Latest Posts

Current posting stats: 8.69 per hour, 0.14 per minute RSS version
Feb 22 09:06 [info]mena:
Āgenskalna tirgus sakarā...
Bet ne par Āgenskalna tirgu...
"Cigareti" puiši Centrāltirgū cītīgi strādā arī šādā laikā (auksts). Un viņu ir daudz, labi organizēti.
Un par šo nemaz nav vērts ziņot da jebkur, ja negrib pats pa muti dabūt.
Feb 22 09:01 [info]prtg:
Smieklīgākā spoguļneironu izpausme - kāds uzraksta tekstu ar gramatisku kļūdu, un cits ielaiž kļūdu, uz to aizrādot.
Feb 22 08:32 [info]f:
atveru žalūzijas savā ziemeļu pusē, lai varētu vismaz paskatīties uz to, kā saule ielīst pretējo māju logos.
p.s. -19C
Feb 22 08:13 [info]qgmr101:
Kaķis, zivis, acis
Feb 22 06:53 [info]fjokla:
Man ir kautkāds bardaks te un galvă, reāli nesaprot, ko darīt at traukiem izlietně vai grīdu, man priekšnamā ir milzīga soma ar visām parpalām, kuras es lěnām velku atpakaĺ, jo reāli nevaru aizbraukt, kaměr tas bardaks te, bet to bardaku sakopt arī ne. Es esmu reālu, publisku atvainošanos parādā bārbalai un citiem, bet īpaši vińai. Es riktīgi labi izgulějos, bet pamodos věljoprojām bardakā, varbūt man vajag aizvest manikīra šķěrītes, trennužkas un čības un kautkur nočibět, pie kădas vecmāmińas gādīgas pansijā. Es vakar aizskrěju uz šivas centru, izrădās pieraksts tik šodien, varbūt tur. Es varu nenăkt uz darbu kădas divas neděļas, jo priekšniece pie indijas guru izlika finiša taisni, es piezvanīju vina tuvākajiem draugiem. Ja man nepastāstītu, es visus nosistu. Šitās nav žělabas, es uzvedos godīgi, tabletes ědu tikai pirms miega. Es vakar runāju ar palīdzības vienībăm slimnieku tuviniekiem end staff, cik siltas, dzīvi apliecinošas balsis. Mïļă bārbala, piedod man lūdzu un nova piedod un visi, nesaprotu, par ko jūs mani mīlat, nav tur nekā, tiksi maķperemaķ un žults
P.s. izńemot sīkos dročilkas, par tiem poh
Feb 22 04:39 [info]brood:
Could you be the most beautiful girl in the world?
It's plain to see you're the reason that God made a girl.
When the day turns into the last day of all time
I can say I hope you are in these arms of mine
And when the night falls before that day I will cry
I will cry tears of joy 'cause after you all one can do is die.
Feb 22 03:23 [info]artis:
Bingo
"Он (Римшевич) напрасно берет пример с азиатских соседей и олицетворяет государство с собой. Он совсем не Латвия. Это стандартная привычка людей, долгое время находящихся в неограниченной и неконтролируемой власти, олицетворять себя не только с креслом и обязанностями, но и с интересами людей, которые тебя наняли эти обязанности выполнять. Ну а про скоординированную атаку... Это не может вызывать ничего, кроме улыбки — вы верите в то, что кто-то рулит одновременно латвийскими правоохранительными органами, Минфином США и крупнейшими информационными агентствами?"

http://rus.delfi.lv/news/daily/ineterview/ya-byl-naivnym-investorom-grigorij-guselnikov-o-dele-rimshevicha-sovkovoj-korrupcii-i-atake-na-latviyu.d?id=49769517
Feb 22 02:03 [info]ilona_pop:
*Change your expectations to appreciation
Feb 22 02:02 [info]kapnutelpa:
kad tavi bijušie klasesbiedri pabeidz bakalauru
kad tavi bijušie klasesbiedri apprecas
kad tavi bijušie klasesbiedri dzemdē bērnus
kad tavi bijušie klasesbiedri izdara pašnāvību

jā, tā tiešām notiek, tā tiešām tiešām notiek.es arī nezinu, vai pārdzīvoju. bet mēs visi pārdzīvojam. jā, es biju viena no tām, kas zināja ko vairāk. un visu. laiku. jāatgādina sev - neviens nav vainīgs. bet ir tā
it kā būtu vainas apziņa izjust prieku
lai gan ar viņu vienmēr smējāmies

nu neticu vienkārši
Feb 22 01:18 [info]iive (in [info]pajautaa):
Kaķis ārdās
Ko lai dara ar kaķēnu, kas ir izaudzis līdz tādam izmēram, kas atļauj visur lekt, un tādai un pārliecībai, ka visur ir jālec, jārāpjas un jāuzlien? Es nerunāju par durvīm un plauktiem, bet par tvaiku nosūcēju un aizkaru stangām. Viņš lien ne vien aiz intereses, bet tāpēc, ka ir daudz liekas enerģijas, kura ir arī tad, kad viņš pats ir izspēlējies, un mēs esam ar viņu izspēlējušies. Ir kaut kāda kaķu skola? Uzdevumi, ko dot kaķiem?
Feb 22 01:08 [info]shanietis:
Nejauša pārklausīšanās
Kukuļdošana nav mūsu kompetence. Ņemšana gan!
/Tieša runa, LTV1/
Feb 22 01:01 [info]vairsneat:
172
vakar meklējot prakses vietu izsūtīju vismaz kādus piecdesmit e-pastus mākslas rezidencēm, rakstnieku centriem, pasākumu vietām pa visu eiropu un saņēmu padsmit atbildes. tagad veru vaļā atbildējušo organizāciju mājaslapas un cenšos saprast, kam īsti esmu aizrakstījis. viena vieta izrādās esam uz mazas saliņas atlantijas okeāna vidū, kas pieder portugālei. tur taču būtu tik jauki būt! es jūtos vienlaikus maksimāli bezatbildīgs un sastresojies.
Feb 22 00:22 [info]brimstone:
Krēsls kurā es sēžu nepaliek silts. Tā vietā tas ir vēss.
Vēlos kaut tā būtu arī vasarā.
Feb 22 00:12 [info]ilona_pop:
Sadarbība ar Eslingenu pārtraukta. Ar labdarību mūzikā oficiāli vairs nenodarbojos un nenodarbošos.

Tā vietā mokos ar moderno dziesmu ciklu, ko uzrakstījis tepat ap stūŗi dzīvojošs britu komponists, Maestro paziņa, kurš Ķelnes radio korim raksta, un kurš, nesaprotu, kādā sakarā iedeva savas jaunākās dziesmas man. Jo es nu vnk REĀLI nesaprotu, kā vispāŗ dziedāt šobrīd :D
Feb 21 23:58 [info]meljkje:
starp citu
Lai gan nebiju neko labu pirms tam par viņu dzirdējusi, Marķīze de Sada izrādījās saviļņojoši izcila.
Feb 21 23:54 [info]sickboy:
The Director of National Intelligence (DNI) together with the Department of Homeland Security (DHS) and the FBI are planning to publish a study of the 2016 elections that will demonstrate massive Democratic Party voter fraud of a magnitude sufficient to have influenced election outcomes.
Feb 21 23:51 [info]meljkje:
Ir viena tāda persona, ar kuru esmu pazīstama vairāk vai mazāk kopš dzimšanas, jo mūsu vecāki ir nu jau seni draugi. Nelaimīgā kārtā, šī persona man neatminamu laika posmu (Gadu? Vai tomēr pāris?) dzīvo man kaimiņos, tādēļ nākas ar viņu satikties ne ārkārtīgi reti.
Viņš ir apmēram pēdējā savu sirds ķirurga studiju gadā, un šovakar uz atvadām mam deva sev raksturīgi vērtīgu padomu - "Galvenais, pabeidz skolu, citādi būsi bomzis."
"Labs pep talk, Pāvil," es atbildēju un, kā vienmēr, negribu vairs nekad ar viņu runāt.
Feb 21 23:50 [info]kjiimikjis:
Par svarīgo
Piemājas Elvi šodien bija nopērkami milzonīgi čili pipari.

Bija - jo es nopirku visus. :)
Feb 21 23:33 [info]bozena:
Klepus 50 nokrāsas
Klepus pieturas stabils jau trešo nedēļu, pa tam lāgam man ir bijis sauss, rejošs, astmatisks, atklepojošs, vemjošs, tāds, kur jāturas pie sienām, un vēl kāds tikai ne klepus, dažādās kombinācijās un atkārtojumos, bet kopumā visi kaitinoši, blakus kabineta kolēģi man pareģoja slimnīcu un plaušu karsoni.
Es ceru šitā tešot beigās dabūt smadzeņu satricinājumu, jo cik tad var tā kratīt galvu klepus ritmā, un tad beidzot iestāsies miers. Iekšējs, protams, jo vai tad nu tāpēc pārstās klepot.
Es esmu izpirkusi visu aptieku un veikusi dažādus pretklepus rituālus. Nekas nelīdzēja, starp citu.
Feb 21 23:31 [info]keilens:
esmu pazaudējis pasi. mājās nekur nav, pieļauju iespēju, ka esmu atstājis lidmašīnā. ko darīīīīīīīt?????????ESDRGTFHYGUYTHR
Feb 21 23:08 [info]spect_actor:
The Diaries of Franz Kafka
"Meanwhile it was already past two o'clock, everyone was tired, several people had already left, I should have enjoyed throwing my glass at them".
Feb 21 23:05 [info]ulvs:
izcilas Lovkrafta audiogrāmatas
Ar amerikāņu psiholoģisko tumšās/savādās literatūras rakstnieka H.P.Lovkrafta darbiem iepazīties nekad nav par vēlu, tāpēc visiem ļoti iesaku tieši šī autora lasītās Lovkrafta audigrāmatas, un visvairāk man patīk tieši šis darbs - "At the Mountains of Madness". Stāsts par bariņu zinātnieku no Masečūsecas štata Miskatonic universitātes Arkhamas pilsētā, kuri aizlido uz Antarktīdu ar mērķi veikt plaša apjoma arheoloģiskus pētījumus. Taču stāsts negaidīti pārvēršas lēnā, intriģējošā psiholoģiskā saspensā, zinātnikiem uzduroties iepriekš neredzētām svešas, iespējams, ļoti, ļoti senas dzīvības pazīmēm dziļi zem Antarktīdas mūžīgā sasaluma slāņa. Un vēlāk - atklājot Megalītisku pilsētu, kas slēpjas ieskauta nepārvarami augstim kalniem. 

Neuzkrītoši transatlantisks britu akcents un ļoti īpatnēja, taču patīkama balss tiešām piešķir literatūrai vairāk, nekā es spēju jebkad iedomāties. Tā ir pirmā no daiļliteratūras grāmatām par tēmu Fermi paradox (4nc13nt 4l13n5), un Lovkrafts (protams, varam debatēt par to, ka tomēr viņa priekštecis Edgars Alans Po) ir pirmais no (kaut cik) populārajiem rakstniekiem, kurš rakstījis par tik tumšām, filosofiskām un cilvēcei vienmēr svarīgām tēmām, kā iepazīšanās ar absolūti svešo, prātam neaptveramo (tādā līmenī, ka prāts parasti apstājas un sāk tīties atpakaļ) un beigu beigās "vai mēs vispār vēlamies noskaidrot, kas ir šie briesmoņi, ar kuru esamību esam iepazinušies? (kura mūs ir satricinājusi līdz jebkādas ticamības zudumam par to, ka realitātes matrica nav sabrukusi)".

[info]anrys, noteikti iečeko kaut kad! Varbūt labāk sākt ar šiem stāstiem - "Call of Chtulu" (lieki komentēt) vai manu mīļāko "Shadow over Innsmouth" - par to, kā kaut kāds izmeklētājs darba sakarā apmeklē kādu mazu un senu, taču savulaik (zelta pārstrādes rūpnīcas dēļ) bagāto Masečūsecas zvejnieku ciemu un, saskāries ar tās jocīgo, brīžiem pretīgo vidi un šad tad fiziski "malformed" pilsētiņas iedzīvotājiem ("fish like facial features", "skin with a scaly appearance), palēnām sāk atklāt tās lielāko noslēpumu, kas saistīts ar the old ones dievību Dagon
Feb 21 23:04 [info]kini:
.
jānoglabā šitas smieklīgais video par strēlniekiem. kaut kā uz to pusi ir, tikai ar mazāk filozofijas. 
Feb 21 22:40 [info]pinjons:
Pasaki, kas ir tavi draugi...
Ja tādas melnā PR mēslu vaboles, kā Lapsa un Liepnieks pēkšņi tik kvēli metas aizstāvēt Rimšēviču, tad kļūst grūti neticēt tam, ka viņš ir reāli vainīgs viņam celtajās apsūdzībās. Sevišķi ņemot vērā, ka Lapsas PRportāls jau sen ir cepis dažiem citiem ar minētās lietas figurantiem saistītām personām labvēlīgus rakstiņus.
Feb 21 22:21 [info]heishy:
netīrie dukāti turpinās
Man šķiet, ka diezgan veiksmīgi izmantoju dienas piedāvātos labumus. Pie tam vēl Jupiters Lauvā sapriecājās uz vakaru.

Rīt līdz 13:45 vajadzētu svarīgāko paveikt.
Jāteic, ka ļoti daudz plāni šai nedēļas nogalei atkrita. BET tos aizstāj citi, ne mazāk svarīgi :)

Baudām Arktikas aukstumu un Ilmāra meksikāņu seriālu.
Šodien piemēram apslima pirms došanās uz Dombura interviju. Skaidrs , ka apslima! Kurš neapslimtu, ja saprastu, ka šajās debatēs viegli sveikā cauri netiks.

Turpinājums sekos.
Feb 21 22:19 [info]kjiimikjis:
Par aktualitātēm
Vakar ziņās: Rimšēviču esot draudējuši nošaut.

Šodien ziņās: Atis Slakteris paziņo, ka viņu draudējuši nogalināt.

Vai redzams sākums jaunam, savdabīgam Latvijas #metoo?
Feb 21 22:17 [info]ilona_pop:
Tā klabe ir smuka vieta, kur izlikties, sāpītes, dusmiņas, pārdzīvojumi. Tad, kad pavisam labi iet, tad jau nemaz nav laika rakstīt.


Ā, kā pirmdien negribas uz skolu. 3 lielās formas, priekš kam. Pie tam esmu slikts cilvēks, nesēžot pie klavierēm laicīgi:) Āā, varbūt notiks brīnums un pedagogs saslims. Tieši tik ļoti negribas,
enerģija ir pilnīgi citām lietām jāvelta... kā studēšanai tam,ko, kā izrādījās beigās Maestro bija taisnība, 4 gadus rukāt, lai diriģētu amatierkorus par niecīgu samaksu. Tad pedagoģiju bezmaz labāk pieciest. Vismaz stabilitāte. Vismaz dzīve
Feb 21 21:59 [info]tagad:
not bad
kādā klusuma brīdī bija sadzirdams, ko klausās kaimiņi - gan klausās, gan sparīgi dzied līdzi

https://www.youtube.com/watch?v=srwxJUXPHvE
Feb 21 21:38 [info]krii:
Dārgā ciba, kurā ikviena radība pārstāvēta vismaz pa pārim!

Vai šeit dzīvojas arī kāds viegli apsēsts datu bāžu entuziasts - koderis - vecu dzelžu mīļotājs?

Ir ļoti izaicinoša problēma, ar kuru ierindas IT cilvēki netiek galā, un kas potenciāli var izvērsties apmaksātā sadarbības projektā.

Anyone?
Feb 21 21:32 [info]virginia_rabbit:
Esmu karsta kā uguns!
Feb 21 21:32 [info]vairsneat:
171
gribu vienkāršas lietas, vienkāršas problēmas un stabilas emocijas, kas neietekmē domāšanu. un vēl es gribu, lai tā visa būtu maz un lai es tiešām būtu drošs, ka to gribu.
Feb 21 21:02 [info]teja:
Non-invasive and non-manipulative touch as primordial relational resource for handling, holding and creating a safe environment, in the respect of individual dignity and self-esteem
Feb 21 20:58 [info]lidaka:
Kopsh cukurs ikdienaa praktiski neeskistee viss peern uzkraatais saldeejuma un kanoli svars ir izkusis. Es esmu bijusi tieva savaa dziivee, bet shoreiz esmu tieva iistajaas vietaas un apalja iistajaas vietaas. Es nezinaaju, ka tas ir iespeejams un veel joprojaam esmu paarsteigta skatoties uz sevi spogulii.

Tai pat laikaa nezinu vai jebkad ieprieksh paarstaat kaut ko eest ir bijis tik viegli. Agraak attureeties no saldumiem bija tragjeedija, bet peedeejie paaris meeneshi ir bijushi saliidzinoshi nesaapiigi.

Iisaak sakot, grikji rullz, avokado ir afigjenna labi un brokolji garsho vairaak nekaa jebgad.
Feb 21 20:56 [info]hedera:
Bet jā, kopš šodienas es šaubos, vai pasaulē vēl ir atlicis jebkas, kas mani varētu pārsteigt. Šorīt pa Avotu ielu nesteidzīgi un apcerīgi ar riteni minās krišnaīts, tērpies vien oranžos šortos un kreļļu virtenēs.

UPD: uzzinu_pedejais
Feb 21 20:50 [info]teevs:
Meistars darba nebijās
Šodien bijām pie friziera, sīcim pačku apcirpt. Kā jau pierasts, kādam ir jārāda priekšzīme. Tā kā drāma jau tāpat ar zēngalviņu, tad mana kārta upurēt cirtas. Visu dienu čalis starā, ka braucam pie friziertantes. Tikko jams piefiksē, ka esam galā, apmetas riņķī, un gaudodams izsperas pa durvīm laukā. "Nē, nē, tikai ne frizieri!" Nācās mierināt un teikt, ka tikai mani cirps, tev tik jāpaspēlējas un jāpagaida.
Kad esmu apcirpts, sīcis joprojām atsakās moku krēslā sēsties. Friziere normāla, apliek sīcim savu apmetni, noliek priekšā mazu galdiņu, vienā rokā iedod izsmidzinātāju ar ūdeni, otrā - grozu ar rotaļu automašīnām un paziņo, ka tagad spēlēsim automazgātavu. Čalim smidzinātājs mīļākā rotaļlieta, ķeras pie darba. Tikko pirmais auto rokā, frizierīte turpat telpas vidū stāvošam sīcim sāk šņikāt. Tas pat neiepīkstējās; es ahujā. Vot tā, lūk, ātri, profesionāli, ar pareizu pieeju un LĒTI tikām apčubināti.

Citās ziņās - divarpus gadus vēlāk viņa jautā, vai negribot otru. Teicu, ka lai pagaida vismaz gadu pēc tam, kad būsim izgulējušies
Feb 21 20:35 [info]_raagas:
Mubarak Ali Khan
Sham Chaurasia gharānas balss no Pakistānas:

Mubarak Ali Khan - rāga shahana kanada
Feb 21 20:21 [info]saturday:
par trendiem
piefiksēju vienu interesantu, bet diezgan pašsaprotamu lietu — Rimšēviču Latvijā visvairāk gūglē tieši no Langstiņiem. Tas gan nerunā par labu tam, ka Rimis teicās "neesot redzējis" attēlu — var diezgan droši apgalvot, ka Langstiņu iedzīvotāji (ieskaitot tos, kurus šis skar vistuvāk) ir izķemmējuši visu, kas saistīts ar Rimku.https://trends.google.com/trends/explore?date=now%207-d&geo=LV&q=%2Fg%2F1219blb_
Feb 21 20:16 [info]viljams:
Par to plato bebru un šauro bebru. Manuprāt, valodnieki te ir iebraukuši auzās un šis ir liekams otrās deklinācijas izņēmumos, dēļ senākās formas bebris. Attiecīgi izrunājams ar šauro e.
Feb 21 19:25 [info]eermaniitis:
un tagad kaut kas pavisam atšķirīgs
serčiks Counterpart - pavisam oriģināls, mhm
Feb 21 19:10 [info]kokezis:
te ir auksts
Feb 21 18:57 [info]hessin:
Latvijas pārstāvniecība izveidota kopstrādes biroja ēkā «WeWork», kas ir globāla koprades platforma inovatīviem, strauji augošiem tehnoloģiju jaunuzņēmumiem.
http://www.db.lv/zinas/liaa-parstavniecibas-asv-menesi-izmaksas-aptuveni-8000-eiro-471806

WeWorks are hell, ironically I would only work there if I wanted to do some “casual work” – writing a few lines of code, play some ping pong, drink a beer, living the startup life, chat with some people. When I actually needed to do some serious business I got the hell out and went to my real office.
https://news.ycombinator.com/item?id=16430559
Feb 21 18:47 [info]phz:
Atrodi atšķirības
https://www.youtube.com/watch?v=d7zBePUZMog
https://www.youtube.com/watch?v=CXQA9oJtK9c
https://www.youtube.com/watch?v=6jmZTtFxcUg
https://www.youtube.com/watch?v=WBAIyY9y3HM

un piedevās tīri spēkam
https://www.youtube.com/watch?v=R9L2ej1kxro
Feb 21 18:47 [info]virginia_rabbit:
kā man agrāk nebija ienācis prātā iet uz bāru, kamēr E pulciņā.
Feb 21 18:37 [info]santech:
pērn mazinājusies korupcija valsts iestādēs - tā saka video. mana folija cepurīte čukst man ausī, ka bulšits tas viss. tā tikai saka, lai tawta domātu, ka valstī viss ir kārtībā ;D
Feb 21 18:12 [info]santech:
Hāgenskalna Komūna
3 mins ·

Rādās,ka kungiem ne vienmēr viss sanāk. Varbūt tomēr pasauli izglābs sievietes? Šovakar pie mums visām lezbietēm 35% atlaide Musta alum


ok, zis iz āvkvārd
Feb 21 18:00 [info]miligrami:
par servisu
Tā kā mani mati šobrīd ir "bekvokāls ansamblī The Kelly Family" sasonā, vērsos pie draudzenes ar lūgumu atklāt, kā sauc frizētavu Rīgā, uz kuru viņa pati dodas un ko nebaidās rekomendēt arī citiem. Zināju vien to, ka tā atrodas kaut kur uz Baronenes. Biju jau atvērusi jaunu tabu, lai tūliņ gūglētu attiecīgo iestādi un rakstītu viņiem vizītes pieteikumu. Draudzenes atbilde bija sekojoša: "Tai nav nosaukuma. Uz durvīm rakstīts Švarckopf." Šādas lietas man visvairāk te pietrūkst. Vakar, teiksim, nostaigāju kilometrus, meklējot šuvēju. Biju iztēlojusies tādu maigi nelaimīgu un viegli apskritušu, kas pie viena ne tikai mēteli iešūtu, bet arī apaviem zolīti nomainītu, vēl varbūt atslēgas pievīlētu un kvīti izrakstītu ar lodīšu pildspalvu. Tā vietā visi te iedomājošies, ka kaut kādi fucking skroderi, arodu iekopuši ap 19. gadsimta beigām, mērlentēm ap kaklu un attiecīgu ceņņiku, vļēēēāāh.
Feb 21 17:47 [info]sarkanvilks:
Plāns izpildīts!
Lai kā banku bizness riebtos, tomēr Vjačeslavs runā no tiesas.

http://play24.lv/video/11517/preses-kluba-viesos-vjaceslavs-dombrovskis-elita-veidemane-un-maris-revalds
Feb 21 17:31 [info]baltaistrusis:
piezīme uz lapas malas
Nesen kādā sarunā cita starpā izskanēja pārmetums režisoram Džilindžeram par to, ka viņš precējies sešas reizes. Iedomājos - bet vai tad viņš ir tas vainīgais, ka Rīgas pilsētas dzimtsarakstu nodaļa ierīkota tieši pretī Dailes teātrim, ko?
Feb 21 17:12 [info]nekurlande:
Kā man patikuši 98;99;2000.gada 'Rīgas Laiki', kaut kad universitātē, pirms gadiem pieciem, kāds bija tādu kaudzi nometis pie garderobes - nevilcinājos ne mirkli un ķēru ciet. Šodien kaut ko internetā meklēdama, nejauši atkal uzgāju rakstu no tā laika. Cik tieši, vienkārši, atklāti viss reiz bija.

Atgaiņājies rokām un aizsien acis, vai nē, kaut kāpēc atkal krīt virū šī tēma, kurai met ar degošu pagali, un tā aizvien nepazūd tumsā.
"Katrs cilvēks piedzimst ar savu Visuma karti. Kādam tajā atzīmēts, ka viņam jābūt ārstam, un, ja viņš par to kļūst, tad ir ļoti labs tajā. Ja ne, varbūt visu mūžu par to sapņo".


(citāts no vakardienas intervijas "Jauns.lv" ar Kristīni Ulbergu) (kura reiz man teica, ka pagaidām neteiks kas, bet, ka viņai liekas, ka man varētu būt 'iekšā')

https://www.rigaslaiks.lv/zurnals/4-narkomani-15159
Feb 21 17:07 [info]temperature:
138 (šodien spīdēja saule)
nāk pavasaris.
manī sāk mosties kaut kāda sieviete parastā.

es gribu kuplus svārkus un vieglas blūzes. es gribu puķainas, plandošas kleitas. es gribu sēdēt kafetērijās un ēst kūciņas. es gribu krāsot acis un lūpas. es gribu tetovēt ziedus, noklāt visus plecus kā uz dienvidzemēm aizbraukusī draudzene. es gribu klabināt ar papēžiem, ejot gaitā, kas šūpo gurnus. es gribu gliterus un šķindošas rotas.

tik neparasta sajūta, nezinu, ko lai iesāk.
Feb 21 17:07 [info]vairsneat:
170
kāds taču varētu dzīvot manā dzīvoklī, kamēr manis tur nav: pa dienu slepus uzbarot kaķi un tecināt ūdeni, lai uzaudzētu rēķinu. tas ir tik baisi un aizraujoši! es gribētu tā darīt.
Feb 21 17:04 [info]yoko:
L. nu jau kādas pāris nedēļas patstāvīgi staigā, un nupat sapratu, ko man tas atgādina
https://www.youtube.com/watch?v=AWFnkJuribM
Feb 21 16:46 [info]fjokla:
Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam
Feb 21 16:41 [info]saimniece:
Jogurta kūka ar plāno biskvīta apakšu
Biskvīts:

2 olas 
80 g cukura 
30 g olīveļļas 
50 g jogurta 
60 g kviešu miltu 
30 g mandeļu miltu 
šķipsna cepampulvera 
citrona miza 
Olas ar cukuru saputo, cik vien stingri var. Olīveļļu+jogurtu+citronmizu iecilā olās. Samaisa miltus ar cepampulveri, iesijā un iecilā.
170 grādos 12 minūtes cep. 


Jogurta krēms:

600 g jogurta (var grieķu)

300 g ogu

200 g cukura

450 g (vai mazāk) saldā krējuma

30 g želatīna

citrona sula, ja ogas saldasFeb 21 16:32 [info]windrider:
Pēdējo dienu notikumi finansu sfērā ir aizņēmuši visu mediju telpu, bet varbūt vēl kāds atceras, ka pagājušajā nedēļā sacēlās tracis ap Brīvdabas muzeju ar skaļiem virsrakstiem par muzeja slēgšanu un ko tik vēl nē. Uzreiz jāsaka, ka Brīvdabas muzeju neviens neslēgs, lai arī kādi mēsli tur būtu savārīti. Tā ir pārāk liela un jau izsenis visas sabiedrības atzīta vērtība. Pats muzejs jau 90 gadus nodarbojoties ar tradicionālās latviešu kultūras, amatniecības un ainavas saglabāšanu pats ir kļuvis par svarīgu latviešu kultūras sastāvdaļu.
Tomēr situācija, ka muzejam ir liela varbūtība netikt akreditētam jau otro reizi pēc kārtas ir nepatīkama, bet likumsakarīga. Visā savā aptuveni pēdējo 30 - 40 gadu ilgajā vēsturē muzeja darbinieki izcēlās ar milzīgu entuziasmu, darba prieku, lieliskām restauratoru, arhitektu un pētnieku amata prasmēm, bet arī ar izteiktu nepatiku pret muzeja darba birokrātisko pusi t.s. ''papīru darbu''. Galvenā atziņa, kas dominēja vēl pat diezgan nesen bija: ''Galvenais ir darīt, papīrus sakārtosim kaut kad vēlāk''. Savu lomu tur spēlēja arī persona, kas kādus gadus 20 vadīja muzeja krājuma nodaļu - kolekcionārs/vācējs ar noslieci uz alkoholismu un visa krājuma uzskaite un topogrāfija eksistēja galvenokārt tikai viņa galvā. Arī pēdējo 9 gadu muzeja vadības faktiska neesamība situāciju nekādi neuzlaboja. Attiecības starp vadību un padotajiem pasliktinājušās līdz tādam apmēram, ka progresīvākie, aktīvākie un arī ļoti izglītotie darbinieki viens pēc otra muzeju ir pametuši.

Tomēr vissvarīgākais aspekts šajā stāstā ir nepiemērotie krājuma glabāšanas apstākļi. Tieši muzeja darbinieku kādreizējā entuziasma dēļ, muzeja krājums ir viens no lielākajiem Latvijā. Savukārt jēdzīgu telpu kur to visu glabāt nav. Jau 80. gados izskanēja lūgumi uzbūvēt jēdzīgu krātuvi, bet tas nav izdarīts joprojām. Līdz ar to pieņemami glabāšanas apstākļi ir tikai nelielai krājuma daļai (dažādām sīkām koka un metāla lietām, mūzikas instrumentiem, tekstīlijām, tagad arī pūra lādēm) savukārt viss pārējais ir izvietots visās brīvajās telpās. Visas apskatei slēgtās muzeja ēkas nav tukšas, bet pilnas ar krājuma priekšmetiem, liela daļa saimniecības šķūņu, pagrabu un dažādu pažobeļu ir pārbāztas ar krājuma priekšmetiem. Tur tie glabājas neapkurinātās telpās bez nekādas gaisa mitruma kontroles, nereti aptaisītas ar baložu mēsliem vai kļuvušas par peļu midzeņiem. Zinot šo kontekstu vairs nav jābrīnās par vairākiem simtiem joprojām neatrastu krājuma vienību. Esmu pilnīgi drošs, ka lielu daļu tā arī nekad neatradīs, jo tās būs beigušas savu eksistenci sabirztot putekļus vai sapelējot. Pats esmu piedalījies šādās inventarizācijās un esmu piedzīvojis kā vienkoča trauks tavās rokās sadalās pirmreizinātājos.
Kaut kā tā. Žēl protams daļu muzeja darbinieku kam jāpiedzīvo kā muzeju vazā pa medijiem, lamā un draud likvidēt, bet notiekošajā ir arī liela daļa viņu pašu atbildības.
Feb 21 16:29 [info]26april2007:
Padoms visām čiksām, kam zb mēnešreizes - katru mēnesi vismaz reizi iepis narenes, menkas pazudīs kā nebijušas
Feb 21 15:49 [info]ulvs:
Mēs visi patiesībā esam totāli diletanti- daži vairāk, daži mazāk. Lai kaut ko izprastu vispirms ir jābūt attiecīgam skata punktam. Pēc tam tik var dirst. Labi, ākstos, dirst var un vajag vienmēr. Shitpost is content too.
Feb 21 15:38 [info]sargtornis:
Es negribu, lai nākotnes Latviju pārvalda cilvēki, kuriem ir divi vārdi. Kad tagadējie Austri Mārtiņi un Elzas Signijas pieaugs... Nu, vienvārdsakot, tas nav tas iepriecinošākais scenārijs. Labi, viņi varētu būtu amatos, kas nav publiski, galvenokārt mani biedē tas, ka viņi būs redzami televīzijā. Protams, jau tagad viņi tur ir redzami, piemēram, raidījumā "Gudrs, vēl gudrāks".
Feb 21 15:37 [info]kakjux:
šķiet, ka šis ir tas gads, kurā beidzot varētu sākt tērēt visus pēdējo 10 gadu laikā sakrātotos punktus uz dažādām klientu kartēm. to tak nevedīs līdzi.

šito te, kā lai pasaka. rodas sajūta, ka darbs mani trollē trollēšanas pēc. un es te pat nesūdzos par kolēģiem indivīdiem, ar kuru nelaimītēm ikdienā noņemos. nē. [insert a swearword of your choosing here]

also, skatos pa logu, a tur staba galā čuvaks. ok.

pag, vispār laikam kaut kas ar kaķu paiku bija jāatrisina šodien.

*nogurst*
Feb 21 15:23 [info]basta:
- jau gadiem gandrīz katru dienu redzamies, bet tikai nesen uzzināju, ka kaimiņš deviņdesmit septītajā kopā ar brāli okeānu pārairēja. Kurls, btw.
- pēc tam kad biju aizmirsis točā telefonu, atcerējos, ka garā ādas mētelī staigājošais kolēģis reiz darba točā aizmirsa pistoli.
Feb 21 15:08 [info]fleur:
Latvijas internetveikali mani nogurdina:( Viss ko man vajag ir konkrēta fasona bērnu cimdi. Pirmais veikals - ieliec cimdus grozā, atsakies reģistrēties un tad sāc aizpildīt bezgalīgas ailes ar adresi, reģionu, pasta indeksu, telefonu, faksu utt., tad vēlreiz - tādas pašas ailes zem sadaļas piegādes adrese. Tas viss mani padara niknu, jo es vēlos saņemt Omniva, viss, ko viņiem vajag, ir mans telefons un Omnivas adrese. Pajautāju facebook messinger , priekš kam viņiem tādi dati? Ak, mums tāda mājas lapas uzbūve, rakstiet iekšā vienu burtiņu katrā ailē. Ha, eju pagūglēt, citā veikalā ir mani meklētie cimdi, pie tam pat ideālā sarkanā krāsā un 50c lētāk! Lieliski, nu, gandrīz, samaksāt nevar, jāgaida rēķins. Paiet pusdiena, 2 veikals man atraksta, ka sorrii, bet šo cimdu mums nav!! ZB,eju atpakaļ uz pirmo veikalu, atkal iemetu grozā tos cimdus (jo pirkums nav saglabājies), salieku burtiņus, un bēee.. Jūsu adresei ir jābūt no 3 līdz 128 rakstzīmēm!, un tā katrā ailē pa trīs aaa, done, tadāaa, gaidiet rēķinu!!:((((
Gribu bērnam cimdus, kamēr vēl ziema, plīzz? 50/50 ka šo cimdu arī dzīvē nebūs?

Nr.1 veikals nav sajūsmā par maniem jautājumiem un precizējumiem - Kāds mērķis šai sarakstei?
Ha, bet rēķinu atsūtīt nav laika. Pērc un lasies. Bet pat to nevar. Un jā, man liekas stulba atbilde - tāda mājas lapas struktūra, nu tak samaini vietām! Vispirms pajautā, kāda piegāde un tad ievāc vajadzīgo info.

*nogurst*
Feb 21 15:06 [info]virginia_rabbit:
Iepazīstiet! Kaku lācis - mans jaunākais palīgs bērnkopībā:
Feb 21 14:26 [info]inese_tk:
februāris
vakar stāvēju metra attālumā no Martina Gores. izdzēru divus aliņus (mazos) no Depeche Mode ledusskapja, bet ar to bija par maz, lai varētu sadūšoties pieiet un pateikt paldies par koncertu. viņš ir īsāks (un tievāks) par mani.
Feb 21 14:13 [info]vilibaldis:
Grāmatas
Tiem kas prasīja bērnu grāmatas, izskatīju vienu lasāmplauktu. Grāmatas dabonamas Turības - Āgenskalna apkārtnē, uz Centru braucu reti.
Cena par gabalu 1,5 - 2 Eur

Brīnumzemes sērija

Pie Zeltavota (poļu pasakas)
Saules zirgs (slovāku pasakas)
Lielībnieks un milži (balkāru un karačaju pasakas)
Zelta vērpējas (igauņu pasakas)
Circenis pelnos (franču pasakas)

Persiešu pasakas
Skandināvu pasakas
Poļu tautas pasakas
Lielbritānijas salu pasakas un teikas
Īru leģendas un pasakas
Vjetnamiešu pasakas un teikas
Madagaskaras pasakas
Pasaku stāsti par viltniekiem
Par tiesām un tiesnešiem

Latviešu tautas pasakas Pasaku mežs
Brāļu Grimmu pasakas Zvaigžņu dālderi
Pasaku pasaule
Zelma Lāgerlefa Nila Holgersona brīnišķais ceļojums
Mihails Ende Bezgalīgais stāsts (rezervēts)
Marčello Ardžilli Atomino
Laimonis Vāczemnieks Noslēpumu grāmata
N. Nosovs Nezinītis Saules pilsētā (rezervēts)
Hamsune Langerūdas bērni

un tas vēl nav viss, ja saņemšos uz krāmēšanu būs vēl.
Feb 21 14:10 [info]nekurlande:
"Es nedrīkstu ēst, bet es vismaz varu pīpēt", teicu es, iznākot no zobārsta kabineta.
Feb 21 13:51 [info]ulvs:
Šorīt līdz 06.00 spēlēju divas savas tīņu dienu vienas no mīļākajām spēlēm: Might and Magic 6 un 7. Tā kā 6. daļu savulaik vairākkārt izspēlēju, vakar ilgāk sanāca spēlēt, kā arī šodien esmu nolēmis turpināt tieši 7. daļu, ko līdz šim nav sanācis izspēlēt. Ja nezinat, kas tā ir, šeit būs ģeniāls review par 6. un šeit par 7. daļu. Beidzot kāda videospēle, kas patiesi silda sirdi. 

Ak jā, pamēģināju Underrail. Izskatās pēc kompetenta materiāla ar labu literāro pusi. Mani mazliet atgrūž pārāk izteiktā pimpjsūkāšana pirmajiem Fallout (I mean, use your imagination, bitchez). Ceru kaut kad turpināt.
Feb 21 13:39 [info]bumsiic:
Eu nu...
Mani dzen panikā dārznieku rosība sociālajos tīklos...es tam vēl neesmu gatava! Veči, kur tad es tos stādus izstīdzējušos likšu, ja sola aukstumu līdz pat marta beigām.:(
Feb 21 13:31 [info]unpy:
Kultūras vērotāja piezīmes.
Par kultūru 1925. gadā:

Feb 21 13:26 [info]sickboy:
https://m.youtube.com/watch?v=466c6iFu5Qw
Feb 21 13:24 [info]krii:
Ļoti ceru pēc šī Armagedona, kurš mums nākamās divas nedēļas draud aizsaldēt visas ķermeņu atveres, dažus gadus nedzirdēt, ka "...vairs jau ziemas nav tādas kā ulmaņlaikos".
Feb 21 13:12 [info]maa:
Картина Репина «Приплыли».
Šodien e-klasē gribēju ielaikot meitas astotnieku.
Feb 21 12:43 [info]teja:
2.martā atveru corporate speaker lappusi savā dzīvē. sākumā biju reāli nomīzusi, bet tad ieraudzīju, ka runātāju vidū ir Zuarguss un apņirdzos un nolēmu to uztvert kā performanci.
domāju, vai es to daru tikai naudas dēļ, bet nē. pašlaik no sirds visu izbaudu.
mani joprojām interesē organizācijas un komunikācija. un jo īpaši cilvēki un ar viņiem sarunāties.
lai gan daudz labprātāk es ar viņiem būtu dialogā un kopā kaut ko radītu, nekā runātu no skatuves.
Feb 21 12:39 [info]trakais18:
Esmu kļuvis vēl vairāk darbaholiķis, lai tiktu pie tā, ko dzīvē kārojas. Miera. Labestības. It kā viss ir pareizi, pat loģiski. Tomēr nepamet sajūta, ka tieši šobrīd esmu tālāk no īstā mērķa nekā tajās pavisam tumšajās dienās. Tagad ir vienkārši pelēki. Kāds būs nākamais gājiens? Principā visu laiku tā ir tāda pārkāpšana no laivas laivā, kur abas šūpojas uz ūdens virsmas. Pa vidu vēl maisās airi. Viļņi un straume arī nepalīdz. *Nolidina šķīvi uz zemes* Cik var runāt..!? Cik var gausties? Dusmas uz sevi. Dusmas uz sevi. Es taču esmu par vecu, lai vairs cerētu uz kaut ko tīru, godīgu un no jauna. Sevi mānīt taču ir visvieglāk. Mēs taču sen jau vairs nerunājam. Un es joprojām ilgojos... Sevi mānīt ir viegli.

Šodien tāda diena. Tāda diena, ko izdzīvot un vakarā izdzēst. Tā pat kā ik-vakara ierakstus dienasgrāmatā. Un zīmējumus arī.
Feb 21 12:26 [info]deloveja_kundze:
Dons kā Lāčplēsis. hmmm.

''neraudi, kangariņ'' varētu būt skaista dziesma.
Feb 21 12:18 [info]khosmos:
Vispār - cik var vārīties par tiem kemtreiliem, ja visiem tāpat ir skaidrs, ka NWO ieceltā reptiliāņu vispasaules visvaldība laikapstākļus izvēlas atbilstoši GLOBĀLAJAM Vaibam.
Ja cilvēki grib černi, dod viņiem tumsu un šķīdoni, ja cilvēki ir gatavi Čillam, dod viņiem sauli, sasodīcc! (Kukurūzas plantācijas pagaidīs)
Feb 21 12:15 [info]teja:
domāju par to, kā atkārtojas attēli un kā tie stāsta par mūsu prātu
piemēram man regulāri atkārtojas šāds: kaut kas ir pārvārījies un zaudējis jēgu.
brīžiem pat dzirdu, ka jau vārās, bet neko nevaru darīt. man vienmēr ir žēl. izcûkoto produktu, piedegušā katla. un ka nav ko ēst.
tikko tā notika ar ideālo eko vegan kakao ar koko sviestu, kanēli, muskatriekstu un kardamonu, ko es vārīju, lai svinētu to, ka neaizgāju uz skolu un skatos gandrīz līdz palodzei piesnigušajā dārzā kā pa ābeli lēkā putniņi
man ir sliktas attiecības ar uguni.
pusdienās gribēju uzvārīt nenormāli garšīgu lēcu putru ar puraviem un dāla garšvielām, bet gadījums ar kakao mani apbēdināja, es zaudēju ticību sev.

es zinu, ka šī dabisko skumju, kas saistītas visticamāk ar mēnešreizēm, piesaistīšana domām ir lēts triks, bet tas ir veids, kādā es ienācu LV literatūrā. tikmēr garīgās veselības uzlabošanai es citiem iesaku atdalīt emocijas no domām. tā ir viena no labākajām lietām, kas ar mani ir notikusi

šobrīd ir tāds garīgais ka prasās 'retrītiņš'. ziema un dejot un domāt ir forši, bet tagad gribētos ieslēgt vasaru, low profile, peldēties, daudz būt ārā.

vispirms iztīrīšu istabu un izkvēpināšu ar palo santo

vēl es gribu būt cits cilvēks - tāds kā šodien. mierīgs un mazliet skumjš, ar atvērtu sirdi un sinhronizējies ar pasaules skaistumu. bet tūlīt jau beigsies īpašās dienas un atgriezīsies parastais trakums. :/
varbūt ka mani glābtu ritalīns bet varbūt ka nekas.
Feb 21 12:14 [info]pzrk:
I'm not forty!
Vispārējai dzīves kvalitātes (lasi: garastāvokļa) uzlabošanai esmu sev ieviesis Community rewatch pa vakariem. (Ja pieraksti mani neviļ, tad iepriekšējā piegājienā tiku līdz ceturtās sezonas sākumam, bet tas man neliedz sākt atkal no sākuma, reizēm tāpat daru ar iesāktām un nepabeigtām grāmatām.)

Vārdsakot, vakar skatījos kārtējo sēriju, tiku līdz kārtējam Troy & Abed segmentam (man vispār tie ļoti piedur), līdz vienā brīdī smējos tā, ka meita pārsteigti aizrādīja, ka neesot dzirdējusi mani smejamies. (Gan jau ir dzirdējusi, tikai acīmredzot sen nav bijis.)

Lūk, konkrētais fragments.

Vispār jāsāk pierakstīt kaut kādu rezumējumu par pēdējiem pāris gadiem, jāmēģina saprast, kā es esmu nonācis tur, kur esmu (un kurp doties tālāk).
Feb 21 12:10 [info]trakais18:
"-Kas tev patīk labāk - Ziemassvētki vai sekss?
-Ziemassvētki, protams! Tie tomēr ir biežāk."


//Saruna no vīriešu ģērbtuvēm.
Feb 21 11:32 [info]chimera:
nesen uzzināju, ka jakutijā mašīnu dzinēji tiek darbināti 24/7, jo citādi iedarbināt mašīnu neesot iespējams vispār. uz šī fona ziemas braukšanas beši šajos platuma grādos uzreiz kaut kā nobāl.

pastāstīšu jaunāko aņuku - eju pie mašīnas, konstatēju, ka ir aizsalušas visas durvis, izņemot šofera (principā atkal jau noveicās). raustu, raustu - nekā. nu, neko, darbinu mašīnu, braucu. tieku līdz grāvja viaduktam - hujakš, durvis, mazliet pakusušas, atsprāgst vaļā. salecos uz īpaši bīstama pagrieziena. tumsā. spoki joki.
Feb 21 11:20 [info]santech:
šonakt sapņoju par spēlīti. ja preizi sapratu, tad tajā sapnī es to spēli izgudroju. tur ir daudz kubiciņi 2d vai 3d attēlā un mijiedarbojas un mainās un ir arī galvenais varonis, kas lavierē starp kubikiem. nezinu, vai mūk vai kas. no rīta uz papīra uzšņāpu minimal konceptu. moš izdosies kaut ko uzķimerēt.
Feb 21 11:20 [info]sarkanvilks:
Feb 21 11:18 [info]artis:
Move along people, nothing to see here (:
http://www.tvnet.lv/apollo/arhivs/401844-aizkraukles_banka_parvilina_lielos_parex_klientus
Feb 21 11:14 [info]brookings:
tās centrālais baņķieris gandrīz izkaroja mūsu ģimenes līdzjūtību

žurnalists, protams, nerubī fišku
Feb 21 11:02 [info]unpy:
Korupcijas skandālu vērotāja piezīmes.
Korupcijas skandāli augstākajos varas ešelonos drausmīgi grauj valsts tēlu, ir bezkompromisa cīņa pret valsts neatkarību un viens no hibrīdkara paveidiem, ar ko naidīgās lielvaras cenšas pārņemt varu reģionā, skaidra lieta - http://www.delfi.lv/news/arzemes/izraelas-policija-iesaka-izvirzit-netanjahu-apsudzibas-korupcija.d?id=49742747
Feb 21 10:56 [info]otrkart:
Mana mijiedarbošanās ļoti bieži ir notikusi nevis ar cilvēku, lietu vai notikumu, bet gan ar uztverto šo parādību nozīmi.
Feb 21 10:52 [info]rugetta:
-1
nu tā ir ar tiem ilgi gaidītajiem notikumiem, tu gaidi, sagaidi, tie vienkārši pazib, un tad ir jāatgriežas realitātē, kura itin nemaz nav mainījusies. dm bija ahujenna, lai gan jāatzīst, ka iepriekšējais, pirms četriem gadiem redzētais koncītis, bija ahujennāks.

bet tagad man ir jāatgriežas realitātē un mēneša laikā jāizspiež ~7000 vārdu, no kuriem puse nāks gluži baudāmi, bet otra puse būs sāpīgi un briesmīgi un gan jau atkal būs slikta atzīme. turklāt, kamēr biju ārpus realitātes, man pienāca strostējošais, pirkstu kratošais ēpasts no skolas par lekciju bastošanu, jo stulbā es laicīgi neiedomājās pateikt, ka esmu saslimusi vai ko tamlīdzīgu. varbūt šajā martā es varētu pamēģināt zubrīties no sirds. 30 day (vai šajā gadījumā ~20) zubrīšanās challenge.
Feb 21 10:51 [info]f3:
Spēle "vinne troļu". SK troļļi jau nobalsoja. Nobalso PRET tagad Tu.
Manage
Feb 21 10:47 [info]zin:
šorīt skumji nolūkojos, kā mans autobuss pamet pieturu, pirms tajā ierodos es, un nolēmu noiet kādu gabaliņu kājām.

Dienās kā šī, gribās, lai laika, finansiālie un darba saistību apstākļi būtut tādi, kas ļautu pateikt "braucam uz kalnu", iekāpt auto un doties meklēt pūderi.
vai vnk pusdienot uz miestu x, jo tā gribās..
Feb 21 10:24 [info]artis:
Facepalm
Dombrava nesaprot, ka bildes pirmais publikācijas avots ir Associated Press, nevis ziņu sindikātors townhall.com.

http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/vai-informativa-kampana-pret-latviju/

Tas pats stāsts--nav sapratis, ka šādas lapeles publicē visu ar birku "AP Exclusive".

Interesantāki gan ir "reverse DNS" rezultāti, kas liecina par automātisku ģenerāciju un tāpēc ir izpētes vērti.

Update: Papētiju šos it kā nejauši ģenerētos domēnus ar dīvainām ciparu kombinācijām. Izrādās, ka lielākā daļa ir pavisam parastas ASV konservatīvo kristiešu radio stacijas. Acīmredzot, "Salem Interactive Media" viņiem ir pārdevuši ideju par nelielu mājaslapas izveidi. Cipari norāda uz AM vidējo viļņu radio stacijas frekvenci. Pielikumā izveidoju saites, kas ņemtas no Dombravas ļaunās Krievu botu impērijas:

... tālāk ... )
Feb 21 10:12 [info]dunduks:
Protams, "Depeche Mode" koncerts pirms gadiem trīsdesmit būtu bijis daudz, daudz krutāks, bet arī tagad bija labi.
Feb 21 09:36 [info]vikings:
Tu reko
Starp Krieviju un ASV ir tikai 3,8 km, un 21 stunda.
Tā viš i!
Ļoti patika.

https://en.wikipedia.org/wiki/Diomede_Islands
Feb 21 09:32 [info]teja:
bathing in endlesness
Feb 21 09:30 [info]ingmars:
:D :/
Feb 21 09:19 [info]andzons:
nu bljee kad uz stroiku jaabrien shitada salaa tas ir pipecc xDDDDD
Feb 21 08:52 [info]santech:
gribējās uzvilkt siltākas ūzas, jo ārā mīnus padsmit. kamēr notīrīšu no kaķa spalvām, darbu jau divreiz būšu nokavējis.
Feb 21 08:46 [info]brood:
Godīgums un tiešums ir labākais ikdienas apģērbs. Lūdzu nejaukt godīgumu ar lētticību, naivumu, vai ne pārāk asu prātu.
Feb 21 08:46 [info]missalise:
Šobrīd ir tik daudz informācijas, ka vairs nevar īsti saprast, kur ir patiesība. Man personīgi šķiet aizdomīgi, ka Maligins tik pēkšņi nomira. Un tad pēkšņi uzpeld fotogrāfija, kurā viņš kopā ar Rimšēviču un to krievu ieroču ražotāju. It kā jau ir bijusi sekcija, bet dažkārt neko nevar atrast tāpēc, ja nezina, ko meklēt. Un tad jau nebija nekādu aizdomu par to, ka tā varētu būt vardarbīga nāve. Un ir indes, kuras rada iespaidu, ka tā ir dabīga nāve, kā arī ļoti ātri noārdās. Es izmeklētāju vietā šo tomēr papētītu.
Feb 21 08:37 [info]shanietis:
Otkat: Nil Usakov feat Lembergs
Jāsāk strādāt, iedvesmai klipiņš
Feb 21 08:32 [info]murx:
Rēders zaudēja
Man nav ne jausmas vai Rimšēvičs ir vainīgs, bet Rēders disputā zaudēja
Feb 21 08:32 [info]santech:
labākais ko paklausīties šitik skaistā rītā. bet tas tā, fōniņā. pateisībā atļaušos pafascinēties(?) kārtējo reizi par sevi, saviem uzskatiem. šoreiz, piemēram, par to, kā top filmas. pimēram šis kurss https://www.futurelearn.com/courses/explore-filmmaking/. kāpēc pafascinēties? jo nekad tā konkrēti nav interesējis nekāds behind the scenes. jo gribējās baudīt maxlu, nezinot, kā tā tapusi. un kas to veidojis. khek.
it kā nepietiktu ar litaku, kurš arī tā īsti vēl nav beidzies. tāpēc cenšos laicīgi nākt mājās no darba (kurā arī visādi jaunumi sakarā ar nodokļu politikām) un kaut ko padarīt mājās. kaut ko vairāk par sēdēšanu feisī, piemēram.
Feb 21 08:05 [info]qgmr101:
Izskatīties glīti nav nemaz tik sarežģīti
Feb 21 07:57 [info]shanietis:
Lasu, kas vēl noticis Dievzemīte un
1) No LT7 zvana tiešā ēterā Lembergam un prasa viedokli! Das ist ein 3.14159
2) Rimšēvičs ar Sprūdu esot apspriedis, ka palielināt valsts budžeta ieņēmumus! Das ist ein 3.14159^2
Diena sākas jautri :)
Feb 21 07:52 [info]fjokla:
Tas ir apbrīnojami, tas jūsu atbalsts, visu metīs pie malas un kreklu dos. Neskaitīšu konkrěti, paši zināt. Pat no absolūti negaidītām pusěm.Visi mani brilianti ir jūsu brilianti. Şausmīgs paklons, man viss pierakstīts, es jūs apzeltīšu, pat, ja zelta nebūs
Feb 21 07:15 [info]kravics:
dažreiz domāju par jēzu
Feb 21 03:47 [info]ilona_pop:
Ja tiešām ir tā, ka ārpasaule ir tikai un vienīgi precīzs iekšējās atspoguļojums, tad tas būtu kapitāli, ja varētu atrisināt eksistenciālos, apdrošināšanu, īpašumu, darba, studiju utt., utjp. jautājumus, tikai, savācoties iekšēji, un atsakoties iespringt
Feb 21 02:15 [info]ulvs:
Things to do in life:
x) get a haircut
y) get new pussy
Feb 21 02:12 [info]roncijs:
uzzinu_peedeejais
šodien kādā ierakstu bodē pamanīju Niksona "Resignation of a President". Sasodītie smēķi.
Feb 21 01:53 [info]ilona_pop:
Gribas kādam kaut ko ļoti labu izdarīt.
Man te viens enģelis ir apkārt, aaaa


Smieklīgi audition-i ir tad, kad nespēj atrādīt neko no tā, ko tev mācījuši gadiem, savukārt tas, ko nekad 20 gadu laikā neesi speciāli apguvis, pat vairāk-ko neviens nav īsti atzinis vai ievērojis, tikai dabiski pēc sajūtām darot pēdējā gada laikā, tieši tas ir tas īpašais point, kas tevi izvelk
Feb 21 01:29 [info]feita_kleita:
Jau pusgadu klausos... 1ās 3x nepatika...
Neatlaiž... laikam beidzot jāpaskatās lirika...

Feb 21 01:01 [info]daria:
rezumee
divas ljoti labas
1 meh
1 don't know
Feb 21 00:47 [info]po:
elle
Naktīs uz ielas atveras kaut kāds portāls un visi piepeši neslāpētā unisonā zina visus dziesmu vārdus.
Feb 21 00:34 [info]ulvs:
Saderam, ka, kad viņa bērni uzmetīs tēti Marju (literally meaning "source to imitate/follow") Alī Hāmenejī, Irāna no *normālas* valsts kļūs par kārtējo Middle Eastern shithole. Saderam uz jebko.
Feb 21 00:34 [info]ulvs:
Saderam, ka, kad viņa bērni uzmetīs tēti Marju (literally meaning "source to imitate/follow") Alī Hāmenejī, Irāna no *normālas* valsts kļūs par kārtējo Middle Eastern shithole. Saderam uz jebko.
Feb 21 00:22 [info]santech:
Es tak tās 10 skatkartes pastkartes tā arī nevienam neesmu aizsūtījis.
Feb 21 00:19 [info]ulvs:
Kāpēc tādai žurnālistei ļauj uzdot jautājumus tik svarīgā intervijā?  Un kas tie par stulbiem jautājumiem par medniekiem un automātiem (runa taču par Krievijā uzņemtu bildi - krievijā visur ir kalašņikovi)? Es to darbiņu izdarītu par lētāku naudu un ar izteiksmi, haha! Iemācies runāt, izrunāt vārdus, nenopūsties, nerūkt improvizācijās, utt., tu taču tajā mirklī esi publiska persona. 
Vienīgais, ko vēl varu piebilst, ir tas, ka šķita, ka Rimščiks gandrīz visu intervijas beigās par Kamčatku sameloja - tas šķiet vairāk vai mazāk obvious, jo tajā brīdī (23:55-24:55) ļoti mainījās viņa runas manieri - no pārliecinošiem apgalvojumiem viņš pāriet uz "teiksim", "tā teikt", un šos vairākkārt vārdus atkārto teju pus minūtes ietvaros. Lai gan vispār grūti spriest, jo neesmu redzējis iepriekš, kā viņš sevi pasniedz intervijās. 
Feb 21 00:12 [info]salty:
Man tie NVA krievu valodas kursi īstenībā ļoti patīk. Esam tikai 4 meitenes, pārējās par mani 5, 7 un 11 gadus jaunākas. Ok, man tur ir labākās krievu valodas zināšanas tā tīri izrunas un vārdu krājuma ziņā, bet nu gramatikā un rakstībā man tuvu nullei, un tur ne ar ko neatšķiros no pārējiem. Man šķiet, ka pārējie pat tos īsos teikumiņus raksta ātrāk par mani (kā nekā tikai trešo dienu reāli rakstu krieviski :D, tie pāris epasti datorā un muļķošanās bērnībā ar burtu apguvi pašmācības ceļā īsti neskaitās). Ok, gramatika intuitīva kaut kāda jau ir, bet nu arī tas īsti neskaitās. Un tas vārdu krājums jau arī tāds nosacīts. Es, piemēram, nezināju, ka esmu nevis "ženataja", bet "zamužem". Un tad vēl visas tās nianses, kad kuru vārdu var izmantot, kad nevar... Starpcitu, sapratu, ka esmu aizmirsusi latviešu valodas locījumus, kas tur uz kādu jautājumu atbild :D

Salīdzināšanai - blakus telpās angļu valodā padsmit cilvēki, vācu valodā tuvu 10. Mums teju reālas privātstundas.
Feb 21 00:02 [info]kjiimikjis:
Pēdējais laiks - iesēju kaut kādus asos piparus. Cerams, ka halapenjo, bet drošs neesmu. Piezīme sev - turpmāk marķēt paša vāktās sēklas.
Feb 20 23:53 [info]10m_zem_uudens:
vakar beidzot redzēju dejojošu, sarkanu, spožu, pāri visai debespamalei ziemeļblāzmu.
Feb 20 23:26 [info]fedrs:
I am brilliant when I'm drunk. Only good things happen then.
Feb 20 23:21 [info]watt:
Vienīgā "masveida informācijas operācija" ko pret Latviju var izvērst, ir tādu darboņu noklusēšana un informācijas notušēšana, piebremzēšana, piesegšana.

Krievu polittehnoloģijās figurē jēdziens "informacijonnij vbros", kad informācija kas visu laiku ir peldējusi turp un atpakaļ, pēkšņi uzpeld un kļūst visiem acīm redzama: protams, kādam tas nav izdevīgi.
Bet ko tur par "informāciju" daudz dirst - trakāk ir ka tā ir informācija par konkrētām darbībām. Un ko tur daudz par konkrētām darbībām daudz dirst: trakāk ir ka tur ir konkrēta nauda visam apakšā, konkrēta valsts nozagšana.
Feb 20 23:20 [info]coletya:
http://www.mod.gov.lv/lv/Aktualitates/Preses_pazinojumi/2018/02/20-01.aspx?cs=fad39488
Feb 20 23:11 [info]zeme:
Priedes Mežaparkā.
Šinī darbā labs ir tas, ka jāseko līdzi laika apstākļiem. Piemēram rīt no plkst. 8.00 līdz desmitiem ir mīnus desmit, bet lūk no desmitiem mīnus astoņi. Pēc pieredzes mīnus astoņi ir robeža pagaidām. Tādēļ rīt sākam kapāt tikai pusvienpadsmitos.
Feb 20 23:08 [info]daria:
Tas moments, kad
video intervijas saakumaa notiek sprakshkjis un izsleedzas elektriiba. Taatad, internets.

Sazvaniijaamies, bet oij. Pirmaa intervija, kad sprakshkjis veel nebija noticis, bija ljoti laba, paarliecinaati gaaju no punkta uz punktu, uzlabojam efektivitaati, big O taads un shitaads. Interveetaaja smaidiija un maaja ar galvu, mums viss klikshkjeeja. No domas par otro, man griezhas veeders.
Paskatiisimies, kas notiks treshajaa un ceturtajaa.
Feb 20 22:59 [info]methodrone:
Es jūtos kā milzonīga omniconsciousness viļņa galā. Es pēdējā laikā esmu diezgan daudz cīnījusies ar sašutumu, rūgtumu, negribīgumu integrēt šo šaušalīgo atklājumu un neziņas alķīmiju savā mazajā, mietpilsoniskajā dzīvītē. Es bieži eju pa ielu un domāju - kāpēc man tas viss ir jāzina. Bet tad es fantazēju, ka Dievs vienkārši grib, lai es viņam skatos sejā, to behold forevermore. Mans prāts plosās un mokās, kamēr šķiet viss, kas man jādara, lai ko un kā un kur tas arī nozīmētu, ir jāiztur šis agonijas un mīlestības skatiens no acs acī.

Es tik sirdīgi sapratu, ko Jungs rakstīja, kad pēc savas sirdstriekas metafiziskajām vīzijām, jutās, ka pasaule ir raupjš, smags cietums, kur katrs cilvēks ir vēl papildus ieslodzīts mazā kastē, un cik tas ir absurdi un skaudri. Kā gan var no cilvēka prasīt, lai viņš kosmisku apziņu nes savās mazajās, gaļīgajās rociņās. Tas šķiet kā Dievs tev atdotu redzi un tad izspļautu kā košleni piedrazotā vārtrūmē. Tu tur agonijā pulsē ar savu metafizisko prātu, kas ir šķērsojis neaptveramas laiktelpas un dimensiju ekspansijas, bet tagad ir totāli neiespējami saspiests galēji un gauži mazā, prastā matērijas piciņā, kam citi kāpj ar zoli virsū.

Bet mani nepamet sajūta, ka šis šaurais ieslodzījums ir salda, mīļa eiforija, precīzi dēļ tajā ietvertā plašuma-šaurības paradoksa. Ka cilvēks ir nevis košlenes piciņa, bet mūžīgi degoša dzirkstele. Ka pasaule ir vispateicīgākais fons un skatpunkts reizē. Ka atrast sevi aukstos dubļos un vērties uz karstu gaismu ir uncanny privilēģija. Man paliek pat žēl Dieviņu, ka viņš nekad pat nespētu piedzīvot un aptvert, kā ir būt maziņam, vājam cilvēkam, kurš var noplūkt floksi un ēst bumbieri, kautrīgi nosarkt vai justies mistiski pārpasaulīgs. Tas ir aptuveni, kā saules virsma nekad nevar sevi redzēt un piedzīvot, kā zeltaini kvēlojošu lodi, kas paceļas virs horizonta no jauna katru rītu; ja vien tā daļu sevis nepadara par horizontu un par skatītāju. Attiecīgi man, protams, nav pa īstam viņu žēl, kamēr man ir aizdomas, ka šī platforma un vērošana ir no viņa.

Tāpēc šķiet tik dabiski un likumsakarīgi, ka tāpat kā stādiņi tiecas uz sauli, cilvēkus tik pārpasaulīgi aizkustina un velk mīlestība - Dieva atspulgs. Tas cik ātri cilvēki iekvēlojas, aizsvilstas, aizdegas sajūtot mīlestības klātbūtni. Kā tā palīdz viņiem atcerēties un atgūt redzi.

Lai cik ieslodzīta košlenes piciņa kastē es taptu no rīta, gremdējoties šādā siltā un medainā zeltā, šovakar es jūtos diezgan svētlaimīgi.
Feb 20 22:57 [info]sickboy:
Vai tad Eva ir vecāka dvēsele par mani? Tā kaut kā pēc toltekiem varbūt sanāk. https://m.youtube.com/watch?v=NRCnGoWrPKk
Feb 20 22:53 [info]_zeme:
Alsarah & The Nubatones
ir pienācis brīdis, kad šeit tiek publicēta popmūzika. precīzāk - nūbiešu retrō folkpop ar saknēm Sudānā.


Alsarah & The Nubatones: Salam Nubia


Alsarah & The Nubatones: NPR Music Tiny Desk Concert
Feb 20 22:52 [info]meljkje:
man patīk reizēm pašķirstīt vecos piezīmju blociņus, lai atgādinātu sev, kas esmu.
Feb 20 22:52 [info]teja:
safe space= do not give too much and do not ask too much
Feb 20 22:49 [info]2daces:
So I say run, run, sparkling light,
Have your fun and then come home at night
Feb 20 22:48 [info]gnidrologs:
kontekstā ar to prostatūcijas figņu
Cik daudz vecu, laimīgu prostitūtu jūs zināt? Nu okej, laimīgu būtu stipri teikts, ar dzīvi mierā. Varbūt ir kādi statistikas dati (pīr revūdi, prōtams lewl) par ex-prostitūtu dzīvēm pēc tam, kad viņu ļerpatainās miesas nevienam nahuj vairs nav vajadzīgas?
Feb 20 22:46 [info]ilona_pop:
Dziedāšanu ņemt kā pamatprofesiju bez stabila backgrounda ir ne-prāts

Varbūt marry rich? Sajūta, ka vismaz savi 70% tā dara :)

Mēģinu varēt, bet ne-e..Tieši tāpēc, ka bez jūtām nop. Bez kopīgā intelektuālā arī ne. Un bez godīguma attiecībā pret otru ne tik. Why am I like that
Feb 20 22:42 [info]gnidrologs:
Rimževiča kolūžens ar Rašu.
Feb 20 22:36 [info]ulvs:
pie visa vienmēr vainīgs krievs, teica politiķis zemniekam
Dārgie trauki, es dažādu iemeslu dēl LR iekšpolitikas jomā patiesi sūkāju. Tāpēc, lūdzu, deducējiet šeit kāds manā vietā, ko tas nozīmētu, ja pieņēmums par to, ka Ārlietu ministrija mums šajā postā melo, ir patiess - kurš ir atbildīgs, kuru mums jāsit krustā, un, ja ne krustā, tad uz kuru pusi mums jāskatās vismaz?!
Būšu mūžam pateicīgs (atbildēšu uz visām tavām inquiries par ne-ar-LR-politiku-saistītām-lietām). Un vispār kā lai sevī izraisa spēju paskatīties uz to visu un uztvert to tik nopietni, kā es uztveru citas valsts politiķus (atskaitot kaut kādus no Krievijas u.c. zināmām "austrumu" valstīm). Es kaut kad ap "Kalvīša laikiem" (divtūkstošo vidus) vienkārši sevī to visu "izslēdzu". Turpināju kaut cik interesēties šai ziņā par ārvalstīs ("nozīmīgajās") notiekošo, taču ne LR. 
Feb 20 22:15 [info]usne:
robinam hudam neviens nepārmeta, ka viņa nauda ir netīra, bet viņš taču bija laupītājs un kaupēnam jau arī.
Feb 20 22:03 [info]coletya:
Kur nauda,
Tur problēmu.
Būtu smuki ja beidzot kaut ko atrisinātu.
Bet nu, nekas nav perfekts.
Latvija Eiropas naba.
That’s for sure.
Feb 20 21:59 [info]ulvs:
Aizsardzības ministrija brīdina - pret LR Krievija izvērsusi masu (dez)informācijas kampaņu.
Feb 20 21:56 [info]ulvs:
iz feisbuka
Skaistākais un patiesākais/pamatotākais, ko esmu dzirdējis par savu mākslu (kā arī mākslu vispār), ir apgalvojums: "Man tu nepatīc kā cilvēks un tāpēc arī man arī nepatīk tava māksla." No tā izriet t.s. "mākslinieka dilemma, viņa mākslai kaut kādu iemeslu dēļ esot limitētai relatīvi šaurā vidē (piem., mākslinieks, kā repertuārs ir latviešu valodā)".

Apgalvojums ir pamatots ar sekojošo ideju: tā kā LR cilvēku skaita ziņā ir niecīga, tad arī mūzikas/mākslas scēna(-as) ir niecīga(-s), līdz ar to tavu mākslu un beigu beigās arī tevi patiesi var nogalināt šis hipotētiskais vientuļais kritiķis (ar nosacījumu, ka viņš stāv pie milzīga rupora) vai arī kritiķu grupa, kam/kuriem tu, teiksim, nepatīc kā personība. That said, tas neattiecas uz mani tiešā ziņā - atzīšos, tieši no kritiķu puses neesmu saņēmis nevienu sliktu vārdu par savu mākslu (vienmēr ir bijis pretēji). Taču es neesmu viņus iemācījies uztvert nopietni - liekas, ka labie vārdi ir liekulība (neesmu vienīgais). Tāpēc arī cilvēkam pašam jāceļ gaisā sava aste. Saprātīgi, taču pie katras izdevības.
Feb 20 21:51 [info]devour:
Piezīmes.
Nekad neesmu baigi pieturējies pie kaut kādiem striktiem treniņu režīmiem. Parasti vienkārši cilāju svarus, taisu preses, squats un plankoju līdz apnīk. Vai kamēr ir iekāriens.

Also. Komēta bija kaut ko ierakstījusi, ka netic, ka makus ar ģimenes bildēm iekšā atdod biežāk nekā makus bez bildēm. Well man makā ir pilnīgs kompromats. Septītās klases bilde un divi poloroīdi no Grieķijas atvaļinājuma. Ja kāds kādreiz ielīdīs manā makā - pats vainīgs.
Feb 20 21:41 [info]ruk:
man vajadzētu atsākt lasīt ziņas par to, kas īsti apkārt notiek.. 
bet vēl neesmu tikusi skaidrībā, kas varētu būt bīstamāk - lasīt vienu ziņu portālu vai nelasīt nevienu 
jo vairāk kā vienam man slinkums 

gribētos arī tādu sakarīgu, kur stāsta to, kas man svarīgi un kur grafiskais Design nav aizgājis pa reni 

es ļoti pēdējā laikā dusmojos par visu man nevajadzīgo sūdu, ko met pretī. man liekas, ka tas ir pret manām cilvēktiesībām, ka tramvajs, kas aizved mani mājās, ir aplīmēts ar Ibumetīnu vai maximu nemaz nerunājot par to draņķi, kas uz ielām rēgojas tur 50 shades of grejs utt

Feb 20 21:17 [info]mazaa_maasa:
767. Neaizmirst, pat ja neatcerās
Reiz Positivusā mani uzrunāja viens jauns čalis, jautājot vai es kādreiz mācījos licejā un vai es viņu atceros, jo viš mani atcerējās un atpazina. Biju diezgan šokā, ka tik izskatīgs čalis mani ievērojis (jo es vnmr biju tikai kkur fonā tiem ievērojamākajiem cilvēkiem), bet viņu neatcerējos tur redzējusi. Tā nu atvainojos, ka diemžēl neatcerējos un devos tālāk, bet notikums neatstāja prātu un grauza. Pēc kāda laika gan atcerējos viņu, un atkal nošokējos kā mazais piemīlīgais blondais puika no liceja, par kuru vienmēr biju domājusi, ka tas nu gan meitenēm lauzīs sirdis, bija mainījies un nobriedis pa tiem dažiem gadiem. Bet toreiz tā arī neatradu brīdi, lai pateiktu, ka atcerējos.
Šorīt sapnī viņu redzēju.
Pati savu sirdi salauzu :D
Feb 20 21:12 [info]f_g:
kad cita cilvēka dzimšanas diena nes prieku
bilde un teksts )
Feb 20 21:11 [info]krii:
Kādā no paralēlajām pasaulēm, kurā es būšu ļoti labi uzvedusies, man būs atļauts dienām un nedēļām ilgi ar pavērtu muti klausīties Iļjas Ļenska lekcijas un ekskursiju stāstījumus.
Feb 20 21:09 [info]malvine_truse:
Neatkarīgi no manas personiskās pieredzes ar I.R. sakiet, dārgie lasītāji, kādas ir jūsu domas par šo -


Feb 20 20:57 [info]shanietis:
Pēc Rimševica intervijā teiktā , ka viņš Krievijā bijis 2010 un 2012 gadā makšķerēt un tur jau esot kā grupu tūrismā - nezinām ar saliks kopā, gribas piebilst, ka LB amatpersona nav gluži tas pats, kas Lejassivēnu zvēraudzētavas vāverīšu dīriķis. Tāpēc Rimševicam pēc Krievijas uzbrukuma Gruzijai 2008. g. vizītēs, kas nav saistītas ar darbu, Krievzemē nebija ko meklēt. Otrkārt, gan Norvik, gan AB.Lv kopā ar Laikmetīgas mākslas muzeju un Skanstes attīstības projektu ir jāfīrē prom pie velna vecāsmātes - jo ātrāk, jo labāk. Tie arī ir vienīgie atzinumi, kuriem šajā brīdī varu daudzmaz piekrist.
Feb 20 20:47 [info]heishy:
LB
Besij ārā! Uzķēros uz reklāmas un atlaidēm! tfu! Šito kaunu. Skaidrs, ka saturs pilnīgs mēsls. Ne miņas no solīta. 5 teikumi! Ar katru gadu šitas piemirstas.
Mierinājums, ka I.R. sobrīd neiet vieglāk.

Skorpions izmetis treknu ziņu ap ko sprēgāt tagad, a Ziveles neļauj tikt skaidrībā un duļķo to pasākumu.

Tā mēs te dzīvojam uz planētas Zeme, kur Latvija pēdējās dienas ir centrālais tēls.
Feb 20 20:43 [info]tethys_:
Smagumi
Kas rakstīšanu padara tik grūtu, ka pat rakstnieki pēc aicinājuma cīnās ar vēlmi nerakstīt, ir tas, cik tas viss ir daudz. To var paskaidrot tā - iedomājieties gleznotāju, kas arī bieži vien strādā pie gleznas tikpat ilgi kā rakstnieks pie grāmatas. Taču viņš visu laiku redz gleznu. Visu. Tādu, kāda tā ir. Ir acīmredzams, kas tur vēl ir jādara, un ir vieglāk galvā iztēloties vēlamo rezultātu. Protams, ir mokas, kā to panākt, ir procesā veikti labojumi utt, bet tomēr un tomēr tā glezna ir redzama vienā piegājienā.
Grāmata ir laikā izsmērēta glezna, kurai tomēr ir jāsaskan vienotā stāstā, jārada tā viena kopējā sajūta. Ir tik daudz kas jāpatur prātā. Tik bezgalīgi daudz kas jāsaskaņo. Tik ļoti lielas iespējas kļūdīties sīkā detaļā, kas visu sabojā, ka nolaižas rokas.
Tad, kad es zīmēju, es prātā redzu to ideālo gleznu. Kad es rakstu, ir tumšs.
Feb 20 20:42 [info]unpy:
Ideoloģijas vērotāja piezīmes.
Turpmāk ņemiet vērā, ka vēršanās pret Rimšēviču ir vēršanās pret Latvijas valsti. Būtu jaukāk, protams, ja tiktu publicēts pilns to personu saraksts, vēršanās pret kuriem ir vēršanās pret Latvijas valsti, lai neviļus nesanāk, nosaucot kādu par muļķi, kļūt pretvalstiskam, taču jāsāk ar mazumiņu, pareizi ir.
Feb 20 20:37 [info]vakardiena:
zinkā, tad, kad Tev ir tik daudz vārdu. Vārdu un pārdomu. Viss, ko Tu pasaki, ir tas, ka- ir tik daudz vārdu un pārdomu.
Feb 20 20:30 [info]brood:
Čalim tinderprofilā rakstīts - ja tiksimies oflainā un tu neizskatisies tieši tā kā bildē, pirksi man dzērienus, līdz sāksi izskatīties!

Pareizi ir. Uzskatu, tikai taisnīgi! :)
Feb 20 20:23 [info]ulvs:
Jau 2. stundu Splendidā skatos kkādu blacksploitation žanra k/f par ģeniālu "kneegrow" (mīlu šo vārdu) matemātiķi, kura werkoja NASĀ rasistisko 60to sākumā. Jūtos ekstra pašironiski. Tipa to mums dāvā ASV vēstniecība Black History mth ietvaros (tas nebij rudenī?).
Feb 20 20:13 [info]artis:
NBS analīzi īsāk var izteikt ar šādu domu gājienu:

1. Kā var novērot, daudzi tiešsaistes ziņu avoti nolēmuši pārpublicēt Associated Press rakstu par Rimšēviču
2. Tātad, pret Latvijas valsti ir veikta labi organizēta dezinformācijas kampaņa. Kā zinām, tas ir hibrīdkara elements.

Tas diemžēl neiztur kritiku, jo identisku pieeju varam atkārtot arī ar citiem "AP Exclusive" materiāliem.

Rezultāts būs tas pats — mazākas vai lielākas reģionālās avīzes, kas nevar atļauties pašas būt "newsmakers", bieži pārpublicē sindicētu saturu.
Feb 20 19:59 [info]malvine_truse:
kā lai nemīl tādu tēti kāds ir man
bebrs

mans tētis vakar par šito tā psihoja, ej tu nost, viņš skaļā balsī kliedza es citēju: "kaut kāda pīzda rīgā tagad izdomā ka jāsaka bebrs (ar plato e), es bļaģ visu mūžu nahuj saku bebrs(ar šauro e) un tagad kaut kāda mauka nahuj man mācīs kā teikt vārdu bebrs(ar šauro e)"
Feb 20 19:52 [info]brood:
Drīz man sakāps galvā tik ļoti, ka teikšu slaveno: «У кого нет миллиарда, могут идти в жопу»! :))
Feb 20 19:43 [info]artis:
Uzrakstīju pāris redaktoriem, kuri pieminēti NBS "analīzē". Redzēsim, kāda būs atbilde.

Feb 20 19:36 [info]dooora:
How Can I Lie Be A Lie If You Mean It
https://youtu.be/l7x2V_PA7T0
Feb 20 19:20 [info]artis:
http://www.sargs.lv/Zinas/Latvija/2018/02/20-01.aspx

Intereses pēc paskatījos. NBS laikam nebūs dzirdējuši par sindikāciju.

Idaho Press pārpublicē daudz materiālus no AP. Tāpat kā mūsu avīzes pārpublicē LETA:

https://www.idahopress.com/

Kopumā interesanti, kāpēc šāds paziņojums un analīze nāk no NBS, nevis SAB.
Feb 20 19:12 [info]lovenight:
-nu kā tad Tev tur iet?
-nezinu īsti. Ko darīt, ja negribas vairs skolu, gribas iet prom?
-... Nesaki nevienam.

Mamma asprāte.
Feb 20 19:12 [info]217:
this tho' :D
Paturpinot iepriekšējo ierakstu par bildītēm no internetiem :D
Feb 20 18:54 [info]artis:
Šis cilvēks nopietni ir Aigars Freimanis? Tas pats, kas premjerministra Māra Kučinska padomnieks?

https://twitter.com/AigarsFr/status/965974656061726722

Ja tiešām tā, tad nav ko teikt, atliek vien piekrist AG.
Feb 20 18:47 [info]snauts:
Simple Man - Lynyrd Skynyrd
Feb 20 17:50 [info]dooora:
valoda ir kā akordeōns: viņai vajag akoerdōnista.
Feb 20 17:08 [info]nekurlande:
Nēsāt zilo uzvalciņu ar godu


Vakar arī es biju uz "Kriminālās ekselences fondu". Brīdis filmai bija izvēlēts nevainojams, jo tas notika pēc garas, ellīgi grūtas darba dienas, kurā ,sarkanā paklājā ietīts, notika viss sākot no nezināma taksista dzīšanas rokā beidzot ar alpīnismu. Teiksim tā, pēc darba, gājienā no Rīgas pils līdz Forum cinemas, man bija trīs reizes jāpiestāj, lai iedzert degvīna malku kādā no krogiem.
Īsāk sakot, biju tik nogurusi un neieinteresēta apkārt notiekošajā, ka ja tiešraidē rādītu ziņas no svaigi atklātās, slepenās salas, kur Princese Diāna mitinās kopā ar Maiklu Džeksonu un četriem adoptētiem terodaktila mazuļiem, es pārslēgtu kanālu.
Īsi pirms filmas dzirdēju divus pretējus viedokļus - pirmais bija par to, ka filma esot tik lieliska, ka cilvēks to ieradies apmeklēt otro reizi un otrs skanēja vienkārši : "Nebija nemaz tik ekselenti", pēc kā mani 'ekspektāciju' svari nostājās galējā nulles zīmē.
Man liekas, ka darbs, ko dara tā "Piena" komanda, kas ir autori arī šim projektam, ir superīgs. Cik noprotu, vairums dalībnieku nav aktieri, bet ir atlasīti tipāži, tostarp, lomas varot arī nopirkt, ziedojot "Projektu bankai", kā to izdarījis filmas amizantākais personāžs Māris Mičerevskis (vēstursnieks, rakstnieks, džeks no "Salona kluba", RD deputāts un pieļauju, ka arī pirāts, burvis, neiroķirurgs, brīvmūrnieks un vēl daudz kas, ko zina tikai šaurs loks).
Un man liekas, ka tas ir vareni - es vienmēr esmu domājusi, ka apkārt ir pietiekami daudz savdabīgu, potenciālu personāžu, kurus pareizi ievirzot un dodot iespēju, tie spēj mirdzēt sešas reizes spožāk par mūsu pelēko "Gaismas pili" jūlija pievarē. Tas ir talants spēt atrast piemērotus cilvēkus, kurus ielikt piemērotās situācijās. Labi, es tiešām nezinu par to kā tieši aktierus "Piena" projektiem uzrunā, atrod, vai gribētāji paši uzrodas un kā viņi ar tēlu atveidotājiem strādā, bet man vairāki personāži filmā likās līdzīgi tam, kā to atveidotāji sevi pasniedz dzīvē (sociālās situācijās, jokojoties, sēžot pie virtuves galda, utt) (tēls šķita veidots izejot no tēlu atveidotāju personīgajām īpatnībām un spējām, nevis jaunradīts). Neviens nebija līdis caur atslēgas caurumu, lai sevi pilnībā pārveidotu, tāpēc uzskatu, ka Lauris Kļaviņš var nēsāt savu zilo uzvalciņu ar godu.
Par tiem 'amatieru aktieriem' gribu uzsvērt, ka sen jau ir laiks vēl vairāk to visur integrēt - arvien biežāk un biežāk par pēdējā laikā iznākušajām filmām dzirdu, ka aktierpēle esot bijis viens no vājajiem punktiem (scenārija un režisora dēļ, pieļauju) tieši 'profesionālu' aktieru atveidotajos tēlos. Es pati atceros ne reizi vien, kad esmu piedalījusies masu skatos, vai spēlējusi mazas lomiņas filmās un īsfilmās, kurās esmu spļaudījusies par to, cik pavirši daži 'profesionāļi' dara savu darbu (nereti par to saņemot pieklājīgu atalgojumu un karalisku attieksmi) un gribas pilnīgi nokliegties tajos brīžos - "Nu, palaidiet taču mani, es visu izdarīšu! Ja ne labāk, tad vismaz dzīvāk". Tā kā man liekas, ka cilvēki, kas nav profesionāli aktieri, mūsdienu kino, kad visas Kaķsievietes un Romeo ir nospēlēti , ir tikai un vienīgi veiksmes atslēga.
Bet atgriežoties pie "Kriminālās ekselences fonda", man patika operatora darbs, ļoti patika apģērbs un interjers, patika liela daļa no jokiem, kopējā zem absurda ūdenskrituma turētā noskaņa, radītā spriedze, savdabīgie tipāži - lai gan pa brīdim likās, ka tā absurda upe ir pārplūdusi, saslapinot skatītāju līdz muļķa lomai (kā parasti ir ar tiem jokiem, pirms kuru teikšanas zināms, kurā brīdī cilvēki smiesies). Reklāmas kampaņa šķita diezgan gaumīga un, pieļauju, ka izvērtās veiksmīga. Man nestraucēja rupjības un jēlības, vienīgi likās smieklīgi, ka katru reizi, kad kāds filmā pateica "pimpis", absolūtais vairākums no skatītājiem krita gar zemi lokoties smieklos.
Kas man gan nepārāk patika, bija tas neizsteiksmīgais iedomu meitenes tēls, no žurnāla vāka, kas galvenajam varonim rādās, klausoties Raimonda Paula kaseti un liek rokas uz pleciem, sakot, ka viņš ir mežonis, viņš visu var, kaut ko par pautiem, utt, utt. Man patika doma, bet nepatika izpildījums. Likās, ka tas ir pietiekami daudz latviešu nesenajā kino redzēts, kaut kas starp Andri Keišu "Kolkā kūl" un Sandru Kļaviņu "Sēņotājos", ka kur nu vairs. Bet divreiz padomājot tomēr secināju, ka tas bija kaut kas galvenajam tēlam piemērots.
Gan jau, ka daudz ko kopš vakardien redzētās filmas esmu nepiefiksējusi, vai aizmirsusi (mēģinu rakstīt pēc savām sajūtām, tāpēc pirmstam nelasu ko citi rakstījuši, lai neietekmētos), bet par vienu lietu gan es pateikšu paldies - par to, ka filma man atgādināja cik daudz fantastiskas, idilliskas Paula un ne tikai, mūzikas mums ir. Es reizēm mēdzu, ejot pa ielu, austiņās klausīties Vilcāni, Zīveri, Bumbieri, Liepiņu un ko tik vēl nē, bet šis bija lielisks atgādinājums un atbalsts (vienmēr forši, ka kāds izceļ no skapja tev mīļu džemperi).
Paldies viņiem par šo darbu!
Feb 20 17:02 [info]meness_berns:
---
Meanwhile in Latvian journalism...

http://tautaruna.nra.lv/kriminali/237647-pusaudzu-banda-nezeligi-terorize-vienaudzus-nepareiza-apgerba-del/
Feb 20 16:43 [info]pljecka:
Pēc divu gadu nepilnvērtīga miega, biju jau aizmirsusi, kā tas ir, kad aizmieg un nedzird visu, kas notiek apkārt, kas loģiski ir novedis manu veselību līdz pilnīgai miskastei. Tad iedomājieties, cik brīnišķīga ir tā sajūta, kad ārsts saka, ka tagad drusku sareibs galva, bet es atveru acis un izrādās, ka ir pagājušas pāris stundas, kuras ir nogulētas uz čaukstoša spilvena, to pat nedzirdot.
Feb 20 16:31 [info]217:
Hah, dienas interneti
Internets, kā vienmēr, iepriecina, šodien trāpījās šis, sakarā ar pēdējiem D.D. izteikumiem brexita sakarā (Britain will not be "plunged into a Mad Max-style world borrowed from dystopian fiction" after it leaves the EU, the Brexit secretary has said.) Vnk prieks, kā cilvēki radoši izpaužas :)
Feb 20 16:29 [info]tvarj:
cib tulk vajag!
draudziņi, vajag uz pirmdienu 2iem pie notāra vācu valodas pratēju, kas patulkos maniem īpašniekiem parakstāmo dokumentu. maksāju oficiāli/neoficiāli/kā vajag pēc normālas takses.

lūdz pieteikties, kas var!
Feb 20 16:07 [info]prtg:
Īsā versija par skandālu - patiesais mērķis varētu būt arī KNAB un VP vadība, un arī Iekšlietu ministrs. Kopumā nav saskatāmi uzvarētāji - ēna vai nu kritīs uz Latvijas finanšu kontroles sistēmu, vai iekšlietām, ja viss izrādīsies safabricēts, un KNAB/VP būs uzķēries uz viltotām liecībām. Pārsteidzoši, kā visi (!) koalīcijas pārstāvji dzied vienu dziesmu, ka Rimševics ir jāatstādina, it kā viņš jau būtu notiesāts. Bet daži, par kuriem reāli tiek vests kriminālprocess, aizvien ir ļoti publiskā amatā. Mazākais iespējamais nodarītais ļaunums Latvijas reputācijai būtu, ja tad, kad skaidrība radīsies (cerams, ka drīz), falsifikācijā atkal vainīga izrādīsies Krievija, un šis būtu bijusi vien kārtējā hibrīdkara epizode.
Feb 20 16:07 [info]ulvs:
Tuten iz Ž labākā konča TMW 2017. Filmēts 360 grādos. Ja gribi uz 5min sajusties, kā inteliģents rokmūziķis, noskaties video!
Feb 20 16:03 [info]vaiksts:
Khabib on romantic movies
https://www.youtube.com/watch?v=MU52g_5hDto
Feb 20 16:02 [info]ulvs:
Cilvēki, kuri dara kaut ko krutu, bieži piemirst, ka jāturpina dirst. Jāturpina runāt sūdu. Jo ir daudz labāk, lai to runā kāds, kurš dzīvē ir kaut nedaudz izdarījis, nekā kaut kādi lohi, kuri tāpat neko nerubī.

Jāpiebilst, ka es nekādā ziņā nerunāju par sevi. Esmu tikai piedalījies krutu albumu sacerēšanas procesos, that is all. Taču manī mīt ticība tam, ka kaut kad tomēr kaut ko paveikšu, tāpēc diršu priekšdienām.
Feb 20 15:56 [info]ulvs:
Uldaprāt, mēs esam viena no inteliģentākajām rokgrupām iekš LR.
Kids, don't smoke weed, stay in school and read your Bible.

Pēc 4min intervija ar Ž iekš Radionaba. Es gan netiku, jo aizgulējos.
Feb 20 15:48 [info]kakjux:
Tā īsti nezinu, kas tieši mani mulsina vairāk - tas, ka TrakZ mani uzgleznoja no RL portreta, vai tas, ka man IG tagad piesekoja viena viņas draudzene.

Vakar tomēr nesatiku viņu. Noskatījos Mr Robot līdz galam. Tagad nervozi skumstu, ka ilgi jāgaida uz nākamo sezonu.
Toties pēc tam aizgājām uz barčiku.

Kaķ: man nepatīk šodiena
VZ: tu redzi, es neesmu uzvilcis krekliņu ar uzrakstu “I love today”! Tas nozīmē, ka es arī neesmu fans.
Kaķ (aizdomīgi): tev vispār tāds ir?
VZ (casually): tas vispār nav svarīgi, ko piepisies?

Also, mīļais easyJet. Jūs tur kādreiz lidostā esat bijuši? Kā tieši jūs iztēlojaties iešanu cauri lidostai, jo īpaši boarding pass gates, ja ir vairāk kā viens pasažieris, bet visi mobilie boarding pass ir tikai uz viena no telepurķiem bez iespējas tos kaut kā easy (pun not intended, also ironic) nošērot ar pārējiem? Ok, es zinu, ka var lietot vecas metodes ar drukāšanu vai tā, bet, dude, this is stupid. Also, tur pierakstīts tāds note “a maximum of 5 boarding passes may be used per device, per flight”.
Feb 20 15:32 [info]chimera:
vēl par grāvi runājot, fascinē cilvēks, kurš regulāri veido kolāžas uz paģiku un veikalu durvīm. apmēram šādas (šajā gadījumā gan pietrūkst anekdošu, ko viņam arī patīk izvietot). varētu stundām stāvēt un šķetināt pavedienus.

Feb 20 15:15 [info]eermaniitis:
gribam zināt
vai musulmaņiem ir kādi tabu uz liellopu gaļu - teiksim subproduktiem kā asinis ir zināms, ka ēst nedrīkst, bet kā ar pārējām iekšām, no kurām skaistums nāk - aknas, nieres, smadzenes

cik atceros viņiem bija visai skaidrs skatījums uz sarakstiem, kas der kas neder, tikai neatceros visu - ir kāds lasījis?
Feb 20 14:47 [info]chimera:
īsumā par prostitūciju:

izlasot grāvja tirgū pielīmētu sludinājumu "strādājošs vīrietis, kam ir daudz brīva laika, palīdzēs sievietēm ar remonta un saimniecības darbiem patīkamas sadarbības ietvaros" lauzīju galvu, bet tā arī neizdomāju: vai prostituējas strādājošs vīrietis, vai tomēr viņa potenciālās klientes/darbadevējas? resp, kurš seksu piedāvā, kurš pieprasa? vai te darbojas abpusēji izdevīgas maiņas principi? kuram būtu jājūtas aizvainotam? kuram nebūtu?

tik daudz jautājumu, tik maz atbilžu
Feb 20 14:46 [info]chrono:
Lasot šo interviju uzzināju, ka Steven Pinker iznākusi jauna grāmata. Jāiegādājas, man vienmēr ir paticis viņa mierīgais, inteliģentais racionālisms un spēja abstrahēties no kultūru kariņa, ko daudziem tik ļoti patīk veikt, daloties divās naidīgās pusēs.
Feb 20 14:41 [info]sarkanvilks:
caur adatas aci
Feb 20 14:37 [info]santech:
Visvairāk man KEFā patika skaņu celiņš. Tā mūzika tik skaļi nemaz nav nekur tā klausīta.
Feb 20 14:35 [info]ulvs:
Hei, gribi sajusties uz brīdi, it kā spēlētu stilīgā rokgrupā? Tad noskaties šo stilīgo video, kas nofilmēts 360 grādos Tallin Mjūzik Vīkā. Redzams un dzirdams, cik mēs stilīgi skanam. 

Feb 20 14:23 [info]melnbaltalapsa:
Šodienai tinte uz ādas, grāmatnīcu ķemmēšanas, zīda apģērbu iegādes diena. Svešās, mīļās rokās atrast sevi.
Feb 20 14:19 [info]zazis:
Pavēroju LB vadītāja preses konferenci.
Pēdējais jautājums bija izcils." Vai tas, ko Jūs mums šodien stāstījāt, ir patiesība?" Sirsnīgi žurnālistu ķiķieni visapkārt.

Skumji, es arī neticu nevienam tā cilvēka vārdam. Un pats skumjākais ir tas, ka viss būs kā saka Saulvedis Vārpiņš.
"Uzvārdus nesauksim, bet mēs labi zinam, kas notiek, kad sāk tiesāt augstas (až gandrīz žēl, ka ne aukstas) amatpersonas."

Un vai kāds ticēja, ka tas Ilmārs atkāpsies no amata?

Vienvārdsakot - skumji.
Feb 20 13:53 [info]_raagas:
Abhishek Borkar
Abhishek Borkar - rāga bhimpalas

Abhishek Borkar - rāga shyam kalyan
Feb 20 13:41 [info]x_f:
Aizlietais paņēmiens

Momentfoto pie lašiem zilā džemperī ir:

1) viltota bilde internetā,

2) man vakar vakarā teica, ka tā ir viltota,

3) neesmu to vēl redzējis,

4) (preses konferences laikā beidzot tiek parādīta) manā albumā tādas nav.


Citātam izmantotais avots: Ilmārs R. preses konferencē

Feb 20 13:26 [info]honeybee:
Kad cilvēks ir viegli nīgrs, bet labi izgulējies:
no rīta ar mazo bērnu klēpī braucam autobusā, viena dāma naturāli noliek maisiņu man blakus (no vienas puses, tā bija platā sēdvieta, no otras, wtf),
enīvej, es uz viņu paskatos un apjautājos "Jums netraucē, ka es te sēžu?"
(viņa nereāli samulsa)
(maisiņu nenoņēma though, bet man arī pārāk netraucēja)
Feb 20 13:18 [info]zin:
dont waste your time or the time will waste you
Feb 20 13:07 [info]lavendera (in [info]pajautaa):
Cik šobrīd maksā teksta ievadīšana datorā? (Par zīmju skaitu. No rokraksta.)

Pie viena kādas ir aktuālās cenas korektūrai, rediģēšanai un tulkošanai?
Feb 20 12:56 [info]saturday:
upd.: toreiz un tagad
Feb 20 12:51 [info]brood:
Kā pieauguši cilvēki vel joprojām brīnās par korupciju un mecenātismu, man patiešām nav saprotams. Satori, lūk, vārdi nesakrīt ar darbiem - sludina vienu, dara citu. Pieņem "zagtu" naudu (es nezinu vai pieņem, man nerūp).

Šis ir tipisks kreiso gājiens, ja nav argumentu, tad spiest uz kaunināšanu. Pat baznīcā tā nekaunina kā kreisie savā retorikā. Baznīcā - izsūdzi grēkus, ej un negrēko vairs, bet šis - ai, ai, sazagušies, kukuļus saņēmušies. Nu, jā - kā jau rakstiju - pasaule ir sen jau viens liels SIA un nedzīvojat taču skalbes pasakās, zagt un shēmot ir dabiski, bet darbs mīl tikai muļķus! :)
Feb 20 12:33 [info]tati:
Vakar no mācību iestādēm vajadzēja izņemt tikai vienu "zirni". Ja ar vienu sīci mājupceļš un mājās pavadītais laiks ir kā neliela, bet mierīga (lettiņstail) protestu akcija, tad, salīdzinoši, kad ir divi - ir starpvalstu kari.
Es pat negribu iedomāties kādi atomkari vai trešie pasaules kari ik dienu ir jāpiedzīvo 3 un vairāk bērnu vecākiem o_O
Feb 20 12:26 [info]haa_un_emm:
Tas, protams, ir tikai mans viedoklis, bet par vārda "manīm" nepārtraukto lietošanu Rimšēviča kungam vien nāktos kādu pusi mūža aiz restēm pavadīt.
Feb 20 12:13 [info]saturday:
neērts netieši un tieši

šī fotogrāfija ir montēta

Feb 20 12:09 [info]ingmars:
sinabung
Feb 20 11:52 [info]dooora:
Kačīts
Varbūt kāds vēlas kaķēnu? Var arī divus uzreiz.
Dzimuši pirms 4 dienām. Jūrskola nolikta uz rītdienu.
Feb 20 11:47 [info]artis:
Case #1

"A man believed to be one of Russia's most capable agents, arrested in Cyprus this week as a suspect in the spy ring, has almost certainly fled the island, the justice minister, Loucas Louca, said. Less than 72 hours after he was last seen on Cyprus, speculation is mounting that Christopher Metsos, the alleged paymaster of a Russian network operating under deep cover in the US, was allowed to "disappear" by a government which caved in to pressure from Russia."

Case #2

"“Interpols” saņēmis informāciju no Kipras galvaspilsētas Nikosijas starptautiskās kriminālpolicijas organizācijas, ka Milušs 5. septembrī uz tiesas sēdi neieradās, līdz ar ko attiecībā uz viņu pieņemts nacionālais apcietinājuma lēmums un izsludināta viņa nacionālā meklēšana."

Coincidence? I think not. Kipras pilsēta Nikosija ir Krievijas specdienestu operāciju bāzes pilsēta.
Feb 20 11:36 [info]qgmr101:
WaF
wow and flutter
Feb 20 11:35 [info]ingmars:
cold dead hands
Feb 20 11:12 [info]f3:
"Things just started getting to me again and I couldn’t sleep… so I had some, and then I bought some, and then I bought some more.”

She slipped into old habits, back into that “negative way of thinking, like fuck this, fuck it all.”
Feb 20 11:10 [info]fjokla:
Man šovakar vajag saltu cilvěku, bez jebkăda maiguma un līdzjūtības, bet ar auto, kas mas mani, flokiju, čeghovu un lupatas aizved mājās. Nauda ir, mršruts, grīzińkals čieris
Feb 20 11:05 [info]ingmars:
Sputnik Hard
Lai gan sīkāka informācija par pārgalvīgo puisi nav atrodama, YouTube kanālā un citviet pieejamā informācija liecina, ka jaunietis ar segvārdu Sputnik Hard šādām ekstrēmām izklaidēm nododas visnotaļ bieži, iekarojot arī citas augstas un bīstamas Kijevas vietas.
Feb 20 11:04 [info]f3:
To quit synthetics it is… it’s a hard one, man. I guess it’s all in the individuals themselves really. It’s very, very hard. I knew a heroin addict that was 20-years plus on heroin. Before he started smoking synthetics he had been clean for a while from heroin. He was telling me that synthetics is nothing, that heroin is hard to get off. But he tried some synthetics and got hooked and he tried giving it up and he reckons synthetics was the worst. It was harder than heroin.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?