unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Saturday, January 24th, 2015
14:44 - Uz visu ļoti īso mūžu.
Uzreiz esmu spiests teikt, ka šo portālu(vārds "vortāls" tā arī nav iegājies, cik esmu manījis) pats nesameklēju, man šo ierādīja, lai uzprasītu viedokli par drošajiem paņēmieniem. Viedoklim par šo, manuprāt, esmu par vecu, tālab pirkstus še lieki nedzesēšu, ej nu sazin, var jau būt, ka kādu 20 gadu vecumā piekrītoši ņurdētu un mātu ar galvu, ka jā, šī ir precīza un pareiza laimīgas kopdzīves formula.

Taču gribēju par ko citu. Ir uzkrītoša netaisnība, kaut kā nepatrāpās man satura ziņā līdzīgi portāli vīriešu dzimuma pārstāvjiem, nav skaidrs, kamdēļ, jo atšķirības taču starp dzimumiem, izņemot to sasodīto krāniņu, nav nekādas. Pie tam, tādu vietni uztaisīt nav nekā sarežģīta, arī nav jāiespringst nekādā veidā. Varētu ņemt šo pašu, tikai reversā. Nu, piemēram:

1.Tajā brīdī, kad viņa brauc pie stūres atpogājiet viņai bikses un rīkojieties…
2.Masējiet viņas vulvu, kad viņa skatās seriālus vai TV šovus.
3.Iesāciet viņas rītu ar orālo seksu.
4.Staigājiet pa māju atkailināts.
5.Masējot savu sievieti, sāciet masēt viņas vulvu.
6.Biežāk velciet garās trennūzenes.
7.Velciet gultā jaunās botas.
8.Visu laiku jautājiet par viņas darbu, izrādiet interesi.
9.Seksa laikā, iebāziet mazo pirkstiņu viņas anālajā atverē

Un tā tālāk.

(20 comments | ir ko piebilst)

13:18 - Laiks meža gurķim.
No Bībeles var smelties daudz lielisku tēlainu salīdzinājumu. Piemēram, 1. Ķēniņu grāmata 7:24 "Gar šīs jūras apakšējo malu atradās meža gurķiem līdzīgi veidojumi, pa desmit uz vienu olekti. Tie aptvēra jūru visapkārt divi rindām un bija izlieti vienā lējumā."

Ir pietiekoši daudzas lietas, kuras turpmāk varēšu saukt par meža gurķim līdzīgu veidojumu, manuprāt, jauka metafora. Piemēram, ja tiešām negribās nevienu aizvainot brīdī, kad šis neviens saka "nu, kā tad patika mana filma(glezna, dzejolis)", vienmēr var nedaudz izvairīgi pateikt "Tā neko, meža gurķim līdzīgs veidojums".

Vēl Bībele ir teicama iespēja pārbaudīt kā, piemēram, mākslu akadēmiju studenti spēj attēlot kādus diezgan sīki aprakstītus notikumus, piemēram, Ecehiela grāmatas 1. nodaļu:

4 Es redzēju - piepeši nāca stipra vētra no ziemeļiem, pacēlās liels mākonis ar uguni, tam bija spožums visapkārt un pašā vidū spulgoja kaut kas kā spilgti mirdzošs metāls.
5 Tam vidū bija redzami četri dzīviem radījumiem līdzīgi veidojumi: tie bija cilvēkiem līdzīgi tēli.
6 Bet ikvienam no tiem bija četras sejas un četri spārni.
7 Viņu kājas bija taisnas, un viņu kāju pēdas bija kā teļa nagi un laistījās kā nogludināts varš.
8 Zem viņu spārniem bija cilvēka rokas uz visām četrām pusēm. Visiem četriem bija katram sava seja un savi spārni.
9 Visi viena tēla spārni bija salikti kopā cits pie cita. Iedami tēli negrieza seju atpakaļ, bet katrs gāja taisni uz priekšu.
10 Viņu seja bija šāda: priekšpusē tiem bija cilvēka seja, labajā pusē lauvas seja visiem četriem, kreisajā pusē vērša seja visiem četriem un iekšpusē ērgļa seja visiem četriem.
11 Viņu sejas bija vērstas un spārni bija izplesti uz augšu, katram tēlam divi, kas saskārās ar blakustēlu spārniem, un divi apsedza katram viņa ķermeni.
12 Tie ikviens gāja taisni uz priekšu, tie gāja neatskatīdamies, kurp gars tos dzina.
13 Šo dzīvo tēlu izskats bija kā kvēlojošas ogles, kā lāpu spožums: to uguns spulgoja dzīvo tēlu starpā. Ugunij bija spilgts spožums, no uguns izšāvās zibeņi.
14 Dzīvie tēli šaudījās šurpu turpu un izskatījās kā zibeņi.
15 Tuvāk aplūkojot dzīvos tēlus, es redzēju četrus riteņus zemē, pa vienam katra tēla priekšā.
16 Un riteņu izskats un veidojums bija kā no hrizolīta, un visi četri bija vienādi, un tie bija tā veidoti, it kā ritenis ietilptu ritenī.
17 Tie gāja uz visām četrām pusēm, sāņus nepagriezdamies.
18 Riteņu loki, ārkārtīgi augsti, lieli un briesmīgi, bija acu pilni visiem četriem visapkārt,
19 un, kad dzīvie radījumi iekustējās, tad ritēja tiem līdzi arī riteņi, un, kad tie no zemes pacēlās, tad pacēlās tiem līdzi arī riteņi;
20 tie gāja, kurp gars tos dzina, un riteņi pacēlās un gāja tiem līdzi, jo dzīvo radījumu gars mājoja arī riteņos.
21 Kad tie gāja, gāja arī riteņi, kad tie stāvēja, tad stāvēja arī riteņi; kad tie pacēlās no zemes, tad pacēlās līdzi arī riteņi, jo dzīvo radījumu gars mājoja riteņos.
22 Pār dzīvo radījumu galvām bija it kā debess izplatījums, kā brīnišķīgi mirdzošs kalna kristāls; tas bija augstu izplests pār viņu galvām.
23 Zem debess izplatījuma viņu spārni bija līmeniski taisni izplesti viens pret otru, katram divi; ar pārējiem diviem tie apsedza katrs savu ķermeni.

(3 comments | ir ko piebilst)

Friday, January 23rd, 2015
13:21 - Intereses objekts.
Pēdējās dienās daudz par viņu domāju. Kā viņam klājas? Kā viņš dzīvo? Par ko domā, vai viņam ir ko ēst? Kur vispār palicis, vai maz dzīvs? Domāju, bet neuzdrošinājos uzsākt kādas aktīvas darbības, lai uzzinātu atbildes uz šiem jautājumiem. Iespējams, lai nesagrautu kādu savu romantisko priekšstatu vai ko tādu.

Pārdomu nomocīts, šodien metos apmierināt šo kaislei līdzīgo neveselīgo ziņkāri un mana pasaule sāka brukt. Stāsts ir par 3. Mozus grāmatas 11. nodaļas(viena no vērtīgākajām nodaļām visā Bībelē, strikti iesaku arī tiem, kuriem Bībele nešķiet interesanta) 5. punktā pieminēto klinšu āpsi -"un klinšu āpsi, tas gan barību atgremo, bet arī tam nav šķeltu nagu; tas lai ir jums nešķīsts", klinšu āpsis ir pārdzīvojis arī 2012. gada tulkojumu, atšķirībā no badadzeguzes, kuru tulkotāji tikai sev vien saprotamu iemeslu pēc nosaukuši otrajā valīdajā šī putna nosaukumā, par pupuķi.

Atgriežoties pie tēmas, pieļauju, ka lielai daļai cilvēku tomēr ir kaut kāds priekšstats par āpšiem. Un par klintīm. Man ar parasto āpsi ir daudz līdzīga, esmu īgns naktsdzīvnieks, kurš labprāt piekopj diezgan vientuļu un hermētisku dzīvesveidu, man nav šķeltu nagu un daudz ko atgremoju, taču klinšu āpsis vispār varētu būt kas tāds, pēc kā tiekties, tāds Nīčes apraksta cienīgs Virsāpsis. Sēž tāds āpsis klintīs, atgremo savā nodabā, skatās zvaigznēs. Neviens viņu nav redzējis, neviens, ja nebūtu Bībeles, par viņu nebūtu dzirdējis, taču arī Bībelē šis ir iedabūjis statusu "nešķīsts", lai viņu liek mierā. Drošs paliek nedrošs.

Sāku meklēt klinšu āpsi, vismaz kādu viņa attēlu, lai būtu ko izkārt virs gultas, taču, gluži kā Eko romānu varoņiem, meklējumi visu laiku noved kaut kur galīgi ne tur. Klinšu āpsis ir labi pacenties, lai noslēptu savas pēdas.

Nevar būt, ka tāds esmu viens, šeit tomēr dīvaiņu ar noslēgtu dzīvesveidu netrūkst, arī biologu nav mazums, sūtu jums palīgā saucienu - pārtrauciet manas mokas, pārādiet man klinšu āpša bildi!

UPD. Paldies [info]kihelkonna, attēls ir dabūts! )

(26 comments | ir ko piebilst)

Thursday, January 22nd, 2015
12:16 - Kundzītēm par pašsaprotamo.
Palasīju vakar kašķi, kuru diemžēl palaidu garām, tajā skaitā to, kādi vīrieši ir nelāgi un dīki radījumi, mani ļoti izbrīnīja, ka pasaules uzbūvē vēl arvien neko nesaprot arī it kā diezgan daudzpieredzējušas pojenes. Tad nu lūk, skaidroju par vairumu vīriešu:

1.Vīrieši gatavo ēst tad, kad ir izsalkuši. Sev un citiem. Viss. Vienīgie izņēmumi, kas nāk prātā - pavisam mazi, pēc piena skaļi brēcoši bērni un kādas īpašas viesības(romantiskās vakariņas, piemēram). Ir vīrieši, kas gatavo daudzos citos gadījumos, tie ir tie, kuri to dara darba pienākumu pēc vai tālab, ka tas viņiem patiešām ir hobijs.

2.Tas attiecas arī uz daudzām citām lietām - kopj māju tad, kad viņiem šķiet, ka ir pārāk nekārtīgs, mazgā zeķes tad, kad viņiem šīs šķiet pārāk netīras, iznes miskastes, kad tās šiem šķiet pārāk pilnas utt.

3.Tukšs leduskapis un nav ko ēst ir tad un tikai tad, kad tiešām nav ko ēst un nav pilnīgi nekā, no kā ēst pagatavot. Visi citie tukšie skapji, tajā skaitā tukšie drēbju skapji, pazīstami kā "nav ko vilkt mugurā" ir baisa šizofrēnijas forma, ar kuru nākas sadzīvot, bet ne jau nu pieņemt.

4.Vīrieši parasti nepiebāž savu galvu ar nelietderīgu informāciju, tādu, kā ledusskapja aktuālais saturs, aktuālās vistu gaļu cenas piecos veikalos un tā tālāk. Šitās nemitīgi apdeitojamās tabulas turēt galvā var tikai bezjūtīgas skaitļojamās mašīnas. Ja kaut kā nav, to var konstatēt pēc fakta tad, kad šo kaut ko ir savajadzējies, kaut kur pierakstīt un nopirkt. Nopirkt zobupastu, jo esošā nākamnedēļ beigsies? Piedodiet, bet tas ir murgs, līdz nākamnedēļai var arī nenodzīvot.

5.Bieži pieminētais - domas lasīt vīrieši nemāk, pat tad un jo īpaši tad, ja tās jānolasa padsmitgadīgām mačkām no acīm, kuras ir gatavas kniebties, pīpēt un dzert, bet uzvārīt sev rīsus nē. Nav nekādu problēmu tādai vai citādai pagatavot ēst vai izdabāt citai iegribai, bet tiešā tekstā tad tas arī ir jāpalūdz(var nelūgt, var prasīt vai vēl kā savādāk, formas var būt dažādas, galvenais, lai saturs būtu saprotams).

(54 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 21st, 2015
16:15 - Ecehiēls un kredīti.
Ecihiēla 18:13 - kas naudu aizdod un plēš augļus, - vai tad tāds cilvēks lai dzīvotu? Nē, tam nebūs dzīvot. Tādēļ ka viņš darījis visas šīs negantības, tam jāmirst, viņa asinis lai nāk pār viņu.

Žēl, ka nav ne mazāko iespēju uzzināt, pēc kādiem tieši ekonomiskiem satricinājumiem un krīzēm šī tēze kļuva aktuāla, taču tāpat kredītņēmēju asociācija šo varētu citēt laiku pa laikam, katru reizi, kad tiek atlikta "nolikto atslēgu" principa ieviešana un kas tāds. Vēl jau var izvērsties ar:

2. Mozus grāmata 22:24 "Ja tu aizdod naudu kādam, kas ir no Manas tautas un kas pie tevis ir nabags, tad nekļūsti kā kāds rāvējs un neņem no tā sev augļus." (Te gan vecais stāsts par to, ka vienmēr var pieņemt, ka kedītņēmēji nav Tā tauta)

3. Mozus grāmata 25:
35 Bet, ja tavs brālis panīkst un viņa roka gurst un zemē noslīd tev līdzās, tad satver to stingri ar savu roku un, lai tas būtu vai svešinieks, vai piedzīvotājs, palīdzi viņam, ka viņš var dzīvot pie tevis.
36 Un neņem no viņa augļus, nedz pagaidas, bet bīsties sava Dieva, un lai tavs brālis dzīvo pie tevis.
37 Neaizdod viņam savu naudu pret augļiem un neaizdod viņam barību pret pagaidām./pagaidas 2012. gada variantā nosauktas par "pieauguma maksu", ja jums no tā vieglāk/
(Atkal jau jautājums par to, kurš kuram brālis)

Un ar neviennozīmīgo uzsaukumu iz Lūkasa evanģēlija 6:35 "Bet mīliet savus ienaidniekus un darait labu un aizdodiet, atmaksu negaidīdami, un tad jūsu alga būs liela un jūs būsit Visuaugstākā bērni; jo Viņš ir laipnīgs pret nepateicīgajiem un ļaunajiem."

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, January 20th, 2015
13:47 - Un, jā, pavisam aizmirsu. Par krāsiņām.
Jau pirms laika tiku informēts, ka visāda rgbēšanās, cmikošanās vai citi muļķīgi pantoņu kodi mūsdienās vairs nav nekāds fenšuj, bet ir pilnīgs aizgalds. Visus tos, kuriem ikdienā nākas spēlēties ar krāsiņām, lūdzu ņemt vērā, ka ir iestājusies jauna ēra. )

(41 comments | ir ko piebilst)

12:43 - Modes blogera piezīmes.
Principā, jo palieku vecāks, jo vairāk man patīk jaunākās modes tendences. Ir diezgan skaaidrs, ka ar laiku kļūšu par galīgu saulesbrāli, tad lepni varēšu valkāt kaut kur laika zoba, klimata un mehānisku transporta līdzekļu pabojātu galvassegu un justies gauži moderns. Pie tam, kā izskatās, šis jau ir tikai sākums, džinsu bikšu evolūcija no nevīžīgi balinātām līdz tādām, kurās caurumu ir vairāk par lietderīgo platību, vistomēr aizņēma padsmit gadus.Visādi citādi antropologiem varētu būt interesanta mūsdienu parādība "esmu gana turīgs un neatkarīgs, bet ne tik neatkarīgs, lai man būtu vienalga, kā tērpjos, man ir svarīgi, ka varu atļauties pirkt jaunas drēbes, kurās izskatos pēc plukatas".

(37 comments | ir ko piebilst)

Monday, January 19th, 2015
14:25 - Nedaudz par bedru rakšanu.
Bedru rakšana citam izklausās tāda iecienīta nodarbe aizlaikos dzīvojošiem, mūsdienās šis joks ir piemirsts nezkālab, lai gan ir gadījies večuku vilkt ārā no tranšejas, domāt, ka tā tranšeja ir izrakta tieši viņam, būtu liela augstprātība no konkrētā večuka puses. Tiesa, ir bijušas arī citas izklaides, kas, acīmredzot, nākušas komplektā:

Salamana pamācības 26:27
Kas bedri rok, tas pats tajā iekrīt, un, kas veļ kalnup akmeni, tam tas atpakaļiski uzvelsies virsū.

Sālamans mācītājs 10:8
Kas bedri rok, var pats tur iekrist iekšā, un, kas mūri ārda, tam var iekost čūska.

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, January 18th, 2015
13:35 - Ģeogrāfijas un ekonomikas vērotāja piezīmes.
Ir ļoti pozitīvi, ka šveicieši savu franku palaida stāvus gaisā(pa ausu galam dzirdēju kaut ko pat par centrālās bankas -0,75% likmēm, bet tas tik baumu līmenī). Ja viņi šādi nebūtu izrīkojušies, tad tā arī sagaidītu savu nāves stundu, neuzzinādams par interesanto vietu uz globusa, ko lepni dēvē par Būzingenu. Tiešām smalka vietiņa, kas politiski atrodas it kā Vācijā, bet ekonomiski un ģeogrāfiski - Šveicē.

(4 comments | ir ko piebilst)

12:55 - Vecais lāga zēns Habakuks par dzeršanu un visu no tā izrietošo.
Divos piegājienos, 2. nodaļā:

15 Bēdas tam, kas savu tuvāku dzirdina no lielas krūzes, tur klāt piemaisot savu indi, un tā panāk, ka tas piedzeras, lai pēc tam redzētu viņa apslēpto kailumu un ieskatītos viņa gara un prāta noslēpumos!
16 Goda vietā tu piesātinies ar kaunu; tad nu dzer arī tu un atsedz savas miesas apslēptākās vietas. Un, iedams no rokas rokā, pie tevis pienāk Tā Kunga labās rokas kauss, un pār tavu godību nāk pilnīgs apkaunojums


15 Vai! tam, kas savu tuvāko apdzirda, pielej klāt vēl naidu un ļaunumu, piedzirda, lai redzētu, ka tas kails.
16 Goda vietā tu būsi sāts kauna, tu piedzersies, tā ka redzēs – tu neapgraizīts! Kad Kunga labās rokas kauss nonāks pie tevis, tad tava godība pārtaps negodā!

Interesanti, kas, nez tomēr ir tas Kunga labās rokas kauss, tā arī nesapratu, var kāds izskaidrot?

(7 comments | ir ko piebilst)

Saturday, January 17th, 2015
13:14 - Zālamans, lidojoša muca vai kas cits.
Normālajā bībelē tās skaitās Salamana pamācības, visādu blēžu radītajā 2012. gada tulkojumā par Salamanu nekas nav teikts. Kā jūs domājat, bija vērts?

Normālā bībele augšminētā 9:

1 Gudrība darīja sev namu un izcirta septiņus stabus,
2 tā nokāva savus kaujamos lopus, sajauca savu vīnu un saklāja galdu,
3 tā izsūtīja savas kalpones, lai viņas sauc no pilsētas augstajām vietām:
4 "Kas nejēga, lai pošas šurp!" Un neprātīgajam viņa saka:
5 "Nāciet, ēdiet no manas maizes un dzeriet vīnu, ko es esmu ielējusi!
6 Atmetiet neprāta rīcību, tad jūs dzīvosit, un ejiet pa atziņas un prāta ceļu!"
7 Kas brīdina izsmējēju, tas uzkrauj sev kaunu, un, kas bezdievīgo soda, tam būs jāsaņem izsmiekls.
8 Nesodi izsmējēju - viņš tevi ienīst; nosodi un pārmāci prātīgo - un viņš tevi mīlēs.

2012. gads, tas pats:

1 Gudrība uzcēla savu namu, uzcirta tam septiņus stabus,
2 kāva lopus, jauca vīnu, tad uzklāja mielasta galdu
3 un izsūtīja kalpones; nu viņa sauc no augšpilsētas augstumiem:
4 kas vientiesis, lai nāk šurp! – Bezprāšiem viņa saka:
5 nāciet, ēdiet manas maizes, padzerieties vīna, ko es jaucu!
6 Pametiet vientiesību – tad būsiet dzīvi! Staigājiet saprašanas ceļu!
7 Kas bezkauņu rāj, tas dabū negodu, kas ļaundari pamāca, tam – paļas.
8 Nemāci bezkauņu, jo tas nīdīs tevi, pamāci taisno, un tas mīlēs tevi.

(7 comments | ir ko piebilst)

Thursday, January 15th, 2015
19:17 - Veltījums cibas biologiem 2.
Lūk, kā vajag mācīt bioloģiju:no šejienes.

(19 comments | ir ko piebilst)

18:55 - Vienos priekos.
Kristiešiem par prieku nopirku Bībeli, musulmaņiem par prieku nopirku kebabu, bet budistiem par prieku nopirku neko.

Kā jau tas pasaulē pieņemts, kristiešu prieki izmaksā visdārgāk.

(9 comments | ir ko piebilst)

13:06 - Pāvila tēzes, kur nu bez tām.
Sapratu, ka par nākamo sievu man tomēr vajadzētu kādu kristieti sagādāt, Pāvils tomēr visus ģimenes mācības pamatus apkopojis vienuviet, vēstules efeziešiem 5. nodaļā:

22 Sievas, esiet paklausīgas saviem vīriem kā Tam Kungam.
23 Jo vīrs ir sievas galva, tāpat kā Kristus ir draudzes galva, būdams Savas miesas Pestītājs.

Tiesa, nedaudz mulsina tālākais

24 Vīri, mīliet savas sievas, tāpat kā Kristus ir mīlējis Savu draudzi, pats nododamies viņas labā,
26 lai to darītu svētu, šķīstot ar mazgāšanu ūdenī caur vārdu,
27 Sev Savu draudzi sagatavodams cienīgu, bez traipa, bez krunkas vai cita tamlīdzīga trūkuma, lai tā būtu svēta un bez vainas.
28 Tā arī vīriem pienākas savas sievas mīlēt kā savu miesu. Kas mīl savu sievu, tas mīl sevi pašu.
29 Jo neviens nekad vēl nav ienīdis pats savu miesu, bet katrs to kopj un glabā, tāpat kā Kristus draudzi,
30 jo mēs esam Viņa miesas locekļi.

Laikam sanāk, ka krunkainu tomēr labāk ne.

(11 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, January 14th, 2015
17:59 - Jūtos lepns.
Neatbildēto e-pastu daudzumu samazināju līdz 3. Samēramies? Cik tev ir neatbildētu e-pastu?

(32 comments | ir ko piebilst)

10:17 - Labprāt padalīšos ar vienu no veiklākajiem izgājieniem no visiem tiem, ko esmu lasījis
Bībelē protams. Soģu grāmatas 14. nodaļa.

12 Tad Simsons viņiem teica: "Es gribu jums dot atminēt mīklu, un tā jums man ir jāatmin septiņu dienu laikā, kamēr ir dzīres, un, ja jūs pareizi atbildēsit, tad es jums došu trīsdesmit linu audekla kreklus un trīsdesmit svētku kārtas.
13 Bet, ja jūs nevarēsit man to atminēt, tad jums man būs jādod trīsdesmit linu audekla krekli un trīsdesmit svētku kārtas." Un tie viņam sacīja: "Pasaki mums savu mīklu, lai mēs to dzirdam!"
14 Tad viņš tiem sacīja: "Barība iznāca no rijēja, no stiprā izplūda saldums." Bet tie nespēja mīklu atminēt trijās dienās.
15 Un septītajā dienā tie sacīja Simsona sievai: "Pierunā tu savu vīru, lai viņš mums šo mīklu izstāsta, citādi mēs tevi līdz ar tavu tēva namu sadedzināsim ugunī. Vai tad jūs esat mūs aicinājuši, lai no mums tikai iedzīvotos?"
16 Tad Simsona sieva raudāja pie viņa krūts un sacīja: "Tu tik mani ienīsti, bet nemaz mani nemīli: tu esi uzdevis manas tautas dēliem mīklu, bet man tu to nesaki!" Un viņš sacīja: "Redzi, es neesmu ne savam tēvam, ne savai mātei to pateicis, kā tad lai es tev to saku?"
17 Bet tā raudāja pie viņa septiņas dienas, kamēr tiem bija kāzu dzīres, un tad notika, ka septītajā dienā viņš tai to izstāstīja, jo tā neatlaidīgi mācās virsū, bet mīklas atrisinājumu viņa izstāstīja savas tautas dēliem.
18 Tad pilsētas vīri viņam sacīja septītajā dienā, pirms saule norietēja: "Kas ir saldāks nekā medus? Un kas ir stiprāks nekā lauva?" Bet viņš tiem sacīja: "Ja jūs nebūtu aruši ar manu teli, tad jūs arī nebūtu atminējuši manu mīklu!"
19 Tad Tā Kunga Gars nāca pār viņu, un viņš nogāja uz Aškalonu, un tur viņš nosita trīsdesmit vīrus, novilka viņiem drēbes un iedeva viņu svētku kārtas tiem, kuri bija mīklu atminējuši.

(11 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, January 13th, 2015
19:16 - Pāvils sāk un uzvar Valentīnu vienā setā.
Tā kā manī diezgan organiski sadzīvo kristietis, budists, panks un vienkārši sirms paviāns, bet, acīmredzot, ne meitu ģēģeris, tad laikam ir tikai normāli, ka pirmā doma pēc uzsaukuma "[info]unpy meklē pāri (dāmu) un piedalies!" bija par pokeri, jo kur gan citur dāmu pārus būtu jāmeklē. Taču nē, izrādās, runa ir par visnotaļ interesantu pasākumu, jo vairāk par to domāju, jo labāka man šī ideja šķiet, liels paldies jaunkundzei [info]bljanna par norādi.

Tātad.
1.Kāds varētu aizdot 2012. gada Bībeles tulkojumu? Atradu turpat - http://bdl.lv/bibele Tomēr jāpērk - http://www.bibelesbiedriba.lv/Bibeles_e-formata vai nav jāpērk, paldies [info]nefolk2 - http://audiobibele.sytes.net
2.Ir kāda dāma, kas man varētu sastādīt kompāniju šādā izklaidē?

Uzreiz gan piezīmēšu, ka iespēja uzvarēt būs ļoti niecīga, taču iespēja dīvaini pavadīt laiku - ļoti liela.

(91 comments | ir ko piebilst)

15:20 - Seksuālā izglītošana un citi sātana izgudrojumi.
Ir mūsdienas, nevis kaut kāds pērnais gadsimts un ir pavisam skaidrs, ka mūsdienu bērni jau bērnudārzā nevar iztikt ne tikai bez jaudīgas planšetes, bet arī bez intensīvas seksuālās izglītības. Faktiski, ja bērnudārza audzinātājas šo bērniem pasniegtu, tērptas trūcīgos medmāsu tērpos, sprādzējot ar rokudzelžiem viena otru pie radiatoriem un drusku iepliķējot ar kādu glītu pātadziņu, iespējams, bērnu tēvu interese par šo iestādi ļoti pieaugtu. Nu, labi, tas tā, aizsapņojos.

Kur, kad un kādos apstākļos tu guvi savus pirmos priekšstatus par to, kā vairošanās process notiek patiesībā un, ka cilvēki mēdz nodarboties ar seksu arī tīri izklaides nolūkos?

(27 comments | ir ko piebilst)

11:02 - Kvalitātei jābūt kvalitatīvai.
Ja kāds jums pasniedz ne pārāk lietderīgu dāvanu jubilejā vai citos svētkos, droši citējiet Melahiju 2:3 - "Redzi, Es norāšu visu jūsu sēklu un sviedīšu mēslus jums sejā, jūsu svētku ziedojumu mēslus, un jūs kopā ar tiem tapsit aizslaucīti!"

(2 comments | ir ko piebilst)

10:48 - Labāko - bērniem.
Noskatījos jaunā zviedru garadarba reklāmu, tīri tā neko, tiešām aizkustināja vecā vagīnavulva ar spieķi. Būtu interesanti redzēt pašas multenes. Vienīgais, kas izbrīna - kur tad paliek tēzes par dzimumu pilnīgu vienlīdzību? Lai gan var jau būt, ka tieši uz to arī spiedīs, ka nekādu atšķirību nav. Visādi citādi, manis dēļ bērniem jau pirmajās klasē var ieviest praktiskās nodarbības fistingā, ja vien kādiem sirmiem ierēdņiem izglītību ministrijās šķiet, ka tas ir ellīgi noderīgi.

(4 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba