unpy's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi

Wednesday, October 19th, 2016
15:53 - Nacionālā mārketinga vērotāja piezīmes.
Nacionālā uzņēmēja Vija Kilbloka izplatījusi uzsaukumu palīdzēt citam nacionālajam uzņēmumam "Dzintars" grūtā brīdī. Kālab ne, svēta lieta, gan jau, ka Iļja Gerčikovs sen to ir pelnījis, arī viņa dāņu vai holandiešu partneris Kozlodojevs(negalvoju, ka atceros precīzi valsti un uzvārdu) rādīs līksmāku vaigu, ja piepirksiet pilnus naktsskapīšus ar "Dzintara" produkciju. Tiesa, tā strikti vērtējot, nez vai tas palīdzēs uzņēmumam, kura apgrozījums pērn bija drusku vairāk par 5 miljoniem EUR, bet nodokļu parāds šobrīd ir pāri par 3 miljoniem EUR, taču pamēģināt var. Pats gan atturēšos sagādāt krājumus, neesmu liels odekolona "Stratēģis", ko šis uzņēmums ražojot jau vairāk, nekā 30 gadus, cienītājs, vairāk garšo rums, taču, ja man Ziemassvētkos uzdāvinās odekolonu "Titāniks", būs viela klasiski anderseniskām šo svētku pārdomām."Titāniks 1" aromāta piramīda un apraksts

(37 comments | ir ko piebilst)

00:21 - Hilarijtrampaniādes vērotāja piezīmes.
No malas skatoties, vislabāk šajā visā ņemtnē var pamanīt to, ka vismaz mana skatiena attālumā interneti ir pilni ar zākāšanos par Trampu. Gan par pašu Trampu, gan par viņa atbalstītājiem. Tieši zākāšanos, nevis argumentiem pret. Otrā virzienā neko tādu neesmu novērojis. Tas arī visu izsaka gan par pašas Hilarijas, gan viņas dedzīgo atbalstītāju visa veida attiekmi pret lietām, manuprāt.

(62 comments | ir ko piebilst)

Monday, October 17th, 2016
07:54 - Šodien.
Šodien ir starptautiskā nabagunabadzības izskaušanas diena, ar ko tad arī visus apsveicu, nezinu, kā šī tieši izpaužas, ja neskaita kārtējo iespēju politiķiem no augstām tribīnēm aicināt visus nebūt nabadzīgiem, bet skan labi, kazi, būs jāaiziet uz tuvējo kafetēriju iegādāt kādas smalkmaizītes brokastīm, arī jūs aicinu atcerēties par nabadzīgākajiem savā apkaimē. Par garā nabagajiem nē, tiem sava diena nav paredzēta, plašas svinības jautrā draugu lokā izpaliks.

Šī varētu būt arī VIDam labvēlīga diena, jo viņi ne tikai sekmīgi izskauž nabagus, bet šajā dienā 1483. gadā tika nodibināta inkvizīcija un 1931. gadā Als Kapone notiesāts par ienākuma nodokļa nemaksāšanu.

Vēl šajā dienā ir miris Šopēns, bet piedzimis Eminems, krieviem ir Jeromeja diena, kuras laikā meža veči dzen zvērus alās ziemot un tiek rekomendēts sākt nēsāt mēteļus, bet tajā pašā mežā labāk nerādīties, kristiešiem ir piemiņas diena kārtējiem septiņiem svētajiem, vienīgā ievērības cienīgā ir Margrieta Marija Alakoka, mazohistu aizgādne.

Vienvārdsakot, darba nedēļa ir sākusies, esat laipni aicināti izdzert savas kafijas un ņemt dalību vispārēja bardaka un entropijas uzvaras gājienā.

(5 comments | ir ko piebilst)

Friday, October 14th, 2016
04:22 - ***
Laiks tējai.

UPD. Dzerot tēju, ieklīdu ķirzakcilvēku teritorijā, lūk, pierādījums:

(4 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, October 11th, 2016
21:05 - ***
Attēlā - cibas liberāļi uzklausa viedokli.

(26 comments | ir ko piebilst)

Sunday, October 9th, 2016
20:38 - Kultūras un kultūristu vērotāju piezīmes.
Šur tur soctīklos lēni un svinīgi atkal jau risinās diskusijas par to, cik ļoti un vai vispār ir nepieciešams valsts atbalsts kultūrai. Par spīti tam, ka pats visai maz vai nemaz patērēju no valsts atbalstītās kultūras, uzskatu, ka ne tik daudz ir nepieciešams, cik sabiedrība to var atļauties. Esam veiksmīgi sasnieguši to līmeni, ka nudien nodokļu naudu varam pārdalīt visādu dīvainu aktivitāšu atbalstam. Ja tās daļai sabiedrības turklāt sniedz prieku un atslābumu no ikdienas raizēm un ļauj nopelnīt kaut ko tiem, kuri ar godīgu darbu nopelnīt nespēj, kālab gan ne. Taču tad, kad ar patosu tiek runāts par valsts atbalstītās kultūras milzīgo lomu mūsu civilizācijas kopējā konstrukcijā un atbalstāmo mākslinieku īpašo cilvēces apgaismotāju statusu, atliek tik skumji pasmīnēt. Labi saprotu daudzu tā dēvēto kultūras cilvēku ticību savai izredzētībai, normāls psiholoģisks fenomens, taču tikai līdz tam brīdim, kamēr ar šo netiek pamatota stiepšanās pēc mana maciņa. Tomēr īsti neticu tam, ka godīgam ģimenes tēvam, ieraugot Māru Zālīti stāvam uz Teodora Zaļkalna cūkas un deklamējam dzeju, izslīd no rokas divlitrene "Apinīša", aizmirstas lielais vairums lamuvārdu, pāriet niķis iekaustīt sievu un bērnus, bet uznāk vēlme salabot vecišķajai kaimiņienei ūdens krānu un savākt pirms diviem gadiem paša meža vidū iestiepto veļasmašīnu "Rīga". Lai cik tas nebūtu dīvaini, ticu, ka šādu efektu var panākt baznīca vai probācijas dienests, tam, ka šito var panākt "runājošie akmeņi" vai mūsu bomonda Venēcijas biennāles apmeklējums, neticu gan. Drīzāk gan domāju, ka valsts kultūras atbalsta programmas ir sena pagātnes palieka, tradīcija, kas velkas līdz no laikiem, kad turīgie augstmaņi, lai paaugstinātu savu vērtību gan paši savās, gan tuvāko kaimiņu acīs, uzturēja galma māksliniekus un visa veida kumēdiņu rādītājus.

Vēl, kas man līdz galam nepielec, kālab "pilnmetrāžas mikrobudžeta filmu ražošana" ir valstiski atbalstāms pasākums, bet "mikrobudžeta popmūzikas dziesmu sacerēšana" nav, taču nesaprotu arī to, ar ko filatēlisti ir sliktāki par dzejniekiem vai zoles spēlmaņi par šķēpmetējiem, gan jau ir tantes un onkuļi, kuri šito visu saprot, nu i karogs viņiem rokās, nudien nav žēl.

UPD. Cienījamie dislektiķi un citi, kuriem ir sarežģījumi ar teksta uztveri, lūk jums ieraksta tulkojums vieglajā valodā - Stiepietes pēc mana maciņa kultūras vajadzībām uz veselību, taču nestiepieties ar argumentu, ka jūs man nesat gara gaismu un es jums esmu kaut ko parādā.

(145 comments | ir ko piebilst)

Friday, October 7th, 2016
11:14 - Īsi par dzimumu līdztiesību eiropās.


No šejienes.

(35 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, October 5th, 2016
13:03 - ***
Ja šaipus Visumam ir kaut kas karmai līdzīgs, tad Microsoft inženieru nāve būs tikpat negaidīta un agonija tikpat lēna un mokoša kā viņu /cenzēts/ /cenzēts/ /cenzēts/ Windows 10 apdeiti. 2 stundas 47 minūtes pagāja kopš neapdomīga restarta brīža līdz brīdim, kad varēju sākt kaut ko iesākt ar it kā savu datortehniku. Kretīni.

(10 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 28th, 2016
20:07 - Neliela aptauja.
Neviļus un nezkālab atcerējos, ka nosalšana miegā esot viena no patīkamākajām un bezrūpīgākajām nāvēm. Cik jūsu dzīvestelpā grādu?

(48 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, September 27th, 2016
23:48 - Nedaudz par trampiem un klintonēm.
Man ir gaužām vienalga, kurš uzvarēs ASV vēlēšanās, taču lokālā inteliģence tik ļoti par to satraucas un man tik neticami šķita no apkārt virmojošās informācijas, ka ASV ir sadalījusies divās striktās nomentnēs, no kurām vienā ir pilnīgi deģenerāti, kas grasās balsot par Trampu, bet otrā ir sapulcējušies gaišākie prāti, kuri balsos par Klintoni, ka nedaudz ieskatījos pirmajās Klintones un Trampa debatēs. Debates gan vēl nenoskatījos pilnā apmērā, tikai sākumu, turpinājumu skatīšos pirms gulētiešanas un tas nebūs drīz, taču kaut kāds viedoklis man jau ir.

Ja abi pretendenti piekrīt, ka viens no būtiskākajiem uzdevumiem ir jaunu darbavietu radīšana un vispārējā dzīves līmeņa paaugstināšana, viens stāsta, ka vajag nolaist zemē nodokļus un mēģināt atdabūt atpakaļ ražotājus, kuri masveidā pamet ASV, lai pārceltos visur citur(minot konkrētus piemērus), kā arī, ka jāpārskata starptautiskie tirdzniecības līgumi, lai vairāk aizsargātu lokālos ražotājus un jādiņģējas ar Ķīnu par juaņa vērtību, bet otrs saka blablablablablabla investēsim izglītībā un vidusslānī, veicināsim mazo uzņēmumu radīšanu, jo tur ir visas darba vietas, kā arī panāksim, lai uzņēmumu peļņa nonāk arī līdz strādniekiem, nevis tikai līdz īpašniekiem un vadībai, tad balsotu par to, kurš runā par tautsaimniecību, nevis sociālismu ar totalitārisma iezīmēm, proti, es balsotu par Trampu.

(39 comments | ir ko piebilst)> uz augšu
Sviesta Ciba