pasaulē noticis liels satricinājums - Tuvalu ir atcēluši(atcēlušas?) savu lēmumu par Abhāzijas un Ziemeļosetijas neatkarības atzīšanu.

Iekšlietās tikmēr, edz, radošā inteliģence prezidentu grib aizgājināt. Visai līdzvērtīgi notikumi, manuprāt.

(3 comments | ir ko piebilst)

Sunday, March 30th, 2014
18:01 - Nedaudz par tumsonību.
Tiešām patīk tumsoņi un cienu šos, būt tumsonim ir skaisti, karojošam tumsonim - divtik. Lielajā vairumā gadījumu tumsoņi sevi un apkārtējos izklaidē, piemēram, sastādot šadus sarakstus. Kārtējo reizi pasmīkņāju, taču tad aizdomājos, ka pats, iespējams, esmu ne mazāks tumsonis. Manuprāt, kaut kas gluži līdzīgs ir ar tām slavenajām "kancerogēnajām vielām", stāstus par kuru graujošo ietekmi uz cilvēka organismu nezkālab uztveru nopietnāk par šiem ĢMO pekstiņiem.

(7 comments | ir ko piebilst)

Saturday, March 29th, 2014
11:14 - Etnosa tests.
Etnosa testu "vai esi īstens latvis?" izveikt ir diezgan vienkārši. Tad, kad valodas komisiju papildinās ar sugas tīrības komisiju, pietiks izveikt plašu aptauju, lai varētu nošķirt etniskos graudus no čužām un sēnalām. Aptaujā būtu jābūt tikai diviem jautājumiem:

1.Māki latviešu valodu?
2.Garšo bērzu sulas?

(11 comments | ir ko piebilst)

Friday, March 28th, 2014
11:07 - Modes blogera piezīmes.
Pirms sākusies sezona, uzskatu par vajadzīgu jaunietēm atgādināt, kā tad īsti jātērpjas 2014.gadā, ja grib izskatīties mūsdienīgi, nevis pēc kaut kādas vazanķes no 2013.gada.

UPD. Links apcirpts pašā saknēatgājis vaļā, taču pamatdomu var redzēt arī, piemēram, šeit.

(31 comments | ir ko piebilst)

10:13 - Populārie tūrisma blogeri raksta.
"Cilvēki Rīgā ir piezemēti un draudzīgi". Interesanti, kā tas izpaužas. Nu, tas piezemējums. Kā jau nelatvietis, apskatījos skaidrojošajā vārdnīcā, bet nekādu lielo skaidrību neguvu. Iespējams, kaut kas ir pazudis tulkojumā, jo mans vectēvs, piemēram, Rīgā ir daudzus gadus iezemēts, var jau būt, ka stāsts ir par tādiem kā viņš.

(12 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba