Latest Posts

Current posting stats: 10 per hour, 0.17 per minute RSS version
Mar 28 12:56 [info]coletya:
Vakar vēstniecība nosponsorēja latviešu filmu.
http://www.imdb.com/title/tt1783254/?ref_=nv_sr_1
Pilnīgi varu ieteikt.
Sakarīgi aktieri.
Mar 28 12:48 [info]honeybee:
Viens no iemesliem, kāpēc es absolūti mīlu Pīteru Singeru: viņam ir totāli unflinching spēja doties tur, kur normāli cilvēki nedodas, lai pierādītu savu punktu. Ētikā.

This does not mean, of course, that it would be right to perform the experiment on animals, but only that there is a reason, which is not speciesist, for preferring to use animals rather than normal adult humans, if the experiment is to be done at all. It should be noted, however that this same argument gives us a reason for preferring to use human infants - orphans perhaps - or retarded human beings for experiments, rather than adults, since infants and retarded human beings would also have no idea of what was going to happen to them.

Singer, P. The Animal Liberation Movement. Originally published by Old Hammond Press, 19 Hungerhill Road, St Anns, Nottingham, England. ISBN 0 94806202 9. Printed by Russell Press, Nottingham. Text copyright Peter Singer, 1985.

//šis, piezīmēsim, nav nekāds Polemiskais Ieraksts Par Ētiku, vairāk "omg Singers"

//piezīmēsim, manas piezīmes un atrunas parasti acīmredzami tiek nelasītas
Mar 28 12:43 [info]digna:
+
Iestājies slapjo biksīšu laiks.
Mar 28 12:40 [info]santech:
man nav laika! t.i. - ir laiks, bet es nemāku salitk pareizi prioritātes. t.i. - māku, bet to nedaru. es daru to, kas patīk, nevis to, kas jādara. un bieži vien es atkal bomžojos bez naudas tieši tāpēc. es nemāku dzīvot, kā izskatās. ok - var jau darīt lietas, kas jādara, bet kad tad es darīšu lietas, kas man patīk? to maz ir iespējams sabalansēt? vai labāk sablanšēt? vai tā būs dzīvošana? tā būs "pareiza" " dzīvošana". ejiet dirst! (kam nu šobrīd vajag)
Mar 28 12:39 [info]f:
skatos, svētdien sola pirmo negaisu.
varbūt beidzot tas siltais laiks atnāks.
šašliku cepšana tiek pārlikta jau trešo nedēļu.
bardaks.
Mar 28 12:23 [info]virginia_rabbit:
interesani, ka baisākie zilie riņķi izmetas tieši tad, kad drusku sanāk atgulēties. šobakt no 2-6 viņš tikpat kā nemodās, es jūtos ok, bet riņķi omg
Mar 28 12:05 [info]flykting:
lasu ziņas un kasu galvu
kas, pie joda, ir "viesmīlības nozare"?
Mar 28 12:04 [info]tovantsev:
Skurbulī
Ja ātri skrien ārā pa Mūzikas akadēmijas galveno ieeju tieši taisni uz priekšu, tad var nonākt alkoholisko dzērienu valstībā. Magic!
Mar 28 11:46 [info]roncijs:
jāiemācās ēst šokolādi guļus.
Mar 28 11:31 [info]flykting:
grrrrrramamr nazis
nopietni, nedaudz apjuku, ieraugot šo virsrakstu


"Latvijā ieradušies 10 patvēruma meklētāji; kopā uzņemti 280 bēgļi"

te gadienā nav kļūda? nav jābūt "meklētāju" un "bēgļu"?
Mar 28 11:30 [info]dooora:
Alexa, say cheese, mouses are a'coming

https://youtu.be/IRmGZSdH2qY
Mar 28 11:23 [info]homebound:
Kad uznāk vientulība, saku viņai - ar mani viss būs kārtībā! Nav problēmu atrast kaut kādu da jebkādu izmisušu un pat ne pārāk briesmīgu čali, kurš man stāstītu, cik es esmu forša, bet tas viss notiktu par cenu, kuru es negribu maksāt. Negribu garlaikoties un negribu auklēties. Tad taču labāk ir būt vienai - un vienai būt tiešām ir labi. Man vajag kādu laiciņu vienai. Dajebkādība tā pat vēlāk mani sagrauztu vēl vairāk, nekā vientulība.

Vēl daudz laika satikt kādu, kurš nebūtu "izmisis un pat ne pārāk briesmīgs", šobrīd tas nav jāsteidzina. Šobrīd jāpriecājas, ka vienpadsmitos dienā var vazāties pa dzīvokli apakšbiksēs... bāc, es nevaru izdomāt lietas, kuras var darīt tad, kad esi viens pats, bet nevar tad, kad esi labās, funkcionējošās attiecībās. Ups!

Jebkurā gadījumā, mani nevajag pārliecināt, ka nevajag krist izmisumā un pieņemt stulbus lēmumus attiecībā uz sev nepiemērotiem cilvēkiem, tikai tāpēc, ka sajūtos vientuļa.

Man tikai to vajag atgādināt. Lai tas kamols pakrūtē aiziet prom. Vai varbūt vajag paēst brokastis.
Mar 28 11:18 [info]chimera:
nav tā, ka pavasaris atstāj mani vienaldzīgu.

izmetu veco, fosilizējušos skropstu tušu un nopirku jaunu. pagaidām esmu izmantojusi veselu vienu reizi.
esmu izaudzējusi mežonīgi garus nagus (meloju, paši izauga). pagaidām nesaprotu, kā ar tiem neizbakstīt ausis, mazgājot tās.
esmu mēģinājusi noteikt savas ādas toni, bet pagaidām esmu atdūrusies pret nespēju saprast, vai manas vēnas ir zilā vai zaļā krāsā.
un, visbeidzot, kačalkā pavadītais laiks nav bijis lieks. m. nokomentēja to šādi: kādi tev sportiski pleci! un psc, kāds tev tagad stiprs kāju satvēriens!
Mar 28 11:11 [info]tovantsev:
Dzīve ir tik skaista
Un beigās sanāk, ka pēc visas šitās garās interneta sarakstes es precēšos ar to čehu meiteni. Mamma prasa, vai es precēušu poļu meiteni. Viņa visu laiku jauc. Nu, nekas. Baigi jocīgi precēt cilvēku, kuru vēl neesmu saticis, bet tāda ir vienošanās, un mēs abi to gribam. Pirmā sieva man bija krieviete, otrā bija latviete. Vēl savā dzīvē es gribētu apprecēt kanādieti un brazīlieti.
Mar 28 10:52 [info]vilibaldis:
Kaķi
Ārā kaķu mānām liks.
Spoži spīd saulīte, jāiet ārā. Ārā pūš un salst ķepiņas. Laid iekšā.

Spoži spīd saulīte, jāiet ārā. Ārā pūš un salst ķepiņas. Laid iekšā.

Spoži spīd saulīte, jāiet ārā. Ārā pūš un salst ķepiņas. Laid iekšā... un tā no 7 rītā.
Mar 28 10:32 [info]jojo:
pateicibas:
pavasaris, gaisma, gaisma, gaisma,
loti silts un saulains, ceturtdien sola 21 gradu, viss zied,
pavisam netisam atradu jaunu celu ara no sastreguma,
pabeidzu lasit Moljeru (Annuskas kursa lasamlistes ietvaros), un nospriedu, ka man nepatika. abi, gan Moljers gan Kalderons rakstija galmam. kamer pirmais pamanijas paklanities karalim un rakstit izcilas lugas, otra garadarbs ir plakans, balts un melns. gudrs, ja, sarmats, ja, bet plakans. bet, protams, ir briesmigi negodigi spriest par autoru pec vienas lugas - vai, varbut, Ludvika galma bija vairak narcisistu -
nakamie, man liekas, bija Svifta Gulivera celojumi un Defo Mola Flandersa. man patika Defo un Flandersa, to lasiju jau liela, bet man nepatika Gulivera celojumi, tos lasiju kaut kad tina gados. bet, nu, labi, I will give them a shot - un abi ir angliski.
Mar 28 10:20 [info]kinskis:
kad bērnībā trenējos grieķu romiešu cīņā, mūsu grupā bija tāds raitis, kuram patika šefot ar svešvārdiem un teikt "alright". tā vasaras nometnē mēs viņu drīz vien nosaucām par olraiti. (ar uo)
Mar 28 10:07 [info]savaadaisu:
Kaut kā liekas, ka jābūt vēl kādam labam notikumam.
Un vakar bija izcili skaists saulriets. Kā reiz nācām no mežiņa, kur bijām lūkoties vai bebrs nav sācis savu aizsprostu atjaunot. Pie viena pārdomas par šo un to iekš dzīves un tās ritējuma. Nākas secināt, ka patiesībā vislielais ir darījis visu, lai mēs tur tai mājā paliktu. Ja tā apsmadzeņo kādos veidos mums ir piespēlēti pareizie cilvēki pareizajos brīžos, tas ir vnk pipec cik kruti. Tātad tomēr būs jākrāj naudiņu priekš ziemas dārzu.
Mar 28 09:50 [info]lavendera:
Melnā sperma
Kas ir redzējis vienu Nastavševa izrādi, ir redzējis visas.
Mar 28 09:46 [info]au:
vakardien atsāku skriet.
mazu četru kilometru gabaliņu, vidējais ātrums līdzīgs kā kādreiz - nekas traks, tātad, nav iekavēts. tagad tikai dilemma - vai censties uz to maija vidus visrīgas skrējienu vai nea.

(manam soļu tempam atbilst Knife "marble house", un māras dīķim apkārt bija ļoti rozā debesis)
Mar 28 09:43 [info]qgmr101:
PiB
pēcspīdums ir beidzies

šodien atkal būs jātiek galā pašam

milzīgākais izaicinājums būs nelasīt internetus
otrs -- neņemt galvā negācijas, bet ņemt galvā pozitācijas
Mar 28 09:41 [info]sickboy:
POPULISM IS THE NEW PUNK
https://www.youtube.com/watch?v=KmE0M9TOIxU
Mar 28 09:38 [info]stereotasse:
- apčī!
- taisnība.
Mar 28 09:22 [info]missalise:
Mēs darbā ar kolēģi esam uzsākušas jaunu projektu. Mēs ar mūsu apkopēju runāsim tikai latviešu valodā, lai palīdzētu viņai to iemācīties. Viņas meita brīvi runājot latviešu valodā un uzzinājusi, ka mammai tagad būs cilvēki, kas ar viņu runās latviski un palīdzēs mācīties valodu, esot noteikusi - nu tad beidzot. :)
Mar 28 09:07 [info]santech:
Es esmu tik dziļi savā iekšējā pasaulē, pats ar sevi, ka nepamanu un neredzu cilvēkus apkārt. Ne tā, ka ciemiņus, kas pie manis atnāk. bet tā, ka publiskajā telpā. Varbūt tāpēc, ka tur to ir pārāk daudz. Mazāk apdzīvotā pilsētā būtu savādāk. Bet, līdz ar to, ir cerība, ka arī mani pašu nepamana. Noslēpies.

Un vēl - es šorīt iedomājos par cibas aplikāciju priekš Windows 10. Androīdam jau ir. Bet kāpēc? Ir taču pietiekami ērti weblapā rakstīt. Vienīgi varētu būt ieimplementētas autoseiva utml. fīčas.
Mar 28 09:05 [info]sirdna:
Uzliku desmito Windows. Uz telefona. Jautri.
Mar 28 09:04 [info]slaaneklis:
Zini kā nekurienes izmērs aug nevis no tā, no kā tu esi būvēts, bet no tā, ko par tevi var uzrakstīt uz nekurienes virsmas? Lūk, tieši tā.
Mar 28 09:04 [info]vaarna:
Vai Jēzum bija kas kopīgs ar Emīlu Zolā, vai tikai zoles?
Kas tā par dīvainu lobēšanos? Youtubes punk rock miksā kā pirmā mētājas ZOLA JESUS, tad Rancid, NOFX, Pennywise, blablabla, kā jau pienākas, tad atkal ZOLA JESUS, tad atkal, Namaste! čupa ar pankiem, bet tad atkal ZOLA JESUS, un tā allažiņ, dažbrīd pat veselas 2 šamējās dziesmas pēc kārtas. Greja nokrāsas lai paliek dziedoņiem ērkšķu krūmos.

Kad Jēzus pāri jūŗai gāja,
tam nebij' buru, tam nebij' māju,
vien koraļļi un dzelme zem kājām,
un bariņš sekotāju offlainā.
Mar 28 08:57 [info]tnr:
Šis kādā brīdī bija frustrācijas blodziņš un tad visu pārējo lietu arī bet šobrīd gribēju atzīmēt, ka šobrīd ir YAY
Mar 28 08:57 [info]slaaneklis:
Cik vakar biju uzpūties dzīveskārs, tik šodien esmu saspiedies plakans.
Mar 28 08:53 [info]f:
: sweet dreams are made of these (c)
dažkārt sapņos redzu cilvēkus, ar kuriem ir unfinished business.
kā tajā 12 soļu programmā, kur vajag atvainoties visiem par pāridarījumiem.
lūk-tik,  atvainošanās un piedošana ir bijusi, bet sapņos tik un tā rādās.
Mar 28 08:45 [info]slaaneklis:
Reizēm domāju, ka glābiņš būs šeit. O, māņi un vilšanās.
Mar 28 08:41 [info]divi_g:
Kāds jūzerpikču materiāls :))
Mar 28 08:35 [info]sniegabrist:
take one mouthful of sugar and drink a bottle of wine turpentine
Mar 28 08:29 [info]dienasgramata:
nacionālsociālie tīkli
Mar 28 05:34 [info]_re_:
pirms iekrist smagā, bet ne dziļā divarpus stundu miegā starp darbu un darbu, pārlasu cibu ātrākam nokdaunam, bet te viens pakaļ otram žurki raksti, dzīvi un beigti. gan jau mans lietuvēns izdevību garām nelaidīs. saldus sapņus
Mar 28 04:04 [info]mazaa_mija:
vai kāds zin vai ir iztulkots latviski Andrē Bretona dzejolis Le Verbe Être, angliski The Verb to Be?
Mar 28 01:59 [info]punkts:
Ar mēli var uzpūst čurā.
Mar 28 01:58 [info]ievapasaule:
Tas, ko pēdējās dienas biju noturējusi par neapzinātu stresu ar smagu sajūtu krūtīs, laikam tomēr ir vienkārši elpceļu iekaisums.
Mar 28 00:49 [info]bozena:
Žurkas taisni zem loga bija izrakušas tādas alas, ka kādu dienu, zeme, atveries! atvērās zeme un iebruka, vārdu sakot, izveidojās neliela kritene, un atklājās sarežģīts žurku pazemes komunikāciju un loģistikas labirints. Iespējams, viņām bija plāns pārņemt varu mūsu mājā un, ja paveiktos, arī konkurējošajā kaimiņu mājā. Un tas viss, ņemot vērā, ka pagalmā kaķi vazājas apkārt trekni nobarojušies un kolonnās pa seši!

Atnāca "Žurki-Peļi-Jestj" sieviete (jā, tā pati, kuru pirms 10 gadiem satiku Cēsu ielas darbavietas kāpnēs, un kuru droši vien saticis katr(i)s un ikviens, kam bijusi darīšana ar ēku apsēstību no žurkām. Viņa ir dzīva un darbojas!) un ielika alā indi.
Inde ir bijusi rezultatīva, jo šovakar Mēness starus stīgo beigtas žurkas kažokā.
Mar 28 00:32 [info]dombrava:
Brīnišķīgi
Bija jēga nodzīvot līdz 2017.gadam, lai sagaidītu I. Kalvīno darba "Neredzamās pilsētas" latviešu tulkojumu. http://www.punctummagazine.lv/2017/03/24/neredzamas-pilsetas/
Mar 28 00:19 [info]keilens:
alle mennesker i denne verden er like mye verdt og ingen mennesker skal baksnakkes, krenkes, dømmes eller latterliggjøres. hat kommer ikke fra religion, det kommer fra frykt.
Mar 28 00:13 [info]lmr:
ceļu uz dzīvokli grauž žurka. tā skrapstinās virtuves palodzes stūrī. var pat dzirdēt, kā tā aiz sienas noskurinās. ko lai dara? tai pilnīgi vienalga par manu klaudzināšanu, tā turpina darbu. laikam jāgaida caurums, tikai tad no tās varēs atbrīvoties.
Mar 28 00:09 [info]slaaneklis:
gaismas.com ?
Mar 28 00:05 [info]gracy_kelly:
...
Dziedāt ir labi.
Dziedot gandrīz vienmēr pienāk brīdis, kad kaut uz mirkli aizmirstas visas lielās un mazās nelaimes.

Dziedāšana palīdz.
Mar 28 00:01 [info]inese_tk:
marts
haha, pie mums šonakt nakšņo čalis, kurš dzīvo Valmierā. atbraucis uz Rīgu paklausīties Crowbar (tur bija padaudz cilvēku, bet mazāk nekā orgi cerēja). tagad stāv un skuļī, par to, ka cilvēki nenāk uz končiem. tb pats inicēja šo tēmu, ne mēs. šams ar nodarbojas ar konču taisīšanu.
Mar 27 23:58 [info]rudzumaize:
Par cirku
Cirks bez dzīvniekiem taču ir kaut kas ļoti valdzinošs!
Mar 27 23:54 [info]aivars_666:
Pašvaldību vēlēšanas Rīgā
PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS RĪGĀ GAIDOT
Mūsu t.s. „labējie spēki”, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, sākuši pilnā balsī skandināt, cik svarīgi būtu dabūt prom no Rīgas mēra amata prokrievisko okupantu Ušakovu, tautā sauktu arī par Urlakovu, ka šī mērķa vārdā visiem latviskajiem spēkiem esot jāapvienojas… utt., u.tjp. Paši gan liekas aizmirsuši, ka tieši viņu piekoptā noziedzīgā t.s. integrācijas (faktiski – pilsonības izdalīšanas) politika noveda pie tā, ka vēlētāju nacionālais sastāvs Rīgā krasi mainījās un ļāva ievēlēt par Rīgas pilsētas galvu vienu no integrācijas produktiem – naturalizētu okupantu Nilu Ušakovu. Ka suns maina spalvu, nevis tikumu, to uzskatāmi parādīja šī darboņa rīcība, parakstoties par krievu valodu kā otru valsts valodu Latvijā. Viņš labi zināja, ka krievvalodīgo vēlētāju acīs ar to tikai iegūs, savukārt letiņi, kā jau parasti, papukosies mājās zem segas, bet līdz nākamajām vēlēšanām tādu „sīkumu” jau būs piemirsuši. Galvenais taču ir ūdens, apkures tarifi, kā arī atlaides braucienam sabiedriskajā transportā… Pašvaldību darbs taču esot ļoti apolitisks…
Taisnība labad gan jāatzīmē, ka īpaši sliktāka (tieši no nacionālpatriotiskā viedokļa vērtējot) dzīve Rīgā pēc Urlakova nākšanas pie varas arī nav kļuvusi. Pat Dudajeva iela, kuru saskaņieši savulaik kvēli solīja pārdēvēt Artmanes vai vēl kādā citā „neitrālā” vārdā, ir saglabājusi savu pašreizējo nosaukumu. Protams, naivi būtu cerēt, ka Maskavas iela atgūs Latgales ielas vai Bruņinieku iela Aizsargu ielas nosaukumu, ja jau uz tādu fašistisku izgājienu neuzdrošinājās pat „nacionālistu” Purgaiļa, Ārgaļa un Birka vadītās Domes. Tāpat nesagaidīt ne no vienas līdzšinējās Domes vēlmi kaut kādas karaliskās piegulētājas Elizabetes vārdā nosaukto ielu pārdēvēt mūsu glābēja no moskaļu verdzības Valtera fon Pletenberga vārdā, kā tas bija laikā no 1941. līdz 1944.gadam. Ko nu vēl pīkstēt par „Pārdaugavas monstra” demontēšanu? Uz šādām nereālām lietām es neceru un negaidu, ka tās varētu tikt īstenotas. Ko gan mēs varam gribēt un ko mums vajag pieprasīt – netraucētu patiesi nacionālo spēku organizēto pasākumu norisi, piemēram, 16.martā vai 1.jūlijā. Un, lai cik tas nebūtu paradoksāli, bet fakti liecina, ka tieši Urlakova valdīšanas laikā to organizēšana ir ritējusi visnetraucētāk. Vai kāds atceras, kad pēdējo reizi ir bijusi tiesa, lai apstrīdētu 16.marta vai 1.jūlija pasākuma rīkošanas aizliegumu? Ja mani atmiņa neviļ, tad vismaz pēdējos 5 gadus tādas tiesas nebija tā iemesla dēļ, ka pēc tās neradās vajadzība – visi pasākumi tika atļauti tāpat. Lai atceramies, kādas atrunas tik neizmantoja tēvzemietis Birks, lai attaisnotu 16.marta gājiena aizliegšanu, vienreiz pat atļāvās palaist pīli, ka pie pieminekļa esot novietots spridzeklis, kura tur, protams, nebija. Vārdu sakot, centās nabadziņš, cik vien varēdams, pierādīt, ka viņš nav nekāds nacionālists un ka ekstrēmismu ir gatavs apkarot ar visu savu sirdi un dvēseli. N.Ušakovam savukārt tādas vajadzības nebija, simpātiju izrādīšanā leģionāriem u.c. līdz galam nenosistiem fašistiem viņu neviens pat nedomāja apsūdzēt, krievvalodīgajiem viņš vienmēr bija savējais un vēl vairāk tāds kļuva pēc bēdīgi slavenās parakstīšanās krievu valodas referenduma sakarā. Tātad pierādīt nacionālisma neesamību Nilam nenācās, toties lieti noderēja nodemonstrēt letiņiem – saviem potenciālajiem vēlētājiem, cik tolerants un demokrātisks viņš ir pret visiem, ne praidus aizliedz, ne nacistiskas izdarības. Lai nu saka vēl kāds, ka kreisie ir divkoši, kas demokrātiju izprot tikai sev vēlamā virzienā. Un visa tā rezultātā atrodas dažs labs letiņš, kurš nu ir gatavs balsot arī par Nilu – nu labs čoms tak, draudzīgs pret visiem, turklāt vēl dzīvniekus mīl, rūpējas par kaķīšiem kā par miesīgajiem bērniem.
Viena lieta gan ir, kas riebj jebkuram normālam latvietim, kura pastāvēja visus nosacītās neatkarības gadus un, protams, nav gājusi mazumā arī N.Ušakova Rīgas vadības laikā – tās ir 9.maija orģijas pie Karātavu staba, kuru laikā okupanti kārtējo reizi demonstrē aborigēniem, kurš ir saimnieks v našej Rige. Sirds sažņaudzas, to visu redzot, un kārtējo reizi gribas sev jautāt – cik ilgi mēs to visu pacietīsim, tautieši? Jau daudzas reizes esmu rakstījis, ka būtu beidzot jāparāda, ka latviešiem tas viss, maigi izsakoties, ļoti nepatīk, kaut kāda pretdarbība ir arī bijusi, piemēram, dzeloņstiepļu vainaga nešana šai dienā pie „atbrīvotāju” pieminekļa (http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/226354-nacionalistu_parstavji_pie_uzvaras_pieminekla_noliks_dzelondrasu_vainagu), tomēr skaidrs, ka okupantu masām tas bija tikpat kā oda kodiens zilonim. Ir nepieciešama daudz vērienīgāka akcija, tāda, kas pilnībā paralizētu okupantu darbošanos un liktu viņiem saprast, ka latvieši beidzot ir modušies un neļaus par sevi ņirgāties. Esmu par to rakstījis, piemēram, šeit: http://klab.lv/~aivars_666/46273.html. Diemžēl nav bijis neviena politiska spēka, kurš būtu gribējis maniem padomiem sekot. Tāpēc tagad atkal kārtējo reizi aicinu tos spēkus, kuri sauc sevi par „nacionāliem” un krasi norobežojas (vismaz vārdos) no Urlakova un citiem okupantiem. Pierādiet, lūdzu, ar saviem darbiem, kas jūs tiešām esat krasi atšķirīgi no tiem, kurus tik cītīgi kritizējat, ka par jums IR VĒRTS BALSOT. Noorganizējiet vērienīgu pretdarbības akciju okupantu orģijām šā gada 9.maijā, sauciet tautu uz ielām, lai tā atceras barikāžu laikus un kā dzīva siena nostājas pretī okupantiem, lai, kā viņi paši mīl izteikties, „fašisms (šinī gadījumā – lielkrievu šovinisms) netiek cauri”. Un nesāciet, lūdzu, demagoģiski atrunāties, ka tagad nav vairs 1991.gads, ka tauta ir citādāk noskaņota, ka tā vairs nav uz kaut ko tādu gatava… Pirmkārt, tieši jūsu kā politiķu uzdevums ir tautu atbilstoši noskaņot un panākt, lai tā būtu gatava. Priekš tam jūsu rīcībā ir saziņas līdzekļi un naudas resursi. Otrkārt, pat, ja tauta jums nesekos un akcija izgāzīsies, jūs būsiet parādījuši savu labo gribu – vēlmi pretoties okupantiem, vēsturē tā tiks ierakstīta kā jūsu aktīva darbība Latviskas Latvijas labā, kā pretdarbība okupantiem un viņu nekaunīgajām izdarībām! Tad vismaz es noticēšu, ka jūs esat citādi kā Urlakovs gan vārdos, gan arī darbos! Pagaidām es diemžēl starp jums un viņu nekādu būtisku atšķirību neredzu, baidos, ka arī turpmāk neredzēšu…
NĀCIJA PĀRI VISAM !!! CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!
27.03.2017. Aivars Gedroics
Mar 27 23:38 [info]simamura:
tā, protams, ir queer atziņa, bet man jau sen, kopš bērnības tiešām, ir sajūta, ka ja darbiņam tā procesā vai tā rezultātā nepiemīt zināma elegance, kaut vai tikai paša pamanīta, tad darbiņa brāķis ir bijis jau tā sākotnējā iecerē.
Mar 27 23:33 [info]dooora:
pirms nesenām dienām no mums atvadījās liels bērnu un citu nelielu zīdītāju draugs, čūsku eļļas tirgoņa mazdēls un gumijas zagļu barōna dēls, Dēvids Rokefellers.

nekrolōgs:
https://www.corbettreport.com/david-rockefeller-eugenics-obsessed-globalist-dies-at-101

bēru mielastā atskaņots mūzikls Rotšīldi.
Mar 27 23:33 [info]flykting:
koškin dom
beidzot atvedu kaķus. migrācija rulez, bičīz!
Mar 27 23:29 [info]gnidrologs:
“But we have many who are marrying and even producing… Even our Ugandan women are accepting to [reproduce] with these men,”an official from Uganda’s directorate of citizenship and immigration control told the committee.
Nez kāpēc klusē brašo cilvēktiesību, antirasistu un velkomistu balsis. Vai tāpēc, ka nav baltu cilvēku ko vainot?

Alzo dienišķā deva inshallas.
The number of acid attacks in London has soared in the past six years, new figures have revealed.
Between 2011 and 2016, there was almost 1,500 reports of attacks involving corrosive fluids in the capital.
There were 431 attacks last year alone, compared to 261 the previous year.

Drop acid, not.. uh.. acid!
Mar 27 23:24 [info]kants:
vienkārši gadās tādi vakari
kad vajag aiziet uz virtuvi, uzlikt karuzo izpildījumā je crois entendre encore no pērļu zvejnieka un valriekstu eļļa apcept plānās škēlītēs sagrieztu selerijas kātu un pusi sarkanā sīpola, pieliet tur neaudz vīna etiķa un karamelizēt ar himalaju sāli un brūno cukuru. to visu tad karstu uzlikt rupjmaizes doniņai, kam pirms tam ir plānā kārtā uzziests nesaldināts zemesriekstus sviests. garšo kā izklausās.
Mar 27 23:21 [info]anonymous:
"Neizprotams finansējuma sadalījums".
Mar 27 23:12 [info]sirualsirual:
"Viens gadījums man šķiet ļoti ilustratīvs – mājiņā, ko uzbūvējuši baltie, dīvaina smaka, un visas sienas ar kaut ko nošķiestas.
Apmēram metra augstumā siena balta, bet pārējais kaut kāds tāds... Māsiņa prasa, kas par lietu. Bet tur pie griestiem ventilatori, kas griežas, lai vēsinātu. Viņi nomedījuši ķenguru, piekarinājuši pie tā ventilatora un ideja tāda – lai mušas neapķēzī. Tas ķengurs griežas, visas sienas asinīs, un viņiem ir sunīši. Katram aborigēnam ir sunītis vai divi, kas viņus silda naktīs. Un tik, cik tālu viņi tiek, tik viņi nolaizījuši to sienu un pārējais ir sarecējušas asinis," šausminošo ainu raksturo Elīna.

http://klasika.lsm.lv/lv/raksts/makslinieka-darbistaba/dzejniece-elina-bakule-veira-rakstot-dzeju-prats-japalaiz-brivib.a69042/
Mar 27 23:09 [info]sirualsirual:
So tell me, was I good or bad? Zero percent good, 100% percent bad? Or was it more towards 70% good 30% bad, like Chairman Mao?
Mar 27 22:56 [info]virginia_rabbit:
we preach ecology, humanitarianism and non-violence when it
comes to world politics, we treat children and young people violently.
Mar 27 22:45 [info]basta:
ailiitee 'adrese', mans peedeejais cv saka 'kurentlii in vaithors'.
Mar 27 22:39 [info]roncijs:
beidzot atkal ir laba/atvieglota sajūta pēc matu nodzīšanas.
Mar 27 22:32 [info]dooora:
many deemed the design problematic
Morim seja mell kā vellŽora, nu tu pasaki vienreiz viņiem! vai Viņam vismaz.
http://www.nme.com/news/music/problematic-morrissey-tshirt-removed-2023153
Mar 27 22:23 [info]dooora:
Mar 27 22:17 [info]mapats:
Sēžu bebrudīķa malā, vēroju saulrietu. Atlido melnie strazdi un pilnībā mani ignorējot uzsāk riesta kautiņu mātītei vērojot. Labi, ka uz galvas man neuzleca. Skraida, skraida viens otram pakaļ, nostājas pretī un sāk lekt gaisā un ar spārniem sisties. Mātīte vēro notikumu un aizdomīga trokšņa/kustības gadījumā iesvilpjās, lai kavalierus kāds plēsējs nenocopē. Ņēmās manā tuvumā 10-15 minūtes, līdz saulrietam aptuveni un tad vai nu kautkur tālāk aizdauzījās, vai dabūjās, beigas notika kādu gabalu nostāk aiz muguras, neredzēju. Bebrs neatnāca, līdz saprātīgai krēslai.
Mar 27 22:16 [info]iguaana:
mmm hormonu vētriņas.
bet cilvēki ir tiiiik ego. nu tad ejat dilles, es esmu tikai devusi pēdējos gadus visiem pēc kārtas savu spēku, patiesību un darījusi no sirds.
Mar 27 22:01 [info]ariadasprince:
Es nezināju,ka varu būt tik vāja.
Es patiešām esmu kļuvusi vāja, bet nevis nostājā, bet savās spējās izdarīt.
Mar 27 21:32 [info]aborigens:
Visām zaļajām lakstīgalām, nopīpētajām cigaretēm, nekad neapmeklētajiem dziesmu svētkiem, elektrošoka dzirkstelītēm, kuras sajuka zem laba un ļauna atzīšanas koka. Skabargām viens galiņš ir asāks, bet tad tas atmaigst ādas siltumā. Mazais, nekaunīgais melnītis kā reizi iesēdies pirksta galā. Arī karalienei bijis tik nešpetns raksturs, ka viņa dusmās sašķaidījusi galminieka pirkstus ar svečturi. Lai gan man labāk patika vēstule mērijai. Joprojām skaistais, apbrīnojami vienādais rokraksts, kuru izraibinājuši pirmsnāves gaidu bailīgie svītrojumi un tintes traipi. Mūsdienās tas būtu vienkāršāk, visi datorā rakstītie, bet pārdomātie teikumi pazustu delete gādīgajās rokās un mēs par viņas bailēm un šaubām neko neuzzinātu. Ideālā, bezbailīgā valdniece.
Mar 27 21:25 [info]slaaneklis:
Šodien man tas vējš jau apsēdies ir. Drīkst?
Mar 27 21:18 [info]vikings:
Un tagad par mākslu - citāts
"Будьте осторожнее с тем, что Вам непонятно - это может быть произведением искусства." :)

Музей Прадо,Испания.
Mar 27 21:14 [info]heishy:
5.
- Ar ko tu tur runājies?
- Ar sevi!
-.. Klusāk, es lasu.
Mar 27 21:03 [info]helvetica:
vēdlodziņš
vējš tik maigs
Mar 27 21:03 [info]wasted:
https://www.youtube.com/watch?v=6Zl5vpy__dQ
Mar 27 20:57 [info]punkts:
Speedlaugh.
Mar 27 20:55 [info]spect_actor:
Šodien biju neizgulējusies un nogurusi, ļoti pietrūka Latvijas (tas izpaudās ārkārtīgi skaidri iedomājieties kā Diāna mani apskauj; un vizualizējot konkrētas vietas Preiļos), bet tagad man ir biļetes uz Rīgu un uz Barselonu. Es joprojām esmu neuzgulējusies, bet tas nekas. Rīt uz skolu nav jāiet. Priecīgu teātra dienu.

Matīsiņš šorīt esot jautājis pēc cik dienām Anna būs atpakaļ. Matīsiņ, pēc 73 dienām būšu.
Mar 27 20:51 [info]punkts:
 photo 50E4BE38-EA47-4379-8F88-B1CD25A2EC02_zpshrsvlwib.jpg
Mar 27 20:50 [info]qgmr101:
mūzikas playliste Lidiņā


cik redzēts attēlos, Ķirsons pēc reptiloīda neizskatās, bet, kā zinām, tie lieliski prot maskēties

⚡ادم⚡ مبارك
Mar 27 20:37 [info]chaika:
čīkstīte
Mar 27 20:23 [info]qgmr101:
Mierīga un plata plūst manas dzīves upe
Mar 27 20:20 [info]26april2007:
pilniigs fail kaa es te no saakuma rakstiiju kjip poeetiski ar garumziimeem lo,l
davaj chav
Mar 27 20:19 [info]26april2007:
\zajebal
zigis man vairs nepatiik tagad man patīk andrejs
nee bet vispaar man iet diezgan briesmiigi shodiena bija shayusmiiga, vnk juutos pretiiga aptraipiita gribu ieiet karstaa dushinjaa un noskrubeet visu sev nost, es gribetu masaazhu normaalo+erotisko
atkal pieriju pilnu kungji tagad k;lausos zarnu simfonijaa reaali pashai par sevi veemiens naak
tagad katru vakaru sauliite seezhas un spiid man pa taisno actinjaas bet es nedusmojos man patiik es uzreiz pacholeeju aaraa pa logu opinjaa sarkanas debesis riktiigi smuki bet cik jau var focheet tas jau taads 8 klases snapchat storijs
vakar naktii domaaju par to kaa buutu atvest ciemos kaadu smuku puisi un pasmarhzoju pati sAVU kreklu nu kjip izlikos ka esmu tas puisis,, un karoch es tik afigenna smarzhoju. mans nosleepums - dkny be delicious un emanuel ungaro fruit d'amour kopaa ir vnk orgasms
miers aaraa
Mar 27 20:19 [info]heishy:
Kaitinošā 29. Mēness diena ir aizkaitinājusi prom tapetes , kuras gribēju. Pārvandījos pa Depo. Šampānieša toni gribēju, sort of dabūju.

Mājokļa jautājums turpinās.
Mar 27 20:15 [info]punkts:
Otrā galā degunradžu zupa, bišustropu zupa. Pupa smuka, bet tupa.
Mar 27 20:11 [info]punkts:
Es tūlīt būšu sieviete.
Mar 27 20:10 [info]punkts:
 photo B93AA03F-CE99-439D-BEC6-E5361507D387_zpshsry4ams.jpg
Mar 27 20:00 [info]punkts:
Pupa nokrita un kakāja.
Mar 27 19:58 [info]brimstone:
Pārnākot mājās, pārvēršos par vecu, sagrabējušu, čīkstošu un īgnu vecu veci.
Mar 27 19:54 [info]zirka:
hāhā, saņēmu pāris bildes no iepriekšējās nodarbības, nu viss, šito vairs nevar publiski rādīt, tās apgrieztās pozas ir viens vienīgs dibens fokusā
(tikai dzīvesbiedram, protams, viņš zviedza)
(bet varbūt tas ir tikai mans dibens)
Mar 27 19:47 [info]punkts:
 photo 38F376FC-13B3-4D79-A452-925E90C336D8_zps4ef2gbyx.jpg
Mar 27 19:28 [info]deloveja_kundze:
kopš man ir kaķi, man mājās vairs nav pildspalvu.

nu, tas ir, drošvien jau vēl ir, vienkārši visas veikli pazudušas zem dīvāna un citos kaktos.
Mar 27 19:00 [info]melnbaltalapsa:
Ah
Ai, ka Tu pavasari mani sāpini. Šodien tāda saule iespīdēja acīs iekš istabas, ka teju sametās fiziski sāpīgi, ka nedzīvojam vairs Avotu ielā. Tās gaišās piecas istabas. Tā virtuve un plašumi. Rēķini un sabiedrība.

Šodien šķik - šķik apgrieza matus mana personīgā friziere frizētavā.
Mar 27 18:47 [info]kants:
kas tur bija ar to dabisko izlasi
Ķengaragā jauniešu kompānija iekļūst apsargātā teritorijā; mazgadīgu puisi sakož suns.
Gadījums bija noticis sestdienas pievakarē, kad četru vienaudžu kompānija nolēma pārrāpties pāri žogam, lai iekļūtu apsargātā uzņēmuma teritorijā. Jāpiebilst, ka pie žoga ir piestiprināta zīme “nikns suns”.
Mar 27 18:44 [info]nekurlande:
Šodien pirmajās slimnīcas pagalmā nozāğēja visus jasmīnus un ceriņkrūmus. Tad ar traktoru no zemes rāva laukā to saknes. Viss 14. korposs un citi vecie personāla dalībnieki stāvēja pie logiem un raudāja. Pēc stundas viņi aizvien par to runāja un raudāja.
Mar 27 18:26 [info]lenorad:
Kurš tagad ir kura padauza, feisbuks googles, vai google feisbuka? Dažas dienas atpakaļ pamanīju, ka manā timeline parādās 'ieteikti raksti' kas kaut kā uzkrītoši atgādina manu meklējumu vēsturi no googles un pinteresta. Pinterestu es saprast, jo abi konti man ir sasaistīti.
Bet tagad... es tikko kā beidzu googlēt mašīnu īri Anglijā, atveru feisbuku, sāku skrollēt, pirmais ko redzu - ieteikts raksts par mašīnu īri UK no tieši tās kompānijas, ko tikko kā pētīju. ZB.
Mar 27 18:15 [info]neraate:
mani drusku mulsina vias tās 'veiksmes brokastis' kur par 'simboliskām naudiņām' var dzirdēt vietējo biznesa guru veiksmes stāstus par bisnesu, kurš ir ļoti veiksmīgs un īss (nu tur gads vai daži gadi) un būtībā ir tik veiksmīgs tādēļ, ka līdz šim mums tajā jomā bijusi brīva niša
es gan no ekonomikas un finansēm neko nesaprotu. iespējams, ka man vienkārši skauž
Mar 27 18:12 [info]dis:
nebrīnieties, ka omes nezvana tik bieži kā agrāk
viņas jau kaplē un rušinā

melns aiz naga, zeme iesilst, jāpaciešas
šodien ziemeļvējš,tāpat arī vakar pūta tā, ka pagājušo gad savestās lapas no pļavas atgriezās atpakaļ pagalmā
virpuļvirpuļi
Mar 27 17:57 [info]tapetes_puksts:
bet tagad tas ir beidzies.
liekas, ja es atkal kaut ko neizdarīšu, es nosmakšu
pēc idejas vajadzētu meklēt normālu darbu, bet paredzamība un plāni man ir kā nāve. uzreiz saslimstu.
Mar 27 17:55 [info]silpurene:
if in doubt, cut it out
Mar 27 17:53 [info]tapetes_puksts:
Antoine d'Agata ir unikālākais cilvēks pasaulē.
tikšanās un sarunas ar viņu bija kā mūžību meklēts ūdens malks izslāpušam ceļiniekam tuksnesī.
Mar 27 17:51 [info]tapetes_puksts:
bet varbūt tas ir labi.
citādi es pavilktos pa straumi un viegli dzīvotu rutīnā, bet tā es visu laiku izaicinu sevi un eju iekšā citādajā/nezināmajā, meklējot arvien jaunas sajūtas un iedvesmas impulsus.
Mar 27 17:50 [info]phz:
Laiks aizvērt darba internetus
Mar 27 17:48 [info]kakjux:
sestdienas vakarā pirmoreiz redzēju David Tennant in the flesh. omg, nemaz nezināju, ka viņš ir īsts cilvēks :D
bet vakars sabojājās, kad pamanīju, ka esmu saindējusies ar kaut ko. nakts no ellītes. svētdiena bija arī mega mokas, jo jāstrādā un jāmokās. atzīšos, tagad ir baigi, baigi bail ēst.

citās ziņās, ir piebukots dzīvoklis Alicantē uz 6 naktīm. viesnīcu uz vienu nakti Madridē meklēšu citudien.
Mar 27 17:46 [info]sniegabrist:
dienas atradums
dark-jazz krājumu papildinājums. Gaišiem vakariem piestāv
Księżyc - Kapkowa

un live @Boiler Room - burvīgs koncerts, acīm arī tīkams, pārdomāta performance, noskatījos kā filmu.
Mar 27 17:46 [info]bljanna:
zaļo padomiņu, lūdzu
Ko darīt ar noziedējušām hiacintēm un narcisēm podiņos? Vēlāk vedīšu uz Mazpilsētu izstādīt dobēs, bet ko līdz tam? Lapas brūnē (tās griezt nost vai atstāt), turpināt laistīt?

Ā, un vēl man ir mirte, kas vairāk izskatās nedzīva, nekā dzīva - sausa, it kā mumificēta, ko darīt?
Mar 27 17:43 [info]ilona_pop:
Briesmīgākā telefona saruna ever, pilna klusuma un pārmetumiem
Mar 27 17:37 [info]temperature:
74
visu dzīvi domāju, ka man nav nekādu talantu, bet tikko tā kārtīgi sapratu, ka ir gan. pašnoniecināšana. lai nu ko, bet to es daru izcili.

šodien atnāca piedāvājums, kura dēļ varētu lēkāt pa dzīvokli, ja nebūtu šoka sastinguma. izskatās, ka mana nebeidzamā spamošana par filmām un ēdienreižu atlikšana kino apmeklējumu dēļ būs atmaksājusies. piedāvājums ietver smagu darbu un šausmīgu atbildību, bet no laimes nezinu, kur likties.
un tad, protams, ieslēdzas mans prāts, kas uz labām ziņām vienmēr reaģē ar: "i will find a way to fuck this up." nesaprotu, par ko esmu šo izpelnījusies, un esmu pārliecināta, ka, kad sākšu darīt šo darbu, mani ātri vien izmetīs pa durvīm, jo viņi sapratīs, ka es neko no kino nejēdzu. vai arī mana nepārliecinātība par sevi panāks to, ka nespēšu uzņemties atbildību par pašas pieņemtajiem lēmumiem, un tad tas būs tas, kas viņus atgrūdīs. kaut kādā veidā kaut kas noteikti noies greizi. palikšu pie siles, ko pati būšu sasitusi.

un kaut kā ļoti līdzīgi ir ar manu randiņošanas situāciju. puisis ir lielisks, ar katru sarunas brīdi atklājam arvien vairāk kopīga. pirmo reizi vairāku gadu laikā sapratu, ka veiksmīgam randiņam nav nepieciešams alkohols, lai es atbrīvotos. pārnāku mājās trijos naktī smaidīga līdz ārprātam. un tāpēc es gaidu katastrofu. tā ir neizbēgama. gaidu, ka kuru katru brīdi uzzināšu ko tādu, kas nogriezīs jebkādu vēlmi ar viņu tikties. šobrīd naudu lieku uz to, ka viņš izrādīsies homofobs un/vai rasists.

un tā es te dzīvoju, pati sev neļaujot izbaudīt labās lietas, kas ar mani notiek.
Mar 27 17:32 [info]investors:
Evolūcija ir muļķe
Es tā kā visu mūžu esmu svēti ticējis evolūcijas teorijai. Bet fakts, ka cilvēks no dabas nav klāts ar 700ās sērijas dūnām, mani dara tramīgu. Tagad visi kā muļķi ejam uz veikalu un siekalojamies ap dūnu jakām.

Kaut kurā brīdī taču viena seno cilvēku mātīte teica citai - Re kāds tas Mārtiņš smuki klāts ar dūnām, bet es tomēr labāk iešu un pārošos ar to Pēteri, kuram kopš dzimšanas spalva nav augusi.

Ja tā labi padomā, snuķis arī būtu tīri noderīgs "gadžets".
Mar 27 17:19 [info]phz:
Ugadai igru
Iz viena nu jau veca Photoshop Phriday par tēmu «Video Game Movies You'd Actually Want to See!» izvēlējos savus favorītus:

Mar 27 17:18 [info]es_esmu_dzhims:
man tik nenormāli besī lv prakse darba sludinājumos labākajā gadījumā uzrakstīt "stabils atalgojums" vai sliktākajā - to nepieminēt vispār + īpaši pieminēt sociālās garantijas. senx, ka ievēro likumu un uzskati to par tik īpašu sasniegumu, ka vērts minēt darba piedāvājumā. es arī varētu rakstīt "uz darbu nākšu regulāri un nezagšu" motivācijas vēstulē
Mar 27 17:16 [info]svesinieks:
#Natkreker
Mar 27 17:11 [info]gnidrologs:
Man patīk frīkšovs, kurā cilvēki, kas būtu balsojuši par reptīlerijas mafiju, tikum-signalizē taisnprātīgu sašutumu par Putina krievijas korumpētību.
Mar 27 17:03 [info]svesinieks:
Saeimnieks
Šodien ievēroju, ka Ušakovs prodakšens piedāvā Q&A ar Nilu. Tas ir viens no elementiem, kas, manuprāt, ļoti pietrūkst lv politikā. I mean, protams, ka vēlēšanu gads un pārāk nepatīkamu jautājumu Q&A neparādās (kāpēc lai parādītos), bet izskatās ļoti labi. Daudz labāk par Ķirša vienmuļajām pastaigām pa Rīgu, kas gan nav ļoti sliktas. Ušakovs atstāj ieinteresēta saimnieka iespaidu, kurš nekautrējas runāt krieviski un kuram rūp mazo cilvēku nedienas, pat tad ja tās izklausas mazliet muļķīgi. Lai arī es saprotu, ka nekādas mazo cilvēku nedienas viņam nerūp un no kampaņošanas brīvajā laikā viņi kopā ar Bemhenu un Ameriku piesmēķē cigārus ar iedzīvotāju sudzībām un pieņem naudas peldes un bāž pie vadītāja pirktus etalonus aiz glītu pašvaldības policistu biksītēm, es spēju novērtēt labu PR. 
Mar 27 17:03 [info]lasitajs:
nezinu, vai tas ir pavasaris vai arī es mēģinu kaut ko kompensēt, bet pēdējā laikā gribas rīt gandrīz nepārtraukti.
būtu interesanti nosvērties.
Mar 27 16:30 [info]simamura:
šramans būtu pārāk ambiciozi, bet arī livoniana multidentata būtu
Mar 27 16:15 [info]lovenight:
gribu apsēsties uz aizpūst visu prom līdz ar dūmiem, lai pamazām attālinās un pazūd.
mēģināju. nu diemžēl nav tik skaisti.

Ziniet, par alkohola lietošanu mēdz izteikties tā - tajā vakarā, kad ballē, tad Tu aizņemies prieku no rītdienas un nākamajā dienā, līdz ar to ir slikti.
Es droši vien aizņēmos pavasari, nu kādus 3 gadus uz priekšu. un visu prieku no pavasara. ceru, ka vasarai vēl kaut kas palika.
Tad tagad domās man ir riebīgs sniegputenis, ir tādi skaistie, kad pārslas krīt lēnām un mierīgi, bet ne te.
miers. prieks. brīvības sajūta. tas viss tā pfff. un jāsāk viss būvēt no jauna.

Un vēl. arī piederības sajūta. es vairs negribu būt.

Saņemties un meklēt no jauna.
Mar 27 16:10 [info]zin:
The Last Thing You Should Do
nosacīti nesen jau bija...
Mar 27 16:02 [info]phz:
PSA
Nepārēdieties Laimas šokolādi, būs slikti!

http://rowvid.com/?v=AlJBwgra42A&t=739.24&s=1
Mar 27 15:55 [info]apjukums:
Studiju laika draudzene izdarījusi pašnāvību.
Un man nebija ne mazākās nojausmas. Tādā, lūk, laikmetā dzīvojam. Tik tuvu, bet tomēr tik tālu.
Mar 27 15:49 [info]slaaneklis:
Visu ko nevajadzēja, bet pusnaktī pēdējos spēkus iztērēt gan nevajadzēja.
Mar 27 15:41 [info]amanita:
septiņgadnieks
Brīvdienās ar 2 ballītēm (vienu mājās, otru Dabas muzejā) Krišjānis nosvinēja savu septīto dzimšanas dienu. Pats ļoti gaidīja savus septiņus gadus, jo laikam visa jezga ap bērnudārza izlaidumu, priekšā stāvošo skolu un citām izmaiņām viņam šo ciparu iezīmējuši kā ļoti īpašu.
Savos septiņos gados jauneklis vēl arvien ir ļoti aktīvs, piedalās visur, kur vien var piedalīties - dzied, runā, spēlē teātri, dejo, iet karatē (un nes mājās medaļas), kā arī kaļ plānus vēl kādām papildus nodarbībām. Ir ļoti drošs un pašpārliecināts. Ar savu diezgan stingru viedokli.
Lai kā negribētos atzīt, šobrīd ir traks dadzīša vecums. Par visu spurojas, par visu ir "nē" un ļoti pārbauda robežas. It kā visu izrunājam, pārrunājam, mācām atvainoties citiem, bet... Pirmā reakcija vienmēr kaut kā automātiski viņam sanāk "nē!" Bet pavēroju vienaudžus. Skaidrs, ka daudziem iet līdzīgi, tāpēc ceru, ka tā tikai tāda vecumposma īpatnība.
Gudrs un ar vieglu galvu. Pieradis, ka bez liekas piepūles zina gan savus, gan citu dzejoļus, vislabāk lasa un rēķina. Būs jāmeklē motivācija mājasdarbus pildīt... Diezgan daudz un labprāt lasa, raksta gan ar drukātajiem, gan rakstītajiem burtiem. Patīk sacerēt pasakas. Iesācis pat pasaku sēriju, kas veltīta manai māsai - "Apbrīnojamā Līna" 1, 2, 3 un tā uz priekšu. :)
Švītiņš. Abi kopā mierīgi braucam šopingā. Palīdz gan man, gan pats sev cītīgi izvēlas drēbes un aksesuārus. Pareizās krāsas saulenes, foršus kreklus, hūti... Pucēties patīk. :)
Riktīgi foršs čalis. Gaidu tik, kad beigs spuroties un mētāties ar tualetes līmeņa jokiem, kas pašlaik topā visai viņa kompānijai. Tad būs pavisam jauki. :)

Ak, jā. Un brūtītes ir tāda čupiņa. Sola precēt kādas 3 vai 4. Bučojas ar visām...
Mar 27 15:36 [info]qgmr101:
ŠDIP
Šodien diezgan interesants pēcspīdums.

Tieši tā vēl nebija bijis.

Ir labi :-)

Kaut vai tas, ka šodien negribas lasīt internetus un arī nelasu tos! Tā sakot, demo variants dzīvei bez šīs atkarības. Much wow.
Mar 27 15:28 [info]deloveja_kundze:
pavasaris vienmēr atgādina, ka jāēd vairāk zaļumu
Mar 27 15:23 [info]sirualsirual:
Laligabas nominācijas (dzejā) mani nopietni garlaiko
Mar 27 15:19 [info]ingaile:
labi pateikšu šeit
Tātad, man nav tik viegli izlikties, ka mani tas vispār nesatrauc, ka Stiklus nav pat nominējuši Laligabai. Okei.
Bet, tas ka nav nominēts arī Ostups (omg), tiešām, ko lūdzu? Kas? Kā tas vispār iespējams?
Tas gan ir baigais feileris.
Kā, es teicu, kad mani atlaida no DDb - manuprāt, tā ir kļūda:)
Lielajās likumsakarībās protams izrādījas, ka nebija kļūda un, ka viss pareizi un labi.
Ticu, ka arī šis tikai kalpos Arta attīstībai un pašizaugsmei. Un gan jau manai arī.
Krišjāņa "Zvēri" arī, manuprāt, bija nomināciju pelnījuši.

upd. ai, labi, es ar šito ierakstu laikam turpinu cīņu, ko nevajag darīt. Nominantus nevajg apsaukāt:) Man būs vairāk laika rakstīt. Nebūs jāiet filmēties un uz balli.
Btw, es sapnī redzēju kuģi, kurā visi bija piesprādzējušies, izņemot mani. Un tad tas, pēkšņi, hops apgriezās otrādi -- karājās debesīs. Bet -- es nenokritu. Tā kā, viss būs labi. Paldies par labiem vārdiem.
Mar 27 14:59 [info]ravejsledzejs:
pagājušajā trešdienā gadījās iet pa Grēcinieku ielu un uz galvas uzkrita bleķa gabals. zils nošķīda gar acīm. vēl šodien galva pamatīgi sāp. un, nē, smadzeņu trīce mani nav piemeklējusi. tikai nepatīk man šādi piedzīvojumi.
Mar 27 14:49 [info]nistagms:
Mar 27 14:35 [info]trakais18:
No malas.
Ir divi veidi, kā risināt situācijas - apvainoties uz visu pasauli un kašķēties kašķa pēc vai saņemties, padomāt ārpus kastes un nākt ar savu piedāvājumu. Ir kaitinoši skatīties no malas, kā citi maļās pa to pirmo. Dažkārt es nenoturos un iesaistos pats; tad ir sprādziens. Ir arī reizes, kad rūp. Tad es ielieku visu savu centību, lai samerinātu un atrastu labvēlīgas atbildes visiem. Parasti gan es cenšos būt mierīgs, paskatīties uz to vēsu prātu un vienkārši izdarīt.

Tagad vajag tā. Mazāk vārdu, vairāk darbu.
Mar 27 14:19 [info]zin:
damn
un tad, kad es rotaļājos ar domu par dzīvokļa īri, Klāss Vāvere izīrē savējo Vecrīgas, diemžēl, mazliet virs mana budžeta.
es atdzīšos, es kādreiz satraukta zvanīju uz viņa raidījumiem radio swh un pasūtīju dziesmas..
"Viss dzīvei nepieciešamais, ieskaitot mūziku, filmas, grāmatas, žurnālus..." fcuk

... jāpadomā
Mar 27 14:12 [info]penny_lane:
mēģināju atrast sarakstu ar stereotipiskajām dzimumīpašībām un ierakstīju gūglē: sievietes emocionālas vīrieši racionāli

pirmais search result bija no oho.

"vīrieši grib racionāli nopisties, bet sievietes emocionāli atdoties"
Mar 27 13:58 [info]savaadaisu:
Nu jā tak. Tā divu nedēļas nogaļu izklaide bija netālajā mežiņā beru aizsprosta jaukšana. Varen aizraujošs pasākums. Mums ar sievieti kā jau vienmēr - ka tik ar kaut kādu huiņu panodarboties.
Mar 27 13:56 [info]savaadaisu:
Vislielais, kā izskatās, kārtējo reizi būs visu nokārtojis tā kā tam jābūt. Šoreiz par to visticamāk būs prieks.

Toties pēc iepriekšējo 2 nedēļu nogaļu izklaidēm, saprotu, ka tiešām vajag kaut kādu trenažieri mājās ieviest, jo pārāk jau nu mazkustīgs dzīvesveids, kā rezultāts ir ļengans ķermenis. Un fuckin man riebjas resni cilvēki, un vēl vairāk riebjas, ka redzu sevi arī par tādu paliekam.
Mar 27 13:49 [info]glam_our:
degunā pūšamo pret dēmoniem, lūdzu
Es esmu koks, manas saknes ir drosme, bet galotne - bailes, tās ir vienādi lielas, bet es reti kad spēju abas apzināt reizē. Man ir bail no visa, vai no pilnīgi nekā, un tā līdz apātijai. Man, piemēram, ir arī tādas bailes, kurās mēs vairs nekad nevarēsim dejot, jo mūzika nekad vairs nebūs tik laba un mums nāks miegs, vai, piemēram, nebūs nemaz nekādu mēs.
Es tikko biju sākusi atkal mazliet izbaudīt šo dzīvošanu, pīle drusciņ pašļūkāja pa dīķi, bet nekā, tagad man ir sacensības pašai ar saviem leikocītiem. Es neticu, ka man ir kāds vīruss vai infekcija, man šķiet visas tās sulas vienkārši burbuļo manās plaušās un degunā, skrienās ar mani, runny nose, viņi visu pareizi saprata. Es esmu tāds pavasarī uzburbis grants ceļš, visi grāvji ciet, pašam sevi nav kur likt, visu ko uzplēšot izmet, pašam arī jāsasūc atpakaļ.
Nu priekškam, priekškam visam jābūt tik sarežģīti, kāpēc jārāpo kārtot ligzdu tikko kā esi iedomājies mazliet palidot. Un kāpēc es nevaru nomierināties, kāpēc es nevaru saprast, kā īstie piedzīvojumi dzīvē ir patiesas emocijas, visādi iekšas dārzi, nevis, bļac, kokaīns baksteidžā un vilnis Meksikā.
Mar 27 13:47 [info]reeds:
z
Es nekad nesapratīšu šo sievieti..
:(
Mar 27 13:40 [info]savaadaisu:
Vispirms jāsaka, ka atkal jau atklājās viens jaunums (vecums, tikai man tas bij jaunums) IT lietās. Te nevarēju saprast kāpēc winda visu laiku rokas pa HDD, lai gan RAMs pietiek un pat izlietojums bija tikai par 60 procentiem. Piežmiedzu viņam diska izmantošanu, bet tad nevarēja darbināt vairākas apjomīgākas programmas. Tāpēc izdomāju, ka vajag to disku kaut kā dabūt ātrāku, ja reiz windai to tik ļoti vajag. Parakājos netā un izrādās, ka cietņiem ir lēnrakstīšanas/lēnlasīšanas pīķi arī sākumā. Uz ko bija rekomendācija primāro partīciju iebakstīt cik iespējams starp tiem lielajiem lēndarbības pīķiem. Mana PC cietnim tāds mega pīķis izrādījās pirmajos 4 gb, kur droši vien arī sēdēja windas svarīgākā daļa. Lai vai kā visu to maģisko darbību rezultātā man izdevās piežmiegt kaut kādu tur daļu windas instalācijā pēc kā vairs nevar piestartēties. Nu i dievs ar viņu, tikai skrobe, ka winda bija licencētā, DVD vairs nav un sīcis licences kļeiku no kastes noplēsis. Beigās pēc pāris stundu bakstīšanās izdevās licencētās 7 windas vietā uzlikt 8.1, kas ir ar licenci portatīvajā, jo no MS novilktā 8.1 instalācija pat paņēma pretī no portatīvā windas izgūto atslēgu.

Sausais atlikums? Uzzināju kaut ko jaunu - par tiem HDD performances pīķiem. Un ar jauno windu pat vairs neprasās pēc jaunas videokartes. Labāka tā bildes apstrāde jau nu varēja būt, bet ko gan dižu var gribēt no 8 vai 9 gadus veca kompja.
Mar 27 13:40 [info]gedymin:
Zinātnes studijas (doktorantūra) minimāli uzlabo loģisko un statistisko intuīciju
Šis laikam ir reposts, bet nevaru atrast iepriekšējo iterāciju.
... tālāk ... )
Augsts IQ nepalīdz. Formālās loģikas kursa apgūšana nepalīdz. Statistikas kursa apgūšana palīdz. (Avots.)

Kā man liekas, iemesls ir tas, ka the softer the science, the more attention is drawn to the methodology (in peer reviews etc.). Kā arī - jo vairāk strādā tieši ar cilvēkiem (klīniskajiem pētījumiem pat hard sciences metoloģija ir ļoti nopietna.).

Inženierzinātnēs ir tieši pretējais mindsets - strādājošs demo bieži vien tiek vērtēts augstāk par dziļu teorētisku analīzi.

Secinājums #1: Kritiskā domāšana nav vienkārša - vai tiešām ir vērts mēģināt to mācīt skolās?

Secinājums #2: Kritiskās domāšanas diskusijās vairāk uzticēties psiholoģijas profesoriem, nevis ķīmijas profesoriem.

Secinājums #3: Iespējams, tas izskaidro, kāpēc tik daudz inženieru ir ar noslieci uz pseidozinātniskumu.
Mar 27 13:37 [info]es_esmu_dzhims:
ir muļķīgi ignorēt šo, tomēr vēl muļķīgāk ir uzskatīt, ka tas viss vai kaut daļa toč piepildīsies, īpaši, ņemot vērā, kāds absurds tas lielākoties ir, vai kaut to, kā viņam pagaidām ir gājis kopumā.
man ir ne tikai gandarījums, bet arī ļauns es-taču-jums-teicu prieks par to, ka tramps ir tieši tāds lohs, kā šķita. tas, kas mani joprojām kaitina, ir apziņa, ka nez vai kāds no viņa kaismīgākajiem atbalstītājiem spēs atzīt, ka viņš nav attaisnojis cerības. varbūt to vēl ir pāragri gaidīt, jo negribās ticēt arī tik skaistām šī stāsta beigām, ka viņam galīgi nekas neizdosies, bet varbūt vienkārši ir stulbi to gaidīt, jo, let's be real, ko gan vispār no viņiem var gaidīt : )
Mar 27 13:36 [info]ernuerna:
Dvietes paliene, protams, ir modē šajās dienās, bet ļoti, ļoti iesakāms ir Sedas purvs. Ne tikai biedra kautska versijās, bet tieši palu aranžijās. Piemēram, kad jūs pēdējo reizi kajakā esat izbraukājuši pamestu sūkņu staciju? Vai taranējuši ledus gabalus purva vidū, kamēr apkārt rotājas Tima Bērtona filmu dekorāciju cienīgi skati? Un praktizējuši limbo deju purva novadkanālos? Un skrējušies ar gulbjiem Sedas upē?
Nokaltuši balti ozoli ūdeņu vidū un klaigājošas dzērves tiem visapkārt ir mans šī pavasara Ze Skats.
Mar 27 13:33 [info]emiilia (in [info]es_shobrid_lasu):
Mar 27 13:27 [info]mufs:
šogad pirmo reizi mūžā jāvēlē pašvaldību vēlēšanās rīgā
es nemaz īsti nezināju,ka ir vēlēšanas, jo radio klasikā tādas lietas nestāsta, pastkastītē man met tikai gribunopirktmāju/pārdodumalku/livasinternets/dinozooavīze, bet šorīt pienāca paziņojums par iecirkni

man ļoti nepatīk šušņakovs, bet par ko te rīgā lai balso?
Mar 27 13:24 [info]zin:
es ieraudzīju: omg, ģitāra!
tad es uzķēru to dūmoto gaisotni, video sākumā.
un visādi sitādi labs:
John Lennon and George Harrison in 1971 recording Oh My Love 1
Mar 27 13:05 [info]viux:
song for zula
vakar aizgāju pabarot māsas kaķi, pēc tam izmetu mazu loku pa pilsētu un piesēdu parkā paskatīties uz cilvēkiem un padomāt. saule spīdēja spoži, cilvēki bija daudz, zeme un gaiss smaržoja tā, it kā visu nakti šie divi būtu kaislīgi mīlējušies, kamēr visa pārējie guļ. klausījos mūziku un uznāca tāds saviļņojums par visu, kas noticis pēdējo piecu gadu laikā. par to, kas katru dienu pietrūkst un nepietrūkst, par mīlestību, par draudzību, par zaudējumiem, par ieguvumiem. man bieži nesanāk paraudāt, bet vakar sēdēju parkā pār vēsajiem vaidziņiem tecēja karstas tērcītes vieglāk nekā parasti. padzīvojušais kungs uz blakus soliņa, kurš līdz tam netraucēts lasīja avīzi, sāka dīdīties un gandrīz nemanāmi satraukties, bet es smaidīju un mēģināju šoreiz neturēt ciešā, teju dzelžainā satvērienā to visu rūpīgi uzkrāto un saklafisicēto.
Mar 27 12:54 [info]vilibaldis:
man kādreiz bija burka ar visādām citvalstu sīknaudu atliekām, hmm... incanti, kur tā varētu būt?
Mar 27 12:53 [info]zin:
John Lennon - Mind Games
Mar 27 12:52 [info]ingmars:
flowers
The roof and the flower bed must have broken your fall.
Mar 27 12:37 [info]indulgence:
Ko zinātnieki no mums slēpj
Austrālija ir mistifikācija, kuru izdomājusi Lielbritānija, lai cilvēkus pārliecinātu par to, ka britu impērija kolonizācijas periodā uz turieni ir pārvietojusi savus ieslodzītos. Patiesībā visi noziedzinieki no kuģiem iemesti ūdenī, kur tie noslīkuši. "Tas ir aizsegs vienai no grandiozākajām masu slepkavībām vēsturē, kuru izdarījusi viena no izcilākajām impērijām". Visus pierādījumus par Austrālijas eksistenci, pēc teorijas autores domām, ir safabricējušas pasaules galvenās valdības. Paziņa no Austrālijas, pēc viņas vārdiem, visdrīzāk ir aktieris vai arī personāžs, kurš izveidots ar datorgrafikas palīdzību. Maldās arī tie, kas domā, ka šajā valstī ir bijuši. Īstenībā lidmašīnu piloti tūristus ved uz pie Dienvidamerikas esošajām salām, kur savukārt aktieri tēlo austrāliešus.
Mar 27 12:35 [info]slaaneklis:
Lakstu lakstiem tēvu zeme.
Mar 27 12:32 [info]winstons:
Mar 27 12:26 [info]baby_amfik:
i h8 u
Mar 27 12:23 [info]unpy:
Laika vērotāja piezīmes.
Šodien labs laiks strādāšanai visur kur, izņemot birojus. Vēl drusku un varbūt arī pārvākšos strādāt uz kafetērijām, tām, kas ārā, vai, vēl labāk, kaut kur mežā.
Mar 27 12:16 [info]rasbainieks:
kluss kaķītis ar labu raksturu (c) dakteris fjodorovs
pirms ballītes ievasarēju pūkainos ziemas vāļinkus un pie viena arī boldriku, kā izrādījās
ielīda aiz atvilktnes mazā un tumšā šaurā bezizejā, kur ne čiku ne grabu nosēdēja desmit stundas, kamēr mēs sirmojām
pēc desmit stundām pateica precīzi vienu mazu ņau
Mar 27 12:13 [info]putnupr:
- no rīta bija ok, nu jau sāk nākt miegs.
- šorīt bij stulbs panda taxi šoferis, izveidojās konfliktsituācija, jo aizbrauca ar lielu līkumu.
Mar 27 12:13 [info]kautskis:
Every time I seem to fall in love – Crash! Boom! Bang!
Es ziņas lasu valūtu līknēs, tā ir ātrāk un skaidrāk. Un ko mēs šorīt redzam? Dolārs krīt pret visu ko. Pret eiro – lai gan vispār eirozonas ekonomika(s) paliek visnotaļ dzīvelīgas, tā ka tas nav tikai dolāra vājums. Pret jēnu, nu protams, jēna ir iecienīta valūta, ko nopirkt, ja pārdod dolārus. Pret Šveices franku, arī diezgan pašsaprotami. Pret kaimiņu Kanādas dolāru. Pret Indijas rūpiju. Jūs sapratāt domu.

Vieglāk pateikt, pret ko nekrīt: pret rubli un pret mārciņu. Atkal, diezgan pašsaprotami.

Te vispār kaut ko vēl vajag piebilst? Ja daudz, tad, protams, pieliksim disklaimeri (jēziņ, no kurienes ciba pārņēmusi to modi visur pieprasīt disklaimerus un saistību atrunas?!) – valūtu tirgus īstermiņa svārstības tikai aptuveni ir saistītas ar valstu ekonomisko veselību un ilgtspējību. Tās drīzāk liecina par to, ko par šīm valstīm šajā brīdī domā spekulanti – un spekulanti domā īstermiņā.

Paturot to prātā – ha. HA. Bezmaz vai ir skaidri dzirdams, kā beidzas sākotnējās gaviles "O, nu tik Amurikā atcels visādus ierobežojumus un naudu varēs grābt ar šķipeli" un iestājas apjausma "Pizģec, tie čaļi pat nespēj atcelt visnīstāko likumu, pret kuŗu gadiem ilgi aģitēja. Tad ko viņi vispār spēj izdarīt?!"

Pārmaiņas pēc doma par to, kas būs tālāk, neuzdzen vis šausmas un izmisumu, bet interesi. Ka tik nesanāk tā, ka pielaist neprofesionāļus pie valsts vadības ruļļiem ir apmēram tikpat laba doma kā pielaist neprofesionāļus pie lidmašīnas vadības ruļļiem. Ņemiet vērā, tas uzreiz nenozīmē ko nelāgu. Neprofesionālis profesionāļa viedā uzraudzībā spēj nosēdināt lidmašīnu pat tad, ja iepriekš nekad pie lidmašīnas stūres nav sēdējis (bija reiz tā laime to izmēģināt simulatorā.) Turklāt nav jāuztraucas par to, ka neprofesionālis aizstūrēs velnsviņzinkur – viņš to vienkārši nemāk.
Mar 27 12:12 [info]ingmars:
novuss
Lielais hokejs.
Mar 27 11:58 [info]ena:
Es https://youtu.be/3dm_5qWWDV8
Mar 27 11:45 [info]meness_berns:
---
http://www.delfi.lv/kultura/news/theatre/galvenais-nenokavet-izradi-latvijas-lielako-teatru-skatitaju-zvanu-stasti.d?id=48668357
Mar 27 11:34 [info]jojo:
labs rits, loti agrs, bet labs. pamodos pirms pieciem, A.ielida pie manis gulta, pasnaudulojam abas lidz sesiem.
Mar 27 11:30 [info]pinjons:
Par aktuālo
Diemžēl pagaidām nekas neliecina, ka vakardienas Krievijas protestiem "sausais atlikums" būtiski atšķirsies no 2011-2013.gada protestiem.

upd. Bet Krievijas opozīcija man noteikti nepiekritīs. :)

Savukārt ASV Tramps savās pirmajās 100 dienās demonstrē izteiktu politisku impotenci - kā vēl savādāk dēvēt nespēju ar republikāņu vairākumu Kongresa Pārstāvju palātā un Senātā panākt Obamacare atcelšanu? The art of deal LOL. Par abu Trampa "pretterorisma" executive order "sauso atlikumu" nemaz nerunājot. Bet pirms vēlēšanām tā solīja.
Mar 27 11:12 [info]fjokla:
Brīvdienās man bija tāda ļoti savāda pieredze, divejāda, kā vienmēr, no vienas puses/no otras puses, bet vēl šobaltdien skrien tādas depresīvas skudriņas. Biju laukos pieņemt skarbu vēju vannas, apskatīju pirmo sniegpulksteņu drebas, līkām muguriņām tādi, sarāvušies, bet ne pa to...vārdu sakot, zināmās lauku mājās dzīvošanā pieņemts jauns personāžs, radu zēns, ciknuzēns (kretīns manā vecumā), nu, džeks, vārdu sakot, kas bišku, kālaisaka, atpalicis, laigan, arī, kā uz to paskatās, pa manam, ielās un vietējā lv estrādē bez visas diagnozes, trakāki varianti redzēti un bez kādas vēl pie tam, labdabības, kā šajā gadījumā, tiknu tā runa lēna un domīga un jūtams savādīgums, toties, kad palaiž sirsnīgu (nekontrolētu, sima) smieklu, ta viss akal aizmirstās.
Nulūk, ta piektdienā vēl no manis bijās, lūrēja no stenderes malas, muka prom ķiķinādams un tādā garā, bet sestdienā jau sāka manīties klāt, nēnu, neteiksim jau, ka es arī nepiebaroju dažādiem veidiem, vaine. Nulūk, un šis jaunēklis, tātad, nemāk lasīt, tamdēļ krājumos ābeces, magnētiņburtiņi un aplikacijas ar bitīti, kur burti jāķer.
Nu, un ta sestdien, kad tā zemes stunda, sēdējām visi pie lielā galda, ar ābecēm un bitīti, es, starpcitu, arī uzspēlēju un zaudēju visiem klātesošiem izņemot jaunēkli saprotams, kas vispār dīvaini, jo es tur vienīgā dažas gudras grāmatas zinu. Tad,kad tā ikvakara bitīte tiek izspēlēta, tad kladē rūpīgi jāpieraksta rezultāts, pierakstīja arī mani, tik cītīgu un glīši mans vārds laikam nekad nav ticis izrakstīts, izņemot mani pašu pirmā klasē, laigan, priekškam gan pirmā vai jebkurā citā klasē es būtu rūpīgi rakstījusi.
Nuja, un ta ap svētdienas vakaru jau vaktēja man visur ap stūri, lai viskautko pastāstītu un pateiktos, ka nesmejos par to, ka nemāk lasīt (?), kas liecina arī par zināmu dzīves pieredzi un paralēlu kādu pasauli, kur par šito laikam pieņemts smieties.
Nubet, jā, savādi tas bija, sēdi tādā sveču gaismā pie saimes galda, velc ar zīmuli pa zildēm un tāds baritons velk līdz B BA BAI BĀ BŪ BIE BEI BEI BI BĪ T
Kur tu t ņēmi? Šitas tak B burts, reku špikeris priekšā
... un tā tālāk un tā līdz bezgalībai B BA BAI BĀ BŪ BIE BEI BEI BI BĪ Č
BAI BAI B A I L NO BI TĒ M. TĀ S V AR IE DZ EL T
ko mēs vispār zinām par dzīvi
Mar 27 10:34 [info]sakaarnis:
Nez kāpēc es visu laiku Maskavas priekšpilsētu izlaidu no saviem pastaigu lokiem. Naktī uz darbdienu tur ir brīnišķīgi. Nekādu taksometru rēkšanu pa platajiem skrejceļiem, nekādu uzbāzīgu, spožu reklāmu, nekādu ārzemnieku un pārāk pilnīga izgaismojuma. Es esmu no tiem, kas nevar neizlasīt acu augstumā stāvošu tekstu, ja tu viņu raksti ar citu domu, ne ar nolūku kaut ko iesmērēt, tur sanāk pavisam savādāk.
Nedēļa ar četrdesmit pieciem eiro. Izvācu pudeles, iekurināju krāsni, izgāju pāris stundas paklaiņot, izlasīju žurnālu, iegāju dušā un aizbraucu uz darbu. Parasta pirmdiena... turklāt izrādās, ka kaut kurā brīdī notikusi pāreja uz vasaras laiku. Tāpēc nokavēju, bet šodien ļoti klusu un mierīgi; kā jau pirmdienās.
Mar 27 10:22 [info]mazeltov:
Atbraucu uz darbu, secināju, ka žaketi esmu atstājusi mājās. Varēšu visu dienu tusēt savā īsroku kreklā.
Pirmdienas.
Mar 27 10:21 [info]sarkanvilks:
apvērsta realitāte
izrādās mēs bijām nozagti jau 2002. gadā

http://documents.worldbank.org/curated/en/832091484642973855/text/23610-LATVIAN-PUBLIC-CAS-APRI.txt
Mar 27 09:52 [info]uncertainty:
pirms pierādīts pretēji, visi autovadītāji un visi cilvēki internetā ir 20-30 gadus veci baltie vīrieši.
Mar 27 09:36 [info]dooora:
Monday, the last day of my new life. time to dry.
Mar 27 09:21 [info]ninona:
Vakar 18.00 iedzēru nedaudz vieglas kafijas, lai ir enerģija un pacietība vadīt pusaudžiem treniņu.
Pusi nakts nevarēju aizmigt. A viss tāds: tik ilgi tak kafija nedarbojas.

Tāpēc šodien prioritāšu pārdales (prokrastinācijas, aha) nolūkā investigēju kofeīnu )
Mar 27 09:16 [info]f:
: biker mice from mars (just because)
kā vakar piesēdos pie stūres, tā sāku domāt, vai nebūtu prātīgi iegādāties uzlīmi ar burtu "m" aizmugures stiklam, jo braukt ar mehānisko ir kā mācīties staigāt. visi mani mēģina nomierināt un uzmundrināt, ka nav tik traki, bet līdz atslābumam, kāds bija sasniegts, braucot ar automātu, vēl ir tālu. šobrīd uzskatu par sasniegumu pārvietošanos no punka a līdz punktam b, nenoslāpstot un neietriecoties kaut kur.
Mar 27 09:15 [info]marle:
scab - the incrustation that forms over a sore or wound during healing

Man ir diezgan daiļi inkrustēts celis, tāds īslaicīgs kintsugi.
Mar 27 09:10 [info]saccharomyces:
big pill stuck going down
sajūta tāda, it kā būtu norijusi pārāk lielu akmeni, un tas ir iestrēdzis man krūtīs tieši virs tās vietas, kur savienojas ribas, tieši tur, kur nevar tikt klāt, un to nespēj izkustināt ne auksts ūdens, ne silta tēja.

ieēst arī nevar, un vispār, man gribas tikai raudāt un gulēt, nevis iet uz darbu, un gan jau, ka šis ir vienkārši psihosomatiski, bet šī apziņa man nepalīdz, drīzāk liek justies vēl sliktāk.

vakar, gatavojot ēdienu, apdedzināju pirkstu, šorīt - mēli.

(ja tas nebūtu bailīgi potenciāli-patiesi, pajokotu par to, kā, 'edz, saņemu/pati sev netieši piespēlēju food-related sodus par pārmērīgu self-indulgence, nu tur, našķu iegādes prioretizēšanu pār steigšanos, našķu patēriņu uzturā, ierašanos darbā ne agrāk par kolēģiem, citu darbu apsvēršanu)
Mar 27 09:03 [info]jhg:
esmu izdomājusi kļūt par kaut kādu lauku mākslas učenīti. zb šitā sūdu bedre, zb jau kopš septembra būt nelaimīgai. cerams, ka sanāks viss labi. besī šitā smadzeņu izvarošana. te runa nav par kaut kādām spējām vai talantiem, vai apķērību, bet par to, ko var uzcept neguļot kādu nedēļu. es labāk cepu gleznas nevis rasējumus. un tā matemātika vispār ir nāve. ja man būtu laiks un vēlme, varētu jau saprast kur tās formulas jābāž, bet nav jau.
tas viss tik dēļ tā, ka pēc 5 dienu negulēšanas, raudāšanas, kurīšanas, dzeršanas un projektēšanas učukiem nemaz tas nelikās nenormāli, ka mēs visi izskatāmies pēc zombijiem, bet viņus ļoti izbrīnīja, ka ar šādām mācību metodēm mēs vēl aizvien nemākam iezīmēt plānā trepes kā vajag. retardi. nu, es nesaku, ka viņi ir sūdīgi učuki, gudri cilvēki un stāsta gudras lietas, bet šī sistēma nogalina, kā to var nesaprast. pilnīgi brīnos, kāpēc ir aizgājuši tikai kādi 3 cilvēki. laikam daudziem no mums nav b plāna.
protams, ja es vēl aizvien dzīvotu kopā ar mammu un māsu, man ļoti patiktu šī iespēja dzīvot skolā. bet tagad man patīk iespēja dzīvot mājās.

:-)
Mar 27 08:34 [info]503050100:
melnā kreklā ir ērti iet no vieniem gaļas svētkiem uz citiem gaļas svētkiem
Mar 27 07:38 [info]bljanna:
plūdi
Starp citu, es pēc horoskopa esmu zivs. Iespējams, kad vērsīšos pie astrologa pēc palīdzības izskaidrot manu acīmredzamo vilkmi pēc ūdens, tas palīdzēs. Man droši vien vajag arī numerologu vai ko tamlīdzīgu, lai izskaidrotu katrā miteklī notiekošos haš divi ō force majeure. Raugi, mājā plīsušas ūdens caurules. Mans dzīvoklis, lai arī pirmajā stāvā, ir cietis visvairāk, hohohoho. Visur viss smuki tek un pludo. Lai jūs saprastu, kādēļ runāju par numerologiem un vispār droši vien Visumu, iepriekšējā dzīvoklī man uzsprāga boileris un 80 litri un vēl mazliet šļācās straumē man taisni acēs - laimīgā kārtā es toreiz tieši biju nolēmusi paņemt īso dienu darbā, citādi būtu nopludinājui arī apakšējo kaimiņu. Vēl divos iepriekšējos dzīvokļos, lai ko arī darītu vai nedarītu, allažiņ bija problēmas ar krāniem (ūdens maisītājiem, Bļanna, ūdens maisītājiem), caurulēm, dušām, vannām utt.
Mar 27 05:22 [info]slaaneklis:
Pa radio akal teica, ka vīriešiem seksualitātes pīķis līdz 30 un sievietēm no. Būs jāpagūglē like "watwat?".
Mar 27 03:40 [info]gaismas_:
to kas mums ir mēs novērtējam tikai tad, kad tā vairs nav.

kā gulta, kuras man sāka pietrūkt tikai tad, kad biju jau 20min no tās izkāpusi un aizvesta uz ofisu.

matus izmazgāju, izžāvēju, uzmetu tonālo un atradu atslēgas+ kedas 10minūtēs.


Patīkami, ka nav sajūtas, a laiks vispār būtu izkustējies no vietas. Pēdējie divi gadi pazuda piecās minūtēs. kruta.

ir 3:35AM jāceļas 8:00AM. negulēt un tagad ieinstalēt visu softu laptopā, vai pieciest un rītdien strādāt no stacionārā.
bet nāks ģimenes draugs nomainīt vannasistabā ūdens šļūteni. pati nevaru.

lai kas man riebtos attiecībās ar vīriešiem tas ir tas, ka mūdži izvācoties nosper manus instrumentus. man vairs nevienas uzgriežņatslēgas, bez 8 nav. nu kas par nahuj.

nu jā. un tāpēc negribas istabā sēdēt jo bardaks nāvīgs. viesistab nav aplaimojusi mana kārtības ieviešanas feja.

un vēl, lai cik ātri vai slīdīgi vai agresīvi brauktu mans garmatainais draudziņš es jūtos daudz drošāk, nekā ar bijušo piedzīvotāju braucot uz 30.
Mar 27 03:31 [info]miegamaasa:
You must strategically de-clutter your life. You have to pull out of activities. You have to pull out of commitments, hobbies and you have to break relationships and ties with people. Hyperactive lifestyle is complete bullshit. There's no happiness or fulfillment there.

Being over doing
Slow over fast
Quality over quantity
Mar 27 03:30 [info]gaismas_:
Gribi mani lasīt? Nesanāks. Lasa sēnes mežā.

Gribi zināt sūdu, kurš darās manā galvā, piekomentē ar pamatojumu
Mar 27 02:43 [info]uzpurne:
Angel, devil, man and beast
One by one you join the song
One by one you are released
Partners in truth deceit
I love you and your reckless ways
Your stammer and your hidden grace


Mar 27 02:33 [info]slaaneklis:
Tev baigi patiktu, ka tu savā ādā varētu iejusties?
Mar 27 02:24 [info]mazaa_mija:
man ir 3 siera sviestpapīri izlikti ar zivju zvīņām tik skaisti, paskataties uz zvīņām pret gaismu, tur ir vēl lielāks kosmoss kā sniegpārsliņās
Mar 27 02:17 [info]mazaa_mija:
man ir palikuši 4 sērkociņi no Champagne Fleury, esmu izmisumā
Mar 27 02:15 [info]eos:
Tāda ir dzīve
Man ir tik ļoti bail. Par šo situāciju, par sievieti. Viņai ratiņos bija bērns, kurš izskatījās pēc tēva, un pēc viņas nemaz.

Viņa ar draugu nemaz vairs nešķita kopā. Viņi nerunāja, viņi negulēja blakus. Un bērnu neviens nesauca vārdā. Es satiku sievieti četras stundas un tā arī neuzzināju, kā bērnu sauc. Mani tas sagrāba kā mazu kaķēnu aiz čupra un nelaiž vaļā aizvien. "Bērns, nu, kas kaiš?"

Viņa teica, ka dzemdībās bijis ļoti sāpīgi. Viņa teica, ka tik bieži aizmirst, kā tas ir, būt par māti, kaut bērns ir zīdainis. Ka tas ir kā uzvilkt pulksteni, kurš kavējas. Viņa sevi pārstāda regulāri, lai vispār saprastu, kas viņa ir, un kas viņai jādara.

Viņa to visu stāstīja un kaut kā mehāniski, man liekas, tika galā. Nē, pilnīgi mehāniski jau nevar neko. Jābūt saiknei, tā jāstiprina ar jauniem pavedieniem ik dienu.

Iedomājoties, cik nedabiski tas viss ir, cik ļoti viņa visu to cenšas paveikt, kaut iekšēji jau saprot, ka māja brūk, ka tētis zīdainim nevelta ne stundu dienā, man laikam vajadzēja izteikt kādu līdzjūtību, notušējot to kā komplimentu. Taču tas viss bija caur un caur skumji.

Viņa ir ļoti stipra sieviete, viņa jau sen teica, ka tiks galā. Taču par kādu cenu? Ņemot vērā, cik ļoti tas izskatās pēc tukšuma, pēc uzspēlētas vienotības ar draugu, viņa audzinās šo bērnu, kurš mūžam atgādinās draugu un to, kā viss bijis.

Kāpēc es to redzu tik dramatiski? Jo trūkst mīlestības.
Mar 27 01:41 [info]vikings:
Par grāmatu
Šantarāms.

Iesaku.
Mar 27 01:23 [info]saldumi:
Fargo
- It's a side business. I make up these knapsacks for the Zombie Apocalypse. You know...In case the dead come back to life and world gets all "dog-eat-dog."
- It's already "dog-eat-dog," friend. Not sure what worse a bunch of zombies could do.
Mar 27 01:22 [info]telefontubbie:
nav Nadeždas
26.marts ziņu lapās, kas būs rīt?

Hmm. Paģēru,ka Navaļnijs 99% pazudīs vai mīklainos apstākļos "noliksies ar sirdskaiti". Oficiālie Rašas mediji ziņojumu sagatavos pēc 3 dienām (labākajās PSRS tradīcijās).

933 aizturētos protestētājus turpinās vajāt viņu darba vietās, līdz padosies nodzersies kā tā Rašas daļa, kas tupi sēdēja, turpināja dzert un negāja ielās.

Latvijā KNAB turpinās gulēt.

Politiskās kaislības ir Hameleonu rotaļas bez gala.
Mar 27 01:08 [info]seth:
For the past 2 weeks I have been having the weirdest feeling - and this is gonna sound ridiculous - like death is coming.
Mar 27 00:40 [info]methodrone:
domaat tikai, ka tavas iluuzijas var tevi nomierinaat un glaabt, kameer apkaart pasaule pilna un visur un piesaatinaati ar skaistumu, miilestiibas izpausmeem un deviigu paarbagaatiibu, un tu esi karalis ar superspeejaam un 100% veiksmi uz katra solja, ar katru elpas vilcienu, katru mirklja instanci.

kas tevi padariija tik tukshu un tik apmaatu? tukshaaka par tevi ir tikai iluuzija, peec kuras tu dzenies, kura kaa spociigs plekjis ir aizvien priekshaa paradiizei, kas ir realitaate - pieejama katru laiktelpas briidi, jebkad, jebkur, jebkaa, nu njem

bads, bads, bads, baudi savu iluzoro badu.

un es raudu gauzhas asarinjas no visas sirds, ka es shaadi attapos shajaa dailjajaa, bagaatiigajaa daarzaa, izbadeejusies
Mar 27 00:23 [info]trakais18:
- Dakter, kas man kaiš?
- Cienītais, jūs patiesībā esat vesels..! Es neredzu neko tādu, kas liecinātu par kādu kaiti.
- Bet es jūtu, ka kaut kā nav. Kaut kas man neļauj justies līdz galam labi.
- Kas ir mainījies jūsu dzīvē pēdējā laikā?
- Amm.. Es zinu! Es taču zinu! Paldies jums! Es vairs nebraucu ar velosipēdu.... Es pārāk maz braucu ar velosipēdu. Esmu aizmirsis, kā ir tā. Tagad es zinu, ko darīt. Paldies jums, dakter!


Ir jāiemācās uzdot pareizos jautājumus. Un to es protu.
Mar 27 00:22 [info]smoker_smoke:
nākamās brīvdienas nekur nelīdīšu laukā no mājas! to es secinu, pēc kārtējām brīvdienām kuras pavadu ar saviem draudziņiem vazājoties pa pilsētu!
un atvilkoties mājās esmu tik piekususi, ka knaptik kājas varu pavilkt :/ un tad tāda saņurcīta un nogurusi dodos uz darbu:/
Mar 27 00:02 [info]3_5469mhz:
Uzkabinājis uz deguna siltas brilles un iekāpis pīpējamajās čībās viņš bija gatavs doties plašajā pasaulē.
Mar 26 23:57 [info]bozena:
Mūsu virtuvē jau nedēļu saimnieko jaunā tējkanna vārdā Aiviekste. Nezinu, kāpēc Aiviekste, Līze viņu tā nosauca.
Aiviekste ir zema un drukna, un apveltīta ar krietnu svilpi, kas ir labi, jo pēdējo trīs tējkannu darba dzīves ilgums bija labi ja četri mēneši. Neviena neizturēja aizmāršību un piededzinātību.
Novēlēsim, tātad, tējkannai Aiviekstei ilgu un laimīgu mūžu.
Mar 26 23:57 [info]ilona_pop:
Distance 3, un progresīvā intensitātē diemžēl
Man mēģina skalot smadzenes, ka varbūt šis viss ir jāizbeidz
Brīžos, kad atkal kļūst grūti elpot, sāk likties, ka tā arī varētu būt
Mar 26 23:48 [info]ciekurs:
Ahh, cik dīvaina sajūta pārrakstīties un netīšām googles meklētājā iemest burtnu virkni, kas šķietami neko nenozīmē. Tad cerēt, ka google piedāvās 'did you mean:...', bet tā ņem un piedāvā 2000 nevajadzīgus rezultātus. Un tad jāsāk domāt, vai nevajadzētu vismaz kko no tā palasīt, jo jauns vārds taču - vairāk vārdu cilvēku dara gudrāku (tā vismaz mēļo...kaut kur) !
Mar 26 23:32 [info]ripp:
bet vispār ag 2 dienas, 5dien un 6dien temperatūra turējās ap/nedaudz virs 39. lielākoties palīdzēja nurofens. atskaitot vakarvakaru, kad nekritās 2h, kuru laikā viņš gandrīz nepārtraukti bļāva. šodien bija labāk, iedevu zāles no rīta, pagaidām nav vajadzējis, gulēt aizgāja ar 37.8
citu pazīmju nav.
Mar 26 23:30 [info]ttp:
sicario (2015)
Mar 26 23:29 [info]_elizabete:
Priesteris, pie kura gāju tikai tāpēc, ka negribēju būt izvēlīga un vilkt garumā, deva lielisku padomu: kā atbildi tam, ka gribu uzticēt Dievam konkrētas raizes, viņš ieteica šajā nodomā lūgties un nevis vienkārši lūgties, bet piecas minūtes katru dienu, ne par maz, ne par daudz, viņš teica. Ja lūdz par sevi, tad "Kungs, apžēlojies par mani", ja par citu, tad "par viņu", 100 reizes - tās esot piecas minūtes. Varot arī par mirušiem, jo viņi arī varot palīdzēt "mūžīgo mieru dod viņiem, Kungs, un mūžīgā gaisma lai atspīd viņiem mūžam" 50 reizes - tās esot sešas minūtes.
Mar 26 23:24 [info]tethys_:
100x Plan B
Nesaprotu cilvēkus, kas nekad neskatās filmas vēlreiz. Nepatīkot, ka zina, kas būs tālāk. Un man salīdzinājums - vai tad tu dziesmas arī klausies tikai vienreiz, jo nepatīk, ka zini, kas būs tālāk? - nemaz neliekas tik nevietā. Ir filmas, kas ir tikai izklaidei un laika nosišanai, bet, ja filma tiešām patīk, tur ir ko redzēt vēl un vēlreiz. Tāpat kā ar grāmatām - ja tev tajā patīk tikai un vienīgi sižets, tad jālasa ir vienreiz, bet, ja patīk izteicieni, noskaņas, valoda, izjūtas - tad gribas lasīt vairākas reizes. To visu nevar atcerēties tā kā sižetu, to var izgaršot tieši tāpat kā mūziku, katru noti, katru balss izlocīšanu, katru melodijas sīkāko vienību līdz skudriņas skrien pār kauliem.
Man tieši tāpat ir ar filmām. Es nesaprotu, kāpēc cilvēki skatās tikai tādas debilas filmas, kurās nav ko redzēt otro reizi. Kam tās vispār der?
*
P.S. Jā, un man tiešām tā dziesma ļoti patīk. Paklausījos citas - nemaz nepatika, neviena, bet šī man tīkama.
Mar 26 23:19 [info]kini:
.
domāju, kurā brīdī izdevās no sevis izdauzīt to nīgro latvieti, dzimtas mantojumu etc, kas radīja tik lielas bailes otram pateikt ko labu. pamazām, bet tas kaut kā ir mainījies un nav nekādu problēmu ne saviem tuvajiem, ne visādiem tālākiem pateikt, kādi malači, cik kas forši sanācis u.c. pai, pai sev. noup, nīgrums, atsaldētība un sprēgāšana is not cool, lai tas paliek kaut kādiem veciem laikiem. spēt otram pateikt foršās lietas, priecāties un spēt pieņemt arī to, kas ir viegli, saldi un rozā, tas ir virziens.
Mar 26 23:13 [info]keilens:
pašreizējais attiecību statuss: paziņa - lezbiete izmanto mani kā "otru pusīti", lai atkratītos no sev nevēlama cilvēka 
Mar 26 23:11 [info]alefs:
Teorija un prakse.
Man bija divas šokolādes. Vienu apēdu, otra ir pazudusi. Tātad teorētiski man vēl ir viena, bet praktiski — nevienas.
Uzdevumi:
1) aprakstīt esošo situāciju vienādojumā
2) atrast risinājumu
  (a) vienādojumam
  (b) praktiskajai problēmai
Mar 26 23:11 [info]seth:
If I had a dollar for every time I typed up a message and then deleted it before sending I'd be rich enough to fund terraforming efforts in TRAPPIST-7.
Mar 26 23:11 [info]seth:
If I had a dollar for every time I typed up a message and then deleted it before sending I'd be rich enough to fund terraforming efforts in TRAPPIST-7.
Mar 26 22:50 [info]f_g:
svētdiena
bilde un teksts )
Mar 26 22:43 [info]krii:
Mans mūžīgais persiešu-jūdu-grieķu konflikts.
Mar 26 22:41 [info]eslijs:
Nacionālā teātra izrāde
Es noteikti neiešu uz jauno Nacionālā teātra izrādi par teātra žurku, bet tas, ka Ojārs Rubenis Panorāmas sižetā, viņam abās dotā vārda iespējās nepateica par šo izrādi neko labu, likās gan jocīgi. Tādu aizvainotu privātā teātra īpašnieku viņš atgādināja. Bijis dusmīgs, ka viņa vadītajā teātrī tiekot parodēts raidījums Labvakar un ka vispār politiskais saržs ir sevi izsmēlis, un vēl arī tas, ka šī 'žurka' visticamāk būšot pēdējā.
Mar 26 22:35 [info]virginia_rabbit:
bet tad vakarā mazais brālītis ierāpjas gultā pie lielā brālīša un dod viņam bučas, un man aizmirstas, ka jūtos un izskatos kā miskaste.
Mar 26 22:21 [info]saccharomyces:
selerija
kopš kāda laika esmu kļuvusi sajūsmā par selerijas sakni, tas ir izcils paēdiens! ļoti lēti (tāda milzīga bumba bēbja galvas izmērā maksā mazāk par eiro) un supergaršīgi - esmu taisījusi krāsnī kā "cepeti" ar garšaugiem, esmu likusi zupā, esmu apcepusi uz pannas gabaliņos ar sāli, pēdējais variants man patīk laikam vislabāk. ņamņamņamm.
Mar 26 22:16 [info]perkons:
[22:05] perkons: vot, jā. Ticu, ka ņeibjot, bet ot Pērkons juniõrs
[22:05] perkons: [pic]
[22:11] Shulcs: Kaut kāds aizdomīgi priecīgs,. galīgi pēc tevis neizskatās
[22:14] perkons: )))))))
[22:20] Matainais: vot pirmā reakcija. nu prjam Šulcs prjam vot pateica bez maz manā balsī
[22:20] perkons: ))))))
Mar 26 22:15 [info]solipse:
skatos dozhdj un priecājos. aizliegumi un aresti ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai parautu aizsprostus. 

 jaunība ir briesmīgs spēks, nevar būt, ka viņi šo nav izskaitļojuši.
Mar 26 22:12 [info]inese_tk:
marts
man bija visai sociāli aktīva nedēļas nogale un ir čupa ar pārdomām par to visu. sākšu ar mazāk personiskajām. pēdējā laikā daudz runāts par to, ka cilvēki/jaunieši vairs nenāk uz koncertiem. FB eventos ir miljons "going", bet reāli uz konci ierodas daži. 5dienas vakarā aizgājām paklausīties Židrūnu Nabaklabā - tur it kā bija bariņš cilvēku, bet pārsteidza tas, ka cilvēki netresījās. nu, manā jaunībā pie Židrūna notiktu ļoti aktīva tirināšanās, kratīšanās un lēkāšana, pat, ja uz konci būtu atnākuši maz cilvēku. bet 5dien tirinājās vien daži, piemēram, mēs ar K. tajā pašā dienā skrollējot savu FB ņūzfīdu ievēroju virsrakstu, par pētījumu, ka mūsdienu jaunajiem cilvēkiem ir krietni mazāk seksa, nekā viņu vecākiem bija viņu vecumā (avots, ja nemaldos, bija portāls Psychology Today) un tas kaut kā ļoti salikās kopā ar to netresīšanos. bet, kāpēc tā ir? tāpēc, ka cilvēki vairāk dzīvo virtuālajā realitātē? vai cilvēki ir vnk depresīvi (nu, piem, kad man bija visdepresīvākais dzīves periods, man negribējās ne seksu, ne tresīties)?
Mar 26 22:10 [info]iio:
Visbrīnišķīgākās pastaigas ir tās, kurās es eju viena. Es apstājos un klausos, kā kliedz gājputni, kā vējš šalc kokos, kā vējš trinas gar manu kapuci. Stāvu un skatos pār laukiem, mēģinu saskatīt vai tās ir stirnas vai brieži, vai alņi, kas barojas mežmalā. Es izjūtu sevi kā daļu no visa šī plašuma, es esmu es un dievinu šo mirkli, kad esmu šeit, viena. Mīlu savu dzīvi, kas man ļauj piedzīvot neizmērojamo dabas skaistumu. Katrs izkaltušais zāles stiebrs, katrs zemes kunkulītis liekas pilns ar nolemtību, skumjām un vientulību. Un man patīk šī vientulības, vienatnes sajūta, kāpēc gan es nevaru arī savā ikdienā ietvert sev apkārt šo pašpietiekamo vienumu. Kāpēc mana dumjā sirds ilgojas pēc vīriešu pieskārieniem un skūpstiem, ja es varētu ļaut vējam glāstīt manu seju un rokas, ievīties tam manos matos, dubļiem apņemt manas kājas un zariem iespiest savus stingos pirkstus manā mīkstajā miesā.
Mar 26 22:08 [info]kini:
.
atkal un atkal atgriežos pie tā 'find what you love and let it kill you'. pēc divām negulētām naktīm tāpat negāju gulēt, jo gribēju pamēģināt šopēcpusdien vienu jaunu deju nodarbību. redzēju daudz cilvēkus, kas dejo lieliski, un redzu, cik daudz darba vēl jāiegulda, lai spētu kustēties tā, lai man pašai patīk. ceru ar šo intensitāti kāda gada laikā nokļūt vismaz līdz vidēji apmierinošam līmenim. gaidu to brīdi, kad ķermenis sāks lūzt un pielāgoties tam, ko mēģinu no viņa izdabūt, pamazām dažas vietas 'atlaižas', bet gurni un krūšukurvis ir vēl krietni vien jātrenē. kā viens teica, involved. tas par mani un maniem bērnības sapņiem.
Mar 26 22:06 [info]solipse:
skatos dozhdj un priecājos. aizliegumi un aresti ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai parautu aizsprostus.

jaunība ir briesmīgs spēks, nevar būt, ka viņi šito nav izskaitļojuši.
Mar 26 22:05 [info]wonderland:
neviens vairs nevar atsiet tos mezglus
par ko pārvērtušies vienkārši vārdi
un tas, ko tu sauc par atmiņām
tās ir tikai atmiņas par atmiņām
priekšstati, pie kuriem pieturēties
kad brūk pasaule vēl vienu reizi
tu noskaties tā, it kā
it kā patiešām neko nevarētu pasākt
nevis mēs būtu apsolījuši
ka vairs nekad
nesastiepsim muguras
cenšoties pacelt kritušos
tualetē uz sienas rakstīts
liene es tevi mīlu
viss par ko spēju domāt
ir tas komats
kura tur nav
un tu arī
tu neesi mīlestība
bet komats
Mar 26 22:00 [info]laba_doma:
Latvija ir maza, un mēs visi ar visiem gan jau vēl kaut kur tiksimies. Sliktākajā gadījumā paiesim garām uz ielas.
Mar 26 21:59 [info]src:
Vakar ballītē galvā skanēja dziesma, pēc nodungošanas, sieviešu vokāla, Breeders vai Pixies kā variantu pieminēšanas ļ. cien. jubilāre pareizi precizēja tekstu - "Everybody's talking 'bout the stormy weather" un nešauboties nosauca Pixies.

Šodien Spotify klausos un ir šī dziesma. Protams, protams, ka Sonic Youth!

Tas štrunts, vēl šodien nekādi nespēju atcerēties, kā sauc suni, ar kuru kopā pavadīti 3 gadi.

P.S. Ja no jaunā T2 Trainspotting gaidiet ko vairāk par nostaļģiju, tad nav vērts.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?