Latest Posts

Current posting stats: 11 per hour, 0.19 per minute RSS version
Jul 26 03:36 [info]zero_weirdness:
mīlestība
lēni lēnu lēnām lēnītiņām
Jul 26 03:34 [info]zero_weirdness:
hihihi
midlneims varētu būt Dzirkstīte
Jul 26 02:48 [info]kakjux:
es nevaru aizmigt. un gribu uzrakstīt par to, ko es domāju par PTSD. gribu uzrakstīt par to, cik laba diena bija. gribu uzrakstīt par Marlīni. par to, kas manā virtuālajā iepirkumu groziņā. bet negribu. un vēl man neizdodas piedabūt sporta zāli, lai nokancelē manu stulbo membership. jo es gribu pieteikties citā sporta centrā. tādā, kurā strādā kondicionieris, un, uz kuru es varu aiziet darbadienas pusdienlaikā. un vēl, atkal jādomā par rakstīšanu. kas tas ir, ka tik daudz jādomā, bet tik maz uzrakstās? pat Neil Gaiman galvenais padoms visiem ir: write.
Jul 26 02:40 [info]gnidrologs:
People voting for this hag need to have mental issues.
Jul 26 02:04 [info]r1chu5:
apstāties un apdomāties.
pārskatīt fotogrāfijas un izvērtēt kāda ir bijusi tava dzīve līdz šim.
saprast, kad patiešām biji laimīgs, kad sliktākais posms, un kā ir tagad.
uzlikt skumju mūziku, skatīties uz īpašu cilvēku, aizvērt acis un ieslēgties sevī.


"I can't believe
That you're gone and we're alone
That we'll never see your face
That you're at the gates of Heaven
That we'll never know you

If only, if only
Miracles happened every day
I could believe in something

Helpless we cried over you
Empty and lost over you

How in the world
Can they say that you're at peace?
Can they say that time will heal us?
Can we hope to be forgiven?
Can we know how we feel?

If only, if only
We could all live forever
No memories to remember

Words were not spoken for you
No grave marks our love for you
Broken our hearts call for you
No-one can blame us but you

How in the world can we ever smile again
How in the world can we live without you"

dziesma
Jul 26 01:44 [info]sickboy:
Tautaa meedz teikt: "Nevajag lietot narkotikas, jo taas visas sajuutas var dabuut dabiskos veidos." Liidz shim uzskatiiju, ka taas vien tukshas pljaapas - kaa gan "dabiskos veidos" var dabuut, piemeeram, ko liidziigu heroiina sajuutai? Shodien es to uzzinaaju: Taa ir plaukstas masaazha.
Jul 26 01:34 [info]santech:
Sava mīļākā filma ir jāatrod. Tāda, kas neliekas sekla. Kas liek just. Arī action filami tādai ir jābūt - gana dziļai. Šodien, diska patukšošanas nolūkos, noskatījos Fast and furiouaeioaeus 7. Nepatīkami maz bija braukāšanās ar mašīnām. Ok, visās iepriekšējās gan jau ka ir pietiekami. Bet kāpēc arī šajā nevarēja būt vismaz 70% satura pakaļdzīšanās ar auto? Kaut kāds bojeviks beigu galā. Ar mašīnbraukāšanās elementiem.
Arī tāpēc izdomāju, ka tagad līdīšu migā palasaīt grāmatu. Jāizlasa tā, kas tlefonā. Igo Nožēlojamie. Iet jau uz beigām. Pēc tam jāizdomā ko vēl lasīt. Ievas M. kādu darbu vai.. pag. Kādu - man jau tikai viena grāmata vien ir. Kaut kad izdevniecībā bija akcija, ka var dabūt par velti. Paķēru. Vēl tik jāizdomā, kurā lasītājā to piešķilt. Jo pašreizējais CoolReader kaut kāds gļukains. Vai arī fails niķīgs. Nu tāds, kā kad sūdīgs ieskenējums. Latviešu burti visādi tiek aizstāti ar citiem, jo nu izskatās tak līdzīgi, kā domāja skeneris. Tur m vietā in utml. Še tev pirātiskā versija, grāmataselektroniski wordpress kom.
Bet gultā ielīdīšu ar laptopu, jo jāsabūvē mājas (kārtējā) jaunajā pilsētā. Bet varbūt rītvakar. Tagad grāmatu. Pietiks ekseli bīdīt. Jā, es par šo: http://www.swcombine.com
Par datorlietām iesākot - neraža ar pelīti. VIdējā poga pa reizei norauj dubultklikšķi. Kaitina, kad pārlūkā tabi dublējas. Ir vēl viena pele, bet tā kaut kāda nu.. lētā gala. Kantora darbiem varbūt pierastu, bet geimot, man liekas, būs grūti. Gribu jaunu. Bet pagaidām - vai nu jāciešas, vai nu jāizķidā tā gļukainā un jāpatŗia vai jāpaloka mehānismiņi.
Jul 26 01:15 [info]tapetes_puksts:
man patīk man jaunais darbs. man patīk mans jaunais draugs, kurš izvadā arī manu mazo māsu un brāli sēņot, uz jūru. viņš panāca, ka diviem manas dzīves svarīgākajiem cilvēkiem viņš arī iepatīkas, kurš ir ļoti tehnisks un vienlaikus tik ļoti labi pārzina kultūru un mākslu un šodien man aizdeva savu Leicu M7
Jul 26 01:10 [info]motekz:
Tu man patīv bet nepatīc
Acis veras - aizveras
Saules nav un nav ko redzēt
2x
Mute veras - aizveras
Saules nav un nav ko sacīt

Saule, saule, saule nāc
Saule kaunā neved bērnus

Miroņ svece te nu dziesti
Tumsu tavi stari griezti

Saule ņemi mani atkal
Es pie tevis atkal nāku

Manu dzīslu vārti vērās
Asins staigā locekļos

Mazas asins lāses
Ceļu sīku pilieniem
Jul 26 01:03 [info]virginia_rabbit:
bēbīts pamodies nakts vidū, klusi spēlējas gultā ar mantiņu
Jul 26 00:44 [info]pilnigigaram:
Recenzija par deitu.
Bija ļoti labi, vai pat labāk(!?), runājām par visu un neko, viņa ļoti daudz smējās. Man patīk viņas aizpeldējušais skatiens, tāds, kāds ir pēc pus zāles dūma ievilkšanas. Un vēl mums samērā sakrīt intereses un studiju virzieni. Mēs braucām lietū ar motorolleri un viņa tīrīja savas brilles manā kreklā :D Un jā, es viņu aizvedu uz mājām(rīgas otrā galā), gandrīz, pie pašām durvīm viņa negribēja, so jā. Iespējams brauksim ar laivu un pīpēsim zāli. Laikam tiksimies sestdien un man padomā ir dažas rebel'īgas lietas
Jul 26 00:42 [info]qgmr101:
limba atrauta
Man nekad neapnīk Cee-lo “No one’s gonna love you” on Vimeo

P.S. man gandrīz fiziski sāp likt Security: Draugi, ilgi neizturēšu, mans iebūvētais excibionists cieš
Jul 26 00:09 [info]veed_logs:
Izrādās, ka spāņiem ir pašiem savs True Detective (1.sezona, protams) "pakaļdarinājums":
http://www.imdb.com/title/tt3253930/

Nav slikti. Varēja būt labāk, bet nav slikti.

... un izskatās, ka es neesmu vienīgais, kas pamanījis šo līdzību:
https://www.google.lv/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=true%20detective%20marshland

... ūūn, protams, es nevarēju atturēties pameklēt vēl kādas atsauces uz attiecīgo seriālu. Noteikti, ka korejiešiem arī ir kaut kas līdzīgs.
Kā nu ne:
http://www.imdb.com/title/tt0353969/?ref_=fn_al_tt_1
Korejiešiem, man šķiet, ir viss, ko vien var vēlēties. Bet, kā smejies, kā ne, šo jau biju paspējis noskatīties, pasen. Tā ne pārāk patika.
Citas atsauces nemeklēšu. Jāgaida trešā sezona laikam.
Jul 26 00:05 [info]reeds:
meh
Šovakar nopirku pāris aliņus.
Jul 25 23:50 [info]nav_te:
Rītdien Latvijā :))
Pat nedaudz laikam satraukusies.
Jul 25 23:44 [info]netak:
visu laiku strīdamies. par nebūtiskiem niekiem.
gribētos visu restartēt, atgūt tās stundas, kas pavadītas nerunājot un lieki dusmojoties.
bet ne nu tas ir iespējams, ne nu arī pa spēkam.

un lai arī tā mīlestība šķiet liela, ir brīži, kad šķiet, ka ar to vien nav gana.
Jul 25 23:41 [info]lidaka:
Nu ja. Prasiiju jaunu dziivi, prasiiju savu patiesiibu, un dziive to arii sniedz. Laiks augt.
Jul 25 23:40 [info]m31:

Yes! I will get hang of this. I will get hang of myself again. Best feeling ever!
Jul 25 23:33 [info]punkts:
3D skumjas.
Jul 25 23:23 [info]rar:
nā cibiņ
alcohol oh alcohol, gotta put you down
Jul 25 23:18 [info]usne:
Nolēmu šodien ka nevar visu laiku skumt par šausminošiem atgadījumiem savā dzīvē vai veltīties tikai darbam un nolēmu mazliet pasapņot, noskaidrojot ko LV modes zīmoli ražo grūtniecēm.
Reāli iepriecināja ZIB, viņiem ir grūtnieču legingi un kleites ko var nēsāt ar bumsī vēderu un tik pat labi bez. Ak! Tur tāda ar karaliskiem zirgiem.
Savukārt qoo qoo vīlos, lai gan koncepts patīk, bet atstāj tādu sagramstītu iespaidu. O Blankiem bija forša zvaigžņu kolekcija, re mēs pa savam mazliet vulgarizējot, bet gaumes robežās vai kleitas kas stipri liek domāt par jutas stilu un kāds gan autentiskums var būt apdrukātiem legingiem. Šis tas forši, bet priekš manis par brutālu un tādā cenu kategorijā jau gribas skatīties uz vienu vilku vai blankiem.
Viskrutākais grūtnieču tērps ko savā dzīvē esmu satikusi bija Katrīnai N pirms daudziem gadiem, melna kleita ar reālistisku bērniņa zīmējumu vēderā, nekam tik foršam vairs nav nācies dzīvē uzskriet
Bet šī tomēr ir tāda niša!
Jul 25 22:54 [info]seth:
Mondays are hands down my favorite days.
Jul 25 22:53 [info]sickboy:
Peldeejaamies Gaujaa, bija skaists saulriets, upe nedaudz atgaadinaaja Indiju, Kaarlis un Gundega saaka staastiit par savu Indijas pieredzi un tur bija viena galiigi traka pieredze, vinjiem bija piedzimis beerninjsh Indijaa, viiza gaaja uz beigaam, biljete bija nopirkta un vajadzeeja veel nokaartot kaut kaadus izlidoshanas papiirus beernam. Ar Latvijas veestnieciibu viss tika nokaartots ljoti viegli un aatri, vajadzeeja tikai no Indijas puses veel vienu apstiprinaajuma papiiru. Vinji aizgaaja uz ofisu un tur vinjiem pateica, ka tik aatri tas nebuus, vinjiem ir gara proceduura (Latvijas veestnieciiba teica, ka tas aiznjems maximums 3 dienas), Kaarlis prasiija, lai vinji paskaidro, kaapeec taa, beigaas tas indietis, ofisa darbinieks, piedeelies kaajaas un kliedzis uz vinja, lai vinjsh iet aaraa. Kaarlis vinju tur nosaucis par mother fuckeru vai indian assholu un lietas taa kaa virziijaas uz kautinju, indietis pieleecis kaajaas un izskatiijaas it kaa sitiis, kad peekshnji pieleeca kaajaas 20 paareejie ofisa darbinieki un saaka vinju gruustiit, nodzisa arii elektriiba. Izskatiijaas, ka vinju tuuliit atspaardiis, tomeer nee (laikam, jo vinjam bija liidzi beerni), vinjus vienkaarshi izmeta aaraa. Latvijas veestnieciibaa vinjsh satika veel kaadu pazinju, latvieti, kuram tajaa pashaa ofisaa apsargi esot taa saseejushi rokas, ka vinjam palikushi zilumi, atnjeemushi pasi un telefonu, un izmetushi uz ielas. Vinjsh jau meenesi esot kliidis pa Deli ielaam un izskatiijies peec bomzha. Latvijas veestnieks shaadas situaacijas tur risinaaja teju katru dienu.
Jul 25 22:45 [info]shiry:
Ņemot vērā, ka visa kā tik daudz, ka beigās nav nekā, atzīmēšu tikai to, ka par šo joku turpinu uzjautrināties ilgāk, nekā tas varētu būt strikti pelnījis. Un kas par to.
Jul 25 22:44 [info]penny_lane:
dažreiz HONY paņem līdz iekšām

“The War In Chechnya was going on during the time I was in law school. I remember watching a news report where a young boy walked up to a journalist and asked for help waking up his grandfather. The grandfather had just been killed by a bomb. I decided then that I’d be a human rights lawyer. I went to work at the United Nations. I pictured myself drafting stronger human rights laws. I thought I’d meet with heads of state and convince them to form better laws and better institutions. And those meetings did happen. I did my research and made my presentations. You should have seen me— I was so passionate and confident and sure of my reasoning. The leaders would nod their heads, and say ‘thank you very much,’ but then nothing would change. Unless there was an economic benefit, nobody cared about protecting children, or empowering women, or stopping genocide. And it wore me down. My colleagues were worn down too. After ten years I had to quit. Last week I opened this bar. It’s not human rights, but at least now I can drink for free.”
Jul 25 22:31 [info]helvetica:
starp citu:
Svaigi klajā nācis kārtējais "Nationalities papers" izdevums un "East European Politics & Societies" izdevums - speciālais "International Linkages and the Dynamics of Conflict", wink, wink.
Jul 25 22:28 [info]tvarj:
pirms gada šai dienā rasbainieka dārza ballē mēs iepazināmies, šodien kopā nopirkām ledusskapi.
sudrabainu Electrolux, ja kādu interesē
Jul 25 22:03 [info]ercha84:
Šovakar bija tāda īsta tukšuma sajūta, tāda pirmā diena kad patiesi dzīvoju viens. Bet pirms stundas vakars sabojājās, V. atved K. uz mājām lai paņemtu dažas mantas. Kad aizbrauca pamatīgi uzvilkos, parasti valdos, bet šoreiz vajadzēja paņemt ko metamu un mest. Galvenokārt tapēc ka viņā redzēju pavisam citu cilvēku, runāja pavisam savādāk, neredzēja kas apkārt notiek, nezinu, varbūt tās ir rozā brilles.
Es ticu rīt būs labāk. Tak pamazām koncentrējos uz plāniem un tie man izdosies.
Jul 25 22:03 [info]zvaigznjustari:
Gaidām negaisu, verandā salikām spaiņus, Ā. ievācām viesistabā un mācām mākslas vēsturi, J. - Baskiātu, es - Lotreku. Ā pieklājīgi žāvājas.
Jul 25 22:03 [info]ercha84:
Šovakar bija tāda īsta tukšuma sajūta, tāda pirmā diena kad patiesi dzīvoju viens. Bet pirms stundas vakars sabojājās, V. atved K. uz mājām lai paņemtu dažas mantas. Kad aizbrauca pamatīgi uzvilkos, parasti valdos, bet šoreiz vajadzēja paņemt ko metamu un mest. Galvenokārt tapēc ka viņā redzēju pavisam citu cilvēku, runāja pavisam savādāk, neredzēja kas apkārt notiek, nezinu, varbūt tās ir rozā brilles.
Es ticu rīt būs labāk. Tak pamazām koncentrējos uz plāniem un tie man izdosies.
Jul 25 22:03 [info]ercha84:
Šovakar bija tāda īsta tukšuma sajūta, tāda pirmā diena kad patiesi dzīvoju viens. Bet pirms stundas vakars sabojājās, V. atved K. uz mājām lai paņemtu dažas mantas. Kad aizbrauca pamatīgi uzvilkos, parasti valdos, bet šoreiz vajadzēja paņemt ko metamu un mest. Galvenokārt tapēc ka viņā redzēju pavisam citu cilvēku, runāja pavisam savādāk, neredzēja kas apkārt notiek, nezinu, varbūt tās ir rozā brilles.
Es ticu rīt būs labāk. Tak pamazām koncentrējos uz plāniem un tie man izdosies.
Jul 25 21:58 [info]str:
Jul 25 21:57 [info]vistu_zaglis:
Juhūūū, page 114 / 114 done.

Fuck you, bankas gada pārskat, fuck you!
Jul 25 21:39 [info]eerenpreiss:
Krievijā arestēja aktīvistu, neizslēdzot viņa ierakstīšanas iekārtas, rezultātā arī līdz plašākai auditorijai ļaujot nonākt saturiski traģikomiskam atšifrējumam. Iesaku izturēt līdz galam, tiesnese dramatiski spēcīgs tēls.Jul 25 21:39 [info]este:
Tagad, kopš man jātaupa nauda, izdomāju tādu - skatos Suits - tur palaikam Ņujorkas ainavas - tās tad dziļi ieelpoju.
Jul 25 21:28 [info]tethys_:
Eh :(
Nu kur var tā iemīlēties blondā skuķī otrā pasaules malā.
Jul 25 21:17 [info]jojo:
ā, šotrešdien pieteicos pie ārsta uz tehnisko apskati, laiks jau arī ir.
Jul 25 21:08 [info]artis:
https://en.wikipedia.org/wiki/John_Mearsheimer
Jul 25 20:59 [info]svesinieks:
-"Es esmu resna", viņa raudāja.
-"Nu, nu! Lielas meitenes neraud" es viņu mierināju.

heh
Jul 25 20:58 [info]krishjaanis:
Vecākā rakstā par Sorosu kārtējo reizi pamanīju antitēzi:
"The OSF website explains: “We believe that migration and asylum policy should be grounded in economic and demographic realities, not driven by temporary political considerations or popular misconceptions."

Proti, politisks lēmums, autonoma rīcība, (sovereign is he who decides (!) on the exception) VS ekonomiskais determinisms, tā pati antitēze, kas Ādama Kērtisa filmās.
Jul 25 20:54 [info]rr_rrr_r:
optimism makes us angry
you don't get angry if you expect something to happen

/alain de botton on pessimissm

sēžu savā četrpadsmitstundīgajā autobuspārbraucienā no londonas uz aberdīnu
jau iepriekš zināju, ka šis nebūs nekāds glamūrkomforts. rēķinājos arī ar iespējamību, ka autobuss kavēs (un to arī pa veselu stundu darīja) kājas šķiet neērtas, krustkaulā sāka durt jau lidmašīnā no sēdēšanas, gaiss nāsīs šķiet apgrūtinoši sauss. bet es tā īsti nekā par to nejūtos.
tas viss bija antisipeitojams un es negaidīju. ka notiks kaut kas labāks.

bet pozitīvais šajā visā ir tas, ka varu pavadīt veselu dienu kā sēne, kas neko nedara tik vien kā šķaidu domas pa galvu
Jul 25 20:49 [info]az:
šodien bēdīgi. par tiem sibīrijas mežiem, kuru mirstošā izelpa aizklāj nu jau arī manu sauli un zvaigznes. un nav vairs gaisa nemaz. par odiem mežā naktī un nepareiza izmēra segām. lai kā tu mani sargā, viņi tiek klāt, un tad es saku, braucam prom, un tad ir. bēdīgi.

bet mēs vismaz mēģinam visi ar visiem sadzīvot.
Jul 25 20:43 [info]santech:
līdz deus ex tā arī netieku. laiakm jāuzliek kāda filma. jo padomāt vairs īsti nevaru. gribētoes asāku prātu lai pageimotu, bet gadījās tā, ka sajutos nenormļai izslāpis, un iegāju labietī pēc litra līdzņemšanai. tagad pēdējie malki un viss. ok, pārēdos arī. tas arī mazliet notrulina. bet šodien bija gara darba diena, kas knapi ielīda savās 8 stundās. bija jau vēl ko darīt, bet, brīnumaina kārtā, šoreiz pa vīkendu bija sabiruši pasūtījumi un pa dienu piebira vēl. bet sešos vakarā bija sajūta, ka pietiek.
Jul 25 20:41 [info]ercha84:
Restarta nedēļa ir sākusies. Pagaidām sajūtas vēl skumīgas, vienmuļi, prasās būt cilvēkos. No vientulības var aizbēgt, tā nav problēma.
Tad nu tā, jāsaņem sevi rokās. Jānospiež sajūtas kurām nav šobrīd auglīgas zemes, vienkārši tās neizdzīvos.
Jul 25 20:40 [info]chaj:
Mamas and papas
Jul 25 20:23 [info]begemots:
Sekundārie elementi
Jul 25 20:22 [info]methodrone:
turpinaajums
ik pa laikam es visu uztveru saasinaati. es pamostos kaadu dienu un mans praats vairs nav normaals. un es varu skatiities uz jebkuru objektu un tam obligaati buus citaadaakas aprises. varbuut visiem objektiem dzilji, kvantu liimenii, fundamentaali, ar nazi, degoshi ir mainiijusies struktuura, alkjiimija? varbuut es to mainiiju, jo man ir taadas speejas? bet driizaak es juutos taa it kaa viss buutu apmaakts, aptraipiits ar sho nenormaaliibu, kas ir garstaavoklis, vai sajuuta, vai iluuzija, vai apseestiiba, vai patiesiiba. taados briizhos es praataa izbriiveeju vietu mirkliigai meditaacijai par to kaa visi gudrie zen viirieshi saka ka viss ko dara muusu kjermenis ir determineets, bet briivaa griba saglabaajas tajaa kaa mees to veerteejam, tajaa ko mees no taa izdomaajam. bet tad aatri shis starinjsh apdziest, jo es zinu, ka pat gudrie zen viirieshi nezina, vai shii domu briivaa griba vispaar eksistee. par to nevajag runaat, par to vajag kluseet.

ik pa laikam es paaraak uzturos aarpus praata un ljauju apzinjai leeni, briivi, aatri plesties liidz apvaarsnim, bezgaliibaa prom, un taalaak, es uz savu kjermeni skatos kaa uz objektu kas dreifee apzinjaa. taapat kaa manas domas dreifee manaa praataa, mans kjermenis dreifee apzinjaa, kjermenis kaa soliidaaka, pastaviigaaka domu forma. un taa, likumsakariigi, ik pa laikam, es tik nekontroleeti izshkjiistu apzinjaa, jo es sho nemaaku, ka es attopos tik disasocieeta un paarbiistos liidz naavei. es vairs nejuutu savas rokas, un kaajas un kjermeni un seju, un juutos tik disasocieeta, nezinu kaa sevi saglaabt, kaa sevi satureet kopaa, ja es ieietu dushaa, tad dushas uudens mani izshkjiidinaatu un es aizpluustu renstelee

tad es saaku kaartot maaju, vai gatavot kaut ko receptiigu, vai eju staigaat vai skriet, lai kjermenis darot lietas atguutu fokusu un ieietu sevii, un sanjemtos, saietu kopaa un ietvertos un saglabaatos, viens, vesels, fokuseets, es veel eksisteeju

katru dienu es pamostos un man ir jaadziivo shii tvarstiishanaas peec kaut kaa kas ir iists, nav iluzors, es eksisteeju pa pusei, es nezinu vai mans kjermenis ir iists, es kaut ko saku cilveekiem, bet vai es dzirdu ko es saku, es domaaju kaut kaadas domas, bet tad es iisteniibaa taas klausos kaa pa radio, pa pusei cilveeks, pa pusei koncepts, emocijas, uguns, paraliize, disasociaacija, zheelestiiba, nezinja, izdziivoshana, mateerija, viljnji, tukshums, uzticiiba, ceriiba
Jul 25 20:15 [info]nulle:
Drusku kremtu Rilki.
Jul 25 20:09 [info]barbala:
Ja Laiks mūsu ir Upe, tad ūdens tajā vien tad ir silts, kad mēs neesam šīs Upes krasti, bet TILTS (c
[info]alefs ieraksts par invalīdu un alu man atgādināja, lūk, kādu gadījumu. Viņdien biju izlavījusies no galvaspilsētas un braucot cauri Ugālei (lūdzu, izrunājiet pareizi, ar lielo "U", ja), savajadzējās vietējo presi, dzeramo ūdeni un saldējumu "Vēsma" no veikala "Lāsma", lai veiksmīgāk noskaņotos uz lokālpatriotisma nots.


Pateicoties pārdomātajai planogrammai (govju ķēdes grīdas plauktos, skārda spaiņos mēslojums, kaķbarība blakus, visi pasaules Selgas cepumi un vafļi, bet ūdeņi- atsevišķā plauktā, gaisā smaržo Ariel, Vesnuļočka un Silan, pašā stūrī kosmētika un matu rotas un apakšbikses leopardā, bet letes sveramie cepumi (ar povidlu, ar povidlu un kakāo masu tūtiņā, smilšu) un ŠERBETS; mušas gluži apžilbušas no tveices patveras uz liķera pudeļu kakliem, pārdevēja, viņa arī arī prečzinis un merčendaizeris un mazo lietu krāvējs, stalta, turās sīksta, tas labi) visu sariktējām operatīvi, neko lieku nesakaprīzējām, ieņēmām trīscilvēku rindu un pirms mums esošā aptuveni 23 gadus jaunā sieviete, kad norēķinājās par sešiem Cēsu citronalus puslitrīgajiem kokteiļiem, uz brīdi saministinājās un ļoti nosodoši noskatījusies uz garlaicīgajām izvēlēm mūsu grozā, palūdza pārdevējai vien'kīlo krējuma uz krīt līdz sezdienai,ko?

Droši vien, ja viņa nepirktu tieši sešas Cēsu citras, bet bērnu vai suņu barību, maizi un sāli un eļļu un biezpienu, to krējumu viņai mīļuprāt nopirktu, jo kam gan negadās. Bet tās citras. Sešas. Ech.

Arī pārdevēja kā neiejūtīga banka noraidīja krējuma kredītlīniju un neveiklajā klusumā noklusētais komentārs pēcāk sabalsojās ar vēlāk Ventspils novada vēstīs lasītajām Ances, Popes un Užavas novadu svētku programmām, kurās dominēja šāda shēma:
6.00 makšķerēšanas sacensības, 11.00 prieka gājiens, 11.15 bērnu ansamblis, 11.30- spēkavīru sacensības un atrakcijas ģimenēm, kuras aizņem lielāko daļu dienas, tad ap 19.00 sākas zaļumballes un ap 21.50- salūti. Svētkus lielākoties vada Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens izbraukuma sesijas variantā. (pasākumu vadītāju iepirkums vairākās lotēs?)

Vienīgā, kas stilistiski atšķīrās, bij Pop', ar kuru tad arī vēlos jūs iepazīstināt.
Lēšu, ka Apsītei- Indānei ir kāds kaismīgs sekotājs vai arī pro-bono darbs Popē - jo izlasījuši šo, jūs zināt, ka Prieka vārti Popē jūs gaida jau vēja zvanos!


"Pope* ir skaista un mežonīga.
Dziļa un dulla. (Rževski vai fonētiski apsēstais automātiskais tulkotāj, stāt)
Ar kalnu mugurkaula vietā un aleju labirintiem dvēselē. Vieta, kas grib skanēt un skanēs. Kas nekad nav apkususi savā skanēšanā, vien skanējusi ārpasaulei nedzirdami."

Lasiet, ziedojiet BIEDRĪBAI SIETS Rževski vai semiotiķi, jau sen lūdzu, stāt un gluži vienkārši- aizbrauciet uz Popi.
*arī šokolāde Nellle Ulla un daudzi citi Matkas zīmoli
Jul 25 19:52 [info]jojo:
šodien bija laba diena, sanāca laiks pat pamācīties (franču valodu vēl joprojām). neko nedarīšanas nedēļas jūt gan, vairs nejūtos tik brīvi lēkājot starp valodām, bet ceru, ka dabūšu to vieglumu un vingrumu atpakaļ. nu, darbs un laiks jāliek iekšā. pusdienaslaikā apstājos pazīmēt - nekas man nesanāk pagaidām, kaut kā briesmīgi diletantiski viss. bet, nu, jāliek darbs un laiks iekšā -
vispār ceru, ka sanāks darbā apsēsties un apdomāt, ko tālāk, kādā virzienā - darbā, bet arī kopumā. jūtu, man mazliet pietrūkst kaut kādas vīzijas, ko es tālāk gribētu. ir jau labi arī tā kā ir - stabilitāte, miers, karote aiz mākoņa maliņas.
Jul 25 19:38 [info]trusisz:
what would Jesus do if he were lady boxer
Jul 25 19:19 [info]gaia:
*****************************
✽Šausminošās prāta īsfilmas.
Pēkšņi un neapzināti ienāca prātā sižets, kurā es metu metāla lidojošo sķīvīti uz senča pusi, kā rezultātā viņam pilnībā tika pāršķelta kakla daļa, atdalot to no galvas. Galva nokrita.
Agrāk, kad vairākus gadus nomocījos ar kuņģa čūlu, bija mirkļi, kad iztēlojos, kā sev ar dunci ieduru vēderā. Bija reizes, kad to iztēlojos apzināti un reizes, kad neapzināti. Ir bijis arī periods, kad ļoti bieži iztēlojos, kā ar virtuves dvieli žņaudzu, vai arī ar pannu tā pamatīgi iesitu vecmammai pa galvu.
Pa retai reizei esmu arī iztēlojusies, kā ar dunci ieduru sev sirdī.
Jul 25 19:03 [info]phz:
Ko darīt ar negaidīti uzradušos 15" ThinkPad T60?
Protams, ka ielikt šaurekrāna T61 pamatplati, lai būtu 64 bitu procesors, 8 GiB atmiņas atbalsts un SATA II, T500 radiatoru + ventilatoru, lai būtu vēsāk un klusāk, SSD, lai būtu ātrāk, otru SSD optiskās atvilktnes vietā, lai būtu vairāk, un, pats galvenais, 1600x1200 IPS ekrānu, lai būtu skaistāk.

T.i., jauki, ka arī datōru jomā ir klasika, ko neceļas roka mest ārā, bet gan uzšķūnēt līdz mūsdienu līmenim kā tādu Kārli - šosejas spoku.
Jul 25 19:00 [info]krishjaanis:
Putins un demokrāti
"The new joke in town is that Russia leaked the disastrous DNC e-mails, which should never have been written (stupid), because Putin likes me"
Jul 25 18:50 [info]bozena:
Visu dienu saule dūmakā. Em, tas ir uz to izslavēto pasaules galiņu? Vai varžu lietus, siseņi un miesas augšāmcelšanās arī būs?
Jul 25 18:44 [info]fedrs:
Pēkšņi norietēja saule, un es nodomāju, sasodīts, a ko es vēl neguļu.
Jul 25 18:31 [info]khosmos:
lielisks mēms:

"if you line up all your ex lovers in a row, you can see the flowchart of your mental illness"

piemēram, esmu pamazām nonākusi līdz sava vecuma boifrendam, kurš izpilda šo lomu vairāk nekā pāris nedēļas. milzīgs sasniegums! vispirms šķita, ka nespēju tolerēt tuvredzīgu attieksmi, aprobežotību un vieglprātību, bet pēc tam atklājās, ka jo vecāks boifrends, jo šausmīgāki dziļūdens briesmoņi tur var būt paslēpti. tad nācās eskeipot, sajukt prātā un beigās nonākt pie tā, ka, seriously, ja kaut nedaudz sevi cieni, neizvēlies čali, kuram pašcieņas vienkārši nav. var gadīties, ka nāksies viņu piebeigt žēlsirdības vārdā, bet tā reāli sāpīgi, jo būs jau izsmēlis pilnīgi visu Kosmosa pacietību ar savu Nāves gaidīšanu un lupīšanu griestos. mazais, tiec taču tam pāri!
Jul 25 18:25 [info]zirka:
dominikas iedvesmota, aizgāju uz razpradāžām pēc vismaz diviem pāriem glītu kurpīšu, izgāju ar vienu pāri rozā kedu, nukastasir
Jul 25 18:21 [info]gaia:
*****************************
✽Izvemt rutīnu. Iedzert spontanitāti.
Jul 25 18:17 [info]15:
šodien pastā redzēju 12 gadīgu meiteni kura sēdēja rindā un lasīja grāmatu.
Jul 25 18:11 [info]rasbainieks:
reizi miļōns gados nobraucām uz tallinu (ja precīzi, es reizi desmit, kicīšs reizi divdesmit piecos)
tur ir tik brīnišķīgs hipsteru kvartāls telliskivi, atliek tikai skaudībā noelsties – tāds vefa un andrejsalas hibrīds, tikai funkcionējošs un ar prastu ģentrifikāciju neuzmests (taču dārgs, bet, kā jau usne savulaik teica, hipsteriem ir gaume UN nauda)
un ļoti, ļoti apmeklēts, f-hoonē galdiņu dabūt pēc diviem brīvdienā jau ir nereāli, un jebkurā no terasēm un āra kafenēm (un to tur netrūkst) pēcpusdienā vēl varbūt ir kādas brīvas vietas, bet vakarā jau adatai nav kur nokrist
tā kā negribējās uzprasīties paziņām uz naktsmājām (bet draugi visi ir tartu), nobukojām apmēram pilsētā pēdējo jēdzīgo airbnb, kurš izrādījās kolosāls atradums
kicīšs gan teica, ka saimnieks izskatās pēc serial killera, un izrādījās, ka dzīvo viņš arī tāpat – studio jaunajā projektā, pilnīgi sterils, virtuve pilnībā balta, ieskaitot arī indukcijas virsmu un ūdenskrānu, mēbeles precīzi divas, gulta (viltīgā nišā ieslēpta) un dīvāns, neviena krēsla vai galda, skapī trīs krekli (un tā ir viņa pamatdzīvesvieta), pie sienas viena liela pelēka glezna, nu tāds androīda štābiņš, kur apsēsties un gaidīt, kad varēs no rīta atkal iet ārā un izlikties par cilvēku
bet ērts un patīkams, un desmit minūšu gājienā uz vienu pusi ir telliskivi un uz otru tikpat – toompea (mēs gan vecpilsētā vispār ne soli nespērām, hipsteru rajons paņēma visu laiku un uzmanību)
starp citu, hipsteru rajonā bija patīkami, ka latviešu produkti un dizains ir cieņā – veloveikalā prominentā vietā ērenpreisi, craft beers krogā ir valmiermuiža (kuru cilvēki arī dzer), un apkārt staigā cilvēki one wolf krekliņos
apmeklējuma iemesls, jūs uzminējāt, bija festivāls
tāds maziņš, bet negants – ar zviedru joy division vai tomēr drīzāk new order viagra boys, maniem mīļajiem les attitudes spectrales no rīgas, japānieti kirilolu ar pilnīgi pārpasaulīgu rīkli, un st. cheatersburg, kurus jūs redzēsiet labādabā, bet, ja jūs jautājat man, nav vērts, tāds pops, kurš vismaz izskatās smieklīgi, tāda kapela "linards un andrejsalas zēni"
viss, atskaitot pēdējos, bija katrs savā veidā no-bullshit, gluži kā festivāla organizators – tumšādains brits, kurš jau gadus desmit vismaz dzīvo tallinā un rīko pasākumus tikai un vienīgi ar muzonu, kas viņu interesē, jūs varbūt viņu atceraties no tās reizes, kad magik markers bija rīgā
mājupceļā izmantojām arī tallinas plašās šopinga iespējas, piestājot pie veikala, kurš rīgā aizvērās, bet tallinā joprojām ir dzīvs un spārdīgs, un tur var dabūt smaržas ar sirsnīgo nosaukumu death and decay – ja jūs jūtat, ka kaut kur kāds smaržo pēc satrūdējušām maijpuķītēm, tā esmu es (kad atcerēšos nāvi un iznīcību ne tikai nolikt plauktiņā, bet arī uzpilināt uz sevis, jo vispār biju pārstājusi lietot smaržas, viņas visas nelāgi ož)
Jul 25 17:45 [info]svesinieks:
Silver league adventures.


Mēdzu rekreatīvi uzkapāt Starkraftu. Sasodīts dažkārt liekas, ka tā iet no rokas. Taimingi sakrīt perfekti, apgreidi nepiemirstas, scv nepārtrauc rakt, sanāk labs early pressure, labs midgeims, un laba spēle kopumā, cik nu silverleague spēle var būt laba. Bet šodien, pa tukšo. Grozies kā gribi, katram manam jautājumam oponents jau bija sagatavota. Gan tanciņi pareizā vietā i viss pārējais. Sajūta tāda, ka varēja uzvarēt visas šodienas zaudētās spēles, bet skatoties replays saproti, ka ne - strādnieki netika ražoti, apgreidi piemirsti, skautings nepareizā vietā un laikā, iztrūkstošs early pressure (īpaši pret zergu spēlētāju) un kopumā ļoti nabadzīgs sniegums.


Eh, gan jau citu dienu.
Jul 25 17:37 [info]heishy:
interpretācija
Tu jau zini, Tu jau zini kādēļ, debesis iekrita tevī, debesis iekrita, debesis iekrita tevī .
krita ar sauli tās, ar sauli ko citiem reiz devi !

Reāli liekas, ka dziesma ir par nāvi. ''Aizgājušajiem.''
Jul 25 17:17 [info]heishy:
Mēness spožais, kas likās tik drošs ,pēkšņi krīt un izrādās plīstošs
Tik daudz zvaigžņu pie debesīm spīd
Bet es tās iemainītu
Par to sapni, kas būtu tik īsts
un kas ļauj gulēt līdz rītam, gulēt līdz rītam


Cik gan dažādi cilvēki un dažādas domas
Vienam galvā putni, citam kurpes un somas
Kāds skaita uzvaras, bet kāds tikai rētas
Es skaitu naktis negulētas

Kā es gribētu aizmigt un gulēt līdz rītam
Kamēr ārā krīt sniegs baltumā krīta
Un mierina doma, ka tuvu jau rīts
Un, ka neguļ tik daudzi kā pierādīts
Jul 25 17:06 [info]heishy:
gaidu
suns sargā kaulu, cilvēks gaida pavasari ..
Jul 25 17:04 [info]heishy:
Manis nav, vēl nav manis daudz
Debesīs vēl esmu auklējams
Zvaigznēs lasīt protu
Mūsu liktenis būs meklēt vienam otru

Tumsa atkāpjas, vējš rimst
Tur virs horizonta saule dzimst
Kā ar smalku otu
Līniju kāds velk, kur meklēt vienam otru
Jul 25 16:51 [info]heishy:
lūrēt, pētīt svešus zvaigžņu putekļus, kad pats savējos nespēju salasīt kopā un iztulkot. kāda velna pēc! da jupis rāvis!
Jul 25 16:50 [info]heishy:
un tad tev liekas, ka domās grēko un te pēkšņi maini tās uz saint. un beidz, citiem ēst nav ko . bet ja tā paskatās apkārt, nu tak nospļauties tiem citiem uz citiem un vēl.. kā tad tas tā ir , ka ir tie kam trūkst.
aj.
Jul 25 16:47 [info]heishy:
un atkal tev ir laiks rakstīt. skaļi sarunāties ar sevi.
Jul 25 16:46 [info]heishy:
pajautājiet man tagad ko es gribu. neko.
pilnīgi neko.
neredzu jēgu.

pat astoņgadīgi bērni par tevi ņirdz kaut kur iekšēji.
Jul 25 16:45 [info]heishy:
tās nav mēnešreizes. Tas ir kaut kas, kas tevī krājas un krājas, līdz pienāk mēnešreizes/hormoni un tu vairs nespēj saturēt un to risināt viens.

nenormāli slikts garastāvoklis. Gandrīz padsmitgados esošās depresijas sajūtas, kad atvilkos mājās, palīdu zem segas ar visām drēbēm un vienīgā izeja likās miegs.

viss un visi riebjās arī ļõti klasiska frāze. Nedomāju, ka tik tālu atkritīšu atpakaļ. bet šeku reku dzīves ironijas...
Jul 25 16:09 [info]qgmr101:
atlūgums akceptēts, parīt atdošu laptopu
Neko ļaunu jaunu nepateikšu, bet Rainis was sick as fuck (and I like that)

"Ļauns vakars, velns palīdz" -- vot no kurienes šis? How evil and twisted you must be to say something like this!? Un tā "miroņsvecīte" FFS? "Nesat nazi!". WTF!? Man patīk! "Veikti visi trūdi, Lede guļ puķes miegu, rīta rasas slacināta!". Nu te nevajag vairs vārdus, to visu lugu var izvazāt pa citātiem!!!

Man ļoti patīk vizuālais noformējums šim: Luga Spēlēju Dancoju un skaņas ohhh, nu tā vispār ir klasika, kas manā galvā attaisno Iļģu eksistenci, pārējos viņu darbus es nespēju uztvert, tā ir kaut kāda paralēla eksistences plāksne)

Īsi sakot, Iļģi rullē. Un Stiebra rullē.

P.S. Es ļoti drīz slēdzos uz friends only, jo nu es te bārstu gan mēslu, gan pērles, un uzskatu, ka labie cilvēki ir tās pērles pelnījuši (sūdus arī, jo bez sūdiem nekas neaug), bet cūkas arī jau ir paēdušas. Nekad vairs negribu anonīmiķu komentārus ne pa tēmu, kā tepat pirms dažiem ierakstiem. Kaitina tupi cilvēki.

IP adreses jau esmu savās darba vietās atskatījies tā, ka godīgi sakot vairs negribas. Ja šis ir pēdējais ieraksts, ko tu redzi, bet gribi redzēt vēl, komentē (skrīnoti). Tādas lūk lietas. Speciāls sveiciens Denisam, kā jau pienākas.
Jul 25 16:03 [info]gary_crant:
shoriit pie areenas riiga pretii skreeja padsmit puskaili, iedegushi, smaidoshi (skreeja!!), kaa no old spice reklaamas izkaapushi viirieshi gados taa ap jeezu.
un patiesi sajutos, ka dievs ir sveetiijis sho dienu
Jul 25 15:49 [info]juriic:
paldies.
es esmu tīrs.
Jul 25 15:44 [info]alefs:
“Prapusķiķe invaļida,” paziņoja kāda sieviete, kas pie kases nostājās starp mani un rajona jaunekli pirms manis, un uz kases lentas mēģināja novietot alus bundžu.

Rajona jauneklis krieviski paskaidroja, ka šitas jau ir bezkaunīgi un ņeprojģot, un rindas gals ir tur, tālāk. Viņam piebiedrojās latviešu sieviņa, kas stāvēja aiz rajona jaunekļa, un sacīja, ka “jesļi bi u ņej maizes kukulītis bilo”, tad vēl varētu saprast, bet šādi par traku. “Pareizi,” ar vieglu akcentu latviski sacīja rajona jauneklis, “bez tā alus viņa badā nenomirs”. Latviešu sieviņa gan piebilda, ka ko gan viņa saprotot, jo “pasaule tak mūsdienās kājām gaisā apgriezusies”.

Kad pārdevēja sāka spurgt, es tā arī nesapratu, vai tas bija par šo etnolingvistisko saskaņu un vienotību zem sociālā taisnīguma karogiem vai arī par saldējuma kaudzi, kuru pa to laiku biju sakrāvis uz kases lentas.
Jul 25 15:39 [info]hxpzy:
Esmu karsta pankūka izklājusies pa gultu zvaigznītē
Jul 25 14:59 [info]juriic:
Un atkal jau
kārtējo reizi viss ir daudz labāk nekā man šķiet.
Jul 25 14:59 [info]7dienuviikendz:
Jul 25 14:59 [info]nebukadnecars:
atvaļinājums noslēdzies. trīs pārmaiņu pilnas nedēļas.

visu atvaļinājumu rezumē vakardiena (tāds kā pēdējo 3 nedēļu tl;dr), kad ar [info]art_sua bijām aizdevušās līdz Andrejsalas moliņam jauki pasēdēt. bija tiešām ļoti mīlīgi, skaista saule, silta diena, ok, nedaudz neērta bija tā sēdēšana, bet tas tāds sīkums. un tad es izlēmu piecelties, pieiet pie ūdens un pataustīt, cik tad nu silts tas īsti ir. mhm, piecēlos čāpoju pa nogāzīti lejā, bet, protams, biju aizmirsusi, ka tie nogāzes betoni uz kuriem visu laiku skalojas ūdens ir kļuvuši glumi un slideni. tad nu tā droši spēru pirmo soli slidenajā zonā un smalki ieslidinājos taisni Daugavā. kārpījos pa to slidenumu ārā, sašmucēju svārkus, sašmucēju sevi, nobrāzu rokas un kājas. bet vismaz vizuālais tēls (kas bija visnotaļ atbaidošs pēc drēbju izžūšanas), nepavilka pēc Andrejsalas doties uz kādu krogu. tādas lūk, dzīves mācības atvaļinājuma laikā.
ak jā - ūdens bija silts....


Jul 25 14:58 [info]lavendera:
Un vēl man patika filma "Sparrows". Ar visu to, ka to skatījos bez skaņas, tikai ar titriem (tā sasodītā aviokompānija austiņas nevis izsniedz, bet tirgo).
Iesaku pat neskatīties treileri, jo visa filma ir garšīga (nevajag maitāt sev pārsteiguma efektu).
Galvenajam varonim ir 16 gadu. Un filmā ne grama didaktikas. Daudz godalgu.
Jul 25 14:49 [info]chimera:
reizi N gados man sāk likties, ka seja ir tāda pelēka, apvītusi un ne aļo, ieeju kādā kuponu lapā*, nopērku kādu random procedūru un apmeklēju to #spontānārītarutīna

šoreiz biju uz mezo kaut ko. bet stāsts nav par to. stāsts ir par to, ka, izrādās, man nekad nebūs grumbu! man sejā ir tik daudz kolagēna, ka es varētu to donorēt! pat ja es izkūkošu prātu, izklaidēties ar botoksa injekcijām man nespīd! mana seja novecos pēc gravitācijas principa, tas ir, vienkārši nošļuks lejā :D

toties ja nesākšu staigāt ar saulessargu, zieķēties ar spf 30000, neatteikšos no pirtīm (šņuk) un alko (dooh), staigāšu ar sarkanu, dzīslainu ģīmi mūžīgi. nu, bet tas nav nekāds jaunums. ā, un ja nesākšu hid-ra-tēties. vai kāviņtur.

-(lekcija par sejas kopšanu mājas apstākļos ar N punktiem un apakšpunktiem)
-apžēlojiet, man ir dienas krēms par 3 eiro un nakts krēma nav vispār
-un cik ilgi jūs cerat izbraukt uz labas ģenētikas rēķina??

*pie viena uzzināju, ka kuponu bizness latvijā iet uz bankrotu
Jul 25 14:47 [info]wiatryga:
jūlijs un trompete
Tu, cilvēks, nogursti no info gūzmas pirmdienā un pārej uz čehu džeza radio internetā.
Jul 25 14:37 [info]watt:
Sestdien devos velopārbraucienā no Berlin-Frohnau (ar S1) līdz Berlin-Karow, bet tad izrādījās ka strēķī uz Karow S2 vilciens nekursē, un nācās aizmīties līdz tuvākai stacijai - S Blankenburg. Berlīnes ziemeļi - nu tā nav pārāk iedvesmojoši. Braucot cauri Lubars un Blankenfelde tā kārtīgi novēdīja kūtsmēslu smaka. Varbūt vienkārši patrāpījos zirgu stallim līdzās. Bet nu jā, pastorālās fantāzijās tā ikdienas mēslu ošņāšana kaut kā piemirstas.

Svētdien izbraucu ar S2 līdz Lichtenrade, tad aizminu līdz S Waßmannsdorf (pašu staciju meklēt negāju), un apbraucu pa dienvidu pusi ap nepabeigto BER lidostu. Tad aizminos līdz Zeuthen. Tur izrādījās ka riepai ir astotnieks (pamanījos kaut kur kratoties izsist spieķi), un devos ar S-Bahn mājās. Plāns jau bija līdz Erkner aizbraukt, bet to citreiz (no Zeuthen uz Erkner, piemēram).

Tā ideja ir vnk ar S-Bahn izbrauc no pilsētas, un minas uz citu S-Bahn staciju, kādus 30-40km. Apmēram stunda, divas sanāk (ja aizmaldās). Ierēķinot izkļūšanu/iekļūšanu ap 40-50min, garantēta izklaide uz 4 stundām.
Ap Zeuthen bija ļoti smuki. Tur pie tam ezeri, vajadzēs pariņķot.

Rīgai (ja Rīgai izdotos sakārtot to situāciju ka ne Mārupe, ne lidosta, Rīgas pilsētai nepieder), būtu jāiesaka izveidot ap lidostu kaut kādus pastaigu/promenādes celiņus. Apbraukt ap lidostas žogu - arī interesants pasākums!
Jul 25 14:10 [info]nomirusi:
Dienas šoks.
http://psihosomatika.lv/page/jaunumi/psihiskas-veselibas-nozares-sakartosana

Da fuck?? Man likās tam jau ir lielisks apzīmējums - ārsts psihoterapeits, lai nošķirtu vienus no otriem. Un jā, nozari VAJAG sakārtot, bet ne jau izmetot miskastē pusi no nozares!! Am, am, am... Koa? Šis nereģistrējas.
Jul 25 14:09 [info]sinusoid:
brahmas naktstaurs


brahmaea wallichii, spārnu pletums līdz 16cm
Jul 25 14:06 [info]mazeltov:
Vakar bija ideāla diena riteņbraukšanai:
- pēc nakts lietus trases nebija putekļainas, bet nebija arī peļķu;
- nebija pārāk karsts, līdz ar to nemiru nost pilnajās bruņās;
- nobraucu akmens sienu, jeij!
- esmu riktīgi uzkačājusies braukt pa līkumainajiem posmiem - dragāju kā traka un beidzot ir tā, ka man jasāk bremzēt, jo priekšā ir lēnāki (džeki!);
- redzēju kā gaļas govju bars skrien lejup pa kalnu, lielisks skats!

Bet nu lai viss nebūtu tāda avene, uz vienas trases lidoju, jo par daudz sabremzējos, izslīdēja priekšējais rats un gar zemi gan - pašai nekas, bet jaunās kaskas nags ieplaisāja; kas arī nebūtu nekas drāmīgs, bet tā ķivere man bija galvā tikai trešo dienu. Tagad jāpasūta jauns un jāšķiras no kādiem 30-40 EUR.

Un dienas noslēgumā vēl restorāns.

Tagad gan - work, work, work!
Jul 25 14:01 [info]vistu_zaglis:
Traki tomēr Pel. Cūkam; tā kā mājās īsti nav nekādu paklāju, nākas pievemt pašam savu krēslu.

Nu un vēl vakar, ar vienu aci modernās mūzikas televīziju paraugot, ienāca prātā doma, vei, dienās lasīju interviju ar Šaronu Robinsoni, šamā tur zūdās, ka no dziesmu rakstīšanas kopā ar Koenu ne pie kādas bagātības tā arī nav tikusi, tik cik maizītei pietiek. Nu bet loģiski, Šaron, kuru interesē visi tie tavi Boogie Street, es esmu pilnīgi pārliecināts, ka 90 % Koena ienākumu ir no licencēm kārtējam, divtūkstoš piecsimt piecdesmit astotajam nevienam nevajadzīgajam skaņdardarba Hallelujah kaveram.
Jul 25 13:51 [info]amanita:
Vakar izstaigājāmies pa Zoo, kur Karlīna atkal būra drāmas tētim ("Es esmu tēta meitiņa! Tēta metene!"). Ar mani viņa iet un nečīkst kilometru kilometriem, jo zina, ka nenesīšu, bet ar tēti... Ū-la-lā! Uzreiz tik kaprīza un nevarīga. Tā arī reiz pateica, ka tētis liels un stiprs. Skaidrs, ka tādam lieliskajam vīrietim mazā lēdija uz rokām vien jānēsā. :)

Toties vakarā, kad vīrs ar bērniem kāpa uz lāvas... Kā man patīk tie sakarsušie bērni, kas nāk no pirts ārā! Mati slapji, vaigi sarkani, acis laimē spīd. Dvieļos satinušies un absolūti skaisti savā bērnišķīgajā priekā.
Tā kā es šajā grūtniecībā īsti uz pirti neeju, jo neprasās, šķeit, ka Karlīna pēršanos uztver kā īpašu rituālu kopā ar tēti. Un tas ir tik skaisti! :)
Jul 25 13:39 [info]sinusoid:
budžeta ietvaros
īsi par apbedīšanas biznesa pārstāvja ārkārtas pienākumiem.

портфолио
Jul 25 13:36 [info]kisswithafist:
ienāk ķoķenķa, vsja v šaneļe, uzdod jautājumu, nokož desu.

what the fuck is wrong with you.
Jul 25 13:27 [info]samta (in [info]dziivo_te):
Laba diena! Varbūt jums aizķēries kāds divistabu dzīvokļa ilgtermiņa īres piedāvājums Imantā, Zolitūdē vai Iļģuciemā? Esam kārtīga un dzīves telpu saudzējoša ģimene, kas nāk komplektā ar 1 atvasi – bezgala jauku bērnudārznieku. Mājdzīvnieku nav ne šobrīd, ne arī nākotnes plānos. Izskatīsim un priecāsimies par jebkuru variantu. Ak jā, esam gatavi ievākties jau augustā. Ja kas piedāvājams, nekautrējies ziņot, rakstot uz santa.galinja@gmail.com.
Jul 25 13:27 [info]au:
man ir tāds laikam citrusu dzimtas augs, kuram ir gari kātiņi ar mazām lapiņām un mazi mazi balti ziediņi (kad nozied, atstāj mazu sarkanu bumbulīti). pagājušo gadu es riktīgi lepojos, jo pa sezonu tas uzziedēja ar veseliem trijiem ziediem.
taču šogad augs ir burtiski uzsprādzis
jeb
šobrīd zied vai tūlīt tūlīt ziedēs 115 ziedi! (jā, es skaitīju)

visa māja maigi, bet apdullinoši smaržo
Jul 25 12:55 [info]hederas_sieva:
Nr.373
Piezīme pašai: nu dura tu esi! 


Jul 25 12:53 [info]malvine_truse:
prikols
es atceros kad vienreiz bērnībā aizgāju pie kaimiņu puikām ciemos un viņi man visu laiku prasīja divus jautājumus - "Tu ķepā rauj?" un "Aiz vaiga ņem?" un es atceros, ka nevarēju iebraukt vispār ko viņi tur murgo. Raut ķepā? Kas tas tāds ir, ko raut ķepā? Un aiz vaiga? ko ņemt aiz vaiga, kas tas tāds? Jocīgi arī, ka viņi dzīvoja tādā mazā vienstāva mājiņā un viņu mamma un vecāmāte bija tur pat blakus, bet šie abi smīnēdami, turpināja atkārtoti uzdot šos divus jautājumus. Goda vārds, es līdz šai dienai neesmu tajā prikolā iebraucis, pat it kā saprotot šo abu jautājumu nozīmi, prikolā iebraukt nevaru.
Jul 25 12:52 [info]kakjux:
starp citu, jūs taču visi izlasījāt to ziņu, ka Michael Caine beidzot nomainīja savu vārdu uz Michael Caine? vismaz BBC reportēja, ka viņa iemesls tam esot bijušas grūtības ceļojot, jo visi taču zina, ka viņu sauc Michael Caine, bet nezina, ka viņa māte viņam iedeva citu vārdu (ka tik tur bija kaut kāds Maurice vai kas tāds) un esot problēmas uz robežām. bet kas viņam lika ciesties tik ilgi (I mean, līdz sirmam vecumam, literally), lai nomainītu to vārdu?
Jul 25 12:39 [info]meness_berns:
---
Bijām pēdējā dienā uz izslavēto Poli. Pēc tam ilgi pārrunājām, un nonācām pie secinājuma, ka laikam nekādu nostāju vairs nav iespējams ieņemt.

Tobiš, ja mākslinieks pats labi apzinās savu pašironiju, mālējot tās šausmas ar Kokiniem, Sprūdiem un Gerkeniem, tad viņam tas ir piedodams, un viss, ja? Tad ar to viņš nekādi vairs nav uzskatāms par sašmucējušos?

Un arī cilvēki ar gaumi, kā, piemēram, Čiris, kura tiešām visai augstvērtīgais deviņdesmito gadu vidū tapušais portrets bija aizkarināts viens pats pavisam tālajā stūrī prom no pārējām šausmām, – viņš tā kā nejūtas slikti, pasūtot to tieši Polim, kurš pirms tam jau paspējis samālēt Gerkenu ģimeni uz plastmasas dīvāniem un akropoles drupu fototapetēm?

Varbūt kāds var paskaidrot, kā tas viss notiek? Ko domā tādi cilvēki, kad viņi pie Ventas "Krišjāņos" narkojas ar visaugstākā līmeņa koksu, pišās ar krutākajām palaistuvēm un dzer vislabāko skoču, bet nez kāpēc brīdi, kad viņi vēlas tikt uzgleznoti, šīs hedoniski estētiskās pretenzijas pret augstu kvalitāti viņus pamet?

Vai arī, kā reiz man teica Pēteris Zirnis, komentējot Simsones un Ģīļa tiesāšanos par nepareizu plastisko operāciju, – bagāto cilvēku galvās darās kaut kas, ko mēs nekad nemācēsim saprast.
Jul 25 12:29 [info]artis:
"While losing the Baltic states would undoubtedly be a blow to NATO, their location makes them of far greater importance to Russia than America. It simply makes no sense to tie America's security to countries of such modest importance that are situated in such unpromising tactical circumstances. If the Obama Administration took the threat of nuclear war more seriously, it would find a way of loosening the commitments it has made."

http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/why-the-baltic-states-are-where-nuclear-war-most-likely-17044?page=2
Jul 25 12:25 [info]vacatio:
Klinšainu pludmali, zilu ūdeni un vīrieti slapjos šortos.
Un citronūdeni.
gribu.
Jul 25 12:17 [info]artis:
http://www.spiegel.de/international/world/spiegel-interview-a-1103192.html
Jul 25 12:15 [info]vacatio:
Vakar skatījāmies veļas mašīnu.
tagad šīs var palaist caur telefonu. Vienbrīd domāju, nu lab, varēšu braucot no centra palaist, lai darbojas. Bet nē - caur telefonu var tik saprogrammēt pēc tam tāpat telefons jāpietuvina vešmašīnai un tikai tad šī ieslēdzas.
Nu vot nafig, nafig tāda fīča?
M saka: "no rīta pamodīsies, gultā visu saprogrammēsi un tad iesi ieslēgt"
nē, nu šausmīgi man vajag gultā programmēt vešmašīnu!
Nezin vairs kā vipendritsa ar tām jaunajām fīčām.
Jul 25 12:15 [info]deloveja_kundze:
no augusta man būs pašai savs praktikants, kas turklāt būs uz kādu pusgadu. zēns no Igaunijas, kurš tekoši runā, raksta un lasa latviski, un, protams, viens no maniem pirmajiem jautājumiem viņam bija par to, kāpēc tas tā ir gadījies, un viņa atbilde bija tāds nonšalants paskaidrojums, ka viņš padzīvoja kādu pusgadu Latvijā. diezgan šeidī, jo viņš pat raksta ar pareiziem komatiem, tāpēc es domāju, ka tur apakšā ir vēl kāds paskaidrojums. bet nu man, protams, skauž, jo es tik vienkārši nevaru iemācīties valodu.

lai nu kā, esmu patīkami satraukta par to, ka tagad arī koordinēšu kāda zēna ikdienu, es viņu tā augstprātīgi saucu par zēnu, kaut arī viņam ir tikai kādi trīs gadi mazāk nekā man, bet nu varbūt vēl tik augstprātīgus izteikumus drīkst piedot. es jau priekpilni esmu sākusi jaunu projektu Asanā, kas ir par darba plāniem šim zēnam, jo to uztveru kā iespēju beidzot realizēt tās visas idejas, kas eksistē jau ilgāku laiku, kā vienota datubāze filmu nosaukumu tulkošanai, raksti vikipēdijā par LV kino vēsturi un tamlīdzīgas idejas.

bet tas būs augusta priekpilnais satraukums. šodien es priekpilni sapņoju par to, kā mēs piektdien brauksim uz RojaL, lai pēc tam brauktu uz Bērzciemu un brauktu jūrā ar laivu. esmu jau izveidojusi jūras pleilisti, kas jāklausās airu laivā, un pleilistes pamatakmens ir filmas "Pūt, vējiņi" fināla mūzika.

priekpilns satraukums, vienvārdsakot.
Jul 25 12:00 [info]10m_zem_uudens:
un kad Tev káds homo sapiens pédéjoreiz skypá nolaizíja kameras lécu?

(iekritu azartá, arí pamégináju,
uzreiz nozéloju)
Jul 25 11:52 [info]hekate:
Runājot par darbu
Negribas vairs strādāt, nekad un neko.
Jul 25 11:39 [info]vacatio:
nē nu kā, lai nopietni atbild uz jautājumu: "cik jūsu ģimenē ir locekļu?"
Jul 25 11:37 [info]2daces:
in the blur of serenity
where did everything get lost?
Jul 25 11:31 [info]vacatio:
pagriezos pret sevi uz iekšu.
Ir labi. atpūsties no ārpasaules.
Jul 25 11:22 [info]bagdarama:
Pēc pieJūrkalnes brīvdienām gribas vēl siltumu, vēl paslinkot, peldēties daudzas reizes dienā un mācīties spēlēt volejbolu.
Jul 25 11:16 [info]apjukums:
Pirmdienas burkšķis
Nīderlandiešiem ir paradums jā-ināt, tas ir, atkārtot vārdu 'jā' brīžos, kad nezina, ko teikt.
Un viens kolēģis ir šīs sērgas apsēsts, viņš varētu jāināt visu dienu un i nenojaust, cik ļoti piesārņo manu audiālo telpu :)
jājājājājājājā, dažādās tonalitātēs un garumos
Jul 25 11:16 [info]watt:
(4g11m)
Stresošana un skraidīšana sakarā ar dzimšanas dienas svinēšanu. Pieci gadi - tas ir diezgan īpaši.

Pirmo dzimšanas dienu mēs svinējām ļoti vienkārši, aizgājām pastaigāt pa parku, mums bija medus torte un viena svecīte. Uztaisījām bildes.

Otro dzimšanas dienu, šķiet, tā īsti pat nenosvinējām. Mazā tikko sākusi iet dārziņā. Tur bija kaut kāda apsveikšana, bet mājās neko nedarījām.

Trešo dzimšanas dienu nosvinējām Rīgā, Čili picā, tur bērnu svinības ir diezgan nopietna tēma. Interesanti ka trīs gados, bērniņi ir tādi diezgan nevarīgi, bet jau šo to māk. Bija ciemos "lauviņa" (meitene kas vada rotaļas - tādu ekstru Vācijā mēs atļauties nevarētu, pārāk dārgi būtu).

Ceturtā dzimšanas diena bija Berlīnē, ar dārziņa draudzenēm. Pirms tam paši bijām arī ielūgti uz dažu meiteņu svinībām, nu jā, bērni diezgan patstāvīgi, un vecāki var savā nodabā runāties, lai gan īsti par ko runāt nav, un arī diezgan bezjēdzīga tāda sēdēšana kamēr bērni ņemas. Mēs vedām uz tādu bērnu rotaļu zāli paspēlēties (lēkāt pa piepūšamajām atrakcijām, ložņāt pa konstrukcijām, skriet cauri tumšajam koridoram ar "spokiem"), apdāvināšana, paēšana, sveču nopūšana tortei, utt.
(Kas ir diezgan traki, Vācijā tā īsti neļauj sveces iededzināt un nopūst - ugunsdrošības risks telpās, saproties.)
Pēc tam bijām uz Britzer garten parku (ļoti smuks, ieeja maksas) lai bērni paplunčājas pa ūdeni. Un tā gandrīz līdz pašam vakaram, vispār.

Šogad piektā dzimšanas diena, bērni pavisam patstāvīgi. Tā doma ir, ka viņas pašas (bez vecākiem) varēs spēlēties.
Jul 25 11:11 [info]temperature:
4
šodien atbrauks mamma ciemos. ko es viņai stāstīšu? par to, kādēļ man sāp muskuļi un izmisīgi nāk miegs? par tinderi, ko ielādēju, sēžot starppilsētu autobusā uz grīdas starp nepatīkami plānām durvīm un K kājām? par naktī izdzertajiem alkohola daudzumiem un drošības spilvena pazaudēšanu? par kontroles atlaišanu un nožēlas gaidīšanu (bet nesagaidīšanu)?

nē.
nu.
droši vien nē.
Jul 25 11:10 [info]perkons:
Putekļi no laimes rata ir nopūsti, un varam sākt pieteikties šī mēneša izlozei.

Nupat kā jau ierasts, izlozēts tiks Sportimas apmeklējums un bezmaksas skvoša treniņš pie manis!
Iespēja būtu jāizmanto augusta laikā.

Jul 25 11:08 [info]virginia_rabbit:
man ļoti patika Baltvilka dienas rīta lasījumi "Lakstīgalas vārdnīca: kas ligzdo bērnu literatūrā?". Gan scenogrāfija, gan saturs. Diemžēl nedzirdēju visus, bet ļoti patika klasiķi L.Briedis un U.Auseklis. īpaši ar to, ka viņi neraksta parodijas par planšetēm un wi-fi, bet savu alternatīvu info laikmetam pauž tādos dzejoļos kā Ziedu ziņas, kur katra pļavas puķe cīnās piesaistīt uzmanību ar kliedzošu svārciņu.
Jul 25 10:58 [info]methodrone:
nekad vairs nebuut iistam
pieceljos 6:30, apzinja bezmeerkjiigi skataas un gaida, vai driizaak apzinjas vienaldziigaa, tukshaa telpa mani tur kaa objektu. atveru visus logus, veess riita gaiss iepluustot iztrenkaa apzinju, tagad taa momentaani atbalsojas taalu pret apvaarshnjiem, bet taa ir lidmashiinu dunonja. kaiminjsh aizceert durvis, solji pa kaapneem, aizceert veelvienas durvis, putni atturiigi runaajas, balozhi mazliet gaudo, iedarbinaas mashiina, kaut kur jau urbj asfaltu vai kaut ko zaagjee, uz briidi ir klusums, un atkal apzinja dun pie apvaarshnjiem, bet taas ir lidmashiinas. es aizdedzinu viiraka kocinju, tas noturees manu apzinju fokusaa, dators maigi shalc. kas ir shiis suvereenaas, vienaldziigaas, sveshaas, pasauliigaas skanjas. manaa apzinjaa taam visaam ir vieta, kas liek domaat ka apzinja nav mana, jo es nezinu taas robezhas, varbuut kaut kur taalumaa kaads cits ir paarnjeemis manu apzinju, un es to nemaz nezinu. un kameer es neshkjiroju tikmeer tur taas sadziivo bez konkurences. kameer domas veel vaaljaajas nomiedzii, tikmeer apzinjas telpa neshkjiro un atljauj vietu visam. es dzeru veesu shokolaades sojas pienu, tad es dzeru melnu kafiju. man shodien ir priekshaa daudz lietu, daudz bezmeerkjiigas eksistences. vajaa doma, ka jebkuraa briidii viss man paziistamais vareetu izzust, vai varbuut priekhsnojauta, un es attaptos taa kaa vienaa sapnii pirms daudziem gadiem, kur es eju pa sveshu asfaltu, sveshaa pilseetaa, sveshu akmens eeku eenaa, ar apzinju, ka neviens un nekas mani pasaulee nepaziist un man nav kur iet un es esmu apmaldiijusies

"Since the organism's survival depends on a reasonable match between mental map and environment, as the two diverge, the hippocampus spins its wheels and the amygdala sends out alarm signals even as the motivational circuits urge you on and on. The result is vertigo, claustrophobia, panic, and wasted motion. Since most people aren't conscious of the process, there's no way to reflect on what's happening. All you know is that it feels as if you're going mad. (And what else is insanity but a failure to match mind and world?) When at last the full wight of the incongruity hits you, the impact can be devastating. (Psychologists have observed that one of the most basic human needs, beginning at birth, is to be gazed upon by another. Mothers throughout the world have been observed spending long periods staring into the eyes of their babies with a characteristic tilt of the head. To be seen is to be real, and without another to gaze upon us, we are nothing. Part of the terror of being lost stems from the idea of never being seen again."

citreiz, ejot pa londonu, es atkal domaaju, ka lai arii es neesmu iista, man tas patiik, es juutos atviegloti, neviens mani nevar savazhot patiesiibas vazhaas, es juutos bezgaliigi viegli, jo ja tu neesi iists tad tu esi viss
Jul 25 10:51 [info]atvase:
Mamma?
Nu jau 2 dienas A. saka "mem-me!" ik reizi, kad satraucas, vai notiek kaut kas, kas viņam nepatīk.
Jul 25 10:47 [info]bljanna:
Releišenšip status
Nu, tā, draudziņi, pa godīgo, sarunāts? Cik attiecībās jūs savā līdzšinējā mūžiņā esat iesaistījušies, labi zinādami, ka sirds nav pieaugusi klāt un visticamāk tā ļoti arī nepieaugs, kaut kad šitas viss beigsies, bet tā jau viņš/a foršs/a, tjipa patīk un par ko gan labi nepavadīt laiku un neļaut par sevi parūpēties, ja reiz mani mīlē un godā?
Man šis kaut kā nestrādā. Laikam. Šķiet kaut kā negodīgi i pret sevi, i pret otru. (Mēs te nerunājam par tīru friends with benefits situāciju, bootie call situāciju, one night stand situācijām utt. (been there, done all that), bet tjipa tādu, kur vienai iesaistītai pusei to jūtu vairāk, nekā jums, bet tajā brīdī pieņemat šo iespēju(?), jo par ko ne utt.)
Jul 25 10:45 [info]konstruktors:
***
Smieklīgi kā Ādama Sandlera filmā. Viss ir smieklīgi un joki tiek turpināti nevilcinoties, bez nekā svēta. Tik tālu, ka negribas vairs to redzēt. Dzīve. This joke has gone way too far.
Jul 25 10:29 [info]meness_berns:
---
Labākie Cēsu iespaidi:

- Grečaņinova "Ciešanu nedēļa" VAK "Latvija" izpildījumā Sv. Jāņa baznīcā. Lai arī varbūt drusku vienmuļi, tomēr interesantā veidā ne-pareizticīgi, un vispār skaisti.
- Ikgadējā laikmetīgās mākslas izstāde Brūzī. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem maz bija sajūtu, ka "nu jau katru apdegušu koka gabalu uzdod par mākslu". Visvairāk patika Epnere, Māliņa&Kalns un "Orbīta".
- Grupa "The Bandmaster" festivālā "Fonocēsis". Nu latviešiem arī ir beidzot savs "The Knife" vai "Crystal Castles" – tipa tas, ko var saukt par tumšo tucāru (atvainojos tiem elektronikas žanru pārzinātājiem, kuri labāk zina, kā šos stilus kategorizē).
Jul 25 10:27 [info]samantta:
Nav ko vienai pašai svētdienas vakarā skatīties romantiskas sirdi plosošas filmas (Me Before You). Tagad sēžu darbā ar nopampušu seju no visas tās raudāšanas.
Fakts, Emilia Clarke vienmēr būs mana girl crush.
Jul 25 10:24 [info]ena:
57,8
Jul 25 10:19 [info]magnolia (in [info]pa_leeto):
Pārdodu.
Ja nu kāds vēl nav "pārslimojis" F.Beigbederu:
-"14,99eiro" par 2,-eiro.
-"Romantiskais egoists", 3,50. /par abiem 5,-eiro.
magnolia23@inbox.lv
Jul 25 10:18 [info]krishjaanis:
Izvēlēties savus varoņus: http://www.breitbart.com/tech/2016/07/24/facebook-calls-wikileaks-block-accident/
Atcerieties, kā un kāpēc zviedriem tik ļoti nepatīk Asānžs.
Jul 25 10:17 [info]uldris:
patiesība un gaistošās vasaras apņemšanās
es vienmēr esmu gribējusi džinsu jaku. tādu stilīgu.
bet izlikos par tādu, kas nelieto džinsu.
stulbi sev ko liegt..
Jul 25 10:16 [info]meness_berns:
---
Jul 25 10:14 [info]quasi:
DD,
vēlos atvainoties par vakardienas ierakstu.

viņas dupsis tik kārdinoši izskatījās tajā viegli apspīlētajā kleitā. viņa pati nebija resna, kas labi, bet pats galvenais - ar kārtīgu, labu, drāžamo pakaļu.

man jau vakar būtu vajadzējis Tev šo uzrakstīt precīzāk.

Nav šaubu, ka viņa ir diezgan ok savā lietā.
Jul 25 10:10 [info]mufs:
- man sāp mugura.
- no seksa?
- no gliemežiem.
Jul 25 10:08 [info]nistagms:
ok, man laikam sākās mānija
Jul 25 10:02 [info]bauda:
Sludinājums
Cien. narkomān,

kurš pasavinājās manu uz 1h aizmirsto e-cigareti no B83 kāpņutelpas,

tu nomirsi ar vēzi.

YHWH
Jul 25 09:56 [info]pljecka:
"laimīgie laiku neskaita", noteica mans pulkstenis un izšķīda pret asfaltu.
"nu bļēēē, nēēē..", es atbildēju.
Jul 25 09:47 [info]zin:
laikam cenšos paspēt vasaru, sanāk ļoti daudz ko mēģināt iestūķēt nedēļas nogalēs, reizēm uz miega rēķina.
bet burvīgas, burvīgas tās ir.
un sienāži kāpās <3
Jul 25 09:33 [info]atvase:
Darbīga jūlija svētdiena
Priekšpusdienā A. ģimenīte devās uz Mežaparku un ciemos pie vectētiņa. Ieradāmies tur paši pirmie, neviena nebija. A. vispirms nošļūca pa slapju trubu (2x), tad pasēdēja smilšu kastē (efekts bija tūlītējs), un tad devās izpētīt pārējās atrakcijas. Mamma un tētis pagriezās apaļā struktūrā kājām gaisā, un A. par to ļoti smējās, un tad viss tāds smilšains, dubļains, līda mammai virsū arī sēdēt apaļajā veidojumā, bet griezties bija bailes. Un beigām atklājām pirātlaivas formas būvi, kurai vienā malā bija tāds nošļūcamais, kas tik pat kā neslīdēja, un A. pa to uzdrošinājās šļūkt viens pats. Tētis kopā ar vectētiņu meta riņķus ar skrituļslidām. Tad pie vectētiņa dzīvoklī uzsildījām līdzpaņemto dārzeņu biezeni un braucām mājās. Kad piestājām pie mājas, A. pamodās un sāka kliegt, pakliedza gultiņā vēl minūtes divas un aizmiga. Pēcpusdienā A. koķetēja ar divām kaimiņu meitenēm, kas, piespiedušās pie sētas, cītīgi sekoja katrai A. kustībai. Vakarā iebāzām A. aukstā baseinā dārzā, viņam patika, pat sāka liet ar trauku sev uz galvas auksto ūdeni.
Jul 25 09:33 [info]bljanna:
atzīšanās
Man ir problēmas ar vārdu "palēnināt", jo es vienmēr, vienmēr to uzrakstu un arī pasaku "palēlināt".
Jul 25 09:17 [info]sirdna:
Morgen, "visi pārējie", kuriem nav nekādu problēmu, un, ja tādas parādās, tās atrisināt efektīvi, eleganti, bez piepūles, ar rimtu smaidu pirms un iekšķīgu bagātināšanos pēc.

Teh pirmdiena ir nākusi pār mums, cerams, ka rīta lūgsnas noskaitījāt.
Jul 25 09:14 [info]kisswithafist:
vakar iedzēru mazliet vīna. negāja VLC pleijeris. kaut kādā loģikā izdomāju, ka jāuzliek Ubuntu. Pat apsvēru domu par Windows, bet mazmīksto mājaslapa uzdzina vieglu nelabumu, atteicos no šīs domas.

Netīšām nodzēsu visu cietni. Sliktā ziņa: izdzēsu godīgi pizģīto filmu/seriālu kolekciju tieši tad, kat Kickass Torrents noklājies un pairetbejs tam līdzi. Labā ziņa: uz cietņa tagad riktīgi daudz vietas un es ceru, ka viss ir mākonī.

Stāsta morāle: don't drink and install.
Jul 25 09:10 [info]helvetica:
atvaļinājum, kur tu esi?
Kā jūs tiekat galā ar dzīves intensitāti? Man te vienu brīdi visgarlaicīgākās sarunas visgarlaicīgākajā kompānijā, bezjēdzīgi tērē laiku un jūc prātā, bet vienlaicīgi arī ziedainas pļavas, smaržu pilns salds, salds vējš, ūdens ritmiska skalošanās ar absolūtas harmonijas un laimes sajūtu; vai sēdi kino un nespēj pārdzīvot, kādu sūdu tur rāda, kādu sūdu vispār tā visa vide - resursu tērēšana vispārākajā pakāpē, ko varētu pielietot lietderīgāk - bīda iekšā, taču vienlaicīgi ir arī atsevišķi aktieri, kuru spēle ir prātam neaptverami lieliska, pilnīgs magic. Nelaipni un rupji cilvēki publiskajā telpā apkārt, un bērniņš pie rokas, kurš ar aizkustinoši naivu un rūpjpilnu sejas izteiksmi atzīstas, ka viņa lielākā sirds vēlēšanās ir, lai autobusā sēžot, kājas sniegtos līdz grīdai.
Tā šūpošanās starp spektra pretējiem galiem ir sensora pārslodze, sistēma uzkaras un apstājas.
Jul 25 08:53 [info]bljanna:
.
.
Jul 25 08:53 [info]sickboy:
Braucaam uz juuru ar celjotaaju degli un kartupeljiem. Labi pavadiijaam laiku! Nakshnjojaam mezhaa. Ego vilkaas pakalj, es dzinu prom, beigaas kljuvu dusmiigs un metu prom, vinjsh, smilksteedams beigaas nozuda mezhaa. Shoriit cereeju, ka nebuus pazudis, bet nee: Smilkst pie loga, grib tikt maajaa. Kur Gundega skataas "Sex un Lielpilseeta".
Jul 25 08:47 [info]jojo:
pirmā darba diena, vakar vēl gribējās iet, šodien miegs nāk.

pateicības:
puķes izdzīvojušas,
bērns pamodināts,
naktī izdevās padzisināt māju,

un vēl divi,

upd.
+ vingrošana,
nauda.
Jul 25 08:47 [info]xaby:
grr
Labrīt!

Vakar apsveicu R dz.d. uzcepu pati kūku- siera/sokolades/melleņu.. tas no manas puses ir liels pagodinājums, jo es negatavoju ēst. Sanāca ideāli- kūkotava lai iet kūkot.

Bet es vakar atkal paliku dusmīga. Nu wtf... man it kā ir pusis, bet man nav nekā intīma. kas par #? Tad, kad man nebija nekā patstāvīga, man bija vismaz tas..... Mani tas sanikno un es labprāt viņam dirstu virsū, bet nu es vēl valdos. Ja šādi turpināsies, tad nu sorry. ir arī citi puiši ar man tīkamu augumu un attiecīgi labām aprisēm.

Ja man nevajadzētu seksu, tad man vīrieti nevajadzētu vispār. Un ja man ir vīrietis, bez seksa, ko lai es ar viņu daru? Ah mani tā tas kaitina. Kā var 27 gados nemācēt tik daudzas lietas?

Es parasti nevienu nepasūtu nekur, bet nu šis iemesls man sit pa nerviem pamatīgi. Es neesmu romantiskā saulrietu vērotāja. Ir lietas, ko es obligāti vēlos savā dzīvē un ja man viņu nav, tad būs.. no kāda cita. tas arī viss
Jul 25 08:42 [info]saulpalampe:
ticība
Ticība ir tāds dārziņš, kurā var satikt citus. Kaut drusku padarboties kopā. Padarīt kādus svarīgus darbus. Var mēģināt sēt, vākt ražu, cīnīties ar kaitniekiem. Var priecāties par puķu skaistumu.
Dārziņš- tāda maza robeža starp visu esībā esošo, kuram cilvēks noticējis, ka daudzmaz saprot, kas tur ir, kā to sauc, kas tur jādara un kāda vieta viņam.
Tad nu tur atrodas vieta arī citiem. Vieta vai loma. Citam tiek- prom dzenamā loma. Bet prom dzinējam tas ir svarīgi.
Ja nav ticības, viss ir postmodernā kokteilī sablenderēts un bezjēdzīgs, ir ļoti skumji levitēt kopā daudzu sašķīdušu pasauļu druskām.
Itkā ir ļoti objektīvs skatījums- viss sadomāts, neargumentēts, nepamatots. Visā ir loģiskas nepilnības. Un tā arī beigās paliec nejaušību virpulī, būdams pats viena no nejaušībām.
Tad nu ir tādi radītāji. Kas rada ideju- kā viss ir savienots, kāpēc u.t.t. Protams, visas šīs teorijas, pasakas un reliģijas ir nepilnīgas, pieredzējušam haosa meistaram pietiek tikai nosvilpties un viss sašķīst druskās.
Bet nu tomēr, tur ir savi jaukumi. Tādi mazi dārziņi par kuriem rūpēties. Kur apliet kādu puķīti. Kaut ko pa druskai piekārtot. Kādu jaunu stūrīti smuki saveidot, tā tas viss attīstās. Ir prieks un jēga kaut kam.
Reti jau ir tādi- kas rada paši savu pasauli no lielā haosa konstruktora ņemot detaļas. Pārsvarā, jau visi tiek iespiestas saujā, jaut kādas gatavas instrukciju grāmatas- kā viss Ir. Jo nevar taču atstāt kādu bez kartes pasaulē, kurā citādi nekā nav, izņemot nesaprotamu nejaušību virpuļus.
Kāds ir noticējis, ka pasaule radusies evolūcijā. Jā tā paņēmis vienu posmu un tā sācis likt vienu pie otra. Atradis kaut kādu loģikas ķēdīti- iemīlējis to. Un nu lūk- jau gadus simts, divsimt ir dārziņš, kas zeļ un plaukst, kurā ir kur darboties. Šis dārziņš paplašinās. Diezgan sakārtots. Lai arī pēdējā laikā piedzīvo zināmas grūtības. Lūk raugos- nesen kādi meistari no lielas mīlestības- pilnmetrāžas animācijas filmu uzņēmuši, kurā mēģinājuši caur kādas būtnes piedzīvojumiem izstāstīt, kā viss bijis. Jauki taču- kāds kurš neko par neko nesaprot- pēkšņi jau dabūs nelielu dārziņa karti un varbūt sāks domāt- un kārtot savas domas= un vienā brīdī- ieraudzīs, tiešām redz katra lieta šajā pasaulē norāda- kā viss ir evolucionējis. Visbiežāk neko daudz viņš no tā visa nezinās un nesapratīs. Bet ir patiesību ir tā- kamēr klusē un domā pie sevis- pietiek ar pavisam vienkāršam lietām- ir tā un tā. Ir. Ir un viss. Prātā pazib ainas, kuras kaut kad nofiksētas, ir sava iekšējā vīzija. Un viss ir kārtībā.. Trakāk, ja kādam nākas to visu pastāstīt. Vārdi tūdaļ nodod. Izrādās patiesībā neko nezini, neproti argumentēt. Nākas atsaukties uz pierādījumiem, kurus pats nemaz nevari pierādīt, tekstiem kuru autori jau ir pierādīti kā labi pierādītāji. Grūti iet. Bet vienkāršam cilvēkam to visu nevajag. Viņam vajag tikai pavisam vienkāršu skaidrības niedru kuģīti, kuram pieķerties, lai nebūtu tā, tu peldi pa straumi un vienā brīdī konstatē, ka neesi viss upē, bet gan lielā, haotiskā mutulī, kurā viss kustās nesaprotami kur.
Tāpat jau protams ar ticību, Dieviem un radīšanām. Tur ir pravieši, svētie raksti. Ir pat zinātnieki, kas visu savu pretējā nometnē uzkrāto arsenālu tagad pielieto lai pierādītu, ka .... ir radījis.
Nu brīnišķīgi arī tur ir savs skaistums. Tur ir diženuma sajūta. Šie dārziņi ir daudz senāki. Bet arī par viņiem ir jārūpējas. Citādi var postā aiziet.
Ir vietas kur senie dārziņi ir smagi nolaisti, jaunie nav iekopti un uzvarētājs haoss, savā smīnošajā vienaldzībā svin uzvaru, kaut par to nav neviena līksmotāja.
Tad nu kādi izmisuši censoņi ņem īstus, nevis teorētiskus spridzekļus un šaujamos un cenšas atgādināt vienaldzības jūrā slīkstošajiem- viss ir iznīcīgs.
īpaši tas iznīkst, ja nekam netic. Ja tic- vienmēr pēc ticības modeļa Radītājs var pārradīt no jauna.
Ļoti nežēlīga metode. Šķiet arī sevišķi savu mērķi nesasniedz.
Bet ko lai dara...
Jul 25 08:33 [info]divi_g:
Cik labi darbā - var atpūsties no pokemonu ķeršanas (šajā vīkendā esam nostaigājuši kādus 40-50km, man sāp kājās).
Jul 25 08:17 [info]krishjaanis:
http://m.tvnet.lv/article/618138

Tramps tviterī: "Tim Kaine is, and always has been, owned by the banks. Bernie supporters are outraged, was their last choice. Bernie fought for nothing!"

Žižekam taisnība, daudz interesantāk būtu bijis Tramps pret Bērniju.
Jul 25 07:43 [info]dunduks (in [info]niigrie):
Jul 25 07:37 [info]daria:
- Kā skalosim Tev matus?
- Atsevišķi.

---

- Kuru dziesmu gribi pirms gulētiešanas: Kaķīts mans vai Aijā žūžū?
- Pirms Kaķīts, tad Žūžū.
Jul 25 07:34 [info]bozena:
Milzu zirnekļu lokalizēšanā sasniegti jauni augstumi. Tagad es viņus ķeru humāni- ar glāzi un kartonu. Un nesu prom, tālu, tālu.
Jul 25 07:31 [info]217:
6 months probation time - check
Izturēju pārbaudījuma laiku darbā. Pēc šīs nākamās brīvās nedēļas, kad tur pirmdienas vakarā ieradīšos, jau skaitīšos pa īsto :)

Man šķiet, šis ir pirmais darbs, kurš pēc pusgada vēl neriebjas. Un kur varu sevi iedomāties vēl pāris gadus. Francijā skolā arī gandrīz bija ok, bet pati pilsēta un tur dzīvot bija šausmīgi. Droši vien patīk šis, jo katrā otrajā nedēļā, kad brīvs, var atpūsties un pilnībā aizmirst, ka strādāju vispār kkur.
Victory
Jul 25 07:23 [info]rubija:
Jul 25 07:10 [info]slaaneklis:
Čik-čirik un mazmazītiņš. Drīkst?
Jul 25 06:49 [info]ninona:
Uztriekusi sevi rīta agrumā, lai strādātu, lasu, ka "visiem citiem" ir draugi.

Piem., man te ir vietējās divas gandrīz draudzenes. Vienai vakar vārdadiena, sen esam runājušas par patusēšanu, vakar zvanīju, lai apsveiktu un tā. Šorīt lasu, ka vakar tusējusi ar vienu no vietējām. Un tā visu laiku. Mani gadiem neviens neaicina kā draugu.

Nē, Cibas draudzības mani tā neuztrauc, es no tām esmu pārāk tālu un pati parasti piedāvājumus noraidu.

Visādcitādi: darbs ir katrai nedēļas dienai, tai skaitā brīvdienām. Kaut kā vēl jāizspiež iedvesma un laiks sagatavoties P dzimenei un to godam nosvinēt. Citādi M svētkos ielieku miljons izdomu, enerģiju un naudu, bet P svētkus teju noklusēju.
Jul 25 05:49 [info]qgmr101:
Danila is here
this body belongs to Danila today

and Danila likes this
Jul 25 05:39 [info]nomirusi:
Randomly random random.
Iegāju gulēt mazliet pēc pusnakts. Pabakstījos telefonā, pagrozījos pa gultu... trijos cēlos augšā, un nolēmu uzrakstīt atbildi/paskaidrojumu/papildinājumu. (Ir kāds cilvēks ar kuru es jau kādu laiku sarakstos un es pat regulāri atbildu?? Wtf? Laikam esmu iemīlējusies. :D Nē tač, tas nebija jāuztver nopietni!) Ja nav miega, tad nav. Izdzēru vienu aliņu. Uzrakstīju 570 vārdus divu stundu laikā. Esmu tizla. :) (Tikai es tā drīkstu par sevi teikt, ja!) Nu vai vismaz lēna un ļoti pārdomāju, ko saku. Sanāca labi. Pa vidam pagūglēju, ka angliski nav zemūdens akmeņu. Laikam noderīgi būtu iemācīties rakstīt vairāk ikdienišķi (ātrāk), ne tik ļoti domājot un pārdomājot, ko rakstu. Noderēs. Tagad es daudz domāju, kas noderētu nākamajos gaidāmajos gados. Viens noteikti būtu normāli gulēt, mhm. Nevis šitā šķērdēt laiku. Bet pagaidām var. Tagad divas ar pusi brīvas dienas. Nu gandrīz, ir darāmas lietas un satiekami cilvēki.

Bet tagad sanāca miegs. Nez, iet gulēt? Mani tāpat vēl pēc 3-4 stundām modinās...
Jul 25 05:05 [info]khosmos:
pilnīgs nokauts - saražoju ~80 litrus augļu vīna un vēl veicu labojumus pirms kritiskā dedlaina.
nevar atslābt ne mirkli - čūska ēd savu asti.
vēl atlicis pasūtījums pie radiem un kādi 3 miljoni nešķirotu foto. vēl atlicis paņemt brīvdienu un aizlaisties tālēs ar sidraba rumaku.
nedaudz jau var sajust, ka veselība atgriezusies (ja būtu publika, nāktos skaļi iesmieties)
Jul 25 04:39 [info]qgmr101:
dīvaini
tā dīvainā sajūta, kad esi jau pieņēmis galīgo lēmumu, un tagad tikai meklē formu

es tam veltīšu visu šo nakti

jo rīt uz darbu iet'i pavisam netaisos

ibo nexuj / apnika melot / nav nekādas jēgas būvēt pseidokarjeru uz māla kājām

stc, jūtos ļoti labi =)

UPD 05:13 fiziski kļuva auksti, bailes, ķermenis, instinkti -- pa nopietno tātad paņēma
Jul 25 03:07 [info]qgmr101:
saceru atlūgumu
tas būs īss un konkrēts, taču vēlos to minimāli daiļu, jo man taču ir visa šī nakts pēc kuras NEtaisos ierasties darbā

nezinu, esmu ļoti oldskūlīgs, bet šī dziesmiņa piestāv procesam vislabāk: THE DOORS LYRICS - The End, bet tad es tā padomāju, un īstenībā atbilstīgāka ir šī: The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction (Official Lyric Video)

P.S. Starp citu, no pirmdienas/otrdienas esmu bezdarbnieks. Ja tev ir kāds darbiņš padomā, es būšu priecīgs to darīt, ja māku. Man ir elektriskais urbis, instrumentu kaste un liels auto. Esmu ņiprs. Tā ka.... Cibā jau neko neatrast, bet ja nu tomēr. Vēl viena piezīme: iespējams, es izskatīšos kaitinoši laimīgs =)
Jul 25 03:04 [info]gaia:
*****************************
✽Esmu ieslodzīta moku pilnā būrī. Pa kreisi sāpes, pa labi dusmas, pa vidu mana bailēm pildītā sirds. Asinis pārpildītas ar kortizolu. Sirds pukst. Dziļa elpa. Es esmu dzīva un pilna ar sāpīgām bailēm. Atbrīvo mani! Atbrīvo mani! ATBRĪVO MANI!
Jul 25 02:47 [info]seth:
concept: i slowly fade out of existence. nobody misses me and it’s ok. the people i love are so happy and nothing is hard. i’m content
Jul 25 02:44 [info]po:
You should see a marriage canceller.
Jul 25 02:38 [info]smoker_smoke:
:(
Jul 25 02:25 [info]qgmr101:
muļķis
omg, es esmu muļķis, idiots

iet prom no šī darba

akdievs


bet es jūtos par to tik labi

ko es bļe nahuj daru!?

bet viena lieta kas nav -- es nejūtos skumji!!!!

gan jau sajutīšos, kad sāks tas 1000+ eiro mēnesī pietrūkt

bet tagad ir vasara
Jul 25 02:19 [info]qgmr101:
Atrāvos dibensāpi un to atzīstu, jo mans dibens ir no dzelzbetōna
Manprāt, šī dziesmele ir stulba un jauniešiem derētu atgādināt, ka bez tā saucamā "sabradātā priekšnieka" viņu nīstajos kapitālistu veilalos nebūtu viņu mīlamā aliņa jau nākamajā dienā!

Riebjas šis gabals!

Parādiet lūdzu savas pierādīti strādājošas alternatīvas mūsdienu sabiedrības uzbūvei, un pēc tam dirsiet!

Inokentijs Mārpls - Eu, priekšniek!

A līdz tam: poxuj! Pamēģini nopirkt savu aliņu Krāslavā vai Daugavpilī bez naudas, redzēsi, kas notiks.

Panki, bļe.
Jul 25 02:06 [info]po:
Jul 25 02:01 [info]roncijs:
krāsu festivāls - vaigu augšpuse ir apdegusi, acu kakti ir melni no 6h miega, bet acu āboli ir sniegbalti, plus viss pārējais sejas tonis
Jul 25 01:31 [info]qgmr101:
nemēģini izlikties kruts ar savu depresiju
▶︎ не понтуйся своей депрессией | △Sco△

via [info]bauda

^-^
Jul 25 01:17 [info]santech:
Ejiet ieskrieties ar saviem pokemoniem. Man ir atjaunota atkarība - Fallout Shelter for PC! Tas ir tas, ko spēlēšu arī darbā no darba brīvajā laikā, kas vnk karāsies uz uzdevumu dēļa. Ja vēl tas viss bšu sasinhrinizējams starp darba un mājas kompi (jo attālināti lietot mājas kompi tikai deļ šī te..). Uz sinhronizāciju ar telefona versiju, kura man diezgan jau uzkačāta, vēl neceru. Lūk.

____________________

Kopija no santech.grab.lv
Jul 25 01:16 [info]motekz:
Lucid dreaming
Jestras brīvdienas bija. Man patiešām patika ! Tās raksturo alkohols, narkotikas, tiešām forši cilvēki, mazpilsētas un stilīgi automobiłi. Bija niceeeee, beidzot !!!


Ja kas, es, beidzot, esmu atkal students! Man tas prasija tikai 5us gadus (!!!) lai beidzot sańemtos uz to, uz ko es gribu. Manī tāds jestrs neliels uztraukums, kā būs, kāds būs kurss, kādi pasniedzēji. Fakultāte łoti patika, kārtīgs ulmańlaika briesmonis ar augstajiem grieztiem, plašumu un to pareizo auru (kas man ir łoti svarīga). Būšu vecākais kursā ar mazajiem kopā haha, bet pohuj, būs max jautri es jūtu.

Es pat beidzot jūtos forši. Bučas .
Jul 25 00:27 [info]ierindnieks:
Kaitterminu vācelīte:

biete – krtitiens vai neveiksmīga trika izpilde nobeigumā
čikenlūps – cilpa, ar kuru piekabina pūķi pie braucēja vidukļa jostas – trapeces
donkey dick – stūres detaļa, kas palīdz čikenlūpam nekabināties laukā no vidukļa jostas
tējas maisiņš – kaiteris, kurš lido pa gaisu ar pūķi virs galvas
daunītis – garāks brauciens gar piekrasti, braucot lejā pa vējam (šobrīd garākais izpildītais posms Latvijā ir no Liepājas līdz Ventspilij)
štropes – striķi, ar kuriem ir savienoti pūķis un braucējs
krastinieks – vējš, kas pūš no krasta
perebors – pārāk stiprs vējš attiecīgā pūķa izmēram
ļeckas – dēļa kājsaites, kas palīdz vieglāk kontrolēt dēli un tur to pie kājām
hindenburga – negadījums, kad virs galvas turēts pūķis vēja iztrūkuma vai neveiklas vadības rezultātā krīt lejā
walk of shame – ja braucējs nevar atgriezties sākumpunktā un ir spiests nākt gar krastu atpakaļ
dubaks – auksts laiks
čops – nelīdzena, vēja sajaukta ūdens virsma
aitiņas – baltie, vēja uzveltie vilnīši jūras dziļumā, kas sākas aptuveni pie 6 m/s un ir viena no pazīmēm, ka vējš ir pietiekami stiprs kaitošanai.

Informāciju sagatavoja www.liquidforcekites.lv pārstāve Linda Drande
Jul 25 00:09 [info]slaaneklis:
"a fool and his money are soon parted"
Jul 24 23:59 [info]quasi:
dd, šdien pie veikala bija vecen ar superigu dirsu. labprat to iegutu, draztu nemitigi
Jul 24 23:51 [info]sakaarnis:
Braucu pa citu ceļu, nekā parasti. Parasti gan prioritāte bija nokļūšana laikā. Ļoti jaukas saulrieta debesis. Gandrīz tādas, kā kādreiz Koknesē.
Atklāju vai tikai tagad ievēroju, ka Dienvidu tilta gājēju josla ir ļoti muguraina - metāla zirgu uz brīdi pārvēršot par parasto.
Grāpju pussalā viens bija ar mašīnu atvedis bungas, izkrāmējis turpat ceļmalā ar skatu uz upi un dragāja vaļā.
Varbūt beidzot noīrēt garāžu un ieviest arī sev? Sacirsts ta sacirsts, bet nu jau tas bija pasen turklāt tas pasākums vairs ne sūda neskanēja, jau sākumā neskanēja, bet nu es viņas biju pārpisis galīgi, pirms pārvērtu lūžņu un skaidu kaudzē.
Jul 24 23:43 [info]vasarasnakts:
apnicis ir pilnīgi viss, es gribu mainīt savu vidi maksimāli ātri. Man ir apnicis paņemt no skapja it kā tīru dvieli, bet noslaukot seju secinātka tur ir kaķu spalvas un man ir piegriezies ka es 98% laika no tā ko pavadu mājās, lai arī tās ir maksimums pāris stundas dienā, dzirdu psihopātisku aurošanu un strīdēšanos. Nepilns pusgads dzīves kopā ar vecākiem.
Kādam ir kādi varianti kā lai ar vienu algu dajebkur uzturu sevi un trīsgadīgu bērnu, kurš nevar pats aiziet un atnākt no bērnudārza? Es principā esmu gatava pārvākties uz pilnīgi jebkuru pasaules nostūri kur es varu sev un bērnam nodrošināt normālu dzīvi..
Jul 24 23:32 [info]tethys_:
Pin2
Kopš savedu visu kārtībā, uzliku skaistas galvenās bildītes visam, katrai mapītei norādīju tēmu, sarakstīju apakšvirsrakstiņus un izveidoju dažas jaunas, bet citas apvienoju - ir daudz, daudz vairāk sekotāju. Nu jau kopā 158. Iemīļotākā mape (tā es board saucu) ir "Things to wear" jau ar 54 sekotājiem. Tikko vēl bija daudz mazāk.
Tā nu ir. Man ļoti ir iepaticies pinot.
Jul 24 23:18 [info]krishjaanis:
Vairs nezinu, ko darīt ar savu cibu.
Principā šī ciba ir zaudējusi savu jēgu, savu raison d'etre.
Nevarētu teikt, ka nespeciāli, bet savu cibu esmu pārvērtis par tirgus placi (blusturģis) un iebraucamo vietu :(
Jul 24 23:12 [info]prtg:
Laikam bija atvaļinājums.
Jul 24 23:06 [info]ripp:
Tomēr būs jāpērk spiediena mērītājs, eh. Bet nu ko lai dara.

Cita starpā, ir jauki, ja draugi rīko ballītes tavā pagalmā. Nekas diži nav jādara, nekur nav jāiet, viss un visi atnāk pie tevis un tu, kad gribi, vari aiziet pagulēt. Un tad atkal iet patusēt, ja gribās. Ļoti jauki, jā :)
Jul 24 23:04 [info]teeta_daarzs:
" Evil is not so much inherent in individuals, Zimbardo showed, but emerges dependably when a sequence of dehumanizing and stressful circumstances unfolds.
" Zimbardo's own prison experiment turned an ordinary group of young men into power-hungry -guards," humiliating equally ordinary -prisoners" in the basement of Stanford's psychology building. The descent into barbarity was so rapid that Zimbardo had to cancel the experiment after a few days. The recipe for behavior change isn't complicated. -All evil begins with a big lie," says Zimbardo, whether it's a claim to be following the word of God, or the need to stamp out political opposition. A seemingly insignificant step follows, with successive small actions, presented as essential by an apparently just authority figure. The situation presents others complying with the same rules, perhaps protesting, but following along all the same."

http://techtv.mit.edu/videos/16229-the-lucifer-effect-understanding-how-good-people-turn-evil
_

kas ir "ļaunums"?
Jul 24 22:59 [info]platformene:
nu beidzot pienācis laiks dažiem gabaliem, kurus var nospēlēt bez kompja.
Jul 24 22:55 [info]krishjaanis:
Lasiet ar tulku, un parādiet man kaut vienu "ekstrēmu" nostādni - https://sd.se/var-politik/
Jul 24 22:54 [info]jim:
regulāri no rītiem modās/šķērseniski pārkrituši viens pār otru
Rīdzinieku lokālais sporta veids - krosfaks jeb, skanīgāk sakot, krustpisne.
Jul 24 22:37 [info]chimera:
uzzinu_pēdējais: vienā mazā latvijā ir divas aminatas. abas jaunas, abas melnas. viena dzied eirolūzijā, otra tēlo ņekuju edīti seriālā "viņas melo labāk".
Jul 24 22:32 [info]penny_lane:
kādu dienu es uzrakstīšu bērnu grāmatu par to, kā maza meitenīte krāsainā miskastē izmeta lupatu, miskaste un lupatiņa sadraudzējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.

tiesa, reizēm viņus traucēja mazā meitene, kas nez kāpēc nāca rakņāties pa miskasti, vilka ārā lupatu un teica- fui, cik pretīga lupata, labi, ka izmetu.
Jul 24 22:30 [info]kini:
.
un šovasar nobraukts ir tik daudz, ka brīnos, kā tas auto mani vēl nes un es neesmu tur visu salauzusi, jo es tāpat kustinu šo to par ātru un enerģisku, but again, that's me. vismaz par ceļu trīcēšanu vairs nav runas, tik tad, kad apdzenot kaut kas nofeilo. ir uzradies pieradums pie auto, šīs trīsgades lielais ieguvums, kas kaut kad var pārvērsties vēlmē pēc saviem četriem riteņiem.
Jul 24 22:27 [info]ikvakars:
Vējš vītolos, jeb vasara paukšķ
Migla pagalmā zogas, pēc tveicīgas dienas iekšiņās un āriņās, balts mākonis visam pāri klājas. Un Lauma pa peļķēm lēkā un priecājas, pasaule staro, ir jūlijs divtūkstošsešpadsmit, un es elpoju dzīvi un savus sapņus iekšsevis.
Garām aizslīd tumšzili mākoņi, bārdamies. Pēc lietus, baložu ģimene sadūdojas, un sliekas dīķmalē mīlējas. Daba turpina sevi. Trekns rudzu puķu pušķis smaida, vakara vienīgai iedegtai lampai, suns lok ūdeni un manī ir klusums, miers, kas atgūts, un tā ticība, visu lietu un notikumu, lielākai kārtībai un plānam šeit. Reizēm, es jūtu vairāk, reizēm es negribu just neko, reizēm, es saprotu justo, reizēm nē, bet pamazām es sāku aprast ar sevi un to, kas man šajā dzīvē ir dots. Izkopt to, sataustīt nianses, sajust starpību starp manu un to, kas nāk no apkārtesošā. Un tas bezgalīgais dziļums, it visur, ik vienā cilvēkā, un vietā. Ik vienu var iemīlēt, ik vienu saprast, ik vienu apskaut un teikt paldies.
Un drīz būs apritējis gads, kopš. Viens gads, kura laikā aptvert nemaz nevar visu notikušo, daudzslāņu karjeru tuvumā, dažviet vēl aizvien kūp dūmi, tas ir dziļums, tas ir apbrīnojams tuvums Dievam un šai un citām pasaulēm, tā ir mīlestība, tik ļoti neaptverama ar dotajām cilvēka maņām, tas ir spēks - brīvs, neizmērojams un ārkārtīgi pazīstams, tas ir visuma glāsts maldu pusnaktī, tas ir maiguma čuksts nemiera pūlī, tā ir dvēseles gaisma, redzama tiem, kas nemeklē.
Jul 24 22:23 [info]eclipse:
traki.
Kā mammai slikti, tā man arī paliek slikti.
Jūtos tā it kā es nekad netikšu brīva, vienmēr būšu visam tam piesaistīta. Bet nogurums sāk mani apēst. Pa gabaliņam vien jau pusgadu, nu jau ir tā ka man pat mana vēlme kaut ko darīt sarūk. Jūtu kā viss saplok.
Es gribu būt brīva, vai tā vispār ir mana problēma.
Brīva, brīva, brīva.
Jul 24 22:18 [info]daina_t:
Kopš noskatījos "Finding Vivian Maier" (izcila!), atsākusi vajāt fantāzija par pilna laika aukles darbu lol. Pusi karaļvalsts, lai tikai nebūtu jāsēž pie tā smirdīgā datora.
Tuvākajās divās nedēļās spīd laikam 7. pārvākšanās pēdējo 4 gadu laikā. Pagaidām vēl nezinām, uz kurieni.
Jul 24 22:04 [info]bauda:
Gājām uz Kino Bize skatīties šausmeni par pankiem "Green Room" (2015), bet filma uzkārās apmēram desmitajā minūtē (sākumā tā kā iebremzēja, tad sastinga pavisam, un arī patīt ne atpakaļ, ne uz priekšu vairs nevarēja) un tad jau mums (zālē bijām 3 cilvēki) tā kā teica, ka piedodiet, bet tomēr šovakar nebūs (tā neesot kino, bet pašas filmas blūreju vaina, jo rekur jau otrais, kurš tāds, utt.) un gandrīz dzina laukā, taču tad es ierosināju, ka varētu paskatīties kaut ko citu, un mums uzlika Čīles dokumentālo filmu "The Pearl Button" (2015), kuras galvenā intriga bija: uzminēt, par ko ir šī dokumentālā filma. Nosaukums tai cēlies no leģendas, saskaņā ar kuru kāds Patagonijas iezemietis savulaik devies uz Eiropu iepazīties ar baltās civilizācijas ceļiem apmaiņā pret vienu necilu perlamutra pogu -- vienkāršu sadzīves priekšmetu, no kura tā kā tas zilais sūds seriāla "Santa Barbara" (1800) sākumā izaug pamatīga konceptuālā arka līdz vienai citai perlamutra pogai, kura tiek atrasta iespiedusies kādā no dzelzceļa sliedēm, kas izmantotas noindētu politieslodzīto slīcināšanai Klusajā okeānā. Tomēr jāsaka, ka filmas galvenā vērtība bija iespaidīgie Kordiljeru skati no kosmosa un visādas skābas dabas stihiju kolāžas, taču to visu varēja pastāstīt 40 minūtēs nevis 80 (apmēram), jo dažbrīd man vienkārši apnika skatīties uz ekrānu. Tāpēc lieku četras acis no piecām, Daira Āboliņa

Jul 24 22:02 [info]qgmr101:
sapisies 0,5
nupat laikam esmu galīgi sapisies

bet vēl nē, jo redzu ceļus, kā es varētu vēl vairāk sapisties

patīkami ir tas, ka vainas sajūta sāk sarukt, gandrīz nav pašpārmetumu

ļoti dīvaina sajūta

jāiedzer vēl
Jul 24 22:01 [info]watt:
Interesanti, ka ir vārdi (jeb - vārdu veidošanas tradīcija), kas izraisa nepatiku tādā diezgan primārā, primitīvā, primālā līmenī.

Zulfikar, Sejfudin, Sejfulah, Sajcin, Bejda, Begto, Ubejd, Haluk, Zuhejr, Jomar, Abdulvehab, Abdulvahid, Abdulhaj, Abdurezak, Alajbeg, Alemdar, Ezrema, Tajib, Husref, Muradif, Munefisa, Madzid, Mufid.

Vai arī tie vācu vecmodīgie sieviešu vārdi - Gīzela, Hannelore, Hildegarde, Zigrīda, Irmtrūde, Līzelote, Annalīze, Heloīze, Ute, Juta, Eiženija, Eifemija, Konstancija, Antoņina, Genovefa.

Pie tēmas bija piezīmēts ka pēc 1945. gada visi vīriešu vārdi kas beidzas ar "-olf" sāka skanēt izteikti vecmodīgi.
Jul 24 21:52 [info]virginia_rabbit:
ejiet dirst latviešu mediji ar saviem "izdaudzinātais multikulturālisms – iespējamā visu nelaimju un radikālisma sakne", jūs esat visu nelaimju sakne
Jul 24 21:22 [info]zirka:
"ļubofjj i golubi" tak ir tās pašas sievietes uz nervu sabrukumu robežas, tikai krievu
Jul 24 21:11 [info]laba_doma:
168 ir mans augums. Bērnudārzā un skolā regulāri bija jāstājas ierindā pēc garuma, un tie bija bēdīgi brīži - es vienmēr biju pēdējais.
Jul 24 21:09 [info]lenorad:
Tas brīdis, kad saproti, ka tev šobrīd nav jābūt pie stūres. Mani stresainu pie stūres nelaist.
Tas brīdis, kad esmu apvainojusies uz savu mašīnu, un speciāli noparkojos otras mājas pagalmā.
Zaļš trollis tik tiešām ir zaļš trollis. Ehh, drīz uz servisu atkal.
Jul 24 21:05 [info]iokaste:
/
Jul 24 20:55 [info]lmr:
es pārsvarā guļu, lasu grāmatas, skatos stulbas filmas, latvju jūtūberes (kas ir slimība un es iesaku neiegrābties, esmu abonējis četrus viņu kanālus un nepacietīgi gaidu katru jauno video, ko pie brokastīm paskatīties) un netīrās dejas (kas ir pilnīgi drausmīgas!). biju arī festivālā. tie nodzertie mūļi apkārt ir vienkārši biedējoši. atvelkas kaut kāds svešinieks no rīta pie mūsu teltīm ar pieclitreni, kurā ir, bļe, šņabis! un stāsta tāds pretīgs un sadauzīts, kā viņš pa divām dienām ir izdzēris četrus litrus šņabja! četrus litrus! tad pa telts spraudziņu ierauga manu kāju un ir šokā, ka kāds divpadsmitos vēl guļot, pārējie pasaka, ka es lasu, un viņš ir vēl lielākā šokā, ka esmu samaksājis tādu naudu, lai trīs dienas teltī lasītu grāmatu, ka tā esot "laba" laika pavadīšana. pēc tam viņš noņem saulesbrilles un visiem lepni rāda savu zilo aci, tad caurumu kājā un nolauzto zobu, viņš vēl pirms pirmās festivāla dienas esot bijis tādā pipelē, ka esot skrējis un ar seju ietriecies žogā. vienkārši bļe, še tev laba laika pavadīšana, dzērumā uzsit aci un nolauz zobu. sēž visi un dzer trīs dienas pilnīgā miskastē, kurai apkārt ķērc izbadējušās kaijas. es nevaru dzert. no rīta viņi pieceļas, atšauj vaļā vinito un turpina būt pālī. blakus uzcelta oranža nojumīte ar kaut kādām mazgadīgajām, kuras, uzvilkušas īsus šortiņus, klejo apkārt šņabja meklējumos, pienāk arī pie mums, iesēžas mārtiņam, kurš arī trīs dienas bija pālī, klēpī un prasa alkoholu. atnāk vēl viņas draudzene, kura izliekas, ka viņai ir 21, viņa priecājoties, ka beidzot esot satikusi sava vecuma cilvēkus, jo visapkārt esot tik daudz maziņo. vēlāk, kad visi bija aizgājuši, savā teltī dzirdēju, kā viņa citiem saka, ka viņai ir 20, un tā nu viņa kļuva jaunāka un jaunāka. kad visi joprojām bija prom, viena no sīkajām nāca pie mūsu telts, skaļi teica tuk tuk un klauvēja pie auduma durvīm. es neatbildēju, nafig man ar viņu runāt. tad viņa vēra vaļā mūsu telts ieeju, viņas galva parādījās spraudziņā, un es redzēju, kā iedzirkstējās viņas acis un sejā iezagās smaids, kad viņa ieraudzīja teltī atstāto šņabja pieclitreni. kā viņa sadrūma, kad ieraudzīja mani. pateicu viņai dažus skarbus vārdus, viņa apvainotā balstiņā nozuda. kaut kad seju piepisušais mārtiņš atnāca uz savu telti un tajā atrada savu bijušo draudzeni, kura tur drāzusies ar kaut kādu festivāla čali. vienkārši bāc, tajā telšu pilsētiņā man sagribējās baznīcu, dezinficēt prātu. tualetēs sūdi un prezervatīvi, cilvēki drāžas arī tajā netīrībā, kas apsmērēta ar sūdiem un nočurāta. tad ierodas mašīna ar sūkni, uzsūknē visu tualetes šļuru. pēc sūknēšanas tualetē ieiet cilvēks, kas izsmidzina tīrāmo līdzekli, pēc viņa tualetē iešļāc augsta spiediena dušas strūklu, pēdējais cilvēks tur ieliek tualetes papīru, paskatās uz mani un ar tādu žestu, ar kuru uz skatuves uzaicina slavenības, norāda man uz tīro toitoi tualeti. nekā skaista telšu pilsētiņā nav, tikai pēdējā naktī bija skaista un bieza migla un gandrīz pilnmēness, teltis tādi pelēki pauguriņi, kas pazūd pēc dažiem metriem miglā, zeme slapja.

pie air ar kaifā pievērtām actiņām maigi līgojos, ar ceļgaliem gaisā zīmēju bezgalības zīmes, bet pie grimes es lēkāju un iemīlējos.
Jul 24 20:53 [info]dzheina:
jau sākot ar martu bija gan bakalaura darbs jāraksta, gan pēc tam draugu kāzu organizācijā jāiesaistās, ka diži daudz laika pašas domām nepalika, tā nu tagad īsti neatceros par ko parasti domāju un ko daru. domāju sākšu atkal dzīvot ikdienā, bet nē, tēvs izdomājis, ka viņam nepieciešams izšķirt beidzot laulību ar mammu (kopdzīves viņiem gandrīz vispār nav bijis), laulības šķiršana kā šķiršana - vieni vienīgi papīra un birokrātijas darbi, bet visvairāk visā šajā mani sajūsmina tas, ka viņš manis uzrunāšanu iesāka ar to, ka es tagad jurists un visu tak zinu (neliels fakts, ka viņš ir Krievijā dzīvojošs Krievijas pilsonis).
īsāk sakot vēlējos no visa tā teikt - ja nezināt, kur varētu likt savu juridisko izglītību, tā vienmēr var noderēt jūsu vecāku laulības šķiršanas laikā
Jul 24 20:46 [info]sirualsirual:
words don't mean shit
but my dreams, they aren't as empty
as my conscience seems to be

man šķiet, ka šī dziesma, vēl bez tā, kas augstāk rakstīts, paceltu galvu konstatē to aukstumu, kas ir blakusefekts dzīvošanai šķirtās apziņās
Jul 24 20:42 [info]perkons:
Ko es šodien uzzināju!

Lai, uz lodžijas esošais tomāta cers (stāds), nesaražotu tikai vienu tomātu, kā tas ir man, bija jāiet uz lodžijas un jāpakrata.
Nu jau par vēlu, tomēr – izgāju un pakratīju.
Jul 24 20:38 [info]santa_be (in [info]pajautaa):
kaķu maltītes
Diezgan ilgu laiku kaķīši ir dzīvojuši teju uz 100% Royal Canin diētas. Viena no kaķu raksturiezīmēm ir tendence izrīt trauciņus mežonīgā ātrumā un kliegt pēc paikas n-reizes dienā.
Mājās izbeidzās kaķu ēdiens un garāmejot nopirku Ontoratio sauso barību. Kaķi viņu ēd, bet mazāk. Uzēd, aiziet prom, atnāk pēc laiciņa uzēd un tā tālāk. No vienas puses tas acīmredzami nozīmē, ka šī nav viņu iecienītākā barība, no otras- tāds miers. Nu beidzot normāli kaķi. Ko man darīt, kā man būt?
Jul 24 20:28 [info]intenormal:
anarhija un valsts
I used to be an anarchist – maybe I still am a little bit… But I do believe in the state as an important tool. I mean, the state can be anything – it can be a good thing or it can be a bad thing — and it isn’t always necessarily a bad thing. The state can serve the interests of capital, of the military, or of the people. It depends on the historical circumstances. The state is not in itself limited to one function.”I can understand that anarchist argument as well, but think it’s kind of internalizing pessimism. It’s like saying “things will never change.” And in that case, you know, if nothing will ever change, what do you suggest?

(Kajsa Ekis Ekman)
Jul 24 20:27 [info]qgmr101:
greipfrūts, grāmata, zieds
jeb mājieneskalācijaP.S. Kas tas par vārdu -- GREIPFRŪTS? "Vīnogauglis" anyone?

P.P.S. Foona mūzika: Fra Lippo Lippi - In Silence (Full album)
Jul 24 19:49 [info]brimstone:
Veids kā mirt ik dienu:
Mīli kādu kurš nemīl tevi.
Jul 24 19:49 [info]methodrone:
mr. pitiful
shovakar dzershu sarkanviinu un skatiishos wong kar wai filmas, kas gan cits ir atlicis
Jul 24 19:37 [info]vienadiena:
Kratoties mājās, pa autobusa logu, redzēju visnožēlojamāko vecmeitu ballīti ever - stāv pie kroga trīs resnas britu beibes, aptinušās ar tām beauty pageant lentām, vienai padusē pasists milzīgs, koši rozā, piepūšamais loceklis, visas trīs stāv ieurbušās telefonos.
Atgriezos mājās, gribēju iet sēdēt dārzā ar savu cigareti un grāmatu, bet tur pilns ar kaut kādiem amerikāņiem, kas pratina nabaga Devidu par to kādi viņam akmeņi dārzā un kur viņš tādus ņēmis. Tikko kā viņi aizgāja meklēt tuvāko veikalu, Devids smagi nopūtās un teica - pilna māja ar jeņķiem. Pilna jau ir gan, vienā no istabām paliek trīsbērnu amerikāņu ģimene, otrā itāļu pāris, kas laikam bija sadarījuši kādas nerātnības, jo nakts melnumā bija nostiepuši lejā un izmazgājuši visu savu gultas veļu.
Jul 24 19:29 [info]pashizgaazeejs:
oh

Jul 24 19:24 [info]reinulitis:
būs
es ar savu intuīciju varēšu naudu pelnīt 100%. Principā jau tagad varētu, tikai esmu par slinku ko tādu bīdīt un darīt. un arī nav nekādas vajadzības.

cilvēki netic, brīnās un tā, bet fakts, šodien satiku cilvēku par kuru nekļūdījos ne grama !!! neviena grama, nu labi, vienīgi nebiju domājusi, ka būs TIK sūdīgi, tomēr gribējās ticēt labajam. Lai gan nebija arī slikti.

Es gribu augusta vidu. konkrēti. lai beidzas mans albatrosu lidojums smadzenēs. ārdīšu ārā tās ligzdas. bet augustā. tagad ne, tagad es vēl pabarošu savus albatrosus, lai pēc tam ar lielāku kaifu varu izmest nahren.
Jul 24 19:16 [info]negaisiic:
Burtnīca. Sešgadniekiem. Ķīnas ābece.

(c) septiņgadnieks Ernesto
Jul 24 19:12 [info]nervukamolis:
"šito vau ūdzu pīz?"
un kā tu tik daiļrunīgam lūgumam atteiksi, ko :)
Jul 24 19:11 [info]penny_lane:
hotdogs ar šampanieti pēckāzu vakariņās. un, kad es saku šampanietis,es domāju šampanieti. kleita novilkta, bračka precēts. silti.
Jul 24 19:07 [info]shanietis:
Laiskā svētdiena
Noskatījos 10 Cloverfield Lane. Izrādījās sasodīti labs. Par laimi, neko par šito gabalu nebiju iepriekš lasījis: ne debates par to, kas tur īsti notika, kurš sliktais, kurš labais, pat Imdb neieskatījos. Un nevajag, citādi zudīs pārsteiguma moments. Filmā arī konsekventi īstenots princips: ja izrādes vienā cēlienā pie sienas karājas bise, nākamajā ar to šaus.
Jul 24 19:04 [info]negaisiic:
Kāpēc gāze vienmēr beidzas vārīšanas laikā, nevis cepšanas?
Jul 24 19:02 [info]apjukums:
Iešļūcenēs nekur nebraukt
Izdomāt, ka pusdienās jābrauc uz vietējo Bruklinu (aka Breukelen), pa ceļam sakasīties, pašķirties un drīz atkal salabt, uzskriet uz apmales, ar asiņojošu īkšķi dzīties tālāk, saprast, ka Bruklina nu nepavisam nevilina, mīties mājās, pa ceļam uzēdot kazenes. Mājas, sidrs. Visi laimīgi.
Jul 24 18:55 [info]neraate:
rīt esmu Rīgā un man ir drusku brīva laika. moš kāds grib kompāniju kafijai vai piknikam parciņā?
Jul 24 18:50 [info]sinusoid:
киноаптауя: ку!
Jul 24 18:49 [info]str:
dzīve ir skaista, jā
Jul 24 18:45 [info]melnbaltalapsa:
Bērns aizmieg pie Disturbed.
Parenting. Well done.
Jul 24 18:24 [info]intenormal:
.
nav alus, tāpēc nākas dzert kolu!
Jul 24 18:18 [info]huinja:
Jul 24 18:01 [info]yeux_glauques:
#daily discovery
divedivedive "festivāls" - huiņa, tanī skaitā arī huiņa no latvijas.

kalamaaja ir mīlīga, toties, un igauņu craft alus - labs.
Jul 24 17:58 [info]yeux_glauques:
#daily dromomania
bär linn

taani linn

and farther north i will go, crossing the waters.
Jul 24 17:27 [info]kakjux:
man ir fantastisks weekends. tiešām. un tas, jo Marlīne ir lieliska. (te ir sirsniņa.)

bet I can't give her what she wants. jo es esmu es. man viss vienkāršais ir sarežģīts un viss sarežģītais - vienkāršs. un vēl - divas tikšanās reizes divās nedēļās liekas ļoti bieži.
Jul 24 16:48 [info]217:
UK credit score
Ja gribās uzzināt savu UK kredītreitingu, šis ir diezgan forši: www.clearscore.com
Citas kompānijas maijā vai nu prasīja naudu, vai sūtīt dokumentus adreses pierādīšanai, vai es arī viņiem neeksistēju sarakstos.
Šeit vajadzēja tikai piereģistrēties un uzreiz var visu redzēt, arī, kā uzlabot.

Tur var redzēt, kāda info ir par tevi visos tajos banku mezglojumos un sistēmās, var redzēt arī, kad kādas iestādes par tevi meklējušas info. Piemēram, man var redzēt, ka, pirms es sāku īrēt šeit pavasarī, tika veikts tenancy reference check, un ka viņi skatījās, kas kredītreitingu aģentūrām par mani zināms.

Karoč, lielais brālis Mūžīgā Acs nekad nesnauž
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?