Latest Posts

Current posting stats: 3.92 per hour, 0.07 per minute RSS version
Dec 4 13:31 [info]garamgajejs:
yasss
The Last of Us | Official Trailer https://www.youtube.com/watch?v=uLtkt8BonwM
Dec 4 10:32 [info]slepkava:
Vakardienas sporta "eksperti" pārsteidza.

Nīderlande redz nespēlējot kā vajag. Interesanti kā viņiem ar šo sastāvu, kas nespēlē top Eiropas klubos vajadzētu spēlēt, principā jau spēlē atzīstami, gūst daudz vārtus un kamēr paši neizdomā atvest sev viņus, tikmēr viss ok.

Fjūrijs ar boksējot kaut kā ne tā un esot resns. Man kaut kā likās, ka viņš ir smagsvars, nevis fitnesa modele, kurš vēl nav zaudējis nevienu cīņu.
Dec 4 10:29 [info]resort:
Prikoloja kā pirmo paku masku pērkot, uz tās bija brīdinajums, ka neaiztur vīrusus. Uz nākamās pakas vairs nebija. Bet strausiem jau pohuj, a es visu atceros. Priduraki, a ko.
Dec 4 10:24 [info]extranjero:
ciemošanās
Mans ciemošanās laiks Latvijā tuvojas galam. Vēl ir palikusi iespēja apciemot kādu cibiņu. Varat pieteikties, kurš vēlas, lai viņu apciemotu nākamās nedēļas laikā līdz piektdienai. Ja pieteiksies vairāki, tad vai nu kopā, vai loterijā izlozēšu, pie kura braukt ciemos. Rakstiet komentāros, kas vēlas, lai aizbrauktu pie viņa ciemos.
Dec 4 10:15 [info]resort:
Neviens nekad neuzminētu, ja es būtu ai bots. Jo bots vienkārši tā nedara. Kā Lekss Fridmans smējās, iedomājies, tu uzdod jautājumu ai un viņš atbild ar "ļauj man pārfrāzēt tavu jautājumu". Tas nav noticis, like, ever.

Piem., botas arī nevarētu iepist komatu t,e un nosaukt sevi par botām, ahahahaha. Vot tā.

Vispār tas ir kā izkrist tūring testā: ja tu visu laiku atbildi uz jautājumiem, ko tev uzdod. Wtf, tu esi bots vai kā? Izaudzē mugurkaulu, pasūti dirst ar kādreiz! Un tad salabsti or whatever.
Dec 4 09:44 [info]resort:
Vēl Endrjū Teits māca:

Tu pieej pie meitenes (ne jau tik jaunas kā puikas eos skeitborda nometnē wink wink) un lēni, acīs skatoties pavēsti cik viņa ir ļoti skaista. Viņai nav izvēles, ja nav pilnīga ragana, kā pateikt "senk jū". Komunikācija esot uzsākusies ļoti pozitīvi un tas ir pozitīvi. Tad tu tur vispārīgu filleri "bet to jau tev droši vien saka daudzi". Tad būtiski paprasīt viņas instagramu, jo telefons ir dažiem, bet instagrams ir katram loham, so why not. Un viņa iedod. Tad paprasi btw wiņas vārdu, viņa hi hi ha ha pasaka, un tad tu gaidi dažas sekundes. Ja viņa neprasa tavu vārdu, tad droši pis prom, the end. Ja viņa paprasa tavu vārdu, tad for all intents and purposes viņa jau ir uz ceļgaliem. The End.

#ceļgali #zili #ako #aneko
Dec 4 08:56 [info]sunjavilkuceens:
bļāā
Tik vēlu pamodies es sen neesmu. Suka ALARM aaaa
Dec 4 08:29 [info]extranjero:
Atcerēsimies, ka viens no iemesliem, kāpēc tevi varēja nobloķēt tviterī vai citos sociālajos tīklos, bija apšaubīt, ka vakcīnas ierobežo kovida izplatību un ka maskas ir efektīvas. Abas šīs lietas šobrīd ir skaidri redzamas kā neefektīvas. Tas ļoti bremzēja diskusijas un precīzu zinātnisko datu plašāku izplatību un uztveri sabiedrībā.

Es nezinu, kas notiks ar tviteri nākotnē, jo biznesa lietas ir sarežģītas un nav mans lauciņš, bet ir skaidrs, ka turpmāk ar šādu korupciju vairs nevarējām turpināt un bija kaut kas jāmaina.
Dec 4 07:19 [info]extranjero:
medicīna ir ļoti korumpēta nozare
Protams, medicīna ir arī ārkārtīgi noderīga nozare, jo tā burtiski glābj cilvēku dzīvības katru mīļu dienu. Varbūt tieši tāpēc tajā ir bijis iespējams izvērst korupciju tik lielā mērā, kā tas nebūtu iespējams nekur citur.

Cilvēki nesen satraucās par to, ka kādā slimnīcā pie slima bērna netika atļauts palikt šī bērna aprūpētājiem, jo slimnīcas vadītājam tā ir vienkārši ērtāk. Pirms dažiem mēnešiem šie paši cilvēki svēti ticēja šī paša slimnīcas vadītāja aicinājumam uzturēt pēc iespējas ilgākas mājsēdes, jo “slimnīcai tā ir ērtāk”.

Tagad ir jaunais plašais randomizētais pētījums, kas parāda, ka parastās ķirurģiskās maskas ir vismaz līdzvērtīgas (non-inferior) ar N95 maskām veselības aprūpes iestādēs. Atcerēsimies, ka dažās valstīs pat bija pat noteikumi, ka ir jāvalkā N95 maskas, jo ķirurģiskās maskas šķietami ir pārāk nedrošas. Fakts ir tāds, ka pētījumi nespēj atrast būtiskas atšķirības pat slimnīcās, kur cilvēki noteikti var būt labāk apmācīti, kā tās pareizi lietot.

Protams, ražotāji tam nepiekrīt, kas nerada nekādus pārsteigumus.

Bet daudz lielāka problēma ir, ka šī korupcija ir iegājusi valdībā. Es atceros jau pašā sākumā Dr. Zavadska nosauca remdesivīru par “spēles mainītāju” (game changer vai breakthrough zālēm), lai gan tika prezentēts ar pētījuma rezultātiem, ka tas dod tikai pavisam nelielu uzlabojumu. Šo zāļu iegādei tūlīt tikai novirzīti miljoni, bet arī turpmākie pētījumi apliecināja, ka ieguvums ir pavisam neliels. Pavisam nesen Evusheld iegādei tika atvēlēti 50 tūkstoši eiro, un es padomāju, ka salīdzinoši ar to, kas tika nejēdzīgi iztērēts kovida laikā, šī ir tikai tāda sīknauda.
Dec 4 07:11 [info]punkts:
Ekrāni ir grūti, jo spiež acīs, projektori spiež skatīšanās virzienā.
Dec 4 07:08 [info]punkts:
Žāklis pustumsas dievs
Dec 4 07:06 [info]punkts:
Demiurgi plosa gurtu
Dec 4 07:04 [info]punkts:
Šaut pa šautenēm izcelsmes tērpā
Dec 4 06:51 [info]punkts:
Hirdikš
Dec 4 06:36 [info]punkts:
Starp mežu un kalnu monolītiem ir viens uzvelkams čipotle.
Dec 4 02:43 [info]puzuris:
tu nekad neesi viens
Naktīs, kamēr tu guli, uz tavas sejas izlien mazi ērcīši un dejo pa tavu ādu, katrs ar savām astoņām kājiņām kārpās un slīd pa taukaino poru tuksnesi. Viņi meklē sev draudzenītes, bet viņas dzīvo dziļi sviedru dziedzeros un pie matu saknēm un virspusē iznāk tikai šad un tad, jo ir aizņemtas ar radīšanas svēto misiju. Tāpēc ērcīšiem jābūt vienmēr gataviem, jo viņu mūžiņš ilgst tikai divas nedēļas. Tad nu, ja nakts melnumā un drēgnumā šķiet, ka visi ir tevi pametuši, atceries, ka pa tavu seju rāpo mazas ērcītes un kaut kur dziļāk citas ērcītes dēj olas un kaut kur, varbūt uz tava degungala vai uzacu birztalās kādas citas ērcītes piedzīvo mežonīgas mīlas ekstāzes pilnus mirkļus un tāpēc tu vari būt pavisam mierīgs, jo zini, ka patiesībā nekad neesi viens.
Dec 4 01:25 [info]prtg:
Sand Storm (2016)
Dec 4 01:03 [info]basta:
Ja neskaita īsās miega pauzes, ar Vojteku Vroclavā runājāmies 3 dienas no vietas. Šodien viņš piezvanīja un runājām vēl 3 stundas. Braukšot pie manis, jo viņam vajagot parunāt. Līdzīgi.
Dec 3 23:48 [info]goldie:
I WANT THE S T O N E S
Dec 3 23:33 [info]mazeltov:
Saikokiller, keskesē?! papapapāpapa
Dec 3 23:12 [info]horacijs_lv:
atvēru cibu, lai uzrakstītu kā jūtos, kas jauns.
jau vairākas stundas nekas jēdzīgs nerakstās.

īsumā:
vakarnakt nevarēju aizmigt.
nemierīgs prāts un visu laiku bija sajūta, ka kaut kas nav labi un man Viņam jāuzraksta, jāpajautā "are you ok?!"
lai kavētu laiku sāku tīrīt telefona atmiņu un uzdūros video, kur viņš man atzinās mīlestībā, video, kur viņš man dzied, video, kur mēs dejojam pie ugusnkura..
un tad es sāku tīt atpakaļ visu, kas pa šo laiku noticis.
atradu ierakstu te cibā.
2019. gada 29. jūlijā es biju pārliecināta, ka tā būs pēdējā reize, kad mēs tiksimies.
kosmosam bija citi plāni.
un tagad brīžiem ir sajūta, ka mēs dzīvojam kādā Rozamundes Pilčeres romānā.
brīžiem.
dzīve iet uz priekšu, bet kad tiekamies ir sajūta, ka mēs mēģinām iepauzēt pārējo pasauli un saprast, kas notiek mūsējā.

šorīt saņēmu atbildi "..not really, same old battles with myself"

ceru, ka man būs biežāk ko teikt cibai.
Dec 3 22:52 [info]arrival:
Klints nogurums
Vanna ir dziedinājusi dauzas manas sliktās dienas. Fiziskas un garīgas.

Jūtos nemīlēta un neglīta. Sācies septītais grūtniecības mēnesis. Divas dienas biju ceļā kopā ar pusotrgadnieci, protams, esmu nogurusi. Raudot gultā zem segas pēc nepatīkamas vārdu apmaiņas ar vīru, galvā pa ļoti ilgiem laikiem uzpeld doma, ka gribētos nomirt.

Ieelpa izelpa. Vanna. Ūdens. Ļaut sev izraudāties. Ļaut sev just. Pēdējo reizi šādi laikam jutos iepriekšējās grūtniecības laikā. Bet tolaik šādi raudāju daudz. Šoreiz esmu tikusi līdz septītajam mēnesim. Esmu stabilāka. Esmu gatavāka. Esmu gatava pati sevi mīlēt un sevi redzēt skaistu.

Grūti ir normāli. Es audzēju bērnu. Atkal. Un audzinu otru. Dienu un nakti regulēju maza cilvēka emocijas. Ņemu sevī, ieklausos, laižu cauri un pāri, izšūpoju, pieņemu, atdodu atpakaļ. Esmu nogurusi kā nogurst klints.

Man ļoti patīk just, kā mazulis vēderā kustas. Kā saspringst tā vai cita mana lielā vēdera daļa. It kā kāds no malas sasprindzinātu manus muskuļus.

Es mīlu, kā mana meita guļ man klēpī. Uzticīgi, mīļi, smagi. Patīk vērot viņu ar citiem cilvēkiem, ko viņa mīl. Patīk viņas idejas un apskāvieni.

Sūrst saraudātās acis. Bet vilnis pārlaists. Guļu mierīgos ūdeņos. Tagad tikai tāds tukšums.
Dec 3 22:03 [info]resort:
Fakček: enerģija būtu drīzāk džouli nevis kilovati, un vispār tas, ko tu domāji, ir kilovatstundas. Pizģets, un šitādiem ļauj parakstīties, ka saprot ko špricēs.

#izklausies-vakcinēta
Dec 3 21:18 [info]pirmslietus:
Ķimeņu zupa.

Un lata pārdevējs, kurš uz jautājumu ‘vai jums ir baterijas?’ atbild ar pretjautājumu ‘enerģija?’, un tu mirkli klusē, iztēlojoties, kā būtu, ja enerģija nepienāktu pa vadiem, bet būtu jāiet uz latu un jālūdz iesvērt kādus 20 kw. Un viņš nejauši iesvērtu 23 kw, bet tu teiktu, ka ar to viss kārtībā, jo negribi, lai viņam būtu jāpūlas ar tevis apkalpošanu vēl vairāk.

Pasaule šķiet savāda vieta, ja kāds uz ielas it kā laipni uzrunā, lai nākamajā teikumā aizrādītu par matu krāsu. Nudien savādi, bet mīlestība vienmēr tāpat uzvarēs.
Dec 3 20:04 [info]resort:
Mož vēlāk uztaisīšu sūdainu fotožopu par meanwhile goldās. Tas būs zajebis, ahahahaha, man jau tagad rēka nāk.
Dec 3 19:57 [info]resort:
Dec 3 19:06 [info]shkjibs:
Ai, nevaru pārdzīvot, ka mums jāpārvācas uz to dziļāko nomali. Kas notiek? Naktīs nav miegs, tikai raizes. Un ģimenei es ērms, kas nesaprot un nepieaug. Tie arī bik kretīni.
Dec 3 19:01 [info]begemots:
Zeme II
Dec 3 18:54 [info]aborigens:
.
Dec 3 18:28 [info]honeybee:
Šodienas labais darbiņš: izskaidroju 70-80 gadus jauniem cilvēkiem pimpīškrustiņu tā, ka viņi saprata un nīgri noburkšķēja "jā, nu mums jau parāda tikai to vienu un neko nepaskaidro, bet skaidrs, ka izstādē var saprast" :)
Dec 3 18:10 [info]ravejsledzejs:
pilsētas ietērptas Ziemassvētku bezgaumībā. dažādu tematisku sūdiņu atlaides veikalos. salst. bet citronkoks pie virtuves loga savā skumjajā pustumsiņā ir pilnziedā. kamēr nekas netiek gatavots, jūtama saldsērīga smarža par sauli, siltumu, vasaru...
Dec 3 17:51 [info]roze2023:
Jāgaida vasara = manas peldkurpes - 1.sērija
Dec 3 17:42 [info]eos:
"Tiem, kuri izvēlas ticēt"
Par sievieti no Sietiņa zvaigznāja, kura darbojas, lai iepazītu Zemi un veicinātu civilizāciju sadarbību. (tulkojums)

Aneka: Es esmu 21 gadu veca sieviete, mērot Zemes cilvēku gados. Es esmu gara, 190 cm, un man ir sarkanīgi-blondi mati un zilas acis. Es piedzimu Tolekas pilsētā uz salas, kuru arī sauc Toleka. Tā arī ir vislielākā sala uz planētas Temera, kura ir pirmā planēta Taigetas- Sadīklejas (Tau-19/Tau-19B) saules sistēmā zvaigznājā, ko zināt kā Sietiņa zvaigznāju jeb starptautiskā nosaukumā Plejādes, M45. Plejādes ir zvaigžņu klasteris 440 gaismas gadu attālumā no Zemes, un, pretēji tam, ko saka Zemes zinātne, ir ideāli piemērots dzīvībai un attīstītām civilizācijām.

Toleka, vārds angļu valodā, kuru varu salikt no Plejādiešu skaņām un kas ir vistuvāk patiesajai tā izrunai, ir arī vislielākā pilsēta Taigetas saules sistēmā. Tā ir galvaspilsēta un zinātnes, rūpniecības, kultūras, varas, mākslas centrs.

Temera ir tropu klimata ūdens tipa planēta, tuvu Taigetai, saulei, kura ir ar mazāk intensīvu starojumu kā jūsējā. Uz Temeras ir gandrīz tādi paši laika apstākļi kā uz Zemes, tikai polos ir aukstāks, un tur ir arī ledāji. Uz Temeras nav kontinentu, bet ir ārkārtīgi daudz salu okeānos, un Tolekas sala ir vislielākā, aptuveni Jaunzēlandes lielumā.
Es uzaugu netālu no jūras, kur tikai neliels palmu mežs šķīra manu māju no okeāna. Jau agrā vecumā es vienmēr alku vairāk zināšanu un vēlējos apceļot un izpētīt citas vietas, it īpaši kosmosu. Kad nespēlējos ar draugiem, vai biju viena, pārsvarā, kad biju viena, es cītīgi lasīju visu, ko varēju atrast par dažādām tēmām. Pēc ilgas lasīšanas es pastaigājos gar jūru, pārliekot galvā visu, ko biju sapratusi.

No visām tēmām mani visvairāk ieinteresēja kosmosa izpēte, sazināšanās un sadarbošanās ar citām civilizācijām tālu no manējās, vienmēr ar dziļu pietāti piedomājot par viņu dzīvesveidu, viņu izskatu, viņu kosmiskajām zināšanām, un tad šādi papildinot pašas sapratni par visu, kas ir.
Temerā, manā mazajā mājiņā pie pludmales, es dzīvoju vienkāršu dzīvi. Kā civilizācija Plejādieši, ar attīstītām tehnoloģijām, spēju ceļot galaktikas līmenī jau ilgu laiku, ir ar tendenci atgriezties pie vienkāršām, ar rokām darinātām lietām un mākslas, atgriežoties pie senām vērtībām, kad tehnoloģijas bija instrumenti un kalpoja cilvēkiem, nevis padarīja viņu dzīvesveidu sarežģītāku un grūtāku. Šeit mēs varam nokopēt jebkuru objektu ar replikatora iekārtu sekunžu laikā, tāpēc ar roku darinātas lietas ir ārkārtīgi vērtīgas, jo tajās ir ielikta to radītāja apziņa un enerģija, un mēs to ļoti novērtējam.

Plejādēs par visu ir padomāts. Mēs nelietojam naudu, mums nav ekonomikas. Visu, kas Tev ir vajadzīgs, Tu dabū un vari brīvi paņemt vēl, jo ir pārpilnība un pilnība. Neviens neņem vairāk kā viņam vajadzīgs, jo visi saprot, ka par daudzu lietu turēšana padara Tevi atkarīgu no šīm lietām.
Nav jēgas ko krāt. Ja Tev būs par daudz pārtikas, tā sabojāsies. Ja par daudz mantu, jutīsies apkrauts un aizbarikādēts tajās. Mums nav pārapdzīvotības, enerģija ir tīra un par brīvu, pārsvarā tā nāk no Nulles punkta piramīdas tipa reaktoriem.

Mums, mūsu civilizācijā, ir daudz laika, jo visas fiziskās vajadzības ir nodrošinātas, un tāpēc ir arī vieglāk saglabāt mierīgu prātu, jo dzīve ir ļoti stabila. Šī situācija veicina dvēseles, saprāta, apziņas attīstību, kā arī kāri pēc zināšanām. Tavs radošais saprāts jūtas vislabāk, kad Tu brīnies, izpēti un vēlies uzzināt vēl un vēl.
Tāpēc man bija vēlme izpētīt, paplašināt savu redzējumu par pasauli, un 17 gadu vecumā es pievienojos lielam kosmosa kuģim, kura mērķis bija ierasties Zemes orbītā, lai Zemi izpētītu un dokumentētu šo augošo Zemes civilizāciju, ko mēs, Plejādieši, jau ilgu laiku bijām novērojuši.
Ceļā kuģis apstājās tikai Taigetiešu kolonijā uz planētas Sindriela, kura riņķo ap Aldebaranu, un tā atrodas tikai 65 gaismas gadu attālumā no Zemes. Tā bija pirmā reize, kad uzkāpu uz citas planētas, un tā bija ļoti atšķirīga no dzimtās Temeras.

Pēc manas fascinējošās pieturas Sindrielā es, visbeidzot, ierados Zemes orbītā 2016. gada maijā, un tad, pateicoties manai prasmei iemācīties valodas, es pievienojos darba grupai ar interesantu projektu – izvērtēt, cik Zemes iedzīvotāji ir gatavi kontaktam ar mums. Mūsu sākotnējais vēstījums bija “Sveiki! Mēs esam šeit, orbītā, mēs izskatāmies tāpat kā jūs, mūsu nolūki ir draudzīgi”. Šim mēs izmantojām cilvēku internetu.

Projektu diemžēl tā paša 2016.gada nogalē slēdza. Taču es turpināju pētīt Zemes kultūru, mācījos vēl Zemes valodas un palīdzēju citiem uz mūsu kuģa ar dažādiem uzdevumiem, ko spēju paveikt. 2018. gadā mani pievienoja komandai, kuras mērķis bija savākt visu informāciju par to, kas notiek uz Zemes. Šis uzdevums man deva skaidru un globālu sapratni par visu planētu. Tās dabu un vēsturi.

Kad Taigetiešu kosmosa kuģu flote devās mājup, atstājot tikai vienu kuģi, šis kuģis tika nozīmēts 2019. gadā, lai turpinātu vākt informāciju par Zemi. Mani nozīmēja par komandas vadītāju šim uzdevumam. Var teikt, ka mēs bijām un esam izlūkošanas aģentūra, kaut mūsu pamatuzdevums ir cits.
Visa informācija par notiekošo uz Zemes iet caur manām rokām, es to pārlasu un tad nododu tālāk. Daļu nosūtu uz mājām, uz Toleku. Rezultātā man ir plašs redzes loks, jo es sazinos ar dažādiem cilvēkiem un organizācijām uz Zemes.

Savā brīvajā laikā es mīlu dejot, vingrot, skriet, peldēt, cilāt svarus, kā arī braukt ar divriteni. Braukšanu ar divriteni es aizguvu no Zemes, un man tas ļoti patīk. Tik ļoti, ka kosmosa kuģī esmu radījusi mazu treku. Vingrošana dara mani veselu un laimīgu.

Es mīlu runāt ar saviem draugiem uz Zemes, daloties viņu dzīves notikumos un manējos interneta vidē. Es vēlos palīdzēt, dalīties ar Zemes iedzīvotājiem par mūsu, Plejādiešu vēsturi, par to, ka mēs vispār esam. Es pilnībā saprotu noliegšanas mentalitāti, kura ir lielākajai daļai cilvēku, jo mēdiji un valdības viņu prātu un apziņu cenšas kontrolēt. Mēdiji nekad neatklās, ka tā sauktās ārpus zemes civilizācijas eksistē, un vēl mazāk, ka tās izskatās tāpat kā cilvēki, jo tad viņu varai būtu beigas, jo atklātos viņu meli!
----------Jautājumi Anekai no cilvēkiem, kas sadarbojas ar šo Plejādiešu projektu.

Jautājums: Kā Tu integrē savā ikdienas dzīvē šo informatīvo karu, kas notiek uz Zemes, un to, ka Tu veic ļoti palīdzošu darbu no Zemes orbītas cilvēces labā?
Aneka: Gan man, gan vēl dažiem uz kuģa klāja tā ir bijusi un ir ļoti intensīva pieredze, jo mēs esam sapratuši patiesības, kas skar mūs personīgi un kā kolektīvu. Mēs sapratām, ka Matrikss pastāv ne tikai uz Zemes, bet arī mēs esam Matriksa daļa. Mums teica, ka mēs piedalāmies cilvēku izglītošanā par Matriksa dabu, taču mums pašiem arī vēl jāmācās. Tāpēc pamosties par Matriksa dabu uz Zemes mēs varam mācīt, ja paši pamostamies par Matriksa dabu šeit (5D).

Tāpēc jā, tas ir bijis šoks, saprast, ka mēs arī tiekam kontrolēti, tāpat kā kontrolē cilvēkus uz Zemes. Atšķirīgi, bez naudas kontroles un ar vairāk iespējām, brīvībām, taču tik un tā ar apziņas rāmjiem, ko mums uzliek. Tie mums ir jāiepazīst un tad no tiem jātiek laukā, kas nav viegli.

Jautājums: kā ir būt sievietei no civilizācijas, kura ir ļoti emocionāla? Vai vari dalīties, kā tikt galā, kā atšķirt iedomātas emocijas, emocijas, kuras raksturo cilvēkus, un emocijas to tīrajā veidā?

Aneka: Ja uzskata, ka tīrās emocijas parādās bez nozīmēs, tad varu pateikt, ka visam ir nozīme. Gan laimei un priekam, kas parāda, ka dvēselei patīk un der tas, ko jūs darāt, gan negatīvajām emocijām, kuras parāda, ka ir lietas, ko jūsu būtība atsakās pieņemt pagaidām. Tāpēc es nedalu emocijas iracionālajās un racionālajās, tām visām ir jēga.
Nevairieties no emocijām, jo apspiestas emocijas vēlāk tāpat iznāks uz āru. Ir jāsaprot un jāizdzīvo visas emocijas, tiktāl, lai saprastu un apzinātos to cēloni, tās integrētu un pieņemtu, un pārkonfigurētu par ko pozitīvu. Atcerieties, ko jūs atgrūžat, tas paliek.

Tāpēc nenoliedziet savas sajūtas, bet vērojiet un jautājiet sev, kāpēc es šādi jūtos. Analizējiet sevi bez jautājumiem, vai tas ir labi vai slikti. Pieņemiet sevi pilnībā ar visām savām emocijām. Atcerieties, ka uz Zemes emocijas sistēma nicina un cenšas cilvēkiem iestāstīt, ka tās tikai traucē, kaut tās ir dvēseles pavadoņi. Tās ir jūsu kompass.
Un nekad neuzskatiet, ka loģika ir labāka vai augstāka par emocijām. Nemēģiniet tās abas balansēt, bet gan integrēt. Ar loģiku novērtēt emocijas, un ar emocijām novērtēt loģikas spriedumus. Abus vienlaicīgi, lai nonāktu pie secinājuma.

Vēl viena lieta ir, ka mēs bieži paši sarežģījam savu dzīvi. Atslēga ir vienkāršošana, it īpaši lietās, kuras mēs negribam darīt, bet kuras ir jādara.
Jautājums: Kā Tava pašsajūta ietekmē darbu ar cilvēci, un otrādi?

Aneka: Jā, viss, kas ar mani notiek, mani ļoti skarbi ietekmē. Ne tikai tas, ka cilvēki kopumā, un mani draugi uz Zemes, ar ko es sazinos, tiek pazemoti, bet arī tas, ka manis teiktais un mans darbs tiek pārprasts un izkropļots. Jā, tas mani pamatīgi ietekmē, kaut es vēlos dalīties no sirds ar visu informāciju, bet informācija tiek uztverta kā kaut kas pašsaprotams.

Tas mani ietekmē, kad cilvēki, pat ja tiem priekšā ir dati un fakti, izvēlas galvu bāzt smiltīs un neredzēt to, kas notiek. Izvēlas dzīvot konformismā. Es zinu, ka cilvēki ir noguruši un pārguruši no darba un izdzīvošanas, un nevēlas vēl vairāk emociju slodzes un stresa, bet cilvēki neredz, ka viņu pamošanās mērķis ir tieši samazināt viņu ciešanas! Tā kā, jā, man ir frustrācijas periodi, kuri noved pie depresijām, es to pieņemu.

Vēl viens svarīgs emocionāls faktors ir dzīvošana uz kuģa. Lai arī tas ir 1734 metrus garš, iekšā nevar dzīvot visās telpās, un ir sajūta, ka visa dzīve ir kā dzīvojot vienā mājā. Šī ir mākslīga un sterila vide, jo šis ir kosmosa kuģis. Mums ir parks, taču tas ir mazs. Mēs nezinām, cik vēl ilga būs šī misija, un tas arī ietekmē. Taču es tik un tā cenšos turpināt palīdzēt ar visu manu mīlestību, un tikai tiem, kuri to novērtē un ieklausās.

Es esmu Aneka no Temeras. Es saku sveiki jums! Es esmu šeit ar saviem ļaudīm. Mēs esam Taigetieši. Mani vislabākie vēlējumi un mīlestība jums no kosmosa kuģa Toleka TPT-001 (flagmaņa) Zemes zemā orbītā.

Avots- https://www.swaruu.org/transcripts/aneeka-of-temmer-why-did-she-arrive-to-earth-her-work-and-our-gratitude
Dec 3 17:37 [info]jim:
sarunas jūtūbes komentāros
Is Tolkien's Middle Earth supposed to be our world?

-Of course it is. Exhibit A is that Elrond lives to become agent Smith.
Dec 3 16:58 [info]resort:
Ja man būtu kāds gadu gaitā nepamatoti (?) jāapvaino, es izvēlētos eos atrakcijā uz minoriem. Reāli, bļe. Kā jums šķiet gadu gaitā?
Dec 3 16:48 [info]resort:
Prikolo no malas skatoties: es jau neesmu nekāds parastais, es jau nestrādāju Maksimā. Es strādāju Amazon bļe pakošanas cehā, ahahahaha.

Nu labi labi, joks, nemīz.
Dec 3 16:36 [info]piparpuuka:
Ne trioletu,ne sonetu līdz šīs dienas diviem es neuzrakstīju, tam nepietika laika. Gribēju gleznot, bet tam nepietika laika, jo pēc diviem, kopā ar biedriem rakstijām kopīgu sonetu un trioletu.. Šodien pēdējā nodarbība pie Brieža. Nākamnedēļ jābūt gatavam ciklam pie Treiberga. Pa kuru laiku,es nezinu. A. otro dienu ir 39,5 °C,T. Apgalvoja,ka esot vesela. Ā, nu skaidrs..varēšu rakstīt,kamēr ārstēšu bērnu, un gleznot arī.
Dec 3 16:30 [info]saccharomyces:
you should learn how to feel sad without being sad
just bring her some flowers

pavisam nejauši noskatījos Lorijas Andersones Heart of a Dog.
iepriekš nebiju skatījusies neko no viņas filmām, tikai atsevišķus mūzikas video, un manā prātā viņa bija klasificēta kā mūziķe, bet tagad nevaru saprast, kādēļ tā
Dec 3 16:12 [info]avralavral:
Rattlesnakes often return to the same den, year after year, sometimes traveling several miles to get there. How the rattlesnakes find their way back to the dens each year is unknown, but may involve a combination of pheromone trails and visual cues (e.g., topography, celestial navigation, and solar orientation).

Nākamgad vajadzētu uzlabot savu celestial navigation.
Dec 3 15:40 [info]prtg:
Sarurday is the hansei day
Dec 3 15:33 [info]lennay:
Trauksmes zvans
Man ir vēss pieskāriens. Tas ir mans galvenais raksturlielums; tas, kas mani definē. Kādam visa būtība ir tautībā, citam mātišķumā, vēl kādam sasniegumos, man - vēsā pieskārienā. Tāpēc toreiz mans sauciens patiesībā reizē bija arī atsauciens - atbalss ieplakā, kur tā atlec no klintīm atkal un atkal un skan un skan jau sazin cik ilgi, un nav zināms, no kurienes tas izskanēja pirmoreiz. Tāpēc es mūžam - lai vai cik akla tumsa un es pati vārga - sataustīšu diedziņu un kaut rāpus tam sekošu pielikt vēsu roku tur, kur kaist neremdināmas alkas pēc visa un nekā.

Lūk viss X faktors. Lūk patents. Tas nekas, ja jums nav vēsa pieskāriena. Varbūt jums to īsti nevajag, varbūt vajag, bet kaut kā tā kā trūkst vai ir par daudz. Varbūt jūs, piemēram, slīkstat acu krāsā un jums ir diezgan vienaldzīgas rokas un to temperatūra, bet komplekts jāņem tāds kāds ir. Varbūt jūsu "Baložu Pilnu Pagalmu" dziesma ir albuma "Skaties!" absolūti satriecošā tituldziesma, nevis trauksmainā "Apskauj mani". Ir taču 21. gadsimts. Radiet vēso pieskārienu mākslīgi. Sintezējiet, sekvencējiet, kalibrējiet. Iemontējiet alku sensoru, uzregulējiet to konkrētā alku veida uztveršanai, pieregulējiet pieskāriena intensitāti un temperatūru. Ielieciet plūdlīniju futrālī ar mirgojošām LED lampiņām. Ražojiet un vēsi pieskarieties uz nebēdu.
Dec 3 14:06 [info]nekurlande:
Ar muti Rīgā, ar darbiem Aizkrauklē.
Dec 3 13:58 [info]eos:
Skeits
Sveiki!

Ja kādam/kādai ir info par skeitborda kultūru Latvijā šobrīd - cik un kādi ir skeitparki Latvijā telpās un ārā, kādi ir treneri, cik tas viss maksā, lūdzu info.

Man ir ideja organizēt skeitparka nometni bērniem vasarā, rakstīšu projektu.
Dec 3 13:36 [info]extranjero:
Tātad īsumā:

Kanye visdrīzāk ir bipolāra depresija, kurai šobrīd ir mānijas fāze. Ja kādu rūp cilvēku garīgā veselība, tad ir loģiski viņu bloķēt tviterī, jo pēcāk viņš pats ļoti nožēlotu visu, ko būs tajā sarakstījis. Cilvēki mānijas fāzē mēdz iebrist lielās auzās, daži ielīst milzīgos kredītkaršu parādos, kurus pēc tam visu mūžu nevar nomaksāt utt.

Atcerēsimies, ka Latvijā arī bija akcija – neļauj draugam braukt dzērumā, noslēp vai atņem mašīnas atslēgas utt. Nevienam neradās iebildumi, ka būtībā tā ir cilvēka apzagšana un viņa tiesību pārkāpums. Jo ir skaidrs, ka cilvēks dzērumā var sastrādāt visādus trakumus, kurus pēc tam ļoti nožēlos. Tiesību ierobežošana šādā situācijā ir pilnīgi visu interesēs.

Vēl kas man likās interesanti, nesen saskaroties ar dzērušiem cilvēkiem, bija tas, cik ļoti viņi atgādina šizofrēniķa uzvedību. Nezinu kāpēc daudzi ir iedomājušies, ka šizofrēnija ir kā dubulta personība. Tas droši vien no burtiskas vārda tulkošanas – sašķelta personība. Šizofrēnijas pazīmes var būt ļoti dažādas, bet bieži tās ir neloģisks domas gājiens, atkārtošanās uz vienu un to pašu, dažreiz paranoja u.tml., būtībā kā smagi piedzēries cilvēks. Šo salīdzinājumu laikam negadās dzirdēt tikai tāpēc, ka vairums lieto alkoholu un viņiem būtu ļoti nepatīkami to dzirdēt. Bet nu tā tas ir, izņemot ar to, ka alkoholiķis izgulēs dzērumu un atkal būs skaidrā, bet šizofrēniķim tas tā var nenotikt. Lai gan dažreiz (bet tikai dažreiz) ar zālēm šizofrēniju izdodas labi kontrolēt vismaz uz kādu laiku.
Dec 3 13:01 [info]honeybee:
Prozists: Mīlestība kā risinājums problēmām mani šausmīgi kretinē.
Es: <3
Dec 3 12:48 [info]sunjavilkuceens:
Visu pateici, suņavilkucēn?
Jā būtībā, ahaha
Dec 3 12:47 [info]sunjavilkuceens:
Anonīmajam heiterim, kas teica, ka man
jābeidz sapņot par Fortune 500 un jāiet strādāt Maximā par krāvēju,

DURAK, es savā dzīvē esmu divām Fortune 500 kompānijām taisījis projektus, un Amazon mani sauca uz darba intervijām 2x, bet es tak netaisos RELOCATE, jo es PATRIOTS, atšķirībā no tevis, lāci.
Dec 3 12:39 [info]rozaa_orhideja:
Atceries
'' A violinist played for 45 minutes in the New York subway. A handful of people stopped, a couple clapped, and the violinist raised about $30 in tips.
No one knew this, but the violinist was Joshua Bell, one of the best musicians in the world. In that subway, Joshua played one of the most intricate pieces ever written with a violin worth 3.5 million dollars.
Two days before he played in the subway, Joshua Bell sold out a Boston theatre, and the seats averaged about $100.
The experiment proved that the extraordinary in an ordinary environment does not shine and is so often overlooked and undervalued.
There are brilliantly talented people everywhere who aren’t receiving the recognition and reward they deserve. But once they arm themselves with value and confidence and remove themselves from an environment that isn’t serving them, they thrive and grow.
Your gut is telling you something. Listen to it if it’s telling you where you are isn’t enough!
Go where you are appreciated and valued.
Know Your Worth.''
Dec 3 12:38 [info]sunjavilkuceens:
Nu labi es sameloju
Es strādāju Fortune 666 kā kontraktors haha.

https://www.youtube.com/watch?v=nXMx7Th7_oc
Dec 3 12:34 [info]ctulhu:
Terorisms?
//Aktīvisti sola daudzveidīgas protesta akcijas dažādās vietās, lai izjauktu sabiedrības dzīves normālo ritumu.//

https://jauns.lv/raksts/arzemes/533032-klimata-aktivisti-vacija-sola-no-pirmdienas-izjaukt-sabiedribas-dzives-normalo-ritmu

Interesanti vai ar šo pašu viņu deklarāciju viņus [``pēdējoa paaudzi`` un citus līdzīgos] nevar klasificēt kā teroristisku organizāciju un tad attiecīgi rīkoties - tieši tajā pašā veidā kā rīkojas ar ISIS kaujiniekiem utt.
Dec 3 12:16 [info]resort:
Gribēju pie sarkans iekomentēt, bet man ir bans. Atceros, mēs vienu brīdi tīri labi satikām, kamēr es izlikos. Cilvēkiem patīk, ka viņiem izliekas. Tad viss ir kārtībā. Kur jūs esat satikuši cilvēku, kurš pieprasa: "saki kā ir, suka! es patiešām esmu resna?"

#sarkans #dzeltens #brūns
Dec 3 12:09 [info]resort:
Komentārs saldkartupelim.

Neesmu doktors, bet izklausās, ka tev vajag iedzert ivermektīnu. Reāli, visi tavi simptomi rāda uz to, ka tev ir tārpi zarnās.

Kaut kur salasījos, ka ķip šitie zirgcilvēki profilakses nolūkos iepisuši ivermektīnu, un pārsteigti par pēc tam labo pašsajūtu un dzīves kvalitātes uzlabojumu.

Ivermektīns ir ļoti drošs un efektīvs jau desmitiem gadu, un pie tam cilvēkiem. Kaut kur salasījos, ka pārsteigums kāpēc mūsdienās ārsti vairs nepievērš uzmanību tārpu problēmai. Ķipa, neesot jau kur viņus saķert. Bet neviens nemaz nepārbauda ir tev vai nav. Vnk hujova jūties un velc savu dzīvīti kā planktons.

Tāpēc būtiski iepist kursu ivermektīna un paskatīties kas un kā. Moš palīdz. A ja nepalīdz, nu i huj sņim, bez ivermektīna butu bijis sliktāk

#saldais #burkāns #tārpi #sņim
Dec 3 11:57 [info]sarkans0987:
Empīriskie pētījumi
Izrādās, ka mājās bija vismaz viena īsta Ziemassvētku mantiņa - nu no stikla, nevis no plastmasas, kas atlec no grīdas. Bija.... Man jau laikam nav jāpaskaidro, kā tieši es to uzzināju. 🤭
Dec 3 11:56 [info]resort:
Es ceru, ka jūs neesat pārstājuši izsmiet maskerus irlā. Tas ir tik rēcīgi. Prikoko piem tur pako iepirkumus pāris, viens maskā otrs nē. Nu lohi, a ko. :D Man piem klepus uzreiz uznāk, un ne jau elkonī, ahahahaha. Tas viens bez maskas droši vien nosprāgs tagad, nezinu.
Dec 3 11:49 [info]resort:
Katrreiz, kad es lasu pa krietnu diagonāli eos ierakstus par fejām, es bļe domāju "jebaķ". Čuvaks hujārī tur kaut kādas pasakas ar batplagu dirsā. Moš Andersens sanāks, jā kā tad. Reāli, bļe, skumji, a ko.
Dec 3 11:03 [info]resort:
US preprint study finds lipid nanoparticles (LNPs) used to transport mRNA in COVID-19 vaccines could “inhibit” & “alter” immune responses in mice

Mice injected with 2 doses of LNPs had reduced number of innate immune cells (first-responder immune cells)Moderna’s COVID-19 vaccine animal trial study showed a 295% increase in abnormal ribs (e.g. wavy, nodules) in offspring of vaxxed rats

Oi, adjuvantu nogurums, kur es tādu basic loģiku esmu lasījis?
Dec 3 10:20 [info]formica:
color psyops
https://tw-koreanhistory.tumblr.com/post/649173763293872128/20190415-fear-of-biological-agent-strikes

https://youtu.be/eyXQFyQstYw?t=782

https://youtu.be/1SrfGWbgElM?t=709

https://youtu.be/s6DUVEi5gos?t=2352

#GrandChessboard
Dec 3 08:57 [info]gnidrologs:
I think the details of history can obscure the bigger picture here, which is that the current understanding of the modern scientific establishment is that humanity has gone through a more or less steady linear progression from total ooga-booga to increasingly more complex, sophisticated and evolved societies and this conception is not negotiable. Their problem with some of those alternative history scenarios is not so much that they dislike how the evidence for stuff like dates etc is being challenged, but that the very idea of something like an advanced civilization existing in an era in which according to the progressivist narrative humanity was just rising out of their ooga-booga caves or what have you throws a monkey wrench in the entire foundation of the progressivist myth.

There's no question that many of those involved in the alternative history camp are mostly amateurs where as the scientific establishment can boast actual experts not to mention a direct access to the materials and resources necessary for a proper investigation, but the mistrust some people place on said establishment is not based on a presumed lack of competence or extertise, but the existence of this inflexible modernist credo which rejects even the possibility of what some of those alternative history people are suggesting a priori, reguardless of the evidence. Now sure the reverse is also true given that the desire to BELIEVE is strong among any community of alternative "thinkers", but the fact remains that modern researchers are not free from bias either and they too have their own axe to grind.
Dec 3 05:33 [info]extranjero:
2 metri
Vēl Latvijā ir ļoti uzkrītoši, ka ļoti daudzos uzņēmumos, iestādēs, pat medicīnas skolās ir atgādne ieturēt 2 metru distanci, lai mazinātu kovida izplatību. Tas ir domāts nopietni? Man šķiet, ka jau 2020. gada rudenī bija skaidri pierādīts, ka kovids izplatās aerosolu veidā un tie 2 metri pilnīgi neko neizsaka. Cilvēki joprojām var sekot tik absurdām lietām, iespējams inerces dēļ.
Dec 3 03:02 [info]sweetpotato:
Iespēju strupceļš
Darbā līdz šim bija ērti. Ja neskaita visādus pagaidu, paralēlos un freelance darbus, šis bija jau trešais ilgstošais darbs, kurš man īsti nepatika, bet bija tāda samierināšanās opcija. Tas, kas man patika, nesanāca, tur bija maz naudas un lielas prasības, un es procesā, kurā maksimāli ar sirdi, smadzenēm un nerviem jābūt visā iekšā plus jādomā kā nepalikt bez primāri nepieciešamajām lietām ļoti ātri izdegu. Tā nu es kļuvu par ofisa planktonu. Kā planktons varēju paslēpties, klusām darīt savas lietas, pelnīt ļoti ok iztiku un lēnām mēģināt uzbūvēt atpakaļ sevi un dzīvi.

Un tad notika šī nedēļa.

Darbā ir daudz pārmaiņu, un šonedēļ uzzināju, ka viena no tām ir manu darba pienākumu maiņa uz tādiem, kas man ir brutāli neinteresanti. Protams, ja runa ir par nonākšanu uz ielas vai mēģināšanu, es mēģināšu. Bet es jūtu diezgan dziļu nepatiku pret komandu, kas man nedeva normālu atgriezenisko saiti, lai es varētu attīstīties un būt gana laba pozīcijai, no kuras mani griež nost, un, es apzinos, ka šis izklausās dramatiski, bet naidu pret savu vadītāju. Es izstāstīju, kā jūtos par pārmaiņām, un mani vienalga spiež darīt to, ko negribu. (Šobrīd es galvā dzirdu sava bijušā drauga balsi, kas šādos gadījumos sev un savam tētim teica, ka vienkārši jāsaņemas). Daļa no manis ir ļoti ciniska pret sevi - tu jau tā saņem vairāk, nekā esi pelnījusi, tev vienkārši pamainās pienākumi, stop being a pussy.

Bet šo darbu jau tā pieņēmu kā pagaidu variantu daļēji tāpēc, ka lielāko daļu tā sastādīja tas, no kā mani tagad ņem nost.

Man ir daudz jūtu, bet vienlaikus es ļoti labi apzinos, ka jā, es tiešām neesmu bijusi darbinieks uz visiem 100%, neesmu gana ieinteresēta, radoša, precīza, profesionāla. Es esmu pati savas drošības ķīlniece - daru tikai tik daudz, lai varētu saglabāt atalgojumu un atļauties dzīvot. Un man nav ne jausmas, ko tagad darīt, vai man sanāks gana ilgi izlikties, ka varu izturēt un normālā kvalitātē izdarīt darbu, kas man vairs neinteresēs. Mums ir viena no tām komandām, kurās jāstāsta par sevi un savām sajūtām, un man pagaidām ir kaut kā vāji, bet sanācis izlikties, ka man viss maksimāli neriebjas un es vispār gribu dalīties ar šiem cilvēkiem. Tagad man vispār vairs negribas ar viņiem runāt.

Jomas, kurās es varētu “ielikt sevi ar pilnu atdevi”, ir grāmatu lasīšana, palīdzība tuviem cilvēkiem, asprātīgu iekšējo joku ar sevi izdomāšana, uzklausīšana UN PAT TAJĀS ESMU LABĀKAJĀ GADĪJUMĀ APMIERINOŠA. Pat ja kāds vienradzis atnestu man darbu, kurā varētu darīt lietas, kas man patīk, man šķiet, es tāpat būtu draņķīgs darbinieks. Es mēdzu aizmirst lietas, būt impulsīva, ļoti nogurusi, un mani reti viena un tā pati lieta interesē ilgi. Man arī patīk palikt neredzamai, patīk, ka mani liek mierā, un es nespēju izkontrolēt visas savas sliktās īpašības vai bieži vien pat saprast, kad tās ir manas sliktās un kad sevi jāaizstāv. Man tik ļoti riebjas būt sev. Es gribētu būt cita, citāda, bet man nesanāk. Tagad, kad man ir suns, un vēl radu bērni, kas mani mīl un ilgojas, es nevaru arī no sevis pavisam tikt vaļā.

Šķiet, ka šobrīd man varētu palīdzēt tikai brīnums (kas padarītu mani vēl slinkāku gan jau), bet tie šķiet izbeigušies. Nevienam nekad nevajadzētu piedzimt negribētam. Es arī pati sevi negribu, es gribētu sevi atgriezt, un man šķiet tik negodīgi, ka nevaru to izdarīt, nenodarot pāri arī citiem.

Es nezinu, varbūt man atkal ir nervu sabrukums no dzīvošanas vienai. Labi, ka Tvaika iela tuvu. Nez par ārstēšanos tur atlaiž no darba? Un no kā tieši es varētu ārstēties?

Vispār ir tāda epizodes sajūta. Tik intensīvi sāp, ka šķiet esmu kaut kādā afekta stāvoklī. Pēc šādām reizēm liekas, ka būtu bijusi piedzērusies un sastrādājusi kaut kādas muļķības, par ko tagad (vēlāk) kauns un kam ar normālo mani nav nekāda sakara. “Normālā” es nesen sāka domāt, ka varētu tak dzīvot arī bez zālēm, tāpat jau sliktāk baigi nebūtu un vaina nav kaut kādā garīgā saslimšanā, bet vienkārši sūdīgā personībā. “Afektīvā” es droši vien jau būtu izlekusi pa logu, sākusi graizīties un pārstājusi gulēt bez zālēm. Bet man tagad ir sunītis, es nekad, nekad nedarīšu viņam pāri (darīšu visu, lai vismaz viņš būtu tik laimīgs, cik iespējams).

Esmu dzirdējusi, ka pretsāpju zāles palīdz arī pret emocionālajām sāpēm. Aiziešu paskatīt, vai man ir Nooplaza (paskatīju, īstenībā Nalgedols, tieši tik precīza ir mana atmiņa), iedzeršu vienu, ja ir, cerams, aizmigšu, un rītdienu dzīvošu tajā trauslajā pēcpsihošanas migliņā, kas nāk pēc šādām naktīm. Esmu izraudājusi spēku, bet varētu raudāt vēl gadsimtu. Man sāp un sāp un sāp un sāp, un tām sāpēm nav un nevar būt gala. Vismaz ne gana ātri.
Dec 3 01:27 [info]divas_zosis:
Izveseļojos, paldies! Tās bija dienas četras, vīruss ar vēderu, visdrīzāk.
Dec 3 00:57 [info]basta:
Manā spotifaja gada listē pārsteigumu nav, ja neskaita bērnu mīļākās māšīnā braucamās dziesmas ('Kaķis' un 'Mans Zirgs'), bet nu tās tomēr gandrīz vienmēr svētdienās uz skolu braucot tiek klausītas.
Ja par manu topu, tad tikai vakar piefiksēju, ka 'slepenais akords' īstenībā tiek nospēlēts. Turklāt, tie ir divi un dzirdami tikai oriģinālajā ierakstā. Koncertierakstos un kaveros to nav. Mēģināju gūglēt, lai uzzinātu ko citi par to domā, taču tas, acīmredzot tiešām ir tik slepens un nepamanāms, ka visur tiek apspriests tikai tekstā minētais 'F-G-Am-F'.
Dec 3 00:43 [info]covid_19:
latviešiem katram pa radam laukos
šitā devīze bija manos skolas laikos ar ko katrs aizbildinājās, kāpēc kartupeļu laikā nav skolā

man tādas atbildes nebija, esmu ceturtā paaudzē rīdzinieks

tagad, kad klausos ukraiņus un viņu izdzīvošanas stratēģiju par raķešu sašautajām lielmājām pilsētās, viņiem tāda pati atruna

mums ir mājas/radi/draugi laukos, mums ir pagrabs un malka, mēs varam pat atomkaru pārziemot

kā jums? mani padomi palīdzēja?
Dec 3 00:19 [info]not_feng_shui:
Prātoju, vai esmu iemīlējies vai nē. Labāk būtu, ja es nebūtu, tas būtu saprātīgāk un veselīgāk. Bet es katrā ziņā kaut kur iekšpusē saļimstu, sakarstu pie katra maigāka vārda vai skatiena, ko man velta. Bet nekas daudz nav mainījies, esot 30+ vecuma kategorijā, joprojām man bail, ka varbūt nemāku tulkot, ka vārdi var nozīmēt ko diezgan nozīmīgi citu otram, nekā man. Un nav arī viegli ļauties tā aizelsties pēc kāda.. kaut gan tā ir tāda salda narkotika, kas atraisa bailes un reizē dod adrenalīna šotus tieši sirdī.
Bet man gribas būt tuvumā. Un man gribas, lai otram gribas manā tuvumā. Tikai, man šķiet, tur vienādas devas nav. Man ir tikusi krietni lielāka šļirce ar to narkotiku. Un es bez vilcināšanās esmu visu ielaidusi savā asinsritē.
Dec 2 23:47 [info]shelly:
Spriežot pēc tā, cik ārprātīgi man neveicas ar Solitaire, man vajadzētu būt grandioziem panākumiem mīlā.
Bet baidos, ka patiesībā es vienkārši esmu neticami neuzmanīga un palaižu visas mirklīgās iespējas vējā.
Dec 2 23:21 [info]ravejsledzejs:
krusts ir mūžsens un tāpat kā tā jaunākais brālis – papīrs – pacieš visu. pie tā jebko var pienaglot, ne tikai Jēzu un tā atveidus. un krustam par to, ko pie tā piesit, ir dziļi pohuj.
Dec 2 22:44 [info]resort:
Pēdējo laiku problēma - piektdienas vakars, vajadzētu filmu skatīties, bet nav ko skatīties. Visas vecās redzētas, visas jaunās sūkā dubenkauli. Tiešām iet savakcinēties? Jebal, baigi negribās...
Dec 2 22:02 [info]prtg:
Tā sabēdājos par Haraldu Sīmani, ka piedega mandeles
Dec 2 21:18 [info]f:
also, uznāca aizkavējusies panika par vakardienu un ka es nemāku braukt, un ka varēsiet lasīt par mani kādā no tiem avāriju rakstiem.
Dec 2 20:58 [info]iive:
Vakars, pirmsskate, veidotava. "Vai piedāvāt kādam piciņu?" Vēderiem fonā burkšķot, ar cerīgu skatu visapkārt telpai paceļas nogurušu acu pāri. "Varu iedot piciņu māla, man drusku palika neizmantoti."
Vilšanās nolaižas smaga un dziļa kā decembra tumsa.
Dec 2 20:53 [info]extranjero:
Man jau vairākus gadus pirms pandēmijas bija saruna ar vienu cibiņu par to, vai vakcinācijai būtu jābūt piespiedu kārtā. Pienāca pandēmija, pienāca vakcīna pret to, un tu dabūji to, ko toreiz gribēji – vakcīnu mandātus jeb obligātu vakcināciju tik stingri, cik vien nu to valsts spēja noteikt. Tagad tas viss ir izgāzies un parādījis, cik traģiski var beigties šādi piespiedu pasākumi.

Sliktas idejas nomirst ļoti lēnām.
Dec 2 20:25 [info]gnidrologs:
A nah es neiehujārīju to vaxu? Būtu šanse pēkšņi nomirt. Labākais nāves paveids, kāds iespējams. Pēkšņi nomirt ir labāk, nekā mirt ilgi un apzināti no vecuma un akumulētām kaitēm. Volands to nepaspēja pateikt, bet tā ir.
Dec 2 19:16 [info]murx:
vēl viens
tam pašam Airbaltikam B26BsXSPSPzVwH85
Dec 2 19:15 [info]nekurlande:
Varētu par kaut ko pacepties, bet nezinu, par ko.
Dec 2 18:45 [info]sarkans0987:
Frances Hodgson Burnett - The Secret Garden
Magic is in me!
Magic is in me!
Magic is in me!

Šī grāmata man ļoti patika. Visu laiku brīnījos, cik viegli un rotaļīgi tiek stāstīts stāsts, kas nav ne viegls, ne rotaļīgs. Patika, cik rotaļīgi un bērnišķīgi šī grāmata lika man justies to klausoties.
Dec 2 18:35 [info]pljecka:
Vakar pēc spāņu-japāņu spēles mums nosvila televizors. Piektais apdrošināšanas gadījums mums pēdējo pāris mēnešu laikā. Šis dzīvoklis brēc, lai es no viņa aizvācos.
Dec 2 18:12 [info]extranjero:
Cilvēkiem ir tik grūti atzīt, ka SBF (un patiesībā arī lielākā daļa kripto popularizētāju) ir vienkārši skameri, tieši tāpat kā viņiem ir grūti atzīt, ka vakcīnu mandāti bija milzīga kļūda un ļoti kaitīga politika, kas nevajadzīgi ierobežoja cilvēku brīvības. Pieņemot nelielus melus, cilvēkiem jau ir vieglāk pieņemt lielākus. Tieši vakcīnu mandāti, nevis antivax, radīja šķelšanos sabiedrībā.

Nekad neaizmirstiet par to!
Dec 2 17:45 [info]gnidrologs:
Degustācijas nolūkos nopirku Curiosity Cola. Atverot pudeli un paostot uzreiz sajutu ko pazīstamu. Veco bērnības laika Pepsi tievajā pudelē ari balti-zili-sarkano etiķeti. Tieši tāda pati dabiska un patīkama aroma. Pats šķidrums liekas pat vēl piesātinātāks ar dažādām piegaršām, bet padomijas Veldzes Pepsis arī man kā bērnam bija bezgala garšīgs un šo te precīzo smaržas aromātu atceros ļoti labi. Tas, ko liek tagad, pie mums franšīžētajās amerikāņu kōlās, ir nafta + samaltu līķu atliekas. Ja poļu vai ķīniešu variants, tad naftas vietā ir ekskrementi.
Bring back Veldze plx. Viņu limonādes bija tik nereāli garšīgas un neoda pēc šķaidītājiem, bet reāliem augļiem un ogām + tie bija mazgāzēti. :(
Smieklīgi, ka iekš current_year šādu normālu produktu var atļauties tikai miljardieri. Nez kāpēc Elōns šito nedzer, bet kaut kādu shitty diet coke.

edit: tur vēl tas foršais moments, ka mute tā dīvaini savelkas, uztverot pamatīgu malku. Tas aromāts un asums overwhelmo. No širpotreba kolas drīzāk rodas vēlme izskalot muti ar ūdeni.
Dec 2 17:02 [info]zazis (in [info]n_komentari):
to viegli var redzēt iztēlē, kad aizver acis un sāk sapņot
Dec 2 16:58 [info]ctulhu:
Es te paskatījos
ko antiprojektcija piedāvā kā pretargumentus AES:

Starp iemesliem:


More expensive than renewable energy in terms of energy production and CO2 mitigation, even taking into account costs of grid management tools like energy storage associated with renewables rollout.

Too costly and risky for financial market investment, and therefore dependent on very large public subsidies and loan guarantees.

Unsustainable due to the unresolved problem of very long-lived radioactive waste.

Financially unsustainable as no economic institution is prepared to insure against the full potential cost, environmental and human impacts of accidental radiation release – with the majority of those very significant costs being borne by the public

Subject to too many unresolved technical and safety problems associated with newer unproven concepts, including ‘Advanced’ and Small Modular Reactors (SMRs).Viegli redzēt ka viņi vis ir vai nu atrisināti vai mazsvarīgi un sekundāri vai arī feiki.
Dec 2 16:06 [info]honeybee:
Kaut kāda tāda sajūta, ka tikai vēl vairāk sarežģījot visu to mudžekli sevī iekšā, es varu izdarīt tā, lai āriņā viss ir skaisti; kaut kāda otrādā entropija
Dec 2 16:00 [info]mapats:
Šī doma man sen jau nelika mieru.

Karš Ukrainā kā uzmanības novēršana no korumpētām valstu valdībām un cilvēku prasības pēc izmaiņām - šo valdību padzīšanas. Tagad šīs valdības, pēc cilvēku prasības, atbalsta Ukrainu, dod ieročus, naudu, humanitāro palīdzību, bet pamatlieta nav izmainīta, pie varas joprojām ir korumpētas valdības, kas mēginās atkal ielikt cilvēkus digitālajā gulagā, vai savādāk dzīrdētas kā gudrās pilsētas(smart city). Ar palīdzību Ukrainai tiek pirkta cilvēku uzticība ko izmantot, lai cilvēkus turpinātu apspiest.
Ieročus, humanitāro palīdzību un naudu vajag dot, ieročus pat vēl vairāk, lai karš ātrāk beigtos, bet atceraties, ka tie ir tie paši pie varas esošie, kas uzrīkoja kōvidhistēriju ar masveidīgu genocīdu pret savu valstu iedzīvotājiem.
Dec 2 15:42 [info]resort:
Dec 2 15:40 [info]resort:
A ar lauztiem pirkstiem var paspēlēt piano? Retorisks jautājums. Kaut ko jau paplinkšķināt var.
Dec 2 14:57 [info]dp:
Atveriet acis, aprobežotie pāķi!
TV Rain (Дождь) aizvēršanu šobrīd ļoti cenšas panākt putinistiskās Krievijas ietekmes aģenti.

Nav noslēpums, ka Rīgā bāzētais TV Rain un Viļņā bāzētā Navaļnija mediju komanda ir spēcīgākie un bīstamākie putinistiskās Krievijas ienaidnieki informatīvā kara frontē.
Dec 2 14:16 [info]divas_zosis:
Diezgan precīzi, vai ne?
Dec 2 13:53 [info]_re_:
saliku čemodānu, 4 dienu ceļojums

uz rīgu
Dec 2 13:36 [info]resort:
Reāli, tādu ierakstu saimniecībā ir jāraksta vīrietim, jo vienkārši sieviete nespēj tādu uzrakstīt, nespēj aizdomāties tik tālu. Par to jau arī ir runa.
Dec 2 13:14 [info]resort:
Sievietes loma saimniecībā ir piekrist un slavēt: "bļe cik tu zajebis labi visu esi izdomājis!"

Reāli, vīrieša loma saimniecībā ir izdarīt to, ko nav spējīga like fiziski vai mentāli sieviete. A pārējais šitais 50/50 sūds neskaitās, reāli, traukus mazgāt var jebkurš bērns vai sieviete, vīrietim tur nahuj nav ko darīt. Vīrietim vnk ir jāizdomā, kas sievietei būs jāizdara, jo tur izpaužas tā mentālā nespēja. Nu vot, un tad vīrietis ir brīvs iet klapēt kaut kādus kokus or whatever, ko reāli sieviete fiziski nevar. Bļe, jāņem tādi koki, ko sieviete nevar. Tad ir attaisnojums.
Dec 2 13:00 [info]antiprojekcija:
"Free speech absolutism" in action
Man te tikko skaidroja, ka twitter tagad banojot tikai par impersonāciju?

"I tried my best. Despite that, he again violated our rule against incitement to violence. Account will be suspended." E.Musk


Womp, womp...

P.S. Runa iet par Kanye West. Kas būtu tie "incitement to violence" neviens neprecizē. Droši vien vienkārši (((Masks))), vai ne gnidrolog? \s
Dec 2 10:44 [info]jimmy:
Veras manī sniegavīri smejošie
Lēnām par sniegu pats kļūstu
Gaidu kad garāmejošie
Man aizbāzīs muti ar skūpstu

Lēni auto ripo man garām
Un ejošie paliek stāvam
Vai aizbāzīs muti ar skūpstu
Man stāvošam, nepamanāmam

Iemet ar sniega piku man puika mazs
Es attopos jau pavasarī
Un kūst sniegavīri
Uz ielas, un puikā un manī
Dec 2 10:34 [info]kazis:
Rāpuļi Ar Putniem un citi zvēri
Visi kaut ko apkārt raksta par Spotify izcilajām pleilistēm no dziesmām kas šogad klausītas, ielīdu es arī paskatīties. Pilnīgs meh. Visticamāk tāpēc ka ar sievu meklējām dziesmas ko lipināt iekšā kāzu pleilistē. Savādāk es nevaru izskaidrot tos brīnumus kas tur iekšā. Daudzas dziesmas pat nav klausītas vispār. Nojūdzies algoritms.

Dažas dienas atpakaļ atcerējos par tādu blici kā R.A.P. noklausījos diskogrāfiju. Pēc 2 albumiem mazliet sāka apnikt "štance", bet ar tās palīdzību viņi piepildīja koncertvietu grīdas tāpēc dirst neko nevaru :)
Otra grupa kas mēģina no visām pusēm atgriezties manā apritē ir Alter Bridge. Vēl bišķīt un es padošos un noklausīšos visu diskogrāfiju pāris reizes līdz pienāks laiks skandināt Sinatras mierīgo balss tembru sniegotos decembra vakaros.

Un bijām uz Barselonu. Šur tur ir pabūts, bet salīdzinoši reti ir sanācis noķert to sajūtu ka gribētos tagad un tūlīt pārcelties uz dzīvi. 17. novembrī 13:30 izejot no lidostas mūs sagaidīja zilas debesis, saule, palmas kalni un +21*C. Tās pašas dienas vakarā radi sūtīja ziņas ka Latvijā snieg. Bet tas nekādi nevarēja sabojāt turpmākās 4 dienas baudīt tapas, Gaudi arhitektūru, kultūru, marihuānu (kas kā izrādās tur ir legāla), mieru un nesteidzīgumu, kā arī 1,5L Sangrijas pudeles par 1,45 EUR. Lieki piebilst ka Sangrijas dzērām vairāk kā ūdeni. Viens feils ko varu atcerēties ir par olām. Pirkām olas lai brokastīs uztaisītu omleti ar king size garnelēm.. olas izrādījās jau vārītas. Neraža, nācās ēst ar garnelēm un vārītām olām pildītus kruasānus. Buržuju problēmas :D

Nākamnedēļ brauksim uz Cēsu pusi pie draugiem un pa sazin cik gadiem (vai pat gadu desmitiem) ir doma taisīt mežā pikniku ar galveno atrakciju - šlūkāšanu no kalniem. Ragavas, plēves, padirseņi - you name it! Iekšējāis bērns sit plauksiņas un nepacietīgi dīdās.
Dec 2 10:25 [info]mapats:
Automatizācijas kļūst arvien vairāk publiskajā dzīvē. Vari, piemēram, noskanēt savu pasi, lai iekļūtu lidostā, vai vēl citur. Tu tiec iekšā, kad to vajag, bet iedomājies, ka Tu kādudien netiec vairs iekšā, kā tas šobrīd notiek Ķīnā. Kamēr pie durvīm stavēja cilvēks, Tu varēji ar viņu runāt un risināt problēmu, bet pamēģini runāt ar mašīnu.

Aptuvens tūlkojums no dr.JP intervijas.
Dec 2 10:20 [info]neraate:
man te jautājumiņš: tātad ir kaut kāds ķipa zinātnisks teksts ar atsaucēm. tur ir rindkopa kuras daļa ir ar atsauci uz konkrētu autoru. un tad ir viens teikums, kas ir specifiska, bet vispārzināma informācija par konkrēto tēmu. vai tiešām man arī tādai pašsaprotamai lietai ir jāsameklē pamatojums zinātniskajā literatūrā?
Dec 2 09:53 [info]rozaa_orhideja:
Be the glitch You want to see in matrix
Es esmu gatava uz pāris stundām pazust interneta dzīlēs, lai sajustu sevi un savus sapņus. Un Trusis satrakojies, taisa 360 flipus uz paklāja.
Dec 2 09:51 [info]rozaa_orhideja:
Var gadīties sajaukt pagaišināšanas pogu uz tastatūras ar citu un izdzēst visu uzraktsīto textu cibā.. kam negadās.
Dec 2 09:39 [info]windrider:
Turpinot mūzikas tēmu. Biju patīkami pārsteigts izdzirdot norvēģu blekmetāla klasiķu Darkthrone jaunāko albumu Astral Fortress. Pēc visādiem līkloču ceļiem, eksperimentiem ar pankroku un trešmetālu čaļi ir atgriezušies pie saknēm. Ir tik patīkami 2022. gadā izdzirdēt albumu, kas skan ļoti tuvu tam, kā šī grupa skanēja pirms 30 gadiem. Tomēr, 21.gs. nav noliedzams un kvalitāte ierakstam ir nesalīdzināmi augstāka kā toreiz. Tas arī padara šo ierakstu mūsdienīgāku. Arī kopējais spēles temps ir lēnāks nekā prasītu klasiskie norvēģu bleķa kanoni.
Albumu var paklausīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=fL2EFIopoU4&ab_channel=HRORM
Dec 2 04:16 [info]zivs:
To taču visi zina, ka tu dzīvo pazemē. Tu laikam vienīgais nē
Dec 2 02:53 [info]resort:
Viņa pēc uzbudinoša randiņa visa tāda like: "Nu, vai kniebējs ir gatavs kniebienam?", uz ko viskorektākā atbilde ir: "Jā, bet vai kniebējs ir gatavs kniebienam?"
Dec 2 02:04 [info]justlive:
Šodien (vakar) biju uztaisīt covid poti, un, kā jau ieplānots, man turpat vakarā sākās mērens drudzis. Zinot, kas ir cēlonis un ka drudzis visticamāk beigsies pēc 24 stundām, tā drudža un nedaudz paaugstinātas temperatūras pieredze ir interesanta. Un savā ziņā par patīkama. Protams, neko aktīvu darīt negribās, bet vienkārši sēdēt bezdarbībā ekrānā un ik palaikam nodrebināties, sačokuroties, ietīties segā ir pat patīkami.

Update: Nakts vidū drudzis un temperatūra no "patīkams" pārgāja uz "neforši". :D
Dec 2 02:04 [info]saccharomyces:
misheard titles
"let me tell you about anger. anger is free to use. (..) download the free anger app or just go to anger.fm"
Dec 2 01:17 [info]roncijs:
karoče, filma two popes - jūs tikai nemēģiniet man iestāstīt, ka džonatanu praisu (argentīnas pāvestu) nevarētu šīs kinolentes ietvaros nomainīt ar ģirtu krūmiņu

viņš (krūmiņš) tur ir, tikai nav ielikts titros
bļeģ
tas ir jālabo


vēl es šovakar paskatījos "norm mcdonald had a show" ar deividu speidu, un lūk, tā smējies es nebiju patiešām ilgi. bet pabrienot cauri nākamajām trim šī raidījuma sērijām, liekas, ka tas bija tikai perfekts pirmās sērijas/viesa salikums.

nu vienalga. vajadzētu kaut ko latvisku paskatīties, varbūt. vai klasisku. esmu atzīmējis interesi par vismaz kādām 20 franču filmām no 60-tajiem, un nezinu, pēc kādiem parametriem iezīmēt vēl.
Dec 2 01:10 [info]juvenal:
Prieks par lineāru Diofanta vienādojumu sistēmām.
Dec 2 01:09 [info]kapibaras:
šodien (nu jau vakar) izlīdu mazu pastaigu ar suni. Atsvēdzinoši. Prāts likās kādu brīdi nedaudz asāks, kā arī, man noder vairāk kustības, citādi galīgi noresnēšu. debesis bija skaistas, gandrīz raudāt gribējās, cik burvīgi. Es tikai nesajēdzu, kā mans mazais nedaudz-virs-potītes-augstuma suns spēj sevī uzglabāt tik daudz urīnā, lai apčurātu katru kupenu. NU tiešām KATRU. Maģija.
Dec 2 01:07 [info]resort:
Tāpēc rēķināt, rēķināt un vēlreiz rēķināt, ja arī dienās gribi būt antivaksers (allegedly), kuru visur šadovbano.

Vot šito es nesaprotu, bļe ir skaidri redzams kā visas konspirācijas savelkas kopā vienā megakonspirācijā \s, ir taču tik skaidri redzams, ka sistēma ir pārlieku komplicēta (nevis bļe divas rindiņas a+b), lai akli uzticētos savām melīgajām acīm, ko tās ieraudzījušas zombokastē no dr.pautļuta lūpām. Karoče, tur jau tas tieši pretējais - nekas nav redzams. Vienkārši nesaiet. Un cilvēki to neredz.

Iedomājies būdams tik neekzakts, ka tev šķiet, ka tu redzi, bet nesaproti ka neredzi. Ķipa, tu neredzi to, ka tu neredzi. Tev šķiet, ka tu visu redzi. Un ja jau tu visu redzi, tad jāpiš tik iekšā un attā feliša.

Reāli, bļe. Es, piem., katru mīļu brīdi šaubos, vai es te nehujārīju tuftu. Bet, bļe, nešaubīgi iet iepist vienu, otru? Trešo. Ceturto. Bivalento! Jebal, tur jābūt ar miglainu gribasspēku. Reāli, iezubrī Panorāmu no galvas, un noliksi dzīves testu. Ahahahaha. Tāda mums tā mažoritāte kopš skolas laikiem. A ko. A neko. Man tik un tā liekas, ka nesaiet tā laimīgā pasaka. Es iepisīšu 20 būsteri, kad man liksies, ka nu viss saiet, nu ir izeksperimentējušies no sirds (btw, lielas), un trīssimthujvalentais iekļauj arī patchu pret diršanu. Piem., vispār vairs nebūs jādirš. Tas būtu zajebis būsteris, tādu varētu iepisti un pat gaidīti rindā uz partikulāro iepišanu. Es tikai par būsteriem, visi kuri sākas pēc divdesmitā būstera, aptuveni. Tur jāseko līdzi vai pasaka saiet vai nē, bet par to jums nav jāuztraucas. Es pateikšu, kad saies. Čill un darat ko jau darat, tur pikniks Ziedoņdārzā or whatever, bļe smieklīgi, bet nu ok, kas kuram. Vai zubrījat Panorāmu. :D Zini kā, a tu iezubrīji Panorāmu? A kāda ir pareizā atbilde uz trešo: "Pavļuts teica ka jāiepiš. Jā/Nē"? Pareizā ir "Jā". Oi, paldies, es tev strapbrīdī atsūkāšu, ja būs laba atzīme. Tikai caur masku, Pavļuts pasarg'.

A pasargāja? Bļe, rēcu nevaru. Būtu bijis sliktāk, uzminēju ja? "Būtu bijis". Bļe, rēcu nevaru. Hujūtu hujijis, bļe. Priduraki. A neko. :D
Dec 2 00:55 [info]basta:
Veselas desmit sekundes prieka.
Dec 2 00:32 [info]resort:
Vislabāk patika honeybee skaidrojums, lai gan īstenībā viņa vienkārši ietērpa smukos vārdos to pašu veco, aka pēdējo darbību:

a+b=10
a+2b=16

a=10-b

10-b+2b=16

b=16-10

Manuprāt, bērnam tāds skaidrojums šķistu pievilcīgs, bet radītu ilūziju, ka iespējams kaut kāds šortkats. Bļe, nav nekāda šortkata, sīci. Viņa tev piedzied ausis. Tikai dahuja uzdevumi repītā tevi darīs varenu, kā onkuli resort, ahahahaha.
Dec 2 00:06 [info]vils_rifkes:
Janvāris
Noskatījos filmu "Janvāris". Viens, ko es sev jautāju: kāda vecuma auditorijai ir šī filma? Jaunā paudze ir dzimusi 2000 gados, droši vien, ka viņiem. Un Barikāžu notikumi nav tik tāla vēsture, kā izsūtīšana uz Sibīriju.

Filmas sākums nogurdināja. Lēni velkās. Deviņdesmito gadu dzīvokļa un stacijas pritona sajūtu varēja noķert. Skaidrs, ka galvenais varonis Jazis kļuva no puikas par vīrieti, kad viņam noskuva galvu. Un viņš paliek kopā ar savu īsto mīlestību - filmu uzņemšanu, Anna paliek perifērijā. Nobeiguma īsti nav. Varbūt tā domāts? Ka viss turpinās? Par šādu pavērsienu man lika aizdomāties tēva atbilde žurnālistei:"Mums Baltkrievijā nekas tāds nenotiek." (Runa par barikādēm).

Tā aizsalusī un atkususī jūra. Tāds, nu, kāpēc? Klišeja. Kopumā iesmējos divās vietās. Pirmajā, kad Jaža mamma (brīnišķīgā Baiba Broka) mainīja dēlam palagu. Un otra reize, kad ģimene sēdēja latgalē pie radu galda, kāds pajautāja, kā sauc Jaža draudzeni. Ja neesiet redzējuši filmu, tad jums šie divi apraksti neko neizteiks. Bet aiziet ir vērts!
Dec 1 23:59 [info]bodyshop:
gribēju rakstīt garāku ierakstu par iegurni un vīr./siev. iegurņa atšķirībām

bet tad atklāju, ka lietuviski iegurnis ir dubenkaulis
Dec 1 23:11 [info]snauts:
.
Dec 1 22:53 [info]gnidrologs:
lol kā spāņiem veiksmīgi izdodas speciāli neiesist
Dec 1 22:42 [info]nekurlande:
Vai arī nebūs.
Dec 1 20:48 [info]extranjero:
Kad vējš nepūš, tad Vācija dedzina ogles.Avots.
Dec 1 19:40 [info]formica:
skaidas lec
..led by scoundrels and imbeciles – the scoundrels know they are lying; the imbeciles believe them.

https://wattsupwiththat.com/2022/11/08/matt-ridley-green-zealots-are-threatening-real-conservation/

https://cliscep.com/2022/11/08/what-a-gas/

#CurrentThing
#MassFormation
Dec 1 19:22 [info]extranjero:
Ļoti labs grafiks, kas parāda, ka kovida balstvakcinācijas (būsteri) ir ļoti maznozīmīgi jebkurai vecuma grupai tiem, kas jau ir izslimojuši ar kovidu (šobrīd praktiski visiem ar retiem izņēmumiem).Ņemts no šejienes.
Dec 1 19:05 [info]gnidrologs:
That's how it's done!
Dec 1 16:30 [info]neraate:
Aaaaaa
Teksta uzdevums: pagalmā skraida kaķi un cāļi. Cik pagalmā kaķu un cik cāļu, ja zināms ka kopā 10 galvas un 32 kājas
:D
Dec 1 15:07 [info]f:
šorīt agri braucu uz valmieru.
viss jau neko, ja vien kādā brīdī man priekšā nebūtu izpeldējis ļoti plats traktors. bet veiksmīgi sagadījās, ka vienā virzienā bija divas joslas plus ieskrējiena josla, tā nu es izmantoju mirkli, lai līgani viņu apsteigtu visu šo joslu platākajā vietā, nevar jau zināt, cik tālu tās divas joslas vienā virzienā vēl būs...

un tad es redzu, ka man tieši pretī brauc busiņš. tieši pretī! ātrums mums visiem, lai slavēts allahs, nebija liels, un īpašs paldies pretimbraucošajam busiņam, kurš bija apķērīgāks par mani, un ļāva man ielīst atpakaļ pareizajā joslā, un pat ne reizi dusmīgi neuzpīpināja. es pat nepaspēju iekrist panikā vai aiziet ar sirdi. busiņa vadītājs, savukārt, tagad droši vien stāsta, kādu idiotu šodien uz ceļa saticis.
man patiešām likās, ka tur ir divas joslas vienā virzienā...

pēc tam pieredzējis braucējs mani pamācīja: "atceries - latvijā praktiski nav divu joslu šoseju!"*
es savukārt sapratu, ka labāk turpināšu braukt visiem aizmugurē un nekad nevienu neapsteigšu in my life ever.


*kas mani arī fascinē - tik daudz ceļu remontu, tik daudz projektu un eiropas, un ko mums dara - maina segumu!
Dec 1 15:01 [info]zivs:
Čehi izveidojuši petīciju par elektrības un ūdens atslēgšanu Krievijas vēstniecībai Prāgā. Lai tie čmori padzīvo kā sabumbotajā Ukrainā.
"Man drīz jādodas ārā, tagad nav laika domāt", utt., bet vakarā ta būs laiks.

Te nu lūdzu palīdzību. Varbūt pats aizraktos, bet labi, ja kāds palīdzētu ar ideju kā veiksmīgāk sastādīt petīciju Manai Balsij.
Esmu ar mieru iesniegt petīciju uz sava vārda, kas nav būtiski – galvenais, lai notiek. Esmu atvērts padomiem un piedāvājumiem. Čmorīsim tos žmurikus tumsā un aukstumā, lai velk ārā elektroģeneratorus un novieto vēstniecības pagalmā toi toi-us.

Viva la Ukraine! Es to domāju nopietni. Piemetiet savus 2 centus!


nā, no dažādiem aspektiem histēriska ideja
Dec 1 14:54 [info]windrider:
Tikai tagad sapratu, ka viena no labākajām latviešu roka mīlas dziesmām varētu būt Heaven Grey 1998.gada gabals ''I'm standing in rain''. Nedaudz kokainā, bet labi saprotamā angļu valodā no viņu pirmā albuma, kas viņiem atnesa lielāko slavu.
Viss albums, starp citu, dzirdams iekš youtube: https://www.youtube.com/watch?v=gJbwanbsIxE
Dec 1 14:48 [info]f:
tomēr netrāpīju džinsiem pareizo izmēru.
bļiiiiin!
melnās piektdienas bargain pa kāju.
Dec 1 13:57 [info]eos:
“Salidojums”
Laimai tikko bija palikuši 19 gadi. Viņa grasījās pabeigt divpadsmito klasi. Eksāmenu komplekts bija izvēlēts. Decembra sākums. Plauktos viņas istabā glīti saliktas mapītes ar uzrakstiem “Matemātika”, “Latviešu valoda”, “Fizika” un citas. Katram priekšmetam.

Viņa juta, ka ir sakārtojusi savu ikdienu, taču trūkst kā jauna. Kā grandioza. Ziemas saulgriežu brīnuma novembrī. Vai kā noturīgāka par taureņiem vēderā un iemīlēšanās ķīmiju.

Viņa gribēja iegūt patiesu mieru. Lai ārējā pasaule tikai kā maigs vējš glāstītu viņas matus, bet iekšā viss notiktu pēc viņas prāta.

Viņa zināja, ka var sākt meditēt, taisīt jogas vingrojumus, var skriet gar jūru, var braukt brīvdienās uz Indiju, bet ar to visu šķita par maz.

Tā nu viņa vienu vakaru uz lapas sev priekšā uzrakstīja: “Es gribu iemācīties lidot!!!” un klāt piezīmēja feju. Ar skaistiem, rozīgiem spārniem, taču arī ar violeto un sarkano, un brūno. Tādu pieaugušu feju.

***

Nākamās dienas vakarā viņa jutās ļoti pacilāta, jo intuīcija teica, ka notiks kas ļoti labs. Un tā arī bija. Sapnī viņa sastapa sevis uzzīmēto feju, kura pačukstēja dažus teikumus viņai, lai iedrošinātu Laimu. Lidot var iemācīties. Mieru var iegūt. Taču sākumā jākļūst vieglai un pozitīvai.

Kāpēc pozitīvai? Jo, ja Tev ir pluss kā pozitronam, tad Tev ir, ko dot. Ja Tu gribi lidot, tad ir iemesls, uz kurieni Tu gribi doties pati vai aiznest ko. Lielā mīkla Laimai bija par to, kāpēc pozitrons, nevis protons, jo protonam arī ir + lādiņš. Taču feja nerunāja par ķīmiju, viņa runāja par to, ko nozīmēja būt vieglai.

Laima satikās sapņos ar feju vēl dažas reizes. Feja meiteni mudināja atsākt meditēšanas mēģinājumus, kaut tie bija mokoši. Aizver acis, ieelpo. Izelpo. Iztēlojies sevi no malas. Galvā nāca simtiem domu, taču uzmanību vērs uz to, kā izskaties no augšas pati savā istabā. Vēro sevi. Vēro, kā plaušas darbojas, kā krūškurvis cilājas, kā Tu elpo ar dziļo elpošanu, un vēders kustas elpojot. Tā katru dienu, trīs reizes dienā, sākumā par divām, trim minūtēm, tad līdz piecpadsmit minūtēm.

Tas viss bija tik nogurdinoši, šādi sevi disciplinēt, ka Laima pārtrauca apmeklēt dejošanas nodarbības, bet mājās meditēja un pēc tam gāja skriet. Elpo, izelpo, elpo mierīgi, elpo lēni, elpo dziļi. Vispār jau iemācīties elpot bija ļoti, ļoti sarežģīti. Tiktāl Laima saprata, ka stress elpošanu paātrina, bet atslābināšanās palēnina. Taču ar “lēnāk par ātri un saraustīti” bija par maz.


***

Šādi nedēļu ar sevi darbojusies, Laima sajuta, ka skolā viss rādās vēl vieglāks. Viņai bija sistēma ar kladītēm un mapītēm. Viņa rakstīja sev atgādnes pirms katra kontroldarba. Viņa mācījās interesantos priekšmetus padziļināti un garlaicīgajos ar visu rūpību dabūja 7, kas ir “tikai labi”.

Tātad, elpojot lēnāk, jau kaut kas palicis bija vieglāks. Viņas ikdiena. Tas Laimu motivēja likt klāt vēl 30 sekundes pie meditācijas.

Tomēr, tad viņa saprata, ka, tāpat kā funkcijai ir robeža, arī šādai darbībai pēc pāris mēnešiem var iestāties robeža. Viņa negribēja ne meditācijas simts cilvēku zālēs, ne jogu ar mūkiem, bet vienkāršu darba ļaužu efektivitātes celšanu, jo pirmie panākumi ar elpošanu jau bija.Internetā, meklējot garīgās attīstības centrus un nodarbības, kā arī jogu un lekcijas, viņa mēģināja saprast, cik lielā mērā katrai organizācijai tas viss ir bizness. Ja kāda grupa solīja iemācīt nopelnīt lielu naudu dažu mēnešu laikā, tad skaidrs – bizness un reklāma. Ja kāda grupa prasīja par stundas meditāciju 30 eiro, turklāt zālē, kur bija pilns un nebija, ko elpot - bizness.

Viņa pētīja tos ģīmjus, kas šo visu piedāvāja, un saprata, ka vispār jau būtu absurdi no vecākiem prasīt lielāku naudu, kā tie bija gatavi dot pirms tam par dejošanu. Dejošanā viņi jau bija ieguldījuši daudz – tērpi, uzkodas pēc garajiem mēģinājumiem, līdzmaksājumi braucot uz skatēm citās Latvijas pilsētās un pat ārzemēs, summa bija vismaz ar pieciem cipariem kopš sākumskolas laikiem.

***

Tā viņa atrada grupu, kura solīja lekcijas, meditācijas un superspēju treniņus. Tas Laimu ieinteresēja, jo spēja lidot, visticamāk, skaitās superspēja.

Viņa aizgāja uz vienu nodarbību un ēšanas pauzē jautāja dāmai, kura izskatījās pēc grieķu dievietes ar latvietes seju, vai viņai var iemācīt lidot. Dāma izstāstīja, ka tas ir ļoti augsts līmenis, un uz Zemes šobrīd lido tikai daži. Viņi to dara tik ļoti slepeni, ka katram pašam jāsaprot, vai tas ir ticami, ka vispār šie daži lido.

Tad Laima pateica, ka viņai derētu jebkāda lidošana. Viņa tak saprot, ka ar saviem 45 kg viņa var iet lidot Aerodium atrakcijā.

Dāma atbildēja, ka tad tās lietas ir ļoti reālas. Termiņus un laiku solīt nevar, taču, ja ļoti grib, var sākt lidot jau dažos mēnešos vai gada laikā. Ir tādi gadījumi. Taču viss ir atkarīgs no nodoma tīrības. Kāpēc Tu gribi lidot, Laima?

Laima teica, ka sapnī feja viņu mudinot lidot līdzi, bet ir skaidrs, ka Laima ir par smagu. Bērnības traumas, kompleksi, mazvērtība, ego, skumjas, vilšanās, nožēla par neizmantotajām iespējām, kautrība, bailes – tas viss taču velk uz leju. Tik daudz Laima saprot pati.

Dāma teica, ka vajag mērķi, kur aizlidot. Ar procesu ir par maz. Laima teica, ka grib saprast, kāda ir sajūta, kad esi tik viegla kā pūka un vari ar domu spēku aizlidot visur. Dāma pasmaidīja un teica, ka ir labi, ja dzīvē ir laiks un iespējas par ko tādu domāt.

Viņa teica, ka grupā visi trenējas, un, ne jau, lai kļūtu supercilvēki, bet, lai sāktu izmantot to potenciālu, kas viņos jau vienmēr ir bijis, tikai viņi cilvēka dzīves laikā pieķēzījuši savu esību ar daudzām lietām, kas traucē.

Laimai patika dāma, kura bija ļoti draudzīga un laipna. Samaksa par lekcijām arī bija pieņemama. Tās gan varētu notikt biežāk, jo reizi mēnesī bija par maz, kad tas viss bija jauns, un gribējās katru dienu pajautāt kādu lietu vadītājiem. Plauktiņā parādījās mape “Lidošana” blakus mapēm par fiziku un ķīmiju.

Laima arī turpināja meditēt trīs reizes dienā, taču apstājās pie 15 minūtēm katru reizi. Vēl viņa gāja skriet stundu katru dienu un pierakstīja kladītē atziņas. Viena no vadītājām teica, ka skriešana (bez austiņām ausīs) arī ir meditācija.

***

Paralēli tam Laima mācījās skolā, kura pēkšņi bija sākusi šķist ļoti skaļa, brāzmaina un drudžaina. Steiga, burzma, kontroldarbu datumi, špikeri uz rokām, meiteņu tualetē pie spoguļa vienmēr aizņemts, zēnu ķircināšana, skolotāju joki, tas viss kā tāda jūra noplaka un kļuva Laimas apziņā par ezeru. Tas nenotika vienas nedēļas vai mēneša laikā, bet pavasarī, kad tuvojās eksāmeni, Laima jutās droša par saviem favorītpriekšmetiem, ka tajos būs vismaz 80-85%, taču viņu vairs nebaidīja sešnieki fizikā, viņu vairs neaizskāra zēnu piezīmes, ka viņa ir pārāk “pareiza”, pārāk “garlaicīga”, pārāk “izkritusi no laika”. Laima lasīja starpbrīdī grāmatu par kaiju Džonatanu Livingstonu un atradās savā prātā visas 20 minūtes, ko piedāvāja garais starpbrīdis.

***

Laima garīgās attīstības grupā iepazinās ar citiem jauniešiem. Daļai vecāki bija gadu desmitiem meditējuši, daļa ticēja konspirācijas teorijām, ka cilvēki dzīvo akvārijā, kurā mistiski spēki šad un tad nomaina ūdeni. Bija interesanti. Taču viena viņa šajā ceļā nebija.

Sapņos ik pa laikam parādījās feja un apjautājās, ko Laima ir jaunu uzzinājusi. Vadītājiem viņa varēja pajautāt jebko, tabu tēmu grupā praktiski nebija. Visi bija atvērti, labvēlīgi un draudzīgi.

Kad Laima pavasarī nokārtoja eksāmenus skolā, paredzētā satraukuma vietā viņa juta labi paveikta darba gandarījumu. Jūnijā par pirmo gadu grupā viņai izsniedza diplomu. Noslēguma meditācijā vadītāji viņai palīdzēja aizlidot uz mistisku kalnu pie vēl krāšņākiem skolotājiem.

Laima bija gandarīta un priecīga. Viņas dzīvē bija sācies uzplaukuma laiks. Viņa iegūs draugus gan grupā, gan studijās rudenī. Viņai bija tik daudz domu un jaunatklājumu! Viņa bija sākusi apzināti censties sevi no sirds mīlēt un cienīt visur un vienmēr. Viņa pārmetumus un mutiskus uzbrukumus sev nevis ignorēja, bet sevi bija sākusi aizstāvēt. Un dzīve apkārt strauji mainījās, jo mainījās Laima pati.

Jā, viņa aizvien neprata lidot. Taču jau bija uz skrejceļa.
Dec 1 13:56 [info]neraate:
ienācu cibā, izlasīju, ka Haralda Sīmaņa vairs nav, nevaru parakstīt, asaras gāžas tā, ka neredz monitoru
viņa mūzika mani izvilka no tumsas, bezcerības, depresijas, tā bija vienīgais gaismas stars kad burtiski stāvēju bezdibeņa malā un noenkuroja mani šajā esamības pusē, tā bija elpa kad elpot bija grūti un nebija spēka un tajās ciešanās, kas biju es ienesa nedaudz skaistuma un struktūras

reāli jāiet uz visiem koncertiem un izrādēm, kad un kur vien var un jānopērk arī viņiem puķes
Dec 1 12:49 [info]ctulhu:
pasākums ``Juvenal`` raksta:
//Un ļaužu masās valda apjukums. Racionāli būtu, ja sabiedrība vienotos par universālo dividendi, par darbu automatizācijas atbalstu, par spēju attīstības programmām, par sadarbības sabiedrību, par iekļaušanu un sociāli liberālu taisnīgumu. Bet patiesībā nabadzīgie cilvēki ir visvairāk pret šo. Viņiem liekas, ka pašu nopelnītie centie ir labāki nekā sadarbības sabiedrībā kopīgi sasniegtā labklājība.//

Paskatīsimies.

Tātad:

1) Univesral basic income: Pirmajā momentā liekas sakarīga ideja bet ja paskatās dziļāk tad šķiet ka tā ir resursu sadrumstalošana un efektivitātes samazināšana, tas pats vecais piemērs ``katram pa piecītim, visi joprojām nabagi``.
2) Sadarbības sabiedrība - ko tas īsti nozīmētu? OK, sabiedrībā ir nepieciešams iestrādāt drošības sistēmas kuras automātiski novērš palīdzības nesniegšanu avāriju gadījumos, nu tas nozīmē ugunsdzēsējus, ātro palīdzību, citus avārijas dienestus, glābējus, sociālos dienestus. Tas viss ir, to visu protams vajag attīstīt. Kas vēl?
3) Automatizācija - okej.
4) Spēju attīstības programmas? Nu tas ir izglītība. Izglītība ir.
5) Iekļaušana un sociāli liberāls taisnīgms? Neizklausās labi, iekļaušanas vietā vajag attīstīšanu, sk. punktu 4 un ko te vispār nozīmē taisnīgums?


Vēl ``juvenal`` saka:

cīņas un optimizācijas vietā ir sadzīvošana un izdzīvošana.

kas arī nav laba doma, jo var apturēt progresu.

Tāda uz sadzīvošanu balstīta sistēma būs mazāk apbruņota un līdz ar to mazāk stabila pret perturbācijām + atteikšanās no optimizācijas nozīmē neefektīvu sistēmu kura atkal vieglāk izjūk.
Dec 1 12:49 [info]neraate:
šodien bija plāns aizvest sīkus uz bd un braukt uz augstskolas bibliotēku pabeigt vienu un uzbliezt skeletu citam rakstu darbam, jo vajag literatūru, bet vakar pēc sapulces bd uzleca t' un visu vakaru nogulēju kā valzirgs, šodien no rīta piecēlos pabļaut uz bērniem (mani slimošana ļoti samaitā). beidzot esmu augšāmcēlusies, vēders vairs nesāp, bet pēc kafijas ar pienu kkā nav labi, nedaudz šķebī
bet nu nekas, dzīvosim, jāizdara tie darbi, kas sāk svilt, siāmas trīne jau grupas darbā visus nervozi sāk dzenāt.
Dec 1 12:20 [info]piparpuuka:
Saplūšana
"..es nenovēršami saplūstu ar cilvēku,
kuru mīlu. Esmu kā caurlaidiga membrāna. Ja es tevi mīlu, tu
vari dabūt visu. Tu vari izmantot manu laiku, manu pieķeršanos, manas intīmākās vietas, manu naudu, manus radus,
manu suni, mana suņa naudu, mana suņa laiku - visu. Ja tevi
mīlu, es tavā vietā uzņemšos visas tavas ciešanas, nomaksāšu
visus tavus parādus (tiešā un pārnestā nozīmē), es pasargāšu
tevi no tavas nedrošības, apveltīšu tevi ar visām labajām
ipašībām, kādas tu patiesībā nekad neesi sevī attīstījis, un
pirkšu Ziemassvētku dāvanas visam tavam radu pulkam. Es
došu tev sauli un došu tev lietu, un, ja tie nebūs pieejami,
izsniegšu tev čeku par sauli un čeku par lietu. Es tev došu to
visu un vēl vairāk, līdz būšu tik izsmelta un pārgurusi, ka vienīgais enerğijas atjaunošanas veids būs jauna aizraušanās."
Jā, tā ir.
Dec 1 11:53 [info]mapats:
Roboti ar ieročiem uz ielas ar atļauju nogalināt. Jā, realitāte. Ne pie mums, pagaidām. https://www.bitchute.com/video/JIvrme5sEIYi/

Pie mums ir tikai sejas atpazīšanas programmatūra privātajiem novērotājiem un iespējams arī valsts un pašvaldības novērotājiem.
Dec 1 11:00 [info]sramgni:
ĪM
Šis ir Īlons Masks.
Dec 1 10:58 [info]snauts:
Runājot par precizitāti, Mikelandželo Dāvids sver sešas tonnas.
Dec 1 10:54 [info]mapats:
Šodien manā infolaukā spridzina turki.

Sižets turcijas tv, kas stāsta kā tiek iegūts, lietots, kādas blakusparādības un kas lieto adenohromu - https://www.bitchute.com/video/qGgNOwwILDGg/

Interesē kādas būs sekas, kad tiek oficiāli plaši publicēts visiem zināms noslēpums. Prognoze - klusums rietumu mēdīkļos + nomelnošanas kampaņa pret turkiem jebkādā virzienā.
Dec 1 10:38 [info]extranjero:
Latvijā pie ārstiem var ļoti labi redzēt to šķirtni starp tiem, kas cenšas rūpīgi sekot pierādījummedicīnai, un tiem, kam ar to ir grūtības. Tas nav tikai pie ģimenes ārstiem un tamlīdzīgi, bet pilnīgi visos līmeņos, arī valdībā. Šī cīņa starp diviem pasaules redzējumiem ir pilnīgi reāla.

Šo redzējumu ļoti ietekmē finansiāla ietekme. Manai mātei ir standarta vecuma problēmas, pamatā priekškambaru mirdzēšana, kurai arī vajadzīga standarta terapija, kurai ir ļoti liela pierādījumu bāze. Bet Latvijā noteikti ārsti pēc kārtas ir izrakstījuši visas Olainfarm un Grindeks ražotās zāles (meldonijs > fenibuts > etacizīns > Adaptol – pēdējām pat nav latviskots ģenēriskais nosaukums, lol), kurām pierādījumi ir ļoti minimāli. Kad vienas nepalīdz, tad ķeras pie nākošajām. Kāpēc? Nu droši vien tāpēc, ka atbalstīsim savējos finansiāli, nevis rūpēsimies par pacientu veselību.

Savukārt citi ārsti un speciālisti skaidri norāda, ka tām trūkst pierādījumu un iesaka tikai standarta terapiju ACEI+CCB+BB+diurētiķi+antikoagulanti. Tās visas ir lētas zāles, izņemot jaunāko antikoagulantu rivaroksabanu. Bet ir jūtams, ka viņi arī ir frustrēti ar tā sauktajiem vietējo tradīciju sekotājiem, kuri ignorē jaunākās vadlīnijas.

Man uzreiz ir skaidrs, kā atšķirt vienus no otriem, bet varu iedomāties, ka caurmēra pacientam tas nav tik viegli izdarāms, jo ticības par to, kādas zāles ir labas un kādas ne, bieži balstās nevis uz pierādījumiem, bet dažādiem nostāstiem. Piemēram, asins antikoagulantu darbība jau nekādi ikdienā neizpaužas un rezultāts nav tūlītēji izvērtējams, bet tie var potenciāli pasargāt no trombu veidošanās un novērst priekšlaicīgu nāvi vai smagu invaliditāti.
Dec 1 10:19 [info]pirmslietus:
Parasti, kad nomirst kāds sabiedrībā zināmāks cilvēks, sajūtas vairāk ir nopūta un ‘nu jā’. Šoreiz acīs sariešas mitrums.
Man prieks, ka paguvu aiziet uz tavu koncertu šoruden, Harald. Paldies.
Dec 1 08:59 [info]resort:
Ielās runā, ka Norvēģu veselības eKsPeRtI tagad brīdinot jaunus pieaugušos pret būsterēšanos: "ieguvums neatsver specefektus".

Kurš var apstiprināt?

Baigie antivakseri. Reāli, a ko darīt tiem, kuri grib būsterēties? Mans ieteikums būtu neņemt galvā un iet būsterēties tik un tā. Reāli, par ekspertu musdienās var nosaukties jebkurš, it sevišķi tie, kuri konstanti ir kļūdījušies predikcijās.

Ielās runā, ka jādara diametriāli pretēji tam, ko saka valdība. A man atkal šķiet, ka valdība vienmēr grib tikai labu. Piem., aiz pārlieku piesardzības no covid, liekot vakcinēties pārlieku nepiesardzīgi ar eksperimentu.

Nez kad nepareizo ekspertu skaits pārsniegs pareizo ekspertu skaitu.
Dec 1 08:57 [info]mapats:
Turcija ierosina lietu pret kriptokrāpnieku Bankmanu-Friedu, par krāpšanu un naudas atmazgāšanu - https://www.bitchute.com/video/wQFhWv0CTQSw/
Dec 1 01:28 [info]martins:
Charlie Munger noskatīts internetā
Warren Buffett calls him the smartest man he knows:

Charlie Munger.

Together they've built a $699 billion empire. And his speeches are a masterclass in decision making, rationality, and success.

Here're 10 of his best ideas to help you win at business and life:

1. “Knowing what you don’t know is more useful than being brilliant.”

Most people spend their lives wrestling with the consequences of poor decisions. But the truth is it’s much easier to avoid stupidity than try to be smart.

Admit you know nothing. Remove ego from the equation.

2 “A majority of life’s errors are caused by forgetting what one is really trying to do.”

We set goals, pursue them, then get distracted.

To achieve something meaningful, you need to constantly correct course.

Set a north star and keep it front of mind.

3. “Mimicking the herd invites regression to the mean.”

If you do the same as everyone else, you’ll get the same results.

But most people are:
• Unhappy
• Unfulfilled
• Unmotivated

Following society’s standards traps you in them.

Be bold. Go against the grain.

4. “To get what you want, you have to deserve what you want.”

Naval once said the world is an efficient place.

You can’t control results, but you can control your:
· Character
· Work ethic
· Willingness to learn

Earn what you want.

5. “The fundamental algorithm of life – repeat what works.”

It’s easy to overcomplicate success.

But the truth is everything you do creates feedback. Smart people listen.

When something goes poorly, do less.

When something goes well, do it much more.

6. “Those who keep learning, will keep rising.”

Most people stop learning at 18. Munger is still going at 98.

Knowledge is an asset that compounds over time.

The more you know, the better you think. Better choices, great consequences.

Schedule time to study.

7. “You don’t have to be brilliant, only a little bit wiser than the other guys, on average, for a long time.”

Berkshire Hathaway is valued at $991.89 billion.

Buffet and Munger’s approach?

Rationality and patience.

It isn’t a sexy approach, but the results sure as hell are.

8. “The best thing a human being can do is help another human being know more.”

The best way to live your life is in service to other people. Especially now with the online opportunities.

Be generous with your ideas. Share what you know and help others win.

9. “We insist on a lot of time being available almost every day to just sit and think.”

We live at a time of constant input. Everyone wants to maximise every moment for productivity.

But life is cause and effect.

Decisions are the key to success. Time to think is the priority.

10. “You must know the big ideas in the big disciplines and use them routinely.”

Principles from:
· Maths
· Physics
· Biology
· Philosophy
· Engineering

All have a profound impact on life.

Study mental models. Build a toolkit. Treat your mind like your greatest asset.

Credits Alvin Foo
Dec 1 00:58 [info]prtg:
Ja man būtu jāiedod kādam produktam balva par labuma un cenas attiecību, tad es to piešķirtu šim Latvijas produktam. Tam nav zaļās karotītes emblēmas, nedz arī CE un ISO sertifikātu. To nereklamē soctīklos, nereklamē vispār. Bet tā sastāvā ir kumelītes un kliņģerītes ziedi, ugunspuķes, kaķumētras, vērmeles, asinszāles, kosas un pelašķa laksti, piparmētras lapas, ķimenes augļi un arī auzas. Engures TOP veikalā tas necilā kartona iepakojumā novietots blakus lepnām un izturīgām ārzemju tēju bundžām. Apleju un ļauju tam ievilkties, un tad pa taisno pie sietiņa strauji ievelku sevī tā karsto aromātu. Bagātīgā smaržu buķete gandrīz vai apdullina, jo ir akurāt kā karstai, slapji izsutinātai pirtsslotai, ko uz brīdi pieliek pie svelošajiem akmeņiem, lai pēc tam, tā, maigi piespiesta, sniegtu īslaicīgu atvieglojumu uz lāviņas guļošā mugurai un krustiem. Pat bagātināta ar karoti medus šī tēja aizvien ir rūgta un dziedinoša ar vēdera un dvēseles kaitēm sirgstošajiem. 1.70 EUR, neto masa 30g. Ražots Zs 'Dunduri', Korģene, Salacgrīvas pagasts. Meklē kaut ar uguni Rietumeiropas aptiekās - viss velti, tabletes vien.
Dec 1 00:55 [info]basta:
Ūdeni iedzēri?
Nov 30 23:32 [info]juvenal:
Kas notiks un kam vajadzētu notikt tālāk?

Visam vajadzētu iet vēstures gaitu. Tas nozīmē, ka tehnoloģijas sasniedz to briedumu, kad notiek ne tikai Marksa paredzētā sociāli-ekonomiskā fāžu pāreja. Piem., darba vietā ir robotu darbs un universālā dividende. Bet arī pāreja cilvēka jēdzienā - uz transhumānismu un līdz ar to arī pāreja uz pilnīgi citu dzīves iekārtu, kā to apraksta https://scholarlypublishingcollective.org/psup/posthuman-studies/article-abstract/4/1/76/200006/Drift-Naturally-A-Transaffective-Unfolding?redirectedFrom=fulltext - cīņas un optimizācijas vietā ir sadzīvošana un izdzīvošana.

Protams, ka ir dzirdēta konservatīvo kritika. Kritika par komunisma atdzimšanu, par globālo kapitālismu un ko tik vēl nē. Bet ko paši konservatīvie saka? Kādai tad ir jābūt tai ekonomikai un pasaules iekārtai?

Par komunismu - Ķīna ir kāpinājusi savas R&D investīcijas līdz 3% no IKP (4 reizes vairāk nekā Latvija attiecībā pret IKP) un Ķīnas tehnoloģiskā un zinātnes varenība bija tā, kas piespieda Baidenu un Kongresu pie sienas un lielā bipartizānā vienprātībā tika pieņēmts atklāts industriālās politikas instruments - Čipu likums. Pēdējās nedēļās bija daudz diskusiju par tirdzniecības un subsīdiju karu starp ASV un Eiropu un tagad arī Vacija pamazām ir gatava atkāpties no laissez faire principiem un ir gatavat atzīt, ka tehnoloģijas un tehnologiju biznesi tomēr ir īpaši un ir nepieciešams atbalsts tiem, ja jau reiz Ķīna ir sākusi un ASV turpina. Atbalsts nenozīmē kailas subsīdijas. Nē, atbalsts nozīmē arī fokusētu izglītību, foksuētu fundmanentālo zināti, iespējošanu visām sabiedrības grupām piedalīties tehnoloģiju attīstība.

Un šodien lasām, ka Ķīnas tehnoloģiju komunisms atnācis arī līdz Latvijai - memorands par čipu industrijas pieškilšanu Latvijā.

Protams, skumji, ka šobrīd memorands ir tukšs dokuments. Skumji, ka tas uzprišina augstkolas, bet ne industriju. Skumji, ka Latvija līdz šim nebija atradusi iekšējas ambīcijas un resursus, lai uzsāktu šo pati, bet iemesls šim memorandam bija iezīmētas Eiropas naudas parādīšanās. Jā, skumji. Bet no tā visa varbūt tomēr izaugs viena industrija Latvijā un tas nozīmēs papildus prātīgus cilvēkus, liberāļus.

Par globālo kapitālismu. Lieliem izaicinājumiem ir nepieciešami lieli uzņēmumi. Labs piemērs ir Tesla, kaut vai viņu Dojot čipu izstrāde, tas ko viņi gada laikā paveikuši būvējot savu superdatoru, lai iegūtu MI gan autonomiem autiņiem, gan humanoīda darba robotiem.

Reāli - konservatīvie nespēj likt neko racionālu pretī nedz šādam tehno-progresīvismam, nedz arī tehnoloģiju biznesiem.

Kurp tas mūs ved attiecībā uz reliģijām? Tas ved uz zināmu turbulenci. Neokonservatīvisms un reliģisko kustību konservatīvās sektas patiesībā ir tehnoloģiju attīstības radītās sociāli-ekonomiskās fāzu pārejas sekas. Ir lielas ļaužu masas, kas izkrīt no digitālās ekonomikas. Ir darbu polarizācija - vidusškira sarūk (šie darbi tiek automatizēti) un cilvēkiem ir vai nu jāstrādā primitīvāks darbs vai arī jāatīsta dziļākas spējas (ja tam ir resursi).

Un ļaužu masās valda apjukums. Racionāli būtu, ja sabiedrība vienotos par universālo dividendi, par darbu automatizācijas atbalstu, par spēju attīstības programmām, par sadarbības sabiedrību, par iekļaušanu un sociāli liberālu taisnīgumu. Bet patiesībā nabadzīgie cilvēki ir visvairāk pret šo. Viņiem liekas, ka pašu nopelnītie centie ir labāki nekā sadarbības sabiedrībā kopīgi sasniegtā labklājība.

Un šis ļaužu apjukums, izstumtības sajūta izpaužas kā reliģisko kustību konservatīvās sektas un populisms. Šie cilvēki patiesībā kliedz pēc palīdzības un uzklausīšanas, bet labu vārdu un padomu sadzirdēt viņi negrib. Jo viņi nespēj noticēt, ka tehnoloģiju progresīvā sabiedrība var būt iekļaujoša un reāla.

Liberāļu un teh-progresīvo uzdevumus būtu vairāk komunicēt, vairāk parādīt iespējas, ko sniedz un var sniegt tehnoloģijas un tad šī pretestības pretī labākai kopienai pārvērstos par sadarbību.

Bet, neatkarīgi no pāšreizējas turbulences, ticu, ka sabiedrība ātrāk vai vēlāk nonāks pie tehprogresīvas kopienas. Cita ceļa nav. Nabadzīgie cilvēki ar robotiem nespēs konkurēt, kādā brīdie nabadzīgajiem cilvēkiem būs tas jāatzīst. Un kad šī nabadzīgo cilvēku pašizolēšanās un ekonomiskā nesadarbošanās būs pārvarēta, tad pats no sevis būs pārvarēts arī reliģiskais sektantisms. Un tas būs liberālās pasaules sasniegums. Tas attiecas gan uz kristietību, gan uz Islāmu, gan arī uz Hinduismu un pārējām reliģijām.
Nov 30 23:31 [info]pirmslietus:
Skaistumkopšana ir zemes lietojuma veids.
Nov 30 23:24 [info]nekurlande:
Viss būs labi.
Nov 30 23:08 [info]juvenal:
Neliekas pareizi, ka ar kristiešiem dažkārt mēdz saprast vienu grupu. Tā nav. Luterāņiem ir konservatīvais un liberālais spārns (Baznīca pasaulē). Tagad arī baptistiem Latvijā ir liberāla draudza "Patvērums", škiet, ka sanāk Mozaīkas telpās, lai gan varu kļūdīties. Un arī katoļiem ir savs liberālais, progresīvais spārns, tikai ne Latvijā, Latvijā nav. Patiesībā jau katolicisms visu laiku cenšas iet līdzi laikam. II Vatikāna koncils nebija nekāda revolūcija, pārmaiņas teoloģijas vidē un ticīgo vidū bija gatavojušās jau vismaz 100 gadus pirms tā. Un VCII ceļš patiesība ir mainstream ceļš un tāds tas būtu palicis, ja vien ap tūkstošgades miju nesāktos nekonservatīvās kustības. Jā, JPII lietas bremzēja, jā LGBT un seksualitātes jautājum netika risināti, bet šie sakrājušies jautājumi izgaismojas Franča pontifikātā un tautas kustībās, piem., Vācijas sinodālā ceļā.

Frančiem ir La Croix avīzē un tai ir La Croix International angļu izdevums, protams, arī web versija. Tas ir piemērs iekļaujošam, moderna katolicismam. Piem., pēdējās dienās bija par Vācijas bīskapu ad limina vīzīti Romā un visiem tiem paziņojumiem par Vācijas sinodālo ceļu, kurā seksualitātes jautājumus tiek aicināts pārskatīt. Tāpat ir par Beļģijas bīskapu geju pāru svētīšanas ritu, ir arī bilde, kurā katoļu baznīcā priesteris (ar visu stolu) svēta divus vīriešus. Protams, ir laipošana. Bet katoļu baznīcā noteiktās teologu aprindās (pulcējas ap Concilium žurnālu) ir izpratne par LGBT.

Kas būs tālāk?

Anglikāņu baznīcas piemērs iezīmē ainu un tā nav īpaši jauka. No vienas puses dažas Anglijas daļas (Velsa) un Amerikas Episkopālā baznīca pieļauj viendzimuma laulības, bet ar atrunu, ka tas ir draudžu un mācītāju ziņā - viņi var lokāli tās akceptēt, bet var arī neakceptēt. Iekļaujošās draudzes ir īpaša vērtība. Anglikāņu kopiena ir par iekļaušanu un tas nozīmē arī mazāku Kenterberijas arhibīskapa varu un lielāku sacīšanu provincēm. Bet, izrādās, ka Āfrikas un Āzijas provinces patiesībā ir konservatīvas un tātad rasu un nabadzīgāku cilvēku iekļaušana lemšanas procesos noved pie LGBT izgrūšanas. Šīs vasaras Lambetas konferencē (notiek ik pa kādiem 10 gadiem, sava veida Anglikāņu koncili) LGBT jautājums tieši Āfrikas un Āzijas provinču dēļ tā arī palika saspringts un savulaik izteiktais kopiengas LGBT noraidījums netika atcelts.

Šis laikam arī iezīmē risksu Franča universālajai Sinodei par Sinodei. No vienas puses liekas - padarīsim Katoļu baznīcu mazak klerikālu, atvērsim lēmumu iznešanu ne-klēram un tas varētu atjaunot un modernizēt Baznīcu. No otras puses - tas nozīmē, ka liberālie Eiropas katoli (ar Luksemburgas kardinālu Hollerihu priekšgalā - arī viņš aicina atjunināt seksualitātes mācību, iekļaut gejus) paliek mazākumā Āfrikas, Āzijas un daļēji arī ASV konservatīvo katoļu priekšā un te nu mēs esam atpakaļ ne tikai pie JPII, bet vēl senākos laikos.

=====

Un vēl viens novērojums. Rietumeiropas baznīcas vienmēr ir bijušas intelektuāļu kustības. Latvijā okupācijas laikā teoloģiskā intelekta kustība pārtrūka. Ietekmīgi katoļu baznīcas cilvēki Latvijā (t.sk. Stankevičs, Irbe, Druka, utml.) atklātākos brīžos ir atzinušies, ka viņus pie ticības ir atvilkuši staretsu tipa cilvēki - kaut kādi lauku ļaudis, bez teoloģiskās (un pat bez cita veida) izglītības, bez monasticisma tradīcijas, vienkārši kaut kādi lauku gudrie vai svētie vai sazin kas. Un pats ceļš pie ticības šiem ietekmīgajiem ir bijis šādu emocionālu tikšanos dēļ, un tas veidojis arī viņu ticības izpratni. Tad jau prātam, teoloģijai vietas nav.
Nov 30 22:13 [info]rozaa_orhideja:
"This is about restoring our sense of worth by knowing that
simply existing as a human being, first, is enough. Then from that being your foundation, we live life rooted from that place within ourselves with everything that we do."
Nov 30 21:54 [info]mapats:
Diezgan interesanta ziņa.

Vācija atzinusi Holodomoru par noziegumu pret cilvēci. Holodomoru uztaisīja komunisti, nogalinot miljoniem cilvēku, tie paši komunisti, kas saorganizēja revolūciju Krievijā un etniskās tīrīšanas paši savas partijas rindās.

https://www.spiegel.de/politik/deutschland/bundestag-verurteilt-holodomor-als-voelkermord-a-3e37be56-6dbb-4cbd-93a1-f9b2b8b0c81f?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter#ref=rss

Nez vai palicis dzīvs vēl kāds no Holodomora rīkotājiem - komunistiem, ko pakārt Nirnbergā. Ja nu vienīgi cītīgi lietojis adenohromu un izvilcis līdz 110 gadiem.
Nov 30 21:41 [info]sarkans0987:
Cirslīte
Es esmu tieši tik īpaša, ka varu uzberzt milzu tulznu, kurai iekšā 3 mazas tulznas. Un vēl uz abu kāju papēžiem vienlaicīgi. Neiesaku.
Nov 30 21:28 [info]az:
an accident of birth
ancient greek men — who totally dominated greek society — were warriors who prized physical strength and despised weakness and, hence, women. the homeric concept of virtue is radically unlike ours in two important respects. first, virtue — arête — was an achievement, not a state of being; and second, as a consequence, virtue could be achieved by only a lucky few. an accident of birth — being a woman, poor, or a slave — put virtue out of reach. today, we tend to think that virtue may belong to anyone, rich or poor, man or woman, athletic or crippled, because we think of virtue as a psychological state of mind, or of the soul, not as a prize to be won by action. our conception of virtue was developed by the philosophy of stoicism in the last centuries BCE, and was incorporated into and spread by christianity.
Nov 30 21:17 [info]polija:
un es cerēju, ka šis ir beidzies ar bērnudārzu.
Es tgd esmu maigi izsakoties nedaudz nikna, jo SKOLĀ (da nu es tak cerēju, ka ar bd visi tie murgi beigušies!) audzīte?? izdomājusi, ka vajagot adventes kalendāru - aļa zeķes, kur katru dienu būtu iekšā konča.
Vai vecāki piekrītot. No 18 vecākem - es vienīgā nepiekrītu, 5i nav atbildējuši neko, 12 - piekrītot.. āāā!
Pirmkārt, tie jau ir lieli bērni - īstais laiks mācīt kaut ko labu darit tai laikā, ja reiz ļoti gribas kādu kalendāru; 2) nu nav tāda nabadzība, ka nevar katrs pats nopirkt kādus našķus grib un kad grib; 3) nu nav vairs končas kaut kas TĀDS; 4) mācām, ka adventes/a laiks ir saldumrīšanas laiks? 5) kurš vedīs to manu bērnu pie dermatologa/alergologa pēc tam? 6) kurš meklēs laiku pie zobārsta pierakstīties? Pirmā klase - tas kā reiz ir laiks, kad pat valsts ir noteikusi 2us apmaksātus higiēnista apmeklējumus gadā, jo zobi mainās, var strauji bojāties paraut līdzi jaunos, tikko augošos, utt, nē - ogligātās izglītības laikā vajag bērnus piebarot ar končām KATRU dienu!?
Savai šos aspektus izskaidroju, bet nu tāpat saprotu, ka diez kas tur nebūs, ja visi rīs končas, viņa - nē. Bet nu jā - mans ieskats ir, ka arī viena konča dienā, ja tas ir KATRU DIENU ir tieši 3-4x par daudz konču. Ja baigi sporto, utt, ja ēd cita veida saldumus, kam vismaz kāda pievienotā vērtība, tad vēl saprotu, bet vnk tāpat rīt končas?
Nov 30 20:41 [info]roncijs:
runā dāmas, vol. 119
kāpēc šī jau ir otrā reize šodien, kad es dzirdu "pocket pussy"?
Nov 30 20:18 [info]zazis:
Ja kāds nebija informēts, kas veido mūsu identitāti.
"Pieņemto lēmumu Aleksejs Vasiļjevs argumentē ar cilvēku ziņojumiem par izstādi, tādējādi Daugavpils domei neesot nekas cits atlicis, kā rīkoties. Vasiļjevs atsaucas uz Saeimas preambulu, kā arī saņemto vēstuli, ko parakstījuši četru kristīgo konfesiju pārstāvji: "Latvijas identitāti veido starp šo visu kristīgās vērtības, tas ir Satversmes preambula. Nu par ko mēs runājam? Mēs nedrīkstam pat vienu vārdu izteikt par savu viedokli, iedzīvotāju grupas viedokli?""

Joprojām gaidu, kad viņi beidzot tiks skaidrībā, kas tad īsti ir tās kristīgās vērtības, kas veido mūsu identitāti. Man šķiet, ka mīlestība, piedošana un sapratne, būtu tās vērtības, bet, nujā, man daudz kas šķiet. Preambula, savukārt, reāli uzvelk.
Nov 30 19:59 [info]az:
no mežonēna par briesmonēnu
Nov 30 19:55 [info]honeybee:
For the beauty
Give me something please
For it's the beauty
That's killing me

I can't trust it anymore
Or rely on its truth
It pulls me right to it
Then makes a show of its abuse
 
Nov 30 19:46 [info]gnidrologs:
But this notion of something smooth and slow, like the ascent of a slope, is a great part of the illusion. It is an illogicality as well as an illusion; for slowness has really nothing to do with the question. An event is not any more intrinsically intelligible or unintelligible because of the pace at which it moves. For a man who does not believe in a miracle, a slow miracle would be just as incredible as a swift one. The Greek witch may have turned sailors to swine with a stroke of the wand. But to see a naval gentleman of our acquaintance looking a little more like a pig every day, till he ended with four trotters and a curly tail, would not be any more soothing. It might be rather more creepy and uncanny. The medieval wizard may have flown through the air from the top of a tower; but to see an old gentleman walking through the air, in a leisurely and lounging manner, would still seem to call for some explanation. Yet there runs through all the rationalistic treatment of history this curious and confused idea that difficulty is avoided, or even mystery eliminated, by dwelling on mere delay or on something dilatory in the processes of things. There is a false atmosphere of facility and ease given by the mere suggestion of going slow.
Čestertons
Nov 30 19:31 [info]gnidrologs:
Lol at thinking you can place a 50 tons stone block with surgical precision by just applying a sufficient amount of niggers. Lmao, even.

Man šis uzvedināja uz domu, kuru senāk pat nebiju uztaustījis. Viņiem taču nevis vienkārši jāieliek ti megabloki ideāli, dažkārt līdz milimetru precizitātei, bet jāizdara ar vienu piegājienu. Viena švunka un viss. Krānu taču nebija un ja no tā hipotētiskā baļķu un sviru mehānisma nokrīt par ceni kreisi, pārbīdīt vai ielikt vietā nav iespējams. Tie nigas laikam bija ekstrēmi veiksminieki.
Nov 30 19:22 [info]gnidrologs:
Atgādinājums, ka tas pats kontingents, kura dēļ notika 2009/10 gadu globālais ekonomikas sabrukums un kuri tika "izbeiloti" laukā uz ierindas pilsoņu rēķina (arī šeit Latvijā, (((Godmaņa)))-(((Kargina))) sāga), ir tie, kas sponsorē visas t.s. "nevalstiskās organizācijas" un "starptautiskās institūcijas", kuru norādēm mēs bez nosacījumiem pakļaujamies, jo mūsu "pārstāvju" valdības ir tām pakļautas, nevis otrādi. Kurš šeit ko pārstāv. Es neredzu kurā vietā attiecīgo nāciju pilsoņi sevi pārstāv. Es redzu, ka ir maza grupiņa pasaules pilsoņu, kas uzņemas visas cilvēces pārstāvniecību, bez jebkādas publiskas debates un populāra akcepta.
Nov 30 19:19 [info]zivs:


cancel Mariah Carey


Nov 30 19:05 [info]f:
holy crap, nupat sapratu, ka arī es neesmu tikusi pasargāta no maniakālās mammas, kurai vajag izpausties sava bērna grupiņā. diespasarg.
  • vajag dāvanas audzītēm un auklītēm - klasika, check.
  • vajag sagādāt egli bērniem grupiņā - whyyy?
  • tad vajag mesties ziemassvētku vecītim - klasika, check.
  • jāsagādā saldumu paciņa, kas pa kluso jānodod audzinātājai, kura to nodos ziemassvētku vecītim, kurš pēc tam (cerams) izdalīs bērniem - laikam arī klasika, check.
  • un tad vajag visiem vienādus saldumu paciņu maisiņus, varbūt kāda mamma var uzšūt - right, like, 20 gabalus. un kur viņa ņems materiālu? pat lai nopirktu vienādu, ir jācer, ka nebūs visi izpirkti, kamēr tiksi līdz bodei, kur pirms tevis jau bijuši 19.


Nov 30 18:50 [info]zivs:
vecas ziņas
Kad dienas sastājušās rāmas, viena otru papildina pelēcībā, un laiks ir norimis, varam parunāt arī par slikto.

Ieskanējās prātā "All I want for Christmas...".
Tās gan nav jaunas ziņas, ka vecā dorša Mariah Carey gribējusi nopatentēt "Xmas Queen" titulu. Tāds Nixyja SE pārsteiguma moments. Komisijai bijis saprāts tai ālavai atteikt.
Ja naudiņa un slaviņa ir tik, cik savas dzīves laikā nevar iztērēt, jāgudro jauni sevis apliecināšanas veidi. Ar anal jewelry plug nevienu vairs nepārsteigsi (un vairumam arī īsti neparādīsi), jāmēģina nozagt un monetizēt visu, kas nav piesiets.
Marija Kerija tagad man ir banota un kancelēta, lai arī nekad nav bijusi kaut cik interesanta. Vienmēr lūgšu pārslēgt šo sabojāto dziesmu, kur vien tas būs iespējams.
Nov 30 18:32 [info]gnidrologs (in [info]n_komentari):
Nē, tieši jūs, kārtējie komunistu sūdi, esat margināļi. Nekas nesanāks. Never forget, never again.
Nov 30 17:30 [info]slepkava:
Kiviča un Džiļa intervija
Es jūtos tiešām neitrāli attiecībā pret Kiviču, Artusu, Zuzāniem un pārējiem tādiem meļiem, bet nu melo un jūtās super. Ir šeit arī meitenes, kurām patīk asas izjūtas, nu tas vienkārši ir ekstēmi :)
Nov 30 17:27 [info]roncijs:
turpina niezēt uldaka rudaka fanbojisms par keitiju bārbeli, šoreiz kontekstā par neiznākuša ripuļa uzskaitīšanu par, iespējams (heineken) 248. labāko albumu latviešu mūzikas vēsturē.

vajadzētu būt vienalga, pēc nedēļas gan jau tā arī būs
Nov 30 17:12 [info]roncijs:
Nov 30 17:05 [info]vegans:
Nov 30 16:59 [info]extranjero:
https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Russian_businessmen_mystery_deaths
Nov 30 16:45 [info]strazds:

When I was just a kid, little children
My old man used to sing a litle song
But now I've grown to be a man
But it still lingers deep within my soul
Oh yes it lingers deep within my soul
He say now this train it is bound to glory, this train
This train it is bound to glory this train, this train
This train it is bound to glory, This train it don't carry no unholy
This train is bound to glory, this train
Now this train it don't carry no backsliders, this train
This train don't carry no backsliders, this train
This train it don't carry no backsliders this train only carrry JAH JAH children
This train it is bound to glory, this train
Play a little song for me
----
This train don't carry no unholy this train.
This train don't carry no unholy this train
This train it don't carry no unholy,
This train only carry the children of JAH
This train it is bound to glory, this train
There's so many things to remember
So many things to forget
But these word they do linger deep within my soul
Lingers deep within my soul
He say now this train it is bound to glory, this train
This train it is bound to glory this train, this train
This train it is bound to glory, This train it don't carry no unholy
This train is bound to glory, this train
This train
This train
This train (I don't wanna be late)
This train
This train
This train is bound to glory
This train is bound to glory. Yau (repeat)

I'll be turning back for no brother no sister
No friend no nothing at all
I'll be crabbing the morning train
The evening train will be too late (repeat)
Grab on brothers
Grab on sisters
Grab on mother
Grab on father
Grab on friend
THIS TRAIN.
Nov 30 16:36 [info]ena:
On my knees i think clearer
Nov 30 16:01 [info]az:
saeimas mandātu, ētikas un iesniegumu komisija noraida "Dzīvesbiedri" iniciatīvu, jo pāru tiesiskā atzīšana un sociālā aizsardzība pienākas tikai heteroseksuāliem un laulātiem nodokļu maksātājiem. jo mītiskās kristīgās un tradicionālās vērtības ir svarīgākas par reāliem cilvēkiem, kas eksistē šajā laikā un telpā.
Nov 30 15:44 [info]methodrone:
Roar of non-belief.
Es domāju tas, vai cilvēki ir garīgi vai nav, un vai viņi seko Jēzum vai nē, nav atkarīgs no tā vai baznīca turpinās eksistēt vai nē. Kā mana kolēģa vecmāmiņa saka, 'kamdēļ man iet uz baznīcu - Dievs ir šeit pat.'

'Baznīca' vienkārši transformēsies un būs kaut kāds vlogs vai saruna ar garīgo paziņu. Es domāju tas arī būs autentiskāks evanģēlijs.

Protams, ir žēl, ka visi cilvēki negrib dzīvot garīgi veselīgu esību, kur Dievs būtu visa pamatā, visās institūcijās. Bet uzspiest cilvēkiem taisnumu ir netaisni, tāpēc, protams, ka tāds modelis, lai cik labi domāts, tomēr ir a shade of bad faith.

Protams, arī bail domāt kas notiks ar pasauli, kad šis gaismas elements, lai cik uzspiests vai neautentisks, bet vismaz tā konstants atgādinājums mūsu sirdsapziņām, tiks izņemts ārā, pamests aizmirstībā.. bail par pasauli, par sodomu un gomoru un molohu un leģionu un haosu. Bet - vajag arvien atcerēties, ka elementāļi astrālī uzbāžas tikai tad, ja tu pats esi a wet blanket. Ejiet ar seju gaismā un atpakaļ neskatieties! <3
Nov 30 15:30 [info]lavendera (in [info]pajautaa):
Sēžu patālu no centrālajām trasēm, gribu uzprasīt -
vai šovakar būs ērti braukt pa centru ar divriteni? (veloceliņi, parki ietves)
Kā tur ar sniegu un sāli?
Nov 30 14:34 [info]begemots:
0 qty of fucks given
and 0 hours slept
Nov 30 14:21 [info]slepkava:
Pēdējā laikā bieži skatos multenes, kas saucās sapņi. Katru rītu mostos - laikam jau Aleksandrs Grīns teica, ka aukstos sviedros, bet es pamostos savādāk. Katru rītu pamostos, ka esmu vakar smēķējis sapnī, vakar esmu dzēris sapnī, un tūlīt būs pilnīgā - kā bizē teica pēdējā pēcpusē.

Nu katras mēs esma savādāks.
Nov 30 13:41 [info]ctulhu:
Kompartmentalizācija level superhero
Kompartmentalizācija - tas ir šis:

Compartmentalization is a defense mechanism in which people mentally separate conflicting thoughts, emotions, or experiences to avoid the discomfort of contradiction.

Kā tas strādā:

Mākslas objekts Pārdaugavā - cilvēki pateica kāpēc viņiem tas objekts nepatīk, varas iestādes objektu izcenzēja. Krustpimpsargi saka - labi!
Mākslas objekts Daugavpilī - cilvēki pateica kāpēc viņiem tas objekts nepatīk, varas iestādes objektu izcenzēja. Krustpimpsargi saka - slikti!
Nov 30 13:18 [info]lavendera:
Par drēbju izmētāšanu
Nesen kaut kur lasīju, ka kinestētiķiem ir paradums nomest drēbes pa roku galam (uz krēsliem, uz gultas, uz grīdas), tā instinktīvi iezīmējot savu teritoriju.

Nov 30 13:02 [info]covid_19:
pimpīši
pimpīts uz sētas vs pimpīts muzejā

ēēēēēēēēē ;)
Nov 30 12:44 [info]zazis:
Jauki.
Pēc tikšanās ar Marka Rotko muzeja vadītāju Māri Čačku kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA) akcentēja, ka mākslas politiska cenzūra demokrātiskā sabiedrībā nav pieļaujama, tas ir ceļš uz nekurieni.

https://www.lsm.lv/raksts/kultura/maksla/varam-prasis-paskaidrojumu-daugavpils-domei-par-makslas-cenzuru-rotko-centra-km-rosina-apspriedi-saeimas-komisija.a484695/
Nov 30 12:30 [info]snie:
es zinu tikai to,
ka mazus bērnus katru dienu ārā ved, lai svaigu gaisu saelpojas un labs miegs un neniķojas un
ka lieliem pieaugušiem taču efekts tas pats. Jāiet uz kalnu.
Nov 30 11:56 [info]hurt:
"kApĒc Tu NeSvInI ZsV...???" Kāpēc svinēt? Redzku lieliskais sensitīvais raidījums "Ko neteikt" veido veselu sēriju par šo tēmu itkā tā būtu kaut kāda minoritātiska slimība - nesvinēt zsv.
Nov 30 11:03 [info]piparpuuka:
Gara radinieks ienāk tavā dzīvē, tikai lai atklātu tavas būtības nezināmu šķautni, un tad aiziet.
Nov 30 10:51 [info]resort:
Prikoloja salīdzinājums, kur Arizonas politiķis raudot "es balsoju "jā" spaidu kārtā, jo man draudēja ar arestu", pret faunderu "dod man brīvību vai dod man nāvi". Like, pis dirst, tur draudi vai ne draudi. Vnk bļe nomirkšķini, suka bļe. Davaj, neesi mīzals, nomirkšķini.
Nov 30 10:22 [info]zazis:
Cotton Candy Dream Boat
Nov 30 10:04 [info]sarkans0987:
Wanderlust (2018)
Sākumā bija smieklīgi. Tad radās apjukums. Tad palika pretīgi. Neizprotami. Pilnīgs apjukums. Un beigās, protams, tā vietā, lai skaļi teiktu: "Es zināju, ka tās būs! Es zināju." - es kārtīgi izraudājos. Beidzot mini seriāls, kas manī kaut ko iekustināja. Iespējams, noskatīšos vēlreiz. (https://www.imdb.com/title/tt7608238/)

Es gan nezinu, cik adekvāta šobrīd esmu es un manas domas, jo vakar daļu no ikdienas pastaigas pavadīju skrienot. Laikam beidzot tās govis manā galvā sākušas lidot taisnos apļos.
Nov 30 09:08 [info]formica:
suns nav govs
https://youtu.be/PdG2bcvxuyE

https://youtu.be/As0nbFO3Buk?t=698

#BARF
Nov 30 09:08 [info]zivs:
pajautaa
Nekad nesaprotu kādā ritmā ar tamburīnu jālēkā, lai "pajautaa" parādītos leitestos.

Tātad, lūc padom, kā var dabūt pirkumus tālāk uz LV, ko piegādā tikai UK robežās. Ir kādi servisi, kas ar to nodarbojas?
Nov 30 07:54 [info]zazis:
Vai tiešām govju anālā fistinga beigas nav aiz kalniem?
https://time.com/6236041/unilever-cow-free-dairy-ice-cream/?utm_source=reddit.com
Nov 30 07:33 [info]paarpratums:
Trešdien pūtīs lēns vējš
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?