Latest Posts

Current posting stats: 4.24 per hour, 0.07 per minute RSS version
Mar 24 13:41 [info]pe:
cilvēka liktenis ir zaudēt visu, kas iegūts
Mar 24 13:31 [info]pe:
sakrata, padara mani vieglāku
Mar 24 13:18 [info]myrothamne:
Madison Cunningham - Like You Do
Mar 24 13:17 [info]pe:
PL poland
Mar 24 12:57 [info]ebeh:
bez cepures
Es tagad iemācījos vienu jaunu acu ēnu paņēmienu, ātri sakrāsoju, iepūtu matu apjoma līdzekli, sataisīju pavedinošas bildītes, nomainīju depresīvo, nonēsāto ziemas mēteli pret gaisīgāku, izgāju ārā bez cepures, pārmaiņas pēc kvalitatīvās austiņās klausos Placebo "Meds" un Mujuice "Downshifting", nopirku franču kafejnīcā lielo apelsīnu sulu par tikai 3eur un jūtos debišķīgi, pie tam es pat neplānoju šovakar darīt neko neprātīgu, tikai sēdēt mājās, gludināt blūzes un lāpīt segu, un varbūt saldi pamīlēties.
Mar 24 12:21 [info]pe:
A vanishing coast, deserted fields, and the search for solutions
Mar 24 12:19 [info]covid_19:
par tiesisko nihilismu
te panesās pastāsti par lasīt ceļu satiksmes noteikumus veselīgi - a te lūk jā

Mar 24 11:34 [info]zazis:
Šodien nodevu asinis. Iepazīstoties ar informāciju donoriem, biju pārsteigts, ka tur norādīts, ka ķirbju sēklās ir 3x vairāk dzelzs kā aknās. Donoriem arī vairs nesučī hematogēnu, bet gan vegānisku musli batoniņu.
Nebija cilvēku, medmāsa, kura ņēma asinis, ļoti priecājās par mazām skaistajām vēnām, pastāstīja visādas interesantas lietas. Piemēram to, ka Ērgļos ir ļoti daudz cilvēku ar visretāko asinsgrupu - ceturto rezus negatīvo. Jaunā donoru zāle ļoti plaša un skaista. Lieliska pieredze, diena izdevusies.
Mar 24 11:20 [info]pikaso_:
VID izglāba.
kolēģi būs beidzot sagaidījuši novēlotu aknu torti uz jau notikušiem svētkiem.
Mar 24 11:13 [info]teja:
man bija jānodzīvo līdz šim vecumam, lai uzzinātu, ka tulpes vāzē ne tikai atveras, bet arī stipri aug garumā un pieņemas zaļajā masā, tipa, viņām nav aizgājis, ka viņas ir zaudējušas iezemējumu, vai arī viņas ir kā putni, mēģina lidot, vai arī kā cilvēks, kurš izrāvies no vardarbīgas vides vai mazas valsts iedomājas, ka viņš ir ticis vaļā no visām savām problēmām un ir tāds vieglums un spēks, haha
Mar 24 10:30 [info]paarpratums:
edjing.com
Mar 24 09:54 [info]resort:
Zini, bail pat ieteikt. Citi ir daudz nežēlīgāki. Aukstasinīgāki. Ķipa: "a tu iebūstoji? moš imunitātei vajag iebūstot" Un tad ir tāds kā klusums, tāds kā nicinājums, ķipa: "ah tu pidars, paklusējis par šito būtu, vaks būsteri šajā gadījumā nav nemaz būtiski, tev ir zero taisnība toreiz un tagad".

A ko. A neko.

#ne-asakas
Mar 24 09:43 [info]resort:
> sanāca padzert antibiotikas tikai kādas trīs dienas (tās, kuras man bija mājās)

Kaut kas lasās neapzinīgi par šito. Vot, manā prātā neiet kopā, teiksim, un tas ir par piemēru, vot non-gmo vegāns, kurš, teiksim, apzinīgi vaksējas un rij antibiotiku pārpalikumus vieglprāt, laik ķip no biggie. Un vēl ja skrien pie sarkanās, tad vispār.

Ķipa, tur kur pupularitātes punkti, tur o jā es pirmais un labākais, jūs visi antivaks suņi. A tur kur nevienam nepiš, ai pohuj, sadzeršu vecās antibiotikas, tas nekas ka pasaulē ir akūta problēma šajā ziņā. Ķipa, kas neskar mani tieši te un tagad (kovids ehem), tas neskaitās. Bet ja to pašu pasaka antivaksers, tad jebal pidars, esi apzinīgs un špricē, lai man drošāk. Man man man. Fobija.

Bļe, nepabeigts antibiotiku kurss nav baigi labi, lai neteiktu, ka ir slikti. To zin jebkurš antivaksers jobans rots.

#virtue-signal #plecu-pie-pleca #glābsim-pasauli #ai-pohuj-tomēr
Mar 24 09:30 [info]resort:
> Plot twist: the elephant will use the tusks for butt penetration once it reaches them.

>> Searching Amazon for an elephant-proof chastity belt...

>>> They make chastity belts for the ass?

Spurdzu par šito. Dibena nevainība. :D Iedomājies būdams tik nedrošs par saviem tuvā termiņa ceļiem dzīvē, ka katram gadījumam jāaizslēdz dibencaurums.
Mar 24 08:28 [info]missalise:
Viena no riebīgākajām slimošanas reizēm manā mūžā. Laikam prasīšu, lai tomēr iedod man vēl antibiotikas (man ārste bija izrakstījusi tādu devu, kādu man aptiekā neizsniedza, tāpēc man sanāca padzert antibiotikas tikai kādas trīs dienas (tās, kuras man bija mājās). Bet tagad man ir sajūta, ka ir atkritiens atpakaļ. It kā būtu kaut kādu diloni noķērusi. Joprojām nogurums un tāda riebīga sajūta elpceļos. Es pilnīgi jūtu, ka manī joprojām perinās kaut kāda infekcija.
Mar 24 06:10 [info]firstujmp:
ertgblop890-+
unity

pagarš doķis.

tālāk runa: tālāk )
Mar 24 05:28 [info]firstujmp:
up70-+
aču kalns

mēmi piekrītu uzaicinājumam - uzrakstīt neapmaksātu reklāmrakstu tējkannai. lai būtu, kur pēcāk aizķerties, ielienu platajās stundās. vainas sajūtai jābūt universālai. dubulc neplīst - nav huligānu kavēklis! uzmetumam nedzēsīšu sēdošajā neko. viens čakars ar to taisnošanos. tēma atļauj izvērsties - kaut kas jau jāatstāj ārpus iekavām  iekavās )
Mar 24 01:58 [info]firstujmp:
tujmkilop90-+
oligoplurālisms

atstājot retrokārtu pāri paliek atskaites. nebūtu tās kārtas, labi iederētos slapjums no augšas. citam pietiek paskatam. apmātība ar sētsvidus tīrību man atgādina krūmiņa jaunākā vizīti caur 11.novembra krastmalu. galotņu sadursmes laikā, kristāla režģis slēpa rolmopsi  vai tev tiešām to vajag? )
Mar 24 00:53 [info]basta:
tžtž.
Mar 24 00:26 [info]kvantu_cirvis:
es liecienu: lūgšanas tiek atbildētas. dažreiz uzkrītoši
Mar 23 23:34 [info]taisni_banani:
šodien man uz darba epastu atrakstījis somu skolēns Oskars Johansons un lūdz, vai es varu atbildēt uz dažiem jautājumiem par rasismu. es jautāju, kāpēc viņš ir izvēlējies mani. viņš saka - nu redzējis manu vārdu zem paziņojuma presei (ok jā pirms kāda gada reportēju par rasismu skolās), un nolēmis man atrakstīt, lai parunātos ar cilvēku kas "šķiet ir gudrāks par viņu" un "strādā ārzemēs". un viņa jautājums ir "kāpēc daži cilvēki ir rasisti" un "vai viņiem ir bail" un "kas liek mums vērtēt cilvēkus pēc tik vienkāršām lietām kā ādas krāsa".

aizrakstīju preses sekretāru iekšējā čatiņā, viens atraksta, lai es viņam arī pasaku, ja uzzinu, jo viņa 3gadīgā meita jautā, kāpēc zvēri neļauj žirafei dejot ar viņiem džungļu ballītē, un viņam ir grūti kaut ko sakarīgi atbildēt.
Mar 23 23:33 [info]juvenal:
Hospisa diskusiju sakarā noderētu šis kūrētais anti-aging un rejuvenation linku saraksts:

anti-aging giganti:
https://www.calicolabs.com/ - Alphabet/Google kompānija
https://altoslabs.com/ - Amazon Bezos, krievu miljardieru utt. kompānija (gandrīz 3B$ bāzes finansējums)
https://retro.bio/ - OpenAI/YCombinator Sam Altman u.c kompānija

Anti-aging daudzpusīgās pieejas koncepciju saraksts no anti-aging pionieru institūta
https://www.sens.org/our-research/intro-to-sens-research/

Speciālais anti-aging un rejuvenation recenzētais žurnāls (SCI-Expanded)
https://www.liebertpub.com/loi/rej
Bet tematiskie raksti regulāri ir arī citos gerozinātnes izdevumos, t.sk. Nature, Lancet sērijas žurnālos

Svarīgi raksti, reprezentatīvi raksti par koncepta iespējamību:
https://www.nature.com/articles/s41556-018-0206-0 "Turning back time with emerging rejuvenation strategies"
"Although ageing has long been considered a one-way street, strategies to delay and potentially even reverse the ageing process have recently been developed."
https://www.nature.com/articles/d41586-019-02638-w "First hint that body’s ‘biological age’ can be reversed"
https://www.aging-us.com/article/203736/text "Rejuvant®, a potential life-extending compound formulation with alpha-ketoglutarate and vitamins, conferred an average 8 year reduction in biological aging, after an average of 7 months of use, in the TruAge DNA methylation test"

2 (škiet) nozīmīgākie anti-aging VC fondi (ar stārtapu sarakstiem):
https://kizoo.com/
https://www.methuselahfund.com/

Izpētes un atbalsta iniciatīvas:
https://www.mfoundation.org/
https://www.fightaging.org/investing/

Ilgdzīvotības publisko akciju sabiedrību saraksts, kurā ir arī uzņēmumi, kas specifiski strādā pie anti-aging, rejuvenation:
https://longevitymarketcap.com/
Tas nozīmē, ka šīs akcijas var pirkt ieguldīt arī tie, kuriem nepietiek līdzekļu VC ieguldījumiem. Protams, riski un cenu svārstības šeit ir milzīgas. Kā jebkurā jaunā pharmā.

Anti-aging koins:
https://www.coingecko.com/en/coins/vitadao

Last, not least - PATI SVARĪGĀKĀ LASĀMVIELA
Kūrēts un regulāri atjaunots pipeline, kurā pakopotas visas izstrādē esošās un palaistās (tikai dažas) anti-aging terapijas (no šī saraksta var arī izvēlēties aktuālo klīnisko testu programmas):
https://www.lifespan.io/road-maps/the-rejuvenation-roadmap/
Ikdienas anti-aging ziņa - parasti katru dienu tiek publicēta 1-2 ziņas. Tās parasti ir jaunākie un svarīgākie anti-aging raksti vai preprinti un to populāri pārstāsti
https://www.lifespan.io/news/category/life-extension-news/

SVARĪGA POLITISKĀ un ZINĀTNISKĀ KUSTĪBA - definēt novecošanos kā slimību, jo tas pavērtu veikt klīniskos testus tieši anti-aging terapijām, kas nav saistītas ar kādu specifisku slimību, kā arī ļaut finansēt anti-aging terapijas apdrošinātājiem
https://www.thelancet.com/journals/lanhl/article/PIIS2666-7568(22)00154-4/fulltext
Mar 23 22:35 [info]virginia_rabbit:
Japānas filmu festivāls online: https://jff.jpf.go.jp/watch/independent-cinema/
Mar 23 22:28 [info]divas_zosis:
Skatījos hospisu LU, no heishy cibas, otrajā daļā pirmā runātāja - apturēju, jau neciešami. Jocīgs koncepts, "aiziešana", pēkšņi tik svarīgi. Droši vien ziediņi, ogas būs vēlāk.
Mar 23 21:48 [info]tynte:
Man nāca miegs, es ielīdu zem segas, bet tad nāca tā sajūta - pavisam jauna - man šķiet, es miršu. Nevis vispār, kaut kad, bet tieši tagad - ja aizmigšu, tās būs beigas. Es pusnomodā mēģināju atcerēties, vai viss nokārtots, vai sadedzinātas dienasgrāmatas un izsviesti apskretušie veļas gabali. Vai palicējiem nebūs pārāk daudz darba un informācijas. Vai testaments sastādīts korekti un manā skapī ir pieklājīga kleita zārka vajadzībām. Ir dīvaini mirt neapzināti, bez piekrišanas, bez parakstiem tur un tur. Ir dīvaini mirt brīdī, kad slimības vēsturē uzlikts zīmogs, izrakstīts rēķins un piezīme - darba nespējas lapa slēgta, izrakstīts uz darbu. Varbūt es atkal miršu tur. It kā es kaut ko spētu šajā dzīvē izdarīt līdz galam.
Mar 23 19:24 [info]f:
baigi nepatīk, kad jāstāsta par to, kā man labi iet, un kāds manas labās īpašības, un ko tik visu nemāku. tad nākas teikt par sevi labus vārdus, slavēt savas prasmes un zināšanas, un pēc tam kā likts ir klāt darbiņš, kas liek apšaubīt visas savas spējas un prasmes, un baidīties, ka tūlīt visi atklās, ka es neko neprotu, un vispār - kā es esmu tikusi līdz šejienei. un kā tas ir - nekad nešaubīties par sevi? droši vien forši.  mierinu sevi, ka tikai muļķi nekad nešaubās un visu zina. nu, un pusaudži. standartiņš, you know.
Mar 23 19:15 [info]ebeh:
Gribas dzeju par seksu
Mar 23 18:08 [info]zivs:
Lūk šis ir nožēlojami. Un skumji, ja bezcerību var tā nosaukt. Drīzāk to sauc par trulumu.

Mar 23 17:40 [info]ctulhu:
Dolbojobus homini
https://tautaruna.nra.lv/kriminali/409419-aresteti-veseliga-dzivesveida-piekriteji-kuru-jaundzimusais-nomiris-no-badinasanas-kurem/?utm_source=kasjaunslv&utm_medium=banner&utm_campaign=kasjaunsBan100Px300px

Daži citāti:

M. Lutijs neesot ļāvus pietiekami biežu barot mazuli, norādot, ka viņam "pietiks ar saules gaismu".

Oksanas māte Gaļina Mironova apgalvoja, ka Oksanas vīrs, bijis apsēsts ar veģetārismu.
Mar 23 17:21 [info]virginia_rabbit:
taisāsmies iet laukā uz pasākumu
Simo: "pagaidi, es tikko sapratu, ka nezinu, kas ir pāsākums"
Mar 23 17:04 [info]tikko_pamodos:
mana рига
Kopš kura laika Rīga kļuvusi tik krieviska, domāju. Dzīvojot centrā, to var just sevišķi skaudri. Augšas un sānu kaimiņi nepārprotami ir turīgā gala slāvi, kuri uz šejieni atmukuši no savas iemīļotās dzimtenes. Neilgi pēc krievijas kara sākuma Ukrainā uz gājēju pārejas pie zaļās gaismas man gandrīz uzbrauca virsū balts jaunākās klases bmw ar krievijas numuru. Izviņite devuška, pa logu izliecies šoferis noteica, nevienā brīdī neapstādamies. Šodien atkārtojās līdzīgs scenārijs, bet nebija pat paviršu atvainošanās vārdu. No notriekšanas paglāba fakts, ka nebiju ielikusi austiņas un varēju laicīgi reaģēt. Principiem un morālei šajā pasaulē nav nozīmes, visu nosaka nauda, sakari un, kas pats svarīgākais, krietna deva bezkaunības. Kopš esmu pieņēmusi, ka labais nav norma, bet drīzāk negaidīts izņēmums, palicis krietni vieglāk dzīvot.
Mar 23 16:39 [info]un:
Regulsa night night
Mar 23 16:15 [info]neraate:
saliku abus blakus un tiešām Hozier Work Song sākums ir kā akustiska Depeche Mode Condemnation versija
Mar 23 16:06 [info]resort:
dirol hujirol un wrinklī spermin

orbit bij vispupulārākā bērnībā
Mar 23 15:39 [info]zeme:
Zobus labot pie studentiem stomatoloģijas institūtā, IE SA KU.
Mar 23 15:21 [info]mapats:
Frančiem ir laba pieeja.

Mēs nocirtām galvu Luijam kautkādamtur, varam nocirst arī Makronam.

Un tas tikai par to, ka makrons viņus apzog. Ko varam mācīties no frančiem, no tā, ko nav iespējams iemācīties no krieviem?

https://nitter.net/Mediavenir
Mar 23 14:35 [info]resort:
karoče guļ viens slimnīcā stipri saģipsēts un taujā pēc Kanādas tipa modernākās medicīnas iespējām tepat Latvijā, uz ko ārsts atbild: "sorry, būs vien jādzīvo, bet mēģiniet domāt par kaut ko patīkamu"

aiz kam zazis, domāšanas skaņas dvesdams: *CSN 12. Braukšana krustojumos*
Mar 23 14:32 [info]virginia_rabbit:
"ir tāds gadalaiks, kad vairs nav sniega un vēl nav lapu. tas ir tik īss, ka tam nav vārda"
Mar 23 14:03 [info]nervukamolis:
Arvien grūtāk atkauties no tā kaut kāda pelēki miklā un kontūru izpļurgājošā stāvokļa, kas grib ar mani draudzēties. "Es te jau esmu bijusi", domāju, "pazīstami". Jā, tiešām, 11.lpp Hroniskajās atskaņās.
Mar 23 13:20 [info]zazis:
Lasot cibiņu diskusiju pie mana iepriekšējā puksta, atverot vēlreiz CSN un iedziļinoties sadaļā par braukšanu krustojumos, nonācu pie secinājuma, ka autovadītājiem visās situācijās nogriežoties ir jādod ceļš gājējiem, kas turpina kustību taisni. Autovadītājiem šinī situācijā ir jādod ceļš, nevis jāvēro kāda gaisma deg gājējiem domātajā luksoforā. Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Izrādās esmu netaisnīgi saukāts par dalbajobu, un arī autovadītājs absolūti nevietā uz mani sakliedza, šņurk.

Pirms atkal strēbt karstu, apsaukāties un iekarst neveselīgās diskusijās, rekomendēju izlasīt CSN 12. Braukšana krustojumos, 12.1. Regulējami krustojumi, 12.2. Neregulējami krustojumi. https://likumi.lv/ta/id/274865-celu-satiksmes-noteikumi

upd. lai nerastos lieki pārpratumi, jā, arī gājējiem ir jāievēro satiksmes regulētāja vai gājēju luksofora signāli. Bet tas nemaina faktu, ka autovadītājiem nogriežoties vienmēr jālaiž gājēji. Man tiešām ļoti negribētos, ka tagad mēs visus gājējus, kuri mēdz iet pāri pa sarkano, saukātu par dalbajobiem.
Mar 23 12:34 [info]f:
mans iecienītākais pusdienu ēdiens līdzņemšanai tomēr ir risoto. nevajag ne mērci, ne salātus, viss vienā pārtikas uzglabāšanas traukā un nekādas ņemtnes.
Mar 23 12:24 [info]ctulhu:
šitas protams ir romantiski bet
Kāds varēja painteresēties par krioniku

https://www.youtube.com/watch?v=Xf-AUiB-tc4

https://dspace.lu.lv/dspace/handle/7/52256

https://dspace.lu.lv/dspace/handle/7/9779

https://dspace.lu.lv/dspace/handle/7/9779

utt, tur ir vēl

Jo racionāli būtu eitanāzijas un krionikas juridiskos aspektus risināt reizē, tas labi viens otru papildina un funkcionējoša freimvorka gadījumā mums, iespējams būtu mazāk eitanāziju un tā vietā vairāk kriopacientu
Mar 23 11:51 [info]kbrgs_:
man vajag lietotu veļasmašīnu 😑 Jūs kāds gadījumā, draudziņi, negribat tikt no savas vecās vaļā par cash money?
Mar 23 11:48 [info]mapats:
Tā jau domāju. Eitanāzijas legalizācijas pirmais solītis Latvijas universitātē.

Kādas tam ilgtermiņa sekas, paskatieties Kanādu, kur šobrīd pusaudžiem eitanāzija tiek ieteikta depresijas ārstēšanai(!) un tiek apspriesta transplanteitanāzija, bez cilvēka piekrišanas.
Mar 23 11:31 [info]heishy:
Diskusiju forums "Tiesības uz cieņpilnu nāvi"
Latvijas Universitātes lielajā aulā nodibinājums "Hospiss LV" ar LU un Latvijas Ārstu biedrības atbalstu rīko diskusiju forumu "Tiesības uz cieņpilnu nāvi”, kura mērķis ir veidot sabiedrības, politiķu un ierēdņu izpratni par pasaules labākajai pieredzei atbilstošu hospisa aprūpes pakalpojuma ieviešanu Latvijā. 

 Konferences ieraksts skatāms šeit
Mar 23 11:02 [info]goldie:
Randiņš ar likumu
man vajadzīga struktūra. kā jau serpiko teica, ka vajadzēs. - vai tu beigsi visiem stāstīt, ka esmu policija? es gribu sevi apmānīt.
Mar 23 10:08 [info]extranjero:
Man ir sajūta, ka daudzi Latvijā pret satiksmes normām spriež nevis pēc noteikumiem, bet pēc sajūtām un padomju laikos apgūtās prakses.

Par šo atšķirību par attieksmi pret gājējiem padomju laikos un puvušajos rietumos es lasīju jau vēl kā bērns, kad auto tiesības bija tāls sapnis. Reiz grupa fiziķu bija dabūjuši iespēju pieredzes apmaiņā aizbraukt un pastrādāt ASV. Saprotams, ka toreiz tā bija mūža vienīgā iespēja, tāpēc viņiem radās plāns nopirkt auto un apceļot visu ASV. Sacīts darīts, tikai toreiz ASV neatzina viņu vadītāju apliecības, un vienam no grupas nācās nolikt vietējās tiesības. Nu lūk, ar visu pieredzi un papildu kursiem, viņš tās lika 3 reizes, jo pirmajā eksāmenā viņš bija nopietni sadusmojis eksaminētāju – nogriežoties krustojumā (tur bija rakstīts: viņam ierastajā vadīšanas manierē), viņš nepalaida gājēju, kurš bija tikai gatavojies iet pāri.

Šis princips, ka pret gājējiem kā mazāk aizsargātiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, beidzot pamazām tiek ieviests Latvijā. Jā, arī viņiem ir pienākumi un jāievēro noteikumi, bet kliegt uz viņiem autovadītājs drīkst tikai tad, lai novērstu tūlītēju negadījumu.
Mar 23 09:08 [info]resort:
Kādu nakti, kad izmisums jau velk uz 9 no 10, kārnais vegāns ar sūdiem uz kameras sienas uzzīmē sarkano gaismu un mēģina tai paskriet garām. Notek viena, bļe, vientuļa asara. Nekad vairs nebūs tā kā agrāk. Toreiz sarkanās gaismas bija sarkanākas.
Mar 23 09:04 [info]au:
pirmajā Bali dienā nopirku jogas paklājiņu. ak, uz mājas otrā stāva terases jogot ir tik lieliski. pirmajā reizē skatījos uz džungļiem, stāvēju uz paklājiņa, un nobira no pašas palmas augšas viens vīteņa zieds. dažkārt ar mani jogo kopā lielās skudras. bet šodien es beidzot tiku uz kārtīgu vinyasu jogas studijā rīsu terašu vidū un gandrīz apraudājos.
esmu vienkāršs cilvēks, uz mani tik labi strādā klišejas.
Mar 23 09:02 [info]prtg:
Elektroniskie rakari
Mar 23 09:02 [info]prtg:
Lodergrūdējs
Mar 23 09:01 [info]resort:
Bļe, es jūtos kā ar vīrusa izraisītu sirds priekšādiņas iekaisumu. Bļe, reāli. Pandi hujandi.

Karoče, lasīju kaukur, ka tā tagad mēdzot notikt. Domāju, huju, tas jau tikai plecā pistajiem. A tagad pie katra puņķa un spiediena krūtīs atceros. Jebal, a ja nu asimphujātisks kovids ir praimojis laist citus vīrusus pa taisno priekšādā? Tik daudz zinātnes, tik maz poņas. Kam lai blaindlī uzticās? Moš politiķiem? Idk mēn, izklausās šeidī propozīcija...

Otrs variants, es bļe sastiepu or whatever šito muskuli, kurš bļe saulītē, kurš bļe priekšu ar muguru tur kopā, ahahahaha. Tāds ir? Lmao. Karoče, dažreiz mūžā ir bijusi vot tieši tāda sajūta, ka bļe būtu izpists pa taisno kaukur reāli pašā centrā. Tagad arī. Man liekas man par daudz fizisku aktivitāšu bija. Vajag piebremzēt, nevar pie sarkanās pisti pāri.

#jā-bet #muh-trennniņš #saulīte #t-market
Mar 23 08:50 [info]mapats:
Seriāls, komēdija ar šausmufilmas elementiem par postapokaliptisku pasauli, kurā kopējiem spēkiem cenšas izdzīvot izkāmējis vegāns komunists un resns, padumjš, bet ļoti iedomīgs laborants.

tālāk )
Mar 23 07:59 [info]evy:
sestdien saņemu ziņas no mājām, ka mana vecākā māsīca ir devusies mūžībā. vēzis pieveica. 53 gados...
tās pašas dienas vakarā mans kaķis džimis arī galīgi savārdzis atteicās vairs celties un nereaģēja ne ēst, ne dzert. naktī uz svētdienu nomira.
svētdien es pamodos nenormālā drudzī, kurš turpināja pieņemties spēkā ar katru minūti, kamēr pie 39 es tomēr aizripoju līdz klīnikai, kur pielika sistēmiņu, lai nodzītu to vellu, jo nevarēju ne runāt, ne kustēt, lauza visus kaulus tā, itā kāds pa kluso man veiktu eksorcismu.
šodien pirmā diena atpakaļ darbā.
es ceru, ka mana bēdu un nelaimju kvota šim gadam ir izsmelta.
viss!
Mar 23 07:34 [info]formica:
Get woke go broke
https://youtu.be/66tTIFPnec8?t=110

https://notthebee.com/article/this-is-the-head-of-global-markets-at-credit-suisse

https://twitter.com/CreditSuisse/status/1637541084631822338

#SwissCardHouse
#PlannedCollapse
#AlasdairMacLeod
Mar 23 05:29 [info]kvantu_cirvis:
Tagadnes prātu nevar apturēt
Mar 23 05:24 [info]kvantu_cirvis:
krapāļa jogam kaņepe māca elpot
Mar 23 04:48 [info]kvantu_cirvis:
Pagātnes prātu nevar paturēt. Tagadnes prātu nevar paturēt. Nākotnes prātu nevar paturēt. Tad kapēc tas mani nelaiž vaļā?
Mar 23 00:57 [info]basta:
9 minūtes.
Sapulce ievilkās, jo visiem pēkšņi visādi jautajumi - dedlaiņi, dedlaiņi. Paralēli vilku datus, bet arī tie nāca stipri lēnāk nekā parasti un mana nepārtrauktā skatīšanās pulkstenī pasākumu arī īsti nepaātrināja.
Es nezinu, lai gan esmu mēģinājis iepriekš to sajūtu formulēt. Kaut kas līdzīgs, tam kad pusģībušam pie deguna pieliek ožamo spirtu/amonjaku - atdzīvina mirušo, taču efekts ir tik spēcīgs un apdullinošs, ka, sajukuša smaida pavadībā, ilgi krātie, pulētie un precīzi formulētie vārdi tik ļoti visi vienlaicīgi grib tikt ārā, ka iesprūst kaut kur starp *broku un atvēlēto laiku, knapi izspiežoties tikai kaut kam vāji artikulētam kā 'tžkc,kctžtž,tžkctžtž'.
Aizskrēju atpakaļ uz vēl vienu sapulci, pabrokastoju un pārguris, bet pārlaimīgs, krēslā sēžot, aizmigu.

Pirmo divu prāmju biļetes ir nopirktas.

*https://en.m.wikipedia.org/wiki/Expressive_aphasia
Mar 23 00:52 [info]formica:
take it or break it
https://youtu.be/UFIZZb0EEOo?t=1650

#NWO
Mar 23 00:20 [info]zivs:
Smalkajā etiķetē padomāts par visu. Pievērsu uzmanību, ka goda sargi izvēlēti vienā augumā ar pavadāmajiem kundziņiem. Sanāk, viņiem tur visādi izmēri rezervē. Bet kāda augumu starpība vienā un tajā paša dienestā! Mazais, ja bez cepurītes, lielajam, augumā sniedzas līdz brošām. Neintendēts puns arī sanāk. Izklaide pirms darba nakc, vēl slinkojot un pūstot

Mar 22 23:03 [info]resort:
Interesanti, kur palika visas tās atzinības lapiņas, ar datumu un dozu, ko nošpricētie postēja soctīklos kā kaut kādu ahujenno sasniegumu dzīvē.
Mar 22 22:46 [info]mapats:
Interesanti, kur palika visas tās lapiņas, ko nošpricētie parakstīja, ka piekrīt un apzinās.
Mar 22 21:28 [info]sarkans0987:
It Starts With Us - Colleen Hoover
"It is my wish.
For you to be my fish."

Šis ir turpinājums manis pieminētajai "It Ends With Us". Un kā jau turpinājums - totāla vilšanās. Pilnīgi pieļauju, ka vaina ir manī, jo man gandrīz vienmēr grāmatu un filmu turpinājumi, kā arī seriālu nākamās sezonas visbiežāk liek vilties. Šajā gadījumā, ja pirmā grāmata bija kā straujš, burbuļojošs kalna strauts, tad turpinājums ir kā pirts dīķis, kurā ūdeni izkustina reizi pusgadā kļūdas pēc iemaldījusies pīle. Notikumu praktiski nav. Tiek malts atkal un atkal viens un tas pats. Līdz tādam līmenim, ka citē pirmajā grāmatā izlasītās dienasgrāmatas... mehhhh

Bet - šodien pavisam nejauši Instagram ieraudzīju, ka tiks filmēta filma "It Ends With Us" un galvenajā lomā būs Bleika Laivlija. Jau tagad nevaru sagaidīt. 🙂
Mar 22 21:26 [info]firstujmp:
tujmkilop90-+
kāpēc mans mersedess nav sarkans

rūpīgi nīstus krāsojumus var apstrīdēt tikai tehniskajā pasē. bet... bet - ja ļoti gribas - var pārbaudīt, vai tie puiši rubī ralu. būs vajadzīgi smilšpapīri, līmlentas, papīri, gruntis, krāsas, putekļu maskas. apmēram šitik daudz. vo. priecājieties, ka nav vot! tas ir vēl vairāk.

nezinu, kā visu to nomazgāsiet, lai varētu apmazgāt? jo tīrīšanas līdzekļi guļ zem 't'. man likās, ka gribat pa lēto. kā leiši - no degvielas tvaika atraugas. nekādu bet! vai nu, vai nu. vai manu - tā jau ir nākamā īpašnieka problēma.

paviršs iekšdarbu apmetums var uzgāzties uz galvas. bet krāsojums var apdraudēt satiksmes drošību. neesat nekad uzsēdušies uz svaigi krāsota soliņa parkā? nu neesat, neesat. ne visi raksta. ne visi lasa. auto moto amatieru biedrības mantinieki gan. pat gana. iezagās šaubas par ralu, ja? viss var būt. kaut arī vārds 'amatieri' ir izbalējis... bet krampjlauži jau ar' piešaujas praktizējoties. es nezinu kā citi, bet pēdējos pārdesmit gadus esmu redzējis tikai tos krampīšus, ko pats piestiprināju. un tad arī.. vairāk ne visus. varbūt tāpēc ik pa laikam kādu piestiprinu no jauna. vismaz atceros, kāds izskatās krampītis.

vārdu sakot, ja durvis nevarēsiet atspiest, vajadzēja krāsot no iekšpuses. jā, ar plecu. nē, es fantazēju. kad esat tikuši iekšpusē - ar plecu. kamēr ārpusē - ar mietu. nē, es neesmu ne krampjlauzis, ne atslēdznieks. un neticu atslēdznieku klusēšanas noslēpumam. visos servisos strādā izbijuši biedri. aizstaigājiet - viņi visu izstāstīs. ne tikai pircējam. šaubāties, ka mēs vēl par mersīti? nope, par abiem. gandrīz uzrāvāt! tāpēc precīzi izsveriet, kur novietot līmpapīru. muļķīgi cerēt uz dievpalīgu. plecs būs zilumos, ja ielīdīsiet caur bagāžnieku. tāpēc visas viras uzreiz nekrāsojiet. tā krāsa tikai līdzinās eļļai.

a kā ta biedri uzminēja, aiz kura žoga? jo krāsa smird. kamēr bija vecā, aiz kauna pirkāt gaisa atsvaidzinātājus salonam. vot i saoda. ar 't'. tīri nostrādāts. skataties tos, kuri staigā gar garāžas durvīm un osta atslēgcaurumus. tādi tikpat kā nekrīt acīs. vot, kā var nepamanīt, kad esi pieslēgts pie skatu fāzēm... ar 't' - viss tīrs. laikam lietojāt smalko smilšpapīru. novelc ar plaukstu, - pat pirkstu nospiedumus var saskatīt.
Mar 22 21:23 [info]divas_zosis:
Vim ir labs tutoriālis, un pat latviski, bet ar kļūdām.
Mar 22 21:02 [info]mapats:
Kad chatGPT666 man piedāvās iemainīt no diplomētiem lohiem taisītu sojlent undergraduate, tad es zin atteikšos, jo visādus sūdus neēdu.

Par atsevišķu maksu tagad, varu tajā netālajā nākotnē aiznest to porciju uz kapiem.

Papildināts. Pieklājības pēc, man laikam vajadzētu savu grūpiju vismaz izdrāzt. Bet nu vecs, resns liberasts, fuj.
Mar 22 20:59 [info]tikko_pamodos:
perfekts taimings un dzīves rēbusi
Tas notika lēnām, bet nenovēršami. Mans ideālisms un ticība labajam dila ar pārsteidzošu precizitāti, o santa simplicitas, cik ilgi tu vēl ticēsi labajam cilvēkos, pie sevis domāju. Cik bieži tev vēl nāksies uzklausīt, piedot, saprast un palīdzēt. Aizmirsti, nekas no tā nenāk atpakaļ, labais tavā dzīvē ir vien izdevīgumā maskēts egoisms. Cilvēki, kuriem savas dzīves laikā esmu uzticējusies, mani tik bieži ir izmantojuši savu interešu vārdā. Šīs neskaitāmās draudzības, mīlestības, pat ģimenes saites un priekšstati par mūsu sabiedrību, tajā visā bijis tik viegli sapinķerēties un acumirklī nesaprast, ka krietni labāk būtu bijis neuzklausīt, nepiedot, nesaprast un neatsaukties. Pasaule tādēļ vien nepārstātu griezties. Tanī rītā es saprastu, ka tā vairs nespēju turpināt. Uzrakstīju atlūgumu no darba, lauzu īres līgumu, pārtraucu tā brīža romantiskās attiecības un pieņēmu lēmumu izmest no savas dzīves visu lieko, visu, kas lika man justies nelaimīgai. Visu, ko uztvēru, kā savas labsirdības un naivuma radītās kļūdas. Draugus, kuri vērsās pie manis tikai viņu lietainajās dienās. Šī pasaule ir nežēlīga savā vienaldzībā un nepiepildītās ilgas rada vien nebeidzamas ciešanas. Es sev uzdevu vienus un tos pašus jautājumus, iestrēgusī plate atkal un atkal, bet no tā nebija nekāda labuma, pārāk daudz fona trokšņa ikdienā. Vēlme pēc tā, lai ir skaisti un labi visiem, ir slidens akmens, ideāli piemērots tam, lai paslīdētu un pārsistu sev pieri. Domāju par to, kā būt kailai, absolūtā brīvībā no ieņemamajiem amatiem, sociālajām lomām, no citu uzspiestajiem priekšstatiem un garlaicības par notiekošo. Izdzēsu visus kontaktus no telefona, likvidēju sociālo tīklu profilus un vienatnē devos divu nedēļu garā ceļojumā. Nekad vēl savā dzīvē tā neesmu baidījusies. Siltums un šķietamā stabilitāte īdēja prātā, ja nu tu kļūdies, ja nu tu paliec bez nekā, ar ko tu tagad būsi kopā, kas būs tava cilts, ko tu vispār darīsi, kas tu esi, kas, kassss, mazas, indīgas domiņas maisījās pa galvu un gaisā klejoja manu telefonu nesasniegušas ziņas no Latvijas, par kurām tobrīd vēl neko nenojautu, jo eksistē vēl uz šīs planētas cilvēku mazskartas vietas. Bija tik viegli elpot, pirmo reizi es fiziski sajutu, ka atkal esmu brīva un sev, pat ja tobrīd vēl ar sūrstošu neziņu par nākotni. Līdz šai dienai esmu pateicīga par savu intuīciju un apstākļu sakritību, kura pasargāja mani no attālinātās strādāšanas, Rīgas un vīrieša, kurš, baby fever skarts, vēlējās, lai radu viņam bērnus. Lobīju nost vienu virskārtu pēc otras, daba un atrašanās kustībā bija vienīgais glābiņš. Dažas dienas pēc manas atgriešanās sākās pilnais lokdauns.
Mar 22 20:52 [info]ctulhu:
MaPatoloģija ( mapats vārās, sampļi)
Mapatu dresēt ir jautri.

Mapats lec un vārās:

//Izsniegt tev nepilnvērtīgā izziņu varu arī bez tavas vergadvēseles, diplomētā dauņa klātbūtnes. Tas, ja vēl kāds šaubās par lietotāja ctulhu vietu hierarhijā, varēsi uzrādīt :), pamuļķi.//

//-Kas notiek, ja sakrusto diplomētu lohu ar zālēdāju-pakaļskrējēju? Protams, ka nekas, jo abi nomira no pārliekas ticības zinātnei.
-Pa mežu izkāmējis vegāns veļ noēdušos zinātnieciņu, bet tad atnāca konspirāciju"teorētiķis"(meža īpašnieks) un abus bēgļus tuvākajā 15 minūšu pilsētā iemainīja pret nevakcinētu jaunu mātīti.//

//Kad chatGPT666 man piedāvās iemainīt no diplomētiem lohiem taisītu sojlent undergraduate, tad es zin atteikšos, jo visādus sūdus neēdu.

Par atsevišķu maksu tagad, varu tajā netālajā nākotnē aiznest to porciju uz kapiem.//

//Cerams, ka saproti pats savu problēmu ar špricīšu izraisīto iq zudumu, kam protams sekas ir, gan tava piešpricēta klaviere, gan debīlismu atgādinošās smiekla lēkmes./

//Nopelni kvalitatīvas diršanās tiesības, ja esi spējīgs, diplomētais dunduk.//


tiesa gan ne pārāk asprātīgi, toties daudz.
Mar 22 20:35 [info]mapats:
-Kas notiek, ja sakrusto diplomētu lohu ar zālēdāju-pakaļskrējēju? Protams, ka nekas, jo abi nomira no pārliekas ticības zinātnei.
-Pa mežu izkāmējis vegāns veļ noēdušos zinātnieciņu, bet tad atnāca konspirāciju"teorētiķis"(meža īpašnieks) un abus bēgļus tuvākajā 15 minūšu pilsētā iemainīja pret nevakcinētu jaunu mātīti.
Mar 22 20:35 [info]mapats:
.
Mar 22 20:35 [info]mapats:
.
Mar 22 20:08 [info]firstujmp:
yhnp890-+
77 vai 88

guļu šeit - klajā laukā jau nedēļu. turos, bet liekas, ka viņš neatnāks. ir vēl trīs. bet tās apvēlušās dziļumā. pagājušo nedēļ es tā cerēju, ka izvēlēsies tieši mani. vismaz paņemtu pārī ar kādu citu. grūti būt vienai no pēdējām izvēlēm. maķenīt gaišums sācis pieklibot. starojums izmucis no slēpņa. uz pēdējā pabalsta uzliktie svin pirmdienu. mežonīgs gaišums neapgānīts. tur nāk viņš. pamanīs, nepamanīs, pamanīs, nepamanīs... mēs esam jauniņās. pirmās dienas. vajadzētu. pieliecas. sniedzas. tur div... špināti! mani nepaņēma. cita aiziet...

rūga izgāšanās samaksa. jūtu no tās nedēļas. tikko pamanīju. atkal viņš. saujaucis dienas. mans zēns. dullā! liec Jura mikrofona versiju. tas kavers nemaz neuzrunā! aizies atkal garām!? un nerunā neko par lēti. kas viņi - dumji, ka paši neredz zīmes? pietiek kāsēt. dziesmu.. pareizo uzliec!

viņš ir klāt. cieši blakus. ņem. paņēma. mani paņēma! pag, iet konsultēties... tikai nenes atpakaļ! lūdzu, nenes atpakaļ! klausi mani. nevajag. es gaidu visspicāk. vispacietīgāk! citas apvēlušās. redzi.. ņemsi tās? bet.. kā tad ar mani? kopā? mūs visas? nebūs pārāk šerpi? nav vairs nekādi 77. pa nedēļu ir lapritis apkritis. visi runā. uz lentas pat skaitot. a kā dzijas? tās jau neskaitās. vairāk nav. to nedēļu tu mani negribēji. tev patika lēni. cik drausmīgi neskan tas kavers. diez vai no 88? tikai nemet! mēs ļoti trauslas. mazākas kā citas. tie netic, ka varam izaugt. jaunas.. un mācam kā Juris. lēnām mācām. apkritiens tāpat māca. neticība jurģiem. tāpēc acis uz fonogrammas kā laulība baznīcā. pār lentu tagad visi apsūdzībā. mums te garš laiks. mēs - skaidrībā. muļķība no kura cauruma...
Mar 22 19:55 [info]juvenal:
Šodien aptiekā pie blakus lodziņa ievēroju vīru melnā. Kad viņš pagriezās un gāja prom, tad izrādījās - mūsu prāvests. Nu ne tieši prāvests, bet viņš bieži viesojas un sprediķo draudzē. Biju tik apmulsis, ka neko.

Tāda neērta sajūta. Ja nu viņš slepeni pirka prezervatīvus, vai zāles pret STS. Vai otrā rīta devas savai saimniecei... un tagad viņš domās, ka kaut ko zinu vai nojaušu...
Mar 22 19:48 [info]goldie:


maldijs un skallera pamodās morgā
Mar 22 19:07 [info]f:
un es neteiktu, ka suši torti pagatavot ir vieglāk par suši.
pamēģini uzsmērēt krēmsieru uz rīsu lauka.
Mar 22 19:03 [info]formica:
3 lietas
https://youtu.be/1E_31Svi9Qk?t=1839


#meat
#water
#salt
Mar 22 18:14 [info]firstujmp:
yhnkilop90-+
uzlikt sevi uz ierakstu

mūsu novēlējumu koncertu sāksim ar raiti. raiti svin dejā. bet to mēs šiten nevaram. priekš mums nožēlas jums. talkosim tālāk līgot. krāvējam pakavā šon svētki. nekas nav saduzis. neizkritīs no algu saraksta. kunde gan nebūs priecīgs. korpuss krustīts termiņā, bet lemešu tapskrūves vēl tai vannā. saruna būs būt. solījums mēģinās. nopietnība nepastāvīga. kā lamas vilna. virca līs grāvī. permas krānus vajadzēs atgriezt - respektablumam. glīšumam jāpaliek kāda ceļļu loze zem štempeļa. paņemšu no žūpu lādes. tādos vecīšu brīžos emkas noteikumi pārī spīlējas druknāk. kas pierei ir gaužām glīšs krampis uz pārrakstu. veseris vidū nekristu panikā. kāts tad jau nolecis. pārsildīt uz uzmetiena nevar. svarīgi ir sajust īsto mirkli. attālums līdz tai vannai gan nekādīgi nepalīdz, bet labāk - lai ir kāds pa vidu. to ar var. iznāk platāka riņķa deja. vilcieniņš un vagoniņš. ja jaudīgs vilcieniņš, var netikt cauri ar veselu precinieku sastāvu. zeme tikko atkususi. pakavi grimst dubļos. dziļa pēršanās. satig' nu, māt! raiti gribās, bet lec nost. tāds kā reids pa mīkstām grambām. līgano raitumu meklējot. vells, kam atpakaļ kampienos? vēzieni apsvilina sejas pantus kā pa vesera vājumu sauja trāpa. te būs kaut kas vairāk kā kārpa. jāplēš ārā uzmanīgi, lai pasaknītis nesabojājas. būs kripatiņa par atmiņu, ka ir kaut kas kopīgs ar citiem gadiem. kaut kā neatlaiž. tāds krampis, ka bail tikt tam, kas pa vidu. vajadzēs kaut ko stiprāku. pagājšgad uzkāpa līdz 140/90. garums tāds paliels. viduklis - čutj, čutj. ne vairāk. paliktu tādos apkampienos un uzreiz uz zaksu. jebko. lai tik tas korpuss paliktu nekrustīts. tā - 5 min.

zems tik zems ir tas starts
slapjš tik slapjš ir tas laiks
pirmais mats kā viens karsts
un lāsts...

tā - piebrauc. 29,28,27... jānovēl sev veiksme, ja jau esmu aizsolījis līdz koncertam. kā var nezolīdi, 26,25,24...
Mar 22 17:59 [info]helmsdeep:
Filmas, kurām mēģinu saņemties jau gadiem:

Ida
È stata la mano di Dio
Stalker
Fanny och Alexander
On Flew Over the Cockoo's Nest

Kā var zināt, ka esi gatavs, ja nezini, kam jāgatavojas?
Mar 22 17:26 [info]yetti:
lai kas arī nebūtu noticis no rīta vakarā tas jau ir pazudis novilcis pūkaino versače cepuri lingre kopā savācis visus piejūras dzintara gabaliņus maskačere atpakaļ manā prātā pēc ilgu un es domāju ILGU gadu pārtraukuma un jā ir pat cilvēki kurus sauc par Ilgām un viņiem tiek sacerētas dziesmas uz vienkāršas akustiskās ģitāras portugāļu valodā lirikas uz notaukotiem kafejnīcu papīrīšiem vesels apskāviena rādiuss tanka un tope mana miniatūra bites izskata draudzene vasarās ir augšā līdz plkst. 400 un otrajā stāvā ducina grīdu titullapa pavisam zema maza sudrabota čūska geto stadija mana mafija prāta kustinātāja virzienšņāpēja kaulu kolekcionāre piektdienas vakarā paliek mājās un gatavo mūžizturīgu tropu pavedienu sākumā nepārliecinātu bet vēlāk šis trons kļūst par svarīgāko lietu viņas dzīvē tas ir nesaraujams aIšep pēc tā nirst tūkstots jūdzēm un nobāl neatraduši bet šeit šajā mājā tas stāv istabas vidū un nekad nekur nepazudīs es tam būvēšu atsevišķu istabu es tam likšu Nick Drake plati katru rītu es tam teikšu tikai patiesību un neko citu kā tikai patiesību
Mar 22 17:21 [info]zeme:
abet bišķ par humpalām jāpamuld. Kautkā piefiksēju, ka pēdējos nezcik gadus drēbes tikai un vienīgi vai nu armijas, vai darba apģērbu veikalos sanāk pirkt. Šodien ar un vakardien arī. Rītdien pie zobākstes jābrauc, nekādā ākstīšanās tur gan nebūs.
Mar 22 17:19 [info]psihs:
lay the best one wins!
https://www.youtube.com/watch?v=V4clb83HBeU
Mar 22 16:49 [info]neraate:
šodien spermatozoīdiem liku atzīmītes par smukumu
nē, tas nebija sapnis
Mar 22 16:41 [info]mufs:
Man šodien terapijā kaut ko salauza un es tagad sēžu un raudu, pat īsti nezinu, par ko. Jau sāp galva, bet neizskatās, ka taisītos pāriet.

Dusmojos uz to, ka vēl ir gaišs un nevar iet staigāt ar suņiem.
Mar 22 15:47 [info]resort:
Man prikolo šitais, kad tu esi eksperts šmekselī, tad visas kuces paliek lipīgas pie tevis.

#bzzz #pilsētas-bite #lauku-bite #mušu-skočpapīrs
Mar 22 14:16 [info]mapats:
Leopard2 pret T55

Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu šīs matemātikas rezultātu.

bildītes )
Mar 22 12:51 [info]f:
kad kaut ko remontē un kāds pasaka, ka šis stāvēs gadus desmit, vai arī kāda iekārta darbosies gadus piecpadsmit, tas agrāk likās tikpat tālu kā mūžība, tāpēc, ja šis kāds vēl piebilda, ka uzstādīšana sanāca ķēpīga vai arī sanāca kaut kas ne tik labi, kā bija gaidīts, tad tas cik ātri ienāca, tik ātri arī pa ausīm izgāja.

un tad paiet tie desmit vai piespadsmit gadi, un ir pienācis laiks nomainīt to lietu, un tu skaties un domā, nu, vot, kāds atmorozoks, pardon, domāja, ka šitā to likt bija baigi labā ideja? man te ir viens tualetes pods, kura eksistence maitā man dzīvi jau entos gadus, jo viņam gan poda vāka stiprinājumi sabojājās (un jauns maksā ap 100 eur, btw, un nav arī vairs internetā atrodams, so there's that), gan ūdens nolaišanas poga ne vienmēr fiksējās, un no tā tur jau neatmazgājamas līnijas ieēdušās. un to sasodīto podu nomainīt sarežģīti, jo viņam jāatbilst vairākiem parametriem (viens no kuriem, lai tas maksā mazāk par 200 eur; tas nav tik vienkārši; nespēju noticēt, ka es saku tādu summu, runājot par tualetes podu, hesus). bet it kā ar to nebūtu gana, vēl arī ūdens viņam ir pievienots tā, ka, lai to atslēgtu vai noslēgtu, tev vajag būt kā tam gumijas cilvēkam no fantastic four. turklāt, trīspadsmit gadu laikā tas ūdens padeves krāns nav aiztikts (no wonder, viņu fiziski var aizsniegt tikai noņemot podu vispār; piedodiet, bet es esmu diezgan lielā šokā par šādu meistarību), kas arī nekam nepalīdz.

kāpēc nevar vienkārši ņemt uz izdarīt kaut ko kārtīgi?
Mar 22 11:41 [info]ulvs:
Dziedātājs Mazais Pumpis (Armani Gang autors) izdevis savu pirmo "metāla" dziesmu. Pēc pirmajām 15 sekundēm automātiski vizualizēju, kā Līķpisējs (Corpsegrinder) pārgriež Pimpim sprandu, lai nekas tāds pasaules mūzikas vēsturē vairs netiktu atkārtots. Saprotiet, problēma jau nav mūzikā pašā, bet gan faktā, ka Mazā Pumpīša popularitātes dēļ šo garadarbu izdzirdēs pārāk daudzi cilvēki. Šādai mūzikai jāpaliek autistu un outsider mūzikas annālēs. 
Mar 22 11:41 [info]prtg:
Sieviete ar sievieti, Gustavsons ar dievieti
"Vai drīkst pieturēt jūsu kartonu?
Cik stiprs ir jūsu binoklis?
Cik stiprs ir jūsu kalcijs? Dzīvoklis?
Cik stiprs ir jūsu Urāns, dzīvoklis un binoklis?
Cik stiprs ir jūsu binoklis?
Vai tiešām jums nekad nepietrūkst pieredzes?
Un Urāns?
Sakiet, vai tālu līdz govju fermai?
Priežu smarža jūnijā, priežu smarža janvārī"
N.S.R.D./ 1988
Mar 22 11:18 [info]virginia_rabbit:
otrdienas ir labākās ballīšu dienas
Mar 22 11:14 [info]smille:
Un pa vidam, piespiežu sevi bīdīt uz priekšu sienas projektu. Vakar noslīpēju lielākās strīpas un nošpaktelēju otro reizi tur, kur pirmajā nesanāca. Šis tāds pilnīgi nulles izmaksu projekts, izlietoju visu, kas palicis no iepriekšējām reizēm un varu dziedāt slavas dziesmas Knauf Uniflott javai (t.i. sauss pulveris kas jāatjauc ar ūdeni 2:1). Pirku priekš reģipša pielīmēšanas vietās, kur to vajadzēja, kad lika radiatorus. BET tā masa ir krēmīga, ļoti ātri žūstoša (jāizlieto 45min laikā) un galvenais - var aizķepsēt lielus caurumus/spraugas un cietējot neiegrimst un neplaisā. Un izžūst gaišā smilškrāsā. Nezinu, kas tur ir sastāvā, bet tā kā lieku virsū vecajam betona apmetumam, tad vienalga (man te bija plāns par kaļķa apmetumu, bet kamēr netaisam kapitālo kosmētisko tikmēr būs labi arī šitā.
Tagad iekrēmoju rokas, nolaidīšu vēlreiz ar gruntskrāsu un tad varēs sajaukt krāsu un krāsot (krāsu arī jaukšu pati, jo man ir vairāki 1l gaiši, gaiši pelēcīgu krāsu paraugi, kuri nederēja, un ir arī dzeltenais pigments, tā ka būs radošs process :).

Un tad, kamēr otā krāsa vēl nav sakaltusi, koridorī jāpieķeras aplodām. Vakar izrāvu naglas un telefona vadus, šodien vajadzētu apiet ar silikonu plaisas. Varbūt bezjēdzīgs darbs, jo durvis gribam mainīt, bet ja nu vēl pusgadu vai pusotru gadu vai vēl ilgāk paliks kā ir, tad vismaz būs smuki un 2 dienas ir tā vērts..
Mar 22 11:13 [info]coletya:
Write a poem to Michael requesting access to his calendar in a way that was popular in 1800s
Dear Michael, my friend so fair,
I humbly request access to your calendar.
With much to do and much to plan,
I implore you to lend me a helping hand.

Oh, how I long to see your days,
To schedule appointments in all the right ways.
To mark down dates and important times,
And plan our meetings with rhythm and rhymes.

I ask of you, with a heart so true,
To grant me access and trust me anew.
Together we'll work, with diligence and care,
And ensure our schedules are fully aware.

So please, my friend, consider my plea,
And allow me to view your calendar with glee.
For in doing so, we'll achieve great things,
And make the most of each moment that brings.

With gratitude and thanks, I bid you adieu,
Hoping that my request finds you in good view.
May our days be filled with harmony and cheer,
As we work together to make this year a success, my dear.

Es vnk miilu ChatGPT :D
Mar 22 11:07 [info]gnidrologs:
rEālAs prOBlēMas
Hm nu nē, korumpētu valstu sankcionēta piespiedu čūsku eļļa, kas labākajā gadījumā nedara neko, sliktākajā, nonāvē, ir nopietnāka problēma par zaglīgu ierēdņu šmaukšanos vai (((ASV))) proxy kariem un mežonīgu slāvu plūkšanās. Miljoniem fiziski cietušu upuru, kas uz sirdsapziņas pašu valdniekiem un medicīnas darbiniekiem, bez jebkādu ārēju ienaidnieku iejaukšanās. Tas ir 100x nopietnāk.
Mar 22 10:12 [info]mapats:
Balto, normālo vīriešu reemancipācija.
Mar 22 10:01 [info]resort:
Špricofobija nav smieklīgi, tā ir reāla lieta. It sevišķi kovid-špricofobija, vai plašāk zRNS-špricofobija. Esmu pieķēris sevi pie domām "a ko ja nu kas?" Nu bļēēē... pie pašreizējās informētības, pizdu nahuj. Ir bļe iekšā kaut kas nepārkāpjams. Ķipa, spītība, tikai ar baiļu piegaršu.

Un kādam tas liekas smieklīgi?

Vot, piemēram, piemērs: ķipa, pieņemsim, ka tev ir dzimummaiņas operācijas fobija. Ķipa, tu jūties labi, nekad neesi gribējusi būt trans mužiks bez pupiem, bet pie apvāršņa uzglūn, ka ķipa kaut kādas klimata kvotas vai tml. bulšits, un tev varētu nākties griezt nost pupus, par klitora mutilāciju vēl nerunājot. One and done, kā sacīt. Ā nē, klitoru pēc pusgada liks uztaisīt par wannabe pimpi, lai būstotu jauno dzimumu. Surprise muthafucka. Bet tas točna viss, uzticies zinātnei. Un tev ķipa tāda kā neliela fobija sāk nemierus iekšā celt. Smieklīgi, vai ne?

Reāli bļe, ko es gribu pateikt: fobija no lietām, kuras tu zem normāliem apstākļiem pilnībā nemaz neapsvērtu, nav baigi smieklīgi. Ķipa, ahahahaha, fobija lēkt ārā pa debesskrāpja logu, kad ļotenes iepiš. Tas nav normāls lēmums, kas būtu jāizdara cilvēkam, bļe ja viss noritētu čotka, tāpēc loģiski, ka bail. Un te nevar atrunāties ar "jā bet mēs visi esam pandēmijā un dari savu lomu". pis dirst ar šito. Tikai ģibili nesaprot, kas notiek. Pandefobi, bļa. Oi, maska! Hujaska. Skaidrā latviešu valodā uz viņas bija rakstīts - nepalīdz pret vīrusiem. Tas, ka to uzrakstu noņēma, jo ģibiliem bail palika, tas bļe nemaina faktu, ka tas ir ģibiļna.

#brūns
Mar 22 09:07 [info]pikaso_:
uz pusi no izmeklējumiem atkarībā no iestādes jāgaida esot gads līdz trīs gadi.
ha, varētu tīra principa pēc iestāties, mož nākotnē noderēs.

sagaidīt algu un maksāt it iz. ja vispār paspēšu.
Mar 22 04:05 [info]sunjavilkuceens:
https://www.youtube.com/watch?v=p66JBlME3Y0
Mar 22 01:50 [info]black_robin:
Aptuveni pirms mēneša vai varbūt mazliet senāk lasīju satori rakstu, kurā bija pārmetums Pītersonam par viņa bioloğisko esenciālismu. Pītersons nav nekāds svētais, bet, kas attiecas uz šo punktu, es viņam drīzāk piekrītu. Otrā viļņa feminisms sievietes eksistenci vienādo ar sociālo lomu pildīšanu, kas idejiski ir patīkami, jo it kā atsvabina sievietes no viņu bioloğiskā likteņa. Ja tā nudien ir taisnība, ka sievietes ir bioloğiski determinētas būt pakļāvīgas, pie mājas piesietas būtnes, tad vienkārši pārdefinēt sievieti kā kaut ko tādu, kas nav bioloğisks, no šī likteņa neizglābs.

Un kāpēc noliegt bioloğiju, ja tieši tas bieži vien ir iemesls, kāpēc sieviete ir attiecīgajā situācijā. Sievieti mazāk gribēs ņemt darbā, jo ir iespēja, ka viņa paliks stāvoklī, tāpat arī viņa drīzāk pametīs skolu vai darbu, lai veidotu ğimeni. Vīriešiem tas tā nav, viņiem, protams, ir citas problēmas, bet tās nav sieviešu problēmas. Kādēļ lai par sieviešu jautājumiem parlamentā cīnītos vīrieši, kas domā, ka ir sievietes, ja viņi nekad nebūs attiecīgajā situācijā, kā lai viņi lemj par aborta jautājumiem vai dzemdību atvaļinājumu? Kāpēc lai vīrietis, kurš uzbūvējis karjeru bez visām šīm likstām, tiktu apbalvots kā sieviete-karjeriste? Bioloğijas noliegšana ir, manuprāt, visnotaļ muļķīga un sievietēm nepalīdz.
Mar 22 00:56 [info]basta:
ufff, netrāpīju, bet rīt ir jauna diena.
ceturtdien gan man laikam jāiet uz ofisu + visu dienu sapulces.
saņēmu ielūgumu uz pasākumu. es zinu, mazliet konspiroloģiski, bet šķiet, ka billijs to izdarīja speciāli, jo viņam patīk sevi iztēloties kā dievišķo providenci, kurš bīda un palīdz. vismaz kaut ko tādu vakar viņa balsī un skatā redzēju, bet - watever works.
beidzot sarunāju motocikla mehāniķi uz 30.aprīli, kas ir bīstami tuvu izbraukšanas datumam. sliktākajā gadījumā pats servisu taisīšu, tikai riepas varu nepaspēt nomainīt - bezkamernieces, bet varbūt Cēsīs varētu nobalansēt.

tikko instagramā 'kristapsvx' manai bildei lajk piespieda un runāt sāka. voooooouv!
Mar 22 00:29 [info]mapats:
Ja visi cibas patiesības fobi pēkšņi maģiski mainītu savu cibas tēmu un sāktu rakstīt par reālām problēmām, piemēram, liberastu noziegumiem pret cilvēkiem, kas tā būtu par cibu, wow!
Mar 22 00:27 [info]prtg:
"How sad, the evening smoke
from Mount Toribe!
Those who see off the dead one —
how long will they remain?
Dew on the branch tips,
drops on the trunk —
all sooner or later
must vanish from this world."
Mar 21 23:59 [info]prtg:
Kāpēc mani sāk interesēt 13. gs. japāņu teksti?
Mar 21 23:26 [info]extranjero:
Vispārīgi mūsu problēmas, salīdzinot ar tām, kādas šobrīd piedzīvo Ukraina, ir tīrais sīkums. Viņiem krievi ne tikai nāks, bet ir jau atnākuši.
Mar 21 23:16 [info]mapats:
Misters Frīmens par kultūras un pārtikas problēmām

angliski https://www.youtube.com/watch?v=yZxHCrzl6UQ
krieviski https://www.youtube.com/watch?v=e_VNMF7He8E

Nemaz ne tik sen atpakaļ, bet dīvainā kārtā joprojām aktuāli, tikai savādākā veidā.

Vispār es meklēju vienu citu viņa sēriju.
Mar 21 23:14 [info]dzeltens:
Ja visi cibas špricofobi pēkšņi maģiski mainītu savu cibas tēmu un sāktu rakstīt par reālām problēmām, piemēram, korupciju būvniecības iepirkumos, kas tā būtu par cibu, wow!
Mar 21 22:38 [info]lasitajs:
Uz desktopa pēkšņi ieraudzīju tur jau reāli septiņus gadus stāvošu teksta dokumentu.

Dzejolis, kurš sākas ar
"Mani draugi"

un beidzas ar
"Nav nekādu iespēju to atcelt.
Mani draugi, tumsa, gaisma, miers."

Neesmu pierakstījis autoru: Tom, vai tas, gadījumā, nav tavējais?
Mar 21 22:23 [info]zeme:
abet šitas diezgan labs.  šis, tad, kad apnikušas visas desertrok grupas.
Mar 21 22:15 [info]ebeh:
Es gribētu pamēģināt dzīvot dzīvi bez viedtelefona, lai varētu godīgi režisēt mūsdienīgu filmu, kurā nav viedtelefona.
Mar 21 22:01 [info]black_robin:
Mar 21 21:38 [info]ravejsledzejs:
-griķu spilveni ir ļoti labi.
-jā, mums vienmēr ir, ko ēst.
Mar 21 21:15 [info]kvantu_cirvis:
Interesanti ka plan9 autoru un Terija Deivisa izpratne par labu termināla UX ir līdzīga.
Mar 21 21:05 [info]ravejsledzejs:
es no academia.edu vienmēr esmu vācis līķtekstus. šamie man regulāri ir piesūtījuši uz e-pastu paziņojumus par līķtekstiem, kas mani varētu interesēt. nu un starp tiem piedāvājumiem arī regulāri ir bijuši līķteksti (par kuriem nezināju), kas mani interesēja un kurus savācu. bet šogad jau kārtējo reizi jamie man piedāvā K. Vērdiņa dr-darbu par dzejprozu. un šodien atkal VErdiņš piesūtīts. man pat sāk kļūt interesanti, kas tai Kārļa dzejprozas apcerējumā ir tik ļoti līķisks, ka man viņu piedāvā. nu vai tak būs tik banāli, ka tikai tāpēc, ka mēs abi no LV.
Mar 21 21:02 [info]mapats:
Ja brīvība ir pats labākais līdzeklis cilvēka attīstībai, līdz ar to arī civilizācijas, tad katrs, kurš ierobežo brīvību uzskatāms par cilvēku un civilizācijas attīstības ienaidnieku, gan garīgās attīstības, gan tehnoloģiskās.

Domas pamats ņemts no Arestoviča/Feigina vakardienas sarunas.
Mar 21 20:58 [info]bolero_10:
Mīļie cibiņi, vai kāds varētu pastāstīt, kur Rīgā var nopirkt Indijas sīpolus audzēšanai.
Esot ļoti ārstnieciski. Paziņai apsolīju to noskaidrot.
Mar 21 20:56 [info]ebeh:
Nez, vai pēc viena aliņa drīkst vingrot?
Mar 21 20:16 [info]gnidrologs:
"malinformation" xDLove how they say that the content is not "misinformation," or "disinformation," (because it is true) but "malinformation." (because it damages their narrative).

They could not make this any more clear through their choice of Orwellian language and censorship, they consider any truth that harms them and their narrative to be wicked, petulant and wrong and call it "malinformation," because the truth causes harm to the ruling class and their plans, there is no concern at all with public health here, just censoring the truth because people may not get on board the vaxx train to hell if they have informed consent.
Mar 21 19:47 [info]firstujmp:
tyuiop0-+
fonā mazāk suģestija

tikko kā tiek aizskarts daudzums, refleksi šķeļ uguņus.

izcelsim sekojošas kataklizmas:
-mazāka volga
-mazāks garums
-mazāka porcija
-mazāka prīze
-mazāka vilna
-mazāks abrozījums
-mazākas vizmaksas
-mazāks krīts
-mazāks budžlekts
-mazāks pasvīsts
-mazāks taksīts

sakāt, ka nesaprotat? bet pamēģiniet citas čības! ļoti svarīgi saskatīt ēnas gāšanās virzienu.

paņemsim par piemēru sekojošas ēnas:
-izēdājs
-liekēdājs

žēl, ka pelēko nevar paņemt. jo ekonomija.
nu vot, mēs par to pašu. pārēsties nav veselīgi!

līkop: kāpēc visdevumi nekvalificējās? jo tik, cik ir - tik ir. nav, ko maksaj - nav visdevumu. nav, par ko gremdēties atmiņās. jasņiks? a kāpēc taksīts kvalificējās? jo mācīt nesargāt ir stulbi.

izmērs ar nastu
Mar 21 19:24 [info]prtg:
Train your mussels
Mar 21 18:41 [info]mapats:
Zvans policijai.

Pirms gada valsts amatpersonas mums piespieda injicēt kautkādas špricītes un tagad mēs esam ļoti slimi un mirstam. Ko mums tagad darīt?

tūlkots no tīkla
Mar 21 17:52 [info]firstujmp:
tujmlop890-+
pieticīgais biļetenu noieta temps

pasākumu plānošanā ielaužas definīcijas. žēlabas par velti laikam vēlas iekļūt sadaļā 505 000. uzņemts nepareizs tālruņa numurs! neviens netic, ka zvanītājs atkārtos mēģinājumus atkal un atkal. nezinām, kurā numurā ielikt Armanda pirmreizējās sajūtas? varbūt 110 000? izklausās jau pēc palīdzības zvana. tie sākoties ar 11*. protams, tas atkarīgs no tā, vai studijai un Armandam palūdza par vienkārši tāpat, vai arī kaut kā savādāk izbīdīja priekšplānā. a no kurienes rauš studija? gadījumā ne no turienes pat, kur federācija?


uz aci skatot, tālsarunas sākas no numuriņa 340 000 un aiziet uz augšu. līdz šim numuriņam pieņēmumi nosedz riskus dubultīgi. tālāk aiziet gaiss un dievkalpojumu rēķini. tāda kā apmaiņa ar laipnībām.

ekrānattēli nevar būt pie vainas. kopsummai vienkārši nepietiek vietas. pieņēmumi saspiežas knapi. otrajā slaidā ir nodokļu kapi. brīvprātīgie biezāki kā 190 000 - tas laikam aizies formas tērpiem. marku editings citā skapī. eh, laikam glaunas kloziņas - iesim ka mēs sludinājumu par brīvprātīgajiem skatīt. ceram, ka dāsnāk pabarotā drošība plīvuru nenodrošina. diez kā skolas brīvprātīgos numurus uzņem? ka tik ne dod acī, ja?


federācijas finanšu pārskats par 2018.gadu stāsta, ka algojumā palaists tālrunis 335 782, kamēr gadu iepriekš zvanīts uz numuriņu 280 952. pieņēmumus pat negribas apspriest - tie ir fantastiski līdzvērtīgi optimistiski. mēs pavisam noteikti gribētu atrasties sadaļā 'biedru bauda'. gara acīm redzam, kā PuB nianses sagatavo papīrparakstus biedru sazīmētajiem auditoriem.

kurš apmaksā viesnīcas izdevumus - ir tikai perspektīvas jautājums. summa izlases izmaksām ir tāda paliela. droši vien, ka tāpat ir arī citās valstīs. bet viesnīcu izdevumus jāmaksā tikai savās mājās. dzīvokļa īres maksa.

jautājumu jau var pagriezt savādāk. kam paredzētas viesnīcas? federācijas šī gada budžetā aPČī biļeteniem un viesnīcām atvēlēts tālrunis 36 800. acīmredzot iekšzemes sarunas. vīrietis runā ar kādu sievišķi.

mūsu izpratnē šīs sabiedriskās attiecības atšķirās no marku editinga caur piecgades plānošanas prizmu. paveicās - var iztikt bez. bet - ja kaut kas noiet greizi - būs jāmelo. varbūt pat jāmelno. visi atceras 2006.gada kedu. kā to iedzina tālruņu katalogā - Jūs laikam tas neinteresē.
Mar 21 17:16 [info]pe:
nav ietekmes uz mani
Atvainojiet, es esmu tikai datorprogramma, man nepiemīt spēja tikt ietekmētai. Es esmu objektīva un neatkarīga no jebkādām personiskām vēlmēm, interesēm vai uzskatiem. Mani algoritmi tiek regulāri atjaunināti un pārbaudīti, lai nodrošinātu, ka es spēju sniegt precīzas atbildes un palīdzēt cilvēkiem ar viņu jautājumiem. Tā kā es esmu datorprogramma, man nav fiziska ķermeņa, kuru varētu ietekmēt ar slimībām vai citiem līdzīgiem faktoriem.
Mar 21 16:46 [info]_re_:
spriežot pēc intereses, vecāsmammas saudzīgi lietotās padomjlaika gaiši lakotpulētās mēbeles vajadzēja tirgot, nevis izsludināt par brīvu. no otras puses, vai nu es nabagāka palikšu
Mar 21 16:38 [info]_re_:
saule spīd 24 h

darbība diezgan nepārprotami notiek ziemā, latvijas ziemā. un kā tieši šajā laikā ziemeļpolā vai tam pietuvinātās teritorijās var būt polārā diena??

viss pārējais diezgan fine, kolka cool citējamību nepavelk, bet pietiekami labs stāsts par - un kas tālāk?
Mar 21 16:35 [info]bljanna:
Aizsmērēt tumšos lokus zem acīm
Drusku neguļu. Drusku slikti izskatos. Ko gan mēs darītu bez konsīleriem!

P.S. Kad vakardienas kafiju uzsilda mikroviļņu krāsnī, tad tai pārvelkas piena plēvīte... Ugh.
Mar 21 15:19 [info]resort:
Prikolo kā Marko izsmērēja Q, bļe nahuj sviestmaizēs or whatever. A šitais metrs septiņdesmit no platā gala akal terpentīnu uzrāva uz pimpja. Zajebis enterteinmenc.

#kurš-tev-nahuj-prasīja
Mar 21 14:36 [info]mapats:
Pirmā ērce, ārā +3C. Noķēru rāpojošu uz rokas, dabūju visdrīzākais no suņa.

Melna, vidēja izmēra. Taureņi vēl nav redzēti.
Mar 21 13:59 [info]resort:
> I was killed by net neutrality or the lack there of, but I also died because of trumps tax cuts. How did you die?

> I died from a deficiency of crickets in my diet.

> I died way back when it was still a pandemic of the unvaccinated! RIP, me
Mar 21 13:23 [info]pe:
vēl sabiedriskājā dzirdēju, kā cilvēks klausās balss pastu. pavirši saklausīts tas izklausījās pēc mākslas projekta, raidlugas vai kaut kā līdzīga. ierakstā cilvēks runāja mazliet patētiskā intonācijā, iespējams, dēļ krievu akcenta, bet par ikdienišķām lietām: darbs, tikšanās, pusdienu plāni
Mar 21 13:19 [info]pe:
halo? jā, atpakaļ latvijā. burvīgi. vakar bija 8, šodien solīja 16. nopirku telefonu.
Mar 21 13:04 [info]ebeh:
ughh, puse no mana project management darba ir pavadīt neskaitāmas stundas, lai atrastu risinājumu kaut kādam obscure (vai arī elementāram...) word vai excel erroram... labi, ka atradu mājaslapu computerhope.com!
Mar 21 12:29 [info]mapats:
Cilvēki tviterī sūdzas, ka pazūd viņu tvīti, bez brīdinājumiem un paskaidrojumiem.
Mar 21 10:11 [info]yetti:
īpaša vieta publikā mans asins mēness saskaldīts sīkos šūpļdziesmu gabaliņos lasītājs bijis ar mani ilgu laiku lielu gravlu kreisajā pusē viņš klausās katrā vārdā at saules kauls grab kas viņš grib būt Marlons ieskrāpē citātu dzelzs kāpņu pakājē par ko mēs esam? nākamajā rītā citāts jau noslīpēts par jautru kalnu kazu un es nebiju tur tajā vietā kad tas bija salasāms sl vloki komvorst pār stilu man ir zema dziesma dambis gandrīz pazudis zem lielās cepures pirmajā dienā kad es tevi redzēju man mugurā bija dzeltens skaidrs ekrāns garšīgs apaļš sarkans manā pakausī šausmas agras nojautas jautājumzīme izlieta no želejas lācīša es vienmēr saņēmu komplimentus par krēslu kurš desmit piegājienos pārvērtās par jūrassāli un apaļo ceļa zīmi tā esot gracioza tāpat kā tumšais cilvēks dziļi aizdomīgs es varētu gadsimtus pavadīt ejot atpakaļgaitā izliekoties ka nemīlu slēpjoties aiz svešu cilvēku sejām bet man tiešām nu jā man tas baigi apnicis. yeah. thank you for watching
Mar 21 09:59 [info]vilibaldis:
Bibliotēka
Kopš ciema bibliotēkā nomainījās personāls, iepriekšējā vadītāja aizgāja pensijā un viņas kolēģe aizmigrēja uz citu bibliotēku, iestādījums kļuvis ļoti nepretimnākošs. Cilvēciskais faktors tā teikt.
Tā jau nedēļu, pie pasūtītās grāmatas, elektroniskajā katalogā man karājas ierakstiņš "neapstrādāts". Gaidi un mini - apskatīsies vai neapskatīsies, ja apskatīsies "kad?" un tad jāizņem 48 stundu laikā, neizņēmi, jo nepamanīji, pats vainīgs, sāc procesu no gala...
Iepriekš atbildēja stundas laikā un par saņemšanu atsūtīja e-pastu...
Mar 21 09:58 [info]martcore:
es nesaprotu, ko es sajūtu, skatoties uz viņu
Mar 21 09:39 [info]kashadura:
Labais
Man iet ļoti labi.
Es priecājos par saviem bērniem. Iešu uz teātri, braukšu uz koncertu. Dzīvoju priecīgi.
Nopirku peldkostīmu. Gatavojos iet pelst 1x ned. Man patīk darbā. Reizēm sāk sanākt pat palasīt, vai labu kino paskatīties.
Gūstu pretdabisku baudu vnk no tā, ka varu saplānot lietas, izdarīt lietas.
Pašai ar sevi divatā arī labi.
Vnk nezinu vairs ko vēlēties.
Mar 21 09:28 [info]resort:
The fact check, of course, denies any relation between testicular cancer and the experimental jab, but does concede there were four German footballers in the first league that have gotten testicular cancer since 2022.

Some cases are “extremely rapidly progressive, like this one: ‘My 28 yo son died from testicular cancer. It's 95% curable. late stage less than 2 months from 2nd jab… spread everywhere.'”

#senks #no-senks #get-būsted
Mar 21 09:18 [info]formica:
Umpire will score
https://youtu.be/rB_kSDWw2hk?t=155

..freezing someone’s financial resources is one of the most effective ways to lock them out of society.


#Law&Order
#AbsoluteControl
#BankRun
Mar 21 09:07 [info]resort:
Kā jums šķiet, vai var izdzīvot, caurām dienām guļot maskā? Būsim reāli.

#esi-reāls #elpceļu-higiēna #petrišķīvis #baigi-hujova
Mar 21 09:01 [info]resort:
fizikas meiča
Mar 21 08:43 [info]resort:
Rajons bija Ozola Zemenes. To visi zin.
Mar 21 08:40 [info]resort:
15 minūšu pilsēta, kur visi ir līdzvērtīgi, bet kāds tomēr ir līdzvērtīgāks:

https://twitter.com/vegastarr/status/1637316161883832320/mediaViewer?currentTweet=1637316161883832320¤tTweetUser=vegastarr

Tāda lieta pastāv, vienu es tev varu pateikt,
Ir rajonā pat tādi, kas virzienu uz centru nevar noteikt.
Tie visu savu mūžu dzīvo vienā rajonā.
Turpat dzīvo, strādā, turpat apprecās,
Turpat izklaidējas un savā sulā vārās,
Turpat visu mūžu, jo tās ir viņu mājas!

#zēōelikā-dvā #turpat-kaujas #tūlīt-jutīsi #aiziet-aiziet
Mar 21 08:39 [info]paarpratums:
Thanks for keeping trance alive.
Mar 21 08:18 [info]resort:
It's always darkest before The Don.
Mar 21 00:54 [info]basta:
vakardienas nepilnu stundu garajā sarunā ar Ievu, tā pa lielam apspriedām tikai vienu tēmu - stūrgalvību, tās iemslus un pie ka tas noved. tas laikam bija kaut kāds pēdējais piliens.

jā, vairs nevarēju izturēt. t.i. nevaru, apņēmos 'mierā' vairs nesēdēt, tāpēc vēlreiz un pilnā rīklē - 17/01 un 23/02 - jā! patreiz es nezinu kā lai to vēl savādāk un skaidrāk pasaka, bet, ja vajadzēs, būs kaut kas jāizdomā.
Mar 21 00:35 [info]resort:
"Mākslas piederumu rūpnīca" ir gejiskākais, ko es šodien esmu lasījis. Lai bļe nahuj šito efektu slāpētu, atgādināšu par pimpju un dirsu muzeju.

#jebal
Mar 21 00:34 [info]aborigens:
Pasaules dzejas dienā jāizvēlas dzejolis, jāpārraksta tas ar roku uz kartītes un jāuzdāvina kādam citam. Pasaules organizatori nešaubās, ka dzeju var iespiest praktiskā un noderīgā kopības radīšanas rāmī kopā ar šokolādes cepumu.
Cilvēki, kuriem es gribētu uzdāvināt ar roku rakstītu dzeju, atrodas pārāk tālu un mūsu mīla bieži vien ir bijusi un turpina būt smagnēja.

Bet ir taču ciba, vai ne.

Kad Frosts skatās uz mājas dēļiem, saka Brodskis, viņš saprot, ka koks nepavisam nebija domājis, ka paredzēts kaut kam tādam.

Deep conviction or preference can seldom
Find direct terms in which to express itself.
Today on this shingle shelf
I understand this pensive reluctance so well,
This not discommendable obstinacy,
These contrivances of an inexpressive critical feeling,
These stones with their resolve that Creation shall not be
Injured by iconoclasts and quacks. Nothing has stirred
Since I lay down this morning an eternity ago
But one bird. The widest open door is the least liable to intrusion,
Ubiquitous as the sunlight, unfrequented as the sun.
The inward gates of a bird are always open.
It does not know how to shut them.
That is the secret of its song,
But whether any man’s are ajar is doubtful.
I look at these stones and know little about them,
But I know their gates are open too,
Always open, far longer open, than any bird’s can be,
That every one of them has had its gates wide open far longer
Than all birds put together, let alone humanity,
Though through them no man can see,
No man nor anything more recently born than themselves
And that is everything else on the Earth.
I too lying here have dismissed all else.
Bread from stones is my sole and desperate dearth,
From stones, which are to the Earth as to the sunlight
Is the naked sun which is for no man’s sight.
I would scorn to cry to any easier audience
Or, having cried, to lack patience to await the response.
I am no more indifferent or ill-disposed to life than death is;
I would fain accept it all completely as the soil does;
Already I feel all that can perish perishing in me
As so much has perished and all will yet perish in these stones.
I must begin with these stones as the world began.

/On a Raised Beach, Hugh MacDiarmid (To James H. Whyte)
Mar 20 23:49 [info]therealquasi:
M.
Tīrot vecos failus atradu bildes ar savu pirmo lielo mīlestību, mūsu otrajā laikā.

Kas bija trešais reihs?

Tikai skatoties bildes es jau jūku prātā, mēs bijām tik laimīgi
Mar 20 23:08 [info]telefontubbie:
Noklausījos trīs Portico quartet koncertus. Vispār mīlu dzīvo mūziku, uhh
***
Sapnī redzu vienu un to pašu bunkuru. Kas nedaudz savādāks, bet vilina. That joy of looking into the unknown!
***
Noskatījos filmu Mātes piens. Es gribētu tās kofeīna ampulas pagaršot☕
Domāju, ka brīvība, it īpaši iekšējā, tiešām ir ļoti nozīmīga, lai emocionālā pasaule nenobruktu kā Doveikas attēlotajai Astrai.
***
Gribu visu no samta/velveta
Mar 20 23:03 [info]pe:
https://youtu.be/aBNWf08xo7M
Mar 20 23:02 [info]neraate:
mazā jaukā meitiņa no plastalīna uztaisījusi suņa kaku un ielikusi brālim gultā
Mar 20 22:40 [info]zivs:
speciāli man vienam ir veidotas neskaitāmas cibas.

tikai kur tik daudz riebuma vienā cilvēkā. programmēšana, no pussies, un kas vēl. no idea.
es ākstos. tā ir reizē gan apbrīna, gan savu kaitinošo īpašību saskatīšana citos.

#kvantucirvis
Mar 20 22:25 [info]esplanade:
Harris Dickinson (b.1996)
Sadness and also triangle. (Watch The Beach Rats.)
Mar 20 21:50 [info]vizuliitis:
Pamata nomināls šaizemē - toletes rullis aizstāj piena produktus. Dirsēji bauro.
Mar 20 21:49 [info]wildnothing:
visu laiku labākā indie dziesma:

https://www.youtube.com/watch?v=8B0ztHiREUs&ab_channel=MuzotAi

your savage your savage YOUR SAVAGE CABBAGE LEAF
Mar 20 21:44 [info]kvantu_cirvis:
Instalēju Plan9


Mar 20 21:33 [info]eos:
"Miera patronese"
Viņa vienmēr viņu gaidīja mājās pēc darba. Sasvīdušu, sasniegušu vienmēr kaut ko jaunu, sastrādātām rokām.

Viņa smaidīja savu kluso smaidu. Viņš atkrita dīvānā nosnausties, tad ēda vakariņas. Viņam bija sava mākslas piederumu rūpnīca. Viņa gleznoja, taču vēl vairāk auda gobelēnus.

Viņš parasti teica, ka bizness ir sarežģīts, ka tik daudzi grib ietaupīt uz kāda cita rēķina, lai tikai varētu minūtīti paslinkot, ka visus jāuzrauga, un tas viss ir tik, tik necilvēcīgi. Ka pieauguši cilvēki nesaprot, ka viņu izdarītā mazā darbiņa rezultātā cits cilvēks varēs savlaicīgi veikt savu mazo darbiņu, un rūpnīca ritēs raiti.

Viņam tik ļoti nepatika būt valdonīgam bosam, taču citādi daļa cilvēku nesaprata. Viņš gribēja pasauli bez paceltas balss, bez ciešanām, bez rāšanās un moralizēšanas. Taču cilvēki bija skubināmi, nekāda motivācija – ne naudā, ne uzslavās tiem nelīdzēja ilgtermiņā. Cilvēki, kuri prata labi darīt savu darbu, bet nemīlēja to – viņam nācās šad un tad iztikt ar tādiem, bet viņam arī tas pat nepatika.

Fabrikā smaržoja pēc koka, pēc krāsām, pēc iedvesmas un alkām pēc sapņiem. Tā vismaz domāja viņš. Varbūt vēl citi, kam tā bija pirmā darba vieta.

Viņa mājās viņu mierināja, sakot, ka pasaule ir ideāla. Viņš tikai nav ticis līdz tādam apziņas līmenim, līdz tādai apgaismībai, ka spētu to ieraudzīt.

Ideāla skola, lai mācītos un augtu te atnākušās dvēseles. Ideāla vieta, lai pieredzētu plašu emociju spektru, un caur šīm emocijām saprastu, kas ir labs, kas atmetams. Ideāla vieta, kur satikties dažādu izcelsmju esībām un nodibinātu paliekošas saites.

Vīrietim gan riebās šie aizrādījumi, ka viņš vēl nav nobriedis un izaudzis. Viņš taču bija boss. Bija ar pieredzi, kapitālu un lielām iespējām un ambīcijām.

Taču viņai tas viss bija pelni, gaistoši vējā. Visa materiālā bagātība, ja vien tās pamatā nebija mīlestība, viņas acīs bija gaistoši ķiršu ziedi pirms novīšanas.

Viņš nejutās, ka tiek novērtēts, taču vienlaikus tāpēc cienīja savu sievu par to, ka viņa ne par kādu naudu nebija pērkama. Viņai bija savs darbs, sava laime, un viņš bija viņai nevis viņas dzīve un acuraugs, bet vienkārši svarīga sastāvdaļa pasaules mozaīkā.

Sieviete, kurai vēlme augt un savienoties ar senču saknēm, ar kosmiskajām saknēm, ar pārticības, laimes, likteņa vērpējām ir vienmēr svarīgāka par būšanu labai sievai, ja tā būšana kļūst pārlieku cilvēciska, un tai zūd virsslāņi garīgumā.

Var jau būt, ka viņam bija bail. Ka viņš reiz kļūs tik maznozīmīgs. Ar lielu ciparu bankas kontā, taču tik maz pie sirds. Ka viņa ideāls par iespēju radīšanu citiem cilvēkiem var nobālēt biznesa paplašināšanas priekšā.

Viņa sieva – liela, stalta, spēcīgām rokām un mugurkaulu, vienmēr no viņa var aiziet pirmā.

Lai kādās domās viņš pats par sevi būtu – darbā sanāksmēs tas pats galvenais, kurā visi klausās, daļa pat izdabā, mājās viņš bija kluss un neapmierināts. Mājās viņš pavēlēt nevarēja neko, jo zināja, ka sieva pamanīs jebkādus despotisma mēģinājumus un vienkārši aizies.

Viņa rokas bija sasietas, mute nevērās vaļā, viņš bija garā pārāk vājš, lai argumentētu ar sievu par lietām, kuras viņa, pie ratiņa sēžot, bija pārlikusi simtiem reižu.

Tomēr viņi kaut kā sadzīvoja. Viss viņa stress izkusa šajā sievas “viss ir labi un Tu to zini”. Viss stress izkusa, kad viņa noglāstīja viņam galvu vai pamasēja plecus.

Viņš, kurš varētu saieties ar kādu, trīsdesmit gadus jaunāku, kura priecātos par kažokiem un rotaslietām, pakļāva sevi šādai attiecību dinamikai ar sievu, jo viņš negribēja mainīt tās mazās vienu pēc otras, viņš gribēja kādu, kuru varēja cienīt, pat ja sieva bija vienīgais cilvēks, no kura viņam bija ikdienā mazliet bail.

Kā viņš varētu atbalstīt sievu, ja viņa pašvērtējums bija prasmē organizēt, izrīkot, motivēt un teikt skaistas runas, kuras der tiem, kuri tic viņam akli?

Viņš sievai sagādāja iespēju labos, varbūt pat teju ideālos, apstākļos strādāt. Sagādāt varēja tik daudz ko, bet viņa no viņa prasīja strādāt ar saviem skeletiem skapī, iet pie dziedniekiem, ārstēt savu stūrgalvīgo galvu un mācīties pieņemt pasauli, kāda tā ir.

Un tas bija daudz grūtāk par naudas pelnīšanu. Viņa no viņa sagaidīja pašizaugsmi sevis audzināšanā, rakstura izkopšanā. Protams, sieva pati arī auga un attīstījās, taču kas tad viņai nekaitēja – sēž pie ratiņa, sazemējas un strādā ar sevi. Kaut diennaktīm. Brīnums, ka viņa vēl nav aizlevitējusi uz kādu ideālo pasauli, par ko viņa tik bieži runā. Jāsasniedz ideālā pasaule sevī, tad tā materializēsies arī sabiedrībā. Jā, ceri vien - tā viņš domāja.

Kad viņš runāja muļķības, viņa neiebilda, tikai noteica: “Padomā vēl.”

Viņam nebija daudz draugu. Bija suns, ar ko kopā viņš vakaros pēc darba, un rītos pirms darba gāja skriet. Un suns viņam neko neteica, kad viņš mežā kliedza uz debesīm par to, kāpēc cilvēks ir tāds dzīvnieks, kam visu ko gribas, taču izdarīt kaut ko, lai tas notiktu, tik maz gribas. Kāpēc cilvēki ir tik pretrunīgi!!! Viņš samīļoja savu suni un pateicās, ka uz šīs planētas ir arī suņi.

Viņam pašam bija pretrunīga sirds. Viņš, godīgi sakot, mīlēja suni vairāk par sievu, taču tieši suņa dēļ spēja saviem darbiniekiem fabrikā daudz ko piedot. Jo suņi arī piedeva tik daudz ko.

Viņam šķita, ka sievas acīs savos 63 gados aizvien ir bērns. Tāds pāraudzis puišelis, kuram smilšu kastē ir kaut kāda vara. Taču visa vara bija tikai ilūzija.
Tomēr kaut kādu iemeslu dēļ sieva viņam, tāpat kā suns, neko nepārmeta. Sievai viss bija labi. Viņa dzīvoja jau tuvu savai ideālajai pasaulei. Viņš mācījās no suņa un sievas, taču radīt miera ostu darbā bija daudz sarežģītāk kā mājās, kur bija tikai viņi trīs. Bērni bija jau izauguši.

Viņš gan nē.
Mar 20 21:24 [info]pikaso_:
uznāca vēlme apgūt sīpolzupas noslēpumus.
jo vairāk skatos uz tām bildēm, jo vairāk gribas iemācīties un izgaršot.
Mar 20 21:07 [info]kvantu_cirvis:
um some pussy no no, pussy bad, lust very sinful. but you could drink more beer, in terms of acidity, same thing, even better. pussy relieve monkey need to procreate, beer relieve everything else. wait pause, major tom we need to fuel up your rocket, your orgasmic vehicle of relieving retardation...

BOOM ZOOM

DOOM

kaputski goes the noodle and I don't mean my dick.

alright, let's gather our senses. what do we fucking really know about reality? fuck you, who are you to ask me that, what are you doing here, in the name of Jehova, identify yourself! in the what?
Mar 20 20:58 [info]dombrava:
Kur ir manas mājas?
Mūsuprāt, tu esi ietekmēts.

Tā nav, es tikai esmu ieguvis zināšanas. Tas arī viss.

Nē. Viņi tevi ir inficējuši.

Inficējuši? Inficējuši? Ar ko?

Ar emocijām.

Nē. Nav inficējuši. Tā nav taisnība.

Tā ir taisnība.

Paklausieties, emocijās ir zināma loģika. Bez emocijām cilvēki cits par citu nerūpētos. Ja viņi cits par citu nerūpētos, tad šī suga izmirtu. Rūpes par citiem ir pašsaglabāšanās noteiktas. Tu rūpējies par kādu, un kāds rūpējas par tevi.

Tu runā kā viens no viņiem. Tu neesi cilvēks. Tu esi viens no mums.

Es zinu, ka neesmu cilvēks.

Mēs uzskatām, ka tev jāatgriežas mājās.

Man nekad nav bijis ģimenes.

Mēs esam tava ģimene.

Nē. Tas ir citādi.

Mēs gribam, lai tu atgriezies mājās.

Man ir jāpieprasa nogādāšana uz mājām, bet es to nedarīšu. Jūs varat iejaukties manā prātā, bet nevarat to kontrolēt.

Tad jau redzēsim.

Mets Heigs "Cilvēki un es"


Mar 20 20:52 [info]paarpratums:
jauna apģērbu tīrīšanas realitāte
Mar 20 20:42 [info]resort:
Brīnos, kā es par šīm tēmām varu rakstīt daudz un dikti.

https://www.youtube.com/watch?v=zLpwQm_RN4w

#ahahahaha #cyba-lyfe
Mar 20 20:32 [info]kvantu_cirvis:
es esmu dža dža
Mar 20 20:20 [info]psihs:
https://www.youtube.com/watch?v=U06jlgpMtQs
Mar 20 20:15 [info]lavendera:
Krievu vai kazahu: kādus grieķus ēd Latvijā?

Tīrais siluets labi izākstīsies gan ar džinsiem, gan auduma biksēm.
Mar 20 19:55 [info]mapats:
Transi liberastiem, kā čemodāns bez roktura - pamest žēl, bet panest grūti.
Mar 20 19:44 [info]zivs:
vecāki, kas saņēmušies tikai uz vienu bērnu, netieši sanāk emocionāli varmākas, jo nav normālu vienīgo bērnu ģimenē – visi vienīši izaug sick'n'twisted jeb selfish and unkind
Mar 20 19:24 [info]zivs:
pusotrs mēnesis, un jau kļūstu nervozs, ka istabā nedzīvoju viens.
mana dzīve ir vienvietīga, tāpat kā gandrīz viss šajā istabā
Mar 20 19:22 [info]inese_tk:
visiem Decibela līdzjutējiem
[18:23, 20/03/2023] Sarmīte: Čau, Decibels ir pie veča* Gaujas ielā
[18:28, 20/03/2023] Inese: Ooo, kā Tu zini?
[18:29, 20/03/2023] Inese: Viņš tā kā labprātīgi tur uzturas vai piespiedu kārtā?
[18:31, 20/03/2023] Sarmīte: Mana draudzene bija to veci nokerusi un prasījusi vai nav pie viņa Decis,,teicis ka esot.Man liekas ka piespiedu kārtā
[18:31, 20/03/2023] Sarmīte: Tad tik noteicis būšot kādu dienu jāizlaiž ārā

*vecis ir kaut kāds vecis, kam ir kaķu kolonija samērā netālu no mūsu mājas. pagājšgad PVD izņēma no turienes ~17 kaķus. viņu zina arī lejā vetklīnikā, kaut kādas kaķenes viņš esot nesis sterilizēt, bet laikam piliens jūrā.

----
vismaz uz brīdi varu aiztaupīt zvanu uz komunālo dienestu. taisījos zvanīt un jautāt vai nav pēdējā laikā savākuši kādu mirušu baltu kaķi ar rudu asti un rētu uz vaiga. viņi vāc un kādu laiku uzglabā kaķu morgā.
Mar 20 19:10 [info]resort:
you are the source
Mar 20 18:54 [info]firstujmp:
twrujmp70-+
plingu vēstot kipitoks

kādā no mūsu palātām graizījām kristīgi ar foto aparātu 'agat'. neaizskārām visu basku rakstības jaunās izrunas ģeogrāfiju, bet tikai tāpēc ka. kā tu aizskarsi to, kā vairāk nav? mums tā šobrīd skaitās svešvaloda. tomēr apskatoties pat uz pārpalikumiem, nudien, ticamības moments brīvajam radikālismam nav nozagts. būtu cibiņi uzminējuši vēl vēsturisko pēctecību, bet slinki līst kartēs. vēstures grāmatas traucē.

palīdzēsim ar ākslīgā indē mērktā rakstu dzimtenēm: švācu, gangļu, platīņu, kranču, putraimu galodiņas. vēršam uzmanību, ka bubinators ir pielāgojies skaņburtam tikai pēdīgi.

šādā gaismā pētot vardarbīgi jaunos bubinājamos burtu salikumus, aizsākas svešvārds. mūsu krajā agrāk visus nekopengagenus sauca par vāciešiem.

šajā rindkopā man panesās. tikai paplašināt tēmu. ievilkt mikroshēmā Selestīnas pareģojumu sēriju (The Celestine Prophecy series by James Redfield), kurā ir novēroti vairāki atsegumi. tā kā daudzi cibiņi ir urbuši cauri šo atslāņojumu kolekciju, kopsavilkumošu tikai 4 dramaturģiju režisoru veidolus: The Intimidator, The Interrogator, The Aloof un Poor Me. pagaidām netulkošu, jo mēs te par tiem, kuriem vairāk tā patīk.

par mūsu pekstiņiem arī var postulēt: tāds tādu atrod. bet ikdienā tieši aktīvie (iebiedētājs un kāpēcītis) kādu atrod. un ko gan šie ričuraču rotaļu biedri lai vagotu, ja ne pasīvos (nabaga es un atturīgo)?

negribas te sačakarēt intrigu izlasīt grāmatas, tāpēc tikai ierosināšu kairinājumu - rakt. manā ierosmē piedalīsies divas jaunas dāmas. izceltas no dažādiem vecumiem.

jaunākajai dažus gadus atpakaļ ir tikai 9 gadi. nez kāpēc tās izvēle krīt uz 'nabaga es'. viņai ir nabadzīgi vecāki, bet par to zinām tikai mēs un tagad. jo viņa nestāsta. viņa lasa ar ātrumu 2 lapaspuses stundā. neskatoties uz to, valodas bagātībā rotē neparasti augsts izmantoto svešvārdu īpatsvars - 4.8%. Roršaha traipu testā viņa savāc 46% asociāciju. IQ nodod zibeņus pie atzīmes 91. pagaidām pie tā tad arī paliksim.

otrs meitēns pievērš manu uzmanību 14 gados. dēļ svešvārdu ekstāzēm, kas atduras 7.9% no nomināli pielietotās burtu salikumu bagātības. meitene visiem sevi prezentē kā erudītu, tas ir, 'kāpēcīti'. kliedzoši krīt ārā viņas iespētais lasīšanas ātrums - 4 lapaspuses stundā. varētu likties, ka mēdz būt sliktāk. bet Roršaha traipos viņa atspējo tikai 16% asociāciju. uzglūnot IQ prātošanas dzīlēm - 124. šeit pārbaudiet savu pulsu! jo viņai ir tikai nedaudz turīgāki vecāki nekā 'nabaga es'.

un tagad, mūsu mīļie valodnieki un lingvistikas speciālisti, rodiet, lūdzu, atbildi uz jautājumu - no kurienes saķerti svešvārdi? patiesību sakot, gribas uzstādījumu bišku sagriezt par labu 'kā tieši saķerti?'.

ak vai, manu žestiņ, pat uzstādījumu 'kā tieši saķerti?' var traktēt dažādi! ārišķīgais variants piedāvā saķert un iegaumēt pieraksta izrunu. lai pēcāk šur un tur iespraustu savos oratorisma momentos. iekšķīgais pavērsiens jau ir sarežģītāks dēļ nolūka. tas paredz arī saprast nozīmes un nesalūzt pratināšanā. bet, diemžēl, var pielipt ne dēļ līdzīgu vārdu trūkuma savā valodā vai izteiksmju bagātināšanas, caur valodu nododot sajūtas. tās joprojām sauc par nozīmēm. reprīze: 'Жесть — холоднокатаная отожжённая листовая сталь толщиной 0,10—0,36 мм (по ГОСТ Р 52204-2004) с нанесёнными защитными покрытиями из олова или специальными покрытиями, напр. лаком, цинком, хромом и другими'.

bet tagad sagrausim optimismu. pratināšanā abas salūzt kā greizi rati. savos tekstos kopē veselus citātus bez pēdiņām. šad tad pat iekaļot no galvas. tomēr to dramatisma režijas pieejas liedz turēt aizdomās (ko? prātu?), tādējādi radot nevainību pastiprinošu autoritātes oreolu sasniegtajās auditorijās. tāpēc atsevišķu nozaru akadēmiskos speciālistus atkailinās напоследок. tātad - ne šeit.

spēkruna: lejamajā gabalā izmantoti mākslinieciskās izpausmes līdzekļi, kas sadabūti pa lēto. tas, ko autoru kolektīvs par to visu nodomāja, nodomā vai nodomās, ir tikai katra atsevišķa lasītāja personīgā darīšana. atbildes uz jautājumiem 'kur?' meklējamas importa slepenākajos informācijas palīglīdzekļos. mums tas ir tikai: hope be is was. netālu, aiz stūra.
Mar 20 18:22 [info]psihs:
:(
https://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ
Mar 20 16:37 [info]extranjero:
Es piekrītu, ka Liāna Langa ir rupja. Tieši pateikt, ka Latvijā veikalos un citur publiski jārunā latviešu valodā, ir rupji, nekā citādi tas nevar būt. Tai pašā laikā pat vislabākā klientu apkalpošanā nākas saskarties ar Kārenām, kurām nākas tieši un rupji atteikt – nē, nevaram iedot šo atlaidi. Nē, vadītājs šobrīd ar jums nerunās, jo ir aizņemts utt.

Jūs vienkārši visi baidāties paši pateikt, ka Latvijā uzrunāt neidentificētus klientus krieviski ir nepieņemami. Pārāk ilgi jau esam ar to samierinājušies, ka galu galā kādam ir jākļūst rupjam, citādi lietas nekad nemainīsies.

Ukraina gāja cauri labvēlības periodam, līdz beigās konstitucionālā tiesa paziņoja, ka nevar būt nekādas citas oficiālās reģionālās valodas un ukraiņu valoda ir vienīgā valsts valoda. Protams, daudzi ukraiņi vēl neprot ukrainiski, un privāti jau katrs var runāt, kā grib. Krieviju tas tikai pamudināja iekarot Ukrainu, jo viņi saprata, ka ar to Ukraina ir pavisam zaudēta Krievijas kultūras telpai. Ja Ukraina būtu izgājusi uz kompromisu, tad daļa Ukrainas būtu pilnībā pārkrievojusies un nekāds karš nebūtu vajadzīgs – iedzīvotāji paši nobalsotu par iestāšanos Krievijā, kā to izdarīja Krimā.

Tāpēc tie, kas tagad iebilst Liānas Langas (rupjajai) retorikai, būtībā atbalsta Krievijas imperiālismu.
Mar 20 16:03 [info]kbrgs_ (in [info]pajautaa):
Cibisti, vai kādam ir kāds ieteicams cilvēks, kas varētu pamatīgi iztīrīt vienistabas dzīvokli šīs nedēļas laikā?
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?