Latest Posts

Current posting stats: 11 per hour, 0.19 per minute RSS version
Apr 26 23:47 [info]eureka:
vakardien beidzot realizēju plānu tikt līdz Daugavgrīvas cietoksnim. patiesībā jau diezgan neticami, ka es, vēsturnieks būdams, līdz šim vēl tur nebiju bijis. tas ir tāpat kā es tikai pag. gadu redzēju Liepājas karaostu. un vispār jau es tur ierados tā kā nelaikā, jo pretim sastapu ķerru stūmējus un zālienā atlūzušus talkotājus. aizbraucu līdz tālākajam kaktam, lai nerādītos acīs, uzrāpos pie skurtseņu gfaliem un atlaidos zālītē. saulīte tik patīkami sildīja un nogurums no ceļa lika sevi manīt. nemanot nogulēju tur stundu. biju jau aizmirsis, cik labi ir būt vienam dabā, bez skatītājiem un garāmgājējiem, bez steigas un plāniem.

šodien skatos spogulī un nespēju noticēt - esmu ieguvis zolīdu sejas iedegumu. Bet vispār visa diena paiet lasot Krupņikova "Dialogā ar vēsturi". Man jau visi saka, lai esmu piesardzīgs ar viņu...nu neezinu, es tur redzu gudru žīdiņu, vēsturnieku no kāju nagiem līdz galvas matiem, kas visu mūza mācījies apvienot savu vēsturnieka un privātpersonas godaprātu ar laikmeta vējiem. Droši vien jau, ka nav viņš visur tik taisns, kā pats saka. Toties tā ir tāda neizsakāma bauda atrast viņa atmiņās izskaidrojumus daudzām līdz šim tikai virtuves līmenī izrunātām tēmām. turpat turpat starp rindiņām prātā lasu jau savus skaidrojumus un redzu, ko viņš nav uzdrošinājies pateikt līdz galam. Piemēram, Pēteris neatļaujas pateikt to, ka letiņu nolaišanās uz pārējo baltiešu fona ir saistīta ar mērķtiecīgu Kremļa mērdēšanas politiku. Es to, protams, neapgalvoju un dievs pas, ka vēsturnieks to kādam skaļi teiktu, jo tā jau ir tīrā retorika. Tik un tā, blogs ir mans un vēsturnieka ņuhs man arī savs. paldies, Pēteri, ka atdari man acis!
Apr 26 23:45 [info]fictio:
Candyflipping
Man sajūta, ka es būtu sniegabumba, ko kāds sakratījis, nu tāda, ar salavečiem un ciematiņiem un ragaviņām iekšā. Gribu saskatīt, kas tur notiek, bet tur tikai tās sniegpārsliņas. Vai ziedlapiņas. Vai papīra skrandas. Bet pamazām, šķiet, viss noskaidrojas.
Vazājos nedēļu pavasarī, saullēktos un saulrietos, plūmjziedos un soliņos, grimu dīķos un peldēju akvārijos. Atbraucu atpakaļ, un te tikai pelēkas dienas un klepus. Drudzis spiež acābolus te pierē, te no tās ārā.
Viena puse sejas smejas, otra raud. Reizēm tās sejas pavisam smejas. Reizēm raud.
Nevaru parunāt vēl īsti. Mana balss grib runāt tikai ar manu balsi. Mana balss grib runāt tikai ar tavu balsi.
Laiks un telpa ir brīvprātīgie palīgi. No kuru pakalpojumiem es arvien biežāk atsakos.
Pat uz nāvi notiesātos reizēm apžēlo. Un reizēm viņi apžēlojas paši par sevi.
Apr 26 23:44 [info]ilona_pop:
Nevajag sapriecāties par gulēšanu, pamosties atkal 6 no rīta, tin to lenti un paliec traks aiz savām domām,
un vispār kāpēc tā vienmēr ir - kā sapriecājies, nedod dievs vēl publiski, tā nākamajā brīdī kas nojūk.
Par citu tēmu: aizsūtīju viņam šo rakstu http://www.the-open-mind.com/10-things-you-must-give-up-to-get-yourself-back-on-track/
nu domu sapratāt,
pateica paldies un ka katrā daļā ir viņa vārds,
nē, nu baigi labi, bet vai tad nebūtu laiks sākt tā kā kaut ko arī darīt?!
Par citu tēmu: bija ļoti jauki koncerti ar Studium Chorale, Debisī Noktirnes, johaidī, ku skaisti, un vispār mūzika ir jāklausās live.
Paldies par visām iespējām, sarunām, ir daudz sinhronitāšu, Hilde ar savu piemēru uzņemties atbildību par savu dzīvi un, līdz asinīm sāpot, pateikt Nē- pat, ja milzīgi mīli, bet redzi tak, ka cilvēks tevi negrib...
Nekad nekas nepaliek neaizpildīts. Vai tas darbosies arī tur, kur visvairāk to gaidu?
Apr 26 23:41 [info]anonymous:
Braucām mazlietiņ ātrāk par atļauto, un laikam gan labi, ka tā. Jo uz mūsu pusi skrienošo un jau pavisam tuvu - pretējā braukšanas joslā esošo alni pamanīju vien savā sānu logā, un bijām viņam garām pirmie.
Apr 26 23:39 [info]gaismas:
uz bīdi šķita, ka tas vakardienas bordelis būtu problēmu atrisinājums.
nav jāizvēlas, jābrauc atpakaļ un darbs uzreiz ir ar dzīvesvietu
Apr 26 23:39 [info]platformene:
Yay
Apr 26 23:33 [info]roncijs:
divas dienas ar visādiem audio verķiem un pašsajūta ir pacēlusies par vismaz 40%.
Apr 26 23:27 [info]feita_kleita:
Par kopdzīvi ar Rīgu.
Ļoti ilgstoši skata attālumā bijušas baznīcas. Viss mainās, vairs nebūs.
Apr 26 23:22 [info]feita_kleita:
Par jaunām mantrām.
Kad pazūd visi spēki un pārņem vēlēšanās sašļukt, apgulties turpat uz bruģa vai zālītē, uz tilta, zem, skaitam - slaidas kājas, tvirts dibens, mīnuss 15 kilogrami un atveras otrā elpa. Āgenskalna dzīvoklītim ir ļoti laba aura. Istaba sakopta, varu vākties iekšā. Pārēsties tajā arī negribas, ja vien Sirds nestieptu cienestos smaķīša majonēzes (nenes, labi!). Ēdam ļoti veselīgi, es pārsvarā ar pesto aizdarītus zaļumus. Svari uzrāda mīnuss 5 kilogramus (ja tiem var ticēt, es neticu). Plānos lielas lietas. Jāietilpst kleitā, kura šobrīd prasa mīnuss 7-10 kg. Pēc šodienas skrējiena uz mikriņu manī dzima brīnišķīga doma uzrīkot šādus pārskrējienus pilsētā biežāk. Raits solis, hop hop uzskrien augšā pa trepītēm, apmet kūleni suņu nepiekakātā zālītē. Jāatrod maršruts ar biežām trepītēm. Esmu ļoti apgarota un pacilāta! (Kad neviens nekrīt uz nerva, jā, bet uz nerva uzkrīt pārlieku bieži, grrr, man jūs ļoti žēl.)
Apr 26 23:12 [info]tethys_:
Smalki :)
Man ir izdevies mācīties no svešām kļūdām! Nopietni! Pat kaut ko visai svarīgu.
Izskatījos no sākuma līdz beigām Lielo krūšu grāmatu, un sapratu daudz ko sev noderīgu, ko es varu mācīties no šīm lēdijām un no citām lēdijām, kas man ir kā negatīvais piemērs apkārt.
Jūtos tik labi :)
Apr 26 23:12 [info]mindbound:
Pirmo reizi nodemonstrēta ilgtermiņa atmiņu saglabāšanās C. elegans nematodē vitrifikācijas ceļā inducētas kriostāzes laikā un pēc sekmīgas atdzīvināšanas.
Apr 26 23:11 [info]mindbound:
Long-term memory retention in C. elegans demonstrated following cryopreservation and revival.
Apr 26 23:11 [info]zaralustra:
piedod [info]ulvs, sakakāju tavā žurnālā. izdzēs tos dubultkomentārus, lūdzams.
Apr 26 22:59 [info]kakjux:
Nevaru pagulēt.
Apr 26 22:59 [info]zaralustra:
lately ir tā, it kā mācītos domāt no jauna. un tas ir tik sāpīgi. kā mācīties staigāt ar salauztām kājām.
yeah, I'm in the hall already, on the wall already, I'm a work of art, I'm a Warhol already. On another level, on another plane already. my brain on that wall, already, On another level, on another lane already. Enough already. Brain on the wall already.
Apr 26 22:49 [info]zaralustra:
Rainis riot
ja es pareizi sapratu, tad pirms pāris dienām Krievijas prezidents Vladimirs Putins no cietuma izlaida (apžēloja, ja pareizi sapratu) iespaidīgu skaitu cilvēku.
tas, kā lietas man apkārt jūtās (jau kādas 2-4 dienas) liek domāt , ka viens no tiem cietumniekiem tiešām esmu bijis es. well. свабода! мама аим каминг хоум.

LOL UPD: centos kaut ko sīkāk uzzināt, atceros tik vien, ka kaut ko pa ausu galam nesen dzirdēju BBC, bet vecākas ziņas tīklā saka:
"Russia plans mass release of prisoners to be sent to war in Donbas say Ukrainian security officals
February 3, 2015". es ne raudāt, ne smieties. will lay low already. enough with the brain on the wall already. but if I'm really pardoned for some crime most likely not of my design and intent (my part of the crime consisting of functioning under serious levels of drug intoxication and inexhaustible advocacy [fall 7 times, stand up 8] for human dignity and few other things that hold our darn planet together while being hanged in the wrong crowd(s)) - then - well, thank you, for my long awaited freedom. sincerely - thank you.
Apr 26 22:48 [info]santech:
Braukt uz Vāciju strādāt par santehniķi - tāda diezgan pornogrāfiska ideja.
Apr 26 22:46 [info]chaika:

pēc mīkstās piezemēšanās bulduru bīčā |phonefoto
Apr 26 22:39 [info]wensdy:
Kaķa profils.
Es biju dzirdējusi par tādām lietām kā mājdzīvnieku dzimšanas dienas, kad viņus satērpj kleitās un uzvalkos, sasprauž bantes un rīko ballīti ar īstām dzīvnieku barības kūkām. Runa ir par kaķiem un tiem mazajiem šunelīšiem. Es zinu tādu lietu arī kā zīmolu mājdzīvnieku profilus sociālajos tīklos. Bet jaunums man ir kaķu, kuriem ir satraumēta, t.i., daļēji vai gandrīz aizšūta acs, profili sociālajos tīklos. Šovakar vien FB atradu piecus. Piemēram, kaķis Kiborgs. Tie ir no ielas nākušie izdzīvotāji.
Apr 26 22:28 [info]yoni:
Sekss sapņos
Mani bieži vien apciemo šim blogam tematiski sapņi. Tomēr, ņemot vērā, ka esmu ļoti krāšņa sapņotāja, tas salīdzinājumā nav nemaz tik liels procents. Ņemot vērā, cik daudz es ar to nodarbojos, cik daudz skatos pornu, erotiku, lasu to, domāju par to un pat rakstu, kopumā liekas, ka vajadzētu būt vairāk, bet nav.
Tomēr tādi sapņi nav retums un tiem ir manāmas konkrētas iezīmes.
Pirmā no tām aizsākās jau vēlā pusaudzībā. Jāatzīmē, ka par seksu man nebija lielas praktiskas intereses līdz pat 24 gadu vecumam. Jā, protams, ka man šis tas interesēja, bet, jo tālāk gāja, jo interese kļuva mazāka un beigās izvērtās nepatikā. Cēloņus neizklāstīšu, un, kā var manīt, tas ir ļoti mainījies kopš tā laika.
Taču jau kopš kādiem 14 gadiem vai varbūt jau agrāk man rādās šāds motīvs: es vēlos ar kādu nodarboties ar seksu, bet visur veras vaļā durvis, kāds mēģina ielūrēt pa logu, izrādās, ka istabā ir vēl kāds cilvēks. Svarīga detaļa - neviens nekad nepieķer, bet ir kaut kādi bīstami apstākļi, ka kāds varētu ieraudzīt un viss izjūk pirms reāli sācies.
Tad vēl ir interesanta lieta ar apzinātajiem sapņiem - tajos man nekad neizdodas nodarboties ar seksu. Ar apzināto sapni es domāju situāciju, kurā es 100% zinu, ka esmu sapnī, mana domāšana nav izmainīta, es uz 100% kontrolēju to, ko daru, būtībā esmu kā dzīvē. Tādi man negadās bieži, lai gan to, ka tas ir sapnis, es zinu 80% gadījumu. Parasti gan es lāga nevaru saprast, ko tas nozīmē, nekontrolēju, ko daru, sapnim ir sava virzība un es reizē esmu iekšā, reizē vēroju no malas ar domu - paskat, kā es daru...
Tātad, tajos samērā retajos īstajos apzinātajos sapņos, man vienmēr velk uz seksu. Iedomājieties - apkārt tik daudz cilvēku, var mākties virsū katram, kam grib, nekādu seku... Vai nav kārdinoši? Vismaz man vienmēr, ja neesmu viena, gribas kāpt virsū jebkam (gandrīz), kas tur ir. Tomēr nekad vēl tas nav izdevies. Tikko kā es paļaujos savai vēlmei, sapnis sāk jukt un brukt un pāriet parastajā sapnī vai arī pazūd vispār. Atceros vienu reizi, kad man izdevās kādu minūti kaut ko padarīt, bet tas ir vienīgais, un arī pēc tam viss pazuda. Ja es nepievēršos šai idejai, apzinātais sapnis var iet ļoti ilgi, tajā es satieku dažādas būtnes, risinu interesantas sarunas, bieži vien lidoju, arī kontrolēju sapņa "matēriju", varu pārvietot ar domas spēku jebko, pat atvērt debesis uz citām dimensijām vai nomainīt vienu tēlu ar citu. Būtībā - ļoti interesanti, bet man vienmēr nu... velk uz tādām negarīgākām lietām. Ļoti bieži sapnis beidzas ar to, ka es nespēju pārvarēt kārdinājumu mēģināt kādu sapņa tēlu pavedināt.
Tas izklausās zīmīgi, bet konkrētus secinājumus es no tā nespēju izdarīt.
Vēl ir tā, ka, lai cik man nebūtu liela pieredze (nav jau arī milzīga, bet tomēr) ar dažādiem cilvēkiem dažādās kombinācijās, sapnī viss bieži vien ir ne pārāk detalizēts un izplūdis. Sajūtas ir izplūdušas, tauste nedarbojas tik labi, dažkārt notiek nenosakāmas realitātes deformācijas, sapņi ar seksu parasti nav gari. Skūpsti mēdz būt ļoti izjusti, tāpat dažādas romantiskās detaļas ir skaidras, bet, tikko viss nonāk līdz konkrētam seksam, viss kļūst mazāk īsts un izplūdis.
Kopumā man sapņi ir ļoti detalizēti, dzīvi, bieži vien radot DMT līdzīgu "reālāks nekā realitāte" sajūtu. Tiem ir fantastiski, filosofiski, dziļi simboliski motīvi. Tomēr, kad sākas sekss, viss izplūst, kļūst juceklīgs un nesakarīgs.
Ir bijuši daži spilgti izņēmumi, kā šonakts sapnis, kāpēc iedomājos par to uzrakstīt, tomēr jaukais 2+2 tāpat uz beigām izplūda un beidzās jau ļoti nesakarīgi, lai gan sākums bija necerēti skaidrs un baudāms. Sapnis gan nebeidzās. Tikko sekss beidzās, tas ieguva savu ļoti skaidro un reālo raksturu.
Bauda bieži vien ir ļoti īsta. Pat tad, ja attēls ir deformēts un neskaidrs, dažkārt mēdz būt ļoti reālistiskas sajūtas un orgasmi. Brīžiem nevar saprast tajā juceklī, kas tieši notiek, bet var saprast, ka tas, kas notiek, ir ļoti labi :D
Diez kā ir pārējiem - vai seksa sapņi ir tādi paši kā pārējie? Vai tie ir skaidri? Vai ir fiziska bauda?
Man nav ne jausmas, kā tas ir citiem. Tāpat gribētos zināt, kāpēc man ir tāda sapņu seksa problēma. Tas ir tik ļoti sistemātiski, ka liekas - nu tur ir kaut kas psiholoģisks. Kaut kāda problēma. Kāpēc tieši uz šo vienu tēmu, ko es sapņos vēlētos piedzīvot bieži un krāšņi, man ir tādas problēmas..? Nebūtu tas tā vienmēr, domātu - nu ok... bet kaut kas tur ir.
Diez kā ir citiem?
Zinu, ka šī ir ciba un visticamāk, ka nesaņemšu nevienu pašu atbildi, bet interesē ļoti...
Apr 26 22:14 [info]tepat:
Sapisties atpisties

Maucu darbus un īsti nelietoju alkoholu. Vakaros sēžu pie mammas un uzstāju uz bezgalīgi daudzām kāršu partijām cerībā, ka viņa vēl brīdi nedzīs mājās. Nopērku pa trim dzejas krājumiem, izlasu pirmajā dienā. Pārējās dienas eju uz izrādēm, čakarējos ar L.G. projektu, pārlasu projekta lugas, eju uz pasākumiem, no kuriem priekšlaicīgi aizeju vai neaizeju nemaz. Naktīs murgoju par mirušiem literātiem, kas nāk manā istabā, skatās dziļi acīs, dažreiz žņaudz, dažreiz vienkārši guļ blakus. Aukstajās ķetnās nez kāpēc vienalga ir silti. Nēsāju aptuveni trīs dažādus drēbju komplektus rotācijā. Klausos Autobusu Debesīs un Zemfiru. Rīta agrumā stāvu parkos un skatos uz plaukstošo. Strādāju par trijiem, smēķēju par četriem.
Apr 26 22:09 [info]lmr:
braucu netīrs un smirdīgs pusastoņos uz centru pirkt gumijtārpus, jo maksimā nebija un man vajadzēja.
stockmanā nebija. neviens vairs neražo gumijtārpus. nopirku tualetes papīru un alu, gāju skatīties forumcinemās, jo tur lielāks candy king. tur arī nebija. gāju uz origo rimi, tur arī nebija. gāju uz pieturu, nokavējis trolejbusu un tramvaju, jo meitene pirms manis veikalā nebija uz maisiņa uzlipinājusi sveramo burkānu cenu un pārdevēja gāja viņai rādīt, kā tas izdarāms. gaidīju nākamo tramvaju, atkratījies uz centru tikai tualetes papīra un alus dēļ, reāli nožēojami.
tramvajā kratījos un domāju. ar netīriem nagiem kasīju kreveli no galvas ādas un sapratu, ka esmu tieši tik pretīgs, cik tik bieži esmu gribējis būt - netīrām, sen nemazgātām drēbem, eļļas pleķiem uz biksēm, smirdīgām zeķēm sēžu un ožu pēc sviedriem, ķeksējot no taukainajiem matiem ārā noplēsto kreveli, un uz sejas vēl svaigi spiesta pumpa un mazas ūsiņas, netīrītiem zobiem un taukainu degunu, un mana neīstās ādas soma mazliet smird pēc čurām. un tad es sajutos tik priecīgs. gribēju atraugāties, ja vien mācētu. sēdēju un urbināju degunu ar rādītājpirkstu, šņaucu puņķus saņurcītā, pārāk daudz reižu lietotā salvetē un jutos lieliski. iļģuciemā atvērās tramvaja durvis, un gaiss ārā smirdēja pēc bomžiem un alus. gāju uz mego skatīties gumijtārpus. uzpīpēju, pa ceļam nospļāvos, puse spļāviena tika uz jakas. ak, dzīve. perfekti. saliecu muguru kuprī, iegāju veikalā, tur arī nebija gumijtārpu, tāpēc nopirku kūpinātu kalmāru un smaidīgs aizgāju mājās.
Apr 26 22:07 [info]man_in_the_box:
Laikam būs jāiet pie LORa, jo nevar dabūt to korķi vaļā ne ar speciālu eļļu ne pārskābi. Savus soļus nedzirdu,mūziku klausos uz pilno. Apreibinājies bez reibuma. Half dead or half deaf.
Apr 26 22:04 [info]ho_tai (in [info]pajautaa):
Veselības žurnālu fani
Labs vakars!
Ļoti vajag nedēļas laikā atrast studiju pētījumiem cilvēkus, kas regulāri lasa 36,6 vai Ko ārsti tev nestāsta?, kas būtu ar mieru, ka es viņiem piezvanu un parunājos. Pārējo veselības žurnālu lasītājus viegli savācu, bet ar šiem radās problēmas. Saruna ap 40 minūtēm+ anketa. Tā kā process piņķerīgāks, nekā aptaujas lapele, pretī varu pateikt paldies 5 eiro vērtībā ar to, kas nu kuram garšo.
Ziņu gaidīšu uz ho_tai@inbox.lv
Apr 26 21:49 [info]mufs:
- pārstādīju raudeni un piparmētru (un izraku celmu)
- izlasīju no zālāja izdzīvotājas mārpuķītes un pļavas vijolītes un pametu zem īves

- iesēju lecektī baldriņus, spinātus, maurlokus un rukolu

- iesēju uz loga cīnijas (13), samtenes (7), mangoldus (6) un vienu atlikušo citronzāles sēklu,kas iepriekš nesadīga.
Apr 26 21:49 [info]mafia:
Goda vārds, mulsinošāku terminu par "tradicionālo medicīnu" neatrast... Kā "tradicionāla" var būt medicīna, kam nav vispār nekāda sakara ar tradīcijām. Bet tautas medicīna, kas patiesībā ir tradicionālā medicīna, tiek saukta par "netradicionālo". Kaut kāds mārketinga triks, kad lietas nosauc pretējos vārdos.
Tad tikpat labi varētu teikt, ka latviešiem ir tradicionālie svētki Valentīndiena, un netradicionālie - Līgo.

Kurš velns to ir izdomājis???
Apr 26 21:47 [info]zaralustra:
say whaaa?
"Ia am whatever you say I am [..]"
say whaaat?ya know?

Apr 26 21:45 [info]_re_:
es redzēju jūru, kuras nebija, es dzirdēju kuģi, kura nebija, es manīju nūdistus, kuri nebija
Apr 26 21:38 [info]phz:
Forši, ka amerikāņu krustvārdu mīklām bez mazā melno rūtiņu daudzuma ir arī humora izjūta, piem., Old calcium source? MILKMEN vai Sports demographic? NASCARDAD

Salaboju Shortyz, uzinstalējot atpakaļ pēdējo 3.x versiju no http://www.kebernet.net/Home/projects/shortyz un atkal esmu zirgā.
Apr 26 21:34 [info]dhonass:
Mīlu savu zāļu blakusparādības. :*
Apr 26 21:31 [info]zille:
A. tomēr izdomāja citu plānu - kas nozīmē, ka viņš ir gudrs, tomēr neriskē savu auto dot svešai sievietei un uzklausa, ko sieviete saka.
Lai gan, biju mazliet vīlusies, tomēr tā ir daudz prātīgāk.
Tā vietā izlaidu riksi līdz vietējai Āgenskalna bodei, kurā esot, sāka skanēt All by myself no Bridžetas filmas. Gandrīz balsī sāku smieties. Labi, ka nepirku alkoholu, to nu es nepārdzīvotu.
Apr 26 21:25 [info]f_g:
jāieskrāpē!
Schiller BERLIN - Fr, 14.10.16, 20:00 Uhr
o2 World Berlin

Zinu, ka muļķīgi plānot kaut ko pusotru gadu uz priekšu, bet vienalga! :)
Apr 26 21:23 [info]f_g:
par skapjiem un drēbēm
Kārtējo reizi secinu, ka uz mani neattiecas princips - ja gadu-trīs kaut ko neesi ģērbis, tad to var mest ārā.
Muļķības! Izvilku kostīmu, kas 10 gadus (!!!) stāvējis. :D Nu, neko, tuvākajās dienās to atkal uzģērbšu! :)
Apr 26 21:17 [info]khosmos:
Recipient: sickboy
ZB garīgā mūzika, šodien tikai blekmetāls un hard electro, my innocence is so long gone, I could burn a church just by entering.
Apr 26 21:16 [info]f_g:
Garfield
garfield
Apr 26 21:15 [info]str:
novai

http://plentyofcolour.com/2012/03/25/modern-zen-gardens-objects-of-desire/
Apr 26 21:14 [info]roncijs:
NU WTF VIENKĀRŠI
Apr 26 21:13 [info]vistu_zaglis:
One more man gone Atkal kārtējo krēslu salauzu.

Jābeidz vienreiz tā sēdēšana.
Apr 26 21:01 [info]zaralustra:
tel est le prix
Apr 26 20:54 [info]begemots:
Urbi et Orbi


Tādam, manuprāt, būtu jābūt cietumsarga vai bendes namiņam.
Iespējams, ka tas tā arī ir bijis. Bendes namiņš ar skatu uz Svētā Pētera katedrāli no vienas puses un Kolizeju no otras.

Lai arī diez vai. Bende droši vien dzīvoja saspiestībā lejā, kopā ar pārējo miljonu iedzīvotāju.

Zem zemākās arkas tek upe vai kanāls (akvedukta daļa?). Durvis (tādas trīsmetrīgas divupusīgās tā vien gribās saukt par portālu) mūsdienās iziet uz nekurieni, un viss ir daļa no, šķiet, kāda parka, kuru vairs neatceros.

Bet gaisma tiešām Romā ir īpaša.
Apr 26 20:52 [info]sprungulis:
un ar to atvērtā loga sezona arī ir sākusies! uz nedēļas vidu uzpucēs logus un tad būs pavasaris arī midziņā. lapu dinamīts sprāgst un tūlīt smaržos pēc dzeltena, kā gadu vai divus atpakaļ pierakstīju.
Apr 26 20:50 [info]kants:
kāda varētu būt irānas vampīrfilma, kuras ir režisore ir kāda jauna sieviete? ja tā izrādās melnbalta, pārsteidzoša, romantiska, lieliski stilizēta detaļās un skaisti izkārtota pārdomātās, klasiskās mizanscēnās, ja tev šķiet, ka tur ir katrs burts no kāda tava mīļākā režisora rokraksta, bet iespaids paliek svaigs un oriģināls, jo tu jūties gandrīz tā, kā pirmo reizi skatoties kaut ko labu no franču jaunā viļņa, tad tā droši vien ir a girl walks home alone at night (2014). diezgan noteikti labākais vampīru kino kopš džārmuša only lovers left alive un mūzikas izmantojuma ziņā no pēdējā tālu neatpaliek. 
Apr 26 20:46 [info]basta:
mani tikko nosauca par 'русскоговорящий из латвии'. principā jau viss pareizi.
Apr 26 20:40 [info]eermaniitis:
nu es taču teicu
ka nav pilns rublis - tie jocīgie izteicieni attiecībā uz maskavu, tagad islāms

http://apollo.tvnet.lv/zinas/imants-kalnins-pienemis-islamticibu/689962

vārdu sakot, lieku popkornu taisīties, domāju, ka ar šo viss vēl nebeigsies
Apr 26 20:31 [info]m31:
26/04/2015
Every day you get up and do something, anything. Is a good day. Yay! It's been a good day. And few tears were dropped for Paul Walker today.
Apr 26 20:30 [info]zaralustra:
alternate bio 3 in 1, ble
Apr 26 20:27 [info]m31:
25/04/2015
Apr 26 20:08 [info]gary_crant:
Apr 26 19:50 [info]gaismas:
povers
paldies par smieklu devu motopower.lv

kad dzīve sāk šķist bēdīga var paskatīties motomeitenes postus.
viņa ir tik stulba. ja viņa būtu delfīns viņa jau būtu mirusi, jo aizmirstu ka jāelpo, jo JEBĀL... tas ir jālasa, un tur kur viņa cenšas diskutēt tur viss ir pilnīgā sviestā un kefīrā!
Apr 26 19:48 [info]neraate:
vakar ķīseli vārot (jātiek tak galā ar vecajiem krājumiem pirms izlien jaunie rabarberi, vai ne) ķiršu putiņas katla virspusē izskatījās pēc debesmannā. šodien saņēmos un tiku galā ar šo bubuli. pirmo reizi taisīju, bet sanāca lieliska, lieliska debesmanna
to varētu nosaukt par veco laiku saldēdienu čelindžu, jas tas būtu apzināti

tagad dzeru alus putiņas un kaifoju. laikam trūkst B grupas vitamīnu, tā prasījās alu, ka bail. vēl labāk jau, protams, ja būtu Bauskas veselība, bet slinkums iet uz veikalu
Apr 26 19:28 [info]intenormal:
pensija
kad es būšu vecs, es gribu izskatīties kā džordžs kārlains. vai arī kā šons pens.

bet gan jau ņihuja man nesanāks un es izskatīšos vienkārši kā sevis paša tizlāka versija.
Apr 26 19:23 [info]intenormal:
neērtie jautājumi
vakar man atkal 1 meitiešhumanoīds uzdeva jocīgu meitiešhumanoīdu jautājumu. ak nē, precīzāk, tas vispār pat nebija jautājums.

- nu pastāsti kaut ko labu!

es tagad īsti neatceros, kādu huiņu es tur sāku gvelzt, bet es pamatīgi apmulsu.
Apr 26 19:00 [info]ingmars:
ttttt
Apr 26 18:53 [info]norkoz:
natural high
sober is a new high
Apr 26 18:32 [info]gonzokidd:
f


f/0.33

Apr 26 18:30 [info]kakjux:
Īstenībā te, uz kontinenta, baigi jūtu, cik esmu pārangliskojusies. Lai gan, jāpiezīmē, ka ir nelielas bažas, ka mājās miršu badā un slāpēs, jo Londres spāņēdiena un spāņvīna piedāvājums ir visai švaks. (Teica kakj, ar mokām stumjot purnā paellu, jo ēsts un dzerts tika sākts ap 2 dienā.) Vēl ir jāatzīmē, ka mīļā būtu lielisks kompanjons šajās dzīrēs.
Apr 26 18:23 [info]intenormal:
6dienah
raunds 2 ir noslēdzies. jautājums - kurš uzvarēja?
Apr 26 18:18 [info]gaismas:
Kas ir tas, kas liek man aizgriezt ūdeni krānā, kamēr tīru zobus?
Kas ir tas, kas liek man izvēlēties papīra maisiņus, ja iespejams?
kas ir tas, kā dēļ es priecājos par vecām lietām un ticu to atdzimšanai?

vainas un kauna izjūta? visticamāk.

šobrīd saražotā apģērba pietiek visiem, šobrīd, uz pasaules dzīvojošajiem cilvēkiem līdz viņu mūža galam, bet turpina štancēt jaunas drānas.

es no desmit gadu vecuma cenšos- ūdeni lieki netecināt, plastmasas maisus nepirkt. no 15 gadiem- dzīvniekus neēst
huļi man ir jākaunas,no tā, ka man ir kauns. tāda sajūta pavada. realitātē- paskatīties uz mani ar papīra maisu un nosodījumā nošūpot galvu ir ok, bet ja es noskatos uz plastmasas maisiem un nosodu, es tad esmu tas debīlais zaļais. nu nahuj cilvēki ir tādi lohi.
Apr 26 18:15 [info]taalraadis:
kādreiz kristāldzidrs sarkasms bija ikdiena, vairs nav.
tagad nevaru savākties sarkasma priekšā, nav svarīgi vai svešs, vai rajona cilvēks tā sagrib izteikties.

whutz wrong with ya` ? shjut up!
Apr 26 17:57 [info]zin:
rimi zaļi, apvītuši sparģeļi 5.20 buntītē. balti, smuki- 5.70 or somth.
buntīte = 500 gr
man viņi ļoti garšo, bet ne TIK ļoti..
Apr 26 17:49 [info]gaismas:
citās ziņās.

devāmies ar brāli uz vjetnamiešu/vegānu ēstuvi. svētdienā ciet- blakus ielā tramvajs. protams, jākāpj iekšā, jābrauc līdz galapunktam un jāmeklē kas tur labs atrodams.
nu arī prāgas tramvaju ceļi ir izpētīti.

Vakardien satiku meiteni vegāni, striptīza/klēpjdejotāju. Kamēr mani jauntapušie kolēģi domāja, ka viņa man dejo jau otro privāto deju, mēs vienkārši runājāmies. Viņa man teica, ka jāseko savai sirdij, ne galvai. To man vēl cilvēki ir paspējuši pateikt šajās dienās. Taču sekojot sirdij, ne galvai, es atduršos pret galvu. Ja sekošu galvai, ne sirdij, atduršos pret sirdi.

Jebkurā gadījumā, es tiešām novērtēju, ka par mani centās padomāt utml. bet liels bija izbrīns, kad viņi saprata, ka neesmu lezbiete,... jo tās paduses un tas, ka esmu strādājusi vīriešu darbus... Njā. Es vienkārši aizmirsu izskūt paduses. Dieniņ'...

guļu gultā uz muguras, skatos uz lietu caur jumta logu...
drīz uz Rīgu, sekot galvai vai sirdij. kāpēc es esmu tur pa vidu. vēlejos pačīkstēt, ka vieglāk būtu būt uz vienu pusi, bet ir jau arī, jo es mazā muļķīte, jau sen esmu izlēmusi visu, tikai pēdējās saprāta drumstalas cenšas iestarpināt kadu iebildumu, bet nesanšk.
Apr 26 17:48 [info]gedimmteversion:
Pēterpils
abas dienas (gan piektdien, gan vakar) Sanktpēterburgā bija fantastiskas - ar zilām debesīm bez mākoņiem un sauli, tā ka nevilšus atmiņā uzpeldēja Mandeļštama dzejolis par bāli zilo emalju aprīlī; tikai bērzus īsti pilsētā neredzēju, ūdeņus gan, un universitāti, un Ermitāžu; bet vakar vakarā Kronštatē uz armijas kuģa trīsreiz zvanīja zvans, mēs ar Nastju minējām, vai tur vakara junda, vakariņas vai dzīres, un tad viņa izlaboja man tagadnes īst.izt. pabeigtā aspekta viensk. 2. pers. verba 'peldēt' formu выплывешь, jo es saminstinājos, tēlaini uzburdams slīkonības ainu, kas būtu vērojama, ja kāds iekristu ostas kanālā - tam ir trakoti stāvi krasti, un tad mēs vēl runājām par senkrievu un senslāvu valodas atšķirībām un refleksiem mūsdienu krievu valodas pareizrakstībā, es demonstrēju krievu valodas septiņas frāzes intonācijas, ko sasistematizēju pēc vienas MVU nopirktas brošūras; man sanāk, kad nepiedomāju, jo intonācijas ir kaut kas aizvalodisks, dziļāks par sintagmām, morfēmām un fonēmām, tās nāk no valodas dzīles un ir pirmsracionālas; un tad pie mikriņa atvadoties es uzdāvināju viņai tantes doto smago sudraba gredzenu (t.s. Nameja gredzenu?), ko es bez jēgas staipīju līdzi jakas iekškabatā, uz pirksta nenēsāju, man nepatīk gredzeni, tie ir βάρος περιττό, tikai lieks svars, tāpat kā nožēla par bijušo vai atriebīgas domas, vai varbūt vispār domas - - - ne jau velti viedais Veidenbaums ir teicis "prāts tik bēdu kaudzes ceļ // gudrais domas ellē veļ" vai kaut kā tamlīdzīgi; Nastjai gredzens ļoti patika, viņa teica, ka to varot samazināt un tad vēl sudrabs palikšot pāri.

На бледно-голубой эмали,
Какая мыслима в апреле,
Березы ветви поднимали
И незаметно вечерели.

Узор отточенный и мелкий,
Застыла тоненькая сетка,
Как на фарфоровой тарелке
Рисунок, вычерченный метко,--

Когда его художник милый
Выводит на стеклянной тверди,
В сознании минутной силы,
В забвении печальной смерти.

<Апрель?> 1909
Apr 26 17:20 [info]fledermause:
p.s
Vismaz kriksis gandariiuma tika izvedinot galvu uz Olaines vecaas shosejas. Man prieks, ka izvilkos. Varbuut caurveejs un drauga raajiens pietiks? Maaciities, maaciities un veelreiz maaciities savaldiities. Eh, cik veel darba jaaieliek.
Apr 26 17:16 [info]fledermause:
lido atkal
tad nu taaa. Taa vietaa, lai sestos uz veljuka un ripotu. Mees izlaizham putnus daarza un bardas gatavs. Interesanti uz cik ilgu laiku tad iztiksim bez sabiedribas savaa seenju chaulaa? Kas tas par berniskshiigumu un ekspancijaam, patrakot bez jeegas un satura. Un iemesls, smiekliigs..man skjita, man likaas...Kundziit, ieskaties pasee pirms nikjiiigu meitu teelot:(
Apr 26 17:11 [info]roterdama:
''I think human consciousness is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware. Nature created an aspect of nature separate from itself - we are creatures that should not exist by natural law... We are things that labor under the illusion of having a self, that accretion of sensory experience and feelings, programmed with total assurance that we are each somebody, when in fact everbody's nobody... I think the honorable thing for our species to do is to deny our programming. Stop reproducing, walk hand in hand into extinction - one last midnight, brothers and sisters opting out of a raw deal. ''
Apr 26 16:31 [info]kisswithafist:
ir man tāda interesanta īpašība - nespēt pamosties, ja notiek intensīva sapņošana. tā nu esmu tikko pamodusies ar briesmīgu atmiņu garšu mutē.

atmiņas vispār ir briesmīgas. atceries labo, un saproti, ka tā vairs nekad nebūs, laikgrieži neeksistē un vispār. beh.
Apr 26 16:05 [info]evia:
Akdies, cik labi būt vienam.
Apr 26 15:53 [info]martcore:
Apr 26 15:46 [info]chanteuse62:
Пой же, пой. На проклятой гитаре
Пальцы пляшут твои вполукруг.
Захлебнуться бы в этом угаре,
Мой последний, единственный друг.

Не гляди на ее запястья
И с плечей ее льющийся шелк.
Я искал в этой женщине счастья,
А нечаянно гибель нашел.

Я не знал, что любовь - зараза,
Я не знал, что любовь - чума.
Подошла и прищуренным глазом
Хулигана свела с ума.

Пой, мой друг. Навевай мне снова
Нашу прежнюю буйную рань.
Пусть целует она другова,
Молодая, красивая дрянь.

Ах, постой. Я ее не ругаю.
Ах, постой. Я ее не кляну.
Дай тебе про себя я сыграю
Под басовую эту струну.

Льется дней моих розовый купол.
В сердце снов золотых сума.
Много девушек я перещупал,
Много женщин в углу прижимал.

Да! есть горькая правда земли,
Подсмотрел я ребяческим оком:
Лижут в очередь кобели
Истекающую суку соком.

Так чего ж мне ее ревновать.
Так чего ж мне болеть такому.
Наша жизнь - простыня да кровать.
Наша жизнь - поцелуй да в омут.

Пой же, пой! В роковом размахе
Этих рук роковая беда.
Только знаешь, пошли их на хер...
Не умру я, мой друг, никогда.
Apr 26 15:41 [info]heishy:
kas traucē būt patiesi laimīgam ..
Vērsis

Vērša lielākais izaicinājums ir reaģēt. Tieši tā- reaģēt uz notiekošo, reaģēt uz cilvēka emocijām. Mijiedarbošanās, pielāgošanās apkārtējai videi viņam sagādā nopietnas grūtības. Ja Vērsis spētu būt spontāns, ar ātru reakciju un vēlmi uz komunikāciju- viņš būtu neievainojams tanks. Vērsis bieži vien izvēlas nogaidošo taktiku, kurā reaģēšana izpaliek. Principā, tā arī ir viņa reakcija- nogaidīt, ar domu, ka iespējams viss pats atrisināsies, vai gaidāmā vētra vispār aizies garām. Vērsis kustas tikai tad, kad ir galēja nepieciešamība. Ja viņš spētu palielināt savus apgriezienus ātri, tad būtu „pilns komplekts”. Vērsis ir mērķtiecīgs, taču viņam ir nepieciešams laiks, lai uzņemtu ātrumu. Kā mašīna, kurai ir lēns uzrāviens un sliktas bremzes. Jo, kad tiek līdz vēlamajam ātrumam, tad ir grūti apturams. Tāpēc Vērsis savu laimi sasniegs, ja sapratīs, ka laiks ir nauda, proti, tērēs laiku patiešām lietderīgām nodarbēm, un velti to nešķiedīs. Bieži vien, šī ātrā reaģēšanas trūkuma dēļ, viņš palaiž garām vai noguļ labas iespējas.
Apr 26 15:30 [info]putnelis:
Kur lai paskatās filmas latviski online?
Visur, kur google uzraada - pashas filmas nav pieejamas :(
Apr 26 15:25 [info]honeybee:
Life is like loading twice your cargo weight on your spacecraft. If it's canaries and you can keep half of them flying all the time, then you are all right.

/Star Trek TNG, "The Outrageous Okona"
Apr 26 15:22 [info]usne:
naktī izsvīdu drudža sviedrus, bet D dotais ibumentīns palīdzēja un kakls praktiski vairs nesāp
ir dienas možums, bet temeratūra nekur nav pazudusi, bet ir jābrauc lūkoties objekts un jādara lietas uz priekšu.
Apr 26 15:06 [info]antons_v:
Земфира - Дождь для нас (cover Кино)

... tālāk ... )
Apr 26 14:52 [info]likcepure:
Kamī
Ir tā, ka tas, kurš pirmais izdomā svešiniekam vārdu, tam arī viņš pieder.
Apr 26 14:37 [info]heishy:
road to the romance
Joprojām galvā skan ... joprojām čillīgs noskaņojums un miers dvēselē. Uh, ka iedeva.
Frank Sinatra mūzika, jack daniels un Robert Davi in beautiful palace with beloved sweetheart.
nu,ko vēl..
Apr 26 14:34 [info]sonnenwende:
Muhammad, the Prophet of Islam who passed away in 632, related:
"Gabriel came to me and said, ‘O Muhammad, live as you wish, for you shall eventually die. Love whom you desire, for you shall eventually depart. Do what you please, for you shall pay. Know that the night-prayer is the honor of a believer, and his pride is being independant on others.’" (Silsilah al-Saheehah)

If there is only one thing certain about life, it is that it ends. This truism instinctively raises a question which preoccupies most people at least once in their life: What lies beyond death?

At the physiological level, the journey that the deceased takes is plain for all to witness. If left alone to natural causes, the heart will stop beating, the lungs will stop breathing, and the body’s cells will be starved of blood and oxygen. The termination of blood flow to the outer extremities will soon turn them pale. With the oxygen cut off, cells will respire anaerobically for a time, producing the lactic acid which causes rigor mortis – the stiffening of the corpse’s muscles. Then, as the cells begin to decompose, the stiffness wanes, the tongue protrudes, the temperature drops, the skin discolors, the flesh rots, and the parasites have their feast - until all that is left is dried-out tooth and bone.

As for the journey of the soul after death, then this is not something that can be witnessed, nor can it be gauged through scientific inquiry. Even in a living body, the conscious, or soul, of a person cannot be subjected to empirical experimentation. It is simply beyond human control. In this regard, the concept of a Hereafter - a life beyond death, resurrection, and a Day of Reckoning; not to mention the existence of a Divine, Omnipotent Creator, His angels, destiny, and so on - comes under the subject of belief in the unseen. The only way in which man can come to know anything of the unseen world is through divine revelation.

"And with God are the keys of the unseen, none knows them but He. And He knows whatever there is in (or on) the earth and in the sea; not a leaf falls, but He knows it. There is not a grain in the darkness of the earth, nor anything fresh or dry, but is written in a Clear Record." (Quran 6:59)

While what has come down to us of the Torah, the Psalms, the Gospel - the scriptures revealed to early prophets - all speak of a Hereafter, it is only through God’s Final Revelation to humanity, the Holy Quran, as revealed to His Final Prophet, Muhammad, that we learn most about the afterlife. And as the Quran is, and will forever remain, preserved and uncorrupted by human hands, the insight it gives us into the world of the unseen is, for the believer, as factual, real and true as anything that can be learnt through any scientific endeavor (and with a zero margin of error!).

"…We have neglected nothing in the Book; then unto their Lord they shall all be gathered." (Quran 6:38)

Coupled with the question of what happens after we die, is the question: Why are we here? For if there is indeed no greater purpose to life (that is, greater than simply living life itself), the question of what happens after death becomes academic, if not pointless. It is only if one first accepts that our intelligent design, our creation, necessitates an intelligence and designer behind it, a Creator who will judge us for what we do, that life on earth carries any significant meaning.

"Then did you think that We created you in vain and that to Us you would not be returned? Therefore exalted be God, the Sovereign, the Truth; no deity is there save Him, Lord of the Supreme Throne." (Quran 23:115-116)

If aught else, a discerning person would be forced to conclude that life on earth is full of injustice, cruelty and oppression; that the law of the jungle, survival of the fittest, is what is paramount; that if one cannot find happiness in this life, whether due to an absence of material comforts, physical love, or other joyous experiences, then life is simply not worth living. In fact, it is precisely because a person despairs of this worldly life while having little, no, or imperfect faith in an afterlife, that they may commit suicide. After all, what else do the unhappy, unloved and unwanted; the dejected, (desperately) depressed and despairing have to lose?!

"And who despairs of the Mercy of his Lord except those who are astray?" (Quran 15:56)

So can we accept that our death is limited to mere physiological termination, or that life is merely a product of blind, selfish evolution? Surely, there is more to death, and so to life, than this.
Apr 26 14:33 [info]iive:
lūk, tā ir laba erotika
bet manai atvērtai elpai
tu esi atvērta telpa
manai atvērtai vēlmei
tu esi atvērta dzelme

/Daksis/
Apr 26 14:31 [info]zille:
Dūšiņa viegli papēžos.
A. šodien aizbraucis uz darbu ar savu mašīnu, aizmirstot, ka vakarā darba mašīna jāatstāj nevis pie darba, bet kolēģim, kurš dzīvo kaut kādā mazmiestā, kur, protams, nav sabiedriskā transporta iespējas. Kas tas vispār par mazmiestu?
Īsāk sakot, saņēmu uzaicinājumu pievienoties un braukt viņam pakaļ ar viņa mašīnu. Kas ir nu tā - dūšiņa viegli papēžos.
Nu, cik sarežģīti varētu būt sekot viņam viņa mašīnā?
Em, ja varēju atļauties jokot, ka viņam bija jākārto braukšanas eksāmens piektdien pie manis, man nevajadzētu būt pārsteigtai, ka arī man ir dota tāda iespēja.
Bet tik un tā - sveša mašīna ir sveša mašīna, kaut tā man īsti nav bijusi problēma, bet tomēr. Un vēl nepazīstams ceļš, kas jau vien liek mazliet padomāt, vai maz vajag. Tomēr tas izklausās pēc maza piedzīvojuma, jo kurš vīrietis no laba prāta savu auto uzticēs mazpazīstamai dāmai, kura šodien ir pat nagus sarkanus nolakojusi un vēl nav pārdomājusi... Un vispār laikam, daudz vairāk dūšiņa papēžos ir no tās apziņas, ka šovakar tiktu sperts nākamais solis un te nu bez atkāpšanās :)
Lūk, sievietes māk visu sarežģīt. Līdz brīdim, kad cilvēku pilnībā iepazīst un uzticas.

Mēs tieši ar L. vakar runājām, cik skarbi - un reizēm laikam tas arī lielākais iemesls, kāpēc pāri tomēr nešķiras - ir sākt visu no sākuma ar cilvēku, kuru nepazīsti - nezini, kas un kā viņam patīk, garšo, ir tuvs un mīļš. Ar vienu esi noslīpējies tuvu pilnībai un tad gandrīz ir vienalga, ka viņš dara pāri, jo visādi citādi viņš ir labs cilvēks - vismaz citu cilvēku acīs un galu galā - tik daudz laika un nervu ieguldīts attiecībās, ka sākt to visu no gala ar svešu cilvēku - nē, paldies.

Bet nu - liktenis pats visu noliek savās vietās un tad jau redzēšu, kas un kā. Jušana pagaidām tāda viegli tirpstoša.
Apr 26 14:25 [info]authenticity:
love is a verb
Apr 26 14:19 [info]pashizgaazeejs:
Es nezinu, kā ir citos mitekļos, bet pie mums, piemēram, te istabā šodien zied viena ābelīte.

M: saku, beigās pa grīdu ripos āboli

J: dzīvoklī parādīsies tos zogoši bērni, šūpolesStarp citu, LKA aktieru 2.(!) kurss ir uzveduši hujovā labo "Zelta zirgu", hujovā.
Apr 26 14:08 [info]pickle_jar:
Drusciņ satrīcēja pamati zem kājām - šī dziesma patiesībā ir no sēšseptītā gada!
Apr 26 13:51 [info]dooora:
statika
šorīt aizgāju māsai līdz uz baznīcu. nebiju tajā bijis kopš grūtupa bērēm 85. gada ziemsvētkiem.
šodien par velti var noskatīties Augsnes simfōniju:
http://www.symphonyofthesoil.com
man ir sajūta kā vinila platei, ko kāds cenšas iestūķēt kasešniekā vai vismaz cēdēdraivā. nav pat svarīgi, ka izmērs cits. galviņas, draugi, ir nesastatāmas.
Apr 26 13:31 [info]kuminjsh:
2 nedēļas nebiju lasījusi Cibu. Traki jums te gājis daudziem :( Pai, ar novēlošanos!
Apr 26 13:11 [info]motekz:
much love
mūziķes <3 , it īpaši vijolnieces <3 (heart) lol


atkal piepisos, atkal gruzos par savu vājo raksturu, atkal bezmērķīgs vakars sūda vecrīgā. vismaz nav paģiru un tikai 35 iztrūkstoši euro no maciņa. bet ilgi tas vairs neturpināsies
Apr 26 13:08 [info]kz:
***
If joggers did not exist, who would find all the dead bodies??

Redits spīd..
Apr 26 13:07 [info]beacon:
Bezsaules aizkavēts rīts. Krastā ir zemestrīce.
Apr 26 13:06 [info]evy:
mazliet ar nobiidi es uzzinu, ka nepaalaa bijusi zemestriice, kura izniicinaajusi ne tikai tuukstoshiem dziiviibu, bet arii kultuurveesturiskas vietas. zheel. http://www.theguardian.com/world/gallery/2015/apr/25/earthquake-in-nepal-in-pictures
salasiijos tagadinj te visus internetus par sho teemu, par to, kaa tas esot bijis neizbeegami.
interesanti, ja es sho buutu salasiijusies pirms paaris gadiem, kad braucu uz turieni - es buutu braukusi?
dazhriz labaak tomeer ir kaut ko nezinaat.
Apr 26 12:53 [info]martcore:
bļin, un vēl viena atskaite
kā teiktu m.bojarskis, mersī kukū
Apr 26 12:46 [info]zirka:
vakarējais vakarīgais veloizbrauciens pa vecdaugavu līdz vecāķiem bija pavisam cits, bet arī pjors medžiks
pretī laivu nomai iebridu ar kedu slapjās smiltīs līdz potītei, savukārt dažsimts metrus tālāk vērojām sapnim līdzīgu ainu ar zirgiem tālumā, kuri dzēra vecdaugavas pussalā, un resnu tumšu ūdensputnu priekšplānā smalki svilpjam niedrēs, pīļu plakšķināšanās pavadījumā
gaiss vecāķos bija biezs, bet viegls un silts kā kafijai uzsildīts piens, jūra pilnīgi cita, nekā tā bija ceturtdienas naktī
mangaļsalas vesko strādā līdz astoņiem, kā izrādās, nācās pēc bundžiņām braukt atpakaļ līdz vecdaugavas seļpo filiālei

vēl es nogāju daudzus kilometrus kājām ciemos pie brālēna, kur guvu apstiprinājumu un spēcīgu atbalstu saviem nākotnes plāniem
ja jums vēl ir tādas dienas, tad iesveriet, lūdzu, kādus pāris kīlo
Apr 26 12:25 [info]rasbainieks:
aizviņdien ventspilī publika pārsteidza visemu, mani un pati sevi. mēs nevis izsaucam uz encore, bet sēžam un gaidām, kad pats iznāks. vispār tajā kaut kas ir.
Apr 26 12:15 [info]kristiiine:
Atstāju pa nakti logu vaļā un kaķis staigāja pa jumtu.
Šodien viņam vārda diena, jātaisa minku balle.
Apr 26 12:05 [info]sickboy:
Kosmoss saka, ka kaut kādus youtube video, ko es ielieku, noteikti neviens neskatīsies, bet es saku, ka mani īstie lasītāji noteikti noskatīsies.
Apr 26 11:38 [info]dienasgramata:
DELFI. Kurzemē trusis bērnam nokodis daļu pirksta. Savukārt Vidzemē divus gadus vecs bērns iedzēris degmaisījumu.
Apr 26 11:30 [info]iive:
- Elīna Kolāte Vērdiņa dzīvoklī prasīja vai Kaža arī būs, jo reiz viņš Čomskī atkailināja ģenitalijas kā atvadu sveicienu. Kaža māk atstāt iespaidu.
- Jā, tā varētu būt laba pieeja, kā iespaidot Kolāti
Apr 26 11:24 [info]evy:

robchiks nelika vilties! viens no peedeejo gadu labaakajiem konceriem, ko esmu apmekleejusi. pirmajaa vietaa man gan veeljoprojaam rollingstoni turaas. robchiks vareetu buut otrajaa.


lielisks shovs!

Apr 26 11:19 [info]callisto:
"Jā, man jau likās, ka tev var redzēt traģēdiju sejā. Tu varbūt pazīsti Ingu Ābeli, vai esat vienos paziņu lokos?"
"Nē, kādēļ? Viņa arī ir traģēdijas seja?"

Hey. Asshole. FUCK YOU.
Apr 26 11:07 [info]elina:
Vakar patīkamā kompānijā biju riteņizbraucienā Jelgava-Svēte-Atpūta-Bramberģe-Zemgale (tas tiešām ir mazas apdzīvotas vietas nosaukums), mācījos dekupēt, taisīt māla podus un beigās vēl pamanījos Jaunbērzē restorānā miesiņu apēst. Gardi. Bet dibens šodien ļoti apvainojies, jo velo sēdeklis bija daudz par augstu.
Laukos jau elpu aizraujošs pavasars.
Apr 26 10:46 [info]sieviete_tanks:
Naktī uz piedienu 3h miegs, jo bija jādežūrē, vakar manikirpedikīrs, pusdienas Terrā un izrāde Nacionālajā teātrī. Šodien nav enerğijas, joprojām gultā un slinkoju.
Apr 26 10:45 [info]antons_v:
Gossamer - Shell full of sand"

BTW šo ir producējis Veins Hasijs no "The Mission".
Apr 26 10:16 [info]tipa75:
Atnāca nelabais stress. Līdzi arī šaubas paņēmis.
Apr 26 09:36 [info]2daces:
You look like rain
Apr 26 09:07 [info]noisiite:
Kad ejam ciemos, tad meita ir lielā varone, tik župčiko apkārt, mammu nevajag.
Kad ciemiņi ir mūsmājās, tad ieslēdzas memmītis, tik pie mammas, tik klēpī pasēdēt. Vakar mana mamma ciemojās, pret vakaru bērns jau aprada ar viņu, ka ome varēja paņemt mazmeitu opā un pamīļot (vēlāk vēl pieskrēja brālis ar kaimiņu pēc mammas un bērnam atkal varēja memmītis no jauna ieslēgties :>)
Apr 26 08:18 [info]sickboy:
https://www.youtube.com/watch?v=bVg7Fn3WtP0
Apr 26 07:58 [info]samta:
man vairāki cilvēki ir teikuši, ka vajagot braukt izklaidēties, būšot jauni spēki un dzīvesprieki. nu, ziniet, nekas nav mainījies. ballītes joprojām ir grūts darbs. ir jādzer, jākomunicē, atkal jādzer un par daudz, jāneprot smuki ieturēti uzvesties, nākošajā dienā atkal jājūtas slikti, daudz jāguļ un jāšķebinās. nav tur prieka, nav tur enerģijas, jāmeklē citur
Apr 26 07:07 [info]sickboy:
Narcises jau uzziedējušas.
Apr 26 07:01 [info]gaismas:
3 prāgas rajonus pārzinu pietiekami labi, lai detalizēti spētu tūristiem izstāstīt uz kurieni viņiem doties, ja tiek jautāts.
es jau tieku izmantota, kā navigācija, starp ceļabiedriem, kuri šeit nav pirmo reizi.

man zināmajās pilsētas daļās jūtos samērā mājīgi.
es jebkur sāku justies kā mājās ļoti īsā laikaposmā, jo tajā brīdī tā ir vienīgā realitāte.
Apr 26 06:31 [info]sirualsirual:
šitā tāda parastā iedīkšana.

tas, ka cilvēki visādi mēģina pamatot savus neracionālos uzskatus, ar pārspriedumiem tipa 'ticēt x ir izdevīgi' un beidzot ar 'apsaukt ticīgos vnk ir heitošana' (bet arī otrā virzienā) ir ļoti muļķīgi.

tāpat kā kareivīgie ateisti, arī zinātniski-reliģiskie ļautiņi vienkārši kā tīk pārgroza to, ko viņi varētu vai nevarētu zināt, līdz tas (viņiem pašiem) sāk izskatīties pēc kaut kā pamatota un Patiesa. lai gan īstenībā viņi jau pirms paša mēģinājuma ko noskaidrot ir zinājuši atbildi, tādēļ katrs šāds 'pamatojums' ir vienkārši izlieta tinte.

kāpēc kādam vispār liekas aizvainojoši, ka ticība ir 'iracionāla' (tas tā ir)? šos priekšstatus taču var pārveidot, kā tīk.


ja es būtu ticīgs, turklāt tādā veidā, ko es pašlaik uzskatu par labu, tad es uzskatītu ticību nevis par aklu padošanos, bet drīzāk par drošsirdīgu lēcienu nezināmajā, tādēļ 'iracionāls' man nebūtu ar negatīvu nokrāsu, un es tādam apzīmējumam piekristu, bet nenoliegtu, ka citi to var uzskatīt un uzskata par kaut ko citu.

ja es būtu neticīgs, es definētu ateismu pozitīvi, kā sava veida ticību racionālajai domai un kolektīvam saprātam, kas pats spēj spriest, kas ir normāli un kas nē.


jebkurā gadījumā, man nenormāli kremt tā divkosība. vai, kā es tūlīt ielaidīšu visus savā ateiskajā/ticīgajā sirdī, tikai pa priekšu salikšu kauliņus tā, lai izskatās, ka es runāju ne tikai ar saules pinumu, bet ar pelēko vielu un Skaidru Sapratni Par To, Ko Jums Atzīt Par Labu Esam. no šīm visām debiloīdajām pūlēm tek ārā nedrošība ar lielo burtu.
Apr 26 05:12 [info]iive:
Aizvediet mani uz Briseli. Tagad. Lūdzu.
Apr 26 04:50 [info]ariadasprince:
Just a world that we all must share

Pink Floyd - On The Turning Away

Apr 26 04:24 [info]non_sense:
Man ir problema. Dzivoklja biedrenei ir piepusama viesu gulta. Mani viesi taja gulejusi kadas 4 reizes, vinja nekad nav so gultu lietojusi. Peksnji gulta atsakas darboties. Automatiskais pumpis nedarbojas, neko neesmu plesusi, vienmer saudzigi attiekusies pret svesham mantam. Vai man japerk vinjai jauna gulta?
Apr 26 04:04 [info]auksts_entelekt:
Šonakt neaizmirstiet svarus pagriezt uz vasaras izmēru. Tieši 3:00 pagriežam uz -10 kg.
Apr 26 03:42 [info]zin:
kad es pēdējo reizi skatījos pulkstenī, rādītāji bija otrādāk
Apr 26 03:20 [info]iive:
Bez Vilka es nefunkcionēju.
Burovteksts ir sliktākais, ko mūžā esmu uzrakstījusi [noteikti nē, bet - varbūt atklāti naivākais, ko esmu publiskojusi ~ vēlāku pārdomu piezīme], rīt to laikam publicēs. Tā bija vesela nakts iekšēju cīniņu - izdzīt tekstu, lai cik ļoti gribas padoties. Un negulētā nakts man nozaga piektdienu kā darbdienu, un sekojošā sadzerstīšanās bija likumsakarīga. Pēc Litaka lāpoties mēs ņirdzām, ka atmest dzeršanu var tajā brīdī, kad attopies dzeram ar Bereli.
A ko es tagad daru? Dzeru, lasu faking Bereli un domāju, kā domāt par Einfeldu.
Apr 26 02:30 [info]saccharomyces:
dienas jautājums
vai Tu zini atšķirību starp to, kāds esi, kāds gribi būt un kādu tevi redz un gribētu redzēt citi?
Apr 26 02:19 [info]sniegabrist:
kvests
Pēdējais, ko nopirku, bija olas 10gab, tālāk pārtraukšu pirkt pārtiku, interesē, cik ilgi var iztikt ar to, kas 5 mēn laikā kopš pēdējās pārvākšanās savilcies krājumos. Rupji rēķinot, ir puskilo biešu, saldētavā pusotrs kilo dārzeņu, kilo grūbu, puskilo rīsu, krūze griķu, krūze lēcu, puskrūze auzu. Vēl kafija & tējas.
Apr 26 02:18 [info]basta:
šodien 'ty krabe!-doktōrs ķīmijā (jo vajag zināt kā pie lsd tikt)' čehu filips beidzot ciemos atbrauca.
iepazināmies pie turcijas - irānas robežas uz vilciena platformas pīpējot, kamēr robežsargi mūsu braucamo pārmeklēja. noskaidrojuši, ka dodamies apmēram vienā virzienā, sarunājām tikties 4 mēnešus vēlāk goa, lai pēc tam indijas dienvidus kopā apskatītu, kur kalnos virs mākoņiem kartupeļus cepām un pēc tam pērtiķu armiju atvairījām, ar 'we are the tata people' bārdām pa ceļam mēroties, brašā solī no vattakanal līdz munnar caur tējas laukiem aizgājām un daudz, daudz šahu spēlējām + pēc peldes kaut kādā meža dīķī un gulēšanas zālītē, diezgan ilgi viņa kailo torsu dabūju pētīt (divas dēles un piesūkusies ērce).
škīrāmies kanyakumari, lai katrs savā maršrutā tālāk dotos. viņš caur malaiziju uz jaunzēlandi lidoja, kur uzkāpa taranaki (dēļ nelaika, pāris gadus iepriekš man tik padsmit minūtes uz to pablenzt izdevās) un, par kivi laukos sapelnīto naudu, dienvidameriku apskatīja.

ty krabe!
Apr 26 01:55 [info]kisswithafist:
hope is volatile
Apr 26 01:42 [info]dejavu:
Pirms gada, kad es parcelos uz sejieni dzivot, es ar dazadam izjutam veroju so vulkanu okeana vidu un pie sevis domaju, vai tiesam es kadreiz uz to skatisos ar sajutu 'majas'. Tagad kraterim pavidot iluminatora... es jau sarosos... un kad okeana smarza iesit nasis, tas ir tuvi un pazistami... un kad ienaku sava dzivokli, un tas ir saules pieliets un dzivespriecigs, es zinu, ka esmu laimigi atpakal majas.
Apr 26 01:27 [info]fedrs:
Dažiem interneta resursu uzturētājiem darba laikā nav ko darīt, tāpēc pasākuši apgrūtināt dzīvi tiem, kuriem nepatīk baneru ņirnoņa ekrānā. Piemēram lsm.lv neļauj skatīties video, ja pārlūkprogrammai ieslēgts AdBlock Plus paplašinājums. Vai ir kādi risinājumi? Viens būtu atslēgt reklāmu bloķēšanu un priecīgu prātu vērot banerus, otrs - pievienot AdBlock filtra izņēmumu failam http://ltv.lsm.lv/public/scripts/advertisement.js, kurš kaut kur lapas kodā pievieno elementu ar id "ad-tester", pēc kā eksistences pēcāk tiek pārbaudīts, vai nav ieslēgts AdBlock.
LOL! Centieties vairāk! Pieslēdziet iztēli!
Apr 26 01:27 [info]platformene:
Lietiņas. Tas ir jauns līmenis, ka man pat nav laika atbildēt uz visiem e-pastiem, un kamēr esmu izceļojuši no mājas, darāmo saraksts paliek prātā.
Apr 26 01:20 [info]deloveja_kundze:
šodien izdarīju divas lielas lietas. pirmkārt, sāku skaidrot sergejam to, tieši cik lielas tiesiskas problēmas ir mūsu industrijā, jo viņš bija dzīvojis laimīgā neziņā par tiesas prāvu, privātkantoriem un 90to gadu patvaļu rezultātiem. 
savukārt otrā lielā lieta bija veselu divu filmu noskatīšanās. kā apzinīgs darbinieks aizpildu savus zināšanu robus latviešu kino mantojumā, pagājušajā nedēļā skatījos ebreju kursistes traģēdiju un mammu, es tevi mīlu, savukārt šodien noskatījos sapņu komandu 1935 un lāčplēsi, to, kas no 1930. gada. 
par jaunākajām filmām īpaši neko teikt negribu - nevis tāpēc, ka sliktas vai kā, es jau sen esmu pārstājusi filmas uztvert labi/slikti kategorijā, jo jebkas, kas top, tomēr ir laikmeta liecība un tamlīdzīgi, es te varētu pierakstīt pilnu lapu, bet to jau daudzi iepriekš ir darījuši, un vispār, mana problēma laikam ir tā, ka man nepatīk tas laikmets, kas tiek liecināts šajās filmās, bet ne par to stāsts. 
stāsts šoreiz ir par latviešu mēmo kino, kas vispār ir problemātisks. es saprotu, ka ne visi ir lasījuši Ingas Pērkones pētījumu par latviešu kino 1920.-1940. gados, bet viena no galvenajām lietām, kas jāpatur prātā, ir tas, ka ir ļoti maz kas saglabājies. daudz kas ir apzināti iznīcināts padomju gados, šis tas ir vienkārši pazudis, bet tas, kas mums ir pieejams, tomēr ir ļoti interesanti. sāksim ar ''Kur patiesība? Ebreju kursistes traģēdija'', filma, kas tapusi 1913. gadā, jūs saprotat, pirms vairāk kā simts gadiem, un tā ir vecākā filma, kas ir saglabājusies (ne vecākie materiāli, tiesa - visvisvisvecākais, kas mums ir pieejams, ir cara Nikolaja II vizīte rīgā 1910. gadā, kas arī ir dziļi fascinējoši, tā taču vēl ir Rīga Krievijas impērijas sastāvā, tur vēl ir sabiedriskais transports caur Vecrīgu (starp citu, kad tas tika aizliegts?), Rīga izskatās daudz mazāka un vispār, viss ir tik interesanti). Ja ar Nikolaja II vizīti vēl nav tik traki, tad ebreju kursiste mani dzina dziļā izmisumā, liekot mest rokas gaisā un pret debesīm paust savu bēdīgumu, ka es tiešām, ar visu savu grādusu, izglītību un pieredzi, nesaprotu mēmo kino. šī estētikas forma man ir pilnīgi sveša, es nespēju nolasīt tur paustos kodus un idejas, reizēm es pat nesaprotu, kas tur notiek, it sevišķi kursistē, kur nemaz nav starptitru, un man visas sievietes izskatās vienādi (gari, melni mati, izteiksmīgas acis, ļoti ekspresīva ķermeņa valoda, kas gan ir raksturīgs mēmajam kino). un vēl ir ļoti interesanti tas, ka tur kamera gandrīz nemaz nekustas, tas ir, ik pa brīdim ir minimālas kameras kustības uz abiem sāniem, bet tas arī ir viss, lielākoties ir stīvi, statiski kadri, kas savukārt reizēm noved pie tā, ka kāds aizsēžas garām kadra malām, un mēs no šī tēla redzam tikai rokas, jo operators neiedomājās, ka var pagriezt kameru uz to pusi. 
bet Lāčplēsis, ak, Lāčplēsis! es nebiju gaidījusi, ka man filma tā patiks, bet varbūt tas sastatījums ar kursisti lika man novērtēt daudz augstāk. filma ir ļoti sarežģīta, un tā kino evolūcija ir tik ļoti labi redzama: no grūti nolasāma stāsta ebreju kursistē mēs pēkšņi esam nokļuvuši filmā, kurā darbība notiek trīs līmeņos un divās dimensijās, tas ir, ir mitoloģiskais līmenis, ir īstais vēsturiskais līmenis, kas iemieso mitoloģiskā līmeņa notikumus, un ir personīgais, kur laimdota/mirdza iemīl lāčplēsi/jāni, un tas viss notiek mitoloģiskā laikā, kur lāčplēsim, protams, ir kupli mati un zobens, bet laimdotai - gara kleita un sargājama jaunavība, kā arī vēsturiskajā laikā ar 1905. gada revolūciju, karu un LR proklamēšanu. un galvenais, ka tie visi mošķi no mitoloģiskās pasaules ir tik interesanti, tie visi, kuri tur mēģina noburt Laimdotas saktu tā, lai viņa beidzot iemīlētu melno bruņinieku, un tad tur ir milzdeguņi, ir pats melnais bruņinieks ar tādu izstieptu galvaskausu, kas mierīgi iederētos kādā tematiskā ballītē, tur ir tik daudz fantastiski briesmīgu tēlu, ka tik nenopriecāties. 

bet nu iespējams, ka man filma tik ļoti patika mana muzikālā piedzīvojuma dēļ. tā kopija, kas ir saglabājusies, ir bez mūzikas, filmai, protams, kādreiz bija mūzika, bet vairs nav, tāpēc ir kopija bez skaņas, un kas tā par skatīšanos bez skaņas, vai ne. tāpēc es piegāju lietai radoši un dīdžejoju pati savu muzikālo pavadījumu. vispirms mēģināju klausīties kaut kādas dziesmas fonā, sapratu, ka tas riktīgi neiet, tad pārgāju pie šopēna izlases, arī negāja kopā, eksperimentēju ar debisī mūziku fonā, kas bija mazliet labāk, bet vienalga nepārāk, un tad atklāju, ka čaikovskis iet ļoti labi kopā ar lāčplēsi. man ļoti patīk tā doma par jaunas mūzikas pielāgošanu mēmajām filmām, un es visu laiku kaut kur prātā arī risinu to, ko man ginters pirms kāda laika teica, ka aņa delovejevna, lūdzu domājiet par to, kā kino varētu izrādīt laikmetīgā garā, un varbūt šis ir viens no variantiem. bet tad laikam ir jāiet pavisam lielā trakumā, piemēram, eksperimentējot ar hiphopu un lāčplēsi. 

redz kā, sestdienas nakts, es neeju gulēt, jo man ir jāpieraksta, kādi pārdzīvojumi manī raisījās pēc tam, kad noskatījos lāčplēsi. bet bez jokiem un ironijas, tā ir pirmā latviešu filma, par kuru runājot es personīgi izmantotu vārdu episki. 
Apr 26 01:14 [info]coletya:
Nevar saprast.
Esmu pilnvērtīgs cilvēks tagad?
It kā nekas nav mainījies, bet tomēr.
Visu dienu glāstu un darbojos.
Ar kartēm un tulkotājiem būs laba dzīvošana.
Ar Mobilepay un Rejseplanen vēl jo labāka.
Kuri ir must-have-appi(?) jeb kā es šodien padevos kārdinājumam.
Apr 26 00:55 [info]phz:
Pūlim obligāti patiks mūsu cenas/snieguma attiecība
Gribēju uzrakstīt joku par to, ka medicīnas sabiedrībai ARS vajadzētu paplašināt darbību citās valstīs, jo īpaši Šveicē, kur būtu lieliska iespēja tikt pie domēna ars.ch, bet, haha, tas jau ir aizņemts un tur negaidītā kārtā ir kaut kas par medicīnu!
Apr 26 00:21 [info]rasbainieks:
no jrt arhīviem

Gunārs Priede − „Pārventas hetēra”
Pirmizrāde 1993. g. 7. novembrī

Kāda garīgi atpalikušu cilvēku pansionātā Kurzemē ieradies jauns, enerģisks direktors Daunis Tomsons. No hetēras darba Ventspilī atpakaļ uz pansionātu atbēg jaunā, skaistā Žubīte un iemīlas direktorā, jo pirmo reizi Dauņa personā ir sastapusi viņas liktenī patiesi ieinteresētu vīrieti. Ir arī Ingus. Veidojas mīlas stūris. Tas nav stāsts par mīlestību, bet par katru no mums.

Režisore Māra Ķimele
Apr 26 00:19 [info]saulpalampe:
Kā būtu, ja vietniekvārdi kļūtu par personvārdiem un otrādi?
Ja mans vārds būtu Tu?
Un tavs vārds Es?
Apr 26 00:01 [info]inese_tk:
tenkas no teātra un piezīmes par dzīvi
12) šodien aizvietoju ģērbēju 12 krēslu 2. cēlienā. jūs ziniet, ja, ka viņi visi tur rij sēmenes. no visiem stūriem aizskatuvē knikš un knakš un visa grīda ir čumiem klāta;
12.2) tai pašā 12 krēslu ģērbējas aizvietošanas sakarā man bija tas gods nest Krasta dzimumorgānus no 3. uz 2. stāvu;
40) vēl mani šodien beidzot ieslēdza manā kabinetā. nu viņam ir liels ieslēgšanas potenciāls, es vispār brīnos, ka šī ir tikai pirmā reize 9 gadu laikā.

s) katru 6dienas rītu, ejot uz skolu, es kaut kur centrā redzu asiņu peļķes uz ietvēm. visbiežāk Brīvības/Dzirnavu rajonā;
g) šorīt asinīm bija pievienojušās gurķu burkas. posmā no Brīvības/Dzirnavu līdz Mednieku/P.Brieža bija 3 izēstas gurķu burkas. nu tādas, kur marināde un kāds pipargraudiņš vien palicis peldam.
Apr 25 23:58 [info]mat:
Esmu vainīgs, ciba ir pamesta nedaudz novārtā.
Bet gan jau vēl nedaudz ik pa laikam ierakstīšu.

Tā vienkārši nedaudz ir zaudējusi savu anonimitāti. Nu - pa lielam jau es nekad neesmu centies būt anonīms, bet tomēr ir labi rakstīt ar domu, ka cilvēki, kas lasīs, pēc tam par to nerunās reālajā dzīvē.

Protams, iepriekšējā darbā tas bija tāds so so, jo zini, ka kabineta kolēģis to lasa. Tad ir - ko rakstīt, lai par to pēc tam nebūtu jārunā pie pusdienu galda :D

Bet vispār man iet labi.

Jau kādu laiku daļu no laika ir jāvelta draudzenei. (Tas arī samazina laiku cibai.) Pamainīju darbu un esmu apmierinātāks, jo tas ir vairāk pieskaņots manam tempermentam raksturam. Man labāk patīk izdarīt darbu, nevis mūžīgi to uzturēt un kaut ko likt klāt. Uzturēšana man nepatīk. Jā, maksāja normāli, bet ja nav gandarījums, tad tomēr nav gandarījums.

Vēl - nākamās trīs nedēļas būs interesantas. Došos uz jogas zemi Indiju. Plānošanā un visā procesā beigās nedaudz nošāvām ne tā kā vajadzētu, tā ka tagad kāpsim Himalajos. Viss jau būtu labi, ja tur vēl nebūtu ziema. (Sola ap 0 un naktī mīnusus.) Tā ka būs ekstrēms pārgājiens pa kalniem.
Bet jā, ekipējumā ir investēts ļoti daudz. Bet nu - ekipējums pa lielam ir vienīgā apdrošināšanās šādos gadījumos.
Apr 25 23:48 [info]tethys_:
Divas dienas
Divas dienas es jūtos samērā labi.
Varbūt, ka visas garās, mokošās sarunas tomēr būs nesušas kādu labumu beidzot. Šoreiz tiešām mēs kaut ko svarīgu atklājām. Un pagaidām liekas, ka tas ir ļoti labi un šī sapratne nesusi augļus.
Apr 25 23:36 [info]vacatio:
Un labākā dāvana dzimšanas dienā ir.. ka kāds domā, ka man ir par 8 gadiem mazāk kā patiesībā.
Apr 25 23:33 [info]ikvakars:
Par virtuālo talku
Šodien talkoju virtuālajā vidē - ieviesu kārtību interjera projektēšanas un grafikas programu mājasdarbos, vēl rīt un parīt daudz paveicamā, lai var maija sākumā atpūsties sieviešskrējienā, mammas pasākumā muižā un Lindas pārsteiguma ballē, diemžèliņ šo to kāroto acīmredzot nesanāks paveikt.
Smaidu sejā atdzīvināja šodien - Egils, kas veic frontes izpēti - lasa ķermeņvalodu un tā, viņam šķiet, ka tomēr kaut kas tur slēpjas, jācer ir.
Apr 25 23:29 [info]horacijs_lv:
nejauši iemīlējos sērfotājā. tagad nākas macīties lauzt viļņus. visus.
Apr 25 23:24 [info]martcore:
[ar asarām acīs]
- anakin, tagad tu esi brīvs. tev visi ceļi ir vaļā. visi sapņi var piepildīties.
Apr 25 23:20 [info]wensdy:
Kaķu vakariņas.
Es tagad gribētu būt viena no tām molekuliņām, kura caurvij visu un reģenerējas un kuru izdomāja digitālais Džonija Depa selfaware intelekts "Transcendencē". Vienkārši izšķīst gabaliņos un būt viss reizē. Jo es negribu domāt par sevi kā par neveiksminieci (kgan man nav citu ideju, kā varētu interpretēt esošos faktus), bet, lai šo inerci novirzītu, ir kkā jāpārveido esošā forma. Bet pagaidām es vēl jutīšos, līdz iemigšu, cerams, uz daudz stundām, lai nav jādomā par lietām un jāvēlas lietas. Kaut kad, kad man būs citas prioritātes dzīvē, es iemācīšos meditēt. Tas atrisinātu ego problēmiņas un attiecīgi attiecību problēmas, un nekas mani nespētu tā sāpināt. Izklausās forši, jo līdz tam laikam es droši vien būtu nežēlīgi pamatīgi problematizējusi savu esmi. Un, ak, jā, tad arī nevajadzētu tur ilgoties pēc cilvēkiem, izdomātajiem cilvēkiem utml. Tā kā es kādreiz noteikti varētu būt tā molekuliņa, es varētu tikt klāt arī pie Rūtiņas un Olivera smadzenēm, kas ir ļoti svarīgi, jo kaķīšiem nekad nav tādu problēmu kā man. Viņi vnm ir tādi priecīgi un ieinteresēti, un pašpietiekami. Un mīksti, es ļoti gribētu to ķermenisko pieredzi, kad tu viss esi pūkains un mīksts. Arlabunakti, I`m embracing it all. Nē, bet transcending, mur. Serotonīn, lūdzu, nāc mājās. Es nezinu, īsti šim visam nav laika, tāpēc noteiktas lietas uz laiku, līdz būs laiks, vnk jāizslēdz. Čiks.

Šovakar ir Rūtiņas kārta. Lūk, kā tas ir redzams, Rūtiņa ir ļoti mazs kaķītis, bet doties ļoti skaists, apņēmīgs, diez gan spītīgs, bet mīļa draudzenīte jau kādus 5/6 gadus (tas jāiečeko pasē vispār, kh). Karoč, viņa uzradās tajā lieliskajā dzīves brīdī, kad es sāku studēt un dzīvot atsevišķi no vecākiem. Tā kā viņa ir vienīgā, kas par mani zina tiešām visu :) Bučas Rūtiņai.
Apr 25 23:20 [info]pickle_jar:
Lepojos ar čerņas kritumu, ja un tad bams! -  pēc narkašu spota tīrīšanas pie rīgas vecākajiem ūdenstorņiem (bučas tiem zaķukiem, kuri uz savām šļircēm uzsprauda atpakaļ vāciņus) attopos dzeram Skultē, tajā, kur blokmājas pagalmā ir lidmašīna par godu tiem, kas bombardējuši berlīni, rāpjoties uz garāžām, kamēr VISI mums piepišas, kāpēc tur esam, bet nesakot, kā nokāpt lejā. Nostopējām mašīnu uz Imantu, kas beidzās ar to, ka nospēlēju lomu totālā & pilnīgi svešā krievu dzīvoklī, kur paēdu karbonādes ar kartupeļiem, smējos par jauniepazītā sergeja aptaukojušās meitas piebildēm, kuras savas val. barjeras dēļ patiesībā nesapratu & aizgāju projām uz Valmiersielu. Ir agrs, un varu pat nonāk āģenē - tas laikam raujjjj pauri visvairāk.
Apr 25 23:18 [info]saulpalampe:
Visoriģinālākais ir tas kam nav nekādas jēgas.
Visbanālākais ir tas ko visi saprot.
*
Apr 25 23:10 [info]liktens_humors:
Ak šie siltie vasaras vakari, kad mierīgi aizklīsti no ballītes, lai pabūtu ar sevi, savām sajūtām, zvaigznēm un kaķi. Noder, kad nav ne jausmas kurp dodies.
Apr 25 23:10 [info]liktens_humors:
Ak šie siltie vasaras vakari, kad mierīgi aizklīsti no ballītes, lai pabūtu ar sevi, savām sajūtām, zvaigznēm un kaķi. Noder, kad nav ne jausmas kurp dodies.
Apr 25 23:10 [info]teiksma_ragana:
Slavenā Lucavsalas ekokopiena un dziedāšana
Atmosfēra tiešām mājīga, sajūta, ka apkārt jauki cilvēki, bet... protams, ka viss kā jau parasti iet vienā kavējošā haosā, par to es nebrīnījos.
Brīnījos par to, ka esmu uzaicināta vadīt sadziedāšanos, kur tas interesē 10% apmeklētāju un arī tiem dažiem laikam tik tā viduvēji. Nebiju gaidījusi tik mazu atsaucību un pilnīgu nevēlēšanos piedalīties. Mani taču galu galā tur aicināja! Likās, ka tad jau cilvēkiem interesēs, bet nē.
Tas, ka pakārt haoss un cilvēki pat aplī sēžot tarkšķ un traucē vai blakus spēlē uz ģitāras kaut ko pilnīgi citu, kā es dziedu, to es biju gaidījusi, jo tādi jau ir hipsterhipiji. Bet to, ka tik maz būs dziedātgribētāju - nu nē...
Lai gan viss pasākums atstāja viegli nenobriedušu, tomēr kopumā patīkamu iespaidu, liekas, ka nav vēlmes tur atgriezties.
Kuram gan ir laba sajūta būt uzaicinātam uz pasākumu vadīt kaut ko tādu, kas gandrīz nevienu neinteresē. Liekas, ka tas laikam bija izmisuma solis, jo neviens cits tam baram negribēja dziedāt un vispār piedalīties :D
Bet man ir prieks, ka cilvēki darās. Ekolietas ir atbalstāmas visādos formātos un ideja visam ir ļoti laba.
Lai veicas viņiem.
Apr 25 23:10 [info]teiksma_ragana:
Slavenā Lucavsalas ekokopiena un dziedāšana
Atmosfēra tiešām mājīga, sajūta, ka apkārt jauki cilvēki, bet... protams, ka viss kā jau parasti iet vienā kavējošā haosā, par to es nebrīnījos.
Brīnījos par to, ka esmu uzaicināta vadīt sadziedāšanos, kur tas interesē 10% apmeklētāju un arī tiem dažiem laikam tik tā viduvēji. Nebiju gaidījusi tik mazu atsaucību un pilnīgu nevēlēšanos piedalīties. Mani taču galu galā tur aicināja! Likās, ka tad jau cilvēkiem interesēs, bet nē.
Tas, ka pakārt haoss un cilvēki pat aplī sēžot tarkšķ un traucē vai blakus spēlē uz ģitāras kaut ko pilnīgi citu, kā es dziedu, to es biju gaidījusi, jo tādi jau ir hipsterhipiji. Bet to, ka tik maz būs dziedātgribētāju - nu nē...
Lai gan viss pasākums atstāja viegli nenobriedušu, tomēr kopumā patīkamu iespaidu, liekas, ka nav vēlmes tur atgriezties.
Kuram gan ir laba sajūta būt uzaicinātam uz pasākumu vadīt kaut ko tādu, kas gandrīz nevienu neinteresē. Liekas, ka tas laikam bija izmisuma solis, jo neviens cits tam baram negribēja dziedāt un vispār piedalīties :D
Bet man ir prieks, ka cilvēki darās. Ekolietas ir atbalstāmas visādos formātos un ideja visam ir ļoti laba.
Lai veicas viņiem.
Apr 25 23:10 [info]teiksma_ragana:
Slavenā Lucavsalas ekokopiena un dziedāšana
Atmosfēra tiešām mājīga, sajūta, ka apkārt jauki cilvēki, bet... protams, ka viss kā jau parasti iet vienā kavējošā haosā, par to es nebrīnījos.
Brīnījos par to, ka esmu uzaicināta vadīt sadziedāšanos, kur tas interesē 10% apmeklētāju un arī tiem dažiem laikam tik tā viduvēji. Nebiju gaidījusi tik mazu atsaucību un pilnīgu nevēlēšanos piedalīties. Mani taču galu galā tur aicināja! Likās, ka tad jau cilvēkiem interesēs, bet nē.
Tas, ka pakārt haoss un cilvēki pat aplī sēžot tarkšķ un traucē vai blakus spēlē uz ģitāras kaut ko pilnīgi citu, kā es dziedu, to es biju gaidījusi, jo tādi jau ir hipsterhipiji. Bet to, ka tik maz būs dziedātgribētāju - nu nē...
Lai gan viss pasākums atstāja viegli nenobriedušu, tomēr kopumā patīkamu iespaidu, liekas, ka nav vēlmes tur atgriezties.
Kuram gan ir laba sajūta būt uzaicinātam uz pasākumu vadīt kaut ko tādu, kas gandrīz nevienu neinteresē. Liekas, ka tas laikam bija izmisuma solis, jo neviens cits tam baram negribēja dziedāt un vispār piedalīties :D
Bet man ir prieks, ka cilvēki darās. Ekolietas ir atbalstāmas visādos formātos un ideja visam ir ļoti laba.
Lai veicas viņiem.
Apr 25 23:10 [info]teiksma_ragana:
Slavenā Lucavsalas ekokopiena un dziedāšana
Atmosfēra tiešām mājīga, sajūta, ka apkārt jauki cilvēki, bet... protams, ka viss kā jau parasti iet vienā kavējošā haosā, par to es nebrīnījos.
Brīnījos par to, ka esmu uzaicināta vadīt sadziedāšanos, kur tas interesē 10% apmeklētāju un arī tiem dažiem laikam tik tā viduvēji. Nebiju gaidījusi tik mazu atsaucību un pilnīgu nevēlēšanos piedalīties. Mani taču galu galā tur aicināja! Likās, ka tad jau cilvēkiem interesēs, bet nē.
Tas, ka pakārt haoss un cilvēki pat aplī sēžot tarkšķ un traucē vai blakus spēlē uz ģitāras kaut ko pilnīgi citu, kā es dziedu, to es biju gaidījusi, jo tādi jau ir hipsterhipiji. Bet to, ka tik maz būs dziedātgribētāju - nu nē...
Lai gan viss pasākums atstāja viegli nenobriedušu, tomēr kopumā patīkamu iespaidu, liekas, ka nav vēlmes tur atgriezties.
Kuram gan ir laba sajūta būt uzaicinātam uz pasākumu vadīt kaut ko tādu, kas gandrīz nevienu neinteresē. Liekas, ka tas laikam bija izmisuma solis, jo neviens cits tam baram negribēja dziedāt un vispār piedalīties :D
Bet man ir prieks, ka cilvēki darās. Ekolietas ir atbalstāmas visādos formātos un ideja visam ir ļoti laba.
Lai veicas viņiem.
Apr 25 23:10 [info]teiksma_ragana:
Slavenā Lucavsalas ekokopiena un dziedāšana
Atmosfēra tiešām mājīga, sajūta, ka apkārt jauki cilvēki, bet... protams, ka viss kā jau parasti iet vienā kavējošā haosā, par to es nebrīnījos.
Brīnījos par to, ka esmu uzaicināta vadīt sadziedāšanos, kur tas interesē 10% apmeklētāju un arī tiem dažiem laikam tik tā viduvēji. Nebiju gaidījusi tik mazu atsaucību un pilnīgu nevēlēšanos piedalīties. Mani taču galu galā tur aicināja! Likās, ka tad jau cilvēkiem interesēs, bet nē.
Tas, ka pakārt haoss un cilvēki pat aplī sēžot tarkšķ un traucē vai blakus spēlē uz ģitāras kaut ko pilnīgi citu, kā es dziedu, to es biju gaidījusi, jo tādi jau ir hipsterhipiji. Bet to, ka tik maz būs dziedātgribētāju - nu nē...
Lai gan viss pasākums atstāja viegli nenobriedušu, tomēr kopumā patīkamu iespaidu, liekas, ka nav vēlmes tur atgriezties.
Kuram gan ir laba sajūta būt uzaicinātam uz pasākumu vadīt kaut ko tādu, kas gandrīz nevienu neinteresē. Liekas, ka tas laikam bija izmisuma solis, jo neviens cits tam baram negribēja dziedāt un vispār piedalīties :D
Bet man ir prieks, ka cilvēki darās. Ekolietas ir atbalstāmas visādos formātos un ideja visam ir ļoti laba.
Lai veicas viņiem.
Apr 25 23:07 [info]wensdy:
Vienatnē ar kaķiem.
Es tagad gribētu justies kā viena no tām molekuliņām, kura caurvij visu un reģenerējas un kuru izdomāja digitālais Džonija Depa selfaware intelekts  "Transcendencē". Vienkārši izšķīst gabaliņos un būt viss reizē. Jo es negribu domāt par sevi kā par neveiksminieci (kgan man nav citu ideju, kā varētu interpretēt esošos faktus), bet, lai šo inerci novirzītu, ir kkā jāpārveido esošā forma. Bet pagaidām es vēl jutīšos, līdz iemigšu, cerams, uz daudz stundām, lai nav jādomā par lietām un jāvēlas lietas. Kaut kad, kad man būs citas prioritātes dzīvē, es iemācīšos meditēt. Tas atrisinātu ego problēmiņas un attiecīgi attiecību problēmas, un nekas mani nespētu tā sāpināt. Izklausās forši, jo līdz tam laikam es droši vien būtu nežēlīgi pamatīgi problematizējusi savu esmi. Un, ak, jā, tad arī nevajadzētu tur ilgoties pēc cilvēkiem, izdomātajiem cilvēkiem utml. Tā kā es kādreiz noteikti varētu būt tā molekuliņa, es varētu tikt klāt arī pie Rūtiņas un Olivera smadzenēm, kas ir ļoti svarīgi, jo kaķīšiem nekad nav tādu problēmu kā man. Viņi vnm ir tādi priecīgi un ieinteresēti, un pašpietiekami. Un mīksti, es ļoti gribētu to ķermenisko pieredzi, kad tu viss esi pūkains un mīksts. Arlabunakti, I`m embracing it all. Nē, bet transcending, mur. Serotonīn, lūdzu, nāc mājās. Es nezinu, īsti šim visam nav laika, tāpēc noteiktas lietas uz laiku, līdz būs laiks, vnk jāizslēdz. Čiks.
Apr 25 22:58 [info]citronz:
Pirmais Xrace sporta klasē pievarēts! Mazliet baiļojos, kā nu būs, jo neesmu labā formā. Ok, skriešana ir kaut cik, bet uz velo šogad biju pavisam maz sēdējusi. Tomēr gāja labi. Protams, bija lietas, ko varējām izdarīt labāk, bet guvām pieredzi, kas lieti noderēs nākamajās reizēs, par to, kā labāk un ātrāk. Principā esmu apmierināta. Viens posms tik bija reāli čakarīgs, kur daudz laika pakāsām. Komandas darbs ar bija ok, noteikti nākamajās reizēs būs vēl vieglāk, jo būsim jau sapratušas, kas un kā. Katrā ziņā esmu priecīga, ka piekritu. Protams, nebija viegli. Reljefs bija diezgan smags (piejūras kāpas!), bija ko noskrieties. Un labi, ka mana komandas biedrene labi orientējas kustībā, jo man nesoties pilnā šusē ar riteni ir grūti koncentrēties uz karti. Tomēr arī ar sevi varu būt apmierināta, jo tajās vietās, kur vajadzēja dalīties, visu atradu un vispār, kopumā biju noderīga laikam :D Laiciņš ar silts bija un foršs. Bet nu- ir ko mācīties! Jāturpina trenēties gan skriešanā, gan velo, gan orientēties :) Bet emocijas viennozīmīgi pozitīvas! 8 stundas prieka un gandarījuma sajūta pēc tam. Un pie medēļiem ar tikām :)
Apr 25 22:57 [info]saccharomyces:
es nesaprotu, kas ir ar mani un tehnolõģijām.

mans jaunais tālrunis ir essentially pārvērties par metāla un plastmasas kluci, kas nereaģē ne uz ko, un izņemt bateriju viņam nav iespējams. es nesaprotu, kas ir noticis, jo vēl pirms pāris stundām nekas neliecināja par to, ka viņam varētu būt kāda problēma, mierīgi runāju ar mammu skype caur tālruni, un viss bija ok.

tagad man var zvanīt (tb telefõns it kā nav izslēdzies), bet telefõns nekādi neizrāda, ka tāds process notiktu. WTF.
nereaģē arī uz pogu kombināciju, kam vajadzētu veikt hard reset. WTF.
ja piesprauž pie datõra, datõrs reaģē kā uz pieslēgtu cd drive. WTF.

varbūt jums ir kādas idejas, ko vēl varētu pamēģināt darīt?
Apr 25 22:37 [info]kakjux:
Šodien mākoņains, tāpēc neieviesu sun protection. Tomēr, kā izrādās, tāpat puse dekolteja apsvilusi. Pa dienu teica, ka ir 26 grādi, bet visi jakās. Nu, ko teikt, esmu mazā kleitiņā, bet ar lielu glāzi sangrias. Šķiet, ka tapas ir mans mīļākais ēdiena veids, jo var apēst vairākus mazus gardumus, as opposed to vienu lielu porciju. Ir žēl, ka neatbraucu uz nedēļu. Mucho gusto, Malaga.
Apr 25 22:24 [info]virginia_rabbit:
vakariņās - doritos; kā īstam geimerim
Apr 25 22:21 [info]zille:
noskatījos filmu.
jauns puika iemīlas vecākā sievietē un tā šo beidzot pavedina. bla, bla, bla. tad viņa vienā dienā pazūd. salauž puikam sirdi. pēc gadiem puika kā students satiek šo sievieti tiesas prāvā, kurā viņa tiek tiesāta par ebreju iznīcināšanu. viņai piespriež mūža ieslodzījumu. ne līdz galam taisnīgi un tomēr. bla, bla, bla. puika, kas nu jau ir pusmūža vīrietis - šķirtenis sāk sūtīt viņai uz cietumu kasetes, kuras pats ierakstījis - lasīdams dažādas grāmatas.
un te nu ir tas āķis. kad viņš bija puika, viņš lasīja tai priekšā grāmatas. tiesas prāvā viņa atzinās, ka rakstījusi dokumentu, kuru pat nevarētu izlasīt, ja kāds viņai lūgtu. viņa bija analfabēte un ar viņa kasešu palīdzību cietumā, sirmā vecumā iemācījās rakstīt un lasīt.
vārdu sakot, tāds stāsts, ka godīgi apraudājos - man likās bezgala romantiski.

es izskatoties savādāk, kā pavasaris - teica mana draudzene - kolēģe, kuru nebiju satikusi 2 nedēļas. tā esot mīlestība. nezinu, jā vai nē, bet smaidu visu laiku, izņemot brīžus, kad raudu, skatoties filmas.
Apr 25 22:15 [info]prtg:
Boyhood (2014)
Apr 25 21:52 [info]martcore:
draugu tomātu paka, veselības dzēriens, esmu gatavs the phantom menace vēlreiz un atkal
televīzijas meistara jodas elegantā pidžama, akakijs akakijevičs džaba, erotiski sapņi ar princesi leiju un vūkijiem - tas viss mūsu ekrānos jau šovakar
Apr 25 21:41 [info]gaismas:
I swear i'll run away from every home I ever have
So i'll build a new house in every town i pass
Maybe then I won't always feel lost and trapped
When I was growing up, i was the smartest Kid i knew
Maybe that was just because I didn't know that many kids
All I know is now I feel the opposite
Like if you don't want to work, then that becomes your job
Theres a lot of overtime, theres not many days off
I hope you know that I'm not trying to complain
Apr 25 21:30 [info]kristya:
es mīlu,
bet ko jūs mīlat?
Apr 25 21:27 [info]ulvs:
dalīšanās ar mūziku - Harmonia "Deluxe" (synth-krautroks, 70'tie)
Izveidošo to kā tādu veselīgu paradumu (pretstats, neveselīgs paradums, smēķēšāna) - sūtot kādam "izcilo mūziku" (mūziku, kas ir vai nu timeless, vai nu ģeniāla vai tieši time-full, tā teikt, mūzika, kas izsaka noteiktas ēras [iespējams, noteiktā sub-žanra] tonālo estētiku), es ar šo mūziku padalīšos arī ar jums, mani dārgie drogi. Kačāt šeit. Pirmais albums šajā "paraduma izveidē" - par krautrok grupu uzskatītās Harmonia (stulbs nosaukums, zinu) albums "Deluxe" (vēl stulbāks nosaukums, bet es nosaukumu ziņā no fričiem neko daudz nekad neekspektēju). Grupa pastāvēja tikai 3 gadus - no '73.-76'. - un izdeva 3 albumus (un diemžēl, sātana dzīti, apvienojās 41 gadu vēlāk un jopr.ir kopā - nemaz neesmu un nemēģināšu viņus klausīties "tagad").  

Konkrētais viņu albums "Deluxe", kas orģināli tiek sūtīts manai vienai no labākajām draudzenēm pasaulē, Ilzei (kamēr viņa mani reāli gaida, sakot "nāc šurp", un tagad, uzzinājusi, ka rakstu, saka "nu beidz" un "eu nu"... izbesījusies; nu, kamēr rakstu šo huiņu; piedod, Ilzīt... pēdējais quote: "lai tas paliek ārpus cibas afērām... nopietni"), ir izteikti orientēts uz skaņu ģenerēšanu, izmantojot analogos sintezatorus. Gluži kā cita krautroka mūzika, arī Deluxe skaņdarbi apbur ar absolūti antiklišejisku pieeju materiāla apstrādei un izveidei. Ja vien krautroku kā tādu nevarētu dēvēt par zināma veida/formas klišeju pašu par sevi. 

Tātad, lūdzu, šeit var novilkt Harmonia - Deluxe.

Izcili piemēriņi: 1, 2
Apr 25 21:18 [info]petro:
Tagad, pēc fiziski smagas darba dienas, vēl lēnītēm nokurinu vienu žagaru kaudzi, sēžu, raugos liesmās, sūcu aukstu radler no kakliņa un domāju - vai tas tagad vēl ir darbs vai varbūt beidzot atpūta.
Apr 25 21:14 [info]gaismas:
Mazliet mākslu arī jāpabauda. Bez muzeju apmeklējumiem jūtos nepabijusi pilsētā. Šī pilsēta man būs Dalī dekoratīvo šķīvju un flīžu pilsēta.

Sāku mācīties valodu un meklēt nomai garažu, kurā varētu dzīvot.
Apr 25 21:03 [info]katodstars:
Šoreiz nekas ļoti īpašs, bet ja jau padarīto glabāju šeit, lai iet arī šis. Dabuju visai labi saglabātu Электроника ЭМ-05 ar stāstu, ka vienkārši neskan, bet kad atradu kāpēc neskan, atradās vēl kaudze ar problēmām, kuras nācās novērst mainot pusbeigtas Padomju loģikas, tranzistorus un līdz pēdējam izžuvušus kondensatorus. Kā reizi pēdējās dienas pie manis glabājas arī iepriekš minētais РЦ-02 un vienā rūpnīcā ražotie aparāti kopā rada lielisku tandēmu gan minimal synth, gan harsh noise skaņu radīšanai. Kā reizi pirms āris nedēļām šāds sints bija ss-ā uz pārdošanu, nožīdoju, tagad bišķi škrobe. Lai gan skaņu opcijas nav īpaši plašas, tomēr ar efektiem var izspiest viskautko interesantu.
Bet, OK, laiks doties klausīties vokāli industriālo ansambli "Izsenās metodes".


Apr 25 20:59 [info]f_g:
pavasaris
Šodien beidzot sastādīju zemenes. Šogad būs vairāk vagu! :D Jācer, ka būs arī vairāk ogu. ;)
Savācu nezāles un lokus, un vakariņas ir vienkārši neparasti burvīgas - salāti, biezpiens un vārīti kartupeļi... Mmmm...ņammma! Zinu, ka smieklīgi izklausās, ka varu jūsmot par to visu, bet, jāatzīstas godīgi, vārīti kartupeļi mūsmājās nav biežs viesis.. :)
Apr 25 20:56 [info]f_g:
Garfield
garfield
Apr 25 20:48 [info]yeux_glauques:
#public detvice announcement II (update)
kaņepē, mīļie, vakar bija oblava, un tagad tur var dzert tikai limonādi. mūsu plēģuru klubiņš ar to nebija mierā, tāpēc dzeram šovakar krogā aptieka. aicinājums piebiedroties joprojām paliek spēkā. sākums ap desmitiem.
Apr 25 20:32 [info]virginia_rabbit:
Gvinaēls vilka no skapjiem savas mammas pakešu paciņas, bēra paketes uz grīdas, bet maisus izmantoja par atkritumu maisiem savām rotaļlietām. lēja mazajai māsai uz galvas sulu, jo arī viņa esot miskaste, un vispār viņi ar E ārdījās kā panki. toties pie galda Gvinaēls sēdēja ar nazi, dakšiņu un milzīgu kaklautu un ēda savu pildīto pankūku bez nekādas ņergāšanās, kamēr E vārtījās pa grīdu un nebija piedabūnams pie galda.
Apr 25 20:08 [info]reinulitis:
jāāā !!!
es TO izdarīju.

es jau tik sen to gribēju, jutu, ilgojos un beidzot es to izdarīju. no rīta pamodos, iedzēru kafiju, savācu savu vismīļako kompāniju pasaulē , iekāpām mašīnā un braucām !!!

un jā, zivis patiešām lido un lec, pilnīgi žēl gandrīz paliek kādas pūles japieliek vimbām, lai tiktu augšā pa to rumbu.

bet izskatās forši :)

un jā, diena bija radīta mums, viss... absolūti viss bija mums.
Apr 25 20:01 [info]vakardiena:
Pasākums beidzies, banāni nopizģīti un McDreamy nobeigts. Man tiešām gribējās, lai diena beidzās uz labākas nots. Žēli mīšu mājās un nīdīšu sevi.
Apr 25 19:33 [info]antuanete:
   Pavadītas vairākas visai darbīgas un veiksmīgas dienas, lai arī trešdiena nesolīja neko labu - trīsdienu komandējumu sāku ar mašīnas iesēdināšanu staignā pļavā (jo pirms sanāksmes gribējām drusku apskatīt Veclaicenes aizsargājamo ainavu apvidu). Beidzot īstenojās viedais teiciens par lielo džipu un traktoru, lai gan nemaz tik tālu jāiet nebija. Tā kā vispār bija jābrauc uz sanāksmi, tad atstājām ainavu ekspertu traktora meklējumos un līdz ar matu galiem paspējām uz sākumu, nepagāja ne stunda, kad mašīna bija klāt, un mācībstunda izmaksāja nieka 15 eiro.
   Tālāk viss gāja pēc plāna un grafika, drusku apskatījām arī dabas liegumu "Jaunanna" (šoreiz nekur neiestiegot) un pašā vakarā bijām Pilskalnē pie Ilūkstes (maršrutiņš tā uz 460 kilometriem). Ceturtdien riņķojām pa Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidu, vakar izstaigājām takas "Pilskalnes Siguldiņā" (tur ir skaisti, brauciet, kamēr lapas nav pilnībā saplaukušas!) un tīri pieklājīgā laikā bijām mājās.
Apr 25 19:33 [info]rasbainieks:
pedāļu foto, kuru internetos meitenes laiko vairāk nekā zēni
also, ļ. priecīks rasbainieks )
Apr 25 18:32 [info]po:
nečrl
Līdzīgi nevienam nezinu, kas īsti ir hipsterīgums, bet, ielūkojies mugursomas dibena nosēdumos, konstatēju, ka esmu natural-born (ja hipsteri vispār eksistē). Mazais moleskins, binte, muskatrieksti, mutes ermoņikas. Pārējās kabatās Makgaivers. Hoķa, varbūt esmu načuralbōrn maggaivers.
Enīvei, beidzot visa tā draza dabūs mazliet izceļot ārā no betona, dzelzs, stikla un asfalta. Pilnam komplektam varētu iestešot blašķi kandžas. Hmm.
Apr 25 18:13 [info]lmr:
boikotēju trešos autobusus, nedēļu eju uz skolu un atpakaļ ar kājām. no rītiem eju gar to ekvatora garuma sastrēgumu, un tur tik smirdīgs gaiss, un pusbrukuši ķieģeļi mēģina saturēt dzegužkalnu, un tie ir tik netīri un brūni pelēki, ka varētu nolaizīt pirkstu un nobraukt gar kādu, gan jau apakšā sarkans. šorīt ceļā redzēju savu pirmo šīgada taureni - raibu un beigtu.

ar diplomdarbu kaut kā neiet, kaktusi uz palodzes vīst, draudziņi grib mirt un es gribu dzīvot.
Apr 25 18:13 [info]heishy:
#jamesbond
Robert Davi sings F.Sinatra at Splendid Palace.
woot woot
Apr 25 17:58 [info]gary_crant:
facial yoga
Apr 25 17:58 [info]liljabrik:
Jā btw patiesība ir viena bet vinja ir loti sarežgīta, es nevarētu paskaidrot, es tikai jūtu.
Tur ir kaut kas no matemātikas, šūnu kustības, psihologjias, astrologijas un dzejas
Apr 25 17:42 [info]krii:
Dārgā ciba, tu, kas zini visu - kādas ir iespējas retaurēt grāmatas cieto vāku. Ričmonds greizsirdības uzplūdos ir sabojājis vienu palienētu un diezgan vērtīgu grāmatu - iekodies aizmugurējā vāka stūrī. Bojājums nav liels, bet labi pamanāms un ļoti neglīts...
Apr 25 17:39 [info]ierindnieks:
laiks un bailes
Visu laiku domāju, ka esmu jauns džeks, bet pēkšķi firzētavā, skatoties uz sevi spogulī atskārtu, ka pie šīs friziers jau esmu nācis gadiem. Esmu izsekojis kā viņas bērni no pavisam maziem ir kļuvuši par vidusskolas pēdējo klašu absolventiem. Man kļuva kaut kā nedaudz jocīgi.. jo laiks ir pagājis tik ļoti ātri un liekas es to nemaz neesmu apzinājies..tas ir bailīgi
Apr 25 17:28 [info]crescendo:
Ķeizariņi
skaists kopsavilkums par riskiem un benefitiem VBAC vs atkārtots ķeizars.
http://consensus.nih.gov/2010/vbacstatement.htm


Viss ir vēl sliktāk nekā šķita.
Apr 25 16:20 [info]kisswithafist:


šitāds feelstrip. bet vispār es tikai gribēju iemācīties uztaisīt gifu no jūtūbes. izrādās, atliek pievienot "gif" pirms "youtube" linkā (sanāk www.gifyoutube.com/watch?dfobveobgoibvoeiboeibvowbigowribgowi) un saspaidīt, kā vajag. fun.
Apr 25 16:15 [info]lennay:
Diezgan bieži ar acs kaktiņu redzu pazibam mājdzīvienkus. Parasti kaķus. Bieži, faktiski ikreiz, kad sēdēts pie galda, uz kura novietots dators vai laptops, vai kaut vai planšete, atstumju krēslu ļoti uzmanīgi, lai netrāpītu ar to acs ārējā kaktiņā pazibējušam smilšukrāsas pusteļam, kas apgūlies uz grīdas man aiz muguras maķenīt pa labi. Bet tas jau normāli. Taču tie pazibošie kaķi - tie gan mani izbrīna. Es pat nepaspēju noteikt, kā tieši viņi izskatās. Kas man tās par tādām kaķu halucinācijām.
Apr 25 15:40 [info]nelasilasi:
Es šodien iegādājos divas brīnišķīgas lietas - grāmatu un kleitu.
Apr 25 15:26 [info]melnbaltalapsa:
Bezmērķīgi.
Tāds nogurums, ka varētu atstiept ķepiņas uz priekšu un aizmigt uz mūžu.
Un Šodien vēl nakts darbs..

Satikts. Tikai ne uz mirkli nav palicis vieglāk. Saprotamāk. Tikai patiesāk. It kā ar savu tuvumu viņš spētu padarīt visas zvaigznes redzamas dienasgaismā.
Apr 25 15:19 [info]up:
https://www.youtube.com/watch?v=E8fIDDGsYAA
Apr 25 15:14 [info]kants:
the new low
ja tev šķiet, ka kaļķu vārti vai sapņi un kokteiļi ir eksotisks zoodārzs, laik apmeklēt karaoke klubu "friends" viesnīcas latvija klaustrofobiskajos pagraba labirintos. jau uzreiz, nokāpjot lejā, tu nokļūsi uz prāmja baltijas jūrā - atbilstošā interjerā un atbilstošai publikai notiek bezvārda estrādes mūziķu uzstāšanās ar priekšnesumiem un dejotājām. publikā daudz krievvalodīgo un melnādaino, bet skaidrā nav neviena!
kad pārvarēts apjukums, vari atrast stikla durvis uz vip lounge, kur karaoki izbaudīt intīmākā atmosfērā par lielo zāli, kura ir kaut kur tālāk. vipos par 10 eur var pasūtīt dziesmu bez rindas, bet ar supervip pieeju - par 30 eur - aizsteigties priekšā tiem, kuri domā, ka dara to bez rindas. mums ienākot, vīrietis bez matiem izpilda kaut ko no ieslodzījuma vietu klasikas un tā pēc tam izrādās muzikāli kvalitatīvākā uzstāšanās. turpat aļona svin savu 25. dzimšanas dienu, un divas stipri iereibušas vienaudzes viņai izpilda atbilstoša nosaukuma dimas bilana hītu. nenākas viegli, tādēļ dīdžejs vietām viņām palīdz, kaut kā vismaz glābjot pārējos apmeklētājos. noskan vēl pāris gabali no kirkorova un kaut kā tipa angliski, lai pie mikrofoniem ķertos 4 jauni slāvu vīrieši ne mazākā reibumā. apķēruši viens otru ap pleciem, viņi līgojas uz ekrāna pusi un katrs pretējā virzienā mēģina aizvilkt nothing else matters melodiju, pa vidam atskanot savādiem ie-gaudojieniem. dj ir atmetis ar roku, tev pārskrien tirpas no tā, cik tas ir neticami briesmīgi un reizē neērti un smieklīgi, un šķiet, ka tevi tūdaļ atmaskos kā svešo šeit. es jūtos, kaa man vairs nav pamata kautrēties dziedāt ever.
ballīte turpinās uz ielas - aptuveni vienlaikus tur atrodas 2 savstarpēji nesaistītas jaunas sievietes bez apaviem - viena tos kaut kā uzvelk, otrai tos nes draudzene, jo īpašniece tiek stiepta pati, rupji lamājoties. pa labi kāds jauneklis pie sienas taisās pūst, bet turpat vairāki no kluba izmesti vīrieši mēģina kauties gādīgā apsargu uzraudzībā. diemžēl viņi tam ir pārāk piedzērušies un neveikli
kad tu mājās pēc tam uzkāp augšā un pīpē pie loga, gribas vēl pēdējo izrādi. un, lūk, tieši nāk divi iereibuši jaunekļi, viens ielas gaišakajāa vietā zem laternas noliek kluci uz brauktuves, pēc tam, šķiet, mēģinot noslaucīties gar dekoratīvā dzīvžoga krūmiņiem. ir tikai pus četri.
Apr 25 15:10 [info]_zirgs:
viedoklis
Kāds ir jūsu viedoklis par ādas atsāpināšanu taisot tetovējumus.
Jā, jo kāpēc ne? Nē, jo sāpes ir daļa no tetovējuma tapšanas procesa? Jā, jo ... Nē, jo... Kādi viedokļi?
Apr 25 15:00 [info]mafia:
Pēdējā laika dīvainība: es kaķi saucu par Rūķīti, bet suni - par Roni.
Apr 25 14:56 [info]putnelis:
Lūk tā-
http://fishki.net/1513161-realnaja-zhizn.html
... tālāk ... )
Apr 25 14:54 [info]vilibaldis:
kaķi
Tā, kamēr iegāju iekšā kāds no kaimiņrunčiem apčurāja stādāmo gumu kasti. Viss, ieskaitot manas drēbes, smird pēc runča.
Labi ka līdz skolniekiem vēl ir laiks.
Apr 25 14:52 [info]telefontubbie:
huiņas deva
Kaut kad nesen noskatījos filmu "Adult world" (2013) http://www.imdb.com/title/tt1067765/

(tā ir resna atkāpe, es amerikāņu filmas skatos ļoti reti)

Stāsts ir par meitieti, kas domā, ka ir talantīga, raksta dzeju un kuras kvēlākais sapnis ir tikt publicētai grāmatā. Viņa nejauši izlasa kādu vecu grāmatu un satiek grāmatas autoru, kurš viņas acīs ir kā ģēnijs. Viņa lūdzas, lai viņš viņai iemāca rakstīšanas noslēpumus un kritizē viņas sarakstīto. Tā kā viņas rakstītais nav nekas īpašs, bet galīgi sarūgtināt meiteni nevēlas, viņš publicē viņas dzeju kompilācijā "Shit poetry", kas viņu, protams, sadusmo.
meanwhile...viņa raksta erotisko stāstiņu pieaugušo žurnālam,jo darba kolēģis no seksšopa viņu iedrošina uzraksīt ar domu, ka tur viņu publicēs un ka tā jau nav sliktākā vieta kur publicēties. Viņa aiziet ciemos pie darba kolēģa un ierauga, ka viņš ir visnotaļ talantīgs gleznotājs, bet nemaz nealkst, lai viņa zīmējumus kāds redzētu,kur nu vēl lai tos kaut kur speciāli izliktu apskatei. Un aplaužās, jo saprot, cik viņa ļoti pūlas, bet citi nē un tāpat ir forši.
Filma smieklīga kopumā,jo filmas galvenā varona ir šausmīgi stulba un nenopietna, bet rakstnieks šausmīgi nopietns un dialogi visnotaļ prātīgi sanākuši.
^^Apr 25 14:38 [info]grizzly_bear:
take it or leave it
Apr 25 14:35 [info]virginia_rabbit:
Ingmārs ir uzsēdinājis Eiženu uz Dzintara Čīčas
Apr 25 14:19 [info]dienasgramata:
DELFI. [Rīgas] pašvaldībā tiek plānots arī čipu lasītāju iepirkums.
Apr 25 14:08 [info]sniegabrist:
bēdz
Muzejā ~astoņgadnieki. Puikas stāsta, kādas spēlītes internetos atraduši - tur jāšuj cilvēkam brūce, pirms iztek visas asinis, bet cilvēkam nedrīkst sāpēt, tur jāpārstāda orgāni nesabojājot, jākaļ kauli utt. Kolēģe: meitenes, jūs gan tādas spēles nespēlējat? Meitenes: fūuu, nēe!
Apr 25 14:07 [info]gaismas:
vakardien bija tā diena, kad es sev godīgi varēju apliecināt, ka esmu kļuvusi par nelietotāju. Man ne tikai negribējās nekādus apreibinošos dzērienus un vielas, un nešausminājos par - kā to var lietot. Man bija dziļi vienalga, jo tā huiņa ir citu pasaulēs, ne manā! YO! es pišu uz humpalām. Zajebala mazgāt drēbes un gaidīt, kad izžūs. Man šķiet, ka tikai es esmu spējīga braucot uz hz kurieni paņemt tikai zobubirsti un justies perfekti sapakojusi ceļojumsomu.
Apr 25 13:54 [info]penny_lane:
iespējams, viena no manām tipiskajām ikdienas kļūdām ir ticība, ka visu iespējams izrunāt, saprast, vērst par labu.


kaut patiesībā tik bieži pasaule parādījusi vidējo pirkstu tiem, kas tic tik vienkāršotai izpratnei par cilvēkiem.
Apr 25 13:46 [info]wensdy:
Mūsdienu morāles jūtas.
Humanitarian reason by Fassin D.
Diez gan nelaikā nāk viņa superīgā biezā grāmata, jo tā ir lielisks iemesls pazust no visām ikdienas trivialitātēm, piemēram, rakstīt bd, pagadavot normālu maltīti, satikties ar citiem human beings utt.

Apr 25 13:34 [info]dvesma:
Cik ļoti skaitās ielauzties cita cilvēka dzīvē,ja viņš man pats piedāvājis izlasīt viņa dienasgrāmatu no sākuma līdz beigām,kas maina visus uzskatus par šo personu?
Apr 25 13:31 [info]porcupine:
Kulturālie kilogrami
Laikmeta paradoksi — izvēle starp Lielo un Ārprātugali.
(Diez kādu apsvērumu dēļ kulturālā kilograma stilam paņemts Great Gatsby? To jau var katrs: Monogram Maker)
Apr 25 13:22 [info]virginia_rabbit:


no grāmatu izstādes, uz kuru ieteicu aiziet visiem Kjoto draugiem
Apr 25 13:18 [info]virginia_rabbit:
Gvinaela tētis jau 10:00 atsūtīja, ka parkā mums iespējams nepiebiedrosies, bet ielūdz mūs uz pankūkām pēcpusdienā.

Franču īsziņas ir vismaz 5 rindiņas garas. Viņi gan sasveicinās, gan izsakās paplašinātos teikumos bez saīsinājumiem, gan novēl jauku dienu, gan piekabina "bučiņas" un savu vārdu beigās. kaut vai apkures katla meistars - viņš atsūta ziņā gramatiski un stilistiski nevainojamu vēstuli "... Je pourrais éventuellement passé jeudi prochain aux alentours de 15:00..." nevis "ap 3iem", bet "aptuvenajā laikā ap 15:00"

un, es nezinu, man tas izraisa cieņu pret konkrēto cilvēku. it kā tāds nieks, bet es automātiski domāju par viņu labi. un tad iedomājos, ka varbūt es arī varētu izkopt savu izteiksmi... vai arī lai ir kā ir. ņemiet par labu, kāda esmu.

vakar uzaicināju savu korejiešu-amerikāņu-vāciešu draudzeni uz filmu "Lāčplēsis" ar Radiokora apskaņojumu, kas man pašai bija drusku par daudz, garu un frīkaini (tā nav kora vaina, bet pats žanrs un tā nepilnības); un viņai patika! viņa, kas rauc degunu, par daudzām contemporary izrādēm, ka tās nav gana krutas, teica, ka labprāt noskatītos Lāčplēsi vēlreiz un nopirktu CD.
Apr 25 13:13 [info]m31:
24/04/2015
Piektdienas ir piektdienīgas. Vakarā varēs iemigt un neraizēties par agro celšanos, ligzdu uz galvas vai citiem darbīgo dienu rituāliem.
Apr 25 13:05 [info]virginia_rabbit:
Eižens jau no kādiem 7 lēkā pa manu ķermeni, velk nost segu, pēta to, tausta nabu, liek tajā dažādus priekšmetus un pusaizmigujašajai galvai uzdod jautājumus par seksu un gejiem

nupat Ingmārs uzcepa grauzdiņu ar mocarellu, un desu un es esmu apsēdusies.
Apr 25 13:00 [info]m31:
23/04/2015

Šodien izteicām laikam visus iespējamos mīļvārdiņus mūsu jaunajai sistēmai. Labi, ka klaviatūra un viss pārējais palika vienā gabalā. 
Ta det med ro. 

Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?