Latest Posts

Current posting stats: 12 per hour, 0.20 per minute RSS version
Nov 25 02:02 [info]narrenschiff:
disputs (malkasceļi)
Filozofija būvē pasaules, labāka filozofija pasaules izjauc, viņa lepojas ar šo savu sasniegumu, un pelnīti - filozofijas slavas lauri ir tieši kritikā. Sokrats ir kritiskais filozofs. Un tā filozofija pašapmierināti sēž savā stūrītī, iemantojot Nozares un Speciālistu teiksmaino auru, taču ik pa laikam vakarzemes domāšanas vēsturē filozofiju kā kritiku no ārpuses ir kritizējis kas cits - reliģija, mūsu gadījumā - kristietība. Teoloģija klasiski ir izmantojusi filozofijas arsenālu, lai visādas mistiskas un ārpasaulīgas lietas padarītu nedaudz skaidrākas, konceptuālākas, sagremojamākas cilvēku mēlēs, taču lielā intriga sākas, kad filozofiju, kuras būtība slēpjas kritikā, pašu sāk kritizēt no kristietības skatpunkta. Ar to sākumos sastopamies jau pie Tertuliāna, Ireneja, galu galā - pie Augustīna, ak jel, pat Pāvils ir kritizējis "filozofus", modernākos laikos, piemēram, Kirkegors.

Mana brīvā laika aizraušanās ir Luters, pie viņa, salīdzinājumā ar Augustīnu, sastopam vēl mazāk filozofijas, pārsvarā tiešām ir kristocentriska rakstu valoda, ar pēc iespējas mazākiem spekulatīvajiem un metafiziskajiem pieņēmumiem, kā arī krasa filozofijas kritika - ar šo pašu hermētisko bībeles žargonu. Iedomājies, cik labi - kritikas kritika! Luters man patika jau agrāk, taču pirms pāris gadiem, pētot agrīno Heidegeru, sekundārajā literatūrā izlasīju, ka Luters spēlējis nozīmīgu lomu Heidegera atkrišanā no katolicisma, vienlaikus formējot paša Heidegera domāšanu, ne velti, Luters ir piesaukts Sein und Zeit ievadā. Sekundārajos vienlaikus norādīts uz vienu, diviem tekstiem, kuri piesaistījuši Heidegera uzmanību - it īpaši 1518. gada Heidelbergas disputācijas http://bookofconcord.org/heidelberg.php , vēl specifiskāk: 19.-24. tēze, kur Luters formulē t.s. "krusta teoloģiju", piemēram, "A theology of glory calls evil good and good evil. A theology of the cross calls the thing what it actually is."; "Thus also the desire for knowledge is not satisfied by the acquisition of wisdom but is stimulated that much more. (..) The remedy for curing desire does not lie in satisfying it, but in extinguishing it. In other words, he who wishes to become wise does not seek wisdom by progressing toward it but becomes a fool by retrogressing into seeking »folly«".

Taču Heidegeram vēl interesantākas šķita šī paša disputa "filozofiskās tēzes" - http://www.catchpenny.org/heidel.html
Te mēs sastopamies ar vairākiem enigmātiskiem izteikumiem, kuri mani turpmākos gadus pamudināja uz Lutera lasīšanu, kolekcionēšanu un darbu medīšanu, šajā gadījumā, patiess brīnums un dāvana ir tas, ko dara Luterisma Mantojuma Fonds, pēdējos gados izdodot dažādus Lutera darbu tulkojumus latviski.
Dažu tēžu piemēri, ņem vērā, ka šobrīd te tos izmantoju kā ilustratīvu materiālu (varbūt kā moto, kā maksimas?) filozofijas kā kritikas kritikai no reliģijas/kristietības skatpunkta:

"29. He who wishes to philosophize by using Aristotle without danger to his soul must first become thoroughly foolish in Christ.
30. Just as a person does not use the evil of passion well unless he is a married man, so no person philosophizes well unless he is a fool, that is, a Christian. (Kristietis kā filozofs! Augustīns, piemēram, saka, ka īstens filozofs ir tas, kurš mīl Dievu - jo gudrības mīlestība konsekventi ir Dieva mīlestība. Citur (Soliloquia) Augustīns filozofiju definē kā divdaļīgu jautājumu - viens ir par dvēseli, otrs par Dievu. Pirmais mums liek izzināt sevi, otrais - mūsu sākotni, izcelšanos, avotu.)
39. If Anaxagoras posited infinity as to form, as it seems he did, he was the best of the philosophers, even if Aristotle was unwilling to acknowledge this."

Vēl Heidegeru esot saistījis Lutera 1536.g. disputs par cilvēku (http://dtserv2.compsy.uni-jena.de/__C1257B4400443401.nsf/0/539DD564D4E85B42C1257B49005B9434/$FILE/Luther_Disputatio_De_Homine.pdf / https://www.uni-due.de/collcart/es/sem/s6/txt12_1.htm), kura anglisko versiju pārsteigts atklāju tik tikko, līdz ar to man nav detalizētāka viedokļa, tāpēc uz ātru roku pievedīšu šim ierakstam atbilstošākos izvilkumus:

"11. Therefore, if philosophy or reason itself is compared with theology, it will appear that we know almost nothing about man, (..)
19. But as this life is, such is the definition and knowledge of man, that is, fragmentary, fleeting, and exceedingly material.
26. Therefore those who say that natural things have remained untainted after the fall philosophize impiously in opposition to theology."

Taču ar šiem citātiem es īsti neattaisnoju ieraksta jēgu, jo Aristotelu nevar uzskatīt par kritisko filozofu, šajā ziņā būtu daudz interesantāk lasīt, ko Luters teiktu par Sokratu, taču, kā zināms, tas nav iespējams, jo vairums Platona korpusa bija iztulkots faktiski nesen un Lutera laikā tikai pamazām iesavinājās, un arī tad, visticamāk, mēs nesastaptu diskusiju par Sokratu kā kritisko filozofu, jo Luters pats jau pievērš uzmanību Platonam (kuru atzīst par jēdzīgāku nekā Aristotelu), taču tikai Platona nekritiskajā interpretācijā. Šajā ziņā svarīgs, piemēram, ir Kirkegors, kurš, lai gan pilnībā fanojis par kritisko Sokratu un reizēm par Dekartu, tomēr uzņēmās no kristietības skatpunkta kritizēt abus.
__________________________________________________


*kas ir loģiski un nepieciešami Latvijā, vēsturiskā luterisma zemē, kuras likteņos lielu artavu ir devis tieši luterisms. Paradoksāli, ka vācieši šo ļoti bieži nepamana, nezin, vai aizmirst. Tā, piemēram, latviski tulkotajā Bernharda Lozes ievadā Lutera dzīvē un darbos, noslēguma vērtējumos par Lutera interpretācijām, kā dabiskās Eiropas luterisma mantinieces, nesējas un ieinteresētās ir Vācija un Skandināvijas valstis, autors apskata zviedru un somu Lutera pētniecības skolas, un viss. Visā grāmatas garumā ne vārda par luterismu Livonijā un tās mantiniecēs! Apbrīnojami! Kā izglītotie, informētie un caur caurēm kulturālie vācieši, kurus vērtēju tik bezgalīgi augstu, un kurus uzskatu par vienīgo un definitīvo Eiropas tautu (frančus nevaru ciest, briti nav Eiropa) varēja palaist garām kaut ko tādu? Varbūt tā ir tikai konkrētā autora vaina.
Nov 25 01:38 [info]solipse:
disjunkcija: stingrā vai vājā?
"Jo ilgāk es dzīvoju Latvijā, jo vairāk saprotu to, ka te ir tikai divu veidu vīrieši. Vai nu viņi ir precējušies, vai arī galīgi bezatbildīgi un infantili," sarunā ar DELFI Izklaidi savos skarbajos novērojumos dalās Solla.
Nov 25 01:18 [info]milda_ugunsgrex:
vai miers ir pofigs?
jo nemierā es varu būt ar jebko, tikai pamet tēmu. varu cepties un vārīties līdz vājprātam, ja ir vajadzība, dažkārt arī, ja nav.

pilnmēness laikam huiņa :(
Nov 25 01:07 [info]nomirusi:
Es atkal esmu pazaudējusi savu piedraugoto un piedraugošanas politiku iekš tā Facebook. Atkal piedraugoju visus. Nezinu. Kādu laiku piedraugoju tikai tos, kurus esmu satikusi pāris reizes un kuri man interesē kā cilvēki. Atdraugoju ilgi nesatiktos, kuri neinteresē. Esmu apsvērusi ideju par diviem kontiem. Vienu personisku, otru publisku. Bet nu tomēr baigais čakars, ne? No vienas puses gribas saglabāt to, ka tas ir kaut kas īpašs, būt tajā draugu lokā. No otras puses - es sevi ierobežoju un arī gribas izmēģināt kā ir tad, kad neesi pazaudējis kontaktus piemēram ar to tur vienu krievu pāri, ar kuru vienreiz interesanti parunājāties.

Apstiprināju jaunu draugu. Varētu teikt, ka ex-kolēģis, ja vien mēs būtu kaut vienu dienu strādājuši vienlaicīgi konkrētajā iestādē. Wtf? Bet nu labi, lai jau. Ironijai - no tiem, kas strādā attiecīgajā iestādē, man vienīgais piedraugotais tur nestrādāja jau tad, kad es sāku strādāt. Pārējos, īstos kolēģus, pati neesmu piedraugojusi, viņi mani arī ne.
Nov 25 01:05 [info]nistagms:
eu bet, džeki, ir taču tā, ka dažkārt gribas uzlikt veco labo saundgārdenu un vienkārši papīpēt ecigareti, tverot arvien jaunu karstās šokolādes (ar ekstra cukuru) malku? mūzika, kas ir tik ļoti vienkārša un pierasta, dažkārt to reāli vajag, džeki? ko, džeki? jums nepatīk mans e-šķidrums ar ruma garšu? nu reku uzmiksēju arī katrā iztvaicētājā pa vēl vienam - reku ar meksikāņu kaktusu, bet te - ar krēmīgajām kūciņām. Vg/Pg = 50/50. paga, jūs neesat ar mani kopā šajā? nu tad ziniet, džeki, es jums teikšu tikai vienu lietu... džeki... atpisieties, džeki! man jūs nafig nevajag! džeki, ejiet prom! vai arī... varbūt tomēr... varbūt tomēr, bledd... varbūt tomēr pa vienam vecajam labajam saundgārdenam? ;)

;*

https://www.youtube.com/watch?v=14r7y6rM6zA
Nov 25 01:05 [info]le_minga:
vot....
- knock, knock -
- knock nostaļģija jā -
-
ja ilgi skatīsies, varbūt arī bilde uzradīsies
Nov 25 01:03 [info]milda_ugunsgrex:
novemjbris
Dienasgrāmata ir jāraksta tad, kad ir apnicis dirsties ar cilvēkiem un uzgrūst savu pasīvi agresīvo un bēdu viedokli paziņām kolēģiem un kaķim pat ir zb, zb man tavas vaimanas!! Es gribu dejot, es varu arī bez tevis.
Sensenos laikos kad gāju septītajā klasē es lasīju random dienasgrāmatas šeit, man patika, pagāja 9 gadi un es braucu mājās ar pēdējo mikriņu un pie manis atnāca doma iemest savu ne gluži rage noskaņojumu, ne gluži prieku, tāpat vien neko un varbūt kaut ko arī šeit. Pa lielam ar domu aizpildīt savu sabiedriskā transporta laiku, varbūt nonākt pie kaut kā vairāk kā tikai mājas durvīm.
Ko es redzu sapņos un kāpēc es domāju par čūskām tikai 10 minūtes pēc pamošanās un tieši tagad, vai atmiņa darbojas kā ķēde ar kuru tu mēģini pavilkt plostu, kas pieķēdēts pie krasta figņas un tu saporoti, ka tāpat nekur netiksi un tev bloķē fucking sarūsējis sūds kas traucē visu kustību, bet tava vasaras platmale ir iekritusi likteņupē un tev tas plosts jākustina un ko dara zenta? Zenta uzņem selfijus ar to, kā tu kruķījies un smejies. Tieši tā tas notiek, tu sāc ar vienu skaistu domu un beigās nemaz nesagaidi rezultātu, vienkārši having the time of our lives and not caring at all. Kur paliek atmiņa? Atminos tikai ja padomāju. Bet diemžēl, atminos visu. HAVE A BREAK
Nov 25 01:00 [info]jim:
Konflikti jau neizceļas oriģinālāku iemeslu dēļ kā tā pati vecā labā fight or flight reakcija. Katrs sitiens no sitēja perspektīvas ir tikai "sitiens pretī", tikai aizstāvēšanās, uzbrucējs vienmēr ir otrs. Mazliet brīnos, kāpēc visi šie refleksijas un mērķtiecīgās, lai arī nesistemātiskās psiholoģiskās pašizglītošanās gadi nav iemācījuši konflikta brīdī izslēgt automātiskās ķirzaku smadzenes, dziļi elpot, noskaitīt līdz desmit vai piecdesmit, atdarīt acis un ieraudzīt, ka abi "uzbrucēji" patiesībā guļ sarāvušies kamoliņā un raud, bet turpina dūšīgi un sekmīgi pievilt otru, ka ir lieli un bīstami, tieši tikpat lieli un bīstami kā izbīļa pārņemta kaķa piepūstā aste.
Nov 25 00:52 [info]feita_kleita:
Par baletu.
Flesh and Bone.
Nov 25 00:46 [info]feita_kleita:
single girls
Nov 25 00:40 [info]mesija:
labdien atmetu pīpīšus ir pilnmēness DRAUSMAS
Nov 25 00:34 [info]sirualsirual:
noskatījos to jauno sorentīno filmu, patika, tāpat kā ar daudzām atrunām patika the great beauty. šajā, tā šķiet, bija mazāka "we r so educated, we know what REAL culture means" pretenciozitāte, lai gan daudz kas likās nosperts no birdman (jāpalasa reimonds kārvers, šķiet, viņš ir lielā topā)

cita starpā, šķiet garlaicīgi runāt par "laiku norietu", "kultūras norietu", jo tas paģēr kaut kādu institūciju vai cilvēku kopumu, kuriem par šīm lietām ir autoritāte. šķiet, ka laikmeti galvenokārt vienkārši atšķiras, un šis pats 'laikmetu norieta' motīvs mēdz būt kaitīgs (nīče->nacisti, piemēram)
Nov 25 00:15 [info]blond:
Suņus viņi vispār pilsētās tura uz jumtiem. Tur tiem ir arī improvizētas būdiņas, kur patverties no saules.
Nov 25 00:06 [info]sickboy:
Man besī, ka masu mēdiji u.c. Hitleru mēdz dēvēt par "pasaules ļaunāko cilvēku" vai "vienu no visu laiku ļaunākajiem diktatoriem" un tamlīdzīgi. Tikai tāpēc, ka viņš zaudēja karu. Pasaulē un pasaules vēsturē ir ļoti daudz daudz sliktāku cilvēku par Hitleru. Manuprāt Hitlers ir pretty much vidusmēra cilvēks, ja runā par labā un ļaunā attiecību. Varbūt nedaudz vairāk uz negatīvo tajā dzīvē. Ja paklausās, ko runā visusmēra cilvēki - ka bēgļiem nevajag dot patvērumu; un ko viņi raksta komentāros - jādomā, ka Hitlers absolūti daudz neatšķīrtās no vidusmēra. Pasaulē ir tiešām daudz ļoti sadistisku cilvēku un Mao, piemēram, nogalināja vairāk cilvēku nekā Hitlers un Staļins kopā.
Nov 24 23:49 [info]heishy:
vilciens aizbrauc, sliedes paliek.
Pilnmēness tuvojas, mežonīgā puse mostas. Un vispār Rača dzejoļu krājums laikam jānopērk. Laikam laika nav. Kurā šī teorija tiek apgāzta, jo nav ko čīkstēt par reklāmas pauzēm, var štukai pāri lpp dzejoļu grāmatu sarakstīt to laikā.
čin.
Nov 24 23:48 [info]roncijs:
pilnīgs pizģec būtu mēģināt aizmigt šovakar, labi ka ir ko mācīties
vispirms tieši pēc 23 kāds ieslēdz d'n'b
tam paralēli blakuspagalmā tiek driftots pa tikko uzsnigušo sniegu
gaitenī uzrodas čalis kas klauvē pie visām durvīm un taujā, vai iemītnieki nepazīst kārli zariņu
visbeidzot gaisā cirkulē un stulbi dūc kautkāds aeroplāns
Nov 24 23:47 [info]chimera:
m. mikriņā atrada zīmīti "sveiki! jūs esat ļoti skaita sieviete, tāpēc nolēmu jums uzrakstīt". paraksts - jānis, telefons tāds un tāds. spriežot pēc tā, ka zīmīte atstāta turpat, skaistule neiespaidojās, bet m. neļāva man zīmīti nekur šērot, lai cilvēki nesāktu jāni izjokot.
Nov 24 23:31 [info]tapetes_puksts:
Domājot par depresiju sāku lasīt Hakslija grāmatu "Brīnišķīgā jaunā pasaule".

"Medicīna tik strauji progresē, ka drīz vairs neviens nebūs vesels."

1931. gadā, Hakslijs savā romānā apraksta vīziju par 26. gadsimta sabiedrību, kurā bērni tiek mākslīgi audzēti mēģenēs, un atbilstoši gēnu programmai piedzimstot sadalīti alfās, betās, gammās, deltās un epsilonos. Katrai kastai ir atšķirīgs attīstības līmenis un ir iznīdēta spēja ilgoties, ikviens indivīds ir laimīgs tur, kur viņš iedalīts..."Savdabība apdraud ne tikai indivīda dzīvību; tā satricina pašu Sabiedrību."
Nov 24 23:20 [info]sickboy:
Ja cilvēks patiešām vēlas būt kontaktā ar sievišķo enerģiju sevī, viņam jāpiedzimst par vīrieti. Jo vīrieši ir ārēji loģiski, iekšēji jūtīgi (ārēji vīrišķā enerģija, iekšēji sievišķā). Iekšējais matters vairāk. Vienmēr visi saka: sievietes vīriešos meklē drošības sajūtu, nodrošinājumu utt. - loģiskās lietas. Bet vīrieši sievietēs patiesībā meklē skaistumu, mīļumu utt. - jūtīgās lietas. Vīrieši ir vairāk sievišķajā enerģijā nekā sievietes, jo sievietēm tas ir tikai ārēji, bet vīriešiem pa īstam - iekšēji.
Nov 24 23:17 [info]maigs:
kamēr šodien sēdēju darba sapulcē universitātē, izklaidēju sevi ar modro aci. figūra, kurš atbildīgs par grāmatu izdošanu universitātēs paspārnē dalījās savā pieredzē, mazliet pieliecis zodu uz leju, aiztikdams bārdu. kamēr viņš apzināti vilka pirkstus pa savu 8mm ataugušo smilšpapīŗu, viņa garās krūšu sprogas (kuras nodevīgi līda arā no tē-krekla pusmēneša apkakles) neapzināti aiztika viņa ataugušo sejas paklāju arīdzen.

p.s. parīt lidoju uz japānu
Nov 24 23:08 [info]chaika:
[skatos vecus raidījumus]
Džedai Džilindžers
Nov 24 23:08 [info]rabarbermaize:
Tu- cilvēks, mierīgi dzīvo savu pelēko dzīvīti. Viss ir lieliskā harmonijā un bladāc, tu piecelies un viss ir balts. Viss ir sabojāts. Realitāte skaidri tev iesit sejā baltu sniega piku. Tev jāmeklē savi noputējušie, pērnā gada ziemas zābaki. Jāaptin biezā šalle, kuru uzliekot, galva pa labi un pa kreisi nemaz negrozās. Tev ir jāšļūc pa pusslidīgām ietvēm, un jāierēķina pāris minūtes ilgāks iešanas laiks visam. Ak šis gadalaiks.
Jācenšas sevi ātrāk noskaņot uz pārziemošanas režīmu. Varētu pasaulē ziemas laikā ieslēgt:
Visi eži miegā,
Visi lāči sniegā,
Visas peles alās,
Klusums malu malās.
Fokusēšos uz tuvākā laika pozitīvo: 
dāvanas, Ziemassvētki, mandarīni, 
piparkūkas, sveces, karstvīns, vīns, 
vēl vairāk vīns, citas krāsas vīns...
Nov 24 23:05 [info]psychokiss:
ieskrēju SP uz 5 min pie datora, sanāca 2h dziļā saruna ar Rusi. damn.
es it kā no vienas puses apzinos, cik man dzīvē labi un viegli ir gājis, bet reizēm laikam vajag tādu konkrētu brutālu atgādinājumu sejā.
šķiet, par vēl vienu apbrīnojamo cilvēku vairāk.
Nov 24 22:54 [info]phz:
Mazā tumblra filiālīte
Pērciet feministu kreklus... vai arī nē.
Nov 24 22:36 [info]rasbainieks:
cik labi, ka es jums par to jogu un pilātu vingrošanu pajautāju tieši tad, kad pajautāju
šodien rajonā (nosacīti, bet tomēr) kā reiz notika haļavnā piyo iepazīšanās nodarbība
pārvarēju sevi (nu jo es nekad vispār nebiju bijusi ne uz pi, ne uz yo) un aizgāju iepazīties
ļoti daudz pi, maz yo, ārkārtīgi maz ezotērikas – 3 minūtes ezotērikas pat es varu izturēt, īpaši, ja tas ir tik vien kā "izelpojiet slikto, ieelpojiet labo" tai brīdī, kad tu tāpat bezspēkā dves
tagad visa tāda sārtvaidzīga un apgarota skatīšos trīru, jo līdzsvaram pasaulē jābūt
savu pirmo trīru, kuru mēs savulaik ar kosmo, martcori un šapčiku gājām skatīties vēl palladiumā, tā bija mana pirmā dogmas trīcelīgās kameras filma, un es vēl nebiju iemācījusies sarunāt lietas ar savu vestibulāro aparātu, aiz kam nācās pamest kinozāli, tā nu es šo konkrēto trīru nekad līdz galam neesmu redzējusi
bet uz rītdienu es viņu vairs nevaru atlikt, jo tik traka jau nu es arī neesmu
Nov 24 22:20 [info]slaaneklis:
Metode.
Nov 24 21:53 [info]svilpeens:
da kas tas ir ka visi mirt pasākuši... nezko iepriecinoši jau nav
Nov 24 21:46 [info]methodrone:
gada tops
man pasaule vienmeer ir bijusi gandriiz totaali vienaldziiga. un cilveekos es esmu mekleejusi tikai to, ko es juutu pati. kad es redzu, ka pasaule mani iznjemot braazhas uz priekshu, es apvainojos un izliekos, ka esmu aarpus pasaules, aarpus dziives, aarpus visa. nevienai lietai, notikumam, cilveekam nav noziimes, un jebkas ko es veel inerti turpinu dariit ir no vakardienas sagrabinaats paarpalikums. pasaule tev aizdedzina dveeseli un tad to sabradaa, tu vari kusli kuuljaaties ceriibaa izbeegt, kaut ko transcendeet, bet kameer tu dziivo tikmeer pasaule turpina nomiidiit tavu dveeseli kaa izsmeekji, pa jaunu aizdedzinaat, nomiidiit, aizdedzina, nomiida. tukshums tevii turpina augt, kaa robezhshkjirtne starp tevi un absoluuti visu paareejo, celjaa izniicinot visu kas shkjita svariigs. jo tukshums plashaaks, jo taalaak no visa tu nokljuusti, jo daargaaks un aizkustinoshaaks viss shis teaatris. pashlaik tev nav ne mazaakaas iluuzijas, ka cilveeku lietas jebkad speetu panaakt jebkaadu visvaajaako simbiozi ar tavu tukshumu, un tev ir vienalga, jo kaa renegaats tu klejo no viena uz otru un atpakalj, seedi uz seetas, staigaa pa mirdzosho zelta viduscelju, leec no perspektiivas uz perspektiivu un saki divus preteejus vaardus reizee un tici preteejaam patiesiibaam reizee. tev ir divas preteejas patiesiibas un taapeec neviena nav iista, nevienai nav veertiibas, pilniiga disintegraacija. pasaule tevii eksplodee un implodee bet tu paliec raams un laipns, jo taada ir tava svetaa daba
Nov 24 21:43 [info]phz:
Neatkārtojamā sniegpārsliņa
Šodien man gāja tā - http://klab.lv/users/sirualsirual/74386.html
Nov 24 21:34 [info]begemots:
Sofort
Secināju, ka pēdējā laikā sācis diezgan riebt, kad cilvēki ir, kā lai to precīzāk saka, необязательные. Tagad sāku domāt, vai šis ir gadījums, kad citos riebj tas, kas ir pašā.
Nov 24 21:21 [info]slaaneklis:
"a human jumping would be considered a self-propelled suborbital flight."
Nov 24 20:36 [info]scaramouche:
Varētu padomāt, ka pienācis brīdis Boney M Ziemassvētku albumam.
Nov 24 20:30 [info]nomirusi:
Lai dzīvo ripas!
Biju atkal uz balss nodarbībām. Un... es jutos normāli! Kaut kāda tipiskā ieturētība gan bij, bet es nebiju saspringta, es pēc tam nejutos nomocījusies, bet gan iedvesmota. Es redzēju kāpēc es to daru un nevienā smadzeņu stūrī nepavīdēja iepriekšējais "laba info, varbūt kādreiz varētu pievērst tam uzmanību, bet ne tagad". Nē, es to mācījos ar prieku un uzsūcu visu info jau tagad. Es varēju atdoties nodarbību gaitai brīvi. Protams, var norakstīt to uz tādu aspektu, ka daudzas nebija ieradušās, bet mana pirmā reakcija bija "šit, es esmu vieglāk pamanāma no abu pasniedzēju puses", bet bailēm nebija pamata, es jutos labi par spīti tam nevis pateicoties tam.

Varbūt es sāku braukt otrā rāvī, bet ticiet man, nav iespējams nenovērtēt labi, kad kādu laiku ir bijis negodīgi slikti. Varbūt tā vnk ir sajūsma, ka beidzot. Bet arī ja ne... labāk ir lejas un grāvji nevis pelēka migla un purvs viscauri.
Nov 24 20:17 [info]mena:
manā jaunībā gan tā nebija
mūsdienās, lai audzinātu normālu bērnu jākļūst par kaut kādu "alternatīvo", kas neskatās TV, ēd eko/šmeko, taisa spēļmantiņas mājās, un pilnīgi iespējams - māca bērnus mājās paši, nezinu, neesam tik tālu nonākuši.
Nov 24 20:13 [info]basta:
Pārdomāju. Turpinās.
Nov 24 20:00 [info]mazeltov:
Karoč, dzīve nav tikai darbs, nedēļas nogali pavadīšu kalnos. Ceru, ka tur to pavadīs arī sniegs, kuru man gludināt ar savu dēli.
Nov 24 19:49 [info]kisswithafist:
šīs ziemas atklājums: šķelto zirņu putra. var likt apceptu šķiņķi/speķi ar sīpoliem, var nelikt. lēti, sātīgi, nav baigi ātri, bet ir to vērts. A+++
Nov 24 19:46 [info]tethys_:
Es pusdienoju ar gulbjiem
Kad es redzu kaut ko tīru un nevainīgu, kādi, protams, nav gulbji, bet kāds ir to iedomātais tēls, man dažreiz gribas zināt, kā tas ir, to visu saplosīt. Tā pilnīgi bez nekāda iemesla. Lai dzīve man piedod šos izteikumos, jo tie nāk tikai no puses sirds, pagaidām otra puse ir pie teikšanas to patiesībā nevēlas, bet man tomēr būtu interesanti sevi iedzīt tādā šausmu stūrī, kur kļūst vienalga. Piemēram, pastrādāt zvēraudzētavā, pie pūkainām lapsiņām un ūdelītēm, ko pēc tam brutāli un sāpīgi nogalina. Pastrādāt pie viņu dīrāšanas.
Kopumā man liekas, ka es nomirtu tā teikt "ar sirdi", bet pastāv visai reāla iespēja, ka man tomēr tas beigās aizietu kā "darbs". Bez emocijām. Protams, es kaut ko tādu spētu darīt tikai tad, ja man pašai būtu pistole pie galvas. Nu labi, iespējams, ka es to izmantotu, lai izlavītos no solījuma negalināties nost, bet, teiksim, ka man būtu kaut kāda milzīga motivācija dzīvot tālāk, vai arī man būtu priekšā nevis viegla, bet nedēļām ilga mokoša nāve.
Atrast sevī to pilnīgo vienaldzību pret otru būtni. Kāpēc dzīvnieki? Vieglāk iedomāties realitātē, bet varētu būt arī cilvēki. Ar cilvēkiem vēl interesantāk. Diez, manī tiešām mājo tāds radījums, kas spētu mierīgi galināt nost citus cilvēkus, lai izdzīvotu? Vēl viņus spīdzināt?
Šobrīd esmu tādā dzīves periodā, kur pārvērtēju visas savas iekšas, visu to, kā dzīvoju, jaunā līmenī. Un kāpēc gan lai man patiesībā rūpētu? Vai es spētu apzagt banku un mierīgi dzīvot kaut kur ar svešiem miljoniem, neizjūtot nekādus sirdsapziņas pārmetumus? Vai es varētu savām rokām novākt kādu, lai man būtu visa iespējamā nauda, kādu var iedomāties? Ja tā būtu, es teorētiski varētu izglābt no nāves daudz slimu cilvēku un it kā taču uz skaita atpirkt to vienu novākto dzīvību. Vai man beigās par to sāpētu?
Kāpēc es iedomājos, ka nekad nebūtu noziedzniece, vai man patiešām rūp kaut kāds godīgums? Vai man tiešām rūp zvēriņu sāpes vai man tikai ir iestāstīts, ka būtu jārūp? Vai es esmu godīga un nemeloju svarīgās lietās tāpēc, ka uzskatu, ka tā ir pareizi, vai tikai tāpēc, lai mani nepieķertu un neapsūdzētu? Vai es nenozogu to, ko man gribas, jo man ir bail no cietuma vai tāpēc, ka man tas liekas nepareizi?
Ja es kādu novāktu, lai paskatītos, kā es par to jūtos, kā tad es īsti justos?
No kā ceļas mana morāle? Kāpēc man tāda ir? Vai tā ir pilnīgi savtīga vai tajā tomēr ir kaut kripatiņa nesavtīgas vēlmes palīdzēt?
Kāpēc es daru šo un to, bet nedaru to un šo?
Dziļi jautājumi. Vai es esmu tik "laba" kā man liekas, jo, lai gan ir cilvēki, kas mani uzskata par briesmoni, es tomēr neesmu slepkava, izvarotāja, nolaupītāja un verdzībā turētāja, zagle un tā tālāk.
Kāpēc, lūdzu, lai es nebūtu?
Patiesībā jā - kāpēc lai es nebūtu? Tāpēc, ka esmu tā pieradusi? Tāpēc, ka man bail? Kāpēc tad galu galā?
Nov 24 19:01 [info]ulvs:
mans mazais viedoklīts par SU-24 notriekšanu
Īsumā par notriekto krievu SU-24 kaujas lidaparātu un iespējamo ceļu uz WWIII. Neuztraucieties, lai arī Turcija ir NATO, viss būs kārtībā. Jā, tā izskatās pēc NATO provokācijas, gluži kā daudz citu elementu, kas vērsti pret Krievijas vēlmi saglabāt dominējošas lielvaras statusu. Un tāds tas patiesībā arī ir, jo es šaubos, ka Turki atļautos nomočīt Krievu ļoķeni bez augstākstāvošo NATO vīru apstiprinājuma. Tas ir šahs, un tie pagaidām ir bandinieki. Un par laimi (mums) bandinieku mūsdienās ir sasodīti daudz.
Nov 24 18:52 [info]jhg:
jibasos es nu gan esmu lohs, butu atrak sakusi domat, butu raxtijusi pd par mezglu teelnieciiba. lohaini :-(
Nov 24 18:48 [info]ulvs:
dusi saldi
RIP Koils ??? - 2015. Aizgāja ar sirds problēmām nakti vai divas iepriekš. Ceru, miegā.

***

Ja kāds vēlas palīdzēt, notiek naudas vākšana (600 Eur) viņa bērēm, ņemot vērā, ka viņam nav tuvinieki (man teica, ka ir māte, taču viņi nekomunicēja). Ja kāds vēlas piedalīties, zvaniet uz nr. 27420990. Nr. īpašnieks uzņēmās noorganizēt pienācīgas bēres pienācīgam aizgājējam.
Nov 24 18:36 [info]wench:
nezinu, kad spēšu nesatraukties. jo tagad satraucos par to, ka esmu aizmirsusi par kaut ko satraukties. :)
Nov 24 18:31 [info]quasi:
uzraksti man uz epastu (man vnk nav Tavas adreses), ko šovakar dari?
nopirku divas aldaris 1865 pintes. davai, atbrauc pie manis, kopā būs jautri ;)
Nov 24 18:19 [info]jhg:
juuutos taa it kaa kraptu savu viru jo teicu ka macisos bet patiesiba seerfoju pa fb un dzeru alu. uzkapasu zoliti draugos un kersos klat pd jo no pirma sniega un saules man vel ir iedvesma. domaju, ka vis bus labi. jaaaizsuta rubulim kads jauks picturs velak.
uzsmereju uz noguletajiem un saspringtajiem pleciem ibumetinu, vairs nesap, tikai ir saspringums, divaina sajuta.
vel man ir iedvesma jo esmu sava vecaja istaba, kas ir burviga vieta lai macitos jo te ir tikai 5 mebeles un viss kartigs. un man pretii ir spogulis nevis plika siena, tapec liekas, ka ir plasums domam. vel es esmu otraja stava un te ir veesi jo radiators ir uz divi. un vel te ir gaisi dzeltenzalas sienas. jauka vieta.
Nov 24 18:14 [info]ernuerna:
Ja Ļubomiram Meļņikam būtu četras rokas...
Vai sešas.
Vai pat astoņas!
Nov 24 18:03 [info]_lb_:
Apņēmos savas "garās" brīvdienas pavadīt rosoties pa māju. Protams, ka no tā nekas prātīgs nesanāca. Kā jau vienmēr. Eh..
Pēdējo divu dienu kopsavilkums - bezjēdzīgi pavadītas dienas! Prāts kaut kur citur. Visu laiku atmiņā tās Acis. Nu nekādīgi nesaprotu kā lai tiek no tām vaļā...

Meitene_
Nov 24 17:59 [info]lenorad:
Nākamo piektdien tinte.
Nov 24 17:46 [info]lenorad:
14.12.15. tinte. Viss.
Nov 24 17:46 [info]tvarj:
bērnībā es biju itin priecīga par savu neskanīgo uzvārdu - no viņa nevarēja atvasināt nekādas iesaukas, lai kā mēģināja. tagad gan es sāku pārdomāt, jo pārāk daudzi pēdējā laikā savelk paralēles ar vienu visiem zināmu tautu.
Nov 24 17:28 [info]bikini_kill:
Multi-taskings tomēr ir viena liela tufta.
Nov 24 17:06 [info]gaismas:
Nu ir.
Veselība varētu būt krutāka.

Tā puspaģībšanas sajūta, kas ik pa laikam uzrodas iesūkā.
Tagad, teiksim varētu pagulēt, vai iepist kafiju.
No kafijas būs tikai sliktāk.Ehēi...
toties kādi man zili mati.
Paņēmu izmēģināt jauno pelēkomatu Toniku. Redz kā šī nav lillā šī būt zila.

Iztīrīju dīzi, sapūtu kontaktu aerosolu.
Pietinu ar papīra līmlentu lukturīti un ielocīju du-bļē-blē-ķi.
Nov 24 16:50 [info]sveetaa_seeta:
Vakar, kad uzstādījām LB ultimātu, kas liek viņam pamest darbu pašpalīdzības klubiņā "Marta". Viņš nemaz neslēpa, ka šo klubiņu pats pārāk augstu nevērtē. Vakar iepazināmies ar vēl dažām klubiņa meitenēm, kas atstāja pārsteidzoši normālu iespaidu. Lai neveiktu sasteigtus spriedumus, tomēr paprasījām LB, vai šajā klubiņā ir kāds normāls cilvēks. Viņš šaubījās. Sākotnēji uzstādījām ultimātu, ka viņam 3 mēnešu laikā jāpamet šis darbs. Citādi zvanīsim sievai un stāstīsim par iespējamiem riskiem, kas rodas, ilgstoši strādājot kopā ar garīgi atpalikušiem cilvēkiem. Viņu visvairāk satrauca tas, ka viņš apzinās, ka mēs tā arī izdarīsim. Mirklī, kad vērojām, kā meitenes, erotiski izgūlušās Gōra dīvānos, uzņēma bildes, termiņš saruka līdz 2 mēnešiem.
Šodien piezvanīju LB, lai pastāstītu, kā gonkojām pakaļ riepu zagļiem. Toties viņš izstāstīja, ka šīs dienas nodarbībā ar vietējām učenēm runājuši par kaut kādiem dzimumu stereotipiem. Kāda učene teikusi, ka pie visa vainīga reklāma, jo sievietes saskatās reklāmas un tad grib izskatīties kā vecenes reklāmā. LB uz to atbildēja ar paziņojumu, ka izskatās, ka klātesošās sievietes nav nevienu reklāmu redzējušas. Un lūdza to uztvert kā komplimentu. Šis kompliments, manuprāt, ierakstās t.s. Eipura komplimentu grupā.
Nov 24 16:48 [info]antuanete:
   Pielāgojos strauji uznākušajai ziemai - izvilku no plaukta biezos cimdus, kā arī pierunāju bērniņu vismaz vienu miegu gulēt uz lodžijas, nevis staigājot ar ratiem. Pastaigas gan nav sliktas, var veikt visādus zooloģiskus un antropoloģiskus novērojumus, taču sliktos laikapstākļos reizēm ļoti negribas vilkties ārā (lai gan, kā likums, tieši aukstajās un lietainajās dienās ir jāiet uz veikalu, jo mājās nav nekā ēdama).
   Interesantākie zooloģiskie novērojumi - ūdenskrātuvē pie Ogres ietekas reiz bija zivju dzenītis (droši vien caurceļotājs); nokaltošajos cigoriņos gar dambja promenādes malu barojās pulciņš varen glītu dadzīšu; niršanas paraugdemonstrējumus rāda gauras; Ogres pilsētā pie Kalna prospekta varēja dzirdēt melno dzilnu; Zilajos kalnos diezgan bieži var redzēt vāveres, kuras tik ļoti nodevušās ziemas krājumu vākšanai, ka ļauj pienākt visai tuvu.
   Interesantākie antropoloģiskie novērojumi - sāku jau atpazīt kundzītes, kuras vienā laikā ar mani iet garās pastaigās pa dambi; vienai ir jauks plušķains sunītis, kuru viņa uzceļ uz soliņa un tur cienā ar gardumiņiem; nedēļas nogali var atpazīt pēc tā, ka uz dambja parādās daudz skrējēju; pie šosejas ir viena māja, no kuras mūždien skan latviešu ziņģu ieraksti; esmu kļuvusi par tik pastāvīgu klientu kafijas bodītē, ka barista jau mani ieraugot piebraucam ar ratiem velk no ledusskapja auzu pienu.
   Tikmēr bērniņš ir iemācījies ievilkt mutē kājas īkšķi un naktīs rotē pa gultu tā, ka beidzot izvācu no turienes visu lieko (līdz šim varēja ērti vienā stūrītī uzglabāt mutes slaukāmās lupatiņas).
Nov 24 16:36 [info]magic_raddish:
Darbā un skolā gada beigu trakums. Kad tas viss beigsies, man liekas, ka man nepietiks tikai ar vienu SPA apmeklējumu.
Nov 24 16:28 [info]teja:
man dzīvē vienmēr ir vajadzīgs (un jau no pirmajiem soļiem internetā ir bijis) kāds cilvēks, ar kuru rakstiski apmainīties ar absurdām fantāzijām, jokiem, jocīgām pieredzēm un izjūtām, izsmalcinātu treša estētiku, netradcionāliem viedokļiem, neparastiem ikdienas stāstiem utt. tas nav kā aizvietojums reālajai komunikācijai, jo reālajā saziņā nekas tāds nav iespējams; mums ir pārāk īsa uzmanības noturība un pārāk funkcionālas vajadzības citam no cita. Ja man dzīvē nav tāda cilvēka, es jūtos tā, it kā viena manis daļa, un, iespējams, pat labākā no tām, gulētu stikla kalnā, puķes miegu.
Nov 24 16:28 [info]usne:
ko lai saka, tūlīt aizmigšu tepat pār datoru.
lai arī vakarnakt nepiedzēros, mājās biju puspiecos. pirmo reizi mūžā biju sarunājusi randiņu ar taksistu, lai tas piebrauc pie teatra galvenās ieejas un man rokās būs sarkana roze, bet automātiskās durvis vairs nevērās. mūs ar Miss Sarajevo izvadīja pa dienesta ieeju. ārā visu laiku turpināja snigt. taksists brauca pa vēl neizbrauktām sliedēm ielās un nodemonstrēja, kā var mašīnu apmest uz riņķi, jo labi slīdēja. no piedāvājuma to atkārtot atteicos, bet mēs jau arī bijām blakuss policijas iecirknim, lai gan mašīnu taču vienmēr var sanest, kurš var pateikt, ka speciāli. kamēr slēdzu dzīvokļa durvis taksists vēl pēdējo reizi nodemonstrēja sanesienu, jo tāpat vaidzēja apgriezt auto, bet es ar savu rozi nozudu aiz durvīm.
desmitos visai mundra biju pie zālīša skolas, kur ar skolnieku pētnieku darbojāmies gaiteņu workšopā un tas bij pavisam aizraujoši. kabatu sildīja labrīta sms telefonā no kāda, kurš ispējams man nozīmē vairāk, kā pati to gribētu atdzīt. bērnu bij daudz un visi aktīvi iesaistījās un katrs bija precīzi jāievada kopējai domai. trīs stundas nonstopa darbs, cenšoties paturēt skaidru virzienu un savietot katra iniciatīvu.
pirms tam bija darba diena, kura beidzot bija atkal dzīvīga un produktīva, sāku aptvert un paveitk iekavētos darbus, vēl pirms tam bija burvīgas vēlās brokastis ausekļa ielā, no kurām gan nācās aizmukt, jo J mums ar Ax bija uzlicis savus melnos spārnus.
bet pirms tam bija depresija un panīkums
Nov 24 16:27 [info]tepat:
Besī rakstīt priecīgus ierakstus, jo nākamajā dienā, kad viss atkal pakaļā, jādzēš. Bēdīgie arī vēlāk jādzēš, jo kauns. Vispār nafig blogu. Pietiek.
Nov 24 16:17 [info]lasitajs:
Vakar ļoti aizkustināja saruna ar Reini Dz. Viņš parasti ir tāds vēss, racionāls, asi domājošs, bet vakar bija ļoti, ļoti emocionāls, silts. Neparasti viņu tādu redzēt.
Nov 24 16:11 [info]au:
ak, kā visiem atšķiras viedoklis, bet man, bet man patika puga un laizāns un joki. sēdēju un dažbrīd pat situ sev ar roku pa cisku no smiekliem.

(un par balvu sadalījumu esmu apmierināta, nedaudz varbūt tomēr nu bišķiņ varbūtās nedotu brokai, bet nav tā, ka grūbem ir visas izredzes dabūt arī nākamgad?)
Nov 24 16:07 [info]sirualsirual:
#ko_tev_nestāsta_TV
šorīt ilgi nevarēju izlīst no gultas, negribējās uz darbu. beigās aizgāju uz darbu, nebija nemaz tik traki.

edit: vēl šodien saņēmu 2 sms no sms kredīta firmām, ar kurām kādā tumšā dzīves posmā man bijusi darīšana. jutos, kā varētu justies tās sievietes filmās, kuras pēc ilgām ciešanām saprot, ka ir "vērtas vairāk" un vairs neatbild uz bijušo zvaniem. šī sakarā nez kādēļ atcerējos par izpildītājas Enya dziesmām
Nov 24 15:59 [info]sirena:
Vispār kamēr es šukājos pa ukrainu madara līmēja visus lateksus tīrona mielastam jrt un nezinu kas viņai tur, jo beigās es atbraucu un tiku uz pirmizrādi paskatīties kā viņi tur kā kuram savilkti mugurā tikai divi pareizi, kauns, un viņai tikmēr operēja apendicītu. No tā varam spriest ka katrs atpūšas kā māk. Viens respektīvi es noorganizē sev smalku ekstrēmo tūrismu pa radiāciju citam tiek brauciens kratīgā ātrās palīdzības vāģī (tur gan es arī braucu), gaidīšana koridorī nezināmus laikus un gaidīšana uz operāciju galda. Bet nu vismaz viņa būs tieva pēc sausiņu putriņu jogurtiņa diētas bet es esmu sasniegusi tādus apmērus kā nekad agrāk dzīvē kilogramos un apkārtmēros.
Nov 24 15:53 [info]slaaneklis:
Sniegavīru drīkst?
Nov 24 15:44 [info]kautskis:
Posta zvani
Tas nu gan būtu stulbi, ja 3. pasaules kaŗš sāktos Turcijas dēļ. Mēs tak bijām cerējuši, ka pirmo šāvienu izšaus pie mums.
Nov 24 15:31 [info]windrider:
Beidzot izlasīju vietējo dižpārdokli- Alda Bukša ''Parādu piedzinējus''. Man patika. Debijas romānam apskaužami strukturēts un spriedzes pilns sižets. Tur ir viss kam vajadzētu būt tāda tipa romānos: svarīgi un romāna tālāko darbību definējoši sarežģījumi jau pašā sākumā, tālāk lēnāks bet konsekvents turpinājums kur šķietami viss ir kārtībā, bet patiesībā problēmas tikai samilzt un pašās beigās diezgan straujš, bet trillera cienīgs fināls. Labs pieteikums Latvijas pussprāgušā kriminālromānu žanra atdzīvināšanai, jo spriedzes tur netrūkst. Piedevām vēl tur ir ietvērti vairāki autora vēstījumi par mūžīgajām vērtībām: draudzību, uzticību, patriotismu un nodevību. Kā arī romāns ir lieliska nesenās Latvijas dižķibeles un tā laika sabiedrības kā arī problēmu spilgta ilustrācija. Vēl jo vairāk, autors ir ilgstoši strādājis banku un finansu nozarē, līdz ar to ļoti labi pārzin tēmu un tās problēmas par kurām raksta.

Un vēl pierādījās sensenā patiesība ''Neskati vīru no cepures''. Pazīstot Aldi personīgi, bija radies iespaids ka viņš ir viens no tiem nemanāmajiem finanšu sfēras darbiniekiem, kas klusiņām dara savu darbu. Arī ar īpašam radošām vai mākslinieciskām aktivitātēm nekad nebija izcēlies. Un te pēkšņi viņš pārsteidz visus savus draugus ar paziņojumu ''Esmu uzrakstījis grāmatu''. Kā izrādījās rakstījis viņš jau bija sen, labojot un pulējot savu darbu tik ilgi, ka tad kad sadūšojās to beidzot parādīt izdevējiem tas jau bija labi noslīpēts un teju ideāls spriedzes romāns. Tagad tikai jāgaida tikpat kvalitatīvi turpinājumi.
Nov 24 15:24 [info]slaaneklis:
"First rocket to land on a tail of fire as God and Heinlein intended? SS1 used wheels like some ground-bound savage."
Nov 24 15:21 [info]ernuerna:
jociņš par zilajiem spēlmaņu naktī
tātad, visiem interesentiem - jociņš tika izspēlēts tāpēc, ka darbība notika uz zilā fona ekrāna, kā filmējot. Un visiem vakara varoņiem aizskatuvē bija izvietota informācija, ka nedrīkst vilkt neko zilu. Kas ir loģiski.
bet, ja šo iekšējo detaļu nezina, tad nezina, un joks nolasās tikai iesaistītajām personām (nu un, skaidrs, ka teātra ļaudis ir šī vakara galvenie varoņi). Nu un tad iznāk tāds wtf "parasto" skatītāju vidū.
Nov 24 15:10 [info]gaismas:
Ai,
nu man nav par ko sūdzēties.

Cenšos izspiest no sevis, bet nav ko un nesanāk.
To, ko vroģe gribu, īsti negribu.
Un ar to kas ir esmu vairāk kā apmierināta.

Vienīgās problēma uz doto brīdi.

-Sagaidīt kad ieskaitīs algu.
-Noreguēt aizdedzi.
-Izdarīt tā lai netek benzīns.
-Izkalt caurumus gultai, izzāģēt caurumos bāžamo un salīmēt.Pirmdiena bija lieliska. Gulējām līz pusdienlaikam, iegājām dušā, pierijāmies kūku un aizgājām gulēt tālāk. Pirmais sniegs. :)

Ko es vispār daru? Armijas bāzēs ložņāju pa jumtiem, tulkoju un ierunāju visādu čerņu. Viss ir pizdato.
Nov 24 15:02 [info]sirena:
Sadzēros rasmas dzimšanas dienas šampi darbā, tagad, protams, gribas laiskoties dīvānā un azotē nevis sekot līdzi rūtīm mētelī. Un vispār un vispār tik labs novembris nevienas tādas dienas kas pilnībā atdotas ēnu astoņkājiem, nekādi izmisuma dadži pie sirds, bet man bija tik bail. Izrādās velti, Urā!
Nov 24 14:49 [info]vikuks:
just understood that actually this is how I continue one of my favorite activities as a child - I was drawing princesses and annoying people by showing these drawings all the time. My second favourite subject after princesses was underwater life
Nov 24 14:44 [info]vikuks:
Nov 24 14:42 [info]f_g:
gribu!
Gribu uz Coldplay koncertu nākamgad.
Apsveru domu par Cīrihi.
Nov 24 14:42 [info]bordo:
hehe nu re būs man 2 nedēļu pasākums siltajās zemēs tomēr. 30 novembrī nomainīšu ziemas jaku pret pludmales kreklu :D Redzēs gan, kas tur beigu beigās būs sadomāts darīt.

Tagad tik jāsaprot kā tam visam sagatavoties :D
Nov 24 14:39 [info]mindbound:

Jaunumi no Optalysys.

Nov 24 14:28 [info]neraate:
nopirku no tantītes sālītas sēnītes. mammamia! bērnības garša! gribētos no viņas recepti izprasīt, tieši tādas mana omamma taisīja
karoče razorilasj kā saka mana mamma
Nov 24 14:25 [info]ikvakars:
Zils debess jumis apskāvis sniegoto mežu, un sauļuks kaisa savus zvārgulīšus visam pa virsu. Egles nekad neklusē. Kopš notikumiem, kas pārvērta manu pasaules un visuma uztveri, katru reizi esot mežā, koki savus stāstus stāsta. Visspilgtāk līdz šim gadīdījies dzirdēt - jūras malā izskalotā sena vītola stāstu, maģiskā pilnmēness nakts pirms mēneša. Vēl viens atskaites punkts man. Un tā dienas rit, mācoties dzirdēt sevi, mācoties uztvert visu to, kas tik daudzus gadus slāpēts ir bijis. Brīvība, atkal un atkal jaatgūst. Un protams reizēm iešūpo otrā grāvī, bet jo vairāk es sajūtu sevi, jo mazāk ir jāpavada laiks tur. Un liels prieks, ka pievelkas, tie, kas izprot šo visu, dalās savās pieredzēs un redzējumos, tik skaistu un jūtīgu cilvēku pilna pasaulīte. Visums svin un apdāvina ik vienu atmodušos dvēselīti, un mežmalā, kāds klāt zogas un paijā pakausi.
Katrs koks čukst, katra diena māca, katrā laukakmenī gudrība slēpjas, katrā skatienā viedums guļ. Mīlestības gaismā viss pasakaini burvīgs top un sirds vaļā veras, un mierā un spēkā ietin.
Un nu lāpsta jāņem padusē un pagalms, no sniega jāatbrīvo. Praktiskā realitāte.
Nov 24 14:25 [info]slaaneklis:
"In the spring of next year Switzerland will put the first autonomous public transportation system in the world into service."
Nov 24 14:23 [info]godfrey:
Novembris
https://viltus.bandcamp.com/album/hercogiene-keita-lieto-konservu-nazi
Nov 24 14:10 [info]scaramouche:
Opaņki!

- Krievijas Su-24 notriekts Turcijā / pie tās
- delfu versija

Šis mani kaut kā satrauc nedaudz vairāk par Parīzi & co.

Kas interesanti:
- turki saka, ka lidmašīna bijusi viņu gaisa telpā, un tāpēc arī viņu iznīcinātāji to (pēc brīdinājumiem) notriekuši;
- krievi saka, ka lidmašīnas bijusi tikai virs Sīrijas, un visdrīzāk notriekta no zemes.

Un acīmredzamā pretruna - krievi piekrīt, ka augstums ir bijis ~6km, kurā ir pagrūti (lai neteiktu, ka neiespējami) ar zemes portatīvo raķeti trāpīt.

Update (T+6):
Minējums - krievi saka, ka ļaunie notriekuši, lai nebūtu jāatzīst gaisa telpas pārkāpums, un lai neeskalētu situāciju?
Nov 24 14:10 [info]sickboy:
Meeljo, ka Koils ir beigts.
Nov 24 14:07 [info]roncijs:
tas notiek. jelgava94 ir iestudēta teātrī, 5. decembrī pirmizrāde. čalis uz plakāta vairāk izskatās pēc metāliskā deputāta cilinska, bet ko tur padarīsi

par teātri runājot, mis feministe mani turpina aicināt uz izrādēm. wow
Nov 24 14:04 [info]pljecka:
nu i pizģec, raudāja mani zābaciņi sāļas asariņas..
Nov 24 13:56 [info]f_g:
diena, vēl viena diena.. un tā uz priekšu
Vakar dienas prieks - pirmais sniegs.
Toties šorīt jau smuka sniega kārtiņa no rīta bija. Tiesa, pārvietošanās pa pilsētu atkal jāmācās no jauna - jāmācās šļūkāt un pingvīngaitā iet - kur sniegs ir pieblietēts, tur slīd pamatīgi.
Pamanīju, ka sākusies atkal sociālā kampaņa par migrēnu. Piezvanīju, lai pieteiktos uz bezmaksas konsultāciju. Jādara taču gals tai galvassāpēšanai bez diagnozes. Konsultācijas būšot kaut kad februārī-martā.
Bet vispār - pēdējās dienas esmu dikti miegaina. Varētu gulēt, gulēt, gulēt.
Nov 24 13:52 [info]f_g:
Garfield
garfield
Nov 24 13:51 [info]teja:
iepriekšējā ieraksta ilustrācija (you better get ready)
Nov 24 13:49 [info]divi_g:
Nu ko, iepērkam popkornu, sveces, sāli un grūbas, un skatāmies, kā tūlīt sāksies tāda cīņa par mieru, ka akmens uz akmens nepaliks...
Nov 24 13:46 [info]scaramouche:
Kāds no viedās cibas var ieteikt kādu Androīda applikāciju klabei?

Svarīgākais būtu:
- spēja postēt;
- paroli iesist vienreiz un pēc tam aizmirst.

Bonusa punkti, protams, jā var:
- ērti lasīt friend'us;
- ērti lasīt latest'us.
Nov 24 13:45 [info]ninona:
Šodien pēc vairāku mēnešu solīšanas ir iedota novada jaunā mājaslapa.
Spļaudos vienā laidā.
Nov 24 13:39 [info]m31:
24/11/2015
Vai tas kaut ko dos, ja šeit uzrakstīšu, ka man ir vientuļi? Panikas lēkmes parādās arvien biežāk. Man ir panikas lēkme tagad. Domas riņķo prātā kā apdullušas un tikai ar grūtībām spēju uzrakstīt vienkāršus nepaplašinātus un murgainus paplašinātus teikumus. Es jūtos kā nekas nevienam un pats trakākais ir tas, ka es zinu, kā ir būt kādam, bet tagad vairs nebūt. Es vairs nezinu. Neko. Es esmu viena un man ir bail palikt vienai.

Kāpēc es sevi tā plosu? Kāpēc es spēju just? Reizēm es vēlos kaut nespētu.


Nov 24 13:27 [info]scaramouche:
Taisnības labad, frāze "tāpēc, ka" nav ne mata tiesas labāka.

Jā, gadās dzirdēt un lasīt šo frāzi gan zinātniskos pētījumos, gan politiskās analīzēs, gan vēl šur tur.

Bet arī šo frāzi arī 90+% gadījumu nākas manīt kontekstā, kur kāds atkal kaut ko no pakaļas velk ārā. Tikai tāpēc, ka atkal Neptūns ar Jupiteru nevar savas trajektorijas sadalīt.
Nov 24 13:24 [info]scaramouche:
Tumsonība labi draudzējas ar frāzi "kāpēc ne?".

Protams, šis jautājums var būt veselīgs, ja prātā ienāk ideja, kuru pēc tam var pārbaudīt un pārbauda.

Diemžēl, 90+% gadījumu, kad šī frāze ir dzirdēta vai lasīta, tā tiek izmantota, lai atmestu visus racionālos argumentus, visu, ko cilvēce šajā laikā ir paspējusi saprast, un atbalstītu kādu teoriju, kas jau sen ir apgāzta. Jo kāpēc gan ne?


Taisnības labad, frāze "tāpēc, ka" nav ne mata tiesas labāka.

Jā, gadās dzirdēt un lasīt šo frāzi gan zinātniskos pētījumos, gan politiskās analīzēs, gan vēl šur tur.

Bet arī šo frāzi arī 90+% gadījumu nākas manīt kontekstā, kur kāds atkal kaut ko no pakaļas velk ārā. Tikai tāpēc, ka atkal Neptūns ar Jupiteru nevar savas trajektorijas sadalīt.
Nov 24 13:23 [info]slaaneklis:
klossy @ spacex
Nov 24 13:23 [info]soria:
.
Bēdu Vēstnesis kļuvis par vienu dalībnieku bēdīgāks. Vieglas smiltis Aivar.


Nov 24 13:19 [info]unpy:
Viņu tikumi.
Pateicoties iepriekšminētajai jaunkundzei ar dīvainajām tabletēm, feisbūkos piesekoju resursu http://islam-today.ru , tiešām interesanti. Piemēram, raksts "Vai greizsirdība ir pieļaujama, raugoties no islāma pozīcijām?" Pēc rūpīgas analīzes, kuras laikā tiek atgādināts arī tas, ka Allāhs pats ir trakoti greizsirdīgs, tiek secināts, ka greizsirdība saprāta robežās ir normāla parādība, pie tam, ne tikai tad, ja vīrs ir greizsirdīgs uz citiem vīriešiem, bet pat tad, ja viena no sievām ir greizsirdīga uz otru.
Nov 24 13:18 [info]scaramouche:
Ja ir maz gulēts, un apkārt piesmacis gaiss, tad viena no ļaunākajām lietām, kas var notikt, ir pārsmaržojusies persona liftā.

Tiesa gan, kas es tāds esmu, lai to kritizētu?
Tajās reižēs, kad ķeros pie smaržām, pats parasti nepamanu mēru.
Nov 24 13:07 [info]slaaneklis:
today is your lucky day
Nov 24 13:03 [info]slaaneklis:
"Es atdotu tev vietu dīvānā, ja vien ne mana mugura. Tā sāp, kad guļu uz grīdas."
Nov 24 13:02 [info]almighty_j:
Dienas ziņa neapšaubāmi ir fakts, ka Turku F-16 nobliezuši krievu Sukhoju uz robežas. Labi vismaz, ka abi piloti esot kapitulējušies.

;)
Nov 24 12:56 [info]svilpeens:
nav zināms par ko lai sūdzas. slikti nav, bet labi arī galīgi nav. ir apstājies laiks, apstājusies ritēšana uz priekšu. pasaulē notiek kaut kas, kaut kāds terorisms, kaut kāda ģeopolitika, kaut kādas sazvērestības, pasaule uz priekšu vai atpakaļ kustās, apkārtējā pasaule, BET mana pasaule sēž uz vietas vismaz praktiskā- matereālā, taustāmā daļa... iekšā kaut kas dīdās. bet man nekas nenotiek. šķiet daru par maz lai, kas notiktu... Arī tas kas apkārt notiek nav sevišķi smaidu raisoš... bet uztveru ar tādu kā vienaldzību, tukšumu, aukstumu...
Nov 24 12:51 [info]hotai (in [info]uzzinu_pedejais):
Zolitūdes "Maximas" lietas tiesas sēdes daudzo iesaistīto personu dēļ notiks Ķīpsalas hallē.
Nov 24 12:42 [info]teja:
visiem, kas man jautā, kā es varu sešus gadus nodzīvot valstī un neiemācīties runāt tās valodā, un, implicīti jautā, vai tas ir tāpēc, ka es esmu stulba vai ļauna un man nav cieņas pret vietu, kurā dzīvoju, varu atbildēt, ka es personiski valodām neticu, man viņas liekas vecmodīgas, un es uzskatu, ka drīz mums tās vairs nevajadzēs, jo mēs varēsim sazināties ar sirdīm, pieskārieniem un mūziku, un valodas prast būs tikpat lieki kā mācēt braukt ar manuālo kārbu vai programmēt ar perforētāju. valodu vietā iesaku jums mācīties kontaktimprovizāciju, tantrisko meditāciju, enerģētiskās masāžas un mūzikas instrumentus. un visi tie, kas publiski izrunājas, cik skaista ir latviešu valoda, valoda, dziļumi, manas mājas ir valoda - tie visi mani jau sen besī.
Nov 24 12:31 [info]slaaneklis:
fargo
Nov 24 12:28 [info]telefontubbie (in [info]ambient_idm):
Salad Shark no Norvēģijas
Labs, dažādām noskaņām piepildīts atklājums no Norvēģijas.
Salad shark - "Salad shark in space"
http://www.kahvi.org/releases.php?release_number=359

mani favorīti:
IndigO (kaut kas tāds, ko būtu episki klausīties, pastaigājoties pa pilsētu četros no rīta vasaras rītā)

nuKe the Sun (piesātināts,uzsit labu atmiņu apcirkņus,skaisti!)

BoreHoles (izklausās pēc kādas episkas filmas soundtreka)

Priekā!
Nov 24 12:26 [info]ninona (in [info]pajautaa):
1987. gada PSRS + Sīrijas filmai "Загон" nosaukums latviski?
Šai filmai - http://www.kinopoisk.ru/film/45202/ ir zināms nosaukums latviski?
Ja kāds zina, vai vismaz "uz to pusi", lūdzu, komentāros :)

Paldies. Kaut ko izdomāju, vairs nevajag.
Nov 24 12:12 [info]narrenschiff:
Vēl kas krita acīs Dānijas/Zviedrijas pretstatījumā - šķiet, dāņi vairāk lepojas un priecājas par savu monarhiju, aristokrātiju, nekautrējas un viņiem tas daudz maz iet pie sirds. Te atkal zviedri ir kompleksaināki.

Dānijā vispār dīvainā kārtā bija mīlīgāk, varbūt augstās estetizācijas pakāpes dēļ, taču dzīvi Dānijā es nevaru iztēloties urbanizācijas, pārbāztības un pilsētnieciskuma un civilizētības dēļ. Zviedrija šajā ziņā tomēr ir līdzīgāka Latvijai, vide arī līdzīgāka un saprotamāka, varbūt arī Latvijai līdzvērtīgas melanholiskās un depresīvās noskaņas, taču dzīvi Dienvidzviedrijā, plašajā apgabalā, trīsstūrī starp Stokholmu, Gēteborgu un Malmi es nevaru iztēloties, un lai gan lauku zviedri ir normāli un priecīgi, vairums zviedru ir tādi kā iebiedēti, nelaimīgāki, nomāktāki kā Dānijā. Kontrasts ir graujošs, piemēram, pārceļoties no Helsingeras uz Helsingborgu, ja pirmajā - par spīti urbanizācijai!- ir miers, nesteidzība, harmonija, tad otrā krastā uzreiz ir kaut kāds bardaks un samākslotība. Vienīgais, Ziemeļzviedrija vēl barētu būt adekvāta un sirdij tuva apkārtne, un vēl dažas saliņas arī centrā, īpatnējās ģeogrāfijas dēļ, kaut vai turpat pie Stokholmas Sigtuna, uz kuru ved vien labi ja divi ceļi - paradīze, savā ezera malā ar mežiem nošķirta no pasaules vētram un kaislībām. Uz Stokholmu pat vairs nav jēgas īsti braukt, ja apstājies Sigtunā, tu tur mierīgi vari palikt un uzkavēties ilgāk. Kāpēc ģeogrāfijas īpatnības? - gandrīz turpat pie Sigtunas ir Märsta un Bålsta, kas atkal ir pavisam cita un trulāka pasaule.
Nov 24 12:06 [info]slaaneklis:
Laiki, kad logo uz zarnām ir jau cūkas gēnos.
Nov 24 11:52 [info]likcepure:
Rēzekne. 2. daļa.
Visu dienu pavadījām jauniešu centra "Zeimuļs" kafejnīcā, nīgri gatavojot priekšnesumu. Ierodoties Gorā, sastapām visas šīs idejas iniciatoru LB, kurš atklāja, ka uz vienu no dienas nodarbībām ieradušies tieši divi cilvēki. Draudējām viņam, ka tad, ja trīs mēnešu laikā nepametīs šo darba vietu, zvanīsim viņa sievai un informēsim par paaugstināto bīstamības stāvokli ģimenes nākotnei. LB uz to vēlāk, no Gora jumta veroties uz Rēzeknes blokmājām, atbildēja ar: "Stulbākais, ka es zinu - jūs nediršat".

Uz mūsu tā saukto stendapu bija atnākuši kādi divdesmit cilvēki. Fonda vadītāja vaicāja, kā lai mūs piesaka, bet no ierosinājuma "Bloga Texxxti autores?" samulsa, tādēļ pēc īsa pārdomu mirkļa viņa lūdza, vai nevar mūs tomēr pieteikt kā mākslinieces. Bija atnākuši pāris vietējie pārtībomži, daži studenti, daži centra darbinieki un daži, kuri tur bija atvilkti ar puslīdz varu, lai vispār būtu kāds cilvēks. Es saprotu, ka ne vienmēr ir viegli svešā pilsētā savākt auditoriju, tomēr būtu vismaz jāpacenšas. Ne jau mani tas šoreiz pārāk interesēja, un, protams, arī viens cilvēks ir auditorija, bet... Kāpēc gan nopūlēties, aizvelkot cilvēkus kilometriem tālu uzstāties, bet atstāt pašplūsmā jautājumu, vai to vispār kāds redzēs?

Uzstāšanās bija puslīdz pieklājīga, EK gadījumā pat spoža. Daļa cilvēku neko nesaprata, daļai, kā uzzinājām pēc tam, likās par traku (amatierteātra vadītājai no LKA), daļai likās laikmetīgi (tas bija krievu vīrietim, kurš neko nesaprata šķietami valodas, nevis prāta barjeras dēļ), daļai šķita, ka beidzot jūtama Rīgas elpa. Mums, protams, uzstāšanās vidū katrai individuāli capslokā piezagās jautājums: "Kāpēc es to daru?". Es gan pēc tam bezjēgā jutos diezgan pacilāta, EK, protams, drīzāk sagrauta. Dāmas no "Martas" centra bija pat visai apmierinātas, līgumu nelauza, iedeva līdzi dažus ēdiena iesmiņus no galda, kā arī pieskatīt vienu Deinata fotku. Kad viņas teica, ka decembrī varētu mazliet pārstrukturizēt un atkārtot, dzirdēju, kā šausmās nošķīst stikli EK smadzenēs.

Šļurinot iekšā vīnu, iepazināmies ar konspiratīvi noskaņotu kundzi, kura apgalvoja, ka Rēzeknes slimnīcā pēc zemiskā kapitāldaļu turētāja pavēles visi rentgeni uzrāda, ka cilvēki ir veseli, lai gan tā nav. Busiņā turpinājām šļurināt vīnu no veikala - arī dāma no "Martas" neatteicās iemalkot pa taisno no kakliņa. Nebijām vienisprātis, kā jārisina prostitūcijas jautājums, jo mēs paŗstāvējām liberāļu flangu, piedāvājot to tomēr legalizēt, bet viņa - utopistus - , kas vēlas to pilnībā izskaust. Paskatījāmies sniegā uzņemtās fotkas, parunājām par viņas trim vīriešiem un Jēkabpilī šķīrāmies. Tas ir, viņa izkāpa, bet mēs traucāmies uz Rīgu, kur apmēram Ķengaraga rajonā šoferes kundze uzzināja, ka pie viņas mājas nospertas riepas. Šī uzreiz meta busiņu apkārt, pagalmā dzinās pakaļ kaut kādiem kēksiem, es biju samiegojusies un neaptēsta, bet gatava gulties zemē, ja sāksies apšaude. Tomēr nenācās atdot dzīvību šoferes kaimiņa riepu dēļ. Tas ir ideāli.
Nov 24 11:39 [info]elpa (in [info]dziivo_te):
Mana ģimene meklē īrniekus dzīvoklim Jaunogrē, skaistā vietā - pāri ielai kalns. Dzīvoklim logi gan rīta, gan vakara saules pusē. Trīs istabas, ceturtais stāvs. Fotogrāfijās neparādās tas skaistums un gaišums, kas dienas gaišajā laikā ir šajā dzīvoklī.

https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/flats/ogre-and-reg/ogre/aghgi.html
Nov 24 11:30 [info]elpa:
no instagram: "where are the ancient Egyptian emojis when you need them!"

https://www.instagram.com/p/-dCwhmKWVO/
Nov 24 11:21 [info]penny_lane:
jauka mīklas receptīte maizītei. jeb kā mans rīts nomira līdz galam.
Nov 24 11:05 [info]burberry (in [info]n_komentari):
Tas, ka tev ir krāns un nauda, nepadara tevi par vīrieti, ja sievietei vari pateikt, ka pati mierīgi vari pacelt smagumus, izdarīt to un šito.
Iebāz pakaļā savu naudu, neviens eiro neglābs tavu attieksmi.
Tik pretīgi.
Nov 24 10:50 [info]citronz:
Es te tā iedomājos- ja cilvēki arī ikdienā sadzīvē izturētos viens pret otru tāpat kā seksā, tad saskaņa būtu ideāla :D

Mīlējoties ir vēlme sniegt otram baudu, nekoncentrēties tikai uz sevi, bet uz otru. Piemēram, mani ļoti uzvelk, ja es redzu, jūtu, ka otrs no manis uzvelkas. Jo vairāk es otru uzvelku, jo vairāk pati uzvelkos un tas strādā abpusēji. Lielākā bauda ir sniegt otram baudu, tā ir sava veida varas apziņa. Protams, ir jāmāk arī pieņemt to pašu pretī, bet tur nav nekāda egoisma.

Savukārt, sadzīvē viss iznāk pretēji. Katrs domā vairāk par sevi, tāpēc viss mehānisms nobrūk. Ja abi domātu, kā otru padarīt pēc iespējas laimīgāku, tad taču abi rezultātā būtu laimīgi, vai ne?

Protams, šis viss strādā tikai, ja tas ir abpusēji. Ja attiecībās viens dod, bet otrs tikai ņem, tad tur ir pavisam cits stāsts.
Nov 24 10:46 [info]zurka:
"In einem Kiosk bei uns in Nippes gibt es übrigens coffee to go "auch zum mitnehmen""
Nov 24 10:41 [info]yeux_glauques:
#daily news II
pirmo reizi par šo burvīgo lietu uzzināju, starp citu, no tās nelaimīgās purpura smailes filmas.

Nov 24 10:37 [info]pukis:
Pa nakti mums arī iedalīja pirmo sniegu. :) Vakar jutos apdalīta, visiem bija, a mums ne.
Nov 24 10:37 [info]zirka:
u/i
"režisora ligas analīze"
Nov 24 10:37 [info]yeux_glauques:
#daily news
botsvanas lielais dimants, ak, ak. saistītās ziņās: rekā izskatās dimantu raktuves.
Nov 24 10:32 [info]iness:
vakar uzsniga pirmais sniegs.
Nov 24 10:15 [info]nulle:
Varētu ieviest tādu jaunumu: iekomentēt krustiņus attiecīgai cibiņai (ja tā ir cibiņa).
Nov 24 10:15 [info]po:
Autumn was cute, but the winter's a beaute
In her chilling and crystalline ways
But when she undresses her budding caresses
The veil of indifference frays

Relinquish her sting she shall in the spring
Seducing right into the summer
And who will believe that she'll ever leave
So coldly replaced by another
Nov 24 09:51 [info]quasi:
Meklē rezerves kuci
https://twitter.com/BBWLoversUSA/status/668969819199447042


Nov 24 09:44 [info]bordo:
Hehe. Ciba tāda garlaicīga sāk palikt. Piemēram savā friendlistē redzu ierakstus tikai no 2x personām no kurām viena aizņem 90% no visas lapas :D
No offense though! Vainu es palieku garlaicīgs, vai man vienkārši nav draugu :D Vai arī Ciba vairs nav vieta kurā kautko interesantu atrast.

Šodienai gan bonuss. Varēju atkal jau roķeni autiņam patestēt. Mani Semi Slicks dara savu un uz vieglā sniedziņa autiņu sanes ļoti viegli. Skaidrs ir tas, ka algu saņemot būs jānoliek ap 180€ vismaz par 2x ripuļiem ja ne 360 lai nomainītu visus. Than again aizmugurē vēl vienu ziemu vajadzētu izturēt esošajiem. Katrā ziņā, ja uznāks lielāks sniedziņš, tā būs problēma un būs jāapsver K-Tupeļmotora izmantošanas iespējas instead!

Aa un tad vēl par to Maltu :D Pag piektdien uzzināju, ka vismaz šonedēļ tur nav jābūt. Kad būs un vai vispār būs jābrauc nav zināms, bet apstiprinājās manas aizdomas par to ka projekts aizkavēsies un pirmās termiņu korekcijas ir jau spēkā.
Nov 24 09:40 [info]simamura:
"Cik reižu dzīvē tu esi pacieties un atlicis iešanu uz tualeti, jo mūzika tobrīd tuvojās kulminācijai"
Nov 24 09:35 [info]ninona:
Šitais jau mač mōr izskatās pēc ziemas.

P šorīt izplosījās.
Bet ne jau sniegā...
Nov 24 09:25 [info]po:
Nov 24 09:23 [info]sirdna:
Es esmu vēl dzīvs, nevajag tā uztraukties. Kājas salst mazāk, baidos, ka tā tomēr nebija zīme, ka tuvojas kaulainā ar izkapti.
Nov 24 09:16 [info]vacatio:
ziepes tādas, ka ziema sākas, bet mētelis vēl ir audums un guļ maisiņā.
Un man ir strīpa ar iekavētiem pasūtījumiem.
Nov 24 09:16 [info]taalraadis:
apstākļu sakritību un zīmju vadīts nonāk ... [ ? ]
Nov 24 09:14 [info]savaadaisu:
Mans rumpis pretojas prāta darbībām. Maita.
Nov 24 08:25 [info]authenticity:
man šķiet, ka gadalaiki man šogad izdabā, taimings ir gandrīz perfekts. gimme good and pure. what you're waiting for? gimme everything! all your heart can bring, something good and true... gimme! gimme! gimme! pamodos ar domu par to, vai trakāk ir domāt, ka citi ir mazāk nekā viņi patiešām ir, vai arī - ka viņi ir vairāk nekā patiesībā? kas ir trakāk - ja citi par mani domā mazāk nekā es esmu, vai ja domā vairāk nekā es patiešām esmu?
Nov 24 08:03 [info]narrenschiff:
"Kultūras", jeb nominālie kristieši paliek sekulārāki, reliģiskie paliek reliģiskāki - https://www.washingtonpost.com/news/acts-of-faith/wp/2015/11/04/nominal-christians-becoming-more-secular-and-thats-creating-a-startling-change-for-the-u-s/?postshare=8391446831025472

Kāpēc Britānijas kinoteātros neļāva rādīt Tēvreizi? - https://www.washingtonpost.com/news/acts-of-faith/wp/2015/11/23/ban-the-lords-prayer-in-theaters-here-are-reasons-why-we-probably-should/

"Third, and most powerfully, the Lord’s Prayer teaches us to live with just enough. This is the most dangerous reason why it cannot be shown with the adverts at the cinema. It teaches us not to want more. It teaches contentment, the most subversive virtue of them all."

"Consumer culture holds before us the image of perfection. We cannot be happy until we look like this person, live like that one. Each image is a lie.
The Lord’s Prayer acknowledges human imperfection and sin, daily. The Lord’s Prayer offers a pathway to forgiveness, daily. The way of forgiveness cannot be bought. It is a gift. Grace. Grace subverts the whole culture of advertising."
Nov 24 07:54 [info]adore:
"Nevienu problēmu nevar atrisināt, paliekot tajā pašā apziņas līmenī, kurā šī problēma ir radusies."

Alberts Einšteins
Nov 24 07:20 [info]kochka:
Vakardienas sniegs
Nov 24 07:12 [info]sickboy:
Palasīju par Muhameda dzīvi un islāma vēsturi. "Islāma valsts" patiesībā IR īsti musulmaņi jeb Muhameda sekotāji. Muhameds arī bija bandīts, narciss, spīdzinātājs, pedofīls un psihopātiskas sektas līderis. Viņu reliģijas pamatdoma nav universālā mīlestība vai kas tāds, bet iekarojumi, sieviešu padarīšana par sex verdzenēm, laupīšana. Ļoti līdzīgi kā vikingu dzīves filosofija.
Nov 24 05:01 [info]sickboy:
Dvīņu liesmu attiecības ir priekš 4d. Jo tās ir Dieva un Dievietes attiecības (12 spirāļu DNS ir Dieva DNS). Vienīgais, kas 3d tam var līdzināties, ir tavas personīgās attiecības ar Augstāko Es (Dievu).
Nov 24 04:16 [info]saccharomyces:
tāda sajūta, ka to vien klausos šonakt strādājot, kā šito dziesmu, uz pārmaiņām klabinot taustiņus un dejojot ap galdu, lai noturētos nomodā

is it enough to feel better

galvenais lai ir ritms ritms ritms
Nov 24 02:21 [info]nistagms:
Nov 24 01:53 [info]unpy:
Mums neredzamo pasauļu cīņa.
Interesants tomēr tas feisbūks, ļauj ik pa brīdim ieskatīties tādās it kā diezgan tālu pasauļu sadursmēs, kuru izpausmes formas nudien mēdz būt ļoti īpatnējas.

Piemēram, jaunkundze Гюлер Диля Абдуллаева no Azerbaidžānas, visnotaļ islāma cienītāja, cik jau nu var saprast, 3. novembrī ir izplatījusi šādu paziņojumu:23. novembrī šo savā laika joslā nez no kurienes ir iešērojusi viena cita jaunkundze, mana sensena paziņa, kura strādā/cenzēts/ un kurai trakoti bail no musulmaņiem:)) Eh, kā gribētu redzēt šīs bildītes ceļu pilnībā, kā šī nokļuva līdz Diļai un kādiem ceļiem tā pēc tam atklīdusi līdz blondīnei mūsu nostūrī:))
Nov 24 01:44 [info]slaaneklis:
Kāds vasks jāliek stropā, lai bites taisītu sieru?
Nov 24 01:18 [info]slaaneklis:
the expanse
Nov 24 01:13 [info]martcore:
atvainojiet
Nov 24 00:55 [info]goddes:
Spēlmaņu nakts.
Viss gandrīz bija tā kā es subjektīvi gribēju un noprognozēju, varēja pat naudu likt savdabīgā totiņā. Sirds lūza, ka saskrējās Equus (manuprāt ever labākā izrāde, ko esmu redzējis) Laurai un Dimas kamerzāle. Laura pelnīti un prieks par Dmitriju, kas naglu tomēr saņēma par leļļu teātri. Dainis, nu jā... otro gadu pēc kārtas, labs, bet jāizslimo tagad zvaigžņu slimība:) Pārsteigums par Robežnieku, jo Andžāns noteikti bija pelnījis, tajā pašā Equus. Par maz Raiņa sapņi naciķī tika atzīti, bet nu...konkurenttejāteris khhh:> Vispār gribētos, ka dod vairākiem, jo tur nu bija grūti izvēlēties gan jau. Ballīte!!!
Nov 24 00:50 [info]feita_kleita:
Yoga Inspired Art
Nov 24 00:44 [info]sickboy:
Rob – What is the Primary Anomaly?
COBRA – The Primary Anomaly is continuous. It’s a random function which exists without a purpose. It is not negative by itself, but free will interacting with primary anomaly has a strong tendency towards evil and negativity because primary anomaly was never in touch with the Source.
Rob – Why did Primary Anomaly occur in a perfectly ordered universe?
COBRA – The answer is without any reason, without any purpose. This is the only way Primary Anomaly can exist.
Rob – OK. That was the next question is. What is it’s purpose? Is it simply chaos? But you say it’s no purpose.
COBRA – The Primary Anomaly does not have any purpose. It is the logical opposite of purpose.
Rob – Thank you. Is all of creation interacting with the Primary Anomaly or do things work differently in other dimensions and planes of the multiverse?
COBRA – The creation is always in interaction with the Primary Anomaly and actually transforming Primary Anomaly slowly. Every conscious action in this universe does transform one aspect of the Primary Anomaly. It’s a process that is on-going since the birth of the universe.
Rob – You have, according to this person, you have said that Primary Anomaly will be absorbed back into the one. Is that correct?
COBRA – Yes.
Rob – After that, what comes – after the absorbing?
COBRA – The one will be everything that it will ever be. There will be no more creation needed because everything will be integrated back into the one.
Rob – OK. In your recent creation interview you said that the Source projects itself into the Primary Anomaly and that fusion creates creation. The question is, ‘How did creation come to be when there was no Primary Anomaly?
COBRA – There was no creation before the Primary Anomaly.
Rob – OK. That answers that one. You also said that one’s ultimate purpose is to absorb the Primary Anomaly. When it is absorbed, what is the purpose after that?
COBRA – The purpose after that is to exist as one in perfect joy, love and harmony.
Nov 24 00:34 [info]bljanna:
i
Nov 24 00:28 [info]feita_kleita:
Dao.
Sarakstiņam pievienojas ipads ar Asura "Lost Eden".

(pēc greipfrūta lapiņu slotiņas...)
Nov 24 00:27 [info]wench:
vienreiz nepatliek (upd. jaunvārds sanāca! neatliek+nepaliek) laika piektdienā apsēsties un saplānot nākamo nedēļu.. un tu esi nojūdzies, jo ārprāta tempā mēģini izlasīt visu pasauli, lai pasniedzēju acīs neizskatītos absolūti apmaldījies un neko neziošs.
mjau
Nov 24 00:24 [info]ripp:
viena no manām problēmām ir mana tendence meklēt un ilgoties pēc jau piedzīvotā skaistuma un laimes izjūtas. problēma ir, ka skaistums un laime ikreiz nāk citā formā un veidā. tevi ikreiz apsedz pilnīgi negaidīti, kaut kas, kas iepriekš nav saslēdzies, saslēdzas kopā. un nekad vairs neatnāk. ne tādā pašā veidā. bet es gaidu, meklēju, tiecos piedzīvot no jauna sen jau zudušo laimību un ignorēju visu pārējo.

un ir labi, ka es to saprotu. es tikai nezinu, kā lai tiek tālāk.
Nov 24 00:24 [info]qgmr101:
interesanti
interesanti, kādi būs mūsu bērni? ko viņi redzēs, ko darīs?
Nov 23 23:58 [info]panacea:
Daesh vs valodas Nazi?!
Oh, man gribās pavaidēt. Dzimtās vāaalodās, tāaaas māaates, maaa-āāā-aaates dēļ.

Tātad grupējums ir ISIS, ISIL. Bet tagadiņās, ohō, būsim rupji, sauksim viņus arābiski un tā saniknosim (?) -- studijā ir dzimis Daesh.

Jāsaka, ka mani ļoti sajūsmināja dienas joks, ka vislabāk zināms daeš ir maskačkā: daeš dva sigaretki? Kas laikam ir iemesls, kāpēc latvju masu mēdijos daeš parādījās un pazuda ļoti ātri.

Tagad toties daeš ir nomainījis 'DAĪŠ'. Wait what? Kur viņi dabūja daīšu? Kur ir mūsu dārgie valodas nazi, kāpēc nav žurnālistus ņēmuši valodnieciski pie rīkles?

Es atzīšos, ka man paņēma apmēram 2 minūtues, lai ierakstītu gūglē ISIS, tad atvērtu Wikipedia angļu lapu un paskatītos Daesh izrunu, kas ir šāda: [ˈdaːʕiʃ]. Latviski tas izklausītos DĀ (pauze) IŠ. Dā iš. Nu labi, dāiš vēēl varētu būt. Daīš? Nu beidziet, mēs taču arī ķiķinām, kad Bērziņš ir Beržīns vai Lācīte ir Ļačitē.

Bet, klau, vai tā ir vēl tālāka ISIS kaitināšana?! Vai šis ir Latvija pret ISIS? Ne tikai mēs viņus saucam viņiem pretīgajā arābu vārdā -- mēs ejam soli tālāk? Mēs viņus izrunājam viņiem pretīgā, nepareizā arābu izrunā? Vohohō! Nu labi, tad gan viss ir skaidrs un paceļam terorisma draudu līmeni uz nākamo satraukumu. Un it īpaši maskačkā !
Nov 23 23:55 [info]koks:
Nē nu Beach House ir pilnīgs āķis lūpā!
Nov 23 23:55 [info]almighty_j:
Bet nopietni.

Kā bērnību un jaunību pavadījušam rajonā, kas apdziedāts pat kā daļa Rīgas, man līdz šim nebija ienācis prātā, kā īsti notiek tā 'sabiedrības noslāņošanās' un par ko Ozols pirms miljons gadiem puspliks, ar suni un purniem fōnā vervelēja..

Ar katru solīti augšup pa labklājības kāpnēm nākas secināt, ka tie pakāpieni iekārtoti tā, ka tieši pirmie ir visgrūtākie, citiem vārdiem sakot, tālāk ir vieglāk. Stāstiņš par manu nīsto Rīgas Satiksmi ir daļa no visa. Sanāk, ka, ja ienākumu dēļ nespēj atļauties auto, vai neesi pensis, tevi brīvprātīgi obligātā piespiedu kārtā aplaupa RS. Līdzīga situācija ir ar Rīgas Siltumu, kas barojas no sviedriem un darbaļaužu asinīm, tas ir, veco laiku ēku siltumapkures sistēmas veidotas kā viens kopīgs kontūrs, no tā īsti nedz var, nedz ļaut atslēgties. Nevari izvēlēties alternatīvu apkures veidu vai siltuma piegādātāju kauč.

Tobiš sanāk, ka, jo mazāki tavi ienākumi, jo bezcerīgāka starta pozīcija, vairāk ienākumu tiek iztērēts vienkārši izdzīvošanas nodrošināšanai, un tā jau proporcionāli nelielo 'labumu' noslauc citi. Vāveres ritenis. Bemheni, apsaimniekotāji un pārējie tūtiņdreijātāji.
Nov 23 23:44 [info]po:
Tur tīreļa purvāāā!!!!
Nov 23 23:39 [info]ikvakars:
Par paradīzes nostūrīša baudām
Šovakar uzsniga pirmais sniegs. Vedot Bruni vakara pastaigā, mani pārņēma droša pārliecība, ka pavisam drīz manā dzīvē gaidāms skaists notikums, ļoti ļoti sen gaidīts un lolots. Smalkais plāns ir pilns informācijas par to, fiziskās realitātes rūķi gan reizēm, īgni dumpojas, par iztrūkstošiem pierādījumiem šeit, dumpiniekiem jāatsauc atmiņā - visi tie maģiskie notikumi dzīves garumā, kas no šī brīža skatupunkta ir acīmredzami norādījuši uz pavisam drīz sekojošo notikumu.
Pelašķu tēja, piparkūkas, sveces un krāsainie mandalu zīmējumi ieskauj mani šovakar, un tepat aiz loga - sirma daiļa pasaulīte. Dzīve ir skaista, ja ļauj tai tādai būt.
Man prieks atgriezties cibā.
Nov 23 23:15 [info]kautskis (in [info]uzzinu_pedejais):
Nepaveicās
Lietuviešiem bija kosmonauts, vārdā Rimants Antans Stankēvičs. Turklāt nevis paņemts par kosmonautu tautu draudzības vārdā, bet uzkalpojies, sākot no kaŗa lidotāja. Diemžēl nepaguva lidot kosmosā, jo 1990. gadā nositās ar lidmašīnu. No otras puses, ja paliktu dzīvs, tāpat diez vai lidotu, jo bija plānots, ka viņš lidotu ar atcelto padomju šatlu Buran.
Nov 23 23:12 [info]aborigens:
Laiki met apļus uz pēdējo laipu mietiņiem. Es nezinu, kas tas bija. Dzīvāks par dzīvību, sudraba spāre apdegušā plaukstā. Tik daudz nosodījuma, vagoniem, vilcieniem, apvārsnim priekšā ar rokas bremzēm. Un gleznas bieziem, drupinātiem triepieniem, logi ar aizkariem, puķpodi bez stādiem. Kategorijas sarindotas zem letes, izgrieztas no pagātnes papīra, rūpīgi līmētas, bet ar pāris stūrīšiem, kuri vēl nepakļaujas, kurus ar nagu vēl var, flakonu korķi skrūvēti pretī laikrādim. Arī sagadīšanās, bet tās vairāk sākumā. Pieraksti par vēsturi ar datumiem iekrāsotiem dzelteniem, ar ķeksējamiem saliktiem pie durvīm, negaidot, ka tiešām paklups, bet pamanīs un paskatīsies vērīgi, tieši acīs. Un klātbūtnes efekts kā sprādziens rūpnīcā, sirēnas kauc, ūdens gāžas no griestiem, nekrāsotas betona sienas un steigā nenoķerti pakāpieni. Iztrūkst vesels vidusposms, kurā viss būtu labi, kurā daudz nebūtu un glāzes. Uzreiz pēc sprādzieniem nāk nomesti paskaidrojumi. Es gan nelaistu tos ārā no mājas, tik apbruņotus, tik ļoti atrautus no orģināla. Cilvēkiem taču nevar ļaut izrunāt konkrētus vārdus, viņu mutēs, kaut varbūt domāti citādi, tie tāpat saspiežas cieti un ļauni kā monētas. Tādi piesaucamie vārdi, kurus sākot lietot paliek tikai atbalss, slims, apnicis, vienalga, piedod.
Nov 23 23:11 [info]bozena:
mūžu dzīvo, mūžu mācies
Ko man šodien iemācīja jaunatne bioloģijā un polītikā? No skolas gudrībām es uzzināju, ka cilvēka organismā mītošās baktērijas sastādot ap 3 kg no šī te paša cilvēka svara.
Es apšaubu, ka man ir tieši 3 kg baktēriju, un vispār, ks viņas svēra? Vēl noskairoju, ka Parīzes terakts un notriektā krievu lidmašīna abas gadījušās ar Putina svētību. Tā runā skolā.
Nov 23 23:00 [info]slaaneklis:
Zobu sāpes ārstē, lecot no jumta, jo tā esot rakstīts svētajos rakstos. Diegu svētajos rakstos aizmirsa pieminēt.
Nov 23 22:54 [info]mufs:
Kur tas Kantainis var tik labi izskatīties!? Viš tak bij vecs, cik viņu atceros!
Nov 23 22:36 [info]dzivnieks:
Tā vietā, lai dotos uz skolu, kuras mācību maksai man šogad nepietiek naudas, aizgāju uz mežu. Mērķis ļoti konkrēts - sadedzināt visus pārtikas, transporta, degvielas un dažādu kādreiz nenormāli nepieciešamu štruntu iegādes dokumentus, tādejādi noslēdzot mītisko/mistisko naudas enerģijas cirkulācijas plūsmu starp Visumu un mani.
Sausām kājām tiku pāri grāvjiem, meklējot jaunus ceļus uz pilsētu. Atradu nūju. Gāju cauri mežam un pļavai un iztēlojos, ka pasaulē iestājusies mūžīga ziema un esmu viens no retajiem izdzīvojušajiem.

Tie būtu laiki, kad dzimumakti iesāktos un ar pārliecību - Mums tas jādara visas cilvēces vārdā - un beigtos ar ejakulēšanu kādas siltas vagīnas dziļumos.
Nov 23 22:30 [info]mindbound:

Neliels, neslikts smadzeņu pīppauzes uzdevums.

Nov 23 22:29 [info]almighty_j:
Par Rīgas Satiksmi.
Pareizi izvēlēts laiks un maršruts, okei, viens nebūtisks neatļauts kreisais pagrieziens.

Distance: 8km
Patēriņs: 6L/100km
Cena: 0.988 eur/L
Aprēķins: 6 x 0.08 x 0.988 = 47 fakin eirocenti!!!!!!
Ceļā pavadītais laiks - 12 minūtes no centra līdz Šampēterim (roughtly)

Secinājums #1: Ušaks var iespraust sev, Bemhenam un visai Rīgas PseidoSatiksmei.
Secinājums #2: skopais maksā 2x, bet nabagais - pat 3x!
Secinajums #3: Rīgā auto nav vajadzība, Rīgā auto / velo ir principa lieta.
Nov 23 22:19 [info]noranora:
Gribat drusku paņirgt? Bet man no sava dumuma nav kauns. Līdz šā gada Spēlmaņu naktij es domāju, ka Ieva Jurjāne un Kristīne Jurjāne ir viens cilvēks.
Nov 23 22:11 [info]basta:
shortu sezona beigusies. snieg un pietiek. neesmu kaut kaads tur vims hofs.
Nov 23 22:11 [info]scope:
Svētdienas rītā biju aizbraucis uz Ķemeru purvu sarmu lūkoties. Nav jau nekas dižs, Latgalē esot bijis daudz krāšņāk.
Izbrīnīja, ka bez manis purvā bija tikai vēl viens entuziasts no Slokas un tālumā gāginošs ziemeļu gulbju bars, kuru vēlāk aŗi redzējām pārlidojumā.
Pēc purva sanāca neliels izbrauciens pa Kurzemi/Zemgali.

Uzmanību, daudz bilžu!
... )
Nov 23 22:03 [info]safe:
Sēžu aukstā, piepīpētā istabā un dzeru balzāmu - to kurš upeņu.
Sākām runāt par talantu, cik ļoti pie tā ir jāstrādā vai nav. Vai tā varbūt sirds lieta un vai TAS vienkārši nāk vai arī ir jāpieliek lielas pūles, lai piespiestu sevi darīt to, kas patīk.

Un tagad jāsēž katram savā istabā, jo balzāma tēmas aiziet runās, kas nav saskaņā.

Bet Džims Morrisons dziedāja tā "I love you...the best. Better than all the rest". Varen skaista dziesma. Vasaras dziesma, pilna biezas zāles, kurā iegrimt ar sarkanām, pilnām acīm un sausām lūpām, savilktām čurkstošā smaidā.

Jo šodien ārā mazdrusciņ sniga, un es ticu tam, ka piesniga arī mazliet Rīgas iedzīvotāju sirdīs.
Nov 23 22:01 [info]jim:
Morisejs ciemos pie Miķeļa


Miķelis (no kreisās) ir vienacains dzīvespriecīgs runcis, kas dzīvo Briāna ielas klīnikā. Morisejs tur nonāca šodien ar četrdesmit grādu temperatūru. Pēc pagulēšanas pie sistēmas palicis labāk, bet rītā vienalga aizvedīšu viņu parādīt dakterim F. Ziepniekkalnā. Es nelieku uz to daudz cerību un man apriebies vērsties ar šo lūgumu pie cibas (just grow up and get your own car, woman), bet varbūt kāds mani rīt no rīta ar runcīti azotē varētu aizšoferēt no Pētersalas uz Vienības gatvi? Tas man ievērojami atvieglotu dzīvi. (Pieraksts ir uz desmitiem. Par nobraukto benzīnu samaksātu.)

atj. Paldies, mīļie, sarunāts. Pilna ciba labu ļaužu.
Nov 23 21:56 [info]mufs:
Tas Laizāns un Puga
Nov 23 21:46 [info]lenorad:
Slapjš kokaīns figūru laukumā.
1. Jē, no gaisa birst mitrs un auksts kokaīns! Bet vēl par maz, lai to svinētu ar karsta vīna krūzi, tam vajag puteni.
2. Pirmais punkts protams ir patīkams, ja vien mazliet vēlāk nav pirmo reizi jāsēžas pie stūres šādā laikā. Bet tas atrisinājās pats par sevi, centrs bija gana izkusis.
3. Bijām uz CSDD. Tās reklāmas, kas tur iet uz monīšiem. HAHAHA!!! Tās ir lieliskas! Tiesa, tās būtu jāsauc, nevis par CSDD reklāmām, bet par LSDd reklāmām.
4. Nokārtojām CSDD teoriju.
5. Pabeidzu gredzenu. Sāku jaunos. Dabūju vēl vienu.
6. Aizdomīgi labas dienas, man bail, kādi sūdi pēc šīm dienām sāks gāzties virsū.
7. Sasalu ragā, kamēr nonācu mājās.
Nov 23 21:42 [info]mazeltov:
S ļehkim parom
Mums ir viena ārdurvju atslēga uz diviem, tāpēc vakaros zvanu pie durvīm, bet dzīvesbriedis ielaiž no dzīvokļa augstumiem, nospiežot attiecīgu domafona pogu.
Zvanu šovakar pie durvīm, bet neviens nelaiž namiņā. Zvanu draugam uz mobilo, prasu, kāpēc nedzird, ka es, kling-klang, esmu klāt. Izskatās, ka domofons saplīsis, jo mani zvana pogas spiedieni nekādā veidā netiek pārraidīti. Kamēr draugs kāpj lejā, kaimiņš ar atslēgu ver veļā durvis un es ieeju iekšā kopā ar šo un uzbraucu līdz savam stāvam, pukojoties, ka draugs nevar izkasīties. Piezvanu pie durvīm, lieku atslēgu atslēgas caumurā, kad pēkšņi atsprāgst durvis un tur priekšā kaut kāda sveša beibe un priekšnams, kas galīgi neizskatās pēc manējā (ja nu vienīgi pa dienu būtu izveiktas ekstremālās pārvērtības (gan priekšnamam, gan dzīvokļa biedrenei (ieskaitot rasi)).
Bet nu māja, toč, tāda pati, trepju telpa tādi pati, lifts tāds pats, pat pirmajā stāvā piekārtā glezna pie ieejas tāda pati, bet ielas nosaukums, lūk, tas gan bija pilnīgi cits! Autopilotā iegriezos vienu pagalmu pirms īstā un godam nopelnīju dienas lašaras titulu.
Nov 23 21:37 [info]pelican:
un man ļoti trūkst tas mirdzums, kas apstaro visu, kad zini, ka Tev ir kāds īsts draugs.
Nov 23 21:35 [info]sickboy:
Islam-Ex Muslim., Allah is a Gangster: https://www.youtube.com/watch?v=Vl641IFO10g
Precīzi manas domas. Islāms ir reptiliāņu reliģija un Allāhs ir reptilis. Jebkurš vissliktākais terorists ir labāks un ētiskāks nekā viņu dievs. Tas ir tik traki, ka tik daudzi cilvēki ir noticējuši, ka tas citplanētiešu gangsteris ir Avots, visu cēļoņu cēlonis!
Nov 23 21:34 [info]phz:
Produkti no Viduszemes visskaistākās vietas
Tās Rimi glāzes tik garšīgas, ka šodien pilnīgi nopirku sulu, lai būtu, ko no glāzes iedzert (dienišķais kefīrs kaut kā nepiestāv).
Nov 23 21:29 [info]pelican:
Neesmu satikusi savas vecmammas. Bet vienmēr esmu ilgojusies pēc nezināmās sievietes, kas nedabiski iztrūkst. Tad es viņu vizuāli konstruēju savās iedomās. Viņa izskatās šādi:
Nov 23 21:26 [info]santech:
Notika bēdiņa. Es jau pasūdzējos, bet tomēr. Ir bēdīgi mazliet vēl un arvien.
Es dzīvē tik ļoti maz lietoju mikroviļņu krāsni. No ledusskapja izņemtais buljona pīrādziņš bija jau gandrīz apēsts, kad es atcerējos, ka varēju to uzsildīt.
Nov 23 21:14 [info]nebukadnecars:
Nov 23 21:11 [info]qgmr101:
kreisā zeķe spiež
starp citu, šobrīd ir tā, ka man spiež kreisās kājas zeķe, tieši īkšķi

varētu jau to zeķi tā kā pavilkt uz leju, sakārtot, bet tas būtu pārāk vienkāršs risinājums

tā nu ciešu

un lasu internetus
Nov 23 21:08 [info]maksiine:
Maksīne nomira :'(

Ļoti ļoti bēdīgi... Tas zvēriņš pa šiem gadiem bija kļuvis tik ļoti mīļš... Gluži kā mazs laimes bumbulis...
Es ceru, ka Viņai tur, trušu paradīzē daudz graudu, lekna zāle un forši trušu puikas...

Lai Tev viss labi, mīļo Maksīn
Nov 23 21:04 [info]phz:
Neņemam zeltu
Vasaras beigās neviļus tiku pie dzīvā alus. Man no tā bija bail, tāpēc ieliku ledusskapī, lai nomirst. Diez, būs to jau izdarījis?
Nov 23 21:03 [info]vikuks:
līdz šodienai veselu nedēļu biju bez naudas. tas man visnotaļ palīdzēja atgūt dziļumu. taču labi, ka tas laicīgi beidzās
Nov 23 21:03 [info]chimera:
(aizdomājos) espatnez, varbūt tas arī bija iepazīšanās mēģinājums šodien (bet es šaubos), kuru neuztvēru tāpēc, ka ja man būtu mašīna, es arī braukātu gar autobusu pieturām un vāktu salstošos brauktgribētājus, just because, tb situācija man nelikās ne aizdomīga, ne creepy, ne vēl kāda.

jā, esmu meitene, kas kāp svešās mašīnās, un ja saruna nevedas, prasa: a ko jūs darītu, ja es būtu manjaks?
Nov 23 21:00 [info]heishy (in [info]es_shobrid_lasu):
Nov 23 20:59 [info]eermaniitis:
garām skrienot
tik un tā nespēju saprast falsetistu burvību - ikviens pusmēra sievišķis ieliek vienos vārtos ar dziļumu un plašumu

un vēl - didzis menlumbiksis sašutis, ka bērniem rāda ieročus ;) a diņķi rādīt ir ok, a ieročus nea

tas tāpat kā darbmācības stundās novāca visus sērkociņus, tad visus asos priekšmetus, tad visus metāla priekšmetus - tagad mācām darbmācību - dekupāža ar PVA līmi un apaļām šķērēm - ibio vilks utt ;)
Nov 23 20:47 [info]dunduks:
Neapmaksāta reklāma, kad vajag auto, bet paša auto servisā
Nevaru teikt, ka tiku veicis ļoti, ļoti dziļu tirgus izpēti, bet pietiekoši pārgājis pāri vietējiem noname kantoriem un vīlies to cenās, pārgāju uz "lielajiem" un starp citiem nepatīkami dārgiem kā dimanta oliņa ar savu cenu mirdzēja vecais, labais un brendīgais Hertz. Visu cieņu.
Nov 23 20:45 [info]vikuks:
Nov 23 20:37 [info]heishy:
Spēlmaņu nakts
speciāli, lai varbūt spētu noskatīties Spelmaņu nakti, pagulēju pāris stundas. a to pēc darba nežēlīgais miegs, bet par saviem saviem pašmāju favorītiem jātur.
Nov 23 20:29 [info]dooora:
Star Wars Lullaby
Nov 23 20:25 [info]authenticity:
šodiena ir bijusi kā uzgriezts vilciņš, bet, nu, bāc, ir tik labi sev atgādināt, ka kaut kas arī interesē, aizrauj, aizdedzina!
Nov 23 20:18 [info]neraate:
kad jau tad jau
kur meklēt vilnas bumbierenes? vīriešu. nē, ne uz tām bērēm. uz Ziemassvētkiem
Nov 23 20:08 [info]adore:
Varbūt patiesībā manā dzīvē pašlaik ir labs posms — es aizdomājos, sēžot U. mašīnā un vērojot tumsā plīvojošās sniegpārslas un pilsētas ugunis. U. par mani rūpējas savu iespēju robežās. U. mani pieņem. Un es varu ar viņu vienkārši runāties. Un būt es pati. No manis netiek prasīti uzticības zvēresti, patiesībā nekas netiek prasīts, vien tas, lai es būtu. Vienkārši es. Tas ir ļoti daudz. Tā ir liela velte patiesībā. U. nedara man pāri, nesāpina mani. Neko īpašu priekš sevis nepaģēr. Ja to tā apkopo, liekas gandrīz neticami, ka kas tāds var pastāvēt. Protams, viņš ir precējies un kopdzīvei nepieejams, mums ir arī pārāk liela vecuma starpība. Tomēr varbūt patiesībā šī ir atelpa, šī ir velte, kura man jāmācās novērtēt tāpat kā daudz kas cits. Viņš ir vīrietis, kādu patiesībā es vēlētos. Ar kuru es jūtos labi, radniecīgi, brīvi un reizē sievišķīgi. Viņš man dāvā pieņemšanu. Bet es aizvien esmu bērns. Es aizvien iecirtīgi vēlos ko vairāk. Kaut kur savā zemapziņā domāju, ka dzīve man ir ko parādā. Īstu mīlestību. Protams, mēs visi esam pelnījuši īstu mīlestību, ja vien mēs zinātu, kas tas vispār ir. Tomēr pārbaudījumi un likstas mūs var piemeklēt jebkurā mirklī, jānovērtē šis miers, šīs veltes, šī nepilnīgā, tomēr laime...
Es Jūs visus mīlu. Arīdzan. Reizēm mīlestība mani vienkārši piepilda un plūst pāri malām. Un es nezinu, kā to ietērpt, lai tā taptu saprasta. Tomēr mīlu, mīlu, mīlu...
Nov 23 20:04 [info]nulle:
Sievai jābūt tādai, kas iedvesmo, nevis vienkārši ir jaukumiņš.
Nov 23 19:56 [info]sarkanvilks:
nepolitkorekti
Ну что, еще не верится, что это конец?
Nov 23 19:33 [info]saldumi:
par cukuru
Tikko, liekot cukuru pie kakao, kas ir gandrīz vienīgais cukura izmantošanas veids, kādu piekopju, secināju, ka šis cukura iepakojums man ir jau vairāk, nekā gadu, un tas, savukārt, man radīja teorētisku interesi: cik ilgā laikā jūs izlietojat cukura paku?

Man nav arī cukurtrauka: cukurs vispār ir tikai ciemiņiem un gatavošanai, un, kakao, bet to es dzeru reti. Žēl, ka tas neko neliecina par manu reālo cukura pātēriņu uzturā, jo es ēdu daudz saldumu un dzeru kolu. (šodien esmu izdzērusi trīs bundžiņas un apoēdusi milzīgu kēksa gabalu).
Nov 23 19:32 [info]qgmr101:
or are you dancer?
Nov 23 19:27 [info]narrenschiff:
spiritual warfare kristīgā garā
To šajās nedēļās jau daudzi luterāņu (un citi) mācītāji izcēluši, es šo to iezīmēju: 

 "Bruņojieties ar visiem Dieva ieročiem, lai jūs varētu pretī stāties velna viltībām. Jo ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā. Tāpēc satveriet visus Dieva ieročus, lai jūs būtu spēcīgi pretī stāties ļaunajā dienā un, visu uzvarējuši, varētu pastāvēt. Tātad stāviet, savus gurnus apjozuši ar patiesību, tērpušies taisnības bruņās, kājas apāvuši ar apņemšanos kalpot miera evaņģēlijam; bez visa tā satveriet ticības vairogu, ar ko jūs varēsit dzēst visas ļaunā ugunīgās bultas. Ņemiet arī pestīšanas bruņu cepuri un Gara zobenu, tas ir, Dieva vārdu, ar visām lūgšanām un lūgumiem lūdziet Dievu Garā ik brīdi; tai pašā nolūkā esiet nomodā un pastāviet savās aizlūgšanās par visiem svētajiem, arī par mani, lai mana mute droši atvērtos runai un es bez bailēm varētu sludināt evaņģēlija noslēpumu."

Ef. 6:11-19
Nov 23 18:56 [info]zvaigznjustari:
velkos mājās pa slapdraņķīgo Matīsa ielu ar bagetes zobenu šķeļot drūmo vārtrūmju tumsu
koku zaros - vai tie maisiņi vai putni?
un pagalmā romantiski apsnidzis brigitas projektiņš
malkas šķūnīšu drupas
Nov 23 18:49 [info]narrenschiff:
"Kristīgā civilizācija", "kristīgā pasaule" un "kristīgās vērtības" ir oksimoroni!
Nov 23 18:46 [info]feita_kleita:
"You don't choose a Life. You live one."
Iedvesmai un "info" par Santjāgo ceļu - The Way.

Filma švaka, pie tam 3-5 vietās apraudājos (šodien esmu vāja garā), bet virspusīgi parāda kas un kā tas viss ir, bez sentimentalitātes pret dabas skaistumu un dao izpušķošanas aiz kadra atstājot tulznas un smirdēšanu.
Nov 23 18:41 [info]saccharomyces:
degviela
Nov 23 18:37 [info]never_know:
Sūtu labās domas visumā. Mēs rīt iesim skatīties dzīvokli. Mums viņš patiks un mēs viņu ņemsim, un mēs viņā ievāksimies piektdien.
Nov 23 18:31 [info]str:
https://www.youtube.com/watch?v=_PGMnCIQuhY
Nov 23 18:14 [info]taalraadis (in [info]paardod):
Mazlietoti DC,
 43. izm.
joprojām smaržo pēc veikala plaukta!
 20€ !
kkkinhartz inboksā.
-
Nov 23 18:13 [info]neraate:
stila padoms vajaga
man ir trikotāžas kleita, ko varētu vilkt uz pasākumu. kleita pieguļoša, trikotāža plāna, visi vajadzīgie un nevajadzīgie izciļņi izceļas (tāpat kā apakšveļas maliņa). ko jūs, dāmas, variet ieteikt? kombinaška? nebūtu jau problēma, ja ietu uz randiņu, bet uz bērēm kaut kā negribas tik piedauzīgi
un kleita laikam būtu labāk nekā ļoti skinny melnās bikses
Nov 23 18:13 [info]psychokiss:
sapnis
sapnī pie manis atnāca maza, nepazīstama meitene un mēs ilgi runājām par kaut ko, ko es vairs neatceros.
teiktu, ka zīmīgs datums, bet sapņa jēgu nesapratu.
Nov 23 18:05 [info]saccharomyces:
bittersweet sajūta, kad, uzaicinājusi uz sarunu skolēna māti, norunā ar viņu 40min, jau pirmajās piecās sapratusi, kāpēc tas jaunietis uzvedas tā, kā uzvedas. nekad nebūtu domājusi, ka nonākšu situācijā, kur man kādam ir teju vai piespiežot visādos tiešos un aplinkos veidos jāiesaka, lai taču paslavē savu bērnu.

ja tagad mana darba diena būtu beigusies, es būtu visai laimīgs un mierīgs cilvēks šovakar. bet nu, neko, varbūt nākamgad.
Nov 23 18:03 [info]feita_kleita:
Pusmūža krīzes ceļš.
Rokā ietetovēts - "Ticība. Drosme. Mīlestība." Taču dzīvē nekā no tā nav un ar spēju redzēt skaistumu vairs nepietiek, kad pamatā stāv trīs pasaulveci bruņurupuči - šaubas, bailes (gļēvums) un vientulība. Aizmiršanos vairs nesniedz bohēma, bezrūpība, paviršas seksuālas attiecības. Mazās cerību saknītes ar katru dienu kļūst ar vien sausākas un sausākas līdz kļūšu bezjūtīga, sažuvušu sirdi, bez mīlestības, jo nav ticības.

Tāpēc es iešu Jan Jean pied de port!

Sazinājos ar Maijiņu, sarunājām decembrī tikties uz tasīti tējas (šobrīd viņa dzīvo Norvēģijā). Atsūtīja mazu ieteikumu sarakstiņu. Jāiepērk ērtas lietas, jāiekrāj nauda albergue(-iem) un pārtikai. Gatavošos fiziski (fizioterapija un Sigulda treniņiem). Diezvai tas būs 2016. gada aprilis, maijs. Varbūt augusts, septembris. ("Septembris iespējams lietaināks, bet joprojām silts Bet tad vīnogu lauki ir pilni ar ogām, ne tikai stublājiem") ("Nesezonā" mazāk piligrimu.) Ja kāds vēlas pievienoties, droši un gatavosimies kopā - tempa pārgājieni pa kalnainākām Lv pārgājienu takām.
Mana izpratne par ceļu ir iluzioniska. Sabēdājos, ka jālido uz Spāniju (man ļoti bail lidot) un tad sāk tos 800 km iet.. biju iedomājusies ceļu sākt aiz Polijas robežas un tad līdz Portugālei. Nezinu.. (Tādēļ būtu nepieciešams domubiedrs līdzgājējs) Nav miera vairs dzīvot kā līdz šim!

Jautāju par suni. Jā, tas apgrūtinātu (jāstiepj līdzi telts, jo ar suni istabiņā nakšņot nelaidīs), bet viens puisis no Lietuvas ir gājis ar kaķi ("bet viņam bija veseli rati līdzi ar visādām mantām.. riktīgs outdornieks"). Un viens pusmūža pāris gājis no Somijas! (Tas par to lidošanu.. nav jālido.. meklētājs izmeta arī kaut kādu tv neta rakstu par vīrieti, kurš gājis no Lv.)
Nov 23 18:02 [info]crescendo:
Pirmais sniegs, pirmais sniegs
Bērniem lielu lielais prieks, ja? Vismaz zināmā vecuma intervālā.
Beibei pirmais sniegs (pirmais viņas dzīvē, ne tajā gadā) bija jau piedzimšanas dienā, bet līdz izraksta dienai bija nokusis, nedabūja viņa to apostīt. Mazpuksei, re, daudz pieklājīgāk, uz pirmo mēnešjubileju. Viss pareizi, ne no vienas, ne no otras pirmajā sniega dienā nekāda reakcija netika sagaidīta.

Pavisam otrādi iznāca ar Staro Rīga. Uz brīdi pat paspēju saskumt, ka kaut kas neštimmē: Beibe tak savā pirmajā Staro Rīga nu labi, ne gluži piedalījās, bet vismaz mēs viņai visu ko rādījām un viņa visādus patīk-nepatīk izrādīja, bet Mazpukse tik guļ tā kā tāds apmierināts susļiks un viņai pilnīgi un galīgi nekas nav parādāms. Decembra sākums&oktobra beigas takš ir līdzīgā gada sektorā, tātad ikgadējos notikumus viņas sagaida apmēram līdzīgā vecumā?

Nu jā, ne tad, ja notikums ietrāpās aptuveni pa vidu starp dzimšanas dienām. Gandrīz gads un gandrīz mēnesis tomēr galīgi nav 'apmēram līdzīgs vecums'. Un vispār, nav īstās mērvienības, jāsaka '4 nedēļas' un '11 mēneši', kas izklausās vēl atšķirīgāk. (Labs īkšķa likums sociāli pieņemamo vecuma mērvienību izpratnei esot 'skaiti līdz divi' - līdz 2 diennaktīm vecums ir stundās, līdz 2 nedēļām-dienās, līdz 2 mēnešiem-nedēļās, līdz 2 gadiem-mēnešos, līdz 2 dekādēm-gados, līdz 2 gadsimtiem-dekādēs).

Bet tātad pirmais sniegs uz mēnešjubileju šodien. Iesēju mazo slingā un devāmies ārā sniegpārslas ostīt (un līdz pastam pēc paciņas aiziet). Forši tā, sniegs jau ir, bet apledojums zem kājām visās malās vēl nav, paturēt, pasildīt bērnu. Viņa gulēja Es ostīju. Priecājos, cik ne-invalīds šobrīd jūtos pēc daudzmēnešu vārguma. Centos arī iekadrēt kādu ne pārāk urbāna paskata spirmā sniega selfiju, bet ja vienā pusē ir būvlaukums un otrā betona siena, tad paskats tik un tā sanāk diezgan drūmi pelēks - nebija tā sniega TIK daudz. Nu - neko, ķeksīšbilde ir, smukbildes sniegā būs vēlāk.

Un ja jau mēnešjubileja un ķeksīšbildes... Bērnu gaidot bija doma šoreiz GAN saņemties smukajām ikmēneša bildēm. Ar obligātajām klišejiskajām ikmēneša uzlīmītēm kaut kur uz drēbēm. Paskatījos etsijā ne tikai uzlīmīšu smukumu, bet beidzot arī cenu un... ē, nē, tik ļoti man tādas nevajag. Ja nu vienīgi cena kā motivators atcerēties arī bildītes uztaisīt (not.). Nē, es pat pamēģināju pati uztaisīt Īpaši Smuko Rimbuli, bet tās pāris stundas, ko nebija žēl šim eksperimentam atvēlēt, paskrēja nemanot - un turpināt ieguldīt vairāk laika būtu tikai dzīšanās pēc jau noslīcinātajām izmaksām.

Toties kadrā tika māsas pēdējo dienu zīmēšanas loksne laika piefiksēšanai un balts zaķis augšanas mērogam. Ja vēl būtu kaut viens no fotoaparāta akumulatoriem laicīgi uzlādēts, tad varētu ilgāk ņemties, bet kā būs, būs.

Jaunās prasmes.. Pārsteidzoši, bet savai ikea arkai viņa šodien vispirms nopētīja iegriežamo kvadrātiņu uz malas, bet arī sāka roku vicināt vajadzīgajā virzienā lai to iekustinātu. Un veiksmīgi. Virs galvas piekārtās mantas cītīgi vēro, bet ar roku aiztikt pagaidām nemēģina, tāpat kā apkārt apliktas bildītes. Tā nu tas reiz ir - jaunajiem vecākiem arī šādi nenozīmīgi sīkumi 'vī, pastiepa roku kaut ko iekustināt Ar Mērķi! šķiet Ļoti svarīgi jūdžakmeņi, par ko jāpalielās visiem :)

Un šodienas noslēgumam - 'jūs nezinājāt, ka šādi gadžeti eksistē, pirms jums ieradās bērni un veikali sāka šādas reklāmas piesūtīt' - revolucionāra uzparikte, kas jebkuru gultiņu pārvērtīs šūpulī! Zaļa, ekoloģiska, bez kaitīgiem wifi izgarojumiem! Par pavisam nelielu un godīgu digitālās pirmdienas cenu! http://www.amazon.de/gp/product/B00B1G33EC/ref=s9_qpp_gw_p75_d10_i4?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=17YW6WRN6Z7QZJNBFKXP&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=585296347&pf_rd_i=desktop#productDetails
Nov 23 17:55 [info]multisulinj:
*
skatoties uz cilvēkiem dažkārt gribās raudāt. un to es arī daru. sabiedriskajā transportā kā lielākā idiote. jo raudāt ir kauns, raudāt ir negods. raudāšana vispār ir kaut kāda slimība, tas cilvēks ir garīgi nepieskaitāms. neviens negrib uz raudošo skatīties, pieskarties viņam, runāt ar viņu. vienmēr vajadzīgs ir kāds sabiedrībai pieņemams iemesls, kādēļ raud. dusmoties ir stilīgi. toties raud tikai atpalikušie.
Nov 23 17:45 [info]unpy:
Kīnovērotāja piezīmes.
Skatos seriālu "Vikingi" un jādomā par to, ka šādu pašu filmu varētu uzņemt arī par ISIS. Skarbie vīri no atpalikušas civilizācijas un ciešu ticību nebeidzamām dzīrēm pēcnāves valstībā drošsirdīgi klūp virsū attīstītākai civilizācijai un klapē tās tālab gļēvvārgākos pārstāvjus visnotaļ pārliecinoši. Tā jau tiem vikingiem tie tikumi diezgan mežonīgi un savstarpēji kašķi noris bez īpašas elegances, paši ar tādi ļoti nošmulējušies, taču romantika gan no šiem prietin prien.
Nov 23 17:45 [info]kants:
londonas zvērības un (ne)vietas
clapham junction pie mājām mūs sagaidīja milzīga lapsa, savukārt borova tirgū - brokastis ar lieliskām vietējām (ziemeļjūras?) mazajām austerēm, acu priekšā ceptām jūras ķemmītēm un vēl maizīti ar pīles konfitu. turpat arī smalkākais no daudzajiem šais dienās dzertajiem sidriem. vēl labāks bija tikai mūsu, pasaulē skaistākās himnas atskaņojums st martin-in-the-fields bazilikā pie trafalgāra sfēra - izsmērē līdz asarām un pēc tam vēl nospēlē piekto, atkal izsmērē. tur pat mocarts labi skanēja!
katlu ar mīdijām toties sanāca izēst belgo gluži industriālajā koventdārza barotāvā. mājīgāk gan bija jz. rasbainieks ieteiktajā slepenajā bārā pie trišas uz grieķu ielas, par spīti vakara agrumam un transvestītu trūkumam. izdevās atrast arī pašam savu ūķi - project orange clapham junction nomalē, tumšu metālistu bāru ar šotiem no stikla galvaskausiem un darba sludinājumu ar lakonisku specifikāciju 'no cunts'.
mākslas ziņā līdzvērtīga izrādījās kibbo kift kindred - pērnā gadsimta divdesmito gadu skautu-okultistu-pcifistu kustības - izstāde vaitčapales galerijā. izslavētā padomju kosmonautika zinātnes muzejā gan arī nebija slikta.
Nov 23 17:39 [info]ingmars:
lords vs gods
The fire fades, and Lords have no thrones.
Nov 23 17:32 [info]ttp:
kailcirtes būtu jāaizliedz ar likumu
Nov 23 17:31 [info]helvetica:
stunda X
Tagad pa radio ziņo, ka ir aprēķināts, cik eiro tērēs uz vienu Lv iedzīvotāju ārkārtas situācijās. Diez, viņi to par pirmo sniegu vai pavasara plūdiem? Omulīgi, protams.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?