Latest Posts

Current posting stats: 4.48 per hour, 0.07 per minute RSS version
Jan 20 10:24 [info]jan09:
dr
dienas raksts:
https://nra.lv/latvija/302453-odisejs-kostanda-barikazu-pelni-mums-deg-uz-sirds.htm

/patīk virsraksts, uzreiz atceros Tilu un Klāsa pelnus...
Jan 20 09:53 [info]dejavu:
Nostrādāju kādas 20 stundas non-stop pie tās publikācijas (nu pamatā jau pie nepieciešamās izpētes, lai to vispār varētu aprakstīt), iesniedzu pēdējā minūtē. Negribu zināt, cik tur daudz ir pārrakstīšanās kļūdu, bet OK, nav pats mega svarīgākais.
Darba laiks beidzās 10:00 pirmdienas rītā. Tad kādas 5h pagulēju pa dienu, kamēr baisie negaisi gāja pāri. Un tagad ir savāds apjukums.
Lai gan nākošie deadlaini jau spiež, un līdzautori jau raksta visādus jautājumus man kā vadošajam autoram. Jāatbild, jāroganizē.
Bet varbūt jāieiet dušā arī.


Destruktīvajās ziņās:
Pāri austrumu apvidiem šodien ir gājušas pāri baisas vētras ar golfa bumbu lieluma krusu. Sabojātas ir tūkstošiem automašīnu, vietām krusa ir izsitusies cauri māju jumtiem. Ir ievainotie. Daudz arī sakapātu koku, augu, daudz kritušu zaru, bloķē ceļus, jauni plūdi u.tml. Divus tūristus Sidnejā ir saspēris zibens.(kamēr šo rakstu, tikmēr nogranda pērkons tepat tuvumā)
Uzskates materiāls: https://www.abc.net.au/news/2020-01-20/hail-storm-in-canberra-damages-cars-smashes-windows/11882472

Toties ugunīm šoreiz ir kaut cik palīdzējis. Turpina degt 78 ugunsgrēki, 22 nekontrolēti.
Jan 20 09:51 [info]jan09:
labs citāts
atrodams šeit:

http://klab.lv/users/indulgence/835925.html?view=3609173#t3609173

***Mūsu augstskolu lielākā problēma ir tas, ka to ir pārāk daudz, un valsts mākslīgi stimulē jaunos cilvēkus studēt. Rezultātā mums ir daudz vairāk jaunu ļaužu ar augstāko izglītību, nekā nepieciešams un nekā valsts var tos nodrošināt ar atbilstošu darbu un ienākumiem. Lielai daļai no augstskolu studentiem ne pašu intelektuālās spējas, ne vecāku izcelsme neļauj pretendēt uz intelektuālu profesiju.
Sekas ir izglītības iestāžu pārpilnība un izglītota proletariāta izaudzināšana, kas ir bīstami valstij. To papildina vēl viena kategorija – “pusmācītie”, - kurus rada tautskolu pārāk augstās prasības un iepotētās cerības. Rezultātā bērni vairs nevēlas turpināt vecāku amatu, bet izvirza sev nesasniedzamus mērķus, kas galu galā viņos rada neapmierinātību ar dzīvi. Ar katru gadu pieaug tādu ļaužu skaits, kuri, pateicoties iegūtajai izglītībai, pretendē uz tādu dzīves līmeni, kādu nespēj sev nodrošināt...***

Ir interesanti novērot, kā 70o/80o NLP mantru "ej dēliņ/meitiņ mācīties, nebūs jāstrādā rūpnīcā/kolhozā" lēnām nomainīja "ja tev nav bakalaura, tu neesi cilvēks", un šobrīd aktuālais "katram s*dam pa maģistra diplomam", tomēr man personīgi Bismarka citāts liekas aktuāls vēl šodien.

Izteicieni par izglītības nepieciešamību, atsaucoties automatizāciju arī fascinē - "katram krāvējam/ai pa universitātes diplomam!"
Jan 20 09:50 [info]chimera:
fakts, ka lielākā daļa latvijas iedzīvotāju nemūžam netiktu pie latvijas darba vīzas, ja viņiem būtu vajadzība pie tādas tikt (un izjūtu lielu cieņu pret tiem, kam tomēr izdevies tādu iegūt, tas tiešām prasa ņevjebannākās profesionālās un citas spējas). no otras puses, neesmu mazs bērns un saprotu, kāpēc valsts sargā vietējos tizleņus, loderus un humanitāro profesiju pārstāvjus no tiem, kas, teiksim tā, ir motivētāki. no trešās puses, darba spēka deficīts visvisādās jomās, gan sarežģītākās, gan prastākās, ir pavisam reāls. no ceturtās puses, novērtēju centienus to mazināt, samazinot bezģeļņika pabalsta saņemšanas laiku, tas ir tik ļoti mīlīgi latviski
Jan 20 09:47 [info]unknown_entity:
Atskats uz gadu 2019
Neko daudz nerakstīšu, tik vien to, ka elektrības rēķins gada griezumā krities par ~20 naudiņām (salīdzinot ar 18). Par spīti tam, ka elektrības cenas ceļās, par spīti tam, ka ir ieviests papildus apgaismojums. LED spēks. Gada laika 5gab atpelnās. Jāsagaida, kad atlikušās kvēlspuldzes nonīks, varēs arī tās nomainīt.
Jan 20 08:57 [info]eos:
Vārda spēks
Remember that every word and thought has the power and capacity to program your subconscious mind, which is the source of most of your experiences. Do you actually mean what you say and do you want what you say to come true?

Examples: You’re such a nuisance. I would forget my head if it wasn’t screwed on. I am a drama queen. I have been hurt too many times. You drive me crazy. You are disgusting. I am so stupid. I always have bad luck. I am too old for that. I can’t trust anyone. That child is so naughty. I am fat. Life is hard. No one cares.
Sometimes something is said with affection, however, if you took away the affection the wording is judgemental or hurtful. This is when your inner meaning isn’t aligned with the words or thoughts you are creating. Alignment is needed within every part of your being and life.

It is time to cleanse and heal your language, the creation of the world and your world depends upon it. Let all aspects of your being be aligned. Speak from the truth within you and ensure you truly mean everything you say. Each word is creating your reality step by step.


https://www.ashtarcommandcrew.net/profiles/blogs/the-importance-of-language-and-thoughts-by-the-arcturians-through
Jan 20 07:15 [info]eos:
Dienas doma
Lepojies, ka dzīvo.
Jan 20 06:42 [info]rasbainieks:
this freelancer life
tripā bijām 26 dienas + viltīgi iešmugulētas 2 aklimatizācijai atpakaļ, no tām 13 pēdējās kompi vaļā nevēru vispār, great success
Jan 20 04:25 [info]arii_ptichka:
Nu tā, kopš man ir bojfrends un esmu priecīga, man interesē, kā tālāk attīstīsies mentālais. Antidepresantus, protams, šobrīd vairs nevajag un pieļauju, ka tuvākajā laikā nevajadzēs. Draugs ir harmonisks un mierpilns un labi iedarbojas uz psihi. Vienīgā problēma, kas šobrīd paliek - Miegs. Varu iepiļīt baldriāņu tēju, divus dorminormus un recepšzāles stilnoxu un pamosties četros-piecos naktī svežeņkaja. Kā tagad. Ne katru nakti, bet tomēr. Būs jāparunā nopietnāk ar ārstu par šo. Protams, sāku mainīt arī paradumus - neskatīties datorā līdz pēdējām miega brīdim utt., bet pie tā arī vēl jāstrādā.
Jan 20 03:04 [info]di_wine:
Slimošanas stafete ir nodota. Bet ne stulbuma stafete darba jomā. Tik gaidīšu rītdien epastus. Kas par lohotronismu savairojies. Kurš pasaulē ir vispār iedomājies, ka var LV rediģēt kaut kādos google doc vai cloud, vai citā huiņā! Tie, kas tajos copainajos *ūdos ir rediģējuši un kam tas vispār ir ierādīts, lai jūs dzīvē nepārstājat žagoties! Jūs, jptvm, vispār neziniet, kas ir saistītā atstarpe, redaktori!
Un tad kaut kāda pensionāre ar savu "pāris gadus rediģēju" un "ja vajag, palīdzēšu", jopcik, ej taču lasi žurnālus! Kā var iedomāties, ka profesiju vari apgūt pēc dažiem projektiem, kurus nesaprotami esi dabūjusi?!
Redaktors ir profesija. Nezinu, vai es tērēšu naudu lampām un citai copainai figņai, bet vispār šis ir nopietni, jo nez kāpēc masas ir iedomājušās sevi par tulkiem un redaktoriem, jo tas ir vieglāk nekā grāvi izrakt. OK!
Apbrīnojami, cik ātri var nonest intelektu. Ardievas civilizācijai.
Jan 20 02:39 [info]ezibalete:
Physics makes us all its bitches
Jan 20 02:19 [info]roncijs:
šķirstu aifona bildes un atrodu, ka tas viss sākās vēl mēnesi iepriekš. un ka tātad ir pagājis vairāk kā gads. lai gan pareizi, kas vispār ir gads.


also, izrāvu filmiņu, jo man likās, ka tik ilgi 36 kadri nevar iet.
Jan 20 01:55 [info]gnidrologs:
kas notiek valstīs, kur pie varas dominē "nacīšu apkarotāji"
Jan 20 01:53 [info]sirena:
Smeldze
Jan 20 01:01 [info]kailseklis:
* fonā pilošs krāns. Liekas, ka katras piles kritiens ieurbjas smadzenēs kā bojeviku raidīta ložu kārta.

Katra pile savā pēdējā dvašā pirms tās miesa izšķīst pret vannas emalju nočukst: “No Tevis nav jēgas!”, “Tevi neviens nekad nemīlēs!”, “Tu neko nemāki!”, “Kāpēc Tu vēl te esi?”

———

Pamostos. Kaimiņi kāpņu telpā kaut ko nometuši. Pelēkās sērkociņu kastītes projektu lāsts, ka dzirdi visu. Ne tikai domas savā galvā, bet apklusināt nevar nevienu. Jūtos kā Harijs Poters, kurš domās ir savienots ar vārdā nesaucamo un redz viņa domas. Es esmu saslēgusies ar savu tumšāko personības pusi. Es arī gribu atrast savus “Whorecruxes”. Inicināt. Es nespēju sevi tik sašķeltu.


Black Rebel Motorcycle Club - At My Door
Jan 20 00:30 [info]saccharomyces:
"Booksmart" ir filma, kuru būtu bijis tiešām forši noskatīties vidusskolā. taču man diemžēl tas nebija iespējams, jo filma iznāca tikai 2019.gadā. :D
Jan 20 00:08 [info]az:
"his biceps are bigger than my future"

can't go on without you
Jan 19 23:39 [info]ctulhu:
Viss kā kino
konkrēti kā filmā `Starship troopers``, varonīgie kareivji noķēruši smadzeņkukaini

https://www.facebook.com/religiaopium/photos/pcb.1500936053394454/1500935970061129/?type=3&theater

https://scontent.frix6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/82981749_1500935976727795_5389250045906255872_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=Hk3-rRh4I90AX_yXdaj&_nc_ht=scontent.frix6-1.fna&_nc_tp=1002&oh=3900e29591dfd000910c3a11709e6569&oe=5ED24EC2
Jan 19 23:20 [info]neraate:
Nr.1 vēma piektdienas vakarā un kādu diennakti. Sīkās sāka šo pēcpusdien. Es vēl turos, bet man šķebina. Bet nu man tā vienmēr pie ilgstošas saskares ar bvea. Pusgada stāžs tusējot pie izlietnes, ziniet. Vecamammu pārvācām (t.i. vīrs, es biju aizņemta ar pirmo punktu. Novērtēju, cik ērti, ja sīka gulta no lielās rokas stiepiena attālumā - var turēt viņam spainīti pati nepaceļot galvu. Ja nevajag dzirdināt, pārģērbt vai tml, var palaist spaini uz grīdas un gulēt līdz nākamai reizei). Striķi vēl nemeklēšu, bet šķirties gan tā kā gribas. Par spīti brīnišķīgajam punktam ar pārvākšanu
Jan 19 23:10 [info]eos:
Glābiet bērnus no elles!
Kas agri (3-4g) sāk lietot planšeti, telefonu un pārējos gadžetus, ir jau ar vienu kāju ellē.
Jan 19 23:10 [info]az:
gāju tumsā caur meziem, gaidīju sauli jūrā, bet nāca tikai mākoni. jūra svieda mani ārā, bet es kārpījos atpakal kā tāds kukainis smiltīs, klūpot, krītot un dzerot jūru. beigās, protams, tāpat izsvieda, tā jau ir, jūra ir pati par sevi.

izbridu kāpas un atradu visskaistākās sūpoles

abavas rabarberi vakarinās. sveika, jūra. loveu.
Jan 19 23:09 [info]rindra:
Stāsts iz dzīves, kā saka
Es Latvijā aizeju pie zobārsta. Gāju kopā ar mammu, lai viņai arī pie reizes ko sataisa.
Zobārsts man: tā un tā, kur dzīvojat, vai tepat vai kur citur?
Es, saku, Anglijā.
Zobārsts: Cik ilgi tad?
Es: Tik un tik.
Zobārsts: Strādājat?
Es: Mums ar vīru ir bizness.
Zobārsts: Vīrs anglis?
Es: Nē, no Bangladešas.
Zobārsts: Tad jau musulmanis. Tad tāpēc ar mammu kopā atnācāt, jo sievietes islāmā nedrīkst vienas bez pavadoņa nekur iet?
Es: Nē, ne tāpēc. Mana vīra reliģija uz mani neattiecas.
Zobārsts: Ā, nu tad jau labi. Laikam jau viņi tur dažādi mēdz būt.
Priekškars.

Nav jau nekas traģisks. Bet patīkami arī nav.

Tikmēr, gnidrologs manis pašas blogā postē šādi:
“Islams ir radikāls by default.”
No šejienes:
http://klab.lv/users/rindra/409350.html?thread=541190#t541190

Mans zobārstiņš arī droši vien ko tādu salasījies.

Nu tie ir bīstami meli. Ka tie ir meli, to es zinu nevis tāpēc, ka izlasīju to internetā, grāmatās vai noskatījos TV raidījumu, bet tāpēc, ka tā ir mana ikdienas dzīve. A gnidris, neko nepieredzējis, tikai kanalizē sūdus no vienas samazgu tvertnes citā. Tikmēr dažs labs cibists cenšas viņu pataisīt par “drusku pa labi no centra”.

p.s. Neesmu musulmane. Negrasos par tādu kļūt. Man nepatīk daudz kas, ko proponē islāms. Arī kristietība by the way.
p.p.s. Šeit es diskutēju nevis ar gnidrologu, bet piesedzējiem.
Jan 19 23:02 [info]kisswithafist:
Nez, vai beigt strādāt 23:00 svētdienas vakarā ir rekords vai nē? Izskatās, ka izgulēties man šonedēļ sanāks tikai uz operāciju galda.
Jan 19 22:41 [info]zin:
stāsta, ka tumsoņas baidās no nezināmā, un to neizzina, jo turpina baidīties
skumji
Jan 19 22:15 [info]ezibalete:
2.februārī būšu salda datele
Jan 19 21:52 [info]aizliegts_v:
I Kissed A Girl - Katy Perry Cover ft. Robyn Adele Anderson
Jan 19 21:48 [info]glam_our:
Man ir vienas tādas burvju džinsenītes, kuras uzvelkot pazūd visi apakšgala kompleksi. Katram novēlu tādas džinsenītes.
Jan 19 21:43 [info]balts_sunis:
labvakar
es ceru, ka izpaušanās šeit man palīdzēs ar velniem, kas sēž manī. it kā man ir daudz vietu, kur izlikt uz āru traucējošo - ir mamma, draugi, mana mīļā klade un pat privāti privāts instagram konts ar tieši vienu sekotāju. bet arvien biežāk neviens no šiem variantiem nešķiet piemērots.
mamma reiz stāstīja, ka neviens īsti nezina neko par viņu līdz galam, jo viņa nevienam nespējot neko pastāstīt, reizē tomēr atstājot atvērta cilvēka iespaidu. laikam man tas no viņas, lai arī nedomāju, ka ar mani tas ir tik radikāli. jebkurā gadījumā, šeit man nebūs nekāda iemesla kaut ko cenzēt vai neteikt līdz galam. ceru, ka esmu tam gatava.
Jan 19 21:41 [info]liuut:
labvakar
vakar šodien īsi pēc pusnakts zvana mamma. (Ar to pietiek vieglām šausmām, ne.) Salej ūdeni burkās! Heh, šķiet, tas bija jādara pirms div ned. Šonakt arī salej! Ko ne, visi zinām krāna ūdens dziedinošo spēku.

atgādināja šo Provinci.
Jan 19 21:15 [info]pavisam:
Netflix & staff
Netflixā ielikuši Eyes Wide Shut.
Es saprotu, ka Kubriks ir Vārds, A Clockwork Orange pat patika, lai gan iedalu pie smadzenes kastrējošajām.
Tomēr nesapratu. Pārlasīju plotu, pārlasīju IMDB, vienalga nesapratu :D
Novērtētu, ja kāds varētu padalīties ar domas izklāstu un atbildēt uz "Jā, un?".

Toties Darkest Hour bija forša.
Tikai nācās saprast, ka cilvēkam, kuram vēsture ir patumša tēma, ir riskanti smelties zināšanas no filmām.
Viena no manām Top3 ir The King's Speech, kurā arī ir aina ar Čemberlena demisiju, tikai tajā palika iespaids, ka viņš nosvīst kā žurka no kuģa. Šajā vairāk izskatījās, ka tas pat nebija viņa lēmums.
Fascinē spēcīgi, gudri cilvēki. Un tas, cik tie ir citādāki ikdienā, komunikācijā un attiecībās. Būtu interesanti palasīt ko vairāk. Pensijā.

Nu un vēl pagrābu (šoreiz no LMT) Suņu vīrs un Tille. Kauns, bet bērni ir lasījuši, es ne. Kas arī noveda pie tā, ka filmas vidū Līva iegāzās:
- aa, skaties Tilli? Tā gan ir bēdīga! Princi jau nošāva?
-!@#$% KO? Nē!!!
Un tā vēl pāris reizes, kamēr piedraudēju aizsiet muti, ja nepārstās spoilot.
Man patika. Patiešām bēdīga, bet patika.

Nespēju noticēt, bet tas laikam arī viss.
Vājiniece apsēdusi Netflixu, atkal iesāka Friends, vēl kādu laiku nespīd skatīties ko tādu, ko necitēju sērijām.
Jāpiegriež skābeklis šai demokrātijai ar pulti.
Jan 19 20:43 [info]krii:
Šodien mēs ar seru Ričmondu īsu brīdi pavērojām skaisti dziedošu draudzi ar degošām vaska svecēm rokās uz Erceņģeļa Miķeļa baznīcas kāpnēm.
Крещение Господне, es paguvu nodomāt, bet tad mums bija jāsteidz tālāk - mūs gaidīja Elles dīķis un Daugava, kuras ūdens acīmredzot uz mirkli bija kļuvis svēts kā Jordānā. Tomēr peldējās tajā tikai gulbji - sniegbalti vecūkšņi un pelēcīgi jaunuļi, kuru apspalvojumā jau šur tur sāk iemirdzēties īstā daile.
Rīga ir maģiska pilsēta caur un caurēm.
Jan 19 19:02 [info]fedrs:
Kaut kāda sarkanā paklāja galerija IMDB... Droši vien tie cilvēki bija planojuši izrādīties visā savā glamūrā, bet savādā kārtā sanakušas kinoproves Pazolīni filmai.
Jan 19 18:34 [info]artis:
Tu esi atsvešināts. Nopērc mežu.
Jan 19 18:29 [info]prtg:
Blāvi oranža rīta saule ietrāpa spraugā starp apvārsni un zemo mākoņmalu, ieslēdzu pirti, arī šorīt bass rīta skrējiens gar jūru līdz akmeņiem un atpakaļ, adaptācija ir tik ātra, ka kājas vairs nesalst. Pajautāju zvaigznēm, vai tas, ko lūdzot saņemu, gadījumā nav uz parāda. Zvaigznes smējās eksplozīvās milzu perturbācijās, bet jo īpaši lielā, oranži melnā, nosacīti manējā.
Jan 19 18:17 [info]prtg:
Pilnpiendziņa
Jan 19 18:17 [info]prtg:
Afterwords
Jan 19 18:10 [info]svesinieks:
#Root

Biju paviesojies bērnības ciematā “Upeslejas”, ar kuru
saistās daudzas no pašām agrīnākajām bērnības atmiņām. Jau sen gribējās to
izdarīt – kopumā bija dikti vērts.Tāda dīvaina sajūta redzēt visas bērnību atmiņu vietas,
kuras atmiņā pieglabātas kā tādas priecīgas fotogrāfijas saulainos toņos ar tumši
dzeltenu sēpijas filtru. Reālajā dzīvē, protams, viss daudz neglītāks, vai
drīzāk, bez īpaša toņa un emocionālās nokrāsas, protams, ka arī Latvijas
bezsniega ziemas krāsu palete paspilgtina šo sajūtu. Mazliet skumīgi skatīties
uz vietām, kuras likās krāsu piesātinātas un varenas un redzēt cik tās ir
parastas, ikdienišķas – bez kāda noslēpuma vai teiksmainības.Labāk var pamanīt kkādas depresņaka iezīmes – pamestas dārza
būdiņas, nabadzīgas dzīvojamās ēkas, silikātķieģeļu katlu māju un citas lietas,
kas bērnībā likās, kā pilnīgi normāla visai pārtikušas dzīves daļa.Daudzas lietas ir pilnīgi nemainīgas. Ar atkritumiem piemētāti
dzīvžogi, rūsas nežēloti veļas žāvētāji, nomīdīti uzkalniņi un vietējo tanšu apčubināti
stādījumi. Viss daudz maz tā, kā atceros pirms 25 gadiem. Ir vietas, kur uzcelts
kas jauns, daži koki izauguši lieli, citi nocirsti, vietām labiekārtots pagalms
– bet kopumā ļoti pārsteidz, ka vide var būt tik sasodīti nemainīga. Pie upes
augošā plūme, no kuras plūcām sārtās plūmītes izskatās tieši tāpat kā toreiz. Uzraksts
“Nirvana” uz vienas no ēkām, liekas krāsots vien pāris gadus atpakaļ, lai gan
nu jau tuvojas trešajai desmitgadei. Pat ūdenszāles upē, raugoties no tilta,
šķiet precīzi tādas pašas kā toreiz.Viss bērna acīm skatītais liekas daudz mazāks. Kalns no kura
vizinājāmies ar ragaviņām izskatās kā mazs pauguriņš, visi attālumi liekas
daudz tuvāki un viss rajončiks kopumā tik maziņš, ka liekas varētu noglabāt žaketes
iekškabatā, lai gan bērnībā likās kā visa pasaule.

Jan 19 18:04 [info]gnidrologs:
Jan 19 17:40 [info]slikts:
neoliberālisms 🔥

Latvijā deviņdesmitajos gados ievazāja neoliberālismu (attēlā) un līdz ar to arī ASV izplatīto nejēdzīgo liberālisma un konservatīvisma nošķīrumu. citās valstīs liberālisms tiek pareizi saprasts kā "brīvā tirgus" pielūgsme un partijas ar "liberāls" nosaukumā ir tieši pretinieki sociālajiem demokrātiem, nemaz nerunājot par īstiem sociālistiem, bet Latvijā kā ASV sava veida satelītvalstiņā "liberasts" ir politiski labējs lamuvārds un visā nopietnībā pat pastāv veidojums kā "Jaunā konservatīvā partija" (JKP)

es nevaru izteikt, cik ironisks ir JKP sauklis "partija ar skaidru ideoloģiju", lai gan tā iemieso neoliberālismu: visskaidrākais šajā gadījumā ir nezināšana. ar to gan nepietiek, jo "jaunais konservatīvisms" pamanās atgādināt par ASV neokonservatīvisma kustību, kas vēstures mēslainē ir pelnījusi būt pēc satriecošās Irākas kara ieceres; ieceres, kuras iekustinātās domino kauliņu virknes iznākumā ir bēgļu pārvietošanās un islama fundamentālisms, par ko tie paši cilvēki visvairāk uztraucas, bet nespēj atpazīt kā savu uzskatu darba augļus

neokonservatīvā kara kurināšana arī lieku reizi izceļ, ka konservatīvisms mēdz būt piesardzīgs vairāk reklāmas nolūkos un biežāk patiesībā ir pamatā reakcionāra, romantiski utopiska iecere

... tālāk ... )
Jan 19 16:56 [info]roncijs:
kas bija iepriekšējā vieta, kuru es labu brīdi gribēju apmeklēt? bowl31?
karoče aizgāju uz andalūzijas suni. itkā pēc kesadijas, bet paņēmu carnitas. un mezcálu. kokteilī. ar smiltsērkšķiem. un aizmirsu tūlītēji paņemt citronūdeni. par kuru, ja es atceros, un varu dabūt, bet man nav, sametās sūdīgi. bet nu, pēc brīža palūdzu. atnāca baigi vēlu, pēc paša ēdiena.

es pat nezinu, vai es ar savu antisipeišenu visu nositu, vai kā. bet tako maizītes/tortijas bija par cietu (viena no trijām, kuru ēdu pēdējo, gan bija mīksta, varbū un mazliet par plānu. vienai gan bija, kā izrādās, garšīgi uzmesta oglīte. gaļa (cik nu viņa tur bija izmētāta) nezinu vai bija laba, bet patika. izņemot to, ka tur nebija ne smakas asuma. un man liekas, ka carnitām bija visasākais nosaukums. bet nez, čalis norāva ēdienkarti. nujā. bez baigā stara šajā jomā.

par kokteili baigo iebildumu nav. man jau patīk, ka nevar sajust šmigu. es nezinu, vai tas ir labi, bet vienalga. tikai tad pastāv variants, ka šmigas tur nemaz nav.

un piezvanīja ex-čomiņš. tīra savu istabu, un uzkraus man savas radiotehnikas. nu okei. tev no manis neko nevajag? - nē.
Jan 19 16:54 [info]virginia_rabbit:
ja Simo palīdz atskrūvēt korpusu, viņš prot pats izjaukt un salikt datorpults iekšu.

Jan 19 16:53 [info]gnidrologs:
Pierakstam rindru kā vienu no ne būt ne tik mazskaitļīgajiem cibas wannabe poļiturkiem. Sarkanās sērgas izplatība ar katru gadu šķiet paliek ar vien lielāka, pat starp provinciālajiem latviešiem, kas tikai pārgremo jewrosojuza u.c. lielskungu sprediķus.
Jan 19 16:47 [info]basta:
v3v - mūzika skrienošiem, diezgan vidēja vecuma cilvēkiem ar mazliet bojātiem ceļiem.
Jan 19 16:46 [info]ena:
Puzzled by people ja es vareetu aizmirst t kurs mani pameta un dziivoja taalaak laimiigs un nekad nepaarliecinaajaas vai peec tam man vispaar ir pulss un vai es elpoju es vareetu iemiileeties savaa trenerii vins ir tik mieriigs un nomierinoss un stiprs un vins ir redzeejis kaa es sviistu un asinoju un kaa man birst asaras un vins tic man vairaak nekaa es un vins man teica ka es drikstu arii izvemties kad ir par gruutu un vins nokeera mani rokaas kad es kritu no sienas un vinam ir loti garas rokas kuraam vismaz pietiek vietas man un sodien vins paprasijaa no kaa veel man ir bail mees to visu izdariisim un paneema aiz rokas un lika noleekt no balkona un es protams noleecu apaksaa bija matracis i wanna go to heaven for the weather hell for the company
Jan 19 15:59 [info]heda:
Jaunā gada pirmā intervija kanālā "Ещёнепознер" ir ar Alvi Hermani - par izrādēm, jaunām iecerēm un uzticēšanos aktieriem, par nacionālo kodu, kuru no ārpuses nevar atmūķēt, par melanholiju un to, kāpēc vajadzīgi bērni.
Bet pagājušā gada noslēdzošā intervija - ar Andreja Tarkovska dēlu Andreju - par likteni, ģimeni un kino. Viņš ir tik ļoti līdzīgs vectēvam - dzejniekam Arsēnijam Tarkovskim, attiecības ar kuru Tarkovskis risināja gandrīz visās savās filmās, bet, atšķirībā no tēva un vectēva, viņam ir smaidīgas acis.
Abas intervijas gribēju paskatīties tikai mazliet un noglabāt vēlākam brīdim, bet nevarēju atrauties no šīs mākas nesteidzīgi sarunāties par būtisko.


Hermanis

Tarkovskis juniors
Jan 19 15:34 [info]neraate:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2652606334834493&id=102814153147070

Es mierīgi varētu arī savējo, bet sāku sliekties uz kremēšanas, jo ekoloģiski. Es totāli esmu no tiem cilvēkiem, kas vēl arī i par dīdžeju i vakara vadītāju pats savām ēm svinībām
Jan 19 15:31 [info]lasitajs:
Veselu nedēļu pavadīšu Viļņā.
Kā būt, ko redzēt?
Jan 19 15:27 [info]indulgence:
1890. gada 16. martā Vācijas impērijas kanclers Otto fon Bismarks rakstīja ķeizaram Vilhelmam:
“Mūsu augstskolu lielākā problēma ir tas, ka to ir pārāk daudz, un valsts mākslīgi stimulē jaunos cilvēkus studēt. Rezultātā mums ir daudz vairāk jaunu ļaužu ar augstāko izglītību, nekā nepieciešams un nekā valsts var tos nodrošināt ar atbilstošu darbu un ienākumiem. Lielai daļai no augstskolu studentiem ne pašu intelektuālās spējas, ne vecāku izcelsme neļauj pretendēt uz intelektuālu profesiju.
Sekas ir izglītības iestāžu pārpilnība un izglītota proletariāta izaudzināšana, kas ir bīstami valstij. To papildina vēl viena kategorija – “pusmācītie”, - kurus rada tautskolu pārāk augstās prasības un iepotētās cerības. Rezultātā bērni vairs nevēlas turpināt vecāku amatu, bet izvirza sev nesasniedzamus mērķus, kas galu galā viņos rada neapmierinātību ar dzīvi. Ar katru gadu pieaug tādu ļaužu skaits, kuri, pateicoties iegūtajai izglītībai, pretendē uz tādu dzīves līmeni, kādu nespēj sev nodrošināt. Tā pie mums rodas tie paši apstākļi, kas Krievijā kalpo par augsni tur plaukstošajam nihilismam.
Lai novērstu tālāko attīstību šajā virzienā, piedāvāju samazināt augstskolu skaitu un iespējas tajās iestāties. Jebkurā gadījumā jāierobežo to skaita palielināšanos. Stipendijas universitātēs un ģimnāzijās jāpalielina, taču jāpiešķir daudz mazākam studentu skaitam.
Jāliedz dzēst mācību maksu visās fakultātēs, izņemot teoloģisko, lai šī labi domātā iecere nepiesaistītu augstskolām vieglprātīgus studentus, kuri pēc tam kļūs par ar visu neapmierināti pilsoņi. No savas puses rekomendēju paaugstināt mācību maksu ģimnāzijās un universitātēs, šajā gadījumā atļaujoties atsaukties uz Anglijas pieredzi, kur studijas tādās augstskolās kā Ītona un Herova, kā arī universitātēs, maksā visai ievērojamas summas. Uzskatu to par svarīgu aspektu, jo tādējādi iestāšanās augstskolās kļūs neiespējama ļaudīm, kuru izglītības līmenis būs augstāks par to dzīves līmeni, kas kalpos par iemeslu neapmierinātībai ar dzīvi. Vienlaikus ar augstāko mācību iestāžu iegrožošanu, kuras orientētas uz intelektuāļu izaudzināšanu, jāpaplašina amatniecības un komerczinību skolas, kā arī jācīnās ar aizspriedumu, ka karjera amatniecībā, rūpniecībā vai tirdzniecībā ir mazāk cienījama.
Taču studentu pārlieku lielais skaits augstskolās nav mūsu izglītības sistēmas vienīgā problēma.
Pašu apmācības sistēmu skolās nepieciešams reformēt. Visās mūsu skolās – no ģimnāzijas līdz tautskolām laukos, - neveselīgi dominē vienkārši iekaļama mācību viela. Rezultātā ir atmiņas pārslogošana ar mehānisku zināšanu uzkrāšanu. Savukārt gara, rakstura un patstāvīgas domāšanas attīstīšanai tiek veltīts pārāk maz uzmanības. Šie trūkumi līdz ar nepietiekamu fizisko vingrinājumu slodzi būtu vēl pamanāmāki, ja vien dienests armijā nelabotu daudzas skolā un audzināšanā ģimenēs radušās problēmas un skolēnu pārslodzes sekas.
Tieksme skolā akcentēt vairāk zināšanas, nevis prasmes, jau šobrīd uzskatāmi demonstrē savus mīnusus tautasskolā. Redzam pastāvīgu tendenci palielināt apgūstamo mācību vielu, pārsniedzot likumā noteikto. Rezultātā tā vietā, lai gatavotu skolēnus praktiskajai dzīvei, skola atsvešina viņus no to vecāku dzīvesveida un sadzīves līmeņa. Strauji pieaug to skaits, kuri iznāk no skolas ar pārliecību, ka ir pārāk labi tam darbam, ko dara to tēvi, jo esot augstāk izglītoti. It īpaši tas attiecās uz talantīgākajiem, kuriem skolā mācībās labi veicies, kurus visbiežāk skar vēlme izrauties no tās dzīves, kuru dzīvo viņu vecāki. Neveiksmes gadījumā viņi papildina mūždien neapmierināto rindas. Redzam, ka jau šobrīd laukos ir pārāk daudz tādu, kas nevēlas vis strādāt, bet gan vēlas izrīkot citus, un pārāk maz tādu, kas prot un ir gatavi strādāt.”

Via: Bismarck O.v. Gesammelte Werke. Abteilung III. Schriften. Bd. 8. - Paderborn, 2014. S. 642-644.
Jan 19 15:21 [info]ulvs:
Es nesaprotu, kāpēc neviens t.s. supremacistiem neuzdod šo jautājumu. Un tā nebūs viltīga demagoģija, bet gan patiesība. Tātad, "Tu vēlies, lai te pastāv Eiropas kultūra. Bet kas tā tāda Eiropas kultūra ir? Tu maz saproti? Nosauc kādu piemēru. Tavs piemērs neder, jo tā bija Eiropas kultūra. Mīts par Eiropas kultūru kā kaut ko monolītu ir tieši tas - mīts. Ja aizmirsi, mēs izgājām cauri diviem kariem, kas, līdzās visādām jau pastāvošām un jaunām filosofijām, krasi mainīja cilvēku skatījumu, kas ir kultūra. Teiksim tā, cilvēks saprata, ka viņš nav spējīgs apzināties lietu patieso realitāti. Sapratis to, viņš sāka pieņemt savu un savu brāļu ne-perfekto dabu. Un Eiropas kultūra ir diversitātes piesātināta, jo, ritot gadsimtiem, te cauri nākušas dažnedažādas tautas, reliģijas, cilvēki un izpratnes, kas atstājušas savu pēdu nospiedumus dažādajos kultūras slāņos. Nav tādas vienotas Eiropas kultūras."
Jan 19 15:07 [info]pavisam:
Sestdieniņa
Vakar 10:30 sēdējām ar Līvuci mašīnā, stūmām vaigos mā līdzdotās biezpienmaizes un filosofējām:
Kurš vēl sestdienā 10:30 ir:
-Nolicis lielo māsu Tallink viesnīcā,
-aizbraucis uz Lielvārdi,
-izvadājis mā pa veikaliem,
-pabijis pie veta Ķegumā,
-ir pusceļā mājup.

Daugmalē ieraudzījām gulbjus, nevar saprast, vai šie jau atpakaļ, vai vēl te?
Eu, bet nopietni, kā šie zināja, ka nau verc nekur lidot?
Un ko darīs, ja ziema tomēr atvilksies ar intelekta neskartu smaidu un "Ta-dā!!!" uz lūpām?

Pupa atgriezās no ekša ļoti sašļukusi. Pat pārāk, lai tas būtu tikai sūdīgi nokārtots IELTS.
39,3˚

Un tad otrais raunds:
-aptieka,
-sulas, tējas un ārstējoši našķi,
-VID atskaites visiem (3!!!:D) klientiem un man,
-īres dzīvoklis pēc rēķina,
-sazvanīju (beidzot) Agrīti par nokritušo asti, dabūja,
-veša (jo vešeriene guļ un prasa pēc mācītāja... jauna un skaista),
-pasūtīju paiku,

Arvienvārdsakot, dienas normu nogāju neizejot uz veloceļa...

ES MĪLU DZELZI!!!Es jau neko negribu teikt, bet podiņš ibumetīna, klepus sīrups, deguna pilieni un nervomax 43EUR?! WTF?
Vai nu zāles ir par dārgu, vai 430 minimālā alga ir pilnīgs absurds. Viens tāds gājiens uz aptieku un apkuri vairs nevar nomaksāt.

Un vēl es teikšu, ka dažiem cilvēkiem nevajadzētu slimot.
Aizgāju staigāt, atstāju Līvuci par lazaretes atbildīgo. Koridorā dzirdu:
-Uztaisi, lūdzu, avenes! (aveņu ievārījums ar karstu ūdeni)
-Labi. Tev karoti atstāt?
-Tu ieliec avenes, kārtīgi samaisi, izvelc karoti un tad vari nolikt man te!

Pupas standartiņš slimojot ir 3x nomainīt vēlmes, kamēr eju līdz 200m attālajam veikalam.
Lai dies stāv klāt tam, kas būs ar viņu grūtniecībā.

Tik laimīgu Līvuci vēl nebiju redzējusi, kad atgriezos :D
Jan 19 14:43 [info]f:
: svarīgās mēbeles
ja nu man ir kaut kā patiešām žēl - virtuves galda trūkuma man žēl. mana virtuve ir tik maza, ka tur galdam nemaz nav vietas, tā ir tāda caurstaigājama gatavošanas vieta (toties viss ir rokas stiepiena attālumā, hehe), bet agrāk vismaz bija (sort of) galds, tāda kā paceļama virsma, kura gan turējās tikai uz stiprinājumiem, bez nevienas kājas, tomēr tur varēja apsēsties un kopīgi ieturēt ēdienreiz. galds gan ņēma nelabu galu, jo bija, acīmredzot, domāts cilvēkiem, kas vispār nepieskaras galdam. un kas kasimīgu diskusiju laikā pret to neatspiežas. kurš to būtu domājis. virtuves galds.

un ja tā padomā, man mājās vispār nav neviena normāla augstuma galda vairs. un tagad es to trūkumu nudien izjūtu.
Jan 19 14:35 [info]gary_crant:
Q: Do narcissists see strength in those who get away?

A: Yes. Inevitably. If you go no contact with a narcissist, he will be literally forced to recognize that you are resisting his “spell”, or -even worse- you even sense his fragmented core and insecurities and therefore find him dispensable. Therefore, a narcissist will usually turn angry and aggressive to re-energize his “spell on you” when you distance or even go no contact. If hoovering fails, he will either get instantly depressed or be forced to split you pitch-black. But in both cases, he clearly recognized his loss of control over you. And loss of control over someone per se means he/she must be strong (at least strongER), otherwise the narcissist must necessarily be weak, which is an absurd assumption for any narcissist. Most narcissists aren't malignant so mostly they will leave it at some “half-hearted” and more or less desperate blackmail attempts for instance. Splitting in black in terms of narcissism means massive devaluation and/or making a bogeyman out of you (sort of a “how-could-you-dare?-thing”) They usually try to turn their loss of control over someone in a relief for themselves and they also tend to communicate it exactly this way to third parties.
Jan 19 14:34 [info]punkts:
Izskatās, ka visas satori meitenes ir tinderī, man tur bilde ir ielikta sasalusi peļķe un man ir 14 laiki, tikai, lai tos paskatītos, ir jāmaksā nauda.
Jan 19 13:32 [info]netti:
atkal nevaru izrušināties no gultas. zbisila jau. Es gribu kļūt par cīrulīti! ok tūlīt pēdējā albūma dziesma noskanēs un tad t o č n a
Jan 19 12:38 [info]divas_zosis:
Lai izglābtos, ir jātic diskusijai.
Jan 19 12:37 [info]kailseklis:
Ir pilnīga bezvēja diena un jūra ir gluda kā spogulis un tad pēkšņi skumju vilnis, kas ir tik liels kā pāris Ķīnas mūri kopā salīmēti, gāžas pāri. Un Tu nezini vai spēsi noturēties. Tik ļoti gribas atvērt logu un ievilkt svaigu gaisu. Tik strauji, ka varbūt jāmetas lejā no padsmitā stāva. Līdz sadursmes brīdim varbūt tas izdodas.


---

Reizēm es nedzīvoju tā kā to vajadzētu, es vienkārši samierinos. Samierinos, ka darbs jau sen vairs nesagādā prieku un ļauju kāpt uz galvas pilnīgi visiem. Samierinos, ka jau cik gadus nesanāk palikt mazākai un tāpēc esmu tik kompleksaina un bailīga, ka nespēju pat paskatīties uz kādu puisi, kur nu vēl runāt. Es ar visu samierinos. Esmu ap sevi uzbūvējusi ļoti biezu mūri, kas tomēr nav nemaz tik ideālas konstrukcijas. Šur tur ir kāds caurums, tā augstums nav nemainīgs, jo reizēm pagriežot galvu pavīd arī tā pasaule, kas ir aiz mūra, ka var taču arī citādāk. Nesamierinoties ar visu un darot arī kaut ko sev. Es dzīvoju zemāk.

Radiohead - Street Spirit (Fade Out)
Jan 19 12:29 [info]ezibalete:
iespējams, ne gluži ģeniālākā no domām, bet tomēr
man riebj pārāk maz lietu un šķiet, tas sāk traucēt realitātes izveidē.
kur ir robeža, kur ir saturs un virzība
pat cilvēki ir vai nu interesanti, vai nesvarīgi
savukārt, nav jau tā, ka abstrahējos no tiem, kuri spiežas pāri sociālajam tolerances lokam jeb pārlieku konservatīvie, fobiskie, šķietami neinteliģentie tiek paciesti un neienīsti.
kaut gan vtf
ja kāds šķiet necenšas skicēt ongoing pašizaugsmes scenāriju savā porcelāna lodītē, tad fuk dat. būs veidi, kā prātiņš mainīs agregātstāvokli , bet ko es vispar.
esmu nekonkrēta
Jan 19 12:24 [info]10m_zem_uudens:
par džeza koncertiem aukstos februāros
Jan 19 12:19 [info]ulvs:
bēdīga sejiņa / smaidīga sejiņa
Makgregors ir atpakaļ. Jāatzīst, man ir izteikti ambvivalenta attieksme pret viņu, taču Konors ir ļoti ambvivalenta personība. Tas ir reizē skaisti un vilinoši, taču bieži ļoti kaitinoši. Uzskatu, ka zaudējums pret Habibu ir nācis par labu viņa psiholoģijai un general outlook. Vai varam sagaidīt "jaunu, spēcīgāku Makgregoru"? Ne gluži. Taču varam sagaidīt to, ka UFC un MMA sports kā tāds turpinās pievilināt arvien jaunus skatītājus. Un par to man ir milzu prieks.

Ak jā, links uz cīņu šeit - https://mmashare.fullfight.video/viewtopic.php?f=36&t=1570
Jan 19 12:03 [info]telefontubbie:
alus un miegs, kaut kāds sakars tur ir
Kā tas darbojas.
Sestdienas vakars. Neliela pastaiga iekš miesta. Arī veikals. O, mīļākajam ķiršu alum atlaide, 0.99 centi! Aizeju pie bezalko stenda. Tērvetes bezalko 0.85 centi. Paņemu bezalkaholisko, atstājot plauktā ķiršu alu.
Nu tas pats arī reizi nedēļā, kad baigi gribās junkfood, konkrēti, čipsus vai olīvmaizi. Reti var arī nočītot, paņemot kkādu Radler vai vienkārši kaut kādu limonādi, piemēram, Brūvera limonādes (ķiršu, meloņu, whatever), bet no tā paša Radler uznāk noguruma lūziens iedzerot, mistisks nespēks/miegs (bet kurš rezultējas ar mošanos kkādos 5AM kad vajadzētu būt dziļā miega fāzei, kļūda, kļūda!).

Rezultāts ir - laba miega noslēpums ir nedzert nekādu alkoholu, vispār.
Jan 19 11:50 [info]kisswithafist:
I am bird psychic. Atliek ierunāties par putnu skaitīšanu, kā pēc pāris minūtēm kokā nolaižas milzīgs zīdastu bars, ko neviens no mums dzīvē nebija redzējis. Šī nav pirmā reize (jā, jā, confirmation bias, I know), kad ierunājos par putniem un ciemā atnāk kaut kas jauns un neredzēts. Lai arī pēc šīs cibas tā nešķiet, nemaz tik bieži par putniem nerunāju, tie vairāk galvā dzīvo :D

Sākšu labāk runāt par, teiksim, 10k eiro :D
Jan 19 10:56 [info]polija:
karoče ar to auto bēda kļuva nesaprotamāka
izskatās, ka kkas ir mainījies automātiskajā auto sīgā un/vai uzstādītajā..
Tikai jautājums - KĀ? Un ko ar to visu darīt. Un vai gaddienā tas nav tas, kas norij to aķi (tur jauns aķis neglābs - to arī norīs).
Karoče pēc manas saprašanas un gūgle palīdzības izskatās, ka mans autiņš ir ieslīdzis kaut kādā "Valet" režīmā, tiklīdz atslēga nav aizdedzē, tā mirgo panelī atslēga, un auto oriģinālā imobilaizera lampa VISU laiku!!! Agrāk mirgoja tikai tā viena no lampām, kad durvis bija aizslēgtas, plus retāk. Arī sīgas lampa sākusi mirgot 3x biežāk.
Sīga gan turpina strādāt - ja atver uz sīgu uzliktai durvis, gaudo, arī bļaustās, ja paliek vaļā durvis, bet kkas tur nav.
Plus tas jau noteikti ir krietni pasen viss noticis.
un, ja tā labi padomā, tad neesmu pārliecināta vai mūžīgā grabažnieka automātiskā neatslēgšanās (ar to mūžam dabūju čakarēties manuāli arī, kad TA gāju, btw) ar nav ar šo visu saistīta..
Hz kas un kad to sīgu ir licis, sīgas master pults man nav, auto atslēgām standarta pogas nestrādā - visi locki ir uz sīgas brelokiem. Nez - mok tur kkas pārprogrammēts, uzstādot sīgu.
Bet nu ņemot vērā, ka nekādi master locki man bijuši tāpat nav, tad visticamāk kkas tur ir saspaidīts pa to pulti - un vai veiktas nepareizās darbības, nepareizā secībā. Teorētiski būtu jāvar "atspaidīt atpakaļ", bet nu gūglē pieejamā info un piedāvātie varianti nelīdzēja (jo auto pultīm pogas nestrādā, bet sīgas pultij šādu variantu īsti nav, ko varētu veikt, ja nav master pults vai kkāds secret kods pieejams).
Jan 19 07:18 [info]ieva:
no DHL lapas:

Sobald die Sendung von uns bearbeitet wurde, erhalten Sie weitere Informationen.

is it just me, vai arī te tiešām pagātnes pasīvs ir nozīmiski garām, like, uz robežas ar kļūdu, lai neteiktu, ka tai pāri?

tipa varētu lietot stāvokļa pasīvu ar "sein" - sobald die sendung (..) bearbeitet ist - kas darītu vairāk jēgas laika ziņā. jo nu, lol, nākotnē (ja pareizi konstruēju) mēs to saprotamu iemeslu dēļ rakstīt negribam - sobald die sendung (..) bearbeitet worden sein wird - lai gan imo tas būtu korektākais lietojums, kopš runā IR par nākotni.

what's ur take on it?
Jan 19 05:45 [info]eos:
Svētdienas rīts
Manu mīļo draudziņ, ir atkal svētdiena. Septītās čakras diena. Adventes diena.

Laiks domāt par visumu, par lielo un būtisko. Laiks nožēlot grēkus un lūgt piedošanu visiem, kam šonedēļ tīši nodarīts pāri.

Kaut kā tā māju sajūta aizvien tiek meklēta. Skaidras hierarhiskas struktūras prātā traucē sajust to vietu, kur patiesi jūtos labi.

Gribu saprast cilvēkus, gribu sajust to, ka daru lietas izcili.

Laiks ir, domas maz, esmu kustībā daudz. Dzīvē satieku varbūt tikai vienu cilvēku pa visu dienu.Ar gadiem tas mainīsies, esmu droša. Taču cilvēki pagaidām nogurdina.

***

Lai vairāk būtu cilvēku, kuri smaida, kuri ir šeit un tagad, ar kuriem kopā var iet talkā un darīt ziemas lauka darbus. Jā, cilvēku, kuri daudz klusē un daudz dara.

Cilvēku, kuriem ir laba laulība, labs sekss un labs darbs, un mājā siltums. Par to arī aizlūgsim.
Jan 19 03:33 [info]dejavu:
Visu gaidītais lietus
Ko lai saka, labi nolija. Tādi plūdi, ka ceļi, šosejas nebija izbraucami, mašīnas masveidā aizskalotas, zemes nogruvumi, sļūdoņi, krītoši koki, nez cik mājas appludinātas, nez cik vietas bez elektrības, nācās slēgt visādus izklaides parkus, evakuēt zoodārzu dzīvniekus, utt.
https://www.9news.com.au/national/rain-bomb-slams-nsw-qld-as-states-lashed-with-heavy-downpours/089b9244-4ab5-4c08-a442-c3c366b2a3cf

Un ko ugunsgrēki? Jaundienvidvelsā turpina degt 81 ugunsgrēks, nekontrolēti vairs tikai 21. Man tuvākais - ap 70km attālumā. 1300 brīvprātīgo ugunsdzēsēju šobrīd pie tā strādā.
Viktorijā savukārt daži ugunsgrēki tā satrakojušies, ka atkal jaunas evakuācijas.
Vairākas izdegušās apdzīvotās vietas vēl joprojām ir nepieejamas, un tur sāk izsīkt pārtikas krājumi.

Šī zeme vairs nepazīst mērenību.


Upd: aizmirsu piebilst, ka vienlaikus notika arī šī smilšu vētra; https://www.facebook.com/watch/?v=1239669106423054
Jan 19 01:45 [info]kailseklis:
Apvij.

Nekad nevienas rokas mani negribēs. Es raudu līdz fiziski sāku smakt.

—-

Dope - Die MF die
Jan 19 01:25 [info]dystophy:
<<<<<
es šaubos, vai pastāv tik vērtīgas personiskās attiecības, kuru dēļ būtu vērts "būt normālam"; pielāgoties ārējiem standartiem, un zaudēt būtisku daļu savas individualitātes.
Jan 19 01:13 [info]temperature:
231 (drudzis)
ieraudzīju video ar to, kā zīmju valodas tulce tulko eminema koncertu, un tas ir tik nenormāli stilīgi, ka es teju apraudājos.
es šonedēļ visu laiku esmu tādā stāvoklī. sāp galva, ir drusku nelabi, lēkā karstuma un aukstuma periodi, neaprakstāmi nāk miegs un gribas raudāt. brīdī, kad bija terapeitei jāpaskaidro, kāpēc es gribu iet no viņas prom, pēkšņi izplūdu asarās un noraudāju visu stundu. un beigās pierakstījos uz nākamo reizi, jo negribēju viņu sāpināt un pievilt. tā bija izcila ilustrācija tam, kā es nepārtraucu nevienas attiecības, kurās jūtu, ka tās nenāk man par labu. es pieciešu nepatīkamus paziņas, palieku ar vīrieti, kas mani ir novilcis līdz pirmsterapijas līmenim, un nevaru aiziet no terapeites, pie kuras nejūtos ērti. jo visu laiku šķiet, ka "nav jau tik traki". "es tikai kaut ko esmu sadomājusies". "man tikai tā šķiet". "viss ir labojams". stulbākais ir tas, ka es tak nemaz necenšos neko labot. tikai ceru, ka viss notiks pats no sevis.

it kā jau tā stulbā pašsajūta ir viegli izskaidrojama. izrādījās, ka mans pms ir spēris vēl vienu soli absolūtas elles virzienā, un nu nāk arī ar "drudzi", tikai bez temperatūras. līdzko sākās mēnešreizes, pazuda visa kaulu laušana. tad es nostrādāju līdz vienpadsmitiem pa dienu (no iepriekšējās dienas pieciem..?) ar pusotras stundiņas nosnaušanos pa vidu. tas manam ķermenim, protams, arī nepatika, un sekas es jūtu vēl šodien. bet man, kā vienmēr, ir grūti pieņemt šo realitāti, un nepamet apziņa, ka tas ir kaut kas vairāk par sliktu režīmu un mazkustīgumu. man vienkārši gribētos, lai tā ir, jo tad es drīkstētu uzprasīties uz žēlošanu. tagad nedrīkst, jo, nu, būsim reāli, pati vien vainīga. jāveic ilgtermiņa izmaiņas dzīvē, nevis jāpīkst par sekām.

tikai tas raudulīgums dīvains. parasti tas pazūd kopā ar pms. bet šoreiz viss ievilcies, tāpēc man joprojām ir te auksti, te karsti, joprojām ir dulla galva un joprojām nākas pinkšķēt par sīkumiem.
Jan 19 00:34 [info]bh:
Art is everywhere!
Design
Jan 19 00:30 [info]rindra:
Vai vajag diskutēt ar galēji labējiem jūzeriem?
Pēdējo gadu arvien straujākā galēji labējo ideju izplatība ir biedējoša. Tās arvien vairāk lasīt cibā arī ir biedējoši. Jūzera [info]slikts pēdējā laika ieraksti un visa tā diskusija ir ļoti interesanti un laikā. 

Es par šo tēmu droši vien izteicos pārāk nepārdomāti savos pāris iepriekšējos ierakstos. Tāpēc nedaudz paskaidrošu. 

Personīgā līmenī es uzskatu, ka cilvēkus, kas “aizmaldās” galēji radikālās idejās, daudz labāk var ietekmēt nevis ar diskusijām, bet gan ar dzīvu piemēru (kā to pārāk asā veidā minēju vienā no saviem iepriekšējiem ierakstiem). Jo pārāk bieži diskusijas pārtop par neauglīgiem strīdiem un ķengām, kas liek abām pusēm ierakties vēl dziļāk ierakumos. Bet, iespējams, es ar to ierakstu atstāju iespaidu, ka vispār negatīvi vērtēju diskusijas/debates. Tā nav. 

Vērtīgākais šādās diskusijās ir tas, ka sekmīgi galēji labējo uzskatu atspēkojumi ir kā bāka tiem, kas jau sliecas, bet vēl nav galīgi “apmaldījušies”. It sevišķi, ja izdodas šos atspēkojumus veikt tiešām bezpersoniski (man, piemēram, pārāk bieži tas tā neizdodas). Šādā veidā šie “nacīgie” jūzeri (lietojot [info]slikts terminu) var pat tikt uzskatīti par kritiskās domāšanas mācību līdzekli (jociņš). Tāpēc, manuprāt, šo jūzeru ignorēšanai vajadzētu būt pēdējam paņēmienam. 

Tagad nedaudz par trakajiem suņiem. Ja traks suns tev brūk virsū, ir ok to nogalināt. Tik tiešām, atvērtībai ir jābūt robežām. Bet kur ir tā robeža? Kad atvērtība ir par daudz atvērta? 

Cibas kontekstā es to redzu sekojoši. Tā kā galēji labējo uzskatu atspēkošana prasa pietiekoši lielus laika un enerģijas resursus, šādu pūļu vērti nav tie, kas ir “apmaldījušies” pārāk tālu. Grūtākais jautājums ir, kādi tad tieši ir tie nosacījumi, kad jūzeris ir uzskatāms par neatgriezeniski "apmaldījušos"? 

Šeit dažas idejas (droši vien, ka konkrētam jūzerim būtu jāatbilst vairākiem no šiem): 
  • Jūzera tekstos nav novērojama spēja šaubīties (gāž ārā kategoriskas klišejas un nereaģē uz pret-argumentiem);
  • Jūzeris ne par ko citu vairs neraksta – visi teksti funkcionē kā galēji labējo samazgu truba;
  • Jūzera tekstu motivācija ir provokācija, nevis diskusija;
  • Jūzeris pauž tiešus vai netiešus aicinājumus uz vardarbību vai citu kriminālu uzvedību.  
Man kā recovering perfekcionistei gribētos no sākuma labāk sagatavoties pirms iesaistīties šādās diskusijās (lai gan ik pa laikam esmu to darījusi). Problēma ir tāda, ka “gatavs” šajā gadījumā ir neizmērāms lielums. Tiekšanās uz “gatavību” var aizvest dziļos labirintos – jo vairāk mēs uzzinām, jo vairāk mēs uzzinām arī par to, ko mēs nezinām, līdz ar to arvien vairāk attālināmies no tās iedomātās “gatavības”, kuru sākotnēji meklējām. Tikmēr galēji labējās idejas turpina izplatīties. Līdz ar to laikam jau man ir jāsamierinās, ka visam sagatavoties nav iespējams un ir jādara arī tad, kad subjektīvi nejūtos tam gatava. Tāpēc arī šis ieraksts.

Jan 19 00:30 [info]roncijs:
no rīta viegli pabesījos ka kolēģis nesaprot, cikos ir jānāk, tad pabesījos par viņa darba kultūru, tad nebija ko darīt, palaidu viņu mājās un tad trīsarpus stundas dzēsu ugunsgrēku.

tagad pusotru (nu jau divas) stundu neko nejūtu, gribēju poezvanīt i. un uz saldētavas guļot, paraudāt, bet viņa necēla un tad jau mazliet pārgāja. gribas rīt iet barpt pīles. lai gan es paņēmu maizi. kas ir huiņa. eh, atkal jāguglē "ko barot pīlēm, "baltmaize slikti"".

ugh. jā. vakarvakarā noskatījos pirmo pusi no modern love s01e01. tāda reālistiskā jaunjorka, um aktieri, kuri, starpkadros liekas, ka slatās kamerā, lai pārliecinātos, vai ir pareizi izrunājuši nyt esejā rakstīto. tagad itkā varētu pabeigt, it kā nē.. bet ir ēdiens. tad jau jā. pirms vairākām dienām atklāju, ka tumsā skatoties un ēdot ir baigi ok

ā, vēl direktorei jāuzraksta kaut kādi izejas punkti gaidāmajā sapulcē. /// edit: heii, vēl viena pavisam atšķaidīta šķiršanās vēstulīte. viena rindkopa. tāda. pārējās par ofisu.

karoč huiņa, ofisā pa ilgiem laikiem legit noguru. parasti ir besis kustēties.
Jan 19 00:08 [info]punkts:
leitest postos tāds trešs. ko es te daru. tādam pajebenim kā tas indelgencis vispār ar skavarodu pa jebalu nahuj.
Jan 18 23:54 [info]punkts:
ingusa baušķenieka bikšu troksnīši un ineses zanderes atsperu zandales.
Jan 18 23:33 [info]gnidrologs:
konservatīvisms
Jan 18 23:28 [info]punkts:
Filmu serviss piedāvā uzdāvināt filmas noskatīšanos trim draugiem. Jūs gan tādi neatsaucīgi, kā būtu ēduši mārtiņa sirmā kakiņas, bet nu labi, laikam katras filmas noskatīšanos var izdāvināt, šajā es raudāju.
Jan 18 23:25 [info]snauts:
Mana jaunā gada apņemšanās bija nedzert divas nedēļas.
Apņemšanās izpildīta ar uzviju!
Jan 18 22:51 [info]punkts:
Brīnišķīga gruzīņu filma in-bloom.
Jan 18 22:29 [info]krii:
Baidos, ka tās skaistās ugunīgās ballītes nedēļas nogalēs sāks slikti ietekmēt manus ārpus darbalaika padarāmos darbus.
Ni otras puses - man ir sedatīvi. Un alkohols pastiprina to eefektivitāti.
Jan 18 22:23 [info]gnidrologs:
swedening
Jimmie Åkesson: "i think immigrants should follow the rules we have here!"
Stefan Löven: "can the nazi talk Jimmie Åkesson! they have the right to live as they please!"
Jimmie åkesson: "then why did your government have burkas on in Iran?"
Stefan Löven: "we followed their rules..."
Jan 18 22:13 [info]moiaio:
Meklēju draugus latviešus!
Rakstiet man, ja vēlaties man palīdzēt iemācīties latviešu valodu :) Esmu spānis.
Jan 18 22:12 [info]kravics:
klusums starp mums
Melots ar sāpi. Pēc šāda akta skatījos vainīgām acīm uz ģimenes ainiņu viesistabā. Paps, mamma, vecmamma, es. Sēžam aplī. Bērns kūņojas kaut kur pa vidu, apkārt ložņā kaķis. Spriežam par to, vai kurināt pirti. Notiek balsošana, es izlemju, ka tomēr nē. Es izliekos, ka es šajā kompānijā dodu kaut kādu pienesumu, bet patiesībā es tikai sūcu enerģiju. Nedomāju, ka jebkad kāds dzīvojot ar mani varētu būt diži laimīgs, taču ģimeniskā idille pēdējā laikā šķiet vienīgais, kas varētu nomierināt pušu plēsošās vētras un dziņas.

Gadus pēc tam, kad es ar tēvu biju runājis mūsu mājas kurtuvē, es kurināju to pašu māju, taču absolūti skābes apštirījies. Pagales aizdegās, es skatījos liesmās ilgi, tā, kā tēvs mēdza darīt, pīpēju cigareti, visticamāk, absolūti izdomātu, tieši tāpat, kā viņš to darīja. Viņš ilgi klusējot skatījās liesmās un pīpēja.

Vienīgais, ko viņš man pateica, pēc tam, kad teica, ka dosies prom uz visiem laikiem, bija, ka kādreiz ļoti gribēja bērnus. Kopš tā laika man šī vēlme liekas biedējoša. Es nedrīkstu gribēt bērnus, kur nu vēl ģimeni. "Es esmu tieši tāds pats, kā mans tēvs", es domāju šodien, kādu pusstundu bez jebkādām citām domām sēžot mašīnā, vērojot pelēkumu, skatoties vienā punktā ilgi.
Jan 18 22:06 [info]zilnezal:
suursna
‘’ With a drop of cliché, I could remind you that our human bodies are at least two-thirds water, but more interesting than these ontological maths is what this water does – where it comes from, where it goes, and what it means along the way. Our wet matters are in constant process of intake, transformation, and exchange – drinking, peeing, sweating, sponging, weeping. Discrete individualism is a rather dry, if convenient, myth.’’
- Astrida Neimanis ‘’Bodies of Water’’
Fish represents multiple things. 1) The self that roams the fluid waters of identity. 2) The consciousness that roams the fluid waters of subconscious. 3) The mute and inexpressible part of the self that lives in the verbal world of language and communication. 4) The things I can’t say or the things I can’t put into words. 5) Jesus but outside of a religious viewpoint – Jesus as a mental state that is Zen – the absolute silence – the unity of the macrocosm and microcosm and the breathing of it all. 6) The unbreathable for human (water) is essential for a fish life, thus water represents spaces we inhabit and our inability to imagine a fundamentally different view of life because our own is so intertwined with us that we see it as a part of us.
Jan 18 21:59 [info]klusais_okeans:
Jaunā pāvesta otrā sezona daudz labāka par pirmo. Un kad es beidzot saņemšos pārvākties uz Itāliju?
Jan 18 21:55 [info]az:
es. tevi. loti loti. visvairāk.
Jan 18 21:51 [info]ilona_pop:
Vasarā būtu jābeidz maģistrs.
Starp citu, studiju statusam beidzoties, nāk mēnesī minimāli 150eur par obligāto veselības apdrošināšanu, minimāli 500eur par īri, min. 250 par ēšanu, tad man ir jāatmaksā studiju kredīts. Pats, pats minimums ir savi 1100 mēnesī. KĀ?
Reizēm šī vienatne ir neaprakstāma.
Jan 18 21:47 [info]az:
tik pelēks viss vēl nebija bjis, debesis un jūru neatskirt.
pēc vakarinām krita zvaigzne. par mums.
Jan 18 21:12 [info]mtldd:
o, bet man ļoti patika Kairiša jaunākā. ar dažiem neizskaidrotiem estētiskiem elementiem, tomēr beidzot (!) kaut kas, pie kā zāle neraud un netiek tik dziļi vadāta pa latviešiem tik mājīgo patriotisko ciešanu un grūtuma teritoriju; cik labi ir dažādot skatījumu uz tā laika dzīvesstāstiem (vispār jebko taču jāskata no pēc iespējas vairāk pusēm). daudz humora, absurda, simbolisma un Latgales dabas, veiksmīgu un ne tik veiksmīgu pavērsienu. šodien ar kaimiņieni runāju - viņas vectēvs bijis līdzīgas dabas: vienkāršs mālderis, kurš, jauns un tieši armijai pievilcīgā vecumā būdams, kaut kā slapstoties un šmaucoties, izvairījies no iesaukšanas abās pusēs. beigās krievi gan tāpat izsūtija, bet ticis cauri sveikā salīdzinoši viegli. pēc atgriešanās mājās uz dzīvi sibīrijā atskatījies vairāk ar humoru un jokiem, citādāk diez vai būtu tik garu mūžu nodzīvojis.
Jan 18 21:09 [info]kravics:
opt-out
Ja man kādreiz būs pašam sava māja, tajā būs liela istaba ar pilnīgi neko. Tā nepildīs pilnīgi nekādu citu funkciju, kā vietas.
Jan 18 20:52 [info]viux:
I don’t like this business of writing about your childhood, dragging your parents through the mud. I don’t know much, but one thing I do know – if you use art to settle accounts, it’s no longer art
Jan 18 20:11 [info]sarkans0987:
J.
Tavas rokas bija sausas un saplaisājušas. Plaukstu virspuse bija sašūta ar rupju, vecu dziju. Tā bija satrūkusi un galiņi saspurojušies. Es glāstīju tavas rokas ar pārliecību, ka palīdzu. Ar sajūtu, ka tavas plaukstas kļūst maigākas. Tad ieradās mani radi un tu aizgāji. Es noskatījos, kā tavs siluets pazūd ielas tukšumā un man bija silti un mierīgi. Kā vienmēr, kad redzu Tevi sapņos.
Jan 18 19:42 [info]tethys_:
Jaunā mūzikas aizraušanās
destroyer of worlds
purveyor of pain
harvester of Hate
WHAT ́S YOUR NAME?

Merchant of Mayhem,
Salesman of Shame
Trader of terror
WHAT ́S YOUR NAME?

I ́ll give you a name: HUMAN
You know who you are

A killer by nature
A dangerous creature
A natural born killer
The destroyer of life
Destroys all life

Master of Madness
Seeker of Fame
Keeper of Fury
WHAT ́S YOUR NAME?

A killer by nature
A dangerous creature
A natural born killer

The destroyer of life
Destroys all life
Jan 18 19:30 [info]quizer:
Atgriezos no humpīšu tūras. Ķengaragā ir tāda garo veikalu vieta, kur ir viens veikals pie otra iebūvēti piecstāvenē. Tur ir trīs lietoti apģērbu veikali viens par otru labāki. Izpirku pirmo bez skatīšanās. Tālāk devos uz centru. Tur ir tāds labi zināms veikals - otrā elpā, atdevu visus sapirktos humpīšus. Iepriecināju pārdevējas, apēdu konfekti un devos vecrīgā uz festivālu. Pie McDonalda vairāki DJ un arī kāds izbijis operas dziedātājs. Visi ēd un dedzina ugunskurus. Apēdu ceptu lasi, nosalu un brendīgā veikalā nopirku pāris kreklus. Atgriezos no humpīšu tūres.
Jan 18 19:18 [info]punkts:
Sataustīju, man laikam limfmezgli piepampuši.
Jan 18 19:08 [info]iive:
Vienreiz Sids Barets esot ienācis studijā, kur Pink Floyd ierakstījās, bet bijušie kolēģi neesot viņu pazinuši, jo Barets esot ļoti pieņēmies svarā un viņam tad vairs nebija skaisti plīvojošie hipiju mati.
Jan 18 19:05 [info]kants:
indija: pēdējā diena
aizbraucām ar taksi uz agru. tas te normāli esot, jo slavenie vilcieni neesot ne patīkami, ne pieejami. tadžmahala aizkustinoši skaista. ja dievs manu mīļāko sievu aizsauks pie sevis pirms manis, un būs liekas 30 tonnas zelta, arī ko tādu uzcelšu. tikai bez tūristiem: tur iet iekšā bija ļoti nepatīkama pieredze, tāda lopiska, kā krustojot kapus ar sabiedrisko transportu.
vakarā ar baudu sakravāju somu; a.i. rising bija neskatāms (žanrs krūtis kosmosā), the art of self-defence - padīvaina, bet jau labāka. uz atvadām jāpalutina sevi ar godalgoto parasite. btw.: fast and furious presents: hobbs and shaw, protams, ir klaji infantila, bet daudz labāka par oriģinālo frančīzi - ņiprs action, nav rodrigeza, runā maz un drīzāk asprātīgi. 
Jan 18 19:01 [info]gary_crant:
šodien Kerijam dzimšanas diena. novēlu mums visiem kādu gramu nepiespiestas elegances

Jan 18 19:00 [info]punkts:
Man ir jaunumi par laptopiem. Istabā ielīdusi pele, visa inde apēsta, skatos tieši tādā šķirbā. Izvēlos visšvakāko konfigurāciju un hujakš pele augšpēdus un raustās.
Jan 18 18:20 [info]punkts:
Veicu vingrinājumus ar mēli, lai mazinătu rīkles sāpes.
Jan 18 17:53 [info]eos:
Par skaisto un cēlo.

Šodien ārā bija ļoti silts. Cilvēki arī smaidīgi un priecīgi. Saņēmu daudz uzmanības no jauniem puišiem. Izlēmu uzlabot virtuves iekārtu. Sākšu ar pulksteni.
Jan 18 17:13 [info]indulgence:
par tulpu
Deklasēts un totāli nodzēries bomzis, kurš iekārtojies pamestā grausta pagrabā – mitrs, drēgns, pilns ar žurkām un kukaiņiem. Pat pavarda nav – lupatlasis kur atkritumos atradis izmestu virtuves dizaina reklāmas baneri un piekāris priekšā kanalizācijas šahtas atverei, iztēlojoties, ka tā nav lūka uz kolektoru, bet gan durvis uz burvju pasauli.

Nodzēries līdz delīrijam un trešajai cirozes pakāpei, viņš ar atrasta, nolauzta naža asmens palieku apstrādā nočieptu koka pagali vai atkritumos izmestu salūzušu lelli, lai izgatavotu sev tulpu – iedomu draugu, kuru iztēlē apvelta ar glābēja īpašībām. Ne velti Circenis saka (patiesībā tā ir paša vecā dzērāja projekcija), ka tulpa ir vienīgais šī cilvēka - kurš sevi dēvē par “tēti”, - glābiņš. Izaugs un klejos apkārt, leijerkasti spēlēdams un pelnīdams priekš vecā naudu – tādi ir šī deklasētā bomža pieticīgie priekšstati par laimīgu dzīvi.

Tulpa. Kā jau tas pienākas “bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm”, skolu ignorē un pie pirmās izdevības aizbēg, uzreiz nokļūstot “ielas vidē”, kur šo atplestām rokām sagaida dīleri (Duremars), mazgadīgo suteneri (Karabass Barabass), kā arī ekstrasensi un kabatzagļi (Alise un Bazilio), kas tūdaļ pusaudzi pieņem savā apritē. Visi kaut cik inteliģentie tēli, no “ielas pieredzes” raugoties, ir kusli peršu skaitītāji, kas savās skolās neko reālajai dzīvei derīgu nav iemācījušies.

Galu galā tulpa izpilda savu misiju un aizved “tēti” caur slepenajām durvīm laimes valstībā – pēc visa spriežot, tā bija vecā alkoholiķa agonijas delīrija murgu pēdējā vīzija, pirms aknas atteicās kalpot, un Karlo krampjos raustījās uz pagraba grīdas, apķēris savu koka lelli.
Jan 18 16:02 [info]f:
jāteic, grace and frankie mani ir patīkami pārsteidzis.
Jan 18 15:40 [info]ctulhu:
vājums
Te Gnidrologs saka

/Pēc sjw likumiem lauvam nu ir pienākums lūgt piedošanu un iztīties par paklājiņu visu līmeņu vājākajiem zvēriem, lai izpirktu sava iedzimtā supremacisma grēku./

Nu un uz ko tā ir norāde?

Kur ir svētīgie garā nabagie?

Kas radās kā vājo ticība?
Jan 18 15:39 [info]negaisiic:
Meklēju datorsomā pasi, kas pazudusi kopš septembra, bet atradu datorpeli, kas arī bija pazudusi kopš... nezinu, varbūt kopš oktobra. Kur man vēl pameklēt to pasi? Varbūt vēl kas zudis atradīsies?
Jan 18 15:38 [info]punkts:
Eu, kādā sakarā šitie džeki ir rīgā nofilmējušies https://youtu.be/_7QoPhEA-s8
Jan 18 15:08 [info]punkts:
Labi, ka šalli neiemērcu sojā. Un kā jums iet pie jūsu klikomātiem?
Jan 18 15:04 [info]punkts:
Sāpīgi ēst, laikam ibumets beidzis darbu.
Jan 18 14:58 [info]punkts:
Paņēmu mutē malku ūdens, aizbraucu uz veikalu, nopērku tur sīpolus uc atbraucu tpakaļ, ūdens joprojām mutē, vienkārši īpaši neatcerējos, ka viņš tur ir. Riju nost, jāēd suši, mana pirmā maltīte trīs dienu laikā.
Jan 18 14:44 [info]virginia_rabbit:
es nezinu, ko E ir apēdis. vins saka: noņem hamburgeram augšu, tad gaļu, tad salātu, tad kečupīt, salvetīt, šķīvīt, tad galdautīt un tā līdz pirmā stāva apakšai, pēc tam sākas pazemīt, elletīt, antarktīt, kosmosīt
Jan 18 14:38 [info]gnidrologs:
Pēc džungļu likumiem lauva sanāk spēcīgākais dzīvnieks. Pēc sjw likumiem lauvam nu ir pienākums lūgt piedošanu un iztīties par paklājiņu visu līmeņu vājākajiem zvēriem, lai izpirktu sava iedzimtā supremacisma grēku.
Jan 18 14:02 [info]polija:
kaut kad gada beigās skatījos pag-gad aizgājušos: Aigi un pārējos - zināmos un ne tik ļoti..
Atcerējos no bērnības, ka bija tāds Miķelis Gruzītis - un, ka patika.
Pēc ilgiem gadiem uzmeklēju mūziku..
Un jā- patīk joprojām...

un vēl Lakstīgalu nakts, Pārdomu vējš, un vēl bija vairākas foršas..
Jan 18 13:32 [info]komatozs:
Love without affection is hate without the pain.
Jan 18 13:25 [info]heda:
skandināvu pieskāriens
Modes žurnāla "Elle" 2020.g. stila balvu ceremonijā Stokholmā apbalvo stilīgākās slavenības - viena no balvām kādai, kura "deg par hidžaba normalizēšanu modes pasaulē", balvas pamatojums - "Vienmēr nevainojama, vienmēr iedvesmojoša! Modest fashion ar skandināvu pieskārienu patiesā pilsētas šika garā.” Irāņi raksta, ka viņas hidžabs esot striktāks pat par tiem, ko redz mullu pārvaldītās Teherānas ielās.

https://www.iconicsthlm.com/influencers/imaneasry/
https://www.elle.se/elle-galan-2020-imane-asry-vann-arets-look-i-samarbete-med-loreal-paris/
Jan 18 13:02 [info]quizer:
J. vakar teica, ka dabūšu iekšās no feministēm. Lai par to domātu mazāk, došos humpīšu tūre un nopirkšu leoparda kostīmu. Ja paveiksies, varbūt arī kādu džemperi, kas ir daudzreiz lielāks par mani.
Jan 18 12:23 [info]acdc:
"Tu aizvien mazāk un mazāk izskaties pēc metālista! Grūti atpazīt paliek."
Jan 18 11:54 [info]punkts:
Desmit minūtes viļāju pa muti vakardienas putras karoti.
Jan 18 11:29 [info]zum:
Ja kāds cerēja, ka es nolaistām actiņām, noplīsušā vamzītī staigāšu, tad smagi nokļūdījās. Man vis pasaule vaļā. Nevis kā nožēlojamiem baznīcās gājējiem.
Jan 18 11:29 [info]slepkava (in [info]pajautaa):
Māju siltināšana
Labdien, jaukie cibiņi, varbūt kāds zin, kāds ir process, lai pieteiktos ES atbalsta fondiem daudzdzīvokļu mājas nosiltināšanai, ar ko sākt un cik sarežģīts ir šis process?
Jan 18 11:26 [info]sodienliist:
un pār Parīzi uzausa saule!
Jan 18 11:14 [info]honeybee:
Nenormāli sen nebija bijis sapnis pēc kura es esmu pamodusies pilnīgā panikā un arī pēc 4 stundu papildu miega esmu pilnīgā "fuck no this ain't happening" režīmā
Jan 18 10:19 [info]punkts:
Vienīgais veids, ko zinu, kā darīt ko jēdzīgu, ir daudz guļot. Pretēji esmu tukša čaula bez vīzijas.
Jan 18 05:00 [info]sirualsirual:
vienīgais, ko vēlos, ir iebāzt pasaules zobratos sprunguli, un, pirms neiecietīgi gari atkal sāk nosodīt, norādīšu, ka šādā scenārijā svarīgs esmu nevis es, bet sprungulis.
Jan 18 04:23 [info]punkts:
Jūsu iekšējä pasaule arī ir nesmuka?
Jan 18 03:51 [info]sisyphus:
Giallo ir ļoti underappreciated filmu žanrs

Deep Red is still one of the more unsettling films I've seen
Jan 18 01:11 [info]inese_tk:
janvāris
ja man nedod kristāldzidras un zaigojošas ziemas spelgoņa naktis, kad ieelpa dedzina nāsis, leduspuķes namiņa vecajos koka logos, šķīstīšanos aukstumā, ar līksmu adrenalīnu un plīvojošām krēpēm piepildītus auļus pa neskartiem sniega laukiem, pēc kuriem zirga sviedri ir pārvērtušies vizuļojošā sarmā uz viņa blīvā kažoka, leduskritumu meklēšanas ekspedīcijas, puteņa dziesmas skurstenī, mašīnu, kas nosalusi nelec un ik pa laikam ir jāatrok, vienkārši vārtīšanos sniegā, to pūkaino klusumu, kuru var piedzīvot tikai, kad visu ietinis sniegs un to matēto gaismu, ko atstaro sniegā nogrimusi pasaule, vai neizturami spožo - ja gadījumā nav apmācies un stiklaini zilās debesīs liesmo zobaina un salta saule, tad neatliek nekas cits, kā sākt ilgoties pēc glāsmaini siltām peldēm ezeros, nerimstošiem svīru saucieniem augstu gaišzilās debesīs, saulē sasilušas, mitras melnzemes smaržas, ābeļziediem, hiacintēm, ceriņiem, pojenēm, lilijām, filadelfiem, cīņas ar laputīm lielajā rozē, ar līksmu adrenalīnu un plīvojošām krēpēm piepildītiem auļiem pa svaigi sazaļojušām pļavām, apdullinoši skaļa daudzsugu putnu kora, bezgalīgi garām dienām un caurspīdīgām, mirklīgām mijkrēšļa naktīm, baltvīna ar gāzētu ūdeni, pērkona negaisiem, dienām un diennaktīm, kas pavadītas neuzvelkot kājās nekādus apavus, vienmēr atvērtām durvīm un logiem, daudzbalsīgas zāles pļāvēju un trimeru rūkoņas agros brīvdienu rītos, smilšainām grīdām, zemenēm, tveicīgām pēcpusdienām, kad gaiss ir biezs un nokaitēts un ieelpa dedzina nāsis, sausa, gaišpelēka asfalta, gaismēnu dejām pa vieglā vēsmā trīsošām mirdzoši zaļām lapām, sēdēšanas ganos ar zirgu baru un siltas, dzeltenas, visaptverošas un tik mierinošas saules gaismas, kas izslīd caur ādu, caur muskuļiem un taukiem un apvijas kauliem smalkā, vizuļojošā, zeltainā un siltā tīmeklī, lai dotu spēku izturēt arī nākamo ziemu.

drausmīgi nogurdina atrašanās šajā pelēkajā, dubļainajā un tumšajā starpgadalaiku uzgaidāmajā telpā, bet to es teicu jau pirms dažām dienām.
un paldies par sauli šodien.
Jan 18 00:50 [info]ctulhu:
Par nacismu
Tā kā mums te ganās histērisks jaunēklis vārdā pardon nikā``slikts`` kurš izdzirdot vārdu ``nacisms`` gāžas gar zemi, spiedz un tirina kājeles, man radās interese padomāt kādi tad ir tā nacisma trūkumi un priekšrocības, apskatīties tā sacīt nebiasēti.

Nu tātad ar nacismu mēs saprotam šito

https://lv.wikipedia.org/wiki/Nacion%C4%81lsoci%C4%81lisms

un iegūtos secinājumus varam attiecināt arī uz fašismu vispār un daļēji totalitārismu vēl vispārinātāk.

Vispirms īsi par priekšrocībām jo to nav daudz :)

Tātad ko tas dod? Tas dod īslaicīgu resursu koncentrāciju, īstermiņā paātrina saimniecisko attīstību, dod labvēlīgus apstākļus noteiktu tehnoloģiju attīstībai, sk. reaktīvo aviāciju, raķešu tehniku, ķīmisko rūpniecību u.c. tieši vācu nacistu valsts gadījumā.

Trūkumi jeb kāpēc tas nestrādā globāli un ilgtermiņā: Pirmkārt tāpēc ka tas nav racionāls. Nacisms ir viens no ideoloģiski dominēto sistēmu saimes, līdzīgi kā visa veida teokrātijas, komunisms utt. Visas šīs sistēmas nav racionālas un tāpēc nedarbojas, uz tām balstītās sabiedrības un valstis izjūk.

Tātad tas nav racionāls 2 veidos:

a) Ir kaut kādi ideoloģiski postulāti ( vācu nacisma gadījumā rasisms un konkrēti antisemītisms, visa tā figņa par ``āriešiem`` utt)kuri ir virs izpētes un zinātnes. Tas ir universāls princips - tikko kaut kas ir virs zinātnes un izpētes (kā nacistiem ``āriešu pārākums``, komunistiem ``proletariāta diktatūra``, dažādiem teistiem viņu dievi/ reliģiskās dogmas), tā **surprise** mēs esam auzās un tā padarīšana izjūk. Vienkārši tāpēc ka zināšanas, izpratni un sekojoši varēšanu dod arī tās nozares, kuras šitiem ideoloģisku iemesli dēļ ir aizliegtas. Un tad tu paliec bez atombumbas (jo ``ebreju fizika``) bez kompjūteriem un normālas lauksaimniecības ( jo kibernētika un ģenētika ir buržuju viltus zinātnes).
b) Ir cilvēku šķirošana pēc iracionāliem kritērijiem - tādiem kuri pēc būtības nav svarīgi. Un tad Einšteins bēg, jo ir ebrejs, Tjūrings tiek novests līdz pašnāvībai, jo ir gejs [un tas pat ne visai totalitārajā GB], Vavilovs nomirst badā cietumā jo ir buržuju elements. Rezultātā šāda veida sabiedrība daļu savu intelektu izmet miskastē, nu un attiecīgi sevi novājina.

Nu un visbeidzot piebildīsim ka minētais ``slikts`` kurš visu laiku nēsājas ar cilvēku šķirošanu un figņu ko viņš sauc par morāliem spriedumiem, demonstrē tieši punktā (b) minēto uzvedību, tāpēc pierādāmi ir fašists.

Ja es aizmirsu kādus šī tipa sistēmu mīnusus un plusus, publika ir laipni acināta papildināt
Jan 18 00:39 [info]kailseklis:
Steidzīgā solī eju pa tumsas gaiteni. Ā, jau sen ir pāri pusnaktij. Ārā ir tumsa un auksts, bet mēs ar sunīti tur ejam. Novelku kapuci, lai ir kas plašāks par tuneļredzi. Arī dzīvei to vajadzētu atcerēties darīt biežāk. Gribas kaut ko siltu un jauku.

Varbūt pieglausties asfaltam tik cieši, lai sāp.


---


John Frusciante - Murderers
Jan 18 00:31 [info]ilona_pop:
Es nezinu, vai brīnumi notiek. Tie mana dzīvē būtu divi:
1) iegūt stabilu darba vietu uz prof.skatuves
2) ilgāk uzkavēties viņa apskāvienos

Abu iespēja realizēties ir teju neiespējama. Un par otro, nu kāpēc viņš ir tik apzinīgs un neuzņēmīgs. Vai tiešām vienam cilvēkam var likties, ka visu mūžu nodzīvot ar to pašu skatu rītos vakaros ir pietiekami? Es nesaku, ka jāšķiras, es saku, ka nevajag sevi tik ļoti ierobežot.

"„1993. gadā, pēc tam, kad biju piekritusi bildinājumam, mani māca šaubas,” raksta Vinfrija. „Es sapratu, ka patiesībā nevēlos laulību. Taču es vēlējos, lai mani bildinātu. Es vēlējos zināt, ka viņš uzskata, ka esmu tā vērta, lai būtu viņa mīļotā. Taču es nevēlējos nekādu upurēšanos, kompromisus un diendienā esošas saistības. To visu, kas būtu nepieciešams, lai laulība izdotos. Manā dzīvē TV šovs bija prioritāte, un mēs abi to zinājām.”

Patiesībā Vinfrijai un Grehemam ir sajūta, ka neapprecoties viņi pieņēmuši vispareizāko lēmumu. „Mēs abi piekrītam domai – ja būtu apprecējušies, mēs vairs tagad nebūtu kopā,” apliecina TV dīva."

THIS. Perfekti noformulēta arī mana vēlme.
Jan 18 00:28 [info]ilona_pop:
Dzīve par pāris jautājumiem vieglāka
Jan 17 23:45 [info]dystophy:
nothing more
struggle is real
dreams are unreal (but they are)
live in pain
die
never get hurt again
never get anything again at all
no hope, no gain and no pain
assume, all there has to be done, was done
stop already
stop counting the time with your breathing
stop
stop
Jan 17 23:40 [info]tepat:
Mjau mjau gruti
Max noguruma pakāpe. Šodien trīsreiz apraudājos aiz "man ir grūti, vairs nevaru" un vienreiz pie vidaka no Baltijas ceļa, jo kāpēc gan ne.

Tik ļoti, ka pat atteicos pēc visiem darbiem aiziet iedzert uz A. (Un tas ir daudz.)

Gribu, lai ir ļoti silts un brīva nedēļa. Gulēt pie Ķīšezera, ēst ķiršus un lasīt kaut ko tāpat. Nu, vai vnk gulēt un bišķi papeldēt.
Jan 17 23:22 [info]acdc:
"Jums vajadzētu drāzties kā trusīšiem, līdz paliek laika arī pārējam!
Jan 17 23:15 [info]dystophy:
upcoming
my pain is mine alone
https://www.youtube.com/watch?v=Dhfy9TPga-c
Jan 17 22:44 [info]roncijs:
barcrawling
eh, kas tikko notika. dodos mājās no frīlensa, pie aleponijas pamanu vienu no diviem priekšniekiem. ar sievieti, kas laikam īsti nav viņa kundze. ļoti dīvainā un īsā veidā sarunājam doties pie manis. viņi divatā uzlec uz viena fikša, un aiztraucas pa lāčplēša ielu. a vajadzēja pa avotu. noķeru viņus, apstādinamies īsi pirms brooklyn bar. priekšnieks no FS Metta mugursomas izvelk JP Chenet un Enjoy. okei.

esot plāns braukt uz kādu balli "entresolā". vai es zinu, kur tāds ir? jā, jā, tepat, pāris kvartālu pa čaka ielu. braucam. uz dzirnavu un čaka stūra viņi nokrīt. pašā krustojuma vidū. laimīgā kārtā, nupat beidzās sarkanais dzirnavu ielai, tāpēc tagad zaļais ir visiem gājējiem, un bez nekādām dziļām sekām viss turpinās. kauna kvartālu līdz elizabetei nobraucam pa trotuāru, un tad viņi no riteņa atkal nokrīt, teju iekšā elektrības skapī blakum tam 777/džentlmeņu klubam/whatever.

ielaužamies entresolā, ar manas frīlensa kompānijas atribūtiem. uz "havas" balli. jā, lūdzu, uz pagrabu. pagrabā kaut kādas erudīcijas spēles sēžot pie galdiņiem pa 5-7 cilvēkiem, un neviens nepievērš uzmanību priekšniekam, kuri ar vakara līdzgaitnieci divreiz iekrīt pakarināto jaku strīpā un ārkārtīgi skaļi apkampjas ar kādiem diviem cilvēkiem. dodamies ārā. klubkrēslā pie makbuka priekšnieks pamana kādu sievieti, ar kuru piecas minūtes viegli lakstojas un veic tikpat kā "pulp fiction" deju, tikai bez mūzikas. skatamies ar viņa francūziski apģērbušos kompanjoni un smejamies. viņi tā vijīgi kustās ap to "entresol" logo. jā, bet laužņa ta pagrabā nebija.

pārejam pāri ielai, un noparkoto mašīnu aizsegā meklējam, vai starp trotuāra pīpētājiem nav laužņa. nu nav. tieši pēc minūtes no kaut kādas puses pienāk lauznis. viņš tur nevienā brīdī nav bijis. viņi trijatā - arī ar lauzni atnākušais ziemels - sadala kādas 20 bučas sejas rajonā. pie vienas tieku arī es, no sirmi sarainā priekšnieka. "es tevi mīlu". priekšnieks ar ziemeli tomēr nokaunās pamīzt pie tām berga bazāra kolonnām, vai kādiem no vārtiņiem, un uz 10 minūtēm ielien entresolā. lauznis ar mademozeli apmainās ar jaunā gada stāstiem, jo šogad viņi redzās pirmo reizi. priekšnieks pēc tām 10 minūtēm laikam ārā nenāks. pierunāju viņu iznākt ārā, atslēdzu mūsu abu pieslēgtos riteņus, un dodos mājās.

tā bija tikai stunda. wow. itkā varēju viņam piesieties un doties uz visādām 40gadnieku ballēm, bet hmm. nujā, tā lieta, ka viņš īsti vairs nav priekšnieks - katru piektdienu abiem priekšniekiem ir priekšnesumi ofisā, un viņš tā vietā reku dzerstās. ka nav tā baigi forši, saistīties ar viņu. un rīt ir jābūt vietās. eh. bet rēcīgi. tāds cilvēks-dinamo vai sociālais tīkls. antresolā viņu aiz rokas nudien rāva kādi pieci cilvēki. he.
Jan 17 22:26 [info]pavisam:
Year closing #w2
Kāda meitene atteikusies pēdējā brīdī pievienoties mūsu kontrolieru komandai, jo izvēlējusies "more challenging work".
3 sekundes klausījāmies, kā muša ar piekto kāju kasa sesto un tad kanonā atskanēja "more challenging?!"
Briesmīgi gribu zināt, kurš LV uzņēmums tas ir... Lai tur netīšām neaizietu :D

gadiņš slēdzas )
Jan 17 22:21 [info]pe:
riebums pret roltoniem
Jan 17 22:19 [info]cure:
Kosmoss ir vaļā, ko ar to darīt?
tikai tad, kad saproti dziesmu vārdus sev tuvi, asarām birstot darbā, vari patiesi teikt, ka esi pieaudzis. vai arī garīgi nestabils.

goddamnit.
Jan 17 21:03 [info]gnidrologs:
fudbols
cerams, ka kike setjens iekikos kaut kādu saprātu Barsas spēlē beidzot
divarpus gadu valverdes bija agonija, tikai protams, idiotiskais menedžements viņu izkikoja 1.5 gadus par vēlu, jo nerubī no fudbōla
Jebkurā gadījumā ļoti interesanti. Setiens šķiet kategorisks ideālists Kruifa/Pepa stilā, kas nāk gan par labu gan sliktu. Atceroties kā zem viņa spēlēja Las Palmas un Betis, garantēts ir tas, ka komandas saspēle vairs neizskatīsies tik bezmērķīga.
Jan 17 20:44 [info]martcore:
Jan 17 20:40 [info]kants:
indija: 7. diena
apnika. nogurdinoši. netīri. drūzma. cilvēki vēl drūmākiem purniem kā 3. autobusā.
old delhi lielais tirgus - tā visa koncentrāts. labi, ka gidi mani piratizēja un vismaz uz harēmu aizveda.
vismaz atradu vienu jauku templi: shree laxsmi kaut kas.
rīt gara diena kopā ar jaunu vīrieti, kurš atsakās mani uzrunāt uz tu.
noskatījos joker. pasāpīgi, padrūmi. bet kaut kā labi atbilst šodienas nosakņojumam.
Jan 17 20:16 [info]kihelkonna:
bild 5
bet mīlīgus dzīvnieciņus var apskatīt šeit

https://www.eatliver.com/funniest-wild-animals-of-2019-gallery/#more-46015

Jan 17 20:13 [info]kihelkonna:
bild 4
šo gan esmu palaidusi garām: kakājošo suņu kalendārs! 


Jan 17 20:11 [info]acdc:
Atvaļinājums būs piebeigts.
Ko esmu paveicis? neko tādu!
Ko es vēlos? Same old shit!
Jan 17 20:02 [info]neetiski:
Gribu amputēt savu pretīgo ķermeni.
Jan 17 19:58 [info]kihelkonna:
bild 3


Jan 17 19:43 [info]quizer:
Dzīvojot laukos, arvien biežāk kļūst vienalga par to kā izskaties. Neesmu bijis pilsētā jau divas nedēļas. Tāpēc, runājot par  rokmūziku, man šķiet, ka telpa ir svarīgākais aspekts, lai tā kļūtu populāra. Telpa, kuru dzirdi gan ierakstā, gan koncertā. 
Jan 17 19:39 [info]kihelkonna:
bild 2
bet šito! ielikšu, lai vasarā atceros uztaisīt tādu pašu!(ar virsrakstu Vegetarian Hunting Photos)

Jan 17 19:30 [info]kihelkonna:
bild


no https://www.eatliver.com/


un pie nākamās bildes ir teikts "A Cheap Way To Get Cheap Laughs", kas iederētos arī šeit.


Jan 17 18:47 [info]nova:
Eļļa uz sēdekļa
Kāds ir mēģinājis pats no tekstila autosēdekļa iztīrīt pārtikas eļļas traipus?

Interneta stāsti tādi šaubīgi
Jan 17 18:43 [info]ena:
Vai es esmu klisheja vai braakjis?
Jan 17 18:29 [info]ulvs:
Šodien iemācījos feinu uzvārdu. Mr. Līpacis.
Jan 17 17:56 [info]saimniece:
Mīkla:
250 g rudzu miltu
100 ml ūdens
80 g sviesta
1 ola
2 tk cukurs
1 tk sāls

Pildījums 1:
4-5 kartupeļi
piens, sviests
sāls, ķimenes

Pildījums 2:
7-8 palieli burkāni
skābs krējums
ola
medus/brūnais cukurs
drusku milti (1 ēdk)
sāls

35 min 200°
Jan 17 17:49 [info]az:
pamodos ar zvaigznēm. tā kā gulta ir stikla kalnā, saritinājos un gaidīju sauli. saule nāca liela un silta, un izkausēja kaut ko lielu un sāpīgu, uz mirkli apstājās sirds un ieelpa, tik liels miers tas bija.

ilgi sēdēju saulē pie jūras, ilgi peldēju, jūra bija gandrīz pavisam maiga

apelsīni ir atpakaļ. kafija kūpēja uz terases

tad ar smiekliem un mazām panikas lēkmēm rāpāmies mākslas instalācijā, stāvējām saulē virs kokiem un kāpām un lasījām atmiņu vēstules. nācās mest mēteli lejā, lai atpakaļceļā nesapītos stieņos. drūmā meža vidū atradām spokaino galdu ar četriem krēsliem perfektā krustā. beigās nosēdējām stundu pie sartra, kamēr saule lēnām krita jūrā. mazliet smeldzīgi sitās sirds tumsā mežā, grūti laist sauli prom. ja nu viņa. atkal būs mūžību prom.
Jan 17 17:39 [info]slikts:
varbūt kādam noder, ka ar Gmail filtriem (iestatījumos) var ērti nesaņemt paziņojumus no miskastosfēras:man tādi filtri ir tikai pāris, bet ik pa brīdim atgādina par savu noderīgumu
Jan 17 17:36 [info]nelabrit:
silti janvārī
ir pienākusi kārtējās sesijas lūzuma punkts. jāatzīst gan, ka šī priekš manis ir bijusi arī visvieglākā sesija, kurā pagaidām ir iekritušas tikai 2 negulētas naktis. domāju, ka lielu lomu šajā aspektā nostrādāja treniņš. sajūtas tomēr par spīti visam noguram ir pozitīvas. domāju, ka noteikti pabeigšu. priekā!
Jan 17 17:34 [info]ena:
Es dziivoju uz plaana ledus es slidinos un es ik pa laikam nokriitu un izsitu zobus un salauzju galvu un atkal slidinos un atkal kriitu daudzus kilometrus un atkal slidinos un es citas dienas esmu lielaaka nekaa maajas bet citas dienas es esmu nieciiba kura nav interesanta un kuru nav iespeejams miileet wtf
Jan 17 17:07 [info]slikts:
totalitārisms

nopietni spriedumi ir kā ieroči, tāpēc, tēlaini izsakoties, pirkstu ar tiem nevajag turēt uz mēlītes, ieroci tēmējot nevajag to griezt sāniski vai vērst pret citiem pat nepielādētu, un vēlams ieročus turēt aiz atslēgas, ja mājās ir bērni

nacīguma smacīguma jautājumi ir drūmi, tāpēc līdzsvaram pievienots pacilājošs attēls, kas iemieso zināma cibas lietotāja iedomāto 'gangsta' attieksmi pret spriedumiem, tādiem kā par citu it kā totalitārajām vēlmēm

domāšanas tipoloģijā šis lietotājs ietilpst pie Racionāļiem: saprātīgas domāšanas jēdzieni (fakti, loģika, objektivitāte, utt.) tiek lietoti vairāk kā cienījamas kopas simbols, un līdzīgi simbolisks ir arī nicināmo jēdzienu lietojums: iespējamais segums, ja tāds pastāv, ir apslēpts

... tālāk ... )
Jan 17 17:02 [info]lavendera:
Zalkša līgava

Pirmajā cēlienā jau domāju, ka starpbrīdī pametīšu šo izrādi, man bija tikai viens vērtējums: tikpat labi JRT varētu visiem, kas nopirkuši biļetes, izsūtīt linku uz youtube, kur safilmēti darbības kadri, nebūtu nekādas starpības. Bet uz beigām atskanēja Daudziņa balss un kļuva interesanti klausīties. Pēc tam Daudziņš parādījās video un kļuva interesanti skatīties.
Zalša bērni piešķīra sižetam izprotamu jēgu.
Nu, otrajā cēlienā jau vismaz sākās kaut kādas kaislības. Līdz pat finālam.
Bet skatuviskā darbība - sūdskaukāc.
Jan 17 16:51 [info]missalise:
Tik agri šodien cēlāmies,ka tagad uznāca pēcpusdienas snauda. Vakarā varbūt atkal aizbrauksim uz Dublinas centru, bet ne uz ļoti ilgu laiku, jo rīt arī agri jāceļas.
Jan 17 16:50 [info]sirualsirual:
rubrikā #macroflex - pa 3 bezdarba mēnešiem esmu izlasījis sešus odisejas, vienu īliadas dziedājumu, tad vēl faidonu un dzīres.

tagad šo rubriku iepauzēšu, jo tuvojas drusku lielāks mērķis.
Jan 17 16:43 [info]smejmoon:
Kāpēc izvairīšanās dažreiz izpaužas kā tīrība? Šodien neaizgāju saulē, bet virtuve kļuva spodrāka.
Jan 17 15:44 [info]marvellous:
Work
- Nu, marvellous, kad mēs ar šito tiksim galā, iesim uz krogu.

/Priekšnieks par mūsu "projektu"-murgu, kas iesākās apmēram pagājušā gada maijā
Jan 17 15:33 [info]punkts:
Gripa ir labākā šķīstīšanās, kādu zinu. Izkrita pirmā kakiņa.
Jan 17 15:09 [info]methodrone:
Visi baigie kundzinji, a tad kad huinja, tad tikai vaimanaa Jeezulinjam austinjaa. Liekulji visi kaa viens!
Jan 17 15:09 [info]fruktoze:
vakar I. trenēja savu šibari mākslu - savilkos, beidzās ar vagināliorālianālo sexu :D
Jan 17 15:01 [info]zum:
Vai nebūšot nometne? Tas debilais apjēdz, cik viņa meitai gadu? Pilngadīgajiem nometne. Plānprātiņš.
Jan 17 14:49 [info]rkktzd:
Man riebjas atdot naudas parādus. Tāpēc ja nav naudas, es labāk dzīvoju badā, nekā aizņemos no kāda. Tā naudas atdošana liekas kkas sirdi saplosošs.
Jan 17 14:43 [info]garamgajejs:
Jan 17 14:42 [info]dzelve:
dažreiz pilnīgi rodas tāda sajūta, ka es arī esmu tikusi pie dzīves. mēneša beigās būs jāraksta atskaite, lai neaizmirstu, kur esmu bijusi un ko sadarījusi
Jan 17 14:29 [info]slikts:
slikta smaka

citplanētieši patiešām pastāv un komentē Cibā:

Zīmīgi, ka lieto smaržas metaforu - kaut ko nesalīdzināmi subjektīvu un gadījuma raksturu. Dažiem kāda smarža izsauc organisku riebumu tīri dzīvnieciskā līmenī, dažiem tā pati smarža ir fascinācijas objekts.

piemēram, degošiem matiem un puvušām olām nav smaržas, bet ir ožas sajusto vielu noteikta riebīga smaka. riebums ir uzticams brīdinājums par vielu sastāvu ar kaitīgām īpašībām, ar atsevišķiem izņēmumiem kā zviedru pūdētās siļķes, bet šo ēdienu tāpat apzināti pasniedz ārā, lai telpas nesāktu smirdēt

vajadzība skaidrot vispārējo smaku un smaržu atšķirību iespējamam citplanētietim atgādina par noārdītu vispārēju īstenības segumu: es nevaru atpazīt savu pasaules skatījumu cita paustajā, it kā mums būtu dažādas maņas, un nespēja sarunāt atkāpties uz kopēju pamatu pirms iespējamas sadursmes ir draudīga

it kā vēsāks prāts varētu ieteikt apsvērt, vai es pats neesmu citplanētietis: man nepatīk lakrica, bet tas nav labs iemesls to liegt citiem; varbūt vēlēties nacīgāku pasauli ir līdzīgi kā spēt izbaudīt pūdētas siļķes: vispirms jātur ciet deguns, bet ar laiku sāk patikt

kā būtu ar: nē? mēs esam kopējā īstenībā, tāpēc man šodien ir piektdiena, bet visiem citiem arī ir piektdiena, pat ja daļai ar laika nobīdi. man nacīgums ož pretīgi un visiem citiem arī, pat ja viņi melo par to sev. naids vienmēr prasa turēt ciet degunu

noderīgi rīki

salīdzinājumu loma valodā ir paskaidrot nezināmo līdzībā ar zināmo: salīdzinājums var attiekties uz priekšmetu īpašībām vai attiecībām, un sliktiem salīdzinājumiem šīs īpašības vai attiecības būtiski atšķiras, bet pat slikti salīdzinājumi bieži ir pārliecinoši vai novirza sarunu no sliedēm

sliktu salīdzinājumu iedarbīgums izriet no salīdzinājumu kopējā iedarbīguma. rīkus ir iespējams izmantot rūpīgi vai pavirši, bet uztvert to kā iemeslu atteikties no noderīgiem rīkiem ir neprātīgi. es esmu ieguldījis rūpīgu uzmanību pārliecināšanas jautājumos, tāpēc pavirši salīdzinājumi mani pastāvīgi kaitina, taču es neesmu atteicies no salīdzinājumiem kā tādiem

naida uzskatu salīdzinājums ar riebīgas smakas avotu nav slikts, jo uzskatu attiecības ar telpu ir būtiski līdzīgas: esot telpā, tie turpina izplatīties. tāpat, naida uzskatu raisītās riebīgās sajūtas brīdinājums ir pamatots: tie ir kaitīgi

naida uzskatu jēdziens ir tik nopietns, ka būtībā ir ierocis, tāpēc spriedumi par naida uzskatiem prasa rūpīgu spriestspēju. tajā pašā laikā par cilvēku spriestspēju valda cinisms, kas ir lielā mērā mākslīgi izplatīts, lai spriedumi netiktu veikti par iekārtas nejēdzībām. ieguvēju vēlmēs ir atbruņot zaudētājus, paturot spēju pārliecināti veikt nozīmīgus spriedumus tikai sev. tāpat kā īstajiem ieročiem, pietiekami nozīmīgiem spriedumiem vajag iekārtas atļauju

spriestspēja ir cilvēka nozīmīgākais rīks pasaules un sevis izziņā, un pārmēru ierobežot to ir postoši cilvēcībai kā arī pilsoniskajai sabiedrībai. cilvēkam nav iespējams pa īstam novelt no sevis slogu kopt savu spriestspēju, jo kļūdaini spriedumi atspoguļojas apkārtējā iekārtā

cilvēki nevar izvēlēties, par ko piedzimt, bet var izvēlēties uzskatus. uzskati ir kā apģērbs, un naida uzskati ir kā pilnas bikses. Nopietnie Cilvēki citu pilnās bikses aicina risināt, turot ciet savu degunu vai piedāvājot viņiem autiņus. es aicinu iet mājās pārģērbties un nomazgāties

Jan 17 14:19 [info]virginia_rabbit:
šonedēļ gandrīz katru dienu Eiženu skolā ir situši
Jan 17 14:13 [info]teja:
vai tu saproti, ka tev nav jāizpatīk, lai patiktu
Jan 17 11:53 [info]iphys:
Tā nav problēma šodienai, bet kaut kad būtu jāatrisina tas, ka es dodos uz darbu arī tad, kad slimoju. Vai precīzāk to, ka man bail pateikt ļaudīm, ka darbi netiks izdarīti, jo mans ķermenis ir atteicis.
Jan 17 11:46 [info]chimera:


https://www.lovecommandos.org/

(nē, es visu saprotu, nopietna problēma, bet.. indieši ir tādi indieši! mājaslapa arī šķiet uzkārusies)
Jan 17 11:29 [info]phz:
Atrodi atšķirības
https://www.youtube.com/watch?v=F66rnsHV5wQ
https://www.youtube.com/watch?v=QaykY3xBS1k
Jan 17 11:14 [info]neraate:
Bez tvaika, bez ūdens bez ķīmijas iztīrīs tev mēbeles. Hmm. Dziļi, 20 cm

A kā?! Nē, es jau atteicu. Droši vien kāds bijis uz prezentāciju. Bet jāpadomā būs kā?! tas iespējams
Jan 17 10:56 [info]dienasgramata:
DELFI. Policija Indonēzijā aiztur afēristu, kurš sevi pasludinājis par 'pasaules karali'. "Viņš apsolīja cilvēkiem, ja viņi sekos viņam, viņiem vairs nedraudēs briesmas un viņu dzīves kļūs labākas," pavēstīja Centrālās Javas policijas priekšnieks Riko Daniels.
.
Jan 17 10:51 [info]mmd:
Par cirque
Ja pēc pirmās daļas gribējās teikt - nu, pietiek, ja nav kazai piena, tad nav ... , tad otrā daļa spēja aizraut un jau līdzinājās tam, ko es redzēju Vegasā.

Un pateicis to bērniem, es apsolīju - tad, kad visi būs pilngadīgi (atbilstoši amerikāņu standartiem), mēs laižam road-tripā no Floridas (vai Ņujorkas) uz Kaliforniju, pa ceļam noteikti iebraucam Vegasā un noskatāmies pilnvērtīgu Cirque du Soleil izrādi.


PS Kāds zina - vai 8 gadi ir pienācīgi ilgs laiks, lai mans organisms spētu izaudzēt vel vienu nieri, aknu vai citu orgānu pārdošanai?
Jan 17 10:43 [info]ena:
Vai juus kaadreiz esat preceejushies?
Jan 17 10:32 [info]roncijs:
šis bija tāds (!) vēsas vasaras rīts. laikam jau tāds pats kā vēl kādi desmit bezmākoņaini, sausi rīti šajā ziemā, kuros es neesmu bijis ārā.

uzmodināja gāzes skaitītājs, beidzot mazliet atceros sapni, un nākas mazzzzlirt nožēlot, ka izkrāvu visu virtuves plauktu no stafa, jo čalim plauktu nevajadzēja lauzt vaļā no sienas. ak.

ā, vakar kur papisu veloslēga atslēgu. luckily, ka mēģinot pieslēgt, nevis atslēgt.
Jan 17 10:25 [info]necrolover:
Mēs dzersim atsevišķi, bet gulēsim kopā.
Lopā ;-]
Jan 17 10:15 [info]umi:
Par Latvijas Nacionālajā teātrī N.Gogoļa “Revidents” noskatīšanos. Nekādu iebildumu, tomēr oriģinālvalodā būtu daudz labāk, aktierspēle - izcili, sportiski:-), ļoti patika A.Krūzkopa spēle!
Jan 17 10:02 [info]dejavu:
Rising stars
Par populāru slavenību ugunsgrēku laikā ir kļuvis Šons Svīnijs - kurlmēmo zīmju valodas "Auslan" tulks.
Bārdaino Šonu atpazīst visi, jo viņš ir nodrošinājis zīmju valodas interpretāciju visiem ārkārtas un informatīvajiem paziņojumiem, kas tika raidīti vairākas reizes dienā.
Jan 17 09:58 [info]sisyphus:
hope is poison
living is suffocation
love is a malignant tumor
death is salvation
Jan 17 08:43 [info]vilibaldis:
Skola
Visvairāk mani mulsina vēlme izglītību padarīt neizglītojošu.

Kursabiedrenei klaji piedraudēja neiebilst pret pastāvošo iekārtu.
Jan 17 08:34 [info]heda:
2019.gada Zviedrijas statistika: 320 šaušanas, 257 spridzināšanas. Tātad tiem, kuri saka, ka vēl taču nespridzina un nešauj katru dienu, varētu būt taisnība - ja dažās dienās paplosījās vairākkārt, tad teorētiski bija arī kāda no šaušanas un spridzināšanas brīva diena. Šajā gadā tādas dienas gan vēl pagaidām nav bijis.
Neliela ilustrācija tam, kā 13.janvāra rītā izskatījās daudzdzīvokļu māja pēc spridzināšanas vienā no agrāk mierīgākajiem Stokholmas rajoniem - https://images.svd.se/v2/images/4a20d0a8-0492-4874-bad7-80a5920b9370?fit=crop&h=850&q=80&upscale=true&w=1700&s=f71956c967bcefeed38a4d4b56c6504e57118409
Tikmēr Latvijas politiķi joprojām skaļi sapņo par "skandināvu modeli", tur iekļaujiot arī Zviedriju, bet mediji stāsta par Trampa tviteri un būtiskajiem britu karaļnama kundzīšu jaunumiem.
Jan 17 08:01 [info]kaifinjsh:
iespaidā
interstellar

[izvilku 2 dienu garumā un vēl nav nobeigts]
Jan 17 07:37 [info]qgmr101:
... .... ..... ....- ...- -.... -...
S H 5 aaaārghhh :-D

UPD. 4/V un 6/B ņjerhhh!
Jan 17 03:00 [info]dejavu:
Arī līdz Sidnejai nu ir atnācis lielais pērkons un lietus. Labi līst.
Vienīgais, vēja virziens tāds, ka ir arī sanesis dūmus no vēl degošajiem ugunsgrēkiem.
Līdz ar to līst kā pa Jāņiem, bet viss smird pēc dūmiem.

Jaundienvidvelsā vēl joprojām deg 82 ugunsgrēki, 30 no tiem nekontrolēti.

Uz ugunsdzēsēju nodaļu durvīm parādās uzraksti "uz laiku sēgts, esam ārā, lēkājam pa peļķēm".
Jan 17 01:54 [info]94sd:
Oo! Labrīt! Tikko pamodos no "meditācijas" lol. Sapņoju sniegu, pilns ar sniegu visur, pat mājās iekšā bija iespraucies sniegs caur skursteņiem un es tajā rakos, es biju sniega tunelī! Un fonā skanēja kaut kāda folkloras grupa. Vīrietis dziedāja: "gāju caaa aaauuriiii ruuu dzuuu laaa aaa uuuu kuuuuu". Ā, nē, paga, tā bija skola, jo es meklēju savu kursu.
Protams, visu nokavēju un visur man bija divi (tā gan tāda dokumentāla sižeta daļa).
Labi, nomeditējos, jāiet tagad pagulēt.
Jan 17 01:34 [info]virginia_rabbit:
tas notika strauji, bet manā dzīvē ir ienācis bokss.
Simo vakar pirms miedziņa man čukstēja: es tagad aiziešu gulēt, rīt piecelšos un iešu uz dārziņu,tu man atnāksi pakaļ un tad iesim uz veikalu un nopirksim boksu. man sanāca smiekli, un es teicu: labi, varbūt uz dzimeni paņemsim, ja vēl gribēsi.
bet šodien nejauši biju Pirkumiņā, un tur bija lēts piepūšams boksa maiss, un es to paņēmu. un vakarā pēc pamatīgas sajūsmas un vicināšanās iegooglēju arī īsto.
ar dievu, bulliji!
Jan 17 01:23 [info]basta:
nācās nomainīt degvielas sūkni (šis tagad ir ceturtais - skābes stāsta atblāzma), kas atrodas zem aizmugurējā pasažieru sēdekļa. it kā nekas daudz neizšļakstījās, taču tāpat mašīna tagad pēc bobika smaržo.
Jan 17 01:23 [info]ezibalete:
gaidīšu līdz atttaugs čolka un uzacis.

edit:
jāstrādā līdz atttaug čolka un uzacis
Jan 17 01:20 [info]iphys:
Gribas sevi žēlot, bet pēc tam būs slikti. Nevaru līdz galam atrast zelta vidusceļu, kurā man ir labi, un citiem dzīvot netraucēju.

Ļoti gribu visas savas mantas samesti kaudzē, un atbrīvoties no visa liekā. Sen jau vajadzēja. Nekad nav enerģijas sentimentu digitalizēt.

Jo vairāk skatos uz novārtā atstātiem plauktiem, atceros to, kā bērnībā krāsoju staļļu slitas un mūsmāju suņu būdu. Brīvā laikā vienmēr bija vasara. Un bija vētrā smaržojošs ozola vainags virs galvas, un kaķis, kurš zem krekla cīkstās, un nesaprot, ka es viņu cenšos pasargāt no lietus.

Tagad brīvs laiks ir tikai vēlu vakaros un naktīs, un tā nekad nav gana.
Jan 17 00:58 [info]dienasgramata:
Sanktpēterburgā dzīvojot 25 tūkstoši psihoaktīvo vielu lietotāju un 10,5 tūkstoši "vīriešu, kas praktizē viendzimuma attiecības", paziņojis pilsētas veselības aprūpes komitejas priekšsēdētājs Dmitrijs Ļisovecs.
Jan 17 00:50 [info]inese_tk:
janvāris
iegāju ss.lv pameklēt izrādes vajadzībām vienu priekšmetu (ja kādam ir lieka neliela izmēra šokolādes strūklaka, varam jūs no tās atbrīvot)

pirmās piecminūtes TOP
1. Aizkritušu lietu satvērējs. Palīdzēs izvilkt lietas no neaizsniedzamām un bezcerīgām vietām.
2. Slepenas austiņas eksāmeniem
3. Usb šķiltavas (slikti runāju)
4. Bohēmas limonādes komplekts
5. Jauna maizes ciba.

Vajadzīgo neatradu, bet uzzināju, ka ss.lv ir ļoti liela izvēle ar čuguna kazaniem.
Jan 17 00:37 [info]gnidrologs:
muh alienz tech
Karoč, ja grib turpināt (Ctulhu?) par tiem klučiem, tad var šeit. Nepisīšos ar kolapsējušajām vairs.
Jan 16 23:23 [info]fedrs:
Šīsdienas pārsteigums ir spotifaja Your Top Songs 2019 - The songs you loved most this year. Kaut kādi reperi, hiphoperi vai vēl nez kas. Nēģeri, kuri nespēlē džezu, blūzu vai kuru pasē nav rakstīts Džimmijs Hendrikss - tātad es tos nevarēju klausīties nekādi, kur nu vēl vairāk par visu citu!
Jan 16 23:11 [info]kants:
indija: 6. diena
atgriezos jaunībā - segas, laptops, filmas. gaidīja mani divi pārsteigumi:
1) bils murejs tomēr ir abās pērnā gada gaidītākajās zombijfilmās
2) romantiskā spriedzes road-komēdija izrādījās labāka par ironisko žanra parafrāzi. tas pie tā, ka abās pirmās šķiras aktieri un daudz citātu.

savukārt ļoti klasiski ieturētā/simulētā murder-mistery knives out (2019) nepārsteidza nemaz - konturēti tēli, pa kādam negaidītam pavērsienam, mantojums, slepkavība... daniels kreigs uzkrītoši pseido-puaro lomā gan nebija pārliecinošs. he is a blunt instrument, after all,
Jan 16 22:45 [info]roncijs:
man gandrīz vai liekas, ka "lavīna" ir interesantāka par "siera plati 2". varbūt atkarīgs no tā, ka tagad, tieši šajā stundā, ir drusku mierīgāka galva "izturēt" albumu. lai gan nav tāda baigā hita. bet, ir tādi vairāk tādu ārpus-muzikālo sasaišu ar albuma tēmu, kaut kādu supertableti.

jo no vienas puses, reps/hiphops tāpat ir jāklausās vairākas reizes, lai saprastu visas lietas, kuras ir tur pateiktas. ķipa.


šķirstīju pierakstus, kaut ko esmu pierakstījis ka 26.07 uz zobu vai vēl kādām sāpēm esmu uzrakstījis mīlestības dzejoli. es apmēram varbūt atceros vienu sestdienas rītu, kad kaut ko skricelēju. un varbūt arī atradu. nav radušos daudz tādu tīro mīlestības rindu.
gribas aiziet uz vunderbāru, un uz andalūzijas suni.
it's always dark
after 5pm
and i can't get you
out of my head

apnika klausīties best coast albumu pie piektās dziesmas
Jan 16 22:20 [info]f:
kā mani tracina tie auto renew un auto paymenti. tikko pamanīju, ka mans superizdevīgais dažu mēnešu the new yorker abonements ir beidzies un atjaunojies gada abonementa veidolā pa 169$. gandrīz apkritu. kamēr vēl atradu, kur kancelēt to visu - da nekur, aizrakstīju epastu un, domās nagus grauzdama, gaidu atbildi. mūžam vairs nepasūtīšu neko. pirms tam man šitā look fantastic beauty box atjaunojās automātiski 3 mēnešu abonements. argh.
Jan 16 21:32 [info]methodrone:
Liidz ko es domaaju sliktas domas, man sachakareejas veseliiba. And I never seem to be able to learn from it.
Jan 16 21:06 [info]zeme:
kalifornijas karalis
Filmas,slinkuma un sūdīgas izlietnes dēļ nolēmu iegādāties traukumazgājamomašīnu. A to toč zajebala. Un remonts tik vasarā gaidāms.
Jan 16 20:57 [info]f_g:
Svētdien braucam pakaļ ņakām.
Jan 16 20:52 [info]juriic:
.
no šodienas pirmo reizi mūžā man ir darbavietā apdrošināšana.
man patīk gulēt virtuvē uz grīdas tumsā ar kājām pret radiatoru un klausīties kā griežas veļasmašīna vannasistabā.
Jan 16 20:50 [info]roncijs:
runā dāmas, vol. 100
- jums vajag uztīt kāsīti?
- es nezinu ko viņām vajag, man pateica, lai es noorganizēju.


100! (actually, +3)
Jan 16 20:46 [info]roncijs:
pierakstu aplikācija ir kļuvusi par nereālu miskasti. un man pat nav vīzijas, kā to varētu salabot.

kādi 80% piezīmju ir kaut kas tāds ļoti specifisks, teiksim, visādi saraksti, ko vajag nopirkt, vai atzīmēt, to kas ir redzēts, vai kur ir būts. un tad pārējie 20% ir tādi, kur tiek sarakstītas vai pārkopētas visādas iekšējās domas, vai tādas lietas, kuras nevar sarindot, un tad tur veidojas mudžeklis, kuru nevar pārlasīt, un kaut ko atrast, ja vien nav zināma precīza frāze, kuru meklēt.

lai gan, paga. 35 piezīmes, un sortējamas es sarakstīju 6. kas ir 83%/17%. fair.

un nevar arī zināt, kas ir pārkopēts uz/no klabes. uh.

edit: okei, izdzēsu/sakonsolidēju līdz 31 piezīmei (no kurām 7 ir tik vecas, ka tur vairs nav ko piebilst). un kopumā visam beidzot ir temati. un saprotami tagi.
Jan 16 20:41 [info]dystophy:
attiecības
es nevaru būt attiecībās. Kad es esmu attiecībās, viss ir tik ļoti mīļi un jauki, bet nothing gets done. Kad neesmu- arī, nothing gets done, bet tas vismaz nav tik uzkrītoši.
Jan 16 20:25 [info]iphys:
Negribu izjust vainu. Negribu, bet tā nāk.
Dzīvoju priviliģētu dzīvi bez studentu kredītiem.
Jan 16 20:16 [info]quizer:
Mana supernovas favorīte Alise Haijima tomēr netika finālā. Kuluāri runā, ka viņas slepenais producents bija Andrejs Gradinārovs.
Jan 16 19:14 [info]roncijs:
vakar tā pagāja laiks. pāris minūtes biju blakām čalim, par kuru pirms vairākiem mēnešiem dzirdēju stāstu, kurš ir mazliet viegli sapisis manu uztveri. (5.01) bet nu labi, viņš to nezin. un mēs tā arī īsti neatvadījāmies, bija ko darīt.

un jā, tad es nesen domāju par to, kāds mums katram ir tas laika ritējums. cik kuram ir gads, un cik daudz ir gadā, vai vēl kaut kur. nujā, šodien mazliet nejauši ieskrēju vecajā ofisā, un tur no divām ofisa žurkām neviena mani nezināja. bet pateicu, lai pasveicina šefu no manis. un tad frīlensojot saņēmu izbrīnītu "oho, tas gan bija ātri!", uz kuru es tā neplānojoši lēni un neizteiksmīgi pateicu "nu, laiks ir subjektīvs". kas gandrīz arī ir tas, ko esmu klišejiski izsecinājis.

klausos siera plati 2. hm. edit: nupat pateica "laiks ir relatīvs". to es gribēju teikt. bet nu labi.
Jan 16 18:35 [info]liuut:
yes and
kolēģis nesaka "nē". Viņš saka "jā, bet būs grūti". Sēž līdz trijiem naktī uz līnijas, meklē, risina. (Kā es zinu? Pati uz līnijas, meklēju, risinu, haha.) Rīta sapulcē vienmēr ir vai nu labas ziņas, vai skaidrība, kas darāms tālāk. Prieks sadarboties; pieredzējis džeks, bet, kā mēs zinām, jo vairāk zinām, jo vairāk zinām-ka-nezinām, un uzzinātais jāizmēģina, un izmēģinātais jāpastāsta. Lipīga enerģija!
Jan 16 18:16 [info]zazis:
Pieregojos tinderī, labs skārnis, daudz gaļas. XDXDXD

Cerams, ka naktī murgi nerādīsies.
Bet no otras puses, ciešanas tak štirī.
Jan 16 18:03 [info]dzhindzhera:
par parsonvaardiem
portugaaljiem ir viirieshu varas Rui, bet skan tieshi kaa хуй.
Jan 16 17:25 [info]tethys_:
Pizģets
Šodien skaidri dzirdēju, kā Drogu pārdevēja smaidīgi teica klientei "pizģets!". Esmu pārliecināta, ka viņa tā neteica, bet es dzirdēju pavisam skaidri.
Pizģets ir tas, ka es plānajā rudens jaciņā, bez šalles un cepures, šodien pārkarsu, kad bija uzkalniņā jākāpj. Zābaki, kaut bez oderītes un ar parasto, plāno zeķi, likās par siltu. Tas, lūk, tiešām ir pizģets. Janvāra vidus.
Pizģets, pizģets, pizģets.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?