Latest Posts

Current posting stats: 11 per hour, 0.18 per minute RSS version
Oct 20 02:49 [info]huinja:
Man walks into a pet shop and sees a parrot for only $50. Standing next to the cage the man asks, "I wonder why he is so cheap?" "Because I am defective," came the reply. "I've got no legs." A little surprised the man asked, "Well how do you stay on your perch?" The parrot draws him closer and whispers, "I have a big penis. I just wrap it around the bar and stay put. Go offer the owner 30 bucks for me. He'll take it." The man walks out of the store with the parrot and takes him home. They become best of friends. They talk sports, politics, current events. The man could not be happier. One day the man gets home from works and the parrot beckons him over with his wing..."Psst...come here. I need to talk to you." "What?" "It's about your wife." "Yeah, what about her?" "And the postman. Today he knocked and she answered the door in a skimpy black negligee." "What!" "Yes. And then they embraced in a long passionate kiss," the parrot went on. "Holy shit...that can't be possible." "It is. Then they went over to the couch and she slipped him out of his uniform and then things started to get really steamy." "Well," the man asks,"what happened next?" "I don't know," said the parrot. "I got a hard on and fell off my perch."
Oct 20 02:19 [info]izdziivotaaja:
Tonight the Orionid meteor shower will light up our shared sky.

Ne manā pilsētā. Kā vnm.
Oct 20 01:25 [info]basta:
drīz pēc tam kad deviņdesmito gadu vidū pametu savu trimdas ciemu zemgalē, tur ieprecējās melnādains vācietis. no sākuma iezemieši mēģināja tam pielīst un draudzēties, bet vēlāk ballē piekāva.
Oct 20 01:10 [info]tagad:
Var runāt ar Sauli (caur logu vai ārā), jautāt visu ko un viņa, slīdot caur mākoņiem, atbild (ko atbild vai neatbild vispār - plašas interpretācijas iespējas) un tad var vērot ķirzaku, kura ēd meloni un izskatās pēc aizvēsturiski miniatūra dinozaura un reizē ir gan viņas žēl, gan arī ir respekts pret viņu, ka viņa šeit joprojām atrodas, ēd un reizēm izmet līkumu, līdz nonāk līdz aizkariem un aiz aizkariem ir Saule, kura visu zina - plašas interpretācijas iespējas.
Oct 20 01:00 [info]ctulhu:
Hipotēze
Kaut kāda daļa no tām problēmām, kuras mēs redzam saistībā ar Vainstainu, rodas no toksiskas jeb parazītiskas vainas apziņas, kuru savukārt baro attiecīgās monoteiskās reliģijas, piemēram kristietība.

Ja seksuāla kontakta sinonīms (viens no) ir ``sagrēkot`` un cilvēks kam nav bijuši seksuāli kontakti saucas ``nevainīgs``, tad patterns ir uz sejas.

Līdz ar to - kas notiek ar cilvēku, kurš ir audzis šādā vainas apziņu uzturošā kultūrā un pret kuru ir bijusi vērsta seksuāla vardarbība? Pareizi, viņš jūtas vainīgs un kautrējas. Sekas - varmākas dzīvo zaļi.
Oct 20 00:48 [info]pelnufeja:
es gribu, lai ir citādāk
Mani joprojām ļoti satrauc un kaitina, ka visādas neētiskas un neforšas rīcības bieži vien tiek normalizētas, pamatojot to ar "tā vienkārši ir: cilvēki ir tādi, sabiedrība ir tāda, sistēma ir tāda utt" argumentu. Tādējādi visa atbildība tiek pārlikta uz to, kam nodarīts pāri. Apdomā, ko velc mugurā, apdomā katru savu vārdu, jo dzīve taču ir bīstama spēle, kurā tev jāredz vismaz piecus soļus uz priekšu! Un vispār - vislabāk kļūsti par budistu, kuru nekas neskar, jo dzīve in the first place ir pārāk sāpīga!

Man liekas ļoti svarīgi iedziļināties procesos un mēģināt saprast, kāpēc sabiedrība, cilvēki un sistēmas funkcionē tieši tā. Bet es domāju, ka bieži vien ir par traku, t.i. kāds tomēr ir atbildīgs par to, ka huiņa notiek. Un varbūt atbildības godīgāka sadale palīdzētu arī izpētes procesam par to, kāpēc kas kā ir/notiek.
Oct 20 00:23 [info]kakjux:
šodien pa dienu sapratu, ka par spīti tam, ka organisms činkst un jūtas slims, es iešu jogot. galva pilna ar huiņu, organisms diktē noteikumus. nē. mēs iesim pie Anmas jogot. un šoreizīt iekrita tā diena, kad es biju vienīgā jogotāja, ja neskaita pašu Anmu. un tas jau bija lielākajā studijā. tad nu mēs paņēmām pēc pilnas programmas. pēc apmēram 20 min no manis tecēja sviedri ar tecēšanas metodi. bet es nepadevos. vienā brīdī attapos sēžot uz paklājiņa, apskāvusi celi un padusē man bija mani kāju pirksti. jutos ļoti, ļoti laimīga. un tagad organisms arī viss tāds - o, cik mums labi viss. *eyeroll*

beigās Anma mani atkal uzslavēja, ka es baigi daudz ko varot izdarīt. teica, ka, tā kā es tur viena vien bijusi, viņa esot pamēģinājusi pēc iespējas vairāk visu ko. māju ar galvu un stulbi smaidīju aiz laimes.

tagad viss trīc. apm ņurd.

bija man kādreiz tāds Nežēlīgais Aivans, pie kura gāju cilāt dzelžus. Aivan, es atvainojos, you ain't seen nothing.
Oct 20 00:21 [info]kautskis:
Guli arī tu, mans mazais draudziņ
Nesaprotu, kādēļ Laima, Kārta un Dēkla man izlēma tik dāsni apdāvināt, bet fakts. Mana puskurlā kaimiņiene, kas agrāk naktīs pilnā skaļumā skatījās krievu tolkšovus tieši aiz sienas, nolēmusi atsvaidzināt dzīvokli un pārvietot televizoru uz citu istabu. Un krievu tolkšovi ir kā feisbuka diskusija par aktuālu tēmu: visi par kaut ko ir līdz sirds dziļumiem aizvainoti un mēģina viens otru pārkliegt (saki nu vēl, ka Krievijā nav viedokļu dažādības.) Man ir pasliktinājušās zināšanas par to, kas ir aktuāls krievu mediju telpā (agrāk varēja diezgan labi saklausīt vadmotīvus), toties būtiski uzlabojies miegs.

Arlabunakti.
Oct 20 00:02 [info]kisswithafist:
Ā un vēl, prokrastinācijas kārtā, jāpieraksta, ka vakar bijām uz Faustu LNO. Nu man opera ne sevišķi, tomēr jāatzīst, ka šī ir labākā no izrādēm, uz kurām esmu bijusi (kādas 2, viena ir Traviata un otru es neatceros). Godīgi sakot, izrāde tāda viegli nesabalansēta - brīžiem šķiet, ka pārējie tēli stipri nobāl uz izcilā Mefistofeļa fona, un histēriski-epileptiskais Sībelis man drīzāk izraisīja neizpratni, kā arī Fausts šķita ļoti, ļoti meh, tāds nekāds.
Taisnības labad jāpiemin, ka operas izbaudīšanai man ir svarīga vismaz viena izcila ārija, un šeit tās īsti nebija. Viss tāds daudzmaz vienāds. Bija "episkie" brīži, bet tas vairāk bija kora un orķestra kopdarbs nekā solista.

Joprojām ļoti gribu uz elusive Burvju flautu though.
Oct 19 23:46 [info]fruktoze:
Nu ko miiljie, no shodienas mani lasiis tikai draudzinji. ;)
Oct 19 23:26 [info]kisswithafist:
A ja par kailumu, tad es īsti nesaprotu, kā var domāt par internetu kā par savu personīgo austerīti, kur viss skaisti, rožaini un puķaini. Nē, te ir internets. Te ir briesmoņi, kaili sēklinieki, troļļi, riebekļi, gnidriņi, šlamufas, ļarvas, mafloki un homeopāti. Pie tā ērtāk pierast.
Oct 19 23:20 [info]inese_tk:
oktobris
noskatījos Pēdējo (vai pēdējā?) Ļeņina eglīti. īsti nezinu, ko teikt. ir labāk par Mielastu, jā (arī tāpēc, ka 2x īsāk). kopumā likās tāds Rīgas Laika popūrijs - Ļeņins, budisms, sūfisms, kakas, čuras, ķermeniskums, absurds, sirreālisms, bezjēdzīgums, plakātiskums, nāve, utt.
tā vispār es nesaprotu, kāpēc režisoram, liekas, ka Ļeņina bardo stāvoklis būtu tieši tāds (?). un, protams, kā jau allaž šādos gadījumos var teikt - aktierspēle ļoti kruta. nemācēšu paskaidrot kāpēc, bet vizuāli/horeogrāfiski asociējās ar Jana Švankmajera filmām (vai arī Dereka Jārmana 1993. gada filmu par Vitgenšteinu). daļa joku/fišku likās jau redzēti Alvja izrādēs (piemēram, Ļeņins un Ļeņins tāpat kā Ziedonis un Ziedonis (un Ziedonis) vai Piņķis, kurš dzied rīkles balsī, u.c.).

p.s. ja gribat izrādes laikā labi pavadīt laiku, ejiet sakurījušies
Oct 19 23:18 [info]vakardiena:
Šīvakara velobrauciens bija viens no tiem velobraucieniem, kuru dēļ es vispār braucu. Pure joy and freedom
Oct 19 23:14 [info]neesmusuns:
Šonedēļ tikai divas atzīmes: 9.3 un 9.16.
Joprojām gaidu eksāmena rezultātus. Gaidu jeb pārbaudu ik pēc dažām minūtēm, vai tikai beidzot nav parādījusies atzīme. Bāc! Stulbi un stulbi.

Bet tā normāla nedēļa. Beidzot ir nodots grupas darbs web programmēšanā. Beigu beigās bija jau forši, pat tas, ka 4.grupas dalībnieks pirkstiņu nepakustināja, šķiet tikai uzjautrinoši.

Sarkanie pleķi no ādas nepazūd. Bet tad es paskatos uz saviem stresainajiem kursabiedriem un redzu viņu sejas ekzēmas, un saprotu, ka man nav, par ko sūdzēties.

Mēnešreizes iet uz beigām un dzīve atkal rādās skaista.
Oct 19 23:02 [info]sniegabrist:
tumšpelēks ar griezīgi oranžu jeb rajončika dublis laternu gaismā un
nopirku atkal smaržas, kādas man bija 11tajā klasē, sēžu šuju kleitu 6dienas izgājienam.
Oct 19 22:51 [info]jebalaitung:
solidaritāti jums bļe savajadzējās?
ja es pārstāvētu jevrosajūzu, mana atbilde būtu - solidaritātei ir dažādas formas, mēs jums nosūtīsim pāris čuvakus, kas palīdzēs meliorēt, paldies par uzmanību un arivederči, pezanti!

Kučinska un Junkera tikšanās laikā viens no tematiem bija daudziem Latvijā būtiskais plūdu jautājums. Kučinskis sacīja, ka saruna ar Junkeru ir bijusi laba, un tagad Eiropas Komisijas eksperti izvērtē, kādu atbalstu no Solidaritātes un citiem fondiem ir iespējams sniegt.
“Attiecībā uz solidaritāti, tas ir maksājums, ko var saņemt meliorācijas sistēmām, kas ir Latvijā vajadzīgas, lai vairāk tā nebūtu. Attiecībā uz tiešmaksājumiem, tur vairāk tiek skatītas iespējas. Mēs no savas puses, cik varēsim, arī valsts dosim. Otrdien jau būs šis jautājums dienaskārtībā. Centīsimies panākt atbalstu arī no Eiropas,” pauda Kučinskis.
Oct 19 22:36 [info]slaaneklis:
Vai cilvēks, kurš pacieš visādus šeneniganus, ir precību materiāls?
Oct 19 22:20 [info]udensroze:
Cukuru pie tejas majas neesmu lietojusi gadus piecus. Sodien ir tads pargurums, ka cukurs tika teejaa, jo bija paris pakapienus tuvak!
Oct 19 22:16 [info]coletya:
Mazliet stulba, bet tomēr gandarījums.
Celim atkal laikam iekaisums tāpēc paliku iekšā,
Domāju mierīgu sesiju uz ergometra.
Yeah right.
Pēc pirmajiem 5 km izdomāju pārbaudīt cik tad daudz tā spēciņa man ir.
Uzliku uz 20 sek intervāliem.
Izspiedu 1:31/500m uz brītiņu.
Say whaaaat.
Ne cik tālu no džeku augstumiem.
Žēl tik, ka kā jau sprinteris, tik daudz varu noturēt 10 sekundes un tad jau atpakaļ uz 1:40
Un sirsniņ sasniedza 209hbpm. Say whaaaat 😁
Oct 19 22:00 [info]bozena:
Nevaru nepadalīties priekā!

https://www.diena.lv/raksts/latvija/kriminalzinas/piedzeries-virietis-iezogas-skolas-sporta-stadiona-un-maca-berniem-vingrot-14183062
Oct 19 21:43 [info]kristiana:
Kad zvaigznes sastājas jaunā krustpunktā (skaitlis 7)
Brīdis, kad cilvēki uz Tevi skatās ar lielām cerībām.

Brīdis, kad saproti, ka dosi ko vairāk nekā gaidīts, pavisam ko citu, nevis to, kas gaidīts.

Pēdējie mēneši paiet pamanot, ka blakus darbojas jauši un nejauši spēki, kas virza un uzņem jaunu kuģa kursu.
Oct 19 21:25 [info]hessin:
🙈🙉🙊
o, hackers are so sexy. not.

Kopš kura laika notiesāts zaglis tiek aicināts par vadītāju konferencē?

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/682161-latvijas_slavenakais_hakeris_jebkurs_antiviruss_jusu_datora_var_stradat_kada_specdienesta_laba
Oct 19 21:17 [info]punkts:
Kaut ko es putroju, neesmu konusā.
Oct 19 21:11 [info]seehearfeel:

Westworld, series 2016 )
Oct 19 21:10 [info]krii:
No smieklīgo atmiņu vācelītes
Reiz, kādā no manām iepriekšējām darbavietām (visai solīda, es pat teiktu - nūģiska iestāde) sanāca līdz vēlam vakaram aizsēdēties divatā ar vīrieškārtas kolēģi, lai pabeigtu iekavētu un steidzamu darbu. Beigu cēlienā, gaidot, kamēr izdrukāsies visi vajadzīgie dokumenti, dzērām tēju ar balzamu no nodaļas krājumiem un pļāpājām - gan par darbu, gan visādus sadzīviskus niekus. Sēdējām cieši blakus, lai varētu skatīties vienā monitorā, viņš bija nedaudz pārliecies man pāri.
Brīdī, kad klusuma pauuze šķita nedaudz ievilkusies, pēkšņi pamanīju, ka viņš neuzkrītoši pogā vaļā manu blūzīti. Vairākas sekundes šo nodarbi vēroju absolūti depersonalizēti.
Kad ar spiedzienu pielēcu kājās un sadevu viņam pa nagiem, viņš, atšķirībā no manis, nebūt neizskatījās pārsteigts.

- Es Tikai Negribēju. - Viņš uzsvērti nopietni paskaidroja. - Lai Tu Nodomā. Ka es tevi Neuzskatu. Par Pievilcīgu Sievieti. Un Apvainojies.

- Paldies, tagad es zinu, ka uzskati, - atbildēju, sakārtodama apģērbu un apsēzdamās nedaudz tālāk. - Nevajag turpināt, pabeigsim darbu.

Darbu mēs tovakar pabeidzām bez īpašas neveiklības, attiecības saglabājās visnotaļ draudzīgas, kamēr vien tur strādāju.

Un, jā, man nudien nebija pamata uz viņu apvainoties. Nav joprojām.
Oct 19 21:10 [info]aizliegts_v:
Summer in Siam - The Pogues
Oct 19 21:01 [info]martcore:
viss, iešu skatīties finčera seriālu
Oct 19 21:01 [info]punkts:
Funguss saules vietā. Vai var droši apgalvot, ka visām sievietēm kādā dzīves posmā mutē ir bijis penis? Viens penis uz visām sievietēm vai viena sieviete uz visiem peņiem, te jau izskatās pēc perebora, bet tu skaties bildē uz Alīnu un domā, kāda viņai ir peņu vēsture, nemazinot viņas uzdrīkstēšanās faktu vēsture tomēr turpinās. Ja es kādreiz sākšu saprast, ka feminisms ir agresīva gaļasmašīna, tad es sākšu pret to iestāties, pagaidām lai viņš paretina brāķus.
Oct 19 20:54 [info]marule:
Nianses
Mana kā pieauguša cilvēka mīlestība slēpjas niansēs un paradoksos. Mana mīlestība pret jebkuru sev tuvu cilvēku un arī sevi. Man tīk un man gribas mīlēt, un pa īstam es to varu tikai tad, ja otrs man ļauj ieskatīties savos mindfuck’os, savos - kas šis ir un kā es par to jūtos? Ne vienmēr un ne uzreiz, bet kaut pa retam, kaut dažreiz, kaut pēc tam, kad jau krietni sevī tas izvārīts. Sākot ar iedzeram alu svētdienas vakarā līdz es gulēju gultā, manas acis bija vaļā, bet reizē manis arī nebija, bija tikai tukšums, nebija ne nākotnes, ne pagātnes, laika nebija vispār. Tas joprojām ir par tiem atvērtajiem nervu galiem. Es esmu un neesmu mainījusies. Visas manas pieredzes ir manī kā Matroškas lelles. Un tā pēdējā vienmēr sevī ietver visas iepriekšējās. Manas mīlestības lielmērķis ir ieraudzīt otrā pēc iespējas vairāk šo pieredžu, šo nianšu, šo paradoksu. Un visvairāk tuvumu es izjūtu no tiem, kas šīs nianses grib ieraudzīt manī. Jo, ak, cik daudzās stereotipu kastītēs mani var salikt, pie tam vēl kardināli pretējās, bet ieraudzīt tam visam apakšā rāmu plūdumu un pavedienu, kas visu šo savieno - tā ir mīlestība.
Oct 19 20:53 [info]tagad:
a poem about loneliness
5 Hypothetical explanations for the paradox

5.1 Extraterrestrial life is rare or non-existent
5.2 No other intelligent species have arisen
5.3 Intelligent alien species lack advanced technology
5.4 It is the nature of intelligent life to destroy itself
5.5 It is the nature of intelligent life to destroy others
5.6 Periodic extinction by natural events
5.7 Inflation hypothesis and the youngness argument
5.8 Intelligent civilizations are too far apart in space or time
5.9 Lack of resources to spread physically throughout the galaxy
5.10 Human beings have not existed long enough
5.11 We are not listening properly
5.12 Civilizations broadcast detectable radio signals only for a brief period of time
5.13 They tend to isolate themselves
5.14 They are too alien
5.15 Everyone is listening, no one is transmitting
5.16 Earth is deliberately not contacted
5.17 Earth is purposely isolated (planetarium hypothesis)
5.18 It is dangerous to communicate
5.19 The Simulation Theory
5.20 They are here undetected
5.21 They are here unacknowledged

https://en.wikipedia.org/wiki/Fermi_paradox
Oct 19 20:51 [info]marule:
Nianses

Mana, kā pieauguša cilvēka, mīlestība slēpjas niansēs un paradoksos. Mana mīlestība pret jebkuru sev tuvu cilvēku un arī sevi. Man tīk un man gribas mīlēt, un pa īstam es to varu tikai tad, ja otrs man ļauj ieskatīties savos mindfuck’os, savos  - kas šis ir un kā es par to jūtos? Ne vienmēr un ne uzreiz, bet kaut pa retam, kaut dažreiz, kaut pēc tam, kad jau krietni sevī tas izvārīts. Sākot ar iedzeram alu svētdienas vakarā līdz es gulēju gultā, manas acis bija vaļā, bet reizē manis arī nebija, bija tikai tukšums, nebija ne nākotnes, ne pagātnes, laika nebija vispār. Tas joprojām ir par tiem atvērtajiem nervu galiem. Es esmu un neesmu mainījusies. Visas manas pieredzes ir manī kā Matroškas lelles. Un tā pēdējā vienmēr sevī ietver visas iepriekšējās. Manas mīlestības lielmērķis ir ieraudzīt otrā pēc iespējas vairāk šo pieredžu, šo nianšu, šo paradoksu. Un visvairāk tuvumu es izjūtu no tiem, kas šīs nianses grib ieraudzīt manī. Jo, ak, cik daudzās stereotipu kastītēs mani var salikt, pie tam vēl kardināli pretējās, bet ieraudzīt tam visam apakšā rāmu plūdumu un pavedienu, kas visu šo savieno - tā ir mīlestība.

Oct 19 20:47 [info]swirl:
ik pa brīdim "uznāk" sajūta, ka visiem traucēju, taču cilvēku kompāniju gribas. tā nu pēdējās pāris dienas domāju, ka ļoti priecātos, ja man būtu tādi draugi, kuriem uzrakstot ar mērķi tikties un parunāt par muļķībām vai pačīkstēt, es nejustos uzbāzīga vai kā apgrūtinājums.

šodien skolēni man skaidroja, ka dzīvē esot melnie un baltie periodi un ka vērtējums "labi" pārbaudes darbā par eksponentvienādojumiem/nevienādībām noteikti ir kādas melnās strīpas sākums vai beigas.
Oct 19 20:24 [info]punkts:
Saņem balvu un dabūjiet galvaskausu pa pieri.
Oct 19 20:11 [info]khosmos:
vēl es meklēju drakoniskus paternus kā debesīs, tā arī virs zemes
Oct 19 20:10 [info]wensdy:
Paslēpes
Tā jau mēs esam nabadzīgie zem vidējā, bet mūs vēl apzog. Aizdomas krīt uz apkopēju un/vai naktssargu. Nozaga pat "ēsmas" 50nieku un pēc tam arī novērošanas kameru. Augstākā vadība tikai plāta rokas, neko jau nevarot izdarīt. Redz, daži var izdarīt, bet daži neko nevar. 
Oct 19 20:08 [info]khosmos:
mans galvenais refleksijas instruments ir personīgās pieredzes randomizators.
Oct 19 19:50 [info]punkts:
Zārkā lieciet sūdus.
Oct 19 19:49 [info]mazeltov:
surf girl )
Oct 19 19:43 [info]khosmos:
autodidakta transu mēdz sajaukt ar iedomību, bet īstenībā tur klāt stāv pats rērihs zaļā džemperī.
Oct 19 19:39 [info]puika_vecis:
Esmu, savulaik, iekritis acī skolniecei, studentei un skolotājai. Tagad laikam vajag milfu. Vai kugāru.
Oct 19 19:37 [info]puika_vecis:
Izkāpu rajonā no transporta - viss smird pēc kūts un sūdiem...
Oct 19 19:37 [info]methodrone:
Oct 19 19:33 [info]vacatio:
Vakar pirmo reizi biju akvaparkā.
Visinteresantākais bija tas, ka apavi un mētelis (un viss pārējais līdzi paņemtais) ir jāiestauķī skapītī kurš visdrīzāk ir paredzēts tikai mobilajam un makam.
Oct 19 19:19 [info]stradnieks:
laiciņu neesot apritē, palasīt friendlisti un tad gribot piebilst kaut ko, atver komentus, un wow...

pirmā reakcija:
otrā reakcija: ir milzīgs starprindām lasāms spiediens man tagad likt justies vainīgam par to, ka man ir pāris olas un krāns. nekad neesmu seksuāli fiziski uzbrucis sievietei (par verbālo man grūti spriest un tā arī nav mana vieta). jā, es esmu piesējis draudzeni pie radiatora un konkrēti throatfuckojis, bet tas neskaitās, vai, ne, ja pēc tam viņa prasa vēl? es negribu justies vainīgs par noziedziniekiem. un nejutīšos.

trešais novērojums: naids ir laba lieta. it sevišķi, īstermiņā. bet naidam ir īsas kājas;
ceturtais 'domu grauds', vai arī papildinājums trešajam: forši skatīties, kā #metoo tiek izvarots ar radikālo feminismu (vīriešhumanoīdu necivilizētie viedokļi, meninistu gaudas 'n shit); mjā, piešuj krāniņu, samazini IQ no 64 uz 54 un nākamais reipists gatavs;

dziesmiņa ar nelielu pun
say o.k.

piektais: cik absurdi latviska situācija. ir bijis seksuāls uzbrukums, ir klusums, tagad palaiž # un ir stāsti. BET KUR IR FUCKING VĀRDI UN UZVĀRDI šiem uzbrucējiem? Iedomājieties, ka Jums būs bērns. Un viņš/viņa vienu dienu atnāks un pateiks, ka kaut kāds radagabals ievilcis viņu krūmos. kurā sijā Jūs liksiet sev cilpu, ja tas būs tas pats kretīns, kas to pašu izdarīja Jums? Jūs ko - arī neko nedarīsiet tāpat kā ar sevi pirms cik tur gadiem? TAS IR JŪSU FUCKING PIENĀKUMS šos cilvēkus novākt. Gan burtiski, gan pārnestā nozīmē. aplis ir jāpārcērt. Savādāk šo #metoo drīz sāks saprast ar domu, '#me too does nothing when I get sexually harassed'.

Protams, uz pēdējo punktu būs piebilde, "Tu jau esi krāniņduris, loģiski, ka Tu tā darītu, bet es esmu vājais dzimums, es neko nevaru 'n shit". Sorī, bet nav tāda dzimuma 'upuris'.
Oct 19 19:16 [info]jebalaitung:
.
kādu dienu mēs visi mirsim.
bet visas pārējās dienas mēs to nedarīsim.
Oct 19 19:16 [info]khosmos:
Ronalds Tramps un Donalds Daks ir viens un tas pats personāžs
Oct 19 19:16 [info]spisok_korablei:
ja īsi, tad šodien bija viena no tām dienām, kad man būtu vajadzējis vispār neizkāpt no gultas. bet ko nu par to. nezāles neiznīkst.
atceros, kādreiz "Panorāmā" sporta ziņās bija sižets, kurā pēc neveiksmīga starta sacensībās rādīja interviju ar kādu no mūsu vecā kaluma biatlonistiem.
"kā tad pašam likās, kā šoreiz gāja?" intervētājs viņam iebāza sejā mikrofonu.
"ai, sūdīgi," viņš tā arī pateica. un visiem viss bija skaidrs.
citādi - nekā tāda citāda. viss tas pats vecais. klausos Zemfiru, viņai ir tāda dziesma, kas saucas Снег начнется.
netālu no mājām šodien atvēra Lido. es ar gribēju kādu siltu zupu apēst, lai vakarā vairs nevelk uz nasķu pusi, bet rindas tur tādas, ka varētu padomāt - tur kaut ko par brīvu dod. nē, varbūt, ka deva, bet man negribējās noskaidrot.
Oct 19 19:13 [info]jebalaitung:
sensuročka
lai būtu pilnīgi skaidrs, par ko ir polls - ar cenzūru šajā gadījumā es domāju tieši un precīzi valsts aparāta un institūciju iejaukšanos pirms kaut kā publicēšanas vai momentāli pēc publicēšanas, panākot publikācijas nepieejamību sabiedrības acīm. neko citu. es saprotu, ka pats cenzūras jēdziens ir daudz plašāks un par robežām un izpausmēm var diskutēt, bet mani interesē tikai šī konkrētā forma.


Oct 19 19:13 [info]fruktoze:
praatojumi par peedeejiem 10 gadiem ar viirieshiem:)
peec baigajiem pisieniem vairaaku gadu garumaa, bez nopietnaam attieciibaam universitaatee, iepazinos ar Kasparu, vinjsh bija kraans. :) Kaspars, dzeks, kursh pameta mani, caur sms, lidostaa, vienu..., meenesi pirms kaazaam. Tas bija jauki, man patika. :) lai arii ljoti saapeeja, tas paliidzeeja kljuut man par to, kas esmu tagad.

Kaspars bija DOMs, vinjsh biezhi pieseeja mani pie gultas un vnk draaza, vinjsh biezhi atstaaja man visur zilumus, un ne no baudas, vinjsh bija speelju un tattoo fanaats, vinjsh bija kretiins, agresiivs klapeetaajs, tikai to es tad neredzeeju. :)

Sex ar vinju bija labs, bet ne vairaak, vinjam bija beerns no citas sievietes un vinjsh mani nekad liidz galam taa arii nesaprata. Dziivoja vinjsh ar vecaakiem un maasu, vinja maasa bija zagle, kas regulaari zaga man naudu. Vinjam bija visi iespeejamie draugi, kuri dzeera ar vinju viskiju, bet reaali vinjam nebija neviena un vinjsh pametot mani smuki sachakareeja uz 2 gadiem, kad es visu dariiju viena, netikos un nekniebos ne ar vienu, liidz es satiku Juri, kas protams nebija labaaks variants. :)

6 gadi ar vaniljas Juri :), neveiksmiiga lauliiba, kur biju sponsors, kur nejutu ne ruupes, ne iistu prieku, veerstu uz manu pusi, es nezinu kaa tas ir kad kaads samaksaa kaadu reekjinu vai kko izdara tavaa vietaa, vai vnk paruupeejas par kaut kaadu lietu, kura ir ''viirieshu darbs'' un tagad, kad man ir gandriiz 30, es vairs negribu nevienu un neko, visi man ir tikai draugi, ar kuriem es sazvanos, sarakstos, parunaajos, bet neko no vinjiem negribu. Dalja viirieshu domaa, ka man vinjus vajag, ka es iekjershos vai gribeeshu no vinjiem kaut ko taapeec atstumj mani, bet es nepretendeeju ne uz ko, nu jau sen vairs nee ;)

Iisteniibaa sex man arii sen nav bijis...no 15.09., vajag sazvaniit kaadu draazeeju, savaadaak saaku slimot. :((
Oct 19 18:46 [info]fruktoze:
Visa guljamistaba ir svecees, blandos domaas, zem segas, slima.

Atceros bija man kaadreiz taads kniebeejs Lauris, man vienmeer patika vecaaki viirieshi, aotuveni 10-12 gadus vecaaki par mani. Lauris bija sadists, kuram patika porno, vinjsh bija juurnieks, stuurmanis, biezhi bija prom, bet kad bija uz sauszemes, brauca mani draazt, man tad bija 20 gadi, vinjam bija lielisks liels loceklis, gandriiz taads kaa Jurim, ex viiram, Lauris mani peera un es luudzu peec veel, mees biezhi izklaideejaamies staigaajot pa veikaliem, kad manii bija bumbinjas vai buttplug, es tramvajos graabstiijos gar vinja locekli un vinjam staaveeja, kino es vinjam suukaaju peedeejaas rindaas, biju traka, kad biju jauna, bet visforshaakaa atminja ar vinju ir no RTU laikiem, kad es vinjam nosuukaaju evakuaacijas kaapnees pie loga, kur noteikti to kaads vareeja redzeet, vinjsh beidza man mutee un tad es nokaveeju lekciju un apseedos pirmajaa solaa ar spermas garshu mutee, klausiijos mikroekonomiku un shkjelmiigi smaidiiju.

Veel bija viens apsargs, kursh gan vairs atceraas vinja vaardu, straadaaja vinjsh Fashion Club, tagad jau arii klubu sauc savaadaak, atradaas bijushajaa Vernisaazhaa, mans miiljaakais studiju laiku klubs, ja juus zinaatu cik reizes es tur nosuukaaju tam apsargam, vinja rokas, kuras stingri tureeja manus blondos matus un peec tam maigi noglaastiija zodu un luupas, kad vinjsh beidza un sperma noteceja gar luupu kaktinju. Murrr...
Oct 19 18:43 [info]bozena:
Pirmo reizi mūžā man ir noteipota mugura. Visā garumā no ļipas līdz austiņām.
Tāda mazliet neveikla sajūta kā tikko no fabrikas, un iesaiņojums vēl nebūtu noņnemts.
Oct 19 18:33 [info]nomirusi:
Man jau zabesījis lasīt tos daudzos #metoo, jo ik pa laikam uzpeld "ak, jā, pareizi, tas arī bija". Es tieši domāju, ka man nebija neviens piesējies, kad biju skolā, vidusskolā. Nu vismaz neatceros. Es mazliet dzīvoju citā pasaulē un nebiju tik jautra kā krutās meitenes, kuras ar čaļiem dauzījās, jo vienīgajā reizē, kad man klasesbiedrs uzbruka, es ļoti spēcīgi iekodu rokā. Nu kā es tā pārspīlēju. Jau tajā laikā apzinājos, ka audzēt garus nagus ir arī ierocis. Bet tad atcerējos to pliko vīrieti, kas man un māsai uzgūnēja no krūmiem pludmalē. Un tikko man vēl atgādināja, ka ak, jā mani arī iespieda stūrī kāpņu telpā puika, kurš bija vecāks un stiprāks. Bet viņš jau nebija nopietni ņemams un vispār vai tas skaitās seksuāli, jo biju samērā sīka. Un nez vai tas tēva draugs, kurš reiz iemaldījās manā istabā, kad viņš bija palicis pa nakti, jo ļoti piedzērās, arī skaitās. Zabesīja lasīt. Jo ir bijis tik daudz situāciju, kurās es sajutos kā meitene vs vīriešu dzimums, pat ja nekas tāds nav bijis. Un tas arī nav nekas tāds... bet sakrājas.

UPD: Nepagāja ne piecas minūtes un - Ak, jā! Bija arī gadījumi, kad uz mani masturbē taču arī! Un dēļ daudziem, daudziem gadījumiem es zinu, ka nūdistu pludmalē ir labāk tuvāk ūdenim, aiz pakalniņa vai krūmiem, lai neredz no kāpām. Labāk tur kur vairāk cilvēku, jo citādi tas viens visu lai staigās garām un tikai vēlāk saproti kāpēc. Ideāli, ja ar kādu, bet reizēm nevar saprast arī, ko tas kāds pēc tam sadomā, tas tricky. Esmu tur saņēmusi arī tiešus piedāvājumus, bet tas vispār mani nerausta - pieklājīgs interesants kungs, samulsis čalis, kas slēpa konkrētas vietas aiz dvielīša, jaunietis, kas piedāvāja kaut kādu alkoholu. Šie atstājās, kad izteicu savu neienteresētību. Izņemot čali aiz dvielīša, bet viņš jau taisīja mazliet parodiju iz sevis, pat smieklīgi. Un nav jau viss jāuztver saasināti.
Oct 19 18:03 [info]f:
nezinu, vai mūsu ciems ir tik mazs, ka tajā uzzini par katru nedabisku nāvi, bet pavisam nesen mums vienu jaunieti, kamēr viņš, iespējams, esot fotografējis kaut ko pie upes, nogalinājusi, iespējams, cilvēku grupa. oficiālās versijas nav. nav nevienas zilbes medijos. a pagājušas jau vairākas dienas, kopš viņu izzvejoja no daugavas. tā lūk. kamēr mums šķiet, ka cilvēki pazūd un tiek nogalināti citur, manā ciematā man tā neliekas.
Oct 19 17:33 [info]fedrs:
Latviešu nokia ir plānotāji. Katrs n-tais meitietis, kas nolēmis mesties biznesā, taisa savu.
Oct 19 17:22 [info]chimera:
Sadarbībā ar grāmatu apgādu “Jumava” aicinām apmeklēt Ritas Lasmanes grāmatas “Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu” atvēršanas svētkus, kas notiks 26. oktobrī plkst.17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā).
Oct 19 17:19 [info]lidaka:
Oi, un SalesForce ljoti aktiivi censhaas mums paardot vinju "Pardot" produktu, kas izraadaas ir no njemts no latvieshu valodas. Duruki, izrunaa nepareizi, es teicu priekshniecei, ka nahuj nevajag produktu, kuru nepareizi izrunaa.

https://davidcummings.org/2010/06/03/the-pardot-name/
Oct 19 17:16 [info]jebalaitung:
dzīve
es godīgi pārdeklarēju savu jauno dzīvesvietu stokholmā arī latvijas varasiestāžu pakļautībā esošajā portālā latvija.lv. labi, tehniski gan tā vairs nav stokholma, kur es dzīvoju. bet anyway, pārdeklarēju ne jau tāpēc, ka man no tā kaut kas baigi mainās. vienkārši tāpēc, ka kārtībai ir jābūt.

deklarējieties savās faktiskajās dzīvesvietās, bērni. ja nesāksiet ar kārtības ieviešanu indivīda līmenī, valstī kārtība nebūs iespējama. neticat? neticiet vien, man jau principā pohui, tikai mazliet žēl savas izcelsmes valsts.
Oct 19 17:06 [info]jebalaitung:
roģina maķ zavjot
un tieši ko tu, jebanāt, esi izdarījis valsts labā? jā, tu, gnīda!
Oct 19 17:01 [info]trusisz:
No kunga tur tikai dūša
Oct 19 16:58 [info]laba_doma:
Lai arī neizmantotas iespējas grauž, labāk lai tā ir neizmantota nekā vispār neieraudzīta.
Oct 19 16:24 [info]fedrs:
Pirms nepilna gada, pārvietojoties uz citām telpām, vienam puķpodam uzreiz neatradās vieta, kā dēļ tika uz brīdi novietots galda stūrī, sak, lai brīdi pastāv, tūlīt aizvāksim. Tur tas tika veiksmīgi aizmirsts. Todien pie stumbra vairs bija palikusi vairs tikai viena lapa. Nostāvējis nepilnus desmit mēnešus, neviena netraucēts, saules gaismu neredzējis un ļoti retu reizi apliets, tas ir pamanījies ne vien neiznīkt pavisam, bet izdzīt vēl četras lapas, un izskatās, ka ar to netaisās beigt. Vienvārdsakot, augkopība un Bulduru sovhoztehnikums ir pārvērtēti!

... tālāk ... )
Oct 19 16:16 [info]trusisz:
May the best days of your past be the worst days of your future.
Oct 19 16:15 [info]virginia_rabbit:
"Sveika! Vai vari izlabot smejošo sejinju pie musu bildes? Domaju, ka kljudijies"
(es nekļūdījos)
Oct 19 16:01 [info]krii:
Tiešām joki par tēmu "kad grābstās, tad šīs sūdzas par harasmentu, kad negrābstās - apvainojas un sauc par einuhu, ak, mēs nabaga, nabaga vīrieši!" kādam vēl pēdējo 100 gadu laikā liekas smieklīgi, un ir ilūzija, ka kaut ko šīs sērijas vēl var pateikt kaut cik svaigi, nevis bezcerīgi nožļembāti?
Oct 19 16:00 [info]milda:
Cerība maza, bet varbūt jums ir kāda forša ideja darba kolektīva saviesīgam pasākumam pa dienu. Kāda atrakcija/izklaide/atraktīva lekcija/ muzejs + pusdienas. Kolektīvs vīrišķīgs un vecumā pēc 45 pa lielam. Pagājušo gad es biju izdomājusi Morormuzeju, par ko vīri bija sajūsmā, bet šogad man nav ideju, kur viņus varētu saturīgi izklaidēt+ garšīgi paēdināt.
Oct 19 15:54 [info]jebalaitung:
pietura
bet vispār - kā es no literārās akadēmijas alus strēbšanas nonācu līdz grjobanajai birokrātijas papīru pasaulei? varbūt iekāpu ne tajā vilcienā?
Oct 19 15:47 [info]punkts:
Sen neesmu uz ielas atradis naudu.
Oct 19 15:36 [info]freakart:
Ko mēs darījām vecpuišu ballītē
Lai [info]anonims varētu aprecēties viņam nācās izpildīt trīs pazemes dieva Nekasnepiš sagatavotos uzdevumus.

https://www.youtube.com/watch?v=j2uP5NyCip0

DSCF2355
best picture hosting
Oct 19 15:26 [info]mufs:
oh, welll

A recent study now raises the possibility that sleep could be affected by the degree to which someone feels like their life is purposeful or meaningful. /.../ found that people who reported having a greater sense of purpose in life also reported getting better sleep – even when taking into consideration age, gender, race, and level of education.

šeit
Oct 19 15:23 [info]baby_amfik:
es esmu occ agent un secret agent
Oct 19 15:21 [info]lidaka:
Izraadaas, ka nevajadzeeja man jaunas dreebes. Vajadzeeja paarstaat saldeejumu mutee stuukjeet, lai vecaas dreebes atkal dereetu. Rudens vienmeer bijis man miiljaakais gadalaiks.
Oct 19 15:15 [info]meness_berns:
---
http://www.delfi.lv/kultura/news/music/klasiskas-nevainibas-zaudesana-nr-5-lnso-satiek-jaunu-klausitaju-zurnalistu-uldi-rudaku.d?id=49357135
Oct 19 15:14 [info]jebalaitung:
valstī ar loģiku viss kārtībā
Latvijā nevar uzņemt papildu patvēruma meklētājus, šodien tikšanās laikā ar Eiropas Komisijas (EK) prezidentu Žanu Klodu Junkeru sacījis Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Latvijai ir skaidra pozīcija, ka dalība pārvietošanas pasākumos var būt tikai brīvprātīga, norādījis premjers. Runājot par Latvijas lauksaimniekiem aktuālo plūdu kompensāciju jautājumu, Kučinskis un Junkers apsprieda situāciju saistībā ar ilgstošajām lietavām, kas ir izraisījušas ārkārtas situāciju plašās Latvijas teritorijās. Vienlaikus sarunā tika uzsvērts, ka zaudējumi ir pārāk apjomīgi, lai tos kompensētu tikai no valsts budžeta līdzekļiem. "Latvija sagaida solidāru ES attieksmi, sniedzot atbalstu plūdu rezultātā ārkārtējā situācijā nonākušajiem Latvijas lauksaimniekiem," pauda Ministru prezidents.jobanā kapeiku pisēju un uzmetēju banda ar nosaukumu "latvija"...
Oct 19 15:03 [info]jebalaitung:
pict
nezinu kā jūs, bet es pats esmu stāvā sajūsmā par savu jauno jūzerpikču.
Oct 19 14:51 [info]tethys_:
#metoo
Un kas mani tā visa sakarā visvairāk traumēja nebija pats gadījums, bet apkārtējo attieksme. Burtiski novērsties, kad es stāstu, un uzvesties tā, it kā man nevajadzētu to stāstīt. Jā, nebija loceklis vagīnā, nebija, bet pirksti tur bija gan, un es jutos ļoti aizskarta un traumēta. Bet visi, kam es stāstīju - jā, diemžēl visi, pilnīgi visi, taisīja to dīvaino sejas izteiksmi un skatījās sienā, jo tas bija pazīstams cilvēks. Centās attaisnot visiem spēkiem, teica, ka gan jau es izprovocēju, ka varbūt es ne pārāk labi atceros, ka tas jau nekas tāds nebija, vairāk joks un nesaprašanās. Iemesls - es sastingu, zaudēju valodu, kad pēc viena "nē" tika turpināts, un to no manas puses apkārtējie uzskatīja par piekrišanu. Biju tādā šokā, ka fiziski nespēju neko izdarīt, jutu, kā iekšā ir kliedziens, bet viņš nespēj izlauzties. Kad pēc brīža šausmu tas izdevās, tiesa, klusi un vārgi, un kad spēju sākt vicināt rokas, tad tiku vaļā. Tomēr manas robežas tika traumatiskā veidā pārkāptas, un tas, ka neviens negribēja to uzskatīt par aizskārumu, traumēja vēl vairāk, jo es zinu un atceros pilnīgi skaidri, ka es teicu "nē, pārstāj, liec mani mierā!" vai kaut ko tādu. Kad par to bija ņirdziens man sejā, es tiešām zaudēju spēju kaut ko iebilst. Vai tā ir mana vaina? Jā, protams, man vajadzētu būt stiprākiem nerviem, man vajadzētu būt līdzsvarotākai, man būtu vajadzējis to un šito, bet tam otram cilvēkam gan nevajadzēja neko, tā visa bija tikai mana vaina.
Ja es būtu apvainojusies un pārtraukusi kontaktus ar visiem, kam es mēģināju izstāstīt, un kas skatījās sienā ar to noraidošo izteiksmi, es būtu palikusi pilnīgi viena. Tāpēc es piedevu, bet tā noraidījuma un izsmiekla sajūta ir palikusi.
Oct 19 14:48 [info]sickboy:
Imagine if Trump sold 20% of the uranium to Russia {Clinton}. Imagine if Trump gave $1 billion to Iran {Obama}. Imagine if Trump gave nuclear reactors to North Korea {Bill Clinton}.
Oct 19 14:39 [info]punkts:
Dari to, ko tu darīji, jēziņ. Jēziņ ir tāda aita.
Oct 19 14:32 [info]winstons:
kā lai beidz dzert tik daudz alu?
Oct 19 14:30 [info]winstons:
kāpēc latviešiem liekas, ka laba maltīte ir bijusi tad, ja esi pārēdies?
Oct 19 14:23 [info]konstruktors:
***
Katra meitene grib tējnīcu, katrs puišelis grib ar mašīnītēm spēlēties. Leļļu mājas un spēļu mašīnītes nekur nepazūd, tikai izaug.
Oct 19 14:18 [info]po:
Note to self:
Ārzemju internetā viss jāpasūta izjauktā formā, detaļās zem 22€.
Oct 19 14:18 [info]tagad:
Saņēmu skaistu un garu vēstuli no sena drauga. Sapnī :/ Man galvā ir liela draudzību kapsēta, kurā ieiet var tikai miegā, nomodam tā ir pārāk drūma un traumējoša, pat sapņos tas ir tikai kāds viens izgaismots kakts, kurā dus aprakti smaidi un apskāvieni.
Oct 19 14:09 [info]zum:
***

Tās ir uzvaras dzirkstis
Tava cigāra galā,
Tās ir uzvaras dzirkstis
Kuru pasaule mīl.

Nepiedod, netadod, pasargā līdz galam,
Satriec un tici tālāk ved mūsu mīts.

Netici glaimiem, netici valodi jaukai,
Satiec un pasveicini, privet.

Pēdējā dvēseles izkūp,
Nekas vēl jau nav galā.

Ceļš līdzās manam tuvāk vai tālāk ved.
Oct 19 13:52 [info]iguaana:
savādāk
es to visu biju iztēlojusies daudz savādāk.
ka būšu ar otu rokā pie audekla, ka izšūsu, vismaz batikošu vai ko tml. ka iešu uz grūtnieču jogām, elpošanām, nūjošu un katru dienu pildīšu Kegel.
realitātē es neesmu bijusi pat nevienā zefīru vai ekleru meistarkalsē. man nav ko ielikt instagaram. pēc ūdens aerobikas jutos tikai sūdīgāk. varētu teikt, ka negāju vispār. man nav ''punča sesija ar zeķītēm ''i love dad'', tik dažas skaistas, vīra bildētas bildes , kas netika plānotas par vēdera sesiju un nav nekur pubilicētas.
neesmu satikusies ar nevienu dūlu un ezotērikas guru. apmeklēju dažas lekcijas pie mediķiem par bērna kopšanu un izlasīju vienu grāmatu.
neplānoju ēst vai blenderēt savu placentu. neesmu pat apsvērusi domu dzemdēt savā guļamistabā vai vannā visas ģimenes ielokā.
ir dienas, kad maz staigāju un vnk noguļu un nelasu ezotēriskas grāmatas, bet bieži vien vnk Ievu vai Unu.
max daudz centos pavadīt laiku pie dabas un dabā, pucēties, pirku sev kleitas, liku rotaslietas, krāsojos katru dienu, mājās vienmēr ir svaigi ziedi. regulāri eju pie manikīra, pedikīra, nevelku neglītu apakšveļu. bet to es esmu darījusi vienmēr.
tāds nu tas gaidīšanas laiks. tagad pavisam mazs.
Oct 19 13:51 [info]telefontubbie:
#metoo
Palasīju. Sažņaudzas sirds,pat ļoti, ka sievietes, kas ir raksturā funky, skaistas un rawwr saskaras ar tik kretīnisku attieksmi un visā visumā tikai tāpēc, ka ir sievietes. :(
Man teju vienmēr šai ziņā by default ir paveicies - esmu īsa,krūšu izmērs ir tāds,kāds pašai netraucē,nav medainā toņa balss un "meitu ģēģeriem" visādi citādi neinteresējošs objekts. :D

Taču tie stāsti man uzjundīja atmiņā trīs situācijas, no kurām ik pa laikam ar dalītām jūtām un ar netaisnīgo vainas apziņu atceros tikai vienu.Par spīti tam,ka esmu ļoti daudz redzējusi (maskačka,yo) pārīšu strīdus ar kautiņiem uz ielām,lasījusi ļoti daudz baisus stāstus gan iespiestajā literatūrā, gan ziņās, arī es esmu jutusies tā, kā nevajadzētu justies.Ātri izsecināju,ka visas īsto agresoru taktikas ir primitīvas un vienkāršas un ka aiz tās agresijas slēpjas psiholoģiskas problēmas un principā garīgi vāji vīrieši. Agresors bija tikai pirmajā gadījumā, pārējos divos tikai nepiedienīga apstākļu izmantošana, kas arī nav attaisnojama.

Te nu uzreiz piebilstu, ka neviena no situācijām nav saistīta ar pirmo boifrendu,kas bija manas māsas klasesbiedrs. Viņš bija ļoti labi audzināts metālists,saprotošs un sarunājām, ka nesteigsimies.Bija,protams,cilvēki,kas skatījās ar šķību skatienu un par to nebrīnos,jo mums bija vairāku gadu starpība.Mums bija stulbi un bērnišķīgi strīdi, bet tas ir vienīgais sliktais, ko par viņu varu pateikt.

Situācija nr.1:
Gaišā dienas laikā pēcpusdienā izsekoja mašīna industriālajā rajonā,kur visas ielas garumā ir tikai viens krustojums.To atklāju tad, kad pamanīju, ka kādas 5 minūtes mašīna velkās tikpat lēni kā es (lēnā solī gāju mājas no klasesbiedrenes mājas)Jau zināju, ka tādās situācijās nekādā gadījumā nedrīkst pievērst pastiprinātu uzmanību, palēlināt gaitu,ejot pa ietvi jāiet pēc iespējas nostāk no braucamās daļas. Paātrinot gaitu turbo ātrumā, mašīna arī uzņēma gaitu,bet turpināja braukt līdzās. Prātā pārcilāju "es taču neizskatos pēc kāda no rajona narkomānēm, kas būtu kaut ko parādā",tas bija vienīgais iemesls, ko spēju savā galvā tobrīd iedomāties, jo palika ļoti neomulīgi un sirds teju leca ārā pa muti. Dzīvoju rajonā, kur bija daudz narkomānu un točka.Tālumā saskatīju, ka no tā paša vienīgā krustojuma iznāk sieviete ar bērnu ratiņiem. ĀLELUJAAA!Sargeņģeļi eksistē! Jau tā gāju lieliem soļiem, bet tās minūtes, kuras vajadzēja patērēt, lai sāktu iet tieši aiz tās sievietes, likās kā mūžība. Drausmīgi.
Mašīna vēl turpināja sekot vēl brīdi,kad sāku iet cieši astē tai sievietei ar ratiņiem,bet tad, par laimi aizbrauca. Tajā brīdī paskatījos uz šoferi - nenormāli average,bet ar saulesbrillēm. Teju vai priekā konstatēju "suka,slēpies!Nerādi īsto seju, jo baidies,ka vari būt atpazīstams citur".Tad vairākas nedēļas izvēlējos iet pa apkārtceļiem,nevis īsāko ceļu, nekad vairs to mašīnu neredzēju. Taču tajā pašā gadā vai nākošajā dažas klasesbiedrenes stāstīja par kādu mašīnu,kas vēlos vakaros Ķengaragā seko pusaudzēm. Iespējams,ka tas bija tas pats šoferis.

Situācija nr.2.
Es biju supersamīlējusies vienā čalī,kas bija manā vecumā un vakars ieilga viņa istabā (tas bija no sērijas,aizgāju ciemos un pēc stundas vairs neiet sabiedriskais transports) un es nespēju pateikt nē.Noteikti jāpiebilst, ka es biju pavisam nesen izšķīrusies no pirmā boifrenda,ļoti bēdīga,depresīva un likās,ka ar to visu nolāpīto huiņu izgāzīšos eksāmenos,dvēseles plus sāpes točna nav patīkama pieredze.Eksāmeni pagāja kā nemaņā,bet tomēr saņēmos un dabūju visnotaļ labu vērtējumu. Piedzīvojumiem ārpus skolas un 4 sienām biju gatava, es tanī laikā ar daudz dažādiem čaļiem un krazy draudzeni vazājos shady vietās, fabrikās un bunkuros, arī vēlās vakara stundās un naktīs,stundām ilgi pētīju kartes, kamēr atradu jaunas vietas,tas drudžainais hobijs mani izglāba no depresijas. :)
Taču romantiskiem/seksuāliem piedzīvojumiem tik īsi pēc šķiršanās vēl galīgi nebiju gatava, es domāju, ka tā ir ļoti raksturīga jaunu meiteņu kļūda, arī es toreiz biju maza(18?19?) un stulba un vispār tā ir stulba situācija, ka ļaujoties tauriņiem jūties slikti un cenšoties izvairīties no tiem arī jūties slikti. Karoče,jaunība,tā gadās tikai jaunībā tīri pieredzes trūkuma dēļ. Es dumji cerēju, ka es varēšu platoniski draudzēties,speciāli izvairījos no viņa,jo bļin, es biju iemīlējusies un lidoju tā kā karuseļos un smadzenes vienkārši nestrādā,mans ķermenis bija kā paralizēts no tās tauriņsajūtas un emocionālajām šķiršanās sāpēm. Enīvej, atgriežoties pie tās nakts. Es nebiju gatava un nespēju to pateikt, jo jutos kā paralizēta, nespēju nekādīgi piecelties, aizšņorēt kurpes un pateikt atā. Es tikai vairākas reizes jautāju,cik ir pulkstenis.Visu nakti centās pielauzt,lai gan es aizgriezos un izlikos, ka cenšos aizmigt. Āāā,vēl tagad atceroties gribās ielīst zemē, jo pilnīgi viss tagad šķiet kā "pati uzprasījies uz lamatām",jo iepriekš precīzi nezināju kur viņš dzīvo un ja ietu uz mājām,nāktos šķērsot most shady Maskačkas vietas. Pēc tās nakts es viņu gribēju nekad vairs neredzēt, bet mēs tomēr vēl kādu laiku ik pa laikam satikāmies. Man visu to laiku nepameta vainas apziņa par to nakti, ja tās nebūtu un es spētu pateikt, ka darīt TO nav laba doma, tad viss būtu bijis daudz,daudz savādāk.Es par to ilgi jutos ļoti nelāgi,ne savā ādā. Tā ir mācība visam mūžam,ka nav nekādas vienkāršas ciemošanās vēlos vakaros. Vienīgais izņēmums varēja būt dzeršana ar kursabiedru vēlos vakaros uz balkona,jo tad, kad ir besis un skolā neiet un darbā arī nē, tad gribas vienkārši dzert un runāties par studiju lietām.

Situācija nr.3
Es biju drusku "ahujelā" pārsteigta, kad viens koučserferis vienarpus dienu neteica, ka viņam tomēr nav papildus gulta vai matracis, jo ciemos bija atbraucis viņa draugs un tas matracis tika viņam, nevis man. Taču tā bija neveikla apstākļu sakritība, nevis ļaunprātība,bet tomēr nepatīkami. Mēs sēdējām uz jumta ar viņa draugu un dzērām līdz diviem naktī. Kaučserfera draugs noplīsa ātrāk un aizņēma to matraci citā istabā. Kad pēc sazin-kurā alus jau bijām pusmiegā, devāmies gulēt. Koučserferis atvainojās, iegāja blakusistabā un atnāca atpakaļ,skaidroja, ka draugs ir saldi aizmidzis uz tā matrača un ka negribot modināt un teica, ka viņa gultā vietas pietikšot abiem. Nu oukei. Pa pusei izģērbāmies un saspiedāmies tajā gultā (tā gulta bija TIEŠĀM maza).Mēs bijām tik cieši viens otram blakus,ka varējām just, kā otram cilājas plaušas elpojot.:D Drusku vēl parunājāmies un pajokojoāmies(ne divdomīgi),jo c'mon - tāda situācija šausmīgi neērta, jo burtiski esi gultā ar svešinieku. Jāpiebilst, ka viņš bija ļoooooti pievilcīgas miesasbūves ugunsdzēsējs,bet mani tas enivei atstāj vienaldzīgu, jo neesmu vienas nakts sakaru piekritēja. Jau laižos miegā,te pēkšņi viņš uzlika uz mana pleca roku,kā apķerot (bija agrs pavsaris,diezgan pavēss istabā). Uz pussekundi drusku pamiru,jo roka it kā neuzkrītoši,bet tomēr virzījās zemāk. Neapjuku, stingri saspiedu viņa roku un atvirzīju to prom no sevis, pasakot "Don't do that. Goodnight". Nu bļe, ja esi nostādījis mani neērtā situācijā, tas nenozīmē, ka es varētu piekrist sakaram. Nākošajā rītā viņš vainīgi uz mani paskatījās un teica, ka nelāgi sanācis ar to matrača būšanu, es nebiju dusmīga, sasmaidījāmies un gājām taisīt brokastis.:) Es biju mierīga un nejutos slikti,biju priecīga,ka es viņu pieklājīgi atšuvu un galu galā pat ja viņš neapstātos,es vienkārši ietu uz common virtuvi (tas bija tāds kā dzīvoklis ar 6 durvīm) un dzertu tēju nakts garumā un rītausmā nozustu. Enīvej, kopš tā gadījuma jutos pieaugusi un tāda,kas filtrē, ko darīt un ko nē.

Kopumā - nav patīkama tā apziņa, ka tevi var izsekot tikai tāpēc, ka esi siev.dz. būtne un jaunības pieredzes trūkumā neesi iemācījusies, kā pateikt nē. Tu vari būt pašpuika un tik un tā justies offended. Vienmēr galvā ir tas jautājums "kāpēc tieši es un kāpēc tieši tādi apstākļi?". Ehh. Enīvej, tādi riktīgie agresori tāpat agri vai vēlu nodzeras vai iekuļās citās atkarībās vai dēļ agresīvas braukšanas(tam ir jābūt saistītam,arī pravu kačāšana uz ceļa var būt saistīta ar seksuālu frustrāciju) izšķaidās pret smago mašīnu. Pelnītas nāves. ^_^
Oct 19 13:38 [info]mafia:
Oct 19 13:32 [info]winstons:
laba dziesma
https://www.youtube.com/watch?v=yG96RttfZtM
Oct 19 13:11 [info]miligrami:
translācija
1. Es esmu sapratusi, ko nozīmē small-talk (banalitāšu apmaiņa), vismaz ko tas nozīmē man. Vai pat ne small-talk, vienkārši runāšana par kaut ko, kas visiem iesaistītajiem ir relatīvi vienaldzīgs, vienkārši kopīga agenda, lai dabūtu kaut kādu cilvēcīgu saskarsmi. Joki, trivialitāšu apmaiņa, vienkārši padalīšanās ar ikdienu. Reizēm no tādām sarunām, protams, izaug arī kaut kas, kas tiešām saista un iegūst lielāku nozīmi. Man tas nozīmē to, ka tu man patīc kā cilvēks, es vēlos uzlikt savu best self, censties un neapgrūtināt tevi ar drūmu šņagu. Reizēm man pat šķiet, ka tie nav vārdi, tie ir kodi, ar kuriem mēs apmaināmies ar savstarpēju pieklājību. Ne jau, ka man šķiet, ka visus tik ļoti ietekmē tas, ko es varētu sacīt, jo katrs taču pārsvarā tāpat ir pārņemts ar sevi, un pārsvarā cilvēki, īpaši labi draugi, ir tikai priecīgi par izrādītu uzticību un viņu rūpes ir sirsnīgas un nesamākslotas. Un tomēr, lai arī man nereti tas small-talk ir nozīmējis ļoti daudz, tas ir arī radījis izolētības sajūtu. Un nav pat tā, ka man būtu ko teikt. Visās tajās situācijās, kad licies, ka vajag break down and let it all out, es esmu atdūrusies kārtējo reizi pret to punktiņu smadzenēs, kas monitorē mani un skeptiski jautā: "Kāda no tā jēga? Tev taču tāpat nav ko teikt. Gribi vienkārši klausīties savā balsī, kas repetatīvi atkārto trulas, visiem pazīstamas pārdomas par to, cik ļoti besī tā bezspēcības sajūta pret to šņagu krūškurvī, kas laiku pa laikam, kad neesi sevi pietiekami nodarbinājis vai ar kaut ko aizrāvies, izlien priekšplānā no pavadījuma un atgādina, cik viens tu esi? Fuck that." Bet citreiz - tagad, piemēram - ir vēlme to punktiņu pasūtīt dirst un, pārfrāzējot Bredberiju, atzīt, ka es vienkārši vēlos, lai kāds dzird visu, kas man sakāms - un ja es runāšu pietiekami ilgi, varbūt tajā pat iezagsies jēga.

2. Man ir apnicis būt "gruzīgajai meitenei", ko drusku apbružājusi dzīve, taču kuras maigais cinisms tāpat pilnībā nenoslēpj to pārlieku jūtīgo un tamdēļ nestabilo sērdienīti, taču es nezinu, kā mainīt šo naratīvu. Es domāju, ka tā noteikti būtu superīga dzīve, kurā es spētu uzņemt atraidījumus ar cieņu, nesasaistot to ar savu pašvērtību; tas būtu forši, ja es būtu pašpietiekama funky manic pixie, kas dzīvo savā nodabā un priecājas par katru, kas šajā nodabā ieklīst, taču nepārdzīvo tad, kad aizklīst, jo neko taču nevajag uztvert personīgi - katram ir pašam savs stāsts. Es nesen sacīju kādam cilvēkam, ka vēlos, lai viņš ir laimīgs, un ka es cienu viņa izvēles, un varu tikai novēlēt, ka viņam kādā citā izdosies atrast to, ko neatrada manī. Tas ir šausmīgi, cik lielu spēku man prasīja apspiest vēlmi kliegt: "Tu esi fucking retarded, pieļaujot šo milzīgo kļūdu un padodoties uz kaut ko, kas varēja un joprojām var būt kaut kas milzīgs un skaists, un maģisks, un ej nahuj ar saviem reasons, es vienkārši zinu, ka man ir taisnība." Un man ir kauns par to, ka man ir kauns, ka es tā jutos.

3. Man ir problēmas izveidot jēdzīgas un veselīgas attiecības ar romantiskiem partneriem. Varbūt tas datu apjoms, ko varu analizēt un kuram uzlikt skaisti nofiltrētu grafiku noapaļotiem stūrīšiem, nav liels, taču tendences pastāv. Pirmkārt, man vienkārši reti uz kuru pa īstam stāv. Man skauž tie cilvēki, kas spēj apsvērt ielaišanos ar katru trešo personu, kas ienākusi viņu dzīvē un piedāvājusi patīkamu kompāniju. Man patīk cilvēki, bet problēma droši vien slēpjas tajā, ka neesmu pārāk lielā sajūsmā par sevi. Ja rodas kaut mazākie aizmetņi veselīgām attiecībām, mana safanošānās noplok, jo, pārfrāzējot Džulianu Kasablanku, ja tu gribi būt ar mani, tad, draudziņ, tev nav viss kārtībā ar galvu.

4. Es esmu ļoti iedomīga, un man ir daudz kompleksu. Es arī esmu radikāla agnostiķe (tas tikai, lai saprastu, ka pretrunas caurvij visu, kas ir ienācis manā prātā). Es zinu, ka esmu above average prātīga, es zinu, ka man ir above average gaume. Es zinu, ka es varu būt fun. Es zinu, ka es neesmu visglītākā meitene telpā, bet es zinu, ka es esmu pišama. Es gribētu sev izdauzīt visus zobus un ielikt vietā pērlītes, es gribētu sev transplantēt ādu, lai uz tās nebūtu neviena paša pretīga izsituma vai virsādas dzimumzīmju, es gribētu uztaisīt nose job, un lai man ir staltāka stāja un vairāk muskuļu. Es gribētu, lai izbraukt cauri ar roku maniem matiem būtu tāpat kā paglaudīt sermuliņu; es gribētu, lai mana elpa vienmēr smaržo pēc meža zemenītēm. Es gribētu, lai es nekad nerunāju huiņu, nekad negruzos, nekad neapgrūtinu. Spēju nolasīt vissmalkākos mājienus, lai īstajā brīdī gan atpistos, gan piepistos. Es gribu būt tāda, ka lieto izsaukuma zīmes un pavelkas uz jebko. Es gribu, lai man nav bremžu, bet ir labs balanss. Man ir kauns, ka es to gribu. Es saprotu, cik tas ir fucked. Bet es arī saprotu, kāpēc no one wants to be around when the laughter stops. Es esmu liela, ego-centrēta čerņa, kad noskrāpē aizsargkārtu.

5. Es gribu biežāk rakstīt latviski, lai neviens man vairs neļečītu par manām sakropļotajām konstrukcijām. Es jūtu, kā šī valoda no manis slīd prom, taču vietā cita arī nenāk.

6. Cik daudz no sava laika es esmu padirsusi, sastingsot bailēs. Kad pienāks tā diena, kad visi redzēs, ko tad viņi redzēs, ja es nespēju atrast fokusu un kaut ko arī izdarīt? Esmu augšā jau no pusseptiņiem rītā, lielāko daļu no šī laika aizvadījusi, blenžot griestos. Pat ne ekrānā, bet gan motherfucking griestos. Pohuj, uztaisīšu kafiju.
Oct 19 13:01 [info]hekate:
Fragmentiņš. 1929.g. Anglija
Olive was reading a book about the future, when babies
would be bred in bottles, and women would be ‘immu-
nized’.
’Jolly good thing too!’ she said. ‘Then a woman can live
her own life.’ Strangeways wanted children, and she didn’t.
’How’d you like to be immunized?’ Winterslow asked
her, with an ugly smile.
’I hope I am; naturally,’ she said. ‘Anyhow the future’s
going to have more sense, and a woman needn’t be dragged
down by her FUNCTIONS.
’Perhaps she’ll float off into space altogether,’ said Dukes.
'I do think sufficient civilization ought to eliminate a lot
of the physical disabilities,’ said Clifford. ‘All the love-business
for example, it might just as well go.
I suppose it would if we could breed babies in bottles.’
’No!’ cried Olive. ‘That might leave all the more room for
fun.’
’I suppose,’ said Lady Bennerley, contemplatively, ‘if the
love-business went, something else would take its place.
Morphia, perhaps. A little morphine in all the air. It would
be wonderfully refreshing for everybody.’
’The government releasing ether into the air on Satur-
days, for a cheerful weekend!’ said Jack. ‘Sounds all right,
but where should we be by Wednesday?’
’So long as you can forget your body you are happy,’ said
Lady Bennerley. ‘And the moment you begin to be aware of
your body, you are wretched. So, if civilization is any good,
it has to help us to forget our bodies, and then time passes
happily without our knowing it.’
’Help us to get rid of our bodies altogether,’ said Win-
terslow. ‘It’s quite time man began to improve on his own
nature, especially the physical side of it.’
Oct 19 12:50 [info]jebalaitung:
eu, humanoīd!!!
kāpēc tu esi kretīns?
Oct 19 12:34 [info]unpy:
Zemessargu vērotāja piezīmes.
Izrādās, zemessargi par Mazo Nameju nesauc vis to, ko padomājāt, bet gan kaut kādas mācības.
Oct 19 12:30 [info]spect_actor:
Spānijā nelikās, ka ir tik traki ar to laika izjūtu. Lekcijas vienmēr sākās gandrīz laikā, pasniedzēji pildīja savus pienākumus, studenti nekavēja termiņus. bet, atbraucām uz Latviju, un jau divus mēnešus vairāk nekā nepieciešams gaidām no turienes sekmju izrakstus. tagad, protams, neērti uzbāzties, jo tie ugunsgrēki, bet besī ārā - tas nav tik sarežģīti.
Oct 19 12:23 [info]santech:
going wireless?
Kaut kādā ziņā izskatās, ka pienāk dzīvē posms, kad jāpāriet uz bezvadu ierīcēm. Pele, klaviere, austiņas. Kāpēc? Pārvācos uz dzīvi kopā ar diviem kaķiem. Viens no kuriem ir potenciāls vadu grauzējs. Bezvadu sistēma gan arī vairāk sit pa kabatu. Tā ka - varbūt vienkārši jācer, ka vadi izdzīvos. Kaķiem nepatīkot citrusaugļu aroms. Jāierīvē vadi ar citronu ;D
Oct 19 12:17 [info]sirualsirual:
vēl joprojām savas emocijas un citas neskaidras pieredzes lieku tādās struktūrās kā pop dziesmu vārdi, piemēram, viss phoenix man atgādina estetizētu eksistenciālo fona troksni, dodoties mājās no darba vai atskatoties uz veco senatni, bet vispār noder principā jebkurai situācijai, nomierina
Oct 19 12:16 [info]deloveja_kundze:
es īsti negribu vēl rakstīt savu komentāru par #MeToo, bet tikai gribēju pierakstīt vienu jocīgu lietu, kas iezīmējas tajā, kā tiek uztverta informācija. proti, man regulāri prasa, lai es iesaku kādas filmas, ko noskatīties, vietas, ko apmeklēt, grāmatas, ko izlasīt, un tamlīdzīgi. šajos gadījumos, ja es iesaku kaut ko šķērsām, tur ir reāls risks, ka cilvēks, kurš prasa viedokli vai ieteikumu, sačakarēs savu laiku un patrieks vējā pāris stundas, ja viņam nepatiks tas, ko es esmu ieteikusi, bet tic man vienalga. kāpēc ir tik nenormāli grūti man noticēt, kad es stāstu par to, kas ar mani ir noticis, ja reiz šajā gadījumā noticēt un uzticēties manam viedoklim, manai interpretācijai neko no otra īsti neprasa un, kas galvenais, nerada riskus?
Oct 19 12:08 [info]punkts:
Saņemiet sevi un palieciet laimīgi.
Oct 19 12:07 [info]nulle:
Rādīt sava dzimumlocekļa attēlus attālināti, ja ir tam piekrītošs pretēja dzimuma cilvēks-skatītājs, man ir patīkami (kad esmu uzbudinājies).
Oct 19 11:54 [info]jebalaitung:
nenepilsoņi
publiskais ukazs izdots - 10 gadu laikā nepilsoņiem vairs nebūs būt. tak kā jau parasti netiek pateikts, kā līdz šim brīnišķīgajam mērķim nokļūt. tipa iesim uz mordoru bez kartes, špickām un provianta.
Oct 19 11:54 [info]pinjons:
Lūk tas gan kļūst interesanti
Satversmes tiesa šorīt pasludinājusi spriedumu ar kuru t.sk. Solidaritātes nodokļa likme tiek atzīta par neatbilstošu Satversmes 91.pantam (saskaņā ar spriedumu, tās atcelšana gan stāšoties spēkā tikai 2019.gada 1.janvāra). Atcelšana pamatota ar tādējādi, ka atšķirīgu nodokļa likmju piemērošanai jābūt pamatotai ar objektīvām atšķirībām nodokļa subjektu starpā un valsts budžeta ieņēmumu lielums, kas tiek iekasēts no solidaritātes nodokļa, nav uzskatāms par atšķirīgas attieksmes leģitīmo mērķi.

Citiem vārdiem sakot, Satversmes tiesa neiestājoties pret progresīvo nodokļu likmi kā tādu (atšķirībā no vairuma minētā nodokļa kritiķu), norāda ka konkrētajā gadījumā problēma slēpjas apstāklī kā likumdevējs (tb Saeima) pamatoja konkrētās nodokļa likmes nepieciešamību. Akmens likumprojekta autoru un Saeimas dārziņā.

Šī ir pirmā reize kad Satversmes tiesa kādu nodokli atzinusi par Satversmei neatbilstošu.

upd. Pilns sprieduma teksts.

upd2. Spriedumā par galveno problēmu atzīts fakts, ka solidaritātes nodokļa maksātājiem noteiktas atšķirīgas likmes, ņemot vērā riskus, kuriem persona ir apdrošināta un Satversmes tiesas ieskatā šī atšķirība nav pietiekami pamatota. Savukārt lielāko daļu no pieteicējo argumentiem Satversmes tiesa (visai prognozējami) atzinusi par nepamatotiem.

upd3. Arī konstituciononālo tiesību eksperti Pastars un Pleps atzīst, ka valsts faktiski ir uzvarējusi solidaritātes nodokļa lietu.
Oct 19 11:48 [info]feita_kleita:
Dzestrs rīts un
uz aprasojušiem automašīnu logiem sazīmēti krāniņi.
Oct 19 11:42 [info]jebalaitung:
tēja bļaģ
nav alus.

jau labu laiku. ibo faking kakls, deguns utml nedaudz streiko. bet drīz jau būšu ticis cauri šai huiņai. slava paracetamolam un tējai!
Oct 19 11:41 [info]santech:
beidzot unsucsribed no couchsurferu mailing listes. kaut kādas, kur looking hosts vai ko. kaut kāds jautājums uzpeldēja galvā par to, ka vai tiešām cilvēkiem nav nekā labāka ko dzīvē darīt, kā blandīties pa pasauli, meklēt ballītes utt. utml. bet tā var teikt par dajebkādu nodarbi, kas azirauj vienus, bet neaizrauj citus.
Oct 19 11:33 [info]mena:
+ par vardarbibu
man daudz aktuālāka ir tā vardarbība, kas tiek darīta ar "mīlestību" , vai nezināšanas dēļ, vai tāpēc, ka savādāk neprot, vai tāpēc, ka cilvēks ir tik greizs... Tā vardarbība, pēc kuras nav zilu acu un izplēstu matu, un pat īsti nevar formulēt, kas notiek, bet gribas raudāt... vai ēst, un saldumus...
Oct 19 11:24 [info]santech:
Sēžu savā bulkā, gaidu, kad kāds piešķirs tiesības rīkoties ar būvmateriāliem. Nosūtīju ziņu par šo jautājumu frakcijas līderim. Vēl nav atbildes. Tad atcerējos, ka man taču ir piešķirts menedžeris šādiem jautājumiem. Nosūtīju. Bet no viņa vēl mazāk cerību ko sagaidīt.
Bet Year 18 Day 310, 12:16 You have received 5,000,000 credits from the faction Rogue Squadron with the following message:
5,000,000 salary
vēl kaut kā attur visu pamest un iet freelance. Kaut gan - k gan es citu darītu šajā kosmosā. Katrā ziņā pabeigšu apbūvēt norīkoto planētu un tad gan neko jaunu laikam vairs neuzņemšos.
Oct 19 11:24 [info]f:
nezin kāpēc man ir tendence, sākoties aukstam laikam, iziet ārā svārkos. srsly, apmēram divas reizes gadā sadomāju uzvilkt svārkus, un uzreiz - tadā - neaizmirsti arī garu mēteli klāt.
Oct 19 11:18 [info]punkts:
Mana neapmierinātība bija no tā, ka biju sev iestāstījis, ka ēst ir slikti.
Oct 19 11:18 [info]mena:
un par metoo, vai kā tur pareizi
Saskumos, jo visu mūžu man licies, ka esmu vīriešu neievērota, negribēta, nevajadzīga. Un tagad padomāju, ka neviens mani pat izvarot nav mēģinājis, ne kā savādāk uzbāzties. Nevajadzīgā. Negribētā. Kārtējais apstiprinājums.

Vissmieklīgākais, ka jā, kopš uzzināju par šito metoo, staigāju apkārt un domāju, ka, fū, paldies dievam, man neko tādu nav nācies piedzīvot!! Un tikai šorīt no rīta pēkšņi kā pa pieri - aha, bet kā tad toreiz Lietuvā?? Izvarot gribēja "draudzeni", ar kuru biju kopā. Es atkal biju liekā, kas varēja iet. Es nekur negāju. Draudzene nepiekrita "izvirzītajām prasībām". Mēs aizstāvējāmies, mēs izkāvāmies, mēs atbraucām mājās ar zilām acīm un šķipsnām izplēstiem matiem, abas, bet mēs atspārdijām to čalīti. Mācība, ko guvu - pat viens nīkulīgs čalītis ir stiprs, un viena sieviete fiziski nevar "uzvarēt". Divas var.

Tagad prātoju - kāpēc to neuztveru kā baigo traumu?? Vai tāpēc, ka mērķis nebiju es?? Vai tāpēc, ka aizstāvējāmies, nevis piekritām?? Vai tāpēc, ka traumas nebija "smagas"? Vai tāpēc, ka mana psihe pieradusi visu slikto izmest ārā, un aizmirst?? Aj, aj, būs jārok dziļāk, jāparakājas, tā taču nevar būt...
Oct 19 11:07 [info]bozena:
Gribēju norādīt, ka šodien ir absolūti brīnišķīgs rīts, nu jau gandrīz diena.
Oct 19 11:02 [info]punkts:
Nav tik svarīgi, ko tu saki, kā tas, ko tu tālāk saproti. Tikai tādā veidā heidegeri ir uzslāņojušies.
Oct 19 11:00 [info]punkts:
Es esmu marsiānis, kas sēž uz roņa.
Oct 19 10:54 [info]mufs:
viesnīca šmiesnīca Londonā
advancētie londonisti, padomiņš vaig

ar muzejiem tikšu galā pati gan jau un badā nenomiršu (taču ja ir kāda must eat/ must NOT eat vieta, ar pieseivotu)

bet gūlta

a) bukot hoteli tagad?
b) bukot airBnB?
c) cerēt uz aklās vistas graudu pēdējā dienā HotelTonight?

gribu palikt drošā,lol, neibõrhudā, vazāties pa muzejiem un blenzt uz ēkām, 3 naktis

esmu nodzīvojusi līdz gandrīz 40 ne reizi neapmeklējot vietu,par kuru daudzi izsakās visnotaļ pacilājoši brīžiem; nav gan tas nekas baigi neloģisks, jo parasti no pilsētām izvairos, jebkādām
Oct 19 10:50 [info]mena:
a par demogrāfiju... līdz galam nav izdomāts...
2 bērni ir mans skaitlis. 1 būtu par maz, 3 - par daudz. Fiziski un emocionāli. Finansiāli - tas protams, atkarīgs no prasību līmeņa pret sevi un dzīvi, man šobrīd ir ok.
Bet mani vēlarvien pārņem tādas foršas AWW :)) sajūtas ieraugot nesen piedzimušos cilvēkus.
Varbūt ja es būtu jaunāka, tad šitiem 2 resgaļiem paaugoties, tas fiziski un emocionāli mainītos uz to, ka vajag 3. Šobrīd man liekas nav vērts par to pat prātuļot.

Bet es gribu paprātuļot par ko citu - ir taču sievietes, kas gribētu 2 vai 3, vai 4 utt. un ir tam gatavas gan fiziski, gan emocionāli, bet galīgi nav - finansiāli!! Tīri teorētiski bērnu pabalsts ir tas, ko man un visiem noņem nost nodoklī un pēc tam atdod atpakaļ tiem kam vajag, piem., ir bērni. Ja es varētu "pa taisno" iedot kādai mammai, lai viņa varētu arī finansiāli atļauties bērniņu... AWWW :) bērniņi ir forši!! Bet es droši vien tā nedarītu. :D Tā kā "valstij" ir vien no manis jānoņem tie nodokļi!! :D Un man "no valsts" jāizspiež iespējamais maksimums visādu pabalstu veidā!! :D
Bet brīžiem man liekas, ka es taču mierīgi varētu atbalstīt kādu mammu, ja vien... Ja vien nebūtu jāmksā par privāto bērnudārzu!! Es vadu savus ķiparus uz privāto, kas ir turpat blakus pašvaldības dārziņam (un cik es nojaušu - celti vienā laikā un abi tieši bērnudārza vajadzībām!!), un nekādi nesaprotu, kas ir tie izredzētie, kas "ir tikuši" pašvaldības.

Bet ok, ok, ja jau dzimstība krītas, tad tā globāli domājot, ko tur uztraukties par bērnudārziem, drīz jau tur nebūs kam iet. Problēma atrisnināsies pati no sevis!! Voila!!

Un vēl - ko es nasprotu, un slinkums meklēt... par valsts budžetu. Es saprotu - mēs esam maza valsts, nodokļos tiek iekasēts tik, cik tiek iekasēts. Es saprotu, naudas nepietiek. Jāiztiek kā ir. Bet - ik pa laikam aktualizējas, ka Latvijā no budžeta procentos, salīdzinot ar citām ES valstīm vismazāk atvēl veselībai, ģimenei ar bērniem, utt. Tīri teorētiski tad sanāk, ja šiem jautājumiem atvēl procentos mazāk, tad ir jomas, kurām Latvija atvēl procentos vairāk, nekā citās ES valstīs, jo kopā taču jāsanāk 100%, grozies kā gribi. Tad kuras ir tās jomas, kurās Latvija % no budžeta atvēl vairāk nekā citās ES valstīs??

+ es esmu ļoti pateicīga par to, ko "valsts" man deva naudas veidā, kad piedzima mani bērni!! Ja man, piemēram, nevajadzētu maksāt nodokļus, bet krāt, pat ar domu par mērķi (dzīvot veselu gadu! pa māju, kad piedzims bērns, divi bērni!! ), es nekad nesakrātu!! Tāpēc milzīgs paldies visiem, kas maksā nodokļus!! Nopietni!!
Oct 19 10:43 [info]zum:
Raķešu zinatne.
Oct 19 10:41 [info]zum:
Punkts
Nez vai.
Oct 19 10:40 [info]virginia_rabbit:
Aizmuka no Montessori.
Oct 19 10:34 [info]teja:
Šodienas rokturītis ir #notmyjob (TM) [info]kbrgs_
Oct 19 10:26 [info]usne:
aeorogēls
tikko zināmais nezināmajā stāstīja par aerogēlu, siltināšanas materialu, kas sastāv no gaisa, jo gaiss slikti vada siltumu. viegls, gandrīz neredzams un izgudrot sākts amērikā 1930tos gados priekš kosmosa kuģiem, kur visam ir jābūt vieglam, maz vietas aizņemošam un efektīvam.
Oct 19 10:14 [info]santech:
Agrāk visas reizes bija stresi par pārvākšanos. Jo nu kārtējo reizi, mazāk kā gads, mazāk kā pusgads riņķī. Šoreiz kaut kā mierīgāk. Laikam arī pārvākšanās āda biezāka uzaugusi. Šoreiz beidzot iemesls tā kārtīgāk pareducēt savu miskastes krājumu. Jo otrreizējos izejmateriālus vienmēr var dabūt, lai kaut kādus sūdiņus taisītu. Bet kad es pēdējo reizi esmu kādu sūdiņu uztaisījis - neatceros. Arī pēdējā dzīvesvietā, kas točna kā studija darbnīca varēja būt. Varēja būt, ja dēļ īres maksām/algas apmēra pašam nebūtu jābomžojās. Kā jau esmu minējis - tinkeringu pārcelšu uz virtuālo vidi. IRL kaut kādu minimumu. Ā - šovakar varētu nofilmēt ugunsgrēku - sadedzināt vienu lietu, ko esmu taisījis, lai nav jāvelk līdzi. Jo nu - reducēšana. Varbūt būs smuki. Kārtējais materiāls videomontēšanai.
Oct 19 09:58 [info]sodienliist:
Pēdējā laikā, kad vakaros nevaru aizmigt, cenšos iztēloties, ka esmu iežogotā pļavā, kur ganās aitiņas. Viņu ir daudz, blīvi aizpildīta pļava. Eju cauri ganībām un skaitu aitas, haotiski un nesistemātiski. Un, ja pēkšņi starp aitām parādās kāds vai kaut kas, ko es pazīstu, pieeju klāt un iztēlē lieku tam izgaist. Manās nakts aitu ganībās viņiem nav vietas.
Oct 19 09:51 [info]santech:
šonakt daudz ko paspēju arī izsapņot. tik agri gulēt aiziejot. piemēram - humpīšos atradu foršu ādas jaku. nu - vecu, nolietotu, bet vēlaizvien stilīgu. un lētu. vienīgi lētums tāpēc, ka rokas-piedurknes bija no auduma. jebal.
Oct 19 09:47 [info]fedrs:
Par nervoziem cilvēkiem un laika relativitāti
October 18, 2017 7:47 PM
Labdien! Vai ir iespējams pārtaisīt rēķinu uz citiem rekvizītiem? Rēķins nepieciešams uz mūsu mātes kompanijas vārda [..]

October 18, 2017 7:59 PM
Mēs trīs dienas gaidam pārlaboto rēķinu no Jūsu puses, ja nevar to izdarīt uzreiz - nevajag darīt vispār.
Oct 19 09:45 [info]qgmr101:
Skaists rīts
Ārkārtīgi skaists rīts Pierīgā, ar miglu, sauli, dzeltenām kļavu lapām un visu.

UPD nopietni, tik skaists rīts, ka skaistuma overload
Oct 19 09:34 [info]santech:
No praktiskās puses skatoties, to var saukt par kurināmā ekonomiju pirmspārvākšanās periodā. Bet kad gan es esmu bijis praktisks. Nu - aprēķinos. Vakar negāju mājās, jo bija tik labi vnk parubīties līdz rītam. Un tāpat vēl jutu, ka būtu vēl gulējis. No rīta kaķītis atkal mūs modināja. Šodien gan - pēc darba ātri uz mājām un
Oct 19 09:31 [info]savaadaisu:
Šonakt aizņēmos spārnus un palidinājos virs jūras.
Oct 19 09:31 [info]indulgence:
par pēdējiem gāganu kariem, me too
Reiz tēvu/dēlu sarunā dēlam uzvaicāju, vai viņš, redzot uz ielas tādu meiču, ka mute paliek sausa un sirds lec ārā, ir mēģinājis iepazīties? Šis prātīgi atbildēja, ka ir tik daudz internetos redzējis meiču vaimanas, ka atkal kāds losis uz ielas uzbāzies ar iepazīšanos un komplimentiem, un cik tas ir derdzīgi, ka neies jau uz šī grābekļa kāpt – ar nepazīstamu meiču, kaut šī šķiet kā Afrodīte svaigi no putām, iepazīties neesot košeri.

Un principā es viņam piekrītu: lai neiegrābtos kārtējā "atšujies, nekauņa!" situācijā, labāk izlikties, ka nekādus mājienus nesaproti (tāpat 90% gadījumu izrādīsies, ka esi ne tā sapratis) un mierīgi nodarbojies ar savām lietām. Jāreaģē tikai tad, kad mājiens ir nepārprotams, tb meiča tevi saķer aiz krāniņa un velk līdzi (un arī tad pastāv risks, ka otrā rītā domas būs mainījušās, tāpēc nerviem labāk, ja vienkārši nodarbosies ar zinātni).
Oct 19 09:30 [info]mindbound:
No vienas puses, pamodos ar galvassāpēm un kaudzi steidzamu e-pastu. No otras, izdevās padarīt > 40 rindu garu funkciju 600 reižu ātrāku (no 0.225312 s uz 363.434 μs) un 240 reižu vieglāku (no 930.47 k allocations, 714.314 MiB uz 40 allocations, 3.00 MiB), pārrakstot tajā 4 rindas.
Oct 19 09:20 [info]indulgence:
Latvieši. Vīrietības "projekts"
Lai saglabātu latviskumu, steigšus vajadzētu zaudēt valsts neatkarību, “jo ilgajos kalpības gados iemantotās svešu kungu nīšanas inerce ir tik spēcīga, ka, palicis bez šiem kungiem, latvietis steidzīgi rada tos no sava vidus, lai būtu, ko nīst, tāpēc neatkarība mūs neizbēgami noved pie pašiznīcināšanās”
Oct 19 09:19 [info]mirror:
#metoo, dažkārt man nesamaksā
Oct 19 08:36 [info]lennay:
Var ierobežot kāda tiesības un brīvības ar dūri, un var ar žēlām suņa actiņām. Un to pat nevar saukt par manipulēšanu, jo tu zini, ka suņa skatiens (vai kā nu tās ciešanas izpaužas) ir īsts. Kā tu vari izmantot savas it kā neatņemamās tiesības un brīvības, ja tā apzināti sāpini mīļoto?

Lūk, kā es kļuvu par dārzeni. Nelabprātīgi, tomēr brīvprātīgi atsakoties no sevis kripatu pa kripatai. Neviens man mani no sevis ar dūri neizsita. Neviens nav vainīgs. Nekāda vardarbība nav notikusi.
Oct 19 08:30 [info]punkts:
Man vispār patīk nūjotāji, tas parāda, ka viņi ir sapratuši, ka kaut kas jādara ar savu human condition.
Oct 19 08:18 [info]zum:
Man pirmais sapnis pēc vīra nāves bija, ka esmu cēlusies augšā no miroņiem.
Oct 19 08:00 [info]punkts:
Sāku domāt par pabeigšanu nepieskaroties.
Oct 19 07:55 [info]brimstone:
Pff, nenormāls nogurums un, kā jau parasti, vakaros miegs nav nevienā acī:

Prātā nemitīgi atkārtojās domas par jaunas algu aprēķina sistēmas ieviešanu, kādi ir tās plusi, kādi mīnusi un ar kādiem mēsliem man ikdienā tās dēļ būs jāsaskarās.

Nespēju pārstāt domāt par par To vienu cilvēku rases īpatni.

Ļoti gribās izspēlēt Deus Ex HR. Jau n-to reizi, mind you.

Nevaru vien sagaidīt, kad kļūs pieejamas NFS Payback un Agony.

Un pēdējais, katru vakaru skumstu, jo nav spēka neko spēlēt (kā mēs zinām, tas ir mentāls slogs, kurš padara jau esošo izdrāztas vardes stāvokli vēl briesmīgāku, it kā kāds tai vēl būtu norāvis kājas) un nav neviena seriāla ko skatīties.

#grūtadzīve
Oct 19 07:52 [info]chimera:
slavienie pimpja foto ir izcils piemērs tam, cik grotesks kļūst vīrietis, kopējot sieviešu taktiku.

ai mīn, sievietes visai bieži mēdz piesūtīt savus vairāk vai mazāk gaumīgus kailfoto pēc pieprasījuma un arī bez, pasūtīt uz vaļkas dienu fotosesiju rozēs vai striķos, izprintēt A2 formātā un uzdāvināt mīļotajam, taisīt soctīklos publiskas galerijas ar saviem kailfoto. ir sievietes, kuras noteikta reibuma pakāpē mūždien sāk izģērbties.

taču sieviete, saņemot kolēģa pimpja bildi, visticamāk, nejutīsies iekārdināta un diez vai sāks masturbēt, domājot par viņu. sieviete var iepostot cibā savus pupus vai sevi trusenēs un saņemt komentārus aļa sieviete kā dieviete. taču cibiņš izliek bildi ar saviem sēkliniekiem, un cilvēki nav sajūsmā.

***

man te reiz stāstīja par sieviešu porno, ko filmē sievietes sievietēm, un kur viss notiekot tik liegi, tik maigi. sievietes tiek glāstītas ar pāva spalvām n šit. tad atnāk kāda beibe un saka, ka tas ir sviests, viņai gan patīkot, kad ir ar asumiņu. tad atnāk cita beibe un saka, ka brutāls sekss patīk tām, kas ir piedzīvojušas vardarbību un vēlas vismaz tādā veidā normalizēt traumatisko pieredzi. tad atnāk vēl viena, ka saka, viss viens, jebkurš sekss ir vardarbība, jo kāda starpība, liegi vai brutāli, tāpat tevi drāž. bet es tik graužu un graužu popkornu, drīz plīsīšu.
Oct 19 07:48 [info]jojo:
esmu sagurusi. it kā bija brīvdienas, kurās nepārstrādājos, bet enerģijas fundamentāli trūkst. daudz kas ir atkarīgs no miega.

silts, saulains, šķiet, šodien vēl būs silts un saulains - man patīk šis rudenis, ļoti rāms. vakari jūtami tumši. rīti jūtami tumši. saule lec tikai pēc astoņiem -
Oct 19 06:23 [info]seth:
P: What do you mean "someone like you"?
Me: *smiles*
Me, internally: garbage, my dude, a piece of garbage
Oct 19 06:21 [info]heishy:
Mesindžerī parasti kāds pavīd arī šitik agrā rīta stundā. Tagad liekas, ka visi ir bijuši nomodā plkst 3 naktī un sapņo otro sapni.
Abi man uzraka zemapziņas dzīles. Vai tā saruna bija īsta..
Oct 19 06:11 [info]spisok_korablei:
...Un vel man rudeni vienmer ir sajuta, ka esmu atgriezusies taja pasa vieta, no kurienes saaku.

Bruno sacis uzvesties ka kakis. Lok udeni ka kakjis, spelejas ka kakjis un, kad iekapju dusha, durvis atstajot valjaa, tad skataas taa tramiigi, vienu kjepu zinjkaariigi piepaceelis, itka uzmanot, lai mani neaizskalo udens - nu, kakis kaa kakis.

Un man gandriz zhel, ka S. sestdien atgriezhas, ka ar nazi nogriezot musu kluso gaidishanu un ilgosanos, un jaukās ikrīta un ikvakara sarunas.

Njems uz izkritis par zemi kaut kas ledaini balts. Saksies pavisam citas dienas. Rudens izshkjidis pavisam ierastaa ziema. Acis, nepieradusas pie baltuma, kadu bridi sapes. Bet pec tam vairs ne.
Oct 19 04:30 [info]otrkart:
Šorīt pamanīju, ka prātā iezogas doma, ka būtu labi, ja mani notriektu mašīna un es notikuma vietā mirtu. Pēcpusdienā gāju pāri gājēju pārejai, un man garām, nesamazinājis ātrumu, aizjoņoja auto, kura vadītāja man pat uzpīpināja. Sadusmojos, jo pāreja taču, līdz ievēroju, ka te ir luksofors, kuru it kā ar acīm biju pat meklējusi, bet neatradusi. Protams, izrādījās, ka brīdī, kad šķērsoju ielu, bija degusi sarkanā gaisma.
Kopš vakardienas vakara esmu stāvoklī, kas ir tuvs psihozei, ja vien psihozi var apzināties. Domas ir lēnas zem smadzeņu virspusē notiekošās dzirksteļošanas. Aizsedzu acis, iedama garām veikaliem, jo lietas to skatlogos ir pārāk overwhelming. Skaņas tiek it kā pa tiešo smadzenēs, izlaižot ausis. Grūti izšķirt, kuras nāk no ārpuses, bet kuras ir dzirksteļošanas rezultāts.
Tomēr šis stāvoklis ir īpašs, tas mani māca un man rāda. Es saku šodien draugam, ka te ir daudz nemiera tāpēc, ka nejūtos droša, ka varu pati sevi no šejienes izvilkt. Vizualizējas, ka esmu kā gumijas cilvēks ar zemē fiksētām kājām, bet ķermeņa augšdaļa ar visu galvu svaidās, it kā būtu sitiena ievibrēta, un es ar gribasspēku vien to nevaru apstādināt. Prātā uznirst pēdējā depresijas epizode, kuras kontekstā tik ļoti lepojos, ka gluži vai aiz matiem sevi no tās izvilku - izgulies, bet neguli par daudz; ēd šo veselīgo ņammu, pat ja negribi; kusties; esi pret sevi saudzīga; esi pret sevi prasīga. Tas sanāca izcili. Esmu varonis. Tad draugs šodien pajautā, kā es domājot, kāpēc šis, manuprāt, tieši tagad. Viens, protams, ka tieši tagad manā dzīvē ir cilvēks, kurš uz mani iedarbojas veidā, kas aktivizē visas manas dzīves laikā iegūtās traumas, kas saistītas ar pretējo dzimumu. Paliekot man nepieejamam kā sev pašam, atsevišķam cilvēkam, viņš kļūst par simbolisku atsauču kopumu no viņiem visiem, smieklīgā veidā ar kādu dalot vārdu, ar citu - horoskopa zīmi vai dzīves ceļa skaitli, un, take it to the next level, pat joko tos pašus mūžsenos jokus, kuri bija aktuāli manam opim, ar kuru arī nekas nekad nebija viegli. Bet mans draugs saka, ka tas nevar būt viss; viņam stāstā pietrūkstot kāds puzles gabaliņš, kas atbildētu pilnībā uz uzdoto jautājumu, "kāpēc tagad?" Atbilde, kas pēc laika uznira manā izmocītajā prātā, mani ir pilnīgi apbūrusi. Pēc vakarnakts, kurā sajutu šo prāta sadrumstalošanos, esmu par to pateikusi četriem tuviem cilvēkiem, jūtoties droši, ka mani neatraidīs, par mani nesmiesies, es netikšu nosodīta, no manis nepieprasīs saņemties. Cik tālu sniedzas cilvēciska līdzjūtība, tiktāl mani sapratīs. Mani turpinās mīlēt. No matter what. Šis ir trūkstošais puzles gabaliņš, kāpēc tagad, - jo tā nav bijis nekad iepriekš. Mans prāts tieši tagad DRĪKST sabrukt veidā, kurā neredzu, kā sev palīdzēt, jo tikai šodien es esmu nonākusi, atļāvusi sev nonākt tādā mīlestības un patiesas tuvības realitātē, kurā man var palīdzēt citi. Izvest mani ārā no šī, turot pie rokas. Raudot par to dedzīgi kā bērnam, es dziedinos. Šo arī vajadzēja piedzīvot bērnībā. Gūstu baiļu neaizmiglotas mīlestības pieredzi, kuru šoreiz patiešām arī protu lūgt un paņemt. Pat ja mani tuvie cilvēki baidās no situācijas, dusmojas, apjūk, viņu mīlestība nekļūst baiļpilna, tā ir beznosacījumu. Tā mierīgi var apturēt pēc sitiena vibrējošā gumijas cilvēka haotisko svārstīšanos.
Negribu, lai mani sabrauc mašīna.
Oct 19 03:08 [info]sickboy:
Agraak man likaas nelogjiski, ka Ragaciema Agnese runaa par it kaa gaidaamiem globaaliem pluudiem, bet pashai maaja pie juuras. Tagad info, ka vinja paardod sho maaju (tikai par 285 000 eiro). Taapat vien?
Oct 19 02:54 [info]nomirusi:
Es arī?
#metoo sakarā es sāku domāt par gradācijām, kas zem šī haštaga slēpjas. Ļoti daudz, ārkārtīgi plašs spektrs. No seksuālas aizskaršanas līdz izvarošanai. Un godīgi es nevaru iedomāties sievieti, kuru tas nemaz, nemaz nav skāris. Taču es mazliet raustos to #metoo postot, jo... atzīt ta negribas! Daudz aizmirsts, daudz normalizējies, daudz es neņemu vērā, jo erm... neizvaroja? Man ir stāsti par jaukiem puišiem, kuri ir jauki, jo neizvaroja taču! Uzbāzties, uzmākties, piedzirdīt, apgrābstīt, mēģināt pierunāt, sagrozīt patiesību, neklausīties iebildumus, izmantot situāciju, kad esmu emocionāli vāja... nu bet taču neizvaroja! Daudzi no gadījumiem man ir atsājuši nepatīkamu sajūtu, daudzi ne, varu saderēt, ka daudzus esmu aizmirsusi, bet vienu gan es varu teikt droši - traumēta es nejūtos. Nu nejūtos. Jā, arī tā reize, kad cilvēks ar kuru biju kopā kādu laiku, neņēma vērā manu nē, iebildumus, ka man jāiet uz darbu un vispār nē, līdz es vienkārši nu... padevos, pārstāju pretoties. Bļe, neforši, riktīgi sūdīga sajūta, bet traumēta nejūtos. Kā jau teicu - pieredzes normalizēšana.

Bet tad es turpināju to cilāt domāt - protams, katra pieredze atsevišķi mani traumējusi nav. Bet... vai tas nozīmē, ka nekādu iespaidu tas nav atstājis? Oh,nē, ir gan atstājis, ir.

Man gribētos iet uz randiņiem, bet iepazīšanās un randiņošana ir nepatīkama domās vien. ATKAL būs jāskaidro, ka es neiekarstu tik ātri, man vajag laiku, pat ja man cilvēks tiešām patīk. Un zinu, ka līdz smadzenēm neaizies. Tie, kuri vienkārši nesaprot un stulbības stāsta un liek šaubīties pašai par sevi, mēģina pierunāt uz kaut ko vai aicina pie sevis mājās, jo tā ir normāla vieta, kur sākt randiņu. Ja atsaka, tad es kļūstu ļoti stulba un mauka un vispār nez ko sadomājusies. Tā sajūta, ka nemaz negribas uzsākt sarunu par "erm, labāk nebrauc man pakaļ ar mašīnu, es gribu tevi satik publiskā vietā", skaidrošanās, ka tas nav nekas personisks. Mēdzu neuzsākt un tad mašīnā sēžot pie sevis domāt cik lielam riskam sevi pakļauju, ka vispār tā jau nav prātīgi, visticamāk, ka nekas nebūs. Kad vēl stopēju, tas bija mazliet citādi*, bet savu devu piedāvājumu arī stopējot ir bijis. Es nekad nevedu puišus mājās, jūtos ļoti neērti arī tad, ja mani pavada līdz vārtiem - zinās, kurā mājā es dzīvoju, pat ja ne dzīvokli. Nepatīk teikt, kur es strādāju - ak jel, paldies dievam man ir ļoti sakarīgi klienti, negribu to mainīt! Es gribētu iet uz randiņiem, bet man tik ļoti negribas visu laiku sevi sargāt un uzspiest, lai robežas tiktu ievērotas, ka es... vairs negribu randiņus.

Ikdienā es esmu izveidojusi tādu ne pārāk patīkamas meitenes attieksmi. Smieklīgi, ka priekšnieks reiz pat tā komentēja citai meitenei: "Bet redz, [info]nomirusi atšķirībā no tevis negrib nevienam iepatikties." Bija runa par pucēšanos un tā. To noteiki var norakstīt manā pofigismā un vēlmes izpatikt neesamībā. Bet godīgi sakot es jau gadiem sen esmu arī pamanījusi, ka tad mani liek mierā, puiši pakaļ neskrien. Reizēm varu salīdzināt ar paziņām, kuras ir jaukākas raksturā un uzcītīgākas izskatā. Distancēta attieksme, skarbums un humora izjūtas neesamība lieliski atgrūž cilvēkus. Ziniet ir tas brīvais, radošais noskaņojums, kad gribas smieties un atslābt un dejot un priecāties? Jā... nedrīkst**, tas pievelk kā medus. Un tad būs atkal jāsargājas, jāaizsargājas varbūt pat mazliet jātop ievainotai, jo tā notiek, kad tu atļaujies būt pārāk brīva.

Man ļoti patīk pieskārieni un apskāvieni. Jebkurš, kurš mani pazīst, zin, ka mani apskaut nevajag, it īpaši bez jautāšanas. Man ļoti patīk, ka man jautā pirms apskaušanas, bet bieži arī atsaku. Ir daži, kuriem ir brīva pieeja apskāvieniem. Un lai arī tālāk rakstītais varētu likt to iedomāties - tas nav nekas personisks! Kaut kā gribas sarauties un labāk būt drošai nevis samīļotai. Agrāk tā nebija. Es jau teicu, ka es centos būt brīva. Tas apskāviens, kad apskaujies, bet tevi tā izteikti lēni apčamda. Tie pieskārieni, kuriem atrod neesošus attaisnojumus, bet ir klāt Tā, sajūta, ka tu saproti, ka meklē kaut mazāko iespēju tev pieskarties visintīmākajā iespējamā veidā. Reizēm jau nelabi paliek no skatiena, tas siekalainais, kad liekas, ka esi noslienāta no galvas līdz kājām. Apšaubāmi izteikumi vai piedāvājumi var būt un paldies dievam var nebūt komplektā ar To pieskārienu vai To skatienu. Bet tik un tā nepatīkami, it īpaši, ja nevari īsti izvairīties, jo, piemēram, esi darbā. Un tā pieredze, ka pieskāriens tiek tulkots kā kas vairāk. Pretīgi jociņi, kad plecu masāža draugam likās pilnīgi normāla lieta. Vai arī piekrist masāžai, bet tomēr uzskatīt, ka tā nav priekšspēle, jo es jau diezgan ilgi skaidroju, ka ātri nepavelkos, man gribas vairāk laika, lai liktos gultā. Vai arī kad riktīgi emocionāli zemā punktā tu aizej pie drauga uz koju istabiņu parunāties, dabū mierinošo apskāvienu, bet... tas turpinās par kaut ko daudz vairāk. Tu pēc tam stāvi dušā, mazgājies un ir vienkārši trula, trula sajūta, nesaproti. Es vairs nevaru saprast vai pieskāriens ir pieskāriens vai atļaujas meklējums citām lietām. Pēdējos gados sevi jau vairāk sapratu, izmantoju vārdus, skaidroju, bet tik un tā pēc tam nākas vai nu piekāpties nepatīkamajai sajūtai vai cīnīties par robežām, kas ir fucking nepatīkami. Ir sajūta, ka nevari uzticēties. Un... es neuzticos. Jā, arī tiem, kuriem varētu. Jo šobrīd esmu kopā ar fantastiskāko cilvēku, kādu pazīstu, bet pirmajā randiņā/nedēļas nogalē arī viņam es teicu daudz par daudz nē un cīnījos par robežām, jo es pieskāros, es ļāvu pieskarties. Man... patīk pieskārieni. Un tas tika tulkots pavisam citādi (seksuāli) par spīti tam, ko es biju skaidri un gaiši pateikusi. Jā, viss jau ir beidzies laimīgi, robežas netika pārkāptas, bet godīgi - es tiešām, tiešām negribēju par to cīnīties.

Un tad pēdējā piebilde - nē, viņi nav monstri. Man jau nav traumatisku pieredžu. Daudzi no viņiem tiešām ir labi cilvēki. Mans partneris tiešām ir fantastisks manā skatījumā. Un viss #metoo nav lai meklētu vainīgos. Bet, sasodīts! Tās sīkās lietas sakrājas un savelkas kopā un man gribētos justies brīvi un droši apskauties un pieskarties. Bet nevaru! Bļe, nevaru!

* Man piemita vairāk pozitīvisma, pozitīvās domāšanas (the secret style), bet arī pašdestrukcijas mazliet. Es vienmēr zināju, ka kaut kas slikts var notikt, bet es tik un tā biju droša par sevi. Nezinu kāpēc. Man šķiet es biju emocionāli atsaldēta un bardakā (vispār jā, bija problēmas ar emocijām).
** Kaut šis arī ir no bērnības, bet pieaugušo dzīve to ļoti, ļoti uztjūnēja. Bij gadījumi, kad es centos būt brīva.
Oct 19 01:32 [info]dorotija:


"Drošsirdis", a/e, D.H. 2016
Oct 19 01:26 [info]wasted:
https://www.youtube.com/watch?v=qasxqKScOfY
Oct 19 01:09 [info]c3po:
mēs būsim pirmie!!!?!
Ir 18.oktobris un Lido skatlogus rotā lampiņas, eglītes un brieži. You know what I mean.
Too soon, guys. Too soon.
Oct 19 01:03 [info]spect_actor:
nekad nav laika un vienmēr šķiet, ka es tāpat neizdaru visu, ko vajadzētu.
Oct 19 00:26 [info]nulle:
Palasīju, ko raksta Cibas autores un radās interese par dzimumattiecībām. Tīri šovakar.
Oct 19 00:01 [info]yoko:
Dienās, kad L paliek ar kādu citu, jau pēc pāris stundām sajūtu, kā manī sarunās ar pieaugušiem cilvēkiem atgriežas asprātība, dzirksteļo domas un var pat aizdomāties, aizrunāties līdz kaut kam iepriekš nedomātam, un, redz, pat cibā ierakstīju. Atelpu vajag. Lai gan vakarā, kad atkal satikāmies un viņš jau bija noguris un gribēja tikai pienu un čučēt, jutos arī nedaudz vīlusies, ka tas ir viss, kas mums šovakar būs un viņš tūliņ jau iemigs. Dienas ir par īsu. Un tas vēl nestrādājot.
Oct 18 23:52 [info]zum:
Piedodiet, ja varat. Bet ja es nomirstu no smiekliem...
Oct 18 23:48 [info]edzinsh:
Rudens, aha.
https://www.youtube.com/watch?v=-xKM3mGt2pE
Oct 18 23:42 [info]217:
The Year of Living Danishly (2015)

Ik pa laikam ieklīstam labdarības veikalos, un es esmu pievilkusi grāmatplauktu pilnu ar grāmatām, "ko kādreiz noteikti lasīšu/izmantošu". It īpaši pēc kindles iegādes, kurā arī tiek vilkts uz nebēdu viss, ko ieraugu, papīra grāmatu lasīšana parasti sākas un beidzas vannā pēc 10min.
Tā vienreiz nesen domāju, ko lai vannā palasa tādu izklaidējošu, paņēmu šo, uzkāros biš, šodien pabeidzu lasīt.

Man ļoti patika, varbūt tāpēc, ka nemeklēju tajā veidus, kā uzlabot savu dzīvi, vai pavairot dienas kārtībā hygge momentus, paldies, man ir 3 sveces, ko dedzinu tieši nekad, un divi dīvāna spilveni, un sega, ar ko apsegties tur lasot. Un daudz kafijas/tējas. Enough of hygge for the rest of my life.
Bet bija interesanti lasīt vairāk kā tādu ceļojuma aprakstu, par dzīvi citā valstī, par kultūras/mentalitātes atšķirībām.

Ļoti iesakāma literatūra tumšiem un aukstiem vakariem, kad gribas ielīst stūrī zem segas, un pārcelties domās kkur citur. Mājīgi.

Vienīgais, ko varbūt grāmatas iespaidā esmu sākusi darīt, dažreiz mēģinu apstāties, un padomāt, kas man šobrīd liktu sajusties labak, piemēram, iegaju vannā šodien, vai brīdī, kad bija slinkums, tomēr sataisīju karstu tēju, par ko pēctam bija prieks.

Nu jā, mani arī laikam piesaistīja, ka *spoiler alert*, autore grāmatas vidū palika stāvoklī, tālāk sekoja kkādu lietu apraksti dažreiz, ar ko varēju saasociēties.P.S. varētu uzrakstīt arī par #MeToo, bet es šoreiz paklusēšu, jo mani gadījumi ir bijuši tādi, no kuriem ir varēts par laimi tikt ārā, un vispār visu cieņu tām, kuras skaļi par to runā, un ir tikušas pāri tam, kas noticies, pat ja tas ir bijis smagā formā.
Oct 18 23:41 [info]dzhindzhera:
#metoo un Mirsti, maita!
...un es pat nezinu, kur sākt. Ar tagadējo sajēgšanu vismaz reizes četras būtu gājusi uz policiju; un pāris gadījumos, kad nedarīju neko tagad tā sirsnīgi krāmētu, kamēr krīt. Sajūta bija drausmīga. Iemācīties ar to visu sadzīvot nav viegli, jo vienmēr kaut kādā idiotiskā kārtā es esmu bijusi vainīgā - pārāk atklāts tērps, lakoti nagi, dikti smaidīga, par daudz izdzerts, vai esmu atļāvusi labam paziņam palikt (uz dīvāna, starp citu). 
 
Uzjundīja šitas #metoo atmiņas un pāridarījumus. Un nē, es nebiju vainīga! Nē, es neprovocēju! Nē, es tik vien kā biju normāls cilvēks! un es pati neuzprasījos! Es nevienam pati virsū nelīdu! Un jā, man bija pretīgi un es jutos pazemota! Arī atcerēties ir pretīgi! 

Viens no viņiem ir bijis potenciāls darba devējs, no kā man izdevās aizmukt. Pārējie ir cilvēki ko es zināju, kas bija mani draugi, ar vienu no viņiem tas bija pirmais randiņš. Viens bija tētim labs draugs. 

Es nerunāju par brutālu izvarošanu ar sasistu seju, bet tiem dažiem kas piespieda pie seksa noteikti bija forši dragāt pa sauso īsi pēc es teicu nē! 

pis dirst, draņķis tāds!
Oct 18 23:28 [info]bozena:
Pieklīda dīvains izdevums - Vārda dienu kalendārs 2005.-2007. gadiem. Sastādījis, ko domajies, Valsts valodas centrs.
Tagad viņš dzīvo labierīcībās un sagādā to lietotājiem daudz pārsteigumu un jaukuma.
Mans šīsdienas nepārspēta prieka avots ir Zezostris, Borģīne un Hulda. Par pēdējo es nemaz nezinu, vai tas ir sieviešu vai vīriešu vārds.
Oct 18 23:27 [info]inese_tk:
oktobris
pirms ~2 gadiem, no sāmu šamaņiem uzzināju par čagu un piedalījos čagas ceremonijā. pēc tam visu laiku domāju, ka gribētos pašai viņu ievākt, bet vienmēr redzēju tikai ļoti augstu kokos vai tuvu pie autoceļiem. nesen, kad ar mammu bijām Smiltenē, atradām veselas divas cilvēka augumā. ievācām, izkaltējām. uzvārīju šovakar tēju, kopā ar ingveru, kanēli, kardamonu. tagad dzeru ar mazliet viršu medus un tā tēja liekas tāda, hmmm, ļoti grūti paskaidrot, bet tuvākais apzīmējums varētu būt - laipna un gādīga. diezgan medžik sajūta.
Oct 18 23:25 [info]khosmos:
Nu, es nezinu
pwrfekta kamuflāža ir tikai saskaņots viļņa garums
Oct 18 23:23 [info]runcis:
High-end minimālisms.
Oct 18 23:20 [info]ctulhu:
padomju ikdiena
http://jauns.lv/raksts/zinas/257670-rigas-domes-opozicija-aicina-no-kristigas-padomes-izslegt-talbergu-feldmani-un-smitu

nu labi, ierosina izmest galīgi sviestā sagājušus īpatņus, jau labāk, bet vai vienkāršāks risinājums nav dzīvot bez šāda veidojuma ``kristīgo lietu padome`?

Kāpēc vienam kultam vajag speciālu padomi? A citiem? un ja katram kultam pa padomei, tad cik daudz padomju sanāk? Riktīga padomju savienība?
Oct 18 23:19 [info]sirualsirual:
kameer biju atvalinaajumaa aizsuutiiju radinieci uz dziivokli aplaistiit pukjes un tagad vinja ir izstaastiijusi manai maatei, kaa es dziivoju. radiniece esot saakusi raudaat, jo sapratusi, ka no manis dziivee nekas neiznaaks un es uz muuzhiem palikshu viens. tagad vinjas grib taisiit cleaning intervention, par kuru gan buutu jaamaksaa man nevis vinjaam kas grib mani glaabt.

taisniibu sakot, mans dziivoklis ir piesmeekjeets un objektiivi netiirs. visur ir pelni un es domaaju, ka daudzus cilveekus "shokeetu", kaa es dziivoju.

cik svariiga jums ir tiiriiba telpaa, kuraa juus ienaakat? ko juus iesakat, lai sevi motiveetu tiiriit, vai arii lai mazaak uztrauktos par sho lietu un veiksmiigaak ignoreetu savu maati un radinieci?
Oct 18 23:16 [info]laba_doma:
Esmu cilvēks ar trūkumiem.
Oct 18 23:11 [info]hauf_milk:
Atnāku mājās, un lasu, ka gadiem aizmirstās bandas šodienas ielaušanās manā prātā pilnā skaļumā, ir bijusi trendīga.
Oct 18 23:10 [info]teja:
Teicu kursabiedram, lai labāk man neprasa viedokli par mākslu, jo es pārāk uzvelkos. Viņš teica, ka viņam tieši visvairāk patīk, kad es esmu uzvilkusies. Rape culture is everywhere.
Oct 18 23:08 [info]khosmos:
nezinu, par ko jūs runājat. man rokās ir nevis astotnieks, bet full fucking house
Oct 18 23:01 [info]romija:
Tas, ka vietējie puikas slikti jūtas un kaut kā reaģē, ir labi :)
Oct 18 23:00 [info]chimera:
!!!
"Mana sieva cieš no tipiskās intelektuāļu slimības – viņai šķiet, ja viņa kaut ko ir sapratusi, tad viss būs labi."
Oct 18 22:55 [info]2daces:
We'd go down to the river
And into the river we'd dive
Oh down to the river we'd ride
Oct 18 22:39 [info]romija:
qgmr101 (qgmr101) replied to your SC comment in which you said:

> O, jā. Oslo esmu bijusi un plikņi nav nekas īpašs. Tikai, lūdzu,
> neuzbāzies ar plikņiem nelaikā un nevietā, kā Tu to dari.

Their reply was:

Ja Tev nav pietiekoši daudz draugu tavā freidlistē, un Tu tavā
brīvajā laikā mēdz pāršķirstīt cibas latest posts, tas ir tas
pats, kas ieklīst parkā. Var šo to ieraudzīt, jo šī ir tāda laba
un interesanta vieta! Ar to arī apsveicu :-)

P.S. Tev manā cibā bans par garlaicīgiem komentiem. Arī ar to arī
apsveicu :-) Dibenā iesprausta svecīte par godu šim notikumam būs
tuvāk Ziemassvētkiem (tāda bilde man jau ir, bet postēšu tuvāk THE
datumam). Atā =)
Oct 18 22:39 [info]de_profundis:
Barry Magid is a psychoanalyst and Zen teacher whose life and work has been dedicated to the integration of Western psychoanalytic psychology with Zen Buddhist practice.
In this interview, Barry shares his concerns when mindfulness is reduced to a self-improvement technique within a Western consumerist culture.
http://www.mindfulcranks.com/episode-7-barry-magid-whats-wrong-with-mindfulness/
Oct 18 22:37 [info]lovenight:
Kaut kas jau mazliet pietrūkst. Varbūt kaut kas mazliet nepietiek.

Bet tā jau vienmēr. Ir un būs. Bija jau arī.

Vispār. Vispār jau mazliet smeldz, bet īsti jau nevar pateikt kas, vai tas ir rudens vai saules trūkums.. nu labi, es jau tagad zinu, ka mazliet mānos. Skaidri zinu kas un kā.
Oct 18 22:34 [info]laba_doma:
Laikam kļūstu par savas jomas speciālistu. Spriežu pēc tā, ka mana komunikācija ar klientiem paliek arvien brīvāka un patīkamāka. Pozitīvi.
Oct 18 22:23 [info]krii:
Domājams, nākamā MeToo akcija būs meninistu gaudas par to, kā viņus traumējušas sievietes, nesmiedamās par seksistiskiem jokiem.
Oct 18 22:15 [info]koks:
Trešdienas (gandrīz kā piektdienas) epifānijas.

I. Melnā tēja ar balzāmu - Yum yum. Skan gluži kā Red Hat linux paku sistēma, bet diez vai ir tik garšīgi.

II. Šodien uzrakstīju Spotify rantu (nē, nē, pieklājīgu rantu) par to kā man brīžiem nepatīk viņu meklēšanas sistēma un kā viņi steidzīgi varētu kaut ko darīt lietas labā.

III. Zilajā portālā noņēmu dzimšanas dienas datus - negribas man atkal tos visus bezjēdzīgos apsveikumus tikai tāpēc, ka parādās notifikeišns un acu priekšā tiek nolikta spalva ar tinti un mazs lodziņš, kur kaut ko iekleksēt. Ar to arī noteikti ciešāk pievienojos egocentrisko kretīnu klubiņam - sveiki, ļaudis!

IV. Tad vēl atklāju, ka tas pats zilais portāls piedāvā eksportēt personīgos datus uz failu. Patīkama fīča. Varētu tā pat būt arī oranžajam portālam, bet nedomāju, ka tas saskan ar viņu domāšanu.

V. Gribas noskatīties kaut ko nejauku. Izdomātu.
Oct 18 22:11 [info]zeme:
aukstasinīgi.
Oct 18 22:09 [info]teja:
Lack of Object Constancy
Oct 18 22:02 [info]likcepure:
Līkcepure
Es esmu Atriebīgā Līkcepure. Draugi mani sauc par Riebīgo Cepuri.
Oct 18 21:57 [info]mufs:
jūs neticēsiet, es nupatās ar slaidu rokas vēzienu secināju,ka esmu nopirkusi atpakaļbiļeti janvārī.
jo tas taču ir lōģiski, braucienam novembrī rādīt atgriešanās tabulu pēc 2 mēnešiem,ātrāk jau šampinjonus nepielasīsi

bet tikuntā lētāk kā ar nac.avio b-bu
Oct 18 21:41 [info]fermenta:
Aizpildīju beidzot ienākumu deklerāciju. Izrādās, saņemšu 250 eiro!
Oct 18 21:38 [info]devour:
Visi #tutuu
Es arī uzrakstīšu, jo visiem tik ļoti interesē MANS viedoklis.
#metoo ir bezjēdzīgs mēsls.

Nemelosim sev un atzīsim, ka šī akcija neko nemainīs. Imantas pedofils neizlasīs skarbos stāstus un nenotrausīs asariņu.

Lohi, kuri svilps un aiztiks meitenes to turpinās darīt.
Baltie bruņinieki turpinās būt baltie bruņinieki.
Un ciniķi, nihilisti, kā es, tādi arī paliks.
Diemžēl sabiedrība nemainīsies. Neviens redzot netaisnību vienkārši nestāvēs malā. Redzot kā kāds vīrietis velk bezsamaņā guļošu meiteni vārtrūmē, es nestāvētu malā un es gribētu domāt, ka arī lielākā daļa manu draugu to darītu.
Uzmanības pievēršana šai lietai neko nemainīs.

Tāpat arī otrai frontes pusei. Arī vīrieši ciešs, jā. Bet mērīties - kuram sāp vairāk ir tupi. Visiem sāp un visi ciešs. Un tas ir briesmīgi un drausmīgi.

Es saprastu, ja viss šis būtu sākts ar: sievietes dalās ar saviem stāstiem, lai iedrošinātu citas sievietes runāt un nekaunēties. Lai mēģinātu sodīt cilvēkus, kuri lietas dara reallaikā, nevis - kaut kad sestajā klasē man puisis no paralēlklases uzšāva pa dibenu.
Viss šis #metoo ir zaudējis savu jēgu.

Beigās sanāk, ka divas frontes puses vēlas attenšenhoroties, jo tagad tāds interneta trends.

P.s. Referencei. Mani neviens nekad nav aizskāris. Bet esmu sastapies ar gana daudz bezjēdzīga rasisma un nosodījuma.
Oct 18 21:38 [info]rugetta:
125
aizbraucu pie sirdsdraudzenes uz mazliet tālāku jūrmalu, vēl biš aiz sauthemptonas. bet pirms sauthemptonas ir tāda kruta vilcienstacija bitterne, kas izklausās pēc vietas, kur es sev gribētu namiņu. protams, ja visi namiņi jumpravā un dendrārijā jau būs aizņemti, bet vispār es vēl esmu savas ideālā ciemata nosaukuma meklējumos. diena bij jauka, tikai sirdsdraudzene apzinīga, visu iepriekšējo nakti mācījās un šodien sagurusi, negribēja pēcpusdienu vadīt, krogu beņķus deldēdama ar mani. tā nu atbraucu mājās divas stundas agrāk. tomēr vislielāko vilšanos piedzīvoju vilcienā, kad atpakaļceļā neganti sāka spiest bralete, kuru vispār sāku uzskatīt par ahujennu krūšturu alternatīvu. smuki, man kā visnotaļ plakanai būtnei, un nespiež. bet spiež tomēr!
Oct 18 21:37 [info]aizliegts_v:
Mozart + Metallica
Oct 18 21:33 [info]martcore:
starp citu, burvīgā latviešu tautas tribunāla lapa, kur aiz dieva nav komata, aizvien eksistē
droši vien īpaši htoniskas bailes tautas ienaidniekos iedzen moments, ka galvenajam kustības brontozauram epasta adrese ir uz hotmeila. jahū! 
Oct 18 21:32 [info]begemots:
Ndhhh
Par nenotikušo

Ziniet, jūs ļoti smiesieties (not), bet man ir bijušas vismaz divas reizes (ja labi padomātu, varētu atrast vairāk droši vien) sižetiski nosacīti līdzīgos gadījumos manos 18-20 gados, kad arī nekas nenotika un pēc tam attiecīgās (dažādās) jaunās sievietes bija apvainojušās, ka es nesaprotu mājienus -- no sērijas, otrā rītā, vai tad tu stulbs esi, ka nesaproti, ko es gribēju.

... tālāk ... )
Oct 18 21:03 [info]ll_:
U2
Man ir bijuši nelieli seksuāli pāridarījumi no random vīriešiem, bet tas, kas man šādā veidā ir daudz biežāk darījis pāri, esmu es pati sev.
Oct 18 20:57 [info]aleja:
Vairāk.
Oct 18 20:56 [info]romija:
Un tad vēl... mēdz izložņāt no krūmiem vareni intelekti un ņirgt, ņirgt, ņirgt...
Oct 18 20:55 [info]racoon:
Par auto
Kāds nevēlas iegādāties Honda CRV? Melns ar tonētiem stikliem. Gaišs ādas salons. 2,4 benzīns. Automāts, nobraukts 140 tūkstoši. 2010 gada. Likšu sludinājumu par 11. Kaulēšos līdz 10,5. Ja ir ņēmājs šeit, pa cēneri atdošu. Ja samaksāsiet nippon auto 65 eur par diagnostiku uzzināsiet ka nobraukums ir īsts, necik sen mainīti bremžu diski un savulaik, vēl pie iepriekšējā īpašnieka, sadauzīts priekšējais bamperis (kas protams ir izlabots). Ziemas riepas un ziemas lieto disku komplekts arī nāk. Riepas gan manuprāt jāpērk jaunas.
Oct 18 20:53 [info]romija:
Drausmīgi besī, ja kāds kaut ko stāsta, bet otrs iesprauž ģīmī - a man šitā un viņam vispār šitā, tāpēc tas tavs stāsts ir vispār nekāds.
Oct 18 20:46 [info]qgmr101:
Liktenīgās olas

Oct 18 20:37 [info]mufs:
esmu tik daudz uzrakstījusi un nodzēsusi, galvā neskaitāmus monologus norunājusi, bet beigu galā pati sev nonāku pie lol nau verc

izvēmos par tēmu uz vīru, gribēju sublimēties šopingā, jo viņš te brauc 2x uz ārzemijām izklaidēties bezmanis, bet čo ta aplauzos, jo nav skaidrs, kur aizbraukt.
gribēju uz londonām, jo, facepalm, neesmu tur bijusi, taču tad iedomājos,ka novembra beigās viss būs pagalam slapjš un auksts un plāns vienai klimst pa ielām varētu izrādīties neuzrunājošs
es jau vabše gribētu uz savām skotijām apukaļ, bet tur uz augšu nemaz neviens nelido ziemā
un visās siltajās destinācijās per se tūrisma galamērķi, ja plāns ir 2-3 dienas pabūt vienatnē, takurtatur

UPD.
sūc ar visu, nopirku uz londonu

esmu atvērta ieteikumiem, jo man nav viedokļa, bet ir 3 dienas
gribu noķert sajūtu un pasēdēt muzejos
Oct 18 20:28 [info]beatrixe:
MeeToo? Ejiet ka nu.
Tas notiek mums apkārt katru mirkli. Neatkarīgi no dzimuma, vecuma un rases. Vardarbība kļuvusi par ikdienu, taču paskatieties sev apkārt! Tepat kaimiņu dzīvoklī, blakus uz ielas vai darbā. Paskaties uz sevi, cilvēk, cik tīra ir paša tava sirds? Nevari atbildēt? Ir nevajag, vieglāk neredzēt un paiet garām, vai ne. Un pēcāk soctīklos izrunāt, cik visi vardarbīgi un ļauni. Cik labi, ka pamanīju, nofotgrāfēju un nopublicēju. Tas nekas, ka citi tai brīdī darīja, lai palīdzētu. Varonis tas, kurš dalījās tenku portālos, hiphop pseido varoņiem!
Un šis - ak, vai, viņš pielika man roku ne tur, pateica divdomīgu frāzi, nepiedienīgi uzmācās... vēmiens nāk, tas ir ekshibicionisms un upura tēlošana. Un nepietiekams pšvērtējums. Tu esi tāds pat līdztiesīgs cilvēks taču, uzšauj pa pirkstiem un atbildi, ko pelnījis (vai pelnījusi), viss viens.
Esmu vardarbību, tādu īstu un fizisku, arī emocionālu dabūjusi. Bet es neesmu upuris, un tā nebija mana vaina. Es eju tālāk, nebūt nav viegli, bet es turpinu dzīvot. Ceļos un eju. Ja redzēšu tam jēgu un rezultātu, tad padalīšos. Bet nedošu savu dzīvi saplosīt harpijām tikai tāpēc, ka tēmturis...
Līdzcilvēki - skatamies sevī un savos tuvajos, vardarbība ir nemanāma, postoša un iznīcinoša. Katrs mēs varam kādam palīdzēt.
Oct 18 20:21 [info]methodrone:
Kad es esmu iemīlējusies es esmu pārdabiski skaista nāra ar dzidras mīlestības enerģijas eleksīra krūku rokā, tā ir neizsmeļama un es ar to aplaistu un dzirdu savus pavalstniekus, bet kad man vairs nav neviena mīlestības objekta, tad es pārvēršos vecā raganā, kas visiem klepo virsū kodīgus sodrējus. Labi, ka šīs abas daiļaviņas pagrabā ir iesprostojis mans mazliet sociopātiskais prāts, viņš tās tur ir iesprostojis jau visu mūžību un ir apmānījis kaimiņus, nav nevienā aizdomīgo tipāžu sarakstā, normāls cilvēks, vienkārši sēž uz dīvāna un izliekas, ka ir dzīvs.
Oct 18 20:10 [info]khosmos:
reiz, kad strādāju meganoliktavā UK, man prasīja, kas ar manu kāju, ko tā tinte nozīmē, un es šiem atbildēju: "I listen to space black metal."
Oct 18 20:09 [info]huinja:
Oct 18 19:26 [info]khosmos:
Hanged Man
pag, es kalibrēju lēcu!
Oct 18 19:21 [info]ruk:
emoušns
Nesaprotu no kurienes tas viss nāk, bet pēdējo ~pusgadu ārprātīgi par visu raudu. 5 reizes apraudājos jaunajā "skaistule un briesmonis" ar Emmu Vatsoni, 6 reizes filmā par Andri Freibergu.. sariesās pinkšķis arī rimčikā no daktera klauna reklāmas pa radio, nupat noskatījos interviju ar kādu bērnu namā uzaugušu puisi un gaudoju pie kompja tā, ka nevarēju apstāties.

NO KURIENES ŠITĀS ASARAS NĀK?

Agrāk tikai iesmēju, kad redzēju, ka mammai, kādas piedzīvojumu filmas beigās, slapjas actiņas. Tagad man pašai. pat nevajag sagaidīt filmas beigas. Multenes īpaši aizkustinošas. Izrādās, ka reklāmas arī. Jutu kaut ko kāpjam augšā arī lekcijā par virtuālo realitāti. wtf. nezinu kāpec, bet mani tur kaut kas saviļņoja

Un nav tā, ka netraucē. Ja esmu publiskā vietā visu laiku jādomā, kā apvaldīties, nevaru koncentrēties uz neko citu.
Oct 18 19:12 [info]martcore:
kas ir, ļaujiet cilvēkam izklaidēties! (viņam mūzas dzer koktēļus un kļūst sentimentālas)
Oct 18 18:52 [info]khosmos:
A Moment of Clarity
To be a part of the masterplan is the only way to spiritual hell
drink to that and never forget where you came from
cause there's no such thing as a one way ticket to hell
what a fucking relief that is
Descend and fly away to another day, another night
sleep forever or serve to justify
Oct 18 18:31 [info]punkts:
Cilvēks un vanna.
Oct 18 18:22 [info]heda:
#MeToo feminisma lielvarā jeb "labestības" banalitāte 2
Kāds afgāņu patvēruma meklētāju kustības pārstāvis, kuru, reklamējot pozitīvu integrāciju, intervējusi televīzija, radio, daudzi laikraksti, kurš pozējis kopā ar valsts premjerministru, piedalījies dažādos forumos kopā ar politiķiem un publiski paudis, cik likumpaklausīgi ir viņa pārstāvētie, notiesāts par seksuālu uzmākšanos 14 gadīgai meitenei. Vardarbība notikusi Zviedrijas baznīcas rīkotā kofirmācijas nometnē, kurā vīrietis darbojies kā brīvprātīgais un varējis brīvi dzīvoties pa meiteņu guļamistabām. Pēc tam, kad meitene un viņas draudzene nometnes vadībai ziņojusi par notikušo, nometnes vadība nav uzskatījusi par vajadzīgu pat informēt meitenes vecākus, par iesniegumu policijai nerunājot.
Pēc tam, kad sociālajos tīklos pirms dažām dienām parādās ziņa par to, ka vīrietis notiesāts, dažāda vecuma sieviņas sūta NOTIESĀTAJAM sirsniņas un apkampienus instagramā un feisbukā, raksta: "Mīļais, tu..., visu mīlestību tev..., spēku tev..., esmu tik bēdīga un dusmīga par to, ko tev nācies pārciest..., mazas meitenes ar garām skropstām var puišiem radīt elli, mazliet asaru un zobu griešanas mēdz meitenēm līdzēt..." utt.utjpr. un pat: "Tu esi īsts feminists."
http://katerinamagasin.se/ladies-problem-om-det-ohemula-gullandet-med-en-domd-sexbrottsling/
https://www.facebook.com/tino.sanandaji/posts/10155082012063231
Ne mirkli nešaubos, ka tās pašas sieviņas šonedēļ dalās ar aizkustinošiem #MeToo, atkal cenšoties viena otru pārspēt.
Oct 18 18:14 [info]heishy:
Es te biku par to pasaku tēmu aizdomājos un šodien apstājos pie ''Sarežģītais Zvirbulēns''. Tā pasaka, kurā mitinos noteikti ir par kādu balto zvirbuli, neglīto pīlēnu, zaļo vārnu, melno avi, marsieti utml. Par savdabīgo, citādo. Par individualitāti. Par pieņemt, nepieņemt. Sapratīs, nesapratīs.
Oct 18 18:11 [info]basta:
sen nebiju bedri racis.
Oct 18 17:44 [info]divpadsmit:
kad Tu vīrietim, kurš Tevi krāpa un salauza Tev sirdi, palīdzi tulkot Erasmus motivācijas vēstuli, lai viņš varētu braukt drāzt kuces starptautiskā līmenī
Oct 18 17:41 [info]mirdza:
Puisis interesējas, vai pie mums var veikt datortomogrāfiju pelēm pēc implantu ievietošanas. Man ir aizdomas, ka mēs darām daudz ko, bet šo gan ne. Ņemamies tikai ar zvēru līķiem. Un arī ne ar visu.
Oct 18 17:28 [info]deloveja_kundze:
man ir krampis kreisajā plaukstas locītavā, that's a new one.

iepriekš esmu saskārusies ar to, ka, piemēram, ir noberzti elkoņi (no rakstīšanas), tirpst pirksti (no intensīvas rakstīšanas), un tamlīdzīgi, bet jāsaka, ka plaukstas sāpes ir pirmo reizi.
Oct 18 17:25 [info]iokaste:
Es mācījos krievu laikos, kad pederastiem/gejiem nebija nekādu ierobežojumu strādāt skolā. Un skolēniem tas bija diezgan stresaini, dzirdēt visus tos divdomīgos jokus un uzbāšanos. Bet, cik zinu, homoseksuāli ievirzītiem pasniedzējiem joprojām ir atļauts strādāt skolās.
Oct 18 17:23 [info]po:
nenāk viens
Skatos 2017. gada filmu. ~14gadīgs puika izmet joku par Maikla Džeksona degošajiem matiem. Khem.
Popa karalis ir miris jau 8 gadus. Tas puika vēl gāja bērnudārzā un klausījās teletūbijus (tie arī gadījumā jau nebija miruši?). A tie mati aizdegās vispār jau pirms kādiem 33 gadiem.
Nu, enīvei, jūtu līdzi scenārija autoram, kuram tas viss liekas relatīvi freš.
Oct 18 17:10 [info]santech:
https://soundcloud.com/henry-grantham-1/sets/dark-synth-99-mixes

respektīvi - kaut kādu produktivitāti darbā man šitais iedod
Oct 18 17:03 [info]jebalaitung:
viktorīna
nu ko, draudziņi, pienācis laiks atjautības uzdevumam.

un tātad... kā jūs domājat, kurš no vadošos amatos sēdošiem politikāņiem 2015. gadā radīja bakalaura darbu ar sekojošu nosaukumu? versijas lūgtum drukāt komentos.

Fašistiskās kustības Rietumeiropā: salīdzinošs raksturojums
(1918-1940)
Oct 18 17:02 [info]au:
nacionālā aviokompānija man skaitīs maksimālo kompensāciju par visiem pasažieriem!
tikai pusotra mēneša neatlaidīgas epastošanas!!!
Oct 18 17:02 [info]punkts:
Arhetipi griestos.
Oct 18 16:59 [info]teja:
vai #metoo ir arī situācijas attiecībās, kurās tev pašlaik negribas, un tu otram tā "it kā" saki, ka nevēlies, nu nevis ļoti skaļu nē, bet tādu hmm, meh, bet otrs "it kā" nedzird, un tad tu skaties kaut kur sienā vai griestos, jo tur ir kaut kas starp arhetipisku pienākumu un vainas sajūtu otra cilvēka priekšā (neviens vairs tā tieši neuzdrīkstas apgalvot, kāds tieši ir šis pienākums)
nav šaubu arī par to, ka šis ir veids, kurā daudzi no mums ir ieņemti.
Kā ir?
Oct 18 16:50 [info]santech:
inbox.google.com - it kā zbs štelle. bet ar cibas komentāru vēstulem netiek galā. nu - uztaisa thread, no kura neko saprast nevar kas kad ko kam sūtījis. un nemāku atrast setingus kur to kontrolēt.
Oct 18 16:39 [info]xaby:
es gribu dronu, ne donu
Oct 18 16:19 [info]santech:
ejiet nahui, kretīni. kuces, ja precīzāk. atcerējos bērnību. jums tagad labāk palika? man nē.
Oct 18 16:12 [info]jebalaitung:
par metoo
šī nu ir tā reize, kad manuprāt vīriešhumanoīdiem pienāktos atpisties un pievērt žaunas, ja nav spējīgi neko civilizētu pateikt. šī ir tā reize, kad patiešām ir vērts ievērot "runāšana sudrabs, klusēšana zelts" principu un vienkārši klausīties. bļaģ, nu tieši cik sarežģīti ir šo saprast, wtf.
Oct 18 16:09 [info]khosmos:
Mana gaišmatainā Rita... Jā! Viena pati zemē krita.
Kur tās lidmašīnas dodas? Vai tikai nebūs atkal tie krievi ar bumbvedējiem?
Oct 18 16:07 [info]basta:
https://www.virgin.com/richard-branson/two-million-dollar-heist
Oct 18 16:03 [info]sonnenwende:
Vakar biju beidzot uz sportu. garīgais super. šodien no rīta bija jābūt pie grāmatveža, man jau baigi patīk ar papīriem vazāties, jūtos šausmīgi svarīga- arī uzlaboja garastāvokli. viss ir atkarīgs no manis pašas, jāturpina šitādā garā.
Oct 18 16:00 [info]lasitajs:
man šodien sabiedriskajā transportā vecs onkulīts ar roku pieskārās pie dibena.

tramvajs strauji bremzēja, un viņš drusku sagāzās.
Oct 18 15:49 [info]dumshputns:
Starp citu.
#MeToo

un gribētos, lai varētu drīzāk identificēt tos, kas tā dara, nevis sievietes, kurām tas ir nodarīts. Jo tāpat kā ar jebkā izplatīšanu, ir personas-"hubs", kuras to vai šo "izplata" daudz lielākos apmēros, nekā regulārais vidējais cilvēks. Respektīvi, vajag identificēt seksuālos uzbrucējus, jo ir daudz vairāk vīriešu, vismaz manā apkārtnē, kuri tādi nav. Bet var tikt iesaistīti vai pasīvi neko nedarīt, jo, nu, nestāsies taču pretī alfai. Jo ja seksuāli uzbrūk, značit alfa. Un ne jau apzināti šādus darbības modeļus izpilda.
Oct 18 15:49 [info]snauts:
Kopā ar [info]barvins un [info]spic pieveicām Pandemic LegacyOct 18 15:49 [info]marmara:
prāga
3 dienas, katru dienu ar kājām nogājām ~16 km.
Gulējām - Hostel Lipa (pretty nice)
Ko redzējām?
- tūristu jūru vecpilsētas centrā, cenšoties tikt uz tilta, no tilta, uz pili utt.
- skaistas ēkas, vēl skaistākas ēkas, foršas ēkas, smuka arhitektūra, interesantas ēkas utt.
- pieminekļus, visādus zirgus, Kārli, izdēdējušus cilvēkus uz kāpnēm, milzīgu zirgu ar jātnieku, embriju uz trubas, utt.
- daudz skaistu burtu - mmmmm - visur kaligrāfija. beigās izrādījās, ka tas ir burtu ceļojums.
- upi ar tiltiem, much tilti, much kuģīši, laiviņas utt.
- višehradu - skaisti, mierīgi, jauki, nav tūristu
- žižkovu (praha3) - tur gulējām, tur arī ēdām, kāpām arī kalnā tur un skatījāmies uz milzu zirgu.
Ko ēdām un dzērām?
- alu. katupeļus pankūkas must have!
- alu.
- alu.
- jej bogu tos maizes šķēļu klimpu/ knēdeļu izstrādājumus pie cūkas cepeša nesapratu.
- tredelniku ar saldējumu. to dabūju, lai neniķojos. nostrādāja.

Secinājumi
- viņiem tiešām patīk suņi
- varbūt jāsāk izmantot sabiedriskais transports vai jānopērk jaunas sporta čības - vai kkas ortopēdisks, lai tos 15 km var noiet bez sāpēm arī trešajā dienā.
- emaljas trauki ir cute.
- veikaliņā jedna bedna ir jauki suvenīri.
- alus ir ne tikai lēts, bet arīlabs. (~1 eiro par kausu!)
- ēdiens kuņģim saprotams
- nesapratu lenona sienu.
- grūti rēķināt naudu
- riktīgi skaisti, cerēju, ka nebūs tik skaisti, pietrūka viduslaiku drūmuma.
100% patika, iesaku citiem, 3 dienas ir enough.
Oct 18 15:46 [info]au:
jau kādu laiku mani nomoka jautājums - kāpēc mūsdienās vairs nesanāk uztaisīt pankūku mīklu ar kunkuļiem? citi milti, cita roku veiklība? (mikserim nē)
jo, lai kādu pankūku procesu es atcerētos no bērnības, tas vienmēr saistījās ar šausmām, kaut nu nebūtu kunkuļu, un, kad bija, tad kāsa caur sietu un ko tik vēl ne. vesela ņemšanās. es, protams, nesūdzos, ka man sanāk laba mīkla, bet nu interesanti interesanti.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?