Latest Posts

Current posting stats: 4.37 per hour, 0.07 per minute RSS version
May 17 02:23 [info]resort:
darbā maskas aizliegtas jo biedējot kustomerus, a zato mājās pēc tam var izpausties, ieslēdz pimpi būrītī, uzvelc stringus, augstpapēdenes, krūšturi un no masku kolekcijas izvēlies tumši sarkano, oj bļe kāds feins hobijs brīvajam laikam pisties savā co2 un baktēriju zoodārzā

šitiem klauniem varētu būt savs gājiens, masku praids, vēl labāk skrējiens, lai riktīgi ierij plaušās visu veselīgo un dabisko zinātni :D

tu ej pie ārsta, ārsts tev saka nu nestresojiet tik daudz, vairāk izgulieties, dzeriet normāli daudz ūdentiņu, šad tad nopisieties un galvenais neaizmirst visu nomoda laiku kaut ko elpceļiem priekšā, ja ne plastmasas mutautiņu, tad vismaz vati nāsīs, tā lai ir nedaudz reducēta plūsma iekšā un ārā, nu tīri dabiskos apjomos, nevajag jau neko daudz, nāsis nav jālīmē ciet, tas tā nav jāsaprot, ā un ķiploku dirsā jo ķiploks veselīgs

vispār masku ar var dirsā, maska ar veselīga
May 17 02:08 [info]resort:
prikoļna ka cilvēki puņķus un piparus asociē ar veselīgu pārtiku, ķip jo vairāk kož un asaras nāk, jo veselāks tapsi, bļe nahuj jo vairāk dirsā smeldz jo vairāk naudas būs, nē nu prikoļna, a ko
May 17 02:04 [info]resort:
interesanti vai starp tiem, kas zīmēja alu zīmējumus, arī bija autisti? vai arī autisms ir modernā skudru pūžņa blakusprodukts? normāli skaitās piedzimt un saprast kā šitā visa sūdu padarīšana strādā. a ja tu tik vien pamēģini piedzimt un saprast tikai kā pa taciņu pļavā staigāt un skudru pūzņus pētīt, kas tu slims esi? tu bļe autists esi? tu bļe hujautarautpautists esi bļe?
May 17 01:51 [info]resort:
#usertejaejvpizdukuņa
May 17 01:49 [info]resort:
bļe 200 litru maisā, bļe 200 litru! jūs saprotat ko nozīmē 200 litru maiss? priekš slapjām lapām tas jau ir milzīgs maiss. bļe priekš istabas uzkopšanas? tas ir pizģec maiss, bļe nu tu dod
May 17 00:46 [info]malvine_truse:
čau cibas draugi!
Vai kāds no maniem lasītājiem būtu ieinteresēts uzrakstīt kaut kādu recenziju, pārdomas par Labais Dāma jaunāko albumu "Muzons tas ir faking kaifs"?

To var noklausīties pilnīgi visos iespējamos straumēānas servisos.
Kā arī top kasetes ar cidtādiem dizainiņiem un vēl kādu gabalu iekšā, kas nekur citur nebūs pieejams.

Pabaigs albumu tas ir faking kaifs


protams pieņemšu viedokļus arī komentāros!


Šī darba teorētiskais pamatojums

- Tu redzi?
- Ko tad?
- Nu to tur?
- Nē, nezinu, neredzu
- A uz ko tu vispār skaties?

Es par citiem nezinu, bet es kaut kā kuļos caur dzīvi uz priekšu pretī kaut kādiem saviem mērķiem, bez īpašām cerībām tos sasniegt. Vienkārši man liekas, ka kaut kādu virzienu vajag, citādi nekam patiešām nav jēgas. Un nekad nesanāk aiziet līdz tiem mērķiem pa tiem izcēlētajiem ceļiem. Bet šad un tad izdodas uzdurties iecerētajam negaidīti, bet citreiz tu buries cauri brikšņiem pa galvu un pa kaklu un pēkšņi iznāc klajumā, kur kā dārgumpodiņš stāv tavs lolojums.
Muzons tas ir faking kaifs. Bet tas arī ir atkarīgs no tā uz ko tu skaties. Man muzons ir faking kaifs ikreiz un manī vienmēr ir muzons, kā kaifs,. Tikai tas ir jāizdročī ārā no visas tās tumšās zarazas, kas uzkrājas mūsos kuļoties cauri notikumu un iedomu brikšņiem, man tas vienmēr ir muzons, kas kā vadošā gaisma spīd un palīdz noteikt virzienu starp rēgiem un grākiem.
Šajā materiālā, ko es jums grasos tagad prezentēt ir tas, kas ir bijis manī iekšā un kas ir lauzies uz āru kā nu varējis un cik es tam esmu ļāvis, tas pats ir ieguvis savu formu ar mani runājot un strostējot mani. Muzons tas ir faking kaifs, bet tev nākas uzplēst savas krūtis un caur gaišu brūci iztecināt to ārā un palikt drosmīgam pie tā kas iznāk. Vismaz esmu centies, pēc savas labākās sirdsapziņas to atstāt patiesu, tādu, kāds tas nāk no manis, no manas sirds, manas dvēseles un visas manas būtnes.
Ar šo materiālu es ielūdzu jūs savā jurtā, pie saviem apkarsētajiem akmeņiem apsēsties apkārt, pavērt ausis un ielaist to iekšā, ļaujiet man iemiesoties jūsos un nāciet līdzi man šajā pārdzīvojumā. Un kad šis piedzīvojums būs beidzies, kas zina, varbūt kādam paliks vieglāk. Vismaz tās ir manas lielākās cerības nododot jums šo materiālu.
Paldies par uzmanību.
May 17 00:36 [info]aristokraans:
un vispaah cibaaah es labaah būtu Pēteris Dzenis, bet to jau neizvēlās.
May 17 00:34 [info]aristokraans:
Es saprotu, ka te ir vieta milzīgam pārpratumam, bet not really, jo Jānis Balodis ir diez gan common name. Tātad, DEĢIS ir no Lakstenes/Taurupes. Es esmu no Nanopežas. Kas nav skaidrs?
May 17 00:22 [info]aristokraans:
zelta ratiņu kājas min
May 17 00:20 [info]aristokraans:
Zirgs jāj tevi, nē bet ĶĒVES DĒLS
Un nejaukt mani ar nefolku
May 16 23:48 [info]noblesavage:
Starp citu, lasīju par to, kā zirgs nokrita speciāli novilktas troses dēļ un nācās viņu iemidzināt, jo bija lauzta kāja. Iedomājieties, ja jūs salauztu kāju un jūs iemidzinātu. Tieši to esat pelnījuši, iemidzinātāji.
Tiem muļķiem zirgs ir tikai transporta līdzeklis, kuram nav citas jēgas.
Es ar zirgu nejāju. Vienmēr atsakos. Man ir divritenis.
May 16 23:32 [info]noblesavage:
Nefolks, kā jau orks, nezina, ka ik pa laikam ziedoju naudu dzīvnieku labturības vairošanai. Es arī balsoju PETA akcijās.
May 16 23:29 [info]noblesavage:
Sveicu ar Sārto Ziedu Pilnmēnesi!
May 16 23:12 [info]noblesavage:
Gaidāms kārtējais kautķermeņu cenu pieaugums. Tas ir tiešām lieliski, jo pēdējās naktīs es visu laiku redzu murgus par to, kā vagonos ved slimas cūkas ar aizpampušām sejām. Cilvēkiem vajadzētu beidzot apzināties, ko viņi patiesībā ēd un kam tie dzīvnieki iet cauri. Man tā liekas kā kaut kāda drausmīga karmiskā cikla daļa, pēc kuras dvēsele piedzīvo iespēju atriebties. What is soul, though?
Nu, jā, un tad vēl ir tāda lieta kā ilgi audzējamās pārtikas cenas. Kāpēc lai šādas lietas būtu lētas? Cilvēki sūdzas par to, it kā nebūtu jāmaksā. Bet kāda mārrutka pēc tad lai zemnieki audzētu pārtiku, ja ar to nevarētu nopelnīt? Prieka un izrādes pēc? Ko jūs vispār iedomājaties? Nav nekāds supernetto forever, nevar pastāvēt tirgus tādā formā, ka itin viss maksā piecus centus kilogramā. Tad mēs visi nomirsim no tā, ka nebūs ekonomiskās virzības - nebūs jēgas ražot, jo negribēs pirkt, ražošana apstāsies, nebūs algu, nebūs darbaspēka, nebūs arī pirktspējas kā tādas, un tad būs tikai barteris, kas izpaudīsies tā, ka mēs mainīsimies ar gārsas salātiem un mežāboliem. Haha! Vai arī pirksim visu Lidlā, un latviešu zemnieki nomirs badā vai ies strādāt Lidlā.
May 16 23:11 [info]mapats:
Lietuvā bija mēģinājums ieviest ieroču atņemšanas likumu civilajiem. https://www.medibam.lv/lietuva-visus-civilajiem-piederosos-ierocus-varetu-rekvizet
May 16 23:11 [info]aborigens:
"Mīla top trula, Naids top ass, Sajūsma izkūp, Laiks top mazs."

/ Rainis
May 16 23:10 [info]vils_rifkes:
Dažādas telpas
Dzeltenas saulītes salipušas uz asfalta. 
Rūdolfa Blaumaņa lāčādas kažoks svēra sešus kilogramus. Kāpnes uz viņa sirds kambari pavisam šauras. Labi, ka ne sifiliss. 
Upīša manuskriptam pretī marmora zilonīši veļ apaļas lodes. Pie sienas fotogrāfija ar vizīti Maskavā. Caurvējš aizpūš rakstnieka cakaini aprakstītās lapas pa gaisu. Kāda ārzemniece satrūkstas. “Writers papers”. Pie sevis nosaku: “Uz pekli, lai rauj to jods.”
Katrā istabā pa kušetītei. Šķiet skapjos salikti ķieģeļi. Neizvēdināt šo dzīvokli. 
Aspazijas un Raiņa māja. Kāpēc ne? Arī Čakstes inaugurācijas dienā viņa gribēja braukt automobīlī pirmā. Kaut kāds spēks, varbūt Raiņa roka viņu pavilka malā. Jautāju, cik no tām grāmatām piederēja Aspazijai? Muzeja sieva arī viņu pavilka malā. Esot bijušas kopīgas. 
Pie Jūgendstila muzeju stāvēju rindā, kā pie ekskluzīva nakts kluba. Tikām iekšā pēc pusnakts. Teicu dāmai ar milzīgu cepuri, ka stāvu jau no vakardienas. Kamīna telpa smaragdzaļām flīzēm. Uz griestiem sazīmētas sarkanas magones vijas kopā ar taureņiem. Gar acīm pavīd miglains rēgs – katru vakaru klaudz šampanieša glāzes. Burbuļo sarunas. Apkārt dzirdama ķiķināšana. Virmo tabakas dūmi no sarkankoku pīpēm. Jokaini būt neaicinātam viesim. 

Pirms darba tramvajā lasīju Nadeždas Suhorukovas tekstus par Mariupoli un nedaudz raudāju.
May 16 22:58 [info]neraate:
Lai jums mana sāpe būtu skaidrāka, piemēram šo saiti skatos un siekala līdz zemei:
https://superladystar.com/collections/spring-sales
May 16 22:55 [info]aristokraans:
Jā tā ir; uzmācīgas domas un ptsd būtībā, man vaidzēs psixxoloxxu un rexxabu, es tevi iesūdzēšu tiesā. iedo peso kasi
May 16 22:30 [info]noblesavage:
Man prātā ir daudz un dažādas kompozīcijas apstādījumiem ar vīteņaugiem, bet reāli ir tā, ka man nepatīk uzrakt zemi.
Kā es to varētu atrisināt?
Izdomāt kādu jautru rotaļu ar sevi.

Starp citu, jūs zinājāt, ka Latvijā šodien bija sprādziens un kiberuzbrukums inboxam? Ak vai ak vai, bet es inboxu kind of nelietoju. Tagad sāku domāt, vai vispār vajag.

Tie, droši vien, bija "Anonymous".
May 16 22:28 [info]justlive:
Soli pa solim, un tad jau redzēs.
(Iespējams, ka der kā atbilde uz manu iepriekšējo jautājumu).
May 16 22:26 [info]noblesavage:
Aristokraanam sāp tas, ka es viņam pateicu, lai iebāž sev pakaļā šķēres. Tagad viņš visu laiku par to domā. Tā ir.
May 16 22:23 [info]aristokraans:
sāpēja
Tev pašai vajag sagriezt anānusu.
Rekur instruments
May 16 22:15 [info]noblesavage:
Ananass ir tāds auglis, ko ieteicams ēst uzmanīgi, jo var nošķiesties ar skābi, bet es visas miziņas nogriezu. Beigās palika maz ananasa. Šim turklāt ir reāli cieta serde. Tas bija tik skaists, ka es to taupīju kādas divas nedēļas. Rezultātā nogatavojās ideāli. Turklāt tie aug kā kāposti, tik smieklīgi - kā olas (dinozauru vai citplanētiešu)! Domāju, ka skābe ir dabiskais aizsargāšanās mehānisms pret kodējiem. Vēl joprojām atminos pēdējo reizi, kad nošķiedos ar ananasa skābi. Tā svilināja! Šoreiz pat rokas noskaloju pēc ēšanas. Un uzreiz sāka tecēt deguns, iedomājos, ka tajā auglī ir ļoti daudz vērtīgo vielu. Paldies par dāvanu!
May 16 22:15 [info]aristokraans:
nēsmu jau melis
neesmu user dirsejs, kas dirš. es nedirstu par tik svarīgu lietu kā nePROkrastinācija.
Tātad, bija kā teicu - pagulēju NEDAUDZ i.e. visu dienu, izdarīju ko vaajg saimniexxiicbaa.
Tagad veļu mazgā nevis Ariel nāra, bet Persil.
Kas vēl? A, ko tas Deģis tur dirš par vergu tirgu. HR kuces pagaidīs līdz vismaz rītdienai.
May 16 22:14 [info]extranjero:
Es vienkārši nerakstu, jo patiesība pamazām jau ir atklājusies, un neko jaunu vairs es nepateikšu.

Masks paziņoja, ka grib nopirkt tviteri, uzreiz “taisnības cīnītāji” raudāja un draudēja, ka demokrātija var izdzīvot tikai ar viņu kontroli. Bet pēc tam, kad Masks pārjautāja – vai tiešām tikai <5% tvitera lietotāju ir boti? – sākās juristu draudi, ka lai nemēģina izvairīties no pirkuma. Jo skaidrs, ka tā ir sūdu bedre, kurai nav nekādas lielās vērtības.

Tāpat Skots Aleksandrs ir uzrakstījis grāmatas “Žervē princips” (The Gervais Principle) apskatu. Man kā autistam bieži nav skaidrs, kā darbojas sabiedrības nerakstītās normas, tāpēc es ļoti novērtēju šīs grāmatas, kas dod vismaz aptuveni skaidrojumu par to – šoreiz par to, kā darbojas korporācijas. Lai gan tas nav attiecināms par 100%, tā ir laba atskārsme. Īsumā: hierahiju veido cilvēki, kuri izdara tieši tik, cik no viņiem prasa un paliek pamata strādnieku līmenī. Viņus sauc par lūzeriem, bet viņi nav lūzeri tiešā izpratnē, jo viņi atrod dzīves jēgu lietās, kas nav saistītas ar darbu – ģimenē, draugiem utt., bet darbs ir tikai, lai nopelnītu naudu tam visam.

Otrs līmenis ir darbinieki, kas ieliek lielas pūles darbā, darot vairāk nekā tiek prasīts, lai kāptu pa karjeras kāpnēm. Viņus sauc par nejēgām (clueless). Viņi nav muļķi, jo var būt gudri speciālisti savā jomā, bet viņi dzīvo korporācijai un viņus savās shēmās izmanto hierarhijas augstākais līmenis – sociopāti. Tie nav gluži sociopāti psiholoģijas izpratnē, bet tie, kas jau no paša sākuma saprot, ka ar lielāku darbu neko nevar sasniegt. Viņi faktiski izdara mazāk nekā tiek prasīts, bet ir labi shēmotāji, un ātri paceļas hierarhijas virsotnē un kontrolē visus, un uzņēmumi praktiski darbojas saskaņā ar viņu shēmām.

Cibā laikam ir daudz karjeristu nejēgu. Piemēram, kad “pavisam” man uzbrauca par personāldaļas kritiku, es tajā saskatu padevīgu sociopātu izstrādātu noteikumu izpildi. Tāpat lielā cieņa pret valdības un politiķu (sociopātu) noteikumiem, un ārkārtīga neiecietība pret tiem (piemēram, gnidrologu), kas pamatoti tos kritizē. Jā, tā ir, ka šī grāmata daudz vairāk atbilst gnidrologa pasaules redzējumam (tikai atmetot nepierādītās lietas).

Es esmu pārāk naivs, tāpēc man bija pagrūti saprast, kāpēc cilvēki var tik ļoti aizstāvēt pilnīgi absurdas lietas. Piemēram, vakcīnu sertifikātu uzrādīšanu veikalos. Lūzeriem par to nav intereses, viņiem galvenais ātrāk izdarīt savu darbu, lai cik tas absurds nebūtu, un iet mājās pie siltā pavarda. Tālāk, nejēgas grib kāpt pa karjeras kāpnēm, tāpēc bez iebildumiem padevīgi izpildīs jebkuru augstāk stāvošo prasību. Savukārt sociopātiem paņirgāties par cilvēkiem ir viņu dabā. Šajā visā hierarhijā vispār nekur neparādās jautājums par to, vai šai kārtībai ir kāds praktisks labums infekcijas ierobežošanā. Mēģinājumi to saprast no šāda skatījuma ir naivi un neauglīgi. Pasaule tā nestrādā, un jo ātrāk mēs atradīsim un pieņemsim savu lomu šajā hierarhijā, jo labāk mums pašiem.
May 16 22:03 [info]martcore:
nedaudz pa ziemeļamerikas sportu
mazliet principiāls jautājums, un kur skatās jūsu VAR
nē, no kreisās kameras (no parējām nevar saprast), tas manuprāt tomēr ir nūjas kontakts ar ripu nedaudz augstāk par vārtu pārliktni (high-sticking golu likums), vai arī man rādās halucinācijas
May 16 21:59 [info]aristokraans:
Araratam taisnība, user zivs ir pelnījis būt LABĀKO KONTU IZLASĒ, bet
user teja, ej v pizdu, kuņa
May 16 21:25 [info]zivs:
man būtu žēl sevis savā vietā.
dzēšu cīgu, eju quick vannā. vāvere jau sākas, viss pa minūtēm, pagaidām joprojām panikā.

vīnu gan vairs nevajag. ir jau enough.
May 16 20:43 [info]zivs:
uzdevums gan ir tehniski tik advancēta animācija, kas manām, vēl šķidrās putras smadzenēm ir "what?".
tīrām, viss būtu pārskatāmi.

strēmā pīpēju vienu pēc otras. tgd lūdzu vnk neuzkārties panikā.

jau pišu vīnu, ne kodiena manierē, laižu vannā ūdeni. šonakt būs vāvere, jāuzlec augstāk par esošo.
istabā lai tā izgāztuve pagaidām paliek, vismaz nekas nav vairs jāspārda kājām - visa tara un pārtikas iepakojumi ir iznesti 200 litru maisā.
May 16 20:39 [info]snikers:
skatījos bildes un video no septembra, kad šķiet šis viss iesākās
bet ilgi nevarēju paskatīties, jo palika skumji
tad šķita, ka ir slikti, bet man vēl nebija ne jausmas ka "rock bottom" ir endless. vienmēr var palikt sliktāk. vienmēr.
tad es vēl biju glābjams, bet nu jau vairs nezinu, vai tagad vēl esmu
May 16 20:36 [info]snikers:
tāfele nosala
tagad sildās
May 16 20:36 [info]snikers:
"es tev novēlu kaut kad nomirt!"
May 16 20:01 [info]noblesavage:
Neticami, ka ingmars plāno pārvākties uz Lietuvu. Viņam ar to skrituļdēli tik labi sanāktu!
Man ir gan dēlis, gan slidas. Pārdot negrasos, turklāt tik vecus eksemplārus nepirktu.
Testu taisīšu rīt. Šodien pārstādīju kaktusu. Tagad skatos filmu par orkiem un ēnu valstību. Jau otro reizi mēģinu izmazgāt darba ziemas jaku. Man reāli nepatīk, ka šādās nozarēs visur jānēsā tieši tas augstas redzamības apģērbs citronu krāsā. Pēc pusdienas tas jau ir vecas zivs krāsā.
Varbūt griezīšu ananasu.
May 16 19:55 [info]resort:
tikko ienāca prātā

ja ar kovidu nopišas resnie, bet kovids krīt uz aktīvumu, tādējādi radot vairāk resnos, tad nākamais kovids kārtīgi pisīs pa tiem, kam pirmais kovids iepisa nu tā normāli ka tikai vairs neko nevar padarīt pa māju

vai vakcīna
May 16 19:52 [info]resort:
iepis čuru vēnā ja arī gribi pārdot savu bmx un resnēt trolejbusā
May 16 19:46 [info]resort:
narcotic analgesics ir ķipa tas kad ketamīns dirsā?
May 16 19:45 [info]zivs:
no no no, yes yes yes.
vakar mani paņēma uz home rehabu.

tikko iedeva darbu 3. reizi atgriezies klients, kad tikko esmu nokāpis no varžacs.
tas gan nemaina, ka konts ir bloķēts un tuvākajos gados neatbloķējams, un n-tie kilo citu kreditoru prasības drīz varētu sekot.
bet man ir atpakaļ rietumeiropas darbs.

brīnumi notiek, vai muļķim muļķa veiksme.
May 16 19:33 [info]ingmars:
mans uzturs
Daudz ēdu saldētās mīdijas no Rimi par 2,19 EUR iepakojumā.
May 16 19:27 [info]ingmars:
TumVal
Es jau gada sākumā solīju, ka šogad pārcelšos uz Tumsas valstību.
May 16 19:25 [info]ingmars:
soyfood
Tikko pārdevu skrituldēli, rīt nopirkšu benzīnu braucienam uz Lietuvu. Varbūt ēdienam arī pietiks, un varētu to ēdienu ēst Lietuvā.
May 16 19:24 [info]teja:
Šis putns ir mana vecmāminja kas iemīlējusies dzied
May 16 19:11 [info]neraate:
Davaj es atkal par prozaisko, nu tā tīri pārmaiņai. Man ir Besis. Vajadzētu nu reiz patiešām kritiski caurskatīt garderobi un tikt vaļā no pilnīgi visiem apaviem, kam nav 3-4 cm papēdis. Bet es nevaru, man ir Žāksts. Jo vispār uz 4 cm man ir viens kurpju pāris. Un vēl izejamās (kāzu) kurpes. Laikam arī divi rudens zābaki. O.k. gumijniekus un vasarai sandales es varētu speciāli piemeklēt. Bet man ir brīnišķīgi skaistas vasaras platformenes. Uz pārāk augsta papēža.
Nākamajā nedēļā pirmais eksāmens un vajadzētu solīdus smilškrāsas vai labāk melnus apavus, bet tie 3-4cm un lai ir ērti un negrauž un neberž un izskatās un vispār man noteikti sāpēs kāja jo katru darba dienu procedūra
Un man jau tagad besis, jo man jau tā nepatīk iepirkties, bet tad, kad to Vajag vispār
May 16 18:59 [info]justlive:
Kā sadzīvot ar apziņu (un sevi), ka manas neapzinātas rīcības (neizdarības) rezultātā var ciest vai pat aiziet bojā citi cilvēki?
May 16 18:24 [info]belmondo:
sievietes
ir afigenno krutas arī citās pasaules valstīs.
May 16 17:16 [info]aristokraans:
user dirsejs
lai rāda piemēru pārējiem un pats iet dirst1
May 16 16:53 [info]neraate:
Baigi jocīgi. Jāiet uz procedūru par septiņi ar kapeikām, bet pretsāpju ziedi procedūrai jāņem līdzi pašam :D mājās atradu kkādu jocīgu, ar odzes indi. Neviens nesaprot kur tāda radusies un kurš pircis
May 16 16:37 [info]tominja_opiitis:
64470823-1138868429618739-786050242905636864-n

Gribētos tikai zināt - kas tā par dzīvesvietu, ka sastāv no vienas telpas. Ir, protams, varianti, piem., šitamais te:tomēr gribētos zināt Jūsu - to metafizisko - viedokli.
May 16 16:35 [info]217:
Sametu naudu akcijās.
Pavingroju jogu.
Aizpildīju £2.93 aptauju iekš prolific.co.
Beidzot saņēmos un izvilku no pažobeles 3 milzīgos maisus ar 2us gadus krātajām I. drēbēm, sašķiroju tajās, ko var pārdot, un tajās, kas jāziedo vai jāmet laukā, saliku iekš Vinted pārdošanai.
Sajūta, ka diena nav bijusi pilnīgi miskastē metama :)
May 16 16:17 [info]resort:
ar alu, wurst case scenario, pisīsim desumaizi
May 16 16:13 [info]resort:
sejas maska var pisties dirst
May 16 16:03 [info]dirsejs:
Ej dirt Sviesta ciba
May 16 16:00 [info]dirsejs:
resort + sieramaize = sex
May 16 15:59 [info]dirsejs:
Kendrick Bomar - ari dirst!
May 16 15:57 [info]dirsejs:
Pišās dirst ar savu maratonu!!!
May 16 15:56 [info]dirsejs:
HIM var konkrēti pist dirst
May 16 15:31 [info]helmsdeep:
kas ir jūsu mīļākā HIM dziesma?

man laikam "Gone with the Sin"
May 16 14:37 [info]veed_logs:
Vakar noskrēju maratonu. Uzmetu aci iepriekšējiem ierakstiem un secināju, ka ir pagājuši tieši 10 gadi, kopš noskrēju savu pirmo maratonu. Ātri gan tas viss te notiek. Nu, neko, noskrēju, nekas īpašs. Laika apstākļi skriešanai bija gandrīz ideāli. Rezultāts - nu, tāds parasts, bet arī nebiju gatavojies kādiem īpašiem rezultātiem. Noorganizēts viss bija ļoti pieņemami. Vienīgi šogad jociņš bija ar to, ka... nē, nu, bija divi jociņi. Pirmais, ka trase bija ar daudziem pagriezieniem un līkumiem, tāpēc nebija īpaši parocīgi skriet, jutos, ka noskrienu daudz lieku metru. Otrs jociņš bija tāds, ka distances pusē pa to pašu maršrutu palaida pusmaratonistus un nācās apdzīt pusmaratonistu lēnāko galu. Likās, ka apdzenu apmēram kādu miljonu cilvēku, visu laiku vajadzēja skriet lielākā vai mazākā barā un tas tiešām bija traucējoši. Visādi zigzagi, apdzīšanas manevri, maisīšanās un pīšanās pa kājām. Ok, saprotu, ja skrietu ātrāk, gan jau būtu mazāks bars, bet bija tā, kā bija. Kopumā emocijas ir pozitīvas. Vēl ir jāpadomā par to maratonu skriešanu. Laikam jau jāturpina tādā pašā garā, bet, nu, ir sajūta, ka ar katru gadu arvien grūtāk paliek noskriet. Vai varbūt tas tāpēc, ka pēdējā laikā ir maz maratonu, kurus no sākuma līdz beigām jūtos ļoti labi. Šajā pēdējie 4km bija mocīšanās. Līdz tam viss bija pa smuko. Bet ir jau arī bijis tā, ka nomauc kā zvērs visu no pirmā līdz pēdējam metram un beigās vēl izspied no sevis pēdējo izrāvienu. Bet tas jau laikam tīri objektīvi skatoties ir atkarīgs no tavas fiziskās formas tajā brīdī, jeb no tā, cik darba esi pirms tam ieguldījis. Gribētos atjaunot ticību saviem spēkiem un noskriet vienu ātrāku skrējienu. Tādas, lūk, pārdomas šogad. Vēl pozitīva lieta - ar katru noskrieto maratonu pēcsajūtas nākošajā dienā ir arvien labākas. Varu uzkāpt pa trepēm un arī nokāpt lejā. Nav ļoti patīkami, bet var.

Vēlāk:
Nja - "pirmajos 38km viss bija pa smuko, bet pēdējie 4km bija mocīšanās" :)
Tikai tagad padomāju par to, kā tas izklausās no malas. Ir jau labi. Ir jau labi arī 4+
May 16 13:55 [info]garamgajejs:
fire
Kendrick Lamar jaunais albums ir vnk fire

N95 https://www.youtube.com/watch?v=zI383uEwA6Q
May 16 13:40 [info]resort:
atcerējos, ka jāpamēģina dirsa noslaucīt ar sejas masku
May 16 13:37 [info]sieramaize:
šodien piņņāju tramvajā
labi, ka ir tādas sejas maskas. lai arī nav vairs obligāti, turpinu nēsāt un patiešām atmaksājas!
uzsūca 80% mitruma! life hack
May 16 13:33 [info]au:
ja kaut kas no sirds riebj, tad tās ir vārnas. nevar neko, neko! nolikt dārzā, lai tās neizraustītu, nesaknābātu un neizmētātu pa visurieni.
May 16 13:21 [info]resort:
vecām vecenēm patīk pisties pa dārzu
May 16 13:17 [info]sirena:
Pamēģināju pieteikties pases maiņai, jēzus kas par bardaku
May 16 12:38 [info]umi:
Par drāmu, komēdiju “Getting Grace” (2017). Drīzāk ne ggimenes filma, jo sērīga tēma. Viss taisnā cełā virzās uz galu, bet īsa dzīve arī var būt interesanta, ja pats piedalies organizēšanā. Pieaugušie vienmēr ir nopietnāki. Iesaku apgarotam noskañojumam, ja doma par nāvi, kas iestāsies jebkurā gadījumā, ir kaut kas tāls un normāls, bet ne tagad; vārdu sakot - iesaku.
May 16 12:30 [info]umi:
purum pum pum, šorīt izdomāju, ka dzīve sastāv no daudziem maziem un lieliem “jāizdara”. Vakar nekādos maratonos nepiedalījos, bet gan stādīju pukkes:-), šodien nāk miegs un strādāt vispār negribas, gribu tikai uzdot jautājumus, bet ne visiem, lai domā un netraucē:-)
May 16 11:51 [info]tests_tests:
tests
tests
May 16 11:49 [info]aristokraans:
ā tāpēc inbox.lv neiet, ciba vismaz iet.
May 16 11:48 [info]virginia_rabbit:
atstāju Eiženam pie skolas staba sainīti ar bulkām un ledenibet diemžēl tā Eiženu nesagaidīja. viņš pēc 15 min nonāca sainim pakaļ, bet tas jau bija izspārdīts pa teritoriju.
May 16 10:46 [info]mazeltov:
Memory lane
Back to school/uni/memory lane
https://www.youtube.com/watch?v=hOllF3TgAsM
May 16 10:23 [info]lavendera:
..vai tuvoties Eiropas valstu saimei, kopienai, no kuras mūs nolaupīja asiņainā Padomju okupācija, vai arī ļauties austrumu vējiem, kas vēlas mūs aizpūst apspiestības virzienā.
(Selma Levrence)

Khem.
Khem divi. Nez, kāds tomēr uztvers, kur tas joks? :D
May 16 09:37 [info]shanietis:
Kriminālieta iesācējam
"Sarkanais mežs" autori ir uztaisījuši vēl vienu labu, pat ļoti labu, seriālu "Krimināllieta iesācējam" izmantojot par pamatu A. Kolberga detektīvromānu "Meklējiet sievieti". Grāmatu biju lasījis un ar interesi noskatījos. Trīs lietas, ko vēlos atzīmēt. Pirmkārt, pat ja grāmata ir lasīta, filmā ir pārsteigumi labā nozīmē un ir vairākas būtiskas izmaiņas. Otkārt, viena no spēcīgākajām atziņām ir 6. sērijas 41 min, kad čekas savervētais aģents saka savam Maskavas priekšniekam - kamēr mēs esam te(domāta Latvija), te būs purvs, kurā grūti brīvi elpot. Treškārt, filmā ir epizodisks personāžs, kurš netiek īsti atšifrēts pat filmas titros, bet kuram ir būtiska loma kā tiltam starp VDK, organizēto noziedzību un iekšlietu ministriju. Pāc skata ļoti atgādināja vienu itin pazīstamu personu LV politikā. Nezinu, vai tā bija iecere vai vienkārši sagadīšanās.
May 16 09:05 [info]porcupine:
Uzzinu_pedejais
Manam asajam (ha-ha!) acu skatam garām paslīdējis tik ievērojams notikums — Rīgai tapusi vizuālā identitāte.
Atjaunotās identitātes pamatā ir pilsētas atslēgas, kas ir Rīgas simbols jau kopš 13. gadsimta. Atslēgām katrs gadsimts devis jaunas formas, taču nemainīgs palicis viens – sakrustotas atslēgas ķetnu krusta aizsegā. Sāk ieviest Rīgas pašvaldības atjaunoto identitāti

Mazliet jautras vēstures:
- 2008. gads: Konkurss par Rīgas grafisko zīmi.
- 2015. gads: 2015. gada 15. septembrī Rīgas Dome izsludināja konkursu: “Rīgas vizuālās identitātes logotipa izstrāde”
Un te (brīnums, ka saglabājies) konkursa rezultāts: Rīgas logotipa pieteikumi
May 16 08:50 [info]resort:
bez iepišanas būtu bijis sliktāk
May 16 08:45 [info]noblesavage:
Ā, vēl man patīk no Ministry dziesma "Same Old Madness", jo īpaši komplektā ar videoklipu.

Nezinu, kad tikšu pie ārstes, jo baigā rinda. Bet slima es jūtos jau kādas trīs nedēļas, tā kā slimība būs, ko parādīt.

Tūlīt ķeršos pie veļas mazgāšanas. Esmu mājās kopā ar sunīšiem un mincītēm. Vēlāk taisīšu spa procedūras, lai āda neizskatītos pēc vecas apelsīna mizas. Tas ir no putekļiem, simts punktu. Beidzot dabūju jaunu farmaceitisko līdzekli ādas tīrīšanai. Izskatos tiešām pēc skeleta. Cerams, izdosies maksimāli ātri atgūt formu.
May 16 08:38 [info]noblesavage:
Elllie, Elllllie, Elllllie, why you put spiders in my face? Vai tā?

Skatījos to kaveru, bet negribas klausīties, jo tik agri gribu sakopot domas klusumā. Nu, a ko es varu darīt, ka tev nepatīk Ministry otrais albums? Man pirmie divi ir vismīļākie, tur tāds pops, tāda kaisle, Džurgensens lēkā kā mazs sienāzis un dzied tādā smalkā balstiņā, mēs tur pat varētu būt vienā svara kategorijā, tātad dvēseļu radinieki.

Vakar skatījos The Belko Experiment, bet tā arī nesapratu šīs filmas jēgu. Tas ir apmēram kā tad, kad cilvēki neievēro mājdzīvnieku labturības noteikumus un par to priecājas. Tas pats vien sanāk.

Es vispār nav vegāns, jo man ledusskapī ir siļķe, bet ādas izstrādājumus es jaunus nepirkšu. Man tas šķiet dīvaini - mums taču ir pazīstama audumu ražošana masveidā, nav vajadzības izlikties, ka nevar uztaisīt kokvilnas mēteli vai poliestera sandales. Pirmkārt, lētāk, otrkārt, dzīvie dzīvnieki nedomā, ka esi ietinies līķī.
May 16 08:32 [info]aristokraans:
;9
May 16 08:24 [info]aristokraans:
mazliet vēl var pagulēt, bet tad gan jāiet PĀRPLĒST PRETESTĪBU, ne prokrastinēt CIBĀ, jo cibba loxx.
May 16 08:22 [info]aristokraans:
mēs upurēsim heiterus un nevienu citu, keep safe
May 16 08:16 [info]aristokraans:
tas zirneklis laikam ir vegāns, jo tusējās garšvielu plauktā. noķēru un izmetu nahuj no Četrupes, vismaz dzīvs palika. TAGAD ES ESMU ZIRNEKLIS
May 16 08:02 [info]missalise:
Pagājušajā nedēļā biju noķērusi kaut kādu riebīgu vīrusu. Bet nedēļas nogalē bija jāpiedalās manas dzimtās mazpilsētas pasākumā Muzeja nakts ietvaros. Satiku daudzus sen nesatiktus cilvēkus. Mjā, kopš es esmu attiecībās, es krietni vien retāk braukāju uz turieni un paziņas tur sanāk sastapt gandrīz vai retāk kā Rīgā.

Apaskatīju vietējo muzeju, izstaigājos pa vietējo pilsētas dārzu, paklausījos, kā citi dzied un spēlē, nodziedāju savas dziesmas. Mūs ar brāli nofotografēja un kaut ko uzjautāja vietējās avīzes žurnālists. Ja nu viņam nebūs nekas labāks intervējamais gadījies, varbūt būs kaut kāds fragments no mūsu sarunas vietējā avīzē.

Pēc briesmīgi ilgiem laikiem saņēmu vairākus komplimentus - ka es izskatoties tikpat labi kā pirms piecpadsmit gadiem. Protams, tas ir pārspīlējums, bet ko lai dara - esmu tikai sieviete, komplimentus labprāt pieņemu. :)

Tā kā es biju pasākumā, tad Eirovīzijas finālu man nesanāca redzēt. Bet nu man ļoti patīk Ukrainas dziesma - par viņiem nobalsoju pusfinālā. Vispār tā dziesma ir spējīga mani visai ātri saraudināt - jo īpaši tāpēc, ka jau no kara sākuma to dziesmas tēmu izmanto daudzi, taisot video no kara Ukrainā ar visām šausmām, kas tur notiek. Un vispār man patīk Eirovīzija. Protams, nav tā, ka tas ir tikai dziesmu konkurss, tur ir arī šova elements, politikas elements, kā arī starpnacionālās draudzības elements. Ja šis konkurss būtu tikai par politiku, tad mūsu Prāta vētra kādreiz nebūtu bijusi trešajā vietā, Marija Naumova ar savu šovu nebūtu uzvarējusi, Aminata būtu palikusi neievērota u.t.t. Bet mūziķiem tā ir lieliska iespēja parādīt sevi starptautiskā arēnā. Es vispār gribētu, lai būtu vairāk šādu starptautisku konkursu dažādās jomās, kurās valstis var balsot tikai par citu valstu pārstāvjiem - tā ir kā tāda spēle ballītē, kur katrs anonīmi saraksta kaut ko labu par katru klātesošo zīmītē. Varbūt Eirovīzijā būtu forši, ja būtu vēl kaut kādas starptautiskās žūrijas balvas par tērpiem, horeogrāfiju, dziesmu tekstiem, melodijām, aranžējumiem, izpildījumu. Un galvenā balva. Jo vairāk iespēju gūt atzinību cilvēkiem un parādīt sevi no labās puses, jo mazāk gribas darīt kaut kādus vājprātus.

Es vispār domāju, ka katram vajadzētu savos apkārtējos mēģināt pamanīt un atbalstīt to, kas šim cilvēkam labi sanāk - lai viņš darīt to, kas nestu vislielāko labumu gan viņam, gan arī apkārtējiem. Jo vairāk cilvēku būtu savās īstajās vietās, jo pasaule būtu foršāka vieta kur dzīvot.
May 16 06:13 [info]aristokraans:
mauka bļe
May 16 05:55 [info]zivs:
^
May 16 04:49 [info]zivs:
dienas ritms ir tik disturbing, bet es tā dzīvoju jau gadiem, un neredzu citu. vairs nevaru elpot citā. ocassional drug doesn't impact this.

trapped. not much happy with it. if I'm working inrruptedly, it's ok somehow, maybe even much better.

nu, 7os ar feisbuka smaidu no jogas paklājiņa es neceltos. tad labāk nomirt.
8:30-9iem slinki, ar mīļoto gan būtu pieļaujami. pārējais jau no dienas plāniem.

esmu 400% pūce. punkts

UPD PUNKTAM. jau esmu pieteicis klientiem, ka guļu lidz pēcpusdienai (un drīkst sazināties arī naktī), un atbildēšu, tikko modīšos. viss tajā chill.
May 16 04:33 [info]zivs:
man nav kur iet. biju diennakti prom, izbraucām, un atveda mani atpakaļ uz vietu, kas ir "home sweet home".
esi pateicīgs, ka ir.
May 16 04:27 [info]zivs:
ignore. vnk neņemt vērā ieteikumus valkāt plēvi pāri savai pastāvīgi nodīrātajai ādai.

ir ok nepamanīt, ka nākamā dziesma ir tā pati.
something in the way

animals are trapped

it's ok eat fish, 'cause they don't have any feelings
May 16 01:23 [info]watt:
Berlīne, 15. maijs, Tool
jā, MJK ir saukuši par moderno šamani, un tāda lieta pastāv.
Tool merch vienmēr ir bijis ļoti psihodēlisks, un kā gan tā?
tā ir ar nodomu: ļoti psihodēliskas vizualizācijas un live treki nu pilni ar stoner un sludge dvesmu.

brīvība caur nebrīvi: koncerta laikā uz visstingrāko noliegts filmēt un fotografēt ar mobilo. un tā ka staigā uzraugi un kārtīgi strostē. pirms koncerta pat brīdinājumi, ka aizliegts, un ja neklausīs, var arī eskortēt prom.
rezultātā cilvēki skatās koncertu, nevis mazos sūda ekrāniņus, un arī es varu uz skatuvi skatīties brīvi, nevis nebrīvi blenzt uz spīdīgu ekrāniņu jūru.

tool superfani: jebal. viens sagrāba galvu un sāka raustīties elsās, cits, īblis, vicina rokas un taisa "air drumming". vēl cits krēslā šūpojas uz priekšu un atpakaļ, autisma lēkmes upuris. un, es atbalstu ja meičas pielec kājās un uzdanco, it īpaši ja ir ko kustināt. bet no puišeļu frīstaila, tādi skaliņi ar tievām rociņām, varētu izvairīties.

***

koncerta centrālais gabals bija "Pneuma".

We are born of one breath, one word
We are all one spark, sun becoming
Bound to this flesh
This guise, this mask, this dream
Wake up, remember
We are born of one breath, one word
We are all one spark, sun becoming
Pneuma

Tikai redz, albuma ieraksts ir pliekans, bez enerģijas, nodziedāts formāli. koncertā bliež 10x, ja ne 50x masīvāk, viss ir kāpināts un izvibrē tev cauri. "this flesh" tiek izkliegts, nevis novilkts. nu, ieblieza tā masīvi.

***

Kā MJK atzinās, koncerts gandrīz nenotika jo viņš no rīta pamodies bija pavisam bez balss. un, jau 58 gadus vecs, praktiski pensija zobu galā.

***

Vēl, kas Tool ir ļoti raksturīgs, ir ka bungas/sitamie ir ļoti centrāli. Tāda pilnasinīga skaņa, nevis tik plikšķināšana lecot ģitārām līdzi, kā dažām grupām (nerādīsim ar pirkstu). Tool bungas dod ārā arī kārtīgu basa līniju.

Iesildīja tādi Brass Against. Visai jestri!
May 16 00:28 [info]id:
Tā neesmu es.
May 16 00:09 [info]valts:
Bildes: tukš, tukš
May 16 00:07 [info]valts:
Kur gan zudis mans saturs
Vēl nesen tas te vēl bija. Vēl nesen mani darbi citu prātus sagrozīja. Tagad viss tukšā. Lai svabads šī žurnāla gars!
May 16 00:00 [info]aristokraans:
content moderation fallacies
kr3 tulit aizmigšu. cerams zirnekļi aizgāja gulēt, ā'un izvāc. labunakti
May 15 23:45 [info]aristokraans:
zirneklis ieēdies starp akmeņiem, tu mani nekad neapēdīsī, mātīt
May 15 23:30 [info]aristokraans:
riskēju atkārtoties, bet
spiDErs the size of armadillos
May 15 23:19 [info]aristokraans:
mmamm, aizvāc savus zirnekļus no manas rezidences. un forealzy, citādi viņi ies putekļu sūcējā, unless tāds bija plāns all along
May 15 23:11 [info]aristokraans:
kā tu to dari?
stulbs jautājums, stulbais stulbeni.
May 15 23:09 [info]aristokraans:
aaaaahhh, CIBAAH
purgatorijaaah
May 15 23:01 [info]aristokraans:
let it be known
sīkā kuce tā ahujela no mattter what
May 15 23:01 [info]aborigens:
"Kāpēc cilvēki, kurus likstas vajā,
ļaunos tirānus allaž vēlas apskaust,
kuri bezspēkā aklās dusmās trako?
Tāpēc neceri ne uz ko un nekā nebīsties
tā tu uzveiksi visu, kas tev nīstams.
Toties tas, kam zūd dūša šajā dzīvē,
nomet vairogu pats un kaļ sev ķēdi,
kurā itin drīz viņš taps projām aizvilkts."

(..)
"vairākuma vertējums balstās nevis uz nopelniem, bet gan ņem vērā veiksmi un par apdomību uzskata tikai to, ko sagādā laime. No šejienes izriet, ka vispirms labvēlīga vērtējuma trūkst nelaimīgajiem."


/Boēcijs, De consolatione philosophiae
May 15 22:59 [info]temperature:
263 / 254
novembrī es rakstīju:

"es esmu tik ilgu laiku pavadījusi, ilgojoties, kaut es būtu cits cilvēks, ka aizmirsās, ka es taču varu būt cits cilvēks."

jāatgādina sev biežāk.
May 15 22:50 [info]ketamiininjs:
labrīt esmu dzīva
jā nu man pašlaik apnika psihoaktīvo veielu temats, tagad es aizraujos ar anoreksiju lol. vispār man visu dzīvi ir tādi kā aizraušanās posmi. īsu laiku kaut kas ļoti interesē, tad pārleku uz citu temtu. un vēl es sāku strādāt, tikai pagaidu darbu. bet man drīz ir intervija pamatīgam darbam. tā kā. dzīve notiek.
May 15 22:36 [info]aristokraans:
Te Jums Jānis Balodis no Lakstuvafeles, un, heiteri, es ceru, ka skrīnšotojat šo kontu, jo kad pienāks brīdis un es stāšos tiesu psihiatriskās ekspertīzes priekšā, būs interesanti visiem - gan ekspertiem, gan man.
May 15 22:29 [info]aristokraans:
🎉🎉🎉
ā ok, multifacade, sapratu tagad. kā arī apsveicu viņu ar veiksmīgu pirmo Četrupes Muižas filialēs lokācijas uzminēšanu, diemžēl pēc šī incidenta mūsu drošības dienests atklāja, ka KĀDA NOSTUČĪJA CIBĀ, un atrašanās vieta ir izskaitļojama, tas ir laika jautājums. Viss personāls ir evakuēts un objekts ir nodots atpakaļ mirstīgajiem.
May 15 22:27 [info]justlive:
Vakardienas Eirovīzijas rezultāts beigās bija tā kā vajag. Bet bija periods balsošanas rezultātu paziņošanas laikā, kad biju sabijies par to, ka Spānija varētu uzvarēt. :D
May 15 22:00 [info]aristokraans:
Es nesaprotu, kpc noblesavage šēro dziesmu tekstus, bet kad es uzlieku to dziesmu youtubā, izklausās, ka tas ir no TETRIS OST. Tas ir kaut kāds multicore joks atkal?

anyway, te labāxx covers: https://www.youtube.com/watch?v=P20aiqlXylU
May 15 21:36 [info]formica:
Money For Raytheon And Friends
https://dossier.substack.com/p/where-is-the-56-billion-to-ukraine

#coup
#ProxyWar
#Laundry
#Uniparty
May 15 21:18 [info]columbina:
Drosme nebūt ērtai.
May 15 21:17 [info]noblesavage:
Ņemšu slimības lapu. Jau kuro nedēļu atrodos uz spēku izsīkuma robežas. Degunā ir kaut kāds iekaisums. Ik pa laikam sajūtas kā slimojot ar gripu. Supertulznas varbūt sadzīs. Visu veļu izmazgāšu. Logu nomazgāšu. Zupu varbūt izvārīšu. Izgulēšos. Filmas paskatīšos. Padziedāšu zvēriņiem par prieku. Medu izvārīšu. Roka kaut kāda sāpīga, it kā es būtu ar vienu roku cēlusi veselas paletes. Gribas staigāt bez apakšveļas un nodarboties ar formas atgūšanu.
May 15 20:45 [info]au:
izrēķināju tā, ka izskrēju no mājām tieši starta laikā un ieslīdēju distancē tā, lai šmaukšanas brīdī būtu noskrējusi tikpat, cik citi, resp - 1,8km. tas man deva iespēju ar visiem finišēt ar vienādā distancē.
un dabūju medaļu arī!

brīnišķīgi izskrējos, labākais laiks līdz šim, pēc sajūtām varēju skriet vēl ātrāk, in your face, kovid!
May 15 19:55 [info]aristokraans:
rīhabs vispār ir priekš pusijiem, kuri domā, ka var nopirkt savu dzīvi, bet tāpat iznāk, relapsē, pārdozē, nomirst.

bet es neesmu tik ļauns skauģis, KANGARS un heiteris kā DEĢIS, tāpēc, ja zivs grib kaut ko mainīt, apgreidot savus procesora kodolus un iespītēt visiem schadenfreude leitestu dročeriem, ir opcija.

jāatnāk ar to grafiskā'dizaina čunguru uz Četrupes blat-hatu, varam enrollot programmā. nav lēti, nav viegli un nav patīkami, bet ir 100% success rate so far
May 15 19:50 [info]noblesavage:
Starp citu, Instagram ir jauns selfijs, kur es smaidu. Tā kā...
May 15 19:48 [info]noblesavage:
Vakar biju pie upurakmens. Pa ceļam ir tāda veca rūpniecības ēka, kurai ārpusē ir pievienotas caurules, kas atgādina ūdenskrānus. Bērnībā, kad braucām garām, es to vienmēr dēvēju par Krānu Māju.
Šodien cibā ir jauns profils - "aristokraans".
Sakritība? I hardly think so.
May 15 19:41 [info]lovenight:
es tiešām ļoti satraucos..

oh. kā šonakt negulēsies.
May 15 19:35 [info]degjis:
Par Lj Zivs
Es jau rakstīju pagājušā gada 27. septembrī: Zivij sanāk laba alkohola, narcisma u.c. sūdu antireklāma. Turpini rakstīt, turpini mirt, es gan tevi nemīlu, loh AR TO VISU ES TIK UN TĀ UZSTĀJU, ka tas ir viens no vērtīgākajiem šobrīd aktīvajiem publiskajiem žurnāliem visā Sviesta Cibā sava nožēlojamā autentiskuma dēļ. Arī tādas pieredzes ir jāfiksē, un Lj Zivs to šķietami nemitīgā katarsē dara arī pietiekami patērējamā kvalitātē. Par kvantitāti neizteikšos, jo izteikties jau paspējis Cibas Lielais Incels Ararats, iekļaujot Lj Zivi savā goda sarakstā "LCIF". Pelnīti! Tāpat nedrīkst aizmirst, ka Zivs ir reāls donors visiem šeit esošajiem sevi nicinošajiem cietējiem un svešo dzīvju brauzētājiem, barojot to bēdīgo pašapziņu ar vismaztiksūdīgikāzivijmanvēlnavapziņu!
May 15 19:22 [info]noblesavage:
Kāpēc manā klātbūtnē nedrīkst atskaņot Laura Reinika garadarbus?

Nesaprotu, vai viņš to dara speciāli, bet tie iesēžas galvā un iet pa riņķi stundām ilgi kā vecas, nodilušas plates.

Tāpēc manā klātbūtnē nedrīkst atskaņot Laura Reinika garadarbus.
May 15 19:17 [info]aristokraans:
neesi kā user zivs
habituāls amfika jūzers un čīkstošs lūzers pēc visām PAŠA PUBLICĒTAJĀM pazīmēm. Salīmējies kaut kādas kuņas Lauras 10 kodolu procesorā, un pats nespēj procesēt. kas vispār notika un kā tagad dzīvot AAaaa. raud principā par neko. ir pietam arī stulbs, jo depreso CIBĀ of all places.

Mamma muķī zivtiņam dragus. kur paps?
kas ir pusbandītisks draugs? THERE'S NO SUCH THING As HALFWAY CROOKS.
May 15 19:17 [info]lovenight:
esmu tepat.
ne kripatiņu neizkustējusies un apjukusi vēl vairāk kā iepriekš.

Ir pagājuši 3 mēneši un vienīgais, kas ir kustējies uz priekšu ir attīrīšanās no liekajām mantām.

Netieku praksē.
Netieku darbā. Rīt dabūšu atbildi un pat nezinu ko gribu dzirdēt..
- Jā, mums der, nāc strādāt. / lielais satraukums par to, vai tiešām deru. Iepriekšējā "izmēģinājuma" pieredze izvērtās briesmīgi.
- Nē, mums tomēr nebūs pa ceļam. / lielais satraukums par to, vai es vispār kaut kur tikšu.. un lielā cerība par praksi aiz robežām un tālu no komforta zonas.


Nu ko. Fingers crossed. Zinu tikai to, ka es atkal paceļu galvu un lūdzu, lai piešķir labāko rezultātu, kas iznāk no šīs situācijas.
May 15 19:14 [info]helmsdeep:
pazaudēju Duolingo strīku :(
May 15 17:47 [info]ebeh:
2022.05. Rīgā: vējš un inflācija
May 15 16:18 [info]aristokraans:
ghosted in the shell
May 15 15:58 [info]noblesavage:
Izrādās, ir notikusi Eirolūzija. Nu, kurš normāls cilvēks var to kontentu panest? Visas dziesmas ir vai nu par imaginārām romantiskajām attiecībām vai par piedalīšanos Eirolūzijā. Tās ir speciāli rakstītas Eirolūzijai. Tur nav nekāda satura. Tās ir tikai rīmes sliktā angļu valodā un kaut kāda šausminošas kvalitātes horeogrāfija. Un tie kostīmi... Totāls drag queen contest. Ja es gribu horeogrāfiju, man patīk olimpiskā daiļslidošana. Lūk, tur ir skaistums! Vēl kaut kādas skatuves dīvas ar lielu pieredzi un asumuņu raksturā var skatīties. Tur smuki dejotāji un tā. Rrrr!!!! Bet Eirolūzijas horeogrāfija ir nevis dejošana, bet 3. klases ritmikas mājasdarbs.
May 15 15:34 [info]noblesavage:
Konta izraksti ir ļoti smieklīgi.

Piemēram, Pasazieru Vilciens\1 MAIN STREET\11111

Dafaq is that. Rīgas galvenajā ielā 1 ir PV galvenā mītne numur 11111. Ahahhahaaha!!!!!!!

Tad ir regulārais superfeils. Pilsētas nosaukumā "R" vietā ir "L" - kā bērna valodiņa zobu mainīšanās laikā. Un tas nav vienā veikalā, bet vairākos.

RIMI MHM arī eksistē. Mhm, bijām Rimi.

RIMI MR. Biju pie mistera Rimi. Labi pavadījām laiku.
May 15 15:32 [info]zazis:
Rīgas maratons 2022
Jauns PR 3:49
May 15 15:03 [info]aristokraans:
olas
vajadzēja ēst olas
May 15 14:50 [info]eklipse:
Šodien neko nedarīju
Gulēju gultā un domāju vai man vajadzētu sevi nogalināt
May 15 13:54 [info]hurt:
Mani galīgi neaizvaino tas, ka Ukraina uzvarēja eirovīzijā jo Ukraina. Salīdzinot ar pagājušo gadu eirovīzija bija ļoti garlaicīga. Vienīgais brīdis, kas man šķita ļoti jautrs, bija kad UK dabūja pirmos punktus un sāka skandēt "WE GOT POINTS! WE GOT POINTS!"
May 15 13:14 [info]iive:
Aizsūtīšu Jums ptsd feilu
May 15 13:13 [info]aristokraans:
- izbeidz
- sāc
May 15 13:10 [info]aristokraans:
;9
May 15 13:09 [info]aristokraans:
joshua tree
May 15 12:59 [info]andrisparaudzin:
Man patīk boulings
tā pat kā stīvens kings, bumbiņa ripo un ripo tā pat kā hokeja ripa, tā ir tik brūna kā bomža dirsa
May 15 12:56 [info]dirsplesis:
Gribās dirst
Man ļoti gribās dirst, bet es nezinu kāpēc.
May 15 12:35 [info]kapibara:
olas
olas
May 15 12:35 [info]noblesavage:
Biju gadatirgū. Ko es nopirku?

#Ieraudzīju alkohola stendu. Izskatījās pēc seniem alķīmiķu brūvējumiem. Uzreiz iztērēju dvacāru, jo nopirku rabarberu šampanieti (senčiem) un kūpinātu piparu šņabi, ko vakar visu izdzēru viena pati. Nu, vāks.

!Tad biju pie limonādes stenda. Nopirku trīs gardas limonādītes, ko dzeršu pēc darba: "Rītausma", "Saulgriezis" un "Skābene". Ņammmmmma!

€Tad nolēmu iegādāties mērci. Prasīju, ko likt pie ceptiem dārzeņiem. Ieteica salātu mērces. Paņēmu "Balzamiko salātu mērci".

&Tālāk manu uzmanību piesaistīja kokgriezumi. Paņēmu davanā cepamo lāpstiņu ar mazu, mīļu mincīti.

+Iepirkšanās tūri pabeidzu ar pildspalvām ar vārdiem. Arī man tagad tāda ir. Esmu direktores kundze.

Pēc tam iztērēju vēl. Vakardien mētājos ar naudu kā Bila Geitse.
May 15 12:11 [info]ingmars:
nice 95
Šorīt pārdevu velosipēdu un par visu naudu nopirku benzīnu.
May 15 11:48 [info]wowow:
Kalush Orchestra - Stefania (Official Video Eurovision 2022)
May 15 11:13 [info]aristokraans:
Senilais matu ostītājs pareizi izdarīja, ka paspieda roku šļurbukam. Kails Ritenhauss ir alt-right neo-nacists un incels, kurš tajā vakarā laikam bija iedzēris par daudz ritalīna+zanax un apkārt vazāties ar LIELU PUŠKU ne savā hoodā likās laba MAČO doma. čo za nax
May 15 11:10 [info]vilibaldis:
Ja vakar brīnišķīgu ļaužu kompānijā dzīve šķita vairāk nekā iespējama, tad šodien, risinot privāto grāmatvedību, destrukcijas eņğelis ir atpakaļ un brēc neatņemdamies "tev nav tiesības neko gribēt! Paskat, kur tu esi nonākusi!"

Nu tur arī esmu... inflācija "na ļico" un pat aiz astes nenoķerama.
May 15 11:05 [info]aristokraans:
Kurš sadirsa tulkojumu? Kādēļ simpātija nav tas pats kas sympathy
May 15 10:55 [info]gnidrologs:
čau, boss
May 15 10:50 [info]aristokraans:
manai kucei lesijas komplekss ;9
May 15 09:46 [info]vilibaldis:
Sadzīve
Muzejnakts blakusfaktors - visa tik daudz, ka dažas attālākās vietas paliek bez apmeklētājiem. Tā nu bērniņš, vakar, meistarklases vietā tika pie haļavas privātstundas četru stundu garumā. Laimīgs kā rozā mākonītis.
May 15 03:09 [info]aristokraans:
Redakcija
Trešās dienas rītā, tā ap 3:00, kad līdz stimulantu psihozei esat jau vismaz pusceļā, labā doma ir izmest līkumu pa tumšo mežu, kur vāveres rāda ēnas, nē bet dzīvo lācis Svimpis, kuram ira lielais deguns.

Ac
Redakcija
May 15 02:24 [info]divas_zosis:
Kā Jānis saka, tāds hujrežisors vien esmu.
May 15 01:59 [info]zivs:
šodien pusbandītiskais draugs, pēc ielas krieva diršanās par valodām, palūdza atpisties, un pēc maķperemaķ atbildes, izslēdza ar vienu sitienu, āgenskalnā, dienas laikā. pēctam palīdzēja piecelties kājās un nosūtīja runāt krieviski uz pārdaugavas fallu. začots!
May 15 01:29 [info]aristokraans:
tiekamies cockneses pilsdrupās pusnaktī linuxā tinderī
May 15 01:14 [info]krii:
Darba diena beigusies. Esmu mājās, ēdu sagrieztu tomātu, aplietu ar eļļu un apkaisītu miežu pārslām. Fonā skan Arestovičs un zibsnī lidmašīnītes Flightradar24 lapā. Tāds pavasaris.

Paldies visiem, kurus dienas gaitā satiku. Šodien tiešām mīlēju cilvēkus.
May 15 01:13 [info]aristokraans:
zin kā KAILVIBRĒT HAOSU, tas ir kalibrēt
LOXX DEĢIS NECELT, vismaz 2 zosīm šogad esmu piedāvājis tā saglabāt savu numuru telefonā, protams, apmaiņā pret viņu, bet esmu sen nedabūjis, tas ir, esmu dabūjis pantus un aptieku, pfff kur nu zosis.... vēl ir tikai maijs, un es JAU izbaudu brunču laizīšanu, vasarā būs feinas krieveles, ko plēst celkā.
May 15 00:41 [info]inese_tk:
maijs
man ļoti, ļoti bieži galvā skan dažādi Ukrainas pilsētu un apdzīvotu vietu nosaukumi Igora Rajeva balsī.
May 15 00:37 [info]sieramaize:
pārdomas...
es par daudz pīpēju saltiņus pedeja laika (jā, apkaunojoši)

vel rit draugs brauc uz manam majam, satiks ari vecakus 1o reizi
viniem čista kādus 10 gadus likas ka esmu a lesbian, nu es viņiem parādīšu! HAHAHSHDHEHAHAHA (atkal...apkaunojoši)

Bet vispar... es saku "apkaunojoši", bet man nav tāda kauna. Noteikti ne par šīm abām lietām. Tas ir fake anyways.
At this point es tikai saku lietas (apkaunojoši).
May 15 00:32 [info]virginia_rabbit:
juhuhū ar putina benzīnu
May 14 23:28 [info]noblesavage:
Now is an angel there?
Now is an angel there?
Now is an angel there?

One left out


When they passed heaven about
What about me
Sitting here in my purgatory
So left out
He's dead
I'm alive
He's spared
Always an angel who cares
Always an angel there

One like me


We try so hard
Five like you
Someone dead again
Where's your angel now?
Where's your angel now?
Where's your morals now?
Where's your morals?

Always an angel there
Where's your angel now?
May 14 22:32 [info]rkktzd:
bijām pie tēta pansionātā. viņam viena puse ir paralizēta pēc insulta, vispārējā demence mazulietiņ atkāpusies, atpazina mammu un mani un pat mazliet pajokoja. bet tā kopumā ir superšvaks, ļoti novājējis. ir redzams ka acīmredzami cieš. varbūt ne gluži no kkādām sāpēm, bet no tā, ka ir dzīvs. dzirdēju kā viņš mammai klusiņām saka, ka grib aiziet. to, mazliet caur puķēm, viņš gan teica arī savā 80 gadu jubilejas ballītē, tas bija pirms 10 gadiem. Dažus gadus pēc šīs ballītes viņš uzcēla jauno Aizupju māju, kurā es pašlaik sēžu. Ir drausmīgi bēdīgi skatīties uz viņu tagad. Viņš nicina vecumu un vājumu. It kā no vienas puses ļauna likteņa ironija, ka tagad viņš ir burtiski piespiests būt vecs un vājš, bet no otras puses ir sajūta, ka tāda kalibra cilvēks nav pelnījis tādu galu.
May 14 22:18 [info]snikers:
update
Šobrīd ir tā, ka viss mētājas pa grīdu, dienā piespiežu sev izdzert vienu glāzi ūdens, jo visu laiku liet glāzē ūdeni un pēc tam iet čurāt ir pārāk nogurdinoši. Zobus tīru reizi 2 dienās, dušā neesmu bijis nedēļu, uz skapja mētājas drupačas, papīriņi un košļenes. Atceltas jau divas tikšanās, jo vienkārši nespēju sevi izvilkt no mājas. Visu daru no gultas, vēmu pēdējās 4 dienas pēc kārtas vismaz 1x dienā. Kad ir nedaudz vairāk spēka, iedzeru. Sev pāri darīt nepietiek spēka. Trauksme ir mazinājusies, bet tagad tā pārvēršas nagu graušanā un roku trīcēšanā (bet iespējams tas ir arī iepriekš uzskaitītā rezultāts). Screen time ir paaugstinājies uz kādām 8-9h dienā. Paelpot, pietupties kļūst grūtāk un sapņi saplūst ar "realitāti".
May 14 21:49 [info]bovuaarinja:
Lai sevi nedaudz izklaidētu darbā, klausījos audiofailā "The Murder of Professor Schlick: The Rise and Fall of the Vienna Circle". Pamodos pie diviem citātiem:

Par Kurtu Gēdelu un viņa sievu Adeli: "Gödel and Adele left Germany a week later, on the 16th. "The only complication which remains", he wrote to Aydelotte on January 5th, "is that I shall have to take the route through Russia and Japan. The German certificate of leave makes explicitly this requirement". The two travelled through Lithuania and Latvia to Moscow before boarding the trans-Siberian express."

Par Karlu Poperu: "The Open Society nearly killed him [..]."

Būs jāpalasa.
May 14 21:16 [info]au:
vai ir kāds mehānisms, kā tikt pie maratona starta numura, ja es, .. ēm, aizmirsu aiziet uz maratona expo?
May 14 20:54 [info]mazeltov:
Sparğeļi vakariņās man, ceru, ka daudz sprāğeļi Krievijai.
May 14 19:10 [info]degjis:
http://klab.lv/users/honeybee/1779281.html
LOHS DEĢIS NECELT vismaz 2 zuzēm šogad esmu piedāvājis tā saglabāt savu numuru telefonos, protams, apmaiņā pret viņu, bet dabūjis laikam esmu tikai vienu, numuru, tas ir, esmu dabūjis, pfff kur nu zuzi.... vēl ir tikai maijs, un es izbaudu brūču laizīšanu, vasarā būs feinas kreveles, ko plēst nost.
May 14 18:56 [info]degjis:
Dick_Rip
Taisnība, circenis īstenībā nicina sevi, visi mēs sevi nicinām, te cibas leitestos visi sevi nicina, jo, ja kāds vsp nopietni patērē laiku uz vietnes ar nosaukumu "Sviesta Ciba" (turklāt daži pat par to raksta inbox.lv administrācijai vai pat Valsts policijai, LOL) galveno ziņu barotni (es nerunāju par cosy frendlistītēm un zematslēdziņu meždusabojčikiem kaut kur, kur ieskats mums būs mūžam liegts UN LABI, KA TĀ), tad taču pašsaprotams, ka TĀDS deģis SEVI NICINA, jo sevi nenicinošs cilvēks leitestus, pat ja lasītu, tad ātri pārtrauktu, jo pamanītu, ka sāk sevi nicināt -- par tādu svešu (lielākoties visādu deģu/uzmanības izslāpušu narcišu) dzīvju brauzēšanu, jā, tātad sāktu sevi nicināt UN tūliņās to PĀRTRAUKTU. Vislielākie sevis nicinātāji toties ir tie, kas lasa, bet savu profilu netur un neautorizējas, jo par tādiem vispār es varētu, kā Egijs teikt -- man NAV ko teikt. Tādi deģi..
May 14 18:11 [info]degjis:
"Degji (..) neglābtu nekāds rīhabs, jo viņš to uzskata par jautru ceļojumu. Psihenē viņam patika, iepazinās ar jauniem draugiem. Policistei vārdā Līga, varētu precēt. Maksāt sodus ir forši, jo ir nauda (nu, šis ir vispār pērle). Nestrādāt ir forši, jo kādu laiku bija vecas kasetes, ko kāds brīnumainā kārtā nopirka. Pēc tam kaut vai nomirt. Viss vienalga. Njā, un... Nezinu, vairs, ko piebilst."

"Pat bērnam ir skaidrs, ka nodarboties ar vandālismu ir neētiski un krimināli. To zina visi. Degjis nezina. Viņš (..) iebāž ausīs skaidas un staigā, dungādams mazu dziesmiņu par to, kā visi ir idioti, bet viņš tāds veselis. Viņam patīk (..)"
[info]noblesausage pamazām nāk pie prāta. Bet viņš nezina, ka man viss ir izdomāts. Galvenais, nezina, kas ir izdomāts. Būtu jau arī galīgi nevietā zināt.
May 14 17:49 [info]swimpis:
Things that does not exist
Labs haosa maģijas piegājiens ir saukt, nosaukt savus darbus neeksistējošu lietu/vielu/notikumu vārdā. Crowleya gadījumā, lai tās ienestu un manifestētu šajā realitātes slānī, kā rezultātā tās sāk eksistēt un prieks visam gang.
Pink Floyd un Nasa gadījumā... well - "Dark side of the moon" never existed and the album sucks. Tomēr kāda zemei tuvāka muzikantu apvienība, saukta Ministry izlaboja kļūdu un neeksistējošo vietu pārbūra kāda jau veselu mūžību pastāvošā lietā (kā arī labākais albuma nosaukums šajā esības simulācijas variantā) - "The dark side of the Spoon"
May 14 17:38 [info]f:
: menisks? cista? vēnu problēmas? bāc.
pirmo reizi būs jādodas pie traumatologa ar īstu problēmu - kaut kādu nebūt problēmu ceļgala rajonā, kas šobrīd ir slikti lai arī kas būtu pie vainas, jo nevaru kāpt uz velo. nēn, es kāpu, bet lēnāk un mierīgāk, bet tad sāku domāt, ka varbūt nedrīkst. trīs nosūtījumi rokā, varbūt vēl beigās pirmo reizi mūžā taisīšu magnētisko rezonansi, ja traumatologs tā teiks un ne sonogrāfs, ne rentgens neko neuzrādīs.

(un nu jau šķiet, ka kaut kas tur krakšķ; nesāpīgi, bet krakšķ; whyyyyy)
May 14 17:17 [info]melnbaltalapsa:
Es tik ļoti vēlos ķepuroties ārā no pašreizējā garastāvokļa. Tik ļoti apjukusi. Un nelaimīga. Un sev nepatīku tik ļoti.
May 14 16:52 [info]dardenne:
Krimināllieta iesācējam
Šis tas jau nejūsmināja (vienādie latviešu vīriešu (izņemot Ģirtu) un kā nolēmēto sieviešu tēli (izņemot Madaru), ha ha, bet varbūt tas jau kļūst konceptuāli), visādas labi atpazīstamas kļūdiņas atpazinu (gk jau kā vienmēr un visur scenārija iekritieni un inscenējuma izvēles, gan jau dēļ neiespējamā tempo), GB dominēšana man nekad nav imponējusi, bet skatīties bija interesanti, ne tikai dēļ kriminālintrigas, bet arī dēļ svaigās tēmas, risinātas bez tur baigi uzkrītošām klišejām, krievu un ukraiņu aktieru un lokāciju iesaiste iedeva citu elpu, telpu un vērienu. Pēdējā sērijā laikam visbeidzot tomēr pievīlos, tādā melodramatiskā gultnē viss aizplūda, bet tā jau laikam Kolberga izvēle (neesmu lasījusi to grāmatu, es, ziniet, krimiķus nelasu). Nu un tad tas beigu vēstījums...ko???
May 14 16:23 [info]au:
visas pasaules bučiņas Sirēnai - aizbraucām uz krasta depo un nopirkām gardenboxus!
May 14 15:58 [info]lavendera (in [info]pajautaa):
Kādam nolūkam dvielim ir vajadzīga kabata ar rāvējslēdzēju?
May 14 15:31 [info]mapats:
Pirms kādiem mēnešiem devu video kur bija redzami taustekļainie parazīti "vakcīnās", saskatāmi mikroskopā. Ir pagājis laiks, parazīti nokļuvuši cilvēkos un paaugušies.

Patalogs izņem no artērijas taustekļainu parazītu plaukstas lielumā.
https://www.bitchute.com/video/Hvg0HWii26Vm/

Izskata līdzība ar iepriekš redzētajiem mikroskopiskajiem dīvaiņiem "vakcīnās" protams ir nejaušība :). Turpinājums sekos, tiek pētīts, kas tad tas īsti ir, jo neviens neko tādu nav redzējis, gluži kā ... .
May 14 14:57 [info]honeybee:
kā tu skaties uz to ka tu būtu tas cilvēks kas ir šausmīgi vecs un iereibis raksta ziņas un zvanās un ir iereibis allaž
kā kad nāve ir allaž tik tuvu tepat durvīs un tu domā nomirt no kauna ir apmēram tāpat kā nomirt ar sirdi ar aknām ar plaušām un varbūt pat nedaudz labāk kā nomirt kad esi krītot pārlauzis gūžu un tas nozīmē ka seksa toč nebūs bet tā ja tu provēsi tad varbūt no kauna bet varbūt būs sekss
tev šķiet tavā laikā to darīja citādi un tu gribi zināt kā to dara mūsdienu jaunatne
tev šķiet ka mūsdienu jaunatne varētu būt atvērta izpētei
tu gribi aizrakstīt klau jaunatne jopcik nu kāpēc tu nedari muļķības tagad kad visas muļķības ir jauna cilvēka muļķības un viss kauns ir jauna cilvēka kauns tāds priecīgs un zvaigājošs kauns ko vienmēr var aizskalot
kāpēc tu jaunatne never gliemežnīcas vaļā
kāpēc tu jaunatne neesi kā tas cilvēks kas raksta ziņas jo ir iereibis vecs varbūt slims varbūt nomirs
kas pārcilā kauliņus saskaita kārtis pastumj žetonus tas cilvēks kas saka nu zini no visām iespējām es teiktu ka nomirt no kauna nav slikti
lai zeme atveras un mani aprij
lai zeme ir atvērta jaunām pieredzēm
kā tu skaties ja es tevī iegrimtu vecs sadzēries muļķis ja es savilktu visus tos vārdus sev pāri kā vāku vēl klauvētu kādu numuru no velēnu apakšas
lai pēdējo reizi kādā ekrānā iespīdas gaismiņa LOHS KAUT KĀDS NECELT

 
May 14 14:49 [info]virginia_rabbit:
Šodien skatīšos futbolu kopā ar Eiženu un Bušu, kurš ir pirmām kārtām futbola fans un tikai pēc tam cilvēciska būtne.

May 14 14:06 [info]f3:
tagad ļoti sāku skatīties feisbukā, bet acis nefokusēju uz ekrānu, skatos visu izplūdušu
May 14 14:05 [info]f3:
nu kāpēc ir mana tante, vajag mana ante
May 14 12:34 [info]mapats:
Noteicēji, pasaules veselības organizācijā(PVO, vai WHO), kā lielākās naudas devēji ir Ķīnas komunistu partija un Bila un Melindas Geitsu fonds.

Komunistiskā Ķīna ir vienīgā valsts, kas ieviesusi sociālā kredīta sistēmu, kā obligātu.

B.Geits ir tieši iesaistīts vakcīnu ražošanā.
May 14 12:19 [info]zazis:
Dienas citāts no reddita dzīlēm.
A real man does whatever the fuck he wants without worrying about looking like "a real man".
May 14 11:11 [info]virginia_rabbit:
vakar bija maģiska ballīte pie manas apakšstāva kaimiņienes M. kur es varbūt nepazinu daudzus, toties, kad sākām runāt par nekustamo īpašumu, es gandrīz katrā namā zināju kādu kaimiņu - principā manas kaimiņienes draugu kaimiņi ir mani draugi.
May 14 10:32 [info]begemots:
80. gadu metaforas
Dzīve ir kā Tetris. Cilvēks visu laiku bīda lietas, un ik pa brīdim paliek kaut kas nesakārtots. Kad sakrājas pārāk daudz caurumu, game over.
May 14 10:15 [info]asiize:
Jābeidz droši vien ņemties par to nojaukšanu, jāpasēž uz palodzes un jāpaklausās, kā līst. Es tikai sapratu, ka ne reizes vispār pie tā pieminekļa neesmu bijusi. Gājusi, braukusi garām pa teritoriju ieskaujošajām ielām, Uzvaras parku izstaigājusi tikai otrpus Bāriņu ielai. Šo skvēra daļu varbūt tikai pāris reižu šķērsojusi pa to celiņu, kas ved gar Hermaņa ielu.
Bet nu vismaz Pērkoņkrusta spridzinātāju misija būs pabeigta, un uz pieminekļa atvadām padziedās Pērkons.
May 14 09:14 [info]noblesavage:
Jā, degji toties neglābtu nekāds rīhabs, jo viņš to uzskata par jautru ceļojumu. Psihenē viņam patika, iepazinās ar jauniem draugiem. Policistei vārdā Līga, varētu precēt. Maksāt sodus ir forši, jo ir nauda (nu, šis ir vispār pērle). Nestrādāt ir forši, jo kādu laiku bija vecas kasetes, ko kāds brīnumainā kārtā nopirka. Pēc tam kaut vai nomirt. Viss vienalga. Njā, un... Nezinu, vairs, ko piebilst. Iešu brokastīs.
May 14 09:04 [info]bozena:
Es jums izstāstīšu, kā es atmuitoju!
Tā kā man pie rokas nebija PO un maksājuma uzdevuma, es aiz ieraduma lāvu atmuitošanas pavēstei nostāvēties dažas dienas. Tad pasts atsūtīja vēl vienu pavēsti, kur viņu pakalpojums malsāja jau 0.88 eur, nevis 3.80 eur kā iepriekš. Spiedu Atmuitot, un pēc 0.88 eur samaksāšanas man neko vairs neprasīja. Nekādus maksājumus!
Jaukie Shikardos krekli tagad ir pie manis!
Morāle - neko nevajag risināt uzreiz! Vajag ļaut nostāvēties!
May 14 09:04 [info]noblesavage:
Degjis savas problēmas neatzīst, tāpēc runā par citu problēmām. Man nav ne jausmas, par kādiem troļļiem viņš runā. Laikam putinists. Pat bērnam ir skaidrs, ka nodarboties ar vandālismu ir neētiski un krimināli. To zina visi. Degjis nezina. Viņš kā putinisti iebāž ausīs skaidas un staigā, dungādams mazu dziesmiņu par to, kā visi ir idioti, bet viņš tāds veselis. Viņam patīk, ja viņu drātē pakaļā, jo īpaši, ja to dara cilvēki ar uzskatāmi netīriem nolūkiem. (Nelasi burtiski, neesi muļķis un puņķutapa!)
May 14 09:03 [info]brokaats:
kāds bija jūsu ceļš, lai izkāptu no sava upura tripa? lai mainītu domāšanu un vairs neskatītos uz sevi un pasauli no upura perspektīvas?
May 14 09:02 [info]zivs:
degji, un ko tu gribi ar šo visu?

un kam esi tu vajadzīgs, ja ņemam tādu mērogu?
ceru, ka kādam esi.

par citu, – jaunu neko nepateici, bet izgāzi savus atkritumus. vāc pats.
May 14 08:45 [info]noblesavage:
"Latvijas patrioti" uzskata, ka "uzvaras" pieminekļa nojaukšanas gadījumā (starp citu, piemineklis ir veltīts piemiņai, tātad uzvaras vairs nav) visus atbalstītājus nošaušot putinijas farmija, kad ieradīšoties Māras zemē. Es saku, ka ahujeļi, bļe, kāda farmija, ej noslauki degunu un apskauj koku, tu, iznireli! Lai tikai jauc nost to krāmu, lai taisa vietā normālu parku ar cukurvates kiosku! Un tajā pazemes bunkurā zem tās statuetes varētu uztaisīt barčiku, kur iepļaut Asiņaino Mēriju un parunāt par vakardienas putina čibriku preses virsrakstos. Visur varētu izkarināt senās baltu zīmes un tautasdziesmas. Bārmeni speciāli varētu noalgot tādu, kura runā tikai latviski un nezina svešvalodas vispār. Un ik pēc piecām minūtēm atskaņotu valsts himnu. Ja nevari piecelties, vairs neielej.
May 14 08:44 [info]zivs:
prasības kļūst vēl pieticīgākas, vai drīzāk precīzāk izteiktas.
ar "parūpētos" es domāju vnk, lai pāris dienas man sagatavo un nes brīnišķīgu azaidu.
nekādas elektronikas tuvumā. gulētu dārza zveltnī. pirmo es gribētu jūras veltes ar salātlapām, olu un avokado. mazu džointiņu un netraucējošus ugunskura dūmus. ne-Rīgas gaisu.
May 14 08:37 [info]noblesavage:
Kāpēc putinistiem ir Lielais tēvijas karš, bet citi to sauc par Otro pasaules karu?

Tāpēc, ka, saskaņā ar putinistu vēstīto, Otrajā pasaules karā piedalījās tikai PSRS un fašisti. Sabiedrotie neko nedarīja.

Arī auksto karu starp demokrātisko pasaules daļu un komuņagām putinisti neatzīst. Tā viņiem ir "grey area". Tur vienkārši nekā nav. Ja kāds saka, ka ir, tad ir jāpaceļ balss un jāpārkliedz.

Arī deportācijas un koncentrācijas nometnes ir pilnīgi nesaistītas ar "uzvaras" dienu.

PSRS un mūsdienām nebūtu nekādas saistības, ja putinisti klaji nepielūgtu PSRS. Bet nē, tā viņiem ir neizmērojama prieka, bagātības, gudrības un zinātnisma impērija. Vienīgā, starp citu, visā pasaules vēsturē.
May 14 08:32 [info]degjis:
Lol zivij nevajag rehabu, bet vnk nomirt. NO. MIRT. Uzskatāmi nevienam, izņemot tiem mūžīgi uzmestajiem klientiem, nevajadzīgs kroplis, bet tādi tieši parasti nemirst. Nomirs kāds sakarīgs vietā, un visi atkal būs neizpratnē: a huļi tā aborta atlieka zivs vēl dzīvs? Jo izdzīvo tas, kuram ir lielākais rūdījums pret sūdiem? Laikam, re, kā Kokoneses sīkdeģis rūdās, guļoties priekšā par sevi četrreiz lielākiem troļļiem. Nu labi, ko es te, viņš taču vnk tāpat kā vēl daži labi te izbauda VIENALGA KĀDU uzmanību.
May 14 07:43 [info]zivs:
parastais es. nomocīt sevi domājot visu nakti, ka "jādara jādara", un jau izbesījis sevi pilnībā, izdarīt pēdējā brīdī, aizmiedzot acis, dragājot vāveres ātrumā, lai tas ātrāk beigtos.

tagad var ieliet vīnu vairāk, betkasir. nelien, nepatīk, bet teorētiski, ka būtu jābūt labāk.
pissed out kā noguris.

Džonij, lūdzu uzdāvini man rehabu. ok, pietiks arī ar nostūri dabā, un lai par mani parūpējas dažas dienas. mana stamina ir izsmēlusi savas rezerves, un man neder pat vīns. viss ķermenis kauc kā grib atjaunoties.
May 14 07:15 [info]honeybee:
"matemātikas eksāmena" murgu nomainījis "divas konferences vienā dienā, mans priekšlasījums notiek vienā laikā, neesmu gatava nevienai no tām" ffs dodiet man atpakaļ matemātiku
May 14 05:47 [info]zivs:
khh. lifti.

tā ir šīze kopš bērnības. mani tie fascinēja, ne novalkātajā nozīmē. patiesi hipnotizēja, un es nesapratu vēl pamatskolnieks – patīk, baidos, apbrīnoju, vai tas ir ārpus ar vārdiem definējamiem jēdzieniem. arī tagad nesaprotu, bet nav vairs tas. viss ir noslēpts un garlaicīgs.

no pirmās nepabeigtās multenesun no otrās, kura arī uzkārusies
tas bija vēl 5min mēģinājums atlikt izdarīt šonakts darbu.
May 14 03:58 [info]zivs:
pats jau velku bremzi, bet Džonijs Deps man varētu uzsaukt rehabu – naksniņa pie sistēmas būtu pietiekami, jo rīti jau ir lēzeni,

un tad raideris sekojošai nedēļai:
* klīnika Kalifornijas 5+ zvaigžņu ziedošā vasaras dārzā
* brīnišķa, relax-hipnotizējoša, plaša istaba
* dietologs
* pedikīrs
* veselīgākās un izsmalcinātākās maltītes
* saules peldes
* curing, mild drug
* psihoterapeits

hm, mazas prasības man tomēr, izrādās
May 14 03:10 [info]zivs:
divi, asociatīvi ar leitestiem:

1.
izvēlēties starp lielveikalu vai meža teritoriju?
tieši tā es jutos pakojoties Norvēģijas mežā, 5os no rīta, pametot 2 nedēļu "mājas" teltī, wild meža pļavā.
mazgāšanos dīķī, 50-90km velo braucienus pa crazy kalniem ikdienā, pārtikas zagšanu veikalā vai brokoļus no šosejmalas lauka, dzeramūdeni pasmeltu no strauta, saulrietus kalna virsotnē, kur uzkāpu katru vakaru pavadīt – nekādu mietpilsoņa komfortu VS kautkādu min apmaksātu piestrādāšanu dobē, izgulēšanos gultā zem jumta, siltu ēdienu, dušu + iespēju būt ar maksāšanas līdzekļiem, lielākiem vismaz par 0,00.
bija jocīgi tobrīd to visu sev jautāt, lokot telti, liekot visu mugursomā. minos uz jauno vietu, un visu laiku domas pratināja.

2.
Ozark ir reāls stresa un čerņas seriāls. man bija ļoti līdzīgas izjūtas skatoties, kā cibiņam, kas to te pieminēja.
patika ļoti, bet biju uz robežas to atstāt pusvārdā. tāda trauksme, tieši laikā, kad ziņas piegādā tikai sūdus, un paša budžeta lietas uzdzen šermeļus.
nomocīju līdz beigām, un nopūtos.

arī šobrīd, kad neredzi vairs neko, atliek sevi mierināt, ka tu esi laimīgs, ka PILNĪGI nerubī, kas ir patiesa čerņa, un grauz vien tālāk savus kāpostiņus.
May 14 02:47 [info]zivs:
koma
kad ciba ir noslēpusies, un ik pēc laika viļos, ka joprojām tik maz ko palasīt, atliek rakstīt neko.

ziņas jā. nothing new – un laikam tas pat labi.
pārdaugavas fallu izdomājuši nonest. nonsense. bija dažu arhitektu labāki piedāvājumi, kā atrisināt, lai tas nav padomju kroplīgais atgādinājums. man vienalga – lai nes nost. es pats sen jau esmu nonests.

vīns pietiks, bet tas vnk vairs nedarbojas. kļūsti tupāks, bet ne mierīgāks vai pacilātāks. iedod slinkumu negribēt uzvilkt pat pāris līnijas gandrīz pabeigtā darbā, un liek atkal atlikties pagulēt nomodā. and see – jau esi pie dārzeņa, bet viss joprojām tevī šiverē un kaitina.
porn jāaizmirst, lai kā tobrīd neliktos, ka būs ok. empīriski pārbaudot, tieši nogalina.

labi. lielu vīna malku par jums!
May 14 00:14 [info]noblesavage:
Par Latvijas un citām dabas bagātībām - ja cilvēks nav lunkans kā stirna, tā ir tikai paša vaina nevis mana. Lielveikals vai mežs kādā teritorijā? Es izvēlos mežu. Iet pa bruģi kopā ar elektroskūteriem un citiem satiksmes dalībniekiem vai iet pa nomaļu taku? Es izvēlos nomaļu taku. Pakavēties interesantā vietā vai skraidīt kā sadegušai losei uz amfetamīniem? Es izvēlos pakavēties. Lielveikals būs arī rīt. Mājas jau ir uzceltas. Kailcirtes nav veselīgas ekosistēmas. Pastāvīgi izmantot vienreiz izmantojamus objektus ir slikti. Mest kaut ko kaut kur, kur pagadās, ir debili. Mainīt masku ik pēc divām stundām ir vienkārši nežēlīgi. Jūs paši tās draņķības vāksiet. Tās nepārstrādā, jo met sadzīves atkritumos, kas tiek nogādāti poligonos. Atkritumu poligoni ir slikti. Var gadīties, ka vēlāk dzīvosim vienā lielā poligonā paši savos sūdos kā idioti.
May 13 23:29 [info]justlive:
Šodien pabeidzu skatīties Ozark seriālu (4. sezonas 2. daļu). Es gan pāris nedēļas vilcinājos sākt to skatīties, jo pirms dažiem mēnešiem 4. sezonas 1. daļas skatīšanās man izvērtās ļoti trauksmainā un visnotaļ nepatīkamā pieredzē. Bet pēdējā laikā jutos stabilāks, tādas akūtas trauksmes jau ilgāku laiku nebija bijis. Vakar sāku skatīties. Seriāls interesants un aizraujošs, bet tajā pat laikā uz ekrāna atainotais mani ļoti iespaidoja un satrauca: varbūt tā nerimstošā un arvien pieaugošā spriedze, vardarbība, ciniskums, necilvēcība, varbūt morāles, cilvēcīguma un ētiskuma bojāeja galveno varoņu izpildījumā. No vienas puses skatīšanās laikā jutu, ka man nav tā labākā reakcija un varbūt tomēr pārtraukt skatīties, bet no otras puses ir interesanti, pievelk, gribās zināt, kas notiks tālāk un kā viss beigsies. Un tad vēl mana personīgā fiška, ka es, sajūtos trauksmes tuvumu, nemaz neļauju atkāpties/padoties procesa (seriāla skatīšanos) laikā, bet izjūtu milzīgu nepieciešamību izturēt līdz galam. Pierādīt sev, ka varu. Un nepieļaut, ka "trauksmes dēļ man būtu jāatsakās no lietām, kas citos apstākļos būtu tīkamas". (Tieši tas notika, kad skatījos 1. daļu). Taču vakar es tam piegāju ar vēsāku prātu, pēc 4. sērijas noskatīties spēju pārtraukt skatīšanos un atlikt seriāla pabeigšanu uz nākamo dienu.
Neskatoties uz manu personīgo negatīvo pieredzi, seriāls man likās ļoti labs. Tiesa, man ir sajūta, ka seriāls bija 1 (1/2) sezonu par garu. Godīgi sakot, tas morālais pagrimums beidzamajās sērijās bija tik ļoti zems, ka bezmaz vai likās nereāli - kā fantastiska. Nezinu, cik realitātē būtu iespējams funkcionēt pēc entajām fiziskajām un psiholoģiskajām traumām. Vai kā vispār var izvēlēties noteiktas rīcības (galvenokārt Vendijas izpildījumā). Bet neskatoties uz šo, seriāls likās iespaidīgs ar savu noskaņu. Tagad grūti atcerēties kādu citu seriālu, kas man radīja līdzīgu iespaidu.
May 13 23:07 [info]methodrone:
Ja tu esi depresīvs tad simts procenti tu neesi pieslējies esības brīnumam un patiesībai. Sauciet budistus par trakiem, bet viņi izprot esību un Dievu, un tāpēc arī priecājas tik ļoti pat tukšumu.

Jā, esība ir melanholiska at times, bet tas ir prieka avots nevis deprsīvas dzejas iegansts.

Es šodien domāju par to, vai depresija vēl aizvien ir modē. Izdomāju, ka nav.. jo lai cik skaista būtu tava depresīvā proza, tai vienmēr kaut kā pietrūkst, tā vienmēr pagriež aklu aci, ir nepieklājīgi narcisistiska un atskakās no patiesības. Tā nav stalta un godīga. Drīzāk indulģenta un bērnišķīga, Labākais, ko no tās var iegūt ir uzjautrinājumu, komēdiju. Budists, lasot depresīvu dzeju ķiķina - ar tādu nolūku to vajag rakstīt, ja raksta.

*

Also I am so triggered by people who chose bad faith over reality check and pursuing truth and logos. Dzīve jau tā grūta - kāpēc vēl vairāk iepīt sevi ačgārnos valgos.
May 13 22:56 [info]mapats:
Vot sākās. Itālijā, Boloņā.

Sociālā kredīta sistēma.

https://www.thelibertybeacon.com/new-social-credit-app-to-reward-italian-citizens-for-virtuous-behavior/
https://corrieredibologna.corriere.it/bologna/politica/22_marzo_29/bologna-patente-digitale-cittadini-virtuosi-punti-premi-un-app-tutti-servizi-5a861258-af3a-11ec-9372-638361423a51.shtml

videoformā - https://www.bitchute.com/video/dryAhM06CG2S/

Iedarbīgākais veids, lai nepieļautu ieviešanu ir to nelietot. Un vispār, laiks izveidot arī sev paralēlo sabiedrību, pelēko, neredzamo, personisko un decentralizētu augstākajā pakāpē. Fuck ze sistem.
May 13 22:17 [info]noblesavage:
Pasaki, ka Naivja guļammaiss jau sen ir atdots zvēriem un sapluinīts.
Kad pēdējoreiz tikāmies, Naivis sēdēja uz velbutrīna un vēl kādiem pieciem preparātiem nervu sistēmas nomākšanai, tā kā kurš te ir traks? Retorisks jautājums, protams. Es šodien lietoju C vitamīnu ar cinku, D3 un kalciju ar D3. Naivis ir arī labi zināms kā šņaucējs ar nosacīto par dīlošanu. Hei hei! Kurš te ir traks? Treido bitkoinus, lieto toru un zina, kā uzhakot kontus.
Kad vēl mēdzu aizdot Naivim naudu, ko pati aizņēmos, lai viņam aizdotu, Naivis reizi mēnesī devās uz pārbaudēm pie narkologa.
May 13 22:07 [info]oldboy:
Party
Party

May 13 22:00 [info]snikers:
nekas tāds nenotiek un nav noticis
bet es esmu tik ļoti noguris no visa
May 13 21:46 [info]degjis:
Suntažu Aivis saka, ka Egijs ir traks, lai ejot ārstēties :)
May 13 21:20 [info]usne:
ieraudzīju brīnišķīgu galdu un tad ieraudzīju cenu:
https://framacph.com/product/farmhouse-table-planks-l220?utm_source=facebook&utm_medium=ads&utm_campaign=(MM)%20STEP%201%20%7C%7C%20P%20-%20DPA&utm_content=P%20-%20broad%20-%20world%20%2F%2F%20Home%20Essentials%20-%20ATC&fbclid=IwAR2NeC0nnW2mgE9RdSzOvB6K2ylAMirI2L7l-34c0L6948MZJe7_H-OVJGk
May 13 21:13 [info]noblesavage:
Izskatās, ka Suntažu Preteklis Naivis ir bijis ielohojies manā Feisbukā. Nevienu citu no Suntažiem nezinu. Crying Skies visas dziesmas ir ar vienādiem tekstiem, un viņa izmanto tos pašus motīvus.
May 13 20:52 [info]vils_rifkes:
Omes dārza mājiņa
Dārzā salasīju pirmās skābenes, rabarberus un nogriezu vienpadsmit sarkanas tulpes. Mūsu ar G. stādītie siltumnīcas tomāti izskatās ļoti vārgi. Kaimiņš mierināja, ka vēl ieaugs. Naktis aukstas. Es zinātu, ja neatbrauktu tikai divas reizes nedēļā. To viņš neteica, bet es tā nojautu. Kopš ome dzīvo Rīgā pie mammas. Mans bērnības drošais patvērums ir zudis. Īstenībā tas sāka sairt, kad viņai palika grūti pārvietoties. Es bieži izplūdu dusmās, ka viņa ir savecojusi. Viņa pārsālīja ēdienus vai dažreiz aizmirsa kaut ko noņemt no plīts. 
Māja bez viņas atgādina malkas šķūni. Apkārt mētājas nojautie koka plaukti, ozolkoka laulības gultas rāmis, dekoratīvās siena līstītes. Es gribu ātri atjaunot istabas un steigā aizmirstu, ka sagrauju daļu no savas bērnības. Varbūt tas ir absurds. Kāds sakars smilškrāsas linolejam vai krāsns mūra flīzēm ar bērnību? Mēs nepārtraukti radām atmiņas, tās nosēžas uz priekšmetiem kā putekļi. Lai kādu dienu saskaroties ar ādu tie izraisītu savādu kutēšanu vēderā.
May 13 20:51 [info]mapats:
Šrilankā preotestu laikā nodedzinātas premjerminstra un citu ierēdņu mājas, iegrūsts upē vismaz viens ierēdņa auto, pēc kā atkāpies no amata premjerministrs un veselības ministrs. Seju nomaiņa valdībā neko nedeva, protesti turpinās pieprasot prezidenta atkāpšanos no varas. Policija šauj uz protestētajiem, tiek organizēta protestētaju piekaušana un nolaupīšana. Vispārēja cenzūra un info blokāde. Tāpat kā visur. Shēma ir viena.

Bet izskatās, ka darbojas māju dedzināšana un organizēto bandītu transporta iznīcināšana(nav zināms, vai kopā ar nolīgtajiem bandītiem). Ukraiņu Maidana metodes ar darbojās.

https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Sri_Lankan_protests
https://www.bitchute.com/video/wGKoKd6J32wn/
May 13 18:46 [info]ilona_pop:
Youtube pērles

"I really do not like counselors and new age and therapists and all that nonsense who claimed that being “clingy“ is the problem. Also, how do they even define clingy? How committed do you have to be before it becomes too much? Shouldn’t a person want to be committed if they are in a relationship? Why would I take up with someone in the first place unless I was really interested in them?
Interesting, if a man is NOT that interested in you, you are chastised for still accepting him And assuming he will make a good partner, even though “he’s just not that into you.”
I guess all these things really mean is “no no no, silly girl! Men are allowed to be wild about you, but you shouldn’t be wild about them in return.”
I guess the relationship is only for men to enjoy, so if women are too enthusiastic about it, something is wrong."


Alison Schmitt
"The thing is, I’ve seen people who are clingy and have terrible boundaries and poor social skills all in friendships and relationships.
Sometimes it feels like every idiot, bore, shallow, awkward, avoidant, insecure, messed up person on earth has a social circle and a romantic partner. But I, with all my desirable qualities and self awareness, and all the work I’ve done in therapy, I’m ignored and taken for granted repeatedly in my relationships.
I’d really love to know how this imbalance comes about. It’s like there are two different sets of rules in play."
May 13 18:19 [info]zazis:
Maratons 2022.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/rigas-maratona-laika-autovaditajiem-jarekinas-ar-butiskiem-satiksmes-ierobezojumiem.a456265/
May 13 18:06 [info]justlive:
Kur ir robežšķirtne, kas nodala apzinīgumu no nolaidības?
May 13 18:00 [info]wowow:
"Sēdekļu apdare no pārstrādātas vegānu mikrošķiedras"
May 13 16:49 [info]adirred:
raša tudei - labākais medijs v saveckom sajuze, un simoņjan krasavica komsomolka!
https://twitter.com/b_judah/status/1514379169769086987
May 13 16:14 [info]mapats:
Ķīmiķis saka: "Ja ārsts, kas izlasījis visu pieejamo informāciju par "vakcīnām" turpina tās špricēt cilvēkiem, tad viņš ir slepkava." Brīvs tulkojums.

https://www.bitchute.com/video/LmMrH7kKwS85/ vāciski
May 13 16:07 [info]dardenne:
Dienas gaidītākais brīdis beidzot ir pienācis - zvans no servisa ir sagaidīts, auto atvests un nolikts stāvvietā, un no rīta mērķtiecīgi iepirktais prosecco atrauts un pirmā glāze uzpildīta! Fūūūū.
Tagad cenšos atsaukt atmiņā, kad mani pēdējoreiz visu dienu tik uzmācīgi tika vajājusi vēlme iedzert. Nudien nevaru atcerēties, tas bija sen, un iemesli pilnīgi noteikti bija kaut kādi intīmi romantiski vai radoši mokoši - pilnīgi noteikti ne sociāli politiskā situācija valstī.
May 13 15:47 [info]basta:
Šodien ir piektdiena, trīspadsmitais un man ir dots uzdevums izdarīt vēl vismaz pāris lietas - nomainīt divas lampas un uzcept kartupeļus (zinu, pat Krista (!!!) saka, ka manējie esot vislabakie pasaulē).

Mesti ir kauliņi: Brāžat uz priekšu, viesuļi!
May 13 15:06 [info]ilona_pop:
Overgrown kid on drugs not willing to let it go
May 13 14:53 [info]helmsdeep:
mana tauta iekarsusi
May 13 14:35 [info]krii:
Haijams turpina dāļāt konstruktīvus ieteikumus
هنگام صبوح ای پسر فرخ پی
برساز ترانه ای و پیش آور می
کافکند بخاکً صد هزاران جم و کی
این آمدن تیرمه و رفتن دی

Parindenis:

Kamēr laiks rītavīnam*, ak, laimnesi zēn,
Saceri dziesmu un vīnu jel sniedz!
Tak simttūkstoš džamu un keju** jau guldīti*** zemē,
Pirms atnācis tirs un aizgājis dejs****...

* - es to neizdomāju, vārdnīcā skaidri un gaiši rakstīts, ka "صبوح " ir "vīns, kuru dzer no rīta"; apsveru iespēju šo vārdu (izrunā [sabuh] vai [sebuh] ar plato e) iekļaut savā aktīvajā leksikonā;
* * - "džami un keji" esot sarunvalodas apzīmējums (vismaz Haijama laikā lietots, mazliet šaubos par mūsdienu Irānu) leģendārajam valdniekam Džamšīdam un varenās Kejīdu dinastijas šahiem.
*** - burtiski "iemesti" (atcerēsimies Brežņeva bēres); un "zeme" šajā rindiņā arīdzan ir tuvāk "dubļiem" vai "pīšļiem".
**** - tirs (vai tīrs) ir persiešu kalendāra mēnesis, kad saule atrodas Vēža zīmē; poētismos esot saistīts ar rudens sākumu (pie mums, atļaušos atgādināt, tad tikai oficiāli tiek atklāta vasara);
- dejs- kalendāra mēnesis, kas atbilst Mežāža zīmei, resp., ziemas koncentrāts; no tira līdz dejam, kā noprotat, paiet akurāt pusgads.
May 13 14:05 [info]shkjibs:
Sapnī bija sācies atomkarš, un ar U klīdām pa vecu patvertni, tur nebija nekādu atšķirību cilvēkos, kuri arī sargāja dzīvības, bet bija nojaušams, ka visticamāk mirsim. Un beidzot visiem pieleca
May 13 14:01 [info]resort:
prasu priekš drauga, piem ja viņa boss grib ar viņu pa zemi vārtīties, tad ko tas nozīmē pidarasu valodā?
May 13 13:44 [info]adirred:
mans kungs ir mana stiprā pils
Joprojām dzeru alu. Tātad nekas daudz jau nav mainījies. Dzīvei ir stabils pamats. Tas priecē un kaut kādā ziņā mierina, jo apkārt viss plūst un mainās.
May 13 13:22 [info]krii:
Migrēnas miglā aizpeldējušais vakardienas Haijams
دانی که سپیده دم خروس سحری
هر لحظه چرا همی کند نوحه گری
یعنی که نمودند در آیئنهٔ صبح
کز عمر شبی گذشت و تو بیخبری

Parindenis:

Vai zini, [kāpēc] rīta gailis, ausmā [dziedošais],
Raudu dziesmas* izkliedz ik mirkli?
Tas nozīmē - rīta spogulis rāda,
Ka no mūža, tev nemanot, pagājusi [vēl viena] nakts.

* - var tulkot arī kā "aizlūgums par mirušajiem"; jūspadevīgajai likās, ka gailim tik profesionāli reliģiskas darbības nepiedienas, bet respektēšu, ja domāsit citādi.
May 13 13:14 [info]au:
nopirku jaunas smaržas, atnācu mājā, uzreiz iepūtu - man tagad zūma saruna.
May 13 13:13 [info]martcore:
jāsaka, ir daudzi diezgan fundamentāli principi dzīvē, piemēram, nekad nelūgt cigareti meitenei
nelīst strīdos ar sektām - mindbound, lūk, nahuja tas tagad bija
nešaut dzīvniekus sava prieka pēc
May 13 13:01 [info]lavendera:
Pateicoties lidlam, man tagad ir ideāls zaļo draugu komplekts mājās.
Ražojošs kumkvats, mazulīši kalamondins un citrons. Nu un Maximā pirkts, jau pamatīgi izaudzis fikuss.
May 13 12:15 [info]noblesavage:
Jauneklis mani aicināja kopīgi ieturēties, bet es atteicos un aizgāju pierīties savā tumšajā stūrī. Tomēr ar pilnu muti ir grūti parunāt. Šodien superīgs vējš. Putekļi kā putekļu sūcējā.
May 13 12:07 [info]umi:
joki
Krāsas uzlabo noskañojumu, tāpēc šodien man ir balti brīvā laika apavi, baltas zekkes, ultra rozā krāsas džemperis ar īsu stāvapkakli, gaišas (zilas) džinsenes, dzeltena virsjaka (gandrīz žakete) un gredzens ar smalkiem swarovski kristāliem (kristālu krāsa pakāpeniski pāriet no bezkrāsas uz zilu), matu krāsa - mahagonija, acis - zilas, drīzāk - zilganpelēkas, tāpēc jūtos Ok. Labi, ka nav nekā zała, bet ir - pildspalva rokā:-). Ir piektdiena, šodien man ir tā laime nedaudz pabraukāt ar sabiedrisko un pastaigāt kājām ne garus gabalus. Šodien ir arī paredzēta hokeja skatīšanās. Ai, vēl sarkana rokassprādze, bet to gandrīz neredz.
May 13 11:59 [info]zazis:
Kāda velna pēc mūsu mazkustīgā sabiedrība ir tik ļoti apsēsta ar olbaltumvielām? Regulāri dzirdu par olbaltumvielu avotiem, pietiekamu uzņemšanu utt. Veselīgi ēdot, ir gandrīz neiespējami uzņemt par maz olbaltumvielu, kuras ir nepieciešamas miesas atjaunošanās procesiem.

Vienīgais, ko varu iedomāties. Ne pārāk gudri cilvēki ir demonizējuši ogļhidrātus un taukus jeb primāros enerģijas avotus. Nujā, un gan jau ilūzija, ka muskuļi augs, ja patērēs daudz olbaltumvielu. Muskuļu izmēri un to spēks, un jauda ir atsevišķa puksta vērts temats. Piemēram, šimpanzes ir reizes spēcīgākas par cilvēku, lai gan muskuļi izskatās izteikti mazāki. Cilvēks ziedoja spēku, lai iegūtu spēju mest priekšmetus.
May 13 11:59 [info]zeme:
Tāds saguris papētīju tatuhu uz rokas, nolēmu... jānoklausās Boris - W, jo W is for Wata, nevis grupa Whores, vai Melvins.

Bet, tā savādāk besis, ka nevar jēdzīgu ričuku mammai nopirkt, toč besis un Koskenkorva, diezgan daudz Koskenkorva.
May 13 11:30 [info]zivs:
nevis vai tev nav pilns rublis, bet vai tev ir pilns franks.
franks man noderētu pagājušā gs. sākumā, kādā konditorejā. nosviežu zeķes un eju krāmēt loģiskos kvadrātus.

UPD. skaitļošana nebūt nav pretstats cilvēcībai, bet tas ir fak tikai ar paļaušanos nobalasējams līdzsvars. to es nemāku, vai mēģinu to kā ķēms, katrreiz pie sajūtas, kad sāku zaudēt līdzsvaru, inkstinktīvi ieplešu izbīļa seju.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?