Latest Posts

Current posting stats: 7.87 per hour, 0.13 per minute RSS version
Oct 18 16:14 [info]oblica:
kulturāli
Septembris bija koncertu mēnesis - Melo M un Triānas parks.
Oktobris ir teātru mēnesis - Pūt vējiņi un Paradīze 89.
Ko novembrī?
Oct 18 16:08 [info]viux:
tas bija 2013.gads, šķiet, ziema, viena briesmīga ziema. biju ar salauztu, nē, drīzāk izšķaidītu, putras konsistences sirdi pēc smagas šķiršanās, kuras pārdzīvojumi un nespēja izraudāt asaras rezultējās savilktos muskuļos un tādās muguras sāpēs, kas izstarojās arī uz kreiso roku un kas traucēja ikdienā. tajā ziemā gan bija viena laba lieta - gāju pie fizioterapeita un tās bija nedēļas dienas, stundas kurām (tajā laikā) es dzīvoju. tas bija vienīgais, kas spēja mani atslēgt no tā, ka man ir slikti. pēc katras nodarbības četrdesmit minūtēm vingrošanas terapeits man masēja muguras muskuļus. secīgi pienāca brīdis, kad pacienta-terapeita attiecībās (cik nu tās var saukt par attiecībām) bijām uz diezgan draudzīgas nots. starpcitu, terapeits bija (un joprojām ir) ārkārtīgi pievilcīgs, jauns sportists ar siltākajām acīm, kādas sastaptas medicīnas iestādē. nereti gadījās tā, ka gulēju uz kušetes, skanēja mūzika fonā un viņš dziedāja līdzi dziesmām, kas skanēja pa mazo radio, kura skaļruņi mazliet sprakšķēja, bet citādi tam nebija ne vainas. tā kā terapeitam īpaši nepadevās dziedāšana (un viņš to ļoti labi apzinājās), tad viņa uzstāšanās bieži tika pastarpināta ar maniem un viņa paša smiekliem un spurdzieniem. dažreiz dziedāju es un dažreiz dziedājām kopā. tā nu vienu reizi radio sāka skanēt dziesma, ko iepriekš nebiju dzirdējusi un turpat uz masāžas galda sāku raudāt. terapeits to nepamanījis atkal dziedāja līdzi, es raudāju un tas bija tieši tik traģikomiski, ka vienā brīdī, acīm pilnām asaru, sāku smieties un sapratu, ka, nē, ar mani tomēr viss dzīvē būs kārtībā. un ir arī.
Oct 18 16:06 [info]tiesibsargs:
vēl darba uzdevumi
cibā ir arī vāja izpratne par demokrātiju un tiesisku valsti. iespējams, risinājums būtu tests, kurš jānokārto pirms piekļuves cibošanai. un daļai būtu izsniedzamas tikai pagaidu cibošanās atļaujas, kas jāatjauno.
Oct 18 15:51 [info]zum:
Ar meliem, ar viltu, ar draudzīgiem smaidiņiem apdirst, to jau māk ne tikai vācieši, bet arī latvieši, kuri no vāciešiem daudz "laba" samācījušies.
Oct 18 15:51 [info]kakjux:
man ir jauna biznesa ideja.
tirgot elektriskās tējkannas manā rajonā. jo neviens cits to te nedara.
nu, vai arī tas ir ar likumu aizliegts un tur jāzina cilvēki, kuri pa kluso ieved un zem letes tirgo pa bargu naudu.

it's not even funny any more.
Oct 18 15:42 [info]kants:
vēl tikai 2 dienas
kā izrādās, LNB pirmajā stādā lieliska un gudra izstāde par globālo kontroli un cenzūru. skatījuma dziļuma un plašuma ziņā pilnīgi noteikti viena no labākajām šogad Latvijā.
Oct 18 15:36 [info]winstons:
Diezgan ilgu laiku esmu dzīvojis ļoti trūcīgi un man šķiet, ka tā ir laba pieredze.
Oct 18 15:35 [info]sickboy:
Dvīņu liesma mani mīl, kā Jēzus mīlēja savu draudzi.
Oct 18 15:22 [info]ulvs:
normie drugs
Man patīk, ja mana karstā, melnā kafija smaržo nedaudz pēc pelējuma. Burtiski acquired taste.
Oct 18 15:22 [info]heishy:
Beidzot arī darba telpas pieskandina radio XOFM džezīgās skaņas.
Priecīgs.
Oct 18 15:20 [info]etalonfunkcija:
14 dienas. Firma izziņoja, ka meklē jaunu darbinieku - zīmola menedžeri. Es kaut kā briesmīgi sapriecājos un sāku apdomāt šādu iespēju, jo produkts man pazīstams, darbs ar medijiem, tekstiem, bildēm, vizuālo u.t.t., pie tam pusslodzē. Tomēr šorīt parunāju ar A., un viņa teica: "Es domāju, ka tev to nevajag. Atceries, kāpēc tu gribēji prom." Un viņai ir taisnība. Man jānomierinās. Jāpārstāj ķert ērtas iespējas tikai tāpēc, ka ērtas.
Oct 18 15:17 [info]f3:
man pēkšņi palika tik ļoti bēdīgi par to ābolu sulu. kas tas ir
Oct 18 15:13 [info]un:
Tādas vārgas atmiņas par remontu, es gāju pārsvarā tur, bet neko dižu uztaisīt nevar, jo ko gan var parādīt, tā, ka bilde vai kāds mistisks jumts. Ēdot bēru mielasta atliekas, ir prātam neaptverami debila skola, kur skolotāji. Priekš kam? Tieši tāpat, padomās pirms stučīs, viens idiots un ievietos fotogrāfijas. Beidzot jāpārtrauc gaidīt, kad ar pasauli viss būs kārtībā, es pārliecinājos par tās nepiekāpību, kad piedalījos tajās spēlēs. Komandas, kuras par boulingu neko nesaprot, tās tagad spēlēs. Nabadzība attiecībā uz režīma maiņu, uz saprotamām hroniskām slimībām, piemēram. Aprobēšanas OK.
Oct 18 15:07 [info]pe:
man nepatīk gaisma, kas uzspīd pēc lietus
Oct 18 15:04 [info]virginia_rabbit:
"forši būtu, ja tu pats varētu pārvērsties par daudziem un viņi katrs darītu, ko prot, bet īstais tu varetu atpūsties" - Eižena šodienas atziņa.
bet vispār man skolnieks E patīk daudz labāk par bērnudarznieku E, kurš nesa mājās tikai jaunas tizlības un sūdzības. tagad viņš nāk mājās ar idejām, ir pacilāts un apmierināts ar dzīvi. cerams, ka nenoplaks, kad sapratīs, ka skola nekad nebeigsies .
Oct 18 14:56 [info]sickboy:
Kā "cilvēks", kas nekad nav mācījies spēlēt klavieres, cenšos izdomāt klavieru pavadījumu vienai savai dziesmai. Drusku trūkt pacietības. Man ir uzmanības deficīta sindroms. Bet tā jau skan labi!
Oct 18 14:55 [info]tiesibsargs:
darba uzdevums
man šķiet, ka ciba kopumā nav pietiekami feministiska. te pienāktos izveikt kādus pozitīvās diskriminācijas pasākumus. un "awareness raising" kampaņu!
Oct 18 14:54 [info]sickboy:
Shut the fuck up
You're a fucking cunt
Shut the fuck up
You're a stupid cunt, suck my dick
Shut the fuck up
Stop being a fucking cunt
Shut the fuck up
Nobody even wants you here
Oct 18 14:53 [info]ingmars:
vārdi
Sen nav bijis tā, ka man trūktu vārdu.
Oct 18 14:52 [info]zum:
Es tikai vienu pasaku. Viesiem kas piespieda bērnam pamest māti, būs ļoti, ļoti slikti, ja viņi tikpat cītīgi nepiespiedīs bērnam atgriezties.
Oct 18 14:52 [info]un:
Es rakņājos pastētē, gatavs privātajai mega iepirkšanās sērgai, lietus bērzs ir dvēsele manām rokām, pabērns, saite uz mega iepirpkšanos, mega nāvi, mega tukšumu, Bosfora šaurumu, dziļāko kārtību (frikadele - kotlete - viltotais zaķis - gaļasmaizes klaipiņš), tā ir gaļa kas garšo pēc maizes, gridām ir sienas, grīdu sienas, bitmax mega iepirkšanās, superkaralis.
Oct 18 14:51 [info]santech:
Ko es tikko sapratu - adbloks taču nedarbosies facebook watch vidē. Atšķirībā kā jūtūbā.
Oct 18 14:51 [info]santech:
Ko es tikko sapratu - adbloks taču nedarbosies facebook watch vidē.
Oct 18 14:50 [info]f:
izrādās, nopirkt glaunu pidžamu pieaugušam vīrietim (tā ap 50) ir neiespējami.
nevis gandrīz neiespējami, nevis teju neiespējami, nevis "neiespējami", bet - neiespējami.yelp!
Oct 18 14:50 [info]summoned:
Nesen nolēmu, ka vajag veltīt divus vakarus nedēļā kursiem. Tagad man ir grūti un mēģinu izdomāt, kā pārplānot dzīves ritmu, lai tiem pa īstiem atrastu vietu. Tā tik izskatās, ka es brīvajā laikā neko jēdzīgu nedaru un bezjēdzīgi "laižu luni", un vispār, man taču ir tik daudz brīva laika. Vispār jau es tad lādēju baterijas.

P. S. Skumji sapratu, ka šonedēļ tomēr nebūs enerģijas kādai ilgi un diezgan nepacietīgi gaidītai aktivitātei ar draugiem. Nekas, nākamreiz.
Oct 18 14:46 [info]un:
tik lielas priekšrocības, norādīja Mills, atšķirībā no jumta ar virsmām ne tikai ieviesies bieži padara vājākās radības, kā arī materiālo labumu zaudēt daudz vairāk nekā bija izcila mākslinieka saruna veido nepareizu interpretāciju maina pret iespēju darbu vispār un par
Oct 18 14:40 [info]un:
Bieži nenākas nožēlot nokavēto.
Oct 18 14:35 [info]ilona_pop:
4.dienu viena viesnīcā, slima
Kuro dienu, nedēļu, mēnesi viena
Cīrihe? Haha
Darbs ar akadēmiju savienojams? Haha
Nauda studijām? Haha
Hahahahahha
Oct 18 14:32 [info]un:
Žurnāls Elita -- abiem dzimumiem, kurus mēs mīlam.
Oct 18 14:29 [info]dis:
nejūtos labi, laikam par daudz viena un mazas, mazas AD lomkas. neesmu ietojusi kādas 4 - 5 dienas un šoreiz atgāju ļoti ļoti lēnu.
rīt Malduguns balle iekš THC. svētdien došos uz ģermāniju, kādu nedēļu pamētāšos apkārt, atpakaļ stallī pie mīluļiem un domājams, ka vīkends Berlīnē būtu labs veids kā nosist laiku, satikt cilvēkus svarīgos.
klausos https://kaelanmikla.bandcamp.com/album/k-lan-mikla

kaut ko daros. nepadaru daudz.
Oct 18 14:29 [info]un:
Klausule bbbdasssbbbbbsbbsbbsbsbsbssbbsbsbsajsajkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkskakknonwdmsdomsdodsd msdms dnsnds,dmsmonoimsdand madlmadmajsoa saapapapapappos posts posts sagādātā nauda, visas naudas zīmes ir ar apzīmētām sejām, kas tad tas, kādēļ tas mēdza būt tā, ka neatkārtojās nekādi vārdi un teicieni tajā, kas nāca pie mums vakar, aizvakar, bet tagad citas lietas un zīmes, vārdi ir tie paši, bet tie izklausās citādi.
Oct 18 14:29 [info]glam_our:
par dzīves ilgumu
- nopirku diedzējamo burku, drīz mēs būsim nemirstīgi!
- bet tu velo atstarotājus nopirki?
- bļe.
Oct 18 14:27 [info]inese_tk:
Dāmas un kungi - pieejami 2 ielūgumi uz izrādes "Pavasaris" ģenerālmēģinājumu, šovakar, 19:00, Rīgas cirkā.
http://kvadrifrons.lv
Oct 18 14:21 [info]sickboy:
Cik es saprotu, vieglākais veids, kā pelnīt naudu, ir taisīt youtube videos ar Kinder Surprize olu atvēršanām. Tādiem kanāliem ir ap 3 miljoniem subskraiberu. Amazing! Piecgadīgie to mīl.
Oct 18 14:16 [info]dienasgramata:
DELFI. 'Attīstībai/Par' piespiež ZZS atteikties no brīvprātības principa
Oct 18 14:01 [info]tiesibsargs:
paskaidrojums
es neplānoju doties mūžībā.
Oct 18 13:33 [info]kapnutelpa:
joprojām manifestēju uz ielas cilvēkus, par kuriem daudz domāju. tas gan strādā tikai tad, ja manas domas par to cilvēku ir apvītas ar paranoju, aizdomām un greizsirdību
un nebeidzu brīnīties ik reizes, kad tas notiek, lai gan makes perfect sense
Oct 18 13:25 [info]au:
ak jā, es berlīnē neesmu bijusi jau trīs gadus, es noteikti vairs neko nezinu. ja mums tur tā uzspīdēs kāds platais vakars, kur jāiet? kur jāiet bārgājienā?
un vai ir kaut kādi jauni rajoni, kas jāapskata, vai, nezinu, jauna pasaules lieliskākā brančotava vai bibliotēka?
vai leijerkastnieks starp brandenburgas vārtiem un reihstāgu vēl stāv?

nu, tātad. varbūt ir kas lielisks, ko nepajautājusi neuzzinātu un palaistu garām.
Oct 18 13:11 [info]punkts:
Stāvēju pie pisuāra un man kaut kas iekrita zobā, tieši iekrita iekrita zobā.
Oct 18 13:08 [info]umi:
jaut.
Kam rāda savu sašutumu Saeimā netikušais, šoreiz neievēlētais kandidāts (dzimumam nav nozīmes), t.i., lūzeris,
kad viņu publiski intervē un viņš, uzmetis lūpu, stāv kameras priekšā? Kam viņš tai brīdī velta savu skatienu un draud, ka nekur projām neies?:-)
Oct 18 13:07 [info]zum:
Es viņiem tā parādīšu, par māti ziņu nav, ka viņi nezinās cik viņi veci.
Oct 18 12:58 [info]viux:
im too old for spending time in voluntary boredom
Oct 18 12:46 [info]melnbaltalapsa:
Dzejas rupors
Dzeja. Arī no manis. Droši, nāc ciemos.
https://www.facebook.com/1664354270457412/posts/2703097053249790/
Oct 18 12:44 [info]kakjux:
pēc ļ jaukas tikšanās ar TrakZ, es vispār vakar ielīdu migā diez gan agri, jo bija tā pienākuma apziņa, ka septiņos jāceļas. pamocījos ar bezmiegu, bet tad kaut kā pēc pusnakts puslīdz efektīvi aizmigu. pamodos, protams, piecos no rīta un nesapratu, wtf. pamocījos kaut kādas jocīgās pārdomās par dzīvi, kāda tā ir. par neapsolījumiem un par ironiju. bija mazliet pāri sešiem, kad pēdējoreiz paskatījos pulkstenī, un nolēmu, ka huiņa viss, dzīve ballīte. nākamais, ko es saprotu ir tas, ka es esmu pamanījusies aizmigt un man zvana jobani modinātāji. izslēdzu visus un sapratu, ka šodien nebūs tā diena, kad es celšos septiņos. ne šodien. un gulēju līdz nākamajiem modinātājiem, kad uz darbu jāceļas.

bet kas svarīgi ir tas, ka manā sapnī jūzerneims [info]neoplasm tika ievēlēta par LV prezidenti. it was.. everything! :D Neō tur konkrēti uhti. meta visu ārā, atteicās lietot kosmētiku, atlaida čupu cilvēku un visādi bija fabulous. tas bija konkrēti lieliski, cik nu es to sapni atceros. žēl, ka detaļas vairs īsti neatceros, bet ir tāda vague recollection of general epicness.
Oct 18 12:34 [info]umi:
beidzot biju apmeklējusi Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (pēc remonta), gāju pārsvarā dēļ grīdas, interesēja - kas tad tur tāds ir;
par to daudz trina mēles, ka defekti bija un vispār neskaidrības:-)
Vīlos! Bet ne grīdā.
Grīda neizraisīja nekādas emocijas - tas jau bija skaidrs, ka neko dižu tur uztaisīt nevar, jo naudas nekad nekam nepietiek vai nav.
Maz mākslas darbu ir apskatāmi. Praktiski izskatās, ka nav daudz, ko var parādīt, bet tā taču nav!
Elpa neaizraujas, kas mākslā notiek - nav skaidrs, jo ir vai nu balta bilde vai kāds mistiski safabricēts dvēseles kliedziens, ko pat ir bail mēģināt saprast.

žēl...

P.S.Aizmirsu galveno piebilst - ļoti labs un dabiski skaists skats no jumta!
Oct 18 12:34 [info]au:
savu pārības piecgadu jubileju nosvinējām, no plastmasas traukiem ēdot bēru mielasta atlikumus.

(dzīve ir nenormāli gara jeb tas, kas ir noticis pēdējos piecos gados, ir prātam neaptverams apjoms)
Oct 18 12:32 [info]tipa75:
Dzīve ir skaista tieši tāda, kāda tā ir.
Oct 18 12:23 [info]zum:
Un nākamā būs skola. Es teicu Mattias, tai skolā nevajag sūtīt. Tā ir debila skola, kur skolotāji mainās ik pa pusgadam. Nē, nē, Nahe tas direkors tikai esot liels dzērājs. Sülfeld tagad ir labāk. Lai atņem vēl kādai mātei bērnu, zinās, kā savas netīrās ķetnas mazgāt piecos ziepjūdeņos.
Starp citu, sava mirušā vīra skapī arī atradu ziepes piecas pudeles. Priekš kam?Tieši tāpat, kā viņa mammai, kura raudāja, jo kara laikā ziepes bija liels deficīts. Mēs gan zinām, no kā nacisti ziepes vārija.
Oct 18 12:07 [info]zum:
Es protams visu zināju, ko man atbildēs. Bet nākamreiz dažs labs padomās, pirms stučīt un denuncēt.
Oct 18 12:03 [info]liver:
I must admit I openly call myself a Communist partially because it drives idiots nuts and not out of any genuine allegiance to a legit commie party.
Oct 18 11:58 [info]dienasgramata:
RIGA.LV Dažādu pilsētas apkaimju iedzīvotāji sociālajos tīklos sākuši ievietot fotogrāfijas ar maziem putniem, kuri, neskatoties uz savu mežonīgo izcelsmi, nez kāpēc atteikušies patstāvīgi lidot un viegli devušies rokās.
Oct 18 11:46 [info]martcore:
par nhl
pirms nhl jaunās sezonas es sev teicu - ar čikāgu viss būs labi, tikai ir beidzot jāpārtrauc spēlēt šos visus mežonīgos overtaimus
pagājšgad hokeju ar čikāgu varēja ieslēgt 61-jā minūtē, lai pārliecinātos, ka ar pasauli viss ir kārtībā. ar black hawks gan nē
manuprāt, ja šie visi klači kaut kā audzina komandas raksturu un nepiekāpību, tad var jau arī nedaudz pāraudzēt - tobiš, spaidermenu uzbarot tik korpulentu, ka viņš pa saviem tīkliem vairs uzkāpt nekur nevar

tagad ir sākusies jaunā nhl sezona, un čikāga ir nospēlējusi piecas spēles
TĀS VISAS IR BEIGUŠĀS AR OVERTAIMIEM.
bļaģ, viņi to speciāli dara vai kā
viņi ir pat pamanījušies izspiest asinis no akmens, tobiš, overtaimu no komandas, ar kuru nekādi overtaimi būt nevar - no toronto-2018
es šo maču, starp citu, redzēju, tas vairāk atgādināja nevis hokeju, bet boulingu, taču tas nemaina lietas būtību

jā, pateicīga komanda totalizatora likmēm
Oct 18 11:32 [info]de_profundis:
iepriekšējos ierakstos minētā drošības sajūta ir pazudusi. sk. V., J., L., piemēram. H. pilna pasaule ar... labāk neteikšu ko. man laikam ir skaidrs, ka mani nevar izārstēt. man patīk vārds "inconsolable". kā dzīvot, ja esi "inconsolable"? varbūt vienkārši sākt ar to rēķināties. pieņemt, ka tas nozīmē īpašas vajadzības attiecībā uz režīmu, darba grafiku, socializāciju, attiecībām, kustības/atpūtas proporciju, uzturu, arī pilsēta vs. daba, utt. nekas traks, tas ir apmēram tā, kā cilvēki dzīvo, piemēram, ar dermatītu, fibromaļģiju vai citām līdz galam nesaprotamām hroniskām slimībām, kur visu laiku ir citiem jāskaidro, ka, sorry, to varbūt nevar redzēt, bet man ir tik slikti pašlaik, ka es nevaru pastrādāt.
Oct 18 11:24 [info]zin:
šodien atkrita masāža un jau jūtu vēlmi pēc aizlāpstiņas muskuļu probēšanas.
kas interesanti, pirms viņus sāk aiztikt, šķiet, ka viss ir daudzmaz ok.
vingrot vairāk vajag.
Oct 18 11:22 [info]zizii:
Es esmu mazohiste.
Oct 18 11:19 [info]zum:
Baigo skandālu uztaisīju, nosaucu visus par meļiem, kartupeļiem un pajautāju vai kafijiņu jau uzvārījuši. Zinās kā atņemt mātei bērnu un klačoties un bolīt acis, ka neko nesaprot. Idiņi.
Oct 18 11:12 [info]sirualsirual:
zhurnaalisti bildina
"vai tu mani preceesi un kaapeec?"
Oct 18 11:10 [info]vilibaldis:
Izskatās ka man izdevies iztērēt providences iedalīto "lielisko kursu pasniedzēju" limitu. Šī ir vienkārši briesmīga.
Pirmoreiz dzīvē sastopos ar metodi sēdēt stūrītī klausītājiem aiz muguras un murmulēt zem deguna....
Oct 18 10:31 [info]vakardiena:
Vai Jūs nepieciešams izglābt?
man reizēm liekās, ka es deep down inside zināmā mērā gribu, ka pret mani izturas, ne gluži slikti, bet... Ar to es gribu teikt, ka man vismīļākie cilvēki ir bijuši cilvēki, kas ar savu rīcību bieži man likuši skumt.
Tālāk par šo teikumu netieku, jo viss, ko rakstu liekas muļķīgi.

Ar to es gribu teikt, ka randiņi, ziedi, pikniki un būšana man blakus, paldies nē, lūdzu ļaujiet man ilgoties pēc man pagrieztās muguras.
Oct 18 10:14 [info]f:
patiesībā man nemaz nepatīk, ja zvana kaut kādi sveši cilvēki un uzrunā mani vārdā vai arī jautā, vai runā ar f.?
varbūt viņiem māca, ka tā tu nodibini baigi tiešo kontaktu uzreiz, bet man drīzāk nostitas vēlme runāt ar tādiem okšķeriem.veikalā taču neviens pārdevējs nenāk klāt un nejautā tūlīt tavu vārdu.
Oct 18 10:00 [info]ena:
Rakstu graamatu kaa visu sacakareet bez priekszinaasanaam piecpadsmit dienaas
Oct 18 09:39 [info]lavendera:
Atvēru paralēli palasīt "Mazos, brīvos ķiparus" un "Mazo, brīvo cilti".
Dramatiska garšas atšķirība jau pirmajās divās lapās.
Oct 18 09:31 [info]zum:
Es vienkārši beztekstā paliku. Itzstet amt atsūtījusi naudu atpakaļ par samaksātajiem atkritumiem. Nevis atpakaļ atkritumu urnas sagādājusi. Viņi tiešām debili. Kā ar pusdebilien 3 gadus veciem bērniem tad laikam arī jārunā.
Oct 18 09:02 [info]ingmars:
KUPUU
Kanje Ugandas prezidentam uzdāvina Undertale (Nintendo Switch versiju).
Oct 18 08:52 [info]apelsiina_miza:
kosmoss.
totāls.
pēdējā nedēļa.
HP maratons?
Oct 18 08:41 [info]ij:
Hej!, Hi!, Labriit!, Sehr geehrte Damen und Herren!

Ir leekusi saule! Mosties laiks un dziivot!

Cienaa un vienaa mieraa,
ij
Oct 18 08:22 [info]kreiza:
Vakar gribēju izmazgāt drēbes. Iegāju virtuvē un ļāvos iedvesmai. Izņēmu visus brūkleņu maisiņus no ledusskapja un uzvārīju brūkleņu biezeni. Drēbes tā arī palika nemazgātas.
Oct 18 08:19 [info]fedrs:
Oct 18 07:04 [info]zum:
Rīt jānomaina ziemas riepas. Ievēlu priekšnamā, bet tā gumijas smaka rauj elpu ciet. Ko viņi tur piemaisījuši tai gumijā nav saprotams.
Oct 18 06:57 [info]zum:
Protams ka Esbe bija dziļi apmierināts par visu, kas tur mājās palika. Pat tualetes papīru viņiem atstāju veselu paku. Protams, ka viņi rauks degunus un klačosues, kādas lielas vērtības ārzemniece savāķījusi. Viss taču tik lēts, tik lēts. Nu tad to lētumu es arī savācu. Ja kaut pa ausu galam no Oering puses dzirdēšu ko sliktu, iesūdzēšu. Lai iemācās turēt muti.
Oct 18 05:47 [info]sickboy:
Pēdējā laikā intensīvas enerğijas gaisā virmo - daudz vieglāk meditācijā uztvert Kosmosu un daudz vieglāk būt sirdī. <3
Oct 18 00:30 [info]temperature:
188 (šņak)
es esmu savas vides spogulis. tērbatas ielas dzīvoklī ar augstiem griestiem es esmu bohēmiste, kas smēķē daudz un runā par skaistām lietām. mammas dzīvoklī, kurā kuras krāsns, es esmu mājīguma un siltuma iemiesojums, izmainās pat mana balss. skaļos bāros es esmu atvērta, skaļa un runātīga šķelme. restorānos es esmu liega pianiste, noliekot dakšiņu ar elegantu loku.
šajā tumšajā, netīrajā, nekārtīgajā dzīvoklī es esmu sagumusi, maisīga, vienmēr īgna kaudze. kaķi plēšas bez apstājas, kaimiņi kliedz, kanalizācija streiko un virtuves virsmas ķīp. es pievelkos ar lipīgu putekļu kārtu, es elpoju sekli, un mani pirksti ir zili. es esmu meža veča dzelteniem, izbirušiem zobiem. es esmu bezpajumtniece ar raustīgu plakstiņu un neizturamu elpu. es esmu sēņu un sūnu paugurs, kam pat skudras met līkumu. es esmu prauls, piepe, purva rāva. manis nav, ir tikai stress un šņakstinoši lāsti. savelkas zobi.
es gribu no tā bēgt. drīz es no tā bēgšu. tikai nedrīkst paņemt tās suņusēnes līdz.
Oct 18 00:29 [info]khosmos:
Kā atkal redzēšu kādu dronu zemes īpašuma teritorijā, nošaušu ar loku un izlikšos, ka nezinu, kur palika. Tad pārdošu rezerves daļās. Ja lidos zemu, sadauzīšu ar pirmo ieroci, kas trāpīsies pa rokai. Man patīk doma par mini arbaletu. Nākotnē dibināšu sabiedrisko organizāciju "Privātums pret droniem". Mēs tos tizlos dūcējus nošausim ar harpūnām un izcepsim Līgo ugunskurā reizi gadā lielā kaudzē. 2017. gadā Vecdaugavā bija pilns ar tiem mēsliem, es vēl domāju, nafig kaimiņš ziemā malku zāģē, nafig, zobus tīrot, lampiņas pa logu redzu
Oct 18 00:16 [info]ruk:
Pozitīvās blaknes - vakar sapnī biju apciemot savu veco pamatskolu, un tur pagarinātajā grupiņā uzstājās Jay-Z ar savu dj setu, kurā viņš spēlēja Beyonce dziesmas.

Un - kurš guļ, tas negrēko!!
Oct 18 00:13 [info]ruk:
Pēdējā laikā kā zāles izmantoju iešanu gulēt. Tāpēc arī dažreiz jau 21:00 vai 22:30/23:00, kas man ir agri. Ērta aizbēgšana no emocijām utml. Kādu laiku strādā. Šobrīd jau prasās pēc īstena ziemas miega...

"Nolādēts liktens cilvēkam būt" <3
Oct 17 23:50 [info]rugetta:
kad es izdomāšu, ko uzrakstīt par džeku vaitu, pēc tam rakstīšu mājasdarbus. man gribētos domāt, ka es izsvīdu pilnīgi visus sūdus un šīrīta saullēkts braitonā bija muļķīgi jauks, simbolisks sākums kaut kam labam.
Oct 17 23:49 [info]zum:
Protams ka māte neatnāca. Atnāca pacs erbe ar dēlu un vēl vienu veci. Protams, ka es zvanīju advokātei, čto za herņa. Protams, ka visi izdzīvoja. Protams, ka rs pa burzmu šo to pateicu un ja nepateicu, devu mājienus. Beidzot tas ir garām. Fui!
Oct 17 23:48 [info]nelabrit:
silti oktobrī
es vēl joprojām netieku galā ar ideju par teleportāciju. kāpēc tā vēl nav izgudrota? cik ilgi vēl jāgaida, lai amerikai uzbruktu citplanētieši un visas fantastikas filmas kļūtu patiesas?
Oct 17 23:35 [info]kisswithafist:
Šovakar redzēju až divas zvaigznes nožaujamies.
Oct 17 23:33 [info]inese_tk:
oktobris
visu laiku liekas, ka gribas kaut ko ierakstīt, bet īsti nezinu ko. pēdējās nedēļās ir maz gulēts, vēl mazāk būts mājās un ir darītas daudz, daudz dažādas lietas. esmu bijusi scenogrāfe, producente, apkopēja, sabiedrisko attiecību speciāliste, sagādniece, brīvprātīgo koordinātore un brīvprātīgā darba veicēja, tekstu redaktore, gaismu māksliniece, biļešu kontroliere, ziņnese, interjera dizainere, biroja vadītāja un vēl nezkas. JRT aktieru kursa uzņemšanai bija tā reklāma par to, ka jākļūst par aktieri, lai iejustos visdažādākajās profesijās. ziniet, pilnīgi pietiek ar stāvēšanu pie maza, jauna teātrīša dzimšanas vecā, spokainā un kultūrslāņa pilnā ēkā.
"Brīnuma skartie", manuprāt, ir izdevusies brīnišķīga, izstāde "Interlūdija" ir jocīga, bet man pat neriebjas (lai gan mēdz riebties šāda veida māksla), Ezeru konča kophostošana ar cirku bija ļoti stresaina, bet es enīvei labi pavadīju laiku. paši Ezeri gan mani totāli neuzrunā, liekas pilnīgi garlaicīga ļurināšana. protams, prieks, ka citiem patīk. Ekskursijas pirmizrādē, krodziņā "Pie Sniķera", ēdām Terapijas nemeduskūku un sāļās uzkodas. es tāpēc neaizgāju klausīties Thurstonu, jo bijām tieši atkorķējuši pirmos pirmizrādes šampjus un tas mirklis likās kaut kā emocionāli svarīgāks, nekā koncerts. no Skaņu meža es redzēju tikai Tesu un beksteidža for free alkoholu, kas būtiski ietekmēja nākamās dienas pašsajūtu, pieejamo outputa levelu un performances kvalitāti. man patīk darīt skaistas, jocīgas, smieklīgas un īstas lietas kopā ar šiem cilvēkiem. bet mazliet lauž uz pusēm arī tā sajūta, kas ir izraujoties uz mirkli līdz mājām (vai vienkārši domājot par tām). līdz savam mazajam namiņam provincē. tad atkal negribas braukt projām no turienes, tikai kurināt krāsni, dārzā šņikāt nost dažādus fotosintezēšanu beigušus lakstus, pastaigāties, grābt lapas, turpināt peldsezonu un apciemot zirdziņu. svētdienas vakara izjādē pa pļavām satikām milzīgu, daiļragainu briedi, bet atceļā pa baltu miglas jūru ar it kā palēninātiem lēcieniem, kā delfīns, peldēja stirna. un Smiltenē pat uz VIDu iet ir patīkami. šonedēļ cirkā ņemamies ar Valmieras "Pavasara" pārlikšanu uz zirgu staļļa skatuves, ir mazliet mierīgāk nekā iepriekšējā nedēļā. vakar pat aizgāju noskatīties Zvērīgo mīlu Dērķikā un pasēdēju Pilī un Aptiekā, gaidīdama kad darbu beigs trupas tehniskais direktors. Zvērīgā mīla bija samērā smieklīga, dažas ainas izcilas, bet kopumā palika tāda "nu un?" sajūta. rīt paralēli "Pavasara" gatavošanai sākas mēģi izrādei, kas man būs jāproducē. interesē un bail vienlaicīgi. ļoti gaidu atklāšanas mēneša noslēguma pasākumu t.i. Andra Dzenīša vīriešu dziesmas Armanda Siliņa izpildījumā. ceru, ka man būs laiks ne tikai stresot par pasākuma norisi, bet arī noklausīties pašu konci. nāciet arī jūs.
Oct 17 23:26 [info]remisija:
Bija vērts iet uz Mac DeMarco koncertu, lai kaut reizi dzīvē dzirdētu kādu izrunājam vārdu 'curmudgeon'.
Oct 17 23:11 [info]ulvs:
viceroy
Brīnos, ka ko šādu nebiju iepriekš dzirdējis. Pizģets.
Oct 17 23:07 [info]nova:
Izmēzu bij.radu Augeja staļļus,pieteicu dokumentus testamentam.
Ražïga diena.
Oct 17 22:46 [info]koks:
Pēdējajā laikā es esmu pazaudējis pēdējās gaumes paliekas - klausos krievu synthpopu un skatos The Originals, taču pēc Sepulturas paklausīšanās jūtos, ka esmu atkal šķīstīts un varu turpināt savu pagrimumu.

P.S. Dante XXI ir labākais Sepultura albums, man šķiet.

https://www.youtube.com/watch?v=WaxGhDR5Djg

P.S.Y Un The Originals īstenībā ir pat labs seriāls, nebiju to gaidījis.
Oct 17 22:45 [info]ierindnieks:
Zeme ir piespiedu nomā
Oct 17 22:40 [info]heishy:
That is so true. I often feel misunderstood and alone and real friends are very few.
Oct 17 22:31 [info]hauf_milk:
Kad aizej pēdējās 10 minūtēs uz aptieku, un tur nav elementāru antidepresantu, kurus Kanādā pārdod pat uz ielas, kā lai tu organizē savu iekavēto darbu gūzmu?
Sveiciens Kanādai ar "legalize"! Šeit var tikai gaidīt vecūkšņu, tupu un merkantīlu cilvēku izmiršanu pietiekamos apmēros, lai te kaut kas mainītos.

UPD.Pardōns agresīvs, bet varbūt vienīgi tupajiem, no visiem šiem, ir alternatīva nāvītei
Oct 17 22:13 [info]fedrs:
Vai zinājāt, ka ir divi Avišaji Koeni?
Oct 17 22:08 [info]neraate:
man ir ķirbis, kas ir salds un garšīgs, bet steidzami jāapēd. un cidonijas tādā pat situācijā. ir kāds labs ieteikums ķirbju/cidoniju kompotam? tūlītējai ēšanai. ar visu recepti, ja iespējams. ne pārāk stipru. kaut gan var arī tādu, sīčiem garšo arī stiprs
Oct 17 22:08 [info]romija:
Ko Tu teiktu par domu, ja tiktu veidotas lelles ar konkrētā brīža aktuālo personāžu sejām.
Tu pirktu? :) Kuru?
Oct 17 22:06 [info]magnolia:
Reizēm ir tik superīgi cept sīpolus un pabūt vienai.
Oct 17 21:23 [info]pavisam:
Interim Q3
Noguruma pakāpe - ieslēdzu waze un aizgāju uz veloceliņu staigāt...
Oct 17 21:22 [info]217:
ja nu noder
ja nu galīgi nav ko darīt, un gribās a)bakstīt telefonā aptaujas, b)novilkt telefonā appus, 2 minūtes paspēlēties, izdzēst, un saņemt par to mikroskopiskus centus (ļoti mikroskopiskus centus, aptuveni pusstundā-stundā $1), rekur mans afiliate links, https://featu.re/7NHS49, saņemto naudu var izņemt paypalā, amazon dāvankartēs un kkur vēl. neesmu gan pārliecināta, ka strādā lv, bet UK strādā gan.

apps mēdz gļučīt, aplikāciju vilkšanu ne vienmēr ieskaita, toties par atbildētajām aptaujam punktus saņēmu vienmēr. androīdā vēl darbojas ciešami, bet uz iphone vērās tikai brauzera lapā, tur pat nebija appa. bet $1 tāpat oficiāli saņēmu un ieskaitīja manā paypalā vakar jau. esmu ceļā uz otrutrešo dolāru lol.
galu galā, perfekti tiem, kam kā man nav brīvu roku un laika (tobiš laiks man ir, bet nekam produktīvam. ar vienu roku skatos bebi, ar otru spiežu pogas). nav nekas dižs, bet tomēr nauda no gaisa par neko gandrīz.
Oct 17 21:10 [info]zeme:
Akācijas ir briesmas. Pēc tikšanās ar akācijām palīdz tikai nazis,adata, ūdeņrdis un višņevska ziede.
Oct 17 20:58 [info]evia:
lol, es sapņoju vaļām acīm
Oct 17 19:58 [info]dis:
tīru skapīšus

https://radio-usine.ch/
Oct 17 19:55 [info]zin:
mēģinu saprast, kura ir pareizā robeža starp “ja kaut kas nepatīk jau pašā sākumā, turpmāk būs tikai sliktāk” un “nevērtēt pārāk bargi”
Oct 17 19:13 [info]indulgence:
rip
Nu ko - sēru vēsts izskanējusi, laiks tautiešiem ievērot tradīciju un dibināt piemiņas fondu...
Oct 17 19:13 [info]honeybee:
Dorians Pelēks

I

Ik rītu mostoties viņš atver muti
Pa rīkli izlien knakstoša čūska
Pār vēsajiem palagiem aizslīd
Un nostājas kaktā kā miets

II-IV )
Oct 17 18:36 [info]zazis:
Muzīk.
Aizkustināja ganrīz līdz asarām.

"es sāku stāstī t par ģimeni, kad man jautā kak famiļija."

https://www.youtube.com/watch?v=YfP_d3JePrA
Oct 17 18:29 [info]atraiszens2003:
NPC memes/ left-right etc.
NPC mēmes mazāk kā mēneša laikā ASV kreisēji noskaņotos ir pamatīgi sadusmojušas, tā izskatās. Par to man ir prieks, bet problēmas ir divas.
1. Cilvēki līdz galam nesaprot, ko nozīmē būt NPC. Tas nenozīmē, ka tev nav sociālās dzīves vai prasmes komunicēt. Nē, ja cilvēks komunicē tikai čanā, viņš ir prasts antisociāls kroplis. Svarīgi ir tas, ka NPC nav normiji, būt NPC nozīmē, ka tu klausies kaut kādu podkastu vai ziņas un visam piekrīti, lasi rakstu par da jebkādiem deģenerātismiem un piekrīti, klausies savu profesoru un atkal — visam piekrīti. NPC ir cilvēks, kas nav spējīgs analizēt apkārt esošo un rīkoties patstāvīgi. Viņam nav iekšējās balss, viņš ir pakļāvīgs gan peer-pressure, gan mob-mentality.
2. Tāpat kā visi geju un nēģeru labsirdīgie aizstāvji (“komunisti”, liberasti utt.) lielākoties ir NPC un seko, piemēram, Džona Olivera vārdiem kā baušļiem, arī liela daļa Trampa aizstāvju ir NPC, nu, c’mon! Kā var neredzēt, ka jūs uzvedaties kā bars un sekojiet konkrētam dialoga flowchartam? Manuprāt, parasti konservatīvie un neoconi ir tikpat atpalikuši kā liberāļi un kreisējie. Un es NEESMU centrists.
Jāatzīst, ka arī šajā (manā) viedoklī ir ļoti daudz subjektīvā, jo lielā mērā aizstāvu Alt-Right, jo man vienkārši simpatizē Spensers, Teilors utt., bet šī grupa ir tik neliela, ka tur vēl nemaz nevarētu parādīties NPC uzvedība.
Labi, jābeidz dirsties netā, jāsāk rakstīt kursa darbs.
Oct 17 18:25 [info]stradnieks:
Noisia & The Upbeats - Dustup
Oct 17 18:12 [info]ulvs:
- Es šad tad uzvedos drosmīgi, lai arī esmu gļēvs, un šad tad izklausos gudrs, lai arī esmu stulbs.
- Nē, tā tev tikai šķiet.
Oct 17 17:44 [info]ulvs (in [info]pajautaa):
Pie kāda info avota jūs aicinātu vērsties cilvēku, kuram nav ne sajēgas, kā raksta pieteikumu ES (un/vai LR Kultūras ministrijai) ar mērķi dabūt finansējumu kulturālam projektam? Un par citām ar tēmu saistītām lietām. Vai kādam ir pieredze šajā jaut.? Ja jā, es ļoti vēlētos ar tevi parunāt privāti. Neuztraucies, nekas apjomīgs - vien pāris jautājumi. Atraksti uz u.ulvis @ gmail. Vai ieraksti šeit, komentāros, savu epastu vai pašu info.
Oct 17 17:22 [info]sickboy:
https://m.youtube.com/watch?v=bZYh-YgYvFQ
Oct 17 17:17 [info]he_bildes:

saullēkts tumšajā kaktā )
Oct 17 17:07 [info]vakardiena:
atkarībā no tā, kā es formulēju izdarīto, es jūtos vai nu pieļāvusi kļūdu vai arī pieņēmusi labāko iespējamo lēmumu. Vai es bēgu no grūtībām vai arī es beidzot atsakos atrasties neveselīgās attiecībās.
Atvērtās beigas. Ar lūgumu parūpēties par sevi, lai dotu iespēju mums. Un jā, paldies, lūdzu, protams, ka es zinu, ka tās pavisam mierīgi var būt beigas ar punktu, bet kādam ir jāparūpējas arī par mani, un neviens cits bez manis to nedarīs.
Vēl jau, protams, var būt tā, ka mans prāts šo visu līksmi sabotē un patiesībā mans mīļais draugs man piedāvā pavisam veselīgas attiecības. Lai arī šaubīties ir manā dabā, šai versijai es ticu tikai nedaudz.
Oct 17 17:06 [info]ieraksts:
"Вот бы коммунизм работал так же хорошо, как и фидбэк"
muzikālais plāns rudenim izskatās ja ne pavisam gatavs, tad vismaz iesākts.

noklausīties visu no japāņu psychedelic/noise-rock grupas Les Rallizes Dénudés.
noklausīties visu Ļetova projekta Коммунизм daiļradi.

SONIC DEATH koncerts Kijevā. jā, fuken Sonic Death (pārrakstījos nejauši kā Soviet Death haha)
Oct 17 17:05 [info]romija:
Viņas melo? Konkrētais ziņu dienests melo? Melo? Kurš? Kā Tev šķiet?
http://jauns.lv/raksts/arzemes/301225-puse-no-sievietem-eiropas-parlamentos-saskarusas-ar-draudiem-vai-seksualu-uzmaksanos?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites
Oct 17 16:35 [info]dombrava:
Redzēju sapnī garas, skaistas saulespuķes, kas novērsa uzmanību no skumja notikuma
The sunflower has developed unique meanings across the world as it spreads in the modern age, but many cultures share similar views of the flower thanks to its physical characteristics. Some of the most common meanings include:

  • Long life, mainly since most varieties stand in full bloom for months on end during the hottest days of summer
  • Feelings of adoration, admiration, and platonic love towards a person, such as a family member or friend
  • Loyalty and strong bonds between two people, as represented by the strong and upright stem
  • Seeking out positivity and strength, as the bloom turns to face the sun
  • Nourishing yourself and others, since the sunflower produces an abundance of edible seeds
  • Brightening your mood, through the vibrancy of the yellow or orange petals
  • Good luck and lasting happiness, especially in the Chinese culture


P.S. Vispār jau sapnis arī tiešā veidā norādīja, ka man trūkst stingras gribas vai spēka pateikt un izrādīt to, ko es gribu vai negribu. Un arī saulespuķes simbolizē to pašu. Pat ja ne tik burtiski visam ticu, par sliktu nenāk atcerēties, ka par daudz ko arī pamatīgi jācīnās. Arī par saviem sapņiem. Un nav jābaidās no konfrontācijas ar citiem. "Dreaming of sunflower foretells that the dreamer needs a strong will and more self confidence to increase his happiness."
Oct 17 16:31 [info]snark:
meanwhile, in Poland
https://www.reuters.com/article/us-pgnig-lng-usa/polands-pgnig-signs-agreements-for-long-term-lng-supplies-from-u-s-idUSKBN1JN0LW

un vairāk info te:

http://www.thenews.pl/1/12/Artykul/370250,Polish-gas-giant-PGNiG-signs-deal-for-longterm-LNG-deliveries-from-US

Poland aims to stop importing natural gas from Russia after 2022, according to officials.

Ar turpinājumu šodien:
https://www.rferl.org/a/poland-seals-deal-to-buy-lng-from-u-s-to-ease-dependence-on-moscow/29548775.html

The move comes a day after PGNiG filed a complaint with the European Union's top court against a deal by the European Commission to settle an antitrust case against Gazprom.
The deal, reached in May, allowed Gazprom to avoid billions of dollars in fines after Poland claimed it had abused its dominant position as a gas provider in their region.
Oct 17 16:19 [info]nekurlande:
Jocīga sajūta. Labdarība, zāles, terapijas un tomēr tas viss nestrādā, jo vēzis nežēlo nevienu. Tādās reizēs gribot, negribot nākas no jauna atcerēties cik viss šis ir trausls. Es nezinu kāpēc šī informācija mani tā ietekmē...jaunības vienmēr ir žēl.
Tumsa ir nolādēta.
Oct 17 16:19 [info]lovenight:
Es nezinu kas tie par "melnajiem", kas man staigā pakaļ.
Zinu vienīgi to, ka ar katru reizi paliek aizvien smagāk
Oct 17 16:17 [info]roncijs:
draugi un kolēģi šēro par valteru frīdenbergu
Oct 17 15:32 [info]magnolia:
Turpinu pirkt dzeltenus traukus.
Oct 17 15:31 [info]magnolia:
Šodien gribu tikt atpakaļ Kr. burbulī. Tas bija tik tīri un laimīgi. Domāju par viņu un to, ka reiz atkal satiksimies. Un viņš teiks savu klasisko čauuuu un mani apskaus un nekādu murgu nebūs bijis. Tajā domu mirklī kāds puika pieskrien, dauzoties ar draugu un uzsauc: ņu, Kr! ar īso a.
Oct 17 15:18 [info]fermenta:
Sēžu saulītē, dzeru kafiju un klausos sienāža sisināšanu, kurš nodod savu atrašanās vietu lēkādams pa sausajām un pat zem viņa svara grabošām lapām.

Joprojām remonts. Joprojām ieslodzīta. Kārtējā nedēļa nākošās gaidās.
Oct 17 15:11 [info]ena:
Fak sajutu greizsirdiibu
Oct 17 14:47 [info]penny_lane:
kāds zina, vai un kā var nolādēt audio no LR (lsm) arhīviem?
Oct 17 14:46 [info]gnidrologs:
This is why left can't meme. :hahaohwow.jpg:
Oct 17 14:38 [info]gnidrologs:
cuckenwagen
9/11 terrorist grins on holiday plane

[​IMG]

Flight AT811 (Royal Air Maroc) from Frankfurt to Casablanca. Mounir el Motassadeq (44) is smiling

He was the first convicted 9/11 terrorist and was imprisoned for 15
years in Hamburg. Yesterday, Mounir el Motassadeq (44) was deported to
his home country of Morocco. On a holiday plane!At 6.03pm, Royal Air Maroc flight AT811 to Casablanca departed from Frankfurt Airport with the terrorist on board.Motassadeq had been a member of the so-called “Hamburg Cell” of death
pilot Mohamed Atta, who steered one of the two planes into the World
Trade Center in New York City on September 11, 2001.Motassadeq knew the attack plans and allegedly managed the attackers’
finances. He was sentenced to 15 years of imprisonment for complicity in
murder in at least 246 cases (the number of people who died in the four
planes that were crashed on September 11, 2001) and for membership in a
terrorist organization.

[...]

15 gadi, men. Kaut kāds holokausta noliedzējs šajā valstī dabūja 8ņus. Cerams, ka amerikāņi vismaz aizsūtīs kādu viņu nolinčot.
Oct 17 14:22 [info]spect_actor:
Suomi I
Vakar, kad izkāpu no kuģa Helsinkos, tramvaja pieturā mani sagaidīja puisis, kurš ar dūri iemauca pieturas stiklam un aizskrēja prom. Centrā cits jaunēklis čurāja uz pieminekļa. Uzreiz par to pastāstīju saviem somiem un viņi bija sajūsmā. Viens teica, ka tas visdrīzāk iestudēts tieši manis dēļ. Visu vakaru pļāpāju ar Astu. Baidījos, ka esmu šos cilvēkus satikusi tikai konkrētos apstākļos un, ka tagad mums vairs nebūs kopā interesanti. Bailes bija kļūdainas.

Šodien staigāju pa pilsētu, visur migla. Ļoti kvalitatīva.
Oct 17 14:04 [info]heishy:
Nu re, atļāvos nodarboties ar demolēšanu un viss pissī ofs ir pagaisis.
Have a buddhaful day.
Oct 17 14:00 [info]dis:
nevajag man tinderi
Oct 17 13:42 [info]ingmars:
NPC meme review
Es neuzskatu, ka cilvēkiem piemīt brīvā griba, tādēļ man nav problēmu ar apgalvojumu, ka visi cilvēki ir tikai staigājoši un runājoši automāti. Tajā pašā laikā ir absurdi apgalvot, ka tādi ir tikai kreisie, itkā visi labējie, šīs unikālās sniegpārsliņas, pie saviem uzskatiem būtu nonākuši tikai ar racionālu domu spēku.
Oct 17 13:34 [info]ingmars:
nekritizējiet to
Varbūt beidzot ir pienācis laiks legalizēt zāli?
Oct 17 13:31 [info]tiesibsargs:
life is life
Well you'll only ever really know you're living
If you're totally sure that you're dying
Maybe we get where we want to go, I don't know, fuck it
Maybe the earth opens up and swallows us whole

Well if I've got a leg to stand on
Then I'm pretty sure that I can work myself up into a run
And I'll keep heading your direction
Oct 17 13:31 [info]virginia_rabbit:
piketā
man ir tulzna no velo zvaniņa zvanīšanas
Oct 17 13:17 [info]tiesibsargs:
mačs ir sācies!


bekgraundam par zviedriju te var palasīties angliski
https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=2054&artikel=7067855
Oct 17 13:08 [info]tiesibsargs:
dienas atziņa
kas neriskē, tas nedzer alu
Oct 17 13:07 [info]vinsents:
Mēs, VARAM!
Ierindas pilsonim ir teju neiespējami izsekot līdzi šobrīd valstī notiekošajiem varas pārdales procesiem. Sarunas notiek aiz slēgtām durvīm, bet viss, ko dzird tauta, ir tukšas frāzes par 'darāmajiem darbiem'. Lai neapjuktu šajā pieredzējušo iluzionistu priekšnesumā, svarīgi koncentrēt skatienu uz būtisko. Mūsu gadījumā būs interesanti vērot cīņu par VARAM ministra portfeli. Nacīšu un ZZS bloks negribēs atstāt pagastvečus (Lembis included) likteņa varā un darīs visu, lai Bordāns cerētā portfeļa vietā tiek vien pie ēzeļa ausīm.
Oct 17 13:00 [info]sonnenwende:
pagajuso nakti beidzot igulejos. 150mg tilidins, pus grams zales un es pamodos tik ap 3 uz paris min, nebija ne sapju ne ka. sodien ar diezgan ok, neesmu vel dzerusi zales.
majas ir nereals bardaks, virtuve ir koridori, jo virtuve un viesistaba liks jaunas flizes. vel mazliet jaiztur. lai gan, ko tur turet, pec tam bus karta vannas istabai un trepem, bus loti zajebis bez dusas.
Oct 17 12:55 [info]sonnenwende:
un vel viena jauna ideja. nemaz ne tik nereala, bus javelta laiks vienkarsi.
Oct 17 12:49 [info]juriic:
.
consciousness is a field through which you can reach with your awareness.
Oct 17 12:43 [info]heishy:
Šodien dakterīši mani ir oficiāli izbesījuši.
Aizkaitinājumā ēdu banānu un domāju kā katru iepļaukāju pa seju ar tā mizu.

Nejauki. Baigi nejauki. Bet prieks, kur tu rodies.
Oct 17 12:41 [info]tiesibsargs:
sviests
hmm. izskatās, ka visiem pajāt, ko es te rakstu vai nerakstu.

var tak paizpaust viedokļus, svinīgi solos, ka nesitīšu.
Oct 17 12:40 [info]martcore:
incanti, kā diētu ievērotāji interpretē fišku "neēst pēc sešiem"
a trīs naktī - tas ir pēc sešiem vai jau rīts un jaunas dienas sākums?
Oct 17 12:18 [info]hederas_sieva:
Nr.424
Vot! Vakar biju Rīgā - kārtoju baismīgi svarīgas darīšanas un finālā nokļuvu Teikas pieturā, kur gaidiju vešanu uz "laimīgo zemi." Stāvēju pieturā visa tāda dasvīdusi, nogurusi un smēķējoša. Pēkšņi, visai raitā tempā, pie manis pienāca visai labi ģērbta pensionāre, ātri noskaidroja kādā valodā ar mani jāsazinās, žigli savilka raudamgrimasīti un vēl žiglāk sāka savu vijolīti: "naudiņas nāāāv, pensija māāāza, nesu pārdot pēēērlītes, vai man ir nāāāudiņa" es tikapt žigli atbildēju: "нет денег. вообще нет" (un to papildināju ar izcili izteiksmīgu roku žestu-pašai pat patika). Lēdija raiti novāca asaraino ģīmi, vēl raitāk izslēdza vijolīti un pavisam raiti aiztecēja tālāk. A' ko man? Sen vairs nespēju būt iejūtīga, līdzcietīga un visādi citādi -īga, jo lēdiju atceros jau desmit gadus atpakaļ un naudas pietiekami nav nevienam. Nop, sirdsapziņa nemoka, drīzāk dusma, jo gaudot, lai iedot ir visvieglākais ceļš. Vot!
Oct 17 12:18 [info]lavendera:
Nupat man izsniedza Pračeta grāmatu "Mazā brīvā cilts", izdevusi Zvaigzne.
Bet akurāt pirms 12 gadiem Zvaigzne ir izdevusi Prečeta grāmatu "Mazie, brīvie ķipari"!
Vai šitas ir kāds Gēte, kuram vajadzīgi trejādi tulkojumi? Man tā Zvaigznes taktika nav skaidra. Ja nu vienīgi šie ir nopirkuši visa Pračeta izdošanas tiesības un tagad ar jaunu atvēzienu vālēs vienotā stilā, lai nebūtu kā Poterā, kur "Sīriuss Melns" pārvēršas par "Sīriusu Bleku" un tamlīdzīgi.
Es laikam ņemšu ķiparus laukā no plaukta un lasīšu paralēli.
Oct 17 12:06 [info]zum:
Tūlīt būšu aci pret aci ar māti, kura uzdrošinās citu māti nosūdzēt. Katrs vārds, katrs žests būs pret viņu. Runāšu tikai angliski
Oct 17 11:44 [info]ingmars:
white guilt
Leopolda II grēki.
Oct 17 11:43 [info]tiesibsargs:
beerocracy
joprojām neapšaubāmi visdemokrātiskākais pasākums ir alus dzeršana.

mēs iesim koalīcijā ar alu!
Oct 17 11:31 [info]eermaniitis:
Oct 17 11:24 [info]sickboy:
Kas ir manik 9. atslēgā? - Māksla + pārpasaulīgais. Wow. Cool.
Oct 17 11:22 [info]mazieburti:
Nav ideju ko likt virs gultas, guļamistabā? Tad lūdzu! 

Oct 17 11:07 [info]zum:
Bodē satiku vislielāko klaču veci visā apkārtnē. Krietni izklačojos.
Viņš gan centās pavilkt sarunu uz citu pusi, kā pirmā vīra ķimenē ierasts. Stāstīja, ka dzimis blakusciemā, cik mans ciems ir foršs, kā visi turas kopā un pat rīko atsevišķas putnu šaušanas spēles (veca ziemeļvācu tradīcija, nekāds sakars ar putniem). Es neļāvu novirzīties no temata un izstāstīju par naidu pret iebraucējiem.
Garā ar iepirkuma ratiņien noplanēja mācītājs. Izmetu, ka ar viņu nekad vairs nerunāšu. Izskatījās pat ļoti ar to mierā.
Oct 17 11:01 [info]laba_doma:
Nezinu, kas tas man ir par niķi sveicināties intonācijā, it kā es uzdotu jautājumu: "Labdien?"
Oct 17 10:51 [info]sarkanvilks:
Rozā
https://nra.lv/latvija/260600-valdis-steins-latvija-ir-oligarhu-un-ubagu-valsts.htm
Oct 17 10:41 [info]khosmos:
Vo, jūzeris punkts. Kam to kāds vispār lasa? Tas čuvaks taču implantē smadzenēs sūdu caur subliminal messaging. Agrāk lika arī tādas bildītes spoguļskatā. Es ta' zinu, kas tur bija attēlots, jo strādāju agrāk ar tām muļķībām. (Nevar teikt, komercnoslēpums)
Gribat sajukt prātā tā kā kosmoss? Turpiniet lasīt punktu, mazie! Esiet vien bezatbildīgi!
Oct 17 10:24 [info]prtg:
'At the end of the day' pasākuši lietot tik bieži, ka katras dienas beigas gaidu ar lielu nepacietību.
Oct 17 10:20 [info]vilibaldis:
putni
Vārna atstiepa beigtu žurku un uzsprauda uz jumta čukura, tā teikt zelta gaiļa vietā.
Oct 17 10:17 [info]chimera:
"es nobalsoju par att/par!, jo progresīvajos ir datormaketētāji, ko pazīstu, un viņi neko nerubī no politikas" ---> kā es gribētu iekasēt kaut 5 centus, kad dzirdu kārtējo variāciju par tēmu

rīcības partija ir riktīgs awww - tikai tagad, pēc vēlēšanām! viņi ir sākuši piepildīt internetus ar tematisko spamu, like, "atkal pie varas valsts izzādzēji un pederasti, 2020. gadā eirofondi beigsies, nesūksties, kad mirsi badā" ---> šo es vakar izlasīju visās abonētajās kopienās, izņemot veg (sak, ko ar mīkstajiem runāt). bet nu tāda mazliet novēlota tā rīcība, ja

***

Татьяна Никонова, "блогер, феминистка, секс-просветительница": "До феминизма нам еще идти и идти, и за это время он еще десять раз изменится и будет очень сильно отличаться от того, что мы сейчас называем им. На вопрос «а будет ли там секс?» можно дать только один ответ, вполне категоричный и верный. В том виде, в котором мы сейчас представляем секс, что мы вкладываем в это понятие — такого секса, разумеется, уже не будет. С этим сексом уже практически покончено"

Антон Котенев, публицист: Прежде всего, я согласен с тем, что мужчины не должны говорить о феминизме, не должны называть себя феминистами, ведь угнетенные могут сказать за себя сами. Это гораздо лучше, чем когда изнеженные хипстеры пытаются защищать мигрантов, а мужчины рассказывают женщинам, что такое феминизм. (...)Вторая причина, по которой мне кажется это обсуждение странным, если мы говорим о харассменте, то одна из самых вопиющих историй, случай Кевина Спейси, — там вообще не было никаких женщин. А дальше я согласен с Татьяной Немировой, у меня такая же точно позиция, я считаю, что при феминизме секса не то, чтобы не будет, его будет просто гораздо меньше — наверно, процентов на 80.

https://lenta.ru/articles/2018/10/08/femsex/

(bez jebkādiem viedokļiem, man vnk sajūsmina, kā tas skan)
Oct 17 09:57 [info]honeybee:
Man reizēm ir tāda sajūta, ka visi notikumi dzīvē ir kā akmentiņi, kas iemesti kādā mirklī, un to viļņošanās ir jūtama ilgi pirms un ilgi pēc; un tad, kad tu esi vilnī, tu zini tikai to, ka tas vilnis tur ir, bet ne to, vai šis vilnis atnāk vai aiziet
Vai šī trīsošā sirds ir no tā, ka manī kaut kas piedzimst vai nomirst

Un, ja samiedz acis un ieklausās, var mēģināt sajust, ko šis vilnis man saka, kāds ir tā stāsts; it kā ceļš uz kaut kurieni atspoguļotu sevī arī to "kaut ko", pie kā tiks nonākts

Un tad vēl mēdz būt tā, ka notikums, kas šķiet pavisam aizmirsies un citāds, atgādina par sevi, uz mirkli izsitot pamatu zem kājām, vai kad nākotnes un pagātnes viļņi saduras, uzsitot šļakatas un aizcērtot elpu, un no malas šķiet, ka tu slīksti, stāvot pavisam drošā un sausā vietā

(Un varbūt ir arī tā, ka reizēm tas notikums ir nevis tas, kas bija vai būs, bet tas, kas varēja būt, bet nebija; tie iesit pa tevi no sāniem, no tavas esamības puses, par kuru tu iepriekš pat nezināji, tu ej pa šauru gaismas aizu starp divām blīvām klintīm un garāmejot pieskaries, nobrāz pirkstu kauliņus, brīnies, kā tas nākas, ka tas nav tevi satriecis lauskās, nespēj pastiept plaukstu līdz tai otrai sev, kas varbūt pieļāva kļūdu, bet viņas kļūda bija labāka nekā tava pareizība)
Oct 17 09:56 [info]kisswithafist:
Iespējams, nepopulārs viedoklis, bet, manuprāt tā pēc +/- 30 regulāri piedzerties lopā ir alkoholisms, nevis bohēma vai labi pavadīts laiks. Kaut gan, ja padomā rūpīgāk, kāpēc šāds arbitrārs slieksnis? Tāpēc, ka pārējie precas-dzemdē-kāpj pa karjeras kāpnēm? Daži to pamanās arī ar visu pielopīšanos.

Dzērāji sāk patikt arvien mazāk. Lai arī es neesmu nedzērājs un kāda man daļa, ja nebļauj manā pagalmā. Taču ir viena vietējā fūdblogere, kurai katrā, un tiešām katrā postā ir kaut kas par šmigu. Tad negroni (jā, jā, saprotu, ka Aperol laikam taisīja kaut kādu vietējo promo pa visu vasaru, nauda nesmird), tad vīni, tad vēl tur kas. Man jau liekas, ka nav pārāk veselīgi promotēt dzeršanu katrā smukā ēdienreizē, bet sen jau ir skaidrs, ka es no dzīves neko nesaprotu un vienkārši vajadzētu nospiest unfollow :")
Oct 17 09:40 [info]neraate:
labi nodomi ved uz negaršīgu kafiju. palasīju, padomāju un izlēmu sākt ar mazumiņu. visiem zināms, ka tievēšana sākas virtuvē, vai ne. uztura speciālisti saka, ka tievais piens (2%) nav nekāds tievais. bija uz akciju 0.5%. nopirku. visu kafiju sabojāju. tiem taukiem kafijā tomēr ir garša. laba, it kā nejūtama. bet kad nav, tad gan uzreiz pamana
Oct 17 09:16 [info]brookings:
Another one bites the dust
Oct 17 09:12 [info]sickboy:
"Love and wisdom without power is lack of achievement, love and power leads to confusion , power and wisdom creates satanic condition, the 3 must be together." - Savas Kasabi
Oct 17 08:45 [info]slepkava:
Dienas prieks :)
Vakardienas LNT sporta ziņās esmu parādīts, tagad laikam esmu sportists, nezinātājs varētu padomāt.
Oct 17 08:22 [info]x_f:
D#24: sezonas kopsavilkums

Izdarīts ir daudz mazāk kā bija domāts, taču laikam jau tā notiek.

Pavasarī stādītās abas krūmmellenes ir labi padevušās augumā. Pat tik labi, ka man radās diezgan nopietnas bažas, vai tās ar tik jaudīgiem dzinumiem maz spēs pārdzīvot ziemas salu. Iespējams, ka pie vainas ir jūnija beigās tām uzlietā nātru vircas susla, ko man, protams, ieteica nedarīt, taču pēc tam tie krūmiņi sāka aug tik strauji, ka bail. Septembra beigās jaunās galotnes bija vēl tādas pavisam zaļas un slābanas, taču tagad šķiet, ka kļūst stingrākas un tumšākas. Nesen uzkaisīju mazliet rudens mēslojuma (kālijs utt.), varbūt tas sāk iedarboties. Vai paspēs pavisam pārkoksnēties, lai nenosaltu, joprojām ir šaubīgs jautājums. Bet nu vislabāk jau mācās no savām kļūdām, ne.

Tagad rudenī piestādīju blakus vēl divus krūmiņus no citām šķirnēm. Tie tagad izskatās tikpat necili kā otri divi izskatījās pavasarī, taču tiem bija izcili koši sarkanas lapas – tie divi no pavasara vēl īsti nekrāso lapas.

Siltumnīcā un mazdārziņā esmu pāraudzējis laikam visu, ko vien varēja. Gurķi regulāri pārgatavojās, bet tur grūti noteikt, kad vēl mazliet var un kad jau ir par daudz. Tomātiem viegli, tiem jau pēc krāsas skaidrs. Salāti vairākas reizes pārauga. Redīsi arī. Puķkāposti pārziedēja, tikai pēdējais vēl izskatās atbilstoši standarta prasībām (vispār man no sešiem iesētiem seši arī izauga, labi). Burkāni pārauga. Bietes vēl nepārauga, tās ir labi padevušās (ja vēl būtu ideju, ko ar tām tik daudzām darīt). Zirņi arī pārgatavojās. Paprika siltumnīcā tiešām izauga, nogatavojās, viss kārtībā. Ar to gan bija daži pārsteigumi, jo uzzināju, ka augot tā ir gaiši zaļa, pēc tam kļūst neveselīgi brūna (jau nodomāju, ka esmu iekaltējis/pārlaistījis/dabūjis kādu kaiti, un viss būs beidzies), taču tad tā tiešām kļuva pareizi sarkana un viss sanāca.

Nu, tendences laikam diezgan skaidras – mani saista process, bet rezultāts ir otršķirīgs. ¯\_(ツ)_/¯

Interesanti, ka nesen daudz kas sāka no jauna ziedēt. Tomāti ļoti intensīvi vēl joprojām. Gurķi arī mazliet, bet, protams, bezcerīgi. Tā pati paprika no jauna sāka ziedēt un audzēt. Arī parastā zemene uzziedēja. Mazliet vasaras aveņu pat vēlreiz ienācās septembra beigās un turpina joprojām.

Mēnešzemenes ir interesantas zemenes, iepriekš par tādām nezināju, tās tiešām ražo (mazliet, bet tomēr) visu vasaru. Tirgū tantiņa pastāstīja, ka zemenes ir клубника, bet mēnešzemenes – земляника.

Dārzeņu fizāļi arī ir ienākušies. Tie ir tādi dīvaini auglīši. Nevar teikt, ka būtu negaršīgi, taču nav arī garšīgi. Ēst var un esot ļoti veselīgi (kā vietējs kivi), taču diez ko daudz nemaz nevar apēst. Kamēr tie gatavojas, tie izskatās pēc parastajiem ogu fizāļiem – tāds pat apvalks (indīgs, btw). Kad nogatavojas, apvalks pārplīst un iekšā ir tāds kā mazs, zaļš tomātiņš. Angliski tos tā arī sauc par "tomatillo", un vispār tie nāk no Meksikas, kur ir kā mums kartupeļi – tikpat izplatīti un plaši pielietoti. Domāju, ka audzēšu tos arī nākamgad – ja ne tik daudz augļu dēļ (nēnu, varbūt vēl pieradīšu), tad kaut vai kā sezonālo dzīvžogu, ar ko aizsegt dobes, jo aug tie tiešām vareni – tiem noteikti nepieciešami stingrus balsti, un tad mierīgi izaugtu 1.5-2 metru augstumā. Man tā arī būtu bijis, ja ne tā liktenīgā ābeles galotne.

Mazo ogu šogad bija ļoti daudz, taču ar lielajām tā švaki. Arbūzi neizauga nemaz (pārsteigums, pārsteigums) – auga, ziedēja, bet nekā. Ķirbji arī ne – viens mazs bija un izčibēja. Kabačiem katram bija pa tikai vienam kabacītim. Vismaz uzzināju, ka kabači aug vienā kompaktā vietā, nevis stiepjas kaut kur ārēs kā ķirbji un arbūzi. Melotriju arī, protams, iesēju par vēlu, tā ziedēja, bet neko vairs nepaspēs – ārā jau novīta, siltumnīcā vēl knapi turas.

Ar ziediem un plāniem tā arī īsti nekas nesanāca – līdz plānotajai puķudobei netiku. Cerams, ka nākamgad. Krokusi uzziedēja un noziedēja divreiz. Hiacinšu sīpolus nokavēju sabāzt zemē. Tulpju sīpolus vēl laikam nevar bāzt zemē. Un vēl nezinu, kur to darīt. Pa vasaru esmu iestādījis dažas ziemcietes, kas varbūt augs arī nākamgad – lāčactiņas, perovskijas, rudbekijas, helēnijas un vēl kaut ko. Starp citu, klinšrozītes ir ļoti smuki krūmiņi, lai arī nekāda sakara ar rozēm. Nākamā pavasara svarīgais projekts būs piemājas puķudobe – pašlaik tā ir (nopūta). Ā, un lobēlijas nekad nevajag iekaltēt – pat ar vienu reizi tur nekas vairs īsti neatdzīvosies pa visu vasaru.

Sadarbojoties ar dill, pārdomu vieta "soliņš" tika pārdomāts un kļuva kokaināks. Manuprāt, tagad ir līdzīgāks dārza dīvānam par pirmo variantu.

Ja nu kāds to vēl nezināja, tad izrādās, ka parasts zālājs nav vienkāršs zemē nomests zaļums, tas prasa arī diezgan daudz darba. Vasarā to parasti bija jāpļauj divreiz nedēļā, jo auga strauji. Tagad, kad bija aukstais laiks, varēju nepļaut divas nedēļas – stāvēja uz vietas. Šajās brīvdienās atkal nopļāvu, pie reizes automātiski savācot visas lapas. Kad tik silts un saulains laiks un mauriņš atkal tik tīrs un zaļš, tad uznāca tāda ļoti vasarīga sajūta. Droši vien pēdējoreiz šogad. (Lai gan tā es biju domājis arī iepriekš.)

Ko darīt, protams, vēl ir arī šogad, bet tas jau vairs nebūs nekas tāds. Laikam viss.

Oct 17 08:06 [info]zum:
Esmu tik nikna, ka gribas, lai kāds tiek arestēts un pasēž. Vai vismaz dabū pastrādāt piespiedu darbā, dēļ neslavas celšanas, naida pret ārzrmniekiem un cilvēkiem, kuri domā ne tā kā viņi. Brīvprātīgie, ibiomatj. Lai pastrādā nebrīvprātīgi savas Vācijas labā, tad zinās, kā sildīt dirsas birojos, kafijot un klačoties un izlikties, ka strādā.
Oct 17 07:27 [info]zum:
Ar internetu vispār forši. Pirms gandrīz mēneša pieteicu, vakar zvana telefons. Es, kamēr noauļoju lejā, tikmēr vairs nezvana. Atzvanu uz numuru, kā tad, lielākais vācu telekomunikāciju piegādātājs. Numuriņš protams vispārīgā klientu servisa, būšot jāgaida 12 min. Nu, ko atstāju gaidīt un turpināju tīrīt māju. Gods, kam gods, pēc apm 10 minūtēm man tiešām atbildēja, pat uzvārds nebija pa burtiem jāsauc. Un ko es uzzināju? Pliku neko. Lielisks serviss. Vispār dabūt internetu esot drausmīgi. Cilvēki ņem atvaļinājumus un neapmaksātas brīvdienas, bet serviss neierodas. Jā, nav vairs vecie laiki, kur klienti bija svarīgi. Tagad svarīgi ir pažļambāt brotjhenu un gaidīt lai bēgļi, vai austrumeiropieši "kungiem" paveiks melno darbu.
Oct 17 05:49 [info]heishy:
Vakar pateicu kaķim, lai palīdz man šorīt pamosties.
Tad nu šamais to cītīgi jau darīja no plkst. 4.00 , ķerot un bakstot manas kājas zem segas. Noskanot modinātājam, vairs nenāca gultas galā vērot mani un skaļi ņurdēt, bet darīja to no kumodes, kas ir tālāk.
Saprātīgs. Tas nozīmē, ka man jāraušas ārā no gultas un jāiet pie viņa, lai veiktu ik rīta samurrāšanos un glaušanās sesiju.
Oct 17 03:56 [info]evia:
Nav miera, nav miega.
Oct 17 02:05 [info]sickboy:
Love, bliss.
Oct 17 00:42 [info]krii:
Kaut ko padarīju. Iekļāvos. Hmmm, pašai brīnums.
Arlabunakti, mīļā ciba, mans patvērums un stiprā pils.
Oct 17 00:25 [info]daria:
Bet īstenībā jau es lamājos tikai pie sevis. Patiesībā es pacietīgi apskatu kodu (ja ir iesniegts, protams) un meklēju kļūdas.
Oct 17 00:24 [info]daria:
Kā kļūt par mizantropu
Pieteikties labot universitātes kursus.
Kurš - pēdējā bakalaura gadā - iesniedz tikai .jar vai .class failus (vai nepietiek jau ar to, ka izvēles valoda ir Java)? Nu, kā var ienākt prātā neiesniegt pilnu kodu? Protams, vēl gudrāk ir iekodēt atbildi (hard code). Joberi.

Vispār esmu kļuvusi neiecietīgāka un mazāk jauka. Neļauju vairs sevi izmantot tikai tāpēc, ka gribas visiem palīdzēt. Pasaule jau tā kļūst gaišāka no tā vien, ka es te esmu, man nav jālien no biksēm ārā tikai tāpēc, ka cilvēki neprot indeksēt masīvus gūgli.
Oct 17 00:06 [info]bozena:
https://www.bbc.com/news/uk-wales-45877385
Iedvesmojoši, sevišķi, ja arī jūs jau labu laiku domājat par attiecību legalizēšanu. Kādus 30 gadus, piemēram. ;)
Oct 16 23:34 [info]_re_:
skatos kaut kādu nekādu HBO seriālu un, sērijai beidzoties, pirmais titros parādās: Co-Producer Artūrs Rūsis

ar visām galotnēm un garumzīmēm
Oct 16 23:32 [info]iguaana:
pilniigi nopietni man vareetu buut depresija. mmm.
Oct 16 23:17 [info]saccharomyces:
i feel so defeated. stulbā krievu mafija.
Oct 16 23:16 [info]viux:
ata hamelech
Oct 16 23:13 [info]iguaana:
visi peedeejie ieraksti ir privaati, jo ir tik loti depresiivi chiikstiigi, ka veel jo mazaak man ir vajadziigs kaads pretiigs nevietaa komentaars.
Oct 16 22:52 [info]neraate:
beidzot atradu savu ideālo zobārsti. neko negrib raut, saka, ka visu var labot un gudrības zobus vispār labāk pietaupīt, lai uz vecumu lielākas izvēles iespējas bezzobainības novēršanai. cena bija ok, bet pavisam tuvu mājai. un bija ar mieru taisīt bez šprices - labi bija uzreiz pēc tam, kad izņēma rokas no mutes (nevis jāgaida nezināms laiks šļupstot un kožot vaigos. un pamēģiniet palasīt Hobita izmēra pasaciņu pirms gulētiešanas)
un visā šajā visbriesmīgākais bija tā urķēšanās pa kabatām. atrada arī to burkāna? gabalu kas man tik briesmīgi maitāja dzīvi un bija sev uztaisījis viesistabu blakus zobam. tur pat milzu caurums nebija pie vainas, urbšana nesāpēja vispār. tikai tāda riebīga sajūta, nu tā ka zosāda metas jo nedaudz jūt vibrāciju arī kaulos. ar anestēziju juta tikai šļakatas

kārtējo reizi uzskatāmi redzu cik ļoti vienas jomas specu viedokļi atšķiras atkarībā no specializācijas vai tās trūkuma.
Oct 16 22:38 [info]kokezis:
Tu manu tēvu esi redzeejusi , nee un negribu redzeet varbuut ka esmu laimiiga ka neesmu redzeejus.
Oct 16 22:35 [info]lord:
par preču maiņu
viena no lietām, kas ASV ir forši, ir tas, cik viegli nomainīt, piemēram, ziemas jaku, kura pēc mēneša nēsāšanas tomēr ne pavisam ir iepatikusies, vai izrādījusies pārāk auksta... ar čeku aizej uz veikalu un 3 minūšu laikā bez jautājumiem atgriež naudu...

grūti iztēloties šādu situāciju Latvijā... jā, ir pat tādi, kas iet vēl tālāk... mūsu outdoor veikalā cenas ir nedaudz virs vidējām, tb, visu var atrast lētāk kaut kur citur... ne stipri, par procentiem 5, max - 10, taču es varu atnest savus pārgājiena apavus jebkurā laikā un pateikt, ka nesanāca ievalkāt, vai tomēr spiež kaut kur, vai jebkādu citu iemeslu (piemēram, nopērku bikses, bet nesaskan krāsa ar apaviem, nolemju mainīt apavus)...

fantastiski no klienta viedokļa, bet no biznesa viedokļa es nesaprotu, kā viņi izdzīvo... jā, šajā veikalu tīklā tas attiecas ne tikai uz apaviem, uz visiem outdoor aksesuāriem.. ir kaut kāds laika limits, bet viņš ir milzīgs... Rīgā, kad brālis pēc pusotra mēneša aizgāja uz veikalu un parādīja, kas pēc noietiem 1000km palicis pāri no viņa timberlendiem, viņu pasūtīja trīs mājas tālāk...
Oct 16 22:12 [info]santech:
Gribējās kā jau kārtīgam hipsterim uz Zemliku paņemt filmiņu aparātu. Bet - aparātam izrādās, baterijas beigušās. Viena maksā vidēji 3 eur. Vajag 2as. Neesmu bagāts, man nepieder viss. Jāizdomā, kā rītkoties. Varbūt iztikt ar digitālo spoguleni + 50mm 1.8 (uz kropa)?
Oct 16 22:06 [info]aborigens:
Ja es neatcerētos piedurknes, neskanētu mūzika. Esmu pamanījusies aizmirst vairāk nekā tu jebkad par to uzzināsi, līdz ar to es pat gribēdama vairs nevaru sevi nodot cietumā. Man gandrīz vienmēr sāp abstraktās kategorijās, un abstraktās kategorijas nevar pāriet, tām nav piesaistes pie laika. Daži cilvēki izskatās kā gleznoti ar lielu otu, kamēr citi pēc maziem mūciņiem ar atkāpušos galvvidu. Izspūris zvirbulis, ēģiptiešu krupis es katram varētu piešķirt savu apzīmējumu, tikai tas tāpat paliktu privātā lietošanā un tad pēkšņi izlauztos pavisam nepiemērotā brīdī kā skaļa sprausla. Es reti kad saucu lietas īstajos vārdos. Man liekas tie nemaz nav īstie vārdi tikai tādas vulgāras apsaukāšanās, kad tā vietā var būt uztverta dziļākā būtība. Vai čaula, ja kādam nemaz nav dziļākās būtības.
Oct 16 22:04 [info]prtg:
Stakeholders vs mistakeholders
Oct 16 21:56 [info]honeybee:
Ņemot vērā to, ka Dž papildus lībiešu valodai ir izdomājis vienlaikus apgūt arī lietuviešu un igauņu valodas
Šodien ieeju istabā un retu reizi izmantoju "nupat būs sūdi" toni
- Džonatan? Kāpēc tev tur stāv latīņu valodas konspektīvās gramatikas grāmata?!
Džonatans aizrautīgi pielec kājās
- Kāpēc mums tur stāv latīņu valodas konspektīvā gramatika? Kāpēc es par to līdz šim nezināju?!

..fuck.
Oct 16 21:41 [info]kakjux:
dažādu apstākļu sakritību rezultātā, aizgāju pagāšpiektdien uz Suede koncertu. beidzot laikam sanāk apsēsties un pierakstīt ta.

norm rīcība, protams, ir pirms tam nostaigāt 20 km, bet ko nu par to.

ierodamies uz koncertu, tur rinda, man pat ID paprasīja, salīdzināja ar vārdu, kas uz tiketiem, vispār visāda drošība tur bija. nu ok, jā. kaut ko tur padīdamies, iedzeram. tad uznāk kaut kāda iesildošā grupa. savā ziņā jau labi, ka viņiem slikts skaņotājs, jo nebija jāklausās, ko tas solists tur dzied. bet nu, vispār likās, ka grupa visa ir ap to kā ģitārists tur ģitārē. neko citu tā īsti tur nevar dzirdēt pāri tam. un bija briesmīgi. un viņi ne par ko nekāpa nost no tās jobanas skatuves. bet atradās tak daži frīki, kas lēkāja un fanoja. mēs pārsvarā zīmīgi acurullējām, feispalmpojām un citādi paudām savu ne pārāk pozitīvo attieksmi pret notiekošo.

anyway.
bet tad beigās tur tomēr Suede saņēmās un uznāca uz skatuves. teorētiski man it kā ir jautājums par to, vai bez Mr Andersona tur vispār būtu grupa, also, kas ir šie mistiskie cilvēki ar instrumentiem, ar viņiem nevienā brīdī neiepazīstina. bet tas nav tik svarīgi laikam.

Mr Andersons, protams, ir fantastisks. viņš ir viss. VISS. viņš lec publikā, viņš vispār visur lec. viņš ir totāls mūsu varonis un atnācis, lai mēs viņu apbrīnotu. to be fair, mēs arī apbrīnojām, uhti, kā mēs apbrīnojām. rodas pārdomas par tēmu, kādi bija tie notikumi, kas noveda Andersonu pie visiem tiem trikiem ar mikrofona vadu, bet laikam neuzzināsim. nu neko. apbrīnot tas netraucē, tikai palīdz. sajūsma vispār iestājas apmēram uzreiz vispār. un es viņu totāli mīlu. bija lieliskās dziesmas, bija jādejo un jādzied līdzi. bija viss, viss, viss. vienkārši un dabiski viss. viņš pārņem visu tavu prātu un saplosa tavu dvēseli mazos gabaliņos un tad tu stāvi tur, viss tāds iznīcināts pa detaļām, un vēl esi mega pateicīgs Andersonam par šo iespēju izbaudīt šādu stāvokli. nezinu īsti, kā aprakstīt to visu. bet saprotiet, es tiešām ļ, ļ mīlu Andersonu, to harizmu, to spēju tiešām būt tam varonim uz skatuves, to visu, ko viņš spēj uzburt manās iekšās ar savām dziesmām. un tas, ka viņš visticamāk ir totāls narciss, tas mani sajūsmina vēl vairāk.

es varu aiziet vēl uz kādu Suede konci, lūdzu? nu, es te uztaisīšu mazliet ēst, uzēdīšu un tad esmu vispār gatavs gājējs. ja?
Oct 16 21:40 [info]remisija:
Ciniķi JRT
Joprojām līdz galam nesaprotu, ko domāt par šo izrādi. Taču šī noteikti ir pirmā reize, kad teātris tik radikāli ir mainījis manus ikdienas paradumus - kopš šīs izrādes es vienmēr, ejot dušā, kārtīgi izmazgāju kāju pirkstu starpas.
Oct 16 21:38 [info]vistu_zaglis:
Par depresīvām pārdomām vilcienā
Ārkārtīgi ar sevi lepojos šobrīd vispār.

Nu kā, viss loģiski, vai ne, ārā silti, saulīte spīd, nevilks taču jaku tādā laikā, ies t-kreklā, ko tur daudz.

Tikai tāda maza nianse, ka no mājas es gāju ārā ne jau uz stundiņu tur, bet uz kādām trim dienām.

*aktīvi noskumst*
Oct 16 21:38 [info]yeux_glauques:
#daily democracy
imagine living n centuries ago and putting all this bullshit on your head

and for whatlucky us
Oct 16 21:37 [info]rasbainieks:
bet es nesaprotu, kāpēc cibās neviens vēl neapspriež būtisko
es varu sākt, jo man ir mājās pūce, un mēs te nupat aplūkojām, ka viņai zied aste
http://klab.lv/users/kautskis/721755.html
kā var būt, ka tas vēl nav uzspridzinājis cibu?
Oct 16 21:36 [info]ierindnieks:
Krievijas un Latvijas sadarbības simbols ir šprotes.
Oct 16 21:29 [info]rasbainieks:
klau, kā tas nākas, ka pračetu, kuru jau vienreiz latviski izdeva (tieši to vienu no cik, trim?), tagad izdod atkal – tai pašā izdevniecībā, ar citu nosaukumu, un kā baigo jaunumu?
vārdsakot mums ir (es atvainojos, bet tā nu tas stāv rakstīts) vispirms mazie brīvie ķipari, zvaigzne abc 2006, un tagad mums ir mazā brīvā cilts, zvaigzne abc 2018, un tad vēl tāds sīkums kā pračeta uzvārda atveide (mani vienmēr ir kaitinājis tas viņu pašu vecais variants ar e, kur jābūt a, tā ka viss uz labu, viss uz labu)
tas ir tā normāli, ka labā roka nezina, ko dara kreisā, ja? "atbildot uz daudzo lasītāju lūgumiem", aha
Oct 16 21:25 [info]mansgan:
LTV1. brigmanis atzīst, ka viņu univadonis ir lembergs un lepojas, ka tas vēl nav cietumā? :D jautri laikam nav īstais vārds
Oct 16 21:15 [info]nulle:
Nav ko paņurcīt.
Oct 16 20:30 [info]sirualsirual:
pozitīvisms nav ilgtspējīgs
Oct 16 20:11 [info]martcore:
kamēr daži aktīvi kaut kā lietotāji aizvien cīnas ar hilarijas klintones rēgu, varbūt jums būs interesanti uzzināt, ko gan tagad sadara bils
o, viņš dara diženas lietas, piemēram, ir uzrakstījis politisko ekšentrilleri "the president is missing" līdzautorībā ar spalvas un pūkas meistaru džeimsu patersonu

nē, tas patiešām ir absolūti īsts fiction trilleris, un ņemot vērā vienu no līdzautoru biogrāfijām - ne tikai spriedzes pilns, bet arī vareni uzjautrinošss
ko vien vērts ir pats sākums, kurā amerikas prezidents sniedz liecības trīspadsmit senatoriem un spīkerim ar impīčmenta ierosināšanas iespējām (te moments ir ar nelielu, klasisku viltību)
kurā faktiski ir aprakstīta gara titāna cīņa pret trīspadsmit dingo suņiem ar žaunām (jo šakāļus un haizivis nevar apvienot vienā teikumā)
mums ir prieks, ka daži labi alamo vēl nav aizmirsuši

kādā trīsdesmitajā lappusē vispār jau dzīvoju pilnīgā pārliecībā, ka smieklīgais incidents ar pirtsmīļo moniku patiesībā bija daļa no ārkārtīgi nopietnas centrālās izlūkošanas pārvaldes operācijas, un leģendārais pleķis ir kodējošs apzīmējums nelielai salai pie suecas kanāla, kur atrodas asociālo kiberteroristu midzenis 
par to visu mums viņš labprāt kādreiz pastāstītu, taču tas rada draudus nacionālajai drošībai, turklāt kur vēl baltā nama pagrabā brīvmūrniekiem dotais zvērests. un boiskauta godavārds. 

taču tas tā. līdz kādai 12-jai nodaļai stāsts rit mierīgās seriāla "rietumu spārns" sliedēs ar, acīmredzot, klintona paneļšovu fragmentiem - kā tur savācās komanda, preses sekretāre, padomnieki, viceprezidente atkal ir gatava triekt tuteni puslodē.
kamēr autoriem tas viss beidzot nepiegriežas, un tālāk jau amerikas savienoto valstu prezidents pielīmē sev mākslīgu bārdu (labi, uzaudzē) uzkrāso sev uzacis (lūk, viņa, patiesā genderpolitika!), un saprot, ka pret internacionālo terorismu vislabāk ir cīnīties ar džeisona borna metodēm, un guļot tumsā pazemes autostāvvietā uz betona grīdas aizrautīgi hujārī pa ienaidniekiem no gloka

kādas ir darba literāri intelektuālās vērtības? nu, es teiktu, ka jebkurš literārs vai kinematogrāfijas darbs var uzreiz saņemt 6/10 gadījumā, ja tajā ir iekļauti automātiskie ieroči, spēkratu avārijas, gāzes vai degvielas episkas eksplozijas, hacking in progress, kreisajā krūškabatā aizmirstais rendžera žetons. fons ar bilu - vēl viens punkts. patersons šeit, protams, ir dzenis ar kseroksu, taču pieredzējuši cilvēki kļukvu pārdzīvo viegli. ja īsumā, tad sižets ir pilnībā holivudabls. draugi, lasiet labas grāmatas un nenožēlosiet! 
Oct 16 20:07 [info]elpa:
Varbūt kāds gudrāks var man pastāstīt, kāpēc man nedarbojas Wordpress plugina Posts in Page šortkodi, kad ievietoju tos iekš WP Page?

Supportu esmu izskatījusi, tāda jautājuma nav, un savu ielikt nevaru, jo netieku ielogoties pašā WP (pavisam cita nerelevanta problēma, garš stāsts - no vienas puses esmu ielogojusies, no otras - neesmu).
Likās, varbūt nesader ar uzlikto Theme, bet pamēģināju vairākas citas, un vienalga nestrādā. Me sad.
Oct 16 19:49 [info]santech:
nozaga dzimumu un vecumu!!
Oct 16 19:33 [info]sodienliist:
Markess
On Tuesday morning we found a cow in the garden.
"Leave her alone," he said. "She'll leave the way she came. "
Oct 16 19:29 [info]sickboy:
Mācības, kas runā par nepieciešamību savienoties ar savu iekšējo bērnu, lai pārietu uz 5d:
1)Jēzus;
2)enerğiju masters Michael Monk;
3)Havaju salu šamaņi;
4)Harē Krišna.

Varbūt ir vēl!
Oct 16 19:22 [info]garamgajejs:
Oct 16 19:14 [info]katramsavs:
random
*pavedienu mirkļotajs*

es esmu uz satelīta
uzsēdies
satelīts

saderīgu sakritību sagaidošs
siltumu apvaldošs
deglis

izvandītu savārstījumu kopsavilkums
striķa gals
pie kura
pieķerties
Oct 16 19:12 [info]roncijs:
uz normāla 2014. g. izlaiduma kompja gmail lādējas 20 sekundes. nja, spiegošanas softs nav kompakts.
Oct 16 18:14 [info]sirualsirual:
vai, kā man patīk ignorēt
Oct 16 18:09 [info]guru:
Šim rudenim ir negaidīta ietekme uz mani. Vakar vakariņās ābolu pankūkas, šodien ābolu pīrāgs. Man pat ir dekoratīvais ķirbis. Vēl gan nezinu, ko ar to iesākt, bet vajadzēja.
Bērnības garšas.
Oct 16 17:46 [info]teja:
man pašlaik škiet, ka somu galvenā baile ir kādu vai kaut ko apgrūtināt. vini tik daudz energijas iegulda, lai viemēr ierastos precīzi laikā, netraucētu nevienam garāmgājējam vai kaiminam, pat vismazākajā veidā nepārkāptu likumu, ka tad, ja kāds viniem traucē, kavē 5 min, lieto torentus, vai citādi rīkojas bez 100% pārliecības ka tas ir ok, viniem vienkārši neprocesējas, tur pat nav nosodījuma, vienkārši lūkojas mēmās šausmās, jo tas vnk nav.
Oct 16 17:32 [info]snauts:
Oct 16 17:24 [info]mapats:
-Tēvs vakarā palūdza, lai atnesu čības. Kamēr gāju pakaļ, radās ģeniāls plāns. Ieeju pie māsas, kurai ciemos atnākusi draudzene un saku, ka tēvs lika māsas draudzenei pupus apčamdīt. Māsa un draudzene: Ko? Ko Tu muldi! Es, skaļi: Tēēēt, labo, vai kreiso. Tēvs no istabas: Abas dēls.
-Uzšaujot ar roku pa pakaļu, pakaļa notievē par 1 gramu.
-Tas, kā cilvēki attiecas pret Tevi ir viņu karma, kā Tu attiecies pret citiem - Tavējā.
Oct 16 16:58 [info]mapats:
Skatos uz Identitāriešiem (Identitarian) un redzu VisuLatvijai pirms desmit gadiem. Tā pati ideja, tā pati degsme un tāda pat mālēšana par fašistiem no komunistu puses, bet mēs Latvijā zinām, ka VL ir nacionālisti, kuri grib savu nacionālo valsti.

https://twitter.com/hashtag/identitarian?lang=en
https://en.wikipedia.org/wiki/Identitarian_movement
https://www.generation-identity.org.uk/demands/ arī citās valstīs protams.

Un kas man patīk papildus, ka viņi nepiesaistās reliģijai.
Oct 16 16:37 [info]zum:
Aizbraucu paskatīties pastu. Nebija. Bet... Viņas abas gan Marion un Lea abas vēlās ārā pa kaimiņu vārtiņiem un smaidīja un māja. Man acis gandrīz uz kātiņiem. Es māksloti pasmaidīju, pamāju un parādīju paši ziniet ko. Pirms tam biju kapsētā. Ingrid brālim atraitne bija aiznesusi mazu vainadziņu.
Oct 16 16:36 [info]f:
: k. fosuma "tikai neatskaties" pt. 2
šitā nobeigt grāmatu!
ka maza meitene iesēžas mašīnā.
holy crap!
un ko man tagad darīt?
Oct 16 16:06 [info]lavendera:
Audumu veikalā paziņoja, ka mani mīļākie velobraucamie svārki esot no neoprēna. Man šķiet, viņas mazliet pārspīlē, bet var jau būt, ka mūsdienās neoprēns ir arī tāds!
Oct 16 16:06 [info]koki:
Horace Pippin krāsuļihttps://www.wikiart.org/en/horace-pippin
}:-) )
Oct 16 15:59 [info]ingmars:
žurnālisti
Meklējot patiesību, žurnālisti upurē visu, dažkārt pat savu dzīvību.
Oct 16 15:54 [info]acidkitteh:
Mani draugi ir paranoidālāki par mani
Oct 16 15:54 [info]tiesibsargs:
cheers to humanoid rights!
man patīk dzīvot valstī, kurā ir tiesības valkāt gan šortus, gan hidžābu. un pēc ticības tu vari būt sātanists, musulmanis vai pohujists.
Oct 16 15:49 [info]tiesibsargs:
mēs iesim koalīcijā ar tautu
Oct 16 15:44 [info]tiesibsargs (in [info]pajautaa):
travel
vai kāds ir bijis fēru salās? vai zina kādu, kas ir bijis? kādas atsauksmes?
Oct 16 15:30 [info]unknown_entity:
100 zolitūdes grādi
Pēdīgā laikā diezgan pabieži nākas uzskriet virsū subjektam. Nu, referencēm un relācijām. Izdomāju, ka ļaušos arī, ja reiz Juniverss uzskata, ka man noteikti vajag to izlasīt. Esmu kādām 20 lpp izbūries cauri, nevaru saprast, cik tur to José Arcadio un viņa dēlu/vecvecāku īsti ir. Visi ar vienādiem vārdiem. Un pietrūkst sadalīšanas pa nodaļām. Vai kaut vai pa paragrāfiem. Tikai blāķis blāķim virsū. Kā Peļēvina Ūdenstornis
Oct 16 15:26 [info]tiesibsargs:
relevants jautājums! tautas modrā acs visu redz, yo!!!
vai apgraizīšana bērnam jau plānā? 
Oct 16 15:09 [info]acidkitteh:
Ļoti tiem @Rigassatiksme_ šoferiem vajag iespiest riteņbraucējus bortā. Pretīgi pat busa iekšpusē to piedzīvot. Pirmoreiz agresīvāk manevrēja. Arī Stabu ielai pāri pa sarkano.
«A ko cietumā ieliksiet?» un gardi nosmej, jo zina, RS piesegs.


Lūk. Man bija līdzīgi, kad sestdienas pievakarē ap vienpadsmitiem mierīgi braucu(visas lampiņas deg, un pa ceļam pat rādīju visus pagriezienus) pa labējo malu posmā gar uzvaras parku pirms tramvaja sliedēm, virzienā Āgenskalna tirgus. Dzirdu ka aiz muguras brauc autobuss, pa kreiso joslu, tuvojas, un te pēkšņi sāk pīpināt un braukt iekšā manā joslā un spiest mani apmalē. Piebrauca tik tuvu ka varēju ar elkoni piespiesties pie korpusa. ja būtu braucis vēl tuvāk apmalei, tad pedālis būtu to aizķēris, biete, un zem autobusa pakaļējiem riteņiem. Principā attempted murder. Jebanutijs kretīns, kaut viņš nosistos paklūpot uz velosipēda. VN es mēģināju iegaumēt bet īsti nesanāca jo netīrs, vai nu EH vai nu EN ar iespējams 5889 vai 5689 vai kaut kadi tādi līdzīgi cipari. Man bija tāds rage un adrenalīns, ka grūti bija koncentrēties. Tukša iela, visiem vietas pietiek. Nahuj tā darīt? Tagad es raustot ne tikai no noparkotiem auto kas var atvērt durvis, bet arī no autobusiem. Kaut iepriekš ar visiem citiem autobusiem man ir bijis vislabākais kontakts, es viņus palaižu pieturās, izmantoju viņu joslu maiņu pie biblenes sēžot astē kad viņus palaiž privātie auto, viņi mani neapsteidz, ja tuvumā ir pietura un brauc lēnāk, ja priekšā ir pietura, kur man pēc tam būs jādirn aiz viņa jo garām nevarēs pabraukt vietas trūkuma dēļ. Bet šitais visu sabojāja. FAK!
Oct 16 14:58 [info]puika_vecis:
Fuck me šobrīd varētu vienkārši nomirt un miers, beigas.
Čuči dusi saldu miegu.
Oct 16 14:47 [info]vilibaldis:
Banka
Un vēl... tas tikai man liekas jocīgi, ka bankas darbiniece dokumentus konsekventi grib sūtīt īsziņas formātā. Vai ta tam ērtāks nav e-pasts.... Pie kam ne jau mazā lodziņtupētāja, bet varētu pat teikt vadošais flagmanis.
Oct 16 14:34 [info]sarkanvilks:
Vennaskond - Kosmose sügis
https://www.youtube.com/watch?v=tP5vxe-oUhI
Oct 16 14:34 [info]winstons:
vai free riga ir shady organizācija?
Oct 16 14:20 [info]vilibaldis:
Pirmais iespaids - šie NVA kursi ir vairāk tāds atstrādāts ķeksītis pilnīgi dīvainā vietā ar padomju aromu. Iepriekšējie bija iedvesmojošāki.
Bet tad jau redzēs, varbūt tas tik tāds pirmais iespaids.
Oct 16 14:04 [info]ievaaariijums:
cik bieži jums ir sanācis būt bibliotēkā kur skan mūzika? un cik bieži tieši šlāgeris?
Oct 16 13:52 [info]sgr:
Oct 16 13:38 [info]teja:
I love Dick DE tulkotājs, ar ko sāku sarakstīties, casually pieminēja, ka viņš nesen kādā tusiņā ir saticis Diku. un bijis mazliet vīlies, neesot tik kruts kā gaidīts.
un tikpat casually - viņam ir paveicies ka viņš dzīvo tieši Krisai Krausai kaimiņos un visas savas it kā atkāpes no teksta ir patiesībā pamatojis un saskaņojis
es šaubos, vai varētu OK iztulkot no American English. Ja nebūtu pie rokas šis vāciskajā pamatīgumā veidotais meistardarbs, brīžam labāks par oriģinālu. Viņu (viņas, un viņa nav rakstniece, viņa vnk raksta kā runā) aptuvenā mumbling ieaušanās kopējā jēgā un nevērīgā lēkāšana pa darbības vārdu laikiem būtu vrb skaidra, ja es redzētu viņas sejas izteiksmi un dzirdētu intonāciju, bet ne rakstītā tekstā. Vai arī, rakstītā teksta nozīme varētu būt uzminamāka, ja es būtu ilgāk dzīvojusi tās valodas vidē. DE tulkotājs jau daudzus gadus ir vācu valodas pasniedzējs Ņujorkā. Es reāli mīlu to, ka ir vācu valoda, kas savā precizitātē un katra vārda loģiskajā izsekojamībā ir gandrīz identiska latviešu valodai.
700 gadi, 700 gadi.

tā nu no saviem Karēlijas laukiem esmu pa resno vadu pieslēgusies ņujorkai, arī skatoties Zanes kāzu bildes. vai es gribētu tur būt? baltā kleitā ēst suši uz kaut kādu avēniju stūra? nēēēēēēē. Man dzīvē ir maz skaidru lietu, bet šī ir diezgan skaidra. Mans ķermenis labi jūtas tikai laukos vai gandrīz laukos.
Oct 16 13:38 [info]kisswithafist:
Kā tur palika ar to spraudni, kas bloķētu konkrētus jūzerus latest posts?
Oct 16 13:33 [info]teja:
atnāca rudens vētras... bet tad viņas atkal aizgāja
Oct 16 13:30 [info]khosmos:
Tikmēr Latvijā
Saldās sejas - tas tik ir grupas nosaukums! (Pārēdušies zefīrus?)
Grūti gan pārspēt ko tādu kā Lustīgais Blumīzers. Uzreiz iztēlojos lustīgus blūmjus vai kaut ko zilu. Tā teikt, kāzu ballē vajag kaut ko vecu, kaut ko aizlienētu un kaut ko zilu.
Oct 16 13:29 [info]zum:
Interesanti, kā tas doktors Krāls pie doktora ticis. Uzrakstījis trīs patstāvīgus teikumus bez kļūdām?
Oct 16 13:26 [info]ingmars:
twt
Laiks apstājas.
Oct 16 13:23 [info]khosmos:
Džeinai Šteinbergai, savukārt, šausmīgi nepatīk internetā, bet patīk drukāt garus, moralizējošus rakstus par to, kā viņai nepatīk internetā. Cieņā arī citas tēmas, Guntaram Račam patīk.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?