Latest Posts

Current posting stats: 6.06 per hour, 0.10 per minute RSS version
Sep 24 02:33 [info]misene:
Sep 24 01:08 [info]dombrava:
Par veselīgu skepsi un meklējumiem
"Netici tam, ko esi izlasījis grāmatās.
Netici tam, ko cits saka, ka tā ir patiesība.
Netici vārdiem, kuri sakņojas tradīcijā.
Atrodi patiesību pats. Pārbaudi to."
Swami Vivekananda

Buda ir teicis to pašu domu:
"Netici man, netici rakstiem, ne tradīcijai. Pārbaudi pats."

(citāts no Kalama Sutta: “Now, Kalamas, don’t go by reports, by legends, by traditions, by scripture, by logical conjecture, by inference, by analogies, by agreement through pondering views, by probability, or by the thought, ‘This contemplative is our teacher.’ When you know for yourselves that, ‘These qualities are skillful; these qualities are blameless; these qualities are praised by the wise; these qualities, when adopted & carried out, lead to welfare & to happiness’ — then you should enter & remain in them.”)
Sep 24 00:36 [info]vils_rifkes:
Skābētie gurķi
Es apgulšos mirklīti zem gurķu lapām. Tāds miegs uznāca. Diļļu galvas jau noplūcu, iespiestas saujā smaržo. Vēl mārrutka sakne jāizrok, to pēc tam. Ceļi ieslīgt mīkstajā melnzemē. Nekas. Kāds pāraudzis gurķis, gluži kā mans mazdēliņš, sīks un drukns. Un šis mazais, var būt mans mamazdēliņš. Esmu izlaidusies uz vēdera. Siltas gurķu mētras kā siltumtrubas. Goda vārds! Ko kaimiņi padomās, ka es skaidrā dienas laikā, izgulusies gurķu vagā. Eh, lai domā veseli. Gurķu ziedi smaržo pēc zāles rasas bērnībā, pēc aplipušām dzērvju kājām no upes dūņām. Es pirmo reizi dzirdu kā kurkst melnzemes vēders. Var būt tas zemesvēzis –vecais ienaidnieks. Cik neesmu tevi nicinājusi un tagad lūpas pielikusi bez maz vai skūpstāmies. Salīgsim mieru, sirds tāda līksma. Žužina bites gar ausīm, nu jau celšos, iešu ieskābēt kādu gurķu burku. 
Harijs, ciema dziednieks un kandžas tecinātājs, novilka jūrnieka cepuri un atrada veco nosalušu. Tā arī nesaprata, kāpēc izgājusi pusplika uz lauka novembra sniegā.
Sep 24 00:28 [info]aborigens:
Vakara/nakts prieks. Klausoties jau otro pasākumu ar Daces Dzenovskas piedalīšanos, secinu, ka viņa labi paceļ jautājumus citā, nopietnākā līmenī un parāda, ka nepietiek ar skepticafe pieeju kritiskajai domāšanai - visas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem sniegs metapētījums. Un šķiet pirmā Satori diskusija manā pieredzē, kurā negaidīti veseli 3(!) cilvēki no 5 iestājas konservatīvo domātāju aizstāvības pusē un līdz ar to padara mērenākus pārējos un saruna vairs neaizved vienos vārtos, bet ir normāla, kvalitatīva diskusija. Sak, ko grib, bet man stipri izskatās, ka tas ir Telos aktivitāšu nopelns (reformācija un kontrreformācija).

D.Dz."Vai vērtības var tikt pakļautas kritiskajai domāšanai? Un ja, nē, tad kā mācīt vēsturi?"

O.P. "Visi šie iepriekšaplūkotie piemēri māca izaicināt konservatīvās vērtības un aizstāt ar liberālām. Vai ir iespējama kritiskā domāšana ārpus ideoloģijas?"

I.G. "Konservatīvās domašanas kritiskumu apšaubāmu padara tas, ka tā ir vērsta uz nosacītu status quo, kaut kāda pagātnes zelta laika saglabāšanu. Tāpēc, ka tas ir bijis un ka tas ir bijis labi. (..)Agnese Irbe, mana paziņa, demonstrē, ka viņa kritiski domā, tomēr kaut kādos fundamentālos punktos viņai ir vērtībās pamatotas aksiomātiskas nostādnes, kuras nav līdz galam pārdomātas."

"Pats ar savu galvu" https://www.facebook.com/Satori.lv/videos/1952984831533926
Sep 24 00:06 [info]bodyshop:
Hipersensitīviem kermeniem, kas nav fiziski attīstīti, piemīt neirotiskums un impulsivitāte, dīvainas kustības (jo viniem jādīlo ar sensoru nformāciju, ko citi apkārt neuztver) un nosliece uz kaitīgiem ieradumiem (nav iespējams dzīvot esot man) vai uz obsesīvi avoidantu dzīvesstilu.
bet tā jauda un klātbūtne ko viñi sāk čanelēt kad ir fiziski nedaudz uzkačājušies, iezemējušies, ir vnk mindblowing.
Un protams, ka hipersensitīvs kermenis ir visiem, kam ir hipersensitīvs prāts, vismaz nekad neesmu satikusi kādu kam tå nebūtu.
Sep 23 23:04 [info]zivs:
mani tikko izpisa. es turēju vaļā muti, un reibu, ne no vīna, pasaule nezinu kas bija. dm - useless.
tur ir viss. mesidžs, skaņa. precīzi piemeklēts kino.

nereāla pieredze bija Vaska - Presence, ar fantastisku čellisti Sol Gabetta. Biju ļoti apsities ar akcīzi un bezakcīzi. ja man tagad dm skanēja kā f, kā var tā būt. tobrīd es griezos debesīs, reāli neko tādu neesmu jutis labākajos orgasmos. es vnk piespiedies matracim lidoju, un tas deep deep. attapos no nereāli skaista sapņa, kad beidzās kompozīcija

rakstot klausos šo Vaska komp, un uz beigām pārņem transcendentāli. atlaist rokas no klavieres

klausoties otrreiz velk uz miegu, bet dvēseles stāvoklis ir, where i want to be. maybe forever
Sep 23 22:42 [info]gnidrolops:
Pirms vairāk kā 30 gadiem mēs visi bijām PSRS. Tā tik bija dzīve!
Sep 23 22:36 [info]zivs:
f y

Sep 23 22:09 [info]modris:
1 watching now
Screenshot-2021-09-23-at-22-07-03
Sep 23 21:34 [info]modris:
https://drasticresearch.org/2021/09/21/the-defuse-project-documents/
Sep 23 21:29 [info]gnidrologs:
Pat nieka 30 gadus atpakaļ popsa bija bez maz ārtroks salīdzinājumā ar šī brīža zaņķi.

7
Sep 23 21:10 [info]dumshputns:
Daba metro, daba polē.
Pēc dēla skolas ejam uz tuvāko parku, kur iet daudzi viņa klases biedri. Tāds nekāds īpašs parks, ir reljefs, ir bumbas būris, ir krūmi. Ir arī vaļīgi nožogots aizaugušais stūris. Tur, kā man šodien bērns izstāstīja un parādīja, esot ievākusies lapsa, un guļot pie savas migas. Bet tuvāk par trīs metriem iet viņai klāt nedrīkstot, jo varot izbaidīt. Tā nu stāvējām trīs metrus atstatus un apbrīnojām kā lapsa laiski ieritinās un grimst snaudā.
Metrus septiņus gar to pašu tālāk sākas lazdu riekstu aleja, kur piecās minūtēs nu jau regulāri, mājās ejot, pielasam puskilo riekstu, no tiem, kurus vāveres šķinot, izlaidušas no nadziņiem. Šogad trekna raža. Būs man riekstu riepa.

Pa ceļam dēls uzdeva tik daudz jautājumu. Cik minūtes līdz mājām no parka? Cik minūtes līdz mājām no tā stūra? Kas ir tas? Utt. Pie mājām uzprasīja vai tētis jau esot mājās, uz ko es nopūtos un teicu: "Kas esmu es, lai zinātu atbildes uz visiem taviem jautājumiem?" Dēls uz mani paskatījās lielām acīm un atteica: "Un kas esmu es, lai varētu tev uz šo atbildēt?"
Sep 23 21:04 [info]sarkans0987:
Slikta un laba ideja
Šodien pirms ārsta vizītes ienāca prātā uzkrāsot lūpas - nu āda uzreiz starojošāka un kopskats tāds savāktāks, bet pirms mani pirkstiņi spēja satvert lūpu krāsu, pati sapratu, cik stulba doma tā ir. Maska taču visu krāsu man izsmērētu no vienas auss līdz otrai. Vispār šodien bija pārsteidzoši daudz stulbu un nevajadzīgu ideju diena. Viena gan bija laba - izmēģināt jauno vannu. Kad mans kailais ķermenis līdz ausīm ieslīdēja karstajā ūdenī, visi dienas nieki un sīkumi pašķīda un pazuda. Iestājās miers. Nemaz nezināju, cik ļoti man tas bija pietrūcis.
Sep 23 20:51 [info]bovuaarinja:
Daudzi šo nav lasījuši, un to var redzēt
"Garīga pērļu rota jeb tās teicamas kristīgas sievišķu kārtas Dieva un labu likumu mīļotājas visudārgais miesas un dvēseles glītums, pastāvēdams iekš izlasītām Dieva lūgšanām, Dieva rakstu gabaliņiem, atskaņām un daudz jaukām līdz šim nedriķētām dziesmām, astoņās savādās virknēs jeb nodaļās saņemts un vācu valodā papriekš sarakstīts no Johann Cundisius, Dievam par godu un tai latviešu draudzei par labu, šās zemes valodā iztulkots un ar vajadzīgām lūgšanām vairots"

Rīga, 1711, G. M. Nellers.
Sep 23 20:34 [info]zivs:
viņas kaķis sauca aiz muguras, es gulēju tupus pie radio(dator)krēsla, un domāju, ko lai uzliek. es smagi elpoju. zāle palīdzēs, vakar arī viss ķermenis un prāts atbrīvojās, kad uzvilku vnk vienu zāles cīgu. reāli satiktu un nosistu zāles aizliedzējus. es izaicinu - mans tel 29567535. tiem pilnīgi nav smadzeņu vai iebūvēts ļaunums, vai prosta peļņa. lūk, tie gan ir atkritumi, ne es

sūtiet sms, jo dēļ kreditoriem es neceļu nepierakstītus nr
Sep 23 20:19 [info]modris:
Dark
Deep
https://www.healthlinkbc.ca/healthlinkbc-files/infants-act-mature-minor-consent-and-immunization
Deeper
https://www.healthlinkbc.ca/hlbc/files/documents/healthfiles/hfile119.pdf
The gravy
https://www.bclaws.gov.bc.ca/civix/document/id/complete/statreg/96223_01
Sep 23 20:17 [info]mr_doom:
bez cilvēkiem dzīvei kaut kas trūkst. nemācēšu nosaukt. bet cilvēki ir elle, kurai esmu par vāju. daudz vieglāk ir eksistēt pilnīgā vientulībā.
Sep 23 20:10 [info]covid_19:
karnivorisms, vegānisms, kanibālisms, etc...
mehh, tēti, kad pacēlušās cenas, tagad tu mazāk dzersi? nē, dēliņ, tagad mēs mazāk ēdīsim!

tak, ja apstākļi spiedīs, ēdīs tikai kūkas, ja nav maizes

bet bada laikos, velns, pat mušas ēd!

neredzu šeit vietu moralizēt vai demonizēt, ēdiens ir ēdiens!
Sep 23 19:39 [info]ingmars:
Haijamkopters
Haijams uzņem apgriezienus.
Sep 23 19:19 [info]zivs:
feitai es drīkstēšu rakstīt tikad, kad man būs neviltota pro mazo pieredze. viņa ir ļoti daudz cietusi, un viss mans pagaidām ir atgremojumi. arī tad tas viņai varētu šķist lēts sviests. cilvēks, kurš izdzīvoja nereālu murgu.

nevajag man viņas atzinību. L ir visa pasaule
Sep 23 18:49 [info]zivs:
es viņai rakstītu, tu redzi, ka man vnk ir jau psc bez tevis. bet viņa ir ne tikai gudra, arī tas nebūtu risinājums. viņai jānostājas blakus reālam džekam, kaut klibam, bet ne puņķim
Sep 23 18:31 [info]covid_19:
tikmēr leiputrijā
https://www.youtube.com/watch?v=jx0llzSntd8
ou sway sway sway
Sep 23 18:31 [info]zivs:
nedrīkstu rakstīt arī vairs nevienam. limits ir izsmelts. G pacēla klausuli un uzreiz pateica, ka iet slikti, jo saņem īsziņas par manu sadomazo. tas nozīmē, ka jāatsakās no cilvēkiem un vnk klusējot jāpāriet uz sevis pātagošanu pro level.

vēl feitai vrbt jāuzraksta. bet nē. pis nah Armand. vnk nopērc pātagu, kad būs nauda
Sep 23 18:13 [info]itta:
Otra bērna klase noturējās aš veselas 3!!! nedēļas! No rītdienas karantīnā visi, izņemot vakcinētos. Nabaga skolotāji - vienlaikus mācīt gan klātienē, gan attālināti. :/
Sep 23 17:45 [info]zivs:
mamma ir mans saprāta avots no cilvēkiem, kaut dažkārt liekas, ka neko nerubī.
es teicu, ka vairs neesmu runātājs, uzrāvu fraciņu un iegāju virtuvē. viņa atplauka "dažkārt ir labāk nerunāt"

haijamam vīna pietiek. vīna lējējs parūpējās, nopīkstinot karti
Sep 23 17:35 [info]covid_19:
klimatneitralitāte
visvairāk co2 izdveš resnie cilvēki, teica tomiņa opītis, ja nešaubos ;)

kill the fats!

un vēl sportisti, viņi pat rij vairāk, lai varētu vairāk co2 izdvest!

kill the totos
Sep 23 17:24 [info]zivs:
i think God got a sick sense of humor.

and i like it
Sep 23 16:33 [info]virginia_rabbit:
sūtot Eiženu uz veikalu, teicu: "ceru, ka ar to naudiņu tev pietiks gan matu gumijai, gan maskai"
Sep 23 16:24 [info]az:
if they toxic, be radioactive
Sep 23 16:15 [info]ingmars:
paskrēja garām
Septiņi gadi paskrēja patiešām ātri.
Sep 23 16:01 [info]ebeh:
Tu varbūt gribi seksīgo, skaisto, gudro meiteni savā dzīvē. Bet, dzīve ar viņu ir tīrās mocības - viņa nepārtraukti vaimanā un nesadzird svarīgas lietas, ko saki.
Sep 23 15:08 [info]birbele:
bļe šitas csdd fujaks noregulē sēdvietu kaut bļe tikai jāpadzen tālāk zajebala bļe individuālists bļe
Sep 23 15:05 [info]zivs:
beibes atbilde būtu apmēram "beidz muļkoties", bez satraukuma izteiksmes. viņa redz pāri visam
Sep 23 14:57 [info]mapats:
Dzīvo dzīvi brīvi, dzīvi!
Sep 23 14:49 [info]jim:
Wow.
Ja noguļ astoņas stundas no vietas, nākamajā dienā ir daudz vairāk enerģijas. Who knew.
Sep 23 14:37 [info]mapats:
1. Runas brīvība.
2. Pārvietošanās brīvība.
3. Ķermeņa neaizskaramība.
4.
Sep 23 14:14 [info]f:
pārsertifikācija nokārtota!
tātad, var domāt, ko tādu pamācīties priekš sevis. šūšana, kā izrādās, tomēr nav man. vai arī slikts laiks, nezinu, kaut kā - ņi skaldivajetsa. varbūt kādu interjera dizainu onlainā.
Sep 23 14:08 [info]kants:
transhumanism INC
Peļēvins ar izteiksmīgām līnijām zīmē mūsdienu tendenču karikatūru, ko tālāk projicē uz attālas, bet atpazīstamas nākotnes fōna. Bet pat tad, kad viņš raksta par to pašu (tēmas stāstos un romānos bieži atkārtojas), viņš neraksta to pašu – katru grāmata ir kā cits sējums grandiozā kop-mākslas-darbā, līdzīgi kā būtu pasaules sociālā un kultūras vēsture, kur katrs sējums ir par citu laikmetu vai tā aspektu. Citiem vārdiem, viņa darbi nekopē, bet papildina viens otru.
Sep 23 13:47 [info]mapats:
Uz ko tad īsti turās vara šobrīd Latvijā?

Tas ka pašu ievēlēta un tāpēc, ka policija sargā. Ievēlēšanu varēsim mainīt nākamgad, varbūt. Policijas uzticību šai valdībai varam grauzt jau tagad, lēnām un neatlaidīgi. Aprunājies ar pazīstamo policistu, vai zemessargu un pastāsti viņam ko domā par šī brīža situāciju, mierīgi un bez prasībām. Tikai informē, ka nepiekrīti valdības rīcībai.
Sep 23 13:40 [info]telefontubbie:
Staigāju pa muižām un skatos uz etiķkokiem.
Viens smadzenes nodzēris alkāns noplēsis ārsienu ēkai, cauri spīd krēsls. Kristieši draudžu ēkās, nu tādas arhitektoniski glītās mierīgi iedzīvina alkānus, kuri tās burtiski noplēš un nodedzina.
***
Vakar ēdu druvas saldējumu pie Druvas. Cena - 0.30-0.40 centi fasētie, nefasētajiem vairs nepietika vietas. Rudens saulē saldējums garšo.
***
Dažreiz jauki būt svešā pilsētā, tumsā, ēst kebabu un frī pie popmūzikas.
***
Vakarā dzersim prozit končas un runāsim par dzīvi
Sep 23 12:32 [info]methodrone:
Klusībiņa.
Kad man ir jāprasa lietas, es vienmēr sajūtu atgādinājumu, ka es neesmu pietiekami mīlēta, lai man vienkārši tās lietas uzreiz iedotu. Tāpēc, labāk ir pateikt 'fuck it' un neko neprasīt, jo prasīšana būtu šis treknais, skaudrais atgādinājums un tā atzīšana un demonstrēšana visapkārt.

Bet tajā pašā laikā ir daudz cilvēku, kuri man ir mīļi bet es viņiem nekad neko nedodu tā vienkārši. Bet tas ir tāpēc, ka man nav naudas un enerģijas un laika.

Bet tad es saprotu, ka visas šīs domas ir depresuhas un iedomības kalngals, un realitātē man nav nekāda attaisnojuma, un nav arī nekādu pelnītu ekspektāciju; es vienkārši kā parasti neesmu pietiekami balta.

Kā vienmēr, vislabāk ir prasties un klusībiņā ciest, jo tas ir gan pelnīti, gan adekvāti.. līdz visas skaurdās apmātības aizmirstas vai tiek nomainītas ar nejaušu atvieglojumu vai pat prieku.
Sep 23 12:19 [info]bozena:
Padoms vaig
Padoms vaig, tātad
Sakiet, vai šis laptops ir labs un ņemams?
https://www.rdveikals.lv/products/lv/150/333281/sort/1/filter/0_0_0_0/IdeaPad-3-15ADA05-15.6-FHD-3250U-8GB-512SSD-EN-W10-Gray-81W100B9PB-portatīvais-dators.html
Jaunkundzei nobruka, steidzami vajag.
Sep 23 12:17 [info]pe:
mazulīšu burbuļi tik lieli, ka sprāgst
Sep 23 12:01 [info]virginia_rabbit:
radiatoros siltums pagaidām ir tikai dzirdams
Sep 23 12:01 [info]zivs:
reāli nesmieklīgi. 3. diena pilnīgi vienāda. no 5iem rītā mēģināt sākt darbu un gļēvi vāļāties pusskaidrā. tad saprast, ka jāiet pakaļ, jo zemapziņa jau aktīvi pie tā strādāja no pamošanās. man vēl vispār ir par ko? jāatver lietotne, apskatīt.
šobrīd toč nav smieklīgi. ja kas ir lāsts, tad gļēvums un alkoholisms.
es priecātos, ja spētu vairs neteikt neko. esmu atkritumi for real.

un es esmu lādēts for real. tēva mamma mani ienīda un esmu redzējis baisu woo-doo stafu ar sadurstītu savu fočeni (kā viņa to nenoslēpa, kad atbraucu ciemos, dont know). tēva virziena ģimene visi traģiski gājuši bojā. tur bija tāds evil. varbūt esmu pēdējais uz ko tas kritis. varbūt tomēr nē, jau ārpus mežonīgā lāsta
Sep 23 11:38 [info]umi:
palasīju Delfos I.Šteinberga, literatūras kritikka, atsauksmes par Ingas Gailes krājumu “Nakts”. Man škiet - vai nu viñš viñā ir iemīlējies, vai - nojūdzies, tieši par vārdu izvēli runājot:-); vai tiešām viss ir tik sausi jāapraksta, tehniski? Kamdēł jālieto vārds “burtiskāks”, “objektivizācija” (sieviešu objektivizācija):-) u.c. tml. vārdi? Nelasāms raksts, praktiski nav skaidrs, par ko ir “stāsts”:-)); P.S.Par jauno žurnālu “Strāva”, kas iznāks decembrī, - loti ceru, ka tas nebūs tik vienpusēji noformēts un samežgīts, līdzīgi kā minētā kritika:-), kā arī, lai nav tikai reklāmas celiñš. Man jau patīk iepazīties ar jauno, citādo, bet nevajag visu sabojāt tik loti, ka neko nevar plūstoši uztvert, katru reizi jāapraujas pie kāda lecīga formulējuma:-), iepriekš jau visu paskaidrojot… un kāpēc tik garlaicīgi?
Sep 23 11:16 [info]ingmers:
radmers
Es skeitbordoju, lai būtu stilīgs. Būt stilīgam ir svarīgākā lieta dzīvē.

Te ir mans triks:

Sep 23 11:03 [info]aborigens:
Kādēļ tu gribi iznīcināt Romu? Taču tādēļ, lai līdzi iznīcinātu arī verdzību zemes virsū?
Jā — to es gribu!
Un tu domā, ka verdzība iznīks līdz ar romiešiem?
Tur nav ko domāt, tā tas ir!
/Spartaks, Andrejs Upīts
Sep 23 10:55 [info]ingmars:
pāri papīra maisiņam un tālāk
Sep 23 10:32 [info]roncijs:
nevaru sagaidīt, kad beidzot uzcels to koncertzāli.

nē, ne jau tāpēc, ka esmu mākslas cienītājs. vai radinieks kādam būvnieku kartelim. vai tāpēc, ka vēlos, lai mani nodokļi aizietu koncertzālei.

lai cilvēkiem būtu, kur skeitot. vēlams, pašā centrā.
Sep 23 10:24 [info]umi:
nosūtīju (pirmo reizi pēc n-tajiem gadiem) motivācijas vēstuli un CV, jocīga sajūta:-); iepriekš tikai sagatavoju, bet tā arī nenosūtīju, pārdomāju:-). Motivācijas vēstule sanāca uz 2,5 lp., tas nav īpaši labi, bet tur ir viss, lai atšūtu vai pieñemtu:-). Vajadzēja vienreiz sākt, vismaz ar šo. Nezinu, vai šīs izmaiñas man tagad ir vajadzīgas, nav pārliecības, jo tas, ko daru, man jau ir apnicis, bet velk uz to pašu pusi:-))
Sep 23 10:12 [info]dombrava:
Varbūt es jau esmu
sony robotizēts suns aibo
Sep 23 09:49 [info]extranjero:
Šī statistika, par inficēšanās vietām ir tā, ko es biju jau gaidījis ilgu laiku. Iespējams, ar to kavējās tāpēc, ka pilnībā atspēko vajadzību pēc ārtelpu ierobežojumiem.

Tikai 3% inficējas privātos pasākumos, bet 0,5% atpūtas izklaides pasākumos. Un arī tad vēl ir jautājums, vai tie bija iekštelpu pasākumi vai ārtelpās.

Nebija nekādas vajadzības arī slēgt veikalus, bet ārtelpu protestiem vispār nevar būt nekādu ierobežojumu, jo risks ir salīdzinoši mazs.

Ja ir bažas par inficēšanos, tad nesēdiet mājās vai piesmakušos birojos. Ejiet ārā, sportojiet, staigājiet un izbaudiet āra vidi. Tikai labi saģērbieties, ja laiks ir auksts vai lietains.
Sep 23 09:37 [info]neraate:
Man ļoti gribas uz kādu izstādi. Ko (un kur) labu tagad var apskatīties? Der arī ārā. Vakar redzēju, ka pie Origo kaut kas ir, bet nesanāca laiks noiet garām. No skulptūrām nesen redzēju tikai to komunisma upuru piemiņas sienu. Un jāaiziet apskatīt to, par ko bija tas ceptiņš, tas bija kkur centrā? Murāli iečekot neiešu. Uz sēnēm gribu, bet vēl nezinu vai un pie krii varētu centra dakterdienā
Sep 23 09:36 [info]bauda:
Nabaga dieviņš, uzsūtīja cilvēcei globālu pandēmiju, lai tā beidzot sadotos rociņās un cīņā pret kopīgu ienaidnieku apvienotos saskanīgā kabalā, bet še tev nu bija, nekā, Einšteina stulbums ir neizmērojams, būs jāskatās, kas vēl mums ir tajā divain arsenāliņā blakus smilšu vētrām un siseņu uzbrukumiem, jā, jūs jau sapratāt, dabas katastrofas are next. Ja arī tas nenostrādās, nu neko, nāksies izsaukt inīšus vai vismaz kādu kaidžū

Sep 23 09:26 [info]neraate:
Viss jau forši, ārzemju ziņās par jauno pieminekli Strēlnieku laukumā, tik šaubos, ka zirnekļu tīkli tur notīrīti, jo augšējā kreisajā stūrī tur dzīvo baisi liels zirneklis. Tā suga, kas lielākie Latvijā. Smuks jau, BET.
Un vakar tādu no franču kafejnīcas nesu laukā ar tukšu apgāztu krēmbrulē trauciņu un papīra lapu, viņš viss tāds pretīgs un apjucis un man riebās, bet es domāju, ka viņam izglābu dzīvību aiznesot noliekot zem koka pie akmeņiem. Un tas zirneklis aizņēma visu trauciņu un tas bija sarāvies aiz aukstuma un salocītām kājām

Tas bija šitāds. Ar visām salocītajām kājām aizņēma tādu platību kā mana plauksta (bez pirkstiem)
https://www.latvijasdaba.lv/zirneklveidigie/tegenaria-atrica-c-l-koch-1843/
Sep 23 08:50 [info]f:
15 minutes of shame  takes an in-depth look at the public shaming epidemic in our culture and
explores our collective need to destroy one another. The film not only
talks with some of those who've been shamed, but also explores the
bullies, the bystanders, the media, psychologists, politicians and
experts in between. [..] just to
begin examine why it feels so
good to hate on others.

narrated by and executive produced by monica lewinsky
Sep 23 08:29 [info]piparpuuka:
Man šķita, ka tas ir vienkārši kaut kāds random konteineris. Bet tur skaisti skan un pretī sniedzas rokas. Fking awesome!
Sep 23 08:21 [info]formica:
That’s where we’re going
https://youtu.be/4oWWcqGk1m4

#coup
#BlowDarts
Sep 23 08:18 [info]bauda:
based

Sep 23 08:12 [info]krii:
Turpinām ar Haijamu
از جهرم گل سیاه تا اوج زحل
کردم همه مشکلات کلی را حل
بگشادم بندهای مشکل به حیل
هر بند گشاده شد بجزبند اجل

Parindenis:
No zemes miesas līdz Zohela* apogejam
Esmu atrisinājis visgrūtākos uzdevumus;
Atjautībā esmu atslēdzis visviltīgākās slēdzenes;
Visi mezgli man atsieti, izņemot nāves mezglu.

* Zohels - persiešu vārds planētai Saturns
Sep 23 08:02 [info]gnidrolops:
Zajabala šitā izdomātā hujandēmija dēļ kuras mani uzskata par vēl lielāku lohu nekā patiesībā esmu.
Sep 23 07:55 [info]bauda:
Es to redzu kā teju ne galveno kristietības problēmu: vismaz tās laicīgajās izpausmēs tai šķiet krietni svarīgāk ticēt pasaules ĻAUNUMAM, ka tāds bļe visur ir un tam obligāti ir jākrata, nevis racionāli balstītos apsvērumos tiekties uz vispārējo labumu un cilvēces brālību, kam it kā būtu jābūt tās priekšrakstos. Paldies Covid-19, spilgts piemērs ir daudzu kristiešu tumsonīgā pretošanās vakcinācijai un citiem pretpandēmiskajiem pasākumiem (= kopīgajam labumam), sevišķi harismātu sektu vidū, kaut kāda iluzora ļaunuma (nepierādāmas ķirzaku sazvērestības, sātanisku farmaceitu vai tamlīdzīga absurda) vārdā. Tādā ziņā pandēmija brīnišķīgi izgaismo šo Jēzus mācības sekotāju farizejiskumu, jo bērnišķīga ticība tādam Ļaunumam (no teoideologu puses -- rafinēti polittehnoloģiska ienaidnieka postulēšana) neizbēgami dzemdē BAILES, un, nespējot tās pārvarēt, šis jencīšveidīgo aptaurētais kristietis grimst aizvien dziļāk paštaisnuma, divkosības un savtīguma purvā. Negribējās komentēt pie gnidrologa

Sep 23 07:25 [info]zazis:
Dienas citāts no reddita dzīlēm
Why do people hate vegans?

"Because they have the image of that one self righteous vegan with a stick up their ass lecturing the non vegans about how they're inhumanely cruel for daring to eat meat from both a moral and ecological standpoint. People don't like getting lectured and made out to be the bad guy so they assimilate all vegans with that.
It's the same thing as sjw cringe compilations from the last decade creating this stereotype of the dyed hair feminist with a pronoun pin having a meltdown for "no reason". Or the flurry of memes shitting on 14yo girls for liking literally anything.

Much easier to generalise a group of people with convinctions you disagree with under a derogatory stereotype and laugh at them, than it is to stop and think about the clash of ideas from an intellectually honest perspective."
Sep 23 02:14 [info]f3:
nestilīgs, nabadzīgs, izolēts
Sep 23 00:38 [info]divas_zosis:
Ja esi vienīgais bērns savai mammai, un vēl jādzīvo ar viņu kopā - grūti.

Pa īstam atsevišķi no vecākiem es dzīvoju precīzi četrus gadus. Daudz, daudz labāk.
Sep 23 00:36 [info]usne:
- es šito džeku vairs nevaru paklausīties
- jā, es arī nesaprotu, kāpēc viņu izmeta
- no kurienes ?
- no youtoobes!
Sep 23 00:32 [info]veejstikls:
"I am late" freestyle
pa septiņām dienām aizkavējās mana upe, šķita, ka dzīve uzmetusi pamatīgu bukti, nobijos un lādējos, miegā tiesas priekšā klanījos, aukliņās raustījos un cauri tumsai kaut kā taustījos, pamostoties sev teicu, ka nekas, ka taču viss būs labi, nav tikai manis, esam mēs abi, bet, lai gan augumā lieli, tomēr prātā mazi sīkaļas, kas var iztēloties lielo bildīti, bet nejēdz smalkas detaļas, ripojot vien ripo lejā pa zaļo kalnu, ar seju iegrimušu margrietiņās, aizmirstot atbildību un kaunu.

bet tomēr šodien, kad stāvēju pie kaledāra, izmisīgi skaitīju datumus un jutu, kā viss besī ārā, pēc tam pavēros uz leju un - ak tavu prieku - upe bija klāt un kā nodzēsa drāmu, tā arī manu pārspīlēto prāta trieku.

tomēr tas lika saprast, kā viss ir no svara, esmu tikai matiņš, kas šūpojas koka zarā, mana teikšana tikpat liela kā ēnu deja uz sienas, tai tikai domās ir vērtība, bet pasaulē tā ir random sliena. pa īstam gatavs tu ne[es]i ne tagad, ne drīz, kamēr dzīve pēkšņi iemet akacī un saka: nemīz, tad atliek tik skaitīt pātarus un turēties pie bizēm, darboties bez garantijas, ka nesaiesi šīzē.

tāpēc tagad es priecīgi žilbinu actiņas un atplēšu zili balto always ultra night paciņu.
Sep 23 00:00 [info]neraate:
un vēl draudzene bēdīga stāstīja ziņas no provincēm, ka visādām foršajām lietām pa lēto grūti dabūt gribētājus. Tukumā Šimkus esot par 7 eiro. visur citur arī samērā maz apmeklējuma uz pasākumiem. pilnīgi jāapskatās, uz ko tādu labu māmiņu aizsūtīt. Vecamammu šodien atveduši mājās, pilns rublis neesot, tad jau vajadzētu kaut ko lai bagātinātos un atietu
Sep 22 23:57 [info]roncijs:
kas, pie velna, ir šis raksts? nakts mērs, naktsdzīve? buklets "rīga naktī"? tā ir kaut kāda 1984 iterācija? kas notiek????

https://www.delfi.lv/news/national/politics/ne-nakts-mera-postena-ne-naudas-rigas-naktsdzivei-taps-ricibas-plans.d?id=53606613

man tagad patīk ieva brante:
Deputāte Ieva Brante (NA/LRA) aicināja saprast atšķirību starp laiku, kā cilvēki dzīvoja pirms trīs gadiem jeb pirms Covid-19 un tagad. [mīlulīt, kovida nebija vēl pirms diviem gadiem - r. piezīme] Vienlaikus viņa uzsvēra nepieciešamību sabiedrību izglītot, ka naktsdzīve "nav tikai bārs un sidrs".

bārs un sidrs. sidrs! ak.

naktsdzīve, preambula, latvieša dzīvesziņa, jēdziens "ģimene" satversmes 110. punktā. nu kāpēc ir šitādas huiņas jāceļ augšā. sāksim arī ļečīt debesis par to, ka tās nav zilas?
Sep 22 23:16 [info]qgmr101:
Iekš to tumsūūūū!!!!
Šodien rudens ekvinokcija. Rīt diena būs īsāka par nakti.

INTO THE DARKNESS!!!

Vasara beigusies. Tagad pusgadu būs nepārtraukti hipotermijas draudi, tumsa, pelēkums un slapjums.
Sep 22 23:09 [info]neraate:
Biju uz teātri. Brīnišķīga brīnišķīga izrāde. It kā par seksu, bet nebija piedauzīga. It kā komēdija un pat smieklīga. Bija gan grūti nosēdēt. Ģirts Jakovļevs wow! Šī tāda, uz kuru vajag iet ar puķēm, ja patīk dāvināt, man būtu prasījies uzdāvināt, bet nebija ko. Patika, protams, Ikea krēsls, fonā džungļi ar tām krāsiņām. Pēc tam izrādījās, ka bija arī režisors un laikam arī dramaturģe. Forši!
Par mūsdienīgām parādībām, nu tur Tinderis un tā. Varētu patikt arī kihelkonnai, bet bērnus neiesaku ņemt līdzi, bija vienā ainā kails aktieris. Un aktrise, bet tā bija zem segas

https://teatris.lv/izrade/riests
Sep 22 23:07 [info]gnidrolops:
Manam karam pret izglītotajiem un butthurta nenomocītajiem ar visām tās izpausmēm ir virkne iemeslu bet viens ne mazsvarīgs ir tas ka vajag pikti kratīt pirkstu par viņu nemitīgajām anti-dolbajobisma izpausmēm. Kaut man pašam gribētos būt vismaz no tiesas dzīvespriecīgam high on life. Tā vietā esmu nīgrs urbānais boomeris kuram tjolkas nedod.
Sep 22 22:45 [info]misene:
Sep 22 22:39 [info]aborigens:
Tu saki: citiem ir skaistas sievas un skaisti bērni, labs darbs un saskanīga dzīve, tikai manam galdam ir trīs kājas un suns guļ pagaldē neķemmēts. /Ziedonis
Sep 22 22:11 [info]zivs:
vajag klausīties ne tik popsīgu kā rammstein, bet lai reāli sāp no skaņas. my dying bride no feitas mīlēšanas laika varētu ar ko sākt. bet vai es gribu reālu depresiju? es gribu tikai sevi noslānīt. nu tā, lai varu tikai spēt apgulties un nevarēt pakustēties kā sāp āda
Sep 22 21:58 [info]au:
daudz domāju par laika menedžmentu. kā padarīt ikdienu brīvāku. vieglāku. cik daudz laika aiziet, lai "palaistu darbus" ("to run errands" man gūglis piedāvā tulkot tieši šādi).

katrai lietai seko pienākums - vai nu to kārtot (mantas), vai to uzturēt (nekustamie īpašumi), vai to apsaimniekot (zeme) vai tajā regulāri ieguldīt naudu (transportlīdzekļi).

// es, starp citu, beidzot redzu burvību dzīvesvietas īrēšanai. es gan vēl neredzu, ka man tas derētu, nē, bet es saprotu, kāpēc ir patīkami ilgtermiņā īrēt. tik daudz mazāk rūpju!

(un tad vēl tā skaudība uz dienvidniekiem, eh. ir daudz patīkamāk dzīvot Korfu vasarā, kad nevajag pat apakšveļu, nekā Rīgas septembrī, kad minimums ir piecas kārtas drēbju)
Sep 22 21:58 [info]gnidrologs:
Vēl interesanti, ka tādus no tiesas dzīvespriecīgus, high on life cilvēkus atceros tikai no savas "apspiesti tradicionālās" vecvecāku paaudzes. Urbānie mileniāļi un pat pepsiki ir mūžīgi saspringti. Ja ir high, tad pamatā no narkatas. Ļoti maz reāli starojošu personību. :makesyouthink:
Sep 22 21:49 [info]gnidrologs:
Mūsdienu karam pret Kristietību un visām tās izpausmēm ir virkne iemeslu, bet viens ne mazsvarīgs ir tas, ka šajā tradīcijā pieņemts pikti kratīt pirkstu par cilvēku nemitīgajām apgrēcībām un nepārtraukti atgādināt par šo cilvēka nemainīgo ligu, neatkarīgi kādā laicīgajā režīmā tas dzīvotu. Liberāļu siltumnīcā uzaudzētie to uztver ar piktu pieres raukšanu un mešanos atpakaļ savā krāsaino bumbiņu bedrē.
Sep 22 21:36 [info]zivs:
alkohols ir tikai pakārtota problēma. es mirstu orgasmā no mūzikas, es nespēju neko vairs, kad sāku klausīties.

bļāviens, jāsameklē ko mājās, lai sevi vnk slānītu pie rammstein. ko? domāju. āmurs ok. man nav pātagas. nē, var salauzt kaulus. tas ir stafs jāpāriet uz maksas bdsm. tagad zinu kas mani interesē

datorkabeļi, nē elektropagarinātāji, yeah

nerullē. esmu vājš. nesāp no sitieniem, un norauj austiņas. bļeģ atpizģījiet mani. NĒ!
Sep 22 21:34 [info]modris:
.
Sep 22 21:01 [info]roncijs:
es skatos klusā centra restorānu logos, pārapdzīvotību dažos no tiem, un es tur neredzu neko citu kā "lisabonas nakti", to, ka visi ir atbēguši uz vietu, kur vēl nacīši netiek klāt
Sep 22 20:40 [info]aborigens:
Graffiti drawn on a jersey barrier at Kandahar Air Field 2014

Sep 22 20:40 [info]mr_doom:
sapņos atkal slidoju
Sep 22 20:29 [info]zivs:
vēl man ļoti patīk dombrava. dievinu cilvēkus, kam ir prāts un sirds. cilvēki var būt enciklopēdijas, bet ja nav sirds - nulles. otrāda kombinācija, kad ir tikai sirds, nav redzēta, jo tad nav arī prāta. deru, ka viņa ir ugunszīme. es ugunszīmes redzu pēc domām. visas mīļākās dvēseles ir ugunszīmes. pats esmu uguns, un ar labāko uguns horror raksturojumu - lauva. ļoti pārliecināts, nemeklē sev apliecinājumus, jo lauvam viss pats nāk rokās. vnk veicas jau ir lieks teksts, bet man tiešām vnm veicas, gan tikai pēdējā brīdī.

uzmanības mauka ir narcisa īpašība. mans kauns

ugunszīmes ir the best. protams Laura arī ir uguns. loti gudrs auniņš, un ir tikai divi tik gaiši cilv ko pazīstu - L un bērns. viņš L gribētu kā savu mammu. esam pavadījuši daudz laika kopā. L ir vnk nereāla, bērns arī skumst, ka viņa ir prom. vai, piemirsu Kristīni, arī ļoti gaišu un ar totālu humora izjūtu, gaišu. piedodiet, ja vēl kādu piemirsu. es mīlu.

un tagad Keine Lust - Rammstein. bandu ar manā seklajā mūzikas pazīšanā, personas ar lieliskāko humora izjūtu
Sep 22 20:20 [info]mapats:
Jānis Zvērs. Propogandons.

Sep 22 20:19 [info]mazaa_mija:
krājumi ziemai
sagāju visa konservos! vienu dienu pieķēros un saliku 14! burciņas marinētu jalapeņo un šodien tomātus želejā, tad vēl ieliku gatavoties 3 bildes, lai iesālītu grāmatu nepietiek iezejmateriāla :(
Sep 22 20:12 [info]zivs:
liku mammu gulēt, un viņa izturējās, ka viss kārtībā "mīļo dēliņ" n stuff. teicu "lūdzu pasaki man vnk - ej dirst, un es jutīšos daudz labāk". viņa visu saprata, bet atbildēja, ka nav tā radusi. tāpēc arī es ārpus cibas laikam tā neesmu radis
Sep 22 20:12 [info]dhonass:
aijā žū žū je vais et je viens
entre tes reins
Sep 22 19:33 [info]simamura:
Ā, jā, kopš kāda laika tieši sabiedriskajā transportā vienmēr velku varavīksnes masku.
Tikko blakussēdošā pusaudze uzkliedza, ka tā nedrīkst. Un pārsēdās uz citu vietu.
Sep 22 19:27 [info]mapats:
Vai kādam vispār ir precīza saprašana kādas tieši tiesības ir cilvēkiem Latvijā? Ko mēs tieši varam pieprasīt valdību nepārkāpt nekādos apstākļos.

Brīvība un tiesības skan baigi forši, bet nekonkrēti.
Sep 22 18:56 [info]zivs:
mamma notrigerēja. es atkal esmu mēsls. mīlēties ir grēks. tā viņa neteica, bet tas bija mesidžs. "ej prom, aizver muti".
es vairs nesatikšu Lauriņu. jo tas ir grēks. arī to viņa neteica. where is my gun? nu labi, ja tā neasiņotu, nogrieztu pimpi.
cool ir 10 dienas dzert.

tikko biju čurāt. labprāt piemīztu vēl citas viņas bikses. es sevi vnk neieredzu.
mamma, neizdod nevienu skaņu vairs šovakar. un turpina muldēt. apklusa, uzlika kristīgo radio

alko netrūkst, turpinu trīcēt
Sep 22 18:33 [info]antiprojekcija:
Vegānu nīdēja profils
Mani jau ilgi nodarbina jautājums, kāpēc tik daudziem vegānu nīšana ir sava veida apsēstība. Arī cibā regulāri parādās ieraksti, kas "apsmej" šo pārliecību, nemaz nerunājot par drudžainu komentēšanu pie katra [info]zazis ieraksta par to, ko gaļas ēšana reāli nozīmē mūsu mazākajiem brāļiem. Beidzot saņēmos pameklēt pa netu, ko par šo fenomenu raksta gudrāki cilvēki.

... tālāk ... )
Sep 22 18:27 [info]zivs:
mamma visu dzīvi ir veltījusi man. tēvs jau ir apspriests. bet no mammas esmu saņēmis visu mīlestību, viņa bija pilnīgi degoša lāpa.
bet kontakta vairs nav laikam. es tiku izdzīts no istabas, kad atvēru muti par sexu. sex vnm bijis tabu un drausmīgs grēks. mani sapisušas abas mammas - ģenētiskā un Gunta. Guntai gan patika kniebties, bet man ieaudzinātais mammas priekštats par sex ir caur marlēm. esmu stiprs, un nevienu nevainoju. tāpēc man arī tik daudz uzlikts, jo daudz dots
Sep 22 18:02 [info]scaramouche:
Jaunā Dune nav tipiska ekranizācija. Tā ir pieredze, kas jāpiedzīvo uz sudraba ekrāna. Ar zilo būs par īsu.
Sep 22 17:55 [info]malvine_truse:
cibu lietoju tikai ja esmu ļoti sliktā vai ļoti labā garīgajā stāvoklī
Sep 22 17:54 [info]ingmars:
EUR 0.00
Šodien pusdienās pārtikas pārpalikumi.
Sep 22 17:49 [info]zivs:
neesmu vairs sexy pēc saslimšanas, tgd atceros, kāda ir mana balss mīlējoties, un tas ir disgusting. viņa spēj mani padarīt atkal so so varošu, un tad ķēru grābu un vsp man ir neglīta balss mīlējoties vairs. fui. kādreiz saņēmu 10/10 vnm, no visām, - nou, virs iespējamamām balvām. tie vairs ir tikai atmiņu sapņi
Sep 22 17:13 [info]au:
es beidzot esmu pieaugusi jeb man ir tieši tas, ko vēlējos visu bērnību:

astevišķas straumes dzirnaviņas pūdercukuram. un varu malt cukuru, kad vien gribas!!!

(negribas jau nemaz, bet es varu, lūk, tas ir sapnis, ne dzīve)
Sep 22 17:04 [info]bljanna:
Svētdienas pavēlā vakarā, ejot pa klusām un šaurām ieliņām uz Budapeštas Keleti staciju, kas ir ārkārtīgi grandioza ēka, man ienāca prātā, ka, ja mani kāds te nogalētu, iemestu renstelē un nozagtu somu ar dokumentiem, cilvēkiem tur, mājās, ilgi nebūtu nojausmas, kur esmu palikusi, kas noticis.
Tādas, lūk, domas.
Sep 22 17:02 [info]gnidrolops:
Es nevakcinēšos jo vairs negribu svešķermeņus savā dirsā!
Sep 22 17:00 [info]ingmars:
ar skaistām acīm nepietiek
Es pārdodu lopbarību, bet nebūs tā, ka manā veikalā ienāks lopi un varēs kaut ko nopirkt. Es savu lopbarību pārdodu cilvēkiem, kuri ir gatavi par to maksāt.
Sep 22 16:50 [info]mapats:
Horvātijas prezidents saka: " Mēs esam pietiekami vakcinēti(50%), vairāk nebūs nekādas vakcinēšanas."

https://www.bitchute.com/video/lybbHfg5joIO/
https://en.wikipedia.org/wiki/Zoran_Milanovi%C4%87
Sep 22 16:34 [info]adirred:
Paturpinot Kariņu
Latvijai vajadzētu straujāk iet uz priekšu, ar mazliet pretēju viedokli, nevis tikai klausīties zinātniekos. Ir jārīkojas paralēli. Jādod trešā doza. Un tiem, kas vēlas, jau nedēļu vēlāk - ceturtā doza.
Sep 22 16:25 [info]mlaumlaumlaumla:
kūciņa
pagājušajā nedēļā uztaisīju covid testu, sertifikātu nedabūju uz laboratorijas darbu neaizgāju.
Sarunāju, ka iešu citreiz.
Uztaisīju citu, dārgāku testu, sertifikātu nedabūju, uz laboratorijas darbu, kā izrādās, varēju iet arī ar parastu testu, kaut metodiķe teica - nē, nelaistu.
Esmu izbesījusies pati uz sevi. Kad man sāks interesēt lietas? Kā lai sev iemānu dzīvesziņas un gudrības, ja esmu mūžīgā malā stāvētāja.
I teica, ka viņš mani sauks par kūciņu reizēs, kad nolamāšos. Kūciņa izklausās kā cūciņa un kuce kopā savienotas, ha
Sep 22 15:57 [info]pe:
Chris Milic = Gifted Hater
Sep 22 15:22 [info]217:
adulting
Kad tu pavadi pusi dienas mēģinot izvēlēties jaunu elektrības un gāzes tarifu vai jaunu piegādes kompāniju...
Un tāpat nesaproti, ko darīt, jo vislētākais ir mainīgais tarifs šobrīd citā kompānijā, bet fonā ir UK enerģijas krīze, un nav skaidrs, vai cenas vēl kāps, vai jau ir uzkāpušas pietiekami augstu, jo vairākas piegādes kompānijas jau ir nobankrotējušas, un šī kompānija ir viena no tām, kas ir uz bankrota robežas, nākamais lētākais ir mainīgais šībrīža kompānijā, bet ļoti besī, ka viņi rēķinu izraksta un izlīdzināto maksājumu pārskata divreiz gadā, nevis vienreiz mēnesī, un sanāk tāpēc piemaksāt, kad izraksta rēķinu, ja par maz izlīdzinātajā maksājumā samaksāts. Savukārt, fiksētie tarifi ir gan dārgāki, gan viņiem ir arī līguma pārtraukšanas maksa, un tā ka mēs šeit, iespējams, nebūsim vairs nākamruden, ja izvēlamies fiksēto tarifu, tad būs jāmaksā 30 tugriki vien tāpēc, ka pārtrauksim līgumu pirms laika. Un ja cenas jau ir sasniegušas savu augstāko punktu, tad tomēr mainīgais tarifs izskatās lētāk un bez pārtraukšanas maksām. Bet tad atkal var domāt, ja tomēr pie mainīgā tarifa paliekam, vai riskēt un pāriet uz to gandrīz bankrotējušo Bulb, ko, tomēr, iespējams, nacionalizēs un izvilks, vai arī palikt pie debīlās šībrīža kompanijas. Vai varbūt pāriet uz citu kompāniju, kas nebesī un kurai ir fiksētais tarifs, bet nav pārtraukšanas maksas, bet toties pats tarifs ir dārgaks.
Un tā uz riņķi.
Parasti ir vieglāk, vnk izvēlies vislētāko fiksēto tarifu, bet šobrīd viņš neizskatas pievilcīgs galīgi, ņerr.
Sep 22 15:14 [info]neraate:
kādā es šodien biju šopingā! gandrīz nopirku sev melnu izejamu Piena ceļa kleitu, visu tādu maziem bļeskiem. par platu, prasījās jostu, tur tādas nebija. tad uzlaikoju feikās ādas kleitu ar kņopēm. derēja, bija smuki, bet noraustījos, ka pie katra šķaudiena/pielieciena/pietupiena tās paukšķēdamas nāks vaļā. dārgi gan jau nebija, humpalās uz svaru nedārgajā dienā. stāvu zemāk bija Aļika brīnumzeme. tur bija visas sezonas drēbes vienlaikus (bāc, aizmirsu paprasīt vai viņiem nav silikona peldcepures. peldkostīmus ieraudzīju, bet nesaslēdzās), izejamās satīna un papīra somiņas teātriem bija par 3 eiro. visādas citādas somas arī ļoti liela izvēle, visādās krāsiņās. ne ādas, toties gan ar bļeskiem un ķipa krokodilādas, gan gaumīgi un lakoniski. beidzot dabūju sīkiem jostas. sīkās saviem bikšturiem gandrīz par lielu, lielākus dabūjusi neesmu un fakultatīvi meklēju jau vismaz gadu, puika staigāja ar manu jostu, bet viņam par garu. beigās nopirku es četras jostas - divas viņam un divas viņām, visas tādas košas, ar puķītēm, kaut kādu nesaprotamo muļķudrošo aizdari vienu koši maigi rozā un otru violetu. un vēl tur bija smaržas un pufaikas un nedārgas feikādas jaciņas un visādi saimniecībai derīgi štrunti. ja to, kāpēc vajadzīgas mazas aizkniedējamas somiņas no feikās kažokādas (mīkstas kā sapnis) ar zaķa austiņām vai pusapaļa mugurene no gliteriem ar stāvām zaķa ausīm es saprotu, tad to, kā var iedomāties uzražot zelta (!!) vaskadrānu ar sarkanām rozēm (!) un bļeskiem (!) man iztēles pietrūka. nu nekas, toties ķīniešim nepietrūka, jo tur pie visādiem tiešām dekoratīviem (tostarp bezgaumīgiem) sūdiņiem bija arī place mat (kā tas štrunts ir latviski?) ar bļeskiem un kristāliņiem un tie, kas bija nelieli kvadrāta un gar visu malu četrkantīgi plakani kristāliņi (2,20 gab, prikiņ) sudrabaini pelēkā krāsā pat bija ok, un smuki, tikai es nevaru iedomāties kā to tā gaumīgi saskaņot ar visu pārējo. kopējais iespaids bija tāds, ka iznākusi es elsu, jo manas maņas bija pārbāgātinājušās. speciāli braukt nez vai vērts, bet ja darīšanas pie Āgenskalna tirgus, tad to, kas trīsstāvu mājā ar Kilomax pretī kebabu kioskam, otrajā stāvā, der iečekot. laba vieta, kur iet ja vajag smukus noderīgus štruntus dāvanai sīkām dāmītēm. bija jau tur arī visādas vienkāršas, klasiskas, garlaicīgas vai gaumīgas lietas, nu tur parastas trikotāžas jaciņas, biroja kleitas, žaketes, vilnas hūtes (dāmām, smuku sarkanu uzlaikoju, 6, eiro, bet nevarēju izdomāt vai man vajag un atstāju veikalā), bet tās necili pīpēja stūrītī
Sep 22 15:05 [info]virginia_rabbit:
"Skaista seja, iespējams, ir vienīgā vieta, kur atrodama patiesa klusēšana. Raksturs iezīmē cilvēka sejā nepateiktos vārdus, nekā neīstenotos nodomus; dzīvnieka seja vienmēr atrodas uz runāšanas robežas; bet cilvēka skaistums atver seju klusēšanai. "
Agambens

(es gan nepiekrītu par dzīvniekiem - t.i. suņi varbūt izskatās, it kā gribētu kaut ko teikt, bet kaķīši... iemieso vispilnīgāko klusēšanas formu)
Sep 22 15:05 [info]adirred:
Kr
Latvijā vajag ieviest OMD.
Sep 22 14:18 [info]piene_ne:
varbūt jāatsāk rakstīt.
manā dzīvē arvien mazāk latviešu valodas, man tās pietrūkst.
varbūt jāatsāk arī lasīt.
Sep 22 14:07 [info]ingmers:
mels
Es gribētu mūžīgi dzīvot melos.
Sep 22 14:02 [info]piecis:
Dāmas piezemēšana
Ejam ar J un E pastaigā. Mūsu ciems ir pilnībā izmiris, jo vietējie tādu lepnību kā pastaigas bezjēgā atļaujas tikai tad, ja ir kāda jēga, piemēram, uz mazdārziņu aizčāpot. Attiecīgi, cilvēku nav, var mierīgi drasēt riņķī. Tomēr, daži iebraucēji vēl aizķērušies, pa promenādi pretī peld dāma labākajos gados, pavadā vedot suņa izstrādājumu (lielāku par čihuahu, mazāku par vāveri). E jau ir izaudzināts, ka suns sākas izmērā ap celi, divdomīgi nosmīkņā, bet cieš klusu un pamāj dāmai ar galvu. Es pieklājīgi pasveicinu, saņemu pieklājīgu, bet iedomīgu "Sveiki!" pretī. Savukārt, J, ieraudzījis kaut ko kustīgu, sastingst. Kundze manāmi izstiepjas, mugura iztaisnojas, pavadu turošai rokai mazais pirkstiņš tiek atšauts, visa tāda lepna, suns arī sāk tipināt uz mininagugaliem. J skatās, skatās, kādas 10 sekundes analizē redzēto, paceļ roku, izstiepj pirkstu un lepni paziņo: "Zaķis".
Turpmāko skatu varēja salīdzināt ar to, kā izpūšas balons. Aizlidoja ātri.
Sep 22 13:25 [info]pe:
brāļi

Sep 22 13:23 [info]pavisam:
jo-ho-hoo un pudele ruma!!!
Šogad atkal būs bulta

Un pašā helovīnā!!!

Ejam?

Sep 22 13:08 [info]pe:
izskatās patiešām negaršīgi
Sep 22 12:56 [info]pikaso_:
ķermenis ir kā tāds velns - iedod mazo pirkstiņu, norīs visu pašu.

masāža tagad šo izkustinājusi, izvilkusi savilkumus, iedevusi vēl nebijušu vai senaizmirstu brīvību, nu tik šis sāk prasīt vēl čupu lietas, kuras līdz šim esmu ļoti veiksmīgi ignorējusi un nolikusi malā kā neeksistējošas.

paldies vējamāt. man jaunas problēmas vajadzēja, jā.
Sep 22 12:48 [info]zivs:
atvainojos cibiņiem, kuri man ir dārgi. jau esmu teicis, kad kvass, es vnk nelasu leitest - nav laika. ir mūzika, jāraksta pašam, domas, miegs. atkarībā no kodiena ilguma, uzrādās 400-700 unread. rss feed rāda apm 5 mēnešu ierakstus, ne pēd 50, kā tradicionāli leitesti.
prāts atgriezīsies tikai dienas 3 pēc full stop, un tad gribēšu leitest. tas nav iespējams visus paspēt, lasīšu tikai savus favorītus. es jūs mīlu
Sep 22 12:46 [info]zin:
At 8:20PM this evening
The beginning of astronomical autumn :(
Sep 22 12:42 [info]zivs:
nē, tā nav strādāšana. prāts domā tikai to, ka tūlīt vīns beigsies. tā ir reāla laika zaudēšana, klients nojauš, kas ar mani notiek, vēl nav rakstījis, bet nākamā vēstule var arī būt ļoti nelabvēlīga man. esmu pilnīgās auzās dēļ savas atkarības, bet zinu kā mani atlaidīs stiprais. cerams, ne klients no labiem darbiem.
eju

(tas bija ieraksts pirms stundas. tā steidzos, ka nenospiedu gala pogu)
Sep 22 12:41 [info]zivs:
vsp man ctulhu patīk. nav dirsējs, neslēpjas, ir pilnībā pārliecināts par savu viedokli. nesakrīt ar manu. nu un? un ir cibas brends
Sep 22 12:28 [info]modris:
Hello World
Odds Increase that SARS CoV-2 was Lab Made
Sep 22 12:26 [info]pishjaanis:
Manu prātu pārņēmis eksistenciāls jautājums: Kā kikerigoriski pareizi karot internetā?
Sep 22 11:32 [info]missalise:
Man ir tik mīļa mamma. Ar saviem stiķiem un niķiem reizēm, protams. Bet tik mīļa. Paldies Dieviņam, ka viņa man ir tieši tāda, kāda viņa ir. Kamēr viņai bija tās veselības problēmas, viņai bija pazudis, bet nu atkal ir atgriezies tas, kas viņā ir pats brīnišķīgākais - pozitīvisms un tāda mūžīgā jauneklība. Man patīk mūžam jauni cilvēki. Nevis infantili, bet mūžam jauni. Tādi, kas mācās kaut ko jaunu, tādi, kuri ir drosmīgi un kaut ko maina savās dzīvēs. Tādi, kuri saņemas pārvarēt rutīnu un parādīt sevi pasaulei. Ir daudzas lietas, kurās es gribētu būt līdzīga savai mammai.
Pozitīvismā, mūžīgajā jauneklībā, zinātkārē, empātijā, dzelzs gribā un cīnītāja garā - kas varbūt uzreiz nav redzami, bet tad, kad ir jārisina patiešām nopietni jautājumi - parādās un ir. Un dzīvošanā saskaņā ar savu sirdsapziņu.
Sep 22 11:31 [info]ingmars:
acu masks
Kad nāks acu vīrusa pandēmija, mēs valkāsim acu maskas.
Sep 22 11:27 [info]f3:
sausā tulete
Sep 22 11:27 [info]f3:
īlona maska kosmosa kuģī radās problēma ar tualeti. turpmāk visos īlona maska kosmosa kuģos būs tikai sausās tualetes.
Sep 22 10:57 [info]zivs:
protams. 5 min izvērtās saldā vairāk kā stundā miega. atnāca mammas aprūpētājs, drausmīgi uzvilka. viņam jāvakcinējas vai zaudēs darbu.
ja mani piespiedīs vakcinēties, kas varētu notikt tikai drakoniskos noteikumos, jo es jau tāpat neeju ārā gandrīz, nodrukāšu krekliņu ko vilkt pāri ziemas apģērbam "esmu vakcinējies. ar āmuru pa galvu, kas mani piespieda", un deru, kļūšu nenormāli agresīvs, ceru nerakstīt draudus amatpersonām. dzerot 10 dienas, smadzenes ir ķīselis. gan izdomātu ko mazāk agresīvu, bet daudz jaudīgāku. jau esmu nēsājis sevis veidotu krekliņu "beidz badoties. nogriez Šķēli" tas bija gaumīgi, jo viss bija lielajos burtos, uzvārds nebija atsevišķi izcelts.

jāver vaļā redbull. pēdējā iespēja turpināt strādāt. sākas shake and brake. vīns kļuvis aizdomīgi maz

un neesmu follija cepure, 5g, bili geitsi, antivaxeris. tas ir vnk terors, cilvēku sagatavošana pārvēršanai lopos. sākums kaut kam lielākam. gala mērķis ir zvēra skaitlis
Sep 22 10:40 [info]zazis:
Biju uz haļavno peldēšanas treniņu. Lieliski, atkal pilna galva ar jaunām lietām par kurām jādomā. Peldēšana ir viena sasodīta raķešzinātne.
Strpct, šobrīd visos lielajos baseinos ir haļavnie treniņi, katru dienu. Aizej un pamācies peldēt, štirī. Šodien bijām veseli 3 haļavšiki.

https://swimming.lv/esn/#1632142240222-f34b4b92-f30f
Sep 22 10:38 [info]ne:
aizstāvēja savu zemi no nekrofīliem
Sep 22 10:34 [info]ne:
cīnījās par savu zemi ar nagiem un zobiem kā lamatās notverts zvērs
Sep 22 10:33 [info]ne:
jāapstiprina kvests
Sep 22 10:23 [info]daria:
Sapņoju, ka meklēju darbu un eju cauri tādai pašai 5 interviju dienai kā pēdējo reizi, kad intervējos, tikai šoreiz 5 dažādu sarunu vietā intervējos milzīgā zālē un visi pieci intervētāji sēdēja zāles vidū/beigās un rādīja uz mani ar pirkstiem un smējās, jo es nedzirdēju jautājumus un es stāvēju pie tāfeles un mēģināju uzrakstīt binary search rust’ā (nē, es nezinu rust’u un nē, es vēl nemeklēju darbu)
Sep 22 10:11 [info]missalise:
Mīļās cibiņas, vai Jūs esat izveikušas tādu procedūru kā skropstu laminēšana? Ja jā, varbūt Jūs varat ieteikt kādu labu meistari - vēlams kaut kur Rīgas centrā vai Čiekurkalna - Teikas galā? Un cik tāda procedūra Jums izmaksāja?
Sep 22 09:25 [info]teevs:
Vakar tiku uzmodināts ar satrauktu seju un tekstu, ka mūsu bērnam esot korōna.
Tas viss sākās pagājušonedēļ, kad bērns pirmdienā un trešdienā tika aizvests uz vieglatlētikas treniņu. Ārā. Tā kā nebijām vēl izlēmuši, būs regulāra iešana, vai nebūs, nebijām reģistrējušies. Nogalē piereģistrējām, apmaksājām, svētdienas vakarā saņemam ziņu, ka treniņi atcelti, jo viens sīcis esot kovidnieks. Pagājusi gandrīz nedēļa. Mūsējais ir bijis uz BD un tusiņiem. Un nu ir puņķains un klepo. Par puņķiem un klepu bija doma, ka no BD, jo tur pāris sīču arī tādi paši bija, kā jau parasti. Mammucis nopirka kautkādus testus un no rīta notestējusi. KORŌNA! Sāku lasīt, ka testam selektivitāte esot pie 100% (no 382 testētajiem), bet ir iespēja, ka reaģē uz ko citu arī. Manā skatījumā, abi sīča testi izskatās precīzi tādi paši, kā muterītes kontrōltests. Zinu, ka slienas ātrie testi ir lopā neprecīzi, tādēļ īpaši nepanikoju.
Labi, zvans ārstam, šis pieraksta uz PCR testu, darbs atceļas, tusējam pa mājām. Šonakt saņēmām PCR rezultātus - nav nekāda kroņa, ir vienkārši puņķu pilna galva.
Sep 22 08:59 [info]krii:
Haijams pilnmēnesī un rudens ekvinokcijā runā ar sevi un cilvēci
خیام زمانه از کسی دارد ننگً
کو در غم ایام نشیند دلتنگً
می خور تو آبگینه با نالهٔ چنگً
زان پیش که آبگینه آین بر سنگً

Haijam, laikmetam kauns ir par to,
Kurš sēd, skumdams par laikiem, ko piedzīvo.
Dzer vīnu no kristāla kausa, čangam* vaidot,
Līdz kauss pret akmeni sasitīsies.**

* Čangs - mūzikas instruments, kā noprotu, stīgu.
** Prof. Ļeonovs apgalvo, ka "kauss pret akmeni sasitīsies" persiešu dzejā esot metafora nāves stundai.
Sep 22 08:44 [info]pavisam:
Segu rīts
- Pupa celies!
- Nnnnē... Man nav jāceļas!
- Tev lekcija!
- Nu tas nav tā, ka jāceļas!
- Bet ir segu rīts un māsa tūliņ ieņems labo vietu!
Kāju rīboņa, segu švīkstoņa, nagu skrapstēšana un dīvānā ir divi izspūruši matu ērkuļi, segu mākonis un suns pa virsu.

Tālāk ir My Little Pony, brokastošana un kafijošana segās. Bonusā pieprasītas Sīka skolas suliņas ar salmiņiem.

Un kā jūs padarāt pretīgus rudens rītus par ciešamiem?
Sep 22 08:40 [info]bauda:
Pirmoreiz mēģināju atvērt Telos telefonā. Atvērās tikai logoss un sociālo tīklu ikoniņas, pārējais -- balts kā dūjas pavēdere. Nav vērts, nav vērts -- ķērc apziņā krauklis -- atver labāk Satori

Sep 22 08:23 [info]gnidrologs:
key to understanding vaxxophiles

Sep 22 08:00 [info]zivs:
izrāvu sevi aiz matiem, uzzīmēju vienu ikonu, un nah vajag pārtraukumu. vēl palikušas četras. gultiņa 5 min. besīgi sarežģīti. gaidu, kad iepērs xanax, sertralīns, vīns. redbull palicis viens. pēc 10 min jau var atnākt epasts. jāuzzīme vēl viena, lai redz, ka drīz viss būs.
gultiņa. trīceklis. šoreiz nervu sistēma saka "nah". mīļā sedziņa. labi, jābeidz muldēt. viss uz minūtēm. plakstiņi smagi
Sep 22 06:51 [info]zivs:
es strādāšu. vairs nav fun, pamosties 5os, padomāt pizģec, es taču esmu nogulējis gandrīz visu nakti, un atlikt ik pa pusstundai. man šis klients jau 1x piedeva, un atgriezās, jo vnk ļoti labi strādāju, kad strādāju.
reāls destrojs ir būt gultiņā. legālas vielas biezā slānī, un vēl 11 min. es izraušu sevi nah no matrača aiz matiem.
9 minūtes
Sep 22 01:01 [info]misene:
Sep 22 00:21 [info]prtg:
Casino Royale (1954)
Sep 22 00:01 [info]virginia_rabbit:
vakar meklēju savu otru spilvenu. Ingmārs man iedeva citu, un es teicu, ka tas neder, jo man ir vajadzīgs savs otrs spilvens, bet viņš atcirta, ka Lakāna spilvenu nemeklēs
Sep 21 23:32 [info]psihs:
sonethimes while chanting I find a defult setting
https://www.youtube.com/watch?v=TvoVuOC_KKE&t=291s
Sep 21 23:22 [info]neraate:
Drusciņ rastroilas. Ieguglēju mātesmāti un ko es atrodu?! Ģeneoloģijas saitā visi mani radu raksti. Vectēvam nāves cēlonis norādīts slimība, viņa otrajai sievai diezgan precīza info. Ok, man uzvārds drusku nepareizs, toties tāds pats kā bērniem. No tiem gan vienam vārdu rada nav atcerējies. Diez kuram nav bijis slinkums :D labi vēl, ka no soc.tīkliem nav paņēmuši vecas nesmukas bildes, par to paldies.
Sep 21 23:20 [info]maigs:
par ausīm 2
kamēr ar E. vazājāmies arhitektūras pastaigā pa Cīrihi, sākām kaut kādā sakarā svilpot. es teicu, ka laikam man jāsamierinās ar kaut kādām lietām, kas nekad ar mani nenotiks (lasi: ceļi atslābuši uz zemes, drēbnieka (?) asanā vai skaļā svilpšana ar diviem pirkstiem mutē). E. man teica, ka nav ko čīkstēt, šis esot bērnībā divas dienas trenējies pēc video noskatīšanās un voilā, amats rokā. demonstrē, nu tur nesanāk pirmās trīs reizes, paklusa, spelga elpa uz āru, šņāciens, sārta seja. ar trešo reizi sanāk, es applaudēju un spiedzu kā maza meitene. "man tas liekas baigi seksīgi, ja kulturāli un inteleğenti cilvēki šito māk"

vadzi, E. sāk klāstīt teoriju, rāda pirkstu pozīciju, kas jādara ar mēli, kā jāsaspiež lūpas, es pussmiedamās kaut ko ākstos pakaļ, mēğinot pusnosiekalotā pusdūrē, ar jau rožainu seju un tad pēkšńi (!!!), dāmas un kungi, nepagāja ne piecas minūtes un no manis izvēlās skaļš, griežains svilpis! es aiz pārsteiguma ne tikai iepletu acis, man mute atžāvās, siekalaina pusdūre pārvērtās par plaukstu un sieviete 10m priekšā atskatījās dusmīgi uz E.

fast forward 10 minūtes uz priekšu, seja sarkana, sāp galva, jo es tik pūšu un pūšu, un puse sanāk, es joprojām neticu savām ausīm, jo zem tilta, nostāk no publikas, bet man jau sanāk skaļāk un iespaidīgāk nekā E.

stundu vēlāk es svelpju pa visu tukšo ielu, skatos, lai tik cilvēku nav apkārt un E. atzīst, ka lūk, es tagad jau labāk par viņu māku.

kāda ir stāsta morāle draugi? ja tu klausies un ja tev labi pastāsta/parāda, tad nu var gadīties, ka arī sanāk. momentāli

za-je-bis
!
Sep 21 23:02 [info]modris:
.
Sep 21 22:17 [info]slepkava:
Lielākā daļa cilvēku spēj saprast kompjūterspēles, daži atslābinās, daži saniknojās, nu kā kuram. Un tad ir tabuliņu džeki, kas spēlē tabuliņas. Kriminālākie ir tie, kas spēlē futbola menedžerus un gūst baudu. Viņi skatās pornofilmas un gūst baudu titros, jo iepriekšējā porno filmā, kur titros bija Tinto Brass neguva skaitliski tik daudz ienākumus. Vēl vairāk nesaprotu, kas to dara, kas ir veiksmīgi grāmatveži.
Sep 21 22:13 [info]yulungu:
Šovakar es sapratu Bināro skaitīšanas sistēmu.

Esmu totālā sajūsmā.
Sep 21 21:56 [info]ziga:
uzrīkoju reizēm jaunu svaigu virtuālo mašīnu, atveru yt kādu video, un pavelku diedziņu no nākamās un nākamās un aiznākamās rekomendācijas. Daži soļi the algoritmā ar sākumu no tukšas baltas lapas.
Sep 21 20:28 [info]fedrs:
Šodien darbā palūdzām ieslēgt lokālo apkuri. Pēc kāda laika gaiteņa galā atskanējā blīkšķi, čīkstoņa, klaudzieni, un gaisā kļuva samanāms sen aizmirstais bet tik pazīstamais degošu granulu dūms. Vēl pēc kāda laika birojs atplauka smaidos, tika novilkti mēteļi, sāka spŗēgāt dzīvespriecīgas sarunas. Kādā brīdī, kad, piecēlies izlocīt kājas, piegāju pie loga, nevilšus uzliku roku radiatora. Tas bija ledusauksts. Izrādās apkures katls bija pārāk dūmojis, tāpēc izslēgts, un apkures sezonas sākums atlikt līdz labākiem laikiem.
Tā, lūk, darbojas placebo.
Sep 21 19:43 [info]zivs:
Joy Division jau sēzōt nočurātā bikšu priekšā. man nav kauns. pirms divām dienām biju pilnīgi apmīzies un vāļājos slapjās Lauras biksēs virtuvē.
esmu apmēram vienā miesasbūvē ar G un L. es bieži valkāju viņu apģērbu. dzerot arī vēders nokrītās un esmu fit. kalsns džekiņš

Joy Division
Sep 21 19:15 [info]zivs:
mamma neklausās nevienu no maniem viedokļiem, kas netbilst viņas priekšstatiem, sūda kreiso kristiešu priekšstatiem. uzgriež radio uz max. viņa redz, bet baidās. pilnīgs reliģisks fanātisms. kad es laikos, kad cienīju amfetamīnu, ar viņu runāju apšņaucies pāris h pa tel, viņa ļoti daudz spēja piedalīties gudrās domās, mani šokēja - pilnīgi atvērts prāts, bet man esot skaidrā - nē. reliģija var būt prātu aptumšojoša, kreisā reliģija. amfetamīns atverošs. ne visiem - daži aiziet azartspēlēs, maukās. man paveicās - tikai māksla un atklāsmes. aizliegtās narkotikas man ir vnm tikai prātu atverošas
Sep 21 18:53 [info]zivs:
zinu, ka mani ieraksti ir trash,bet nirvana,
Rape me, rape me my friend
tagad vajag mīzt, jau sāku čurāt biksēs, nevarēju atrauties no mūzikas
Sep 21 18:33 [info]psihs:
FIRE!!!!!!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=OAAJ7cZbKs0
Sep 21 18:30 [info]virginia_rabbit:
simo: meitenes šodien par mani smējās, jo man ir melna jaka, un pēc tam mani apgāza
e: tad jāsaka audzinātājai
simo: audzinātāja teica "man nav ieteikumu"
e: kas ir ieteikumi?
simo: tie, kas izplatās ar skaņas viļņiem
Sep 21 18:25 [info]zivs:
esmu tik ļoti svētīts. man ir viss. depresija, bez kuras esmu nulle. Dieva dāvanas. man ir reāli viss. es paceļu augstu savas puņķojošās nāsis.

es varu aizrakstīt klientam, kuru cienu, kā ar mani ir un saņemt akceptu.
bļeģ, kā var te neredzēt Dievu. Dievs mira pie krusta, par mums. manī ir pilnīga mīlestība. es pieņemu un mīlu, lai arī lecos. Viņš dod visu. VISU labo

Nirvana
Sep 21 18:19 [info]gnidrolops:
Ej dirst Ingmer! Manu dīvānpiršanu tev nepārspēt!
Sep 21 17:54 [info]zivs:
kāds gan alkomens ir strādātājs? david bowie, pār lūpu nolijis vīns, smagi plakstiņi. to visu es piesaucu, lai atcerētos, un kādreiz būtu brīvs. nu tikai ne no David Bowie

make me babe, make me - know you really care. es vnk sabrūku bez tevis. tas ir tikai laiks, bet es vairs nevaru. man būs pacietība vēl. man tā būs vnm
(es drebu. nākamo yt piedāvā nirvana. ir ok. man reāli nav prob iet bojā jebkurā no veidiem - ir cilvēks kurš saurba sevi galvā 7 reizes. man to nevajag. esmu mīzējs. izkrist no 8. stāva ir riskanti - var palikt ratiņkrēslā. man ir totāli vienalga par naudu. esmu jau atteicies cīnīties, bet es cīnīšos, vnk strādāšu vēl šodien. pohui, man trīc rokas, ne no bailēm. es vnk nevienu tā neesmu mīlējis. es tikai iedomājos, ka tevi mīlu. man patīk sekrēti, kas līst no nāsīm pāri lūpām. cik pretīgi. es iešautu sev galvā, ja man būtu ierocis - tur nav pat jākāpj pāri malai, kas ir reāls mīziens)

tur neko nevar darīt, tev ir jābūt tur, man šeit
Sep 21 17:48 [info]extranjero:
Sep 21 17:46 [info]saccharomyces:
"A process cannot be understood by stopping it. Understanding must move with the flow of the process, must join and flow with it."
Sep 21 17:15 [info]ingmers:
pirdienu pote
Vai pote pret pirdieniem jau izgudrota? Man, lūdzu, piecas devas, jo mani šobrīd ļoti moka pirdieni.
Sep 21 17:15 [info]bauda:
Zvēra skaitlis
Man vispār zvēra skaitlis speciāli ir visos pinkodos, jo tas ir cilvēka skaitlis un es negribu laist garām izdevību ne pirkt, ne pārdot.

Sep 21 17:13 [info]ingmars:
pirdieni
Ko jūs darāt, kad jums nāk pirdieni?
Sep 21 17:13 [info]formica:
Beating COVID, one citizen at a time
https://twitter.com/aginnt/status/1439340220902637570

https://youtu.be/9wpgWMVwMEs?t=237

#coup
Sep 21 17:06 [info]ingmers:
zv
Es gribētu nēsāt zvēra vārdu vai viņa vārda skaitli.
Sep 21 17:00 [info]zivs:
šķiet, stundu runāju ar bērnu pa tel. es viņam katrā sarunā, tikšanās reizē ceļu viņa pašapziņu, ne melojot. mācu prātu. mans tētis, viņam piedodu, man pat pateica, ka varēju nebūt, ja viņš būtu izvēlējies. dirsa tā savam bērnam teikt, bet piedodu un lūdzu par viņu ~1000 naktis pēc viņa suicīda. tāds dīls bija ar Dievu, bet ar Dievu dīli nenotiek, tas viss manā prātā.

bērns pārbijās un nolika klausuli. negribēja vairāk dzirdēt, ka atbalstu viņa iespējamo vax, bet tikai ne zvēra skaitli, kas var notikt pēc gadiem. esmu gatavs nogalināt, ja man mēģinātu ar varu injicēt zvēra skaitli. reāli ar āmuru pilnā spēkā pa deniņiem. tā normāli es aizietu dzīvot mežā, vai kādā kopienā, kur vēl tādi muļķīši būtu savākušies sev audzēt labību.
bērns nobijās

oi, ctulhu par laimi ir holostoi patron. nereālāks sūds, kas ir tukšums, ko viņš nes, nav redzēts
Sep 21 16:45 [info]extranjero:
Austrālijā tagad ir nemieri. Tas jau bija sagaidāms. Valdības politika bija tik nesaprātīga, ka pat ļoti paklausīgiem cilvēkiem pamazām sāk piegriezties. Es joprojām atceros to gadījumu, kad policija aizliedza cilvēkiem savvaļā meklēt noklīdušu autistisku bērnu. Jau toreiz nebija nekāda pamata domāt, ka ārtelpās, turklāt ieturot lielu distanci, bija jebkādi inficēšanās riski. Bērnu policija vēlāk atrada mirušu, bet nekāda atvainošanās nesekoja.

Arī šobrīd valdība joprojām nesaprot, ka riski ir iekštelpās nevis ārā. Šī valdība jau pamazām no totalitāras pāraug fašistiskā, aizliedzot jebkādus protestus, un policija ir faktiski mazu bērnu slepkavas. Jā, varbūt šie ierobežojumi ļaus kādam jau uz nāves gultas guļošam nomirt dažus mēnešus vēlāk.
Sep 21 16:43 [info]pe:
Alise Haijama, she can't keep getting away with it!
Sep 21 16:42 [info]pe:
Sociālajos tīklos ievērību guvis video, kurā redzams Madonas novada domes deputāts Māris Olte (LZS/LRA) jauniešu kompānijā šņaucam baltu pulverveida vielu. Olte nenoliedz, ka video redzamais cilvēks patiešām ir viņš pats, taču notikušo raksturo kā "muļķīgu neuzmanību" un noliedz, ka tās būtu bijušas narkotikas.

Video savā "Instagram" kā stāstiņu, kas pazūd 24 stundu laikā, ievietojusi kompānijas dalībniece Alise Haijima.
Sep 21 16:40 [info]ne:
cīnījās par savu zemi
Sep 21 16:25 [info]ingmars:
žp
Žēlsirdīgais policists.
Sep 21 16:24 [info]f3:
Vaicāts, kāpēc vardarbībā cietušo sievieti nevarēja nogādāt kādā Liepājas pašvaldības sociālajā centrā, Kupičs atbildēja, ka Flotes ielā gan atrodas nakts patversme, taču tajā sievietei nāktos telpu dalīt ar vairākiem cilvēkiem, no kuriem daļa ir bezpajumtnieki.

"Ja ir skaidrs, ka cilvēkam ir laba ģimenes situācija, bet uz šo brīdi nav labi, tad es nezinu, vai cilvēks gribētu tur iet. Ja gribas salīdzinoši labus apstākļus, tad es nezinu, kur šādam cilvēkam iet," sacīja Kupičs.
Sep 21 15:57 [info]pe:
toxic zoomer coomer culture
Sep 21 15:49 [info]zivs:
es nevaru pastrādāt. viņa ar mani nerunā. es vairs nezinu, kas patiesībā ir ar mums. viņai ir pamatots iemesls ar mani nerunāt. ciba nekad nav domāta to atklāt. es vnk nezinu. bet viņa joprojām ģenerē man spēku.

es tevi ļoti ļoti mīlu. google skaitlī mīlu
Sep 21 15:33 [info]mr_doom:
... sīkums, bet patīkami
Sep 21 15:10 [info]windrider:
“US no longer has any great interest in the outdated behemoth that is Nato. Nor does it harbour any particular loyalty to those who have stood by its side.”

Diezgan skaļi teikts. It sevišķi, ja to publicē BBC nevis kāds margināls portāls. Avots:https://www.bbc.com/news/world-europe-58614229

Vispār šī Lielbritānijas, Austrālijas un ASV alianses un Francijas uzmetiena ģeopolitiskā nozīme vēl nav pilnībā novērtējama. Latvijas pīļu dīķī arī reti kuru interesē ko tur lielvaras izlēmušas otrā pasaules malā. Žēl, ilgtermiņā tas var ietekmēt arī mūsu dzīvi.
Sep 21 14:59 [info]sirualsirual:
Ekstravaganta problēma: "Why is it that all men who have become outstanding in philosophy, statesmanship, poetry or the arts are melancholic ...? [..] the melancholic are usually lustful. For sexual excitement is due to breath. The penis proves this, as it quickly increases from small to large by inflation. [..] those with whom this temperament exists by nature, at once develop various types of character, differing according to their different temperaments ; those for instance in whom the bile is considerable and cold become sluggish and stupid, while those with whom it is excessive and hot become mad, clever or amorous and easily moved to passion and desire, and some become more talkative. But many, because this heat is near to the seat of the mind, are affected by the diseases of madness or frenzy, which accounts for the Sibyls, soothsayers, and all inspired persons, when their condition is due not to disease but to a natural mixture. Maracus, the Syracusan, was an even better poet when he was mad. But those with whom the excessive heat has sunk to a moderate amount are melancholic, though more intelligent and less eccentric, but they are superior to the rest of the world in many ways, some in education, some in the arts and others again in statesmanship."
Sep 21 14:38 [info]virginia_rabbit:
mamma, vai cilvēkus var nohipnotizēt ar pasakām?
Sep 21 14:28 [info]zivs:
mēsls, ko tagad rakstu, vajag, jo beidzot redbull un pilnīga adobe sekos. arī gudri teksti klientam, lai saprot, ka nebūs pievilta.

tas ir norm, ja tevi mēģina iekaustīt, un es tikai aizsedzos, nekad nesitu pretī? pēdējos kopā esošos gadus vnk pazemo max, parauj krēslā aiz apkakles un izlej uz muguras litru kefīra. es sāku jau negribēt dzīvot tad. es atradu darbu un sāku nest mājās naudu. tas viņu izbesīja vēl vairāk. nekādas viņas noliktās 3L alkohola burkas manā gultas pusē vairs nelīdzēja. Gunta, mīļā Gunta. tas ir sadomazo - tas kas man jau tagad ir asinīs. nu jā. iztērējusi uz mani viņa ir tūkstošus, ļoti daudz, un acīmredzot nav saņēmusi, ko gribējusi. pisties gan mums labi patika. viņas orgasmu skatiens mani drusku biedēja - likās viņa redz spoku, un traki kliedza dažkārt. ārkārtīgi kniebjama sieviete. par citām neteikšu - var noģībt no balss vien
Sep 21 14:12 [info]neraate:
Lieku rītdienas 'randiņam' papīrus. Trīcu kā apšu lapa

Pilnai laimei atcerējos, ka sapnī (nezinu - diendusas vai naktī) vēl pēdējiem spēkiem norāvu no sejas masku un ķērcu 'ja viņš mani nozūmēs, es viņam spokošos randiņā un visas beibes aizbiedēšu, viņam mūžam seksa nebūs, tā arī pasakiet!' un esmu diezgan šausmās par šādu lāstu. Visos aspektos
:D
Sep 21 14:04 [info]watt:
"Andreas Gassen, head of the National Association of Statutory Health Insurance Physicians (Kassenärztlichen Bundesvereinigung), a powerful association representing German doctors, caused a stir Friday when he proposed lifting all corona restrictions on October 30." (nosaucot to Freedom Day)

Protams, visi iespējamie virtue signalētāji tagad brēc "pret", nu skaidra lieta. Bet ir taču ideja!
Sep 21 13:54 [info]begemots:
Skynet -1
Principā sapratu, ka pirmie faktiskie ikdienas kiborgi būs diabētiķi.

Proti, ja mēs definējam kiborgu kā kaut ko tādu, kas organismu sakombinē ar mehāniku, lai uzlabotu kādu cilvēka esošo funkciju, vai izveidotu jaunu -- nevis tikai mēģinātu atjaunot kaut ko zaudētu, kā gadījumā ar protēzēm.

Jo diabētiķiem organisms neizstrādā insulīnu (kas nepieciešams gan, lai justu izsalkumu, gan, lai apēstais tiktu izmantots).

Līdz ar to, tikko mums būs praktisks, ikdienišķs zemādas čips, kas ražos insulīnu un pados to organismam, kad vajag -- un, ko varēs regulēt arī pats -- tā diabētiķi būs spēruši soli aiz organisma funkcijas atjaunošanas (ko lielā mērā dara tagad) un nonāks priekšā pārējai cilvēcei.

Jo varēs pateikt savam organismam -- tā, šodien es neko daudz nedarīšu -- samazini man insulīna ražošanu. Un, hrjasj, nejutīs izsalkumu.

Tas, ko diabētiķi patlaban dara ar šļircēšanu un pirksta dūrienu mērīšanu sanāks kopā un radīs biomehānisku, cilvēka kontrolējamu vadības bloku, kas aizstās esošo organisma Langerhansa saliņu darīto -- uzlabojot to.
Sep 21 13:28 [info]garamgajejs:
[T]he key point here is that a tacit naturalization of the household, and consequent neglect of inequalities both within and between actual households, is a pervasive confounding error in political philosophy. It invites perennial, dead-end debates between negative and positive concepts of “liberty,” to borrow Isaiah Berlin's terminology. Rarely does it raise explicit consideration of the tenets of private property law that underwrite the idea of legal personhood and “potential” (or life chances) implicit in both concepts of liberty. This error sets the racialized (and gendered) limits on presumptions of destiny and reckonings of justice through the course of the pandemic.
...
Even leaving aside that what is confirmed today of infection rates may not be true tomorrow, and the impact of preventative measures, epidemiology's reliance on nationalist methods of classification—the endemic, epidemic and pandemic, and concept of community transmission—encourages the mistaken view that these are quantitative indices. They are, however, qualitative categories associated with divergent system of national and global health governance. Epidemiology, as the statistical branch of medicine, has certainly altered its methods over a century, but it still mathematically encodes a border or limit through formulated delineations of variables, constants, and spaces of equivalence.
...
The broader answer to why the quarantine has assumed a central role is that its epistemology aligns with the resurgence of ethnonationalism, the far Right and conservative jurisprudence—all of which turn on categorical reasoning, some explicitly in deference to Natural Law. Neoliberalism never represented the eclipse of territoriality. Instead, neoliberalism conserved and reconfigured an oikonomic division between private, “self-regulated” governance and authoritarian control over the movements of populations. With the pandemic, the conditioning of life chances by assets and inherited wealth across that oikonomic division is grimly unambiguous. The pandemic calls for better than the rehearsal of rival positions within economic liberalism or the categorical fatalism of Natural Law.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7472067/
Sep 21 13:27 [info]lidonis:
Mana problēma un tā ir ļoti liela, ir tā, ka mana dzīve šobrīd diemžēl sastāv no darba visas dienas garumā, suņa izvešanas pakakāt un soc tīkliem pa brīviem brīžiem. Nav nekādu "interešu pulciņu", kur būtu iespēja komunicēt ar NORMĀLIEM cilvēkiem. Draugus redzu 2 x mēnesī, vīra man nav (b@ļa), vienkārši nav ar ko normāli parunāties. Tāpēc meklēju komunikāciju soc tīklos. Un tur es iedzīvojos nervu tikos. Jo tur dominē vieni idiotu ieraksti - attēls ar aku vaļā uz ielas, ārā nāk garaiņi - komentārs - tiek izplatīts kovids. Tēma - paketes meitenēm - komentāri - kas tad meitenēm aifoni ir, bet nav naudas paketēm - "kāds pagrimums"! Mārpla ir mele un apmelo karalisko ģimeni. B@@@!
Dzžžžžžžžīzassss, atpestī. Simtiem un tūkstošiem lohu izlaisti no trakonama. Kur ir normālie cilvēki? Ārpus soc tīkliem? Viņiem viss kārtībā ar privāto dzīvi??? Ko man darīt, lai nesajuktu prātā un nepārvērstos par Kārenu???
Sep 21 13:02 [info]disfigurator:
Baltijas pērle

Kino man ir tuva lieta. Neskatos baisi bieži, bet kā pašpasludināts fotogrāfs - vērtēju un ļoti novērtēju.

Ar patīkamām atmiņām atceros, kā gājām ar Nightqueen uz universitāti lekcijas par kino "gopīt". Viņa: studente. Es: nekas. Sēžam telpā ar studentiņiem - cits garlaikojas, cits klausās, bet man gribas jautāt un iestarpināt lietas, lai gan esmu tur nepiederošs un mana persona - noslēgta, kautrīga ar masīvu pašpārliecinātības iztrūkumu.

Jā, arī tulkot kino ir forši - intelektuāls treniņš, kas labi kačā sarunvalodu un beigās es teiktu, ka nodrošinu pieņemamu tulkojumu vai pat frāžu un izteicienu lokalizāciju. Un tad parasti ir divi veidi, kādā tulkoto nodot skatītājam: subtitri un ierunāšana.

Baltijas Pērle, piemēram, rāda bieži kino no fiziskām 35mm lentām un tām subtitru failu nepieliksi, un tādēļ tulkiem neesot citu variantu kā vien lasīt cilvēkiem austiņās.
Tajā pašā laikā esmu strādājis arī Kinopagalmā (Rīgas centrs, kāds atceras?) un tur cilvēkiem nebija problēmu projicēt subtitrus no cita projektora jebkur, uz jebkā, jebkurā laikā. Kaut vai vienus pašu subtitru projektoru varēji slēgāt - normāls, mūsdienīgs risinājums arhaiskai problēmai.

Kino tulkot ir forši, subtitrus savus satulkotos slēgāt ar Space taustiņu arī ir forši, bet Baltijas Pērle, ar kuru sadarbojos gadiem, vienkārši bļa nedomā un neaug.
Subtritrēšanas vietā liek cilvēkiem pisties ar personiskajām austiņām un ligzdām konferenču zāles sēdekļos, to pārejām no resnā uz šauro spraudni, liek cilvēkiem dzīvajā lasījumā klausīties ne tikai nebalsīgu cilvēku murmināšanu mikrofonā, bet arī pielietu kolēģu dikcijā un maigošanās skaņās tulku kabīnītē...
Un, kad izdodas normāli nošļupstēt filmu, ir riebīgi dzirdēt cilvēku kurnēšanu par nekvalitatīvo filmas lasīšanu, kas sabojājusi visu filmu. Ka esot vajadzējis Skrastiņam lasīt, vai kādam citam no teātra vai filmām. Cilvēki grib kvalitatīvu ēdienu un viņiem pohuj par virtuvē notiekošo. Un pareizi ir, es to saprotu.
Skrastiņveidīgo publikā trenētās balsis maksās ļoti dārgi, nevar atļauties, bet kā ar projektoru burtiem? Vai tas joprojām ir nesasniedzams tehnoloģiskais brīnums Padomju Latvijā 2021. gadā? Bildē ir redzama tulku darbavieta Mazajā zālē, fočēts pēc filmas iztulkošanas 2014. gadā. Nekas jau nav mainījies, vien Nokia 6630 vietā kabatā šobrīd modernāks aparāts ar termālo kameru un konsoļu emulēšanai kopā liktais laptops ar papildus dzesi... Tas ir sen miris un šodien filmas lasu no planšetes - ērtāk, klusāk, neredzamāk, mazāk, labāk.

Filmas tulkošana Baltijas Pērlē


Nākat skatīties foršas un sirsnīgas filmas par cilvēcīgo un nepakautrējieties nokaunināt organizatorus par sinhronā tulkojuma arhaisko, atpalikušo un beigu galā kino baudīšanas pieredzi degradējošo.

Tulkoju un lasīšu:
- 23. sept. 18.30 Cilvēka balss jeb The Human Voice (Short 2020)
- 25. sept. 20.20 Fasbinders. Svētais briesmonis jeb Enfant terrible (2020)
- 26. sept. 18.10 Vims Venders. Runājošais ar enģeļiem jeb Wim Wenders: Desperado (2020)
- 27. sept. 18.15 Cilvēka balss

Par filmu nosaukumu latviskojumiem neizteikšos, visu mūžu esmu par to trakojis - tāda iemesla dēļ gandrīz neaizgāju uz Kluso kalnu, jo neatpazinu tajā Silent Hill! Kurš tulko vietvārdus, mīļie kinokritiķi un pārējie kaktu dzejnieki!?

Sep 21 13:01 [info]bauda:
Lai arī kāds sociopāts, dažos jautājumos es Permas Timuram pilnīgi piekrītu: 1. Pēc pāris nedēļām vai mēneša par to visi aizmirsīs, tāpat kā aizmirsa par Kazaņas slaktiņu maijā. 2. Viņš nav ne pirmais, ne pēdējais, un tādu ekscesu kļūs tikai vairāk; visādi aizliegumi vai striktāki noteikumi tur neko daudz nemainīs -- kā jau liecina viņa izklāsts, vienam mērķtiecīgam breivīkam tie nav nekāds šķērslis un visu var apiet. Ģeržavai būs panākt Pindostānu! Tomēr interesanti padomāt par cēloņiem, jo vides galu galā taču ir tik atšķirīgas. Timura toksiskā žults man atgādina šo (gan jau redzēts, bet vienmēr vērts noskatīties vēlreiz):

Ederlezi
Sep 21 12:11 [info]piparpuuka:
-garjačij mužščina, ja gavrju /saka kundze/
-pasiba /atbild jaunais virietis/
Sep 21 12:05 [info]honeybee:
KAS 3 tātad mums figurē joks par Dārtu, kas ir viņu socially awkward kursabiedrene (nekad nav redzēta lekcijās, neviens ar viņu nav runājis, vispār viņa ir tik socially awkward, ka pat nav iestājusies kursā) // (tiem, kas tankā, Dārtas, protams, nav, tas ir rezultāts manai nespējai atcerēties vārdus)
Šodien ir tā diena, kad viņi man pamazām ieziņo, kā viņiem ir sanācis sarunāt intervijas
Zvana telefons, redzu "Dārta", paceļu un saku "čau, Dārta, prieks tevi dzirdēt" un vienlaikus mēģinu atcerēties, ko viņa gribēja intervēt

Tad iestājas pilnīgs watafaks

Tad izrādās, ka tā ir pilnīgi cita Dārta, nevis no KAS
Sep 21 12:04 [info]methodrone:
Man vienmēr ir bail iet uz baznīcu, jo ja man tur prasīs vai es visam ticu, tad man būš jāsamelojas. Jo es vienkārši vēlaizvien neesmu pārliecināta, ka šis viss nav kaut kāds grandiozs sapnis. Es nedomāju, ka cilvēki, vismaz es, īsti spēj atšķirt sapņus no realitātes. Un pat ja Dievs darbojas sapņa līmenī, tad tikuntā, es nemaz nezinu, kā nodefinēt ticību, kā terminu. Laikam tuvākais ir kā JP vienmēr atkārto, ka I act as if.. bet tas ir slikts definējums, jo often I simultaneously act as if I don't. Tā ka es konstanti pati sevi atceļu un ticību anulēju.

Tajā pašā laikā, viss jau ir labi, jo baznīca un Dieviņš jau saprot mūs neticīgos grēciniekus, un viņus nerausta maziņās šaubu instancītes. Showing up always trumps awkwardness that accompanies it, and the welcome is forever.
Sep 21 11:55 [info]umi:
mana favorītdziesma - All I need is your love tonight, apnicīga gan:-)
Sep 21 11:53 [info]windrider:
Sievas skola ir slavena. Viena no labākajām mūzikas vidusskolām Latvijā. Teju visi krutākie šodienas mūziķi ir šīs skolas absolventi. Arī vecāki tā domā, tāpēc sūta tur savus bērnus. Bet tam ir vairākas blaknes. To sieva šogad izjūt smagāk kā citus gadus un jau septembra vidū jūtas pārstrādājusies. Daudzi jau mājās pasludināti par brīnumbērniem, ģeniāliem mūziķiem un turpina tā uzvesties arī skolā. Uzskata, ka ir tik ģeniāli, ka vispārizglītojošajos priekšmetos var gulēt vai vispār tos neapmeklēt. Neklausa nevienu skolotāju, kas mēģina ko aizrādīt mazajam ģēnijam. Jau 5. klasē draud skolotājam ar tiesu darbiem utt.

Vēl arī viens otrs skolnieks ar reālu diagnozi, kas kādreiz būtu mācījies speciālajā skolā, bet tagad ir vienā klasē ar pārējiem. Ir taču iekļaujoša izglītība un mūzika ir vienīgais, kas viņu saista šajā dzīvē. Tomēr, klases darbu tas pamatīgi dezorganizē un bieži pat traucē.
Sep 21 11:40 [info]umi:
Esmu savas dzimšanas dienas priekšvakarā, tā gandrīz sanāk, un esmu krustcelēs, nepārtraukti kaut ko gribas mainīt, bet vienu zinu noteikti - ja man pateiktu, ka atlaiž no darba, man tas būtu ieguvums, jo nekad neviens to nav darījis, gandrīz draudi tikai tika izteikti, bet kłūda ātri tika atzīta; gribas, lai kāds man iesper un pasaka - ej un maini!:-) (vai - maini un ej - labāk:-)), var neko arī nemainīt, bet man vismaz nav problēmu ar potēšanās pretestību:-)) - tas ir labi
Sep 21 11:31 [info]de_profundis:
jo dziļāk ieeju templī, jo vairāk man šķiet, ka labāk bija tā kā senos laikos, kad visas slepenās svētās prakses bija slepenas un svētas, nevis viegli sagūglējamas. vai vakarēdieni un iesvaidīšanas translētas pa televizoru kā tādi dīvaini teātri par ko katram pajokot vai varas instrumenti. šī te svētuma atslepenošana ir nesusi daudz slikta, un man personiski laikam visvairāk sāp reliģijas izmantošana varai, kad kaut kādas tādas lietas kā lūgšana vai vakarēdiens ir kaut kas normāls vai obligāts (un saņem no tā izrietošo attieksmi), nevis unikāls, ekstātisks, intensīvs, personisks.
Sep 21 11:10 [info]zivs:
vēl pirms ieeju veikalā, vakar bērns jautāja vai zinu depeche mode. pirmā reakcija bija augstprātība "ko viņš vispār jautā". ātri tieku galā ar tik debīlām emocijām. mēs esam ļoti līdzīgi, viņš to teicis. true.
viss, man nav laika runāt
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?