unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Saturday, May 23rd, 2015
05:43 - Ļoti iepatikās.
Arī par mani bieži vien, protams, kur nu bez tā:

Вот есть братцы, такой совершенно беспроигрышный способ ведения дискуссии: явиться, всех обосрать, а чтобы показать какой ты умный, сказать какую-нибудь непрошибаемую правду, с которой не поспоришь, но к делу отношения не имеющую.
Вот спорят к примеру, мужики, что лучше на сома, донка или удочка, и тут появляется такой персонаж, весь в белом, и говорит: "Что за хуйню вы тут дебилы несете, когда наукой уже давно доказано, что рыболовный крючок из ваннадиевой стали в силу своей перлитной структуры прочнее крючка из стали номер 5".
И хотят ему мужики возразить, а не могут, потому что чистую правду сказал персонаж в белом. Лучше ведь ванадиевая сталь, чем сталь номер 5, не поспоришь.
Ну то есть все понимают, конечно, что персонаж сам сморозил хуйню, не имеющую отношения в делу, а хуйней это назвать нельзя, потому как сказанное - чистая правда. И если персонажу начать возражать, то персонаж тут же с легкостью докажет, что он прав.

(c)Andrey Shipilov

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, May 22nd, 2015
23:41 - Tīri informācijai.
Staigājot bez biksēm, audzējiet tagad 30 dienas trauslumu, ja. Vai vismaz visu savu saraksti blieziet tādā fontā.

(18 comments | ir ko piebilst)

20:25 - Visai skarbi.
Izlasīju vācijā studējoša krievu jaunieša stāstu par dzimtenes apciemojumu, aizdomājos. Cik, nez, mums vajadzētu laika, lai nogāztos turpat? Trīs gadus? Piecus? Septiņus?

(35 comments | ir ko piebilst)

04:44 - Kā īsinu laiku.
Tajos brīžos, kad laukos nepļauju zāli vai neskaldu malku. Iepriekšminēto nedaru gandrīz nekad. Nu, lūk, tajos brīžos...pārdomāju pateikt, kauns.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, May 21st, 2015
19:01 - Mežacūka, mežacūka, tu man gauži nodarīji.
Ar patiesu interesi izlasīju rakstu par mežacūku apkarošanas plāniem pilsētās. Interesanta dzīve sagaida rīdziniekus un pilsētas viesus. Gara acīm redzu ikrīta skatu kaut kur Purvciemā. Agrs. Kādi pieci no rīta. Garām aizdudina tīģera mēslu kaisāmā mašīna. Tad gar stūri aizslapstās manāmi bažīga mežacūka. Viņai nopakaļ lavās vīru brigāde, tiem šaujamie ar klusinātājiem. Burvīgi.

(11 comments | ir ko piebilst)

14:56 - Kālab?
Uz vecumu, kā jau tas pienākas, arvien vairāk slīgstu bērna prātā un atmiņā ataust jautājumi, uz kuriem bērnībā parasti tika atbildēts ar bārienu vai pērienu. Šeit tomēr novākusies prātīga un zinātkāra publika, gan jau, ka kāds zin atbildi uz jautājumu, kālab tieši Rainis tiek bez ierunām uzskatīts par visu laiku dižāko latviešu dzejdari. Kālab?

(57 comments | ir ko piebilst)

03:28 - Cepurnieks ir traks.
un atkal tukšs un kluss ir klajumā.
Tik, iztraucēts no trača negantā,
Pār lauku laukiem zaķis aizļinkā...

Aizļinkā un viss.

Kaput klajumam.

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, May 10th, 2015
17:41 - Māmiņu dienas dziesma.
https://www.youtube.com/watch?v=cgJd-L2RAfg

(ir ko piebilst)

Saturday, May 9th, 2015
15:27 - Laika vērotāja piezīmes.
Beidzot ir diena, kurā labprāt nodzīvotu visu atikušo mūžu. Sēdi uz lieveņa, silts, mušas nekož. Puspievērtām acīm uzsūc sauli kā sūklis, klausies, kā čivina putni, aug zāle un kustās tektoniskās plātnes. Nesteidzīgi turpat ārā uztaisi pusdienas, tās, atkal jau turpat ārā, apēd, paralēli skatoties rimtu filmu ar šai dienai atbilstošu nosaukumu, bet neatbilstošu saturu. Beidzis ēdienreizi, it kā uzpīpē, klusu un solīdi atraugājies, tā, lai nesabiedētu putnus, tad pārcel sēžamo uz to lieveņa daļu, uz kuru aizriņķojusi saule, atkal pievērsies plātņu izklausīšanai. Tāda ir tā paradīze.

(14 comments | ir ko piebilst)

02:38 - Muzīkas klausītāja piezīmes.
Ļoti sarežģītas iekšēju pārspriedumu un tikpat iekšēju diskusiju blakusprodukts bija kāda sensena latvju estrādes supergabala noklausīšanās. Noklausījos un secināju, ka tiešām riktīgi ģeniāls gabals būtu bijis, ja solistu noņemtu nost, atstātu tikai pavulgāro meldiņu un viegli izmisīgos bekvokālus. Lai šādi varētu izdarīties(proti, noņemt nost solista balsi), vajadzīga kāda sevišķi profesionāla programmatūra vai tas ir paveicams arī mājas apstākļos, nez?

Ak, jā, ja interesanti, stāsts ir par šo gabalu.

(4 comments | ir ko piebilst)

Friday, May 8th, 2015
23:46 - Hokeju un vēstures vērotāja piezīmes.
Uzvaras diena ir tad, kad lielie fašisti vinnē maziņos.

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, May 6th, 2015
23:12 - Visa kā rekomendētāja piezīmes.
Nav jau "Ugunsgrēks", protams, taču tāpat diezgan interesants seriāls pārītim īsu, bet aukstu pirmspavasara vakaru. Tiesa, iespējams, vairāk piemērots bērniem un tiem, kas bērna prātā. Man patika, sen ko tik jauku nebiju redzējis.

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, May 3rd, 2015
19:20 - Kamēr/tikmēr.
Kamēr Latvijā arī pēc nedēļas būs +14, +13 un +12 ar visiem ierastajiem nokrišņiem, tikmēr Vācijā bruņurupucis pastaigājas neparastā vietā.

(6 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 30th, 2015
19:14 - Kas zvana?
Vienam cīņubiedram iezvanījās telefons, kamēr šis pats bija izgājis. Ieskatījos ekrānā, skatos, zvana "Mīļums". Godīgi sakot, riktīgi nobrīnījos. It kā solīds kungs, no kura nevējo romantika pa gabalu nekādā veidā, bet, edz kā, savu šībrīža civilsievu par mīļumu telefonā nodēvējis.

Tikpat labi var būt, protams, ka tā ir tāda sabiedrībā pieņemta norma, par kuru neesmu bijis informēts, iztiekot ar vārdiem un uzvārdiem, tādejādi būdams raupjš un savādāk nepatīkams.

Kā jums telefonā ir nodēvēts otrās/trešās/ceturtās vai vēl kādas citas puses tālruņa numurs?

(34 comments | ir ko piebilst)

11:08 - Darbs nav grūts, bet atbildīgs.
Nav arī diez ko labi apmaksāts, no citas puses - gan jau, ka dzīvošana un ēdināšana par brīvu, arī pasta adrese laba.

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 29th, 2015
19:21 - Sakarību sakarības meklējot.
Balstoties uz [info]zazis atklāto aizdomīgo sakritību, pajautāšu:

Poll #20385 Kreisie liberāļi un citi oposumi.
Open to: All, results viewable to: All

Tu esi kreilis?

View Answers

jā, tātad nepatīkams pederasts
2 (6.5%)

nē, tātad vēl nepatīkamāks debiliķis
21 (67.7%)

mana vecmāmiņa ir galdnieks
8 (25.8%)

(33 comments | ir ko piebilst)

02:00 - Nedaudz par Liepājas katoļiem.
Tiešām ar interesi izlasīju rakstu "Liepājas katoļi izstādē saskata zaimus; dome lemj par tālāko rīcību".

Gribēju būt visai skarbs, bet atcerējos, ka esmu katolis tomēr, lai arī dranķīgs. Tiešām lūdzu visus manus draugus, paziņas un pat nedraugus neņemt vērā šo, manuprāt, imbecilo ņemtni ap kāut kādiem tur attēliem. Tā ir Liepāja. Katoļu garīdzniekiem grūti, jāmēģina piejaucēt dažādus dīvaiņus. Dažkārt, acīmredzot, nesanāk. Un metodes šaubīgas, taču to arī var saprast, vispārēja labuma vārdā visādās tur āfrikās ir pieņemts, ka Kristus bijis melnādains un kas tik vēl ne.

Mēs, katoļi, tādi neesam. Un slavenie 168 Liepājas kristieši, acīmredzot, nav katoļi, bet sūdabrāļi kaut kādi. Žēl.

(5 comments | ir ko piebilst)

Friday, April 24th, 2015
22:32 - Jāpieraksta, ir atcerēšanās vērts
"Viņš saņems diplomu, uzvarētājaministrijas krūzi un desmit hematogena batoniņus".

(5 comments | ir ko piebilst)

15:35 - Nedaudz izbrīnīta vēstures un propogandas vērotāja piezīmes.
Par godu latviešu strēlnieku vienību izveides simtgadei ir uzbliezta piemiņas medaļa.http://baltnews.lv/riga_news/20150418/1013742576.html

Kas ir šo medaļu kalēju virsvadībā:

Центральный штаб:
Путин, Владимир Владимирович — председатель ОНФ
Говорухин, Станислав Сергеевич — сопредседатель ЦШ ОНФ
Бречалов, Александр Владимирович — сопредседатель ЦШ ОНФ
Тимофеева, Ольга Викторовна — сопредседатель ЦШ ОНФ

Iz šejienes.

(3 comments | ir ko piebilst)

Sunday, April 5th, 2015
17:38 - Elektriskās figņas smēķētāja un kulinārijas vērotāja piezīmes.
To figņu, kurā gāž iekšā smēķējamo šķidrumu, nomainīju vakar, proti, prognozētais pārdevēja "parasti no divām nedēļām līdz mēnesim" izrādījās teju vai patiess, apmēram divas nedēļas sanāk, tiesa gan, labāk būtu orientēties uz dienām divpadsmit, tad man radās pirmās aizdomas, ka šo, iespējams, vajag nomainīt. Gan jau, ka pavisam glamūrīgi būtu šo mainīt vienlaicīgi ar kārtējās 15ml bonzeles nomaiņu, gan jau, ka tas tā arī ir domāts. Uzreiz vidējais cipars kļūst pieticīgāks, ja pie 10 dienu patēriņa 5EUR vērtā šķidruma pieskaita arī 3EUR vērto iemuti. Sāka šķist, ka arī baterija sāk turēt īsāku laika periodu, šo sajūtu gan var norakstīt uz to, ka pāris dienas pūtu tvaiku, cik vien intensīvi iespējams, jo biju tādā dziļai Latgalei piestāvošā vairākdienu talkā, kur salīdzinoši daudz strādā un krietni dzer bez salīdzināšanas.
Pamēģināju visādas "garšiņas", secināju, ka tabakas garša tomēr patīk vislabāk, kas nav nekāds pārsteigums, vistomēr šo pasākumu lietoju smēķēšanas, nevis ābolu, persiku vai plūmju ēšanas vietā.

Par kulināriju - tagad zinu, kā jāgatavo vistas buljons*. Veikalā, stāvot rindā, appētīju "Gaļinas Blankas" vistas buljona kubiņu sastāvu, kaut kā uz nostaļģiju pavilka, atcerējos, ka šitā Gaļina bija spēcīgs zīmols trūcīgajos 90ajos. Tāds brīnumaino kubiņu folksvāgens, ja pieņem, ka "Vegeta" bija opelis. Vienvārdsakot, pietiek iegāzt katliņā augu eļļu, piebērt klāt sāli, nātrija glukomātu, tās sīpolu mizas, kas palikušas pāri no olu krāsošanas, pāris konservantu, ja grasaties to saglabāt aiznākamai paaudzei, sojas pienu, "vēžveidīgo un liellopu atliekas" un visu vārīt uz lēnas uguns. Vistu traucēt nevajag. Īpašiem feinšmekeriem ieteiktu piesviest arī kādu kartupeļu mizu un mirtes zariņu no vecmāmiņas kāzu vainaga.
*neesmu precīzs, sastāvu rakstu pēc atmiņas, kuras man nav, bet jēdzieniski sastāvs ir apmēram tāds. Vista pieminēta tur nav, mirte gan arī.

Kaut kad sen, pirms gadiem, Zemkopības ministrija tomēr "Rīgas Miesnieku" piespieda izņemt no pārdošanas ap 100t produkcijas no visas Latvijas teritorijas 3 dienu laikā(tas bija tik sen, ka precīzi neatceros daudzumu, manuprāt, tas bija lielāks, bet arī 5 līdz augšai piekrautas fūres neizklausās slikti) ar nosaukumu "Cūkgaļas doktordesa", jo izrādījās, ka cūkgaļas tur nav vispār, ir arī reklāmas likums, kurš paredz, ka patērētājus klaji maldināt nav brīv, taču tas nevienam mūsdienās nerūp, bet žēl un drusku bailīgi. Negribētos nopirkt un izdert pudeli šnabja, kurai pakaļpusē sīkiem burtiem rakstīts "augstas kvalitātes metilspirts, šis uzraksts, iespējams, ir pēdējais, ko lasiet savām acīm".

(7 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba