Latest Posts

Current posting stats: 18 per hour, 0.30 per minute RSS version
Apr 23 13:06 [info]acidkitteh:
"Only lovers left alive", šajā filmā viss ir ļoti pareizi.
Man patīk filmas kurās guli kā vannā. Nedomā ne to laikā, ne pēc seansa, jo esi visu uzsūcis kā švamme.
Apr 23 12:59 [info]daciiit:
Sakaitinaajos vakarnakt tiktaal, ka shodien saap kungjiits. Esmu piefikseejusi, ka tad, kad satraucos, sastresojos, nenormaali saak saapeet iekshas-nu taa liidz asaraam. Tas ir vecums vai kaa? Liidz shim vieniigaas spazmas bij konkreetaas dienaas, a tagad var i nomiriit pie lielaakiem stresiem. Fak. Taa ir, ka apkaart tik pa kapinjiem vien,a kapinjiem vien runaa :D.
Piektdien jaapanjem briivais dienasvidus vai kaut kaa taa to jaanosauc. Bishkuc vajag iziet no ierastaas vides, citaadaak es nojuugshos. Vakaraa buus jaalaizh sportot dazhi indiviidi, bet pa dienu vareetu padziivot,jaa. Un tad es gribu tik daudz tika daudz, un beigaas buus pljuksh :D. Vajadzeetu Klemansu izvilkt uz pusdienslaika saldeejuma kokteili :D
Un jaa, gribaas daudz ko sarakstiit, tikai jaastraadaa jau ar taa kaa buutu :D. Lielos vilcienos njemot ir taa- bijushie bruutgaani sasveikti sveetkos, mazliet neizprotami fluiidi naak no koleeegjes deela, bet citi saka, ka pati vainiigs, nav ko kokjeteeties. Nu nez, es neko, es nemaz i nemaaku. Viens klients kriit uz nerviem ar savu "draudziigo" attieksmi-es esmu pieklaajiiga, bet nekaadu interesi vinsh man neizraisa, driizaak preteejas emocijas. Un tad taas trakaas baabas, kuras vajadzeetu izshaut kaa vecas vistas. Muuzhiigaas iideetaajas, chiiksteetaajas, visaadas citaadas neaizskaramaas buutnes-jel kads buutu vinjas nopeeris vai vienalga ko izdariijis, lai taa iideeshana beidzas. Kas tad veel,mkas tad veel.
Sapnii redzeeju sevi deelinja gaidiiibaas. Skaisti, bet ne sheit un ne tagad. Diemzheel.
Apr 23 12:55 [info]viper:
Lieliski! Kāpēc es šo neateadu ātrāk?! Aplikācija cibiņam!
Beidzot var sēdēt darbā un visgarlaicīgākajos, bezdarbīgākajos mirkļos ko uzrakstīt.
Prieks!
Apr 23 12:54 [info]elpa:
nav tāds cibas community, kurš domāts, lai PMS brīžos sievietēm būtu kur izgāzt savus pārdzīvojumus?
būtu ļoti vienveidīgi posti, bet tomēr! some relief.
Apr 23 12:45 [info]martcore:
Знайте: лет через 15 ваши дети вас возненавидят. Не за то, что вы страну просрали, а за то, что вы их щас голыми в инстаграм выкладываете.(c)
Apr 23 12:45 [info]neoplasm:
summer is ready when you are
vakardien izbraukāju londōnas centru krustu šķērsu pareizās matukrāsas meklējumos. un tad vēl krāsojamo birstīti meklēju, tās iepirkšanā nākamreiz zināšu, ka derīgi nolīgt privāto detektīvu. vienā būts veikalā bija tik nenormāli smukiņa pārdevēja, ka es gandrīz pakritu, kad viņa pagriezās pret mani ar savu skaisto ģīmīti. viņas perfekti simetriskā mutīte ar breketotajiem zobiem informēja, ka nav krāsojamo birstīšu enīmōr, 5dien bija 2 pēdējās palikušas un tagad vairs nav nevienas. pēc brītiņa viņa pagriezās un nāca pie manis apukaļ, lai tā klusiņām un sazvērnieciski apjautātos, vai esmu mēģinājusi matus krāsot ar zobubirsti, jo it's essentially the same thing un drusku nosarka. paldies viņai par rūpēm, bet manā nu jau diezgan garajā pačkā ir pazuduši arī lielāki objekti par zobubirsti, tamdēļ dodu priekšroku kaut kam izturīgākam. tiku arī pie neutrogena's sejasziepēm ar visādiem citrusaugļiem. aj jezus marija, kur skaisti smaržo - citrusi, i lov jū do-smerķi. ja tas būtu socially acceptable, es droška staigātu ar apelsīn- un laimšķēlītēm nāsīs.

enīvej, tas viss ir meli par instagrammu. arī es diezgan ilgi ticēju, ka instagrammā ir vienas vienīgas bildes ar ēdienu un izfiltrētiem dakfejsainiem selfijiem, bet tās ir muļķības. esmu instagrammā redzējusi tik daudz skaistu un labu bilžu, ka vai jāspiedz. tas, protams, negadās bieži, bet tā dalīšanās mirklī un mirkļa iemūžināšana ārpus tavas mirstīgās galvas taču kaut kas ir, vai ne. tamdēļ dodiet man vēl ->

<lj-poll name='instagrump' whovote='all' whoview='all'>
<lj-pq type='text' size='30' maxlength='100'>
iedo' savu instagrammu
</lj-pq>
</lj-poll>
Apr 23 12:43 [info]pikaczu:
iedzīt Ķīli
Man arī ir plāns, ko vajadzētu darīt, lai zeltu un plauktu augstākā izglītība un zinātne vienlaicīgi. Ir jāaplikvidē visas mazās un nerentablās nozares un jāsāk beidzot pa īstam sadarboties starpvalstu līmenī. Piemēram, nav jēgas mācīt saujiņu poļu filologu Daugavpilī un saujiņu baltu filologu Varšavā un Poznaņā. Gala produkts šādai mācīšanai tā pat visbiežāk ir labākajā gadījumā viduvējs. Ir jāizveido sipendiju programma - piemēram, kādas 3-5 stipendijas gadā, pietiekami lielas, lai studējot nevajadzētu vēl haltūras ņemt (kādas 500 eiras mēnesī) un apmaksāt mācības šiem censoņiem no pirmā kursa līdz maģistra diplomam tajā augstskolā, kas dotajā nozarē ir visstiprākā. Tā Latvija iegūtu 3-5 cilvēkus, kas patiešām ir poļu filologi un Polija tā pat. Bet kur gan likt pāri palikušos mācībspēkus? Pavisam vienkārši - nolikvidējot mākslīgi uzturētās struktūras parādītos nauda, ko novirzīt uz grantiem dotās nozares pētniecībai. Raugos uz saviem kolēģiem, neviens pēc didaktikas gaužas asaras neraudātu, ja tā vietā varētu mierīgi saņemt naudu par to, kas patiešām interesē. Tas prasītu zināmu plānošanu, bet rezultāti būtu stipri konkurētspējīgāki.
Apr 23 12:38 [info]callisto:
Drausmīgi mākonjaina diena.
Apr 23 12:27 [info]ena:
Kuram no jums darbs dod veseliibas apdrosjinaasanu? Juus esat dzirdejusi ka tad ja straadaa pie kompja tad darbavietai esot jaapeerk tev brilles? Es sagaidu vismaz 69 komentaarus jo tik daudz man raada es esmu draugs lol kaut gan ticu ka puse ir artisti un friilanceri un blusu cirka dreseetaaji kuriem nav pat prieksnieki kur nu veel veseliiba
Apr 23 12:20 [info]smille:
Nu re, shodien viss labi.
Apr 23 12:20 [info]andzika:
labdien!

gribētu dzirdēt ieteikumus braucienam uz Viljandi (EST). ko tajā apkārtnē apskatīt? varbūt ir kādi labi varianti naktsmājām?
Apr 23 12:20 [info]andzika (in [info]pajautaa):
VILJANDI
labdien!

gribētu dzirdēt ieteikumus braucienam uz Viljandi (EST). ko tajā apkārtnē apskatīt? varbūt ir kādi labi varianti naktsmājām?
upd. vispār naktsmājas varētu arī Valgā
Apr 23 12:20 [info]garamgajejs:
If Google was a Guy - http://www.youtube.com/watch?v=YuOBzWF0Aws
Apr 23 12:13 [info]unpy:
Un vispār.
Un vispār, ja es tiktu pie varas, realizētu trīs būtiskas reformas:

1.Atceltu obligāto pamatizglītību.
2.Nodrošinātu bezmaksas augstāko izglītību ar ļoti striktiem iestājeksāmeniem.
3.Aizliegtu tviteri.

10 gadu laikā Latvijā iestātos vispārēja līksme un pārticība.
Apr 23 12:09 [info]fjokla:
kānutur bija vonnegūtam par vienīgo dienestu, kam cilvēce vēl mazliet tic, tipa ugunsdzēsēji, ja. betnupatās vakar, degpunktā bij vēlviens tāds, tīri prieks skatīties, dienests. Vārdsakot, stāsts tāds, pa lieldienām ģertrūdsielas iemītniekus apmētā un gāna pa blakusmājas otrā stāva logu, nutur šplauj uz galvas, kautkādas armatūras lido un mātes vārdi, nu, nekāda prieka mājās nākt, izsaukuši mentus, tie atbrauc, brauka zodus un konstatē, ka tiešām, otrā stāvā  smuki aiz dzelzs durvīm uz balkona iebarikādējies vesels bars stipri agresīvu džeku, dzer, mētā lomikus un ķieģeļus garāmgājējiem uz galvas, nesmuki izrunājas, nutā, ka tiešām nesmuki, piedāvā pasniegt molotova kokteiļus, un bars tāds, tāka stipri vairāk pa pieci, nuvārdsakot, skērī šit, un pat no malas vērotājam tākā pēc taisnības sāk šķist, ka tos perdeļus vaidzētu tā sulīgi izsvēpēt laukā, nulūk, tie divi menti saprot, ka nekas viņiem diviem tur nesakāks un izsauc ātrās reaģēšanas vienību, es gan nezinu, cik nu tur ātra tā reaģēšana, jo kamēr tā brīgāde brauca, tikmēr tas jautrais bars, pats ar sevi sabudinājies, no augšas fiksi izspūrk laukā ar lomikiem un vienam no mentiem ielauž galvu un hujakts, atpakaļ savās barikādēs, nu ahujevšije, esteiktu, galīgi, godavārds, tik ļoti jutusi līdzi īstiem ne seriku mentiem nekad neesmu,. nulūk, betkur tiešam beigās prieks bija skatīties, kad tā ātrā reaģēšana beidzot atpirdās, rindiņā rindiņā, kolektifs kā vienota molekula, zābaki vienā ritmā un bladāc, caur dzelzs durvīm unka nolika pa zemi un izsmērēja pa sienām visus nahui, tiešām prieks. A tie džeki, kas iekšā, izrādījās trīs dienas objektā aizdzērušies celtnieki, astoņi gabali, nu, prikaļis
Apr 23 12:06 [info]murxxe:
Mūziku laikam nu dien var dēvēt par internacionālu valodu - veicot salīdzinošo semantisko analīzi konstatēju, ka amerikāņu vārdu asociācijas ar mūziku ir ļoti tuvu latviešu asociācijām. Kas ir krasi pretēji, piemēram, armijas gadījumā.
Apr 23 12:03 [info]scaramouche:
Nav komentāru.Meet Flappy48, The Clone Game To End Clone Games
Apr 23 12:02 [info]martcore:
ušakovs slepeni apprecējās un slepeni pēc tam izšķirās, skaidrs kāpēc
jo laulības dzīve arī bija slepena jo slepena
bez parolēm sadarbība istabas konspiratīvajā stūrī nebija iespējama, komunikācija ierobežota, jo noklausās, un pat šmucspaini nils nesa ārā tikai pa naktīm, tērpies melnā triko un nolaižoties pa trosi no jumta, bet sievai uz būtiku bija jāiet ar pielīmētu bārdu un jāstādās priekšā kā nikolam oļegovičam fihelšteinam
Apr 23 12:00 [info]neraate:
istabā ir frankenkukainis. irša un kamenes ārlaulības bērns un es nevaru, vienkārši nevaru to ne nosist, ne arī iedzīt burkā, jo man ir patiešām BAIL no tā kustoņa
Apr 23 11:56 [info]rasbainieks:
tas ir noticis, manas humora izjūtas robežas ir izmērītas
pārnācu vakar mājās viss tāds jautrā prātā un ņēmos izsūtīt invaitus uz kritisko masiņu
kautskim aizsūtīju, unpijam nē, tur arī ir tā trauslā robeža
Apr 23 11:52 [info]lyrfeel:
dažreiz esmu pārāk dīvaina pat pati priekš sevis.

runāju pa telefonu un brīnos vien, kas man prātā rodas un kas izskan.

itkā forši.
bet arī baismīgi.
un neparedzami.
Apr 23 11:48 [info]tipa75:
Zoss cepetis
Piedāvāju svaigi kautas zosis. Augušas Zemgalē, ēdušas graudus, vārītus kartupeļus, zāli pagājušā vasarā, sienu ziemā un asnus šajā pavasarī. 100% eko.

Par 30 EUR gab.

Piedāvājumā 2 gab. Var pieteikties līdz kādiem 14:00. Piegāde Dobele - Rīga šovakar.

Var pieteikties tepat vai uz epastu tipa75 iekš inbox

Upd.
Tā kā pēc atspalvošanas izskatās mazāk tā lopa, kā rudenī, tad nebūs tie 30, bet kādi 25-20 EUR.
Apr 23 11:47 [info]zirka:
ziniet, kā man beidzot atlaidās vakardienas komunālais stress? tad, kad es izaicinoši miera/brīvības stūrī piesēdu uztīt smēķi, gaidot kamerādu, kurš mani bija brīdinājis te negaidīt, jo bomži nākšot streļīt, sagaidīju pirmo bomzi, kurš atnāca streļīt un atraidīts man uzbļāva, lai es ejot nahuj, bezmozgovaja tvarj, hā, tad es ievilku plaušās gaisu un no visa spēka, bez kādas parastās minstināšanās izbrēcu šim nopakaļ SAM PAŠOL, BĻAĶ
uh, cik labi uzreiz palika
Apr 23 11:47 [info]iokaste:
atnes kauko garšīgu - tas ir lielākais rēbuss, ko esmu saņēmis - kurš čorts zin, kas ir garšīgs?!
Apr 23 11:45 [info]ocher:
ziniet, ir tik daudz sadzīves/ikdienas lietu, par kurām varētu pukstēt/kurnēt/čīkstēt, taču tās ir tik nejēdzīgas, ka žēl enerģiju tērēt pat tik daudz, lai par to uzrakstītu.

karoč - cilvēki ir lohi, esmu ļoti laimīga savā rozā burbulī. ;)
Apr 23 11:45 [info]f_g:
kožu mēlē
Ka tik ko riebīgu nepateikt.
Jā, varbūt pārāk daudz no cilvēkiem atsevišķos mirkļos sagaidu.
Daudz par daudz.
Apr 23 11:44 [info]f_g:
Garfield
garfield
Apr 23 11:40 [info]wensdy:
Čīkstieni.
Kā man neveicas. Pat mana mīļākā kosmetoloģe šorīt paprasīja par vienu eiro vairāk, nekā parasti. Neliete, tgd viņa vairs nav mana mīļākā. Tā jau čeku nekad nesit un nodokļus nemaksā, tgd vēl vairāk grib. Pie tam lielākais viņas pluss bija tas, ka viņa nerunā. Piemēram, par jaunāko "Kas jauns?" numuru vai kkādiem kosmētikas līdzekļiem. Nē, bet nopietni, man neveicas. Vakar arī. Beidzot bija joga, beidzot varēja padarīt kko citu "tīram kombenes" vietā, bet, akdies, kā man tgd sāp muguras muskuļi. Tās ir daudz foršākas sāpes par "man sāp mugura", bet pēdējā laikā man visu laiku kkas sāp. Arī ribas nepāriet. Un sīkā Rūtiņa, kurai sācies pavasara drudzis, ņaud un plosa atvilktnes. Mani noteikti priekšā gaida kkas nenormāli lielisks, kāds pavērsiens, jo šitā galīgi nav forši. Viena čīkstēšana un raudāšana (priekš tam ir domāta Ciba). Pai, pai Ilzītei.
Apr 23 11:33 [info]ena:
Soriit uztaisiiju smuutiju
Apr 23 11:27 [info]saccharomyces:
es esmu ļoti sievišķīga
man ļoti patīk vilkt "vīriešu" drēbes

(pēdiņās tāpēc, ka es piekrītu igijam popam, kurš, kad viņam jautāja, kāpēc viņam mugurā sieviešu kleita, atbildēja, ka tā ir vīrieša kleita, jo tā pieder viņam pašam)
Apr 23 11:25 [info]garamgajejs:
Chicken Chicken Chicken: Chicken Chicken
Apr 23 11:21 [info]martcore:
vēl, a kāpēc neviens nesaskata vardarbību šahā
lūk, "tornis nosit zirgu"
vai slengā "tornis apēd zirgu"
nevis noraida no laukuma vai ieņem darbnespējas vecumu sasniegušā zirga vietu, bet reāli athujāri līdz letālam iznākumam

kārtīs karaļi sit dāmas, varbūt karaļus uzreiz vaifbīteros attēlot

novusā, atvainojos, ir nepieciešams "izsist zobus". nu ko te vēl diskutēt

spēlējiet visi domino! ryba!!1
Apr 23 11:17 [info]mobsene:
Mana pele ir mani pievīlusi.
Kas aizdomīgi pēc tusiņa viņa sāka mētāt baigi svarīgo un atslēdzās
no sākuma domāju batereja beigusies, citas neņēma pretī...to norakstīju ka tās jau tādas pustērētas
Saņēmos un pēc kādām 3 dienām uzliku lādēties. Nesaprotu kā cilvēki normāli strādā ar tačpadu...mokas
Lai nu kā šorīt secinu...pele saka noup arī uzlādētas baterejas neder.
Pēc pēdēja apdeita pc atkal palicis dīvains. Pēkšņi porti nestrādā...kameru neatpazīst.
Laikam būs jaatslēdz.


Apr 23 11:16 [info]es_esmu_dzhims:
vispār es te jau kādu brīdi domāju par atgriešanos skolā, ja viss sanāks, kā jāsanāk, tad kas būs, darba dienas rukāt un vakaros mācīties un arī sestdien no rīta līdz vakaram mācīties, un kas tad vispār paliek pāri, man jau tagad liekas, ka laika trūkst un visi striķi arī. ja pārrēķina klātienē atlikušos gadus, sanāk dahuja un pabeidzot jau būšu veca, naudu vajadzēs vēl daudz vairāk, tāpēc jāstrādā arī būs vairāk un atpūsties vairs nekad nesanāks, un kā vispār filozofiju var mācīties neklātienē, pastāstiet
Apr 23 11:15 [info]f:
atcerējos, ka man taču bija tieši tāda lakatšalle, zaļi-zeltaina, kas piederētps šiem laikapstākļiem.
būtu labi, ja es atcerētos arī to, kur tā ir.
Apr 23 11:11 [info]kramers:
- Дорогой, нам на работе будут доплачивать 15% за вредность!
- Ты уже и там всех достала?
Apr 23 11:10 [info]katze:
.ja vilcinās pietiekami ilgi, daži nepatīkamie darbi atkrīt paši no sevis.
Apr 23 11:07 [info]ingmars:
fenm
Mani aizrauj laika fenomens.
Apr 23 11:02 [info]virginia_rabbit:
atkal jau paņēmu smskredītu
Apr 23 11:01 [info]evia:
nenormāli pietrūkst Debu.
tas ir tāds ~55 gadu vecs indietis, kurš dzīvo Aurovillē (http://en.wikipedia.org/wiki/Auroville). viņš uzauga ašramā, bet viņam ir superīga mamma, kas viņu nepameta, vienkārši nodarbojās ar lietām.
es ļoti spilgti atceros, kā es kkad gulēju viņa priekšnamā uz kkādas raskladuškas, klausījos kkādu vecu ierakstu telefonā, kā vagrants spēlē bansuri brīvdabas muzejā, man rokās bija baltas puķes(es viņas biju atradusi uz zemes pa ceļam pie Debu un viņas episki smaržoja) un lotra grāmata. tā es tur gulēju. un tad Debu atnāca mājās no miljonu tūkstošu jūdžu pārgājieniem, uztaisīja man čaju un mēs pīpējām zāli. tas brīdis kkā tik nenormāli iespiedies atmiņā kā kkādas pāris fotogrāfijas ar spilgtākajiem mirkļiem. viena, kur es guļu (un izrādās, ka tāda fotogrāfija kkur eksistē, jo viena izraēliešu čiksa esot gājusi garām un mani nofotogrāfējusi, vismaz viņš tā saka). otra, kur Debu vāra tēju - tieši liek garšvielas katliņā. tad trešā, kur es esmu ieritinājusies segās un kkur no tās čupiņas apakšas stiepjas mana roka, lai paņemtu no viņa paipiņu.
ļoti interesanti skatīties, ko smadzenes izvēlas saglabāt un kādā veidā.
Apr 23 10:59 [info]sirdna:
Runājot par literatūru, Astrīda Lindgrēna zināmā mērā rullē. "Brālītis un Karlsons" bērnībā mani tā aizgrāba, ka es izrakstīju no grāmatas laukā fragmentus, lai varētu nesāt līdzi kabatās, pati grāmata bija par lielu. Kaut kādi seši gadeļi tad bija. Sālsvārnas salas vasarnieki mani aizgrāba dažus gadus vēlāk, līdz pārrakstīšanai gan lietas nenonāca.

No otras puses, Ronju vecenīte varēja arī izlaist, brāļi Lauvassirdis bija pārlieku gōtiski un makābri, savukārt pie Mio, manu Mio man uznāca vēlēšanās dedzināt mājas un dziedāt jautras dziesmiņas. Nebija jau tik slikti, īvulais bruņinieks Kato un visas štelles, par to nekādu pretenziju. Moments, kas mani sarūgtināja, bija metode, kā to sīko murmuli apmācīja spēlēt Pāna flautu, vai nu kā to grabažu sauc. "Pajem to ķetnās un sasildi ar savu elpu". A pa purnu? Vēl varēja ieteikt "atrast Savu Centru", "ļaut sevī Uzplaukt Varavīksnes Dārzam" vai "Dabas Gari parādīs tev Pareizo Ceļu", idiots.
Apr 23 10:59 [info]indulgence:
par krievu genomu - kirilica, gari un garlaicīgi
Nezinu, vai tā pīle, un cik adekvāti žurnālists atreferējis, taču šķita interesanti: Молекулярно-генетические результаты первого в России исследования генофонда титульной национальности сейчас готовятся к публикации в виде монографии “Русский генофонд”, которая выйдет в конце года в издательстве “Луч”. Журнал «Власть» приводит некоторые данные исследований. Так, оказалось, что русские – это никакие не «восточные славяне», а финны. Кстати, эти исследования в пух и прах разгромили пресловутый миф о «восточных славянах» – о том, что якобы белорусы, украинцы и русские «составляют группу восточных славян». Единственными славянами из этих трех народов оказались только белорусы, но при этом выяснилось, что белорусы – это вовсе не «восточные славяне», а западные – ибо они генетически практически не отличаются от поляков. Так что миф о «родственной крови белорусов и русских» оказался полностью разрушен: белорусы оказались фактически идентичны полякам, белорусы генетически очень далеки от русских, но зато очень близки чехам и словакам. А вот финны Финляндии оказались для русских куда генетически ближе, чем белорусы. Так, по Y-хромосоме генетическое расстояние между русскими и финнами Финляндии составляет всего 30 условных единиц (близкое родство). А генетическое расстояние между русским человеком и так называемыми финно-угорскими народностями (марийцами, вепсами, мордвой и пр.), проживающими на территории РФ, равно 2-3 единицам. Проще говоря, генетически они ИДЕНТИЧНЫ. В этой связи журнал «Власть» замечает: «И жесткое заявление министра иностранных дел Эстонии 1 сентября на Совете ЕС в Брюсселе (после денонсации российской стороной договора о государственной границе с Эстонией) о дискриминации якобы родственных финнам финно-угорских народов в РФ теряет содержательный смысл. Но из-за моратория западных ученых российский МИД не смог аргументировано обвинить Эстонию во вмешательстве в наши внутренние, можно даже сказать близкородственные, дела». Эта филиппика – лишь одна грань массы возникших противоречий. Раз ближайшей родней для русских являются финно-угры и эстонцы (фактически это тот же самый народ, ибо различие в 2-3 единицы присуще только одному народу), то странны анекдоты русских о «заторможенных эстонцах», когда русские сами этими эстонцами и являются. Огромная проблема возникает для России и в самоидентификации себя как якобы «славян», ибо генетически русский народ к славянам никакого отношения не имеет. В мифе о «славянских корнях русских» учеными России поставлена жирная точка: ничего от славян в русских нет. Есть только околославянский русский язык, но и в нем 60-70% неславянской лексики, поэтому русский человек не способен понимать языки славян, хотя настоящий славянин понимает из-за схожести славянский языков – любой (кроме русского). Результаты анализа митохондриальной ДНК показали, что еще одна ближайшая родня русских, кроме финнов Финляндии, – это татары: русские от татар находятся на том же генетическом расстоянии в 30 условных единиц, которые отделяют их от финнов. Не менее сенсационным оказались и данные по Украине. Оказалось, что генетически население Восточной Украины – это финно-угры: восточные украинцы практически ничем не отличаются от русских, коми, мордвы, марийцев. Это один финский народ, некогда имевший и свой общий финский язык. А вот с украинцами Западной Украины все оказалось еще неожиданнее. Это вовсе не славяне, как и не «руссофинны» России и Восточной Украины, а совершенно иной этнос: между украинцами из Львова и татарами генетическое расстояние составляет всего 10 единиц.

Ar latviešu ģenētisko kokteili, kurā pietrūkst tikai Austrālijas aborigēnu piešprices, gan viņu aparatūra uzkārtos un nosviltu. :)
Apr 23 10:57 [info]unterbrechung:
viens no tiem retiem vīriešiem, kurš spēja mani pilnīgi sajūsmināt, tagad ir paņemts gūstā.
viņi visi tur ir jukuši prātā.
Apr 23 10:45 [info]sw:
Auto Cucumber II
Moonocababa
Apr 23 10:45 [info]vilibaldis:
cienītie
cibas kukaiņziņi, sakiet kas varētu skudrām riebties tik ļoti, ka viņas
nepretendētu ieviesties mājā. indēšana nav risinājums, jo citas atkal
pēc laika nāk vietā.
Apr 23 10:44 [info]garamgajejs:
"Latkovskis skaidroja - jaunākie cilvēki, kas kādreiz lietoja Extasy, tagad pārgājuši uz jaunajām psihoaktīvajām vielām.Tāpēc pozitīvi vērtējams, ka to legālā tirdzniecība no Latvijas ir gandrīz izspiesta.Kādreiz Extasy bija topa augšgalā.Kopumā narkotisko vielu izņemšana pērn palielinājusies par 6,5%." - tvnet

Apkopjot viedokli par šīm rindām, kas principā atspoguļo vispārējo stāvokli gan psihoaktīvo substanču politikā, gan publiskās diskusijas līmeni:


Apr 23 10:41 [info]miera_upe:
un patiesībā, tas viss bija kā parasti, kā mirāža izslāpušam ceļiniekam.

un vai ir jēga remdēt slāpes ar kaut ko neesošu?

tik ļoti, cik tas viss likās īsts, tik pat ļoti tas ir arī neīsts.


Pasaules saprātam ,vēljoprojām, savāda balss.
Apr 23 10:40 [info]virginia_rabbit:
Apr 23 10:36 [info]mufs:
šausmīgi sāp īkšķu mīkstumi. pirmdien izzāģēju/ izgriezu nokaltušos ceriņu zarus (un ceriņi man te ir biezā slānī) + vēl nokaltušas kaukāzenes un jasmīnus. bet vēl arī ravēju. nav skaidrs,no kam tas.

taču viss tas (lasi - manas rokas,kas izskatās,itkā būtu griezusi nagus kaķu kolonijai, kāja izskatās,itkā iekampis būtu vidēja izmēra suns) ir nieks, salīdzinot ar Izlaiduma Kleitas Pirkšanu 6.klases izlaidumam.

Nu,ok, izlaižot *^&(&^%(^&%^%&^^%^&(&*&^%^% un taupot jūsu nervus, teikšu, ka kleita mums jau ir un džinsu jaka ( jo šāds aptuvenais razklads man tika paziņots jau pāris mēnešus atpakaļ)
bet kurpes. galīgi nav skaidrs,ko iesākt ar kurpēm bērnam,kas ikdienā staigā kedās un džinsos un šis būs pirmais izgājiens svārkos n gadu laikā, papēžus tā kā īsti nē, laiviņas izskatoties drausmīgi, kājas esot resnas un tizlas.....

es padodos. tobiš, es varētu padoties, bet es nevaru, jo šits būs vien jāturpina do pobednovo konca.

nesaprotu,kādi idioti izdomājuši sākumskolas ar attiecīgajiem izlaidumiem.
nostaļģiski atceros savu 9.klases izlaidumu,ar melniem svārkiem un baltām blūzēm...
Apr 23 10:19 [info]wowow:
Pavasaris. Yes You Can Drink Wine with Spring Foods.
Apr 23 10:12 [info]martcore:
oņegina vēstule ļeņinam
vot kas tas ir
... )

aizsūti meiteni uz briseli gudrības mācīties, a viņa vienalga kaut kādā mudaku sektā ieperas un pavisam citā valstī
pesec
Apr 23 10:08 [info]vulpes_vulpes:
Apr 23 10:07 [info]murxxe:
RSU
Atnāca pirmais kurss, uzsildīja mikrovilnī cīsiņus mīklā un atstāja mani vārdu kompānijā ar cīsiņu smaku gaisā. Jāpaver logu.
Apr 23 10:06 [info]nulle:
Man jau četri gadu desmiti aiz pleciem, bet vēl mēdzu iemīlēties ;-)

Pēc aptuveni trīsdesmit gadu sasniegšanas es sāku uztvert to nenopietni.
Apr 23 10:04 [info]martcore:
no kurienes gan ir radies uzskats, ka izklaide obligāti ir kaut kas jautrs
piemēram, filma zāģis arī ir izklaide
un grupas sepultura koncerts
vai jūs esdat redzējuši, ka grupas sepultura koncertā kāds īpaši zviegtu?
Apr 23 09:59 [info]anb:
šodien nenormāli gribas kopā smieties līdz sāp vēders
Apr 23 09:59 [info]es_esmu_dzhims:
pēdējā laikā man šķiet, ka visas sarunas es jau esmu dzirdējusi, turklāt ne vienu reizi vien, frāzes "tikai daži ir vienlīdzīgāki nekā citi" (ko pateicu es pati, btw) un stāsti par sēņu tripiem, game of thrones vai to, kāpēc nevajadzētu ieguldīt naudu kažokzvēru audzēšanā. laikam sāk pietrūkt skolas.
vēl es domāju, ka visi draugi tādi mākslinieki, moška jābeidz dirst un jāatsāk spēlēt klavieres vai dzeja jāraksta
Apr 23 09:58 [info]fjokla:
Apr 23 09:45 [info]scaramouche:
Igauņi tic citplanētiešiem - Gandrīz 70% aptaujāto uzskata, ka var garīgi pilnveidoties ar meditācijas vai līdzīgu prakšu palīdzību.

Pat nezināju, ka godīga meditācija ir pielīdzināma izbraucieniem, kuros gūst anālās zondes. On the bright side, vismaz rakstā ir nedaudz precīzāki cipari, un tas nav pilnīgi norakstāms.
Apr 23 09:30 [info]callisto:
mind of an anorexic, body of a failiure
Vēders pa ilgiem laikiem ir smuki plakans, rokas un kājas kļūst ciešākas un pat dibens pacēlies. Pats seksīgākais - krūtis kļūst mazākas. Viss šis ir noticis pakāpeniski samazinot ēdiena un palielinot fizisko aktivitāšu apjomu, bet, nu, sasodīts, redzot šo pārmaiņu aizmetņus, man gribas ēst aizvien mazāk, pat kļūst bail dzert kafiju. Vakardienas ūdens garšoja pēc salda krējuma un likās, ka kaklā paliek trekni nosēdumi. Dievīgi, dievīgi.
Balstiņas galvā grib mani iznīcināt.
Es sen neesmu jutusies pamīšus tik laimīga un tik nožēlojama it kā vienā laika posmā.
Apr 23 09:24 [info]mirdzums:
Skudru čuras ir gardas :)
Bet jaunās pīlādžu lapiņas garšo pēc marcipāna ar amaretto. Tā tas šķiet ne man vienai.
Apr 23 09:23 [info]chimera:
/pendžas intonācijā/ ja kādam sestdienas rītā nav ko darīt, droši var doties pie mums un piedalīties meža talkā. garantēju dafiga darba [jo īpaši privātmāju rajonā, kur pārdesmit metru attālumā no žogiem esošā iedobē var filmēt postapokalipsi] un savu nerunīgo kompāniju.

kopš kaut kur ir pazuduši vietējie mjanmieši [starp citu! pagaidām lielākais sezonas fail bija ieraudzīt, ka budistu karodziņi ir paplosīti un pabalējuši, un visu pārējo ir nomainījusi kārtējā 50. šašlikotava uz kvadrātmetru], vecāķos vairs nav nevienas talkas. porkē?
Apr 23 09:21 [info]katze:
.un vēl - mani šogad jau atkal nodēvēja par regīnu.
iepriekšējoreiz tas gadījās pirms astoņiem gadiem. es to atceros, jo nosaucējs dzīvoja ciešā pārliecībā par manu regīnismu vairākas nedēļas un pamanījās aplipināt ar šo pārliecību arī citus, kamēr es ne nieka nenojautu.
ja gadīsies vēl trešais ar līdzīgu piedāvājumu, būs jāsāk apsvērt
Apr 23 09:16 [info]nistagms:
uzbudināts kā vagīna pirms dzimumakta es sēžu
cibiņ, kas uz sirds? stāsti visu! mani interesē! patiesi! citādi te vispār neviens neko NEKOMENTĒ, BET MAN TAČU VAJAG DARBĪBU
Apr 23 09:14 [info]kz:
***
šodien ir pirmā diena, ka es toč negribeju iet uz darbu..
Apr 23 09:10 [info]nistagms:
"uzaudzis steigā un bez spermas"
Apr 23 08:59 [info]fedrs:
Ja pie raksta par modernās mākslas performanci parādās komentārs "yes, super, tur kaut kas ir", vai tas ir jāsaprot prasti "publika sajūsmā lauž krēslus", vai kā smalka atsauce uz Andersenu?
Apr 23 08:31 [info]ninona:
Palēnām aug nagi.
No -1 (nograuzti līdz sāpēm) 10 dienu laikā izauga līdz +1 (var drusku skrāpēties). Vakar P diendusas laikā jauki pasēdēju uz lodžijas ar vienu vietējo aptuveni draudzeni, viņa manus nagus apkopa (manikīru apgūst). Tagad man ir smuki 0 līmeņa nadziņi - īsi, īsi, ne skrāpējas, ne sāp.

Un vispār - drīz modīsies jaunākā špidrilka, sāksim dienu!

Jāizstaigājas, jānopērk gaļa. Sarunāju sev mazliet darbu, pelmeņus paražot.
Apr 23 08:28 [info]jojo:
lasiju Alendorfas dienasgrāmatu un padomāju, pietiek raudāt, laiks man arī kaut kam pieķerties klāt. mājai es jau pieķēros, to tagad var atstāt mierā, jāpieķerās pie eksāmeniem.
Apr 23 07:57 [info]bumsis:
:) nu vismaz vienu paņēma pie žaunām...
http://www.apollo.lv/zinas/kreditu-izsniedzejs-vairakus-gadus-krapis-klientus/647999
Apr 23 07:19 [info]anna_alendorfa:
1918. gada 15. februāris, ceturtdiena
Saulaina, spoža, pavasarīga diena, diemžēl to mazliet bojāja stiprais vējš.
Līdz pusdienām atkal latīņu valoda un [privāt]stundas. Pie Ļenas sabiju tikai mazliet, taču bija jauki, jo Ļena šoreiz labā garastāvoklī. Uz kursiem devos laicīgi, baidoties, ka pateicoties aplenkuma stāvoklim, lekcijas varētu atcelt. Man par lielu prieku bažas izrādījās veltas. Noklausījos Rezanovu par Hercenu, tad pienāca arī latīņu valoda. Kā vienmēr, lekcija bija jauka: šoreiz uzstājos visai labi. Ilgi Kuņičam nācās noņemties ar Gorbatovsku, tāpēc šoreiz pārtulkojām mazāk, nekā parasti.
Pārnākusi mājās, ne pie kā klāt vairs neķēros.
Apr 23 04:23 [info]piedzimusi:
Peedeejaa laikaa...
...mani kaitina tas, ka man jaaraksta pie sava datora kaa urljikam.
...man liekas, ka man ir paaraak daudz pohuj. Kamon! Es eju prom no darba, bet ne mazaakaas entuziasma kripatas par... jebko.
...man bija pietruucis labu sarunu. Eh, paciemojos pie mammas. Bija labi. Totaali INTx. Labas sarunas.
...man ir auksti. Kaajas plaukstas siltas, bet pie sirds (ak, cik poeetiski) ljoti, ljoti auksti.
...es lietoju paaraak daudz alkoholu.
...es necenshos. Jaa es zinu. Es necenshos. Neredzu jeegu. (upd: neciešu nīkuļus!)
Apr 23 03:31 [info]katze:
.gribu pamosties jau maijā.
Apr 23 03:22 [info]porkus:
get away from the gun
give me five dollars

ultra venus USA I feel bigger with a trigger, got a gun today hi tech, sex 'n rockets baby death wish crazy, crazy moscow rocks my baby
Apr 23 03:10 [info]99:
manu prieku un sajūsmu rakstītos tekstos un internetos var noteikt nevis pēc smaidiņu daudzuma, bet izsaukuma zīmju skaita!
Apr 23 02:50 [info]zau:
atnāca pateikt, ka joprojām mīl.
un pie reizes pateikt paldies, ka no viņa izšķīros. jo tagad saticis tādu, pēc kādas visu laiku ilgojies.
sajūta, ka katra šāda saruna mani pilnīgi fiziski sadrupina.
Apr 23 02:12 [info]_serpentine_:
<img src="(http://www.screenhunter.net/files/58/Untitled-1ff.jpg)"
Alt="brīnumainais augs">
Apr 23 02:01 [info]bohemija:
VIENMĒR 30% NO PLĀNA
Dažreiz aizmirstas, ka... KATRU DIENU mums ir brīvā griba. Katru dienu ir plenty of time. katru dienu ir mirklis izdarīt kaut ko, ko tu esi patiesi gribējis izdarīt. Un katra diena ir brīnišķīga. Bet gandrīz katras dienas beigās ir kaut kas, kas tomēr nav labi. Un tas ir TAS, kas nav labi. Simple pleasures, kur tas viss paliek? Es vainoju savu izcelsmi par to, kā domāju un rīkojos. Bet viss, ko daru un visi ieradumi ir maināmi. Es varu būt tas, kas GRIBU būt. Es varu manīties. Un varu būt laimīga. Es vienmēr BŪŠU pietiekami laba, JA gribēšu. Iekārtot istabu, aizbraukt uz Briseli, apceļot Eiropu, iemīlēties, iemācīties visu par vokālo tehniku, iemācīties slešakordus, pētīt instrumentāciju, iemācīties angļu valodu, rakstīt GRĀMATAS, nopirkt fotokameru, dzert frapučīno ar draugiem, nebaidīties zaudēt laiku, kurš mums nepieder, pirkt lietas un drēbes un nejusties par to slikti, nobukot lidmašīnas biļeti. Un tas ir tikai sākums. Sākums skaistai, skaistai dzīvei. Un tas viss ir jādara TAGAD, ŠODIEN, TŪLĪT.
Apr 23 01:42 [info]platformene:
Apr 23 01:28 [info]unpy:
Labāk.
Labāk viens pats tomēr.
Apr 23 01:21 [info]pelnufeja:
runā nogurums
[12:32:14 AM] Katrīna: nē, nu, vienk. tiešām grāmatas bieži ir redzami kompozicionāli nepārdomātas.
[12:32:35 AM] Katrīna: bet šis pats princips darbojas arī dzīvē - slikta kompozīcija, slikta dūša. :D
[12:32:42 AM] Katrīna: laikam jau tiešām runā nogurums.
[12:33:43 AM] raiņa iedomu draudzene: haha, nez, ja tas ir nogurums, kas to runā, tad man viņš patīk :D čau, nogurum! i like the way you think!
(..)
[12:38:07 AM] raiņa iedomu draudzene: nu, ir jau dažādi veidi, kā lietas salikt kopā
[12:38:15 AM] raiņa iedomu draudzene: tb, vizuālais jau ir tikai viens aspekts
[12:39:09 AM] raiņa iedomu draudzene: plus, lielos vilcienos izkārtojumu jau Tu arī redzi, tādā vispārīgā ziņā, tb, kur ir mēbeles un kādā krāsā ir siena. bet, jā, es laikam aptuveni saprotu, ko Tu domā
[12:40:31 AM] Katrīna: žēl, ka manā grāmatā nebūs mēbeles un sienas.
[12:40:41 AM] Katrīna: lai gan, ja tā padomā, būs gan.
Apr 23 01:17 [info]nesaprotami:
ēdusi šodien esmu salātus, kas sastāvēja no kādām 15 plānām gurķu ripiņām, 3 mazajiem tomātiem un 5 paprikas gabaliņiem. kola light visu dienu. 10 ar pusi cigaretes.
vājprāts. darbu ļoti daudz. un apziņa, ka man jābūt perfektam iznākumam. citādi būs ļoti, ļoti traki.
ja nenolikšu diriģēšanu izcili - vismaz neparādīšu labāko, ko varu sniegt no sevis - netikšu pie tā specialitātes skolotāja, pie kura gribu pāriet. un es ļoti gribu mainīt skolotāju. tikai šobrīd diriģēšanas partitūru spēlēju kā analfabēts, diriģēju kā pussprādzis ronis un kolokviju nezinu. un kora darba analīze nav pat sākta. un, visticamāk, rīt specialitāte, kā jau pēdējās nedēļās, nenotiks.
tad latviešu un pasaules literatūrā ir 3 darbi, kur ar pāris teikumiem nevar izsprukt, kur nevar darbam veltīt 10 - 20 minūtes, tur aiziet vismaz 2 stundas. tad vēsturē ir eseja un 3 darba lapas, pie kā jāsēž vismaz 2 - 3 stundas. tas viss jānodod līdz rītdienai/šodienai. tad ir klavieres, kur programma jāzina ideāli no lapas un sonātei pirmās 2 lapas no galvas, etīdei pirmo. un partitūrai, kura nav notikusi jau 2 mēnešus, jāzina skaņdarbs no galvas.
tehniskā ieskaite diriģēšanā pēc 2,5 nedēļām. bet man nāksies izlaist veselu nedēļu mācībām, jo braucu ar kori uz konkursu Beļģijā, kur, protams, man klavieres, uz kurām mācīties, nebūs.
veselība čupā. un nav spēka nekam. miega man nav. miera nav.
draugu atbalsta arī nav, jo šajā laikā katram rūp tikai savas problēmas. ja kādu kaut kas uztrauc, tad tam ir sava otrā pusīte pie kā meklēt mierinājumu, iedvesmu un atbalstu. man nē.
heh. kāds brīnišķīgs pavasaris.
Apr 23 01:04 [info]platformene:
laugh out lol
Apr 23 00:51 [info]kaukau:
tātad, es visu laiku esmu trenējusies Vohandu jautrākajai ieskaites klasei, bet neesmu piedalījusies!?
lietišķie pierādījumi )
Apr 23 00:30 [info]rasbainieks:
sērijā "ko dzīvē varētu darīt tālāk"
vai "kur jūs redzat sevi pēc pieciem gadiem"
es domāju, ka varētu padoties futbola komentētājos
Apr 23 00:30 [info]po:
Ģimene, kura zināja par daudz
Ruby Ridge
Apr 23 00:24 [info]swimpis:
nu, ja kaadam interesee, tad...
ir lieliska sieviete dieviete spaaniete ar mani skvotaa
gandriiz jau vinju pazaudeeju jo biju uz (H) doznjaka 5 bumbas (katra 10 eiras heh) dienaa-naktii riitaa vakaraa diennaktii. tagad nedeelju neesmu pat paostiijis geru vai metadonu vai ko taadu, kautgan shkjiet vakar, kad gaaju dirst un shjnaukt subiku uz vienu tochu, tur pirms tam kaads tieshi bija pa folliju drakoninju padzenaajis, pie dirsas.otrdien pirms nedeeljas ieshaavu peedeejo "kugeli"(bumba tulkojumaa), pectam 4 dienas nepieceelos no gultas gandriiz, tikai pamiizt un padirst un eedu vienu maizes shkjeeliiti dienaa un pisu kratomu, zaali, diazepiku un alinju,vodku, viinu, bet ne iipashi paarmeeriigi (jo peso ta nebij, bet vismaz paaris draudzinji kautkur apkaart un silta sieviete blakus, nee, ne silta, karsta, taa, ka var apdedzinaaties un pat tas nav korekti teikts, ar vinju nav iespeejams neapdedzinaaties, vareetu teikt esmu "paarsauljojies") , tapeec lauzienu jutu stipri, veel tagad tas vells ir tikai netaalu aiz manas muguras, bet ceru, ka neatsaakshu. bet nu tomeer suuds,melnais,gerachs - lai kaa mees vinju sauktu un pie velna jauktu ar visu farmaacijas enciklopeediju, nedabuujot fixu, lai kas tu buutu, tu kauktu - traki, jo buut uz "kumaariem" un nespeet paarstaat existeet ir baigi shvaki. ja nu kaads grib (kameer esmu sheit) varat braukt ciemos, jumts virs galvas buuus un balliite ievilksies, tevii tik dzilji iesuuksies, ka var beigties (vai saakties) (ne)labi, tu vecais ruuseejoshais krabi, iedzer savu sapuvusho shnjnabi, lai tik ljoti nepish apkaart visi araabi, man tagad saka, ka internetkafee taisaas ciet peec 14 minuuteem, nu ko, tad staastiishanai pienaak gals, manu mazo vakara klausiitaaj, tagad njem sedzinju, virsuu klaaj un padrochii, ja nav kas cits, kas tevi torchii, johaidii!

aa, jaa, nu esmu berliiinee, ja kas...
Apr 23 00:21 [info]kisswithafist:
I see fire.

less than int three.
Apr 23 00:18 [info]nata13:
Faen! Nogurums dara savu. Nav jau arī tā, ka nebūtu to gaidījusi. Patiesībā viss ir pat ļoti normāli, ja vien cilvēki saprastu.
Apr 23 00:15 [info]virginia_rabbit:
Ingmārs bija piemirsis, ka viņš Rīgā dzīvoja virtuvē. (pēc tam pārvācās uz istabu atkal)
Apr 23 00:11 [info]chanteuse62:
"īsas un kodolīgas ziņas par zeķēm".
Apr 23 00:06 [info]wowow:
Free to Play - vai datorspēles pēc gadiem būs tāds pats sports kā hokejs, kur pie televizoriem hokeju nespēlējoši jūt līdz "savai" komandai?
Dredd - principā The Raid, tikai nākotnē un ar ķiveri galvā (komiski komiksi).

P.S. Vai ir jēga pierakstīt noskatītās filmas? Grāmatas? Vai tie būtu kādi atskaites punkti? Vai mani šāda retrospektīva kādreiz interesēs? Kāpēc lai tas interesētu kādu citu, kamēr nerakstu receziju, kas kādu citu varētu pamudināt to izlasīt/noskatīties vai izlaist? Atšķirībā no dzērienu uzskaitīšanas, šai "quantified self" izpausmei nav nekāda mērķa, negrasos taču veidot gada pārskatu kā Niks Feltons.
Apr 22 23:57 [info]etalonfunkcija:
Šodien tik ļoti izbesījos darbā, ka, atnākusi mājās, nevis aizgāju pa taisno gulēt, kā es parasti daru pēc celšanās sešos, bet iedzēru kafiju un appidžināju pirmo komerciāli tendēto t-kreklu. Vēl jau sekos otrā krāsas kārta, bet ar šodienas zīmējumu esmu tīri vai apmierināta. Parādīšu, kad būs gatavs.
Apr 22 23:44 [info]nulle:
Zīmējos.
... tālāk ... )
Apr 22 23:43 [info]saulesmeitene:
Dvēsele
"Septiņi nāves grēki kristietībā ir šādi:
iekāre;
negausība;
mantkārība;
slinkums;
dusmas;
skaudība;
lepnība.
Par nāves grēku tiek uzskatīts tāds grēks, kas noved pie dvēseles bojāejas."

Dvēseli varot nogalināt arī, ak, kas par skaistu domu. Teorija, ar ko pēdējā laikā spēlējos.
Apr 22 23:42 [info]sonnenwende:
Ak, mana Rīga.. Nav labākas pilsētas.
Vispār šovakar izmēģināju būt hidžabā, pārāk arī neviens neblenza, visvairāk laikam kaut kāds LA Afganistānas veterāns armijas šmotkās
Apr 22 23:37 [info]bljanna:
mazliet par nāvīti un rajonu
Jūs zinājāt, ka ir tāds apbedīšanas informatīvais portāls saulriets.lv? Ļoti labs. Noskaidroju visādas labas lietas (varbūt "labs" nav gluži pareiza vārdu izvēle) par to, kas notiek ar bezpiederīgajiem un nezināmajām personām pēc viņu nāves. Šis ir daudz nesāpīgāk par buršanos caur likumdošanu.
Gandrīz tikpat kruts kā nekropole.lv.

Starp citu, viendien aizstaigājot līdz Matīsa kapiem ievilkt gaisu un mieru krūtīs, atradu līdz šim saviem lūramcaurumiem neredzējušu kapvietas dizainu. Nē, tā jums vis nav smiltiņa skujiņā, vulgaris, nogrābta vai celiņu izklāšana ar oļiem (tas tak vispār prasa pūles tikai vienu reizi!).
Glīši noklāta teritorija ar gliemeņu vākiem. Lūk, kas tas ir! ) Staigāt tik gar maliņu ļauts. Ziedi arī svaigi, kā redzams. Turklāt konkrētais cilvēks apbedīts jau tālajā 1962.gadā.

Un vispār - nokļūšana līdz Matīsa kapiņiem ir tāda nedroša padarīšana. Galamērķis ir vispatīkamākais un arī drošākais no visa pārgājiena. Saprotiet, šķērsojot jau robežšķirtni Avotu ielu, situācija strauji mainās. Paralēlais universs, goda vārds! Sirrealitāte - saulīte silda plecus un žmiedz acis, bet pretī zombīši labākajā gadījumā divsvītru sintētiskajās ūziņās veic publiskus iepirkumus neesošās apziņas izstiepšanai vai tieši pretēji - sazipošanai. Sajūties tāds maķenīt neiederīgs. Bet ķermenis pats no sevis mobilizējas - acis, ausis modras, kājas gatavas uzņemt zemo startu.
Apr 22 23:36 [info]bljanna:
n
Jūs zinājāt, ka ir tāds apbedīšanas informatīvais portāls saulriets.lv? Ļoti labs. Noskaidroju visādas labas lietas (varbūt "labs" nav gluži pareiza vārdu izvēle) par to, kas notiek ar bezpiederīgajiem un nezināmajām personām pēc viņu nāves. Šis ir daudz nesāpīgāk par buršanos caur likumdošanu.

Gnadrīz tikpat kruti, kā nekropole.lv.

Starp citu, viendien aizstaigājot līdz Matīsa kapiem ievilkt gaisu un mieru krūtīs, atradu līdz šim saviem lūramcaurumiem neredzējušu kapvietas dizainu. Nē, tā jums vis nav smiltiņa skujiņā, vulgaris, nogrābta vai celiņu izklāšana ar oļiem (tas tak vispār prasa pūles tikai vienu reizi!).
Glīši noklāta teritorija ar gliemeņu vākiem. Lūk, kas tas ir! ) Ziedi arī svaigi, kā redzams. Turklāt konkrētais cilvēks apbedīts jau tālajā 1962.gadā.
Un vispār nokļūšana līdz Matīsa kapiņiem ir tāda nedroša padarīšana. Saprotiet, šķērsojot jau robežšķirtni Avotu ielu, situācija strauji mainās. Paralēlais universs. Sirrealitāte - saulīte silda plecus un žmiedz acis, bet pretī zombīši labākajā gadījumā divsvītru sintētiskajās ūziņās veic publiskus iepirkumus neesošās apziņas neesošai pa
Apr 22 23:34 [info]callisto:
They call it a shadow
I call it a cloud
A matterless form
A stitching of doubt

The haunting disease
In every seam
The nettles that sprout
From my grave by your leave

I may trip on misguided illusion
The doornail your care resurrects
A divine light, a damned dream to chase
You’re welcome unarmed
It’s a moribund dawn

Without me it will be
As perfect as it is
We’re here to make it flawed
As we’re remaking it

Way too much I've shifted
Onto your benevolence
In the shade of your past
My thoughts fit me so well
Apr 22 23:14 [info]kramers:
Плачет девушка на стоянке,
сидя в новеньком BMW...
вся в слезах и губной помаде -
три педальки....а ножки - две...
Apr 22 23:04 [info]kaukau:
sakarā ar resnības un tizlības fakta konstatēšanu, cīņa tika sākta, vienā paņēmienā pieveicot pusotru stundu uz velo un knapas 30min skriešus. jūtos vēl tizlāka un resnāka. buuu!
toties tas saulriets reāli sper pa aknām un sirdi, brauc ar ģīmi uz rietumiem un kaifo. protams, protams, man tās oranžās brilles, tāpēc izskatās pēc fotošopa kvadrātā (Maļēviča kvadrātā), bet vienalga, baisīgi smuki.
a bet tagad visas veselīgās lietas, tur griķīši (ar krējumu), biezpieniņš(ar zapti), Ķelmēnu maize(ar sviestu un zapti)..
Apr 22 23:03 [info]tors:
gribētu komponēt, izglītība filosofijā. baigi drosmīgā kombinācija, haha, iedomājos
Apr 22 22:58 [info]miera_upe:
only lovers left alive
Apr 22 22:58 [info]planeeta:
mīļie, vai jūs zinājāt, ka uz failiem.lv uzliktie dokumenti ļoti smuki un operatīvi indeksējas googlē? Tikko nejauši atradu pavisam, pavisam derīgu dokumentu. Autori gan nebūtu tik priecīgi.
Apr 22 22:49 [info]chanteuse62:
ienīstu plaukstošo pavasari a.k.a. laiku, kad nepārtraukti "tek" deguns, jāšķauda un jālieto nesamērīgi dārgas zāles.
Apr 22 22:47 [info]planeeta:
kā varētu definēt to sajūtu, kura izveidojas pēc tam, kad tu esi pieteicies uz random pasākumu kā random apmeklētājs, aizpildot reģistrācijas anketu internetā, UN/BET pasākumā ieraugot savu vārdu, uzvārdu, kā arī pārējos apzīmējumus, kuri izslēdz kļūdas iespēju, nevis random reģistrācijas lapā priekštelpā, bet gan uz balti klāta galda starp runātājiem?
Apr 22 22:46 [info]kbrgs_:
Divas dienas līdz maģistra aizstāvēšanai. Žūrijā baigi foršie Brodvejas, operas un skatuves profesionāļi, gan dizaineri, gan režisori..un es mēģināšu viņiem izstāstīt Austrumeiropas humora specifiku ar Gogoļa "Revidenta" palīdzību. Galvenais mērķis - aizvilkties līdz frizierim. Es izskatos kā Madonnas 80-to gadu karikatūra ar savām piķa melnajām matu saknēm 5 cm garumā....
Apr 22 22:43 [info]ttp:
viens šķūnīts nogalināts
two to go
Apr 22 22:42 [info]ripp:
ar skriešanu man ir problēmas. es nekādīgi netieku pāri 3km. es pat līdz 3km parasti neaizvelku. mūžīgās 1-2 nedēļu pauzes pēc kurām tiiik grūti paskriet vispār. bet biežāk saņemties galīgi nesanāk.
Apr 22 22:40 [info]anonymous:
Leja, Liepa, Bērziņš?
"Apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš norādīja, ka tādā veidā šis spriedums ir pretējs pirmās instances spriedumam, kas prasību apmierināja. Pilns spriedums lietā būs pieejams 25.aprīlī, kad to 30 dienu laikā varēs pārsūdzēt.

KM pārstāvis zvērināts advokāts Lauris Leja atzina, ka bijis pārsteigts par šādu tiesas spriedumu. Liepa piebilda, ka šodien lietā bija tikai saīsinātais spriedums, līdz ar to ir jāiepazīstas ar tiesas argumentiem. Pēc tam spriedumu paredzēts pārsūdzēt."
Apr 22 22:34 [info]wensdy:
Raidījums 1:1.
Ūh, šausmīgi vājas un parodiskas žurnālistikas piemērs - kā mēs Krievijas vēstnieku intervējām. Rēdera spējas (vaikstīšanās) tik ļoti nobāl tā trenētā intelektuālā čekista, komunista utt. priekšā, jo viņš tiešām māk runāt tā, lai ir patīkami klausīties, lai ko arī runātu.
Apr 22 22:32 [info]dejavu:
Korespondence
Tā vispār ir bauda saņemt e-pastu valodas kvalitātē, kas ietver offhanded, sprinkle of derision, dissentient, shrewd, etc.
Lai gan tā ir manis apsūdzība visādos grēkos (could it be slightly overreacting and over-interpreting?), bet tāpat patīkami.
Apr 22 22:31 [info]tethys_:
Gribūūū
Gribūūū uz Jēkabpilīīī......
Apr 22 22:29 [info]kini:
.
šodien dikti pastrādāju, saņēmos pirmoreiz vello izvilkt no ziemas guļas un vēl noskrēju 3 km, pie tam bez pauzēm un visnotaļ izbaudot. es tomēr esmu naktsputns. man patīk ilgi gulēt, strādāt es vislabprātāk sāku ap kādiem 4iem pēcpusdienā un ap 10iem man šķiet, ka vakars tikai sākas. galīgi neiet kopā ar darba grafiku :D
Apr 22 22:26 [info]feita_kleita:
Dubulti
ir mazliet vairāk novirzīti uz ziemeļiem. Auksti.
Skolā gulēju uz kušetes, skaitīju ventilācijas aizega caurumiņus. Izstaigāju nesaprotamos koridorus un kāpnes. Nav skaidrības.
Esmu atgriezusies lietu nesaprašanā. Matemātika. Cilvēki. Lietas. Nogurdinoši.
Brīšiem ieslēgts safe mod režīms. Un brīžiem es aizplūstu prom.

Mīlestības nav, ir tikai ilgas būt mīlētam.
Un tā mēs visi ilgojamies, nemīlot. Pieprasot. Vairs negribot.

Bezjēdzīgi. Auksts.
Apr 22 22:26 [info]teiksma_ragana:
Mistiskie sapņi
Biju mājās viena, kad ļoti spēcīgi izjutu vecmāmiņas klātbūtni. Viņa ir mans vienīgais kaut cik tuvais cilvēks aizsaulē. Pagaidām ir veicies nevienu vairāk tuvu nezaudēt. Ļoti tuva viņa nebija, bet savā veidā mīļa, un par viņu tiešām ticu, ka viņai varētu rūpēt mans liktenis arī tagad, kad viņai ir citas lietas, ko darīt. Tātad, izjutu viņas klātbūtni tik spēcīgi, kā tikai dažas reizes mūžā esmu jutusi kāda klātbūtni, atskaitot speciālas meditācijas vai šamaniskus ceļojumus. Viņa pati atnāca, bez aicinājuma. Taču es nejutu pilnīgi neko citu, nekādu ziņojumu, neko. Man likās, ka viņa tik ļoti nenāktu pie manis bez mērķa, jo pat nava veļu laiks. Pateicu, lai viņa saka kā man citādāk, jo šitā es neko nejūtu, pat nenojaušu, par ko ir runa.
Pēc divām dienām ciemojos pie mātes, kas man pastāstīja sapni, kur bijām visas trīs un vēl māsa, un viņa to sapņoja nākamajā naktī pēc vecmāmiņas apciemojuma. Spriežu, ka man bija ciet kaut kas, tāpēc viņa rādīja mātei.
Sapnis bija tāds, ka es un māsa esam ļoti mazas, man kādi 5, viņai 3 gadi. Mamma teica, ka viņa nekad mūs neredz citā vecumā kā mēs esam. Sapnī mēs bijām vecmāmiņas dzīvesvietā, mazā miestā Jelgavas novadā. Es tur biju savākusi lielu drazu kaudzi, visādus vecus salmus, skaidas, žagarus, lapas, un taisījos dedzināt nost. Tā bija laba doma, taču es biju kaudzi novietojusi tuvu gan kūtīm, kas no koka, gan sausu žagaru kaudzei, kas nebija mana, gan krūmiem un sausa siena kaudzei - ļoti nepiemērotā vietā, kur var nodedzināt visu, ko vien iespējams, ne tikai drazu kaudzi. Es taisījos laist klāt uguni, bet māte skrēja mani raut nost, taču vecmāmiņa viņu nelaida un teica: lai dedzina, ja uguns ies, kur nevajag, tad iesim palīgā, bet pagaidām lai dedzina, kā māk. Mamma uztraucās un teica, ka es vēl maza, ka nodedzināšu visu un vēl pati apsvilšu, bet vecmāmiņa nepiekrita un teica, ka lai es dedzinu vien, ies palīgā tikai tad, ja vajadzēs, bet mazo māsu gan ļāva savākt malā, jo viņa vēl esot par mazu.
Tā nu māte ar visai lielām šausmām skatījās, kā piecgadīga meitenīte kur uguni klāt milzīgai drazu kaudzei. Uguns uzliesmoja, un, kamēr gāja sapnis, tā nekur neiemetās tālāk, taču sapnis pārtrūka.
Vecmāmiņa atrada veidu kā parādīt man šo ļoti zīmīgo sapni, kaut vai es tajā brīdī nespēju sajust, ko viņa saka.
Es tiešām ļoti gribu nodedzināt ļoti daudz veco drazu, taču varbūt ir tā, ka līdzi nosvils arī kas labs. Varbūt, ka nevajag nodedzināt visus tiltus...
Taču uz šo brīdi man gribas mest nost visu, ko iespējams, un iet tālāk vieglai kā pūciņai. Protams, ka šajā milzīgajā vēlmē visu atmest, es varu izliet ūdeni ar visu bērnu, kā saka.
Varbūt, ka vienkārši vajag būt uzmanīgākai, bet dedzināt vajag. Noteikti vajag!
Ja būtu vairāk jaunā, ko likt vietā, tad gan būtu vieglāk.
Apr 22 22:25 [info]picums:
pilnīgs kantrī
Brīvās dienas pavadīju līgavaiņa ģimenes laukos. Nu jau tie ir mani lauki. Visi gala darbi un studijas nu liekas pilnīgs štrunts. Īstā dzīve ir laukos, kur jāceļ siltumnīca, jāizvāc šķūnis kāzām, jālasa tējas un jāstāda tomāti.
Lūk, tā ir dzīve.
Apr 22 22:24 [info]rudais_rudens:
Tā kā es arī esmu uzmetis darbu, jau kādu laiciņu dzīvoju ārpus Rīgas. Apkārt klusums, daba. Pirms pāris gadiem šie apstākļi radīja harmoniju, bet šobrīd nevaru atiet no Rīgas draiva. Liekas kaut kā pietrūkst. :/ Ceru, ka šī nepareizā sajūta pāries drīz.

Šodien redzēju kā no ezera salas kokiem vēja iespaidā uz augšu uzlidoja riktīgs zaļš putekšņu (laikam putekšņi) mākonis. Episki! Un vakara saule bija skaista, un dzeguzes kukū arī! Ja vien varētu nopelnīt iztikai atrodoties mājās.
Apr 22 22:18 [info]15:
"biznesa klases dibens"
Apr 22 22:15 [info]x_f:
Rīt jau būs vakar

PušķīšiBrīvdienas bija tik vienmērīgas un skaidras, ka sanāca pavisam rāmi no rīta pamosties (esmu pārvācies uz gulēšanu verandā – jau aprīlī!), līdz normālam laikam padarboties pie kompja, pusdienlaikā iet ārā paskatīties un nofotografēt Sauli, tad padarboties ap māju un pa dārzu. Kopumā neko daudz neiestādīju, taču pietiekami daudz pārstādīju. Vismaz nevienu bieti neiestādīju, bet nu tikai 150 km, ko tur daudz._ kaut kad ierosināja, ka man vajadzētu pamēģināt izveidot Saules analemmu, tad nu beidzot par to atcerējos, pat pamēģināju iesākt ar pirmo kadru, taču sapratu, ka ar manu aprīkojumu to visdrīzāk nemaz nevar un ir nepieciešama platāka lēca – jau tagad pusdienlaikā kadrā knapi varu dabūt gan Sauli, gan zemi, tad vēlāk ap Līgo diez vai vairs sanāks. Turklāt tam vajag gadu ilgu pacietību un tikpat ilgi netrīcošu roku, tā ka..Pa to laiku, kad vakars pienācis, var iet ārā vēlreiz nofotografēt rietošo Sauli, atpakaļ iekšā noskatīties atlikušo Panorāmu, iekārtoties ērtāk, lai noskatītos filmu, un pēc tās atkal doties ārā mierā un klusumā papētīt jumu. Vienubrīd gan kaut kur netālu satraucoši un satraukti sāka bļaustīties lapsēni, taču viņi ātri nomierinājās, un es tāpat.Marss atkal ir redzams. Tā liekas, ka Jupiters ir tur augšā visu laiku, tāpēc pie tā pavisam pierod, lai gan tas ir tikai pusgadu, taču Marss liekas tāds – nupat tikai bija un vairs atkal nav, taču tagad ir, un tāpēc nopētīju kārtīgi. Katru reizi ir tāds mazs pārsteigums, ka tik tālu prom tukšumā ir divreiz mazāka planēta par mūsējo, kas no šejienes ir mazs, sarkanīgs punktiņš, taču, ja labi ieskatās, uz tās var redzēt "kaut ko" un pat polāro ledus cepuri. Saturns arī beidzot kļūst redzams, vēl pavisam zemu un tikai ap vieniem naktī, bet ir.Sen nebiju skatījies filmas, taču šoreiz pieturējos pie rituāla pa vienai katru vakaru un man bija "Frequently asked questions about time travel", "Stranger than fiction", "Sunshine", "Sunshine cleaning" (pēdējās ir tikai sakritība un "Little Miss Sunshine" nebūs). Pēc tam savādāki sapņi gandrīz vai garantēti.Vienu vakaru gan filmas skatīšanās uz dažām minūtēm tika pārtraukta, lai izšautu ārā noķert Iridium satelīta uzliesmojumu. Katru vakaru tādi ir vairāki, bet es kaut kā vienmēr palaidu garām vai biju aiz mākoņiem, taču tas tāds tīri foršs skats, kā kāda "zvaigznīte" sāk kustēties, iedegas spoža, spoža un tad atkal ātri nodziest. Kādreiz nofotografēšu. Nākamreiz (piemērots laiks visam).Un tad man ienāca prātā doma. Kāpēc kino rāda tikai jaunās filmas? Vienu un to pašu uz sešām nedēļām katru vakaru, bet nekad nekur neviens nerāda normālas senākas filmas. Es pat ne par vecu klasiku, uz ko pavilktos hipsteri, bet arī pirms 2-15 gadiem taču bija labas filmas, kuras reizēm būtu interesanti noskatīties pirmo vai otro reizi, bet nekā! Varētu ko tādu rādīt kino, piemēram, vienu vai divus vakarus nedēļā vienu vai divas nedēļas. Bet nekā. Brīva vieta biznesam. Vai kādam ar lielu ekrānu mājās pie sienas. (*hint hint*)Vēl es redzēju, kā uz līdzenas vietas izveidojās virpulis, tāds apmēram 7x2 metri, un pabraukājos ar trīsriteni. Iepriekš jau daži par to bija stāstījuši, tagad pats redzēju un pat iedeva pamēģināt. Tas ir lielais trīsritenis no Trikke.com, un patiesībā kinda cool – man ātri bija skaidrs, kā to dabūt uz priekšu, jo tas darbojas ar līdzīgiem principiem kā skeits (man kādreiz bija oranžs skrituļdēlis, normāls vietējais RIPO, ne tās amerikāņu zemās parodijas, es mācēju ar to braukt pret kalnu..). Īsāk sakot, aizņēmu to ilgāk kā biju domājis, viegli gan tas nav, ar parasto velo ir daudz vieglāk, bet vajag jau arī kaut kādu izaicinājumu – kādu pusstundu ar tādu, un slodzi jūt visur, uz kājām, rokām, pat plaukstās. Gandrīz vai iedomājos, ka varbūt man arī tāds noderētu. Tikai garāmgājēji un braucēji gan aizdomīgi noskatās.Visā visumā kaut kā tā.Apr 22 22:06 [info]pietura:
veicas kaut kā man ar tām brīvdienām.
gultā piebeidzu vienu grāmatu un "īsās" kafijas dzeršanas laikā kā iesāku nākamo grāmatu tā turpat zālītē arī to piebeidzu.

agrāk,ar dzīšanu,dienas gaismā labi ja reizi nedēļā varēja izdzīt, tagad to vien gribas kā valstīties saulē.
Apr 22 22:04 [info]vinsents:
Vai nabadzība ir netikums?
Apr 22 22:02 [info]mobsene:
Pirmā sezonas atklāšanas aukstā zupa.
amma ņamma.
Apr 22 22:01 [info]tethys_:
Nesatraukums un asumi, un vispār citi
Nē, mani it nemaz nesatrauc tas, ka kārtējo reizi esmu it kā pret kādu asi izteikusies. Jā, es vērtēju pēc sevis - ļaunākais, ko man var izdarīt, ir vienaldzība. Jebkas, kas ir teikts, lai es padomātu, lai man atvērtu acis, kaut vai lai man vienkārši pateiktu, jo nevar klusēt, mani tā neaizvaino. Neatceros, kad es būtu ar kādu pārtraukusi attiecības, jo viņš man ne tā pateica. Protams, ja tiek izteikts kaut kas, kam saistība ar vienaldzību vai nevēlēšanos mani redzēt, manis satikšanu kā apgrūtinājumu, to, ka kāds neatceras pat pašas svarīgākās lietas par mani, tas jā. Es varu ļoti sadusmoties un sacelt traci, ja man ne tā pasaka, bet tas nekad nav tik traki. Ja cilvēks man labu gribēdams kaut vai dusmās, bet esot labvēlīgs pret mani, kaut ko saka, es to nespēju uztvert tā kā citi. Tāpat es saku citiem. Labāk saku kā nesaku, bet viņi mēdz apvainoties un arī galīgi apvainoties. Jocīgas lietas, katram tas ir citādāk, bet katrs mēra citus pēc sevis.
Dzīve ir kļuvusi vieglāka, kopš atkal esmu izbeigusi uztraukties par kāda viedokli par mani. Man nav interesanti ar cilvēkiem, kuru viedoklis par mani mani nekādi nesatrauc, tie ir vienaldzīgie cilvēki, vai nu vienaldzīgi pret mani vai es pret viņiem. Kārtējo reizi kādu norakstot - nav vērts ar šito ņemties, labāk mest pie malas kā ir, jūtos labi. Bija tas smagais draugu zaudēšanas periods, taču tagad es jūtos visai apmierināta tā, kā ir. Draugu atsijāšana no pelavām bija smaga, bet ļoti, ļoti derīga.
Man nav vajadzīgs nekas remdens. Pilnīgi nekas. Šis tas jāvelk līdzi un nav nemaz arī tik slikti, ka tas velkas tādā limitētā veidā, bet ir pat ļoti ok. Man ir daži draugi un tie pagaidām ir tiešām manējie. Lai jau ir tā, ka puspasaulei es riebjos, jo esmu asa un otrai pusei - jo esmu garlaicīga. Tur pa vidu ir maza šķautnīte cilvēku, kam es esmu laba tāda, kāda esmu. Ja man izdotos iekārtot savu laimīgo dzīvi, man pilnīgi pietiktu.
Laikam tas, ka bija laiki, kad man neviena nebija, lika man vienā brīdī tik ļoti pieķerties jebkuram, kurš izrāda interesi.
Tā patiešām man ir žēl par vienu, tikai par vienu. Tā vēl nedaudz - par trim. Pārējie jau pagaisuši no atmiņas vai stāv kaut kur mapītē - bija jauki.
Un tas viens - gan citā dzīvē... mums ir mūžība.
Apr 22 21:56 [info]iive:
atsūtiet, lūdzu, man jaunu mūziku. vai nosauciet. es nemāku pateikt ko, kādu īsti žanru vai noskaņu. (varbūt labāk, ka tā.)
es arī nesaukšu, kas man patīk jo es negribu to pašu. iesakiet kaut ko, kas jums ļoti ļoti patīk, un kas pēc jūsu domām patiktu arī man.
Apr 22 21:55 [info]seridvena:
Šamie tur aiz sienas Bonafē stūķē māgās... Es sev tostiņus ar ievārījumu un putukrējumu.... Sāku sevi pie studentu izvirtībām radināt... Drīz uz roltoniem pāriešu...
Apr 22 21:52 [info]indzin:
Esi sveicināta, pavasara alerģija! Un tā katru gadu aizmirstu, ka man tāda ir. Atceros to tikai tad, kad viss sāk plaukt un zelt.
Apr 22 21:52 [info]devour:
Kaut kad saņemšus un aiziešu uz reslinga treniņiem... VO! Gribu lai mani suplexo.
Apr 22 21:51 [info]putana:
Ballīte pusdzīvnieciņiem.
Kamēr jūsu pusē sitās ar olām, es uzzināju kā ir tusēt ar otra cilvēka exām. :) Pirmo reizi tā pa īstam sanāca nonākt tādā tusā, kurā tās nav manas pagātnes afēras, kas klimst apkārt un izrāda jocīgu interesi. Nē, šoreiz Mr P piegādāja. Vispār smieklīgi.
Un viena dūda, kurai viņš patīkot, man uzmetās prasīt, kāpēc es tik jauna, kad mums būs bērni un, kad mēs ievāksimies kopā. Pēc apmēram 10 minūšu šādas manis tiranizēšanas, Mr P iejaucās un teica, ka mums jādodas.
Apr 22 21:46 [info]lennay:
rakstās "Mi-Ya-Jeans". lasās "miedziņš".
Apr 22 21:33 [info]mes:
Bērns jau otro dienu nemainīgi pilnīgi šķērsām guļ un strīķējās gar ribām un plosa manu kreiso sānu tā, ka brīžam tur tā galviņa izspiežas pat. Ne pagulēt, ne norm pastaigāt. Ši tik ilgi viņa man nav nemainīgi vienā pozā gulējusi. Lūdzos jau lai tā nepaliktu galīgā poza. Tomēr laika vēl daudz.
Apr 22 21:27 [info]sniegabrist:
Pastaigājās trīs pensionāres un četri mazi sunīši. Viens no tiem tika nests kā piekusis bērns un, galvu uz pleca nolicis, piemiegtām acīm vērās saulrietā. Divdesmit metrus nopakaļ sekoja melns kaķis, nez, varbūt arī viņējais. Jāiziet rīt tai pašā laikā, varu derēt, viņas atkal staigāsies. Vispār mazliet interesantākai dzīvei jāsāk stalkot apkārtnes ļaudis un viņu nodevīgie ieradumi.
- - -
Lizuma iela - tur arī jāatgriežas. Kā pārgāju pār sliedēm, cita pasaule, sāka smaržot pēc lapām, no tāluma dzidra skaņa pamīšus starp sibemol un la, kā šausmu filmās, gaišzaļgani aplupuši mūri, aiz kuriem apburoši skaista kapsēta, krauklis (!) iztrūkās, pirms paspēju izvilkt fotoaparātu, izdangāts asfalts, knapi plaukstošs mežiņš. Tikai mašīnas braukā. Un velosipēdisti un skrējēji. Beidzās kapi, sākās vienmuļš ceļš, ko atlieku izstaigāt citreiz, šodien tie pārsimts metri bija ļoti piesātināti.
Apr 22 21:19 [info]apjukums:
Vietējā tēvē uzslēdzu docu-soap raidījumu "From Russia with love", kurā holandiešu bruņinieki copē A-Eiropas drostaliņas... Ukrainā un Bulgārijā. Nēnuprotams, ko tur sīkumiem piesiesies, tā pati Krievija jau vien ir.
Apr 22 21:08 [info]martcore (in [info]iztulko):
vai nu es tupīju vai nu viens no diviem

latviski infoteinments kaut kā puslīdz oficiāli eksistē?
ja nē, tad "ziņizklaide" var būt korekts latviskojums?
Apr 22 21:07 [info]avatar:
Esmu iegādājies auto, vadoties no 2 ļoti svarīgiem apsvērumiem - smukuma un podziņu skaita (Tala izbrāķēja visas, kur podziņas par maz). Nu labi, trešais apsvērums ir benzīna motors. Paldies avei, kura man palīdzēja atdzīt auto no Rumbulas plača*, līdz CSDD, līdz Lielvārdei, cītīgi sēžot blakus un turot gatavībā savas īstās tiesības! :)
Protams, tā kā es todien pirmo reizi braucu ar benzīna auto (un vispār to auto), dažreiz sanāca noslāpt, kas izvērtās ļoti komiski, ņemot vērā, ka pie viena krustojuma, kur uz Krasta ielas jāapmet rinķī, luksofors pārslēdzas reizi 2 minūtēs. Vēl smieklīgāk ir tas, ka es tajā vietā noslāpu 3 reizes, katru reizi nokavējot zaļo gaismu. Ļoti nesaprotamā kārtā šis mans mēģinājums apgūt jauno auto visai nepatika vairākām meitenēm uzpūstos džipos. Rādija man tur visādas zīmes un pārmetošus skatienus, bet es tik smaidīju pretī. :] Toties tagad ar savu jauno sajūgu ļoti saprotos. Paldies meitenēm par pacietību! Tiku uz Opel centru pārkodēt atslēgu. Pa ceļam viens onka ceļa malā rādīja kaut kādas zīmes. Domāju, viņš man kaut ko pārmet, bet tad apķēros, ka tuvās gaismas nav ieslēgtas. Un tad vēlreiz tāpat, tikai izpalīdzīga pretim braucošā mašīna pamidžināja. Izrādās, manam auto tuvās gaismas automātiski neieslēdzas. Tāpat arī jāatceras nolaist roķene, pirms braukšanas uzsākšanas, jo tad nav tik viegli tikt uz priekšu. :) To parasti instruktors jau ir izdarījis, tāpēc nav izveidojies reflekss.
Ave visā visumā ir lielisks blakus pilots, ja neskaita vienu gandrīz izraisītu avāriju, kur viņa domāja, ka es neesmu pamanījis auto aiz muguras. Burtiski paklausot viņas brīdinājuma kliedzienam, sanāca mazliet pamētāt auto pa ceļu. Ave ir lielisks blakus pilots. Tā nu abi, pārspriežot auto vadīšanas fineses, tikām līdz Lielvārdei.

* Auto pirms tam baudīja tajās ģēlās saprotoši palīgi.
Apr 22 21:07 [info]liizhj:
haoss joprojām, bet - no rītdienas (trešdienas, 23. aprīļa) pulksten 10:00 būs iespējams iegādāties biļetes uz Stūra mājas ekskursiju Biļešu servisa kasēs un internetos. es neesmu droša, ka BS būs apzvanījuši tos, kas jau ir pieteikušies, tā ka labāk rītdien visi visi, kam ir interese - uz priekšu!
Apr 22 21:05 [info]vacatio:
bišķi gribas iesmiet un bišķi dusmīgi rūkt par tiem gatavošanas laikiem, ko raksta cetras sezonas.
šitā jau nez kuro reizi iekrītu "sagatavošana 10 min" a es pa virtuvi šuriju 1,5-2,5 stundas.
Nu labi, es neesmu profesionālis, bet nu ne jau arī galīgi tizla.

Prikiņ sagatavot visu priekš kaneloni 10 minūtēs? To pat ar 10 čakliem nēģerīšiem nebūtu iespējams izdarīt.
Apr 22 21:03 [info]elpa:
parādiet man vietu, no kurienes aug darāmo darbu liste. un kur ir tie kloķīši, lai šito konveijeru drusku (nozīmīgi) palēninātu.
Apr 22 21:01 [info]almighty_j:
Ha. No Laura tomēr ir sanācis kaut kas sakarīgs.


Oriģināls krievu valodā:
Apr 22 20:59 [info]noisiite:
mums te diena ar nakti nedaudz sajukusi, bet tas nekas. kgan, nav jau nekas sajucis. puncī jau viņa identiski rīkojās. zināju, ka tā būs.
skatos uz to bērnu un nesaprotu kā viņa varēja sarūmēties manā mazajā puncī.
Apr 22 20:44 [info]kalevala:
Man uzdāvināja Baložu pilnus pagalmus...
Emmm... tos, kas grāmata, nevis rokgrupa...
Apr 22 20:20 [info]smille:
38.5. Sliktaakais, ka nevaru paguleet, jo saap mugura. Ieshu ka tomer meklet ibuprofenu vai paracetamolu, strunts par visu zidishanu.
Apr 22 19:58 [info]x_f:
Uk/La
And while she conceded that Russia could continue its campaign of subversion, she insisted that in Latvia, “Putin’s influence on ethnic Russians is limited.”That may all be true, but it may not be sufficient. On the one hand, most ethnic Russians in Ukraine opposed Moscow’s intervention, but that opposition did not block Russia from using a minority within a minority to advance its aims. As the ongoing violence in Ukraine shows, armed minorities can play a serious, even decisive role against more passive majorities.

Does Putin Plan to Test NATO in Latvia? | The Interpreter


The number of such questions which Putin would certainly have found inconvenient could be multiplied at will, Andrey Bilzhko, a Ukrainian journalist, says, but they all point to an even more immediate one: “Why should [ethnic] Russians who are living in the east of Ukraine, who were born there, and who studied there not love their native Ukraine?”If things are as bad for such people as Moscow insists, why, Blizhko continues, haven’t they left yet or why aren’t they leaving now? Who is it that supposedly is prohibiting them from speaking Russian? “Why precisely now is there such a desire to go to Russia,” while before February 2014, there wasn’t?

Five Inconvenient Questions Putin Wasn’t Asked | The Interpreter
Apr 22 19:55 [info]kramers:
Iešu piestrādāt par psihoanalītiķi.
http://www.youtube.com/watch?v=BYLMTvxOaeE
Apr 22 19:51 [info]ievapasaule:
ka nemanami novilkt krusturi bibliotekas lasitava?
jo loti gribas
Apr 22 19:50 [info]kisswithafist:
man laikam ir lateksa alerģija. teeheeeee
Apr 22 19:48 [info]miera_upe:
M
Apr 22 19:37 [info]toadbeauty (in [info]pajautaa):
Klau, dārgie lasītāji, vai kaut kur Eiropā atkal nav kāds lielais interneta kabelis pārzāģēts?

Kā tas var būt, ka serverim nevar pieslēgties daļa klientu?
Nu es saprastu, ja nevar, tad nevar, bet daļa pasaules ir atvienota no mums...
Un nekur nevar - ne www, ne Lotus.
Apr 22 19:36 [info]scope:
Vakar, kā jau daži varbūt pamanīja, bijām devušies ķert saullēktu pie Ventas rumbas. Saullēktu gan nesagaidījām, jo vimbas lec, bet saule gan nelec un slēpjas mākoņos, te gan jāpiezīmē, ka "Kuldīgas vimba ir attieksmes jautājums" © [info]sirdna
Pēcāk pastaigājāmies pa Kuldīgu un nedaudz pabraukājām pa tās apkārtni.
... )
Apr 22 19:36 [info]toadbeauty:
Klau, dārgie lasītāji, vai kaut kur Eiropā atkal nav kāds lielais interneta kabelis pārzāģēts?

Kā tas var būt, ka serverim nevar pieslēgties daļa klientu?
Nu es saprastu, ja nevar, tad nevar, bet daļa pasaules ir atvienota no mums...
Un nekur nevar - ne www, ne Lotus.
Apr 22 19:36 [info]mazeltov:
Vislabāk man patīk tie stāsti, kur, piemēram, tiek profilaktiski pesteļots ar homeopātiju un kadiķa dūmiem, bet tad, tavu neražu, gadās saslimt. Kādu laiku tiek turpināts lietot cukurūdeni dažādos agregātstāvokļos, bet, ak nē, pienāk brīdis, kad jāķeras pie lielākā ļaunuma - antibiotikām - un kaut kā stulbi, bet sanāk izveseļoties. Pēcslimības vārgums, protams, tiek norakstīts uz antibiotikām, kas ir visu organismu salaidušas dēlī, tāpēc dedzīgi tiek uzsākta seku likvidēšana ar homeopātiju.
Tikko man ienāca prātā - nez, vai pastāv homeopātiskās slimnīcas? Aptiekas - jā, bet slimnīcas? Kur, piemēram, kaulu zāģis ir no kaut kāda enerģētiskā koka un pie asins bankas tiek runāti tikai jauki vārdi, lai pēc asins pārliešanas cilvēks justos gaišs un laimīgs.

Par reliģiju un visu, kas sākas ar "ai" - citreiz.
Apr 22 19:32 [info]f_g:
par dārzu
Mīļotais šodien noprasīja, vai negribu sestdien aizbraukt uz vasarnīcu viena pati ar viņa mammu. Teicu, ka nav problēmu - varam braukt! Tiesa, man pašai savās dobēs īsti daudz ko nav darīt, bet mammai varu palīdzēt. :) Tagad apdomājos - saprotu, ka varētu uzrakt zemi pie žoga un iesēt kādas puķes, kuras ir gana izturīgas. Varētu varbūt arī dilles iesēt un pētersīļus. Jāaiziet līdz sēklu veikalam zaļumus sapirkt! :) Hmm...Vēl varētu izravēt kādas puķu dobes. Bet tad jau skatīties, kādi laikapstākļi būs. ;)
Paskatījos uz savas palodzes šodien, bet tur.. tur rudbekijas jau izspaukušaās un gan parastie, gan ķirštomātiņi spraucas ārā. :) Kabači gan vēl kavējas, bet gan jau arī būs ārā!
Zaļie īkšķi gaida darbošanos, neskatoties uz satiktajām čūskām! :)
Apr 22 19:28 [info]adore:
Mana dzīve ir nepielūdzama. Tieši nepielūdzama.
Varbūt es esmu nepateicīgākais cilvēks uz zemes virsas. Vai tā ir? Kāpēc es piesaistu tikai cilvēkus, kuriem nespēju atbildēt ar to pašu. Vienmēr tā, vienmēr tā, vienmēr tā. Es redzu, ko Dž. dara. Uzstājīgi rok sev ceļu manā dzīvē. Un es negribu, un es nevaru. Es nevaru būt ar kādu, ko nemīlu. Un es tik ļoti negribu nodarīt pāri. Tikai ne atkal. Viss, ko es varu iedot, ir kāda nakts un viss. Kāda atsevišķa diena. Bet ne tēmas par to, "vai no manām mājām tev gadījumā nav tuvāk līdz darbam". Un es sēžu darbā un lasu grāmatu par Lielajām Skumjām, un raudu, un domāju par to, kaut nu es nebūtu stāvoklī, lūdzu, dievs, ja tu esi. Cik šausmīga doma. Cik šausmīgi vienreizēja šī brīnišķā dzīve, kas darbojas pret mani, mūždien runā man pretī, kāpēc tā, ko. Un ko man darīt ar visu šo jucekli. Uzlaizot Tevis atstātās rētas, es ietinu pasauli tumsā. Es nezinu, ko darīt. Es tikai vēlējos mazliet laimes, mazliet maiguma, mazliet mīlestības, mazliet cilvēcisku lietu. Kāpēc tā notiek.
Atceries, kad dzīve bija skaista? Pagājušogad vasaras beigās mani pārņēma tā sajūta, ka viss būs labi. Es patiesi noticēju tai sajūtai. Atceries, kā Tavas rokas ieskāva manu seju? Es atceros. Es atceros katru sasodīto reizi, kad Tu biji maigs pret mani. Es atceros katru no tādiem mirkļiem. Es atceros, cik dzīve bija šķīsta starp mums. Ne viss šis. Ne šīs dzīres pēc pasaules bojāejas. Ne šī dekadence. Te nav jaunas dzīves sākumu. Te nekā nav. Te nav Tevis. Te nav manis.
Apr 22 19:16 [info]lenora:
Šorīt rīta duša beidzās ar to, ka es matus mazgājot zaudēju līdzsvaru, iepinos dušas aizkariņos, izkritu no vannas un dabūju pa pieri ar krītošu aizkarštangu.

Guļot uz grīdas ~desmit minūtes skaļi smējos. Labi, ka mājās biju viena.
Apr 22 19:16 [info]mazeltov:
Ierēkt par valodas stilu, bet uztvert homeopātiju pilnīgi nopietni.
Apr 22 19:12 [info]morraa:
Setagajā atrodas Apaļo Dīķu parks, kurš tika izmantots olimpiskajām spēlēm Tokijā pagajušā gadsimta sešdesmitajos gados.
Skaists parks, ļoti silts, ar mūžkokiem un pavasara zaļoksni, bet uz asfalta vēl ir pagajušā gada dzelteno lapu paliekas.

Ar manu vieglo daltonismu šī pavasara zaļoksne izskatās smuki pelēcīgi zaļa un ir pat nedaudz žēl tos, kuri krāsas redz normāli un nespēj redzēt šo burvību:

Apr 22 19:02 [info]mazeltov:
You know what really grinds my gears? Vīrišķis un sievišķis.
Apr 22 19:01 [info]salty:
Mūsu Jūlija joprojām ir Jūlija :) tā, nu tad laikam varēšu sākt gadāt kādas meitenīgas bēbīšlietas :)
Apr 22 18:58 [info]ena:
Viss trolejbuss smarzjo no maniem sapljeckaatiem banaaniem
Apr 22 18:54 [info]az:
krustmeitiņa tirgo akmeņus. jo skaistāks, jo lētāks. man šķiet, viņa ir atkodusi visuma kodu.
Apr 22 18:47 [info]saulesmeitene:
Skolotāja
Tas, ko es vēlējos - atrast cilvēkus, kam es būtu tikpat svarīga kā man savulaik manos 14-17 mani kaķīši, pat ja ar daļu no viņiem vairs nekomunicēju, bet daļu tā nekad arī neiepazinu reālajā dzīvē. Pagaidām es esmu pārāk vāja,lai to darītu, bet pat ja nebūtu - es neprotu atrast cilvēkus. Vienmēr viņi meklēja mani. Un ko tad es, pateicīga par katru komunikāciju, kas pieejama.
Tieši tagad šobrīd ir šī sadistiskā pašdestrukcija, tieši tāpēc es nevaru atļauties palikt viena. Atstāj mani uz brīdi, un es taču atkal būšu tuvu tilta margām. Tā vairs neder. Vienmēr kādam jābūt klāt. Bet ak, kāds egoisms tas ir, ak, ak.. Jo es ne vien pieprasu šo nepārtraukto uzmanību, es to arī pieprasu tikai un vienīgi sev ērtajā laikā un vietā. Vai zinot, ka es nevaru palikt bez saviem mīļcilvēkiem, es palieku mājās pie viņiem? Nē, es velku viņus piedzīvojumos un ceļojumos, kurus viņiem varbūt pat nemaz nevajag.
Tas ir egoisms. No otras puses, nu vai tad kāds spēj sūdzēties, ka es egoistiski cilvēkus ierauju piedzīvojumos..
Apr 22 18:42 [info]pikaczu:
pēdējais tilts
Paņēmu slimības lapu līdz nedēļas beigām. Nolēmu, ja tagad nepieķeršos nopietni mgr darba pabeigšanai, tad to neizdarīšu nekad. Šodien sāku rakāties pa periodiku un ko jūs domājiet - 1938. gada maijā "Brīvā Zeme" raksta: "Pabeigta latviešu-poļu vārdnīca un drīzumā būs gatava ari poļu-latviešu vārdnīca". Tas nozīmē, ka man ir vēl vismaz viens pazudušais manuskripts, kam jādzen pēdas. Iesākumā uzrakstīju vēstuli Varšavas Universitātes muzejam.
Apr 22 18:41 [info]blommorian:
Pēc Stambulas jūtos kā pēc tāda 4 dienu tripa (saproti kā gribi). Tagad atceroties, tas viss šķita tik ļoti intensīvi, visur cilvēki, visur kņada.
Viss jau bija baigi skaisti.

Vienīgi ieradāmies mēs mazliet tizli. Lai arī iepriekš izpētījis kartes un noskaidrojis autoostas atrašanās vietu, dzīvē tā izrādījās ne tuvu nebija patiesība. Taisnība, ka pašu muļķība, bija domāt, ka tik lielu pilsētu iespējams izstaigāt kājām. Līdz ar to, kad ieradāmies plkst 8:00 no rīta, nolēmām meklēt centru, jo noteikti, ka pēc īsas pastaigas tas atradīsies. Bet centru mēs atradām tikai pēc 4-5 stundām. Tā bija viena gara, nogurdinoša un nedaudz biedējoša pastaiga, pa nepārāk skaistiem rajoniem.

Pirmā Couchsurfing pieredze bija ļoti, ļoti pozitīva. Mūsu hosts (latviski šis vārds tulkojas vienīgi kā namatēvs?) bija ļoti jauks, zinošs un patīkams cilvēks ar interesantu ģimeni, kurā visi māk dziedāt un spēlēt, tā ka - bija visnotaļ interesanti.

Jā, ar tējas dzeršanu viņiem ir nopietnas attiecības, un to var saprast. Ja tā mazā, bet stiprā, glāzīte maksā vien 1-3 liras (3liras=1eiro), tad nav jau žēl viņas pumpēt ik caur pusstundu.
Kebabus es apēdu daudz. BET! - gan Bulgārijā, gan arī Latvijā tie šķiet daudz garšīgāki, nekā šeit gadījās ēst. Nebija jau slikti, bet varēja labāk.

Nekad dzīvē līdz šim nebiju kaulējies un Stambulas lielais tirgus viennozīmīgi bija īstā vieta, kur sākt. Taisnību teica, tas cilvēks, kad teica: "Te ir tik daudz un dažādu firmas zīmju viltojumu, ka pat orģinālais ražotājs nemanīs atšķirību." Un tā tiešām bija. Pieklājīgo trešdaļu no cenas nokaulējām visām precēm, kur tām bija iespējams to darīt.

Liela vilšanās bija nenormālais tūristu daudzums visur. Līdz ar to, ieraugot rindas, visa vēlme apmeklēt populāros apskates objektus ātri vien izzuda.
Un tagad, kad tas viss ir garām, sāku domāt, ka tādas tūristu pilsētas ir jāapmeklē, kad esi pensionārs un dzīvo viesnīcā, no kurienes tevi autobusiņš izvadā, kur tev vajag.
Mums paveicās, jo mums bija hosts, kas palīdz orientēties, taču bez viņa mēs tur būtu galīgi pazuduši. Jo random cilvēki angļu valodu nesaprot (ja vien neatrodies pašā centrā), ceļa zīmes saprast nevar, transporta sistēmu arī.

Tagad - Bulgārija, Maķedonija, Kosova, Turcija ir atzīmētas ar ķeksīti.
Priekšā vēl Grieķija, Serbija un varbūt vēl kaut kas, tad jau redzēs.
Apr 22 18:33 [info]lyrfeel:
ak skate, skatīte, tehniskā apskatīte....
Apr 22 18:28 [info]elina:

Tas slinkums ir vienkārši briesmīgs. Tā, piemēram, vakar. Skaista balle - uz jumta, cilvēki sapucējušies, es tāpat, saule nodrošina pareizo gaismu, fonā skaistas zaļdzeltenas kļavas, tumšsārti dzērieni glāzēs, bet man slinkums pacelt pakaļu un aiziet pēc fotoaparāta. Beigās visas bildes ar telefonu.
Apr 22 18:23 [info]santech:
Vakariņas gatavas, varu lidot uz darbu. Ceru, ka garšos.

Un šausmīgi patīk mūzika šobrīd.
Apr 22 18:21 [info]petrovichs:
:/
Жена звонит мужу:
- Дорогой, у тебя серьезная проблема!
- Что случилось?!
- Я въехала в 'Майбах', предложила владельцу расплатиться
с ним натурой, он согласился.
- Моя проблема в чем?
- Владелец - гей...
Apr 22 18:18 [info]nistagms:
jūsu augsti godātā maucība
ja ieraksta vienkārši tekstu par pašnāvību, tad neviens nekomentēs
pašnāvības bildes - arī visiem pie pežas
bet toties, ja ir par pašnāvību + vēl kāds prikoliņš
tad jau kādu komentu pat var dabūt arī
Apr 22 18:14 [info]amanita:
Pilnīgs pavasaris galvā. Tā gan.
Apr 22 18:11 [info]ravejsledzejs:
delfi mani nemīl dzēš manus komentārus, lai gan es lietoju tikai tos vārdus, kurus viņi paši tajā rakstā... sevi izlabot nevar, bet mani nahrenizē, jo, ja nu kāds izlasīs un sapratīs...
Apr 22 18:11 [info]kisswithafist:
kad vienā extended vīkendā esi izmēzusi māju, uztaisījusi dārza balli un vēl satikusi visus draugus dzimenē, darot to lielākoties ar vismaz vienu no šiem a) sīkais b) suns c) kaķis, tad kkā saproti, ka tas viss ir nieki vien, norm bootcamps. nav ko nervus tērēt, labāk aiziet kko fizisku padarīt.

ir labi tad, kad nav laika lasīt lož, pizģož i provokacija. pietika jau ar šīsdienas enkaunteru 'cāķos. ceru, ka tam lopam krāns pa ceļam nopuva jau :)


TLDR: ej dirst, te nekā nav.
Apr 22 18:02 [info]ena:
Es esmu izdeviiga kaut kaados lenjkjos mani var panjemt rakursaa
Apr 22 18:00 [info]nez_kas:
Apr 22 17:58 [info]saulesmeitene:
Ābeles
Jau piekto pavasari balto ziedu laiks ir mirstamais. Tiklīdz ievas, ābeles, ķirši uzzied... Bēdz, slēpies, bet viss, ko balti ziedoši koki atsauc atmiņā, ir vēlme pakārties glītā zīda šallītē..
Apr 22 17:52 [info]saulesmeitene:
Apnika
Šodien ir tā diena, kad ar visiem, kam tas varētu būt svarīgi, ir izrunāts. Man ir plāns, man ir apņemšanās un galvenais, man ir mans apnikums. Es varu aiziet jebkurā brīdī, visa mazā birokrātija kā dienasgramatu sadedzināšana un mēģināšana piespēlēt labākajam čomam kārtējo meicu ir izturēta. Lai cik ceļojumu man nebūtu pratā, apnikums ir tik liels, ka atsver ceļojuma nepieciešamību. Es tikai gaidu brīdi, kad varēs parunāt ar to, kas no tuvajiem cilvēkiem fiziski ir vistālāk. Ka tik pie manis kāds atbrauc un es vēl pēdējo reizi sajūtos tik svarīga, lai kāds šķērso tūkstošiem kilometru. Un tad viss. Varbūt vēl es varētu gribēt pabeigt semestri. Tikai, jo gribu būt droša, ka varu. Pirms es iznīcinu dvēseli. Jo nē, es jau neesmu tik dumja, lai mirtu tā, ka var nokļūt ellē vai pārdzimt.
Apr 22 17:40 [info]wensdy:
Intervija.
Darba intervijas ir kkas šausmīgs. Tu atnāc priecīgs un tā, bet aizej pilnīgi  bēdīgs. Man nepatīk par sevi stāstīt citiem, es to vnk nevaru normāli izdarīt. Nu, pagaidām. Priekš tam ir domāts mans CV un motivācijas vēstule. Kādas ir manas trīs labākās īpašības? Wtf? Kāpēc es varētu būt labs kkas? It kā kādam nebūtu skaidrs, ka šis nav mans sapņu darbs un vispār būtu dīvaini, ja kādam būtu. Es varu parunāt par visu citu, ieinteresēties pretējā svešajā personā (jauna sieviete ar caurspīdīgu džemperīti (krūšturis balts), zemu balsi un jau ar savu viedokli pēc maniem 2 teikumiem par sevi), bet koncentrēties uz kkādām dīvainībām kā trīs manas labākās īpašības... Jāpieraksta un jāiemācās no galvas. Pat nav svarīgi vai tās ir īstas. Smaidīga (smuka), gudra (spītīga), strādīga (māk noorganizēt, lai citi dara). Tiešām, kāds vispār tiek tālāk savās fantāzijās par, nezinu, tur atbildīgs, komunikabls, ātri apgūstu jaunas lietas? Jebkurā gadījumā, tiešām ir lietas (spēles), kuras ir jāiemācās. Piemēram, shēma ar sevis vērtējumiem, prasmēm, motivāciju (o jē utopija, kurš gan normāls cilvēks ir motivēts strādāt, patiesi, es domāju) vs kkāds darbeklis. Šāda apziņa man liek justies nenormāli slikti, paldies. Jāizdomā kkas savs, taču tas prasa laiku, nē, bet beidzot jāīsteno, kas arī nekādu baigo prieku nevieš, jo mana pašapziņa ir nedaudz traumēta :(
UPD. Aptaujāju cilvēkus, vēl dažas īpašības, kas vairākkārt pieminētas: kārtīgums, izpildība (labi izdara, ko liek) un radoši sarežģītu situāciju risinājumi.
Apr 22 17:36 [info]ena:
Mani nenormaali pievelk viens slikts slikts viirietis un es vinjam aizsutiiju vaboles tacju man ir jaatceras ka man vajag labu
Apr 22 17:34 [info]ena:
Atcereejos ka man tacju ir blenderis davaj jaataisa smuutijus
Apr 22 17:27 [info]crescendo:
Qotd
Infants are the drill sergeants of parenting bootcamp. They give you four basic tasks - diapers, burping, feeding, and napping - and then scream at you when you do them wrong. There's no encouragement, no smiles, just crying and quiet. And they give you tasks at any time, day or night. Just finished changing my diaper? Change it again. Good job, now change that one.
After a few months of breaking you down, they build you back up again. They smile at you. They sleep through the night. They hold their head up, so you don't have to.
And after It's over, the tasks you learned - swaddling, diapering, bottle prepping - are tasks you will likely never use again. But the skills you've gained - patience without sleep, calm in the face of screams, moving your hand into the shit instead of recoiling - are skills that will serve you the rest of your life.
Apr 22 17:24 [info]antons_v:
Ko Ukraina māca Latvijai?
Lūk, Ingmārs Pūķis papūlējies apsvērt mūsu nākotnes izredzes. Ne visam gribas piekrist, bet daži kvalitatīvi domu graudi tur ir: http://puukjisin.blogspot.com/2014/04/kas-rit-ap-1100-jamaina-latvijas.html?spref=tw
Apr 22 17:22 [info]wench:
Grrrrrr... šodien visas tantes ir kaut kādās skaļās vietās. Telefonu nevar ne turēt, ne neturēt pie auss. Briesmīgi foni, šausmīga ķērkšana, nekā nesaprašana.

Cik maksā nocirst lielu koku?
Apr 22 17:22 [info]mat:
Laikam viens no maniem sociālajiem skiliem ir spēja sist spēcīgi.
Skaidrs, ka es varu iemācīties to izmantot retāk, bet diez vai es to iemācīšos (un vai vispār vajag) atmest.

Sist taisnīgi nav cilvēku garā, jo tas tāpat ir sist, un kāds gribēs sist pretī. (Intuitīva reakcija.)
Labāk taču ir paklusēt.
Apr 22 17:22 [info]prtg:
Before the Devil Knows You're Dead (2007)
Heat (1995)
Filth (2013)
Apr 22 17:21 [info]indulgence:
iz vīriešu diskriminācijas vēstures
Ar interesi šķirstu starpkaru perioda feminisma propagandas izdevumu "Vīrietis un sieviete. Viņu savstarpējās attiecības tagadnes kulturelā dzīvē":

"Kas ir vecpuisis? - Cilvēks, kurš palicis neprecējies zināmā vecumā, kurš pēc savas zemes likumiem pārsniedzis zināmo vecumu, bet nav devies laulībā un dzīvo kā vientulis. Bet tā kā laulība arī tagad ir katras valsts pamats,, kā bijusi jau daudz tūkstoš gadus atpakaļ, top skaidrs, ka vecpuisis jāuzlūko kā niknākais valsts ienaidnieks! (..) Jo nav pasaulē nekā daiļāka un labāka par vīra un sievas saticīgu kopdzīvi savā namā. Kā gan vīrieši var atstumt šo daudzināto laimi?" (Nr.5., 1927.)
Apr 22 17:20 [info]ena:
parasti es daudz rakstu pirms izdzeesjos un kaa reiz man sjodien arii daudz raksta visaadi cilveeki
Apr 22 17:20 [info]romija (in [info]n_komentari):
Tev nav standarta smaidu. Neviena :) Cik labi, ka Tevi ieraudzīju. :)
Apr 22 17:11 [info]pljecka:
viens kārtējo reizi ir mēģinājis lēkt augstāk par savu dirsu.. tas es!
es taču zinu, pēc pieredzes, cik tieši daudz es emocionāli spēju pacelt, bet nē, jobanais pavasaris, taureņi un citi zvēri man liedza iespēju skaidri domāt.. tagad sēdēšu un atkārtošu sev 'nomierinies' tieši tik reizes, lai nomierinātos vai lai sajuktu prātā.. abi varianti mani apmierina!
Apr 22 17:10 [info]tvarj:
labais!
es skatos, ka šodien pie cibas lielākā kulināra ir apsmieta teju puse Truša ēdienkartes :D
Apr 22 17:06 [info]ena:
Vakar gandriiz nogriezu matus again (and i met the president of the united states again foresta gampa izteiksmee)
Apr 22 16:54 [info]smille:
Riigaa. T 38.1 un ljoti lauzh muguru. Ukn MM atkal neeed (pirms braukshanas gan 13:30 uzeeda, mees vnk nebraucaam aatraak aaraa)
Apr 22 16:52 [info]tvarj:
šodien ir frīkaino klientu diena.

es ceru vakarā redzēt pilnu bāru ar normāliem, bārdainiem, alu dzerošiem vīriešiem!!! dzirdi, lcd?!
Apr 22 16:51 [info]es_esmu_dzhims:
es jau gadus piecus neesmu ne ar vienu tikusies, lai "parunātu". nesaprotu, kāpēc kāds jūt nepieciešamību to nodarīt man
Apr 22 16:51 [info]neraate:
kā es ātrāk to neiedomājos - man vienkārši jāsāk izdabāt savam iekšējam begemotam
Apr 22 16:36 [info]kisswithafist:
pavasaris - mazo krānu ekshibicionisma laiks.
Apr 22 16:26 [info]bananacake:
It's official, I'm insane :D
Apr 22 16:21 [info]usne:
UsnelovesJim
pirms gada mēs ar Jimu 31.04. spēlējām Valburģu nakts dejas kkc
ir pagājis gads un mēs esam augušas
tāpēc 26.04 pašā vakarā spēlēsim klasiskās mūzikas DJ setu Chomsky
ar cēlo nosaukumu: "Bārā nedejo"

(detaļas sekos)
Apr 22 16:06 [info]auksts_entelekt:
biju pie Dž. dārzā, grillējam gaļu. Bija arī kaut kāds attāls  Dž. radinieks no LV, kurš nodarbojas ar kokiem un braukā līzinga kaijenā.
O, viņam esot ienākusi prāta ģeniāla biznesa niša, te, Vācijā. Bijis būvmateriālu veikalā un nākusi atklāsme, ka te galīgi nav smuku ogļu, malkas un brikešu iepakojumu. Viņam ir paziņa, kurš LV tirgo visu augstāk minēto čutl ļi ne Stendzinieka dizainētās kastēs. Speciāli paredzētas turēšanai pie kamīna. Mēs ar Dž sākām smieties, jā, jā, ar rokām un mīlestību cirstas ogles, noturētas linu maisiņā un iepakotas katra atsevišķi ar savu stāstu. Radinieks nesaprot, par ko smejamies. Tas esot kruts biznes un domāts elitas klasei. Mēs viņam sakām, ka te, Vācijā, šitas te, roltons linu maisiņā nestrādā. Te neviens nemaksās par to, par ko nav jāmaksā. Uz ko radinieks iesaucas, bet paskatieties, viņi tak tērē naudu visādiem sūdiem /rāda uz kaimiņa dārza rūķiem/. Es saku, nu jā, viņi grib rūķi, un pērk rūķi, nevis iepakojumu ar stāstu.

Kaut gan, savā iepriekšējā dzīvē, kad strādāju reklāmas aģentūrā, es domāju līdzīgi kā viņš. Lūk,  tāpēc pār mani nācis karmiskais sods un tāpēc tagad mazgāju tantukiem dibenus.
Apr 22 16:01 [info]bljanna:
Nav vairs tie gadi, ka es jums saku, nav vairs tie gadi, kad nākamajā dienā pēc Pasākuma ar vērienu varēja smaidot diet, būt kreatīvs un valdzinošs un tam visam pa vidu arī spožs darbinieks. Nav vairs tie gadi. Smagums māc ķermeni, un tā vien gribas ieritināties palagos un laisties sapņu valstībā, pirms tam notiesājot ko treknu un taukainu, domās sūtot sveicienus Lolitai Neimanei.

Shit. A darbus kas labos? Bļanna labos, Bļanna labos....
Apr 22 15:55 [info]di_wine:
Apbrīnoju šo gaišo dvēseli un viedo prātu...
Apr 22 15:48 [info]sveetaa_seeta:
Man bija ļoti forša dzimšanas diena. To sagaidīju Polijas ciematā Javožē. Tā ir ļoti skaista vieta ar dažiem kalniem. Poļu viesmīlība mani sen vairs nepārsteidz, bet tad, kad ģimene, pie kuras viesojos, man dziedāja apsveikuma dziesmu un ienesa istabā torti, kas tikko bija uzcepta, tad gan Sandra Mētra apraudājās, jo es pat nebiju viņiem teikusi, ka man ir kaut kāds džimpārs. Atbraucu no Javožes ar līdzi iedotās pārtikas kalnu, un nākamajā dienā aicināju ciemos Rubentiņu, jo man ir nepieciešama palīdzība kūkas apēšanā, un tam ir domāts asistents. Visi mani draugi jau bija klāt, kad viņš ieradās (manu draugu kopskaits bez Rubentiņa šeit ir nulle). Nu, neko, sadzērāmies šampanieti, un, tā kā viņam bija paķērusies līdzi matu griešanas mašīna, nolēmām paspēlēt frizieros. Nu, neko, tagad viss dzīvoklis ir matiem klāts (mati ir arī glāzēs un manā degunā). Šorīt pamanīju, ka viņš manā kladē atstājis zīmīti: "Indie music is shit." Un parakstījies kā Kevins Kostners.
Apr 22 15:47 [info]winstons:
Valmieraa centraa dzeza restoraans. Seezhu sadzeeries benziishus un dzeru kafiju. Juutos super chill. Biju pie ārsta un dabūju zilo lapu līdz pirmdienai. Tad atkal jamauc pie vinja un noteikti paņemšu vēl uz nedēļu. Tad jau buušu vesels un varēšu sākt strādāt jaunajā meganice darbā
Apr 22 15:45 [info]chimera:
atgādinājums sev: beidz pisties un uzmet vismaz skici laulību līgumam.
Apr 22 15:38 [info]ravejsledzejs:
vecām raganām tak ir jāgatavojas Valpurģu naktij un lidojumam uz Brokena kalnu un tā kā pēc latviešu mitoloģijas raganas savas slotas iesmērēja ar ziedi, ko gatavoja no driģenēm... es par sevi rūpējos un audzēju driģenes pats, nevis lasu pa krūmiem un konservēju. tad nu īsumā par sasniegumiem driģeņkopībā: drīz ziedēs. šim lakstam jau augstums ap pusmetru un lekni ziedpumpuri:(nu lapu žāklēs esošos ziedpumpurus šajā rakursā neredz, bet ir)

P.S. kad uzziedēs arī zieda bildi ielikšu.
Apr 22 15:36 [info]saccharomyces:
“She’s a part of me that I don’t understand,” says Jon.
“And you can’t just get over her?”
“She’s like a cancer in my mind and some part of me knows that she’ll be there until I die. Some part of me knows that she’ll kill me. There’s nothing I can do that she won’t be in. I could drink water and it would taste like her lips. I could stare at the sky and the birds flying by would be there like the first time we kissed. And you know what? None of it was real. Not one moment. She’s was my whole life and now I’m left with nothing but the fragment of a broken memory. Less than a moment. I built my heart around her in the time it took to smoke two cigarettes.”
“That’s a bit fucking much, is it really that bad?”
“She ruined my whole life.”
“Were you happy when you were with her?”
“Yes.”
“Then she didn’t ruin anything. What happens or happened to her doesn’t even matter. What happens to you now, that’s the important bit.” Jon is quiet for a moment.
“Thank you, Edward, I think.”
“For what?”
“For not being the rest of the world. For not being alien,” says Jon.
“I think that’s the nicest thing anyone’s ever said to me,” says Edward.

//Iain S. Thomas, Intentional dissonance
Apr 22 15:32 [info]kihelkonna:
krupji

Apr 22 15:29 [info]balerina:
Nevaru sagaidīt, kad vīrietis pārinstelēs datoru, lai beidzot varu lasīt cibiņu un kaut ko normālu ierakstīt! Ai, lomkas,lomkas,telefons nav tas...
Apr 22 15:27 [info]investors:
Par brīvdienām
Brīvdienās gadījās būt vienā pasākumā pie ezera. Šašliks, alus, ezers un tas nolāpītais kvadracikls. Stāsts ir tieši par to nolāpīto kvadraciklu, uz kura (kā pasažieris) atrados brīdī, kad tas nolidoja no lauku ceļa, pārlidoja pāri grāvim, frontālā sadursmē izlidoja cauri sētas mietam, pie kura kā par laimi vēl nebija piestiprināta pati sēta, novēlās uz sāniem, pārvēlās pāri manai kājai un galu galā vēkšpēdus piezemējās tieši blakus palieliem laukakmeņiem un 50cm augstam, nozāģētam ceļazīmes stabam (tavu laimi, ka mēs nožāvāmies no kvadracikla uz otru pusi nevis uz laukakmeņiem un ceļazīmes durkļa).

Sausais atlikums:
1) kvadraciklam patecēja eļļa, nolūza luktura kronšteins un bija pāris minimāli vizuāli bojājumi;
2) man ir nobrāzta kāja, būs pamatīgs zilums, bet pagaidām tā vieta ir puslīdz nejūtīga; nobrāzts elkonis; sastiepti kakla muskuļi;
3) šoferim zils ceļgals un sastiepti kakla muskuļi.

P.S. Ja nu kādu tas uztrauc, ķiveres šajā negadījumā necieta, jo gluži vienkārši netika lietotas.
Apr 22 15:25 [info]visa_centrs_gu:

Ich hab geträumt, wir waren zusammen im Traum, wir waren Bruder und Schwester, Mutter und Vater, Frau und Mann. Ich kann nicht mehr gut schlafen wegen dir und wenn ich endlich schlafe, dann träume ich von dir.

Apr 22 15:24 [info]artis:
http://www.securelist.com/en/blog/8191/Agent_btz_a_source_of_inspiration
Apr 22 15:23 [info]saccharomyces:
veci vēži jaunā kulītē
“Do you know what you want?”
“Yes,” Jon points at the lasagna on the menu. The old man doesn’t react. That’s what’s wrong, thinks Jon. He’s blind. No wonder he’s serving them. No one would normally serve a half-ent or a silencer.
“I’ll have the lasagna,” says Jon.
“As will we,” says Edward. He looks across at One Eye and One Eye nods.
“Excellent,” says the old man and he takes their menus. He returns a minute later with three bowls of soup.
“This isn’t what we asked for,” says Jon. He doesn’t want to upset the old man but maybe he’s just made a mistake.
“I know. You wanted lasagna. But I don’t have lasagna. I just have soup. I just wanted to know what you wanted, in case it was soup,” says the old man.

//Iain S. Thomas, Intentional dissonance
Apr 22 15:22 [info]ingmars:

Pagatavojiet tēju un uzlejiet tai virsū vēl vienu tēju.
Apr 22 15:18 [info]un:
varbūt paņemt muskatriekstus?
Apr 22 15:17 [info]ingmars:
džastins bībers
Džastins Bībers izmainīja manu dzīvi.
Apr 22 15:16 [info]un:
šodien pirms četriem gadiem Reinis mani iepazīstināja ar Džastinu Bīberu
Apr 22 15:14 [info]artis:
Tufta http://www.mk.gov.lv/doc/2005/AiMrik_16012014_ks.317.doc
Apr 22 15:12 [info]deloveja_kundze:
pavasaris ta pavasaris, mans mīļākais periods tagad, kad var vienkārši skatīties, kā raisās lapas, bet vispār arvien lielāks haoss galvā, jo nespēju sadzīvot ar to domu un sajūtu, ka kaut ko neizdaru un nepaspēju. aizmirsu apsveikt krustmeitu vārda dienā, aizmirsu nosūtīt līgumus, aizmirsu aiznest žaketes uz ķīmisko tīrītavu un aizmirsu vēl daudz citu lietu. it kā nekas pārāk svarīgs, bet grūti iemācīties sadzīvot ar to mūžīgo neizdarīto lietu sajūtu, tas arī viss.
Apr 22 15:12 [info]investors:
Ja es ražotu pārvietojamās dušas, tad firmeli nosauktu "razkladuša"
Apr 22 15:08 [info]artis:
CYBERWARRRRRRRR
Russia is skillfully employing 21st-century tactics that combine cyberwarfare, an energetic information campaign and the use of highly trained special operation troops.

"Russian forces cut telephone cables, jammed communications and used cyberwarfare to cut off the Ukrainian military forces on the peninsula." “They disconnected the Ukrainian forces in Crimea from their command and control,” the NATO commander, Gen. Philip M. Breedlove, said

Military experts say that the sort of strategy the Kremlin has employed in Ukraine is likely to work best in areas in which there are pockets of ethnic Russians to provide local support. The strategy is also easier to carry out if it is done close to Russian territory, where a large and intimidating force can be assembled and the Russian military can easily supply special forces. “It can be used in the whole former Soviet space,” said Chris Donnelly, a former top adviser at NATO, who added that Georgia, Moldova, Armenia, Azerbaijan and the Central Asia states were “very vulnerable.” “The Baltic States are much less vulnerable, but there will still be pressure on them,” Mr. Donnelly added.

http://www.nytimes.com/2014/04/22/world/europe/new-prowess-for-russians.html?hpw&rref=world&_r=1
Apr 22 15:00 [info]ravejsledzejs:
neko tik smieklīgu sen nebiju lasījis. mēs te trīs biolopisti (malakologs, ornitologs un entomologs) skaļi lasījām un no rēkas pa zemi vārtījāmies. sorry, bet, ja tu cilvēks neko no lopoloģijas nejēdz... bļins, neraksti!

es par šo: http://www.delfi.lv/izklaide/populara-zinatne/zinatne/atklata-kukainu-suga-kuras-matitem-ir-penis.d?id=44420438
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?