Latest Posts

Current posting stats: 5.96 per hour, 0.10 per minute RSS version
May 8 09:43 [info]batou:
random thoughts
apdomāju vai ņemt to resident evil village vai nē. it kā weebū spēle (un man ar tām ir ļooooti ledainas attiecības), bet no otras puses first person horror ir "kind of" nice. praktiski tuvākais geims uz kuru lieku kaut nelielas cerības ir tikai kaut kad augustā (deathloop) un izņemot stīma indies kuri stāv bibliotēkā tā kā no AAA tā īsti nekā nav.

visu laiku apsveru iespēju iegadāties konsoli lai ar dzīvesbiedreni kaut ko paspēlētu, bet tur arī dilemma, jo it kā vajadzētu nintendo switchu (nu ja tā skatās ko kopistiski geimot), bet es esmu liels heiteris tiem viņu gimmickiem.

cita ziņās dateksā 3080 kas pagājušo oktobri maksāja 800+ eiro tagad prasa 2500. nav tā ka man tagad vajadzētu baigi, bet ja cenas nenormalizēsies 2 gadu laikā, tad varētu būt problēma. maybe jau tagad iestāties tajā evga rindā? pēc 2 gadiem kā reizi pienāks kārta.
May 8 09:41 [info]vinsents:
Dodied gaisu
Šorīt izgāju garākā pastaigā. (Kā jau teicu, pēdējā laikā no mājas izeju reti) Sūtiet ātrāk šurp to Āfrikas gaisu.
May 8 09:40 [info]f:
sestdienas rīts
neviena nav
māja sakopta
kafija un atsvaidzinošas, sulīgas sviestmaizes

šoreiz esmu pamanījusies noķert atvaļinājuma sajūtu jau ceturtajā, nevis astotajā dienā, pat ja aiz loga atkal auksti un nav saules.
May 8 09:14 [info]mlaumlaumlaumla:
Juris Karlsons - Mana dziesma
kur var noklausīties? nemāku atrast un viss tāpēc ir sudc
May 8 06:06 [info]punkts:
rore kalnā uzstum pa palaid papapalaid papa laid this beautiful lie levitating in the sky self delivery systems self slides deslides dislikes delouds partikulāri skaļš krams saistaudu bams baltroku kauns pana kanna fistful ļauns lundakolor klauns pērtiķa smadzenes klaipēda aiz muguras murgu pauna pilda savu funkciju sienā šrapnelis tirinās kolbā kirilica kulbā desa desā miesa miesā šprice štrumbance par mata tiesu sacīs mata tiesā šmuci dievs man prasīs pogas griezīs bet ne tikai pašā būtības vidū meliorēs gandžu basā sava daļa tiesas atlikta uz vēlāku laiku preču veikalā miesa sastāda procentu sietu sijā sauju gredzenu gaisa retinātais sabotāžas dūriens vilkme vandālista krustā sist pa maisu miltu kristāls pēdējā cēliena skrandas sametinātas tumbu spalvas dun deniņos un kaklā kreisā pakta mordikācija
May 8 05:52 [info]punkts:
dzīvot ar dievu bija ļoti neērti viņa melnās saules trapelācijas ceļā uz balto sauli uz tuksneša pasauli, kur trīcoši trijstūri neatpaliek no saviem veidoliem visas formas ir fiksas savā neatliekamajā neesamībā tukšie trauki pārlieku garlaikoti, lai vaibstītu kvarca smilti būrī deviņas stāvu mierīgiem vibroniem skelpedokss paralēlā sifilisa sūtnis delverē kokgriezumus mudīgā skābē skrien pilsdrupu pilidžers skursteņu ercens vēdiskais skots maiņstrāvas triecienā skeitbords velorikša skafandra tauriņš tulznu pūznis kolorīts gumiļevs velns parāvis stiegros stāvus makaronu pulsācijas kadets maksts errs gaviļu stampa pūdercukura nīca vaļā pakši flandrija grūsta papiloniju krizantēmas sveces liesmās saredz gestapo pirdieniņus vanckars sēlijas stružba gauntlets perdiljo cukurs vulkānisks iezis feldšera nieres ganību dambis kā aizsprosts pret pterodaktilo rakstāmmašīnu vespa sīc zem gultas sasiets tatārs kurkuļi virsroku pār cara armiju sapisa smadzenes sms starta pogai krautroks spārda dīvānus melhiorā strazdā papīra lietus kārnie slāvi klauvē pie altāra verdikts ir nokosts no purpura māgas vezumi sasviesti kaudzēm jau rādās kā pār tallinas šoseju nosēžas vārnas gaiziņa sprediķis kurlmēmie kāvas pie rakstnieka sirds krakšķ miroņu lāvas
May 8 05:35 [info]punkts:
esmu ceļojumā ārpus dieva valstības shit im in trabl un nekāda izlocīšanās vairs nepalīdzēs notikumu horizonts jau aiz muguras attālinoties melnā cauruma antiklimaksā var samaksāt par sēdvietu šithoulā
May 8 05:33 [info]punkts:
sarkanā kolēģija dod pretī kad neizdzēsa tās artavas uz poliamorās gvelzes kad nerunā tieši iekšā kolēģijā bet tai piedod veidolu, kuram nepieskarties tie ir lielībnieki paši paslēpušies vidutājos kailojas kurtuves vecajās priedēs atskaldītas munīcijas vedējtēvi laulību savienībā gaida ābolus rudimenta starpsienās kultivē gandarījuma nodīrāšanu pret pompozo dievu tarelkina skavās debilitē skursteņu mīkla vilcējiem pārtiekot no placdarma džediji ēdāju ievārījumu sesija kārtīgi sapaunoties krišanai klinšainā propastētē
May 8 05:15 [info]punkts:
Kopienas delegātinstruments
May 8 01:41 [info]pa4:
Drēbes
Le es: Es šajās drēbēs izskatos tā, it kā es smaržotu pēc putras.
Le mamma: Pēc prosas.
May 8 00:40 [info]svoboda:
Laiks internetos
Par klab.lv uzzināju pirms aptuveni piecpadsmit gadiem, skatīdamies pār plecu, ko pie lielā datora dara māsīca. Atminos raibās krāsu shēmas, kas kā jūras akmentiņš saujā, katram lietotājam sava. Apjuku, palicis mēms neko lāga par vietni neizsecinājis.
Ilgi sociālo tīklu go-to platforma bija Twitter, bet saturs latviešu valodā tāds bezgaršīgs un tāpat kā Facebook kļuvis par virtuālo valdību pasaules lielvarām. Politizēts, kura straumēs netrūkst plunčāties gribētāju. Nav ko, vien vēlu pie tās temperatūras nesasalt, jo atsaldēti gana daudzi.
Šejienē svaigs gaiss, ko labi reizi dienā ieelpot. Rodas vēlme uz ielas ar sabiedrību aprunāties. Gluži izmirusi tā nav, kā iepriekš sev iegalvoju.
May 8 00:08 [info]puuce:
Beeeeet pa to laiku mana spāniski runājošā kopiena lasa Jelgava 94, kas tika izdota spāniski.. esot gan slikts latīņamerikānisks tulkojums.. bet visiem ļoti patīk un skaisti rezonējot at tiem gadiem!!
May 7 23:49 [info]neraate:
Jāņa Rozes grāmatnīcā līdz māmiņdienai 20% atlaides ar kodu. saņēmos, nopirku to Latviešu valodas gramatiku. ir jau vērts arī par tricāru, bet mazāks cipars arī ļoti patīkami, nenopirkšu ļoti ilgi nožēlošu, ja nokavēšu kamēr vēl var dabūt. šitā tagad ar grūtībām medīju visādu specifisku literatūru un ja tev vajag info, tad baigi žaba dušī pirkt no pārpircējiem biznismeņiem vecu grāmatu sūdīgā stāvoklī tikai tādēļ, ka ķipa retums. galu galā vieglāk nekā visu laiku guglēt un cerēt, ka atradīsi kaut ko nepārprotamu strīdīgos gadījumos, kad vajag apstiprināt čuju un bērni jau arī skolā tā kā ies

un vispār lasu Viva la vagina. pagaidām 51.lappuse. raiti lasās, izteiksmes veids nebesī, cik nu pāršķīru iemest aci. info daudz, skaidri saprotama, nesamudrīta. priecājos, ka nopirku, tālāk nepārdošu, ja nu kādreiz kādam aizdošu izlasīt, tāda mazā obligātā literatūra. it kā stulbi teikt, ka obligātā literatūra, bet stulbi arī tas, ka tās lietas būtu tādas, ko derētu zināt pirms tu esi pavisam pieaugusi sieviete. vai pusmūžā. vai veca dāma. un no vienas puses skandaloza tēma un pasmaga, prasītos birku 'pieaugušajiem' ja vien tas nebūtu tik muļķīgi, ka nav jau jauniešiem tādas uzticamas, pareizas informācijas un kas būs tālāk mani kā pesimisti šausmina. nu nekas, stāvēs plauktiņā, galīgi nedusmošos ja pusaudžu gados bērni pa kluso ņems palasīt, jo tā ir tāda nebiedējoša enciklopēdija ar dažiem zīmējumiem. par anatomiju, kontracepciju, seksu, visādām veselības šaizītēm, arī urīna nesaturēšanu, STS, smukuma ķirurģiju, mēnešreizēm un vēl visu ko citu

http://lalksne.blogspot.com/2019/07/nina-brokmane-ellene-stekene-dale-viva.html
May 7 22:58 [info]resort:
If you are willing to give evil people power during a crisis, they will make a crisis to get the power.

If you are willing to give evil people power during ārkārtas situācija, they will make ārkārtas situācija to get the power.

Mūsu gadījumā jau ir pat vienu soli tālāk to get the power.
May 7 22:58 [info]pa4:
nu es vispaar jau gaidiju ka piezvanisi
May 7 22:44 [info]gnidrologs:
Man ir brīnišķīgs krievu kaimiņš, bocmanis ar bagātu pieredzi dažādās zemēs, ar dažādā ekipāža un dažādiem piedzīvojumiem uz attiecīgo zemju sauszemēm. Ļoti daudz brīnišķīgu stāstu saskarsmē ar kulturālo diversitāti. Interesanti kā reaģētu wokiji. Cilvēks stāsta savu pieredzi. Ļoti politnekorekti. Bet tas ir "lived experience", kuru tie paši korektie dūņpārsliņas parasti liek saulītē.
May 7 22:25 [info]fedrs:
Tā kā veikali ciet, bet bez mērīšanas varu nopirkt tikai skriešanas apavus (savādā kārtā UK izmērs ir vienmēr viens un tas pats, kamēr EUR četrdesmit un kas tur, atkarībā no ražotāja, svārstās divu izmēru robežās), tad iegādājos piekto pāri. Vasara nāk, būs gaiši vakari un rīti.
May 7 22:04 [info]helmsdeep:
Protams, ka jūtūbā ir vairāki pamācību video, kā pareizi sasiet pakāršanās cilpu.

UPD: spriežot pēc ļoti straujām reakcijām, šis laikam nolasās daaaauuuudz dramatiskāk, nekā biju domājis. Ļoti atvainojos, viss ir okej, ziņkāre vnk aizplūda neparastā virzienā.
May 7 21:56 [info]kaszczejs:
Jūrmalas džungļos. Atkal pikčas.
... tālāk ... )
May 7 20:58 [info]telefontubbie:
Черниковская Хата - Ночное рандеву
May 7 20:36 [info]svoboda:
Dota iespēja komentēt anonīmi, kaut lietotājs jau reģistrējies kā anonīms. Atstatus no nemieriem par Cilvēku turos pie salīdzinājuma ar ķiploku sviestu, dikti garšīgs.
May 7 20:15 [info]methodrone:
Donja beiža.
Tikko karinot vešas, piefiksēju, ka 90% manu drēbju ir filmas Her toņos un krāsās.
May 7 19:31 [info]ripple:
Skatos Sprīdīti un nedaudz pirms tam, kad Velnam tiek norauts rags, tiek paziņots, ka noraušanas gadījumā viņš nedrīkst uz Zemes rādīties 1000 gadu. Bet pēc 1000 gadiem tātad viņš būs atpakaļ - tas ir turpinājuma pieteikums, būs Sprīdītis 2, kas varētu saukties "Otrā atnākšana" vai kā tml,2985.gadā. Šo informāciju vajadzētu nodot no paaudzes paaudzē, līdzīgi kā 5.elementā ar atslēgas nodošanu un sagatavošanos laikam, kad Ļaunums atgriežas. Latviešu tautas slepenā misija (pat, ja tautas tad sen vairs nebūs)
May 7 19:27 [info]krii:
Mazliet klasikas
A. Čaks "Piedzērusi meita"

Skat, piedzērusi meita mājup iet un bļauj
Kā govs, kas atstāta stāv viena tumšās kūtīs,
Vai katru vīrieti aiz rokas līdz sev rauj,
Un blūze pārplēsta vairs neapslēpj tai krūtis.

Kā karogs saplosīts ap kātu vējā plandās
Ap kājām briestošām tai svētdiensvārku skrandas,
Un cisku kailums tai tik kairi tumsā pīts,
Ka slēdzot naktssargam kā drudzī rokas trīc.

Tai trotuāra nepietiek, tā iet pa ielas bruģi
Un visus miličus par saviem vīriem sauc.
Nu kam uz iecirkni tiks vest tik brašu skuķi?
Un kā pats prezidents tā mājup droši trauc.

Kā zirgs no ūdens tā dreb no kaisles savas,
Un, ja līdz mājām sev neviena nesastop,
Tā vārtos tumšajos krīt atslēdznieka skavās
Par to, ka ielaista no viņa sētā top.
May 7 18:15 [info]virginia_rabbit:
Ingmārs šovbiznesā:https://youtu.be/dDPZ2ZZ8qj0
May 7 18:00 [info]pavisam:
Piektdienai
but in the end it's right
May 7 17:57 [info]sieramaize:
skatos uz puķēm un viņas skatās uz mani, tiecas pēc manis, es priecājos. Bet tad saprotu, ka viņas tiecas pēc saules aiz manis, ko no sākuma nepamanu, lai gan spīd gana spoži, bet es taču no sākuma pamanīšu, ka viņas tiecas pie manis, nevis, ka es stāvu tām ceļā. Šausmīgi. Bet, lai arī šādi sanāk aplauzties, ka nemaz neesmu tik īpaša, tomēr priecājos gan par puķēm, gan par sauli.
šī nebija nekada sudiga metafora, tas ir jasaprot un ir noticis tiesi tā kā rakstīts
May 7 17:17 [info]likcepure:
Roi
Es: "Sveiki! Nosūtīju Jums vairākus jautājumus par apdruku pa taisno no mājaslapas, vai jūs tos esat saņēmuši?"

Firma Roi: "Neesmu"

Es: "Kāpēc tad jums mājaslapā ir šāda opcija par produktiem uzdot jautājumus, ja tos nemaz nesaņemat?"

Firma Roi: "Notikusi kada kljume. Nav aiz naida😊"
May 7 16:53 [info]mr_doom:
Take me through the centuries to supersonic years
Electrifying enemy is drowning in his tears
All I have to give you is a love that never dies
The symptom of the universe is written in your eyes

Mother moon she's calling me back to her silver womb
Father of creation takes me from my stolen tomb
Seven hundredth unicorn is waiting in the skies
A symptom of the universe, a love that never dies

Take my hand, my child of love come step inside my tears
Swim the magic ocean I've been crying all these years
With our love we'll ride away into eternal skies
A symptom of the universe, a love that never dies

Woman child of love's creation, come and step inside my dreams
In your eyes I see no sadness, you are all that loving means
Take my hand and we'll go riding through the sunshine from above
We'll find happiness together in the summer skies of love
May 7 16:32 [info]adirred:
Exactamente!
I worry that there are people who are put in positions of authority because they’re good talkers, but they don’t have good ideas. It’s so easy to confuse schmoozing ability with talent. Someone seems like a good presenter, easy to get along with, and those traits are rewarded. Well, why is that? They’re valuable traits, but we put too much of a premium on presenting and not enough on substance and critical thinking.
May 7 16:23 [info]resort:
Tagad domāju - apēst Tide podu, paņemt ātro kredītu vai iet savakcinēties?
May 7 15:40 [info]lotele:
neiet, galīgi neiet. gada laikā esmu atradinājusies domāt ātri un netērēt laiku "jāatrod iedvesmu". laiks iztek ātrāk, kā es varu 4 jautājumus atbildēt un es jūtos tā, ka mani rezultāti būs ļoti slikti :( un tas dara ļoti bēdīgu, jo tomēr 4 gadus esmu centusies un centusies un tagad pēkšņi saņemt viduvēju diplomu? tā būs traģēdija, blakus visām pārējām traģēdijām.

un pārējais arī liekas tādā kā pakaļā, bet katru reizi, kad gribas par to domāt un izdomāt risinājumus, es sāku raudāt un nekur netieku
May 7 15:38 [info]ingmars:
lēciens diagonāli
Šķiet, sapratu, ka ollijs kustībā jātaisa, domājot par to kā par lēcienu uz priekšu, ne tikai uz augšu.
May 7 15:38 [info]piparpuuka:
Bišķ kņud vēderā no prieka.
May 7 15:32 [info]adirred:
Izcila stratēģija?
Nu ko lai saka. Lai viņiem veicas...

"Piektdien arī kļuva zināms, ka Austrālija, visticamāk, ceļotājiem paliks slēgta līdz 2022. gada nogalei."
May 7 15:20 [info]formica:
the first maoist president
https://youtu.be/U7gvh72AyQs

#coup
May 7 15:13 [info]helmsdeep:
savāda vieta ir tie mazo nāciju izmisīgie meklējumi ar ko lepoties, kas noved pie tādiem priekiem kā "mums arī bija divas kolonijas uz īsu brīdi!!" vai "mūsu senči arī brauca pāri jūrai un siroja, laupīja, galināja, izvaroja, un viņi tur Skandināvijā baidījās no mums!!"
May 7 15:10 [info]es_esmu_dzhims:
1. klasē pirmo nedēļu vai divas uz ēdnīcu mūs veda audzinātāja, kas, starp citu, bija kristīgās ētikas pasniedzēja un, lai gan kristīgā ētika pienācās tikai 7. klasē, mēs bijām tie īpaši, kas jau no 6 vai 7 gadu vecuma reizi nedēļā varēja skaitīt tēvreizi, klausīties kādu stāstu un mājāsdarbā šo stāstu uzzīmēt (tas bija labākais mājasdarbs no visiem). man bija licies, ka tas un neregulārās baznīcas vizītes ar ģimeni lieldienās uz mani nekādu iespaidu nav atstājušas, bet tā laikam nebija taisnība, jo ar oskaru pirmo reizi dzīvē sastrīdējāmies par to, kāpēc viņam tualetē stāv desmitiem bībeļu un vai tas nenozīmē, ka viņš neciena dievu (tieši to tas nozīmēja).
jebkur citur pirmo mēnesi pa lielo skolu baidījāmies vazāties, jo bijām vismazākie un vienīgie (tikai b jeb mūzikas novirziena klases bija lielajā skolā; a, c un d klases līdz pat piektajai klasei uzturējās mazājā skolā 5 minūšu attālumā, kur pēcāk gāju pie logopēda). tiktikko no bērnudārza, vairāku tūktošu lielāku bērnu ielenkumā. taču bibliotēka bija pavisam netālu no mūsu klases un tur es gāju pēc stundām, kad bija jāgaida klavieres. bibliotekāre bija jauka (līdz viņu nenomainīja atslēgu tantes dzidras meita, kas bija arī sporta skolotāja un izskatījās nelaipna un nepievilcīga) un mēs draudzējāmies, viņa man rādīja plauktus un grāmatas, kas man varētu patikt un interesēt. interesēja arī, jo cartoon network vēl nebija pieslēgts un vienīgie bērnu raidījumi bija 2 multeņu sērijas pa LNT 16.00 (vienreiz, dejojot līdzi superņindzjas čiripaškas tēmai un taisot karatē spērienu garajos, šaurajos svārkos (ko man nekur neļāva vilkt, jo bērni tādus nevalkāja) nokritu un ļoti sasitu asteskaulu).
un tad vienu dienu es atradu grāmatu, kas saucās "bretaņas stāsti" un gribēju ņemt uz mājām, bet bibliotekāre teica, ka tas ir lielākiem bērniem un man būs kāds gads jāpagaida, lai drīkstētu to lasīt. nākamajā pēcpusdienā es to grāmatu no bibliotēkas nozagu un mājās aizgūtnēm lasīju: tie bija franču šausmu stāsti un teikas par to, kā maiznieks iecep kaimiņu pīrāgos vai spokiem kādā pilī, noteikti ne traumējošakās par grimmu pasakām. ar vilšanos grāmatu paklusām atgriezu un pēc pāris gadiem vēlreiz pārlasīju, lai pārliecinātos par to, ka manas atmiņas mani nevīla - tā grāmata tiešām nebija nekas īpašs.
May 7 14:17 [info]trusisz:
chill and shill
May 7 14:12 [info]sirualsirual:
draugi viens pēc otra pievēršas gaismai. es no tā baidījos, tagad man arī nāksies.
May 7 13:57 [info]pishjaanis:
Vēl esmu patiesi sašutis par lietotāja ctulhu insinuācijām, ka Es neesot daudzškautnaina personība! Nekur citur neatradīsiet otru tik dziļu, jēgpilnu un daudzslāņainu čīkstēšanu par liberastu neģēlībām un teļkopju nedienām!
May 7 13:54 [info]svoboda:
not to grip the hold of something
https://youtu.be/Pcs-CZfHZeE
Dark days, I have the blues and I can't shake them loose
https://youtu.be/btI691eR9ig
May 7 13:50 [info]piparpuuka:
Viņš ieradīsies parīt.

Būs citādāk.
May 7 13:32 [info]svoboda:
keep on rowing your boat
https://youtu.be/wDBvuGAZe3I
May 7 13:26 [info]umi:
Durbes ērgļi
Kad tā labi padomā - Mildai grūti atrast starp tiem visiem dundukiem kādu pavisam gudru, aprobežosimies ar - prātīgu, ērgli; ja tam ir labs skats, tad ir kauslis vai lūzeris, ja ir gādīgs, tad ir muļķis, jo nesaprot, par kuru tieši jārūpējas; pagaidām patiešām izvēle ir nekāda lielā:-)
May 7 13:25 [info]bovuaarinja:
Neslikts nosaukums dzejoļu krājumam, bet kāds nelietis* jau to rezervējis:

https://en.wikipedia.org/wiki/Colorless_green_ideas_sleep_furiously


*joks
May 7 13:24 [info]klusais_okeans:
Un nez ko visi šie tehnoloģiskie instrumenti, ar kuru palīdzību spējam daudz labāk kontrolēt savas ikdienas dzīves ārējās norises (izsekot veikalu pasūtījumus, izsekot cilvēku sociālu tīklu dzīvi, zināt, kurā dienā jāpaņem lietussargs, kurās stundās muzejā būs mazāks apmeklētāju skaits), nodara iekšējo norišu kontrolēšanai - tikai grūtāk samierināties ar nespēju kontrolēt emocijas vai arī nekontrolējamie sektori, bailes, vājums iemīlēšanās, tiek nocirsti saknē un vispār izslēgti no apziņas? Man gribētos apkārtējā pasaulē redzēt veselīgās un daudz apzinātākas attiecības starp kontroli un ļaušanos, bet varbūt es vienkārši nepareizi skatos
May 7 13:22 [info]umi:
ir sajūta, ka līt vairs nepārstās, nekad
May 7 13:16 [info]lasitajs:
Kāpēc literātu vide ir tik indīga? Vai arī man tikai tāds šķitums un arī parējās netrūkst nepatikšanu.
May 7 13:09 [info]methodrone:
Dažreiz man šķiet, ka visi cilvēki, kas strādā priekš citiem cilvēkiem, vienkārši dzīvo viņu dzīves, jo viņiem nav pieticis izdomas un uzņēmības pašiem savu dzīvi radīt. Bet viņi turpina to darīt, jo ir daļēji izpalīdzīgi un daļēji vienaldzīgi pret esību.
May 7 13:02 [info]garamgajejs:
City nights, més jau nákam
The Weeknd - Blinding Lights https://www.youtube.com/watch?v=4NRXx6U8ABQ
May 7 12:51 [info]de_profundis:
vislielākie meli, kam tic vislielākā daļa cilvēku, ir, ka ir kaut kāda "spēle", kuras noteikumi ir jāprot, savādāk tevi izmetīs, tu ieslīdēsi melnajā plaisā bez resursiem un bez mīlestības.

Bībelē ir daudz reižu teikts, kas ir jādara, lai dabūtu sev lietas, pēc kurām dziļumos alkst sirds. varbūt tas izklausās pārāk vienkārši, un varbūt ir kaut kā jāsaprot, ko tieši tas nozīmē Tavā dzīvē, ar kādiem izaicinājumiem tu esi piedzimis - kādā ģimenē un sabiedrībā tu esi iedzimis. kas tieši ir jālūdz, un, vēl būtiskāk - kas tieši var tikt dots. un kāds ceļš vispirms ir jāiziet, lai tiktu līdz pareizajai lūgšanai un īstajai sirdij, ar ko lūgt.

protams, var izlūgties arī pilnīgi nekristīgas vai non-aligned lietas, bet tur cilvēks var nejauši būt šķērsojis robežu uz balto/melno maģiju, pats to nepamanīdams.
May 7 12:51 [info]x11m101x11:
Šodien vakcīna
Pēc tam uz Lielvārdi
Ogrē bija super, uz pāris stundām pilnībā aizmirsu par visām rūpēm. Pirmdien dosimies tālāk. Bet nu tagad gan domāšu par Lielvārdi. Sev esmu nosolījusies nedomāt par mācībām tur.
Pirmā nakts kādas 1.5nedēļas laikā, kad nerādījās sapņos jebkas saistīts ar mīlestību, attiecībām vai kādu, kas mani mīl. Vai varbūt šoreiz vienkārši neatceros. Ne pārāk saprotu ko tas nozīmē
May 7 12:46 [info]ulvs:
Cibiņš [info]brookings savā feisbukā iepostēja šo Manic Street Preachers dziesmu. Tā bija viena no manām mīļākajām bērnības dziesmām. Pateicos televizoram. 
May 7 12:45 [info]justlive:
Iepriekš skujoties, sanāca nedaudz iegriezt lūpā, bet tas jau nekas. Tikai tagad, ēdot persiku jogurtu, nevilšus sanāk savas asinis piejaukt jogurtam klāt :D
May 7 12:23 [info]punkts:
Starp avitaminozes kūrfirsta skavām
May 7 12:15 [info]gedymin:
Man ir necerēti ātri pienākusi iespēja vakcinēties, pie tam veselas trīs - abās darba vietās, un individuāli, pierakstoties manavakcina.lv. Vēl februārī savas izredzes tikt rindā vērtēju uz vasaras beigām.

Darvas piliens medus mucā ir faktā, ka redzēju, cik daudz cilvēku atsakās no vakcinēšanās. Esmu redzējis vienas darbavietas vakcīnpieteikto skaitu - tas ir aptuveni puse no kopējo darbinieku skaita. Šaubos, vai lielākā daļa no pārējiem ir jau vakcinēti vai vakcinēsies citur, visticamāk, viņi nogaidīs vai negrib vispār. Domāju, ka darba vieta nav īsti reprezentatīva un kopumā valstī varētu būt pat sliktāk.

Šim vajadzētu kļūt par kārtīgu trauksmes signālu, ka viss tomēr progresā un pasaules attīstībā nav labi un kārtībā. Tas ir, ja kādu vēl nepārliecina politikā notiekošais. Politikā vismaz ir tāds attaisnojums, ka daudz kas balstās uz vērtībām un viedokļiem. Hei, varbūt es esmu tas, kurš politikā kļūdās? Bet veselība liekas tik universāla cilvēku vērtība, cik nu tādas vispār ir iespējamas. Ja kāds negrib labu veselību sev, tad viņam visticamāk nav atšķirīgs viedoklis. Viņš vienkārši kļūdās.

Ja cilvēks negrib vakcinēties UN tiešām ir tas retais gadījums, kad riski vakcīnas viņam ir lielāki nekā riski no covid - tad redzu tikai šādus variantus:
- cilvēkam ir ļoti neparasta vērtību sistēma, kas augstu nevērtē citu cilvēku veselību (šis gadījumā, ja cilvēks nav pašizolējies)
- cilvēks nav svarīgi, lai ierobežojumi beidzas
- cilvēks tomēr kļūdās attiecībā uz riskiem citiem un/vai vakcinācijas ietekmi uz ierobežojumu beigām
May 7 11:55 [info]quizer:
Pa čīpo
Nesen biju pavāru seminārā un saņēmu ieteikumus, ka darbojoties recepšu biznesā pie vārda ir jābūt arī skanīgam papildinājumam. Piemēram, tādam kā Anna Panna, Našķoties Zane vai Mārtiņš Rītiņš. Tāpēc sev kā turpmāko segvārdu esmu izvēlējies Kotlešu Filips. Ja vajadzīga kāda lēta recepte, jautājiet viņam.   
Pa Čīpo recepšu kanālā ir salikti jauni video.
May 7 11:41 [info]jim:
Satori šodien diezgan brutāli mauc ar kāju pa seju, Boļšakovu rakstam man pietika ar virsrakstu un pievienoto bildi, lai brokastis iesprūstu kaklā un būtu jāsāk pilnā kaklā raudāt. Ne prātā nenāk lasīt pašu rakstu, drošvien zaudēšu darbaspējas uz kādu nedēļu.
May 7 11:21 [info]penny_lane:
neesmu ievērojusi, ka visi tie kliedzēji (ok, parasti jau kliedzējas), ka kā "kaut kas šitāds var būt modē, tik šausmīgi izskatās, my eyes my eyes my eyes" ģērbtos labi, veiksmīgi vai interesanti.

dažreiz nespēju noticēt, ka it's still a thing, piepisties tam, kas cilvēkiem ir mugurā, un laika gaitā visiem cilvēkiem, kas ir šādi piepisušies, pat ja esmu piedevusi šādu vaimanāšanu - dzīvē vai internetā - agrāk vai vēlāk izrādās, ka šie cilvēki nav nekādi patīkamie cilvēki.

protams, var pateikt, ja kaut kas lien ārā, dille zobos vai kaut kas tāds, bet, akd, kāds tantisms ir šitā te ņemtne, ka mode iet ne tur vai sievietes ne tur, vai ar tādu dibenu/kaklu/potīti nevar valkāt to vai šito.
May 7 11:02 [info]arkls (in [info]pajautaa):
nelieli kempingi
Vai varat ieteikt šādu vietu?

Interesē kāds neliels kempings priekš teltīm trim ģimenēm ar maziem bērniem pie kāda ezera / upes / jūras:
1. elektrība
2. tekošs dzeramais ūdens
3. nojume ēst gatavošanai
May 7 11:00 [info]svoboda:
Vienīgās bikses
Rīts baiss, tādēļ velku labākās bikses, bet pārējās netīras.
May 7 10:54 [info]mapats:
Interesanti vai morgā kōvidtestus taisa degunā, vai pakaļā?
May 7 10:40 [info]mr_doom:
kad atmetu visu sāpi, paliek vien siltums.
May 7 10:36 [info]adirred:
Svētki
Apsveicu kaimiņzemes iedzīvotājus ar terasu sezonas atklāšanu!
May 7 10:25 [info]pishjaanis:
Heda saka taisnību. Es esmu nevainīgs cietējcibiņš, bet tie, kuri par mani saka taisnību - ļaunie buņģi no 6.b.
May 7 09:59 [info]umi:
Šodien ir baigi laikapstākļi, lai sēdētu terasē:-)
May 7 09:55 [info]umi:
tagad otrās brokastis - mājas kotletes ar frī kartupelīšiem:-), no paša rīta bija tie iepriekš minētie reņģu rolmopši ar fetas sieru + maizītes ar Lido pastēti:-)), tikai tā varu uzņemt pietiekami daudz enerģijai.
May 7 09:50 [info]umi:
aizdevos pēc ID kartes, sistēma uzkārusies, rinda, bet apgāju ārzemnieku rindu sadarbībā ar latviešiem, vēl palaida pa priekšu, tā tiku savā laikā:-)), pirmo reizi bilde izdevusies - tas priecē:-)), veiksmīgs rīts!
May 7 09:41 [info]krii:
Ja es būtu demiurģe, manā ideālajā pasaulē būtu tikai liektas līnijas. Neviena leņķa.
May 7 09:40 [info]sarkans0987:
7. maija sniegam
Put your middle fingers up
May 7 09:29 [info]roncijs:
now, the recipe asks to rest the batter in the fridge.. but this doesn't look tired to me.
May 7 09:04 [info]krii:
Starp citu, šajās dienās (ja nemaldos - aizvakar) iestājās solārā vasara. Tagad mums būs daudz gaismas, intensīvas un ilgas, līdz pat augusta sākumam. Trīs brīnišķie mēneši, kad celties agri un atjaunot visas tās rezerves, ko bezgalīgā ziema mums izsūkusi.
May 7 08:53 [info]barbala:
ļaujiet man to neturēt sevī un tā
iespējams, neviens to nav pateicis instagram fitnesa influencerēmm, bet tā miesaskrāsas vai līķīgi pastelīgās elastīgi piekoriģējošās sporta drānas IZSKATĀS ŠAUSMĪGI un pateicoties krāsu gammai, rotā tikai tumšādainus cilvēkus.
Šīs, ja
https://www.prettylittlething.us/taupe-bike-shorts.html.


pateicu, ceru, ka vietā nāks kāds jauns treds, šis ir baiss.
May 7 08:22 [info]prtg:
Džabervokijs
May 7 08:00 [info]punkts:
Tārpi pie acīm flipping ovals
May 7 06:35 [info]piparpuuka:
Kaut kāds murgs, un es pamodos. Koncentrēta sajūta, ka esmu neiederīga, lieka un nevēlama.

Pusotru stundu vārtos prātodama, kāpēc šīs sajūtas nāk atkal un atkal, kāpēc es, kad viss , "pa` ilgiem laikiem" ir labi, sev cenšos iesēt šaubas, iestāstīt pretējo. Prāts izspēlē scenārijus, kas nekad nepiepildīsies, toties atstāj rūgtuma garšu, un ar to pietiek.
Kāpēc pieņemt sevi ir tik grūti?
May 7 04:22 [info]feita_kleita:
.
May 7 04:21 [info]feita_kleita:
.
May 7 03:21 [info]feita_kleita:
Viss vairāk.... viss vairāk.... caur gadiem...
May 7 02:53 [info]feita_kleita:
Šobrīd visvairāk man patīk laikam šī dziesmiņa
bez visas kaudzes klasiskās....

May 7 02:25 [info]feita_kleita:
Nostalģijai......
May 7 01:56 [info]feita_kleita:


man ļoti pietrūkst paberzēšanās pret citu aurām.
May 7 01:16 [info]barbala:
ļaujiet man to neturēt sevī un tā
iespējams, neviens to nav pateicis instagram fitnesa influencerēmm, bet tā miesaskrāsas vai līķīgi pastelīgās elastīgi piekoriģējošās sporta drānas IZSKATĀS ŠAUSMĪGI pat uz visideālākās figūras un, pateicoties krāsu gammai, rotā tikai tumšādainus cilvēkus.
Šīs, ja
https://www.prettylittlething.us/taupe-bike-shorts.html.


pateicu, ceru, ka vietā nāks kāds jauns treds, šis ir baiss.
May 7 01:16 [info]barbala:
ļaujiet man to neturēt sevī un tā
iespējams, neviens to nav pateicis instagram fitnesa influencerēm un kouču koučām,
bet tā miesaskrāsas vai līķīgi pastelīgās elastīgi piekoriģējošās sporta drānas IZSKATĀS ŠAUSMĪGI, ŠAUSMĪGI SLIKTI un pateicoties krāsu gammai, rotā tikai tumšādainus cilvēkus.
Šīs, ja
https://www.prettylittlething.us/taupe-bike-shorts.html.


pateicu,
ceru, ka vietā nāks kāds jauns treds, šis ir baiss.
May 6 23:46 [info]neraate:
Katrs cilvēks dzīves laikā miegā apēdot x zirnekļus. Es visu laiku domāju, ka tas ir urbānais mīts. Šovakar diegojot no zobstarpas izvilku tumši pelēku apģērba pūku. Palielu. Nu nevis pašu par sevi lielu, bet no tādas vietas, kur vispār nav spraugas, diegs citreiz jāpārgriež jo iestrēdzis ka bail izvilkt kaut ko ne mikroskopisku
Pirmkārt nesaprotu kā tas vispār iespējams, no kurienes zobos pūka, nejūtos tādu ēdusi, otrkārt varbūt jāsāk domāt par tiem zirnekļiem..


Ar labu nakti ;D
May 6 23:38 [info]alefs:
Atnāk epasts, kurā saņēmējiem jautāts, vai sanāksmes laiks der. Kā "reply all" atnāk kāda adresāta automātiskā atbildētāja ziņa, ka dalībnieks šobrīd ir ārpus biroja. Nosūtu savu ziņu un saņemu automātisko atbildi arī no epasta sākotnējā sūtītāja, kas arī pēkšņi ir ārpus biroja. Tā mēs te runājamies ar robotiem.
May 6 23:26 [info]sonnenwende:
Kā apturēt resnību? Riju, jo ir slikta dūša. Būtu labāk vēmusi.
May 6 22:55 [info]fedrs:
Četri angļu klubi divos eirokausu finālos, protams, būtu prikolīgi, taču diemžēl Arsenal nepārliecina. Jau tikšana pusfinālā šķiet pārsteidzoša.
May 6 22:28 [info]vinsents:
Jaunas attiecības
Saņēmu prēmiju un tūlīt pasūtīju putekļu sūcēju robotu. Biju sev nosolījies šogad neiztērēt prēmiju uzreiz pēc saņemšanas, bet darbs no mājām licis daudz ko dzīvē pārvērtēt. Tā kā izeju no mājas arvien retāk, tīra un sakopta telpa ir mana prioritāte numur viens.
May 6 22:04 [info]mapats:
Ja jūs cilvēki bijāt par slinku, lai pirms špricēšanās iepazītos ne tikai ar oficiālo viedokli, tad tagad vismaz paskatieties, lai saprastu no kā īsti ir galvassāpes, no kā nervu problēmas un ka "vakcīna", vai precīzāk gēnu terapija(kā saka šo terapiju ražotāji), nenodrošina nesaslimšanu, vieglāku pārslimošanu, vai citu neinficēšanu.

Lūk viens avots - https://www.bitchute.com/video/wmQo6ANUqcNU/
Bet tagad jau šādu materiālu tīklā ir tik daudz, ka paši varat izvēlēties kuriem ārstiem, virusologiem, epidepiologiem tieši uzticaties, kad viņi saka, ka špricēties ir bīstami un kādas būs sekas.

Bija paredzēts kā koments priekš lietotāja puika_vecis, bet nu viņš nav vienīgais nošpricētais.

Cibostatistika būtu interesanta šajā sakarā.
May 6 22:04 [info]udensroze:
Diena, kad pēdējā ēdienreize visiem bija katram savā laikā apēsta salmiņu paciņa
May 6 22:04 [info]vinsents:
Šķiršanās
Nedaudz sašokējos par to Bila Geitsa šķiršanos. Es iedomājos, ka tāda līmeņa cilvēki ir tik aizņemti un engaged visādos projektos, ka savu laulāto šā kā tā satiek labi ja pāris dienas mēnesī. Tad kāpēc savos 65 gados iet cauri visam tam šķiršanās hustle? Īsti nevaru iedomāties, ka Bils tagad metīsies dzīvē un kārtīgi iztrakosies ar visādām šļuškām a la Bezos style.
May 6 22:01 [info]honeybee:
Pašmotivācijas fail:
1) gūglēt sava maģistra darba vadītāja bildes, lai atrastu paraugu sejas izteiksmei, kas viņam būs, ja rīt no rīta neatsūtīšu kaut kādu melnrakstu
2) pēc daudzām "es esmu labsirdīgs cilvēks kas neko sliktu nepateiks arī kādam, kas mēnesi nav strādājis pie maģistra" bildēm atrast vienu ar izteiktu "kas tas par sūdu un kāpēc man uz to jāskatās" sejas izteiksmi, to varētu uzlikt par telefona lockscreen or smth
3) konstatēt, ka tajā bildē viņš skatās uz savu grāmatu

Akadēmiskās rakstības fail:
stadija "es uzrakstīju teikumu un man likās, ka es zinu, ko es ar to domāju, bet pārlasot es nesaprotu, kas tas tāds ir, lai arī tehniski teikums ir pareizs un iedziļinoties top skaidrs, ka ar to noteikti ir domāts tas, ko es domāju, turklāt nav jau tā, ka šis teikums būtu pārmēru sarežģīts" iestājās jau pie otrā teikuma, malacītis. Kaut kāds rekursīvs pašstulbuma ģenerēšanas algoritms.
May 6 21:51 [info]krii:
Kurvjzieža vērojumi laika upes krastā
Tas četrarpus nedēļu sprīdis, ko mēs, Zeva nolaupītās Eiropas mantinieki, atpazīstam pēc Saules Vērša zīmē, otrais pavasara mēnesis, persiešu kalendārā tiek dēvēts par اردیبهشت [Ōrdibehešt]. Aptuvenā tulkojumā no senpersu valodas - "Paradīzes laiks". Jebšu Ziemeļu puslodē šis ir brīdis, kad ārpasaules skaistums bliež pa visiem jutekļiem ar dabas radītu, bet tomēr pārdabisku spēku. Pārkairinošais un nepanesamais pirmās emanācijas skaistums, pati esence un koncentrāts, tik izvērsts un daudzdimensionāls, ka aprakstāms tikai vai nu ar lielu talantu (ja kādam tāds piemīt), vai banālajos izteikumos "atņem prātu", "rauj sirdi laukā no krūtīm" un tā tālāk, un tā joprojām. Brīdis, kad, iespējams, esam vistuvāk Radītājam, jo "Viņš ir skaists un mīl skaistumu [it visās lietās]", kā māca islāma pravietis, un šoreiz man nav pamata viņu apšaubīt.
May 6 21:42 [info]az:
visi tie skaistie un veselīgie, kas ir pārliecināti, ka piliens vakcīnas mūs padarīs neauglīgus, radioaktīvus, sakodētus, u name it, nez, vai tā viņi apkārtējiem stāsta par to, cik maz ticības viņiem ir savam personīgajam ķermenim? ignorējot visus trūkumus, ko šie uzskati atklāj par indivīda spējām kritiski domāt, visvairāk laikam skumji par nīkulības un baiļu līmeni. visas dzīvības formas ir bijušas spiestas pielāgoties arvien toksiskākai apkārtējai videi un vismaz daži, vismaz spēcīgākie īpatņi izdzīvo. ģenētiskajam ziedam būtu jāpotējas par spīti, lai pierāditu, ka viņi tiešām ir tik vaisli un stipri, ka pat vakcīna neņem. zahavi handicap principle, baby. bet šitā drebēšana stūrī.
May 6 21:08 [info]mapats:
32 gadi, trīs bērni, laba veselība un JJ eksperimentālā vakcīna, vienā devā. https://www.bitchute.com/video/nB6JLqOdoG6o/

Viņa saka, paldies par jūsu lūgšanām.

Komentārs no cita video šajā pat sakarā, bet ar Modernas indi - "sērijveida masu slepkavas".
May 6 20:55 [info]gnidrologs:
Man ir fetišs uz nemazgātām sejas maskām. Putekļi jau sāk bik traucēt. Dun shame me, bigots.

Citās ziņās. Tas Pišjāņa akaunts ir tik aizrautīgs, ka regulāri pac sev anonīmi komentē. Serious dedication.
May 6 20:41 [info]mapats:
Nesen komentējāmies tepat cibā un uzradās termins - risku menedžments.

Ja jums ir bērni un esat abi vecāki savam, vai saviem bērniem un ir nepārvarama vajadzība špricēties ar kādu no jaunajām, eksperimentālajām, nepārbaudītajām, bezmaksas vakcīnām, tad risku menedžments būtu špricēties tikai vienam, lai jebkurā gadījumā būtu viens rīcībspējīgs pieaugušais, kurš varētu parūpēties par bērniem, jo vecvecāki ir riska grupa, tiem kuri špricējas un varbūt viņus kōvidpsihoze skārusi tik smagi, ka noliegs savus mazbērnus iespējamajā krīzes situācijā. Krustvecāki ir ne visiem, bāriņtiesa un bērnunami ir nākamais solis, un adopcija uz ārzemēm pēdējais, neatgriezeniskais.

Krāsas pabiezas, bet nu, spirāle ar mums uzvijusies tā neko šobrīd.
May 6 20:05 [info]kaszczejs:
Jūrmalas pavazājiens
специально для odnovremenno
  
  Jūrmala, Lielupes gals.... tālāk ... )
May 6 20:01 [info]juriic:
.
Kashi calls
May 6 19:37 [info]kisswithafist:
Liku maskas mazgāties, prātā ienāca šī aina:


Kaut kā tā jā
May 6 19:24 [info]mr_doom:
es gaidu
vienu lielu neko
gribot pārstāt gribēt
to nolādēto...
May 6 19:11 [info]pishjaanis:
Vista šodien mani sūtīja dēt. Nesapratu. To taču dara putni!
May 6 18:51 [info]mapats:
* Daži interesanti fakti. Kas ir netflix https://www.bitchute.com/video/fkdKKYYHDRWP/
-Jums būs vienkārši man pateikt - bet Tev jau viegli teikt, Tu neskaties visus šos draņķus.
-Jā taisnība, neskatos un man ir viegli to teikt.

* Kvebeka, Kanāda. Tur kur tiko uzlika stingrāko mājsēdi.
Ceturtdaļmiljons cilvēku pateica f*ck off tam psihopātam, kas ir viņu valsts premjers.
https://www.bitchute.com/video/Ji72GoTklKdz/ Vai ziņās bija. Nē.

* Viens jūds pateica - nesakiet ka es esmu balts. https://www.bitchute.com/video/4NfzeQAux0FY/

* Trombu epidēmija, ārsti runā. https://www.bitchute.com/video/D8XJlX2bQvos/

* Kā taisa degunābāžamos kōvida testus? https://www.bitchute.com/video/bU5RIYt7YHQb/
May 6 18:37 [info]runcis:
zombie )
May 6 18:37 [info]217:
kursi par brīvu
classcentral.com
May 6 18:12 [info]jan09:
pd
Piecel d1benu, un dodies nobalsot!

Savulaik neapdomīgi atteicos no iespējas vēlēšanās balsot pa pastu, un online to nevarēju izmainīt, esot jāsūta vēstule, ko savukārt bija slinkums darīt.
Nāksies kārtējo reizi vilkties uz balsošanas punktu.

/jau esmu minējis, ka UK iedzīvotājiem nepilsoņiem ir iespēja piedalīties pašvaldību vēlēšanās.
May 6 18:12 [info]laba_doma:
"Viršos" ir vislabākā kafija un vissliktākās krūzītes - vienmēr gar vāciņu tek ārā. Pat mazajās piparbodītēs, kā Aibe, Elvi u.c., dod labākas krūzītes. Varētu jau teikt "nevērtē grāmatu pēc tās vāka un kafiju pēc tās krūzītes", kas it kā būtu atbilstoši, jo "Viršu" kafija tiešām mēdz būt laba un garšīga, bet, no otras puses, ko tev dod labās garšas īpašības, ja tās satek uz vējjakas un biksēm, nevis puncī.
May 6 17:59 [info]extranjero:
Nu re, vakar izcēlu problēmu, un šodien jau ir sagatavota atbilde, kāpēc mana radiniece riska grupā joprojām nav saņēmusi vakcīnu – tāpēc, ka daudzi ģimenes ārsti nemaz nevakcinē.

Vakcinācijas birojs aprīļa beigās bija saņēmis 1600 pieteikumus no cilvēkiem, kam nepieciešama potēšana dzīvesvietā.

Pēc idejas jau pat svarīgāk bija vakcinēt viņu aprūpētājus. Laikam jau viņi bija iekļauti prioritāro sarakstā, bet šī informācija nebija skaidri izplatīta. Varbūt arī tas, ka kā jau Latvijā pieņemts, par to bija jābūt izziņām, dokumentiem, bet ja cilvēks vienkārši aprūpē vecu cilvēku bez jebkādām formalitātēm, tad nekā.

Tajā kartē īpaši slikta situācija ir Latgalē. Šim reģionam noteikti būtu vajadzīga papildu informācija krieviski. Nu laikam jau to nedrīkst – lai sēž savā Latgalē nevakcinējušies, ja neprot latviski izlasīt. Kamēr citiem ir ideja, ka problēmu var atrisināt, nosaucot
nevakcinētos par folijgalvām. :D
May 6 17:16 [info]ttp:
May 6 17:06 [info]justlive:
Šonakt aizmigu pie planšetes, skatīdamies youtube video. Tad vēlāk, tā kā pa miegu, tā kā pa sapņiem, es dzirdēju vienreizēju mūziku. Es pamodos un ātri vien aptvēru, ka mūzika skanēja no planšetē redzamā youtube video - Cassini misijas noslēguma ieraksts. Un konkrētā mūzika bija daļa no misijas rezumējuma video ar reālajiem audio/foto materiāliem, kas tika iegūti misijas laikā. Episka mūzika, episks video. Episka2 pieredze.
Cassini: The wonder of Saturn
Pieredzes iedvesmots, es sev uzliku jaunu wallpaper'u, kurā starp citu ir redzama arī Zeme :)
Saturn
Detalizēts apraksts par uzņemto bildi: https://photojournal.jpl.nasa.gov/catalog/PIA17172
May 6 16:52 [info]scorpse:
Polam ir jauns saldējums - ar kartupeļu čipsiem. Izklausās briesmīgi, bet patiesība ir daudz vienkāršāka - tas nav nekāds saldējums, kur iekšā salikti standarta čipsīši ar garšām, bet gan parasts, normāls Pols, kam šokolādes glazūrā iestrādāti tādi kā mazi gabaliņi no tā, kas ir nevis mūsdienu čipsi, bet tie kartupeļu salmiņi, tādas mazas skaidiņas. Ja es nezinātu, kas tas ir, domātu, ka vienkārši kaut kādi kraukšķi. Un, tā kā tas nav nekas briesmīgi interesants, tad es labāk ēdu parasto Polu.
May 6 16:05 [info]217:
alienated aliens
Aizgājām nobalsot vietējās vēlēšanās, šīs laikam sanāk manas pēdējās līdz (ja) es dabūšu dubultpilsonību pēc gadiem 9iem…
May 6 15:58 [info]adinkra:
Es vairs neprotu nēsāt melnu. Baltais sunītis vainīga.
May 6 15:48 [info]mr_doom:
mīlu dzīvi
May 6 15:03 [info]methodrone:
Mīlestības izciešana.
Beigās vēl izrādīsies, kas viss dzīvē ir kalpošana. Galvenais tad ir nomirt un uzcelties ar prieku par šo iespēju. Tāpēc arī pārņem aukainas šausmas par to cik monumentāla ir nekalpošana. Bezmazvai tu nezini ar sevi ko iesākt, varbūt tavs greizums ir neatgriezenisks un bezgalīgs. Tu attopies kā pliks un nosalis citplanētietis uz esības, ko iepriekš neredzēji, nezināji, nejuti. Un kā tad tā tagad, sākt ar mazumiņu? Vai tā nebūs zaimošana un spļāviens? Bīstieties no tā cik ļoti Dievs jūs mīl, ja šādu grotesku neaptveramību atļauj, un vēl smaida ar savu silto vaidziņu.
May 6 14:48 [info]pe:
latviešu noziedznieks
May 6 14:47 [info]pe:
uzvēmu sev uz vienas rokas
May 6 14:35 [info]zeme:
baig daudz fūres ar metāllūžniem brauc uz ostu. ta vēl jaunās māmiņas ar ratiem brauc, viens onka invalīdu ratiņos brauca, lietus ar atbrauca. es pats agri pastrādāju, lietum atbraucot notinos mājā gulēt. gaidu rītdienu un dzeru kādu puslitru mana iemīļotākā dzēriena.

Jeb kā latviski saka... ješho ņe vecher.
May 6 14:24 [info]f:
un es gribētu, kaut man tas nebūtu jāatzīst, bet mans pacietības mērs ir pilns. varbūt citi divdesmitgadīgi kaķi ir citādi, arī no temperamenta droši vien ir atkarīgs, bet man jau iekšās sāk vārīties, kad kārtējo reizi jāiet pēc mazgāšanas līdzekļiem un jāmēģina atberzt tas lamināts un jāmēģina izvēdināt smaka. dažviet lamināts jau ir uzblīdis., and we know what that means. viņa ir spējīga aiziet līdz podam, bet, zinot viņu, viņai vienkārši ir vienalga. un pietiek nebūt istabā, kā viņa nepapūlēsies aiziet līdz podam. tas turpinās jau vairāk kā gadu, tā ka, jā, sāk piebesīt. es ceru, ka viņa pati arī grib aiziet no šīs saules, jo man šķiet, ka tas laiks strauji tuvojas, lai piedod man visi labie kaķi un viņu dievi.
May 6 14:21 [info]svoboda:
Uz vienu roku
Dzīvoklis remontēts par naudu, kas iegūta tirgojoties ar bibliotēkas materiāliem. Zinošs darba kolēģis prata atrast vērtīgo un vienoties par seno grāmatu, rakstu u.tml. vertību. Tikmēr pa kāpnēm aši lejā mantību nest uz busu, jo pēc būtības ir izsaimniekots citu īpašums. No sapņa pamostos, jo grūti ir notīrīt zīmogus.
May 6 14:20 [info]covid_19:
ja man kāds prasītu
teiksim dibinot partiju es kategoriski noliegtu partijā stāties cilvēkiem ar dubultuzvārdiem, vai vairākiem vārdiem - iemesls? dziļi personiska nepatika pret neizlēmīgiem cilvēkiem ;)
May 6 13:59 [info]umi:
Gaidu nākamo nedēļu ar solīto karstumu:-)
May 6 13:46 [info]justlive:
Šodien esmu nedaudz "apdauzīts". Bet nu neko.
May 6 13:46 [info]kazis:
Prom pie dabas
Maijs ir lieliski iesācies. Pāris dienas atpakaļ pie bračkas nodarbojāmies ar šķūņa nojaukšanas darbiem. Lieliska darbošanās svaigā gaisā ar grila ēdamlietu gatavošanu un baudīšanu. Pirms tam citu dienu bija pikniks pie sencīša. Biju samarinējis gaļiņu. Mmm. Fantastiš!

Un tā vietā lai būtu brīvdienas kā visiem, uzņēmuma vadība izdomāja sapist padarīšanu. Tas nekas, es tikai priekcājos ka šo sestdien, kamēr lielākā daļa opisa planktona strādās, es braukšu makšķerēt. Par laimi arī draudzenei jāstrādā, tāpēc varēšu bez jebkādiem traucēkļiem mierīgi sēdēt pie ūdens un sakārtot domas bez ikdienas trokšniem un dunoņas.

Jācer ka pārējā daļa maija būs tikpat pozitīviem mirkļiem pilna un ar iespēju pabūt pie dabas arvien biežāk.


M.
May 6 13:44 [info]umi:
Izdomāju - pica pret Covid-19 poti plecā:-) - par to vēl varētu padomāt:-); aizmirsu piebilst - 50 cm
May 6 13:15 [info]juriic:
.
labu laiku jau nedzeru. tagad, kad ir iespēja ķip dzert vēl, nav vairs tās sajūtas, ka vajag. vakar izdzēru divas bundžas ar alu un jau no pirmās pus bundžas sajutu smadzeņu atmaigumu un jautrību. pa nakti kaltēja un šodien ir jūtams pēcefekts. divas vnk parastākās alus bundžas.
May 6 13:15 [info]honeybee:
Starp random lietām, kas mani padara laimīgāku (un ko es vienmēr aizmirstu pierakstīt): netālu no manām mājām ir kebabu ēstuve, uz kuras izkārtnēm lieliem, skaistiem burtiem uzrakstīts "KEBABJI"
May 6 12:36 [info]lavendera:
Vēlme pēc dzīves vienkāršības
Kādu laiku man patika palasīt padomju bērnu prozu. Tur viss ir pēc standarta shēmas: pozitīvais teicamnieks, kuram kolektīvs seko; nejaukais dvoješņiks un huligāns, kuru kolektīvs nosoda; un sliņķis un nevīža, kuru kolektīvs veiksmīgi pāraudzina.
Šobrīd relaksējos, lasot sieviešu romānus. Ketija Kellija drīz vien pieriebās, jo viņai vienveidīgais nemainīgais sižeta karkass katrā grāmatā izspiežas kā skelets nobadinātam lopam. Tagad lasu Džūditu Maknotu. lld: "Tiešām? Tu kaut ko tādu lasi?" Es: "A ko - tu skaties operas un ij nesūdzies, ka libreti stulbi! Galvenais jau kā tas tiek noformēts."
Okei, operā māte ar dēlu izmūk no cietuma un turpat aiz cietuma durvīm māte saka - padziedi man, dēliņ! Šie tur sēž, dzied, kamēr cietumsargs nospriež, ka tāda pazīstama balss, paskatās pār mūri un - o! savāc un ietupina cietumā atpakaļ.

Kārtīgā sieviešu romānā savukārt darbojas stipri maucīgs un nikns galvenais varonis, kurš tāds ir tikai tāpēc, ka dzīves sāpīgi apdauzīts, bet dziļi savā sirdī alkst mīlestības un laulības ar īsto sievieti. Galvenā varone savukārt ir nevainīga vai vismaz ļoti tikla (bet vienlaikus ārkārtīgi seksuāla); kas prātā - tas uz mēles; dumpinieciska; neapzinās savu skaistumu; un viņai vīrieti nemaz nevajag; faktiski iemīlas pret pašas gribu, maksimums, desmit dienās, bet var arī trijās, neskatoties uz to, ka viņas mīlas objekts viņu nemitīgi komandē, pavēl, ko darīt un ko nedarīt, neko par sevi nestāsta, vairākas reizes dienā rēc neparedzamās dusmu lēkmēs un pat draud. Sieviete uz to atbild, ka viņa viņu briesmīgi mīlot un alkstot apprecēt. Viņas vecāki arī neko nemēģina noskaidrot par līgavaini, bet viens otram saka - viņš apsolījis mūsu meitu mūžam mīlēt, dosim viņiem savu svētību.
Citā grāmatā uz 45 gadiem (netaisni un bez vainas) notiesāts slepkava piestrādā savam cietumsargam par šoferi un, kamēr cietumsargs konferencē, tiek norīkots aiziet uz veikalu iepirkt vinčiku un sieru, bet, kāds pārsteigums, - neatgriežas atpakaļ mašīnā. Viņa ķīlniece -2 grādos un vētrā cītīgi veļ sniegavīru. Pēc ASV notikušas slepkavības bars FIB algotņu nākamajā dienā dodas uz Meksiku noķert tur mītošo slepkavu (acīmredzot attālināti var veikt dažādus darbus).

Nu, daži izklaidējas, urbinot degunu un pētot puņķus, citi - lasot sieviešu romānus :)
Nez, vai vīrietis spētu uzrakstīt sieviešu romānu? Vai tomēr autorības jomā dzimumu diskriminācija pastāv joprojām? :)

Domāju, neviens vīrietis erotisko ainu aprakstā nelietotu vienā grāmatā trīsreiz tādu peņa apzīmējumu kā "viņa vīrišķības simbols".
May 6 12:15 [info]sonnenwende:
Jāsaka, ka, kopš nepīpēju, kafija vairs nav tas pats. :(
May 6 12:08 [info]dzhindzhera:
Grāmatvedības sāga
Labi, uztaisīja manu nodokļu to tur štruntu. Tagad prasa 30 eiro. Es nesaprašanā, prasu- a kāpēc? Man līgumā rakstīts, ka manos ikmēneša maksājumos šitas joks ir iekļauts un arī, kad ar bosi runājos, pirms ar viņiem līgumu slēdzu, man teica viss ir iekļauts. Tagad klusē. Negribu es mainīt grāmatvedi, bet man šitā jaunā recepšena meitene nepatīk. Man arī nav iebildumu samaksāt, ar noteikumu, ka es par to, ka kaut kas ir jāmaksā zinu pirms darba izdarīšanas, un ka tas ir iekšā līgumā. A par ko man tagad no zilām debesīm? It kā nekas liels tas nav, bet vēl 5 eiro un man sanāk sejas krēms.

Runājot par sejas krēmu, mums lejā aptiekai ir sava līnija. Nomēģināju provīti, pārsteigta, cik labs. Viegls un mitrinošs, ar ļoti neuzkrītošu tīru aromātu. Patīk, izskatās, ka šovasar pirkšu šito. Biju tikusi pie Diora seruma un krēma paraudziņiem, tur piesmarža tāda, ka nepagulēt, bija jāmazgā nost. Bet labi, Dior īsti arī nav skincare brends.

UPD. Vēl teica, ka pilna maksa būtu 60 eiro, ja es ar viņiem būtu bijusi no pagājušā gada sākuma. Pēc tam, kad aizsūtīju skrīnšotus no līguma, man atnāca šitāds teksts- This it would be applicable if you had paid full year´s accounting fee. But you have paid since september (if I´m not mistaken). But no worries, we´ll do it for free, as we do not want her to feel deceived.. Nu ko, tad ja pilns gads, tad ir jāmaksā 60 eiro un arī, ja ir pilns gads, tad nav jāmaksā vispār? Beigās nekas neesot jāmaksā. Vot tagad, ko man darīt? Esmu aizkaitināta.
May 6 11:59 [info]ingmars:
te jau tas nāk
Lielais autentiskums.
May 6 11:34 [info]kants:
vecas bildes
[pp no komūnas vajag]
labprāt savākšu kasti, čupu, maisiņu tev nevajadzīgas, no kaut kurienes pieklīdušas divdesmitā gadsimta fotogrāfijas.
toms1985 [pie] gmail
May 6 11:30 [info]kants (in [info]vajag):
vecas fotogrāfijas
labprāt savākšu kasti, čupu, maisiņu tev nevajadzīgas, no kaut kurienes pieklīdušas divdesmitā gadsimta fotogrāfijas.
toms1985 [pie] gmail
May 6 10:36 [info]adirred:
Dursimies
Stokholmā sākusies vakcinēšanas 4. fāze, kura ir pēdējā. Šobrīd vakcinē vecuma grupu 55-59. Un pamazām ies pa piecgadēm uz leju. Jāpiesakās pašam, bet to var izdarīt tikai tad, ja ir atvērta vakcinācija attiecīgajai vecuma grupai.
May 6 10:16 [info]ingmars:
bad
Īlons Masks ir vainīgs pie tā, ka Dogecoin nemaksā vēl vairāk.
May 6 09:58 [info]mr_doom:
jūs jokainie radījumi
May 6 09:46 [info]heishy:
champagne GIF
May 6 09:46 [info]honeybee:
björk - all is full of love klips tagad ir marķēts kā "may be inappropriate for some users" & it makes me feel strangely happy & seen
May 6 09:46 [info]snauts:
Šonakt sapņoju, ka atrodos uz kuģa un par pavāru tur strādāja neviens cits kā Grēta Tunberga, tā kā Grētu priecīgu neviens nav redzējis, tad arī manā sapnī viņa bija ļoti neapmierināta, un neapmierināta viņa bija ar to, ka viņai bija uzdots pagatavot salātus, kuriem viena no sastāvdaļām ir rīvēti āboli, bet uz kuģa pieejamie āboli rīvējot nevis pārvērtās smukās plēksnītēs, kā tas ir nepieciešams salātiem, bet gan vienkārši putrā. Tālāk ir drusku miglaini, Grēta kaut kur aizgāja savās darīšanās, bet kuģis izrādījās veda vergus, kurus apsargāja kaut kādi paramilitāri vīri un es centos tos vergus atbrīvot, lai izmantojot vispārēju apjukumu pats arī dabūtu notīties.
May 6 09:30 [info]ziga:
kolēģis bliež
sarausim, cik tik intensīvi varam, lai pašiem prieks un interesanti, kamēr mūsu augstām ambīcijām ir augstu cilvēku atbalsts, carpe diem, jo kaszin citudienu. Acis miedzas aizdomā, bet es par naivu aizmuguriskiem plāniem. Bliežam!
May 6 09:14 [info]indulgence:
Šī diena vēsturē
Tālā 1626. gada 6. maijā, apmierināts ar dzīvi kā iznārstojis Sumatras zilonis, jaunās Nīderlandes gubernators Peters van Minvits lika sulainim raut vaļā īpaši svinīgiem gadījumiem paglabāto “Pooka” alus muciņu. Sajūsmai bija pamatots iemesls, proti, tupie manahatu cilts iezemieši nupat pārdevuši lielisku salu Hadsonas upes grīvā jaunās kolonijas dibināšanai. Un tas viss par nieka 60 guldeņiem! – Te plauks un zels dižākā pilsēta, kas valdīs pār pasauli! – apmierināts gruzināja Minvits, izbaudot apiņu rūgtumiņu un gatavojoties rakstīt atskaiti štathalteram uz Amsterdamu.

Tajā pašā laikā manahatu cilts vadonis Veiklā Zebiekste atvēra acteku darinātu sarkankoka lādīti, kurā uzmanīgi ielika no hollanderiem nupat saņemto apliecinājumu par pirkumu.

Lādīte bija gandrīz pilna ar jau nodzeltējušām, un arī ar gana svaigām papīra lapām, kuras klāja gan spāņu, gan portugāļu, gan franču, gan zviedru, gan angļu, gan dāņu valodās rakstīti teksti. Pašā apakšā bija pat pergamenti ar arābu un latīņu burtiem, kā arī zīda loksne ar ķīniešu hieroglifiem. Bet vadoņa lepnums, protams, bija Kurzemes bērza miza ar rūnu rakstu, ko izlasīt spējis vien tā autors Leifūrs Eiriksons. Šī miza, kā jau dabas mīļotājam, vadonim patika pat labāk par zem tās esošo papirusa loksni un apdedzināto māla plāksnīti ar ķīļrakstu.

Vadonis uzkabināja uz deguna no Venēcijas atvestos apaļos stikliņus raga ietvarā, un paņēma skaitīkļus. – Tā, 100 un 50, plus 230 un 45, plus 500 un vēlreiz 100, plus 60… Beidzot! Nu kazino atvēršanai nepieciešamā summa mums ir. Jāpasauc mazdēlu, Veiklos Pirkstus, lai ķeras klāt pie projekta, Viņa mazdēli parādīs bālģīmjiem reptiloīdiem, kam tad īsti šo zemi novēlējis Dižais Gars Manitū…
May 6 09:14 [info]dhonass:
Aizpērnās nakts sapnis bija kaut kāds skolas gadu un darba mashups, vispirms mūsējais reģvads pasauca mani savā kabinetā kompozicionāli sadalīt vairākus kvadrātus, kamēr viņam blakus stāvēja mana kursabiedrene un raudāja par savu neizdarību, vēlāk es situ kanti sievietēm, kuras mani absolūti neinteresēja, tīrīju šausmīgi piegānītu koju virtuvi un cepu reņģes, gāju uz Vecrīgu dzert smalkus dzērienus ar kaut kādām nepazīstamām ballīšu haizivīm un pīpēju ūdenspīpi ar Kristiānu Grāmatiņu no Roja podkāsta. Otrajā cēlienā kaut kādā vecā muižā, kas vienlaikus bija arī mana pamatskola, norisinājās jaungada balle, kurā es negribēju būt, un katram balles viesim dāvanā tika svinīgi pasniegta zobu birste ar viņa vārdu. Es kaut kā apgāju sistēmu un tiku pie veselām divām birstēm, uz kurām nez kāpēc bija rakstīts dhonass un Toms, jo mana īstā vārda sarakstā nebija un kāds no viesiem, vārdā Toms, vienkārši nebija ieradies. Mahinācija ar birstēm aizsāka neticamu notikumu virkni, kuras ietvaros skolas garderobē kopā ar jauno darba IT čali atklāju starptautisku pagrīdes baikeru tīklu (kuri, kā izrādās, balles laikā bija paņēmuši aizgādībā manu mistiski pazudušo jūrascūciņu, kuru es vēlāk atradu muižas durvju priekšā sēžam sniegā noliktā emaljētā bļodiņā) un nejauši uzgāju slepenu prezentāciju par to, kā Amerika 20. gs. sākumā kļuva par superpower, faktiski pateicoties tikai kino, televīzijai un labi izstrādātām reklāmām. Tad es slēdzu ciet skolas aktu zāli ar dīvainām rombveida atslēgām, kaut kas mani izbiedēja un es pamodos kliedzot, un kā vēlāk izrādījās, plkst. 2.26 esmu telefona piezīmēs saglabājusi ziņu "Es esmu bērni".
May 6 09:00 [info]roncijs:
jūras bomžu zupa
May 6 07:55 [info]honeybee:
Pieķēru sevi pie tā, ka reizēm izturos pret savu prātu tā, kā daži izturas pret savu ķermeni, "ej tur", "šito nedrīkst", "tas būs par daudz", "es nezinu, kas tas ir, bet, spriežot pēc tā, cik ļoti tev tas patīk, tas noteikti ir neveselīgi", "fucking junkie".

Pirmkārt, man ir ļoti jauks prāts, kas visur kur mani aizved
Otrkārt, ja ķermeni es vēl varu iedabūt plusmīnus "šitā jāizskatās ķermenim", tad ar prātu tas ir diezgan bezcerīgi
Treškārt, ja kāds skraida apkārt, vērtēdams citu prātus tik nežēlīgi kā vidusmēra cilvēks vērtē citu ķermeņus, tad man par šāda cilvēka vērtējumiem nav nekādas intereses anyway

Atvainojos par kartēzismu though, *nīgri paskatās uz prātu, cik reizes tev var teikt, kartēzisms ir fū*
May 6 07:17 [info]217:
a very, very slow race
Pēc jūnija maksājuma arī beidzot hipotēka sāksies ar 2, nevis 3.
May 6 06:54 [info]217:
Lēnām degoši stabiņi uz galvas
Ja šādi būs turpmāk (nedēļu iet bērnudārzā, nedēļu slimo mājās, kgan tulīt būs jau ilgāk par nedēļu, jo slima vairs gandrīz nav, bet deguns tek, ar tekošu degunu koronas dēļ nedrīkst laist), tad baigi produktīvi nebūs (it īpaši, ja es slimoju līdzi).

(BD ir 38ned gadā. Ja pusi laika I. slimo, sanāk, ka tikai 19ned gadā :D)
19ned x 5dienas x 2h30 = 237h 30min produktīva laika līdz nākamajam maijam.
Ja neslimo nemaz, tad 38x5x2.5 = 475h

Tas ir gandrīz kā “ko var iemācīties/ apgūt / un papildus tam, cik naudas var nopelnīt 475h laikā” izaicinājums.
Es gan vēl ļoti gribu 1 dienu, kad es varu nedarīt neko tai laikā pirms kko sākt.
May 6 03:08 [info]svoboda:
Abstrakts kino
Dreb balkonā iemetinātās stiklšķiedras plāksnes. Pievērtas svilpj plastikāta durvis. Uz trīs sienām automašīnu tālo gaismu veidots kino: koku galotņu un iepriekš minētā kustīgs atspīdums.
May 6 02:48 [info]aborigens:
Bija savādi aizkustinoši dzirdēt, ka Telos būšot raksts par vienu no manām mīļākajām grāmatām "Neļauj man aiziet". Grāmatas pievilcība, manuprāt, slēpjas neierastajā savienojumā, kuru radījusi autora izcelsme un dzīvesvieta. Nosacītā aziātu nežēlība, japāņu interese par tehnoloģijām, britu bezkaislīgais pieklājīgums un privātskolu sistēma. Tā arī nedabūju latviešu tulkojumu savā īpašumā ne no ibook, ne citurienes, kaut ļoti meklēju. Pirms sāku lasīt, man jau bija nedaudz nospoilots sižets, tāpēc izpalika īpatnējais efekts - domā par cilvēkiem, izrādās ne gluži. Taču tik un tā jutos apburta un ievilkta tādā vidē, kurā viss pakārtots it kā kādam īpašam un cēlam mērķim. Talantu izkopšanas rezultātā Tomijs līdz pat beigām zīmēja mazus ķinķēziņus cerot, ka tas viņu izglābs no nāves. No vienas puses kāds naivums, no otras, ja nav nekā cita pie kā turēties, vienmēr saglabājas vismaz cerība. Spēja radīt mākslu kā pierādījums, ka cilvēkam ir dvēsele, nez cik daudzi joprojām spēj šādu sakarību saskatīt.
May 6 00:39 [info]saccharomyces:
pēdējā laikā gulēt ejot bieži mēģinu uzlikt modinātāju, atverot kalkulatora aplikāciju
May 5 23:58 [info]scope:
Akmeņupīte

Uz īsto bildēšanas laiku netiku AZ blakņu dēļ, bija jāpārplāno, pa vidam izlaižot nebildējamo laiku.

Divi nepatīkami jaunumi:
- mežistrāde pietuvojusies Akmeņupītei, takas sākums nu ir izcirtumā, labi, ka pats akmeņu krāvums un nedaudz mežs ap to (ja pareizi lasu OZOLU) ir mikroliegumā;
- laikam jau covid dēļ palielinājusies cilvēku plūsma uz šo vietu (kā visos dabas objektos), iespējams arī lielākas reklāmas (delfi.lv tūrisma sadaļa...) nopelns, jo agrāk, ar visu netālo geocache slēpni + sezonāliem laivotājiem, nebija tik daudz apmeklētāju.

Jāpasmejas pašam par sevi, jo turpceļā no mežmalas aizgāju krietni pa kreisi, līdz atdūros upītē, un pēc tam, pa neērtām zvēru takām, izlīkumoju visus tās līkumus, lai tiktu līdz akmeņiem. Bet tas nav salīdzināms ar mūsu kolektīva pirmo bridienu, kad bija tikai švaks satelīta attēls un aptuvens galapunkts tajā.
Atpakaļceļā - no upītes labā krasta līdz mežmalai, pa taisnāko ceļu, tiku kādās 5-7 minūtēs.

... )
May 5 23:44 [info]svoboda:
Vēl skatos uz akmeņu kaudzi
Ceļš klāts ar šķeltiem akmeņiem. Ceļa vidū akmeņu kaudze. Nomācošs skats. Mans ceļš, mana akmeņu kaudze.
May 5 23:35 [info]au:
vai lidostas taksfrijos arī ir spēkā noteikums par alkohola tirdzniecību noteiktās stundās? resp., vai es svētdienas rītā ap septiņiem dabūšu iespēju nopirkt balzāmiņu?
May 5 22:59 [info]martcore:
"Džilindžera sieva Inga Grencberga desmit dienas pārtikusi tikai no ūdens"

es laikam sāku saprast, kā visas šīs džilindžera dzīvesbiedres transformējas no sievas-6 un sievu-7
May 5 22:49 [info]zin:
ja nu kādam to ir vairāk kā vajag, piesakos uz tomātu un/vai piparu stādiem ;)
kaut kā nepaspēju šogad es tās sēklas nekur iebakstīt
vai kas sanāks, nezinu
May 5 22:14 [info]apolineers:
Man ir sajūta, ka es stāvu uz vietas.
May 5 21:59 [info]sieramaize:
vakar mani nosauca par vulgāru, bet arī, laikam, inteliģentu personu. Nezinu gan vai varu ņemt vērā tā konkrētā cilvēka viedokli kā jēdzīgu un puslīdz konstruktīvu, bet man patika. No sirds prieks, ka kāds mani redz tieši tādu.
May 5 21:53 [info]stradnieks:
CLANN - I Hold You
May 5 21:43 [info]juris_tilts:
"Mirkļa vājums" ir jauns un pārsteidzošs veids kā skatītīies uz savu un arī pasaules vēsturi.
May 5 21:42 [info]stradnieks:
tā koku stādīšana ir diezgan atkarību raisoša. mana kapacitāte ir 200-300 meža koku dienā (pēcpusdienā pēc rīgas), kur stādi ir kailsakņi ar kopējo garugmu virs 500mm. augļu koki, lai gan mazāk, prasa tikpat. un es gribu nākamgad kādus 1000-2000gb meža koku... vēl nezinu kā, bet jādabū gatavs. šī gada vairāki simti gb ir milzīgs pozitīvais lādiņš.

renovācija lauku mājai iet palēnām uz priekšu. ceru, ka līdz jūlijam būs vēl viena telpa priekš 2-5 cilv. gatava.

no visiem jauniestādītajiem dārza pasākumiem kuplākie pumpuri ir agrajām plūmēm.

garā ziema, aukstās pavsara naktis ir novedušas pie ļoti mazaktīvas plēsīgo zivtiņu copes. kādas 3-4 dabūju, bet tikai viena bija leģitīmā izmērā. visas atlaistas.

visas svētku dienas (4 dienas), pavadīju pa 12+ stundām ārpus mājas/ne zem jumta. bija lietus, lietus ar sniegu, bija saule, bija karsti. rokas āda sasprēgājusi, lūpas sasprēgājušas līdz asinīm, seja saules apdegusi. bet svarīgākais = iespējams sapisu trimmeri. zin' kā, es tresīju visu ziemu ar rodņu visādus grāvjus, izcērtot šņagu (ievas/kārkli). nopirku trimmeri, kas palīdzētu apkarot atvases. bet to atvašu tik daudz un es tik daudz to darīju, ka aparāts bikiņ nomira. nodevu servisā.

šodien uzsūtīju furnitūru priekš renovācijas.

keep it busy.

un vajag uztaisīt profilu tinderī. moš ir kāda pietiekami pašpietiekama jaunkundze, kura nekonfliktētu ar manu elementāro ikdienu.
May 5 21:36 [info]f:
: 2 gadi un gandrīz 3 mēneši
pavisam nesen es, iespējams, sāku just, kā izpaužas tas posms, ko mēdz apzīmēt ar pašu par sevi neko īpašu neizsakošo "2 gadi". bieži atskan tas "nē", kuru tūlīt pavada kategoriska pretošanās sākumā un raudāšana ar asarām pēc tam. tas var būt gan tādēļ, ka neļauju ēst pie ne-virtuves galda, gan tāpēc, ka jāiet mājās no pastaigas, jo līst lietus un ir fakin auksti, gan arī vakardien bija pirmais gadījums ar veikalā nedabūtu mašīnu (jāpiebilst, ka preventīvos nolūkos viņš uz veikalu netiek ņemts līdzi, bet redzkā , citreiz sanāk). viņš gan pacietīgi cerēja, ka mājās tā mašīna tomēr uzradīsies, bet, sapratis, ka tās nebūs, krita gar zemi un šķiet, minūtes 15 bija histērijā, or so i've been told. protams, nav tā, ka viss slikti, bet ne vienmēr es zinu, kas skaitās pareiza rīcība, un lokos kaut kur starp skaidrošanu un uzpirkšanu, un skaidru nostāju par to, kas ir pieņemams un kas nav. citreiz pašai nākas kļūt lokanākai. toties par to man ir progress podiņmācībā. iepriekš viņš vienkārši teica nē, ar izņēmumu gadījumā viens pret miljonu. tagad viņš ņēma un apsēdās, un nu jau trešo dienu tā. mani jau sāka tramdīt uztraukums, vai stipri lielākus pamperus izdosies atrast. tad vēl arī daudz ko jau var sarunāt. un var parunāt. un vakarā ir dzimusi interese par pasaku. un uz atvadām dārziņā un arī pirms miega man tiek iedota buča. pirms gulētiešanas pat neprasot (citreiz). tagad gan viņam ir zudusi vēlme gulēt "mazajā gultā" un viņš grib gulēt tikai "lielajā gultā". un visi aicinājumi uz mazo gultu tiek uztverti kā nodevība. savukārt, dienu dažkārt atšķaida pāris atkārtoti izsaucieni, līdz ar to, ļoti jāseko līdzi tam, ko saki. tā vienu reizi bijām pie ōmes, un ōmes suns baigi spalgi sāk riet uz manu kaķi, un ōme uzkliedz sunim: "beidz riet, nu, kas ira!" un E tā no sirds un no rajōna:
"KAS IJA!" 
May 5 21:32 [info]covid_19:
lietu izmeklē
kā novešanu līdz pašnāvībai

hmm

nevilšus uzdodos jautājumam, kas - šausmīgas beigas vai nebeidzamas šausmas

viens ir līdzcilvēki
otrs gadiem velkošais tiesu procesess

kas šausmīgāks, kas novedošāks
May 5 21:26 [info]andris_k:
Vakar es tur stāvēju 100minūtes.
May 5 21:19 [info]mapats:
Londonā kōvidterorisms ir beidzies. Cilvēki atgriežās pie normālas dzīves. https://rumble.com/vgk97p-rebel-in-london-investigating-the-uk-lockdown.html
May 5 21:11 [info]quizer:
Padalīšos ar labu koktēļa recepti. Piepildiet glāzi ar ledus gabaliem. Pievienojiet citrona šķēli. Tad 50gr džinu un 50gr cido dzērveņu sulu. Atveriet tonika skārdeni un pārlejiet visam pāri. 
May 5 21:05 [info]pishjaanis:
Sorosītu augstkolas pasniedzēja turpina izplatīt savu melīgo propagandu. Kā saprātīgs cilvēks var noticēt tādām ģeķībām, kā "Valsts esības jēga visupirms ir tieši tajā, lai katrs cilvēks uz ielas vai kāpņu telpā, savā dzīvoklī vai mājā varētu justies droši."??? Valsts esības jēga ir, lai tajā būtu labi dzīvot tādiem kā mēs un pēc iespējas sliktāka dzīve liberastiem un citiem bezdievjiem!
May 5 19:50 [info]meljkje:
Visu zināšanai
Ja kāds jebkad vēlas man kaut ko teikt, neatkarīgi no tā, kas un kādā sakarā ir uz sirds, man nav problēmu to uzklausīt.
May 5 19:49 [info]melnbaltalapsa:
Tepat un netieku ar sevi galā.
May 5 19:32 [info]ripple:
mainīgā cilvēka daba
Attiecībā uz cilvēka spēju kļūt arvien labākam, mans skatījums ilgstoši ir bijis visai skeptisks, ar domu, ka visas tehnoloģijas tomēr nav spējušas aizdabūt iekšējo mežoni, kurš joprojām dažādās pasaules malās šķaida sejas un mētā granātas.
Bet noskatījos kaut ko, kas gandrīz vai lika padomāt, ka varbūt tā nemaz nav. Iesākumā Pinkera uzmanības lokā nonāca datu apkopojums, kas apliecināja, ka Anglijā slepkavību līmenis esot stipri krities. Viņš nolēma, ka varbūt aiz tā slēpjas kas vairāk un izvirzīja šķietami pārdrošo apgalvojumu, ka vardarbības līmenim ir tendence kļūt zemākam globāli.
Iesaistoties citiem un apkopojot vēl vairāk informācijas par Eiropas vēsturi, tika secināts, ka aptuveni no 1200-2000 katrā simtgadē slepkavību skaits Eiropā mazinājies uz pusi.
Bija vēl doma (pieminot krievu domesticētās lapsas), ka vardarbība vairs tik ļoti nekotējas kā agrākos laikmetos, kad tā bija vienīgā izdzīvošanas opcija, tāpēc pakāpeniski ir notikusi dabiskā atlase pret vardarbību, cilvēku sugai kļūstot mazāk vardarbīgai un tas notiek joprojām - cilveki ir domesticējuši paši sevi.
Tika salīdzināti galsvaskausi no tālas pagātnes ar šodienu, parādot, ka pēdējos 200 000 gados testosterona līmenis ir mazinājies (ar piebildi, ka šajā gadījumā tā nav frenoloģija!)
Tas, protams, nenozīmē, ka vardarbība vienkārši pazudīs pati no sevis, etc. Šokējošs man šķita Polijā veiktais eksperiments, kas demonstrē, ka šķietami saprātīgi un miermīlīgi cilvēki tomēr var nodarīt pāri citai būtnei, ja to prasa kāda autoritāte - eksperimenta vadītājs, kurš pie katras nepareizās atbildes aicina tevi (skolotāju) nospiest slēdzi, kas nepareizās atbildes autoru (skolnieku) atalgos ar elektrošoku - spektrā no 1-10, pēdējais 180 voltu, ja nemaldos, mikrofonā dzirdams kā cilvēks bļauj. No aptuveni 200cilv 90% (reizēm noskurinoties un izrādot nepatiku vai spiežot slēdzi ātrāk, it kā tas kaut ko mainītu) gāja līdz galam. Mind-blowing.
May 5 18:34 [info]dzhindzhera:
par grāmatvežiem
Kā tur bija, ja kalns nenāk pie Muhameda, Muhameds iet pie kalna? Man vajadzēja lai mans grāmatvedis man gada atskaiti fiksiņām sataisa, jo vajag. Un viņi tur ne par kam, paņēmu šokolādi, aizstiepu meitenei uz biroju un viņa īpaši palūdza, lai man sataisa tagad. Man jau tur nekas daudz nebija darāms, 10 minūtes un gatavs. Sēžu apmierināta, gaidu, kad ieskaitīs man pārmaksātos nodokļus. Meitene aiz lieliem priekiem par šokolādi mani apķēra, jūtu viņas smaržas. Kas tas ir ar grāmatvedēm, cik esmu redzējusi šeit viņām visām ir jiptīgi saldas smaržas.
May 5 18:08 [info]morphine:
Tik skaisti smaržo pēc maija. Un es izbraucu ar riteni cauri lietum un krusai, un uz brīdi pasaulē viss bija kārtībā. Bija labi elpot.

Un tagad man liekas, ka notiks kaut kas slikts. Jo es piecas minūtes sajutos uz viena viļņa ar visumu.
May 5 17:44 [info]pa4:
Uzveselibupaldies
May 5 17:43 [info]pa4:
Apčū
May 5 17:30 [info]neraate:
Izrādās ir tāds jauns zefīrs šokolādē Maigums ar meloņu garšu. Vispār man tādas mākslīgās melones liekas fuipēkaka, bet šis ir tāds elegants un garšīgs. Sajūsmā neesmu, bet ēst var. Bet nu man vispār garšo tikai Maigums, visus citus es brāķēju
May 5 17:19 [info]svoboda:
pagaidu.lv
Vēl palicis salikt pielikumu un ierunāt vienpadsmit tekstus, un uzlabot dažas tehniskas nianses, un neskatīties atpakaļ. Projekts veidots ar apdomu, lai izslēgtu haosu, kuru mīlēju līdz pakritu.
May 5 16:27 [info]apjukums:
Basecamp
Real life drama un fragments, ko gribu nepazaudēt:
If you do indeed strive to have a diverse workforce both ideologically and identity wise, you're not going to find unison on all these difficult, contentious issues. If you did, you'd both be revealing an intellectual monoculture and we wouldn't be having these acrimonious debates.
So if that is something you want, I continue to believe that a diverse workforce _should_ be something that you want, you have to consider what guardrails to put on the internal discourse. My belief is that the key to working with other people of different ideological persuasions is to find common cause in the work, in the relations with customers, in the good we can do in the industry. Not to repeatedly seek out all the hard edges where we differ. Those explorations are better left to the smaller groups, to discussions outside of the company-wide stage, and between willing participants.
May 5 16:21 [info]extranjero:
Latvijā pirmo vakcīnas devu ir saņēmuši ap 15%. Pēc sajūtām vairāk saņēmēju būs gados jaunāki, aktīvāki un ne riska grupas.

Personīgi manā ģimenē vecāki vakcīnu nav saņēmuši, jo neviens nav piedāvājis un uzaicinājis pensionārus no laukiem, bet jaunāki brāļi un māsas ir, jo spējuši pieteikties un izstāvēt rindas.

Es personīgi domāju, ka pēc 50% Latvijā būs lielas problēmas palielināt vakcīnas gribētāju skaitu. Iespējams, valdībai pat nāksies piemaksāt, lai cilvēki ietu vakcinēties. Ja es būtu īpaši cinisks, tad trūcīgajiem vēl ieteiktu nogaidīt, lai nokāstu nelielu naudiņu :D
May 5 16:08 [info]mufs:
par svarīgo
kā jums šķiet, vai ēdienu kvalitāte nav baisi nokritusies lately? (un es nerunāju par atvestiem slapjiem burgeriem)

vairākas reizes ir gadījies nu jau, ka ēdiens, kas Pirms Tam bija puslīdz ok, tagad ir pavisam citādāks un ne labā ziņā.

piem, Bella-kaut-kas Mežaparkā - fish'n'chips mērcītes vietā Spilvas gurķu/sinepju mērce, karupeļi savītuši/slapji
šodien Andalūzijas suņa angļu brokastis (ēdiens, kuru es varu ēst jebkurā diennakts laikā), pupiņas nekādas, jauko,pelēko desiņu vietā kaukādas sīkizmēra mednieku desas, bekons ciets.

pēc katras šādas reizes man atkal pāriet vēlme atbalstīt nozari, jo nu.
May 5 16:08 [info]svoboda:
Saule nešķiro, tā silda
Pēc lietus spoži iespīdas saule. Temperatūras straujā maiņa ļauj novērot garaiņus uz māju jumtiem. Kūp cepurītes, kvēl sirsniņas.
May 5 15:53 [info]sieramaize:
arvien vairāk dzīvē sastopos ar cilvēkiem (vairāk gan vīriešiem), kas galīgi nerubī sarkasmu. Bet tā, ka galīgi nē. Viņi tic visam, ko saku. Bet varbūt viņi nemaz manī neklausās. tāpēc
May 5 15:12 [info]juuuda:
nejauši uzzināju, ka depris pieskaitāms pie augstas prioritātes. dabūju atestātu un iegāju pavalsts portālī dabūt pierakstu. kas tad tas, to kā vakcinācijas iemeslu izvēlēties nav iespējams. aizgāju uz gūgli sijāt auzas. izrādās, ka man kā indikācija no piedāvātajiem variantiem ir jāizvēlas "Personas ar saslimšanām pēc trešā paragrāfa otrās nodaļas pirmā punkta". citas izvēles iespējas bija: "Personas ar saslimšanām pēc ceturtā paragrāfa pirmās nodaļas otrā punkta" un "Pārējās personas ar saslimšanām pēc ceturtā paragrāfa pirmās nodaļas devītā punkta".
May 5 15:08 [info]petro:
Dzintaros, Majoros ducina pērkons. Šogad dzirdu pirmoreiz.
May 5 14:53 [info]neraate:
Man sāp auss. Nu vispār nevis auss, bet mīkstie audi starp ausi un gudrības zobu. Vakar ķipa tuvāk zobam, domāju jau, ka pats zobs varbūt kaut kā šķībi izstaro uz gaļu, bet viss normāli, nekur nekas sarkans, nu, žoklis biežāk un skaļāk klakšķ kā parasti, kad vairs nevarēju izturēt kā kniesa un kņudēja un besīja, iedzēru paracetamolu. Un tagad tas lien tur kaut kur dziļāk un šodien niez bungādiņa.
Laikam šitas nav parastais protests pret to, ka mutē urķējušies pirksti un metāla štrumenti un putekļu sūcējs ar dušu un gaisiņu
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?