Latest Posts

Current posting stats: 3.48 per hour, 0.06 per minute RSS version
Apr 20 02:53 [info]zivs:
Par pišanos arī sods. 16 gadus jaunākā bija iokastes beibe, un tobrīd tā iemīlējos, ka nospļauties par iokasti, viņam tās ir maināmas zeķes.
Gunta arī nepiedeva jaunāku, jo viņai ir divi gadi vairāk kā man. Spļāva uguni. Iedomājieties, 18 gadu starpība.

Vēl man patīk atkārtot, fig viņ zin ko. Jāiet norubīties, tas ir vismaz stabils plāns.

Diennaktī nodzeru vairāk kā korpusa dzesētājs. Bet nē, dzesētāju neatļaušos.
Kaut kāda neekonomiska pieeja.

Paldies māsas un brāļi.
Apr 20 02:12 [info]zivs:
Now you may ask, kāpēc Gunta mani pirka 16 gadus. Es viņu spēju izpist pilnīgi jebkādi. Arī totālā vafelē. Viņa varēja paļauties vienmēr, ka būs good fuck.

Viņa arī izdarīja problēmas. Detaļas nē, bet man sāka nestāvēt no viņas attieksmes, kad jau sagājām naidā. Es vairs nespēju nopisties ar beibēm, kuras komunalkā bija bieži, kad beibes palika manā istabā, gaidot lūdzu lai fuck. Stāvēja, bet vairs nevarēju.
Apr 20 01:28 [info]paglis:
aha – sparglis
Apr 20 01:27 [info]spargelis:
https://en.wikipedia.org/wiki/Asparagus
Apr 20 01:26 [info]spargelis:
rimi tagad visu laiku lēti sparģeļi. ļoti garšīgi – vienkārši uzcep uz pannas un ēd
Apr 20 01:21 [info]marianna:
Lielākā daļa mūsdienu vīriešu ne uz ko nav spējīgi. Viss tikai uz sievietes pleciem.
Apr 20 01:15 [info]spargelis:
sparģelis nav nekas tāds. sparģelis ir jauks, svaigs un patīkams dārzenis. un tāds ir arī vārds, kādā to sauc. sparģelis! kā atelpa pēc visa pārējā
Apr 20 01:12 [info]lcf_sakuma_komp:
ja traucē lasīt gnidrologa jaunākos ierakstus, jums ir speciāli radīts LCF. atliek tikai papildināt sākuma komplektu, un nebūs ne paglis, ne naglis, ne parglis, ne lielais paglis
Apr 20 01:07 [info]lielais_naglis:
nekas tāds īpašs, vienkārši lielās naglas
Apr 20 01:04 [info]lielais_naglis:
es esmu gandrīz tāds pats kā naglis, tikai man visa tā naglu būšana ir mazliet lielāka
Apr 20 01:02 [info]parglis:
īlons paglis
Apr 20 00:58 [info]5:
haha nu ko dod pieci
Apr 20 00:53 [info]apopaglis:
mirušā interneta mēms apopaglis

mans e-pasts: apopaglis@pagl.is
Apr 20 00:44 [info]lielais_paglis:
deniss, donis, ilons_vasks, lielais_paglis, naglis, paglis, parglis, ponis
Apr 20 00:44 [info]apokaplis:
ciba?
https://en.wikipedia.org/wiki/Dead_Internet_theory
Apr 20 00:36 [info]ilons_vasks:
īlons vasks – tā ir bišu tēma, tas ir kā bišu vasks
Apr 20 00:32 [info]marianna:
Nu man tas viss ir galīgi apnicis! Kādreiz bija tik labs latest posts cibā. Tagad, katru reizi kad skatos, tur notiek kaut kāds ārprāts. Tur paglis, tur naglis, nu kā to var izturēt?
Apr 20 00:29 [info]naglis:
kad, skatos latest posts, es esmu burtiski pienaglots ekrānam
Apr 20 00:28 [info]naglis:
tāpat kā zivij mana mīļākā mūzika ir nine inch nails
Apr 20 00:27 [info]naglis:
viss par naglām
Apr 20 00:27 [info]naglis:
es esmu naglis, es esmu ļoti saistīts ar naglām
Apr 20 00:18 [info]paglis:
paglis ir saistīts ar pagalēm un naglām
Apr 20 00:17 [info]paglis:
es zinu, pirmā lieta, kas ienāk prātā – kāds paglis. bet pēc tam viss nostājas savās vietās
Apr 20 00:14 [info]lielais_paglis:
lietot lielo cibas filtru ir tik vienkārši kā 1, 2, 3
Apr 19 23:58 [info]paglis:
paglis
Apr 19 23:33 [info]kochka:
Akmeņi un domas
Šajā pelēkajā un aukstajā dienā galvā sāka skanēt dziesma, kuras nosaukumu pa dienu nevarēju atcerēties (tikai tagad atnāca), bet videoklipu gan spēju labi vizualizēt, jo varbūt pati dziesma nemaz tā neuzrunāja. Klipā galvenā varone satika dažādus cilvēkus, kuri pēc sarunas aiz sevis atstāja akmeņus. Beigās jaunajai sievietei bija pilna soma ar akmeņiem, ko varētu interpretēt kā vainas sajūtu, cilvēku pārmetumus vai citu problēmu (smagumu) uzņemšanos. Varbūt pat nevajag nodalīt.

Pēc darba aizgāju uz parku salasīt dabas materiālus darbnīcai. Neko neplūcu, ņēmu to, kas zemē nokritis, jo vajadzēja tikai piecus, plus akmeni. Viss salasījās tik viegls un gaisīgs, pat skaists ķiršu koka zieds mētājās zālītē. It kā gaidītu tieši mani.

Vēl dīvaini aptvert, ka pavisam nesen jautājumi: kur es esmu? kāpēc esmu šeit? šķita tikpat ikdienišķi kā elpošana. Un tie parasti radīja tādu kā drošību un mazināja apjukumu ik reizi, kad tos uzdevu. Savādi aptvert, ka jau kādu gadu tādus sev vairs nevaicāju, jo svarīgāk bijis vispār piecelties, kustēties, nokļūt no viena punktu uz citu utt. Varbūt tiešām smadzenes ir tik garlaicīgas, ka visu šo laiku bijušas aizņemtas ar to, lai es izdzīvotu, nevis reflektētu? Bet nu ir tik laba sajūta, ka atkal spēju domāt! (Ja vien tā nav ilūzija, ka domāju, hehe)
Apr 19 23:20 [info]ilons_masks:
Šajā vietnē jūs varat vairāk uzzināt par manu uzņēmumu Tesla, kas ražo foršas automašīnas: https://www.tesla.com
Apr 19 23:16 [info]nistagms:
If hell is hot, is heaven cold?
If pain is bad, is pleasure good?
If truth is real, is lying fake?
If I don't sleep, am I awake?
Apr 19 21:20 [info]allah_bin_allah:
deģenerāti sapņo par Tūnbergu, tikmēr Paeglis transhujārī
Apr 19 21:20 [info]allah_bin_allah:
deģenerāti sapņo par Tūnbergu, tikmēr Paeglis transhujārī
Apr 19 21:16 [info]allah_bin_allah:
var vēl pagūt, ir tikai 21:16
Apr 19 21:14 [info]allah_bin_allah:
šodien grīdu nepiečurāji, suņakrān?
Apr 19 21:09 [info]zivs:
Turamies pie pusaudzes, paedophilia, Grētas Tjūnbergas. Ieiet viņā, ar reiz līdz vēderam stāvošo pimpi.
Es viņu izpistu tā, ka viņai pārietu kašmars. Kādreiz to varēju.

Ko vēl varu atkārtot šajā situācijā. 16 gadus jaunākā cibiņa teica, ka visi kniebieni nebija nekas, ko iedodu vienā reizē. Mani beged for more, cita beibe. Tagad šaubos vai neiespējamais 10/10. Pirksti un mēle nav pimpis.
Apr 19 20:52 [info]zivs:
Teikt, ka ne gluži gribu būt Coja mietpilsonis, kuru gaida vakariņas (pēc tekstiem pusdienas) mājās. Ļoti gaidu sevi paēdam, bet ja nav X, viss ir veltīgs. Es gatavoju vienīgais, kad biju ar X.

To teica arī mammas draudzene – vīrieši ir labākie pavāri, arī pati labi gatavojot.
Apr 19 20:00 [info]prtg:
Kad kāds/kādi plašam cilvēku lokam par Tevi skaudības vai greizsirdības dēļ ir sastāstījuši pilnīgi izdomātas, sliktas lietas, atliek vien būt stoiski laipnam ar visiem, un par to vienkārši nedomāt.
Apr 19 19:59 [info]pirmslietus:
Vecais labais "if you think you’re enlightened, go spend a week with your family".

Sēžu istabā un ausis vīst. Aizspiežu tās, lai beidz vīst, bet tad sāk vīs no iekšpuses. Attaisu ausis un apziņā cieši turos pie domas par to, ka pastāv lietas, kuras var un nevar mainīt un cik labi ir tās spēt atšķirt. Šī nav tā situācija, kuru es varu mainīt, šī nav tā situācija. Pietiek ar mirkli, lai es tomēr nolemtu piecelties un pateikt, ko domāju. Viss kaut kā nonāk līdz situācijai, kurā sāku raudāt un dodos uz istabu.

Jādodas apraudzīt, kā sokas vistām.
Apr 19 19:01 [info]iguaana:
jūs nākat. es klausos. klausos jūsu ikdienās, problēmās un kompleksos, paralēli masējot, mierinot un iedvesmojot. manas domas tobrīd par to, cik ļoti es gribētu saņemt uz rokas to summu, kuru oficiāli maksājat kasē, nevis tos niecīgos procentus.. es domāju, cik palicis līdz algai, cik ļoti es gribētu kkur aizlidot un cik ļoti nereāli tas. cik smagi man nāk šī nauda. kā sāp plaukstu locītavas un acis. kā gribas dot bērnam to, ko viņš vēlas, kā gribētos atļauties masāžu sev pašai. kaut reizi mēnesī..
cik lielai daļai finansiāli dzive ir viegla, salīdzinot ar mani. cik daudz jūs varat atļauties. par krīzēm ar vīru, par maksājumiem.
kājas ir kā svins. tanīs iepampst katra vīlīte. sāp pēdas. es sapņoju, ka kāds tām pieskaras un kārtīgi izmīca. ikri sāp. spranda un elkoņi.
trūkst logs, trūkst gaismas..ja jūs visas man atstātu pa piecitim, es būtu pateicīga..
vakaros es esmu tik nogurusi un ir milzu vainas sajūta, ka nespēju būt enerģijas spridzeklis un brīžam klātesoša dēlam. man negribas seksu vakaros. es sapņoju tikai par miegu.
man mute sausa no runāšanas, negribas komunicēt, runāt.
astress, ka pietrūkst laika veselīgi ēst, sagatavoties, labi izskatīties. trūkst miega, miera un laika sev.
Apr 19 18:52 [info]zivs:
My eyes are bright. Es taču esmu visus fiziskos darbus strādājis. Mani iepriecināja ūdens, jo esmu atnācis darbā, nepiedienīgi gaišzaļā žaketē, ar melnu tauriņu. Es to neatceros. Paldies viņai.
Apr 19 16:30 [info]f1:
Darbs sākas – kā tas nereti tolaik pieņemts (sal. kaut vai ar J. V. Gētes „Fausta” sākumu) – ar veltījumu dzejas formā. Šis veltījums šķiet esam Novalisa biogrāfijas kontekstā saistīts ar Sofijas tēlu. Taču šajā tēlā iekļauta ne tikai Sofija fon Kīna. Novaliss raksta „Heinrihu fon Ofterdingenu” laikā, kad sēro par viņas nāvi un viņa pētnieki norāda uz to, ka veltījuma soneti pievērsti Sofijai (fon Kīnai). Taču veltījums ir „kombinēts” – tas ir tikpat lielā mērā veltījums Jūlijai fon Šarpentjē, ar kuru Novaliss saderinās 1798. gada decembrī. Volfgangs Frīvalds norāda, ka vienīgais skaidrais (fiksētais) datums, ko Novaliss piemin romāna gaitā, ir 16. marts (5. nodaļa), kad vecais kalnracis atrod zeltu (Frühwald 239-240). Šī diena ir Jūlijas dzimšanas diena. Un tomēr arī tas vēl nav viss: Novalisa veltījums sasaucas ar Heinriha un Matildes dialoga saturu (8. nodaļa). Veltījums ir veltījums Matildei, kas apvieno Sofiju un Jūliju. Heinrihs neapbrīno Matildes „laicīgo veidolu”, bet gan „brīnišķīgo tēlu”, kas parādās viņā. Tas ir Mīlestība pati, Skaistums pats. Sofija fon Kīna, Jūlija fon Šarpentjē ir laicīgi veidoli mūžīgajam pirmtēlam, kurā tās abas ir saplūdušas – potencializētas (laicīgais veidols-mūžīgais pirmtēls, bez tam – tās abas papildina viena otru mūžīgā pirmtēla noteikta veida epifānijās), ordo inversus stilā notiekot pārejai turp un atpakaļ no laicīgā veidola pie mūžīgā pirmtēla, kas apliecina veidolu un pirmtēla saikni (ars inventrix). Novalisa veidotā veidolu attiecība (Sofija, Jūlija, romāna Matilde) galu galā vedina uz veidolu pārsniegšanas figūras veikšanu. Laicīgajā veidolā atpazīstu mūžīgo pirmtēlu – tādējādi manu vēlmju, ilgu intence, kuras objekts bija veidols, apvēršas (Umkippung) un veidols kļūst par vārtiem, caur kuriem plūst pirmtēla intence. „Es” darbības tiek apstādinātas, lai veidolā ļautu būt darbīgam pirmtēlam. Intences apvēršanās ir pieredzes figūras īstenojums.
Otrs piemērs ir 1. nodaļas sākumā Heinriha sapnī parādījies (phainestai) zilais zieds. Kā jau teikts iepriekš, Novaliss uzmet darba plānu un pirmās piezīmes atrodoties Arternā (Tīringene), netālu no Kīfheizera augstienes. Ainava, kas to atgādina, parādās Heinriha tēva atstāstītajā sapnī (1. nodaļa). Kīfheizers ir vieta, kas tā novada nostāstos saistīta ar Jāņu nakts (23./24. jūnijs) brīnumiem – Kīfheizerā Jāņu naktī zied zilais zieds (papardes zieds) un tam, kurš to atrod, paveras pieeja kalna noslēpumiem. Zieds norāda uz Jāņu nakti un pagāniskiem rituāliem, bet vienlaikus Jāņu nakts ir Jāņa Kristītāja svētki. Romānā atainots arī kritīgi izprasts dvēseles svētceļojums un Novaliss raksta arī alegorisku ceļojumu pie Jēzus Kapa tradīcijā un Jānis Kristītājs norāda uz nākošo Kungu. Taču arī tas vēl nav viss: pagāniskā un kristīgās tradīcijas motīvu saplūsmei pievienojas arī eshatoloģiski politiskais aspekts. Zilais zieds romānā notiekošo saista arī ar Jāņa Parādīšanās grāmatu (Apokalipsi) un romantisma laika politisko mītu par Vācu Nācijas Svētās Romas Impērijas imperatoru Frīdrihu Barbarosu kā to valdnieku, kas simbolizē Jāņa aprakstīto apokaliptiskā laika sākumu un iemieso romantisma stilizēto viduslaiku valdnieka ideālo tēlu. Kopš „Ticības un mīlestības jeb ķēniņa un ķēniņienes” (1798) politiskā un utopiskā nākotnes dimensija (dzejnieks ir „atpakaļvērsts pravietis” saskaņā ar F. Šlēgeļa izteikumu, proti, uz laiku sākotni, „Heinriha fon Ofterdingena” un Platona „Valsts” Atlantīdu, paradīzi vērsts skatiens, kas šajā sākotnē nojauš nākotnes valstību – nākošo Zelta laikmetu, kura atmodināšana ir „Heinriha fon Ofterdingena” I daļas 9. nodaļā izstāstītās Klingzora pasakas motīvs) ir klātesoša arī citos Novalisa tekstos. Zilais zieds simbolizē nākotnes utopisko dimensiju, bez tam dzejnieka „jauno redzi”, jauno optiku, kas jāiegūst, taču arī ilgas pēc realitātes dziļdimensijas, viņpuses, arī erotisku ilgu motīvu mīlestībā un tā potencializēšanu mīlestības svētumā. Aspekti mijas un saplūst – dvēseles ceļš pie sevis, sava kodola, kas jāatmodina un Zelta laikmets – šo līniju dažādi aspekti apvienoti zilā zieda simbolā, kas savā veselumā pārsniedz savu aspektu numeriskumu. Zelta laikmets ir slēpts nākotnes neizdibināmībā un tomēr jau klātesošs dzejnieka redzējumā. Individuālais dvēseles liktenis vēršas (Umkippung) visas esamības pārmaiņā, kas savā ontoloģiskajā universālumā pārsniedz galu galā pat politiski utopisko nākotnes dimensiju. Tā Novalisa lasītais Jākobs Bēme runā par visas esamības pavērsienu, ko panākt var cilvēks atraisītībā un Šellings šo domu attīsta darbā „Par cilvēka brīvības būtību un ar to saistītajiem priekšmetiem” (1809).
Vēl viens piemērs ir „uguns” metafora romānā. Uz to īpaši norādījis Frīdrihs Hībels (Hiebel 336-341). Uguns parādās daudzveidīgi un bieži. Klingzora pasakā (9. nodaļa) rakstvedis uzurpē varu uz zemes (rakstvedis kā apgaismību simbolizējošs tēls) un liek sadedzināt Erosa māti. Sofija vēlāk izdala Erosa mātes pelnus dzērienā un visiem, kas to bauda, pamostas jauna redze un apskaidrība. Māte (sirds) ir haoss, no kura nāves dzimst jauns kosmoss. Upuris atgriežas jaunā veidā, taču tieši šī pāreja (upurēšana) ir svarīga kā apvēršanas (Umkippung) notikums. Erosa mātes nāves grieķiskais un pagāniskais elements vienlaikus ir Svētā Vakarēdiena kristīgais elements un Grāla meklējumu elements. (Tādējādi Heinrihs fon Afterdingens ierakstīts Volframa fon Ešenbaha pārstāvētajā un viņa „Parcivālā” aprakstītajā viduslaiku Grāla meklēšanas tradīcijā (Bumke 45 ff.). Karla Lahmana romantisma iespaidā sagatavotais Valtera fon der Fogelveides darbu izdevums (1827) laikabiedriem plašāk atklāj viduslaiku vācu dzeju un tās motīvus, kas agrīnajam romantismam tomēr nav nezināmi (Bein 51). Rakstvedis un viņa palīgi aizdedzina sārtu, kurā sadeg Erosa māte, taču viņi vairs nespēj valdīt pār liesmām (H 141-142) – tās paceļas augstu gaisā un pārvietojas uz ziemeļu pusi, uz Arktura valstību, kur tās ievēsta nakts valstības galu. Taču tikai šo pārveides procesu izgājusī (pieredzes figūru īstenojusī) sirds (Erosa māte) ir zīme laiku griežiem. Sirds līdz tam ir Arktura „ienaidniece” (H 143) – haosa un pasaulīgās mīlestības, bet vēl ne garīgas mīlestības nesēja. Caur liesmām viss tiek pārvērsts un pārtop – arī sirds. Šis pārvērtību caur uguni motīvs atkārtojas vairākkārt tekstā. Uguns sāk kausēt ziemeļzemes ledu, caur uguni tiek attīrīts Eross. Ginnistana iemanto nemirstību, parkas tiek pārspētas pazemē utt. Novaliss: „Mūsu ikdienas dzīve ir priesterība: tajā mēs veicam rituālu – galu galā nenopūlamies ne ap ko citu kā ap svētās un noslēpumainās liesmas iegūšanu un saglabāšanu mūsos”. Viduslaiku mistiķu scintilla animae – dvēseles dzirksts ir dievišķā uguns mūsos, kas jāuzpūš. Par to – lietojot uguns metaforu – runā mistagoģiskā tradīcija kopš Hērakleita (kosmoss ir uguns) un stoiķu laikiem. Liesma ir arī Jēzus simbols un bez tam – Jākoba Bēmes bieži lietotais un arī alķīmiķu tekstos sastopamais visa atjaunotnes simbols. Bēmi Novaliss intensīvi lasa, tāpat alķīmiķu darbus. Liesmās sadeg Fēnikss un atkal no pelniem top jauns – no nāves dzimst dzīvei pārdzimstot, pārtopot. Fēnikss ir alķīmiķu „lapis” – Filozofu akmens, kas apzīmē sasniegtas pārtapšanas notikumu. Fēnikss tiek pieminēts Klingzora pasakā. Uz tā spārniem sēž Fabula un tai lidojot pār Arktura tronim, tas pārtop kāzu gultā. Tā savukārt norāda uz alķīmistu pieminētajām „ķimiskajām kāzām”, kurās rodas lapis. Alķīmistu un Bēmes vokabulārs ir klātesošs „Heinrihā fon Ofterdingenā” uzsverot pārtapšanas, pārveides motīvu. Dzerot no Sofijas sniegtā kausa, kura dzērienā ir Erosa mātes pelni, katrs izjūt saldu dzimšanas prieku un zina, ka viņos mājo debesu māte, kas mūžīgi dzemdina katru bērnu. „Māte ir starp mums” (H 151). „Katrs bērns” ir individuālā dvēsele un tās otrreizējā dzimšana atklājot, ka „debesu māte” ir viņos (scintilla animae). Meistars Ekharts runā par Dieva tēlu [sk. Pielikumu] mūsos, kas nav radīts un nav radies, bet ir bijis pirms pasaules radīšanas un to atraisītībā no pasaules atkal varam atpazīt un caur to būt vienoti ar Vieno. Ergo: romantisma epitemoloģiskais iekšējuma pārākums pār ārējumu, objektīvo ir galu galā fundēts daudz dziļāk par tikai un vienīgi subjetīvismu, pat Kanta izpildījumā. Tas ir fundēts pirmdotībā, kas nav nedz es, nedz objekts, bet gan neradītā (ne lieta) un neradusies (ne es) scintilla animae, nous, gars, par kuru laikam gan runā arī Hēlderlins savā Fihtes kritikā. M. Franks (Frank 57) un D. Henrihs (Henrich ) uzsver Hēlderlina tālākvedošo soli: absolūtais es paliek atkarīgs no sevis – no refleksijas par sevi, bet runa ir par nerefleksīvu esamību (Seyn), kas ir pirms nošķīruma, kas jau parādās es pašrefleksijā. Seyn pirms subjekta un objekta ir Novalisa un Hēlderlina doma. Vācu romantisma iekšējā loģikā šī doma parādās, tāpat kā atsevišķos uzliesmojumos. No objekta pie refleksivitātes un tad pie jaunā kvalitātē izprastas pirmsrefleksīvas esamības (Frīdrihs Šlēgelis u. c). Hībels (kurš grib atsacīties no romantisma apzīmējuma, ko velti attiecina uz Novalisu; viņa gadījumā labāk derētu apzīmējums „orfiskā klasika” (Hiebel 357), kam ir sava tradīcija vēl no Orfeja un orfisko kultu laika) norāda, ka Novalisa piezīmes par Rafaela Madonnu, ko viņš kopā ar citiem romantiķiem ir aplūkojis Drēzdenē, beidzas ar vārdiem „Es esmu Tu” (Hiebel 340). Katrā dvēselē mūžība dzimst kā Savs vārds – individuālā veidā. Sava vārda kopšana ir individuācijas ceļš, kurā Novaliss aicina doties „Heinrihā fon Ofterdingenā”. Romāns noslēdzas nevis ar visu pasaules un dvēseles tapšanas mīklu atrisinājumu, bet gan ar Sofijas vārdiem (kuriem vēl seko Fabulas dziedājums): „sekojiet mums mūsu mājoklī, kura templī mēs dzīvosim mūžīgi un saglabāsim pasaules noslēpumu” (H 151). Noslēpums ir jā(sa)glabā.
Apr 19 16:20 [info]penis:
ir tikai viena lieta, kas man dzīvē rūp - lai atverot http://klab.lv/stats/latest.bml es tur redzētu interesantu un noderīgu saturu. lūdzu, dariet kaut ko, lai tā notiktu!!
Apr 19 16:08 [info]tragedy_q:
http://klab.lv/poll/?id=21666
Apr 19 16:00 [info]lielais_paglis:
besī parglis
Apr 19 15:58 [info]lielais_paglis:
paglis@github
Apr 19 15:52 [info]donis:
Neumáticos para su coche: ¡más baratos y cómodos online!

¿Buscas neumáticos nuevos para tu coche? Visite el sitio web PadanguParduotuve.lt y descubra una amplia selección de neumáticos de fabricantes de renombre a precios competitivos.

En nuestra tienda podrás encontrar:

- Más de 10.000 modelos de neumáticos para coches, furgonetas, todoterrenos, vehículos recreativos y más.
- Práctico sistema de búsqueda de neumáticos por marca de coche, modelo, tamaño de neumático y temporada.
- Posibilidad de elegir entre diferentes características de neumáticos: clavos, compuesto blando, neumáticos XL o ROF, neumáticos nuevos o recauchutados, etc.
- Ofertas que te permiten ahorrar durante promociones y rebajas.
- Entrega cómoda de neumáticos en toda Lituania.
- La posibilidad de instalar neumáticos en el servicio.

No lo olvide:

- Comprar neumáticos online es más económico y cómodo que en tiendas físicas.
- Elegir los neumáticos adecuados mejora la seguridad y el confort de conducción de su coche.
- Los neumáticos gastados pueden ser peligrosos en la carretera, así que reemplácelos por otros nuevos a tiempo.

¡Visite padangupartutuve.lt hoy y cuide los neumáticos de su automóvil!
Apr 19 15:50 [info]bmw:
BMW nozīmē Bayerische Motoren Werke
Apr 19 15:45 [info]of:
fak of
Apr 19 15:41 [info]lielais_paglis:
LCP - LIELAIS CIBAS PAGLIS
Apr 19 15:36 [info]paglis:
hmm paglis
Apr 19 15:31 [info]parglis:
uzmanību - parvovīruss
Apr 19 14:07 [info]zivs:
Nav viegli būt nacistam, un ne pārāk gudram.
Es nevaru atkost, kā nomainīt valodu telefonā no kirilicas. Es tur ne varu, ne gribu ko meklēt. Awfull tā ķīnas ābece.
Jāiet uzlāpīties, tad ieguglēšu. Telefons smuks, nav pretenziju.

Tikai skūteris ar šī brīža smadzenēm nespīd.
Apr 19 13:38 [info]ponis:
Rehvid Sinu autole – internetist soodsamalt ja mugavamalt!

Otsid oma autole uusi rehve? Külastage veebisaiti PadanguParduotuve.lt ja avastage lai valik tuntud tootjate rehve konkurentsivõimeliste hindadega!

Meie poest leiad:

- Üle 10 000 rehvimudeli sõiduautodele, kaubikutele, maasturitele, matkaautodele ja muule.
- Mugav rehviotsingu süsteem auto margi, mudeli, rehvimõõdu ja aastaaja järgi.
- Võimalus valida erinevate rehviomaduste vahel: naast-, pehme segu, XL- või ROF-rehvid, uued või protekteeritud rehvid jne.
- Pakkumised, mis võimaldavad säästa kampaaniate ja müükide ajal.
- Mugav rehvide kohaletoimetamine kogu Leedus.
- Rehvide paigaldamise võimalus teeninduses.

Ärge unustage:

- Internetist rehvide ostmine on soodsam ja mugavam kui füüsilistest poodidest.
- Õigete rehvide valimine parandab teie auto ohutust ja sõidumugavust.
- Kulunud rehvid võivad teel olla ohtlikud, seega vaheta need õigeaegselt uute vastu.

Külastage padanguparduotuve.lt juba täna ja hoolitsege oma autorehvide eest!
Apr 19 11:45 [info]snauts:
Viens mans čoms ir mūsu 10 gadus veco spēlīti noportējis priekš weba: Psykadelics.
Apr 19 11:06 [info]shelly:
Šorīt pie paša darbiņa auto uzbrauca elektriskajam skrejritenim. Luksoforā nupat bija iededzies sarkanais (abiem), ātrums arī noteikti pārsniedza atļautos km (arī abiem). Skrejritenis zem riteņiem, pusaudzis, kas bija pie tā stūres - vismaz man likās tāds pavisam jauns un maziņš - vispirms uz kapota, tad uz ielas. Un var teikt, ko grib par skrejriteņiem un to braucējiem, bet man viņa šausmīgi žēl. Un es ļoti, ļoti ceru, ka viņam viss būs kārtībā.
Apr 19 10:44 [info]lzpl0:
beļ ķ
neuzminējāf, krišs šodien par šoku lādi nelādēsies..
bija tak zb. grūbers krišam uzprasījas par pāreņu fiestu. it kā nekas īpašs. tālu nekas nav jārok. čaklās rokas izglāba uzglabāt buhāt parterī uz belkina prieviju, lai mums būtu. lietas apstākļos pat negrozās, ka mums nav.

un tik precīzi trāpīt garām var tikai karafē. vot i пзч. варениги. kārnegī caurumā tādus nedabūt. noslēgsim taujājumu ar ap.

piemēram pauļuz kucēnu falangā vienmēr līdz nozīmējās par privetu. bet romiļs par kreveti. paņemot talkā vēl pārīti zem bruškas, šaubas pie zaķa pakaļas. stirnām tur pilnīgi markīzs salīdzinājumā ar. kaut kāds marksizmz. merkantīļi: nopētīja pastētes sili grūbis.

bet ko ar par ap tak zp gribēja krišs dispurināt teipen.. парень feļdmaršalu (draudzīgas pastaigas pa izmīdītu lauku pēc vitamīniem зopa plūdenā пара драудзива трупя зчот) gaumē nozīmēs guņu celms. itāds celms barā n pietiek ar piens. piena sarakstā dažādus vitamīnus jau izsenis piegādā kas.,

slinkā ingrīda saka, ka aizmirst piesiet pie pulvera kravas zemādas čimdēļi var pat vēsi. nolīdzināšanas darbos nepareizi rīkojoties pieklauvēs bāreņu fiesta.

a te jau firziķis. nu jyus tak paštukuot por. grūbim uz l
Apr 19 10:09 [info]rkktzd:
Es ilgu laiku heitoju Laiks paradīzei. Diezgan grūti gāja ar šo projektu, galvenokārt tāpēc, ka tēma visu laiku šķita neticami nepievilcīga un arī skaņas noformējuma forma kādu vēlējās režisore man kopumā arī nu tā. Un tad tur viss tas nac teātra vaibs utt. Es viņu jau biju ierindojis savu visbriesmīgāko mākslas notikumu topa 2. vietā aiz Gudrunas. Karoč kkādā brīdī sāku nožēlot, ka piekritu. Mazliet pa jokam un mazliet tomēr nē mēģināju atrunāt Inesi no nākšanas uz pirmizrādi, jo nekas labs tur negaida.
Vakar tad bija tā pirmizrāde un es tur tā sēdēju un skatījos un sapratu, ka esmu noslēdzis pamieru ar šo projektu. Jā, tēma joprojām neliekas superhot, bet skatoties nav paviršības sajūtas, kas, manuprāt, ir labi. Turklāt es tikai vakar aptvēru, ka tas ir teātris-teātris - tantēm un onkuļiem, nevis nvo teātra organizācijas radīts māksliniecisks trips kādā aizraujošā tēmā ar visādiem tehniskiem izaicinājumiem uz kuru nepērk biļetes (šis formāts, gan, mani valdzina vairāk joprojām). Man nav kauns. Izņēmu no ļaunā topa. Ļoti forša sajūta. Man ļoti pieauga respekts pret Endīni un man ļoti patīk Andra Kaļiņina scenogrāfijas un vispār patīk atrasties vienā projektā ar Andri. Un pēdējā brīdī nomainīt skatītāju muzonu bija right call. Vienīgais, kas man vakar nepatika, ka biju nepareizi kaut ko sakalkulējis ar pirmizrādes puķītēm un man pietrūka tieši vienai aktrisei, kura vakara gaitā izrādījās vienīgais cilvēks, kurš man pienāca klāt un tiešā tekstā pateica, ka viņai patīk kā tas viss skan.
Apr 19 10:03 [info]rkktzd:
Es ilgu laiku heitoju Laiks paradīzei. Diezgan grūti gāja ar šo projektu, galvenokārt tāpēc, ka tēma visu laiku šķita neticami nepievilcīga un arī skaņas noformējuma forma kādu vēlējās režisore man kopumā arī nu tā. Es viņu jau biju ierindojis savu visbriesmīgāko mākslas notikumu topa 2. vietā aiz Gudrunas. Mazliet pa jokam un mazliet tomēr nē mēģināju atrunāt Inesi no nākšanas uz pirmizrādi, jo nekas labs tur negaida. Vakar tad bija tā pirmizrāde un es tur tā sēdēju un skatījos un sapratu, ka esmu noslēdzis pamieru ar šo projektu. Jā, tēma joprojām neliekas superhot, bet skatoties nav paviršības sajūtas, kas, manuprāt, ir labs radītājs. Turklāt es tikai vakar aptvēru, ka tas ir teātris-teātris - tantēm un onkuļiem, nevis nvo teātra organizācijas radīts māksliniecisks trips kādā aizraujošā tēmā ar visādiem tehniskiem izaicinājumiem uz kuru nepērk biļetes (šis formāts, gan, mani valdzina vairāk joprojām). Man nav kauns. Izņēmu no ļaunā topa. Man ļoti pieauga respekts pret Endīni un man ļoti patīk Andra Kaļiņina scenogrāfijas un vispār patīk atrasties vienā projektā ar Andri.
Apr 19 09:51 [info]lcf_sakuma_komp:
0000
10
1234567890
1987
1l
2012
39989
39990
39994
39995
39997
39998
42sunji
5
6
9
abortigens
ae6i_r2iw3y47r1
aivars_999
aksiomasmamiite
allah*
altaarzeenpishj
andrisparaudzin
antikrish*
apaugljotaajs
apinis
aplokapisis
apokaplis
ararats
arcigaretizobos
aret*
aristokraans
arschmusik
arturs
babyboi
balodis*
balodis666
banda_gang
bandcamp
barmicva
batjka
bauda
baur
bf_*
bhc
black_metal
blackhalt
bluttischekonze
boris
botgang*
bound*
brave
brobroboyo
bungjis
cacis
chau_policija
chitin
cibas_piderass
cibas_policija
ciberpunk
ciparpretnis
circene
covid_91
cthulhu
cthulohs
cyberpunk
dabair*
darbs_nl
dck_rpi
degjis
denis
diegbiksiite
dienas_tiesa
dirsejs
dirsplesis
divas_zivis
divi_borisi
divsimt_zosis
doom
doxx*
dzejair*
eermanpimpiitis
eeteriskabuutne
egija_circene
egijs_circenis
egijs_ir_gejs
elegante
extraloh
f1
f2
f3
f4
f5
f6
f7
f8
f9
fapmusic
fartmusic
femme_noire
firstujmp
fraemi
galvaskausi
gang
ganglord
gates
gnidrolohs
gnidrolops
go_mazeltov
gobzems
goldie
gopzems
goth
gramatikasnacis
guntis_jasotis
h
havamagila
heiteris
hexhexhex
hitlersirmode
ingmers
ivermektiins
jaanis_balodis
jaanisbalodis
jabacjka
janis_balodis
jaunadienasgram
jaunsbots_lcif
jaunskonts_lcif
jefolk
jelohs
jhlyyr
jukilop
kacaps
kalvitis
kapauns
karmas_banda
karmas_policija
ketamiininjs
kholhoz
khosmosisback
kiberburvis
konservs
kosmoss
kovidiots
kraan*
krindzhjaanis
kriptofashists
kriptolohs
kristers_ahh
krovavy_konec
kthulohs
ktulhusmos
ktulohs
ktulologs
kurmjracis
kvantu_cirvis
l1v
laach*
lenoblesausage
lenoblesauvage
lil_mariko
lingua_ignota
liver
logos*
lohsmos
lohu_veseris
lukashenka
lukashenko
lukashist
maraz
mazel_tov
mazeltov
meenessvilks
megapimps
menace2society
meta
mf_doom
miilucibu9
miizeejtufta
mindbound+
mindsimp
mnhiiea
modirs
motherlover
mudaks
mudbound*
mudkip
multikraans
multipimp
n
napalms
narkomuzik
nasha_tanie
navalny
ne
necrofolk
nefokss
nefolk*
nejoks
nekro
nekrolohs
nekronomikrons
nelohs
neorks
nihilmystic
noblesausage
noblesavage
nofnofnof
noliegums
noziegums
of
operatore_nr65
ossama
p_petersons
pabriks
pacaks
paraadnieks_na
parets
patriarhs
patriarxs
pe
pervogogo
peskovs
pfafrots
piecas_zivis
pimpinjons
pirmaa_liigaaa
pishrancis_suc
pistagms
ppppppppppppppp
pr
pretpiena
pseidologs
pseidolohs
psiholohs
puikairback
putins
reipists
resorc
resort
ride_or_die
roblox*
robux*
roze2023
rspktbl_ctzn
ruukkis
s1
s2
sametis666
sapite
*sexxy
shviiika
skujruncis
skujuruncis
snikers
so_easy
sods
spicenis
spodris
strava_ss
suds
sunja*
svaigi_nopisos
taurinators
taurupe
taurus
tautumeita2
tavas_maasas_bf
tavas_mammas_bf
tavas_meitas_bf
tavas_sievas_bf
teljpishjaanis
teljpisis
telohs
telox
tepirs
tests_tests
tethys_ragana
tov_mazel
trampsirdzeja
transhujaarists
vegans
veidemane
veselis
vilkachkraans
vilkakraans
wingsofanangel
wu_chulu
xe
xemairon
zelohs
zhirix
zivs
Apr 19 09:50 [info]lcf_sakuma_komp:
https://gist.github.com/mindbound/fff394b421fbe254a74ca75df0a44b08
Apr 19 02:07 [info]eos:
Beach house
Reiz bija māja Jūrmalā. Man bija 15 gadu, un mēs ar paziņu tur bijām sarunājuši, ka varēsim nedēļu dzīvot.

Mājā bija ledusskapis, džakuzi, plaši dīvāni. Tajā bija arī mauriņš un kaķis.

**

Mēs tur satikāmies, lai varētu izbaudīt jūniju. Paziņu iepazinu dažu mēnešu vecumā, viņa ir mana piena māsa. Mūsu mammas bija draudzenes, kad mēs viņām piedzimām.

Es biju patiešām iemīlējies viņā kādu laiku pirms tam. Taču es baidījos, ka viņa būtu sākusi to pašu, ko mans bērnības draugs – dzeršanu, pīpēšanu un random gulēšanu apkārt ballīšu laikā.

**

Viņai bija gari, blondi, cirtaini mati. Viņa šķita mazliet zēniska ar savu savrupo, strupo runas veidu. Taču viņa mani aicināja uz savām dzimšanas dienām, mēs pļāpājām pa telefonu un spēlējām šahu.

Šis ir stāsts par to, kā būtu, ja viņa būtu atvērusies un bijusi atklāta. Kā būtu, ja viņa būtu bijusi cits cilvēks...

**

Mēs tajā mājā, kura aizvien stāv turpat, skatītos 2003.gada MTV, mēs dzertu sulas, es pienestu viņai brokastis gultā, mēs spēlētu ģitāru un klavieres, kas mājā bija.

Mēs noteikti izdomātu visu savu dzīvi līdz astoņpadsmit un trīsdesmit. Viņai patika likt kārtis un runāt par nākotni, bet mēs to nākotni nepiedzīvojām kopā.

Ar kādu citu cilvēku no šaha skolas es esmu saglabājis visas labās atmiņas, bet šīs paziņas mamma aizvien ir draudzene manai mammai, tāpēc es vispār kaut ko zinu par viņu.

Tik smeldzīgi bija toreiz, ka sarunu vietā viņa izvēlējās ballītes. Pagāja nieka 6 gadi, līdz iepazinu meiteni, kura tiešām gribēja ar mani runāt desmit stundas no vietas. Un es gribēju ar viņu runāt.

**

Taču tā māja, turklāt tās bija divas mājas, saplūdušas vienā – viņas mammas māja, un mana tēva māja, abās mēs dzīvojām pamīšus - palikušas manos pusaudža gadu sapņos.

Kā tāda sapņu vieta. Kur var vasaras brīvlaikā laiski aizbraukt, braukāties ar riteņiem, klausīties skaļu mūziku, mīlēties un dziedāt. Turklāt visi pieaugušie ir prom. Visa māja mums.

Mēs noteikti uzvestos rātni un apsolītu viens otram astoņpadsmit gados apprecēties, iestāties vienā ģimnāzijā, spēlētu tenisu ar citiem pāriem dubultspēlēs, viss būtu kā pie solīdiem jauniem cilvēkiem.

Bez alkohola un ar dvēseli. Un tad ģimnāzijā, kur es patiešām iestājos, džeki prasīja, ko es darīju vasarā, un es teicu: “spēlēju datorspēles kā jau visi zēni manā vecumā”. Un viņi smējās: "Kāpēc negāji meitās?"

Mums varēja būt nākotne, jo mēs bijām pazīstami no zīdaiņa vecuma.

**

Taču es pretīgumā novērsos, jo tad, tajā vienā brīdī, kad mums bija laikam 14 gadi, un viņa bija manī iemīlējusies, es jau zināju, ka viņā smēķē slepus. Viņas pakausis nesmaržoja vairs pēc ceriņiem, bet Marlboro.

Tu centies pateikt sev, ka jebkurā vecumā taču var sakrāt naudu, noīrēt kotedžu pie jūras un ar sievu palaiskoties nedēļu vai divas. Taču kāpēc ir tas jaunības vilinājums? Kāpēc gribas fantazēt?

**

Jo māja jau bija. Pieaugušie jau bija mums labvēlīgi. Naudu un māju atstāja. Visu uzticēja. Viņai tikai vajadzēja būt labai meitenei un būt ar citām interesēm.

Taču dzīve ievieš korekcijas. Lai būtu laimīgs ar sevi, ir jāiegulda mazāk darba, kā būt laimīgam divatā. Būvē, būvē, un otrs var izdomāt emocijās kādu stulbu lietu un satraumēt Tevi. Vai Tu viņu.

**

Iemīlēties nozīmē riskēt. Tas nozīmē būt ievainojamam. Tas nozīmē daudz raudāt un cerēt. Un pat tad, kad Tu ar savu kailo patību atzīsties otram mīlestībā un otrs atbild ar to pašu, kāds čukst – cik ilgi vēl? Pirms aiziesiet atkal katrs savu ceļu?

Būt atkarīgam no otra ir slikti, būt pārāk lielam individuālistam un neprast uzticēties otram – atkal slikti.

**

Tu sēdi jūras krastā, tur viļņi aizskalo visus sapņus. Vilciena biļete uz tukšām mājām. Lai pēc laika to piepildītu ar jauniem sapņiem.

Cilvēkam, kas nomiris domās daudzreiz, daudz mūža mīlestību.

Beidz iemīlēties katru rudeni, draudziņ.
Sāc dzīvot priekš sevis.
Kaut mazlietiņ.
Apr 19 00:15 [info]morningstar:
Kādreiz Joe Blacku skatījos dēļ romances, tagad to skatos dēļ nāves.
Apr 18 23:59 [info]zobi:
kas ir ringolds skujiņš? kas ir džons galts?
Apr 18 23:58 [info]zobi:
ringlolds skujiņš visdrīzāk ir tikai nejauši izvēlēts vārds, taču aiz šī vārda stāv vesela cilvēka dzīve
Apr 18 23:57 [info]zobi:
saistība tik stipra kā zobu sāpes
Apr 18 23:48 [info]kochka:
Dungoju
labāk nebūtu no sevis aizbēgusi
mājupceļš ir garāks aklai bezmugurkaulainai..
Apr 18 23:45 [info]zobi:
kāda ir ringolda skujiņa saistība ar SIA ŠĶIRSTS D
Apr 18 23:44 [info]ctulhu:
Ideja
kura droši vien patiks gājēju tiesību aizstāvjiem:

https://www.anekdot.ru/i/caricatures/normal/24/4/17/1713381433.mp4
Apr 18 23:42 [info]zivs:
Skaistākā Warpaint dziesma "my friend, my friend, my friend, until the end, the end, the end" "all I have to say"
X, es tevi mainīšu, bet nekad nevaru atteikties. Nav nozīmes horoskopiem, bet tu esi auns, pilnīgi Dievā ierakstīts
Apr 18 23:40 [info]dievs:
dievs nav apturams
Apr 18 23:31 [info]aborigens:
To My Duties

While I’ve been doing my job
stone by stone, quill by quill,
winter has passed, leaving
empty places
and dead rooms.
I work on all the same.
I really should replace
all those things I’ve forgotten,
fill the darkness with bread,
inspire hope again.

The dust of the season,
its harsh rain, are all I deserve:
for myself I claim nothing more than all space
and the right to work there, bearing witness to spring.

I must have something for everybody
day by day and week by week, gifts of the blue variety
or cool blossoms from the woods.

First thing in the morning, I’m going strong
while others have sunk
into sloth or lovemaking.
I’m sweeping out my bell tower,
polishing my tools and my heart.

I have enough dew to go around.

/Pablo Neruda from: ODES TO OPPOSITES
Apr 18 23:22 [info]tragedy:
citādā ziņā kaut kā ļoti pohuj
Apr 18 23:21 [info]tragedy:
Valsts valodas centra (VVC) direktors Māris Baltiņš komisijas sēdē norādīja, ka šādus garenas fromas, tievus cilindrus dēvē par pimpīšiem.
Apr 18 23:17 [info]divas_zivis:
Nesaprotu, kā G var atstāt manas ziņas uz read, kad es viņai tā izlieku visu savu sirdi tekstā. Citos gadījumos es tagad uzliktu Nirvanu, bet atskaņotājs ir pārāk apčurāts.
Apr 18 23:10 [info]divas_zivis:
Es čurāju uz visa, jo man ir pohuj. Divu dienu laikā esmu pilnībā apčurājis galdu, gultu, grāmatplauktu un protams – visu grīdu. Viss pil, pludo un ļoti smird.
Apr 18 23:08 [info]tragedy_q:
tragedy quickening
Apr 18 23:04 [info]allah_bin_allah:
labs, zivs. piečurāt grīdu ir labs
Apr 18 22:50 [info]zivs:
Pārkruķīju šodien tekstus līdz nenormālam.
Sarakste ar G:


čurāju uz grīdas, šeit, istabā, jo nav ko zaudēt. viss galds un grīda ir pielieti ar cidonju šņabi. Mans urīns smaržo. Divas dienas, tad lūdzu, nomazgājies.
Apr 18 20:40 [info]zivs:
Visu dienu bija love, Es sūtīju katram cilvēkam satiktajam. Kaimiņi pat nobrīnījās un silti atsaucās.
Tagad hate, pure hate. Lai nogrimst viss non-alco bizness. Jānāk anarhijai, līdz zināmam laikam. Pilnīgi visi redz un runā, ka paikas cenas te ir neiespējamas. Bagātāki par Šveici. Tā ir muldēšana, bet proporcijās dārgākā valsts Eiropā. Es nogalinātu ar šļakatu pāri rīklei, no shame
Apr 18 20:27 [info]snie:
labvakar
tūkstotis zaļo

Apr 18 20:18 [info]zivs:
Ja jūs zināt, kas ir auns un strēlnieks, jums nekad nevajadzēs papildināt zināšanas. Lauva ir exclude, viņam diemžēl ir milzīgs ego/

Es tevi mīlu X, nemainīgi, to vnk nav iespējami apturēt, un ja mani pieņemsi, IP

tajā beznaudas smakā, es sameklēšu 100 eiro, ko sameklēju telefonam, un kāpēc neuzaicināju tevi uz koncertu.
Apr 18 18:57 [info]zivs:
Mē. Kā man patīk, ka angļi nesaka "mī", bet daudz siltāk "mē". Tā ir brīvāk.

Mē par horoskopiem. Man ir 100% labas pieredzes ar uguni, viena nošuvās, es nebiju gana labs. Ar gaisu nodzīvoju 16 gadus. Zeme 2x (divas zemes) tā peldēja, ka negribēju. Par ūdeni nerunājam, nav pieredzes, un tas pat nebūtu iespējams.

Un tas viss pirms/pēc kroplības, kad Feita ņirdza "tev ir bijušas tikai 3 beibes, savos 40?"

Feita turēja dakšu acī, jo viņai, lūk, ir par 6 gadiem mazāk. Es to totāli neņēmu ļaunā. Man bija 16 gadus jaunāka cibiņa, 2010, un kad viņai vaicāju, vai tas ir ok, easy, jaunie muļķi viņu neinteresē.
Apr 18 17:42 [info]zivs:
Kebabu palūdzu, lai gatavo pusstundu, samaksāju, un teicu, lai visu dienu netin ārā, šodien es atnākšu.
Cenšos pakāst visu X apģērbu. Nožāvos normāli, X bikses ir saplēstas celī. Es taču nevaru tevi satikt X drēbēs.

Telefons, noskatījos, zem 100 lombardā, vispār nau nekas. Tā tiku pie Xiaomi. Dzeltens kā mana ciba. Cilvēki nepērk telefonus pēc parametriem, bet pēc krāsām. Vēl neesmu izmēģinājis. Huju, kuru tas interesē. Bet ir gandrīz jauns, nesaplēsts.

Gribeju_aunu ir labākais niks cibā. Es nezināju, ka gribu aunu, bet to dabūju. Alternatīva ir nezinu kāds horoskops, bet ja nav uguns vai gaiss, īsas iespējas. Es ticu horoskopiem, un esmu pilnīgs uguns un lauva. Visa mana dzīve to apliecina.
Apr 18 17:26 [info]sodienliist:
Es ļoti gribu savu zirgu. Kādu dienu man būs zirgs, turiet mani pie vārda.
Apr 18 16:55 [info]parglis:
Pa dienu vari ko pagatavot - nav apetītes. Bet ir bijuši gadījumi, kad gulēt aizejot izrēķini, ko gatavosi nākoša dienā, bet no rīta konstatē, ka daudzu ēdiena pagatavošanas ingredientu vienkārši nav un nevienam nav naudas, lai nopirktu ko vietā un pagatavotu kārtīgu ēdienu uz vairākām ēdienreizēm. Ir apēsts pa nakti.
Apr 18 16:47 [info]assbound:
tas ir tikai laika jautājums, kad varēšu atsvabināt sevi no šīs ķermeniskās formas.
Apr 18 16:40 [info]zilnezal:
hm
Apr 18 15:22 [info]meness_berns:
---
No pēdējos mēnešos izlasītā prasās izcelt trīs grāmatas, kas atstāja uz mani dziļu iespaidu:

Migels Asturiass, "Senjors Prezidents".

Andruss Kivirekhs, "Vīrs, kas zināja čūskuvārdus".

Matiass Enārs, "Stāsti viņiem par kaujām, valdniekiem un ziloņiem".
Apr 18 14:48 [info]mapats:
Kāda tad īsti ir normālo cilvēku un feministu saistība pret kapitālismu.

Tālāk )
Apr 18 14:06 [info]dr_jordan_peter:
viens negaidīts efekts alu cilvēka diētai ir tas, ka tā palielina spermas daudzumu teju desmitkārtīgi. pamēģiniet vienu mēnesi, un jūs redzēsiet rezultātus
Apr 18 13:38 [info]github:
nesaskatu nepieciešamību kombinēt savus gēnus ar citu personu gēniem, jo mani gēni jau ir optimāli un mūžīgi - pateicoties zinātnei
Apr 18 13:36 [info]github:
nākamajā vietā pēc LCF izstrādes ļoti būtisks ir mans pienesums folding@gnome pilsoņu zinātnei
Apr 18 12:35 [info]chimera:
https://georiga.eu/iesaisties/aptauja-riga-dzivojosajiem-par-paradumiem-un-laika-pavadisanas-iespejam-vakaros-un-naktis/

laba aptauja
Apr 18 11:36 [info]mapats:
12.2023 +11 -47
No kuriem 8 pirms pensijas un 2 jaunāki par 40 gadiem (1986,1992).

01.2024 +19 -50
No kuriem 8 pirms pensijas un 1 jaunāks par 40 gadiem (1993).

02.2024 +12 -32
No kuriem 11 pirms pensijas(1983,1982,1974,1976,1974) un 1 jaunāks par 40 gadiem (1987).

03.2024 +15 -40
No kuriem 7 pirms pensijas un 2 jaunāki par 40 gadiem (1991,2000).
Apr 18 10:57 [info]punktas:
typo buvo Reikjavikas ir jis buvo blyškus kaip druska ir daug ką nuveikė, jei tik gaudavo metinį patvirtinimą, visada turėjo darbo, o dienos darbas laukdavo net ir tada, ir net tada, kai reikėdavo išvyti dienas daugeliui tautybių, ir bėgimas nuo pat pradžių virto amorfo, kai dujos eidavo per kalvas ir laukdavo savo nuoširdumo atspindžių, įrėminti juose aiškumo periodiką ir teisėjas su šviesos paviljono laukimo versme ir su permainų armatūra laukė aiškumo lašų ir krėtė gausią dienos dalį į eilutes sausame likutyje ir daugelis radijo vietų buvo vainikuotos liguistais periodikais ir laukė lamdų ir tetais ir barankaliais ir atnešė aiškumo pincetus į aiškumo ovalus tiek lations, tiek negations užteko buvo ir banalybės ir aiškumo principų skruzdės lęšiuose būsimoji panacėja ir trispalvė taip pat pincetai brolija ir dienesata šunys ryšuliais surišti išminties protai aiškus epinis didžiulis spindulys per aiškumo stiklus būsimoji panacėja ir totalitarinės samanų bunkerio dienos sraigė su pieno stikline starkiai kelia dažnas automutantai dienos pušys perregimas aiškumas pelėsių įkandimai ir laižymai atributiniai nelygumai užpakalinis paralyžius išminties nevienalytiškumas ir dienos skaitmeninis termosas įsteigtas, užtikrinti koldūnų pakeitimą miesto vandens rezervuaruose priešistoriniai žiedai ir tamsios kaimynų giraitės su sodo per miglą ir drenažo per petį atšoka nuo seilėtekis tiesiai į biurokratijos žlugimą ir laižosi dienos kauksmas uždaro pantomima išvynioja pušies stiebą lauke žalio atodūsio ruošiamasi sudaryti tinkamą sąrašą ir prustas, ir ernstas, ir poliakovskis nuėmė aiškumo šydus virš pušų mėnulio šviesoje gubernatorius riebiais plaukais nuima nuo veido chrizantemas palieka mus atsisėsti, o aš norėčiau tarp jo akinių įkišti elnienos, kad tais ambicingais budeliais šviesos spinduliai virš kultūros ministerijos tegul garbarekas ir tulpių sultonas daro makiavelišką antipodą su pušų ciklonais įdeda tarp stiklų pyragėlį su dūžtančiu juoku ir dedikuoja šventę ledui, dedikuoja atogrąžų mišką, dedikuoja vyravimą ir stiklainį vėjui.
Apr 18 10:54 [info]punkts:
drukas kļūdā bija reikjavīka un tā bija bāla kā sāls un daudz darīja lietas labā, ja tai piemēroja gadskārtējo aprobētību, tai vienmēr bija darbs un dienas gaidāmā daļa gaidīja arī tad un arī tad tā gaidīja, kad tai bija savas dienas jāved daudzās nacionalitātēs un skraidīšana izvērsās par amorfo jau no sākuma tā kā gāze gāja pāri klajumiem un gaidīja savas sirsnības atspulgus, lai tajos ierāmētu skaidrības periodiku un tiesnesis ar gaismas paviljona gaidāmo pantu un ar maiņas armatūrām gaidīja skaidrības lāses un dienas pārbagāto daļu sausajā atlikumā grabināja pantiņos un daudzas radio lokācijas bija vainagotas sirgstošiem periodistiem un gaidīja lamdas un tetas un barankālijus un ienesa skaidrības pincetes skaidrības ovālos ienesa gan lācijās gan negācijās gana bija arī banalitātes un skaidrības principi skudras lāsumos gaidāmais panacejs un trikolors arī pincetes brālīb un dienesata suņi saišķos sašķobīti gudrības prātulas skaidrais eposs enormous laidums pāri skaidrības brillēm gaidāmais pankreātisms un totalitārais sūnu bunkurs dienas gliemezis ar piena glāzi skaudri rada biežākos automutantus dienas priedēs sasēdušas skaidrībai jāšus uzmetušās kož un laiza atribūtikas nevienmērību aizgalda paralīze gudrības neviendabība un dienas skaitliskais termoss izveidots, lai gādātu par klimpu aizvietošanu pilsūdens krātuvēs aizvēsturiskos ringlos un tumsnējā kaimiņu grodā ar dārzu pār amoliņu un drenāžu pār plecu atlec no siekstas taisās uz birokrātijas sabrukumu un laiza dienišķās atklepotājas aizvērš pantomīmu atvelc priedes stuķi lauku jēlajos atrofijos gaidāms pienācīgs lists un prusts un ernsts un poļakovskis aizvāca skaidrības drātis pār priedelēm gaismēnos rēgojas gubernators ar taukainiem matiem aizvāc no sejas krizantēmas atvēl mums tā patālāk apsēsties un gribētos viņam ielikt starp stikliem brieža gaļu, lai tajās vērienīgajās atmodas vēdzelēs leknie stari pār kultūras ministriju laida garbareku un tulznu sultānu makjavēli gaidāmais antiņs ar priežu cikloniem starp stikliem liek brūkleni ar dārdošu smieklu un velta ledum svinību, velta lietskoku, velta predominanci un burku vēja.
Apr 18 10:52 [info]lcf_sakuma_komp:
au au au – man sāp
Apr 18 10:51 [info]lcf_sakuma_komp:
mindbound sākuma komplekts
Apr 18 10:43 [info]atrerats:
LCF ir lielākais mindbound dzīves sasniegums
Apr 18 10:35 [info]inese_tk:
aprīlis
ja par garoziņām jaunajā darbā - outlook vide ir kaut kas neticami neērts, stīvs un tizls. es ļoti daudz laika pavadu vienkārši čakarējoties ar sīkumiem, ar kuriem googles vidē nebija nekādu problēmu.
Apr 18 10:31 [info]nation:
pistol ban 2024
Apr 18 10:31 [info]nation:
advocating for ban of all pistol
Apr 18 10:28 [info]liver:
šatgans
Apr 18 10:26 [info]covid_19:
šoguns
kārtējā daudzsēriju mākslas filma uzņemta pēc grāmatas motīviem

man patika arī vecā versija, laikam 80 gadu arī daudzsēriju
šeit aktieri likās saprotamāki un cilvēciskāki - zudusi tā uzspēlētība, kas parasti 80 gadu filmās valdīja (laikam katram laikmetam savs smiļģis savs blaumanis)

tagad stāsts tā iepatikās, ka nu jau lasu arī grāmatu
Apr 18 10:17 [info]paarpratums:
Kārdinošie tirdzniecības centri reģionos
Apr 18 10:13 [info]liver:
gerkens un partneri
Apr 18 10:11 [info]liver:
latvijas gaudi
Apr 18 09:39 [info]zivs:
Vakar. Nobeidzu telefonu. Nice. Lombards mani gaida ar piedāvājumiem, nu vai 2015 gada sašķērētais samsungs.
Klaviatūra atmodās. Apple tātad labs. Visu nakti mirkusi cidoniju šņabī.
Apr 18 01:16 [info]juvenal:
Nu jā. Vēl paliek ∞/homo versija, bet tur jau Lurje ea ir tik daudz izdarījuši, atliek tikai izmantot.
Apr 18 00:28 [info]juvenal:
Lasu par CatDL (jau minēju). Man liekas, ka viņi ir atrisinājuši Lielo Uzdevumu. Tagad ir tikai darbiņš to visu salikt praktiskās programmās un palaist.

It kā vairs nav interesanti. Bet no otras puses, vajadzētu būt interesanti, jo ir taču redzams ceļš, kā tam visam likt strādāt cilvēku labāk un beidzot padarīt pasauli pavisam, pavisam labu. Līdz šim varēja teikt, ka tas un tas post-... var nestrādāt vai nebūt sasniedzams, jo Uzdevums nebija atrisināts, pat tagad daudziem nav priekšstata par to. Galu galā, visa vēsture jau bija viena maldīšanās un ceļa meklēšana uz šo brīdi. Un, vai!, cik daudzi soļi pa labi un pa kreisi tika sperti. Kas to toreiz varēja zināt?

Tātad - tagad vajadzētu savākties un spert šos pēdējos soļus. Sakopot resursus un ātri izdarīt. Lai nekas neiet postā līdz tam brīdim.

Bet, kur nu. Tā plēšanās un ālēšanās, kas notiek pasaulē?! Citam cita kāpšana uz galvas. Cīņas par dzīvībām, zemēm, klientiem un centiem. Konkurence. Negausība. Mantkārība. Vēlēšanās pievākt visu. Lai citiem nekas nepaliek.

Tām Zināšanām vēl ir jādifundē. Un tas prasīs laiku. Ne visiem, kas ir gatavi to darīt, pietiek un pietiks resursu. Daudz tukšības būs vēl jāpiedzīvo.

Lielie sportisti zinās labāk, bet varbūt kaut kad pirms beigām ir tāds kā nogurums?
Apr 17 23:27 [info]zivs:
/////////Labāk dziesma, kas jūs izpisa, Nekā lielāka nav,
Apr 17 21:08 [info]covid_19:
lucavsala
bļe zaļie bomži pisās nax
Apr 17 20:21 [info]pikaso_:
pēdējā mēneša laikā ik pa laikam piefiksēju visādus it kā sīkumus, kurus teorijā zinu, praksē pāris reizes esmu izmēģinājusi, bet vienmēr ar slinkumu attaisnojoties nepieliku pūles ieviest kā instinktīvu ieradumu un praksi.
visi šie sīkumi būtu ļoti noderējuši šobrīd.

jāsaīsina laika sprīdis starp uzzināt/zināt un darīt.
Apr 17 19:08 [info]virginia_rabbit:
"Laime ir tiekšanās, stāvoklis, ko ne vienmēr var aprakstīt vārdos. Tomēr daudzi piekritīs, ka iekšējais apmierinājums un dzīvesprieks bieži vien atspoguļojas cilvēka izskatā. Interesanti, ka modes un stila pasaulē ir tādi apģērba gabali, kas, šķiet, spēj runāt par cilvēka garīgo stāvokli. Par vienu no šādiem nelaimes simboliem var saukt “jaciņu”.

Nelaimīgas sievietes vienmēr valkā šo garderobes priekšmetu, uzskata ezoteriķi, un stilisti viņiem piebalso.

Laimīgas un pašpārliecinātas sievietes savā garderobē izvēlas dažādus apģērba elementus: puloverus, blūzes, kleitas."
Apr 17 17:57 [info]juvenal:
.
Apr 17 17:27 [info]inese_tk:
aprīlis
tikko runāju pa telefonu ar Linarda Laicena mazmeitu. viņas numuru dabūju netīšām uzrakstot e-pastu bibliotēkas direktoram. kad sapratu, ka esmu nejauši iekopējusi viņa e-pasta adresi un nosūtījusi jautājumu viņam - sakautrējos un aizsūtīju ziņas dažiem citiem, kas šķita piemērotāki atbildētāji (no bibliogrāfijas nodaļas, kur viņa strādāja). bet man atbildēja tikai direktors.
viņa izrādās joprojām iet pie Otto un Alīnas uz kapiem. reti, bet iet. un izrādās Teodora Zaļkalna skulptūra Alīna Grīnberga tiešām ir tā pati mana Alīna. es biju manījusi, ka tāda eksistē, bet nebiju pievērsusi uzmanību, jo man likās, ka gan jau vienkārši vārdu sakritība un tā ir cita Alīna. labāku bildi nesanāk atrast, bet lūk.
sarunājām vēl sazvanīties un varbūt satikties. viņa padomāšot vai ir ko man teikt. un aizrādīja, ka nevajag lietot vārdu "čakarēties". viņai taisnība, protams.

p.s. vispār pirmais viņas jautājums man pēc tam, kad biju stādījusies priekšā - vai es esmu bijusi sakopt Grīnbergu kapus.
Apr 17 16:56 [info]f:
#pateicības
zili brīnumi, bet esmu notrāpījusi starp tiem retajiem, kam ar pienākušajām 1. aprīļa bezjoku vilcienu biļešu izmaiņām, ir sanācis ietaupījums. 

bet par to gan lielākais paldies kasierei, kura, uzklausījusi manu maršrutu un visas pārsēšanās, izsita man četrus čekus un apgaismoja, ka visizdevīgāk sanāk nopirkt divas biļetes uz elektrisko vilcienu, un divas "piemaksas par ātrumu" (lieku pēdiņās, bet tā tās sauc) biļetes, kas nosegs manus braucienus ne-elektriskajos vilcienos. satiksmes dievi, paldies jums arī, citādi es jau biju paspējusi sabēdāties.
Apr 17 16:41 [info]zivs:
Vēl. Man ir skaista Guntas peža, eksplicīti ar Canon digitālo kameru. Viņa tur smaida, atklājusi lūpiņas.
Es godavārds to slēpju, nezinu kā pats to uzgāju
Apr 17 16:28 [info]panacea:
Man šodien uz galvas uzkakāja putniņš.
Apr 17 16:21 [info]honeybee:
Rubrikā "drukas kļūdas, ko pat negribas labot": "novērtēt īkstu māslu"
Apr 17 16:13 [info]bloomberg:
no ritap askatijos E pizu
=tik laba tik smuka 000zhaved
Apr 17 15:59 [info]zivs:
Ko es varu teikt, pežas, skaistas pežas.
Reiz braucām ar X uz Siguldu, un viņa ieminējās, "es nevaru kā smird tā drausmīgā peža", kādus dažus solus no mums.
Es nevaru komentēt. Man pimpis, un konkrēti es, es nesmirdu, kādas nedēļas trīs. Tad gan ir jāmazgājas.

Ar X, es mazgājos katru dienu.
Apr 17 14:51 [info]aborigens:
"Dezinformācijas teorijā to sauc par akcentu pārlikšanu. Nevis būtiskais prevalē pār nebūtisko, bet gan ar akcentu pārlikšanu autori padara nebūtisko par būtisko."
Apr 17 14:24 [info]zivs:
Tagad Gunta brauc tā, ka es mēms paliku, pirms 2 gadiem, es slēpos sēdeklī, kā viņa vēlā vakarā pisa pa joslām, knapi neaizskarot. Es reāli sirmoju. Mana skola. Nolikt auto sāniski pilnā ātrumā, priekšā abām joslām, ar roķeni, un notīties statoilā, tā ka Gunta kliedz un lādē wtf. Bija excelenti. Sekunddaļas no crash vs mēs esam eksperti rallijā.

Nē nu, iedomājieties, laba mazda, spolē arī lielākos ātrumos, un uzdzīt tā, no Lucavsalas apļa, ka strauji izraujās, un nosedz visu brauktuvi no otrās joslas. Braucējiem droška ģībonis, uz 80 vnk tiek pārtraukta satiksme. Kā es gribētu to vēlreiz.
G iesmējās, ka tas nebūt nebija triks, salīdzinot. Tad kas bija, neatceros.
Apr 17 13:59 [info]zivs:
tajā pašā kurzemes braucienā, es apstājos šosejas vidū. Teicu Guntai "kāp ārā". "tu mani sitīsi?", godīgi jautāja beibe, jūtot, ka iet negatīvā energy.
Never. Vnk pārņem stūri, esmu pārpīpējies. Kaut doma bija, kā es gribētu, lai tu apklusti savu small talk.
Apr 17 13:04 [info]zivs:
Beigās nobīdījos. Sajaucu speed ar brake, un braši iebraucu apstādījumos, nokrītot uz muguras, baiks ellē ratā uz citu pusi, tā saucami, parkojoties.
Apr 17 13:00 [info]evy:
Dubai apocalypse now
jau kādu gandrīz nedēļu iepriekš tika izsludinātas ļoti ekstrēma laika prognozes.
bet, vai tu, cilvēks [un vispār Emirāti] varēji būt gatavs kam šādam?
https://www.khaleejtimes.com/uae/uae-no-electricity-internet-water-in-several-areas-after-heavy-rains
https://www.khaleejtimes.com/uae/weather/uae-red-alert-issued-as-hazardous-weather-intensifies-across-country

kaut kādus īsviģikus var arī iekš instas @lovindubai un @gulfbuzz palūrēties.

vienvārdsakot, pizģets bija, jā.
labi, es strādāju visnīcu biznesa sfērā, mēs nomenedžējām kolēģus izmitināt tepat, brīvos numuriņos (ar gandrīz 97% mūsu iestādes aizņemtību).
bet bija cilvēki iesprūduši gan birojos, gan uz ielas, gan metro stacijās, jo vienbrīd metro vienkārši pateica - čaukakau, kāpjat laukā. un tu stāvi viss tur tāds, nekurienē, ūdens uz ielām no "līdz ceļiem" līdz "līdz kaklam", gāž kā no spaiņiem, vējš rauj visu pa gaisu (arī dīvānus no balkoniem, jā)....un gaidi labākus laikus, lai līdz mājām kaut kā tiktu.
es mēģināju izveikt savu parasti 7 minūšu mājupbraucienu, jo dzīvoju tak tepat, pār pa šoseju no darba. kā tad! pie pirmā luksofora man pa manu joslu jau pretī brauca, jo tālāk esot viadukts applūdis un nekur netikt. aizpeldēju ar savu auto atpakaļ uz darbu, un vēlāk kaimiņš atbrauca pa ceļu neceļiem man pakaļ ar savu, daudz lielāko auto. pa stundu kaut kā mājās tomēr tikām.
šodien arī vēl ļoti daudzi ceļi ir ciet. uz darbu es tiku, bet atpakaļbraucamais viadukts ir vēljoprojām smagi applūdis, tā ka būs atkal pa apkārtceļiem kaut kur jāmaldās.

šāda vētra un lietus neesot redzēti pēdējos 75 gadus.
https://www.khaleejtimes.com/uae/uae-witnesses-record-breaking-rains-highest-in-75-years

bet, šodien darbā ar finansu kolēģi ēdam gardu muti Dubajas roltona ekvivalentu, jo neviens restorāns pagaidām neko vēl nepiegādā, un skrollējam sociālos mēdijus, krustus mesdami, ka mums reāli noveicās, salīdzinājumā ar citiem rajoniem.
Apr 17 12:44 [info]apokaplis:
kā izrādās, latvānijā degvielas uzpildes stacijas dažviet ir vienīgā vieta apkaimē, kur iegādāties pārtiku un alkoholu. šo apvidu trūcīgo iedzīvotāju intereses ir jāaizstāv!
Apr 17 12:32 [info]zivs:
Kebabu nedabūju, neesot viņiem vistas šodien.
Tagad mēģināšu uz scootera pāli tikt mājās. Godspeed nenomaukties.
Apr 17 12:32 [info]apokaplis:
vieglas smiltis...
atnācu palasīt farmaceita palagu par abu meri fantāzijām un sapratu, ka nevar paļauties pat uz cibas autistiem, jo nav šāda palaga. plus mapats postē tikpat kvalitatīvu murgu kā tehnokrāti...
Apr 17 12:20 [info]veed_logs:
Ļoti interesants raksts par militārā dienesta aktualitātēm Latvijā:
https://ir.lv/2024/04/03/man-vairs-nav-bail/

Labs raksts. Vienīgi riktīgi kretinē, ka visi intervējamie norāda, ka vecāki ļoti pretojušies dēla dienestam. Minētas vecāku bažas un asociācijas ar padomju armiju. Jaunais cilvēks vēlas, bet memme un papucītis vēl turpina dzīvot kaut kādās savās slimajās fantāzijas par padumjajiem laikiem un spurojas pretī. Kādā mucā, diez, ir jādzīvo, lai tik ilgi spētu ignorēt realitāti un tā vietā izvēlētos dzīvot vairāk, nekā 30 gadus vecā pagātnē.
Apr 17 11:27 [info]melnbaltalapsa:
Noraudāju make-up un izbojāju lūpukrāsu sūtot Ville Valo gaisa bučas.
Apr 17 11:12 [info]kra:
let me get back to you asap - as slow as possible, I hate rush
Apr 17 10:36 [info]mapats:
Kā būtu ar nedaudz viedokļa.

Anders Aslund, grāmatas "Russia's Crony Capitalism: The Path from Market Economy to Kleptocracy" 2019 autors, pret Trampu.

raksta tviterī(14.04.2024):

Please note that PM Netanyahu has not supported Ukraine against Russian aggression.
Netanyahu maintains close relations with Putin.
Israel has not imposed any sanctions against Russia.
Israel & Dubai are the main haven of sanctioned Russians.
Russia is allied with Iran.

Netanyahu is no Western ally.
He is neutral between the West and Russia.

https://twitter.com/anders_aslund/status/1779509287263326653#m
https://www.amazon.com/Russias-Crony-Capitalism-Economy-Kleptocracy/dp/030024309X/ref=sr_1_1?keywords=Anders+Aslund&qid=1556845551&s=books&sr=1-1

Iemesls - lai dotu iespēju pamanīt(pamapatot :)), ka pasaule nav melnbalta. Tikai neizmežģījiet smadzenes, man vēl nāksies jums tās atmežģīt, bet man citas, svarīgākas, lietas darāmas, jo pavasars un lauka darbi.
Apr 17 09:46 [info]vilibaldis:
Man ir pilnīgi tups jautājums.
Vai tad apse un papele ir viens un tas pats? Ja meklēju papeles latīnisko nosaukumu man google met ārā apsi parasto....
Apr 17 06:32 [info]smejmoon:
Belgradā līst un visu dienu sola lietu. Uzlikšu modinātāju uz vienpadsmitiem, iziešu ko paraudzīt ar lietussargu, bet nav skaidrs ko.
Neesmu lietus pastaigu cienītājs, bet Ženēvā šādā situācijā biju uz trim krutiem muzejiem, kurus jums ar iesaku.

P.S. Fliksbusā blakus sēdošais spānis/katalonis teica, ka itāļiem nav kalnu staigāšanas kultūras. Arī viņam ieteicu filmu par astoņiem kalniem.
Apr 17 01:25 [info]prtg:
Virunga (2014)
Apr 17 00:55 [info]basta:
Rasa vakar prasīja vai es kādreiz dzīvē esot pagaršojis alkoholu.
Apr 17 00:12 [info]zivs:
{higiēna_komats
Apr 17 00:10 [info]zin:
Skumjas - Zodiaks
Apr 16 23:02 [info]inese_tk:
aprīlis
vispār ironiski. Otto Grīnbergs tusēja ar Frici Galenieku, viņus, piemēram, abus apcietināja 1928. gadā pēc mega mītiņa cirkā. bet Mārtiņš Galenieks mani pirms daudzpadsmit gadiem veda eksursijā pa Pētera Māldera vietām Londonā (neko nezinot par to, ka Otto un Fricis - mūsu vecvectēvi, ir bijuši pazīstami + mūsu ģimenes nav nekā draudzīgas vai saistītas. mēs iepazināmies kaut kādā drausmīgā dzeršanā pie Uldīša).

p.s. sorry [info]basta - grāmatu vēl neesmu izlasījusi.
Apr 16 23:02 [info]zivs:
Skaisti bija iepisties Kurzemē ar Masssive Attack pilnā skaļumā, ar dziesmu Risingson.
[kā gan lauvam palielīties, ka tas viss bija lampām apspīdot vien ierādīto vietu]
Es nezināju kur braukt. Vnk apstājāmies random vietā. Albums mauca kārtu. Gan jau nomierinājāmies, klusumā. Smilgas šūpojās, spokojās neganti.
Massive Attack nekad nav viegli.
Apr 16 20:59 [info]zivs:
Tikai to, ka es nelietoju nekādas narkotikas, arī alko nē, un es vnk braucu naktis ar velo, desmitiem kilo naktī, man vienkārši patika.
200 km nav pārsteigums, bet 220 dienā ir pārsteigums.

DM, Try walking in my shoes
Apr 16 20:39 [info]zivs:
Lūk, tagad gribās kliegt kā Guntai, kurai nav decibelos tik pieticis kā Anastasia.
Runāt par savu puisi pimpi Londonas kvartālā.
es nezinu vai kāds saprot, ka birst kristāli
Apr 16 20:20 [info]mapats:
Šis lūk ir vienkārši eleganti - https://video.twimg.com/ext_tw_video/1780216956693495808/pu/vid/avc1/320x568/_p-iHyQdW60-glVV.mp4

Drīkst aizvainoties un drīkst bubināt, ja kautkas nepatīk, jo nu .... :).
Apr 16 20:07 [info]pikaczu:
Tieši tik forši
Šodien piepildījās viena ļoti sena mana vēlme. Lai arī mašīna mūsu mājsaimniecībā ir jau otro mēnesi, šodien pirmo reizi izdevās iemanevrēt dzīvesbiedru, lai aizbrauktu uz lielveikalu šopingā. Par sagādi mājās atbildu es, tāpēc nevienam īsti nekad nav interesējis, kā ir vilkt no bodes maisus salīkušu muguriņu. Šodien šo to vajadzēja no būvmateriālu veikala, kas ir daļa no lielāka šopingcenta, tāpēc uzsēdos uz astes. Protams, nācās iekļauties nervozos laika rāmjos, bet piekrāvu pilnu bagāžnieku ar ūdeņiem, kartupeļiem, burkāniem, āboliem, grilla oglēm un vēl lielo točpapīra paku pa virsu. Būvmateriālu veikalā nopirkām 10 l impregnanta spaini, ko laukos apstrādāt terasi šovasar. Dzīvesbiedra steidzīgums un īgnums neļāva izpētīt visu piedāvājumu, bija ātri jāpieņem lēmumi, jāķer un jāgrābj, bet to visu varēja aizvest, to vairs nevajadzēs stiept, vai mēģināt sastūcīt pa velosomām.
Daudziem tā ir pilnīga ikdiena un rutīna, bet es šobrīd jūtos kā uzvarētāja.
Apr 16 18:53 [info]zivs:
Visu, ko jau zināt, + esmu īdzīgs, ne pārāk glīts, grumpy, un irl pavisam pure latvian potato.

Tas ļauj gatavot pure latvian humbble bummble kas tik ienāks prātā no ledusskapja. Es te mirīju nost jau dienām neēdot.

Toto - Africa, būs virtuvē
Apr 16 17:49 [info]mapats:
-Nav jābūt puskailai, lai būtu skaista.
-Tu esi aizvietojams(-a) darbā, bet mājās neaizvietojams(-a).
-Nevar sevi saukt par miermīlīgu, ja neesi spējīgs būt vardarbīgs. Ja neesi spējīgs uz vardarbību, esi nekaitīgs.
-Nav jēgas strīdēties kādam jābūt īstam vīrietim. Esi tāds.(Marks Aurēlijs)
-Tikai pateicoties vājiem vīriešiem ir uzradušās feministes. Ar stipriem vīriem sievietes paliek pie dabiskajiem uzstādījumiem.
-Valdības nepelna no pašpietiekamiem cilvēkiem.
-Robežas tiks pārbīdītas tik ilgi, kamēr viņi redzēs ka Tu pakļaujies.
-Pirmais malks no dabaszinātņu krūkas padarīs Tevi par ateistu, bet tālāk Dievs tevi gaida uz zināšanu ceļa.
Apr 16 17:19 [info]kashadura:
Mistērija
Man nav spotify premium, bet spotify ņem no manis 8€ mēnesī! Wtf?
Vienīgais, ko varu iedomāties - no mana vecā konta, kuram pat vairs nemāku pievienoties. Ko lai dar ko lai dar?
Apr 16 17:05 [info]zivs:
Ko di***es ar kafiju. Paņemiet ko normālāku.
Cilvēki bieži vien ierunājas par kafiju. Vnk noskatieties Džarmuša Coffee and Cigarettes.

Kafija man ir garša, aromāts, nekāda response, izņemot no rīta, ja saņemos, ietekmē.
Apr 16 16:59 [info]ctulhu:
Nav elektrības - nav naudas?
tas nebūtu labi, tāpēc šis

https://www.apollo.lv/8001837/latvija-ar-likumu-garantes-skaidras-naudas-pieejamibu

likumprojekts meiko sensu.
Apr 16 16:12 [info]ctulhu:
Labs rīks
https://scontent.frix5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434644090_928152089108194_1217709765821103392_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ZattGeOeLnUAb6o8Ao1&_nc_ht=scontent.frix5-1.fna&oh=00_AfAw8YimBhV2rfsRXyBUpgzBHnuwxVEDhe_aIFG4QpJBbQ&oe=662439B3
Apr 16 15:43 [info]kra:
Jau kādu laiku nedzeru kafiju un, kas par brīnumu, jūtos labāk. Guļu labāk, rokas netrīc, vispār tāda iekšējā tricekļa sajūta ir ļoti samazinājusies. Un šoreiz iztiku bez kaut kādām lomkainām galvassāpēm.

Kāpēc izvēlējos tagad kādu laiku nedzert kafiju (bezkofeīna es dzeru, tā no illy ir pat ļoti okay)? Liekas, ka tā kaut kā būs (un ir!) labāk manai trauksmei.

Es vispār ļoti godīgs palicis, katru dienu eju pastaigās, nedzeru, nepīpēju, kafiju arī tagad esmu samazinājis, čipšus arī cenšos negrābstīt. Varbūt to sauc par agru pusmūža krīzi (ap 35 tādas taču var sākties, ne?).
Apr 16 15:37 [info]allah_bin_allah:
labākie gadi aizgājuši lēkājot uz LMA krāniem (brekte), un tagad pat mapats neņemtu (protams)
Apr 16 15:34 [info]allah_bin_allah:
protams, ka neviens, jo pasaule un internets jau tā ir pilni krindža
Apr 16 15:33 [info]allah_bin_allah:
parasta liberastu kuce. es, fenolks, tādu varu nokoļīt bez teksta, bet kurš to gribētu redzēt
Apr 16 15:30 [info]allah_bin_allah:
bez bērniem un cerībām uz nākotni
Apr 16 15:29 [info]allah_bin_allah:
user zilnezal ir tāda resna teju menopauzes vecuma kaķu tante
Apr 16 14:32 [info]inese_tk:
aprīlis
malkas šķūnī mētājas vāveres astes gals un zebiekstes vai seska kaka
Apr 16 14:22 [info]zivs:
Varu teikt, dodiet man drugs.
Vakat izlaizīju sasmērēto diska vāciņu, izkasīju maisiņus, es sajutu vajadzību lūgt Dievu, ko truly ticīgie lūdz.
Narkotikas, kā viss, kas nav pār mēru, ir dievišķas. Ļoti daudz ir noticis vakara, arī šodienas laikā.

Led Zeppelin.
Oooh, yeah yeah, love you babe.
Apr 16 14:09 [info]zilnezal:
Radio Marija tikko: "Gunita, ko stāvi rokas uz kapota salikusi? Tā kaut kāda epiklēze?"
Apr 16 13:54 [info]morningstar:
Apr 16 13:44 [info]ctulhu:
mušas ar kotletēm
Vecais nacionālists kā vienmēr sarunā šādās tādas muļķības bet par `` zaļo kursu`` viņam ir nekomfortabli daudz taisnības

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/453904-aleksandrs-kirsteins-zalais-kurss-ir-krapnieciba-kas-iznicina-dabu?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

//Taču pēc tam Lietuvā pēc “zaļo” ierosinājuma bija referendums, kurā tika nobalsots, ka atomelektrostacijas ir bīstamas, tāpēc nav vajadzīgas. Tas atgādina to, kas notika Vācijā, kur tika slēgtas 10 lielas atomelektrostacijas.//

OK, izrādās ka leiši zaļsajukuši prātā pēc vāciešu piemēra.

//Tikai tagad zinām, ka visas šīs zaļās kustības Eiropā - “Greenpeace” un tamlīdzīgas - saņēma finansējumu no Krievijas, kas nebija ieinteresēta stabilā Baltijas valstu energoneatkarībā, jo tirgoja tur savu gāzi.//

Brīnos kā Kiršteins to zina `` tikai tagad``, es atvainojos par to bija rakstīts GRU disidenta Suvorova - Rezuna grāmatās vēl 1985. gadā.
Apr 16 13:35 [info]zilnezal:
viss mani paaraak ljoti ietekmee. seedeeshana vairumaa soctiiklu vispaar ir visdestruktiivaakais, ko esmu dariijusi. un es esmu dariijusi daudz destruktiivu lietu. lol
Apr 16 13:34 [info]zilnezal:
vispaar jau pirms meeneshiem diviem izdzeesos no tvitera pavisam un esmu atgriezusies cibaa. oaaze visaadi citaadi neizturamajos interneta laukos.
Apr 16 13:33 [info]ponis:
Dyson matu žāvētāji
"Dyson" fēni - ikvienam, kurš vēlas perfekta izskata matus tieši mājās! Ierīces, kuru pamatā ir jaunākās tehnoloģijas un matu taupīšanas risinājumi, apmierinās dažādu matu tipu cilvēku vajadzības. Rūpējieties par saviem matiem viegli un pārliecinoši ar izvēlēto "Dyson" Supersonic fēnu!

D-one.lt
Apr 16 13:04 [info]allah_bin_allah:
Gemini at it again
Apr 16 10:09 [info]hurt:
"Satura veidotāji" tiešām tic, ka tā ir vērtīga "profesija" un cilvēki ir viņiem parādā engagement pateicībā par viņu radīto "saturu" HHAAHHAAHAHAH
AHAHAHAHAHAHHAHAHAHA!!!!
Apr 16 08:24 [info]aborigens:
Es sapratu. Latviešu valoda ir mūsu Praids.
Apr 16 07:46 [info]divainic:
ping
Apr 16 07:32 [info]virginia_rabbit:
https://satori.lv/article/kapec-mes-esam-parsteigti
Apr 16 03:45 [info]zilnezal:
Ar katru dienu es kļūstu arvien vecāka. Vai drīzāk – dzīvoju arvien ilgāk. Ir lietas, kas mainās. Ir lietas, kas paliek. Un tas, kas paliek, ir arī manas grūtības. Tās kļūst savā ziņā skaidrākas, jo esot pieaugusi, es varu vairāk pievērsties sev un neesmu spiesta darīt to, kas man sagādā grūtības, spriedzi. Bet, whatever, par to nav runa šobrīd. Mani sadusmo tas, ka man katru dienu, KATRU DIENU, ir jācīnās ar domām, ka es vienkārši 'kaut ko nedaru pareizi', 'pietiekami necenšos', etc. Tas, cik nenopietni sabiedrībā tuvā un tālā uztver mentālas slimības, traumas, psihoneiroloģiskas problēmas, neirodiverģences – tas mani tieši ietekmē caur to, ka es pati konstanti sevi "gaslaitoju". Es neuztveru nopietni savu psihi, savas grūtības. Es sevi sodu, vainoju un atkal un atkal nodzenu līdz sabrukumam vai meltdaunam, jo lieku sev censties būt veselam, normālam, pareizam cilvēkam, bet nespēju. Un es sevi vainoju par katru vājumu, par katru nesanākšanu. Jūs saprotiet, ka tas vnk vienā brīdī beigsies ar pašeni, ja zvaigznes tā sastāsies? Nu, tagad jau ir labāk. Bet tajā pat laikā – visu laiku ir grūti. Un tas lēnām nogurdina. Konstanta saņemšanās, pārcenšanās, sabrukšana, dusmošanās uz sevi, sajukšana, sevis sarāšana, disciplinēšana, un tā uz riņķi. Un es tik labi runāju. Un izskatos tik savākta. Un esmu tik sakarīga. Es taču ar visu tieku galā.
Apr 16 03:28 [info]zilnezal:
pretīgākais, ko esmu dzērusi pēdējā laikā ir kokteilis, ko sajaucu no mājās atrodamā – kaut kāds viskijs + toniks (nav citas limonādes) + laima sula no lidl. kuņģa skābes danco un sit polku man rīklē.
šodien vispār grasījos iet gulēt desmitos. tieši teicu mārai pēc ieraksta: "aiziešu mājās un būšu laba meitene, iešu gulēt. ja palieku nomodā pēc vienpadsmitiem, sāku darīt muļķības". Tā arī notika. Man bija sajūta, ka jāiziet no mājas noķert WI-FI un nopirkt priekšapmaksas kredītu. Es nevaru pieslēgumu savas psihes dēļ, tas vienmēr beidzas ar parādiem un sodiem, nejautajiet. Izrādījās, ka E ir salauzta sirds un KKC. Labi, ka aizgāju, jo varēju viņu atvest uz mūsu dzīvokli izgulēt dzērienu brīdī, kad viņa sāka stāstīt, kā pārgriezīs sev vēnas. Varbūt kādam šodien izglābu nejauši dzīvību. Es nezinu. Esmu rīks dieva rokās.

?
Apr 16 03:24 [info]zilnezal:
vispār kaut kāds traks pavasaris
draudzenei salauzta sirds. šoreiz citai draudzenei. vai pavasaris kanoniski nav riesta un mīlestības laiks?
sapratu, ka vienīgais veids, kā varu palīdzēt, ir dodot praktiskus, godīgus un ne pārāk veselīgus padomus, to skaitā – "iesaku vienkārši tuvākajā lietā veikt daudz impulsīvu darbību, lai radītu pēc iespējas intensīvākas pieredzes, lai tās sasummējoties vienkārši pārrakstītu emocionālās sāpes". thumbs up. vai tas ir tas cinisms, ar kuru cilvēki vienā brīdī sāk apaugt? "elizabet, atceries, nekas nav pa īstam". padoms nr. 2 - realitāte ir vīzija. halucinācija. labāk sapnis, sliktāk murgs. iesaku izbraukt no valsts vai sākt pīpēt zālīti lielos daudzumos, noraut garīgu psihozi, pagulēt pļavā, tikt pie trakām acīm, kļūt par mākslinieci vai dzejnieci. man palīdz.
Apr 16 03:18 [info]zilnezal:
vārdi ir tikai vārdi
pirmajā kursā ētikā rakstīju eseju par pašnāvības attaisnojumu, izmantojot par pamatu kamī un sartru, no kuriem neko daudz nebiju lasījusi. Šuvajevs to redzēja, bet ielika man astoņi par drosmīgu tēmas izvēli.
Apr 16 01:53 [info]zivs:
awfl nav ok. atceraties, ka x86 vajadzēja nolikt uz park.exe?
lūk.
nākamais ir electric sheep. h-o-p-e s-o

pēc park.exe gan nekā vairs nav. tikai es skolas učukiem, kolēģiem jaucu prātus, nortona vārdus pārsaucot savādāk, lai visiem fans.
Apr 16 01:00 [info]zivs:
[--awfl]
Apr 16 00:09 [info]inese_tk:
aprīlis
oh my, arī dramaturgs. es laikam ceru, ka tā luga ir neglābjami zudusi un man nekad nebūs iespēja to lasīt.

Tāpēc diskusijās aicinājām rakstīt lugas pašus strādnieku jauniešus un revolucionāros studentus. No viņu vidus arī radās jauni dramaturgi, kuri deva vērtīgus darbus mūsu repertuāram. Viens no pirmajiem šāda veida darbiem bija O. Grīnberga sarakstītais «Ķēniņš—Jēriņi», ko viņš nodeva mūsu dramatiskajai sekcijai 1926. gada rudenī. Tas bija viens no tiem darbiem, kas visilgāk (šķiet, vairāk nekā piecus gadus) nepārtraukti palika mūsu teātra repertuārā. Šajā darbā bija pamatīgi atmaskota buržuāziskās republikas šķiriskā būtība un tās pērkamie līderi. Lugas autors O. Grīnbergs bija tolaik plaši pazīstams revolucionārās strādniecības darbinieks — lielisks orators un revolucionārs preses darbinieks. Pavisam jauns viņš parādījās mūsu vidū un kļuva pazīstams ne vien Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās un laukos.
/Atskatoties uz dzīvi. DIVDESMIT ASTOTAIS STĀSTS. MINNA ZĪDERMANE. Padomju Jaunatne Nr.210 (25.10.1967.)/
Apr 15 23:33 [info]inese_tk:
aprīlis
Strādāju līdz vēlam vakaram redakcijā, mājās bija Paula ar sievasmāti, iebraukušu no laukiem. Pie ārdurvīm no virtuves puses atskanēja zvans.
„Kas tur?" „Šeit Marija Leiko!”
Varam iedomāties sieviešu pārsteigumu, dzirdot aiz durvīm slavenās aktrises balsi, kas neilgi atpakaļ bija ieradusies no ārzemēm. Leiko kopš 1905. gada revolūcijas laikiem dzīvoja un darbojās Vācijā, izvirzījās un izcēlās kā ekspresionistiska aktrise un arī filmu māksliniece pirmajā (mēmajā) posmā. Tika redzēta arī uz Rīgas ekrāniem. Vēlāk ar lieliem panākumiem viesojās Nacionālajā un Dailes teātrī, arī provincē.
Kopš 1933. gada ārzemniece vāciešiem vairs nebija vēlama, un Marija Leiko palika mūsu galvaspilsētā. Viņa bija nākusi apskatīt telpas pie mums Meža Parkā kopā ar Austru Krauzi. Abas dāmas bija apmierinātas, un es viņām izīrēju prāvo ēdamistabu. To bija izgleznojis tas pats Romāns Suta, kas reiz atveda arī savu kollēgu, ja pareizi atceros, Jāni Kalmīti, un teica: „Viš ti, čto nacarapal pjoriškom!” (lūk, ko saskrāpējis ar spalviņu).
Tagad valdīja Kārlis Ulmanis, bija iestājies mierīgs un kluss laiks. Īpaši to varēja izjust, kad starp priedēm sasniga sniegs un gaiss bija tik tīrs un rāms. Manas Īrnieces varēja baudīt pilniem malkiem , pelnīto” atpūtu, kā mēdz sacīt. Kas notika viņu iekšējā pasaulē, to nemāku teikt. Dāmas likās ļoti mierīgas, par citiem neinteresējās un savas lietas bez vajadzības nestāstīja. Gandrīz nekur viņas negāja, atceros tikai vienu reizi, kad apmeklēja Splendid Place kino, kur noskatījās Villija Friča un Lilianas Harvejas opereti. Pavisam maz cilvēku nāca pie viņām un reti, ne vairāk kā divi, trīs — Ādamsoni, Grīnbergi, kompanjons Ozols. Austrai un Marijai bija pāris personisku mēbeļu, Sutas zīmēti sarkanmelni ķeblīši, ko viņas atstāja vēlāk aizbraucot Ādamsonam un viņa sievai, bijušajai tautsaimniecības studentei un radiofona ziņotājai Mirdzai Ķempei, vēlākajai boļševiku „dzejas karalienei”. Austra Krauze un viņas draudzene, abas „proletāriāta” darbinieces, dzīvoja no kapitāla. Austrai piederēja neliela firma „Piena Eksports”, kas par brīnumu bija palikusi „neapvienota ” autoritārajā laikmetā. Kompanjons bija Ozols, pusmūža vīrs, tumšu ūsu un skrejošām acīm. Kā prokurists darbojās mans skolas un studiju biedrs, Oto Grīnbergs, vēlākais Rīgas pilsētas izpildkomitejas izglītības daļas vadītājs un marksisma profesors.
/Oļģerts Liepiņš "Tālos atspulgos: mana mūža atmiņas" (1982) 619. - 621. lpp./


Par ko Grīnbergi runāja ar Leiko un Krauzi? Kādas bija viņu attiecības? Vai tās sabojājās pēc iepriekšminētās naudas lietas? Ja par Linardu Laicenu vecvecvecāku arhīvā ir daudz pieminējumu, arī atmiņu raksts, tad par Leiko un Krauzi nav - tik vien kā rakstā par žurnālu "Informators". Kad un kā viņi uzzināja par Lielo teroru? kaut kur te manīju piezīmes, ka Otto esot pats centies izpētīt Laicena nāves apstākļus un viņš pēc tam bija teicis, ka cer, ka Laicena atraitne par šiem apstākļiem neko sīkāk neuzzināšot - pārāk smagi tas esot. bet kā ar Leiko? Viņam bija vienalga vai kaut kādu iemeslu dēļ par viņu nevarēja tā interesēties un runāt?


No vienas puses gribas redzēt "Marijas Klusumu". No otras ļoti negribas.
Apr 15 23:18 [info]mapats:
Tāks!

Mans sociāli nozīmīgais aptaujinieks tiek noslēgts(apskatīt varat, komentēt tur nevarat). Labprātīgās dalības darbu veica trīs trusīši, dažādās krāsās.

Nozīmīgs šis darbs ir tāpēc ka ..., nu labi tas jums nav jāzina. Bet rezultātus jūs varat novērtēt paši(-as), ja izmantosit šīm atbildēm http://klab.lv/users/mapats/795987.html?nc=3 šo materiālu https://en.wikipedia.org/wiki/Rorschach_test . Nāksies gan nedaudz pakustināt pelēko vielu un palasīt ko vairāk par vikipēdiju, bet tas noteikti ir tā vērts.

Tas attiecas arī uz cilvēkiem, kuri attēlu apskatījās un kuri papūlējās tur kautko saskatīt, bet kuriem emocijas no ieraudzītā, vai kultūras līmenis neļāva ierakstīt savu atbildi. Pašizaugsmes nolūkā, tā teikt, arī trusīšiem.

Papildus info trusīšiem. Kad sapratīsiet ko tieši esat atklājuši, jūs nobīsities, tad kļūsiet dusmīgi, jo sapratīsiet ka es arī to zinu, bet agrāk, vai vēlāk pieņemsiet to kā jūsu nu jau apzinātu dzīves patiesību un varbūt no tā kautko mācīsities. Vai arī ne vella nesapratīsiet un turpināsiet būt tādi paši un arī tas būs pieņemami.

Ja nu dalībnieki padzēš sava stāvokļa pierādījumus, lūk kopija - https://failiem.lv/u/6r94r692vd
Apr 15 22:46 [info]teja:
Dievs slēpjas pustoņos un paēnās. dzīšanās pēc intensitātes un jaudīguma ir lielākā no ilūzijām.
Apr 15 22:41 [info]aborigens:
Šodien pirmā diena, kad stresa līmenis tik augsts, ka nevienu brīdi neprasījās paslinkot. Žēl tikai, ka mans organisms parasti uz to reaģē ar saslimšanu. Rīt jāmēģina nedaudz ilgāk pagulēt.
Apr 15 22:27 [info]prtg:
Two Distant Strangers (2021)
Apr 15 21:14 [info]zeme:
Šodien biju Inciemā. Redzēju orģinālo pansiju. Salasijām daudz akmeņu, atkal jāparkrauj dūmu pirts krāsns būs.
Apr 15 19:36 [info]zivs:
Patika, ko atbildēju methodrone:
Speed and vodka is cheaper than food, every day more and more, here.

p.s. speed and vodka prices are fixed still for a years by now.
Apr 15 19:17 [info]methodrone:
Seriously, how do people afford food?
Apr 15 19:17 [info]pirmslietus:
"As care moves out of the household, “home” becomes ungrounded, disconnected from the realities of living our lives. When care becomes mainly invisible – mired down in a messy material world below the “meaningful” world of social media (where tennagers now spend most of their waking lives), people float away from what goes on in a home."

(Tronto, Caring democracy: markets, equality, and justice)
Apr 15 17:46 [info]eos:

.No vadītājas Ineses
https://www.facebook.com/inese.auzina.3
https://www.instagram.com/handmade_by_inesse

"Liesim sojas vaska svecītes, dekorēsim ar Mīļās Māmuļas Zemes veltēm🌿, dzersim siltu tēju🫖 un svinēsim kopā būšanu🥳!
Un tagad - ejam un Radām! (var arī sēdēt)💚
Lai skaista un priekpilna šodiena un visa dzīve!🥰"

Lūgums pieteikties pie Ineses personīgi līdz 22.04. (Tas vajadzīgs savlaicīgai izejmateriālu sagādei)

Pilns pasākuma apraksts:
https://fb.me/e/4o7oJErpx
Apr 15 16:23 [info]black_robin:
Noskatījos interviju ar psihiatru Īenu Makgilkristu (Iain McGilchrist). Viņš parasti stāsta par abu smadzeņu pusložu kopīgo un atškirīgo un viņā ir aizraujoši klausīties. Šoreiz viņš runāja arī par pretstatu balansu. Cilvēkam ir kāds ideāls, kuru viņš cenšas īstenot, izslēdzot no šī ideāla visu, kas tam neatbilst. Šādi turpinot ideāls pārvēršas par savu pretstatu. Piemēram, ja mēs uzskatām, ka ideāls ir brīvība un mums vajag tikai vairāk un vairāk neierobežotas brīvības, tas pārvērtīsies anarhijā, savukārt anarhija noved pie tirānijas. Man šķiet, ka kaut kas līdzīgs ir noticis ar feminismu: ideja par balsstiesībām, mantojuma tiesībām, izglītību etc. sievietēm ir laba un reti kurš to noliegtu, savukārt tagad tiek pasludināts, ka, you know what: tam, ko nozīmē būt sievietei nav nekāda sakara ar sievietes ķermeni. Varbūt tā ir noticis tāpēc, ka liels feminisma fokuss ir bijis uz akadēmiski intelektuālo masturbāciju un tā rezultātā ir vērojams, ka tiešām var sasniegt tik augstu izglītotības līmeni, ka tas pārvēršas aprobežotībā. Te iederas Īena minētais Čestertona citāts: "A madman is not someone who has lost his reason but someone who has lost everything but his reason."
Apr 15 15:21 [info]lavendera (in [info]pajautaa):
Vai ir kāds normāls abu dzimumu pensionāru čats latviešu valodā, kur aprunā nevis vecuma kaites, bet runā, piemēram, par mīlu vai citiem omītēm interesantiem tematiem?
Feisbukā pensionāru klubs nododas tikai banālu bildīšu publicēšanai.
Dzīvajā pilsētas klubā ir tikai dāmas vien, tas arī neesot interesanti.
Apr 15 15:07 [info]zivs:
Biju iedomājies arī šodien pārtikt no prānas (un neko, nejūtos izvārdzis), bet lasu, ka Prānis atkāpjas no amata, un tad mainu savus plānus, – sagatavoju brokastu putru.
Apr 15 14:53 [info]covid_19:
te nesen citās ziņās
medvedevs esot atklājis, ka izraēlu slepus valda cionisti žīdi

mapatam laikam tas tikko arī pienāca ;)
Apr 15 14:25 [info]mapats:
Kā domājat, vai Izraēla uzspridzināja Irānas vēstniecību(nogalinot diplomātiskos un militāros cilvēkus) tāpēc, lai ASV būtu iemesls pārtraukt ieroču piegādes Ukrainai?

Pēc jaunākajām ziņām jūduzemei iedalīta ārpuskārtas militārā palīdzība, bet par palīdzību Ukrainai vairs neiet pat runa. Ja tā, tad šībrīža ASV vadība jau pieņēmusi lēmumu(vai rīkojumu no žhīduzemes) par ukraiņu uzmešanu un vienīgā ukraiņu cerība(saistībā ar ASV) ir, ka pie varas nāks Tramps.

Ko nozīmē Ukrainas zaudējums karā mums, Latvijas iedzīvotājiem, domāju nav jāatgādina.

p.s. Varbūt kāds var atgādināt, kāda bija mūsu(nosacīti) valdības reakcija uz Irānas vēstniecības iznīcināšanu.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?