Latest Posts

Current posting stats: 5.35 per hour, 0.09 per minute RSS version
Aug 25 13:52 [info]netti:
aizzīmogots grēdās sakrauts ziņojums stiepjas tālu aiz prāta robežām visi izskatamies pēc krustiņiem neizlietiem agonijas kroņiem klusumā verdošiem gaidam kad varēsim sevi izdzert un sadalīt godīgās daļās kad mēs beidzot varēsim litijs aizveries vēl tikai piecas minūtes lūdzu atvaļinājums iemācies labi daudz dzert un atpakaļ nespļaut iemācies soļot pazemes ritmā pa trokšņainām ielām nes smagos zābakus ar visu gidu klūpi pār sakņu sistēmu galvu augšā rokas sānis dod man ceļu beznosacījuma ignorance lauz un atkal saliec kopā pus cilvēku pus zvēru turpini mīlēt vienīgajā sev zināmajā veidā ar bultām uz rokām slēptos soļos ieskaties un stāsti man ka tur nekā nav
Aug 25 13:38 [info]spect_actor:
Kamēr braucu uz riteņa
Domāju - kāpēc ir ok ņirgāties par Trampa ķermeni? Daudzos komēdiju šovos (piemēram, last week tonight, kas man pašai ļoti patīk) nereti tiek jokots par to kā Tramps izskatās. To es vairs nevaru saprast, jo pietiek ne-fizisku lietu, par kurām viņu nicināt. Turklāt, ja tā būtu sieviete, mēs teiktu: "Labi, viņa ir pilnīga dirsa, bet kāds tam sakars ar viņas ķermeni?" Tas man lika atcerēties interviju ar Ye, kuru noskatījos. Viņš teica: "Liberals bully people too"

Pēc tam es domāju, kā latviskot "body shaming" un bija daudz labāku variantu, bet man vislabāk patīk "neslavas celšana ķermenim".
Aug 25 13:15 [info]sickboy:
Viss, iešu atheist pēdās un mācīšos franču valodu. No youtūba, no grāmatām nav jēgas, jo vārdus savādāk izrunā nekā raksta. Ja es visus šos desmit gadus, kopš man sāka vajadzēt franceni, būtu to mācījies, pat lēnu, es taču jau mācētu.
Aug 25 12:53 [info]sodienliist:
visu rītu vajā vakardienas sapnis - pazīstama meitene līgavas kleitā guļ zārkā, bet zārks ir manu lauku šķūnī.
Aug 25 12:48 [info]santech:
Jā, 4k ir nākotne nē, bet šodiena. Nu vismaz tādā amatierfilmēšanā. Es vismaz vēl baigi nejūtu, ka kaut ko jēdzīgu būtu izveidojis, kam rezultātā būtu vajadzīga lielāka izšķirtspēja par FullHD. Bet kropošanai gan - tur es priecātos, ja safilmētais materiāls būtu bijis 4K. Bet tas nozīmē ne tikai mūsdienīgu kameru, bet arī asus objektīvus un jaudīgāku kompi, kā man pašreiz ir. Tāpat kā tie fotoaparāti ar 40+ megapikseļeim. Pēcapstrādē ļoti noder, ja bilde ir pietiekami asa. Var izgriezt daudz labākus variantus. Bet pagaidām praktizēšos ar to, kas man ir.
https://www.youtube.com/watch?v=y0Lm-4O4Fr4
Aug 25 11:39 [info]belmondo:
lidošanas
viss ir labi. Esmu Kopenhāgenā. Paēdu. Turku zirņus, burkānu kūku, maizīti ar sieru, melnu kafiju::) Lasu Ann Cleeves detektīvromānu Raven black. Patīk.
Aug 25 10:57 [info]sickboy:
Man vienmēr ir pietrūcis tas ka sievietes man ticētu. Mana māte man sāka neticēt kopš es 16 gadu vecumā kļuvu par krišnaītu. Kopš tā laika viņa vairs nekad nav man ticējusi (un neticēs man vairs nekad līdz savam pēdējam elpas vilcienam). Mana māte man tik ļoti netic, ka pasteidzas informēt visas manas sievietes par manu bezjēdzīgumu, kas bieži vien viņas šokē - nevis dēļ pēkšņās atklāsmes par manu bezjēdzīgumu, bet dēļ tā, ka viņas nav varējušas iedomāties, ka māte ar tādu necieņu var runāt par savu dēlu. Un neviena sieviete, ar ko esmu bijis kopā, nav man ticējusi, vismaz pēc pirmā mēneša, kad esmu kaut cik iepazīts. Tagadējā sieviete man dod tieši to, kas man, kā es saprotu, vienmēr ir pietrūcis - ka sieviete man teiktu: "es tev ticu, tu esi spējīgs, es tevi apbrīnoju". Tieši tas liek vīrietim celties un par kaut ko kļūt. Izņemot vīriešus kuri par kaut ko kļūst bez sieviešu atbalsta (un arī bez neatbalsta - distancējoties no sievietēm, bet šādiem vīriešiem, kā likums, ir bijušas mātes, kuras viņiem jaunībā ir ļoti ticējušas)
Kā Agnese teica: "Vīrieti, lai viņš kļūtu par vīrieti, pirms tam apmāca sievišķā enerğija".
Aug 25 10:33 [info]heishy:
Būtu labi, ja varētu beigt prokrastinēt.
Aug 25 09:48 [info]zum:
Viendien ar vecajiem večiem spriedām par veco ļaužu namiem. Bija mums piesēdusi viena dāma, kura bija izlaista padzert kafiju. Nolēmām, ka labāk nosprāgt, bet brīviem.
Aug 25 08:40 [info]krii:
Rīts sākās ar nepatīkamu atskārsmi, ka nešķīstā kuce - vakardienas es - ir izdzērusi pēdējo kafiju un nav nopirkusi jaunu vietā, bet RIMI būs vaļā tikai no astoņiem. Tā nu nekas cits neatlika kā pārmaukt pār galvu pirmo sataustīto kleitu un tenterēt pāri ielai uz "Fēniksu".
- Ja nespēlējat, kafija viens eiro, - bārmene noskaldīja koda frāzi un palika tasīti zem kafijas automāta.

Starp citu, kafija viņiem ir izcila.

Iekārtojos pie vienīgā galdiņa, blakus apsargam, un sagaidīju, kā pēc trešā malka man atveras acis.
Bez manis telpā rosījās vēl trīs darbinieki - divas bārmenes un apsargs - ,viena iepriekšējās maiņas darbiniece, kura ik pa brīdim izbāza galvu no personāla telpas un kaut ko pārprasīja kolēģiem, kā arī divi spēlētāji. Acīmredzot, šie divi nelaimīgie puiši pieder tam sīkajam mūsu rajona pulciņam, kas spēj nodrošināt spēļu zāles telpu īri, automātu uzturēšanu, apkalpojošās komandas algas un lēto, labo kafiju, kura glābj manu dzīvību tādos rītos kā šis.

- Jūs sieviešu romānus lasāt? - man pēkšņi pajautāja bārmene.
- Emm, ļoti, ļoti reti...
- Man te viena kliente veselu kaudzi atstājusi, ja gribat, varat ņemt kaut visas, - viņa paziņoja un sakrāva uz letes "Kontinenta" izdevumu čupiņu.

Un tagad man jādomā, kas gan ir tā sieviete, kura dodas uz spēļu zāli un atstāj tur lubenes? Vai viņa arī mēdz rītos attapties bez kafijas mājās? Vai arī spēlē un mēģina grāmatas iemainīt pret žetoniem? Varbūt viņa sēž spēļu zālē, dzer kafiju un lasa lubenes, kamēr vīrs vai draugs nospēlē savu algu?
Aug 25 08:23 [info]pavisam:
Brūnā pasaka
Top problēma mūsu ģimenē.

Kaimiņiene Nr. 1 spriež, ka ilgā slimošana pie vainas - pārāk vēlu tika ārā un nav sajēgas par lietu kārtošanu ārā.
Kaimiņiene Nr. 2 toties uzskata, ka nepieciešams gads un es par agru psihoju.
Kolēģe Nr. 1 dalījās ar pieredzi, ka viņas Rodēzijas Ridžbeks tā normāli ārā sāka iet gadā un divos mēnešos (!!!), tā kā viss normāli.
Kolēģe Nr. 2 kaut kur lasījusi, ka dzīvoklī ierīko zāles stūrīti, lai lopam ir reflekss kārtoties zālē.
Rudenī stūrītī varēšu saliet dubļus, un ziemā uzklāšu mākslīgo ledu un pārkaisīšu ar retām smiltīm, būs autentiska mūsu miesta ietve.

Esmu mēģinājusi staigāt tik ilgi, kamēr viņa vairs nevar izturēt. Nočāpojām vairāk kā 2h un, kad man bija līdz aknām, atnācām mājās, kurs sunce beidzot varēja mierīgi nokārtot darīšanas.

Līdz brošai grīdu slaucīšana un kaku vākšana. Reiz sapsihojos tā, ka saģērbusies sēdēju, gaidīju, kad suņam nāks iedvesma, lai rautu procesā ārā.
Lēmums nenāca viegli - riska analīzē leca sarkani brīdinājumi - otrais stāvs tomēr, būs sūdi. No otras puses - būs šā kā tā. Jautājums tikai - te vai tur.
Tā mēs pavadījām vakaru - viņa meklēdama kādu privātu kaktiņu, es staigādama pakaļ.
Līdz es piekusu un uz brīdi piesēdu, tikmēr mošķis daudz nevilcinājās un tvēra mirkli.

Es tik pacietīgi vēroju un gaidu brīdi, kad bekai mice vai kotletei sāni paliks brūni, bet katru reizi kaut kas novērš uzmanību un varu vien konstatēt faktu...

Šad un tad netīšām sanāk arī ārā, es teiktu, ka esam izmantojušas kādus 5 maisiņus kopš drīkstam iet ārā. Labi, ka neiepirku tos vairumā, samestos kodes pat plastmasā, kamēr tā vellata iemācīsies...
Beeeeeet!!!! Vakar, nesot miseni, izdarījām visu kā lielie suņi! Domāju - varbūt no rīta pietrūka tās 5 minūtes (jo parasti nenesām miseni - ārā, pačurāt un atpakaļ)?
Šorīt staigājām parasto laiku +5min un IR!!!

Pirksti krustā, ka vismaz rīta tiesa aizies.

Pastaigās visvienkāršāk ir iet divatā - viens iet pa priekšu, otrs ved. Tad ir kaut cik organizēta kāda kustība. Citādi bezcers.
Ar skaudību domāju par Dinča Riču, kuram, ejot staigāt, uzliek siksniņu ap kaklu un viņš iet rātni kā jēriņš. Bez pavadiņas, bez nekā. Ir siksniņa ap kaklu, ir disciplīna. Apbrīnojami.
Vai mā Džese, kura izvēlas maršrutu un cilpo, nokārto pa ceļam lietas, viss kā vajag.
Manai besetai - iemauktiņi, pavadiņa un tad tik sākas lielā jautrība - vai nu es velku viņu, vai viņa mani. Pa labi, pa kreisi, uz riņķi, te skrējējs, tur velobraucējs, omgomg - cits suns - kamēr abas sapinušās murskulī.

Kopumā sāk iezīmēties nelāga tendence - Margo guļ manā istabā, nu jau pat, ja Pupa ir mājās. Joprojām guļ man uz kājām. Braukājam kopā ciemos, jo visiem citiem ir savi plāni.
Stiepju pasistu padusē slapju muguru, otrā rokā misene, trešajā - pārējie loriņi.
Esmu sirmā vecumā tikusi pie bebja...

Smadzeņu krokojums arī iztaisnojies gluži kā pēc bērna dzimšanas - kā tā nedrīkst ieiet veikalā ar suņiem? Un arī jūrā? Nu un, ka jūsu bērnam bail no suņiem?
Visiem citiem varbūt suņi un lopiņi, mums taču ir bebis! Allaž tīrām ķepiņām, tīrīga un kārtīga, kakas ēd reti (tikai, ja paspēj pirms es pamanu), negrauž (tā taburete pati izšķīda), nemūžam nevienam nekostu (Līva pati vainīga, pati allaž sakacina).
Nu tā kaut kā.
Rakstu, kā parasti, par sūdiem, taču pirmo reizi burtiski :>
Aug 25 04:57 [info]ulvs:
Raksīt vispār nav vērts neparko. Nemāku rakstīt rakstīt.
Aug 25 04:19 [info]ebeh:
Berghain: people are weird
Aug 25 03:18 [info]requiem:
dzimumzīmītes arī izgaist
Aug 25 02:58 [info]sickboy:
Un cieņa un atbalsts neizpaužas kā: "Kad es tev esmu ko aizliegusi?", bet: "Es tev ticu, tu esi spējīgs, es ticu taviem mērķiem un plāniem" - tā būtu zelta sieviete, kas tā teiktu savam vīrietim vai dēlam, un man tāda ir. Nevis kaut kāda bezgalīgo katastrofu un neizdošanos paredzētāja, parodija par sievieti vai māti.
Aug 25 02:41 [info]sickboy:
Un necieņa pret savu vīrieti vai dēlu rodas sievietēm, kuras vai nu augušas bez tēva vai arī tēvs ir bijis, bet viņu nav bijis iespējams cienīt. Pareizāksakot, viņas mātei tēvu nebija iespējams cienīt, un bērns tikai uzsūc mātes viedokli.
Aug 25 00:25 [info]zeme:
Svētdienās strādat nepatīk, bet kad sāk , tad tā neko. Patīk zvaniķus dzirdet stradājam , atkarībā uz kura jumta atrodos.
Aug 25 00:07 [info]gnidrologs:
Interesanti kāds uzdrīkstētos šodien remeikot "Falling Down" (kur Maiks Duglass amoku skrien)? Tagad skatos fragmentus un domāju, ka tiktu vilktas paralēles ar "deplorables".
Aug 24 23:54 [info]gnidrologs:
Gribu redzēt kā LA taisīs savu damage control, kad tur reāli sāksies buboņa mēra uzplaiksnījumi. Tīfs tur jau ir tagad.
Aug 24 23:42 [info]juriic:
.
cik ļoti dīvaina sajūta. it kā, es būtu uz citas planētas.
Aug 24 23:30 [info]laba_doma:
Nēnu, katrs jau dara, kā grib. Es, piemēram, ceturtdien Cēsīs nopirku tādu brīnumu kā marinētu cūkgaļas karbonādi, un, mmmmm, cik tas bija ņammīgi. Ironiski, ka tas notika uzreiz pēc darba divās cūku fermās, ha ha. Savējie jāatbalsta - tāds bija mans pusdienu moto. :D
Aug 24 22:43 [info]telefontubbie:
karsta diena
Šodien Ogres svētkos bija alus un maize ok izvēlē. Kvass labais šogad nebija, taču paņēmām alu. Seska alu un kaut ko no IndieJāņa. Seska alus tirgotājs teica, ka it kā slikta vieta iedota, aiz Elvi veikala mazāk pircēju. Tā jau laikam ir, ka pie kultūras nama mazāk cilvēku vazājas, jo kultūras dzīve Ogrē tagad pagalam švaka palikusi.
Nopirku kilogramu riekstiņu R., par ko šis bija itin priecīgs. Ēdām vēlās brokastis, jeb kā moderni ļaudis saka - branču. Saule karsēja tā, ka ceptās olas likās no saules atlidojušas uz zemi. R. gribēja iesmērēt kaktusu, bet mājās jau viens ir. Pajokoju, ka kāds no viņa n-tajiem kaktusiem uzziedēs un noziedēs tuvāko dienu laikā, kad šis pa Igauniju. Nu gan augi, kas uzzied dažas dienas un tad turpina vienkārši stāvēt smiltīs. Cenšos saprast istabas augu māniju. Istabas augi taču nenāk pretī, kad cilvēks atnāk mājās. Nesaka mjau vai vau.
Aug 24 22:35 [info]virginia_rabbit:
simo: man ļoti patīk šie lauki
es: man arī. kas tev vislabāk patīk?
simo: lauku lego
(tas ir ķīniešu atdarinājums no lauku veikala)

šodien atbrauca vecāsmātes radinieks labot kamīnu, pagaidām tikai nojauca un aizmūrēja sienu. Simo no viņa neatkāpās - nabaga cilvēks - tā jau nebija medusmaize to darīt, bet mazais cilvēks viņam visu vakaru komentēja pakausī, atradis tehnisku sirdsdraugu. stāstīja par saviem ķieģeļiem, klučiem, cementiem. palaikam uzsākot jaunu sarunas pavedienu ar "klau, man ir ideja, uztaisām jaunu dronu ar sarkanām elektrībām..."
Aug 24 22:27 [info]sickboy:
https://m.youtube.com/watch?v=zCFWUCc0g88 Šo vajadzētu noklausīties visām sievietēm (arī dēlu mātēm), kuras vēlas veiksmīgas attiecības (īpaši jau tām, kuras fano par DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJU). Vīrieši attiecībās vēlas pamatā divas lietas: 1)cieņu; un 2)atbalstu. Mana sieviete man dod abas lietas, lai ko es darītu un lai kādi man būtu plāni, un tāpēc es esmu ar viņu kopā. Nederīga sieviete neciena vīrieti un neatbalsta viņu viņa iecerēs un plānos, es nekad nebūtu kopā ar tādu sievieti, vairs nē. Un visā pasaules vēsturē nav bijusi neviena (!) sieviete, kas kaut kad necienījusi savu vīrieti (vai dēlu) un pēc tam sevi izlabojusi un sākusi cienīt. Necieņa nekad netiek izlabota, ja reiz radusies. Ja sieviete kļūst par karotāju, viņa visu dzīvi paliek karotāja, un saindē visas savas attiecības ar vīriešiem.
Aug 24 22:05 [info]kants:
dienasgrāmatas (un) vēsture
vēl viens zinātnisks darbs, par kuru ir tā sajūta 'tādu es gribētu būt uzrakstījis' (moš nākamo!)
interesantā kārtā ne tikai ļoti nopietns papildinājums un labojums manām nabagajām  zināšanām par starpkaru perioda padomju zeitgaist, kurā jau nesen biju veicis milzu lēcienu uz sajēgas pusi ar kotkina 'magnetic mountain', bet arī neatlaidīgs stimuls, pārdomājot pašam savas autobiogrāfiskās prakses, to formu un jēgu. bez visa tā arī aicinājums un paraugs būt labākam zinātniekam. 
Aug 24 22:03 [info]pavisam:
Pleķis telpā
Īsumā par to, kā meitas mani redz - pusceļā uz ciemiem sapratu, ka krekls uz kreiso pusi...
Aug 24 21:58 [info]miligrami:
Par pārmaiņām
Vakar tātad drusku iedzēru, bet ne par to. Mēs atkal aizkavējāmies darbā (iedzerot), es atbraucu uz centru un jutu, ka ir iedzerts pietiekami daudz, lai tas neliktos tā ok to vienkārši pārtraukt. Aizgāju uz Cidoniju (of all places), kur izdzēru vēl divas malbeka glāzes viena pati. Tikai neiedomājieties, ka es tur tāda apgaroti pašpietiekama sēdēju - nu nē, es cītīgi browsēju telefonu, pīpēju, bet tieši to es arī gribēju. Cik tad vispār vēl mums tādu vasaras vakaru - cik vēl šogad, cik vēl vispār? Aizgāju mājās, pasūtīju Wolt no Planeta Sushi (of all places) un ap pusnakti jau zvanīja kurjers. Viņā galā kāds laikam kaut ko nebija sapratis, jo bija ielikti līdzi pieci irbulīšu komplekti. Tiesa, visu nemaz neapēdu - ieliku pārpalikušo ledusskapī un nolēmu aiziet uz vēl vienu pēdējo aliņu Aleponijā. Bija jau ap vieniem tobrīd. Un tad pa ceļam, kamēr gāju uz to Aleponiju, es domāju, cik ļoti es mīlu un ienīstu savu dzīvi, vienlaikus pieļaujot iespēju, ka varbūt tas arī ir labākais, ko es varu dabūt, šāds cilvēks esot. Es izšķiežu naudu, es citreiz jūtos vientulīgi, bet citreiz pieduros, ka man ne ar ko nav jārēķinās, un man šķiet, ka tad, kad man būs viss, kas man pietrūkst tagad, tad man pietrūks viss tas, kas man ir tagad. Jo tā vienkārši po žizņi ir. Kad pirms 10+ gadiem nošņurkuši indie tirliņi dziedāja "I'll miss my freedom and my boredom, and my time spent alone", es to jutu. Jebkurā gadījumā, es pārrados mājās un vēl līdz pieciem rītā vaļājos uz dīvāna un skatījos seriālu. Es gan negribu to visu pārvērst arī kaut kādā prozaiskā dročilkā, kā tas raksturīgi, kad kaut ko raksti, jo kur ir loģisks nobeigums un ko tu vispār mēģini pateikt, vai visa tā "nevaru nerakstīt" figņa, un negribās izlikties arī tikai stāstiņa pēc, bet nu kaut kāda tektoniskā kustība mana prāta garoziņā vakarnakt notika, un esmu priecīga, ka varēju to apzināt.
Aug 24 21:23 [info]santech:
Sūdu būšana! F310 būs jāskrūvē vaļā un jālodē vai kā? Jo x360 remap proga nelīdz. Tika irāda, ka kreisais trigeris ķip visu laiku nospiests. Devil may Cry vienā vietā pēkšņi sāka mest uz vienu pusi. Uz kreiso. Sākumā padomāju, ka spēle gļuko, sūdīgi no konsoles noportēta vai kā. Ne sūda. Sainstalierēju vēl čup uar ķip ar džosi spēlējamus visādus 3rd person sūdus. Postals (pirmais) arī visu laiku pa kreisi pagriezies un nevar pašaut. Kaut ko sameklēju, ka ķip draiveri win10 jāmet nost un jāliek win8. Bet tas uz čista cbox360 pulti attiecas. Vēl variants - vads tomēr sapisies. Jānoīsina un jālodē klāt. Ar ko es šobrīd totāli negribu nodarboties. Tāpēc paskatīšos tos gejmus, ko sametu. Pārējos. Jo pietika jau ar Postal, kurš parādījā, ka DmC tomēr nav vainīgs.
Aug 24 21:15 [info]kemune (in [info]pajautaa):
Mazs viesu nams
Iesakiet, lūdzu, kādu mazu, omulīgu viesu namu (bed&breakfast), kur nolīst vienītī vai divatā, t.i. ne klasiskajā 'mēs te rīkojam kāzas, mums ir flīžu grīda, tumbas, garais galds, sauna un diskobumba' stilā. Saprotu, ka tādi ir retums un varbūt negribas dalīties publiski, bet nu ceru uz atsaucību. Vēlams līdz 100 km no Rīgas.
Aug 24 21:06 [info]teja:
shodien jau 4.reizi shovasar pārliecinājos, ka man shajos platuma grādos vnk nav skolotāju, un nevar būt. un nesakiet, ka es nemēģināju. sajūta ir shķērna (shķērma?). to rada nevis skolotāju nekompetence, bet viņu attieksme pret cilvēkiem, no kuriem viņi ņem naudu. lai to mazinātu aizgāju turpat blakus mājā ciemos pie P.D. kursh man ļoti daudz ko iemācīja vienas kafijas un tējas laikā. toties Juglā, nākot no vilciena, redzēju kā 3 ļoti liela auguma vārnas spēlējās ar knābī paņemtu dzeltenu rudens lapu. varbūt tā bija pirmā reize, kad viņas redzēja rudens lapu? varbūt shīs vārnas bija mani skolotāji, lai arī enerģētika viņām bija kā fuckboys.
Aug 24 20:51 [info]virginia_rabbit:
Aug 24 20:41 [info]slepkava:
Nezinu kā Jūs, bet es acīs redzu, ka 11m soda sitienu neiesitīs.
Aug 24 19:56 [info]sirena:
Šodien ar rukšķi pirmo reizi bijām pie jūras, no sākuma negribēja iet iekšā, bet kad es biju droši iebridusi tomēr ienāca. Citās un tajās pašās ziņās man gribas rakstīt tikai par to kā man iet ar sunīti. Sorī
Aug 24 19:48 [info]sickboy:
23 gadus vecajam miljonāram Kārlim Daņilovam ir viss, ko viens sirds kāro, un tagad viņš vēlas atbalstīt arī pārējos latviešus! Šis miljonārs dod lielas naudas summas viņa jaunākajam tiešsaites...
Aug 24 19:41 [info]sickboy:
Varbūt ar to armēni nemaz nebūs tik slikti. Mēļo arī, ka es no brīvprātīgā varot arī kļūt par apmaksātu darbinieku, bet pirmajā nedēļā es laikam to neuzdrošinātos pieprasīt. Tagad būs divas brīvdienas.
Aug 24 19:23 [info]liuut:
labvakar
apciemojām vienu vācēju pierobežā. Iznāk pretī sarkanu degunu, mēs ar draugu jūs jau gaidījām, saka. Vēl pagalmā dzīvojas smuki pelēči minči, takām pāri līkst pēdējie flokši, uz sētas stabiem, soliem un citiem stūrainiem spotiem sameistaroti auseklīši. Izrāda mums vairādas būdas ar senlietām: galvenokārt krāmi, bet paspīd arī kāds dārgums. Tuba, piemēram! Piemutnis nav īstais un viens vārsts nestrādā, citādi instruments glīts, bez buktēm, laikam nesen kur izrakts, nav pat noputējis, kā viss cits. Vai pārdodat, prasu. Nē, nē. Tiešām nē? Nu, ja nu vienīgi pret kādu vecu lietu. Ahh, kungs, atvedīšu jums desmit garmoškas! Labi, ka tik veca lieta. Varu palūgt numuru? Ai es zinu tikai pēdējos ciparus...
Aug 24 19:05 [info]ulvs (in [info]pajautaa):
Kas tagad notiek Rīgā, pretī O.Kalpaka piemineklim Katedrāles parkā- tur uzslieta skatuve un apkārt tusē matainie?
Aug 24 18:35 [info]eos:
24 privātstundas
Laiks pagāja ātri. Pirmās privātstundas sakarā ar 2019./2020.m.g.

Ar puisi pajokoju, ka, ja viņam piesolītu alus kasti par matemātikas risināšanu, gan viņš ko atcerētos pat pēc vasaras. :D

Ar viņa māsu bija daudz vieglāk, jo meitenes daudz runā, viegli prot pastāstīt, ko zina un nezina.

Mamma likās draudzīga.

No vienas puses, jauki atkal mācīt matemātiku pēc vasaras. No otras - šis būs jau septītais gads pēc kārtas. Gribu ko citu arī.

Taču matemātika daudziem ir vajadzīga, pieprasījums ir, tāpēc diez vai tik viegli atradīšu ko tikpat labu (savās mājās, pieklājīga stundas likme).
Aug 24 18:16 [info]virginia_rabbit:
"Dundagas nespējnieku namā neviens ilgāk par mēnesi nav noturējies. Vismaz neviens no melnsilniekiem - nav!" - vecāmāte
Aug 24 18:04 [info]chimera:
uo, auto lieti noder, lai aizvestu velo uz servisu. vegānfestivālā toties redzējām laimu no "caur ērkšķiem uz" un nopirkām vegāno žāvētu desu. un vegāno pastēti. un arī vegāno sieru. un apēdām vegāno cīsiņu mīklā. karoče, bijām liekulīgi līdz nemaņai :(

a nē, nopirku arī mērci, kas ražota latvijā no latvijā audzētiem pasaulē asākajiem čili pipariem, ko prezentēt deju ind., jo gribu redzēt, vai viņš to pārdzīvos.
Aug 24 17:19 [info]sargtornis:
iesakiet pls kaadu labu zinaatnisko literatuuru par karseejmeiteneem
Aug 24 17:18 [info]melnbaltalapsa:
Esmu vīlusies cilvēkos. Daudz. Tikusi pāri tam. Bet, ja tas notiek ar regulāru precizitāti, bļāviens nu.
Es neesmu radīta attiecībām un draugiem.

Bet es tāpat mīlu. Es vienkārši mīlu.
Aug 24 17:10 [info]lovenight:
taisnoties par to, ka tik ļoti nemāku dzīvot
Aug 24 16:27 [info]methodrone:
I feel like I am being exorcised.
Aug 24 16:15 [info]dienasgramata:
TVNET satura mārketings (tas nozīmē, ka reklāmu piemeklē atbilstošu raksta saturam, ja?)

Aug 24 15:54 [info]stradnieks:
ir kaut kur kāds raksta gabals, cik vakar cilvēku bija uz Kurbadu Lucavsalā?
Aug 24 15:45 [info]ulvs:
Pirms pāris dienām pavisam klusiņām iznāca grupas MSK pats pēdējais albums "Anno 200H". Tas ir 2009. gada ziemassvētku ieraksts Tornī un 2011. gada Simona Vecrīgas dzīvokļa aksidentālā sesija. Albums iezīmē grupas morālo norietu, pievēršanos lēto sintezatoru, nowave un spoken word estētikai.

Paldies par apņēmību un darbu Stropu Jurkam, bez viņa tas viss būtu palicis vien mūsu cietajos diskos.


Ja kādam interesē kasetes, es kaut kad dabūšu savas, tā kā varēšu padalīties.
Aug 24 15:31 [info]ulvs:
Pirms pāris dienām pavisam klusiņām iznāca grupas MSK pats pēdējais albums "Anno 200H". Tas ir 2009. gada ziemassvētku ieraksts Tornī un 2011. gada Simona Vecrīgas dzīvokļa aksidentālā sesija. Albums iezīmē grupas morālo norietu, pievēršanos lēto sintezatoru, nowave un spoken word estētikai.

Paldies par apņēmību un darbu Stropu Jurkam, bez viņa tas viss būtu palicis vien mūsu cietajos diskos.

Klausīties var šeit.

Ja kādam interesē kasetes, es kaut kad dabūšu savas, tā kā varēšu padalīties. Iefanoju par to, cik tīrs ir Bromadola mikss, skan pēc normālas grupas normāla ieraksta.
Aug 24 15:29 [info]mmd:
Ar bitèm ...
Vai tas ir normāli, ka bites iekārto māju vecā kurmja alā?

Vai ir vēl kāds zvērs (izņemot lāci), kurš būtu gatavs paciest bišu dzēlienus, lai tikai tiktu pie medus?
Aug 24 15:16 [info]gnidrologs:
haha man patīk šitais #trends

interesati cik ilgi kamēr (((twitters))) nobanos šos akauntus. Tur vajag manuālu komisāru darbu, Algortims nepalīdzēs.
Aug 24 14:32 [info]sickboy:
Jā, tā tiešām ir komūna, tādas eksistē. Viņi šķiro vecus krāmus, kur ir viss, sākot ar elektroniku un beidzot ar mēbelēm un virtuves piederumiem, kaut ko salabo, kaut ko izmet, un derīgo pārdod. Vēl viņiem ir permakultūras dārzs, no kura nāk pārtika un visādi kompoti pārdošanai. Un tiek audzēti putni, aitas, cūkas, bites, ēzeļi, kazas. Vienīgi reti kurš te rubī angliski, viņi nevarēja atrast nevienu, kas novadītu man tūri angliski, galu galā atrada kādu čehu, kurš to paveica krieviski. Un pašlaik mani ielika darboties vietā (iespējams dēļ valodas), kur ir kāds armēnis, kurš arī runā krieviski. Bet es gribu tikt prom no turienes, jo man tas armēnis nepatīk (man parasti neveidojas attiecības ar cilvēkiem no tādām zemēm kā Armēnija, Gruzija, Moldova u.c.). Viņš strādā piedzēries un nedaudz gruzī. Francūžiem gan visiem ir vāji rokasspiedieni. Sievietes te tikai kādas divas ir piemīlīgas, pie tam viena no viņām ir zīdaiņ vai bērnības dvēsele (tas viņai sejā rakstīts), pārējās ir parastas - kā jau politiski kreisās (pētījumi rāda, ka politiski labējās sievietes daudz biežāk ir skaistas nekā kreisās).
Aug 24 14:26 [info]ievaaariijums:
šodien iegāju frizētavā pie mājām un pajautāju ''cik maksātu izbalināt manus matus?'' un wow, man atbildēja tādā tonī, itkā es kautko jobanu būtu pajautājusi. ''ja jūs tikai izbalināsiet matus- jūs staigāsiet ar dzeltenu galvu, vai saprotiet, ka jums būs arī jātonē? nē nu ja jūs apmierina dzeltena galva tad lūdzu staigājiet ar tādiem.''

varēja arī laipnāk pateikt :s
Aug 24 13:30 [info]ena:
Tu nevari sevi uzstiept otram cilveekam virsuu kaa taadu dzemperi
Aug 24 13:28 [info]almighty_j:
Vēl norit diskusijas, bet var pieņemt, ka mans Spirit Animal ir bomzis.
Aug 24 13:27 [info]217:
Latvija vo vseij krasote
Šodien pirkām Rimi ēst. Runājam angliski. Sakrāmējam maisos, eju maksāt pie kases, skatos kā palēninājumā sieviete aiz mums izvelk savu Rimi karti, novelk caur kases aparātu. Es vēl nepaspēju saprast, kas notika, uz sekundi padomāju, ka viņa kko sajaukusi un domā, ka viņas pirkums iesists kasē jau. Kamēr es tā domāju, šī paspraucas man garām un aiznesas prom. Kasieris arī nepaspēja saprast, kas notika. Lol. Nebija ilgi nekas tāds piedzīvots. Biju aizmirsusi, ka zaglīgi, viltīgi cilvēki eksistē.
Nu lai jau viņai tiek tie rimi punkti/naudiņas par mūsu pirkumu, bet lol
Aug 24 13:19 [info]punkts:
Grafiti uz mūžīgajiem ledājiem
Aug 24 13:02 [info]punkts:
Atņemot vajadzīgo no nepieciešamā
Aug 24 12:07 [info]shanietis:
Kad notiek publiska pūkas mešana, dainu vācelīte pildās. Krāšņi epiteti, salīdzinājumi, jaunvārdi - tas viss priecē amatiervalodnieka dvēseli.

"Njā, padomju laikā Izglītības ministrija arī skaitījās idiotu rezervāts, bet OIKlandes Izmirāta IZM ir tas pats. Laiki, valstu iekārtas un ekonomiskās attiecības mainās, bet tradicionālā idiotu pārpilnība IZM gan nemainās. Acīmredzami zem tās IZM idiotu maskas slēpjas kāda valdošās merdokrātijas klana ekonomiskās intereses uz kādu no LU īpašumiem. Tas viss, kā jau pie Izmirāta kleptoēzeļiem ir pieņemts."

No https://jauns.lv/komentari/raksts/zinas/345893-latvijas-universitate-pierada-izglitibas-un-zinatnes-ministrijas-analfabetismu
Aug 24 12:05 [info]slepkava:
Sāpes ir tikai ilūzija.
Aug 24 12:00 [info]heda:
godīgie mediji
Pēc vasaras, kurā bijis desmitiem šaušanu, spridzināšanu, izvarošanu, pēc nedēļas, kurā sociķu feministu apkampienos gozējies Irānas ārlietu ministrs asiņainiem nagiem, sezonu uzsāk sabiedriskās televīzijas raidījums, kurš pozicionējas kā būtiskāko sabiedrības jautājumu padziļinātas apspriešanas platforma.
Un trīs būtiskākie jautājumi labo cilvēku karaļvalstī, izrādās, ir:
moderātu politiķa rakstības stils tviterī, kurš esot nepiedodami skarbs (skarbuma iemesls un tēma - tā pati Irānas mullu apglaudīšana, protams, netiek pat pieminēta),
sieviešu atbalsta grupa feisbukā - rūpējoties par savstarpēju drošību viņas vakaros patrulē un palīdz viena otrai droši nokļūt mājās, lai netiktu izvarotas (kāpēc risks tikt izvarotām tik dramatiski pieudzis, protams, netiek pat pieminēts),
un... krokodils, kurš korporatīvas ballītes laikā Skansena akvārijā iekodis vīrietim.
Ne tik labie cilvēki, kopējot mediju parastās aizstāvības runas importētiem noziedzniekiem, radījuši krokodila pozitīvisma kampaņu: "Skansena krokodila kaimiņi ir pārsteigti: "Viņš vienmēr bija tik izpalīdzīgs un jauks. Gādīgs ģimenes tēvs."", "Viņam noteikti bijusi grūta bērnība", "Ne jau visi krokodili!", "Krokodilfobija apdraud demokrātiju".
Drošības uzlabošanai tiek piedāvāts Skansena apmeklētājiem izdalīt aproces ar uzrakstu "Nekod!"
Aug 24 11:27 [info]sarkans0987:
Jaunā Gada apņemšanās augustā
Viss. Veikšu skapja revīziju un vairs nekad neko nepirkšu tikai tāpēc, ka atlaides. Un internetā arī ne, jo nepatīk visa tā atpakaļ sūtīšana un tāp³c nesāju lietas, kas nepatīk. Jo tak samaksāts. Viss. Tikai to, kas izskatās pavisam labi un kas sniedz ptieku.
Aug 24 11:04 [info]emi (in [info]pajautaa):
Vai kāds lūdzu var man, Krizdolei, pateikt, kā es varu klausīties offline Spotify podcasts, kurus esmu lejupielādējusi? Es tos nekur nevaru atrast, rādās tikai Playlists.
Aug 24 10:59 [info]neraate:
Kurbads bija iespaidīgākā izrāde uz ko esmu bijusi. Neesmu, protams, Radzobe, bet vispār esmu redzējusi diezgan daudz ko. Pat ja patīk, tāpat vienmēr kaut kur kaut kad līdz galam nav. Šeit bija viss. Es pat spēju piedot uguņošanu un no tās es diezgan paniski baidos. Ļoti patika aktieri. Horeogrāfija. Tērpi. Scenogrāfija. Atcerējos, ka par spīti formātam, kas nav īsti mans, ļoti arī Skyforger. Dīvaini gan, ka mūzika likās ļoti dzirdēta. Apzināti neesmu klausījies, dzīvajā toč ne, un mājās man metāls tomēr par smagu. Drusku mistika
Aug 24 09:48 [info]heishy:
dodiet vēl
''Uz skatuves ļoti daudz matu un bārdas''
Joprojām vaiboju no performances. 

Stingra roka un drauga plecs - rīta Saule lec! 


Aug 24 09:22 [info]virginia_rabbit:
bā, te ir vilki. naktī gāju čurāt un pati dzirdēju

no rīta izprenkojām Eiženu, pievedām lielo suni (kurš nekad nenāk istabās) pie gultas un pamodinājām E
Aug 24 09:21 [info]heishy:
Kur Tu tik klusus vārdus ņēmi
/Rainis/
Aug 24 09:18 [info]punkts:
Simons Oms
Aug 24 01:59 [info]juriic:
.
programming, mother fucker.
Aug 24 00:29 [info]lasitajs:
LNSO vasarnīcas atklāšanas koncertā – ģeniāls polistilistisks Pētera Butāna 98. gadā saraksīts gabals "Vox humana".
Aug 24 00:06 [info]magnolia:
..cerams, ka tie, kas dzirdēja kurbadu, redzēja arī dejotājus un skatuvi. 3.x būs?
Aug 23 23:43 [info]kravics:
zīme un valoda
vicinās ar rokām valodā zīmju
tēvs māte objekts mazais a
obskūrais vēlmju avots
apolinērs kurš teica ka
lai apmierinātos
jāuzaudzē krūtis (a?)
Aug 23 23:15 [info]atkalnekadvairs:
un, cik vienkārši, tev tas liekas?
Aug 23 23:03 [info]wensdy:
Laiks vienatnē
Laiks vienatnē ir mans mīļākais. Šodien tā bija pastaiga gar jūru. Tas ir baseins, tā ir duša, tas ir mežs, tā ir mūzikas klausīšanās, braukšana ar velo, izstādes apmeklējums. Tomēr es bieži izmisīgi cenšos "būt kopā", pat nezinu vai es to gribu, bet cenšos. Labi ir tikai tad, kad pašam ar sevi ir labi. Es tiešām ļoti apskaudu vai drīzāk apbrīnoju šovakar to sievieti, kura brauca ar velo gar jūru, piestāja, izģērbās plika, nopeldējās, apģērbās un nesteidzīgi aizbrauca tālāk.
Aug 23 22:59 [info]_re_:
man velk čokuru vēderā no bezgalīgā lēruma iespējamību. kā apzināt visas un izvēlēties pareizo. kā neciest no izpētes, apzināšanās un izvēles neizdarīšanas. kā turēt vērtīgu to vienu, izdarīto
Aug 23 22:58 [info]liuut:
thx soulseek
kādēļ gan četriem cilvēkiem vienā dienā no manis savajadzējies kādas mazmazpazīstamas bandas diskogrāfiju? Nezinu, bet nojaušu - eju čekot lāst fm un - jā, jauns albums. Priekā!
PIXVAE
Aug 23 22:52 [info]adsum:
Jaunieši lieto austiņas. Lai nebūtu jāskatās uz pasauli?
Aug 23 22:38 [info]punkts:
šķīstītā velēna bizantijas statne izliekos ka neko nezinu par to ka saule ir apgaismojusi manu bērnību esmu taurenis un nemaz neliekos ne zinis par savu sauli tai visapkārt ir bērni un tajā atrodas deģenerātu reaktors kurā sadedzina sauli un iegūst neko kas būtu pārpalikums no saules dedzināšanas rezultātā atgriežamies pie izejmateriāliem kuri nu ir izlietoti pie izejdarba un mēneša garumā saules vietā spīd armanjaks un viņš ir tik tēvišķs šis saules sargs un tas ir vienisprātis nolemts ka zem sarga var atrasties trīs zaķi vienlaicīgi no kā mēs varam secināt ka kinētiskās smiltis ir saberztas tās tiešām nav tik dīvaina pārādība kā laicīgā baznīca kura uz bazalta bluķiem ir savilkusi visu savu iezīmi iekurinājusi lokus citronis sāļus riekstus laimus un us karogu kurš tagad plīvo ar atšķetinātu pavedienu un norāda uz saules pinumu deniņos uz acim starp acīm un acābolos kā nikotinizētu jonu pārsālītu anodu katodu un tā tālāk līdz acis aizlīp ar libido statīvu un vispār no šīs gleznas mēs varam secināt ka nekas nav tik durvvirs kā šis erceņģelis uz mana pleca kurš man stāsta pasaku par cinka serdi zem sēdvietas sakustas ērmotas vienības tās būs blakusparādības no cūku cirka un tagad ar šo atvāzto galvu skatāmies iesālītā iekšās un redzam tur paveramies durvis kas bez savas mitas nevar tik viegli rotēt ap eņģēm tāpēc tajās nu eņģēs taču var ivritā izlasīt sienas rakstus kas ir tāds kā gotjē papīrīts kurš rotē ap savu pagarinātāju sakot pigs pigs un visapkārt bērni spēlē kariņu un tas izkristalizējas līdz atomreaktora ģēnijam kurš par perelmana papīriem saņēmis tūkstots dolārus lai gan viltojums nav pierādīts tomēr atskabargas māgā liecina par pāridarījuma sālījumu tāpēc šajā peregorikā vajadzētu mazliet paprikas itāļu asinis un sainīti ar sviedriem ko sviežot gaisā nonākam līdz sviestainam galdam tik virsma tā ir sviesta klāta ka ierodoties galvenajam sviestam un riepām čīkstot saprotam no ka no saragosas bandas ir palicis tikai līmlente un balts papīrīts uz kura čurkst olas un uz kura čurā sālsbarība it kā tai māgā būtu sameties mezgls un tas tagad rautu vaļā visu slūžu uz kuras sēdošais džonsona kungs ir kuģa kapteiņa ādā ierāpies un rāvējslēdzēju pār gumijniekiem aizvilcis kā aizkaru aiz kura sākas taciņa tik basa ir šī kāja kā šī pasaule mīņājas kā atrvilcienu norijusi nevar saprast savu pasaciņu nedz arī paciņu prezervatīvus pēj aptīt ap pirkstu jo tā ir tika maiga šī liegā leģenda par brēcošu bērnu kurš uz kuģa uzsēdināts un palaists pa straumi rīt nēģerus un tie nāk teciņiem vien un nes visas savas bagātās radu ciltis uz paplātes gandrīz vai bet ne tik ļoti piemīlīgi kā leopardi kuru ādas ir tagad īpaši iecienītas tirgū tur pārdod arī putnubūrus ar ciprešu kauliem rakstainus pulksteņus ar ametistu iestrādātu rokā un klātbūtnes čūskiņas kas pret kauliem rīvē redīsus un mefistofeliskas ciskas ārkārtīgi daiļas čībiņas un čurainus kreklus mutautus ar patafona attēliem un apgānītas kapavietas sainīšus ar karietēm metamfetamīna kuvaldas un tautskābes visai plašs sortiments un tā tālāk tas viss sīnusos un sinusoīdās kā pletne trāpa pa pieri it kā tu būtu mušas brūte un it kā tavas spailes būtu sakampušas akordeonu un to mocītu.
Aug 23 22:23 [info]jan09:
liels muahaha
Когда-то давно, когда разваливался наш завод под натиском капитализма, народ стал думать о будущей работе. В кузнице при заводе работал один мужик, здоровый как слон и силы немерянной. И вот в один зимний холодный день, а в кузнице всегда тепло, собралось там несколько мужичков за жизнь поговорить, ну и выпить по маленькой. Сидят, о работе рассуждают. Сварщик, мол, я без работы не останусь, варить всегда надо. Водила свою политику толкает, что машин все больше и больше. Ну в общем каждый о своем и тут кто-то спрашивает кузнеца, мол, а ты чем займешься, в поселке ведь кузниц больше нет. — Да я, мужики, пойду семейным психологом! Я по телевизору видел, клевая работа! Сказать что народ вздрогнул, не сказать ничего. Один даже недопитой водкой подавился, а ей подавиться, это вообще феномен. — Коля, у тебя ведь даже образования нет, — закончил кто-то паузу, — как же ты без него? — Образования может и нет, но где та семья которая с моим мнением будет не согласна? — вытягивая вперед пудовый кулак, произнес он. — Или у кого-то здесь есть возражения? Ну не знаю, так наверное до сих пор и работает психологом.

/apdomāju profesijas maiņu, UN, būšu vnk konsultants, dažādos jautājumos, jau ir iestrādes tepat SC ;)
Aug 23 22:15 [info]telefontubbie:
gopņiki
Kad sarunā jautāju,vai Grīziņš ir krimināls ikdienā (jo spēcīgā intuīcija nojauš ka trakāks rajončixx kā Maskačka)un pēc apmēram 30 minūtēm charity šopā ieveļas 4 policisti,kas medī kurpju gopņiku no blakusbodes. What a day! Es laikam uz Rīgu vairs nebraukšu meklēt vietas,kur tirgo grāmatas.
Aug 23 22:01 [info]krii:
Vai kāds zina kaut ko par jūzeri [info]jojo ?
Aug 23 21:48 [info]honeybee:
Literatūre, šķiet, ir perfektais noslēgums šai vasarai. Janvārī, kad tas būs redzams, būs ūber
Aug 23 21:36 [info]virginia_rabbit:
es (mēģinu dabūt simo mājās): ejam prom no pludmales, jau tumšs, tūlīt mežacūkas nāks dzert uz krastu
simo: mežacūkas dzers Mežezeru
Aug 23 21:28 [info]miligrami:
Par konformismu
Vārdos nevaru ielikt, cik laimīga esmu, ka neesmu vairs nekāda marginālā, un konsekventi sadzeros katru piektdienu! Agrāk varēju nedzert vispār vai dzert jebkurā dienā, bet tagad - katru piektdienas pēcpusdienu ap 4pm dzirdu, cik filigrāni korķis izsvempjas no vīna pudeles kakliņa. Nepatīk malbeks, čau!
Aug 23 21:04 [info]panacea:
Brīvība ir mūžīga vērtība
Baltijas ceļa 30. gadadienā vēl kāda maza nācija protestē pret koministiskas lielvaras vardarbību, iedvesmu protesta formai smeļoties no baltiešiem:

https://www.theguardian.com/world/2019/aug/23/hong-kong-protesters-join-hands-in-30-mile-human-chain
Aug 23 20:40 [info]krii:
Mīļā pasaulīt, cik nesalīdzināmi daudz vienkāršāka tu kļūtu, ja nauda un sekss, jā, tieši šie abi divi, pārstātu būt tik ārkārtīgi sensitīvi un sāpīgi temati, ar ko nekad nav iespējams saprast, kur tu ko piedāvā, ko - kompensē, un kā to vispār formulēt kaut cik delikāti.
Aug 23 19:44 [info]atkalnekadvairs:
pamatīg spiež apziņa, ka neesi spējīgs izdārīt pašnāvību. bez lodēm. būtu man ierocis, visa šitā huiņa vairs nebūtu jāpiedzīvo. tā pašnāvības ideja gan ir nežēlīgi lipīga, līdzko par to uzzināju gadu 14-15 vecumā nekad neesmu par to pārstājis domāt. diezko bērni teiktu, ja viņiem mēģinātu pateikt, ka tu vari sevi izbeigt. gan jau, ka pamēģinātu. bet, protams, ne ar nažieem, vannām, tabletēm, gumijām un virvēm, bet, ja būtu revolveris, es domāju divreiz nedomātu, kautkur labu brīdi atpakaļ atceros, ka kautkāds sīcis mēģināja šaut revolveri hujviņzinkur un caur sienu nošāva savu zīdaini brāli. he.
Aug 23 19:41 [info]sickboy:
Pirmo reizi 33 dienu laikā esmu savā privātajā telpā ar jumtu virs galvas + neviens pidarass nebāžas virsū. Ierados tādā savādā komūnā, viņi diezgan nopietni uztver atkritumu šķirošanu un pārstrādāšanu + vistkopību un aitkopību. Šodien man nekas nav jādara, tikai jāēd vakariņas un jāiepazīstas ar franču meitenēm.
Aug 23 19:36 [info]heishy:
Eju pa ielu, lasu grāmatu un austiņās skan mūzika.
Ko vēl padarīt(?)
Aug 23 19:17 [info]teja:
Dažas lietas nemainās esmu iemīlējusies dainī īvānā tāpat kă 7 gadu vecumā we're meant to be
Aug 23 18:49 [info]santech:
no sērijas: aizver muti!
https://www.techworm.net/2019/08/disable-cortana-windows.html
Aug 23 18:45 [info]santech:
strukturētais ūdens veikalā? muļķības! ar šī video palīdzību tu iegūsi nerģētiski uzlādētu ūdeni, ar kuru varēsi noskalot 5G starojumu:
https://www.youtube.com/watch?v=sa-Pk7drX6A
Aug 23 18:39 [info]ulvs:
Aizgāju uz veikalu pēc 2 lieliem sīpoliem. Tā kā bija milzu rindas, iestūmu tos somā un izspiedos gar cilvēkiem līdz izejai. Nākošreiz, kad tur iepirkšos, atdošu tos 20-30 centus, lai viss būtu godīgi.
Aug 23 18:09 [info]pikaso_:
kolēģis atnesa kaseti, kur Gert Westphal ierunājis Stepes vilku.
ļoti dramatiski.
arī ērģeles ik pa laikam.
izrādās, Manna sieva par džekiņu ar sajūsmā bijusi.
Aug 23 17:40 [info]khosmos:
Interesanti, ka man sāp zobi vienā pusē sejai katru reizi, kad izdaru kaut kādu nezināmu lietu. Bet es nezinu, kas tā ir. It kā es būtu tos zobus sakodusi pārāk stipri. Laikam vairs nebraukšu uz Kūcvālu. Pēdējoreiz gulēju mašīnā un pa tās logu redzēju kādus trīs ficukus. Turklāt visi gribēja parunāt par manām problēmām, lai gan man tādu nav. Man tie jūsu ficuki neinteresē. Tak iebāziet viņus kādā papīra smalcinātājā, ja nezināt, kā uzvesties. Lohi bļe.
Aug 23 16:55 [info]ilona_pop:
Ja gribi veidot karjeru, lielā mute ir jāver ciet. Un negatīvais, liekais jaatstāj apmaiņām ar savējiem.
Aug 23 16:45 [info]kakjux:
pēdējā laikā drusku nemierīgu dara doma, ka varētu iepingot TrakZ pēc divarpus mēnešu klusuma (abpusēja). iemesls nedarīt ir tāds, ja viņa vispār atsauktos, tad tas viss visticamāk izietu cauri jau parastajam scenārijam, es atkal beigās izbesītos un atkal būtu klusums. liekas mazliet bōring darīt to pašu.

jo nu, dzīve ciešanas, bet gribas, lai vismaz jestras.

par ko runājot, boksa treniņu atrašana joprojām neveiksmīga, bet laikam jāliek uz pauzes, jo te šas Tābora, JBJ, Eels koncis Lincā. kaut kur septembra vidū varētu sākt rakstīt visādiem treneriem.

toties aiziešana uz vēstniecību nozīmē aiziešanu arī beidzot pēc manas insurance card un tam sekojošo sēdēšanu ar laptopu āra barčikā saulītē, malkojot pivčus.
Aug 23 16:44 [info]mmd:
Realitīvi
Kamēr diviem ir bēdīgi - nu tur, lauzti kauli un asfalta slimība, tikmēr man - priecīgi, jo vecākais bērns tajā visā noraudzījās un teica - nu labi, nepērkam moci. Ir protams noteikumi, bet tas jau atkal - relatīvi.
Aug 23 16:21 [info]khosmos:
Izrādās, cibā visi audzē matus. Man vienmēr likās, ka te visi, izņemot mani, ir hipsteri.
Aug 23 16:19 [info]actuale:
3
šorīt gāju uz darbu un ieraudzīju trīs elektriskos braucamos, ļoti tematiski iederas, jo pirmdien trijatā braucam komandējumā uz 3 nedēļām.

3
Aug 23 15:45 [info]piene_ne:
ja es apprecētos ar ukraini un aizbrauktu dzīvot uz Ķīnu, vai nebūtu dīvaini, ja es ar saviem bērniem sarunātos latviski?
Aug 23 15:31 [info]methodrone:
Kaa turpinaat dziivot, kad tu sevii esi tik ljoti viilies, ka nevienam naakotnes vektoram tu neuzticies? Es izmisiigi gribu dariit pareizas lietas pasaulee, bet kaapeec man bljec nesanaak? Mani tik ljoti nogurdina shii konstantaa kljuudiishanaas, es bezgaliigi shauju gar striipu un nespeeju pret kaut ko iistu un droshu atsisties. Manas ierazhas un mana personiiba tikai taada reena karikatuura, kas nu jau gaist pavisam.

Es tik ljoti gribu, justies kaa maajaas. Es negribu izklaidi, es negribu aizrautiibu, draugus, miilniekus, nekaadu juusu baabeles huinju. Es vienkaarshi gribu justies droshaas maajaas. Man ir taada sajuuta, ka mana vissmeldziigaakaa buutiiba tiek galinaata, ja man nav maaju. Kaapeec man kaads nevar iedot maajas? Un kaapeec vieniigaas maajas, ko es maaku sev iedot ir vientuliiba?

Bet nav jau maaju uz shiis eksistences. Atceries, ka tu esi neilgs taarps.
Aug 23 15:06 [info]au:
Mums iet šādi jeb Odesa ir izcila
https://youtu.be/eu691S1CTxc
Aug 23 15:03 [info]khosmos:
Kuce bļe. Neskaitos es nekādā darbiņā no rītdienas. Manam brālim rīt ir kāzas. Runā kā apdauzīta...
Turklāt rīt ir sestdiena, un es skaitos gandrīz atlaista.
"Tad jūs skaitāties darbiņā, ja"
Bļe, tā ārste ir stulba. Man ir nosūtījums pie LORa, bet viņa to pat neatceras. Zvana un saka, ka man jāiet uz darbu. Viņa to laikam dara pilnīgā randomā, pat neapskatoties diagnozi. Tā i. Galvenais, ka es viņai teicu, ka grasos vērsties policijā, viņa teica, lai piezvanu Skalbju psihologam. Es par aci uztraucos un murgus redzu, viņa man saka, lai zvanu krīzes centram. Tas taču ir pilnīgs vāks. Mēs dzīvojam ļoti debilā valstī. Iepriekšējoreiz man bija izdegšanas sindroms un nedarbojās gremošana. Man izrakstīja... Jā, tieši tā - klizmu. Un lika iet uz darbu pēc dažām dienām. Likumsakarīgi, es no turienes beigās aizbēgu, jo biju staigājošs līķis ar atkarīgu boifrendu. Viņš salauza virtuvi, jo es viņam nedevu zāli. Vienu nedēļu. Jo man nebija naudas. Varbūt meloja. Droši vien, meklēja manus neeksistējošos iekrājumus, kurus iztērēju jau pavasarī, bet taupīju AUTOSKOLAI. Ne reizi vien manas atvilktnes bija izvandītas, kad dzīvoju Vecdaugavā. Viņš domāja, ka nozagu viņam narkotikas, kuras pats gan jau nošņauca. Tā bija pirmā reize, kad apsvēru domu bēgt atpakaļ uz centru, kur vismaz uz mani kliedz tikai vecas narkomānes no kaimiņu dzīvokļiem. Pamazām radās dažādas versijas. Piemēram, kad dzīvoju siltumnīcā, man gribējās mājās. Nemaz nerunāsim par to, ka, kamēr bijām šķirti, viņš pazaudēja visas savas apakšbikses. Kā tas ir iespējams?! Manuprāt, viņš paralēli dzīvoja arī citur. Lai cilvēkiem būtu skaidrs - ne Vecdaugavā. Apakšbikses atradās pēc pusgada, pa vienam pārim. Halooo! Tas nav aizdomīgi? Turklāt tas viss nāk no cilvēka, kurš pirms diviem gadiem mani izmeta no mājas, jo biju satikties ar dzejnieku, intelektuālā bada nomocīta. Es vispār nekur nevarēju aiziet, un tajā gadā bija ļoti daudz koncertu. Vienmēr tas teātris - tu esi slikta, es raudu, man nav telefonā paziņojumi reizi divās minūtēs, bla, bla, bla.
Aug 23 14:58 [info]sodienliist:
aizvakar biju kino (tajā neprātīgi dārgajā ar spoguļtualetēm un asiem pagriezieniem - tev, nabaga cilvēkam, ļoti vajag čurāt, bet sanāk ieskriet ar pieri spogulī, jo orientēties aizspogulijā vēl nav sanācis), bet nekādu lielo iespaidu tas neatstāja; šķita, ka bija labi. vēl - man sasodīti žēl, ka tie amazones meži deg. kāds ir nocirpis pļavu pretim manam logam, un tagad tur var sēdēt un vienkārši visu dienu skatīties, kā pa šoseju brauc mašīnas, turklāt tajā trulajā blenšanā ir kaut kas savādi patīkams. tas, protams, ir vienādi abos virzienos un tagad no šosejas A5/A9 var redzēt arī manus logus. kā reiz, kamēr rakstu, ir tāda sajūta, ka tieši šajā posmā viņi visi drusciņ piebremzē. vēl - vienu dienu sēdēju kafejnīcā uz brīvības ielas, dzēru piecdesmit upeņu balzama, un pie galdiņa, velkot līdzi milzīgu koferi, pienāca pajauns džeks, paprasīja, vai drīkst ar mani iedzert, un nosēdās, nesagaidījis atbildi. viņš piebāza man pie sejas savu ukrainas pasi - man šķiet, ka viņu sauca Dmitrijs, bet man vienmēr bijis grūti atcerēties slāviskus vārdus - un teica, ka man jābrauc ar viņu. vai kaut ko uz to pusi. Dmitrijam bija, pirmkārt, acīmredzamas problēmas ar alkoholu, otrkārt, ar izrunu. "почему твои глаза такие грустные?" viņš vaicāja, un, demonstratīvi pielika pirkstu pie savas rozīgās acs, pastiepjot plakstiņu uz leju. īsti nezinu, ko viņš ar to gribēja pavēstīt, bet secināju, ka trešā Dmitrija problēma ir asinsizplūdumi. otro reizi viņu redzēju tās pašas dienas vakarā, kebabnīcā, nu jau bez kofera. sasveicinājāmies. nu, tas arī apmēram viss. gribās klausīties (krievu) pankroku vai elektroniku.
Aug 23 14:30 [info]vakardiena:
Šobrīd ir tieši tik slikti, ka pirmdien būs mana pēdējā terapijas reize. Tas jūtās pārāk bezjēdzīgi un naudu aprijoši, lai man gribētos turpināt (jā, es zinu, it takes time),bet kā jau teicu- ir pārāk sūdīgi, tāpēc gribu norakt sevi režīmā- always somewhere to be and smt to do. Pirmo reizi šodien skrienot sabruku raudot kapos. Viss šķiet pārāk neizturami un nemaināmi slikti, izskatās, ka man nesanāk dzīve. Un arī negribās dzīvi. Es tiešām nezinu kā atkal esmu šeit nonācis, pēc māsas nāves bija diezgan skaidrs, kāpēc tā notiek, bet tagad. Un es varu iziet no mājas, varu satikties ar cilvēkiem, tikai visā pārējā laikā gribās plānot nebūšanu, nav iespējams izturēt eksistenci, sāpes un nolemtības sajūtu. This will never get better. Man pohuj, ka izklausās banāli
Aug 23 14:29 [info]helvetica:
Ziniet, nevajag trāpīt satiksmes negadījumā (tfu, tfu, tfu), lai satiksme sabeigtu veselību. četrus mēnešus atpakaļ, pateicoties nelīdzenajiem Rīgas ceļiem un sabiedriskā transporta šoferu tieksmei "uzgāzēt", dodoties uz pēdējo - galapunkta - pieturu, piezemējos uz pakāpiena tādā pašā sēdus pozīcijā, kādā atzemējos no sēdvietas, kad autobuss lidojot palēcās. Tas bija ar visu dziļu sēdēšanu solā un stingru turēšanos pie roktura. Bija ļoti sāpīgi. Vēl tagad jūtams reizēs, ja sēžu vienā pozā ilgi. Tiesa, pāris dienas atpakaļ šo pašu "lidojošo" manevru ar palēcienu droši vien kādas ceļa grambas dēļ, autobuss izpildīja, man stāvot uz izkāpšanas plaformas. Tiku pasista gaisā un tādā pašā pozā, kā stāvēju (vienīgā reize ļoti ilgā laikā, kad kājās bija papēdenes, nevis sandales), piezemējos. Diezgan negaidīti. Un droši vien anatomiski nepareizi. Jo šodien sāp kāju locītavas gūžās, krusti un pa muguru smuki jūtama nekārtībiņa līdz pat pakausim.
Nezinu, laikam jāsāk dzert - dzērāji nesavainojoties krītot, kā arī sabtransā - ja viņi ļoti smird un ir rupji - tiem neprasa biļetes un neizraksta sodus.
Aug 23 14:27 [info]khosmos:
Skatos bildes. Ņemot vērā to, ka esmu galvenajā lomā, jāsecina, ka esmu tiešām modele. Wake up! Wake uuuuup! (To es sev, lai saņemtu sevi rokās un nesāpētu zobi)
OH NOEZ! DIS DAY HAZ ALREADY HAPPENED JUDGING BY THE NEWS ON THE BED THE PATTERN EXISTS
It's a trigger, moron. Mnemonic.
Aug 23 13:54 [info]khosmos:
Ir tikai viens veids, kā nesāpēt zobiem - domāt jaukas domas par jaukiem cilvēkiem. Aww!
Vai par nejaukiem. Man ir dažādas teorijas. Sapnī piedāvāju kolēģim vītinātu cilvēku, pēc tam mēs flirtējām. Vēlāk sapņoju par Smashing Pumpkins. Tagad ka celšos, ka dzeršu kafiju, nu tik būs!
Vispār es jūtos kā modele, zobi man arī nav nemaz tik slikti, vienīgi tas fooking trigers, kurš tas ir, Rolands?!
Aug 23 13:50 [info]ravejsledzejs:
tā. ir jāatrod jauns kakts gulēšanai. pie tam tādu, kur ziemas laikā varētu būt vēl viens gulētājs. par viņu mums arī jāpadomā, jo zēns vēl nemaz nezina, ka namsaimnieks ir paredzējis jau no oktābra sākt dzīvoklī kapitālo remontu un ar celtnicības kantori jau visi līgumi sataisīti. tā kā pašreiz ir meklēšanās periods un tas ir iekritis tieši visintensīvākajā līķlasīšanas periodā. tā kā, ja kādam ir zināms kāds mazkakts, kur varētu ieviesties, lūgtum, padodiet ziņu.
Aug 23 13:44 [info]rkktzd:
Tremolo un reverbam jābūt katrā sevī cienošā mājsaimniecībā
Aug 23 13:32 [info]jan09:
;)
"Diezin vai valdības locekļi ir cēlušies no ganiņiem kā pārējie latvieši, visdrīzāk, ka mežā dzimuši, auguši, jo nedz “sakņojas dzimtajā zemē”, nedz domā, ka “teļos mūsu nākotne”, nedz uzskata, ka “lauki – tautas dzīvā spēka avots”. Jau pirmās Godmaņa valdības laikā gudri spriedēji bija “atmodušies” un skaitīja, ka, raugi, Eiropā tikai 3 – 4% lielu, modernizētu zemnieku darbojās lauksaimniecības ražošanā, kamēr mums kā smaga nasta no kolhozu sistēmas laikiem uzgūluši 18% nodarbināto. Vai tad jau 1991. gadā nebija skaidrs, ka no provinces jātin makšķere, jo uzdevums ir: banku un tranzīta valstī, kas jāceļ pēc Honkongas (Šveices utt.) modeļa, lauksaimnieki pamazām jāiznīdē kā šķira. Nepieklājīgi izsakoties, kā prusaki. Tagad – uzdevums izpildīts! Toreiz palika bez atbildes – ko pēc tam darīs no sekumiem, izkaptīm un grābekļiem atbruņotie un ganos palaistie lauku iedzīvotāji, taču mūsu valdības neizceļas ar to, ka dod izsvērtas atbildes uz jautājumiem. Bet cilvēki jau mierīgi. Pie divstobrenēm neķeras. Viens iestāda cidoniju hektāru, cits humusā audzē sliekas, vēl viens sapņo rakt sapropeli. Tā ievācam ražu un dzīvojam, štrunts, ka citās zemēs pārtikas ražošanu un pārstrādi uzskata par vienu no perspektīvākajām, ienesīgākajām nozarēm, vēl brīnišķīgāku izgudrojumu par “Nokia”, ko mūsu valdība meklē tumšā istabā."

/http://www.la.lv/bija-kolhoznieki-kluva-kontrabandisti-2
Aug 23 12:55 [info]iokaste:
cilvēki sazinās arī telepātiski.
satiekas - nolasa svarīgākās domas, nodod mesidžu (gribot vai negribot) un tad sāk runāt vārdos.
tikai štelle ir tāda, ka telepātiski mēs nevaram būt manierīgi, sapušķot krāsas vai ko noklusēt. tamdēļ tāda plika saziņa nav modē. labāk jau jaukos vārdus + jauko naudu.

var arī teikt, ka vārdos (tagad) runā tarakāni, kas mūsu galvās.
Aug 23 12:41 [info]juriic:
.
šonakt bija VISI sapņi. Visas iekšējās pasaules daļas.
Aug 23 12:41 [info]neraate:
Nu, čaklās saimniecītes, padomiņš vajag! Vešene smird tā, it kā tur iekšā kāds būtu nomiris. Vakar TUR atklāju tādu kabatu kuru nebiju redzējusi, iztīrīju pelējumu un nosēdumus, uzliku Sterilize ciklu ar etiķi. Un tagad šis. Likt vēlreiz tik ar citronskābi? Sodu? Pirkt kaut kādu ķīmiju? Kādu?

Daļēji pie vainas ka mīkstinātāju lieku maz un reti, tikai lielo drēbēm, parasti mazgaju ar šķidro kastani, sodu vai citronskābi. Un tad jau nav nekādas smaržiņas, lai smuki. Bet nu no smaržiņām mēs te kasamies un knosamies
Eh
Aug 23 12:16 [info]zum:
No vecsaimnieka mäjām, kamēr tīrīju logus, izšās ļoti kaut kur redzēta Tesla. Nav jau daudz tādu mūsu rajonā. Gribētos pateikt tiem pamuļķa lopkopējiem, Knuta radagabaliem, ka ziņas par manu nepieskaitāmību ir tikai Storcenbecheru galvās un rožainākajos sapnīšos, kas var pārvērsties arī par viņu dzīves lielāko murgu vairāju paaudžu garumā, ja es nolemšu pārsūdzēt. Es pārsūdzēšu, ja Socialamt nepārsūdzēs.
Aug 23 12:02 [info]3_5469mhz:
Gada četrdesmit ceturtais ieraksts
Spožums un plosts
Aug 23 11:21 [info]kakjux:
atcerieties, ka es atstāju cliffhangheri par svētdienu Šumperkā, kad uz ziņu atsaucās Hurricane L?

jā. Hurricane L dzīvo Šumperkā. svētdienā beidzot atsaucās uz ziņu no sestdienas vakara. ballītes orgkomiteja visi tādi Sarkanās Žurkas terasē, tralalā, nananā un tas viss. Hurricane L paziņo, ka vispār šodien esot Olomouc un atpakaļ Šumperkā tikai vakarā pēc astoņiem. ballītes orgkomiteja ļ noskumst, jo pēdējais vlak uz Prāgām ir pirms tam. Hurricane L toties attaisno savu jūzerneimu un pēkšņi iebaksta, ka, eu, nu, a moš atbrauciet uz Olomouc? ballītes orgkomiteja, protams, visa acis. es paskatījos ČD appā, it kā vlaki uz Olomouc no Šumperkas ir bieži un vienkārši. bet nu, ballītes orgkomiteja nolemj, ka jāizveic nedaudz detalizētāka sapulce, bet tad vispirms jāuzēd brokastis. Hurricane L paziņo, ka mums viņa iepriekš jābrīdina par ierašanās laikiem, lai viņa var saorganizēt pārtraukumu darbos. ok.

Red Rat ēdiens ir tikai kļuvis vēl lieliskāks pa pēdējo gadu. perfekcija. un dievīgi ass.

tikmēr ballītes orgkomiteja nolemj ķerties pie vīntonikiem un saprast, ko darīt. visi attopas, ka jāpaskatās vlak no Olomouc uz Prāgām. tur drusku skumīgāka situācija. pēc visādām debatēm, RJ appa uzinstalēšanas un visādām dīvainām darbībām. orgkomiteja sāk domāt par slinkums vs satikt Hurricane L. beigās tiek piebukotas vietas vlakos un visi sarosās. pažūžo vēl Žurkā un dodas uz staciju, lai stundu sēdētu dīvainā transporta līdzeklī un baidītos no tā, kas tur sanāks. neviens jau nebija Hurricane L saticis kādu pusotru gadu. Olomouc stacija toties ir kaut kādā industriālā nekurienē. pa ceļam ir apmēram četri strīdi ar Hurricane L, kura grib mūs piespiest braukt ar tramvaju, bet mēs turpinam atteikties. 2 km var noiet, dude! ejot no galvenās stacijas visi brīnās un nesaprot, kas tieši kaiš šai varoņpilsētai. izskatās baisi, vispār. bet nu, kas izdarīts - izdarīts, tagad te.

ieraugot Hurricane L visi iesaistītie atplaukst smaidos un metas hagoties un visādi citi priecāties par. viņa aizved mūs uz kaut kādu barčiku kaut kādā alley. padzirdot mūsu vīntonika pasūtījumu, viņa pasūta sev arī tādu. un, ka sāk runāt, tā visiem noraujas drusku jumts. saprotiet, zajai tur visādi dzīvē jaunumi, vēl nezin kas, un tas viss tiek pasniegts čehu valodā. Hurricane L taču nerunā īsti angļu valodā. kad atnes dzērienus, zaja izdzer uzreiz apmēram ceturtdaļu glāzes. visi apm novērtē, ka slāpa laikam. vispār mēs tur savā starpā cenšamies koncentrēties uz čehvalodas comms, bet nu. man laikam gāja visgrūtāk. tomēr kaut kā pa visiem sakomunicējāmies. izflirtējāmies arī vienkārši apburoši. zaja joprojām ir tik pat jestra un fantastiska, kāda bija. divas stundas ar vienu pārtraukumu, kad viņai bija kaut kas cits jāizdara, tas bija totāli mindblowing hurricane exp. beigās zaja sabučoja mūs abus, piesolīja palikt sakaros, un aizgāja atpakaļ darbos.

ballītes orgkomiteja toties nolēma pasūtīt vēl vienu vīntoniku katrs, jo vajag nedaudz atiet un vispār attapties pēc. visi tādi sēžam sirsniņās uz Hurricane L, mēģinam atslābt. tiek saprasts, ka pulksteņa rādījumi nozīmē, ka ātri jāpaēd un jādodas uz staciju. nebija pārāk viegli atrast vlak vakarā, kurā vēl būtu brīvas vietas, būtu stulbi papist. kad tikām uz staciju un iekāpām vlak, kurš kavēja, ja kas, sēdējām un nesapratām, kas īsti notika. bet la, ka notika.

vlak uz Prāgām toties mūs iebāza kaut kādā slovāku vagonā, kurā viss bija slovāku valodā un nestrādāja kondicionieris. un ne blakus vietās. bija karsti, bezgaisīgi, milzu troksnis no atvērtā loga, man blakus bija 55+ vecuma zaja, kura rātni nočučēja visu ceļu, ik pa brīdim iekrācot man ausī. priekšā kaut kāds garmatains čuvaks skatījās Casino Royale. mēģināju gulēt, izlasīju visu pasaules tvitteri, bet nu kaut kad ta beidzot nonācām Prāgās. tad jau Brāļu barčiks, pivcis un atslābums.
Aug 23 11:20 [info]missalise:
Es bērnībā atceros kaut kādu Īvāna runu, bet domāju, ka tā nebija Blatijas ceļa runa, bet kaut kādā citā pasākumā, kuru translēja pa radio, jo tur Īvāns nebija vienīgais runātājs, bet runāja arī citi. Tā varētu būt? Es atceros, ka vislielāko emocionālo iespaidu atstāja tieši Īvāna runa. Bet runāja arī Jānis Vagris, piemēram.

No tādiem vēsturiskiem mirkļiem es atceros, kā mēs pa TV skatījāmies, kā pieņem 4.maija deklarāciju. Atceros, ka viens deputāts bija nobalsojis "atturas", bet jau pēc rezultātu paziņošanas teica, ka balsojis (vai gribējis balsot) par. Un tad Gorbunovs smiedamies palaboja nobalsojušo "par" skaitu. Bet gadījumā nebija tā, ka tie, kas bija pret Latvijas neatkarībai, nebija izgājuši no zāles vai nepiedalījās balsojumā? To es īsti neatceros.

Nākošajā dienā mūsu vēstures skolotāja lika visiem burtnīcās pāršķirt jaunu lappusi un ierakstīt ar lieliem burtiem 1990.gada 4.maijs. Un teica, ka mēs dzīvojam lielā vēsturiskā brīdī.

Vēlāk es atceros 1991.gada 12.janvāri. Bija sestdiena un es mājās biju palikusi viena. Vecāki bija aizbraukuši uz bērēm pie attāliem tēva radiem, brāļu arī mājās nebija - viņi tajā laikā studēja. Es ieslēdzu televizoru un nesapratu to, ko tur rādīja. Pa Krievijas kanālu rādīja kaut kādu dīvainu raidījumu, kurā runāja par to, ka skaistums glābs pasauli. Bija diezgan neinteresanti. Tad es pārslēdzu kanālus un tad pēkšņi parādījās kaut kas pavisam dīvains - gāja runa par to, ka Lietuvā uzbrūk televīzijai. Es vispār nesapratu, kas notiek. Tā diena bija ļoti, ļoti gara. Un es ļoti gaidīju, kad nu beidzot atbrauks vecāki.

Vēlāk tētis brauca kopā ar citiem vīriešiem uz barikādēm, vecākais brālis tur arī bija. Es atceros pa TV redzēto - kā vīrieši stāvēja pie ugunskuriem, atceros, kā viņiem sievietes nesa zupu un tā. Atceros īsu TV sarunu ar Olgu Rajecku, kas arī tur bija.

Vēl vēlāk es atceros to dienu, kad mēs magnetefonā no kaut kāda TV raidījuma - visticamāk "Skabargas" rakstījām Tīnas Tērneres dziesmu "The Best". Bet tad tētis pārslēdza kanālu uz ziņu raidījumu "Vremja" - un ieslēdza magnetefonā ieraksta pogu. Toreiz es nesapratu tā nozīmi. Bet to es sapratu vēlāk, kad konstatēju, ka tētis ir ierakstījis to, kā diktors saka, ka PSRS ir beigusi pastāvēt.

Kādas ir jūsu personiskās atmiņas, kas sasaistās ar dienām, kurās notikuši vēsturiski notikumi?
Aug 23 10:33 [info]jan09:
KJ
Kopengāgeniskie jautājumi:

kur rodas putekļi,
kur pazūd nauda,
un kāda suņa pēc vienā rasējumā releja savienojumi ir sarindoti R.C-R.NO-R.NC, bet jau nākošajā R.C-R.NC-R.NO?
Nepieminot to, ka pirmajā stāv rinda R1, R2, R3, R4, R5, bet otrā R5, R4, R1, R3, R2....
Aug 23 10:22 [info]liuut:
labrīt
nav vienmēr, kad vajag, laika un gribēšanas (un reizēm nav arī iekšu) klīst pa veikaliem pēc produkta. Tāpēc nākas paļauties uz aprakstiem un reklāmas rullīšiem, haha. Nav jau ikdienas pirkums, tāpēc meklēju, lasu, līdzinu. Video: meitene gaišziliem matiem brien pa zaļu zaļu mežu.
pasūtu - saņemu - atveru -
smaržo! Pēc skābām papardēm! Laik.
Aug 23 10:15 [info]honeybee:
Vēl tikai dažas dienas un es atkal būšu studijās
Aug 23 10:14 [info]runcis:
.flatline

... tālāk ... )
Aug 23 10:13 [info]shanietis:
LU vs IZM
Infografiku karā ( https://twitter.com/universitatelv/status/1164604230679846912 ) no militārā viedokļa viss ir pareizi. Savējie zilā krāsā, ienaidnieks - sarkanā.
Aug 23 10:12 [info]jan09:
sens tik sens
Izrādās, ka esot pagājuši 30 gadi, kopš notika ts "Baltijas ceļš".

Arī es tur piedalījos, tikai nekādu īpašo atmiņu vai emociju nav...
Aug 23 09:26 [info]artis:
Dānijas loma atjaunotās Latvijas vēsturē
https://mobile.twitter.com/ProfPaulPoast/status/1164641339453202443
Aug 23 08:51 [info]deloveja_kundze:
sasodīta saaukstēšanās vate un migla galvā.

varētu domāt, ka kaut kad ķermenis pierod pie tā, ka ir gadalaiki un ka ir gadalaiku pārmaiņas, un ka par to baigi nevajag pārdzīvot, bet laikam tas brīdis vēl nav pienācis.
Aug 23 08:40 [info]f_g:
par deju!
Ieskandinot Baltijas ceļa trīsdesmitgades svinības Latvijā piektdien, 23.augustā, no rīta lidostā “Rīga” norit unikāls notikums: vairāk nekā 100 dejotāju no Mārupes un Babītes novada deju kolektīviem uz lidostas skrejceļa pulksten 8.40 izdejo vienu no cēlākajām latviešu nacionālajām dejām – Gatves deju.
Aug 23 07:32 [info]maple:
Pēc kādām deviņām stundām bibliotēkās braucu uz savām jaunajām mājām, kur esmu palikusi līdz šim vien pāris naktis. Lai no jaunajiem kaimiņiem noslēptu, ka pagājušajā vakarā izdzēru divus piučus, nolemju, ka pirms iekārtojos, iznesīšu gružus un tad iedzeršu miera vējos šī vakara Peroni (konceptuāla izvēle, jo fonā ir grandiozs satraukums par manu itāļu valodas eksāmenu jaunnedēļ).
Nesu gružu maisu pa dzīvokļa kordioru un domāju - viens, cik interesants maisa materiāls, laikam jau tas bio pārstrādājamais un otrs, ka jāpaņem atslēgas. Sajūtu rokās, ka kaut kas žvadz un eju ārā ar savu ekoloģisko gružmaisu.
Kāpju atpakaļ augšā un trešajā stāvā pie dzīvokļa ceļu kreiso roku, lai ņemtu atslēgas un slēgtu ka nu vaļā durvis, bet tur - vīna attaisāmais. Skatos otrā kabatā - tur četri dolāri. Sākotnēji mēģinu zvanīt pie blakus durvīm, bet tur neviens izklausās, ka pat nedomā pagriezt klusāk televizoru un atkātot līdz durvīm. Tad mēģinu ar vīna attaisāmo attaisīt slēdzi un tad vēl ambiciozāk, viegli ieskrieties, cerot atvērt durvis, tās nesalaužot. Saprotu, ka izlauztas durvis man izmaksās tieši tik daudz, cik nevaru atļauties, un padodos.
Domāju, ka Ashley gan jau drīz būs jānāk mājās, jo ir jau kādi desmit, un iekārtojos uz trepēm. Pēc laika galvā sāku ritināt domas, ka viņa nekad (pēdējās trīs naktis) nav nākusi vēlu mājās un vienmēr agri ceļas. Jau vieglā satraukumā eju ārā uz ielas vai nu gaidīt Ashley, vai meklēt palīdzību, bet tur tikai žurkas skraida turp atpakaļ. Vēl kaut kur prusaks, kā sākotnēji šķiet, aizrāpo. Kad sāk pamatīgi līt, man pirmā doma ir, ka man krīt virsū prusaki.
Iet garām jestrs draugu pāris un smejot prasa, ko es gaidu. Atbildu, ka kādu, kurš atlauzīs dzīvokli. Puišiem tas liekas ļoti smieklīgi un aiziet prom.
Tad no blakus mājas iznāk vīrietis ar diviem suņiem. Jautāju viņam, vai viņš gadījumā nezin, kā atvērt durvis, ja esmu sevi izslēgusi ārā no dzīvokļa. Nezin un aiziet, bet pēc kāda laika nāk atpakaļ, jautājot, vai esmu sevi izslēgusi ārā no mājas. Ņemot vērā, ka es turu mājas durvis vaļā, lai neizslēgtu sevi ārā arī no tās, apjūku un saku, ka nē, no dzīvokļa un ka, man škiet, ka ar kredītkarti vajadzētu varēt attaisīt. Viņš piedāvā pagaidīt, noliks gulēt suņus un nāks ar kredītkartēm. Pēc mirklīša ir klāt un mēs kāpjam augšā muņķierēt vaļā durvis, bet, redzot, ka viņš līdzi ir paņēmis Home Depo karti nevis kārtīgu kredītkarti, jau saprotu, ka nebūs aršana. Drīz arī viņš to saprot (vispār izskatās nesen modies un beigās izrādās, ka tā arī ir) un šķiramies iepazīstoties. Kriss, Renāte. Kriss nojautā, vai es nezinu nevienu, kurš dzīvo mājā un es viņam tikai atbildu, ka viņš ir pirmais un mans vienīgais draugs. Kriss nesmejas, tātad labākie draugi nebūsim.
Pasēžu atkal uz trepēm un nolemju iet tomēr ārā gaidīt Ashley.
Pēc mirkļa piebrauc kāds vīrietis un nāk iekšā manā mājā. Mudīgi jautāju, vai viņš man nevarētu palīdzēt. Viņš neko nezinot, bet esot atbraucis pie drauga, kurš te sen dzīvo un pajautās viņam. Pēc laika nāk attpakaļ un saka, ka draugam lauzta roka un viņš diemžēl nevarēs palīdzēt. Nu, neko. Arī viņš aizbrauc un es nolemju iet atpakaļ iekšā pirms atkal prusaki sāk līt.
Pamanu, ka uz vienas no plāksnītēm virs pastkastēm rakstīts, ka SUPT (superintendent) dzīvo pagrabā. Skrienu uz pagalmu, lejā uz pagrabu un dauzu pie durvīm ar jau viegli izmisušu "hello?"
Durvis atver jauns vīrietis augumā ap metru piecdesmit. Pirms viņa sejas saskatu vien pamatīgu dūmu mākoni un tad arī viņu un vairākus, kā šķiet, viņa paša gleznotus Boba Mārlija portretus. Viegli sabijusies par visu situāciju, tomēr piekrītu ienākt iekšā, lai nesalītu pilnībā, jo nav zināms, cik ilgi vēl būs jāgaida. Izstāstu situāciju un pēc trim minūtēm viņš saprot, ka trešais stāvs tomēr neatrodas virs pagraba. Kamēr mēs runājam no blakus telpas ik pa laikam izlien liela melna galva ar arī apmēram metru piecdesmit drediem.
SUPT saka, ka vienīgā opcija, ko viņš var piedāvāt ir ugunsdrošības trepes, bet tad viņam jāuzvelk bikses (visu šo laiku, kamēr es stāvu izlijušā bikškostīmā, viņš ir ģērbts vien Jamaikas karoga krāsas šortos). Ejam ārā un mums seko arī otrs, arī apģērbies, kurš nez kāpēc man spēcīgi atgādina manu māsīcu no Talsiem. Kamēr mazais mēģina uzlīst pa trepēm, mēs saķēruši galvas skatāmies, kā viņam sokas, bet neko nevar redzēt, jo smagi līst. Kad viņš mēģina atvērt otrā stāva logu, es kliedzu, ka tas nav īstais un jākāpj augstāk.
Kamēr viens kāpj, otrs man prasa, cik ilgi es esmu jau ārpus dzīvokļa. Saku, ka tā kā man nav telefona, man nav ne jausmas, varētu būt stunda, varbūt divas. "Māsīca" saķer savu drediem piestūķēto džempera kapuci un saka, ka viņš atbraucis ciemos pie brālēna taisīt mūziku. Kamēr viņi tur kaut ko miksē, viņš pamanījis kamerās, ka meitene sēž uz trepēm un pie sevis nodomājis: "Laikam izgājusi paklausīties lietū un atpūsties kāpņu telpā", bet ka tomēr "Something didn't seem right".
Kamēr viņš dalās savos pieņēmumos par manu motivāciju "čilot" kāpņutelpā, mazais ir ielīdis dzīvoklī, attaisījis durvis un nonācis lejā. Ķeros abiem ap kaklu un drediem un saku, ka mīlu uz mūžu.

Ienāku dzīvokī, atveru savu Peroni, kurš pa šo laiku jau manāmi kļuvis silts, apsēžos un pēc divām minūtēm, protams, atveras durvis un ienāk Ashley ar vissmieklīgāko tam mirklim iespējamo frāzi "Oh my god I had such an adventure."
Aug 23 04:16 [info]cetykire:
#42
Visi šonakt dejo ballītēs, visskaistākajās, bet man bija tikai autoskola un tad - atcelt visu, lai 4:00 celtos uz komandējumu, kā dēļ atcelta arī visa nedēļas nogale. Esmu bēdīga.
Aug 23 03:10 [info]ingmars:
tā vienkārši ir
Ja nav veloceliņa vai drošas velojoslas, ar velosipēdu visbiežāk pareizi ir pārvietoties pa ietvi, nevis pa brauktuvi, jo autosatiksme ir pārāk intensīva un bīstama.
Aug 23 02:49 [info]khosmos:
To think of it, I am glad I made it clear about the madness and the kung-fu (Silent applause)
Aug 23 01:50 [info]khosmos:
Patiesībā man ir hemofīlija, un es nevaru būt par izsitēju. To daudzi nezina. Pat mans kaķis.
This is why I tend to bleed privatley
Patiesībā man ir hemofīlija jau ļoti sen. Es to arī zinu ļoti sen. Tikai neatcerējos. Es varu darīt vairāk nekā būtne bez hemofīlijas.
Aug 23 01:25 [info]di_wine:
Не стоит ни к чему привязываться, это всего лишь зал ожидания. Здесь никого не было и здесь никого не будет.
Пападжи (c)
Aug 23 01:20 [info]khosmos:
A tu esi kādreiz bijis par izsitēju?
Skan tāda dziesma
Aug 23 01:05 [info]khosmos:
Every day I feel a tiny bit of the new age of me and my business coming about - like a spark in the dark and stuff like that
Aug 23 00:39 [info]roncijs:
runā dāmas, vol. 94
- es ar viņu tā pisīšos, jūs pat nevarat iedomāties.
- man liekas, ka es tūlīt apkritīšu un apvemšos.
- man tikko wireless fujaks uzrakstīja.
Aug 23 00:29 [info]khosmos:
If I had a divine nemesis, I would be asking, what year should we be meeting at.
Aug 23 00:28 [info]roncijs:
vismaz pusotru stundu mēģināju dabūt piezīmes no aifona/icloud notes uz kaut kādu androīda platformu. guess fucking what. neizdevās.

tas jau robežojās ar reidžu.
Aug 23 00:18 [info]khosmos:
Darn this wine is strang
Aug 23 00:08 [info]slepenaamaasa:
Tikko uztaisīju katastrofāli, brīnumaini, pārsteidzoši šausmīgu mērci. Tā bija diezgan šaubīga jau no sākuma, tāpēc turpināju "pēc izjūtas" (vai cerības) pievienot aizvien jaunas lietas, beigās vienarpus porciju apēdot. Brīdināju māsu, ka mērce ir traka, bet viņa, acīmredzami ieintriģēta pēc mana brīdinājuma, tomēr nolēma pagaršot. UN NOŽĒLOJA, ahahhahahhahahaaaa!

Viņa bija šokā par to, cik briesmīga tā ir, un pēc tam vēl lielākā pārsteigumā iesaucās "un tā pēcgarša!".

Biju domājusi mērci kopā ar rīsiem ņemt līdzi uz darbu, bet tagad domāju, ja rīt vispār aiziešu uz darbu, tad tā mērce būs pēdējais, ko ņemšu līdzi.

Viss sākās ar parastu, pavisam nevainīgu burkānu, bet tad situācija strauji pasliktinājās. Kaut kādā aklā labticībā iedomājos, ka jāliek klāt gan puravi, gan sīpoli (galu galā mēs brīvdienās braucam uz laukiem, ka nesabojājas!). Piebēru sāli, kariju, kurkumu un piparus. Sekoja paprikas un sēnes. Piešāvu mazliet sojas ūdeni. Bija bail garšot, jo smaržoja nelāgi, tāpēc nolēmu noslīpēt mērci līdz izcilībai pirms garšošanas. Sāls, soja, Linnea lika klāt ēdienam medu, moš tad puravi mazāk kodīs? Šaujam klāt! Milti. Ūdens un saldais krējums - saldais krējums vienmēr ir garšīgi! Vēl sāls, vēl soja, baziliks, oregano, tagad es pagaršoju mērci. Nav labi. Bet ahā, kā gan es varēju aizmirst?! Trūkstošo kreptīgumu iedos un medus saldumu nomāks (varbūt pat kompimentēs?!) ķiploks!! Ģeniāli! Uzrīvēju ķiploku. Drošības pēc pierīvēju arī sieru - nav nekā, ko siers nevarētu labot!

Tad es to visu sajaucu ar rīsiem, soju, vēl sāli (jūs neticēsiet, bet bija par maz!) un ar muļķa varonīgo pārliecību apēdu.

Man ir žēl sevis.

Ja nu Jums gadījumā prasījās ļoti specifiskas instrukcijas, KĀ NEDARĪT, lūdzu un paldies!

Ja gribat ko zināt par manu raksturu, tad vēlos Jūs informēt, ka es ceru, ka mērce pa nakti savilksies un no rīta sagaidīs mani garšīga.
Aug 22 23:50 [info]martcore:
krī raksta: vai pasaule būtu labāka, ja vīrieši prastu runāt, vai arī - ja sievietes prastu klusēt? 

oh, kā pasaule kļūtu labāka, ja sievietes iemācītos runāt
es tikai tādas sievietes arī mīlu
Aug 22 23:33 [info]teja:
Hey
Šodien bija pirmā rudens diena. visu dienu staigāju pa āru un elpoju jauno gaisu. Man liekas vakar naktī nākot no vilciena redzēju kă viņš caur mežu atnāk. jau vakar no rīta manīju, ka lapām parădījusies tā rūgtā smarža. Bet šorīt bija nomainījusies visa realitāte reizē.
Aug 22 23:30 [info]prtg:
Ir lietderīgi savaldīties un neiesaistīties strīdīgās diskusijās par tēmu, kurā esi kompetents, pat ja redzi, ka tiek izteikti acīmredzami šauri vai maldīgi apgalvojumi. Tā vietā labāk izvēlēties ietaupīto laiku laiku veltīt atpūtai, mērķu revīzijai, vai savas kompetences papildināšanai. Cita lieta ir radīt jaunu produktu vai pakalpojumu uz kompetences bāzes. Tur ar savējo vien nepietiek, un strīdīgas diskusijas ir lielisks validēšanas rīks un labu, papildinošu ideju augsne.
Aug 22 23:26 [info]khosmos:
Ko tu darītu, ja tev par katru svastiku, ko tu nēsā, prasītu piecus dolārus?
Hey, I even have the Black Sun. What is your excuse?
Well recognized Nazi symbols! No! Not in Latvia! I had never worried myself to the state of over-thinking, but it turns out consciousness is still a mist
Aug 22 23:17 [info]khosmos:
A golden trial for your emptiness is what every wiccan on Facebook should know by now
Aug 22 23:13 [info]zum:
Izgāju drusku pavazāties. Tūlīt onkulis rindā sāka runāties. Par suņiem. Parādīja suņa bildi, parādīja suņa birsti. Izspriedāmies, kafiju dzerot par suņiem.
Kamēr spriedām, tikmēr, ta dam. Piebrauc baznīcas apkopes dienests, uzveļas muskuļotā saņitarka. Ieveļas visa tāda šortos un muskuļos, kumpu muguru veikalā. Azdrāza pie vīriešu apakšbiksēm un sāka rakņāties. Laikam mācītājam apajšbikses aptrūkušās, sūta savas šestjorkas pirkt. Es pasveicināju, bet neatņēma. Ļoti auzrautīgi pētīja to apakšveļu klāstu.
Parādīju onkulim no Štutgartes, kur var iztīrīt mašīnu. Kad braucu mazgāt, redzēju, ka onkulis ļoti cītīgi ņēmās ar jauno birsti un putekļu sūcēju, lai dabūtu tās baltās suņa spalvas ārā no mašīnas salona.
Aug 22 23:13 [info]requiem:
es aizmigu kapos
Aug 22 23:01 [info]khosmos:
A kāpēc izdzēsa Varga Vikernesa YouTube kanālu?
Aug 22 23:00 [info]vilibaldis:
Troksnis
Sveicināta kārtējā negulētā nakts!
Lucavsalā atkal luņi ārdās... 4 km, bet liekas ka pagalmaa trako.
Aug 22 22:50 [info]lmr:
indiāņiem ir tāds petroglifs, kas norāda uz to, ka pašreizējā apmetne bijusi jāpamet - tā ir apaļa spirāle. jauna ciemata dibināšanu arī apzīmēja ar spirāli, bet kvadrātveida - stūrainu, perpendikulāru. kad tika nodibināta jauna, uz veco apmetni aizsūtīja skrējēju, kurš tur uzvilktās apaļās spirāles kājiņu pagarināja, turpinot vilkt stūrainu spirāli blakus apaļajai.

es jūtos otrādi - no stūrainās uz apaļo. ne par apmetni, bet par visu.
Aug 22 22:47 [info]artis:
https://americanaffairsjournal.org/2019/08/the-financialization-of-the-american-elite/
Aug 22 22:38 [info]netti:
es nevaru atšķirt skaņu no burta māti no bērna radītāju no radītā ne vieniem ne otriem nav pulsa bet tie elpo skaļāk par zemi ceļas augstāk kā nerō un tie mani atpazina jau no attāluma bet es tos - nē
Aug 22 22:38 [info]khosmos:
Who wears Algiz these days?
I had a wooden necklace
It broke in half
So I burnt it
I have great memory of this Algiz
I took a needle and heated it upon fire
I had a perfectly polished by sea peace of a wooden peace
I had a strip of leather
So I hanged myself for five years or so
Uhm, but we are separate now
Aug 22 22:37 [info]cetykire:
#41
Atklāju, kas ir burvju formula, kas liek man, vējaslotai, gribēt mājās, mājās, mājās. Nodzeniet mani līdz grīdai, uzlieciet modinātāju uz pieciem. Vēl, ielieciet mājās kafijas automātu. Jā, to. Tagad ļoti gribu mājā. vēl 3 minūtes.
Aug 22 22:29 [info]khosmos:
Tas, kā redzēju Antonu, mani nedaudz uzmundrina. Klausos vecu mūziku. Pirmoreiz biju Kokneses bibliotēkā, printēju vīnam etiķetes, ieliku flešu nepareizajā datorā, jo man blakus sēdēja kaut kāds čuvaks. Vēl biju aizdomājusies par veciem rituāliem un vīna degustēšanu. Stāvēja trīs gadus. Jauks jāņogu, upeņu, piparmētru sajaukums.
Aug 22 22:07 [info]tvarj:
Lūcijas smiļģismi
šis jāpieraksta, lai neaizmirstas.

mēs sēžam virtuvē ap galdu un runājam par nākotni, skolu, pulciņiem utt. es hotai nostādu fakta priekšā, ka pagaidām Dzintariņš paliek.
hotai: ko?! mēs taču nolēmām pārtraukt.
Lūcija (sērīgi): bet man jau tagad pietrūkst skatuves...
Aug 22 21:52 [info]kapnutelpa:
kāpēc es kļūstu tik ļauna, kad man uzdod insecurities?
Aug 22 21:49 [info]mapats:
-Jūsu sievai tāds dīvains akcents, no kurienes viņa? No vīna pagraba.
-Veselīgas attiecības, kad ar partneri kopā nav kauns, nav garlaicīgi un ir droši.
-Draugi, ja jums no manis pienāca ziņa ar lūgumu pārskaitīt naudu, ziniet, ka man nenozaga telefonu, tas tiešām biju es.
-Kāpēc uzreiz “nepieejamā”, vienkārši neatspalvota.
-Mikriņa vadītājs Jānis ar smaidu ieslēdz Mocartu. Pasažieri apklusa un sajuta neizkaidrojamu aukstumu salonā.
-Katru reizi, kad glaudu kaķi, mana roka veic 35 centimetrus. Vidēji kaķi noglaudu 20 reizes, 15 reizes dienā, tātad nedēļas laikā esmu noglaudījis 735m kaķa.
-Kā saka slavenā meitene ...... “Vīrietis bez naudas ir draudzene”.
-Diršot darbā jūs ne tikai ietaupīsiet tualetes papīru un ūdeni, jums par arī maksā.
-Uztaisījām guļamistabā gaismas slēdzi ar plaukšķienu. Tagad mums sekss kā diskotēka.
-Aizej, apskaties ko kaķis pa virtuvi grabinās. Ēst iedevi? Nē. Tad jau gatavo ko garšīgu.
Aug 22 21:43 [info]artis:
Quis custodiet ipsos custodes?
"This single question occupied us for the rest of the hour. They knew armed guards would be required to protect their compounds from the angry mobs. But how would they pay the guards once money was worthless? What would stop the guards from choosing their own leader? The billionaires considered using special combination locks on the food supply that only they knew. Or making guards wear disciplinary collars of some kind in return for their survival."

"The more committed we are to this view of the world, the more we come to see human beings as the problem and technology as the solution. The very essence of what it means to be human is treated less as a feature than bug. No matter their embedded biases, technologies are declared neutral. Any bad behaviors they induce in us are just a reflection of our own corrupted core. It’s as if some innate human savagery is to blame for our troubles. Just as the inefficiency of a local taxi market can be “solved” with an app that bankrupts human drivers, the vexing inconsistencies of the human psyche can be corrected with a digital or genetic upgrade."

"Ultimately, according to the technosolutionist orthodoxy, the human future climaxes by uploading our consciousness to a computer or, perhaps better, accepting that technology itself is our evolutionary successor. Like members of a gnostic cult, we long to enter the next transcendent phase of our development, shedding our bodies and leaving them behind, along with our sins and troubles."

"They were amused by my optimism, but they didn’t really buy it. They were not interested in how to avoid a calamity; they’re convinced we are too far gone. For all their wealth and power, they don’t believe they can affect the future. They are simply accepting the darkest of all scenarios and then bringing whatever money and technology they can employ to insulate themselves — especially if they can’t get a seat on the rocket to Mars.

Luckily, those of us without the funding to consider disowning our own humanity have much better options available to us. We don’t have to use technology in such antisocial, atomizing ways. We can become the individual consumers and profiles that our devices and platforms want us to be, or we can remember that the truly evolved human doesn’t go it alone.

Being human is not about individual survival or escape. It’s a team sport. Whatever future humans have, it will be together."

https://www.cnbc.com/2018/07/11/survival-of-the-richest-the-wealthy-are-plotting-to-leave-us-behind.html
Aug 22 21:36 [info]atkalnekadvairs:
cik grūti ir iztēloties cilekus, kam ir ko darīt
Aug 22 21:08 [info]gnidrologs:
(((Engelss))) zināja
The Urning you sent me is a very curious thing. These are extremely unnatural revelations. The paederasts [homosexual paedophiles] are beginning to count themselves, and discover that they are a power in the state. Only organisation was lacking, but according to this source it apparently already exists in secret. And since they have such important men in all the old parties and even in the new ones, from Rosing to Schweitzer, they cannot fail to triumph. Guerre aux cons, paix aus trous-de-cul [war on the cunts, peace to the arse-holes] will now be the slogan. It is a bit of luck that we, personally, are too old to have to fear that, when this party wins, we shall have to pay physical tribute to the victors. But the younger generation! Incidentally it is only in Germany that a fellow like this can possibly come forward, convert this smut into a theory, and offer the invitation: introite [enter], etc. Unfortunately, he has not yet got up the courage to acknowledge publicly that he is ‘that way’, and must still operate coram publico‘ from the front’, if not ‘going in from the front’ as he once said by mistake. But just wait until the new North German Penal Code recognises the droits du cul [rights of the arse-hole] then he will operate quite differently. Then things will go badly enough for poor frontside people like us, with our childish penchant for females. If Schweitzer could be made useful for anything, it would be to wheedle out of this peculiar honourable gentleman the particulars of the paederasts in high and top places, which would certainly not be difficult for him as a brother in spirit.
https://marxists.catbull.com/archive/marx/works/1869/letters/69_06_22.htm
Aug 22 21:07 [info]gnidrologs:
smuki uzrakstīc
Luxury beliefs’ are the latest status symbol for rich Americans
(un ne tikai armerikāņiem)
Aug 22 20:59 [info]sickboy:
Tagad jau īsti franciski romantiskā pilsētiņā Pau. Arābi un itāļi vēl visu nav piedirsuši, var izbaudīt īsto Franciju. Vecpilsēta subjektīvi atgādina nedaudz Cēcu vecpilsētu.
Bet tas nav tikai par arābiem. Daudziem nepatīk Parīze, jo tur esot sūdīgi cilvēki. Cilvēki, kuriem nekad neesot laika (laikam domāta arī tāda parīziete kā atheist).
Aug 22 20:52 [info]gnidrologs:
iepriekšējā ieraksta kontekstā
alkohols vienmēr triggerē uz smēķiem, i tabaka i zāle
zāle arī trigerē uz tabakas smēķi un arī zaibis, ja var iešmigot pa virsu
tabaka it kā netrigerē ne uz ko citu
laikam tāpēc daudzi cold turkey atmetēji ir zajadlie skursteņi
aizvieto visu pārējo narkatu ar vienu sūdīgu, kas netrigerē pārējās

bet tomēr liekas dīvaini, ka brālis nikotīns man ir absolūti vienaldzīgs (nu okej, var uzsmēķēt ja kāds uzcienā, bet po), kamēr nav apkārt citi bračkas
Aug 22 20:48 [info]lavendera:
kad gūgle tulko no lietuviešu valodas latviski
Šādi viņš maina nē, un katrs vēja zvans jau no paša sākuma tiek rīkots , un pēdējais zvans ar katru brauciena daļu ir noguris pēc skūšanās. Tikai krievu valodā dzirdu klausuli

šodien piezvanīja, ieteica to ieguldīt.t. perorālās kabīnes nūdeles. Es turpināju sarunu, līdz man bija jautri, un pēc tam nosūtīju. Starp citu, uzreiz mēģināja izsaukt .... končas

Skambino pirms 5 minūtēm un ļoti īsi, es nevarēju atbildēt, bet, tā kā man nav ieraduma piezvanīt nepazīstamiem numuriem, es šeit nevienu nepazīstu.

Belenko sauca atbildes Es neko nesapratu, jo krievi saprot ļoti maz. Paķēru ātrgaitas runātāju ... Es tik daudz neatbildēju uz krievu valodu, ka nesaprotu, sāku uztvert savu skaisto balsi utt., Noliku klausuli, atkal piezvanīju. Un tā pasaka bezgalīgi, kamēr draugi, kas runā krieviski, draudēja izsaukt policiju ...
Aug 22 20:47 [info]heda:
Pārrunāju vakardienas ieraksta tēmu ar dažām persiešu meitenēm - izrādās, viņas visvairāk saniknojis tas, ka Zviedrijā laipni ielūgtais mullu ārlietu ministrs tikpat laipni ielūgts uzstāties ar priekšlasījumu Stokholmas starptautiskajā miera pētniecības institūtā. Miera..., Karl, miera... Nesaprotu, kā pat jaunrunā veiklajiem šo izrunājot mēles nenokalst.
Pastāstīja arī, ka pēdējo pāris gados liels skaits Irānas nomenklatūras darbinieku bērnu saņem studentu vīzas un studē Zviedrijā, brīvajā laikā nodarbojoties ar emigrējušo irāņu politisko organizāciju dalībnieku spiegošanu (skat. jau minēto par to, ka protestos Eiropā var piedalīties tikai tie, kuriem Irānā vairs nav tuvu radinieku vai kuriem tie nerūp) un šariata likumu un tikumu draugu meklēšanu zviedru politiķu vidū. Ļoti atgādināja stāstus par padomju laika darboņiem, kuri mistiskā kārtā tika cauri dzelzs priekškaram un nesavtīgi dibināja kultūras sakarus ārzemēs.
Aug 22 20:47 [info]gnidrologs:
gluttony>sloth vai tomēr sloth>gluttony? vai tas ir sinerģiski kā ola ar vistu
Aug 22 20:45 [info]f_g:
pārstādīts!
burtiņi un bilde )
Aug 22 20:32 [info]biezpientaure:
Lasu par jaunceļamo dzelzceļu - varēsiet iekāpt vilcienā, nosnausties un izkāpt Berlīnē. Pag, ko tas man atgādina?
Aug 22 20:28 [info]dienasgramata:
DELFI. Atgriežoties no Rīgas Londonā ar "Wizzair" reisu 15. augustā, pasažieris Andris konstatēja, ka no bagāžas pazudusi 700 gramu medus burka un atlētiskās vingrošanas josta.
Aug 22 20:15 [info]heishy:
That's my Gradma *rock*
''Ko tu te sēdi izlaidies kā sūds uz šķipeles!''
Aug 22 19:18 [info]dystophy:
rohr's thursday
If you build your container well, you don't need it. Just like, if you are a good parent, then your children don't need you.
Aug 22 19:14 [info]avralavral:
"There remains a most important point in which the Kantian system is often misunderstood. It reveals itself plainly in every case of wrong-doing. Duty is only towards oneself; Kant must have realised this in his earlier days when first he felt an impulse to lie. Except for a few indications in Nietzsche, and in Stirner, and a few others, Ibsen alone seems to have grasped the principle of the Kantian ethics (notably in "Brand" and "Peer Gynt")."

Otto Weiniger, on Ibsen
Aug 22 18:42 [info]smash:
Aug 22 18:42 [info]smash:
Aug 22 18:41 [info]smash:
Aug 22 18:41 [info]smash:
Aug 22 18:41 [info]smash:
Aug 22 18:40 [info]smash:
Aug 22 18:40 [info]smash:
Aug 22 18:39 [info]smash:
Aug 22 18:39 [info]smash:
Aug 22 18:39 [info]smash:
Aug 22 17:05 [info]heishy:
... Šī pilsēta vispār ir viens vienīgs memoriāls. Uz katra nama, katra stūra, katrā skvērā var uzlikt plāksnītes ar atgādinājumu par to, ka "šeit viņi reiz bija iemīlējušies viens otrā" vai "šeit viņi izmisīgi skūpstījās, nezinot, ko citu vairs iesākt". "Šeit viņi izšķīrās, jo nedzirdēja viens otru." "Šeit viņi stāvēja, ļoti ilgi apskāvušies." "Šeit viņiem bija atkal jāsatiekas, bet tas nenotika." Utt. Es atradu iekšpagalmu, par kura eksistenci sen biju aizmirsis, un kādu laiku sēdēju uz drūpošām akmens kāpnītēm, vērojot apkārtējo namu logus. Man likās, ka uz mirkli vienā no tiem redzu pazīstamu seju, bet uzreiz attapu, ka tā nevar būt tiesa. "Šeit viņi kādu nakti sēdēja, dzēra vīnu un apsolīja nekad nemelot viens otram." ...

A.Hiršs /Satori - "Šeit viņi kādreiz bija" /
Aug 22 16:29 [info]liuut:
glābiet mūsu dvēseles
kolēģe, gadu pastrādājusi ātro kredītu uzņēmumā, atgriežas pie mums. Iesmejam, protams, bet katrā jokā ir daļa taisnības
- it's good salary but the job's not good for your soul
- so it's not that good salary
Aug 22 16:19 [info]f3:
2019. gada 121. aprīlis
Aug 22 16:15 [info]schizophrenic:
Heh, only took close to 30 years to be at a receiving end of a rejection. Not the casual no thank yous, but the ones that you really, really, really wanted to get yes from. Don't like adulting.
Aug 22 16:00 [info]pe:
Papīra kāzas (1 gads) — “balta neaprakstīta lapa, jaunam kopdzīves sākumam”.
Dāvanas: piezīmju papīrs, laba grāmata, biļetes uz izrādi vai koncertu, glezna vai skice, žurnāla abonements.

Kokvilnas kāzas (2 gadi) — “stipras un drošas laulības veidošana”.
Dāvanas: apģērbs, pludmales dvieļi, palagi, svētku tērps, naktskrekls/pidžama.

Ādas kāzas (3 gadi) — “pāra attiecību transformācija un attīstība”.
Dāvanas: soma, naudas maks, rokassomiņa, bikses, žakete, cimdi, atslēgu maciņš.

Zīda un ziedu kāzas (4 gadi) — “attīstās pāra elegance un mīlestība”.
Dāvanas: dārzā stādāmi ziedi, kaklasaite, apakšveļa, zieds vai ziedu pušķis, kas tiek pasniegts reizi mēnesī visa gada laikā.

Koka kāzas (5 gadi) — “attiecību saknes, augšana un spēks”.
Dāvanas: rāmis fotogrāfijai, mēbeles, koka stādīšana, koka karotes, kulinārijas kursi, šahs, puzle, svečturis, pulkstenis ar dzeguzi.

Cukura kāzas vai dzelzs kāzas (6 gadi) — “prieks par jaukām lietām, kuras pāris bauda kopā”.
Dāvanas: šokolādes konfekšu kārba, dekoratīvi dzelzs priekšmeti, piemēram, dzelzs svečturis.

Vilnas kāzas (7 gadi) — “attīstījusies laulības dzīve ir maiga un taustāma”.
Dāvanas: džemperi, segas, paklājs, cimdi, tapetes, paklāju aušanas komplekts.

Bronzas kāzas (8 gadi) — “tiek atzīmēta pāra kopdzīves vēsture”.
Dāvanas: sienas šķīvis, dārglietas, medaļa, statuete, plaukstu vai pēdu atlējums.

Vara vai māla kāzas (9 gadi) — “attiecību siltums un savstarpējā piekāpība laulībā”.
Dāvanas: rotaslietas, krūzes, vāze, kauss, pusdienu komplekts, dārza rotājums.

Alumīnija kāzas (10. gadi) — “pāra izturība un spēja mainīties laika gaitā”.
Dāvanas: konservētas delikateses vai īpaši, eksotiski ēdieni, gleznas rāmis, pulkstenis.

Tērauda kāzas (11 gadi) — “pāra spēks, pārvarot savstarpējās nesaskaņas”.
Dāvanas: galda piederumi, rotājumi, pulkstenis, automašīna.

Audekla kāzas (12 gadi)
Dāvanas: palagi, saskanīgi krekli, servjetes, galdauti.

Mežģīņu kāzas (13 gadi) — “pāris laulības dzīves laikā saaudies kopā”.
Dāvanas: aizkari, apakšveļa, galdauts, kaklarota.

Rotaslietu kāzas (14 gadi) — “tiek svinēti lieliski kopā pavadītie gadi”.
Dāvanas: pērles, kaklasaites piespraude, aproču pogas, rokassprādzes.

Stikla kāzas (15 gadi) — “atskats uz pēdējiem 15 gadiem”.
Dāvanas: šampānieša pudele, vīna glāzes, kauss, vāze, karafe, šampānieša glāzes, ceļojums uz Venēciju, lai aplūkotu slavenās krāsainā stikla vitrāžas, spogulis.

Porcelāna kāzas (20 gadi) — “gadu gaitā nostiprinājušās vērtības”.
Dāvanas: austrumu ēdienu trauku komplekts ar mazām bļodiņām un koka irbulīšiem, Ķīnas tējas izlase, statuete vai rotājums, skaisti noformēts ķīniešu horoskops, ceļojums uz Ķīnu.

Sudraba kāzas (25 gadi)
Dāvanas: medaljons, pulkstenis, pildspalva, šķīvis, galda piederumi, antīki trauki, ceļojums uz Meksiku, lai iegādātos amatnieku sudraba izstrādājumus.

Pērļu kāzas (30 gadi) — “laulība laika gaitā aug — atcerieties visas prieka un laimes asaras”.
Dāvanas: perlamutra rotaslietas, aproču pogas, cigāru kārba, pelnutrauks, biļetes uz operu.

Koraļļu kāzas (35 gadi) — “unikāla, mīlestības pilna laulība”.
Dāvanas: niršanas kursi, auskari, ceļojums uz kādu no pasaules lielajiem koraļļu rifiem.

Rubīna kāzas (40 gadi) — “mīlas liesma, kas vēl joprojām kvēlo abu laulāto starpā”.
Dāvanas: rotājumi, vīna glāzes, vakariņas restorānā, kur tiek pasniegti ēdieni rubīna krāsā.

Safīra kāzas (45 gadi) — “sirsnība un mīlas pilna patiesība laulībā”.
Dāvanas: rotaslietas, relaksācija SPA centrā.

Zelta kāzas (50 gadi) — “kopš viduslaikiem tiek svinētas kā skaisto laulības dzīves gadu atcere”.
Dāvanas: akcijas zelta stienis, zelta rotaslietas, ceļojums uz kādu no ASV pilsētām, kas piedzīvojusi zelta drudzi.

Smaragda kāzas (55 gadi) — “relaksācija un apmierinātība”.
Dāvanas: ceļojums uz Īriju, laba grāmata, silts pleds.

Dimanta kāzas (60 gadi) — “neuzvaramība”.
Dāvanas: veikala “Tiffany” apmeklējums Ņujorkā, dimanta piespraude, glezna.
Aug 22 15:55 [info]spect_actor:
Anna 1:1
Atbrīvojies no laicīgās mantas, lai nopirktu smukāku laicīgo mantu!
Aug 22 15:54 [info]tethys_:
Sapnis par zivi
Sapņoju, ka dzīvoju diezgan dīvainā zemūdens pasaulē, kurā cilvēkiem (lai gan ne gluži, bet pēc ārējā izskata bijām cilvēcīgi), bija divi dzimumi - cilvēka un zivs dzimums. Zivs dzimums bija tikai reproduktīvs, tas nekā citādi neizpaudās. Es biju princese un visi no manis gaidīja kāzas un bērnus. Man iepatīkās viena sieviete, kas manā gadījumā nebija nekas neiespējams, jo vairoties varēja kā pa cilvēku, tā zivs veidu. Tas skaitījās nepieklājīgi uzreiz prasīt zivs dzimumu, kurš man bija vīrietis. Es ļoti cerēju, ka abi viņas dzimumi ir sieviete, bet pēc vairākiem randiņiem izrādījās, ka nē, nebija cerību man viņu apprecēt, mums sakrita abi dzimumi un tikt pie bērna nekādi nevarējām. Es viņu precēt nedrīkstēju, jo man bija obligāti jādzemdē vai jāapaugļo ikri. Briesmīgi pārdzīvoju, jo man viņa patika.
Ai, ai... nezinu nevienu, kas kaut ko līdzīgu sapņotu.
Aug 22 15:48 [info]shanietis:
Pasaules gals nav tālu
Searchers have located the wreck of a P-38 Lightning fighter aircraft buried deep within a glacier in Greenland, more than 70 years after a lost squadron of U.S. warplanes crash-landed on the ice there during World War II.

...

The search leader, California businessman Jim Salazar, told Live Science that the team found the wrecked P-38 on July 4 beneath more than 300 feet (91 meters) of ice using a ground-penetrating radar antenna fitted to a heavy-lift aerial drone. The drone was scanning a part of the glacier where hints of the buried warplane were detected in 2011.

...

https://www.livescience.com/63423-lost-squadron-unearthed-greenland-glacier.html

Bet saskaņā ar globālās sasilšanas/pastardienas klimata izmaiņu sludinātājiem Grenlandē viss kūst. Fakti lai pastāv pie ratiem.
Aug 22 15:41 [info]mmd:
Ačkariks Vol.2.
Piecelties agrāk - ček
Aizbraukt uz semināru, ierasties pirmajam - ček
Noparkoties - ček
Aizmirst izslēgt gaismas - ček
Pēc darba aizvilkties līdz mašīnai - ček
Padomāt visu to labāko par kolēģiem, kuri visas dienas laikā nav pienākuši pie manis un pateikuši - vecīt, tu aizmirsi gaismas izslēgt - ček


Jocīgi tie cilvēki (es) un viņu nosacījuma refleksi. Melnajā mašīnā visu laiku meklēju iespēju nospiest rokas bremzi ar kāju, violetajā - pilnīgi aizmirstu par gaismām.
Aug 22 14:33 [info]es_esmu_dzhims:
man, kaut kādu, pašai ne līdz galam skaidru, iemeslu dēļ, besī, ka "veiksmīgi cilvēki" iesaka grāmatas, ko lasīt. nē, nepareizi, man nebesī fakts kā tāds, man besī tās grāmatas, ko viņi iesaka, visas par personīgo izmaugsmi, bizīti un bizīša izaugsmi. kāds ņem šos ieteikumus vērā? man simtsreiz interesantāk būtu, ja viņi ieteiktu lubenes un krimiķus. nevar saprast, vai neiesaka, jo tas nav stilīgi vai vispār tādu literatūru nelasa? varbūt nelasa, un tāpēc viņiem sanāk laiks būt veiksmīgiem. ar podkāstiem tāpat. man liekas crazy, ka es pēc visa tā sūda, kas man pa dienu jādara, vēl klausītos par to pašu. man labāk patīk par slepkavībām
Aug 22 14:29 [info]dystophy:
>>>...<<<
es varbūt nedaru visu, kas ir manos spēkos, bet es vismaz daru visu, kas ir smieklīgi
Aug 22 14:25 [info]polija:
auto ziņās
vkr pie Mola naturāli pārbraucu pie sarkanā - speciāli. Jo izrādās tas luksofors kko sačakarējies. Normāli tur deg autiņiem 3 ciklos gaismas: 1) zaļais visiem, kas brauc pa krasteni un paralēlo ielu; 2) zaļais tiem, kas no Mola puses grib nogriezties uz Krasteni; 3) Zaļais tiem, kuri no Krastenes (centra puses) grib nogriezties uz Molu...
Tā nu vkr piebraucu, lai grieztos uz Mola pusei (gāzi tai blakus Viadā gribēju uzpildīt), skatos man prieksā buss un divi vieglie, otrā joslā vairāk auto. Viens vieglais ieslēdz atpakaļgaitu un aizgriež uz Krasta ielu atpakaļ.. Gaidu, gaidu zaļo, o - sčas iedegas 2ā cikla zaļais, tūlīt jābūt. Lūru luksoforā - saule spīd, grūti saskatīt, bet nu NAV, bet nu buss un divi vieglie kopā pārbrauc tomēr pāri pa visu sarkano. Jābūt it kā zaļam, bet nē - iedegas 1ā cikla zaļais un atkal 2 min jāgaida. Nu tad, sagaidu atkal 1o un 2o ciklu un, kad būtu jādegas, VĒL cītīgāk lūru luksoforā, bet saprotu, ka nav, labi - braucu pie sarkanā pāri tai krastenei - štrunts ar visu. RS mikriņš pa Krastenes paralēlo ielu taisni ar brauc, pēdējā brīdī pamanu, nobremzēju, palaižu to un pābraucu tālāk pie sarkanā pāri uz savu benzīntanku. Zaļā nav. Pēc tam pildot gāzi pētu tos signālus. Nu nav mani acis pievīlušas. Toč nav. Uzreiz pēc 2ā cikla atkal iedegas 1ā cikla zaļais un no Krastenes uz Molu tiec kā gribi. Tur skati ir asinsstindzinoši, kā tie, kas tur izbesījušies gaidīt, mēģina tomēr braukt, kamēr tiem, kas brauc pa Krasteni un paralēlo ir reāli tīrs zaļais un viņi arī brauc.
Ieeju samaksāt par gāzi. Pajautāju tai kasierei, mok viņa var kkam pazvanīt par šito (vai jau ir pazvanījuši) - galu galā tūlīt viņiem bezmaz benzīntankā avārija ienesīsies. Nē, viņai neesot laika, neinteresējot, utt.. Labi, vnk nesaprotu, kam zvanīt - pazvanu uz 112 un uz manu jautājumu par ceļu policiju vai avāriju tā arī saku, ka vēl nav, bet izskatās, ka tūlīt būs (jo nu viena lieta ir nestrādājošs luksofors (kad visi brauc uzmanīgi), pavisam kas cits - it kā strādājošs luksofors, kas nestrādā īsti kā vajag).

Kad braucu prom, skatos ka iebraukusi benzīntankā policijas ekipāža ar mirgalkām. Tā vietā, lai kko paregulētu, vnk stāv. Nu tad jau pie sarkanā neviens nebrauks, skaidrs, ja priekšā policisjas mirgalkas, bet ko darīt tiem, kam tur jānogriežas? Tad vai nu būtu paregulējuši to satiksmi vai vismaz tiem, kas tur stāv, pateikuši, ka jābrauc kkur tālāk pa Krasteni, jāapgriežas un tad varēs uz to ielu tikt...
Aug 22 13:52 [info]runcis:
.quote

... tālāk ... )
Aug 22 12:33 [info]kautskis (in [info]uzzinu_pedejais):
Un vēl mazliet par to, kā mācēt iekārtoties
Ernestam Birzniekam-Upītim savulaik piešķirts gan Trīszvaigžņu, gan Ļeņina ordenis
Aug 22 12:31 [info]fermenta:
Mazais jauneklis aizdevās uz bērnudārzu. Māja uzreiz klusāka. Bet pirmdien uz dārziņu jāiet visiem.
Aug 22 12:25 [info]neetiski:
Varbūt laiks Radiohead?
Aug 22 12:21 [info]dzelve:
man šķiet, ka man ir garlaicīgākie sapņi ever. tad kad vispār atceros, ko sapņoju (kas nav pārāk bieži), tur notiek tādas aizraujošas lietas kā darba kavēšana vai zobu birstes pazaudēšana. skolas laikā arī vienmēr sapņoju, ka esmu skolā un mācos. :D bērnībā gan man bija ļoti interesanti sapņi, no kuriem daudzus laikam nekad neaizmirsīšu. smadzenes, saņemieties, es ticu, ka jūs varat uzražot kaut ko labāku!
Aug 22 12:19 [info]kashadura:
Vardīte
Mana pēdējā nakts mūsu gultā
Pirmo dienu maigais mulsums
Mēs satikāmies šodien citā laikā
tāda sakritība it kā

Griestu balsināšana
Zvaigznāju tīkla sega uz grīdas
Skrienošas gaismas skices uz sienas
Tumsa
Smaržo pēc svaigi uzrullētas baltās krāsas
Rokas nogurušas
Baznīcas kāpnes virsgaismā

Rīts
Kopīga garlaikota un lēna visa vērošana
Tumši zilā kafejnīca tagad ir parasta
Kafija tik pat slikta
Tu ļoti labi izskatījies uz tā Kišlovska fona
Tikai zila

Arī tā vieta, kur mēs bijām - viņas nav
Un arī tā otra un trešā un ceturtā
Kurā tev nekā nebija kabatā
Tā kā tā sieviete parkā
Mēs bijām ilūzijā
Atpakaļgaitā

Pirmais dūriens
Nenotverams skatiens
sīkums
sīkums
sīkums

Ja es būtu pratusi labāk lasīt
punkts
punkts
punkts

Bet tagad mēs zinām
Cik ērts un mīksts var būt tāds dīvāniņš

Un vēl jau
Vēl jau

Esmu jūras krastā
Un atvērtā plaukstā
ideāli gluds

un silts

plakans

akmentiņš
Aug 22 11:29 [info]avralavral:
Vēlreiz par Nastasju Fiļipovnu un kņazu Miškinu: viņš ierodas, pilnīgi precīzi novērtē viņas stāvokli un bēdīgās izredzes un, tās novērtējis, izsaka viņai piedāvājumu, kas ne tikai ir pilnībā godprātīgs un augstākā mērā uzticams, bet arī pats labākais piedāvājums, kāds viņai jebkad izteikts, pats labākais iespējamais piedāvājums, turklāt sniegts par brīvu, bez slēptas viltības, bez jebkādas aptraipītības, bez savtīguma; tieši tāpēc arī viņa atsakās.
Aug 22 11:17 [info]roncijs:
bilance no piecām prombūtnes dienām:

prombūtnē pakāsu usb štepseli,
ir atgriezies slavenais kaimiņš (pēc mašīnas spriežot),
bija atstāti vaļā logi,
diezgan pamiruši augi,
netīrie trauki nekur nav pazuduši,
ir apgleznota kāpņutelpa un nomainīta spuldzīte,
uzrakstīju tieši vienu jaunu rindiņu - vismaz tieši tur, kur vienu rindiņu patiešām vajadzēja. bet tad es palasīju kaut kādu interviju ar džeju vatsonu, kur viņš domā, vai vajag publicēt savas rindiņas vai nē, jo tas, ko dzird cilvēki, pavisam noteikti ir labāks par to, ko viņš pats ir skricelējis. anyway.
likās, ka uz avotu ielas pāri ielai nāk hermanis, bet laikam nē,
un pēc mirkļa uzduros ex-whatsapa čatam, kura pat atceras, kur strādāju (no līdzīgas sarunas martā).
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?