Latest Posts

Current posting stats: 9.21 per hour, 0.15 per minute RSS version
Dec 5 18:47 [info]daria:
M: Nora, I will always be your brother and you’ll be my sister.
N: No, when I grow up I’ll be a dancer.
Dec 5 18:38 [info]liver:
1) his hair? wack
2) his gear? wack
3) his jewelry? wack
4) his foot stance? wack
5) the way that he talks? wack
6) the way that he doesn't even like to smile? wack

7) me? i'm tight as fuck!
Dec 5 18:32 [info]resort:
Dec 5 18:31 [info]honeybee:
note to self: Laurie Anderson: O Superman ir totāla bournouta dziesma

Hello?
Is anybody home?
Well, you don't know me, but I know you
And I've got a message to give to you
Here come the planes
So you better get ready
Ready to go
You can come as you are, but pay as you go
Pay as you go
Dec 5 17:54 [info]kokezis:
Lūgties un celt reliģiju drīkst tikai tie kas saprot, ka dievu nevar sastapt. Savādāk proces kļūst par sektu.
Dec 5 17:48 [info]neraate:
Uzsitu sev uz pleca, visu kā māte esmu izdarījusi pareizi: kad sīkas zīmē vienradzēnus ar mammām, mammām ir arī nelieli divu pupu tesmeņi!
Dec 5 17:47 [info]bauda:
Toties [info]resort gan ir vērā ņemams pretinieks
Žēl vienīgi, ka pošmīzis un laikam arī homofobs, bet citādi respecto par oriģinalitāti, kvalitatīvu šī blogu portāla nosaukumam atbilstošu kreatīvu un minimum banalitāti atšķirībā no citiem loxx. Drebiet bailēs tās dienas, kad Latentie kļūs par no-go zone, collateral damage un salauzīs visu internetu mūsu EPIC MEME BATTLE rezultātā. Tas būs kā Kingkongs pret Godžirū Tokijā (es piesakos pārstāvēt kaidžū fronti, k? jūtos vairāk reptiloīds nekā resorķiks, bet drīkst mani palabot)

Dec 5 17:47 [info]mazeltov:
Vai jūs esat ievērojuši, cik latviešu vīriešiem ir plāna āda? Es vēl tikai iesildos, bet viņi jau skrien sūdzēties pie tēta.

https://youtu.be/XIle_6Vzm5A
Dec 5 17:45 [info]liver:
2016
At a conference over the weekend, alt-right ideologue Richard Spencer finished his speech, shouting "Hail Trump! Hail our people! Hail victory!" from a lectern. His audience of more than 200 people, mostly men, responded with cheers and a smattering of Nazi salutes.

When P.J. Tobia, NewsHour's Foreign Affairs & Defense producer, texted Spencer about the Nazi salutes seen at his speech, Spencer said they were "clearly done in a spirit of irony and exuberance."
Dec 5 17:41 [info]liver:
aborti? aizliegti. jimijs? izdzerts.
Dec 5 17:03 [info]resort:
Dec 5 16:57 [info]neraate:
Klimata dēļ nesaprotu, kad mazgāt matus un kad likt sejas krēmu. Vajag gan to, gan to. Otro gan diemžēl katru dienu pa vairākiem lāgiem

Un jums, dāmas, kā skaistumkopšanas rituāli pamainījušies?
Dec 5 16:56 [info]mapats:
https://g1.delphi.lv/images/pix/768x438/UY_tXDJ7ld0/file34116047_9b9c1462.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=bmDUtHYUcRk
Dec 5 16:49 [info]sirdsrausis:
Es daudz bēdājos. Bēdājos par pazudušo sevi un ar viņu kopā pazudušajiem visiem citiem. Kā lai atrod?
Dažkārt liekas, ka tepat, tūlīt tūlīt jau viņu aizsniegšu. Pieskaros, viegli, bet izslīd caur pirkstiem un atkal nozūd.
Man gribētos, lai ir kāds ar kuru var kopā bēdāties.
Nu, kāds ir, taču viņš bēdāties nemāk. Nezin un nesaprot. Bēdas nevajag mācīt, negribu tās skaidrot kā tādu matemātikas formulu. Redzi, lūk tā, kad šim pelēkumam pieskaita tukšumu, atņem zaļo krāsu un visu reizina ar mūžīgo un iedzimto saldsērīgumu, sanāk. Kas sanāk? Nu? Nu kā tu nesaproti, viss taču pašsaprotams. Bet citiem nav un nemaz nevajag.
Bet žēl jau tāpat. "Būt vienam ir skaisti, bet ir vajadzīgs kāds, kuram par to pastāstīt" tā man saka Hemingvejs
Dec 5 16:44 [info]basta:
Mani nemaz, nemaz neuztrauc doksings, tāpēc pilnībā nesaprotu sāpi, bet izskatās, ka ne es vienīgais nikotīna lomkās sēžu. vai arī artis ar liānu abi galīgi nīstajā kancelismā sagājuši:

https://twitter.com/ivchix/status/1467207074882985987?t=70lYh370wcuzDLWP2FxsGQ&s=19
Dec 5 16:43 [info]ararats:
This just in: [info]mazeltov un [info]zum ir viena un tā pati persona. Laima Miziņa, 44 gadi/Holande/ekselis.
Dec 5 16:41 [info]bauda:
Interesanti vispār, kāds ir to šerloku ratio, kuri pieļauj iespēju, ka visi tie konti varētu būt manējie? (Izņemot [info]balodis666 obvs, bet who knows, right?) Kā es, kaut vai teorētiski, spētu būt vienlaikus cieši aizmidzis vai, piemēram, triekt taurīnu, pīpēt un sist lohusklaču fotopastaigā kapos ar nistagmu, un paralēli dominēt Latentos ar random spamu? Es jums pateikšu kā? Pareizi! Tur jābūt pasakainam dalbajobam, lai ko tādu pieļautu. Bet, ja nopietni, kā? Man ir divas versijas: 1) mēnessērdzība; 2) Kastaņedas nagvālisms, kur bija iespējams operēt ar savu dubultnieku, jebšu lasīju sen un māc vāras aizdomas, ka tas dubultnieks nebija lāgā kontrolējams bez pamatīgas prakses. Kādam ir vēl kādas versijas? Ai, gandrīz jau neviens ar mani te nerunās (izņemot uzmanības izsalkušo Laimu Miziņu un latentestest jauno karali Minetbounty Makanpimpu :))

Dec 5 16:39 [info]honeybee:
Uzminiet, kurš nupat attapās, ka 17. decembrī jālasa diezgan sarežģīts referāts, kuram šobrīd ir pieejams tikai ļurcīgs abstrakts. (nav konference, bet būs publiski pieejams).

nēnu labi, ka es to aptvēru, izklaides pēc konspektējot rakstu, kuru plānoju tur izmantot, bet nu ejiet ka nost, man vajadzēja par to attapties rīt, nevis manā "es tagad ne par ko nestresošu" dienā :D
Dec 5 16:31 [info]abortigens:
ai, cik interesanti laiki
Dec 5 15:58 [info]resort:
ze state of ciba
Dec 5 15:58 [info]balodis666:
Doxxomāts: ON
Visa Ciba ir viens cilvēks, un tas ir [info]bauda jeb [info]nefolk

Kurš viņu nepazīst dzīvē?
Dec 5 15:46 [info]balodis666:
Kā vēl sev pievērst uzmanību? Joprojām cibā ar mani gandrīz neviens nerunā.
Dec 5 15:26 [info]martcore:
sk. Karlsena-Nepo astoto partiju onlainā
dear god, kādu spoguli Jans ir uzkonstruējis!
kaut kādu mainfīldu vispār
Dec 5 15:08 [info]ararats:
Doxxomāts: ON
[info]arschmusik un [info]balodis666 ir viens cilvēks, un tas ir [info]nulle jeb [info]divas_zosis

Kurš viņu pazīst dzīvē?
Dec 5 15:06 [info]resort:
ze state of ciba
Dec 5 14:59 [info]bauda:
Draudzība
Par draudzību cibā: es biežu kārtoju un pārkārtoju savas divas anti-LCIF-certified lasāmlistes: galveno (kas drīkst lasīt arī mani zem atslēgas) un sekundāro, bet ir bijuši gadījumi, kad, pārceļot kādu lietotāju no vienas uz otru, kaut ko sajaucu un kāds uz brīdi var svētlaimīgi nodomāt (ja vispār čeko tādas lietas), ka tam ir parādījies +1 draudziņš (jebšu viņš, līdz brīdim, kad to pamanīšu, vnk atrodas abās manās lasāmlistēs), vai arī sabēdāties par to, ka -1 (jebšu es, atkal kārtojoties, esmu nofeilojis un cibiņš uz to brīdi nav ne vienā, ne otrā). Tas ir normāli un neko nenozīmē!

Atšķirībā no gadījumiem, kad tas -1 paliek permanenti. Ur still safe, bet ir daudzi cibas lietotāji, kas man pēc cibošanas atsākšanas pietiekami ilgi nepiesekoja pretī un ar kuriem Bauda labprāt draudzētos (vai jau ir +- pazīstams) pat oflainā, bet 70 draugu limita (neredzu jēgu vienā mānijas uzplūdā apmaksāt kontu, piesekot 700 cibiņiem, kā to pirms 10 gadiem izdarīja [info]nefolk, un pēc tam, kad gads pagājis, būt spiests atkal pagarināt abonementu vai vispirms atsekot 630 kontiem un tad tur kaut ko kārtot no jauna) vai apšaubāma morālā kompasa/attieksmes pret mani/nosodījuma dēļ ir pārceļojuši uz tikai-lasām-listi. Arī tas ir normāli (un nenormāli caurspīdīgi :)

Dec 5 14:57 [info]birbele:
moins ar pirkstiem no nāss vienā reizē izrāvu desmit matus raut izbeidzu līdz šķaudīts nu tā pa nopietno četrkārtīgs vot bļe buhankā svētdienā nav ko darīt bļe kur tos puņķus likt bļe
Dec 5 14:47 [info]martcore:
lūk, es tādu neatceros, kad viens čuvaks publicē manifestu, pats nobīstas mo saviem vārdiem, un manifestu likvidē, pēc tam atnāk otrs čuvaks, kas viņu mēģina aizsargāt (no kā?), pūdelis jāj uz ponija šovs
Dec 5 14:35 [info]ulvs:
Fantazēju par trenēšanos brazīliešu džiu džitsu.
Dec 5 14:32 [info]bauda:
Telohs nav uzskatāms par vērā ņemamu pretinieku


Attēlā – rokgrupa

Laiks un foto autors nezināms


Ko nevar teikt par Krišjāņa Lāča troļļu konta Dibenmūzika autorību. Pats galvenais pierādījums tai, par kuru jau biju aizmirsis, taču tika piegādāts uzreiz pēc tāda parādīšanās manā redzeslokā ar paša Klāča idiotisku iešaušanu sev kājā pie Gnidrologa, kad viņš pēkšņi painteresējās, kādēļ esmu aizliedzis komentēšanas iespēju [info]arschmusik, pats to nekādi nevarēdams droši zināt, ja vien nav pats aizliegtais vai aizliegtais viņam to nav pastāstījis personiski (rekordīsā laikā), bet Klācis ir vairākkārt apgalvojis, ka nepazīstot. (Jebšu tas ir normāli; neviens mēs sevi tā pa īstam līdz galam nepazīstam! Bet tāpēc nav jāmelo citiem un sev :)

Savukārt mans kontroljautājums bija tikai apmēram kā pirmais lāpstas cirtiens mēreni atkusušā kapsētas zemē, kamēr tālāko rakšanu Lācis jau cītīgi veic pats. Vroģe sen vajadzētu būt zārkā, vākam ciet, un pašaizbērties, es te vēl tikai piemetu dažas saujas, bet rādās, ka vienīgais vērā ņemamais retardācijas pretinieks būs buldozers. Kur palika tas Šlesera elektorāts? Vajag buldozeru! 3.14vs007, mr_doom, fedrs, veči! Ja nenāksiet palīgā, es iedarbināšu nepareizo, absolūta ignore buldozeru. Vai jums to vajag?

Kas vēl? Ā jā, [info]swimpis! Nē, ne jau Šlesera elektorāts, bet on a somewhat related note, Nistagms man atgādināja, ka arī tam bijusi neveiksmīga sadursmi ar tramvaju (vai tas bija Rudakam?), pēc kuras laikam viena ekstremitāte kādu laiku atradās ģipsī. Pārējās peripetijas neatceros, bet kaut kur Simona cibas storijos jābūt. Tas būs doxx, vai visi tāpat zina, kurš te ir Simons?

Dec 5 14:26 [info]kristiiine:
Gribas sēdēt bārā, dzert alu (ok šajos laikapstākļos der ar karstvīns) un bučoties.
Nav taču nemaz tik daudz prasīts.
Dec 5 14:13 [info]liver:
ņemsim vērā, ka viņš ir pret ironiju, jo ironija = liberālisms. hiperbola? nebūsim smieklīgi. tas bija nopietni.
Dec 5 14:04 [info]mazeltov:
Let's be real. Man piemērotākais sunītis būtu čivauva.
Mazs, mīlīgs, velnišķīgs!
Ar superjutīgu garastāvokļa barometru.
Dec 5 14:03 [info]gobzems:
Ja acerieties, ciba, Es Jums vairākas reizes Esmu jautājis kur Cibā ir storiji, bet neviens Man nesaka. Viens anonīms lohs (kā cibā var komentēt tā lai neredz vārdu? Man reizēm gribas pakomentēt Sevi jo te jau neviens ar Mani nerunā, bet nav izdevies saprast kā) Man iedeva šo linku - http://klab.lv/~swimpis bet tur ir tikai kaut kāda viena džankija storiji, un es neredzu kur varu likt savus džankija storijus. Es zinu, ka tas nav īstais links, tikai kaut kāda narkašu komūna, bet ar tādiem cilvēkiem nevēlos asocēties jo no tādiem ir nulle cerību sagaidīt ziedojumus. Kur cibā ir kāda sportistu komūna starp citu? Rīt tipa Rododenderons, tūlīt tāpēc skrienu to savu ultimate challenge dubultmaratonu. Ja nebūs zem trim stundām būšu īgns un apsvēršu iespēju to figņu acelt vispār, sports svarīgāks un diemžēl politika liek ciest Manam Uzvaras gājienam (skrējienam) uz divām sešpakām, bet pilnībā pieļauju ka varu noskriet arī zem 2h ja neaizraušos ar telefona glāstīšanu. Ārā smuks sniedziņš un sniedziņa maisiņš jau gandrīz tukš, tā kā pa ceļam būs jāieskrien arī pie čomiem Koknesē. Tiekās tad rīt pie Uzvaras pieminekļar vatētām segām, katliem un patvāriem! Kariņš raudās, kā es te taisu 666 pietupienus iesildoties un drukājot šo. Ticiet un Sekojiet Man - Man nav rezona Jūs uzmest!

Jūsu Vadonis (Aldis Armani & Artevi 666)

Kaut kāds lohs man
Dec 5 13:47 [info]bauda:
Strike six
http://klab.lv/users/arschmusik/1735.html?thread=8903#t8903

Krišjānis Lācis pēc izdzēšanās un solījumiem vairs nekomentēt anonīmi, bet godīgi rakstīt doktordarbu, moderēt Telohu un vismaz teorētiski padomāt par sieviņas apsēklošanu, turpina pašaprakties arvien dziļākā bedrē. Kas vēl jauns? Jāpskatās uz traktoriem. Ir doma par komūnu TRAKTORI UN DZEJA. Likt uz jaunākajiem klāāsiņiem, fergusoniņiem, džondīriņiem Rača un Buiķa un Liānas Langas dzeju, bet tur jau arī draudēs ar iesniegumiem un tiesu darbiem par autortiesībām, tas tev nebūs [info]mf_doom (mans parodijkonts, godīgi atzīstu, nekaunos, taisīju, nezinādams, ka MF Doom ir miris even)

Dec 5 13:47 [info]lavametender:
a es noskatījos visu get back un ne reizes neiemigu!
Dec 5 13:30 [info]adirred:
Veģetārisma manifests
Es jau rakstīju, ka:
Tagad varu droši teikt vēl vienu lietu - nepiedalījos cibas cepetī.
Dec 5 13:15 [info]liver:
hitlers arī gribēja overtona logu atgriezt nedaudz centrā (sarkasms)
Dec 5 12:59 [info]virginia_rabbit:
Simo: šī ir tā pati diena, kad es vēmu no adventes kalendāra #3
Dec 5 12:45 [info]arschmusik:


https://web.archive.org/web/20211205103206/http://klab.lv/users/bauda/286314.html
Dec 5 12:00 [info]usne:
toties es uzzināju, ka privātpersonām par neizkārtu karogu kopš 2015. gada sodu uzlikt nevar:
https://www.la.lv/atceries-svetkos-godinat-savu-valsti-kads-ir-sods-par-neizkartu-karogu
Dec 5 11:55 [info]bauda:
Strike three
Jāni Balodi, te Krišjānis. Es esmu goda vīrs un cibā vairs nerakstu un nekad nerakstīšu. Ko vēl man darīt, lai tu neapceltu manu sievu? Samaksāt Tev naudu? Cik tu vēlies? No khosmos uzzinājām, ka tev nav naudas, un tāpēc varbūt Tu esi tik dusmīgs - es Tev varu palīdzēt. Lūdzu, liec mani mierā. Es nevaru atbildēt par to, ko raksta citi cilvēki. Redzi, Tavi paranoiskie murgi vai bipolārie traucējumi, par kuriem man ļoti žēl, ir piespieduši mani ar šo komentāru izdarīt izņēmumu. Man pret Tevi nekā nav, tāpēc es vēlreiz palūgšu likt mani, bet it īpaši manu sievu mierā. Arschmusik, es nezinu, kas Tu esi un es nevaru Tev likt kaut ko darīt, bet, lūdzu, pasaki nefolkam jeb Jānim Balodim no Taurupes, ka Tu neesi es, lai viņš beidzot no manis atšujas. Es begribu nekādas darīšanas ar to psihopātu un vēlos pasargāt savu tuvinieku privātumu no mentāli nestabila, iespējams, narkomāniska varmākas.

http://klab.lv/users/arschmusik/1449.html

Krišjāni Lāci, es nupat vairākos ierakstos savā cibā teicu, ka jūtos mēreni turīgs, kā arī pašlaik ir (tā nav bijis vienmēr, bet tas ir normāli, jo dzīve rit pa kalniem un lejām kā putekļains jebšu ainavisks lauku ceļš Upīša Zaļajā zemē), rakstīju, ka nopirku dārgas austiņas un pasūtīju jauno laptopu. Vai tu patiešām pērc to ko(s)misko delīriju? Laikam gan, tu jau arī Veco Derību uztver burtiski, lol

Bet no liekas naudas neatteikšos, protams. Par 1000999,99 eiro apsolu likt tevi, tavu ģimeni un telohu mierā uz gadu, par 15001499,99 uz diviem. Diezgan neizdevīgi, jo saprātīgāk, šķiet, būtu paklusēt pašam, bet tāds ir cibas ētiskā buņģa un lohu vesera klusēšanas tarifs. Īpaši tev kā pirmajam potenciālajam klientam uztaisīju vienu Jūdasa graša atlaidīti. Ko saki? Kur iemest tev ar savu Revolut?

Dec 5 11:48 [info]neraate:
Esmu iestrēgusi iekšējā diskusijā. Vai man pelmeņus (kuru mājās nav) gribas tik ļoti, lai ietu Tur Ārā, vai negribas

:D
Dec 5 10:47 [info]bauda:
Ha, MDFD mani apgaismoja, ka Klācis ar Kristusa atnākšanu, iespējams, nemaz nav domājis Pasaules Galu (pēc tam taču ciba tāpat nebūs aktuāla), bet gan Ziemassvētkus... :) vai varbūt Lieldienas, kad, piemēram, jāiesniedz doktordarba drafts or something, bet liberālā ciba jau atņēmusi pārlieku daudz laika un spēkus akadēmiskajai darbībai.

Lai vai kā, šodien ir svētdiena, turklāt sēru, tāpēc LCD atpūšas, eļļo doxxomātu un lielas bildes leitestos neliks, ja nu vienīgi papildinās savu seksīgo traktoru blogu ar kādu daudzzirgspēku skaistuli. Traktors man noteikti piederēs, kad izaugšu liels (60+) un kļūšu vēl turīgāks, fuck off Klaus Švāb.

Jebšu par latento tīrību atbildību neuzņemos. Tur tagad kings ir Minimind Megapimps 👑 OBEY

Dec 5 10:36 [info]liver:
uzēd jimiju hukjak
uzraksti kādu joku
Dec 5 10:27 [info]eteriskabutne:
Uztaisīju ķermeņa svara indeksa kalkulāciju. Ja nokritīs vēl viens kg, tad būšu kategorijā "underweight". Galvenais, ka tie kg krīt nost paši no sevis. Toch vajag tās kartupeļu pankukas ar speķi un lasīti, tad vēl kkādu desertu ar saldo krējumu vai hvz ko.
Dec 5 10:22 [info]eteriskabutne:
Vot šodien tieši paiet gads kopš dzīvoju viena. Tātad - pirms gada šai dienā smagi pūlējos krāmēt mantas utt. Tas ir iemesls svinīgām vakariņām. Piemēram, tās varētu būt kartupeļu pankūkas.
Dec 5 10:15 [info]indulgence:
šodien nacionālās sēras
Pret latviešu tautu vērstā totalitārā komunistiskā režīma genocīda upuru piemiņas diena ir atzīmējama decembra pirmajā svētdienā.

Dziļi sērojam par 1937-38. gados nogalinātajiem latviešu revolucionāriem, Sarkanās armijas komandieriem, čekistiem un padomju kultūras darboņiem, kuri 1918-20. gados lēja asinis, cīnoties pret jaundibināto “buržuāzisko” Latviju, patvērās savā jaunajā tēvzemē Padomju Krievijā, un atsacījās atgriezties Latvijā arī tad, kad starpvalstu līgums to ļāva.
Daudzi tomēr izrādījās nenoturīgi savā raksturā un devas uz Latviju, ar katru gadu latviešu īpatsvars saruka. 1926. gadā Krievijā bija palikuši 126 277 latvieši, bet 1937. gadā palikuši vairs tikai tie, kam bija svarīga motivācija neatgriezties (vai nebija motivācijas atgriezties) - kopskaitā 66 843.
1938. gadā sākās “genocīds” – tikai par to, ka “ir latvieši”, tika represēti “gandrīz visi” – akurāt 22 360 cilvēku (no tiem 70% nošauti vai uz konclāģeriem).
Acīmredzot pārējos 44 483 nevarēja atrast. Tie turpināja celt sociālismu, daudzi 1940. gadā ieradās to veikt Latvijā.

P.S.
Par upuri režīma patvaļai krita tik ievērojami latvieši kā, piemēram, 1905. gada varonis un Bīlenšteina arhīva dedzinātājs Dāvis Beika, Sarkanās armijas pirmais virspavēlnieks Jukums Vācietis, GULAGa izveidotājs Teodors Eihmanis, t.s. “sarkanā terora” autors Mārtiņš Lācis ("Mēs nekarojam pret atsevišķām personām. Mēs iznīcinām buržuāziju kā šķiru. Izmeklēšanā nemeklējiet materiālu un pierādījumus, ka apvainotas darbos vai vārdos darbojies pret padomju varu. Pirmais jautājums, kuru jums viņam jāpiedāvā - kādai šķirai viņš pieder, kāda viņam ir izcelsme, audzināšana, izglītība vai profesija. Šiem jautājumiem arī jānosaka apsūdzētā likteni. Tā ir sarkanā teora jēga un būtība.") u.c.
Dec 5 10:01 [info]resort:
pēc [info]bauda pavēles - doxxoju [info]gnidrologs

ļoti sensitīvs foto; dec. 2021 )
Dec 5 09:59 [info]bauda:
Nepagāja ne 1/2 diennakts
& Lielais Cibas Kratītājs k-lācis ir atpakaļ ar savu alt-troll kontu [info]arschmusik (@03:52). Kāpēc esmu tik pārliecināts, ka tas ir Krišjānis? Kāpēc ne kāds anonīms nefolka heiteris, kam nav nopietnāku datormākslas zināšanu par peintu un patīk zīmēt pimpīšus uz sētas?

Pirmkārt, lūk, kāpēc: visa, mazāk nekā pusgada laikā kopš atkal rakstu žurnālu cibā, manos komentāros tāds nebija manīts. Lai kāda satura būtu ieraksti, bez jau zināmajiem lohiem, kas vismaz māk ielohoties, komentēja tikai anonīmais virinātājs un kratītājs (visbiežāk Klācis, ko nebija grūti saprast pēc komentāru satura). Kad beidzot (tikai pirms mēneša) onanētājus aizliedzu, mani nemainīgi aktīvi turpināja komentēt [info]saka_taisniibu2, bet no dibenmūzikas vai citiem nefolka heiteriem (other than the usual incel or two) miņas joprojām nebija. Kad beidzot tika aizliekts arī taisnības_teicējs, nepagāja pat divas vrb trīs stundas, kā pie manis parādījās pirmais [info]arschmusik komentārs :D

Nemaz nav sakritība, ja? Inkognito nefolka heiteri vai Lāča impersoneitori/nomelnot-gribētāji to vien gaidīja, kad izmetīšu Lāci pa durvīm, lai varētu sperties iekšā aizstāvēt tos pašus punktus ar tiem pašiem argumentiem, sentimentu un pat valodu? Huh? Tur Okamas Viļa Lāča bārdasnazis pārgriež visu zemeslodi!

Ja pirmais solis uz kaunākrišanas pagrabu bija filosofijas portāla Telos.lv redaktora smieklīgi bērnišķīgā reakcija uz pirmo parodijkontu par sevi, tad pēdējais ir šis: izvairīšanās no stulba fake konta autorības atzīšanas (kāpēc? izskatās taču, ka lepojas), ar neeenormāli caurspīdīgām metodēm cenšoties formāli 'neteikt_netaisnību'. Tagad taču viņš arī noteikti kaut ko būs izdomājis: ka teloha apņemšanās attiecas tikai un vienīgi uz [info]saka_taisniibu2, piemēram. Jā, solīja, ka anonīmi nekomentēs un jaunus kontus vairs netaisīs. Bet ir jau dibenmuziks un, kas zina, cik vēl laikus piereģistrētu profilu. Es gan ceru, ka tomer būs goda vīrs, tas aicinājums nolādēt ir pēdējais, un šim pukstam būs arī profilaktiska vērtība. Jājiet uz Sātanbarbaru pēc enerģijas

Dec 5 09:53 [info]dabairdzeja:
Jānis Balodis diez ko bieži nemazgājas. Viņam arī pilsētas dzīvesvietā nav dušas. Tā ir tikai ārā - ar lietusūdens mucu. Kanalizācija ir pieslēgta tikai virtuvē - ja nemaldos, tur ir izlietne. Tā kā, ja tas ķēms dirš, ka tu nemazgājies vai smirdi, tas ir tāpēc, ka viņam nevienās no mājām nav ne siltā ūdens, ne dušas, ne siltinātas tualetes. Tā ir skaudība, jo viņš zina, ka patiesībā tas, kurš nemazgājas, ir viņš. Reiz viņš pameta grupu "Merkantilās kuces", jo dalībniecei kaķis bija piečurājis dīvānu. Kas ir visai savādi, ņemot vērā to garīguma līmeni, ko viņš mēģina sev piešūt.
Dec 5 09:27 [info]pavisam:
Kāds franciski dzirdošais nevar izstāstīt, ko otrajā Kevinā onkuliņš stāsta Kevinam?
Ko var monolītā klucī runāt, kad bērns tev uzdod īsu jautājumu?!

Nevermind, mazliet māku google.

Ja nu kāds nemāk, te būs:
"I come from France, I'm a tourist here. It's the 1st time I come in USA. Can't you please tell me if there is a good restaurant ? Only (no sense). Maybe, your parents know a good place (to eat)?. Why don't you answer ? You speak French a little ? I don't speak English at all. Hey ! You could help me ! You don't want to talk to me, do you? You don't want? Are you sulky me? music"
Dec 5 09:21 [info]bauda:
Cibas Kristīna Duņeca. Smuka, seksīga, bagāta izdoma, jebšu visi sakarīgie ienīst.

Vienīgi radikāli pretējā fronte. CKD nedomā, ka leitestus no 5LOX starojuma var glābt Ararata Egļa inceļu skārienizturīgais maciņš. Nekas nevar glābt. Resistence is futile. Svrrender, or tiks iedarbināts doxxomāts. Lūdzu, doxxojiet man visus cibiņus un sevi komentāros. Pēc tam drīkst izdzēsties

Dec 5 08:46 [info]pavisam:
Līva stāv ar nokritušām lampiņām rokās.
- Es viņas uzkāru tā, lai mani garie draugi tās nenorauj!!!
- Cik ir tavs garākais draugs?
- Katrīna, metrs astoņdesmit!
(Gendalfs pagriežas) - Metrs astoņdesmit trīs, baby!
Dec 5 06:49 [info]slepkava (in [info]pajautaa):
Cik mūsdienās izskatīgas maukas maksā?
Dec 5 03:56 [info]arschmusik:
Jāni Balodi vajadzētu nolādēt.
Dec 5 03:41 [info]gnidrolohs:
Lielrūnātājs bļe hehe .. a čo?
Davai bļe ja kāds pidarass zina kur mēs ar bračku dzīvojam atnesat salvetes bļe ato mums visas slapjas ble
A to huļi dirst, ja nevar malku gudri cirst, kā senlatvijieši glasit bļe, huļi?
Labāk bļe ņēmuši piemēru būtu- tie ir daži klikšči Waybeck mašīnā un jums pavērsies vesela jūra manu pērļu ANKH.ID(iot).LV un ANKH.LV bļe ček it aut, mani atrast nebūs grūti jo lai gan formāli nekādi nepiederu tai tumsas gotu hujotu sātana pimpja sūkātāju kultūrai (esmu kristietis v nature, a čo bļe? rietumu kultūra un tasviss tātad esmu) esmu tur viens no galvemajiem daiļdirsējiem
Aceros tiem lohiem tur katru gadu bija skaistumkonkursi ar daudz wannabe sīku gotiņu bildēm, nofapoju zilas visas plaukstas bļe, a čo? Neatceros vai pats piedalījos, hujznajet mo6 pa pālim arī kauko iesūtīju, tolaik jau arī nebiju mazākā pipelē igdienā kā tagad
A čo? Ko salagas savā dzīvē esat sasnieguši jūs? vot es sūkāju trampam un alt-alright pirms tas bija in
jūs tā mākiet bļe?
Dec 5 03:20 [info]gnidrolohs:
Par politkurektumu bļe arī, Aretards dabū pa mizu


Dec 5 03:02 [info]mindsimp:
Kāpēc mindbounds nekautrējās savu inceli parādīt publiski un pat karikatūriski, bet gnidrocels kautrējās? Tur kaut kam ir jābūt.
Dec 5 02:55 [info]mindsimp:
Un jaunas tumbiņas
Dec 5 02:54 [info]mindsimp:
normāliem otršķirīgiem kompensācija ir beha ar normāliem ļitakiem un mazais bizītis.

bet te

Labi, ka Latvijā nevar nopirkt AR-15
Dec 5 02:52 [info]gnidrolohs:
teiksmaa bļe ragaina
Neesmu nevienamm to teicis bet tagad ir nahui piekgdtienaah un esm uzaudējis svaŗīgu konkerentu spraigajā cīņā par cibas lohu troni tapēc vāļsirdīgi adzīšos ka patiesība dievinu to teiksmaino raganu (neesuj piedraugojis tikai tāpēc ka kautrējos :::) viņa manā uztvērē ir sievietes idejāls un ētalons un kaukas līzīgs simtkilogramīgam eņģelim
Akniņas (ankh.IDlv) pirmsākumos fapoju dienu un nakti, vēl tagad plaukstas rievās, pilnīgi kauns būs iepazīties, bet vajag bļē viņai taču tās open relationships. kāds var ieteikt kādus labus pik&fakap lainus, galantus komentarus kā piecirst kanti, nepiedist izlietni hehe etc?
Dec 5 02:51 [info]mindsimp:


gandrīz 40, bet zuzes vēl nav. ;(((

Avots: http://klab.lv/users/gnidrolohs/6935.html

Dec 5 02:49 [info]gnidrologs:
Tomēr nenormāli kruta klausīties mūziku ar jaunajām tumbiņām. Až gulēt nevaru aiziet, jo gribās vēl un vēl. ;/
Dec 5 02:41 [info]gnidrologs:
Fight fire with fire!
Dec 5 02:36 [info]liver:
kāds pārsteigums: neoliberālisms

https://8values.github.io/results.html?e=73.1&d=68.9&g=65.6&s=79.5
Dec 5 02:26 [info]gnidrolohs:
Smalki ierādu vietu tam pediņam Chrono un kucei Tethys akniņā

Dec 5 01:50 [info]bauda:
Kapitulācija
Es skatos, ka te dažs labs ir maldināts par Teloha pašiznīcināšanās motīviem. Štrunts par to izdzēsto sarakstu. Lūk, patiesība! Es, mazais ciniķis, ar kuru cibā gandrīz neviens nerunā, būšu tas, kas viņu gāzis, uzņemoties to ērkšķu krustu, kad par tevi savu importa dievu lūdz kriptofašistisks fanātiķis. Lūdzu, nav par ko /s & f offp.s. kāds pazīst to Kristusu? kad viņs nāks? par ko Lācis runā?

Dec 5 01:48 [info]kokezis:
krītu ni lētuma
https://www.youtube.com/watch?v=tFZoRO7YWOY
Dec 5 01:38 [info]aborigens:
Kad es domāju par izjukušām draudzībām un pārdzīvojumiem šajā sakarā, es parasti atceros šo grāmatu.

Lāgiem man izdodas domāt, ka nekad neesam viens otru pazaudējuši. Ka viņš vienkārši ir tikai nomiris./ Paskāls Mersjē "Nakts vilciens uz Lisabonu"
Dec 5 01:37 [info]andris_k:
Daudz laimes, Barbara!
Dec 5 01:36 [info]resort (in [info]n_kjepainiishi):
Dec 5 01:20 [info]bauda:
21st Century Shame
Kāds zina tavu vārdu, cik tev ir gadu, kā tu izskaties un kur dzīvo

Dec 5 01:19 [info]arcigaretizobos:
Sniega gurkstošā skaņa man atgādina mammu.
Es tik maz patiesībā zinu par viņu. Bet es zinu, ka viņai tā nepatīk.
Viņa vienmēr lieliski mācējusi noslēpt to, kas viņai nepatīk, sakot, ka patīk. Dāvanas, pārsteigumus, idejas. Visu.
Bet zinu, ka vismaz var ticēt par to, ko pati saka, ka nepatīk. Doma mierina.
Dec 5 01:13 [info]mazeltov:
Nenormīšu ir tik daudz, ka viņi izskatās pilnīgi normāli un parasti. Droši vien, ka nepieciešams pielikt arvien lielākas pūles, lai atrastu jaunu ekscentrisma un progresīvisma šķautni.
Dec 5 00:50 [info]ingmars:
sarkanais rimi vs zaļais rimi
Kādā krāsā ir jūsu mīļākais Rimi?
Dec 5 00:49 [info]liver:
iedzer jimiju
Dec 5 00:46 [info]liver:
man ir vēl cita ideja: varētu nedoksot gnidrologu! varbūt vispār nevienu nedoksot. come on!
Dec 5 00:44 [info]mindsimp:
portāls

♦️

Dec 5 00:42 [info]liver:
kādi satraucoši notikumi. jūtu nemieru par to, ka tagad būs vēl lielāka drāma. manī ir dalītas jūtas, no vienas puses būs daudz satura, ko lasīt, no otras puses nav forši, ka tiek pārpublicēts tviterī ar cilvēka īsto vārdu. pielikti arī visi arhīvi, ja tā nav doksēšana, tas es nezinu, kas ir.

centīšos mazināt nemieru, izpildot kādu politiskā kompasa testu
Dec 5 00:37 [info]mindsimp:
siļķe 😾
♥️♣️♥️♣️♥️♣️♥️♣️♥️♣️♥️♣️♥️♣️♥️
Dec 5 00:35 [info]mindsimp:
bet gnidrologu vienalga vajag doksot
Dec 5 00:34 [info]mindsimp:
esam pozitīvi
Īsteībā pohuj aktīvisti jebkādās frontēs. Tiktu pie varas, būtu jādīlo ar reālpolitiku un nekādus slapjos sapņus neviens nerealizētu. Sabiedrība mācās no vēstures un viss ir chill & safe.
Dec 5 00:29 [info]mindsimp:
Pirmdien intervija
https://www.youtube.com/watch?v=HH7REG0CvBo
Dec 4 23:59 [info]sonnenwende:
Vēl 1-2 nedēļas. Varbūt vairāk, varbūt mazāk. Labprāt sēdētu stūrī, kā maza čupiņa un raudātu nonstopā. Lēnām arī nāk mīziens virsū par dzemdībām.
Dec 4 23:43 [info]brookings:
ze future
After ditching the BMW, I kill time by entering, illicitly, into what seems to be an Italian deli. I am not checked as it is packed within and without and, without warning they strike up some surging burst of opera - you can hear the heartbeat - the common sanguine knowledge - as the melodies crash upon the window and mill about in passionate turbulence among hanging meats - the light in the store the kind of faded blue you see in old film.
Dead now, bled.
Didn’t have any credit in the palm, but I did have some Cash, which for a laugh I thought I would use to buy a ticket from a human woman working in the train station. No one can have done that all this century - they even look at me like I am a retard or a tourist as I approach their desk. I couldn’t care less - but she turns up her nose so much that a male colleague has to take over. ‘Cash’ she mutters as she retreats to the arrangement of sleek 4IR equipment, “and I’d like to know where you got it from?”As though it were a virus I’d picked up.“You don’t remember when we used to use it?” I say, flicking through the notes - almost antique now - and not worth much - this yellow 100-Yuro note barely holding enough water to take one of the veins into the Capital.
He deals with me okay even though I don’t even know where I want to go - but it is a dream, don’t you know.
End up in Fakenham - you can’t get there by train, so I had had to get a lift from a pagan who said he’d spent a week at the local school, which was according to the information he gives in an asthmatic wheeze, “a fucking mental institution.” He let me out in the car park opposite the fish and chip shop, which all those years ago I had stared at while my daughter had her first period and my mother contracted cancer. “And look at the state of the asphalt”, he spluttered. It’s like a still of a fucking storm at sea.” As if the material world is warping to accommodate our madness.
The cafes in the high street, which used to be normal, are now just for bums and the chronically ill. The toilets are beyond disgusting, and the conversations at the tables I pass are, I assume in my self-conscious way, being tilted at me like two bow fingers. I don’t have a pass anyway, so the loss of appetite is a relief.
I find them later - the ones I was looking for from the past. They are in the communal hall with old collective emotions surging through them, articulating the things we used to do in our youth - like a laugh, and a swig, and a fag, plunging baselines and riffs looping out of the current and cavorting round the bend - and ghostlike arms on drunken shoulders: just spirit. I try to divine for something, but the rods in my hands don’t move: just the room - it starts to swirl around me.
And even writing that has got me charged in the ether. Something that, I assume is not picked up in the register. Do they have the physics to understand it? Would it help if I had been impregnated with the sensor?The future has the same amount of mystery. It conceals at the same rate it reveals as the skirt hunter 33 Grade FreeMason, Dave, told me between puffs of fag smoke on a Riga terrace.So the next part I will keep to myself.You join me now in the blue of the pre-dawn. The stars are a frozen frenzy and the boughs creak and stoop with white. In the hallway of a house that doesn’t belong to me the Neo-platonic busts are illuminated, and some stirring of Wagner’s prelude to the Ring is in the air. I enter a room and there is a human woman alluring in medical white. Some people called in my head with some technology you don’t have yet - a JG and KW. There is some joke I am not in on, but she - all curves and understanding - requires my presence on a massage bed. No way, darling, even though the Morning Stag is engorged: she was going to break my neck. Sex and convenience is always a trap. You can see why the Holy Men escaped to the desert. It is your soul they want, the sovereignty of your soul.

I never entered into an initiation ceremony. At least not knowingly.

“Lucky you got out,” says the Pagan as he wakes me with a kick outside the chippy. “Some cunt of a poet was trying to find truth by getting words to rhyme - and you, you had your hand up someone’s arse, while he had his up yours: both of you were singing from one of them two fecking scripts, like tweedledum and tweedledee. For a while anyway. There then followed - and this was in some tributary of information streams you don’t have yet - some discussion of the Words of Lawyers, or Liars, or Layers of Stones - the law was common anyway.”

“Yeah?”

He coughs, looks at his watch and suggests we leave before some crow alights looking to conjure up pleasures for some fizz, and my horse turns into a dog, and back into a horse and so on.
Dec 4 23:36 [info]kisswithafist:
Kāpēc latvieši netaisa šausmenes?
Dec 4 23:23 [info]mindsimp:
👑👑
Cibu sagaida jauns laikmets. Atceraties, ka leitenetnest karalis ir mindsimps megapimps.
Dec 4 23:12 [info]divas_zosis:
Galvenais, ka Tu spogulī neskaties.
Dec 4 23:11 [info]bauda:
LLB
https://twitter.com/nefolk/status/1467218218955718658

Dec 4 23:02 [info]abortigens:
Kur palika tas prātīgais saraksts?
Bija daudz interesantu punktu.
Dec 4 22:59 [info]sirualsirual:
What birds plunge through is not the intimate space
in which you see all forms intensified.
(Out in the Open, you would be denied
your self and disappear into that vastness.)

Space reaches from us and construes the world.
To know a tree, in its true element,
throw inner space around it, from that pure
abundance in you. Surround it with restraint.
It has no limits. Not till it is held
in your renouncing is it truly there.
Dec 4 22:53 [info]formica:
from flat Earth to Nobel
"There was no incentive to find a cure."

https://www.discovermagazine.com/health/the-doctor-who-drank-infectious-broth-gave-himself-an-ulcer-and-solved-a-medical-mystery

https://youtu.be/2T7KlrzPAYY?t=216


#FollowTheProtocols
#greed
#coup
Dec 4 22:39 [info]bauda:
Ciba Polizei
Kriminālatbildība par viltus ziņu izplatīšanu

Tā, laikus stādām nākamo sarakstu:

[info]mapats
[info]resort
[info]apinis
[info]gobzems
formica?? es nekad neklikšķinu, pilnīgs fona troksnis, whatever

Katrā ziņā tas ir kaut kas reālāks par LCIF (Lielo Cibas Inceļu frontes) ar Araratu un Borisu galvgalī smieklīgi bezzobainajiem 'iesniegumiem policijai' u.tml. slapjajiem resno inceļu murgiem. Paēdiet labāk, un nomierināsieties!

Dec 4 22:27 [info]bauda:
Kriptofašisms
Manuprāt, viens nepelnīti aizmirsts jēdziens un nesodīts fenomens 21. gadsimta sabiedrībā ir kriptofašisms. Labi zināma un caurspīdīga kriptofašistu metode ir citu apvainošana fašismā, balstoties maldīgajā pieņēmumā, ka: ja reiz tu apsūdzi fašismā citus, tātad arī nosodi fašismu pēc būtības un neesi fašists pats. Nenormāli caurspīdīga taktika! Kriptofašisti ir visi tie, kas kaut minimāli reabilitē Trešā Reiha zvērības, aptaurēto ģermāņu kartupeļu masas sekošanu viena psihopāta ambīcijām un vāji maskētu vēlmi kaut ko līdzīgu piedzīvot arī sava mūža laikā: absolūtu genocīdu, "pēdējo risinājumu", totālu pareizo karu pret nepareizajiem... protams, tikai tad, ja viņiem par to nekas nebūtu (fašisms uzvarētu), bet 21. gadsimtā tas vairs nav garantēts.

Kriptofašisti ir, piemēram, viss NA hitlerjūgends, tas nekas, ka strādā Krievijas interesēs - Raivji, Zeltīši, ADzintari, Dombravas u.c., puse metālistu, spilgtākais etalons - Adrians 'Deathperado' Cibuļskis - , arī Lāči un tādi, visi, kas kliedz: KRIEVI NĀK! Vienīgi šis sauklis ir izgājis no modes, un tagad kliedz: FAŠISTI NĀK! Runas un Rīcības Brīvība ir briesmās, Džordžs Orvels, THEY LIVE, 1984! Lohi

Tātad, kriptofašisti cibā:
[info]saka_taisniibu2 eliminated
[info]gnidrologs pending
[info]artis zoodārzs (holandiski)
[info]aborigens ?? ieteica (((anonīms))) doxxeris

Lūdzu, papildināt. Drīkst izdzēst

Dec 4 22:15 [info]bauda:


Paceļas acis, vai varbūt tā saule,
es nezinu droši kā izskatās rīts.
Palātas durvis ved uz ārpasauli,
bet no tās nekas nav apsolīts.


Varu saderēt, ka Buiķi besī arī Grēta Tūnberga. Kriptovalūta, starp citu, ir viens no lielākajiem piesārņojuma radītājiem pasaulē. Visa tā serveru griešanās un ciparu skaitīšana rada milzu ekoloģisko oglekļa pēdu. Tas ir viens no tās lielākajiem mīnusiem planetārā kontekstā https://www.investopedia.com/tech/whats-environmental-impact-cryptocurrency/

Dec 4 22:13 [info]indulgence:
rīt pieminēsim varoņus ar sēru lentām pie karogiem
Akurāt pirms 116 gadiem varonīgie latvju brīvības cīnītāji 1905. gada decembrī veica vienu no savām spožākajām militārajām operācijām:

“Mācītājmuižai pieejam trijās grupās, pa seši vīri katrā. Pirmā grupa virzās pret rijām. Otrā – ieņem pozīcijas aiz parka vārtiem pie lielceļa. Trešā – tuvojās kalpu ērbērģim. (..) Šis melnsvārcis daudz rakstījis par latviešu pirts lāvām, lākturiem un lemesnīcām. (..) Viņš ir Baltijas “koka laikmeta” pētnieks un latviešu “nacionālās” kultūras veicinātājs! Atzīts lietpratējs latviešu lietās un Krievijas Zinātņu akadēmijas korespondējošais loceklis.
Īss svilpiens. Esmu palicies iepakaļ. Steidzos, piekļaudamies kalpu ērbērģa sienai.
Klauvējam pie loga. Iznāk mūsu partijas biedre Lince. Slēpdama uztraukumu, viņa stāsta nepatīkamas lietas: Bīlenšteins aizšmaucis… No viņa ģimenes locekļiem muižā neviens nav palicis.
- Velns un desmit sātani! – šņāc Velna Roberts.
- Bet muižu mēs dedzināsim! – cieši nosaka Lielais Roberts.
... )
Dec 4 22:12 [info]restart:
Dievs, daba, darbs
Šodien stāvēju virtuvē pie loga un domāju par darbu. To, kas tur notiek, sauc par mobingu un man grūti to izmest no galvas pat brīvdienās.

Istabā viens ar otru skaļi spēlējās bērni un piepeši atskārtu, ka Brigaderei absolūti nav taisnība. Darba vietā ir jābūt ģimenei.

Atcerējos arī literatūras skolotāju, kuras sirdij Brigadere bija ļoti mīļa. Ne vienai, ne otrai nebija bērnu.
Dec 4 21:55 [info]mindsimp:

Yyphrostikoth is a meta-republic.

Every form of government has its own advantages and disadvantages, and the goal is to create a system of checks and balances where each can watch over the others. The Yyphrostikoth Governing Council has twelve members:

The Representative For Monarchy is a hereditary position.

The Representative For Democracy is elected.

The Representative For Plutocracy is the richest person in the country.

The Representative For Technocracy is chosen by lot from among the country’s Nobel Prize winners.

The Representative For Meritocracy is whoever gets the highest score on a standardized test of general knowledge and reasoning ability.

The Representative For Military Dictatorship is the top general in the army.

The Representative For Communism is the leader of the largest labor union.

The Representative For Futarchy is whoever has the best record on the local version of Metaculus.

The Representative For Gerontocracy is supposedly the oldest person in the country who is medically fit and willing to serve, but this has been so hard to sort out that in practice they are selected by the national retirees’ special interest group from the pool of willing candidates above age 90.

The Representative For Minarchy is an honorary position usually bestowed upon a respected libertarian philosopher or activist. It doesn’t really matter who holds it, because their only job is to vote “no” on everything, except things that are sneakily phrased so that “no” means more government, in which case they can vote “yes”. If a Representative For Minarchy wants to vote their conscience, they may break this rule once, after which they must resign and be replaced by a new Representative.

The Representative For Republicanism is selected by the other eleven members of the council.

The Representative For Theocracy is the leader of the Governing Council, and gets not only her own vote but a special vote to break any ties. She is chosen at random from a lottery of all adult citizens, on the grounds that God may pick whoever He pleases to represent Himself.

Long ago, the twelfth Councilor was the Representative For Kratocracy (rule by the strongest). The Representative For Kratocracy was whoever was sitting in the Representative For Kratocracy’s chair when a vote took place. This usually involved a lot of firefights and hostage situations, which was fine in principle – that was the whole point – except that the rest of the Governing Council kept getting caught in the crossfire. During the Nehanian Restoration, the Representative For Kratocracy’s chair was moved to a remote uninhabited island, with the Representative permitted to vote by video-link, but environmentalist groups complained that the constant militia battles there were harming migratory birds. Finally, a petition was sent to the Oracle of Yaanek, asking what to do. The God recommended that the position be eliminated, and offered to decide who filled the newly vacated seat Himself; thus the beginning of the Representative For Theocracy.

The Constitution was never fully amended, so technically the position is still the Representative For Kratocracy, and technically anyone who kills the Representative For Theocracy can still take his seat and gain immense power. But for some reason everyone who tries this dies of completely natural causes just before their plan comes to fruition. Must be one of those coincidences.© Nozagts internetā, sue me
Dec 4 21:53 [info]ne:
oh shit
Dec 4 21:43 [info]sirdna:
Ceturtā no astoņām vaimanām būs priecīga, jo lielais darbs jau pusē.

Acīs iekrita pastmarka no visai savādas teritorijas - Freie Stadt Danzig. Abet protams, es atcerējos, bija tāda Danciga, iesprausta Polijai acī. Vai arī norauta no Vācijas, jo karot ir brīv tikai uzvarētājiem. Kas arī bija praktiski visas manas zināšanas par Dancigas brīvpilsētas spožumu un postu.

Aha, un uz tās pastmarkas bija tāds smalks zīmogs uzsists, raugi, jautrajos divdesmitajos tai apkaimē plauka tāda inflācija, ka nenopriecāties, to es arī atminējos. Markas nomināls bija 10 000 markas, mhm, bet progress bija paņēmis savu un uzsistais zīmogs vēstīja "3 millionen". Bija arī markas ar 10 un 100 millioneniem virsū, pa smalko.

Un tā es paliku, prātodams par Dancigas miestiņu un vai man patiktu dzīvot pasaulē, kur ļaudis nepagūst pietiekami ātri laizīt markas, lai tās nepaceltos cenā par dažiem tūkstošiem, kamēr jamie uzdzer ūdeni.
Dec 4 21:24 [info]prtg:
elektroniskais transleiteris
'ļoti plaša salduma vieta visā telpā un neatkarīgi no stāvokļa'
Dec 4 21:22 [info]artis:
Izņēmums
Dec 4 20:53 [info]bauda:
Nu labi, Lācis pašiznīcinājies, maza uzvara, bet ar ko tagad cīnīties? Iegāju Tviterī, tur pat nav jāskrollē – uzreiz priekšā pasakainu dalbajobu izlase – pašā galvgalī tāds Emīls Buiķis, sieviešu nīdējs un kriptofašists. Vēl dzejnieks, dziedātājs un mākslinieks. Zini, man pietika ar 3 minūtēm, lai saprastu, ka tad jau labāk lasīt Raču. Tik pierasts, triviāls un latvisks, ka teju vai pilnīgi mīļš, Račs paliek Račs, bet ar vienu pietiek, kamon. Tādi Buiķi man asociējas ar to darboņu segmentu, kas pelna naudu ar tizlas, vidējam kartupelim izturamas mūzikas likšanu kāzās lētos viesu namos, vienlaikus saucoties par dīdžejiem. Es arī māku nospiest plau, kaut man trešās potes nau. Tagad dzeju rakstīšu, honorārus prasīšu.

Fuck off Emīl

Dec 4 20:40 [info]slepkava:
Nesen pieķēru pie domas, ka filmā pateica, bet viņa bija tikai 25 gadi jauna, tāpēc visiem vajadzētu just līdzām. Kurā vecumā, tad drīkst mirt?
Dec 4 20:28 [info]resort:
Up to 300,000 people facing heart-related illnesses due to post-pandemic stress disorder

jau post? es bļe vēl nepaspēju savakcinēties

nemaz neiesmejot par heart-related ziloni virsrakstā
Dec 4 20:25 [info]virginia_rabbit:
pirms vairākiem gadiem Ingmārs mums (ar viltu) dabūja kristiešu gredzenus ar uzrakstu "īsta <3 gaida". es savu, protams, kaut kur, ar bērniem ņemoties, ātri vien pazaudēju. dzīvoju bez un mazliet škrobojos par to, cik labs tāds gredzens.

šodien biju ciemos pie saviem kreiso radikāļu draugiem palīdzēt uzšūt Ziemassvētku zeķi - viņu meitiņai skolā vajadzēja - mācu viņai, kā šuj, un viņa skatās man uz pirkstiem un prasa, kas tie par gredzeniem. saku, ka tie manu vecmāmiņu gredzeni un ka mana vecmāmiņa mani mācīja vispirms šūt, tikai pēc tam burtus pazīt. un ka man bija arī trešais gredzentiņš - paga, kas tur bija virsū rakstīts.. "gribu tevi" vai kaut kas tāds. un viņa man saka - "īsta mīlestība gaida!" es tādu atradu piemājas laukumiņā! Tieši tajā, kur es to visticamāk pazaudēju. un viņa saka - es tev iedošu piemērīt un, ja tev der, tad ņem! tā nu es tiku pie Ziemassvētku brīnuma.

un tas viss dienā, kad Krišjānis aiziet no cibas!
Dec 4 20:11 [info]bauda:
Sajaucu Altar of Plagues ar Lurker of Chalice

Dec 4 20:04 [info]honeybee:
Es viļos tā, kā poētiski apraksta iemīlēšanos: gradually and then all at once (pēdējā laikā, šķiet, es viļos daudzkārt biežāk nekā iemīlos)

Bet vilšanās gan ir viena no tām sajūtām, kas ir daudz vairāk par mani nekā par jebko citu, mani un manām ilūzijām (gluži kā iemīlēšanās, piezīmēsim)

Un pēc tam, pār kāda laika, var pavisam mierīgi samelot, teikt, ka mēs taču varam palikt draugi, tā uzbūvējot vēl vienu, šoreiz gan izturīgāku, jo abpusēju ilūziju
Dec 4 19:52 [info]krii:
Ļoti ceru, ka šīgada labākās dienas vēl ir priekšā.
Dec 4 19:41 [info]zin:
tomēr tik forši, ja pēkšņi pašā vakarā tev piedāvā- ko dari rīt? palidojam?
un tad mēs šodien palidojām. pirmo reizi lidoju ar gaisa balonu ziemā. skaisti.
savādāk. mierīgāk. un sniega vižņi gaisā.
<3
Dec 4 19:37 [info]elsolu:
Kad es ielieku ausīs aizbāžņus, man paliek mierīgāk, tā it kā es būtu mazāk redzama
Dec 4 19:09 [info]mindsimp:
Neticu, ka gnidrologam ir bērni
Dec 4 19:09 [info]elsolu:
Šodienas atziņa
Salā raudāt nav diez ko veselīgi un ērti, īpaši tad, ja pareizi uzvilkta medicīniskā maska
Dec 4 19:01 [info]bodyshop:
kustība nevis "ir veselīga", bet rada realitāti, cilvēki
Dec 4 18:56 [info]martcore:
vēl saputrotāk uz mūzikas recenziju fona ir noskaidrot, kas ir MILF, un kas nav
un vai tas ir aizvainojoši sievietēm (laikam ir! neskatoties uz)
utt.
Dec 4 18:38 [info]inese_tk:
decembris
šodien bija ļoti maģiska ziemas diena. kad pamodos, spīdēja saule un tas šajā gadalaikā garantē instant svētku sajūtu. bija pat paliels tīri zils debesu pleķis. braucu uz stalli, saule aizvien vairāk sāka slēpties mākoņos un virs sniega laukiem cēlās bieza, pūkaina migla. izskatījās, it kā tīrumi un pļavas paceltos gaisā un levitētu. vietās, kur mākoņi gulēja arī uz šosejas, migla acumirklī aplipa ap auto logiem un piesala.
kamēr apseglojām zirgus, migla turpināja briest un blīst un biezēt. kad pa neskarto (stirnu pēdas neskaitās) sniegu tikām līdz lucernas laukam, migla jau bija sabiezējusi tā, ka apkārt bija tikai bezgalīga piena zupa. tad mēs pa svaigo sniegu lēkšojām caur balto nekurieni un likās, ka lēkšojam pa mākoņiem. bija tik skaisti, ka, ja nebūtu bijusi kompānijā, būtu no tā skaistuma apraudājusies.
ilustrācijas instagramos, bet ej nu bildē noķer to sajūtu, ka esi uzjājis debesīs.
Dec 4 18:14 [info]cthulohs:
Godīgi sakot, grūti būtu cibā atrast otru tik lielu kutulohu, kas tā lepotos ar savu nezināšanu kā [info]ctulhu. Par Džordanu Pītersonu viņš kaut ko ir dzirdējis tikai pa ausu galam (Ievas Melgalves atreferējumā), bet viedoklis jau gatavs - mizogīnists un patriarhfašists, tur nav nemaz ko tālāk pētīt (vismaz 3 novērotas instances). Lācis nopublicē savu manifestu, 3 cilvēki to pārpublicē vai saliek linkus uz archive.org, bet viņš vēl "nav pārliecināts par autorību". Par Kaila Riteņhausa gadījumu viņam arī viss bija skaidrs pirms iepazīšanās ar apstākļiem, jo "tur tajā BLM bija arī tādi gadījumi, kad". Gnidrologu un Krišjāni viņš ir saucis visādos vārdos (vienu par "rozā ziloni", otru par "datorspēli", piemēram), bet "mana ienaidnieka ienaidnieks ir mans draugs" princips tomēr beigās ņem virsroku pār bārdainā tušņa Borisa no Talsu ielas "vēso un zinātnisko" saprātu, kad runa ir par imagināriem draudiem paša drošībai, citiem vārdiem sakot, mīšanu.

Vai šeit komentē arī kāds gudrs cilvēks: http://klab.lv/users/gnidrologs/849848.html ?
Dec 4 18:09 [info]honeybee:
Ļoti raksturīgi šim gadam, *cenzēts* jeb kā sāksi, tā beigsi, acīmredzot, un tā turpināsim
(nepaņēmu akurāt pirmo rindu, bet raksturīgāko no visa teksta, bet toties paņēmu arī no slēptajiem ierakstiem)

1 Kā var zināt, ka tu sāc ierubīties teorijā (vai vismaz sāc tvert lauku):
2 Tehniski laikam es varu atļauties pāris dienas nestrādāt, ja galva sāp tā, ka faktiski nav iespējams pastrādāt.
3 izrādās, es reāli sarkstu (kaut kā biju nodzīvojusies līdz savam cienījamajam vecumam, domājot, ka ne pārāk)
4 - Ā, ja kas, mani pronouns ir she/her.
5 Šis bija pirmais aprīlis kopš pusaudža gadiem, kurā es ne reizi nenodomāju "April is the cruellest month, breeding / Lilacs out if the dead land"
6 Un vēl es pēdējā laikā reizēm daudz domāju par A.
7 Es esmu no tiem cilvēkiem, kas grib zināt, ja grāmatu autors ir krīps, homofobs, transfobs utt.;
8 "okkkkk es nekad nebiju redzējis tik daudz arsēna vienuviet, respect"
9 Es: - Oh :( Bet es atstāšu Reinim konfekti!
10 Atstāj mani šajā tumsā
11 Valsts policija jūtas aizskarta un aizvainota par to, ka tai traucē izmeklēt lietu, par kuru jau sākumā viss bija skaidrs.
12 "man nav ko teikt" nupat kā konstatēju, ka man ir pāri par 3000 vārdiem tajā referāta melnrakstā
Dec 4 17:47 [info]shrdlu:
Negribu izklausīties pēc rasista, bet vai nav tā, ka indieti par CEO ieliek brīdī, kad lielais dibinātāja darbs jau izdarīts un jāsāk menedžēt skudrupūzni, jo nekas īpaši jauns no kompānijas tāpat vairs nav sagaidāms?

Parag Agrawal: Why Indian-born CEOs dominate Silicon Valley
Dec 4 17:46 [info]ararats:
Vai [info]pishjaanis [info]saka_taisniibu2?
Divi atlūgumi mazāk nekā 24 stundu laikā. It kā nekas tāds, parasta nedēļas nogale Cibā, BET... Vai zinājāt, ka [info]saka_taisniibu2 agrāk te rakstīja ar vārdu [info]krishjaanis? Nezinājāt gan. Tagad padomājiet... [info]pishjaanis... [info]krishjaanis... ir zināma līdzība, vai ne? Sakritība? Nedomāju vis.

Secinājumus varat izdarīt paši, bet šķiet, ka beidzot uz jautājumu, kas tad ir tas Lielais Cibas Parodētājs ir atbildēts. Viens gan nav skaidrs: kāpēc viņam nepietiek ar savu portālu (Teloh.lv) un gadiem iekavēto doktordarbu par wokefašistu neģēlībām? Kāpēc jānāk parodēt sveši cibiņi un pašam sevi uz tik nomaļu interneta nostūri kā Sviesta Ciba? Baidos, ka Visu mēs nekad neuzzināsim...
Dec 4 17:39 [info]ne:
ir tādi pikmini, kas var peldēt
yep
Dec 4 17:36 [info]az:
šodien paslīdēju un nokritu no kalna, ļoti smējos, jo sasitos, bet nenositos, un pēc tam bija priecīgi iet, likās, viss smagums un pārkrautās sniega tonnas nokrita nost. bet tad gāju gar medniekiem, kraukšķināju sniegu, cik varēju ar saviem sarkanajiem zābakiem, bet atpakaļceļā baltajā sniegā bija sarkanu asiņu pēdas, un man likās, es arī esmu vainīga. nenosargāju. par vienu aļņa bērnu mazāk. jāiet pirtī.
Dec 4 17:31 [info]zazis:
Traucē.
Dec 4 17:15 [info]kthulohs:
Discoteque Necronomicon
Forši piespamoju leitestus un parunājos ar sevi, jo tie, kas šo debilo sarakstu jau vismaz divreiz pārpublicējuši, ir aiz Areta Lielā Inceļa Flirta un man galvā ir ķivere: http://klab.lv/users/ctulhu/244031.html

Nāciet uz manu diskotēku diskot ar mani. Tikai lūdzu bez duksēšanas
Dec 4 17:02 [info]aborigens:
Interesanti vai noteikums "neliec elkoņus uz galda" ir joprojām aktuāls.
Dec 4 16:49 [info]ctulhu:
Atrasts interneta plašumos
savdabīgs šķiet ultrakonservatīvo manifests vai kaut kas tamlīdzīgs, tiek piedēvēts Krišjānim bet es par to neesmu pārliecināts ( Krišjānis ir laipni aicināts nokomentēt)

zemāk komentos mani komentāri/ piezīmes, kas aplami un kāpēc :) Debate ir atvērta.

1) Aborti jeb nedzimušu bērnu slepkavības?
Aizliegti.
2) LGBTQYHVZ lobijs (ar to saprotot gan viendzimuma laulības, gan transseksuāļu sviestu, gan propagandu medijos un dažādu NVO darbību)?
Aizliegts.
3) Pornogrāfisku, amorālu materiālu aprite un prostitūcija?
Aizliegta.
4) Jebkādas komunisma un sociālisma nokrāsas, materiāli, publiskās izpausmes?
Aizliegtas.
5) Intersekcionālisms, kritiskā un franču teorija, dažādi postmodernismi universitātēs?
Aizliegti, ierobežoti, noņemts finansējums.
6) Bēgļi no 3šās pasaules, nelegālie imigranti (gan atjaunotās LV, gan padomju okupācijas laika)?
Valstī neielaisti, patriekti, asimilēti (bet šo pēc iespējas mazāk).
7) Nacionālās valsts suverenitāte un etniskā identitāte, valoda, kultūra, vēsturiskā atmiņa, piederība?
Nostiprināta.
8) ES?
Sagrauta, izdzēsta no vēstures annālēm.
9) Dabīgā ģimene?
Atbalstīta, laulības šķiršana ierobeźota vai apgrūtināta, laulības pārkāpšana sodīta, ģimene stiprināta ar pabalstiem, piemaksām, mājokļiem, auto, bērnu kopšanas atvaļinājumiem, nodokļu atlaidēm utt.
10) Ekonomika?
Privātīpašums nostiprināts, monopoli un lielkapitāli salauzti, mazais uzņēmējs atbalstīts, korporatīvā darbadevēju un darbaņēmēju integrācijas un sadarbības iekārta ieviesta, labklājības valsts demontāža uzsākta, zelta standarts ieviests, parādi nomaksāti, augļošana (t.i., gandrīz viss banku sektors) aizliegta.
11) Valsts pārvalde?
Subsidiārisms un decentralizācija ieviesta.
12) Valsts aizsardzība?
Obligātais vispārējais karadienests pēc Izraēlas un Šveices parauga ieviests.
13) Reģioni?
Deurbanizācijas un reagrarizācijas veicināšana izpildīta, lauksaimniecība kā tautsaimniecības kodols ieviests.
14) Ārpolitika?
Intermarium jeb ne Krievija, ne ASV, ne Brisele ieviests.
15) Tikumu un morāles audzināšana no ģimenes līdz valsts skolu līmenim?
Ieviesta.
16) Valsts un baznīcas šķirtība?
Atcelta.
17) Latvija, latviešu tauta un Rietumu civilizācija?
No deģenerācijas un sabrukuma izglābta.

18) Bet steidzīgāk par visu iepriekšējo: vakcīnfanātu tirānija?
Salauzta, dedzīgākie vakcīnfanāti no visām varas un sabiedriskā stāvokļa pozīcijām gāzti, nosūtīti uz labošanas darba nometnēm, bet nevakcinētie - reabilitēti, viņu zaudējumi segti no vakcīnfanātu kabatām, viltus eksperti un viltus demokrātija atjaunota.
Dec 4 16:34 [info]zazis:
Safe space.
Par konsekvenci runājot, http://klab.lv/users/saka_taisniibu2/2833.html?thread=40465#t40465
Dec 4 16:10 [info]dzejairtraktors:
Massey Ferguson MF8700S
Dec 4 16:08 [info]dzejairtraktors:
Ko viss jau beidzās ja? davai tad traktorus
Dec 4 15:35 [info]sarkans0987:
6diena
Piecēla mani jau 6.30. Darbdienās ceļamies 6.40. Sabaroju ar brokastīm. Izkārtoju samazgāto veļu pa plauktiem, izšķiroju nolietotās/mazās drēbes, nomainīju gultasveļu, iztīrīju guļamistabas, izmazgāju un izkāru vēl veļu, iztīrīju abas WC, koridorus, virtuvi, uzvārīju zupu, salaboju dēlam un meitai bikses, pabaroju ar pusdienām visus, noliku sīkos gulēt pusdienlaiku, izbraucu veikalu pēc pārtikas un Ziemassvētku dāvanām, uztaisīju piparkūku mīklu, sataisījām šokolādes Ziemassvētku dāvanām....un pulkstens ir tikai 15.30.
Labi gan, ka ir brīvdienas- kad gan citādi būtu laiks atpūsties...
Dec 4 15:23 [info]ararats:
Brīdinu, ka lietotāja [info]saka_taisniibu2 šķietami vaļsirdīgā "atkāpšanās no cibas" nav nekas vairāk kā viltus manevrs, jo neietver anonīmisma, šī virināšanas un kratīšanas posta, kārdinājuma pašatcelšanos.

Neļaujiet apvest sevi ap stūri un nolādējiet mani LCIF. Jaunākā versija automātiski iztranshujārī laukā visus jaunos lietotājus, jo neviens normāls jau cibā no jauna nereģistrējas, bet vienīgie inceļi, kurus vērts lasīt, te ir kopš pašiem cibas pirmssākumiem, jo 15-20 gadu laikā joprojám nav ne atraduši sevi dzīvē kā Kosmoss aukstā gotiskā angārā un vecāku mājās Pērses krastā, ne nodibinājuši ģimenes kā tā nelietīgā parodija par cilvēku Ingmērs. (Neviens viņa konts te nav īstais - to vispār ir lieki piebilst, tāpēc piebildīšu.)
Dec 4 15:22 [info]ilona_pop:
"Varonība sākas tur, kur beidzas bailes no nāves..."
Dec 4 15:01 [info]artis:
Dmitry Orlov: Peak Oil Lessons From The Soviet Union
https://www.youtube.com/watch?v=zrz5ucQACo8
Dec 4 13:34 [info]ne:
izpildu anonīma komentātāja lūgumu: nefolk, lūdzu, beidz un atvainojies visiem, kurus esi aizskāris.
Dec 4 13:24 [info]liver:
paliec sveiks, tu man pietrūksi, lai arī cibā būs mazāk fašisma

lai tev viss izdodas, varbūt atradīsi laimi un beigsi būt burtiski fašists
Dec 4 13:22 [info]saka_taisniibu2:
RIP
Es beidzot sapratu, paldies! Ciba nav paredzēta politiskām un konceptuālām diskusijām, jo tad tevi uzreiz nosauc par fašistu, sauc visādos citādos vārdos un pazemo tavu sievu, kā to, piemēram, dara lietotājs mindsimp un nefolks savās dažādajās inkarnācijās. Apsūdzības fašismā, visādos ismos un citos izdomātos vārdos, kā arī lamas un personīgus beztēmas uzbraucienus vēl var paciest, kaut arī es nevēlos neko vairāk, kā apspriest idejas un uzskatus. Bet ar cibu nesaistītas sievietes apcelšana ir nepieņemama, es savu sieviņu ļoti mīlu, tāpēc negribu dot ieganstu viņas aizskaršanai. Tāpēc es saku lielu paldies cibas fašistiem, jo viņi mani beidzot pārliecināja, ka man te nav vietas. Tāpēc es beigšu cibot, šoreiz pavisam, un vēlāk visu izdzēsīšu, jo es esmu tikai cilvēks. Piedodiet, ja kādu cibā esmu aizskāris, tāds nav bijis mans mērķis, jo mani interesē tikai idejas un latviešu tautas glābšana. Ja bez tuvinieku apcelšanas cibā nevar, tad tiešām - piedodiet. Lai miera Dievs, kas ir augstāks par visu saprašanu, pasargā jūsu ieiešanu un iziešanu no šī laika mūžīgi mūžos āmen.
Dec 4 13:20 [info]dabairdzeja:
Starp citu, Arnis Kalniņš kopš 2008. gada ir piesavinājies manu bērnības mīļāko zinātniskās fantastikas grāmatu: Staņislava Lema "Solaris", kas bija izdota sērijā "Dienas grāmatas". Droši vien, jau pārdevis, jo viņš grāmatas aizņemas visu laiku, bet tad, kad nav naudas, tirgo visu pēc kārtas, jo dzīvo pie vecmāmiņas un nevar noturēties nevienā darbā.
Dec 4 13:18 [info]liver:
Kam kaunēties patiesības?
Dec 4 13:09 [info]bauda:
SKD
Skaidas Nemiera Gars arī ir lielisks, pa īstam tribal industrial, un nav šaubu, ka tur pārdomāta ir katra sekunde, vienīgi žēl, ka tik īss. Vispār jau daudzus industriāļus ir pagrūti nosaukt par mūziķiem, tajā nozīmē, ka, ja visa tumšā mūzika būtu viena rokgrupa vai orķestris, tad industriāļi būti vai nu bundzinieki, vai timpānisti, un tādas lietas kā melodijas, harmonijas un gammas nav viņu stiprā puse. Bet es nerunāju par visiem, protams. Kādreiz pastāstīšu, kāpēc (man) sintezatorvilnis (tumšais) ir ūbermūzika visā tumšās puses skatuvē, bet tagad tas būtu nevietā. Paklausieties Skaidu:

SKD
https://monolithrecberlin.bandcamp.com/album/mds006-nemiera-gars

Dec 4 12:58 [info]divsimt_zosis:
Ilgi domāju, kā precīzāk raksturot divu_zosu klātbūtni cibosfērā, bet re, pats pateica atbildi priekšā! Izkārnījums
Dec 4 12:57 [info]mindsimp:
Krišjānis paslēpa neo-kristo-feodāl-fašisma baušļus :(
1) Aborti jeb nedzimušu bērnu slepkavības?
Aizliegti.
2) LGBTQYHVZ lobijs (ar to saprotot gan viendzimuma laulības, gan transseksuāļu sviestu, gan propagandu medijos un dažādu NVO darbību)?
Aizliegts.
3) Pornogrāfisku, amorālu materiālu aprite un prostitūcija?
Aizliegta.
4) Jebkādas komunisma un sociālisma nokrāsas, materiāli, publiskās izpausmes?
Aizliegtas.
5) Intersekcionālisms, kritiskā un franču teorija, dažādi postmodernismi universitātēs?
Aizliegti, ierobežoti, noņemts finansējums.
6) Bēgļi no 3šās pasaules, nelegālie imigranti (gan atjaunotās LV, gan padomju okupācijas laika)?
Valstī neielaisti, patriekti, asimilēti (bet šo pēc iespējas mazāk).
7) Nacionālās valsts suverenitāte un etniskā identitāte, valoda, kultūra, vēsturiskā atmiņa, piederība?
Nostiprināta.
8) ES?
Sagrauta, izdzēsta no vēstures annālēm.
9) Dabīgā ģimene?
Atbalstīta, laulības šķiršana ierobeźota vai apgrūtināta, laulības pārkāpšana sodīta, ģimene stiprināta ar pabalstiem, piemaksām, mājokļiem, auto, bērnu kopšanas atvaļinājumiem, nodokļu atlaidēm utt.
10) Ekonomika?
Privātīpašums nostiprināts, monopoli un lielkapitāli salauzti, mazais uzņēmējs atbalstīts, korporatīvā darbadevēju un darbaņēmēju integrācijas un sadarbības iekārta ieviesta, labklājības valsts demontāža uzsākta, zelta standarts ieviests, parādi nomaksāti, augļošana (t.i., gandrīz viss banku sektors) aizliegta.
11) Valsts pārvalde?
Subsidiārisms un decentralizācija ieviesta.
12) Valsts aizsardzība?
Obligātais vispārējais karadienests pēc Izraēlas un Šveices parauga ieviests.
13) Reģioni?
Deurbanizācijas un reagrarizācijas veicināšana izpildīta, lauksaimniecība kā tautsaimniecības kodols ieviests.
14) Ārpolitika?
Intermarium jeb ne Krievija, ne ASV, ne Brisele ieviests.
15) Tikumu un morāles audzināšana no ģimenes līdz valsts skolu līmenim?
Ieviesta.
16) Valsts un baznīcas šķirtība?
Atcelta.
17) Latvija, latviešu tauta un Rietumu civilizācija?
No deģenerācijas un sabrukuma izglābta.

18) Bet steidzīgāk par visu iepriekšējo: vakcīnfanātu tirānija?
Salauzta, dedzīgākie vakcīnfanāti no visām varas un sabiedriskā stāvokļa pozīcijām gāzti, nosūtīti uz labošanas darba nometnēm, bet nevakcinētie - reabilitēti, viņu zaudējumi segti no vakcīnfanātu kabatām, viltus eksperti un viltus demokrātija atjaunota.


© Krišjānis Lācis, Telos.lv redaktors

Dec 4 12:56 [info]divas_zosis:
.
Dec 4 12:54 [info]liver:
izskatās, ka no patiesības tomer var kaunēties, jo sevišķi tad, ja esi fašists.
Dec 4 12:53 [info]saka_taisniibu2:
Piedodiet, aizmirsu, ka mēs dzīvojam burtiski fašistiskā režīmā. Jā, man ir kauns, ka dzīvojam fašismā. Tas nekas, fašisti, jūsu dienas jau ir skaitītas. Jēzus Kristus jūs jau ir sakāvis.
Dec 4 12:39 [info]laachpisis:
Ak Mans Dievs, kad Es vienreiz pabeigšu to savu nolādēto doktordarbu? Liberāļi neapstājas un neapstājas, un viss Mans vērtīgais laiks paiet karojot ar tiem vietnē, kas ir 100x nepopulārāka par vietām, kur, iespējams, Mani murgi varbūt rastu atbalsi... Šajā sapuvušajā pederastatejas bedrē, kurā tik ļoti mīlu vārtīties diendienā, tad Es arī ieguldu savas galvenās, gaišākās domas un labuvēlošāko enerģiju, bet doktordarbs var pagaidīt! Sieva un tradicionālā ģimene arī! Teļi pirmajā vietā. Labi, ka doktorantūrā maksā stipendiju, lai cik tā nožēlojama būtu nožēlojamajā Latvijā, un vēl jau Baibis izbīdīja tās 20 štukas no VKKF, tā kā par azaidu varu lieki nesatraukties. Ko tas Minipimps melš kaut ko par darbu un šefu, nejēga. Es arī esmu aristokrāts kā Bauda, un Man nav jāstrādā! Sviesta cibas deģi, nekavējoties atvainojieties Man un vispār esiet pateicīgi, ka neprasu no Jums par savu gudrību abonēšanas maksu.
Dec 4 12:37 [info]methodrone:
Kā var ziņās kopā salikt, ka ar Omikronu vairāk inficējas vakcinētie cilvēki, un tajā pašā laikā paziņot, ka NHS atņems laiku, lai dīlotu ar parastām cilvēku saslimšanām, lai ārstiem būtu vairāk laika vakcinēt cilvēkus.

Doublethink at its finest an noone bats an eye!

Šo ir tik ļoti grūti un rūgti, un savā ziņā nepiespējami aptvert, bet šis notiek.
Dec 4 12:36 [info]liver:
kāda nozīme tam, kādai reliģiskai konfesijai pieder fašists. fašists ir fašists, un tas arī ir galvenais
Dec 4 12:33 [info]saka_taisniibu2:
Kam kaunēties patiesības?
-
Dec 4 12:31 [info]ne:
gnidroblogs ielūdz uz diskusiju
Dec 4 12:29 [info]ne:
wingmārs of redemption
Dec 4 12:29 [info]ne:
Ingmars - Čau, es esmu Ingmars man patīk aku piediršana un še lūk iekakāju šajā jūsu akā
Dec 4 12:27 [info]mindsimp:
Labi, Krišjāni, pastāsti, ar ko tevis piedāvātā korporātiskā teokrātija atšķirās no Itāļu stila fašisma?

Bet es jau zinu, ka nevari paskaidrot.
Dec 4 12:26 [info]bauda:
Spindrift ∞
Pērkot mūziku Bandcamp, tev ir iespēja pie nopirktā dalīties ar īsu atsauksmi, kas izpaužas kā atbilde uz jautājumu Why do you love this album? Pie pēdējā vakardienas pirkuma tādu ierakstīju, jo tas patiešām ir bijis tik nozīmīgs manas gaumes vēsturē, ka pat nepirku par minimālajiem 50 centiem vai 1 eiro, bet nepažēloju 3.33

In 1996 or so, I was reading Robert Holdstock's classic 'Mythago Wood' for the first time and heavily perusing a back-to-back C-120 with Allerseelen's 'Cruor' and this, which complemented the atmosphere of the book so perfectly that I still can and would not get rid of that immediate mental connection. Whenever the first notes of 'Riverine' chime in, I'm instantly spirited away to Ryhope, if only for a brief spell. Since then, 'Spindrift' has been my favorite atmospheric/dark ambient album of all time

RIVERINE

nevajadzīgs, ar mūziku nesaistīts komentārs )

Dec 4 12:22 [info]liver:
fašists ne kā apvainojums konservatīvajiem un nacionālistiem, bet burtiski fašists
Dec 4 12:18 [info]gnidrologs:
lai dažiem labiem lohiem pielehtu
Ingmars - Čau, es esmu Ingmars man patīk aku piediršana un še lūk iekakāju šajā jūsu akā

Ingmars - Man nepatīk ciemati ar piedirstām akām, tāpēc es ar savu ģimeni dzīvošu ciematā ar nepiedirstu aku, jo no piedirstas akas var saindēties

Ingmars - Cilvēki, kas kritizē manu akas piediršanu ir nacisti - punch the nazi today (lol ironiski)

Gnidrologs - Tu esi pelnījis, lai tu un tava ģimene būtu spiesta dzert no tevis piedirstās akas

Ingmars - REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Gnbidrologs draud maniem bērnien, ķeriet Gnbidrologu REEEEEEEEEE

Ctulhu (etc) - Jā, diemžēl Gnodrologs draud Ingmera bērniem :(
Dec 4 12:15 [info]mindsimp:
Krišjānis Lācis atzīstas, ka ir naciķis
Dec 4 12:12 [info]kartupelis68:
Tomēr tam kuru es gaidu, neienāktu prātā kaut ko atdot no sevis, maigumu kā dāvanu, nē viņš nav tā nav iekārtots.
Bet mums ir izvēle uzdrošināties vai ne. Palikt tur iekšā vai ne.
Kad ieskatos viņa zilajās acīs, es redzu tajās bezpalīdzību. Bezpalīdzība ir kā čaula, neaizskarama čaula. Iekšā ir maigums pie kā nevar tik klāt. Skarbumam nav nepieciešama stingra čaula. Tas ir maigums, kas tik pamatīgi jāsargā.
Dec 4 12:11 [info]dabairdzeja:
Jānim Balodim šajā portāla ir kādi 20 konti. Es izdzēšu visus e-pastus ar komentāriem, tos vispār nelasot. Lai iet un iesālās tas izkarnījums!
Dec 4 12:11 [info]virginia_rabbit:
Eižena pilnmetrāža
https://youtu.be/700gf687uCc
Dec 4 12:07 [info]balodis666:
Runā Jānis Balodis:

Nekas nevar būt veselīgāk par owning what you are, owning your shit un your success. Ja tev jāslēpjas, tu atzīsti, ka kaunies. Nē, nav obligāti jāafišē sevi, kā to daru es vai, piemēram, ingmārs, bet cilvēks ir brīva būtne un var izvēlēties, kā sevi pasniegt. Taču tā slapstīšanās un kautrēšanās... ne ne. Kam tā nāk par labu? Pašam sociofobam? Nedomāju gan. Nevienam nenāk par labu. Ja esi lohs, piecelies kājās un skaļi nosauc savu vārdu, pirms kult savu brehņu aiz 100x100 pikseļu avatāra maskas.


Kosmoss atbild:

Bauda ar mani gulēja, kad man bija 19. Un izpisa Veģmu, kas izdzēsa nefolka blogu. Viņam vienmēr datu aizsardzības likums šķiet neesošs.

Jāņa Baloža (baudas) dzimšanas datums ir 1979. gada 7. maijs. Todien māte pieliecās un viņu izdirsa, tad aizgāja atpakaļnuz darbu LU, kur viņš ir studējis tikai tāpēc, ka radiniekiem studijas ir bez maksas. Viņš ir tik nabadzīgs, ka 30 gadu vecumā nenēsāja apakšveļu, jo nebija naudas to nopirkt. Viesi veda viņam ēdienu, bet darbu viņš nebija ieinteresēts meklēt. Pārāk aristokrātisks.

Taurupē pie Ķeipenes Jānim Balodim ir vecmāmiņas vecā māja "Goldas", kas patiesībā pieder viņa tēvam, gluži tāpat kā viņa auto. Tur nav siltā ūdens, jo Jānim nepatīkot remonts. Patiesībā viņš nejēdz pat tabureti salabot. Nezinu, vai vispār dzīves laikā kaut vienu naglu ir iesitis. Māja piederēja bankai, jo radi to papisa kaut kādā mahinācijā. Tad fāters īpašumu atpirka.

Iemesls, kāpēc Jānis Balodis strādā SDI Media ir tāds, ka viņam ir bipolārie traucējumi un oficiāls ārsta atzinums kopš agras jaunības, nezinu, cik tieši agras. Viņš nespēj strādāt klātienē, jo ir sociāli neadekvāts un vienmēr izsaka piezīmes, kas spēj aizvainot pat sētas stabus. Principā viņu atlaiž. Pat Ķeipenes gaterī viņš nenoturējās ilgāk par trim dienām. 2008. gada vasara. Jānis nupat bija atgriezies no NL, kur atstāja savu ilggadējo lietuviešu draudzeni Rūtu. Jānis lepojās, ka viņi viens pret otru šķaidīja šķīvjus. Nekad neesot juties tik ļauns.

NL Jānis Balodis neklātienē strādāja par sexa čata moderatoru un mēnešiem ilgi lietoja dexofānu. Pēc tam atgriezās un tēloja baigo industrial leģendu. Viņam patīk izlikties, ka viņa devums LV metālmūzikai ir nozīmīgs (īsu laiku darbojies Urskumug un Heresiarh, ko neviens nezina vispār).

Zaļo apmetni es i negrasos piedāvāt atpakaļ, jo to šuva Jāņa Baloža bijusī draudzene, kuru es cienu, bet Jānis viņu pameta, izmetot viņas mantas pa logu Mazajā Zemītes ielā, kur viņa ģimenei jau daudzus, daudzus gadus pieder daļa mājas un zemes ap to.

Viens no seniem Jāņa Baloža draugiem un manns ex, ar ko esam labās attiecībās, man reiz stāstīja, ka Jānis ticot tādai fiškai kā seriālā monogāmija. Tas ir, nākamo draudzeni viņš vienmēr sameklē pirms attiecību speciālas izbeigšanas. Viņš var būt ļoti ļauns un darīt dažādas lietas, lai cilvēku izvestu. Var arī izvairīties no satikšanās. Pazīstu ļoti daudzas viņa bijušās. Un ne tikai. Arī sieviešu vīrus.

Starp citu, ar zazi Jānim, viņa vārdiem runājot, nav nekā kopīga. Kants viņam patīk, jo kants daudz pelna un labi gatavo.

Gandrīz visus savus vecos draugus Jānis aiz muguras apdirš un sauc dažādās iesaukās. Ja neveicas, iespējams, Jānis ir nedaudz pastrādājis. Viņš mēdz tā darīt. Viņam patīk, ja kāds salauž kāju, pazaudē darbu, izšķiras utml.

Starp citu, Jānis Balodis ir daudzas reizes atzinis, ka draugus izvēlas pēc materiālistiskā izdevīguma principa. Ja tev ir apreibinošas vielas, ēdiens vai nauda, Jānis tevi mīlēs un būs gatavs draudzēties. Ja tā vairs nebūs, Jānis tevi apdirsīs un darīs visu, lai kāds šo amatu ieņemtu no jauna.

Vai zini, kā Jānis Balodis var atļauties iepirkties Bandcamp? Viņš visu dabū bez maksas kopš atgriešanās no NL. Patiesībā parēķināju, cik viņš mēdza prasīt par benzīnu pēc tripiem, un man sanāca, ka es ar savu tālaika supermazo algu reāli vilku visus ceļojumus ar Jāņa auto. Visi pārējie tēloja māxliniekus un hipijus. Nezinu, ko viņi ēda, varbūt zāli. Nu, kr4, maksāju es toreiz astronomiskas summas pēc katra kopīgā ceļojuma. Pat vairāk nekā apēdu un izdzēru.

Tak komentē, cik gribi, es tāpat nelasīšu, Jāni Balodi. Tu esi lūzeris, kuram nav naudas apakšbiksēm. Visas tavas bijušās tevi nevar ciest, jo tu esi liekēdis. Nu, varbūt dažas uztur labas attiecības.

Starp citu, Jānis Balodis nemāk spēlēt sintezatoru. Viņš katru reizi improvizē un nemāk noregulēt tehniku tā, lai to nesalauztu. Varbūt viņam nav ausu, nezinu. Nekad nav bijis pie ārsta pārbaudīt dzirdi.
Dec 4 11:57 [info]dabairdzeja:
Starp citu, Jānis Balodis nemāk spēlēt sintezatoru. Viņš katru reizi improvizē un nemāk noregulēt tehniku tā, lai to nesalauztu. Varbūt viņam nav ausu, nezinu. Nekad nav bijis pie ārsta pārbaudīt dzirdi.
Dec 4 11:52 [info]lohsmos:
Principā, ta kā nefolks tusē ar to dārzeni Klofelīnu, es viņam neuzticos, turklāt viņš meitenes neuzskata par pilntiesīgiem cilvēkiem. Diezgan ilgi domāju, ka viņš ir miris, jo mērķtiecīgi ignorēja manus šizoidālos murgus, likās, ka otra gala vienkarši neviena nav, pohuj, kā provocē, nevienas tekstuālas atbildes, tikai kaut kāda aptuvena nosēkšanās. Kr4, kā jau rakstīju savā profilā, cilvēki ir mēsli, bet es nevēlos, lai viņi atstiepjas, jo tas lauž manu ego. Tā, lūk! Turpiniet sevi fakapot tālāk.

Un nevajag man te dirst, gribēšu un rakstīšu, kaut vai no cita profila, man ir jāpasaka viss, ko gribu pateikt, un es netaisos sevi grauzt vai grauzt savus radus vai citus cilvēkus. Manuprāt, šāda attieksme liecina par klaju psihopātiju.
Dec 4 11:49 [info]circene:
Tas ir vienkārši publisks veltījums, kas ir lasāms arī uz manas feisbuka sienas.

https://www.facebook.com/khosmos666x999
Dec 4 11:48 [info]circene:
Man ir bijuši daudzi gadījumi, kad cilvēki, kuri ir sarijušies zāles un gadiem ilgi nekontrolē savu bazāru, pēkšņi sāk šīs izpausmes projecēt manā virzienā, jo es, lūk, runāju par kvantu fiziku vai saviem sapņiem (kā īstena psihoanalītiķe). Tikai lieta tāda, ka viņiem parasti ir diagnosticēta šizofrēnija, bet man pat aspergeru neviens ārsts nav meklējis, turklāt viņi zāles rij kā konfektes un satikšanās reizēs ar bēdubrāļiem mēdz ar tām mainīties, salīdzināt iedarbību, runāt par savām blakusparādībām, nodirst pilnīgi visu esošo un tamlīdzīgi. Paldies tev Grēta Tunberga, es tos salašņas vairs nepazīstu - bija gatavi noēst pat pārstrādājušos un slimu mani, kuru zāļoja ar velnszinkādām elles tabletēm, kad neredzēju, jo man nekad dzīvē nav bijušas tādas blakusparādības kā tolaik, kad sāku no rītiem vemt melnu sūdu un nejust savas rokas, piemēram
Dec 4 11:48 [info]circene:
Starp citu, jūs zinājāt, ka daudziem antidepresantiem blakusparādībās ir rakstīts, ka tie "izraisa depresiju" vai "izraisa apātiju"? Tas nu gan ir numurs - dzer zāles, kļūsti resns, pumpains, mazāk empātisks (lasi - nozombēts), galu galā, paliec tikpat nevesels kā iepriekš, tikai vēl fiziski atkarīgs, un vienmēr domā, ka depresija ir vienkārši garīga slimība, kamēr jau izsenis ir zināms, ka tā ir blakusparādība iekaisumiem un citām saslimšanām, kā arī veidojas no pamatīgiem mentālajiem blokiem, kuri saspraudušies nepatīkamās dzīves situācijās, lai izvairītos no to atkārtojumiem. Smadzenes ir dators nevis sagadīšanās ar visādiem hormoniem, kas tur pārvietojas haotiski. Pfffff!!!! Es jau smejos. Sagadīšanās! Tie jau gēni! Hrenova vadus savilkuši, citādi jau smietos nevis raudātu
Dec 4 11:47 [info]circene:
Ja jums patīk smieties par cilvēkiem, kuri pērk betmena drēbes un skatās serikus, tak dariet to arsenālā, bet nevajag tā, ka man jau ir piemetusies paranoja. Nu, tādas ir manas jūtas.
Dec 4 11:40 [info]liver:
fašista divpadsmit baušļi
Dec 4 11:40 [info]dabairdzeja:
Precīzu adresi publicēšu vēlāk, man tā kaut kur ir pierakstīta. Varēsiet iet ar ēdienu, pabarot nabadzīgo Jāni Balodi ar bipolārajiem traucējumiem. Tikai ziniet, ka viņš nekad nedarītu to pašu. Viņš drīzāk novilktu ar brūnu strīpu pāri tavai izejamajai žaketei nekā pacenstos tavā labā.
Dec 4 11:33 [info]mindsimp:
Doxxomāts ir labi ieeļļots un strādā haha
Dec 4 11:29 [info]dabairdzeja:
Tak komentē, cik gribi, es tāpat nelasīšu, Jāni Balodi. Tu esi lūzeris, kuram nav naudas apakšbiksēm. Visas tavas bijušās tevi nevar ciest, jo tu esi liekēdis. Nu, varbūt dažas uztur labas attiecības.
Šodienai pietiks. Krānis Palodzis.
Ānis Falodis.
Tu jau zini, kas ir jādara, lai šis viss nebūtu forever publicēts interneta ārēs. To sauc par ultimātu. Nekādas cenzūras, pats atceries.
Dec 4 11:24 [info]dabairdzeja:
Nemaz nerunājot par to, ka es ar visu vienmēr dalījos, pelnot uz rokas zem četriem simtiem. Vēl iedevu free food darba vietā, kur Arnis Kalniņš nāca visai regulāri, jo vecmutere nebija pagatavojusi viņam kotletes un kartupeļus.
Dec 4 11:21 [info]dabairdzeja:
Vai zini, kā Jānis Balodis var atļauties iepirkties Bandcamp? Viņš visu dabū bez maksas kopš atgriešanās no NL. Patiesībā parēķināju, cik viņš mēdza prasīt par benzīnu pēc tripiem, un man sanāca, ka es ar savu tālaika supermazo algu reāli vilku visus ceļojumus ar Jāņa auto. Visi pārējie tēloja māxliniekus un hipijus. Nezinu, ko viņi ēda, varbūt zāli. Nu, kr4, maksāju es toreiz astronomiskas summas pēc katra kopīgā ceļojuma. Pat vairāk nekā apēdu un izdzēru.
Dec 4 11:16 [info]saka_taisniibu2:
Infinite jest
-
Dec 4 11:09 [info]dabairdzeja:
Starp citu, Jānis Balodis ir daudzas reizes atzinis, ka draugus izvēlas pēc materiālistiskā izdevīguma principa. Ja tev ir apreibinošas vielas, ēdiens vai nauda, Jānis tevi mīlēs un būs gatavs draudzēties. Ja tā vairs nebūs, Jānis tevi apdirsīs un darīs visu, lai kāds šo amatu ieņemtu no jauna.

Pat sikbojs nobāl tā visa priekšā, cik ļoti Jānis ir gatavs tevi izžmiegt sausu jau šodien pat. Ja tev kaut kas ir, viņš pateiks, ka tic komunismam, un pieprasīs, lai tu dalies ar saviem labumiem.
Dec 4 11:07 [info]dabairdzeja:
Gandrīz visus savus vecos draugus Jānis aiz muguras apdirš un sauc dažādās iesaukās. Ja neveicas, iespējams, Jānis ir nedaudz pastrādājis. Viņš mēdz tā darīt. Viņam patīk, ja kāds salauž kāju, pazaudē darbu, izšķiras utml.
Dec 4 11:04 [info]dabairdzeja:
Starp citu, ar zazi Jānim, viņa vārdiem runājot, nav nekā kopīga. Kants viņam patīk, jo kants daudz pelna un labi gatavo.
Dec 4 10:59 [info]dabairdzeja:
Viens no seniem Jāņa Baloža draugiem un manns ex, ar ko esam labās attiecībās, man reiz stāstīja, ka Jānis ticot tādai fiškai kā seriālā monogāmija. Tas ir, nākamo draudzeni viņš vienmēr sameklē pirms attiecību speciālas izbeigšanas. Viņš var būt ļoti ļauns un darīt dažādas lietas, lai cilvēku izvestu. Var arī izvairīties no satikšanās. Pazīstu ļoti daudzas viņa bijušās. Un ne tikai. Arī sieviešu vīrus.
Dec 4 10:54 [info]dabairdzeja:
Zaļo apmetni es i negrasos piedāvāt atpakaļ, jo to šuva Jāņa Baloža bijusī draudzene, kuru es cienu, bet Jānis viņu pameta, izmetot viņas mantas pa logu Mazajā Zemītes ielā, kur viņa ģimenei jau daudzus, daudzus gadus pieder daļa mājas un zemes ap to.
Dec 4 10:51 [info]dabairdzeja:
Es pat nelasīšu komentārus. Jānis Balodis ir saķēzījis manas ģimenes vārdu. Dots pret dotu.

Nu, jā, un vispār Jānim Balodim ir draudzene Ilze Sirmā, kurai ļoti patīk nekrofīlija, līķi, to uzglabāšana, nāve utml. Tā kā sader kopā viņi tīri labi. Ja viņiem būtu bērni, tie noteikti viens otru nozūmētu, apēstu un tad apčurātu mantas. Sociālās tendences iet ģimenē.
Dec 4 10:47 [info]dabairdzeja:
Sorī, man nav nekas pret gejiem, bet Jānim Balodim un Arnim Kalniņam ļoti patīk runāt par to, ar ko guļ kaimiņu geji. Iespējams, viņiem meitenes nemaz nepatīk. Man geji patīk. Nepretendēju uz visu pasaules vīriešu sirdīm.
Dec 4 10:44 [info]dabairdzeja:
2015. gadā es reiz ciemojos Goldās. Jānis Balodis ar Arni Kalniņu pierunāja mani ar ķerru no meža pāri laukam atvilkt nozāģētu egli. Viņi gāja nopakaļus un egli stūma. Esmu meitene ar vidējo svaru 55-65 kg. Kas tur sanāk, pediņi tur sanāk.
Dec 4 10:42 [info]dabairdzeja:
2008.-2009. gadā Jānis Balodis salaida ar Veģmu, gāja uz šturmiem un tēloja baigi sexīgo čali, lai gan daudzas sievietes tā nedomā. Es pat izjūtu tādu kā prieku par to, ka Diāna Alnis izdzēsa viņa blogu. Lai gan var jau būt, ka viņš to izdarīja pats, jo ir sociāli neadekvāts.
Dec 4 10:40 [info]divas_zosis:
Kas par ārprātu.
Dec 4 10:37 [info]dabairdzeja:
NL Jānis Balodis neklātienē strādāja par sexa čata moderatoru un mēnešiem ilgi lietoja dexofānu. Pēc tam atgriezās un tēloja baigo industrial leģendu. Viņam patīk izlikties, ka viņa devums LV metālmūzikai ir nozīmīgs (īsu laiku darbojies Urskumug un Heresiarh, ko neviens nezina vispār).
Dec 4 10:34 [info]dabairdzeja:
Iemesls, kāpēc Jānis Balodis strādā SDI Media ir tāds, ka viņam ir bipolārie traucējumi un oficiāls ārsta atzinums kopš agras jaunības, nezinu, cik tieši agras. Viņš nespēj strādāt klātienē, jo ir sociāli neadekvāts un vienmēr izsaka piezīmes, kas spēj aizvainot pat sētas stabus. Principā viņu atlaiž. Pat Ķeipenes gaterī viņš nenoturējās ilgāk par trim dienām. 2008. gada vasara. Jānis nupat bija atgriezies no NL, kur atstāja savu ilggadējo lietuviešu draudzeni Rūtu. Jānis lepojās, ka viņi viens pret otru šķaidīja šķīvjus. Nekad neesot juties tik ļauns.
Dec 4 10:30 [info]avralavral:
Uzzinu pēdējā: "dekāde" latviski nav un nekad nav nozīmējusi "desmit gadus"; "dekāde" ir desmit dienas.
Dec 4 10:29 [info]dabairdzeja:
Taurupē pie Ķeipenes Jānim Balodim ir vecmāmiņas vecā māja "Goldas", kas patiesībā pieder viņa tēvam, gluži tāpat kā viņa auto. Tur nav siltā ūdens, jo Jānim nepatīkot remonts. Patiesībā viņš nejēdz pat tabureti salabot. Nezinu, vai vispār dzīves laikā kaut vienu naglu ir iesitis. Māja piederēja bankai, jo radi to papisa kaut kādā mahinācijā. Tad fāters īpašumu atpirka.
Dec 4 10:25 [info]dabairdzeja:
Jāņa Baloža (baudas) dzimšanas datums ir 1979. gada 7. maijs. Todien māte pieliecās un viņu izdirsa, tad aizgāja atpakaļnuz darbu LU, kur viņš ir studējis tikai tāpēc, ka radiniekiem studijas ir bez maksas. Viņš ir tik nabadzīgs, ka 30 gadu vecumā nenēsāja apakšveļu, jo nebija naudas to nopirkt. Viesi veda viņam ēdienu, bet darbu viņš nebija ieinteresēts meklēt. Pārāk aristokrātisks.
Dec 4 10:22 [info]dabairdzeja:
Kad Jānis Balodis meklē savās biksēs ko materiālu, viņš tur atrod kniepadatas lieluma strupuli, kas nekad neklausa un lielā vējā spļauj acīs.
Dec 4 10:16 [info]dabairdzeja:
Jāņa Baloža (baudas) krāns ir 5 cm garš ereģētā stāvoklī. Es to zinu, jo viņam patīk festivālos dračīt krūmos, skatoties uz Arni Kalniņu (nistagms). Po pievienojas, kad meitenes ir aizgājušas.
Dec 4 10:14 [info]resort:
bļe pidari jobanie, a es ko vislaik saku!
Dec 4 10:11 [info]dabairdzeja:
Tu manu senču uzvārdu valkā pa internetu, tu mātes izdirstais izkārnījums Jāni Balodi.
Dec 4 10:08 [info]dabairdzeja:
Vārdi, uzvārdi, adreses, radinieku vārdi, uzvārdi, personas kodi, e-pasti, mīļāko vārdi, uzvārdi, hobiji, savādie ieradumi, telefona numuri utt. A ko. Cenzūras taču nav. Pidari jobanie.
Dec 4 09:58 [info]dabairdzeja:
Izdomāju, ka visus savu ienaidnieku privatos datus šepat nopublicēšu vuenā failā - lau tue pimpji aizrijas ar savu dihlofosu.
Dec 4 09:48 [info]lavendera:
Mūžu dzīvo, mūžu mācies...
"Piemēram, medicīnas māsa arī vīriešu dzimtē atveidojama kā medicīnas māsa. Atšķirība norādāma tikai datīva locījumā, vīriešu dzimtē lietojot galotni -am (medicīnas māsam)."
Dec 4 09:26 [info]kholhoz:
Khosmoss & Edmunds 💕
Neesmu vēl sapratusi Latest Posts nozīmi cibas khosmiskajā kolhozā un neapjaušu, cik ilgi manas vakardienas fantāzijas par porno ar Frīdvaldu, Andželikas jeb Garā Krāna mīlas dzīvi un mana bijušā orku bojfrenda neticamo seksapílu un iekārojamību tur karāsies. Vairākas diennaktis? Agrāk vai vēlāk gan pazudīs, tāpēc pieglabāšu interesantākos izvilkumus kā no žurnāla, tā komentāriņiem atsevišķā pukstiņā.

Es ceru, ka Edmundam nebūtu iebildumu, ja es apjūsmotu viņu kā ah daiļu pretējā dzimuma pārstāvi, kura dēļ vien bija vērts apmeklēt pasākumus, kur sievietes mēdz uzskatīt par kāpsli (bauda)

Jā, Andželika, mēs kniebāmies kādu gadu, vismaz, mēs kniebāmies kā maize ar ūdeni, kā sāls ar cukuru. Un viss. Neko vairāk neuzzināsi.

Viņa man piepisās, pirms vispār biju apsvērusi domu. Gribēja drātēt Rolandu.

Tagad viņa drātē Kapiņu. Pirms tam Viningu.

Diemžēl nācās izpaust visu šo informāciju. Vēlreiz atkārtoju, ka man ir 32 nevis 19. Esmu gan nedaudz iestrēgusi kārās atmiņās, grr. Nekas, tā nevar, rīt tā nebūs.

Jā, Frandzelika Kapiņa, mēs pisāmies. Ja kādas lretenzijas, grieziez pie manis. Es tagad 8 h dienā kačājos un mēru materiālu (nopietni).


Šajā vietā manu vienpersonisko flešmobu iztraucēja bauda, kurš pisa mani, kad man bija 19, tāpēc vēl aizvien nevaru piedot viņam, ka iemīlējās citā, un sāka apšaubīt mana čenelinga atbilstību realitātei. Vecais pervelis, es zinu viņa bankas konta numuru, dzimšanas datumu un bērnības māju adresi! Baudas dienas ir skaitītas, kā es te kaut ko whatever ha ha jūs tāpat nesapratīsiet, mans IQ ir 260

Par ko tieši es meloju? Par to, ka mēs ar Edmundu baudījām viens otra ķermeņus?

Rolandam ar Andželu ir romāns. Ja kas. Man gan Edmunds patika jau sen, es tikai viņam to neteicu.

Mēs uzņēmām pornofilmu...

Mans monopods ir viņa dzīvoklī

Sure, man. Mana seksa dzīve ir tik aizraujoša...

Man pat kauns stāstīt. Uzreiz izjūtu kaut ko, kas ikdienā nav pieļaujams.

Laikam neatliks nekas cits ka ielikkt kada pornosaitā viņa pinci. Šodien gan nē, bet man ir pieci folderi un filma

Viņam ir mana jaka un monopods,. . .

Edmunds Frīdvalds ir tāds idiots, ka viņam vajadzētu izjārēt smadzenes ar stieni. Viņš tejca, ka viņa klienti esot deputāti. Ddīzāk jau sekretāres, kurām kājstarpēs aug zirnekļi.

. . .

Bet mēs neticami skaisti pavadījām laiku, un es to nekad neaizmirsīšu
Dec 4 09:01 [info]az:
antarktīdā šodien var redzēt saules aptumsumu, bet tumsonību var redzēt tepat
Dec 4 08:06 [info]zivs:
to varētu saukt par slinkumu, varbūt negarastāvokli, ja vien nezinātu, kas to varētu labot. esmu sastimulējis sevi možu ar pieejamajiem dabīgajiem līdzekļiem, bet pat interesantais darāmais galīgi garlaiko.

ideāls rīts, lai vnk apķertos L, un drēbēs vāļātos pa gultu, elpojot viņai džemperī, matos. alternatīva būtu pamainīt apziņas stāvokli, bet alko no go, un, ek, zāle, šobrīd tu pietrūksti.
kas vēl nav šorīt mēģināts? redbull un xanax. davai!
Dec 4 06:56 [info]martcore:
Долин говорит, что «Последняя дуэль» — самый реалистичный фильм в карьере постановщика, и сравнивает его с «Царством небесным» и «Робином Гудом» (их тоже снял режиссер). Скотт отвечает: «Пошел на ***, пошел на ***. Спасибо большое [за вопрос], но пошел на ***».
Dec 4 04:55 [info]dabairdzeja:
Jānis Balodis R.I.P.
Dec 4 04:12 [info]dabairdzeja:
Es nestrādāju ilgi, bet ar extrēmo sportu es nodarbojos ilgi, un drīz es varēšu skaldīt betonu dzīvajā.
Dec 4 03:46 [info]mindsimp:
Dec 4 03:43 [info]mindsimp:
beep boop es esmu robots, mindbauda
Dec 4 03:42 [info]mindsimp:
-----BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK-----
Version: GnuPG v2
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=VhlC
-----END PGP PUBLIC KEY BLOCK-----
Dec 4 03:41 [info]mindsimp:
mindbound, tāpat kā teļjānis, ir holokausta noliedzējs un ultrafašists: https://twitter.com/mindbound/status/1466876022146613250
Dec 4 03:38 [info]mindsimp:
https://telos.lv/kerija/
Dec 4 03:37 [info]mindsimp:
SVĒTI
Dec 4 03:37 [info]mindsimp:
https://telos.lv/category/sarunas/
Dec 4 03:37 [info]mindsimp:
https://telos.lv/svetruna-1923/
Dec 4 03:36 [info]mindsimp:
https://telos.lv/category/izklasti/
Dec 4 03:34 [info]mindsimp:
https://telos.lv/author/redakcija/
Dec 4 03:34 [info]kholhoz:
Man ir jau 32 gadi, es dzīvoju pie vecākiem, nemaksājot īri un ēdot no viņu ledusskapja, bet tagad pēc divu gadu ilgas parazitēšanas un krišanas uz nerviem par savām nesakarīgajām attiecībām ar vienu deģenerātu beidzot esmu atradusi darbu kvalitātes kontrolē.

Ar darbu kvalitātes kontrolē ļoti lepojos. Šajā arodā roku iemēģināju, kad pēc kārtējā gada parazitējot un grimstot arvien dziļāk šizoidālos murgos, Rolands apžēlojās un sarunāja, ka mani pieņems darbā viņa cehā. To darbu es pati nemeklēju, man viņu pienesa uz paplātes. Tur arī visu iemācījos, kamēr uz mani aizdomīgi blenza viss pārējais cehs, bet es jau neesmu lose un blenzu pretī.

Kad sāku sist Rolandu, viss izmainījās. Uzrakstīšu par to, kad būsi atlaidušie mirušo gari, kuri man pašlaik iegalvojuši, ka filmējos porno ar Frīdvaldu, bet Andželika iekāro to par manis 15 gadus vecāko plikpauri no Vecdaugavas. Taisnība jau tā nav, nekad neesmu melojusi, bet pavelkos no šāda čenelinga, jo, kazi, varbūt izdodas piesaistīt sev uzmanību. Te jau cibā nekas interesants bez manis nenotiek
Dec 4 03:33 [info]mindsimp:
♠️♠️♠️♠️
Dec 4 03:33 [info]mindsimp:
https://www.google.com/
Dec 4 03:32 [info]mindsimp:
https://telos.lv/vadlinijas/
Dec 4 03:26 [info]dabairdzeja:
Edmunds Frīdvalds ir tāds idiots, ka viņam vajadzētu izjārēt smadzenes ar stieni. Viņš tejca, ka viņa klienti esot deputāti. Ddīzāk jau sekretāres, kurām kājstarpēs aug zirnekļi.
Dec 4 03:22 [info]gnidrolohs:
Bļe čozanahuj ciba, jūs galīgi visi ahujeļi bļe. Bratāns dirš, ka vairs nerakstīšot cibā, nahui jūs viņu tā sagruzījāt pidari? Slabo bija čuvakam izrādīt kaut miņimal uvažuhu? Es kratos delīrijā jau visu vakaru (vēl ir vakars?) bļe bet nu neko, arī es viens esmu skaists un inteligģents un izlietnē diršu ne mazāk filigrāni, turēs turpmāk to buru viens, bļē bet huļi?
Dec 4 03:20 [info]dabairdzeja:
Jā, Frandzelika Kapiņa, mēs pisāmies. Ja kādas lretenzijas, grieziez pie manis. Es tagad 8 h dienā kačājos un mēru materiālu (nopietni).
Dec 4 03:20 [info]mindsimp:
Krišjāņa Lāča sievai patīk BBC.
Dec 4 03:17 [info]mindsimp:
Lai tas notiktu, piedāvāju ieteikumus:

1) Nomazgājies
2) Beidz būt incels
Dec 4 03:16 [info]mindsimp:
Svinīgi solu, ka tad kad Arets Paeglis beidzot sev dabūs draudzeni, es viņu izpisīšu. Bet tikai tad ja būs pisama dāma.
Dec 4 03:14 [info]mindsimp:
♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
Dec 4 03:10 [info]circene:
Septiņi nāves vārti. Ja tu esi tur, piezvani man!
Dec 4 03:10 [info]circene:
Kopš tā laika man pieder tik neiedomājams pauvers, ka es brīvajā laikā darinu lietas. Es redzu, ko citi cilvēki dara, kur vien vēlos. Mani arī pielūdz kā dievību.
Dec 4 03:09 [info]circene:
Mana dvēsele vai gars ir bijusi dvēseļu tiesā, bet es esmu eņģelis. Sorī, man. Man ir arī stigma.
Dec 4 03:09 [info]circene:
Katrā ziņā, mana ģimene mani dievina par manām dievišķajām spējām
Dec 4 03:08 [info]circene:
Katrā ziņā, tagad viss būs citādi. Ja vajag mēdija palīdzību, es te esmu. Mirušie neplēš ādas, tikai liecina. Tur es arī esmu pārsvarā.
Dec 4 03:08 [info]circene:
Es burtiski redzu cauri visam, ko cilvēki dara. Bet arī gribu tajā iesaistīties. Kā cilvēks, kurš četrus gadus dzīvojis kā invalīds. Nezinu, kāpēc to rakstu, varbūt rakstu to Visumam.
Dec 4 03:07 [info]circene:
Protams, tagad infarktu sekas ir sadzijušas, bet es vēl joprojām nesaprotu cilvēku pasauli. Nepanesu ne kliegšanu, ne sliktus vārdus, neko. Un man tas kļūst aizvien interesantāk.
Dec 4 03:06 [info]circene:
Manā skatījumā arī es esmu dievs. Mana apziņa ir kā mākonis, un es varu noteikt, kurp tas dodas. Tas nav nekas smieklīgs, tas ir tas, kas notiek ar cilvēku, kas vairs nav cilvēks, bet tas, kurš bijis miris. Arī sāpes sirdī mazinās. Ja es pieņemu, ka esmu tikai cilvēks, jūtu sāpes.
Dec 4 03:05 [info]circene:
To jau manā vietā dievi dara. Katru manu dienu.
Dec 4 03:04 [info]circene:
Es zinu vārdus, ko nekad neesmu dzirdējusi. Un man ar to pietiek. Es tikai gribu deeep revenge. Deeeeeep. Es zinu lietas, kas notiks. Es varu tās mainīt. Un es ticu deeeeeep revenge. Par visu, visu.
Dec 4 03:03 [info]circene:
Ja jūs kādreiz atbrauktu uz rajonu (u know where, Koknese, Daugavas iela, Smaidas), es pirms tam zinātu, ka jūs tur būsiet. Maybe aizietu uz veikalu tajā dienā. Es varu arī bloķēt ziņas ar savu apziņu. Viena no tām lietām, ko cilvēks iemācās dziļā komā un kad velk ārā, kad izvaro un laupa.
Dec 4 02:57 [info]mindsimp:

WAGING WAR

Dec 4 02:54 [info]mindsimp:
Dec 4 02:54 [info]circene:
Šīs ir tikai ziņas no Covid informational guide. Stay fucked!
Dec 4 02:54 [info]circene:
Kad nomira zyrnys, rolands domāja, ka ir zyrnys. Esmu koilu sapņos redzējusi. Man labāk patīk baroni.
Dec 4 02:53 [info]circene:
Latvijas industriālās kultūras zvaigznes... Parasti mirst no amfika overdoz.
Dec 4 02:52 [info]circene:
Ar Rolandu es ne tikai satikos, bet gribēju arī precēties, pirms iesūdzēju viņu tiesā. Un Arnis filmēja, kā es viņam izsitu aci. Par ko es ar Arni nerunāju kopš 2018. gada vispār.
Dec 4 02:51 [info]circene:
Es tagad esmu kā pusaudze ar lielu sirdi un daudzām bildēm un 4 mm caurumiem ausīs (tas ir mainījies) un es diezgan labi saprotu citus cilvēkus, jo kārtīgi ēdu un lietoju zāles un maksāju rēķinus un domāju par karjeru. Vēl es izskatos ahūna labi un stilīgi kā Bilīz Aidolz astoņdesmitajoz. Psc vnk. Klofijs ar saviem drageem var iet uz savu tirgus laukumu.
Dec 4 02:49 [info]dzejairtraktors:
Laiks Bolivudai
Dec 4 02:47 [info]honeybee:
pirms pāris dienām tātad (pēc sajūtām nedēļa, reāli laikam vakar? aizvakar)
L.: - mammu, tev ir tādas dienas, kurās tu neko nedari?
es: - .... man ir tādas dienas, kurās es strādāju tikai četras stundas, vai tikai vieglus darbus?
L.: - bet ko tu dari, lai varētu tā dzīvot un būt normāla?
(ilga pauze)
- man šķiet, ka tu nekad neesi redzējusi mani normālu
Dec 4 02:40 [info]mindsimp:
stonks
Dec 4 02:35 [info]mindsimp:
Karo4e jāslēdz ir dīls. Ese rīt beigšu prokrastinēt, bet tad man vajag dāvanu. Dealio, bitch?
Dec 4 02:31 [info]mindbound:

Skatoties uz šobrīd notiekošo vājprāta sacensību starp Minsteres anabaptistu otro, papildināto izdevumu un entropijas kultu (linki nav nepieciešami), varu tikai pievienoties šī anonīmusa viedoklim:

No [info]saka_taisniibu2 sarakstā uzskaitītajiem 18 punktiem kategoriski nepiekrītu 8, ar niansēm nepiekrītu 7 un ar niansēm piekrītu 3, līdz ar to mana attieksme pret pirmo nenāk no akla principiāla antagonisma, bet gan no vispārīgām antipātijām pret putojošiem fanātiķiem un specifiskiem iebildumiem pret jau n-tās reizes iztirzātiem desiderata. Par manu attieksmi pret otro man, domājams, pēdējo dienu gaismā nav neko papildus jāpaskaidro.

Dec 4 02:28 [info]mindsimp:
Sodi mani, esmu pelnījis. Bet pohuj rīt safe
Dec 4 02:25 [info]iive:
Strauji uzmodos no sarunas, kur man stāstīja, cik svarīgi ir apmeklēt tieši suņuskolu Simple Beagle boys. Man nav suņa, neplānoju, un bija jāiegūglē, lai atcerētos, kas ir bīgls.
Bet Beagle boys, uzzināju iegūglējot, ir ļaunīšu banda no bērnības komiksiem, un šis īssapnis kontekstā ar pārdomām pirms iemigšanas paver ļoti interesantu vēsti. Es domāju par to, kā pēdējie laiki aktualizē visas manas trakās "būt vecākajai māsai" sāpes. Nemitīgi dzirdēt, kā "jaunākie" ir labāki, tikt uztvertam kā "pieaugušajam" pie atbildībām, bet ne pie iespējām, justies kā nepatikšanu vien nesējam. Es jautāju sev, vai šī ir iešana dziļumā, lai kaut ko mainītu pie fundamentālajiem pasaulskata mehānismiem, vai pašplosīšana vien.
Un te nu Beagle boys un suņu skola. Tas ir netipisks risinājums, kas aktualizē dzīvniecisko pusi antropomorfizētajā tēlā un strādā ar to. Pieņemu, lai izbeigtu bandītismu. Tasliek domāt, ka ir pareizi, lai arī ir grūti.
Dec 4 02:20 [info]ne:
es kādreiz mēdzu pret cilvēkiem izturēties ar necieņu, bet tad es sapratu, ka pret cilvēkiem ir jāizturas ar cieņu.
Dec 4 02:08 [info]ne:
kurš vēl atceras veiporveivu?
Dec 4 02:06 [info]balodis666:
Jānis Balodis man sāk patikt mazāk, tomēr loxx. Kas no tā izriet? Laiks doksot sevi.
Dec 4 02:05 [info]mindsimp:
vai ne
Dec 4 02:05 [info]ne:
meltdown
Dec 4 02:00 [info]dabairdzeja:
Diemžēl nācās izpaust visu šo informāciju. Vēlreiz atkārtoju, ka man ir 32 nevis 19. Esmu gan nedaudz iestrēgusi kārās atmiņās, grr. Nekas, tā nevar, rīt tā nebūs.
Dec 4 01:54 [info]bauda:
Oh, that's what else is new

http://klab.lv/users/pishjaanis/43760.html
http://klab.lv/users/gnidrolops/60550.html

Kas no tā izriet? [info]balodis666 man sāk patikt mazāk. Tu vari likt tik bildes no mana fb, cik uziet, es par tām nekaunos, bet ieraksti vismaz width=100% img tagā, ambāli

Dec 4 01:54 [info]ne:
man nepatīk totalitārisms
Dec 4 01:42 [info]dzejairtraktors:
[info]dzejairtraktors
Dec 4 01:41 [info]ingmars:
metāls
Brīvā laika trūkums, COVID-19, sliktie laikapstākļi, viegla pēdas trauma, visi šie apstākļi ir noveduši pie tā, ka kādu laiku nav sanācis skeitbordot. Tomēr katru dienu vingrinu stacionāru manual balansu uz plānas sedziņas (riteņi ripo, bet nesitas tik stipri pret grīdu), ir progress, stacionāri manual varu nobalansēt desmit sekundes. Esmu dzirdējis, ka kustībā tas esot daudz vieglāk, bet līdz šim mana pieredze ir liecinājusi par pretējo. Iespējams, man vienkārši ir bail to darīt. Redzēsim, kā būs, kad būs iespēja izmēģināt ar jaunajām iemaņām.

Pēdējo reizi ārā skeitbordoju 14. novembrī, to var redzēt šajās fotogrāfijās. Tas nav labs ollijs (es varētu daudz labāk, ja nebūtu noguris un ja man būtu vēl kāds mēģinājums), bet var labi redzēt, cik nesen ārā bija jauks laiks, kā arī man ir labs apģērbs, jo pirms tam sasvīdu un man nācās aizņemties metālistu kreklu no Santas. Metāls nekad nemirs.

Dec 4 01:38 [info]balodis666:
Kādreiz pisu 19gadīgas zuzes. Tagad man ir 50+ un 30gadīgās man nesniedz.

Dec 4 01:34 [info]dabairdzeja:
Jā, Andželika, mēs kniebāmies kādu gadu, vismaz, mēs kniebāmies kā maize ar ūdeni, kā sāls ar cukuru. Un viss. Neko vairāk neuzzināsi.
Dec 4 01:34 [info]bauda:
bez atļaujas
nocitēšu:

es varbūt negribu teikt ka ciba ir sātana iemiesojums un elle zemes virsū, bet laba manai psihiskajai veselībai gan ne. Es reizēm attopos, piemēram, kaut kādas tethys (rīmējas ar nepis) blogā un šausminos par to kā cilvēks var būt tik stulbs un augstprātīgs vienlaikus :D un tas nepadara mani vairāk zen

Mani arī ne. Fuck

Dec 4 01:29 [info]saka_taisniibu2:
Visas labās lietas reiz piepildās
-
Dec 4 01:24 [info]bauda:
egija šmegija
bija mana meitene apmēram vienu vasaras mēnesi, pirms iemīlējos veģmā, kas trīs gadus vēlāk sadusmojās un izdzēsa manu cibu; atceros, ka aprakstīju to kā a momentary lapse of satanic grace no savas puses, bet ir pagājuši jau 13+ gadi un acīmredzot kaut kas tur vēl nav sadzijis. what else is new?

Arboreal Nothingness ir manis izdomāts vārdu savienojums. Ar to arī circenītis aizkrāsnē

Man nav žēl
Dec 4 01:18 [info]dabairdzeja:
Man gan tagad ir draugs, bet nevajag, nu, tu pats saproti, bauda, ja?
Dec 4 01:18 [info]dzejairtraktors:
Dec 4 01:16 [info]bauda:
Piektdiena
Objektīvi novērojumi liecina, ka ciba ir dzīvāka nekā jelkad pēdējā laikā. Ir sākusies jauna ēra (varbūt pat divas): 1) parodijkonti par parodijkontiem un 2) flešmobings -- traktori mobo psiho pūķu princesi, orki mobo visus (leitestus), geju orki un dubļufrīki mobo Resort nenormāli asprātīgās komūnas utt.)

Latvijā piektdiena jau ir beigusies, tomēr visā pasaulē Bandcamp Piektdiena vēl joprojām turpinās. Atgādinu, ka, iekams tu nesāc par mūziku maksāt pa taisno vai somewhat pastarpināti, bet tomēr mākslinieka maciņā un klausies tikai jūtūbu vai radio, vai pat mierini sevi ar domu, ka ar spoķika abonementu pietiks, lai tavam iecienītajam un vairākklausītajam mūziķim tie kapitālisti ko vērā ņemamu atlicinās no tavas labticīgās straumēšanas viduvējā kvalitātē, tu esi objektīvi sliktāks mūzikas patērētājs par mani, kas to dara visu laiku. Par exclusively pirātiem, jūtūbistiem u.c. piesūcekņiem tur vispār nav ko runāt. Varu derēt, ka Circene arī nemaksā par mūziku.

No otras puses, man mūzikas pirkšana Bandcamp ir tas, kā es iztēlojos "šopingu" terapeitiskos nolūkos. Šajā Bandcamp piektdienā jau paspēju iegādāties 7 albumus un patlaban esmu nolēmis apstāties, jo šodien jau pasūtīju arī jaunu laptopu (MSI GF63 Thin 10UD-258XPL) un nu gan jūtos pietiekami apdāvinājis sevi šajā dāvanu sezonā. Laiks domāt par dāvanām citiem. Circenei man gan nav ko dot, viņa pati man nav atdevusi vienu veipu un vispār kā melnais caurums iesūc sevī tādas lietas, nistagma hookah, svešas grāmatas un gan jau ne to vien. Beware

Viens no nopirktajām mūzikām:

LA MORT

Dec 4 01:13 [info]dabairdzeja:
Es ceru, ka Edmundam nebūtu iebildumu, ja es apjūsmotu viņu kā ah daiļu pretējā dzimuma pārstāvi, kura dēļ vien bija vērts apmeklēt pasākumus, kur sievietes mēdz uzskatīt par kāpsli (bauda).
Dec 4 01:04 [info]dabairdzeja:
Atceros, es vecajam putnam aizdevu 50 latus no dzīvības apdrošināšanas putekļusūcēja festivālam, kur ieraudzīju vienu sk vīr. Ja kas. Un mēs kniebāmies siena šķūnī, kur man drēbēs iemetās spradži. Bet to sk v es satiku. vēl šogad un vēlu visu to skaistāko. <3
Dec 4 00:54 [info]dabairdzeja:
Bauda ar mani gulēja, kad man bija 19. Un izpisa Veģmu, kas izdzēsa nefolka blogu. Viņam vienmēr datu aizsardzības likums šķiet neesošs.
Dec 4 00:51 [info]dzejairtraktors:
Vantablack Valtra
Dec 4 00:49 [info]dzejairtraktors:
Valtra is hot rn


https://www.valtra.lv/ :v
Dec 4 00:41 [info]mindsimp:
pierunāji
Dec 4 00:31 [info]dabairdzeja:
Not happening.
Dec 4 00:21 [info]dabairdzeja:
Pizdata, cilvēks ir pārdevis manu mīļāku scifi grāmatu dzīves laikā, bet domā, ka es pa omnivu sūtīšu kaut kādu hookah
Dec 4 00:19 [info]mindsimp:
nedirs, dzeja ir kombains
Dec 4 00:15 [info]dzejairtraktors:
Kļūstiet viedi, paveiciet vairāk


https://www.deere.lv <3
Dec 4 00:12 [info]dabairdzeja:
Es negribu būt nekas cits kā cilvēks ar to dāvanu, ko man iedeva pēc nāves
Dec 4 00:10 [info]mindsimp:
siļķe
Dec 4 00:08 [info]mindsimp:
&&&&
Dec 4 00:07 [info]dabairdzeja:
Man bija infarkts daudzas reizes, es nosirmoju.
Rakstīšana mani aizrauj. Es jūtu to, kā viļņi kustas.
Dec 4 00:07 [info]dzejairtraktors:
[info]dzejairtraktors
Dec 4 00:03 [info]dzejairtraktors:
[info]dzejairtraktors
Dec 4 00:03 [info]resort (in [info]n_kjepainiishi):
Dec 4 00:02 [info]dabairdzeja:
Jā, esmu Kosmoss. Es nomiru. Augšāmcēlos.
Es burtiski nomiru apmēram 50 reižu. Man ir 32 gadi, un es dzīvoju pavisam citu dzīvi jau kādus piecus.
Dec 3 23:57 [info]dabairdzeja:
Nedrīkstu lasīt, jo esmu miris dievs
Dec 3 23:55 [info]nistagms:
daba ir sātana svētnīca
Dec 3 23:53 [info]dabairdzeja:
I am not a freak,
Which brings tears btw,
But I create every day
And it is no right to say Nay
Dec 3 23:52 [info]dabairdzeja:
I am not a freak,
Which brings tears btw,
But I create every day
And it is no right to say Jau
Dec 3 23:43 [info]dabairdzeja:
Es katru reizi to visu izjūtu caur savu ķermeni, kas tiek prasīts un ko es varu sniegt. Varu daudz, bet vai tas tiek prasīts un to vajag.
Dec 3 23:36 [info]dabairdzeja:
Getcha
https://youtu.be/9c-P7BTvmQ0
Dec 3 23:33 [info]punkts:
Amišu platmale
Dec 3 23:29 [info]dabairdzeja:
Vienīgais, ko mēs ar kolēģi nesaprotam, ir kāpēc tas cilvēkiem mēdz izraisīt nepatīkamas emocijas.
Dec 3 23:27 [info]aborigens:
Neesmu to iepriekš darījusi, bet sanāk kkā tā:
Janvāris: pārpratumi un laiskums rada pasaulē lielāku ļaunumu kā blēdība un ļaunprātība
Februāris: vai domas ārpus ideoloģiju nospraustām takām vēl vispār ir valīdas?
Marts: prātoju pie sevis kā gan es to varētu atbalstīt.
Aprīlis: Brīnišķīga kultūrvēsturiska pastaiga ar vilibaldis gida lomā pirms vakara d/k.
Maijs: Bezdievīgs cilvēks ir saprātīga būtne, kurai jāmirst.
Jūnijs: man joprojām šķiet, ka tikai satiekot cibiņus var sarunā pilnīgi dabiski ieplūst teikums "par dzīves jēgu runājot".
Jūlijs: it kā tiesāt citus būtu viegli.
Augusts: No rīta nenozvanīja modinātājs, līdz ar to mani pamodināja 6:20 ar vārdu "skrien".
Septembris: kāpēc tu domā, ka tieši tavas pēdējās trīs mīlestības ir īpašas un tām ir kāda dziļāka jēga?
Oktobris: Saņēmos aiziet sestdienā uz darbu, lai varētu mierā un klusumā nokoncentrēties uz projekta atskaišu nodošanu.
Novembris Kamēr es tikai domāju par to, kvarks to izdara.
Decembris: Lielais filtrs jeb 1559. g. katoļu baznīcas aizliegto grāmatu/autoru saraksts.

Šis gads bijis pārsteidzoši aizraujošs. Un, kas liekas viens no skaistākajiem pavērsieniem, lasot par pagājušiem laikiem es kā caur režģi, pamanu tajos tagadni. Vairs nav kādreizējā milzīgā (vienaldzības?) pārrāvuma, kas mēdza nodalīt manu dzīvi no tā kas notiek un notika. Cilvēcisko attiecību ziņā šis tas pamainījies, kaut kas zudis, kaut kas nācis klāt. Interesanti vai pēc laika atskatoties atcerēšos, ka šis bija arī kovid gads. Izsaku minējumu, ka ne, jo pretstatā maniem emocionālajiem piedzīvojumiem, tas tomēr bijis gana fonā un sekundāri.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?