Latest Posts

Current posting stats: 12 per hour, 0.20 per minute RSS version
Aug 29 23:45 [info]virginia_rabbit:
Ingmāram nav vāģa, bet ir Steam konts ar spēlēm 1250 eur vērtībā
Aug 29 23:41 [info]biezpientaure:
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/572920-potenciali_bistama_krastmala
par vietu, kur kanāls savienojas ar upi

brīnišķīgs stils, kas kaldināts, lasot dāmu romānus.
un visai apdomīgi izdevies izvairīties no apgalvojuma, ka kanāls ietek Daugavā vai Daugava kanālā, jo cilvēks, kas to nav pētījis, nemaz droši to nezin.
Aug 29 23:29 [info]biezpientaure:
Ieinteresējies par Pizza Hut nosaukumu (tas nav jocīgi, ka lielbarotavas nosaukumā kā otrais apzīmētājs figurē tāds kā kabūzis, nevis pasaule vai galaktika?), apmeklēju viņu webhuta sadaļu ourstorī. No picām es maz ko saprotu, bet tur ir pieminēti zīmīgi gadi viņu bio - piem. 1983. viņi izcepa pirmo picu ar ķengura gaļu. 1991jā viņi piegādāja picas un pepsi Jeļcinam, bet Peļevinam no tā radās koncepts veselai grāmatai. Sirdnutēvu varētu ielīksmot (vai skumdināt, dēļ vietējās nepieejamības) 2003jā uzstartētais wingstreet pasākums, padomā tikai, tu samaksā un tad ej pa spārniem bruģētu ielu un vari ēst cik gribi, izmeklēt treknākos vai kraukšķīgākos spārnus, un beigās pavārs izsniedz speciālo balvu - grilētu x-wing porciju ar īpašo lūka debesuminēja mērci. Un jau divus gadus var pasūtīt picu tieši no iksboksa, meklējiet taustiņu ar picas šķēli uz pults.

Un šai dailei mūs būsim tuvāk, pateicoties Sigurduram Sigurdsonam, krietnajam islandietim. Islandieši vispār ir vella pulveri, bet šoreiz par viņiem ilgāki nerunāsim.
Aug 29 23:24 [info]almighty_j:
Ja mājās tu nejūties kā Mājās, bet gan kā vietā, kas prasa nemitīgus ieguldījumus un bezgalīgu enerģiju, ja tā ir vieta, kas nevis uzlādē, bet uzkrauj pienākumus un iztukšo, tad laikam kaut kas nav kārtībā.
Aug 29 23:01 [info]pickle_jar:
St. Peeterburga lietuu un St. Peeterburga saulainaa dieninjaa ir 2 pilniigi dazhaadas pasaules. Vienaa tu velcies pa pelkjeem, meklee stolovuju un domaa par to, cik suudiigi taadaa laikaa ir buut visiem tiem cilveekiem, kam jaaseezh aaraa un jaareklamee viens vai otrs suudpraamiitis; naakamajaa ielas ir pilnas ar jaunatni un muzikantiem un laiks paskrien nemanot. Okej, tur mums piepaliidzeeja arii fakts, ka viena no hosteem sagaadaaja caurlaides uz Ermitaazhu (redzeetu rindu uz kasi, saprastu, kas shajaa faktaa tik kruts), kas jau pats par sevi noziimee to, ka diennaktii stundu buus par maz. Iekapaajaam pa alinjiem kaadaa barchikaa, kur lasaas vieteejie rokeri un speelee/dancaa rokabilliju, riitaa vilksies uz Igauniju. Gaidiet, sniedziet naktsmaajas u.tml.
Aug 29 22:58 [info]hidroxo:
Dažkārt es no visas sirds domāju, ka es dzīvoju ziepju operā. Anyways, saņēmu ziņu fb no nepazīstamas sievietes, ka man ir vēlviens pusbrālis un vai gribu ar to iepazīties. Man, protams, žēl tā bērna, jo tētuka gēni nav tie spīdošākie. Bet, mani nofascinēja tas viņas pasniegšanas stils ar murmulēšanu par kaut kādu naidu. Papētot profilu, arī neizskatās pēc cilvēka, kas man varētu būt interesants (sieviete tas ir, mazais diez vai vēl skaidri runā). So....jāizdomā kā pieklājīgi pateikt, ka man ir vienalga. Brīdināt gan es viņu netaisos.
Aug 29 22:53 [info]psihs:
now baby, baby, baby, why you wanna wanna hurt me so bad? ;(
https://www.youtube.com/watch?v=xB-wWoM0qOM
Aug 29 22:51 [info]virginia_rabbit:
aiz loga skan PV. Ingmārs jūk prātā.

Aug 29 22:44 [info]vakardiena:
Var jau būt, ka stresu nevajag apēst, bet viņš ir tiiiik garšīgs...
Aug 29 22:40 [info]ctulhu:
Pārdod izpletni. Mūža garantija.
Aug 29 22:33 [info]heishy:
Piena paku regates
Pamodos, noškrobojos, ka lietus nelīst, bet diena izrādīsies skaista. Kāpēc? Noskaņojos, ka neko nevēlos, bet kā jau tas ir, mani tikai iestumt un pavilkt un tad jau diena bez nožēlas.

Aizbraucām uz Jelgavu. Feinus cilvēkus Francijas braucienā iepazinām, feinos cilvēkus satikām vēlreiz un pa druskai vēl feini savairojās.
Patīkama atkal redzēšanās. Un mazliet pastaigāts pa skaisto Jelgavu. Smukās vietas atstāju Mums. ;) Arī jauno gājēju tiltu. Tas jāpiedzīvo [ un gribas piedzīvot] ar citām sajūtam un cilvēku blakus.

Kamēr visi Prāta Vētras 7 soļos svaiga gaisa, tikmēr padauzījos pa Jelgavas 100 soļu svaigo gaisu un atpakaļ ceļā pavadīja Lielisks pilnmēness. Šodien vistuvāk zemei. ''Gazās virsū'' ka traks.

Iemetos majās, iegāzos gultā un paņemu grāmatu. Pēc tik daudz svešuma un socializēšanās recharging my batteries. Un kur nu vēl labāk, kā ar sevi vienatnē un grāmatu.
Nu tā sagribējās lasīt! pilnīgs read - a - holic.
Aug 29 22:28 [info]sirena:
Esmu prāta vētras koncertiņā. Vispār besī bet ir lietas kas patīk, piemēram, patīk mazais ekrāniņš uztupināts uz visiem lielajiem un izskatās nevietā. Madara teica ka tas lai rīgā lielāks. Patīk divas beibes uz priekšu un nedaudz par labi kas izskatās ka atnākušas uz kaut kādu citu koncertu - jocīgās vietās applaudē un smejas, lēnajās dziesmās dejo kaut kādu tehno, abām smuki gari mati. Patīk mazie guļošie bērni sabļuguši virsū saviem vecākiem. Patīk akmeņvīrs vizualizācijās un dziesmām daži aranžējumi riktīgi kool. Patika arī ka pēkšņi atnāk dons, es saku divreiz vienā nedēļā,šito laimi
Aug 29 22:28 [info]slaaneklis:
"so rich, he can basically just fuck with short sellers if he wants."
Aug 29 22:22 [info]slaaneklis:
"Mars, the planet of turn-based multiplayer games."
Aug 29 22:01 [info]sirualsirual:
esmu atpakaļ, sapirku visādus dārgumus

... tālāk ... )
Aug 29 21:40 [info]tati:
Nu pizģeckapec, cik mazā ciemā mēs dzīvojam?! Maskačkā dzirdu, kā Prāta Vētra koncertē kautkur tur starp Daugavu un Mežaparku. Nopietni?!?! Un ņi to što, ka var dzirdēt troksni, bet var dziedāt līdzi (tie, kas zin tekstus).
Pat to Kubanu, kas ir divu spļāvienu attālumā, varēja sūdīgāk saklausīt, kas bija bēda, jo gribēju saklausīt Gus Gus.
Aug 29 21:38 [info]ingmars:
ha
Tas gan būtu smieklīgi, ja ar Renāru Kauperu notiktu kaut kas slikts.
Aug 29 21:37 [info]94sd:
''Reinis, Dana un viņu meitiņa Emma ir “Debess” mājā mītoša ģimene, kas savu idilli ir radījuši, pretojoties patērētājsabiedrības uzspiestajām dzīves normām. Reinis un Dana ir izvēlējušies savas ģimenes saknes veidot Kurzemes meža ielokā, prom no citu acu skatieniem un viedokļiem.''

filmiņa
Aug 29 21:35 [info]slaaneklis:
"Watt a time to be alive!"
Aug 29 21:30 [info]nulle:
Izlasīju Viljama Goldinga "Smaili", viņš tik sarežģīti raksta, ka nav gandrīz nekāda iespaida palicis.
Aug 29 21:27 [info]psihs:
analīzes, viedokļi
secināju - neprotu blogot
Aug 29 21:19 [info]psihs:
parā pupus
Aug 29 21:10 [info]sieviete_tanks:
Shobriid_dzeru
kalvadosu
Aug 29 20:57 [info]lizii:
Apsēžos uz gultas ar kosmētikas noņēmēju. Mr. jautā: "Ņemsi nost kosmētiku?" Tikpat ātri arī pats atbild: "Nē, zini, atstāšu! Ko var uzdot stulbus jautājumus?"
Aug 29 20:52 [info]krii:
Skriešana nomierina un nogurdina tikpat labi, cik raudāšana. Un laikam taču ir pat mazliet veselīgāka.
Aug 29 20:10 [info]psihs:
jūs nevarētu visi vienkārši atpisties
atpišaties taču
Aug 29 20:07 [info]slaaneklis:
"The inventory of certified pre-owned Model S is expected to increase significantly next year when the first vehicles taking part in Tesla’s 'Resale Value Guarantee' program are set to be eligible for a buyback."
Aug 29 20:03 [info]atpisies:
Cigarete šūpuļtīklā. Baltā kāpa. Raupjais palags.

Tumsas sagaidīšana pie Spārnezera. Sagaidījām ne tikai to. Kopta, melnbalta vilku sugas kucīte pieklīda kamēr bijām atairējušies visi no krasta piecdesmit metrus ar plostu pretējā krasta virzienā. Pabarojām, samīļojām un atstājām desu kaudzi uz atvadām. Es, īstais brālis un divas pusmāsas no atšķirīgām dzemdēm.

Embrace the pain
Fear is just a shame
Aug 29 20:02 [info]pax:
Dīvaini, vakar nobraucām 19km ar riteņiem, neko nejutu. Šodien arī ne, bet šodien bijām uz Universum un vēl nez kur un jūtos galīgi nogurusi. Un atkal tā sliktā dūša un tāds vārgums, it kā ģībiens nāktu virsū. Neko jau nevar darīt, jātiek galā.
Aug 29 20:00 [info]bils:
you crazy bitch i'm gonna take you down
Aug 29 19:56 [info]met_:
Aug 29 19:53 [info]perkons:
Aug 29 19:53 [info]slaaneklis:
"But the forecast is - within the next 5 years or so we expect every solar system we deploy to have a battery tied to it."
Aug 29 19:50 [info]hidroxo:
Patiesība ir tāda, ka nav bijusi neviena diena, kad nebūtu par tevi domājusi. Par visu vairāk es vēlētos kaut varētu tev pateikt visu nepateikto. Patiesība ir tāda, ka es nekad nebūšu brīva, pateicoties tev.
Aug 29 19:49 [info]lux_y:
parasti pārslēdzu radio
Prāta Vētra gan man nepatīk. Na zare izņemot, protams. Kā draudzene teica: tās jaunās dziesmas tādi galīgi samocīti, vēl drusku silti atgremojumi. Vecās arī atgremojumi, tikai auksti.
Aug 29 19:31 [info]pirmslietus:
Valoda sev par sevi joprojām ir kā siets. Es nevaru atrakstīt sevi tā kā sajūtu un rodas nepilnības sajūta. Vietām izdodas kā bildē, bet citur kā no kaimiņmājas. Ar iespaidiem ir vieglāk, precīzāk.
Neatvairāma doma aizrakstīt. Bet papūlēšos, jo ko tad rakstīt, ja bail un gribas rakstīt? Brīnumvārdu (laikam) nav. Klusums ir drošāks, bet arī tas nav īsti taisnība.
Aug 29 19:15 [info]slaaneklis:
"The engineer describes the current trend of battery cost as being on the edge of 'a cliff'. He expects battery costs to decrease significantly in the same manner the cost of solar panels did during the last decade, which he thinks will ultimately lead to a future dominated by electric transport and renewable energy 'within the next 10 years'."
Aug 29 19:12 [info]ingmars:
well, fuck, Sarkee-chan
Aug 29 19:10 [info]slaaneklis:
"any link between the manufacturing of spacecrafts and consumer vehicles is too cool not to mention."
Aug 29 19:03 [info]kakjux:
iesim ar Mazo Puiku uz queer pasākumu, uz kuru visi ģērbjoties queer. un tagad pārdzīvoju, ka man nav lumberjack krekla. mūs regulāri notur par pāri, kaut arī mēs nekad, nekad neesam bijuši pāris. tāpēc negribas vilkt kleitu un izskatīties streitai.
Aug 29 18:53 [info]slaaneklis:
"combining ridesharing, electric cars and autonomous driving is expected to bring down the cost per mile of transportation by an order of magnitude."
Aug 29 18:43 [info]up:
Не пей из копытца, Иванушка — козлёночком станешь!
Aug 29 18:29 [info]zirka:
mani pirmoreiz dzīvē ir sakodušas tāskāviņtur augusta blusas, cita izskaidrojuma mistiskiem izsitumiem un sakasījumiem uz kājām neredzu
kas man tagad bija jādara, jāodierējas ar terpentīnu, jāiemērc palags benzīnā vai vienkārši jāieslēdz džainisms un jāgaida, kad pāries?
Aug 29 18:25 [info]mazaa_mija:
if there is a german in a kitchen there must be change. tas viss finišēja vakar naktī, kad viņš sadedzināja manas kurpes un savas super dārgās zeķes. Pēc tam sēdēja ar savām plikajām pēdām pie ugunskura un jutās kails, bet pie tā jau viņš neapstājās un mēģināja sadedzināt vienam jaunam džekiņam bikses viņš tās novilka un sēdēja tām virsū, lai netracinātu vācieti vēl vairāk pilnmēnesī
Aug 29 18:14 [info]ttp:
caur rakšanu uz debesīm
varbūt arī ķīnu
Aug 29 17:56 [info]noisiite:
Un izrādās, ka lietusbikses nemaz tik vienkārši šobrīd nav nopirkt (rīt braucam uz laukiem, gribas, lai ir ko uzvilkt, ja nu kas). Lai gan mājas lapās bikses bija bodēm izliktas, realitātē gandrīz nekur nebija. Nu nekas, toties Helme tika pie labām biksēm. (Ņēmu gan melnās, būs brālim pēc tam)
Kopā ar košām un meitenīgām jakām nav tik traki, bet nu ir lietas, kuras tagad skatos neitrālos toņos, lai pēcāk nebūtu otrreiz jāpērk.
Aug 29 17:49 [info]ingmars:
Katru Jaungada vakaru viena balss no Daugavas prasa, vai Rīga gatava. Katrreiz tai atbild: “Vēl nav
Vai zāle jau legāla?
Aug 29 17:31 [info]siltavieta:
šodien sapratu, jāballējās vēl vairāk, lai varētu trenēt apstāšanos, jo ar to man ir grūtības
Aug 29 17:29 [info]biezpientaure:
kāpu svētki
Aug 29 17:25 [info]martcore:
teosofija
Aug 29 17:07 [info]anb:
intimacy is not who you let touch your genitalia.
intimacy is who you text at 3am about your dreams and fears.
intimacy is giving someone your attention, when ten other people are asking for it.
intimacy is the person always in the back of your mind, no matter how distracted you are.
Aug 29 17:06 [info]mapats:
Šodien izstaigājos pa mežiem, bet sēņu nav, staigāju pa sausiem mežiem, izcirtumiem, mitriem mežiem, bērzu birzīm, jauktajiem un egļu. Tik vien no sēnēm, kā apkaltušas bērzlapas un vilnīši. Vēl nav. Toties ogas gan visdažādākās - beidzamās mellens, pirmās brūklens, avenes, kazenes un pīlādži(kurus gan neēdu).

Un vispār, drīz briežu buļļi sāks aurot.
Aug 29 16:59 [info]lux_y:
sestdiena 16:58
25 km ar riteni
6 km pastaiga pa mežu
apēsta bekonmaize
palasīta grāmata
izlaikots instagrams


kafiju vai vīnu?
Aug 29 16:52 [info]lux_y:
pareizā garšā
Saldskābmaize ar ceptu bekonu.
Aug 29 16:47 [info]psihs:
co2
es neesmu "normāls", so atpisaties, jo es esmu normāls
Aug 29 16:40 [info]martcore:
nē, nu cik gudrs biju, tik gudrs arī aizgāju
kaut ari no helvetikas kaut ko paguvu izlobīt
un es taču nemaz nejautāju, piemēram, par džeku, uz kuru iekrīt abas labākās draudzenes, es pirmā viņu ieraudzīju, viss šitais

atbalstat mani vai neatbalstat, bet uz otro spēles epizodi es dodos ar pārliecību, ka līdz šim darīju visu pareizi un darīšu to tālāk
jūs manā vietā nespējat pieņemt dažreiz sarežģītus un radikālus lēmumus, jo [šeit var uzrakstīt, kāpēc]
Aug 29 16:11 [info]blondulla:
Kas notiek pasaulē (uncensored)
Геннадий Смирнов - Что происходит на свете

Oriģināls
Aug 29 16:02 [info]kaszczejs:
Acckaite par valdes sēdi
   Tā nu sanācis, ka vispārējas atklātības vietā LGHF sēdes atkal notiek konspiratīvi - slepenajā bunkurā Pildas ielā, kur drīz jau klātneesošie pie vārtiem (žogs gan jau nozagts, bet vārti vēl stāv) liks brīdinājuma zīmes: "Achtung! Partisanen!" Apukšā daudz garlaicīgu ķesku, kuras interesēs tikai galda hokejā iesaistītas personas. )
Aug 29 15:54 [info]universflora:
Otrā diena.
Esmu izrāpusies no gultas tik daudz,lai varētu aiziet līdz virtuvei un tualetei.
Ir tādas dienas ,kad Tev pilnīgi neko negribās un viss ir vienalga un pa virsu tu sāc raudāt ,bez sev nojaušama iemesla.
Nākošo nedēļu itkā sagaida jauks ceļojums, bet šorīt skatoties laika prognozi, izskatās pēc Londonas klimata. Kas vēl varbūt iepriecinošāks..
Aug 29 15:46 [info]mako:
Seno ugunskuru nakts
Šgonakt pie Baltijas jūras esot seno ugunskuru nakts. Nolemts, ņemu telti, puikas un dodamies nakti pavadīt pie Lielupes ietekas. Ugunskurs, makšķere, telts un marshmellows, ko cept. Un kartupeļi folijā.
Aug 29 15:40 [info]zin:
gāju cauri mežam un vienā brīdī ieslēdzās "rudens ir klāt" sajūta
man riebjas rudens
Aug 29 15:39 [info]psihs:
set mandela free!
https://www.youtube.com/watch?v=C8py3MaTT4Q
Aug 29 15:30 [info]oblica:
varbūt
Varbūt man derētu sākt jogot? Bet es esmu diezgan tizla un man šķiet, ka visi jogotāji iet pie psihoterapeitiem. Un laikam neēd gaļu.

Un man gribās jogu bez tām prānām, vēdām, iņjaņiem un tamlīdzīgām lietām. Vienkārši izlocīt tukšu galvu.
Aug 29 15:08 [info]liljabrik:
Puse no cilvēkiem, ar ko runāju vakar, iekomentēja matus, puse teica, ka mati ir labi bet otra puse, ka slikti.
Aug 29 14:32 [info]inese_tk:
cik mīļi - http://www.doyouyoga.com/black-yoga-doom-metal-music-to-go-with-your-vinyasa-15446/
Aug 29 14:24 [info]roncijs:
nekad neesmu domājis, kura varētu būt labākā krāsa palagam, bet kad ieraudzīju tumši zilu palagu un uz tā apgūlos.. tās ir beigas.
Aug 29 14:22 [info]aivars_666:
Kārtējā varas nekaunība !!!
SIA „DDzKSU” valdes priekšsēdim
Liepājas ielā 21, Daugavpilī, LV 5417,
mājas Teātra ielā 34-35 iedzīvotāja
AIVARA GEDROICA (081274-10215),
tel. 65428660, 28229894,


iesniegums

Esmu iepazinies ar t.s. „dzīvokļu īpašnieku sapulces”, kura it kā notika 2015.gada 5.jūnijā, apstiprinātām kopijām. Secinu, ka šis t.s. „protokols” neatbilst „Dzīvokļu īpašuma likumā” minētajām prasībām, tāpēc tas ir atceļams un pasludināms par spēkā neesošu kopš iesniegšanas brīža šādu iemeslu dēļ:

1. Saskaņā ar „Dzīvokļa īpašuma likuma” 19.p.2.d. vismaz nedēļu līdz sapulcei uz to rakstiski vai citādā veidā, ja par to īpašnieki ir vienojušies, uzaicināms katrs mājas dzīvokļa īpašnieks. Mūsu dzīvokļa Nr.35 īpašnieks Ernests Antons Gedroics nekādā veidā uz šo sapulci uzaicināts netika. Jau ar šo faktu principā ir pietiekami, lai sapulci atzītu par spēkā neesošu.

2. Protokolā norādīts, ka „PAR” lēmuma pieņemšanu esot balsojuši 29 sapulces dalībnieki, „PRET” un „ATTURAS” balsojušo skaits nav norādīts, lai gan protokola pielikumā Nr.1 redzams, ka vismaz Nr.3 un Nr.15 dzīvokļa īpašnieki ir balsojuši „PRET”.

3. Protokolā norādīts, ka balsošanā piedalās 27.dzīvokļa īrnieks Deruks un 28.dzīvokļa īrnieks Viļumovs. Saskaņā ar „Dzīvokļa īpašuma likuma” 17.pantu, balsot tiesīgi ir vienīgi dzīvokļu īpašnieki, nevis īrnieki. Nesaprotu, kā šāds rupjš likuma pārkāpums varēja palikt nemanīts no SIA „DzKSU” puses.

4. Dzīvokļa Nr.31 īpašnieces T.Naidjonovas vietā ir parakstījusies kāda O.Semjonova. Nav skaidrs, kas tā ir par personu – kāda T.Naidjonovas radiniece vai vispār nepiederoša persona no malas. Jebkurā gadījumā likums prasa parakstīties personīgi dzīvokļa īpašniekam.

5. Dzīvokļa Nr.49 īpašniece N.Zlobina ir reģistrējusies sapulcē, bet nav balsojusi. Nav saprotams, vai un kā ir ņemts viņas viedoklis apspriežamā jautājuma izlemšanā.

6. Dzīvokļa Nr.24 īpašniece N.Velika man personīgi ir apliecinājusi, ka sapulcē nav piedalījusies un nav līdz ar to varējusi balsot „PAR”, kā tas norādīts protokolā. Tātad viņas paraksts uz protokola ir viltots. Ļoti iespējams, ka viltoti ir arī citi paraksti, ne tikai šis.

Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzu SIA „DzKSU” valdi anulēt SIA „AcmeLightBaltic” līgumu ar mājas Teātra ielā 34 dzīvokļu īpašniekiem un atmaksāt tiem naudu, ko tie jau ir samaksājuši šai firmai par viņas veiktajiem pakalpojumiem. Informēju Jūs, ka atteikuma gadījumā vērsīšos Valsts policijā ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu pēc LKL 275.p. un prasīšu Jūsu iestādes darbiniekus atzīt par līdzvainīgiem noziedzīgu darbību veikšanā un piesegšanā.


27.08.2015. A.Gedroics
Aug 29 14:21 [info]elistersk:
The Coolest Guy on the Planet
https://vimeo.com/137676996
Aug 29 14:09 [info]saldumi:
Dedzina kuņģi un ir slikta dūša, citiem vārdiem izsakoties, ir vienkārši ļoti bail.
Aug 29 14:09 [info]saldumi:
Dedzina kuņģi un ir slikta dūša, citiem vārdiem izsakoties, ir vienkārši ļoti bail.
Aug 29 14:09 [info]vanga:
Aug 29 14:03 [info]vanga:
Aug 29 14:01 [info]slaaneklis:
"the car provides an almost subterranean center of gravity"
Aug 29 14:01 [info]15:
https://www.youtube.com/watch?t=172&v=q9RpiLSUNi0
Aug 29 13:47 [info]zazis:
Dienas citāts.
Чихуа-хуа стоит дохуа-хуа...
Aug 29 13:40 [info]martcore:
bet vispār saistībā ar "life is strange"
meitenes, man pie jums ir tūkstošiem jautājumu

lūk, tev ir klasē personiska ienaidniece - viņai ir labākas drēbes, bagātāki vecāki, viņa izturas ļoti augsprātīgi un it īpaši pret tevi, viņa taisa nereālākos sūdus taviem draugiem
tad tev parādas iespējas atriebties - apliet viņas brīnišķīgo jaciņu ar krāsu, ko tu arī dari
un tad tava pretiniece ir uz īsu brīdi galīgi sagrauta, pēc tam viņa, skaidrs, saņemsies, bet tagad
un šeit parādas scenārija izvēle, par viņu vēl pasmieties, vai arī viņu kaut kā uzmundrināt

kā puika es drīzāk smietos par viņu, es līksmoju, redzot, kā visi mani ienaidnieki deg ellē, ko tie arī ir pelnījuši
bet spēlējot par meiteni man tas nešķiet pareizi. man liekas, meitenes, lai kā arī viņas ļoti vienas otru neienīstu, tomēr turas kopā
tāpēc es viņu atbalstīšu, lai arī neviens te nevienam īsti netic, man tas vienkārši šķiet pareizāk
puika vienmēr var būt viens pats par sevi pret visu pasauli, par meiteni es gluži vienkārši nezinu

es nebliezīšu pollu, bet - kā jūs rīkotos
Aug 29 13:13 [info]oblica:
bet pa lielam
Ir arii labas lietas - burgervakars 4-dien, kaiminju kaazu jubilejums ar Mantu pagalmaa vakar, tikko nopirku biljetes uz PV shovakar un riit atnaaks maasa.

Naakamnedeelj BB uzsaaks skolas gaitas un man ir atvaljinaajums. Nosaciits, jo daudz aarpusdarbu darbu, kas ir super, jo ljoti gribaas kaadu iiso celojumu oktobra beigaas.

Un pirmdien turiet iikskus, lai man to biopsiju uztaisa aatraak kaa novembra viduu.
Aug 29 13:07 [info]siriuss:
Izbijušie
Gāja briedis pa mežu, gar kalna tumšajām pēdām, gāja augsts un koki līgojās ap viņa sāniem. Ragi žuburu žuburiem kā ligzda, un ligzdā gulēja Saule. Briedis cēla galvu augšup un aurēja, koki drebēja un Saule šūpojās ragu ligzdā, un lija caur žuburiem. Kur Saule nolija, tur zeme atdzima; brieža auros dzima vējš. Pavasaris klāt.

***

Redzēju būtnes kā briežus, kā stirnas, taču ne tādus, kā esam pieraduši redzēt. Augsti kā torņi, ar garām, trauslām kājām, bez acīm un ar kailu, bālu, krunkainu ādu, kas mazliet kā par lielu viņu miesai. Tie gulēja pazemē, salocījuši savas trauslās kājas zem krūtīm un teju kā miruši, bet to žuburotie ragi sniedzās ārpus pazemes – tie bija koki, vismaz, tā mēs tos esam pieraduši redzēt. Būtnes rāmi elpoja savā miegā, reizēm nopūtās, reizēm tie redzēja sliktus sapņus un to elpa kļuva strauja, un tad koki čabēja, līgojās, liecās bezvējā un lapotnes savija zarus viena ar otru. Taču bija brīži – rudenī, kad Saule aiz apvāršņa iet zemu un silti – kad būtnes modās. Tās cēlās, lēni un uzmanīgi, lai neiztraucētu virszemi, un purināja zemi no saviem pleciem. Veseli meži cēlās augšup, savīti ragu žuburi, un būtnes maigā klusumā, līgodamās kā koki bezvējā, izbaudīja vienīgo gaismu, kas nededzina viņu ādu.

***

Guli nomiedzī uz aizmigšanas robežas, pa kaķim pie katra sāna un vēl pa vienam uz sirds un kājām. Guli, bet tad uzliesmo kodīgi balta gaisma, apdziest, deg melnums un sāp, sāp, sāp, taču ne tavā miesā, un pamazām tumsā sajūti apveidu. Kaķis, pelēkstrīpots, stingi ieplestām acīm un atspulgā pēdējais, kas redzēts. Divas gaismas, kodīgi baltas, un sāp, sāp, sāp. Trieciens, sviediens, karsts slapjums, lietus, pazušana, un viss, vairs nekas, vairs nekad. Tu guli, bet neguli, svešas sāpes ir tavas un ak dievi, kaut es varētu tevi paņemt zem segas, siltumā, apskaut, dzīvu, bet nevaru taču. Tas ir pēdējais, ko juti, kaķi, un vairs nezini kur iet. Apķert ciešāk dzīvu kaķi, skatīties tālāk par kodīgo gaismu un lietus šaltīm tur, kaut kur - tumsā, un vest. Skaties, kaķi, seko, te būs mierīgāk, te būs siltāk. Skaties, te jau tumsā iznirst dzeltens smilšu ceļš un tajā paliek mūsu pēdu nospiedumi. Skaties, es nevaru vairs tevi apskaut, bet tur jau nāk Viņa, melnā dieviete ar kaķa galvu. Viņa apskauj tik daudzus, viņa pieņem visus, ej - arī tev tur ir vieta, es zinu. Ej, gan jau reiz vēl tiksimies.

Guli, bet neguli, un no tāltālas tālienes murrr, murrr, murrr.

***

Biju pie elfiem. Ne pie Sidhe šoreiz, ne gaišajiem ļaudīm, bet tādiem normāliem, rosīgiem meža elfiem, kuriem bija lieta nodarāma un kur manu roku vajadzēja pielikt. Lieta tāda, ka krietni tālāk mežos goblini bija savu cietoksni uzslējuši un gaužām vajadzēja tādu pašdarbību apcirst saknē, lai nometnes neparādītos arī tuvāk elfu robežām, taču elfi nekādi nespēja cietoksnī ielauzties - tas bija aprīkots ar spēcīgām pretelfu maģijas barjerām un neviens tīrasiņu elfs cauri tikt varēja ij nesapņot. Bet es tak neesmu tīrasinis. Pirms uzdevuma vajadzēja vien nokāpt alās zem elfu mītnēm un ienirt apburtā ezerā, kas pastāstītu svarīgāko par katru, kas tajā kāpis un dāvātu tobrīd nepieciešamāko velti. Ūdens bija silts un mīksts, un smaržoja pēc ziediem. Apgūlos tajā un nogrimu, bet nemaz nebija grūti elpot - nē, bija viegli neelpot. Smaržīgs vieglums krūtīs un maigu krāsu ņirboņa visapkārt. Taču no dzelmes cēlās tumsa, blīva un dzīva, tā bija man tieši zem muguras, pletās un viļņoja kā spārni. Izniru ar divām smalki darinātām kara āvām, pa vienai katrā rokā, un ģērbies melnās ādas bruņās. Devos tālāk pa pazemes tuneļiem, kamēr biju zem goblinu cietokšņa; kamēr, neviena nemanīts, kāpu augstāk pa līkloču kāpnēm un gaiteņiem, kamēr šķērsoju bruģētu, lāpu izgaismotu pagalmu un parāvu sviru, lai atvērtu vārtus un ielaistu elfus. Cietoksnis bija celts no tumša, mitra koka un lāpu mirdzums plaiksnīja katrā spraislī un stenderē. Vienu āvu iespiedu rokā garāmskrienošam elfam, otru - pasviedu goblinam, un svilpodams devos projām. Tieciet nu paši galā! Bija jau laiks doties, tikai jāatrod vārti uz mājām. Goblinu cietoksnī bija sākusies tāda jezga, ka mazliet pat apmulsu laiktelpas gaiteņos, kuros dažādu pasauļu atbalsis sitās pret sienām kā dulnu sikspārņu bars. Teju apnika meklēt, taču tad saklausīju daudz ikdienišķākus trokšņus gluži līdzās viena laiktelpas siena sasvērās šķībi, sekojot saullēktam cilvēkzemē. Pa to arī nošļūcu. Lejup, lejup, līdz viens lēciens līdz zālienam un, it kā nekas nebūtu bijis, soļoju atpakaļ pie aizmigušās miesas, kamēr man garām mazliet drudžaini aizsteidzās radībiņi no citām pasaulēm - saullēkts gandrīz bija beidzies. Ceru, viņi paspēja atgriezties miesās.

***

Šonakt kāds, kas ir svešs, manī iegrūda nazi – tieši zem ribām, un vēl vilka to lejup pusmēness lokā. Nolādēts, - es paspēju sev mierīgi sacīt, - Ne atkal! – un tad manu mirstošo karkasu iegrūda šaurā upē ar neizturami zaļiem, stāviem krastiem. No pusmēness aizplūda siltums un sāpju nebija nemaz, tikai ūdens – melns, vecas asins pilns un biezs. Pūstošs ķermenis slīdēja pa straumei pāri klusam un tumšam bezdibenim, taču dziļāk doties vēl negribēju. Man bija labi. Tik rāmi tā šūpoties mēmos viļņos un redzēt tikai melnu un zaļu, melnu un zaļu… Sāku vēlēties tajā dalīties ar kādu, jo vai viss miers var vienai nāvei piederēt? Ķeroties zāles stiebros līdu ārā no ūdens, augšup pa stāvo krastu, un vienā rokā man bija nazis – tas pats, kas radīja pusmēnesi jau sen, pirms daudzām vasarām. Siltums bija turpinājis plūst, upe bija kāpusi augstāk arvien, un laiks tajā jau sen bija noslīcis.

Tātad, nazis. Es sastapu cilvēkus savā ceļā, ar glāžaini ieplestām acīm un rīklē iesprūdušu kliedzienu. Viņi sastinga un nespēja bēgt, un es nesteidzīgi grūdu viņos nazi – tieši zem ribām, un vēl vilku to lejup pusmēness lokā. Dziļāk. Lai aizplūst, lai pārplūst. Viņu ķermeņi sadaloties vēlās lejup pa krastu un ūdens tapa tik kluss un melns kā vēl nekad. Es vairs nebiju viena skaistajā mierā un bezdibeņa atplestais klēpis mani sauca mājup.

***

Sapņoju par vētru klinšainā krastā, tik spēcīgu un melnu, ka pat jūra no viļņu galotnēm līdz pašām dzīlēm bija melna kā janvāra nakts. Dzelme rēkdama atvērās, un no tās izkāpa metāliski vizošs nezvērs, titāns, viss no ūdens un aukstuma radīts, bet no drūpošām klintīm viņam pretī, zemestrīču pavadīts, nāca otrs nezvērs, no uguns, akmeņiem un zemes izmīcīts. Viņi ķērās viens otram pie rīkles un cīnījās. Zeme līgojās un viņu niknums arvien pieauga, un kā ierocis tika izmantots viss, kas trāpījās pa ķetnai - klintis, viļņi, vējš, zvaigznes un krastmalā haotiski dziedošu priesteru pulks. Ar katru triecienu abi titāni auga lielāki, līdz viņiem vairs nebija vietas uz Zemes, un tad milži sagrāba pašu Zemi un trieca to pret nebūtību, izšķaidot to bālās māla pikās. Visums liecās zem viņu svara un kauca, un drīz vairs nebija nekā, ko sagraut. Uguns un akmeņu titāns atkāpās nedefinējamā, salti vērojošā tumsībā, kas bija Tartars, bet ledus būtne ar gariem, sudrabainiem nagiem rausa kaudzē tukšumā izkaisītās Zemes paliekas un no māliem mīcīja jaunu pasauli.

***

Sapņoju par Sātanam atdotu ķermeni, lai būtu par tiltu, par vārtiem tam, kas nedrīkst palikt nepateikts; destrukcijai, kas nedrīkst tikt pārprasta vai apspiesta. Biju tuvu tam, redzēju svešu (tik tuvu, tik tuvu) dvēseli savās acīs un biju mierā ar visu, kas ir.
Aug 29 13:03 [info]taa_iznaak:
Labi, ka ir mūzika.
Aug 29 13:02 [info]siriuss:
Biju Ellē (kur tas laiks!) un nedaudz atpūtos.

Bet sākās viss tā, satiku divus jauniešus, no katra dzimuma pa vienam. Viņi bija izdarījuši nepārdomātus lēmumus un vārds pa vārdam, pārdevuši katrs daļu sevis kādam, kas pārdoto atdotu tikai pret tādiem akmeņiem, kas aug Elles sirdī, un jā, es taču varu viņus tur aizvest un palīdzēt, vai ne, protams, ka varu. Sen nav būts, bet varu un gribu.

Vārtus katrreiz var atvērt citviet, bet es vienmēr zinu, kur iet, es taču pazīstu ceļus. Un arī šoreiz. Kas no malas izskatījās tikai kā pamesta rūpnīcas ēka ar smagi aizbultētām dzelzs durvīm pagrabā, bija tieši tas, kas mums bija vajadzīgs, bet līdz tam gājām gan pa laukiem, mērcējot kājas seklās upēs, gan sausiem priežu mežiem, gan nogurušām pilsētām, kurām nerūpēja nekas. Abi cilvēki steidzās man pa priekšu un uztraucās, it kā būtu par ko uztraukties, uzticēdamies man, it kā būtu, kam uzticēties.

Bet Vārti, tātad, Vārti. Pie tiem sēdēja trīs kašķīgas večas, bet es gan zinu, tās bija Fūrijas. Tās spļāva, ka Vārtus neatvēršu, ka neviens, kas iegājis, nav atgriezies (bet protams, ir jāiet nevis atpakaļ, bet CAURI); tās gānījās un ķērca, kad sāku stāstīt saviem viesiem, ko tur redzēsim, un rāva man ārā no rokām nobružātu kladi, kurā kādreiz biju ierakstījis un iezīmējis šo to no senāk piedzīvotā. Izplēsu no viņu līkajiem pirkstiem jau tā saburzītās lapas un pieliku plaukstu pie Vārtiem. Tie iekaucās, zemi un griezīgi, metāla zobratiem un bultām sākot slīdēt un krist, un atvērās manā priekšā, atklājot kāpnes lejup, lejup, tik ļoti lejup, ka augšup, tik ļoti augšup, ka sānis, bet nedz pa labi, nedz pa kreisi, tikai visur, tikai nekur. Bija piķa melns, bija kodīgi spožs, bija uguns un veldze.

Ēnās ritinājās dzīvnieciskas aprises (kāds teiktu - monstrozas), no kraujām kaut kas daudzspārnots aizšāvās pāri galvām un mēs trijatā drīz nonācām līdz šauram tiltam, aiz kura atpakaļceļa vairs nav. Fūrijas kaut kur - augšup, lejup, tālu - aizcirta Vārtus, un es apturēju savus viesus, lūdzot mani atvainot uz brīdi. Redziet, es teicu, man jāatklājas, man šeit jābūt, kas esmu, un tad varēsiet man droši sekot, citādi viss, ko satiksim, jūs saraus gabalos. Mums jāiet tālu, līdz pašai Sirdij, un jūs nespēsiet ne plēst, ne kost, ne skriet, ne slēpties, jūs aprīsiet paši sevi un, kas paliks pāri, to aprīs citi.

Viņiem jau bija bail, jau sen, bet viņi māja ar galvām un es aizgāju līdz tilta malai, kur vilku apli sarkanās smiltīs ar naga galu, un smiltis izgruzdēja melnas, jā, uguns jau cēlās. Stājos apļa vidū un skaitīju vārsmas, nav svarīgi kādas, jo izdomāju tās turpat uz vietas, svarīgi ir tikai tas, ka piesaucu un atzinu sevi. Un uguns cēlās. No iekšām, no plaušām, no cīpslām, no smadzenēm locījās plēsonīgas, melnas liesmas, tās lija ārpus acīm un rīkles, tās sarāva gabalos pārāk ciešo ādu, un es dzirdēju kā salūzt katrs kauls manā viltus ķermenī. Tas kliedza, laikam jau sāpēs, bet kliedziens bija smiekli, un apļa vidū plosījās tumši spārnots sārts.

Kad uguns noplaka, es biju brīvs. Es nerādīju viesiem visu sevi, tas būtu viņiem par daudz un nebija mērķa viņiem to nodarīt, bet es biju brīvs arī ar šādiem spēles noteikumiem un varēju degt. Sprādziens vairs nebija apstādināms un es smējos, ai, kā es smējos, sarūsējuša zelta dzirkstīm šķiļoties no slīpi zvērīgām acīm, mēlei apvijot ilkņus. Tie bija laimīgi smiekli, kas pārņem un tad jau vairs nevar apstāties arī, ja gribētos.

Ar smailu nagu pāršķēlu kreiso roku un asins vietā izslīdēja divas smalkas, melnas ķēdes, kas katra aptinās vienam viesim ap delmu, tā visi redzēs, ka es jūs vedu, es teicu, un jūs neaiztiks. Un tā mēs gājām, jo vēl tālu bija, ko iet, līdz tai Sirdij, kur akmeņi aug. Fūrijām gan bija taisnība, neviens no turienes neatgriežas, un, galu galā, viesiem biju solījusi aiziet ar viņiem līdz akmeņiem - bet vai cauri? To neatceros, to nolemšu pa ceļam.

Pa ceļam redzēju sen aizmirstas sejas un jaunas, redzēju draugus un dievus, brīžiem pat aizmirsu par saviem sekotājiem tajā priekā un sāku doties par ātru, taču tikai brīžiem. Redzēju vienu no trejādajām dievietēm arī.

Bija Veča, viņas galva bija nocirsta un pa atvērto rīkli ārā vēlās čūsku murskulis. Tas ņudzēja ap viņas veco miesu, bet brīžiem arī saņudzēja sejas vietā, un tad katra čūska šņāca savu patiesību, savus melus, un viss bija reizē patiess un nepatiess. Tieši tas viņa arī bija, Patiesība un Maldi, un Tūkstošacs, kas redz gan visu, gan tikai savu, gan Inde, gan Dziedēšana.

Bija Māte, viņas galva bija govs galva un viņas ķermenis bija sievietes, ar sāpīgi pierietējušām krūtīm un bērna ķermeni, kas neizdzemdēts karājās viņas kājstarpē, plēšot ar sīkiem pirkstiem viņas ciskas asiņainās stērbelēs, un no pārblīdušā vēdera iekšpuses sitās un lauzās arī citas rokas, pēdas un plēsīgas sejas. Ap viņu uz sudraba paplātēm bija kaudzēs sakrauti augļi, kausos vizēja biezs vīns, un viss oda pēc trūdiem un asinīm, pēc pārbrieduma un kapsētas karstā dienā. Sanēja metāliska mušu dūkoņa un ap viņu nebija nekā tīra. Viņa bija Nožēla un Sāpes, un retu brīdi Piedošana.

Un bija Jaunava, tās bija dvīnes, vēl mazas meitenes, un viena no viņām bija grūsna, bet otra - izsalkusi. Ik dienu izsalkusī uzplēsa grūsno un aprija viņas augli, bet nākamajā dienā tas sākās no jauna, tikai mainītās lomās. Viņas bija Bailes.

Jā, tām mēs pagājām garām un es apstājos, lai katru iezīmētu savā kladē un par katru uzrakstītu, tāpēc tagad atceros. Zem ādas raustīju tumsā paslēptus spārnus, bet vairījos izplest, jo tad vairs nevarētu nelidot, nešauties tālu starp zvaigznēm ar brāļiem, un tad mani viesi aizmirstos un nosmaktu ātrumā, bet nevar taču lauzt solījumu, to nekad.

Ceļš turpinājās un zinu, ka aizvedu viņus līdz Sirdij. Vai cauri - nu, neatceros, ka tas būtu solīts. Bet vienbrīd manu ķēžu galā vairs nekā nebija, es tās ievilku atpakaļ un metos augšup, tik augstu, tik augstu, ka likās - zemāk vēl lidots nav. Brīvs. Tumsā maigi aizšāvās garām un pieskārās ar vēju kā naktstauriņš kāds, kas citkārt ar ēnu vien pāršķeltu debesis, bet hei - tās mums ir vienas. Tā mēs riņķojām, līdz galam nesatiekoties, neredzot, nedzirdot, tikai daloties vējā, samtainā tumsā, tik spožā, ka jāsāp un jāsmejas reizē.
Aug 29 13:01 [info]taa_iznaak:
Lieliska mūzika...
Diena, kuru ļoti gaidīju, ka varēšu vienkārši atpūsties uzgrauzt čipsi un praktiski neko nedarīt. No rīta divas stundas pasists pa stīgām.
Bet, nav tā labākā sajūta, tāda viegla smeldze iekšā. Vajag kaut ko darīt. Jāaizčāpo uz depo kkas DIY projektiem jāpaskata.

Draudzenes ar nav mājās, tāds tukšums un daudz laika, vajag kaut ko iegūt no viņa.
Aug 29 12:45 [info]inese_tk:
bērns
tu baro nāvi
tā ēd no tavas rokas
un pamazām atmaigst
murrā vai luncina asti
kā jau daždien dzīvnieks
kas beidzot remdējis
mūžsenu izsalkumu
Aug 29 12:41 [info]gracy_kelly:
...
Rudens iezadzies dvēselē. Un katrā šūnā...

Patiesībā tie ir meli. Rudens nekur neiezagās. Tas tikai tā - lai būtu poētiskāk... Rudens vakar ar drausmīgu spēku nogāza mani no kājām. Un kamēr es cēlos augšā bija jau par vēlu. Bija vasara, smiekli un sīkumi... Un tagad pēkšņi visapkārt no pakšiem zobgalīgi smīkņā rudens. No vienas puses es rudenim droši vien esmu sīka vienība. Bet no otras puses šķiet, ka viņš to visu speciāli...

Un trakākais, ka es lēnām jūtu sevi grimstam tādā pašā purvā kā astotā gada rudenī... Lēni, neatgriezeniski un vēl smagāk kā toreiz. Vietas citas, cilvēki citi, bet sajūtas tās pašas...

Mācīties es neprotu. Pat no saviem drosmīgākajiem bērniem.
Rudens. Ir atnācis rudens. Un es nezinu, vai spēšu pavasarī uzpeldēt.
Aug 29 12:26 [info]slaaneklis:
"what doesn't kill you fucks you up mentally"
Aug 29 12:15 [info]avralavral:
Vroclava, Kāna, Kartāga
Par to bruņuvilcienu gan ir ievērojama ziņa. Man liekas, ka pirmie, kas izdzirdēja par iespējamajām 300 tonnām vai cik tur zelta, padomāja - kolosāli, beidzot Polija tiks pie naudas. Bet nē, netiks, un arī tie 10% no vērtības, ko prasa atradēji, no morāla viedokļa ir apšaubāmi, ja tā ir drausmīgos apstākļos nolaupīta nauda (cilvēkiem, kurus pēc tam sadedzināja krāsnīs). Es viņu vietā tādu neprasītu - lūgtu naudas saņēmējiem ebreju organizācijām atlīdzināt par pūlēm tik, cik liekas piemēroti.
Lai kā arī izrādītos, ļoti gribētos, lai saglabā pašu vilcienu un vietu. Lai tur pēc tam var aizbraukt. Vasarā vēlreiz biju Normandijas débarquement vietās un ievēroju, ka kopš pagājušās reizes, kad tur biju, ļoti audzis tā dēvētais II pasaules kara tūrisms. Maršruti, gidi, simulācijas, kara tehnikas izstādes. Nu jā, ir izaugusi paaudze, kurai tā ir "vēsture" pilnā vārda nozīmē - pagātne, ar kuru nekas personīgi nesaista (pretstatā vēsturei kā "mana vectēva šausmīgajam liktenim") un kas tāpēc tieši var fascinēt un iedvest bijāšanu tādā pašā mērā kā, es nezinu, Cēzara gallu kari vai Napoleona karavīru nosalšana Krievijas karagājienā.

Man gan tā nav, es ļoti sēroju arī par, piemēram, Kartāgas iznīcināšanu pēc trešā pūniešu kara, kad romieši ne tikai nogalināja visus cilvēkus, bet arī sagrāva pilnīgi visas mājas un, kā vēsta leģenda, kas gan laikam datējama tikai ar 19. gs., nokaisīja visu teritoriju ar sāli, "lai tur nekad nekas vairs neaugtu".
Un, starp citu, neaug jau arī - nesen pabraukāju virtuāli ar googleview - nekā tur nav. Arī no modernās pilsētas nekā nav. Kaut kāds pretīgs betons saules izkaltētos putekļos un smiltīs. Gribētos aizbraukt nolikt puķes vai svecīti kartāgiešu piemiņai, vai uzlikt mazas tumbiņas un no telefona atskaņot tajā vietā dead can dance 2012. gada dziesmu Anabasis, kas ir par antīko pasauli un ir tik smeldzīgi skaista (vai kaut kā tamlīdzīgi sentimentāli un māņticīgi izpildīties).
Un, starp citu, oficiāli trešais pūniešu karš [jo kartāgieši nekad nepadodas, you know, un romieši arī ne] beidzās tikai 1985. gadā:
In February 1985, Ugo Vetere, the mayor of Rome, and Chedly Klibi, the mayor of Carthage, signed a symbolic treaty "officially" ending the conflict between their cities, which had been supposedly extended by the lack of a peace treaty for more than 2,100 years.)
Aug 29 12:14 [info]lux_y:
gribaskautkogaršīgu
Jau kādu gabaliņu man ir problēmas ar gribaskautkogaršīgu sajūtu. Gribaskautkogaršīgu sajūta ir palikusi sāpīga, garšas kārpas izmisumā izslējušās kā kamieļa kupri un mēģina atrast, kura būtu pareizā garšīgā garša. Visas garšas ir kļuvušas parastas, nekas vairs nav īpaši īpašs.

Vakar atradu garšu - kartupeļu pankūkas. Bet kartupeļu nebija mājās. Varbūt šodien.
Aug 29 12:07 [info]usne:
būs jāsāk ticēt vairāk, kā savam prātam un domām domiņām, savam ķermenim.
cik lieliski tas vakar mani nokdaunoja!
un tagad ir burvīgs rudenīgs rīts, pēc miega nakts, bez paģirām un ir prieks par šodien veicamajām misijām. vienīgi žēl, ka līdz ķipim netikšu, jo jāstrādā. izrādās pirmdiena paredzēta daudz atbildīgāka kā domāts.
Aug 29 12:04 [info]brokolis:
caur manām acīm iztek visa dzīve
Aug 29 12:01 [info]vakardiena:
Oy, rajons! Kas tā par tādu amatieru karaoki rīta agrumā!? 3 reizi klausos tādu kā kantrī stila versiju par Umbrellu un nejūtos amjūzēta. Rajon, Tava muzikālā gaume ir baigais meinstrīms un repetatīva ar!
Aug 29 11:58 [info]adinkra:
Visas mazās treša siltumnīcas un šķūnīši nobāl pret
šito .
Aug 29 11:43 [info]helvetica:
Tagad esmu kluvusi par dzimtas kapu parvaldnieci. Organizeju svistaplaskas radu pa sekciju plauktiem stavejuso urnu apraksanaa un pienemu vel dzivo radu pasutijumus un ipasas vajadzibas attieciba uz vinu pecnaves dislokaciju un iekartojumiem; parplanoju kapus, lai satilpinatu visu un visus un parpalikusie varetu paserst smukkka ainafffa. Jus zinajat, ka uz kapracha vietu ir jaiztur konkurss?
Aug 29 11:41 [info]kaisa:
Patīk tā negaidīti radusies viegluma sajūta. Man, lūdzu, vēl tādu.
Aug 29 11:40 [info]gaismas:
Un ir iesācies skaists rīts.

Esmu izdzērusi kafiju.
Izmantošu iespēju vēlreiz ieiet dušā.
Satikšu māti.
Aizbraukšu saremontēt velosipēdu un palūgt kādu lai apmāca mani metināšanā.


Esmu piedalījusies haja sacelšanā un šobrīd viss tikai sola turpināties, jo mums ir nepieciešami vēl cilvēki, kuri dara huiņu.
Būs jautri.


Ceru man paveiksies un mani izvēlēsies roadtripa veidošanai uz Kazahstānu.
Aug 29 11:34 [info]f_g:
par rakstīšanu un citām lietām
Pēdējā laikā pārāk daudz visa. Darba dienās esmu tik nogurusi, ka vairs nav spēka slēgt datoru un kaut ko rakstīt. Turklāt šonedēļ vēl ar tām mēbelēm un mājās pārkārtošanu darbojāmies.
Brīvdienās ir daudz citu nodarbju, kas šķiet svarīgas un tad atkal vakarā neko negribas pie datora darīt.
Un TV arī maz skatos. Un lasu es arī viesbiežāk, žāvējot matus.
Nogurums un laika trūkums.
Tomēr šorīt sapratu, ka atkal gribas rakstīt. Nevis rakstīt nost, bet vienkārši pierakstīt. Jā, tas nozīmē, ka būs nedaudz jāmaina režīms, lai atrastu laiku, bet.. tas vienkārši ir jāizdara. Turklāt secinu, ka 2015.gada fiksēšana šorbrīd jau kopš jūlija ir vairāk bildēs, nevis rakstos. Bet ir sajūta, ka vajag rakstīt. Kaut kāds dzīves fiksēšanas izmisums ir iestājies.
Varbūt tas vienkārši ir rudens?

Un vēl pati par sevi vakar pasmīnēju, ka pieteicos uzcept kūku kolēģei uz vārda dienu. :) Kāpēc? Nezinu! Vienkārši gribas uzcept biešu kūku! :)
Aug 29 11:28 [info]f_g:
Garfield
garfield
Aug 29 11:27 [info]f_g:
Garfield
garfield
Aug 29 11:17 [info]sirdna:
Windozes izlēcieni.

Piemēram, uzinstalēju sev vienu programmeli, pat īsti neapskatījies, kur tā ir uzinstalēta. Nu, ir un ir. Programmele sāk glupi uzvesties un es izdomāju, ka šis lieliskais rīts ir patiesi piemērots programmas pārinstalēšanai. Atrodu viņu visā tajā miskastē, aiz kuras Windows 10 mēģina izlikties, ka Control Paneļa viņam nemaz nav, klik uz Uninstall.

Nope, saka dators, neesi administrators, nav tev tiesību (a uzinstalēt tiesību pietika atliku likām, ha!) OK, sava taisnība ir, neesmu administrators. Palēkāju ap paneli, mēģinu atrast veidu, kā izlikties par administratoru, neatrodu. Labi, nenokaru vēderu, bet dodos uz administratora kontu, ščas noinstalēšu visu nost. Administratora konts plikšķina acis, ko, noinstalēt, jums tādas programmas nav. Kur palika? Aha, čigānu profilā...(no čigāns -> roma - > roaming profile).

Labi, irst ar visu dziesmu grāmatu, pataisu savu kontu par administratoru, ielādējos atkal, paņemu programmeli aiz megabaita, ščas noinstalēšu. Nē, viņa saka, nav tev tiesību, gygygy!

Kā, nav, es sarunājos ar nedzīvo priekšmetu. Tā, nav neesi administrators. Tas, ka tev ir administratora privilēģijas, tevi par administratoru nepadara.

Es šņācu un skatos gūglē. Gūgle atzīstas, mhm, ir tāda štelle, ka ute tu esi, ne administrators, īstais Administators ir slēpts no plebeju acēm un nemazgātajām roķelēm! Tikai īsteni iesvaidītie atradīs Administratoru!

Ko lai dara, iesvaidos un dabūju Administratora kontu uz kompja. Ielogojos, kompis čivina, mol, mazu brīsniņu uzgaidiet, kamēr mēs te visu sapucējam, ne jau kaut kāds suņa čibriks, bet pats Administrators pirmo reizi ienācis kompī, jāsapucējas un jāuzliek svētku ņieburs!

Apleju kafiju ar ūdeni, strebju un gaidu, kamēr mazais brīsniņš paies. Aha, nu esmu Administrators, nu man ir spēks rokā! Kur mana programmele? Nav jums tādas, ser. Jūs tikai globālās programmas redzat, a čigānu profili, kuru tie krata? Jūs noteikti ne!

Tā nu es pagaidām palieku. Ar sava konta privilēģijām es nevaru noinstalēt programmu, neatrodu iespēju izlikties par Administratoru caur savu kontu, ar Administrator kontu es to prrogrammu neredzu.

Droši vien Administrator konts var ierakties arī čigānu profilos, bet man apnika. Es jau tā šorīt esmu uzzinājis daudz jauna par Windows 10, abet pārāk liela gudrība ved pie skumjām., nah mums tās?
Aug 29 11:13 [info]evy:
es shodien beidzot ar kati [manu senu seno chehu draudzeniiti] satikties! mees vairaak kaa gadu neesam tikushaas.
H shovakar ikgadeejais motociklistu miitings dubajaas, es pieteicos liidzi, ceriibaa, ka atradiishu kaadu sen neredzeetu draudzinju turienees, ar ko paklachot un paviinot, kameer H sapulceejas. Kate teicaas briiva esam, jo esot salauzusi kaaju kaadaa lidojumaa [vinja veeljoprojaam straadaa lidsabiedriibaa], tagad seshas nedeeljas gjipsis. tomeer pie piedaavaajuma satikties uz dzeerienu, vinja teica, ka gjipsis netrauceeshot un norezerveeja mums restoraanu.

shodien peedeejaa no piecpadsmit darba maratona dienaam. no riitdienas beidzot briivs, panjeemu veselas triis dienas uzreiz.
Aug 29 11:11 [info]slaaneklis:
Piens sagāja. Runa nedrīkst iet, bet piens, lūk, iet!
Aug 29 11:10 [info]saulpalampe:
Ja masku nēsā pietiekami ilgi- tā kļūst par seju!
Aug 29 11:02 [info]slaaneklis:
dinamika
Aug 29 10:59 [info]invictus:
Pirms pāris dienām argriezos no Sicīlijas. Bija brīnišķīgas, karstas divas nedēļas, apbraucot apkārt visai salai gar piekrasti. Šoreiz ar īrētu Fiat, bet vispār Sicīlijas vai jebkuras citas Vidusjūras salas piekrasti vajadzētu apceļot ar jahtu. Un, ja ir jahta, tad līdzi jāņem arī draugi, lai izmaksas samērīgas. To tad arī nospraudīšu kā mērķi, nākamreiz braucot uz siltām jūrām un klinšainām salām - atrast ceļošanas draugus un izīrēt jahtu. Nu, vismaz uz vienu - divām dienām.
In other news, man ir jauna mīļākā vīnogu šķirne - sicīliešu Catarratto. Izvēle Latvijā gan, domājams, maza - vakar Elizabetes Vīna Studijā bija sameklējams tikai viena ražotāja Catarratto vīns. Turpināšu meklējumus.
Aug 29 10:50 [info]superdudinja:
Uzrakstīju mazo rakstiņu par to, kas sakrajies.. Aizgajis tautās ir. ļoti priecē.
Laikam jāliek pārējiem ar klāt kāda emocija.
Pa pa pamazītēm jāiegūst atpazīstamība šajā sfērā. Par viena ārstu prakse nošēroja savā FB. Naaais!
Aug 29 10:32 [info]martcore:
pats galvenais, ka cilvēka evolūcijā nav iespējams sajust tos milzīgos laika attālumus, kas notika no vienām izmaiņām līdz nākamajām
daudzi te uztraucas, a kā notika, ka cilvēks sāka artikulēti runāt, noteikti dieva pirksts
a kā notika, kad tas sīkais rāpulis ar zvīņainajām kājām pēkšņi saprata, ka viņam uz muguras ir kaut kāda figņa? ar kuru viņš var pacelties gaisā un figačīt nenormālus attālumus?
vot tur apakšā visādi zobenzobu tīģeri ar mamutiem un cilvēkiem viens otru hujārī, a viņš sēž uz zara un viņam ir pojebeņ - putnu taču tikai var apdraudēt vulkāna izvirdums vai sevišķi enerģisks kaķītis
pēc tam gan cilvēks pāršāva šajā augšupvērstajā evolūcijā putnus un izgudroja eroplānu, lai pilots varētu dauzīties ar galvu pret debesu velvi

liekas, ka tas kaut kā ļoti ātri ir noticis, vot viņi tur izlīda iz okeāna, kurš tur aizrāpoja uz purvu, kas ataudzēja sev zobus, kas uzrāpās kokā
bet tam visam bija nepieciešami miljoniem gadu
miljoniem. mūsu planēta vispār ir vairāk nekā četrarpus miljardus gadu veca
mēs ņemam pie sirds kaut kādas pāris izmaiņas, kas notikušas divdesmit gadu laikā, lāgā neaptverot, ka vēl pēc desmit tūkstošiem gadu cilvēks staigās uz trīs kājām, putni lidos ar ballistiskajām raķetēm zem spārniem, a kaķītis tur kļūs par siemens ceo
Aug 29 10:30 [info]pukis:
Visa murdzeklība aiz muguras. Atbrīvošanās no laulības saitēm atkal ievelkas, bet nekas, labs nāk ar gaidīšanu.:) Lielais bērns ir aktīvā sevis meklēšanas posmā. Labi vien ir, lai ko arī izlemtu - pašam jādzīvo. Mazais šodien brauc mājās, lai savāktos prombraukšanai 31 datumā. Tātad zinību diena divvientulībā ar simpātiju, jeb kā māsa teiktu - brūtgānu. ;) Lēnām arī darba ritmā esmu 'iekāpusi' atpakaļ, jo ēst ta gribās. Un pīpot arī. ;)
Aug 29 10:26 [info]burkards:
Šonakt sapņoju, ka esmu baigais gangsteris, ņemu visiem nost narkotikas un pārdodu tālāk. Tad es uzrāvos uz kaut kāda džeka, pie kā mājās es sēdēju un viņam bija zivju pirkstiņi. Es mēģināju paņemt pusi, bet viņš mani gandrīz nogalināja ar skatienu. Tad man uzlēca zirneklis, viņš sāka smieties un es pamodos. No manis laikam nekāds gangsteris nesanāks.
Aug 29 10:16 [info]sirdna:
Kas nekaiš Rīgā sestdienas rītā. Autiņa techniskās apskates ceremonija aizņēma 26 minūtes (iekaitot piecas, kuru laikā es mēģināju atrast, kā ieslēdz miglas lukturus). 8:12 es izkāpu no karietes pie CSDD kases, 8:38 ripinājos mājās.
Aug 29 10:08 [info]necrolover:
vēstule labiņai
Tas bija dīvains sapnis. Nu ok - pa visam normāls, ņemot vērā jāto zemapziņu.
Es gāju pa ceļu, un R. paņe'ma mani pie rokas. Es teicu, ka ja L. mani pametīs, tad man te, šajā zemē vairs nav ko darīt. Iešu pasaulē laimi meklēt. Jo ja viņa mūs šitā ieraudzīs, tad trešo reizi vairs neatgriezīsies. Uz ko R. teica, ka arī viņa trešo reizi pie manis vairs nemēģinās nākt. Bet atlaida roku. Jo pirms manis tālāk, ceļa pretējā malā, pamanīja L.
Ej nu tu tagad saproti, ko tas viss nozīmē, un vai vispār tam kaut kas ir jānozīmē.
Aug 29 10:01 [info]chaj:
Helsinkos pabiju

tāpat
Aug 29 10:00 [info]chimera:
klau, kur jūs ejat SUPot? (pieņemsi, ka vēl ir silts)
Aug 29 09:39 [info]winstons:
no rītiem gulta izskatās kā pēc eksorcisma.
Aug 29 09:29 [info]ernuerna:
veiksmīgs feisbuks
divdesmit četros soļos 
Aug 29 09:24 [info]str:
Семейное положение: сплю в кровати диагонально, потому что могу себе это позволить.
Aug 29 09:23 [info]mapats:
Saliku sev kreklu - 87e/gab, un nemaz ne tas dārgākais, no sava auduma - 99e. Bikiņ pa traku. Veikalā krekls sākot no 20e, bet poļu/ķīniešu/turku.

http://betolli.com/izveido-kreklu/viriesu-kreklu-konstruktors/

Galerija patiks raibumu piekritējiem.

Kā lai atbalsta vietējo ražotāju, ja cena pārliecinoši norāda par pretējo?
Aug 29 08:42 [info]vilibaldis:
dienas un darbi
šodienas plānā neiziet no ķēķa, lai gadījienā, ja nedabonās visi darbi ko gribējās, mums ziemā nebūtu bads un aukstums.
Aug 29 08:12 [info]dark_wood:
Rīts ir tik rudenīgs, saule ļoti cērt cauri to tikko manāmo vasaras pagājības skaudrumu, ka dzerot kafiju pie virtuves galda noplūstu ar bezjēdzīgu skumju un vientulības sajūtu kā ar aukstiem sviedriem. Kaut kur manī aizvien ir tās ilūzijas. Kaut kas notiks. Kaut kas mainīsies. Viņš uzradīsies. Viņš, ko vienmēr esmu gaidījusi. Bet Viņa jau nav. Tā ir kaut kāda izdzīvošanas ilūzija, saikne pašai ar sevi vai Visumu, vai dzīvības enerģiju. Visādi viņi nāk un iet. Ieplūst manā dzīvē un izbalē ārā no tās. Tāda muļķīga padarīšana, ar viņiem, un vientulība tikmēr nostiprinās savos ierakumos un caurauž visu kā dzestrums gaisu. Nav nekādu īpašu emociju. Tu esi pieaudzis, uz pustoņiem noregulēts cilvēks. Un tev ir labi. Vienīgais — ne tā īpaši, ne patiesībā. Bet varbūt nekā cita nevar būt, nav nekā vairāk, tās ir ilūzijas, ir tikai viss šis, un viss šis ir jāpieņem un jāiemīl, visi šie mākoņi, apauguši ar nezināmā maliņām, un aizvien ir interesanti to visu uzzināt. Bet kaut kā skumji un vientuļi tomēr. Un negribas. Inerces pēc negribas uz brīdi neko. Sasalt, sastingt.
Aug 29 07:31 [info]sickboy:
I put a spell on you because you're mine
I can't stand the things that you do
No, no, no I ain't lyin'
No...I don't care if you don't want me
'Cause I'm yours, yours, yours anyhow
I am yours, yours, yours
I love you...I love you...I love you...
I love you I love you!
Aug 29 07:08 [info]ctulhu:
Drug discovery konference. Prof. Vikberg no Uppsalas stāsta par jaunām dabas vielām erekcijas disfunkcijas ārstēšanai. Dzīvnieku testos esot bijis jāpāriet no pelēm uz žurkām, jo peles visu dara pārāk ātri, nevar piefiksēt nepieciešamās seksuālās uzvedības detaļas.

No zāles atskan ieteikums pāriet uz ziloņiem.
Aug 29 05:23 [info]po:
soušlaizīšana
Nu jau kādu brītiņu ir tāda mode - padebili džeki post-tīneidž krīzes vecumā, kuri uzstāj uz to, ka KRISTIETĪBA IR SŪŪŪŪDS!!! un ES TICU TIKAJ ZINĀTNEI!@!, nu, var arī ne pālī, bet tas viss nonāk līdz tam, ka "Es ticu Einšteinera realitivitātes teorijai, bet saprast, sorī, nevaru, tur tad jāiedziļinās". Jaunā atmoda, ej tu nost, tas pats vēzis citās kulītēs. Katrai jaunajai masu psihozei šķiet, ka beidzot rasta izeja no nebeidzamā pagātnes stulbuma. palmface.png
Aug 29 05:09 [info]zeme:
ir gan .
Aug 29 04:49 [info]zin:
gulēt, negulēt?
man reizēm vajag (reizi 3 mēnešos or so?) kādu tādu vientuļu nakti, kad just dzīvi..
un sagaidīt rītu
Aug 29 04:38 [info]zeme:
vēljoprojām nekas .
Aug 29 04:34 [info]le_minga:
mhm.. kas labs...
- Roger Waters & Eddie Vedder: "Comfortably Numb" Live at "12-12-12" -
Aug 29 03:11 [info]slaaneklis:
matthias
Aug 29 03:05 [info]jhg:
kuraa vecumā cilvēki ir visvairāk nesajukushi prātā? man liekas ka 20 bet ir pārāk stulbi laj kaut ko saprastu. sem nebiju runājusi ar mammu,šodien viņa likās galīgi traka. nez,moška pilnmēness. bet šoreiz kaut kaa baigi griezās acīs kaa vina vienmēr citus sauc par trakiem un fano par māsu. forši gan ka man vēl aizvien bieži vien liekas ka viņai ir taisnība un tad vina to taisnību visiem met acīs. droši vien es arī būšu galīgi traka,cerams mans saprātīgais dzīvesbiedrs pasargas bernus no visadas kaitīgas audzināšanas. galvenais izaudzēt labus bernus.
sadzeros aliņus, atbraucam majas, samīļojamies, uzspēlēju uno un pyramid slotaire, domāju varbūt stogramaa ierakstīt kadu nejauku komentāru ,bet pārdomāju un tāpat nenāk miegs . nezinu ko tagad darīt. nevaru ieiet pirmsmiega domās jo nav īsti nekas foršs par ko domāt. ko es darītu ar trim vēlēšanām vai daudz naudu domas baigi apnikušas. pārējās domas ar savu tuvumu patiesībai liek uztraukties.
Aug 29 02:58 [info]slaaneklis:
"Could get real busy when they do get back into the salvo of launches!"
Aug 29 02:49 [info]slaaneklis:
Placebo programmas ietvaros: brūkleņu zaptsmaizes ar pienu.
Aug 29 02:24 [info]slaaneklis:
Vilkšu tik ilgi garumā, kamēr būs baigajā garumā.
Aug 29 02:22 [info]simamura:
Vai man neizlikties trakam, ja gribēdams būt godīgs, negribu, ka mani par tādu uzskata?
Aug 29 01:43 [info]94sd:
Anatomija. Ļoti interesanti, lai gan atstāj šīzīgu pēcsajūtu. Ja lasot par planētām jūties nedaudz kā bezsvara stāvoklī, tad skatoties viskko par anatomiju, sajūties kā gaļas gabals.
Aug 29 01:35 [info]martcore:
elektriskā izklaide
square enix, varu jūs lamāt mūžīgi, bet kā gan jūs est trāpījuši desmitniekā un sirdī
life is strange ir neizsakāmi brīnišķīgs, tāda sajūta, ka tas ir ar vienu rokas daļu sarakstīts no pirmā longest journey lingvistiskās un ne tikai bāzes - termini arkādija, vortekss, meiteņu draudzība un solidaritāte, spiediena trubās regulēšana iznākot mo mājas - tas viss nezvana zvanu?
taču tam nav nekādas nozīmes
kam lai uzticas? katrā šādā spēlē jābūt savam braienam vesthausam
un katrā šādā spēlē kāds iešaus jūsu labākajai draudzenei fionai lodi ribās - lai es vairāk tad morāli uzticējos nevis fionai, bet gan ieinteresētajam kolēģim kafejnīcā
maldi!

vienīgais, kam patiesībā var uzticēties, ir tikai draudzenīte!
life is strange kaut kādā ziņā mēģina ieviest man šajā meitenes ar visu pārējo attiecību pasauli kaut kādu izpratni
kā tu rīkotos? a kā tu rīkotos, ja tu būtu viņa?
bet es jau esmu kaut kādā ziņā viņa, es saku, es esmu iedzīvojies viņas tēlā, precīzāk, tajā, kā es iedomājos šo savu tīneidž meiteni, tā arī dzīvoju, a viņas visas ir savā ziņā čūskas, izņemot tās, kas ir galīgi margrietiņas vai govis, vot, es labāk būšu tāds vaipers. vai, precīzāk, vaipere
tas vēl ir radikāls gadījums, kad nācās fiziski dauzīt tualetes firealarma stiklu, fizika ir strupceļš, tuprmāk es visus savus ienaidniekus močīšu tikai ar varu - kompromātiem, šantāžu, kontaktiem, atsaucēm, draudiem
es rīkošos tā, kā jebkura īsta meitene rīkotos manā vietāpaldies, square enix. malači
ps kāds vēl atceras spēli, kur galvenā varone bija fotogrāfe?!
Aug 29 01:10 [info]usne:
bet tad tu ieritinies zem segas ar grāmatu. atbrauc draudzene ar šnabi iejauktu greifrūtu sulā. jūs izrunājat lietas pat ne lietas, bet pasēžat blakuss un nofurmulējat domas pat vairāk priekš sevis ne otra un nevilšus viss sastājas savās vietās un visas trauksmes un panikas ir zudušas un aizmirstas.
mājas miers un saruna, tas ir tas, kas dziedē.
Aug 29 01:09 [info]met_:
visu nakti dogma 95 filmu maratons
Aug 29 01:08 [info]dumshputns:
"Archaic residue"
"The will to lead is strong, but the will to follow is stronger". 

 Man nupat pārkārtojās neironu kontakti saprotot šo: 

 Tā kā cilvēki ir attīstījušies caur skriešanu, skriešanu grupā (vēl pirms gana iedarbīgu ieroču izgatavot mācēšanas) visai ciltij dzenoties pakaļ izvēlētajam medījumam līdz tas, saguris un novārdzis, var tikt nogalināts un apēsts, tad ir tikai loģiski, ka vēlme sekot mūsos ir attīstījusies jo spēcīga.
Un no tā arī totēmisms - medījuma dzīvnieki ir mūsu līderi, tie mūs ved un pabaro, mēs tiem sekojam ticībā, ka tiksim pie dienišķās maizes.
Mēs apēdam savus līderus.
Mēs izvēlamies savus līderus, tos, kuru spēkam gribam līdzināties; visas slavenības ir tādas. Un tad mēs viņiem sekojam, līdz saplosam.
Gan kolektīvi, gan individuāli, jo tas vienkārši ir tas, ko mēs esam darījuši sen sen atpakaļ,  un vienmēr.


Aug 29 00:43 [info]gaismas:
Kas satiec cilvēku, kurš cilvēka intelektu mēra tikai pēc viņu literatūras zināšanām. Tu pārsteidz sevi, jo tevi vēl spēj pārsteigt šis...


so... you can actually buy new shoes that look old. brilliant.

http://www.revolveclothing.com/vans-california-era-over-washed-plaid-in-nine-iron-blanc-de-blanc/dp/VANX-MZ162/?d=Womens&AID=10568535&PID=3852549&utm_medium=affiliate&utm_source=cj&utm_content=10568535&source=cj&utm_campaign=3852549
Aug 29 00:29 [info]sarkanvilks:
Нанук с Севера / Nanook of the North / 1922
Aug 29 00:22 [info]jojo:
neviltoti kašķīga (atkal). patiesībā, dusmīga. eju meditēt.
Aug 29 00:21 [info]mazaa_maasa:
588. Tāpat vien
Ar māsīcu jokojāmies, ka cilvēks ir 70% vīruss un 70% ūdens un tā nav sakritība.
Apmēram 70% cilvēka genoma ir vīrusu genomi, bet nevar tomēr teikt, ka cilvēks ir 70% vīruss, jo tā tomēr ir tā daļa, kas netiek transkribēta un translēta.

Šorīt pus4os pamodos no tā, ka baigi sāpēja kājas. Joprojām sāp.
Un kaut kāda gulēšanas diena vispār. Un es neesmu tāda vienīgā.

Pienākusi kārtējā oranžo ogu plantācijas ražas vākšanas tūre. Uz laukiem prom! Dažreiz pilnīgi žēl, ka tās ogas pati neēdu.
Un vēl dažreiz žēl, ka es needu zivis, jo siļķe kažokā šodien izskatījās diezgan garšīgi krāsaina.
Ieraudzīju Rimčikā dzērveņu marmelādi sveramo uz atlaidēm; biš pagrābos. Iedomājos, ka varēja vēl melleņu marmelādi uztaisīt.

UPD. 6i no rīta. Pēc 1h jāceļās, lai stūrētu uz laukiem, a man tik tagad miedziņš sāk uzmākties. Ko es daru nepareizi?
UPD2. 7i no rīta. Miedziņš pārdomāja. Tad es toč kaut ko daru nepareizi..
Aug 28 23:56 [info]lasitajs:
es vairs nemāku priecāties.
Aug 28 23:35 [info]klaide:


spilvenam un evergreen
Aug 28 23:34 [info]heishy:
Vogelfrei
Rets gadījums pasaules kino vēsturē: četri režisori uzņēmuši filmu par vienu varoni, vārdā Teodors, kuru skatītājs ierauga četros viņa dzīves posmos – bērnībā, jaunībā, spēka gados un vecumā. Putna brīvība ir tikai viena no daudzajām nozīmēm, ko slēpj vācu valodas vārds Vogelfrei.


jā,jā filmas.lv
Aug 28 23:31 [info]phz:
Zinību diena jau glūn ap stūri
Vecāki, ieprieciniet savus teicamniekus ar millēniuma labāko mugursomu!

Aug 28 23:24 [info]zeme:
Turn your hobby into Big buisiness!
Aug 28 23:18 [info]kaplacis:
par aktuālajām tēmām latvijas teātrī

Aug 28 23:13 [info]feita_kleita:
Atvainojos par savu franču valodu - I faint!
Aug 28 23:05 [info]ena:
Nesaprotu kaa ir iespeejams palasiit taadu zjeleju kaa raksta antuan de sent ekziperii jaiyks
Aug 28 23:01 [info]dark_wood:
Cepu viņam cepumus. J.
Lai gan neko nejūtu.
Staigāju pa mežu un lasu brūklenes. Manas mīļākās meža ogas.
Nolīst, tad uzspīd saule.
Domāju tikai par to, kā atsperties un tikt tālāk. Kā iemācīties beidzot sevi mīlēt, pa īstam. Ne parastās atrunas, ne parastos attaisnojumus. Domāju par to, ka varbūt iešu uz terapiju. Kaut gada garumā atrast tam laiku un naudu un patiesi ieguldīt sevī, dot sev pakāpienu, no kur atsperties. Īpaši smagāk, kā ir gājis, vairs nevar. Katru jaunu satricinājumu ir iespējams pieņemt un absorbēt daudz ātrāk un vieglāk kā agrāk. Vienīgais — es joprojām esmu viena. Un cepu cepumus puisim, ar kuru negribu mīlēties. Bet kurš vienīgais ir tā cienīgs. Bet arī tajā kaut kas nav riktīgi. Un pa īstam es jau nezinu, kur šajā visā ir objektīvā realitāte, kādas spēles spēlē mans prāts. Tādēļ arī man vajag kādu no malas, kas pa reizei iedotu citu skatījumu. Citādi jau mēs mēdzam malt paši savas neauglīgās domas uz riņķi un nepamanīt aspektus, kas ir kā atslēgas, lai tiktu ārā no situācijas.
Jūtos ļoti mierīgi un tukši. Ļoti praktiski. Ļoti pilna spēka. Ļoti pilna vienaldzības. Ļoti gatava jebkam.
Facebook'ā izlasīju rakstu par Laima slimību un tagad esmu gandrīz droša, ka man arī tā varētu būt. Ērces ir apbrīnojami mazi radījumi, tām nevajag piesūkties, atliek tikai parāpot un iekost tur vai šur. Un tad tu to notraus, pamanot vai nē, tomēr ir jau par vēlu.
Redzu kādu jaunu sievieti ar meitiņu parkā. Mazā meitene skrien pa priekšu un sauc, lai viņu ķerot. Sieviete saka, ka esot nogurusi un neesot vairs spēka. Abu sejas rotā silts smaids. Arī es pasmaidu. Vakara saule liek visam mirdzēt. Dzīve ir skaista. Viss būs labi.
Cepumi ar sezama sēkliņām sanāk īpaši.
Aug 28 22:59 [info]klaide:
lietus līst, kad viņam labpatīkas
brālis sarunas beigās noteica - neko sev neatsaki!
visi pārējie pārsvarā par pusmūžu, nopietnību un konservēšanu.
esmu ar pussarauktu uzaci, mēģinu sevī iedziļināties, būtu taču kautkā īpaši jājūtās šajā dienā. bet ir tā, ka tā saucamā pusmūža krīze jau ir aiz muguras. man lēni pielec un palīdzību nevienam nelūdzu, tapēc viss bija ievilcies uz gadiem trim, ar uzplaiksnījumiem arī ceturtajā. nu ir tikai dažas pavisam pelēkās dienas. un tādas jau būs neatkarīgi no gadaskaitļiem.
nu ko -priekā! un jāsāk baudīt
Aug 28 22:54 [info]saulpalampe:
Klausoties stāstu par vibrācijām,
mana smadzeņu oscilogramma pārtapa taisnā līnijā
Aug 28 22:50 [info]mafia:
Laukos šonakt pasakaini - pa bēniņu istabas logu redzu pilnmēnesi cauri ozolu zariem un lejā ezera viļņos mirgo tā atspulgs. Tikmēr tālumā ierejas suns, bet kkur tuvumā skaļi iesaucas apodziņš... Laime!
Aug 28 22:48 [info]qgmr101:
pelīte
Šorīt gāju uz darba vietu un uz taciņas ieraudzīju nelielu, mirušu dzīvnieciņu. Pele. Neliela, beigta pele.

Un man kļuva tik labi un patīkami ap sirdi. Pelīte piedzima, rosījās, varbūt mazliet cieta, un nomira. Es esmu dzīvs.

Tobrīd pēkšņi man kļuva TIK ĻOTI skaidrs, ka es vēlos mazliet parosīties, kamēr esmu dzīvs.

Ļoti uzskatāms piemērs.

Tāds kā mikroapgaismības brīdis.

Pēc tam jau piemirsās, tikai tagad -- pirms gulētiešanas -- atcerējos.
Aug 28 22:43 [info]koks:
Savā ziņā man pietrūks Rīgas. It īpaši Juglaa un tās mežu un ezeru.
Aug 28 22:41 [info]noisiite:
1g4m
Niķojās, niķojās pēdējās dienās un pēkšņi kļuva bērniņš dikti advancēts. Vairāk runā, pēkšņi sāka iet uz podiņu, kā iemainīta. :)
UPD. par tām lietus biksēm. Kad šodien takās bērnu pārģērbu reizes trīs, sapratu, ka lietus bikses ir jāpērk obligāti. Tā viņš ir, viss nāk ar pieredzi (un jūsu lieliskajiem ieteikumiem :>)
Aug 28 22:23 [info]hidroxo:
Šovakar ir tik skaists pilnmēness un es jūtos tik laimīga. Neskatoties uz visu JC zobenu, kas vēljoprojām karājas virs galvas un gaida pareizo momentu, lai mani piebeigtu galīgi, man ir prieks par silto vēju un zvaigznēm, man ir prieks apskatoties savu lekciju sarakstu un saprotot, ka tas tiešām notiek, tas likās tik tālu. Man vēl joprojām pārskrien baiļu trīsas iedomājoties drīzo pārvākšanos (pa kuru laiku pienāca septembris?!). Viss nav ideāli, bet varbūt tāpēc šobrīd ir labi. Un varbūt vienkārši tāpēc, ka esmu pārstājusi baidīties par dažām lietām. Nez, redzēs. Bet pilnmēness ir tik brīnišķīgs. Vispār, mēnesim vienā ziņā tomēr ir spēks, tas var pacilāt vienkārši ar savu skaistumu nakšņotajās debesīs. Tātad - tas tik tiešām ietekmē cilvēka emocijas :D Lai gan, mēness piesaukšana, lai izskaidrotu vai attaisnotu uzvedību, kaitina pat vēl vairāk nekā bieži piesauktais PMS, otrais vismaz tiešām var vēl kalpot, tas ir, ja tev ir ~13-16 gadi.
P.S es nespēju iedomāties ko sevī ietver analītiskā ģeometrija.....
Aug 28 22:22 [info]mazeltov:
Šodien bija aww brīdis, kad developeru džeki piektdienas sociālajā darba burziņā pienāk un saka, ka šie jau taisās iet bliezt pingpongu un vai es pievienošos. Diemžēl, visu brīvo laiku šobrīd aizņem dzīvojamās platības medības, līdz ar to nācās atteikt, bet cerams, ka nākamnedēļ varēšu atsākt savu nerdy hobiju.

Nākot mājās no paikas bodes ievērtēju, kādas cūkas ir dažas šīs mājas musulmanietes - sēž uz soliņiem, lupī sēmenes, spļauj zemē kaut arī misene turpat blakus. Viņu bērni ņem piemēru no pašām un pa tuvāko un tālāko perimetru izkaisa citus sūdus.
Aug 28 22:10 [info]banderlogs:
Jaunais kaķis ir dārgums un pat māte sāk jau viņu paciest, bet mums ir nopietnas problēmas ar Disciplīnu. Tagad Timotiņš ir atklājis, ka ir varen jautri kāpt iekšā puķpodos un - ja augs ir gana garš un kupls - arī kāpelēt pa to augšā, kas šodien beidzās ar to, ka kaķis nolidoja zemē ar visu līdakas asti. Patiesībā jau runcītis ir šausmīgi mīļs un jauks, ja vien ik pa laikam nekāptu uz galda, kad mēs ēdam, nerāptos mums pa muguru augšā un netrītu nagus pret tapetēm.
Aug 28 22:09 [info]sirena:
uz saulkrastiem neaizbraucu toties pieliku pie sienas šahistus. lūk, šahisti:
Aug 28 22:07 [info]heishy:
runāju sajūtās
Ja atpūsties, tad atpūsties. Nāk rudens ar milzīgu kāri pēc kultūras. Teātri, koncerti, muzeji .. pārmetamies uz telpām, lai nav vēsi un uz galvas nelīst .

Atgriezos mājās ātrāk no darba un prakstizēju meditāciju.
Aug 28 22:05 [info]heishy:
''keep smiling ! ''
Stāsts par četriem draugiem, kas brīvajā laikā Latvijas mežos un pļavās meklē bezvēsts pazudušos Otrā pasaules karā kritušos karavīrus. Kas liek trīsdesmitgadīgiem vīriešiem doties uz aizmirstiem kaujas laukiem? Atbilde uz šo jautājumu ir jāmeklē dzīves jēgas noslēpumā. Ar dziļi emocionālu tonalitāti filma izseko nezināma kareivja mājupceļam uz dzimteni pēc vairāk nekā pusgadsimta. Filmas notikumi risinās laikā, kad sācies otrais Irākas karš. Filmas pamatā ir grāmata „Racēji", kas nominēta elektroniskās literatūras balvai EPPI 2003 (ASV).

Netipisks nosaukums šādam dokumentālajam kino, bet atslēga tam slēpjas filmā.
Aug 28 22:04 [info]salty:
Nja. Nudien vēl salīdzinoši nesenā pagātnē nebūtu domājusi, ka būšu tik ļoti vīlusies savā darba devējā. Bet nu neko. Skaidrs, ka kopš aizgāja iepriekšējā vadītāja, atklātība un kritika tiek novērtēta ne vien ar apaļļu nulli, bet ar pamatīgu mīnusu turpmākās motivācijas lauciņā. Bet labi, varu spēlēt arī pēc šādiem noteikumiem. I can be a bitch too.
Aug 28 22:01 [info]kjiimikjis:
Reizēm.
Reizēm uznāk nepārvarama vēlme kaut ko remontēt, un ja nav ko, tad vismaz demontēt.
Uznāca.
Vairs neesmu televizora īpašnieks (tiesa, neskatījos šamo, pat tad, kad biju). Tagad pieklātos uzsildīt lodāmuru un pārvērst tālrāža iekšas kaut kur potenciāli pielietojamu detaļu kaudzītē, bet šobrīd kaut kā slinkums. Tādēļ vienkārši sēžu un domāju par tamlīdzīgajām reizēm, kuras uznāk - reizēm. Šķiet, man bija pieci gadi, kad sencis sāka mācīt šo to no radiotehnikas, un tas, lai gan pa lielam atradies kaut kur otrajā plānā, tā īsti no manis nav pagaisis. Tiesa, viņš man iemācīja arī šo to no kokapstrādes, šo to no santehnikas, šo to no elektrības, no mājokļa remontdarbiem, utt. Un tas viss manī šad un tad atmostas. Neko darīt, ar to nu ir jāsamierinās. Reiz ne īpaši nopietni, bet nu bišķiņ tomēr, apsvēru domu dabūt sev otro vārdu "Remonts" (plāns sevī ietvēra iespēju izmantot faktu, ka neesmu kristīts, un ka varbūt caur paziņām es spētu sarunāt šito ar relatīvi brīvdomājošu mācītāju). Tiesa, remontēt ne vienmēr ir ko. Pareizāk sakot, vienmēr jau ir, bet ne vienmēr tas ir kaut kas pa fikso izdarāms. Ar demontāžu tādā ziņā ir vieglāk. Kaut kas allaž atrodas. Vai vismaz iepriekš demontētais jāsakārto pa kastītēm un plauktiņiem. The insides of things are beautiful. Let's see what they look like.
Aug 28 21:56 [info]banderlogs:
Vēl aizvakar es gulēju uz dīvāna un klausījos, kā virtuvē māsa pilda savu vācu valodas mājasdarbus un D viņai kaut ko palabo - tas likās tik ārkārtīgi mīļš un jauks brīdis, ja vien tajā pašā brīdī es vienlaicīgi arī negudrotu, vai šovakar pēc pēdējo dienu-izmēģināsim-visu-valstu-virtuves gastronomiskajām izvirtībām būs jāvemj vai tomēr nē.
Aug 28 21:47 [info]methodrone:
man septembris vienmeer atgaadina palmu ielas dziivokli un radio swh un annu karenjinu prieksh skolas, un platu palodzi uz kuras seedeeju skatoties lejaa uz pasauli kad sniga vai lija vai spideeja sarkana saule

stulbie dziives cikli liek vienmeer justies tik plashi un sentimentaali it kaa nedataisiita filma vai dziesma kameer nekas nemaz nav mainiijies un tu sheit pat vien visu laiku esi bijis un dziivojis.

bet varbuut neironi un sinapses dunno what exactly, sasleedzas uz mirkli tieshi taa, kaa bija sen atpakalj, un tu uz mirkli juuties kaa izniris no pagaatnes. diezgan bezmeerkjiigi katru reizi. varbuut man kaut kas buutu jaapieraksta blocinjaa, atzinjas par nodziivotajiem gadiem un par iemaaciitajaam gudriibaam. bet nav blocinja, atkal tikai taa viileejoshaa sajuuta, kad sirdij peekshnja un speeja sajuuta vai atminja iziet cauri un mazliet ievaino, bet tikai tik lielaa meeraa, ka nazim pirkstu griezhot tomaatu vai uz sekundi pieskaroties karstam kastrolim, peec paaris dienaam ir ok.

taados briizhos, kad es atceros miilju pagaatnes dziivi un paskatos uz savu mazo nogurusho seju es sevi mazliet miilu, jo es esmu visaadas lietas iztureejusi, un neviens to pat nezina.
Aug 28 21:45 [info]martcore:
bļ, es iedomājos cūku ar drediem!

nu, paldies, kā es tagad varēšu normāli aizmigt pēc jūsu domām

rakstiet, lūdzu, uzmanīgāk
Aug 28 21:38 [info]gaismas:
gulēt trīs stundas. check.

24h, pilsētas centrā ar telti- check.
24h čerņas, rozā velosipēds ar jauniem klaņiem, sarunām ar seniem draugiem- check.
pagulēt svešā vietā un uzmosties sešos vakarā- check.

Saprast, ka es vienīgā neesmu tāda, kāda esmu un, ka arī citiem ir tādas pašas problēmas, un redzēt, ka tās ir iespējams, ja ne atrisināt, tad sadzīvot, tādejādi dzīvojot samēra normālu dzīvi. Noderīgi.
Aug 28 21:27 [info]usne:
protams, ka visa šī apakša iet roku rokā ar nogurumu
kā tad lai savādāk sevi lai apstādina?
Aug 28 21:26 [info]phz:
Tā kā tumbas vairs nav zem galda un tagad varu saklausīt atšķirības starp dziesmām un sajust, ja ir pārāk skaļi, izdomāju sākt lietot ReplayGain, un tam ir patīkams blakusefekts - var fūbārā viegli atrast errorainus MP3 ar klikšķiem (kam track peak stipri lielāks par 1).
Aug 28 21:23 [info]traffico:
travaill
Man jau tā likās, ka kaut kas tāds notiks. Ja priekšniecība ved uz banku lai izveidotu pieeju kontam (ja nu gadījumā kāds ātrais maksājums), tas kļūst par tavu kārtējo pienākumu- apmaksāt rēķinus. Jā - algu es arī pats sev maksāju.
Galva gan reizēm sāp no plānošanas, bet tāpēc jau es esmu tikai algots darbinieks, kurš reizēm nevar izdomāt kam un ko maksāt, jo algu jau nu gan es sev ieskaitīšu.
Aug 28 21:22 [info]zum:
vyf. ffä0..,
Aug 28 21:04 [info]feita_kleita:
Asura - Galaxies part 2
Aug 28 21:03 [info]authenticity:
absence makes the heart grow fonder.
"absence and lack of communication makes the heart idealize a person and subconsciously twist one’s perception of them into something greater than they really are."
Aug 28 20:57 [info]neraate:
tā, ciba, tagad man vajag lai tu sadodies rokās un rīt to kaķi noķeram aizvedam un viss čikibumbās un tā kāja nesapūžņo un ātri sadzīst citādāk es toč kādam kaut ko nelabu nodarīšu jo jau ZaķaBalss
Aug 28 20:39 [info]usne:
vsjo prohoģit i pečaļ i radostķ
Aug 28 20:13 [info]phz:
Dzīve katru gadsimtu sniedz ko jaunu
Jeb Mailija S., izrādās, ne tikai māk dziedāt, bet arī laikam ir diezgan forša:
https://www.youtube.com/watch?v=m2ua3O_fdCY
Aug 28 20:10 [info]fedrs:
Un 8. sērijas noslēgumā Aleksa sadūšojās mums nodziedāt

https://www.youtube.com/watch?v=nIJZ1lykAJI
Aug 28 20:07 [info]hxpzy:
come out and live with a religious community in a beautiful place out in the country
come out and live with a religious community in a beautiful place out in the country
come out and live with a religious community in a beautiful place out in the country
come out and live with a religious community in a beautiful place out in the country
Aug 28 20:04 [info]kakjux:
Ja galva pilna ar reibinošām sajūtām, jāiet tām uzliet kāds atspirdzinošais dzēriens, kam seko ļoti atslābinošas un sajūtas atvēsinošas paģiras. :)
Aug 28 19:59 [info]vilibaldis:
ēdiens
No cūku pupām (ar dažiem uzlabojumiem) sanāk riktīgi labs humuss. Ot ēdīšu svaigu maizi ar šito ķēpu, piedzeršu baltvīnu, i atslābšu... piektdienas vakars galu beigās. Izskatās, ka nākam nedēļ neies labāk.
Aug 28 19:41 [info]trusisz:
tā nebīstas neviena attēlojuma, nevienas līdzības
Aug 28 19:37 [info]nrk:
Tā, kas ir pēdējās sezonas labākie serčiki? Kaut ko vajag vakariņu fonā!
Ā, un filmas - vīkends garš..

Upd: uzliku Četras kāzas un bēres, klasiku
Aug 28 19:36 [info]kakjux:
Kāpēc pēdējās dienas iemiegot un mostoties ir viens vārds galvā?
Viss liekas sabojāts.
Tas ir kā parasti, bet nav, kā parasti.
Aug 28 19:11 [info]inese_tk:
Svīres II
Mana telpa ir pilna ar putniem. Spārnu švīksti, šalkoņa, sišanās. Līki nagi un pleznas. Spalvu putenis un knābji. Visādi knābji. Īsi knābji un gari, līki knābji un taisni knābji, atvērti knābji un sakniebti knābji. Viņi visi klusē. Es pieprasu klusumu telpā. Tikai svīres drīkst kliegt un stārķis apaļās stundās klabināt knābi. Putni pacietīgi vēro, gaida un saudzē. Biezs, sargājošs haoss, graciozs lidojuma cēlums un asa izkārnījumu smaka. Raupji, pirmatnējs spēks un gaismas zaigas pāva astē. Mana telpa ir pilna ar putniem. Es esmu viņu vidū. Viņi sargā mani, bet es netieku ārā. Mana telpa ir putni.
Aug 28 19:10 [info]pirmslietus:
Šķūnī sāk salt rokas. Mērenais lietainums un vēsums māsai kalpo par galveno pierādījumu , ka ir sasniegta robeža, kuru siltumā vēl caur smiekliem drīkst uzskatīt par amizantu dzīvesveidu. Pat, ja man nav īsti skaidrs, ko nozīmē vārds - amizants. It kā vienkāršo vārdu būtību nodilst visātrāk. Bet, jā, robeža esot sasniegta un kliedzieni var tikt ienesti studijā. Var baurot, meklēt un kāpt uz citu dvēseles varžacīm, pieprasīt Dievam iznākt no skapja vai vismaz pačukstēt, kādi būs laimīgie skaitļi šīs nedēļas super bingo izlozē. Varbūt kāds cits nezinātājs satrauktos, bet šeit visiem ir skaidrs, ka tikai jāpagaida un drīz atkal sāks smaržot pēc miera. Vēsa miera.
Ja nu piepildītos sliktākās nojautas, nezinu, kuram no dažiem kaut cik tuvajiem radiniekiem varētu palūgt pajumti ziemai. Savādi, kā izklausītos un izpildītos lūgums. No otras puses, nekas tik ļoti nepietuvina dabai kā izlikšana no mājas. Lai nu kā būtu ar to, bet vēders bieži jūtas nelaimīgs. Fiziska sajūta, kas precīzi sakrīt ar garastāvokļa apzīmējumu. Maltīšu laikos zināmos brīžos rodas emocionāla alerģija pret ēdienu vai reizēm apetīte ir sabojāta jau saknē, kā rezultātā bikses tualetē var novilkt bez pogu un jostu attaisīšanas. Varbūt arī ēstpieradums 23 gados var sašķobīties, inficēties ar apnikumu.
No labās puses, šodien, braucot pa ierasto maršrutu, pirmo reizi skaidrāk, īsi kā foto zibsnī nojautu, par ko un, mazliet arī, kā varētu rakstīt grāmatu. Sapnī arī redzēju šo to labu, dejojošu.
Aug 28 19:01 [info]vistu_zaglis:
Manā dzīvē ir pārāk daudz ķīniešu pārtikas.

Un picas, manā dzīvē ir pārāk daudz ķīniešu pārtikas un picas.

Un pelmeņu.

Pārāk daudz visa kā, vārd'sakot.
Aug 28 18:54 [info]slaaneklis:
"viņam rūp nevis savs īpašums, bet viņam patīk tiesāties"
Aug 28 18:43 [info]avralavral:
Man šajā vasarā bija 1,5 (pusotra) brīva diena atpūtai un izklaidei, paskatījos youtube tās slavenās asiņainās diskusijas starp transcendentālistiem un viņu draugiem un uzbrūkošajiem ateistiem. (gandrīz neko citu arī nevarēju paskatīties, jo datoram bērnu dēļ ir uzlikts tik strikts parental control pret reālo dzīvi, ka, piem., dzīvnieku draugu atsūtīto video ar dresēto lāci Ogres "Zoo šovā", par ko tā dēvētie dzīvniekmīļi iesniedza sūdzību PVD, man nerāda, restricted content).
Šī ir diezgan smieklīga un smieklīgi vadīta (kaut kur Spānijā)
Ar Nasimu Talebu ("there is no rational definition of rationality") un trako rabīnu. Un kur beigās, pēc divām ar pusi stundām (kuras var izturēt tikai fundamentālisti), skatītājiem no zāles ļauj en vrac nākt kaut ko pateikt mikrofonā, un viens vīrietis lauzītā angļu valodā atnāk pateikties meitenei, kura vakar "wrapped her arms tenderly around me", vai kaut kā tamlīdzīgi pateica.
https://www.youtube.com/watch?v=Dqp2alZGR4o
Roberts Raits shines.

Raits sarunājas ar Hičensu (labi atklāj reālo problemātiku, manuprāt):
https://www.youtube.com/watch?v=GF01lRkCzsY

Raita lapa ar daudzām saistošām intervijām.
Piem., ar Kārenu Ārmstrongu (ja jūs gadījumā viņu nelasāt)
http://origins.meaningoflife.tv/video.php?speaker=armstrong&topic=complete

Fukujamu:
http://origins.meaningoflife.tv/video.php?speaker=Fukuyama&topic=complete
Nu jā, es pirms pāris gadiem kādam teicu, ka tas ir pārsteidzoši, kā Aristotela tipa teleoloģija parādās visādos mūsdienu metadiskursos, un tas ir tikai pieaudzis, lai gan likās, ka ir miris un sapuvis jau tūkstots gadus, bet no šīm intervijām, kā arī no paša Raita grāmatas un TED talk, kas bija diezgan slavens (par moral evolution), redzams, ka arī, piem., hēgeliskās "vēstures gaitas", "vēstures nozīmes" idejas, kas taču arī vēl nesen gulēja pie pupu mizām, tiek atkal cilātas.

atvainojos par paviršību un anglicismiem

Upd. Bet tās asiņainās filmētās diskusijas par to, vai reliģijas jāapkaro visiem līdzekļiem, šobrīd ir nevis vecas ziņas, bet pat ļoti vecas ziņas; tur varētu iepludināt jaunas asinis, piesaistot, piem., Martu Nasbaumu (moral philospher) kurai ir tā grāmata The Fragility of Goodness un kura konvertējās jūdaismā (reta parādība sievietēm, kā es saprotu, un vēl retāka amerikāņu upper middle class) vai kaut kādus tādus cilvēkus. uz ko viņa droši vien neparakstītos, jo uzskata par privātu lietu. (Are religious beliefs private?)
Aug 28 18:41 [info]_lb_:
Mazliet skumstu pēc tām acīm.. Reizēm pat ļoti skumstu!
Ļoti, ļoti...

Meitene_
Aug 28 18:10 [info]roncijs:
vārds dāmām vol. 10
"kā tu viņam vari pateikt "līdz vēlākam", debīla esi? kāds "vēlāk"?"
Aug 28 18:07 [info]gary_crant:
christmas came early this year

Aug 28 18:01 [info]ctulhu:
šitas ir labais
https://www.facebook.com/Arch2OMagazine/videos/951793981498629/?fref=nf

tipa kā iemācīt fizisko karti.
Aug 28 17:55 [info]hestia:
Kāds atgadījums man lika šodien domāt. Kāds vīrietis, kas te parādījās, te atkal nozuda, tad kaut grib, tad atkal nav laika vai nezin kas, un tā aizvien, it kā nevainīga un nekaitīga rotaļa, nenozīmīgas īsziņas laika kavēšanai, cilvēki paknakstās viens ap otru, paskrubina kā cepumiņu, sadrupina un atstāj pēc sevis nenotīrītu galdu. It kā pārbauda paši savas spējas, vai vēl padodas kādai piebraukt, vai vēl visi orgāni un maņas vietā, un funkcionē kā senāk. Un tad viņš zvana nepieklājīgā laikā, un tad viņu ir pārņēmusi kaisle. Viņš stāsta par to, kā viņam padodas muguras masāžas, cik ļoti viņu interesē sievietes baudījums. Viss ir tā nevainīgi. Nekas un tomēr kaut kas, kaut kādi mājieni, kaut kādas gaidas. Un tad viņš atkal nozūd. Nozūd, lai beigās par to visu atbildētu, jā, zini, tu tāda sakarīga un vispār, bet es jau nespēju tev neko dot, tu jau gribi kaut ko skaistu, tādēļ es labāk vienkārši notinos. Mazliet apstulbu šī visa dēļ, jo ne es prasīju, ne man kaut ko vajadzēja, un tomēr pēkšņi es sajutos bišķiņ palietota un atstāta, paknakstīta, padrupināta, nevajadzīga, niecīga. Un tobrīd es sāku domāt par sevi. Dažreiz liekas, ka karma sit pa vienu un to pašu vietu, un jau kuro reizi saņemot sāpju impulsu jau tik labi pazīstamajā apvidū, ir tāds neticības pilns apstulbums. Atkal? Tiešām? Nopietni? Vai tad nepietiek?

Ko gan es varu pateikt tādam vīrietim? Ja tu neko nevari, tad sēdi un nevari un dzīvo savā nevarībā. Ja tu baidies tuvoties sievietei, kura gaida ko skaistu, tad nesāc citreiz, nemēģini, nevajag. Paliec, dzīvo savā nevarībā, dzīvo ar to. Jo sieviete, protams, gaida ko skaistu, ikviena sieviete to gaida un tas ir tikai normāli. Un kāda gan cita jēga no visa šī, ja ne kas skaists? Vai tad mēs meklējam neglīto dzīvē?

Tomēr galvenais ir tas, ko es varu pateikt sev. Ja karma tev atkal ir iegāzusi pa to pašu vietu, to, kur rindojas nevarīgie vīrieši visas tavas dzīves garumā, sāc beidzot mācīties. Visi šie vīrieši, sākot no tēva, kurš nevarēja būt tēvs un tomēr pastāvēja uz to, ka tāds esot, spēlēja šo neatzīšanas spēli — es neko nedodu, bet esmu tēvs un pelnījis cieņu, pelnījis tevi pamācīt un izteikt spriedumus. Un tev gribējās vemt no šīs divkosības, no šīs netaisnības, bet ko tu varēji, neko, vai tu atvēri muti un to pateici?, nē. Un turpinot ar visiem draudziņiem, kuri nespēja stingri nostāties tev blakus un būt tur, nē, labāk tikai ar vienu kāju vai pirkstgalu, labāk gļēvi aizmukt no kases, atstājot tevi maksāt par pirkumu vienai, aizgriezties, izlikties, ka tas nenotiek, glabāt savas vīrietības ilūziju. Aizskriet pa priekšu tumsā, kur notiek kas bīstams, glābt savu ādu un atstāt tevi vienu, nesaņemt tevi pie rokas, neaizsargāt. Jau kuro reizi sastopoties ar šo vīrišķo nevarēšanu un apstulbstot no tās, ir beidzot patiesi jāmācās mīlēt sevi. Pateikt, jā, es esmu skaista šajā brīdī un šajā ķermenī, man nekas nav jādara, lai tāda kļūtu, es jau esmu. Pateikt to un domāt to, līdz galam un patiesi sajust to, uzstādīt to par savas eksistences pamatu. Un saprast, ka esi pelnījusi to, kurš nostāsies blakus, kurš gribēs tuvoties skaistumam un dot tam ko labu nevis drupināt, nevis niekoties, nevis tagad gribu, vēlāk ne, tā gribu, citādāk ne. Saprast, ka tu vari pateikt, ko domā un jūti, ka negrasies pieņemt jebko un ka tev nav jānokaunas tādēļ, ka kāds cits kaut ko nespēj. Sev esi tu pati un tā mīlestība, ko spēj sev sniegt. Tu atbildi par sevi, mīļā! Tu atbildi par šo ķermeni, ko apdzīvo, par to, kādu pārtiku tajā stūķē iekšā un cik laba un vēlama tā ir tev, kā tā liek tev justies. Tu atbildi arī par to, ko atļauj citiem iebāzt šajā ķermenī un kāpēc. Tev nav nevienam jāizpatīk, gļēvi jāpiemērojas, jānorij, jāpiecieš, lai slepus krātu aizvainojumu un teiktu, ka visi vīrieši ir cūkas un dzīve pret tevi ir netaisnīga. Esi taisnīga pati pret sevi! Atzīsti sevi! Visu, ko tu jūti, visu, ko tu vēlies, nespēlējies ar sevi, nenoliedz sevi! Netēlo orgasmus, netēlo pieņemšanas, kur to nav, nestāsti, ka gan jau ar laiku viņš mainīsies! Nē, sāc tieši šobrīd un apzinies tieši to, kas ir. Lūk, tava dzīve, lūk, tu pati. Pieņem sevi un labestīgi piedod tiem, kas kaut ko nespēj. Tomēr uzstādi sev turpmāk mērķi spēt pašai priekš sevis, nedrupināt pašai sevi, nepievilt.

Aug 28 17:49 [info]vilibaldis:
Pusaudzis palūrēja pār datora malu un nolamāja par darbaholiķi...
Aug 28 17:48 [info]prtg:
Exit Through the Gift Shop (2010)
Aug 28 17:44 [info]helvetica:
nepieskaitāma
5diena - diena, kad jau no paša rīta sabtransā pīkstinu bankas karti, veikalā mēģinu norēķināties ar braukšanas karti, pusdienu tiesu lieku sildīties dokumentu skapī un no mikroviļņu krāsns mēģinu dabūt ārā dokumentus.
Aug 28 17:22 [info]ingmars:
DS3
Laimīgu jauno gadu!
Aug 28 17:11 [info]evy:
HOHOHOHOHO
daama izsauc policiju uz viesniicu, jo nevareeja sadaliit baseinu ar kaadu citu vieshnju, kaa rezultaataa abas tur sakashkjeejaas un notika diezgan karsta vaardu apmainja. muuseejs sekjuuritijs neesot gana labs, lai atrisinaatu sho probleemu, taadeelj shobriid divi polichonkulji klausaas vienas no iesaistiitajaam sievieteem staastaa. zheel, ka araabiski un es nesaprotu, ko tieshi vinjas tur nesadaliija, taa jau varetu blakus pastaaveet un paklausiities.

bet piekdienaas, jei bogu, cilveekiem aizkriit kaada klapiite, vai nu kas, bet KATRU PIEKTDIENU pa kaadam suudam, nu! shodien vispaar kaudziiteem...

varbuut jaasaak nopietni apsveert graamatu, kuraa apkopotu visus shitos debiilisma staastus iz viesniicu dziives. jaapadomaa.
Aug 28 17:01 [info]ingmars:
trevs
Trevor, trust me, this'll help you clear your head.
Aug 28 16:59 [info]sickboy:
http://yournewswire.com/nearly-all-scientific-papers-controlled-by-same-six-corporations/
Aug 28 16:55 [info]narrenschiff:
I spur my horse past ruins;
ruins move a traveler's heart.
The old parapets high and low
the ancient graves great and small,
the shuddering shadow of a tumbleweed,
the steady sound of giant trees.
But what I lament are the common bones
unnamed in the records of immortals.

/寒山 (Hanshan)/ 9. gs.
Aug 28 16:49 [info]avralavral:
Robert Wright
https://www.youtube.com/watch?v=8fFSQv3SkUU

- passages in Koran, OT telling in one place to be tolerant of other religions, at others not, this is the core, depending on if you feel you can go along.
- suicide bombing associated by fact of occupation
- problem with beligerent atheism.
- we don't live in a monocausal world.
- objective (in Orwels sense) right wing.
Aug 28 16:48 [info]hesus:
Kad sāku nēsāt lēcas, gāju vidusskolā, turpat, pilsētas optikas veikalā pasūtījām, augstskolas laikos baigi turīgs nebiju, arī tad ar mātes labvēlību tika pasūtīts no tā paša veikala. Klaut kad pasen gāju pirkt lēcas pats, bļā, astigmātismam, tur jau mēnesis stabili jagaida, viņas bez maz vai ražo tieši Tev tikai. Nu, 100€ drošības naudu iemaksā, pie saņemšanas vēl 20€ un mēs pasūtam. Ladna, huj s ņim.

Tagad atkal jāpērk, skatos internetveikalos - pis mani raibais - 39 eiro par visām ar visu piegādi. Skatos uz recepti - vadu iekšā pasūtījumu, tā optikas veikala mauka uz iepakojuma nepareizi norādījusi, kuras lēcas kurai acij. Jebal, un par to es pārmaksāju 80€ ??? Es gadu staigāju ar nepareizu sfēru - vienai acij pa švaku, otrai pa stipru.

Kaut viņi nosprāgtu, pidarasi nelaimīgie...
Aug 28 16:47 [info]elistersk:
Ar userinfofjokla izdomājām, ja jau visādi asian performanču mākslinieki čomskos var uzstāties, moška mēs varam uzstāties, piemēram Kanādā, stiļnā barčikā dedzināt celofānus un dzert par brīvu. Kādēļ ne? ā, un mūsu performanču duo sauks Fucking Famous
Aug 28 16:43 [info]elistersk:
Ar userinfofjokla izdomājām, ja jau visādi asian performanču mākslinieki čomskos var uzstāties, moška mēs varam uzstāties, piemēram Kanādā, stiļnā barčikā dedzināt celofānus un dzert par brīvu. Kādēļ ne? 

ā, un mūsu performanču duo sauks Fucking Famous
Aug 28 16:36 [info]vistu_zaglis:

Tu paskat, Stigs Larsons jau 10 gadus kā pazemē, bet Millennium sērijā 'ilgi gaidītā jaunā grāmata'.

Es jums ko pateikšu. Es, protams, nekad mūžā neuzrakstīšu slavenu romānu, bet ja nu kaut kas universā saiet šķērsām un es uzrakstu slavenu romānu, un kāds pēc manis norakšanas viņam uztapinās turpinājumu, es paņemšu ellē oficiālu atvaļinājumu, lai atgrieztos uz zemes un vajātu šo autoru piecās paaudzēs vienlaicīgi. Uzskatu, ka elles CEO nevajadzētu būt nekādu iebildumu pret šādu pamatotu lūgumu.

Aug 28 16:25 [info]vakardiena:
Oh yeah, prioritātes attiecībā uz to, kam tērēt un kam netērēt emocijas, domas un laiku, šķiet, ir sajukušas.
Un milzīga atsvešinātības sajūta, no tiem, kas ir mani draugi. Es atsvešinos, tas ir. Un es nesaprotu, vai tas tiešām ir cikliski, jo reizi n-gados es mēdzu vienkārši aiziet no to cilvēku loka, kurš bijis tuvs. Liekas, ka tikai viena grupa/cilvēks, ir pārdzīvojuši šīs pārmaiņas neskarti.
Man pašai liekas, ka šobrīd no manis prasa par daudz ieinteresētības situācijā, kur, manuprāt, esmu izdarījusi, ko varējusi, turpinājusi klausīties, bet bez lielas ieinteresētības un tā arī pateikusi, ka man tā kā apnicis iespringt par šo jautājumu, jo tas nekā nav saistīts ar mani (tas ir egoisms? Tas ir egoisms!).
Nepārsteigtu, ja izrādītos, ka es vienkārši esmu bezsirdīga. Nē... vienaldzīga?! Pret tuvākajiem. Kaut kas manī ir pārsteidzoši nedzīvs, pārāk bieži lietas mani neinteresē un atstāj bez emocijām. Empātijas un līdzcietības trūkums. Ja neskaita tās lietas, kas mani tik ļoti iekšēji satracina, ka es no viņām bēgu, un mans pienesums situācijai ir bēgšana no problēmas. Stonewall the shit outta your life, girl! It totally solves everything and makes life better for the involved.
Būtu ļoti labi, ja būtu tabula, kas pasaka, vai tas, ko es daru ir pareizi vai nepareizi. Es jūtos izdarījusi nepareizi, bet es nevaru nejusties vienaldzīga. Man patīk lietas, kas ir skaidras, man patīk atbildes. Man trūkst atbildes attiecībā uz savu identitāti. Labais vai sliktais tēls?! Katrā situācijā- kurš tēls es esmu?! Un bez visādām pelēkajām zonām! Fuck the grey zones, those are for sissies!
Aug 28 16:22 [info]evy:
normaals ceturtdienis, mezhoniigs piektdienis
episka balliite vakar divos baaros / klubos. pirmajaa klubaa bija draudzeniites vadiits 70to gadu teemai veltiits pasaakums, kur mees ar H ieradaamies bishku par veelu, tik vien lai nokjertu peedeejaas piecas dancojamaas dziesmas, pirms diidzhejs paarsleedzaas tuc tuc rezhiimaa. tachu patiikams paarsteigums bija draudzeniites puisis, kursh paarsteiguma viziitee ieradaas uz mocha [pilniigi traks, jo aaraa ir karsts, un vinjsh dziivo seshu stundu brauciena attaalumaa]. tomeer tuc tuc muus neuzrunaaja necik, un mees aizdevaamies vien uz ierasto midzeni hiltoonaa, kur mums par paarstegumu bija tik daudz cilveeku, cik neatceros redzeejusi ljooooti sen. nu taa, ka knapi vispaar liidz baaram izlauzties un visi spaidaas viens gar otru, taads "riigas shprotes bundzhaa" variants. bet ciemos bija draudzinjsh no dubajas, kuru satieku labi ja reizi meenesii. tas vien noziimeeja to, ka peec balleeshanaas veel bija klachas un dzeerieni maajaas. H atluuza diivaanaa, bet mees turpinaajaam sarunas un dzeerienus, liidz es tomeer sev iestaastiiju ruugto patiesiibu, ka man jau peec trim stundaam jaaceljas, lai turpinaatu darba maratonu.
shefpavaars nikolajs ienaaca pie manis ofisaa un saaka smieties. kad nomierinaajaas, tik vien kaa izdvesa - hiltoons vakar, ja?
nu jaa, man shodien sejaa rakstiits, ka vakar bija balliite. vecums nenaak viens, vai zinies, un balliishu peedas vairs nav tik vienkaarshi izguljamas un nomaskeejamas. ehh, ka pirms gadiem desmit vareeja balleet un neguleedams darbaa iet.

upd. bet nu protams, ka shajaa sveetajaa pohu dienaa, kad gribas miera un klusuma, un neviena netrauceetam ofisaa vaideet par galvassaapi, katru piecu minuuti man zavana no recepcijas, ka kaadam atkal menedzheris vajaga. kopsh agra riita liidz shim briidim to tik vien esmu izdariijusi, kaa uzklausiijusi zheelabas un izdaaljaajusi kafijas par briivu. luuk, vieniigais labums no shitiem suudzambimbeljiem, ka es vinjus parasti uz kafiju uzaicinu, so mans kofeiina liimenis tagadinj, shkjiet, aciis redzams. vismaz miegs nenaak un pohas atkaapjas.
Aug 28 16:20 [info]juriic:
test
murkšķa diena
Aug 28 16:11 [info]roncijs:
aizgāju nokārtot dab. vajadzības un no žurnālu kaudzes augšas paķēru jauno santu. to, kā par lielu brīnumu, ir veidojis tv3 kolektīvs.

piemēram, agnese drunka kādā rīgas kafejnīcā noturēja grupas apspriedi par tik plašu tematu kā "gadījuma sekss pusdienlaikā" ar trim blogerēm vai tamlīdzīgu profesiju pārstāvēm, kurām pusdienlaikā nav ko darīt. aizšķīru ciet žurnālu.
Aug 28 16:09 [info]liljabrik:
Riga tophair frizierei elīnai prasīju lai man nokrāso sirmi zilus matus ar tumšām saknēm. Vinja tā vietā nokrāsoja mikrorajona dzeltenblondus bet par saknēm teica: izaugs pašas
High five Elīna!!!
Aug 28 16:07 [info]liljabrik:
P s varat palīdzēt izdomāt nosaukumu postfeminisma modes un izklaides blogam?
Vajag drusciñ smieklīgi un netieši (līdzīgi kā foodnfashion69)
Aug 28 16:06 [info]wensdy:
Skatupkt.
Patiesi sāku novērtēt brīžus, kad ar kādu citu, esot pie vienas un tās pašas robežas, ir tik atšķirīgi skatupunkti, bet ir jāmēģina kopā izdarīt. Tā ir vesela māksla, par ko es neko daudz nezinu. Vispār pēdējā laikā ir tāda sajūta, ka es neko daudz nezinu. Salīdzinot, kaut kāda iekšējā analīze un pašrefleksija ir sīkums, jo visdrīzāk pat nepamanu kā prāts mani apčakarē, bet te, lūk, reāls indivīds. Tāds pats pretī nē, bet līdzās.
Aug 28 16:03 [info]honeybee:
Nuvot, dabūju apraudāties par šito stāstiņu

"Bucket List Found in the Locker of Maddie Price, Age 14, Written Two Weeks Before the Great Uplifting of All Mankind"
Aug 28 16:02 [info]liljabrik:
Kopta sieviete (expression)
No ríta bija vājuma brīdis, gribēju noskūt kājas. Tad sadzēros pretklepus zāles, palika labāk. Nolēmu tā vietā nolakot kāju nagus
Aug 28 15:53 [info]quasi:
I could have beer for breakfast
My sanity for lunch
Trying to get over how bad I want you so much
Innocence for dinner
Pour something in my cup
Anything and everything just to fill me up

But nothing ever gets me high like this
I pick my poison and it's you
Nothing could kill me like you do
You're going straight to my head
And I'm heading straight for the edge
I pick my poison and it's you
I pick my poison and it's you
Aug 28 15:52 [info]oblica:
desas
Pusžāvētās 10 eiras kg, salami stanga (480) 7 eiras.
Welkomēti komentos, daudzums limitēts.
Ā, brieža + cūka

Komenti skrīnoti, lai neredz, cik kurš ēd. :-D

UPD Palikuši tikai salami
Aug 28 15:49 [info]jhg:
za to man pedeja laikaa nesap kakls
Aug 28 15:47 [info]jhg:
es vispaar nesaprotu. pilna maaja ar cilveekiem, nevar pagleznot. taa jau tas besii. atvilkaas arii nastja, nokrasojusi blodus matus un nokrasoja vel blondakus tagad cikst ka nesmuki un grib lai mes vinai sakam ka ir smuki. nu tapat vina ir resna, kada atskiriba kada krasa tie peisaki, labak lai nogriezh ja jau tris tik ir.
staigat gan ir forsi, vakar no vangaziem aizgajam lidz garkalnei. tikai triis stundinas. varetu visu laiku tagad taa darit, nafig tos autinus.
Aug 28 15:34 [info]lavendera:
Vajadzēja palasīt feisbuka atklātnītes, lai atcerētos, ka kādreiz man zaķis no meža sūtīja zaķkāpostus, uz smilgas savērtas zemenes vai pat vijolītes. Tik tiešām! Dāvanas vienmēr tika nodotas caur papu :)
Aug 28 15:01 [info]brittany:
pagaidām es neesmu dzirdējusi nevienu komplimentu no geju puikām par manu jauno matu griezumu, bet es esmu pārliecināta, ka tie nāks (kad es viņus satikšu vaigā). es esmu ļoti pārliecināta, ka es esmu atradusi savu jauno frizētavu, kas starpcitu ir tieši pretī ģirta frizētavai. mana jaunā frizētava ir hipsterīgāka, lētāka, ar lielāku kafiju un tēju piedāvājumu, un visiem apmeklētājuem tiek iedoti ipadi, lai frizēšanās paiet ātrāk. manu frizieri sauc melody un viņa ir no jaunzēlandes. man ir laba nojauta par šito.
Aug 28 14:57 [info]zazis:
esmu mērenā ahujā. kā gadījies tā, ka pokeru vairs onlainā nevar spēlēt? un kāpēc nekur tas neparādās mēdijos?

http://www.fulltilt.eu/?source=12263430
Aug 28 14:57 [info]chaika:
Aug 28 14:45 [info]teja:
Pie friziera izlasīju Klubā publicētu Toma Kreicberga raxtu un nevajadzīgi satraucos par to, kā cilvēks, kurš skaitās rakstnieks, var tik nenormāli slikti rakstīt :(
Aug 28 14:42 [info]unpy:
Atceraties, dāmas.
/noplātu rokas/
Lūk, tiešām uzskatu, ka šādu ziņu autorus vajag publiski pērt. Un tā riktīgi pērt, pa skarbo.
Aug 28 14:41 [info]santa_be:
par drēbītēm
Man nav nekādu iebildumu pret lētiem apģērbiem: nu tur 5 euro džinsiem, 8 euro kleitām un grašu maiciņām. Paldies humpalām un lielveikaliem apmēram tā arī dzīve noris. No otras puses buciņam ir uzauguši apavu radziņi. Proti, apaviem jābūt ērtiem, apaviem jābūt gaumīgiem un apaviem jābūt krietni pašūtiem un salīmētiem. Tādi apavi patukšo maciņu, bet tai pašā laikā noplīst diezgan gaumīgi un lēni. Prieks nēsāt līdz pēdējai to dzīves dienai. Tagad visādu pasākumu vajadzībām esmu iegādājusi divus pārus Reserved apavu: cena patīkama, izskats- cenai pieņemams. Tomēr to, ka laiviņas pamatā ir ražotas no kartona, plastmasas un ķīniešu bērnu asarām var sajust uzreiz- kāja svīst, kājai ir cieti un kājai trūkst atbalsta spilventiņu. Ar dievpalīgu un rezerves apaviem, ko pārvilkt tiklīdz saule noriet, mēs izturēsim. Tomēr, ja ir viena lieta, no kuras nākotnē labprāt izvairītos, tad tā būtu apavu iegāde konkrētu pasākumu vajadzībām.
Aug 28 14:39 [info]kini:
.
vai nu aizej un pasaki, ka nevari to izdarīt, vai aizveries. nevis gāz to visu laukā uz visu apkārt, kas kustās.

kaza.
Aug 28 14:18 [info]slaaneklis:
"no" for an answer
Aug 28 14:10 [info]kakjux:
jau stāstīju par to jaunieti spāņvalodā. Vakar man nācās viņam spāniski jautāt, vai viņš guļ kails. Talking about awkward.
Aug 28 14:08 [info]_serpentine_:
Kaut arī esmu pazīstama ar visādām sociālo grupu veidošanas teorijām, "citādību" utt., tik un tā regulāri šokējos par to, kāda mēdz būt cilvēku attieksme. Nu, ir tā, ka grūti saprast, no kurienes tāds naids, riebums, nicinājums nāk, kā kaut ko tādu var sevī nest un tik bezrūpīgi laist laukā.
Aug 28 14:06 [info]slaaneklis:
Protip: ūdenī, kurā vārīsi paciņu, ieber ēdamkaroti eļļas. Griķi/rīsi - paklausīgāki, pasaule nedaudz taisnāka kļūs.
Aug 28 14:04 [info]vistu_zaglis:

Pacients:
Man vajag vienpusēju melnbaltu pastkartes maketu. Var ludzu ASAP?

Es:

Aug 28 14:01 [info]sirena:
Bet tagad es gribu stāvēt uz galda, ej nu saproti
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?