unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Friday, July 25th, 2014
20:01 - Pabriesmīgi.
Neslēpšu, man ir nedaudz bail no Krievijas agresijas, bet nedaudz tikai tālab, ka tieši tikpat baidos no citām visa veida stihiskām nelaimēm un negadījumiem. Tieši tikpat mani uztrauc arī intensīvā krievu demonizācija informatīvajā telpā un pašam savā apziņā. Atveru feisbūku un tur uzreizi cilvēki pārpublicējuši divus rakstus. Pirmais raksts ir par to, ka amerikāņu velotūristu Krievijā notriecis piedzēries autovadītājs, otrā - par to, ka kaut kāda muļķīte tīklos lielās ar skrostu tušu, kas savākta no nelaimīgā Boinga atliekām. Var jau būt, ka tas tikai tālab, ka šīs ziņas patrāpījās blakus, bet mani pārņēma ļoti nepatīkamas sajūtas, pirmkārt, jau tālab, ka pašam pirmā doma bija "nu, jā, ko tur var gribēt" un tikai otrā "paga, kas tad no šajās ziņās minētā nevarētu notikt arī pie mums?". Vēl pavisam nedaudz un otrās domas vairs nebūs, būs tikai "viena otra atomsēne Krievijai tikai ļoti piestāvētu".

(8 comments | ir ko piebilst)

Thursday, July 24th, 2014
16:51 - Izvirtības perēklis, nu!
"Esmu šokēts. Nācās maniem bērniem pat aizvērt acis," raksta Aleksejs.

(12 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, July 22nd, 2014
22:31 - Dienas prieks.
Zinu, ka esmu visos veidos atpalicis, jo īpaši kultūras jomā, tur bieži vien līdz manīm kaut kas labs atnāk pēc vairākiem gadu desmitiem, taču nevaru nepadalīties. Jau kuro reizi šodien klausos dziesmu, lai varētu to iemācīties no galvas. Beidzot ir kaut kas, ko varēšu dziedāt visa veida karaokēs, kad mani piespiedīs to darīt.

(10 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 21st, 2014
19:14 - Žēl, ka neesmu žurnālists.
Jau agrāk Krievijas krievu attieksmē pret Latvijas iedzīvotājiem bieži manīju attieksmi "priecājaties, ka mēs te vispār pie jums braucam, ubagiem, bez mums jūs, parazīti, sen jau būtu žogmalē atstiepušies no bada, dienderi!". Tagad, kad mūsu ārlietu ministrs izdevis dīvainu, bet tomēr rīkojumu nelaist uz pārpasaulīgā kauna festivālu Jūrmalā kungu ar koka frizūru, kungu šinelī un dāmu ar dzeguzi galvā, visa šī vāvuļošana, protams, sākas ar jaunu sparu. Tipisks piemērs - maciņu zaglis Sadaļskis. Žēl, ka neesmu žurnālists, kurš raksta krievu valodā. Uzceptu palielāku rakstu par visu šito viņu vīzdegunību, virsraksts man jau ir. "Быдло угрожают Латвии своим отсутствием".

(35 comments | ir ko piebilst)

Sunday, July 20th, 2014
21:43 - Interesanti.
Allaž ir interesanti lasīt večuku un tantiņu neapmierinātās atsauksmes pēc visa veida pozitīvusiem. Interesanti būtu zināt, vai neapmierinātie ir apdolbījušies pasākuma laikā līdz pilnīgam pulsa vai vismaz samaņas zudumam? Ir nokniebušies nakts melnumā ar kaut ko, kam nav zināmi ne tikai vārds ar uzvārdu, bet arī tautība un dzimums? Ir sajūsmas pilni par atgadījumu, kas noticis ar svešiniekiem pašu teltī vai pašiem svešinieku teltī, kur nekas līdz galam nav bijis skaidrs, bet telts ir tikusi apgāzta, pievemta un savādāk apgānīta?

Nekas nav no tā bijis? Kommõn. A pēc kā tad jūs uz to pozitīvusu braucāt? Vai tiešām pēc kvalitatīvas mūzikas rāmās noskaņās?

(8 comments | ir ko piebilst)

Friday, July 18th, 2014
11:37 - Īsi par secību.
Kaut kā palika interesanti, kāds, nez, varētu būt impērijas atjaunošanas plāns, proti Ukraina -> Moldova -> Baltkrievija -> Lietuva -> Latvija vai tomēr Ukraina -> Moldova -> Latvija -> Lietuva -> Baltkrievija.

(31 comments | ir ko piebilst)

11:09 - Mīlīgi.
Mīlīgākais traģiskā negadījuma ar Malaizijas lidmašīnu atspoguļošanā ir tas, ka Krievijā intensīvi piepilda informatīvo telpu ar to, ka lidmašīna notriekta tamdēļ, ka esot ļoti līdzīga Krievijas lidmašīnai Nr.1, proti, ka īstenībā esot gatavots atentāts pret princi Ferdinandumisteru Putinu.

(5 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, July 16th, 2014
22:37 - Dienas prieks.
Kopš kāda laika neesmu gluži vienaldzīgs, kad stāsts ir par tetovējumiem.

Konkrētais stāsts - kāds kungs ir sagribējis izpausties, uztetovējot sev kaut ko. Strikti pasūtījis tetovētājam, ka grib sev uztetovēt vilku, kas tomēr ir visa kā simbols. Nevis vienkārši vilku, bet vilku uz galvaskausu kaudzes, kas simbolizē gan jau, ka grūto dzīves ceļu vai ko tamlīdzīgu.

Tetovētājs atsūta skici.

(16 comments | ir ko piebilst)

13:29 - Šodien mani viss tracina.
Nu, kālab, Kālab valsts amatpersonai jēpasta noslēgumā krāšņojas informācija "Faks:" ?

(9 comments | ir ko piebilst)

Friday, July 11th, 2014
09:30 - Par vīriešiem, kuri ada.
Apskatījos vakardienas [info]krii aptaujas rezultātus un sametās nedaudz skumji par to, cik vairums no mums tomēr ir primitīvas, neadekvātas un visādos citos veidos nožēlojamas un resnas būtnes. Allaž visur jālien, allaž par visu jābūt viedoklim. Normāli taču būtu, ja visiem būtu pilnīgi vienalga, ar ko tur kāds vīrietis savā nodabā nodarbojas, ada vai, nezinu, masturbē, ja vien neapdraud apkārtējo drošību vai viņam nav vajadzīga palīdzība. Lūk, tā gan ir sabiedrības problēma, nevis visādi tur genderi, fenderi vai vecstenderi.

(37 comments | ir ko piebilst)

Thursday, July 10th, 2014
22:40 - Nevaru pieņemt lēmumu.
Noskatīties šo viena līdzbiedra ieteikto filmu vai labāk tomēr ne. Nedaudz bail par iespējamām sekām, ko šāds gabals atstās uz manu psihi.

(12 comments | ir ko piebilst)

13:03 - Speciālisti min.
"Jaunais vīrietis runā angliski, taču tā, visticamāk, nav viņa dzimtā valoda, jo viņš spēj runāt arī lietuviešu un krievu valodā, tāpēc speciālisti min, ka jaunais vīrietis varētu nākt no Austrumeiropas."

delfi.lv

(6 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 7th, 2014
16:42 - Lielākie nogriežņi.
"Likumā noteikts, ka tad, ja jūs gada laikā pārdodat jebkādas trīs mantas nolūkā gūt peļņu, tā jau ir uzskatāma par saimniecisko darbību. Ja tiek ņemts lielāks laika nogrieznis, tad piecu gadu laikā tās ir piecas lietas, norādījusi VID pārstāve."

delfi.lv

(14 comments | ir ko piebilst)

Sunday, July 6th, 2014
20:25 - Nedaudz par īpašām vajadzībām.
Padomāju, ka no visiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām vismazāk rūpju laikam tomēr sagādā kaķu īpašnieki. Viņi nepieprasa pret sevi kādu īpašu attieksmi tikai tamdēļ, ka šiem ir kaķis un aizvainoti nekrīt histērijā, ja kāds pasaka, ka kaķis viņiem ir. Viņiem nevajag atsevišķas joslas uz ielām, speciālas ēdienkartes sabiedriskajās ēstuvēs un mājas viesībās, viņi nekliedz bērnu laukumos un parkos viens uz otru par savstarpēju uzpurņu trūkumu, kā to dara suņu un mazu bērnu īpašnieki. Ejot, braucot ciemos vai tāpat vien ekskursijā, kaķis parasti tomēr tiek atstāts mājās. Tāpat neesmu manījis, ka kāds no kaķu īpašniekiem uz mani skatītos ar aizdomām tikai tālab, ka kaķa man nav(iespējams, vienkārši noveicies), uz ielām neesmu redzējis solīdi vai mazāk solīdi satērptus kaķumīļus, kuri gribētu ar mani parunāt par kaķiem vai pret atbilstošu ziedojumu iemainīt kādu jauku grāmatu par to pašu. Kaķu īpašnieki nepulcējas baros, lai ar milzīgu troksni grabētu garām mana mājokļa logiem, atstājot uz asfalta melnas strīpas un netērpjas speciālos kostīmos, lai, šķindinot kokles, nostopētu pilsētā satiksmi uz vairākām stundām. Ideāla subkultūra, es teiktu.

Vienīgais mīnuss, ka kaķu īpašnieki parasti nav tikai kaķu īpašnieki vien.

(17 comments | ir ko piebilst)

Saturday, July 5th, 2014
19:30 - Modes blogera piezīmes.
Šīs vasaras hīts ir šāds ietērps:Feministes sajūsmā lauž krēslus un izsaka cerību, ka ar šāda ietērpa palīdzību tiks panākta sieviešu krūšu deseksualizācija, kas, acīmredzot, ir tas, kas nepieciešams pilnai laimei.

(13 comments | ir ko piebilst)

18:27 - Laika vērotāja piezīmes.
Nesaprotu, ko tie latvieši var gausties par savu vasaru. Ir tīri normāli.

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, July 3rd, 2014
14:55 - Par mikrobiem un reliģiskiem rituāliem.
Nudien interesanti.

angļu valodā
krievu valodā

(5 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, July 2nd, 2014
18:00 - Palika interesanti.
Un ko tieši tu tādu esi sagrēkojis, ka jau šonakt, atgriežoties, radās sajūta ka lēnām, bet noteikti tuvojos Mordorai un šodien šī sajūta tikai pastiprinās?

(1 comment | ir ko piebilst)

14:41 - Nedaudz par ēšanu.
Esmu viens no tiem, kurš ļoti labprāt dzīvotu, lai ēstu, manuprāt, ļoti godājams mērķis un dzīves jēga vienuviet. Salīdzinoši īsā laika sprīdī piepīpējis un piečurājis divpadsmit valstis un lielajā vairumā no tām ieturējies dažādos sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, kārtējo reizi nedaudz noskumu. Pirmkārt, visur bija ēdieni ar garšu, jeb, citiem vārdiem - garšīgi ēdieni. Vīlos tikai vienā ungāru pieviesnīcas restorānā, jo tur pasniedza to pašu, ko tikpat labi varu nobaudīt lielajā vairumā Vecrīgas ēstuvju - blāvu, bezgaršīgu, nedagatavotu gaļas kunkuli komplektā ar rūgtiem, apmelnējušiem salātiem. Nu, tāds standarta Rīgas piedāvājums. Taču tas štrunts, skraidot apkārt pa pasauli un izvēloties ēst ne tikai makdonaldos, kļūmes gadās. Vietu, kurās aiz pārēšanās un absolūtas labsajūtas stenēju, bija daudz vairāk.

Tiesa, vairāk noskumu par to, ka, ja kāds aizjūru viesis gribētu paēst pusdienas pie kādas no mūsdienu namamātēm vai namatēviem, ko, nez, mājās aizbraucot, varētu pastāstīt par latviešu tradicionālo virtuvi? Visdrīzākais, to, ka Latvijā pieņemts uzturā lietot smūtijus, mufinus, pesto, risoto, olīveļļā apmērcētas garneles un tamlīdzīgas figņas, ko mūsu tik ļoti arī ēšanas paradumos elastīgā tauta sagrābstījusi no apceļotajiem apvidiem un pavārgrāmatām idiotiem, iztaisoties viens otra priekšā par zvērīgākajiem kulinārijas adeptiem. Savācas gardēžu pulciņš, ievāra kaut ko bez garšas un sapratnes un tad tik laiž pāri savām atmirušajām garšas kārpiņām, slavēdami viens otru un taisīdami tik gudras sejas kā Aijas Zariņas mākslu analizējot. Kazi, tieši tālab tās mūsu ēstuves ir, kādas ir un tieši tālab ikviens pie mums var būt gan celtnieks, gan pavārs, gan abi vienlaicīgi un vispārākajā pakāpē, tikai ēkas brūk un paēst garšīgi nav kur.

(93 comments | ir ko piebilst)

14:33 - Apmēram.
Vispārējo ceļojuma atmosferu varētu raksturot šādi: )

(2 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba