Latest Posts

Current posting stats: 17 per hour, 0.28 per minute RSS version
Jul 23 12:32 [info]savaadaisu:
Vaiii ... atkal mugurai krika. Vai vai vai ... cik man grūt ...
Jul 23 12:31 [info]ripp:
diena, kurā tik daudz kas nav tā kā vajag.
Jul 23 12:24 [info]zau:
love is a vertigo
likumsakarīgs slips no love is a virtue
Jul 23 12:07 [info]ingmars:
slavenā lietuviešu desa skilandis
Jul 23 12:05 [info]quad:
mans bijušais draugs gandrīz apgāza kuģi lamanšā tad es uz viņu sakliedzu un tagad viņš šuj kurpes.
Jul 23 12:02 [info]putnupr:
Citreiz krievi sajauc, un savā starpā sarunājas latviski. Tikko dzirdēju.
Jul 23 12:01 [info]baby_amfik:
https://www.youtube.com/watch?v=RpWH_01F3MA [info]rubija
Jul 23 12:00 [info]au:
piektdien sadrāztās kājas pūžņošanu un nedzīšanu kā ar roku atņēma ne višņevskis, ne bepantēns, ne ūdeņradis, ne plāksteri, bet gan pielikta ceļamallapa.
ticēt dabai, lūk ko.
Jul 23 11:59 [info]nuka_kola:
ierakstīju foto-stoka meklētājā "nigger holding basket of spices". Neko nepiedāvāja....:(
Jul 23 11:59 [info]vineta:
Es neesmu gan vēzis, bet šis šodienas Ekslera horoskops ir 100% par mani.

Рак

Знак зодиака - Рак
Звезды сегодня влияют не очень хорошо. Вы раздражены, нервны, оскорблены, насуплены, недоуменны, подозрительны и возбуждены вовсе не в сексуальном смысле. Вот такое состояние. Что делать? Отправляться в гости к своим врагам, однозначно. Вы им такое покажете, что эти негодяи сразу пожалеют, что когда-то давным давно отказались отправиться в путешествие на "Титанике". Если у вас врагов нет, тогда предложите своим друзьям отправить вас к их врагам. Короче говоря, сегодня вы - ходячая бомба. Кстати, вам это даже понравится.
Jul 23 11:53 [info]samta:
izmetīšu pastaigu aplīti varbūt līdz glītajai jūrmalai, varbūt nē, varbūt līdz upei, varbūt nē, varbūt līdz zirgiem un arī varbūt nē. vispirms jāaiziet uz veikalu pēc ūdens, jānovērtē laikapstāklis, jāpieskaita sava pašsajūta un tad jau redzēs, cik tālu un kur. tad jānāk mājās, jāpagulšņā un vakarā jānolasa zirņi. tas tik ir lauku laifs. rīt no rīta uz rīgu.
Jul 23 11:41 [info]ingmars:
fuje
Vikipēdijas šķirklī par desām nav nekas teikts par Latviju. Laikam jau Latvija nemaz nav slavena ar savām desām. Man šķiet, ka mana iecienītākā desa ir fujete.
Jul 23 11:36 [info]matiiss:
Jul 23 11:29 [info]dooora:
alefbejta zupa [Latō neLabza] ģenerāles sekreterā
aizvakar zobārstei paredzēto naudu ieguldīju antīkā variātā: grāmatās un citos izglītojoši propanegandējošos iespieddarbos.
antikvāre man pie kases saka tā: jaunais cilvēk (ghh), es redzu, ka esat kultūras cilvēks – sakiet man, kā jūs vērtējat, ka mūsu valdība aizliegusi iebraukt valstī Valērijai?
jaunais kultūras cilvēks kulturāli kasa pauri, kamēr aizkasās līdz vārdkopai Naša Maša i medveģi, kuru gan neverbalizē, jo taujātāja pa tam lāgam uz visiem jautājumiem jau ir atbildējusi. vienīgais, ko viņš pasaka, ir – ziniet, šī nav mana valdība.

mājās pārnācis, mazliet pašķirstīju dezinfōziņu lapas, kur ārlietu poncijs pilādzis atšaudās, ka viņš jau nu gan te neesot galvenais cenzōrs. takš viņam tā balstiņa smalka un inteliģenta, tādos tak neviens vair neklausās. tālabad ministram talkā nāk vokss populī jeb valsts nevalstiskā eskadra.
dāmas un kungi, LATŌ!!!LATO ģenerālsekretāre norāda, ka Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova otrdien izteiktais viedoklis par Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkeviču "apliecina diplomātisko normu pārkāpumu!

zin, kas īsti slēpjas aiz šīs draudīgās izkārtnes? divas smukas meitenītes, kas par papaKarlō naudu noīrējušas biŗoju klusajā centrā. nevalstiskā arganizācija, maj hērī skērī ārs! vismaz bailes pārgāja. bet nelabums ne.
jauku un mierīgu dienu,
jūsu kremļa lakstīgala
Jul 23 11:28 [info]ingmars:
okia
Latvijas Hitlers.
Jul 23 11:23 [info]bljanna:
Aptauja
Vai jums ir svarīgi, ka jūsu mirušajiem tuviniekiem, kas ir apglabāti, ir uzstādīts kapakmens? Un kāpēc "jā" vai "nē"?

UPD. - Vai kapakmenim, jūsu izpratnē, ir saistība ar cieņas izrādīšanu mirušajam?
Jul 23 11:23 [info]ingmars:
IIIIII
Rīrdena metāls.
Jul 23 11:22 [info]baby_amfik:
<3
Jul 23 11:05 [info]saulpalampe:
Karš ir sācies
http://youtu.be/-fJ9bsA-mYQ
Jul 23 11:03 [info]quasi:
Jul 23 10:58 [info]nulle:
[info]tipa75 par lidmašīnas katastrofu.
Jul 23 10:58 [info]adinkra:
juceklīgais veco ļaužu laiks
Šī dziesmiņa mani izprovocēja uzrakstīt to, par ko es savā viegli izrēķināmajā vecumā iedomājos aizvien biežāk.
Proti. Jauna es vairs neesmu. Un arī nejūtos. Bet veca arī vēl neesmu (par to, ka daži jau piedzimst veci, neizteikšos). Ne putns ne pele.
Un vārdi- tu vairs neskaities, mani nevis biedē, bet až liek saukt mirdzošām acīm- jā, jā!!
Vecumā ap 35 es sajutu, ka sāku neskaitīties, varbūt tas saistībā ar to, ka kāda paaudze manā uztverē sāka neskaitīties par pieaugušiem cilvēkiem. Tā bija tāda dīvaina sajūta, it kā es runātu tukšumā.

Ir gadījies lasīt tekstus, ka sievietes pašas sevi "noraksta". Man ne prātā nebija ienācis, ka tas var nevis notikt nejauši laika gaitā, bet ir tāāds kārdinājums. Un nevajag to norakstīšanu iztēloties tikai kā staigāšanu noļukušā halātā, to es jau daru sen. Ok, varbūt ne gluži halātā, bet mana mājas garderobe sevī ietver visceļgalainākās trennuškas, kurās es pie tam vēl rokas slauku, un tas pat vēl varētu nebūt mans visefektīgākais apģērbs. Bet ar tādām tevi neviens nelaidīs gaļas tirgus priekšējā stendā. Domājams. Un no turienes es sevi отстранила.

Atceros, cik šausmīgi svarīga man pirms miljons gadiem bija tā "savas individualitātes izteikšana ar apģērbu". Tad man bija ļoti liels īsums ar šo konkrēto izteikšanas līdzekli. Varēju stāvēt autobusa pieturā un domāt- kā es gribētu tādu mētelīti kā viņai. Vai- cik skaista kleitiņa, tādā es noteikti būtu visskaistākālaimīga.
Tas ir kā smēķēšanas atmešana- paskaties uz smēķētāju un domā- cik labi, ka man tas vairs nav vajadzīgs. Nevarētu teikt, ka man pavisam vienalga, kas mugurā, bet vislabprātāk es aizplūstu nepamanīta.

Interesanti, kad un vai pienāks tas brīdis, kad iekšējais spogulītis teiks- jā, karalien, jūs beidzot esat veca. Un tas mani nebiedē. Un nav žēl pagājušās jaunības it nemaz. Varbūt tas vēl tikai priekšā?
Pagājušvasar Larisa teica- ranše ja bila molodaja i glupaja, a seičas staraja i toskļivaja. Man liekas, es saprotu, ko viņa teica.
Jul 23 10:55 [info]f:
bet par asa sižeta piedzīvojumiem dzīvē runājot, esam atsākuši arī regulāras sevis uzlabošanas nodarbības (neieslīgsim detaļās), un vakar, tātad, apauju kājas, uzlieku austiņas, uzgriežu skaļumu un pamazām sāku tipināt, ar katru soli sajuzdamās arvien labāk. tad no līkuma pa ārmalu man pretī izlec mašīna, es lecu zālē, tur man uzbrūk dunduri, un beigās vēl tai līkumā tāda dvižuha sākās, ka savu pusotru minūti man tur bija jāstāv un jāelpo putekļi!
no nāsīm plūda dūmi un acīs dega liesmas, jeibogu.
Jul 23 10:53 [info]saccharomyces:
man no rītiem trīc rokas un ir nelabi, un es raudu gandrīz katru dienu, bet man patīk šo pieredzi iegūt un es saprotu, cik nenormāli vērtīgi tas ir - pat brīžos, kad viss ir tiešām briesmīgi un es elsoju kaut kur uz nomaļām kāpnēm, es zinu, ka šis ir tā vērts un ka es mācos tieši to, kas man būs vajadzīgs.
Jul 23 10:53 [info]porcupine:
Par princesēm uz zirņa
Katra karaliene grib savam dēlam visprincesīgāko princesi. Es tās kandidātes vētīšu pēc kurpītēm, pēc drēbītēm. Ne jau kā Pelnrušķītes testā — kurai vismazākā pēda, bet gan — kurai kurpes no labas īstās ādas (un ar ādas oderīti), tā ar būs īstā. Un paslepen pataustīšu, vai drēbītes mīkstas, nekodīgas no īstas koka vilnas. Ja mugurā kaut kādi sūda poliesteri, nu kas tā par princesi?
Jul 23 10:50 [info]vaarna:
Viņš tevi redz visur
Nesaprotu, kādēļ Latvijas kristīgais rādijō neatskaņo "Stratovarius"? Viņiem tak daudz dziesmu, kuru tekstus var pievilkt kristietības tematikai (par to pat ir diskusijas internetā, jā!). Un "Freedom Call"? Viņiem tak katra dziesma par gaismas nešanu un gaismas bruņiniekiem. "Ēnu kaleidoskopu" jau arī varēja atskaņot, vismaz Simons Krasts reiz persōnīgi mūs atzina par kristiešu grupu. Laikam dēļ sobora ēnā:)
Jul 23 10:49 [info]savada:

Tell me, what is it you plan to do

with your one wild and precious life?


— 
Mary Oliver
Jul 23 10:47 [info]morloku_karalis:
and even early death
no http://www.wired.com/2014/07/whats-up-with-that-why-does-sleeping-in-just-make-me-more-tired/?mbid=social_twitter

If you’re oversleeping on the regular, you could be putting yourself at risk for diabetes, heart disease, and obesity. Harvard’s massive Nurses Health Study found that people who slept 9 to 11 hours a night developed memory problems and were more likely to develop heart disease than people who slept a solid eight. (Undersleepers are at an even bigger risk). Other studies have linked oversleep to diabetes, obesity, and even early death.

vairāk atsauces, jo mans blogs jau nav tvnets:

http://www.health.harvard.edu/blog/little-sleep-much-affect-memory-201405027136
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2864873/
Jul 23 10:46 [info]f:
: kinovakari
katru no pēdējiem trim vakariem esmu iesākusi skatīties jaunu filmu, un beigas visām ir vienādas -
yours truly šņākuļo savam vīrietim uz krūtīm.
vakar pat neatvēru vīna pudeli.
Jul 23 10:44 [info]meness_berns:
---
http://rus.delfi.lv/news/daily/versions/artemij-troickij-dvojnoe-ubijstvo.d?id=44758404

Palasīju komentārus, palika labi... Es tiešām gribu iet un apšaut. Nu, ne visus varbūt.
Jul 23 10:41 [info]lavendera:
Vai ir kāda vieta, kur apskatīt AKTUĀLO ūdens temperatūru jūrā? pēc nastjas vakardienas ieraksta skaidrs, ka meteo.lv ticēt nevar
Jul 23 10:34 [info]bljanna:
Katru reizi Kalpotāju namā, saskaroties ar palielu devu formālisma un birokrātijas par pilnīgiem sūdiem, man gribas iešaut sev pēdā. Divreiz.
Jul 23 10:33 [info]es_esmu_dzhims:
ā, un garciemā pie vienas mājas redzēju baskova kartona figūru.
Jul 23 10:29 [info]intenormal:
hehe
arvien biežāk neflirtēju
Jul 23 10:29 [info]ilona_pop:
aaaa, un šī visa putra tikai tāpēc, ka nedrīksti atklāt visas kārtis vīrietim. nedrīksti, nekad. nu vismaz ne tagad.
aaaaaa, smagi, tuvākās dienas točna.
Jul 23 10:22 [info]kini:
.
papīrs pacieš visu.
Jul 23 10:18 [info]es_esmu_dzhims:
vakar mani uz jūru aizveda džeks, kas man besī, bet viss pārējais besīja vēl vairāk, tāpēc ļāvos. tas viss līdz brīdim, kad par visu citu vairāk man sāka besīt viņš, un tad es piedzēros.
šodien arī viss besī.
Jul 23 10:18 [info]2daces:
If you want to save her
First you have to save yourself
Jul 23 10:08 [info]almighty_j:
:)
Jul 23 10:02 [info]lord:
par jūtām
interesanti, kā jūtas cilvēks, kurš atnākot mājās atrod meitu mīlējamies uz biljarda galda?
Jul 23 09:50 [info]baby_amfik:
http://youtu.be/kDcCSiakaU4

:/
Jul 23 09:45 [info]ilona_pop:
Nav komentāru par to, cik grūti ir būt prom,
un slēpt to, CIK ļoti ir patiesībā... Slēpt aiz kaut kādām neadekvātām muļķībām, kuras esmu pavērsusi pati pret sevi. Stulbā jaunība. Bet labi. Priede rakstīšot par mums romānu.
Ir milzonīgi grūti saprasties, ja personiski neredzi un nejūti cilvēku, intonācijas, tik daudz kā lieka pateikta un paša galvenā noklusēta, un pie tam runājat abi ne savā mātes mēlē.
Es ceru, ka šis ir tikai sprungulītis.
Vēl Priede šorīt teica, ka nekas nav cauri. Nu tad pēc pusgulētas nakts varu pacensties mazliet pagulēt. Arī, kad izgulies, viss šķiet atrisināms.
Jul 23 09:43 [info]intenormal:
bļe
arvien biežāk pamostos pārāk vēlu
Jul 23 09:40 [info]fledermause:
Vai esi gatavs brīnumam?
dzied sīcis.
Kas ir brīnums? Rīkoties pa vējam vai ar saviem uzskatiem? Jedrit vai kociņ, kāpēc tik daudz jautājumu un atbilžu nav...piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:(
Mēs atkal to darījām. Vai es sevi pazīstu , reizēm jautāju. Bet pilnīgi bez tā es nevaru, man vajag ...šīs asins balles.
Jul 23 09:27 [info]yeux_glauques:
#summer in the city
gluži kā bērnībā - klaiņošana apkārt līdz vēlam, kad sāk mazliet krēslot, īsts nogurums, vannā mazgājot zilumiem un putekļiem noklātās kājas, tad ledusskapī atdzesētas ogas un saldējums pirms miedziņa (saldējums garšo vislabāk, ja to ēd pēc tam, kad ir iztīrīti zobi), guļot ar visiem mājas logiem vaļā un klausoties nakts pilsētas skaņās.
Jul 23 09:24 [info]putnupr:
Nevaru izlemt, vai kārtot dzīvokli vai aizbraukt uz līča malu pagozēties saulē?
Jul 23 09:21 [info]indulgence:
finita la comedia
Projekts [info]anna_alendorfa noslēdzies. Ceru, ka patika.

Kā cienījamā publika domā, vai ir vērts sākt projektu [info]kira_alendorfa?
Jul 23 09:15 [info]savaadaisu:
Vakar ietrenēju alu, nu bija tāds noskaņojums. Šodien sajūta, ka vakar baigi būtu kodis. Iedzeršanas kolēģei arī tāda pat noskaņa. Ka tik mēnesfāzes nebūs pie vainas.
Jul 23 09:10 [info]kini:
.
Talk is cheap, my darling 
chet faker ir mmm. 
.
kad prasīju viedokli, vai uzņemties vienu lietu, mīļais teica, ka nevajag, lieks stress. ja es ko vīriešos apbrīnoju, tas ir viņu enerģijas taupīšanas mehānisms. mācīšos no tā. neuzņemšos. 
Jul 23 09:00 [info]fledermause:
Chortjiks bez galvas
Dilēma par vilku, sirdi un labu cilvēku....vai grauzt kāju?
Vilks, lai kā Tu viņu baro skatās uz mežu. Vai to var mainīt vai būrī dzīt? Vai vajag? Kas no vilka paliks?
Sirds lūzt un nespēj atteikties pat zinot, ka reizēm viņai ledusskapis draud? Rītdiena vienmēr cita bailēs slēgta būs. Vai izturēsi?
Labs cilvēks, ar iespēju būt. Neziņa neziņas galā, bet grauzt savu kāju un asiņot ar negribētos. Kā vārdā, kura izvēle pareizā. Kura Tavējā? Domājot par rītdienas perspektīvu teorijās. Kā zināms dzīvē gadās viss savādāk.
Jul 23 08:19 [info]quad:
nodarbojos ar disciplīnu.
Jul 23 08:18 [info]ninona:
Vakar pēcpusdienā nodevu kārtējo iztulkoto PD fragmentu, saņēmusi jaunu, nolēmu vakarā jau nu klāt neķerties, tā vietā pabraukājām visi kopā pa ciemu ar velo, pabaroju smadzenes ar dzīvesprieku.
Ges hū šorīt par to nožēlo - būtu moš varējusi atļauties no rīta stundiņu vai divas ilgāk pagulēt.
Nekas nekas, tāpat nāca par labu, citādi vakar smadzenēs sāka parādīties "krampji". Magnijs un cukurs ir mani draugi.
Jul 23 07:59 [info]jan09:
sīkie prieciņi
veikalā tirgo gladiolas - skaistas gan (atgādina, ka laiks uz skolu)

pīlādži un kazenes pusgatavas - laiks gatavoties vīna sezonai.
Jul 23 07:58 [info]enia (in [info]paardod):
Laba Daba'14 Biļetes
Labrīt!
Pārdodu biļetes uz visu festivāla pilnu laiku "Laba Daba" - 3 gab = 50 EUR.

dzeina.verdi@gmail.com
Jul 23 07:39 [info]dienasgramata:
nu, pēc šitā Jauno vilni toč aizvērs

Jul 23 07:34 [info]anna_alendorfa:
BEIGAS
Iepriekšējais bija pēdējais mums pieejamais ieraksts Annas Alendorfas dienasgrāmatās. Nākošās burtnīcas gājušas zūdībā. Viņas pašas liktenis nav zināms. Tā kā 1918. gada rudenī Ņežinu atkal ieņēma lielinieki, un nostiprinājās tur uz visiem laikiem, visticamāk, labi audzinātas vecmeitas, vācu valodas skolotājas liktenis nebija no tiem spožākajiem pilsoņu kara un postažas plosītajā Krievijā (vēlāk PSRS), kur Annas zināšanas un prasmes nevienam nebija vajadzīgas.


Lielinieki Ņižnijnovgorodā, 1918. gada oktobris

pēdējās_ziņas )
Jul 23 07:29 [info]anna_alendorfa:
1918. gada 28. maijs, pirmdiena
Silts, taču apmācies, līst.
Līdz 2 mācījos krievu literatūras vēsturi, taču paspēju izskatīt tikai 6 biļetes. 2 devos pie Ļenas, kur nosēdēju līdz 4½. Pēc tam [privāt]stunda, pēc kuras biju nodomājusi doties uz institūtu, kur Anna Jevg. kārtoja eksāmenu pie Kuņiča, taču nekas nesanāca, jo sāka stipri līt, bet man bija žēl jauno kurpīšu, tāpēc biju spiesta iet mājās. Vēlāk tomēr saņēmos un aizgāju līdz institūtam, kur pamācījos kopā ar Val.Serg., kamēr Ņina Serg. un Jevg.Iv. Sokolova kārtoja eksāmenu pie Rezanova. Pametot institūtu, pagalmā ar acs kaktiņu pamanīju pavīdam Kuņiču. Ak, kaut nu izdotos ar viņu aprunāties!
Jul 23 06:51 [info]ninona:
Šovakar braucam uz Saulkrasti Jazz.
Enīvan?

Ar bērniem tur labi, ir rotaļdauzīšanās laukums arī.
Jul 23 06:16 [info]prtg:
Itāļu vecmeistaru zīmējumi.
Latvijas glezniecības meistardarbi. 19. gadsimta beigas–20. gadsimta vidus.
Jul 23 04:53 [info]dooora:
Jul 23 04:45 [info]unamade:
Karstās Ņujorkas dienās un varbūt visādu iemeslu dēļ, jo sevišķi jūlijā man pietrūkst Latvija. Kārtīgs, nobriedis un tumīgs zaļums dabā, zemi, lieli pelēkbalti mākoņi un vasaras vakari! Ak, šie vakari ar zvaigznēm, kas nav pazudušas neona zīmju neinteresantajā spozmē. Mālpils vakara gājiens pa ceļu ar tām smaržām, vēso gaisu un to vienu ( un es ticu, ka tā vienmēr ir tā pati! ) dziedošo dzeguzi. Rīgas tiltu gaismu atspīdumi Daugavā un divriteņa ātruma radītais vējš gar ausīm. Hospitāļu ielas vakari ar automašīnu radīto troksni, braucot pa bruģi un virtuves palodze ar pavērtu logu un skats uz jautru dārza ballīti, pirms nonest lejā ķiršu bļodu ciemiņiem. Balkoni! Visi tie balkoni un vasaras! Jūra un vasara! Gaiss, zemenes, ritenis, gaisma, mūzika un neapdzīvotība. Miers!…….. Un balkoni! Un ja līst! Tā smarža pēc tam būs neatvairāma. Tikai Latvija tā smaržos pēc lietus! Lasīt grāmatu Kaņepē un skatīties uz hipsteriem. Vai arī būt hipsteram… Dziesmas. Trešais trolejbuss uz Valdemāra ielas darba dienas beigās un tramvajs, kas lēnie lien uz mežaparku. Visādu iemeslu dēļ, bet jo sevišķi jūlijā man pietrūkst Latvija!
Jul 23 04:07 [info]dooora:
tranceformation
tā arī neiebraucu, kas tik afigenna kruts, relaksējošs un revolucionārs ir kremēšanā?
es vēl saprastu krembrulēšanu, teiksim. lai gan nezinu, cik tas ir veselīgi, ar visām tām kalōrijām.
a jūs vispār, dārgie, esat rēķinājuši, cik vajag gigakalōriju patērēt, lai godam nosvilinātu vienu tādu nelielu vīreli kā es?
tur žigli vien var starp holokōsta® noliedzējiem trāpīt, vai vismaz sadusmot Alu Gōru un lieku reizi uzsildīt planētu māmuliņu.
mani kaut kad apēdīs zeme. ja vien PVD konkrēto kautķermeni neuzskatīs par toksisku. ko varēs labot ar dažiem ē.vakar tiku pie piecdesmit vienas Jaunās Gaitas un 180. numurā, starp pārdomām par latviešu humōru, lasu:
Praktiskajiem jokiem pietuvojas dažādās izdarības Blaumaņa komēdijās un skatoloģijai - dzejolis "Filozofiska saruna". Tas rakstīts ērglēniešu izloksnē. Saturs: pēc vecā mūrnieka bērēm Juris un Jānis filozofē. "Iekrīt prātā ... sak, ar reiz būs jāmirst." - "Jā. Un tad?" - "No tevis izaugs zāle, tevi apēdis govs. Tad viņa tevi atkal izmetīs. Kazi, tevi atkal satikšu un teikšu: Jāni, Jāni, kā tu esi pārvērties!"
Jul 23 03:41 [info]slepenaamaasa:
Atšķir[t]ība

Nekas šobrīd precīzāk neattēlo manas sajūtas par sevi šobrīd. Šķiet, ka cilvēlki ir caurspīdīgi, katrs ar savu (vieglāku vai pikantāku, vai tumši zilāku) garšu un izskatu, lielākoties tādi, kas izstaro gaismu vai vismaz ļauj tai plūst cauri. Es jūtos kā kaut kas briesmīgi sevī ierobežots, melns vai balts (ne pelēks, zils, zaļš, tikai melns, melns, melns melns melns un kaut kad pa vidu varbūt mazliet balts), atšķirīgs, slepens un vientuļš. Un es nemīlu būt panda. Es vismazāk mīlu to, ka nevaru kopīgoties ar citiem, jo man viss ir savs - es nevaru ar veģetāriešiem, jo man garšo un es gribu gaļu, bet man ir savi iemesli viņu neēst, es nevaru ar party people, jo man ballītēs izdarītais liekas morāli nepieņemams, es nevaru ar gudriem, jo jūtos neīsti gudra, un nespēju ar muļķiem, jo man sāp viņu neizpratne. Es varētu turpināt sarakstu mūžīgi, bet nozīme ir tikai tam, ka es izmisīgi gribētu just to pašu gaismu atkal plūstam sev cauri, nebūt ierobežotai krāsās un domās, un vecās vakardienas sajūtās. Īstenībā atšķiras katrs, pat katrs no tiem lācīšiem ar savu garšu un krāsu, un novietojumu. Un tas nav nekas mīlams vai nemīlams, vai patīkams, vai atzīmējams, jo atšķiras gluži vienkārši katrs, un tikai muļķis varētu apgalvot (vai izdzīvot) pretējo. Bet atšķirība nav tas pats, kas vientulība. Varbūt īsta atšķirība ir vairāk atšķirtība.
Jul 23 02:15 [info]evia:
gribas doties. mīlēties. un neiet gulēt, bet turpināt klausīties faran ensemble. tik laaabs atklājums!
Jul 23 02:13 [info]virgin_whores:
sludge factory
ir dziesma
kas jebkurā (khem alice in chains khem) izpildījumā man patīk
because
kaut vai unplugged versijas fuck
runā ar mani visos levelos


fuck your pop shite man i better smoke crack
no seriously i would rather smoke crack
or heroin
yeah heroin would be nice
kur latvijā var nopirkt heroīnu, anyone
Jul 23 01:50 [info]kisswithafist:
v každoj stročke toļko točki posļe bukvi HA
piefiksēju kārtējo "uj, atkal norāvos".

nu neko, kaut kad tak pāries. tā nu tiem troļļiem iet, tāda dzīvīte, sadirstā un veltā, mhm, aha, kačā un močī, ko nu tur daudz. šis izklausīsies daudz krutāk, nekā patiesībā ir, bet es šodien apēdu pārāk daudz šokolādes desas. nu to, ko remērkaķingoja par "saldo bruneti", bet mēs bērnībā saucām par šokolādes desu. tā ir mājās taisītā versija, bet laikam interneti ir visu sapisuši un reti kurš vairs spēj iedomāties, ka "šokolādes desa" varētu attiekties uz izstrādājumu no olām, cepumiem, kakao un sviesta, nevis melnādainā krāna.
bļin, ja tā padomā, saldā brunete laikam tiešām ir politkorektākais variants.

ko es vēl šodien darīju? uztaisīju omnomnom, bet bij labi ass, viss jau Labi un Skaisti, līdz brīdim, kad nonācu žīdu ellē (tas ir tad, kad viss vēl nav pārstrādājies, bet ērtāk gulēt uz muguras un nez kāpēc iedomāties, ka likt laptopu uz riepas ir labākais variants, kā kaut ko drukāt. šito pirmais pateica Howards kaut kādā Big Bang sezonā), un sapratu, ka lol, bija laikam dieeeeezgan asi. toties man beidzot sanāca foršas hraukšķīgās garneles n shit. okay, sauce, not shit.

noskatījos 15 minūtes jaunā viļņa piespiedu kārtā, kamēr sīkais gāja gulēt. tas man šodien iemauca reizes trīs pa seju, atrāvās no senčiem par šo izgājienu, paspēju iedomāties "bļe kādu bloga rakstu es varētu uzcept par semjoničas vai kā viņu tur stilistu" (nu, tā krievu čika, kam ir tikpat lieli pupi kā Christina Hendricks, tikai pēdējai ir kudiš labāks stilists - vismaz viņa neizskatās tā, it kā konstanti fucking ciestu un būtu iespīlēta tajā nabaga kleitiņā līdz pilnīgam izmisumam (nopietni, semjoničas pupu man nebija žēl, bet padušu gan. joptvajuzanogu, ja tev ir stilists, un pat ja nav, nu tiešām nevar uztaisīt vismaz tādus rokriņķus, lai der? dura))... taaaad es gribēju ierakstīt Argumentētu un Nosacīti Rīzonabļe tekstu feisbukā par šo, bet man apnika.

Vispār es taisījos gulēt, un vēl nopriecājos, ka oooooo miedziņš nāk, watafak, pirms 4 rītā šais platuma grādos jūlijā, tas ir kaut kas jauns, bet nu nevar tak, ai, nevar tak aiziet gulēt bez iepukšķēšanas riepiņā.

Man patīk valodas. un vaifajs. Un šim ierakstam nav pilnīgi nekādas publiskas nozīmes, bet man vieglāk to ir ielikt publiski, lai varētu par sevi ieņirgt bez logina. lūk! :)
Jul 23 01:49 [info]tipa75:
Pirmajā naktī, kad notrieca lidmašīnu nevarēju gulēt. Biju sakreņķējusies bez gala. Mans tuvs rads pašlaik ir Indijā un tā iespējamība, ka tā varēja būt lidmašīna, kurā sēdētu viņš, šķiet, bija tā, kas parāva amociju maisu vaļā. Pavadīju nakti guglējot bildes, lasot ziņas un besoties. Tagad vairumu no tām bildēm vairs nevar redzēt. Un var redzēt, kā uzņem apgriezienus faktu pievilkšana sev ērtā gaismā. Es nenoliegšu un neattaisnošu tos krievu asinssuņus. Nav man tādu ilūziju. Bet! Pirmajā naktī netā varēja redzēt daudz bildes ar vietējiem - civilajiem staigājam un rakājamies pa izsvaidītajām atliekām. Vistrakāk mani uz psihiem parāva foto, kurā bija redzami trīs jaunieši uzkāpuši uz kādas lielas atlūzas, kopā saķērušies jautri pozējam. Un turpat fonā daudz, vismaz 10 cilvēki (spriežu, ka civilie, jo dažādās, vasarīgi krāsainās mājas drēbēs) kas redzami cilā mantas. Un līķu gabali. Tāpēc ziņu par mēģinājumu noņemt no kredītkartēm naudu neuztvēru ar izbrīnu. Bet par to, ka tie noteikti ir krievu suņi nebiju tik pārliecināta.
Youtube bija arī video ar pirmo vietas apskati. Tajā pat fonā varēja dzirdēt sarunu, kas atskaņota arī Ukrainas oficiālajā noklausīto sarunu video. Un redzams, kā pasažieru pases JAU tiek izņemtas no kkādas mašīnas bagāžnieka un tad safilmētas. BET! Tie nebija krievu suņi, kas to video bija taisījuši.
Kāpēc es to rakstu? Tāpēc, ka manuprāt ir svarīgi saglabāt iespējami skaidru prātu arī totāli ārprātīgās situācijās un nemest visu pār vienu kārti. Visu slikto nevar automātiski noraktīt tikai uz vienu pusi. To pieļaujot var viegli izauklēt jaunu Staļinu, Bin Ladenu vai citu monstru.
Jul 23 01:48 [info]es_esmu_dzhims:
viss, kas notika, notika negaidīti un tas, kas notika gaidīti, nebija gaidīts.
Jul 23 01:24 [info]nesaprotami:
"meet me in blue sky, meet me again, in the rain, the rain"
somehow viss iet tikai uz leju. un tik daudz želejas, ka nevaru izturēt. želejaini. jo atkal gruzos par viņa ex, kura, izrādās, pavada daudz vairāk laika ar viņu nekā es.
Jul 23 01:24 [info]deloveja_kundze:
mīļo, mīļo sīrupiņ, es esmu tik nogurusi, ka vienkārši jāglābjas baltvīnā. es šodien birojā biju 11 stundas, sazvanījos ar aptuveni 40 cilvēkiem, ar diviem no tiem runāju stundu, viens no viņiem ir mans mīļš, mīļš draugs, otrs ir kino teorijas pasniedzējs, kurš brauks pie mums oktobrī un ar kuru es hārdkorā flirtēju, jo es vienmēr flirtēju vebkameras priekšā, jo man ir bijušas skaipa attiecības un es esmu strādājusi onlaina kazino, tāpēc vebmakerai uz mani ir tāds flirta veidošanas efekts.

ai. principā šī ieraksta vienīgais mērķis ir pateikt sev, ka esmu nogurusi un ka vairāk tā nevajag tā. tā darīt - novest sevi līdz šādam nogurumam.
Jul 23 01:13 [info]nulle:
Iešu gulēt sajauktiem prātiem.
Jul 23 00:46 [info]quasi:
negribu pārāk lielīties, un tā, bet...

http://xhamster.com/movies/3303309/j.b._hot_latina_wants_to_make_sex_in_the_park.html

(video reklāmas pauzei)

iepriekšējā sērijā: negribu lielīties, bet...

man ir kaut kāda mistiska priekšnojauta par kaut ko tādu, ko neviens man nesaka. zilonis istabā. ir kaut kas, ko man nesaka, bet kas cilvēkus uztrauc attiecībā pret mani. un es nevaru saprast, kas tieši. neviens to ziloni istabā man negrib uzrādīt. bet es zinu, ka istabā ir zilonis. vnk pārāk tumšs lai uzreiz viņu uztaustītu. un istaba liela.

tas ar ko negribu lielīties - ja man ir tāda priekšnojauta, tad reti kad izrādās nepamatota. vai arī šī sajūta pati nomirst, es to nogalinu, noslēpju, lai dzīve ir tāda, kāda ir un lai paliek. bet tā sajūta IR...

es tikai nevaru saprast, kurā manas dzīves jomā.

tas varētu būt par jebko. šo daļu savās sajūtās un priekšnojautās vēl nemāku atšifrēt.
Jul 23 00:42 [info]sragde:
Grūti aizmiegamas naktis.
Jul 23 00:41 [info]platformene:
tā meitene man vispār vairs neuzticās, un ja tā godīgi, es viņai arī nē. šī šķiežās ar naudu un mantu. sākumā bija interesantas viņās "teorijas", bet tagad tajās saskatu lielu liekulību.
meli, meli sev. tā jau būtu labi, ja vardi liecinātu par pieredzi, bet viņas īstenība ir pavisam citādāka, un būvēta no bailem.
Jul 23 00:40 [info]siltavieta:
jocīgi, ka dundurus ir tik viegli nosist
Jul 23 00:40 [info]mrs:
Stass saka, ka mums ir jāpamet Maskava, esot laiks.
Man smeldz sirds, jo es beidzot esmu iesakņojusies šeit, manā dzimtenē, kur tikumi ir bez gala jancīgi.
Ir laiks, un vīram ir taisnība.
Mēs guļam mūsu gultā, un velkam ar pirkstiem pa otra seju kā indiāņi, kas krāso viens otru karam.
Nekas cits vairs neeksistē, tikai es un tu, un karš. Mēs atvadāmies.
Jul 23 00:39 [info]kvarks:
Skumji
Skumji par to, ka reizēm nepietiek laika (un nesanāk izdevības) pastāstīt otram cilvēkam visu, ko gribējies. Vai parunāties par visu, par ko gribējies. Tu pie sevis esi izrunājis visu ko, bet pa lielākajai daļai tas ir palicis nepateikts. Skumjas, skaistas skumjas, bet skumjas. Es aizeju/Tu paliec/Divi rudeņi - lapiņu ar šo haiku man kādreiz iespieda saujā viens ļoti mīlēts cilvēks, taču būtībā tas attiecas uz visām šķiršanām, aizbraukšanām, kas seko pēc priecīgas tikšanās. Tā nu šodien rudenīgums.
Un otra bēda - par dzīvošanu pāri saviem līdzekļiem. Mēs ar M kā tādi alkoholiķi pusgadā reizi tā noraujamies. Es šoreiz jau zināju, kas būs, bet nevarēju īsti iebilst. Tā nu piedalījos tērēšanā, jo arī man gribējās padzīvot kā cilvēkam. Turklāt neko jau dižu, tikai mazliet foršuma. Vispār jau mums šopavasar diez ko negāja ar naudu, tā nu sanāca, ka nevaram pat pavisam pieticīgi maķenīt atlaist grožus, lai neiedzīvotos parādos. Baigā škrobe, ja godīgi. Šovakar tādu aizvainojumu uzsita.
Labi, jāiet gulēt un jādzīvo tālāk.
Jul 23 00:37 [info]str:
А вы не замечали, что женское "Буду готова через 5 минут", и мужское "Через 5 минут буду дома"-одно и тоже!
Jul 23 00:37 [info]str:
Самый классный день — это ЗАВТРА. Завтра мы все займемся спортом, начнем учиться, усердно работать, бросим пить и курить, начнем читать какую-нибудь книгу, перестанем жрать после шести вечера: Но, как не проснешься, постоянно СЕГОДНЯ!
Jul 23 00:35 [info]10punkts15:
Biju lesbiešu un vecu vīriešu pasākumā- Patti Smith koncerā, hahah.
Jul 23 00:17 [info]eos:
merging
Vispār jau tas L word seriāls vnk parāda sabiedrības mikrokosmu.

Atceros, kad es tēloju geju, un, kad skolā tusējos ar kādām 10 hetero meitenēm, gājām uz ballītēm, gājām iepirkties, un viņas runāja visu, visu un, es nolasīju viņu žestu valodu perfekti, es jutu, ka esmu SABIEDRĪBĀ, kas mani saprot. Vai arī es viņas sapratu. To, kā garstāvoklis mainās pēc tā, kādā pozā viņa tur rokas gar sāniem, kādā leņķī...
Jul 23 00:15 [info]miera_upe:
Visums man piespēlē mazas un lielas laimītes, bet es brīžiem pat tām pagriežu muguru.
Dalu, kas aktuāls man šobrīd .


Sorry puikas, jūs ne.


young and free

kaut kā patīk būt brīvai, galvenais nepierast un nevilkt līdz četrdesmit.

iestājeksāmeni akadēmijā.
Pagaidām liekas ok. vēl divas dienas un tad jau redzēs, ko Visums šoreiz piespēlēs.
Jul 23 00:13 [info]auksts_entelekt:
Joprojām par Ukrainu. Krievu eksperts par boingu. Ir cerība. Zombisms ne projdjot.

no 3:40
Jul 23 00:04 [info]savada:
Ko vispār nozīme "dzīvot pareizi"?
Jul 23 00:01 [info]platformene:
(echo) kkādi bērni.
Jul 22 23:58 [info]kristya:
zini, kas ir tava problēma?
ka mīlēt tev mokas, ne laime
ka solis tev šķiet tikai bedrē liekams
ka sauja ar smiltīm tik kapā berama
ka smiekli, pat saldākie, ar adatām pilni
Jul 22 23:55 [info]quasi:
ko es gribēju teikt.

dažreiz no rītiem man ir pārdomas par jautājumu, kāpēc, kad es pamostos, man nepienākas kaut kas, ko padrāzt.

nu, no vienas puses, tas paģēr mazliet zem cilvēka cieņas esošu objektu.


nē, bet tiešām, ja tur kaut kāds kadrs pamostas un par šo faktu vien viņš drīkst izdarīt kaut ko, kas viņam ienāk prātā... vai tad tas atbilst cilvēka cieņai?

vienkārši lai kaut kad šo pārlasot, es atcerētos ko es domāju - tam ir jābūt kaut kam starp diviem apaļiem "vaigiem", relatīvi viegli penetrējamam (penetration, angļu valodā), un principā pēc zināma brīža un līdz zināmam brīdim paaugstina mitruma koeficientu sevī. ar to es gribu teikt, kā Borats teiktu, http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Vazhin .

nu, vot, tā, vienkārši un primitīvi. pamosties, un vnk ķeries pie lietas.

šī, lūk, ir netaisnība. gan realizēta, gan nerealizēta situācija pat ir potenciāli "netaisnība".

Es tikai viegli jūku prātā. Labunakti.
Jul 22 23:47 [info]baby_amfik:
<3
mani cibas vīrieši.
Jul 22 23:44 [info]sirena:
ļoti mīļa diena, vairākkārt smējos balsī, piemēram tad kad braucu ar riteni lejā no grīziņkalna pa zālīti un tad kad piezvanīja bite un dziedāja dziesmiņu.
Jul 22 23:43 [info]sikernieks_2:
23. jūlijs 2014
(jaunākais augstāk)

09:19 Aizgāju pie miera ap 1:00, jau 8:00 pie darba.
--------------
Turpinājums no 22. jūlija .
Jul 22 23:41 [info]putnupr:
Nedomāju par cilvēkiem, domāju par slimībām. Domāju un klusēju. Izdomāju diagnozes un baidos. Pie ārstiem neeju. Biju pie zobu higienista. Tik ļoti sāpēja, pat asaras noritēja. Katru dienu jātīrot ar zobu diegu.
Zobos nav bēdu.
Jul 22 23:37 [info]wowow:
300. Rise of an Empire. Pathetic.
Jul 22 23:34 [info]az:
brīvajā laikā domāju lielas domas, vislielākā par to, kāpēc dunduri un odi uzbrūk vienmērīgā plūsmā, nekad ne visi reizē, tāda nebeidzama cīņa ar mūžīgi pieciem mošķiem.
Jul 22 23:26 [info]winstons:
vismaz reizi mēnesī noklausos šito https://www.youtube.com/watch?v=BhzQzyJUJTQ
Jul 22 23:20 [info]zin:
Portishead - The Rip
Jul 22 23:16 [info]tipa75:
Opal Transfer 2 daļa
Aizrakstīju Opal Transfer oficiālajam e-pastam vēstuli ar jautājumu - kas man to naudu sūta un kāpēc man jāiemaksā 1 EUR, ja mājas lapā atšķirīga info. Saņēmu atbildi:
Labdien,


paldies, ka sazinājāties ar mums. Apstiprinām, ka Opal Transfer nav sūtījis minēto vēstuli - tas ir krāpniecisks mēģinājums iegūt Jūsu datus un naudu, izmantojot mūsu kompānijas vārdu.

Tāpat vēlamies norādīt, ka Opal Transfer neprasa nekāda veida reģistrācijas maksu, kā arī nesūta paziņojumus naudas pārskaitījumu saņēmējiem.

Jebkuru neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mums pa telefonu +44(0)2079765445 vai e-pastu info@opaltransfer.com


Ar cieņu,

Opal Transfer Krāpšanas novēršanas nodaļa
Jul 22 23:12 [info]po:
Bet, lūk, arī viss...
Jul 22 23:11 [info]x_f:
Vate

Iebrukt svešā valstī, izlikties, ka tas nemaz nenotiek, nejauši notriekt pasažieru lidmašīnu, visu noliegt, palūgt savai Aizsardzības ministrijai objektīvi paskaidrot negadījumu, sarīkot preses konferenci, pastāstīt, ka pasažieru lainera tuvumā tai pašā augstumā īsi pirms notriekšanas manīts iznīcinātājs Su-25.


1 + 1 = 2


Pirms preses konferences no valdības IP adreses rediģēt informāciju par iznīcinātāju Wikipēdijā, lai uzlabotu tā tehniskās iespējas un tas vispār varētu atrasties tādā augstumā.


2 / 0 = ..Vate

Jul 22 23:05 [info]pelnufeja:
Fak, mamma ir salasījusies grāmatas un tagad redzami mēģina vērst sarunas uz homoseksualitāti.

Viņa bija ļoti mierīga un laipna, un galvenais vēstījums laikam bija "vecāki jau to nevar nepamanīt". Bet man nav ne mazākās vēlēšanās ar viņu šo apspriest.

Vispār es ierosināju, ka viņai vajag pamācīties lietot kindlu, kamēr es vēl esmu te, jo šādas prasmes var būt noderīgas, saliku grāmatas, ceru, ka kādu laiku mēs lasīsim katra savas grāmatas (ne par homoseksualitāti), un būs miers.
Jul 22 23:04 [info]sw:
Sanktionchen
Jul 22 22:51 [info]wench:
Ai nu... māsa visu izstāstīja.
Te ir tik dīvaini. Mājās. Sajūta kā esot ciemos.
Gribu ātrāk pie daktera. Apnīk pašārstēšanās.
Jul 22 22:38 [info]sirdna:
Sunnic pasmilkstēja un noplīsa.
Jul 22 22:38 [info]az:
bet tā ir liela laime, ka tik daudz darba, citādi es nemaz nezinātu, kur lai liek to milzīgo nemieru, kāds man te ir vienmēr, kopš viņas vairs nav
Jul 22 22:37 [info]unpy:
Dienas prieks.
Zinu, ka esmu visos veidos atpalicis, jo īpaši kultūras jomā, tur bieži vien līdz manīm kaut kas labs atnāk pēc vairākiem gadu desmitiem, taču nevaru nepadalīties. Jau kuro reizi šodien klausos dziesmu, lai varētu to iemācīties no galvas. Beidzot ir kaut kas, ko varēšu dziedāt visa veida karaokēs, kad mani piespiedīs to darīt.
Jul 22 22:36 [info]yeux_glauques:
#velo
testēju šovakar elektrisko riteni. tādu, kurš maksimāli brauc 30 km ātrumā. what can i say - nezinu, kā es tagad varēšu pabraukt ar savu veco, sagrabējušo džonloku. progress of things makes people unhappy.
Jul 22 22:35 [info]sammer:
Kādreiz vajag savu vircas spaini uz galvas lai saprastu, kas ir kas. Un tad pavisam droši ir skaidrs. Jap.
Jul 22 22:32 [info]eos:
"Mēs kļūstam par tiem cilvēkiem, ko ienīstam" un L word
Es nezinu. Es sāku iet uz bāru, sāku tulkot no grieķu valodas, zirgi ir pagātne... Nu iemīlēties kādā smukā vokālistā man izdevies nav.

Japāņu šausmenes ir redzētas jau daudz. O, jā - es sāku facebook nosist ļoti daudz laika. Un vēl es sāku runāties pa mobilo un sūtīties ar Sms.

Un es iemācījos pateikt, ka vieni cilvēki man ir 3. vai 5. tā vai 10.tā prioritāte, kamēr citi vienmēr otrā prioritāte. Alkoholu un daudz gaļas un saldumu arī sāku ēst.

Tas viss ir laba pieredze. Pārņemt otra cilvēka dzīvesveidu un paskatīties, vai der. Bija jau interesanti.Tagad skatīšos L Word vēlreiz. Man laikam ir identitātes krīze kārtējā.

Shane aizvien izskatās, ka varētu būt chick magnet, bet ar augšējo robežu kaut kur 40. She just screams "sex, youth, fun".

Tas, ko Maija teica - milzīga nozīme ir frizūrai. Tādi spuraini mati pusgari mati sievietei rada mazliet draisku iespaidu. Pusgari mati ar želeju vispār ir uzreiz cits paskats nekā pēc dāmu modes veidoti Kolonnā...

Skatoties šo seriālu, viegli atcerēties, cik iespaidīgi izskatās sieviešu žaketes. Ne blūzes, bet žaketes.


Leišai bija tā ģeniālā ideja seriālā izveidot milzīgu grafiku, kuras un kādā veidā viņas tuvāko 100 +- paziņu lokā ir gulējušas savā starpā. Lezbiešu sabiedrībā jau tas viņām sanāca diezgan vienkārši. Par sevi, vai par Anku - es labāk to grafiku necenstos zīmēt,

Zālīša teorija par atraktantiem ir kā uz delnas. Tik daudz visādu pievilcīgu krāmu - jostiņas, siksniņas, kaklarotas, saulesbrilles, pat mobilie telefoni.

Un Lip Gloss, tas man liekas kalngals. Lūpu spīdums vienkārši kliedz "oral", kaut šie visi jau, protams, ir konkrētas sabiedrības ietvaros atpazīstami simboli.

Ā, un staigāšana ādas biksēs ar rokām kabatās, ir so goddamn hot, ja vien bikses der un meitene slaida. Skolā man tāda klasesbiedrene bija.

Mīts par to, ka lezbietēm ir dobjākas balsis, dažreiz pat ir patiess. Hehe.

Acu ēnas. Tas ir dīvaini. gan šajā seriālā, gan citur - tik daudz acu ēnu.

"If you don't trust her, you don't marry her"


SHE IS A WRITER< EVERYTHING IS ONLY EXPERIENCE FOR HER. goddamns, tie režisori šai filmai sucks. :D
Jul 22 22:32 [info]winstons:
vakar izgāju assassins creed 3, šodien izskatās, ka iziešu max payne 3. rīt jāsāk strādāt ;(
Jul 22 22:31 [info]nese:
pirmdienas
Beļģijas neatkarības dienu svinējām Buljonas pilsētā. Kā jau kārtīgai viduslaiku pilsētai pienākas tur upītes ieskauta kalnā bija viduslaiku pils, upe vilināja ar lieliem, plastmasas gulbju galvām izgreznotiem ūdens velospiēdiem un mums par šausmām bija pieejams arī nešķīsti zvanošs vilcieniņš, kurš interesentus veda kalnā. Un interesents ļoti gribēja gan gulbjus, gan vilcieniņu, gan arī ļoti ilgi skatījās no dzelzs taisītas peles, kurām no mutes līst ūdens (tāda dārza rūķu variācija). 
Vispār bija jauki - bija arī gājiens, kuram Berta māja ar roku. Tajā dienā viņa māja ļoti daudziem.  Ja es mācētu ielikt bildes, tad ieliktu gan. 
Jul 22 22:28 [info]az:
pa vidu peldēm savālojām sienu, un es vēl paguvu novākt gaileņu ražu, atnācu pastaigāt vēl pa akmeņiem, galvenais, lai rīt ir saule viscaur, tad siens būtu pie miera un mēs varētu nedarīt neko.
Jul 22 22:28 [info]putnupr:
Riebīga sajūta, zinot, ka nekas labs nav gaidāms
Jul 22 22:28 [info]quad:
tā kā oskars mīl irmu tā es mīlu biezpienu krējumu močus suņus un bremzēt tieši pirms šķēršļa ņemot vērā ka ritenim nav pievilktas bremzes man sāpēs. kā jau mīlestība.
Jul 22 22:17 [info]dooora:
fff
Jul 22 22:16 [info]sveetaa_seeta:
Biju Varšavā. Tā pilsēta tiešām ir ļoti forša. Pat tad, ja es nebūtu apsēsta ar Poliju, man tā liktos forša. Kopernika centrā netikām, jo tas bija pārbāzts. Tas drīzāk pat iepriecina neka apbēdina (jo es priecājos, ja ļaudis masveidā izvēlas tieši šādu brīvā laika pavadīšanas iespēju).

Mīļākais mirklis man Varšavā bija tad, kad mana draudzene Helēna (šķiet, 3 gadi) prasīja, vai pans ar mums spēlēs bruņurupuču spēli. Tas bija svešs pans, kas sēdēja netālu un lasīja avīzi. Otrs mīļākais mirklis bija tas, kurā uz ielas atradu maukas vizītkarti. Ja kādam vajag, varu iedot numuru.

Svētdienās cilvēki iet vai nu uz baznīcu, vai nu uz upi. Devāmies uz upi ar skanīgo nosaukumu Vkrā. Tagad plānoju sameklēt arī upes vārdā Kvā Kvā un Wild Swan (personisku iemeslu dēļ). Airējot pa Vkrā, protams, vairākkārt iedomājos, ka gribētu tur (upē) dzīvot. Redzēju zalktīti. Arī vairākas pīlītes, bet tās Ieva man ilgi neļāva apbrīnot, jo bija jāatver alus. Varšavā atgriezos apenēs, bet tās vismaz bija normālas apenes, nevis kaut kāds nošļucis flaneļa krūšturis ar trim svītrām.

Vispār, kopš beidzās rukāšana labenē, dzīve ir kļuvusi vieglāka. Tagad tikai jāsēž un jādrukā. Jādrukā ir vienā laidā, bet, tā kā zinu burtus, kā arī protu rakstīt un lasīt, tas ir nesalīdzināmi vieglāk, un pārdomas par to, ka viss ir sūds, uznāk nesalīzināmi retāk.
Jul 22 22:12 [info]punkts:
28 Tātad jaunā persona ņēmās paziņot šīs lietas savas mātes mājai. 29 Vai Rebeka gaidīja kādu tēvu: viņa vārds bija Labāns. Un Labāns virzījās pretim vīrietim, kurš tur bija, pie avota. 30 Un viņš tur ieradās: līdz cikiem naktī tu nesīsi rokassprādzes uz savas māsas rokām un kurš iemācīs vārdus, kurus teica viņa māsa Rebeka: "Tas ir Ansītis, kurš ar mani runāja kā ar vīrieti", tātad viņš devās pretim vīrietim, un, paraugi, kas cieši turēja zirgus pie avota. 31 Nekavējoties viņš teica: "Skatieties, Jehovas benis. Kāpēc tu te vēl uzkavējies, tātad, kas attiecas uz mani, es sagatavoju māju un veidoju vietu zirgiem?" 32 Tur - cilvēka desa iet uz māju, un viņš mitējās runāt ar zirgiem un nobālēja, un caur pieri paskatījās uz zirgiem un ūdeni savu kāju mazgāšanai un to vīru kāju mazgāšanai, kuri bija ar viņu. 33 Pēc tam viņš mitējās sev dot kaut ko ēdamu, bet viņš teica: "Es neēdu, kamēr neesmu pārrunājis savas darīšanas." Tātad viņš teica: "Runā!"

Kaltēti āboli
Jul 22 22:11 [info]zero_weirdness:
the end is naiive
Manas daiļākāss un prātīgākās draudzenes ir brīvas!
un pēkšni arī labākais draugs.
jāatsāk draudzēties, i guess.
Jul 22 22:06 [info]melnbaltalapsa:
+/- 2014.07.22
- Samežģīju potīti. Fcuk, sasodīts.
Kādēļ visas likstas vienmēr notiek ar mani, ko?
Karma..
- Es par daudz runāju, kad esmu starp savējiem..
Aizlīmējiet man muti nākamreiz ar stāstiem, kuros galvenajā lomā esat jūs.
- Galaxy.
- Rītdienas foto darbi jāatliek.

-/+ Darba datoram ir tik kaitinoša garumzīmju poga. Un es vienmēr izmainu fonta lielumu pašai nezinot kā..
Labi, ka ir kolēģi, kas man - pusblondīnei - parādā kā lietas darāmas.
-/+ Finanses sit laukā no līdzsvara. Bankas konts iedzīs mani sirmos matos. Nevar paredzēt kas tur notiek. Brīžiem šķiet, ka tas konts dzīvo pats savu dzīvi. Vai arī man ir kāds slepens pielūdzējs, kuram nekas nav žēl..
-/+ Satiku savu bijušo mīļāko cilvēku uz šīs zemes. Sasodīts. Viņš mani zaļajā automašīnā aizveda sauļoties. !
Kad šis cilvēks bija man Saules un Mēness vietā, mēs dirnējām lētos bāros un katru nakti pavadījām citā mūzikas klubā VIP ložā..
Tagad viņš mani ved sauļoties.. ! :evil:
Eh, bijušie.
-/+ Zaudēt cilvēku tikai tā iemesla pēc, ka, redziet, draudzība starp vīrieti un sievieti nevarot pastāvēt..

+ Vējš jūras krastā. Man jūras nekad nav gana.
+ Geimens.. ^^
+ Dziļie skatieni. Gāž no kājām nost. Dzīves šodiena, ak, jā gan.
+ Nadziņi. Un mati, kas ir iemīlējušies matu taisnotājā. ^^
+ Kumelīšu tēja un Coco Chanel simbols.
+ Basketbolists šodien apciemoja! ^^
+ Septembrī sākas skoliņa! ^^ Atkal deldēšos solos. ^^
Nekad nevar būt par vecu un sākt apgūt ko jaunu. ^^
Jul 22 21:41 [info]stieplite:
Jā, mēs esam zaķīši. Un nepāriet tā sajūta, ka "fak, fak, fak - jā, ir". Cik labi ir nemētāties apkārt un neskatīties pa malām.

Pirms izdzēsu garāko saraksti savā mūžā, tiesa gan pusgada garumā, pārskrēju ar acīm pāri - tas viss ir pagājis un neatgriezeniski aizgājis. Izbāl visi bijušie pārmetumi. Un ja man likās, ka ir lietas, kas vienmēr saistīsies ar vakariem, kad pusgadu dzīvoju viena pati, - hell no. Sangrija, ūdenspīpe un Junip - tie ir tādi mirkļi, kad nedaudz smeldz, jā. BET tās ir manas lietas, mani mirkļi un bēdas. Un nesaistās, nesaistās ar murgiem.

Šodien no tabakas veikala atvedu mājās savu mazo draudzeni un mums priekšā ir skaisti brīži. Un Āgenskalnā aiz sienas būs kaimiņi, ko mīlu :)
Jul 22 21:36 [info]wench:
Nofilmējos. Nav tā, ka perfekti. Žēl. Bet neesmu gluži izveidojusies brīva.
Šovakar ir jāieiet dušā un jāpadomā. Vairs neko.
Tikai samīļoties gribās.
Jul 22 21:36 [info]15:
jūtos kā Klaus Fitzcarraldo vai Aguirre, der Zorn Gottes vai arī jebkas no Hercoga. kaut vai banāla Fata Morgana šis arī ir tāds pareizs karstums kurā tās būtu skatīties pirmoreiz labi. vai vesternus miljons sekundīgus vai Japón vai Giant.

//https://www.youtube.com/watch?v=yUDuOUxhD2Y
Jul 22 21:33 [info]aivars_666:
Tā vācieši aizstāvēja mūsu zemi pirms 70 gadiem!
http://www.grani.lv/daugavpils/45816-v-voskresene-godovschina-osvobozhdeniya-daugavpilsa-ot-fashizma.html
Jul 22 21:31 [info]yulungu:
Krutojs ir BAIGAIS PINPIS !!!
Jul 22 21:20 [info]kjiimikjis:
Gr.
Iztēlojos tā sludinājuma tekstu, kādu varētu būt bijis uzrakstījis manas istabas iepriekšējais iemītnieks:

"Vīrietis* ar daudzām naglām un ne īpašu labu koordināciju brīžos, kad rokās āmurs, meklē istabu ar pēc iespējas plašām un neizturīgām sienām. Hobiji - grūti aizsniedzamu vietu sasniegšana, virsmu ģeometrijas modificēšana - dažreiz varētu traucēt kaimiņus, taču diez vai es to darīšu biežāk (vai retāk), nekā apkaimē savas plaušas kliedz ārā sudrabkaijas. Kaitīgu ieradumu nav, ja neskaita vēlmi pie sienām piestiprināt daudzus un dažādus priekšmetus ar ļoti neatbilstoša izmēra naglām (vai arī ar atbilstoša, ja uz tā plauktiņa ir plānots glabāt nīlzirga izbāzeni, kurā iebūvēts lielas jaudas betona maisītājs). Mēdzu strādāt naktī, tumsā, pilnīgā ķēmā, un tādos brīžos esmu elektriķis savā istabā."

*Noteikti vīrietis, jo citējot Dž. Karlinu, "I am convinced he is a he, because no woman could or would ever fuck things up this badly."
Jul 22 21:20 [info]nastja:
Pilna pasaule trako. šodien tā gribējās atvēsināties pēc meža, ka iegāju, tpu 3x ieskrēju jūrā, kuru uz čuju kā +14 novērtēju.. iznācu, apskatīju, izrādās vien +12 bija. Toties atvēsinājos gan.
Jul 22 21:18 [info]dooora:
krem deļa kremļ
manu skafandru pēc t.s. nāves nevajag par velti dedzināt.
nopīpējiet kopā un miers. un lūdzu bez bimbāšanas, tikai diskō, tikai panks!

Jul 22 21:17 [info]beatrixe:
es katru dienu dzīvoju ar tādu- nu vēl šodien- apziņu. kaut kur ir jābūt tai robežai, kad man apniks, vai pietiks, vai sazin kas notiks. nevar tā visu laiku. pēdējais dedlains ir 22. augusts, draugu kāzas, ko negribētos samaitāt ar personīgiem kariņiem. un tā es valdos. izliekos stipra. izliekos, ka neko nezinu. izliekos, ka man vienalga. izliekos, ka nerūp. strādāju haltūru, līdz spēku izsīkumam, kad ķermenis sāk vibrēt tā, kā rāda fantastikas filmās, lai būtu nauda pamperiem un zīdaiņu pārtikai. pirms nedēļas viņa papam bija insults. es raudāju iekšējās lielās asaras, man bija ļoti bail par to, kā būs. ir labi, paps veiksmīgi izspruka, Dieviņš klāt stāvēja. es visu dienu runāju ar mazo lielo krustmeitu, viņa jautāja tos jautājumus uz kuriem arī es gribēju zināt atbildes. tā mierīgi, bez panikas. vakarā braucām uz slimnīcu apciemot, izturēju. naktī murgi rādījās. arī šonakt. cirtu ar mačeti čūskām galvas un izbaroju asinskāriem suņiem.
un tad es domāju, kur tiešām ir tā robeža, kad es vairs nespēšu. vai es pamanīšu? vai es būšu tik gudra un pamanīšu? negribētu pārvērsties par tādu radījumu, kas visu pacieš. man taču arī ir savs es, kurš grib būt laimīgs un harmonisks cilvēks. laiskoties pie jūras ar dēlu. nevis tā, kā līdz šim. auklēt pieaugušu cilvēku, pēcāk strādāt naktīs, lai atpelnītu naudu, kas it kā nedara laimīgu, bet ir nepieciešama, lai eksistētu. es šovasar neesmu piedzīvojusi neko ievērības un atstāstīšanas vērtu, izņemot Sarunas ar vecajiem jūras vilkiem. un viss jau ir no manis atkarīgs, no manas pašcieņas. un negribu pazaudēt arī tos dažus trīs draugus, kuri man vēl palikuši.
Jul 22 21:14 [info]biezpientaure:
2015jā gaidiet faitklaba turpinājumu....komiksa veidā.
Jul 22 21:05 [info]vulpes_vulpes:
Jul 22 21:00 [info]f_g:
kaaarsti.....
+ 27 kabinetā, un aiz loga gandrīz tikpat. Ja varētu gulšņāt un neko nedarīt, tad varbūt arī nekas, bet, ja strādā, tad dienas beigās jūties kā pavasara muša.
Vēsa duša nedaudz palīdzēja atgūties, bet vienalga nogurums liels. Un galva nemaz negrib strādāt...
Jul 22 20:57 [info]petrovichs:
:)
xxx: Podskazhi, kakuju kodirovku vybrat , chtob russkij normal no otobrajalsa?
yyy: А ты из какой страны пишешь?
xxx: Nifiga ne chitaetsja, chto ty napisal. Na vsjakij sluchaj idi sam na huj
Jul 22 20:51 [info]mes:
Bet tās visas nebaušanas aizmirstas, kad redzi tos neapzinātos smaidiņus pa miegam! Varētu tā visu laiku skatīties un priecāties!
Jul 22 20:42 [info]perkons:
Dubultā
Jul 22 20:40 [info]roskild:
Dzīve pēc brīvdienām.
Jul 22 20:39 [info]nistagms:
(nefolk - clean) Runcīīī - tev ir melns BMW
Bet arī es vēlos melnu BMW (solīts makā nekrīt)

(Runcis - growl) Nefōōlk, es zinu tavas sāpes
Bet ne jau es būšu, tas kas ārstēs
Nefōōlk, es zinu tavas sāpes
Bet ne jau dēļ tām sāpēm tev jāiet kārties

(nefolk - clean) Runcīī, es neiešu kārties
Bet Runcīī, ak jēl, es zinu arī tavas sāpes
Tavas sāpes man kā akmens sirdī
Tavas sāpes kā lietus bērzu birzē

(nefolk - growl) Tās šķel manu dvēseli pušu
Atstāj mani grāvjmalā tukšu

Bet manas sāpēēs tev kā medusmaize
Manas sāpes tev līdz pret vēdergraizēm

(runcis - growl) Nefōlk, ko tu te lādies?
Jo, Nefōlk, es zinūū tavas sāpes
Tavas sāpes kā asins miglā
Sāpes nešķeļamas kā ledus igla

(runcis - clean) Kad eskimosi ar cirvjiem cērt
Sāpes netōōp ne pušū plēstas

(nefolk - growl) Runcī, palīdzi man
Un iedod man savu BMW
Tikai uz vīenu dienu
Es došu pretīī
Kazas pīenu viēnu

(runcis - clean / growl) Nefōlk, ņem visū mani
Tā teic baznīcas zvāni
Jo Nefolk, zinu tavas sāpes
Un Nefōlk, es tavs vienīgais glābiņš

(growl 2gether) RUNCĪĪĪĪ
NEFŌŌŌŌLK
RUNCĪĪĪĪĪĪĪ
NEFŌŌŌŌŌŌŌŌŌŌLK

(runcis & nefolk bith growling & screaming & emoing) PERFEKTA VASARA LAI MIRTU
PERFEKTA VASARA LAI MIRTU
ŠĪ IR PERFEKTA VASARA LAI MIRTU (SALDIE MELI)
PERFEKTA VASARA LAI...

(HARD N DEEP FUCKING GROWL) ES ZINU TAVAS SĀPES!!!
Jul 22 20:36 [info]mes:
Jā, un es teicu, ka bērns man blakus lielajā gultā negulēs. Mhm, ap 4-5 no rīta esmu tik tādā izmisumā, ka bērns nonāk lielajā gultā cerībā, ka blakus man gulēs labāk, vai vismaz gulēs. Cerība.. muļķa mierinājums.
Jul 22 20:36 [info]zivs:
spēļu biedru AOE II Conquers
Ļoti patīk Age of Empires II Conquers, bet nav ar ko uzspēlēt tīklā (random pusaudžiem serverī neuzticos).
Tāpēc meklēju spēļu biedru. Uzspēlēt varētu šobrīd vai sazināties citreiz, kad abiem būtu laiks un noskaņojums.
Savienoties varētu caur Game Ranger.
Dod, lūdzu, ziņu šeit - komentāros, vai uz catlife džīmeilā.

p.s. nekāds drūmais skils man nav - ar AI spēlēju vidējo sarežģītību.
Jul 22 20:32 [info]zhilete:
Es pēc tevis šodien ļoti. :(
Jul 22 20:32 [info]dooora:
.is -->.es
damn, Islande zeptembrī nemaz nesanāk, jo pirmo reizi jālaiž uz kontinentālo Spāniju.
[perdona'm, Catalunya!]
Jul 22 20:30 [info]noisiite:
Ķengaraga promenāde gan tāda tīri tā neko. Sakopta, tīra, ar skaistu skaistu uz upi. Helmītei šodien atkal bija neliela bēbīšpastaiga ar vienaudžiem.
Patika, jā, ja kāds vēl uzaicinās tur pastaigāt, noteikti neatteikšos. :>
Jul 22 20:29 [info]roskild:
Atvaļinājums ir beidzies. Divpadsmit karstas vasaras dienas ir pavadītas Latvijā. Pie dabas jutos kā mājās. Celties piecos. Ar basām kājām iet cauri mežam un pļavai uz ezeru peldēt. Un ezers kā spogulis. Tik tīīīīīrs. Un apkārt neviena paša. Tikai mežs, putni un debesis. Tajos brīžos tā ļoti labi paliek. Tāds spēks. Daba ir mana vislielākā iedvesma un enerģijas avots.
Karstuma un bezvēja piesūkušās dienas. Izpūruši mati un vīns vakaros ar draudzeni turpat pļavā.
Rīgas trend vietas izstaigātas. Cilvēki apskatīti un skyline bāra saulriets pār pilsētu izbaudīts. Tādas skaistas un spēcinošas dienas. Ieelpoju sevī ko ļoti svarīgu. Tāda pavisam cita enerģija manī ienāca. Tagad gan man ir nogurums. Izkrāmētas somas. Kafija. Sāpoša galva no lidojuma un noguruma. Bet iekšā viss tā patīkami kņud. Visādas domas ķeras. Šis man tik ļoti palīdzēja mazliet atmosties. Latvijas vasaru nebiju baudījusi četrus gadus. Veselus četrus gadus. Un tad tagad atvērās. Pavērās. Manas iekšējās slūžas.
Ar visiem agrajiem saullēktiem, basām kājām un nesteidzīgiem, klusiem rītiem. Izgulet tikai nogurumu un atvērties.
Jul 22 20:26 [info]rudais_rudens:
Devilstone 2014 bija lielisks! Noteikti iesaku šos puišus kādreiz redzēt dzīvajā:

https://www.youtube.com/watch?v=9TuTgxa1pV8
Jul 22 20:12 [info]kruts:
Tehnoloģiju hipsteri nekad neskatās Bluray. Nedz arī DVD. Viņi neatzīst h264. Vai arī jebkuru citu codec.

Viņi filmas skatās tikai un vienīgi kā .gif failus*.


_________
* izņemot, ja ir iespēja tās skatīties dzīvajā, uzņemšanas laukumā
Jul 22 20:05 [info]eos:
par likumdošanu adopcijai viendzimuma pāriem
Somijā ir viedzimumu pāru savienības iespējamas, bet ne "laulības". Viņi gan rudenī balsos par šī likuma maiņu un "laulību" atļaušanu. Bērnus adoptēr viendzimuma pāri nevar.

Lielbritānijā ir atļautas gan "laulības", gan oficiāla bērnu adopcija viendzimuma pāriem no 21 gada vecuma.

Jaunzēlandē situācija ir līdzīga kā Somijā - iespējama savienība; bērnu adopcija tiešā veidā viendzimuma pāriem nav pieejama.

Latvijā var adoptēt no 25 gadu vecuma, un, Dieve pasarg, ja kāds uzzina ko par orientāciju.
Jul 22 20:02 [info]sirdna:
Āfrikas kūku mēris. Ievazāts ar putukrējumu.

Latgalē nodedzināti desmit konditorejas cehi.
Jul 22 19:59 [info]217 (in [info]random_bullshit):
a cute idea for a suicide note (via netz)
Jul 22 19:59 [info]ingmars:
ehidna
https://www.youtube.com/watch?v=SGleaTJoy1U
Jul 22 19:57 [info]kapuciz:
happy mommy :)
Jul 22 19:51 [info]baby_amfik:
ko karstajā Ēģiptē domā Lauris Reiniks?
Jul 22 19:49 [info]dienasgramata:


bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"
Jul 22 19:48 [info]sieviete_tanks:
Sodiena ir parmeribu diena.
No rita aizstaigaju uz c-tirgu, nopirku mellenes kg, kuras visu ritu edam, un krietnu gabalu lasa fileju, no kuras pusdienaas tapa loti trekns un loti garsigs sacepums. Tagad beigsu darbu un majas man ir pukes un divi baltvini, bet svetdienu gaida litrs ruma mohito taisisanai.
Jul 22 19:45 [info]ingmars:
yy
Jul 22 19:42 [info]samta:
šodien salasīju divus spaiņus ar ērkšķogām. skaistumkaralienes tituls man iet secen- kājas un rokas vienos plēsumos, tūkumos un dažviet ērkšķi joprojām ir miesā. bet ir vēl viens ļoti labums arī bez tā, ka te gaiss ir daudz vairāk nekā rīgā- manas pēdas un potītes ir atguvušas līdzšinējo slaidumu. visas dzīsliņas, kauliņi ir skaisti un labi saskatāmi. rīt pēdējā diena, bet pēc šī brīža plāniem uz laukiem abi divi brauksim atkal sestdien. jāsāk palēnām iekārtot istabu, lai augusta beigās šurpu var savest mantas.
rādās, ka šaiatpūtā jūrā tā arī neielīdīšu, ja nu vienīgi sestdien. šodien biju sataisījusies, bet tālāk par pus celi netiku, jo tieši tādā dziļumā ūdens pēkšņi palika ledaini auksts. pabaidīju tikai pīlītes un viss.
Jul 22 19:41 [info]ingmars:
iespējams, pareģojums
Sapņoju, ka soundcloud.com iesūc tādā kā interneta melnajā caurumā, un tas pazūd no redzesloka.
Jul 22 19:41 [info]qgmr101:
lidmašīnas / lejā
2001. gada 4. oktobris -- Ukraina notriec Krievijas pasažieru lidmašīnu. 78 bojā gājušie.
2014. gada 17. jūlijs -- virs Ukrainas tiek notriekta MH17. 298 bojā gājušie.

Šī ir sarežģīta pasaule :-(
Jul 22 19:38 [info]amatieris:
Briest ballīte Ibizā...
Jul 22 19:37 [info]ingmars:
GPSS
Pirmajā un otrajā dienā lietoju GPS ar bezsaistes kartēm, bet trešās dienas pirmajā pusē nevarēju uztvert GPS signālu, tad arī iztērēju daudz laika un enerģijas, braucot pa nepareiziem ceļiem.
Jul 22 19:28 [info]ingmars:
par pašsajūtu
Vakarā cieši aizmigu un gulēju vismaz 9 stundas. No rīta bija grūti braukt uz darbu (tikai 4 km), jo sāpēja kāju locītavas un muskuļi. Bija sajūta, ka muskuļi ir daudz vājāki nekā parasti. Muskuļu sāpes bija tomēr ļoti vieglas, es biju gaidījis, ka sāpēs daudz vairāk, ņemot vērā to, cik sāpīgi mēdz būt pēc vingrinājumu pildīšanas. Darbā sēdēju krēslā, tagad atbraucu mājās, un visi šie simptomi jau ir gandrīz izzuduši, un var braukt atkal.

Pirmā diena bija vissaulainākā, un visu šo dienu braucu tieši uz uz ziemeļiem, tādēļ man ir viegls saules apdegums kakla aizmugurē un apakšstilbu aizmugurē. Vajadzēja padomāt par pretiedeguma līdzekļiem.
Jul 22 19:24 [info]zero_weirdness:
grindity grindgrindgrind
1 Jā, interesanti gan, vai nenāksies tomēr iekopt dārziņu kādā zemē, kuru nekontrolē slepkavnieki, jo, kad visvarenais ASV food administreišens vienosies ar eurpadomju savienību par ĢMO, hormoniem, palmu taukiem, aspartāmiem, bisfenoliem un visu pārējo resno zombiju pārtiku, tad, mīļie, būs dirsā. nekad neticēju, ka asv un eu tomēr kļūs viens vesels. pipec

2 Zinu, ka tas nenotiks (if only a miracle), bet būtu tik skaisti aiziet uz to grindkor tusiņu nabā un ieģērbt dažu labu tajā dalmācieša kombinezonā, kuru nesen kā humpīšos nozvejoja un izvilka no atvilktnes man kā pārsteigumu. kādu laiku medījām izmērus un nu vīram paveicās, man vēl ne.
Jul 22 19:20 [info]mufs:
nupat pamanīju,ka šodien ļoti aizmāršīgi esmu neuzvilkusi zeķes un depšus, bet gan pļāvusi zāli šļopkās un pēc pļaujmašīnas salaušanas metusies vakariņu taisīšanā,kas ir rezultējies koži zaļās pēdās.
vispār jau skaisti.
Jul 22 18:51 [info]murzilka:
SB
http://www.youtube.com/watch?v=9qJ_rzsPEuE
Jul 22 18:23 [info]never_know:
Savā nodabā suaļojos, lasu grāmatu un te pēkšņi tieku uzrunāta:

Excuse me ma'am. Hi, my name is neatceros.
Would you like a free foot massage? No? Why? If I pay you would you let me give you a foot massage? You have very nice feet. do you pedicure your feet yourself? hmm... what size shoes do you wear? oh, 7.. If I go and buy some sandals for you, would you agree than? hmm... oh, ok than, really no? Your feet look really soft. Bye!

Biju gan ļoti jauka sava atteikumā. However, lately I've had enough with strange men touching me.
Jul 22 18:21 [info]src:
atcerējos vienu no mīļākajiem brīžiem - gaidot 100 Baltas dvēseles, kkādi hipsterjaunieši ņēmās 50gadīgam onkam (liekas, esmu redzējis kā skaņotāju kkur) stāstīt, kas ir Kraftwerk. Pagāja 5min līdz saprata, ka viņus trollē. Onka nākamajā dienā bij ar Radiohead krekliņu.
Jul 22 18:13 [info]platformene:
Wildersea
https://soundcloud.com/wilder-sea/speks
Nu re, ar laiku sanāks. Studio demo.
Jul 22 17:52 [info]justlive:
I'm still here
Pēdējā laika aktualitātes:

  1. Vācija uzvarēja! Astoņus gadus gaidīju un beidzot sagaidīju

  2. es kafiju esmu nomainījis pret skriešanu

  3. Essmu gandrīz pabeidzis savu android projektu pie kura es esmu on/off režīmā strādājis pēdējos divus gadus un ko visu šo laiku esmu uzskatījis par "vēlamāko iztikas pelnīšanas veidu". Es nezinu, kādu reakciju sagaidīt: Vai mans veikums izrādīsies tik ļoti veiksmīgs, ka varētu man pat nest kādu reālu pelņu? Vai cilvēki novērtēs manu veikumu un nākotnē vēlēsies noalgot mani? Vai manas darbs izrādīsies nevienam nevajadzīgs un manas idejas būs kaķim zem astes? Vai es savā darbā būšu pieļāvis tik nopietnas un nepieļaujamas kļūdas, ka man kāds "ieteiks" meklēt naudas pelnīšanas iespējas citā jomā? Es nezinu atbildi ne uz vienu no šiem jautājumiem. Un kas ir jauns, tad es apzināti necenšos meklēt atbildes, lai arī cik nepatīkama un biedējoša ir šī nezināšana (konkrēti - šīs nezināšanas pieļaušana). Bet, kā Hagrids reiz teica: "Kas būs, būs. Un tad jau redzēs".

  4. Vakar beidzās DOTA 2 "The International 4" turnīrs. Grēks būtu par kaut ko sūdzēties. Vienīgi piebildīšu, ka pasākuma process bija daudz interesantāks par šī procesa gala iznākumu.

  5. Vakar sāku skatīties seriālu "House of Cards". Man šis seriāls ļoti patik un rada manī nelielu diskomfortu.

Jul 22 17:50 [info]15:
mēs nekad nesatiksimies
Jul 22 17:49 [info]elpa:
māmiņa man iemācījusi mīlēt un cienīt grāmatas un lietot labas smaržas. paostīju veco smaržu pudelīti, un vienā elpas vilcienā viss dārzaugļu laiks ielien nāsīs (it īpaši labākā tālaika daļa).
Jul 22 17:44 [info]baby_amfik:
Igors Krutojs noīrē LNO
Jul 22 17:35 [info]src:
patika hronoloģiski: The Horrors, Tallin Daggers, K.Remonts, Laura Mvula, Elbow, nopeldēties, apdedzināt seju, ASIWYFA, Starmetis, Pharaoh Sanders, Anna Calvi, Kraftwerk (negaidīju, bet ļoti pavilka), Tribes of the City( brīnišķīgs punkts uz i sestdienas vakaram), negaiss, Rīgas Modes gandrīz neuzstāšanās, Sūdi ar visu tamburīnu, Manta ar radioaktivitātes motīvu, ātrais ceļš mājup.

dzērušie jaunieši laikam traucēja tikai vienā brīdī, nesaprotu dzeina un b_d sūdzēšanos.


starp citu, j.z. rasbainiekam taisnība, šis ir teh ultimate festivālu krekls. jautrākais laikam bija ejot garām meitēniem tā uz 18 - "vīīī! viņam ir joy division krekls ar kaķiem!"
Jul 22 17:33 [info]shiry:
Citējot draudzeni, "jūtos dažādi", un teju vai jāpiekrīt mīļotajam vīra kungam par šo.
Nu i neko. Nopirku matu masku, turpinu justies smuki. (Jo neviens, kam pa ģīmi sadot, tāpatās nav dabūjams. (Kā jau vienmēr, vai ne.))

Visādi citādi, no šī netieku vaļā nu jau nedēļu.
Jul 22 17:33 [info]mes:
Tas mirklis, kad esi ārā ar bērnu un bērnam sākas kolik-raudiens, un visi skatās, - cits nosodoši, cits jautājoši, bet vēl kāds pienāk klāt un sāk stāstīt iz sērijas "kad mani bērni auga, neviens tā nekad neraudāja.."
Un tu nesaproti, gribas iezvelt par muldēšanu vai vienkārši iet prom ar raudošu bērnu vienā rokā un ratiem pie otras rokas..
Jul 22 17:31 [info]sniegabrist:
kolēģu humors
- Лишь бы было здоровье, все остальное мы купим за свою зарплату.
- Мм, да, за свои большие деньги.
Jul 22 17:24 [info]sikernieks_2:
22. jūlijs 2014
(jaunākie ieraksti - augšējā galā)
Turpinājums 23. jūlijā .

23:29 Skatos Jauno Vilni un ... relaksējos.
-------------------
18:23 Kaut ko interesantu atradu...


-------------------
18:00 Izveidoju blogu , kas veltīts ziepjainām kajiņām.


-------------------
17:41 Atjaunots blogs Maira Wilkirain- red splashed heels .


-------------------
17:26 Daudz darba atkal priekšā.
17:24 Atpakaļ- apritē: cerams...

==========
Turpinājums no 14. jūlija (bija pauze ārpus Rīgas)
Jul 22 17:18 [info]nomirusi:
Nē, nu...
Tev atstāj pieskatīt mājdzīvnieku (ak, ironija, tu tāpatās pēc pāris dienām dodies prom, un vajadzēs pieskatīt tavējos), bet tam zvēram pēkšņi sametas laputis! Pilns! Un rīt prom, nav laika ar svešiem zvēriem ņemties. Un vispār... tās ir laputis?


Interesantais (tā gudri ļaudis gūglī saka) - arī augiem nepatīk stress un viņi aplīp ar zarazu. Jāatzīst, es varēju mazuliet ātrāk palaistīt, laistīšana ir viens. Un tiešā saulē tam zvēram būt arī laikam nav labi. (Es kā reiz dēļ zvēriem savā istabā turu aizskaru ciet. Lai neapdeg, neizkalst utml.) Nu neko, nomazgāšu, apčubināšu, uzliešu to tur (Vito or smth?) un cereams, ka būs ok. Ja ne... tad vismaz es vairs nebūšu uz vietas. :D
Jul 22 17:17 [info]yulungu:
Tas oficiāli ir noticis!
Esmu izsmelta.
Tukša .
Jul 22 17:15 [info]sw:
phonetic
Culprit social responsibility
Jul 22 16:57 [info]_re_:
fui, dunduri kož pakaļā
Jul 22 16:45 [info]mufs:
ledusskapī kaut kas nomiris.
vai nu noblanšētie puķkāposti.

lai pārvāktos, jāatsaldē ledusskapis- nevaru saprast,kurš idejots tur sagrūdis tik daudz gaļas un lašu vēderu - izvilku atsaldēties, man rādās,ka mums būs milzīgs katls ar zupu. ļoti jau forši karstā vasaras dienā ēst karstu zupu, bet laikam ka laša aukstā zupa nav izdomāta. nujeb vismaz mana fantāzija tik tālu nesniedzas.
Jul 22 16:40 [info]liljabrik:
uz dzimšanas dienu nopirku sev grāmatu "I love dick"
Jul 22 16:39 [info]liljabrik:
#anxiety vakar līdz vēlai naktij gatavoju ēst (jā, es taisos svinēt, esmu ielūgusi visus savus tā saucamos draugus kas patiesībā ir tādi paši vientuļi paziņas kam nekā labāka nav ko vakarā darīt) - un visgruzīgākais bija tieši tās kubiciņos griešanas darbības - vispirms ar kartupeļiem, pēc tam ar bietēm, siļķi, sīpoliem, burkāniem. nezin kāpēc kapāšana uzdzina vilni, es sajutos kā kaut kas mūžīgs, smagnējs, mājīgs un vienlaikus bezcerīgi ieslodzīts ikdienībā. ar čīzkeiku un humusu nebija tik traki, iespējams, tādēļ, ka nav uzkrājusies tāda gadsimtu bagāža
Jul 22 16:38 [info]nistagms:
darbā visu laiku klausos Aphex Twin, kačā
Jul 22 16:38 [info]eos:
vara pār lasītāju
Izlasīju Noziegumu un Sodu, un pārņēma dusmas. Nu kāpēc tur vajadzēja labas beigas? Kāpēc? Tik pretīgi, salkani.

Zolā "Terēzē Rakēnā" beigas ir tādas, kādām tām, manuprāt, jābūt.

Starp citu, abas grāmatas tapušas 1865. gadā. Vienlaicīgi, bet dažādās valstīs.
Jul 22 16:36 [info]punkts:
Neko nevar atnest zemajos skafandros no maziem, rūtainiem cilvēciņiem. Mantas ataust, atmiņas grabinās. No saules pūpola atnestais daudzums vēdina gobelēna mazos terases buljonus. Manas asimetrijas daudzos revidentos nevar apliecināt seklo zobratu ainavu. No pazemes līdz drošiem attālumiem. Makarona aizmugurē es redzu balto lodīšu pildspalvu. Makarona zemajos tintnīcas sēros. Maize pārtiek no plastilīna. Bambuss arī saritināts. Es izciešu balto gvardi. Mostoties balotēties līksmajos ezeros. Plastmasas atkalas grīdās dažādi logi satek. Manas ekšen pogas labradoros samīlējušās. No plastmasas auglīgajiem enkuriem. Mantas drēbēs saģērbtas. Manas rokas nepārsteidz Mozambikas liturģisko ābeci. Ezeriņa kraujas atlaistas no zemes sāļiem. Retajam uz viļņa gribētos satikt saulpampeni. Pampera pēdas salokās un gaida Danzigu. No sinepēm uzglūnošais austrumu princis principu gaviļnieks. Makarona zemajos auskaros. No plastilīna zem skolas diriģentiem mēģina iekapsulēt nostaļģiju ar zemeņu pienu. Maina zemo augļu torti. Uz pleciem rotājas zemes tīrums. Maksā arī pašiem par zemes guvernanti. Makarona diedelnieki mēģina atnest savas sievas.

Vilku vāli piltuvītē grāli. Mazas tanku šļūtenes. Mantas atnes mazliet ovālo lodi, lai tajā uzrastos nozīmes kvadrāts. No zemes izlien stūra dīvāns. Jau redz, ka nostūri pārblīvēti okidokainajos gramatikas slogos. Zeme pārtop par to tiesisko selindžeri, ko teikvando nevar uzmest, bet tikai daļēji ievēro ziedošo pļavnesību. Drosme gāja baseinos no plosta pārdabiskais uksuss. Makarona āda uzbrūk tikai nacionālismam. No plosta paliek pāris gandarījuma ādu. Zemo stobru uzstājība. Makarona drūzmēšanos jau nevar atminēt. Maldugunīm mokošos alibi. Pašplēstajiem zobratiem māllēpes atgaiņā zemes bulvāriem piedienīgo aukstumu. Kautiņš makšķeres sīrupos.

Zobrats izvests no pacietības. Galvenais, ka tas apskauž vai tam nav dvēseles. Labajos graudos ir kāds banānu vedējs. Kluss pīrāgs ievācies baseinos. Ar zebras tankistiem mēģina uzvelt saviem praviešiem mokošas lezbietes. Pielīdēju klona graudi. Mušī nost sienāžus ar dzelzbetona kantēm. Es nevaru uzbrukt nokturnālijām, mokoties no grēdu vaibstiem. Manas tautas lecamauklas. Zosis saka trakulīgas pincetes. Uzbrūkošais šaizes paps ievērības cienīgos pulsācijas indives gandarījumos. Ar bilžu ložmetēju lakstojas ap sazāļoto buratino godu. Ziedošās zoss abpusējās maldugunis. Manas pipeles lokās kā tauriņi. Atkal aizvainojot ziedu peldes. Naksnīgos dzelžus.

Tadeusz Cysewski
Jul 22 16:35 [info]likvidet:
kailums vasarā
katru reizi pēc noskatīšanās manā krīpera rokā šiem redzē iesaistītajiem aiziet jauns celiņš. vēsāk būtu to apmutēt, tad es teiktu, iznācu no vannas un vairs nebija. bet ja es būtu sieviete no žurnāla, es teiktu tā, šī roka mani padara par 10 gadiem jaunāku! Ciao!
Jul 22 16:32 [info]inese_tk:
Viens ceļinieks, kas ziemā caur mežu gāja, ienāca kādā meža elka būdā un lūdzās, lai vēlot sasildīties. Tas elks, nekad vēl cilvēku neredzējis, uzņēma viņu labi, sakūra uguni un cienāja to ar siltu pienu. Kamēr elks darbojās, uguni kurinādams, tas nomanīja, ka viņa viesis pūš uz saviem pirkstiem. "Kāpēc tu tā dari?" viņš prasīja. "Lai sasilst," atbildēja ceļinieks. Kad nu elks tam pasniedza bļodu ar karstu pienu, ceļinieks atkal pūta. „Kāpēc tu pūt uz pienu? Vai gribi, lai viņš vēl karstāks top?” prasīja elks brīnodamies. "Nē," atbildēja cilvēks. "Tagad es pūšu, lai piens atdziest." "Ak! kad tā ir," izsaucās elks, "tad man nav nekāda daļa ar tādu būtni, kas no vienas pašas mutes var karstu un aukstu pūst!" Un elks izdzina ceļinieku no savas būdas.
Jul 22 16:27 [info]pax:
Lasu "The Male Brain" un nonācu pie secinājuma, ka man patiesībā tā kā vienalga, kādēļ tie vīrieši uzvedas tā kā viņi uzvedas. Un arī kā viņi jūtas. Tā, informācijai jau ir ok, bet vispār neinteresē. Tieciet paši galā ar savu huiņu.
Jul 22 16:19 [info]15:
And don't be late. I can't wait.
The.Zero.Theorem.2013.
Jul 22 16:17 [info]nulle:
Vajadzīga tu man kā radiotehniķim Oma likuma špikeris.
Jul 22 16:08 [info]virginia_rabbit:
JAUNAIS VILNIS

Jul 22 15:48 [info]intenormal:
dzīve
arvien biežāk rakstu par to, kas notiek arvien biežāk.
Jul 22 15:43 [info]magic_raddish:
Es šodien iedzeršu glāzi šampanieša vai vīna par to, ka Latvijas karavīri dosies armijas apmācībā uz Ukrainu kopā ar citām bruņoto spēku vienībām no Bulgārijas, Kanādas, Dānijas, Čehijas, Vācijas, Lielbritānijas, Polijas, Spānijas, Grieķijas, Rumānijas, ASV, Turcijas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Moldovas un Ukrainas.

(c) delfi.lv
Jul 22 15:36 [info]perkons:
[15:31] Matainais: trs armijas otakus pirms 5 min nemanji?
[15:32] Perkons: koe?
[15:32] Matainais: ифшпш яуьг тщпоф
[15:32] Matainais: oi
[15:32] Perkons: ))))))
[15:33] Shulcs: Obļa, kā to tur per, hehehe
Jul 22 15:31 [info]kants:
labie nodomi
jz. simamura super-kriptiskais sacerējums laikrakstā diena mani ir beidzot novedis līdz burdjē distinction: a social critique of the jugment of taste lasīšanai, kas, cerams, izkliedēs arī manu neizpratni par faktu a huļi cilvēki (ēd sūdus?) pērk gaļu vakuumā, kuras sastāvs ir 3 rindiņas garš: visādi e, konservanti, garšas pastiprinātāji.
vasara pa to laiku paiet neaprakstīta, starp elder scrolls un ballītēm līdz rītausmai, peldēm un sportu, braukāšanos ar mašīnu, ciemošanos un sēņošanu.
Jul 22 15:22 [info]hekate:
Citas būtnes un es
Cik bezgala neparasta ir apziņa, ka es tagad esmu divi vienā, prātam un apziņai ir iespējas piedzīvot vientulību, bet ķermenim vairs ne. Un vēl neparastāk ir tas, ka teorētiski tas nav nekas neparasts, tā sievietes ir ierīkojusi daba, viss notiek. Bet vai tomēr tas nav kaut kā creepy? Kaut kas tev aug iekšpusē?
Vispār oksitocīns ir vēl viens brīnišķīgs dabas izgudrojums, tagad man tā ir daudz, bet pēc kādiem mēnešiem pēc visiem dabas likumiem būtu jānotiek oksitocīna eksplozijai.
Jul 22 15:15 [info]str:

@ )
Jul 22 14:58 [info]baby_amfik:
gazas sektorā vēl notiek kkas inčīgs?
Jul 22 14:53 [info]indulgence (in [info]psrs):
samopali 1956
PSRS laikā pastāvēja tāds interesants fenomens, kā visādu saimniecībā nepieciešamu mehānismu būvēšana mājās. Vispārējā deficīta un tehnoloģiju kulta (jau no mazām dienām puikas paši sev lodēja un skrūvēja rotaļlietas: visādus tur auto/avio modelīšus braucošus, radioaparātus, telefonus, bija specializētie veikali "Čaklās rokas", kur varēja dabūt visādus rūpniecības atlikumus, katrā pilsētas rajonā bija kāda jauno tehniķu stacija ar visādiem pulciņiem, kur mācīja to darīt, milzu tirāžās tika izdoti žurnāli "Jaunais tehniķis" u.tml.) apstākļos cilvēki paši remontēja dzīvokļus un santehniku, paši sev izgatavoja nepieciešamās lietas, sākot no gludekļiem, mēbelēm un dārza mājiņām, un beidzot ar jahtām un automobiļiem. Šādas pašizgatavotas lietas dēvēja par "samopaliem". Protams, savos 90% gadījumu tas viss bija bija pilnīgi garām, bet savos 10% dzima interesantākās lietas.

Tā kā rindā pēc auto, pat ja tev bija iekrāta nauda (ja atmiņa neviļ, tad žigulis maksāja kur ap 10 000 rubļu, pie vidējās algas ap 200 rubļiem), bija jāstāv gadiem, bija entuziasti, kuri automobiļus būvēja paši. Viens no interesantākajiem, ko esmu redzējis, ir viena Ļeņingradas (mūsd. Pēterburga) iedzīvotāja Babiča (А.Бабич) 3 gadu laikā paša garāžā ar rokām uzbūvētais divvietīgais kabriolets "Ленинград" (ГАЗ-12 motors, 3,5 l, 90 zs):спортивный_автомобиль_Ленинград )
Jul 22 14:53 [info]lavendera:
saglabāju tradīciju "saslēgs maksā pusi no velosipēda cenas".

vakar biju jau gatava reģistrēties ebajā un lbss. bet tad elkors pēc divu nedēļu čakarēšanas beidzot ņēma un visu nokārtoja. pēkšņi! izvēlējos "tūdaļ un dārgāk", nevis "ilgi un varbūt, bet lētāk".

iespējams, tik un tā piereģistrēšos, bet vairs ne saslēga dēļ. man vajag kurpītes!

lai tā cenu attiecība starp slēgu un braucamo neizskatītos tik satriecoša, man tagad derētu ieviest mazu motorollerīti...

un tā kā tas slēgs ir tik smags, tad man ir motivācija nomest pāris kilogramus dzīvsvara, lai zirdziņam vieglāk :)
Jul 22 14:50 [info]po:
Jul 22 14:49 [info]vilibaldis:
pusaudzis
neiztureju, piezvanīju. ejot labi, ceru, ka zvaigžņu slimība neķers :)
Jul 22 14:39 [info]spisok_korablei:
visapkārt dun jūlijs, ir karsti un mēs guļam kāpās. es esmu atbalstījusi galvu pret elkonī saliektu roku, bet ar otru izkārtoju uz A. sejas visdažādākos akmentiņus un jūras nopulētos stikliņus, kādus man ir izdevies atrast. viņa guļ nekustīgi minūtes piecas, tad ieņurdas, izstaipīdamās kā kaķis, un visa mana kompozīcija sabirst smiltīs. šodien ir viena no tām dienām, kad viņa liek man iedomāties par glāzē salieta šampanieša burbulīšiem. viņa ir tik aizkustinoša savā nesatricināmajā parliecībā, ka vienmēr uzpeldēs augšup, lai arī kas neatgadītos. vēlāk, atbraukusi mājās, es ilgi stāvu dušā. es drīzāk esmu nogrimusi pārdomās, nekā mazgājos. tā stāvot zem ūdens strūklas ar augšup pavērstu, plaukstās paslēptu seju, paiet mūžība. vannasistabu piepilda garaiņi. ūdens aizplūst, spogulis aizsvīst. tad es atgriežos. izkāpju no dušas, ietinos dvielī un notīru spoguli, bet tikai tik daudz, lai saskatītu tajā tikai seju. es pielaikoju tās savas maskas, kuras steigā atrodas. seju ar smaida aptumsumu nomaina seja, kurā acu vietā ir piešūti divi saraudāti meža ezeri. kliedzienam seko gaisā pacēlies putns. tad kādu brīdi vaibstos var samanīt kaut ko no veca vieda mūka. es neizvēlos nevienu. dienas izskaņai nekas no šī visa man neliekas piemērots. beigu beigās es palieku pie tukšas baltas lapas. garaiņi vēlreiz aizkrāso spoguli, it kā tā būtu pāršķirstīta grāmata. mana seja vairs vienkārši nav saskatāma. istabā iezvanas telefons. aiz manis paliek slapjums tajās vietās, kur esmu likusi pēdas.
Jul 22 14:33 [info]devour:
Vienmēr, kad uztaisu jaunas krāsas cilvēkiem ir 'kas tas ir?/ko tas nozīmē?'. Un man vienmēr ir dīvaini stāstīt un mēģināt cilvēkus pozitīvi tam noskaņot. Jo tomēr tās ir lietas, kas man svarīgas un tuvas. Mana pasaule, manas intereses, manas atmiņas. Un dažreiz pat tuvos cilvēkus ir grūti tam laist klāt... My life - my rules.
Bet lai jau. Pielikšu šo ierakstu pie atmiņām un nākamreiz, kad kāds prasīs - izvilkšu gaismā.

1. Bija Pepsī. Tas tīri tiki taisīts, kā veltījums(???) CM Punkam un tam, ka savā veidā arī tas mani sākumā iespaidoja, ka var dzīvot arī kaut kā savādāk (nejaukt ar to hipsteru no http://www.savadak.lv/ ar viņa ģeodēziskajiem kupoliem un piparmētru tējas klizmām). Bija apnikums uz visām dzeršanām un uz visu. Sāku redzēt, ka nākotne izvērtīsies nepatīkama, ja turpināšu patērēt alko un tāpēc jāmet viss tas nost. Un sākumā (pirmo gadu kkur) tas pepsī arī palīdzēja noturēt un saprast ko un kāpēc daru. Kāpēc dzīvoju tā kā dzīvoju.
Un tas nav tāpēc, ka - veselīgāk. Tas ir tāpēc, ka tas nav vajadzīgs un tā ir mana izvēle.

2. Bija Jāņu vainags. Un šis gan vienkārši ir tāpēc lai es neaizmirstu vecotēvu un atcerētos visu ko viņš ir darījis. Cik smagi strādājis, cik grūti dzīvojis, cik ļoti dzīvē izsities... un arī cik ļoti skumji tas viss beidzās. Lai atcerētos to darba tikumu un visu smuko, kas bija bērnībā. Lai tas paliktu.

3. Bija roze uz elkoņa. Un te nu es varētu teikt, ka roze simbolizē smuko dzīvē un zirnekļtīkls, kas iet cauri simbolizē laiku. To kā tas viss mainās. Vīstoša nauda, kā tautā saka... Bet es tā teiktu, ja būtu 20 gadīga meitene ar sapņu ķērāja tetovējumu uz lāpstiņas (vai arī vienu no tām stulbajām spalvām, kura pārvēršas putnos (jā - jūs tiešām esat oriģinālas)). Patiesībā es vienkārši vēlējos smuku traditional tetovējumu, kur sarkanais ir sarkans un zaļais zaļš. Un tīklu, kurš skaisti parāda simetriju. 
Un vispār. Ko gan baigi var vel uz elkoņa uzlikt, tā, lai tas būtu nolasāms? Nez.
Pagaidām ar šo arī bija vislielākās sāpes un dīdīšanās. Taisīts 4 stundas. Bija to vērts. Sadzija lieliski.

4. Un visjaunākais ir VecRīgas siluets. Šis man baigi saistās ar laiku pastā un to kā braucot divdesmit otrajā autobusā austiņās tika drillēts The Bouncing Souls (if you dont know them you should check them out (TB - nospied uz hipersaites un noklausies dziesmu par depresijas pārvarēšanu)). Un vispār ar laiku, kad no fermas pārcēlos uz Rīgu. Tāpēc lōģiski, ka tika savākts (diezgan nekaunīgi gan) TBS logo un NY skyline tika aizstāts ar VecRīgas. Man patīk tā pilsēta. Par spīti visām vecajām tantēm sabiedriskajā transportā, par spīti visiem sadzērušamies  bomžiem (un ne tikai), par spīti nelielajai netīrībai un krieviem. Tā tomēr ir viena smuka vieta.
Jaatzīst, ja es aizietu uz Rīgas Tinti un teiktu, tagad tā - man vajag TBS logo, kuram NY skylaina vietā ir Baltā Kāpa, ZV vidusskola un varbūt Skultes luterāņu baznīcas silueti... mani visticamāk pasūtītu divas mājas tālāk un visa krāsa, kļūtu nenolasāma.
+ tagad varu teikt, ka 'I'm wearing my heart on my sleeve (kas arī ir sasodīti patiesi) - look there it is'.

Un ja jūs domājat, ka šie ir dīvaini... ak, jūs nezinat kas vel plānojas nākamajā gadā.
Plānā ir vismaz vel 3. Viens, kurš būs kā viduslaiku baznīcas vitrāža. Tikai svēto, mūku, vai karaļu vietā vitrāžas centrā būs Bulbazaurs no Pokemoniem. Otrs būs sliņķis (tas, kurš dzīvnieks) ar baneriem uz kuriem būs rakstīts kkas no sērijas 'NAP ALL THE TIME, SLEEP ALL DAY, PARTY - NEVER'. Un tad kā trešais būs arī maza žilete, melnā rāmī. Jo hei - nevar taču tikai labo paturēt sirdī. Ir jāatcerās arī stulbības un sliktais, lai šīs lietas neatkārtotu.

Pagaidām kaut kā tā...
Zinu, ka uz vecumu mana ļenganā āda izskatīsies labāk par jūsu ļenganajām ādām.
Un ja tetovētus ļaužus uztverat kā savādāk tikai tāpēc, ka viņiem ir krāsas... tad tur vajag padomāt, kāpēc tiek radīta problēma, kur tās nav (šis gan neattiecas uz sūdīgi uztaisītiem tetovējumiem, kur viss gan dizains, gan izpildījums ir zem jebkādas kritikas).
Jul 22 14:32 [info]acidkitteh:
(perversajā pretīgajā reklāmu balsī)
Vēlies sajust veldzējošas tirpas uz savas smadzeņu garozas?
Palutini sevi ar vēsajiem āmura pieskārieniem vasaras svēlmainajā tveicē. Uzdrīksties nolikt smadzenes uz gaļas dēļa un ļauties āmura valdzinājumam 2h28m garumā
DJ NGC-5128 - RIOT, SEX AND MACHINERY (2007)
DJ NGC-5128 - FreeZone-II MIX (2001)

skarbs un brutāls, bet ļoti kvalitatīvs un gaumīgs tehno
Jul 22 14:27 [info]harisons:
Šonakt sapnī kāvos ar Gunti Ulmani, pēcāk ar mammu satusējām ar kaut kādām maukām. Mammai baigi nepatika, ka pīpēju.
Jul 22 14:27 [info]prtg:
Sutīgo vakaru koktēlis steidzīgiem vecākiem - Sunscream:
alus glāzē šļuka smilšērkšķu sīrupa;
pa virsu šļuka kalvadosa;
aukstais ūdens no krāna līdz malām,
pa virsu krusta formas ledus gabaliņš no saldētavas;
pēc 10 min izdzer vienā piegājienā.
Jul 22 14:21 [info]baby_amfik:
Jul 22 14:21 [info]amberss (in [info]dziivo_te):
Sveiki,mekleju 1-2 istabu dzovokli par ires maksu lidz 150 eur.var but ar malkas apkuri.esmu stradajosa 26 gadu veca sieviete.
Jul 22 14:16 [info]es_esmu_dzhims:
nesen bijām darba plosta braucienā, kurā visvairāk izcēlās mans kolēģis m., jo ļoti piedzērās un mētājās ar dažādām spārnotām frāzēm līdz brīdim, kad vairs nevarēja parunāt vispār. ieskatam neliels piemērs: brīdī, kad viņš atlūza krēslā un sāka rīstīties, kolēģis a. piesteidzās viņam klāt un, cenšoties palīdzēt, jautāja, vai m. nav kādas alerģijas, uz ko m. atbildēja: "jā... ir... man viss zaibal...". lūk, tas beidzās ar to, ka m. atplīsa šķērsām pāri manam piepūšamajam matracim un tā arī palika līdz brīdim, kad viņam gandrīz uzkrita virsū šķērskoks un atbrīvoja no dzimuma vai vismaz iespējas jebkad kļūt par tēvu. protams, tika uzņemts fotoattēls ar m. šajā pustiltiņā un, tā kā pēc plostošanas viņš uzreiz arī devās atvaļinājumā, bet pēc nedēļas viņam bija dzimšanas diena, pirms doties ciemos, nosūtījām vēstuli ar pievienotu iepriekšminēto fotogrāfiju. m. pats ir lietuvā un vēstuli šodien saņēma viņa tēvs, dzimtās pilsētas oligarhs un vispār arī diktators un terorists, kurš dzīvo pēc principa "ne pašam, ne sašam" - alkohola lietošana pie sirds neiet un nepatīk, ka to dara arī citi. kolēģis m. bija teicis, lai tik plēš vaļā un tur, protams, kā pirmā, skatam pavērās lieliskā fotogrāfija. turpmākais viņa liktenis nav zināms, taču es ceru, ka viņam vēl ir mājas, kurās atgriezties. nolēmām citiem kolēģiem vairs vēstules nesūtīt.
Jul 22 14:15 [info]ld:
3 lietas
* aizvedu Annu uz b/d, sasveicinos ar audzīti, small talk un tad Anna aiziet pie Klaudijas, pamāj man ar rociņu, nosūta gaisa buču un viss. es varu iet.
it kā lieliski, it kā fantastiski, ka tam mazajam bērnam tik ļoti patīk b/d, bet man drusku sirds plīst pušu, ka viņa tik viegli atvadās.

* par Annu audzītes ir sajūsmā. par atvadu vieglumu, par spēlēšanos, par ēšanu un gulēšanu. visu viņa dara lieliski. un pasakās man. tāpat liecību izdalīšanā Līnas skolotāja pateicās man par kolosāli apdāvināto meitu, bet Makša horta audzīte visu gadu man lej medu ausīs.
es klusi pasaku paldies, bet patiesībā esmu ļoti apjukusi. es neesmu darījusi pilnīgi neko TĀDU. drīzāk man būtu jāuzmanās, lai kādas traumas neradītu... tādi kādi tie bērni ir, tādi ir viņi paši par sevi. mana nopelna tur maz. nu labi, es viņus izstūmu dzīvē un tādejādi ļāvu tai visai apdāvinātībai žilbināt šo pasauli.

* telefona zvans.
- ko dari šodien?
- nu nevaru vēl izlemt...
- es jau izlēmu - jūs nāksiet pie mums.
- ...eeem...
- un mēs svinēsim manu vārda dienu. tas tā, lai Tu atkal nevarētu izdomāt kādas atrunas
un es smejos, jo nekā cita jau darīt tā īsti nevaru. manas atrunas ir tikušas atmaskotas. nostādīta fakta priekšā es padodos. es nezinu, kas ar mani notiek, bet man ir bezgala daudz atrunu kāpēc kaut ko nedarīt. es veģetēju. es to apzinos, man tas nepatīk, bet es to turpinu darīt. jo pārstāt to darī es varu tikai uzsākot visaptverošu attīrīšanās aktu, no kā man ir bail. veģetēt un melot pašai sev ir vienkāršāk.
Jul 22 14:10 [info]dooora:
sos
Jul 22 14:06 [info]sickboy:
Visu problēmu sakne vienmēr ir, ka cilvēks sevi līdz galam nemīl. Un te es nedomāju egocentrismu vai narcismu. Sevis mīlēšana var izpausties kā tagadnes mirkļa izbaudīšana. Nodarbošajās ar jogu un meditāciju no rītiem. Vairāk laika pavadīšana dabā. Atteikšanās no ieradumiem, kas pazemina tavu vibrāciju (piemēram, smēķēšanas). Nebaidīšanās no 90% lietu, no kā mēs parasti baidamies. Nebaidīšanās no citu negatīvajiem viedokļiem par mums.
Ja cilvēks grib ļoti strauju garīgu attīstību, viņam katru dienu un katru mirkli ir jādzīvo kā cilvēkam, kurš sevi mīl.
Ja tu gribi satikt savu patīkamāko partneri, tev pilnībā un radikāli jāpieņem un jāmīl pašam sevi (tātad ieskaitot arī savas negatīvās puses). Tas, kāds ir mūsu partneris un kā viņš pret mums izturas, parāda, kādi mēs esam paši pret sevi.
Jul 22 14:05 [info]tipa75:
Kas tas tāds ir Opal transfer? Viņiem pat Latviešu valodā lapa ir. Vai kārtējais čakarētāju kantoris? Vēl man ienāca prātā, ka kaut kāda ātro aizdevumu būšana smuki noformēta.
Saņēmu meilu:

Labdien,

Jums ir nosutits naudas parskaitijums Opal Transfer sistema!

Sutitaja valsts: Polija
Summa: 479,43 EUR
Parskaitijuma identifikacijas numurs: (……)

Lai sanemtu parskaitijumu jums jaregistre savs bankas konts Opal Transfer sistema.
Registret kontu Opal Transfer sistema jus varat nosutot 1.00 EUR uz Opal Transfer kontu.

Sanemejs: OPAL Transfer
Konta numurs: PL58114000005123010…………..
BIC/SWIFT: BREXPLPW
Valsts: Polija
Summa: 1.00 EUR

Parsakitijuma komentaros OBLIGATI noradiet parskaitijuma identifikacijas numuru!
Pec registracijas Opal Transfer sistema, naudas parskaitijums tiks automatiski parskaitits uz registreto bankas kontu!
Jul 22 14:04 [info]ravejsledzejs:
šodien ir pizģets, pizģets, pizģets...
Jul 22 14:00 [info]ave:
Porto. Es sheit vispaar nedzirdu modinaataaju. Shodien paliidzu E. vegaanspotaa. Te ir forshi. Iztiiriiju zaali, noceelu kreeslus no galdiem, ar spirkjiku dezinficeeju eedamriikus un taadaa garaa. No virtuves jau smarzho daarzenji, garshvielas un kaut kas veel, driiz jau pusdienlaiks. Vakaraa aiziesim uz amatierfadu. Tagad kafija un brokasts.
Jul 22 13:59 [info]atiitis:
SAN Tehnika
Dat feel, kad maajaa tiek remonteeta tualete, taapeec tu pacieties liidz darbam, lai noliktu kluci tur, bet ofisam shodien atsleegts uudens.
Jul 22 13:55 [info]dooora:
boolitz dont keel peeplah, taxpehyars dooo
gaza

gazas sektōrā arī kaut kādi nacionālie svētki vai raķešu olimpiāde. salūts nebeidzas jau labu laiku. labka ir labticīgie nodokļu maksātāji, kas atrauj riecienu no katra klaipa āmurikāņu, krievu vai zviedru reaktīvajai rūpniecībai.
Jul 22 13:54 [info]zin:
grūtas ir darbadienas pēc vīnošanas vakariem...
Jul 22 13:49 [info]celies:
garīgā attīstība, augstprātība, vientulība.
zinies )
Jul 22 13:44 [info]bohemija:
Nu nepatīk un nepatīk man tas, ka random cilvēki (džeki) sauc mani par "honey" un "sweetie." Manuprāt, tikai draugi un tuvi cilvēki var tā darīt. Citādi skan kaut kā vulgāri, un šie vārdi absolūti zaudē savu nozīmi.
Jul 22 13:37 [info]celies:
var dzīvoties pa māju var dzīvoties pliks.

var braukt uz tenisu, skriet, peldēt, drīz.

mācīt šaut vajadzēs.
Jul 22 13:37 [info]nistagms:
nepūt no mušas ziloni
nepūt no pimpja peteni
Jul 22 13:36 [info]dooora:
u2ō
Mr Bush told Mr Blair that the US was so worried about the failure to find hard evidence against Saddam that it thought of "flying U2 reconnaissance aircraft planes with fighter cover over Iraq, painted in UN colours". Mr Bush added: "If Saddam fired on them, he would be in breach [of UN resolutions]".

http://www.theguardian.com/world/2006/feb/03/iraq.usa
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/bush-plotted-to-lure-saddam-into-war-with-fake-un-plane-465436.html
Jul 22 13:36 [info]intenormal:
žiletreklāma
arvien biežāk skuju paduses
Jul 22 13:35 [info]nistagms:
vakar dabūju jaunu grinkora vinilu. paldies raidījumam Adata un Brahardam Rižinskim. tas viss pateicoties šīm piecām lieliskajām grupām:

terrorizer

pig destroyer

agoraphobic nosebleed

aborted

impaled northern moonforest

protams, mēs varam strīdēties par to, vai impaled northern moonforest ir vai nav grindkors, jo patiesībā jau viņi ir it kā akustiskais blekmetāls, bet tomēr, jāņem vērā tas, ka galvenais džeks ir graindists Seths Putnams, kā arī tas, ka tomēr pat tajā visā absurdajā blekmetālā ir dzirdamas grainda ietekmītes. ai, labi, es piekūstu no ilgas rakstīšanas, domāt ir daudz ātrāk.
Jul 22 13:31 [info]nistagms:
trauma
People don't understand that to do your own thing requires a foundation or buffer, even a diaphanous one. Because if they understood that, being aware of their buffer zone and how deep it can be impacted, they would be quite afraid because they would know that when it is gone or punctured, you are raw meat and nerve endings. Trauma doesn't have a protective film.
Jul 22 13:25 [info]pikaso:
vispār esmu briesmīgs cilvēks - jūtu sevī vēlēšanos turpināties spēlēties, lai vienkārši uzzinātu cik tālu varu, nevis tāpēc, ka pietiekami interesētu kas ārpus pašas.

labi vien ir, ka tālāk tāpat nezinu ne kā, ne ko. pat ne nezinu, bet vispār ne mazākās nojausmas.
Jul 22 13:23 [info]eos:
kustoņi
Principā, ļoti teorētiski, es varētu adoptēt bērnu.

Ja var no dzīvnieku patversmes paņemt kucēnu, var no bērnu nama paņemt bērnu, tikai jābūt garantijām daudzām, ka tam bērnam būs labi.

Paskatīšos uz faktiem - man bija māte nopirkusi bērnībā kāmi, pēc tam jūrascūciņu. Viņi abi nosprāga.

Paziņa reiz iedeva kaķēnu ar vienu actiņu uz nedēļu - es par viņu uzņēmos atbildību, baroju, glaudīju, mīļoju, atdevu atpakaļ visādā ziņā labā stāvoklī.

Čižiks teica, ka tādām kā es, tādām vajag iekrāt 10 000 bērna pirmajiem 4 gadiem vismaz. Un kaut kā panākt, ka es tos 10 000 nenotrallinu citos mērķos.

Ok. Un kāda būtu bērnība, ja mēs paņemtu meitenīti no bērnu nama, piemēram 3 gadus vecu? Viņai principā būtu divas mammas. Iestādēm jau var samelot, iestādes domātu, ka viss ok.

Mans tēva ideāls ir Brūss Lī. Mātes ideāls - domāju, ka tā būtu Laura (dizainere un skolotāja), bet Laurai, izrādās, bērnu aizvien nav. Maijas meitām ir 26 un 10, ar Maiju ir traki, tas neder. Kas vēl - Sintija? Ne tak.

Man šobrīd visapkārt ir sievietes, kas, vai nu pašas ir knapi augstskolā, vai arī kuru bērni jau iet skolā.

Principā, ja adoptēt var no 25 gadu vecuma, tad tas nozīmē, ka tiem lezbiešu pāriem, kam izdevies, apejot likumu, tikt pie audzināma bērna, tagad būtu jābūt ap 30-40 vismaz.

Kad es strādāšu Goldenī augustā, gan viņām izprasīšu, kā veicas.

Jo citādi - plānoju emigrēt pie puiša uz UK vai Norvēģiju. Ņujorkā mani arī aizvien gaida.
Jul 22 13:13 [info]cosmo_shiva2:
Sāpes & sapnis
Divu nedēļu laikā divas dienas nav sāpējusi galva. Braucu uz meningīta analīzēm.
Sajūta, ka izsprāgs acis.

Dažreiz pirms iemigšanas ir tas mirklis, kad vēl saprotu, ka neesmu aizmigusi, bet dienas domas jau pārtop sapnī.
Un tad es ar to reālo apziņu, iztramdu sevi laukā no sapņa sākuma. Bet citreiz ir interesanti, jo mani sapņi dažreiz
sākas kā filmas ievads - uz ielas, klaigā cilvēki un brauc velosipēdi, viss raibs un ņirb, esmu Šanhajā.
Vakardien sapņa ievads bija ļoti skaists - gaiši zaļā, maigā izplatījumā mani ieskāva dzeltenu rožlapiņu miljardi.
Sajūta bija tik mīļa, peldoša. Varbūt es biju mammas vēderā un tās ir slēptās atmiņas.

Negribētu būt bēbītis un restartēties pavisam, jo tad varbūt man nebūtu tie puikas abi divi,
kas ļoti bieži noved līdz asarām - prieka un pārslodzes.

Varbūt man nav meningīts, bet pārslodze.
Jul 22 13:13 [info]virginia_rabbit:
slikts joks no Eina: iebāž man nabā šortu šņorīti un saka - es tev piepumpēšu riepu
Jul 22 13:11 [info]nistagms:
Jul 22 13:10 [info]alfa_beta:
Kā lai iemācās nejusties vainīgai par lietām, par kurām man nemaz nebūtu jājūtas vainīgai, bet ir tā vaina apziņa?
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?