Latest Posts

Current posting stats: 13 per hour, 0.22 per minute RSS version
Feb 13 02:25 [info]slaaneklis:
Lazdu liecu, riekstu rāvu.
Feb 13 02:12 [info]yoni:
Vibrēšana
Jāizmēģina divatā pirmais vibrators manā mūžā. Man nekad nav bijusi īpaša interese par seksa rotaļlietām. Tas var likties jocīgi, ņemot vērā manu pieredzi, bet manas tēmas tomēr ir "vairāk kā divi cilvēki" un "bisex", kā arī nedaudz no sasiešanas un brutālākām lietām. Rotaļlietas kaut kā nekad nav bijušas manā listē, ja neskaita sasiešanas rīkus, taču tagad gribējās pamēģināt.
Redzēs :)
Feb 13 02:04 [info]jimmy:
pabrīdini mani
pamodini mani
nomierini mani
pabaro un noliec atkal gulēt

kā karā kur nešauj ar ieročiem
bet pielādētām dienām
viens piecdesmit deviņas. divi.
Feb 13 01:48 [info]burkards:
First the man takes a drink.

Then the drink takes a drink.

Then the drink takes the man.
Feb 13 01:46 [info]eureka:
mazliet ieēdīšu mikrovilnī uzsildītu zupas šķīvi.citādāk paliek mazliet drēgni ap sirdi un ledusskapja aukstu alu labāk pataupīšu vēlrītam
Feb 13 01:41 [info]whisky_train:
glitch
Feb 13 01:10 [info]hxpzy:
Eh
Feb 13 01:03 [info]pleeka:
tra la laa februaris 2016
te ne par putninjiem, taurenjiem veederaa un pavasari, bet gan par daudz piezemeetaakaam lietaam. Veel kaadu stundu atpakalj bija shaadi  tad parunaaju ar maasiicu, un vai nu peec sarunas vai taa ka vinja blakus pastaaveeja, sapratu un sajutu, ka viss ir kaartiibaa un, ka veetra bija par vecaam lietaam, par vecaam skumjaam, par vecaam saapeem.
Un ja sajuuties resna, parunaa ar latiinjamerikaanjiem vai afrikaanjiem, kas pavisam skaidri aciis pateikts, ka esi forsha un dari forshas lietas un ka katrs grams ir perfekti savaa vietaa un, ka ar desmit kg mazaak patiksi vinjiem mazaak.

Un atcereejos un skaidri sajutu, ka man ir apkaart ruuposhi cilveeki. Un, ka miiljaakais man zvana ne tikai, kad vajag seksu, bet arii pavisam cilveeciigi apvaicaajas kaa iet un vai viss ir labi, ja ilgaak kluseets.

Un ir uzaicinaajums dejot. Buus forsha sveetdiena un vispaar nedeeljas nogale. Nav man jaakaapj uz veciem graabekljiem. Viss buus labi. Viss ir labi.
Feb 13 00:51 [info]ieraksts:
aizgāju uz pasākumu, pavēru durvis, ieklausījos, aizgāju dzert konjaku krastmalā. jāiet kaut kur, jo nav, kur iet. tapat visus varēs satikt krastmalā ar atvērtiem dzērieniem, kad būs siltāks.


jāklausās burvīgo albumu Тоталитаризм
Feb 13 00:41 [info]kaarl:
ā un te ieraksts ar tesas interviju vārnu laikā
Feb 13 00:36 [info]kaarl:
neskatoties uz to, ka fiziski jūtos diezgan drausmīgi (pus- vai pavisam slims) šī diena kā tāda svētku diena sanāk jo:

a) pirmo reizi 8 gadu laikā biju uz darba interviju. turklāt, atšķirībā no citām darba intervijām, kurās esmu intervēts, šoreiz ar intervētājiem varēju sarunāties neko nediršot par sevi un kur viņiem reāli patīk mans cv. lai arī nestrādāšu tur, tomēr kaut kā patīkami.

b) dabūjām balvu par gada albumu. bija sajūta, ka spociņš ir kaut kā iznācis un tā arī pazudis no auditorijas redzesloka. lai gan es nezinu, ko tieši biju gaidījis.

c) Inese uztaisījusi baigi garšīgo soju
Feb 13 00:31 [info]stradnieks:
jāatķeksē svētdiena kalendārā.

jāuzkarina kaklā plāksne ar uzrakstu: "brauc par brīvu - bučo mani!"

sliktākais, kas var notikt ir tikai herpes.
Feb 13 00:22 [info]ripp:
katru dienu viena un tā pati sajūta/stāvoklis. un tā vēl kādu laiku.
Feb 13 00:17 [info]tepat:
Tik egsagfg daudz darba, ka šodien, pārnākot mājās, gulēju gaitenī uz grīdas, kamēr R. man vilka nost zābakus. Labdien, man ir ķipa piecas darba vietas, pilna laika studijas un precīzi nevienas brīvdienas. Jūtos tik labi, kā neesmu kādu gadu vismaz. Hitlītim bija taisnība - darbs dara brīvu. Kad esi pārguris, pofig, ka cilvēki pretīgi un pasaule auksta, mirusi vieta. Moš taisnība tiem, kas saka, ka šitās "lielās skumjas" rodas no vieglas dzīves, kaszi.
Feb 13 00:13 [info]pzrk:
otrais šī gada ieraksts
Oh wow, 7 gadus pēc iepriekšējās versijas iznākšanas ir iznākusi jauna Semagic versija!

Ķeriet bulciņas, kamēr svaigas!*

* Viena no manām kliedētajām atmiņām no padomju laikiem ir tāda, ka maiznīcā pie manas skolas visvienkāršākās bulciņas maksāja 6 kapeikas. Es tolaik gāju 1. klasē un mums skolā bija pionieru vadītājs, kurš šobrīd ir kāda nopietna LV plašsaziņas līdzekļa galvenais redaktors un amatu apvienošanas kārtībā arī cibiņš, haha.
Feb 13 00:11 [info]kautskis:
Nuja, ja tev tas kaut ko nozīmētu, tu atcerētos
Pizģec, biedri. Man 24. janvārī bija [šitās] cibas 10 gadu jubileja!

Novēloti aumaļām dzeŗu šampānieti un stumju sejā būlciņas, vēl var paspēt!
Feb 13 00:06 [info]pzrk:
čiers!
Nu jau ir tas brīdis, kad bez cibas vairs nekā. Tu saproti, ka arī pēc pieciem, desmit, divdesmit, piecdesmit gadiem (jā, ja tā padomā, man ir iespēja nodzīvot vēl vismaz piecdesmit gadu — ja vien nesataisīšu kādus sūdus) es varēšu skatīties atpakaļ un analizēt savu dzīvi tolaik, tajos agrīnajos jaunības gados, un atcerēties, kā es tolaik iepazinos ar cilvēkiem cibā, kā es pavadīju studiju gadus cibā, kā es gāju uz randiņiem, kā es gāju uz tusiņiem, kā es atkal iepazinos ar cilvēkiem, kā es to un kā es šito, kā es vienubrīd pat dzīvoju kopā ar veselu baru cibiņu (nu labi, labi, bet nu tā jau gandrīz arī ir – divi ir daudz, trīs ir bars), kā es atkal tā un šitā. Un tad jau pamazām aug nākamā paaudze. Nez, ko viņi par to domās?

Es paceļu glāzi par jums, mani dārgie cibiņi!

... tālāk ... )

Atvainojiet, ka es te tik reti parādos, man tāds intensīvs darbs...
Feb 13 00:05 [info]virginia_rabbit:
slikts japānis: http://www.theguardian.com/world/2016/feb/12/first-japanese-mp-to-take-paternity-leave-resigns-over-affair

Miyazaki says he has done ‘a cruel thing’ by having an affair with a kimono dresser days before his fellow MP wife was due to give birth
Feb 12 23:47 [info]virginia_rabbit:
romantiskākā dating spēle valentīndienā ar 60% atlaidi!

https://www.humblebundle.com/store/p/huniepop_storefront


Feb 12 23:13 [info]disfigurator:
Divi vienā
Iepriekšējā postā minētā divu diapozitīvu kombinēšana vienā rāmītī - rezultāti meklējami te. Tiek papildināts...

https://www.flickr.com/photos/ivo_stunga/albums/72157662752846441

Nav miera
Feb 12 23:06 [info]intenormal:
dzersme
pārsvarā man šķiet, ka nāve ir kaut kas totāli bezjēdzīgs. anomālija. taču reizēm manas smadzenes tiecas secināt, ka nāve ir pat ļoti jēdzīgs pasākums. zīmīgi, ka visas šīs reizes ir uz pohām. tāda tad varbūt arī ir nāves jēga. atbrīvot humanoīdu no pohu ciešanām. šis gan implicē, ka visiem humanoīdiem pienāktos lietot grādīgos...
Feb 12 23:05 [info]methodrone:
shovakar ar maasinju ljurbaajam baara un praats skrien ar 100 kilometriem stundaa, es gribu lai notiek visa pasaule. riit no riita es modiishos un praats buus kaa neomuliigs atkusnis un kaa arii gliemis.
Feb 12 22:57 [info]intenormal:
kosmiskie likumi
ja dievs būtu gribējis radīt karmu, viņam būtu bijis smagi jāpiedzeras. jo tādu huiņu skaidrā prātā nevar izdomāt.

kaut gan pilnīgi iespējams, ka dievs tiešām pieļurbājās.

un to izdarīja.

bļaģ...
Feb 12 22:47 [info]virginia_rabbit:
<3
„Mēs neaizliedzam seksuālo minoritāšu pārstāvjiem braukt ar minibusiem šajā dienā. Viņi var to darīt, taču tikai par maksu”
Feb 12 22:46 [info]dasos:
šodien pateicu, ka eju prom no darba. rīt uzrakstīšu atlūgumu.
saņēmu smieklīgu algu un nesapratu, kur esmu padirsusi pēdējo mēnesi.
paģira un neticama apetīte.
sāku meklēt biļetes prombraukšanai.
Feb 12 22:37 [info]vinipega:
Patiešām, man vienmēr ir vismaz nedaudz skumji.
Feb 12 22:34 [info]f_g:
mēs ejam un ejam...
17 km pastaigu.
Nākampiektdien ir plāns aizstaigāt līdz Juglai un atpakaļ, tāpēc šīs dienas izklaides pastaigu veidā lieti noder.
Feb 12 22:27 [info]kisswithafist:
pēdējā laika labākais atklājums: Joey Brown baltvīns. Sauss, viegls, otrais rīts burvīgs. Pieejams jebkurā supernetto.. un grāvja aļiku autletā par eiro lētāk. #somuchwin
Feb 12 22:12 [info]shiry:
Piezvana draudzene.
- Negribi pirmdien pa dienu ciemos atbraukt?
- Mkei, kāpēc ne... tikai, cikos skaitās pa dienu?
- Nu, uz desmitiem?

Yeeah. Es parasti ap to laiku tikai no gultas laukā veļos.
(Tas gan jau par to, ka reiz pajokoju, ka viņa, kad grib sevi brīvdienu rītos īpaši palutināt, atļaujas gulēt līdz deviņiem.)
Feb 12 22:05 [info]murxxe:
Bija divas skaistas brīvdienas, kurās nogarlaikojos un noilgojos pēc darba un mācībām. Vai nu asinīs riņķo darbaholisms, vai arī nemāku atpūsties.

Toties pietika laika apsēsties un padomāt par nākotni un saprast, ko darīt un kā turpināt. Un lēmums ir pieņemts un ir galējs.

Lai būtu galīgi jautri, trešdien no rīta zvanīja telefons. Paņemu, redzu, ka programmas vadītāja, jau iekšēji nolamājos, ka man atkal būs jāstrādā vai vēl kaut kas jādara (tad es vēl nezināju, ka atpūsties ir garlaicīgi). Izrādās, ka nē. Grasās mani nominēt kā Gada maģistranti. Vēl nezinu, kā par to jūtos. Lepna jau laikam?
Feb 12 21:58 [info]gnidrologs:
Kopš kura laika un kāpēc daudzi eiropieši pieņēmuši domu, ka valsts nav attiecīgās valsts iedzīvotāju īpašums?
Esmu runājis ar dažādiem cilvēkiem gan netā gan IRlā, kuri uzskata, ka analoģija starp ''mana māja'' un ''mana valsts'' ir nesavietojami, jo valsts (vismaz ciktāl tas attiecas uz Eiropā esošu valsti) drīkst būt pieejama priekš VISIEM, kas grib tajā apmesties (lai gan tas netiek attiecināts ne uz vienu citu valsti pasaulē, kas nav iekš EU).
Būtu interesanti atrast pirmradni šai idejai. Īpaši ņemot vērā, kā šī ideja ir tik populāra, kaut gan ir absolūti antikonstitucionāla. Ne tikai Latvijā, bet jebkurā valstī, kurā vispār pastāv tāda lieta kā Konstitūcija, kas kā likums, piešķir suverēnu varu attiecīgās valsts pilsoņiem.
Feb 12 21:55 [info]rasbainieks:
piekrāmēju savu jauno orlas mugursomu ar cremant un beidzot vedu ielās

beidzot! beidzot man ir mugursoma, kuru var piekrāmēt ar dzirkstošo, un beidzot viņa nenīkst mājās uz pakaramā!
Feb 12 21:51 [info]traffico:
Kamēr jūs te/tur par personālijām- es paskatīšos "vēsturi" -Dickensian un "pār mums valda" The blacklist.
Un tad kautkad iešu balsot. Vai arī neiešu.
Feb 12 21:49 [info]punkts:
Es balsošu par kaimiņu, lai izkrata utu maisus. Un es gribu redzēt čekas maisus. Papag zatlers esot teicis vēl 20 gadus. Es gribu izlasīt, kas par manu tēti rakstīts, viņš bija pirāts. Ir tāda lieta, rakstītais dažam labam ir akmenī kalts, piemēram, visādiem, kas cītīgi strādā ar likumprojektu paketēm un katru dienu ieliek kādu bildīti ar savām mapēm + kaķis.
Feb 12 21:48 [info]brimstone:
Mm, kā man garšo šokolāde.
Nākot mājās gribējās ieiet veikalā un nopirkt manu iemīļoto našķi Bounty. Bet tad es iedomājos, ka man būs jāsper vēl pārsimts soļi lai tiktu līdz veikalam un no tā vēl jāvelkas līdz mājām.
Diena iesākās nelāgi, jau pirmajās piecās minūtēs izdzirdēju kā kolēģis nosauc manu vārdu un izsaka aizrādījumu. Ar tādu prieku gāju uz darbu, bet tas notika Tas un tajā mirklī man gribējās izlidot cauri sienai.
Nepietiek ar tādu rītu, tad vēl pa dienu galvu pārsitu.
Kājas sāp ellīgi, visu dienu bez dzeramā un ēdamā, un vakarā vēl nokavēju autobusu, nākamais būtu nācis tikai pēc 50 minūtēm.. tākā nācās vilkties tālu ceļu, lai tiktu līdz civilizācijai.
Par laimi atradu mājās pāris konfektes, tagad pagājušā diena nešķiet nemaz tik briesmīga.
Feb 12 21:47 [info]khosmos:
šodien atcerējos, kā vēl pirms kārtējā uzņēmuma mēroga skandāla ar mentiem vadītāja mūsu savstarpējā small talk čatiņā nesaprotamu iemeslu dēļ sāka skaitīt pantus no Bībeles. neatminos, ko precīzi, bet runa bija par plēsoņām un aitām. pēcāk atklāju, ka šī arī atdraugojusi mani feisgļukā. kāds varētu būt iemesls? viņai nepatika manas fočenes? racionāli izvērtējot situāciju, nonācu pie secinājuma, ka man jau sen vajadzēja atdraugot viņu pašu, ja reiz sūta uzaicinājumus paspēlēt Konfekšu Šķaidīšanas Sāgu. ah, prioritātes?
btw, meklēju jaunu darbu. steidzami!
Feb 12 21:45 [info]narrenschiff:
Ļoti laba igauņu dok.filma, tikko rādīja LTV7 - http://youtu.be/D8Ocuy6LsDw
Feb 12 21:41 [info]banderlogs:
manus sapņus raksturo ticība un kulinārija
Kamēr Timis savā seksa trakumā lauzās pie manis naktī un pamanījās 4(!!!) mani uzraut augšā naktī, es sapņoju, ka gribu kļūt par mācītāju un jau aizgāju ar Leldi uz pirmo nodarbību baznīcās, kur sēdēja visi tādi ļoti kukū cilvēki ar brīnišķīgi košām un krāsainām parūkām ^^ bet tad, saprotot, ka man jātiekas ar I pēc 10 minūtēm, vaicāju viņai, vai man teikt taisnību, ka ir citi pasākumi, un Lelde atbildēja, ka ticīgos jau saprāta balss neuzrunāšot.
Vēl man uz māju I bija atsūtījis milzīgi lielas un apaļas šokolādes končas ar pildījumu, ieliktas čuguna pīlē, kas, manuprāt, ir praktiskākais dāvanu piegādāšanas veids ever, jo nekas nevar saplīst vai izlīt.
Feb 12 21:41 [info]siltavieta:
pasūtīju internetos bikses no dieseļiem par superjauku cenu, kas izskatās labāk manam draugam, nekā man. runājām, vilksim abi uz maiņām, nu, kurš gribēs, tas vilks. bet īstens altruists jau atdotu uzreiz, ne, he he.
Feb 12 21:33 [info]justlive:
Ja es izvēlētos rakstīt grāmatu par savu līdzšinējo dzīvi, tad šīs grāmatas nosaukums būtu "Mani subjektīvie mēģinājumi atrisināt dzīvi".
Feb 12 21:32 [info]helvetica:
Israeli politicians have made no secret of their admiration for Putin, a tough, ruthless leader whose resolve – and preference for military solutions – stands in sharp contrast to the caution and indecision of Barack Obama. Putin is also, in Israeli eyes, refreshingly indifferent to human rights
Feb 12 21:09 [info]intenormal:
iepriekšējā postā aptaujas jautājums tika uzdots tāpēc, ka daugavpilī aizturētajiem imigrantiem mēnesim iedod 2 tualetes papīra ruļļus. aizdomājos par to, ka man būtu grūti iztikt ar diviem.
Feb 12 20:11 [info]7dienuviikendz:
Feb 12 19:57 [info]daria:
beautiful picturesque jewel of northwest
because it is a jewel of northwest
jewel Bellingham.

kaadi 10 jewel 45" pazinjojumaa. Because it is the jewel of northwest.
Man liekas, vinjsh sacenshas ar stjuarti-vietu ieraadiitaaju: vinja iziet uz "folks" (kaadas 6x) un "those spare seats might be assigned to real, live people, not your... [pauze].. belongings".

Vispaar ir jau arii jewel. Sheit piedaliijaamies Ski to Sea sacensiibaas, shitais okeaans visaadi shuupoja manu Gazeli, bet es neapgaazos. Sliedes gar pashu krastu. Zheel, ka mana vieta otraa pusee, citaadi vispaar nevareetu acu atraut.
Feb 12 19:55 [info]mako:
Tas brīdis, kad saproti, ka Timothy Omundson ir drusku jaunāks par tevi.
Feb 12 19:33 [info]sarkanvilks:
О БРЕННОСТИ (МАСЛЕНИЧНАЯ ТЕМА ДЛЯ ПРОПОВЕДИ)
Надворный советник Семен Петрович Подтыкин сел за стол, покрыл свою
грудь салфеткой и, сгорая нетерпением, стал ожидать того момента, когда
начнут подавать блины… Перед ним, как перед полководцем, осматривающим
поле битвы, расстилалась целая картина… Посреди стола, вытянувшись во
фронт, стояли стройные бутылки. Тут были три сорта водок, киевская
наливка, шатолароз, рейнвейн и даже пузатый сосуд с произведением отцов
бенедиктинцев. Вокруг напитков в художественном беспорядке теснились
сельди с горчичным соусом, кильки, сметана, зернистая икра (3 руб. 40
коп. за фунт), свежая семга и проч. Подтыкин глядел на всё это и жадно
глотал слюнки… Глаза его подернулись маслом, лицо покривило
сладострастьем…— Ну, можно ли так долго? — поморщился он, обращаясь к жене. — Скорее, Катя!Но вот, наконец, показалась кухарка с блинами… Семен Петрович, рискуя
ожечь пальцы, схватил два верхних, самых горячих блина и аппетитно
шлепнул их на свою тарелку. Блины были поджаристые, пористые, пухлые,
как плечо купеческой дочки… Подтыкин приятно улыбнулся, икнул от
восторга и облил их горячим маслом. Засим, как бы разжигая свой аппетит и
наслаждаясь предвкушением, он медленно, с расстановкой обмазал их
икрой. Места, на которые не попала икра, он облил сметаной… Оставалось
теперь только есть, не правда ли? Но нет!.. Подтыкин взглянул на дела
рук своих и не удовлетворился… Подумав немного, он положил на блины
самый жирный кусок семги, кильку и сардинку, потом уж, млея и задыхаясь,
свернул оба блина в трубку, с чувством выпил рюмку водки, крякнул,
раскрыл рот…Но тут его хватил апоплексический удар.

Feb 12 19:27 [info]virginia_rabbit:
pirmā vizīte
Feb 12 19:27 [info]lord:
par bailēm palaist garām
pēdējā laikā ir pārāk daudz darba un fotogrāfija ir pilnībā pamesta novārtā un tas mani ļoti satrauc... sāku analizēt, kāpēc vienmēr, kad kādu laiku nebildēju jūtu šo pilnīgi panisko satraukumu, secinājums, pie kura nonācu mani pašu nedaudz pārsteidza - es vienkārši baidos palaist garām.. man neder perspektīva bildēt pēc pusgada vai gada, ja es to nedaru šobrīd, tam vairāk nav nozīmes, es visu palaižu garām... un sajūta patiešām ir visai paniska...
Feb 12 19:24 [info]lord:
par aktiem fotogrāfijā
kad man prasa, kas man patīk fotogrāfijā, vienmēr atbildu, ka gan bildēt, gan skatīties tikai un vienīgi akti... bet tā īsti nav patiesība, paanalizējot, kas man patīk un ko daru pats, tomēr izrādās, ka akts ir visai sekundārs... mani interesē portrets.. ja internetos blakus būs divi tambneili - labs psiholoģiskais portrets un labs akts, es atvēršu portretu... un arī pats, kad bildēju, es vairāk koncentrējos uz portretu - jā, es bieži diezgan uzstājīgi vēlos, lai modele būtu kaila, bet arī tad es vairāk bildēju portretu.. kad modele ir kaila, tas pats portrets izskatās daudz citādāk, kaut arī bildē varbūt nevar redzēt, ka meitenei virsū nekā nav, bet skatiens, sejas izteiksme, emocijas ir ļoti atšķirīgas, portrets sanāk it kā intīmāks... interesantāks.. un ja modele nevar izģērbties, gandrīz visos gadījumos viņa nevarēs arī pilnībā atklāties...

arī skatoties svešus aktus interesantākie ir tie, kuri ir labi portreti, savukārt visādi profesionālie akti trakoti garlaiko, es ļoti reti esmu redzējis labu portretu ar profesionālu modeli - profesionāla modele vienmēr ir modele, nevis persona... jā, man dažreiz sagādā zināmu prieku redzēt profesionālos ne-mākslas aktus, bet tas nav tik daudz estētiski kulturālais baudījums, vairāk normāla vīrieša interese par skaistu sievietes ķermeņa atainojumu..

vispār jau ir fotogrāfi, kuri specializējas uz slavenībām un kam sanāk smukas lietas, taču tas ir milzīgs darbs, lai kaut ko tādu dabūtu un man pat bail iedomāties to bilžu skaitu, kas tiek izbrāķēts..
Feb 12 19:20 [info]laielais:
Tmeperatūru mēra padusēs, zem mēls un anālajā atverē.
Feb 12 19:19 [info]punkts:
Nujā, kāds varbūt grib izēst atkritumu konteineru.
Feb 12 19:15 [info]daria:
Pazinjojums skaljrunii
Good morning ladies and gentlemen, boys and girls,
We've stopped at the signal in this beautiful gem of Pacific North West. We're waiting for out brothers and sisters from Vancouver to pass.
We will be stopping at each signal to keep everyone alive, and our work.

Now you know what I know.
Feb 12 19:14 [info]traffico:
piektdienahhh
Kaimiņi sacenšās savā starpā kādam būt manam piektdienas vakaram- klavieres vai basu dunoņa. Spriežot pēc spēles, emm, kvalitātes- zaudēs tas, kuram pirmajam jāiet gulēt. Es secinājumus jau esmu izdarījis :/
Feb 12 19:13 [info]veed_logs:
Mazliet par aktuālo. Latvijā ir startējusi Krievijas propagandas mājaslapa latviešu valodā. Delfi arī paķer aktuālitāti un ziņo par notikumiem Maskavā - Varasiestādes nojaucot nelegālo apbūvi:
http://www.delfi.lv/news/arzemes/foto-varasiestades-visa-maskava-nojauc-nelegalos-tirdzniecibas-centrus.d?id=47054725

Te mazliet cits skatījums uz notiekošo:
https://www.youtube.com/watch?v=4E4iKeficJc

vai par līdzīgu tēmu:
https://www.youtube.com/watch?v=TkkRjmZnn7M

Principā linki pie paša video ir, var atrast vēl vis kaut ko interesantu.

Nezinu, kā citiem, bet man tā sputņika mājaslapa vispirms asociējās ar šāda tipa mājalapām:
http://latestfromtheworld.com/371/flexaplus-wdt-924-b/
http://latestfromtheworld.com/371/skinetrin-wos/

Stiliņš ļoti līdzīgs - nedaudz neveikls, acīmredzami melīgs, bet tomēr mazliet intriģējoši interesants.
Feb 12 19:08 [info]mena:
lidot sapnī
Vai cilvēki, kuriem ir bail no augstuma sapņos mēdz redzēt, ka lido?? Un vai viņiem tas ir patīkami??
Feb 12 18:59 [info]15:
nu vot, viens kritušais. plazma:(
Feb 12 18:43 [info]gnidrologs:
Radikāls muslims grib nogriezt tev galvu.
Mērens muslims grib, lai radikāls muslims tev nogriež galvu.
Feb 12 18:39 [info]daria:
uz kanaadu uz kanaadu
Sen nebiju braukusi ar vilcienu, tagad uz Vankuuveru. Ja vien restoraanvagona kafija nebuutu tik vaaja, buutu baigaa idille.
Feb 12 18:39 [info]phz:
Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu!
Kīts Brīdens (Keith Breeden) uzzīmēja (žēl, ka nekur internetos nevar apskatīt)

Džons Robertsons (John Robertson) uztaisīja


Eidens Hainss (Aden Hynes) arī uztaisīja


Storms Torgersons (Storm Thorgerson) nofotografēja
Kāpēc es to visu pierakstu? Labs jautājums.
Feb 12 18:27 [info]mesija:
flobēra madame bovary ir kā balzams manai dvēselītei. staigāju caur vanity un smugness kā caur leknu pļavu, bet neviens dadzītis nepielīp.
rāmi smaidu un saku: mierīgi, neārdies, tu nomirsi, un tāpat tavs zelta teļš.
tiešām, lasiet to, ir arī smieklīgi
Feb 12 18:22 [info]virginia_rabbit:
Japānā dzemdības ierosina, ievadot makstī jūraszāli Laminaria, sauktu arī par "velna priekšautu". Tas tiek izmantots arī aborta veikšanai.

Feb 12 18:16 [info]snauts:
Es atturēšos no komentāriem.
Feb 12 18:09 [info]kisswithafist:
vēl es reizēm nesaprotu, nafig dzīve mani ir apdalījusi ar hooded eyes, uz kurām normāli nevar uzkrāsot acuēnas tā, lai tās turētos, kas vēl nebūtu nekas, bet šamās tak arī nevar redzēt. plus seja ar šādām acīm vienmēr izskatās kaut kāda resnīga.


upd: izrādās, deresnēt acis ir apmēram četrreiz lētāk kā ielikt pupus.
Feb 12 17:59 [info]phz:
Zīmīte sev
Kāpēc gan šovakar nenoklausīties Berlioza «Fantastisko simfoniju»? Turklāt neesmu arī nekad redzējis, kā Mariss Jansons diriģē (kāds kauns, kāds kauns).
https://www.youtube.com/watch?v=yK6iAxe0oEc
Feb 12 17:50 [info]sickboy:
Ja tiešām nu nekā nedrīkst,varbūt kautkur tālumā tur vēl kautkā. tad licence to kill ir ne tikai vieglāk dabūt, bet arī skaitās morāli neitrāli, salīdzinot ar morfīna recepti,jo sāp, sāp? tad jau dieviņš tev ir piemērojis sodu, neesmu saticis vēl painkilleru upuri, kuru neienīstu dievs,vecais žīdu sniegs hanukas vakarā. kautvai noziedzīgajiem likumpārkāpējiem krievijā, kas alķīmijas questā gan izvēlējās citu galapunktu nekā šīs nozares pionieri- kuriem maksāja par to, lai viņi meklētu un (ātrāk kā citi vietvalži) atrastu formulu/metodi kā no lētajiem rūsējošajiem un citiem metāliem (black,death,doom...) uztaisīt zeltu, pāvests prāgā nodarbināja Džona Dee līdzdalībnieku Kelliju, piešķirot viņam neierobežotus līdzekļus, jo pāvests esot redzējis ar savām paša labsirdīgajām ačtelēm kā experiments veiksmīgi izdevies, pāvests ticēja, ka no kautkā cita tika radīts zelts un vienīgais, kurš to var izdarīt ir viņa galma augsti apmaksāts cietumnieks.Kā raksta tā laika hroniķi vai arī varbūt,ka alkoholiķi,prostitūtas,hipiji un geji (tikai tapēc,ka grūti uzminēt cik cilvēku visā eiropā nebija analfabēti.varbūt,ka simts bija, bet nav pierādīts, pat viens, arī sabiedrības pabiras,kas pieraxtīja šo, bija pārāk margināli lai izveidotu sev un saviem hobijiem (to aizstaaviibai un apmaksai) arodbiedrību, nav arī pieradīts, ka kaut viens cilvēks (kā pirmo minot pašu skribelētāju) ir spējīgs lasīt oriģinālos dokumentus (sens lāsts kas posta eiropu un tās pilsētas, kur ''ļiecinieki'' (masonu algotņi), kas katrs pārsimts taukšķus nekad nedzimušu ebreju dzimšanas stāvokli ir nojautuši, par spīti ar modernu pazemes/virszemes ''rentgenu'' veiktajām zemes penetrācijām, es katru dienu ceru,ka gāzes kameras nav 'holocaust deniers' labākais šots (vnk es bērna gados būdams lasīju grāmatas, ko varētu dēvēt par soviet popular science, tur varēju lasīt (ticēt un beigt jautāt) dažādus lielu tiesu jau tad par vēsturnieku izsmieklu kļuvušu faktu, kas tomēr žēl,ka nebija. žīdi dušās nesmaka pa 500pers. uz 15 min ar pretutu līdzekli zyklon-b. protams,ka žīdu uzbūvētā kapsēta nav jau tāpat vien, ar biezu betonkārtu plašā platībā noslēpusi tos,nacistu laikmeta produktus, 1 miljonu nedzimuši mirušos žīdus (un tas nav spontānais aborts vai kas tamlīdzīgs), iespējams, ka mūsu aprobežotā domāšana nespēj aptvert to, ka ja cilvēks savu eksistenci sācis ar nāvi viņš ir vai nu ektoplazmas koncentraats, jeb garu izdzineeju,eksorcistu un citu patiesi godiigu cilvēku iztikas avots kopš Bela Lugoši 20.gs sākumā bija galvenajā lomā pirmajā Drakulā(nosferatu rip off paljubomu), experti gan apgalvo, ka visdrīzāk Lugoši neesot bijis tīrasiņu vampīrs (oh really?mēs zinam, ka viņš bija viens no īstajiem vampīriem, par kuriem var arī uzzināt komiksos,multenēs,datorspēlēs un apmeklējot vismaz kādus 10 Londonā esošus šausmu ''muzejus'', kas pārsvarā veltīti džekam uzšķērdējam - tautas(frontes) varonim un agrīnam pretimigrācijas aktīvistam, kas vairāk kā gadsimtu pirms 'polish kurvas' (un arī citas, proporcionāli daudz mazāk reprezentētai tautu grupai piederošas kuces, sauktas arī par ielas meitām, maukām, prostitūtām un vairu vīķi freibergu (kad es biju toronto latvieshu trimdinieku biedriibas namā nonācu muļķa lomā, kad apjautājos, kapēc par mani smejas, tika paskaidrots,ka šeit daudzi fakti neinteresē cilvēkus pašā latvijā,bet toronto tas parasti ir viens no pirmajiem sarunu tematiem,kad trimdas skumjie/biezie un ne pavisam ne pārmērīgi un neīsti patriotiskie elementi dzemdē bērnu,lai tauta neaizmirstu, ka tieši kanādas latviete bija pasaules veiksmīgākā (un visvairāk Guiness world records izdevumos pieminētā latvijiete) izsaukuma meitene, kas laikaposmā no otrā pasaules kara pēdējā šāviena līdz pirmajam heroīna hitam,kad CCCP jukšanas laikā (vecais lauris stāstīja) komunismā pastāvošās hankas (homemade opium product manufactured to inject and die, because fuckin' opium kills, just check the death rate in Afganistan on every side.i knew they manage to finish off some american wankers now and then, but I didnt know they did so by using opium as a weapon, ideally at least few kilogram block falls on unsuspecting victim(ja godīgi beidzot sapratu īsto aizlieguma iemeslu. agrāk biju pārliecināts, ka nopietnajiem un taisnīgi dusmīgajiem onkuļiem vienkārši nepatīk, ka bezdievji jūt ikdienišķu prieku, kas liek tiem atvairīt visus garīdznieku mēģinājumus pirmkārt jau atgriezt jēzu sirdī,jo tad tev nevajadzēs vairs lietot šo briesmīgo sātana ziedu, kad baznīckungam atkal kādas sabojātas ģimenes sieva nostučīja savus 3 tīņu vecuma dēlus, esot pārtraukuši praktizēt jehovas, viņa izvarotās žīdietes marijas dēla un viena "Holy ghost", pēc laika kļuva skaidrs, puiši smēķē maskavas forštatē no čigāniem pirkto 'himku',rezultātā jau pirmajā reizē saindējot kā saprātu tā garu, kurš esot atdzinies, ka Kristus vairs nav mājās, tātad ļoti nopietni iemesli,lai mēs visi slavētu ikkatru prostitūtu, kas godīgi un ļoti ilgi strādājot tomēr viena pati,ar prieku atceraas visi trimdas cieteeji, nopelnīja naudiņu lai Oficiālā de jure pastāvošā latvijas republikas valdība, kas ar kuģi apkārt braukādami kopš otrā pasaules kara, vienā jaukā (ļoti jaukā) dienā uzvilka mastā līksmā rodžera pirātu iecienīto karogu, varētu beigt nodarboties ar bukanierismu un atgriežās mūsu tēvzemē, apdziedot savas izjūtas rupjās jūrnieku dziesmās, lai nebūtu pārpratumi kā arī jāmaina dziesmas teksts, tos kuģa apdzīvotājus,kura tēva tautība nebija 'latiš' atbrīvoja no nepatīkamā pārsteiguma, kas rastos rīgas ostā uz daugavas, visi šie vīri kliegtu,ka esot apkrāpti un tēvs ne tikai nav latiš,bet savu kāju nav šeit spēris un nekad arī nespers, jo krievu mīna, kaujās pie Salīcijas, burtiski atdalīja kājas labāk nekā ārsti spētu. Nu mēs protams izvēlējāmies humānisma ar inteliģenci bruģoto ceļu, lai nebūtu tādi vai citādi pārpratumi par kuģa kursu,arī kapteinim tēvs nebij no latvijas, sākumā vīri minstinājās,līdz vaira palīdzēja saprast kā mēs lietas darām Toronto,apdomājot visas alternatīvas,darījām kā toronto un naktī visus 20 apkalpes locekļus pārsteigumā izrāvām no gultām un metām pāri bortam,pēc idejas, dienējot flotē ir jāmāk peldēt, tā, ka novēlam biedriem labu dzīvi (cik stundas sanāks?lai cik labi tās paietu ziemeļu jūrā plunčājoties, novēlējums pēc vairas padoma būt empātiskakiem, slīkšana ir diezgan mokoša. azartsapēles uz kuģa bija aizliegtas līdz vaira gandrīz pārsmējās par mūsu zemo erudīciju, jo šādi jau dara ne tikai toronto, bet arī citviet kanādā un tad ātri improvizētā bukmeikera kabinetā varēja izteikt savas prognozes cik tad ilgs laiks noslīcinās viņus visus) , to be continued...

(Simons Krasts)
Feb 12 17:46 [info]iive:
Šodien stāvu rindā ekoveikalā, lai nopirktu olas. Viens no pārdevējiem klausulē:
"Šis ir veikals I-DILLE. Nevis I-DEAL."
Pēc brīža.
"Labi, izrunājiet, kā vēlaties. Es nesaprotu, ko īsti varu palīdzēt. Rakstiet uz e-pastu."
Es ceru, ka viņam prasīja kaut ko par āboliem.
Feb 12 17:39 [info]xaby:
Nepareizā laikā
Ha. sākas brīvdienas pēc 20 minūtēm. Un man nav nekāda plāna. Cik zinu neko nedarīšu. Speciāli. Varbūt tikai tik cik nepieciešams. Bet tā neko. Klausos latviešu hiphopu un domāju par uguni. Par dzīvi, par saprašanu. Bļāviens, nezinu kapēc esmu te un kapēc tik daudz atklājumu par visu man nākas saprast. Tik neiedomājami nereāli esam mēs un tik daudz ir ko mācīties, apgūt, izprast un tā. Tik daudz tēmu, kurās esam vāji un nepilnīgi. Tik daudz meikļu nepatīkamu un iespēju apzinātu, bet nerealizētu. Mēžāžīgums. Un tagad sāku atkal domāt. Esmu baigi deep iekš to depression, jo mani visu laiku dursta ar dunci sirdī un tad lēni velk dunci laukā, bet tad atkal paiet pāris dienas un es saprotu, ka tā ir pieredze, lai paskatītos uz citām lietām ar citu acu skatu. Pasaule ir grēcīga, to tik vien redzu, bet arī tik aizraujoša un plaša, bet arī šaura, jo plašums nav pilnība. Pilnība nav definēta, tāpēc arī to apjaust un sameklēt nav īsti iespējams, ja Tev nepietiek ar to, kas Tev ir. Labāk parādiet man cilvēku, kuram pietiek ar to, kas viņam ir un viņš ir pilnīgs. Varbūt esmu persimiste, jo man neiet un domāju, ka visur viss ir melnā krāsā krāsots, bet nu ja tā nav, tad piemēru lūdzu, jo neticu nevienam vārdam šajā zemes virsū, kad tavs tuvākais cilvēks Tev acīs skatīdamies melo, jo melo pats sev un noliedz savus grēkus savās un manās acīs. Nozēlojams. Baltie un melnie, labie un ļaunie, ja neesi pozitīvs. kaunies
Feb 12 17:35 [info]watt:
šodien ar pūlēm izdarīju pietupienus ar 95kg (=75kg uz stieņa). Par 87 uz stieņa pat domāt grūti: kaut kāds vārgums. Esmu piebremzējis ar ēšanu, savu dzīvsvaru virs 100kg īsti negribu redzēt.
tā kā rekordu uzstādīt OHP arī nav iekšā, taisīju spiešanu guļus: to arī nedrīkst aizlaist.
Feb 12 17:25 [info]apolineers:
Literāro parodiju festivāls "Reģionālā prese - vakar, šodien, rīt"
Gan man, gan jūzerim [info]svens ilgu laiku sirdis un prātus priecē reģionālā prese. Lasot un pārspriežot redaktoru slejas tādos laikrakstos kā „Druva”, „Talsu vēstis”, „Liesma”, „Kurzemes vārds” un vairākos citos, nolēmām, ka arī mūsos lauztin laužas ārā nacionālkonservatīvas publicistikas dīgsti un tiem arī ļāvāmies. Darba gaitā sajutām, ka rakstības stils vairāk piestāv sievietei (lielāko daļu reģionālās periodikas redaktoru slejas arī raksta sievietes), tad nu pielāgojām sev jaunas identitātes. Kā nākamos izmēģināt spēkus šai stilizācijas/parodiju spēlē aicinām piedalīties jūzerus userinfosimamura un [info]fjokla. Ir aicināti arī brīvprātīgie. Novērtēsim katru pienesumu. Par paveikto ziņojiet komentāros. Paldies! 

Ā, un vai varat uzminēt, kura dāma ir Svens un kura - jūsu padevīgais kalps? 
Feb 12 17:24 [info]scaramouche:
Ak jā. Un no rīta nekontrolējami apsmējos pie patiesībā nopietnas ziņas.
Pagājušajā gadā pašnāvību izdarījuši seši Valsts policijas (VP) darbinieki. [..] Ņemot vērā šo situāciju, VP organizēja vairākas sanāksmes un konsultējās ar psihologiem, lai saprastu iemeslus, kāpēc likumsargi nolēma labprātīgi šķirties no dzīves.

"Secinājām, varēja redzēt un saprast, ka šiem cilvēkiem kaut kas nebija kārtībā," norādīja Ķuzis.

Pamanīts delfos.
Feb 12 17:19 [info]phz:
Traģiskais varonis
LR3 izglītojošajā raidījumā par vadmotīviem izdzirdēju Zigfrīda motīvu no «Nībelunga gredzena» (pašas operas, diemžēl, vēl neesmu dzirdējis) un izrādās, ka neesmu vienīgais, kas saklausa līdzību:
jūsu uzmanībai - «Zvaigžņu kari» un «Nībelunga gredzens» (daudz burtu, par muzikālajām līdzībām ir beigās).
Feb 12 17:13 [info]manpatiiklaime:
kā spļāviens sejā


daudzi cilvēki ir iedvesmojoši jauniem atklājumiem,

bet ikdienā sēdi viens un dari savu lietu, jeb atrodi savu straumi
Feb 12 17:05 [info]scaramouche:
Gandrīz jau neērti pierakstīt, ja ņem vērā, ka cibā jau šur un tur šis ir atzīmēts. Bet šādas pērles būtu grēks (khe, khe) laist garām.

Iz Rudzīša intervijas par bēgļiem, Ķelnes sievietēm, mīkstajiem vīriešiem un vardarbību kā tādu:

Ja tu nepadomāsi, ka kāds var pašaut roku zem brunčiem, tad to arī izbaudīsi.

Ja vīrieši nevar agresijai pretoties, tad viņiem jāmirst, un viņu vietā nāk citi.

Nekur neuzsvēru, ka pavisam noteikti esmu pret jebkuru vardarbības izpausmi ģimenēs šodien
Feb 12 17:03 [info]po:
Kas ir konflikts?
Cilvēki ir dažādi. Tieši tāpēc viedokļa komunisms ("demokrātija") nevar darboties.
Feb 12 16:59 [info]sickboy:
Astroloģiskā saderība ir jauka lieta. Socionika, eneagramma. Pašnaids nav laba lieta. Un depresija arī. Viena meitene, ar kuru man ir laba astroloģiskā saderība, viena socionika un eneagramma, mani bieži kritizē un nesaprot. Es tagad sapratu, ka tas tāpēc, ka viņai ir depresija un pašnaids. Un, ja tu ienīsti sevi, tu ienīsti, kad redzi sevi citos. Man ir otrādi - ja es kādā redzu sevi, manī tas pamodina īpaši maigas jūtas. Jo īpaši, ja tā būtu meitene!!!
Feb 12 16:54 [info]vistu_zaglis:
[15:42:27] Kl: ai, lai ir 1/2 no a4 :)
[15:42:42] Es: Un tas būs A5 vai 105x297?
[15:49:48] Kl: ja
[15:50:40] Es: Es tūlīt raudāšu
[15:50:53] Kl: kas tad nu?
Feb 12 16:34 [info]f_g:
par MR
MR laikā visas skaņas pārvērtu mūzikā. Kad apnika šī nodarbe, sāku prātot, ka varētu pagulēt, bet palika auksti un drīz vien izvilka mani ārā.
Varbūt arī labi, ka MR ir pēc vakardienas sāpēm.
Feb 12 16:29 [info]vistu_zaglis:
Dārgā Swedbanka, jūs tur ahujeļi jau vispār? Pirms 28 stundām sev naudu pārskaitīju, pirms divdesmit astoņām stundām. Kur ir, ko? A? Kur?

Un vispār viss riebjas. Izņemot tikai tagad atklāto Biopsihoz albumu "Созерцание", tas ir kaut kas neticami kruts, rāms un mierīgs, ansambli Biopsihoz zināt? – nemaz nav līdzīgs.

A citādi viss besī.
Feb 12 16:25 [info]sarkanvilks:
http://www.slovochel.ru/vlast.htm
Feb 12 16:23 [info]winstons:
neesmu latvijā redzējis normālu ford pikapu
Feb 12 16:15 [info]iive:
Kur atrast ko līdzīgu šiem?


Tas, ko es biju domājusi ar "lampas kupoliem", izskatās tā. Šie ir dzeltenīgi, bet man der arī citās krāsās, zili, nedaudz uz tirkīza pusi pat būtu foršāk.

Feb 12 16:05 [info]7dienuviikendz:
balliite no 1dienas liidz 4dienai.
KO? aa, nu labi, letz dhoo dhis! : D
Feb 12 16:03 [info]7dienuviikendz:
miegs.kur tu esi ? nebuus tev mukt !
negribu iet guleet,
negribu pamosties,
viss paareejais ir pienjemams.
Feb 12 15:56 [info]217:
Croydon: Buttercream Dreams
Vakar ar tramvaju aizvilkos līdz Kroidonai iečekot pusdienās vienu raw/vegānkafejnīcu/bāru, ko nesen atvēris viens lesbiešu pāris. Bija garšīgi (nedaudz gan nokavēju galvenos "sāļos" ēdienus, lielākā daļa no tiem jau bija izpirkti), un forši, ka dienvidos šaipus Temzai arī kkas tāds pastāv.
Feb 12 15:52 [info]ripp:
pēdējā laikā mani ļoti mierina klasiskā mūzika.
Feb 12 15:49 [info]virginia_rabbit:
biju veikalā pēc (eko)marlēm, un man atkal mēģināja ierunāt tos Baha ziedus. esot kaut kādi jauni ienākušies.
Feb 12 15:28 [info]kristiiine:
pamodāmies un uzreiz iepeldējām ūdenī un peldējām virs tā, guļot uz matrača
Feb 12 15:27 [info]virginia_rabbit:
PIEGDIENAH
Feb 12 15:25 [info]roncijs:
"Tas ir "vau"!" priecīgs iesaucas fiziķis Kaščejevs.
Feb 12 15:20 [info]brookings:
First heard this [Bad Moon Rising] at Iain's in 1986 and it felt like there was a wild animal in the room - we had just started with the sticks and strings, and the post-jam/rehearsal in the Norfolk countryside was wet and windy (the seasons always affected the songs we made - just like the climate affected, I'm sure, Sirke's earlier music - I can't imagine it coming from anywhere else - the snow on the prole blocks, the sludge melting from the winter boots in the corridor - once you get more pro and geared to an audience, you lose that connection with nature and your surroundings). The wife had left a cassette of it in the car stereo (old Mazda) last night, and, minute by minute it had me hauled away up and out of the morning traffic. Hadn't heard it for decades - what bliss - room for your imagination, and a soundscape with the drizzle and wild gusts of Norfolk youth - feck it I miss those days: still, never mind.
Feb 12 15:15 [info]fledermause:
ak, Naivā
Astes cirtēja!? Vai Tava mačete vispār bij uzasināta?
Feb 12 15:15 [info]phz:
Sifonists tev nodarījis gauži vai vienkārši apriebies?
https://www.youtube.com/watch?v=fY-ahR1R6IE
Feb 12 15:13 [info]fledermause:
jauns vilnis, jauna lapaspuse...
NeKas nav mainījies. Tā vienkārši aizveram, atveram...dzīvi, bet man te lūzumi , te atdzimšana. Atgriezusies Peciņa. Interesanti, kur viņa tika gulējusi ziemas miegu? Vai nu es nojūgšos , vai zudīs reakcija uz viņa untumiem? Vai aiziešu, kā teica DrauKs? Viss no manis pašas tik atkarīgs, cik ilgi ļaušos raustīties? Vai es brīvdienu marionete vai cilvēks, lemt pašai. Ja es varētu, tā vienkārši dzīvot? Bet tak nē, sāp, smeldz pāridarījumi, neapdomīgas frāzes, ironija nevieta. Nav smieklīgi, ja tik nevīžīgi ar tavu sirdi apietas.:( Bet tas siltums, tas siltums tik vilinošs un atkal, atkal no jauna pavedinošs....eh
Feb 12 14:52 [info]sonnenwende:
debīla piektdiena. parasti strādāju līdz kādiem 4-5, bet šodien līdz 7, tā ir tāda demotivācija, ka maz neliekas. gribās ielīst zem segas un skatīties tv.
Feb 12 14:51 [info]iive:
Lūdzu, pasakiet, kur var nopirkt kupolus lustrai. Grīziņkalna veikals laikam strādā tikai dažas dienas nedēļā līdz trijiem. Tā nevar būt vienīgā vieta Rīgā.
Izstaigāju visus Brīvības ielas lampu veikalus, bet tur var tikai pasūtīt dārgus un neglītus kupolus no ārzemēm.
Man tas ir tik ļoti apnicis, ka es drīz aiziešu nopirkt piecas Imanta Kalniņa plates un uztaisīšu kupolus no tām.
Feb 12 14:50 [info]nrk:
@simamura: var jau paņirgt, mani arī žēlabu politika besī. Bet panciskākā, drosmīgākā, manuprāt, labākā sabiedrībā pret to varētu vērsties nevis ar žēlabu iestādēs, bet demonstratīvi bučojoties un tā pieprasot sev vietu. Un nevis, ka kvīri vien bučotos visu dzimumu tantēm par šoku, bet, piemēram, āriešu hetero čaļi pēc basīša treniņa, savus kvīru draugus atbalstot, visi sabirtu mikriņā bučodamies, un meitenes no uzņēmuma personāldaļas visas savā starpā bočodamās, pēc darba, pa pieprasot sev bezmaksas vietu pa ceļam uz valentīndienas diseni, un tā tālāk.
Feb 12 14:39 [info]watt:
Par gravitāciju runājot, tikai pagājušajā nedēļā man pieleca*, kas ir tik ļoti greizi vairumā simulāciju/vizualizāciju kas cenšas demonstrēt gravitāciju kā plakni, jeb nostieptu audumu, kurā ir iegrimusi saule, kurai apkārt riņķo planētas, jeb zemi un mēnesi, kā izskatās gravitācijas izliekta plakne, utt, utt - vizualizē ta vizualizē, bet gravitācija ta darbojas modeļa visa apakšā! bumbiņas riņķojot ātri vien sakrīt akā iekšā tāpēc, ka visa padarīšana ir tāds ļur-ļur Zemes gravitācijas spēka ietekmē.

Daudz krutāk būtu šo vizualizāciju palaist kosmosa stacijā, tad bumbiņa riņķotu ilgāk, un būtu vieglāk saprast kā tas darbojas visumā. Un tikai tagad man pieleca, ka zem saules sistēmas taču nav kaut kāda mistiska melna ķermeņa "X" kas uz visu sistēmu iedarbotos ar pievilkšanās spēku, un liktu deformēt šo laiktelpas "nostiepto audumu". Zeme, planētas, mēness ir parasti objekti kas principā darbojas pēc pirmā Ņūtona likuma: "Katrs ķermenis paliek mierā vai turpina vienmērīgu taisnlīnijas kustību". No Zemes pašas viedokļa, planēta kustas pa taisni.

Laiktelpas iedomātais audums ir nostiepies/izliecies tāpēc ka bumbiņa tur ir nolikta, un paliek stāvot mierā. Nevis tāpēc ka uz to darbotos kādi spēki (vilktu uz leju vai kaut kā citādi) - tāpēc ka tā stāv mierā! Un ja uz auduma uzliek citu bumbiņu, tā nesāks uzreiz "ripot lejā", bet arī paliks uz vietas. (Jo nav kaut kāda mistiska gravitācija "zem auduma", kas vilktu bumbiņu "uz leju".) Bumbiņa paliek tajā vietā, kur nolikta, un izliec iedomāto audumu vienkārši tāpēc ka tur atrodas.

Tam, ka Zeme pie savas kustības reāli paliek orbītā ap Sauli, ir viens iemesls - Zemes orbīta ir taisne tādā kā laiktelpas "bļodā", kur Zeme ir maza bumbiņa, kurai tikusi piešķirta kustība un tā viņa nu viņa turpina kustēties subjektīvi "pa taisni" - atspiedusies pret neredzamu bļodas malu: tā, kā tas izskatītos, ja bumbiņu stikla bļodā palaistu skriet kaut kur starpzvaigžņu telpas bezsvara stāvoklī. Diemžēl reāli tādu skaistu eksperimentu/vizualizāciju nevar veikt pat Zemes orbītā (jo tā ir tāda kontrolēta krišana, nevis īsts bezsvara stāvoklis), nu, varbūt ja tā izdarītos kādā Langranža punktā.

Papildus grūtības visu to iedomāties ir tāpēc ka uz zemes jebkura kustība ātri apraujas. Berze, gaisa pretestība, gravitācija, utt. Grūti iedomāties kā tas ir, ka ja ķermeni palaiž kustēties starpzvaigžņu telpā, tas turpinās kustēties bezgalīgi (kā Voyager 1).


___________________________________
* precīzāk, kāds to bija izskaidrojis un tad arī man beigās izpratne parādījās. dusmas ka neviens nespēja to tā skaidri pateikt agrāk.
Feb 12 14:37 [info]scaramouche:
Izteicos citur, atzīmēšos arī pie sevis.

Rīgas Mikroautobusu Satiksme piedāvā atlaidi Valentīndienā heteroseksuāliem pāriem.
LGBT satrauktās balsis kļūst dzirdamas.

Un kāds saka, ka lai jau privātie uzņēmumi dara, ko grib.

Bet tas nav privāts uzņēmums.

Rīgas Satiksme, kas ir Rīgas Mikroautobusu Satiksmes mātes uzņēmums, ir "Rīgas pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību." Privātie, skaidrs, lai dara, ko grib. Bet uzņēmumam, kurš ir pašvaldības paspārnē un praktiskā monopolstāvoklī, tomēr tiek uzstādīti citi standarti.


Update

RMS PR nodaļa tagad saka, ka nediskriminējot gan. Links komentāros un bilde zemāk gan saka ko citu.

Un bilde, ko phz bija ievietojis citur, uzskatāmie materiāli par situāciju no rīta:
... )
Feb 12 14:30 [info]sickboy:
Tagad man viss ir skaidrs - Civilizētajā pasaulē varu grib pārņemt komunisti! Feminisms ir radīts, lai cīnītos pret ģimeni (vienīgā man zināmā feministe veica sev sterilizāciju), imigrācija ir domāta, lai radītu lielu cilvēku īpatsvaru, kas balsos par kreisajiem, liekot viņiem justies "apspiestiem", islāms ir domāts, lai kopā ar feministēm cīnītos pret Rietumu kultūru un vērtībām. Iznīcināt pašizteikšanās brīvību ar vienmēr aizvainotajiem. Viņi grib visus padarīt par viendabīgu, neprotestējošu masu kā Ziemeļkorejā. Un no kurienes tas viss sākās - ar to sākotnējo fraktāli un tā sīkajām modifikācijām. We are so fucked up - ja nebūtu drīz Galaktiskais pulss un tiri piri 4d, 5d, tad 50 gadu laikā mēs te būtu totālā dirsā. Jā, mums būtu gadžeti un telefoni, bet būs totāli kontrolētu VALSTS, mēs par vienu nepareizu acu kustību, par vienu nepareizu vārdu par kādu feministi vai valsti vai ko tur varētu saņemt visnopietnākās sekas - elektrošokus, bankas kontu anulēšanu, brīvības atņemšanu un ko tur. Fuck nē!
Feb 12 14:27 [info]scaramouche:
Ko tieši saprot ar vārdiem "morālā kompensācija"?

Lasu šo rakstu - "Jēkabpilī smagi piekautā zīdaiņa māte atsaukusi savu apelācijas sūdzību".

Piekauts zīdainis un reāli cietumsodi. Ļoti jauki. Bet tad zemāk parādās sekojošie vārdi.

Notiesātajiem būs jāizmaksā cietušajai pusei, ko pārstāv bāriņtiesa, arī materiālā kompensācija. Tēvam jāsamaksā - 2000 eiro, mātei - 6000 eiro, kā arī jāsedz 1260 eiro kompensācija, ko cietušajai pusei jau ir izmaksājusi valsts. [..] Cietušās puses pārstāvja pieprasīto 10 000 eiro morālo kompensāciju tiesājamajiem bija noteikts segt solidāri.

Tas ir kā tieši domāts? Ka bāriņtiesai tagad visu atlikušo eksistenci būs emocionālā trauma, kuru tad tagad kompensējam? Bāriņtiesai tagad būs paaugstināts risks krist depresijā un pievērsties domām par pašnāvību? Vai bāriņtiesai tagad ir tāda trauma, ka nespēs vairs saņemties jauna bērna dzemdībām?
Feb 12 14:18 [info]kisswithafist:
also kinda officially old - šobrīd liekas kopā un drukājas vizītkartes. viss tāpēc, ka ieraudzīju, ka nākamnedēļas abandoned stuff pasākumā būs netvõrkings. varēšu nervozi žļembāt stūrīti, haha
Feb 12 14:09 [info]marule:
Kā man iet
Mērķtiecīga aizņemtība aizrauj un dod enerģiju, bezmērķīga - garlaiko, notrulina un skumdina.
Es tagad no otrās mēģinu izmīcīt pirmo
Feb 12 14:04 [info]deloveja_kundze:
labi, es saprotu, ka šodien esmu uzvilkta, bet vajag ievilkt elpu pēc tam, kad priecīga atvēru delfu rakstu par Eritreju, priecīga, jo nodomāju, cik labi, ka vismaz kāds masu medijs cenšas arī runāt par vēsturi, bet jau otrajā lapā ir atsauce uz Āfriku kā melno kontinentu, un vēlme lasīt tālāk uz brīdi norima.

man naivi likās, ka ''melnais kontinents'' un tamlīdzīgas frāzes palika tajā laikā, kurā tapa "Heart of Darkness", bet acīmredzot nē.
Feb 12 13:52 [info]sirena:
Pārpratumu karuselis viuviuviuviiiiiii
Feb 12 13:50 [info]iokaste:
viens no mūsu(?!) egoisma indikatoriem ir nespēja aptvert citu vajadzības. mums šķiet, ka citiem ir kučma brīva laika un nav nekādas pārākās vajadzības pēc naudas. nu labi - kādus 5 eiro varbūt arī viņiem vajag, bet ne vairāk, vairāk ir tikai iedomas un iegribas. mums pašiem gan ir skaudra vajadzība pēc naudas un laika, ieročiem un munīcijas.
Feb 12 13:36 [info]chimera:
klau, kas ir labākā vieta internetos, kur pamācīties lasīt gruzīniski? (nu, lai klātienē neiekāptu nepareizajā mikriņā or smth)?
Feb 12 13:35 [info]kbrgs_:
tikko atklāju sev Dawn Mellor. Baigi forši darbi

http://www.hungertv.com/feature/the-interview-dawn-mellor/
Feb 12 13:35 [info]po:
Debesis apmācas
Aisbergs aug
Iezīmējot šā gada mērķus, I. Ķuzis uzteic valdības pagājušā gada lēmumu atzīt iekšējo un ārējo drošību par Valsts prioritāti, 2016. gadā Valsts policijas darbības nodrošināšanai piešķirot papildus finansējumu 19 004 996 eiro apmērā. Jāatzīmē, ka pēdējo reizi Valsts drošība par prioritāti bijusi izvirzīta vien 1994. gadā. Nepieciešamība veltīt drošībai papildus līdzekļus sevišķi aktualizējusies pēdējā laikā, kad Eiropā pieaudzis terorisma draudu līmenis un notiek gatavošanās bēgļu uzņemšanai.


Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece novēl Māra Kučinska valdībai panākt jūtamu labumu sabiedrībai un palielināt uzticību valstij
I.Mūrniece atzinīgi novērtēja vakar Briselē NATO dalībvalstu aizsardzības ministru sanāksmē pieņemto lēmumu par papildspēku izvietošanu alianses austrumu flangā, tai skaitā Baltijas valstīs. Tāpat viņa norādīja, ka jāstiprina Latvijas ekonomiskā drošība un jāveicina uzticamu ārvalstu investīciju piesaiste.


Cilvēktiesību komisija uzklausīs tiesībsarga amata kandidātus
Tiesībsargam ir būtiska loma mūsu sabiedrībā, rūpējoties par cilvēktiesību aizsardzību un diskriminācijas novēršanu. Tāpat tiesībsargam jādara viss iespējamais, lai sekmētu valsts varas tiesisku, lietderīgu un labas pārvaldības principam atbilstošu īstenošanu.


Karoče, gudbai hjumenitī, welkam wōr. :(
Feb 12 13:29 [info]zvaigznjustari:
Kā man PATIKA piedalīties HZF konferencē! URA URA
Epastā ziņa no oficiālas Cēsu iestādes ar oficiālu piedāvājumu piedalīties ārzemju realitātes šovā, ko skatīsies miļjons holandiešu un filmēšanas komanda dzīvotu pie manis mājās.
HA HA HA HA
Interesanti būtu uzzināt, kāpēc man kaut kas tāds būtu vajadzīgs?!
Feb 12 13:18 [info]po:
Grēkāžus grēciniekiem
Nu, un ko jūs, pilsoņi, domājat par Anša paraugprāvu?
Feb 12 13:17 [info]meness_berns:
---
Saldais Jēzu! Nereti man liekas, ka tie nabaga geji tomēr visu laiku paši dara visu iespējamo, lai viņus turpinātu apsmiet!

============

Informācija plašsaziņas līdzekļiem


Rīgā, 2016.gada 12.februārī

“Mozaīka” vēršas pie Tiesībsarga saistībā ar pilnsabiedrības “Rīgas mikroautobusu satiksme” diskriminējošo Valentīna dienas akciju
Feb 12 13:15 [info]chaika:
ejot uz ambulanci, pār galvu pārlaidās 6 gulbji (vai zosis) - graciozi!
Feb 12 13:13 [info]meness_berns:
---
Sveiciens Kiseļovam jeb Tā Latvijā sagaida nelūgtus viesus

https://www.facebook.com/sputnik.latvia/
Feb 12 13:11 [info]santa_be:
Piezīmes
Mēs Sietlā visu laiku šausmīgi garšīgi ēdām. Nu izņemot to vienu ārprātīgo ceļmalas krogu, kur tikām pie pasaulē lielākajiem blobburgeriem- lieli un nekādi.
Feb 12 13:04 [info]teja:
vai kāds varētu pakomentēt vārda "naudiņas" lietošanu?
piemērs: "pārdošu par lētākām naudiņām nekā iegādājos" "tas jums maksās piecas naudiņas"
man rodas kaut kāda agresija dzirdot naudiņas, bet es nevaru paskaidrot, kāpēc.
Feb 12 13:01 [info]rasbainieks:
klau, kā ir lielajā atlantā, adelaida vai adelaide?
(čorts, būšu jau februārī iztērējusi savu gada kvotu atlanta jautājumiem cibā)
Feb 12 12:40 [info]never_know:
Vakar normāli izdejojos. Šodien pieveicu savu pirmo šī gada rīta skrējienu. Un tagad, fuck the good job, stumšu sejā roltonu.
Feb 12 12:29 [info]narrenschiff:
in medias res
Reizēm, kad skatos cilvēku instagramus, man gribas nošauties. Nebeidzamas, neskaitāmas virknes ar augstas izšķirtspējas bildēm, visās paradīzēs krāsās, kur noknipsēti visi iespējamie produkti, preces, nebeidzami visu krāsu un konsistenču ēdieni. Līdzīgu neprāta sajūtu mēdzu just hipermārketos, it īpaši vēlu vakarā, kad maz cilvēku, tad parādās šo veikalu monstrālums. Instagrama neprātu skaidroju tā, ka kādreiz bija dzīvesstila žurnāli ar savām ārkārtīgi estetizētajām bildēm, kurās smaidīgi cilvēki sēž gaišos interjeros, ar savu dzīvesstilu, lietām, precēm, utt, bet tas bija potēts no augšas, tagad katrs (protams, balstoties uz šiem šabloniem) var veidot savu neatkarīgu dzīvesstila žurnālu, realitātes šovu, utt. Medium is the message.

Totāla pornogrāfija un fetišs.
Feb 12 12:26 [info]malfor:
uztaisīju aptauju par gurķiem, bet drīz vien sapratu, ka esmu devusi greizas atbilžu iespējas: http://klab.lv/community/aptauja/539829.html?mode=reply

nevajadzēja likt opciju "kā kuru reizi", jo skaidrs, ka kādreiz gadās gurķi arī nomizot. mani empīriskie novērojumi liecina, ka retais gurķus mizo - pat kafejnīcās un restorānos. teikšu atklāti, mani tas ļoti izbrīna. uzreiz jau varu teikt, ka neesmu padziļināti informēta par gurķu mizām, bet kāpēc lai kāds gribētu ēst tās nomiglotās mizas? ok, ok, es saprotu, ka ir daudz augļu un dārzeņu, ko neviens nemizo, bet kas ir tikpat nomigloti - kaut vai persiki, paprika, tomāti etc. bet nu gurķis ir atšķirīgs, jo to ir viegli nomizot, un, ja to var izdarīt, tad kāpēc gurķi ēst tāpat kā persiku vai tomātu. turklāt nav taču arī īpaši garšīgas tās mizas. vienvārdsakot, nesaprotu. man tiešām tas nedaudz nedod mieru.
Feb 12 11:55 [info]simamura:
kā man var būt savs sarunas ideāls, ja es tādu nekad neesmu piedzīvojis, vai ne
Feb 12 11:48 [info]po:
Really


When you love a human
you tell it that it's really human
When you love a human you tell it that you are one
Cuz it needs somebody to tell it
it ain't gonna last forever
So tell me have you ever really -
really really ever loved a human?

Feb 12 11:46 [info]kautskis:
Жить стало лучше, товарищи. Жить стало веселее.
Es tiešām nedomāju -- nay, pat necerēju, -- ka reiz pienāks diena, kad es to tiekšu, bet nu es to teikšu. Biedri, Latvijas presē ir noticis būtisks lēciens kvalitātē. Es pat teiktu, Latvijas prese ir uz zelta laikmeta sliekšņa.

Viss sākās tā neuzkrītoši. Arvien biežāk parādījās tāds kvalitātīvs saturs kā "Ruksis aizklīst līdz ASV vēlēšanu iecirknim" un "Indijā arestē kazu Babli". Piekritīsit, tas ir būtisks solis uz priekšu, jo vienu brīdi jau šķita, ka nupat visi būs tikai plikiņi un zibinās pupiņus.

Un pēkšņi šodien -- bladāc! Sākam ar Lauku avīzi, kas lepni ziņo, ka "“Mājas Viesis” pēta “Islāma valsts” finansējuma avotus". Yeah, Mājas viesis! Yeah, science! Mums tikai šķiet, ka viņš ir tāds pāķu laikraksts, kas raksta, kad stādīt begonijas. Izrādās, viņam ir ne daudz, ne maz kā spiegu un informantu tīkls Irākā un Sīrijā.

Tāpat nav šaubu, ka kvalitāte tiks turēta. Kā zināms, tie Latvijas laikraksti, kam nav sava spiegu tīkla, labprāt pārpublicē preses relīzes -- un arī tās ir kvalitātīvas! Lūk, kāda online CV lapa sūta šādas ziņas -- "Trīs no desmit cilvēkiem Amora bulta skārusi darbā. Romantiskas attiecības darbā – tas nav ne pārsteigums, ne tabu, bet dzīves realitāte." Pēc tam šo faktu komentē CV lapas mārketinga speciāliste, kas pati šo relīzi arī izsūta. Tiesa, šo relīzi vēl nav paspējuši nopublicēt pat db.lv, kas parasti izceļas ar nasku preses relīžu pārspiešanu. Vai nu pietaupa, vai pašu saturs ir tik jaudīgs, ka šādu pērli var atļauties nepublicēt.

Un visbeidzot šī rīta jaukākais pārsteigums, ko piegādā Nesakarīgā rīta avīze -- "Kopīgiem spēkiem piebeidz Rīgas cirku". Raksts ir gandrīz, gandrīz perfekts. Tur ir gandrīz precīzi ieskicēta nešķīstā trīsvienība, kas ir atbildīga par visām Latvijas problēmām, arī Rīgas Cirka slēgšanu. Pirmkārt, tiesu sistēma. Otrkārt, Rīgas Satiksme, kas cirka ēkas fasādē tā iecirtusi trolejbusu vadus, ka tie draud noraut sienu. Un vēl ir citas briesmas -- piketējoši vegāni. Jā, vegāni un Rīgas Satiksme tiešām ir visa ļaunuma sakne. Tomēr nevar nepamanīt, ka iztrūkst kādu citu ļoti būtisku briesmu -- kur ir veloderasti?! Savukārt tiesu sistēma tik ilgi bijusi Nācionālās Apvienības pārziņā, tāpēc tā pēc definīcijas ir lieliska -- viss, kam NA pieskaras, saplaukst krāšņiem tikumības un taisnīguma ziediem. Aizstājiet tiesu sistēmu ar veloderastiem, un raksts būs nevainojams.

Un -- this just in, tiešām -- nu mums ir arī Krievijas Minitruth oficiālā orgāna Sputņik Latvijas filiāle -- http://sputniknews.lv/!!! Viņi raksta latviski, bet pilnībā ievēro to stilu, kas padarījis Putina propagandu tik populāru. Jūs tikai ieskatieties!!! "Kamēr Latvijas un Krievijas politiķi cenšās aiztaisīt caurumus attiecībās starp mūsu valstīm, maskavieši mācās runāt ar kaimiņiem-latviešiem viņu dzimtajā valodā." "Tagad viņi panāks cirka slēgšanu. Pēc tam pieprasīs slēgt zooloģiskos dārzus. .. [Pēc tam] Dzīvnieku aizstāvji ķersies pie cilvēkiem, jo ar vardarbību mājās nākas saskarties visai bieži, kā mēs visi zinām. Viņi sāks runāt par to, ka cilvēka pienākums ir tikai reproducēt bērnus un nekavējoties nodot jaundzimušos specskolās."

Cik lieliskā laikā mēs dzīvojam, biedri.
Feb 12 11:45 [info]yeux_glauques:
#daily link II
latvijas ražojumi. makten eklektisks tops - salikuši dažus tiešām kūl produktus kopā ar dažiem tiešām meh un dažiem tiešām wtf (ē, numur 46) produktiem.
Feb 12 11:29 [info]ninona:
Šis būs kā anekdotē par laika prognozēm, balstoties uz to, cik daudz malkas indiāņi vāc uz ziemu.

Ja sētnieki pie mājām notīra tikai akūti nepieciešamo minimumu (kājceliņu viena gājēja platumā), tad sniegs neturēsies.
Feb 12 11:27 [info]yeux_glauques:
#daily link
eu, drīz tak valentīndiena. atradu lielisku dāvanu:

2
(c)labadruka.lv
Feb 12 11:26 [info]helvetica (in [info]hanna_beedz):
Aktuālie notikumi liecina, ka tieši vardarbība joprojām ir efektīva. Tradicionāli sievietes, baidoties no agresīvas rīcības, ir ievērojušas savas robežas, bet tas ir aizmirsies [..]

[..]katrai musulmaņu sievietei skaidrs bez kādas izglītības un sabiedriskā stāvokļa, ka vajag apģērbties. Bez kādām mediju kampaņām. Sanāk, ka pļāpāšana nedarbojas. Darbojas reāli draudi šim modernajam 21. gadsimta cilvēkam. Ja tu nepadomāsi, ka kāds var pašaut roku zem brunčiem, tad to arī izbaudīsi

Viesturs rudzītis
Feb 12 11:20 [info]chimera:
šmitness un alkohols: iet kopā pavisam sūdīgi. pirmkārt, negribas it nemaz , otrkārt, internets stāsta, ka 1-2 glāzes=padirsts treniņš, alkohols līdz reibumam=padirsta treniņu nedēļa, un, lai gan nezinu, vai tam var tā čista ticēt, tad, kad sāc redzēt pirmos rezultātus (čo-ta neesi vairs tik ļengans, da i hanteles prasās jau smagākas), baigi negribas tos pakāst.
Feb 12 11:20 [info]meness_berns:
---
Esam klāt!

http://sputniknews.lv
Feb 12 11:19 [info]iguaana:
nu taa mazie suuduruukji, mugura saap no ilgas guleeshanas kaa beigtai vardei. shis viiruss vai kasvinjzintasbij bij izteikti nepatiikams. veel jau neesmu uz kaajaam, bet jaacer, ka iet uz galu. ar mokaam iemociiju brokastis un jaameegjina savest seja liiz taadai gaaviibai, lai vareetu to izdziit no maajas. un riit. riit jau ar jaapakustaas. teijaateris un kursi. eh, dod man speeku, visum.
Feb 12 11:08 [info]ingmars:
ck
Feb 12 11:07 [info]neoplasm:
nice surprise

atnāku uz darbu un dukamentu plauktiņā mani sagaida maza, brūnā papīrā ietīta un centīgi apskočota paciņa [bilde instagrammās]. un iekšā? iekšā mājās vārītas gotiņas ķieģelītis. tik mīļi :)

Feb 12 11:02 [info]adsum:
Ietves vidū sabraukta vārna. Sētnieks skatās pretējā virzienā.
Feb 12 10:38 [info]amanita:
Karlīna ir absolūti brīnišķīga. Viņā mijas viltība un spīts ar milzīgu atvērtību un sirsnību. Viņa uz jautājumu: "Kurš dara blēņas?!" godīgi un ar entuziasnu atbild: "Es!" Bet tajā pašā laikā neviens viņu nepiespiedīs atzīties, ka šmuce ar kaku dārziņā ir sanākusi viņai: "Nē! Anannā Gita!" Un viņa kā īsts politiķis zina, ka, lai nostiprinātu savas pozīcijas, ir jāpārliecina pēc iespējas vairāk cilvēku, tāpēc nu jau liela daļa bērnudārza no viņas ir dzirdējuši, ka "anannā (audzinātājai) Gitai kaka biksēs".
Un vēl viņa ir brīnišķīgi pārņēmusi ideju, ka viss, kas nav te, ir darbā. Labi, tētis darbā, mamma darbā, brālis darbā... Bet arī pazudušais zaķis ir darbā, gulta, kad negribas iet gulēt ir darbā, viss un visi ir darbā. Noslēpj kaut ko un priecīgi stāsta, ka darbā.
Un vēl viņa ar visu uzreiz dala ar brāli. Jebkuru gardumu, pie kā tiek, vispirms piedāvā Krišjānim. Pat šodien, no savas dāvanas izvilkusi kinderolu, uzreiz vispirms to piedāvāja brālim. Vai nav skaisti?
Un pucējas. Apliek manas krelles ap kaklu, savas, kas uz gumijas, tiek lietotas vainadziņa vietā, uz rokas rokassprādze. Grozās gar spoguli un priecīgi secina: "Dāma!"
Burvīga meitene aug.
Un viņai šodien vārda diena. :) Reizē ar vēl vienu burvīgu dāmu. Manu māsu. :)
Feb 12 10:11 [info]morloku_karalis:
bet tā vispār viss tāds priecīgs par gravitācijas viļņiem. kaut kā priecīgāks nekā savulaik par Higsa bozonu, nez kādēļ.
Feb 12 10:11 [info]narrenschiff:
antitūristi, barbariskās zināšanas
Ko rietumi savukārt var mācīties no Islāma valsts? - pārdomāt savas attiecības ar lietām, iegūt brīvāku attieksmi pret lietām, vērojot teatralizētos pieminekļu un 'vērtību' graušanas spektākļus. ISIS ļoti labi zin, kādu šoku un sašutumu tas izsauc rietumniekos, un tieši tāpēc speciāli ik pa laikam organizē šīs izrādes. Sašutumu rietumniekos tas izsauc droši vien divu iemeslu dēļ a) tūrisma; b) zināšanu zuduma dēļ.

Ja pirmais, tad, protams, elkdievība - aizbraukt uz kaut kādu nosacīti eksotisku tālu vietu, pie kuras tevi pieved ar busu, lai tu grupiņā ar citiem nobildētos pie drupām, ātri izskrietu cauri un brauktu tālāk uz nākošajām drupām vai uz pludmali strēbt kokteili. Šeit islāmistiem jāsaka paldies - malači, tā tiem rietumniekiem vajag, lai apdomājas nedaudz.

Ar otru aspektu citādāk - zaudējot kādu "pieminekli", "kultūras v ē r t ī b u" (kapitālistu žargons) mēs zaudējam izpētes iespējas, zaudējam zināšanas par reģionu, vēsturi, kultūru, civilizāciju, utt (metafiziskā līmenī zaudējam simbolisko saiti ar cilvēces pagātni, vairojot tādu kā kolektīvo amnēziju). Taču te jājautā - zināšanas k a m? Kam šīs zināšanas? Varētu teikt, ka zināšanas ir pašvērtība, tās nevajag pamatot caur kaut ko ārēju, pragmatisku, pielietojamu un utilitāru. Taču vēl var teikt, ka zināšanas derētu eksistenciālām pārdomām, kaut kādām patiesībām par esamību un laiku, zudušo un nākamo (atkal simboliskā/metafiziskā plakne). Taču viens zināšanu aspekts ir ļoti līdzīgs jau ar masu tūrismu saistītajai elkdievībai - mums šīs zināšanas vajag bezmēŗkīgi kataloģizēt, likt plauktiņos, nogrūst kaut kur, skatīties uz šīm zināšanām un drupām kā uz ēnu teātri, pierakstīt, aprakstīt, nofotogrāfēt, ieskenēt, visu izrakt, pārrakt, analizēt un tad, sarijoties zināšanas, tās noglabāt papīros, grāmatās un tad skriet tālāk. Cik daudz ir šādu tukšu zinātnieku, kuriem nodarbošanās ar zināšanu vākšanu ir kaut kas līdzīgs krūzīšu kolekcionēšanai vai vienkārša spektākļa skatīšanai (zināšanu estetizācija, zināšanas kā uzmanības novērsējs)! Tāpēc nāk kalifāta kaujinieks un uzsper drupas gaisā, lai mēs neaizrautos ar nevajadzīgu, no satura iztukšotu zināšanu un faktu vākšanu, lai mēs savas domas vērstu uz kaut ko būtiskāku. Parastais lumpenis arī jautā - kam šīs zināšanas, nu nafig, mūsējie šajā ziņā nestāv sevišķi tālu no Islāma valsts kaujiniekiem. Tas ir akmens zinātnes un zināšanu vācēju dārzā - parādīt, ka šīs zināšanas ir būtiskas, eksistenciālas, saistošas, saikni iedibinošas, pasauli atverošas un piepildošas, individuāli un kolektīvi nozīmīgas (ne obligāti utilitāri-pragmatiskas-pielietojamas, ko parasti prasa lumpenis), proti, nodarboties ar zinātni, zināšanām kā ar kaislību, tas arī piešķir tuksnesī stāvošajām drupām jēgu, nevis vienkāršu iztukšota elka faktu vāceles (extraction point) statusu. Zināšanas nav resursi, zināšanas nav tirgus lietas, nedz zināšanām jābūt elkam, ko akli pielūgt pašu par sevi, aizmaldoties abstrakcijās. Ja tu šādi abstrahējies no būtiskā, nāk terorists un uzspridzina tavu elku, nospļaujoties par visām konvencijām, tūrisma industrijas sarūgtinājumu, utt. Ar lietām nedrīkst apaugt, nedrīkst sevi determinēt caur lietām. Jā, drupas, pieminekļi veido kaut kādu saikni laikā un ieraksta mūs plašākā perspektīvā, liek reflektēt, mācīties, domāt melanholiskas domas par pagājušo, apbrīnot pagājušo un mācīties no tā. Taču vienlaikus ir jāsaglabā brīva, atraisīta attieksme pret lietām. Jā, reizēm to iemāca spridzekļi.

Šajā ziņā vahabītisms (par sašutumu rietumiem) ir kruts - cīnoties pret elku, apaugšanu ar nebūtisko, vahabītisma rezultātā jūs neredzēsiet Mekā tikpat neko 'vecu', jeb pieminekļa statusā (ko gan nevar teikt par Kaabu, tīra elkdievība). Ik pa laikam kaut ko nojauc, lai cilvēki nepieķeras. Kaut ko līdzīgu redzam sintoismā - ik pa laikam viņi nojauc tempļus, lai vietā uzceltu precīzas kopijas, tā ir daļa no šķīstīšanās, jeb vietas attīrīšanās procesa. Latvijas teritorija šajā ziņā ir ģeniāls vanitas skolotājs. Kad stāvi uz kāda pilskalna, piemēram, Tērvetē, Mežotnē, zinot, ka tas kādreiz ir bijis liels centrs, pilsēta, visa rosība, notikumi, tirdzniecība, cilvēku satiksme, ķēniņi, lietas, ēkas, krāšņumi, kari, nocietinājumu vaļņu izbūve, bet tagad - nekā, tik ar zāli apaudzis kalns un apkārt meži, kur kādreiz bija lauki, ceļi un senpilsēta. Pareizo attieksmi pret vēsturi un lietām ieguvu vienā lielā Sēlijas pilskalnā, kas, pēc visa spriežot, kādreiz ir bijis baigais centrs, stāvot augšā šķiet, ka aiz meža redzi Lietuvu, un tiešām, robeža ir netālu, tu iedomājies visas celtnes, lielo ceļu, kas kādreiz garām vedis uz lietuviešu zemēm, rosību, kustību, cilvēkus ar mitekļiem, lietām, iecerēm, domām, organizēšanos, bet tagad - nekā, pilnīgi nomaļa vieta, līdz kurai vēl ilgi jāčāpo kājām, laužot ceļu cauri brikšņiem, tikai daba, klusums, atmiņas un nopūtas, un kalns, pie kalna - kultakmens, kādreizējās cilvēku un viņu nu jau apklusušo dievu klātbūtnes pēdas. Arheoloģija ir pazemības (pareizās perspektīvas) skola.
Feb 12 10:05 [info]15:
liekas vakar drusku piedzēros. lūdzu izdzēsiet, ja glupības sarunaju.
Feb 12 10:03 [info]pilnigigaram:
ieskats vēsturē. Pirms trīs gadiem nopirku viņai puķes. No veikaliņa pagāju 20 metrus un izmetu tās miskastē.
Feb 12 09:57 [info]dienasgramata:
Šarlote Remplinga jaunajā filmā "45 grādi"
Feb 12 09:55 [info]dienasgramata:
Viendien noklausījos tādu sarunu. Iet pa ielu divi dvīņi, tā ap gadiem 18. Viens saka otram:
- Kā tev vienmēr tā izdodas? Kāpēc man nekad nesanāk?
Otrs mazliet paklusē, tad domīgi saka:
- Jā un mamma reiz mani apsveica tavā vārdadienā...
- Ko?! Kad?
- Ā, tu nemaz nezini?
Feb 12 09:52 [info]saccharomyces:
setting priorities
vienmēr ir vēl labāk, ja stāstu par to, ka drīksti atpūsties un par sevi parūpēties, izstāsta arī vēl kāds cits. tas nav vāji un neveselīgi no manas puses, tas ir atbalsts.

es šorīt kavēšu mācības, jo no rīta pirku biļetes lidojumam pie [info]french_mime martā, un neļaušu sev par šo justies kaut kā slikti, jo team dysfunctions pie pasniedzējas, kuras iepriekšējā nodarbība atstāja mani pilnīgi remdenu, noteikti nav svarīgāk, nekā mana dzīve.
Feb 12 09:40 [info]dooora:
sidekicks of sicksicksicks
iegāju uz zekundi ziņās un uzzināju, ka Ansim tomēr būšot jāsēd (dūra lēx) un mumis asunt nauja vaļģeiba. zabiss, visus apsveicu.

93
Feb 12 09:26 [info]pilnigigaram:
valentīndienas ideja? http://i.imgur.com/GZulcLj.gif
Feb 12 09:24 [info]meness_berns:
---
Kad apprecas divi Prusta pētnieki un viņiem piedzimst bērns - tas ir prustojums.
Feb 12 09:21 [info]narrenschiff:
šodien esmu kurds
Austrumos redzam divas, trīs skaidras sejas. Islāma valsts ir patreizējās rietumu kārtības seja, spoguļattēls, slēptākie sapņi, cerības un piepildījums (kā arī efektīva kritika, daļa islāmistu vērstās kritikas pret rietumiem ir gluži pamatota (šeit esmu radikālāks nekā Žižeks, jo viņš ISIS nesaskata nekādu emancipējošo īpašību un uzskata, ka viņi vienkārši sevi definē caur rietumiem, kas ir zināma taisnība; šim pieskaršos pēc brīža), Islāma valsts ir rietumu Lielais Cits, tāds kā bezapzinātais, perversais dvīnis, attiecībā pret ko rietumi sevi definē (ja "viņi apdraud mūsu vērtības", tad kaut kādā ziņā viņi paši pārstāv šo vērtību phantom dvīņus, blaknes, apspiesto un izspiesto, neskaidro, noklusēto, etc, pure dialectics here, līdzīgi kā saprātam izspiežot neprātu un novietojot trako namos, institūcijas, medikalizācijā) likumsakarīgi, ka Islāma valsts tādā pašā veidā sevi definē attiecībā pret un caur rietumiem. Ja Islāma valsts visu noliek zem dievišķā likuma un dieva kareivju ekstrēmās vardarbības, kas regulē vissīkāko dzīves niansi (turklāt ir apsēsti ar seksualitāti, tikai caur 'non'), tad rietumiem šo visa likumu pārstāv tāds pats legālisms, diētas, cilvēktiesību kults, etc un visa galā mass surveillance, kas rietumos stājas dieva-soģa, visa uzrauga un sodītāja vietā (turklāt rietumi arī ir apsēsti ar seksualitāti, tikai caur 'oui'). 

Otru austrumos redzamo seju pamanām Sīrijas, Lībijas, Irākas, ai, vispār visam reģionam raksturīgajā "visu karā pret visiem", kas izcēlies nevis centralizētas pārvaldes trūkuma rezultātā (ar ko vienmēr biedē rietumu valstisti), bet gan jau esoša visu kara pret visiem dēļ (kapitālisms, resursi, konkurence, globalizācija (centralizācija), neskaitāmu ārēju frakciju/aģentu (Krievija, ASV, Francija, Irāna, Saūda Arābija, Turcija, Izraēla (par kuras iespējamu lomu šajā konfliktā tikpat kā neviens nerunā) savstarpējas konkurences un ieinteresētības rezultātā) + tieši Asada režīma (ASV un citu rietumnieku iecelta un ilgi pabalstīta), tātad centralizētā valsts aparāta dēļ. Visu karš pret visiem, kas inscenēts tuvajos austrumos, it sevišķi uz Sīrijas zemes, ir rietumu patreizējās kārtības dibinātājmīts (bailes, fobijas, kas pamato kārtību un sociopolitikoekonomoideoloģisko centralizāciju pēc diviem pasaules kariem, kuri arī izcēlās jau esoša visu kara pret visiem dēļ, nevis kā izņēmuma stāvoklis lietu kārtībā) un faktiskais noklusējuma internalizētais baiļu stāvoklis. Tagad šis defaultais simptoms ir ārējiskots, tēlots pasaules acu priekšā un valstisti, Bābeles (Bābele-Babilona-Roma (šodien Londona, Brisele, Ņūjorka, utt) padauzas piegulētāji, var klapēt rociņas. Vārdu sakot, mākslīgi radīta un pašreproducējošās cietumnieka dilemma ar sliktām un nepareizām izvēlēm, kas seko viena otrai. 

Trešā seja ir nosacīta alternatīva. Lūk, kurdu Rojava, tā jau ir kaut cik sakarīga valsts iekārta, ar vairākām iestrādnēm līdz kurām rietumiem vēl augt un augt, un mācīties. Rojava un Kurdistānas projekts vispār parāda vienu manā cibā vairākkārt pārstāvētu tēzi, ka šādas radikālas (un intelektuāli ilgi briedinātas) alternatīvas parādās vēsturiskā vakuuma un pārravuma punktos, kāds šobrīd ir stāvoklis Sīrijā, šie brīži ir tikai jāmāk izmantot, pavērtajā vēstures un kauzalitāšu (iepriekšnolemtības un atstrādātu norišu nereflektīvajā) plaisā satverot un līdz īstenotībai novedot iespējas, potencialitāti ievedot vēsturē, vēstures radīšanā. Ielikšu vairākas Rojavas nianses, kas piesaistīja uzmanību (turklāt ir kā komentārs nesenas diskusijas (2) nostājām): 

jēdzīgi )

Ārpus kata vēlos uzsvērt vienu ģeniālu ideju, kā viņi organizē policiju, un te rietumiem būtu daudz jāmācās: "The Rojavan government is working towards providing all citizens with Asayîş training. The ultimate hope is that once the vast majority of citizens have been trained, security can be maintained amongst the citizens and the Asayîş itself can be dissolved." 
Ķelnes variants kurdu Rojavā nebūtu iespējams, neviens nejautātu "kur ir atbildīgās institūcijas?" Turklāt visos detektīvu seriālos redzam, kā policisti un izmeklētāji dusmojas, ja paši pilsoņi-entuziasti ķeras pie izmeklēšanas. Realitātē jābūt tieši pretēji. Proti, te rietumniekiem vajag mācīties labāko, ko cilvēkiem var dot tāds veidojums kā "valsts" - iestrādāt sevī principus, kas eventuāli ved pie pašatcelšanās, autonomijas (nevis atkarības), brīvprātīgas pašorganizācijas un kopības. 

Tātad, ko citkārt paternālistiskie (šī pretīgā, condescending attieksme pret austrumiem, "mēs viņiem iemācīsim civilizāciju") un letarģijā iegrimušie rietumi var mācīties no austrumu kurdiem? - pašu lokālo kopienu iedzīvotāju policiju, policijas atcelšanu, reģionālismu, lokālismu, konfederālismu, uzsvaru uz kopienām, cita veida ekonomiku viņpus kapitālismam, savas dzimtenes mīlestību un pašaizliedzību cīņā ar sliktajiem, participatory un tiešo demokrātiju. 

Paldies, kurdi, jūs šo dienu padarījāt par labāku, cerību pilnāku dienu. Starp citu, Rojava viņu valodā ir "rietumi", kurdi ir lielāki rietumnieki par mums. Austrumi ir vajadzīgi pagurušajai un sev apnikušajai Eiropai, lai sapurinātos. 
</div>
Feb 12 09:18 [info]kristiana:
Zīlītes skola
Sarunā par tēmu "Kā rodas bērni" Lienei mulsinošs šķiet tikai viens faktors:

- Un jūs to darāt pliki?
Feb 12 09:15 [info]kristiana:
Zīlītes skola
Tēmā "Kā rodas bērni" Lienei mulsinošs šķiet tikai viens faktors:

- Un jūs to darāt pliki?
Feb 12 09:08 [info]7dienuviikendz:
Feb 12 09:04 [info]meness_berns:
---
http://nra.lv/latvija/163196-rudzitis-ja-viriesi-nepretojas-agresijai-viniem-jamirst.htm
Feb 12 08:51 [info]mufs:
jāatzīst, ka veloderastēšana šorīt uz darbu bija diezgan nopietns izaicinājums

mans nabaga ēzelītis ir pagalam sačākstējis pa šo ziemu, nav jau nekāds brīnums, viš i tik nedaudz jaunāks par mani.
apsolīju uz pavasari nokrāsot sarūsējušos dubļiniekus ar pārpalikušo radiatoru krāsu.
Feb 12 08:50 [info]ninona:
Smadzenes pamodās 5os no rīta.
Iedzēru vēl arī drusciņu kafijas (aplēju uz dažām minūtēm tējkaroti maltās, pusi izdzēru), lai toč` nesāktu nākt miegs. Darba ražīgums debesīs.

Smadzenes ieskrējušās un acis lielas, bet jau meitenes ir piecēlušās, tātad man laiks brokastīm.
Feb 12 08:48 [info]str:
Нейролептики, часть первая
http://dpmmax.livejournal.com/445778.html
Feb 12 08:46 [info]sickboy:
"Feminism was never about a 'war against men,' feminism was a war against family. Because the family is that one unit that stands between the state and freedom. The state doesn't want families out there. They want little, dismembered, fractured members of society that they control." (Paul Weston)
Feb 12 08:41 [info]savaadaisu:
Šodien atkal sapūties vēders. Maita.
Es zinu kāpēc vīri audzē ūšus! Tāpēc, ka tad viņiem drīkst būt resns vēders, vot.
Feb 12 08:25 [info]sickboy:
I put a spell on you... because you're mine. I can't stand the things that you do, no, no, no I ain't lyin'. No... I don't care if you don't want me, cause I'm yours, yours, yours anyhow.
I love you...I love you...I love you...
I LOVE YOU! I LOVE YOU!
Feb 12 08:19 [info]samta:
sniegs sacūkojis visu manu pavasari
Feb 12 07:33 [info]kpdom:
pirmssākums
yo, labrīt, sveiki!
man ir dzimšanas diena. un bija naktsmaiņa. tādēļ šis tapums ir loģiski izskaidrojams. lasot apsveikuma sms darba tualetē, apraudājos no priekiem. un tad sāku domāt (kakājot, protams), cik laimīga esmu, ka man ir māsa. un, ka vajag dāvināt viņai dāvanu manā dzimšanas dienā. mūsu dzimšanām nav nekāda kopsakarība, bet cik labi, ka abas esam. un viena otrai.
es bieži savā dzimšanas dienā domāju, ka gribas apdāvināt vismīļākos nevis saņemt dāvanas pašai. par ko tad man! es tikai piedzimu.
un šorīt piedzima šitais

pīs!
Feb 12 07:17 [info]slaaneklis:
Ai.
Feb 12 06:56 [info]almighty_j:
Turpat pie tēmas: jā, un jums ar' šitais jāredz!
Best Of... Darth Vader | Robot Chicken: Star Wars | Adult Swim
Feb 12 06:27 [info]ninona:
Šis laikam ir sniegavīrveļamais sniegs, vai ne?

Sorī, bērni, man nav laika iet ar jums ārā...
Feb 12 03:58 [info]gaismas:
Nu tad. Pačīkstju par kultūŗas pasākumu trūkumu, dosimies uz Dakotu. Verī pasākums, much kultūra.
Šodien abi 2 iesniedzām dokumentus skolā, malacīši kādi.
2h viņš man rakstīja dziesmai ģitāru un neierakstija jo nav gana labi. Mī un žē.
Rītdien ejam uz darbiņu skrūvēt riģipšus pie kāpņutelpas pakāpinu apākšā grīļojoties uz stalažām.
Feb 12 03:42 [info]manpatiiklaime:
Kendrick Lamar - Poetic Justice (LYRICS) ft. Drake

cilvēks var vnk priecāties, ka ar viņu viss ir labi,
cilvēks var atrast mērķi,kādēļ dzīvot un
Feb 12 03:08 [info]manpatiiklaime:
šī profesija pieprasa sava viedokļa publiskošanu
Feb 12 03:05 [info]manpatiiklaime:
green
https://www.youtube.com/watch?v=HohnlWnQPvs
Feb 12 03:01 [info]kjeerpis:
Man jau ziemas pilnīgi bija pieticis un pavasara sākumam, manuprāt, pats labums. Bet, ko nu liegt, galīgs smukums ārā šonakt, iekšpagalms vispār pēc ziemas pasakas

Tāds bezvēja mieriņš
Feb 12 02:55 [info]manpatiiklaime:
9 February at 06:00 ·
.

I love anything that haunts me...and never leaves
- Jeff Buckleykaut kas svarīgāks: man vajag kalnus, bet tas jau tā banāli.
Feb 12 02:43 [info]virginia_rabbit:
GIRI ("burden of obligation", "a debt of gratitude", "to serve one's superiors with a self-sacrificing devotion")
"the stocisim, the self-control that
is required of a self-respecting Japanese is part of his giri to his name," and
that "a woman may not cry out in childbirth because of giri."

*** "Giri choco" is a specific term referring to the obligation of close colleagues or associates to provide Valentine's Day or White Day chocolates to each other even if they feel no romantic feelings.

GANBARU ( stand firm, extreme effort, to commit oneself fully to a task and to bring that task to an end)
The outcome of a pregnancy is deeply tied to a woman's conduct; women are considered responsible for minimizing miscarriage and premature birth. There are many theories as to why this may be. Primary to understanding this idea is the Japanese principle of ganbaru.

The use of ganbaru in the medical rhetoric of prenatal care also suggests that the proper ‘education’ of pregnant mothers is one of its implicit goals. In the course of such an endeavour, medical personnel are positioned as coaches to the women, who are supposed (ideally) to develop the spirit and character of a mother through a personal prenatal trial
Feb 12 02:40 [info]usne:
Sasodītais bezmiegs, sasodītās atmiņas!
Feb 12 01:50 [info]psychokiss:
par labo
lielākā dienas daļa pavadīta ar Mani Nelaiž un smaidu pa visu seju.
gremdējos vecās n reizes izrunātās sarunās, kas tāpat katru reizi liek spiegt, priecāties un justies kā mazai meitenei.
māju nepietrūkst, bet vasaru sagaidīt nevaru.
Feb 12 01:27 [info]mindbound:

Gravitācijas viļņibeidzot oficiāli reģistrēti, iespaidīgs LIGO un Virgo komandu sasniegums.

Feb 12 01:24 [info]roncijs:
be reet aptiekā, gandrīz nosmaku un sastapu pārāk daudz cilvēku no bij. izglītības iestādes
Feb 12 01:16 [info]po:
OK, pierunājāt. Droši vien aiziešu uz nākamo Bovija koncertu.
Feb 12 01:13 [info]yoni:
?
Nu un ko tad lai dara ar to atklājumu, ka vidukļa apkārtmēram nav tiešas korelācijas ar labu vai sliktu seksu? Pasaule taču sagrūs.
Feb 12 01:12 [info]usne:
gribas atbrīvoties no tām negācijām, ko pēdējā laikā sevī pamanu. īsti nezinu kā.
iedvesmo un iepriecina darbs un sapnis par jauno māju.
fiziski jūtos sevi patērējusi, bet tas jau februārim normāli, dzeru vitamīnus.
Feb 12 01:03 [info]virginia_rabbit:
The vast majority (or, approximately 99%) of women who carry pregnancies to term in Japan are married. The majority of these women stop working once they become pregnant

pregnant woman should eat foods native to Japan. The concept moto ni modoru in this context suggests that in regard to food, one should go back to the origin when pregnant. In other words, Japanese babies are made of Japanese food which comes from Japanese soil.
[manējais ir viscaur Ezerkauliņu burkāni]
Feb 12 00:53 [info]teiksma_ragana:
Baltā, ķepīgā maģija
Kad uz dažām stundām atgriezusies ziema, ir laiks naksnīgai pastaigai pa manu jauno pilsētu. Iemaldījos rajonā, kur vēl neesmu bijusi. Lai gan esmu staigājusies, tomēr ļoti daudz vēl kas jauns. Apmaldījos, atnācu atpakaļ pilnīgi ne tur, kur vajag, lai gan tika paņemts tikai viens nepareizs pagrieziens tieši jau pie pašas mājas. Tā apmaldīties ir jauki.
Man ļoti patīk sniegs, kas lielām pikām krīt uz mazām priedītēm zem laternām. Kad visa pasaule uz vienu nakti nomaina gadalaiku uz to, kam būtu jābūt 12. februārī, man ir patiess prieks. Izejot ārā liekas, ka beidzot viss ir pareizi, un šobrīd jau ziema ir vistīrākā maģija. Drīz tā būs vēl tikai mītiskam sapņulaikam piederoša parādība kā dzīve bez youtube.
Feb 12 00:52 [info]udensroze:
Ziema! Uz palikšanu?!
Feb 12 00:36 [info]qgmr101:
Vīna glāzi?


Piegdienāh un tā... :-D
Feb 12 00:19 [info]penny_lane:
broadly šovakar ir neparasti izklaidējošs. noteikti tikai tāpēc, ka man būtu jālasa smukie kinoizdevumi. tā lūgšanās daļa, ak!


"While it's generally agreed upon that there is no "average" penis size, there are objective extremes. In 2014, an unnamed UK man somewhat infamously recounted his struggle growing up with a micro-penis to New York magazine. His two-inch genitalia, he said, was not only superficially "embarrassing," but prevented him from engaging in various standard sex acts and even masturbation. The following year, a Mexican man disturbed the world with his 18.9 inch, two-pound dick, which he said was so bulky it lost him jobs and kept him from being able to "kneel in church and pray." And just yesterday, a 31-year-old virgin with a "big one" (exact size unspecified) wrote to the Mirror's "Dear Coleen" column with a cry for help."
Feb 12 00:16 [info]nulle:
Mēslīgi, fragmentēti.
Feb 12 00:15 [info]mako:
Sniegs
Jā, un ārā atgriezusies ziema - viss balts.
Feb 12 00:12 [info]wensdy:
Plēve
Jāatzīstas, ka es tiešām nezināju par lateksa plēvi. Labākais ir tas, ka nav ziņu par to, ka tā būtu pieejama aptiekā, atliek vienīgi seksšops jeb intīmpreču veikals (šis nosaukums ir vnk maģisks). 
Feb 12 00:05 [info]mako:
Galavant
Ar diezgan lielu baudu noskatījos Galavant pirmo sezonu. Mūzika patīkama, personāžu dialogi jauki, un Vinnie Jones vienkārši svilina reizēm. Un karalim Ričardam ir precīzi tādi mati, kā man atauguši - gan sirmums, gan struktūra... ... tālāk ... )
Feb 11 23:51 [info]lmr:
priecājos.

no rīta vēlreiz atkārtoju noteikumus, braucu uz centru likt teorijas eksāmenu. visi izplūst no autobusa un apkārt saplaukst lietussargi. mana lietussarga maliņa nogriež rīgai augšu, spīd tikai gaismu spīdumi peļķēs, visapkārt kājas, un uzreiz cita pilsēta, lietussargs varētu slēpt debesskrāpjus. tāpat kā vasarā, naktī no čomska ejot uz iļģuciemu, kad viss ir tukšs, no pilsētas izgriezti visi cilvēki, tikai viens guļ tunelī. ielas un mājas aizvērtiem slēģiem laternu gaismā ir vaskaini dzeltenzaļas, skaļi zummm elektrības kaste. piesēdos stresains pie datora, šķita, ka pielaidu četras kļūdas un gandrīz arī bikses, bet bija tikai viena un viss skaisti. skolā pazīmēju, modele plika sēž gumijas iešļūcenēs, sildītājs viņu uzsilda, viņa divas stundas smaida tā, it kā tūliņ sāks smieties, jo baigais kaifs, kad kāds tevi zīmē, un es arī sāku smaidīt. vakarā gaidu autobusu, snieg sniegs, sieviete apsnigušā cepurē skatās debesīs un smaida, un es arī smaidu.

pabeidzām gleznot to vēdervingrotāju leoparda džemperī. es biju tādā azartā. neviens negleznoja to pretīgo džemperi, pie kura pielipusi putna spalviņa, bet nu es gribu saprast un mācēt, un es to skrāpēju un gleznoju vēlreiz un vēlreiz, galu galā visu siluetu apgleznojot mazām, pūkainām svītriņām, un es jutos traks, es gribēju skaļi smieties ieplestām acīm, kamēr pūkoju viņas džempera krūtis ar matiņa biezuma otiņu, kamēr viņas acu baltumā mēģināju panākt milimetrīgu gaismas pāreju, kamēr krunkoju viņas nokarājušos ādu. un viņai patika tas uzgleznotais džemperis, viņa staroja, un es zināju, jo ne jau viņa tāpat vien uzvilka to džemperi, lai trīs nedēļas tajā sēdētu.

vēl es biju uz karnevālu. ar mammu brīvdienās aizbraucām uz audumu veikalu un humpalām, kur nopirkām nocenotu kāzu kleitu, no kuras izgriezām puscaurspīdīgu audumu manas halucinogēnās mušmires amanita muscaria gredzenam. pohains sēdēju ar mammu uz grīdas, vēru viņai adatās diegu, kamēr viņa apšuva mušmires cepurītei apkārt sarkano audumu un balto apakšiņu, vēlāk es pats klāt šuvu pumpiņas un bija ļoti jauki.
Feb 11 23:42 [info]ena:
Es daudz lamaajos ko gan gribeetos mainiit taapeec peedejaa laikaa nemanot esmu paargaajusi uz jeezinj vai jeezus tacu kad jek saaka to atkaartot es vinjam virspuseeji pastaastiiju ka tas ir taads teels kas senos laikos dziivoja un paliidzeeja cilveekiem un tad vinju nogalinaaja un taapeec nav labi vazaat to vaardu un kopsj taa briiza vins vienmeer man aizraada ka nesaki taa vinjs ir nomiris puisis taapeec plaanoju atgriezties pie fak
Feb 11 23:39 [info]ena:
Kad man jaaraksta tad vislabaak klausiities hiphopu
Feb 11 23:35 [info]sickboy:
The reality is that there have been times on this planet when cultures have recognized sacred sexual practices and sacramental plants not only as gifts from “God” but also paths to “God,” or “Cosmic Consciousness,” as it were. Indeed, sex and drugs have been considered from time immemorial as devices to create union with the divine, which is a major reason behind the negative spin put on them by religionists, who insist that only they, “Jesus” or some other entity can be avenues to the divine.
In actuality, it is the priest’s task to create an artificial separation between human beings and the omnipresent “God.”
Feb 11 23:30 [info]ikvakars:
Struktūras
Tas pirmais impulss bija septiņpadsmit gados, atklājot Da Vinči sakarību struktūras, tas bija brīdis, kad viss pamira klusumā un pirmo reiz apzināti savā dzīvē kļuvu par savu domu vērotāju. Saprotot, ka esošā pasaule ir smalku vienādojumu ietīta, mana izelpa kļuva siltāka un pakrūtē, kaut kas viegli kutēja. Ar laiku sāku apmeklēt foto kursus, kur atkal uzpeldēja likumsakarības, kas caurvija visu esošo. Pamazām dzīve atsedza sevi, pamazām radītājs aizvien manāmāks tapa. Zinātne, planetāriji, Tesla u.c
Tur, kur esmu šobrīd, nav nācies vēl būt, un reizēm pārņem auksti drebuļi, ja redzu, tagad savos - divdesmit septiņos, to visu, kas tālāk, ko būšu atcerējusies pēc gadiem desmit..
un ir mērķa vektors tik izteikts un skaidrs, ir kārtēja izelpa ieelpa jāveic un jāpazūd krāsu pasaulē. Labunakti visumiņ, paldies ka esi, paldies, ka pieredzi caur mani un mīli mīli šo burvīgo dzīvi - caur apsnigušu februāri, caur mieru esot līdzās un caur bezgalīgo dvēseles dziesmu krājumiem.
Feb 11 23:29 [info]wensdy:
Saprasties
Šodien man atkal paveicās. Sēžot rindā pie ārsta, varēju vērot bērnus. Tur bija tik jauka meitenīte ar lapsas kinderolas mantiņu. Bet par viņu es nestāstīšu. Tur bija puisītis ar omīti. Omīte izskatījās pēc tipikal mietpilsones (ka tik kāds kko nepadomā, ka tik kāds mani nepamana utml.). Smieklīgā kārtā puisītis bija omītes kopija (nav Bendžamins Batons šoreiz), divas gandrīz vienādas sejas. Viņiem bija diezgan ilgi jāgaida, tapēc puisītis sāka omītei stāstīt: "Kā tas var būt, ka kāds pie ārsta ir tik ilgi? Ko viņi tur dara? Es nesaprotu, kāpēc man te tik ilgi ir jāgaida. Tas ir tik garlaicīgi. Tu saproti? Man nav, ko darīt. Te vispār nav, ar ko paspēlēties. Tu saproti?" Un viņš to visu deklamēja tik mierīga un apcerīgā balsī, ka man palika baisi. Vēl tas "Tu saproti?" teikums... Jo omīte tiešām to nesaprata. Puisītis lūdza atļauju pastaigāt pa gaiteni (kamēr meitenīte laimīgi spriņģoja apkārt ar savu mikro lapsu). Omīte atteica, lai viņš beidz ākstīties. Puisītis vēlreiz lūdza atļauju un jau lēnām sāka iet. Tad omīte dusmīgā balsī pavēlēja viņam neskraidīt apkārt. Uz ko puisītis tik pat mierīgā balsī atbildēja, ka viņš neskraida, bet gan staigā. Pēc šī teikuma drāma beidzās un puisītis lēnām staigāja pa gaiteni, vicinot rokas neizpratnē par situāciju un klusām ar mums visiem sarunājoties. Kā jau bērniem ir atļauts darīt un neviens viņus neuzskata par jukušiem. Tikmēr omīte turpināja kluknēt zem savas violetās beretes.
Feb 11 23:22 [info]15:
3:24, 6:42, 7:19 un otrā no labās. skaista.
https://www.youtube.com/watch?v=iRUDC1PiPAo
Feb 11 23:17 [info]santech:
Tikko sāku spēlēt pirmo Portal. Vai jūs zināt filmu Cube?
Feb 11 23:16 [info]tethys_:
?
Youtube liekas mūžveca kā pasaule, kurš vispār dzīvo bez tās? Bet izrādās tā radusies tikai 2005. gadā... Nu kā lai ar to visu tiek galā? Jāpaŗbauda viss un jebkas.
Feb 11 23:15 [info]dasos:
ko darīt purgā? būt kopā ar savām asinīm. māsas asinis ir manas asinis. tās tikai plūst citā ķermenī. katra viela citā vidē uzvedas citādi. bet līdzības paliek.
mēs vienojāmies, ka neesam bez mērķa. vienalga ir sev jāuzdod uzdevumi. māsa uzdevu grūto - meklēt un atrast īstos cilvēkus, ar kuriem būt.
Feb 11 23:13 [info]lenorad:
Šīs dienas klientiem izdevās mani pārsteigt. Jums jau tā kā būtu jāzina, ka mani pārsteigt ir grūti. Tātad, kā izrādās, manis taisītie gredzeni piedalīsies Ginesa rekorda uzstādīšanas procesā. 14.feb., kaut kur LV būs čupa ar kāzām gaisa balonos, piedalās 50 pāri. Woah!
------
Man reizēm uznāk, ka gribās pacelt ķepiņas gaisā, un beigt darīt to, ko esmu darījusi pēdējos 10 gadus. Manas prasmes vienkārši neatbilst manām iecerēm, ko es varētu spēt paveikt. Nu nez, ja ģeometrija, tad perfekta un precīza... bet nē, redz, līki pirksti, manuprāt. Bet tajā pat laikā, cilvēki, kam taisu darbus ir sajūsmā. Wat?! Man gan šķiet, ka feiloju dzīvē, bet tajā pat laikā man zvana jauni cilvēki, un grib rotas. Kas notiek?!
Feb 11 23:11 [info]virgin_whores:
nu fuk
es sāku skatīties vienu seriālu nu un ok sāka iepatikties
un tad es sāku kko kkur lasīt un izrādas ka tas ir atcelts
like es tikko sāku skatīties un man bail binge watch it jo tas jauna seriāla patīkums vienkārši beigsies so fast

im sad
viena fukin sezona
kāpēc
Feb 11 23:08 [info]mazeltov:
Kas man patīk džekos?

Lecīgums! )
Feb 11 22:58 [info]yeux_glauques:
#daily discovery II
yassss, they did it! evidence of gravitational waves confirmed. vecajam kraķim einšteinam atkal izrādījās taisnība.
Feb 11 22:54 [info]tethys_:
Pasaule griežas biedējoši
2007. gads, bet tik daudz kas ir citādāk. Man liekas, ka rakstnieki vēl nekad nav saskārušies ar tādām problēmām. Viss mainās nereāli ātri, bet sajūtās tas liekas tā, it kā tā vienmēr būtu bijis. Gribēju rakstīt, ka dators bija paslēpts lielā dokumentu mapē, kas būtu pilnīgi normāli mūsdienām, ja runa par portatīvo, protams, bet tad iedomājos, ka "tālajā un vecmodīgajā" 2007. gadā vēl katrai pensionārei diez vai bija portatīvais. Nu ok, pat tagad nav, bet ir iedomājams, ka portatīvais varētu būt, taču 2007. tas liekas tomēr tā kā pārspīlēti, ja runa par ne īpaši turīgu pensionāri.
Nekāda GPS katram telefonā, nekādu planšetu, nekāda facebook, vismaz ne vairumam. Ārprāts!!! Drīz taču jau vakardiena būs novecojusi un nederīga.
Feb 11 22:53 [info]nistagms:
16mm filmu vakars
vakar bija ļoti labs pasākums LMC par analogo filmu mākslu. sākumā Karels Dūings (austrālietis no Nīderlandes) projicēja analogās fotogrāfijas, kurās bija attēlota viņa dzīve mājā, ko viņš astoņdesmitajos noskvotoja Nīderlandē. tukšo cūku kūti viņš pārveidoja par kino laboratoriju. tika parādīts daudz kas interesants par pašu filmiņu, tās ķīmiskajām īpašībām, kā arī dažādi attēli, kas diezgan uzskatāmi parādīja, kas viņam patīk analogajā metodē labāk nekā digitālajā. man ļoti patika doma par to, ka digitālās kameras sensors visu laiku ir statisks, kamēr analogajai kamerai superjutīgā filma uzreiz reaģē uz gaismu un attēlo reālās krāsas, nevis tās uzkonstruē. viņš arī parādīja vienu īsu filmu, kurai pats dziedāja skaņu - trauksmainās sirēnas. interesanti tas, ka lielu daļu savas laboratorijas tehnikas viņš dabūja par brīvu - cilvēki jau 80to beigās svieda ārā, piemēram, ar super8 saistīto tehniku.

bija arī Vitas Jozens, kas ir no Lietuvas analogo kino veidotāju apvienības "Treelab", viņš parādīja garāku filmu, kas arī bija filmēta Lietuvā. viņi abi nepievērš īpašu uzmanību scenārijam un manipulē ar filmu, krāsām, ouverlejiem, nu tātad forma pāri saturam (kas man ļoti patīk). Vitasa stāstītais bija nedaudz ezotēriskāks, viņš daudz stāstīja par to, ka joprojām nav konkrētas definīcijas tam, kas ir 1) gaisma 2) laiks. viņš arī interesējas par fiziku, taisa elektroakustisku mūziku - būvē savu sintezatorus. vēl viņš daudz stāstīja par saviem aklajiem brālēniem, kuri perfekti atceras savu vēsturi, jo viņiem nav vizuālās informācijas kvantumu. stāstīja par to, kā viņš viņiem 'rāda' foto.

man ļoti patika tas, ar kādu entuziasmu viņi par to stāstīja un vispār tas, ka ir cilvēki, kas lieto analogās tehnoloģijas par spīti tam, ka kapitālistiem tās ir nerentablas (ko viņi arī mēģināja nedaudz apstrīdēt, piemēram, stāstot, kā pašam uzjaukt attīstītāju (kafija, C vitamīns, soda, nedaudz trauku mazgājamā līdzekļa, ūdens)) un par spīti tam, ka pasaule no tevis vēlas attēlus instagramā, nevis ilgstošu darbu pie salīdzinoši neliela fotogrāfiju skaita vai lēnu filmas montēšanu. man šī doma patika ar to, ka, ja trauksmi nevar novērst fiziski, to var samazināt mēģinot koncentrēties, un tam ir noderīgi lēni procesi, kuros iespējams visu pārdomāt un reflektēt, izbaudīt procesu tumšajā istabā. izcils piemērs (priekš manis) patērētāju kultūrai bija tas, ko Vitas pieminēja - daudzi bildē ar telefonu lielos apjomos, bet nezina neko par gaismu, kā arī nezina pilnīgi neko par procesu, kas vispār notiek - kā šī fotogrāfija rodas. to, manuprāt, varētu salīdzināt ar pilsētnieku, kurš visu pārtiku nopērk lielveikalā, un laukos nespētu atpazīt nevienu augošu dārzeni. tas viss mudināja uz vēlmi tam vairāk pievērsties un vispār sākt vairāk kontrolēt bezjēdzīgas aktivitātes pie datora, soctīklos, visu to izsvaidīto informācijas vākšanu, utt. sen nebiju bijis uz tik rosinošu lekciju.

ja kas, tad Piektdien, 12. 02. plkst. 19.00 kinoteātrī KinoBize tikšanās ar Vytautas Juozėnas (un filmas), Sestdien, 13.02. plkst. 19.00 kinoteātrī KinoBize Tikšanās ar Karel Doing (un filmas), tur gan ir parastā KinoBize ieejas maksa. LMC toties ir ļoti laba Ievas Balodes izstāde, kurā arī izmantotas analogās tehnoloģijas.
Feb 11 22:39 [info]15:
ko tu varēsi iemācīt mazdēlam?
Feb 11 22:32 [info]kini:
.
milzonīgi daudz maiguma, paļaušanās un baudīšanas dejošanā. mur. pat ja šī mācīšanās paļauties uz sevi un dzīvi būtu vienīgais, ko es būtu ieguvusi šo divu gadu laikā (šodien tam jubileja, čin čin), arī tad tas būtu tā vērts. paļaušanās uz to, ka varu tikt galā arī ar nezināmo un varu sev uzticēties, dod ļoti daudz un padara dzīves telpu daudz komfortablāku. un man beidzot sāk izveidoties ilgstošas attiecības ar saviem hobijiem :D
Feb 11 22:31 [info]pashizgaazeejs:
sex after cigarettes
Feb 11 22:27 [info]7dienuviikendz:
soarrrrrr
ceru, ka ''tas'' driiz,atkal, beigsies.
un viss buus labi. labi..
bucjas un siltus apskaavienus zis veijj.
paldies.
done und done.
Feb 11 22:21 [info]penny_lane:
es atradu savu ideālo dāvanu.
Feb 11 22:18 [info]wonderland:
es atradu savu ideālo dāvanu
Feb 11 21:58 [info]narrenschiff:
vikipēdijas diena
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Stand-your-ground_law

Tik stilīgs likums.
Feb 11 21:46 [info]artis:
hahaha

"Okay guy. I'm in big law. I made 160k + bonus the first year too.
Here's what you need to avoid at all costs: the golden handcuffs. Get the shittiest apartment you can find as close to your office as possible; use public transportation; buy your dress clothes on sale from Jos. A. Banks; live like a miser.
Pay off your debt entirely in less than 6 months, and live off 30k or less per year. Stay at the job at least 2 years because anything else looks bad. After your second bonus, gtfo. You'll have 200k in the bank and you can go do something fulfilling and not have to worry about money.
Big Law is a shitty shitty life. Every day I want to fucking die. If I wasn't up to my ears in debt, I would quit this very second. My firm is Top 20; my practice group is number 1. Prestige in big law means nothing but that you're surrounded by the most insufferable 1-dimensional-work-a-holic-strivers and silver-spoon-people-who-know-people-types. Laughably, my first ranks highly for quality of life.
Save your money because you'll want to leave. It will be hard if you've just bought a house and car."
Feb 11 21:45 [info]prtg:
My Dinner with Andre (1981)
Feb 11 21:45 [info]martcore:
kino
если к дверям не подходят плечи...
Feb 11 21:29 [info]mmd:
Ha - Rīgā ir vieta kur paēst un dzerot glāzi sarkana vīna, uzpīpēt!
Feb 11 21:27 [info]almighty_j:


/atrasts pie (c) [info]phz
Feb 11 21:22 [info]sirualsirual:
re http://klab.lv/~sirualsirual/94529.html

izdarīju to pašu ar granātābolu. bija lielāki zudumi.
Feb 11 21:18 [info]malfor (in [info]aptauja):
Feb 11 21:12 [info]narrenschiff:
http://www.nature.com/ncomms/2016/160202/ncomms10506/full/ncomms10506.html
http://www.csmonitor.com/Science/2016/0202/Ravens-might-possess-a-Theory-of-Mind-say-scientists
Feb 11 21:10 [info]slaaneklis:
"jūtos maksimāli parasta, paredzama dūda, kura ir ražota randomā"
Feb 11 21:09 [info]dunduks:
Я стар, я очень стар, я супер-стар!
Pēc astoņiem gadiem varēšu startēt :-D
Feb 11 21:04 [info]samantta:
Paldies visiem sveicējiem universitātes sakarā, bet es te par svarīgo šobrīd, ja?

Tātad, tofu.
Kad vēl ēdu gaļu, uz tofu skatījos ļoti šķībi. Likās, ka tas tāds izmisušu hipiju ēdiens un bezgaršīga pļurza (mans viedoklis par vegāniem vispār kādreiz bija ļoti aprobežots, ja godīgi). Arī, kad beidzot pārgāju uz augu valsts produktiem, no tofu bija bail. Man liekas, vienreiz nopirku, bet bez zināšanām kā pareizi pagatavot un vispār pat ūdeni notecināt, uztaisīju kaut kādu kaku un uzreiz tofu norakstīju.
Ar garšīgu tofu mani iepazīstināja Karls. Kādu dienu viņš man uztaisīja kraukšķīgus tofu gabaliņus ar saldo čilli mērci un rīsiem. Tas viss ietver, 3 stundas tofu noslogošanu lai izspiestu ārā maksimāli daudz ūdens, tad ķēpāšanos ar kukurūzas cietes klīsteri, kurā tofu gabaliņi jāapmērcē, pēc tam cepšanu cepeškrāsnī, un tikai pēc tam mērces taisīšanu. Ar šaubām pagaršoju un biju šokā - garšoja tieši kā pagātnes dienās mīļotais ķīniešu take-away, un paši tofu gabaliņi bija tik kraukšķīgi no ārpuses, bet staipīgi iekšpusē, ka likās, ēdu kraukšķīgu fistas fileju! Pat pamanījos vienreiz šo brīnumu mājās pagatvot un bija tieši tikpat garšīgi.
Ar garšīgu tofu iepazīstināta, sāku pārvarēt savas bailes un pasūtīt tofu, piemēram, taizemiešu restorānos - viņi tiešām zin ko ar to darīt!

Kāpēc šo visu stāstu? Tapēc, ka šovakar pagatavoju savu pirmo tofu 'kulteni' (ar pupiņām, sēnēm, sarkanajiem pipariem, ķiplokiem un sīpoliem). Un izdevās tik lielisks, tik lielisks.

Man par proteīnu ir vienalga, jo es savu uzturu balstu uz ogļhidrātiem, bet šādā porcijā 'kulteņa' ir 26 grami proteīna! (varbūt kādam noder info).

Ehh, man ļoti patīk mani pēdējā laika ēdienu atklājumi!

Piebilde: Lai gan tofu man tagad garšo, es tik un tā to ēdu vien pāris reizes mēnesī, jo sojas produkti man liek justies neērti - neesmu pārliecināta vai man pietiek zināšanu vai ir labi uzturā to daudz lietot.
Feb 11 21:04 [info]samantta:
Paldies visiem sveicējiem universitātes sakarā, bet es te par svarīgo šobrīd, ja?

Tātad, tofu.
Kad vēl ēdu gaļu, uz tofu skatījos ļoti šķībi. Likās, ka tas tāds izmisušu hipiju ēdiens un bezgaršīga pļurza (mans viedoklis par vegāniem vispār kādreiz bija ļoti aprobežots, ja godīgi). Arī, kad beidzot pārgāju uz augu valsts produktiem, no tofu bija bail. Man liekas, vienreiz nopirku, bet bez zināšanām kā pareizi pagatavot un vispār pat ūdeni notecināt, uztaisīju kaut kādu kaku un uzreiz tofu norakstīju.
Ar garšīgu tofu mani iepazīstināja Karls. Kādu dienu viņš man uztaisīja kraukšķīgus tofu gabaliņus ar saldo čilli mērci un rīsiem. Tas viss ietver, 3 stundas tofu noslogošanu lai izspiestu ārā maksimāli daudz ūdens, tad ķēpāšanos ar kukurūzas cietes klīsteri, kurā tofu gabaliņi jāapmērcē, pēc tam cepšanu cepeškrāsnī, un tikai pēc tam mērces taisīšanu. Ar šaubām pagaršoju un biju šokā - garšoja tieši kā pagātnes dienās mīļotais ķīniešu take-away, un paši tofu gabaliņi bija tik kraukšķīgi no ārpuses, bet staipīgi iekšpusē, ka likās, ēdu kraukšķīgu fistas fileju! Pat pamanījos vienreiz šo brīnumu mājās pagatvot un bija tieši tikpat garšīgi.
Ar garšīgu tofu iepazīstināta, sāku pārvarēt savas bailes un pasūtīt tofu, piemēram, taizemiešu restorānos - viņi tiešām zin ko ar to darīt!

Kāpēc šo visu stāstu? Tapēc, ka šovakar pagatavoju savu pirmo tofu 'kulteni'. Un izdevās tik lielisks, tik lielisks.

Man par proteīnu ir vienalga, jo es savu uzturu balstu uz ogļhidrātiem, bet šādā porcijā 'kulteņa' ir 26 grami proteīna! (varbūt kādam noder info).

Ehh, man ļoti patīk mani pēdējā laika ēdienu atklājumi!
Feb 11 21:04 [info]samantta:
Paldies visiem sveicējiem universitātes sakarā, bet es te par svarīgo šobrīd, ja?

Tātad, tofu.
Kad vēl ēdu gaļu, uz tofu skatījos ļoti šķībi. Likās, ka tas tāds izmisušu hipiju ēdiens un bezgaršīga pļurza (mans viedoklis par vegāniem vispār kādreiz bija ļoti aprobežots, ja godīgi). Arī, kad beidzot pārgāju uz augu valsts produktiem, no tofu bija bail. Man liekas, vienreiz nopirku, bet bez zināšanām kā pareizi pagatavot un vispār pat ūdeni notecināt, uztaisīju kaut kādu kaku un uzreiz tofu norakstīju.
Ar garšīgu tofu mani iepazīstināja Karls. Kādu dienu viņš man uztaisīja kraukšķīgus tofu gabaliņus ar saldo čilli mērci un rīsiem. Tas viss ietver, 3 stundas tofu noslogošanu lai izspiestu ārā maksimāli daudz ūdens, tad ķēpāšanos ar kukurūzas cietes klīsteri, kurā tofu gabaliņi jāapmērcē, pēc tam cepšanu cepeškrāsnī, un tikai pēc tam mērces taisīšanu. Ar šaubām pagaršoju un biju šokā - garšoja tieši kā pagātnes dienās mīļotais ķīniešu take-away, un paši tofu gabaliņi bija tik kraukšķīgi no ārpuses, bet staipīgi iekšpusē, ka likās, ēdu kraukšķīgu fistas fileju! Pat pamanījos vienreiz šo brīnumu mājās pagatvot un bija tieši tikpat garšīgi.
Ar garšīgu tofu iepazīstināta, sāku pārvarēt savas bailes un pasūtīt tofu, piemēram, taizemiešu restorānos - viņi tiešām zin ko ar to darīt!

Kāpēc šo visu stāstu? Tapēc, ka šovakar pagatavoju savu pirmo tofu 'kulteni'. Un izdevās tik lielisks, tik lielisks.

Man par proteīnu ir vienalga, jo es savu uzturu balstu uz ogļhidrātiem, bet šādā porcijā 'kulteņa' ir 26 grami proteīna! (varbūt kādam noder info).

Ehh, man ļoti patīk mani pēdējā laika ēdienu atklājumi!
Feb 11 20:56 [info]santech (in [info]gribam_zinaat):
glp
Pastāsti, lūdzu, par savu pieredzi ar 4G internetu no Bite/Tele2/LMT un Godīgas Lietošanas Politiku. Cik bieži tev ir apgriezts internets dēļ FullHD video skatīšanās visu brīvdienu garumā? Vai WOWa spēlēšanas, vai interneta radio klausīšanos, par ko tu esi samaksājis, lai klausītos maksimāli translējamā kvalitātē. Vai par Twitch strīmošanu. Vai par kursa darba videogrāfijā uploadošanu uz Youtube vai failu apmaiņas servisiem. It īpaši, ja tu plašākā apkārtnē nevienam nejauc internetu ar savu lietošanu.
Feb 11 20:55 [info]lidaka:
Besis par darbu tikai aug. Re kaa, koliidz saac prasiities, ka gribas padariit pasauli labaaku, taa uzreiz uz korporaacijaam nestaav.
Feb 11 20:44 [info]sakaarnis:
Gribēju jau ķerties klāt, bet kolofonijs palicis darbā. Nekas, nav jau tik ļoti steidzami, bet varbūt pat varēs iztikt arī bez tā visa. Tagad jāievelk elpa un jāgaida rītdiena, pēc iespējas mēģinot aizmirst, kāpēc tas jādara. Iziešu uzsmēķēt un centīšos turpināt iesākto lasāmgabalu, līdz par miega tuvošanos vairs nebūs šaubas.
Pats galvenais - neiztirgot savu laiku. Un pārslēgties uz citu domu sektoru.
Feb 11 20:10 [info]nastja:
laiakziņas vai zinies
lietus. sniegs. kas tālāk - pelni?
Feb 11 20:03 [info]scaramouche:
Starp citu, divas lietas, kas noteikti paliks atmiņā par Manowar koncertu:
- es nebiju bijis koncertā, kur ir tik skaļa mūzika;
- es nebiju bijis koncertā, kur ir tik skaidri saklausāmas lirikas.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?