unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Sunday, August 30th, 2015
21:50 - Par pastalām, brīvību un tamlīdzīgām lietām.
Paskatījos uz šo bildīti

un padomāju, ka neba tamdēļ barikādēs stāvēju, lai pēc tam savas dienas šitādās rindās pēc cāļu spārniem vadītu.

(21 comments | ir ko piebilst)

Friday, August 28th, 2015
14:39 - Atceraties, dāmas.
/noplātu rokas/
Lūk, tiešām uzskatu, ka šādu ziņu autorus vajag publiski pērt. Un tā riktīgi pērt, pa skarbo.

(16 comments | ir ko piebilst)

Thursday, August 27th, 2015
12:08 - Laika un dzīvnieku ēdienkaršu vērotāja piezīmes.
Atkal jauks un patīkams laiks, tiešām prieks strādāt.

Par kaut ko citu, interesanti, ja suns vienā piegājienā norij kādus 200g halvas, viņš pēc tam jūtas pietiekoši komfortabli?

(18 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, August 25th, 2015
16:15 - Par neviennozīmīgām ēpasta adresēm.
Sanāca saskārties ar kārtējo interesanto kakite221@inbox.lv e-pasta adresi, kas man tika izsniegta tīri lietišķiem kontaktiem. Ieinteresēja, kā ar šo ir cibā. Skaidroju, ar neviennozīmīgu e-pasta adresi domāju tikai e-pasta adreses ar dīvainām it kā saprotamām nozīmēm, cietais_pelmenis@gmail.com vai miiillbumbina@oho.lv kvalificējas, bet bgr3xxuu8@un.on vai hhhhhhhhh@gov.no nekvalificējas.

Poll #20474 ēpastu lietas
Open to: All, results viewable to: All

Ir bijusi ļoti neviennozīmīga e-pasta adrese?

View Answers

nav bijusi, par ko tu mani uzskati!
28 (48.3%)

ir bijusi vai arvien ir, izmantota tikai nerātniem nolūkiem
8 (13.8%)

ir bijusi vai arvien ir, izmantota arī vai tikai sevišķi slepenām sarakstēm
8 (13.8%)

ir bijusi vai arvien ir, ir sanācis izsniegt arī kaut kādiem pārdevējiem vai citiem lietišķiem kontaktiem
8 (13.8%)

arvien ir, tā ir mana vienīgā adrese, kabinu klāt visiem CV un VID atskaitēm
1 (1.7%)

ēpasti ir pērnā gadsimta aizgalds, tikai skaips vai pasta baloži!
0 (0.0%)

neteikšu, ka man kauns, izlikšos, ka nesapratu jautājumu
0 (0.0%)

man ir tik daudz par šo visu teikt, ka komentos izplaukšu kā tāda pojene tuksneša vidū!
5 (8.6%)

(52 comments | ir ko piebilst)

15:39 - Pirmā reize.
Pirmā reize allaž ir nedaudz satraucoša, esi tāds nedaudz nedrošs, sadūšojies, visu izdari, bet galva pilna jautājumu. Pats satraucošākais no tiem - kas, pie velna, ir tā Latvijas Pasta banka? Banka kā banka vai kaut kāds šito Westwrn Union(esmu tikai dzirdējis, neesmu izmantojis) tipa kantoris, skaitot naudas uz šito, neizlīdīs kaut kādi pārsteigumi?

(13 comments | ir ko piebilst)

11:26 - Laika un duraku vērotāja piezīmes.
Laiks šodien lielisks, vienkārši ideāls, zinu, ko runāju, tikko atgriezos pie darbagalda pēc 14 km garas pastaigas.

Ja par durakiem - ar prieku secinu, ka 14 km gājiens man nesagādā nekādu jūtamu nogurumu, taču sajūta būtu bijusi daudz patīkamāka, ja šāda garuma mikropārgājienam pa grants ceļu būtu izvēlējies nevis sandalēm pielīdzināmus apavus ar sevišķi plānu zoli, bet kaut ko nedaudz piemērotāku. Tā paagrāk no rītiem, acīmredzot, galva galīgi nestrādā, nākamreiz jāiet gulēt ar jau vakarā uzvilktiem apaviem kājās.

(15 comments | ir ko piebilst)

07:31 - Attīstības vērotāja piezīmes.
Interesanti reizēm atcerēties, ka vēl pirms nieka 25 gadiem ar astīti bijām vienā valstī ar, piemēram, Tadžikistānu, kurā tiesa kādu kungu notiesājusi ar naudas sodu par to, ka šis esot atzīmējis savu jubileju kafetērijā, nevis mājās, tikai un vienīgi ģimenes lokā, kā to paredz likums "Par tradīciju un rituālu sakārtošanu Tadžikistānas republikā".

(ir ko piebilst)

Monday, August 24th, 2015
17:57 - Spilgtāko laikmeta iezīmju vērotāja piezīmes.
Viena no spilgtākajām laikmeta iezīmēm, protams, ir informācija feisbūkos. Nu, tā, ko izplatu pats un izplata mans draugu un paziņu loks. Ir kaut kādi pāris procentu informācijas, ko varētu nosaukt par informatīvi izklaidējošu - kāda revolucionāra apelsīna sagriešanas metode, Ciņ dinastijas augstmaņa telefonogrammas mātei tulkojums vai pašīšbildes, kurās vari novērot, cik ātri noveco draudzenes. Apmēram tikpat ir dažādu produktu vai pakalpojumu sniedzēju reklāmu, kuras visi sašārējuši, lai dabūtu kaut ko par velti, ja neko citu, tad sajūtu, ka neveicas. Viss pārējais informācijas blāķis dalās divās apmēram līdzīgās daļās - viena daļa ir nevainīgas, bet pilnīgi, nu tā, ka itin necik nevajadzīgas pseidoniformācijas drazas, visas tās kaķīšbildes, jocīgi video par cilvēkiem, kas sāpīgi krīt un sasitas vai tie daudzie testi, kuri saka ne tikai to kāds tieši suns esi, bet arī to, ka drīz būsi miljonārs par spīti tam, ka tev piemērotākā profesija ir blusu cirka dekorators un sevišķi slepena mīļākā - laba paziņas, kurš ir bokseris ar vāju humora izjūtu, sieva.

Un tad ir tā otrā daļa, no kuras ik pa laikam tiešām šķērmi metas. Nezinu, kā lai to pat nosauc. Ja ņem vērā, ka ir termins "apgaismības laikmeta literatūra", tad šim visam ļoti piestāvētu apzīmējums "aptumsības laikmeta informācija". Tur ir tās pseidopsiholoģiskās pašpalīdzības frāzes par visu to, kādam jābūt, ja gribi būt "īsts" viss kas - vīrietis, draugs, sieviete, pilsonis vai vienkārši cilvēks, visi tie pilnīgi bezjēdzīgie, no pirksta izzīstie, neko nenozīmējošie it kā slavenību citāti, astrologu stāsti par to, kurā dienā jādedzina čeki, jo ar citu seksu nodarboties nedrīkst, tie slienainie, patosa pārpilnie pseidopastāsti, kas "liks jums apraudāties", pirmsskolas atjautības uzdevumi, kurus izpildot tiek paziņots, ka esi viens no gudrākajiem cilvēkiem šaipus visuma un citas receptes, kā savas smadzenes pēc iespējas ilgāk saglabāt stipri jaunavīgākas par pašu gludāko sejas ādu.

Nav jau tā, ka tas mani ļoti traucē, pats lietoju, patērēju un šārēju, taču visam ir kaut kādas savs robežas. Un mana robeža ir, ka jau vairākas dienas pēc kārtas kāds no paziņām nošārē paziņojumu, kurā teikts, ka 27. augustā varēs pie debesīm novērot ellīgi retu parādību - Marsu Mēness izmērā, šāda izdevība rodoties vienreiz cik tur gados. Šo pat nevaru nokomentēt, cik lielam tumsonim jābūt, lai kam šādam noticētu un šārētu, un šādi cilvēki ir manā paziņu lokā, par kuru, neslēpšu, esmu visnotaļ augstās domās!

(19 comments | ir ko piebilst)

Sunday, August 23rd, 2015
12:31 - Kultūras vērotāja piezīmes.
Ja nu kādam interesē, ir ieskenēta un izlikta publiskai pieejai kolekcija "Русская футуристическая книга".

(ir ko piebilst)

Saturday, August 22nd, 2015
23:39 - Visādu figņu dzērumā skatītāja piezīmes.
Riktīgi uzrunāja ISISa karogs, goda vārds, sasmējos:

(5 comments | ir ko piebilst)

22:40 - Muzīkas apskatnieka piezīmes.
Šķirstījōs jūtūbēs, atradu sevišķi asi sociālu dziesmu, pret kuru nevaru noformulēt attieksmi. Sagādāja tik sarežģītu emociju kokteili, ka jebkurš bārmenis - demiurgs no skaudības apzilētu.

(16 comments | ir ko piebilst)

Friday, August 21st, 2015
14:27 - Virsrakstu vērotāju piezīmes.
Visu cieņu virsraksta "Biznesa vieta: Ne tikai nēģi var spodrināt Carnikavas vārdu" autoram, tas tiešām ir reāls īsstāsts vienā virsrakstā, viss tur ir - Larkrafta cienīgs stāsts, kurā realitāte jaucas ar kaut ko, ko pat nodefinēt nevar, intriga(bet kas tad?!) un lasītājam iedvesta sajūta, ka viņš tajā visā var ņemt dalību(cik tur tā darba, aizbraukt uz Carnikavu, a tur mož toč nēģi spodrina).

(2 comments | ir ko piebilst)

12:47 - Laika vērotāja piezīmes.
Slavenā kognitīvā disonanse iestājas tad, kad ziņās izlasi virsrakstu "Zinātnieki paziņo, ka šogad bijis karstākais jūlijs kopš 1880.gada".

Ja vēl par laiku, piepeši attapu, ka esmu jau tik ļoti vecs, ka jau saprātīgā vecumā ir sanācis dzīvot tajā ģeoloģiskajā periodā, kurā pats un līdzbiedri nesaprastu ne tikai vārdu "dators", bet arī "t-krekls", piemēram.

Bet šodien ir viena no tām pāris dienām kopš 1880. gada, kad varu sēdēt uz lieveņa bez jau pieminētā t-krekla un justies tā, it kā dzīve būtu izdevusies.

(2 comments | ir ko piebilst)

Thursday, August 20th, 2015
15:14 - Laika vērotāja piezīmes.
Šodien normāli, nesalstu. Taču varu sūroties par to, ka saule aizgriezusies tiktāl, ka ir vairākas stundas dienā, kuru laikā nespīd itin nekur uz lieveņa un jāiet sēdēt kaut kur pļavas vidū, lai dabūtu savu dozu ultravioleta.

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, August 19th, 2015
18:42 - Zemi zemniekiem, rūpnīcas strādniekiem, bērnunamus bērniem, bet marketologiem - mākslu.
Pēdējos gados lielu atzinību gūst tā dēvētā infografikas nozare. Infografika ir tāds ļoti stilizēts attēls ar burtiem un cipariem, kuriem dažkārt ir arī procentes pierakstītas klāt, piemēram:Taču tas viss štrunts, galvenā šo infografiku sūtība ir tāda, ka tiem nav pilnīgi, nu tā, ka absolūti nekādas jēgas, jo mazāk jēgas tajā attēlā ar burtiem un cipariem, jo labāka infografika sanākusi.

(9 comments | ir ko piebilst)

10:30 - Skaņu klausītāja piezīmes.
Iesakiet, lūdzu, kādu jauku internetā klausāmu radiostaciju. Neapgrūtiniet sevi, piedāvājot LR1-4(vai 5, cik šo tagad ir), visus SWH, radio Skonto vai Aļisa+, ja tāda vēl ir, man profilaksei, ja nu kaut ko vēl izdodas saglābt.

(31 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, August 18th, 2015
16:34 - Pareizās lietas pareizajās vietās.
Kaut kādi asociāciju līkoči aizstūrēja pārdomas retāk izmantotajos smadzeņu nostūros un neviļus padomāju, ka ziņu "Vīrietis ar beisbola nūju uzbrucis pusaudzim, pusaudzis smagi traumēts" pat nelasītu, jo kas gan tur interesants, kamēr ziņu "Vīrietis ar golfa nūju izsitis vecenei zobus" lasītu gan, principiālā atšķirība it kā tikai nūjās, bet stāsts uzreiz šķiet daudz interesantāks.

(12 comments | ir ko piebilst)

14:35 - Laika vērotāja piezīmes home +
Un ietiepīgi nevilkšu jaku pat tad, kad tas ledainais vējš no figviņzinkurienes(gan jau, ka no kalniem, Gaiziņa vai vēl kāda augstāka) mani aizpūtīs pavisam prom centimetrus desmit, jo tad, kad brāzmas uz mirkli mežā iesprūst, ir jauks un patīkams laiks. Jaukā un patīkamā laika mirkļi ir pavisam īsi gan, bet es šos plānoju notvert pilnīgi visus kā iesācējs fotoamatieris.

(4 comments | ir ko piebilst)

09:44 - Laika vērotāja piezīmes.
Augusta vidus. Spīd saule. Salst.

(8 comments | ir ko piebilst)

Monday, August 17th, 2015
13:04 - Vairākas neskaidrības.
Jau kaut kādu laiku cilvēki satraucas par kaut kādiem citiem cilvēkiem, kuri šeit piebrauks pilnas vārturūmes un nobradās mūsu saudzēto un loloto latvietību pašā saknē. Nesanākšot mums integrēt visus tos dažādo tautību bērnus, kuri asiņu pilnām acīm, turot dunčus mutē, līšus lien un kuģiem kuģo mūsu robežu virzienā.

Bet pag. Kas tā latvietība, ja neskaita latviešu valodu un pilnus dainu skapjus nepilnvērtības kompleksu, tāda ir? Jūs kaut kā kopjat to savu latvietību? Kā tieši? Ar latvietību foršāk dzīvot, nekā bez? A varbūt iebāžam to latvietību vietā, kurā saule neiespīd un jau nākamo paaudzi audzinām bez tās latvietības, vienkārši par labiem cilvēkiem?

(43 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba