Latest Posts

Current posting stats: 11 per hour, 0.19 per minute RSS version
Dec 11 02:15 [info]santech:
nolāpītais ftp hosts serveris nezinkas. kaut kādu failu dēļ pārtrauc kopēt un izmet no spēles. sen jau vajadzēja iet gulēt. nav kas mani noliek gulēt laicīgi. vairs.
Dec 11 02:05 [info]keilens:
vēlos piedzerties no lētā vīna, un atkal sēdēt ar kādu pie pusatvērta virtuves loga, smēķēt sieviešu cigaretes un filozofēt par nesvarīgām tēmām.
Dec 11 02:04 [info]konstruktors:
***
Un tad paies pāris sezonas, kamēr es atradīsu bērnišķīgi smaidošu seju ar prātu aiz tās.
Dec 11 01:44 [info]gnidrologs:
https://www.youtube.com/watch?v=CVizCSM1uKQ
Ieteiktu sabskraibot kanālu.
Dec 11 01:13 [info]garamgajejs:
Un this is how you drop rhymes https://youtu.be/Qx4-8zxRj3U
Dec 11 01:04 [info]kailsals:
Logojoties iekšā cibā, automātiski ievadīju savu veco vārdu un attapos, kad esmu uzrakstījusi jau pusi paroles. Pirksti kustējās automātiski un, ja kāds pirms 3 minūtēm būtu paprasījis, kāda bija parole vecajai cibai, man būtu bijis ilgi jādomā un neesmu pārliecināta, ka atcerētos. Intereses pēc tomēr ievadīju paroli un, jā, viss pareizi. Žurnāls dzēsts. Pilna ciba manu [nesalasāmo] skeletiņu.

Vispār nācu rakstīt, ka labākais, kas manā dzīvē ir noticis, laikam ir cilvēki. Es gan pati neesmu pārāk komunikabla kaut apkārtējiem vienmēr ir cits viedoklis. Tomēr ļoti izvērtēju, ko pielaist sev klāt, un pietiek ar pašu niecīgāko sajūtu, ka "kaut kas nav pareizi", lai ar cilvēku uzturētu tikai draudzīgas paziņaattiecības un neko vairāk. Es gan esmu atklāta un tieša arī komunikācijā ar šiem cilvēkiem, tomēr nevaru teikt, ka uzticos. Vispār neuzticēšanās cilvēkiem, šķiet, ir viena no manām galvenajām problēmām. Manī mīt pārliecība, ka mēs visi esam VIENI. Un, ja arī kādreiz uzrodas blakus kāds, par kuru šķiet - ar šo civlēku ir PA ĪSTAM (vienalga, vai attiecības ievirzās romantiskajā plānā vai draudzīgajā), es zinu, vienkārši ZINU, ka pienāks laiks, kad mūsu ceļi šķirsies. Un tajā nav ne mazākā pārmetuma, vienkārši sausa fakta konstatācija. Man tas šķiet loģiski un pašsaprotami un kaut kādā ziņā šajā cilvēciskajā līmenī TĀ TAM IR JĀBŪT. Bet, jā, mēs visi esam VIENI un tur nekas nav padarāms. Tikai uz mirkli varam iet kopā un izbaudīt to.

Vispār dīvaini atkallrakstīt. Šķiet, ka šo pašu es būtu varējusi uzrakstīt 16 gados. Un šķiet, ka šo pašu es varēšu uzrakstīt arī 60 gados.
Tomēr tas bija un būs kaut kā citādāk. Arī būšana vienā un tajā pašā vietā bieži atnes pavisam citas emocijas, atskārsmes un sajūtas.
Dec 11 00:52 [info]az:
dienas beigās pašā centrā attapos bez gaisa ritenī, jā, man laikam pienākas vēl viena riteņ-sesija
tad nu es gāju divas stundas kājām, lēnām, lēnām, pa lietu un tumšām lapām, un pamazām paliku arvien laimīgāka un laimīgāka
atnācu atpakaļ, saliku maisiņā visus savus neveselīgos paradumus un ar lielu mīlestību ieliku atkritumos. pirms aizvēru vāku, teicu, nebaidieties, es jūs ļoti mīlu, viss ir labi.
tagad ir tā ļoti jocīgi. priecīgi un bailīgi. laikam jāpastāv vēl lietū.

nezinu, ko es daru, bet
varbūt es nemaz neko nedaru
varbūt viss notiek, kā notiek

jūs jau saprotat
Dec 11 00:51 [info]yannel:
Dažādos mītos, leģendās un pasakās ir populārs motīvs par kādu labo dievību vai supervaroni, vai pat vienkāršu mirstīgu izcilību, kam sūtība ir aizsargāt cilvēciņus u.c. parastas mirstīgas būtnes, bet notiek kaut kāds sūds, un labais gārdians pārvēršas par daudz spēcīgāku rijīgu, alkatīgu un ļaunu supermonstru, kas izplešas, saindē un posta visu savā ceļā. Šāds motīvs ir arī jauciņajam muļķikam, kas tagad iet ķinīšos - Moana/Vaiana. Vai, teiksim, jaukajā spēlē Neverwinter Nights 2 galnais ļaunais boss arī ir tāds exGuardians un vēl pirms tam ex vienkārši cilvēks, kurš kaut kāda sūda rezultātā kļuva par superļauno un superspēcīgo briesmekli, kurš rada visādus briesmoņus un saindē un iznīcina visu dzīvo. Sen nav spēlēts, bet atceros, ka tur bija varen aizkustinoša un piņķerīga misija, kur bija jāatrod visa Guardiana radītāju komandas - elfu un rūķu - gari, pa vienam jāatved uz vienības koku un jāsastādina viņi aplītī ap to vienības un draudzības koku, un tad tur kaut kas kruts notika. Un komisijas locekļu spoki katrs gari un plaši, un izjusti stāstīja par to Guardianu - cik viņš foršs cilvēks bija, kā viņš sevi ziedoja, lai viņu pārtaisītu par Guardianu, kā viņš sabojājās, kā uzbruka pats saviem aizbilstamajiem un iznīcināja visu impēriju, kuru pats pieteicās sargāt un kā viņu beigās tomēr dažiem atlikušajiem mirstīgajiem izdevās savaldīt un ieslodzīt kaut kādā negatīvajā valstībā. Nu, kā jau kārtīgs spēles boss ar skumjo bekstoriju. Un pirms izšķirošās megakaujas ir baigi ilgais dialogs - razborkas ar galno ļauno. Un tad beidzot ze kautiņš, kurā (parasti pēc vairākiem mēģinājumiem) ļaunais tiek eliminēts, tad epilogs un beigu titri.

Bet par tām razborkām. Eu, nu, kā tu tā. Kāpēc tu tā. Eu, a ko visi šitie nevainīgie ļautiņi tev ir nodarījuši, ka tu viņus tā. Ā, neko - tu savādāk nevari? Es esu ļaunais, dura - ko tu uzdod debilus jautājumus. Es esu ļaunais, varenais, un daru varen ļaunas lietas, un tūlīt arī tev apgriezīšu rīkli, un tavu līķi uzcelšu augšām kā zombi muahaha. Eu, moš nevajag. Eu, moš atkāpies ar labu. Eu, man savādāk nāksies tev sadot pa dibenu. Un vēl viskauko nepatīkamu tev nodarīt. Nu, ta davai! Nu, davai.

Apmēram tādas ir fināla razborkas spēlēs. Bet, ja man būtu nevis jāklikšķina uz rakstnieku sarakstītiem dialogiem, bet pašai tādam Kingam of Shadows jāsaka fināla runa, tad gan es ilgi muti nedzesētu. Es viņu nemaz pat nepūlētos izprašņāt - a ko tu tā, un kā tu tā varēji, un kas tev, nabadziņam, notika, ka tu tāds ļaunākajos murgos neiedomājams kretīns paliki, un tā tālāk. Es tādam bijušajam labajam cilvēkam vienkārši pateiktu: "Pazūdi no manām acīm, nodevīgais čūskulēn."
Dec 11 00:45 [info]santech:
Tas brīdis, kad noņem visu gultasveļu un samet veļas kastē mazgāšanai un skapī neatrod tīru komplektu. Jo nav. Man nav gultas veļas šonakt. Un sagribējās ēst pēc tam, kad izmazgāju zobus. Un Drupals vēl uploadojas. Kaut kas jāpageimo laikam. Stāstu, cerams, rīt paturpināšu. Nekas radošs šodien nelien galvā.
Ā un rīt būs nedēļa bez alkohola. Jāatzīmē ;D NOT!
Dec 11 00:45 [info]krishjaanis:Dec 11 00:23 [info]konstruktors:
***
It kā būtu salietojies fofkas, bet patiesībā neesmu 2 dienas smēķējis. Smērē.
Dec 11 00:20 [info]justlive:
I rather choose to spend my time in "meaningless" and "worthless" but enjoyable actions than worrying and stressing about myself being "meaningful".
Dec 11 00:00 [info]santech:
Mana Joomla nobeidzās. Niķojas kaut kā. Likšu Drupal. Tā kā automātiski piedāvā tikai Wordpress un to pašu Joomla, tad mēģināšu manuāli instalierēt. Šobrīd ar Total Commander lieku lādēju failus uz servera. Sūdīgi, ka ftp konekciju nevar nolikt bekgraundā ar to TC.
Dec 10 23:58 [info]tramps:
Dzert ir kaitīgi. Es vispār nekad nedzeru. Dīvainās miglainās acis, es visu zinu, dzīve ir sūds. Manā dzīvē viss ir kārtībā, paldies.
Mazas pretīgas personības dzērumā lien no kaktiem. Eu, vecīt iedod! Neko es nedošu, man pensijai jākrāj. Varbūt domā tev kāds kaut ko vēlāk maksās? Huju.
Un arī nevajag. Mīli šeit pat un uzreiz no visām pusēm.
Dec 10 23:55 [info]krishjaanis:
vasaļu ziņas, kungu ziņas
Šodien gan LTV, gan TV3 ziņās jūs gādīgi atsevišķos sižetos informēja gan par viltus jeb pseidoziņu kaitīgumu, gan uzreiz nākamajā sižetā - par to, kā Krievija iejaukusies ASV vēlēšanās. Tiesa, lielos medijus un viņu vasaļus, šķiet, piemeklējusi paskāba ironija, jo brīdinot par fake news, nākamajā brīdī viņi paši izplata fake news - https://jonathanturley.org/2016/12/09/washington-post-issues-correction-to-fake-news-story/
https://mobile.twitter.com/wikileaks/status/807303305466703873
https://mobile.twitter.com/wikileaks/status/807301337570484224
http://fair.org/home/rather-than-exposing-propaganda-wapo-shows-how-its-done/
No galvenā fake news izplatītāja - http://edition.cnn.com/2016/12/09/politics/obama-orders-review-into-russian-hacking-of-2016-election/index.html

Kā labā strādā Latvijas vadošie ziņu mediji, ja tik koordinēti vienā vakarā tiek izplatītas viltus ziņas?

Un bonusā - http://www.mcclatchydc.com/news/politics-government/election/article110904727.html
Dec 10 23:54 [info]kini:
.
the song of the day before the day. 

Dec 10 23:51 [info]perkons:
Atgadījums ar knupīti
Dienās, barojot Šlumpengufu, fõnā ieslēdzis biju muļķukasti. Tur rādīja karatē puiku.

Nē, nu es saprotu, ka hormõni un viss tas, bet nekad nebiju domājis, ka pie karatē puikas mani paraus uz asarām.

A knupi Gu izspļāva. Taisni uz grīdas.
Dec 10 23:50 [info]heishy:
8*
Attēlu rezultāti vaicājumam “sully movie”


Elizabeth Davis:
[At the NTSB investigation proceedings]
Mr. Skiles, is there anything you would have done differently?


Jeff Skiles:
Yes


[pause]


Jeff Skiles:
I would've done it in July.


Chesley 'Sully' Sullenberger:
You were looking for a human error then make it human.


Tāpat arī iesakāms skečs no filmas - Sully
Dec 10 23:45 [info]freakart:
Vai var zīmēt ar grābekli? VAR!
Dec 10 23:40 [info]neraate:
mums mājās ir imunitātes treneris. vai varbūt jāsaka imunitātes koučs, izklausās šikāk.

tas pārfrāzējot to joku par bērniem un kaķbarību. 1.bērns ēd kaķbarību un vecāki šausmās izmazgā bērnam muti un aizrauj uz slimnīcu. 2.bērns apēd druksu kaķbarību, vecāki izmazgā bērnam muti, iedod gremošanu veicinošus līdzekļus, iedzer baldriāna tinktūru un aiziet pie ārsta pēc prettārpu zālēm. 3.bērns ēd kaķbarību? sūdīgi kaķim, ka nav laicīgi izēdis
Dec 10 23:29 [info]f_g:
Ods mājās!!!!!
Dec 10 23:22 [info]perkons:
Kad biju pusbriedā, tad domāju, ka nekad neaizmirsīšu nevienu meiteni, ar kuru esmu bučojies. Man pat šķita dīvaini, kad citi neatcerējās to meiteņu vārdus, ar kurām kniebušies. Man šķita, ka viņi pārspīlē. Tak noteikti arī pārspīlēja un, kaut kādā veidā, mēģināja lielīties. Tip – es esmu tik daudz kniebies, ka nupat vairs neatceros.

Tagad, stāvot uz lodžijas un lūrot tukšumā, atcerējos vienu no saviem drosmīgākajiem meitenes (kāda nu tur meitene – smuka sieviete) aicinājumiem uz "randiņu".
Tas bija sen, ļoti sen, bet bija tā, ka nonācu viskija degustācijas pasākumā, bet vadītāja, kura stāstīja par viskijiem, bija tāda vēl skaistule.
Tad nu, kad pēc degustācijas pasākuma krogusā biju izrijis vēl nedaudz viskija, es viņai uzzvanīju...
Tā mēs satikāmies. Un tā mēs kādu mēnesi tikāmies.
Viņai bija meita un vīrs, man... Nu es biju pusbriedā.

Tad nu lūk – es ņehuja neatceros kā viņu sauc. Varbūt Viktõrija. Varbūt nē.
Man šķita, ka es viņas vārdu nekad neaizmirsīšu, tak aizmirsu.
Varbūt tāpēc, ka nebučojos.
Dec 10 23:20 [info]f_g:
dzimta
Vanageļi, Raubiško, Tamani, Purvinski, Možeiko, Bitenieki, Kalvāni, Bukši, Lukaševiči, Tuņķeļi un daudzi citi.. Manējie no vienas puses..
Daudz ar mammu par viņiem runājām.
Dec 10 23:19 [info]basta:
pārģērbšos un iešu dzert.
pirmo reizi kopš marta, šķiet.
Dec 10 23:03 [info]217:
zsv
Manā ielā visas mājas kā mājas tumšas un klusas - kādās 3ās moš logos lampiņas, bet vienā laikam amurikāņi :)
Dec 10 22:57 [info]runcis:
. )
Dec 10 22:53 [info]garamgajejs:
traká pancene ar dranduletu, zorgáts dala kancíti, kinkézini léká! politiská pasaka
Dec 10 22:49 [info]garamgajejs:
https://youtu.be/1w7OgIMMRc4
Dec 10 22:22 [info]garamgajejs:
Guns n roses London 2017 ticket maksā £130+ jūsu ietu? Nu man gnr tādi kā roka varoni un patīk.
Dec 10 22:14 [info]slaaneklis:
Tev baigi patiktu, ka tev ribas izspiestos?
Dec 10 22:02 [info]qgmr101:
Starmeša Prieks
Starmetis — Prieks (YouTube).
Man patīk šis gabals.
Dec 10 21:58 [info]garamgajejs:
Ka jaspele gitara :) https://youtu.be/s1OGQQk5HpM
Dec 10 21:56 [info]heishy:
Es nevaru vēl atiet kāds mentālais orgasms ir noķerts P.Kļavas interviju lasot. Nevaram ar
[info]bananacake
nekādi nodot viņam sveicienu. ''Sveiks Kļava, Tev ir nejēgā seksīgas smadzenes!''

it's just literaly that feeling.
</span>
Dec 10 21:52 [info]punkts:
jūsu paaudzei vairs neko nevar pateikt. jūs tikai strādāt mākat.
Dec 10 21:46 [info]extranjero:
Par globālo sasilšanu
Trauksme par to man šķiet ļoti līdzīgai tai, kādu cēla Maltuss, ka cilvēku skaita pieaugums pārsniegs pārtikas ražošanas iespējas. Formāli viņam bija taisnība pēc tā laika tehnoloģijām, bet tas ir pesimistisks skatījums uz cilvēku spējām.

Pirmkārt, modeļi, kas prognozē temperatūras pieaugumu, nav validēti. Var pieņemt, ka temperatūra celsies, bet par cik, to neviens skaidri nezina.

Otrkārt, vai izmaiņas būs tik negatīvas, kā tas tiek paredzēts? Ir jau slikti, ja jūras līmenim ceļoties, daļa zemes applūst, un ļaužu masām ir jāpārceļas. Bet tieši, cik slikti? Lielākajai daļai ir gadījies dzīvē pārcelties uz citu dzīves vietu, un parasti tas nozīmē atrast vēl labāku vai vismaz līdzvērtīgu mitekli. Tehnoloģiju attīstība var mainīt daudzus parametrus šajā sakarā.

Treškārt, un vissvarīgāk, ekonomiskie modeļi, kas paredz iespēju kaut ko mainīt šajā sakarā, visdrīzāk, ir pilnīgi garām. Ekonomistiem nav daudz veiksmes stāstu, it īpaši, ja tiek iesaistīti politiķi. Daudzi globāli projekti ar labiem nodomiem ir izgāzušies. Piemēram, eirozonas projekts Eiropas dienvidvalstīm ir radījis tikai problēmas. Ir bažas, ka tieši drakoniskās oglekļa kvotas var noslāpēt ekonomikas attīstību, kas var bremzēt jaunu tehnoloģiju atklāšanu, kas ļautu iegūt tīrāku enerģiju un vai citādi uzlabot dzīvi. Āķis ir tajā, ka atklājumus nevar ieplānot, tie rodas spontāni. Bet tam var radīt labvēlīgu augsni – universitātes utml., ko nevar izdarīt bez krietniem papildu līdzekļiem. Ne jau velti šobrīd visvairāk izgudrojumu nāk no Kalifornijas un citām vietām, kur cilvēki ir visbagātākie, nevis no Ķīnas vai Indijas, kur cilvēku ir visvairāk, taču vairums ir ļoti nabadzīgi.
Dec 10 21:45 [info]metergverting:
Dabīgie akmeņi Turmalīns Akmeņi Cirkoni Metāls Sudrabs 925 Izmērs 16-17 cm Svars 11.30 g. Pievienot grozam E-ROTAS.LV. Par mums.
. )
Dec 10 21:44 [info]martcore:
nē, nu šī ogres pilsētas angliskā izpratne nevienu nopietni nespēj satraukt, ko, man šķiet, nespētu teikt par novada portālu ogrenet
Dec 10 21:43 [info]prtg:
Grīdsūcis, traukslauķis un lupatgriezis
Dec 10 21:40 [info]ripp:
Iespaidojoties no fb diskusijām, šodien ieliku ag mazgāties spainī. Ko lai saka, viņam patika. Man arī. Pusspainis ūdens, ieliec izlietnē un darīts, tīrs un apmierināts zīdainis 1gab.
Nesaprotu, kas visien tiem cilvēkiem ir pret spaiņiem.
Dec 10 21:36 [info]garamgajejs:
Jaunais Metallica albums ir kick ass. Metal mf! https://youtu.be/zaZswCtNmEg
Dec 10 21:36 [info]garamgajejs:
Jaunais Metallica albums ir kick ass. Metal mf! https://youtu.be/zaZswCtNmEg
Dec 10 21:21 [info]punkts:
visi traktori, beidziet uz brīdi kustēties.
Dec 10 21:18 [info]punkts:
vispār jau katram varētu būt armija, ja tas katrs varētu pamatot, kāpēc viņam to vajag.
Dec 10 21:16 [info]punkts:
jūs vispār esat redzējuši īstu materiālu? piemēram, militārās preces ir visas būvētas kā izturīgas un pamatīgas, bet ir vēl arī īsts marmors un īsts akmens laukakmeņi protams ir ok kādam dekoratīvam pamatam, bet ja tev ir tādi milzīgi bluķi izkalti no klints tad jau tas ir kaut kas pavisam cits piemēram, ja tu gribi sev tādu bluķi atvest mājai tad rēķini ka viņu no ostas būs jāved ar lielo smago mašīnu un tas bluķis būs pa visu ceļu attiecīgi viņš būtu tik liels kā konteiners, tkai platāks laikam tā jau it kā nekā sarežģīta nav atved un tev viņš tur stāv, bet no ararata es negribētu tādu gabalu, lai gan iespējams ka gribētu, bet tikai tad ja es būtu karalis, jo kādā sakarā es bojāšu kalnu, lai man gabals stāvētu dārzā, ja tās ir kaut kādas dolomīta raktuves, tad jau laikam tur pēc tam vai nu ir ieleja vai arī tur izveidojas ezers, ja tas ūdens pēkšņi sāktu no apakšas nākt no kāda strauta nu baigi tad visu krūti piepildītu.
Dec 10 21:10 [info]punkts:
un beidziet privatizēt dievu, tas labi nebeigsies.
Dec 10 21:09 [info]punkts:
piemēram, ateisti varētu pastāstīt, vai viņi saprot, ka ir tāda lieta kā ticība un ka ticībai var atdoties un redzēt, ka tu redzi visu tā, kā vajag. un tad nāk šaubu metereotīti un iznīcina šo pasauli. nav ko skumt par aizgājušo laiku, mums ir elektrība un mēs varam sevi zīmēt.
Dec 10 21:05 [info]punkts:
es sēdēju apsētā laukā un skatījos uz lielo araratu un mazo araratu uz mazo araratu un lielo araratu un man bija apmēram mēnesis laika, līdz turki nāks mūs iznīcināt veselu mēnesi es sēdēju tajā laukā un pa to mēnesi es piedzīvoju divus gadsimtus un pēc tam es piecēlos un gāju pretējā virzienā kaut kur pastaigāties.
Dec 10 21:01 [info]punkts:
don't look any further.
Dec 10 20:53 [info]nagger:
#
# You want some sadness in your life? Believe your thoughts. 
# Look at reality instead. It's always kinder than imagination. 

 Nākamajai sirdskrišanas reizei, the work.
Dec 10 20:50 [info]elektroliize:
dedlains labojumu iesniegšanai tuvojas. drīz, drīz būs pabeigts!
fonā - beta waves (eksperimentēju).
Dec 10 20:41 [info]heishy:
Brain
Patika Westworld pēdējās sērijas interpretējums par Mikelandželo gleznu.
Tu redzi, kā ar mums runā Dievs?
It's our own mind.

Saprast to, ka nekā varenāka par Tevi pašu nav. Tu un Tava apziņa. Tas ir Viss. Visums.
Saistīts attēls
Dec 10 20:38 [info]sarkanvilks:
dienas prieks
saruna izgājus ārpus cibas rāmjiem:

http://klab.lv/users/krii/1743625.html


"Entry tags: dzintara, meklesana
Posts about āderu meklēšana ar vibratoru written by piskonts Liecinieki stāsta, ka brīdī, kad Vaislas Kuilis ievests Dzintara istabā un viņam noņemti."
Dec 10 20:29 [info]lmr:
skašu laikā visu laiku kaut kur apkārt dzirdami jautājumi par darbu izkāršanu, un izklausās, ka visa skola plāno masveida pašnāvību. kad tu pakārsies? kad tu novāksies? bet nu tas vismaz ir garām, esmu dzīvs un atzīmes arī labas.

trešdien jānodod referāts latvijas mākslas vēsturē. kaut ko sāku darīt tikai šodien, protams. jau kuru stundu referātam lasu grāmatu par dzintariem un jūtos nelaimīgs. nu kāpēc, kāpēc es neko nevaru izdarīt laikā? pirmdien vēl jānodod bibliotēkā šī grāmata un, ja vien tur būs, jāpaņem otra, arī par dzintariem. un vēl planšetē pa diagonāli jāizskrien cauri divām grāmatām, un vēl otrdien uz muzeju būtu jāaiziet, jāapskatās dzintari klātienē, jāuzzīmē dzintara ceļš un vēl divi dzintara izstrādājumi, un vispār arī jāuzraksta tas referāts, un tad trešdien vajadzētu saprast kaut ko ceturtdienas eksāmenam.

kad es pakāršos?

mans vienīgais prieks ir beidzot pienākusi pasūtītā grāmata par henry darger (klaus biesenbach), tā ir liela un skaista, lielām, brīnišķīgām reprodukcijām. tikai jāslēpj no vecmammas uz skapjaugšas, jo iekšā plikas meitenītes ar krāniņiem un ieročiem, izķidātu bērnu ķermeņi, krusti, karš, un visa vidū lido milzīgi pliki bērni ar ragiem un tauriņu spārniem.
Dec 10 20:28 [info]kramers:
Латыши, — прим. 2.052 тыс., — прилежны, терпеливы, послушны. Недоверчивы к немцам, сдержаны. Руссофилы.

http://twower.livejournal.com/2042715.html
Dec 10 20:26 [info]wensdy:
Vaļējas brūces
Pa nakti Olivers cīnījās ar ļauno dēmonu, kuram pirkstu vietā ir asi asmeņi. No rīta par laimi viss bija kā parasti, no ļaunā dēmona ne ziņas. Tikai pēc kāda laika no gultsapakšas izlīda Olivers ar sagraizītām kājām. Dziedējam mūsu varoni, bet viņš tik turpina iebilst pret mūsu mīkstajām aizsargzeķītēm.
Dec 10 20:25 [info]phz:
SM-T800 no IronKernel for Marshmallow
Paskat, manam spēļu datōram beidzot iznācis 6. Androīds, bet, kamēr nav pieejams normāls kernelis, kas atbalsta geimpadus, iztikšu.
Dec 10 20:22 [info]eos:
hate
"Can't believe you were once just like anyone else
Then you grew and became like the devil himself
Pray to God I can think of a kind thing to say
But I don't think I can
So fuck you anyway

There's a time for us all and I think yours has been
Can you please hurry up, 'cause I find you obscene
I can't wait for the day that you're never around
When that face isn't here and you rot underground" / Archive

***

Mēs kļūstam par tiem, ko ienīstam. Es esmu sākusi...

Un te ir savādi. Man ir tikai viens, nē, divi stāsti, kas tā arī saucas: "Hate".

Viens ir par cilvēku, ko es mīlēju par daudz, otrs - pašai par sevi. Ironiski, cilvēks, ko mīlēju par daudz, ir super līdzīgs man, tāpēc viss atgriežas pie: "I made you up to hurt myself... and it worked" /NIN
Dec 10 20:19 [info]porthnazbipink:
Enerģētiski opāls iekļauj sevī septiņas spektra krāsas, un, tādējādi, ir ļoti spēcīgs kā dziednieks. Tas uzlabo visu iekšēju orgānu stāvokli.
. )
Dec 10 20:19 [info]mazaa_mija:
šodien dabūju jaunas lēcas, kas ir nupat ienākušas lv tirgū, super plānas ar vēl lielāku h2o un skābekla caurlaidību, sajūta ļoti dīvaina, viss ir kkāds super ass, kā pāršarpotās bildēs, bet taj pat laikā uzrakstus izlasīt grūtāk, es īsti neiebraucu efektā, man sagriezās mazliet galva un tāda es aizgāju uz brekti, kkā nepavilkos, likās fragmentāri un sajūta, ka viņam tur par daudz vietas, atvēru vīnu unl mēģināju izberzt dušu, bet to laikam nav iespējams izdarīt nenomainot visu iekārtu, vajadzētu samontēt video pirms aizbraucu, bet man nav iekšās, atstāšu visus podus un podcāstus rītdienai, ir pat slinkums ēst
Dec 10 20:18 [info]stramford:
maza un skumīga, bet dzīva
Dec 10 20:04 [info]f_g:
Santa ne reizi nav bijusi frizētavā. Tūlīt jau četri gadi meitukam un mati gari, gari.. ;)

Bet vispār, šodien sanāca mazas svinības - nosvinējām i Ivara, i tēta dzimšanas dienas. ;) Ar dāvanām labi ietrāpīju abiem - katram pa ādas makam uzdāvināju. Ivars uzreiz pārvācās uz jauno maku, tētis atlika uz vēlāku laiku.
Lueta ar Sergeju diemžēl neatbrauca, jo auto salūza, bet Kristianam meža skriešanas diena.
Riktīgi laba diena sanāca. Un Ilvers ar Santu ir tik forši! ;) Mīļi bezgala! ;)
Un vēl sāku novērtēt Lāču tortes. Uz šī jau ir otrā ko nogaršojām. Protams, mājās ceptā būtu gardāka, bet arī šī tīri labi gāja pie sirds. ;)
Dec 10 19:44 [info]phz:
No sērijas «Diskovers V. šonedēļ»
Reizēm pirms gulētiešanas, kad prāts ir aizmirsis par pasaulīgajām raizēm vai jau aizgājis gulēt, man galvā sāk skanēt kaut kas šamlīdzīgs, diemžēl neprotu pierakstīt :(

https://www.youtube.com/watch?v=vKBuicWldHU
Dec 10 19:39 [info]rectbrednorna:
Plastmasas klipši stabiem 50gb. Stiprinājuma cilpa. Cilpa ar āķi. Uzgalis atsaites stabam. Atsaites uzgalis ar āķi. Staba cepurīte 10gb. Staba cepurīte 60mm.
. )
Dec 10 19:29 [info]perkons:
Atgadījums ar meiteni baltajā cepurē
Ieeju, tātad, es šodien veikalā. Ievietoju ratos beigtu foreli, citrõnus. Aizeju līdz noslepkavoto cāļu stendam, paņemu pāris izgrieztas filejas un pamanu, ka pie konservu plaukta stāv pamests iepirkumu grozs. Pilns ar produktiem, bet saimnieka tuvumā neir.
Padomāju: hahahahahaāāā, lohs tāds – noteikti aizmirsis mājās maku. Hahahahaāāa, hāāa, hā, ha, h... Bļeaķ...

– Atvainojiet! Es atstāšu te savus ratus, ja? Nu uz mirkli. Nu, praktiski uz desmit minūtēm, ja?

A meitene baltā cepurē stāvēja pie luksofõra un šūpoja galvu, vienā ritmā ar man ausīs skanošo mūziku.
Dec 10 19:26 [info]perkons:
Atgadījums ar meiteni baltajā cepurē
Ieeju, tātad, es šodien veikalā. Ievietoju ratos beigtu foreli, citrõnus. Aizeju līdz noslepkavoto cāļu stendam, paņemu pāris izgrieztas filejas un pamanu, ka pie konservu stenda stāv pamests iepirkumu grozs. Pilns ar produktiem, bet saimnieka nav tuvumā.
Padomāju tā: hahahahahaāāā, lohs tāds – noteikti aizmirsis mājās maku. Hahahahaāāa, hāāa, hā, ha, h... Bļeaķ...
Dec 10 19:25 [info]ravejsledzejs:
vakar puspilsētu bija jaizskraida, lai filmiņu nopirktu. vesela virkne božu, kurās biju tās pircis, vairs neeksistēja. tas arī uzvedināja uz domu par pōlu.

N.B. komentāros ir brīva vieta pašu fantāzijai par tēmu un netēmu:

Dec 10 19:24 [info]chimera:
es gan domāju, ka nav ko censties izlikties labākiem, nekā esam, bet m. par godu kristiešu jauniešiem pielika vannas istabas durvīm rokturi un salasīja visas tukšās pudeles, kas mētājas zem logiem piemājas zālienā dublienā.
Dec 10 19:22 [info]heishy:
Pēteris Kļava
I: Tās ir emocijas.
P.K.: Nu ja, tas nav nekas gudrs.
Dec 10 19:22 [info]barvins:
Atmiņas tests
Dec 10 19:19 [info]brimstone:
Viss ir protams jauki un smieklīgi, un, notekkti, bez naida, bet es labprāt šobrīd būtu citur.
Dec 10 19:19 [info]martcore:
vau, izrādās kā blakusskolas futbola laukumam ir kruts mākslīgais apgaismojums, taisni vai fascinē iet garām un skatīties
a kā agrāk bija, kā saulīte noriet, tā amsterdamas ajakss dodas mājās ēst vakariņas
Dec 10 18:54 [info]eledopun:
The Talisman is a novel by Sir Walter Scott. It was published in 1825 as the second of his Tales of the Crusaders, the first being The Betrothed.
. )
Dec 10 18:46 [info]udensroze:
Visu gadu meita krājusi naudu. Grib iet teereet. Nav drosha, ka joprojam grib Lego par paari par sints eiro. Sarunaajaam taa, ka iesim uz lielu rotallietu veikalu un vinja vares izveleties kaa teereet. Tagad apsveru, ka man vajadzetu atrast tadu veikalu, kuram blakus ir cafe kuraa es varu tikmeer straadaat, kameer vinja tur peerkas. Tapec pirkuminjs neder :( un tas bus ilgi, jo pa veikaliem nestaigajam un tur sagadas but kadu reizi gada, varbut divas. Un par savu naudu tomer izskerdiga nav un ilgi apdoma leemumus. Sarunajam, ka darisim so, kad saaksies janvara atlaides.
Dec 10 18:44 [info]mufs:
dzimusi brīvībai
vīrs divas dienas nav mājās

atcēlu visu,kas maisījās pa kājām, sēžu svaigi radīta bardaka vidū, visu laiku ēdu un skatos seriālus, izlietnē kraujas netīru trauku grēdas

mirklis faking skaists, taču stājas ne tā,kā paredzēts, bet kā digitālā televīzija,kas raustās (mammai ir tāda) - respektīvi,es jau no vakardienas nemitīgi attopos nepatīkamā stuporā,ka laime tūlīt beigsies un kolaidarakolaidara, ārprāts, vairs tikai kādas padsmit stundas palikušas, tai skaitā arī likvidēt jebkādas pazīmes,ka šitentā ir noticis
Dec 10 18:41 [info]kini:
.
apmierināta kaķe. ar visu pofigu sanāca dziļāk kā bijām domājušas, niansēs kļūda, bet noderīga, no tādām mācās un kā citādāk. man par sevi jāpadomā, ka es 'norauju' beigas, visādas un dažādi. un tas mīļais lācis... man, lūdzu, tādu, tikai par ~ 20 gadiem jaunāku, ar to sevis apzinātību, gudrību, emocionālo spēku un visu to pārējo, kādēļ cienu un patīk būt tuvumā. 
pārslēdzamies uz nākamo tāsku bey pavadībā, hold up one more time.
Dec 10 18:41 [info]fuckingmigla:
pidarasi
Sekoju līdz Baibas radiniekiem.... NEIEREDZU LV valdību(ja tā to sauc) ... fc vēljoprojām to cilā...blll...fcfc. IEet sevī un izturību!
Dec 10 18:34 [info]vistu_zaglis:
Wool
Ras, kas tas par depresņaku, ko tu man te sarekomendēji, tā jau noskaņojums stipri labils, bļa.

Bet ir labi, ir labi, pateicības.
Dec 10 18:10 [info]kochka:
Pastaiga
Izgāju ārā no mājas un attapos, sēžot uz soliņa kopā ar Jehovas lieciniekiem. Diskutējām par dzīves jēgu. Vienīgi žēl, ka viņu atbildes izklausījās tik saprogrammētas un paredzamas.
Dec 10 17:47 [info]slaaneklis:
Papīra dūmi man saistās ar bērnību. Kad bija gadi desmit vai nebija vēl, pīpēju tēju avīzē starp pīppauzēm. Galējā atbilde - nē.
Dec 10 17:47 [info]yannel:
Džozefs, viņa bračka un govs
Reiz Tāltālā zemē dzīvoja burvis Džozefs. Aukstākajā burvju tornī, saprotams, - kā jau burvim pienākas. Afigenna kruts burvis - iluzionists-telekinētiķis ir Džozefs. Viņš ar pāris vieglītiņām pirkstu manipulācijām prot teju vai pārbīdīt kontinentus jau nu gluži nē, taču ar laiktelpu un realitātēm manipulēt gan prot. Novelk sīpolam vienu miziņu, uzsit knipīti, taurentiņš novicina spārniņu, un kaut kur pasaules otrā pusē sagāžas, būsim godīgi, ne sevišķi labi saglabājusies, bet tomēr sena pils. Nu, labi, nevis otrā pasaules malā, bet, ja gribam būt pecīzi, tad tāltālās zemes otrā malā - apmēram tur, kur vienkāršā būcenī meža malā mīt viņa bračka. Bračka ir karotājs. Bračku Džozefs nevar ciest ne acu galā. Charbuilds bračkam galīgi nekāds, vispār kaut kas nesaprotams. Intelekta nekāda, harizmas arī vroģi nav, spēka mitriķis arī it kā nav, izveicība arī nav nekādā izcilā, burt nemāk un arī nekad nemācēs. Karoče, stulbs un tizls. Tikai dzirksteles viņam visriņķī sprakšķ - nevar saprast, no kurienes. Džozefs arī elementāri māk uztaisīt dzirksteles - tas tak burvju bēbju līmeņa cantrips. Bet tas āmurgalva bračka nav burvis, pat ne bēbju līmeņa. Bračkam dzirksteles šķīdināt nepienākas. Lai arī ārkārtīgi atšķirīgi, tomēr šis tas kopīgs abiem brāļiem arī ir. Abiem piemīt sāncensības gars, abi ir balamutes, abi ātri aizsvilstas un ir naski uz fiksāko mesties visdažādākā rakstura kautiņos - no krogus un zaļumbaļļu masu klopēm līdz dueļiem - aicinātiem vai neaicinātiem.

Bet zinkas Džozefu besī visvairāk? Govs. Pat ne tik daudz pati govs - jo nu govs kā govs - milzīgām tumšbrūnām acīm, stāv, visu laiku gremo, pa laikam slinki pavicina asti, un reizēm iemaurojas: "Mū!" - cik fakts, ka bračkam viņa ir. Nē, pat ne tas ir visbesīgākais. Visbesīgākais ir tas, ka govs bračku klausa, bet Džozefu ne. Teiksim, kad nāk pievakare un slaucamais laiks, tad bračkam atliek tikai iesaukties: "Mājās, Venta!" un šī paklausīgi tipina uz savu steliņģi. Džozefs, kad vēl tikai mācījās Magu akadēmijā, gatavojoties zvēru, lopu un mājlopu vārdošanas un kontrolēšanas eksāmenam, arī pa kluso no meža sauca govi un drusku pamēģināja vest ar viņu kaut kādas sarunas, a govs - kā jau govs - tikai stāv, blenž ar savām milzu acīm un slinki vicina asti, līdz atskan "Mājās, Venta!" un šī uzreiz tipina uz savu steliņģi. Te nu bija visa Magu akadēmija un tās par izcilām sekmēm paaugstinātā stipendija. Nevar vienu govi no pļavas mežā ievilināt, nu, kur tas der! A to āmurgalvu gan klausa.

Tagad Džozefs ir varens vīrs, jo nu visi, kam vārdā Džozefs un kam ir bračkas, dienās izaug par vareniem vīriem. Bet (Ne)Gadījumu Ar Govi gan Džozefs nekādi nespēj aizmirst. Reizēm Džozefa nakts murgos mauj govis - citreiz vesels ganāmpulks, bet citreiz atskan viens vienīgs vientuļš mūūū! Un reizēm Džozefs paraugās spogulī - ne jau burvju - visparastākajā - tajā, kur var aplūkot savu smukumu, bet pretī viņam blenž milzīgas tumšbrūnas govs acis. Bļe, ku vajadzētu tomēr vienreiz savākt no bračkas to stulbo govi, nokaut, sacirst gabalos, un ragus aizsūtīt tam mūlāpam.
Dec 10 17:36 [info]eos:
par Murr un Mjau
Murr manās pēdējās attiecībās nozīmēja apskauties un maigoties. Mjau nozīmēja tādu kaķisku plēšanos cauru nakti, jo naktī tad viens otru medī, kamēr pienāk rīts.

Un tad, nu šovakar, es jutos uz tāda riktīga mjau, ka vajadzētu uzrakstīt kaut ko, bet Merilina ir mīļuma iemiesojums, un tagad ir tā, ka es gribu pirkt mobilo, lai sūtītu mammai smukus zvēriņus caur to smartphone.

MĪLAM MAMMAS!!!!
Dec 10 17:29 [info]metergverting:
Dāvanas sievietei, dāvanu kartes sievietēm un dāvanu idejas sievietēm, sieviešu dāvanas - meklē FromMe.
. )
Dec 10 17:24 [info]gnidrologs:
Vot gribās runāt kā [info]sakaarnis. Man ir tik un tik dzeramā, jāizdara kaut kas tas, jāskatās vai līdz otrdienai būšu totāli saidrs un adekvāts, jo man ir komandējums, kas var ievilkties. Visdrīzāk nedrīkstēs vairs katru vakaru buhāt. Značimijs iemesls pārskatīt savu dzīves viedu.
Dec 10 17:11 [info]saldumi:
Protams, es jau arī neesmu tās vēstures liecības redzējusi, un man tikai atliek paļauties uz pētnieku sacīto, un tomēr šur tur jau līdz šim lasīts, ka Latvijā holokausts tika realizēts krietni ātrāk un efektīvāk nekā citviet, un, kad Marģers Vestermanis par šo runā 1:1, ir tik uzkrītoši, kā raidījuma vadītājs tūliņ sāk šušināt ar tekstu no sērijas "nu, tas jau vēl nav pierādīts, tas jau vēl jāpēta". Nevar taču valsts televīzijā pateikt, ka latvieši holokaustā ir diezgan aktīvi piedalījušies. Un vēl ar implikāciju, ka nevar zināt, vai, ja nebūtu sācies karš un Latvija tikusi okupēta, Ulmaņa režīms pats nebūtu nonācis līdz etniskajām tīrīšanām.

Šajā kontekstā liekas interesanti un pat drusku neticami, ka Svina garša guva tādu popularitāti.
Dec 10 17:10 [info]ninona:
Atnāk A no veikala, P uzreiz prasa, vai ledenes nopircis.
Ierauga uz galda 4 gab. čupačupsus (pa 2 no 2 veidiem) un visa tādā neizpratnē - "a počemu mņe 3 konfeti a M 1?!
Dec 10 17:09 [info]heishy:
fenomenāli
Lasu Pētera Kļavas interviju UNA's žurnālā un kaifoju. Gribu pacelties sev pāri un beigt uzcepties par s*diem. Šausmināties par to, cik, kas maksā, ko, kurš pateica, kā, kurš reaģēja. Un vispār nobīde programmā jau ir domā par to, ka esmu izdarījis kaut ko labu, un ja vēl kādam.

Galva pilnīgi sāp no tā cik pilns primitīvisma esmu. Olbaltuma domāšanas līmenis. patiesībā. diemžēl. arī.
well said.
nezinu kurā kastā sevi ielikt, bet skaidrs ir viens, tāls apskaidrības ceļš veicams.
Dec 10 16:59 [info]liljabrik:
help vai ir taada filma Sniegbaltiites skola arii
Dec 10 16:52 [info]roskild:
Esmu bijusi (well...joprojām esmu) ļoti slinka uz rakstīšanu cibā pēdējā laikā. Un tik ļoti gribās visu pastāstīt un pierakstīt, bet vārdi neliekās kopā. Gribās vienkārši pateikt, ka viss notiek. 
Sākot ar lielisko cibas meiteņu ballīti pie userinfoneoplasm ar lieliskajām userinfobrittany un userinfokakjux . Ballīte bija tieši laikā un ļoti vajadzīga. Brittany taisītie džintoniki bija garšīgi un 
Neo taisītās brokastis ļoti izglāba mani nākamajā rītā, 

Iesniedzu disertācijas pirmo daļu. Ļoti sadzēros džintoniku ceturdien ar saviem darba puikām un vakardien jutos diezgan briesmīgi. 

Toties šodien piecēlos ļoti agri un satīrīju savu midziņu. Aizgāju paskriet un uztaisīju vegan breakfast. Mazliet brīdis atelpai, ar melnu kafiju un cibas ierakstiem. 

Man šovakar ir christmas party. Es vēl neesmu izlēmusi vai došos jo būt anti social šodien šķiet ļoti piemēroti. 

Typical English rain aiz loga, tieši tāda pēcpusdiena kad uztaisīt bubble bath un ieliet glāzi vīna. Ir tāda ļoti liela cīņa ar sevi iekšā un domās. Un es nespēju to visu sakārtot. 
Es vienkārši atļauju tam juceklim tur būt un izlikties, ka viss ir labi and ordinary.  Dec 10 16:43 [info]pikaczu:
dusmas uz sevi
Pati sev sabojāju sestdienu.
Stiepu, stiepu gumiju, kamēr sanāca arī sestdienā strādāt. Kaut gan varēja paspēt vēl pa nedēļu.
Kaut gan mans šībrīža iecienītākais youtūbes sprediķotājs Eriks Bergs saka, ka es neesmu slinka, bet man ir "deeper issues". https://www.youtube.com/watch?v=zdU_EVb5xsc
Dec 10 16:38 [info]tramps:
labdienin kā jumsiņin, mēs būsim tik laipni cik vien laipni mēs varam būt, jo mēs būsim tik laipni, bļē apšķebina
Dec 10 16:08 [info]sirena:
Gada sliktākā nedēļa
Dec 10 16:04 [info]porthnazbipink:
Klipši - jauni. jauni. Auskari. 2,89 EUR. Meitenēm ,kurām ir un nav caurdurtas ausis. Grezni.
. )
Dec 10 15:53 [info]koks:
garšīgs ASV underground atmospheric black - Velvet Cacoon

Velvet Cacoon

https://www.youtube.com/watch?v=nkhab35CizU
Dec 10 15:29 [info]_puucinja_:
Ja Pūkai darba laikā gribas skatīties porno, tad viņa to arī dara!
Dec 10 15:15 [info]penny_lane:
ieraudzīju, kā izskatās gaels garsija bernāls. šodien. sirms. vecs. gudrs.


pretīgi.

que sont devenues toutes tes idoles?
Dec 10 15:14 [info]ulvs:
Anrijs feisītī padalījās ar cita kalibra doičes mjuzik. Nākotnes Doičlands. Ar burkām. 

Dec 10 15:13 [info]ulvs:
Klausos ze doičes elektronik mjūzik. Man ir tikai viens noteikums (dieva priekšā) - jo vāciskāk, jo baudāmāk. 

Dec 10 15:12 [info]ernuerna:
Aizairēju šorīt nopeldēties. Daugavā tik sprigans ūdens! Pēc tam izrādījās, ka mīnusi laikam - no aira karājās lāsteka un borts bija apledojis
Dec 10 15:10 [info]methodrone:
'just snuggle into your day and you have won' - you said it lena
Dec 10 14:57 [info]ulvs:
Nesaprotu, kāpēc cilvēki ņirgājas par šeit minēto dzejnieku. Dzeja kā jau dzeja. Jāatzīst, neko daudz no tās nesaprotu, bet šķiet tāda pati, kā visas. Skaista mūzika (un fonā klepojoši cilvēki).
Dec 10 14:53 [info]virginia_rabbit:
E dabas muzejā ar irbes
izbāzeni:

es jūtu, kā sirsniņa pukst

Dec 10 14:39 [info]rectbrednorna:
Dabīgā akmens virsmas, akmens kāpnes, akmens kamīnu portāli, bruģis, akmens flīzes un kapu pieminekļi no granīta, marmora, kvarca, oniksa un travertīna.
. )
Dec 10 14:39 [info]sniegabrist:
- nu bet ož!
- nu bet ko.
- - - )
Dec 10 14:35 [info]eos:
Nezinu, ko iesākt ar šo faktu, taču
Divas stila ikonas - Marlēna Dītriha un Koko Šanele bija biseksuālas.

1) Vai tas viņām palīdzēja izveidot savu unikālo stilu?
2) Vai palīdzēja saprast, kāds ir tāds skaistums/elegance, kas ir tik kristalizēts, ka pievilks jebkuru vērotāju, lai atbrīvotos no "beauty is in the eye of beholder"?
3) Vai viņas pašas prata ieģērbt sievietes tādās kleitās, kas izceltu kaut ko citādi, kā to prata dizaineri vīrieši?

Tā kā es daudz skicēju kleitas, kostīmus jau apmēram 13 gadus, šie jautājumi būs jāpapēta.
Dec 10 14:34 [info]ulvs:
Meklēju grupasbiedrus tādai kā mūzikas grupai *slash* sektai.

Es, saprotams, ākstos. Man ir pārāk dārks laiks priekš plebejiem un viņu mazajām vēlmītēm, gh gh gh. Taču, ja tiešām kāds būtu ieinteresēts deleģēt savu šķietami brīvo gribu, es apdomātu. Pavisam noteikti! Zvēru pie Čelsijas Manningas jaunās pežas.
Dec 10 14:34 [info]gaia:
*****************************
❊Bailes transformēt Mīlestībā
Man ir bail, ka es visu savu turpmāko dzīvi nodzīvošu iesprūdusi savas zemapziņas moku būrī, kura ir pildīta ar baiļu, sevis ienīšanas, sāpju, kauna, vainas, negodīguma, bezspēcīguma, regulāru ārējo apstākļu kontrolēšanas un dusmu sajūtām.
Man ir bail, ka es nomiršu tā arī nerealizējot šīs dzīves laikā savas vēlmes un vīzijas.
Man ir bail no tā, kas mani sagaida nākotnē.
Es gribu savas Bailes transformēt Mīlestībā.
Es gribu atrast šo baiļu sakni, lai es to varu izraut un tās vietā iestādīt mīlestības sēklu.
Es gribu būt pildīta ar mīlestības, drosmes, sevis mīlēšanas, prieka, cieņas, sapratnes, pateicības, gribasspēka, uzticēšanās, brīvības un miera sajūtas enerģiju.
Es gribu manifestēt savas vēlmes un vīzijas.
Es gribu ar mīlestības un visām tās izrietošajām pozitīvajām sajūtām un emocijām dzīvot tagadnē.
Es gribu būt Brīva!!!
Dec 10 14:29 [info]evy:
Viens ciinjubiedris driizumaa pamet kamieljzemi, taadeelj ceturtdien bija atvadu paartejs.
Balliite bija tik izdevusoes, ka H braalja sieva [kura parasti balliitees izdzer vienu vai sivus kokchus] taa aizsvineejaas, ka neatceras, kaa maajaas nokljuvusi, un kaapeec savaa rokassominjaa, piektienas riitaa brilles mekleejot, vinja atrod tur vienu kurpi...otra kurpe ar brilleem un naudasmaku atradaas mashiinaa.
Mees ar H viltiigi notinaamies jau ap vieniem [vecums, vai zinies].
Dec 10 14:15 [info]helvetica:
2016.gada nesāpīgās ziņas - Kērkam Duglasam 100!
Dec 10 14:10 [info]bozena:
Fizioterapijas iedvesmota, nopirku divas kleitas ar Izaicinājumu.
Izaicinājums nav dekoltē. Izaicinājums ir - uzēsties nedrīkt.
Vajadzētu aizliegt iepirkties pēc sportiem. Liekas, ka pēc tādām presēm un plankingiem būsi tāda tieva...
Patiesībā ļoti gribas ēst.
Dec 10 13:39 [info]penny_lane:
autobusu drāma rieksta čaulā. visi fakti īsināti un sīkākie mēģinājumi - izlaisti.


1. brauksim uz X. paskatāmies, ko saka interneti, interneti- miskaste, ar vilcienu vislabāk- bet vilcieni sabukoti, ok, brauksim ar autobusu. skatāmies ar neuzticību uz vietējām onlain sistēmām, pirksim vien autoostā. par to mūs pārliecina arī autobusa šoferis. d. gan mēģina kko pirkt, bet es saku- nu nē, tak tur tie autobusi pēc saraksta ik pēc 15 minūtēm, tak nopirksim.
2. izstāvam rindu. ir tikai palicis dārgais (2 x dārgāks kā citi) autobuss pa dienu. esmu palasījusi intensīvā rakņsērčā, ka esot sūds un uzcenojums lieks, d. arī saka, ka nafig.
3. d. nobuko internetā nakts autobusu (rindas dzīvē garas, vietu palicis maz)
4. lapa uzkaras postbukošanas procesā, lai gan nauda smuki rezervēta bankā (aiziet paralēlā drāma, kā dabūt naudu atpakaļ, varbūt tomēr nopirktas, konfirmācija tak bija...)
5. ķēmrauši neatbild ne uz vienu zvanu/pastu utt., paralēli sazvanām pašu kompāniju, kompānija aizsūta izčekot, izčekojam ne tur, izčekojam tur (process ietver miljons rindu) - lai uzzinātu, ka nē, nav mums biļešu.
6. ir jau pēcpusdiena, braucam atpakaļ uz centru ar visām mantām, atrodam natālijas guesthausu, natālija ir burvīga, brauksim no rīta.
7. nobukoju onlainā biļeti rītam, citā kompānijā, protams. atnāk konfirmeišens.
8. 22 30 - cita kompānija atzvana, sorrī, zaķīt, biļeti pārdevām, vietu tur nav. bet es tev varu piedāvāt pēcpusdienas vai vakara biļeti. tāpat jau bija domāts, ka moš vakarā labāk, pa nakti braukt un pagulēt, ok, dod vakara biļeti. pēc brīža atsūtīšot.
9. miegaini atveru biļeti. aizeju gulēt.
10. pamostos ar bažām. skatos uz biļeti - jā 11 AM, nevis PM. vakar neievēroju.
11.izčekojam internetus. tāda 11 AM autobusa ar attiecīgo kompāniju NEMAZ NAV.
12. sāku zvanīt bukošanas kompānijai, protams, neviens neceļ, uz e-pastiem neatbild, lapā mesendžerī neatbild. zb. sāku feisbukā pie katra viņu posta kaut ko rakstīt un intensīvi tvītot sūdu.
13. jē. tviterī pēc 4 h mocībām atbild. kāds drīz piezvanīšot.
14. piezvana menedžeris. ļoti raustās saruna. prasa vārdu, kas man vakar zvanīja. es, protams, nezinu. bet menedžeris pasaka, ka visi autobusi izpirkti, arī "mūsējais", bet viņš varot piedāvāt rīt 7 45.
15. d. brēc fonā, ka nafig nevajag, kancelē, brauksim ar pirmo vilcienu, zb. bet es baidos, jo neko nedzirdu, un man pietiek ar divām bukingkompānijām, ir jau vakars. piekrītu, ka man atsūta biļeti braucienam nākamajā dienā. (atgādinu, ka mēs gribam autobusu jau 48 stundas at this point)
16. atsūta biļetes references nr rīt plkst. 7 45
17. sarunāju ar natāliju, ka viņa mums iedos istabu uz vēl vienu nakti.
18. ?
Dec 10 13:18 [info]ulvs:
genuinely pleasant
Bēgļi nes mums visiem jaunas pieredzes. Tā pat notika norvēģu imigrācijas ministres dzīvē. The bēģlu pieredze.  Saprotams, tas viss ir mazliet izrauts no konteksta.
Dec 10 13:15 [info]eledopun:
Kalcīts Kalnu kristāls Kavansīts Korallis Kianīts Labradorīts Larimars Lazurīts Lepidolīts Zaļais granāts(tsavorīts),jolīts,sudrabs – 30mm.
. )
Dec 10 13:14 [info]homebound:
Nu jau pavisam droši varu sataustīt kreveli pāri brūcei. Raupja tekstūra, nagi niez nokasīt, bet tikai tāpēc, ka gribas ar kreveli spēlēties, ne ar brūci pašu. Kreveli uzaudzēja lieli šīs nedēļas notikumi - darba stress un panākumi, un trīs negulētas naktis, no kurām divās strādāju, bet vienā pārgulēju ar kādu, kurš necentās jau piecas minūtes pēc iepazīšanās būvēt sapņu pilis par kopābūšanu. Šis brīnišķīgais kontakts visvairāk laikam noņēma smagumu no sirds, nemāku izskaidrot - kāpēc, bet mēģināšu.

Es varēju dabūt to, ko es gribēju - pieskārienus, seksu - un nebaidīties par to, ka kādam tas sāpēs. Nebaidīties ne par sevi, ne par otru. Atvadoties nesarunājām nākamo tikšanos, nerunājām par telefonzvaniem vai to, kam ir kura numurs. Viņš tādā rupjā manierē izpildīja ko līdzīgu apskāvienam - iespieda mani starp sevi un sienu, un tad es viņam teicu - ej, bēdz. Un viņš aizbēga.

Neceru un netvīkstu pēc viņa, bet tā mūsu vienas nakts kopābūšana kā izolēts notikums bija ļoti lieliska. Kaut kā atrauj visu no pamata, parāda, ka var būt kontakti ar cilvēkiem, kuri obligāti nevienam nedara pāri, neiedzen saknes, kuras pēc tam būs sāpīgi izraut. Ka ar dzīvi var tikt galā, ka tā visa nav tikai ūdens pāri galvai, ka ir kaut kas arī paciešams un nomenedžējams. Laikam kaut kā tā. Nezinu, kur tur ir patiesība, bet es jūtos nereāli labi.

Sevi testējot iegāju bijušā Facebook profilā. Nekādu emociju. Uzaicināju draudzēties, viņš gandrīz uzreiz apstiprināja, un joprojām nav emociju. Šodien ir laba diena, draugi.

Edit: Lūk, ko es gribu izdarīt. Aizrakstīt viņam, kad man nekas nesāp un man viņu negribas.
Dec 10 12:44 [info]eos:
To whom it may concern
Esmu pārāk aizņemta, nezvaniet, sūtiet sms.
Dec 10 12:32 [info]sakaarnis:
Ļoti sasildoša ziņa šajā dienā. Es vēl mazliet padomāšu par atbildi, iekams to nosūtīšu.
Dec 10 12:16 [info]punkts:
ja rakstīšana atpaliek no glezniecības par piecdesmit gadiem, tad jebkas rakstīts, kas nav pretenciozs, jau ir virziens jau virzās vai tad māki virzīties vai tikai nepaspēj dienas atgūšanos nodrošināt un slīgsti kaunā putrā nezini, vai tevis teiktais ko nozīmē vai tas ir tas, ko tu domā vai kas tas tāds ir, kad tev ir tikai viena valoda un tā pati nav tavējā taču taču izdomā sev ieganstu taču saproti, ka tev nav jātērgā saproti saproti kā tu veido savu dabu tu taču neesi nekāds silikāta ķieģelis tevi taču nemūrēs varbūtības zilbēs tu taču esi kaučuks lec un skrien un atduries vislabāk palikt mājās un neiet ārā, jo kā uzzināt, ka vēl nav sācies skavendžeru laiks aizej līdz veikalam un ja tevi neaplaupa un nenogalina un ja veikalā tev neviens neatņem laiku tad zini, ka lidot ir drošāk pāri mākoņiem ir rozes un tās tajās valstībās ir kultivēts grauds tu jau to saproti, ka ar pītu vāzi var uzkāpt vācietim uz galvas un redzēt melnos mežus vācietis ir taisīts, lai tev kalpotu, bet tev tas viņam ir jāpasaka kā robotam, jo augstākās nācijas pirms tūkstošiem gadu ir izveidojušās realitātēs un tagad mūs vēro no soliem un rezervistiem iedod piesūktu dvieli tas ir pats galvenais apbumbotājs, ar ko tev jārēķinās. viss taču ir ķeskas un cik reizes tu jau esi miris, pirms sapratīsi, ka nieki ir valdība, nieks ir svabads un skaistums ir drūzmēšanās pie bedres. ņem vērā, lūdzu, šo, dabā viss pūst, fermentējas, putni kakā kur pagadās, ķērc un vārtās, dubļi ir netīri utt., bet tu ar savu paradīzi esi padauza.
Dec 10 12:10 [info]punkts:
uspenski kleptokrātija krītu durvis spiedz no vainas gaidām savu jaunu gadu grāmatu plaukti par velti skaiti naudu duraks dara tā kā prasts duraks dara dara.
Dec 10 12:09 [info]zero_weirdness:
sālsmaizes nebūs
jo jāizvācas līdz 1. februārim. Šodien īsi ciemojās jau otrie potenciālie dzīvokļa pircēji.

Nevaru sagaidīt, kad atkal dušā varēšu izmazgāt matus un arī ielikt balzāmu, jo šeit boleris ir tik mazs, ka paspēju tikai 3x saziepēt.
Dec 10 12:02 [info]konstruktors:
***
Bariņš jauniešu izklaidējas
Dec 10 11:57 [info]half_slavic:
https://en.wikipedia.org/wiki/Leigh_Bowery
Dec 10 11:50 [info]neetiski:
Kāds negrib aiziet uz lidiņu padejot?
Dec 10 11:49 [info]metergverting:
Lazurīts attīra auru, dodot garīgas tīrības sajūtu, veicina veselā saprāta un patiesības sajūtu, stiprina draudzības saites.
. )
Dec 10 11:49 [info]krishjaanis:
Kā tur īsti ar tiem fake news? - https://theintercept.com/2016/12/09/a-clinton-fan-manufactured-fake-news-that-msnbc-personalities-spread-to-discredit-wikileaks-docs/
Šerifs arī pasaka, kā ir: https://youtu.be/zqzJeMfh2mU
Dec 10 11:47 [info]spisok_korablei:
Jau kuru nakti pēc kārtas sapnī rādās durvis. Pareizāk sakot, tāds durvīs iekārts krāsainu pērlīšu priekškars, kas mazliet vēl kustas, it kā glabājot atmiņas par kādu, kas pirms mirkļa to pašķīris, lai ienāktu vai izietu. Un tas arī viss, ko redzu. Pēc šī sapņa vienmēr pamostos cita. Un it kā gribas dzīvot tālāk.

Ja par piektdienas izklaidēm, tad pusnaktī sēdējām abi ar S. virtuvē uz grīdas, rijām atdzisušu, bet tāpēc ne sliktāku picu, taukainos pirkstus aplaizīdami, un hihinādami noklausījāmies tajā, kāds vētrains sekss augšstāva kaimiņiem.

Bet tagad esmu pamodusies, izgulējusies līdz sajūtai, ka abas acis plaši vaļā, un atcerējusies, ka darbi gaida. Jāatšifrē intervija un tad jāskatās, kas vēl dienai piedāvājumā.

Plaisa lūpā ik pa laikam liek par sevi manīt. Un gribas citu lietotājbildīti, bet nevaru atrast nevienu tādu, kas atbilstu tam, kā ir tagad. Tāpēc lai kādu brīdi ir tāpat vien.
Dec 10 11:42 [info]penny_lane:
es būtu izcils pensionārs. bombīju autobusa kompānijas ar tvītiem, feisbukvēstulēm, feisbukkomentāriem, komentāriem lapā, e-pastiem utt. zvani- zvani nav publisks display, visiem pofig. es vienā komentārā minēju, ka, ja es netikšu autobusā, man būs daudz laika un es jau sen gribu pievērsties travelblogošanai, bet šis indeed ir paraugstāsts. kā nebukot biļetes ar divām vadošajām šīs pasaules malas kompānijām. tikko autobusu pārcēla CETURTO reizi. fuck you, kompānijas.
Dec 10 11:37 [info]sakaarnis:
Dienas pirmā puse; mazpamazām es sāku aizmirst pēdējo dienu, kad biju skaidrā.
Dec 10 11:29 [info]prtg:
Kollektivet (2016)
Dec 10 11:20 [info]zwielicht:
Sen atpakaļ dzīvoju ar meiteni, kurai, šķiet, bija tikai vieni džinsi, adīta kleita un melni gumijnieki. Es arī tā gribu - viegli.
Dec 10 10:59 [info]zvaigznjustari:
Gribu vai negribu, es tagad neizbēgami zinu no galvas K A T R U Fais pas ci fais pas ça rindiņu.
Dec 10 10:57 [info]chimera:
no sirds apskaužu m., kurš vakar nejauši iemaldījās šī dzejnieka* grāmatas prezentācijā. bija arī bankets, bet par mūziku gādāja dinārs stundiņš un grupa "deficīts" (sastāvoša no viena cilvēka, tā paša d.s.).

*http://www.draugiem.lv/amorvincitomnia/
Dec 10 10:51 [info]krii:
Vakardienas diskusija pie [info]hederas atsauca atmiņā spilgtās visplašākā spektra emocijas, ko piedzīvoju, iepazinusies ar šo lielisko mājaslapu:http://langala.mozello.lv/latgalu-valoda/ . Tā sagrāva manus līdzšinējā pieredzē balstītos pieņēmumus par eksakto un dabaszinātņu vidi kā ražīgāku augsni dažādu ...netradicionālu teoriju, sauksim tās šādi... kultivēšanai. Palūk, humanitārie arīdzan var, ja labi saņemas.
Dec 10 10:25 [info]porthnazbipink:
Posts about āderu meklēšana ar vibratoru written by piskonts Liecinieki stāsta, ka brīdī, kad Vaislas Kuilis ievests Dzintara istabā un viņam noņemti.
. )
Dec 10 10:13 [info]begemots:
grüne erbsen
Visiem garšo zaļo zirnīšu šķidrums.
Dec 10 10:08 [info]usne:
Jāceļas un jādara darbi. Vakar tik aptvēru, cik depresīvu fonu bija atstājušas pēdējās divas nedēļas ar nāvi, bērēm, nobrukušo datoru.
Dec 10 10:05 [info]liljabrik:
You're allowed to be pretty and cute and sexy. But don’t act too smart. Don’t have an opinion that's out of line with the status quo. You are allowed to be objectified by men and dress like a slut, but don’t own your sluttiness. And do not, I repeat do not, share your own sexual fantasies with the world. Be what men want you to be, but more importantly, be what women feel comfortable with you being around other men. And finally, do not age. Because to age is a sin.
Madonna
http://www.billboard.com/articles/events/women-in-music/7616927/madonna-billboard-woman-of-the-year-labrinth
Dec 10 09:32 [info]217:
Darrps: no kkāda What's On raksta
Sasmējos :D
"DRAYTON: Church of the Resurrection, Drayton. 2pm-4pm. Build@Church. A space for families to hear stories from the Bible, respond to them creatively using Lego and Duplo bricks, pray using the bricks and share refreshments. Call (023) 9275 4130."
Dec 10 09:00 [info]eos:
Šī rīta "svētās šausmas"
Bella Lune - The Dolly pop song

https://www.youtube.com/watch?v=-ZiDXUzIRbY
Dec 10 08:59 [info]rectbrednorna:
Auskari, rokasspradzes, kakla rotas, rotu komplekti un piespraudes. Izvelies jaunas krasnumlietas jau sodien! Auskari, krelles, aproces un citas rotas.
. )
Dec 10 08:08 [info]morraa:
Kādreiz bija tāds stāsts no krievu-japāņu kara laikiem, kur krievi japāņu bodes īpašniekam nēsāja cigāru lādes un viņš tās visas slavēja. Ļoti uzmanīgi, ar meistara cienīgu spēju atrast skaisto jebkurā mantā, viņa komplimenti bija vienmēr vietā. Vienreiz matroži jokodami atnesa bodesmeistaram nu ļoti acīmredzami šķību, pavirši iztaisītu lādīti gribēdami redzēt ko nu tas tagad teiks. Meistars to pagrozīja rokās un teica: "skat', kur izturīga lāde!".

Tā nu, pirms pāris dienām uzņēmuma saietā katrs prezentēja savu projektu, uz papīra uzzīmēdams tādu kā prezentāciju. Vienam prezentētājam ar zīmēšanu bija kā bija un papīrs bija patukšs. Nodaļas vadītājs prezentāciju noklausījies teica: "Tu nu gan tukšumu uz papīra izmantoji kā īsts lietpratējs!".
Dec 10 07:06 [info]eos:
Matemātika, vektori, lidmašīnas, fizika
Šis būtu izcils video, ja es to visu jau... nezinātu

https://www.youtube.com/watch?v=LSxqpaCCPvY
Dec 10 06:18 [info]sakaarnis:
Esmu pārdevies. Ejiet dirst.
Dec 10 05:51 [info]sakaarnis:
Komatoza trauksme, galu galā anestēzija. Pudele pēc pudeles, mana dzīve izšķīst bezjēdzībā. Es gribu atrast ideālo draugu, kuram nebūtu noteiktā laikā jābrauc mājās, kurš mani paciestu ar visiem ekscesiem, dirst sūtīšanu un aizklātajiem piedāvājumiem tikt noslepkavotam.
Dec 10 05:38 [info]sakaarnis:
Notīrīju palodzi un grīdu, kaut kāda hujovisma sajūta, bet nu viss ar laiku pāriet, un tā tālāk. Vodkas un cigarešu pietiks līdz devītai stundai. Šeit vismaz ir silti.
Dec 10 05:24 [info]yannel:
Kas noticis?
Dec 10 03:56 [info]monkeymind:
That feeling when you know everyone is god,
and you feel like a dickhead for telling them how to live,
but they still fuckin up
Dec 10 02:55 [info]necrolover:
Tas būtu tik smieklīgi, ja nebūtu tik bēdīgi. Un stulbi. Es vairs neesmu pārliecināts, ka jelkad spēšu mīlēt. Vai vismaz just ko tamlīdzīgu. Gribētos jau, bet jūtos pārāk apdedzis. Tā vien šķiet, ka vienīgā izeja dzīvē - dzert un drāzties.
Dec 10 02:47 [info]roncijs:
uz pāris stundām trijatā pazudām drusku daungreidotā mainkraftā

pēc skaipa klausules nolikšanas atjēdzos ka ir slikti, trauksme un sestdien darāmais nav atceļams
Dec 10 02:46 [info]niina:
Es domāju, ka esmu priecīgais dzērājs, bet pēdējā laikā(bieži gan negadās, bet kad gadās) no rīta pamostoties visādas jocīgas lietas atceros un man sāk šķist, ka filma pazūd.
Dec 10 02:38 [info]slepenaamaasa:
apmaldīties tumsā
Šodien beidzot uzrakstīju priekšniecei, ka gribu, lai par manu darbu maksā. Nu, tā, lai es varu atļauties nedzīvot pie vecākiem. To, es protams, viņai neteicu, but you get the point. Māsa teica, ka stulba vēstule, jo izklausās, ka es aizeju; mamma teica, ka baigi labi un sāka stāstīt kaut kādas random lietas, bet man pietrūkst manas terapeites. Ko viņa par to sacītu? Viņa teiktu, ka tas ir normāli, ka par to runāju, tad liktu man arī par to sajusties ok, lai aiz durvīm es varētu atkal satikties ar savu tumsu. Tagad ma jāmācās to izdarīt pašai.

Viss ir kļuvis mulsinoši. Ja, šķiroties no S, feisbukā atstāju "in a relationship" tāpēc, ka negribu, lai mani koļī dīvaiņi, ko man darīt ar Linkedinu, kad beidzot būs apnicis darīt high end darbu par gandrīz nekādu samaksu? Tajos brīžos vienmēr iedomājos, cik fakin slikti izskatās mans CV, kad tā daru. Tā, it kā man vispār gribētos darīt kaut ko, kur kāds skatās uz manu CV. Brīžiem domāju, ka varētu jau tagad mest visu šo karjeras lietu pie malas, uz pāris gadiem aiziet pilnīgā inkognito (bet kur lai to inkognito atrod?), un beidzot (tagad, nevis pensijā, kuras man nekad nebūs!) iemācīties gleznot, spēlēt klavieres un kalimbu, rakstīt no rītiem un vakaros pēc darba, gatavot, dejot. Tas, pretstatā tam, ko šobrīd patiešām daru, ir viss, kur ir mana sirds. Bet varbūt mana sirds vienkārši šobrīd nav klāt, tāpēc man liekas, ka viņa ir visur tur, kur manis nav.

Pārtraucu censties būt S draugs. Viņš dāvā man savu nožēlu garās un rūpīgi izstrādātās ziņās. Ir sāpīgi, jo viņš bija mans vienīgais "regulārais draugs" (pat tad, ja visai neregulāri ar mani naktīs gulēja "karotītē"), un es zinu, ka visi pasaules "piedod" nenozīmē neko, ja viņš pēkšņi maģiskā kārtā nekļūs par citu cilvēku - tādu, kurš mani saprot, tādu, kuram pietiek tik manis, cik varu dot, tādu, kurš izvēlas atklātību labā zēna valdzinājuma vietā.

Pabeidzu lasīt N grāmatu. Beigās bija piemēri, kā cilvēki izmanto EFT, lai justos labāk ikdienā. Reāli skumji piemēri, kuros novērot, kā cilvēkiem neapmierinātība ar dzīvi seko ik uz soļa, un kā ar to nemitīgi jācīnās. Labi, ka ir EFT? hmmmmmmmmmmmmm. Kad biju kalnos, man nevajadzēja EFT, nu varbūt vajadzēja, kad bija pavisam slikti, bet pa lielam ikdiena piedāvāja visus nepieciešamos resursus ne tikai izdzīvošanai, bet arī plaukšanai. Tagad no tā palikušas tikai sapņainas atmiņas, kaste ar kalnu zālītēm un akmeņiem, un vēstule, ko jau simts gadus rakstu L vecākiem. Varbūt es to uzrakstīšu tagad.
Dec 10 02:33 [info]dombrava:
Maizes pelnīšana pazemojošā veidā un kompromisi
Realitātes šovu tulkošana rada riebumu, ja iedomājas, ka kāds tos vēl skatās. Nezinu, vai gribētu dzīvot tādā pasaulē, kur vienīgā izklaide būtu lūrēt, kā cilvēki savā starpā gatavo ēst, cenšoties nopelnīt naudu un šķietamu slavu. Kaut kur lasīju, ka pielabināšanās nākotnei esot gļēvuma paveids.
Dec 10 02:08 [info]sirdsmiers:
lieliem rakstniekiem raksturīgs
rakurss un raksturlielums
kas neprasa lielu raksturu
bet turēt rakstus lielus
lieloties par savu raksturu
rakstīt par kaut ko lielu
Dec 10 02:06 [info]sirdsmiers:
citu prieka dzejoļi mūs padara priecīgus
bet citu vientulības mūs padara tuvus
jo klusēt nedrīkst viesībās bet nelaiž arī teikt runu
Dec 10 01:30 [info]trakais18:


Jo salabot sienu ir pārāk sarežģiti...

P.s. Nočiepts no GarlaikotāsPandas(punkts)Kom
Dec 10 01:13 [info]scaramouche:
How to make feminism great again
Dec 10 00:33 [info]cosmo_shiva2:
Kādu vakaru gulēt ejot, mans dzīvesbiedrs pajautāja, kāpēc man esot tik maz draugu Latvijā. Man ir divas draudzenes(viena ir dvēseles cilvēks Ilze un otra ir no otrās klasīts jau), viens dvēseles draugs, māsa un mamma. Vai tad vajag vairāk, es viņam jautāju. Man vispār pietiktu tikai ar vienu cilvēku. Es neesmu noslēgts vientuļnieks, kurš dzīvo tikai peldus sasniedzamā aizā okeāna viļņu šķeltās klintīs. Dzīves skola ir mācījusi, ka savas dvēseles atslēdziņu nedrīkst izdalīt, bet īstu draudzību kā labu vīnu vajag pastāvināt un pēc tam baudīt kā vērtību nevis no lētiem vinčikiem sadzerties. Varu divus mēnešus neteikt ne vārda un tad uzrakstīt vēstuli un izplūst mīlestībā. Tā tas ir patīkami, man. Es negribu draugus katru dienu, bet dažreiz un viņi mani saprot. Pārējie ir paziņas pie kā aiziet ciemos uz tēju, satikties ar bērniem rotaļu laukumā, ielūgt uz vakariņām utt.
Mums ir labi vienam ar otru un mīlestība lido viena pati tūkstoš kilometrus, ar to nav katru dienu jārunā.
Dec 10 00:25 [info]tethys_:
Meklējam dalībniekus folkgrupai!
Kā jau bieži grupas sākumā, mums mainās un pazūd dalībnieki. Šobrīd sastāvs ir tāds, ka ir kokle, blokflauta, šamaņbungas, ģitāra un visādi tā saucamie "mazie" instrumenti, kā vargāns, kociņi, tamburīns, buļļabrēciens (nav ne jausmas, kā latviski sauc) un plānā ir vēl tādi, bet rokas kopumā palikušas tikai sešas, stipri nepietiekami, lai varētu šos instrumentus spēlēt.
Meklējam cilvēku, kam ir dzirde un ritma izjūta, ļoti vēlama balss, bet var arī nebūt. Protams, ja pieteiksies kāda nopietnāka instrumenta spēlētājs/a, tikai priecāsimies, bet mums interesētu arī vienkārši entuziasts/e, kas var reāli veltīt laiku mēģinājumam vienreiz nedēļā, ļoti vēlams ar vietu Rīgā, kur var darboties.
Esam vēl pašā darbības sākumā, materiāls kaut kāds ir, bet, mainoties sastāvam, vienmēr kaut kas mainās arī dziesmās. Pagaidām spēlējam tautasdziesmas un instrumentālas improvizācijas, bet ir doma varbūt kādreiz arī taisīt savas dziesmas.
Stils mums interesē vairāk uz folk ambient, bet der visādas inovācijas un piedāvājumi.
Saprotu, ka neizklausās ļoti nopietni, bet tas vairāk ir cilvēku mainības jautājums, ne negribēšana vai nevarēšana no manas un vēl vienas biedrenes puses, kas esam jau no paša sākuma. Ja atrastos cilvēki, kas nopietni vēlas darboties, es ticu, ka mēs kaut ko sasniegtu. Vismaz labi pavadītu laiku, ja ne vairāk.
Dec 10 00:22 [info]id:
It's cold. Also dark.
Dec 10 00:17 [info]oga_cimze:
Nopietni, kas tikko notika? Sākām pušķot egli, ieslēdzu labu mūziku, jokojām un brīdī, kad sakārām visas bumbiņas uz egles, viņš izņēma sudraboto doždjiku un sāka likt to uz egles zariem. Es pateicu, ka man nepatīk kā tas doždjiks tur izskatās un tad viņš APVAINOJĀS. Norāva nost visu doždjiku un pārstāja ar mani runāt. Pateica, ka nekas nenotiek pa viņa prātam un uzmeta lūpu. Nesapratu, vai tur slēpjas kāda dziļāka problēma vai arī vīrietim pielīp bābu īpašības no pasēdēšanas mājās ar bērnu un zupas vārīšanas, bet nu nopietni...apvainoties...sasodītais doždjiks!!!
Dec 10 00:17 [info]laba_doma:
Man pietrūkst drosmes, un ar gribasspēku to nevar mainīt.
Es kļūstu vecāks, bet dzīve joprojām plūst man garām.
Dec 10 00:13 [info]paarpratums:
The Power Of Now (Official Audio) - Steve Aoki & Headhunterz
Dec 9 23:45 [info]konstruktors:
***
Bērnība, bērnība, bērnība.
Dec 9 23:39 [info]eledopun:
Q&A for professional and enthusiast programmers Tour Start here for a quick overview of the site.
. )
Dec 9 23:38 [info]f_g:
Palicis oktobris, novembris un decembris.
Kaut kas tomēr tajā formātā ir jāmaina...
Dec 9 23:32 [info]jim:
Māksla un kaķīši


A: Gribētu, lai viņš patur savu viedokli pie sevis, tāpat kā es paturēšu savu kritisko viedokli par viņa nākotnes slikto mākslu pie sevis - uzskatu, ka tas tāds vārdos neizteikts, taču pašsaprotams nolīgums. Izjutīšu cieņu pret viņa iejūtību pret manu iespējamo pašapziņas trauslumu un vēlmi nesabojāt mūsu savstarpējās simpātijas.
B: Gribētu, lai viņš katrā ziņā dara man savu viedokli zināmu, jo man šī informācija būtu svarīga, taču zem četrām acīm; šādā gadījumā pastāv potenciāls ar vai bez kopīgas iereibšanas palīdzības sarunu izvērst, iedziļināties viņa sniegtajā kritikā pamatīgāk, apspriest visu to, ko viņš, iespējams, nav pamanījis, kā arī parunāt par radoša darba nozīmi visa pastāvošā jēgas vai bezjēdzības kontekstā.
C: Gribētu, lai viņš publiski pauž savu viedokli par manu darbu, lai cik tas nesaudzīgs nebūtu, pat ja tas man rada sarežģītu izvēli par to, kā un vai vispār izskaidrot vai atspēkot viņa apsūdzības, kā arī, iespējams, sabotē mūsu sociālās vai profesionālās attiecības.

Es ļoti gribētu uzzināt, kādas ir jūsu *sajūtas* par vēlamo atbildi, nevis ideālie morāles standarti; man pašai galīgi nav skaidra atbilde uz šo jautājumu, tālab arī vaicāju.
Dec 9 23:31 [info]liljabrik:
Viestarts mani nomierināja ka īstenībā jau visi tie strīdi ir, ka es strīdos par vienu, bet viņi pavisam par kaut ko citu, repsektīvi, es par ideju, bet viņi par savas mātes godu
Dec 9 23:19 [info]pietura:
ne pleci ne azotes.
tikai elkoņi un paceles.
Dec 9 23:14 [info]tethys_:
Ko es esmu izdarījusi?
Atkal Krēsla. Tava grāmata atgādina Krēslu. Un tad vienmēr rodas tās pārdomas, vai tā saka tikai tāpēc, ka tā ir grāmata par romantiku un vampīriem (vienīgā līdzība, ko es spēju saskatīt, bet ok, esmu tikai filmas redzējusi), vai arī es tiešām esmu sev izrakusi drausmīgu, dziļu kapu?
Jo man ne vismazākajā mērā neliekas, ka mana grāmata ir līdzīga Krēslai, cik spriežu no filmām. Darbība notiek ar pieaugušajiem, galvenajiem varoņiem ir 23, 27 un 33 gadi, tā nenotiek skolā, nav runa par pusaudžiem, ok, ir, bet ne centrālajā vietā. Labi, es rakstu par to, ka kāds jūsmo par kāda izskatu un nespēj nolaist acis, un, ko gan tu neteiksi, beigās izrādās, ka tas ir bijis tikai hormonu un tiešām objektīvi ļoti skaista izskata raisīts juceklis, un beigās šie cilvēki nemaz nav kopā. Vēl jo vairāk, ko tu neteiksi, manam mīlas trijstūrim beigas ir tādas, ka kopā saiet nevis skuķis ar vienu no vīriešiem, bet gan viens no vīriešiem kopā ar skuķi un vēl otru vīrieti piedevām. Sākotnējā romantika izrādās kaut kāds juceklis un skuķis ar pirmo vīrieti paliek tikai draugi. Manā grāmatā vēstījums tieši ir tāds, ka monogāma savienība uz mūžu ir pārāk ilgi vampīra mūžam (nu, cilvēka varbūt arī). Jēziņ, nu tur taču VISS ir citādāk!!!!!!!!
Kāpēc man tas ir visu laiku jādzird??? Vai viņi visi ir jukuši vai arī es esmu jukusi un esmu uzrakstījusi Krēslu2??? Kā to var nepamanīt?
Jebal. Krēsla ir derdzīga radība, es tās filmas noskatījos tāpēc, lai man būtu kaut kāds viedoklis, un tāpēc, ka smagi slimoju, un nespēju neko normālu sagremot. Ja man būtu jālasa, es laikam trieku ķertu procesā.
Vai es neķeru trieku no savas grāmatas tikai tāpēc, ka tā ir mana, un esmu sev aizmālējusi acis?
Ja tas nebūtu jau ceturtais cilvēks, kas man kaut ko tādu saka, es neapsvērtu to, ka esmu jukusi, bet tagad man tiešām sāk likties, ka kaut kas man nav ar saprātu kārtībā. Kuram te ir taisnība???
:(
Dec 9 23:11 [info]phz:
Cik moderns ir tavs hiperteksta pārlūkotājs?
http://🏉👊🐯👍🐙🎷🗻😜.🍕💩.ws

(iedvesmojos te)

P.S. Man iekš Windows 10 un Android 5 ķinķēziņi rādījās, Linuxā (Mint 18) ne velna, bet pēc šī brīnuma uzinstalēšanas viss šokolādīgi -
https://github.com/eosrei/emojione-color-font#install-on-ubuntu-linux
Dec 9 23:06 [info]metergverting:
Jaunavām un Zivīm. Ja tirkīzu saņem dāvanā, tad zini, ka dāvinātājs vēlas, lai tu viņu nekad neaizmirstu. Senatnē sievietes tirkīzu izmantojušas.
. )
Dec 9 23:01 [info]punkts:
man darbā pretī sēž trīs cilvēki. šodien izdomāju pielikt viņiem priekšā zirnekļu tīklus. tad padomāju, vai tā būs labi, un nolēmu tos aizstāt ar works of art. sētnieka amats ir izpatikt.
Dec 9 22:56 [info]inese_tk:
Kārkli
nu tā, pirmais "Kārklu" bloks ir laimīgi beidzies. es esmu nogurusi. godīgi sakot, īsti nesaprotu, ko es par to izrādi domāju. sākumā bija baigi bail, ka būs kkāda žurka kornēlija, tomēr šķiet, ka ir augstākā plauktiņā. bet es vienā brīdī sāku baigi dzīvot līdzi aktieriem un, tad paliek ļoti grūti kaut cik objektīvi paskatīties uz izrādi no malas. neskaitot to, ka jebkurā gadījumā ir ļoti interesanti no folkloristikas viedokļa, jo labi uzburta mītiski maģiskā realitāte un tādā, sapnim līdzīgā veidā salikta kopā pasaka ar īstenību. un, man ļoti patīk scenogrāfija.
Dec 9 22:45 [info]punkts:
kad raksti adresi, paskaties, kas ir aiz punkta, piemēram, .af.
Dec 9 22:40 [info]sniegabrist:
ko tu vēlies?
Dec 9 22:25 [info]punkts:
nopirku tos ametistus, tiešām iedarbīgi akmeņi, nopirku tos rotu lādītē un kasē vēl izdaiļoju ar aromātisko tēju un tad visas tās čakras tās visas bija man vispilnīgākajā kārtībā pēc tiem ametistiem kad es viņus iemetu logā tā visa tā pils pārvērtās par ametistu māju un tur tai mājā balles bija katru vakaru tā ka tā būtu tāda kā tīrākā baļļu māja nevis saviesīgs vakars tad vēl tās kaklarotas tās visas bija mūs apbūrušas un neļāva nostāvēt kājās mēs klupām pa trepēm viena otrai virsū un tad visas sakūleņojām ēst after eight un dzert olu liķieri it kā mūsu līķi būtu mums aiz zeķubiksēm un es vēl tās savēru uz augšu un ar skrotīm mani sacaurumoja tavs skatiens es izliecos kā arka un mana pērle bija tieši tavās rokās.
Dec 9 22:09 [info]f_g:
10.septembris-30.septembris
bildes un lasāmviela )
Dec 9 22:04 [info]runcis:
rant )
Dec 9 22:00 [info]decembris:
https://youtu.be/fErOq9JJEec

Obama proclaimed, "It's been a long time coming, but...change has come to America."
Dec 9 21:59 [info]tethys_:
Remonts, remontiņš
Istaba ir jūtami siltāka. Tumši zaļā sienu krāsa ir tieši tāda, kādu es gribēju. Tonis ļoti skaists. Sienas nav perfektas, bet tomēr ir patīkami. Logu rāmji balti, tāpat kā griesti, piestāv baltajai krāsnij un piedod nedaudz konvencionālāku skatu. Nav jau tā, ka mēs te drīkstētu pilnīgi visu darīt, kā gribam. Ja drīkstētu kā gribam, sienas būtu tādas pašas, bet griesti un logi melni. Griestus varētu apgleznot ar tumsā spīdošu krāsu. Vai varbūt visus griestus noklāt ar zvaigžņota debesjuma fototapeti.
Esmu kļuvusi par lielu fanu ļoti tumšām sienām. Nu nesamazina tas telpu. Lieli, kontrastējoši un spilgti raksti samazina, bet ļoti tumšas sienas tieši paplašina. Nu jau vairs tikai grīda jāieliek un šis tas vēl jāpieskrubina, un tad varēs likt atpakaļ melnos aizkarus un mēbeles ar melnajiem plediem. Es noteikti jutīšos telpā daudz labāk.
Ļoti gribētos tikpat smuki arī visu izremontēt, bet tas nu gan paliks uz tālāku laiku. Vispirms viesistaba, tad kaut kad virtuve, un pēc tam jau redzēs.
Dec 9 21:50 [info]lasitajs:
Biju uz Devīto, Pogas un LNSO izpildījumā. Nemāku spriest par interpretācijas smalkumiem. Man kaut kas šajā darbā šķiet nedaudz slimīgs, liekas uzpūsti pompoza, īpaši ceturtā daļa, nedaudz pirmā. Ir skaistas vietas lēnajā daļā, un skaista koka pūšamo saspēle skerco. Tomēr viena vieta ceturtajā ir fantastiska, kad pirmo reizi tiek izvesta "Odas" tēma, unisonā čelliem un basiem, un, kad tēmu pārņem alti, tad pieslēdzas arī fagots ar brīnišķīgu, džezīgu kontratēmu.

Apmēram šeit:
https://youtu.be/xbZjAxqHYSg?t=43m34s
Dec 9 21:49 [info]decembris:
https://youtu.be/XKhqRdGJaJU
Dec 9 21:47 [info]mufs:
saķerei ar realitāti
- mamm, es gribu...
- man pie dirsas,ko tu gribi, LIEC MAN MIERU

~10gadīga puikas saruna ar mammu rajona maksimā
Dec 9 21:42 [info]methodrone:
tikai faaze.. varbuut gada tops
juutos kaa shkjiltavas, ko nevar nevar un nevar aizshkjilt nekad vairs un nemuuzham. varbuut man vairaak nav sirds? peedeejaas dienas es uzkraasoju sarkanas luupas un kliistu pa ielu, pa metro staciju, pa darba telpaam, pa veikalu, pa maaju, caur riita salto miglu, caur dienu svaigu, dzidru, caur saldu seeriigu peecpusdienas sauliiti, caur duumaku kreeslainu, maigu vakaraa ar baalu, akmenscietu seju, perfekti disciplineetu skatienu. mans kjermenis juutas viegls, stiprs, briivs, taa kaa sirds vairs nava. bet mans gars.. es juutos kaa shkjiltavas, kuraas nav palicis pat ne viens sprakshkjis.
Dec 9 21:34 [info]santech:
Kaut kā saspaidījās telefonā nepareizās pogas. ieraksts pirms p.s. kaut kā paslēpās pa visam, ne tikai no nedraugiem.
Enīvei - būs man smuki zobi, varēšu smaidīt. Tikai - nebūs iemesla.
Galvenais tagad nedzert. Nodarīšu vēl pāri. Gan jau aizdzīšu skumjas ar geimiem, filmām, varbūt darbu.
Dec 9 21:30 [info]porthnazbipink:
Tomēr šis fakts nemazina ametistam piemītošās dārgakmens īpašības. Krāsas izcelsme un Ametists sastāv no smalki saslāņota kvarca.
. )
Dec 9 21:29 [info]rectbrednorna:
Upes pērļu un jūras pērles internetā - auskari, pērļu kaklarotas, piespraudes un rokassprādzes, Swarovski rotas. Pērļu kaklarotu interneta veikals. Rotu.
. )
Dec 9 21:27 [info]adore:
Atklāju, ka daudz kā man patiesībā vairs nepietrūkst. Ka tukšumi savādi aizvelkas, pārvelkas ar jaunu ikdienas čūskas ādu, kas panes visu. Varbūt viss novalkājas, un mēs neglābjami notrulināmies. Bet reizē tam būtu jābūt ceļam uz kaut kurieni. Būtu taču! Bet vai ir? Es nezinu, vai man vairs ir ceļš. Jau vairākus mēnešus patiesībā jūtos bez ceļa. Jūtos vienkārši iemesta dzīvē kā izplūdušā olas dzeltenumā. Kāpēc? Uz šo jautājumu man atbildes nav.
Mana priekšniece man pieglaužas publiski un slavē manu darbu. Kolēģi noskatās. Brīžiem liekas, ka viss ir viens liels teātris. Papīru rakstītāja es. Tā es, kas ik vakaru piepilda vismaz vienu vīna glāzi un izdzer. Vai mana dzīve ir laimīga? Vai mana dzīve ir piepildīta? Vai es daru ko nozīmīgu un jēgpilnu? Patiesībā darbs ir tikai darbs. Tā nav dzīve. Bet dzīves īsti nav. Jo ir darbs. Es gribētu otru cilvēku. Ģimeni. Māju. Savu miera lauku aiz loga. Iespēju patverties tādā mazformāta visumā. Iespēju būt atkal maza meitene, kam patīk darīt kaut kādas nenozīmīgas lietas. Būt pieaudzis cilvēks ar šo mazo meiteni sirdī, dzīvu un īstu, tiesīgu pastāvēt. Bet mana dzīve ir citāda. Es rakstu papīrus. Es spēlēju teātri. Lai izdzīvotu.
Bet vai tā ir? Vai tā ir patiesība?
Kas notiktu, ja es pārtrauktu pūlēties izdzīvot?
Dec 9 21:22 [info]eledopun:
Čakras ir galvenie enerģijas centri mūsu Septiņi enerģētiskie centri jeb čakras cita virs citas ir izvietotas gar visu cilvēka mugurkaula vertikālo.
. )
Dec 9 21:08 [info]vinsents:
Visgrūtāk ir dzīvot un nekam neticēt. Tā, lūk, ir īsta vientulība.

Neprecīzs, bet tāpēc ne mazāk patiess, citāts no prozas lasījumiem.
Dec 9 21:06 [info]huinja:
Podračil, spasibo
https://www.facebook.com/RigasPP/videos/1187945371283285/
Dec 9 21:04 [info]virginia_rabbit:
Dec 9 20:57 [info]psihs:
Ir pieejami akmeņi. Lēti. Cena viens akmens. Vērša zīmē.
Dec 9 20:34 [info]metergverting:
Sudrabs gredzens granāts. Language. Dzintars sudrabā Kaklarotas Piespraudes Komplekti Kaklasaites saspraudes Apročpogas Līgavu tematika Sagataves.
. )
Dec 9 20:33 [info]blond:
Šodiena nervoza un nejēdzīga, iebraucām, izgājām pastaigāt, dūmi un smakas, vakarā miljoniem odu. Visi kasās. Restorānus izstaigā viesmīļi ar lielām ogļu pannām, piedūmo terases tā, ka cauri neredz, pret odiem. Atradām pāris restorānu, kur tirgo vīnu un alu, tie kliedz jau pa gabalu lieliem sarkaniem burtiem WINE&BEER PARLOR. Vienā tādā iegājām izdzert pudeli alus, sajūta kā lidostas pīpētavā - apkārt staigā brīvie cilvēki un tu tupi kopā ar atkarīgajiem pretīgā vietā, kurā citādi tev nemūžam neienāktu prātā iegriezties. Bet tā nemaz nav, vakaros pie "liķieru veikaliem", kas te centrā laikam ir tikai divi, ārprātīgas rindas. Satikāmies ar Katrīnu, Andri un Krampīti, paēdām garšīgi mūsu viesnīcas restorānā - bez alkohola, protams. Daudziem māksliniekiem, tādiem, kam jābūvē uz vietas, darbi vēl neesot gatavi, indieši tikai sola un sola, un solīto jau pēc piecām minūtēm aizmirst. Vēl ir tāda lieta kā tā komunistu valdība, drausmīgi spēcīgas arodbiedrības. Tu, piemēram, atved kaut kādus materiālus, bet tev neļauj pašam izkraut - arodbiedrības pārstāvis jau klāt un liek izmantot krāvēju, maksāt simtiņu. Gājām garām drausmīgi nolaistai ēkai ar milzīgu sarkanu sirpi un āmuru, aiz vaļējām durvīm uz tādām kā nārām gulšņāja komunisti.
Rīt atkal jāmaina viesnīca, tur būs baseins, vajadzēs paņemt pie sevis arī Krampīti, lai atslogotu K. Esam arī apzinājuši galerijas, muzejus un rajonus, kurus gribētu redzēt, bet kā sanāks, tā sanāks.
Ā, vēl interesanti - K. pašlaik dzīvo tādā rajonā, kur tikai pilsētas uzkopēji, vārdu sakot - zemākā kasta laikam pirms neaizskaramajiem. Bija šodien nofilmējusi kaimiņu kāzu gājienu. Līgava tika vesta uz velosipēda, visa tāda izpušķota, protams, un izkrāsota. Un tik drausmīgi drausmīgi nelaimīga. Tā seja vēl tagad priekš acīm. Apkārt dejojošs pūlis. Laulības jau tur vēl arvien notiek pēc vienošanās, arī inteliģentās ģimenēs. K. iepazinusies ar vienu dentistu pāri - viņš ar savedēja pastarpniecību 6 mēnešos apskatījis 40 meitenes, līdz aradis īsto. Sievu gan skatījuši tikai 6 puiši. Meklē līgavu pēc pūra, dzimtas un tikuma. Abi apmierināti, jo laulība jau neesot nekas cits kā pielāgošanās. Varbūt tā arī ir.
Dec 9 20:24 [info]porthnazbipink:
7.aprīļa dienas akmens- SNIEGA OBSIDIĀNS epadomi. 2016-04-07 073019 in Ziņas iesūtīja E-padomi 0 komentāri 32 skatījumi.
. )
Dec 9 20:11 [info]seth:
I feel you outside, at the edge of my life.
I see you walk by at the edge of my sight.
Dec 9 20:06 [info]hedera:
Ar mīļoto tikko apspriedām šādas, tādas dienas aktualitātes. Aizdomājāmies - mūsdienās, kad ikviens var apsēsties no internetiem pītā krēslā ar uzrakstu "Eksperts" un ģenerēt visādu pseidozinātnisku huiņu, kura vispār ir tāda joma, kuru šitā sērga neskar? Vēsture, medicīna, klimatoloģija - ekspertu tepat cibā vairāk, kā vajag. Ķīmija, farmakoloģija, fizika? Oi, ieguglējiet tikai, tādi brīnumi! Aizej uz krogu un katrs otrais būs psiholoģijas vai socioloģijas doktors. Bet ir tomēr visā šajā bēdu lejā viena joma, par kuru pseidozinātniskas huiņas rašanās nebūs vis ražošanas apjomiem pielīdzināma, tik tāda margināla, nevienam neinteresējoša mājražošana. Un tā ir - ģeoloģija! Jā, ģeologi ir tie laimīgie, par kuru zinātni nevienam nav ne mazākās intereses, līdz ar to - nav arī cilvēkiem muļķīgu viedokļu! Protams, ir tur tāda grupiņa dīvainīšu, kuri, apšaubot ģeoloģiju, joprojām cer pierādīt to, ka zeme vien dažus tūkstošus gadus veca. Bija tie dīvainīši kādreiz ne vien grupiņa, bet varbūt pat sabiedrības vairākums. Tak tagad viņos neviens neklausās, jo ģeologi viņiem aizvēra muti ar akmenscietu, em, argumentāciju.
Dec 9 20:03 [info]heishy:
#piektdiena
Izrotāju savu palmu. Man tropiskie Ziemassvētki.
Saskatījos par daudz vīraka dūmos , cenšoties noķert dūmu laikā un telpā. Liekas, ka acis pārostījušās. [jusr as odd as it sounds]

Rīt baigi daudz ko vajadzētu sadarīt. Principā vairāk smird pēc tādas naudas patērēšanas. Nu a ko darīt. TRiloģijai pēdējā grāmata iznākusi, Gada parastie, veiksmes un sazin kādi vēl kalendāri jāsapērkās, jo man tak totāli ir aizgājis ciet uz šo tematu. Nākošgad vajadzētu uzsākt studijas. dzirdi!? [ es ar sevi]

Nu tātad šādi tādi akcenti un ziemassvētki it kā būs ievilkti mājās. Tā kā adventes vaiņags ir izpalicis šogad, tad ar to gaidīšanu un sajūtu ir kā ir . ne ba nu pabāžot degunu pa logu vispār sapratīsi, kāds mēnesis ir tagad.
Dec 9 19:58 [info]bljanna:
Un jums?
Vanna un vīns. Tagad.
Dec 9 19:57 [info]punkts:
ak dievs, sargā mūs no tizlenēm.
Dec 9 19:52 [info]punkts:
les prunes diendienā zog plok plūmes zogas atavisma pavadā kā kolosālas spuldzes kliedzošiem pakaišiem neko negaidot un nedodot apkārtējam ļaudim bez mitas sitot šķēles skan bremzes šķīst zobi un taivānas preces mīlestības vārdā mēs izpušķojam lokālo spoguli laižam uz gultasvietu skaistāku par katru ulisu, mēs esam skopi un daram tā aiz vienaldzības pret dabu ar beramo kravu skatāmies televizorus veikala tuplo bez mitas un bez visām notriektām stirnām ar smadzeņu satricinājuma un bez urīna deguna puņķos raustās viendabīgs vienīgs viens vienīgs saviesīgs patmīlīgs struņķelis. un trīs tētuki.
Dec 9 19:35 [info]punkts:
dirižors.
Dec 9 19:33 [info]punkts:
zirga galvas māja klavieres māsīcas es negribu recepti bijušiem panākumiem plāniem pankūku mugurkauliem murgainiem deķiem un sveķainiem palagiem gaidiet man mājās jau tuvojas nakts ir staigāts jau gana ir liegana naksneņa gaidiet man mājās daudz drausmīgu uzrunu kadiķiem sapīti vaigi un vieglītēm sastiepju kāju pret vakaru raķetes sasistas pudeles sliekas un paģiras klunkst buržujs ir veidojies sainis tagad tajā būs purpura šļauka gaidās un patikā klau kur tu esi taukainais matiem bagātais izdzēstais aizmirstais.
Dec 9 19:25 [info]kini:
.
tā mēģināšana sevi pieņemt kā ir un mīlēt biš traucē praktiskām lietām. tad nevar līdz rītam mācīties, stresot par ne ideāli izdarīto un patiesībā pavisam neizdarīto, negulēt etc. nē, tad, pat ja rīt ir viena the diena, parīt otra, ir tāpat skaidrs, ka tajās visās var nofeilot un izdarīt vienkārši labāko, ko šobrīd var un vairāk nevajag, jo no tā visa neviens nemirst, būs tieši tik labi un slikti, cik vajag, dzīve turpinās. un man būs ok un nesatrauc. arī slikti un kļūdas un viss pārējais. I'm not striving for perfection, just excellence. tā es gribētu nomainīt sev, bet šobrīd pēdējais vārds patiesībā ir 'good enough' vai vienkārši - 'done'. reizēm vajag arī tā, ķeksītim. pēc tam dzīvē jāatgriež mazliet garšas un sulīguma.  

šovakar mazais indiānis p!nk.
Dec 9 19:19 [info]rectbrednorna:
HRIZOPRĀZS, Firma sabiedrība ar ierobežotu atbildību, , Ieriķu iela 48, Rīga, LV-1084. Viss par uzņēmumu no valsts un nevalstiskajiem reģistriem.
. )
Dec 9 19:09 [info]koks:
Daksī ir kaut kas tāds transcendentāls, izjūta, kas jebkurā brīdī liek justies, ka ja pat notiek kaut kas nepatīkams, visam ir sava jēga un ar visu var iemācīties būt mierā. Kaut kas ugunīgs, kas noārda robežas.

https://www.youtube.com/watch?v=lKPOEFiNHEY
Dec 9 19:05 [info]sickboy:
Ir cilvēki, kas ir it kā gudri, bet dumji iekš psiholoģijas un tādā gadījumā viņi (man) tāpat liekas dumji, pat ja viņi, iespējams, ir ar augstu IQ un māk rēķināt, shēmot kaut ko, bet, kaut kādās emelentārās cilvēciskās dzīvesgudrībās viņi izrādās analfabēti. Ak jā, ir tāda lieta kā emocionālais intelekts, neesmu to īpaši studējis, bet droši vien zinu, kas tas ir. Laikam tas ir tas, par ko es runāju.
Dec 9 18:34 [info]almighty_j:
Siltummainis.
Ir patīkami vērot kompetenču, prasmju un zināšanu līmeņa nemitīgu pilveidošanos.
Viņdien šancē pieskatīju bērnus, kuri, acīmredzot, nav draugos ar stacionārajām urbjmašīnām un elementāru drošības tehnikas prasmju apjomu;
Šodien visu dienu aizņēma IKEA skapja montāža, otrdien jau EUROHEAT siltumpūtēji K&R servisā jāpieslēdz.
Un vēl. Pēc pirmajiem testiem un līdz ar WINE atklāšanu priekš paša, Windows [10] ir beidzis pastāvēt manā redzeslokā, un, parādot lielu fakuci Microsoftam, uz nākamā kompja griezīsies vai nu Zorin vai Mint.
Kapēc? Jo WINE spēj reālajā laikā tulkot WIN <---> LINUX komandas un līdz ar to ļauj griet vecos Win softus. 2006 AutoCADu, pat SprintLayout un PCAD!! Sou. Fak windoze. Fak you. I'm out. *drops mic*

We learn as we go.

Un jūs droši vien jautāsiet, kas tas tāds - NITINOLs?
Dec 9 18:14 [info]eledopun:
Ir pieejama Lazurīts. Dabisks akmens, gludi noslīpēts. Akmeņu izmērs 2,5 - 3 cm. Cena par vienu akmeni.
. )
Dec 9 18:13 [info]vacatio:
Es visa esmu brīnuma gaidās. Nu labi, tas nebūs brīnums - tā būs dāvana sev.
ja cilvēks veselu gadu kaut ko ir ļoti kārojis un tad beidzot izlēmis - štrunts par naudu, ka tik prieks! tad tas prieks atnāk vēl pirms kārotais ir mājās atvests.
Vispār mans kārotais vakar veikalā pēdējais notirgots, bet ar pārdevēju sarunājām, ka viņš mēģinās man dabūt vēl vienu.
Un no šitā gribēšana un prieks tikai dubultojas.

Un kā es sevi tā viltīgi pārbaudīju vai tā gribēšana tiešām ir tās cenas vērta - uzjautāju sev ko gribu vairāk - jaunu telefonu vai TO. Un atbilde bija TO. (bet telefons jauns man nav bijis jau oi cik gadus).
Dec 9 17:42 [info]eos:
Viva la feminism?
Pirmoreiz pasniedzu lekcijas svārkos. Matemātikā tiešām tam nav nekādas nozīmes.
Dec 9 17:41 [info]sickboy:
Krievija izdomāja to stāstu, ko pasniedza caur masu mēdijiem kā leģit ziņas, ka Lietuvas prezidente Gribuskaite zvanījusi Trampam un kliegusi par Krievijas agresiju, pēc tam sarunai pieslēgušies arī Vējonis un Ilvess, kas esot ārpus etiķetes, bet Tramps tomēr turpinājis sarunu, līdz beidzot neizturējis un pateicis: "Aizveries!" un nolicis klausuli.
Protams, Baltijas valstis cenšas izzīlēt, kādi ir Krievijas slepenie plāni saistībā ar šādu dezinformāciju. Bet, ja godīgi, man šķiet, ka nekādu slepeno plānu tur nav. krievija vnk ir augunmā padevies huligāns, kam patīk ierēkt par citiem un viņi Krievija to var atļauties.
Bet ir taču cilvēki, kas tā vien uzprasās, lai viņus nodirstu. Tie latviešu bezmugurkaulnieki politiķi un masu mēdiju cilvēki, kas skatās, kas dominē Amerikā un kā varētu ielīst dirsā tam, kas tur izrādīsies spēcīgāks. Vēl nesen tur bija spēcīgi globālisti un tāpēc bija jālien dirsā globālistiem. Tagad ir savādāk, tagad ir "sarežģīta situācija", ne jau amerikāņiem, bet mums.
Ja es būtu Krievija, es darītu tieši tāpat - izdomātu kādu smieklīgu, absurdu stāstiņu par tiem bezmugurkaulniekiem beta treta kastrētajiem vīriešiem. Mūsu politiķi balso, lai iznīcinātu mazo biznesu, pat Vējonis tam pievienojas, ar to apliecinot, ka ir izbāzenis, nevis īsts prezidents. Tāds pats izbāzenis kā iepriekšējais.
Dec 9 17:38 [info]mazeltov:
Sekojot cibas mahačiem par ASV prezidenta vēlēšanu rezultātiem es mazliet iesmīnēju par šo: Klintones atbalstītāji bļauj, ka Klintone ir tautas prezidente, jo viņa saņēma Popular vote.

Vēlēšanās piedalījās 56.9% balsstiesīgo un, rupji skaitot, puse nobalsoja par Trampu, puse par Klintoni, respektīvi - 28% balsstiesīgo par Trampu un 28% par Klintoni.

Ir pilnīgi pohuj, kurš uzvar, jo jebkurā gadījumā jebkuru no viņiem ievēl balsstiesīgo mazākums: 28% par, 28% pret un pārējie kas neatnāca - tos nevar pieskaitīt ne vienam, ne otram kandidātam.

Viņi abi ir totāli mēsli, katrs savā aizraujošajā veidā, bet neviens no viņiem nav tautas prezidents, abas karojošās puses var par to aizmirst.
Dec 9 17:23 [info]str:
bet es varu piemiegt tikai kreiso aci..
Dec 9 17:17 [info]bozena:
Domāju, nopirkšu Zsv egli. 2,48 eur. Man tās egles žēl, tāpēc arī nopirkšu. Varēs egle augt upmalā. Ja nepaveiksies, viņu nograuzīs bebrs.
Tā nu es stāvu Rajona Maximā, rinda līdz pat desu nodaļai, bet man taču jāpērk egle.
Dec 9 17:14 [info]elina:

Gribēju izstāstīt. Kāda mana vācu draudzene strādā Berlīnē par ārsti un stāstīja, cik sarežģīta situācija esot bijusi ar sāpju izpratni. Proti, viņas slimnīcā ierodas daudzi pacienti, kuri nesaprot vāciski un ne pie visiem var tikt klāt tulks, lai gan tulku esot samērā daudz, tāpēc slimība bieži jāsaprot no kunkstēšanas skaļuma. Piemēram, ja slimnīcā ierodas vīrietis pusmūžā, kurš ir no Polijas un saka, ka viņam vajadzīga ārsta palīdzība, tad parasti tas nozīmē, ka viņam jau ir plīsusi aklā zarna, insults vai kāda cita mirstamā kaite, toties, ja ierodoties bēgļi ar asarām acīm, vaidot pa visu slimnīcu, tad visdrīzāk kāds būšot tā dziļāk iegriezis dziļāk pirkstā. Tātad - austrumeiropieši daudz labāk panes/pacieš/mazāk izrāda/sāpes, nekā tie, kuri nāk no middle east. No sākuma to esot bijis grūti saprast, pierast, bet nu jau visi ārsti piešāvušies pie dažādajām sāpju izpausmes izrādīšanām.
Dec 9 17:11 [info]platformene:
pirmo zilo lūpu krāsu nopirku 2009, gadā... tagad ir 4 dažādas XD
Dec 9 17:10 [info]metergverting:
Sniegpārslu obsidiāns Varavīksnes obsidiāns Obsidiāns (Obsidian, ) EN Obsidian With its glassy luster, obsidian is a distinctive stone.
. )
Dec 9 17:09 [info]penny_lane:
es pēdējā laikā esmu apsēsta ar random informāciju. šrilankā - par radikālā budisma iemesliem un izpausmēm, pilsoņu karu, musulmaņu lomu utt. šodien radās jautājums, vai vīrieši, kas guļ ar leidībojiem, sevi uzskata par homoseksuāliem vai heteroseksuāliem (pārsvarā -otrais variants) - un tāpēc pētīju visa veida saitus, no pētījumiem līdz deitingsaitiem. kaut kad vakar bija malaizijas premjerministri un viņu savdabīgā radniecība. šķiet, divi ir brāļi, bet man radās sajūta, ka no divām mammām, bet šito čekojot samira telefons. un šodien vēl nāvessodi dažādās valstīs - kā un par ko. tās ir jocīgas lietas, kas ienāk prātā un neliek mieru. that said, tagad iešu gūglēt, kāpēc es varu piemiegt tikai vienu aci (labo), bet otru neparko. a bet labā acs, tā man vispār tāda pusacs, lasāmacs, tālumā neredz ne nieka.


p.s. arī otrais autobuss kancelējās. mums ir autobusu veiksmju diena.
Dec 9 17:05 [info]sakaarnis:
Kamēr nav pārāk vēls, vajadzētu aiziet pēc kārtējās pudeles.
Dec 9 16:57 [info]malvine_truse:
Dec 9 16:56 [info]sakaarnis:
Mēbeles ievestas; maisu kaudze no istabas viduča sāk difunēt pa perimetru. Vakarnakt, otrajā darbā esot, ieslēdzos pagrabā, piedzēros un galu galā aizsnaudos līdz rītam; telefonam bija izslēgta skaņa, tomēr tam nav būtisku konsekvenču.
Dec 9 16:54 [info]krishjaanis:
Cik uzticama un relevanta vēl ir tāda anahroniska un negodīga organizācija kā ANO, ja kaut kāds Jordānijas birokrāts Trampu, Faredžu, (nu jau politapsūdzēto) Vildersu utt salīdzina ar ISIS?
http://www.telegraph.co.uk/news/2016/09/06/un-human-rights-chief-slams-nigel-farage-donald-trump-for-isil-s/
Ņemot vērā, ka ANO gribēja pieņemt vai jau pieņēma deklarācijas, kuras ignorē ebreju klātbūtni un mantojumu Israēlā un Jeruzālemē? Kā labā strādā ANO? Kā labā strādā ANO struktūrās nolīgtie latvieši? Kāds ir mērķis?
Dec 9 16:53 [info]au:
aizbraucu līdz poliklīnikai, noparkojos slikti, atmetu ar roku, izkāpu ārā, gāju prom, pārdomāju, iekāpu mašīnā un noparkojos labi.
Dec 9 16:47 [info]nomirusi:
Bla, bla, bla, vegāni.
Latvijas populārākā Ksenija ir uzmargojusi savu iespaidu paviesojoties vegānu komūnās interneta vidē. Nē nu... neteikšu, ka tā galīgi nav. Tikai dažas lietas gribas uzsvērt. Latvijā vegānu komūna ir ļoti saprātīga (viņas iespaidi no Lv, Eng, Rus), kaut vai tas, ka nav ieteicama ezotēriska huiņa iekš Vegan Latvija. Un vismaz aktīvākie darboņi (nevis aktīvākie bļāvēji) ir pat ļoti saprātīgi. Jo saprātīgums un pieklājība līdz līmenim, kad jau pašam vemt gribas, ir efektīvāk, un viņi to ļoti, ļoti saprot. Nav gan ne vārda pieminēts par gaļēdāju stulbumu, kuru nākas paciest, bet taisnība ir tajā, ja vegāni ir ieinteresēti uzrunāt sabiedrību nevis otrādi. Ir pieminēta, bet nav uzsvērta sapratne, kāpēc vegānisms ir svarīgs. Un attiecīgi kāpēc vegāni var tik ļoti pavilkties un uzcepties. Man pašai tas ir skumji, ka ir tik liela neiecietība pret vegāniem bieži vien, jo redz viņiem rūp vairāk. Nu bļa, jā, viņiem rūp vairāk, pats par sūdu sajuties? Kāpēc vispār ir jāņirgājas, ka kādam kaut kas rūp izņemot savu dirsu? Manuprāt, tas ir fantastiski, ka ir cilvēki, kuri grib darīt pasauli par labāku vietu. Esmu tikai par.

Bet jā, ir gana daudz stulbeņi, kuri mēdz garāmgājējam sabojāt priekšstatu par vegāniem. (Kaut gan gana daudz ir tajā, ka nedo dievs, kaut ko pateiksi ne tā par manu māti, nedo dievs kaut ko ne tā par to, ko ēdu. Mani nosauca par agresīvu veģetārieti. I wish I was.) Un ir vienkārši cilvēki, kuri saka, ko domā, jo viņi tā domā. Internets. Un jā, vegāni domā, ka gaļas ēšana ir neētiska. Es arī tā domāju. Un es arī domāju, ka ir stulbi šķirot labajos dzīvnieciņos, par kuriem rūpējamies un sliktajos, kuru mocīšanu visas (īsās) dzīves garumā atbalstam ar dzīvnieku produktu patērēšanu. Es gan nedomāju, ka man ir jābūt pa visiem 100% (nu ārpus mājas, mājās gan pa visiem 100 ir vieglāk par vieglu). Neesmu ne vegāns, ne aktīvists. Un visvairāk vegāniem kā kopienai kā grupai ziniet ko var pārmest? To, ka viņi ir cilvēki. Dažādi cilvēki. Ļoti. Tikai nesakiet, ka nav psiho starp gaļēdājiem. Ir. Un starp vegāniem arī ir. Gana daudz. Kā samērā jauna kustība, varētu teikt, ka pat mazliet vairāk piesaista visādus dīvainīšus, bet ar laiku tas izlīdzināsies. Šobrīd, lai būtu par vegānu joprojām ir vajadzīga diezgan liela pārliecība par šo ideju. Tas nozīmē kategorismu, kaut vai lai cīnītos pret visapkārtējo reakciju. Tik ļoti saprotu, ka pat pārmest negribu.
Dec 9 16:35 [info]unpy:
Cibas vērotāja piezīmes.
Paldies lietotājam [info]krishjaanis, pateicoties viņam, uzzināju, ka ciba ir kristīgāka, nekā iepriekš bija šķitis, nav jau tā, ka būtu pārāk daudz cilvēku, kuri būtu ar kristietību pārņemti, bet tie kādi seši, kuri ik pa laikam pie augšminētā lietotāja ir dažādu kritietības šķautņu satraukti un, kuriem, acīmredzot, Dievs no prāta neiziet tik ļoti, ka reizēm šķiet pilnībā piemeklējis, ir gana izteiksmīgi, īsti Dieva kalpi.
Dec 9 16:12 [info]konstruktors:
***
Vakar nosvinēju tā it kā svinības būtu čeklists, šodien es neko no čeklista vairs nedaru un viegli nav.
Dec 9 16:04 [info]porthnazbipink:
Kad esat veikuši pasūtijumu, pirms apmaksas veikšanas, lūdz sagaidiet rēķinu, tas tiek izsūtīts vienas darbadienas laikā. Pasūtijums var tikt.
. )
Dec 9 15:56 [info]konstruktors:
***
Nepatīk tie ierobežojumi, arī citu cilvēku privātās telpas radītie ierobežojumi.
Dec 9 15:50 [info]morraa:
Ar firmas direktoru mums ir kas tāds, ko varētu saukt par mentālo saderību.
Viņš tikai sāk joku, man jau pielec un es vārtos smiedamies. Es tikai sāku runāt un viņš jau skrien pa priekšu atbildēt uz jautājumu, kurš netika uzdots.
Mūsu darba intervijā mēs apsveicinājāmies, apsēdāmies viens otra priekšā un pāris minūtes klusi sēdējām vērodami viens otru. Tad viņš pajautāja kaut ko diezgan specifisku, es atbildēju, tad pastāstīju par to ko daru un viņš tikai teica: "Tev nu gan sūdīga firma. Nāc pie manis.".
Tā viņš ir un tas ir jāsaudzē.
Dec 9 15:33 [info]liljabrik:
Pamanīju, ka vairs nejūtos droša rakstīt tik eksplicīti, kā man gribētos. Tikai tagad pavisam lēnām sāku aptvert vidējo standartu, par ko šeit ir smuki runāt un par ko nē. Vakar biju uz izstādi par mēnešreizēm, biju gatavojusies, un mazliet arī nobijusies, ka nu tur tiešām būs kaut kas kā 70ajos gados, ar fizioloģiju, bet viss bija abstrakti, tīri un es pat teiktu ka mazliet garīgi, vienkārši tukša telpa ar sarkanu paklāju, kurā ieejot ir jānovelk kurpes, līdz ar to automātiski sajūti kaut kādu bijību, un tikai tad tu ssaproti, kur tu esi iegājis. Un telpas vidū 15gadīga meitene, kas sita šamaņu bungas, ar tādu spēku un garīgo klātesamību, ka man sāka rādīties attēli, vēlāk piegāju ar viņu parunāties un sapratu, ka viņa patiešām nemaz neapzinās, kas no viņas sāk plūst, kad viņa pieskaras bungām.
Bet paga, es gribēju runāt par kaut ko pavisam citu. tas psihedēliskais prāts.
Dec 9 15:32 [info]rectbrednorna:
Tev varētu interesēt. Previous Next. Lidojums ar deltaplānu no ūdens € 29.00. Lauma Lingerie – sieviešu apakšveļas veikals dāvanu karte dāvanu karte.
. )
Dec 9 15:30 [info]roncijs:
vēl 23 dienas līdz Latvijas simtgades svinībām.
Dec 9 15:29 [info]roncijs:
raiņa/aspazijas gada memes ir tikai sākums
Jau ziņots, ka Latvijas valsts simtgades svinības notiks no 2017. līdz 2021.gadam.
Dec 9 15:19 [info]dunduks:
Attiecībā uz pasaules galu manu vērtību sistēmu veidoja kāds Krievijas izcelsmes kanādiešu ķīmiķis, kuram pasen bija izglītojoša rakstu sērija.

No jaunākiem rakstiem interesanti par saules enerģiju, kur arī parādās citur iepriekš paustā doma par to, ka spēles ar CO2 ilgtermiņā ir nulles summas spēle, piemēram, koku iestāda, augot tas patērē CO2, beigās oksidējas un CO2 atdod atpakaļ vai jaukās idejas ar CO2 sūknēšanu okeāna dzīlēs, no kurām tāpat vēlāk izlīdīs ārā. Всё суета сует.
Dec 9 15:11 [info]perkons:
Projekcijas slīdrāde
[12:17] perkons: un, bļaķ, ausis aizmirsu mājās
[12:18] Shulcs: Nu kā tā var vispār izdarīt, kā tas iespējams?
[12:19] Shulcs: Tikpat labi zeķēs varēji atnākt
[12:19] perkons: bļaģstvo
[12:19] perkons: to ta man negribējās no rīta uz darbu iet
[12:19] Shulcs: Nu vot, nu vot, neieklausījies sirdsbalsī
[12:20] Shulcs: (nē nu also nestāsti, ka tev kādreiz ir _gribējis_ iet)
[12:20] perkons: ))

[15:04] Shulcs: Incants bags spoķikā, starp citu
[15:05] Shulcs: Sataisīju, vot, listi ar klausāmiem vecajiem Arhīvu songiem, lai nav FFWD visu laiku jāklikā, nu vot, tur songs Rest my Head
[15:05] Shulcs: Un ja klausās uz dzelža - pēc pauzes nāk hidden track, kā tam jābūt
[15:05] Shulcs: A trubā huj, pauze un beigas, wtf
[15:07] perkons: nja
[15:07] perkons: grūti tev atbildēt, jo MAN AUSIS, BĻEAĶ, MĀJĀS
[15:08] Shulcs: :)))))
[15:08] Shulcs: Jā, sorry, ka par sāpīgo atgādināju
[15:09] perkons: un man te dzied sāmtāims ai viš ai vere en ēēēendžēēēl, sāmtāāāims
[15:10] * Shulcs nopūšas, izsaka līdzjūtības
Dec 9 15:02 [info]rasbainieks:
civilizācija ir milzīgs trūkumu un kompromisu jūklis (c) biezpientaure
Dec 9 15:00 [info]chimera:
mežonīgā sarkandaugava (tags: gandrīz_grāvis)

https://www.riga.lv/lv/news/91-gadu-vecs-onkulitis-pasta-nodala-sacel-traci-ierodoties-pec-pensijas-ar-ieroci?10036
Dec 9 14:59 [info]eledopun:
Prstenje (223) Broševi (99) Trake za kosu (50) Rajfovi (48) Šnale plastične (58) Copyright © 2013 • Uslovi korišćenja.
. )
Dec 9 14:53 [info]_puucinja_:
seksuāla rakstura atmiņas no bērnības
Pēc sarunām par tēmu, nolēmu, ka gribu uzrakstīt par savām atmiņām no bērnības, kurām ir seksuāls raksturs. Citi noteikti arī varētu padalīties ar vēl foršākām atmiņām, kuras es tīksmē tvīkstu uzzināt!
No puikām man vispār bija bail, un īpaši nekontaktējos, bet pie vecmāmiņas bija viens mazliet vecāks puika, kas dzīvoja 2 stāvus virs mums, viņu sauca Eduards. Viņa vecākiem piederēja veikals, un viņam mājās bija liels klucis ar saldējumu! Es biju uzgājusi ciemos, jo laikam piesolīja to salčuku. Tad atceros epizodi kurā es guļu dīvānā, bet Eduards ir uzsēdies man jāteniski virsū un neļauj piecelties, spiež mani dīvānā un mazliet nodara sāpes. Nezinu kā tas beidzās, bet jutos dīvaini, bet ne tā ka ļoti nepatīkami. Nākošā epizode, ko atceros ir tāda, ka Eduarda vecāki prasa vai viņš var palikt pie mums uz vakaru, un es atceros to saldo sajūtu, ka ļoti vēlos lai viņš paliek, un gandrīz varētu kā kucēns lēkāt no priekiem, taču mazliet jūtu nosodošu attieksmi no vecmāmiņas...vai viņš palika es neatceros, vairāk neko neatceros. Man bija kādi 6 gadi.
Vēl atceros, kā ar draudzenīti sēdējām mana patēva "Bobikā" pie mājām, un bāzām biksītēs zīmuli lai izskatās, ka mums ir krāniņš. Tas bija drusku sāpīgi, bet vajadzēja dabūt tā lai tas zīmulis stāv kā sacēlies krāniņš. Zīmulis bija zils un sarkans, biksītes bija baltas. Atceros arī savas vagīnas smaržu, bet tā neko īpašu neizteica, tikai drusku nepatika. Man bija 5 - 7 gadi.
Un trešā epizode, par kuru man nav atmiņā nekāds emocionāls vērtējums, pat ne kauns, tikai parasta interese. Mana vasarnīcas draudzene ir pietupusies uz avīzes un baksta sev no dibena ārā spalīšus ar sērkociņu. Tagad atceroties ko tādu ir vnk WTF!!!??? :D Man bija 12 gadi.
Dec 9 14:47 [info]mako:
Murmurācija
Nupat uzzināju jaunu terminu, par kuru nebiju neko savos 47 gados dzirdējis. Palūgšu atturēties tos, kas profesionālu prasmju dēļ šo terminu jau zin un nemeklēt Googlē, ja nezinat.
Pamēģiniet vienkārši uzminēt - kas ir MURMURĀCIJA?
Dec 9 14:47 [info]zeme:
atdzīvināt muzonu !
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?