Latest Posts

Current posting stats: 12 per hour, 0.20 per minute RSS version
Sep 1 10:31 [info]ikvakars:
Dzīvot un izdzīvot. Un nogaršot sapņu kraukšķīšus var tikai izcepot pašam tos cepumus. Aiziet.
Sep 1 10:26 [info]divi_g:
Principā, ja tuvākajos 3 gados pie mums nebūs karš (vai kārtējā "Jūs paši pievienojāties mūsu Visu Tautu Tēva vadītajai paradīzei!"), tad mums būs ļoti paveicies.
Sep 1 10:05 [info]sirdna:
Veltīju trīs minūtes pētījumiem un izskatās, ka Rīgas skolnieki kaut kur pazuduši.

Tuvējā Brīvzemnieka pamatskolā no 805 skolēniem 2003.gadā palika 296 skolēni 2013.gadā. Rīgas Valsts 1.ģimnāzija braši turas, no 921 uz 1068, bet tas ir izņēmums, kamōn, pirmā ģimnāzija.

Citas prestižākas skolas tāpat iet lejā. Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā nokritis no 1073 uz 912. Rīgas Franču licejs - no 927 uz 748. Āgenskalna Valsts ģimnāzija - no 732 uz 690, nekas liels, bet tomēr. Vidusskolās bez "Valsts-Ļeņina-ordeņa-sarkankarogotā-gvardes-ģimnāzija" titula skolēnu skaits krīt svilpdams.
Sep 1 10:03 [info]antuanete:
   No biotopu mācību semināriem, tā vien šķiet, apjomā palielinās gan smadzenes, gan viduklis. Smadzenes tāpēc, ka tik daudz jaunas informācijas kā mežu seminārā sen nebija nācies apstrādāt un uzglabāt (ķērpji! sūnas! kukaiņu izskrejas! atcerieties, kā izskatās bioloģiski veca egle!...), savukārt, viduklim par labu nenāk barošana Valdemārpils viesu namā. Ja uz pirmajiem semināriem līdzi ņēmu cepumus, jo barošana dažā labā vietā bija tāda, ka no pusdienām līdz vakariņām neizvilkt, tad Valdemārpilī starp pusdienām un vakariņām vēl nesagribas ēst, bet tik un tā gribas dubultu porciju, jo viss tik garšīgs.
   Šo svētdienu pavadīju gultā ar grāmatu, izlasīju visu "Vēja vārdu" (ap 700 lappuses), jo skaidrs, ka tuvākajā laikā vēlreiz pieķerties grāmatām nesanāks. Mājā krājas entropija, jo piespiesties kaut ko piekārtot un padarīt vienkārši ir neiespējami, ņemot vērā, kādā stāvoklī caurmērā atgriežos no darba un semināriem. Kaut kā jāizdzīvo līdz novembrim.
Sep 1 09:59 [info]comtesse:
un izdevās bilžu vakars

tik interesanti skatīties savas un citu vecās bildes... ko tik neierauga, kādas tik atmiņas neparauj uz augšu. labi!

un sanāca pie manis, meituki sadraudzējās un šām bija pašām savs tusiņš.

interesanti jau, ka starp beibēm ir kāds vīrietis arī... dod savu svaigumu redzējumos. pat nav svarīgi, ka puisis ar "defektiem" ;) - kā mēs visi grupā.

žēl tik, ka viena no beibēm taisās nolekt. vēl joprojām ceru, ka nenoleks. gaidu nākošo nedēļu :)
Sep 1 09:58 [info]chimera:
es nespēju sevī atrast kaut kripatiņu baiļu no kara. daļēji tāpēc, ka citas raizesTM, daļēji tāpēc, ka drošība ir absurds koncepts enīvei, daļēji tāpēc: http://www.snob.ru/profile/9723/blog/79344
Sep 1 09:55 [info]pikaczu:
laukaa no duszas
Biju divu dienu vokaalajaa meistarklasee. Tagad man ir pilna galva ar endorfiinu burbuljiem un par pieninju ieraksts no pasaakuma.
Pirmo reizi ar savu solodziedaaszanu iznaacu aarpus duszas.
Sep 1 09:55 [info]safe:
frustrācija /
nepiepildītas vēlmes /
neziņa par nākotni /
pašiznīcināšanās /
these are a girl's best friends
Sep 1 09:54 [info]meness_berns:
---
Ļoti jaukas brīvdienas bija. Meitenes nokrāsoja ar antiseptiķi malkasšķūni, es ar trimmeri nopļāvu pēdējo smukum-mauriņu pirms rudens lapām (baigos gabalus nopļāvu, sešas bāciņas izgāja), sakopām kapus, un visam pa vidu, visam pa vidu bijām uz koncertzāles spāru svētkiem.
Sep 1 09:50 [info]au:
vasara beidzas tad, kad lauku āres jau gribas nomainīt ar kultūras notikumiem stundas brauciena attālumā. un nevis vienkārši nomainīt, bet braukt uz turieni zābakos.
kad spāru svētkos pirmo reizi tajās sienās ieskanējās mūzika, manī ieskanējās šermuļi. patiešām. es nezināju, ka mani ir tik viegli sa-emocionalizēt
Sep 1 09:49 [info]po:
Bērnu Cietums 2014
Maz laimes 1. septembrī.
Sep 1 09:47 [info]citronz:
Ātrāk paietu vēlēšanas, tas vairs nav izturams, kas te notiek. Politiķi jūk prātā un mēģina arī citus ievest ārprātā...
Sep 1 09:40 [info]deloveja_kundze:
liekas, šodien uzsākšu studijas jau piektajā mācību iestādē, skaitot no pamatskolas, neskaitot pagāšgada teoloģijas pulciņa avantūru un neņemot vērā to, ka auc patiesībā bija divas izglītības iestādes un mēs bijām mazi losīši starp uva un vu. lai nu kā, piektā iestāde, bet nekas jau diez ko nemainās. man ir pēc 20 min jābūt desmit kvartālus tālāk, es sēžu basām kājām, pusizdzertu kafiju un slapjiem matiem, klausoties the kelly family un rakstot kolēģei epastus. 

un tad man reizēm liekas, ka es te jūku prātā un ka viss ir ļoti slikti, un tad man brālis 31. augustā sūta sirsnīgus sveicienus 1. septembrī, un tad es saprotu, ka nē, es jau pēc gēniem ar putniem. bet trakākais ir tas, ka es tiešām esmu kļuvusi par lielāko čammu savu radu starpā, laikam jāsāk spēlēt ar sevi kaut kādi pulksteņa triki
Sep 1 09:39 [info]cassiel:
Daughter - Youth [Youtube]
Sep 1 09:31 [info]quasi:
mūsdienu komunikācijas...

izeju ārā, tur pa priekšu slāj maucīga paskata sieviete, blakus iet bērns ar lielu puķi.

pie sevis spriedu - vot, nez, cik daudzi klasebiedri kopš 1.klasītes 1.sptembrī kļūst par brāļiem vai māsām. vai paralēlklasnieki... un vispār, cik bieži vecāki 1.septembrī sataisa savstarpējos booty call.

var jau pucēties, un tā, bet jāpiekrīt...

un tagad skatos internetā, ka neesmu vienīgais, kuram iekrita acīs šis...

"ej paspēlējies ar draugiem, mammai tava klasesbieda tētis sataisīs, palīdzēs vienu caurumu aiztaisīt."
Sep 1 09:26 [info]almighty_j:
Россия-РТР, ladies & gentleman!
Vakar gadījās tā, ka kanālā Россия-РТР bija iespēja pažūrēt 'diskusiju' par Ukrainas jautājumu. No malas izskatās fantastiski - moderna studija, plašs ekspertu loks - tāds institūts, šitāds institūts, sabiedrisko organizāciju pārstāvji..
TIKAI..
Pilnīgi iztrūkst jebkādas opozīcijas vai viedokļu dažādības. Krimnaš stilā tiek 'diskutēts', piemēram, par to, cik labi ir, ka Krievija nosūtījusi humānās palīdzības kravu un to, cik slikti rīkojusies 'rietumu sabiedrība', ka faktiski Ukraina kā valsts beigšot pastāvēt, ja tas tā turpināsies un... Netiek skarts neviens neērtais jautājums. Pat ne ar pušplēstu vārdu.

Bet biedējošākais visā laikam ir tas, ka kaimiņvalsts telekanāla raidījumā pēc būtības tiek spriests, ko darīt ar citu SUVERĒNU, neatkarīgu valsti tā, it kā tā būtu PSRS Krievijas valsts īpašums, labākajā gadījumā pavirši piesedzoties ar frāzēm "brāļu tauta", u.c.

Maybe kādam ir luste Grībauskaitei pateikt, ka leišiem vajadzētu, piemēram, tūdaļ atsākt pirkt mūsu pienu, vai arī...?


/Music:/ Mārpls par tēmu.
Sep 1 09:25 [info]liljabrik:
Ja mēs aizmiegam uz cietas virsmas, ja esam gatavi ēst no rokām, mums vēl ir sirds. /a. atrakstīja
Sep 1 09:10 [info]petro:
1.Septembris.
Sveiciens vārdadienā brāļiem Ilmāriem!

Protams, ka sveiciens arī visiem, visiem, visiem kuriem šī ir Zinību diena!
Sep 1 09:09 [info]tvarj:
Straadaat ir labi Straadaat ir labi
Panikaa atkaartoju sev sapratusi, ka esmu pieplaanojusi pilnas divas nedeeljas uz priekshu bez briivdienaam
Sep 1 09:06 [info]mes:
Būtu tik laba nakts atkal, ja ne iesnas. 3 bērns tā šņaukājās, likās, ka nevar paelpot. Liku mazo spilvenu apakšā zem galvas, to atsūcamo(nepatīk man to lietot, jo kaut kā tomēr liekas, ka tā tik stkal uz riņķi slimošana ies) izvilku no atvilktnes, - tādi puņķi nāca ārā! Nav brīnums, ka grūti elpot bērniņam. Saskalojām. Saliku inhalējamo eļļu uz radiatoriem, mitra dvieļa. Un tad vēl klepus. Nesapratu, ir īstais vai tik tā, kaut kas kaklā saskrējis bērnam. Tik ļoooti cerēju, ka būs viss pāri. Bija jau labāk. Un atkal viss uz slikto pusi pagriezies. Arī man pašai..

Kas notiek?!!

Jāsūta kādu atrast terpentīnu, ko mazgāt grīdas. Vēdinam istabas. Tā jau bērns ar omi dzīvojās pārsvarā, es tik uz barošanām vai kaut kur fonā esmu. Nu bļin, i ar poti nezin tagad, ko darīt. HV gan teica, ka ir ok, ja temp.nav, bet es kaut kā negribu tagad. Nogaidīsim vēl nedēļu varbūt.
Sep 1 08:58 [info]virginia_rabbit:
Vakar gultā izdzēru viskija muti un izrubījos.
Netīšām biju pamodusies naktī - izrādās Miķelis šņāc tikai uz Ingmāru. Mani viņš mīl un ciena - glaudās klāt, vārtījās, murrāja un skaļi ņurdēja. stāstīja visu, kas skarājies.
Sep 1 08:40 [info]roskild:
Biju jau aizmirsusi cik silta duša no rītiem var būt atdzīvinoša. Pēctam kad puse nakts negulēta no sāpēm. Pēctam kad ir bijusi lieliska nedēļas nogale ar saviem miļākajiem cilvēkiem. Pēctam kad ir bijis ļoti daudz svaiga gaisa mežos. Prāts apmierināts. Šorīt jānodod testi slimnīcai un jāgaida iznākums. Mazā sirds ir mazliet uztraukusies. Mazliet par daudz.
Tas organiskais manuka honey krēms ir šķiet viens no mīļākajiem man. Tāda patīkama viegla smarža un manai sejai pat izskatās, ka ļoti palīdz. Way to go.

Man patīk dzīve no rītiem.
Sep 1 08:38 [info]visu_vai_neko:
Šobrīd jūtos tik skumji, ka nav jāiet uz skolu.
Kā šodien atceros visas stāvēšanas pie muzeja vai pie skolas ar puķēm rokās. Visi klasesbiedri sapucējušies. Skolotāja aizbesījusies, bet smaida.
Iekšā patīkams satraukums.

Man patika iet skolā, protams, ka bija stundas vai dienas, ko nobastoju, bet tikai tāpēc, ka man no rītiem ļoti nepatika celties.

Vakarā laikam vajadzētu paņemt vīniņu.
Sep 1 08:15 [info]cheshiras_kakis:
Geste solīja, ka septembris dvīņiem būs DĪVAINS.

Šorīt šizofrēnija sākās jau 5:25.

Joprojām trīcu un drebu par vakaru.

Viss būs labi.
Viss būs labi.
Viss būs labi.
Sep 1 08:14 [info]ninona:
Varone.
Šorīt nežēlīgās dibenpilates uztaisīju bez izkrišanas. Trešā reize.
Sep 1 08:03 [info]kuminjsh:
Ak kungs, kā man ir apnikuši tie sapņi, kur esmu kāds cits! Jau kuro nakti;/
Sep 1 08:03 [info]mazeltov:
JaunUPS did it again!
OMG, nākamais astoņkāja veidojums, kura gada pārskatus ar pilno ziedotāju sarakstu un summām papētīt: http://www.makslaivajagtelpu.lv/atbalstitaji

Dibināšanā, gluži neviļus, ir iesaistīta Jaunupa mīla Katrīna Leiškalne. Katrīnas Leiškalnes mamma ir Rīgas Brīvostas Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne un, loģiski, ka brīvosta ir šī projekta atbalstītāja.
Un partneris ir lietpratīgais ziedojumu vācējs un gaismas nesējs "Ascendum". Ar kuru Katrīna Leiškalne ietusē, ja vismaz spriež pēc biužām ar gliemežiem, kur Katrīna kopā ar pārējām Ascendum meičām.

Kas vēl piedalījās dibināšanā? Nu, protams, ka Liene Cakare, "Latvijas attīstībai" partijas biedre, kas ar numur 2 startēs Rīgas apgabalā.

Ja to muzeju cels, kā jums liekas, kas viņu cels, ja ne tas būvniecības megapiecinieks, kas ziedotin ziedo visām tām biedrībām?

Rēcīgi, ka pat basketbola klubs VEF atbalsta (Jaunups valdes priekšsēdētājs), muahahaha. Pašiem vajag ziedojumus, bet bāc, paskat, te priekšnieka mīļotā tādā krutā lietā piedalās, davai, noziedosim tam projektam kaut ko, tāpat sūdīgi spēlējam, lai vismaz kaut kam labam tiek :D Kaut gan - moš viņi naudu neziedo, bet tikai morāli atbalsta. Naudu gan ziedo Kisiels, arī viens no VEF dibinātājiem. Bet nu - gada pārskats parādīs.

Iepriekš mums nebija Latvijas Nacionālās bibliotēkas un nācās kaunēties citu valstu priekšā, ka mēs tādi bauri. Nu, RE&RE uzcēla.
Tagad varam kaunēties par to, ka nav Laikmetīgās mākslas muzeja. Nekas, arī to RE&RE, Skonto būve, Arčers un pārējie uzcels.

Vispār, pēdējās dienās es daudz domāju par vienu itāļu seriālu. "Astoņkājis". Tur bija tas komisārs Kataņi, kurš cīnījās pret mafiju un mafija viņam tur visādi gauži darīja - meitu nogalināja, šķiet, ka arī sievu. Un beigās arī pašu Kataņi nogalināja.
Klipiņš: https://www.youtube.com/watch?v=HeAcSAHk9zY


Upd. Tikko iečekoju. Slikta ziņa - fonds dibināts tikai šogad, tas nozīmē, ka atskaiti par ziedotājiem (t.i., pilno, ar visām summām) varēs dabūt tikai nākamgad.
Sep 1 07:39 [info]adore:
Ir mazliet skumjas gaisā.
Šorīt atkal skrienu. Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma. Pīlādžogas mežiņā kļūst arvien sārtākas. Herma stāstīja, kā jāvāra ievārījums. No pīlādžogām.
Ir mazliet skumjas gaisā. Es nedrīkstu ļauties. Tomēr liekas, it kā fonā visu laiku skanētu šī dziesma. Ilgojos. Pietrūkst. Tomēr esmu pieaudzis cilvēks tagad. Ilūzijas un iedomas, kurām biju atļāvusi pārpludināt savu galvu agrāk, nedrīkst vairs aizmiglot manu prātu. Vairs nekādu saldu mīlasdēku ar tumsu. Jāatgriežas pie vilcenes, vienmēr jāatgriežas pie vilcenes. Un šīs dzīves, kura patiesībā liekas kā noskaidrojušās debesis. Patiesi tā ir. Cilvēki, dzīve, viss ir kļuvis apbrīnojami miesisks, sataustās, īsts un tieši tāds, kāds tas ir.
Sep 1 07:16 [info]daria:
ahahahahahaa
Hey, Sheldon, let’s go mock the people buying homeopathic medicine, you love that!
Sep 1 07:08 [info]kira_alendorfa:
1915. gada 21. decembris
Ilgi nerakstīju dienasgrāmatu, jo sākumā nebija nekā interesanta, bet pēc tam es saslimu.
Saslimu 10. decembrī. No rīta devos uz ģimnāziju, jau jutos slikti, taču neko neteicu. Vakarā māmiņa ieraudzīja, ka esmu bāla, un iedeva termometru [mērīt temperatūru]. Bija trīsdesmit septiņi un septiņi. Māmiņa man ierīvēja krūtis ar terpentīnu. No rīta karsonis bija [jau] lielāks. Kad visi brokastoja, es ieraudzīju, ka visas krūtis klāj izsitumi; parādīju māmiņai, un viņa teica, ka tās esot vējbakas.
Tētis piezvanīja tēvocim Kostjam. Tēvocis atbrauca un arī teica, ka tās ir vējbakas. Pēc tam tēvocis pavēstīja vēl vienu sliktu ziņu. Lūk ko: šī slimība esot ļoti lipīga, tātad Šura, Igors un Marina saslims divdesmit ceturtajā, tātad Ziemassvētku vakarā. Nu jau esmu vesela. Šodien, iespējams, pie mums atbrauks tēvocis Erja un tante Zina*. Nekā cita interesanta nav bijis.* Tēva vecākais brālis Ervīns (Эрвин Александрович Аллендорф, 1865-1920) un viņa sieva Zinaīda no Ņižnijnovgorodas.
Sep 1 06:54 [info]heishy:
1. septembris
Nezinu kāpēc, bet visos 1. septembra rītos saule lec citādāk, gaiss ir citādāks un ir tā sajūta, ka viņš ir.
Nav jāpaskatās kalendārā, lai zinātu.
Lai arī man ne silts , ne auksts no tā vairs, tomēr joprojām jūtu.
Sep 1 06:51 [info]ninona:
Toties es! Es nedēļas laikā no stabiliem 53 kilo esmu palīdusi jau zem 52. Vēl nedēļu jānostiprina ieradums nerīt, tad varēs atkal brīvāk veidot šķīvja saturu.

//Jā, es saprotu, ka jūs par maniem kilogramiem un "tievēšanu" grozat pirkstu pie deniņiem. Bet katram no mums ir savs punkts, kurā rodas sajūta, ka ir par daudz, un kļūst tiešām nepatīkami (līdz īstam pretīgumam pret sevi nemaz negribu tikt). Reāli man nav problēma ar esošajiem kilogramiem (tie beidzot ir normāli) vai izmēru (beidzot ir iespējams nopirkt apģērbu), bet gan ar tendenci tiem pašiem kilogramiem kļūt ļumīgiem un pakāpeniski kāpt. Es gribu apstāties, sakārtot savus paradumus laikus nevis kā mana mamma 50+ gados ņerkstēt, ka resna un nav ko vilkt (un vīrs slikts), bet nespēt savākties neko mainīt, paradumi pārāk nostiprinājušies un "veca" taču.
Sep 1 06:42 [info]ninona:
Brīvdienas gan sagādāja arī vienu riebīgu vilšanos:
darbadienās ik rītu mostos un ceļos 6:15, cerēju brīvdienās pagulēt ilgāk. Aha - 6dienas rītā pamodos ap 5:30, stundu nevarēju aizmigt, kad aizmigu sāka ņerkstēt P, nolauzu sīku atpakaļ gulēt un pati cēlos. Katevidivideviņi - 6:40! Svētdienas rītā izdevās nogulēt aptuveni līdz 7iem. Tetevnubij!

Un tam visam "saldajā" šorīt pamodos pirms 6iem un nevarēju sevi piedabūt vairs aizmigt.

Toties noskaidrojās, ka P mēneša laikā izaugusi vismaz par 2 cm un 500g. Pēda ar` pēkšņi pārlekusi uz stabilu 23. izmēru ar niecīgu rezervīti. Viņai ir gari kāju īkšķi, savu puscentimetru priekšā pārējiem.

Un šodien pirmais septembris!
Ak vai...
Sep 1 05:03 [info]salty:
Pēdējā laikā gultas apmalītes zvēri ir izkonkurējuši skatu uz mammu. Nē, nu vēl jau viņa mēdz nočekot, vai vecāki pie vietas, bet arvien biežāk tiek izvestas emocionālas sarunas ar apmalītes bruņurupučiem un gliemežiem aci pret aci.
Sep 1 03:41 [info]peecskatiens:
Sen nebiju tik skaudri izjutusi visus sevis trūkumus. Un tagad ir patiešām apgrūtinoši saprast, kāpēc tiem dažiem ir saglabājusies vēlme komunicēt. Mēģināšu atcerēties.

No tā viena randiņa, kas man bija ar sevi tālajā sazin kurā gadā, devos prom un pieturā nespēju ne sagaidīt autobusu. Laiku balstīja baltas cigarešu sijas, un acis lūkojās pēc citām. Pūkains sarkasms pestīs mūs visus.
Karīn, es vismaz mīlu tavu smīdinātspēju. Gan atcerēšos vēl.
Sep 1 02:47 [info]trakais18:
Šodienas dēļ ir vērts dzīvot!
Sep 1 02:37 [info]ilona_pop:
Ei, bet ir taču pagājis gads, kopš te esmu.
Svētīgākais un labākais gads dzīvē,
un tāpat arī turpinām. Citas izvēles nav, jo citas izvēles netiek pieļautas:)
Sep 1 02:36 [info]ilona_pop:
Vasara ir beigusies,
patiesībā nebija nemaz tāda īsta vasara, bet taisnība Anastasijai, ka tajās parasti ir vislielākais emociju spektrs,
tā nu ir bijis,
un paldies par to
Tieši tāda arī tad ir tā skaistā dzīve
Sep 1 02:16 [info]pe:
Vainīgos var meklēt cik gribi, bet jāatzīst ka klimata pasiltināšanās ir dabisks proces! Dabisku procesu mainīt?
Kurš nu būtu tik spējīgs?
Sep 1 02:10 [info]f3:
Sep 1 02:03 [info]kisswithafist:
iespējams, saprātīgākais jautājums divos naktī pirmdienas rītā, bet tomēr - spraits var ierūgt?

es sapratu, ka man tā pat rīt būs a seriously, seriously bad case of mondays, bet man liekas, ka tas spraits, kas tur stāvēja, ē, probably mēnešus 3, attaisītā veidā, reāli varētu būt pie šāres mazdrusciņ aizgājis.

būs jautri, īsumā.
Sep 1 01:59 [info]platformene:
i did the math lol http://www.astrodreamadvisor.com/Pages/red_magnetic_dragon.html
Sep 1 01:47 [info]malvine_truse:
Where were you whwn the fappening happened?

NOT SAFE FOR WORK - http://www.reddit.com/r/TheFappening/

Sep 1 01:41 [info]veelviens:
Strīdos nedzimst patiesība. Strīdos dzimst nogurums un jauni strīdi.
Sep 1 01:19 [info]platformene:
nu bet kaa! manii njirb, njirb, njirrrrb, un kad liekas norimst, atkal tiek veikts paarsteidzosh solis.
tur veel ir tik daudz kaa vairaak, un slaanji, un puses, un galvenais, ka viss ir abpuseeji. es nebriiniitos, ja satiekoties mees dzertu no kruuzeem vienlaiciigi utt (kaa parasti sanaak, ja es ar kaadu savienojios domaas, tas ir jociigi)
okei shis viss ir dzilji persooooniigi, labi
skaitaam dienas
L. gan pirmaa buus shajaa pilseetaa, shonedeelj, bet es jau esmu vinjai tjip piedevusi to, ka vinja nespeej piedot man
Sep 1 01:08 [info]zuzanna:
180 presītes
Ha ha - jāatzīstas, ka vakariņas tomēr bija McDonaldā :)
Bet pēc tam bija arī normāls 1 stundas workouts - es ceru, ka rīt varēšu paiet.
Šodien biju tajā Ballymun - kamēr atradu pasākumu vietu, izstaigāju visu rajonu. Oh well, grūti izstāstīt, kā izskatās 3. paaudze, kas dzīvo uz sociālajiem pabalstiem, un pēc sejām var redzēt - tie cilvēki dzīvē neko labu nav redzējuši vai piedzīvojuši. Pusaugu māmiņas ar smagām alkohola un citu drogu pazīmēm sejās, briesmīgi ļauni bērni utt. Mani smukie indiešu svārki bija aplaistīti ar fantu, jo sīči viens otru apmētāja ar bundžām un kaut kādas šļakatas mani arī skāra.
On the other news - kamēr trenējos pie jūras, poļu jauniešu kompānija smēķēja zāli un priecājās.
Un vispār jūras tuvums mājām tomēr ir kruts asset.
Bet melnādaino draudzes man ir vēl tāds neapgūts lielums. Es nezinu, vai gribu, bet nu - vēl vismaz vienreiz aizbraukšu uz to vietu, kur mani Ziemeļīrijas draugi reizi divās nedēļās brauc un vada slavēšanu.
Mans mīļākais parka trenažiris ir tas slēpojošais - nebiju domājusi, ka tas tik efektīvs būs.
Sep 1 00:32 [info]mako:
Vasara...
Sep 1 00:23 [info]honeybee:
Bet varbūt es vienkārši esmu padomjlaika bērns un neticu valstij kā tādai, gribu turēt to no sevis pa gabalu; zinot, ka esmu pārāk gļēva, lai kostu rokā, kas mani baro, vienkārši neņemt barību.
Sep 1 00:23 [info]pelnufeja:
asprātības
Tikko iekontaktēju bateriju lādētāju un lupu, un iedomājos, ka, sākoties studijām, droši vien, visu manu ierīču un to bateriju uzlādēšana kļūs par ikvakara tradīciju, un tā varētu saukties - vakara lādēšanās.
Sep 1 00:22 [info]fukaeri:
Adriens Brodijs un Seržs Geinsbūrs ir viss, kas man vajadzīgs.
Sep 1 00:14 [info]lenora:
Strauji pielienošo rudens nomāktību mēģināju padzīt tālāk ar Naktsmaiņas apmeklējumu. Nebūtu gan gājusi, ja neizdotos Solmeiti līdzi izdīkt, aizsūtot visnekaitīgāko no repertuāra paraugam.

Aon patika. Oyaarss dzīvajā ļoti npatika. Apmēram 3% no tā labuma, kas ir dzirdēts nedzīvajā, nezinu vai tā ir vienmēr vai vnk ar kreiso kāju no gultas bija izkāpis, bet bija briesmīgi un garlaicīgi. Hezzel kā parasti patika. Man patīk viņa attieksme uz skatuves, ja lielākā daļa ambientistu/ elektronistu/ industriāļu (aka cilvēki ar laptopiem) uz skatuves stingi veras savu laptopu zilajā gaismā, un ar visu būtību pauž, cik ļoti grūti ir būt cilvēkam ar laptopu, tad Hezzel ir atsvaidzinoši dzīvīgs (lai gan man nemaz nelieks, ka viņam bija viegli visās tajās uz sevi, nevis publiku, vērstajās zibi-zibi gaismās, kas pat neepileptiķim izraisītu epilepsijas lēkmi). Turklāt vēl ritms! MJR klausoties Ô Paradis saprau, ka lai kādās skaņās fona ritms būtu ietērpts, tas tomēr ir un paliek viens un tas pats ritms, un vismaz mani vienveidība mūzikā nogurdina tā, kā nekas cits. Hezzel savukārt ar viena skanējuma industriālo šņiru-šņeru izveidoja tik daudzus ritmus, turklāt vienu uz otra saslāņotus, ka nevienā brīdī nebija garlaicīgi. Ok sistēma vairāk vai mazāk visu laiku bija viena un tā pati viens ritms, otrs ritms pa virsu un vēl kaut kas pa virsu, bet tur bija tik daudz un dažādu kombināciju, ka sistēmas atkārtošanos var mierīgi piedot.

Pārējo dzirdēju visai pastarpināi, jo ar Solmeiti pārrunājām dzīvi un to, ka vispār jau nekad nav labi. Atpakaļceļu no Andrejsalas līdz Ūpīšiem Solmaite mēroja bez kurpēm (jo noberzta kāja), un es domāju, ka viņa saķers kaut kādu diloni, un tāpēc es dabūšu pa kaklu no viņas vīra, bet viss ir ok un tas nozīmē, ka man tagad būs jāiet uz ČBK, jo dots devējam atdodas divkārt (vai kā nu tur bija) :(.
Sep 1 00:13 [info]virginia_rabbit:
skelets
Aug 31 23:53 [info]kaplacis:
vakar noteikti bija pirmā un pēdējā reize manā mūžā, kad es vilku 60 eiro tēkreklus.... )
Aug 31 23:52 [info]dzhindzhera:
jarrr!!!!
Aug 31 23:49 [info]cuc (in [info]t_dzeja):
Вера Полозкова - Бернард пишет Эстер
Бернард пишет Эстер: «У меня есть семья и дом.
Я веду, и я сроду не был никем ведом.
По утрам я гуляю с Джесс, по ночам я пью ром со льдом.
Но когда я вижу тебя – я даже дышу с трудом».

Бернард пишет Эстер: «У меня возле дома пруд,
Дети ходят туда купаться, но чаще врут,
Что купаться; я видел все — Сингапур, Бейрут,
От исландских фьордов до сомалийских руд,
Но умру, если у меня тебя отберут».

Бернард пишет: «Доход, финансы и аудит,
Джип с водителем, из колонок поет Эдит,
Скидка тридцать процентов в любимом баре,
Но наливают всегда в кредит,
А ты смотришь – и словно Бог мне в глаза глядит».

Бернард пишет «Мне сорок восемь, как прочим светским плешивым львам,
Я вспоминаю, кто я, по визе, паспорту и правам,
Ядерный могильник, водой затопленный котлован,
Подчиненных, как кегли, считаю по головам –
Но вот если слова – это тоже деньги,
То ты мне не по словам».

«Моя девочка, ты красивая, как банши.
Ты пришла мне сказать: умрешь, но пока дыши,
Только не пиши мне, Эстер, пожалуйста, не пиши.
Никакой души ведь не хватит,
Усталой моей души».
Aug 31 23:46 [info]shelly:
Viena doma, kas mani ļ. aizķēra "Akmeņos manā kabatā" bija par vēlmi klausīties tikai tajās balsīs, kas pašai galvā, nevis tajās, ko rada apkārtējā pasaule. Jo tā ir tāda šimbrīdim - ja ne šaidzīvei - ļ. atbilstoša doma.
Mani, piemēram, uzaicina uz kāzām vai uz vārdadienu, skaidrs, ka cilvēki lieliski un pasākumi kruti, un slepenībā es vienmēr esmu par to sapņojusi, bet es nekur neeju, vienkārši sēžu mājās un turpinu kaut ko sapņot, jo tā vispār ir vienkāršāk, bet iet cilvēkos - tas vienmēr ir kā lekt aukstā ūdenī, baisi un bailīgi, un ne vislaik patīkami.
Un man ļ. patika, ka "Akmeņi manās kabatās" vismaz uz mirkli lika noticēt, ka, iespējams, pat ja to nevar uzvarēt, tomēr cīnīties ar to gan var. Un vajag.
Aug 31 23:41 [info]udensroze:
Abolu kabachu zapte ar kaneli un citrona sulu sanaca laba
Aug 31 23:36 [info]dienasgramata:
Lasu internetā, ka Einars Repše 17 gadus ir uzmācies vecai skolniecei!
Aug 31 23:34 [info]liizhj:
un didzis, paskatoties ekrānā, nedaudz bēdīgi teica: "mēs vairs nesarakstīsimies visu dienu feisbukā". "man arī tā pietrūks", atbildēja ilze.
Aug 31 23:31 [info]piromaans:
Suņuks sameklēja savu pirmo aizšauto meža cūku... :) Tors priecīgs, mans lepns par viņu :)
Aug 31 23:28 [info]anonymous:
Izrādās, "Hristist!!!" nozīmē "Sakratīt!!!"
Aug 31 23:23 [info]eerenpreiss:
"Uz spēles - Latvija" un Kluča izstāde ir jaudīgs svētdienas pēcpusdienas pavadīšanas veids, materiāls pārdomām par attiecībām starp varu un mākslu, indivīdu un valsti, upuri (upura nešanu) un vienaldzību un tā var turpināt un turpināt.

Jāsameklē tā čekistu filma "Spēle".
Aug 31 23:20 [info]bloodwineroses:
Ir miers.


Jāpārvērtē lietas un nelietas. E. aizdeva un palīdzēja piepūst matraci, šonakt būs labāka gulēšana. Man šeit viss patīk. Jūtos atkal jauna, jūtos kā kojās, bet viena, viss forši!

Aug 31 23:20 [info]noisiite:
Šovakar vairs tik gludi negāja ar aizmigšanu. Vienā brīdī šķita jau, ka nu viss, viss, finiša taisne, bet kaut kas sagāja uz īso. Kamēr Helme ņurdēja, vieglām ieraudājās, tikmēr gāju ik pa laiciņam segu piekārtot, tad pa daudz aizrāvos ar sliekas (tamborēts tārpiņš) došanu rokās un pēc minūtes viņa jau sāka raudāt pamatīgi. Ņēmu vien ārā no gultas un liku ratos šūpināt.
Aug 31 23:08 [info]hidroxo:
Un ģimenes lietas beidzot noskaidrojās, izrādījās, ka negāciju iemesli bija tik tiešām muļķīgi. Bet vismaz vairs nav riebums pret visu pasauli un lai jau būtu, noskaņojums tagad labāks un to ka vislabākās attiecības mums ir, kad esmu prom, esmu jau sapratusi. Tad arī laiku pa laikam iebraucot uz nelielu kafijas tasīti ar mammu kļūstam bez maz par labākajām draudzenēm. Ok, brālis vēl joprojām kaitina, bet tur laikam neko nevar padarīt.
Kopumā ļoti gara diena ar Našķēnu, noskatījos arī jauno Dr. Who sēriju un šobrīd tik ļoti gribētos lai atvaļinājums būtu vēl pāris dienas, dīvaina sajūta, ka rīt atkal darbs. Sajūta, ka pa šo vienu nedēļu būtu pagājis pusgadsimts.
Bija dīvaini dzirdēt no Našķa, ka esmu mainījusies tieši tajā brīdī, kad pie sevis pārdomāju to pašu attiecībā uz viņu. Zinu, ka laikam jau esmu arī pati mainījusies, pat ja nezinu īsti vai uz labo vai slikto pusi. Varbūt ne viens ne otrs. Jo viņa noteikti ir mainījusies, pat, ja vēl joprojām ir mīļa tās vēstures dēļ, kura vieno, tomēr daudzējādā ziņā sajūta, ka pretim sēž nedaudz svešs cilvēks. Bet gadi iet, un diemžēl nekas nestāv uz vietas. Bija nedaudz sirreāli klausīties kā viņa tagad plāno savas kāzas. Es brīžiem domāju par to, ka man ir 24, bet bērni, kāzas un viss šis sviests man vēl joprojām liekas tik pat tāls un neīsts un ar mani pilnīgi nesaistīts kāds tas šķita vēl esot sākumskolā. No tiešām tuvajiem draugiem viņa gan būs pirmā, paziņas un viņu dzīves es kaut kā nopietni neuztveru, varbūt tamdēļ šī dīvainā sajūta. Viņa ir pirmā no tuvajiem cilvēkiem. Tie kuri ir saderinājušies jau entos gadus, bet tikai dzīvo kopā neskaitās. Redzēs vai Našķim tiešām izdosies tās rīkot Latvijā. No vienas puses, uz Somiju man diezko negribas braukt. Bet no otras..... ja tās būtu Somijā es vismaz tiktu vaļā no pienākuma rīkot "Девичник", jo no šīs daļas man ir drusku не по себе. Pazīstot Anastasiju un viņas gaumi, nešķiet, ka viņa saprot, ka es tiešām neesmu īstais cilvēks šim "godam". Bet nezinu kā, lai viņu pārliecina tā, lai viņa uz mani neapvainojas, par to ka viņai ir vairākas krievu draudzenes, kuras būtu tiešām labākas šajā gadījumā, un mani kā galveno organizētāju nevajadzētu apsvērt. Piedalīties, jā, pieklājības pēc, bet organizēt? Našķi, tas ir muļķīgi. Bet šī ideja viņai ir jau pāris gadus un tagad, kad sāku saprast, ka tā ir domāta nopietni, šis fakts mani vairāk kā neiepriecina. Papildus arī neielīksmo, kad viņa sāk vārīties par to ko rīkotu manā gadījumā, jo manu skaidrojumu, ka neko no tā visa viņa nedarīs, un, ka ok, varu izdarīt to viņai, bet tas ir liels un konkrēts nē attiecībai uz manīm, viņa pilnīgi nedzird. Brīžiem tas tiešām paliek kaitinoši. Bet dievs ar to. Šobrīd vēl lieku cerības uz to, ka Griša uzstās par kāzām turpat Somijā vai Pēterburgā un tikšu cauri sveikā.
Tad vēl šodien lasīju par Latvijā radītām 12 tomātu šķirnēm katrai zodiaka zīmei, kuras ir apskatāmas dabas muzejā. Tas manī rada jautājumu, pēc kādiem principiem tie tika izvēlēti. Kā arī vai tika izlemts veltīt horoskopiem jau radītas šķirnes, vai arī tās veidoja speciāli priekš horoskopu zīmēm. Otrs variants šķiet muļķīgs, un liek cerēt, ka neviens to neuztver nopietni. Tā sakot, ka, piemēram, svariem ir jāēd tikai viņiem paredzētie tomāti. Tas būu pilnīgs absurds.
Dažreiz cilvēku egoisms un iedomība mani fascinē (jā, arī manis pašas), jo šķiet, ka mēs nespējam atiet no uzskata, ka visa pasaule griežas ap un ir veltīta tikai mums katram - vienam indivīdam, tam vienīgajam indivīdam, kura domas mēs dzirdam un kura rīcību dažkārt domājam saprotam. Mēs visi redzam sevi kā galveno varoni, un neatkarīgi no tā ko izdarām, vienmēr atradīsim sev attaisnojošus, vainu mīkstinošus iemeslus un brīžiem ir grūti atiet no šī uzskata un redzēt citus cilvēkus arī kā indivīdus ar savām domām, uzskatiem, šaubām, kļūdām un pārdzīvojumiem. Vismaz attiecībā uz sevi esmu sapratusi, ka man ir viegli nosodīt, būt aizspriedumainai un pārmetošai, tik ilgi kamēr es raugos uz visu tikai no sava "galvenā varoņa" skatu punkta, redzot citus cilvēkus tikai, kā papildus varoņus man veltītajā filmā. Taču līdz ko sāku aizdomāties par otra cilvēka izjūtām un domām arī aizspriedumi kaut kur pazūd. Un ja otrā pusē arī ir cilvēks, kurš nav iesprūdis "es" pasaulē, kurš redz blakusesošo kā cilvēku, nevis izklaidējošu automātu, sarunas pēkšņi šķiet daudz atvērtākas un patiesākas. Dažreiz ir ļoti grūti atcerēties, ka arī citi cilvēki iet cauri tiem pašiem procesiem un emocijām kurām tu pats, un zinu, ka kamēr to nepieņemu, kamēr iesprūstu savā "filmā" varu sāpināt un būt nejauka bez sirdsapziņas pārmetumiem. Paģiras sākas tad, kad ieliec sevi tā cilvēka vietā un saproti, ka esi ar savu rīcību kādu sāpinājis. Filmās un grāmatās tik bieži ir scēnas kur mirst ļaužu pūļi, bet tas tiek uztverts emocionāli, tikai tad, kad runa ir par galveno varoni, kuram sekojam līdzi un kura domas zinām. Grāmatā, vienlaicīgi vienā paragrāfā vai nodaļā nekad neesmu redzējusi lēkāšanu dažādos varoņu prātos un viņu izjūtās. Jā, reti kad grāmata visa tiek sarakstīta tikai no viena varoņa skatu punkta, taču, kad notiek šī pārlekšana uz cita varoņa prātu, ir manāma atdalīšana - tas ir, jauna nodaļa, daļa utt. Domāju arī rakstnieki kaut vai zemapziņā saprot, ka vienlaicīgi mēs spējam sekot tikai viena cilvēka iekšējai pasaulei un nepārtraukta lēkāšana un visu varoņu iekšējās pasaules un izjūtu aprakstīšana būtu pārāk apgrūtinoša.
Vēl mani fascinē, tas ka esmu dzirdējusi tik daudz puišus sakām, ka viņi nav spējīgi lasīt grāmatas, kuras ir sarakstītas, kā no galvenās varones skatu punkta, jo nespēj sevi asociēt ar to. Savukārt neesmu nekad dzirdējusi šādas sūdzības, nedz arī pati izjutusi ko līdzīgu, lasot grāmatas, kas ir sarakstītas pirmajā personā it kā no vīrieša puses rakstītas. Nezinu, vai tas uz ko norāda gan, brīžiem šķiet būtu interesanti uzzināt vai tā tiešām ir plašākā mērogā, vai tikai man tādi gadījušies biežāk sastopami. Bet no citas puses šķiet, ka diez kaut kādā ziņā puisim būtu grūtāk saprast sievieti vai lielākas problēmas ar empātiju, drīzāk šeit traucē sabiedrības pieņemtie uzskati un pašu puišu aizspriedumi daudzās jomās. Žēl, šo aizspriedumu dēļ viņi zaudē daudz labu lietu. Tā, ka dažreiz būt meitenei tomēr ir arī izdevīgi.
Aug 31 23:07 [info]vanga:
Aug 31 23:06 [info]dumshputns:
Pirms 24 stundām
21:07 ieradās mūsu dēls. Tagad guļ un, šķiet, apstrādā dzimšanas traumu, mūsu komandas darbs. Viens apģērbj vienu roku, otrs otru. Viens pogā vienu pusi, otrs otru. Viens baro, otrs pienes ēdienu barotājam. Tik sirreāli, ka tik skaists un labs cilvēks ir mans vīrietis. Redzēsim, ko mēs tādu savam bērnam dāvāsim, par ko viņam pie psihoanalītiķa uz dīvāniņa guļot stāstīt.
Aug 31 23:03 [info]dumshputns:
Pirms 24 stundām
21:07 ieradās mūsu dēls. Tagad guļ un, šķiet, apstrādā dzimšanas traumu, mūsu komandas darbs. Viens apģērbj vienu roku, otrs otru. Viens pogā vienu pusi, otrs otru. Viens baro, otrs pienes ēdienu barotājam. Tik sirreāli, ka tik skaists un labs cilvēks ir mans vīrietis. Redzēsim, ko mēs tādu savam bērnam dāvāsim, par ko viņam pie psihoanalītiķa uz dīvāniņa guļot stāstīt.
Aug 31 22:59 [info]phz:
Skeletu mūzika
https://www.youtube.com/watch?v=ifS1U-g4BV0
Aug 31 22:57 [info]methodrone:
peerkons, saule, vientuljsh kurmis
es nekad nezinu vai sirdii ir maz bet smagas lietas vai miljons siiku pulseejoshu lietu, kas ir nenotveramas uz zuudoshas. ja sirdii ir dazhas smagas lietas, tad taas ir tik smagas, ka taas tavu sirdi nogremdee dzilji un tu sev tad shkjieti uzskreejis augstu un taalu debesiis, rezultaataa tu esi ieslodziits ellee un debesiis reizee, un elposhana un sirds sishanaas sho visu tikai eskaleito.
varbuut sirdii ir miljons siikas lietas, bet man driizaak shkjiet, ka tas miljons ir tikai dazhu lielu un smagu lietu detaljas.
un cik svariigi prieksh manis ir izdomaat atshkjiriibu? tik svariigi, kameer viss paareejais shkjiet smiekliigi un tik absoluuti attaali un nesvariigi, ka traucee dziivot kaa pareejiem.
un es gribeetu dziivot ne taa kaa paareejie, bet man ir gan bailes gan slinkums un visuzstaajiigaakaa pasaules iluuzija, ka laika ir bezgaliigi daudz.
govju augusts, vientuliibas augusts, paarmainju augusts, garlaiciibas augusts, atzinju augusts, miera augusts, naakamais augusts, septembris
Aug 31 22:57 [info]juriic:
vilciens
bieži sapņos figurē. Tāda groteski milzīga, neapstādināma dzīves parādība. Bez žēlastības gan viss metāls, gan konduktori. Cik reizes bijis visādos veidos bail, bet tagad uz ballīti Uģis aicina, kamēr pēkšņi Vaivaru mežā pienāk vēlviens tāds milzīgs vilciens un es kāpju garās jo garās kāpnēs, lai tiktu iekšā un eju pa vagoniem cauri kaut kur. Ar sarkaniem benķiem. Un nav īsti bail. Ir sajūta, ka vilciens mani izglābis no kaut kā. Stīvenam arī laikam vilciens bija tāds bērnības ērms. A kāpēc tā. Apziņa arī, ka Ratnieku ābeļdārzs pa ziemu arī ir vienā sniegā. Tā ir tāda pati pasaules daļa kā visas pārējās. Un arī katrs cilvēks ir tāds pats kā nākošais, kurš ir atbildīgs par šīs cilvēces esību.
Aug 31 22:44 [info]ulvs:
Man patīk, ka es rakstu par kaut kādas komunikācijas iniciēšanu, lai gan nespēju pat veltīt laiku draugiem, kuri man ir. Esmu izēdājs.
Aug 31 22:40 [info]sragde:
bards ar bungu
Aug 31 22:35 [info]tethys_:
Bipolārie stāstiņi un jau sākušās dubultās lomkas
Jā, man bija dāvāts pārtraukums bipolārās izpriecās, bet augusta vidū piemeklēja mānija. Ko tas nozīmē? To, ka tuvojas arī depresija. Šoreiz man bija dāvāta vēl pēdējā labvēlība - starp māniju un depresiju man bija normālais periods, kas ir reta parādība. Normālais periods parasti ir otrā galā. Man ir tendence no visaugstākās mānijas gāzties bedrē ar neticamu palēcienu, tad lēnām izrāpties, padzīvot normāli, un sākt svēto trīsvienību no gala.
Kad satiku savu pēdējā laika sajūsmas un traģēdijas objektu, biju maniakāla. Otrreiz - normāla. Trešoreiz..? Eh...
*
Un jā, jāatzīst, ka jau tagad, kad nav pagājušas ne 24h, kopš šķīrāmies, jūtu, ka smagi ilgojos un jau izjūtu visus tos pretīgos mēnešus, kopš būšu šķirta no... matu balzāma :D Ak, jel, lai nolādēta tā somugru zeme, lai sabrūk pīšļos viss, kas viņam dārgs, es gribu būt savtīga.
Kad vēl jādomā par to, ka šīm smadzenēm un ego Latvija ir daudz par mazu... vēlreiz eh.
Jā, jā, vāries savā iedomībā, man JAU tevis pietrūkst.
Un man pietrūkst vēl arī tevis, un pietrūkst tevis, un tevis... un pietrūkst visu un visa... jo man vienmēr trūkst, nekad nav par daudz.
*
Šī depresija būs grezna līdz ārprātam. Ja es jums prasu smagus akmeņus un virvi, nedodiet. Es negribu noslīcināties. Šobrīd. Bet zinu, ka gribēšu. Ir rudens. Rudeņos negriež vēnas, nesmēķē mušmires līdz nāvei un nelec no augstām vietām.
Rudeņos slīcinās.
Starp kritušām lapām un pussasalušām elodejām.
Aug 31 22:32 [info]wowow:
The Best Offer - silti jo silti iesaku. Brīnišķīgs Džefrijs Rašs.
Aug 31 22:29 [info]maigs:
sveikas iesnas un pirmais septembri.
Aug 31 22:25 [info]wensdy:
Biju pie jūras, pastaigājos, pavāļājos pa kāpu siltā saulē. Kā man patīk jūras gaiss. Brīnišķīgi. Pirmā reize šovasar pie jūras. Priecājos, ka man nebija jāredz tie visi izmetušies ķermeņi. Tgd vakarā es atkal jūtos nenormāli sūdīgi. Visas tās domas un pārmetumi sev, bet patiesībā nemaz nevar padomāt. Tas tā ir regulāri. Varētu būt klusums bez kļūšanas nožēlojamai. Vnk paklusēt un uzpildīties ar visu, kas man ir, un man vnm ir bijis daudz, izņemot šo vienu posmiņu, kur vakaros rodas īssavienojums. Vai arī varbūt beidzot varētu samierināties ar sevi, jo ir taču cilvēki, kuri vnm ir meklējumos, ceļā, nelielā samulsumā, nedaudz vairāk emocionāli un viņiem patiesībā patīk būt vieniem bez obligātajām saistībām, izņemot brīžus, kad viņi vairs sev netic, un pilnīgā ego varā lūdzas pie citu krūtīm. Nav taču obligāti jābūt KAUT KAM vēl. Katru vakaru ap kādiem pl.19 jāuzliek atgādinājums - iedzer zāles, t.i., glāzi ūdens un pasmaidi. Kgan tas jau sāk izklausīties pēc filmas "Her", kur man būtu sava poga ar mākslīgo intelektu ausī, ar kuru varētu draudzēties un palūgt atgādināt. Drīzāk jāsarunā ar kādu sazvanīties. "Tas izklausās siltāk." Sazvanīties ar sevi. Halo - halo, te es.
Aug 31 22:19 [info]teiksma_ragana:
Izbrauciens
Zilā kalna svētvieta man tiešām ļoti patika. Tur ir tik debešķīga, vīrišķa enerģija. Likās, ka tas runā pa tiešo ar manu dvēseli, sakārto tur to, ko es nevaru. Patika jocīgais večuks, kas mūs izvadāja ekskursijā pa akmeņiem. Protams, ka nebija laika tiešām kaut ko ar tiem pasākt, bet iemest aci to enerģētikā varēja. Mežs tur arī ir ļoti skaists un mums paveicās ar laikapstākļiem.
Tālāk bija tikšanās ar Burtnieku, manu mīļoto ezeru. Protams, man kā haizivij īpaši neiepriecina ūdens virskārta un viļņošanās, tas arī iemesls, ko atkodu tik trīs gadus atpakaļ, kāpēc man pie jūras nav tā sajūsma, kas citiem. Tomēr laivā bija ļoti jauki.
Burtnieks ir mans slīkoņezers, manas slīkoņu romantikas viens no diviem centriem. Bieži esmu sapņojusi, vēl pirms apmeklēju to dzīvē (šī bija tikai otrā reize), ka noslīkstu Burtniekā. Protms, ar to viss nebeidzas, un es nokļūstu slīkoņu valstībā, kas ir kā starpplāns starp šo un pēcnāves pasauli, kur nonāk visi pašnāvnieki un dažkārt arī citi, kas miruši ūdenī. Vēl citreiz esmu nāra tur.
Šis ezers mani ļoti pievelk. Tumša romantika, bet reizē tāda kā par nogrimušām pilīm un apslēptām zināšanām, kas ir reizē atrautas no dzīves un prasa augstāko upuri - dzīvību.
Patiesībā man tā ir. Es esmu daļēji tik vieda un spējīga šajās jomās, jo nedzīvoju normāla cilvēka dzīvi, un tam ir gandrīz vairāk mīnusu kā plusu. Tomēr, ir arī plusi. Esmu ēteriska, nemateriāla, pārpasaulīga personība.
Katrā ziņā Burtniekā un lietus lāsēs, kas mūs sveica pēdējos metrus braucot laivu (cik sakritīgi), es nomazgāju akmentiņu, ko izmantot talismana pagatavošanai.
Un vispār šis bija ļoti jauks izbraukums pie dabas. Paldies Dievei, ka mums ir tik bieza kopas biedrene, kas spēj mūs visur izvadāt un vēl apmaksāt mums pusi pusdienu un visādas laivu nomas. Burvīgi, ka kāds tā var.
Aug 31 22:14 [info]mg (in [info]dziivo_te):
Pāris meklē istabu!
Strādājošs, jauns pāris meklē istabu Rīgā sākot ar septembra mēnesi! Cienam citus, nekavējam maksājumus, darba dēļ mājās esam reti.
Vēlamies īrēt istabu Rīgas centrā. Der arī Āgenskalns, Torņakalns, Imanta, Zolitūde, Purvciems, taču izskatīsim ikvienu variantu. Istabas lielumam/iekārtojumam nav nozīmes. Priecāsimies par jaukiem dzīvokļa kaimiņiem. Vēlama saprātīga cena, kurā jau būtu iekļauti arī komunālie maksājumi.
Lūgums rakstīt uz e-pastu: the_darkness6@inbox.lv
Ļoti priecāsimies par ikvienu ziņu, jo lieta ir diezgan steidzama. :)
Aug 31 22:11 [info]scope:
Paldies, Viņa Gaišībai [info]kautskis par ideju apskatīt slēgto dzelzceļa posmu "Skulte - Limbaži".
Mēs gan bijām slinki un pārvietojāmies ar auto un posmu veicām no Skultes puses. Pa uzbērumu veicām posmu Ziediņi 1 - Inte un vēl mazu gabalu aiz Lādes stacijas. Pārējo gan pa parastajiem ceļiem.
Jāpiezīmē, ka pie Skultes stacijas, spriežot pēc novērotā, ir visai interesanta automātika, kas ieslēdz pārbrauktuvē sarkano signālu kamēr vilciens stāv Skultes stacijā. It kā jau nekas, bet ir brīži, kad starp vilciena pienākšanu un atiešanu ir vairāk par 20 minūtēm.

Bija interesanti, jāskatās, varbūt ir vērts arī tālāko posmu līdz Ipiķiem apskatīt.

Uzreiz jāpiebilst, ka:
- nolažojāmies ar Intes stacijas būdiņas meklēšanu, kaut kā pēc dzelzceļnieku mājas iemūzīnāšanas aizmirsās...
- neapmeklējām Lielezera staciju.

P.S. Senāka reportāža no slēgtā dzelzceļa posma "Rīga - Ērgļi".
P.P.S. [info]kautskis palicis atmiņā tantei no Intes stacijas dzelzceļnieku mājas kā žigls jaunietis, kurš ātri soļojis un fotografējis. Tik ātrs, ka viņa pat nav paspējusi pajautāt, kāpēc fotografē.

Zemāk kāds strēķītis bilžu.
... )
Aug 31 22:10 [info]m31:
Need to channel all my energy. And just to be me. 
Aug 31 22:06 [info]antijahve:
Man būs jauns dzīvoklis
Vakar tā pastaigāju pāris stundas pa centru tumsā un sapratu, ka manā mīlas dzīvē viscaur Rīgas parku soliņiem ir bijusi liela nozīme. Huh.

Šodienu pabeidzu ar vannu, cigareti un pārsteidzoši gardu Rieslingu. Linda mani izlutinās un tad es vairs nevarēšu pierast pie dzīves vulgaris. Teikā. Bāc, es dzīvošu Teikā. Baigi nesakarīgi liekas. Tik ilgi sapņoju par Iļģuciemu.
Būs jāpelna daudz nauda, lai arī draugi pārvācas uz šo galu. Citādi mēs te ar Lindu un Frici trijatā tik.

Un pirmo reizi dzīvē "paņēmu pauzi". Will see how this goes.

Rīt pienākumi. Laikam, ka jāļauj viņiem beidzot pienākt. Vasara galā.
Aug 31 22:04 [info]sintetika:
sēnings bekings baravikings
Aug 31 21:53 [info]10m_zem_uudens:
izvizināties ar mocīti
Aug 31 21:49 [info]nomirusi:
Vasara, nekārtīgi
Her - ilgi izvairījos no šīs filmas, jo man nepatīk stulbas drāmas. Bet šī tāda nav. Jauka, īpatnēja, skaista, liek padomāt. Daudz vairāk par "lūzeris iemīlās savā datorā". 8/10

X-men days of future past - dīvainā kārtā laba. Tiešām dīvainā kārtā, jo parasti x-menu filmas ir visai viduvējas. Bet šī bij forša. 7/10
under the skin - Joahansone nav jaukā smukā blondīne, kas nozīme, ka vismaz uz viņu skatīties var.

legomovie - it was fun. Forši izklaidejoša. Lipīga dziesmiņa. 6/10

transcendence - it kā stāsts ok, bet kopmuā kaut kas galīgi garām. Iespējams aktieri. Iespējams stāsta loģikas klibojumi. Un romaņķika, kurai nenoticu. 5/10

Edge of tomorrow - forša! Klasiska stāsta sci-fi. Patīkami, izklaidējoši. ^_^ 7/10

Repo! The Genetic Opera (2008) - īpatnēja. Un nesaprotu kāpēc džekiem mēdz patikt apšaubāmas kvalitātes mūzikli. Un mūzikli vispār. :D Bet nebija tik slikti. 6/10

Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone + pārējās iznākušās - jēzus ku skumja! Bet interesanti, bet nu noraudājos, johaidī! Trešā gan bij wtf, gaidam ceturto. 6/10

robocop - Bij ok. Bērnībā viens no mīļākjiem seriāliem, lai gan baisi drūms bija. Filma normāla. 6/10

Big lebowski - ok, tagd es esmu redzējusi. Pārsteidzošā kārtā man pat patika. Un vispār Koeni man nepatīk. Bet šis bij ok. Čalis ir daudz jaukāks tēls nekā man bija radies priekšstats. 6/10

Alien nation - wow. Tik sūdīga filma. Nē, citplanētieši nelīdzēja. 3/10

Sin city - uh un ah! :) 10/10 Un tagad uz kino uz jauno!
Aug 31 21:48 [info]chaika:jūra jūra |phonefoto
Aug 31 21:43 [info]inese_tk:
augusts
realizēju senu plānu pagatavot buljona pulveri. es vispār foršu nedzidro buljonu taisu apcepot katliņā burkānu, sīpolu un varbūt vēl kko, tad pielejot vārošu ūdeni, visu sablendējot un tālāk tajā vārot visādus dārzeņus. bet tas neder, kad vajag ātri vai, kad ir slinkums.
tā nu es kafijdzirnaviņās samalu krietnu burku ar -
1) no pašu krājumiem - kaltētus puravus, lupstāja sēklas, rozmarīnu, baziliku, dilles, asos sarkanos pipariņus (kad izžāvēsies, pievienošu vēl pētersīli un raudeni);
2) no veikala - himalaju sāli, kurkumu, ķiploku pulveri, saldās paprikas pulveri, koriandru, muskatriekstu, sierāboliņu, timiānu (tas mums šogad dārzā ļoti švaks).

izmēģināju zupā - diezgan kūl.
Aug 31 21:42 [info]pukis:
Šodien slaidi nospļāvos uz visiem mēteļiem un jaciņām.:)Nopļāvu zāli un iebridu savā piemājas purvelī. Mans guvums ir 7 litri dzērvenīšu.;) Vitamīni ziemai ir salasīti.
Ceturtdien bijām Rīgā uz novadu svētkiem. Nu nekādas vainas jau tai gaismas pilij nav, ja nu vienīgi bezgaiss gan bija pamatīgs un kakafonija vēl nākamajā diena ausīs skanēja. Un slāpes mežonīgas, jo ūdens pudeles visas bija tukšas. Mūs pabaroja arī ar pusdienām. Netālu no dienesta ieejas mūsu aizsardzības spēki pabaroja dalībniekus ar sutinātiem kāpostiem un desiņām, tēja arī bija. ;) Un mūs nelaida augstāk par sesto stāvu, jo nākamajā dienā bija "nolikti" atklāšanas svētki.
Rīt pirmā skolas diena. Sīcim devītā klase, bet lielais jau students. Kā gan tas laiks skrien! ;)
Aug 31 21:38 [info]heishy:
okay.
☮Living☮Earth☮
Aug 31 21:35 [info]vacatio:
2 brunči 1. septembrim )
Aug 31 21:30 [info]maksiine:
Tāda diezgan dumja tā Rakovska... pardon
Aug 31 21:24 [info]heishy:
es nezinu, kur man rīt ir jābūt.
Aug 31 21:24 [info]mazeltov:
Tikai fakti
Tātad, viens no biedrības "Ascendum" projektiem bija vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju", kuras izveidē nepieciešamais cipars bija 70 tūkstoši latu. "Ascendum" rīkoja konkursu par labāko māksliniecisko risinājumu. Tie ir fakti. Ļoti jauki fakti.

Vēl viens fakts ir tāds, ka "Ascendum" valdes priekšsēdētāja ir partijas "Latvijas attīstībai" Jura Pūces sieva. Partija ir izvirzījusi Juri Pūci par premjera kandidātu.

Un vēl pāris fakti, paši interesantākie:

1) viens no partijas "Latvijas attīstībai" lielākajiem ziedotājiem ir Leons Jakrins, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētājs;
2) "Ascendum" atbalstītā projekta - vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju" tehniskajā izveidē piedalījās SIA "Vincents", kā nekā, māksliniecikā risinājuma uzvarētājs ir viņu darbinieks.

P.S. Minētajā partijā ir gan SIA "Vincents" juridiskais padomnieks Artūrs Bergholcs, kā arī viens no partijas valdes locekļiem ir Emīls Jakrins - Leona Jakrina, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētāja dēls - respektīvi, summa x no "Ascendum" ziedojumiem + pozitīvā publicitāte nonāca "pareizajā" ģimenē.

Nav jau daudzmiljonu pasūtījums, bet tomēr, uz šo var attiecināt populāro "sīkums, bet patīkami". Vincentam ienācās bišku nauda + ļoti pozitīva publicitāte.

P.P.S. Doma papētīt visu par to vitrāžu sīkāk ienāca vienas dokumentālās filmas dēļ, kurā izskanēja vienkāršs teikums - "follow the money". Tur gan sekošana naudai notika saistībā ar megakorporācijām, bet nu principu var izmantot arī uz mazāka mēroga zivīm.
Aug 31 21:23 [info]aicisiv:
EEVA, ROOFTOPS un THE OCCULT
29.08.2014 Nabaklab skatuvi ieņēma trīs grupas no Krievijas. EEVA, Rooftops, The Occult.

Video no koncerta - EEVA 1 / EEVA 2 / Rooftops 1 / Rooftops 2


PĀRĒJĀS FOTOGRĀFIJAS )
Aug 31 21:15 [info]lmr:
ālandi
svētdienā tēvs man sniedz blašķīti, kuru ielikt somā. pats jakas iekškabatā ieliek vēlvienu blašķīti.
rīgā satiekam makšķernieku kompāniju, kura turp braucot jau astoto reizi. no viņiem tiek savākta pieclitrene ar šņabi, kas tiek iesēdināta aizmugurējā pasažiera vietā.
veikalā tiek nopirkts vīns, alus, tārpi un āķi.
braucot uz tallinu, iebraucam mežā, kur I ir māja. blakus mājai augsts koks. egle, kas kalpo par zibensnovedēju - tai virsū divas rētas no spēriena. audzējot kādu zaru tā apjukusi un sākusi uz tā audzēt vēlvienu egli, tāpēc viss koks izskatās pēc četrinieka.
tiklīdz tallinā tiekam kajītē, I pielej krūzi pilnu ar baltvīnu, paceļ mazo pirkstiņu un to visu uzreiz izdzer. vaicāju, vai ir paņemts ūdens. nav. prāmis jau peld un mašīnu stāvvietā iet aizliegts. uz plauktiņa stāv divi vīni, divi aliņi, divas blašķītes. izrādās, ka blašķītēs ir hektors. "tas tāds studentu dzēriens," tētis saka. tētis pamazām apreibst un sāk stāstīt, cik reti tīrot zobus. pēc tam viņš kopā ar G skatās tomu un džeriju. blašķītes tiek iztukšotas, taksfrī veikalā tiek nopirkts šip šnapps (kopš šī brīža tētis šņabi sauc tikai par šnapsi). dodamies uz makšķernieku kajīti.

tur garmatains apalītis ekstrasenss ar pirkstiem dejo ap šņabja glāzes maliņu, zem deguna klusi murminot. voila - tas ir bez garšas. es to nenogaršoju, bet tēvs no bezgaršas šņabja iereibst un sāk saukt stārķus par maitas putniem, bet S stāsta, ka itālijā genādiju saukusi par genitaly.

uz prāmja skatuves notiek priekšnesums. meitenes ar pie deguniem pieliktiem vistas knābjiem dejo starp gaiļiem, skan kung fu faitin un es dzeru četru eiro aliņu. skatuves priekškars izskatās pēc vecas salātlapas, zem tā uzrodas tētis, kurš, ieķēries gurnos jaunai blondīnei, dejo vilcieniņa deju.

prāmis nr.2 ir septiņos no rīta, tāpēc divas stundas guļam mašīnā. uz prāmja auksti, mani plivina vējš. kafijas tur kūp kā cigaretes.

ālandos pie horizonta sarkana saule, ap kokiem rīta migla, pa pļaviņu skrien divi bembiji. dzīvojam jaukā mājiņā pie priedes. ir pirmdiena, eju gleznot tiltu. šeit asfalts ir tāds rozā. sēžu uz klintsbluķa un ar knipi situ prom vaboli. īsti labi negleznojas, uzrodas mākoņi, mainās gaisma.
tētis ar G neko nav noķēruši. kamēr G iemetis spiningu jūrā (tas nogrima), tētis atvēzējies un ar āķi ieķēris I galvā.
ar I ejam makšķerēt. izvelkam tikai aļģes, mums apnīk un ejam mājās.
es eju uz mežu. šeit ir ļoti lielisks mežs. viss aug uz klintsbluķiem, visa zeme ķērpjos, koki aug reti, nav taku. koki iesakņojušies tikai ķērpju un sūnu virskārtā, tāpēc tie vietām ir vienkārši atlīmējušies no zemes. lielāko daļu laika pavadu mežā vai lasot grāmatas.

otrdien līst lietus. gleznoju zem mājas nojumes, ir auksti un vējš, pamazām saslimstu. šodien pat kaut kas tiek nozvejots.

trešdien vējš mani lidina pa gaisu, pūš jūras putas prom vairākus metrus no krasta. uzgleznoju divas eglītes. televizorā skatos zirgu sacīkstes. zirgi pār arēnu tipina riksī, gariem soļiem, lecot, pa diagonāli. tiek nozvejotas aptuveni simts zivis. tētis liek uzfilmēt video, kurā viņš ar zvīņu atdalītājmašīnīti braukā pār zivi. zvīņas lido gaisā un līp pie ūdens vestēm.

ceturtdien smidzina mazs smidzeklītis. tiek noķertas vēl zivis. sakravājam mantas, ar vīnu atvadāmies no makšķerniekiem un braucam uz ostu. pēc prāmja - uz ālandu supermārketu. tur nopērku divas lētāko konfekšu pakas "dracula blod", divus čupa čupus, uz kuru ietinamā papīra čurā skudra, un penāli.

vienos naktī ieripojam prāmī divi. visi tik ļoti izbesījušies, ka atmetuši domu dzert. no rīta tēvam uz lūpas uzmetas aukstumpumpa (varbūt naktī pabijis deju placī). pie igaunijas robežas apskatām kaut kādus ozolus, kuri neaug.

tagad baudu vientulību. ojā.
Aug 31 21:11 [info]krii:
Nevajag virtuvē ieskrūvēt izdegušo spuldzīti - šajā gadalaikā tas pasargā no vēlīnas rīšanas. Diemžēl arī netīrie trauki gaidīs rītu, neko darīt.
Aug 31 20:54 [info]malvine_truse:
tā gribas nogrūzties. varētu aizbraukt pusdienu pārtraukumā pie maukas.

EDIT: kas jūs esat nojgušies?
Aug 31 20:40 [info]virginia_rabbit:
nupat ieradāmies. nepietiek, ka tā jau ielidojām 3 valstis tālāk, arī cilvēks, kurš bija mīļi mums pieteicies atbraukt pakaļ, sajauca lidostas. kaķis ir dzīvs. bet šņāc. aiz loga ir vīges un fizāļi. jāiedzer gun powder.
Aug 31 20:35 [info]methodrone:
vienmeer shkjiet, ka laime un dziive nedziivo viena otrai liidzaas bet kaa divi vilcieni, kas nevar vien atrast kopeeju aatrumu, viens uz otru noraugaas vienmeer no nepaarvarama attaaluma
Aug 31 20:26 [info]ulvs:
Paklausieties vispirms "Džoj Divižn - Insight" un tad "Starmetis - Cult of Envy", īpaši pievēršot uzmanību vokāliem. 
Aug 31 20:22 [info]baby_amfik:
veeljoprojam neesmu noskatiijusies lego movie
Aug 31 20:06 [info]elina:
total eclipse of the heart
Nu tad beidzot arī es varu atslābt - salasīju divus grozus beku/baraviku. Biju netālu no Raunas, sēņošana bija vairāk kā "meža fitness 3", ļoti aktīva un atraktīva, kā rezultātā samežģīju kāju (nākamnedēļ atsākas aktīvā cibiņvolejbola sezona kāreiz), (labi, samežģīju jau pašā sākumā, pie meža, īstenībā, bet atpakaļ, protams, negriezos). Knapi tiku mājās - cauri purviem, klibodama, nu, viss kā pienākas. Bet, pēc tam jau tiku gultā (gandrīz ar baldahīnu), vēl uzvarēju katanā, salasīju aronijas tam savam asinsspiedienam, izdraudzējos ar suņiem un kopumā ļoti labi pavadīju laiku ar nu jau bijušajām eko kursabiedrenēm (tā gan ir vienmēr). Tagad kādu laiku var arī pilsētā pasēdēt.
Aug 31 20:01 [info]wowow:
Godzilla - tik mīlīgi kad kāds monstrs stūķē mutē kodolraķeti. Visumā normāli (žanram).
Aug 31 20:00 [info]resort:
"Are you implying applefags know what they are talking about, or even what outdated hardware they are paying double for?"
Aug 31 19:58 [info]zirka:
sanāk, ka pa divām dienām esmu bijusi mežā trīsreiz, nē, pat četrreiz, ja mēs skaitām katru mežu atsevišķi
nav sliktākais brīvdienu rādītājs
Aug 31 19:55 [info]hesse:
Sirsniņas visur!
Nezinu, kāpēc sirsniņas pārkrāsošanu latvijas karoga krāsās kāds var nosaukt par labu kompromisu. Pirmkārt, sirsniņa paliek, otrkārt, darbs joprojām ir izpurgāts, treškārt, pat ja vidusjoslu interpretē kā garumzīmi, tā ir kompozicionāli nesamērīga un tāpēc frustrējoša.
Bet tā kā sirsniņas ir tik jaukas tāpat kā kaķīši, tad piedāvāju neaprobežoties ar vienu sirsniņu.


Un uz nacionālās valsts gadadienu arī parūpēties par brīvības pieminekli:
Aug 31 19:47 [info]heishy:
Nedienas.
Riebjas, ka netieku ar sevi un saviem moodiem galā.
Varbūt reizē ar čeku sadedzināšanu, sadedzināšu arī savas nevarēšanas.
Aug 31 19:46 [info]wensdy:
Vēl viens kaķis.
Mani jau kādu laiku nepamet doma, ka mājās nepieciešams vēl viens kaķis. Gan mīlīguma pēc, gan Rūtiņas dēļ. Rītā beidzot būsim pilsētas mājās. Pēc mežonīgās vasaras laukos mincītis atkal būs četrās sienās un lielāko daļu laika viens, jo man būs jābūt ārpus mājām. Pie tam laukos noskaidrojām, ka Rūtiņa ir draudzīgs citu kaķu draugs, arī orientālo kaķu draugs. Tikko ieraudzīju kaķi, kurš man ļoti patīk un kurš pēc ārstēšanās meklē mājas, un kurš pat ir ar kkādu orientālu sakni. Bāc. Šobrīd esmu attaisnojumu karaliene, kādēļ gan manās plašajās mājās neizmitināt vēl vienu dzīvnieku (starpcitu manā piecgades plānā ir māja ar dārzu netālu no jūras). Vai ne. Man vnm ir bijis aizspriedums, ka sievietēm ar daudz kaķiem dzīvē trūkst mīlestība. Nebūs jau baigi melots, jo savā dzīves filozofijā vēl neesmu tik ļoti uzkačājusies, lai tādas muļķības dažreiz nedomātu. Ak, nē, tas kaķis ir tāds skaistulis. Kā jums liekas?

UPD.Huh, tas kaķis sev atrada mājas 20 min. laikā kopš viņu ielika sludinājumā. Laimīgais. Redz, ko nozīmē smuks ģīmītis.
Aug 31 19:44 [info]heishy:
my vacation exactly
Untitled
Aug 31 19:38 [info]10punkts15:
Lol, es pavisam aizmirsu šeit uzrakstīt par faktu, ka taču esmu brīva! Pēc 6 vai 7 gadu ilgām attiecībām esmu brīva! Ja kādam interesē komunikācija ar mani, atrakstiet!
Aug 31 19:34 [info]liljabrik:
Sieviešu pilsēta skumst pēc skūpstiem
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/town-entire-population-made-up-4113722
Aug 31 19:12 [info]emss:
Biju manāmi izbrīnīta, kad man uzrakstīja viena bijusī klasesbiedrene, ar kuru jau kādus gadus daudz (8?) nav bijis pilnīgi nekāds kontakts, jo viņai pieteicās bērniņš, pārgāja uz vakarskolu mācīties un tad aizbrauca dzīvot uz citu valsti. Ja notikumi šādā vai citā secībā arī nebūtu notikuši, mēs noteikti tāpat būtu pārstājušas ar laiku kontaktēties, jo tā jau notiek, dzīvē viss mainās..vai arī reizēm nemainās.

Tā nu apmainījāmies pāris laipnām frāzēm, grūti jau saprast ko teikt. Bet es pat biju priecīga, ka viņa man uzrakstīja, jo mēs kaut kā ļoti jocīgā veidā pārstājām runāt toreiz, vispār nesaprotu kas/kāpēc tur īsti notika, bet tagad tāda patīkami mierīga sajūta, ka viss atrisinājies un nokārtots.

Gaidu atbildi no fizioterapeites, kas, ceru pavisam drīz, mani sateipos. Un vēl vairāk ceru, ka tas arī palīdzēs.
Aug 31 19:08 [info]zirka:
nelaid māte bērnus mežā
visas nedēļas garumā es mēdzu vecākiem pa laikam cieti piekodināt, ka svētdien braukšu malkas darbos, nekādas sēnes. nē, nekādā mežā, zinām mēs to elli pēc tam, jo, kamēr es, lasāmo limitu sasniegusi, varu pa mežu pastaigāt ar spainīti un paelpot meža gaisu, tad šie nepagalam - kamēr visi desmit līdzpaņemtie spaiņi nav pielasīti pilni un vēl bagāžniekā sabērta visāda drebeģeņ, tikmēr mājā nebrauc
protams, ka mani aizveda uz mežu. es protestēju. pretojos diezgan ilgi. redziet, malkai vēl jāpažūstot, vēl nevarot zāģēt. nu tad kam es te kūlos caur visu rīgu, viltnieki? nu neko, vilku gumijniekus un braucu vien līdz. vismaz izdevās pierunāt vecākus lasīt tikai bekas un citas ātri cepamās sēnes, nekādas drupenās bērzlapes, pusindīgos vilnīšus un citas vārāmās, marinējamās un sālāmās sēnes. šo to jau nošmauca tāpatās, esot pielasījuši vairāk par mani, hahā un hoho, mājās skatos - aha, drebeģeņ tomēr. nezinu, kur tās jūsu tūkstoš baravikas uz hektāru, ne misā, ne baldonē nebija, katrā vietā pa vienai izcēlu, vienu turklāt tārpainu. visādas sūdubekas un purvabekas gan pilnus spaiņus pielasījām, es gan viņas necik neatšķiru
beigās māte man piebēra pilnu tarbu ar piemājas trijās priedēs-četrās apsēs salasītām baravikām, sev saldēšanai atstāja šodien salasīto. tad nu lūk, mīļie kulinārcibiņi, jums ir pāris dienas laika, līdz mēs piebeidzam gulaša zupu, padalīties ar savām lieliskākajām baraviku zupas receptēm
Aug 31 19:08 [info]quad:
tam veganu stafam nav ne vainas bet man ļoti garso arī biezpiens un piens un siers un šprotes iznak ka esmu pa pusei veģetārietis jo es šā vai tā nemāku nopirkt gaļu un ēdu tikai tad kad man iedod vai arī kad nu blad nav ko citu gatavot. vai ari esmu no tiem kam gaļas pasaulē vis vel ir priekšā tāpat kā kūkas es nemāku cept. man vispār māte nelika nekad gatavot man bija melna bilde kā top ēdiens tādēļ man bija viegli iesmērēt arī sīpolus.
Aug 31 19:06 [info]ulvs:
Lel, es pavisam aizmirsu šeit uzrakstīt par faktu, ka taču esmu brīvs! Pēc 6 vai 7 gadu ilgām attiecībām esmu brīvs! Ja kādam interesē komunikācija ar mani, atraksti uz u.ulvis at gmail.

Kāpēc es te to rakstu? Nepārprotiet, tas nav izmisums vai kas tāds, jo es esmu ļoti pašpietiekama vienība (pārāk; pat nepatīkami, es teiktu). Tā ir vēlme atjaunot to, kas nemaz nav bijis. Atjaunot nenotikušo vēsturi, kas varēja notikt tāpēc, ka biju brīvs. Alternatīvā pagātnē. Retrofutūristiskā nāktone. Vārdu sakot, es vienkārši esmu ieinteresēts lēnā, saudzīgā, sirsnīgā un atklātā komunikācijā; vispirms virtuālā, bet, ja būs inčīgi, tad dzīvītē arī.
Aug 31 19:04 [info]heda:
"Magic in the Moonlight" / "Mēnessgaismas maģija"
Filma visām mistera Dārsija mīlētājām. Vudijs Allens atkal atzīstas pielūgsmē Eiropai - šoreiz Dienvidfrancijai, un filmas nevainojamo glītumu tiešām ir par ko mīlēt. Līdz šim Allena Eiropas stāstu filmas iedvesmojušas ar pierādījumu, ka no nīgra nūģa (skat. viņa 60-to gadu kino) iespējams pārtapt par ironisku saulstariņu. Šoreiz nolemts nūģa pārtapšanas stāstu padarīt par galveno un vienīgo sižeta līniju un izstāstīt ļoti sīki un pamatīgi.

Threesome
Aug 31 18:49 [info]emiilia:
Diemžēl ir problēmas, kas dziļi iespiežas sirdī. Un ne ar savu racionālo pieeju, ne ar savu psihologa izglītību, ne veselīgo domāšanu, ne savu IQ nekādīgi nevari to sāpi izravēt. Strādā ar sevi, cik vien spēka, bet nespēj. Peries kā vista pa pakulām. Jo beigu beigās neesi nekāds robots, kuru var mierīgi pārprogrammēt, bet gan dzīvs cilvēks ar savām vājībām un nedrošībām.
Aug 31 18:43 [info]noisiite:
Izskatās, ka man oktobrī būs ko darīt. Vilhelmīnei būs vārda dienas ballīte, sabrauks radinieki, daudzi un reizē. Jāizdomā būs kaut kas interesants, nu tur dekorācijas, baloni.
Un tad vēl šorīt beidzot redzēju to 'mistisku'- kā bērns no manas gultas tiek uz savu un pagriežas ar galvu pretējā virzienā, kopā kāds metrs ar astīti ir tas mērojamais ceļš. Pirmajā reizē bija šoks, pamostos un blakus nav bērna (zemāk ir spilvenu barjera, tur viņa netiek), pastiepju roku, nav. Atveru acis, bebiņa savā gultiņā (gultas mums sabīdītas kopā) un apgriezusies pa 180 grādiem.
Aug 31 18:41 [info]aizliegts_v:
Pūķins beidzot balsī pateicis, ka Austrumukrainai būtu jāatdalās no Ukrainas. Pie tam, izskatās, ka, pagaidām gan vēl psiholoģiski, spiež uz procesa pabeigšanu līdz ziemai, gan jau ka lai uztaisītu sauszemes savienojumu ar jauniegūto Krimu. Tā kā ziemā karu sāka vienīgi Staļins un tad pat aplauzās, no šī visa varētu izrietēt, ka pribalķika līdz pavasarim var justies daudzmaz mierīgi. Tipiskajam latvietim Viļumam tā varētu būt laba vēsts, jo ka tik manā dārziņā viss kārtībā.
Aug 31 18:32 [info]chaj:
Virs Garciema nupat aizlidoja pieci lieli militāi helekopteri. Mazliet apsāpējās vēdera rajonā.
Aug 31 18:14 [info]etalonfunkcija:
Jau 5 stundas zīmēju, bļāviens, sēnītes.
Aug 31 17:52 [info]vulpes_vulpes (in [info]n_komentari):
Normāls čalis šķiti, bet jo vairāk paud savu viedokli, jo cieņa pret tevi samazinās. Nauda tev izšķir visu. Tā nav diplomātija, kā pats centies uzsvērt. No diplomātijas tevī ne smakas. Žēl... Bet nu katram jau savs.
Aug 31 17:47 [info]ninona:
Ražīgās brīvdienas.

Norakti omītes karpeļi.
Savārīta dzidro ābolu un kaukāzplūmīšu zapte, plūmīšu sīrupželeja.
Ievāktas sēnes otras omītes mūžamežā.
Esam mājās, apstrādājam vēl plūmītes (saldēšu) un ievāktās sēnes (arī saldēšu).
Bet ledusskapī nonākšanu manā vēderā gaida 6 dzelteni cukini un daudz burkāni un vēl rudens āboli kūūūkām.

Sajūta par to visu ļoti laba.
Aug 31 17:47 [info]ilona_pop:
Pauzēs jāmirst nost, vai ne...
Aug 31 17:46 [info]snorke:
tikko atpakal no sveices-francijas (nokaveju vilcienu, nakamais pec 5h, pielejos ar viinu, pa nakti paliku zeneevaa, no riita 7os traucos uz evian, lekcijas sanaaca tiiri labi, var teikt, ka publika bija loti pat dziiviiga, satiku magisko profesoru windhorstu, kas teica mistiskos vaardus "ja tu turpinasi ka lidz sim, pec 10 gadiem par tevi smiesies", vispar dazas labas idejas pateica, loti vertigi (tikai galigi nezinu, ka lai to isteno praksee), bijau evian termees (maza vilsanaas), eedu marokaanju tadzinu, evian looooti skaista vieta utt)

un riit 6:00 taxis uz Milano Centrale, talak Florence - Perugia - World Lake Conference

drukaaju rakstinus, atbildu mailus, veel ppt


par spiti visam (vannasistabaa saak iebrukt griesti, un vispaar nekas nav ideaals) - viss liekas tiiri lieliski, vasaras depresija saak atkaapties
Aug 31 17:42 [info]str:
slikti iemigu

modos 5:38
 biju mežā

tur viss smuki,
 mašīnu laikam vairāk kā Rīgā
 bet ar visu to -iemanījos apmaldīties 4 krūmos, tā ka pa īstam

saule paslēpās - un apgāju vienu riņķi

sasmēlu kājas - 2 reizes

Aug 31 17:37 [info]superdudinja:
un tomēr dienās kā šī gribu, lai viņš ir blakus.
bet varbūt tas ir tikai tāpēc, ka esi palicis viens un galvā visu laiku notiek sarunas ar sevi.
Aug 31 17:28 [info]winstons:
nē nu man patīk dažāda mūzika, bet joprojām nesaprotu kāpēc daudziem maniem draugiem patīk enter shikari. tā ir tik nenormāli sviestaina grupa psc
Aug 31 17:26 [info]iive:
"Acceptance of the Universe’s coldly beautiful indifference" - diezgan precīzi pateikts tas, ko šī vasara mēģināja iemācīt. un nē, iepriekšējais teikums nav pretrunīgs, jo pasaule ir viscaur dzīva. tai noteikti nav mērķa kādu mazu būtni iepazīstināt ar savu lietošanas instrukciju vai uzbūves shēmām. bet varētu gan būt, ka visam šajā visumā patīk kaut kur atspīdēt. un man patīk viss, kas mirdz.
un tad ir ērti sēdēt gultiņā un ēst ābolmaizi, un bezvārdu domās pietuvoties kaut kam, kas ir sens un bijību rosinošs.
Aug 31 17:23 [info]ulvs:
Man interesē, kāpēc neviens neraksta par WWIII? Pat bail iztēloties neizbēgamo? Nepiesienieties, lūdzu, vārdam "neizbēgamo", jo to es lietoju tīri vēsturiskā kontekstā. Pieņemot, ka vēsture ir spirāle. Cikls, kas atkārtojas (kā arī, kā mums visiem zināms, notiek; you can prove me wrong, and I would gladly be wrong).
Aug 31 17:10 [info]martcore:
pirms skaipa un internetiemAug 31 17:03 [info]zero_weirdness:
school sucks
pagalma sīči going wild: iezvana kvartāla domofonus. psihozīte pirms skolas: help help
Aug 31 16:59 [info]vilibaldis:
pēc vakardienas negausīgā kāzu prieka, man vēl jo vairāk bail no "rīt bija karš"
kaut dzīve nebūt nav bez grumbām, miera apstākļos organizēt zituāciju tomēr būtu patīkamāk.

Bēēēēt, yes, yes, yes! Asīne tomēr ir A klasē, baumas izrādījušās tikai baumas.
Aug 31 16:55 [info]po:
From Mike Anderson's "Healing Cancer from Inside Out"
Aug 31 16:19 [info]nez_kas:
Mana lielākā problēma [???]...
Aug 31 16:16 [info]nez_kas:
Aug 31 16:13 [info]biezpientaure:
Runājot par http://www.wings-phoenix.org.ua/en tad ir ziņa

В День авиации Украины, на военном аэродроме Борисполя состоялся демонстрационный полет военно-транспортного самолета Ан-26, восстановленного при содействии благотворителей.
http://army.unian.net/957284-samolet-an-26-feniks-podnyalsya-v-nebo.html
Aug 31 15:58 [info]fedrs:
Brauc vilcienā Gunārs Cilinskis un Sofija Lorēna...
Aug 31 15:47 [info]swimpis:
latviešu varonis lāčplēsis
Blje, nekad neshaujieties ar alu 'Ļāčplēsis', esmu jau vismaz 4 reizes nobaudiijis kratiishanu, kad deficiita un/vai dezinfekcijas motīvu vadīts ūdens vietā izmantoju lāčplēša alu injekcijām. jebkurš cits alus (izmēģināts vairāk kā tūkstots reizes teritorijā no francijas līdz lavijai ieskaitot) ir jauks un mīļs un labāk šķīdina pulverīšus, bet tagad suka jobtvaj maķ mani krata, gan ne tik daudz kā no degpunkta stāra kristapa iemīļotā berlīnas barigas Abu 'kaifa', jo no tā presīte konvulsēja tā, ka arī diafragma mētā plaušu augšā lejā, runa tiek frekvencēta moku frekvencēs un tad pāris stundas vienīgais, ko spēj cilvēkiem striljīt ir:'Enschuldigen sie bitte, haben sie vieleicht aspirin oder paracetamol oder ibuprofen bitte?!', jo tas ir tas, kas palīdz mīzt, kad galva plīst
Aug 31 15:22 [info]liizhj:
sēnes, gribu sēnēs, kur lai rīgas tuvumā atrod kādu foršu mežu?
Aug 31 15:19 [info]platformene:
Aug 31 15:15 [info]po:
Kur palikusi brīvība? #3
Neviens nav pelnījis cieņu par seksu un dzemdībām 9 mēnešus vēlāk. Ja tavi vecāki neprata sagatavot tevi dzīvei, kurai nav bijuši gatavi paši, tad "cieņa" pret tiem - kas parasti patiesībā ir kauns un bailes - ir ne vien lieka, bet pat netikums (noziegums pret patiesību un sevi).

Tā kā cilvēku saskaņa ir pakļauta realitātei un tās likumiem (tiem, kas ir īsti, nevis tikai rakstīti), tad, uzstādot saskaņu augstāk par likumsakarībām, neizbēgami tiek izsaukts posts (cēloņiem ir sekas, kļūdas rada sarežģījumus). Savukārt, ja patiesība/realitāte prātā tiek nostādīta pareizajā - pirmajā - vietā, tad nereti nākas atzīt ļaunumu, kuru paši uzturam, un apturēt to, atsakoties no kaut kā, iespējams, ļoti pierasta.

Ir pagājuši tie laiki, kad cilvēkveidīgie uz Zemes bija pieņemami viesi. Liela to daļa dzīvo aklā māņticībā (parasti, paļaujoties uz kultūru jeb tradīciju), nesaprotot, kā darbojas procesi, kuros tie ir iesaistīti - sevišķi jau tie svarīgākie, tie, kuri atraisa uztveri, domāšanu un saskaņu. Vairums cilvēku ir vergi jau vairākās paaudzēs un turpina mācīt verdzību saviem bērniem. Reti kurš bērns uzaug labvēlīgā ģimenē. Reti kurš bērns pieaug. Lielākā daļa cilvēku ir bērni - cilvēki bez patstāvīga, saskanīga un godīga skatījuma uz dzīvi. Tie ir cilvēki, kuri savas audzināšanas dēļ nereti pat neapzinās, ka arī cilvēka dzīvē darbojas kādi dabas likumi, ka nepieciešama tikumība jeb apzināta sevis vadība. Un šādi bezgoži taisa nākamo paaudzi, izdarot "lāča pakalpojumu" visai planētai.

Vecāki, kuri neaudzina savus bērnus, ir noziedznieki. Un pirmais to upuris ir pats bērns. Līdz ar to lielākā daļa vecāku ir pelnījusi nevis cieņu, bet gan tikai savu bērnu necieņu, un viss, ko tādi vecāki var lūgt, ir piedošana un žēlastība.

Karma ir kuce. Svarīgām kļūdām ir svarīgas sekas. Un reizēm atzīt patiesību nozīmē atzīt, ka visa tava dzīve ir noziegumā radīta verdzība. Tālākais jau ir tava godaprāta jautājums.
Aug 31 15:10 [info]vistu_zaglis:
Praktiskie jautājumi
Hm, pirms diviem gadiem, vēl par mierlaiku cenām pirktais etalons apgalvo, ka viņā vēl esot palicis viens brauciens. Nez, realitātē ir derīgs, vai nē?

Un kas vispābā izdevīgākais, lai transportētos 6 dienas, katru dienu vismaz divreiz?
Aug 31 15:04 [info]platformene:
miau
Aug 31 14:58 [info]estapens:
http://extratorrent.cc/torrent/3329516/Super+Mario+Bros+Parody+-+Yes+It+Is+Ridiculous.html
MarioPorn
Aug 31 14:56 [info]samta:
šis būs pirmais gads pēc 19 gadiem, kad man nebūs pirmais septembris.
Aug 31 14:56 [info]estapens:
GigaNiga
Aug 31 14:52 [info]slaaneklis:
"In the last finale Jesse Pinkman was escaping to freedom in Mr White's car. What we didn't see is Jesse driving to Brock's house. Having being orphaned, Brock was raised by Jesse into a law enforcer. Meanwhile, Walter White Jr uses his cash inheritance to study and earn himself a Masters in Chemistry. White Jr., who legally changed his name to Flynn to avoid comparisons, is hit hard by harsh economic times and decides to cook crystal meth. He quietly builds a drug empire unknowingly to the public, especially in front of his younger sister Holly, who is currently married to Brock. Flynn is unaware of Brock's relationship with Jesse."
Aug 31 14:36 [info]deloveja_kundze:
multitāskings nav nekāds joks, ja, tikko pamanījos izmazgāt dzīvokļa grīdu, sakārtot visas folija cepurītes glīšā kaudzītē un visu lieko izmest ārā, vienlaikus tīrot zobus un žāvējot matus.
Aug 31 14:26 [info]heishy:
Šodien čeku dedzināšanas diena.
Un neliela padancošanās ap sevi. Rīt man ar tāds nelieks pirmais septembris. Atgriežos darbiņā.
Klaunu parādē.
Aug 31 14:20 [info]skunkhead:
Vīīī-ūūū, vīīīī-ūūū...policija brauc
Vakar grupai "Rīta stienis" bija pinās programmas muzikālais izbrauciens uz Āraišiem - koncerts, alus, rosols un masēta karbonāde. Pa ceļam mājās, kāds busā atrada portālu uz paralēlo dimensiju no kuras izvēlās 1L Jack Daniel's. Izbraucot no Siguldas, aiz busa pamanām zilās disko gaismas un laipnu policijas uzaicinājumu stāties malā. Džeki bruņuvestēs izrāda interesei par mūsu busa saturu, pārbauda numurus, sāk uzdot jautajumus par braukšanas stila izvēli utt. Finālā izrādās, ka trombonists esot šiem pa logu parādījis pliku pakaļu, kas manāmi satraucis policijas darbiniekus. Bet tā arī īsti nesapratām, kas tieši nepatika - vai dibena forma nebija pieņemama, vai pa kuru logu tika rādīta?...
Aug 31 14:14 [info]sirena:
šķiet ka visa pasaule ir sarukusi mazāka, visi vecie ceļi, kas kādreiz likās tik gari tagad ir viegli noejami. varbūt tāpēc ka man garākas kājas.
Aug 31 14:01 [info]po:
Aug 31 13:56 [info]bananacake:
call me crazy - because I am. muahahhahahhahhahahah
Aug 31 13:52 [info]lavendera:
šķiet, arī turpmāk pankūkmīklu taisīšu ar "Piena spēku", sanāk tieši manā gaumē.
kviešu miltu vietā droši vien varētu izmēģināt arī amaranta pārslas.
Aug 31 13:49 [info]zero_weirdness:
tell me about it
the temptation to quit will be greatest just before you are about to succeed
Aug 31 13:46 [info]ld:
Vīramāte, kura mums parasti servē uzsildītus cīsiņus, bet svētku reizēs pasūta picu, pēc izēšanās mūsmājās (ribiņas, krāsnī cepti kartupeļi, svaigu burkāni un paprikas salmiņi plus divas dažādas kūkas) atsūtīja man epastu ar linku uz Rimi aikāgaršo ar komentāru, ka tā ir interesanta lapa par latviešu ēdieniem. Kā arī ieteikumu kādreiz kaut ko pamēģināt no šīs lapas.

Saprotu, ka domāts labi. Bet man niez mēle un pirksti kaut ko atbildēt. Pavisam nešpetnu. Bet ok, to nē. Kaut ko citu. Eleganti atsēdināt. Esmu atvērta idejām no malas!

Upd.: Saņēmu dūšu, piezvanīju un izrunājām tēmu. Huh! Piedāvāju izvēlēties vienu ēdienu no grāmatiņas, ko uzdāvināju, kuru pagatavošu speciāli viņai.
Aug 31 13:30 [info]blondulla:
Frizētāvā trīs kundzītes apspriež karu Ukrainā. Friziere, krieviete, un kliente, latviete, šausminās. Kliente, gruzīniete, ļoti emocionāli:
- Это тоже самое, что было в Грузии. Но люди не учится на чужих ошибках. С Россией нельзя воевать! Нельзя!!

Выбить крымского хана с изюмского шляха
Aug 31 13:28 [info]pietura:
alise šorīt dabūja savas mīļākās puķes.
vasaras pēdējās pienenes kā mazas saulītes stāv pie gultas.
Aug 31 13:12 [info]es_esmu_dzhims:
parīt pirmā skolas diena un es, protams, esmu uztraukusies, mani gan sāk mākt aizdomas, ka neapzināti pati sev šo sajūtu cenšos radīt, jo patiesībā ir nedaudz vienalga, bet tā patiešām nevajadzētu būt, īpaši, ja nekad nekas nav vienalga.
Aug 31 13:08 [info]fedrs:
Darbdienās tas ir savādāk, taču brīvdienās brīžiem paliek nelabi no visu programmātisko "visiem cilvēkiem vajadzētu...", slimīgi mazohistisko "pizģec, tagad tik jūs redzēsiet, kas būs.." un vienkārši histēriķu "ak vai, ak vai...". Tad nekas labāks nenāk prātā, kā atbīdīt mēbeles, un iztīrīt stūrus, kas pārāk bieži slapju lupatu neredz, lai pēcāk bezspēkā apsēstos, un ar mieru sirdī pārlaistu skatu padarītajam.
Man šķiet, citos laikos es mierīgi varētu būt zemnieks, kurš ikdienā kaut ko ar, un kam aiz kūts komposta kaudzē norakti pāris karavīri visdažādākajos formastērpos, kas bija iemaldījušies pajautāt ceļu, un vairāki darba darīšanās ieklīduši aģitatori.
Aug 31 13:06 [info]kuminjsh:
3 musketieri korejiešu gaumē
http://filmix.net/melodramy/91840-tri-mushketera-the-three-musketeers-samchongsa-serial-2014.html

Pagaidām esmu tikusi tikai līdz brīdim, kad čosonietis Pah Daļ Hjans pamet mājas klepera mugurā. Māmiņa viņam lieliska! Rēcu :D
Aug 31 13:03 [info]vistu_zaglis:
Nē nu brīnišķīgi. Tagad izrādās, ka mana dārgā māte ir pilnīgi no zila gaisa pagrābusi, ka es Rīgās noteikti mitināšos pie viņas, pieradusi pie šīs domas un tagad jūtas ārkārtīgi apbēdināta, ka es tā tomēr nedarīšu.

Visu šo laiku es nekad, nekad neesmu dzīvojies pie vecākiem, nekad, bet lūk te nu pēkšņi oppā. Saprotiet pareizi, es mīlu savus vecākus, man viņi šķiet brīnišķīgi cilvēki, bet dzīvot pie viņiem — tas uzliek pārāk daudz pienākumus, savukārt mani nekas nenogurdina tik ļoti, kā savas dzīves pakārtošana citu labsajūtai.

Ai, tā jau negribējās nekur braukt, tagad vēl vairāk negribas, vārd'sakot.

Labi, замяли. Ne jau sūdzēties es te atnācu, bet par lietu runāt. Es tā no cibas saprotu, ka jūs tur visi esat aizņemti ar karadarbību, mūrējat bunkurus, pērkat aviobiļetes, aktīvi griežat baneru rādījumus ziņu portālos, jā, anyway, es gribēju ieminēties — ja nu piepeši izdodas pie trešdienas izlīst no ierakumiem, varbūt varam vakarpusē uzrīkot nelielu saviesīgu banketu ar blekdžeku smūtijiem, braunijiem un smaržkociņiem? M?
Aug 31 13:00 [info]banderlogs:
Vakarnakt ierāvu šņabi ar ābolu sulu, piecus baldriāņus, ieliku ausu aizbāžņus un gāju šņākt. Un tas viss tādēļ, ka mani kaimiņi ir dirsas, kas izdomā sākt spēlēt savu tucenieku piecos no rīta un policija šeit nebrauc, kamēr nav iesniegta rakstiska sūdzība mājas pārvaldniekam/-iecei. Kas tā par sasodītu pilsētu, kas uztaisa rieņbraucēju celiņus katrā stūrī, bet policija nevar atbraukt un salamāt pāris 20gadniekus.
Aug 31 12:57 [info]babilona:
Pamosties viņa rokās, it just makes so much sense
Aug 31 12:48 [info]zuzanna:
Vasara jau beidzās ātrāk, bet nu laikam arī kalendārā
Pēdējā augusta diena.
Pēc divām nedēļām jau gulēšu pludmalē Turcijā. Un ēdīšu vīģes!!! Vai ir garšīgāks auglis par šo? Man pagaidām nav.
Vakar sapratu, ka man nav laika nopirkt dāvanas hosting family - jo te Īrijā mums veikali (ne-pārtikas) strādā līdz 18:00, ar izņēmumu ceturtdienās, un man weekendi man jau saplānoti citādāk. Galvenais ir jāizdomā kaut kas foršs, tad jau arī varēšu nopirkt. Tēvam varētu kaut kādu konstruktoru - kuģi pudelē viņš jau ir salicis. Mātei - kaut kādu kristāla ezi, tikai nu jā - nav viegli izdomāt, kādu tieši.
Šodien pie mums ir saule - un laikam būs visu dienu - tas ir reti. Un man jātaisās uz vienu harizmātisko kristiešu sanākšanu ar BBQ un bouncy castles etc. - un problēma nr. 1 - kā ģērbties uz tādu pasākumu. Baigi cacīgi laikam nevajadzētu.
Albānis uzdāvināja Nāves jūras minerāļu roku kopšanas komplektu - es ceru, ka tas nav mājiens par raupjām rokām, lol. Vakar iemēģināju - diezgan patika.
Massimo Dutti 38. izmērs man bija baigi apspīlēts, bet pagājušā nedēļā nopirku kostīmu - 40. izmēru un tas tā kā vēl drusku par lielu - nezinu, kā būt, bet kostīms smuks un kaut kas seksīgs ir arī tajās biksēs, kas drusku it kā par lielu. Žakete labi sēž plecos un arī krūšu daļā der, tā kā - laikam man tomēr ir 40.izmērs.
Ir gan arī workouts kaut kāds - cenšos 2-3 reizes nedēļā ar fast walking un pēc tam dažādiem kāju muskulatūras vingrinājumiem + 120 presītes kaut kā neizplūst vēl plašāk.
Un no McDonalds tagad pērku tikai kafiju :) Un ēdu vairāk zivis un pat jūras kāpostus. Man patīk šīs pārmaiņas ēdienkartē.
Un pusdienas laikos eju ārā staigāt (nevis pa veikaliem), lai vairāk gaismas dabūtu - jācīnās man te ir ar depresijas iedīgļiem.
Aug 31 12:22 [info]shelly:
Domāju šovakar iet uz "Akmeņi manās kabatās" "Splendid Palace". Vēl kādam ir līdzīgas domas?
Aug 31 12:20 [info]zimbabve:
Peedeejaa diena Smiltenee - shprices kakjim, pankuukas maasasbeernam, tomaatu un baraviku pakoshana, dziivesbriezha klavierkoncerts omammai, brokastis verandaa. Gribu taa veel, bet jaabrauc atpakalj uz Riigu uz taalaakaam paarbaudeem, suuda markjieris paleecies un paraadiijies aizdomiigs limfmezgls kaklaa. Toties plaushaas nekaadas aktivitaates, prieks un laime.
Aug 31 12:19 [info]mafia:
"Noass" ir filma par veģetārismu.
Aug 31 12:17 [info]217:
magic
vienu mirkli tu autopilotā vakarā pārgurumā berz traukus un mēģini noturēt acis vaļā
nākamajā mirklī, vakarā ejot mājās, jūs mēģinat pierunāt poļu džeku (vairak gan kā joku), lai noved 10 min zemāk ar mašīnu līdz upei, vnk lai nebūtu uzreiz pēc darba jākrīt gultā un jāguļ, jo tad ātrak pienāks nākamā darba diena
un nākamajā mirklī, tu, otra latviete, polis un itālis sēžat apakšā ielejā ciematā bārā, dzerat alu, skatāties uz cilvēkiem, un lēkājat pa bērnu batutu

vakar bija spontani brīnišķīgs vakars. ļoti, ļoti
Aug 31 12:17 [info]f_g:
Latvijas radio 1 joks no rīta
Pamodos šorīt tādēļ, ka astoņos rīta LR1 raidīja šo dziesmu.Nosmīnēju, ka svētdienas rītā šādas dziesmas astoņos rīta nedrīkst raidīt, jo vidusmēra miegamice būs spiests pamosties. :D Pārlieku enerģiska tā bija. :D
Bet nekas - grāmatiņa palīdzēja atkal aizmigt! :D
Labrīt! :)

Bet vispār.. pamazām jāsāk atgriezties pie normāla gulēšanas režīma, jo gulēšana no 3 naktī līdz 12 dienā tomēr traucēs darbam. :>
Aug 31 12:14 [info]helvetica (in [info]hanna_beedz):
Autoskola Vol. II grupā 2 puiši un 8 meitenes
Tiek minēta statistika, ka dzērājšoferi 95% gadījumu ir vīrieši. Piemēri par reibumā izraisītiem ceļu satiksmes negadījumiem tiek ilustrēti tikai ar piemēriem, kur "norāva 8 spoguļus un aizlaidās" sieviete.

Reklāmās auto lielākoties vada vīrieši. Satiksmes negadījumu filmiņās lielākoties cieš sievietes un bērni.

"Puiši, izstāstiet meitenēm, no kā sastāv motors. pa skrūvītei."

"skatoties šito (izglītojošu filmu par motora uzbūvi, filmā nav nevienas darbojošās personas) ir jāsāk cienīt veči"

"sieviete tikai vējstiklu izdomāja. droši vien, lai braucot frizūru nesapūš"

"meitenes, nesajauciet kārbas eļļas līmeni ar motora eļļas līmeni"

"dzesēšanas šķidrums: antifrīzs ir tas pats tosols. ja kāda meitene to grib zināt"

"zēni tumšās vietās lai iet ar atstrojošām vestem. meitenēm nepatīk, tad lai uzada smuku cepurīti no atstarojošas dzijas"

"ja iet tehnisko [apskati], tad dod draudzenei mašīnu, smukām meitenēm neņem tik nopietni"

"večiem neprasa, bet, ja grib pasmieties, inspektors [eksāmena laikā] paprasa teoriju meitenēm"

"Aprīkojumam ir jābūt, bet parasti to neprasa. Ja grib pasmieties, policists aptur sievieti un paprasa aprīkojumu."

- - -

- nu, kādi braucēji izvēlas melnas krāsas auto?
- tādi, kuriem patīk melnas krāsas auto.
- arī. bet runā vēl, ka melnas krāsas auto izvēlas agresīvi braucēji. un arī sarkanu.
Aug 31 12:12 [info]pasaule_saule:
ne jau visi vakaros, kad nenāk miegs, sacer dzeju. labi, ka pierakstīju, citādi būtu vēl domājusi, ka bija pārākais šedevrs, kas aizgājis nebūtībā.
Aug 31 12:07 [info]porcupine:
Augusta dziesma
Jacques of S'T'A&WX-Tur kur upe nes
Aug 31 12:05 [info]wensdy:
Spēlēt karā.
Vakar visu dienu pavadīju sandalēs - nav nekādi joki, jo kāju un roku salšanas sezona ir klāt.

Vakar arī satiku draudzeni, kura ar draugiem dosies uz Ādažu mežu spēlēt Soft Air (?). Tas ir kkas līdzīgs kā Paint Ball, bet ar lodēm (nevar nogalināt). Es par to diez gan pasmējos, jo nu... Come on! Bet tad man draudzene paskaidroja, ka karš ir tepat blakus, ka tas var notikt kuru katru brīdi, kādēļ nebūtu slikti patrenēties šaut. Jautāju vai viņa tiešām varētu šaut uz cilvēku, kaut vai spēlē. Uz ko draudzene atbildēja, ka Paint Ball`ā gan ir tikai slēpusies (hā hā :)), bet šoreiz gan viņa pamēģinās šaut uz kādu kara baiļu dēļ. Pie tam parasti ir tā, ka spēlē latviešu komanda pret krievu komandu. Wow. Kaut gan no otras puses noteikti ir kāds labums tvaiku nolaist spēlītē, nevis dzīvē. Slimi, es nezinu, labāk ir sēdēt internetā un uzturēt kontaktus ar pasauli, lai ir, kur aizbraukt. Oh, Lord, won`t you buy me a colored TV. Nezinu, nezinu, es vnk nespēju tam noticēt, ka te kkas varētu notikt. Bet, ja arī notiks, tad nu mēs kolektīvi varēsim uzņemties atbildību par to, ka pēc atjaunošanās amatos palika visas tās pašas kakas, ka latvieši ar krieviem vēlas spēlēt viena otra nošaušanu un ka ir cilvēki, kuri nevar ieiet Stūra mājā, jo "manu vectētiņu izsūtīja".
Aug 31 12:02 [info]wirefearsblack:
dažas lietas ir tiešām tik skaistas, ka man ir sāpīgi uz viņam skatīties . un otrādi.
Aug 31 11:59 [info]shelly:
Pirms pāris nedēļām ar K. runājām par sapņiem, viņš prasīja, vai es tos no rīta atceros. Teicu, ka nē. Tas esot slikti, liecinot par problēmām ar atmiņu.
Kopš tā laika gan es sāku visu atcerēties, bet tikai tāpēc, ka man nepārtraukti rādās visādi murgi (šonakt, piemēram, bija burvju žoklis, kuru mēs centāmies aprakt dārzā, lai tas beidz ārdīties; žoklis apbūra Lauvas mīļo mantu, un es to sasitu pret grīdu).
Atdodiet man manus atmiņas traucējumus!
Aug 31 11:58 [info]neraate:
vakar izvārīju ļ.garšīgu frikadeļu zupu. šodien cīkstos ar kapātajiem balodīšiem. izskatās, ka šie vinnēs - katlā gan viss sajaukts, smaržo garšīgi /knapi sagāja/, bet esmu beiKc un pagalam un virtuve izskatās kā pēc atomkara
Aug 31 11:58 [info]helvetica:
transpersonas par dzimumu līdztiesību darbā
Men are assumed to be competent until proven otherwise, whereas a woman is assumed to be incompetent until she proves otherwise
Aug 31 11:47 [info]virginia_rabbit:
Jgm
Sasmaržojos ar Versace Oud un nopirku Viktoria Secret bikses. Tagad eju walk of shame ar rozā maisiņu pa termināli.
Aug 31 11:38 [info]honeybee:
Bet ja par aktuālo "nauda smird vai nesmird?" jautājumu.
Es jau gribēju rakstīt tipa "man laikam nav ētikas un morāles, es par to tiešām neuztraucos". Un savā ziņā tā arī ir; nu tb ja ir kaut kāds darbs, kas jāizdara, es to izdarīšu arī tad, ja par to tiks samaksāts no man netīkama avota. Un tādu tīru un ētiski nesamocītu avotu jau patiesībā nemaz nav; visa nauda smird, tikai katra savā reģistrā.
Bet man laikam ir svarīgs tas pirmais tuvinājums, t.i., vai tā sistēma, kas piešķir naudu, vienlaikus čakarē to vidi, kurā nauda tiek iepludināta. Vienkāršoti formulējot, ja es zinu, ka cilvēks kakā akā, tad viņa piedāvāto ūdeni es iespēju robežās centīšos nedzert.

Un: man nav pilnīgi nekādu iebildumu, ja nauda kultūras projektā ienāk no privātiem vai biznesa vides resursiem. Tik ilgi, kamēr šie privātie/biznesa vides donori nemēģina diktēt rezultāta saturu, man tas šķiet pilnīgi okei, pieņemu, ka cilvēki vienkārši grib uzlabot savu karmu (jo savu publisko tēlu var uzspodrināt daudz lētāk un efektīvāk ar citām metodēm, kultūra šajā ziņā galīgi nav pateicīga). Un speciāli nesadarboties ar kādu, kas ir nolēmis izdarīt kaut ko labu, lai tikai neuzlabotu viņa karmu - tas man šķiet šausmīgi maziski un absurdi.

Bet man ir tiešām grūti pieņemt naudu no valsts. Parasti jau nekādas dižās izejas nav, es taču neiešu noraut projektu ar argumentu "tā jūsu VKKF nauda smird", un ne jau nu VKKF ar to dzīvi sabojāšu, bet projekta iesniedzējiem. Un tā nu es samierinos, izdaru secinājumus par sevi kā par amorālu bezmugurkaulnieku un turpinu darboties.
Bet tomēr: ja nu ir kāds kultūras naudas veids, kur tiek kakāts paša akā, tad tas ir VKKF. Es precīzi nezinu, kāpēc un kā, bet cīņa par kkf naudām tiešām padara kultūras cilvēkus sliktākus un vidi - zemiskāku un pazemotāku. Varbūt tas ir low stakes game, varbūt tas, ka naudas sadalīšanas principi ir pēc definīcijas atkarīgi nevis no rezultāta, bet no ieceres. Nu, t.i., ja es iesniedzu grāmatu/rakstu/whatever Zvaigznē/Satori/whatever, tad tas tiek publicēts vai nepublicēts atkarībā no tā, vai pats teksts ir kvalitatīvs (protams, ka vārds spēlē lomu, bet ja es sarakstu kaut kādas glupības, tad tās netiek publicētas, un viss). Ja es iesniedzu pieteikumu grāmatas rakstīšanai, tad naudu piešķir vai nepiešķir atkarībā no tā, vai mans vārds kotējas vai ne; pati grāmatas ideja ir sekundāra. Jā, droši vien citādi nav iespējams - t.i., kultūru finansēt post factum, atkarībā no tā, cik labu projektu esi uztaisījis, būtu lieliski, bet kurš tad uz to parakstītos. Bet sausais atlikums ir tas, ka VKKF nauda, pirmkārt, nāk no valsts, par kuru es neesmu sajūsmā, otrkārt, tā tiek piešķirta, manuprāt, ačgārni, un treškārt, tā padara kultūras vidi negantāku. Un es nedomāju, ka no tā visa kāds dabū karmas punktus.

Es gan nezinu, ko es ar to visu gribēju teikt; tikai tāda maza atskaitīte no cilvēka, kas lielākajā daļā dzīves situāciju ētiku autsorsē, nevis izmanto iebūvēto.
Aug 31 11:27 [info]winstons:
http://imgur.com/a/ufOzf
Aug 31 11:26 [info]virginia_rabbit:
Jgm
Nezinu, kas tās par mārciņām uz tā bezmēna, bet bagāža bija ar 800 g rezervi. Ideāli!
Aug 31 11:24 [info]eoo:
Aizbraucu uz ralli, pafilmēt ceļa līkumam ārmalā.
Nu tā - pabrauc viena mašīna garām, divas, vairākas. Uznāk interese paskatīties, cik pulkstens. Ak tavu nelaimi, kad vilku telefonu no kabatas laukā. Ekrānam stūrī viss skaisti sašķīdis no virsū uzlidojuša akmens.

Pēc raļļa braucot mājās vēl liepājas šosejas galā Aļņu māte ar sīko pagadijās ceļā. Metu pa mēmajiem tā, ka autiņš apstājās pusmetru/metru no šamējā pārīša. Sīkais alnēns tā nolohojās vēl, ka parāva ļoti tizli uz mutes. Blakussēdētājs gandrīz ar sirdi aizgāja no redzētā.
Aug 31 11:17 [info]kaukau:
Siguldaaaaaaa :) daudz saules un foršu cilvēku, mežā daudz dubļu :)
Aug 31 11:16 [info]romija (in [info]n_komentari):
Tas, šķiet, ir visu laiku pretīgākais komentārs cibā.
Aug 31 11:05 [info]platformene:
Variants 'ātri notievēt' neies krastā, jo te ir liela brīnišķīga virtuve, cepeškrāsnis (kuru nebaidos izmantot), jaunas ēdienu izejvielas, un ir lētāk gatavot mājās. Un smaržīgāk, pie tam.
Aug 31 10:46 [info]santech:
Vakar mazliet pafilmēju ar EOS. Tgd zinu, ka, ja tas nav Sony aparāts, tad par autofokusu var aizmirst. Nu, es jau to zināju. bet tagad pārliecinājos praksē ārpus darba telpām. Un man pat varētu sākt patikt filmēt. Bet tā visa pēcapstrādes ņemtne - tā ir kkā jānovienkāršo. Vai arī kā savādāk. Vakar uz draudziņa kompa beigu galā uzliku Windaz Mūvī meiker un vis usmuki samontējām uz ātro. Sony vegas Pro izmet, atstāju vien Avidemux un Virtualdub. Uz savas nix kastes ir Avidemux. Kaste tīri jaudīga, bet ar nixi visa dzelžu jauda bez kerneļa kompilēšanas neizmantojas. uz Gentoo pāriet slinkums, ļoti esmu pieradis pie Slackware.
Bet vakar uztapa daži jauki pliknīši. Bildes studijā būs kkad un varbūt. Jo es vēl neesmu tā'īsti izbraucis cauri atvaļinājuma bilžu mapēm.
Un šodien jāatceras uzrakstīt atlūgums.
Un ļoti gribu uzgriezt ļoti skaļi Still Loving U, bet citiem šodien brīvdiena. Čuč ;-]
Aug 31 10:46 [info]nulle:
Jūtas atkal ir it kā atgriezušās.

Galvā ir daudz visādu nesaistītu momentu, uzrakstīt par kādu Cibā nozīmētu nepamatoti to izcelt (šis nav saistībā ar pirmo rindiņu).
Aug 31 10:44 [info]crescendo:
Warning, baby.
Pamēģināju savai jogurtu mīloša jau beibei iedot biolakto bez pidevām.
Beibe secināja, ka tā ir vislabākā konsistence sprauslāšanas prasmes iegūšanai.

Nu neko, nācās dalīties melleņu jogurtā. Un iegrimt pārdomās par piekrišanu formāli neveselīgākqi alternatīvai. Oh well.
Aug 31 10:23 [info]shiry:
Divas trešdaļas pagājušās diennakts pavadīju miegā, and it was glorious.

Visādi citādi, šis ir kļuvis par manu ikvakara drinku un veiksmīgi aizstājis visus citus našķus, so, iesaku izmēģināt. (Garšvielas gan ņēmu pa piektdaļai no minētā (jo kur es citādi to visu samaisītu, trīslitru burkā? yeah, I don't think so), šķidrumus normāla izmēra krūzei vajag pa 2/3 cup jeb kādiem 175 ml, tēju, attiecīgi, divas tējkarotes, garšvielas — 1/3 tējkarotes. Un četrus gabaliņus brūnā cukura. Un tad tas viss ir tik nenormāli garšīgs, ka spēj tik katliņu mazgāt. Srsly, try it.)
Aug 31 10:09 [info]neraate:
redz, ko es atradu! lasu un priecājos un mēģinu iztēloties, kā izskatītos māja ar mēbelēm bez asiem stūriem (jo uz jebkura kantaina stūra var sasisties, galu galā)

http://epadomi.lv/ezoterika/25032014-21_lieta_ko_nedrikst_turet_majas
Aug 31 10:00 [info]f:
pavisam cita lieta - lietot internetu telefonā, kurā tas strādā.
Aug 31 09:39 [info]3_5469mhz:
Meža dziesmas
http://klasika.lsm.lv/lv/raksts/latvijas-koncertzales/koncerts-mezha-dziesmas-janja-baltvilka-atcerei-25.-julija-kalnc.a42048/

Pēdējās 4 (nevis 3, kā teicu vakar) ir manas dziesmas. Interesanta iespēja dzirdēt, kā es rakstu džezu.
Aug 31 09:24 [info]neraate:
mani gan neterorizē ar bildēm no sērijas 'es un sēnes', vispār esmu diezgan traka sēņotāja, pagaidām esmu no sirdēstiem par savu nevarību veiksmīgi izvairījusies, bet vakar, kad mežiņā ielīdu pačurāt, sapratu apkārt valdošo ārprātu, jo bērzlapes bija rātni sastājušās pulciņos
vēl uzkrītošāk būtu bijis, ja ar sagatavotu plakātiņu tjip 'mēs esam šeit'
Aug 31 09:15 [info]neraate:
un vēl es vakar beidzot biju ciemos pie zirdziņa /pat nevar izstāstīt, cik sen jau gribēju/. un zirdziņš tā saviesīgi ļāvās čubināties un glaudīties un vispār tāds foršs - liels un bērs un draudzīgs.
Aug 31 09:03 [info]neraate:
par baudu - gastronomisko
visu laiku aizmirstu pastāstīt, ka mēs Daugavpilī bijām brīnišķīgā ķīniešu ēstuvē tieši pretī DU galvenajai ēkai. bija tik labi, ka būs jāatkārto gājiens pie ķīniešiem tepat Rīgā (tā Taizemiešu vista.. uh)

un vakar mēs bijām noņemt skaidu Ķirsona burgeriem. ļoti garšoja, lai gan ar vienu man tomēr bija nedaudz par maz /un tik nedaudz, ka tu to saproti mazliet vēlāk un mājās jātaisa maizītes/

un vēl vakar mēs noskatījāmies filmu par ēdienu. labi, ka nebiju izsalkusi, jo filma ļoooti laba. un visi tie ēdieni tik skaisti izskatās
https://www.youtube.com/watch?v=wgFws3AoIUY
Aug 31 08:54 [info]kramers:
Какой старый конь не мечтает о новой борозде!

Не хочу сказать, что старею, но все те звуки, что я когда-то издавала во время секса, теперь я издаю, просто вставая с дивана.

Хочу в детсад. Чтобы меня привели, накормили и спать уложили.
Играть со мной не надо, я буду тихо спать и всё!
Aug 31 08:43 [info]samta:
no kaut kādiem trīs, četriem mūsu pašu sarūpētiem maisiem + hig. precēm vakar tikām pie vēl + 14 ar nezināmu saturu. visu nakti murgoju par bērnu drēbītēm, bet dzīvē dzīvītē šorīt pirmo porciju iemetu mazgāties. pa nakošo ned. būtu jātiek ar to visu galā. sestdien gribu atļauties braukt uz rīgu un aiziet uz gaismas pili. pēc kam jāsāk palēnām pārvākties uz rīgu.
vakar biju mellupos. vienai māsai bija vārdadiena, bet otra mūsmājās noorganizējusi jauna jumta uzlikšanu. tur viss plaukst uz zeļ, lai arī fiziski mellupi man šķiet palikuši daudz šaurāki, nekā tie bija tad, kad es pati tur dzīvoju.
Aug 31 08:37 [info]x_f:
LAASE-3: T-3 stundas

Viss mierīgi, 6.16 pazuda elektrība pusei Siguldas, ieskaitot manu māju. (wasntme)


Pārējā komanda jau ir ceļā, drīz vajadzētu būt te. Ārā ir vēss un ļoti slapjš, jo pāri gāja mazs, jaudīgs lietus mākonis – tikai te, nekur citur, radarā bija knapi ieraugāms.

Aug 31 08:15 [info]mes:
Nu re, šonakt mans Jančuks nogulēja tā, ka gandrīz vai bija jāceļ augšā uz ēšanām, jo ilgāk nevaru gaidīt :) Pēc lielas negulēšanas, kaut kad jau bērniņam bij jāizguļas. Patiesībā vēl guļ.
Tiesa, ar punci gan šad un tad ieraudājās, bet šonakt bija satīta un pāri kājiņām sedziņa, abās malās zem matracīša nostiprināta.. 
Aug 31 08:14 [info]dhonass:
Mēs izšķīrāmies, jo es vairs nespēju dīlot ar visām tām lietām [uzrakstīju 'ar vistām', jā, es nespēju dīlot ar vistām].

Antidepresanti liek man negribēt iespiest galvu durvīs, bet miegs nāk visu nolāpīto laiku un vēl trakāk, fantastiš, arī pirms tam viss, ko es gribēju, bija gulēt trejdeviņus gadus, bet tagad ir vispār vāks, nu kāpēc, nu priekš kam, es gribu funkcionēt vismaz 9 stundas darbā kā pilnvērtīgs darbinieks, nevis pie ne sūda nepalīdzoša enerģijas dzēriena kā slīkonis pie salmiņa pieķēries nozāļots zombijs.

Jāiet uz darbu, vismaz tas man vēl ir.
Aug 31 08:01 [info]lara:
Neko nelīdz, ja gulēt aiziet vienos. Tik un tā 3.30 mostos, acis platas, domāju visādas domas. Tā arī neizdevās aizmigt.
Ap pieciem sāku šķirot fotogrāfijas projektam, ap sešiem izdzēru pirmo kafiju, septiņos gāju lasīt akmeņus (tam pašam projektam). Tagad nezinu, ko darīt - mēģināt aizmigt vai doties brokastīs.
Kā, lūdzu, iemācīties gulēt?
Aug 31 07:07 [info]kira_alendorfa:
1915. gada 29. novembris
Šodien Marinas kristības. Pamodāmies astoņos. Pēc tam, kad padzērām tēju, gājām pildīt mājasdarbus. Es izmācījos un devos uz savu istabu; vēlāk arī Šura pabeidza mācīties (izņemot aritmētiku, jo nesaprata uzdevumu, bet tētis to izskaidros tikai tad, kad viņam būs brīvs laiks). Ap 10 pie Šuras bija jāatnāk studentam, taču tas ieradās tikai pusdivpadsmitos, bet tētis viņam teica nākt septiņos, jo [mums] ir kristības. Pēc tam atnāca garīdznieki, pēc tam sanāca viesi un kristības sākās. Marina gandrīz nemaz neraudāja. Šodien mums bija ļoti maz viesu. Kad māmiņa pārbaudīja, vai viss gatavs, viņa saskaitīja, ka pie galda sēdēs trīspadsmit dvēseles: tad māmiņa lika mums, lai mēs atnestu galdiņu, un [bērni] brokastojām atsevišķi. Mums bija trīs tortes. Pēc brokastīm viesi sāka izklīst. Šodien tētis negāja uz darbu.
Aug 31 06:20 [info]murxxe:
Protams, dien dienā varu snaust kā susļiks, bet, kad vajag, miegs nenāk ne lūdzams. Šodien visa diena solās būt pilna un interesanta, bet es aizmigu pēc trijiem un pamodos sešos...

Labrīt, eju taisīt brokastis.
Aug 31 04:49 [info]sirualsirual:
man tik ļoti patīk krievu valoda.

tak vispār patīk sajūta, urbjoties valodā. svešie vārdi lēnām izsaka ko pilnīgi neredzētu, un rodas tāds mistisks prieks, kad valoda kā tāda slidena masa vai drīzāk ķirzakas aste neļaujas noķerties un atstāj tevi ar mazumiņu.

ai, cik labi ir nesaprast, un cik labs ir viss tas nepateiktais, nesaprotamais. tāpat kā tie stulbie grieķu fragmenti, kas miedz ar aci, bet iepļaukā, ja esi pārāk padevīgs.
Aug 31 04:22 [info]liljabrik:
Kur skatās karmiskā policija
Aug 31 03:43 [info]hidroxo:
Jāpārtrauc muļkoties un jāvērtē cilvēki atsevišķi nepiedēvējot viņiem citu cilvēku īpašības. Šī nav pēdējā reize, zinu un apsolu :), un piedod, ja vari. Paldies par rozi, tā izdzīvoja ceļu un ceru, ka izdosies to izkaltēt un saglabāt. If a blue rose would exist it would be a beautiful freak of nature, but a freak of nature nevertheless. In case I am a freak of nature, this gives me hope that I might be a beautiful one as well.
Aug 31 03:29 [info]nesaprotami:
and all is gone. just like that. protams, liekas, ka sirds vietā ir milzīgs caurums, bet tā ir labāk. ne gluži labāk, bet pareizāk.
---
confusion. viss, kas notiek, ir tāda haļava, ka bail paliek. it kā ir labi ļaut lietām norisināties pašplūsmā, taču biedē tas ne pa jokam.
diena sākās ar e man pretī un beidzās viņam man uzgriežot muguru.
we never change, do we? we never learn.
---
so i wanna live in a wooden house
where making more friends would be easy
i wanna live where the sun comes out
Aug 31 03:20 [info]mazeltov:
Izmēģināju veikošanu aiz troses - bija riktīgi forši, taču kāds brīdis pagāja, kamēr uzķēru, kā pagriezties un nekrist, kad trose aizvilkusies līdz tālākajam punktam un pārslēdzas, lai vilktu atkal atpakaļ. Pēc tam vēl foršas vakariņas japāņu restorānā. Pirmo reizi pagaršoju tataki tunci un gandrīz noriju mēli.
Aug 31 03:02 [info]saccharomyces:
not enough
nez, kur es esmu atradusi tos standartus, kurus sev uzstādu
(un, protams, nespēju sasniegt, kā rezultātā jūtos draņķīgi)
Aug 31 01:58 [info]ripp:
dažas lietas, kā šķiet, manā dzīvē nemainīsies nekad. diemžēl.
Aug 31 01:54 [info]heishy:
pohmelis beidzies, var sākt kko darīt
Iedvesma kārtot drēbju skapi ir tikai naktī.
musicovery.com on mood - easy un aiziet.


Un boyhood movie bija kā radīta hungover. Lēna, vienkārša.
Aug 31 01:53 [info]zyto:
Buus kaadreiz jaaizprintee visi mani ieraksti...
Aug 31 01:52 [info]hidroxo:
Un viss atkārtojas
Beidzot mājās un tikai 2 stundas. Šoreiz vismaz bija silts un biju kedās nevis augstpapēžu kurpēs. Cik dīvaini lietas atkārtojas, tā vien šķiet, ka universs ar mani spēlējas. Gribas iekliegties, lai kāds to izbeidz. Atkal papusei iemigu un aizbraucu garām savai stacijai. Šoreiz, tai esot otrai reizei izdomāju būt drosmīga un saīsināt ceļu, pārrāpjoties pāri sienai un grāvim un izejot cauri brikšņiem pa īsāko ceļu, kad biju jau māju tuvumā. Rezultātā sāpošs dibens un roka, ievelšanās pa pusei nātrēs un kājas slapjas līdz ceļiem. Laikam vajadzēja pieturēties pie sliežu ceļa un iet "garāko" ceļu. Bet, ja kāds būtu redzējis, domāju smietos par manu rāpošanu ar zilu rozi zobos. Tagad puķīti aplūkojot zobu pēdas šķiet labi redzamas uz kāta. Vienā brīdī biju to pazaudējusi, kad izkrita nemanāmi no paduses vēl pa sliedēm ejot, nogāju labu gabalu atpakaļ spīdinot ceļu ar telefonu. Negribēju zaudēt to vienīgo lietišķo pierādījumu par pasakas īstenību. Es laikam esmu materiāla meitene. Man patīk, ja man ir lietas caur kurām atcerēties notikumus, jo ja to nav, ar laiku sāk šķist, ka viss ir bijis tikai mana fantāzija un nekas nekad nav bijis. Un šī, ja izdosies izkaltēt būs vienīgais lietišķais pierādījums par M. eksistenci tamdēļ negribēju to zaudēt. Cik dīvainas ir beigas. Tās nekad nav tādas kādas iztēlojies vai esi vēlējies. Grāmatās un filmās tās ir daudz skaistākas un jēgpilnākas, patiesajā dzīvē....tās ir vilšanās pilnas un tajās trūkst skaistuma. Ejot pa tumšo ceļu es brīžiem noteikti izskatījos pēc psihopātes laiku pa laikam smejoties. Vai gan nav fascinējošas sakritības,kuras dzīvē notiek? Jo pēdējā tikšanās ar doku arī bija pie Daugavas krasta, pat ja citā vietā nekā ar M. un arī vieni no vārdiem bija, ka mēģinās atcerēties manu smaržu, un tieši pēc viņa pēdējās aizbraukšanas martā bija mana pirmā aizgulēšanās pēdējā vilcienā un iešana atpakaļ pa sliedēm. Vienīgais, kas vēl pietrūkst ir mana tuvinieka nāve un atlaišana nedēļu vēlāk, tad zīmes būs izgājušas pilnu apli. Bet vismaz pēc šī pārgājiena sapratu cik jauki ir apzināties ka ir arī kāds kam rūpi arī kad pasakas beidzas un izgaist dūmos. "Sieviete saņemies, beidz raudāt un piezvani, kad būsi mājās" skanēja galvā visu ceļu. Piezvanīju un viss ir labi. Pasaku varoņi ir gaistoši un bezjēdzīgi, dzīvē es izvēlēšos cilvēku, kas tev slimai esot palīdzēs ar tādām praktiskām lietām kā, piemēram, atvest kartupeļu maisu, nevis pasaku dūmu tēlu, kurš tikai izliekas skata pēc, kurš runā lielus vārdus un dara pompozas lietas tik ilgi kamēr tās ir īslaicīgas un ar tām var izrādīties citu cilvēku un arī savā priekšā. Mīlestība nav meitene (Lapmežciema pāļu karaliene), kas skaisti nopozē nostājusies ūdenī un skatoties debesīs. Mīlestība, rūpes un cieņa ir daudz klusāka un nemanāmāka parādība, tā nekliedz skaļi pēc uzmanības, tā ir ikdienas lietās un rūpēs par otru cilvēku, tā ir vēlme lai otram ir labi un vēlme palīdzēt, tā ir ikdienas kopā būšana gan priekos, gan bēdās, tā ir paļaušanās un uzticība, tā ir tas pats kartupeļu maiss, kad tas ir nepieciešams un kad blakus nav citi cilvēki kas aplaudēs un apbrīnos tavus "varoņdarbus", un tā ir cieņa pret otru. Pasaka ir skaista lieta, kad skatās tikai īslaicīgi, tā ir vasaras migla un apmātība, bet beigās tā atstāj tukšuma un nepiepildījuma sajūta, jo tai trūkst īstuma un pastāvības. Es apsolu (un es vienmēr, vienmēr turu savus solījumus), ka ja es kādreiz atradīšu to vienu cilvēku kam varu uzticēties un uz kuru varu paļauties ne tikai tad, kad viss ir labi un par kuru zināšu, ka arī es viņam rūpu, es apsolu, ka izdarīšu jebko, ko viņš vēlēsies un visu kas būtu manos spēkos, lai šis cilvēks būtu laimīgs. Man ir apnikušas spēles, dūmi, ilūzijas un nopozētas, neīstas pāļu karalieņu fotogrāfijas.
Un es zinu, ka M. nav doks, zinu, ka šobrīd viņu nepazīstu pietiekami, lai veidotu jebkādus spriedumus, bet dažreiz sakritības šķiet tik dīvainas un grūti neprātot par līdzībām šodien. Viss ko es zinu ir ka es spītīgi turos pie domas, nekad, nekad vairs nepieļaut tās pašas kļūdas, un labāk aizskriet un visu pamest nekā atkal dzīvot pasaku varā un gaidīt kaut ko kā nekad nebūs, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka dzīves uztvere un būtisku jēdzienu definīcijas cilvēkiem ir dažādas.
"https://www.facebook.com/photo.php?fbid=650480418329707&set=a.613551298689286.1073741838.100001032656954&type=1&theater"
Aug 31 01:52 [info]zyto:
Zaudeet savu sirdi, lai ieguutu to? Vai tas ir mans dziives meerkis? Atceros, kad biju beerns, Es biju viens no labsirdiigaakajiem cilveekiem, kaadus Es savaa muuzhaa esmu iepazinis. Tad gaaja gadi, daudzas apdedzinaashanaas, it kaa viilos cilveekos un saaku nicinaat visus, bet tgd skatoties- Es vienk iemaaciijos saskatiit tumsu un vienubriid biju tumshaakais un nezheeliigaakais cilveeks, ko esmu iepazinis. Tgd palikushas kkaadas sajuutas, bet pamataa tikai empaatija un telepaatija, taadaa veidaa speeju sajust ko cilveeks domaa un juut, kaa arii pateicoties unikaalajam sapraatam speeju izsecinaat gandriiz jebkura(arii tikko ieraudziita cilveeka) pagaatni un varbuuteejo naakotni. Bet atgriezhoties pie teemas- vai mans pamatmeerkjis ir atguut sen zaudeeto? Kaa saciit- caur ledu un uguni... Varbuut, katraa zinjaa tas jau shkjiet sapraatiigaak par meerkji paarvaldiit pasauli. Anyway, ja sapratiishu sevi pilniibaa, tad arii sapratiishu pasauli un lai kaut ko ilglaiciigi kontroleetu, no saakuma ir jaasaprot... laiks iet, uzkraaju informaaciju un pieredzi, kljuustu gudraaks un gudraaks, bet saprotu cik mazaak un mazaak Es veel saprotu...
Jaa, tosts ne par zinaashanaam un pieredzi, bet gan par sapratni! Priekaa! ;)
Aug 31 01:44 [info]qgmr101:
... zem ūdens ^_^
Aug 31 01:39 [info]saccharomyces:
"a woman who, if you make her laugh, you got a life"
Aug 31 01:28 [info]sniegabrist:
going tibia k
Zin, ir tādi jautājumi, pēc kuriem cilvēks nodur acis, pašūpo kurpi, ievelk dziļu elpu, negrib atbildēt, paceļ galvu, paskatās sānis tālumā, iztēlojas, kā sašķaida jautātāja galvaskausu ar ķieģeli, un atbild ar nenoteiktu Nu-tā. Kad tā nopietni slikti, kad vēl sēdi drupās. Lūk. Kā man gāja akadēmiskajā atvaļinājumā - a nezinu, domāt negribas.
Aug 31 01:27 [info]virginia_rabbit:
Aug 31 01:17 [info]bloodwineroses:
Pirmā nakts
jaunajās mājās. Būs cieta gulēšana uz tūristu paklājiņa, jo man vēl nav ne gultas, ne matrača. Istabiņa forša. Piekarina visas savas figņas (vēja zvani un tamlīdzīgi) un jūties labi. Šodien tiku pie sava skaistā molberta!
Aug 31 01:16 [info]ilona_pop:
Es tikai gribētu, lai viņš redz, cik ļoti es viņu saprotu...
Kādi tur 'keep strong, everything will be fine',
rietumeiropieši, beidziet šito vienreiz. Dzīvē var un vajag arī paskumt,
nav viss vienmēr rožu dārzs, it sevišķi, ja tas otrs cilvēks tev bijis TIK, TIK ļoti.
Nu ko lai dara, ka arī 50 gados nesaprot, ka nedrīkst ar to otru aizpildīt caurumus sevī..
Otrs ir tikai kompanjons, ar kuru dalīt savu brīvību...
Ja to saprot un atceras pat 24gadīgie... :) aizmirstot to tikai jau iepriekš pieminētajās bailēs...
Aug 31 01:13 [info]ilona_pop:
"Kad cilvēks reāli sāk dzīvot tagadnē, viņam ir gan spēks, gan enerģija, viss, ko viņam vajag."
Aug 31 00:52 [info]dejavu:
CSN
Kopš es aktīvi un veiksmīgi apgūstu ceļu satiksmes noteikumus, es esmu kļuvusi par neciešamu līdzbraucēju.
Sākas ar to, ka es nevainīgi pajautāju: drīkst, es pakomentēšu ceļa zīmes un noteikumus, jo es mācos...? *blink, blink
Un tad sākas...... ātruma ierobežojums te ir...apdzīt te ir aizliegts, jo...... pa šo ielas daļu braukt nav atļauts.... te ir jāapstājas....
....šoferīši nez kāpēc parasti saīgst un sāk kļūt nervozi :)
Aug 31 00:46 [info]ilona_pop:
Un ja vēl kādam būtu patiesa nojausma, CIK ļoti....
Aug 31 00:46 [info]ilona_pop:
Es vienkārši gribētu, lai viss atrisinās. Galvenais, ka nesenais domu un sarunu laiks ir bijis tik produktīvs,
ka pat ir kļuvis skaidrs,
KĀ.
Tagad tikai...
KĀ?
Aug 31 00:45 [info]ilona_pop:
Man ir tik fantastiskas draudzenes. Ja saskaitītu tās stundas, kuras šajā laikā esmu pavadījusi skypā, sanāktu vairākas dienas un naktis. Mums visām pirmsskolas laiks un vēl ir vaļa šitā sēdēt.
Savukārt ar Beāti klausāmies Berlīnes filharmoniķu sezonas atklāšanu live, vakaros pastaigājamies pa pilsētu, apspriežot krievu komponistu unikalitāti.
KĀ tev, meitene, vēl pietrūkst?

Skaidrs, protams, KĀ.
Aug 31 00:41 [info]ilona_pop:
Es teikšu, kā ir: es dzīvoju starp milzīgu, milzīgu prieku un pateicību, ka esmu šeit, Māstrihtā, ka teju sāksies jaunais mācību gads, ka nākamgad beigšu šejienes konservatoriju, ka man ir skaists jumts virs galvas un rozes pagalmā, ka varu vakaros iet staigāt uz upi un skatīties tumšās debesīs, ka ir kāds, par kuru TĀ domāt un TĀ vēlēties, lai viņš savā dzīvē atkal atrastu laimi,
un starp reizēm drausmīgu paranoju. Nu tā, ka, šķiet, jāmirst nost aiz neziņas par nākotni un cik ļoti sāpēs, ja tomēr būs lemts lūzt.
Tādos brīžos uzlieku ausīs visus tos law of attraction, kaut šodien - turpceļā uz Vāciju jāraud, bet atpakaļceļā ausīs "I am that, I am",
mēģinu ar sevi strādāt,
ai, patiesībā viss ir tik ideāli,
bet reizēm vienkārši pārņem ārkārtīgas bailes
Aug 31 00:37 [info]platformene:
Es noslīpēju 3 diesmas, un prātu.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?