Latest Posts

Current posting stats: 15 per hour, 0.25 per minute RSS version
Oct 30 21:01 [info]zin:
par māj(ne)tīrīšanu:http://klab.lv/users/barbala/553594.html
Oct 30 20:54 [info]adore:
Al. šorīt savā pastkastē atrada Tūves Jānsones stāstu par Susuriņu, kuru pievīla paša vientulības alkas. Biju to nokopējusi no grāmatas, salocījusi un, izmetot vakardien pēc darba nelielu līkumu, iemetusi viņa pastkastē. M. dabūja sliktā garastāvokļa izpausmes. Kā man rakstīja I., "tā ir drīzāk kāda nelāga vīriešu parodija", un patiesi, varbūt tieši šovakar līdz galam sajutu, cik nogurusi esmu no viņu iegribām. Ka man nav nekāda prieka un gandarījuma no tā visa. Ka nav vairs motivācijas. Viņiem viss ir pa pusei un kad iegribas, nav saistību un pienākumu. Tad patiesi sagribas aiziet arī pašai uz visām četrām debespusēm un neņemt vērā, nedomāt, neveltīt savu enerģiju, jo tai nav atdeves. "Nav jau īsti kam un ko dot," tik precīzi rakstīja I. Un patiesi. Es labprāt tik daudz būtu iedevusi, bet nav jau kam un ko. Bet visvairāk man ir piegriezies justies nelaimīgai viņu dēļ. Šī dziesmiņa patiesi jau liekas drillēta pārāk daudz reižu. Ir laiks pabūt vienai. Pievērsties citām dzīves lietām.
Oct 30 20:48 [info]planeeta:
Informācija jāliek cālī! īstā dzīve notiek Cālī! - tā šodien konferencē svinīgi paziņoja viena no latvju megakorporāciju vadītājām
Oct 30 20:44 [info]melnbaltalapsa:
Naivums augstākajā pakāpē.
Manās kāzas skanēs OneRepublic - Apologize. Tas ir nolemts.
Oct 30 20:41 [info]methodrone:
vienas no manaam baileem ir, ka es nomirshu, neizlasiijusi visas graamatas ko es izmisiigi veelos izlasiit. tas buutu nozheelojami, meemi, shausmiigi, es buutu tik danjkjiigs cilveeks, un nemuuzham nenokljuutu debesiis, un par sodu reinkarneetos susljikaa, kursh nemaak lasiit un nezina graamatu magjisko straavojumu un burviibu
Oct 30 20:41 [info]hidroxo:
Dienas labākā un patiesākā doma: "Of all the things I lost, I miss my mind the most". Vai kāds zin to noslēpumu, kā neņemt visu personiski un pie sirds? Aizmirsa pasaukt līdzi pusdienās un sirds pilna, pat, ja zinu, ka tam taču nevajadzētu būt svarīgi. Varētu padomāt, ka man ir gadi 4 nevis 24, no tā kā par šo gribas pinkšķēt. Pirmdien biju pie klienta, otrdien kad ienācu atvainojās, ka nepasauca, trešdien tai brīdī runāju pa telefonu ar VID, šodien pagriežos prasīt, kad iesim, bet neviena nav - tikai es tukšā telpā. Es toč jūdzos nost.
Bet vismaz nopirku skaistas, melnas garās zeķes rītdienas pasākumam, zeķturi un skaista, mežgīņota melna kleitiņa, kurā visticamāk nosalšu arī stāv kaujas gatavībā. Kaut kas jauks par ko domāt. :)
Oct 30 20:35 [info]alefs:
Ko es šodien redzēju
Veltījums [info]vistu_zaglim

... tālāk ... )
Oct 30 20:35 [info]sragde:
Zaudēju stopēšanas nevainību. Uz un no Tallinas, kur pusotra diennakts aizvadīta pilnīgi pa straumi.

Šoferīši stāstīja par savām dažādajām pieredzēm.
Oct 30 20:32 [info]pe:
Cake
Ingredients:
3 cups flour
1/2 tsp nutmeg
1/4 tsp salt
1 cup sugar
4 tsp baking powder
2 cups cooked sweet potatoes
11/2 cups milk
2 eggs, beaten
2 tsps vanilla
1/2 cup butter, melted

Topping:
1 cup butter, softened
1 cup brown sugar
2 TBLS flour
1 TBLS cinnamon
Flavor Of The Earth Pure Ceylon Cinnamon Powder Spice Pack. All Natural – 1 Lb Premium Grade – Freshly Ground and Packed For Maximum Purity And Freshness. Resealable Pouch.

Glaze
2 cups powdered sugar
5 TBLS milk
1 tsp vanilla
1 cup chopped pecans ( my addition)

Directions:
Preheat oven to 350 degrees. Grease a 13×9 inch baking pan.

In a large bowl combine flour,sugar,salt, and baking powder and nutmeg. Stir with a fork to combine. In another large bowl beat sweet potatoes and milk until smooth. Add beaten eggs, and vanilla, beat until combined. Slowly add flour to sweet potato mixture, mixing until just incorporated. Slowly stir the melted butter into the batter until well combined. Pour batter into prepared pan. Make topping.

Topping directions:
Mix all the topping ingredients together until well combined. Drop evenly over the batter and swirl with a knife. Bake cake for 30- 35 minutes. After cake is baked, cool slightly while making the glaze.

Glaze directions:
Combine glaze ingredients mix until smooth. Glaze cake while still warm.
Oct 30 20:24 [info]maksiine:
Man laikam lemts būt rudai- balinātājs vairs neņem... :(
Oct 30 20:23 [info]dis:
kosmiskas saites pastāv
starp tiem, kas nav blakus

es savus skeletus no skapja ņemšu
un savu stāstu izdzēsīšu

mēs dejosim visi sadevušies rokās
ikdienas ritms takti sitīs

tāls draugs un skelets
visi vieni

tāpat kā es
šeit, dīvānā
Oct 30 20:15 [info]deloveja_kundze:
"Es feisbukā stalkoju tikai sevi"
(c) es, tikko telefonsarunā
Oct 30 20:03 [info]tadeuszcysewski:
kāds padoms radošs vai savādāk biedējošs. mēs jums iedīcam biksēs šalku. skaidrībā kā piparkūkā. meinstrīms raudāja. veidņu cilvēks. ir viens duraks dzelzs skaidās. vārdos bijis barokāls. sagrābstīts rīts. birokrāta atstarotājs. sniegs ir pilsdrupu akgregāts. zvejas akordeons. staipīgs drukas kļūdu rēbuss. uzbrūkošs skepses pīrāgs. no sēdvietu kreņķiem. strupi uzklūp un uzbrūk, un dziedzeri ir vienvietīgi un aizkadrā. un garauši arī grasās. bijušos suku auskarus. ir viens tāds duraks palicis no mīzaliem līdz džina perēklim. lietišķais zizlis.

7.auguma akvedukts. kas par dziļo ērmu. viens gurdens latvietis. pastarās tiesas ir spīdīgas nātres. zābaku ērkuļu iemutes. staipīja dziedniecību un uzlauza gaistošo perēkli. pēcgaršu skolotāja. apkakle no apgarota metāla. ercenus neredzošu sakšu. tu pats esi drāts. mēs redzam zīmes. dzidrāko rūpalu smieklus. aiznesa mikserus un mikrofonu. milzīgas olu formas. dzidri raustīja guldeņus. saziepējis ciparus. sniega zobupastas. pašu ziņu ziņas.

taisīs un attīstīs ilgviļņus. rozā pogas aiz pastkastītes. taustes akordeons, un tam ir tikai fazānu ferma aiz piedurknes. visas rīgas maskavas. tauste ir skaidrāka par partizānu ja tai no augšas ir fazānu torte. gurdenāks spindzeles prāts.
Oct 30 19:28 [info]baby_amfik:
mans budzis šodien budzīgs.

budzi, nebudzējies.
Oct 30 19:27 [info]es_esmu_dzhims:
life changing decisions
Oct 30 19:24 [info]quad:
ar māsu minam krustvārdu mīklu māsa prasa: italijas policists otrais burts i.
-pidars
-garāk
-pidariņš
-vēl garāk
-pidariņšiņš
Oct 30 19:23 [info]santech:
Velvet Acid Christ – Subconscious Landscapes (2014)
Oct 30 19:22 [info]ecna:
Zupa. 20 minūtēs. Uz vienas pannas. Ar gaļu.
Vispār jau pamatideja bija cita. Tuvojas brīvdienas, jābrauc uz laukiem - tātad, jāiztukšo pilsētas ledusskapis. Taisīs kaut kādu sacepum-sautējumu.

Salasīju visu, kas bija... un uz dullo.

*~200 gramīgs pikucis maltās gaļa
*4 tomāti
*konservētas pupiņas (mazās, baltās, vieglā tomātu sulā "KOK")**
*2 nelieli sīpoli

Nomizo, sagriež sīpolus, druscīt apcepina, tad noņem no pannas, atliek kaut kur pa rokai.

Tajā pašā sīpolainajā pannā izcepina gaļu (skaties, lai drupena, nevis viens pikucis, pašķaidi ar dakšiņu), paralēli noģērē tomātus (lai viss svēti un godīgi, vispirms tomātu mizā ievelk nelielu krustu, tad iemet tomātu verdošā ūdenī uz sekundēm 30mit, velk ārā un ģērē nost)..
Kad maltā gaļa nomainījusi savu krāsu no rozā uz gaiš-pelēcīgo, tad lej klāt pupiņu konservu un vidēji smalkos gabalos griež klāt tomātu. Pieliek klāt arī apcepto sīpolu.
Neizklausās pārāk interesanti? Jā, neizklausās gan. Pie tam, šķidrums nepieklājīgi daudz, pēc sautējuma neizskatās. Dažu sekunžu pārdomas... - taisam zupu turpat pannā! Pavisam vienkārši. Uzreiz automātikā piemetu lauru lapu.

Aši pierīvē klāt burkānu (gardāk droši vien būtu, ja burkāns būtu gabaliņos, bet tā kā viss jau principā bija gatavs, nebija citas izvēles kā rīvēt, lai šis paspēj izvārīties un nekraukšķ starp zobiem).

Pēc burkāna pierīvēšanas ir klāt svarīgā daļa:
GARŠVIELAS:
1) pavisam, pavisam nedaudz rozmarīns. Tiešām maziņa pirkstiņa slapjais galiņš, ne vairāk. Rozmarīns arī pie šādiem ēdieniem dikti labi smeķē, tikai, ja pārāk daudz, tad būs slikti. To ar krējumu nenoslāpēsi.
2) Pētersiliāde*
3) Hmeli Suneli
4) Baziliks (ņam, ņam, ņam. Man pat paveicās samedīt svaigu)
5) pipari, nedaudz sāls (sāli tiešām daudz nevajag, jo Pētersiliāde ir pasāļa)

Pagaršojam un izdomājam, vai visa ir gana. Ja nu kāds sāls vai pipars trūkst - pieliek klāt. (Tikai, atkal saku, uzmanīties no rozmarīna, šo sākumā nejūt, viltnieks pa īstam izdalās tikai, kad izvārās)

Atstājam, lai viss paburbuļo un pamīļojas uz pannas dažas minūtes.

Ņemam nost, krāmējam šķīvī.
Vidū kārtīgu krējuma karoti, pa virsu estētiskajam baudījumam uzmet kādu svaigu lakstu lapu.

Man prasījās arī citrona šķēlīte, bet tas gaumes jautājums.

Lai vai kā tas izklausītos - sanāca supergaršīgi, vienkārši un ātri. Tāda neblenderētā biezzupa.


*Pētersiliāde - tā ir Santa Maria kombinētā garšviela. Rimčikos atradīsi.
** Ja es būtu zinājusi sākumā, ka taisīšu zupu, es uz tām konservētajām pupiņām pat nepaskatītos. Konservētas pupiņas pupu zupā ir zupas brutāla piesmiešana. Bet šeit bija ok.
Oct 30 19:18 [info]15:
Jayne Mansfield's Car (2012)
Oct 30 19:08 [info]violets_t (in [info]pa_leeto):
Drēbes un zabaki
Dažas drēbes, divas virsjakas, kas ilgi skapī stāvējušas un netiek lietotas.
Un vieni rudens/pavasara zābaki.

http://foto3.inbox.lv/vizbuliiite/30-10-2014

Parole: Oskars

Ja kas interesē, pieteikties komentāros vai uz cilveekbeerns@hotmail.com.
Oct 30 19:04 [info]vacatio:
Aizmirsu pateikt - tas prieks un svētku sajūta atnāca tad, kad palaidu lapu un saņēmu tik daudz "patīk".
Tad arī nopirku burbuļūdeni un kūkas. Un tad arī bija sajūta, ka ir par ko.
Oct 30 19:00 [info]likewise:
fuck, I love my surface pro 3 )))
Oct 30 18:59 [info]wensdy:
Zaudēju laiku, uztaisot normālu, garšīgu ēdienu - vistu ar dārzeņiem. Tagad vienīgais, ko var paspēt ir pus stundu pagulēt. Galvenais atcerēties, ka laika vispār nav, ir tikai prioritātes.
Oct 30 18:58 [info]unterbrechung:
bad timing. esam atmesti atpakaļ uz sākumu. sakarā ar to ir nodzertas divas dienas un es jūtos labi, jo laiks skrien, nevis velkas.
Oct 30 18:44 [info]methodrone:
oh man
nopirku dr. bronners piparmeetru ziepes, lai peles man naktii nebaaztos virsuu, un galiigi neparedzeeju how minty they'd feel on the bod. tagad katru reizi iznaakot no dushas, juutos kaa tikko meikautojusi ar edvardu kallenu hot yet cold
Oct 30 18:38 [info]ho_tai (in [info]pajautaa):
Laika ziņas
Varbūt te ir kāda Sabīne, Baiba vai Niks? Varbūt jums ir labāks priekšstats, kāds parasti ir laiks ap 5.decembri? Jāplāno aktivitāte svešzemju viesiem, gribētu zināt, vai varu cerēt, ka nebūs ļoti auksti un slapji un varu plānot kaut ko svaigā gaisā. Noderēs arī ieteikums, ko var apskatīt un darīt šādos niķīgos laika apstākļos Rīgas apkaimē.
Oct 30 18:36 [info]ho_tai:
Laika ziņas
Varbūt te ir kāda Sabīne, Baiba vai Niks? Varbūt jums ir labāks priekšstats, kāds parasti ir laiks ap 5.decembri? Jāplāno aktivitāte svešzemju viesiem, gribētu zināt, vai varu cerēt, ka nebūs ļoti auksti un slapji un varu plānot kaut ko svaigā gaisā. Noderēs arī ieteikums, ko var apskatīt un darīt šādos niķīgos laika apstākļos Rīgas apkaimē.
Oct 30 18:24 [info]str:
nolūrēju pie racoona
bet ir ok
http://www.imdb.com/title/tt3552338/?ref_=fn_al_tt_1

un
http://www.imdb.com/title/tt1687471/?ref_=fn_al_tt_2
Oct 30 18:17 [info]scaramouche:
"Of all the things I've lost, I miss my mind the most"

- M.T.
Oct 30 18:11 [info]sirdna:
Šodien pie manis pieķērās modernā medicīna un pilnīgi negaidot atzina, ka nemaz tik beigts es neesmu. Nu, ka acis man, iespējams, nevis iet boja, bet ir ar tādu pabiezāku čaumalu un tāpēc rada mānīgu iespaidu, ka tūdaļ sabruks. Visādas smalkas uzpariktes, zodiņu te, pierīti šite (es mulstu, kad attiecībā uz mani lieto deminutīvus), gaismas zibšņi un zili mirdzošs futūristisks sprungulis iesprausts acī.

Kā arī uzzināju, ka esmu vēl tīri jauns cilvēks, man vēl dzīvot un dzīvot, lūk.

Tas viss par nieka 37 eiro.
Oct 30 18:01 [info]samta:
man gan oktobrī viss baigi iet no rokas. pirms trīs dienām nedaudz sāka smelgt zobs. nekas īpašs, bet šorīt pamodos ar sapampušu vaigu. tā kā man rīt nav, kur atstāt bērnu, pie zobārsta braucu tikai sestdien. nu, ja līdz sestdienai vispār izdzīvošu.
un labajās ziņās šodien tas, ka, ja nenogulēšu lētās biļetes, tad 13. eju uz auroru. mēģināšu ar pēdējo vilcienu paspēt atpakaļ uz mājām.
Oct 30 17:53 [info]pljecka:
leišiem ir drausmīga statistikas mājas lapa, drausmīga. izvēles jāatzīmē nevis ar ķeksīti, bet kontroli un peli.
Oct 30 17:43 [info]az:
migla apēdusi visas lepnās privātmājas, palikuši tikai koki. tumši, blīvi, dzīvi.
Oct 30 17:25 [info]ulvs:
Ar ko man asocējas Latvija. 
Oct 30 17:22 [info]pe:
DJ lips
Oct 30 17:00 [info]redz:
ar kaklu pret kaklu
beigu nebeigas
Oct 30 16:55 [info]mes:
2min vēlāk(pēc iepriekšējā ieraksta) meita to paveica - apvēlās pirmo reizi pati uz punča. Caur kreiso sānu. Urrā! ;)
Oct 30 16:51 [info]mes:
Meita dusmodamās, rūkdama un bļaudama cīnās, lai apveltos uz punča. Gan šā, gan tā. Gan uz labo, gan kreiso sānu(lai gan jā, kā no dzimšanas mīļāka tomēr kreisā puse meitai). Drīz. Paklājiņš jau par mazu paliek, 2min un kājas uz zemes jau. Nu un labi, ka tikai kājas, jo tomēr flīžu grīda. Jāliek kopā visi pužļi(pagaidām sadalīti uz 3 telpām) + jāmeklē lielo segu pa virsu likt. Vismaz virtuvē/viesistabā.
Oct 30 16:51 [info]kramers:
Сегодня слышал, как блондинка, переходя дорогу, кричала светофору:
- Подожди, я на каблуках!
Oct 30 16:48 [info]vilkate:
Pēcpušdiena.
Oct 30 16:48 [info]saccharomyces:
uzdāvini brīnumu!
o, mikriņos reklamē iespēju kļūt par olšūnu donoru. un tāds mistisks sauklis, viņi saka - "bezmaksas veselības pārbaude un citi bonusi...". es ceru, ka tie bonusi ir, piemēram, ekskursija uz melno stārķu ligzdu vai 50kg kāpostu bez maksas.
Oct 30 16:42 [info]bloodwineroses:
Ha,
visi tik pareizi un gudri, ka nav neviena, kuru dirst pasūtīt!

Tik ļoti besī liekuļi, grrr!
Oct 30 16:41 [info]smille:
he, he, MM tikko sašķaidīja manam telefonam stiklu. Uz koka grīdas.
bet es savu ideālo ta neesmu atradusi.
Oct 30 16:38 [info]bloodwineroses:
Kreisā

ausīte piepampusies, sāp. Visi matiņi (arī cepurīte) salipuši ar asinītēm.
Dzeru moku un ceru uz visu to vislabāko! Ņemot vērā manu vecumu, pēc mēneša varēšu teikt, ka man tie jau gadus 10!

Oct 30 16:33 [info]bananacake:
Oct 30 16:30 [info]adama_riba:
Oct 30 16:20 [info]kinskis:
kā jums nav klauna? - pārmet slapja, piedzērusi mēle
Oct 30 15:58 [info]magic_raddish:
Man ar to speķi gāja raibi. Ome atnesa savu labāko speķi, jo domāja, ka es esmu sagribējusi ēst speķi. Tādu lielu, labu un sālītu. Savukārt, mamma, sazinoties ar omi, nodomāja, ka man to speķi vajag Halovīnu tērpam. Tad omei skaidroju, ka gribu darbā barot zīlītes, viņa pasaka labi un mēs atvadāmies. Pēc brītiņa ome tomēr zvana un saka, tas speķis ir par labu zīlītēm, lai es to atdodu mammai un ka rīt viņa atnesīšot speķi zīlītēm. Tā nu šodien zīlītes atkal paliek bez speķa!
Oct 30 15:57 [info]_whisper:
Noskaņā es.
Pelēkā padevībā es uzklausu savu zemi.
Radīšana notiek vientulībā, kad sirds smeldzīgi grib tuvoties pilnībai. Ļoti sen nav būts tik tuvu sev. Man dvēsele dzied un liesmo.
Oct 30 15:49 [info]courty:
bet ziniet, kas ir dienas, nē, gada ziņa? Tētim piešķirts Viestura ordenis!
Oct 30 15:44 [info]pljecka:
nu kur ta vienā dienā tik daudz cilvēkus var dirst pasūtīt
Oct 30 15:41 [info]teiksma_ragana:
Lūdzu
Tagad tikai dodiet man veselību, un es darīšu brīnumus.
Oct 30 15:40 [info]tethys_:
Sapņi
Tas, cik daudzi mani sapņi piepildās, ir pat biedējoši.
Tas ne vienmēr mani spēj darīt laimīgu, bet tomēr - bieži spēj, citreiz spēj vienkārši iepriecināt :)
Paldies, paldies, paldies!
Visiem, kas palīdz. Dievietei, Dievam, visai manai garīgajai saimei, paldies cilvēkiem un dzīvniekiem, paldies visam Visumam un dabai, paldies maniem vecākiem, manam vīram, maniem mīļotajiem, maniem draugiem un draudzenēm, paziņām, paldies svešiniekiem un ienaidniekiem par to, kas man ir dots, jo tas ir ļoti, ļoti daudz.
Paldies saku arī pati sev. Bez tevis, mīļā, skaistā, man tas nebūtu izdevies, jo nebūtu tāda man :)
Es tiešām izdzīvoju savu sapni :)
Sapņi ir biedējoši, tie sāpina un liek pārvarēt savus ierobežojumus, pierādīt neiespējamo un nekad, nekad nepadoties :)
Murr, PALDIES :)
Es esmu atpakaļ ierindā savā sapņu dzīvē.
Oct 30 15:30 [info]ecna:
Migla
Es mīlu šīs miglas dienas...

Ja vēl pagūtu mīļajā mežā tikt, mežā tikt...

Izjust visu vilcenes spēku, saplūst, ienirt meža dzīlēs...
Ieelpot rudens trūdu smaržu un alkatīgā neprātā skriet caur krūmājiem un kritalām, skriet līdz senajām priedēm aiz Kāpostu purva. Līdz priedēm, kuru varenie stāvi zem sevis izveidojuši atsevišķu pasauli. Manu vilcenes paradīzi.
Saritināties mīkstajos sūnu valgos un klausīties kā šalc, kā švīkst, kā elpo...


Oct 30 15:30 [info]mes:
Ciemiņi tomēr mani nogurdina vairāk kā vnk negulēšana. Nu vismaz tādi ciemiņi, kas esot ciemos aizmirst, ka ir ciemos un ir baigie rukši. + smēķētāji.
Tagad tāds miers. Nav gulēts, galva sāp, mugura sāp, nu jā, bet nav tās spriedzes.
Oct 30 15:29 [info]quasi:
interesanti, ka čalis kurš reāli nekad dzīvē nav pielauzis zaķi uz jājienu stāsta kā tas jādara, vai kādi ir apsvērumi un kritēriji :D

es to par vienu PAZIŅU. :D

reāli, viņa "zaķi" ir vai nu prostitūtas, vai vnk tādas, kas šo pašas "savākušas" brutāli. elementāri uzsēdušās pašas uz tā ...
Oct 30 15:23 [info]ld:
paskaidrojums - Annis ir Annis, jo lai cik man arī nepatiktu vārds Anna, šobrīd tas šķiet par nopietnu tādam mazam bērnam. "Anniņa" man nepatīk. manos plānos meitai kā mīļvārdiņš bija paredzēts "Annele", bet kaut kā tomēr ikdienā nelietojas.
vakar bd un šodien pie doka Anna rādīja raksturu - ja viņa kaut ko negrib, tad viņa to nedarīs un visi var iepūst, reizē palekties vai sarauties. es to vienkārši akceptēju, jo pati esmu tieši tāda pati, bet attālākiem ļaudīm ir grūti samierināties, ka tik mazs bērns tik noteikti pretojas.
Oct 30 15:19 [info]ldz:
KRIEVI NĀK! FAŠISTI NĀK! GEJI NĀK! EBOLA NĀK! SOLVITA ĀBOLTIŅA NĀK! Un man smiekli nāk...
Oct 30 15:16 [info]ninona:
Man piespēlēja tulkojumu par vienu zobārstniecības klīniku.

Un tur failā ir bildītes.

Un vienā ir cmukiņš zobārsts vecumā ap 35. Krekls nespēj noslēpt samērīgi attīstītu augumu. Spīdīgs, uz aizmuguri nedaudz pieglauzts kuplu matu cekuls, laipns un reizē izaicinoši šķelmīgs smaids. Nē, nu tumšmatainie mellām acīm nav gluži manā gaumē, bet šim noteikti atdotu pilnīgu rīcības brīvību pār maniem zobiem, ja vien spētu par to samaksāt :D
Oct 30 15:14 [info]nistagms:
nistagms awards
mana mīļākā no visām festivāla filmām (un es tiešām esmu redzējis visas) - Symphony no. 42 http://vimeo.com/73619549

Oct 30 15:06 [info]penny_lane:
es gribu cepumus un beigt nemitīgi lamāties ar prieciņu. also, saule būtu kruta.
Oct 30 15:03 [info]ingmars:
-8-
Kārums ar bērnības garšu.
Oct 30 15:01 [info]zin:
līdz šim man šķita, ka krievu balonistu banketos paika pazūd visātrāk...
jāsaka, tāds perfekti izrēķināts pasākums. bija paredzēts uz 2 h un pēc 2h visi jau paši sāka notīties.
paika gan ļoti laba
Oct 30 14:59 [info]_kinky_:
a kā var zināt,ka deguns ir lauzts?
Oct 30 14:56 [info]bloodwineroses:
Sāp ausis.

Bailes novilkt cepuri un paskatīties.
Bija sāpīgāk salīdzinot ar iepriekšējo reizi. 5x nočukstēju fcuk cenšoties nenoģībt. Katrā ziņā ir skaidrs, ka vairs ne. Ir tik, cik sākotnēji plānoju, tāpēc tagad koncentrēšos uz tetovējumiem, kurus gribu pielabot.
Nākot mājās radās jautājums, kāpēc es sev to nodaru? Pirmkārt, jo man patīk. Nē, ne tas, ka nodaru sev sāpes, tuneļi patīk. Otrkārt tāpēc, ka 85% tie nepatīk no kuriem vēl pusei tie izraisa riebumu. Protests? Jap.
J. saka, ka mani tagad pa gabalu jau varēšot dzirdēt tuvojamies- vējš svilpos caur ausssssszzzzzssīm. Būšu viens liels staigājošs vēja zvans.

Oct 30 14:55 [info]yoni:
:D
Paskat, kā es parādījos, tā fallnesis pazuda :D
Ne jau es būtu pretendējusi uz Latvijas labāko seksa blogu, pasarg Vells, nē, es tikai tā, vairāk pati sev domas sakārtot.
Oct 30 14:53 [info]nebukadnecars:
vientuļa bēgļa vienīgais draugs ir nikotīns


/Ansamblis Manta - Suņi seko/


Oct 30 14:52 [info]ululate:
šogad uznācis kaut kāds helovīna aptrakums, esmu jau sakrāsojusi burciņas un apdarinājusi ar melnām mežģīnēm, ko salikt kāpņu telpā uz palodzēm. bet vislabākais - šodien nopirku divus metrus melnu burbuļplēvi, vēl īsti nezinu, ko no tā visa uztaisīšu, bet man tā plēve kaut kā fetišiski patīk.
Oct 30 14:52 [info]ingmars:
BB
Es ēdu savu mazo brāli bekonu.
Oct 30 14:33 [info]shelly:
Neapmaksāta reklāma citu mazu bēduļu un kāsētāju mātēm
Lauvam pret klepu, starp citu, labi palīdzēja šitas

Vismaz naktis mūsmājās ir mierīgas, jā.
Oct 30 14:23 [info]evy:
nav shodien darbaa arshanas, nu nav!
ak, jaa. gandriiz piemirsu. gribeeju tik sev atgaadinaat nekad, es uzsveru NEKAD vairs nepirkt to suuda viinu. vispaar, kalifornijas viinu plauktam jaamet liikums. peedeejajaa likjierbodes apmekleejumaa, kaut kaadu nezinaamu deemoonu dziita, es tomeer iegraabu kalifornijas savinjonas blanku. ruugti nozheeloju naakamajaa dienaa, jo galva nemiteejaas saapeet arii peec diezgan zoliida 6 stundu miega un ponstaantabletes.
veel es peedeejajaa likjierbodes apmekleejienaa iegaadaaju uz akciju kokosriekstu likjieri un zilo curasao, kaa arii avenju shnjabi. veel jaaizdomaa, kura sula labaak jauksies ar shiem trim ingriidientiem. normaalaa versijaa ar parasto vodku, ananaasu sulu un paareejiem ingriidientiem es kaadreiz berliines kokteiljbaaraa jaucu svimingpuulu. bet avenju shnjabis. es nezinu, par ko man shaads rokaas iekrita.
turpinu prokrastineet.
Oct 30 14:23 [info]magic_raddish:
Vispār es esmu pārstājusi apzināti pirkt Krievijas produkciju. Gāju vienu dienu nopirkt diegu tumši zilā krāsā, pārdevēja sākumā piedāvāja lētāko variantu, kas bija arī garāks, bet tad viņa pateica, ka tas ir no Krievijas un es viņai teicu "nē, dodiet man to tur diedziņu" un norādīju uz Vācijā ražotiem 2x dārgākiem diegiem. Lūk tā.
Oct 30 14:22 [info]zinukanezinu:
dzīve ir gara vilšanos virkne
Oct 30 14:18 [info]barbala:
Spodrumiņš, glītumiņš, nama mātes tikumiņš
Oct 30 14:12 [info]ernuerna:
tu RUR ōr not tu RUR?
Cibas viedās volstrītas haizivis, asari un mencas!
Teiciet, jel - rubļa kursa patīkamā tendence kristies taču vēl saglabāsies kādu laiku, vai ne?
īsteni piemērots brīdis iepirkt Maskavā pāris mūzikas instrumentus, sanāktu par kapeikām tagad. Bet cilvēks, kurš instrumentus var atvest, uz Dzintarzemi brauks tikai pēc 2 mēnešiem. Jautājums - pirkt jau tagad, vai pēc 2 mēnešiem, kad brauks. Ja nu tas kurss vēl nokrīt...
Oct 30 14:10 [info]f:
un vēl man mazliet gribas palamāties. lasu, tātad, žurnālu, un tur lieliem trekniem burtiem izcēlums "man šī bilde ļoti patīk, jo tā esmu es - bez visādiem grimiem un uzlabojumiem, tātad patiesa, brīva un īsta." nav jau pirmā reize, kad kaut kas tāds dzirdēts, bet nu, seriously, what the fuck. vai tad patiesi? vai tad patiesi mēs esam mazāk īsti tad, kad esam ar grimu un apģērbu, un krāsotiem matiem, izraustītām uzacīm, vai kurpēs ar papēdi? vai tiešām tas mūs padara mazāk īstus? man šķiet, tā apgalvot ir līdzīgi kā teikt, ka "es esmu ļoti atklāts cilvēks, " un tad pateikt kaut ko nesmuku par kādu citu. es nedomāju, ka mūsu īstums ir atkarīgs no tā, cik daudz vai maz kosmētikas vai uzlabojumu, vai apģērba ir mums virsū. a ja nu mēs tādējādi kļūstam vēl īstāki? nu, labi, tā arī tāda filozofēšana. bet, vispār, cik īsti mēs esam, tik īsti mēs esam, un īstāki vai mazāk īsti - nu, ne jau ārējais veidols to nosaka.

p.s. šī frāze tikai atvēra slūžas, neko pret keitu ņeimeju.
Oct 30 14:06 [info]naivums:
Kāpēc tas juridiski neizglītotais vīrietis, kuram pagadījies būt arī kaut kāda radio priekšniekam, Eiropas hitu radio viļņos ik pēc pāris dziesmām ar svinīgu uzrunu apliecina savu slimīgo pieķeršanos krievvalodīgo locekļiem?
Oct 30 14:04 [info]tvarj:
šīdienas plāns nesniedzās tālāk par
1. bērns uz dārziņu
2. kafija

tā nu es sēžu Trusī un prokrastinēju. ja es iešu mājās, tad tur būs viskautkas jātīra un jākārto un to nu Mēs negribam, nē, nē, nē
Oct 30 13:55 [info]savaadaisu:
Labi, ka jūtos par 4 gadiem jaunāks, savādāk sāktu gāzties izmisumā.
Oct 30 13:55 [info]f:

nav ne jausmas. ieraudzīju, pierakstīju.
Oct 30 13:54 [info]str:
krievu kino
http://cinema.mosfilm.ru/
Oct 30 13:48 [info]f:
satiku vienu no foršajām jaunajām māmiņām:

- lūdzu, nerunāsim par bērniem! kas tev jauns?

Oct 30 13:46 [info]kakjux:
kursh sabaaza man galvaa visu to vati?
taas pat nav pagjiras, tas ir vienkaarshi neguleejums.
jums vajadzeeja redzeet, cik laimiigs bija kakjis, kad es ierados maajaas tajos sazincikos. un shoriit paarmetoshi skatiijaas, kad gaaju uz darbu. prinicipaa, pilniigi saprotami. es arii uz sevi paarmetoshi skatiijos, tikai citu iemeslu deelj.

un shodien maza darba mazballiite peec darba.
un shodien NAV piektdiena, kas mazliet biedee.
klausos danchu muuziku, jo tas vieniigais, kas sit cauri tai vatei.

gribeetos steiku un veco rooziju, bet tur divas nelaimes - es tik taalu varu arii neaiziet un peec tam varu arii atpakalj neietraapiit.
Oct 30 13:44 [info]mako:
Migla...
Kas par miglu, bieza, slapja un kaut ar nazi griez. Labi, ka aiz loga, bet es istabas siltumā.
Oct 30 13:39 [info]src:
Ok, un tagad gaidu miljons joku no sērijas - ja Apple CEO ir gejs, tad kāpēc tagadējie produkti ir bezgaumīgi.
Oct 30 13:34 [info]klusaa_daba:
Iedomājos pusdienās nopirkt cigaretes.
Oct 30 13:29 [info]kuces_kundze:
konferences saeimā
Tikmēr, kamēr radikāļi (no abām žoga pusēm) klaigā, parastie cilvēki klusē, bet Saeimā notiek, lūk, šāda konference:
http://www.saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/22715-konference-saeima-diskute-par-pastavigam-vertibam-mainiga-sabiedriba

Jau pavisam drīz vecāki tiks atbrīvoti no nepieciešamības ielikt vērtības bērnu sirdīs, jo to laipni ar dāsnu ultrakatoļu un ultranaciķu padomu viņos ieguldīs valsts.

Šeit piederas piepacelt rokas pret Debesīm un vienlaikus slavēt gan To Kungu, Jēzu Kristu un Svēto Garu, gan Zemes Māti, Vēja Māti un Veļu Māti. Trīsvienība ir so 2013, ar to nepietiek, lai māti Latviju attīrītu no liberastisma sērgas.
Oct 30 13:28 [info]str:
veco lietu jaunā dzīve


cita )
Oct 30 13:26 [info]hederas_sieva:
Nr.283
Vakar viss kā ierasts: aizvilkos uz staciju-ietrausos vagonā-braucu-iesnaudos-pamodos-izkāpu-tenterēju mājās. Tik vien atceros, ka brauciena vidū vīrietis man saldi žūžoja austiņā: "Man vienreiz maisā sabira prāts."
Oct 30 13:26 [info]yeux_glauques:
#too damn high
berlināle, britu kultūras nedēļa, beļģu kultūras nedēļa, orlan dekoratīvmākslmuz, vēl vajag iemanīties autovadīšanas teoriju nokārtot, un, šad un tad, pagulēt.
akvai akvai.
Oct 30 13:26 [info]lara:
melnie pirkstiņi
Vakar uztaisīju glītu manikīru, bet, mājās aizgājusi, plikām rociņām saplosīju un apēdu granātābolu. Ādā iesūcās granātābolu sula, kas vairs nav izbalināma ne ar citronu sulu, nedz ar jebkādu briesmīgu beršanu. Tagad man tādas rokas, it kā es nedēļu būtu ar nagiem plēsusi kartupeļus no melnas, melnas zemes. Mīļais Cosmo, saki, lūdzu, vai līdz sestdienai tas melnums varētu kaut kā izbalēt? Man jāpiedalās pasākumā, kur vajadzēs publiski rādīt rokas.
Oct 30 13:21 [info]sakaarnis:
dormeo hujormeo bļe
Oct 30 13:20 [info]savaadaisu:
Vakar nu gan bija pretīga diena. Nē nu laika ziņā jau skaisti, bet fizisko sajūtu ziņā vēēē. Un viss tas vēēē tikai tāpēc, ka 2dien mājās braucot kaut kā tizli muguru nosēdēju.
Oct 30 13:15 [info]deloveja_kundze:
man vairs nav spēka atbildēt ne uz epastiem, ne vēstulītēm feisbukā vai komentāriem, pat uz īsziņām atbildu ar dienas nokavēšanos, ja vien īsziņas saturs nav kaut kas tāds kā ''chomsky. tagad!'' un pārējā laikā es vienkārši sēžu. es tiešām nevaru neko citu padarīt, tikai sēžu un skatos sienā vai ekrānā.
labi vismaz, ka vēl dzīvē varu normāli komunicēt. un labi, ka biju iepirkties, nopirku mākslīgās ādas svārkus un zābakus, jo acīmredzot ir sācies mākslīgās ādas laiks dzīvē.

viss ir ļoti, ļoti labi, es vienkārši esmu pilnīgi izsmelta. šonakt vismaz beidzot gulēju pietiekami daudz un ilgi, un modos tikai trīs reizes, ne reizi tāpēc, ka murgoju, ka kāds būtu izdarījis pašnāvību, bet šoreiz murgoju/sapņoju par vīriešiem, ar kuriem ir nepabeigtas attiecības, tas ir, viņi vienkārši nevēlas mani satikt. es laikam te tagad kādu nedēļu pamurgošu, tad visi sūdi būs izmurgoti ārā un varēs turpināt mierīgi dzīvot, ja.
Oct 30 13:14 [info]nomirusi:
Simbols sapņos, kuru es īsti neizprotu ir peldēšana naktī tādos ūdeņos, kuros nomodā un dienas gaismā man būtu ļoti, ļoti nepatīkami. Aizaudzis nedziļš ezers, tik tāds šaurs strēķītis, kur peldēt, ne pārāk garš maniem tempiem. Apkārt tumši zaļa zāle, samtains tumšs ūdens, tumsa un naksnīgas debesis. Vienu īsu brīdi redzu savu atspulgu debesīs. Tik, tik, tik bezgala skaisti. Un tā bezgalīgā sajūsma ar kādu es tajā ūdenī ielecu. :) Bet pēc tam miers, ūdens un tumsa.

Citplanētieši, cīņas, brīnumi, bēgšanas, pasaules un sevis glābšanas, tas ir tik nieks salīdzinājumā. Tikai sapņi.
Oct 30 13:08 [info]sprungulis:
vēl priecīgāku, kā mani dara doma, ka beidzot esmu godīga pret sevi, patiešām rīkojos tā, kā vēlos, un esmu iemācījusies pateikt daudzām lietām , mani šobrīd varētu darīt vienīgi iespēja automātiski importēt savas vecās grooveshark pleilistes spotifaijā. cik žēl, ka tas ir tik pat neticami, kā cigarešu pievienošanās manam "nē" sarakstam. oh, the first world struggles!
Oct 30 13:06 [info]dooora:
yesterday
vakar sāku filtriņos likt neizmantotos vēlēšanās biļetenus.
tikko ietinu Veikō Spōlīti ar trim kolorītu uzvārdu dāmām, lai viņām viegls dūms.
Pēterim Viņķelim nāksies iztikt ar svītrkōdu
Oct 30 13:01 [info]mindbound:
The top 100 most-cited papers of all time.
Oct 30 12:57 [info]ena:
Es piemeeram ejot pa ielu klausos vai nu royksopp vai the cranberries omg http://www.youtube.com/watch?v=DaBWlBknNgs&list=PL567D51AB9AF2ED80
Oct 30 12:54 [info]kaisa:
Daži kolēģi pēc pusdienām iet pastaigāties. 2 jau kādu septīto reizi riņķo ap māju.
Oct 30 12:53 [info]chimera:
jūtos tik viltīga, ka speciāli piefiksēju to numuru, no kura tē vē šops zvana ar apsveikumiem (lai nekad neceltu!), bet viņi piezvanīja no cita :(
Oct 30 12:52 [info]penny_lane:
nu kāpēc man jābūt pēc filmas par cirku? nevis aiz kapitālisma laukos, vilcieniem vai pensionāriem, aiz cirka filmas, sanavabič!


p.s. 5. novembris, 18 00- kino rīga. nāciet skatīties smuku filmu par cirku, būs arī manējā.
Oct 30 12:51 [info]saccharomyces:
man likās, ka pa brīvlaiku man izdosies pavērst visu uz labu, bet tā nav noticis - brīvlaiks tūliņ beidzas, un es slīkstu.
Oct 30 12:32 [info]au:
visa pasaule jau zin, ka manās kāzās spēlēs aurora.
bet, mīļā redakcija, man gauži jāraud spilvenā, jo abu jēgpilno koncertu (roķene un aptieka) datumos Au un Mēness Bērns atrodas barselonā, lai atēstos paeljas.
ak!!!
Oct 30 12:30 [info]pinjons:
Praktisks piemērs iz dzīves
"Pieredzēju situāciju, kad draugs ārzemēs guva smagu traumu, un man bija jāpieņem lēmums par viņa transportēšanu uz Latviju. Kad bijām trauksmaini, taču kopumā veiksmīgi sasnieguši slimnīcu dzimtenē, devos pie ārsta noskaidrot drauga veselības stāvokli, uz ko saņēmu negaidītu atbildi: "Atvainojos, bet šādu informāciju varu sniegt tikai pirmās pakāpes radiniekiem." Pēc bezmiegā pavadītām apmēram divām diennaktīm pagriezos, lai ietu laukā, un no sirds vēlējos iespert pa viņa durvīm. Kamēr nesaskaries ar šādām situācijām, kopdzīves reģistrēšana var šķist lieka formalitāte."
Oct 30 12:28 [info]kini:
.
dziesma
Oct 30 12:22 [info]perkons:
Auditorija 11
Tu aizej uz šitote kīnõ, kā viņu tur tagad sauc, mājas lapu, secini, ka vecie logini nav spēkā, reģistrējies pa jaunam, lai nopirktu biļeti, nē, divas biļetes, uz vienīgo (vienīgo, tvajumaķ) seansu uz Keiva 20 000. dienu, bet tā minoritāte paziņo, ka "Biļešu pārdošana šobrīd nav pieejama.".

Vairs nekad, nekad, nekad tur nereģistrēšos!
Oct 30 12:09 [info]dooora:
absities abdolbīgi
pusdienas pārtraukumā dzert šmakavku un iet rotaļās

santaclausdrinkingjesus'blood
Oct 30 12:07 [info]zhilete:
Ideja par zaļo tilla tērpu atkrita gluži vienkārši tādēļ, ka pašlaik nekur nav tāda toņa audums, kādu esmu iecerējusi. Tad nu šīsdienss plānā ir pabeigt sarkani punktainos svārkus, lai gan izskatās, ka tas ir stipti bezjēdzīgi, jo gan jau, ka rīt būs tādi laikapstākļi, ks tos uz pasākumu nemaz nevarēs vilkt. Gan jau mana galva kaut ko izdomās...

Mazā ir apslimusi un aplipināja arī mani un vīru. Aizvakar man bija tik burvelīga iesnu balss, ka balss pārveidotājs mani apskaustu.

Nesen sapratu, ka dažbrīd pagātnē esmu rīkojusies diezgan kuciski, lai gan tajā brīdī tā nemaz nelikās un šķita, ka rīkojos pareizi. Dažas situācijas vnk nav iespējams izprast, ja pašam trūkst pieredzes, kā ir būt tādā pašā izejas punktā, kādā atrodas opozīcija. Būtu man tad bijušas tagadējās zināšanas, nebūtu tā rīkojusies. Bet, kā Ričijs Edvardss ir teicis:" All you can do to the past is never to be like it."

Kaut kā tā.
Oct 30 12:03 [info]neraate:
šodien man ir Slinkums. tā kā šis tas jāpadara ārpus mājām, mājās gan grasos tam ļauties
un iepūtiet!
Oct 30 11:57 [info]evy:
vakar vakaraa bija davai-blja-pieparkojam-visu-iespeejamo-apkaartni-taa-lai-evy-nav-kur-likties situaacija. bija ap pus diviem naktii, es biju nogurusi peec darba un knapi speeju nervus novaldiit, kad jau kaadas reizes trejas biju izmetusi liikumus un zigzagus caur/ap pagalmiem, muljkja ceriibaa nesekmiigi mekleedama, kur nobaazeet mashiini uz nakti. kopsh februaara, tas ir, kopsh iegaadaaju auto un dabuuju rezidenta parkoshanaas atljauju, man shitaads gadiijums pirmo reizi, ka NEVIENA briiva spota, pat ne triis blokus taalaak, kur parasti var atrast briivu vietinju. kad izmisums un nogurums tomeer uzdeva pa nervu, es spiitiigaa pofigaa ieparkojos starp divaam invaliidu staavvietaa noparkotaam mashiinaam [because i can! jo mans auto ir tik miniatuurs, ka mieriigi starp diviem dzhipiem ieliida, pat durvis normaali vareeja atveert] pashaa savas maajas priekshaa. un pus seshos ceelos, lai fiksi skrietu paardziit uz normaalu stavvietu, jo ap to laiku agrie kaiminji jau prom darbaa. cik esmu noveerojusi, tie shtraafeetaaji uzsaak savas gaitas ap seshiem riitaa, ka arii peec vieniem naktii vinjus vairs nekur nemana, so man paveicaas shoreiz.
gan ne ar miegu, jo visa iepriekshmineetaa rezultaataa, nedabuuju normaali izguleeties. un shobriid darbaa prokrastineeju uz vella paraushanu.
Oct 30 11:48 [info]likvidet:
sab-pam
neizprotu šo lauciņu, bet salīdzinoši drīzāk tādiem kas aktIvi piedalās sabiedrības veidošanā ir tiesības uz viedokli nevis tādiem man, kas pagrabā sēž pie līņiem un viļājas krastā un pasaules cilvēciskajā spožumā iziet gada beigās palūgt kādu jaunu ainu? tomēr tik ļoti brīžiem nevar izturēt svešos sakāmvārdus ka nevaru nepadomāt ka vai nu esat apmaldījušies atrakciju parkā vai jums tur kaut kas nav kārtībā mājās. bet kā jau norādīju kopumā man galīgi vēl nav skaidrs.
Oct 30 11:47 [info]ripp:
pamostoties jutos tīri tā nekas, bet tagad esot pussēdus ir skaidrs, ka reibst galva un nav spēka. eh. es gribu normālu klepu vai ko, kad klepo un punķojies, bet spēks ir. atdodiet man spēku!
Oct 30 11:45 [info]dienasgramata:
SAEIMA.LV Nesmēķētāju tiesības ir prioritāras pār smēķētāju interesēm.

Kas tālāk? Nekā nedarītāju tiesības ir prioritāras pār to interesēm, kuri kaut ko dara?
Oct 30 11:42 [info]ld:
Annis rūpējas, lai man nebūtu garlaicīgi, kā arī lai mums neienāktu prātā papildināt ģimeni ar vēl kādu cilvēciņu.
Īsi sakot- mana dzimšanas diena sākās 3 naktī ar bļāvieniem un iekaisušu kakdibenu. Tā kā bd bija izkārtne "noro vīruss" , tad iespējams būs jautri.

Dr apmeklējums gan izvērtās ļoti pozitīvs un pēc tam no vīratēva saņēmu milzīgu puķu pušķi.
Oct 30 11:36 [info]mes:
Kārtējā negulētā nakts. Nu tā, pavisam. 3x raudādama modās, divreiz mocījās ar gāzītēm, un vēl reizes 5 knupis devu/izkritis-liku-atpakaļ, un tā uz riņķi.
Meitukam gan ir labāk, balss liekas atpakaļ. Nu paklepo gan ik pa laikam vēl. Nu redzēs, vēl jau agrs rīts. Jāaizsoļo uz Boots vēlāk, jānopērk atkal kaut kas piparmētrīgi mentolīgs. Liekas, ka tas arī ir tas, kas meitiņai palīdz.

Bet, lai cik slikta nakts bijusi, kad meitiņa no rīta guļ starp mums smaidās un smejas, tas liek aizmirst visu! Mūsu mazā mīlestībiņa!
Oct 30 11:30 [info]kihelkonna:
zarnas
"tās ir zarnas", mz teica, aplūkojot bildē smadzenes.
Oct 30 11:22 [info]paarpratums:
PLOTTING FOR THE RICHES
Oct 30 11:19 [info]uldris:
šāds laika apstāklis man patīk
no tiem seriāliem tikšu vaļā nekad:
tagad tā dredfulā penija ievākusies manā dzīvē..brīvos brīžos romantisks disko:
Warpaint - Love Is To Die


Oct 30 11:19 [info]martcore:
rītdien varēs iet ar trick or treat pa taisno uz tuvāko hanzenes filiāli
Oct 30 11:01 [info]au:
tiešām nopirku šokolādes čurājošos puisīšus.
Oct 30 10:55 [info]martcore:


Помимо известного применения голубей в доставке корреспонденции, их
также успешно тренировали для аэрофотосъемки. Первый патент на
устройство фотокамеры, предназначенной для переноски голубем, получил в
1908 году немец Юлиус Нойброннер.

Несмотря на приемлемое качество снимков, в Первую Мировую войну
воздушная съемка с помощью голубей так и не была использована. Во Вторую
Мировую войну, по разным сообщениям, голуби-фотографы были
задействованы немцами, французами и американцами. Хотя единственным
вещественным доказательством можно считать лишь немецкую игрушку —
фигурку солдата, выпускающего из рук голубя, несущего камеру.

-----------------------------
viņiem noteikti ir kļovs instagrams ar nokakātiem pieminekļiem n shit (atkal tautoloģija)
Oct 30 10:54 [info]lavendera:
lld prasīja, kura ir mana mīļākā opera. Kopš vakardienas tā ir Verdi "Trubadūrs".
Šo daiļdarbu mierīgi varētu ielikt ikdienas garastāvokli pacilājošajā listē. Mūzika saviļņojoša viscaur no sākuma līdz beigām, solisti superīgi un artistiski, koris spēcīgs...
Nokritizēt gan varētu garo trešā cēliena pirmo ainu, kurā galvenā varone nesakarīgi mētājas pa tukšu skatuvi, pārējiem savas replikas dziedot aizkulisēs (tikpat labi varētu palaist ierakstu, tauta tak neatšķirtu), bet pārējās scēniskās darbības bija pilnīgi pietiekamas.
Un beidzot (šitas laikam jāsprauž kopienā "uzzinu pēdējais") man pieleca, kāpēc ziepju operas sauc par ziepju OPERĀM. Jebkuras klasiskas operas sižeta virzība ir absolūti piemērota kādam meksikāņu seriālam.

"Aīda" ir jāredz scenogrāfijas dēļ.
"Trubadūra" mūziku nekāda scenogrāfija nespēj samaitāt.
Ceru uz vēl kādu žūksnīti biļešu :) Esmu ar mieru kļūt par smalki izglītotu operas fani :)
Oct 30 10:53 [info]annu:
Sapņi, atkal
Šodien aizdomājos par tādu varbūtību, ka:
Ir ~1% no maniem sapņiem, kas "paredz" un "piepilda" nākotni - dažreiz simboliskā, dažreiz vistiešākajā veidā, kadrs aiz kadra. (Un te es nerunāju par dežavū sajūtu, ka šitais jau kaut kur ir bijis).
Un, tātad, šis 1% piepildījušos sapņu varētu būt iemesls, kāpēc es tā ceru un ticu atlikušajiem 99% sapņu, kas nepiepildās. Meh.
Oct 30 10:46 [info]ninona:
Hāhāhā!

Nopriecājos, ka bērni kādas 2 nedēļas veseli, ieplānojām ar meitenēm šodien baseinu, visādus pasākumus tuvākajām dienām un... šetev!

P pamodās niezīgsāpīgpumpainām plaukstiņām, tagad jau kāpj T.
Tiešām ir iespējams arī trešo reizi slimot to stulbo roku-kāju-mutes slimību?

Tagad jāizdomā, kā dabūt M mājās no skoliņas un kā pārbīdīt plānus.
Oct 30 10:45 [info]un:
stay ugly ♫
keep your soul
burn all hate
take, plead.
and cry with the saints
laugh with the sinners and rest in peace.
greed greed is how vermin breeds.
Oct 30 10:39 [info]ena:
Pagaajsnakt kaveeju savas kaazas un lija lietus un es izdomaaju ka nepirksu kurpes un aizskreeju preceeties vagabond melnajos brutaalajos zaabakos bet tad es apstaadinaaju filmu un izkaapu no sevis un nopeetiiju no malas savu kaazu kleitu pateicu nahuj obligaati jaabuut bez piedurkneem hei uzgjenereeju vienkaarsji lielu baltu garu dzejmperi un skreeju taalaak preceeties
Oct 30 10:39 [info]quasi:
vakar paņēmu 2 alus pudeles.

aizdzēros un tā arī nepaēdu vakariņas.


no rīta apsmēju sevi par manu "veselīgo" ēdienkarti. viss būtu ok, kamēr nepienāk vakars...
Oct 30 10:36 [info]paarpratums:
https://www.facebook.com/video.php?v=733899603314414
Oct 30 10:34 [info]slepkava:
Mūzika jau nav slikta, bet tiešām kā viņi taisās aizpildīt arēnu?

http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/2cellos-150871/

https://www.youtube.com/watch?v=Mx0xCI1jaUM
Oct 30 10:32 [info]mirdzums:
Palīdziet!!
Transcend
vai
My Passport
Vai labāk ko citu?
Oct 30 10:25 [info]juriic:
unfortunately
I cannot be the person in the yoga forever. I must be also other people to go outside in this world.
Oct 30 10:06 [info]atpisies:
Ieflirtējos vācu ss kājnieku vienībā, lai šautu ar viņu ieročiem. Citiem biedriem nemanot, likvidēju vāciešus, vienu pēc otra. Civilie dzīvoja tādās kā kūtīs ar staļļa vārtiem, dzirdot skaļos šāvienus nepaklausīgo vecāku virzienā, salmos ķērkdami gulēja nepāra cipara bērni. Kad biju izdarījis kontrolšāvienu nevēlajiem viesiem, tad nācās arī kontrolēti ielaist pāris lodes ciču zīdēju baiļpilnajos ķermenīšos, lai nepiesaistītu ziņkārīgu uzmanību no pārējiem. Visi veiksmīgi, pat neticami, tika atšauti un paliku viens Ostlandes izmēra pilsētā. Kūtis pārvērtās Dubajas cienīgos arhitektūras daiļdarbos, kam atsevišķas fasādes daļas, nenoskaidrotu iemeslu dēļ, tika apkarinātas ar melnas nokrāsas polietilēna plēvēm. Mierpilnā infrastruktūra pārtapa pīšļos, gaisā atstājot kaislīgu nāves dvaku un mūžīgu miglu sarkanā tonējumā.

Attapos svinīgas noskaņas ballītē ar dažāda vecuma līksmotājiem uz kādas mazpazīstamas savrupmājas terases. Gulēju uz lakotas dēļu grīdas, bezmērķīgi skatījos cilvēku apsegtjās starpkājēs, kas pavīdēja retu reizi manā miglainajā stereoskopā un aptumšoju savu apziņas klātbūtni, malkodams brūna satura šķidrumu no caurspīdīgas glāzes, kas kopēja siļķu spainīša vizuālo noformējumu. Tipiska ballīte, nodomāju un pazaudēju saprašanu.

Pastaigas laikā ar Sa pamanīju, ka uz ielām ierastā rosība bija sastingusi ceturtajā dimensijā, veidojot savdabīgas kompozīcijas, iekļaujot sevi nepārtraukti mirklīgā estētikas baudījumā. [Apbrīnojami skaists sapnis, kas ierindojas šā gadsmiteņa sapņu augšgalā.]
Oct 30 10:05 [info]unpy:
Dīvainību vērotāja piezīmes.
"Mūsu pētījums apstiprina, ka atlases process valdēs ir ļoti necaurspīdīgs. Visbiežāk tās locekļus izvēlas īpašnieki, bet uzņēmuma darbiniekiem nav skaidrs atlases process".

Tiešām interesanti, iekš kādām konsultācijām ir specializējies konsultāciju uzņēmums Safege Baltija un kā šis uzņēmums ieteiktu izvēlēties valdes locekļus uzņēmumos. Aizklātās darbinieku vēlēšanās?
Oct 30 10:04 [info]avatar:
Serpent temple
After Eden had been destroyed by the torches of fanatics desiring it to be an actual place (and in so justifying their absence from there) the Serpent in its infernal image created the railroad. With its once molten metals shaped into form, breathing fumes brought up from the underworld, fast spinning wheels and the display of the electromagnetic principle the train represents the eternal, revolving energies of the Cosmos available to man. Each day countless people enter its bowels and are offered the fruit of opportunity to sit back and experience the ever-present infinite reality in a tirelessly moving, roaring manifestation of the eternal, or at least learn of such diabolics from the experience of others through written word. But as naked as they enter many leave the Serpent temple neither noticing their advancing death, nor the winds of rapture howling around and through their inmost being.
Oct 30 10:03 [info]essentia:
Pirmā reize
Šī ir mana pirmā reize, kad veidoju publisku dienasgrāmatu. Man nav vēlmes atklāt par sevi personīgu info, vienīgais, ko gribu - rakstīt. Rakstīt, lai manas domas materializējas kaut kur, lai tās nemudžinās haotiskā mezglā tikai manā galvā. Vai tās būs interesanti lasīt, es nezinu. Un man tas īpaši arī nerūp. Šis blogs noteikti nebūs piepildīts ar varavīksnēm, ponijiem un fejām, līdz vemšanai salkanu optimismu vai kosmētikas, lupatu un citu krāmu aprakstiem un apskatiem. I just couldn't care less. Bet šī būs tā vieta, kur es gribēšu dalīties savās pārdomās par redzētu, dzirdēto, sajusto, novēroto... Lai tas nepazūd nebūtībā. Iespējams, ka dažreiz (droši vien bieži!) manis paustās domas un uzskati būs netoleranti,politiski nekorekti, ciniski, pesimistiski un visādi citādi standarta sabiedrībai nepieņiemami. Bet tas mani nesatrauc, jo vienmēr būs kāds, kurš nespēj sekot līdzi sabiedrības vairākumam un iekļauties tajā. Dažkārt notiekošā galvā ir pārāk daudz, lai to paturētu pie sevis. Bet stāstīt kādam... tas, šķiet, varētu citus garlaikot vai arī radīt neizpratni, kas vienmēr tiktu komentēts šādi:"Nedomā par to! Viss taču ir(būs) labi!" Ja nav, ko teikt, labāk neteikt neko. Šādas tukšas un bezjēdzīgas frāzes ir līdz neprātam muļķīgas un nenormāli kaitinošas.
Šī arī varbūt būs sava veida terapija. Mani tarakāni galvā dažreiz trako pārāk spēcīgi, lai es tos spētu nomierināt. Gan jau laika gaitā Jums radīsies nojausma, par ko es runāju. Viens no maniem mērķiem ir pateikt - heij, jūs neesat vieni! Ir kāds, kurš iet cauri tam visam, cīnās katru dienu. Labi, tas jau sāk skanēt pārlieku banāli, ha! Ripas ir ierautas un es pamazām atgriežos realitātē starp visu normālo un pierasto. Redzēs, ko nesīs šī diena.
Oct 30 10:03 [info]siltavieta:
kolēģe trenējas perfektu cupcakes izcepšanā. birojā visi laimīgi.
Oct 30 10:00 [info]meness_berns:
---
Valsts akadēmiskais koris "Latvija" Domā.

Taveners čellam un korim. Skaisti. Tikai abas skaņas katra no savas telpas malas, un tā kā man vieta bija ļoti tuvu čellam, tad nevarēja pavisam pareizi izbaudīt.

Ešenvalds čellam, korim un altam. Pēc Tavenera likās pārāk tāds pats, tikai švakāks. Ja klausītos kā pirmo varbūt patiktu vairāk. Un altam šajā skaņdarbā bija funkcija taisīt ļoti augstas atonālas iespēlītes, kas likās "es te gribu garīgo mūziku drusku laikmetīgāku padarīt". Bet tik un tā kopumā skaisti, tā jau tāda paburkšķēšana tikai.

Kančeli korim un saksofonu kvartetam pēc abiem pirmajiem šķita daudz interesantāks, jo tur daudz kas vairāk kompozicionāli notika. Tomēr bija tik garš, ka garuma dēļ norāva sajūsmu.

Un beigās Dubra kā popsa, jo, ja saliek kori, ērģeles, sitamos, trompetes un vēl ko tik ne, tad, protams, sanāk baigā kačka, ar ko noformēt "Chariots of Fire" vai "1492", bet pēc Tavenera un Kančeli tas liekas drusku pašmērķīgi. Bet patika, jau patika, tā jau tāda paburkšķēšana tikai.
Oct 30 09:50 [info]neraate:
kur palikušas kaijas?
visu vasaru jau pirms saullēkta bļaustījās un klaigāja, tagad tik reti dzird. pārvākušās uz centru ēst baložus? aizlaidušās uz siltajām zemēm? aizsmakušas un nevar paķērkt?
Oct 30 09:35 [info]courty:
ko es vakar uzzināju.
Saprotot, ka atkal jau jāgatavo vakariņas un, atverot ledusskapja durvis, secinot, ka nekā jau mājās nav un laiks kaut kādiem dārzeņiem cepeškrāsnī arī vairs jau nav, prātā ienāca, ka jāuzcep pankūkas. Starpcitu, lai šo pasākumu padarītu veselīgāku, esmu iesākusi mīklu taisīt no 70% rudzu miltiem un 30% kviešu. Lūk. Piens pusskābis arī vēl bija, olas, aleluja, arī. Mīkla ātri, ātri gatava, fū. Bet, bet- eļļas ta nav! Nu, neko, cepu sviestā pirmo reizi. Nujā. Man jau likās so-so, bet visu tak var ieēst, ka tik ievārījums ir klāt un pats var likt kādu vien kārojas. Bērni paēduši, mamma priecīga. Un! Iedomājieties, Arvis, jā, jā, mans dārgais vīrietis, paziņo, ka šīs viņam ir the best off no visām manām pankūkām (sarakstā ir arī tās plānās ar cepto banānu un kanēli+saldējums)! Korish iepleš acis un pasmaida :)
Oct 30 09:22 [info]santech (in [info]gribam_zinaat):
līme
Ar kādu līmi vislabāk turēsies a4 papīra lapas pie krāsotām koka durvīm? PVA?
Oct 30 09:16 [info]sirdna:
Atvarinājums, tas ir jauki. Var gulēt až līdz astoņiem rītā. Ilgāk nevaru, ēst gribas un mugura sāp. Es jūtos īsti piemērots šādam dzīves veidam. Ja maitas kapitālisti nebūtu visu izjaukuši, mums tagad būtu komunisms, katram taptu dots pēc vajadzībām, un es šitā varētu pavadīt tuvākos 20 gadus vismaz. Kāpēc maitas kapitālisti visu izmaitāja?
Oct 30 09:11 [info]9to5:
šobrīd darbs ir mans patvērums. es eju uz darbu un es nāku mājās un tā visu laiku. iespējams, ka tā ir vienīgā lieta, kur es nejūtos kā pilnīgā zaudētāja. iespējams, ka šeit ir redzami rezultāti un tāpēc es kaifoju no mazām uzvarām ikdienā.
es neesmu pacietīgakais cilvēks, tāpēc man niez mugurkauls, kad es jūtu, ka nevaru dabūt visu un uzreiz un tūlīt! nepacietība rada trauksmi un trauksme novērš uzmanību no rimtās dzīves, kādu man gribētos. man ir sajūta, ka es no ārpuses dzīvoju lēni, bet iekšā man viss skrien tik ātri. sajūta, ka mani orgāni noveco ātrak kā noveco mana čaula. acis vairs nerāda pareizi un vielmaiņa kļūst riebīgi lēna un vairs nevar ēst to un šito, jo vēders sāp, jo uzpūšās. nevar dzert un negulēt, jo pēc tam viss ir tik slikt, cik vien iespējams. bet lepnums aug. lepnums aug ātrāk kā jebkad un es nedaudz vergoju tai sajūtai, jo es zinu, ka visu nevar dabūt un tas agrāk vai velāk beigsies un man tā gribās nodzerties no tās sajūtas.
Oct 30 08:50 [info]nistagms:
When it comes to reading, we are judged by HOW MUCH we read, rather than the QUALITY of WHAT we read. Can I ask why?
Oct 30 08:48 [info]fukaeri:
pretīgs rīts!
Oct 30 08:43 [info]miiljo_stundinj:
Rīta mazie prieciņi - izspert sevi no gultas un noskriet mazu rīta rosmes aplīti; uztaisīt putru ar brūno cukuru, kā rezultātā likās, ka klāt karameles; vērot cilvēkus zem lietussargiem un pamanīt, ka daļa lietussargu tik skaisti koši, krāsaini- pelēkā lietū nav jājūtas pelēkam!
Oct 30 08:31 [info]adinkra:
Kājlīstes. Kas kko tādu izdomāja vispār. Drīzāk tas stienis pie bāra, kur kājas uzlikt, ir kājlīste. Jāatzīst, ka arī grīdlīste neko labi neskan. Vārdā плинтус savukārt dzirdams noslēpums, bet nav nekāda noslēpuma, kājlīste paliek kājlīste.
Oct 30 08:02 [info]jan09:
;)
dažas dienas atpakaļ te bija maza lokāla zemestrīce.
tipa, sēdēju vakarā mājās, nevienu neaiztiku, piepeši māja sadrebēja - nodomāju - WTF?
priekš smagā auto par stipru, priekš sprādziena par vāju ;)
izrādās, ka epicentrs 8km attālumā.
atceroties Liepājas zemestrīci pirms gadiem, saprotu, ka nenovecoju - arī tad reakcija bija tikai wtf? sajūtu līmenī ;)
Oct 30 07:40 [info]indulgence:
šī rīta kreņķis
Pamanīju latest poust [info]zupcis un nolēmu šo piedraugot - IRL viņš tāds simpātisks un prātīgs, - taču ak kāda vilšanās: izrādās, jau sen freidlistē, taču tik reti raksta, ka biju aizmirsis. Ech, nav ko palasīt. Būs jāiet vairot valsts IKP caur ķīniešu investōru labklājības palielināšanu. :(
Oct 30 07:03 [info]kira_alendorfa:
1917. gada 13. decembris, trešdiena
Laikā, kamēr nerakstīju dienasgrāmatu, bija liels notikums: saslima māmiņa. Taču sākšu visu pēc kārtas...
Trešdien, t.i. 29. novembrī mēs, kā parasti, pamodāmies astoņos, lai ietu uz ģimnāziju. Kad devāmies mazgāties, piepeši ienāca tētis un teica, ka māminai slikti. Izrādās, māmiņai jau piecos sācis sāpēt vēders. Uz ģimnāziju mēs neaizgājām. Tētis gan uz darbu aizgāja, jo domāja, ka māmiņai viss pāries, taču nepārgāja vis, kļuva vēl sliktāk. Pa dienu māmiņa mani paludza, lai aizskrienu un atvedu tanti Annu Poļivanovu. Kad tante atnāca, vina aizsūtīja pēc daktera, pie kura tante ārstējas. Ap pieciem atnāca tētis, bet tūdaļ pēc viņa - dakteris. Apskatiji māmiņu, dakteris teica, ka māminai nierēs ir akmeņi; izrakstīja māmiņai zāles un aizgāja.
30. [datumā] māmiņai vairs nekas nesāpēja, taču bija liels vājums. Pēc tam ar katru dienu kļuva aizvien labāk. Tā māmiņa nogulēja līdz sestdienai. Sestdien atnāca dakteris un teica, ka māmiņai viss iet uz labo pusi un, ka svētdien, t.i. 2. decembrī, māmiņa var celties no gultas, taču tikai uz divām stundām, bet pēc tam atkal divas stundas jāpaguļ un tā trīs reizes dienā. Tā māmiņa darīja līdz pat ceturtdienai. Ceturtdien atnāca dakteris un teica, ka svētdien, t.i. 10. [datumā] māmiņu varēs uzskatīt par veselu. Taču svētdien māmiņa vēl dzīvoja pa gultu, jo viņai mazliet sāpēja galva. Tagad māmiņa, palieds Dievam, pavisam vesela, tikai viņai sāp zobs, bet no zoba...

(no dienasgrāmatas izrautas divas lapas)
Oct 30 06:56 [info]kira_alendorfa:
1917. gada 4. novembris, sestdiena
Otrdien es rakstīju dienasgrāmatu un nezināju, kas mani sagaida vakarā. Sākšu visu pēc kārtas...
Vakarā, kad bērni jau bija aizgājuši gulēt, mēs dzērām tēju priekštelpā, jo ēdamistabā nedrīkst degt gaismu. Padzēruši tēju, mēs ar Šuru devāmies pārģērbties [pidžamās]. Es stāvēju Šuras istabā un taisījos kā reizi vilkt nost kleitu. Mēs ar Šuru runājām, ka nu kļuvis mazliet bailīgi un, ka kuru katru mirkli pie mūsu mājas var sprāgt šāviņš.
Es jau grasījos doties uz savu istabu, kā piepeši atskanēja apdullinošs zvans, kaut kas gāzās, dārdēja, plīsa. Man sirds saskrēja papēžos, taču tik un tā metos uz priekštelpu. Tur stāvējā pārbiedēti tētis, māmina un Annuška. Māmiņa man kliedza, lai es nenākot, taču es tik un tā skrēju pie viņiem. Visi mēs metāmies uz bērnistabu. No turienes izskrēja auklīte un kliedza: "Tas pie mums, tas pie mums!" Mēs metāmies klāt pie bērnu gultiņām, taču viņi saldi gulēja. Māmiņa paķēra Igoru, tētis - Marinu, un mēs visi skrējām uz virtuvi. Virtuvē tētis iedeva man Marinu, bet pats ar māmiņu devās uz dzīvokli.


Lielinieku "sarkangvardi" Pēterburgas labdzimušo jaunavu institūta (Smoļnija) vārtos, 1917. gada oktobris.

Man nebija baiļu, bet tāda ļoti dīvaina sajūta. Pēc tam atnāca tētis un teica, ka bērnistabā, guļamistabā, ēdamistabā un viesistabā izsisti visi stikli. Tas noticis no liela gaisa satricinājuma, jo, acīmredzot, tuvumā trāpījis šāviņš. Aptuveni pēc trim ceturtdaļstundām mūs pārveda uz priekštelpu. Durvis uz viesistabu bija aizkrāmētas ar spilveniem. Priekštelpā stāvēja Marinas un Igora gultiņas, galds un viena lielā gulta. Tajā gulējām es ar Igoru kopā. Auklīte gulēja uz grīdas, bet tētis ar māmiņu gulēja blakus kabinetā. Tur, paldies Dievam, logi nebija izbiruši, tikai viens iekšējais stikls bija saplīsis, kuru māmina aizlīmēja ar papīru.
Trešdien, ceturtdien un piektdien mēs dzīvojām tikai divās istabās. Augas dienas visapkārt dzirdami šāvieni. Māmiņa bija pavisam mierīga, tikai viņa ļoti kreņķējās par izsistajiem stikliem. Mēs gulējām priekštelpā, jo mūsu istabās gulēt bīstami. Nu jau viss aiz muguras, taču sīkāk aprakstīšu rīt, jo nu man jau apnicis rakstīt.

(no dienasgrāmatas izrautas divas lapas)*

... Ļizas Poļivanovas kāzas, un mēs bijām baznīcā. Parīt, t.i. svētdien Šura ies viesos pie sava drauga. Bet es vēlos izprasīt māmiņai atauju man uzaicināt viesos savas draudzenes. Tas gan būs skumji, ja māmiņa nepiekritīs!!!

* Acīmredzot tur bija rakstīts kas tāds, kas vēlāk, padomju režīma gados, varētu apdraudēt rakstītāju, ja dienasgrāmatu izlasītu kāds svešs. Tā, kaut rakstīt dienasgrāmatas tajā laikā bija ļoti populāri, to ir maz saglabājies, jo 1920.-1930. gados ļaudis tās masveidā iznīcināja, bailēs par savu un tuvinieku drošību.
Oct 30 06:39 [info]dhonass:
Kļūšu par to neciešamo kaimiņu, kas sešos no rīta pa visu māju nekaunas rībināt savu shitcore mūziku.
Oct 30 02:57 [info]nomirusi:
Dārgais Cibas Dievs, es vēlos paziņot, ka šonakt nevaru aizmigt. Jā, jā... vajadzēja tēju/baldriāna pilienus, bet, bet, bet.... tu jau piedod visus grēkus un čīkstības, vai ne? :) Un ja es gribētu lūgt to sakārtoto miega režīmu, to protams varētu darīt, bet es negribu. Pati tikšu galā. Tikai mazliet vairāk pašdisciplīnas (un baldriāna, tas gan jānopērk, iepriekšējos aizmirsu ciemos).
Oct 30 02:35 [info]slikts:
Oct 30 02:31 [info]jimmy:
Tai šķērsielā man norunāta tikšanās,
kur gandrīz ielas gals.
Tavs alus,
es dzirdu čukstus uzrunā mani pazīstama balss.

Pirksti salst,
bet es pielieku pie lūpām.
Nav jau pasaules gals,
lai atteiktos iedzert ar žūpām.

Mežonīgs sals,
skan angļu valsis.
Tur vienmēr būs gals
kur pazīstamas balsis.
Oct 30 02:15 [info]nord:
Es lasu Latest Posts, ja godīgi, nesen sāku, atziņas "ou, tas daudz ko izskaidro" un "ciba pacieš visu, pat papīrs to nevarētu", tādēļ:

Lāčplēsim tās bija (ir?) ausis, man tās ir uzacis. Izpētot tuvāk vienu atsevišķu uzacu matiņu, tas var sasniegt un pārsniegt 3cm garumu, bet spriežot pēc citiem parametriem, tas var lieti noderēt rokudzelžu atmūķēšanā, stikla griešanā, vārda ieskrāpēšanā uz gūtmaņalas sienas (u.c. huligānismā), lapsenes noduršanā (var arī kļūt par ieroču dīleri un piedāvāt insektiem tos izmantot kā zobenus savstarpējos kariņos), ausu caurumu, pīrsinga taisīšanā, maģiskos rituālos.

Nesenajā lietus sezonā zābaku smēre noreaģēja ar lietus ūdeni, tā es ieguvu sudraba zābakus un tagad zinu- kaut kur tuvumā ir mans starpgalaktisko lidojumu modulis (noteikti remontējams, bet ir).

Vēl biju Rīgā (humpalu un take away kafijas pilsētā), noklausījos sarunu starp meiteni, kura runāja espanol (kā man šķiet) un angļu valodas sajaukumā ar puis, kurš viņai atbildēja vācu un angļu valodas sajaukumā, es koncentrējos uz to, ko teica meitene (daļu, kas angļu valodā), ātri telefonā tulkoju nepazīstamus vārdus un to, ko es uzzināju var laist tviteros un feisbukos (tikai nesakiet, ka tas jau ir no turienes)- "es esmu dzīva vienīgi tādēļ, ka esmu mirstīga". Tas ir vēl labāk kā toreiz vasarā, kad iebraucu Rīgā un ieraudzīju, ka tur visur, visur tautumeitas (nākamreiz es gribu, lai visi ir steampunk).
Oct 30 01:42 [info]15:
Snafu, tarfu, fubar
Oct 30 01:26 [info]huinja:
Oct 30 01:21 [info]pietura:
šonakt mūzika tāda,ka tirpas skrien pāri.
šonakt mūzika tāda ar ko dalīties tikai guļot uz jumta.
Oct 30 01:17 [info]nord:
Lasīju grāmatu, kurā Larijs mīl Mičelu, Mičels mīl Madlīnu, Madlīna mīl Leonardu, bet Leonardam ir maniakālā depresija. Larijs nav svarīgs, Mičels meklē Dievu, studē teoloģiju un aizceļo uz Indiju (un pat redz Mātes Terēzes, viņa tajā laikā ir dzīva, pēdas, kad viņa nometas ceļos, un piedzīvo pavisam maziņu, nenozīmīgu, bet šantarāmiņu), Madlīna kaut kā ne visai cītīgi studē literatūrzinātni (cītīgi fano par Ostinu), viņai ir vecāku nauda un diezgan tukša galva (izskatās kā laimīgas bērnības sekas), Leonards laboratorijā pēta raugus, dzer litiju (viņš bērnībā vienu vasaru nodzīvoja, aizmirsu kādā jeņķu štatā, kaimiņos Brūveriem- latviešiem, kas spēlē kokli katru dienu, visa ģimene, bet reizēm pie viņiem brauca citi latvieši paspēlēt kokles).

Palika izlasīt pēdējo nodaļu, bet pie manis gultā ierāpās kaķene un uzčurāja man virsū (stulbā lauku mauka, atriebās par to, ka es viņu aizvedu sterilizēt), un tas ir tikai viens no notikumiem, apstākļiem, situācijām, kas liek domāt, ka likteņa labvēlību es esmu pasūtījusi un saņēmusi no aliexpress.
Oct 30 01:16 [info]nesaprotami:
viens naktī. un es skatos uz šo pilnīgā un galīgā aizrautībā.
Oct 30 01:02 [info]nesaprotami:
round and round and round
my mind is made of circles
Oct 30 00:48 [info]santech:
Patiesībā tik jauki, ka piemājas bodē ir Piebalgas Lux. Jo tas ir 2x lētāk un 4x tuvāk kā KKC
Oct 30 00:46 [info]nulle:
Lasu forumu, pētu zvaigžņu karti, domāju par policiju, viss putrā.

Lielos Greizos Ratus, Mazos Greizos Ratus, Dvīņus, Vedēju, Lauvas spožāko zvaigzni... Tas, ko tagad redzu pa logu.
Oct 30 00:38 [info]unamade:
Kopā ar lietu, vēju un pelēkām, smagām debesīm, cilvēkiem, kas iestūķējušies šalles kalnos un kabatslakatiņos, kaut kur pa vidu vispārējai Ebolas vīrusa panikai un sarkanīgām kļavu lapām, še ku re ku ir klāt amerikāņu iemīļotais Helovīns. Pa vidu visām zvaigznēm, ko sanāk samanīt uz ielas ( piem. Ronaldu Vīzliju, kurš mani gandrīz nogāza no kājām un ar īpaši neglītu gaitu apveltītā "CSI NewYork" dāma, kas filmējas uz blakus ielas, kas tagad izveidota 60 gadu stilā... ) sanāk braukt vilcienā ar raganām, spaidermeniem, mazām laumiņām, princesēm un neskaitāmām Elzām. Tā kā es nekad īstu helovīnu neesmu piedzīvojusi, tad šogad izskatās, ka man ticis džekpots. Rīt braukšu uz New Jersey. Vienu dienu strādāšu spoku mājā, kopā ar saviem dzīvokļa biedriem. Nevaru vien sagaidīt! Piektdien, īstajā helovīnā, jau domāju kādas konfektes iepirkt bērneļiem un kur iet foto medībās.
Visādi citādi Tuomo ir aizdevies tūrē un Tuomo gultasvietu ir ieņēmis Tomo - mūsmāju suns ( jā jā, tas, kas pēc lapsas izskatās ). Sapratusi, ka Tuomo tagad nenāk ar mani mājās, viņa nāk pie manis un liek mani gulēt - kad esmu aizmigusi, dodas atpakaļ uz citu istabu. :) Smieklīga dāma...
Oct 30 00:38 [info]emiilia:
Tagad jauns režīms:

Naktī 3-4h ilgs miegs, caurs, jo pārsvarā plānota celšanās ap 5:30 vai pats, pats vēlākais 7:00.

Vakarpusē aptuveni 1,5 h laika posmā no 17:00-18:00.

Besis, zajobs, stress, dusmas un bailes miksējumā notur acis vaļā, citreiz kafija ir totāli lieka.*Note to myself - beidz lekt augstāk par savu pakaļu (tā varētu būt jaunā gada apņemšanās).
Oct 30 00:19 [info]daria:
- Mammī, ko Tu dari?
- Prokrastinēju.
- Why?
Oct 30 00:10 [info]mafia:
Man ir jauns hobijs - rakstīt komentārus, tvītus un Cibas ierakstus tikai tāpēc, lai tos izdzēstu nepublicētus.
Oct 30 00:03 [info]tors:
so much to do; so little time
Oct 29 23:58 [info]daria:
špions
Guļ ar vaļā muti un pavērtām acīm. Un, ja es mēģinu viņu nolikt un aizlavīties, tad ieslēdzas signalizācija.
Oct 29 23:50 [info]platformene:
http://dangerousminds.net/comments/transgender_women_of_paris_in_the_fifties_and_sixties
Oct 29 23:43 [info]kisswithafist:
Netīšām sanācās aiziet uz Peroqois Kongresu namā. Galīgi ne mana tējas tase (all this new age stuff), bet nebija slikti. Visjaukākā bija dzīvā dejas performance ar krāsu, that was kinda nice.
Oct 29 23:36 [info]eos:
Dejotāji
Man ir hiperseksuāla draudzene. Viņa vienmēr runā par seksu. Tas ir normāli viņai.

Bet, tā kā es mēdzu ļoti viegli paņemt citu cilvēku emocijas kā savas, tad pēc katras viņas vēstules es jūtu, ka kļūstu aizvien vairāk par tādu pašu heteroseksuālu sievieti, kā viņa.

Tas jau būtībā nav slikti - džentelmeņi ir lieliski. Justies gandarītai, ka es kādu vecpuisi gados ap 35-40 apgredzenotu un ievilktu laulības gultā, tā būtu savā ziņā uzvara, un Latvijas demogrāfijā būtu par vienu bāreni mazāk. Vai pat trim. Dievinu bērnus.

Es jau nezinu. Bija tāda nojausma, ka sievietēm patīk mācītāji, priesteri, vecpuiši, sausiņi un nūģi tieši tajā pavešanas aspektā.

Savaldzināt, pavest, pieradināt... ir tur savs šarms.

Šarms. Šarms un grācija. Un labas manieres. Tas ir cits stāsts, tieši tāpēc es tomēr nejūtos pārliecināta.

Manā draugu pulkā ir trīs džentelmeniski vīrieši, taču šarms/grācija uz viņiem tomēr neattiecas. Viņi ir gudri, izskatīgi, galanti, iznesīgi.

Bet ne šarmanti un graciozi. Ne slaidi un vijīgi.

Dievinu to skatu, kad sieviete dejo kuplos svārkos, un tad var redzēt, kā svārki dejo līdzi.

Tāpēc es baidos, ka mana heteroseksualitāte ir tikai empātiska līdzjušana. Vīrieši - dejotāji, gribu tādus iepazīt, tad sapratīšu labāk.

Aizvien esmu jauna šajā spēlē, ko sauc par -

"Dejo ar mani līdz man apnīk, vai es piekrītu turpināt deju satīnā".
Oct 29 23:26 [info]lizii:
Mediķu prieki...
- Kā lai atceras terminu - sincitiotrofoblasts?
- Ir saldējums "Tio"!
- Jā, tas daudz palīdz!
Oct 29 23:19 [info]virginia_rabbit:
mēs ar Rihardu nolēmām taisīt karjeru literatūrā un kritikā. Viņš turpmāk rakstīs 10 grāmatas gadā, bet es - 10 rakstus mēnesī.
Oct 29 23:12 [info]ripp:
nupat tas ir skaidrs. es varu uzcept divu veidu piccu. ātro un labo. ne tas, ka ātrā ir slikta, bet labā ir lieliska.
un vispār sāku pārvēsties par picu apsēsto. nav ne jausmas kā lai ar to tiek galā.
Oct 29 22:56 [info]helvetica:
kinožurnāli un burbons
nu, kā tur sanāk, vai "Who Framed Roger Rabbit?" ir jāpaliek bērnības zelta fondā, vai arī var mēģināt vēlreiz?
Oct 29 22:55 [info]wowow:
Boardwalk Empire. And so it ends.
Oct 29 22:54 [info]elpa:
"anything that has a beginning in time isn't real"
Oct 29 22:51 [info]soul_embraced:
Šodien padevās ļoti labs nakts tirgus baklažānu un pastas sautējums ar papriku, ķiplociņu un, protams, kajennas piparkiem
Nakts Tirgus
Oct 29 22:51 [info]yeux_glauques:
#goodnight moon
miega dziesmiņa
Oct 29 22:45 [info]antons_v:
Priekš kam vārdi?
Live version - Огонь Вавилона

Ļoti ķerama instrumentālā daļa.
Oct 29 22:39 [info]taa_iznaak:
wasting time
Šodien varētu būt pats sūdīgākais grupas mēģinājums, nejēdzīgs. Jācer, ka basists saņemsies un mācīsies to instrumentu. Citādi grūti, tā jau viņš nemāk spēlēt un vēl griež sevi tik skaļi, ka ausis sāp... Ar bunģieri esam labi saspēlējušies un šis tas notiek, un varētu tapt. Bet gribas jau to labo basa ritmiņu tam visam vēl klāt...

Jāatzīst, ka šāda vakara izskaņa spēj tīri labi sabojāt noskaņojumu.
Laiks karstai tējai.
Oct 29 22:36 [info]ingmars:
u wot m8
Oct 29 22:32 [info]santech:
Praktisks pielietojums dzimšanas dienas dāvanai. Tas ir tā, ka, ja negribas griezt mūziku tik skaļi, lai no viena mājas gala var dzirdēt otrā, respektīvi - no manas istabas lidz virtuvei, tad ļoti lieti noder bluetooth tumbiņa, kurā skaņu palaižu no telefona. Jo negribējās virtuvē klusumā sēdēt. Un šis konkrētais modelis ir iespaidīgi jaudīgs. Jo tā jau man ir baigā skepse kas nav sabvuferis un stereo. bet ko nu tur virtuvei vajaga.

Izdomāju, ka tad, kad izdosies nostrādāt mēnesi no vietas bez kļūdām, paprasīšu algas paaugstinājumu. Tik drīz tas gan nebūs, hehh..

Sūcu Jānīti Staigātāju - Sarkano Etiķeti. Ir labs.

Bet arvien ļotāk gribu spēlēt spēlītes uz savas kastes, ne tikai darbā. Darbā nav laika spēlēt - jāstrādā. Pēc darba laika palikt - nu kamon. Tikai īpašos gadījumos. Pašam gana jaudīgs dzelzis.
Bet par dzelžiem - savā ziņā prasās tomēr laptopu. Kko no Alienware, vai Dell geimeru gala. Asketizēties, tā teikt.

Kko vēl gribēju teikt, bet laikam par jūtām. Tāpēc nē ;D

Atcerējos.
šo es Ziemeļīrijā dariju ar rokām )
Oct 29 22:28 [info]kramers:
Валерьянка таки прекрасно успокаивает. Всего каких-то 5 капель на бутылку вискаря ..... и нервы как канаты.......

Когда у Рабиновича спросили, есть ли у него твиттер, он гордо ответил, шо был... Но он его таки вылечил...

С годами я делаю меньше глупостей. Но качество их несомненно растёт!
Oct 29 22:19 [info]nagger:
#
Lasot par vīriešu mīlestības izpausmēm, domāju, ka tās ir arī manas. Varbūt pat galējā variantā - lai spētu ar šīm jūtām sadzīvot, man tās pilnībā jānoliedz. Varbūt tā ir. Varbūt tā nav. Vienlaikus tas, cik aizķēra teikums "Vīrieša kļūda ir pārvērtēt mīļotās spēku, un spēks reizēm ir bravūra, lai patiesībā nomaskētu neizmērojamu trauslumu." atgrieza sievietes sajūtu.
Oct 29 22:14 [info]pinjons (in [info]es_shobrid_lasu):
Oct 29 22:08 [info]quasi:
viens paziņa man zvana un uzreiz sāk stāstu: viena lieta, ka tu drāz veceni. cita lieta, ka tu to izdari arī viņas pasas mājās. vēl no viduslaikiem - iekarot pilis ir prestiži. un tas pats arī par medījumu. jo lielāku alni nogāz, vai mežacūku, jo varenāks tu esi. attiecīgi - ja tava zemapziņa ir viduslaiku līmenī, tad pišot riktīgi lielu veceni, tev rodas tā iluzorā varenības sajūta. drāžot lielu bābieti, tev šķiet, ka esi dikti varens. es nezinu, vai tā tas ir, bet vājāk attīstītiem īpatņiem tā droši vien šķitīs.

es viņam pajautāju, kā viņam pašam ir, un tā, vai viņš ir drāzis resnīti, lai justos varenāks...

viņš nometa klausuli.
Oct 29 22:06 [info]honeybee:
Aiz tīrā ņerkšņa pret Žoludi izdomāju vēl vienu grāmatu pavisam maziem bērniem, bet nu tai tā kā būtu pieklājīgi vēl pagulēt un padomāt.
Oct 29 22:02 [info]ilona_pop:
Daudz kas notiek prikola pēc.
Nu tad tā arī ir tā atbilde, uz visiem mūsu izmisīgajiem jautājumiem galvenokārt par sirdslietām, protams,
nezinām un nesaprotam, KĀ viņus dabūt ārā..
Bet..
Daudz kas notiek prikola pēc.
/Anastasijas citātu klade/
Oct 29 21:57 [info]ierindnieks:
jau otro nedēļu nedzeru
Oct 29 21:44 [info]virginia_rabbit:
Oct 29 21:39 [info]wowow:
Kopā ar raidījuma viesiem – blogeriem, tehnoloģiju ekspertiem un interneta vidē aktīviem jauniešiem tiek apspriesta ziņu būtība un noderība.
Oct 29 21:35 [info]tepat:
"Nē, nu, es jau gribētu, lai man sanāk labāk lietas, bet man patīk vārtīties pa grīdu."
Oct 29 21:33 [info]daria:
brokastis
- Ko Tu ēdi brokastīs?
- Pāslas.
- Un ko brālis ēda brokastīs?
- Pāslas uz zemes.
Oct 29 21:32 [info]methodrone:
into dust
rudenii viss ir mazaak reaals. rudens ir kaa sliigshana miegaa un man tas patiik. rudens man muuzhiigi atgaadinaas, kaa es vecajaa birmingemas dziivoklii kaut kaados divdesmit divos gados dedzinaaju viiraku un sveces un klausiijos suicide un sebadoh or something un pustumsaa vaaljaajos pa gultu ne par ko nedomaajot.
Oct 29 21:28 [info]ilona_pop:
Starp citu, neizsakāmi skaistās, svētās Rahmaņinova liturģijas dziedāšu visas Bosam kā lielāko iespējamo pateicību par VISU.
Piektdien koncerts Utrehtā, svētdien Amsterdamas Concergebouw. Sasodīts
Oct 29 21:27 [info]ilona_pop:
Ja man pēc knapi viena gada ir tā, ka visa dzīve tik ap to vienu, lai vai kā tiek mēģinātas visas tās pašpietiekamības tehnikas (kas arī sanāk, starp citu),
tad KĀ var justies pēc 23 gadu kopdzīves? It sevišķi, tāds sīkums, ja šķirties nebija tavs lēmums?
Mīļā Dieva māte, pareizi man Priede teica: izcili būs jau tas vien, ja viņš būs par tavu sargenģeli.
Oct 29 21:24 [info]platformene:

reads: "this doesn't compare to the feel of your skin"
Oct 29 21:22 [info]morloku_karalis:
"nobody since Poe has so loved a well-rotted corpse."
raugiet Klārku Eštonu Smitu:kā cildina wikipēdija: "The Last of the Great Romantics" un "one of the big three of Weird Tales, along with Robert E. Howard and H. P. Lovecraft". no viena stāstu krājuma (kura vāku es ielikšu, lai jūs redzētu, cik krutas grāmatas es lasu) varbūt nevajadzētu spriest, bet man viņš laikam ir pirmais, kas atsit E.T.A. Hofmaņa apburošos murgus, kad notiek briesmīgas, neaizmirstamas lietas un kaut kā tomēr sanāk visu laiku smaidīt no auss līdz ausij. tikai mazākā mērā atsit, tas ir, viņš nav tik labs kā Hofmanis; vai, protams, Lavkrafts, par Hovardu varētu padomāt. kaut kā tā - salīdzinoši pavieglas Lavkraftīgas šausmas plus otrreizēja uzlējuma romantisms (Hofmaņa autentiskums taču ir liela daļa no viņa krutuma), plus tādi Velsiski, vai kā nu mēs tos sauktu, ārpuspasaules piedzīvojumi. diemžēl, bez jēgas, pēcgaršas vai vispār jebkā paliekoša. bet izklaidējoši bez gala.

Oct 29 21:15 [info]quasi:
vienreiz intimmeitene.lv bija nežēlīgākās resnītes sludeklītis, ka par 15 latiem pusstundā viena resnīte piedāvā izdarīt to, ko dažreiz neglītie cilvēki par naudu pērk.

lūk, es esmu viens no tiem lohiem, kas atdeva savus 15 latus. šodien es par tiem nopirktu kaut ko citu, bet toreiz gribējās paņemt priekšā to resnīti.

tas bija reāls idiotisms.

es izdarīju, kas par šo naudu pienākas, un viegli pikts ģērbos, lai ātrāk tītos prom. bet šī tur kkādu sviestu bīdīja, gribēja apspriest TV reklāmu :D

karoč, man ir numurs vienai meitenei, kura vizuāli ir visai līdzīga. nu, resnīte. riktīgākā.

bet, ja man jāatzīstas, tad no vienas puses, protams, tad jau labāk ar čaļiem draudzēties, no otras, es neatteiktos...

jā, esmu visai idiots. bet, nu ... savu mazvērtības kompleksu ārstēšanai labāk tā. tas vismaz rada iluzoru varenības sajūtu.

un es nezinu, kas ir labāk - vnk nodročīt, vai parakstīties uz resnīti. šovakar vēl nodročīšu un padomāšu.

lai gan es pat nezinu, vai viņa grib ar mandi padrāzties, vai ko. vnk mans intelekta līmeni aprobežojas tajā, ka sieviešu-vīriešu attiecībās reducējas uz to, ka vienas kājas paplešas, un notiek lietas. jā, tas tomēr būtu mana domu gājiena fail, ja izrādītos citādi :D

ja tā padomā, jebkurā gadījumā būs fail. vai nu resnīte seksu negrib, vai arī viņa grib un es piekritīšu.

hmm, ja nepiekritīšu, tad gan būs win!!!!!!!!!!!!!! :))
Oct 29 21:13 [info]ingmars:
moonlight set
Mans jaunais kostīms Dark Souls. Ķivere ļauj nodarīt par 10% lielākus maģijas bojājumus. Pārējās daļas ir vienkārši vieglas un ar labu pretestību indei, maģijai un lāstam.

Oct 29 20:59 [info]bozena:
nekur nav tik labi kā mājās
Mazā Chodunsku māsa sēd Vistu zagļa pilsētā smalkā viesnīcā (sēd tad, kad nedejo), un ziniet ko? Cieš, jo tur nav bezmaksas internetu. Interneti maksā 100 vietējās Vistu zagļa pilsētas naudas vienības! Galīgi atpalikuši, ne?
Interneti esot tikai tuvējā lielveikalā.
Oct 29 20:58 [info]tvarj:
tētu un meitu savstarpējā ķīmija ir kaut kas! Alvis ir ne tikai samācījis Lūci tēlot briesmonīti. tas briesmonītis tagad pa māju seko visur, kur eju, ar skaļu "uuuaaaaarrrrgggghhhh" kož man dibenā :)
Oct 29 20:56 [info]morloku_karalis:
good news, everyone
Google's ambition to cure death is beginning to take shape in a new product from its Google X division.
Oct 29 20:52 [info]chaika:
;_;
Oct 29 20:50 [info]neraate:
kukņa. bezbožno gardi puravi
piecu dienu laikā top jau otro reizi. ņem puravus, tomātu, žāvētu gaļiņu (galīgi bēdīgu papriku no pašu dārza), sagriež palielos gabalos, liek ietaukotā veidnē, pārlej ar rīvēta siera un krējuma (vai Creme fraiche lai arī kas tas būtu) maisījumu. liku klāt arī olu un šodien - tādas bēdīgākas dillītes un vakar sagrieztus zaļumiņus. sāls, pipari, 15-20 minūtes 200' un ēd gardu muti. veģetārieši gan jau var likt vienu sieru gabaliņos ar dārzeņiem un otru rīvēt pie krējuma

droši vien šo var taisīt pa visru kartupeļiem vai citiem dārzeņiem, ko veidnē vispirms kādu laiku pacep
Oct 29 20:41 [info]hidroxo (in [info]anonime):
Tikšanās numur trīs, jeb filmu vakars
Tātad, kā jau tika komentēts pie šodienas aborigēna ieraksta, aicinu uz manis organizētu filmu vakaru Salaspilī, sestdien, 8. novembrī. Nešķiet, ka tas būtu īpaši jāpiebilst, bet aicināti ir visi anonimes biedri, tas ir, ne tikai [info]teiksma_ragana [info]aborigens [info]neviss  kuri piedalījās iepriekšējās reizēs, bet arī  [info]sieviete_tanks [info]eos[info]itete [info]koks [info]nightqueen [info]cinematiquePiedāvājums, protams, spēkā arī, ja piesakās jauni biedri, tikai, protams, ja kaut kādā veidā šis uzņemtu neprātīgi lielus apgriezienus, aicināti būtu tikai pirmie 10, jo arēnā nedzīvoju :) bet, kā teicu, pēc iepriekšējā apmeklējuma tā nešķiet liela problēma. Doma ir ka kopā ar filmu būs arī pasēdēšana un sarunas, kaut kāds alus, vīns, pāris veselīgi un neveselīgi našķi. Lai teiksma_ragana nesatraucas, nav domāts, kā tīri kinoteātra apmeklējums, to varat izdarīt arī Rīgā :) Ja kāds atnes "groziņu" līdzi būtu forši, bet kaut kas jau būs sagādāts arī uz vietas. Precīzu laiku pateikšu vēlāk, bet domāju varētu veidot pa dienu, teiksim ap vieniem-diviem, pasākuma piekritējus satiktu Rīgā stacijas teritorijā. Vilciena biļete 0.75 EUR vienā virzienā. Ja kāds ļoti grib pievienoties, taču vēlāk, sagaidītu Salaspils stacijā (māja 5 minūšu attālumā). Attiecībā uz filmu, lūgums visiem, kas nāktu komentārā ievietot trīs filmas, kuras gribētu redzēt šajā vakarā, sagādāšu visas, un tikšanās reizē vai nu izvērtētu, kura šķiet saistošākā vai tiktu veikta izloze. Ja pilnībā atsakās dot  filmu variantus, bet grib piedalīties, arī lūgums iekomentēt, lai zinu, ko gaidīt. Mans telefona nr. ir pirmās tikšanās ziņojumā, ja nu kādam kaut kas vēlāk mainās.
Manis piedāvātās filmas:
1) Guardians of the Galaxy (dīvainā kārtā vēl neesmu to redzējusi)
2) Eternal sunshine of the spotless mind
3) The 13th floor
Oct 29 20:41 [info]mrs_brightside:
Saulīte
Šodien viņš pirmo reizi nosauca mani par saulīti!
Viss pārējais ir štrunts... arī tas sabojātais nags!
Šī bija laba diena!
Šodien viņš pirmo reizi nosauca mani par saulīti!

Līdz rītam,

A.
Oct 29 20:41 [info]mrs_brightside:
Saulīte
Šodien viņš pirmo reizi nosauca mani par saulīti!
Viss pārējais ir štrunts... arī tas sabojātais nags!
Šī bija laba diena!
Šodien viņš pirmo reizi nosauca mani par saulīti!

Līdz rītam,

A.
Oct 29 20:41 [info]mrs_brightside:
Saulīte
Šodien viņš pirmo reizi nosauca mani par saulīti!
Viss pārējais ir štrunts... arī tas sabojātais nags!
Šī bija laba diena!
Šodien viņš pirmo reizi nosauca mani par saulīti!

Līdz rītam,

A.
Oct 29 20:25 [info]zirka:
ziročka iepriecināta
nure, mierināju kūtro un viegli apnabadzējušo sevi ar to, ka nekas, nekas, novembris, tas gan būs kultūrām veltāmais mēnesis, tur gus gus koncerts un teātri visādi, un štrunts ar to dakhabrakhu, pārdzīvosim nedzirdētu, un, redz, šogad dzimšanas dienā, lāga nesvinētā, apsveikumi visilgāk un pamatīgāk nāk - šodien foršākie kolēģi uzdāvināja vēl biļeti uz dakhabrakhu 1. novembrī, jipī jej, sākšu kultūrmēnesi no paša sākuma un no saknēm, vāru ķirbju zupu un priecājos, diena izdevusies
Oct 29 20:20 [info]aborigens:
Dienas frāze - "Two wrongs don't make you write"(Fran Lebowitz)
Oct 29 20:20 [info]smejmoon:
101 grams kultūras
https://www.youtube.com/watch?v=A16VcQdTL80

Asaf Avidan // Reckoning Song (One Day)

Šo dziesmu es sadzirdēju Marakešas hostelī, blūza pleilistē. Tai skaitā atklāju tādas grupas kā The Doors un māksliniekus kā Johny Cash. Viens no ceļojuma atzinumiem - man jāklausās vairāk popmūzikas. Dziesmas, kurām dziedāt līdz. Imants Kalniņš, biaetch!
Oct 29 20:11 [info]es_esmu_dzhims:
kad es biju maza, man, tāpat kā citiem bērniem, prātā ienāca idejas un jautājumi, kuras bija tika brīnišķīgas, ka nedrīkstēja gaidīt ne mirkli, līdz taps pavēstītas pārējiem. tas notika diezgan bieži, kas noveda pie tā, ka pārtraucu gan pieaugušos, gan citus bērnus gana regulāri, lai man sāktu aizrādīt, ka tā nav smuki. rātni ņēmu šo mācību vērā un tagad pagaidu, kamēr pārējie sarunas būs beiguši, kas bieži vien (īpaši, ja pievienojos pulciņam nepazīstamu cilvēku) mani padara par dīvaino dāmu, kas atnāk, pastāv, neko nesaka un tad dodas prom, jo, kamēr runātājs savu sakāmo ir beidzis, es jau savējo esmu aizmirsusi.
Oct 29 19:58 [info]quasi:
eleganti izsakoties, mana dzimumtieksme ir lielāka nekā atbilde uz to.

no otras puses, ja mājās valda mīlestība, tad tā jau ir apmēram puse no atbildes.

nu, es domāju tā, ka pamosties, un ar pussamiegojušies aci skaties un apbrīno un padūdo vēl mazliet.

bet tu saprati mājienu... no rītiem mans teksts ir "ej dirst, modinātāj, es sevi mīlu vairāk, tāpēc es tagad pagulēšu vēl." nu, tur tā visa pirātu runa

man ir vienas resnītes tel.Nr. Laikam drīkstu zvanīt, kad ir laiks, vai gribu, vai varu. Nez.

No vienas puses, pirmā rindiņa, no otras puses, es šaubos. lai kādu sviestu es te rakstītu, tomēr tikai līdz robežai, kad runāšana nepāriet darbos.
Oct 29 19:34 [info]ripp:
runājot par infantilitāti un gara vājumu, man tiešām patīk dziesma "Māsiņas Puteklītes".
Oct 29 19:34 [info]zin:
gandrīz pus3 naktī.
uz lidojumu jāceļas pēc 2 stundaam
pārceļojuma nogurums nav izguleets
bet, kaa pamodos pirms apm 1/2h, tā aizmigt vairs nevaru
sviests
tad nu uzņemu garšā ļoti vieglu un ūdeņainu japāņu alu, komplektā ar garnelēm 3 veidos
kā tas nākas, ka lv nav izdomāti atšķirīgi nosaukumi lielajām un mazajām garnelēm?
vakaros lielveikalā gatavo paiku dod ar atlaidēm. dabūju ļoti gardus gandrīz pelmeņus. visa šī jūraszvēru pārbagātība dažādos veidos liek man iekšienē gavilēt
nespēšana uztrāpīt uz pareizajiem burtiņiem telefonā savukārt lamāties
vai es jau teicu, ka šodien pirmais lidojums?
derētu vēlreiz pamēģinAt aizmigt
un nenogulēt
Oct 29 19:27 [info]pinjons:
Jo tālāk, jo trakāk
Nepietiek ar to, ka tādi (vai "tādas", atbilstoši valodas feministu standartiem? :D) kā Ināra Mūrniece vada Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju. Tagad būšot Saeimas priekšsēdētāja.
Oct 29 19:23 [info]aizliegts_v:
Pisi Visu
Oct 29 19:16 [info]mes:
3h pa bodēm. Tāpat vien klīdu apkārt, piemesdama aci zeķītēm, zeķbiksēm un..vienvārdsakot dibengalam, jo ar to ir grūti. Meita bumbulis, visas zeķbikses/bikses vai nu spiež punci vai nevar uzstīvēt uz ciski. Un zeķītes visas arī spiežas un griežas ādā :( izbesījos, nopirku 3 dažādos veikalos, gan zeķi, gan zeķbiksi, gan bikšeli. Un, nu jā, puse nederēs jau iepriekš nosaukto iemeslu dēļ. Pff!

toties smadzenes atpūtināju, izstaigājos, lai ar laiks galīgi nav pastaigām piemērots.
Oct 29 19:13 [info]dhonass:
'Mīļo Sīrupiņ, šodien es padarīju meiteni par sievieti. Ko man darīt? Ceru uz jaukām atbildēm.'
Oct 29 18:53 [info]zupcis:
Par svarīgo
Iespējams dēļ iedzimtā vai arī dzīves gaitā iegūtā stulbuma mani joprojām mulsina cilvēku viedokļa daudzums internetā un ārpus tā. Patiesībā jau nedaudz skumji, ka man tā viedokļa ir tik maz, dažkārt tomēr gribas parunāt ar cilvēkiem par lietām. Lasu ziņu portālus, bet viedokli kā nevaru tā nevaru nekur sevī atrast.

Izvirza Seili izglītības un zinātnes ministra amatam
Šīs iestādes sakārtošana ar minstru rotācijas palīdzību ir apšaubāma. IZM spētu darboties normāli tikai pēc citplanētiešu invāzijas vai arī ja 18 gadus no vietas Latvijā nedzimtu bērni.

Dzīvā reportāža: Rīgas «Dinamo» - HK «Šoči»
Jau izsenis esmu secinājis, ka komandu sporta veidu mani aizrauj tik pat ļoti kā lielākā daļa vidusskolas obligātās literatūras.

Belēvičs pamet uzņēmuma «Saules aptieka» valdi
Neinteresē

Ziemeļkorejā nošauj par ziepju operu skatīšanos
Šāda pieeja Latvijā atrisinātu pensiju problēmas

Vaivode: Latvijas muzikālā dzīve Eiropā ir pamanīta!
Gluži tā pat kā Parisas Hiltones seksuālā.

Eksperte: Elektrības cenas nākamgad varētu augt par 16%-43%
Skumjšs minējums

Kas notiek, ja glīta sieviete pastaigājas pa Ņujorkas ielām
Nezinu. Uzzināju. Aizmirsu.

Top10 visu laiku labākās kaverversijas
Vot par šo man ir viedoklis. Pēdējos gados ļoti aktuāli ir veidot visādus informācijas apkopojumus un nodēvēt tos par TOP(1-n)Šādā veidā cilvēkiem rodas ilūzija, ka viņi ir spējīgi orientēties mūsdienu informācijas blāķī. Redz man tagad nevajag rakties cauri visai pasaules informācijai, jo kāds to ir izdarījis manā vietā. Noklausījos top10 labākos klasiskās mūzikas skaņdarbus, tātad orientējos klasiskajā mūzikā. Noskatījos top 10 imdb filmas - orientējos filmās un zinu kas ir labs, kas slikts. Nepatīk.
Oct 29 18:43 [info]rubija:
http://youtu.be/Qm4UZqV1SOo
Oct 29 18:40 [info]eos:
rant
Dear CFC, facebook and klab.lv

I'm fed up, so this will be a rant. It is about self-esteem. I have got none. Zero.

Recently I wrote an autobiography about my recent 6 years. The girl I mentioned there, Diana, she was one of the central points. I met her in 2012, probably. We were pen-friends for a long time. I saw her blog in klab.lv and she seemed very depressed, so i wrote her to cheer up and to tell her to seize what opportunities she still has. She wanted to meet me in real life or i just wanted to meet her, because she seemed desperate.

Anyway. We met and i thought we were friends. In my bio, i told/wrote everything that i have felt towards her and still feel to this day. I basically told that i love her as a friend. I love her very much.

Early in 2014, we got into a very loud quarrel while she was at my place. She told me to forget her if it's better for me, but to try to "love" her one last time. I couldn't do either. She was and always will be a friend. i don't sleep with friends. And i don't forget friends.

I totally felt like cutting after that quarrel. Instead i dyed my hair black.

After i published my bio on fb, she messaged me in a very angry tone to delete everything about her.

Like as if she wasn't a part of my life. Like as if she didn't write those hundreds of messages earlier. Like if we hadn't met in real life. Like if she didn't eat my food which i made for her when she came over many times earlier in spring of 2014.

She wants me to forget her? Ok, i can try that. But i can't pretend she doesn't exist. She has made a big impact on my life - my relationship with mom had worsened, my relationship with a sister could be better.

I know it is all my fault, it always is. There is no justice to earnest people who want to help someone like her, who claims to be without parents or relatives.

Did i not trust her? Did i abuse her? Did i take advantage of her?

No. I listened to her story. I gave her food and comfort when others weren't near. And now she wants me to delete the part in my bio where I say she is dear to me. She didn't even explain herself. She was so angry in the messages. She even cursed at me for mentioning her.

What have I done? Giving food and a shelter to a stranger is a crime?

I cut my black hair yesterday.

It is a new beginning of still trusting strangers.

I don't care anymore - you can take my everything. I got nothing anyway - mom doesn't speak with me anymore.

Today is the first day. I got nobody, but an elderish woman i rarely meet in the cemetry. She likes to talk with me now and then.

I have got no church, no friends who ask me "How are you" and my relatives, except for mom and two sisters, are dead.

This is a day i can say for sure - i will get a stable job and not bother with women anymore, unless they approach me first.
Oct 29 18:13 [info]tethys_:
Maerrg
Marrg un Merrg krustojums. Vairāk Marrg kā Merrg, otrādi ir Mearrg.
Es mīlu.
Tas dara mani laimīgu.
Tas liek man ciest.
Oct 29 18:12 [info]evy:
pirmdienas vakaraa ar viirieti aizgaajaam sushi saeesties. tieshi taa - saeesties. varbuut pat mazliet paareesties. abi bijaam nenormaali izsalkushi, pa diviem laagiem pasuutiijaam, un tik daudz, ka saakumaa likaas, ka nespeesim visu apeest. bet apeedaam gan! divas pudeles viina iztriecaam, peec tam veel kokteiljbaaraa uz mai tai piestaajaam. lielisks vakars!

shodien atpakalj darbaa. un upsii, priekshniekam neliels miseeklis gadiijies. vinjsh, manu briivdienu laikaa, izdariijis dazhas izmainjas grafikaa un nav pamaniijis, ka shodien riita mainjaa [kad vinjsh pats uz vietas] chetri cilveeki recepcijaa, bet vakara mainjaa [kad es uz vietas] - tikai viens cilveeks! tuseeju visu peecpusdienu pa recepciju, kas nebija nemaz tik slikti, jo satiku veselu baru hot australian militaaristus. naacaas sev atgaadinaat veco labo "look but don't touch, evy!" :D
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?