Latest Posts

Current posting stats: 16 per hour, 0.26 per minute RSS version
Mar 6 12:59 [info]nyamo:
I am what I am.
And today I'm a slimiķis.
Mar 6 12:52 [info]tipa75:
Kā jūs domājat, kā būtu moderni atzīmēt/svinēt 8.martu?
Mar 6 12:51 [info]romija:
Par emocionālo veselību runājot :]
https://www.facebook.com/video.php?v=10204491356136766
Mar 6 12:48 [info]rabarbermaize:
Dzīvoklis pēdējā laikā izspēlē dažādus trikus. Divu nedēļu laikā ir bijušas šādas kombinācijas:
*Nav spiediens
*Nav ūdens vispār
*Ir labs aukstais, bet karstajam nav spiediena
*Viss funkcionē
*Radiatori auksti virtuvē, bet pārējie silti
*Visi radiatori ir auksti
* Visi radiatori ir silti, izņemot vannas istabu
*Visi radiatori ir silti.

Un vakar kā kronis visam, veļasmašīna sāka izdvest dīvainas skaņas. Cerams ka tā bija vienreizēja nejaušība.
Mar 6 12:48 [info]gg:
Я Один, Against The Machine
Nebeidzamā cīņa pret sistēmu, kurā gribot/negribot mēs dzīvojam, kas ar saviem likumiem ierobežo mūsos brīvību nav beigusies…Vecais biedrs Stasix, kurš jau vairākus gadus pametis ir LV robežas un turpina iet “pretspara” ceļu, šobrīd atrodoties Spānijā turpina Latvijā iesākto muzikālo daiļradi un beidzot ir izdevis, mēnešiem solīto, jaunāko Beyond The Borders (10’gadu pastāvēšanas jubilejas albumu) “Я Один, Against The Machine”

Hehe, man vienmēr ir bijusi vīzija, ka Beyond The Borders būtu lielisks The Prodigy iesildītājs kādā no Latvijas koncertiem, vienīgi resursi katrai grupai ir galīgi atšķirīgi. Ja vieni ir skaņu aparātu kalniem apkrāvušiem “sūrie veči”, tad otrie ir ļoti minimāli nodrošināti DIY censoņi, bet abi taisa nebūt ne sūdīgu “kalbasjōru” :)

Pirms likt Bandcampā Stasix cītīgi taisīja šo ONLINE albuma klausāmo, lejuplādējamo versiju:Tur ir ļoti daudz info, lyrics utt.

Bet ja tomēr gribat lejuplādēt, tad labāk sekojošā linkā iekš FLAC, jo oficiālajā linkā nav nekas priekš pedantiskiem melomāniem saTAGots :)Lejuplādēt: Beyond The Borders - 2015 - Я Один, Against The Machine {flac}

1. I Fell In Love With The Machine (5:10)
2. Электрошаман (2:55)
3. Цветы Нестандартной Красоты (2:00)
4. Наш Дом (2:19)
5. В Колонии Незаметно Строгого Режима (2:18)
6. Взорви Себя (3:47)
7. По Течению (2:38)
8. Vegan Повар! (1:36)
9. When I Move (2:19)
10. T-FX (2:56)

ps. Kā vēsta BTB mājas lapas/bloga jaunumi šogad ir plānota Heavy Machinery Tour 2015, kurā pieturvieta ir arī Latvija...

Mar 6 12:38 [info]zin:
ieraudzīju rakstu, atcerējos savas asociācijas 3dienas rītā
rīgas domes 8. marta apsveikumi man vienmēr ir šķituši tizli.
šogad viņi sievieti vēl ir piesituši krustā (pirmās asociācijas, viva la kristietība)
Mar 6 12:31 [info]psihs:
sometimes you need some tim on your own
https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE
Mar 6 12:28 [info]platformene:
https://www.youtube.com/watch?v=xMJyfDAtyBc
Mar 6 12:04 [info]vakardiena:
"Laikmetīgās mākslas observēšanas process ir bezgala valdzinošs (..)" aaaaah, observēšana! Vai ta tiešām latviešu valodā pēkšņi nav vārda, kuru izmantot šī vietā.
Mar 6 12:04 [info]snorke:
sodien neviens Ciba neskandalee, ja ?? seerigi!
Mar 6 11:59 [info]kautskis:
And now for something completely different
On a more personal note (un atsaucoties uz iepriekšējo seriālu) — ak, cik es tagad jūtos bezjēgā gudrs ar savām eiro īsajām pozīcijām.
Mar 6 11:58 [info]morloku_karalis:
"Rīgas domes apsveikuma veidotāji ir apkopojuši Rīgas arhitektūrā un pilsētvidē sastopamos sieviešu skulpturālos veidojumus, tos stilizējuši un tad savirknējuši glītās rindās. Zīmīgi, ka stilizētie sieviešu tēli daļēji pārklājas ar go go dejotāju estētiku naktsklubu izkārtnēs un citās pilsētas uzdzīves vietās, kas sola galvu reibinošu ballīti. Par to, ka dažos gadījumos šī ballīte beidzas ar izvarošanu vai nevēlamu grūtniecību, protams, var mierīgi aizmirst, pret ko nav iebildumu arī Rīgas ģerboņa lauvām, kas neuzkrītoši atraduši vietu apsveikuma apakšējā stūrī, skaidri iezīmējot tradicionālas vīrišķās identitātes atribūtus – varu un agresiju."
Mar 6 11:55 [info]bagdarama:
Runājot par jogu - kādu dienu būtu forši 
Mar 6 11:52 [info]ilziiite:
Mazliet pelēka diena..
Shodien neskatoties uz to, ka aaraa ir supersaulains, es juutos nedaudz saskumusi..tapec nebūs lielais apraksts.. Pa nakti guleejaam gultaa starp mammu un teeti :) modaamies ik peec 1,5h, lai eestu.. Tagad esam parkaa, jo no 7irm riitaa ir pagulejis tiiri tik daudz, lai es paspētu fiksi pabrokastot..un jau atkal mostas..
Buchas
Mar 6 11:47 [info]kautskis:
Kā var nesaprast tik vienkāršas lietas?
Vispār komentāru atslēgšana onanīmiķiem bija ļoti prātīgs lēmums. Protams, ir palicis daudz patīkamāk lasīt komentārus, bet tam ir vēl viena negaidīta blakne. Ja šie onanīmiķi saņemas un piereģistrējas, viņi nez kāpēc sāk runāt par lietu, nevis bārstīties ar aicinājumiem iet dirst.

Tā nu, lasot šitos īstenticīgo ļaužu komentārus, man piepeši pieleca, kas tieši ir viņu problēma (pirms kāda laika, es tikai tagad par to uzrakstīju.) Jā, jūs teiksit, labrīt, tu atkal visu uzzini pēdējais. Iespējams, ka es pat jau iepriekš esmu šo skaidrojumu dzirdējis. Bet, ja tu pats kaut ko izsecini, tas gan tev smadzenēs iesēžas daudz dziļāk nekā tad, ja tu to vienkārši padzirdi. Protams, salīdzinot ar jums, es esmu ļoti stulbs cilvēks, bet tas jau man netraucē izklāstīt savus vārgos atklājumus, kuŗus jūs esat apjēguši jau sestajā dzīves nedēļā.

Tātad. Lai būvētu kaut kādas tālākās spriedumu ķēdes, mums neizbēgami nākas pieņemt kaut kādu sākuma punktu, aksiomu, ja jums patīk svešvārdi (man nepatīk). Ir ļaudis, kas (visticamāk neapzināti) pieņem, ka ir tāda realitāte, ko var redzēt, aptaustīt un apošņāt. Un, ja mēs paši to nevaram saskatīt (piemēram, mūsu acīm redzamais gaismas spektrs ir gaužām niecīgs), mēs varam uzbūvēt visādas ierīces, kas šo pastāvošo realitāti spēj uztvert un izmērīt. Tāpat šīs ierīces var atklāt mūsu uztveres nepilnības: kaut kas izskatās tā, bet, ja pārbauda ar mērierīci, izrādās, ka mūsu acis mūs apmāna. Kas to būtu domājis! (Nē, es te nelikšu atsauci uz apkārt klīstošo tīmekļa mēmu.)

Teorētiski, protams, ir iespējams, ka acis mūs māna visu laiku, un tas, ko mēs uztveŗam kā realitāti, patiesībā ir kāda jaunieša skābes trips. Tomēr šis skaidrojums ir ne tikai sarežģīts, bet arī rada jaunus jautājumus. Piemēram, tātad ir kaut kāda realitāte, kur šis jaunietis atrodas. Labi, viņš guļ un redz visādas brīnišķas lietas, bet tātad ir kaut kāda pasaule, kuŗā viņš guļ, tātad viņam ir kaut kādas smadzenes, kas spēj raisīt halucinācijas. Tad kāpēc mums jāpieņem, ka ir kaut kāds vēl viens slānis starp Īsto Realitāti un mums? Daudz vienkāršāks skaidrojums taču ir tas, ka šī te, ko mēs redzam, arī ir tā Īstā Realitāte.

Un ir arī cilvēki, kas šo vienkāršo skaidrojumu nepieņem. Pamanot, ka mūsu uztvere ir nepilnīga, viņi krīt dziļā izmisumā un paziņo, ka mēs paši par šo pasauli uzzināt nekā nevaram. Mums vajag kādu, kas izlien no mūsu Platona alas un pastāsta, kā tad īsti ir. Un tad piepeši tas, ko mums pastāsta, kļūst par Īsto Realitāti, pēc kuŗas mēs mēram visu pārējo un nosakām, vai tas ir patiess (tas ir, vai atbilst realitātei) vai nē.

Un še rodas nesaskaņas — tāpēc, ka katram ir citāda izpratne par to, pēc kuŗas realitātes tad mēs mērīsim un noteiksim, kas ir patiess un kas nav. Iedomājieties, piemēram, kas notiktos tirgū, kur katram ir sava izpratne par to, kas ir kilograms! Jūs, edz, aizejat nopirkt piecus kilogramus kartupeļu, bet jums iedod labi ja puskilogramu un paziņo — tas, ka tev ir citāds kilograms, ir tavas problēmas, īstais kilograms ir šāds.

Tāpat, piemēram, paziņo viens tāds komentātōrs "elle ir fakts", un mums uzreiz gribas brēkt — no kurienes tu šādu apgalvojumu rāvi? Bet viņam nekas nav jārauj, viņam pietiek ar to, ka viņam Īstās Realitātes atklājēji tā ir pateikuši. Viņa izpratnē par realitāti tas ir fakts, un tas, ka šajā ierobežotajā realitātē mēs to nevaram uztvert, nekādi nemazina šī fakta patiesumu, drīzāk otrādi.

Un, ziniet, tā ir tāda sarūgtinoša apziņa. Tātad ir ļaudis, ar kuŗiem nav iespējams ne par ko vienoties tādēļ, ka viņu acis neskata šo pasauli. Jēdzieni "fakts", "patiess", "pamatojums" viņiem nozīmē "atbilst saņemtajai atklāsmei", nevis "var novērot". Ja tu nepiekrīti viņu atklāsmei, tu labākajā gadījumā esi īpaši neaptēsts cilvēks, kas nespēj saskatīt pašsaprotamas lietas. Sliktākajā gadījumā tu īsti pat neesi cilvēks, bet gan kaut kāds nezvērs, kas apzināti nocietinājis savu sirdi Patiesībai, lai darītu ļoti sliktas lietas.

Tas, starp citu, neattiecas tikai uz reliģiju, bet varbūt turpināsim citreiz. Seriālu formāts, kā rādās, manai vēlmei muldēt ir ļoti piemērots.
Mar 6 11:39 [info]vacatio:
Daži sašūtie tiem, kas neredz FB (pārējie jau ir redzējuši)

svārki )
Mar 6 11:30 [info]barvins:
Random shit
"The point at which you know you're getting good at a language: when advertisements start annoying you."
Mar 6 11:29 [info]bagdarama:
epic win
Šorīt pirmo reizi nostājos uz galvas. Look at me, no supporting walls, no hands holding you while you try to get up. Lepns!


Ps- bez tik skaista fona gan, ārā ir mazliet par vēsu.
Mar 6 11:28 [info]porcupine:
Ō!
Skatos, Ārgali izvilkuši no vēstures kumodes. Tolaik šķita vienkārši Ešera kopīkaķis, tagad izrādās — esot bijis ģeniāls.
Mar 6 11:26 [info]penny_lane:
atvēru satori dzeju. tur teikums trešais pēc kārtas:

"septiņi izdeguši sērkociņi duras plaukstā"

sāku histēriski smieties un nolēmu, ka jānodarbojas ar ko prātīgāku.
Mar 6 11:22 [info]tethys_:
Sapņi
Kādā lielā rokfestivālā es biju tikai parasta grūpija, bet tad pēkšņi izrādījās, ka es liekos vislabākā grūpija gan Džonam Bon Džovi (Bon Jovi), gan Klausam Mainem (Scorpions), abi tādi kā pirms daudziem gadiem. Ja muzikāli es dotu priekšroku otrajam, tad seksuāli - noteikti pirmajam, un arī sapnī es tā izvēlējos. Nabaga Klauss, viņš bija satriekts un piedzērās, kamēr es lielā, sarkanā, ar zīdu un samtu izklātā teltī nodarbojos ar vienu no vislabākajiem seksiem manā ļoti erotizētajā sapņu vēsturē.
Ja Džonam tiešām ir tādas prasmes un tāds... nu, jā, tad es viņu ņemtu pretim pat tādu vecu kā viņš tagad ir, bet tur viņš vēl bija jauns, ar gariem matiem, un pie tam nežēlīgi ātri iemīlējies, uzskatīja, ka dabūjis dārgumu, gluži tā kā precēt uzreiz vēl negribēja, bet katrā ziņā aicināja mani pēc tam līdzi pavadīt viņu koncertturnejā, un man likās, ka viņš vēl arvien baidās, ka es aiziešu arī Klausu vai kādu citu iemēģināt, tāpēc centās pret mani izturēties kā pret princesi.
Tik ļoti lepnīgs un iedomīgs sapnis man sen nebija bijis. Un tik lieli sapņa orgasmi ar ne.
Mar 6 11:09 [info]bagdarama:
Mar 6 11:07 [info]thepalua:
8. marts
Nesaprotu tos (īpaši večus), kuri ir iesakņojušies ar visām četrām padomju savienībā un lepni ķērc, ka nesvinēs Sieviešu dienu, jo redziet esot taču arī Māmiņdiena, kas ir burvīgi svētki un vispār tie ir kaut kādi krievu psrs svētki.

Nr. 1, mīļie ļaudis, 8. marts ir INTERNACIONĀLĀ sieviešu diena. To svin visā pasaulē 8. martā.
Nr. 2, ja kā pretargumentu gribat sviest krievu armijas svētkus, kā vīriešu dienu, tad te teikšu, ka jums ir taisnība, tie patiešām NAV vīriešu dienas svētki un tie IR krievu svētki, jo oficiālā Starptautiskā Vīriešu diena ir 19. novembrī, par ko iesaku neaizmirst, jo kāpēc gan mums neiepriecināt arī sev apkārt esošos foršos vīriešus?
Nr. 3, Māmiņdiena IR burvīgi svētki, taču ne visām sievietēm ir tas gods/laime un galu galā VĒLME kļūt par mammām.
Nr. 4, ja jums nav vēlme lutināt savas sievietes un, ja nav vēlme viņas cildināt un godināt vēl vairāk katru dienu un vēl papildus tajā nelaimīgajā 8. martā, tad man jūsu ir ļoti žēl. Man, piemēram, ir paveicies, jo manam vīram sagādā prieku mans prieks un ziedu pušķītis visos iespējamajos svētkos ir tikai brīnišķīga norma, ko es bezgala augstu vērtēju un esmu pateicīga par to, ka man ir tā paveicies un nav jāklausās, cik debili šie visi svētki ir/nav.
Nr. 5, ja kas ir arī starptautiskā tēvu diena, ja nemaldos, tad 14. septembrī, tā, kā oficiāli tas gods ir gan vīriešiem, gan sievietēm, gan mammām, gan tētiem un kas tur slikts? Nekad nesapratīšu!
Mar 6 10:56 [info]deloveja_kundze:
Runā, ka Tampere IFF ir viena liela, absolūti traka ballīte, and everybody is there. Vakar ieradāmies, bija slavenā sauna party, es ilgi runāju ar nfts direktoru par kino žurnāliem, mēs nozagām vīnu un izdzērām autobusā, un tad es iepazinos ar the Džonu Smitu, tad mani pusi vakara bija apķēris kāds liels somu kungs, kurš domāja, ka man noteikti ir auksti, un vispār. Šodien sāp galva, bet es saprotu, kāpēc Tampere ir the place. Vakar jau sakoļīju jaunus partnerus, izkratīju sirdi un saklausījos visādus padomus, ļoti smieklīga vide, kurā strādājam un dzīvojam.

Bet nu Džons Smits.
Mar 6 10:49 [info]ex_silentio:

Mar 6 10:38 [info]wensdy:
8.marta sievietes.
Pamodos ar briesmīgu garstāvokli, nedod dies man kāds pirkstiņu piedurtu, bet  varēja iztikt arī bez tā, jo manas draudzenes par visu bija parūpējušās FB listē - sieviešu dienai ir burvju spēks, jo lielākoties sievietes nesaprot, ka beigās viņas ar tādu kā sieviešu sazvērestības sajūtu nosvin to, ka nekad nekas cits savā dzīvē viņas arī nebūs kā astotā marta sievietes, viņu vienīgā loma, kurā justies piepildītām. FB arī ir sūds, jakas.
Mar 6 10:30 [info]str:
lūk
http://golbii.com/50gif/

min 7
un filmu var izlaist
Mar 6 10:25 [info]mufs:
nopirku bikšturus.
nejautājiet,kāpēc. nezinu.
Mar 6 10:18 [info]kristiiine:
jau kādus 10 gadus mājās ir bacherovka. šogad tā tika atvērta jo, mammai ar draudzenēm bija izbeidzies šampis, nākamo visu dienu nogulējusi gultā. pārējās tāpat.

domāju, jāmēģina otrs piegājiens un jādzer betons (bacherovka + toniks). wikipedia saka, ka to lieto, kā gremošanas uzlabotāju. pirms pusdienām, piemēram, 8.martā. uztaisīsim svētku pusdienas un divatā dzersim betonu, skan ļoti smalki.
bet vispār man alko negribas, laba sajūta nedzerot, kāds pārsteigums

Mar 6 10:00 [info]roncijs:
- izlasi vienreiz kādu grāmatu.
- vēl neesmu noskatījusies gossip girl. jau pusotru gadu.
Mar 6 09:59 [info]vakardiena:
Meh, pilns lecskapis ar dārzeņiem un visko labu, bet viss, ko man gribās ēst, ir maize. Nēnubet tiešām, vai tad manam ķermenim nav radošākas idejas par to, ko mums vēl tādu labu apēst.
Šķiet, ka no rītiem viss rajons skrien. Mazie ikrīta varoņdarbi!
Mar 6 09:48 [info]maksiine:
well...
šodien toāla paģiru sajūta... nav labi iet gulēt 4os naktī un celties 8os...
bija tik forši.
Mar 6 09:38 [info]savaadaisu:
Vakardienas prāta sprints ir rezultējies biezpiengalvā šodien.

PS: jancīgi ir tas, ka pēdējā laikā rakstot kaut ko datorā, es ļoti bieži vārdos jaucu vietām burtus. Neapzināti, protams.
Mar 6 09:32 [info]koks:
Pagājušās nakts sapņu kopsavilkums - laba alus trūkumus; vajājoša sieviete, kura parādās visur kur es ierodos un jautā kāpēc es esmu tik apsēsts ar viņu un gribu tik ļoti viņu kritizēt; sadomazo ar katanu. Un, hmm, kaut kas laikam arī Twinpīcīgs tur bija.
Mar 6 09:31 [info]pinjons:
Par iemeslu Kasparova episkajiem feiliem out of the chessboard
"If you are looking for a tidy reason why Garry has made bad decisions, I’d say it’s simply because he makes them very quickly. He doesn’t like dragging things out (what I would call contemplation) and he is very confident of the correctness of his decisions. This is essential in chess, but often a recipe for disaster in other areas, at least if you’re not as good at them as Kasparov is at chess."

Mig Greengard
Mar 6 09:24 [info]au:
Jā, rainis mūs vedīs savā pirmajā berlīnes lidošanas vīkendā.
Mar 6 09:17 [info]15:
omg ko es tes esmu sarakstījis vakar
Mar 6 09:16 [info]10m_zem_uudens:
http://www.lyrics007.com/Nancy%20Sinatra%20Lyrics/Bang%20Bang...%20Lyrics.html
Mar 6 09:15 [info]shiry:
Because I'm Batmoses.
Noskatījāmies vakar Exodus: Gods and Kings, un, pirmkārt, why would anyone do that (gan to filmu skatīties, gan vispār tādu taisīt), un, otrkārt, pilnīgai laimei pietrūka vien divu diskleimeru pašās beigās:
"No Hebrews were harmed in the making of this movie"
un
"Don't let your head injuries go unchecked; untreated head trauma often leads to religion".

Bet nu vispār ugh.
Mar 6 09:10 [info]hxpzy:
kas var būt labāks par lašmaizītēm brokastīs?
ahh, jā, lēnie rīti, mm.
Mar 6 09:08 [info]apjukums:
rīta pērle
Man patīk sievietes, kuras ēd.
Sievietes, kuras ēd, izraisa uzticēšanās sajūtu. 
(Valdis Melderis)
Mar 6 09:02 [info]murxxe:
Jā, un joprojām nav ziņu par konferenci, kas visdrīzāk nozīmē, ka neesmu pieņemta dalībai. Tas vienlaikus skumdina un priecē, jo man goda vārds tam nav ne spēka, ne laika, ne nervu, bet no otras puses skumdina, jo tā būtu superīga pieredze un stimulējošs ieraksts.
Mar 6 08:59 [info]murxxe:
Sapnī biju Turlavā, kur viss izskatījās savādāk. Māja bija savādāka, pie dīķa bija elektrostacija un F šausminājās, kā vecāki man atļāva pie tā spēlēties - bīstami taču! Tad es viņu vedu tālāk uz dārziņiem, bet tur tagad bija klinšains kalns ar skaistu alu, kurā varēja iekļūt pa skairima durvīm un tur bija tik skaisti... Līdz mums uzbruka lauva, kuru man nācās atvairīt ar akmeni. Tad es sapratu, ka Turlavā lauvas nedzīvo un nolēmu pamosties.
Mar 6 08:53 [info]f_g:
Labrīt :)
sunfuns
Mar 6 08:51 [info]gary_crant:
šorīt kāpņu telpā

Mar 6 08:49 [info]chaika:
Sigvards Haļava
Mar 6 08:49 [info]f_g:
Garfield
garfield
Mar 6 08:48 [info]f_g:
diena..
Nogurums nežēlīgs.
Visa nedaudz par daudz..
Mar 6 08:47 [info]samta:
rīt un parīt mums ir no procedūrām brīvas dienas. rīt brauks ciemos mana mamma un pēc tam i., bet svētdien mēs sēdīsimies 21. autobusā un brauksim uz centru ciemos pie arta un pie reizes e. ielikt vannā, jo mazgāt e. šeit būtu noziegums pret bērnu un, jā, es nevaru šeit naktīs pagulēt. punkts.
Mar 6 08:29 [info]ninona:
Pilnmēness.
Īpašam efektam vakar vakarā izgājām pastaigā zem uzlecoša mēness.

Naktī P modās vai miegā raudāja 3x, A esot modies vismaz reizes 4 stresā, ka jau jāceļas, M pieleca augšā 7os un dusmīgi: "ko tas nozīmē? Jums jau sen jābūt prom!"

Tagad jāpastrādā un tad jāizved M pastaigā, pa pļaviņu paskraidīt prasa. Sobačka maza.

Ar P no rīta noskatījāmies saullēktu.
Mar 6 07:07 [info]lmr:
pilnmēness mani nogalina.

pagājušajā naktī sapņoju, ka šķaudot man izsprāgst bungādiņa, tā kā sausa piciņa kratās man ausī, līdz to izkratu un nesu mammai, jo ko nu darīt.

šonakt visi sarāvāmies bērnu izmērā vecās dzīvokļmājas pagalmā un svinējām kādu dzimšanas dienu, bija tumšs un nakts un gāju rādīt māju savienojuma veidoto tuneli, kurā labs caurvējš, lai tajā laistu diegā iesietu maisiņu, bet kāds blakus ieminējās, ka kas tur tajā tumsā ir, un es skatos un neko neredzu, tikai dziļu tumsu, bet tā pati šķiet nākam virsū, un tā, kurš ieminējās, vairs blakus nebija. es kāpos atpakaļ un aiz bailēm pacēlos virs zemes un aizlidoju dažus kvartālus tālāk, kur kādu laiku sēdēju kokā, lai vēlāk lidotu atpakaļ uz kūkas ēšanu pie galda smilškastē. pie galda sēžot vēroju tuneli, no tā iznāca pelēks klauns ar caurumiem acu vietā. visi sveču gaismā aplaudēja, kamēr viņš nāca pie manis, lai rādītu triku ar nazi un manu kāju. nazi paķēru pirmais un iedūru viņam gurnā. viņš smējās un izvilka to ar savām pelēkajām rokām un asiņainu bāza man pie kājas. es centos izvairīties, bet biju astoņgadīga bērna ķermenī un jutu, ka nav spēka pretoties. tad pamodos minūti pirms modinātāja mēnesgaismā no tās milzīgās mēness pumpas, kas spiežas iekšā caur aizkaru.

vakar braucu saulainā autobusā ar mammu ēst soļanku. stāvēju akordeonā, priekšā nostājās mazs zēns, kura augšlūpa nespēja nosegt milzīgos zaķa zobus, un tie koda viņa apakšlūpā, kamēr viņš urbināja degunu ar netīriem pirkstiem un skatījās ārā pa logu, galvā uzmaucis kapuci, gar kuras malu iet neona zaļš rāvējslēdzējs, lai savādas nepieciešamības gadījumā varētu aizvērt savu seju. un tas bija jauki.
Mar 6 03:34 [info]mooncake:
Klusums...
Klusums visapkart, bet galva troksnis. Troksnis, no domam par Tevi, no atminam,ceribam,bailem un aizvainojuma.
Nezina...
Nezina vai izvele ir bijusi pareiza. Pareiza prieks manis.
Dzivot domajot, ka mili esoso, vai ari tiesam milot?
Klusums, troksnis, nezina...
Mar 6 03:22 [info]217:
legevakt: snaudošo pirātu nepabeigtie johoho


viņdien gāju uz Brikstonu un pēkšņi ļoti šķita, ka eju pa Kalnciema vai Brīvības ielu. ne gluži dejà vu, bet šilierīgas šiltītes gan. nobrīnījos, kā var sajūtas tā mānīt
Mar 6 03:04 [info]nistagms:
Kaut varētu sāpes un priekus,
ko diena liek izbaudīt,
kā raibus ziedus aiz loga
ik vakarus iedēstīt!

Tad visu acīm drīz zustu
mans nams un kļūtu svešs;
tik kamenes stāstītu dūcot,
kur mūžam zied puķu mežs.
Mar 6 02:59 [info]nistagms:
Kas iraid šī dzīve, ko dzīvoju es,
pret dzīvi, kas ilgās man dvašo?
pie pirkstgaliem drebošas pilītes
pret jūru vareno, plašo!

Ak, grūti ir izprotams Likteņa prāts,
bet grūtāk vēl grozīt tā ziņu.
Es esmu jauns gulbis, ko noķēris kāds,
Nu sasietiem spārniem dzen viņu.

Man vajaga plašuma, mūžam kas sauc,
un tāles, un debess, un jūras,
man vajaga viesuļu, dzelmes kas jauc,
un bangu un zvaigžņotas buras!

Kas iraid šie ļaudis, ap mani kas sīc
kā mušas priekš lietainas dienas?
Kas ir viņu mērķis? kāds nākotnes rīts?
un cik viņiem zvaigžņu? - Nevienas!
Mar 6 02:38 [info]217:
legevakt: sibīrijas pirātu nepabeigtie johoho
uz brīdi gandrīz var nolaisties rokas un padomāt, ka esmu pats domas mainošākais cilvēks visumā, jo iksekundes tieksmju nenoturīgums ir vienīgā konstantā parādība. gribu šo. nē šo. bet vispār varbūt kko citu. un atkal jau kārtējais darbs pēc mēneša strādāšanas apnicis. bet dažreiz tomēr patīk. un varētu apmesties laukos. bet vispār varētu arī ceļot. bet varētu arī apmesties pilsētā, tikai kkādā zaļā. es šobrīd dzīvoju tankā, bet gribētos uz baržas. mugurā kkas zaļš, bet varbūt labāk melnu. viņam ir bārda. varētu noskūt. ar bārdu bija labāk. ataudzēsi? ko es darīšu šajā nedēļas nogalē? ko es darīšu rudenī pēc šveic...- stop fucking thinking about the future!

un tad tāds mirkļa izlasītais -
"ambedo
n. a kind of melancholic trance in which you become completely absorbed in vivid sensory details—raindrops skittering down a window, tall trees leaning in the wind, clouds of cream swirling in your coffee—briefly soaking in the experience of being alive, an act that is done purely for its own sake."
/the dictionary of obscure sorrows/


palīdz atjēgties šajā mirklī ( gan nepaņemot prom sajūtu, ka mūžīga atrašanās tagadnē var beigties ar attapšanos pilnīgā nekurienē, jo kkāds iekšējais slotu maisītājs saka - eu, bet jābūt lineārai virzībai no ē uz d. bet varbūt tas ir labi(?). beigās atrasties nekurienē, bet ar sildošu bagāžu. here be dragons and other such animals)
Mar 6 01:24 [info]anb:
bet vienmēr turies ar vienu elkoni sevī
Mar 6 01:15 [info]mindbound:

Dzimumšūnu līmeņa gēnu inženierija, izmantojot CRISPR, ir reālistisks un praktisks tuvas nākotnes risinājums tālejošai bioloģiskai augmentācijai. Potenciāla spēcīga sinerģija ar embriju iteratīvu preimplantatīvo selekciju.

The notion that nature can be calculated inevitably leads to the conclusion that humans, too, can be reduced to basic mechanical parts. /GitS 2/

Mar 6 01:10 [info]juriic:
.
Lieliskas mēness salutācijas. Es biju ūdens.
Mar 6 01:04 [info]mazaa_mija:
kamēr džeki šodien virvēs karājās pie presnika griestiem, lai iekārtu lampas, iegāju otrā istabā mazliet paknibināties, kas ar usnes palīdzību rezultējās nokasītos logos, seju atmazgāt nav vienkārši un pat visi mani pupi ir krāsā, bet acis ir pilnas maziem cietiem melnas krāsas putekļiem, tagad domāju kādu ficeni uzlikt kur varētu papinkšķēt, lai vismaz tas viss izskalojas ārā
Mar 6 01:02 [info]artis:
http://www.theamericanconservative.com/articles/would-the-u-s-go-to-war-for-lithuania/
Mar 6 00:42 [info]agape_stop:
Kas man nepatīk: tie, kas tiek pie iesnām un uzreiz saka, ka viņiem ir/laikam ir gripa.
Kad man nākamreiz asiņos deguns, es teikšu, ka man ir/laikam ir ebola.
Vēl mani uzrunā tie, kuriem vienu vakaru "sākas gripa", bet nākamajā dienā ir "pagājusi tomēr garām".
Mar 6 00:39 [info]owlisowl:
Laiks plintēm
Šodien gribas mest visas plintes krūmos. Un tad (bez plintes) doties uz vientuļu salu. No otras puses skatoties, diena veiksmīga. Pastrādāju, pamuzicēju, noslēdzu līgumu, iztīrīju māju un vēlreiz pamuzicēju. Vajag izgulēties un būs labi.
Mar 6 00:33 [info]usne:
rīt es varētu aiziet un atvienot nekad neizmantoto interneta pieslēgumu kompim, tas beidzot ir nomaksāts un ietaupīt 18eur no regulāro ikmēneša izmaksu saraksta.
pēc mirkļa laicīgi aizmigt un rīt attiecīgi piecelties.
Jimam ir taisnība, smadzenes paralēli visu laiku meklē izeju un ir cerība, ka kopš otrdienas vakara vienu iespējamību ir sapratušas un atmetušas kā nederīgu.
divas pēdējās dienas ir bijušas labas. patika millriga un forši, ka ik pa brīdim tuvākā laikā sanāks iet tur pastrādāt un bija prieks tur satikt senus draugus un redzēt, ka ir vērts darīt un tad jau sanāk. sākumā skatīties uz citiem un tad jau pats arī var.
tas, ko šodien redzēju preses namā bija skaisti un iedvesmojoši un patiešām var saprast, ka pavasaris ir sācies. skaisti kā lietas iegūst otro dzīvību.
neticamā kārtā bija pārziemojusi strelīcija un pati mīļākā oncīdija un vēl diezgan daudz augu. kaktusi!? amariļi, no tiem atbrīvoties laikam jau vairs nav cerību, tad jādomā tie vismaz šovasar ziedēs izgājuši caur tādu ziemas periodu, ko neviena mūsdienu cilvēka pagulte nespēj piedāvāt.
palīdzēju kasīt no logiem nost melno krāsu, kaut kā pavisam simboliski kā pati no sevis.
Mar 6 00:26 [info]martcore:
xxx
un, teiksim, kā šo visu tagad radīto klipmeikeri uztvers 2030.gadā, ja mēs jau tagad zviedzam par mākslinieka no ķermeņa atrauto galvu
Mar 6 00:04 [info]martcore:
par labām pamanītajām bandām
xxx
šis ir kļova, pie tam ģevka pie dramiem sit teicami (un nav no sleater-kinney)
Mar 5 23:54 [info]wensdy:
Tūlīt gulēšu.
Akdievs, jūtos tik nogurusi, bet man gribas ēst, bet man ir slinkums ēst to pašu, ko jau ēdu pusdienās, bet mājās nekā cita nav, tāpēc es iešu gulēt un rīt kko citu apēdīšu, bet es nelikšu modinātāju uz 7.30 kā visas citas dienas, jo jūtos tik nogurusi. Jā, es sapņošu par siera kūku ar svaigām mellenēm, to mierīgi varēs, tikai vēl jāpagaida 10 dienas. Arlabunakti. Vēl tikai jāpaspēlējas ar Ņoliveriņu, viņš jau izmisumā visu telpu pieņurkstējis. Nabaga mīļumņš, es jau tūlīt, nedrīkst taču tikai pārgulēt mājās pie kaķa.
Mar 5 23:53 [info]arturs:
I don't know who the responsible person is, but I can tell they have read too many spy stories
Mar 5 23:37 [info]ingmars:
die in a hole
Beidzot atslēdzu lokskrīnu. Tagad vienkārši jāpiespiež "spēka" poga, un ir atbloķēts ekrāns. Jēzus, kā es nevarēju paciest stulbo Android Lollipop lokskrīnu. Cerams, ka nekad to vairs neredzēšu
Mar 5 23:32 [info]investors:
Par alu
Sadaļā "es to daru, lai jums tas nebūtu jādara" testēju aldara "brūža leģendu". Pēc sešām iztukšotām pudelēm vēl joprojām neesmu nonācis pie secinājuma "ir labi" vai arī "ir labi tādēļ, ka no aldara neko labu sākotnēji negaidīju". Ok, noformulēsim to tā - ja es ieeju vietējā piemāju veicītī, tad šis būs tas alus, kuru es izvēlēšos (ja vien nepacels cenu vai arī tērvetei vai užavai nebūs atlaides). Jebkurā gadījumā krāsa ir fantastiska, nekādu lieku putu (nesen bija precedents, ka nopirku kaut kādu vietējo pifcīti, kurš kausā putoja vēl desmit minūtes pēc tam, kad biju atmetis cerības sagaidīt putošanās beigas un ielicis kausu izlietnē), alum ir garša un tā nav standartīgā pilzenieka garša. Uz sitiena pat neatrodu pie kā piekasīties. Priekā!
Mar 5 23:27 [info]neraate:
sēž bērns krēsliņā, pats ir atklājis kā šūpoties, tagad tik sparīgi šūpojas un apmierināts, ka miedziņš nenāks. man gan nāk. man tagad ir atnācis visas pasaules miedziņš (čau, oblica!)
un šūpojas viņš tā, ka gandrīz baisi skatīties
Mar 5 23:25 [info]ingmars:
go on like this
Jūs droši vien domājat: "Cik ilgi tas tā var turpināties?"
Mar 5 23:24 [info]zin:
Tinker Tailor Soldier Spy
lovely
Oldmens ir kruta, bet kaut kā, nezin kāpēc, visu laiku gribējās saskatīt Boviju tajā lomā
Mar 5 23:06 [info]silpurene:
Sāku lasīt 12 krēslus,lai beidzot var aiziet uz izrādi.
Bet nu... grūti iet uz priekšu,nav jau nekāda Jelgava 94 ar viegli saprotamu - vienam bija veste, pārējie arī idioti /J.Joņevs,Jelgava 1994,100.lp./
Mar 5 22:57 [info]noisiite:
Vai ir dikti svarīgi, kur tiek pirkta octa?
Pagājušā gadā bija compensā, kaut kā impulsīvi tika iegādāta iekš cssd, kad auto dokumentus kārtojām.
Mar 5 22:51 [info]martcore:
nespēju saprast, kā reklamščikiem sociālo reklāmu "pēriens vairs nesāp, tas paliks starp mums" nav ienācis galvā pārvērst tā,ka bērnu no bildes novāc nost, a virsū pārraksta fiftī šeids of grei. no 26. februāra visos kinoteātros.
Mar 5 22:49 [info]eija:
Spoffle
On me your voice falls as they say love should,
Like an enormous yes.
Tu neredzi video.
Mar 5 22:48 [info]zin:
Raitiņa kikstarteris filmai
https://www.kickstarter.com/projects/andreelithomas/the-drone-short-sci-fi-film
Mar 5 22:47 [info]huinja:
Haha. Also, that's racist.


Tipa Melngalvju nams
Mar 5 22:38 [info]baby_amfik:
Mar 5 22:34 [info]silpurene:
Gavēņa laikā ļoti svarīgi ir sagatavot pusdienas nākamajai dienai. Jā. Aizeju uz virtuvi,protams,ka Ludviga onkulis klāt un čeko,kas notiek. Ja es drīz netikšu prom no viņa, man šķiet,ka man sāksies reālas veselības problēmas,jo ir taču tikai noteikts daudzums nepatikas,ko viens cilvēks var izturēt, pirms tas vadzis lūzt..

Ilze, Inese, Kristap- jūs man rīt piedosiet,ja es nedzeršu? 
Mar 5 22:32 [info]virginia_rabbit:
Eižens ir mans ministrs
Mar 5 22:29 [info]martcore:
pacifisms
starp citu, vienmēr ir drausmīgi riebies šis military stils kazuālajiem pedestriāņiem
pleķainās bikses, pleķainie krekli
nahuj
Mar 5 22:26 [info]iguaana:
baaa, cik ljoti es buutu viilusies, ja aizietu uz birdman kino. vecis luur vieniitii, es daru savas lietas. tik kaitinosi boring.
Mar 5 22:12 [info]meeneshi:
šodien uzdūros kādai patiešām vienkāršai aziātiskai receptei. korejiešu liellops.

nepieciešams:
... tālāk ... )
Mar 5 22:11 [info]m31:
05/03/2015

Patience. 
Mar 5 22:11 [info]m31:
05/03/2015

Patience. 
Mar 5 21:56 [info]bljanna:
prieki 2 h garumā
Galvenais nepārdozēt.

Mar 5 21:55 [info]maksiine:
ļoti gribu uz "Idiots" Nacionālajā teātrī... vajag kompāniju
Mar 5 21:47 [info]cosmo_shiva2:
Tikko izlasīju savu impulsīvo histērijas ierakstu un sapratu, ka beidzot tagad vilcienā uz mājām esmu nomierinājusies. Viss ir labi, vienkārši eksistē tādi cilvēki, kas ilgstošā ietekmē uz manu dzirdi, iedzen mani mega stresā. Un tie nav bērni, tie ir pieauguši Lielbritānijas iedzīvotāji, kuri nekontrolē savus runas orgānus.
Mar 5 21:46 [info]neraate:
pilnmēness. kāds tur brīnums, ka man tik daudz aktīvu un jokainu sapņu. tas, ka manī kāds kustas un es pusmiegā nodomāju 'nesper pa ribām' normālākais. vispār baigi jocīgi atkal just gremošanu
Mar 5 21:45 [info]helvetica:
Bedigi slavena dokufilmina par bedigi slaveno grupveida izvarosanu Indija (pec "pabeigsanas" meitukam caur attiecigo vietinu iebaza roku un izrava ieksas ara), kauras izradisana bedigi slaveni karta Indija ir aptureta.
Ironiska karta vainigie virini (tapat ka tiesibsargi) neredz problemu, jo sava zina vini rupejas par tikumibu (tikusi meitene neiet ar savu draugu vakaros uz kino. Tas, kuras ta dara ar savu valigumu "pasas uzprasas")
Runa, ka filma esot briesmiga, skataities pasi uz savu atbildibu (ipasi nomacosi, ka indijas divgadigais notikums un ta pecfilma cirkule kopa ar britu zinu par ilglaicigu, organizetu mazu (nelabveligu) meitenu seksualu izmantosanu Oxforda un kkur fb klidusi zina par pasmaju pornozvaigzni, kur komentaru sadala nevienamnevienam nerada problemu, ka "vectevs ierosinaja man to pameginat"). Bet stasta morale: var gadities, ka viena bridi vieniga deriga metode ir palaist savas meitas apgut kravmagu un iemacit nemizt brunci to pielietot, kad kada paradnieka primordiala versija nak testet vinas "samaitatibu".
Mar 5 21:44 [info]adore:
Kad šovakar stāvēju rindā pie kases, dzirdēju kasieri atbildam uz pircēja jautājumu par dārzkopību ar tekstu, ka viņai par to neesot jādomā, jo viņas vīrs tupot dārzā no rīta līdz vakaram. "Esmu laimīga sieviete," viņa sacīja, un es uzreiz to ieraudzīju — viņas dzīvespriecīgo, starojošo smaidu — "viņš visu pienes man klāt." Esmu viņu redzējusi neskaitāmas reizes, šo īsa auguma tumšmataino sievieti, nedaudz apaļīgu, bet skaistu, veselīgu un tiešām laimīgu. Esmu daudzreiz sev uzdevusi jautājumu, kas ir tādas dzīves pamatā, kas jādara, kā jārīkojas, lai pie tādas tiktu. Jeb dažiem tas vienkārši nav lemts. Sievietei laimi sniedz stabilitātes, drošības sajūta, ka viņai ir aizmugure, ka par viņu gādā. Kaut kas, ko aizsniegt man nav izdevies. Un varbūt mūsdienu pasaule daudziem ko tādu vispār ir padarījusi par neiespējamu misiju. Varbūt liela daļa no mums tomēr apdzīvo kādu šausmīgu kubiku-rubiku no stikla šķiedrām, apsēsti ar domu to salikt, kaut tas ir gandrīz neiespējami un prātīgāk būtu to izlidināt pa logu un sākt dzīvot vienkāršāk un aptaustāmāk. Lūk, arī grāmatā, ko šovakar atvēru, izlasīju ko tamlīdzīgu.
"Mēs pieprasām laimi. Uzskatām, ka esam to pelnījuši. — Grenija izrunāja šos vārdus skaļi, vairāk apskaužot, nevis žēlojot savus vecākus par viņu stoicismu un samierināšanos. Viņiem nepiederēja nekā daudz no materiālajām vērtībām, un viņu vēlmju horizonts bija zems. Viņi smaidīja par ikdienišķām lietām, bet šis smaids pauda savstarpēju sapratni un sava likteņa pieņemšanu. Viņu pasaulīte nebija liela, bet ar savām drošajām robežām tā viņus vienoja. Turpretī viņa ar Metu dzīvoja plaši atvērtā metropolē, kas sniedzās debesīs, un tajā bija bīstami maz ierobežojumu."
Lūsinda Railija "Meitene uz kraujas"
Mar 5 21:43 [info]traffico:
$
Eiro nokrities līdz jauki zemam līmenim attiecībā pret usd. Tā kā daļa ieņēmumu man ir dolāros, tad man tas tīri labi patīk. Un mums vēl laikam spīd deflācija...
Labi, ka braucienu uz USA pārcēlu uz 2016. Tā šķiet vismaz tagad...
Mar 5 21:43 [info]gaismas:
Slimnīcā varu gulēt līdz pirmdienai, kad sagaidīšu smadzeņu skenēšanu vai doties ārpus slimnīcas un gaidit Jūniju. Bet jūtos sliktāk pa stundām. Līdz šim nebiju saskārusies ar Latvijas slimnīcu skarbo realitāti. Izsaku līdzjūtību cilvēkiem ar ilgstošām saslimšanām, kuriem ir ar šo jāsaskarās. Ilgas rindas, neprofesionāls ārstu kolektīvs(vairāk attiecas uz māsām).

Un mana mūža bēda- es necienu cilvēkus, kuri ir izmācījušes profesijas pēc un sevi neturpina papildināt, jo viņus neinteresē viņu darbs. Es noprotu- šeit ir palikuši tie dumjākie eksemplāri, kuru smadzenes nav bijušas spējīgas uzņemt vācu vai angļu valodu pietiekamā līmenī lai viņi strādātu arzemēs.

Atbraucu zinot diagnozi. Tagad jāgaida līdz pirmdienai, kad man noteiks otru diagnozi, kura man arī ir skaidri zināma un kurai man ir nepieciešama ārstēšana, nevis noteikšana. Tik vienkārši. Tās rindas ir ģeniālas. Es divas stundas sēdēju pie ārsta kabineta. Pacienti nenāca, nāca klačutantes baltos virssvārkos un sarunas bija tīri saviesīgas, ne medicīniskas. Tas ir normāli?

Saistībā ar šo pašdarbību arī mana cieņa pret iekšējās kārtības noteikumiem ir samērā zema.

Paldies N. par draudzigo gājienu un to, ka atgādāja man modemu un nu varu internetā klejot neceļoties no gultas. Paldies R par zvanu un haltūru, kuru varu veikt no slimnīcas gultas, kā ar par to, ka rītdien atbrauks ciemos.
Mar 5 21:35 [info]lidaka:
Parunaajaamies beidzot ar Vikingu. Varbuut es kljuudos, bet man liekas, ka mees visu laiku, kameer bijaam shkjirti, telepaatiski striideejaamies un viens uz otru abizhojaamies, taa kaa tad, kad atkal tikaamies, atlika tikai skalji pateikt "piedod, ka tevi saapinaaju", "man tevis pietruuka" un "centiisimies vairs taa nedariit".
Mar 5 21:25 [info]lenora:
Jāpārtrauc klusums, lai pateiktu, ka What We Do in the Shadows ir labākā vampīrfilma, ko nācies redzēt.
Mar 5 21:23 [info]cosmo_shiva2:
Turpceļš vienmēr ir interesants un patīkami saviļņojošs. Atpakaļceļš vienoārši izsūc spēkus. Es gribu ātrāk nokļūt ģimenes apskāvienos.
Bija jauki, protams. Izstaigājām Minheni. Pilsēta ir ļoti skaista. Vakariņojām lieliskos restorānos.
Bet man jāakceptē, ka šādi pasākumi piespiež komunicēt ar cilvēkiem, kurus ildienā apietu ar līkumu.
Atbrauksim pavasarī ar ģimeni. Ģimenes lokā noteikti viss būs citādāk.
Nedēļu ilga nepārtraukta komunikācija man ir ļoti grūta. Varbūt neesmu ekspresīvais tips.
Mar 5 21:18 [info]_delusion_:
Šorīt bija tik ļots pavasaris. Atklāju īso svārku un augstpapēžu sezonu. Tai man laikam vienmēr pietiks spēka.
Totāls marts attiecīgajās ķermeņa daļās
Mar 5 20:55 [info]seehearfeel:

Line up
Mar 5 20:52 [info]phz:
Kaut kas taču tajā brīvajā laikā jādara
Es laikam Sūkļa Boba jaunās filmas pirmizrādei par godu uzcepšu cepumiņus un rīt sacienāšu blakussēdētājus:
Mar 5 20:48 [info]uldris:
saruna
- čau! ko dari?
- čau! neko, es slimoju.
- ko tu dari - sirmo?
- jā..
Mar 5 20:46 [info]mdz_snifs:
Nepieņem lēmumus, kad jūties nomākts, nesoli - kad priecīgs.
Mar 5 20:42 [info]nagger:
#
Let's fall in love?
Mar 5 20:34 [info]nomirusi (in [info]dziivo_te):
Ir piedāvājumā istaba četru istabu dzīvoklī centrā. 60Eur + komunālie, līdz šim vienmēr sanāk zem 150. Izolēta, bet ir jāiet cauri citai istabai. Ievākties var sākot ar nākamo nedēļu.

Potenciālie kandidāti tiks vērtēti pēc MBTI sistēmas. Gribam intravertu intuitīvo tipu (bet ne INFP, bet ENFP gan varētu būt ok). Vēlams veģetārieti.

Pieteikties parunāties un apskatīt komentāros vai 29857769 vai esmu.aija[iekš]džīmeil
Mar 5 20:32 [info]mdz_snifs:
Steidzies lēnām.
Mar 5 20:24 [info]daarta:
izbraukumtirdzniecība
Vai zināt, kādu Rīgas bāriņu/kafejnīcu, kas mēdz doties izbraukumtirdzniecībā ar kafiju un vīnu uz citām pasākumu norises vietām?
Interesē tieši tirdzniecība (250 cilv. pasākumam), ne bankets.
Mar 5 20:21 [info]roncijs:
vislabākais volejbols ir 3- vai 4-ratā smiltīs.
Mar 5 20:20 [info]cosmo_shiva2:
Minhene un briti:
Nedēļu esmu pabijusi kopā ar Bulthaup darbiniekiem apmācībās Minhenē. Šoreiz no 14 dalībniekiem 8 bija briti. Pavadot šo laiku katru dienu kopā ar viņie,esmu sākusi ienīst britus. Viņi vārās nepārtraukti, puse no pateiktā ir lielvārdība. Viņi visu laiku ir uzvilkti un savā nepārtrauktajā muldēšanā ik pa brīdim ļoti skaļi iezviedzas par sev vien saprotamu joku. Es neesmu antisociāls cilvēks, bet mani diskomfortē skaļi bezjēgā runājoši cilvēki.
Bija arī viena amerikāniete,kura vienatnē ar muldēšanu pārspēja britu bariņu. Es nevaru to izturēt. Man patīk miers un harmonija nevis tirināšanās. Pēc šīs nedēļas es tiešām mīlu vāciešus(kuri nav piedzērušies). Es apbrīnoju tos latviešus,kas spējuši Lielbritānijā dzīvot un kuri tur dzīvo.
Pēdējais piliens šobrīd ir vilciena gaidīšana Minhenē restorānā, kurš arī ir pārpildīts ar cilvēku skaļumu. Ielas šajā pilsētā arī ir pārbāztas. Nē, man nepatīk nekādas metropoles. Štutgarte ir mierīga. Protams, ka man tādam pāķim no Rīgas ir grūti pierast un saskaņoties ar šo masu. Rīga ir tik klusa un mierīga, katrā ziņā vairāk nekā Štutgarte. Bet vismaz Štutgartē var atlast klusu stūrīti mežā vai parkā.
Es nekad nedzīvošu Londonā, nekad.
Mar 5 20:19 [info]sirualsirual:
pēdējās dienās daudz rakstu rupjības uz tualešu sienām.

apsveru iespēju pāriet uz līniju burtnīcām. rūtiņu burtnīcas man pārāk bieži rādās perspektīvā.
Mar 5 20:17 [info]serene:
Visu dienu pirksti niezēja uzrakstīt, bet nebija laika.
Mana darba galda sētiņa ir par zemu, tieši tik par zemu, lai rastos neērtības. Kad es skatos galvenajā monitorā mana galva ir nedaudz pagriezta pa kreisi, kur pretējā pusē, pa diognāli sēž mans kolēģis. Un es jūtu, ka viņš bieži skatās man acīs, pāri sētiņai. Un man tas nepatīk un traucē.
Iespējams, iespējams, arī viņu traucē mana pagrieztā galva viņa virzienā, tāpēc viņš bieži "pārbauda varbūt es no viņa kko gribu". BET, ja tu tik bieži skaties vai es gadījumā skatos uz Tavu pusi- tad noteikti redzi, ka neskatos! Tad esi tik laipns un centies neskatīties arī Tu. Ja būtu iespēja - paceltu sētiņu. Sēdēt sakumpušai nav opcija. Arī pateikt lai neskatās,būtu stulbi. Pielīmēt kartona gabalu, tas būtu acīmredzami :D. Tāda neērta situācija...
Jā, un pāris dienas atpakaļ man bija sapnis, kurā tas pats kolēģis bija aptracis un nelika mani mierā. Pilnmēness murgi pārdzīvojumu iespaidā.
Mar 5 20:14 [info]almighty_j:
Ērti iekārtojies darbā, pienāk pie manis 2 mazas meitenītes (nu, proporcionāli manam vecumam), un krievu valodā jautā, kur atrodams tāds-un-tāds mācību centrs, uz ko es gluži automātiski izsperu ne sevišķi pieklājīgu atbildi, tjip' a jūs no kurienes? Tam seko momentāla atvainošanās un paskaidrojums, ka no Ukrainas. Tālāk saruna norisinās krievu valodā, izstāstu, parādu paskaidroju. Galā seko bikls, dzidrs "paldies". :)
Tik vienkārši atšķirt tās vienas lielās nācijas sindromu. Tās pārstāvji pat i nedomās mācīties kaut vienu vārdu, viņiem tāpat ērti. Ērti dzīvot pārliecībā, ka visur no Rīgas līdz Sevastopolei runā krieviski, un tas, bez šaubām, ir pašsaprotami.

Lai arī pašam nācās lauzīties krievu valodā, šis viennozīmīgi liekams zem tag'a - "dienas pozitīvs".
Mar 5 20:14 [info]cosmo_shiva2:
Minhene:
Nedēļu esmu pabijusi kopā ar Bulthaup darbiniekiem apmācībās Minhenē. Šoreiz no 14 dalībniekiem 8 bija briti. Pavadot šo laiku katru dienu kopā ar viņie,esmu sākusi ienīst britus. Viņi vārās nepārtraukti, puse no pateiktā ir lielvārdība. Viņi visu laiku ir uzvilkti un savā nepārtrauktajā muldēšanā ik pa brīdim ļoti skaļi iezviedzas par sev vien saprotamu joku. Es neesmu antisociāls cilvēks, bet mani diskomfortē skaļi bezjēgā runājoši cilvēki.
Bija arī viena amerikāniete,kura vienatnē ar muldēšanu pārspēja britu bariņu. Es nevaru to izturēt. Man patīk miers un harmonija nevis tirināšanās. Pēc šīs nedēļas es tiešām mīlu vāciešus(kuri nav piedzērušies).
Pēdējais piliens šobrīd ir vilciena gaidīšana Minhenē restorānā, kurš arī ir pārpildīts ar cilvēku skaļumu. Ielas šajā pilsētā arī ir pārbāztas. Nē, man nepatīk nekādas metropoles. Štutgarte ir mierīga. Mājās ir labi.
Mar 5 20:07 [info]chaika:


šovakar bija tas megalielais pilnmēness
un es vienmēr esmu kaut kā ne tā
lai fiksētu |phonefoto
Mar 5 19:51 [info]kants:
ziņkāre
kāds kaut ko nezina par seksa skandālu, kurā 1955. gadā iekļuva grigorijs aleksandrovs, viens no vadošajiem psrs filozofiem?
Mar 5 19:47 [info]dooora:
Pēc jurista domām, pie tik zemas uzticības partijām valsts pienākums ir sekmēt to paplašināšanos, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

jādomā, ka runa grozās ap jurista domu paplašināšanu. tad varētu pamatlikumā reģistrēt, ka ģimene ir savienība starp vīrieti, sievieti un trešo partiju.
Mar 5 19:47 [info]ld:
Atteiktā firma zvana un piedāvā citu variantu. S atbrauc šad un tad uz nakti. Es izlēmu nemaksāt dārgos kursus, bet pašizglītoties. Kā vienmēr. Annai bija t otrdien, bet pēc tam viss ok. Sāk palēnām runāt, kā arī kost. Līnai nedienas ar draudzenēm. Maksis skolas matemātikas olimpiādē ieguva otro vietu, apsteidzot savas klases izcilnieci.
Mar 5 19:36 [info]emiilia:
Alusziepes
Varbūt paslepus pārvēršos par alkoholiķi, bet es varu apzvērēt, ka darba tualetē šķidrās ziepes smaržo pēc alus! Un, kā jau sirsnīgai alus cienītājai, man katru otro dienu pavīd mazs cerības stariņš, ka tur, ārā, kāds dala aliņus. Varētu pieprasīt VNĪ atlaist no īres maksas - tomēr diezgan smags morālais kaitējums tiek nodarīts. Hm.
Mar 5 19:32 [info]rasbainieks:
i ne divi mēneši nepagāja, kā sālsmaizē aizmirstajiem lietussargiem sāka nākt pakaļ, trīs dienu laikā esmu izdalījusi trīs širmjus
palicis ir viens, kam tas varētu būt? redīs, tavējais izrādījās lāga paziņas, nevis tavējais, vot
ja kas, vēl ir kamala hūte un kaut kāds pelēks adījums
Mar 5 19:04 [info]pickle_jar:
Sēžu, cenšos būt akadēmiski produktīva, laukā nāk tikai sūds, bet priekšaizstāvēšana galīgi nav tālu. Varbūt labi, ka Islande man šodien pateica, ka 99 saņemto pieteikumu vidū neiekļuvu tajos laimīgajos 17 - tomēr labāk atrodu mazu vientuļu viesu namu pašos lielās salas pāķos un aizbraucu pēcabsolvēšanas praksē, lasu, kad gribu un ko gribu, bet rakstisku sūdu leju tikai tad, ja man par to maksā (darbošanās visādās elancēs un odeskos taču rāda, ka tas ir varens bizness). 

Man liekas, ka tas ir tas grābeklis, uz kura es nespēju neuzkāpt - pilnīgi randomizēta avotu noglabāšana dažādās mapēs, kaut kādu citātu izvilkšana, nepierakstot, kur to ņēmu (lielākajā daļā gadījumu mana atmiņa, par laimi, neviļ un visu arī pie sevis paglabā), juceklīga struktūra u.t.t. u.tjpr. Beigas jau vienmēr ir labas un zinu, ka arī šoreiz nepieļaušu kaut kādas lažas iesniegšanu, taču šitie sākumposmi vienmēr dzen spēcīgos kompleksos, bet smadzenes neļaujas nekādai racionalitātei vai sistēmas ieviešanai. 
Mar 5 18:53 [info]10m_zem_uudens:
Mar 5 18:51 [info]martcore:
vot ščas pusminūte dorēnai, tas ir nothing
nevaig zaudēt vairāk par minūti
----------------
vo, 40 sekundes
beatrikss, protams, ir neaprēķināms
ātrumā drusku pat laikam zaudēs
--------------
cvetkovs šāva tik ātri, ka es krievu biatlonistiem tādu vispār neatceros
-------------
bāc, baltrkrievijai zeltu!
Mar 5 18:36 [info]dienasgramata:
DIENA. Brāļi Dukuri pauž neapmierinātību ar starta gropes stāvokli
Mar 5 18:26 [info]tati:
LNT grib apbižot manus mīluļus no "Rīta Panorāmas". Luņi! Kurš ta grib lūrēt uz LNT rīta ziņu raidījuma dōrku baru un kādu no laika ziņu tirpuļiem - briļļaino gīku vai tirpuli melnmati?
Mar 5 18:21 [info]huinja:
Mar 5 18:05 [info]nulle (in [info]slimie):
Temperatūra, vakaros (pēdējos divos) 38, no rītiem 37. Galva mazliet sāp.

Pie ārsta neiešu -- ko tad šie jēdz! Zāles -- vienīgais, zāļu tējas.
Mar 5 18:05 [info]almighty_j:
(c)
atrasts pie [info]kautskis
Mar 5 18:04 [info]_zirgs:
ungāri kāpj uz zirga ausīm
Ungāru angļu valoda ir slinka un slikti artikulēta. Ar izgāztiem un apaļiem 'o'.
Un tādiem vārdiem kā primer prevention un secunder. Vomitus nevis vomiting.

Un tagad es domāju - ir vai nav svarīgi pareizi izrunāt vārdus kādā valodā?
Nez, mani mācīja pareizi izrunāt vārdus svešvalodā, lai 'skaitītos', ka lietoju/māku valodu.
Kapēc tagad tas nevienam neinteresē? Aptuveni uz to pusi ir un it rocks.
Mar 5 17:58 [info]almighty_j:
Zinot, cik bieži (reti) pēdējās dienās sanācis lietot salaboto mikroviļņu krāsni, secinu, ka laikam man patīk labot lietas tikai tāpēc, lai redzētu, kā tās strādā. Patīk labi strādājošas lietas. Tāli gabali, vienmērīgi apgriezieni. Viss, kas darbojas tā, kā tam jādarbojas.

Galu galā, mums ir muskulis, kam paredzēts strādāt visu cilvēka mūžu, bet pārtraukumiem, bez atteices, nepārtraukti. Say, tos 80-100 gadus no vietas.
Mar 5 17:52 [info]winstons:
man patīk skatīties tv. tūliņ pa national geographic sāksies raidījums par nacistu mega tankiem
Mar 5 17:37 [info]slaaneklis:
Simts ļoti pievīla, jo, vat de fak, kuce pati teica, ka kalns kritīs, un nahuj debesu ļaudis seko viņas taurēm?
Mar 5 17:31 [info]dooora:
‘tā
jāuzliek tev kaukāda exņa, ko tu nezini.
ko neviens nezina. ja nu vienīgi iZmagazina.

woof woof

iešu diendusā, lai sargā māj
Mar 5 17:28 [info]martcore:
un nevajag mani kaunināt
man jau ir gandrīz čēesmit gadi, un es nezinu, kas ir sambuka, jūs, ballīšu dzīvnieki!
es tikai tagad paskatījos vikipēdījā, kas ir sambuka
tas ir anīsa liķieris
anīsa. liķieris.

no šiem diviem vārdiem vien var jau atrubīties bez jebkādas lietošanas
Mar 5 17:27 [info]honeybee:
Tā fakinā stand-up'a kontekstā manu paniku sarakstā vēl bez pārliecinošas 1. vietas "neviens nesmiesies" (ibo jociņi ir paredzēti diezgan specifiski) ir arī 2. vieta, tb ka es, stāstot jokus, ņemšu un apraudāšos.
Mar 5 17:18 [info]smoker_smoke:
cute

man labāk dažreiz paklusēt, jo īpaši, ja ir darīšana ar to muļķi. viņam vienīgajam ir taisnība un savādāk nemaz nevar būt, bla bla bla, bet pārējie cilvēki bezmaz zemes tārpi salīdzinot ar viņu :D tas ir kā kaķa ņaudiens miskastē, salīdzinot ar to, ko es īstenībā gribu viņam pateikt :D L. jau saka, viņam tur ir shiti galvā un nekas vairāk... nu jā, liekās esmu vienmēr bijusi lakij uz mājas biedriem :D dabūnu tādus, kādus pat ar uguni neatradīsi. oki, mēģināšu saglabāt vēsu prātu, tā kā agrāk, kad es sakodu zobus uz visiem muļķiem un smaidīju savu dežūrsmaidiņu un īstenībā man tad uz visu bija dziļšs po

Mar 5 17:17 [info]martcore:
par godu pasaules čempionātam biatlonā iegādājos beidzot krievu alus starij meļņik nasiščennoje bočkovoje dažas pudeles
sakarā ar to, ka alu es nopirku ātrāk, bet biatlons sākas vēlāk, uzreiz esmu gatavs sniegt recenziju, lai piedod man žanrā konkurējošais kangaroo
eto gavno kakoje to
kur skatās sankcijas
iešu pakaļ vismaz stautam kādam
Mar 5 17:11 [info]apathygirl:
Es atkal pazūdu no šejienes... lai jau citiem paliek šī vieta, lai citi var rakstīt, lai citi var baudīt rakstīšanas burvību...
Mar 5 17:09 [info]strazds:
firewall, huh?
Deputāts Kārlis Šadurskis (V) rosināja izstrādāt Ministru kabineta noteikumus, kuros būtu nosauktas tās nozares, kurās varētu dibināt mikrouzņēmumu. Savukārt Ekonomikas ministrija (EM) atzina, ka vieglāk būtu noteikt to nozaru sarakstu, kurām būtu liegts dibināt mikrouzņēmumu.

Ar kompjiem mēs tā kā šo ceļu būtu nogājuši no "dažus servisus aizliegt" līdz "visu aizliegt un tikai dažus atļaut". tagad sāksim te no jauna.
Mar 5 17:01 [info]smoker_smoke:
CURRENT MOOD:
pugs r life
Mar 5 16:59 [info]ernuerna:
vaidelotim punkts
jums taču arī ir pa kontiņam oranžajā zviedru bankā, vai ne?
un jūs taču arī, nekā ļauna nenojausdami, esat sakrājuši ņekijus tur gudros punktus, vai ne?
un jums taču arī pienāk personalizēts ziņojums, kas brīdina, ka punktus jāpaspēj iztērēt līdz 18. martam, vai ne?
un jūs taču tādi priecīgi dodaties uz gudro punktu lapu, domājot, ko tādu vērtīgu par saviem punktiem lai iegādājas - remkomplektus, gopro kameras, goretex membrānu tūrisma apģērbus, lidojumus uz malaiziju, daiļliteratūru - prātojat, kamēr veras vaļā lapa. https://www.gudriepunkti.lv/lv
un šeku reku - sēdu un nesaprotu, ko labāk ņemt:
1) beidzot iegūt atbildi uz jautājumu, kas mani nomocījis jau gadiem: KURŠ VĪNS VISLABĀKAIS? VAI VĪNA GARŠA IR FIZIKA VAI MĀKSLA? https://www.gudriepunkti.lv/lv/demo/vina-garsa-i-maksla-vai-fizika (nav zināms, cik punktu, jo video nestrādā)
2) atbildi uz jautājumu, vai iespējams zināt vairāk (ciklā "e-grāmatas pasaules izzināšanai") es acīmredzot nevarēšu iegūt, jo a) tas maksā 10k punktu, bet man ir tikai 2431 punkts, ko tērēt; b) e-grāmata esot izpārdota. Pastāstiet man, lauķim un izklaidīgam, no modernajām tehnoloģijām automātiski tālu stāvošam kultūras cilvēkam, kā ir iespējams izpārdot egrāmatu?
3) vai varbūt apmeklēt zviedru futurologa semināru "Jauna ēra- vai esam tam gatavi?"
4) vai varbūt Ineses Eglītes piedāvāto mācību par svarīgākajiem izdzīvošanas likumiem? Tikai tas nebūs par dabu, bet par uzņēmumu valdēm.
5) kļūt par ikvienu un aizrauties ar 60 vēstures faktiem?
6) iemācīties atcerēties VISUS pin kodus?

nu kā būt? kā dzīvot? ko izvēlēties? esmu izmisumā
Mar 5 16:50 [info]eija:
Schopenhauer
After your death you will be what you were before your birth.
Mar 5 16:45 [info]94sd:
Yeeey, dabūju Briseles ludusskapja magnētu ar puisīša statujiņu, kurš tur rokās savu williju (wtf?)  It's a thing in Brussels, viņa saka un nedaudz aizdomājas.
Mar 5 16:45 [info]eija:
Oscar Wilde
A thing is not necessarily true because a man dies for it.
Mar 5 16:36 [info]savaadaisu:
Šodien ausis un cenšos neiedziļināties kabineta procesos. Ir jāizdara to ko vajag. Sen jau vajadzēja.
Mar 5 16:28 [info]blondulla:
Sūdīga aptauja
Iedvesmu aptaujai deva tema ieraksts livejournal.com.

Mar 5 16:17 [info]ruutainaa_zebra:
Šodien kā pašapmierināts runcis pavērsu seju pret logā spīdošo sauli. Sirdī ielija mers un labsirdība. Pēc tam gan sapratu, ka nejau saule ir tā, kas pacilā, bet gan tas, ka visi liek svētu mieru. Cilvēkus drošā attālumā iespējams pat pieņemt.
Mar 5 16:17 [info]mufs:
dienas citāts
"suņi pašattīrās un grīdas un grīdsegas pašsmērējās"

tieši tā es šorīt padomāju,secinot,ka laikam vienu ķepu esmu noslaucījusi 2x un vienu necik - skatoties uz burvīgi brūniem nospiedumiem uz bēšā grīdceliņa.
Mar 5 16:16 [info]sirdna:
Šodien ir visai pretrunīgs svētks, saucas, es pat nezinu, kā. "World Book Day". Pasaules grāmatas diena? Rodas jautājums, kas ir pasaules grāmata un kā ar to cīnīties? Planetārā grāmatas diena, lai ir skaidrāk, bet baisāk? Lūk, tā ir pirmā problēma.

Otrkārt, vārds "pasaules" implicē kaut ko vairāk par dzimto rajona slimnīcu. Bet Planetāro grāmatas dienu katrā valstī atzīmē pēc saviem brīviem ieskatiem, it nemaz nemulstot, ka tepat ap stūri Planetāro dienu nemaz ij netaisās atzīmēt. Tā ir nākamā problēma.

Treškārt, valdība no mums slēpj patiesību. Pilnais it kā planetārās, it kā grāmatas, it kā dienas nosaukums ir "World Book and Copyright Day", aha! Lūk, ko masoni svin savās ložās un parteros! Autortiesības, ha.

Lai vai kā, apsveicu visus Starptautiskajā (?) Grāmatas dienā!
Mar 5 16:11 [info]tvarj:
bērniņš aizbrauca uz laukiem uz vairākām dienām. pilnīgi nezinu, ko lai tagad dara.
Mar 5 15:56 [info]krii:
Nebiju skrējusi, kopš pie manis dzīvo Ričmonds, tātad gandrīz 3 mēnešus. Šodien beidzot saņēmos 3,3 kilometriem. Ilgās pauzes sekas ir jūtamas - ja, regulāri skrienot, distances zem 5 km vispār īsti neskaitījās, tad tagad augšstilbos jūtu viegli vibrējam to, kas reiz bija muskuļi.
Nekas, es atgūšos.
Mar 5 15:54 [info]chimera:
https://en.wikipedia.org/wiki/Tree_That_Owns_Itself
Mar 5 15:44 [info]nistagms:
nupat iedevu bomzim puscigareti (pusi jau biju nopīpējis), pēc tam 10 minūtes gruzījos, ka varēju jau viņam uztīt. tipisks es.
Mar 5 15:43 [info]bomzhlaif:
Hektoram ir sasodiiti labs reklaamists, riktiigi sagribeejās hektoru iešņakāt (soon)
Mar 5 15:33 [info]rr_rrr_r:
grafiki
ja 7am sāk strādāt, tad 4pm var jau iet prom
Mar 5 15:18 [info]dooora:
piepactos piepac
vōl of vūddūr
Mar 5 15:11 [info]samta:
es drošvien tagad tikšu dēvēta par nodaļas psihopāti, bet, jā, tas beidzot notika- ES PATEICU VISU, KO PAR ŠO IESTĀDI DOMĀJU. viss sākās ar to, ka vakar vakarā e. sāka mistiski pūžņot acs, patīrīju, bet šorīt ar vērienu process turpinājās. no rīta aizgāju to pateikt māsiņai, kura problēmu piefiksēja un sacīja, ka daktere pa dienu pie mums ienāks. dienas laikā acs turpināja pūžņot un pēc paēšanas mazmiedziņa bija kļuvusi sarkana. pulkstens jau bija pāri vieniem dienā, visas procedūras bijām izgājušas, varētu tā kā iet pastaigāties, bet daktere e. aci vēl nebija apskatījusi, tāpēc es, ļoti miermīlīgi noskaņota, izlēmu vēlreiz aiziet uz māsu posteni un apvaicāties, ap cikiem dakteri varētu gaidīt, lai varētu plānot turpmāko dienu. postenī sēdēja trīs māsiņas (lasīt: blozgas) un klačojās. es paskaidroju situāciju, pavaicāju, vai daktere vispār ir nodaļā un cikos viņu var gaidīt. blozga a, pat neapskatot e., pateica, ka viņas acij nav nekas nopietns, jo neesot apsārtusi, uz ko es atbildēju, ka ir gan apsārtusi, tad viņa izlēma, ka varētu pakustināt savu kuslo ķermeni, lai pārliecinātos, ka man ir taisnība, bet arī šī viņas mazā sakāve nenesa nekādu man tīkamu risinājumu. principā es arī pati biju visai droša, ka nekas nopietns viņas acij nekaiš, bet visa sāls slēpās attieksmē, jo pēc tam, kad blozga a bija apskatījusi e. aci, viņa noteica, ka daktere esot kaut kur nodaļā, lai gaidam palātā līdz četriem, bet visdrīzāk viņa jau par mums ir aizmirsusi, tāpēc neatnāks. es viņai vaicāju, ko mums darīt, ja viņa šodien neatnāk, uz ko viņa, pretīgi novīpsnājot, atbildēja, ka gaidīt rīt, nekāda katastrofa jau neesot. vārds "gaidīt" man, esot te, ir uzdzinis pamatīgu alerģiju, sajutu, ka pūķīgs karstums pārņem visu ķermeni, pat vairs neatceros, ko teicu, bet māsiņa, pieceļot savu pakaļu no krēsla un atkal jau smīkņājot, noteica, ka, ja jau viss ir tik traki, viņa saņemsies dakteri sameklēt. ok. iegājām palātā, pēc pāris minūtēm tā pati māsiņa pie mums ienāk un ziņo, ka dakteri nav atradusi, bet (un atkal jau pretīgi smīnot), ja jau esot tāda katastrofa, tad varot pēc četriem pateikt dežurārstam, lai pie mums ienāk. šajā brīdī es neizturēju un pateicu, ka nesaprotu, kas šajā situācijā ir tik smieklīgs, ka tas viss jākārto ar tik necienīgi izsmejošu attieksmi, pateicu, ka viņi par mūsu aprūpi saņem algu un es tik prasu to, kas mums pienākas un par ko viņai maksā un beigās vēl pieminēju, ka vispār esmu ļoti neapmierināta ar to, kas ar mums notika (vai drīzāk nenotika) pirmās divas dienas. māsiņa diži nespurojās pretī, pateica, lai gaidam dakteri līdz četriem vai dežūrdakteri pēc četriem un, ka tavu brīnumu, pēc piecām minūtēm mūsu palātā ienāca pazudusī daktere. redzka vajag uztaisīt traci, lai visi zudušie atrastos un operatīvi būtu klāt. izrakstīja e. pilienus, teica, ka nozīmēs māsiņām nekavējoties sākt ārstēšanu un, ja e. būs nepieciešams, iztrūkstošās procedūras notiks. pēc pāris minūtēm ar acu pilieniem rokās klāt bija tā pati mana draudzene, kura nezinu, kā tas bija jāsaprot un kā tas līmējas kopā ar mūsu ķīviņu, bet sacīja, ka viņiem tie likumi mainās tik strauji, ka nevar izsekot līdzi (?) un beigās, kad e. sāka raudāt, pateica, ka tas laikam viņai iedzimies no mammas, es tikai augstprātīgi pateicu, ka tā ir laba īpašība, jo redz, cik ātri visi atrodas un viss nokārtojas, ja uztaisa traci un mēs laimīgi šķīrāmies. bet par to "ja vajadzēs, e. nozīmēs iztrūkstošās procedūras" gan bļe, jo es ārkārtīgi, šausmīgi, briesmīgi, drausmīgi negribu te uzturēties ilgāk par nākošo piektdienu.
Mar 5 15:10 [info]dooora:
fcuk Egil Skallawhatshiscrimson! I’m Ericsson
iedod peidžerim vienu pirkstu, viņš paņems ekstremitāti ar masu. un tas vēl būs tikai launags {dienvidus laiks}
Mar 5 15:00 [info]15:
http://www.theguardian.com/news/datablog/2015/mar/05/what-is-the-average-penis-size-find-out-with-this-interactive-graphic
Mar 5 14:51 [info]psihs:
are we human or are we dancer?
Mar 5 14:50 [info]dooora:
Polls Pots vulgāris
konkrētās vietnes otrais polls. joprojām bez pumpiņām.

tātad.

skaitlis 42 ir uz augšu vai uz leju?

un, davaj, ņiumņičaķ! vienkārši – jā vai nē.
Mar 5 14:50 [info]dominika:
Paturiet nu par mani īkšķus - aizsutīju pieteikumu darbam, kas varētu būt ne tikai interesants, bet arī vērtīgs vispārējam sabiedriskam labumam. Ļoti gribētu šajā projektā tikt.
Mar 5 14:46 [info]avralavral:
Beidzot iznākusi Haralda Matuļa (daudzu gadu darbs) tulkotā Daniila Harmsa prozas izlase.
Citāti no KDi recenzijas (nevaru noturēties)
"Es cienu tikai jaunas, veselīgas, miesās kuplas sievietes! Pret pārējiem cilvēces pārstāvjiem izturos ar aizdomām" (165. lpp.)
"Hviļiščevskis ēda dzērvenes, cenzdamies nevaikstīties. Viņš gaidīja, ka visi teiks: kāds rakstura spēks! Taču neviens nekā neteica." (60. lpp.)
Mar 5 14:44 [info]annu:
Daiļdiršana
Man patiesībā nav nekā tāda gudra / drūma, ironiska vai kaut kā citādi svarīga sakāma. Vienkārši šodiena ir lieliska diena. Tipiski emo - uznāk attiecīgs garastāvoklis, un gribas izmīlēt visu pasauli. Žēl, ka kājas rokas tik plati neplešas.
Daudz enerģijas, pavasaris, gribas izskatīties skaisti, gribētai un mīlētai. Gribas komunicēties skaisti, gribēti un mīļi. Gribas smieties un izklaidēties. Gribas socializēties, kas pēdējā laikā manā galā ir samērā liels retums.
Gribas murrāt.
Mrrrrc.

:*
Mar 5 14:43 [info]kaukau:
par to, kā veidojas virsraksts...

В этом году власти австралийского штата Виктории умертвили семь сотен коал. PUNKTS. un tiek iedots links uz rakstu, kam nosaukumā papildinājums - 'страдающих от голода'. nav jau tālu no pupiņiem.
Mar 5 14:42 [info]dooora:
joku par oskaru vispār neviens nenolasa. un par aivaru līdaku arī ar jums nevar parunāt.
brīdis, kad pats vēl nolasi, ka kandžas pudelē nav Manguļa ogles
Mar 5 14:36 [info]avralavral:
KDi
"Agrāk pirms Vecenes vajadzēja sākt gatavoties jau dienu iepriekš, tagad pietiek ar stundu. Aizeju uz zāli izpīpēt pīpi, lai gaisā ir tā smarža, un ar Kasparu Dumburu izejam cauri savai ainai. Vēl man ir Vecenes apakšbikses, ar kurām spēlēju katru izrādi." Arturs Krūzkops
Mar 5 14:35 [info]dooora:
vojāž vizāž mežāž anturāž mirāž, mutter, kurāž
viena vienīga ir dzliesma šandīn:

2b0n2B?---BB
Mar 5 14:34 [info]taalraadis:
doitdoitdoitdoitdoit
http://www.radioswh.lv/2015/02/keitija-perija/

http://www.radioswh.lv/2015/02/keitija-perija/

http://www.radioswh.lv/2015/02/keitija-perija/

http://www.radioswh.lv/2015/02/keitija-perija/
Mar 5 14:27 [info]noisiite:
Kaut kā netīšām šodien pastaigas laikā attapos, ka bērns jau staigā pa soliņu, turās pie ratiem, vienvārdsakot, nesēž ratos. Pētījām, pētījām apkārtni un kaimiņbērnus, līdz rati jau bija maliņā.
Laikam gan jāturpina tā ratos sēdēšana, jo šobrīd Helmei ir zābaki, kuri īsti nav paredzēti staigāšanai (ugg tipa zābaki ar vilniņu, tāda neriktīga zole staigāšanai). Pirkt jaunus ~mēnesim, pusotram arī īsti nav jēgas. (neesmu gan tā dikti pētījusi, bet pēdai uz 11,5cm neko tik mazu staigātājam nemaz neesmu manījusi, prātā tik nāk lbl zābaciņi, ja vien ir uz tik mazu kāju)
Mar 5 14:23 [info]virginia_rabbit:
beļģu tanšu rokdarbs no labdarības tirdziņa, kurā vāc naudu nabadzīgajām sievietēm

Mar 5 14:21 [info]dooora:
saldējums Šalom, Pōl Pot
vienpārtiju sistēmai bija savi trūkumi, kurus atsvēra viens nenoliedzams pluss — grāvji abpus ceļam.
bipolārajā pasaulē grāvis ir viens. viņš arī vieta, kur visi pa lielo atronas.
ā, vēl vienpārtiju sistēmai bija gļuks, ka viskauko aizliedza. piemēram, mūsu ballīti Kinogalerejas pagrabā Oskara Palmes noslepkavošanas sakarā. turklāt tā pat nebija aktuālā †-diena, bet Polītbirojā arbitrāri izvēlēta zivju diena, ceturtdiena.
lai gan, no otras puses, arī attīstīta demokrātija bez cilvēciskās at-maskas (per-sōna) uz prohibīcijām ir gana naska. amīn, autobusā NEvar pīpēt? kas tālāk? vilciens ne pēc pieprasījuma?
hmmm. cik sen lopu vāģī nav braukts.
Mar 5 14:15 [info]maigs:
Nu tā vot, draudziņi. Noslēpums atrisināts, esmu apmaldījies grieķis modernajā laikmetā, tuktuk.
'This modern equality, based on the conformism inherent in society and possible only because behavior has replaced action as the foremost mode of human relationship, is in every respect different from equality in antiquity, and notably in the Greek city-states.'
Mar 5 14:12 [info]up:
veltījums visiem pēdējo dienu diskusiju varoņiem https://www.youtube.com/watch?v=Ow0lr63y4Mw
Mar 5 14:10 [info]wensdy:
Paldies.
To te nedrīkst nepieminēt, jo pēdējā laikā es satieku vnk brīnišķīgus cilvēkus, ar kuriem komunicējot, gūstu lielu prieku, jo viņi ir spilgtas personības, prot klautsīties un (sorī) nav stulbi. Es pat dažreiz kko padungoju aiz priekiem pie sevis. Tāda pozitīva apmaiņa tik ļoti palīdz neļauties nomācošajam.
Mar 5 14:07 [info]ripp:
es nez, jūs šo te zināt? izklaidējos fonā skatoties youtube kanālu: https://www.youtube.com/channel/UCBReV5bfLRI8pFtTrokH7mw (ложь путинского режима), viens no līdzautoriem - Ņemcovs. nu, es, putina vietā, arī ilgi nedomātu pirms viņu novākt (nesakot, ka tā ir noticis 100%).
Mar 5 14:00 [info]dienasgramata:
DELFI. Šodien otrajā izsolē plānots pārdot SIA "Deivida Duhovnija dūrainis" piederošu nekustamo īpašumu Garkalnē. Nekustamais īpašums ir zemes gabals ar kopējo platību 3017 kvadrātmetri. Nekustamā īpašuma novērtējums ir 3700 eiro. Otrās izsoles sākumcena ir 2775 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Jānis Naglis (60%) un SIA "Fox Communications" (40%), kuras īpašnieks ir žurnālista Lato Lapsas brālis Endo Lapsa.
Mar 5 13:56 [info]dienasgramata:
DELFI. Valsts prezidenta meklējumi: politiķi uzrunās dzelzceļniekus
Mar 5 13:49 [info]mufs:
pilnmēness un mēnešreizes, kas var būt labāks par to?
pareizi,manu mazo draudziņ, pilnmēness, mēnešreizes UN lielā atskaite.
Mar 5 13:44 [info]dooora:
crayin džastin a littl bīber
šorīt atļāvos saviem mīļiem draugiem un dzīvesbiedriem mani izbesīt. tā bija sūdīga un vienlaikus pamācoša atļaušanās. visi kompasi rāda uz egō (atceramies ēzelīti Ne-Vikdōru Īgo), kas, savukārt, ir tikai simptōms. Kas visbeidzot norāda uz gala azimuti. Bailēm. tāds, lūk, krē un dō
Mar 5 13:40 [info]anonymous:
Citiem tie prezidenti tomēr interesantāki.

Klintona oficiālajā portretā gleznotājs pamanās iegleznot Levinskas kleitas ēnu.

Prezidentes kandidāte Klintone tiek kaunināta par privātas e-pasta adreses izmantošanu.

Turcijas prezidenta jaunajā pilī ir speciāla laboratorija, kur ķīmiķi pārbaudīs viņa maltītes.

Bet mums? Kalniete domā, ka būtu labāks Bērziņš.
Mar 5 13:40 [info]shiry:
Uh, excuse you, this is just how we roll.
Mar 5 13:37 [info]sickboy:
Viņai ir ļoti zinātnisks, kreisās smadzeņu puslodes prāts. Mēļo, ka tā arī ir indigo īpašība. Ir lietas, kam viņa nevar tikt pāri. Piemēram, faktam par dvēseles eksistenci. Tas pagaidām ir pārāk tālu no mūsdienu oficiālās zinātnes robežām, lai varētu tikt akceptēts (lai arī tas nenozīmē, ka tas būs pārāk tālu pēc simts gadiem).
Mar 5 13:32 [info]sesilija:
#91
Ar sportošanu viss pēc grafika.

Bet vakar pierijos sušī. Ne jau tur pāris gabaliņus vai vienu porciju. Reāli pierijos, 1/2 kg noriju. No paša rīta sākās vainas apziņa.

6dien jābrauc ciemos. jūtos kā uzblīdis balons. Nedod Dievs ka radi pajautās, vai neesmu stāvoklī. Sākšu kliegt. "Nu neesmu stāvoklī un nevajag man acīs to bāzt un vēl to, ka esmu resna!"

Drošības pēc līdz 6dienas vakaram neēdīšu. Uz tējiņām padzīvošu. Būs attīrīšanās.
Mar 5 13:16 [info]feita_kleita:
Aujam kājās pastaliņas un uz kiosku!
Jauns žurnāls "must have".(noslauc naudu kkf un nabaga tautietim ar 3.55 €, neirolingvistiskā programmēšana - jo MĒS VARAM TO ATĻAUTIES, kā tad!)

BET patiesībā man pietiek ieraudzīt burtu salikumu, kurš veido "raups", lai manī iedzinkstētos- VAJAG!
Mar 5 13:13 [info]dooora:
Mens stounāta in corpore sanō
Kristīgā Grāmatvedība brīdina:
nesmēķēšana ir kaitīga Tavai garīgajai veselībai.
Mar 5 13:10 [info]martcore:
Mar 5 13:05 [info]dis:
Wide-eyed walker
Do not wander
Do not wander
Through the dawn
Mar 5 13:02 [info]adinkra:
Paskatoties, kādas tikai visādas ērmības mums ir vārdadienu kalendārā, mazliet dīvaini liekas, ka nav nevienas (var jau būt, ka ir, tikai pretī nav skrējusi) Ištaras, Hekates, ok, Apollons un Venēra varbūt drusku pretenciozi, bet vai tad tas mums rūp. Kultūras mantojums Latvijā netiek pilnvērtīgi izmantots.
Taisnības labad, jāatzīst, ka arī nevienu Žikivatōru personīgi nepazīstu. Varbūt tagad mītu varoņus tā sauc.
Mar 5 12:59 [info]ievapasaule:
skolā daudz meiteņu stāvoklī
Mar 5 12:53 [info]penny_lane:
es izdomāju kašķēšanos ar martu teikot uz nākamo leveli un uzrakstīju viņai smalku publisku vēstuli. bet, ja nopietni, martas raksts bija tikai mazlietiņ iedvesma, man jau sen gribējās par šito iepīkstēties, ka es, lūk, domāju citādāk, bet tas nav pārāk svarīgi. 

Mar 5 12:46 [info]kuminjsh:
Reiz, kad es vēl skolā gāju, mēs ar mammu uz ielas sastapām viņas draudzeni. Un vienā brīdī šī tā jautā, cik tad meitai (man tb) gadu. Un mamma uztaisa kaut kādu muļķīgu seju un tā it kā pa jokam man prasa: "Nu, cik tad tev, meitiņ, ir to gadiņu?" Es, protams, to uztvēru kā mēģinājumu arī mani iesaistīt sarunā, bet vēlāk mamma atzinās, ka vienkārši pēkšņi aizmirsusi, cik man ir gadu. :D
Sestdien radu tusiņā, runājot par bērnu vecumiem, mēs 3 (brālis, viņa meita un es) pilnīgi pārliecināti apgalvojām, ka brāļa puikam ir tikko iestājušies 16 gadi. Māsīca saka: nē, nevar būt, mana meita ir jaunāka, bet viņai tūliņ 17! Tad es tā padomāju: toč 17! Brālis vēl turās pretī, nu ka nē, 16. Es atkal: nu viņš taču 1998. gadā dzimis! Brālis: un? Nu bet tak parēķini! Paņēma telefonu, parēķināja (inženieris skaitās!), toč 17! :D
Bet vispār tā uz sitienu es arī savus gadus īsti nekad nezinu. Bet, kad iedomājos, tad ir: aaaaaaaaa, bļēeee, kur tik daudz?! :D
Mar 5 12:24 [info]petrovichs:
Вчера утром со мной подралась грудастая женщина. Мы зашли в лифт, я засмотрелся на её сиськи. Она сказала, "Может, наконец, нажмёте?". И тут что-то пошло не так...
Mar 5 12:23 [info]laielais:
instrukcija
Daniel in the lion

Instrukcija Nr.4

Nepazaudē cerību, tā slikti orientējas,
Varbū aTstāj kādas koordinātas vai pielīmē
koŠļeni pie ceļazīmes ar ķieģeli, iečuksti savu telefona
Numuru šim izmisīgi drosmīgajam un aizdomu pilnajam
šunelim. Nopērc kaut ko, notērē
Kaut ko, liec pārmīties luksafora ugunīm
/Sergejs Timofejevs/
Mar 5 12:13 [info]zimbabve:
No visām redzētajām izlaidumu runām šitā man patīk vislabāk:
https://www.youtube.com/watch?v=yoEezZD71sc
Mar 5 12:13 [info]evy:
arii musulmanji zin, kaa apiet noteikumus. 
Mar 5 12:00 [info]chrono:
Es esmu tavs 284 un tu mana 220.
Mar 5 11:54 [info]martcore:
ko incantu pamanīju
bulgakova romānā par moljēra dzīvi ir izteikta doma, ka mākslinieki vienmēr mīl spēcīgu varu, būtībā ir autoritārā režīma piekritēji, nevis liberasti kādi
nebūs spēcīgas varas, nebūs naudas kino, teātrim, baletam
vēl es piebilstu - sportam
Mar 5 11:50 [info]taalraadis:
Mar 5 11:49 [info]chimera:
Vecmīlgrāvī notikusi vērienīga ķīlnieka atbrīvošanas operācija

psc )
Mar 5 11:47 [info]10m_zem_uudens:
ekstreemo situaaciju viegluma saldme
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?