unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, April 18th, 2019
08:42 - Iedomāta saruna.
- Kālab cilvēki tirgo sīpolu mizas?
- Tālab, ka tās pērk, lai krāsotu olas.
- Kālab jākrāso olas?
- Tālab, ka Kristus ir augšāmcēlies.
- Dīvaini. Filmās rāda, ka pret šito palīdz apses miets.

(7 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 17th, 2019
16:44 - Laika vērotāja piezīmes.
Izgāju uzpīpēt bez jakas mugurā, ir labi.

(ir ko piebilst)

Tuesday, April 16th, 2019
22:03 - Par visu uzzinu pēdējais.
Jebkura makšķernieka sapnis )

(4 comments | ir ko piebilst)

09:25 - Laika, ugunsgrēku un numeroloģijas vērotāja piezīmes.
Šogad, 18. jūnijā būs 30 gadu kopš ugunsgrēka VEFā. Visai daudz dažādu notikumu bijis šajā laikā, faktiski, tieši tikpat, cik kopš 64. gada 18. jūlija Romas degšanas.

(2 comments | ir ko piebilst)

08:17 - Preses relīžu vērotāja piezīmes.
"Sadarbībā ar tūrisma asociāciju “Lauku Ceļotājs” piedāvājam iedzīvotājiem izbaudīt pārgājienu pa vairāk nekā 1200 kilometru garo Jūrtaku(...) Asociācija ir izstrādājusi vairākus vienas vai divu dienu pastaigu maršrutus"

(4 comments | ir ko piebilst)

Monday, April 15th, 2019
21:00 - Šī diena vēsturē.
Šodien interesenti varēja noskatīties "Troņa spēļu" pēdējās sezonas pirmo sēriju un to, kā deg Parīzes Dievmātes katedrāle.

(2 comments | ir ko piebilst)

10:41 - Spama vērotāja piezīmes.
Spamā iekritusi vēstule "Kā sievieti pavest tikai 15 minūtes". Baigais jau nu "tikai".

(4 comments | ir ko piebilst)

Saturday, April 13th, 2019
13:41 - Iz noklausītas sarunas.
Jaunietis stāsta jaunietei par saviem sasniegumiem:
- ..un mēs viņiem nezkālab vienmēr zaudējam. Nu, ko varu teikt, viņiem komandā ir džeks, kurš šaha nometnē salauza kāju.

(3 comments | ir ko piebilst)

Friday, April 12th, 2019
16:11 - Intīmu procesu vecumā vērotāja piezīmes.
Sapratu, ka pietiek vēl pavisam nedaudz pieaugt vecuma izraisītajam tizlumam, lai pašrocīgs kāju nagu saīsināšanas process pārvērstos par neiespējamo misiju. Interesanti, ko dara cilvēki, kad sasniedz tādu vecuma vai neveiklības pakāpi, kurā tik tiešām to vairs nevar izdarīt? Uzreiz nomirst? Iet uz pedikīra saloniem? Kāzās, jubilejās un kapu svētkos lūdz palīdzību radiniekiem?

(23 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 11th, 2019
12:24 - Teritoriālās reformas vērotāja piezīmes.
Palasīju informatīvo ziņojumu par sabiedriskai apspriešanai izvirzāmo administratīvi teritoriālā iedalījuma modeli, viens no būtiskākajiem iemesliem reformai ir šāds:

Ministru kabineta 2014. gada 16. decembra sēdē tika izskatīts informatīvais ziņojums „Par atskurbšanas telpu tiesisko statusu un pašvaldību labās prakses iniciatīvām atskurbšanas telpu nodrošināšanā”. Minētajā ziņojumā tika norādīts, ka: attiecībā par pašvaldību iesaisti atskurbtuvju darbības izpildē un šīs funkcijas nodošanu pašvaldību autonomajā kompetencē VARAM uzskata, ka šādi jautājumu varētu risināt tikai tad, ja pašvaldības mērogs būtu atbilstošs optimāla atskurbtuvju tīkla izveidei, un pašvaldības veidotos ap 30 lielākajām pilsētām.

(1 comment | ir ko piebilst)

00:10 - Technoloģiju vērotāja piezīmes.
Kad nu jau vakar devos galvaspilsētas virzienā, uzmetu aci sava viedtālruņa uzlādes līmenim. Rādīja apaļus 30%, kā parasti man pietiek pilnām divām dienām, jo ne es kādam zvanu, ne man kāds zvana, viss rimti un mierīgi. Pametot galvaspilsētu, liels bija mans pārsteigums, ka pa šīm dažām stundām telefona enerģijas rezerves ir noplakušas teju līdz nullei.

Morāle: apmeklējot galvaspilsētu, allaž atcerēties atslēgt vaifaju uztveršanas funkcijas, gan jau tālrunim visu laiku apkārt ir tik daudz kārdinājumu un vēlmes kaut kur pieslēgties, ka šis galīgi izelšas un tagad, lai kaut kā kompensētu šo bezjēdzīgo ieguldījumu globālajā sasilšanā, vakaros pirms gulētiešanas kādu laiku nāksies nevis lasīt jaunas grāmatas, bet gan atcerēties jau izlasītās.

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, April 10th, 2019
15:36 - Visuma vērotāja piezīmes.
Drīz sāksies ļoti dīvaina preses konference.

(ir ko piebilst)

Saturday, April 6th, 2019
23:00 - Apaļumu vērotāja aptauja.
Sanāca drusku padiskutēt par to, vai ražot trikotāžas izstrādājumus ar uzrakstu "girls with curves" ir pretīgi.

Poll #21291 irls with curves
Open to: All, results viewable to: All

Kā tad īstenībā ir? "Girls with curves" ir kas aizvainojošs?

View Answers

Nē, nē, pasarg die's, apaļumi ir resnums, pfē!
1 (7.1%)

Nu, nez, man patīk tieši, ja ir ko redzēt un sajust, tās kaulainās lai iet ratā
6 (42.9%)

Kommmon, esmu masturbējis uz visdažādāko proporciju sievietēm
4 (28.6%)

Man ir viedoklis, kuru uzreiz bliezīšu komentāros
3 (21.4%)

(13 comments | ir ko piebilst)

Friday, April 5th, 2019
16:17 - Terminu vērotāja piezīmes.
Var nonākt neērtā situācijā, ja saviesīgas sarunas laikā sajauc agorafobiju ar agrafobiju.

(9 comments | ir ko piebilst)

08:08 - Politikas vērotāja piezīmes.
Ai, ai, ai. Ušakova kungs atstādināts no domes priekšsēdētāja amata, kāda vēsturiska uzvara, sociālie tīkli pilni ar sajūsmu kā žurnāla "Avene" lasītājas galva ar romantiku. Nu tik būs, nu tik notiks, vēl mazliet un ļaunie no domes aizskries brēkdami, godprātība piedzīvos triumfu un procentu likmes par sadarbību saimnieciskos jautājumos nokritīsies līdz valstī vispārpieņemtām.

Nu, jā, mums jau ir tāda pozitīvā pieredze tomēr. Lemberga kungam pat ne štrunta ministrs, tiesa ir liegusi pildīt domes priekšsēdētāja pienākumus kopš 2007. gada, jā, jau 12 gadus teorētiski Lembergs nav domes priekšsēdētājs. Praktiski, viņam tas ir diezgan vienalga, un, ja Ušakova kungam ir tāda vēlme, lūk, kur viņš var Ctrl+C un Ctrl+V izveikt.

(4 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 4th, 2019
14:47 - Pasauļu problēmu vērotāja piezīmes.
Reizēm tiešām šķiet, ka esmu citplanētietis, jo ir kaut kādas aktuālas lietas mūsu sīkajā civilizācijas drupatā, kuras atrodas pilnīgi ārpus manas domāšanas plaknes. Nespēju pat aprakstīt sajūtas, kādas pārņem, kad piepeši saproti - jā, tā ir realitāte, daudzi cilvēki nāk kopā un domā, raksta atzinumus un visādi citādi ir ļoti nodarbināti, lai saprastu, vai pirms 55 gadiem nomiris cilvēks kvalificējas apbedīšanai Brāļu kapos.

(8 comments | ir ko piebilst)

09:39 - Laika vērotāja piezīmes.
Ja es būtu septītās+ klases skolēns, šodien bastotu skolu.

(5 comments | ir ko piebilst)

09:17 - Vēlēšanu velēšanās vērotāja aptauja.
Poll #21289 krītošās zvaigznes un vēlēšanās
Open to: All, results viewable to: All

Tevi uztrauc, kurš tieši no Latvijas tiks ievēlēts ES parlamentā?

View Answers


24 (57.1%)

nea
13 (31.0%)

koa?
5 (11.9%)

(10 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 3rd, 2019
12:48 - Aizvainojamības vērotāja piezīmes.
Padomāju, ka ir trīs savā uzbūvē pilnīgi dažādas aizvainojamības sistēmas:

1.Privātā, sevis paša mazvērtības kompleksos balstītā - kad cilvēks pamatīgi, no sirds aizvainojas, jo ticis par muļķi nosaukts un tas notiek tikai un vienīgi tālab, ka tas ir viens no centrālajiem dzīves mazvērtības kompleksiem un cilvēks ir ļoti daudz darba ieguldījis tieši tajā, lai apkārtējie viņu par muļķi neuzskatītu, taču ciešas iekšējas pārliecības par sasniegto rezultātu nav.

2.Sociāli apgūtā, kas balstīta dīvainā izpratnē par sociālo hierarhiju - ja mani nosauc nelabā vārdā, tas nozīmē, ka mani cenšas pazemot, bet šito nekādi nedrīkst pieļaut, jo tas ir šausmīgi, pazemotie ir kudiš sliktāki par nepazemotajiem.

3.Grupas adaptīvā, jeb spēja aizvainoties citu vietā - ir predefinētie nelabie vārdi, kurus jāizravē pašā saknē, ja tie pat nekādā veidā uz mani neattiecas, jo cīņa pret nelabajiem vārdiem ir manas sociālās grupas viena no pazīmēm, viens no ideoloģijas balstiem.

(12 comments | ir ko piebilst)

Monday, April 1st, 2019
09:37 - Vaimanoloģijas vērotāja piezīmes.
Pamanīju, ka Zandera kungs satori.lv apzelējis Vējoņa kungu uzrunu daudzcietušajai latviešu tautai 25. marta deportāciju piemiņas pasākumā. Blablabla, blublublu, raksts kā jau jebkurš raksts, kad īsti nav ko teikt un par ko rakstīt, bet rakstuzīmes vajadzīgas. Lasot šo visu tīri tālab, lai dažādotu savas prokrastinācijas metodes, aizdomājos par ko pavisam citu - cik, nez, ilgi vilksies šie pilnīgi bezjēdzīgie piemiņas pasākumi, kad beidzot tiks pārtraukta šī pilnīgi bezjēdzīgā publiskā vaimanāšana un enerģijas tērēšana par 70 gadus seniem notikumiem? Lielais vairums no šobrīd dzīvojošajiem tieši vai pastarpināti vispār ir tikai tālab, ka tās deportācijas notika. Nebūtu deportāciju, nebūtu nedz Vējoņa, nedz Zandera, nedz manis paša. Var jau būt, ka pasaule no tā būtu tikai ieguvusi, bet ir, kā ir un, ja tās daudzās cilvēkstundas, kas tiek veltītas vaimanāšanai par pagātni, tiktu veltītas pārdomām par tagadni un nākotni, droši, ka mēs visi dzīvotu vēl drusku labāk.

(17 comments | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba