Latest Posts

Current posting stats: 9.41 per hour, 0.16 per minute RSS version
Feb 20 12:42 [info]feita_kleita:
Apmēram tas, kas skan manā salauztajā uztvērējā jeb jaunā mīļākā dziesma.
Ta, ko jūs, viss albums.

Feb 20 12:34 [info]sakaarnis:
Dzeršana un darbs aizņem pārāk daudz laika; šomēnes es vēl neesmu izlasījis nevienu grāmatu. Astoņos rītā salāpījos, pieslēdzu lādēties telefonu un aizgāju pagulēt vēl. Šodien jāaizved uz metināšanu velosipēds, būtu vēlams arī iegriezties pie optiķa un kaut kā sakarīgi izskaidroties par piektdienas notikumiem. Tikai pašās beigās es sapratu, ka esmu bijis instruments.
Feb 20 12:03 [info]iio:
Izkāpu no gultas divas stundas vēlāk, nekā bija plānots. Sen nebija bijis tik grūti. Bija kā Minhauzenam jāvelk aiz matiem sevi laukā no purva.
Šodien visu dienu jāzīmē, jādara pa slimošanas laiku neizdarītie darbi. Radošie darbi šādā emocionālajā stāvoklī vedas miljons reizes grūtāk.
Jaunajā kolekcijā gribu iekļaut printu ar tīģeri. Nekad nebiju pievērsusi uzmanību tam, cik viņi ir skaisti!!!

Šis tīģeris tagad ir mans desktops, mans labākais draugs, mans glābējs.

Feb 20 11:52 [info]elina:
Pa nakti izlasīju gan Želves nogrieztos matus, gan DT Pirmo reizi. Abas patika. Abas pēc tam bija sapņos.
Feb 20 11:39 [info]pikaczu:
Pamanīju līdzību
Agņeškas Hollandas filma "Pokot" sudraba lāci dabūjusi. Noskatījos treileri https://www.youtube.com/watch?v=SxWvyBJx4xg
Nespēju atbrīvoties no domas, ka ļoti atgādina Melisas Makkarijas Superkausa reklāmu
https://www.youtube.com/watch?v=7u6M18M3D0s
Feb 20 11:20 [info]santech:
ja tā padomā - SteelSeries peles nebija tā īsti lietotas, kgan diršu. Kādu laiku atstrādāju uz Kinzu V2(pro). bet neatceros, kāds slēdzis tur bija. Pēc mīkstā un maigā Razer slēdža, šis tāds ciets un skaļš un vispār. Bet nu pa modeļiem jau arī atšķiras. Nav man vēl tā praktiskā pieredze tik liela, lai par visiem spriestu. Katrā ziņā šis man ne pārāk ;D
Feb 20 11:17 [info]extranjero:
Es saprotu, ka Tramps daudziem nepatīk, bet Klintone ir nazi atbalstītāja un tas būtu vēl sliktāk. Lūk, neapgāžams pierādījums pēc augstākajiem MSM standartiem :D
Feb 20 11:17 [info]sickboy:
Tai vietaa, lai runaatu par reaalu probleemu - to, ka zviedri deelj savas miikstmiesiibas un ticiibas sociaalistu politikjiem Zviedriju zaudeejushi islaamam (ar no taa izrietoshajaam sekaam - izvaroshanas kultuuru utt.), liberaalji smejas par Trampa nepreciizajiem izteikumiem. Kas tikai paraada, kaapeec mums ir pienaakums neuzticeeties globalizaaciju atbalstoshajiem politikjiem un masu medijiem, kaa to izdariija zviedru tauta, savaadaak peec 30 gadiem muus gaida vinju liktens - dziive islaama ekstreemistu un sievieshu niideeju geto. Ne jau Maartinjsh Hirsh vai Kaarlis Streips tad aizstaavees tavu meitu vai sievu no izvarotaajiem, nee shie pedinji turpinaas liist dirsaa globaalistiem un NE PAR KO NEATBILDEES. Viss, kas mums tad buus palicis - opcija baazt galvu smiltiis un ignoreet probleemu, kura jau ir paaraak liela un ielaista, lai kaads ticeetu, ka kaut ko veel var labot. Bet reaali probleemas sakne bija 30 gadus atpakalj, kad cilveeki klausiijaas, kas sakaams sofistikeetiem nodeveejiem un ar prieku gaaja uz komunismu t.i. globalizaaciju.
Feb 20 11:04 [info]malvine_truse:
Kā lai izmet Valču no dzīvokļa?
Feb 20 10:55 [info]kautskis:
Russians out, Americans in, Germans down
Nekādi nesaprotu NATO dalībvalstu vadītāju sūrošanos, ka, edz, Vācija pietiekami daudz naudas netērējot saviem bruņotajiem spēkiem. Vai tad tāds nebija mērķis?
Feb 20 10:46 [info]santech:
Steelseries Rival 100. Par mazu. Razer Deathadder pie sevis ļoti pieradinājis. Bet nu - tikai šodien. Tiklīdz kā pieķeršu defektu, tā viss.

Vakar mājas kastei apdeitoju biosu. Varbūt palīdzēs pret pēkšņiem restartiem. Nomainīju termopastu. CPU pie max slodzes, gan geimā, gan ar testa softu līdz 50C īsti netika, cik novēroju blakus monitorā saliktajiem grafikiem. Arī logfailā. man iesaka reinstalēt vai nu video draiverus, vai nu pašu vindu. Videodraiverus vecākus uzlikt. Ok.. bet vindu - nu nē. Neredzu jēgu. Patīrīt drīzāk, moš kāds dīvains startup process. Gūglē vēl raksta, ka monitors jāpārsprauž cits vai citā ligzdā vai tml. nemeiko sensu, bet blakus moni izrāvu un ieliku tajā ligzdā defaulto. bet nu dīvaini - Paragon iet, Unreal Tournament iet, Borderlands 2 pišās.
Feb 20 10:42 [info]roskild:
Esmu nedaudz atguvusies un sakopojusi domas un varu pastāstīt to, ka sestdien man bija pirmais satiksmes negadījums, kas manu mazo mīļo mašīnu norakstīja no ceļa.
Mašīnas priekša pilnībā sadragāta un nav glābjama un man bija jāatstāj little babe on the road. Tāds ļoti skumjš brīdis. Uz labās nots, es esmu dzīva. Un kā izrādās esmu dzimusi laimes krekliņā jo tas viss varēja beigties ļoti bēdīgi.

Vārdu sakot braucu mierīgi mājās no lieliskas dienas ar saviem hiking friends kad traktora riepa atdalījās no traktora otrā ceļa pusē un ietriecās manā mašīnā.
Visu redzēju tādā ļoti relaksētā slow-motion. Un tajā brīdī domāju `well, this it then`. Jo riepa lielāka un smagāka par manu mašīnu un triecās man virsū ar 50mph.
Trieciens bija liels un pāris minūtes sēdēju māšīnā ar galvu uz stūres domājot `am I still alive`.

Atbrauca air ambulance un policija un lielākā daļa mašīnu vienkārši brauca garām un neapstājās. Toties viens lielisks pāris apstājās un man palīdzēja. Sieviete visu laiku mani uzmanīja un glaudīja kamēr es gulēju un skatījos mākoņos un domāju `what the hell is happening`. Vīrietis zvanīja visiem dienestiem un runāja ar traktora vadītāju. Un šis man tā nedaudz atkausēja sirdi. Labi cilvēki ir apkārt. Tie kas apstāsies un palīdzēs neskatoties uz to, ka pašiem ir jāsteidzas. Bet pilnīgs fuj traktora vadītājām kurš pat neatvainojās un nepienāca pie manis. Tikai pīpēja stresains un skatījās uztraukti.

Nogādāja mani mājās dzīvu un galīgi miegainu. Un no tā brīža esmu ar pavisam stīvu kaklu un muguru, dzīvoju uz pain killer un kafijas. Ironiskā kārtā es palaidu garām īsto pagriezienu (because I cant read signs quick enough) un man uz tā ceļa vispār nebija jābūt. Bet varbūt tā tieši vajadzēja notikt. Izvilka mani no rutīnas un lika apstāties. Google.com atrada man statistikas datus (for my inner geek) par šādiem satiksmes negadījumiem. Un kā izrādās tādi nenotiek pārāk bieži un lielākoties beidzas letāli. Considering myself lucky.

Tāda lūk nedēļas nogales summary. Questioning everything.
Feb 20 10:42 [info]intenormal:
amūrikā viss iraid kārtībā, yo!
Feb 20 10:42 [info]iokaste:
domāju, ka netālā nākotnē būs gan nemirstība, gan teleportēšanās.
cilvēki būs sadalīti mišungos. es, par provi, varētu pārstāvēt mišungu K-24. un ja man savajadzēsies teleportēties, tad šajā galā mani iesaldēs, bet otrā pusē uzprinterēs no jauna vai izlaidīs no būra analogu eksemplāru, tikai iepūtīs dvēseli. ar nemirstību līdzīgi, pārliks telefona karti jaunā eksemplārā un aiziet.
vēl nākotnē cilvēki dzīvos pazemē, šļūks kā skeletonisti uz tādām riteņotām ragaviņām, ēdīs pupas un sienāžus. satiksies tumsā viesnīcu atzaru istabās, nokniebsies un katrs pa savām durvīm izripos, jo vizuāli neatbildīs smukuma standartiem un gaismā negribēs rādīties (vai gaismas nemaz nebūs, tikai ekrāni). bet es zināšu, ka mišungs C-13 (nosaukums protams būs cēlāks - piem. ugunīgās dizainvardes zvaigznājs) man ir ļoti pa prātam.
Feb 20 10:34 [info]chimera:
diezgan bieži internetos tādā vai citādā formā saskaros ar apgalvojumu "nabaga man ir sevi jācenzē vai jāraksta aiz atslēgas (vai jāatturas no jēlām anekdotēm profesionālās situācijās), savādāk saskries apbižotās sniegpārsliņas un Mani Apbižos". ē, čuvaki un čuvacienes, kas, nez, ir sniegpārsliņa šajā gadījumā?
Feb 20 10:34 [info]f:
brīvdienu kinolentē man bija passengers, par kuriem paliku apmierināti ņurdam, kaut arī, protams, man nav ticības par tiem ieplīsušajiem skafandriem.
tāpat arī doctor strange aizlidoja šņakstēdams.
un tad noskatījos underworld: blood wars, ar trim vai četriem piegājieniem, un vispār nesapratu, kā viņi dabūja naudu tam projektam. tur taču vispār nav sižeta! galvenie varoņi bēg, sliktie dzenas pakaļ, tad saķeras un ir kautiņš, un atkal no gala.
nožēlojami.
Feb 20 10:28 [info]vairsneat:
87
deviņi apātijas loki, katram lokam pa vienai seriāla sezonai.
Feb 20 10:23 [info]amatieris:
Dežavū.
Es reiz solījos neskriet pakaļ nevienai. Solījums, kas man ilgus gadus atmaksājās, bet tagad, šķiet, sācis atspēlēties.
Ar rungu pa galvu un aiz matiem uz alu? Vai varbūt tomēr laist vaļā, zinot, ka neatgriezīsies?

Klejojšā zobubirste, ibio.
Feb 20 10:22 [info]dienasgramata:
LATVIJAS AVĪZE. Kādu labumu mums var sniegt dažādi koki. Kokiem jātuvojas lēni, jāsasveicinās, jāizsaka savas vēlmes un tad var baudīt enerģiju vai vākt drogas. Vienkāršākais veids, kā kontaktēties ar koku, – tam piespiesties vai pasēdēt zem tā. Koks savas īpašības saglabā arī tad, kad nocirsts, tādēļ sev vēlamā koka izstrādājumu, paliktnīti vai pat dēļa vai zara gabaliņu der turēt vienmēr pa rokai, to apglaudīt.
Feb 20 10:21 [info]wowow:
Interesanti, ka, spriežot pēc IMDB reitingiem labs TV seriāls vidēji tiek vērtēts par vismaz vienu balli augstāk kā laba filma. Varbūt tāpēc, ka pēc vienas vai divām epizodēm neviens to vēl nesteidzas vērtēt un pēc četrām skatītājs jau ir iesaistījies stāstā un iemīļojis kādu no tā varoņiem.
Feb 20 10:18 [info]intenormal:
prezis un teļļuks
jāsecina, ka tramps foxnews uztver kā perfektu intelligence briefing. neliela problēma - foxnews materiāls bija totāls sūds.
Feb 20 10:17 [info]scorpse:
Shadows
Piektdien piebeidzu darbus, steidzu prom un jau pa ceļam uz mašīnu atminējos, ka kaut ko maziņu piemirsu un līdz pirmdienai noteikti aizmirsīšu. Domāju tā un šitā un tad izdomāju, aiz kam man domāt, ja man ir Siri, tāpēc es teicu "Hey Siri, please remind me on Monday about" tas un tas un nosaucu klienta vārdu. Un tagad šorīt man Siri atgādina gan, šitā te:

Feb 20 10:10 [info]santech:
No rīta tā dziesma skanēja galvā. DArbā palaidu dīzera flou, un - skan.

Still Counting
by Volbeat
Feb 20 10:07 [info]str:
pankūkas
http://pro2017god.com/dates/kakogo-chisla-maslenica-v-2017-godu.html
Feb 20 10:06 [info]uldris:
dažkārt
dažkārt dzīve un kaķis mani mīl, dažkārt dzīve un kaķis mani nemīl.
dažkārt es sevi mīlu, dažkārt es sevi nemīlu.
Feb 20 10:01 [info]gandriizslaids:
Tik ļoti esmu iemīlējies Pot Player, ka deviem aizsūtīju meilu:

"9:57 AM (0 minutes ago)

to ahahlive@hanmail.net

Yo, thanks for the new update. Really sexy new looking design. Really dig it that yellow colar. Pot Player is teh best playa out there for sure! Lovezzz it."

Iesaku visiem. Ļooooti ļooooooti labs. Zinu, ko runāju, jo gandrīz 13 gadus biju uzsēdies uz VLC un MPC.

Get it here: https://potplayer.daum.net/
Feb 20 09:53 [info]bikini_kill:
Vakar, VAKAR (un kāā es tā varēju palaist garām...), vakar, tātad, manai cibai apritēja 10 gadu jubileja! Un es šito biju palaidusi garām!!!
Šis notikums ir pelnījis garu postu, bet es esmu Vācijā un mans internets ir tikai telefonā...
Būs jāiedzer kāda glāzīte par godu.
Feb 20 09:52 [info]sirdna:
Tā saule ir viens traks objekts. Vakar izklimtu laukā no mājas un pēc kādas stundas likās, ka atpakaļ vairs nepārvilkšos, tāds bezspēks visā organismā. Šodien, kad to Lucifera zvaigzni aizsedz pūkaini mākonīši, esmu spirgts un līgsms.
Feb 20 09:51 [info]hederas_sieva:
Nr.393
Gudri ļauži runā, ka dzīvē dažreiz kautkas jāmaina. Nomainiju es ar'!, pirmkārt mēlē pīrsingu, otrkārt - vairāku gadu laikā pirmo reizi  esmu visa melnā! Vot!
Feb 20 09:46 [info]apjukums:
Rokās iekritusi iespēja kļūt par software product manager. Jauns pavērsiens manā visnotaļ humanitārajā karjerā, kas nozīmē drīz sasniegt jaunus nerdisma augstumus.
Tēvs priecāsies, beidzot kaut kas taustāms un viņam attālināti saprotams.
Feb 20 09:46 [info]fjokla:
tas ir vispār ārprāts kautkāds ar šito pļāvēju, vakar kā pie piektās dienas ar trīismit astoņiem uznāca tīri vai panika, sak, kam lai zvana, lai atpisī no šitā visa,ka spēka nav vairs kratīties, betnulabi, freimanis vispār nomira un kolēģei šitādāpatveidā pie čēesmit turējās ar visiem enģeļiem pie griestiem, tākā miršu vainagu vēl laikam nemauksim. Tad es šitā visa sakarā ar vienu piemiegtu aci, jo pat tas sāp, skatījos web of lies, par visādiem interneta pervertiem, un tas ir ārprāts vispār, čto tvaritsja, nе знаешь, как детей рожать, какая жизнь им достанется i voina tože, razlučņica.
karočīt, manā laikā, jau nebija to internetu īsti, bij telefons, parastais un tad kautkad sāka zvanīties kautkāds dainis, kas pēc klases fotogrāfijām tur esot pētījis unskat, kāda baigi smukā un nu tik fočēs nost, es gan godīgi sakot, neatminos nekādas baigās audzinošās lekcijas no vecāku puses, kā neiet tikties vārtrūmē ar onkuļiem, vainu paškritika vai kas, bet uzreiz likās, ka kautkas ne tas un trubu uzreiz mammai. tas arī vienīgais, tāteikt, diezgan nenopietnais mēģinājums mani mazu, nīgru kunkuli kautkur ievilināt. a šiten, nē, nopietni, puikas 12 gadu vecumā kāpj kauktādos takšos pie amberas, kas nav nekāda ambera, bet bārdains onkulis. sīrias, vai ta divpadsmit gados nu nekāda saprāta vēl nav, nesaprotu. un, pat, jejbogu, divus pilngadīgus vējabrāļus katru pa 120 kg ar visiem močiem mežā tāds viens perverts ievilināja, pilns ar nekrietniem nolūkiem. bīstama vieta, vārdsakot, skērī šit.
Feb 20 09:32 [info]savaadaisu:
7dien gan sačakarējās noskaņojums, jo atklājās, ka mazākais puika gandrīz vispār nejēdz saskaitīšanu līdz 10. Pēc pirmā pusgada 1. klasē to būtu jāzina. Lūk rezultāts izglītības sistēmai ar darba burtnīcām, kur viss ir priekšā un bērnam tikai jāieraksta viens vai otrs cipariņš. Pie tam vērtēšanas sistēma arī nekādā veidā nedod iespēju noprast, ka bērnam ar to ir problēmas, un skolotājai arī laikam pilnīgi pie kājas. Tā ciema skola tiešām besī arvien vairāk. Skatīsies kā būs, bet tā vien rādās, ka sīčus būs jāpārceļ uz Skrīveriem.
Feb 20 09:14 [info]amatieris:
Vakardienas svētkos neapsveicu nevienu.
Ne spīts, ne princips... Nebija sajūtas.
Feb 20 09:11 [info]savaadaisu:
Erots šogad bija pārsteidzoši labs. Pirms tam vajadzēja izklaidēties, tāpēc apsvērām iespējas kino pret biržas namu. Beigās devāmies uz biržas namu, jo senam jau gatavojamies to apmeklēt, savukārt kino sucks, jo tur pilns ar popkornu grauzošiem kretīniem kā dēļ filmu nav iespējams skatīties un klausīties. Tātad 5diena pavadīta pozitīvi, un arī viesnīcas numuriņš pārsteidza ar vannu! Rixwell hotels rullz.
Feb 20 08:56 [info]slaaneklis:
Pasaulē nav tik daudz paēst, cik man šobrīd bulta vēderā.
Feb 20 08:33 [info]slaaneklis:
"guļošam tuviniekam"
Feb 20 08:32 [info]dienasgramata:
Spotifajā ir tāda josla "Friend activity", kur redzams, ko kāds no Feisbuka pazīnām ir pēdējo klausījies. Šodien skatos - Aivars Hermanis klausījies dziesmu "Meitenei kafejnīcā", ko izpilda Igo. 1986. gadā.
Feb 20 08:22 [info]slaaneklis:
Šorīt jutos kruta. Drīkst?
Feb 20 08:07 [info]zirka:
čau atkal, pirmdiena
nu bet laiks, kur viņš paliek un kāpēc pat brīvdienās pietrūkst laika
Feb 20 07:53 [info]sickboy:
Man simpatizee indiaanji un visaadi citi primitiivi dzhunglju cilveeki. Skatiijaamies filmu, tur bija par Dienvidameriku. Tie cilveeki liidzinaajaas dziivniekiem un to es domaaju... labaa noziimee! Tagad mans kakjis man atgaadina indiani un taapeec es vinju veel vairaak cienu.
Feb 20 07:22 [info]stereotasse:
10 facelift
20 Go To {sleep}
___if how () getAnother Cigarette
Feb 20 07:20 [info]punkts:
https://youtu.be/ttgv7VjBs2I
Feb 20 07:20 [info]zivs:
krēzi šit enīmōr
Feb 20 07:15 [info]slaaneklis:
Zini kā vientulībā sāk komentēt pats sevi? Lūk, tieši tā.
Feb 20 07:08 [info]slaaneklis:
Ir S07E10 un es esmu palicis mīksts.
Feb 20 06:54 [info]psihs:
https://www.youtube.com/watch?v=VQm_EW0SX2E
Feb 20 06:52 [info]stereotasse:
Feb 20 06:49 [info]psihs:
you gotta work it out?=
https://www.youtube.com/watch?v=fS9f6_i6v3Q
Feb 20 06:32 [info]slaaneklis:
Nebūs te nekā, es jūtu. Tā plikšķēšana ir uz palikšanu. Nu, es par acīm.
Feb 20 06:18 [info]jojo:
mācos spēlēt gammas, ļoti meditatīvi.
Feb 20 06:11 [info]psihs:
you gotta work it out! - do not want (work it out)
https://www.youtube.com/watch?v=fS9f6_i6v3Q
Feb 20 06:02 [info]slaaneklis:
Jāguļ vēl, bet zinko es? Es, ka vai UBI efektīvi nenozīmē garantētu (t.i. bezmaksas) dzīves vietu, apkuri, ūdeni, elektrību, kūku un, piemēram, drāšanās, pasi (!), kas ir, drāšanās, obligāta*, LR īpašums un jāglabā rūpīgi?

*pase vai nu, vai nu, vai nu arī personas apliecība
Feb 20 05:38 [info]slaaneklis:
"teci, gailīti mans, no rītiņa agrumā"
Feb 20 05:34 [info]slaaneklis:
"nav baiļu pat, ja sirds man zūd [..] tai drupās buramvārdi, tos uzmini"
Feb 20 05:28 [info]slaaneklis:
Vai cilvēks, kurš ar bultu sirdī, ir precību materiāls?
Feb 20 05:23 [info]slaaneklis:
Mans kind of humors. (giggle), lai ne*maniakāli smietos*
Feb 20 04:25 [info]penny_lane:
gribēju sagūglēt dzejoli par to, ka mīlestība ir kuce, kas pišas uz svešas grīdas. vai tamlīdzīgi, neatceros. sagūglēju komentārus pie raksta par rajeckas jaunajām attiecībām, atmiņu stāstus par Sibīriju un kaut ko par mirušu saimnieci un suņiem, kas iesprostoti dzīvoklī.
Feb 20 03:38 [info]psihs:
the Billie Jean was not my lover of course she was not, she's not the 12 yo boys, but she say I am the one
Feb 20 03:29 [info]inese_tk:
tvnet: Kafija, acu skatiens, vieglums u.c. laba seksa pamatprincipi
Feb 20 01:57 [info]battleborn:
draza
Apņēmības pilns izvairīties no pārtikas,kura nonākusi kontaktā ar plastmasu.Šis uzdevums... Izaicinājums. Nebūs viegli... Veikalā lielākā daļa preču ir plastmasas iepakojumos. Radikāls solis...Bet cilvēki negrib ikdienas steigā aizdomāties ,ka to sūdu,kuru nopirki savām bērnam...To neveselīgo našķi , kurš piebāzts ar E vielām ,un iesaiņots toksiskā iepakojumā var izraisīt biedējošas sekas.Vēzis. Cilvēks ir stulbs,stulbs,stulbs... Kāpēc Tu saviem dārgajiem cilvēkiem bāz mutē nāvi.
Labi...Sāksim ar iepakojumu... Turpinājum sekos
Feb 20 01:11 [info]laielais:
es sajūtos kā mans piejauktais galds. Te dziesmas, te pildspalvas, stereo, semināru materiāli. Galds atgādina par vecām idejām, kuras pirms kāda laika pats izsapņoju. Kas ir cilvēks? Tas ko viņš dara tagad, ko darīja vakar? Kas veido personību, kurš no laikiem? Vai varbūt cilvēka būtība nav bāzēta uz zemes?
Feb 20 00:59 [info]intenormal:
feikais terors
tiem, kas paši mēģina tā skaidrot vai arī klausās skaidrojumos no sērijas "tramps nerunāja par teroraktu zviedrijā, bet gan bija skatījies fox news iepriekšējā vakarā, un tur stāstīja, ka situācija zviedrijā ir pilnīgā pakaļā":

no matter ko viņš bija gribējis pateikt ar savu uzdirsienu konkrētajai valstij,  1) savu domu viņš nebija spējīgs sakarīgi noformulēt 2) viņa pielūdzēji tagad tiešām tic, ka ir bijis terorakts
Feb 20 00:57 [info]labils:
un tad viss norima.
un tagad es eju pastaigāties.
nākamnedēļ šonedēļ lietus, sniegs un dubļi nedēļas garumā. jāiztur.
vēlāk dārzs būs. internetu varēs izmest.
Feb 20 00:54 [info]celies:
tēma #? (3)

kur ir tā robeža, kur nodoms paliek nodoms un kur nodoms sāk realizēties (materializēties)?

Mēs mēdzam domāt dažādas domas. Mums ir dažādi plāni/ieceres. Daļa no tām realizējas, daļa nē.

Kā domājamas ir domas, ja tās gribam realizēt. Kā atpazīt izšķirt domas, kuras nemaz negribam realizēt.

(šī tāda īsā tēma, radās tikai šodien, bet pietiekami spilgti)
Feb 20 00:44 [info]martcore:
Feb 20 00:42 [info]inese_tk:
es kaukad esmu jau te jūsmojusi par zirgu vārdiem, bet šim krāslavietim tāds pavisam jauks vārdiņš ticis - http://lwhorse.lv/Horses/Card.aspx?id=53286
Feb 20 00:40 [info]ieva:
music of a broken heart

zaudējums imho ir dvēseles inciācija. pirms tam ir...pirms tam. pēc tam kkā vairs nav iespējams sacietēt atpakaļ iepriekšējā formā.

šī mūzika nav skaista, tā mav māksla - tā ir pieredze, godīgi vārdiskots mirklis.

apraudājos, ierakstīju nbhp apmēram šādu komentu pie fb posta, kas visdrīzāk,lol, ir sociāli neadekvāti, un tad uzliku otru dziesmu, kas sākas ar to, ka viņš saka, ka tā nav māksla.

otra lieta - pēc tam sirds paliek salauzta, ja paveicas, tā teikt - tā paliek atvērta. un tu iepazīsti dzīvi pa īstam. durvis uz bezgalību paliek vaļā - šķiet, tās pašas, pa kurām aizgāja tas, kuru mīli. tāda kā pēdējā svētība, atvadu dāvana. tu nedaudz paejies līdzi.
Feb 20 00:29 [info]zin:
putota olbaltuma un pūdercukura savienojumā ir vnk kaut kas velnišķīgs
Feb 20 00:20 [info]methodrone:
triis stundas blandiijos pa pilseetu. kad man vairs vispaar nebija, kur iet, es apseedos lesterskveeraa pie struuklakas. man bija auksti kaajaam un rokaam. nav kur iet. visu dienu domaaju par to, kaa es veelaizvien nemaaku runaat ar cilveekiem. cik es saskarsmee esmu impotenta un vaaja un nespeejiiga un slinka. cilveeki kaut ko kusli censhaas ar mani runaat, bet man viss ir absoluuti vienalga. lai vinji beidzot iemaacaas, un tiek nolikti pie vietas ha ha ha, es jums nedoshu vienu vaardu, pashi dariniet sev vaardus. pieklaajiigi apjautaashos, kaa jums iet, un no sirds izraadiishu emocijas, bet tie ir tikai ziedinji, kas aatri saviist un nobirst. baidieties un atkaapieties no shii baismiigaa tukshuma kas esmu es! 

un es vairs nediedeleeshu. jo diedeleejot es izdaru preteeji. nevar par pasauli runaat ar pasauli. tas ir kaa sarunaaties ar sevi. man ir tikai viens patiess sarunu biedrs, un tas pats neatrodas pasaulee. pasaule ir kaa sapnis, un katru reizi, kad es tur izeju, tas ir kaa iziet sapnii un sarunaaties ar sevi. kaut kaada apmaatiiga meenesseerdziiba. mekleet pasaulee patiesus sarunu biedrus ir kaa, iziet aaraa no istabas mezhaa, kameer istabaa paliek tavs vieniigais patiesais sarunu biedrs, bet mezhaa ir tikai akmenji, koki un zveeri. bet tomeer shii istaba ir priekshtelpa, un sarunu biedrs ir aaraa no priekshtelpas, cauri pasaules dubljiem, otraa pusee, tajaa pashaa istabaa, bet otraa pusee. 

"Slay me, Lord. I want to be able to stand before you free of the dividing wall of flesh, so that when you speak to me I shall hear you!"

ak ak ak, kaads klusums ir pasaulee! kaadi maldi mekleet pasaulee kaut ko iistu un sajuutamu. kaapeec mani suuta aaraa no istabas mezhaa? kaada man dalja gar sho apmaatiigo sapni un vinja teeliem? 

peec tam es pieceelos no solinja un devos uz nacionaalo muzeju, man bija palikushas 20 minuutes, bet bija paaraak auksti, lai turpinaatu seedeet aaraa. es apskatiijos 7 gleznas un nopirku desmit pastkarshu komplektu ar gleznu izlasi ar enjgjeljiem. tad es devos uz kinoteaatri skatiities stalker, kas ir mana pasaules miiljaakaa filma

"Let everything that’s been planned come true. Let them believe. And let them have a laugh at their passions. Because what they call passion actually is not some emotional energy, but just the friction between their souls and the outside world. And most important, let them believe in themselves. Let them be helpless like children, because weakness is a great thing, and strength is nothing. When a man is just born, he is weak and flexible. When he dies, he is hard and insensitive. When a tree is growing, it’s tender and pliant. But when it’s dry and hard, it dies. Hardness and strength are death’s companions. Pliancy and weakness are expressions of the freshness of being. Because what has hardened will never win."


Feb 20 00:07 [info]wensdy:
Dzīves ideāli
Dažreiz pār mani līst neizskaidrojams pateicības vilnis, kura laikā es domāju, ka man nekad dzīvē nav bijis pa īstam sūdīgi. Lai gan es atceros reizes, kad domāju, ka viss ir tik sūdīgi, ka vnk nav vērts. Pēdējā laikā gan to ir aizstājis dzīves kā ceļa koncepts. Pilnīgs bezsakars taču! Un man vienmēr ir licies, ka ceļa galā būs kaut kas lielisks :D
Feb 19 23:50 [info]ms_:
mistika, iedomas, vai wishful thinking
bet kaut kā šķiet, ka ir atrasts tas cilvēks
ar kuru ir kautkāda dīvaina ķīmiska un psihotiska saderība...
Feb 19 23:48 [info]heishy:
and round and round they go
Atkal jāiet gulēt. Atkal rīt ir pirmdiena. Atkal jāceļās. Zeme griežas ātrāk.

Cerams, ka posts no phone atkal neizdomās iepist "pārdoties" .
Feb 19 23:29 [info]slaaneklis:
"Now you get, what you want. Do you want more?"
Feb 19 23:23 [info]_raagas:
rāgas #24 - Gangubai Hangal [07.05.2016]


Šajā pārraidē neatkārtojamā balss - Gangubai Hangal [1913 - 2009] no Kirana gharānas.

klausīties/vilkt

rāgliste:

puriya dhanashree
chandrakauns
abhogi
kalavati
kedar

papildinfō )
Feb 19 23:16 [info]mindbound:

The SUBNETS approach is directed to advance psychiatry beyond the realm of dialogue-driven observations and into the realm of therapy driven by quantifiable characteristics of neural state. In doing so, the program would create one of the most comprehensive datasets of systems-based brain activity ever recorded. [..] These models will be adapted onto next-generation, closed-loop neural stimulators that exceed currently developed capacities for simultaneous stimulation and recording, with the goal of providing investigators and clinicians an unprecedented ability to record, analyze, and stimulate multiple brain regions for therapeutic purposes.

Tur, kur ES HBP sasniedz izcilību teorijā un progresā uz pilnu smadzeņu emulāciju, ASV BRAIN iniciatīva sola līdzīga līmeņa specifiskākus tehniskos rezultātus ar, savā ziņā, ne mazāk tālejošām sekām. Jācer, ka Trampa uzbrukumi zinātnei vai nu nevainagosies panākumiem, vai vismaz neturpināsies daudz tālāk par klimatoloģijas disciplīnu (kam tad būtu jāspēj kalpot par buferi un uzmanības piesaistīšanas zonu atlikušajā prezidentūras laikā), jo šī ar augstu varbūtību ir viena no neiroinformātikas un neirozinātnes trim proverbiālajām “Arhimēda svirām”. Izcēlums citātā mans.

Feb 19 23:16 [info]eos:
^^ miu
Jā, beigās jau visi būs gudrāki, pieaugušāki. Vairs nekāps un neglītiem grābekļiem, kāps uz glītākiem. Pasūtīs grābekļus pa tiešo no Kanādas.

Taču pa to laiku es pasēdēšu svārkos un attīstīšos pati. Un necentīšos savus grābekļus pārkrāsot.

Šobrīd esmu priecīga, man ir liels "kaķis", kurš ir silts un pūkains, guļ uz manis un man blakus. Podu kaķim aizvien neesmu nopirkusi, laikam jau vajadzētu, lai nekarājas gaisā tā ideja.

Viss ir interpretācijā, taču, ja neko nevar interpretēt, paliek dāvināt rozes un smaidīt.Feb 19 23:12 [info]kini:
.
beidzot ir bey sandcastles oficiālais video. skaists.
if we're gonna heal, let it be glorious.
Feb 19 22:38 [info]evia:
I feel nothing. Is that semi-eureka towards Nirvana? Because I still think everything.
Feb 19 22:29 [info]heishy:
''Arrival''
''But now I'm not so sure I believe in beginnings and endings. There are days that define your story beyond your life.''

''If you could see your whole life from start to finish, would you change things?''


Perfekta. My kind of party. Iesaku palasīt IMDB Spoileru sadaļu. Sākot jau ar sazināšanās valodas izveidi, beidzot ar sīkām, zinātniskām detaļām. Burvīgi.
Un citplanētieši tak. I want to believe. Still.

''Like their ship or their bodies, their written language has no forward or backward direction. Linguists call this non-linear orthography, which raises the question, is this how they think?''

''Language is the foundation of civilization.It is the glue that holds a people together. It is the first weapon drawn in a conflict. ''
Feb 19 22:22 [info]virginia_rabbit:
manam saldajam puisītim pirms pusnakts paliks gadiņš. šis ir bijis viens absolūti laimīgs bezmiega gads.

viņš (arī šovakar) neiet gulēt, vēl afterpārtijo, apķēris Eiženu.
Feb 19 22:19 [info]dunduks:
Vidzemes atlase uz Latvijas finālu
Nedaudz gan pietrūka - gan paša varēšanas, gan arī citi tabulas apakšā nepalīdzēja papildrādītājus uzlabot. Partijas bija interesantas, lai arī pēc tam ar mašīnu paskatoties sanāk uzzināt daudz jauna un, objektīvā realitāte izrādās stipri atšķirīga nekā likās pie galdiņa.

Nu un apsveikumi b.[info]pinjons, bet man, tā kā finālā uzspēlēt gribas, tad nekas cits neatliek kā marta beigās doties uz Zemgales atlasi un, ja tur nesanāks, tad izmantojot, ka pusfināls nav pa Lieldienām un mēģināt arī tur: ja ne ar meistarību, tad vismaz neatlaidību panākt savu :-)
Feb 19 22:08 [info]martcore:
a ar ko jūs nodarbotos, ja nokļūtu west worldā
man, lūk, ļoti iepatikās eda harisa ideja ar sprādzieniem, viņš gan pasūtīja tikai neliela apjoma pirotehnisku efektu, un augšās to apstiprināja
bet varētu uzlaist gaisā veselu fortu! (var arī bez cilvēkiem, tas nav būtiskākais). bet tik prāvu efektu laikam vadība neatļautu
tāpat kā mēģināt iet strādāt par ļauno radžu, vietējie kovboji un šerifs nesaprastu, ja es tur čalmā un ar krellēm rokās dziedātu un dejotu ļaunprātīgos austrumu ritmos kopā ar sievietēm plikiem vēderiem un iemīļotajiem ziloņiem, kas ir apkrauti ar zeltu
Feb 19 22:00 [info]rkktzd:
boys don't try
Feb 19 21:58 [info]fermenta:
Kļavu sula.
Feb 19 21:41 [info]kisswithafist:
šovakar tik ērmīgs garastāvoklis, ka skatos, kā Rīgas Bebrs mēģina tēlot jamaikieti gejrovīzijā. ya I'm ok, he ain't tho
Feb 19 21:26 [info]platformene:
Just because I could, doesn't mean I would.
Feb 19 21:18 [info]es_esmu_dzhims:
mūsu kaķis čurā bidē. oskars tikko pilnā nopietnībā ieteica sākt viņam to mācīt darīt podā. es vēl nezinu, kā par to justies
Feb 19 21:04 [info]sirualsirual:
KAS LIEK MAN VAKAROS DOMĀT PAR TEVI
The possibility of (or, rather, the hopeless yearning for) love; building bridges and burning them after; subsisting on falsehoods so eagerly and desperately that they become the truth of your life.
Feb 19 20:59 [info]lovenight:
Atkal un atkal.
Jā, atkal un atkal jautāt, kāpēc pati sarežģī dzīvi?
Vai tiešām visam ir izskaidrojums un vai viss notiek tā kā tam jānotiek, vai tā ir griba un izvēle?
Tīties dūmos lai aizmirstos, hah. Bet vai sanāks?

- bēdz.
- es paliku.
- trakā.
Feb 19 20:58 [info]lovenight:
Atkal un atkal.
Jā, atkal un atkal jautāt, kāpēc pati sarežģī dzīvi?
Vai tiešām visam ir izskaidrojums un vai viss notiek tā kā tam jānotiek, vai tā ir griba un izvēle?
Tīties dūmos lai aizmirstos, hah. Bet vai sanāks?

- bēdz.
- es paliku.
- trakā.
Feb 19 20:44 [info]f_g:
pidžamsvētdiena
Šodien riktīga pidžamdiena. No gultas pārvācāmies uz dīvānu pie tv un līdz pat pusdienām nogulšņājām. Tad noskatījāmies jauno XXX filmu. Izklaidēja, bet nekā īpaša- šauj,spridzina, skrien. ;) Pēc filmas papētījām biļešu cenas, tomēr rudenī gribas kaut kur aizbraukt..
Nedaudz padzīvojām bez elektrības, jo otrajā stāvā mazo kasti kāds iemanījās noraut. Toties bez elektrības pēkšņi ir tik daudz laiks! ;)
Vakarā piezvanīja Aivars. Viņam vairāki jautājumi par darbu bija, bet papļāpājām arī par viskautko citu.
Mamma savukārt izstāstīja, kā viņiem vakar ar bērnu pieskatīšanu gājis. Ilvers mierīgs un prātīgs, bet Santa...spridzeklis un škodņica. Mamma smēja, ka Santas klātbūtni noteikti visa māja sajuta - klaigāja, skraidīja, savas mantas grabināja un Ilveram nelika mieru.
Ir labi, ka ir tādas pidžamdienas. Atpūties no visa un galvenais - šādās dienās nav vārda "vajag".
Feb 19 20:32 [info]slaaneklis:
Labi, labi. Šoreiz mana kārta, šoreiz pats nopirku.
Feb 19 20:29 [info]roncijs:
vīns man baigi necepī, bet malto gaļu viņš nebojā.
Feb 19 20:20 [info]trakais18:
Tava nasta būs mūžība. (...) // E. Mākens @Valmiermuiža.
Feb 19 20:04 [info]kio:
kāpēc es neierakstījos šeit, kad notika viss labais..tas būtu līdzējis aizdzīt to, ko domās atkal esmu sacerējusi šodien.
man ir sajūta, ka viņš nezina, kā veidot kaut ko ar tik līdzīgu cilvēku pēc sajūtām sev, kādi esam mēs. abiem mums ir vieglāk atklāt jūtas, emocijas tiem, pār kuriem jūtamies stiprāki, neatklājamāki, vienkāršāki, pārāki. bļin kādas muļķības.
vienkārši es esmu viegli ievainojama viņa priekšā. un alkstu nedalītas uzmanības. un alkstu tuvošanās. alkstu mēģinājumu. es zinu, ka es pati īpaši nedaru nekādus gājienus, bet, ja jau es esmu tik viegli nolasāma, tad kamoon, kamooooon nu.

negribu nevienu citu, man neinteresē neviens cits.

pārlasot veca brūtgāna vēstules, kurš jau redzēja gara acīm mani pie altāra, bail būt viņa lomā. bail, ka arī man tas ir tik tomēr spēcīgi, bet viņš tikai grib paskatīties, dot iespēju meitenei, kam viņš patīk. riktīgi negribu tā.
Feb 19 19:48 [info]es_esmu_dzhims:
kad internets par mani smejas

Image and video hosting by TinyPic
Feb 19 19:48 [info]virginia_rabbit:
Feb 19 19:44 [info]perkons:
Es neesmu vācējs, neesmu. Bet, ja redzu, ka izmešanai izlikta 100 gadus veca, jā, tieši 1917. gadā izdota, grāmata, tad kaut kā nespēju viņu nepaķert līdzi.

Pilnīgi noteikti zinu, ka pats viņu nelasīšu, jo vāciski neredzu un nedzirdu, un tieši tāpēc jūtos vēl muļķīgāk.

Attēls ir ilustratīvs, jo mana grāmata ir krietni labāk saglabājusies.
Feb 19 19:37 [info]nrk:
Uzraku sliekas, krupjus un bezčaulas gliemežus.
Feb 19 19:27 [info]mindbound:
The more I use it, the more Electron looks to me like Flash of the present age, with everything the comparison implies.
Feb 19 19:14 [info]trakais18:
"Laika ritums uz cilvēka apziņu iedarbojas visai dīvaini un pretrunīgi. Varētu pieņemt, ka vienmuļš laiks bez notikumiem liekas bezgalīgs. Tā vajadzētu būt, bet tā nav. Pelēkam, vienmuļam laikam nav ilguma. Dzīvs, darbīgs laiks, tāds, kurā cērtas traģēdija un iedzirkstījas prieks, paliek atmiņā ilgi jo ilgi. Un ir labi un pareizi par to domāt un to atcerēties. Tukšam un vienmuļam laikam nav ceļastabu, pēc kuriem noteikt ilgumu. No nekā līdz nekam - tas nav atstatums ko var ietilpināt laikā."

//No visai sen iemīļotām lappusēm, kaut kur Austrumos no Ēdenes.


(...)

Man vaicāja, kas noticis. Mirkli apdomājies un ar mēli uzmetis kūleni, tā savērpjot it kā tēmu mainošu atbildi, biju gaidījis mirkli par ilgu un uz sekundes tūkstošdaļu zaudēju savu pašsavaldību. Pār mēli pārspruka pavisam citi vārdi par manām izvēlēm:"Ja man ir jāizvēlas ceļš savā dzīvē, es vienmēr izvēlēšos vispiņķerīgāko un viskomplicētāko. Ir pārāk daudz pelēkā visapkārt, lai ļautu krāsām izplēnēt netapušām gleznās un dzejoļiem palikt nepabeigtiem saburzītās..." Ievelkot elpu uzzīmēju smaidu un teicu, "Bet par to varbūt pēc pāris vīna glāzēm." Un viņi skatījās un nesaprata, "Bet kāpēc Tu tā dari? Kāpēc Tu vienmēr sev sarežģī dzīvi un pēc tam pats sevi ar to sāpini?" Man bija atbilde uz mēles. Un tomēr to noklusēju. Jo bažījos, ka nesapratīs.

Atradu. Atradu to nedaudz noputējušu. Un manī ielija tāds prieks to paņemot rokās, notraušot putekļu kārtu un atverot. Ieelpojot atkal sajutu lietus valgmes smaržas, sausuma gadu Saulē iededzināto spītu un pašu ceptās rudzu maizes saldi lipīgo garšu. Tagad varu atkal aizmirsties un atrast vietiņu sev kaut kur Salinas ielejā. Vismaz uz laiku.
Feb 19 19:13 [info]amanita:
Māsas ultimāti.
- Krišjāni, nāksi ar mani paspēlēties? Es skaitu līdz trīs! Trīs, seši, deviņi!
Feb 19 19:02 [info]sniegabrist:
Roslings, izrādās, (jau desmit dienas kā) miris.
Feb 19 19:00 [info]dienasgramata:
DELFI. Kur rast motivāciju ceļā uz savu sapņu figūru.
Feb 19 18:57 [info]qgmr101:
biju pie jūras *


jūra vienmēr līdzi sirdī
tāpat kā krokodīļi

* bet citādāk, tā sakot, metafōriski
Feb 19 18:47 [info]uzpurne:
Feb 19 18:39 [info]intenormal:
auns turpina performēt
ja kādam bija vēl kādas šaubas par trampu, tagad vajadzētu būt skaidrai bildei. publiski apdirst citu valsti, saceļot starptautisku haju - un ne miņas no atvainošanās vai murgu atsaukšanas.

Feb 19 18:36 [info]slaaneklis:
*maniakāli smiekli*
Feb 19 18:17 [info]zin:
un tad diena vienkārši pazuda
tikko vēl bija rīts un plāns par mājasdarbiem un darbu darbiem un visādiem citādiem (vairāk vai mazāk) sīkumiem, ko šodien derētu paveikt.
tagad laika palicis tik maz, ka svētdienas labsajūtas nebojāšanas vārdā daļu tā visa vnk nāksies atmest.
otra opcija būtu neiet uz reidu..
bet, vismaz ir sajūta, ka atpūtos :)
Feb 19 18:10 [info]iive:
Un man liekas, ka tas ir katras latviski rakstošās sievietes pienākums reizi trijos mēnešos aizliet seju un teikt tumsai logā: "Jā. Es gribētu būt Inga Ābele." Es domāju, ka Inga Ābele dara tāpat.
/Noklausīts:
– Tā Tava jaunā grāmata, "Duna", tā ir laba, ja
– Es neesmu Inga Ābele, es esmu Inga Gaile
– Bet ir?
– Noteikti./
Feb 19 17:59 [info]neraate:
pilnai laimei todlerim atkal temperatūra (ap38, mērījusi neesmu), pašai arī un man ausīs notiek kkas riebīgs. pagaidām ceru, ka tas no nerviem un tādēļ, ka kāpj t'
Feb 19 17:57 [info]negaisiic:
Jā, par šo pēdējā laikā noniecināto humanitāro izglītību un humanitāro zinātņu profesijām man laikam būtu gana daudz, ko teikt. Laikam esmu palaidusi garām, no kuras pēcpuses tam visam pēkšņi kājas izaugušas, bet no personīgās pieredzes runājot, es gribētu redzēt, kā viens matemātiķis (nu labi, lai iet arī ķīmiķis) man gāzes katla uzbūves pamācību iztulkotu lietotājam saprotamā veidā (lai neuzlaistu gaisā pusi rajona), arhitektu kolēģijas atzinumu pārvērstu ārzemniekam saprotamā svešvalodā vai nopratināšanā dabūtu ārā no liecinieka nepieciešamo informāciju vēl kādā citā tam saprotamā valodā.
Protams, protams, es tā subjektīvi te izsakos, BET, ne visi eksaktās zinības apguvušie ir ikdienas praktiskajai dzīvei piemēroti ļaudis, un ne visi humanitārās prasmes apguvušie ir neapķērīgie, kam iztrūkst eksakto zinību apjēgas.
Feb 19 17:56 [info]gaia:
*****************************
❊ Sarkanais Taurenis!!!
Es esmu gatava būt gatava sapludināt mūsu ceļus un sirdis kopā, dejot piedzīvojumu deju kopā, ļauties spontanitātes plūsmai kopā, atkailināt savus noslēpumus, vēlmes un ķermeņus kopā, just sāpes un svētlaimi kopā un būt brīviem kopā.
Es esmu gatava būt gatava būt kopā ar Tevi, Tavu gaismu un Tavu ēnu.
Feb 19 17:22 [info]ariadasprince:
Un tagad katru nedēļu pie fizioterapeita.
Feb 19 17:11 [info]tvarj:
varena nedēļas nogale, kurā visu ko paspējām. gan paballēties, gan Goldena deju grīdu padeldēt, gan pie vecākiem izciemoties trīs (3!) dažādās mājās. sestdien uz paģirām izgājām apli pa veco Sloku. man ļoti patīk taisīt tādu tūristīgu house hunting, paskatīties kā cilvēki dzīvo. jūra, mēh, jūru nafig, man padod padomju laika vasarnīcu rajonus, kur cilvēki ir būvējuši mājas no vidažādākajiem materiāliem un visvājprātīgākajās formās. absolūtākā sajūsma man, protams, ir par tiem ciematiem, kur cilvēki ir būvējuši mājas "traknākos" padomju laikos, kā Salacgrīvā vai Garciemā. Slokā no tāda viedokļa īsi nebija, ko redzēt, tas ir rajons ar lielu čigānu koncentrāciju, attiecīgi viss diezgan nolaists, pērļu maz. kaut gan mazliet apmaldoties un brienot dabūjām iziet cauri kapiem, kur aplūkojām vizuāli ļoti izteiksmīgos čigānu kapakmeņus. ā, vēl bija burvīgs haskiju jaunēklis/jaunuve, kas vienas mājas pagalmā taisīja gaudiņu, ko skaistajā, saulainajā un rēnajā dienā varēja dzirdēt pa visu rajonu.

šodien pasnīkojām apkārt pa Jelgavu, bet kāds tur house hunting šitādā laikapstāklī.
Feb 19 16:41 [info]santech:
Tas tiešām ir CPU. Atverot korpusu, vairs nerestartējās kompis, kapājot Borderlands 2. Sainformēja mani ar visādām foršām programmiņām, tai skaitā csv failu nolasīšanai saprotamā valodā, kur no ciparu lēruma uztaisās grafiki.
Tāpēc tagad patīrīšu CPU dzesēšanas sistēmu. Pie viena tiek apsvērta šķidrās dzeses sistēmas iegāde. Bet vispirms - pirkums Jelgavā.
Kopumā arī jāpacenšas sadzīvot ar cilvēkiem. Kamēr man katrs pirkums prasa algas dienu, tamēr nav ko tēmēt uz atsevišķu dzīvokli. Pamazām, ar laiku.
Feb 19 16:17 [info]pikaczu:
magistra vitae
Cibas iedvesmota izlasīju profesora Tumana šķendēšanos un atcerējos, ko par izglītību Skrutons rakstīja. Slinkums čabināties pa virtuālo citātu kladīti, bet viņa doma bija apmēram tāda, ka pasniedzējam nav nekādu pienākumu pret studentiem, bet ir pienākums pret pašām zināšanām. Mācot tikai kļovo un prikolīgo vēsturi, kur mācībspēki ir mīlīgi kā privāta bērnudārza audzītes un par no atlants.lv nokačātiem referātiem liek desmitniekus, zināšanas tiek piesmietas, bet klients īstermiņā ir apmierināts. Viss notiek viegli un patīkami. Paverpointa prezentācija migājās un hujārijās. Boldā iezīmējam jautājumus, kas būs noslēgto izvēļu testā. Kopumā labi pavadīts laiks, tikai viesmīļa darbu gan nevajag uzreiz pēc diploma saņemšanas uzteikt. Ja nopietni, tāpēc jau Inga Spriņģe grabina baltās pupiņas - mums vajag izcilniekus. Tikai pat no apķērīga prāta īpašnieka neizveidos izcilnieku, ja neuzticēs viņam pietiekoši lielus uzdevumus. Lai humanitārie virzieni nebūtu bezdarbnieku kombināts (stājās visi tie, kas nerubī fiziku, mateni vai ķimiju), vienīgais ceļš ir padarīt tos par ekskluzīvu nodarbi. Varētu samazināt vietu skaitu, atjaunot iestājeksāmenus un studijas padarīt par izdzīvošanas nometni intelektam, bet kur paliks visi tie, kas uzskata sevi par pārāk gudriem, lai liktu flīzes vai līmētu skropstas?
Feb 19 16:14 [info]spic:
Aplikācijas ar alfabētu
Totāli besī ārā aplikācijas, kuru nosaukums sākas ar A, jo ielien pēc alfabēta sakārtotajā sarakstā pašā augšā. Pieckārt besī, ja nosaukums nemaz nesākas ar "A", bet vienalga ielien. Pēdējais: "Amazon Kindle", tev ekrānam pa vidu zem burta K jāsēž, nevis A, nolādēts!

Also, eksperiments legāli nopirkt vienu grāmatu izgāzās. Amazoņa kindles grāmata sēž zem pending orderiem, naudu nenoskaitījusi, un mirkšķina savas naivās, tizlās acis, krievu versijai manns-ivanovs-ferbers vēlas, lai es rakstu kredītkarti lapā, kurai nav https, bet litress man ideoloģiski ir svešs, tpfffftpftfpft.

Kaitinošs tas digitālais gadsimts.
Feb 19 16:06 [info]bozena:
Sakiet, kokosriekstu piens bundžās vai pakās ir derīgs arī pie kafijas?
Feb 19 16:00 [info]annuska:
Džārmuša "Patersons" ļoti patika.
Feb 19 15:55 [info]konstruktors:
***
Lieliska mūzika tavai darba dienai, pagriez skaļāk un nekas nebūs svēts:
https://soundcloud.com/archivemind/sets/trap

#soundclown
Feb 19 15:54 [info]yoko:
pēkšņi mums te tik silts palika, ka nometām ziemas jakas un segas, un visas bažas saules laimē aizmirsās, plus padsmit
Feb 19 15:45 [info]gaia:
*****************************
❊Mana sirsniņa vēlas blakus cilvēku, kura klātbūtnē es varu atkailināt savas emocijas un kura klātbūtnē es varu justies brīva no savu emociju rētu kompleksiem. Vēlos, lai viņš nevis tās atgrūž, bet iemīl. Vēlos, lai viņš uz tām skatās kā uz skaistām un košām eļļas krāsām, bez kuru palīdzības nebūtu izveidojusies mana unikāli abstraktā personības glezna, kuru viņš tik ļoti apjūsmināja, kad to ieraudzīja.
Feb 19 15:42 [info]khosmos:
Karš
Es nekad nezaudēju.
Feb 19 15:28 [info]extranjero:
Ha, ha, it kā mēdijiem jau nepietiktu ar Trampu. Tagad arī mileniāļi saceļas pret mēdiju feikajām ziņām. Nekad nebiju dzirdējis par tādu PewDiePie, bet acīmredzot viņam ir miljoniem sekotāju, kas skatās viņa jokus (katram savs). Savukārt mēdijiem tas nepatīk, bet visdrīzāk jau skauž, ka viņi zaudē skatītājus, tāpēc viņi cenšas izraut lietas no konteksta un celt apsūdzību, lai nosauktu viņu par nacistu un tādējādi ieriebtu viņam.

Vai tad es neteicu, ka mēdiju kari būs brutāli?
Feb 19 15:20 [info]magnolia (in [info]pa_leeto):
Grāmatas
Lūgums pieteikties uz magnolia23@inbox.lv

•Š. de Kostērs. Leģenda par pūcesspieģeli, 1,-
•Ursula le Gvina. Atuanas kapenes. 1,- Tehanu. 1,-
•Vidberga atklātnītes. 1,-
•P.Renjē "Meklējiet prieku", 1,-
•O.Henrijs "Gausīgie ierāvēji", 1,-
•Dreizers "Mâsa Kerija", 1,-
•E.Zolā "Dāmu paradīze" 1,-
• M.Kundera "Identitāte", 1,50
•D.H.Lorenss "Lēdijas Čaterlejas mīļākais", 1,50
•D.H.Lorenss "Saule", 1,-\
•A.Moravia "Nicinājums"", 1,50
•E.Bronte. Kalnu aukas. 1,50,- (2 gab)
•Pjērs Luiss. Bilitis dziesmas.(Vidberga ilustrācijas) 2,-
•Pauls Koelju. Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju. 2,-
•Stīvens Kings. Nakts murgi, 2,-
• K.Breivermena "Es, Frīda", 2,-
•Mazā erotikas enciklopēdija no A līdz Z, 2,-
•Rejs Bredberijs "Pieneņu vīns", 2,-
•S.Lagerleva "Gesta Berlings", 2,-
•L.Kerols.Alise Aizspogulijā, 2,-

•K.Makkalova "Dziedoņi ērkšķu krūmā", 3,-
•K.Makkalova "Negantā kaislība", 2,-
•K.Makkalova "Tims", 1,- (5,-eiro 3 kopā)

•K.Išiguru. Gaistošās pasaules mākslinieks.4,-
•A.Goldens "Geišas atmiņas", 4,-
•Fransuāza Sagāna "Smeldze", 3,-
•Ērihs Volfgangs Skvara "Trauslums", 3,-
•Aleksandrs Bariko "Bez asinīm", 4,-
•Aleksandrs Bariko "Zīds", 4,-
•M.Fermīns "Sniegs", 4,-
•H.Hese "Stikla pērlīšu spēle", 3,-
•V.Nabokovs "Lolita" (Dienas izd.), 2,- (rezervēts uz 1dienu)
•Maikls Ņūtons "Dvēseļu ceļojums ", 5,-
•F.Beigbeders "14,99 franki." 2,-
•Trūmens Kapote "Mirjama.Aizvērt pēdējās durvis."1,50
•Dens Brauns "Eņģeļi un dēmoni." 4,-

Latvieši
•A.Grīns "Dvēseļu putenis", 2,-
•D.Priede "Mēnesstars pār jūru", 1,-
•A.Auziņš "Lietus slapja sniega veidā", 1,-
•E.F.Cimare "Sarkanie ūdeņi" (par Sarkandaugavu un Tvaika ielu), 1,50
•E.F.Cimare "Purvā ieņemtie", 1,-
•I.Lipša. Rīga bohēmas varā. 5,-
•V.Mikāne. Modeļstundas. 1,-
•A.Oša.Divatā. Stāsti par māksliniekiem. 2,-
•Ko dziedāja Rīgas gaiļi. Dzeja par Rīgu. 2,-
•A.Johansons. Visi Rīgas nami skan.2,-
•J.Anmanis "Trioles" (dzeja, ilustrācijas), 1,-
•I.Blumbergs. Scenogrāfija. 2,-
•V.Beļševica. Bille. 3,-
•Viesturs Rudzītis "Dejas uz palodzes pie atvērta loga" 3,-

Dzeja
•Imants Ziedonis "Caurvējš" 2,-
•Jauno dzeja jaunajiem. "Es turu acis vaļā", 0,50,-
•Krišjānis Zeļģis "Visādas lietas", 1,50
•Ieva Rupenheite "Vajadzīgo pasvītrot", 1,50
•Pēteris Draguns "Tumšā stundā", 2,-
•Artis Ostups "Biedrs sniegs", 2-
•Liene Štāla, "Lidot", 1,-
•Liāna Langa "Antenu burtnīca",2,-
•Dace Sparāne "Zīdpapīra vējdzirnavas", 1,50
•Reinis Runcis "Healja", 1,-
•Arvīds Deģis "Debesu žonglieris", 1,-
•Rīga-sapnis-pilsēta, dzejoļi par Rīgu. 1,50
•Māris Čaklais "Slepenie ugunskuri", 0,50
•Klāvs Elsbergs, 2 sējumi, 4,-
•Kārlis Vērdiņš "Beizpiens ar krējumu", 3,-

Māksla
•Mākslas vēstures pamati. 1. un 2. daļas 1,50 kopā
•Biruta Delle, izstādes katalogs-žurnāls, 1,50
•A.Deineka "Mācieties zīmēt", 1963.,2,-

Angliski
• Jean Webster "Daddy Longlegs" ("Garkājtētiņš"), 1,-
•Ezopa fabulas. (angliski, ilustrēta), 3,-
•Poems that go Bump in the night. (spoku dzejolīši bērniem, ilustrēta), 1,-
•A Year of Poetry (bērniem, ilustrēta) 2,-
•C.Bushnell "Sex and the city", 1,-
•Favorite Fables. (Pasakas angliski,liela un bieza) 5,-

Bērniem
•K.Skalbe. Pasaka par vērdiņu.(ilustrācijas) 1,-
•D.Svifts.Gulivera ceļojums, 0,50

Psiholoģija
•Dž.Slejs "Draugi un mīlētāji.darbs ar savstarpējām attiecībām", 1,50
•Gustavs Lebons "Pūļa psiholoģija", 2,-
Feb 19 15:17 [info]peetersiilis:
pirms gadiem es noteikti būtu teikusi - skābu kāpostu zupu vāra tikai pieaugušie.
tante manā vecumā, ja.
Feb 19 15:12 [info]jimmy:
Sakūst elpa. Tomēr es esmu tepat.
Neviens manas durvis nav vēris.
Ir pasaule tava no zelta,
bet mana kā kamambērs.

Zini - mēneši aiziet
Gaidot dienas kad apstāsies.
Zini - es esmu tepat.
Dvēsele, domas un miesa.

Tik tuva elpa. Joprojām esmu tepat.
Vēl pirms manas durvis kāds vēra
es zināju - nevajag zelta,
vien šķēlīti kamambēra.
Feb 19 15:05 [info]heda:
la grande bellezza
Kopš vakardienas Stokholmas Modernās mākslas muzejā var skatīt Marinas Abrmovičas darbu retrospekciju, arī divu performanču "Art Must Be Beautiful, Artist Must Be Beautiful" un "Cleaning the Mirror" rekonstrukcijas. Apkopojums tiešām interesants un iespaidīgs, performances no laika ar Ulay atslogo nedaudz nogurdinošo koncentrēšanos tikai uz viņas personību. Video un fotogrāfijas gan iespaidoja vairāk kā rekonstrukcijas, bet no 27.februāra būs arī nedēļu ilga jauna Abramovičas performance "Cleaning the house" netālu esošā baznīcā.
Apskatīju arī Georga Bāzelica izstādi "Varoņi", kurā darbi no viņa 60-to gadu cikliem. Tagad, meklējot ziņas par performanču laikiem, izlasīju, ka Bāzelica izstādes sakarā muzejs piedāvā noklausīties estētiķes un sociologa sarunu par "authoritarian manhood, war as bodily experience, fascism, the male body and male fantasies". Dižais prokrusta gultiņu skaistums.
Upd Abramovičas izstāde būs atvērta līdz pat 21. maijam.
Feb 19 14:58 [info]porcupine:
Zīmīgs (un ziemīgs) citāts
- Kas jūs dzīvē dara laimīgu?
- Es pēc dabas esmu laimīga. Ja jums dzīvē ir aizraušanās un kaislības, tas palīdz. Darbs ir viena no manām kaislībām.

Intervija ar aktrisi Natāliju Beju. Es jums pastāstīšu kaut ko smieklīgu Diena.lv
Feb 19 14:55 [info]amanita:
Ak, iedvesma. Kur Tu esi, mīļā-dārgā?
Man Tevi šodien ļoti vajag, bet nekur neredzu.
Slinkums gan tepat vien ganās.
Feb 19 14:52 [info]rugetta:
cigarettes after sex nu ir "mūsu" grupa. un manas rozā šķiltavas ir pie viņa kopš tās dienas, kad paģiraini kratījāmies uz koncertu. tā arī neesmu saņēmusi atpakaļ. tas viss bija novembrī.
Feb 19 14:21 [info]klusais_okeans:
Šodien dzimšanas diena Františekam Vlačilam, manam pagājušā gada mīļākajam režisoram (jeb vienkārši "gada režisoram" pagājušogad). Piemēram, viņa 1967. gada "Marketā Lazarovā" kaut kādās pravietiskās formās ir pilnīgi visi elementi, kuru dēļ es mēdzu mīlēt filmas, lai gan skatīties to bija ļoti smagnēji un prasīja vairākas nedēļas. Man gan lielākoties tas nav kritērijs vērtējošajam patīk/nepatīk.
Feb 19 14:00 [info]sakaarnis:
Uz pēdējo pudeli nepaliku, droši vien labāk, ka tā. Piecēlos daudz vēlāk, kā biju domājis; viss divdesmitnieks iztērēts un cigarešu paciņa attaisīta no otra gala. Atceros, ka vakar tieši šī iemesla dēļ vairākas reizes biju piesmēķējis filtru. Šorīt izēdu guntiņa saldējumu, varbūt gan viņš vairs nemaz neatceras, ka tas tur stāvēja, bet droši vien labāk nopirkt vietā.
Vējš pagalmā nekādus būtiskus postījumus nav nodarījis, strādāšu līdz vakaram vai kamēr apniks.
Feb 19 13:56 [info]ulvs:
- Rita, vai tu ēstu nēģera kakas?
- Nezinu.
Feb 19 13:51 [info]zin:
While My Guitar Gently Weeps

papildinājums:
video! Strawberry Fields Forever

šis vnk ārpus visa.. The Beatles - Don't Let Me Down
Feb 19 13:44 [info]ulvs:
skaistās latvijas dāmas
Feb 19 13:32 [info]m31:

“Isolating yourself erodes your health, and sitting in a chair all day is a recipe for neuroses. Get off the Internet, turn off your screens, and go have guilt-free fun playing with your friends! You’ll be less anxious, less lonely, more relaxed, and a whole lot happier.” 

“Just remember: Sad people tend to focus on the lyrics, while happy people just listen to the music.”   - I guess I have always been sad?

“The physical sensations that preceded my panic attacks were the jitters (shaking hands, quivering voice) and a rapid resting heart rate. Guess what gave me both of those sensations? Coffee.”   - quit coffee, drink water, tea, use sugar-free gum

T.R.E

Micronutrient deficiency test -  46,29 EUR, will do
Feb 19 13:32 [info]melnaa_maashele:
Svētki
Daudz laimes man vienai no manis...

Soma salikta, grāmata izvēlēta, vēl tikai kaut ko graužamu somā iemest un aiziet! :)

Dīvaina ir tā sajūta, ka nav pie kā atgriezties...
Feb 19 13:22 [info]melnbaltalapsa:
Viss ķirbjos. Vāru meitai ķirbju biezputru.
Feb 19 13:08 [info]dienasgramata:
DELFI. Tagad bibliotēka gaida divu jaunu krānu pievedumu, kas tiks nomainīti garantijas ietvaros. Savukārt trešā krāna sensora darbības kļūda ir fiksēta, un drīzumā tiks pārbaudīts, vai arī šo krānu sūtīt atpakaļ, vai tomēr, sekojot rūpnīcas norādījumiem, to var saremontēt šeit uz vietas, teica LNB pārstāvis.
Feb 19 12:42 [info]svesinieks:
#EasternEurope
Lasīt Newyorker un ēst roltonu.
Feb 19 12:30 [info]pax:
Dažreiz ir kāds izpildītājs, kura nu gandrīz vai pilīgi un absolūti visas dziesmas patīk. Šobrīd man šis izpilditājs ir Sia.
Feb 19 12:22 [info]santech:
OMG OMG OMG!! Kā es gaidu algu! Nākamnedēļ došos uz Jelgavu veikt pirkumu, dēļ kā šobrīd jūtos nenormāli eksaitētssajūsmināts!! Jāsazinās ar pumpurenes džekiem, moš izdodas kko sabīdīt.
Sasodīts, nav vairs lapas online. Kārtējo reizi pārinstalējot saitu piemirsu pieglabāt. Lapa par pumpurenes džekiem, no divtūkstošo sākuma. NU neko, tāpat pietiek drazas internetā ;D
Feb 19 12:17 [info]krii:
Tas noteikti atkal būs bodīšeimings, un kāds mani norās par feministes necienīgu uzvedību, taču man ļoti gribas pateikt: "cilvēki, kas labprātīgi liek sev izveidot galvas priekšpusē milzīgus spilvenveidīgus silikona piesūcekņus, nevar būt gudri".
Feb 19 11:39 [info]neraate:
es esmu apvainojusies. 'nevis esi apvainojusies, bet māte daba saka, ka tu esi lieliska bēbīšu mašīna' saka G_V. meitenēm ir 3,5 mēneši, es viņas baroju ar krūti. tikai. jā, arī naktī. nē, nav bijusi pauze ilgāka par 6 h (man šķiet ilgākā bijusi 4,5h). un man ir fakin mēnešreizes. šorei točna ir, pirms mēneša es nesapratu vai ir vai nav
lieliski
laktācijas amenoreja ej ieskrieties
:(
Feb 19 11:29 [info]vilibaldis:
Kaķi
ja tic kaķiem - šodien dzīvoties pa āru nav prāta darbs :)
Feb 19 11:16 [info]217:
Vnk tāpat
Feb 19 11:12 [info]helvetica:
Vadoņa mērijumi
Serbija nav EU, bet priekšvēlēšanu reklāmās stāsta, ka, nafig prezidentu un ministru prezidentu, jo divi nekad nevar ne par ko vienoties un novedīs valsti krahā - gludam un labam ceļam vadītāja postenī ir vajadzīgs 1.
Feb 19 11:09 [info]santech:
krāsoju mājiņu
paģiru mājiņa
iekšā viss melns
ārsienas gan gaišākas

domāju, vai saglabāt šos mikrofona ierakstu video, vai nē. kā vēsturisku liecību vai ko tml.

vakar bija sirreāli klausīties dzīvu balsi tumbām pieslēgta telefona mūzikas pavadījumā. tik skaisti.
Feb 19 11:01 [info]heishy:
Can't keep going on like this
Do you remember? Do you remember how it feels?

'Cause I've been searching, I've been searching for something realBarely holding on like this.
Feb 19 10:50 [info]sofia:
Iespējams, pirmais puksts ar politisku nokrāsu
pamodos ar sajūsmu par zilajām debesīm virs manas gultas. Un paslavēju sevi, ka 5os no rīta tomēr izvēlējos brīvdienu, un izslēdzu modinātāju :D
uztaisīju sev apstrīdami veselīgas brokastis - auzupārslu putra un divi burkāni, bet cukurota kafija kinda gives the balance to that.
Ieslēdzu datoru (gribēju neslēgt, but for the radio... you know..)
UN F_ING VIDEO NO LV, KO ŠĒRO SOME PEOPLE, JUST MADE SO F_ING ANGRY!!!!!!

Seriously - kad mums tās vēlēšanas?
Kādai ir jābūt valsts amatpersonas attiecībai pret valsts valodu?? Es šaubos, ka kāds rakstītu savus komentārus dokumentiem un runātu sapulcēs ne valsts valodā.
Kādai ir valsts amatpersonas attiecībai jābūt pret cilvēkiem, kas dzīvo Latvijā? Visi astoņdesmitgadīgie okupanti un viņu atvases. Ļaunākais, kas mūsu/jūsu tautai var draudēt.. Dievs, pasarg, kāds no viņiem sapratīs, ko es kā politiķis gribu viņiem pateikt, atnākot uz krieviski runājošiem skatītājiem orientētu kanālu! Var nenākt.. Kāpēc nākt un kāpt uz galvas, viņi/mēs jau tā ir/esam zemāk par grīdlīsti (tiešs tulkojums no krievu frazeoloģisma)...

Un tie paši valsts valodai lojālie politiķi, tiekoties ar ārzemju politiķiem, runā angliski, ņem un runā valsts valodā un lai kāds tulko, tulkiem arī vajag darbu. Kāpēc kāds ārzemju izlecējs ir pelnījis vairak cieņas, nekā līdzcilvēks? Kāpēc nevar mēģināt tautu vienot? (smieklīgs vārds, ņemot vērā, mūsu valdošās partijas) Mēs ejam uz totālu atsķeļšanu.

Pēdējie pieci gadi mūsu valstī, ir pārsvītrojuši manu vairāk kā veiksmīgo 20 gadu integrāciju. Svaigi pēc skolas - es biju superlatviska. C'mon es pat šo blogu jau pār pa 10 gadiem rakstu nosacīti valsts valodā, un sorry, tā nav krievu valoda, kas viņu apdraud, bet gan angļu. Bet tagad.. Un ne tikai es - arī mans brālis, cilvēks, kas dejojis tautas dejas, spēlējis basketbolu, fanojis par Dinamo un LV, klausījies Dzelzs Vilku.. pēkšņi to vairs nedara un labi, ja viņa latviskos draugus uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt. How did that happen? Nopietni, kā valsts ir pieļāvusi, ka tivi integrēti latviski runājoši jauni cilvēki aizgāja pa kreisi?

Īpaši tagad, kad krievvalodīgajos medijos ir tik nenormāli daudz tiek rakstīts par to, ka būt imigrantam ir so much better kā būt mūžīgajam okupantam. Un ka tavi bērni jau vienā paaudzē pārstāj būt imigranti, kamēr LV vēl ceturtajā paaudzē tu esi svešinieks.
Un diemžēl - es ārzemēs jūtos labāk kā mājās. Es nejūtu tik daudz dusmu, bezspēka un naida. Un doma par dzimtenes pamešanu kļūst arvien reālāka, jāpārdomā tikai sēņošanas iespējas..
Feb 19 10:45 [info]heishy:
Nakts vidū pamodos, jo otrā istabā kāds kliedz. Murgo, ka baznīcā no viņa grib izdzīt sātanu. Man liekas Freidam šeit būtu, ko pacepties.
Feb 19 10:31 [info]vakardiena:
Nedēļas laikā ar riteni nobraukti gandrīz 200km.
Feb 19 10:28 [info]vilibaldis:
Vakardienas pļāpas ar draugiem un šī rīta izgulēšanās dara brīnuma lietas. Tā kā elpot vieglāk un vismaz drusciņ atkāpusies nāvējošā bezcerības migla.
Mjā, pavasarīgais laiks varēja paturpināties drusku ilgāk, man āra darbi prasās apdarāmi, bet nu šitādā vējā es kokā nekāpšu.
Feb 19 10:21 [info]sniegabrist:
pankūku cepamais noskaņojums

labrīt
Feb 19 10:05 [info]chimera:
uzstādīju jaunu rekordu - dabūju smagākās paģiras pēdējā desmitgadē, pat neesot pieļurbājusies (piektdienas vakara gaitā ļ. nesteidzīgi izmalkoju 2,5 glāzes vīna, atbraucu mājās, izdzēru divas tējas, iztīrīju zobus un devos gulēt skaidra kā stikliņš, lai nākamajā rītā pamostos uz nāves gultas. man pat sāpēja galva, un man nekad nesāp galva, pat tad, kad biju dabūjusi ar šūpolēm pa pieri! jutos resna un recekļaina, jutu, ka es esmu sūds, mana dzīve ir sūds, un visa pasaule ir ne mazāks sūds*. kad tas pāriet (ap vieniem dienā šajā konkrētajā gadījumā), protams, ir ārprātīga vēlme kaut ko steidzami, steidzami darīt, lai viss kļūtu mazāk nožēlojami (kas nav slikti), taču apbrīnoju to cilvēku gara spēku, kas spēj sev to nodarīt regulāri.

*es tik tiešām esmu droša, ka šī sajūta ir vismaz puses cibiņu ierakstu un komentāru pamatā
Feb 19 10:00 [info]slaaneklis:
Ceturtajam sivēntiņam proteīnu būda.
Feb 19 09:59 [info]tiigjeris:
Feb 19 09:53 [info]heishy (in [info]es_shobrid_lasu):
Attēlu rezultāti vaicājumam “once sūta sveicienus un atvainojas”
Feb 19 09:51 [info]dienasgramata:
ESPATI. Mana jaunā aizraušanās ir Āfrika un melnādaini cilvēki. Īstenībā man vienmēr ir bijusi apslēpta interese par šīs tumšās ādas krāsas cilvēkiem, par kuriem, gadsimtiem ejot, apkārtējai sabiedrībai ir vienmēr bijis dalīts skatījums. Vieni saka, ka viņi ir netīri, pretīgi, smirdīgi un nezin kādi vēl. Citi turpretī apprecās ar viņiem, laiž pasaulē skaistus bērniņus, kuru ādas krāsa ir burvīgs piena un šokolādes sajaukums. Kāpēc viens vai otrs izvēlās attiecīgo nostāju, man joprojām nav skaidrs, bet par sevi es esmu droša - mana skopā pieredze liek ar patiesu mīlestību lūkoties uz šīs ādas krāsas cilvēkiem.
(http://www.espati.lv/index/print/id/670)
Feb 19 09:27 [info]slaaneklis:
Jau ilgāku laiku alkstu pateikt "Nekādā gadījumā!", bet nav attiecīgas situācijas.
Feb 19 09:19 [info]ib:
Zack/Mike
Mīļo pistolīt - ieslēdzu pie svētdienas pankūkām Beverlihilzas policistu, bet tur Maiks Ermantrauts sobstvennaj personaj!!!Labi, ka es nepalieku vecāka :>
Feb 19 07:39 [info]punkts:
Esmu Tehrānā jeb Taherānā.
Feb 19 05:15 [info]yuri_yurkevich:
Травма во сне
По немецки cновидение - der Traum. Схоже со словом травма. Это потому, что немцы часто во сне хватают инсульты и всякие тромбозы, чем другие народы. Хотя английское dream от этого не далеко ушло. А белорусское мара - видимо потому, что во сне можно обкакаться, замараться.

А вот русское сон - зеркальное симметрия к носу.

Что там происходило

Хотя явление известно давно, ешё в Ветхом Завете описано.

Иаков во сне боролся с богом и получил судорогу в бедре.

Это происходит от сжатия Европы. И да - на самом деле от пережатия толстой кишки, которая представляет собою Средиземное море.
Feb 19 04:57 [info]ernuerna:
Tu guli un skaties tajās debesīs, un skaties, un skaties. Un skaties. Viss it kā ir - augusta melnie gaisi, piena ceļš, zvaigžņojums un pat krītošās. Un tomēr kaut kas zemapziņā nelīmējas kopā. Un tad pēkšņa atskārsme - Dienvidu puslode taču! Tik savāds debesjums bez Lielajiem greizajiem ratiem. Un dilstošais mēness no rīta akurāt uz to pusi, kur mums augošais vakaros. Un slīpi sagāzies. Bet pilnmèness aptumsumu vēroju sēdot pie upes, kas iztek no kalnu ledāja. Pie vēju pārejas. Miers un miers. Vēl tikai 10 dienas.
Feb 19 04:27 [info]stereotasse:


zilais rīgelieti,
________nāksi rīt?
Feb 19 04:05 [info]10m_zem_uudens:
omg

negribas pārspīlēt, bet noteikti viens no dzīves-mūzikas lauciņā pabīdošākajiem piedāvājumiem notika šonakt.
ja būšu pie pilna saprāta un darbībām, rezultāts aptuveni pēc 2 gadiem.
Feb 19 01:52 [info]nesaprotami:
if i had a dollar every time i didn't know what the fuck is going on with my life, i'd be a bajillionare
Feb 19 01:46 [info]izdziivotaaja:
No mazliet nepatīkamā. Bija viens galdiņš ar 4iem čaļiem, kur sākumā bija viss ok. Savā starpā sāka jokot par to, kā viens no viņiem samaksās..līdz sapratu, ka nav īsti joks. 3 samaksāja uzreiz & vienā brīdī jau aizgāja prom atstājot 4to vienu pašu. Populārākais viņu prikols bija & kā sākās - lai es vispirms ejot ielikt ēdienu līdzņemšanai & tad viņš samaksās. Uz to momentu man bija izdevīgāk vispirms pieņemt maksājumu & tad iet uz virtuvi...& kad pamanīju, ka palika neapmierināts & uzstājīgāk gribēja, lai daru viņam pa prātam, iespītējos & paliku pie sava, jo galdiņš arī atradās diez tuvu pie izejas. Pēc otrās reizes neveiksmīgi mēģinot norēķināties ar karti & kad līdzņemšanas problēmu atrisināju, iedodot šo uzd palīdzei, lai man nevajadzētu pamest galdiņu, viņa draugi atnāca atpakaļ & samaksāja par viņu. Par laimi lielais cilv pieplūdums jau bija garām, citādi šamam būtu sanācis izsprukt.

Visp diezgan traka diena..protams, prieks, ka 6dienā man uzticēja lielo staciju, bet vēl nevaru tikt viena pati galā. Galvenais saprast to momentu, kad varu nomierināties, ka tas vnk nav iespējams vienai tikt galā ar visiem galdiņiem. Tajā pašā laikā pieredze jau uzkrāta & vakar mazajā stacijā man bija garlaicīgi...ar smaidu atceros kā tur netiku galā pirms pāris mēnešiem & ar šausmām/izbrīnu skatījos uz viesmīlēm lielajā stacijā.

Vēl sasmaidījos, kad pēc slēgšanas, gāju čekot, vai virtuves cilv atstājuši visu ok, trauku mazgātājs man atvainojās, ka palicis ilgāk, kaut arī pēc grafika viņam jau pusstundu atpakaļ bija jābeidz. Maiņas vecākai to varētu teikt, bet man par to nav nekādas teikšanas...varētu būt tāpēc, ka slēgšanas procesus, bez pašas priekšniecības, veic tikai 2 maiņas vecākās & liekas, ka vēl viena vai 2 viesmīles.
Feb 19 01:13 [info]susang:
по сантиметру в день прибавляя
по слову в неделю ласковому
по взгляду раз в месяц преданному
пройти можно страхи вместе

Нет прошлого в настоящем!
Оно отзвучало раньше.
И капля за каплей воля
очистит сердца от грязи.

Проверь, что нет врага мо мне!
Посмотри на меня весенним взглядом.
Солнце светит нам обоим.
Это солнце Любви!
Feb 19 00:44 [info]nav_te:
Izdomāju, ka jākārto trenera kursi. Īzī manij, tā teikt. Protams, būtu jāiztērē kādi 3000, bet tos aši var atpelnīt. Tā nu beidzas brīvdienas Spānijā. Šis gads būs lielisks, patiešām. Protams, ja nebūs tomēr audzējs smadzenēs vai tas vēzis neattīstīsies.
Feb 19 00:41 [info]x11m101x11:
H.r
Nu re, iesāku zīmēt tomēr.
25x25cm, skice jau pabeigta. Nezinu-varbūt apliešu netīšām ar kafiju, varbūt pieļausu kļūdu zīmējot, bet tomēr ceru, ka sanāks pabeigt.
Kādu laiku domāju - dzīvnieku vai meiteni zīmēt. Izlēmu meiteni. Kāds cits, noteikti, saskata savējo. Es gan zīmēju ar domu, ka tā ir meitene, kurā viegli iemīlēties.
Tāda, kura skatās ar tevi piedzīvojumu pilnām acīm. Kurai patīk vakara pastaigas, parasti vientuļas. Mierīga, ar siltu smaidu. Vari domāt, ka kļūsti viņai tuvāks, bet patiesībā paliec uz vietas. Tāda, kura daudz smaida, jo patiešām vēlas smaidīt, nevis tēlo. Bet reizēm arī jūtas skumja un vientuļa, tomēr ne ar vienu nedalās sāpēs.
Nu tas tā, vienkārši vajadzēja sakopot domas par to. Visvairāk mani no zīmēšanas attur tas, ka man nav ko teikt ar to. Tāpēc es gribu vismaz kādu domu ielikt zīmējumā, šajā gadījumā par šo meiteni.
Feb 19 00:32 [info]spect_actor:
desperate times call for desperate measures
klausīšos Kurcela Makbeta soundtraku, ja citādāk nevar iebiedēt sevi uz rakstīšanu.
Feb 19 00:22 [info]nyamo:
Tower Defence CC
Rakstu savu dizaina testu un jūtos kā dūra. Tāda sajūta, ka pirmo reizi dzīvē jāraksta (tas jau nekas, ka gan baķi, gan visu pārējo, ieskaitot desmitiem eseju angliski esmu ar ļoti labiem rezultātiem dzīves laikā 'uzbliezusi').
Pēkšņi nesaprotu kā strādā monetisation, retention un analytic level creation.

Varbūt jāizguļas. Paģirās censties radīt ko skaistu un nopietnu nemaz nav tik labi. Sirdssāpēs arī ne.
Feb 18 23:45 [info]punkts:
I zs spiest.
Feb 18 23:32 [info]saccharomyces:
overly eager and ridiculous, i suppose
Feb 18 23:30 [info]mapats:
Izlasīju Orvela "Toreiz Birmā", ko ieteica lietotāja Heda. Patika neapšaubāmi, viegli lasīt. Ja vērtē grāmatu iepriekšējā(http://klab.lv/users/mapats/184837.html?nc=5) kontekstā, tad attēlotais britu koloniālisma gars vieš lielāku skaidrību arī Latvijas krievu attieksmē, bet nekādīgi nedod atbildi par iepriekš kolonizēto turpmāko rīcību. Atliek vien domāt, ko mēs paši esam gatavi saviem kolonizētajiem nodarīt un pieprasīt.
Feb 18 23:24 [info]f_g:
saraudināja
Valmieras teātra izrāde Eņģeļa kreisais spārns. Briesmīga izrāde. Emocionāli plosīja. Nedrīkstu tādas skatīties.
Feb 18 23:20 [info]ingmars:
ОЦ-14
Feb 18 23:16 [info]ingmars:
youmu
Feb 18 23:07 [info]decembris:
Feb 18 22:57 [info]koks:
Ar izbrīnu atskatos uz laikiem, kad nicīgi skatījos uz jaunajiem Enslaved albumiem. Kopš pērnā gada ļoti garšīga, piemēram, šķiet šī dziesma

https://www.youtube.com/watch?v=8u0CqbFbrQk
Feb 18 22:51 [info]mapats:
Labvakar!

Mūzikas vakars - klikšķināt tūtrubā + lv.pēdijā meklēt info par 80 gadu Liepājas roka personāžiem,

ūūn ko domājies atradu ko jaunu(nosacīti, jo tomēr 2013) Inokentijs Mārpls - KRIEVIJA! ATPISIES! - pankroks par Latviju.

Daža laba grupas Neptūns dziesma man ar bij` nedzirdēta.
Feb 18 22:49 [info]rugetta:
man laikam jāsamierinās ar to, ka nekad neesmu un arī neredzēšu liepājas piafu. nu bļāviens. aprīlī, kad būšu mājās, tika viena izrāde. un tā pati, kad esmu aicināta svinēt savas mīļākās tantes jubileju. man jau šķiet, ka abus notikumus garām laist kauns. bet nu. piafa. piafa!!!
Feb 18 22:48 [info]brookings:
Illustrated Ezra
Feb 18 22:47 [info]koks:
Patīkams psytrance atklājums:

https://www.youtube.com/watch?v=MfsIfcFyOFw
Feb 18 22:34 [info]az:
tikai mojito and paella. tā es šogad piedzimu
Feb 18 22:25 [info]adore:
Darboholisms. Once more with feeling.

Feb 18 22:25 [info]fermenta:
Botāniskajā dārzā sniegrozēm jau pumpuri lien ārā.
Feb 18 22:24 [info]tethys_:
Jēkabpilietes
Paskat, maģijas kursam grupa pamazām vācas ne tikai Rīgā, bet arī Jēkabpilī. Interesanti, interesanti...
Feb 18 22:20 [info]methodrone:
Feb 18 22:13 [info]lavendera:
Aizgāju otrreiz uz savu "šā gada mīļāko izrādi". Ar otru galvenās lomas tēlotāju. (Ja pieņemam, ka galvenā loma ir tas tēls, kas visu laiku atrodas uz skatuves.)
Cik ļoti viens pats aktieris var noraut līmeni uz leju!
Ja man jāizsakās pieklājīgi, tad varu lietot tikai vienu vārdu - "neinteresanti". Ja par kaut ko jāpaslavē ... ēemm... aktieri labi iemācījušies savus tekstus.
Feb 18 21:53 [info]solipse:
laif iz not fōr sisīz, nou nou nou
Feb 18 21:36 [info]roncijs:
visi rezervējam 22. jūliju, kad Sietlā notiks WNBA zvaigžņu spēle.
Feb 18 21:22 [info]slaaneklis:
Cūkām garšo vistas?
Feb 18 21:16 [info]gnidrologs:
Zviedrija nepadodas...
...un turpina uzstādīt jaunus deģenerācijas standartus.
Pedofilija un incests (šoreiz abi kombinācijā) ir oficiāli ok, ja tā ir ''approved by Sharia law'' un to dara brūni cilvēciņi. Tā zviedru tiesa.
Speciāli feikņūz medniekiem avoti no pašas svedistānas:
http://www.barometern.se/kalmar/barnaktenskap-skapar-kaos/
http://www.vlt.se/opinion/ledare/sakine-madon-rattsvasendet-sviker-hedersutsatta-flickor
Feb 18 21:13 [info]dienasgramata:
DELFI. Lustīgas pandu māsiņas ampelējas un noveļas no kalna.
Feb 18 21:03 [info]meness_berns:
---
Kāpēc Bārnabijs nekad nepārdzīvo, ka nav šķetinājis ašāk un paspējis novērst otro, trešo līķi?
Feb 18 20:49 [info]dienasgramata:
DELFI. Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietniece Juta Strīķe sestdien ieradusies uz bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna "Jaunās konservatīvās partijas" ideju brokastīm, kas bija veltītas pārmaiņām Ķekavā.
Feb 18 20:33 [info]dienasgramata:
DELFI. Latviju apdraud jauna kaite – briežu nīkuļošanas slimība.
Feb 18 20:33 [info]ena:
Kaa iistaa randinjaa es tureetu tavu roku
Feb 18 20:28 [info]kants:
mīļie seniori!
kur padomju laikos latvijā bija mūžīgā uguns, kura tagad vairs nedeg?
Feb 18 20:24 [info]roncijs:
pamodos divpadsmitos, priecājos par to caur aizkariem plūstošo spilgtumu, sakārtojos un intensīvi noskaloju veļuku, jo ja jau smuka saule, tad ar pēc paskata smilšu vētrā atstātu dampi kauns rādīties ielās.
nācās vēlreiz ēst un nosmērēt bikses, jo uz eizenšteina ielas nožuvis nav nekas. bet nu, ir jaunas sulas glāzes, ko plēst tālāk.

nupat minoties pa tumsu, no austiņās skanošajām dziesmām jau sāka iet ciet širmis, klapējot pa stūri vai gaudojot līdzi, ja divdesmit metru attālumā nav ne viena kājāmgājēja.

atkal jātīra veļuks, jāsatīra istabas grīda aiz veļuka, uztaisīt ko ēst un ieslēgt Jaunorleānas All-Star konkursus.
Feb 18 20:22 [info]es_esmu_dzhims:
lūdzu izskaidrojiet man kāds to vājprātīgo humpalu daudzumu rīgas centrā, uz brīvības ielas, šķiet, katrā kvartālā pa kādiem pieciem? un es kopš atbraukšanas vēl neesmu bijusi, bet pēdējo reizi laikam paviesojos pirms gada pusotra un reāli sadusmojos, valkāti h&m krekliņi par 8 eiro, praimarka bikses par padsmit, viņi paši taču netirgo par to cenu. un es saprotu, ka cirpēji ir tikai tad, ja ir aitas, bet, kas, bļin, ir tās aitas? par padomju laiku bufetēm ss.lv par 40 eiro pat nerunāšu. no šāda aspekta raugoties totāli atbalstu, tur, piemēram, ikea ienākšanu latvijā.
Feb 18 20:11 [info]iio:
Pēdējo pāris gadu laikā esmu redzējusi 3 dažādus Tēvoča Vaņas iestudējumus. Divas reizes biju lasījusi lugu. Vakar izlasīju trešoreiz. Pāšķirstot grāmatu atradu vilciena biļeti no 2007.gada, ko tolaik izmantoju kā grāmatzīmi, un savu pirmo psihoterapeita čeku.
Ļoti aizkustina mani šī luga, beigās pat apraudājos, laikam jau palika sevis žēl. Gribu vairāk lasīt. Vienkāršu, klasisku daiļliteratūru, kurā varu aizmirsties.
Feb 18 20:03 [info]spect_actor:
Ana Luna is a national treasure and she should be protected at all times.


Viņa visu laiku domā par vietām, kur mūs aizvest un par ēdieniem, kas mums vēl jāpagaršo. Turklāt, viņa pati grib tajā visā piedalīties un viņas mamma mūs uzaicināja uz vakariņām īstā spāņu saimniecībā. Netīšām Ana Luna ir kļuvusi par mūsu erasmus badiju. Ar īsto neesam runājušas divas nedēļas. Nav par ko.


Es šodien redzēju okeānu un zvejnieku ciematiņu un ēdu astoņkāji. Šī bija trešā saulainā diena pēc kārtas. Paldies, saule. (uzrakstīju šos teikumus un sāka līt)


cilvēki šēro Tumana viedokli par studentu zemo intelektu. Nu, varbūt mūsu koncentrēšanās spējas ir kritušās, bet viņa lekcijās bija tāda neliela problēma kā anekdotes, kad vajag un kad nevajag (dažas no tām par izvarošanu), perversi joki par studentēm, homofobija un rasisms. Man īsti negribās no tāda cilvēka dzirdēt kaut ko par manu zemo intelektu.


lūk, manas skaistās kompanjones.
Feb 18 19:59 [info]justlive:
"Geralt did not know if the depth and wisdom in those gentle grey eyes was natural or caused by a spell. After a while, he came to the conclusion that he didn't give a damn."

Labi izsmējos :)
Feb 18 19:58 [info]gnidrologs:
Ja viņi nebūtu vienā līmenī, tad šī ''zinātne'' sastāvētu no kā vairāk, nekā spekulācijām. Pie tam tai ir slikta reputācija dēļ ''klimatgeitas'' frauda un bieži novērojamas datu pievilkšanas aiz matiem, lai pamatotu savu alārmismu. Atceramies kaut vai slaveno hokejnūjas grafiku, kas izrādījās pilnīgs bullšits.

Klimatoloģija konceptuāli ir valīda zinātne, bet tā ir bērna autiņos un politizēta dēļ aktīvistiem un interešu grupām, kā no vienas tā otras puses, tāpēc grūst tajā miljardus, kamēr ASV infrastruktūra burtiski brūk kopā vai pastāv tādi reģioni kā ''rust belt'' ir pilnīgs sviests. EPAs galvenaajam mērķim vajadzētu būt piesārņojuma monitorings, nevis apokalipses bazūnēšana, balstoties uz spekulatīviem modeļiem.


Kas attiecas uz sienu, tad tā sevi pati atmaksās, jo ASV tērē/zaudē triljonus ar nelegālajiem migrantiem saistīto problēmu risināšanā. 15-20 miljardi priekš ASV budžēta šādam vitāli svarīgam un pašsaprotamam projektam ir pile okeānā salīdzinājumā ar tiem billjoniem, ko viņi, piemēram, tērē wellfērā.
Starp citu labs rants par tēmu no unlikely avota.
Beisiklī tā tik pat daudz vajadzīga pašai Meksikai un meksikāņiem kā ASV, ja tā nevēlas visu atlikušo vēsturi pastāvēt trešās pasaules valsts līmenī.
Feb 18 19:52 [info]tethys_:
Literāras atziņas
Saņēmu ziņu no atzītas fantāzijas žanra speciālistes, ka mana grāmata ir izlasīta un tiks vērtēta. Kritiski. Galīgi nepatika, lai gan esot šis tas arī labs, ko teikt. Tas man tiešām liktu nedaudz satraukties un iegrimt rakstniekiem raksturīgajās šaubās "tas ir ģeniāli/tas ir mēsls" sekundes simtdaļas laikā. Tomēr tā nenotika. Kāpēc?
Jo viņai patika mans pirmais romāns un viņa pat teica, ka šis esot nesalīdzināmi vājāks par to. Savu pirmo romānu es uzrakstīju gandrīz precīzi pirms desmit gadiem. Es toreiz nebiju izlasījusi nevienu nopietnu rakstu par romānu rakstīšanu. Man nebija zināms nekas no tā, ko es zinu un pielietoju tagad. To romānu es vienkārši rakstīju uz priekšu un viss. Es nedomāju par teikumu struktūru, par loģisku šizeta virzību, patiesībā ne par ko. Es vienkārši rakstīju uz priekšu. Es varētu piekrist, ka darbs nav ļoti slikts, jo es jau tajā vecumā biju izlasījusi simtos mērāmu grāmatu skaitu, droši vien ap 2000 vismaz, kas man deva zināmu ieskatu. Tomēr tagad, kad es palasu šo darbu, man ausis svilst un ir pat grūti uz to skatīties. Neveikli teikumi, nesakarīga šizeta līnija, stereotipiski tēli... nu labi, tēli nav pati sliktākā daļa, bet tomēr. Ļoti daudz faktu, kam nav nekādas nozīmes stāstā, apakššizeti, kuri nekur neved... kas tur ir labs, ir atmosfēra, es domāju, ka tā man ir sanākusi. Rodas sajūta, ka redzi to pasauli. Patiesībā no tā romāna ar ļoti daudz darba varētu iztaisīt kaut ko labu, bet ne jau pat mēneša laikā. Tas būtu pilnīgi jāpārraksta.
Tad nu rodas jautājums - ja tas darbs ir labs, bet šis - slikts - kas tad tieši darbā ir vērtēts?
Šajā romānā es slīpēju katru teikumu. Es viju šizeta līnijas tā, lai tās visur sakristu un virzītos loģiski, bet ar daudziem pārsteigumiem. Es izstrādāju katru tēlu ar tēla profilu, viņa stiprajām un vājajām pusēm. Es gāju cauri darbam 12(!) reizes, bet tam pirmajam - 3. Vienreiz pēc uzrakstīšanas, tad iesniedzu, un pēc tam vēl divreiz, vadoties pēc korektora norādēm.
Galu galā mans tagadējais darbs ir paticis visiem, kas to ir lasījuši. Nav nevienas atsauksmes, kurā varētu atpazīt labi vai slikti slēptu "negribu tevi aizvainot, bet vļeh". Tādus es saožu jūdzi pret vēju.
Ja viņai vienkārši nepatiktu mans tagadējais darbs, ok, es ņemtu nopietni, bet, ja viņai tik ļoti patika pirmais un šis ir salīdzinoši daudz sliktāks, tad, lūk, ko es tur sagaidu:
Darbs rakstīts ar vēlmi šokēt, tajā ir nevajadzīga vardarbība, negatīvi pārspīlējumi, pārāk daudz seksa, samistroti žanri, darbs domāts tīņiem narkomāniem.
Jo pirmais bija mana New Age perioda darbiņš, viss tāds gaišs, tautiskā romantisma garā, galvenā varone bija 14 gadus veca meitenīte, kuru vienaudži atstūma, jo viņai bija nepareizas krāsas mati, un tādā garā. Tas romāniņš vēl arvien ir man tuvs kā mans pirmais lielākais darbs, bet tas ir jūtelīgs, stereotipiski fantasy garā bez liekas oriģinalitātes, un man tagad būtu kauns kādam šo grāmatu dot lasīt. Es esmu 100% pārliecināta, ka Nakts sarkanā smarža ir daudz, daudz labāks darbs par Miglas jūru. Un pat vienalga vai tā ir skala -100 un -75 vai +75 un +100.
Tieši šī atšķirība arī nosaka manu attieksmi par to, ka vērtētājai vienkārši ir aizspriedumi pret kaut kādām darbā aprakstītām tēmām, kā biseksualitāte, poliamorija, absolūti brīvs sekss un cita "amorāla" uzvedība. Pirmais darbs ir tīnībā aizkavējušās meičiņas gara darbs, bet šis - pieauguša, literatūrā un rakstniecībā daudz izglītotāka cilvēka darbs.
Manu pirmo darbu daži pat nespēja līdz galam izlasīt, bet par otro ir ļoti labas atsauksmes. Ja būtu runa par parasta lasītāja gaumi, tad protams - kādam patīk vienas tēmas, citam citas, bet tā nevar būt nopietna kritika. Nu nevar. Protams, es izlasīšu un izvērtēšu. Var jau būt, ka es kļūdos, bet tad, ja NSS ir slikta, tad MJ ir vēl daudz reižu sliktāka. Es nedomāju, ka pats Stīvens Kings vai, pie Velna, Šekspīrs, mani pārliecinās otrādāk.
Feb 18 19:32 [info]dienasgramata:
DELFI. Nepilngadīgā līgava uzsākusi romānu ar plastikas ķirurgu.
Feb 18 19:12 [info]kants:
ko skatīties sabatā
patīkami pārsteidza sirsnīgā īru ģimenes filma no pērn apciemotās korkas: the young offenders (2016). 
Feb 18 19:11 [info]kants:
ko skatīties sabatā
patīkami pārsteidza sirsnīgā īru ģimenes filma no pērn apciemotās korkas: the young offenders (2016). 
Feb 18 19:05 [info]f_g:
18.februāris
lasāmviela un bilde )
Feb 18 19:02 [info]slaaneklis:
"smiesimies kā bērni tad [..] laiks jau draugus neizdzēš"
Feb 18 19:02 [info]keilens:
Kāpēc es uzskatu par vajadzīgu atrast psiholoģisku pamatojumu visām stulbībām un izdarībām, ko cilvēki veic.
Feb 18 18:49 [info]anonymous:
Vai jums ir draugi?
Feb 18 18:44 [info]slaaneklis:
"The sound resounds, echo. Does it lessen your affection?"
Feb 18 18:38 [info]usne:
Man ļoti patīk kā par feminismu runā RL3 raidījumā pasāža.
Feb 18 18:38 [info]baby_amfik:
eu, pīzda, kas ir par skaudību, ko? hehe
Feb 18 18:17 [info]x11m101x11:
d.mb
Ļoti, ļoti cenšos mācīties. Rūpīgi konspektēju, iedziļinos, bet still jūtos tik stulba :(
Paliek bēdīgi, jo jūtos kā pilnīga izgāšanās. Nav arī ar ko īsti parunāt. Diena paiet izmācoties mērķi, kas nostādīts dienai, tālāk vai nu league or anime. Ļoti gribētu ko uzzīmēt, bet, laikam, ne gana stipri gribu.
A jau ir vienīgais, ar kuru čatoju dienu no dienas, pārējie aizmirsuši. G vispār ir iegrimis "dziļā ziemas depresijā" un mani ignorēja. Labi, uzrakstīju tikai 3 sms, bet viņam noteikti būtu jāsaprot, ka man vajag daudz, lai es pārkāptu pāri spītam.
J vispār neklausās manī un katru reizi, kad prasu padomu, "nezinu", "..", "ko?". Draudzenes reizēm uzraksta. Vienu dienu ciemos atnāca 2, bet tas bija dēļ projekta, kuru taisījām. Un tomēr, kad prezentēja dāvnu, nofilmēja interviju un paziņoja kā patika. Vismaz tas bija jauki, bet kaut kā nejūtos, ka iederos starpā. Jūtos attālinājusies no visiem, arī tiem, kam nebiju nemaz tuvumā.
Neko jau padarīt arīnevaru, neiešu taču taisīt drāmu par to, ka kāds nav tik tuvs man kā es vēlētos. Bet padara skumju tas. Kāpēc tā notika, vai tiešām nevarēja būt savādāk, kāpēc es nederu nekam.
Feb 18 18:11 [info]sakaarnis:
Tāds poētisks noskaņojums pirms nodoties neprātam. No poēzijas rīt būs palikušas tikai paģiras. Dienas laikā nodoties peļņu nesošajiem pienākumiem ir patiešām daudz citādāk, kā naktī; pieņemsim, ka esmu nopelnījis to, kas šovakar notiks.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?