Latest Posts

Current posting stats: 7.03 per hour, 0.12 per minute RSS version
Nov 20 01:36 [info]nulle:
Nezinu, cik augstu vērtējams ir Hamsuns, man nav ar viņu kādas sevišķas attiecības, vienkārši šobrīd ir atvērta grāmata, un ir sajūta, ka esi mazliet izlīdis no pierastajiem ikdienas dubļiem.
Nov 20 01:20 [info]jebalaitung:
sveiciens latvijas simtgadē! lai labi rotējas! =)
Redzu, ka tāpat kā šobrīd, arī nākamajā rudenī ZZS un NA veidos nākamās valdības kodolu un pārējie rotēs apkārt. Līdz tam mums jāvienojas par mehānismu, mums kā premjera partijai uzņemoties iniciatīvu problēmu risināšanā, ja tādas būs.
(Augusts Brigmanis)
Nov 20 00:43 [info]gnidrologs:
Nus, cik tālu kurš ticis?
Nov 20 00:32 [info]temperature:
122 (i must scream but i have no mouth)
man tā riebjas visāda emocionāla huiņa. man riebjas būt vājai. man riebjas, ka mani aizķer superbanāls sūds, jo esmu viegli ievainojama.

braucu mājās (jo aizgāju no sengaidīta pasākuma prom sava mentālā stāvokļa dēļ; uzminiet nu, tas man arī riebjas) un izlasīju kādas izcakotas latviešu dzejnieces retvītu:

"things. that should be asked.
often.
in every type of.
relationship:
how is your heart.
is your breath happy. here.
do you feel free."

un sajutos tik skumji, ka teju vai raudāt sagribējās. bet tas nav par šīm attiecībām. labi, ka vismaz to es zinu. tas ir par mani vispār. ir sajūta, ka es no partnera pieprasu tik daudz un tik maz vienlaicīgi, ka tas vienkārši var pieriebties. pavisam cilvēciski. ka mana nespēja skatīties nākotnē kādā brīdī var apnikt. ka mana vēlme visu kontrolēt, bet tai pat laikā būt neticami neizlēmīgai var tā nokaitināt, ka vienkārši vairs nepietiek spēka. ka es savu vienīgo īsto mīlestību (bet vai mēs visi tā nesakām par savām pirmajām mīlestībām?) izmetu mēslainē. un tagad es kulšos pa dzīvi vientulīgi ar īsiem kaisles uzplaiksnījumiem un nīgri glūnēšu uz visām skaistajām, pielūgsmes un savstarpējas apbrīnas pilnajām bērnības draugu kāzu bildēm.
briesmīgākais ir tas, ka es viena jūtos tik labi, ka tas pat nešķiet tas sliktākais scenārijs.
varbūt es vienkārši nebiju paredzēta mīlestībai.

gribas ar kādu tā sausi nopisties, bet tinderis ir tāds trešaks, ka nevienu no tiem purniem negribu pat redzēt.
Nov 20 00:25 [info]bozena:
Man patīk iztēloties, kā bebrs pašlaik lamājas, nupat izlīdis no upes ar visu znotu, švēģerieni un citiem radiem un atradis, ka ābelei apkārt žogs!
Nov 20 00:14 [info]deloveja_kundze:
nu tātad, Losandželosa.

pēc tam, kad es, liekas, nebiju gulējusi kādus piecus gadus un vēl, es nolaidos šeit, un, kā izrādās, 11 stundu lidojumi tiešām nav joks, hah. darīju, protams, to, ko parasti - skatījos filmas un blenzu tālumā, laiks liekas kā pilnīgi netverama lieta, kad tu esi tādā lielā lidojošā autobusā. savukārt pati LA mani sagaidīja ar neticami spilgtām un košām krāsām un siltumu, un sauli, liekot atcerēties, ka es nudien pēdējos daudzus mēnešus esmu pavadījusi melnās kastēs, skatoties filmas un pildot ekseļa tabulas. vakar sāku uzvesties kā manas brāļa meitas, proti, nīgrojos un īgņojos, kad nevarēju gulēt, bet kad biju aizvesta uz lokālo thrift shop, kur pārdod neticami sviestainas lietas. pēc kādu 11 stundu miega, ko regulāri pārtrauca mana mazākā brāļameita, kura bēdājas par visu (pazudušu balonu, māsas kurpēm, kas neaizsietas, izlietu sulu, izķemmētiem matiem etc), brālis aizveda uz vietējo latviešu centru, kur bērni mācās latviešu valodu un tā, un, jēzus marija. tas latviešu centrs ir drusku kosmoss, viena lieta ir tas, ka visi dejo ar trejdekšņiem rokās, bet pavisam kas cits ir tā iekonservētā sajūta par valsti. jo no vienas puses tie ārzemju latvieši taču ir milzu resurss, it sevišķi domāšanas iestrādņu maiņā, manuprāt - būtu labi, ja kāds no malas, tomēr saprotot to vidi, regulāri teiktu, ka klau, korupcija un oligarhi ir not ok, bet nu ko tur daudz, labāk dziesmu svētki un kaut kāda iekonservēta ideja par Latviju, par Dieviņu, par rasu rīta miglā un par sastāšanos Laimas zīmes rakstā. ļoti trippy vispār. gribēju ar viņiem drusku parunāt par to, ka varētu atvest kādas jaunākās latviešu filmas, animāciju un dokumentālās filmas, bet ātri vien sapratu, ka, visticamāk, tas īpaši neliktos interesanti.
pēc tam gan devāmies uz Griffith parku, apskatījām observatoriju, nofotogrāfējos ar Hollywood zīmi fonā, viss kā vajag.

bet svarīgākais, liekas, ir tas, ka esmu aizsākusi jaunu spēli ar sevi. proti, es skatos uz sevi tik ilgi spogulī, līdz sāku atpazīt pati sevi. jo kaut kas ļoti fundamentāls ir noticis pēdējā laikā, un man ir jāsaprot, kas tieši.
Nov 20 00:05 [info]santech:
The Immune System Explained I – Bacteria Infection
https://www.youtube.com/watch?v=zQGOcOUBi6s
Nov 20 00:01 [info]fukitols:
Runā, ka pusnaktī ceptās kotletes sanāk visgaršīgākās :D
Nov 19 23:29 [info]sodienliist:
Man pēdējā laikā gandrīz naktīs gandrīz vispār nav sapņu, vai arī tie ir blāvi un neizteiksmīgi. Interesanti - man kladē no fotokursiem ir pierakstīts, ka vairāk kā 70 % cilvēki redz sapņus melnbaltus, tādēļ melnbaltā fotogrāfija ir "efektīvāka", jo tiecas aizsniegties līdz skatītāja zemapziņai. Nezinu, cik patiesi tas ir, taču es nekad, cik vien spēju to apzināties, neesmu redzējusi melnbaltu sapni. Tomēr viens no pēdējiem spilgtajiem sapnīšiem, vai vismaz tā daļa, ko atceros, bija tāda: Satiku kādu, kas iedeva man daudz marku, bet tās bija milzīgas, apmēram A3 izmērā (have a nice trip, kā saka). Sastūķēju tās kabatās, taču nelāgi, ka tās tur nelīda pilnībā (stūri līda ārā no kabatas), tā nu slēpos kaut kādā pagalmā, lai varētu markas salikt burkā. Kurš vispār glabā tādas lietas burkā? Turklāt, kā izrādās, es tās pārdevu par sešiem eiro gabalā. Varbūt mana zemapziņa atcerējās Ukrainu, kur visā festivālā vienīgās markas bija latviešu bariņā un daži izmisuši ukraiņi ļoti gribēja kādu iegādāties, bet varēja atļauties piedāvāt vien tos pašus sešus eiro.
Nov 19 23:29 [info]ulvs:
Kad Lauris blakus istabā klausās Current 93, tad es parasti uzlieku Death in June. 

"To love is to lose and to lose is to die". Fall apart ir viena no skaistākajām viņu dziesmām.
Nov 19 23:09 [info]zilnezal:
vēl vakar es redzēju kādas piecas jēzus back-up versijas, viena no tām izmisīgi meklēja kaut kādu futlārī paslēptu pudeli, pārējās lenoniski nirvāniskā mierā urbinājās ap ģitārām,
man jau baigi patika vispār bija jauki, kaut kādā brīdī gan arī baigi psihi,
bet nu psihums moshka arī ir tā īstā dzīve un īstais moušans bla bla bla
Nov 19 23:06 [info]zilnezal:
vispār esmu baigi uzvilkusies, vakar ar mani runāja viena bootleg britnija spīrsa un prasīja vai es rakstu dzeju, gandrīz aizrijos un atbildes vietā ietempu vīnu no pudeles, varbūt tāpēc arī aizrijos,
kaut kas mani viņā baigi sakaitināja, varbūt tas, ka viņa izskatījās pēc klasiskas b e i b e s , blondiem matiem un uzkrāsotām actiņām pļek pļek
gan jau vienkārši esmu baigi riebīga
a ko
Nov 19 23:03 [info]zilnezal:
pagaidām nekā labāka nebūs kā gulēt pie izslēgtām gaismām un

gulēt un neaizmigt neieslēgt gaismas tevi neredzu ir tikai silti un

ir tikai tāpat vien kārtībā pavisam labi

dienas var izvilkt lai palīstu atkal

zem segas

pie

izslēgtām

gaismām
Nov 19 23:03 [info]kakjux:
It used to make me stupidly cheerful to come to Camden Town area. Now I’m just looking at the walls and thinking about all the things. I miss loving Lielmiests.
Nov 19 23:01 [info]jebalaitung:
migrazione stāsti un dzīve
es 2007. gadā latvijā atgriezos patstāvīgi. darbu un dzīvokli atradu vēl pirms atgriešanās. protams, nedaudz piepalīdzēja ģimene, bet tas nebija izšķiroši.

vot par tādiem kā mani stāstus netaisa. jo nav interesanti.

un es patiešām uzskatu, ka nekādu īpašu atbalstu atpakaļbraucējiem nevajag, nevajag arī nekādus atpakaļvilkšanas pasākumus un aicinājumus. zemē izsviesta nauda un veltīgi tērēts laiks! kas gribēs un varēs, tas arī atbrauks. varētu bišku sakārtot lietas ar pieeju veselības aprūpei utml, lai nav nekādi dīvaini bezpakalpojumu periodi (šobrīd eiropas savienības ietvaros šie pasākumi ir diezgan samudžināti, vidusmēra humanoīdam var rasties grūtības).

bet jebkurā gadījumā cerēt uz vairāk kā 1/3 atgriešanos ir klajš idiotisms. ja pieņemam, ka eiropā šobrīd ir 300 000, tad pie labiem apstākļiem atgriezīsies maksimums 100 000.
Nov 19 22:59 [info]zilnezal:
fuck hysteria, fuck hormones, fuck brains, i wish i was an unicellar organism
my body is grieving for an unborn child, my body is punishing me for the original sin i carry in my existence,

mamma saka, ka viņai esot cita teorija, un patiesībā mēnešreižu laikā līdz ar asinīm ārā iznākot arī visa spriedze
nestrīdos
esmu diezgan uzspriegota
un ar pavisam īstiem īssavienojumu draudiem
Nov 19 22:58 [info]_re_:
man patika brīvība, ticība un nauda. aka piemineklis, baznīca un birža.

un tas, ka bērni no kaitinošajiem ņirbuļiem vairs neko negrib. tagad zobenu elektroniskā šķindoņa vietumis ir vairs tikai sentimentāls flešbeks.
Nov 19 22:51 [info]vairsneat:
139
also izdomāju jautājumu vakardienas raidījumam, par kuru gribētos vakar parunāt: vai un kā literatūrā, kas atbrīvojusies no cenzūras, izpaužas cenzūras sekas?
Nov 19 22:45 [info]helvetica:
excel excel excel
Man ir reāla problēma - es savācos pārāk daudz darbu un pēc tam netieku galā. Kā arī velku visu garumā, jo nevaru pieķerties, jo acis darba izbijās. Obsesīvi kompulsīvais darbaholisms, kas nu jau vairs nedod rezultātus, kā vien psih.neveselīgus stāvokļus un besīgus līdzcilvēkus. Nez, kura bērnības trauma tam pie vainas?
Nov 19 22:45 [info]udensroze:
Uzpūtenis bija perfekts!
Nov 19 22:40 [info]spiiraalee:
"Solange du bei mir bist, habe ich einen Grund, zu leben und es nicht zu übertreiben. Ein langweiliger Abend mit dir ist mir lieber als ein Abend mit Alkohol" - aber ich habe das Gefühl, die Abende sind gezählt.
Nov 19 22:26 [info]barcelona:
man patīk kā Tu melo
Es nevaru bez Tevis, Tu dzirdi, es nevaru viena. Ne tagad, ne šovakar, es nevaru viena. Neviens mani nepazīst tik labi kā tu. Es sevi nepazīstu tik labi, kā Tu. Tāda sajūta, ka Tu man redzi cauri, ka Tu lasi manas domas, ka Tu zini, ko es jūtu, ka Tu varētu iziet man cauri kā tādam spokam. Man nesanāk Tev pieskarties, kā tādam spokam. Es mīlu Tavu balsi. Baritons? Tā nomierina un uzbudina vienlaicīgi. Novelc drēbes. Nē, atstāj visu mugurā. Es izģērbšos, tu paliec apģērbts. Tā būs alegorija par mums. Cik asprātīgi. Jo Tu redzi man cauri, bet pats paliec perfekti noslēpumains kā vienmēr kā tāds Everests, kurā neviens nekad nav uzkāpis, vismazāk jau es.
Nov 19 22:17 [info]penny_lane:
kas tur bija ar sūtīšanu no ASV? jā, es zinu, ka gūgle ir mans draugs, bet varbūt kādam ir garlaicīgi. ja es pasūtu nieku par X, cik reizes vairāk es patiesībā dabūšu samaksāt?
Nov 19 21:58 [info]saccharomyces:
es gribu producēt jaunu šovu "saimnieks meklē sievu", kur reāliem lauksaimniekiem nolaupa sievas, un tad viņiem tās ir jāatrod ar dziedošu un/vai dejojošu ekstrasensu palīdzību

nu, vai arī "homeopātu fabrika", kur random cilvēkus no ielas saliek dzīvoklī, kur viņi nedēļas laikā apgūst homeopāta kvalifikāciju, bet diplomu beigās dabū tikai viens, taču tam nav nozīmes, jo praktizēt tāpat pēc tam turpina jebkurš

tāpat arī domāju, ka būtu vērts pēc kr ierosinājuma kādā šovā mentoru vietā ieviest dementorus, kas aktīvi traucē dalībnieku izaugsmei un mācībām
Nov 19 21:45 [info]gnidrologs:
progresa vērotāja žurnāls
A legal group is speaking out after learning that a school facilitated an 11-year-old girl’s “gender transition” behind her family’s back, and only informed them when she had become suicidal.

UK social services stole a baby girl from her biological mother and gave the baby to a couple of male homosexuals. One homosexual killed her two weeks after the adoption. She was 18 months old. The murderer claimed that she "fell down the stairs".

Canada Passes Bill 89 Allowing Government To Seize Children From Parents Opposed To Gender Transition
(Kanāda pēdējā laikā nespēj vien pārsteigt ar savu progresu - teikšu, ka uz doto brīdi neapstrīdams progresa līderis)

Church of England encourages school children to cross-dress, ‘explore’ their ‘identity’

Zviedrija *žāvz*
"In several of the immigrant suburbs of the country about half of the local population is afraid to go out in the evenings and even some during the day. The new revelation shows up in a new investigation that the police have allowed the Crime Prevention Council (BRÅ) to do, reports SVT. Therefore, many choose to stay indoors.

It is in southern Malmö, where Nydala, Lindängen and Rosengård suburbs are located, as well as in Botkyrka in Stockholm, where nearly half of the residents say that they feel a significant insecure in their own areas in the evenings and even during the day."
Nov 19 21:42 [info]batou:
rimworld
nedaudz pārsteidzoši, cik (sākumā) vienkāršs geimplejs pamazām pārtop "ā nē viss nemaz nav tik vienkārši". šodien tika sapista otrā bāze, vajadzēs ķerties pie trešās. ar katru reizi atklāju, ka visu to var uzlabot. šajā bāzē acīs krita, ka cookingam nepieciešamās izejvielas bija trijstūrī, bet optimāli vajag 1-2-3 principu. gan jau ka vēl pēc tam nāks klāt.
Nov 19 21:25 [info]devour:
Es ļoti ilgi sevi vainoju. Tā, ka katru otro dienu domāju, ko būtu varējis mainīt, lai viss nebūtu noticis tā kā notika. Tāda dīvaina prātu graujoša sajūta. Arī tad, kad visi apstākļi jau sen bija zināmi.

Tāpēc man arī sākumā nebija grūti uzrakstīt senčiem, vai arī vēlāk šeit Cibā. Varbūt nebija grūti arī tāpēc, ka vel cerēju uzturēt labas attiecības un domāju, ka arī Dagnija own uposies. Yeah. Kad pūcei aste ziedēs.

Ja man pirms tam nebūtu bijušas vairākas neveiksmes tad drošvien mana uzticība, pašnovērtējums un viss pārējais būtu pilnīgā dirsā. Now it's just a matter of fact - have to work trough my issues.
Nov 19 21:23 [info]iokaste:
Nov 19 21:16 [info]wensdy:
Svecītes
Tā kā Latvija ir brīva tikai apmēram 50 gadu, varbūt tas izskaidro, ka tāpēc tā sociāli ir tik šaušalīga valsts. Uz valsti kā sistēmu ar noteiktiem nosacījumiem vispār nevar paļauties, var paļauties tikai uz tiem, ar kuriem tu sarunā. Un ģimeni, ja tev ir paveicies.
Nov 19 20:59 [info]217:
sērijā "uzzinu pēdējais"
Ahh, ka es agrāk nezināju par http://lmgtfy.com/ :D

Piemēram, http://lmgtfy.com/?q=how+to+start+a+garden :)
Nov 19 20:28 [info]jebalaitung:
.
dažādās dzīves situācijās der dažādas metodes. attiecībā uz čekas maisiem manuprāt vienīgā jēdzīgā metode ir bezierunu anarhija. proti, publiskojam visu saturu, un tad lai katrs skaidrojas, kā māk. nevis te tagad kaut ko rediģēs, vērtēs, kategorizēs, rakstīs anotācijas. ne jau kādu ir jāsoda, bet šai informācijai ir jābūt publiski pieejamai.
Nov 19 20:27 [info]meljkje:
Cēsu Pils parks vakarā ir mīlesība.
Nov 19 20:26 [info]dienasgramata:
DELFI. Latvijā interneta lietotāji tiešsaistē vienlīdz bieži skatās gan īsus, gan garākus video.
Nov 19 20:23 [info]psychokiss:
drifting in the same old boat with a different crew
es joprojām atsakos ticēt patiesībai, pat, ja tā man tiek iemesta sejā.
cilvēku dzīves ir kā metro līnijas. reizēm satiekas vienā punktā, dažiem līnijas sakrīt uz ilgāju ceļa posmu, citiem satiekas tikai beigās. bet zini? ir arī tādas stulbas līnijas, kas līkumo, kas satiekas vairākkārt - es nezinu kur, man nešķiet, ka berlīnē, bet es ticu, ka kaut kur tā ir.
es atsakos ticēt, ka kaut kas, kas nešķiet beidzies, tomēr pēc kāda laika neturpināsies kādā pavisam random un pavisam nevajadzīgā veidā.
es zinu, ka nebūs kā scenārijos manā galvā, ka nebūs obligāti skaisti, bet būs kaut kas. lai cik tas stulbi būtu, arī negatīvas emocijas ir emocijas.

un zini vēl ko? metro vilcieni nāk arī atpakaļ.
Nov 19 20:18 [info]barcelona:
Izslēdz gaismas
Man jābeidz tēlot. Vai zināji, ka es varu būt vairāki cilvēki vienlaicīgi? Atkarīgs no tā cik stiprs gribasspēks tajā brīdī ieslēgts. Junga Personas man ir ducis kā minimums. Tev paveicās ar versiju, ko dabūji.
Nov 19 20:07 [info]barcelona:

Es tikai nebeidzu domāt par to cik laimīga būšu, tad kad tas viss būs beidzies. Man bail, ka sajukšu no laimes. Atsākšu savus bīstamos, adrenalīna atkarīgās gājienus. Jā, jā, tos pašus, kas izraisīja visu šo situāciju.
Nov 19 20:04 [info]jebalaitung:
skaits
klasika, kas atkārtojas gandrīz vienmēr un visur - pasākuma organizatori pārspīlē dalībnieku skaitu. nedomāju nevienu par to vainot, savu lietu promotēt vajag, gājienu un demonstrāciju dalībnieku skaitu precīzi noteikt ir grūti, so why not pārspīlēt bišku much savas lietas labā.

cita lieta, ja šādus pārspīlējumus nekritiski izplata arī mediji.

un tad nu jautājums par aktuālo - kurš tieši skaitīja/mērīja/aplēsa lāpu gājiena dalībnieku skaitu? no sākuma medijos lasīju, ka piedalījušies tūkstošiem humanoīdu. pēc tam parādās 18 000. cik noprotu, tad tā ir nacionālās apvienības sniegtā "informācija". protams, kārtējais rekords, jo iepriekšējā gadā bija 17 000.

cik daudz te ir taisnības, un cik daudz te tiek konstruēta realitāte?
Nov 19 19:43 [info]psychokiss:
scenāriji
Ir vienkārši tās mazās dzīves situācijas, kuras tu zini no galvas. Tu zini, kas ir, tu zini, kas notiks, tu zini, kā tas beigsies. Bet tu nezini - ir vai nav vērts.
Nov 19 19:42 [info]jebalaitung:
SVĒTKI
nezinu, kur zviedrijā svētkus svinēja mums labi zināmā aktīvā zviedrijas gala sludinātāja* - bet tajā dievkalpojumā, kuru apmeklēju arī es, lūgšanā figurēja arī bēgļi. turklāt sprediķi lasīja nevis aprobežots humanoīds ar krānu, kurš aicina sagrābt valsti (arī ar visiem skaidrojumiem, ka tas nenozīmē to, ko tas nozīmē, šādas frāzes lietošana ir totāls wtf), bet gan liberāla sieviešhumanoīde, kura nekautrējās runāt arī par kritiskās domāšanas nepieciešamību.

* īpaši aizdomīgajiem laikam prasās paskaidrojums, ka šis nav netiešs aicinājums sniegt informāciju par to, kur un kā attiecīgā radība izveica svinēšanu.
Nov 19 18:57 [info]mrs:
Arī es uzbruktu tad, kad pretinieks jau ir ievainots, bet es paturētu prātā, ka pretiniekam vairs nav ko zaudēt.
Nenovērtēt manas un Stasa attiecības un domāt, ka mēs esam atsevišķi ir muļķīgi; lai kā man to nepatiktu atzīt starp mums nav noslēpumi, kas mūs varētu sadalīt pirmreizinātājos, mēs zinām viens otru caur un cauri kā pagājušās svētdienas avīzi.
Protams, ka mani sadusmo un arī sāpina jaunās apsūdzības, bet viss būs labi. Es māku peldēt, un arī izdzīvot, mēs abi mākam.
Nov 19 18:36 [info]tethys_:
Zvaigžņu Sīra
Redzēju viņu mana Barona rokās tādu pērļaini vizošu kažociņu. Viņš iedeva viņu man rokās, mēs samīļojāmies, viņa tāda liega un spožām acīm. Tad viņš viņu paņēma atpakaļ un uzmeta debesīs, kur viņa aizlidoja, saplūstot ar zvaigznēm. Tad viņš teica: "Viņa nav no tiem, kas paliek šeit, tu taču to jau zināji. Viņa tagad ir Zvaigžņu Sīra".
Tā arī ir, viņa nav no tiem, kas paliks šajā plānā. Viņa vienmēr ir bijusi eņģelis.
Nov 19 18:08 [info]heishy:
Sapnis
Šonakt sapnī putni. Viens tup griestu spraugā , paliels. Nākošā aina, ka ķeru mazāku, zilu ar dzeltenu galvu, nu tāds zvirbuļ apmēros, mazāks pat. Noķeru, bet skatos ar knābi nav ok, salauzts. Un putnelis pats nelido. Bet dzīvīgs, ātri skrienošs, nejūtas traucēts par saviem defektiem. Jo kā secinu aplūkojot tuvāk, viens no spārniem ir nepilnīgs un izaudzis īsāks.
Nov 19 18:04 [info]_re_:
novembra beigu vasarsmājā sastapām 2 zvēruļus strupastes podā. par laimi vai neražiņu, no kura objektīvās taisnības skatīties, beigtas.
tās vai citas bija sagrauzušas miltu paku, bet pie garšvielu trauka dabūjušas caureju.

mēs katru gadu novelkam līdz aukstākajam, drēgnākajam brīdim ūdens sistēmas izlaišanai un koku, krūmu ieziemošanai. un katru gadu pārsalstam līdz kaulam, lai arī ir iekrāta pieredze un savilktas kārtas. tā drīzāk ir metafiziska izsalšana, lai sagaidītu nākamo pavasari.
Nov 19 17:36 [info]beatrixe:
Liepāja. Slimnīca. Nu jau pusotru stundu sēžam uzņemšanā un gaidam. Arno pamazām sāk justies labāk. Pagaidīsim vēl, paspēs izveseļoties varbūt.
Nov 19 17:27 [info]methodrone:
Šodien es jūtos ļoti mātišķi. Man gribas savā paspārnē paņemt un aizbildnieciski rūpēties par pilnībā visiem saviem dažiem kolēģiem, jo viņi visi šķiet mazliet nelaimīgi. It sevišķi kolēģēm, jo es viņas gribu iemācīt kā neatkārtot manas kļūdas. Es gandrīz gribu būt kā profesore Minerva Maksūra, kas ir šerpa, bet sirdī mīļa un maiga. Es gribu pilnībā visiem teikt "Bērniņ viss būs labi, tas taču tikai nieks, noslauki asariņu, re kur saulīte ārā spīd, viss taču ir labi, uzvelc cilmdiņus un ej saelpoties svaigu gaisu, prāts uzreiz noskaidrosies! Es tikmēr uzcepšu cepumiņus." Es gribu visus pamācīt kā izdarīt labāk tā, lai nav kreņķu, un tad viņiem pateikt "Nu re! Tu taču pats to jau zināji!" Tad visi uzelpos un visi kreņķi pāries kā slikts sapnis, jo visi tad sapratīs, ka īstenībā viņos mājo prieks un vieglums un viss ko viņi dara ir mīļš un pasaule ir bezgalīgi droša, jo visiem vienam otrā ir tūkstoš palīgu un siltas rokas, kurās krist, kuras aijā. Jo es zinu, visi cilvēki sirdī zina, ka mīlestība un prieks kā burvestība ir vienkārši un pieejami jebkurā brīdī, ka cilvēks var pārvērsties vienā mirklī, viņi tikai tam nespēj noticēt. Bet nekas, jo es viņiem atgādinātu.

Bet tajā vietā, es līdzjūtīgi smaidu, nopūšos un pasaku "Njā.. tāda ir dzīve." Šādai pieejai es neticu ne uz mirkli, bet es tā daru un tad es eju noslēpties mājās un par to uzrakstu.

Man dažreiz šķiet, ka mans dzīves uzdevums ir pēc iespējas maksimālāk noslēpties no cilvēkiem un apvaldīt savu neveselīgo tieksmi uz viņiem ieciklēties.

Vispār astroloģe Jana man teica, ka šajā dzīvē mans uzdevums ir attīstīt sevi kā individualitāti, which then would make sense, jo es nekad neesmu jutusies kā individualitāte. Viņa teica, ka es esmu izdzīvojusi jau daudzas dzīves kur man ir ģimene. Ka es esmu bijusi gan valdonīga mamma, gan arī tāda, kas sev par torment, sevi ir uzupurējusi pilnībā savas ģimenes un citu labā. Tāpēc, lai arī esmu vēzis kvadrātā, un man ir neveselīga tieksme rūpēties, man tomēr šajā dzīvē sevi jāattīsta kā individualitātei. Kas cik es saprotu ir, sevi norobežot no citiem cilvēkiem, lai viņi neatņem manu dārgajai individualitātei atvēlēto dārgo laiku. Tas arī izskaidrotu to, kā mani mazliet atgrūž veidot jebkādas attiecības ar cilvēkiem, pat ar ģimenes locekļiem dažreiz, bet kaut kur iet vai sēdēt vienai.

Kamēr astrologs Gints konkrēti implied, ka man būs ģimene, citēju, "Apprecās kā 2 balodīši un nodzīvo kā viens ābolītis." Varbūt viņš to domāja metaforiski, ka mana duality heart vs. mind eksistence apprecās within itself, as in kļūst nondual, un nodzīvo kā viens ābolītis, ko es varu panākt tikai tad ja es attīstu savu individualitāti?

Tādēļ lielu daļu laika es cīnos ar disasociāciju, ko izraisa nespēja pieņemt vientulīgu likteni. Bet tajos brīžos, kad disasociācija pāriet un es spēju saredzēt garīgās dāvanas, ko vienpatība sniedz, es jūtos ļoti mierīgi un gandarīti. Un es pat pieļauju, ja es sevi ieguldītu cilvēkos vai ģimenē, tad es nebūtu pieejama garīgajiem dāvinājumiem. Tā kā es esmu tikai salīdzinoši jauns cilvēks, I still suffer, bet ja es salīdzinu, kā es jutos pirms pieciem gadiem, un kā tagad, tad tagad mani individuālums, vienpatība, garīgās dāvanas, mans liktenis iedvesmo arvien vairāk. Varbūt pat es kādu dienu atradīšu veidu, kā ar savām garīgajām dāvanām būt mātišķa, lai arī man labāk patīk cept cepumiņus.
Nov 19 17:26 [info]bljanna:
Pagrabā smird pēc sprāguša kaķa. Ceru, ka tikai kaķis, nevis Alberts.
Nov 19 17:26 [info]iive:
Nav lūzuma, tikai iekaisis nervs, varēšu braukt uz Igauniju, tikai jāsmērē, jādzer pretiekaisuma zāles un jāliek kompreses. Mīļš paldies visiem, kas piedomāja, pakonsultēja un uzmundrināja.
Nov 19 17:16 [info]scope:
Vakar pēc svētku uguņošans Rīgā, konstatēju, ka uguņošanu pēdējo reizi pirms tam esmu bildējis 2014. gada 18. novembrī...
... )
Nov 19 17:14 [info]khosmos:
manuprāt, ar to kultūru sadursmi ir tāpat kā, piemēram, senajā ēģiptē. proti, jaunākās (mazākās) struktūras ir vājš vecāko atdarinājums, vienkārši klajš totēmisms. tāpat arī var paņemt skaņas mērīšanas ierīci un izmaisīt zupu, var nolikt to uz kamīna kā Budas figūriņu, var padarīt to par dievību utt. utjp.
Nov 19 17:10 [info]inese_tk:
novembris
jāsāk skaitīt bāri, kuros esmu dzērusi pēc to slēgšanas:
A-iela, Depo, Teātra bārs, Aptieka, kaut kāds bārs, kurš kādreiz bija pretī Ailavjū, Pils un, kopš vakardienas, arī Aleponija.
vispār man liekas, ka bija vēl, bet šobrīd neatceros.

+

vakar noskatījos Nemīlestību. baigi jaudīgi. man ļoti patika.
Nov 19 17:07 [info]heishy:
ieviest skaidrību sevī
Morālie pēc Chronos Balles. Savas neizdarības dēļ atkal. Un dēļ Marsa kvadrāta ar Neptūnu slīgstu depresijā, kurai atkal dodu iemeslu piešķilties.
Varbūt runa ir par kaut ko vairāk. Varbūt problēma nav tikai nespēja komunicēt publiski. Es centos nejusties outside. Tas neizdodas. Tā sajūta nepamet. Un tā nu rodas jautājums - bet kā sadzīvot? Neviens taču negrib būt nesaprasts!

Bet varbūt tā ir tikai iekšēja. Varbūt no ārpuses tā it nemaz neizskatās. varbūt.

Lai vai kā es priecājos sevī, ka varu būt daļa no šīs komūnas un pasākuma. Klusi priecājos, jo citādāk es neprotu. [ atkal, ja nu nesapratīs]
Man jau daudz bija aiziet un būt tur. līdz pēdējam pat. last man standing. Protams, ka tas nebūtu izdevies bez atbalsta. Nekas no tā vispār nebūtu noticis. Tagad es to zinu. Paldies Tev. Tu zini.

Es ceru, ka ar katru reizi spēšu pārkāpt sev pāri ar vien vairāk un tiks iekarotas jaunas iekšējās virsotnes, kuras tur ir, tikai tām netiek ļauta vaļa.

ticiet man es cenšos. nepaiet neviena diena, kas es nekautos ar sevi. Es varu pasmieties par sevi, bet tas ir skumjais klauns, kas smīdina.

Bet ja par pašu Balli, tad galda noformējums un dekorācijas, ieviestais foto stūris bija ļoti ļoti.. Skaisti, Skorpioniski un mistiski. Un galvenais jau cilvēki. Nesamāksloti pagājis laiks īstās, patiesās sarunās.
Nov 19 17:02 [info]virginia_rabbit:
šodien pīles cepetis ar šķovētiem kāp.
Nov 19 17:01 [info]ulvs:
Tas nav jaunums, ka Trūdo vispār nav mugurkaula, taču šī fotogŗāfija manī izraisīja nelielu krindžlēkmi. Kā tāds cilvēks var eksistēt. Kas tas par body language? Ko tas vēsta visai sūda pasaulei? Ka Kanādai ir spēcīgs un pārliecināts premjerministrs? .
Nov 19 16:57 [info]ulvs:
Trūdo vispār nav mugurkaula. Kā tāds cilvēks var eksistēt. Paskatieties kaut vai uz šo fotogŗāfiju. Kas tas par body language? Ko tas mums vēsta? Ka viņš ir spēcīgs un pārliecināts vadonis? .
Nov 19 16:51 [info]usne:
milzīgs prieks, ka VEF kultūras pils nav sačakarēta. Protams var redzēt valst ģošu vietām, bet var redzēt arī cik ļoti kāds centies, lai būtu labi un pareizi cik nu iespējas ļauj.
ja salīdzina ar Ziemļblāzmas kultūras namu vispār ekselenti!
Nov 19 16:49 [info]mmd:
Koncerts Cēsīs
Ja nu kāds ir Cēsīs vai stundas laikā var/grib atbraukt uz cēsīm un noklausīties Gidona Krēmera koncertu Vidzemes koncertzālē - man ir viena lieka biļete.
Nov 19 16:20 [info]bozena:
Dārzā nemaz nav tik tukšs un kluss, atnāca kaķene, melnā Maška, bet man no ēdamā bija tikai kukurūzas galetes, tāpēc Maškas mīlestība tūlīt zuda. Kukaiņu pasaule arī neguļ; uz koku stumbriem joprojām slapstās garkājtētiņi, un šur tur ņirbinās sīki knišļi veseliem bariem. Nezinu, vai viņiem kāds pievērsis tik daudz uzmanības, lai dotu vārdu un taksonomisko grupu. Bez Maškas mugurkaulniekus plaši pārstāvējis kurmis ar visu savu paplašināto nukleāro ģimeni (es priecātos, ja viņi dzīvotu tajās mazajās ģimenēs, kur tētiņš, māmiņa un mazais kurmītis, bet nē tak, te laikam sanākuši arī brālēni un tantes. Un brutāli uzrok dārzu.
Vēl viens mugurkaulnieks, proti, bebrs, atklājis sezonu un iezīmējis smuko ābeli, kura aug uz ceļa. To,kurā reiz uzkāpa Jaunkundzes draudzene Luīze un vairs netika zemē; nācās nest trepes.
Bebrs dara tā - atnāk pie koka, pagaršo un iezīmē. Tas laikam nozīmē "Atnākšu vēlāk ar mazdēlu, vedeklu un kaimiņu Ernestu".
Ha, bet es atnācu ātrāk un ābeli apsmērēju ar potvasku un uzliku režģi. 1:1, bebra kungs!
Nov 19 16:14 [info]unpy:
Īsumā.


Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās
Nov 19 16:07 [info]iive:
Un tā šī diena paiet uzņemšanas nodaļā, ar apsēju uz rokas apkārt nēsājas vīrs no Aizkraukles, kas atveda pirkstu baltā polietilēna maisiņā, viņš noiet garām man tieši tad, kad esmu izstāvējusi pirmo rindu un ēdu sviestmaizi (ar vistu. Kļūda, liela kļūda, ja vien neraugās no perspektīvas "cik tuvu veģetārismam es esmu"), man jau grūti paklepot, es ļoti nevēlos atkal satikt sviestmaizi. Vilks ir izturīgs mīļums, bet pacietībai lēnām zūdot, viņš iet pa brīdim ieraut mazliet no blašķes un kļūst arvien uzjautrinātāks par informatīvajiem plakātiem.
Nov 19 16:06 [info]nova:
"Latvijas kolorīts: Izlikšanās, ka tev kaut kas patīk vairāk nekā īstenībā"
http://www.lsm.lv/raksts/arpus-etera/arpus-etera/latvijas-kolorits-izliksanas-ka-tev-kaut-kas-patik-vairak-neka-isteniba.a256054/
Nov 19 16:01 [info]ulvs:
Pārdomāju. Būt publiskam ir diezgan paškaitējoši. Nestāstīšu vairs par intīmajām lietiņām.
Nov 19 15:18 [info]dveselite:
Ak, cik tukši mani ieraksti te!
Nov 19 14:48 [info]chimera:
kāpēc bolivudas ekranizācijas un bolivuda vispār ir amazing: sensenos laikos noskatījos ne-indiešu filmu "rembo dēls*". sāku skatīties, jo man ļ. patīk gan diy, gan džons rembo, bet filma pēkšņi izrādījās ļ. laba; objektīvi laba, ne tikai tāda, kas patīk man. srsly, kuram gan nav gribējies uztaisīt savu stāstu ar iemīļotajiem varoņiem? es, piemēram, 10-12 gadu vecumā vienā laidā "ekranizēju" gredzenu pavēlnieku un teicami pavadīju laiku procesā.

nu, lūk, arī indieši dara to pašu, un man ir prieks uz viņiem skatīties. bāc, pienāks pensija, točna varētu iemācīties hindi.

*http://www.imdb.com/title/tt0845046/
Nov 19 14:41 [info]khosmos:
ja katra nots un gamma rada savu noskaņu un nodod vēstījumu, tad blekmetāls ir pašdisciplīna un noskaņošanās kaujai, disko ir tāda nepadziļināta, vējgrābslīga dekadence, bet latviešu industrijā ir tādi projekti, kas liek iztēloties zombakus pie ugunskura staipām zarnas un zirgojamies par rape culture (atkal nesaukšu vārdos, lūdzu, paldies).
Nov 19 14:28 [info]ttp:
Tā jocīgi, ka uzzini par mūziķi un viņa veikumu tikai pēc tā nāves.
Nov 19 14:24 [info]sirualsirual:
lv politiķi un valsts cilvēki dažkārt attaisnojoties vai viegli nosodot saka, ka "viņiem jāpilda mājasdarbs" vai ka "ministrijas nav izdarījušas savu mājasdarbu" utt. pēc šīs analoģijas skolotāji laikam sanāktu visi pārējie iedzīvotāji.

un pēc šīs analoģijas mums viņus vajadzētu vērtēt 10 ballu sistēmā, raustīt aiz ausīm, saukt viņu vecākus uz skolu, viņiem pašiem dzirdot izteikt vērtējumus par viņu personību un talantiem, vai, kā vienreiz gadījās redzēt, iesaistīt policiju, lai skalo galvu zem krāna kādam, kurš, iespējams, ir noziedzies.

vissliktākais, ja neņem vērā infantilizāciju un "politiķi ir un paliek politiķi" tipa attieksmes radīšanu, protams, ir ka tad, ja viņi darbojas zem katras kritikas, viņus atstāj uz otru gadu!!!
Nov 19 14:23 [info]khosmos:
man ļoti žēl to bērnu, kam nākas uzaugt ģimenēs ar nevienlīdzīgu lomu sadalījumu. tāpat arī nariku bērnu, kuru vecāki gatavi upurēt visu kaut kādas pašsadomātas, lokālas pseidoideoloģijas (moar like a cult) vārdā. vārdos nesaukšu, bet priecīgas sejiņas pasākumos ir redzētas (kopā ar tikpat priecīgām mātēm). perpetual cycle ftw!
Nov 19 14:18 [info]lennay:
Mani izmeta no darba mediju aģentūrā. Man tur kaut kas likās neētiski, un mani izlidināja. Baigi bēdājos un raizējos, kā es tagad nomaksāšu īri, rēķinus, līzingus šmīzingus, no kā es dzīvošu. Tā prātodama, pēkšņi atcerējos, ka es taču nestrādāju nekādā mediju aģentūrā, - nekad mūžā neesmu strādājusi mediju aģentūrā. Tik detalizēts un reālistisks sapnis man vēl nekad nebija bijis.
Nov 19 13:26 [info]ulvs:
Nov 19 13:25 [info]ulvs:
Ar Renāti biju lāpu gājienā. Milzīgs prieks, ka viņa mani uzaicināja, jo tas bija ļoti patīkams pasākums. Diemžēl militāro parādi nokavēju, jo esmu idiots, kurš iedzēra par daudz klonazepāmu iepriekšējā naktī. Atslēdza uz 12 h. Izlienot no gultas, nebija paģiras, bet pēc tam, kad mājās uzsmēķēju atrastu cigareti, kaut kas noklikšķēja, un tagad vienkāršī svīstu aumaļām. Centīšos iemigt, jo pretēji ir fiziski nepatīkami.
Nov 19 13:18 [info]ulvs:
#PolskaSamorzadna
Nov 19 13:16 [info]ripp:
Pēc a iniciatīvas taisījām dažādu valstu karogus. Latvijas, Dānijas un divu tālo valstu karogus. Pēkšņi teica, ka grib taisīt karogus.
Nov 19 13:06 [info]ulvs:
Es jums nemaz nestāstīšu, kas notika vakar. Tas papildus visam, kas notiek ar mani, bija kā katalizators absolūtai jumta nobraukšanai. Es uzvedos rupji, bet reizē mīļi. Bet par to nav stāsts. Ja es šeit pastāstītu, kas notika, mani viens cilvēks, sieviete (kuru neesmu gadiem ilgi saticis), vēlētos nogalināt (miedzu ar aci).
Nov 19 12:55 [info]gnidrologs:
Technology was indeed a mistake, but Kaczynski still got it wrong when he reasoned that man's true purpose is to basically be like an animal, with everything a man does (including, one would assume, religion) being nothing but a "surrogate" for the lack of meaning an existence freed from the raw struggle for survival may bring. As invaluable as some of his insights were, the man was still basically a moderntard and still believed in moderntarded things. True traditionalism is not primitivism. Our rejection of technology does not stem from the erroneous belief that man is nothing but an animal and thus anything of an "artificial" nature is extraneous to his nature. To the contrary, since we believe that man was created in the image of God, and since it is in the nature of God to create, we also believe it is in the nature of man to create, and thus, man's artifacts are actually a "natural" expression of man's nature. Where we draw the line is when man's artifices become devoid of any spiritual component, so that rather than becoming a vehicle for man's natural desire for creative expression, which actually was present even in the making of so called "mundane" or "everyday" objects:

http://www.studiesincomparativereli...ibit_Works_of_Art-by_Ananda_Coomaraswamy.aspx

creation becomes a vehicle for the expression of a purely mechanistic, quantitative and ultimately "denatured" type of thinking (notice how objects made by human hands are still seen as more valuable as those made by machines, despite the fact a machine is supposedly more "precise" than any human hand) which leaves the soul starving and from thence comes the desire to acquire ever more and more material objects of increasingly complex and time consuming nature.

One of the biggest issues i have with making people understand just how traditional societies worked is precisely this. That anything in those societies was geared towards the natural fulfillment of man's spiritual needs. That this is so can be readily seen by the fact anything that in those days was considered "work" today has become "hobby" some people do for "recreation" outside their modern job. Think about that for a second.
Nov 19 12:39 [info]dooora:
Frankfurtes skolas pārstāvji Pauls, Krūklis un Zveja grauj PSRS ar brūnnešu palīdzību

šeršē ļa šatēn
Nov 19 12:37 [info]pukis:
Kārtējā pelēkā diena... Vēl kādu brīdi, spēka nav. Nu kur tie mākoņi sarodas?!:(
Nov 19 12:35 [info]extranjero:
Paklausījos Džordanu Pītersonu (Jordan Peterson) un manuprāt, viņš ir ļoti talantīgs profesors. Viņa plus ir tieši tāds, ka viņš nerunā tikai par sausu akadēmisku teoriju, bet cenšas pasniegt arī praktiskus ieteikumus. Ja kādam ir problēmas (un cibā tādu ir daudzi), tad noteikti ir vērts lasīt pēc iespējas vairāk pašpalīdzības grāmatas un klausīties dažādus runātājus. Daudzi varbūt būs neinteresanti vai nebūtiski. Bet nekad nevari zināt, kurš tieši tevi aizķers un liks aizdomāties. Nevajag klausīties heiterus, kuri nokritizēs itin visu, bet nekad nepateiks to, kas tev tiešām palīdzēs.
Nov 19 12:31 [info]shanietis:
Iļja Muromietis uz krāsns gulēja 33 gadus līdz krāsns sabruka.
Nov 19 12:23 [info]lennay:
Neaizgāju pie meitenēm, bet aizbraucu uz Ventspili, kur noskrēju TOS 10 km. Pieminēju maršrutu, kas man daudz un dažādos veidos reiz izglāba dzīvību. Skrēju un atcerējos tās nāves šausmas, to smadzeņu vēzi manī iekšā un ārā, bezpalīdzību, paralīzi un nespēju padarīt itin neko citu kā vien knapi klunkurēt pa to pašu maršrutu. Tagad - tagad es nedz skrienu maratonus, pat ne pusmaratonus, nedz visādi citādi esmu baigā zirgā - nē, kur nu. Bet ir noskriets baigais gaisa gabals, kopējā kilometrāža ir kudiš kosmosā. Tikai nevis no nulles, bet no baigākajiem mīnusiem.
Nov 19 12:17 [info]slaaneklis:
Tad kad pienākusi ziema un pludmales sezona beigusies, tad viņi risināšot riepu uzkrāšanas problēmu.
Nov 19 12:17 [info]dominika:
Sēžu laukos, aiz muguras mūrītis, pie kreisās kājas suns, pie labās rokas kaķis, krūzē tēja, skan Satī, drusku strādāju. Dzīve ir diezgan laba.
Nov 19 12:02 [info]grao:
Nopirku zirgu
Tajā cigunā tomēr kaut kas ir. Tāda dikti laba sajūta pēc tam, jūtos labi izļurkājusi iesērējušās vietas. Un ejot uz cigunu apsolu sev pēc tam ekleru, bet mājās nākot to ekleru nemqz negribās, gaiss šķiet garšīgs.

Mamma apgalvo, ka ciguns palīdzēja viņas augstajam asinsspiedienam kļūt zemākam.

Drikstēšu sākt skriet pēc mēneša.
Nov 19 11:47 [info]sodienliist:
Biju vakar mīļajā puškinielas dzīvoklī uz Jura Simanoviča koncertu. Tas bija patiesi skaisti, it īpaši arī tāpēc, ka Jurim piespēlēja klavieres. Man būtu daudz ko stāstīt, bet tā kā es piedzēros jau pirms koncerta un turpināju dzert tā laikā un pēc tam, manā atmiņā nakts ir palikusi kā diezgan ārprātīga. Bet varbūt tā liekas tikai man, jo es biju arī viena no tiem, kas skaļi un improvizēti gaudoja msk dziesmas divos naktī un dejoju, gāžot cilvēkus no kājām. Vai arī pati sevi. Es, patiesību sakot, visu atceros mazliet kā miglā. Tomēr spilgti atminos frāzi, teiktu virtuvē uz grīdas - "Tu esi atlaists!" "Nē, tu esi atlaists!" (Abi tā vakara mūziķi atlaida viens otru).

Pamodos Rīgas otrā krastā, kur dzīvoklī viesistabas stūrī ir atstutēts milzīgs (divi ?? vai pat vairāk metri), baznīcai nozagts Latvijas karogs. Neviens īsti nesaprot, kā tas gadījās un ko ar to iesākt. Bet tagad vairāk par visu pasaulē vēlētos aizbēgt no nomoda stāvokļa un aizmigt uz pāris dienām.
Nov 19 11:47 [info]pljecka:
Nez kāpēc latvieši bija izdomājuši, ka vārds "slaktiņš", būs tieši tas, kuru mīlīgi lietot tikai deminutīvā?!
Nov 19 11:47 [info]dooora:
trīs dienas pēc kārtas sabūt kapos – √
nav nekāds brīnums, ka galvā vieni vienīgi kapeņu stāstiņi.
paspiedīšu te mazliet dzērveņu sulu, varbūt vēlāk pastāstīšu.

jā, starp citu, pieejams limitēts svētku edišens svaigas Selōnijas (biez)sulas. pieci eirō litrā. šķaidāma ar ūdeni ~1:5.
vēl var dabūt noprovēt 40°C kaltētas dzērveņu pārslas. (vispār jau mizas/biezumus, bet pārslas skan labāk).
saņemšana rīt no 2iem līdz 5iem Kanapes kultūras namā, kur citstarp [info]rasbainieks dežūrēs tiešās pirkšanas bulciņā.

https://www.youtube.com/watch?v=LvXK1TPNPxk
Nov 19 11:41 [info]mazeltov:
Es piecēlos astoņos (svētdienā!) un aizgāju uz pakaļas gorīšanas nodarbību (sh'bam).
Piešķiru sev ordeni!
Nov 19 11:11 [info]dooora:
tram pa ram
kaukass tai titelī nav lāga, ne? apostrōfs izlaists, redaktōri atlaisti

https://www.diena.lv/raksts/kd/zinas/profesionalo-literaro-rakstniecibu-latvija-pa-43-473-eiro-turpinas-attistit-rakstnieku-savieniba-14185122
Nov 19 10:51 [info]bozena:
Rīta prieks
Braucu ar vilcienu uz Sūnciemu lapas pagrābties, kokus no bebra paglābt.
Stacijas veikaliņā viena pati dāma no skata tā virs piecdesmit, smalkos tūristu prikidos ar mugursomu un termosu pērk mazo dzērveņu uzlējumu (40 grādi).
Droši vien ies gar jūru. Man patīk, ka cilvēki staigā. Varēja taču sust dīvānos un skatīties varoņeposu "Saimnieks meklē sievu".
Nov 19 08:07 [info]n_ieraksti:
transhumānisti ir apmaldījušies, vai ļaunākajā gadījumā - apzināti sabiedrības atkritumi.
Nov 19 07:27 [info]sickboy:
To pashu, tikai nedaudz citiem vaardiem, teica arii Agnese Beerzinja un Maikls Monks. Agnese teica, ka neuzskata par iistiem viirieshiem tos, kas nobeedzinaajushi sevii ieksheejo sievieti jeb juutiibu, lai it kaa vareetu buut viirishkiigi/drosmiigi. Dveeseles iet uz singularitaati pa dazhaadiem celjiem. Kaadam viirietim, kas jau sen ir bijis drosmiigs, ir jaameditee uz savu ieksheejo sievieti. Un kaadam, kursh jau sen ir bijis juutiigs, ir jaamanifestee drosmiigais viirietis. Jaunajaa laikmetaa nenotiks viirishkjaa un sievishkjaa izzushana vai arii sievishkjaa paarsvars paar viirishkjo. Mees ejam uz pasauli, kuraa abas polaritaates sanjems speeku un realizaaciju un pirmkaart - katraa atsevishkjajaa indiviidaa.
Nov 19 07:10 [info]f_g:
kāpēc?
Kāpēc darba dienā ir tik grūti no rīta pamosties, piecelties?
Kā brīvdiena, tā miegs jau agri no rīta joņo prom...
Nov 19 06:20 [info]hauf_milk:
Ja es jau sen gaidu mierpilno Ziemassvētku vakaru, mājās, vai kaut kur omulīgi sniega kupenā, ar blašķīti, tas ir bīstami, jo parasti viss notiek pretēji ekspektācijām. Par laimi, arī ja gaidi dranķības, notiek pretējais. Kas man cits atliek kā būt rūgumpodam?
Nov 19 04:01 [info]sickboy:
Ja viirietis ar sievieti censtos sarunaat vienlaiciigi iet autentiskaas intimitaates celju, pienjemot un uzklausot vienam otru bez reagjeeshanas (uztvershanas personiigi), sieviete par to negribees ne dzirdeet. Bet taa ir - sieviete sagaida, ka viirietis uznjemsies vadiibu (nevis vienliidziibu) emociju tureeshanaa zem kontroles, taapat kaa viirietis sagaida, ka sieviete uznjemsies vadiibu dzemdeeshanaa (viirietis vnk ar to nenodarbojas). Es daudz esmu domaajis par viirishkjiibu un shoreiz es sapratu - viirishkjiiba ir speet dzilji just, bet neuztvert personiski citu cilveeku, un jo iipashi dziives partneres, negatiivaas emocijas. T.i. uzaudzeet biezu aadu visam, kas naak no aarpuses, bet tajaa pashaa laikaa.. speet just dzilji.
Nov 19 03:51 [info]sickboy:
Zviedrijaa jau saakumskolaas maaciishot, kaa atshkirt viltus zinjas no iistaam zinjaam. Ja tu izsaki bazhas par nekontroleetu musulmanju imigraaciju vai suverenitaates zaudeejumu, tu noteikti esi Krievijas trollis (vai taadu ietekmeets), melis un domu noziedznieks. Zviedrija platiem soljiem dodas Orvela "1984" virzienaa.
Nov 19 03:15 [info]seehearfeel:

... )
Nov 19 01:21 [info]sickboy:
Shodien dziedaajaam kora koncertaa un nosleedzaam ar:
Lec, saulīte!
es esmu zemes klēpis tu mana saule tā pats pērkons lēmis likteņupes straume māci man skaidru prātu māci zemes spēku kā pati Laima lika tinot mūža rakstu Lec, saulīte, spīdi spoži! rotā druvu, rotā sētu Lec, saulīte, tumsu šķel! dari mūsu zemi svētu es esmu debess velve tu mana saule tā pats pērkons lēmis likteņupes straume māci man dvēseles mieru māci debess spēku kā pati Laima lika tinot mūža rakstu Lec, saulīte, spīdi spoži! rotā druvu, rotā sētu Lec, saulīte, tumsu šķel! dari mūsu zemi svētu Lec, saulīte, spīdi spoži! rotā puisi, rotā meitu Lec, saulīte, tumsu šķel! Vieno visu latvju tautu!

Mums nav valsts, bet ir zeme un shii buus muusu zemes himna.
Nov 19 00:56 [info]santech:
Vakar uznāca vecums. Negribējās nekādas panku balles Depiņā, ne Aptiekā. Arī naudas tik daudz negribējās nodzert. Kaut gan patiesībā tāpat jau tika patērēta ij vakar, ij šodien.
Stokmanā paņēmām pāris bulkas un pāris IPAs un gājām gar krastmalu mājup. Bet IPAs krastmalā neatvērām. Tā vietā vērojām tur sastājušos karavīrus un kara tehniku. Nakts tumsas gaismā, bet bez cilvēku pūļiem priekšā. Bija karavīri, jūrnieki, menti. Bruņmašīnas, tanciņi un vēl viskaut kas. Bija inčīgi. Viņi tur vbakar vakarā laikam gatavojās vai ko.
Spiritos mazliet uztankojāmies.
Šorīt brokastīs it kā alus, bet pēc tam tomēr Amareto. Bet tas nebija īstais. Bet to ar sievieti un puķi uz etiķetes nekur vairs nevar atrast. Bet man pēc tam bija jāiet uz kursiem.
Biju paķēris arī fotoaparātu. Bet totāli nepareizā vakarā. Tak pilns ar cilvēkiem.
Pakistānas kebabu vairs laikam nepirkšu. Atkal sajautks un saputrots. Ne viens, ne otrs nebija ne kripatu ass. kaut gan pasūtīju vienu asu, vienu vidēji asu. Jebal. Piedarba Hasana kebabs kaut kā sakarīgāks liekas. Ok, Ausmeņa arī.
Noskatījos salūtu. Ierakstu. Siltumā, ar aliņu. Bija smuki.
Tagad skatos armijas parādes ierakstu. Jau paspēju pa dienu feisī redzēt bildi ar amīšu karogu un parakstu kaut kādu tizlu. Krieviski, protams. Tak kad reiz pieleks - nepatīk, kas te notiek - pis nahuj.
Nov 19 00:40 [info]rugetta:
es ienīstu trimdu. ienīstu, ienīstu, ienīstu. es negribu te būt, pilnīgi pie dirsas par visu, bet vienalga sēžu un kurnu. savu drausmīgo noskaņojumu smacēju miltos un cukurā, resnēju un tērēju daudz naudas. esmu pilnīgi pārliecināta, ka nākamnedēļ nopirkšu dekoratīvo spilvenu, kam virsū uzšūts suns. ienīstu, ienīstu, ienīstu. man viss ir apriebies, riebjas cilvēki, riebjas būt prom no mājām, riebjas gāzt laukā tādu naudu. riebjas, ka man gar degunu tiek vicinātas visādas burvīgas lietas, no kurām tāpat uzreiz jāatvadās, jo manā trimdas dzīvesveidā tām nav vietas. šis bija ļoti slikts lēmums. es biju pārliecināta, ka tas būs labākais lēmums jebkad, visu problēmu atrisinājums, bet ņihuja. jā, nu. vismaz esmu pusceļā. esmu gana praktiska un biezādaina, lai to paciestu. riebjas, riebjas, riebjas.
Nov 19 00:40 [info]santech:
Gribētos tomēr himnu bez dieva.
Nov 19 00:36 [info]ctulhu:
es gribu šitādu kaķi

http://apollo.tvnet.lv/zinas/kakene-kimera-neparasts-majdzivnieks-ar-seju-divas-krasas/813819
Nov 19 00:32 [info]acidkitteh:
Bija reiz viena grupa, tad tai nebija solista un tā sāka spēlēt normālu muzonu.
Pirms pāris gadiem mēģināju sakontaktēt dalībniekus un prasīt atļauju izplatīt no weba noripotos ierakstus(un jautāju vai nav labākas kvalitātes ieraksti), bet velti, neatbild. Nu tad pohuj re kur ir.
Grupa cunt kant kunt vai nu kā to sauc vienalga. Labs bezvokāla ģitārmuzāks.
faileim elvee downloadz zip fail
Zinu ka viena dziesma saucas kustībā un vēl viena ir vasara. Uzminiet kura ir kura.
Nov 19 00:11 [info]laba_doma:
Ārprāts, kā es ienīstu lielībnieku sevī. Bet viņam vienalga.
Nov 19 00:06 [info]laba_doma:
Es gribu, lai uzsnieg sniegs. Man ne visai patīk aukstas temperatūras, taču sniegs ir smuks. Un sen nav redzēts.
Nov 19 00:04 [info]iive:
Sarkanas sveces, balta svece, sarkanas neļķes, sarkans ēdiens, balts vīns, sarkana dāvana no manis mums abiem – Latviešu Buramie vārdi, II sējums, dziedināmie vārdi.
Nov 19 00:00 [info]neraate:
ieraudzīju sludinājumu un jau vairākas dienas domāju, ka vajag uzrakstīt 'hei hei, esmu pieredzējusi, bet mazkvalificēta, ļaujiet man šad tad atnākt paspēlēties'. un tad es atceros, ka es taču varētu arī pie cibas guru. tas būtu pat tuvāk mājai. un tur nu būtu ko redzēt un ko domāt
Nov 18 23:57 [info]bozena:
Vēl gribēju pateikt, ka Staro Rīga kļuvis par lielu sūdu un ķīniešu bērnu svētkiem, kas 18.novembrim piestāv tik pat labi kā savulaik kovboju cepures Jāņiem.
Nov 18 23:42 [info]bozena:
Valsts svētkos nepieciešamība spieda pildīt elektronisko pieteikumu Krievijas vīzai, Jaunkundze nolēmusi padejot Maskavā. Pēc pusstundu ilgām seksuālām attiecībām ar anketu man iekšēji gribas dejot krievu deju, apvilkties kokošniku un skaļi kliegt.
Varētu domāt, ka visi uz to laimes zemi tā plēšas, ka asinis pa degunu un mati atpakaļ, zinies. Man šķiet, uz Ziemeļkoreju nebūs daudz sarežģītāk. Kad liekas, ka nu jau esmu zirgā - translitā kirilicā (jo krievu klavieres man nav un ekrāna tastatūra ir riebīga) uzrakstīju organizācijas nosaukumu, kura savukārt uzrakstījusi meitenēm uzaicinājumu un kuras goda nosaukums sastāv no pieciem vārdiem un vēl visu adresi, izrādās, ka vēl seko jautājums, vai tev ir radi Krievijā. Un tagad uzrādi Taņas tantes vārdu, uzvārdu, adresi un dzinšanas datumu (vai viņi gatavojas Taņas tantei nosūtīt kartiņu jubilejās). Un kad tu pēdējo reizi biji Krievijā? Tiešām neatceries tieši no kura līdz kuram datumam kurā mēnesī pagājušo gadu apmeklēji vecvectēva etnisko dzimteni? Nolaidībiņa!
Nov 18 23:19 [info]po:
99
*atver šprotes*
Nov 18 22:41 [info]chimera:
jautrākā slepkavību sala kinematogrāfa vēsturē.gūglēju, vai pati agata kristi ir redzējusi gumnaam un kāds ir viņas viedoklis, diemžēl noskaidrot neizdevās. taču uzzināju, ka indieši ir pārvērtuši stīvena kinga "it" par 52 sēriju garu seriālu. tam gan es diez vai saņemšos.

http://ihorror.com/hiya-sanjeev-time-india-adapted-stephen-kings-woh/
Nov 18 22:27 [info]temperature:
121 (informatīva pauze)
skaidrs, ka šīm attiecībām nebija nākotnes, jo mūsu mērķi, idejas, vērtības un vēlmes sakrita tikai seksā. un tomēr kaut kāda stulba sajūta.

es nezinu, kā lai pasaka cilvēkiem par šķiršanos, kuras neizbēgamību jutām tikai mēs paši. kā lai par to pastāsta mammai, kurai neviens no maniem draugiem nebija tik ļoti paticis (jo, nu, šis bija tāds "kārtīgs vīrietis" ar zemu balsi un praktiskām domām; stabils līdz ārprātam). kā lai pašas smadzenēm pielec tas, ka tagad es nevis tikai jūtos single (kā jau kādu mēnesi), bet patiešām esmu. arī šis ieraksts ir patiesībā tikai tāda atskaitīšanās sev un pārējiem, lai tas nebūtu jādara čatos vai bārā.
varbūt jāatgriežas tinderī. to taču pēc šķiršanās dara - metas atpakaļ dzīvē, tajā jūrā, kurā esot tās zivis.
Nov 18 22:18 [info]baby_amfik:
Right now my head is a mess
Thinking 'bout you got me stressed
But you could probably care less
You're just so hard to impress
Nov 18 22:10 [info]dooora:
brave new vēdas
intelektuālā māja, viedais skaitītājs un nu arī intuitīvās tabletes. pagaidām gan tikai šizofrēniķiem.
«Iespēja izsekot līdzi tam, vai pacients ir iedzēris ārsta parakstīto tableti, var nākt viņam par labu,» teica ārsts Mišels Matiss (Mitchell Mathis).
es tikmēr likšu cerības uz instinktīvo kāsi un emocionālo asfaltu.
Nov 18 22:00 [info]methodrone:
Iešu agri gulēt, uz ļoti klusu settingu klausoties romantisko radio.
Nov 18 21:55 [info]dooora:
iz ze faierkrakers, stūpid


vispār jau Dikam nav ne semītu errōristu, ne baltu citadeļu.
Nov 18 21:37 [info]virginia_rabbit:
lai mūs ērtāk izguldītu, vecie sagādājuši jaunu, sidraba diegiem izšūtu dormeo

Nov 18 21:23 [info]f_g:
un atkal 18.novembris
Vakar vēl nezināju, ko darīt šodien, bet rīts atnesa atbildi.. Nekur negribējās ne skriet, ne braukt, ne doties. Man pēdējā laikā ļoti pietrūka laiks mājās.
Rīts bija ļoti lēns un tikai ap pusdienslaiku pamazām sāku ieskrieties. Toties pēc pusdienām pieķēros mājās kārtošanai. Tuvākās divas nedēļas mājās atkal būs daudz cilvēku un nebūs laiks visu piekārtot. Vispirms mamma, tad Anna.. Turklāt vēl jau Advente tuvojas, līdz ar to jāsāk apdomāt mājas sapošana Ziemassvētkiem. Visdrīzāk jau pamatā būs līdzīgi, kā pagājušajā gadā. Tomēr, iespējams, nāks kādas jaunas detaļas. Jāpadomā, varbūt jāparunā ar Annu - varbūt viņa kādu ideju iemetīs manā podiņā. :)
Pakrāmējos pa plauktiem. Nu, ļoti pietrūkst grozi. Izskatās, ka pēc jaunā gada varētu ieplānot vienu nedēļas nogales braucienu uz kaimiņvalsti - gan nedēļas nogali interesantāk pavadīt, gan ikea apmeklēt. :D
Patīk man sakārtota māja. Ir laba sajūta, kad nav putekļu, kad visas lietas stāv savās vietās. :)Un patīk tīras grīdas, kad vari staigāt basām kājām. Tiesa, zinu, ka jau rīt no rīta kaķis no savas smilšu kastes būs atnesis līdz istabai smilšu graudiņus, bet tas jau nekas. :D
Pēc mājas kārtošanas pievērsos lasīšanai - atkal daudz nelasītu žurnālu sakrājies. Joprojām lasu izlases kārtībā - ja interesē un patīk, tad lasu visu rakstu, ja nē, tad šķiru pāri. Nu, nevar visu par visu izlasīt. Un nav arī vajadzības visu no vāka līdz vākam sevi spiest lasīt.
Noslinkoju un neaizgāju uz uguņošanu. Patiesībā tā drīzāk pat nav slinkošana, bet apzināta rīcība. Tv viss smuki ar mūziku skatāms, bet tur uz vietas..ļaužu pūļi, bieži vien nedzirdi mūziku, pēc tam kamēr atkūņojies līdz mājām.. Vārdu sakot, šajā ziņā esmu čīkstulis. :D Bet bija skaista uguņošana. Un mūzika skaista! Prieku radīja pat caur tv kasti. :D
Nov 18 21:18 [info]penny_lane:
d. nemīl trashu, tas ir tik šausmīgi. ar ko lai skatos ēnu spēles, ar ko lai skatos the room, ar ko lai skatos b-filmas, ar ko lai - galu galā -skatos edu vudu? ar ko lai skatos visu to skaisto un murgaino, uz ko spējīgs cilvēka prāts?
Nov 18 21:09 [info]gnidrologs:
"If people aren't allowed to voice their opinion, you create a pressure cooker environment of anger, and some will take to violence to get their opinions and ideologies heard. And in such an environment, which provides fertile ground for hatred, the extremists and racists become much more visible and notorious than they would otherwise become if allowed into the arena of intellectual debate, where their ideas would quickly be exposed for what they are - intellectually and morally bankrupt."
Nov 18 21:07 [info]virginia_rabbit:
aizmukuši 200 km no salūta, E skatās tv ar vecvecākiem, tur - salūts. E: kas tas ir?
Nov 18 20:45 [info]po:
lācenes piens
Līdz Lāčplēša dienai derīgais piens joprojām garšo tīri okej vēl LatRepProkla vakarā. Vai nu esmu iepraktizējis augstus sterilitātes standartus, vai tomēr šī ir brīnumu nedēļa :o
Nov 18 20:42 [info]tvarj:
ikgadējā militārā parāde bija ooosam, aizgājām laicīgi un noturējām savas pozīcijas pie pašas malas, jo mums bija liela Apņemšanās, kuru mums arī izdevās realizēt - Alvis braucot garām haubicē mūs pūlī sazīmēja un Pamāja Speciāli Lūcijai. much wow!
Nov 18 20:41 [info]sirualsirual:
nav tā, ka tas man kaut ko nozīmē vai varētu nozīmēt, bet paldies par žestu enīvej <3
Nov 18 20:36 [info]virginia_rabbit:
Nov 18 19:45 [info]beatrixe:
Lasu Romas Katoļu baznīcas kardināla Julijana Vaivoda dienasgrāmatu par laiku Liepājā 1944. un 1945. gadā. Tas ir tas laiks, kad mans opis savos pusaudža gados aizgāja leğionāros, lai cīnītos par brīvo Latviju. Tāds stiprs un nelokāms viņš arī savu dzīvi nodzīvoja. Darba nometne, cietums, nekas no tā viņu nesalauza.
Man tik ļoti viņš pietrūkst, tā, ka izteikt nevaru. Opis bija mans spēks un balsts, tagad tā vairs nav.
Nov 18 18:53 [info]kisswithafist:
Man jau kopš kāda 2011. nav svētku sajūtas. Jebkuros svētkos. Nav, un viss.
Nov 18 18:23 [info]rugetta:
94
lū vakar piedzērās un vannasistabā norāva tualetes papīra turētāju no sienas. šorīt viņas draugs pieteicās savārīt to putru, bet tam viņam vajadzēja skrūvgriezi. protams, ka skrūvgriezi viņš prasīja dž, mūsu komūnas vienīgajam vīrietim, kuram laimīgas sagadīšanās kārtā arī bija kaut kāds štruntīgs skrūvgriezis. protams, ka lū draugs nejautāja, vai man nebūtu kāds skrūvgriezis, jo viņš vienkārši nezina, ka man atvilktnē ir SKRŪVGRIEZIS AR 31 MAINĀMU UZGAĻU KOMPLEKTU. viņš arī nevarēja to iedomāties, jo, es nez, kas tad varētu būt manā atvilktnē? vibrators un saldumi, bet ne jau skrūvgriezis. man apnika būt tam cilvēkam, kas vienmēr bez rezultātiem jautā pēc skrūvgrieža, tāpēc es pati kļuvu par cilvēku, nē, par sievieti ar skrūvgriezi. bet tas ir tikai viens no maniem slēptajiem talantiem.
Nov 18 18:19 [info]pukis:
Tikko uzvārīju to kakao ķīsēli. :) Atceros tos tālos laikus, kad vārīju šamējos vai katru dienu plikā ūdenī un ēdu no katliņa, bez piena, ar lielo karoti, guļot gultā un lasot grāmatas. Tukšo katliņu ar visu karoti pastumjot pagultē. Kad mājās aptrūkās katliņu, tad žigli jozu uz istabu, savācu un berzu kā traka. Ar mūsu mammu nekādi joki nebija... :))
Nov 18 17:54 [info]neraate:
ko es šodien uzzināju?
1) dežūrārsts ir apmēram tas pats kas vetārsts - gatavs visam, visu zin un var izdarīt.
2) tīrīt un pilināt degunā kaķēnam nav visgrūtākā lieta pasaulē. iedabūt degunā jūras ūdeni, atsūkt puņķus un pēc tam iepilināt zāles mazam bērnam x2 ir gan. bet nu gan jau pēc laika izmēģināšu ko sarežģītāku
Nov 18 17:51 [info]perkons:
Ko gan citu svētku priekšvakarā labāku izdarīt, kā nedaudz salūzt un iekāpt Poteru Harijā.

Nov 18 17:38 [info]krii:
Priekšā 14 stundas, kurās jāpagūst viss, kas nav pagūts divās nedēļās.
Nov 18 17:11 [info]hauf_milk:
Padomāju par ISiS, un varu piekrist Ulvim, ka nah, lai sēž tas idiots Mārtiņš 11 gadus. Man nav žēl tās salauztās dzīves. Visu, kas ISIS pat tuvumā stāv, ir vnk jānoslauka ar uguni.
Tas viss dēļ tā, ka nevaru aizmirst redzēto video.
Nov 18 17:09 [info]kverkagambo:
Kaut kas top...
Nov 18 16:03 [info]tvarj:
dienas moments nr2: ejam uz parādi, pļāpājam. Lūcija: “Bet mammu, kāpēc Latvijā ir tādi cilvēki, kas šeit dzīvo, bet runā citā valodā un nemaz nepriecājas, kad mēs svinam dzimšanas dienu?”
Nov 18 15:35 [info]basta:
atsaucoties uz.

Lohi saeimā, valdībā un knābā. Lohi šoferi, riteņbraucēji, gājēji un ratiņstūmējas. Lohi krievi, urlas, gansы, visādi tur mellie, čurkas un dvieļugalvas. Lohi geji, pidaribļe, mačo, feministes un mazliet lezbietes. Lohi priekšnieki, baņķieri, slinki strādnieki, lūzeri un čīkstētāji. Lohi dirsēji, skolotāji, pasta darbinieki, ārsti un bezdarbnieki. Lohi dzimtenes nodevēji, aizbraucēji, mājās sēdētāji un lauķi. Lohi godmanis, parādnieks, ušakovs un leftardi. Lohi dukuri, futbolisti un Rīgas Dinamo.
Lohatrons.
Nov 18 15:24 [info]laba_doma:
Un vēl man patīk, ka man ir. Tāpēc es nopirku divas kastes ar alu (bezalkoholisko). Bija laba cena.
Nov 18 15:15 [info]rr_rrr_r:
it was a good experience, i'm ready to move on
apnicis darbs.
apnikuši tie haotiskie lēmumi un nesakārtotība.
apnikusi tā viena mazā telpa, kur tie padsmit pāri plaušu trin vienu un to pašu gaisu pa riņķi, pa riņķi, pa riņķi bez logu vēršanas vaļā.
plijas virsū tā this is suffocating sajūta.

man atkal gribas būt mazai vardei lielā dīķī - strādāt kādā lielā kompānijā, kur esmu nenozīmīgs un nepamanāms indivīds, bet tomēr daru vajadzīgas lietas.
man atkal gribas garus gaiteņus, pa kuriem ejot pēc tējas var izkustināt nosēdētās kājas.
vietu, kur ir vairāk par desmit dažādām sejām sev apkārt dienas laikā.


somewhere along the way i gave up on myself.
but they keep throwing things of varying levels of difficulty at me. and i've lost interest in any of it.
Nov 18 15:09 [info]zin:
priecīgus ziemassvētkus, bet nē nu tur tos otros, kas staro!
Nov 18 15:08 [info]rr_rrr_r:
it was a good experience, i'm ready to move on
apnicis darbs.
man atkal gribas būt mazai vardei lielā dīķī - strādāt kādā lielā kompānijā, kur esmu nenozīmīgs un nepamanāms indivīds, bet tomēr daru vajadzīgas lietas.
gribu garus gaiteņus, pa kuriem ejot pēc tējas var izkustināt nosēdētās kājas.
vietu, kur ir vairāk par desmit dažādām sejām, kas visu laiku plijas pa vienu nevēdinātu telpu.
Nov 18 15:03 [info]rr_rrr_r:
nez kur ir palikusi mana prasme izskatīties tā, ka viss ir okēj un es jūtos apmierināta vai vismaz nekā
Nov 18 15:02 [info]rr_rrr_r:
piss off, fucking insecurities
Nov 18 14:55 [info]iive:
Mani pieci centi patriotisma
Pirms nedēļas biju Dekoratīvi lietišķās mākslas muzejā un iepazinos ar lietišķo mākslu, kas tapa pagājušā gadsimta sākumā un pirmās brīvvalsts laikā, un tā ir ļoti meistarīga, skaista lietišķā māksla, un interesanti ir tas, ka redzot tā laika motīvu, proporciju un stilu saistības, es paskatījos uz Latvijas karogu kā vienu no šī laika dizaina elementiem, kas tas arī bija, un es apjautu, cik karogs īstenībā ir skaists. Ja agrāk šķita, ka lietuviešiem vai igauņiem tomēr ir paveicies ar optimistiskāku krāsu salikumu vai eleganto baltu un melnu, tad tagad es skatos uz LV karogu un domāju, bāc, skaists.

Runājot par muzeju, uz šo gan aizejiet, tie, kas tad vēl nebrauc uz Melnajām naktīm
http://www.lnmm.lv/lv/dmdm/apmekle/pasakumi/6304-dzejas-un-atdzejas-vakars-rits-uzzime-musu-sejas
Nov 18 14:50 [info]extranjero:
uzticēšanās
Viena no lietām, kas rada aizvien lielāku birokrātiju, ir uzticēšanās trūkums starp cilvēkiem. Ja valsts pret cilvēkiem izturas kā tādiem, kuri piešmauks jebkurā brīdī, un otrādi, tad nekas cits neatliek, kā pieprasīt daudzus dokumentus ar dažādu iestāžu apstiprinājumiem, parakstiem, zīmogiem. E-sistēmu ieviešana neko būtiski nemainīs, jo neuzticēšanās pamats paliek tāds pats.

Citi pieņem anarhistu idejas, kur šī neuzticēšanās ir nevis trūkums, bet iezīme. Viņi domā, ka uzticēšanās trūkumu var apiet ar tehnoloģijām, piemēr, blockchain, no kurām bitcoin ir visvairāk pazīstams. Taču par to ir jāmaksā ļoti liela cena – šobrīd bitcoin patērē vairāk elektrības nekā visa Latvija. Tā ir gaisā izkūpināta enerģija, un tas vēl mazāk motivē cilvēkus uzticēties politikām, kas cenšas mazināt globālo sasilšanu.

Spēcīgākas ir kopienas, kurās ir lielāka uzticēšanās – tad ir mazāka birokrātija, mazāk nevajadzīgu izdevumu, un lielāka efektivitāte. Tāpēc arī ebreji kā kopiena visā pasaulē gūst lielākus panākumus, jo viņi vienmēr cenšas atbalstīt viens otru, izjūtot šo kopību, kas vairo uzticēšanos.

Līdzīgas lietas notiek arī citās reliģiskās kopienās – te arī izpaužas reliģiju pozitīvās puses. Tas vairo cilvēku uzticēšanos un palielina šo cilvēku efektivitāti. Ja kāds reliģiskajā kopienā pieviļ šo uzticību, tad viņu izraida, ekskomunicē. Pat šķietami negatīvās reliģijas iezīmes, piemēram, ar zinātni nepamatotas ticības, ļoti labi strādā kā kontroles mehānisms. Tās aizsargā šo kopienu no neuzticamiem cilvēkiem, kas nav nopietni, bet kas gribētu izlikties par kopienas biedru, lai gūtu noteiktus labumus. Ilgtermiņa uzticēšanās ticībā prasa daudz lielāku atdevi no cilvēka nekā ikdienas darījumi, kuriem var būt īstermiņa ietekme. Tāpēc reliģiskās kopienās uzticēšanās ir daudz augstāka nekā vidēji sabiedrībā. Iespējams, tieši tāpēc reliģijas izglābs Eiropas civilizāciju. Lai gan šķiet, ka šoreiz tas būs islāms, jo baltie eiropieši vairs nav nopietni pret savām tradicionālajām reliģijām un nevienam neuzticas :)
Nov 18 14:46 [info]virginia_rabbit:
"Strēlnieku" dzērvenes pūdercukurā

Nov 18 14:46 [info]gnidrologs:
Mazliet par to "poļu nacistu maršu", kuru centās hailaitot diegabikši un melu mēdiji. Nez kā mums šogad ar nacistu gājieniem.
Nov 18 14:43 [info]neraate:
varbūt no kāda var aizņemties bērnu inhalatoru? nodomāju es, ka slinkums taisīties braucienam uz mazpilsētu. nu nebrauksim ar :D
Nov 18 14:40 [info]ieraksts:
cik stundas jācep omleti
līdz varēs ogles ēst

izsalkušais mazais vilcieniņš
Nov 18 14:35 [info]gnidrologs:
runājot par fanku
Ar fanku pierasts asociējas gludi operējošs grūvs ar lielu 'cool' faktoru, kas labi der high end kokteiļvakaru fonam vai 69ā gada Vudstokas hipijfestiem ar melniem stouneriem, kas ar katru akordu nokļūst ar vien augstāk. Bet še jums kaut kas mazliet citāds. Bettija Devisa ar savu grupu (kas sastāv no ļoti atzīstamiem meistariem, tajā skaitā slaveno Slaja basistu Leriju Gremu) ir freak of the nature. Tāda fank-harpija, kas Stīva Merriota stilā dvēseliski izķērc savu bičīgumu, neizvairoties no eksplicītām tēmām, par ko savā laikā tika banota no pieklājīgai publikai paredzēta raidlaika (iespējams tāpēc relatīvi underrated/obscure plašākā publikā). Bet kas man liekas vēl krutāk ir beking grupa, kas spēlē fanka-hārdroka hibrīdu. Grūva un kūla netrūkst, bet kopējais saunds ir daudz agresīvāks un biezāks. Kā, ja sakrustotu Sly & The Family Stone un Humble Pie (jā, tieši Humble Pie, nevis Led Zeppelin).
Silti iesaku, īpaši pirmo albumu, kuru var noklausīties šeit.
Nov 18 14:04 [info]bodyshop:
Man ir liels stiprums bet maza enerģija.
Es visus varu pacelt bet ne ilgi.
Nov 18 13:56 [info]zeme:
за геда
Nov 18 13:54 [info]heishy:
šodien izkāpšana no nākošās komforta zonas - dodies uz svinībām, kur ir zero pazīstami cilvēki. Zināmi, jo vienkārši kopā šērojat mācības.
Meklēšu šodien spēku Venēras un Urāna sekstilā, cenšoties ignorēt Marsa kvadrātu ar Neptūnu.

Dubultās dzimšanas dienas svinības. Toņi tie paši sarkanbaltsarkanie - diezgan skorpioniski. Nu tad let's get a bit kincky on Scorpios New Moon.
Nov 18 13:43 [info]extranjero:
Kad Ulvs atgādināja par melno amerikāņu dialektu, atcerējos šo smieklīgo prezentāciju:
Nov 18 13:35 [info]virginia_rabbit:
sveikatas
Nov 18 13:23 [info]nrk:
Mums mājās par mimmi sauca knupi, un līdz samērā apzinīgam vecumam tādu knupi nezināju vispār. Arī tagad man ir pārsteigums, ka tas ir ļoti lokāli lietots apzīmējums...
Nov 18 12:58 [info]vilibaldis:
Bella
Lai glābtu kaktusu no kaķa uzsēšanās sabakstīju puķpoda zemes daļu pilnu ar zobubakstāmajiem... jau pusstundu Bella ar zināmu uzcītību tos pa vienam vien ravē ārā...
ko vēl?
Nov 18 12:52 [info]zum:
Nu gan nekaunība.
Līst kā ar spaiņiem. Izeju virtuvē, nevienam neko ļaunu nedaru, uzkožu eklēru. Pa virtunes logu skatos, metru no manis trekns stirnu buks metas mazajā žodziņā pie jāņogu krūma. Iestrēga un lūr uz mani ar baltu aci. Man panika. Kā šo milzeni izpestīt no lažas. Paldies Dievam, pats izpestījās un auzjoza atpakaļ pa lauku.
Laikam bija ielīdis, lai ēstus ābolus. Nē, man jau nav žēl. Bet gaišā dienas laikā!
Labi, ka atgriezos laicīgi mājās. Būtu vēl visus melno jāņogu krūma dzinumus apšķibījis.
Nov 18 12:50 [info]zilnezal:
pozīcijas
''kā var pieņemt vienu pozīciju, apzinoties, ka citas ir tikpat leģitīmas?''
''tu par fakultāti vai dzīvi jautā?''
''nu vispār''
''nu vispār tas, kā tu dzīvo, ir tava pozīcija. tas parāda tavu pozīciju. bet tas, kādu pozīciju tu ieņem vārdos, neko daudz nenozīmē''
Nov 18 12:24 [info]krii:
Daudz laimes, Latvijas Republika!
Lai cik daudz simpātiju manī neraisītu Kurzemes hercogiste un Livonija ar tās metropoli Rīgu, kā arī, bez šaubām, īsais Rīgas brīvpilsētas laiks, savā mūžā laikam būšu lojāla tikai vienam valstiskajam veidojumam šajā teritorijā.
Nov 18 12:06 [info]etalonfunkcija:
Tā sanāk, ka nāku pasūdzēties tikai tad, kad ir slikti. Nu, jā, nav neviena cita pa rokai. Nē, nu, ir jau, bet tā sūdzēšanās jau arī neko nedod. Labāk tak nepaliek. Re, šoreiz patiešām esmu slima. Pagājušoreiz tas bija tikai kaut kāds fantoms, bet šoreiz gan vairs ne. Bet šovakar uz "Izrādi par krānu" un rīt jāsveic veļi, tā ka nav laika te slimot. Bet plauša sāp. Nu, varbūt pāries. Uzēdīšu sīpolus ar medu.

Nogurums. Briesmīgs nogurums. Laikam gribas kaut ko skaistu. Or whatever.
Nov 18 11:33 [info]watt:
iespējams, mans dziļais anti-autoritārisms nāk no tā, ka esmu kreilis, bet skolā pirmajās klasēs mani spieda rakstīt ar labo roku (un pie tam učene bija resna, kašķīga, riebīga bāba, kura vienreiz glītrakstīšanā man iebāza vieninieku). iespējams, no tā jebkurš authority figure manī izsauc dziļu skepticismu, un nav nekādas ticības tam, ka viņi vispār zina par ko runā, un ka viņiem būtu jādod kaut kāds uzticības, rīcības mandāts. lai pisās, huju viņiem!
Nov 18 11:30 [info]postm:
šodienas sakarā tomēr būtu jāatceras šis http://www.la.lv/latviesi-nezinaja-nevis-negribeja/
Nov 18 11:28 [info]zazis:
Dienas prieks.
Nick Laer · Works at Pot Farm: Grass Roots
GO KILLER WHALES!! MAMMALS SHOULD ALWAYS BE AT THE TOP OF A FOOD CHAIN!!!
Like · Reply · 2 · 9 hrs

Tanner Smith · University of Jamestown
Classic mammal supremacist...
Reply · 2 · 5 hrs
Nov 18 11:10 [info]zum:
Ciemoties ta ciemoties, bet nekur nav tik labi kā mājās.
Nov 18 11:06 [info]sirdna:
Kaut kad pamēģināju lasīt tās 50 nokrāsas, bet kaut kā nesanāca, pārdesmit lappuses izlasīju un pametu. Klāt garie rudens novakari, pamēģināšu vēlreiz.

Jāpalasa tak, ko tādos simtos miljonu ir sapirkušas patriarhālās sabiedrības un vīriešu dominances nomocītās dāmas. Laikam aizraujošs stāsts par savstarpēju cieņu starp dzimumiem un vienlīdzību.
Nov 18 10:52 [info]honeybee:
Tas jūsu Džordans Pītersens ir kaut kāds Koelju (tikai bez radošās iztēles), ne? Vismaz ciktāl es esmu spējusi viņu noklausīties
1) kaut kāda spirituāli emocionāla huiņa
2) sagrābstītas zināšanas no hujviņzinkurienes un tad samuķītas vienā, it kā jau es saprotu, no kurienes tam kājas aug, bet nu wtf
3) tajā pašā laikā, tikko sāk runāt kaut ko nopietnāku, tā uz skaitli trīs lieto normālus terminus/idejas pilnīgi šķērsām un virspusēji

Bet, tāpat kā Koelju, es īsti nevaru viņu nopietni un pamatoti kritizēt, jo nu no Koelju esmu izlasījusi divas grāmatiņas, no Pītersena noskatījusies kādus divus video, vairāk nošķebina, un tā nu es palieku nesapratusi, par ko cilvēki priecājas. (Un, teiksim, ciktāl K. un P. paši tic tam, ko gvelž un ir sasnieguši kaut kādu spirituālās apdolbītības statusu, un ciktāl vienkārši ļoti labi zina, uz ko vidusmēra-auditorija-ar-pretenziju-uz-virs-vidusmēru, t.i., pati pateicīgākā auditorija ever, pavilksies?)
Nov 18 10:38 [info]tvarj:
lai vai kādi ir bijuši paģiru rīti, bet šorīt mēs pamodāmies no tā, ka bērniņš blakus istabā žēlīgā balstiņā dzied himnu.
Nov 18 10:29 [info]methodrone:
Sapnī biju tornī, kāpu gan augšā gan lejā pa spirālveida kāpnēm. Tur arī bija māsas džeks, no kura mēģināju izvairīties.

I feel like I am settling more and more into both realms, human and transcendental. Viņpasaule ir aiz pavisam liega šķidrauta, un es esmu bez steigas, jo šajā saulē laika ir tik maz, un mani žēlīgi aizkustina šis sapnis.
Nov 18 08:50 [info]spisok_korablei:
nē, un tomēr nedomāju, ka uz Ziemu vēl iespējams par kaut ko apvainoties. cik reižu jau nav nākuši un gājuši Novembri ar acīm, kas pēkšņi iesāpas, pārsteigtas par sniegu, kas piezadzies pa to laiku, kamēr gulēji.

un vienmēr tieši tev sāks sekot kāds klaiņojošs suns, vienmēr pievienosies kādā no taviem pusceļiem. varbūt noturēs par saimnieku. varbūt vienkārši gribēs kārumu. varbūt pavadīs līdz kasei, kur palūgsi biļeti tikai turpceļam.

vakarā sēdi skurinādamies virtuvē, pielicis pie auss gliemežvāku tik tuvu, lai vari saklausīt kaut ko, kas paliek pāri tādos vakaros kā šis. tad piecelies, izslēdz aiz sevis gaismu, aizskaiti pats sevi līdz trīs un esi brīvs.
Nov 18 08:39 [info]polija:
Tā kā rakstīšana cibā palīdz
Jāieraksta, ka man jau kādas nedēļas sāp roka. Kreisā - plaukstas virspuse/locītava. XZ no kā, bet ar vien stiprāk un stiprāk. Brīžiem ceļot bērnu/ratus vai traukus slaukot, vai tml. kko darot pamatīgi sāp. Bet nu nevaru saprast nekādu darbību, kas varētu būt tās sāpes izraisījusi. Apsaldēts nekas vrodzji nav, pārpūlēts arī nē. Neba nu no lielas trauku slaucīšanas vai citām tādām darbībām. Labajai tak slodze ir vēl lielāka - tā nesāp.
Mēģināju gan elastīgo saiti, gan Perskindolu (kamēr neizbeidzās tūbiņa) ziest, gan Voltarēnu smērēt, gan Voltarēnu kombinācijā ar elastīgo saiti. Nekādu atšķirību/uzlabojumu īsti nejūtu. Ja pašā sākumā bija tā, ka "drusku jūt", tad tgd ir tā, ka "bērniņ, es tevi klēpī necelšu, velkam tev bikses kājās stāvot, jo mammai sāp roka"..
Nov 18 08:25 [info]hauf_milk:
Neredzu konsekvenci. Niks Keivs mani tā kā drīzāk besī, turpretī viņa muzikālā māsa PJ Harvey ļoti patīk. Seksisms kaut kāds sanāk.
Nov 18 06:08 [info]hauf_milk:
Kas dara cilvēku priecīgu? Arī pālī labi padarīts darbs.
Tiesa gan, tas nav ilgtspējīgi. Bet vnk atvērt programmas un tad jau redzēs kā būs, parasti ir cibas darbiem, kas uzzīmējami max 20 minūtēs. Darbu darbiem es tādu attieksmi neatbalstu, bet skaidrā es ar šo vienu konkrēto 3 stundās netiku galā. Dievīga ir tā sajūta, kad tu nekā nejēdz no programmām, bet vnk klikšķini, un viss sanāk.
Nov 18 05:00 [info]likcepure:
Bīstamāks par datoru
Vakar dusmās uzsitu pa aizvērtu datoru un vēlāk atklāju, ka no šī trieciena tam jau otrreiz viņa nemaz ne tik garajā dzīvē ir saplaisājis ekrāns. Viss, ko vēlos, pārkāpjot trešās dekādes slieksni, ir kļūt par harmoniskāku, iecietīgāku cilvēku. Neplaisāt pēc katra trieciena.
Nov 18 04:20 [info]ulvs:
Mans pamatojums, kāpēc es šeit rakstu visu par savām pārmaiņām ir ļoti vienkāršs - es vēlos būt pēc iespējas publiskāks šajos savos secinājumos, jo es vēl sev pilnībā neuzticos, tāpēc mazliet gļēvi paļaujos, ka, jo vairāk cilvēki taps informēti par to, ka esmu diezgan stingri nolēmis atrast sev mugurkaulu, jo lielāka iespēja, ka tas piebildīsies.

Embrace thyselves, children of god.
Nov 18 04:09 [info]ulvs:
Music has never sounded so good. Esmu sev atklājis ļoti daudz pēdējā laikā. Ļoti patīk šis post-black metal/blackgaze grupas Deafheaven ieraksts. Taču to spēka un kvalitātes ziņā pārspēj norvēģu eksperimentālā blekmetāla grupas Ved Buens Ende ierkasts. Abus ierakstus iesaku visiem saviem draugiem. 
Nov 18 03:32 [info]ulvs:
Lēmums pieņemts. Es nekur nebraukšu. Braukt prom ir kā bēgt no sevis. Man nahuj nav jābēg no sevis, tad jau labāk iegādāties abonomentu uz Ķīpsalas lielo baseinu. Es agrāk (ļoti sen gan) biju regulārs klients, un man nekur nevajadzēja bēgt, lol.
Nov 18 03:11 [info]ulvs:
Kungi un dāmas, tas ir noticis (pieņemot, ka informācija ir drošticama) - ir veikta pirmā galvas transplantācija. Mūs kā sugu sagaida fantastiska nākotne, to es jums galvoju! Esmu anti-transhumānists, taču šis atklājums, manuprāt, nemaz tik izteikti nevirza transhumānisma attīstību. Tā vietā es sapņoju par vivisecētiem cilvēku un dzīvnieku hibrīdiem a la Velsa "Dr. Moro sala". 
Nov 18 02:01 [info]ulvs:
Zinet, kas man liek smaidīt? Tas, ka Dž.Pītersona dēļ es tik ļoti daudz ko pēkšņi vienā dienā sapratu. "Don't escape your moral obligations. Living wrong sucks. Stop saying things that violate your conscience. Stop saying things that make you feel weak.". Viņš ir viens no reatajiem cilvēkiem, kurš tiešām dzīvošanas jomā ir tuvu dieva statusam (izpratnes jomā)" un tā tālāk. Mana jaunatklātā filosofija balstās uz faktu, ka es tagad regulāri tīrīšu savu istabu un izveidošu nelielu ikdienas rutīnu. Jaunnedēļ nopirkšu jaunas botas un sākšu naktīs atkal skriet. Un, protams, vingrošana ik pēc noteikta pie datora pavadīta laika, plus, ikdienā regulāra piepumpēšanās un vēdera preses vingrinājumi, līdzās ar primitīvu izstaipīšanos. Un tā tālāk. Sākumā think small, vēlāk do big. Cilvēkam ikdienā vajag struktūru, citādāk prāts vienkārši atrofējas. Mans prāts bija daļēji atrofējies, nezinu, apmēram 5-6 gadus.

Ja man izdosies atkal neiegrimt tajā pasaulē, kurā biju es, goda vārds, nākošreiz, kad aizpisīšu uz Kanādu, satikšu viņu iedošu viņam, nezinu, kādu savu neatvairāmo mākslas darbu (ņirdzu) un/vai pudeli kvalitatīva grādīgā (diez viņš malko?). Gan jau viņš manu pateicību novērtēs vairāk.
Nov 18 01:45 [info]ulvs:
Wall Street is freaking out as EA caves again to social media outrage over its ‘Star Wars’ game. Neticami. Internets šoreiz apvienojās un gāza no troņa greedy spēļu kompāniju EA. Kāpēc? Visiem apnika, ka viņi čakarē klientus ("čakarē" ir maigi teikts, drīzāk būtu jālieto vārdu "piš"). Tās akciju cenas strauji krītas, visi tur ir panikā, un es apmierināti smaidu. 
Nov 18 01:23 [info]uzpurne:
“It’s a trip. I’ve never seen anything like it,” Smith said of the cat’s appendage.
Nov 18 00:46 [info]ulvs:
Bobijs Fišers par M.Džeksonu
Nov 18 00:37 [info]ulvs:
Daudzi relatīvi gudri cilvēki (lai gan pārsvarā tie ir tie mentāli neattīstītākie mūsu brāļi) uzvedas diezgan stulbi, kad runa ir par afroamerikāņiem un viņu english tendencēm, saucot to kolektīvi par "ebonics" un uzskatot, ka tā ir runas maniere, kas radusies intelekta trūkuma dēļ. Patiesībā tas ir dialekts, ko sauc African American Vernacular English. Šajā video cilvēks uzksatāmi izklāsta info par šo dialektu. 
Nov 17 23:59 [info]ulvs:
Es kaut kur atkal esmu radis iedvesmu spēlēt labu muzonu. Tāpēc nākošreiz, kad Didzis atbrauks uz Latviju (Feb/Mar), Lokators uztaisīs le grande concerto (vairākus) - tā, lai pašiem un klausītājiem vismaz uz pusstundu nobrauktu pilnībā jums. Izlēmu, ka "jāparizdod" mūsu albums (links uz to), jo tas ir pārāk ģeniāls, lai to turētu pūrā, tāpēc mūsu koncerti būs kā albuma prezentācija. Tagad jāizdomā kāds gimmick, uz ko visi varētu pavilkties vēl vairāk (kā minēju, vēlos sarīkot beidzot ko tādu, kas patiesi visiem norauj jumtu, gribi vai negribi). 
Nov 17 23:58 [info]laba_doma:
Man patīk, ka ir smuki. Diemžēl tas man bieži liek nodarboties ar sīkumiem, bez kuriem droši vien varētu iztikt un kuri reizēm mani arī stipri moka. Toties pēc tam uz labi padarītu darbu es varu skatīties minūtēm ilgi un būt lieliski apmierināts ar sevi, ko es esmu spējis ar savām rokām paveikt.
Nov 17 23:53 [info]fukitols:
Pēdējā laikā jūtos 50/50 saguris un stulbs. Ziema nav aiz kalniem :D
Nov 17 23:50 [info]udensroze:
Uzpūtenis ledusskapī tak pa 60 stundām nesabojāsies? Vai tomēr?
Nov 17 23:44 [info]ulvs:
Trollēšanas mīnuss ir tāds, ka if you troll to many times people of the interwebz can't understand whether you're trolling or not. Man šķiet, ka es vēl kādu laiku izbaudīšu šādu attieksmi, hehe (been doing it for too long)!
Nov 17 23:38 [info]ena:
Es biju budapestaa un patureeju savu plaukstu deimona albarna plaukstaa triis sekundes un atbraucu maajaas un sapratu ka beerniem laimei pietiek ar ziepju burbuljiem un briinumsveciiteem
Nov 17 22:35 [info]methodrone:
You know it feels unfair, there's magic everywhere.
Šodien es jūtos tā, ka mana dzīve ir noslēgusies, mani meklējumi ir noslēgušies. Es esmu pilnībā atdevusi sevi visu liktenīgumam. Liktenīgums var no manis paņemt jebkuru lietu, prasīt no manis jebko, neko no manis neprasīt nekad vairs, un es teiktu "Lai tā ir." Es laikam domāju, ka nav vairs nekas, pret ko es varētu potenciāli protestēt. Jo es visur redzu tikai "Jā." un nevienu "Nē." Uzreiz izķeru, kad man prātā pavīd jebkas greizs. I seen it. Tas ir kā es varētu griezties uz jebkuru pusi un tur pretī stāv pilnīgums, liktenīgums, viss ir legit, viss ir "Jā.". Man ir ērgļa acis un haizivs zobi, es notveru nepatiesību, jau metos to uzšķērst, bet tad kā maigs, pelēks trusītis aizļepatoju projām, jo nepatiesība ir nepatiesība un tā izgaist pati no sevis. Pendulum coming to rest, each unrest comes to rest if I do not suspend it, if I do not hold it in an unnatural angle, and I don't hold it. Esam palikuši tikai mēs ar laiku. Vēl tikai uz neilgu brīdi, kas jutīsies kā sapnis, kurā katrs moments būs krāšņs un dzīvs, kā ieelpa, kā smarža.
Nov 17 22:15 [info]heishy:
Atkal kaut kādā meksikāņu seriālā dzīvojos mazliet. Ļoti daudz attiecību tēmas. Dažāda rakstura - darba, romantikas, ģimenes līdz vienkāršai saskarsmei.
Nov 17 22:04 [info]laba_doma:
Manas remonta drēbes ir tik šausmīgi notrieptas ar špakteli un pieputējušas, ka šo drēbju uzvilkšana man vienmēr ir nelielas mocības. Ceru, ka kādreiz tas arī beigsies.
Nov 17 21:47 [info]usne:
bet vispār, lepojos un lielos ar pēdējo latvijas arhitektūras nr.!
Nov 17 21:38 [info]alefs:
Mana savulaik iemīļotā vokāli instrumentālā ansambļa Anathema jaunākais albums ir šā gada jūnijā izdotais The optimist. Tā kā pēdējos pāris gadus mūziku diemžēl vairs īpaši daudz neklausos, šis fakts kaut kad ap to laiku slīdējis garām bija, taču nevarētu teikt, ka tam biju piešķīris īpašu nozīmi. Tik vien tā, ka pazibēja kaut kur albuma vāciņš ar mašīnas starmešiem un nosaukumu. Optimists, ne.

Anathema sāka kā death/doom grupa, bet 90. gadu vidū pamazām, bet stabili aizgāja no šī žanra prom — uz gōtisko metālu/roku, alternatīvo roku, postroku. Bet pat tad, kad viņi jau bija stabili pametuši savas sākotnējās skaniskās inkarnācijas, viņu veikums idejiski, konceptuāli nereti bija, teiksim tā, pasmags.

Ilustrācija — 2001. gadā izdotais A fine day to exit. Nosaukums kopā ar albuma vāciņu — un šis ir viens no viskrutākajiem vāciņiem starp tiem albumiem, kas ir manā kolekcijā —, man šķiet, ir gana izsmeļošs.

izskatās šādi )
Nov 17 21:38 [info]miss_doherty:
cilvēkiem ar melnu humora izjūtu esot augstāks iq
Šodien bijām bērēs. Ar māsu spriedām, kāpēc cilvēki vienmēr tiek glabāti sliktos laika apstākļos? Mūsu hipotēze - viņi vienkārši nevar izturēt to draņķīgo laiku, tāpēc labāk nomirst.

Vēl nospriedām, ka, ja mums piedāvātu uzzināt, kāds būs laiks, kad mums būs jāmirst, tomēr to neizvēlētos uzzināt, jo tas radītu lieku stresu, klausoties laika ziņas.
Nov 17 21:31 [info]brood:
Kevins Speisijs esot kādu seksuāli apvainojis, tb vienkāršā valodā runājot - uzmācies un tas kāds tagad par to sūdzās un kaunina Speisiju medijos. Esot uzmācies 14 gadīgam zēnam. Nu, jā, ir nepatīkami, ka uzmācās veci onkuļi, bet uzmākšanās ir absolūta vaniļa salīdzinājumā ar reālu vardarbību, kuru ļoti šaubos kāds no šiem sūdzmaņiem ir piedzīvojis. Kāda ir šo cilvēku motivācija iet un publiski apsūdzēt nosacīto kevinu speisiju - jebkuru citu celebrity - tikai par to, ka tas mazliet ar tevi ir pakoķetējis, nesaprotu. Ir taču tādi zemcilvēki, kas visu savu eksistences paradigmu būvē uz šo lēto spekulāciju, vai, man uzmācās, ak, es upuris, netaisnīgā pasaule. Cilvēkam viekārši nav nekā cita ar ko pašapliecināties. Un parasti izskatās, ka šie pseidoupuri patiesībā lepojās, redziet, man uzmācās pats Kevins Speisijs! Būšu slavens uz 5 sekundēm.
Nov 17 21:21 [info]miligrami:
techno gangst
T uzskata, ka miksteipu taisīšana is a form of self-harm, ko vajadzētu iekļaut DSM reģistrā. Lai vai kā, ja nu gadījumā kāds šovakar nestaro pāķus, tad esat mīļi aicināti paklausīties, kā es čanelēju savas vissliktākās enerģijas. Sales menedžerīte no manis laikam gan nesanāks, bet nu pofig - ko jāuzrunā, tos uzrunās.

https://www.mixcloud.com/rhodograd/13-low-dependencies-blow-me/
Nov 17 20:50 [info]barcelona:
draudziņ
Es esmu tik viena. Kur Tu esi? Un kāds Tu esi? Vai Tu arī esi viens kā es? Vai Tev sāp kā man? Vai Tu sit ar dūri pa sienu kā es? Vai viņi Tevi kaitina tikpat ļoti kā mani? Vai Tu dzer pa vakariem kā es? Vai Tu naktīs murgo kā es? Vai Tev bail sajukt prātā kā man? Vai Tu esi apmaldījies kā es? Vai Tu blenz sienā kā es? Vai Tu bēdz no patiesības kā es? Vai Tu melo sev kā es? Vai Tev ir plāns B kā man? Vai Tu darīsi visu, jo nav ko zaudēt, kā es? Vai Tu gaidi mani kā es Tevi?
Nov 17 20:42 [info]hauf_milk:
Es domāju, ka ledusskapi apglaudīt, jo pārāk stipri aizcirtās durvis, ir sļiškom.
Akadēmijā, psiholoģijas lekcijā par nekrofīliju, izsaucos, ka jā, es mēdzu izjust simpātijas pret it kà nedzīvo. Piem., kompis mani ir neskaitāmas reizes izglābis, un ir likumsakarīgi, ka ir bijušas reizes, kad esmu noglāstījis to kasti (varbūt pat vaigu piespiedis), un viņam pateicies. Pasniedzējs precizēja, ka ja vēl nesaucu vārdā, meibi nav tik traki.
Nov 17 20:37 [info]nrk:
Nov 17 20:33 [info]almighty_j:
Pele nu ir kaķu debesīs pie Mikmikas, Rūča, Murčas un pārējiem.
Nov 17 20:27 [info]ulvs:
Populisms ir ļoti svarīgs politikas elements, lai uzrunātu vairākumu cilvēku. Uzskatu, ka to var izmantot ļoti labiem mērķiem, ja līdzās tam politiķi rada tādu informatīvo lauku, kas savā ziņā ir pretstats populismam - esot atklātiem par to, kas ir Latvija, kas ir latvieši, kas ir mūsu potenciālie ienaidnieki un kā mums būtu jārīkojas, lai nepielaistu to, ka viņi reāli ņem virsroku. Ja populismu izmanto līdzās inteliģentai, atklātai diskusijai par to, kas mēs esam un par ko mums jātop, tas sevī iemieso nenormālu spēku - iespēju uzrunāt un vienot simtiem tūkstošus un miljonus cilvēku.

Taču diemžēl realitātē populismu vairākums pasaules politiķu izmanto, lai pakļautu un iedibinātu savai partijai ekonomiski izdevīgu kārtību (tā teikt, rīkotos pretēji tam, kā būtu jārīkojas normālam politiķim - tas gan runājot par LR; ASV ir pavisam cits frukts, ASV gandrīz nevienā jomā nevar salīdzināt un vilkt politiskās paralēles ar LR).
Nov 17 20:17 [info]ulvs:
Kāpēc man un tev būtu jāmīl Latvija un jābūt saliedētiem kopējā mīlestībā
Kāpēc es visu mūžu esmu nīdis LR politiku? Tāpēc, ka tajā figurē tikai retais cilvēks, kurš reāli rubī fišku valsts zinību, starptautisko tiesību un vēstures jomā. Kā arī militārās filosofijas jomā. Tur figurējošie cilvēki lielā mērā atrodas, lai lobētu savas grupas intereses.

Ko es piedāvāju, kā alternatīvu? Politiķi, kurš veidotu dialogu ar visiem latviešiem - arī krievvalodīgajiem. Kurš apzinātos, ka tikai vienota tauta ir spēcīga un spējīga pastāvēt cauri gadsimtiem un pretoties citu nāciju agresijai. Tādu politiķi, kurš mazāk nodarbojas ar populismu un demagoģiju, bet vairāk ar reālpolitiku. Kā tas izpaustos? Pirms vēlēšanām viņš un viņa hipotētiskā partija runātu par to, ka mums ir jāatmet visi aizspriedumi, kas iesakņojušies dekāžu laikā, aizspriedumi, kuri liedz latviešu tautai būt garīgi vienotai, spēcīgai, tautai, kura redz savu mērķi, tautai, kura zina savu vēsturi un zina savu potenciālo ienaidnieku un tāpēc dara visu, lai neatkārtotos latviešu teju 700 gadus ilgā vēsture - fakts, ka bijām kalpi citai, lielākai tautai. Un tikai tad būtu viss pārējais - politideoloģija, ekonomika, reformas.

Tā kā šāds cilvēks politikā, cik man zināms, nav bijis, es visus šos gadus esmu bijis absolūti apātisks un disillusioned attiecībā pret ideju par Latviju. Es nicināju šo valsti. Uzskatīju, ka tai nav iemesls pastāvēt. Ka mēs esam tikai pirdiens laiktelpā. Taču patiesība ir tāda, ka mums ir teju 700 gadu ilga vēsture un teju tikpat ilgi mēs esam cietuši un vēlējušies panākt to, ko panāca mūsu pirmstēvi, radot valsti against all odds, sakaujot divu nāciju karaspēkus (krievu un vācu) - paveicot ko tādu, ko NEVIENA TAUTA NEKAD IEPRIEKŠ PASAULES VĒSTURĒ NAV PAVEIKUSI. Okej, piedodiet par populismu pēdējos teikumos, taču ideja ir skaidra - mums ir jāciena un jāsargā tas mazumiņš, kas mums ir, pretēji mēs patiesi būsim tikai kā pirdiens laiktelpā.
Nov 17 19:55 [info]neraate:
piektajā zāļu iepakojumā šodien izlasīju 'Paraleli importētas zāles'. vairākkārt. un tad sapratu, ka nepārlasījos, ka tur tiešām tā rakstīts
Nov 17 19:46 [info]puika_vecis:
Nedzeršanai ir arī reāli, ne tikai teorētiski, plusi - man, pēc n-to gadu pārtraukuma, veikalos atkal prasa uzrādīt dokumentus.
Nov 17 19:13 [info]gnidrologs:
Multikulturālisms strādā līdzīgi kā salāti. Teiksim, Šveice ir multikulturāls analogs salātiem, kuru sastāvā ir gurķi, tomāti, sīpoli, varbūt redīsi, visādi zaļumi, pat baziliks, kuru es personīgi neciešu, bet tas var nostrādāt ar attiecīgajām garšvielām un lubrikantiem mērču veidā. Pievienojam tam klāt ķilavas, aronijas un vaniļas cukuru un šis monstrs vairs nav glābjams lai vai ko tam tālāk pievienotu un kā apstrādātu. Tas ir metams podā un jāsāk visu no jauna. Tāpat ar civilizācijām.
Nov 17 19:08 [info]iive:
Varbūt rubrikā "uzzinu pēdējais", bet šodien es uzzināju par grupu "Rockbitch", kas eksistēja no astoņdesmitajiem gadiem kā poliamora panseksuāla un matrarhāla un mazliet arī panteistiska grupa, kas "became infamous not only for performing live sex acts, but also doing so with audience members via "The Golden Condom". At a point during their show, a condom was tossed to the crowd and whoever caught it (male or female) was taken backstage for sexual relations with one or more band members". Paskatījos jūtūbē, muzikāli gan nu tā. Bet jauda ne pa jokam.
Uzjautāju, vai grupa "Maukas" bija informēta par šāda ansabmļa pastāvēšanu, Vilks vismaz nebija.

Uzreize radās vēlēšanās piebilst, ka grupa "Maukas" jau tā nedarījās, un tad ienāca prātā, ka būtu jautri sagrozīt vēsturi un pozicionēt sevi kā misguided groupy, kas domāja, ka atnāca uz orģiju, bet rezultātā iepinās laulībā.
Nov 17 19:03 [info]scaramouche:
I'm barely at 19:00, but it feels like 23:00 at least.
Nov 17 18:55 [info]honeybee:
Iegādājos Iegāzos reklāmas aģentūrā un konstatēju, ka acīmredzot pastāv tāda lieta kā "resting copy face", kas iemieso sevī visu pasaules nogurumu
Nov 17 18:35 [info]jebalaitung:
sverige bad
balansam pasūdzēsimies nedaudz par zviedriju. ar šito ir arī daži mani kolēģi saskārušies, īpaši tie, kuriem īslaicīgi kontrakti.
Nov 17 18:32 [info]khosmos:
integrēt pieredzi loģikas shēmās tomēr nav nekāda medusmaize. es gan ceru uz rezultatīvu iznākumu, vismaz 999 + 1
Nov 17 18:30 [info]217:
Sagaidīju :)
Nezinu, kāpēc man tik ļoti patīk Katana, laikam no visām galda spēlēm mīļākā, varētu stundām spēlēt, šobrīd sajūta kā ziemassvētkos bērnībā, it kā būtu saņēmusi gadiem ilgi gaidītu dāvanu :)
Nov 17 18:28 [info]scaramouche:
- You broke my fuckin' beans!
- You stomped over mine first...
Nov 17 18:23 [info]sodienliist:
see emily play
Emily tries but misunderstands, a-uuuuu (gaudoju līdzi)
She often inclined to borrow somebody's dreams till tomorrow
There is no other day
Let's try it another way
You'll lose your mind and play
Free games for may
See Emily play
Soon after dark Emily cries, aooou

vienkārši sagribējās te iemest vārdus. man ļoti patīk tā dziesma.
Nov 17 18:09 [info]khosmos:
filozofijas fakultātē reiz mācīja, ka, pirms komentēt, jāiemācās vismaz uz septītnieku nolikt lasīšanas kontroldarbu.
es pirmajā klasē lasīju 130 vārdus minūtē, ja, ātrāk nevarēju izrunāt.
Nov 17 18:08 [info]rugetta:
95
it's a question of lust
it's a question of trust
it's a question of not letting what we've built up crumble to dust
it is all of these things and more that keep us together

uz manas tastatūras cīši blakus viens otram sēž taustiņi 'pagriez skaļāk un dziedi līdzi' un tas, kurš aizver logu. ja vien būtu ķirurģiska iespēja viņus atdalīt... tumsā sēžot es regulāri pēkšņi palieku bez mūzikas vai uzdrukātā teksta.
Nov 17 17:59 [info]khosmos:
Shadowplay
pajautāju sev, uz kuru pusi, un aizvērtu acu priekšā parādījās spirālveida kāpnes uz augšu - kā ierasts.
Nov 17 17:58 [info]3_5469mhz:
Artūrs Grīnups
„Liels simfonisks darbs – tā, protams, nav mazu kamermūzikas darbu summa. Es uzskatu, ka mūzikas darba sacerēšana nav tikai sacerēšana vien, bet tā ir cīņa pašam ar savu vienaldzību, pašam ar savu inertumu. Tā ir arī cīņa pret vispārpieņemtām patiesībām, kuras mēs tik bieži ekspluatējam, ka ikdienā tās pārvēršas par štampiem. Tā ir arī cīņa pret dogmatismu, un tā ir cīņa par savu – māksliniecisku – patiesību. Tā ir tāda cīņa, kurā tev varbūt ir jāpierāda, ka tava iekšējā patiesība un attiecīgā skaņdarba patiesība ir 2x2=7, teiksim”, – tā radio intervijā 1981.gadā runāja Artūrs Grīnups.

http://klasika.lsm.lv/lv/raksts/latviesu-muzikas-zelta-fonds/artura-grinupa-devita-simfonija.a95279/
Nov 17 17:47 [info]ulvs:
Iesaku svētkos noskatīties The Latvian Identity: Vaira Vike Freiberga at TEDxRiga
Nov 17 17:42 [info]ulvs:
Pēdējos 10 gadus eksistēju ārpus visa, uz sava mākoņa. Nu, esmu nokāpis, vismaz ar vienu kāju. Man patīk tas, ko es redzu. Pirmo reizi mūžā es nejutos sliki par to, kas esmu un kas man notiek apkārt. Jā, ir dirsā, bet tāpēc ir jāmočī.
Nov 17 17:27 [info]kakjux:
pateikt, ka es ienīstu šo dienu, būtu nepateikt neko.

viena no tām dienām, kad Tenisists dažādos čata logos mani trollē par dažādām hujetām. nevienu darbu nepagūstu pat iesākt, kad jau jāķeras pie nākamā. visi uzdod dīvainus jautājumus. priekšpusdienā 3 stundu laikā bija 4 meetingi. gaidu, kad beigsies darbalaiks, lai varētu mierīgi pastrādāt.

un mūziku šodien lieku tā, lai arī kaimiņi var izbaudīt. citādi viņi tur jau pie motorzāģiem atkal ķērušies.

*nopūšas, aiziet*
Nov 17 17:25 [info]chimera:
ik pa brīdim manu cilvēkus, kuri agrāk latviju cīši mīlēja, bet tagad tikpat cīši heito. es, savukārt, kā parasti esmu remdena. man nav nekādu jūtu un pārliecību (ja man būtu ahūna pārliecība, es moš nemaz nebūtu iemācījusies latviešu valodu. bet še kā re kā). maksāju nodokļus, īpašu nepārkāpju likumus un ignorēju visus salūtus (pāris reizes mūžā cilvēki man ir prasījuši ar baigo padjobku, vai es iešot uz salūtu? sak, ko krieve teiks. nē, krieve neies, krievei besī balagāni). izvēlos latvijas preci (un, ja tagad pārceltos uz ungāriju, momentā sāktu izvēlēties ungārijas preci, racionālu, ne sentimentālu iemeslu dēļ). šajā sakarā vēlos izstāstīt, kā es pagājušovasar nodevu latviju.

kad izdomāju, ka beidzot gribu guļamtīklu, lai karātos kokos, ilgi nedomājot uzmeklēju modern nomad hammocks, jo viņi ir ne tikai ražoti latvijā, bet ražoti cēsīs (like, atbalsti provinci!). bet sapratusi, ka 2 tīkli izmaksās man 120 eiras, sāku šaubīties. kaut kādā virsotnē vai gandrā pieejamie tīkli ir mazliet lētāki, bet, ja jau pērkam ķīniešu ražojumu, tas ir jāpērk no pašiem ķīniešiem un par ķīniešu cenu. iegāju bomžu veikalā banggood un pasūtīju tīklus, kuri ar visu piegādi izmaksāja man 25 eiras. turklāt tie izrādījās lieliski. karājāmies kokos kā dieva ausī. m. tādā pat nakšņoja, ejot ar kājām uz salacgrīvu. es gluži neuzticētos smaguma limitam 300 kg, bet, tā kā neviens no mums tam pat netuvojas, nestresoju par to.

un kā lai tagad aizliedz bērnu ekspluatāciju un what not? :(
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?