Latest Posts

Current posting stats: 12 per hour, 0.20 per minute RSS version
Aug 26 02:19 [info]f_g:
O, jau klaigājam arī! ;)
Viss kārtībā tātad! ;)
Aug 26 02:13 [info]f_g:
briku-braku
Viņi arī šonakt ir klāt! Pirms mirkļa sākās pīkstēšana.
Pagaidām bez strādnieku klaigāšanas.
Aug 26 02:12 [info]qgmr101:
Bezmiegs
Nevaru aizmigt. Sen taa nebija bijis.
Aug 26 01:24 [info]hronikas:
4. nodaļa
Otrais randiņš tika sarunāts vēl pirms pirmā. Centāmies stopēt uz ezeru, bet sanāca iet pārgājienā gar dzelzceļu uz upes malu. Zem krītošo zvaigžņu piepildītām debesīm mēs sēdējām piepūšamajā laivā un viens otram padevām vīnu ar skaistāko etiķeti. Varbūt par kaut ko arī runājām? Neatceros nevienu sarunu. Sildījāmies, skūpstījāmies, un pēkšņi jau bija gaišs. Viņš čukstēja man ausī: „Tik ļoti gribu ieiet tevī...” Tad pagrieza mani un bez liekiem jautājumiem to arī izdarīja. Iekāres dēļ nepamanījām, ka ārpus guļammaisa līst lietus un viss ir kļuvis slapjš. Mājās pārrados sasalusi ragā un ar kanēļa pīrāgu kabatā.
Aug 26 00:09 [info]sniegabrist:
labvakar
The Re-Stoned - Crystals
Aug 26 00:03 [info]kisswithafist:
Šodien mani viegli sakoda zirks (ar burtu K, jā) un es veiksmīgi izvairījos no naksnīgās mežacūkas. Tepat Rīgā.

Tagad kā piemiņa no atvaļinājuma ļoti maziņš, mazāks par centa monētu, un ļoti zili lillā zilums. :)
Aug 25 23:54 [info]eos:
Stabilitāte
Laikam vienīgais laiks, kad tā bija, bija 2012. - 2013. gads, kad sāku studēt baltu filologos. Lekcijas man ļoti patika, lekcijas bija vieglas, kursabiedrenes foršas, studēju kopā ar draudzeni, kura man sagādāja lielu emocionālu komfortu.

Noliku sesiju, vienu, otru, arī trešo būtu nolikusi. Viss bija lieliski un piezemēti. Paredzamas lekcijas, paredzamas dienas, sesijas, paredzams literatūras saraksts, kas iedots jau četrus mēnešus iepriekš.

Atceros, lekciju starplaikos rakstīju stāstus par meitenēm, kuras dzīvo vienas pašas jau no 14 gadu vecuma, un arī jūtas stabili un atbildīgi.

Atceros, rudens depresija mani togad nepiemeklēja. Es rakstīju diletantiskus pantiņus par to, ka akadēmiskās zinības un dzeja nevis grauj manus ideālus, bet Jaunlatvieši tos tikai paspilgtina. Un vēl bija sirdsšķīsto Hernhūtiešu kustība, kas bija teju kā kronis visam.

Taču nevaru noliegt, ka šī stabilitāte mani garlaikoja. Es vienmēr esmu bijusi virves dejotāja.


Es alkstu drāmas, teātra, pantomīmas, skaistu balles deju, garīgo koncertu patosu, "dzīvo dzīvi dzīvi" sajūtas.

Es laikam nesmādētu vīrieti, kurš būtu auksts kā pavasara strauts, ar skaidru virzību, ar dzidrumu vārdos un darbos. Vīrieti, kurš uguni manī noslāpētu, kad tās būtu par daudz. Taču es esmu attiecībās ar sevi, un man pietiek ar aukstu dušu, pastaigām mežā un sevis fizisku nodzīšanu, lai sazemētos.

Cita lieta, ka tā uguns dedzina. Mans dzīvnieks jau labu laiku ir fēnikss, ko uzzīmēju arī uz sienas istabā. Pat pēc horoskopa es esmu uguns kaķis.

Stabilitāte. Tikai tad, ja zem manis ir vismaz trīs metri augstuma. Tikai tad es jūtos stabili. Kaķi vienmēr krīt uz ķepām.
Aug 25 23:53 [info]kakjux:
Uzminiet, kurš šodien iegādājās sev tiketu uz 5'Nizza Londonā?
Jā, sākumā likās baigi dārgi tie tiketi. Bet tad es ieraudzīju, cik maksā tiketi uz Zemfira. 5'Nizza uz tā fona salikās, ka ir totāls lētais. Varbūt vajadzēja paņemt biļeti arī Dzīvesbiedram? Bet ar viņu jau nevar zināt, vai vispār būs valstī.

Enīvei, bija randiņš šovakar. Dzērām bezalkoholiskos kokteiļus. Nezinu, kas tas man ir ar tām nedzerošajām sievietēm. Bet, cik nedzerošā igauniete bija garlaicīga, tik šitā bija interesanta. Bet tagad gan gribas iedzert.
Aug 25 23:48 [info]reeds:
melnītis
atcerējos melnīti...biški skumji palikās. nez kāds jams tagad.?
Aug 25 23:46 [info]methodrone:
stalker
es shodien kaapu vilcienaa peec darba, uz vienpadsmitaas platformas, un vagonaa no preteejaa gala man naaca pretii tas vilcienu vadiitajs, kursh pirms vairaakiem meeneshiem Apriilii vienpadsmitos vakaraa, iebraucot vilcienu stacijaa, bija nolicis rokas uz panelja un apguulies uz taam, atbalstiijis zodu uz roku virspuseem, apaatiski. es vinju redzeeju naakam pretii no taalaa vagona gala, vinjsh bija garsh, ar blondiem matiem nekaartiigaa astee, uzraavis plecus uz augshu, straujaa gaitaa, vinjsh pagaaja garaam un es uz vinju atskatiijos un tad vinjsh izkaapa no vilciena, bet es saraavos seedvietaa pie sola uzliekot melnas saulesbrilles un ieliekot muuziku ausiis. es turpmaak meegjinaashu peec darba paspeet atkal uz to pashu vilcienu, kuru vinsh piebrauc uz vienpadsmitaas platformas, lai varbuut vinju nokjertu un ar vienladziigu seju vinjam paietu garaam, un tad varbuut atskatiitos un redzeetu kaa vinjsh aiziet eest pusdienas.

man gribas dziives valdniekam izskaidrot, ka dziive praktiski ir kaa naave. taa ir notikusi, bet man ir jaaturpina plaanot naakamie notikumi un kaartot maaju, pirkt lietas un plaanot satikshanaas, dariit darba lietas. it sevishkji maajas tiiriishana, lietu pirkshana, shkjiet visabsurdaakie. tas shkjiet absurdi. iet uz darbu ir viegli, jo ir kaut kaada iluuzija par pienaakumu pret sveshiem. bet pienaakums pret pashu? pashu sevi, kursh zina ka dziive ir mirusi, ka tu esi bezjeedziigs tukshums kas staigaa apkaart sev riebjoties? nu tas ir prikols un huinja. bet neatkariigi no shii fakta, no shii absurda, no taa ka tu esi mironis mironjzemee, tomeer laiks paradoksaali veel eksistee un ritinaas, shis absurda briidis ir izstiepts gadu garumaa, visa dziive kaa atzinju par absurdu akumuleeshana. eksistence ir pretruniiga, un nedod man izveeli, taa gluzhi vai saka, tev ir jaadziivo lai skaidraak un skaidraak saskatiitu, sajustu, cik viss ir absurds, un es tev izkaisiishu celjaa dazhaadus pieraadiijumus tam, kas tev jaauzlasa un jaaiebaazh sev dveeselee un prataa un jaaasimilee, bet tajaa pashaa laikaa, protams, tev ir jaaturpina uztureet sava eksistence, un veelams produktiivi un entuziastiski, lai tu buutu piemeerotaakaa staavoklii un sagatavojusies naakamajai absurda pljekai, ko es tev uzmetiishu uz galvas
Aug 25 23:30 [info]santa_be:
lūzuma punkts
Beidzot salūzu un noskaidroju kas ir šī dāma: https://www.instagram.com/kyliejenner/
Cik slava tomēr ir dīvaina padarīšana.
Aug 25 23:30 [info]15:
help
kur atrast šādu kleitu? tieši tādu ar lielu pītera pena apkakli, garām (nezin vai skaitās garas vai pusgaras) piedurknēm un tāda auduma? kāda ir šai aktrisei šajā bildē: Alicia Vikander; Son of a gun photoshoot
Aug 25 23:29 [info]heishy:
Suncs atkal ciemā. krāc zem segas pie kājām. galvenais nesabakstīt naktī, kodelīgs.
Šodien nodauzījāmies pa Jelgavu. Skaista pilsēta. Un privātais brauciens ar motorlaivu ar bija īpašs.
Nezinu kāpēc smilšu skulptūru izstāde ar Āfrikas tematiku likās sāpīgi skaista.
Pabiju arī Hercoga ziemas rezidencē aka Jelgavas universitātē. Ne velti līdzība ar Rundāles pili, skaidrs viens arhitekts un Rundāles pils ir vasaras rezidence. Hercoga kapenēs ielūkojāmies un sajutu to kaifu klausīties, kad kāds kaut ko stāsta un tu uzsūc informāciju. Šķiet, ka tas ir signāls par to, ka ir laiks mācīties. Šis ir tas mirklis, kad tu tiešām to novērtē un ķer kaifu no tā. Jā, es varētu. Atkal. Pauzes ir jāietur, pauze ir bijusi. Jādomā par kkā jauna apguvi, protams zinot, ka tevi tas interesē.
Aug 25 23:18 [info]roncijs:
wordpress wordcamp? ko?
Aug 25 23:08 [info]uzpurne:
Ms Newton said "zombie killer knives" glamorise violence, cause devastating damage and have "no place whatsoever in our society".

Alf Hitchcock, Chief Constable of the Ministry of Defence Police and lead on knife crime at the National Police Chiefs' Council, said police were pleased that legislation had been introduced "early" to tackle the "growing problem" of zombie knives.

http://www.bbc.com/news/uk-37080682
Aug 25 23:04 [info]dzi:
es beidzot zinu, ko nozīmē sajūta, ka ir sava un vispār vieta pasaulē. biju aizmirsusi, ka tāda ir un cik svarīga.
bet šogad atklāju arī padarīta darba sajūtu.
interesanti, ko vēl līdz gada beigām atklāšu.
Aug 25 22:57 [info]ercha84:
Pāgājušnakt redzēju konkrētu sapni, nepārprotamu, ļoti spilgti un skaidri. Un pēc tā man ir mierīgāk ap sirdi, jo to tak paredzēju, tagad tik lai dzīvē tas notiek. Jo pēdējā laikā daudz visādu zīmju lec man priekšā un viņas apstiprinās.
Divas jaunas sajūtas sāk attīstīties, pohujisms, visos paveidos, bet ne ļauni un brīvības sajūta, zināmu laiku baudīšu neatkarību no cilvēkiem.
Plāni lieli, jeb daudz plānu, un iet uz priekšu. Vismazāk iespringstu par to ka būs vai nebūs man kādas attiecības. Jo svarīgāko cilvēku esmu zaudējis, ko tagad esmu sapratis, varu tikai iegūt, ne zaudēt.
Ir lietas ko pārdomāju, kas mūsu starpā vēl būtu jādala. Tā kā komunikācija galīgi neizskatās pēc draudzīgas, bet materiāli alkatīgas, jeb pienākošās, tad uz šādu aukstumu man arī būtu atbilde.
Vienmēr ir paticis šis gabals, zīmīgs, iespaidīgs Ultravox - Vienna...
Aug 25 22:55 [info]phz:
Titty Fursday
jeb atrodi lapsiņu -


Aug 25 22:39 [info]krii:
Mazliet folkloras no draudzīgām, žūpīgām salām
https://www.youtube.com/watch?v=MZ35SOU9HTM
Aug 25 22:36 [info]seehearfeel:

The art of being yourself | Caroline McHugh | TED
Ļoti, ļoti iedvesmojoši.
Aug 25 22:31 [info]inese_tk:
augusts
tas ir cirks, nevis teātris. man nupat sākās 11. sezona JRT. kad sākās pirmā - visi runāja, ka nākamsezon būs remonts. nu, tā jau runā 10 gadus.
Aug 25 22:31 [info]sirualsirual:
daļa būs pieejama angliski
"Sometime around the year 1314, a retired Egyptian bureaucrat named Shihab al-Din al-Nuwayri began writing a compendium of all knowledge, under the appealingly reckless title The Ultimate Ambition in the Arts of Erudition. It would eventually total more than 9,000 pages in thirty volumes [..]

From the alleged self-fellation of monkeys to the many lovely Bedouin words for the night sky (“the Encrusted, because of its abundance of stars, and the Forehead, because of its smoothness”) to the court rituals of Egypt’s then-overlords, the Mamluks, nothing seems to escape Nuwayri’s taxonomic ambitions."

http://www.nybooks.com/daily/2016/08/24/in-the-attic-of-early-islam-shihab-al-din-al-nuwayri/
Aug 25 22:28 [info]acidkitteh:
Belzebong - Names Of The Devil \m/
Aug 25 22:25 [info]ugga:
#193
"You can tell so much about a person by the way they leave you."

/Redvers Bailey/
Aug 25 22:24 [info]seehearfeel:

Placebo - Jesus' Son
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:21 [info]gribejuaunu:
Gaidu, kamēr kaimiņš!Ēriks atnāks uzlikt stangu, bet kā nenāk, tā nenāk. Sēžu istabā, kas kļuvusi mazlietiņ plašāka, it kā gribas kaut kur to jušku likt ārā, vilkt ārā pindzeli un pat vakardienas nopirkto terpentīnu, bet reizē - ko nu uztaisīsi pa stundiņu, ja, zinot mani, ja krāmēsies vismaz pusstundu. Gribēju krāmēties jau vakar, bet ar guašu nogruntētais audekls meta līmes caurumus gruntē. Jocīgi.
Neapzināti likumsakarīgi, šodien piezvanīju gleznošanas skolotājai Sviklei. Gribējās parunāties, pēdējo reizi tas bija pirms apmēram diviem trīs mēnešiem, kad ieteicu tibetiešu dziednieku sakarā ar to, ka viņas vīram vēzis, tētis viņu megasaslavēja un teica, ka tā ir cerība. Toreiz vēl nezināju, ka manai mammai arī tas ir. Ne cerībs, bet vēzis. Attiecībā pret viņas vīru, tik ļoti domājām variantus, ko varētu darīt, kā lai novērš šo slimību, kā lai ko, cik nu ar savu nezināšanu varēju. Bet, kad uzzināju, ka slima ir mana mamma, es vairs nedomāju par variantiem. Nedomāju par terapijām. Nedomāju par tibetiešiem. Nedomāju par it neko. Tikai tas viens jautājums - "kad?" Kāpēc tā, es nezinu. Toreiz, tajā sarunā ar Svikli, viņa stāstīja par savu sapni. Zinot, ka man viņa vienmēr šķitusi ka ēteriski augstākā būtne, kuru pazīstu, viņas teiktais šķita izcili nozīmīgs. Nu, kā jau vienmēr. Viņa stāstīja par sapni, kuru redzēja nakti pirms manas piezvanīšanas. Ka pa sliedēm traucies vilciens. Un nevis "čuk-čuk", bet "ES-TŪLĪT-TEVI-NOTRIEKŠU-KUCESDĒLS" vilciens. Viss kustas uz priekšu, ātrums šķiet nevaldāms un nolemts, te, pēkšņi, uz sliedēm izlec suns. Balts foksītis, mazs kucēns. Parējis, savām tizlajām, mazajām kucēnkājiņām drebot, un vilciens apstājies. Un viss. Nevaldāmais brauciens ir galā. "Varbūt tas foksītis esi tu," Svikle teica. "Es ļoti ceru, ka tā esi tu." Es atbildēju ar to pašu, ka ceru. Ne tikai atbildēju, protams, bet jutu. Bet galu galā, foksītis es nebiju. Viņas vīrs ir miris.
Paceļot klausuli, viņa to teica kā pašu pirmo lietu, tā kā "es šodien ēdu [...]" vai "šodien nopirku [...]", šķietami bezrūpīgi, bet kā bumba reizē. Divas reizes teicu, ka jūtu viņai līdzi, bet vienā mirklī salūzu, domājot, ka tas ir viņas dzīvesbiedrs. Nezinu, cik Sviklei gadu, bet nu pāri 65 toč. Un to, cik nodzīvojusi esmu es. Un cik nodzīvojusi ir viņa. Un cik mani mūži kopā ar šo vienu cilvēku, par kuru viņa cīnījusies, ietilpst manā mūža. Tas, kas notiktu, ja es pazaudētu savu mīlestību, ar kuru būtu pavadījusi tik daudz vairāk notikumu, sāpju, skumju, prieka un tamlīdzīgi kā tagad. Varbūt tā bija mana kļūda, iedomāties, kā justos es, esot viņas situācijā, jo sāku skumt par to, cik ilgi tomēr pavadīts laiks, cik noteikti sāpīgi, ka tuvs cilvēks aizgājis, cik tuvs, cik mīļs, cik... viss. Ne jau, lai plēstu rētas. Bet tā, vienkārši. Lai pateiktu, ka esam partners in crime, ka arī mana mammiņa ir aizgājusi, lai gan nebiju tam gatava. Un varbūt tam viņa nebija gatava, jo Svikle sāka rīstīties, sāka neskaidri izteikt vārdus, sāka jaukt elsas ar vārdiem pirms manas atzīšanās, jo izplūda raudās, teikdama, ka atzvanīs tad, kad viņa būs vairāk runāšanas garastāvoklī.
Man tik ļoti, ļoti viņas žēl.
Man žēl, ka nebiju foksītis.
Tikai kasos kā tāds, un neko neglābju.
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:21 [info]ugga:
#192
"There is greatness in doing something you hate for the sake of someone you love."

/Shmuley Boteach/
Aug 25 22:06 [info]santa_be:
ikdiena turpinās
Ir visādas vēlmes, ir visādas intereses un visādas šaubas. Iespējams mazāk vajag spekulēt un domāt, bet vairāk darīt.
Vēl vajadzētu atkal paātrināt ikdienas ritmu, no rimta uz ko mazliet ašāku.
Aug 25 22:03 [info]mazaa_maasa:
688. Defektu efekti
Tas brīdis, kad pēc vairāku gadu nesakritībām, attopies sēžam uz zaļās kastes, jo ārā ir patīkams vakars, izkāp pareizajā pieturā, bet negribas braukt mājās. 
Pie Kongresu nama cilvēki dejoja (laikam to sauc par lindyhop), un tas izskatījās tik iedvesmojoši un pozitīvi! Jāiet mācīties :D+Mikrobildes )
Aug 25 21:54 [info]wowow:
Auto nomā pasūtītās kompaktklases manuālās (parasti mazmotora) lančas vai fiata vietā iedeva pilnībā nopakotu Infinity QX30 2.2litru dīzeļa automātu (ļoti patīkams stāvajos mazo Itālijas ceļu kāpumos, kur nereti T veida krustojumā jāiebrauc 15 grādu leņķī) ar 2arpustūkstošu km nobraukumu. Par piecām dienām samaksāju 142 eiro (tik, cik par rezervēto kompaktklasi). Nekad tā nav gadījies, vai tā vispār var gadīties?
Aug 25 21:21 [info]etalonfunkcija:
Gribas aizbēgt uz kādu happy place. Kur sāpes pāriet. Kur kāds mīļš paglauda muguriņu. Kur viss ir labi, jauki un pareizi. Kur tagadnei ir priecīga nākotne.
Aug 25 21:05 [info]m31:
Vismaz darbā jauns galds prom no klaču bābām un drāmu karalienēm.

Call it burning bridges, call it silly, call it whatever you like.

I have a strong feeling that this is right. Something great is coming.
Aug 25 21:04 [info]wraa:
Noskrituļoju 15 km, tad atcerējos, ka pirms brauciena apēdu vien tomātu, gurķi un glāzi kefīra (jo pēdējā laikā neinteresē ēdiens un ēst gatavošana interesē vēl mazāk (bet augt lielai un stiprai gan interesē, un tur jau ir problēma)) un ka rīt arī ir sarunāts skrituļrandiņš. Cerams, ka tikko izdzertais Piena Spēks ar mega giga olbaltumvielu devu man ļaus rīt justies dzīvai.
Aug 25 20:48 [info]citronz:
vēl par fotogrāfēšanu un ne tikai
Ar mani un foto ir kā ar kaķi un karstu putras katlu- staigāju tik riņķī un apkārt.
Šī ir joma, kur man kārtējo reizi traucē mans perfekcionisms, vai kas nu tas ir.
Pilna pasaule fotogrāfu, kāpēc lai to rindas papildinātu ar vēl vienu viduvējību. Ja nevaru būt izcila, tad nav vērts. Tagad jau teju vai katrs, kam ir spogulene, sauc sevi par fotogrāfu. Negribu būt viena no tiem, par kuriem profi iesmīn.

Bet no otras puses- kaut ko iemācīties var tikai darot un nekļūdās tikai tas, kas neko nedara. Visi kādreiz ir sākuši. Protams, es neloloju cerības, ka nu tik būs un nu tik kļūšu par baigo fotogrāfi. Bet kāpēc to nedarīt, ja tas man sagādā tik daudz prieka. Ir gadījies šad tad pafočēt, un tajos brīžos nejūtu, kā laiks skrien, pilnībā nododos procesam.

Es gan nesaprotu, kāpēc šos pāris gadus kopš man ir spogulene, es tā īsti arī nepieķēros to apgūt pamatīgāk. Kaut savam priekam, ne jau lai tur iztaisītos par baigo fotogrāfu. Bet nu šobrīd kaut kas ir mainījies, pēkšņi man ir atnākusi atklāsme- a kāpēc ne? Es gribu un mācīšos! Un, ja kādam manas bildes sagādā prieku, tad pavisam forši. Un, ja kādam nepatīk, nu sorry, es vēl tikai mācos, un vispār- visiem neizpatiksi nekad. Protams, kā jau teicu, ne jau es tagad mainīšu profesiju un pelnīšu ar to naudu, bet vienkārši savam priekam.

Un tā nu es mācīšanās nolūkos pafočēju te mazliet citus cilvēkus. Un atsauksmes bija pārsteidzoši pozitīvas. Jā, es pati redzu savas kļūdas, vēl daudz jāmācās, bet brīžiem man sanāk :) Galvenais noticēt sev! Un, protams, tehniskie ieguldījumi. Vispirms jau normāls kompis, jo uz šī, kā jau minēju, kaut ko darīt ar bildēm ir murgs. Pat apskatīt normāli nevar, jo krāsas neattēlojas korekti. Šai sakarā vēl vienas pārdomas. Man ir žēl naudu sev. Varbūt žēl nav īstais vārds, bet es kaut kā jūtos vainīga, ja tērēju SAVU naudu SEV. Nē, nu nav runa par sīkumiem. Tomēr tādi lieli pirkumi kā kaut vai tas pats fotoaparāts man vienmēr ir nākuši ar kaut kādu vainas izjūtu, nesaprotu. Citi savos hobijos ieliek tūkstošus, bet es? Un tagad arī, man tiešām vajag kompi, desmit gadi ir gana cienījams vecums tehnikai, bet es kaut kā bremzēju. Protams, nav jau tā, ka man nauda no gaisa krīt, īpaši šobrīd, kad esmu bka un man ir jādomā ne tikai par sevi, bet arī bērnu. Taču nav jau gluži tā, ka galīgi santīms pie dvēseles nav, pie tam es dzīvoju tiešām taupīgi, neesmu pirkusi bērnam ratus par štuku utt. Un atkal es taisnojos, psihtantei būtu ko teikt par šo :D
Aug 25 20:43 [info]veidenbaums:
lidmašīna ar maziem muskulīšiem
Aug 25 20:42 [info]slaaneklis:
Noskatījos/nenoskatījos Boku no Pico. Nezinu ko tālāk. Neesmu saplānojis šitik tālu.
Aug 25 20:35 [info]heda:
Vakar Ukrainas neatkarības diena un Хода Нескорених (Neuzvarēto gājiens). Latvijas medijos par to neviena vārda.

Хода Нескорених
Aug 25 20:32 [info]_lb_:
Labrīt vakarā!
Gribēju uz stundiņu mazliet atpūsties, bet pamodos pēc pāris stundām...Tagad varēšu visu nakti 'kūkot'.

Viss turpinās! Pagaidām nekas nav mainījies un netieku gudra kā lai tieku ar visu galā un visu labot!

Meitene_
Aug 25 20:26 [info]m31:
“Odal represents such things as family, heritage, birthright and allodial right"
One day: 

Nameda
Namejs
Elajs
Elons
Ragnars
Aug 25 20:12 [info]sirualsirual:
dienas ir konceptuāli vienādas.

e: vispār jebkas ir konceptuāli vienāds (piemēram, mašīnas vai kosmosa kuģi)
Aug 25 20:08 [info]kini:
.
šovakar bezjēdzīgi iztērēju enerģiju, minoties no daugavmalas uz vef rajonu, tāpēc pēc tam nepalika, lai no vef vēl gribētu braukt pāri visām izbojātajām ielām uz kalnciema ielu, klausīties daumantu. žēl, man viņš patīk. bet vēl vienu braucienu cauri barona ielai gandrīz visā garumā es vnk neizturētu.
man galvā dzīvo stāsts, ka es nezinu, ko gribu. bet patiesībā jau es vienkārši baidos kaut ko darīt, lai to patiešām sasniegtu. reālu iespēju priekšā es taču sastingšu un bēgšu.
sia joprojām lieliski der man.
Aug 25 19:53 [info]bozena:
Beigšu prokrastinēt arī es. Iešu pļaut.
Zāli. Atcerējos, ka senāk mums dārzā bija brūnas vardītes (es zinu, ka zinātniski viņas nesauc par Brūnajām Vardītēm, bet ērtības labad es teikšu Brūnās Vardītes), bija jāuzmanās pļaujot. Tagad jau gadiem nav nevienas. Toties parādījās Zaļās Vardītes upē. Vai nu Zaļās izspieda Brūnās, vai nu tām kāda kaite piemetās, vai vides tīrība nebija varžu gaumē. Žēl.
Arī zalkšu ģimene kādu laiku nav redzēta.
Aug 25 19:52 [info]vistu_zaglis:
Fragments no ideālās pasaules likumdošanas:

"Vijoles un pūšamo instrumentu spēles iemaņu apgūšana veicama tam speciāli paredzētās, ar atbilstošu skaņas izolāciju aprīkotās telpās, kas atrodas ne mazāk par 5 kilometriem no tuvākās apdzīvotās vietas."
Aug 25 19:47 [info]sakaarnis:
Bļe.
Rīt jābūt darbā.
Skaidrā.
Aug 25 19:41 [info]virginia_rabbit:
atļāva sevi aizvest līdz Grīziņkalnam ritenī. vismaz par to paldies.
Aug 25 19:23 [info]scaramouche:
"Bioloģiskā maize" izklausās pēc kaut kāda oksimorona.
Viņi to maizi no kokiem plūc?
Aug 25 19:20 [info]punkts:
punktbumba.
Aug 25 19:04 [info]feita_kleita:
Jūrkalne.

... tālāk ... )
Aug 25 18:59 [info]krishjaanis:
Kas jums, modernajiem cilvēkiem, visu laiku ir pret gribas jēdzienu kā tādu? Pārāk fašistisks? Pārāk decisionistisks? Ko liekat mīksto?
Aug 25 18:58 [info]feita_kleita:
Pāvilosta.

... tālāk ... )
Aug 25 18:58 [info]amanita:
Atvēru pāris interneta veikalus, jo jāsāk domāt par bērnu nopakošanu rudens cēlienam un bērnudārzam, bet aizvēru ciet. Nespēju tam vēl kārtīgi pievērsties. Vēl vasara galvā.
Aug 25 18:58 [info]pistole:
Visu nakti mocījos ilgās pēc opermūzikas. Atcerējos savu operdziedāšanas klasi, pastalkoju ex kursa biedru panākumus. Daži jau dzied uz skatuves, citi pa koriem, viens otrs vispār atmetis ar roku...
Kad man jautā, kāpēc pametu Mediņus, visbiežāk atbildu, ka nevēlējos sevi piesaistīt žanram, kas balsi nostāda vienā, ļoti konkrētā veidā, formā. Man patīk popsuha, transs, ipaps, aizrauj džezs, 40'to gadu balādes, 50'to rokenrols - es nevaru iedomāties sevi dzīvojam tikai vienā žanrā. Es nomirtu.
Bet tad es pēkšņi apjautu arī otru patiesību, ko biju dziļi dziļi aprakusi sevī - tik ļoti, ka apjausma pārsteidza mani pašu. Mans toreizējais draugs bija greizsirdīgs uz visu, kas kust, bet it īpaši uz manu kaislību - mūziku visās tās formās, uz manām klavierēm, uz manām vokāla stundām. Viņš mani varmācīgi izrāva gan no ģimenes, gan no skolas, un arī burtiski bija varmācīgs. Naiva un pirmo reizi iemīlējusies, nespēju pretoties šim vīrietim un padevos kā lupata. Tiesa, iekšējā pretošanās tomēr izpaudās vienā ļoti zīmīgā veidā - pa kluso klausījos pārdošanā esošos kompaktdiskus mūzikas veikalā "Randoms". Kamēr viņš neredz...

Varbūt noīrēt klavieres, varbūt iet uz vokāla stundām? Varbūt vienkārši šovakar paklausīties Traviatu?
Aug 25 18:51 [info]neraate:
nedusmojat, ka es vienmēr prasu receptes. internetā jau var atrast tūkstošiem, bet kamēr atrod īsto, piemēram, plāno vai amerikāņu pankūku recepti, paiet laiks. un tas nekas, ka man pankūkas garšo pat ne pārāk izdevušās. izcilas receptes ir ļoti vērtīgas!
Aug 25 18:21 [info]neraate:
šogad obligātajā plānā bez bērnu biezeņiem vēl it ābolu-pīlādžu un ābolu-apelsīnu ievārījums. ir vēl kādi garšīgi un inčīgi vārāmi tieši no āboliem?
vēl varētu pamēģināt ābolu-smiltsērkšķu, tai arī vajadzētu būt ņammai
Aug 25 18:05 [info]ugga:
#191
"The opportunity to secure ourselves against defeat lies in our own hands, but the opportunity of defeating the enemy is provided by the enemy himself."

/Sun Tzu/
Aug 25 17:57 [info]temperature:
-
"you have the grace of an ambient album"
Aug 25 17:54 [info]str:
Aug 25 17:43 [info]_puucinja_:
https://www.youtube.com/watch?v=2H33bQZx4Ig
Sagribējās tusēt, ārdīties un seksu. :P
Aug 25 17:38 [info]roncijs:
nevaru vairs atcerēties, ar ko ir bijusi visgarākā tel. saruna - nu, ja neskaita 2. klases ikdienišķas 5h pa lattelecomu, sēžot pie datora un spēlējot dragreisus.. bet šodien atverot fb, ir skaidrs, ka ir atsūtīts visgarākais voismesidžs - 24 ziņas, no kurām lielākā daļa ir maksimālās 1min garumā.

un kas webplayerī sūkā, nevar pārtīt.
Aug 25 17:38 [info]tikko_pamodos:
interese
Problēma visdrīzāk tajā, ka mani nekas vairs neinteresē. Neinteresē kultūra, nav ne mazākās vēlēšanās doties uz radošas iniciatīvas bagātu cilvēku veidotiem pasākumiem, negribu apmeklēt koncertus, negribu satikt draugus, lai nebūtu jāstāsta vai jāuzklausa. Protams, visvairāk mani neinteresē darbs. Par sapulcēm, plāniem, idejām, pamācībām izvēlēšos iespēju paklusēt, kā tagad galvaspilsētā esot moderni teikt. Pamazām arī attiecības sāk neinteresēt. Ideāla būtu tā diena, kurā neko nedarīt, tomēr arī nekā nedarīšana mani vairs neinteresē. Izpaliek aktīvas attieksmes pret dzīvi, ieinteresētības. Neinteresē uzturēt attiecības ar ģimeni, būt iecietīgai pret mazizglītotību, aizspriedumiem, nav vēlmes būt ieinteresētai atšķirīga viedokļa uzklausīšanā, diskutēt. Negribas lasīt grāmatas, uzņemt jaunu informāciju, radoši izpausties nevēlos, sportot ne tik. Izmēģināt jauno, atsvaidzināt veco, neko es negribu. Apvaldīt iekšējo agresiju negribas, lietot apreibinošās vielas, īstenot jebko no iecerētā. Mans iekšējais dzīvnieks šobrīd ir kartupelis.
Aug 25 16:56 [info]ninona:
Pēcpusdiena tik lēna, ka paskrien nemanot.

Pārbraucām ar P no Rīgas. Nolikos uz lodžijas pasauļoties. Dziļi sasilu un tad ātri vien pamodos, jo poza nebija ērta. Pārvācos uz gultu un atkal atplīsu.
Tagad jau pusotru stundu lēnāmlēnāmlēnām cenšos pamosties un iekustināties.

Ja M nebūtu pusslima, varētu pat rīt uz karjeru aizriteņot...
Aug 25 16:50 [info]ulvs:
PĀRBĀZSTS.
Aug 25 16:50 [info]ulvs:
Ak jā, šodien, lūdzams, nenāciet uz Židrūna koncertu, citādāk būs ļoti, ļoti pārbāzsts, un visi tie, kuri ekspektēja šo pasākumu jau krietni iepriekš, būs mazliet bēdīgāki. Es vakar iemetu cibā info par šo pasākumu tikai pienākuma pēc. Grupas biedi viekārši jau vakar minēja, ka feisī savu klātbūtni ir apstiprinājuši kādi 150 tā sauktie purni. That's moare sen inaf.
Aug 25 16:47 [info]ulvs:
.rel
Ingas un Māra (iņjaņ) posts man lika aizdomāties - ja jau virtualitāte palēnām aizvieto/aizēno grāmatas, tad kādas nākotnes reliģijas pamats noteikti būs izklāstīts "html formātā".

Un vēl interesants jautājums. Vai jums šķiet, ka modernajā pasaulē (pieņemot, ka esam lielajā stagnācijas laikmetā, un nekas pa lielam sabiedrības struktūrā un dženeral pamatidejās tuvākajās pāris simtgadēs nemainīsies) ir iespējams izveidoties un nostiprināties pavisam jaunai reliģijai? Ar "pavisam jaunu" es domāju tādu, kā saknes nebalstās kādā no esošajām pop-reliģijām, kā arī nav runa par mazajām new age tipa reliģijām a la sektām. Es par to šajā jautājumā neesmu ieslīdzis ne cik dziļi, taču man ir aizdoma, ka atbilde vairāk vai mazāk ir garlaicīgā "nē". 
Aug 25 16:28 [info]lennay:
Pamest
Cik svešāds, brutāls vārds. "Manā vokābulārijā tāda vārda nemaz nav," teicu gadu desmitiem nesatiktai klasesbiedrenei, kura kā ar cirvi noskaldīja jautājumu: "Tad tu viņu (skolas laiku boifrendu) pameti?"

Kas tas tāds vispār ir; kā var pamest cilvēku.
Aug 25 16:23 [info]eos:
Izaicinājums
Mans čoms no finanšu ministrijas teica, ka, ja man vajag jaunus izaicinājumus dzīvē, lai es vadot raidījumu radio vai Tv par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, un panākot, ka kaut vai 2-3% LV iedzīvotāju no rītiem iet skriet, jo ar to pietiek, lai radītu lavīnas efektu, kas visai tautai būtu noderīgs.

Tajā gadā pat deviņus mēnešus gatavojos, lai tiktu spīdoši iekšā LSPA (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā), pēc tam tāpat aizgāju uz fiziku.

Tomēr piekrītu viņam, ka spēja iedvesmot cilvēkus ir viena no svarīgākajām CEO īpašībām.
Aug 25 16:22 [info]neraate:
izmazgāju šodien kādus 20 kv.m grīdas. pagulēju diendusu, paēdu, bet vēl joprojām galīgi neko negribas darīt
Aug 25 16:16 [info]_puucinja_:
par saistībām
In reality, the age we live has little to do with commitment.

We got friends for that, sometimes still parents. We’re more attached to jobs, GIRLS TV series, Hazelnut Toffee Latte, our wallet, our drinks and our diet plan than to a person. And when we get attached, it sucks, and we have to run with scissors.

Because we start f e e l i n g and feeling means positively hurting, it means loathing and it also means intercourse, but it still sure means exclusiveness and in the end, fighting.

Then we’re stuck in that chair at that class reunion/wedding/party where everyone we used to know is coupled and our skin starts to itch from all the “love is in the air”. We go home, crack a bottle open, sit on the couch and let the monsters creep in. Loneliness is awesome. We only wish we knew how to get rid of it.

http://www.artparasites.com/lets-just-have-sex-cause-love-love-will-tear-us-apart-again/

Esmu es attiecību cilvēks, tikai man vēl daudz jāmācās, tikmēr mēģināšu sev noliegt šo faktu, lai nesasteigtu.
Aug 25 16:13 [info]lennay:
Pirmās dienas teips (modīgais viedleikoplasts) + papēži (nav diez ko augsti, bet vienalga jāpierod) + bārgājiens (kad cilvēks ir tūrists savā dzimtajā pilsētā; paldies gidei, ļ.izzinoši) = diezgan sāpīga un miegu atņemoša kombinācija. Ir tā ar tiem teipiem, ka dažas stundas pēc uz līmēšanas sāpes traumētajā vietā pastiprinās, un tas turpinās kādu diennakti, toties pēc pāris dienām vispār pāriet. Tā bija, kad mani aplīmēja pro sporta ārste un hokejistu teipotāja, un tā ir, kad pati sevi teipoju. Tādēļ vienmēr brīnos par pro sportistiem, kas svaigi sateipojušies sacensībās močī: vai tad viņiem nevajag vismaz dienu, lai tas teips nomierinās?
Aug 25 16:01 [info]santech:
Sagribēju paņemt vienu geokešu un vispār izlīst no mājas, kamēr vēl ārā vasarā, bet tajā vietā rok un remontē. Demotivējoši, lol. Pat vairs nebēdājos, ka visu atvaļinājumu pie kpmpa nosēdēju.
Aug 25 15:59 [info]virginia_rabbit:
vectevam ar veco 60 gadu kāzu jubileja. Rojas priekšsēdētāja esot klēpi rožu atvedusi. mums arī vajadzēja būt, bet mēs nomīzām - ceļš esot pārrakts un buss vēl ilgāk braucot.
Aug 25 15:57 [info]qgmr101:
Linukam 25!
Un Torvalds tāds mīļš izskatās ^_^

My First Line of Code: Linus Torvalds - YouTube
Aug 25 15:47 [info]paarpratums:
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/622440-policija_pieker_iereibusus_milniekus_kuri_velejas_nodoties_publiskam_dzimumaktam
Aug 25 15:44 [info]bozena:
Man ir atkal pusotrs kartupeļu grozs sēņu.
Un mēs atradām dzīslkāta bekas, kas esot no Ziemeļamerikas vispār. Izskatās pēc tādas dzeltenas baravikas.
Mūspusē ir tāds īsts pasaku mežš, tāpēc mēs ar Jaunkundzi neko daudz nebrīnījāmies, vietējā mazlielveikalā ieraugot rūķveida tēvoci. Tikai rūķis var iedomāties uzvilkt svītrainas zeķes (līdz ceļgaliem, ja!) pie pusgarām biksēm, pie kam viņš bija apmēram manā (tātad krietna hobita) augumā.
Aug 25 15:39 [info]kochka:
Es esmu ceturtdiena
Nu tā. Noslēdzu veco laiku miksteipu ar dziesmu Just a girl.

Laiks ienirt atpakaļ mūsdienās.


if you want to teach me French philosophy I'll sleep with you
Aug 25 15:27 [info]inese_tk:
tvnet: Policisti pieķer iereibušus mīlniekus, kas plānoja publisku dzimumaktu

(izklausās līdzīgi kā plānot bruņotu laupīšanu)
Aug 25 15:11 [info]virginia_rabbit:
tad nu investēju vilnas slinga kostīmā ziemai, jo parastajos pufekļos viņus nevar nēsāt apkārt
Aug 25 15:07 [info]chimera:
naida izmeklēšana ir patiesi aizraujoša. izrādās, tīklā ir miljoniem topiku aļa who do serbs hate more croatians or albanians utt utml.

also, http://www.thetoptens.com/most-hated-countries/ (bija daži subjektīvi pārsteigumi)
Aug 25 14:54 [info]virginia_rabbit:
Jūs domājāt, ka Musti ir Hello kitty plaģiāts? nope, otrādi.

Aug 25 14:42 [info]lavendera:
vīrieša rokā atradās katedra, no kuras tecēja asinis
(BNS)
Aug 25 14:29 [info]rabarbermaize:
Tendence sarežģīt savu dzīvi tad, kad paliek par garlaicīgu. Būs pārmaiņas. Cerams labas.
Aug 25 14:28 [info]pe:
Woman Who Took MDMA While Pregnant Gives Birth To DJ
Aug 25 14:22 [info]iokaste:
biju pie ārsta, uzlika jaunu ģipsi. pēc divu nedēļu iekšbūtnes pilsēta caur takša logu ir kā ārzemes. protams laimīgāks būtu, ja varētu braukt ar riteni vai valkāties gar dzelzceļu. papriekšu pretīgi saaukstējos, tagad šitas vēl.
bet ikdiena paiet ātri. faktiski kā viena bieza izplūdusi līnija. cenšos nomenedžēt, lai katru dienu ir kāds ciemiņš. un miers mierinājums.. fatum fatāle
Aug 25 14:16 [info]platformene:
Aug 25 14:16 [info]izdziivotaaja:
Tiešām sajūta, ka sākas kkāds kāpums dzīvē :)
Uz konci iešu ar meitēnu, kas, cik netā redzu, ļoti aktīvi iesaistās visādos pasākumus & viss kko organizē. Jau iečekoju, ka septembrī briest izbrauciens uz fjordiem, kur no cilv prasa vien 20 eiras, kas ir ļoti smieklīgi maz! Nu pluss vēl paika, bet tas tā.

Šodien vēl ieraudzīju reklāmu par norv valodas kursiem arī par smieklīgu summu. Ar otrdienu sāksies. Priekšniecībai jau uzrakstīju un viņi tikai par :)
Par kursiem sasmējos, kad ieraudzīju "The course is religiously neutral" ..kad čekoju info par to iestādi vairāk likās vnk biedrība un nesaistīta ar ko baznīcveidīgu..bet nu pohuj metāls. Nebūs super profesionālie + man sākumā varētu būt nedaudz garlaicīgi, ja pārējiem būs 0 zināšanu, bet toties uz izrunām varēšu trennēties :)
Aug 25 14:08 [info]f:
nevaru vairs sagaidīt, kad atnāks kleitas no asosa, šoreiz pasūtīju veselas divas, un abas divas apspīlētas, kas ir man absalūti netipiski, jo vienīgie apspīlētie apģērba gabali manā garderobē ir džinsi un legingi. trīcu gaidās un satraukumā - vai būs labi, vai nebūs labi, un kad jau nu tās beidzot atnāks? varbūt rīt, varbūt tikai nākamnedēļ? ja būs garām, tad es pat nezinu, ko darīšu. nebūs vairs laika apmainīt un uz svinībām būs jāiet vecajās drēbēs. tā jau viss štrunts, es neesmu tāda princese, bet neko nevaru padarīt tam, ka cerības ir iesakņojušās dziļi dvēs'lē.
Aug 25 14:08 [info]fleur:
Hm, man epastā atsūtīja reklāmu ar uzaicinājumu iegādāties Lego Adventes kalendārus.
Aug 25 14:07 [info]sasodits:
vienpadsmitais
ebrejiem bija tāds teiciens, ka jābūt piesardzīgam, kad viss ir labi, jo drīz būs slikti, un jābūt mierīgam, kad viss ir slikti, jo drīz viss būs labi
tātad esmu piesardzīga
Aug 25 13:58 [info]sirdna:
Šodien braucu ar taksi. Liekas, pirmo reizi mūžā. Ļoti satraucoši.
Aug 25 13:49 [info]zurka:
retoriski, tomēr: vai visi apdraudēto valodu speciālisti ir tādas dīvas?
Aug 25 13:48 [info]quasi:
Padoms meitenem.

Ja puisis pieradis ka drazaties 2x diena, tad uz menesreizem nodrosini, ka netalu ir draudzene, kurai taja laika nav menesreizes, lai puisim nav jastaiga apkart un pat nenak prata meklet kko apkart :D
Aug 25 13:41 [info]ingmars:
EoE
Aug 25 13:37 [info]aivars_666:
1991.gada augusts
ATCEROTIES 1991.GADA AUGUSTA VAROŅUS
Tie, kas ir lasījuši pazīstamo J.Hašeka ironisko romānu par „Krietnā kareivja Šveika piedzīvojumiem”, iespējams, atceras epizodi, kad Šveikam tika pavēlēts trīs dienas noturēties kādā kontrolpostenī un nekādā ziņā no tā neatkāpties; ja pēc šī laika notecēšanas viņš vēl būs dzīvs, tad gan varēs doties uz aizmuguri pie savējiem. Krietnais kareivis Šveiks tā arī izdarījis, palīdis zem kāda tilta, nogulējis zem tā trīs dienas, pārtikdams no mugursomā esošajiem konserviem, tad izlīdis no zem tilta un devies uz aizmuguri, kur bravurīgi raportējis komandierim, ka uzdevums esot izpildīts, noteiktais punkts nav atstāts visas trīs dienas. Komandieris viņu par to esot uzslavējis un piespraudis medaļu pie krūts.
Kad J.Hašeks rakstīja šo ironisko pamfletu, viņš diez vai domāja, ka jau pēc dažiem desmitiem gadu par šādiem varoņdarbiem ļaudis slavēs un apbalvos visā nopietnībā, un gandrīz neviens nekā izsmiekla vērta šajā faktā nesaskatīs. Man, savukārt, šī epizode nāca atmiņā, 2016.gada 21.augusta vakarā skatoties TV3 pārraides „Nekā personīga” pielikumu, kurā tā laika varturi visā nopietnībā ar izteiktu pašapziņas pieskaņu balsī stāstīja, cik drosmīgi un varonīgi viņi esot bijuši 1991.gada augusta puča dienās, proti, kā uzzinājuši par šo notikumu, tā nekavējoties pačibējuši kur nu kurš, cits pie draugiem, cits pie radiem, cits slēpies bēniņos, cits pagrabā… tā no viņu puses esot bijusi nevardarbīgā pretošanās, kura izbeigusies precīzi pēc trīs dienām (nu gluži kā Šveikam), tiklīdz arī pučs izgāzās. Protams, tagad mēs varam tikai minēt, ko viņi būtu darījuši, ja pučs ieilgtu līdz pat trim mēnešiem vai, pasarg’ Dievs, trim gadiem, vai visu šo laiku viņi tā arī būtu nosēdējuši pažobelēs, pārtikdami no tā, ko radi un draugi aiz žēlastības atmestu šiem, vai arī tomēr līstu vien laukā un uzsāktu kontaktus ar pučistu režīmu – kāda veida, to šie paši droši vien nezinātu līdz brīdim, kad būtu izlīduši, un tad jau – kā nu Dievs dotu.
Tajā pašā pārraidē dzirdēju vēl kādu atdarināšanas cienīgu varonības piemēru. Proti, policijas skolas kursanti pučistu gvardes vienībām, t.s. omoniešiem labprātīgi atdevuši visus savā rīcībā esošos ieročus, tad paklausīgi nostājušies rindiņā pie sienas un laikā, kad omonieši, uzvaras priekā izklaidēdamies, dauzījuši šos ar automātu stobriem un spārdījuši ar kājām, esot stingri palikuši uz vietas, nekur nemukuši, nelūgušies, lai šos nesit, un neesot pat raudājuši… Nu kā lai atkal neatceras slaveno Šveika izteicienu, ka prūšu zaldātam nekādā ziņā nedrīkstot atstāt savu posteni pat tādā gadījumā, ja ienaidnieks šo jau esot nositis un atbruņojis (šinī gadījumā gan mūsu varoņi atbruņojās paši, dzīvi un veseli būdami, tādejādi Šveiku krietni vien pārspēdami). Pēc filmas autoru domām, šādi viņi esot godam pildījuši pirms dažiem mēnešiem doto zvērestu līdz pēdējai asins lāsei stāvēt par Latvijas brīvību un neatkarību…
Neviļus ienāca prātā cits, nedaudz agrāks notikums mūsu kaimiņzemē Lietuvā. Kad 1991.gada janvārī tautas protestu ietekmē bija spiesta demisionēt komuniste un čekas aģente ar iesauku „Šatrija” Kazimiera Prunskiene, viņas vietā tika iecelts ārēji mūsu Godmanim stipri vien līdzīgs tips Roberts Šimans, kurš, tikai dažas dienas sabijis premjera amatā, uzreiz pēc asiņainajiem notikumiem 1991.gada 13.janvārī pie Viļņas televīzijas torņa pēkšņi pazuda, un, kad kļuva skaidrs, ka padomju armija tomēr negrasās ar varu gāzt Lietuvas parlamentu un valdību, pēkšņi atkal nez no kurienes uzradās, savu prombūtni skaidrodams ar to, ka gribējis nesagādāt agresoriem prieku saņemt gūstā premjeru, jo kamēr premjers neesot arestēts, tikmēr valdība joprojām esot leģitīma, arī tad, ja tās vadītājs slēpjas kādā pažobelē – nu gluži kā mūsu varturi to pašu atkārtoja dažus mēnešus vēlāk. Glupie leiši gan šādu varonību neprata novērtēt un pasludināja šo cilvēku par gļēvuli, kurš nav cienīgs ieņemt premjera posteni, viņa vietā ieceļot Ģediminu Vagnori. Nu, bet tie mūsu dienvidnieki jau vienmēr ir bijuši „pārāk karstasinīgi”, uzreiz pasludinot valsts neatkarību, nevis kā viņu ziemeļu kaimiņi – ar „pārejas periodu”, kura beigas viņi nemaz netaisījās pat prognozēt. Kā vēlāk atziņās tas pats I.Godmanis, viņš esot domājis, ka vismaz viņa dzīves laikā šis periods noteikti vēl nebeigšoties…
Vēl atmiņā iespiedās divas varonības pilnas epizodes – biedra Rubika apcietināšana, kas drīzāk atgādināja goda eskortu – pats vaininieks lepni soļo apsargu vidū, plati smaidīdams un mādams ar roku trakojošajam pūlim, zinot, ka brašie Latvijas policmiliči viņu pasargās no tautas dusmām un nekādu linča tiesu nepieļaus. Jā, Rubiks jau nav nekāds L.Grantiņš, viņu neviens ar seju dubļos netrieca, rokas aiz muguras nelauza un dzelžus uz tām nemauca… pret komunistiem taču jābūt ļoti uzmanīgiem un humāniem. Tāpat eiropeisks humānisms tika nodemonstrēts pret omoniešu bandu, kurai netraucēti tika ļauts izbraukt no Latvijas, tautu par to iepriekš, protams, nebrīdinot. Omonieši savukārt esot džentelmeniski nepretojušies deportācijai un nevienam pat virsū nešāvuši. Tautai vēlāk tika paskaidrots, ka viņu noziegumu izmeklēšana notikšot kopā ar demokrātisko Krieviju, kura vajadzības gadījumā izdošot tiesāšanai jebkuru personu, ko vien Latvijas pieprasīšot. Kā zināms vēlāk tika izdots viens pats Sergejs Parfjonovs, kuram piesprieda simbolisku sodu un uzreiz izdeva atpakaļ Krievijai, kur to demokrāts Jeļcins nekavējoties apžēloja…
Tādu drosmes un varonības (īstajā vārdā – gļēvulības un nodevības) piemēru varētu minēt bezgala daudz, es šeit minēju tikai redzamākos un galvenos, tautai noteikti palicis atmiņā ne tas vien, arī notikumi uz vietām – pilsētās, ciematos, pagastos… Protams, var jau teikt, ka, lai met akmeni tas, kurš pats bez grēka, ka cilvēks jau savā būtībā ir vājš un grēcīgs… utt., u.tjp. Es nesaku, ka visus, kas tajās 1991.gada augusta dienās slēpās un nepretojās reakcijas uzbrukumam, būtu tagad jāsoda, bet godināt kā varoņus viņu gan nekāda pamata nav. Kā palicis man no bērnības kāda mežsarga, 1944.gadā PSRS okupācijas armijā piespiedu kārtā mobilizēta vīra teiktais (neformālos apstākļos, protams): „…mūs tagad dēvē par varoņiem, Dzimtenes aizstāvjiem, bet nebija mums tur nekādas Dzimtenes mīlestības… vienkārši katrs centāmies glābt savu ādu, kā nu varējām… ar ko lai mēs tagad nu sevišķi lielītos?”. Šis vīrs, kā redzams, vēl padomju gados bija pret sevi gana paškritisks, ko par mūsu „4.maija režīma” varoņiem gan teikt nevaram… un vēl riebīgāki, protams, ir viņu roklaižas un apjūsmotāji.
Raksta beigās minēšu vēl kādu fragmentu no internetvietnē „Facebook” komentāru lappusē izlasītā. Apspriežot ukraiņu cīņas Donbasā un to, kāpēc viņiem tomēr nācās atkāpties, jo nepieticis tā, vēl tā un arī šitā kaut kā, kāds armēnis bez īpašas lielīšanās vienkārši pastāsta, kā viņiem savulaik nācies cīnīties ar azerbaidžāņu pārspēku Kalnu Karabahas apgabalā: „… mēs izšāvām uz viņiem visas patronas, cik vien mums bija; tad mēs viņiem sviedām uz galvas granātās, kad tās beidzās, tad akmeņus; kad to vairs nebija, tad ķērāmies pie dunčiem un pārgājām uz tuvcīņu, taču daudziem no mums drīz salūza arī tie, un palikām kailām rokām aci pret aci ar pretinieku… taču tikpat kā neviens nemuka, mēs pieskrējām viņiem klāt un kā vilki ar zobiem viņiem iekodāmies kaklā, un nelaidām šos vaļā, kamēr artērijas nebija pārkostas pušu… un redzot, kā viņu biedri strauji noasiņo, viņos radās panika, viņi sāka kliegt: „Tie nav cilvēki, tie ir zombiji!”, un laidās lapās, lai gan skaitliski viņu bija vairāk kā mūsu…”. Šis cilvēks negaidīja, lai viņu sauc par varoni un godina, viņš tikai pastāstīja visu, kā bija, lai lasītāji zina un paši izdara secinājumus… Nezinu, vai viņu Armēnijas valdība ir apbalvojusi par varonību, pats viņš vismaz neko tādu nerakstīja. Droši varu teikt, ka arī Latvijā viņu neviens negodinātu, daudz lielāki nopelni taču ir tiem, kas slēpās vasarnīcā zem rakstāmgalda…
Mūsu tautu un zemi nākotnē sagaida ļoti grūti laiki, un mūsu liktenis būs vistiešākā veidā atkarīgs no tā, ko mēs pieņemsim par drosmes un varonības standartu. Domājiet, vērtējiet un izdariet secinājumus! Pagātni mēs mainīt nevaram, neatkārtot tās kļūdas – gan varam !!!
PAR ĀRIEŠU RASI UN LATVIEŠU NĀCIJU CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS !!!
25.08.2016. Aivars Gedroics
Aug 25 13:21 [info]putnupr (in [info]pajautaa):
čau.
klau, cik apmēram jāmaksā remonta meistaram par darbu - parastais remonts, nekas īpašs - kaļķa noņemšana, jaunas krāsas uzlikšana, neliela posma saflīzēšana un tml. Parasts kosmētiskais remonts, ko citi gan jau ka paši var veikt.

Jautājums, cik adekvāta ir maksājamā summa par darbu? telpā 8 kvadrātmetri.

Kādi 200 eiro, 300? vairāk? mazāk?


Ja cibā vispār kāds ko tādu zina. nav jau literatūra un māksla ;)
Aug 25 13:16 [info]unpy:
Tviterī skatītāja piezīmes.
Vienīgā interesantā ziņa bija, ka Kataras princese Londonā pieķerta orģijā, kurā seksuāli izklaidējusies viena ar septiņiem vīriešiem un arī šī ziņa, protams, izrādījās māņi vien, taču tviteri ļoti labi raksturo. Viss pārējais, kā parasti - "ķirši, ķirši".
Aug 25 13:13 [info]eos:
Karma and effect
Nezinu, taču ļoti riebjas, ka mana māte neieredz ārstus. Visus uzskata par potenciāliem izspiedējiem.

Un tas viss sākās ar to, ka viņas pašas māte operācijas laikā nomira ārstu nevērības dēļ. Taču tas bija pirms 27 gadiem. Un viņa Tagad, visu mūžu, nu, manu mūžu, neieredz ārstus. Un ko es varu darīt? Man ir draugi, ginekoloģe, ķirurgs, fizioterapeite, es esmu zinātniski domājošs cilvēks, kurš viņai vienmēr atgādina, ka no daļas nevar vērtēt veselo un "visi nav vienādi".

Atkal par šo sastrīdējāmies. Es, metoties aizstāvēt ārstus kā profesiju, viņa, kā cilvēks, kas iztērējis tūkstošus un nespējis, lielākoties, saskatīt jēgu šīs naudas izlietošanai.
Aug 25 13:11 [info]ingmars:
global[e
Globālie draugi.
Aug 25 13:02 [info]rasbainieks:
šonakt pie piesmietā rīgas logo (viņš, starp citu, ir krietni iedauzīts un caurumains) no mūsu mīļā horvāta (viņu jūs vislabāk pazīstat kā neoplazmas elkoņsekstinga upuri) telefona atskaņojām vokāli instrumentālā ansambļa ministry skaņdarbu jesus built my hotrod un šķiet ka arī šo to no butthole surfers un maigi tresījām pačku

no regrets
Aug 25 12:57 [info]winstons:
šorīt bija rēcīgs sapnis


ar irmu un suņiem braucām no kkādiem kapu svētkiem. braucu ar audi atpakaļgaitā un ieplēsu vecā toyota busiņā. kad izkāpu no mašīnas pamanīju, ka viss busiņš ir aprakstīs džibrišā. tad no busa izkāpa vairāki ebreji ar garām bārdām un cepurītēm un sāka man braukt augumā cik tas viss pasākums ir dārgs. reāli bija maza bukte kkādā 1994. gada toyota busiņā. beigās viņi sāka man prasīt 20 eiro. es teicu lai iet dirst, ka došu tikai 15. tad man izkrita zobs un es viņu izspļāvu no mutes uz zemes. tad pamodos. ko šis sapnis man varētu vēstī? varbū labāk šodien palikt mājās un spēlēt tropico 2 pirate cove un uz darbu neiet.....
Aug 25 12:49 [info]kucis:
vispār biju domājis iet prom no darba, jo man jau tā stresa līmenis ir riktīg' liels, taču priekšnieks piedāvāja pietiekami labu piedāvājumu, kurā man jāstrādā mazāk stundas, taču tāpat saņemu labu atalgojumu. tas mani nedaudz iepriecināja. tagad stresa līmenis burtiski samazinājās, taču tāpat nevaru saprast kā būs nākotnē, nu, vai būs ok. arī nevaru saprast kāpēc par šādām lietām uztraucos? pirms pāris mēnešiem mītingi būtu aizņēmuši piecas minūtes, taču šī saruna tika atlikta piecas nedēļas, jo negribēju domāt par kaut ko, kas pieprasa lielāku piepūli kā urķēšana pie monitora vai grāmatu šķirstīšana.

laikam vēl pāris mēnešus jāatliek mans plāns kļūt par estētu, kas sēž mājās, ik pēc pāris stundām iesmaržojas un konstanti rij delikateses, kuras viņš nevar atļauties. pareizi, man taču jāatmaksā kredītkarte.
Aug 25 12:24 [info]liljabrik:
Atradu beidzot noformulētu to, kāpēc man nepatīk valoda un vispār kaitina apsēstība ar valodu un tās pareizību utt. (piedodiet mīļotie filologi un tulkotāji) - valoda ir tikai kā tāds invalīda krēsls:

The philosopher Simone Weil describes how two prisoners in adjoining cells learn, over a very long period of time, to talk to each other by tapping on the wall. ‘The wall is the thing which separates them, but it is also their means of communication.’
Aug 25 12:19 [info]virginia_rabbit:
ok, es padodos un pieņemu, ka bebitim vienkārši ir alerģija pret ratiem.
biju mežparkā, klusumā, ēnā, viņš bija paēdis un noguris, bet tik un tā es nesu viņu atpakaļ,ratus stumjot ar gurnu, jo viņš tajos nelabi kliedz.

varbut man vajag Emmaljungu? nee, iedomajies, kā būtu ja viņš nebrauktu pat Emmaljungā par 800?
Aug 25 12:13 [info]liljabrik:
viena no lietām, par ko besos aptuveni reizi nedēļā, mūsdienās, kad gandrīz viss ir efortless un automātisks - no KINDLE vai GOODREADS nevari pa taisno nopirkt grāmatu. jāiet amazonā, jāatceras kurā tieši no visiem amazoniem tu biji reģistrēts, jāmeklē, jāizvēlas, utt. kāpēc grāmata neeksistē vienkārši kā idejiska vienība.
vēl debīli ir arī, ka kindle grāmatas nevienam nevar aizdot. plus, ir pienācis brīdis, ka viņas kļūst dārgākas par papīra grāmatām. par lietotām noteikti. bet kā lai pāriet atpakaļ uz papīra grāmatām, ja nav ne adreses, nedz vietas somā.
Aug 25 12:09 [info]elina:
Nesaprotu, pa kuru laiku saaukstējos. Sēdēju taču istabā, skatījos mr selfridge un spēlēju stronghold crusader. Fonā tam visam tikai piparmētru tēja un mušu sišana.
Aug 25 12:05 [info]slaaneklis:
Tieksme aptaustīt robežu. Kas notiks, piemēram, ja es apēdīšu visus deviņus ābolus? Kas notiks, ja es sapūdēšu visus deviņus ābolus? Kas notiks, ja bez rokām, spaidot, caur bedrēm, peļķēm, ātrumā, neēdis, negulējis, izpumpējies? Nē nu, tagad zinu kas notiks. Bet kas notiks, kad sadzīs? Bail domāt, ka apprecēšos, manu ierakstu kontekstā. Zini kā pateiktais/parakstītais? Fak.
Aug 25 11:57 [info]santech:
Jūs par savām burkām un cilvēktiesībām un toleranci varat domāt, ko vien vēlaties, bet šis nemeiko nekādu sensu:
bilde no lsm ziņām )
Iet ar visām drēbēm jūrā ;D Protams, ka eurōpiskā sabiedrība nesaprot un kar bumbas klāt vietā un nevietā.
Vakar lasīju komentārdiskusiju feisī par to gadījumu, kad franči lika pludmalē izģērbties burkai. Pa lielam piekritu tur izteiktajam viedoklim par tradīciju ievērošanu tev svešā zemē un vietā. Par apavu novilkšanu mošejās vs tām pašām burkām pludmalēs.
Aug 25 11:56 [info]str:
pilsētas sēnes

aug )
Aug 25 11:54 [info]deloveja_kundze:
kas, jūsuprāt, ir tiešām oriģināli darbi un mākslinieki, kas nāk no Latvijas?
Aug 25 11:50 [info]barbala:
uffff
Jāteic,
viens no pēdējā laika iebliezošākajiem rakstiem vietējās presēs. http://www.irlv.lv/2016/8/25/sagustits-cilveciski

Sevišķi imponēja sadaļa par 81. un 2000. gada līdzību. Vai, piemēram – "rektoru padome, kuru vairākkārt esam mēģinājuši izveidot par racionālu struktūru, bet tas nav izdevies."
Aiii. Biezsienotā almamaterščina, cik svētīgi, ka kāds tomēr klusēšanas zelta likumu brutāli pārkož, ar pareizajiem akcentiem un uzsvariem. Bailes ir visērtākais polsteris nekā nedarīšanai un baiļu vairošanai.
Aug 25 11:41 [info]slaaneklis:
Neviens negrib atzīties, ka apēdis deviņus ābolus. Pirmais ābols neskaitās. Tad otrais, trešais... Ceturto un piekto laikam sadedzināju ar lodlampu. Un tad vienkārši turpināju ēst.
Aug 25 11:29 [info]chaika:

vakar nokačāju app'u pret odiem - will see, will see |phonefoto

Aug 25 11:17 [info]malvine_truse:
Aug 25 11:06 [info]zin:
sēdēju sapulcē un piepeši iedomājos, ka es tak te esmu vienīgā sieviete.
kinda untelated to anything
Aug 25 10:51 [info]meness_berns:
---
Neesmu pārāk liels liberasts, bet šodien kaut kā atcerējos visus sorosus sevī. Nu, bļaģ, kāpēc kāds nevarētu tam Iesalniekam vienkārši izšķaidīt viņa debīlo purnu?
Aug 25 10:45 [info]ingmars:
dame
Aug 25 10:31 [info]ingmars:
golem
Golem, mosties!
skūpsta golemu
Aug 25 10:30 [info]7dienuviikendz:
vispār doma par pārvākšanos reāli to nedarot dod daudz enerģijas ikdienas šūdiem.
hmm ..
Aug 25 10:29 [info]ingmars:
Ps 139
15 Manas būtnes veidojums Tev nebija apslēpts, kad es slepenībā tapu radīts, zemes dziļumos veidots. 16 Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli, un Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas. 17 Cik dārgas man ir Tavas domas, ak, Dievs, un cik liels ir to daudzums!
Aug 25 10:23 [info]deloveja_kundze:
the living need light, the dead need music
Aug 25 10:19 [info]chimera:
uzzinu_pēdējais: izrādās, čaušesku inčīgās reproduktīvās politikas dzinulis bija vēlme savairoties vairāk par nīstajiem ungāriem (kkad būs jāpapēta sīkāk, kas vēl ko eiropā nīst).
Aug 25 10:19 [info]mufs:
gribēju papiedalīties publiskajā apspriešanā, bet tad iedomājos palūkoties,kā ar iebildumiem adrešu maiņas sakarā veicies citiem rajoniem.
bažas apstiprinājās, lielākoties iebildumi tiek noraidīti.
nēnu,tas jau laikam skaidrs,ka būvvaldei ne***,ka cilvēki ir tādi lohi,ka nerubī uzrakstīt savu adresi ar korpusa numuru un man pēc tam jātiek galā ar viņu korespondenci. visādus stokman žurcikus un dāvanu kartes no autoskolām mierīgi metu ārā, bet pret vēstulēm no vida tomēr zināma pietāte un tad nu domā,kā ielauzties viņu kodētajās kāpņutelpās
žēlošanās pasta nodaļā ir sekmējusies tiktāl,ka vismaz pastnieks nemēģina iemest augstākas numerācijas dzīvoļiem adresētas lietas, bet numurus,kas tomēr privātmājā varētu ietilpt,viņi man nes.
un tas arī,kamēr nenomainās pastnieks.
Aug 25 10:19 [info]likcepure:
Sandrai par kaķi
Mums ir pazuduši vairāki svarīgi priekšmeti. Pārsvarā karotes un apakšbikses. Toties TK (Tristans Kumšķis) bija atnesis uz gultu ļoti nesmuku nezināmas izcelsmes lupatu. Mums ir aizdomas, ka zem vannas dzīvo resns rūķis, ar kuru viņi regulāri veic biznesa darījumus. Diemžēl izskatās, ka tie nav mums par labu. "Paskat, kāda forša lupata, kur tu tādu vēl dabūsi?" saka resnais rūķis. "Nē, nē, par pāris mazām apakšbiksītēm es savu lupatu nemūžam neatdošu," resnais rūķis turpina. "Man ir vēl četras ēdamkarotes un divas tējkarotes!" priecīgi iesaucas TK.

Tā nākotnes mēs skumji sēdēs virtuvē vecās apakšbiksēs, lies zupu mutē pa taisno no bļodas.
Aug 25 10:18 [info]ingmars:
prātnieki
666
Aug 25 10:17 [info]malvine_truse:
aiz lj cut ieliku fotogrāfiju, ko pirms laika biju postējis jau instagrammā. pēdējās divas dienas man kaut kas šitāds visu laiku nāk virsū - pārpostēt jau postēto.

Aug 25 10:03 [info]meness_berns:
---
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/cehslv-perfekta-versija-varas-klikes-patiesais-plans.d?id=47833015
Aug 25 10:02 [info]perkons:
Taisot ciet jostu, pārraut siksnas metāla sprādzi – lūk tas ir īsts Kung fu.

Ievērojot tradīcijas, pēc jaunas būtu jābrauc uz Prāgām...
Aug 25 09:52 [info]uldris:
tagad topā filmas par kuģiem un vētrām
gribētu prast vadīt kādu par velo un auto iespaidīgāku transportlīdzekli - jahtu, helikopteri, zemūdeni, gaisa balonu, bāku..
Aug 25 09:42 [info]justlive:
izdomāju dažas minūtes vienkārši pastāvēt saulītē. Bija forši.
Aug 25 09:11 [info]vaarna:
Pamfleta meklējumos
Nejauši pamanīju, ka Danijs 2016-ajā nemaz nav pazaudējis balsi - spiedz kā vecajos laikos:

https://www.youtube.com/watch?v=UHB172vfd74

Nightwishiem arī dzīve iet uz augšu - spiedziešo jaunkundzi špļkās nomainījuši pret kārtīgu mammu ar kārtīgu rīkli un visu pārējo piedevām:

https://www.youtube.com/watch?v=tPqsQu9EiJc
Aug 25 09:05 [info]kramers:
Aug 25 07:56 [info]jojo:
pateicības:
māja, ko dzesināt,
draugi, par kuriem uztraukties,
brīvdienu plānošana,
mācības,
dzīve. njā.
Aug 25 07:52 [info]jojo:
eju gulēt ar vistām, mostos ar gaiļiem. tā ir patiesība. mostos četros (atkal) un gulēt eju ap pusvienpadsmitiem. bet tāpat ar gaiļiem.

izlasīju par itālijas zemestrīci - aizvakar jokoju ar (itālu) kolēģiem, ka tas nav godīgi, mums ziema desmit mēnešus gadā (nu, labi, un visskaistākā gaisma pasaulē), kamēr viņiem saule, labs laiks un vel visādi labumi. toties mums nav zemestrīču, šodien varētu piebilst. būšu mācībās, bet jāuzraksta līdzjūtības šā kā tā - cerams, viņu ģimenēm viss labi - šis darbs mani ir ļoti mazām, vieglām un personīgāk saitiņām iztinis krustu šķērsu pa visu Eiropu un tagad tin pa pasauli. pasaule ir maza, patiešām maza.
Aug 25 07:42 [info]romija:
Meditācija
Lai atgūtu mierīgu prātu un līdzsvaru, esot jāaizver acis un jāiedomājas vieta un laiks, kad juties mierīgs(a) un laimīgs(a). Tev jāiztēlojas šo vietu un jāatgriežas tajās sajūtās.

Ko Tu redzi (iztēlojies), kad aizver acis?

upd. varbūt nevajadzēja komentēt, jo te iederējās klusums. bet es tik tā, lai nav vientulības sajūta :)
Aug 25 07:35 [info]petro:
https://www.google.lv/maps/place/63096+Pescara+del+Tronto+Askoli+Piseno/@42.7510056,13.2666169
Aug 25 07:30 [info]wowow:
Please give me some answer. This is the first time I have spent so much money on the App Store so I hope it wasn't for nothing. Your app's premise is really good, I hope you can make the actual app even better.
Aug 25 04:44 [info]f_g:
Paldies par briku- braku aiz loga.
Jau kuro nakti aiz loga tāāāds briku-braku! Viss kvartāls "pietrokšņots"! Vīri steidz pabeigt Lāčplēša ielu Rīgas domei apsolītajā laikā. Ja 4 naktī (vai no rīta?) darbi kūsā, tehnika strādā, vīri skaļi klaigā, tad laikam viss tiešām ir gana slikti... Neba aiz laba prāta par nakts darbu maksās darbiniekiem (vismaz ceru, ka maksās).
Paldies par nozagto miegu!
Ceru, ka tas drīz beigsies un varēs izgulēties! ;)
Aug 25 02:36 [info]pistole:
Eyeballs
Jocīgi, ka guļot ar ausu aizbāžņiem var dzirdēt ķermeņa iekšienē notiekošo, piemēram, kā kustas acis vai mugurkauls. Bezmiegs un stulbās domas tumsā.
Aug 25 02:18 [info]veidenbaums:
Dārgs klavesīns spēlē pats sevi
Un aizrauj sevi līdz asarām
Kas pil nu no garajām skropstām
Bet pakšķ ļoti rūpīgi ritmā
Ka pat zirneklis izkrīt no tīkla
Jo liecas mūzikai pretī -

Bet tas notiek naktī
Un neviens to nedzird.

Es arī ne. Jo es guļu.
Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

Un sapnī man parādās feja
Ar ārkārtīgi zināmu seju
Tā ņem manu roku un saka:
"Būs labi, beidz raudāt, saņemies,
Uzspēlē regbiju, izpis modeli,
Jūti, kā virmo asinis manā rokā?
Es gribu, lai tā ir arī tev,
Tāpēc še tev milzīga buča,
Un, pārdomām, citāts no Senekas:
"Mīli sevi un tad arī cit(i)/as tevi mīlēs""

Es izkrītu no gultas!
Ha! He! Huouehe!
Un rītā sūri berzēju sasisto gūžas kaulu,
Šķendējoties - bļe, nu ti dajoš, dzīve
Kamēr mans sudrabspalvas vanags
(kurš man kalpo jau kopš man to uzdāvināja tēvs, Sēlijas karalis)
slaidā nose dive manevrā iesprauž man cigāru mutē.
Vai tiešām jauna diena sēžot kuprī uz akmeņa
Un saldējot ciskas?
Blabloh! Uzsprāgst hotdogu stends
Es nenoraustu ne plecu
Man ir PTSD, ja?
Tā ka nevajag.
Thousand mile fucking stare,
Un muca portera par spilvenu.

Viss beidzās ar to, ka mani sapnī nekas nepārsteidza.
Četri no desmit. Vienarpus acis. Un tās pašas ciet.
Carpe noctem.
Aug 25 02:18 [info]santech:
Varētu vēl ņemties, bet pamazām jāieregulē atpakaļ miega režīms. Nākamnedēļ beidzot atkal uz darbu. Bet nu vismaz līdz līgojāņu bildēm esmu ticis. Vēl kādi 100+/- kadri jāapčubina un tad jau varēs izdalīt līdzcilvēkiem. Bet to rītvakar labāk, jā.
Aug 25 00:55 [info]gnidrologs:
Aug 25 00:53 [info]kjiimikjis:
Inženierēšana
http://wondermark.com/190/
Aug 25 00:44 [info]mazaa_maasa:
687. Kladīšu kolekcionārs
Skatu kladi pēc vāka un ņemu ciet, pat, ja nevajag. Jo uzrunā.

Pa ilgiem laikiem biju laboratorijā. Biju aizmirsusi, kā jāuzvedas un instrukcijas ar kaut kur noklīdušas bij. Viss rezultējās ar nogurumu, izsalkumu un autobusu 10os vakarā.
Un to, ka kko nedaru kā vajag, atcerējos jau darot. Kustību + redzes atmiņa. Rīt redzēs cik ļoti tos 3 paraugus nočakarēju.
Aug 25 00:43 [info]bozena:
Hm, bet nu tas burkini aizliegums pludmalēs tomēr izskatās pastulbi. Ko tad sievieša cilvēks vair nevarēs arī hidrās un treniņtērpos staigāt?
Ja par treniņtērpiem, mana mamma un mana meita skatās latviešu lielseriālu Likteņa līdumnieki. Varoņus es īsti vairs neatšķiru un notikumus arī, bet vides rekonstrukcijai respekt i uvažuha. Šodien vienam varonim bija mājas kostīms - garās kokvilnas treniņbikses, krekls un TĀS brūnās ādas zandales ar z. Un iekšā zeķes. Gan jau, ka lāpītas. Mājā uz galda vienmēr izšūts galdauts (saburzīts neaudz), taisni kā manai babuškai, un uz tā ne ta vāzīte, ne ta konfekšu trauks.
Aug 25 00:41 [info]ulvs:
Viens mans turku i-čoms (hehe) atklāti par situāciju starp kurdiem un turkiem. Beigās pie vainas ir as per usual faking lokālie politiķi un vēlēšanas. Diezgan garš teksts, tāpēc ielikšu lj katā. Katrā ziņā man tagad kopējā bilde ir daudz skaidrāka.

Aug 25 00:41 [info]vairsneat:
33
- kopenhāgenas (vai šī konkrētā hosteļa) internets ir pēdējais sūds
- tronheimas lidostā, ja ilgi jāgaida līdz reisam, neejiet cauri drošības pārbaudei uzreiz: nevar tikt uzpīpēt. baigi sit pa nerviem.
- šajā hosteļa istabiņā bez manis ir vēl pieci cilvēki. tas nav maz. vismaz viņi visi jau gulēja, kad ierados. te palikšu divas dienas, tad krašošu pie rūtas, līdz viņa mani izmetīs, tad vēl kādas 2/3 naktis būs jāatrod, kur palikt. ja nebūs beigusies nauda.
- pārsteidzoši veiksmīgi atradu lietas ar visu savu topogrāfisko idiotismu. nācās gan jautāt palīdzību, bet kopenhāgenes dzelzceļa sistēma ir pēdējais murgs.
- pirmo reizi lidoju. patīk būt starp divām mākoņu kārtām. patīk lidot. pilnā nopietnībā apsvēru ideju, ka varbūt jākļūst par pilotu. aizvien apsveru. jāuzzina, kāda ir noslodze un finansiālā puse. mākoņu kārtas un tikai zilā krāsa. zeme zem tevis ir zemes modelis.
- jau noskatīju vienu muzeju, uz ko jāiet. otrdien bezmaksas ieeja, lieliskas gleznas&tieši šobrīd gogēna izstāde. māku fancy vārdus, atceros mākslas vēstures lekcijas. gogēns man tīri labi patika.
- laikam esmu aizmirsis rīgā telefona lādētāju. tas būs jautri.
- rīt ieplānoju visu dienu vazāties pa kopenhāgenas centru. iemetīšu somā ekstra filmiņu. fočikā vēl kādi astoņi kadri, divas filmiņas: 24+36+8=68 pietiks gan jau. es jau tāpat pēdējā laikā praktiski vairs nefočēju.
- vakar liels un mazs&neputna izpārdošana bija vājprātīga. tādi cilvēku bari un skrējiens. bet prieks, ka pirka neejošās, bet foršās grāmatas.
- zeļģis ir brīnišķīgs dzejnieks.
- ar paiku, ko paņēmu līdzi uz kopenhāgenu nepietiks, dabūšu smagi tērēties.
- jāatrod laiks, kad uzrakstīt recenziju par lopu ekspresi, kamēr neesmu visu grāmatu aizmirsis. man, protams, nepatika.
- pirmais ceļojums vienatnē. drusku bail, bet nezinu no kā, jāmet prom tā sajūta, drusku aizrautība, drusku vēl kaut kas.
- baigi forši lasīt dāņu uzrakstus un saprast. ne visu, bet tomēr. pats gan vēl dāniski neko neesmu pateicis.
- es apbrīnoju stjuartes/us. manuprāt, drausmīgi grūts darbs.
Aug 25 00:30 [info]saccharomyces:
being a grown-up is lovely
šovakars bija tik dīvaina pieredze, ka man pat grūti pieķerties aprakstīt. sajutos mazliet kā atgriezusies skolas laikos, kad ar klasesbiedriem un draugiem klīdām gar sliedēm un pa visādām jocīgām vietām, daudz fotografējām sevi un viens otru.

šovakar attapos tumsā kapos divu draugu un svešu pieaugušu cilvēku kompānijā, kas aktīvi bildējās pie kapu pieminekļa un pēc tam sūkstījās, ka nav līdzi paņēmuši alkoholiskus dzērienus, un rosināja doties uz Lucavsalu peldēties televīzijas torņa pakājē. un tomēr es skaidri zināju, ka neesmu vairs skolniece. jo ceļabiedriem bija līdzi siers un persiki, un humuss, un maize (nevis čipši un rolltons, un alus), un man vairāk gribējās iekost un doties mājās gulēt, lai rīt varētu mierīgi pirms darba izņemt savu dpd paku ar 2,5kg vegānu siera un citiem labumiem, un tad braukt strādāt, nekā turpināt visādas ampelēšanās. tagad mājās pirms gulētiešanas zem pūkainas segas ēdu aukstus vārītus pelēkos zirņus ar sojas majonēzi un aso mērci, un jūtos apmierināta ar dzīvi un tuvākā laika plāniem. esmu mierīga. tas mani iepriecina.
Aug 25 00:29 [info]methodrone:
karstums kaa monoliits, opresiivs blaakjis ir iestuumies uz bezgaliigu palikshanu .. ontologjijaa. pa valjeejiem logiem manaa gultaa kriit naktstauri un kukainji, sega shkjiet mitra un lipiiga shkjiet es esmu iecementeeta apaatiskaa gurdumaa.

mans speeks ir taads, ka lai arii es redzu kristaalskaidri, ka pasaule pamazaam mirst kopaa ar ideaaliem, jeegu, sajeegu un noziimi, un mana eksistence ir iisa, vienaldziiga un negribeeta, kaa nepraatiigs klaidonis es tikuntaa maaku un gribu un varu priecaaties par mazu pukjiiti pie trotuaara, un pati par savaam bildiiteem galvaa
Aug 25 00:16 [info]elektroliize:
zinu! trūkst fiziskās slodzes. tas tiešām dara, ja ne nelaimīgu, tad kaut ko pazaudējušu jau, nu, noteikti.
Aug 25 00:10 [info]garamgajejs:
http://www.theguardian.com/world/2016/aug/24/french-police-make-woman-remove-burkini-on-nice-beach
Aug 25 00:01 [info]maksiine:
Debesīs kaut kāda vaina...
Aug 24 23:56 [info]fenfen:
Pēdējās dienas daudz domāju par nāvi. Bet ne par savu nāvi, par citu nāvi, precīzāk, to, kas paliek pāri no šiem cilvēkiem - mantojums. Šis jautājums vairākkārt pacēlies manā ģimenē, arī man tuvas cilvēciņas ģimenē.
Es vienmēr esmu uzskatījis, ka neko kapā bez savas pūstošās miesas, zārka un uzvalka nepaņemsi. Tas attiecas arī uz tiem, kuri pagaidām sevi sauc par mantiniekiem.
Saprotama ir mantrausība cilvēka dzimumā. Galu galā to varētu traktēt kā baiļu reālo izpausmi fiziskajā plaknē. Cilvēks no kaut kā baidās, jūtās apdraudēts, tādēļ ir nepieciešams kā vāverei savākt labumus ziemai. Bet atšķirībā no vāveres cilvēks - vesels - spēj filtrēt, pret ko attiecināt šīs bailes, tātad, atgriežoties pie sākotnējā temata, cilvēķim nevajadzētu aplaupīt savus tuviniekus, piesavināties visu mantojumu, veikt mahinācijas, lai visu savākt sev, aizbildinoties ar velnsviņuzinko.
Vai šādā gadījumā varam runāt par bailēm. Varbūt tās izpaužas citādāk, varbūt bailes pāraug uzbrukumā, neirozē, nedrošībā. No otras puses varbūt varētu runāt par ģenētisku kretīnismu un beigt attaisnot pidarasus ar zinātniskām un pseidozinātniskām vārsmām. Varbūt cilvēks tiešām spēj būt vienkārši kretīns, ne sociopāts, psihopāts, šizofrēniķis vai padla.
Katrā ziņā - nav svarīgi.
Aug 24 23:56 [info]wraa:
Vismaz skrituļošanas ziņā man ir pareizs skatījums uz dzīvi - es lepojos par katru reizi, kad nokrītu, jo tas nozīmē, ka mēģināju darīt kaut ko, ko vēl nemāku (vai vienkārši notizlojos, bet šodien bija pirmais variants).
Aug 24 23:52 [info]decembris:
Aug 24 23:50 [info]kjeerpis:
Un haosā ir spēks! Cik liku rindās tik riebās, un neredzēju kopainu, un nepatika. Tagad pat skaits nav būtiski. Tik kkas, lai pēc tā vokāli instrumentālā
Aug 24 23:33 [info]ulvs:
Ž-ži-že-žu
Rīt jeb nu jau gandrīz šodien ap deviņiem vakarā spēlēsim vegānu ēdnīcā "Terapijā" (Bruņinieku ielā 69).

Un sestdien 16.00 jāuzstājas Cēsīs, Rokfilmu festivālā. Visādi citādi līdz, pieņemu, oktobrim Ž koncerti nebūs, jo jāļauj cilvēkiem nobriest mūsu lielajam 3. albuma prezentācijas koncim, kas, kā ekspektēts, būs kaut kad oktobrī.
Aug 24 23:31 [info]fedrs:
Klusas sarunas publikā, klausoties meistarklases lektorus:
- Un pēc kāda standarta jūs drukājat? ISO 12467:2004 vai ISO 12467:2013?
- ISO 12467:2016 - nokačāju beta versiju.
- O-o-o!
Aug 24 23:24 [info]kjeerpis:
Un pilnīgā beztēmā domājot par cilvēkiem, par attiecībām, par sevi tajā visā, kkur fonā noskaidrojās doma par pavisam citu tēmu - sapratu, ka nevajag varbūt par katru cenu lauzties tur, kur ne līdz galam sanāk, jo sķiet, ka tā varētu vairāk piespiest sevi iemācīties, bet izvērtēt un novērtēt savas priekšrocības, un no izdomātajiem 3 variantiem maģistratūrā mēģināt stāties ceturtajā.
Aug 24 23:23 [info]wensdy:
Prieks bērnos un maisiņos
Biju uz laikmetīgo cirku. Gandrīz piepildījās mana karstākā vēlme - iet uz izrādēm bērniem (parasti neeju, jo man nav tuvumā neviena bērna). Viņos ir the spirit of wonder, ah... Viņi ir sajūsmā par lidojošiem putekļiem, celofāna maisiņiem un neizpratnē par fona ambientu. Viena mamma pirms izrādes dabūja pēc nopelniem - dēls izmisumā jautāja, kāpēc jāčurā divreiz. Apsveicams vieglums mani piemeklēja. Atvaļinājumā tā smadzenes izlaidušās, ka es jau tagad nevaru sagaidīt ar kultūras notikumiem pārblīvēto septembri un oktobri Rīgā.
Aug 24 23:16 [info]f_g:
A kompaktdisku, kas nelasās, var kaut kā dabūt nolasīties? ;)
Aug 24 23:09 [info]r1chu5:
akdies, viss ir tik vienkārši.
ir pienākusi tā diena, kad esmu pilnībā sapratis, ko vēlos no savas dzīves.
un man ir reāls plāns, kā to visu īstenot.

man vajadzēja šīs ilgās brīvdienas, man vajadzēja šo superforšo vasaru,
un tieši tos cilvēkus.
man vajadzēja pārdzīvojumus un mīlestību, gan sniegt, gan saņemt.
visus trakos piedzīvojumus, kā arī pilnīgu mieru.

man vajadzēja izrunāt pagātni ar cilvēkiem, kuri man rūp,
uzzināt visu, kas tika noklusēts. un atklāti pateikt to, ko noklusēju pats.

man vajadzēja lasīt dzeju un iemīlēties.
man vajadzēja sajust, ka kāda par mani rūpējas un uztraucas.

izveidot tieši tos projektus, aiziet tieši uz tiem pasākumiem,
piepildīt savas perversās vēlmes, kā arī, pirmoreiz pilnībā izjust vienam otru mīlējoties sveču gaismā.

man vajadzēja būt tieši tur, kur biju.
jo man tas viss atvēra acis, un es ieraudzīju. es izpratu. un tagad zinu. nekad neaizmirsīšu.

viss ir labi, kas labi beidzas. un beidzies ir mans sliktais dzīves posms.
un tik skaidri kā tagad es savu dzīvi nekad neesmu redzējis.

būs grūti, bet tas ir tā vērts, un kā vēl.
suck it up, work hard, party harder.

un ziņa manam nākotnes es, jo tā būs:

"Throwing money in the air like I don't really care
And I'm standing on the chair like I don't really care
Got bitches by the pair, I'm baller of the year
And haters everywhere but, I don't really care

Throwing money in the air, fuck it I don't care
50 for the earrings, that's 100 for a pair
Versace on my ass two bands for my underwear
Foreign cars, foreign broads, baller of the year
Sparkles on my champagne independence day
I ain't really want your number, your friend look better anyway
And we can take it there, I ain't never scared."
Aug 24 23:05 [info]gedymin:
Man daudz vairāk moka pasaules / dzīves iespējamā bezjēdzība salīdzinot ar pasaules / dzīves iespējamo determinismu.
Aug 24 22:50 [info]dumshputns:
Happiness vs Creativity
Man patīk tā doma, ka jēgpilna dzīve ir nevis laimibā, bet gan ekspresijā, radošumā.
Tādā gadījumā var arī nejusties laimīgs, bet tikuntā būt jēgpilnā esībā. Un laime, tā taču ir tik gaistoša un mirklīga, ka nevar taču visu dzīvi tādā pavadīt.
Aug 24 22:36 [info]slaaneklis:
Zini kā salūts katru otro vakaru? Lūk, tieši tā.
Aug 24 22:32 [info]bljanna:
Akadēmiskās vides ģeneralizētā un nākotnē orientētā reciprocitāte ir tik ļoti skaista.
Aug 24 22:25 [info]kjeerpis:
Es atkal esmu es. Iekšā miers.

Nezinu, kas tas bija, vai tomēr ar mēnesi slimošanas un vemšanas nepietika, lai atbrīvotos no kārtējām pusotra gada ierēdniecības sekām savā galvā. Vai pēkšņā mazdūšība, ka kapeikas pelnīšanai var nākties atgriezties tur atkal.

Vai jutos kkur sevī iesprūdusi, ar pārspīlētām emocijām mēģināju neapzināti iztriekt sevi ārā no savas komforta zonas?
Nezinu. Vien ceru, ka kas tāds manā mūžā neatkārtosies.

Bet daudz domāju, kas dzīvē būtiski, kas šķietami būtiski, par attieksmi pret dzīvi, pret cilvēkiem. Un daudz arī izdomāju.
Aug 24 22:22 [info]zvaigznjustari:
Nevadīšu vairs nekādas ekskursijas,netulkošu nelgas, braukšu uz aizMadonas mūžamežiem.
Aug 24 22:20 [info]ripp:
ir jābūt tik uzmanīgam ar to, ko tu saki bērnam. jāizvairās teikt "meitenes/puikas taču tā nedara" (dzimuma stereotipu uzspiešana); "labs bērns" (personas, ne darbības vērtēšana biežāk kā reizi pa reizei), "tu nu gan esi nejēga" (personas kritika); "beidz pinkšķēt/dusmoties" (emociju kritika) utt utt utt.
bet šodien es saskāros ar vēl vienu kategoriju.
"draudzenēm būs smukas frizūras, bet tev tāda nesmuka" un "tad tu izskatīsies dīvaini". tā, itkā bērnam būtu jāsaskaras ar pārāk maz "peer pressure" un "ko par mani padomās".

kā lai izvairās no visa šitā, nav ne jausmas.
Aug 24 22:18 [info]vikuks:
šodien un rīt!
Baigi noņēmāmies ar Knuta Skujenieka izstādi, bet ņemot vērā dotos apstākļus, pastrādājām labi. Bet tomēr jocīgi, ka Gaismas pils ieliek izstādi par KS tādā necilā dark corner.
Anyway. Atklāšana ir rīt 15tos(!!!!!! arī LNB), bez alkohola un vispār jelkādiem dzērieniem (!!!!!!!!!!!) bet toties spēlēs krutais mūziķis Pēteris Dragūns!
Aug 24 22:17 [info]hronikas:
3. nodaļa
Pirmo randiņu sarunājām kapos. Es kavēju, jo trīsreiz vajadzēja pārdomāt apģērbu (ārā auksts, bet viņam patīkot kleitas). Biju ļoti satraukusies, tāpēc ierados ar aliņu rokās. Viņš to atvēra pret baznīcu. Dalījāmies ar drosmes dziru un viens otram rādījām, cik briesmīgs ir Tinderis. Ceļojām pa Rīgu, pēc trešās kopīgās alus pudeles viņš atzina, ka ir iereibis. Iedevu viņam vegānisko ceļvedi (esot pat izlasījis!). Bijām kafejnīcā, kur notika koncerts. Vai arī nenotika? Es nemācēšu pateikt, biju aizņemta, skatoties uz viņa seju un atbildot uz nerātniem „Pāru spēles” jautājumiem. Apmēram šajā brīdī ar draudzeni sarunājām, ka vakarā (pēc randiņa) ņemsim kaļikus. Viņš iespējams domā, ka esmu narkomāne. Pavadīju līdz pieturai, laikam cerēju uz skūpstu, bet tēlojām pieklājīgus. Par dalību pirmajā randiņā kā suvenīru saņēmu ledusskapja magnētu.
Aug 24 22:13 [info]begemots:
Parc del Guinardó
Aug 24 22:11 [info]heishy:
Elvisa ziepes
Tur kur zinātne satiekas ar garīgo.

Art is everytwhere.
Aug 24 22:08 [info]neoplasm:
netīrā veļa v stuģiju
fak. džō te visu laiku nepacietīgi trinās par to īri, ko vienmēr maksāju mēneša diuspiektajā, bet viņš jau trinas kopš diusotrā, gardu muti visu laiku pārceldams, kurā nu kontā es viņam to īri skaitīšu. un šodien es viņu nosēdināju fakta priekšā, ka figu, es vairs īri neskaitīšu vispār nemaz un mēneša laikā solos izvākties. tas caur vacapu, bet tagadiņ vakarā tikāmies un viņš izskatījās tik noskumis un izsamisis, ka es viņam pat vīnu ielēju. un teica, lūdza un vēlāk pārmeta, ka nubet taču paliec vēl drusku, mēs taču sarunājām, ka līgums ir uz 6 mēnešu minimumu un tādā garā. bet es iecirtos, lai arī žēl itkā, tomēr pats vainīgs. es neko par tiem 6 mēnešiem neatceros, atceros vien to, ka līguma neesmu pat no attāluma redzējuse, jo to viņš, kā jau plnīgs slobs un lohatrōns, tā arī nekad neizprintēja un es te tomēr dzīvoju nu jau mēnešu trejus, tā ka iespēju man iedot kādu dukamentu parakstīt viņam ir bijis līdz ūkai. jūtos nelāgi vien par to, ka mans mērķis nekad nav bijis viņu apčakarēt vai iegāzt, bet tagadiņ viņš iztaisās tā itkā es viņam tīšuprāt būtu kājiņu nominusi. bet lieta tāda, ka man vienkārši besī ar viņu dzīvot. dzīvoklis būtu lielisks bez viņa, bet viņa klātbūtne dzīvoklim reāli pazemina cenu. un man tāda īre liekas krietni par dārgu, ja man jādzīvo ar tādu idiņu un es atsakos viņa dēļ iespringt [es vispār sev esmu aspolījusies vairs nekad neviena dēļ neiespringt un mīlēt tikai sevi, sevi vien]. viņa tizlo izgājienu krājkasītē jau sakrājies tāds pūrs huiņas, ka es tūliņās metīšos ievākties pie vienkārši dajebkā. piemēram, izkļančīja man vienreiz laimas trifeles, kas man ledskapī mētājās, atrakstīja vienvakar vacapā kaut ko no sērijas "wtf? are you the willy wonka of latvia?" un, kad teicu, ka nu labi, vari drusku pacienāties, tad nākamā rītā tos trifeļu dzeltenos ietinamos papīrīšus redzēju izmētātus pa visu mūsu ielu, jo bļeģ tas pieaugušais 40 gadīgais lohs konču papīrīšus vienkārši met ārā pa logu, saproties. es uz ielas vienkārši hiperventilējos un skaļi lamājos, jo es pat nemāku vārdiem izstāstīt, cik nenormālu riebumu man tādas herņas uzdzen. par aizdirsto virtuvi nerunājot un pro-brexit'a caureju arī ne. un viņš arī, suka, tāds atriebīgs tipiņš, tā ka visi mani tagadiņ uzpasē un vispār bail, ka nepievemj tupeli kā aizvainots sunis vai neaprok mani aiz šķūnīšiem. es atzīšos, ka man ir mazdrusku bail, jo viņš nav racionāls cilvēks [nav jau arī vardarbīgs, bet ko t' es zinu]. jūtos kā pie īstas šķiršanās :)

bet tas viss ir muļķības vien, jo svarīgākais ir tas, ka man joprojām iet interesanti. no latvijas atbraukuse ieskrēju mājās nomest čemodānu, paķert dēli un skriet pie puikām un atkal attapos tajā pašā nemainīgajā sastāvā šķūnītī ar miera pīpēm un smiekliem, taisni kā vakarā pirms izbraukšanas, tāds kā noslēdzies aplis :) man ir labi, šeit ir viena no skaistākajām vasarām ever, viss ir kaut kā romantiski un man ir draugi un noslēpumi - es gribu dzīvot šajā vasarā mūžīgi.
Aug 24 21:52 [info]petro:
Aizgāju uz sporta zāli. Tā kārtīgi 1,5 h iztrenkāju sevi. Izskraidījos, izlēkājos, izkūleņojos. Centos sevi mocīt cik spēju. Drusku labāk palika, bet ne līdz galam.
Aug 24 21:50 [info]lmr:
es vispār nemainos, atkal ir pēdējā nakts pirms vasaras darbu skates, atkal es no sevis mēģinu izspiest visu, ko varu.
nav jau arī tā, ka nebija laika. nu okei, es ik pa laikam braukalēju gleznot pasūtījuma portretu, vēl es gulēju slimnīcā un biju vārgs, vēl man bija jāsvin dzimšanas dienas, jāzieķējas ar māliem pirtī, jābrauc uz festivālu un pagājušajā piektdienā jādejo līdz sešiem rītā, lai nākamajā dienā sāp ceļgali, un ko es darīju pārējā laikā? atpūtos.

es esmu tāds vienpatis, es šodien jutos ļoti patīkami satraukts, ka būšu viens pats.

ir tik forši domāt! galvā ir pilnīgi cita pasaule. vilcienā var sēdēt un kliegt galvā, neviens neko nezina, tikai seja jāpievalda, lai nenotrīs lūpu kaktiņi vai kas cits, var aizpeldēt pavisam tālu prom, pēdējā laikā bieži domāju par pirmatnību, par domāšanu bez vārdiem, par jūtām, kas gan jau sākotnē bija kā pamatkrāsas, bet tagad sajaukušās tik daudzas un neaprakstāmas. un atkal var atgriezties pie uguns, ūdens un debesīm, kas nemainās, ko vienmēr var uzlūkot ar izbrīnu. piektdienas naktī uznāca īslaicīgs negaiss, debesis pārvērtās par zemi ieskaujošu acābolu, kurā elektriski iedegās asinsvadi.
Aug 24 21:49 [info]slaaneklis:
Zini kuras filmas nevaru noskatīties? Now You See Me 2... Noskatījos mehāniķi otro. Vēl nevaru noskatīties to kādu tur Igoru vai Ivaru, kur no pirmās personas visu levelu ārda. Tagad skatīšos, bet nenoskatīšos, Black Road. Nepareizās filmas dzīvē izvēlos.
Aug 24 21:29 [info]elina:
Aug 24 21:15 [info]khosmos:
Last Firebender
"dienu" vajag sākt ar kādu spēcīgu skaitāmpantu, piemēram, ar šo:

Through the darkness of future's past,
The magician longs to see.
One chants out between two worlds...
"Fire... walk with me."


ziniet, bērnībā jau man patika arī romantiska dzeja, bet tagad labāk patīk visu noreducēt līdz pamatelementiem - uguns, ūdens, zeme... gaiss vispār skaitās?
Aug 24 20:59 [info]almighty_j:
Par aktuālo: jeb viss jaunais ir labi aizmirsts vecais.
Nu jau pat arī interneta dzīlēs neizdodas uziet puslīdz ironisko stāstiņu par pepsikolas (kokakolas?) ražošanas līnijas uzstādīšanu bijušajā PSRS, kas klīst no mutes mutē, tāpēc piedodiet un atvainojiet, ja es kaut ko ne tā - šoreiz stāstiņš pēc būtības, ne ar precizitāti līdz 3 zīmēm aiz komata. :)
1988. gads, tiri piri, Padomju savienība nopērk tiesības ražot kōlu savā teritorijā. Līniju, protams, ieved un montē ārzemju speciālisti. Nokomplektē, atved, uzstāda, noregulē. Saslēdz visu, padod izejvielas, viss notiek - kōla līst, visi priecīgi. Paiet nedēļa vai divas, zvana padomju inženieri, saka - nestrādā šiem viss kā vajag. Atbrauc speciālisti, skatās, vaizinies, nu jums tak tur nepareizi noregulēts, te kāds gala slēdzis iztrūkst, tur koncentrācija šķidrumam nepareiza, galu galā iekārta nestrādā un nav arī brīnums. Beigu beigās saregulē atkal par jaunu, un, āreče, brīnums notiek viss ražojas.
Pēc neilga laiciņa scenārijs atkārtojas - padomju 'inženieri' izdomājuši, kā 'uzlabot' iekārtu, lai vairāk varētu saražot! Jautājums par to, vai tā vairs ir kokakola un cik no tās nonāk(s) veikalu plauktos, ir otšķirīgs un padomju pilsonim nebūtisks.

Tātad, stāstiņš no mūsdienām.

Ar nezināmu neregularitāti gadās piebraukāt uz vienu putuplasta rūpnīciņu, kur cilvēki cīnās ar savu putuplasta kluču formējamo mašīnu. Agregāts strādā, bloki nāk ārā dziedādami, bet līnijas beigās apstājas, un darbā jāpieņem pērtiķītis, kas spiedīs jele to pogu katra cikla beigās, lai tak tas putuplasta klucis nokrīt no līnijas!! Un viss var sākties, kā dziesmā dzied, no gala! Griboties tā kā to visu automatizēt.
Sacīts - darīts! Tā nu tiek spēlēts pingpongs ar itāļu tehnisko atbalstu. Kas tur notiek pa tiem mēnešiem, nestāstīšu, bet gods godam, itāļi turas braši, līdz kādam viņā galā pēc problēmas izklāsta ienāk prātā paprasīt - Ciao!! A bet vai nav tā, ka jums ir speciāli pasūtīta iekārta bez svaru moduļa, kas beigās uzražoto bloku nosver, pirms nobīda no līnijas un iekārta, nesaņemot signālu par kluča svaru, vienkārši neko vairs negrasās tālāk darīt?

Izrādās! Jā, svaru nav, pirms desmit gadiem uzbliežot rūpnīcu un iegādājoties iekārtu, ir bijis žēl 2000Eur par svaru moduli maksāt! Svarus nepirksim, labāk uztaisīsim paši, būs lētāk!

^_^
Aug 24 20:58 [info]asiize:
Bet manā baznīcā šovakar Māris Sirmais diriģēja Jēzu, kamēr aiz muguras tika slavēts Allahs.
Aug 24 20:50 [info]virginia_rabbit:
tagad es izlasu žurnālā "veselam", ka paracetamola lietošana grūtniecības laikā var ļoti negatīvi ietekmēt mana bērna auglību: http://veselam.la.lv/2016/08/24/paracetamols-gaidibas-risks-berna-auglibai-alternativas-ka-tik-gala-ar-galvassapem-grutnieciba/

bet vai es varu tam ticēt, ja iepriekšējais raksts bija par piramīdu dziedinošo spēku?
Aug 24 20:43 [info]lemurs:
iesakiet, lūdzu, labas apskatāmas lietas un vietas posmā Rīga - Limbaži un Limbažu un Pāles apkaimē.
pateicīgi kniksēju jau iepriekš.
Aug 24 20:42 [info]elpa:
dzīvoju haosa valstībā
Aug 24 19:59 [info]dooora:
https://soundcloud.com/atvertas-parvaldibas-partneriba-latvija/laba-zina-atjauno-savas-tiesibas-paraksties-interneta

1989
Aug 24 19:51 [info]vinsents:
misery
What was it that did in reality make me an opium-eater? The affection that finally drove me into the habitual use of opium, what was it? Pain was it? No, but misery. Casual overcasting of sunshine was it? No, but blank desolation. Gloom was it that might have departed? No, but settled and abiding darkness.

(c) Confessions of an English Opium-Eater
Aug 24 19:48 [info]laba_doma:
Uz balkona uzradies milzīgs zirneklis - sēž sava tīkla vidū viens pats nabags. Sagādāju viņam pāris mušas, lai jautrāk.
Aug 24 19:38 [info]indulgence:
doma par valsti 1917. gadā
1917. gada 22. decembrī Rīgas Latviešu biedrības namā sanāca latviešu sabiedrisko darbinieku sapulce A. Krastkalna vadībā – ~200 dalībnieku, lielāko tiesu no Tautas partijas. Nolēma lūgt "Vācijas valdību, pie miera līguma par to rūpēties, ka no latviešiem apdzīvotie apgabali, proti: Kurzemes guberņa, Vidzemes guberņas 4 dienvidus apriņķi un Vitebskas guberņas 3 rietumu apriņķi tiktu savienoti par vienu autonomu valsti – Latviju".

Paegle Spricis. Kā Latvijas valsts tapa. – Rīga, 1923. - 157.-158. lpp.
Aug 24 19:21 [info]pelican:
Dēls
"esmu oranža lidmašīna un tu esi Blūū Skaaai"
Aug 24 19:16 [info]dooora:
— Hallō, te Dievs. Velnu pie manis!

Tukšā ķivere
Aug 24 19:08 [info]slaaneklis:
Noskatījos kapteini Fantastiku. Jau paspēju aizmirst, kurš moments uzrunāja... Fak! Bet patika. Beigas nelīmējās. Bez beigām arī nesaprastu. Varēja apraut kādas 20 minūtes pirms un ok, un paldies, un čau. Jo, nu, tur nav variantu.
Aug 24 18:59 [info]trusisz:
I do have to hide and neither do you!
Aug 24 18:50 [info]217:
Un deux trois
Tomēr reāli forši zināt franču val. Tagad tikko izprasīju Ženēvas lidostā visu par to, no kurienes izbrauc mans buss uz Senžervē, un tā darbiniece pat nepārgāja uz angleni, kā dažreiz šeit notiek. Viii. :)
Nevaru sagaidīt, kad būšu kalnos, vēl biš!
Aug 24 18:48 [info]kochka:
Tā ir
https://www.ted.com/talks/chimamanda_adichie_the_danger_of_a_single_story

Atgādinājums arī man pašai, cik daudz iepriekšpieņēmumu ir manā galvā. Pasaule ir tik plaša un daudzšķautnaiņa, tik daudz kas, ko es vēl nezinu, ļoti interesanti, par to uzzināt, redzēt vairāk. Un žēl, ka es nekad neredzēšu un neuzzināšu visu, daudz kas skaists paliks ārpus mana redzesloka.
Aug 24 18:48 [info]jubilacija:
dienas citāts
Zvaigznes saksesa (veiksmes stāsta) pamatā ir mana absolūti banālā gaume [..].
/Vija Kilbloka/
Aug 24 18:45 [info]tikko_pamodos:
kauna kultūra
Kāpēc sievietes, kuras piedzīvojušas diskreditējošas situācijas saistībā ar savu ķermeni, nevar turpināt politisko karjeru, bet galvā slims vīrietis, kuram ir lielākās parādsaistības pret Latvijas valsti, porno skandāls azotē un ārpus laulības uzcirsts sestais bērns, mierīgi turpina darīt visu, it kā nekas nebūtu bijis, ko? Kāpēc mūsu sabiedrība ir ar tik atšķirīgu attieksmi pret šādām lietām?
Aug 24 18:43 [info]tikko_pamodos (in [info]gribam_zinaat):
kauna kultūra
Kāpēc sievietes, kuras piedzīvojušas diskreditējošas situācijas saistībā ar savu ķermeni, nevar turpināt politisko karjeru, bet galvā slims vīrietis, kuram ir lielākās parādsaistības pret Latvijas valsti, porno skandāls azotē un ārpus laulības uzcirsts sestais bērns, mierīgi turpina darīt visu, it kā nekas nebūtu bijis, ko? Kāpēc mūsu sabiedrība ir ar tik atšķirīgu attieksmi pret šādām lietām?
Aug 24 18:27 [info]petro:
Jau 4. dienu pēc kārtas pilnīgs dzīvesprieka zudums un nevēlēšanas kaut ko darīt. Un ir viss kaut kas tik jauks saplānots, kam vajadzētu, it kā, iepriecināt. Bet visas šīs darbības gulstas uz sirdi kā nepatīkams pienākums, kā slogs.
Aug 24 18:25 [info]vienadiena:
Ir karsti un Londona smird, un man viss ir apnicis.
Mans mīļākais ir bipolar lohs, kurš no rīta lien čubināties un bučoties, pēcpusdienā ar mani vairs nerunā un ir apvainojies par kaut ko, pēc 10 minūtēm borē man, ka nomainīs darbu un tad mēs varam būt kopā laimīgi ever āfter. Un es tik izliekos nezinām, ka viņš bāž savu daiktu visā, kas kustās.
Aug 24 18:02 [info]santech:
Kā rādās, ja tu vēlies filmēt savus mājas video ar skatu nākotnē un ar FullFrame fotokameru, tad tev uz doto brīdi ir tikai 3 varianti. Sony Alpha 7R II, Nikon D5, Leica SL (Typ 601). Ok, pēdējais nav nopietni. Vnk lasu šo te: https://www.dpreview.com/what-is-4k/
Aug 24 17:58 [info]10m_zem_uudens:
o-ouuuu...
Aug 24 17:56 [info]eos:
"Tev vajadzētu rakstīt blogu..."
...Tev vajadzētu mani aizmirst.

Ja negribi, lai publiski par mums zina. Es esmu atklāts cilvēks ar tieksmi uz iznīcību, jaunradi, un vēlreiz iznīcību un jaunradi.

Sākumā bija naids, pēc tam nožēla. Pēc tam tukšuma sajūta.

Jau atkal tā stulbā nobeiguma daļa - atdot kopīgās mantas, sadalīt, kas pienākas. Šķirties uz neredzēšanos.

Lai kā es ar kādu gribētu palikt draugi, tikai ar vienu ir sanācis. Laikam tiešām biseksuāliem cilvēkiem ir grūtāk - nav tādas cilvēku grupas, ar ko būtu pilnīgi droši. Tāpēc jau es mācu bērnus. Paldies Dievam ar pedofīliju esmu uz Jūs.
Aug 24 17:46 [info]sasodits:
desmitais
man reizēm ir tik bail
un šodien ir "reizēm"
Aug 24 17:26 [info]penny_lane:
es tagad gribētu izrakt no aizmirstības to kampaņu "savi cilvēki" un uzzināt, vai kāds atvainojās par blekfeisu. runa nav pat par to, ko es domāju par šo kampaņu, bet... tiešām. nākamais solis būtu atvainoties brīvības cīnītājiem par stambulas konvenciju.

es tagad kādu laiku būšu šausmīgi vīlusies pasaulē.
Aug 24 17:24 [info]samantta:
Godīgi pateikšu, reizēm man gribas raudāt par to cik ļoti viss ir koncentrēts uz peļņu, tikai vairāk naudas, greed, greed, money makes the world go around. Un to visbiežāk redzu tieši darbā. Atnāk visādi šitie sūda investori, nopirkuši kaut kādu graustu un tagad tur sabāzt 4 dzīvokļus, katrs dzīvoklis ap 30 kvadrātmetriem saprotiet. Nu tā, ka guļamistabā tikai gultu ielikt, vannasistabā knapi apgriezties un virtuve vispār ir izsmiekls. Un visu tā pa lēto, lai tikai ātrāk nopārdot un uzpelnīties. Es zinu, ka cilvēkiem ir jāpelna nauda, bet ne par šo ir runa. Manā ideālajā pasaulē cilvēkiem vismaz būtu kvalitatīvas telpas, kur dzīvot, kaut vai mazs dārziņš, ja tev ir māja. Kaut neliela telpa kur mantas, putekļusūcēju nolikt. Bērna istaba kaut kas lielāks par kambarīti iz sērijas - es esmu fakins Harijs Poters un dzīvoju zem trepēm. 90% cilvēku nevajag villas, bet vismaz kaut kādu dzīves kvalitāti? Īpaši par tām uzsskrūvētajām cenām? Ahhh, šodien sviļos kā tāds sērkociņš.

Tieši tāpēc nekad neesmu gribējusi būt arhitekts, dizainēt šitās jaunbūves un strādāt ar investoriem. Gribu klusi un mierīgi atjaunot vēsturiskās ēkas un lieciet man mieru.
Aug 24 17:13 [info]virginia_rabbit:
aw
- hey, Eugene, whats your favorite food?
- what mommy made
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?