Latest Posts

Current posting stats: 9.46 per hour, 0.16 per minute RSS version
Mar 22 02:13 [info]kapnutelpa:
kā vispār bēbju vecāki nesajūk prātā no tās raudāšanas? un kā aprast ar domu, ka noteikti KATRA mamma ir kaut reizi, kaut vienu tumšu brītiņu pēc 4 negulētām naktīm no tās nepārtrauktās baurošanas apsvērusi piespiest spilvenu un uz mūžu to apklusināt, pēc šīs domas jūtoties vainīgas visu mūžu. es, man liekas, vispār sajuktu prātā, pēdējā laikā domāju, ka bebji- tas ir PILNĪGS alien shit, man vienīgās pieņemamās fizioloģiskās darbības ir ēst, dzert, šņaukt, pīpēt, čurāt, pabučoties arī varētu, bet nu pa retam, un tas arī viss. man liekas, es varētu būt matainā ādas ērce, kam nav ānusa, tās dzīvo tikai 2 nedēļas, uzkrājot sevī atkritumus, līdz nomirst.
Mar 22 02:11 [info]kakjux:
viens vareni successful gājiens uz barčiku. tur sākumā ienākot kaut kā nogļučiju un nepiestāju pie rumāņiem, ar kuriem nesen satusēju. piesēdu īru galā cēlā vientulībā. viens no rumāņiem samaksāja par vienu manu dzērienu, bet nu. meh. beigās mēs ar ļ nīgru Džemmu un Rāžu izsmējām tik daudz ko.

Rāžs atnāk, apsveicinās ar mani, apsēžas blakus.
Džemma ārā pīpo.
mēs ar Rāžu telepurķos.
Džemma ienāk, aiziet aiz bāra, pievēršas Rāžam nīgri: what do you want?
Rāžs līksmi: hey, Rāž, how are you?
Džemma: you can do it yourself. beer?

tik labi sajutos. apsmējām gan strādāšanu no mājām, gan drēbes, gan ceļojumus, gan lokālos restorānus. Džemma pasūdzējās par bērnkopību, Rāžs tur kaut ko bīdīja. tad karšu aparāts nestrādāja, jo wifi negāja. viss bija varen jautri.

Džemma kaut kādās ziņās izlasīja, ka čuvaks aizgājis uz ķini, šim telepurķis nokritis, šis liecies pacelt un tikmēr elektroniskā krēsla mehānisms iesprostojis viņa galvu un šis nomirījis :D
Rāžs: imagine, you just go to the movies and get killed!
kaķ: dude, I don't think he witnessed the aftermath.
Rāžs: yeah, but imagine :D

visādi izsmējāmies. tiešām. un viss tā pareizi labajā tonī. cik labi, ka tāds barčiks tomēr.

rumāņi pagaidīs citu dienu, kādu Kornela dienu, kad ietrāpīsim visi.
Mar 22 02:08 [info]hauf_milk:
piedod, methodrone, man cilvēki ļoti riebjās.
Dieva projekts ir sagājis sviestā. visiem ir jāmirst.
Mar 22 02:07 [info]kapnutelpa:
šodien kādas 4 reizes pieķēru sevi pie tizlu pasīvi agresīvu tekstiņu rakstīšanas dažādos sociālajos portālos, pēdējā brīdī attopoties- tf am i doing
bet šis laikam arī skaitās oh maaan
Mar 22 02:04 [info]hauf_milk:
Mani TIK ļoti ietekmēja La Casa de Papel, ka sapņoju būt tādā komandā, kaut esmu 100 kārt par gļēvu tam. Riebums pret globālo iekārtu man neliktu arī šaubīties bliezt pa ārā dežūrējošām specvienībām, jo sava darba laikā tie NAV cilvēki, bet truli mērķi ar identifikācijas numuriem.
Mar 22 01:37 [info]mansgan:
therion, therion... kāpēc ne
Mar 22 00:50 [info]kochka:
Pārmaiņas
Pēdējā laikā redzu sapņus par vecām un nolaistām koka ēkām, kurās jūtos nestabili, bet tai pašā laikā nav nepatīkami tur atrasties. Tā nu ir radusies vēlme iemācīties atjaunot senas lietas, piemēram, skapjus. Lai gan slavenu mākslinieku darbus es nepārgleznošu.

Mani iedvesmoja šī te bildīte )
Mar 22 00:14 [info]217:
freedom to walk
Beidzot pēc vismaz 2-3 mēnešiem izgāju šodien normāli garā, ar tualešpauzēm nepārtrauktā un ar smagu grūtniecības vēdēru nenomāktā, nenogurušā pastaigā, sajūta, ka iznākot no ieslodzījuma.
R. nāca līdzi, bet tiklīdz viņš ies atpakaļ darbā, sākšu pastaigās klausīties podkāstus. Daļēji atgūts kkas no savas dzīves atpakaļ, pat ja piekabē rati :)
Mar 22 00:11 [info]sirualsirual:
do i dare to preach to a peach
Mar 21 23:33 [info]ierindnieks:
vietu sadalījums, iekšējās kārtības noteikumi
Tātad es esmu aizgājis uz sporta klubu un tur priekšā, veseliem bariem meitenes, kuras metušās sportot, cilāt svarus, jogot utt., un es visu laiku skatos un domāju, kura ir pati skaistākā, kurai skaistākais dibens, kurai krūtis, kurai seja, kura varētu būt pati gudrākā un tā visu laiku. Un viņu ir tik daudz, ka man paliek grūti.
It kā muļķīgi un varētu arī tā nedarīt, bet kaut kā nesanāk.
Mar 21 23:27 [info]ierindnieks:
pareizie sporta kluba noteikumi
Es, protams, varu iedomāties, ka sporta apavi ir kapitālistu izgodrojums un tikai atrodoties zeķēs var atvērt īstās čakras, bet ja būtu manos spēkos, es tiešām aizliegtu sporta klubos visus zeķu staigātājus. Tie kuri nezin kāpēc iedomājušies, ka ja jau visi apkārt svīst raustīdami kārtējo trenažieri, tad arī šļūkt apkārt viņa sasvīdušajās zeķītes ir pilnīgi dabīgi. Un var jau smalkjūtīgi izlikties, ka viss viens, bet būsim godīgi, to zeķu smaku ir grūti panest. Ja, protams, to kompensē kārtējās jogas meitenes apspiestie legingi, tad vēl var kaut kā samierināties. Bet kopumā būtu totāls bans staigāšanai zeķēs. Kā skolā - tikai sporta apavos.
Mar 21 22:58 [info]sirualsirual:
nezināju, ka vēlējos dzirdēt šo dziesmu
Mar 21 22:29 [info]eermaniitis:
vēsture
gads bez saules
trīsdesmit gadi ar apmakušām debesīm
trīsdesmit gadi bez lietus
i hui no nasqua civilizācijas

a jūs par laika apstākļiem sūdzaties
Mar 21 22:21 [info]dooora:
"Eventualism" redirects here
šodien čota-tāds garīgais, ka jāuzliek pie tažīnes Šizopōle.
https://en.wikipedia.org/wiki/Schizopolis
Mar 21 22:10 [info]nelabrit:
auksti martā
Man kursabiedrene piedāvā sākt jakas likt garderobē. Jo ir taču neērti tās vienmēr nest līdz piektajam stāvam. Turklāt garie mēteļi aizņem vietu un to gali velkas pa grīdu. Tas mani ļoti satrauca. Es uzreiz atcerējos par vidusskolu. Kā tur vienmēr bija jakas obligāti jāatstāj garderobē, kuru pa dienu ārpus pusdienu starpbrīža slēdza ciet. Tas uzreiz izslēdza iespēju aizmukt. Nu, vismaz ziemā.

Citādāk bija vakarskolā. Tur pirmajās dienas mēs visi, kā samācīti, atstājām savas jakas garderobē. To ciet neslēdza. Kā lielākā daļa garderobju, arī tā atradās pagrabā. Vakarskolas ēkā remonts pēdējo reizi bijis jau ļoti sen, un pagrabs ir visliktākajā stāvoklī, bet tas galīgi netraucēja garderobistei. Viņai mums bija jāizsniedz jakas pēc numuriņiem, bet tos viņa laipni ļāva samainīt pašiem. Tur vienmēr skanēja kristīgais radio un dažkārt uz promiešanu viņa mēdza dot Dieva svētību. Vakara maiņā strādāja vīrietis, kurš pēc pirmā skata likās tur iemaldījies nejauši no kādas stroikas. Numuriņus viņš izsniedza pats un klausījās Eiropas hītus.

Ilgāk par trīs dienām neviens īsti garderobi neapmeklēja. Kad iepazinos ar savu klasi, mūsu pīppauzes kļuva kopīgas un tad katru starpbrīdi izņemt jaku šķita muļķīgi. Turklāt neviens tā nedarīja. Un, par cik lielie tukšie skolas gaiteņi vienmēr bija auksti, uzreiz nevilkt nost mēteli likās īpaši patīkami. Tikai vēlāk es sapratu, ka jaku staipīšana līdzi kļuva par tādu kā protestu. Par protestu pret visām tām skolām no kurām bijām izslēgti, pret noteikto kārtību, pret kaut kādām robežām un pulksteņlaikiem. Jakas vēstīja spēcīgi – ja gribu, varu jeb kurā brīdī piecelties un aiziet. Kad uz vakarskolu pārnāca kāds no bijušajiem klasesbiedriem, šī iespēja nēsāt jakas līdzi tika uzskaitīts, kā viens no pirmajiem šīs skolas plusiem. Tiesa, mums tur bija skolotājas, kas ļoti aktīvi aicināja tomēr apmeklēt garderobi. Vēstures kabinetā otrā semestra sākumā pat parādījās pakaramais. Taču mēs atteicāmies izmantot arī to. Viņa ar smaidu atbildēja, ka, protams, tas vairs nav mums, bet mazajiem. Es tomēr ļoti ceru, ka viņi šo skaļi nenosaukto protestu saglabās.

Būtu ļoti muļķīgi iedomāties, ka tāds pats protests eksistē arī universitātē. Šeit arī garderobe ir pagrabā, šeit arī ir numuriņu sistēma. Tomēr šķiet, ka garderobi neizmantojam, jo vienkārši neesam par to iedomājušies. Turklāt pēc katras lekcijas ir garš pārtraukums, kurā vienmēr sanāk iziet ārā, citreiz kondicionieris pūš stiprāk nekā vajadzīgs un tad līdzi paņemtā jaka kļūst vairāk parocīga.

Sākumā es nemaz nepamanīju, ka mēs neizmantojam garderobi. Man tas likās tik vispārpieņemti, tik skaidrs, ka tikai tagad, kad mana kursabiedrene aicina to apmeklēt, atceros. Protams, ka es viņai atsaku. Un tas manī rada patīkamu prieku, pat satraukumu.
Mar 21 22:07 [info]mapats:
Un tikmēr Dienvid Āfrikas Republikā.

Brīdinu! Asinis un gaļa, balto cilvēku asinis.

Tālāk varat paši sameklēt, tīklā nu jau ir diezgan daudz info.
Mar 21 22:03 [info]eermaniitis:
par matemātikām
desmitnieku matemātika man ir tuva un saprotama
vieninieku nullīšu binārā man arī ir saprotama
angļu 12 mitnieku drusku mulsinoša
bet šumēru daļu, fuck, tur drusku jāpadomā, vet izskaidro viasasiepriekš
Mar 21 21:33 [info]methodrone:
Uzticība ir uguns
Man prātā atkal lavās un lūr vairākas domas par esību.

1) Par Ēdenes dārzu, Dievu un cilvēka apziņu. Cik es saprotu, sākumā Dievs sevi izveidoja par pasauli, un esība bija pastāvīga kopības eiforija. Pasaule bija Viena, Dieva apziņas caurausta. Viens bija tas pats kas Otrs, nesadalīts, Dieva apziņas caurausts. Bet tad čūska, varbūt kā izrietoša epifenomenālija, vai visdrīzāk Dieva ķecerīga ideja, piedāvāja apveltīt savu pasauli, sevi ar individuālu apziņu. That sounded fun, so one thing led to another. Protams, individuālas apziņas priekšnoteikums ir tāds, ka tā jūtas atsevišķa no Dieva, un pasauli piedzīvo vārgi un pastarpināti, nevis caur visām pieredzēm reizē, bet mazu puteklīša frakciju. Tai šķiet, ka viss kas notiek ir tikai tas, kas notiek ar mazo viņu, tāpēc viss šķiet bīstams un grūts. Likumsakarīgi, arī visa mazā viņa darbība pasaulē izriet no bīstamības un grūtuma (un aizvainojuma, dusmām, sašutuma par bīstamību un grūtumu), kas tikai vairo bīstamību un grūtumu un izrietošās jūtas. Jēzus saka, neveidojiet savu dzīvi no bīstamības un grūtuma, bet no Dieva, kura miesas radības mēs visi esam. Viņš pats tā arī dzīvo, bet citi neredz, nejūt un dusmojas, ka Jēzus noniecina viņu mazumu un atsevišķumu (kas ir viss, kas viņiem pieder).

2) Tas, ko JP visu laiku pieminēja par Babiloniešu mītu par pasaules izcelšanos, tas, ka pasaule un tās cilvēki ir izveidoti no nogalināta visuredzoša dieva saplēstajiem locekļiem un asinīm. Un svarīgi, ka zeme un debesis (daba) no sieviškā dieva un cilvēki (individuāla apziņa) no vīrišķā dieva. Cik es saprotu, šeit atkal - viss (pasaule) ir veidots no homogēna Dieva materiāla. Bet visas formas un cilvēki ir no mirušiem Dieva miesas gabaliem, kas liek domāt, ka pasaulei ar tās cilvēkiem ir sarauta saikne ar dzīvā Dieva apziņu - Kopībai mirusi Dieva apziņa - šķietami Kopībai mirusi Dieva miesa. Cilvēki vairs nav ar Dieva apziņu, kā Ēdenē, bet gan atsevišķas, individuālas Dieva daļas ar individuālu apziņu. Lai arī cilvēki taisīti no Dieva, Dievapziņa no tiem ir izdzisusi, paslēpta. Vai arī asinis - apziņa tagad piepilda Dieva daļas atsevišķi. Sort of confusing, bet intuitively makes sense.

3) Dieva valstība patiešām jau ir zemes virsū. Cilvēkiem atcerēties, ka viņi ir Dieva daļas un salipināties atkal kopā. Ar skatienu, ar vārdiem, ar sirdi, ar uzticību un mīlestību. Protams, pasaule, esība, kas veidota no sapluinītiem Dieva gabaliņiem ir skaudra, un šķiet nav gracioza veida, kā tiem saaugt kopā. Bet graciozums un skaistums redzams tad, kad par spīti šķietamam pasaules ciešanām un neglītumam, cilvēki nodibina Dievišķu saskaņu - Dieva valstību viens ar otru un ar pasauli. Pasaules skaistums ir tās izejviela nevis mere manifestations. Neglītais ir skaists savā esencē, but it is an acquired taste.

4) Es dramatiski secinu, ka tiešām, tām reizēm, kuras es savā dvēselē varu nosaukt par heaven on earth nav bijis nekāda sakara ar foršumu. Bieži es esmu bijusi visdziļākajā izmisumā, jutusies totāli neērti, bijusi apšaubāmā vietā, bijusi negribīga un nesagatavojusies, ir bijis skaudri. Bet tad mani ir pārņēmusi sajūta, ka es un Otrs (cilvēks vai pasaules daļa, objekts) esam divi gabaliņi no saplēsta Dieva, starp mums nav nekāda attāluma, ka mēs esam viens ābolītis. Ka attālumu rada viss šķietamais, pēc kā mēs definējamies un sevi aprakstām. Bet pietiek ar vienu tīru skaidrības brīdi, lai nekam no tā nebūtu svara, individualitāte nokrīt kā šķidrauts, un dziļa patiesība gavilē.

5) Kā dzīvot. Šo apjēdzot viss laiks, kas tiek pavadīts neesot saskarē ar citām Dieva daļām šķiet nepareizs un kroplīgs. Magnētiska tieksme savienoties, saplūst atkal atpakaļ kopā Dievā, sevī. Viss likumsakarīgi. Es nezinu, vai Dievs vai čūska nebija šo pārdomājuši kārtīgi, vai arī tāda ir samaksa par individuālu apziņu. Cilvēks zina, ka viņš nav cilvēks, un visa viņa būtne tiecas izšķīst un saplūst atpakaļ Dievā. Bet viņam ir jādzīvo kā mazam cilvēkam, jo tas ir tas ko vēlējās Dievs. Jeb, ir kļūda runāt par cilvēka gribu vai nepareizi pavadītu laiku. Dievs pats, Viņa sašķeltā enerģija cilvēkos vibrē un dīdās, sitās ārā, grib izbēgt, un nevar vien sagaidīt atgriešanos savā kopības pamatstāvoklī. Tā ir tā enerģija, ko sauc par mīlestību, kas liek cilvēkiem uzmeklēt jēgpilnus brīžus vienam ar otru un ar pasauli apkārt. Cilvēka dzīve šķiet bezmazvai erotiska, lēna bet ne pietiekami gara, agoniska priekšspēle. Vai cilvēks spēj izturēt jebkādas sāpes, zinot, ka visa viņa dzīve ir ceļš pie sava mīļotā, ka viņš sadzīs un būs drošībā, ja drosmīgi izies šo ceļu? Ka ir neiespējami nomaldīties vai apmaldīties, jo tu jau esi viņa sirdī. Nav neviena, pat ne tumšākā un baismīgākā ceļa, kas tevi nenovestu pie Viņa. If anything, jo vairāk un tālāk tu izceļosies, jo spējāka būs atkalredzēšanās. Jebkura mazākā lieta, darbība, objekts cilvēka ceļā tad ir bezgalīgs prieks un plašums un gaidas. Viņa vienīgā izvēle ir iet labprātīgi, vai pazaudēt sevi izmisumā, rūgtumā un dusmās. Labprātība ir pilna gudrība, dusmas ir patiesas, bet tikai no vienas puses. Es vēlos panākt to uzticības līmeni, kas pilnībā atbruņo. Es gribu just to plašumu, darot visas mazās lietas - katra darbība, vārds, doma ir lūgšana un pildīta ar ilgām un ziedošanos. Es tik totāli kristālskaidri vaiboju ar Jēzu, un arī visiem citiem redzētājiem. Es tik ļoti tiecos uz šādu uzticēšanās plašumu, totālu piederību mīlestībai, totālu pakļaušanos, totālu brīvprātīgumu. Nevar būt nekā skaistāka uz šīs pasaules, kā uzticēties un redzēt uzticību pretī. Turēt vienam otra uzticību kā plašumu un totālu pakļaušanos savam stāvoklim. Celties augstāk esībā, grimt dziļāk Dievā.

6) Es zinu, ka esmu ļoti kritusi, un gandrīz viss ko es domāju ir šaurs. Es esmu tik minimāli artikulēta savos darbos. Neapmierinājums ar esību ir vilinošs ļaunums un pataloģija. Bet arvien vairāk man sagādā prieku no šī ļaunuma atmosties, atgriezties, un ar uzviju un kvēli uzticēties. Tikai uzticība var padarīt cilvēku tīru un atkal jaunu, un īstu. Uzticība ir uguns. Šķiet stingra un ļoti maiga roka mani ved cauri pašas izsapņotai ellei. Dažreiz es redzu, ka es neesmu izkustējusies no vietas, bet esmu nogājusi tūkstošiem jūdžu. Šī arī ir tā alķīmija starp prātu un sirdi, kas ir mērķis. Cik tas ir amizanti, ka pasaule izskatās pēc pasaules, kamēr tā ir ar tik daudz dziļumiem un kritumiem, augstumiem, nišām, paralēlēm, ārpusēm un iekšpusēm. Bet tāpat pasaule varbūt izskatās Dievam. Amizanti, ka visur ir mājas, un drošība, un ka Dievs ir tik tuvu, kā monētas otra puse. Bet diemžēl vai par laimi šis atkal pārvēršas šķidrā prozā, un patiesība ir neizmērojami dziļāka, svētāka, mīļāka.
Mar 21 21:32 [info]liuut:
semi-rad:
Remember it is not illegal to high-five anyone. Do you use exclamation points in the salutations of your e-mails? Enthusiasm doesn’t have to stand up to criticism. It doesn’t even have to really make sense. If you finish a ski run, MTB trail or sport climbing route, and you like love it, I encourage you to try out new superlatives when describing it to someone else.


- - -
teiksim, šogad es spītīgi atsakos apspiest naivumu (vai vienalga, kā mēģini saukt vienā vārdā); ne globāli, bet rokas stiepiena rādiusā. Ņirdz, ja gribi, pēc divām, trim nedēļām, kā likums, smīns pāriet smaidā - un paliek. Kas tu esi, ja neesi spējīgs uz random laipnību random līdzcilvēkam, es sev prasu, nu? Paprasi sev arī. Jauku vakaru!

- - -
beat this
Mar 21 21:28 [info]krii:
Draugi, kādam ir pieredze ar arhivēšanas pakalpojumu firmām?
Mar 21 21:23 [info]panacea:
While we're at it
Visā šajā Feisbuka un datu vākšanas sakarā, personīga informācija internetā man aizvien biežāk sāk likties kā plastmasa. Krāsaina, spīdīga un noderīga, bet tai pašā laikā ne viena, ne otra nepazūd, un sakrājoties par daudz vispār tā kā skāde.
Mar 21 21:09 [info]zilnezal:
aizvedu tevi pastaigāties uz kuģa klāja
lai gan atdzisusi ir svelme mēs esam spējīgi kontakteties
temperatūra mūsu ādās ir gandrīz vienāda un tā vairs neizraisa otrā
alerģiskas reakcijas

es atceros arī ka puve ir summa mitrumam un siltumam
un līdz ar to iezīmēju mūsu leduslaikmetu
par ideālu pie kura mūžīgi tiekties
un pretēji tam, ko mācījusi audzināšana
atdzist
Mar 21 21:03 [info]ugga:
#766
apnīk is the keyword.
Mar 21 21:02 [info]kisswithafist:
Man laikam ir visai smags namamātītes sindroms, but hey, I kind of enjoy it. Forši spēt pabarot cilvēkus pat tad, ja viņi ierodas ar pusstundas brīdinājumu.
Mar 21 20:50 [info]gnidrologs:
Nezināju, ka raitwingeri spēlē "upurus". Nahuja. Mums viss okej. Paskat uz Austrum/Centrāleiropu vai pat Ķīnu/Japānu/Izraēlu, kas ar savu 'nacismu/racismu un mizogīniju' pilnībā izvairās no šādām problēmām. Tiesa, pilns ar liberastu palaistuvēm (pēc profila vidējā cibas "progresīvā"), kas katru dienu tiek kaut kur izvarotas un sagrieztas gabalos vai izmantotas kā cumdumpsteri brūniem bagātinātājiem + muļķīgi mīļijauki male velkamisti, kurus sašķaida miera gruzaviki un piekauj apspiestie nabadziņi, 100% finansēti par pašu naudu, kas varēja tikt lietotas savas valsts attīstībai. Mums, ļaunajiem raitwingeriem, no attālumā atliek tikai morbīdi grozīt galvas.
Btw, ja guardian ir labs publicistikas avots, tad breitbārts ir oxfordas enciklopēdija.
Mar 21 20:42 [info]peacemaker:
Mana pirmā ilgtermiņa draudzība ārpus tuvākās un tālākās ģimenes sākās piecu gadu vecumā. Es gāju, šķiet, pēc maizes*, kad blakusmājas pagalmā puika man uzsauca: "Eu, uz kurieni tu ej?"

Izbrīnījies par šādu pārmaiņu no parastās kārtības, brīdi padomāju, tad atbildēju: "Pēc maizes," un uzsvaram pašūpoju gaišbrūno auduma maisiņu**.

"Negribi atnākt paspēlēties?"

"Nu... davai!***" Un es izspiedos cauri viņu sētas platajiem, dekoratīvajiem dzelzs vijumiem, un nākamās stundas mēs pavadījām smiltiņās, ceļot un atkal gāžot pašceltos dambjus.****

Nākamos gadus mēs kopā spēlējāmies tik daudz, ka pat viens cits ciema puika domāja mūs par brāļiem esam. Pēc tam raksturi aiznesa katru uz savu pusi (un vismaz es kādu laiku par to vēl uz viņu dusmojos), bet tā ilgā kopīgā mežoniskošanās joprojām iezīmē manu raksturu vairāk par ļoti daudz ko.

Pirmā nopietnā draudzība šai ziņā varbūt pat ir spēcīgāka par pirmo mīlestību, jo laiks kopā ir pavadīts svarīgākā vecumā.

Lai nu kā, pirms kāda laika mēs satikāmies vēlreiz - pirmoreiz pa burtiski padsmit gadiem. Un bija forši. Pilnīgi noteikti no tām minidraudzībām, kuras gribas uzturēt.* tā domāju tāpēc, ka es parasti viens pats ārā gāju pēc maizes un no līdzīga vecuma labi atceros to sajūtu, kas ir, kad piecgadnieks dodas uz veikalu cauri, viņaprāt, lielam un mežonīgam parkam. tomēr tajā pašā laikā man šķiet, ka viņa mājai tuvojos no otras puses, kas gan varētu būt vecāku atmiņu uzslāņojums, jo tai ciemata pusē mēs pārcēlamies gadu vēlāk

** parastais maisiņš tas nebija tāpēc, ka viendien tajā ielēca vāvere. es ieslēdzu viņu maisiņā, aizspiezdams ciet augšgalu, bet vāvere nelietīgā kārtā izgrauzās cauri un aizbēga mežā (bet man par to neviens pēc tam neticēja)

*** mēs savā starpā sarunājāmies latviski, lai gan abu (jauktajās) ģimenēs runāja krieviski, un es nebiju gājis bērnudārzā

**** to mēs darījām daudzus gadus, pamīšus spēlējot videospēles, ielas malā kaļot akmeņus sīkākos akmeņos un spēlējot handbolu uz paštaisītiem vārtiem. vēlāk mūsu kopdarbs aizvien lielākā mērā pārtapa viņa individuālā darbā (ķīlējot mopēdu, piemēram), kur mana loma bija dažādu lielākoties patiesu stāstu stāstīšana

US GIRLS
Mar 21 20:31 [info]dienasgramata:
Šodien Getsbijs, pamatīgi izskrējies ar kociņu pa Lielajiem kapiem, vilkās, mēli izkāris, uz māju pusi, tad kaut ko saoda gaisā un, saslējies uz pakaļkājām, metās uz priekšu, kā senu un labu draugu ieraudzījis, tik pēc pārdesmit metriem izrādījās, ka tā ir Jaunā Rīgas teātra publika, kura sasmaržojusies nāca pa trotuāru pretim uz Cerību ezeru vai Procesu, ej nu sazini, bet uz rotaļām šī galīgi nebija noskaņota. Tagad nabags blakusistabā klausās, kā Zviedrijas Radio simfoniskais orķestris izpilda Ģērģu Ligeti, man slinkums piecelties un pagriezt klusāk to radio "Klasika".
Mar 21 20:26 [info]zilnezal:
es esmu suns cilvēka labākais draugs es esmu suns un un suns ir cilvēks un cilvēka nav un bet cilvēks var tapt
es esmu cilvēka suns labākais draugs es esmu un suns un cilveks ir suns un nav cilvēka bet tapt cilvēks var
es esmu cilvēks drauga labākais suns es esmu cilvēks un suns ir suns un cilvēka nav un netapt viņš cilvēks nevar
es esmu tapis un cilvēks ir labākais suns un draugs ir cilvēks un suņa nav un cilvēks ir suns nevar
Mar 21 20:26 [info]zilnezal:
es esmu suns cilvēka labākais draugs es esmu suns un un suns ir cilvēks un cilvēka nav un bet cilvēks var tapt
es esmu cilvēka suns labākais draugs es esmu un suns un cilveks ir suns un nav cilvēka bet tapt cilvēks var
es esmu cilvēks drauga labākais suns es esmu cilvēks un suns ir suns un cilvēka nav un netapt viņš cilvēks nevar
es esmu tapis un cilvēks ir labākais suns un draugs ir cilvēks un suņa nav un cilvēks ir suns nevar
Mar 21 20:26 [info]zilnezal:
es esmu suns cilvēka labākais draugs es esmu suns un un suns ir cilvēks un cilvēka nav un bet cilvēks var tapt
es esmu cilvēka suns labākais draugs es esmu un suns un cilveks ir suns un nav cilvēka bet tapt cilvēks var
es esmu cilvēks drauga labākais suns es esmu cilvēks un suns ir suns un cilvēka nav un netapt viņš cilvēks nevar
es esmu tapis un cilvēks ir labākais suns un draugs ir cilvēks un suņa nav un cilvēks ir suns nevar
Mar 21 20:07 [info]mazeltov:
Aizgāju nobalsot pašvaldību vēlēšanās. Balsošana notiek šādi - iedod milzu lapu ar visiem sarakstiem un kandidātiem un ar sarkanu zīmuli jāaizkrāso aplītis pie atbalstītā kandidāta vārda.
Mar 21 20:07 [info]ziimogvasks:
Man M. tikko teica ka pa cīk cīk ir jāmaksā un cenšas izspiest 150 eiro.

Vē viņa teica ka es esmu lohs.
Mar 21 20:03 [info]po:
Not enough confusion as it is
Pirmais man pazīstamais transdženderis ir ~13 gadus vecs. Well done, propaganda. Good luck, kid.
Mar 21 19:53 [info]punkts:
Contious intend is a side effect.
Mar 21 19:30 [info]krii:
Šopēcpusdien abas ar S, katra no sava darba nākdamas, nevilšus saskrējāmies mūsu maršrutiem ne visai parastā krustojumā, sapratām, ka Dievam (Dievei) attiecībā uz mums ir bijis Plāns, un kas gan mēs tādas, lai pretotos Viņa/-s gribai, un devāmies dzert alu.
Nāk pavasaris, un es kļūstu spējīga uz alus dzeršanu.
Kad divi meitieši krustcelēs satiekas, tas uz laimi. Mūsu senči zināja, ko saka.
Mājās nākot, ieraudzīju kalsnu Jaunmēnesi. Arī tas nez kāpēc šķita uz labu.
Mar 21 19:08 [info]izdziivotaaja:
Forši pavadījām laiku Dānijā xD Redzējām tikai bāku no attāluma, jo, kad beidzot sataisījāmies doties, kuģis jau bija sācis atiet no ostas xD ...no 47h, ko pavadījām uz kuģa, 40 nosēdējām kajītē xD
Pēc brauciena izdomājām, ka tā būtu laba ideja vnk ierasties pie polietes & pēc tam uz "vīna dārzu". Domāts darīts. Norvēģu kolēģe gan nepievienojās tālākajām izklaidēm...visp brīnos kā viņa izturēja visu šo laiku ar 4 LV matainajiem, kam ļoti garšoja alkohols xD Ceru, ka gribēs ar mani vēl komunicēt xD
Mar 21 19:07 [info]eermaniitis:
behold and witness
viens no pasaules nē, bet Latvijas galiem nu tiek pieredzēts, "Latvija kā mazā Šveice" kūst un izčākst kā pērnais sniegs .... cerams paraus līdzi visus podsņešņikus (tautas valodā suņu sūdus) kā banku lobiju
Mar 21 19:00 [info]rugetta:
mazliet palasīšu noslēpumu kambari un tad sākšu strādāt. pusstundiņu pasnaudīšu un tad sākšu strādāt. paēdīšu pusdienas un tad sākšu strādāt. uztaisīšu kafiju un tad sākšu strādāt. aiziešu izprintēt nākamās nedēļas teātra biļetes un tad sākšu strādāt. nokrāsošu nagus un tad sākšu strādāt, jo ar ierobežotu rīcības brīvību var tikai taustiņus smuki klabināt. es jau sapņoju par maģistru, lai gan ar bakalauru knapi tieku galā un visi mani puslīdz produktīvie paradumi ir aizgājuši neceļos. es nespēju normāli pieslēgties kaut kam ātrāk kā divpadsmit stundas pirms dedlaina, nu nespēju.
Mar 21 18:52 [info]vairsneat:
178
īsas tikšanās mani padara skumju.
Mar 21 18:44 [info]spect_actor:
love fades away but things are forever
Dabūju jaunu mantiņu - telefonu. Vienmēr lieku savai tehnikai vārdu no klasiskās literatūras. Telefons kļuva par Ursusu. Viņam ļoti piestāv.
Mar 21 18:27 [info]wowow:
Liu Cixin Three Body Problem/Remembrance of Earth's Past trīs grāmatu cikls ir brīžiem grūti lasāms, brīžiem ar nevienmērīgu kvalitāti, brīžiem pat kaitinošs, tomēr ļoti ieteicams.
Mar 21 18:24 [info]saladdays:
zin kā..
gribētos rakstīt daudz vairāk, bet max trūkst laika. vai arī kad ir, tad nekā nav galvā jo perebors. šodien arī. tik daudz kas notiek, tik daudz darba, tik daudz lietas jārisina. ja agrāk biju mierīgs cilvēks un varēju visu dienu mājās nosēdēt, tagad kāja pati kratās jau no rīta pie kafijas tases. visu laiku kaut kas notiek, ja nenotiek, tad gribās lai notiek. darbs padara mani nervozu. ļoti.

enivei. pēdējais pusgads ir bijis ļoti dīvains, bet vistrakākais notikums - zaudēju tēvu vēzim 11. martā... 15. martā man palika 27 gadi.

ar grupu viss it kā ok. palēnam ejam uz priekšu. Hadronā 2. vieta, par kuru bijām neviltotā sajūsmā. izskatās, ka beidzot arī pievienojas sintezatorists. skatamies, kur uzspēlēt. un ceru, ka aprilī izdosim ''Juku Gadus'', pašaus vaļā tai prezentācijas kontsī. gribētos līdz tam voķi satrenēt. esmu vairāk emocionāls dziedātājs, kurš neprot novaldīt balsi. un vai man vispār tāda ir..?

visādi citādi.. baigais vējš galvā. neesmu nekad tā juties, ka šķiet, reāli viss ir pārāk daudz. ir tā tukšuma sajūta, bet šoreiz nevis no sevis ēšanas, bet no tā, ka reāli ir nogurums. ļoti grūti koncentrēties un projektēt lietas. bet interesanti, ka atrodas resursi sevī to visu izdarīt. zincik ilgi neesmu vnk gulējis gultā un klausījies muzonu skatoties griestos? pats nezinu. 2017 gadu gribētu saukt par savu dzimšanas gadu, jo Juku Gadi aizgāja prom un es, kā saka, uzplauku. katrai puķei savs laiks kad ziedēt, right? nu vo, baigais haips. līdz ar tēva nāvi samazinājās. ceru, ka atnāks atpakaļ.

pašlaik esmu rēzeknē, komandējumā. šitā istaba, parastā viesu mājā ''Rūnas'', baigi man uzsit bītlu vaibu. ja es būtu harisons, šitajā istabā uzrakstītu here comes the sun. saulaina, dzeltenām sienām, ar mūrīti un dīvānu. divas gultas, no kurām vienā guļu es, otrā ģitāra. vispār, man patīk komandējumi. ar kolēģi rēzēknē otro reizi esot, esam 2 dziesmas sarakstījuši. pietam nesūdīgas. nezinu, vai tās kādreiz ierakstīšu, bet uz akustiskās dzīvē šķiet, ka ir vispareizāk. manu kolēģi sauc Ojārs Grīnbergs un esmu ļoti laimīgs, ka mēs strādājam kopā. viņš ir fotogrāfs un dzejnieks. sarakstījis lirikas tādiem māksl. kā Dons, Līvi, Fomins&Kliens, ahh. daudziem. kr4, vecais Liepājas vilks. šogad viņam būs 51.

ā, un vēl man baigi patīk mana akustene. manliekas, tadu otru nedabūt.
Mar 21 17:57 [info]inese_tk:
marts
zirgs laikam apzinīgi gaidīja ekvinokciju, lai sāktu mest spalvu. pagājšnedēļ jau mēģināju kasīt ar aso skrāpi - ij matiņš nekustējās. šodien nāca jau pa čupiņām ārā. drīz visa mana pasaule (un ne tikai) būs zirga spalvās.
Mar 21 17:47 [info]neoplasm:
wwjd?

vispār zin', kas ir besīgi? ka nava īsti sakārtota likumdošana gadienos, kad vīriešiem piesien negribētus bērnus. lemme tell ya a story. vakardien tikos ar draudzenīti no otra biroja patarkšēt pie pintes, un viņas brālim vot šitā gadījās. kādu laiku bija iepinies afērā ar precētu zaķi, samīlējies un piedāvājis viņai attiecības, bet kundze atteikusies. viņš tad ņēmies sirdspuķīti aizmirst, nobloķējis soc.tīklos un viss tāds. paiet gads un kopīgi draudziņi viņam raportē, ka ēē jums, dārgie, vajaga parunāt. konkrētais jauneklis iziet uz kontaktu, viņi satiekās un kundze vieglu žestu - opiņā! - izņem no mašīnas bērnu sēdekli ar bēbīti iekšā, sak', znakomķes, reku tava meita, bērnam 4 mēneši. draudzenes brālis ir tiešām patīkams jaunais cilvēks, mīlestība no pirmā skata un grib to bērnu audzināt. izveikuši dns testu, tiešām nava vīrabērns, bet tur jau pēc sejas uzreiz varēja pateikt, tamdēļ arī konkrētā drostaliņa meklējusi kontakta, jo čota bērns pēc vīra vispār neizstās. draudzenes brālis tagad sapriecājies, idiņš, ka nu tikai būs ģimene, noīrējis māju, kur kundzi ar visiem bērniem [tur ir vēl divi no nelaimīgā vīra vai hujviņzin kā] izmitināt un metīsies dzīvot nost. nēnu, saules mūžu, vai ne, bet wtf. es persōnīgi, ja būtu vīrietis, būtu bēgusi neatskatoties, jo huļi man 18 gadi jādzīvo verdzībā tikai tamdēļ, ka sieviete konkrētajā gadījumā var izdarīt izvēli un vīrietis īsti ne, tb caur tiesu viņš ir piespiežams izdarīt viņai ērtāko izvēli, kas smird pēc finansiālas šantāžas. es arī nesaprotu tās sniegpārsliņas, kas sevi uzskata par tik speciālām, ka konkrētais krāpjošais partneris viņas nu gan nekrāps nekad, bet tas viss skaicka detaļas, nekāpšu augstajā zirgā, jo dzīvē visādi gadās, vienkārši šis nava pirmais tāds gadījums redzeslokā un tas ir bēdīgi. i mean stealthing ir noziegums, bet neviens nevar īsti novaktēt tās jaunkundzes, kam "aizmirstās" iedzert kontraceptīvās tabletes. 666 reizes pārkrustos pret debesīm, ka man neviens kaut ko šitādu nevar nodarīt, jo es, godavārds, mainītu vārdu un pasi un rasi un laistos nevienam nezināmā virzienā, 'cause i refuse to be tricked'n'manipulated.

labajās ziņās - to vienīgo pinti pērkot, man paprasīja dukamentus, gandrīz izbēru visas kartes pa leti aiz priecīga satraukuma :))

Mar 21 17:34 [info]phz:
Veco ziņu aģentūra turpina ziņot
Pirms nedēļas bija kaut kādi drausmīgi murgi, vienu atceros - biju krītošā lidaparātā, kas strauji krita pāri jūrai uz krasta pusi. Izmetu pa durvīm abus savus kaķus, lai viņiem ir vismaz kaut kāda cerība izdzīvot. Bet beigās lidaparāts neizskaidrojamā kārtā līgani nolaidās krastā, un es izmisis domāju, kur es tagad dabūšu laivu, lai izglābtu kaķus. Par laimi, šajā brīdī pamodos.
Mar 21 17:28 [info]dooora:
varu art un varu neart
«Tā kā sabiedrībā šis jautājums kārtējo reizi ir speciāli «uzšūmēts», es vērtēšu, kas ir bijis pamats, pirmkārt, viņa notiesāšanai, otrkārt, kāda ir pašreizējā aktuālā situācija. Pēc informācijas saņemšanas pieņemšu lēmumu, ko darīt vai nedarīt šajā saistībā,» teica Valsts prezidents.

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/778640-vejonis_vertes_iespeju_apzelot_13janvara_grautinu_dalibnieku_berzinu
Mar 21 17:26 [info]phz:
U MAD CUZ U BAD
Tieši pirms mēneša necik nepietuvojos mērķim, par ko biju ļoti dusmīgs uz visu pasauli un no sarūgtinājuma nepaēdu vakariņas (diezgan muļķīgi, jo uzreiz pasliktinājās imunitāte), taču varu vismaz pastāstīt divas jaunas Batfelda anekdotes:
1) Nošāvu kājnieku ar triecienlidmašīnas ložmetēju, sīkums, bet patīkami (tikai ne kājniekam).
2) Braucu Šanhajā ar tanku, piesēdās par ložmetējnieku viens biedrs un cītīgi brauca līdzi, līdz netālu no pretinieka bāzes satikām viņu tanku, gandrīz sašāvu, tankists izlēca ārā un laikam gribēja mukt, bet viņu piebeidzām, savukārt tanks palika. Protams, bezmaksas tanku nevar laist garām, rausos ārā, aizskrēju un ar burvju lodlampu otru tanku salaboju un sēdos iekšā, lai nu jau varētu stāties pretī naidniekiem ar divreiz lielāku bruņojumu. Bet ko dara mans uzticamais biedrs? Protams, atskrien pie manis un sēžas ragavās :)
Nu neko, rezultātā samainījām amerikāņu tanku pret ķīniešu.
Mar 21 17:07 [info]neraate:
gaisma! saule! jau 2.dienu pēc kārtas! vakar sašuvu sev pavasarim cepurīti. šodien piegriezu gandrīz trīs, vienu gandrīz pabeidzu šūt, bet izbeidzās apakšējā diega spolīte un nevaru atskrūvēt lai uztītu. un man gribas visu tīrīt un berzt un pucēt

šitā sen nav bijis. cik daudz dod radoši padarboties un uzlādēt baterijas. pati jūtu - gandrīz kā samainīta. nekas nekaitina, viss tā laipni, mīļi un mierīgi
Mar 21 16:54 [info]temperature:
143 (astoņos kilometros meža var izrunāt visu ko)
ziepniekkalna jēdzīgajā galā izīrē mazu, mazu mājiņu ar dārzu.
grīziņkalnā izīrē dzīvokli ar baltām sienām un koka grīdu.
teikā izīrē dzīvokli ar kamīnu viesistabā.
avotos izīrē dzīvokli ar baltām sienām, koka grīdu, kamīnu viesistabā un iespēju jokot par uzvārda un ielas nosaukuma saskanību.

bet līdz kopādzīvošanai vēl pusgads.
Mar 21 16:52 [info]lennay:
Šis aukstums nekad nebeigsies. Un tad kaut kur ir Manila, kur ir silts un kur mīl. Bet nē, never settle.
Mar 21 16:01 [info]ernuerna:
Bet pansoniātam nosaukums RAUDA
Lai nu kāds, bet RAUDA
Mar 21 15:37 [info]unpy:
Sevis vērotāja piezīmes.
Visvairāk sevi mīlu tomēr par to, ka sasodīti garšīgi gatavoju ēst. Sev.
Mar 21 15:33 [info]pavisam:
Sweet dreams (are made of this)
Šonakt stāstīju Jancim, ko visu esmu izdarījusi, kā mums iet (vai neiet) un pasūdzējos, ka Matainis nav diezko atsaucīgs ar laivas pārrakstīšanu.

Man vienmēr licies, ka lielākais mīnuss agrai aiziešanai (pēc bērnu dzīves sadiršanas) ir fakts, ka nezini, kā tas viss beigsies.
Tu ņemies, kārpies kaut ko, cīnies par kaut ko, bet galu beigās noliec karoti un neredzi neko no tā, ko esi panācis. Vai nepanācis.
Neticu nekādām mākoņmaliņām vai elles katliem, no kurienes šamejie uz mums noraugās.
Ja būtu, būtu sapnī pateicis, vai ritenis ielien golfā. Un kādu pirkt. Kas pie velna ir disku izmērs un kādu Līvai vajag? ZZK vai Noname?

Pusdienlaikā redzēju Viktoru, šausmās domāju, vai zina? Ka tikai nenāk klāt izteikt līdzjūtību or smth. Nenāca, viss kārtībā.

Melanholija, maita, moka atkal.
Mar 21 15:20 [info]vikings:
divas reizes aizmigu šodien darbā
Abas ar seju klavierē. Moš jāguļ nedaudz vairāk!?
Mar 21 14:50 [info]kapnutelpa:
pavasaris!
vārīju ūdeni kafijai un pēkšņi šausmās sastingu pie domas, ka varētu būt tā, ka uzrodas cilvēks, ar kuru jāguļ vienā gultā, jāskatās filmas un jārunā
mana dzimta izmirs, ssooorryy
Mar 21 14:36 [info]kakjux:
jā, nudien. MP atsūtījis man pastkarti. pa pastu. no Berlīnes. ar kaķiem un saukli: "not every lesbian has a cat, but some of us own guns"
tur otrā pusē pierakstīts, ka šis Berīnē un tur bijis uz izstādi un izstādē esot bijusi "spēcīga biešu izstādes daļa". un no turienes pastkarte esot.
parakstā, protams, ietilpst arī mūsu valstī tik ļoti mīļotie "xx"
*nopūšas*
Mar 21 14:33 [info]banderlogs (in [info]paardod):
Viena biļete uz ''Pēru Gintu'' šovakar septiņos, parters pa labi, 12. rinda. Biļete maksā 21, atdošu par 15.
Mar 21 14:30 [info]artis:
https://twitter.com/The_War_Economy/status/971817562550943744
Mar 21 14:17 [info]dooora:
bišk i žēl, ka tēvzemē nav neviena, kas darbotos poētiskās politinformācijas lauciņā tik krāšņi kā Džōrdžs Galvāvējš.

For auld lang syne, my jo!
Mar 21 14:13 [info]kants:
cariskās grūbas
1) atbilstoši interneta padomiem, grūbas skalo, mērcē, vāra divos ūdeņos (ar lauru lapām), kamēr gatavas.
2) pa to laiku baklažāns ir sagriezts strēmelēs un pamatīgi iesālīts - tā viņam noņem asumu.
3) balažānu (es lieko sāli arī noskaloju) biķi nospiež un kopā ar papriku sagriež gabaliņos pēc gaumes. ar ķiplokspiedi izspiež virsū vairākas daiviņas ar ķiploku un sakapātu čili pāksti bez sēklām. samaisa ar olīveļļu un cep uz platas pannas cepeškrāsnī, beigās uzgrillē.
4) grillējumu sajauc ar grūbām un sauju mazo kaperu, piemaļ melnos piparus un liek sacepuma formā. pārklāj ar fetas vai citu gaišu sieru un cep, kamēr siers pakusis un aprauts.
5) servē ar marinētu gurķi.
Mar 21 14:12 [info]hedera:
Sasmējos, dikti mīļi
... tālāk ... )
Mar 21 14:05 [info]virginia_rabbit:
ukraiņi, izrādās, jūt saikni ar Japānu - gan seno, gan radioaktīvo
http://m.day.kyiv.ua/ru/article/obshchestvo/ukraincy-izdavna-vosprinimali-yaponcev-kak-obrazec
Mar 21 13:55 [info]unpy:
Mārketingu vērotāja piezīmes.
Visu cieņu darboņiem, kuri ņemas ar PTACu, teicami trollē soctīklos:

Mar 21 13:32 [info]dienasgramata:
DELFI. Likuma grozījumus par čaulu aizliegšanu jau 3. aprīlī skatīs valdība un 8. aprīlī tos sāks skatīt parlaments steidzamības kārtībā.

p.s. te viņi burkas grib aizliegt, te čaulas
Mar 21 13:31 [info]missalise:
Mežaparka pārtikas bodītē ir nopērkami Limbažu radziņi ar ieceptām ķimenēm! Un garšo tikpat lieliski kā tad, kad es tos mēdzu pirkt studiju laikā - piemājas bodītē, kuru pēc tam nomainīja Maxima. Limbažos patiešām prot cept maizi. :)
Mar 21 13:25 [info]ieraksts:
Strādājot autobusā nopelnīt autobusam.
Mar 21 13:22 [info]krii:
Vakar, kad atkal viesojos pie Aleksandra Č, uzzināju, ka porcelāna paviljoni mēdz pārvērsties kleķa būdiņās, bet dzert un dzejot ar draugiem vajag tik un tā.
Mar 21 13:18 [info]f:
: nav ziemassvētku vecīša, bet kinderola bez lelles?
tikko mani aizķēra kinderola veikalā, un es skatos, ka tur var dabūt kādu no powerpuff girls, well, why the hell not, vai ne, bet tad es izlasīju, ka kolekcijas lelle ir noslēpta tikai katrā piektajā olā! jēzus tu marija, kas tās par svētām šausmām?! nabaga bērni. un vecāki. un es!
Mar 21 13:13 [info]vecmeita:
Pirmie sniegpulkstenīši.
Mar 21 13:04 [info]evia:
mm, pavasara enerģija pārņēmusi!
Mar 21 12:40 [info]vairsneat:
177
love/hate relationship ar tekstiem tulkojot laikam tikai pieaug: varu bezgalīgi ilgi čakarēties ap vienu teikumu, mēģinot panākt, lai tas plūst brīvi, bet sajūta vienalga tāda, it kā es tos pinekļus tikai atbīdītu vairāk uz malām, nevis aizvāktu.
Mar 21 12:33 [info]artis:
Novichok
https://youtu.be/CZgGujo2h3A?t=483

"They say that, maybe, some stuff has escaped". Nē, visdrīzāk varētu būt runa par GRU slepenajām krātuvēm Rietumeiropas valstīs.

Kā zināms, tā ir daļa no materiāliem, kurus Mitrohins pie tējas tases J. Alunāna ielā nodeva Britu pārstāvjiem.
Mar 21 12:14 [info]anonymous:
Sadomāju pārcilāt tautas garamantas, bet tur uzreiz izlec:

Vilks pisa dzērviti,
Pie niedres piespiedis;
Nolūza niedre,
Vilkam pipelite.
Mar 21 12:07 [info]deloveja_kundze:
bet nopietns jautājums: kas notiks ar ABLV paspārnē savākto laikmetīgās mākslas kolekciju?
Mar 21 12:07 [info]khosmos:
Visi pasaules velni
nav nemaz tik melni,
kā tu iztēlojies.
Mar 21 11:54 [info]krii:
Visu zemju cīnītāji pret kultūrmarksismu, apvienojieties! https://www.theguardian.com/commentisfree/2015/jan/19/cultural-marxism-a-uniting-theory-for-rightwingers-who-love-to-play-the-victim?CMP=share_btn_tw

P.S. Kā ir pareizi: "kultūrmarksisms", vai "Kūlturmarksisms"?
Mar 21 11:38 [info]ulvs:
Man šķiet, ka iekš current year mēs varam runāt par visu. Man kā heteroseksuālam vīrietim nešķiet uzrunājoši, kad sieviete filmē, kā kratās viņas dibena gaļa. Tas man šķeiet tikpat seksīgi, kā alusvēdera glāstīšana un dievināšana. Visvairāk man tomēr besī milzu brazīļu dirsas implanti. Lai arī man patīk sieviešu dabiskie ķermeņi, neesmu baigais ļumīguma fans.
Mar 21 11:33 [info]juriic:
.
Krieviem nepatīk Rick n Morty =/
Mar 21 11:29 [info]es_esmu_dzhims (in [info]paardod):
vai kāds negrib iet uz teātri šodien? ''Cerību ezers aizsalis'' JRT, 19.00. 12. rinda, 3.&4. vieta. divi bileti par 30, atdošu par 20
Mar 21 11:19 [info]sodienliist:
vakar izgāju ārā, un tas sasodītais vējš vienkārši pūš un pūš un pūš un pūš un pūš un pūš un pūš un pūš

patiesībā varētu vienkārši dzīvot kā Viviana Maiere - visu dzīvi ganīt kaut kādus bērnus (vai dzīvniekus) un paralēli visu laiku fotografēt. šeit, starp citu, ir tāds kā vivianmaier.ru variants, ļoti interesanti.
Mar 21 10:59 [info]dooora:
#meat_me_too
Artūrs Bērziņš savam cilvēkgaļas ēšanas priekšnesumam varētu uzaicināt biedru Dōkinsu, ja jau pēdējais ir tā izslāpis pēc kanibālā tabū izskaušanas:
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5499911/Richard-Dawkins-claims-eat-lab-grown-human-meat.html

šai sakarā atminējos pēcpirts un neslēpsim božolēta pēcspirts sarunu ar savu soc.antr. pasniedzēju apsnigušā kalnu būdiņā, 92. gada janvārī. jaunajam zinātņu doktōram vēl nebija nosituši 30, bet viņš jau bija apbraukājis 3/4pasauli, izspēlējies ar anarhismu un kritiskās masas velōaktīvismu, turklāt atšķirībā no pārējiem mācībspēkiem zināja, kur atrodas Latvija, nejauca to ar Lietavu un pat mācēja apspriest Godmaņa valdības ekonōmisko politiku.
vellszinkādā sakarā nonācām arī līdz kanibālismam. ja iepriekšējās tēmas bijām aplūkojuši no visvisādām prō&contra-pusēm, tad te gan viņš iesvilās un ietiepās – tās basņas par kulturāli praktizēto (cilvēku) kanibālismu ir bulšits un antitūrisma propaganda! fake news, moderni runājot.

fāāk. Tomass Hillans Ēriksens pērn ir sasirdzis ar krabi…

Mēs dzīvē nenosakām visu
Viņš ir Norvēģijas čempiōns ātrdomāšanā un atrrunāšanā. Vēzis viņu ir iemācījis gulēt zōfā un blenzt griestos.
— Ir lietas, kuras iespējams darīt tikai lēnītiņām. Stādīt kokus. Būt precētam un būt bērnu vecākam. Aplūkot mākslasdarbu. Un iepazīt pašam sevi. Ar to es jau 55 gadus nodarbinos.

ā, ok, viņš vēl uz pusslodzi strādā unī, nav tā, ka tikai zōfā vāļājas, filosōfpēdams augšup.
lai nu veseļojas!
Mar 21 10:55 [info]homebound:
"I didn't know Homebound's personal decisions were a democracy."

Mar 21 10:55 [info]riids:
bļaģ man nereāli derdzās tas, ka diena jau ir norakstīta pirms tās sākšanās, papists laiks
Mar 21 10:43 [info]nulle:
Gribas ko citu, bet jādarbojas pa saimniecību.
Mar 21 10:42 [info]savaadaisu:
Tā zaraza kas piemetusies sāk līst dziļāk. Par rumpi štrunts, bet padomāt nevar, līdz ar ko darbu darīt normāli nav iespējams. Besī.
Mar 21 10:18 [info]miligrami:
smeldzīgie sitieni
Es teicu par iepriekšējo miksteipu, ka tas ir labākais, kas man sanācis? Man tomēr šķiet, ka šis ir krietni labāks. Te ir smeldze un sitieni - taisni tā, kā man patīk. Un vārdu arī nav, tikai pašās beigās, jo ko tad vispār var pateikt. Paldies tiem, kas klausās - man tas daudz nozīmē, un ja vas vseh očeņ siļno ļubļu.

Mixcloud: te ir miksteips.
Spotify: un te ir pleiliste ar tamlīdzīgiem gabaliem, tiks arī papildināta.
Mar 21 09:58 [info]santech:
besīt, besīt, laid mani vaļā
Mar 21 09:43 [info]qgmr101:
Noķēra līgavas pušķi ^_^
Mar 21 09:43 [info]qgmr101:
Noķēra līgavas pušķi ^_^
Mar 21 09:39 [info]f:
: primavera

ysl, 1999
Mar 21 09:33 [info]sickboy:
Kaut kas palēnām virzās. https://m.youtube.com/watch?v=ELHH8hxJLoc
Mar 21 09:25 [info]sickboy:
"Baltajām sievietēm balsot par Trampu uzspieda viņu vīri." (H. Klintone)
Mar 21 09:12 [info]10punkts15:
M mani ir izlutinājis. Es vairs pati nemaksāju par saviem pirkumiem.
Mar 21 08:33 [info]hedera:
Latviskā dzīvesziņa
Ziema vēl nav beigusies, bet cilvēki jau aizgūtnēm dedzina kūlu.
Mar 21 08:26 [info]scope:
Interesanta "rāvējslēdzēja" izpratne
Pirms krustojuma, kur korķis, palaižu vienu auto no blakus ielas, bet aiz tā braucošais Jeep Cherokee vadītājs spītīgi spraucas priekšā.
Pēc vairākām taurēšanām un spiešanās mēģinājumiem, kad džips ir jau daļēji uz ietves, parunājāmies:
Es: Atveru logu.
JC: Atver durvis. Man logs aizsalis, nevaru ar tevi pakomunicēt.
Es: Kas man, tagad visi jālaiž? Vienu jau palaidu.
JC: Tu palaidi lohu, kurš pat uz priekšu pabraukt nejēdz.

Tādi, lūk, vienlīdzīgākie un viņu loģika.
Arī pēc tam viņš pie nākamā krustojuma paņēma kādu uz masu, lai tiktu no labās joslas kreisajā.
Mar 21 08:21 [info]iio:
Pat Klasiku ir inficējusi Instrumentu sērga.
Mar 21 07:30 [info]zazis:
Veselīgs miegs.
Dormeo ar diazepāmu ir fantastiska kombinācija.
Mar 21 07:22 [info]khosmos:
Reizēm, kad no rītiem iezūmojos brillēs "Natural", jūtos kā pancerfausts - tātad viss ir kārtībā.
Mar 21 05:26 [info]zin:
amīšu brewhouss izbijušā ugunsdzēsēju depo, supergarda dubultā siera steika gaļasmaize ar karamelizētiem sīpoliem un halapeņjoooo, relaksētas sarunas par jebko, un es atkal mīlu pasauli.
šķiet, jetlags arī sāk atkāpties. betejnusazini, ja nu atkal pamostos 4-os

dažādo devaisu laikazonas putrojas
Mar 21 03:08 [info]kakjux:
esmu pārstājusi iet uz randiņiem. tas ir pārāk nogurdinoši. nu, tā vispārpieņemtā dating game. ja es arī kaut ko vispār vēlos izveidot ar kādu cilvēku, tad tas nav tradicionālais šitas te. not doing it. man nemaz nav spēka, ko tam atvēlēt. visas tās iepazīšanās appu noņemšanās, sarakstes, randiņi, censties izlikties labākai, nekā esmu. censties to un šito. vienmēr just ekspektāciju, ka visi pirmie soļi jāsper man. vienmēr sajust to milzu pienākumu uz commitment jau pašā sākumā. viss ir tik.. nogurdinoši. un nemaz nav vēlmes atbrīvot tam resursus.

gribu dzīvot savā haosā. satikt cilvēkus by chance, runāt ar tiem, ar kuriem viegli un brīvi. dzīve ballīte, vizināšanās apkārt. lai cilvēki uzrodas paši, lai visi soļi ir abpusēji, lai lietas ir tādas, kādas tās ir.
Mar 21 03:01 [info]ulvs:
Vai tiešam pirmsvēlēsanu aģitācijas/manipulāciju kompānija Cambridge Analytica bija the masterminds of The Great Meme War (ja ne visa kara, tad noteiktu operāciju masterminds), kas palīdzēja uzvarēt Trampam? Tā patiešām izklausās.
Mar 21 02:27 [info]acdc:
Jau jau šķita ka būs Ok. Un pļurkst un atpakaļ.
Varbūt jasapipejas zāle?
Mar 21 02:24 [info]ulvs:
Spriežot pēc novērošanas kameru nofilmētā, Krievijā notikušās prezidenta vēlēšanas ir absolūti leģitīmas.
Mar 21 01:57 [info]kakjux:
esmu pārstājusi iet uz randiņiem. cilvēki pārāk nogurdina, es nejaudāju. tās bezgalīgās un bezauglīgās tindera sarakstes. pie tam, nemaz nemāku atstāt labus pirmos iespaidus. ja arī kāda redz tam cauri, tad aj, nu. tās visas sievietes, kuras gaida no manis pirmos soļus un gandrīz tūlītēju commitment. un tad vienmēr izrādās, ka esam totāli nesaderīgas. I'm so tired of it all.

biju kad te kādu brīdi jau atpakaļ tomēr satikusi TrakZ un drusku Jiržikbārā paskūpstījāmies. bet sarunājām, ka it doesn't mean anything. pēc tam te kaut kad relatīvi nesen pienāca ziņas no kopīgiem draugiem, ka viņai vispār prātā esot cita sieviete tagad. tās mūsu sarakstes arī viņai esot labi, bet nekas nopietns. un sajutos ļ atvieglota, jo nu. jā, viņa ir skaista, viņa ir jestra, viņa lieliski skūpstās etc, bet nu sorry, mēs esam totāli nesavienojamas kā an item.

aizdomājos par ethically non-monogamous vai poly variantiem. bet arī tajos būtu jāiet uz randiņiem un jāiepazīstas. atkal viss tas pats, tikai mazāk commitment, mazāk obligations. bet nu viss tas trādirīdi jau tur anyway.

bet bez tās iepazīšanās jau es neesmu gatava laist sev klāt. dude, I need to protect myself.

vispār draugu paliek mazāk. jo palicis tik grūti. reizēm pat sarakstīties ir grūti. bet kaut kā, nu daži palikuši, pašai par brīnumu. bet nu, līdz ar MP atmešanu, atmetās vesela grupa cilvēku. un tad visādi citi draugi pazuda, jo man nemaz nav spēka tam pievērsties. reizēm pat nevaru sarakstīties vairāk kā ar vienu cilvēku vienā brīdī, jo trūkst spēka koncentrēties.

un tad reizēm kaut kas labs atrodas visnotaļ negaidīti un neparedzami. reizēm. brīžiem pēdējās dienās domāju par to, kā gribētos aizrakstīt, gribētos uzprasīties vēl parunāt. ir taču tik viegli, viegli tāpēc, ka nav jāpieliek pūles. un drusku pietrūkst. par spīti visiem ārējiem apstākļiem, vienkārši tā. negaidu neko, neceru ne uz ko. tikai ir tā, kā ir.
Mar 21 01:38 [info]inese_tk:
marts
Uguns veļas ledum pa priekšu. Ēnas saraujas īsākas, satinas kamolos, izkūst. Naktis izbalē, drīz balos arī mati. Pa gaisiem skrien sējas un baltpieres zosis, tām seko cīruļputeņi. Ir auksts, joprojām ir ellīgi auksts. Kur paliek dūmi no mūsu krāsnīm? Kur paliek drupačas no mūsu galdiem? Kur paliek nolauztie kartupeļu asni? Kāpēc pelni atdziest tik ātri?
Uguns skrien, ledus tam pakaļ. Ēnas izrautas naktij no klēpja, placenta iesūcas zemē, taustās, meklē asnus. Marta dienvidrietenis noglāsta pieri, saslauka sāli no ielām un iesviež acīs, mutē, nāsīs.
Ir sācies jauns gaismas skrējiens uz tumsu. Dzenieties saules, kā tā dzenas nakts, tad jums visas šīs lietas taps piemestas. Ledus panāks uguni, ēnas uzdīgs asnos un izritināsies. Atkal būs auksts, ellīgi auksts. Zosis skries pa gaisiem, ne sējušas, ne pļāvušas, ne šķūņos krājušas, nesot dūmus no mūsu krāsnīm uz spārniem. Gaisma uzvarēs šais sacīkstēs un, čaukstošu zāļu vaiņagu kaklā uzkārusi, ielēks nakts mūžam pavērtajā mutē. Gaisma baros nakts vēderā briestošo tumsu. Tur pazūd drupačas no mūsu galdiem, tur atdziest pelni, tur atdzisīsim arī mēs.
Mar 21 01:26 [info]basta:
Tas sākās kā senils deviņdesmito joks, bet nu jau vairāk kā pusgadu Rasa man vismaz divreiz nedēļā pirms gulētiešanas lūdz uzlikt 'Nekad, nekad'. Tur čoina starpspēle, bzv.
Mar 21 00:44 [info]saccharomyces:
mans varonis
žēlojos M., ka neesmu vēl iebraukusi visādās lietās jaunajā darbā, bet tad viņš man atgādināja, ka es tajā esmu nostrādājusi tieši divas dienas. tad mēs ilgi smējāmies, jo, nu, šis ir jauns pārspīlētas centības līmenis pat man.
Mar 21 00:24 [info]barcelona:
Ko lai dara ar ģimenes locekli, tuvu ģimenes locekli, kas atsakās iet pie ārsta, atsakās ņemt slimības lapu, neskatoties uz to, ka knapi velk dzīvību? Runā, lūdzies, kā ar pieri pret priedi.
Mar 21 00:04 [info]inese_tk:
apsveicu ar Inanas atgriešanos no apakšzemes pasaules, tas notika šodien
“Kad tā teica “Ak, mana sirds”, viņas tai atteica “Tev ir nepatikšanas, mūsu kundze, ak, tava sirds”. Kad tā teica “Ak, manas aknas”, viņas tai atteica ” Tev ir nepatikšanas, mūsu kundze, ak, tavas aknas”. (Tad viņa vaicāja:) “Kas jūs esat? Es saku jums no manas sirds uz jūsu sirdi, no manām aknām uz jūsu aknām – ja esat dievi, tad runāsim; ja esat mirstīgie, lai tiek lemts jūsu liktens.” Viņas lika tai zvērēt pie debesīm un zemes.
Viņām piedāvāja milzumu ūdens – viņas nepieņēma to. Viņām piedāvāja lauku ar tā labību – viņas nepieņēma to. Tās viņai teica: “Dod mums līķi, kas karājas uz āķa.” Svētā Ereš-ki-gala atbildēja gala-turai un kur-jarai: “Tas ir jūsu valdnieces līķis.” Tās viņai teica: “Vienalga, vai tas ir mūsu valdnieka vai valdnieces, dod to mums". Viņām iedeva līķi, kas karājās uz āķa. Viena no viņām apslacīja to ar dzīvības augu, un otra ar dzīvības ūdeni. Un tādā veidā Inana piecēlās.
Bet, tiklīdz Inana gatavojās pacelties no apakšējās pasaules, Anuna dievi viņu satvēra: “Vai kāds reiz ir pacēlies no apakšējās pasaules, vai ir neskarts pacēlies no apakšējās pasaules? Ja Inana gatavojas pacelties no apakšējās pasaules, lai viņa sagādā sev aizstājēju.”
Tā, kad Inana atstāja apakšējo pasauli, tad viena pa priekšu, lai ar ne padomniece, turēja rokā valdnieces zizli; un viena aiz viņas, lai ar ne pavadone, turēja pie gurniem vāli, kamēr mazi gari kā niedru žogs, un lieli gari kā žoga niedres, aizsargāja viņu no visām pusem.
Tie, kas viņu pavadīja, tie, kas pavadīja Inanu, nepazina ēdienu, nepazina dzērienu, neēda ziedojumu miltus, nedzēra ziedojumu vīnu. Tie nepieņēma jaukas dāvanas. Tos nekad nepriecēja dzīvesbiedru apkampienu baudas, tiem nekad nebija mīļi bērni, ko skūpstīt. Tie atrāva sievu no vīru apkampieniem. Tie laupīja dēlu no tēva ceļgaliem. Tie lika līgavai pamest sievastēva mājas. Tie paņēma bērnu, kas guļ pie zīdītājas krūtīm. Tie neizspaida rūgtus ķiplokus. Tie neēd zivis, tie neēd mežlokus.
Kad Inana bija pacēlusies no apakšējās pasaules, Ninšubura krita pie viņas kājām Ganzeras durvīs. Viņa sēdēja putekļos un bija tērpusies dubļainā apģērbā. Gari svētajai Inanai teica: “Inana, dodies uz savu pilsētu.”
Mar 21 00:03 [info]sodienliist:
Nakts Pārdaugavā. Kārlis Vērdiņš.
(Sešus gadus mācījos Āgenskalnā)

"Nāc, es tevi vedīšu mājās.
Tramvajs kā piedzēries kuğis noauļo pārdesmit pēdējos metrus, pagriežas asi - lai braucēji krīt no krēsliem un pamostas -, atvēris durvis, ielaiž vagonos tumsu.
Pēc lietus mirdz slapjie bruğakmeņi, vēlīgi vārtus ver aptieka, slimnīca, trakomāja un kapi. Veikalu skatlogos rūķi un perfektas virtuves iekārtas, mēs tām paiesim garām.
Visu nakti spuldzes blāvajā gaismā kāds sēž pie kioska, alu dzer un vēlīniem pircējiem atņem naudu. Tu viņam iedosi cigareti, un viņš mums malciņu ielies.
Mana ieliņa pēkšņi pārtrūkst milzīgas šosejas priekšā, pēdējā brīdī mēs iesprūkam milzīgā kāpņu telpā. Tur balti kaķu staigā pa sienām, uz grīdas kraukšķ tukšas ampulas, koku zari attaisa logu un viegli skrubina notriepto stiklu.
Visas istabas gluži tukšas, krāsaini stari uz griestiem un sienām mums rāda kino - tur tumšā kļava aiz loga izstaipās caurā miegā, tur pagalma dobēs dīgst zāle, mans vectēvs, izmeties baltā kreklā, sēž uz grīdas un mizo ābolus.
Stari satumst, māja apstājas tumsas tuneļa vidū. Aizmiedz, tālāk tev jāiet vienam."
Mar 20 23:52 [info]tethys_:
Neērtība
Es rakstu par to visu, kas man svarīgs, bet man tā kā neērti paliek, jo tās tomēr nedaudz ir mirstoša vilka gaudas pret Mēnesi, par laikiem, kad skrēju, plosīju, dzīvoju.
Un nevis man ir kauns, bet tā cilvēcīgi neērti nedaudz. Tomēr, ja darbs sanāk labs, tad jau vienalga. Tā atkalināšanās gan ir ikdienišķa, lielākā daļa rakstnieku vairs nav jauni, bet raksta par krāšņām lietām. Par tām, kam viņi jau vairs netic, bet kuras ir skaistas.
Nu, es arī tā daru.
Mar 20 23:49 [info]laba_doma:
Es savukārt gribu varēt atbildēt par visu, ko es daru.
Mar 20 23:48 [info]manannan:
Nemierīgs rāmums
No ārpuses gražojos pret to, ka kaut kas jādara, bet iekšā eju un daru. Kā pie tā nonācu, nezinu. Kur atrast tikai kaut ko tādu, kas iekustinātu manu stingo seju, lai es varētu kādam uzsmaidīt?
*
Es eju, pacēlusi kārtējo karogu, nesaprasdams, ko vēstu.
Kaut ko par padošanos, kaut ko par izmisumu, kaut ko par vēlmi, bet neskaidrojas.
Pelnu pilī klusums, bet es gribu dziesmas.
Es gribu vienu pašu mirkli īstenības, tagadnē, un tad simtiem mirkļu Pelnu pilī, to izjūtot un piedzīvojot.
Tādu mirkli, kurā solās.
Es sēžu savos pelnos.
Saltos.
Mirusi pirms gadsimtiem, spiesta dzīvot.
Kā māku tā daru.
Iepatīkas.
Jādara tālāk.
Karogs, kuru rādu, nav saprotams man pašam.
Cik tālas pilis tas var apvēdināt?
Necik.
*
Es gribētu, bet nekas jau nav tik labs atkal, viss ir labāks pirmo reizi.
Mar 20 23:45 [info]restart:
Es gribu, lai viss, ko es daru, ir skaisti kaut kādā ziņā.
Mar 20 23:42 [info]mazeltov:
Esmu kļuvusi par austrumeiropieti, kura iztērē 12 eiro, lai nopirktu filmu jūtrubā, kuru pirātu līcī var dabūt bez maksas.
Mar 20 23:30 [info]prtg:
Egoistiskam mērkim, piemēram, patmīlai citam piedēvēts nolūks ir ciniķa pašaizsadzības rīks un reizē attaisnojošs arguments, bet tas var pamatīgi ievainot naivos, nesavtīgos un taisnprātīgos. Nevar pārmest tam, kurš profilaktiski pašaizsargājas. Bet nevar arī attaisnot netaisnību. Kā risināt šādu dilemmu?
Mar 20 23:22 [info]phz:
Titty Tuesday, Girl Power Edition
Mar 20 23:17 [info]methodrone:
Man šodien bija liels, personisks sasniegums. Es daiļi un virtuozi izlikos, ka mani nekas nerausta. Pēc tam es jutos iztukšota un izdzisusi. Es tiešām neticēju, ka es spēšu notēlot tik meistarīgu viegla gara vienaldzību, pat līdz pēdējam mirklim pirms iznāciena es šaubījos. Bet tad, kad biju uz skatuves, uzraukums un šaubas nokrita kā rasa, un es biju satriecoša, es dejoju. Es esmu advancēta Sartra oficianta reinkarnācija, es esmu ērglis, es esmu triumfs, es esmu neredzamā bet ļoti spicā taisne, ko kosmosā projicē Everesta virsotne, kas pēc ļoti daudziem bezgalīgiem gaismas gadiem (bet mazāk kā citiem vajadzētu) sasniedz kosmosa robežu un aiz viņas ieduras tiešī Dieviņa sirds viducī. Dieviņš tad ar smaidiņu nogroza galvu kā Indiešu guru un mani paslavē, pēc tam vienatnē pretīgumā un sašutumā un totālā bezcerībā nopūšoties, vēlaizvien grozot galvu. Tad, kad lieta bija nodarīta, un sirds izmanīgi un pilnībā aplauzta, es jutos iztukšota. Bet vismaz Dieviņš mani paslavēja. Braucu vilcienā, saules stariem glāstot manu saraukto pieri.

Bet šonakt es gulēšu mierā, es izdarīju visu ko varēju, un rīt ir jauna diena.
Mar 20 23:10 [info]juriic:
.
mazā pavasara tīrīšana.
mazā, jo nenoslaucīju stenderes un tml.
bet iznesu un sašķiroju visus atkritumus, izsūcu un izslaucīju grīdas, nomazgāju visu ko vien var nomazgāt un veļu arī.
sāku lasīt sasistos stiklus, kas izbiruši no stikla taras kupola un sajutu, ka rūpējos.
un vēl sataisīju riktīgi daudz ēst, lai ir rītdien ko līdzi paņemt.
priežu pumpuru sīrups vēl bija aizķēries - ar aukstu ūdeni saliet sanāca labākā meža pavasara limonāde.
pirms tam gan pa ceļam, kā apmāts iegāju veselās trīs bodēs. vienā nopirku ēdienu, otrajā divus alus un paņēmu vici snow crab nūjiņas, bet sajutos vainīgs un noliku atpakaļ. trešajā vēl vienu alu. bet neizdžeru nevienu. augstākās pilotāžas efektivitāte.
kārtojot un tīrot sakārtojas arī prāts, protams.
atradu omes sūtīto kalendāri. veselus divus patiesībā un vienu piekāru. tas nekas, ka Marts jau iet uz beigām.
tīrā mājā vesela miesa un veselā miesā, vesels gars.
tīrot vienu brīdi sajutu šī dzīvokļa smaržu. kad bija atvērti logi abos galos un iesmaržojās tā kā pirmo reizi šeit esot. nemaz nebiju pamanījis, ka tā smarža ir kaut kur noslēpusies.
paldies.
Mar 20 23:00 [info]sickboy:
Pirms 11 gadiem es mīlēju Santu Bezobrāziju un klausījos Agata Kristi, jo Santa mīlēja Agata Kristi. Un vēl viņa mīlēja pusaudzi ar iesauku Pumpiņš, bet ne mani. Es nebiju laimīgs, bet kaut cik biju, pateicoties dexofānam, ekstazī, melnajam un baltajam. Un pateicoties Agata Kristi. Šos gadus es tomēr asociēju ar kaut ko māksliniecisku, it kā katrs gads būtu mākslas darbs, kā glezna.
Mar 20 22:50 [info]26april2007:
Ā, bet ble, vienreiz notika kaut kas tik jobans. Kko normāli sūcos ar džeku, kko bazarējām, un pēkšņi viņš uzlika Keivu. Bļaģ, vienkārši atpisies, mudak, atpisies no keiva, atpisies no manis, es nevēlos ar nez kādiem kropļiem klausīties keivu. Tas ir muzons, ko es klausos vienatnē, tas ir tas, kas ir manā core, tā ir mana vājā un tai pat laikā visstiprākā vieta, tas muzons ir spirituāls ceļojums man pašai ar sevi un savu būtību. Man nevajag, lai kaut kāds pidarass ar mani kopā to klausītos. Atšujies vienkārši, pisies nahuj. Es nesūkāšu tavu pimpi, jo tu esi paskatījies manus soc tīklus un savā paurī ierubījis, ka man patīk keivs. Vēl ir gadījies, ka cilvēki izmet kkādu jobanu, reāli weak jēlu joku par keivu un ktko panirdz, tip, niks keivs, tas ir tas dzeks, kura muzons bija šreka soundtrekā? Jā, tas pats, tāpat kā mana roka tul būs tavā feisā tik tālu, ka varēsi ar mēli aizsniegt savu ānusu. Es par niku keivu jūtos kā genderfluid cilvis par savu dzimumu vai ex narkomāns par narenēm.
Mar 20 22:49 [info]dis:
sam harris - free will
Mar 20 22:39 [info]spect_actor:
The Diaries of Franz Kafka III
"I was wise, because I was prepared for death at any moment, but not because I had taken care of everything that was given to me to do, rather because I had done none of it and could not even hope ever to do any of it."
Mar 20 22:32 [info]mufs:
ai dount anderstender
ja uz biļetes rakstīts "dark suit" - kas man jāvelk? vakarkleita un kurpes?
kautkas šitāds pirmoreiz gadās ar mūsu Operu

nopirku, ieraudzīju, nobijos, ignorēju, bet nupat jāiet

btw. jakāds zin,kas jāvelk uz Vīnes operu, man visas ausis vaļā
Mar 20 22:30 [info]26april2007:
Kad es, ciemos esot, uzlieku 26 April 2007, es tā iezīmēju savu teritoriju
Mar 20 22:26 [info]26april2007:
Ja es būtu muzons, es būtu Aleph at hallucinatory mountain albums. Tādas asociācijas, protams, nevienam nerastos pēc manis satikšanas, bet ko vispār var pateikt pēc pāris prikoliem un maznozīmīgām sarunām vai vēl mazāk nozīmīgām diskusijām par tematiem, kuru nozīme vispār iet mīnusos. Es tā dievinu current 93, bļeģ, būtu gatava darīt visu viņu dēļ. Pohuj, ko. Tas muzons man ir tik ļoti svarīgs, un, lai gan obsesīvi to neklausos, braucot ar tramvūzi buhāt, es tomēr vienmēr atgriezīšos pie currenta
Mar 20 22:19 [info]ierindnieks:
saliekam kopā mākslīgo intelektu ar nanorobotu un mums pizgets
Mar 20 22:14 [info]mat:
Pēdējos dažus gadus ir sanācis blogot maz. Nav tā, ka nebūtu par ko, drīzāk nav laiks.

Jo vairāk redzi un dari, jo mazāk ir jaunas sajūtas.

Nu jau pirms gada pabiju arī Jaunzēlandē, ar gumiju tā arī neizlecu. Bija tāds - jā, būtu forši, bet tu gribi sajūtas, nevis nopirktu preci. Ja rezrvē savu vietu 30 minūšu intervālā, kur ir vēl 8 dalībnieki un visi varēs izlekt ik pa 3 min, lai tikai varētu iekļauties grafikā un par to samaksāt labu naudu, tad kaut kā neuzrunāja. Bet toties piepildīju savu sapni par Jaunzēlandi. Vienu reizi tur ir vērts būt, bet tas arī viss, atgriezties negribētu, jo pārāk komercializēta. Bet daba ir tik skaista un tik dažāda.

Turpceļā arī tiku pie neliela stresa, jo pie Austrāļu vīzas laicīgi tā arī netiku, tad nu 4 dienas Austrālijā gāja secen. Toties kreatīvais gars izvilka to, ka vispār varēju aizlidot, jo lidoju tikai ar rokas bagāžu un varēju 8h uzturēties tranzītā. 2 reizes argumentēju ar biļešu kontroli, ka viss ir atbilstoši likumdošanai. Tikmēr sievai vīza bija un viņa varēja ceļot ar nododamo bagāžu :)

Jā, arī braukšana pa kreiso pusi ir fun, lai arī tikai vienreiz kādam braucu pretī :D

Bet atziņa par ceļošanu ir - savu esmu redzējis, baudījis un vairs vienkārši tā nevelk. Vēl gan ir Dienvidamerika un Zviedrijas kalni :)
Mar 20 22:13 [info]x_f:
Aspekts, prizma un dimensija

Reizēm, nonākot vietās, kur nav redzams laikmeta pieskāriens – nav elektrības stabu, asfalta, plastmasas atkritumu, nav redzamu māju un cilvēku, iedomājos, ka tādā laikam nepiesaistītā ainavā varētu samesties laiktelpa, kā rezultātā, neko nenojaušot, es varētu aizlēkt tuvākā vai tālākā pagātnē.

Silciema mežos, kur šad tad braucu ar velo vai slēpoju, ir daudz pēdējā pasaules kara ierakumu, tur ir gan garas un līkumotas tranšejas, gan lielas bedres tanku slēpšanai. Tur man šķiet, ka pēkšņi kāds brūnā šinelī tērpts vīrs ar šauteni varētu mani apturēt un, turot uz grauda, jautāt, no kurienes, uz kurieni un jebkurā gadījumā – esmu saņemts gūstā.

Ja tie ir klaji lauki, tad ceļam varētu nebūt zālāja pa vidu un pretī varētu nākt kāds pajūgs. Es nobrīnītos par viņu drānām, viņi – par manu alumīnija zirgu. Vārds pa vārdam un – jopcik, tas ir 17. gadsimts. Apžēlotos par mani un pieņemtu saimē, ļautu gulēt stallī. Senos laikos cilvēki vispār gulēja pussēdus. Vai arī uzreiz sadedzinātu uz sārta vai izrādītu gadatirgos kā frīku.

Apģērba dēļ vien jau mani varētu noturēt par citplanētieti – neilons, likra, gumija, plastmasa un viss pārējais. Kas tās par burvestībām, ka t-kreklam nav vīļu? Kamēr vēl telefons nebūtu izlādējies, varētu parādīt dzīvās bildes. Vai vienkārši bildes. Un selfijkameru. Spogulīt, spogulīt. Un mūsdienu mūzika, to būtu pagrūti paskaidrot, ka neviens no instrumentiem, kas dzirdami, nav īsts, ka visas skaņas ir sintezētas, izdomātas no zila gaisa. Lai gan jau telefonā varētu atrast arī ko pieņemamāku no Noras Bumbieres, Armanda, Kārļa Kazāka vai vēl kāda vietējā.

Tā kā tikpat nejauši atgriezties savā laikā būtu pārāk neiespējama sakritība, tad būtu arī kā jāiekārtojas uz dzīvi. Es varētu, piemēram, kļūt par skolotāju dabaszinātnēs vai kaut ko tādu. Tad gan, protams, jāuzmanās ar dažādu pašsaprotamu lietu atklāšanu, par gravitāciju, elektrību, ķīmiju – lai neradītu kādu paradoksu, kas konkrēti sabojātu visas nākotnes vēsturi.

Vai arī varētu vienkārši strādāt par tulku kādiem augstmaņiem, piepalīdzēt ar angļu valodu. Par vācu vai krievu valodu viņi varētu nebūt sajūsmā, un franču tikpat kā vairs neatceros. Tulkot varētu tik ilgi, kamēr mani neiemestu ķurķī par pārlieku familiaritāti un etiķetes neievērošanu.

Varbūt tāda ceļošana laikā arī notiek. Cilvēki taču pazūd bez vēsts. Gan jau ne visi iet bojā vai dara to, labprātīgi mainot identitāti, varbūt daļa nonāk citās dienās. Kaut kā taču piramīdas un Lieldienu salas statujas uzcēla, just sayin'. Tāpat arī esot gadījumi, kad cilvēki uzrodas neparastās vietās, drēbēs un tā. Dokumentēti gadījumi – "pilns internets".

Mar 20 21:44 [info]krii:
Viņa tekoši runāja mandarīnu valodā. Ar vieglu greipfrūtu akcentu.
Mar 20 21:05 [info]ripp:
Bet kur un kā jūs skatāties visus tos seriālus?
Mar 20 20:40 [info]miligrami:
thirty fun
Kad ir akūtas čerņas, es jūtos slikti, bet es arī jūtos dzīva. Nu tad, kad trīc iekšas vai nevar novaldīt asaras, vai kad kārtīgi griež kaut kādā romantiskā / eksistenciālā plāksnē un no ēnām lupī tumši dvēselītes rēgi - kā tāds iekaisis zobs es tad pulsēju dzīvību caur visām šķiedrām. Un tie brīži, protams, sūkā, bet es esmu iemācījusies kaut kā viņus pārlaist sev pāri kā sliktus laikapstākļus. Daudz smagāk kļūst pēcāk - tas athods, kad polarizētas emocijas vairs neokupē visu mentālo kapacitāti. Šķiet, kopš Rīgas vairs ne reizi neesmu raudājusi. Viss ir rāms un lēns, var radīt un patērēt teju rūpnieciskos apjomos, jo ir pazudusi kaut kāda piesaiste (involvement). Tas ir ķipa labi, bet reizē viss šķiet pliekans. It kā kāds būtu pačakarējies fotošopā un nogriezis manai ikdienai saturation. Labākais, ko var panākt, ir aizmiršanās, kamēr īsts, pilnvērtīgs klātienes prieks vairāk atgādina tādu izplūdušu vakarnakts sapni. Laiks kļuvis lēnāks, katru dienu ir viena un tā pati diena. Un tik bezjēdzīgi daudz reižu es šo dienu esmu vieglprātīgi papisusi nebūtībā. Nu labi, varbūt šis viss ir vienkārši ieilgusi dzimšanas dienas prelīde. Es gribētu, lai man tās dzimšanas dienas pofig kā visiem kūlajiem, bet man ne cik nav. Man dzimšanas diena ir ļoti big deal - man tie skaitlīši čakarē prātu; es skumstu, ja mani nesveic. Varbūt šis viss tiešām ir tikai tā dzimšanas dienas prelīde. Varbūt tā nebūs tagad visu mūžu, pat ja varētu likt roku ugunī, ka būs. Varbūt arī mana metaspekcija ir tikai manas pliekanās dienas simptoms, un varbūt kaut kad pienāks nakts un tad jau arī rīts, un es varēšu pamosties un mēģināt vēlreiz - varbūt es pat iemīlēšu šo tukšumu un nemaz nevēlēšos to vairs piepildīt.
Mar 20 20:38 [info]virginia_rabbit:
iespējams atradies Miķelis. no kāda nolaidīga Zolitūdes veča viņu pārņēmusi mūziķe, nosaukusi par Prokofjevu.
Mar 20 20:38 [info]virginia_rabbit:
iespējams atradies Miķelis. no kāda nolaidīga Zolitūdes veča viņu pārņēmusi kāda mūziķe, nosaukusi par Prokofjevu.
Mar 20 20:22 [info]viljams:
Dzīvesprieks, ka viņu...
Mar 20 20:20 [info]punkts:
Man ir baigi labais materiāls, bet negribas melot.
Mar 20 20:16 [info]deloveja_kundze:
vai nu mani soļi ir kļuvuši daudz platāki, vai nu manas kājas - garākas, vai arī mans viedpulkstenis ir drusku sabojājies, jo šodien turp un atpakaļ uz darbu soļu ziņā pa to pašu maršrutu ir par aptuveni 1000 soļiem mazāk nekā parasti
Mar 20 20:15 [info]10m_zem_uudens:
kafija kopá ar piparmétru. garsa loti patíkama un atsvaidzinosa. ´liktena apmáns´ derés nosaukumam.
Mar 20 19:40 [info]sickboy:
Former French President Sarkozy Arrested "Over Campaign Financing". SARKOZY said to have accepted €50MM from Gaddafi's regime. ANOTHER SOCIALIST BITES THE DUST
Mar 20 19:35 [info]teja:
cik dienās jāpaariet sāpēt izrautam zobam
Mar 20 19:29 [info]prtg:
El Medano - Costa del Silencio - Montaña Amarilla - Masca - Buenavista del Norte - Garachico - Icod de los Vinos - Cañadas del Teide - Puerto de la Cruz - La Orotava - Afur - Santa Cruz - San Isidro
Mar 20 19:29 [info]anonymous:
Draugi, mums ir aptrūkušies seriāli. Lūdzu kādus ieteikumus!
Mar 20 19:21 [info]gnidrologs:
labs kanāliņš
The Poison of Subjectivism
Equality
Veci materiāli, bet vairumam nav iestājies noilgums. Dažas tēmas pat aktuālākas, nekā laikā, kad esejas tika rakstītas. Gan jau kaut kur var atrast .pdfu vai kā tā, bet dūdli forši.
Mar 20 19:04 [info]prtg:
Gastronomiskais pavasaris
Mar 20 19:04 [info]blond:
Draugi, mums ir aptrūkušies seriāli. Lūdzu kādus ieteikumus!
Mar 20 18:56 [info]mako:
Kvartet I
Skatos pārraidi ar Kvartet I
Pārraides vadītājs uzdeva jautājumu - kas jūsos katrā ir pats galvenais? Domāju par sevi, un nevarēju atrast atbildi uz šo jautājumu.
Kā ar jums mani draudziņi, varat nodefinēt, kas jūsos ir galvenais?
Mar 20 18:43 [info]pelis:
dizzy
Mani nepamet sajūta, ka es krītu. Tāda, kas uzrauj naktīs augšā, tikai šī nāk līdzi, kad kāpj ārā no gultas, un pārsteidz arī nomoda stundās. Un viegls apdullums, kā elpojot retinātu gaisu vai dzīvojot nepārtrauktā jaungada nakts burbuļvīna reibumā. Dažreiz ausīs ir tā skaņa, ko rada iekārtošanās gultā - segas un spilvena ņurcīšanās, tāda mīksta un nekonkrēta kā vates gurkstēšana.

Vairs nesanāk piemeklēt nekādus mierīgus, saulainus mirkļus, kam vētrā pieķerties. Pieķeršanās arī daudz nelīdz, ja neredz galu vējam, mūžīgi noturēties pie smilgas nevarēs. Iemeslu kļūst arvien mazāk vai arī tie paši šķiet niecīgāki.

Reasons to stay alive ir fantastiska grāmata, bet ar katru nākamo nodaļu mana dzīve mainās diametrāli pretēji, nekā autoram. Mazohistisks smaids un smukas acis, un neauglīgi mēģinājumi ar skatienu nodot kodēto vēstījumu. Neziņa par to, kas vispār citiem būtu darāms, ja kāds atšifrētu. Neatbildamie jautājumi "kā iet" un "kas jauns", un "kas uz sirds".
Jauna ir pilnīgi visaptveroša apātija, iet diezgan baisi, jo ķermenis nepakļaujas kontrolei, bet sirds sāp kā sāpējusi un neaicinātas jūtas vaļā nelaiž. Sanāk mocīties pašai, un vēl tiranizēt arī citus, kam ar mani jākrāmējas. Un, jo mīļāks, jo vairāk dabū ciest.

Priekšniece saka, jo sliktāk jūties, jo labāk jāizskatās. Līdzšinējā tempā es līdz mācību gada beigām būšu izmācījusies stilista-vizāžista profesiju un staigāšu smuka kā mis pasaule.
Mar 20 18:23 [info]keilens:
:(
Mar 20 18:22 [info]telefontubbie:
sieriņi
Vakar ēdu no Krīevijas atvestus biezpiena sieriņus, kas bija kantainās kartona kastītēs ar zeltītu tekstu (soooo russian! no ārpuses vispār izskatījās pēc kosmētikas iepakojuma un bija kļūdaini nopirkti ar domu, ka tur būs kkāds sausais ņamma iekšā) un papildus iepakoti kaut kādā pārtikas plastmasas iepakojumā. Konservanti gan jau tik daudz klāt, ka tāpēc nebija sabojājušies no tālā ceļa uz Latviju.
Secinājums - tik un tā gardākie ir Latgalē ražotie sieriņi no īstām sastāvdaļām un kas reāli garšo pēc salda biezpiena.
Mazliet brīnos, ka neražo bezpiena sieriņu kūkas. Ar magonēm būtu visgardākā.
Mar 20 18:05 [info]ruk:
vnk tāpat bez iemesla esmu extra dusmīga uz visu kas man nepatīk

grrrrrrrrr

(EJIET DIRST!)
Mar 20 18:00 [info]unknown_entity:
A mums te cīruļkutenis. Cmuxi visu kaku zem 6 pēdām tīra baltā
Mar 20 17:54 [info]phz:
TT
Mar 20 17:44 [info]sickboy:
Tas brīdis, kad satiec gabēnu un brīnies, cik viņš ir sakarīgs cilvēks un domā: mums tiešām ir superego attiecības? Bet tad atskārsti, ka ir saderība pēc psihosofijas.
Mar 20 17:28 [info]riids:
es drīz sasniegšu dolbajobisma augstāko pakāpi

un iesaku Morta Garsona 1976. gada albumu "Plantasia"
Mar 20 17:28 [info]zin:
The Submarines - 1940
Mar 20 17:25 [info]spisok_korablei:
Ir tādas dienas, kas sākas nevis ar pamošanās brīdi, bet kaut kad vēlāk, reizēm pat krietni vēlāk, piemēram, kad tu brauc pāri Vanšu tiltam un trolejbusa vadītājs tieši tobrīd pagriež mazliet skaļāk radio tieši tad, kad tur skan The Waterboys dziesma “The Whole of the Moon”.

.

Mājupceļā pieķeru sevi, ar acīm meklējot zaļās krāsas aizmetņus. Vēl daudz par agru tam. Ar zaļo krāsu vispār savādi. Tā ir pilnīgi un galīgi mana krāsa. Bet drēbju skapī no visiem apģērba gabaliem, kas zaļā krāsā, palikuši vairs tikai divi, no kuriem nēsāju tikai vienu, turklāt tikai īpašos gadījumos. Nu, jā, vēl lietussargs man zaļš. Bet lielākoties roka pati sniedzas pēc melnā vai pelēkā.

.

Pastkastītes iztukšošanas dienas ir manas mīļākās dienas, un šoreiz tajā iekritis sūtījums no Zagrebas. Varbūt saņemtā vēstule, varbūt kas cits, bet atkal ilgojos pēc mugursomas uz pleca. Kā Tu vari būt tik noskumis, ja arī aiz Tava loga ir ceļš, ceļa galā ir smiltis, smiltis satiekas ar jūru, bet jūra satiekas ar pašu horizontu?
Mar 20 17:18 [info]santech:
bet tas nav tas, pēc kā es tiecos. droši vien atteikšu.
Mar 20 17:07 [info]pelnufeja:
Lūdzu, atdodiet man atpakaļ pokerfeisu (kas taču ir mana dabiskā sejas izteiksme)!
Mar 20 16:58 [info]10punkts15:
Kristians Brekte ir mūsdienu Latvijas mākslas romantiķis. Visīstākais.
Mar 20 16:38 [info]kisswithafist:
Nevaru saprast, kas pa naktīm notiek, jo jau otro reizi pamostos ar jaunu skrāpējumu sejā. Wat.
Mar 20 16:12 [info]skarbalife:
Spent most of my life in Germany, then went to France. Got my grandparents house back after the fall of soviet union. This is the worst place I have lived in. This vountry is so fucked up.
So how doyou live with the small wages, high taxes, expensive food and services? Is KGB still listening on the streets. Everyone just keeps quiet about the problems when outside of the safety of "their" homes.
Mar 20 16:09 [info]vilibaldis:
Nu jā, šis izskaidro Šadurska apsēstību un kurlumu - 4,5 miljoni ES naudas skolu reformai...
Mar 20 15:58 [info]kakjux:
atvieglojums un līksmība iestājas tajā brīdī, kad izdodas nopirkt ar vienu pirkumu biļetes, kas sevī iekļauj 3 lidostas. bet ar to es neapstājos. nopirku arī vilciena biļeti.
vēl nopirku daļu no lidtaloniem priekš jūnija visādiem eksaitmentiem.
tagad sēžu un nopriecājos par. (ja neskaita airBaltic biļešu cenas, viņi nu gan sajutušies lepni un svarīgi, aptrūkstas pat lamuvārdu.)

vēl man nav ne jausmas, kas šodien par dienu, tātad laikam otrdiena. otrdienās parasti pazūd sajēga par laiku.

skatos pa logu ārā un domāju, ka varbūt varētu pēc meetinga vēl iziet pastaigā.
Mar 20 15:54 [info]krii:
Mirklis starp Zivīm un Aunu. Mirklis, kad esi nokāpis pie saviem vistumšākajiem rēgiem, pie žurkām, zirnekļiem, puvekļiem, pie tārpiem un pelējuma, pie savām un svešām nāves bailēm, pie spīdzināto kliedzieniem, pie nedzīstošiem zaudējumiem, pie Lielā Tukšuma un trūdiem, viszemiskāko pazemojumu pazemē, no kuras tagad rāpsies laukā caur slapjdraņķiem, caur atkalām un sērsnām, caur Krusta ceļu un Eleisīnas mistērijām, lai ieraudzītu uzlecošo sauli.
Mar 20 15:39 [info]ulvs:
Man šajā pasaulē nahuj nav nepieciešama emocionālā inteliģence u.tml.huiņas. Man ir žēl, ka piedzimu 1.jūlijā. Es savus bērnus taisīšu pavasarī, lai dzimst janvārī vai decembra beigās. Vai pat oktobrī (tad gan jātaisa ziemā).
Mar 20 15:30 [info]vecmeita:
Tikko bija ienācis vīrietis, tā pēkšņi uzradās telpā ar savu seju, es kā uz to seju paskatījos, man tāda elektrība izgāja cauri. Šitā man laikam vēl nebija bijis. Tā, it kā mana automātiskā aizsardzība nebūtu paspējusi ieslēgties. Man patika. Gribu vēl.
Mar 20 15:09 [info]_raagas:
ģitāristiem посвящается : Debashish Bhattacharya
rāga charukeshi

koncerts Viļņā 2013

rāga mishra bhairavi
Mar 20 14:50 [info]inese_tk:
marts
nezinu kā, bet jācenšas noturēt piedzīvojuma un eksperimenta sajūtu. kā tā kaut mazliet sašķobās, tā sākas drausmīgs anksis.
Mar 20 14:20 [info]rugetta:
par zero waste domāju, kad ļoti gribas izskriet no bibliotēkas pēc kafijas, a tur pie durvīm stāv kaut kādi lohi un dala debilus plastmasas dāvanu maisiņus ar vēl debilāku saturu. (lai gan nevar zināt, varbūt tur būs domino's vaučeri.) man ir antipātijas pret lietu dalīšanas konceptu.
Mar 20 14:09 [info]ingmars:
glābt situāciju
Dodos glābt situāciju.
Mar 20 13:59 [info]pinjons:
Vakardienas cepeša atskaņās
Ak tad BVKB atzinums ir tas, par ko daži RD darboņi Cibā vakar brēkāja, ka tas esot viss sūds. Cik ušakoviski.
Mar 20 13:45 [info]snauts (in [info]n_komentari):
Nav jau tā, ka mēs visi Cibā publiski eksponēdamies nebūtu drusciņ narcisi, bet tev tas jau ir pavisam cits līmenis.
Mar 20 13:41 [info]f:
kas man īpaši nepatīk, ir tā vainas un neērtības izjūta, kura ir tut kak tut, tiklīdz gribu parādniekam atgādināt par nenokārtotiem rēķiniem. nopietni, kas cilvēkam galvā notiek, a?
Mar 20 13:28 [info]vecmeita:
Šīs ir manas mīļākās debesis. Pelēku, baltu, lillīgu mākoņu pikuči ar spoži ziliem caurumiem tajos.
Pļava smaržo pēc siena un pēc saldūdens vasaras vakarā. Žagatu bumbiņas sarkanbrūnos zaros. Nekustīgi sēdošu kaķu silueti ar precīzi saslietām austiņām kā neredzamu ceļu stabi.
Cik labi, ka es atvēros. Pareizi, ziemas taču ir grūtas.
Mar 20 13:23 [info]brood:
Pasūtīju sev T kreklus ar savu portretu un siluetu (baltus un pelēkus)! Tikko apēdu asos vistu spārniņus, bija tik mīksti un garšīgi, ka apēdu arī kaulus, zero waste! 😌 Tagad iešu pētīt mazās rajona ielas, tad uz fizkultūru! Interjērā viss ir balts/gaiši pelēks/ziloņkaula tonis/tumši pelēks/melns! Stikls un minimālisms. Ļoti sakopo domas, nekā lieka. Šobrīd jūtos kā tāds Ādams Rippons! :)
Mar 20 13:13 [info]artis:
"Pivacy is often defined as freedom from unauthorized intrusion. But many of the things that feel like privacy violations are “authorized” in some fine print somewhere. (..)

Anyone who holds a vast amount of information about us has power over us. At first, the information age promised to empower individuals with access to previously hidden information.

But now the balance of power is shifting and large institutions — both governments and corporations — are gaining the upper hand in the information wars, by tracking vast quantities of information about mundane aspects of our lives. Now we are learning that people who hold our data can subject us to embarrassment, or drain our pocketbooks, or accuse us of criminal behavior. This knowledge could, in turn, create a culture of fear.

[T]he glory of the digital age has always been profoundly human. Technology allows us to find people who share our inner thoughts, to realize we’re not alone. But technology also allows others to spy on us, causing us to pull back from digital intimacy.

When people ask me why I care about privacy, I always return to the simple thought that I want there to be safe, private spaces (..). I want there to be room in the digital world for letters sealed with hot wax. Must we always be writing postcards that can — and will — be read by anyone along the way?"
Mar 20 13:00 [info]iguaana:
man nav skaidrs, kā sazvanīt ARS un bērnu slimnīcu. ntās reizes visu rītu operatoriiraizņemtibļaģ
Mar 20 12:59 [info]meness_berns:
---
Vēlēšanu gads...

http://www.tvnet.lv/galleries/49996-ieva_brante_lec_ka_kengurs/image/2
Mar 20 12:55 [info]artis:
Greatest political yield
https://youtu.be/mpbeOCKZFfQ
Mar 20 12:53 [info]kants:
priecīgs satraukums
pirmo reizi mūžā rīkoju konferenci. šodien cfp deadlains un jau ducis abstraktu iekrituši, visi no augstākā labuma pētniekiem. divi nav pazīstami, bet pēc satura izskatās tāpat labi. šautriņa zaškaļivaet no "vai tas vispār kādu interesē" uz "o, vismaz vienai dienai pietiks" un tuvojas "izdosies nevis vnk. izpildīt kustības, bet radīt vērtīgu forumu koncentrētai zinātniskai apmaiņai". saule ar uzspīdēja!
Mar 20 12:40 [info]artis:
Bitīt matos
http://www.bbc.com/travel/story/20180319-are-lithuanians-obsessed-with-bees
Mar 20 12:37 [info]artis:
"Oil companies spill oil - they pay for the cleanup.

Data companies spill data - we pay for our own cleanup as best we can by tweaking our privacy settings or vowing to quit Facebook. Weak sauce at best."
Mar 20 12:17 [info]26april2007:
Esmu dzimusi 2007. gada 26. aprīlī
Mar 20 12:16 [info]26april2007:
PSRS palaista orbitālā stacija Saļut-4
Mar 20 12:10 [info]khosmos:
Man droši vien ir tā, ka mūzikas albumi asociējas arī ar krāsām (ne tikai ar punktiem laiktelpā), jo šo zili zaļo pogu kreklu simts punkti, ka nopirku, kad klausījos Thy Catafalque "Meta".
Mar 20 12:09 [info]26april2007:
Сохрани Мечту Свою
banānu bērns 
 pusaugu izbāzenis 
  pavēlnieks 
   priekšspēles pareģis 
    piromāns 

 viking 
lounge 
vampir 

          amplitūdas tvarstītājs 
          devītā oktobra proletārietis

Mar 20 11:49 [info]sarkanvilks:
Pavasaris atnācis
Kā katru gadu. Šodien oficiālā atklāšana 18:15

Sveicu visas vabulītes!

https://www.youtube.com/watch?v=v4eKnRHtTGs
Mar 20 11:46 [info]dombrava:
Melanholiska dziesmiņa
I've been asking for Peace
But all I got was war
I've been looking for love
But I didn't find togetherness
What is wrong with the world?
What is wrong with the people?
Why don't we want peace? ...
Mar 20 11:44 [info]virginia_rabbit:
es tagad zinu, kurš ir tas rīta seanss, kurā cilvēki apraudas no skaistuma
Mar 20 11:41 [info]nistagms:
katru dienu jauni, nebeidzami uzdevumi
tikai skats aiz loga paliek nemainīgs, vien pakļaujas gadalaiku maiņai
Mar 20 11:40 [info]ravejsledzejs:
iezvanās telefons:
-muzejs.
-labdien! vai jūs varētu mani pakonsultēt?
-skatoties kādā jautājumā.
-par ģeogrāfiju.
-nu nezinu... vispār mēs šeit esam zoologi.
-kāds ir lielākais Latvijas gliemezis?
-(eee) nu vispār lielākais Latvijas sauszemes gliemezis ir parku vīngliemezis.
-paldies!
nolieku klausuli.

pēc dažām sekundēm zvans:
-muzejs.
-es jums tikko zvanīju.
-jā.
-jūs varētu man vēlreiz pateikt kā sauc to vietu?
-kādu vietu?
-kā sauc lielāko Latvijas gliemezi?
-lielākais Latvijas sauszemes gliemezis ir parku vīngliemezis.
-paldies.

krīt priekškars... smadzenes kūp.

VIETA! ĢEOGRĀFIJA!

kuda mir kaķitsa?...
Mar 20 11:38 [info]kaifinjsh:
izbira burti, domas, sajūtas čupiņā.
saslauku kaudzītē.

***
Lasu Noru Ikstenu.
Esejas.
Mar 20 11:35 [info]sickboy:
Kad mēs neparastas sakritības dēļ netikām uz "9 Saulēm", mēs nonācām citur, kas izrādījās brīnumains Visuma izkārtojums mūsu mājas celšanas projektam. Visu laiku kaut kas notiek, kas vnk viegli un plūstoši mūs ved pretī mūsu mērķiem.
Mar 20 11:18 [info]martcore:
Mar 20 11:17 [info]fjokla:
Tīri intereses pěc, māti var kaut kā oficiāli izreğistět nahui no visa? Vārdu sakot, gribu sakārtot tā, lai sučka, ja nu kas,netiek ne pie kă, kas attiecas uz mani, ğenerālpilnvara uz brāli, kas?
Tb, ja mani nobrauc tramvajs vai uzkrīt ķieğelis, lai par manăm lietām un karkasu var rūpěties kāds adekvāts, rīcībspějīgs cilvěks, bez garīgas invaliditātes un ar spěju kustināt divas, bļaģ, kājas un galvu.
Mar 20 11:15 [info]tvarj:
jaunais sintezators
man ir aizdomas, ka Lūčuks ar hotai drīz dibinās grupu.
jautājums ir tikai, ko viņi spēlēs. pagaidām izklausās pēc kaut kā starp žēlīgiem šlāgeriem un totālu avangardu.
Mar 20 11:14 [info]skarbalife:
Most people are ignorant morons.
They do the stupidest things, when confronted they do not show any signs of understanding what they've done.
A person who cannot take responsibility for the slaughter of their dinner, yet eat it and drool when they feel the smell of the burning fleah are stupid. You eat the corpse that's fine. Why do you shush anyone who reminds youwhere did it come from? Like that is what you find disguisting? Slaughter is disguisting? But eating the remains is ok? It is ok as long as you dont talk about where it comes from, otherwise it becomes disguisting. So you need to eateat to be healthy? Why dont you look healthy then? Why do you look pale and about to die? Eat fruits eat vegetables. Oh they are packed with pesticides? Buy ecological ones then! Oh, they are expensive? The meat you eat vosts more you idiot. I cant tell your children where meat comes from because it could turn out they can make their own decisions and start to question your authority, and we all know as we have been taught from an early age- you should not question authority, if you do bad things could happen. And you are dwelling on this irrational fear and passing it on to your next litter, like a mother cat teaches street kittens to fear humans, the cat is rational at least. Humans are poison.
When we don't question authority it can grow into all sorts of bad things- totalitarism, communism. you let the dictators dictate the way you should live.

They say you should pay your taxes, telling your granfparents pension is small because of your tax evasion. You start paying the taxes because they have emotionally reached you. But the pensions stay the same. Because nomather how much we pay in taxes there is just enough to feed the government, to get them new cars and vacations, oh sorry, diplomatic visits I meant.
You get less and your grandparents get less. The poorer people are the more they ate striggling to make ends meet. The less likely they are to question authority, if they do they are too miserable to do anything about it.
Don't pay the taxes, keep them, put them away. You'll get way more than with tax returns. You will have money for schools, hospital visits, your grandparents. And don't feel bad. There are still enough taxes paid to keep the police functioning the streets lit and emergency service operating. Every time you purchase an item in the shop they charge you 21% more than the retail value of the item. And that goes to the government. And that is enough, more than enough.

I will not give 30-40% of my hard earned money to the government. And an additionl 20%. 50-60% of my money? For what? For being allowed to live on this piece of land my ancestors paid for to call their own? I've already purchased my home twice, thanks to real estate taxes! But you will. You will not fight. You won't even read this because television is easier for you to swallow. And the worst part. You can't understand what I'm talking about and what you don't understand you declare loony/crazy/stupid.

There is amotherfucking petition you should sign, but you wont and you don't, I don't want to pay for my only home. I bought it I didn't pay to rent it. And even then, if they want a railway they woll tear it down. It's not my private property. It's sponsorship. You don't buy real estate you py to have your name on the papers.
Mar 20 10:50 [info]indulgence:
Kūpinot rīta cigu aizdomājos...
Sakarā ar valsts 100gadi aizvien vairāk pasākumu ar atsauci uz pagātni. Tak mani mulsina, ka pat ja ko raksta par 19. gadsimtu, veido tematiskās izstādes, tad obligāti ilustrē ar seniem foto, kur redzami ļaudis tikai zemnieku apģērbā (t.s. tautastērpos). Man gan šķiet, ka, pirmkārt, arī zemnieki ikdienā tā nestaigāja, bet vilka ārā no lādēm tikai uz godiem (t.i. attēls neilustrē ikdienu nu nekādi), otrkārt, zemnieki bija tikai daļa no tā segmenta, kas saplūstot, izveidoja mūsdienu latviešu tautu. Man īsti nesaprotamu iemeslu dēļ (varu vien to skaidrot ar nacionālmarksistiski tautībniecisko tradīciju) citi tautas sociālie slāņi tiek ignorēti.

Nu tas ir tā, ka ja pēc gadiem divsimts, lai atspoguļotu latviešus 21. gs. sākumā, muzejos eksponēs un ilustrācijām izmantos tikai un vienīgi attēlus no Maskačkas, Zolitūdes vai Bolderājas iemītnieku godiem... nu tur adidas treniņbiksēs un lakkurpēs (ļoti smukās) un divlitrenēm rokā. Ar lepnumu.
Mar 20 10:43 [info]skarbalife:
The cringe mom.
Thorty year old beatch, looking 40. Trying too hard to fit in with younger people. The ultimate cringe mom. No you do not look like sisters with that girl as you pointed out, you are old and it is showing and no amount of compliments you fish for will change that. In efforts to dress to look younger but with fashion sense from the 90s makes her look like a desperate prostitute. Recently divorced with 4 kids. Subconsciouslly tryin to do all she can to be wanted and find the next daddy for her boys. Fails miserably. Talks fast and voice gets pitchy and sweet at times, annoys the hell out of people. Doesnt acknowledge she does that.
Mar 20 10:36 [info]skarbalife:
Degenerate princess.
nearly thirty years old. Front teeth partly decayed, chin sticking out. Voice annoyingly and theatrically pitched up to sound sweeter, I suppose. More on the chubby side. Alarmingly infantile way of thinking. Recovering alcoholic,- still you get a drift of a distillerie when nearby. Touches people when she talka to them. Noone likes that. Used to live in a homeless shelter. Says no one should be judged because she comes from n orphanage. There are people from orphanages who are not such moserable failures and people who don't come from the system who are. So dat bitch should learn to face the facts that she ain't going to be pittied. Drop the sweet voice, it don't fit with your junkieacholics face and your past. With your prancing naked on the tv screen. Merciful God made her a lesbian or I would be fucked, as she attacks every vagina on her way, at least this long I'm safe.
Mar 20 10:34 [info]santech:
VAKANSIJAS DRĪZ BŪS
http://www.techarena.lv/lv/jobs/
Mar 20 10:26 [info]skarbalife:
Groupie 4 life.

A fattish, approching middleage, woman, with unlikeable facial features, dressing in shirt skirts acting in the role of a groupie for various bands, sometimes posing as a manager, just to get closer to the cool people and members of the bands because otherwise she couldnt. No one looks at her the way shed want to so she surrounds herself with cats which just worsens the situation as she starts to smell like a cat lady. Also pretty dumb. Has bad hair day every day. Thinks fat sticking out over the waist line of skirt could be classified as third and 4th boobs.

Will live up to 90years old, at that time attractivity will grow to be average as everyone will be an old fart by then.
Mar 20 10:23 [info]juriic:
.
nothing like some Rick n Morty in the morning
Mar 20 10:21 [info]santech:
jociņi par hipsteriem
Q: Why did the hipster burn his tongue?
A: Because he ate his food before it was cool.

Q: How do you drown a hipster?
A: In the mainstream.

Q: How much does a hipster weigh?
A: An instagram.

Q: Why did the hipster burn his tongue?
A: He drank low fat non whip frapp before it was cool.

Q: Who was the First Hipster?
A: You've probably never heard of him.

Q: Why do hipsters love ice?
A: Because ice was water before it was cool.

Q: How many hipsters can you get into a phone booth?
A: One, any more and it would be too mainstream.

Q: Why do hipsters love using the subway?
A: Because its underground.

Q: What do you get if you cross a fridge and a hipster playlist?
A: Cool music!
Mar 20 10:10 [info]santech:
smuki snieg
Mar 20 10:10 [info]unpy:
Vārdadienu vērotāja piezīmes.
Šodien vārdadienas ir Madēm un Irbēm, kas ir veiksmīgi izspiedušas no kalendāra, manuprāt, ļoti glītu vīriešu vārdu Ruperts. Rupertu Latvijā šobrīd ir tikai divi, no kuriem viens nav vienkārši Ruperts, bet gan Adrians Ruperts. Tā kā, ja meklējat savam bērnam retu, bet izsenis pieņemtu un visnotaļ starptautiski pazīstamu vārdu, šis būs īstais.
Mar 20 10:07 [info]samantta (in [info]pajautaa):
Ziedu piegāde Rīgā
Labrīt,

Lūdzu iesakiet, kur vislabākā ziedu piegāde Rīgā? Vēlams lai var pasūtīt internetā un apmaksāt ar karti (dzīvoju ārzemēs).

Liels paldies!
Mar 20 09:58 [info]savaadaisu:
Tā vien liekas, ka arī pats būšu atrāvis gripu vai tamlīdzīgu zarazu. Mēģināšu darbā kādu aplipināt un tad varbūt tomēr ātrāk uz mājām.
Mar 20 09:53 [info]anonymous:
Šorīt ciba sākās šādi:
Lai nomāktu Kļavja pēcgaršu, izlasīju Mēlisa Frīdentāla "Bites".
NRA. Ģimene apēd Rīgas kafejnīcā pirktus kebabus un piedzīvo ko gaužām nelāgu.
Mar 20 09:41 [info]vilibaldis:
visi mani tarakāni pušķus sien astītēs...
Mar 20 09:17 [info]f:
turklāt, mana mīļā džesika attaisnoja visas cerības filmā molly's game.
neatceros, vai paslavēju savulaik miss sloane, tad goda vietu atstāju te.
abas filmas ne tikai raiti izstāstītas, bet tik tiešām aizraujošas.
Mar 20 09:08 [info]f:
: today is the day
garākas dienas, īsākas naktis, pavasaris sākas 18.15!

gribēju jau izsaukties "lai slavēts allahs un buda", bet riskēju kādam uzrauties drošvien, vai tiešām jāpiemeklē kāds cits dievs vai kāda indiešu dievība, tiem viņu čupām, vai varbūt kādu skandināvu vai seno romiešu dievu.
lai iet "jupiters un buda!" (sanāks ar zīmīgu atsauci uz spartacus: blood and sand, kad būšu dusmīga)
Mar 20 08:41 [info]santech:
EPIC RELEASES $12,000,000 OF PARAGON CONTENT FOR FREE
https://www.unrealengine.com/en-US/paragon
Varbūt kaut kas jānovelk. Patrenkāt Countesi vai vēl kādu iemīļotu čaru. Pats jau arī atteicos no šī gejma, bet bet tā paša iemesla pēc kā no daudiem citiem online gejmiem - jo man (vēl) ir pastāvīgais darbs un Rotaļu Biedrs.
Mar 20 08:39 [info]krii:
Bet ar ko īstenībā vajadzēja sākt dienu
Nourūz Mubarak! Lai jums labs šis gads, mīļie indoārieši!
Mar 20 07:57 [info]krii:
Lai nomāktu Kļavja pēcgaršu, izlasīju Mēlisa Frīdentāla "Bites".
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?