unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Monday, March 27th, 2017
12:20 - Laika vērotāja piezīmes.
Šodien labs laiks strādāšanai visur kur, izņemot birojus. Vēl drusku un varbūt arī pārvākšos strādāt uz kafetērijām, tām, kas ārā, vai, vēl labāk, kaut kur mežā.

(3 comments | ir ko piebilst)

Friday, March 24th, 2017
10:45 - Krāsu vērotāja piezīmes.
Latviešiem allaž sirdij tuvs ir bijis pastaltonis.

(5 comments | ir ko piebilst)

Thursday, March 23rd, 2017
15:21 - Vēlākai izpētei.
... tālāk ... )

(13 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, March 22nd, 2017
10:28 - Lūk, zinātniskā metode, šahs un mats.


"Mans rīsu eksperiments jeb vārda spēks.
Ir pagājis mēnesis kopš divās burciņās ieliku vienādu daudzumu vārītus rīsus. Uz vienas uzrakstīju "es Tevi ienīstu", uz otras- "es Tevi mīlu" un citus jaukus vārdiņus. 😉Katru dienu garām ejot 1x nolasīju šo tekstu, protams, pieliekot sajūtas. Te nu ir rezultāts.
Mēs jau neticam lietām, ko neredzam. Tad nu, lūk, skatieties un redziet! Bet vislabāk izmēģiniet paši!
Secinājums: MORE LOVE!!!"

no šejienes

(42 comments | ir ko piebilst)

09:49 - Seriālu lūkotāja piezīmes.
Ja esi jau tajā solīdajā vecumā vai dvēseles stāvoklī, kad nevelk uz augsto mākslu un neesi "stilīgāks par mani", bet reizēm kārojas atpūtināt smadzeni, noskatoties kādu samērā vienkāršu, bet gaumīgu detektīvseriālu, rekomendēju "The Night Of", ļoti jauks vēstījuma ritms un glīti ripojošs sižets.

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, March 21st, 2017
12:04 - Mūsdienu diskriminācijas vērotāja piezīmes.
Interesanti, kas sliktāk - būt nabadzīgai, vienkājainai, melnādainai lezbietei hidžabā vai cilvēkam ar e-pasta adresi inbox.lv.

(9 comments | ir ko piebilst)

Saturday, March 18th, 2017
15:06 - Zoofīlijas vērotāja piezīmes.
Vajadzēja šodien no centra puses nokļūt "Olimpijā", uz Vanšu tilta baiss sastrēgums. Domāju, varbūt kāda fūre ar lellēm apgāzusies, tā tās traumētās lelles guļ visa tilta platumā un autovadītājiem tīri psiholoģiski grūti braukt pāri kam tādam, kas, kad šim uzbrauc, nebalsī saka "mamma", bet nē, izrādās, Ķīpsalā visādu kaķu, trušu un citu tarakānu izstāde. Zinu, ka neesmu normāls, bet nevaru iztēloties kaut vienu iemeslu, lai ietu uz mājdzīvniekiem skatīties, to tak pilnas ielas, dzīvokļi un lauku sētas. Uz Dabas muzeju saprotu, uz zooloģisko dārzu saprotu, šo ārprāta formu nesaprotu, nē.

(8 comments | ir ko piebilst)

Thursday, March 16th, 2017
16:01 - Laika vērotāja piezīmes.
Pavasaris tomēr ir sācies.

(5 comments | ir ko piebilst)

14:50 - Un tomēr.
Katru reizi, kad lasu palīdzības saucienu no sērijas "Ludmila no Varakļāniem nonākusi bēdīgā situācijā – desmit bērnu ģimenei, kura palikusi bez atbalsta ģimenes galvas nāves dēļ, sakrājies parāds par elektrību, kā rezultātā tā atslēgta", ļoti nogrozu galvu. Pat ne dēļ tiem desmit bērniem, ir desmit un ir, ko tur vairs, bet vairāk par to, ka tādai ģimenei valsts uzņēmums var tik vienkārši ziemā atslēgt elektrību, sak, bizness paliek bizness, nekā personīga.

(104 comments | ir ko piebilst)

10:03 - Pulciņā pulcētaju vērotāja piezīmes.
Visa veida svinīgi bezmērķīgie gājieni, tādi kā Dziesmu svētku parāde, lāpu gājieni vai 150gadīgu večuku steberēšana un sevis padarīšana par klauniem visādiem politsalašņām par prieku un citi praidi mani atstāj gauži vienaldzīgu, izņemot tos retos gadījumus, kad man traucē pārvietoties no punkta A uz punktu B. Cilvēkiem patīk vākties puduros gluži tāpat kā daudziem citiem ekosistēmas dalībniekiem, tur neko nevar un nevajag padarīt, tas ir tikpat dabiski kā masturbācija.

Cita lieta ir tad, kad cilvēki vācas kopā ar teorētisku mērķi panākt ko vairāk par lustīgu kopābūšanu. Piemēram, drīz būšot sanākšana pie Saeimas par NĪN atcelšanu vienīgajam miteklim, kas savā būtībā ir svētīga lieta un nemaz tik nepaceļama, jo NĪN iet uz pašvaldībām un ir nozīmīga, taču ne kritiska ieņēmumu sadaļa(viss NĪN ir kādi 5-10% kopējo pašvaldības ieņēmumu), ja mazie pašvaldību zatleri savās teju vai likumīgajās pateicībās būtu gatavi saņemt uz pusi mazāk, bez tāda NĪN vienīgajam īpašumam varētu iztikt pavisam mierīgi. Nu, jā, bet es ne par to. Pasākums ieplānots pirmdien, 27. martā no 18:00 līdz 19:00 pie Saeimas. Ģeniāli. Visā nedēļā ir grūti piemeklēt kādu citu laiku, kurā tā pie Saeimas pulcēties, lai pilnīgi noteikti nevienam netraucētu un varētu stundiņu paklaigāt uz tumšajiem tukšās ēkas logiem stingrā policijas pārraudzībā. Pilnīgi vai varētu šķist, ka šito organizē DP sadarbibā ar Saeimas kanceleju par ES fondu līdzekļiem :))

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, March 15th, 2017
10:32 - Tieši laikā.
Ja kāds vēl nezin, šobrīd ir priekšvēlēšanu laiks. Pašvaldību gan tikai, bet tomēr. Tāds Rīgas mēra krēsls no jebkuras partijas finanšu skatupunkta ir vismaz tikpat svarīgs kā premjera krēsls un pilnīgi noteikti daudz svarīgāks par prezidenta. Un tieši šobrīd DP priekšnieks aicina neaizrauties ar valsts iestāžu kritizēšanu. Īpatnēji mums tie DP priekšnieki, ko lai saka.

(ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba