Latest Posts

Current posting stats: 9.14 per hour, 0.15 per minute RSS version
May 24 18:18 [info]intenormal:
tas ir īpaši stilīgi - "vairāk saules" apakšējā stāvā, kur visas vietas aizņēmušas ģimenes ar bērniem, tādā normālā skaļumā pateikt kompanjonei: "izskatās, ka te nav, kur sēdēt. un vispār, mēs taču negribam bērnus, vai ne?"

augšējā stāvā gan arī nebija vietu, lol.
May 24 18:15 [info]intenormal:
fakts, ibio
tas ir viens kruts humanoīdu izgudrojums - raugiet, kodolieroči ir domāti aizsardzībai.

bet protams. kam gan citam.
May 24 17:42 [info]intenormal:
no vakardienas dialogiem
- tad kur mēs ejam?

- bļaģ! fuck!
May 24 17:35 [info]huinja:
May 24 17:32 [info]sickboy:
Как российская пропаганда использует актеров вместо “жителей и ополченцев” Донбасса
http://rusjev.net/2015/05/05/kak-rossiyskaya-propaganda-ispolzuet-akterov-vmesto-zhiteley-i-opolchentsev-donbassa/
May 24 17:26 [info]stieplite:
dziive iespljauj sejaa tad, kad gaidi to vismazaak
pat ne dziive, bet naturaali tu

un aiz visiem attaisnojumiem par prieciibas sajuutu ikdienaa, veiksmiigu darba ritumu un skaistaam bildeem pavasarii - truli atklaajas patiesiiba

un sevi maaniit ir veseliibai kaitiigi

es esmu viena un buushu
un pret to man nav iebildumu, vairaak es iebilstu pret pashas veelmi sho sajuutu aizdziit prom

http://youtubeonrepeat.com/watch/?v=qfR0bQZhlqM
May 24 17:21 [info]zin:
Kazuli apprecinājām godam
Sigulda ir smuka, Ratnieki forši un kompānija bija burvīga
tagad jāpārģērbjās, lai izejamās drēbes ar picu nenosmērētu
May 24 17:15 [info]zin:
wtb 3 brīvdienas
May 24 17:07 [info]smoker_smoke:
sveika svētdiena!
May 24 17:00 [info]heishy:
Pašiem savi Vasarsvētki
Iekopām dobītes. Nocepu degunu un iesauļoju rokassprādzi. Tā ir, ka ieguļās krēslā un grāmata tā aizrauj tā aizrauj ...
Svaigā gaisā ēst vienmēr ir garšīgāk.
Ošņaju ceriņus.
Tāpat vismaz arī maratons nav aizkavējis dzīvi.
May 24 16:32 [info]iive:
"Pārfrāzējot Žana Žaka Ruso slaveno aicinājumu - "Atpakaļ pie dabas!", varētu aicināt latviešu rakstniekus: "Atpakaļ pie mākslas!".

No tekstiem atkal - pie literatūras!"
May 24 16:27 [info]vakardiena:
Spārklijs no krāna, beidzot reiz ir publisks pasākums, kur mani saprot.
May 24 16:26 [info]iive:
Mēs ar Vilku lasām Edgara Lāma eseju, kas ievietota krājumā "Aktuālas problēmas literatūras zinātnē". (2009.)

"Žēl par iesliedēšanos bezvirzienu literatūrā. Ja nav noteiktu estētisku pozīciju, noteiktu māksliniecisku principu un ideju, tad pietrūkst dedzības, māksla pārvēršas par tukšu spēli un zaudē daļu no sava šarma. Arī pie latviešu literatūras debesīm parādījušies NLO: NEIDENTIFICĒTI LITERĀRI OBJEKTI (autora izcēlums)."

"Literatūras Sarkanajā grāmatā jau ierakstāms kādreiz tik plaši kultivētais latviešu lauku romāns. Krīzi pārdzīvo novele, nīkuļo vēsturiskais romāns, trūkst kvalitatīvu miniatūru autoru."

"Tā vien šķiet, ka latviešu prozisti lielā vienprātībā vienojušies ģimenes intstitūciju rādīt tikai un vienīgi kariķētā, sabiezināti negatīvā veidā, vai pat pilnīgi absurdā versijā. Šai ziņā pārcentušies daudzi: Margarita Perveņecka "Smiltsmaize"; Inga Ābele "Telpa nr. 5"; Nora Ikstena "Līgava"; Kārlis Vērdiņš "Kāzas" u.c."
May 24 16:02 [info]roncijs:
vārds dāmām 4
"pārdošu to makintošu un nopirkšu normālu kompi, jo vispār nav iespējams pastrādāt tajā sūdā"

//laimīgs lietotājs pēc pirmā mēneša
May 24 15:45 [info]penny_lane:
kur pazūd laiks?
May 24 15:38 [info]kochka:
galīgi nepiemērots ieraksts svētdienas rītam
Šķiet, ka apzīmējums 'viduvēja filma' skan labāk nekā 'priekš Latvijas laba'. Pēdējā laikā diezgan bieži dzirdēts par tādiem projektiem 'LV labs diezgan'. Ceru, ka drīzumā šādas pieticības nebūs. Hehehe.
May 24 15:36 [info]kautskis (in [info]uzzinu_pedejais):
Tradīcijas turpinās
Izrādās, arī pirmās Latvijas brīvvalsts laikā bija partija ar nosaukumu Nācionālā apvienība. Latvijas Padomju enciklopēdija viņu līdz ar Zemnieku savienību dēvē par galvenajiem fašisma balstiem Latvijā.
May 24 15:23 [info]methodrone:
jau kaadu laiku visas lietas, kas notiek, notiek bez katarses, pat vislabaakaas lietas. vieniigaas katarses ir manaa praataa par kaut ko, kas nav iists.
May 24 15:21 [info]shiry:
Brīnišķīgi slinka svētdiena ar konstantu tējas krūzi un more often than not rīkli aizžmiedzošu lasāmvielu — par rasismu, transpersonu išūziem, vēža pacientiem paredzētiem robotiem un kaķiem, among other things.
May 24 14:21 [info]kristiiine:
Ieskrēju pagalmā un uzreiz iekritu zālē. Tik nereāls besis un smagas kājas, pēc šitādām reizēm nekāda prieka.
Moš jāaizmin uz gauju nopelst.
May 24 13:59 [info]10m_zem_uudens:
May 24 13:51 [info]liljabrik:
gribēju piebilst, varbūt ka ne pa tēmu, ka mani kaitina tradicionālais 'latviešu kadrs' (dziļš, kompozicionāli pareizs, filmēts ar labāko atrodamo tehniku, 'skaists'; kas,bļe,nozīmē 'skaists'? māksliniekam ir jāuzdod jautājumi, nevis atbildes)

bet ar to kadru ir tāpat kā ar melodiju. tāpat arī neviens laikmetīgais muzikants nevar pacelties pāri melodijai (i.kalniņa un r.paula skola). man šīs abas ir galvenās LV provinciālisma pazīmes.
May 24 13:42 [info]fukitols:
Mazliet vairāk kā 24h līdz darba nodošanas termiņam. Šovakar vajadzētu nosūtīt gala versiju darba vadītājam, pagaidām vēl izskatās, ka paspēšu. Tad vairs tikai pārlasīt rīt no rīta ar svaigu galvu (cik nu tas vairs ir iespējams) un doties drukāt/iesiet.

Nevaru sagaidīt Otrdienu, man gribas atpakaļ uz darbu :D
May 24 13:11 [info]tvarj:
Halp!
Man vajag uztaisīt pieteikumu, gribu to izvērst mazliet atraktīvāk par sausu motivācijas vēstuli (astākļi to atļauj). Jautājums būtu tāds - vai mūsdienās ir kāda cita programma, kurā es varu sarakstīt tekstus, salikt bildes, linkus tā, lai tas salviktos kopā kā tāds elektronisks portfolio. Jo man ir aizdomas, ka MS wordā to darīt būtu ļoti 20 gs.
Vajadzētu arī, lai fails ir otrā galā atverams.
May 24 13:09 [info]salty:
Piektdien vīram bija dzimene. Pirmo reizi mūžā taisīju pārsteiguma ballīti. Man, kura melot, mānīties un noklusēt patiesības nekad nav īsti pratusi, šo plāniņu paturēt noslēpumā izrādījās pārsteidzoši viegli. Nu nekas jau Tāds arī nebija saplānots - tik tuvāko radu pārsteigumierašanās pie mums dz.d. vakarā. Vienalga kopā paprāvs pulks esam - 19 cilvēki bērnus ieskaitot. Bet nu ņemot vērā, ka bijām māsām vēl parādā Meksikāņu un Spāņu vakariņu pasākumus, un jaunākā māsa nākamnedēļ lido prom uz štatiem, tad nu te ar parastu rasolu un cepeti cauri tikt nevarēja - nācās vēl visādus nachos, fajitas, sangrijas utml. receptes meklēt un gatavot. Sanāca beigu galā diezgan stresaina man tā diena, jo viss, kā parasti, uz pēdējo brīdi. Neko jau arī iepriekš baigi nevarēja ne sapirkt, ne sagatavot, lai nerastos aizdomas dažam labam. Par laimi vīramāte varēja pieslēgties un visu dienu ar Emmu darbojās, kamēr es pa virtuvi. Protams, ka viss nesanāca gluži tā kā es biju iecerējusi, taču galvenais, ka pārsteigums izdevās! Vīrs neko nenojauta. Ienāca pa durvīm, sāka brīnīties, ka māja izdekorēta ar karodziņu virtenēm, un tad aiz stūra leca ārā atbraukušie radiņi :)
Bardaks jau pamatīgs ar visu to pēdējā brīža ņemšanos. Šādiem pasākumiem ērtāk laikam tomēr būtu, ka virtuve ir atsevišķi, vai vismaz nostāk, nevis tieši viesiem deguna priekšā. Bet, no otras puses, tad es vispār nevienu viesi nebūtu redzējusi lielāko vakara daļu. Njā, un jūt arī normālu sēžamo trūkumu mūsmājās (ir vecs pussalūzis dīvāns un joprojām iepriekšējās īpašnieces atstātā metāla karkasa vienvietīgā gulta, un daži virtuves krēsli). Neko darīt, dzīvokļa jautājumus risināsim pēc Amerikas brauciena un jaunas mašīnas iegādes.

Bet tā, ja nebūtu tā meksikāņu/spāņu parāda un arī pašai vēlme pārmaiņus pēc atslēgties no bērnkopības un līdz elkoņiem iegrimt ēdienu gatavošanā, tad noteikti ērtāk un, ļoti iespējams, arī lētāk, būtu tādu pārsteiguma ballīti "autsorsēt", vai nu dodoties uz kādu krodziņu, vai arī pasūtot gatavu ēdienu mājās.

Toties tagad līdz pat Emmas vārda dienai paturēsim karodziņu virteņu dekorācijas - vēl nedēļu svētku sajūtās varēsim dzīvot.
May 24 13:05 [info]liljabrik:
all girls are fat and all boys are failure vol 2
man pašlaik liekas, ka gandrīz visu vīriešu dzīves galvenais temats ir 'nebūt lūzerim' vai arī "it kā darīt un sludināt kaut ko pavisam citu bet otrajā plānā pašam to neapzinoties vislaik gruzīties ka ir lūzeris". vismaz, šo pieņemot, var daudz labāk saprast visus vīriešus ko pazīstu un esmu pazinusi.

ja ir jāizvēlas starp lūzeri un censoni, es tomēr izvēlos lūzeri. Censonis (ačīveris) - tāds, kurš vislaik ņemās lai sasniegtu un uz kapitālismā augsti vērtētiem sasniegumiem būvē savu pašcieņu. Ar lūzeri vismaz var parunāt, viņam vēl ir vaļā sistēma, proti, kungs ir tuvu tiem, kam satriekta sirds un noskumis prāts. tādam vēl ir kaut kāda cerība pacelties pāri kapitālisma diktētajai domāšanai, dzīvot dzīvi kuras mērķis ir mīlestība un patiesība. lai gan arī ačīveri kaut kad ap 50 g v pēc trešās laulības un "vecumā dzimušā dēla" pēkšņi ierauga, kas ir kas. nu tā vismaz var spriest pēc intervijām.

visu šo pašu var attiecināt arī uz resnām vs tievām meitenēm. lai arī meitenes, nu vismaz tās, ko pazīstu, pārsvarā ir gudrākas un kalpo īstajām vērtībām. man tā goda vārds šķiet, bet varbūt ka es vienkārši pazīstu tikai foršas meitenes, un varbūt arī sirds dziļumos es esmu vīriešu nīdēja. (nē neesmu)

mīlestības mērķis un uzdevums ir lai mēs viens par otra bailēm smietos. tipa vājināt to perspektīvu, ar kuru mēs paliekam aci pret aci, ja esam vieni un tikai kapitālisma kompānijā. (neizteikšos par attiecībām, kur džeks gruzī beibi ka viņa ir resna, vai viņa gruzī džeku ka viņam nav kaut kādu materiālo vērtību vai drosmes)

es nekritizēju kapitālismu, tā ir sistēma, un protams ka ne tā sūdīgākā, jo ir daudz tuvāka dabai un patiesībai, nekā, piem, monarhija vai baznīcas varu. bet mīlestība ir pāri sistēmu teorijai. viņa visu paplašina.
May 24 13:03 [info]norkoz:
Subcultural aesthetic strategies as response to technological chalenges: towards philosophy of steam
centrālā steampunk stratēģija ir glancētās virsmas uzplēšana, lai atsegtu apslēpto, t.i. mehāniku. Aizdomu filozofi Freids, Markss un Nīče katrs pa savam atsedz apslēpto apziņas, civilizācijas kā prakses un domas miesiskuma mehāniku, lai atbrīvotos. Bodrijāra simulatīvajā disnejlendā zem gludās (sic!) virsmas (Kaneti gludo zobu protomašīna, kas primitīvi spalvainajā realitātē ir miesu dīrājošās varas un kārtības/ierindas iemiesojums pārtop metalurģijā etimoloģiski un vēsturiski par zobenu un tālāk mašīnu, visbeidzot semiurģijā nāk gludi glancētās virsmas valdzinājuma apoteoze, t.i. gļaņecs- atziesto zobu reklāmas, kur nepastāv nāve, novecošana un slimība,- digitāli netrūdošās [1.Zundes esamība=buve ar puves konotāciju; 2.punk= prauls, kas satrunējis spīd un savaldzina skatienu] fotogrāfijas sargājošos psiholoģiskā vairoga ekrānos) slēpjas mehānika pie kuras jāatgriežas- atpakaļ pie raupjuma un eļļainās zobratu netīrības, kura var sasmērēt. Smērviela ir savā vietā. Antropoloģiski netīrība ir lieta ne savā vietā: smiltis nevis smilškastē, bet palagos; grafiti gleznas nevis galerijās, bet ielās. Aptraipoties var inficēties. Neaptraipītās šķīstības morālā reģistrā konservatori satraucas par priekšmetiem, kurus ievietot un/vai izņemt anāli ģenitālās atverēs (homofobija, etc.), bet liberāļi iestrēgst orālā fāzē (vegāni, etc.)
May 24 12:38 [info]liljabrik:
lieta vienkārši tāda, ka viņiem trim tas būrītis ir stipri par šauru, viņi tur tiešām mokās, cits citu lamā un knābā, un man nav laika iet nopirkt lielu būrīti. plus vēl gribas SMUKU būrīti ko zooveikalos nedabūsi (lūk šāds - http://www.birdcagedesign.com/mednew.jpg - 800 USD un vēl jāpasūta no amerikas) - tāpēc šāds pagaidu risinājums - to es saku visiem ciemiņiem un kaimiņiem un pat apkopējai, lai nepadomā ka es esmu trakā tante, kam ap galvu riņķo trīs dzelteni putniņi un visur dirš.

bet varbūt tā arī atstāt. man īstenībā patīk. gan vērot, gan tā hipija sajūta, ka tu dzīvo kopā ar putniem kā līdzīgiem. nav arī tik traki, ja reizi dienā apstaigā visu ar lupatu. turklāt, turot viņus būrītī, nav redzams nedz viņu intelekts, nedz attīstība. bet tagad katru dienu kaut kas interesants, piemēram, tā kafijas dzeršana, attiecības (es jau teicu, ka divi ir precējušies, bet trešais ir cālis), un kā tas cālis pamazām iemācās jaunas skaņas. liktu bildes, bet viņus ir grūti nofočēt ar telefonu.
May 24 12:33 [info]adore:
Mans paziņa G., kuru vispār vakardien satiku otro reizi dzīvē, Miera ielas svētkos psiholoģijas testā uzzīmēja mani kā spirāli zilos un dzeltenos toņos un novēlēja atmudžināties. Man patika krāsu izvēle. Zilie toņi nozīmē sapņus, man šķiet, ka arī skumjas, bet dzeltenā ir saule, gaisma. Es gan īsti nezinu, vai varu atmudžināties, vai vēlos. Vai man vispār ir jāatmudžinās, un kādā nozīmē tas ir domāts. Varbūt atmudžināšanās brīžiem ir viena skatiena, viena vārda jautājums, bet citreiz to nespēj izsaukt nekas, jo vienkārši gribas savu sirdi paturēt sev pašai sirdī un aizaudzēt priekšā zaļu dzīvžogu. Jā, protams, mana sirds čakra visdrīzāk ir ciet. Vienīgi ne seksualitātes. Neesmu gluži klasisks komplekts. Bet sirds čakra gan, kaut arī brīžiem tik izmisīgi grib atvērties, un kādā mirklī jau arī atveras, bet tad atkal iebēg atpakaļ savā mežā. Varbūt tie ir enkuri, kuri jāatlaiž. Visa tā atmudžināšanās. Dažreiz es tos skaitu kā ziedlapiņas. Visus skumjos notikumus, cenšoties tiem uzsmaidīt un pateikties, ka tie ir bijuši, ka tie ir mani mācījuši. Dažreiz es jautāju — vai tagad ir kļuvis labāk, vai tiešām kļūst labāk, vai arī tās ir ilūzijas, problēmu nostumšanas malā, izlikšanās. Bet es gribu cerēt, ka esmu par 85% uz labā ceļa.
Nopirku sev sievietes spēka tēju. Skaista tēja, garda. Man ir arī gari, krāsaini svārki, un vakaros es mīlu stāvēt kailām pēdām tikko pļautā zālājā, caur pēdām uzņemot zemes enerģiju. Gaiss smaržo neizsakāmi skaisti, pēc zāles, pēc ceriņiem un lietus, bet zāle ir mitra un vēsa.
:)
May 24 12:24 [info]iive:
This is so low :( Nord, kāpēc.
Režisora Jāņa Norda spēlfilma "Mammu, es tevi mīlu" (2013) tiek demonstrēta Sevastopolē notiekošajā kinoforumā „Zelta varonis” („Золотой витязь”) [...].

Kā vēsta News.Sevas.com, garīgi morālā festivāla atklāšanas ceremonija bija veltīta 70.gadadienai kopš uzvaras Otrajā Pasaules karā. Festivāla devīze „Par morāles ideāliem. Par cilvēka dvēseles pacēlumu”.

Festivāla mājaslapā publicēta Krievijas prezidenta Vladimira Putina apsveikums, kurā pausts, ka festivāls „pelnīti tiek uzskatīts par spilgtu un ievērojamu notikumu mūsu un citu valstu kultūras dzīvē”.

„Būtiski, ka tiek veltīta liela uzmanība tādām svarīgām tēmām kā garīgi morālo sabiedrības pamatu stiprināšana, jaunākās paaudzes audzināšana pilsoniskuma un patriotiskam augsto ideālu garā, ģimenes attiecību harmonizācija," norāda Putins.
Viņa apsveikumā arī teikts, ka "festivāls vienmēr nosaka visaugstāko „māksliniecisko” latiņu, kas kalpo profesionālās kopienas konsolidācijai un starptautisko humanitāro saišu stiprināšanai."

Arī Krievijas režisors, aktieris un Krievijas kinematogrāfu savienības vadītājs Ņikita Mihalkovs vēstījumā festivālam uzver tā garīgo nozīmi: „Tas patiesi un konsekventi atgādina visiem un katram par garīgajām saknēm, aizstāv pareizticības nemainīgās vērtības un tādējādi pareizticīgo kultūru.”

Tikmēr Krievijas Pareizticīgās baznīcas patriarhs Kirils paudis cerību, ka festivāls dos savu ieguldījumu uz tradicionālām garīgām un morālām vērtībām balstītā audzināšanā.

/lsm/
May 24 12:18 [info]liljabrik:
Latvian has potato. but potato heavy.

(terminatora komentárs manam burnoutam)
May 24 12:13 [info]garamgajejs (in [info]hanna_beedz):
http://klab.lv/users/svari/15930.html

Fotogrāfijas izvēle, kurā attēlots transvestīts, lai ilustrētu ziņu par viendzimuma laulību legalizāciju, ir visnotaļ ierasta tēmas kontekstā un zināmā mērā stereotipizējoša. Tikai 'zināmā mērā' tāpēc, ka transvestīti ir viena no redzamākajām sabiedrības grupām, kuri nostājas pret ikdienā valdošo heteronormativitāti. Transvestīti bieži, bet ne vienmēr un visur, ir izteiksmīgi krāsojušies, kas simbolizē dzimuma lomu un identitāšu apvērsumu, to pauž arī viņu uzvedība un šovi, jeb performance (joki, stāsti, dziesmas). Protams, pastāv kultūrāli specifiskas nianses un atšķirības. Šādas redzamības dēļ, transvestīti pride un vienlīdzības kustības vēsturē vienmēr ir bijuši, ja tā var teikt, 'karognesēji', jo skaidri vērš uzmanību uz citkārt neredzamu stigmu. Tāpēc nav nekas nevēlams un vēl jo mazāk neparasts, ka transvestīta bilde tiek izvēlēta rakstam par vienlīdzības veicinājumu.
May 24 11:59 [info]m31:
23/05/2015

Es dusmojos. Iztīriju istabu, bet ar to nepietika. Gāju izgāzu dusmas uz nezālēm un tad raku, raku, kamēr aizmirsu dusmoties. Lasīju akmeņus un taisīju dobes kopā ar brāli. Rīt sēsim un stādīsim
May 24 10:54 [info]auksts_entelekt:
Mana eirovīzija:
1. Belgium
2. Aminata
3. Zelta zēni
.
..
10. Gagarina ( ja dziesmas finālā būtu pametusi gaisā divus baltus baložus, liktu 9 vietā).

Un vēl es gribēju parunāt par homoseksualitāti.
Man nav saprotams, kāpēc saka "man patīk sievietes", bet ir kopā ar jetija paskata vīriešsievieti. Sievieti, kura pilnībā izskatās kā vīrietis.
Un tāpat ar vīriešiem. Nu tie manierīgie, kuri nēsā somas uz saliekta elkoņa un lieto lūpu spīdumu. Par kādu vīrieti mēs runājam, ja viņš sievišķībā man ieliek vienos vārtos?
May 24 10:53 [info]samta:
pagāšgad šajā laikā sāku uzskaitīt vasaras izbraukumu plānus. šogad liekas, ka līdz vasarai vēl desmit gaismas gadi. bet vispār šī vasara varētu būt vēl trūcīgāka. kad i. atgūs roku, viņš plāno izvākties no ģimenes dzīves un tikai strādāt, bet mēs ceram, ka varēsim sakomplektēties uz labu dabu un/vai rupjmaizi. nekur vairāk, nekur tālāk, jau brauciens uz rīgu mums ir kļuvis par eksotiku.
May 24 10:34 [info]dienasgramata:
TVNET. No Mīlestības saliņas vēlā nakts stundā evakuē jaunieti. Kā viņa tur nokļuva?
May 24 10:33 [info]dienasgramata:
KASJAUNS. ...tomēr viscaur Eiropā mītošie slāvi konkursā pamatīgi bīdīja krievieti Poļinu.
May 24 10:04 [info]heishy:
Eirovīzijas uzarētājdziesmas spēks - pamodos un galvā skan.
Jau piegriezās.
May 24 09:58 [info]psihs:
let's do it!
I want you to get excited about your life
May 24 09:23 [info]adore:
Aizvien jau ir tie brīvdienu rīti, kad ir asaras, kad ir laiks asarām, un dzīve, kura liekas noregulēta uz paciešamības frekvences. Un tomēr kaut kādā brīdī, domājot tās pašas vecās domas un izdzīvojot vecās emocijas, gribas arī spert soli tālāk, uz augšu. Vienkārši atraisīties no esošā. Bez vērtējuma, bez pretenzijām vai aizvainojuma, atraisīties tādēļ, ka jāatraisās, ka tā ir dabiskā plūsma. Uz augšu. Citā līmenī.

May 24 09:00 [info]miera_upe:
everything is illuminated
es ticu, ka ir notikumi un cilvēki, kuri ir Tavs liktenis un viss.

Kā Aspazija teica, ka likteni neizmainīsi, tas ir jāpieņem.

es to ne tikai pieņemu, es to arī iemīlu.

es drošvien pieņemu tikai to, ka nenotiek kā gribētos, bet es zinu, ka viss būs labi.

no jauna iemīlu to, kas allaž bijis acu priekšā, un ieklausoties dzejnieku vārdos- paskatīšos uz to visu no otras puses.
May 24 08:58 [info]miera_upe:
everything is illuminated
es ticu, ka ir notikumi un cilvēki, kuri ir Tavs liktenis un viss.
Kā Aspazija teica, ka likteni neizmainīsi, tas ir jāpieņem.

es to ne tikai pieņemu, es to arī iemīlu.

es drošvien pieņemu tikai to, ka nenotiek kā gribētos, bet es zinu, ka viss bus labi.

no jauna iemīlu to, kas allaž bijis acu priekšā, un ieklausoties dzejnieku vārdos- paskatīšos uz to visu no otras puses.
May 24 08:53 [info]zirka:
svētki uz visām mūsu ielām
mierielas svētki mierielas svētkiem, pārbaudīta vērtība, tak galvenais vakara prieks tomēr bija zvejas ielas svētku ievērtēšana. chimera uzreiz pēc ierašanās sarunāja ar man personīgi nepazīstamu sievieti velosipēdu, lai es varu aizjozt līdz bodei pēc sava vīna un pārstāt dzert svešu, "čipša un dullā" prototips "divi no vecdaugavas" nodrošināja lielisku muzikālo pavadījumu dejām vecdaugavas saulrieta fonā, joprojām zinu dziesmiņas "manu mazo mērkaķīti" tekstu no galvas, ko vecmāmiņa dziedāja manā bērnībā, šodien sāp ikri no rokenrola un šeika ar gunču (gunčas vārdu es zināju, vēl pirms viņš pats to pateica, tādus tēvocīšus vienmēr sauc par gunčām). viss medžik
May 24 08:36 [info]chimera:
zvejās-dejās zirka lauza sirdis.

jakuti uzdāvināja m. zirga sarus, ko piekārt virs durvīm aizsardzībai. tikai tā vēl pietrūka mūsu hlamu istabā.
May 24 07:48 [info]lavendera:
когда мы встретились глазами
мы оба поняли что нам
необходимо повстречаться
друг с другом чем нибудь ещe
May 24 06:39 [info]agrieta:
Simts gadu nav rakstiits Cibaa. Biju aiztuseejusies, principa viss 2014 gads pagaja orgijaas, bet tagad esmu misijaa atrast veco "es", tikai ar uzlabotu versiju un man pat gribas atsaakt rakstiit. Tikai besii, ka kompim nav latvieshu garumziimes. Bez garumziimeem riebj rakstiit.
May 24 05:54 [info]daria:
Ski to Sea
Nu, protams, rīt sacensības, bet mani krata, lauž un dricelē. Jācer, ka nav nekas tāds, ko labs nakts miegs, ja vien mazie prusaki tādu ļaus, neizārstētu. Kaut kā jau nočunčināšu, ūdenī nepalikšu, bet gribas taču labi, ne tikai kaut kā.
May 24 05:52 [info]nistagms:
Precīzi noprognozēju pirmās 3 vietas un laimēju dāvanu karti klubā "Golden", ko arī veiksmīgi izmantoju.
May 24 05:50 [info]fuckingmigla:
īstenība
mūsu sapņus vajag glabāt, lai neatmostos īstenībā...
May 24 05:20 [info]kbrgs_:
Īrija YESS! milzīgs sasniegums pasaules kontekstā - ar referendumu panāktas izmaiņas konstitūcijā. Šis gadījums dod man cerību, ka Latvijā kas līdzīgs ir iespējams, ja vien valdība mums dotu šādu iespēju.
May 24 05:05 [info]mazeltov:
Pirmo dienu uz Zilā kalna downhill trasēm - pārsvarā visi kritumi un citi tehniskie elementi šķita mazāki un vieglāk pārvarami. Progress! Pēdējo, melno trasi braucot, īpaši nestresoju arī tad, kad uzrāvos uz stāvuma, kur braucu diezgan ātri un pakaļējā riepa sāka driftot pa kreisi un pa labi - galvenais bija noturēties trases ietvaros, jo trases diezgan šauras un koku tur arī it nemaz netrūkst. Turklāt, man izdevās nokārtot pārbaudi, kur beigās jālec step-up un beidzot varēju braukt pa tramplīnu trasi. Vasaras beigās ceru, ka varēšu pārlidot pāri "galdiem" kādu divu divriteņu garumā - lecu stabili, bet raustos no ātrākiem ieskrējieniem, lai lektu tālāk un augstāk.

Bet tā džeku bārdu mode ir vnk bvuē. Kaut kādi Gendalfa armijas biedri.
May 24 04:23 [info]10m_zem_uudens:
,
May 24 03:48 [info]neetiski:
Precīzi noprognozēju pirmās 3 vietas un laimēju dāvanu karti klubā "Golden".
May 24 03:23 [info]saccharomyces:
saderam, ka tu nevarēsi...
es arī gribu tādus radus/draugus/paziņas, kas izdomā un veic šādus derību izaicinājumus.

osterreich

man patīk arī komentētājs - protams, ka ir svarīgi pieminēt, ka ekskavators tiek darbināts ar dabai draudzīgu biõdīzeli.
May 24 03:04 [info]nesaprotami:
atkal jau nakts, kurā nevaru aizmigt
vien vārtos pa gultu, iespiedusi galvu spilvenā, kurš vēl mazliet smaržo pēc viņa. zaļi balta šī situācija, es jums teikšu
smadzenītes vairs nefunktierē
oh my happy little pill
man nav vairs ko teikt. esmu visu aizvilkusi pārāk tālu. kad vajadzēja nogriezt ar nazi viņu, ar cirvi, bleķ, es tā vietā atvēru plaši viņam durvis. nu skaisti esmu iestarpināta draugu rindā, no kuras man nebūs tik viegli izkļūt ārā, ja tas vispār ir iespējams
ak Kungs, cik zaļi balts
woop woop piektdien, ieraugot viņu koncertizskatā, izkusu. burtiski. iztvaikoju, bleķ
nezinu, kas man ir jādara. esmu pārāk ne-viņa-tipa meitene. negribu sevi tā izmainīt viena cilvēka dēļ. bet labi draugi jau esam, so maybe my personality isn't the problem. maybe changing the way i look and act on daily basis will do the trick somehow. because, yeah - i am that pathetic
ak Kungs, cik zaļi balta šī situācija
padošanās dievs DaNuNah nav manā pusē šoreiz. nespēju viņu pasūtīt ar pliku pakaļu spriņģot cauri kaktusiem
es tagad ieritināšos palagos un iespiedīšu degunu spilvenā. jo kas gan man vēl ir kā vien salauzta sirds, bez-termina atmiņas un izdziestoša smarža
May 24 02:52 [info]narrenschiff:
divi stāsti par sašķelto pasauli
Cibas lietotāja unpy kopdalītā raksta iespaidā (http://ehorussia.com/new/node/10937) pastāstīšu divus stāstus par sašķelto pasauli. 

 1) Ziemā, konferencē Zviedrijā, Gēteborgā, istabiņā bija jādzīvo ar kādu krievu tautības studentu no Maskavas, kurš jau vairākus gadus dzīvo un studē Zviedrijā. Cilvēks mājās īsti nevar atgriezties, vecāki dublē Krievijas televīziju, ar viņiem sarunāties nav iespējams, pats jau savulaik (vēl pirms Ukrainas notikumiem) aizbraucis no Krievijas studēt uz savu pirmo mīlestību - Stokholmu, lai izbēgtu, kā viņš teica, no tur visapkārt valdošā naida un dusmām. Pats viņš studē kritisko teoriju un raksta par afektīvo kapitālu. Brīžiem, runājot ar mani un daloties pieredzē ar visu, kas tobrīd notiek dzimtenē un pasaulē, viņa sejā uzplaiksnīja gluži cilvēcisks izmisums un ambivalence - jo nav vienalga par dzimteni, mājām, bet par mājām tās vairs nav iespējams saukt, it īpaši, ja apzinies, ka viss paliek arvien trakāk un sliktāk (kur doties, kā būt? kā radiem ies?); vietām pavisam pesimistiski un apokaliptiski toņi attiecībā uz Krievijas nākotni - tas varot beigties tikai ar asinīm, daudz lielāku neprātu un ciešanām. Kad vienu vakaru apspriedām kaut ko par Krievijas televīziju, uz brīdi iemetu aci Latvijas medijos, un pavēstīju viņam, ka tik tikko Maskavā pie Kremļa sienām nošauts Boriss Ņemcovs.

2) Pasniedzējs fakultātē - daļēji ukraiņu, daļēji krievu izcelsmes, dzimis Gruzijā, studējis Krievijā, pēc tam pārvācies uz jūras apveltīto Latviju, apprecējies ar latvieti, baltu filoloģijas cilvēku. Bet - nesen stāstīja, ka jaunībā fanojis par Aleksandru Zinovjevu, kura iedvesmots, par spīti sākotnējai izglītībai un darbam eksaktajās un inženierzinātnēs, tomēr izvēlējies iet studēt filozofiju. Un tomēr ne tik vienkārši - šis pasniedzējs piebilda, ka filozofiju vēlējies iet studēt tieši tāpēc, ka viņš vēlējās būt tāds kā Zinovjevs, un kāpēc? - lai varētu uzrakstīt labu grāmatu, un pateicoties tai, tik ārā, prom no PSRS, kur, citējot pasniedēju, "katru dienu smaku nost un jutos kā cietumā, kā koncentrācijas nometnē. "


Tāpēc, lūk, mani nepārliecina, piemēram, gandrīz nekas no tā, ko Procevska raksta un stāsta par saviem nabaga apspiestajiem un izspiestajiem krieviem/krievvalodīgajiem Latvijā, un tāpēc es viņai nekad nepiekritīšu, pašam esot Staļina represijās cietušas krievietes mazdēlam, sievietes, kura arī nonākusi līdz Latvijai, tomēr izstudējot Minsku, Latvijā iekārtojoties uz darbu ķīmijas insdustrijā un apprecot latvieti, pašai nekad, ne ar zilbi nedz pieminot, nedz domājot par visiem tiem murgiem, kurus reizi pa reizei gvelž, reproducē un fabricē Procevskas jaunkundze. Gluži vienkārši - cilvēkiem, kuri domā un redz, tas nav aktuāli. 
May 24 02:40 [info]94sd:
Aizvilku Justīni uz to smuko vietu. Tik tagad iedomājos, ka laivā varējām ierāpties. Amm, apmaldījāmies mežā.
* Māris mani spīdzina ar Kiopu un pīlādžogām.
May 24 02:34 [info]ex_silentio:
Ūūū... Atkal ir tā ellīgā sajūta.. Pilnīgi jūtu degošas darvas un sēra smaku.. Tikai mazliet pieverot acis - redzu liesmu mēles.. Un jā - tikai pavisam neliela piepūle, tikai daži pieskārieni un es tur nokļūtu. Tieši ellē. Šoreiz jau bez ceļa atpakaļ. Šoreiz nevis paskatīties ar vienu aci bet, dzirdēt kā aiz tevis noklaudz elles vārti liedzot atpakaļceļu un doties tālāk.. Atpakaļ man vairs nevajadzētu. Es ietu līdz pašam Belcebulam un noslīdzis uz viena ceļa noliektu galvu viņa priekšā, lūdzot vēl reizi iespēju piederēt Viņam.
Tik HVZ vai es viņam tāds esmu vajadzīgs. Gan jau viņam uz galda guļ labāki CV..
May 24 02:32 [info]psychokiss:
es gribu apiet pilnu apli.
es tikai nezinu, kuru.
es nezinu, kur sākās mans aplis.
May 24 02:25 [info]narrenschiff:
norsk hydro


Laba grāmata un materiāls iedvesmai, tikai uzrāda vienu lietu, par ko man jau bija aizdomas: viss šo abu valstu labums, visa viņu modernizācija, demokratizācija, progresivizācija, liberalizācija, egalitarizācija, utt, tas viss - pārsvarā un pamatā no augšas bīdīts, nevis kā grassroots kustības un dedzīgas kaislības no apakšas, šajā ziņā, 19. gs. attiecībā uz abām zemēm daudz iedvesmojošāks un pateicīgāks, jo tad attiecīgi arī daudz vairāk tautas kustību, tautas iniciatīvu, lokālo īpatnību, utt., kas vienlaikus tomēr neatkāojas no viņu pašu sonderweg stāsta. (somi ir cits stāsts, no šāda rakursa man daudz tuvāks, ar daudz lielāku dramatismu un estētisko efektu)
Protams, par "krutumu, kas pārsvarā bīdīts no augšas" var teikt, ka tā ir izplatīta, neizbēgama un nepieciešama moderno valstu un valstiskuma iezīme vispār. Bet tieši tas man, diemžēl, neļauj līdz galam noticēt Zviedrijas un Norvēģijas izcilībai, kurai bez ierunām esmu gatavs klanīties ikdienas žestu līmenī. Taču šī visu labo lietu iniciēšana no augšas tikai vairo manu skepsi pret sociālismu, un, ņemiet vērā, šeit runa tomēr par Skandināvu sociālismu, kapitālismsociālismu. Ja jūs par savu izcilību esat parāda auklītei-valstij, uzreiz mazinās mans ticības koeficients. 
Šeit vienlaikus plašākas pārdomas: jūs tiešām domājiet, ka viņi visi tādi labi, demokrātiski, iecietīgi, liberāli, utt.? Man ir aizdomas, ka te ir runa par kādu vispārēju cilvēkdzimumam raksturīgu iezīmi - proti, viduvējā pelēcība, vidusmērīgais vairākums vienkārši seko skaļākajiem bļāvējiem, vai tiem, kas uzņemās iniciatīvu. Kas, iespējams, ir noticis arī pasaules izcilnieču - Skandināvijas valstu gadījumā. Ja nacistiskajā Vācijā vidusmēra pelēkais vairākums pavilkās uz revolucionārāko un košāko skaļākbļāvēju, tā arī, teiksim, Zviedrijā vienaldzīgā masa pavilkās uz iecietību, egalitārismu, Janteslikumiem un visu ko citu (atsevišķas izteiktākās un polarizētākās grupas/mazākuma nesto un saukto). Un te nu paliek jautājums tāpat kā nacistiskās Vācijas gadījumā (vai šie cilvēki visi tiešām bija ļauni, zvērojoši antisemīti un ezotēriski bioārieši?), proti, vai viņi visi tiešām ir tādi labiņie? (iekšu jautājums)
Kas, protams, var mazināt ticamības efektu. 
May 24 01:57 [info]kakjux:
Par to miegu. Arvien saprotu, ka lielākai daļai polla aizpildītāju pa lielam nav grūti aizmigt. Un gandrīz neviens nelieto miegazāļu medikamentus.

Esmu ērti iekārtojusies uz dīvāna. Bija gara diena, daudz staigāju, daudz ēdu, mazliet iedzēru. Žāvājos un miegojos. Aizmigt? Kas ir aizmigt? Viss liekas interesants un saistošs. Ik dienas dzeru zāles, kurām vajadzētu palīdzēt man aizmigt (lasīt - blakusefekts, ka izraisa milzu miegainību). Bet tā vietā tās mani tur ilgāk miegā no rīta. Katru vakaru mokos. Bieži vien "eju gulēt". Mētājos pa gultu. Miegs ta nāk un neko citu daudz nevar padarīt.

Bet, kad no rīta neiedzeru zāles, tad varu brīvi negulēt diennakti vispār.
May 24 01:55 [info]unamade:
AAAAA!!!!!!!!! Es esmu pārsmējusies līdz nemaņai... Eirovīzija ir vnk labākais, ko esmu redzējusi... Skatījos tikai balsojumu, jo mūzika jau nav svarīga balsojumā.

1) Austriešu vadītājas ir lieliskas - nekāda profesionāla emociju slēpšana. Reāla ieņirdz par citvalstnieku mēģinājumiem runāt vāciski un par krievu vadītāju. Acu bolīšana un smieklu neslēpšana.
2) Tikai eirovīzijas publikā kāds ieraugot balsojumu par krievu performanci var nokliegties H****!
3) Īrijas ( t.i. īrijas latviešu ) balsojums...............
4) Intriga starp Krieviju un Zviedriju bija reāli interesanta!
5) Krievu komentētājs :D :D :D :D :D :D Welcome from MOTHER RUSSIA! 12 points goes to ...RUSSIA!
6) Izraēlas politikā nekas daudz nav mainījies un Latvija joprojām nav ebrejiem draudzīga zeme :)
7) Serbukroātu, krievu, itāļu un beneluksas mafijas joprojām strādā...
8) Tas brīdis, kad ejot cauri feisbukam saproti, ka viena no neveiklajām austriešu Eirovīzijas vadītājām ir tava draudzene... un priecāties, ka 1) netika ierakstīts feisbukā...

Viss, es turpinu smieties :)
May 24 01:45 [info]kristiiine:
Aizgājām uz ozolu, reāli vienīgā biju, kas gribēja, bet labi, ka ieva piekrita. Nu riktīgi kruta, tā kā tintē nebij gaisa un nenormāls karstums, aizlaidām prom, jo nu bija vēlme novilkt kleitu, kas nebūtu baigi cool. Pastāvēju vēl laukā viena un paklausījos par to, ka viņš ir no pārdaugavas ar ko ar viss koncis beidzās. Bet nu mūzika taaaa uzvelk, ka ir poxis un varu iet viena un končiem, jo bez tiem tak nav dzīve.
May 24 00:57 [info]martcore:
May 24 00:54 [info]inese_tk:
septembra beigas
savā apzinātajā dzīvē neatceros nevienu tādu pavasari, kurā būtu nācies nosalt tik bieži un ļoti, kā šajā. arī neatbilstoši ģērbtai - t.i. ļoti biezi un ziemīgi.


attēlā: absurds

p.s. manliekas, ka ir iestājies mūžīgais rudens. pēc apmēram pusgadu ilguša novembra ir pienākušas septembra beigas. es ceru, ka vismaz visas polārās mitrenes dej laimē. pagājšgad jūs dabūjāt jūniju, šogad esat sagrābušas jau maiju.
May 24 00:53 [info]narrenschiff:
slimība
Tāpat kā vāciešiem mūsdienās ir bailes būt vāciešiem, tā arī latvieši tīri postmodernā garā bieži vien taisnojas, ka nemaz neesot latvieši - aj, man tur īstenībā poļi, krievi, ebreji, vācieši, baltkrievi, zviedri, igauņi, lietuvieši, ukraiņi, visādi sajaukumi, un kas vēl tik ne, viss iespējamais, izņemot latviešus. Kungi, es jums teikšu: tā ir slimība.
May 24 00:44 [info]devour:
Tas mirklis, kad uztraukšos, ko bigoti par mani domā, būs mirklis, kad vairs negribēšu dzīvot...

May 24 00:37 [info]wensdy:
TV
Hm, neviens nepiekrīt, bet - Beļģija. Tas džekiņš bija labākais dejotājs, aktieris un varbūt arī mūziķis. Un viņa tīms bija nospīdzināts līdz perfekcijai. Tādā ziņā, ka arī bez mega ekrāniem, uguns un vēja no cilvēkiem var uztaisīt kko interesantu un heart touching. Eirovīzijas atsvaidzinošā odziņa, protams, cīnītāja no Džordžijas :*
May 24 00:33 [info]saldumi:
virtuves sarunas
- tai glazūrai ir kāda nopietna problēma?
- nu jā, garšo tā diezgan riebīgi
May 24 00:27 [info]heishy:
eirovision 2015
Tas orķestris bij ko vērts. Pilnīgs whiplash!
May 24 00:27 [info]unpy:
Laika vērotāja piezīmes.
Tagad gan sāku ticēt, ka vasara nu jau ir tepat aiz stūra. Nevarēju saprast, kas par vilkačiem klauvējas pie loga, izgāju ārā, iesēdzu gaismu, izrādās - maijvaboles.
May 24 00:25 [info]mindbound:
WTF of at least a month, h/t [info]vilkate.
May 24 00:16 [info]heishy:
plus LTV7 surdotulkojumu
Igauņu džekam ģitāra vampīrs - nebija ēnas.

Jā, nu Lietuvai ar laikam nav ne vainas. Pirmās 4 reizes un tad jau piegrieztos. Bet when you truly feel the love .. round and round. heart.

Noribēja zeme un pienāca Serbijas priekšnesums.

Norvēģija ražo dziesmu beauty & the beast 2.

Zviedrs - pierunāja. Patīk. Tēvs Zevs solistam.

Kipra kaut kur Ed Sheeran met ārā.

Nezinu ko Austrālija te dara, bet sanāk. Atnāca parādīt kā tas jādara.

Beļģija nu kas man tagad viss eirovižina soundtracks būs jāmeklē? Šipsus apzaguši.

Austrija - pat nesagaidot zinu, ka patīk. nu cik var. Šmaucas, jo viņiem ir Jēzus, kas māk dziedāt! un kurš tā bliež pa taustiņiem, ka klavieres aizdegās.. bet turpina skanēt.

Grieķija - finanšu krīze, par to arī dziesma un tās nosaukums one last breath.

Melnkalne - tikai ar surdotulkojumu..

Vācija - Beyonce.

Polija - Tikai tāpēc ka Janušs nāk no turienes..In the name of love, let's speed this up and get it over with!

Latvija - Injicēta mīla.

Rumānija - paliec pie rumāņu valodas... nedziedi angliski. Prāta Vētras Jubalts kā solists.

Spānija - It's Britney bitch! Dziesma skan tā, kad Hosē guļ uz nāves gultas.

Ungarija - jūs nedzirdējāt ka politisko tēmu izslēdzam no eirovīzijas?!

Gruzija - Cenšas atsaukties uz Lordiem. a ja nu sanāk ..elvīra tumsas pavēlniece.

Azerbaidžana - Vilka stunda. Azerbaidžānis atklāj ka ir werewolfs.

Krievija - Atriebē par hokeja maču vajadzētu iziet no istbaas un uzlikt Tv uz klusumu. Uz klusumu liekas, ka viņa bikses tulīt pieliks.

Albānija - pieslēdzos un pārbaudīju vai ta vēl nav beigusies..Kramiņam ausis asiņo.

Itālija - One direction bet ar talantu?

un balsojums var sākties.
May 24 00:14 [info]aizliegts_v:
Man tak tie itāļi patīk. Nez, es kļūstu vecs?
May 24 00:12 [info]martcore:
par uniformām
kad sāk no nedaudz citas perspektīvas skatīties uz padomju skolniekiemšķiet, ka visas meitenes gatavoja oficianšu karjerai
May 24 00:06 [info]_raagas:
rāgas #5 Gopal Krishan [23.05.2015]


Šoreiz raidījumā vičitra vīnas eksponents Gopal Krishan no Senia skolas izpilda rāgu bairagi.

klausīties/vilkt

papildinfo )
May 23 23:56 [info]_raagas:
rāgas #01 - Ravi Shankar un Ali Akbar Khan [29.03.2015]


Pirmais "rāgu" izlaidums veltīts sitāristam Ravi Shankar un sārodistam Ali Akbar Khan. Skan divas kompozīcijas - rāga šrī un rāga sindhu bhairavi no albuma "greatest jugalbandies".

klausīties/vilkt

papildinfo )
May 23 23:48 [info]rr_rrr_r:
es nesaprotu, kā produktīvie-efektīvie cilvēki tā prot..
mēģināju šodien būt tāda.. un līdz apmēram trijiem sanāca. bet kā jau parasti visi šādi nožēlojamie mēģinājumi beidzās ar aizmigšanu, kas šķita vēlamāka par nomodu, trulu hibernējošu skatu nekurienē un nervozitāti
ņeh
May 23 23:34 [info]eureka:
lūdzu, mājās
May 23 23:31 [info]mindbound:
Piebeidzu "The Three-Body Problem", lielisks darbs.
May 23 23:12 [info]str:
в момент загладились проблемы
не беспокоит в горле ком
таков эффект от переезда
катком
May 23 23:05 [info]noisiite:
Bērnu tusiņi ir viena liela atpūta man. Bērns spēlējas (galvenokārt ar 'lielajām' meitenēm), mammu nevajag, tik uzēst un padzerties ik pa laikam.
Bet nu sagurums beigās mums abām, svaigs gaiss un negulēšana dara savu.
May 23 23:05 [info]klusais_okeans:
ja pagājušais gads bija tāds "wow, arī tik ļoti var sāpēt", tad šis ir tāds "wow, arī šis mani vairs īpaši nesatrauc"
nē nu gadās arī sāpītes, bet ādiņa bieza un sirsniņa aiz deviņām atslēdziņām ieslēgta
May 23 22:57 [info]usne:
Сами понимаете,
это только мои проблемы. Мир ведь
по-прежнему абсолютно, абсолютно
прекрасен…
May 23 22:55 [info]virgin_whores:
Rīgas ieži
arheologu izrakumi
Rīgas iežu noslēpumi
piļu saistības
karaļu kaislības

vergu kliedzieni
princešu baudas spiedzieni
aiz krusta slēpti zobeni
un mūros atbalojas triecieni

valdības upuri
mežabrāļu uguņi
mātes asara
baigā vasara

zilie ekrāni
anonīmie plāni
mirušas acis un prāti
cilvēki gluži kā apmāti

bet caur gadsimtiem dzirdami viegli
Rīgas iežu smiekli
May 23 22:50 [info]ripp:
šī bija burvīga, piepildīta diena. vēlreiz novērtēju, cik ļoti mums ir paveicies ar bērnu dārza grupas vecākiem. par pasākumiem kopā ar grupu domāju kā par ko diezgan ok, nevis kā par briesmīgu sodību. arī šodiena to apliecināja.
May 23 22:48 [info]f_g:
eirovīzija
Uzmetu aci Eirovīzijai, kas tiek tulkota arī zīmju valodā.. Forši! :) Tulces un tulki vairāk piesaista uzmanību nekā paši izpildītāji! :) Talanti! :)
May 23 22:47 [info]heishy:
Visas dziesmas par mīlu un varoņiem.
May 23 22:46 [info]f_g:
Garfield
garfield
May 23 22:46 [info]rr_rrr_r:
sums it upMay 23 22:36 [info]bozena:
Dienas prieks
Slēdziet iekšā! LTV 7. kanālā rāda Eirovīziju ar surdotulkojumu. Neko tik labu neesmu redzējusi!
May 23 22:19 [info]tapetes_puksts:
Cilvēki, kuriem ir daudz neskaidrību, kuriem ir neremdinoša zinātkāre ir ļoti saistoši.
Mani vienmēr gandrīz vai sajūsmina, kad kāds sāk ar "interesanti, kas.." jautājuma formātā.
Man patīk uzdot daudz jautājumus. Man patīk cilvēki, kuri uzdod daudz jautājumus.
May 23 22:17 [info]faded:
pārdomas pie sidra glāzes
ja pēdējās trīs dienas modos un gāju gulēt ar nepanesamām galvassāpēm, tad nu šodien bija tā diena, kad galvai vismaz kādu laiciņu nav iemesla sāpēt. bakalaurs uzrakstīts un nodots.
toties šodien pamodos bēdīga. tu atver acis un viss, ko gribas darīt, ir raudāt un klausīties garastāvoklim atbilstošu (lasīt: līdz sirds dziļumiem bēdīgu) mūziku. sākumā iemesls nav skaidrs - varbūt vienkārši neizgulējos, varbūt vēl nav laiks celties un no jauna nodoties sevis un pasaules ienīšanai ? bet pēc vairāku stundu vārtīšanās pa gultu, drēbju mazgāšanas, brokastīm, atkārtotu miegu, seriāliem, atkal miegu.. pēkšņi nāk atklāsme. cik nu atklāsme - vienkārši sirdssāpes, kas, kā likās, jau bija devušās prom vai vismaz pieklusušas, ir izvēlējušās tieši šo dienu, lai atkal sāktu uzdzīvot, līdzi paņemot apziņu par tavu viskvēlāko vēlēšanos un atgādinājumu par to, ka tu nekad to nedabūsi, ka tas, ko tik ļoti kāro, kaut gan ir rokas stiepiena attālumā, nekad nepiepildīsies.
tad nu es domāju, kas ir briesmīgāk - mosties ar galvas vai tomēr sirds sāpēm ?

May 23 21:59 [info]mindbound:
Bloody hell, analgesics are coming off, switching to stronger ones (ibuprofen → diclofenac). Wish me a merry post-tooth extraction night.
May 23 21:55 [info]ib (in [info]pa_leeto):
Skapītis/gultas galvgalis IKEA
http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/00247964/?query=002.479.64

Atbraucis no Viļņas, neizpakots, nelietots, nepietika centimetru istabā...
70 eiriki.

LV veikalā 90eiro:
http://mebstore.lv/index.php?route=product/search&search=002.479.64
May 23 21:53 [info]magic_raddish:
Man te ir iestājies kaut kāds mācību hardkōrs. Jāuzraksta vairāki lielie rakstu darbi, bet man ir tikai šī un nākamā nedēļas nogale. Šodien vairs nav spēka, skatīšos Eirovīziju, bet tik un tā tas filozofijas mājasdarbs par marksismu man kaut kā šodienas laikā jāizstumj cauri. Dzeršu vīnu, skatīšos Eirovīziju un rakstīšu filozofijas mājasdarbu, tai filozofijai tas vīns tāpat iederās.
Un rīt man diena tūtē, jo jābrauc šašļikus pie omes cept. Paskaitīju, ka šitik intensīvi man ies vēl 4 nedēļas un nedodievZzz es nenolieku kādu eksāmenu, tad es netieku uz Parīzi :3
May 23 21:43 [info]smoker_smoke:
KAS TAS PAR SVIESTU?? VAI VISI TIEŠĀM IR TĀDI CIRVJI?? runa ir par fb un draugiem.lv, es nezinu, kas par lietu, bet pēdējo mēnesi mani apsēduši kaut kādi maniaki, fb dienā kādi 15 tumšie vai angļiki čukā vēstules augšā, aicina, spridzina ar like spiešanu, zvanās caur messenger, man jau zb likt bloķi, ko šie grib? tjipa iepazīties! un draugos vispār sviests, dienā kādi 70 skatījumi, visādi pedolāči aicina, tjipa ar tekstiem - cau, ko daru vai es negribu iepazīties? pat poh, šiem, ka nomainīju statusu, ka esmu precējusies, ka esmu aizņemta līdz kaulam, vienalga ignorē un rakstās!!! draudziņam pateicu, ka iespējams kāds haters mani ir ielicis kādā iepazīšanās portālā un tapē šie spieto!!! nekaunīgākie pat messengerā sūta visādas porno bilžas!! bāāc, nevaru atrast kā nobloķet lai svešie neraksta iekš messneger. sviests :D im popular, no prieka gribās paņemt beisboleni un visus atdauzīt!
May 23 20:57 [info]smoker_smoke:
traki, ko tik es neklausos! tagad jaunumos man ir šis te! pat nezinu ko domāt?? anyone? piedziedājums wow, un čalis saulenēs^^
May 23 20:57 [info]smoker_smoke:
traki, ko tik es neklausos! tagad jaunumos man ir šis te! pat nezinu ko domāt?? anyone? piedziedājums wow, un čalis saulenēs^^
May 23 20:56 [info]basta:
referenduma rezultāts bija iepriekšparedzams - tas nebūs īrs, kas laidīs garām iespēju redzēt lidojošas ugunsbumbas.
May 23 20:51 [info]smoker_smoke:
@mikeoakheart | via Tumblr

joprojām esmu angry, sakarā ar iepriekšējo ierakstu! un vispār šonedēļ esu īsts grumpy cat, sakarā ar vienu lietu, dēļ kuras jau esu zila pāraudājusies, vairāk jauno dusmām (ne par tēmu, bet es vispār neraudu, laikam britānijā esu sabojājusies :D) nu lūk, nezinu kā man tur viss saies, bet nu, ceru, ka cibas dievi turēs par mani īkšķus! vajag lai viss sajiet! ja sajies, es apsolos, būt jaukāka pret draudziņu :P
May 23 20:48 [info]penny_lane:
tas, ka ar mazu dvēseles stūrīti apsveru neiet uz pink elephant, bet palikt mājās, dzert vīnu un skatīties eirovīziju, vai tas nozīmē, ka cauri ar mani ir?
May 23 20:35 [info]quad:
nekad tā pa īstam nesapratu pasauli, bet kāda velna pēc, iedarbinot zāles traktoru,sāk gļukot tv
May 23 20:16 [info]bikini_kill:
YES equality
Šodien beidzot beidzās divu mēnešu maratons ar plakātiem, reklāmām, fb draudziņu postiem, katoļu baznīcas nosodīšanu, argumentiem, nebeidzamām sarunām un aģitāciju. Bet man prieks! Latvijai gan līdz tam vēl tālu :/
May 23 20:07 [info]smoker_smoke:
NAV SMIEKLĪGI! tāpēc es jau viena nekur lieki nevazājos, atliek vien reizi mēnesī aizvilkties uz veikalu, kad tev cilvēkam piesienās visi iespējamie pipari. pie mājām babajs neliek mieru, kaut vai pazīstams, tad aizvelkos uz veici, tur kasieris pa latviski runājot mēģina atstāt iespaidu, tad otrā veicī babajs aizvelk mani līdz stūrim, it kā šis man dotu bumbu nevis tabaku un tad tie tekstiņi, izeju uz ielas un klāt vēl melnais grib iepazīties un saka, ka ies man līdzi uz mājam, nu wtf!!!! KNAPTIK ATKRATĪJOS, pateicu, ka nerubīju angliski un pat vārdu nevaru nosaukt!!!! pizģec, te bez sekjuratī vispār soli nesperšu no mājas laukā, vai arī šitā PILSĒTA IR APSĒSTA!!!!!!!!!
May 23 20:00 [info]ilona_pop:
Nu jā, arī pagulēt var, ja zini, ka dabūsi anestēziju
Kaut kāds ārprāts
Ar citiem nekas nestrādā, nevar saņemties aiziet satikties
May 23 19:42 [info]virginia_rabbit:
mēs ar tēju šovakar dodamies uz vienu no tiem festivāliem, par kuriem raksta, ka tos šovasar nedrīkst palaist garām
May 23 19:28 [info]salty:
Pa ilgiem laikiem krāsoju pati sev matus. Skaitu pēdējās minūtes, nevaru jau nociesties uzzināt, kāda Lieldienu ola būs uz manas galvas sanākusi.
May 23 19:11 [info]iguaana:
apēdu pelmeņus, nepalika labāk. haha, jezīt, kurš vispār ēd pelmeņus. (tie, kuriem pohiņas)
May 23 19:04 [info]zeme:
Jūrnieka mezgls kokā ož pēc Jūras. Drēbes ož, sirds ož .
May 23 18:52 [info]aizliegts_v:
Ābeles sāk ziedēt. Kartupeļu stādāmais laiks.
May 23 18:48 [info]planeeta:
es divus gadus pareizi esmu darījusi nepareizās lietas
May 23 18:33 [info]juriic:
.
I sweat. I chanted. I wept.
May 23 18:29 [info]svari:
BBC krievu lapa ziņo, ka katoliskā Īrija ir nobalsojusi par viendzimuma laulību legalizāciju. Labi. Bet kāpēc tas jāilustrē ar, piedodiet, maucīgi sakrāšļotu transvestītu? Ja Krievijā ir vēl kāds, kas lasa BBC, šaubos, vai šis vairos viņu auditoriju.

Nice!
May 23 18:23 [info]aizliegts_v:
Pašlaik lielākais izaicinājums - atrast piemērotu koku akas vindas stabam :)
May 23 18:00 [info]toadbeauty:
Vecākais dēls guļ gultā ar klasesbiedreni un vēl sūdzās, ka nav labi.
Ak un vai! Vēl kādi 5 gadi, un diezin vai viņš gribēs, lai es iejaucos un saucu dāmu pie kārtības.
Nu, cerams vismaz.
May 23 17:57 [info]heylife:
Ēēē, kur Rīgas centrā vai Pārdaugavā šajā diennakts stundā (ir brīvdienas vakars) vai, vēlākais, rīt no rīta varētu nopirkt recepšu zāles bez receptes? Vai arī - vai kāds dzer Fevarin un var aizdot kādas 5 tabletes līdz otrdienai, kad es dabūšu to sasodīto recepti?
May 23 17:26 [info]juriic:
.
lotuss ir uz ūdens virsmas ūdens to nekad nesamērcē.
May 23 17:24 [info]metam_nost:
4. Nedēļas atskaite
Visu šo nedēļu pieskatīju, lai ne pārkāptu pāri kaloriju budžetam. Ja palika pāri kādas 40 Cal, izvēlējos neko neēst nevis iekost pusi ābola. Mēness fāzes atklāšana mani mazliet sabaidīja. Nu lūk, un tā arī šī nedēļa pagāja ārprātā kontrolē.
Un rezultāts protams ir mazliet nepatīkams. Svēršanās rezultāts 95.00 kg. Tas dod no pagājušās nedēļas 96.5 kg- 95.0 kg= 1.5 kg starpība. It kā jāpriecājas, bet tik liels kritums atkal ir traki bīstami. Nu lūk...
Tagad es aktīvi pieturēšos pie šī cipara. Nakamo divu nedēļu mērķis ir noturēt 95.0 kg.
Tas man dod kādas 1750 Cal katru dienu. Redzēs. Bailīgi. Divas nedēļas par agru esmu punktā, kurā es negaidīju nemaz būt. Nu tā.
May 23 17:18 [info]ikvakars:
Par netīrām rokām
Tā kā šī solās būt - mitra un karsta vasara, īstais laiks pievērsties, atliktajiem dārza darbiem. Saraku zemi, uzraku kompostu, tagad gaidu, kad atvedīs no kaimiņiem kūtsmēslus. Jācer, ka ar no visa sastādītā izdosies ar ko baudīt. Tā lūk. Lietutiņš patīkami mērcē pļavas un odu džungļus. Vienīgais, tagad skolas darbi jāsarauj un jāsāk nopietni pievērsties fiziskajām aktivitātēm.
Un meiteņ prieks- Rivas kungs ielaikojis manu pēdējo skrējienu -instagramā, lieliski, dzīve izdodas :D
May 23 17:14 [info]smoker_smoke:
MANI TĪŅU LAIKI
šonedēļ klausos divus mīļākos tīņulaiku mūziķus! (hah, tie tīņu laiki skan tā it kā tas būtu bijis pirms 20 gadiem laigan sajūtas, it kā vēl vakar būtu bijusi 15 gadīga tīne :D) hah, secinu man joprojām patīk mika, un laimīgo beigu dziesmiņa, made me love mika even more! ir vēl grupa ar smeldzīgajiem gabaliem, kas joprojām liekās tik pat smeldzīgi piemērs viens un piemērs divi! (mana ex raudāmā dziesmiņa!) man jau liekās tad man bija labāka mūzikas gaume nekā tagad, kad es klausos krievu repu un melno swag mūziku, īstenībā jau visu ko, bet ne vairs tik lirisku kā agrāk!

un otrs mans teen laiku mūziķis MGMT! vot es nesaprotu kā es ko tādu varēju klausīties! laigan tpt patīk ^^ electric feel vispār man liekās klausās visi zālīš pīpmaņi :D laigan piece of what vēl joprojām silda sirdi :( the youth  vispār kaut kas weird!

draudziņam noteikti šito visu nesaprast, jo viņš nāk no citiem laikiem, ar citu mūzikas stilu, es tos saucu par melnbaltajiem laikiem :D un vispār zili brīnumi, ka es toreiz neklausījos tokio hotel, vēl tagad brīnos :D
May 23 17:11 [info]heishy:
rehabilitācija
Lēnām tiek iekārtots zaļais atpūtas stūris 20km no mājām.
padzērām pivīti un pafantazējam. Līdz strūklakai ap kuru apkārt ir pakavveida dīķis un stiklotu terasi.

Bet vispār feini lēni un nesteidzīgi mosties ar ..un gandrīzvai nezināt kur diena aizvedīs :)
May 23 17:11 [info]pickle_jar:
To cilvēku skaits, kuri nāk pie manis ciemos, lai vienkārši pagulētu diendusu, sāk kļūt overwhelming. Nē, tie nav bērni, veci cilvēki arī ne - garu pastaigu un ilgu darbstundu nomocīti jaunieši. Vispār, man laikam patīk, ka cilvēkos, ar kuriem šobrīd pavadu laiku, ir drusku bērnišķīgas kvalitātes. Atkarība no šokolādes, vēlme uzmest visiem pienākumiem un braukt pie tēta vai atkal krāt akmeņus (jā, uzzināju ka mani Kārsavas puses dz.biedri bērnībā rūpējušies par akmeņiem) vai badmintona pēcpusdienas - jauki tomēr. Kādreiz šķita, ka pēc 20 jau nu visi kļūst lieli un nopietni.
May 23 17:09 [info]martcore:
Kā mežā sauc, tā atskan. Sāc dot! Tu no Visuma saņemsi desmitkārtīgi.
no ineses prisjolkovas padomiem citām sievietēm

viss pa ģelu
tikai rindiņu par visumu vajag izmest nafig. nu un par mežu būtībā arī
May 23 17:07 [info]samta:
iespējams vienīgā lieta, kas man patiešām pietrūkst no manas iepriekšējās dzīves, ir varēšana, kad gribēšana jebkurā diennakts laikā palīst zem segas, ieslēgt filmu, pagrauzt cepumus, padzert tēju, pagulšņāt pusi vai visu dienu.
May 23 17:05 [info]platformene:
Man ļoti patīk, ka mēs mainām vides, bet joprojām tas pats apskāviens, kurā ieplūst
May 23 16:45 [info]paarpratums:
May 23 16:45 [info]winstons:
May 23 16:37 [info]bljanna:
Radiohead How To Disappear Completely

In a little while
I'll be gone
The moment's already passed
Yeah, it's gone
May 23 16:31 [info]virginia_rabbit:
beidzot laiks nomācās, un es varu sākt dzīvot. kas tā ir par slimību, kad vairs nevar bez saulesbrillēm pat istabā? man liekas, ka man tā ir.
May 23 16:28 [info]chanteuse62:
jau izstaigājos pa mākslas galerijām, mierielā nokārtoju velo tiesības, sadegustējos viskautko garšīgu, tai skaitā mati. tagad aši dušā, jānomazgā nogurums un ceļa putekļi un uz teātri. (un atpakaļ caur mierielu)
May 23 16:22 [info]smoker_smoke:
May 23 16:17 [info]8:
Lekcija par lugshanu
Katra attieciibas ar Dievu (kurs ir viens vieniigs un kuram ir neskaitaamas izpausmes) ir individuaalas, bet ir nepiecieshams celjs, veids, kaa iepaziit Dievu, tapec ir religijas kuras ir kaa celjs, sekot tradiicijai ir svariigi, bet universaalo likumu zinaashana atbriivo no sektantisma, fanaatisma (mana religija labaaka par tavu, lepniiba). Luugshana ir saite ar muuzhiigo energiju, pashi juutamies tuksi, vieni, atrauti, tapec arii aizstaajam tukshumu ar materiaalo, gariigo tukshumu aizstaajam ar materiaalo. Vispar jau visi cilveki luudz, apzinaati vai nee, pat tie, kas netic Dievam, ieksheejais dialogs ir katraa, dveeseles muusos ir Dievluudzeejas, ir noteikts speeks, kas ved muus pa dziivi, kad sastopamies ar so speeku, mums rodas dabiiga veelme kautko paluugt. Vel viena forma ir musdienas izplatiitie psihologiskie pashtreninji, pashvizualizaacijas, koncentraacija, tomer tas ir meginajums atkal izsisties no sis izoleetiibas un sasniegt velamo.
May 23 15:50 [info]purga:
aiziet
ntā ciba
May 23 15:48 [info]petrovichs:
Нет, всё-таки у наших женщин низкая самооценка! Вот попробуйте подойти к малознакомой даме и поцеловать, сразу услышите в ответ: "Вы что, пьяный?!" или "Вы что, с ума сошли?!" Они на полном серьёзе думают, что могут понравиться либо по пьяне, либо психически ненормальному!
May 23 15:37 [info]marule:
"Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu"
Gļēvulībai un varonībai ir daudz kopīga. Abām pamatā ir
bailes. Par to savā veidā arī šī izrāde. Izrāde par bailēm. Par vēlmi
pakļauties un vēlmi nepakļauties. Par galējībām un šo galējību neizbēgamām
traģiskām sekām. Absolūta pakļaušanās, tāpat kā absolūta pretošanās, abas ir
iznīcinošas.Par gļēvajiem runāts bieži, tāpēc šoreiz par varonību. Jā,
tā izskatās spoži un uz īsu brīdi pat rada mānīgu iespaidu, ka notiek kādas
lielas pārmaiņas. Diemžēl varonīgu rīcību bieži rosina savu darbību seku
neapzināšanās – tā teikt – skriešu ar galvu sienā un tad jau manīs kas notiks.
Tāpēc nereti varonība vienkārši ir muļķības un nezināšanas kokteilis. Darbības bez izpratnes par jēgu, nevar nest ilgtermiņa
rezultātus. Varoņiem gan reizēm paveicas, ka tūliņ aiz viņiem stāv tie, kas spēj
padomāt arī divus, trīs soļus uz priekšu. Šie, pārējie, tad nu sagatavo tādu kā
drošības spilvenu, kurā varonim atkrist pēc lielajiem darbiem. Ne bailīgie, ne
varoņi nemīl kritiku. Pirmie tāpēc, ka grib būt tādi kā visi citi, otrie – jo grib
būt labāki par visiem citiem. Norādot uz kādu nepilnību gļēvā rīcībā, tas
mēģinās šo rīcību vairs neveikt, nevis mēģinās labot, iespējams, atsevišķas,
mazas nianses tajā. Norādot uz nepilnību varonim, var gadīties, ka viņš to turpinās
darīt vēl speciāli afišējot, ka dara to tieši tā, kā dara, jo nebaidās būt
citāds, unikāls vai, ka viņam ir vienalga ko par viņu domā citi.Un visbeidzot – ne gļēvais, ne varonīgais nekad nevar būt
iekšēji brīvs. Kā gļēvajam, tā varonīgajam ir nepieciešams „pretinieks”.
Gļēvajam tā ir pasaule ārpus ierastā, varonim – pasaule, kurā viņš dzīvo. Un,
kamēr tev ir no kā baidīties vai kam pretoties, tu nekad nebūsi mierā. Tu nekad
nevirzīsies uz priekšu. Tikai uz riņķi vien.May 23 15:36 [info]wensdy:
Lietus.
Raudu līdz ar debesīm - ārā palika manas vienīgās abas vilnas segas un griķu spilventiņš. Tas tiešām ir bēdīgi, jo viss būs slapjš un kur es to likšu, un spilvens ir pagalam :(
May 23 15:26 [info]kz:
***
Vakardienas Ceschi koncerts bija ļoti varens. Tik daudz pankroka hiphopa koncertā vēl ilgi man neredzēt. Kā noprotu viņš arī drīz laidīs klajā splitu ar Pat the Bunny no Rhamshackle Glory, kas ir jauki.

skan : šis
May 23 15:09 [info]chaika:


m-iela |phonefoto
May 23 14:58 [info]vilibaldis:
nu labi šodien es esmu no tiem, kas pēc pajautāšanas kā būtu ērtāk pasaku kā būs patiesībā... ļauni.
vismaz darbība risinās, bet man drīz parādīsies pierastā izkārtne "Draņķīgs raksturs"
May 23 14:53 [info]crescendo:
Interneta cenzūra, tiem, kas neticēja.
Bija te draudziņi pārliecināti, ka likums par azartspēļu lapu bloķēšanu Latvijā esot riktīgi svētīga lieta.

Re, dažas nedēļas atpakaļ iaui pamanījās pieprasīt bloķēt tādas ļoti ar azartspēlēm saistītas sīklapiņas HTTPS versiju kā Reddit.
http://kristaps.blogiem.lv/2015/05/2518-ka-iaui-cenze-internetu-bez-saistibas-ar-azartspelem.html ekur vairāk par sāgu, kas īsti līdz galam vēl nav atrisināta - un tas ir diezgan liels saits...
Cik sīklapiņas tiek šādi nejauši nobloķētas? Samērīgi? Parskatāmi? Kaut rājienu kāds ierēdnītis par šo kļūdu saņems?
May 23 14:42 [info]narrenschiff:
Neiespringsti uz eksistēšanu - tu tikpat labi varētu arī neeksistēt, tikpat labi nekas varētu neeksistēt, un tas būtu ok.
May 23 14:29 [info]virginia_rabbit:
mammai sāp galva. kur ir mammas galva? es tūlīt redzēšu mammas galvu.
May 23 14:29 [info]citronz:
Tomēr aizdevos uz tiem 10km, paldies polijai :)
Protams, rezultāts tieši proporcionāls treniņu (īpaši ātruma) daudzumam pēdējā laikā- 55 minūtes. No otras puses, ir ok. Ņemot vērā, kādu dzīvesveidu esmu dzīvojusi pēdējās nedēļas, noskrēju, manuprāt, labi. Meistarību nenodzersi :D Skrējās diezgan viegli, nekas nedūra, nesāpēja utt. Nebūtu pulss tik augsts, varbūt skrietu biki ātrāk pat. Bet baidījos pārforsēt, jo jutu, ka esmu tuvu robežai, pēc kuras ātri izbeidzos. Protams, sportisti par šādu rezultātu tagad noteikti bola acis, bet man pašai par sevi prieks :D Ja trenētos, būtu vēl vairāk prieks. Un, ja nomestu tos liekos 10% no svara, būtu pavisam liels prieks :D Ir uz ko tiekties :)
May 23 14:07 [info]zille:
un vēl mums bija saruna ar vecmāmiņu - kamēr sēdējām pie mājas uz soliņa.
viņa ir veca, vairs tik labi nedzird, tomēr uztraucās par mums visiem.
neizstāstīju viņai par A., tikai dzirdēju frāzi, ka cilvēks manā vecumā vairs nevar būt viens - ar domu, ka kaimiņu džekam, kurš nositās ar moci, noteikti bijusi meitene.
pie Aivja biju kapos. iededzu sveci un slūžas atnāca vaļā - skatījos uz ziediem, svecēm, kuras vairs nedega, vainagu lentām un sirds salūza. raudāju, kā bērns. tik ļoti sāpēja apziņa, ka tur guļ viņš un viņš nekad dzīvē nepiepildīs to, ko piepildīt varam mēs. tas ir liktenis, nekā citādāk to nosaukt nevar.
May 23 14:03 [info]zille:
esmu bijusi laukos, nevienam neko neesmu izstāstījusi un vakar no rīta piedzīvojusi lielu drāmu pati ar sevi.
gandrīz sakrāmēju mantas un neatvadoties gribēju sperties uz Rīgu. tas viss ir man galvā, bet ilgi ar senčiem arī nespēju.

gaidu vakaru - šodien plānos bija braukt uz Ķekavu ar A., piedzīvot to romantisko laukos būšanu divatā, bet atgriezos pilsētā vēlu un viņš piedāvā iet uz teātri šovakar. izvērtēju visas mūsu iespējas un ieteicu iet uz teātri mierīgi, aizbrauksim uz Ķekavu rīt. rīt arī diena. viņš gatavojas palikt pie manis pa nakti, jo tikai tā tagad esmu spējīga iztulkot "kā celsimies, tā velsimies..."

pēdējo reizi tikāmies trešdienas vakarā - biju svaigi atgriezusies no Baldones, kur kopā ar S. izbraukājām visu miestu - tā ka vēl šodien sāp dibens. vispār trešdien bija ļoti skaista diena.

otrdien pēc teātra viņš tomēr sagaidīja, tātad arī tā drāmas karaliene, kura ļoti vientuļi jutās, aplauzās. protams, būtu citādi, ja viņš sagaidītu mājās pēc teātra, bet viņš tomēr bija gaidījis mani un teica, ka man nav jājūtas vienai.

vispār laikam jā. es vairs neesmu viena. darbā viņam divas trakas dienas - kad visa Rīga slīga sastrēgumos, bija vien labi, ka vakarā vēl nevajadzēja braukt pie manis - labāk, ka viņš atpūšas.

ceturtdien braucu uz laukiem kopā ar māsas vīru, no sirds izrunājāmies - brālim esot labāk, viņš progresē un psiholoģiski jau ir tik tālu, ka domā vest savu fizioterapeiti uz klubiem, kad atkal staigās. nezinu, cik reāla ir tā staigāšana, bet gūžas viņam kustoties un viņš rāpo... tas ir tik ikdienišķi mums, bet ne cilvēkam, kurš paralizēts un atlikušo dzīvi tiek gatavots dzīvei ratiņkrēslā... mīlu viņa vīrišķību un spēku cīnīties. dod Dievs.

nu un A., esmu neprātīgi noilgojusies, nespēju sagaidīt mirkli, kad ierāpšos viņam klēpī un samīļošu...
brālim izstāstīju, brālis smējās par ielēkšanu citā autobusā, bet, protams, bija nenormāli priecīgs, ka dzīvoju tālāk un negriežu vēnas. viņš mani uzjautrināja, jo teica, ka kliegšana parādās vēlāk - diez vai tētis uz mammu kliedza, kad viņi vēl dzīvoja ar rozā brillēm... es tomēr neticu, ka A. tā varētu, viņa vārdi un darbi liecina, ka man par to nevajadzētu uztraukties.

gaidu vakaru... viss ir tik labi!
May 23 13:55 [info]anonymous:
Uz Slobodsku
12. III 98.

[I[niņa] atkal pamudināja rakstīt dienasgrāmatu. Esmu to tik bieži mēģinājis. Фойницкий domā, ka to darot tikai eksaltēti ļaudis depresijas laikā. Depresijas periodi bija tik bieži - vai tad es neesmu diezgan eksaltēts? Jeb vai viņam nav taisnība? Vismaz es gribu tagad ar dienasgrāmatām kaut ko sasniegt, kas mani izrautu no eksaltācijas, t. i., no nervozas izklaidības. Jābūt kādam mehāniskam līdzeklim gribas audzināšanai, visi citi nodomi, kurus es gribēju ar to saistīt, vai arī kuri paši rodas, ir man pagaidām maz svarīgi, taču es jau zinu, arī šī rakstīšana izkopsies, ja vien priekšlaicīgi neapsīks. Bet tam tā nebūt. Un šeit pirmais audzināšanas uzdevums - šī rakstīšana jāturpina vismaz vienu mēnesi. Es ticu, tas ies.]
May 23 13:55 [info]unpy:
Mnjā.
Latvju estrādei un Račam ir, uz ko tiekties.
May 23 13:53 [info]m31:
22/05/2015
Dienas quote: "Tu esi nekas."


Šodien darbs bija ļoti nogurdinošs. Ielasījos grāmatā un paceļam uz mājām iesnaudos. Bet tie pieneņlauki!
May 23 13:44 [info]ena:
atkal gribaas nogriezt matus
May 23 13:42 [info]martcore:
apbrīnoju, bet kaut kā neuztveru to cilvēku psihotipu, kas "ātri aizvilstas un tikpat ātri nomierinas"
vot es varu mēnešiem un gadiem sēdēt un smaidīt kā krokodils amazonē, bet ja kāds dolbajobs mani beidzot novedīs, pasaulei jābūt priecīgai par pretatomkara bunkuru izgudrojumu
bet šis tips manā izpratnē ir kaut kāds tāds iracionalitātes kalngals, uzsprāgst par jebkuru šitu vai vienkārši to, kas atrodas ārpus viņa blokshēmām - es nespēju saprast, kā cilvēki var rīkoties tik iracionāli un nespēju atrast ar viņiem kopīgu valodu
May 23 12:59 [info]wensdy:
Daudz.
Jau trešo nakti nogulēju kādas 11 h un ēšanas prieks arī nebeidzas. Interesanti, kam "es" gatavojos?
May 23 12:55 [info]hxpzy:
Temīda ir čušņaks
May 23 12:43 [info]kakjux:
Labrīt, Deutschland. Mēs jau ar gardām brokastīm vēderā un traucamies uz Klimahaus. Ja, ja, genau!
May 23 12:40 [info]narrenschiff:
May 23 12:39 [info]virginia_rabbit:
Eižens tomēr ir saslimis, naktī dīlojām ar augstu temperatūru, kuru minējām uz tausti, jo termometrs ir sasists, bet dzīvsudrabs lokalizēts burkā ar ūdeni un gaida savu ķīmisko atkritumu savācēja furgonu. no rīta izmetām viņa plastmasas virtuvīti, visādas mantas, drēbes, šausmīgo klubkrēslu. viss, kas no ielas nācis, atgriežas atpakaļ uz ielas. laikam mēs kaut kā smuki tās lietas mākam izkārtot ap miskasti, jo pazūd ļoti ātri.
vienu koferi piekravāju ar ziemas lietām - apaviem, siltajiem apģērbiem, vintidžīgajiem eglīšu rotājumiem un lampiņu virtenēm. domāju to sūtīt uz Rīgu, bet ja neuzradīsies neviens kurjers šajā nedēļā - tad uz elli, un krāšu mantu debesīs, kur ne kodes, ne rūsa tās nemaitās.
May 23 12:38 [info]dienasgramata:
DELFI. Čečeniem vispār ir ļoti delikāta attieksme pret sievietēm.
May 23 12:34 [info]narrenschiff:
uztvert nopietni, runāt un sarunāties
'Habermas believes that even for self-identified liberal thinkers, "to exclude religious voices from the public square is highly illiberal."'


May 23 12:24 [info]narrenschiff:

May 23 12:22 [info]narrenschiff:
"Do I enjoy a decent bath because I know that John Smith cannot afford one — or because I delight in being clean? Do I admire Beethoven’s Fifth Symphony because it is incomprehensible to Congressmen and Methodists — or because I genuinely love music? Do I prefer terrapin à la Maryland to fried liver, because plowhands must put up with the liver — or because the terrapin is intrinsically a more charming dose?"

May 23 12:22 [info]rasbainieks:
glāzgova pret mums ir jauka
ride pret mums ir jauki
baigais jau borderline britpops, bet pie vapour trail es izkusu peļķītē
May 23 12:16 [info]narrenschiff:
group of slumless smokeless cities
May 23 12:02 [info]kristiana (in [info]habibi):
Laimes un prieka pilnas rīta pastaigas dārzā šodien. Kādu brītiņu mājās būsim pilnā komplektācijā :)))
May 23 11:59 [info]samta:
kad bez bērna rīgā dzeros, ir tāda sajūta, ka esmu atkritusi vismaz divus gadus atpakaļ. un es neesmu droša, vai tā ir laba, patīkama sajūta.
May 23 11:57 [info]savanna (in [info]pajautaa):
Herbalife
Sveiki!
Vai šeit ir kāds Herbalife izplatītājs?
Mani interesē šampūns un balzams, gribu zināt, cik maksā, un, no kura varu nopirkt (Rīga, Jūrmala)?
May 23 11:56 [info]mafia:
Mēģināju skatīties UK Office, bet pēc US neliekas nemaz smieklīgs. Tātad tas nav mīts - ja vienu no abiem variantiem noskatās pirmo, tad otrs nepatiks.
May 23 11:54 [info]juriic:
sapņi
par mīlestību un piedošanu. Ne obligāti personisku, bet vienkārši piedošanu no sirds, kas visos citos rada mīlestību. Om.
May 23 11:45 [info]kristiiine:
istenībā vakar bija tik kruta diena, gribētos, lai katru dienu tā var teikt
May 23 11:23 [info]deloveja_kundze:
vakar Kolātes ballītē piedzīvoju, iespējams, līdz šim episkāko iepazīšanos ar džeku: viņš man paspieda roku un sāka stāstīt par pēdējo porno filmu, ko noskatījies.
May 23 11:18 [info]nulle:
Sakari pa lēto tarifu.
May 23 11:12 [info]peacemaker:
tagad man ir taizemes armijas sporta krekls un vēl viens ar uzrakstu "Amish Buggy Classic 2008" un zirga vilktu ratu bildi.

martcore, ja tu pasteigsies uz humana bodi, līdz pirmdienai vēl varēsi dabūt 'football manager 2006' kreklu )
May 23 11:11 [info]martcore:
Клеветническая кампания против президента РФ Владимира Путина,
которую ведут ряд западных СМИ, не сработает. Такое мнение в интервью
телеканалу Russia Today выразил глава администрации Кремля Сергей
Иванов. По его словам, в первую очередь речь идет о некоторых
американских и британских газетах, где публикуются материалы якобы о
коррумпированности окружения российского лидера.

Руководитель
администрации президента России рассказал, что читает прессу США и
Великобритании уже как минимум 30 лет. "В последние пару лет я обратил
внимание, что в СМИ в целом начался процесс дискредитации и внесения
оппонентов в "черные списки". В первую очередь, это касается
американских и британских газет, к которым я долгое время относился с
уважением", - сказал Иванов.

Он добавил, что "все клеветнические
заявления в наш адрес преследуют одну и ту же цель: внушить россиянам,
что российские правящие круги неправы". "Я совершенно уверен, что этот
план не сработает. Вот и все", - сказал представитель Кремля, указав,
что люди из окружения главы государства, упоминаемые американскими и
британскими журналистами, как правило являются уроженцами
Санкт-Петербурга и выходцами из КГБ...
---------------
man ir tikai viens jautājums, un es mēģināšu iztikt bez serjāla the thick of it vokabulārija, bet tomēr - kāda h pēc prezidenta administrācijai šādas relīzes ir jāpublicē?
May 23 11:04 [info]psihs:
man kauns
May 23 10:58 [info]gaismas:
***
Es esmu tik daudz mērķtiecīgāka, kad man mutē ir puņķi.
May 23 10:52 [info]wowow:
Rīta prieks
May 23 10:44 [info]violets_t (in [info]pajautaa):
Komandas saliedēšana
Kura firma piedāvā labu komandas saliedēšanas pasākumu? Mēs neesam daudzi, vajag vienu pasākumu 8 cilvēkiem un vienu 12-13 cilvēkiem. Mums vairāk patīk aktīvas nodarbības un skriešana/lekšana/vilkšana/balansēšana/ripināšanās nekā šaha uzdevumi. Ir kādi ieteikumi?
May 23 10:37 [info]swimpis:
auch
solidaritātes skatiens (jeb tā nejaušs uzmetiens) ir pēdējais, kas nodod, pat tad, kad liekas esi izlicies, ka neiederies un tas viss uz tavu kristāldzidro ikdienu neattiecās. Soli sperot iekšā veikalā,kāds garnadzis jau veiksmīgs iznirst ārā un sejā tam ir nepārprotams veiksmes novēlējums arī tev ar poļu naudu iepirkt preču pilnu somu, tas vienmēr uzlabojis omu. Tas ir solidaritātes skatiens un tam pielāgojies gribai nepakļāvīgs smīns,kas var kļūt tev naidnieks bīstams, ja tu izvēlēsies nodot savus visur pastāvošos aroda biedrus. Sava nemaināmā gara biedrus nosmacēt ir vieglāk nekā godam dzīvi velti dzīvot stoicistiskam priekam. Kad lielveikalā krāmē mantas paunā, dažreiz jūti, apsargs uniformā jaunā lūr, un tu pacel acis, pārliecinies, to jau zinot, viņā staro nodevēja skats. Tikai pidars ļoti gļēvs ir nopērkams tik ļoti lēti. Es mīlu citus sargus, tos kas naturāļi parasti,kas jūtās svēti, tie, kas nesaprot, ka arī viņu zoles sūdu vietā rotā grēki. Un arī tad, kad aptrūkušies spēki, bet vairs ne ilgi, jo es (un arī dažreiz tu) slīdu iekšā kādā anonīmā vietā, šoreiz atejā, lai intīmi un saldi tiktu papildināts sastāvs gurstošajās asinīs.. arī tad tev pretī plivinās kāds putns, protams, ievērots tiek klusēšanas kodekss, arī tam nav nozīmes, pat akls būdams zini, ka uz tevi kautvai simto daļu mirkļa glūn kāds labu vēlošs solidaritātes skats. bet es par spīti viņa zinībām par liktens gaitu viltībām nolemju tik padirst un uzrakstīt uz pretī esošajām, ļoti grezni kakām apsmērētā durvju finiera ar izžuvušu flomīti, ka apsargs nodevējs ir pilnīgs lohs.. un saprotot, ka vienmēr esmu tiecies arī es būt nevainojams ideāls un arī vajadzības gadījumā nemanāmi bāls, es asins sastāvu vairs nelabošu, lai ira tizls kā dieviņš vēlējies, (braukt ar miljons zirgagrēkiem protams efektīvāk foršāk, bet nav brīv tev uzņemt degvielu ar degsmi lielu) tagad katru reizi nodevīgi nolaidīšu podā vielu, sekošu pa ceļu,kurā citi mazgā manu veļu, strādāšu es zilā maikā ar rāciju un pārestības smīnu maigo, sargāšu es svešu paiku, sargāšu, jo savādāk tā nevis godam sapūs miskastē, bet negodīgam zaglim māgā sprūdīs barojot tos maitas kuriem tomēr dzīve skaista. sagrūs viss, kas bijis, gandrīz viss. mūžam tomēr paliks katram nodevējam acī nenoslēpjams nodevēja solidaritātes skatiens
May 23 10:31 [info]telefontubbie:
maskačka, day 666
maskačka, day 666 nav izdomāts, jo aptuveni tik ilgi es strādāju maskačkas rajonā. Iekāpjot depo tramvajā, pēkšņi dzirdu pašu nelabo aiz loga. Tad ieraugu, ka uz asfalta vāļājas sieviete,kurai zem dibuā ir palags, nē vairāki kopā sasieti palagi, kuri vertikāli stiepjas augšup līdz mājas 2. stāvam (diezgan augstu, vecā tipa ēka) un pazūd melnā loga čigānacī. Pie viņas jau ir piesteidzies vīrietis no pretējās tramvaja pieturas un mēģina noskaidrot situāciju. Dūmus no loga neredz. Dāma bija pārcentusies, sasienot kopā pārāk daudz palagus. Tik daudz es paspēju saprast, skats, ko redzēju aptuveni 3 sekundes. Projām braucošajā tramvajā domāju:
1)tur bija ugunsgrēks vai nē (nav smieklīgi)
2)tas bija ieslodzīts cilvēks,orgānu donors vai prostitūta (nav smieklīgi)
3)tas bija kaskadieru triks,mēģinot atdarināt iemīļotās action žanra filmas (bēdīgi)
4)tas bija mēģinājums tikt uz veikalu-kafejnīcu 1.stāvu zemāk (LOL)
5)tā bija horeogrāfija dziesmai I believe i can fly (nesmieklīgi)
6)tur kaķis bija piedirsis kaķu kasti un sāka neizturami smirdēt (LOL)
7)televizorā tika paziņots par Krievijas hokejas izlases zaudējumu spēlē ar Kanādu
8)tas bija mēģinājums pārbaudīt gravitācijas teoriju un krītošo kaķu teoriju (apkārtnē nebija neviens kaķis)
May 23 10:15 [info]dooora:
mīļā māšele ir ietrāpījusi tēvē un jūķūbē. Austrīša saulīti arī var redzēt, surdōtulkojumā.

drīz jādodas, kā smejies, demonstrēt. jāuzzīmē Sējēja plakāts no 12 krēsliem un miers.
May 23 09:56 [info]vakardiena:
Jūsu zināšanai, google maps piedāvā ielu ar nosaukumu Huj, ja zoomā skatās Ēveles ielu virzienā uz Miera. Vispār jau tur ielas nemaz nav, tik pagalmi, bet man vienalga interesē, kā jumoristi to dabūjuši gatavu.

Citās ziņās, ir pirmais saules apdegums, pļaujot mammai zāli, joprojām nederīga kreisā kāja skriešanai, pavisam ļoti apgriezti mati galvas labajā pusē un cerība, ka Mierielas svētkiem pietiks mundruma. Ja nekas cits, tad Folkorķestris un varbūt arī Tesa.

Daru, lietas, kuras man nevajadzētu darīt, piesedzot tās ar altruistiskiem pamatojumiem. Viņam no tā ne silts, ne auksts. Man gan tā kā... silts. Muļķe!
May 23 09:30 [info]zirka:
Ты заставляешь меня кричать
super besse uzstāšanās bija ne vairāk, ne mazāk, bet pizdata. neatceros, pirms cik garas mūžības biju pēdējo reizi tā dejojusi pie dzīvās uzstāšanās - no visas sirds un kājas, nevis nogurstot, bet arvien vairāk uzlādējoties -, taču zinu droši, ka tas noteikti tajā pašā depo arī bija. žēl, ka pats zaņķis nav vairs tas, kas kāāādreiz biiijaa . vairāk super bessi nevaru komentēt, trūkst vārdu. klausieties albumiņu, bet piedomājiet klāt ļoti jaudīgu enerģiju un īankērtisa stila horeogrāfiju tumšā, patosa pilnā diskotēkā ar stroboskopu un meža fejām, kuras šņauc kajennas piparus, labi, neņemiet mani vērā, esmu dabūjusi saules superbesses dūrienu
igauņu grupai būtu jānomaina nosaukums uz kaut ko mazāk neizteiksmīgu un klišejisku, kā arī jābeidz ākstīties un jādzied visas dziesmas krieviski, jo angļu valodā vokāls pārslēdzas kaut kādā kozļetonā, kamēr krieviski atkal parādās tumši notoņi balsī un vispār izklausās teju etnogrāfisks tas dziedājums, vienvārdsakot, krievisks smeķis, tad vērtējums pavilktu arī līdz zaibis, pagaidām - ļoti labi

pirms dejām vislabāk iesildīties ar badmintonu un lētu mazgrādīgu dzirkstošo pļaviņā starp vilcienu sliedēm, iesaku, pārbaudīts
May 23 09:25 [info]punkts:
jēhemāligen jēgermaistera metālisti palīdziet izpalīdziet atrisināt šo dilemmātiku mā jēhe lingen lingerā mā jēhe lingero lingvera salāti mā hēje

lingvera salāti mā hēje

parunāsim par to. es redzu puķu pušķi bet bunte paliek aiz kadra kad tiek apspiesta sacelšanās es noteikti esmu federatīvās republikas sabiedriskās kārtībās uzņemšanas un izvietošanas komitejas tintainajās biksēs saskatījis jaunas locījumu vietas kas ir mani paģērēt paģērējušas aizdomāties par jaunu galotņu piemērošanu šai institūcijai kas ir sevi izsmelt izsmēlusi lai jaunajā gultē ripinātu oktāvas kā gultnīšu mazo mazbērnu rūdolfu un bīberkopfu mazās melnās galviņas uz nama sienām izrotāts sirpis ar koši zaļu turētāju kas ar kopitu un kopju savaldzinātajā kompānijā ir uzrāpies augstākajā komforta punktā pakarinājis tur zeķturus vai citus piedienīgus izrotājumus karognesēja godā piedēriz pilnu māgu ar kvasu un tagad pilina iekš tā māga to kvas ar vienu pilien kafijs iekš to kuņģ lai tas vistu būrs rūc ka dūc.
May 23 09:08 [info]punkts:
atvainojiet, ka es te tā ielienu lielā kopējā stacionārā bibliotēkā kad nav skaidrs ko grib pajautāt bet ir skaidrs ka skatīsies uz visu kas nāks līdz īstajam jautājumam un arī atreportēs visu to un gan jau visdrīzāk tā arī būs ka klausīsies visā tajā kas būs līdz tam un arī klausīsies un domās, ka jā tas ir tas, bet tas taču ir vienkārši pagaidām, kad nepienāk īstais jautājums es to gribēju pajautāt kas ir tas ehe kas ir tas tāds kaut kas zolitūdisks vai varbūt kā tā var būt kad iestājas pilsētā kā skolā un tad tā ir tikai tāda lielāka liceja ej vien uz savu konditoreju strādāt un noteikti tev vajag taukainu burtnīcu kur pierakstīt biezpienmaizītes tur noteikti ir daudz miltu apkārt un ko tad tāds francs bīberkopfs var no jums paģērēt ja viņam ir tāds maligens miligens mini džentelmenis vai arī mazais miligrams ehe tikai kā to ietērpt tādā kā pasaku tēlā lai tas cementa un transporta strādnieks ir arī tāds ko viņš tur pa ceļam varbūt ieiet beķerejā jo tagad taču ir viens rausītis par santīmiem pārdodams un kliņģerītis vienmēr ir bijuši cepumi pie tējas ar uzkaisītu cukuru tad arī kafiju padzer pie lodziņa kamēr līgojas viļņos visa rīga berlīne pamāsim ar lakatiņu ar kartes gabaliņu un jūs ehe tas jau ir jūsu ziņā kā jūs visu to jūgendu ar gaļīgajām balustrādēm un tādu spīdīgu gaļīgu marmoru pulētu tādus stabus salikt istabā gar sienām bet istaba liela liela kā tāda izstāžu zāle tādēļ dzīvot vajadzētu plašā centra dzīvoklī ar parketu un stabilām palodzēm ehe tas ir francs bīberkopfs kas ierodas šeit bet kāds viņš ir ja tas ehe un maligan baks muligans un rihards sodums jums sados un tas arī salīs uz visiem piņģerotu vektoriem tas ir francis beikons un es jums vienu olu deju pa vannas virsējo kārtu ehe nu ja ja jau cementa un transporta strādnieks tad es uzreiz saprotu ka jau vairākas stundas fascinējos ar rezultātu trūkumu cik olas izdēji tik pasniedzi pāri kasei lai samaksā par vilnu un par zeķi kas no tās iztek ja jau tā ir it viss nodrošināts jau savlaicīgi lai nav kā sienāzim kam jāiet skudrai prasīt atdot parādu un jādzien tu tikai skudru nesamin tu tikai priekšniek nesabradā sevi jo mūsu varā ir mūžība un kapitāls ir sprungulis kas var sev ieraut spieķī ragus speķa ragus beķerejā uz brīvības un nebrīvības stūra ja jau jūs varat mūs nolažot tad arī mēs varam ar govi pastaigāties pa centra rajonu tikai kas tas par ehe un vēl arī maligan pliks kaligula ar gruzdošu pakulu izgāja cauri pilsētai un visas lūkas atvērās uz ārā šaušanu un pacēlās virs mēnešiem kaut kas košs un kā teikt ehe maligans ja jau līdz tam nonāk tad labāk pakārt āķītī un lai pastāv piekrastē saulē pie koka sienas nu kā īstena vimba lai izbola acis un sačūkst ko tur daudz skrubināt tā ir un paliek zivs.
May 23 08:51 [info]narrenschiff:
Lai ņemtu dalību cīņā pret ļaunumu, vienu brīdi domāju par ierakstīšanos feisbukā, bet tad sapratu, ka, lai tas būtu iespējams, man vajag vēl papildus vismaz divas, trīs stundas diennaktī.
May 23 08:41 [info]sieviete_tanks:
Es biju pilnīgi pārliecinăta, ka dzērājtante nebūs paskatījusies grafikā un nomainīs mani devinos (kā parasti), nevis astoņos. A nekā, braucu jau mājās. Šodien izskatās, ka būs foršs laiks, varbūt jāizbrauc ar riteni.
May 23 08:01 [info]saulpalampe:
bosh
no kuras Hireonīma Boša gleznas paņemta mana urbjmašīna?...
May 23 05:45 [info]unpy:
Ļoti iepatikās.
Arī par mani bieži vien, protams, kur nu bez tā:

Вот есть братцы, такой совершенно беспроигрышный способ ведения дискуссии: явиться, всех обосрать, а чтобы показать какой ты умный, сказать какую-нибудь непрошибаемую правду, с которой не поспоришь, но к делу отношения не имеющую.
Вот спорят к примеру, мужики, что лучше на сома, донка или удочка, и тут появляется такой персонаж, весь в белом, и говорит: "Что за хуйню вы тут дебилы несете, когда наукой уже давно доказано, что рыболовный крючок из ваннадиевой стали в силу своей перлитной структуры прочнее крючка из стали номер 5".
И хотят ему мужики возразить, а не могут, потому что чистую правду сказал персонаж в белом. Лучше ведь ванадиевая сталь, чем сталь номер 5, не поспоришь.
Ну то есть все понимают, конечно, что персонаж сам сморозил хуйню, не имеющую отношения в делу, а хуйней это назвать нельзя, потому как сказанное - чистая правда. И если персонажу начать возражать, то персонаж тут же с легкостью докажет, что он прав.

(c)Andrey Shipilov
May 23 04:12 [info]zeme:
Paldies, iesaku iet Linux un Melvins iekšzemes gaitās. Yo!
May 23 03:37 [info]mindbound:

Currently only electron microscopy provides the resolution necessary to reconstruct neuronal circuits completely and with single-synapse resolution. Because almost all behaviors rely on neural computations widely distributed throughout the brain, a reconstruction of brain-wide circuits — and, ultimately, the entire brain — is highly desirable. However, these reconstructions require the undivided brain to be prepared for electron microscopic observation. Here we describe a preparation, BROPA (brain-wide reduced-osmium staining with pyrogallol-mediated amplification), that results in the preservation and staining of ultrastructural details throughout the brain at a resolution necessary for tracing neuronal processes and identifying synaptic contacts between them. Using serial block-face electron microscopy (SBEM), we tested human annotator ability to follow neural ‘wires’ reliably and over long distances as well as the ability to detect synaptic contacts. Our results suggest that the BROPA method can produce a preparation suitable for the reconstruction of neural circuits spanning an entire mouse brain.

High-resolution whole-brain staining for electron microscopic circuit reconstruction, excellent news (abridged/press release version here).

May 23 03:00 [info]feita_kleita:
Par to ja nebūtu cibas.
Nezinātu, ka jāpaskatās ar ko Lv šogad iet Eu. Laba matemātika. Viss ir, pirmā paņēma mežģīnīte un pat dubstepiņš ir, man patīk, klausīšos 3o reizi.
Ja vien tā nav kaut kāda blakne.
May 23 02:42 [info]kbrgs_:
bļāāāviens, kā gribas uz Eiropu...
May 23 02:39 [info]feita_kleita:
Par resniem pirkstiem.
Ja gratisko kļūdu vairāk par pierasto, tātad bakstu telefonu.
Un ja par telefonu, esmu vīlusies... Divu gadu laikā otreiz salūza, šoreiz skaļrunis, sabira sietiņš.
Burti arī izbira kā zobi. Tagad palicis tikai "O„.

Un fotoaparāts vairs nefočē kā āgrāk... Pārdošanās bija jau sen iecetēta, ja ņem vērā neierasto kvalitātes iztrūkumu.
May 23 02:06 [info]mazaa_mija:
es esmu eskimosssss
May 23 02:04 [info]roncijs:
pirms es apmīzu poda malu viena veca miljonāra īpašumā, dzirdēju ka lv 2016 gadā aizliegšot tabaku/cigaretes ar garšām, nu mentolu utt. tas izraisa baigi dadz jautājumus. kāpēc 2016, kā lv izdomāja to darīt 2016, kur funktieris, un cik veiksmīgi valstij sanāk ierobežot dabīgos smēķējamos augu maisījumus. nu būs tāpat, pilsonis izpīpēs mentila cīgu un ieleks nelegālajā mikriņā.

frišs ir garšīgs, meiteņu alus izst. ir superīgi.
May 23 01:54 [info]liljabrik:
Nav pat laika ieraxtīt kā putninš dzēra kafiju no porcelāna tasītes (nepaspēju nofočët)
May 23 01:49 [info]pinjons:
Ужоснах
Izrādās, mūsdienās ir cilvēki, kuri pilnīgā nopietnībā stāsta, ka Asiņaino Mēriju pagatavo bez sāls un pipariem!!! Trakākais ir tas, ka pat Dievzemītes recepšu saitos ir šādas receptes atrodamas!
May 23 01:43 [info]feita_kleita:
Par defektivitāti.
Kad samierinājos ar to, ka jāpaliek nekurienes vidū, mani aizveda uz citu. Uz Brieža kalnu.
Tik skaista pa zemi lienoša ir migla! Gaisīga, cita smaga un elpu aizraujoša, jo jāapstājas nekā beredzošā. Tās neapmierinātas kā sievietes ievijas tevī.

Un pīpīte, visu skumju mākoņu aizbībītāja! Pārsmējusies, saullēktā čurāju pie trasformātāja kosmosa skaņu pavadīta, enerģijas vilnī.

Tas radīja jau citu iemeslu smieklam. Transformators.

Vienmēr esmu gribējusi spontānus ceļojumus. Un tev neko mesakot tiec iesēdināts mašīnā un nolaupīts.

Man likās, ka esmu diezgan puritāniska izaugusi, bet tagad redzu, ka nē, ir briesmīgāki gadījumi. Kāpēc vīrieša bauda būtu jāvērtē augstāk, sievietes baudu nolīdzinot līdz zemei? Dzimumu diskriminācijā būtu jāiedziļinās dziļāk.

Mums katram savs defekts.
May 23 01:21 [info]confusius:
May 23 01:17 [info]chanteuse62:
liekas, ka mēness dīvains- lielāks un iesārtāks.. vai es to pati esmu izdomājusi un tad ieraudzījusi..
pa dienu bijām pie jūras. no rīta palasīju grāmatu un tas šodien viss.
May 23 01:14 [info]narrenschiff:
Un es redzēju, ka pasaule, aizgriezusi savu seju, klusām raud, un es gribēju, lai viņai reiz būtu labi.
May 23 01:11 [info]mesija:
un kā TB teica, kamēr es īdēju tālsarunas klausulē: galvenais - be kind to yourself.
May 23 01:11 [info]mesija:
un kā TB teica, kamēr es īdēju tālsarunas klausulē: galvenais - be kind to yourself.
May 23 01:11 [info]mesija:
un kā TB teica, kamēr es īdēju tālsarunas klausulē: galvenais - be kind to yourself.
May 23 00:53 [info]lenorad:
Tabletes
Vakar iedevu kaķim pretapaugļošanās tableti. Tagad es jūtos noziegusies pret dabu. Bet ok, no vienas tabletes audzēja nebūs, toties būs miers līdz operācijai.
May 23 00:45 [info]nord:
Dublēšana, tas ir normāli, sinhronizācija- ikdiena, šērot sevi vispār nav grēks, sāpītes ir kanoniskas, tādēļ pastāstīšu arī te.

Mans tēvs bija Tautas frontē, visas reģiona sapulces notika mūsu virtuvē, viņa brāli par Tādām lietām izmeta no augstskolas un - armija v tmje tarakaņi, vecmamma tā arī nekad neiestājās partijā, tā, kura iestājās, no trīs gadu vecuma man stāstīja, ka ļeņins-staļins-hitlers ir vienlīdzīgs pjorais īvls, māte medicīnas institūtā partvēsturi gāja kārtot ar sarkanbaltsarkano karodziņu pie žaketes, uz barikādēm tēvu pavadīja kā uz mūžīgiem laikiem, bet teica-ej!, pirmais Latvijas karogs, kuru pacēla virs pagastmājas pēc neatkarības atgūšanas, bija mammas un manis pirkts (vilka mani pa šķērsielām uz pagrabiem), bet tad skaistajā brīvībā es aizgāju pirmajā klasē, kur fiksi no partskolas par patrioti pārkvalificējusies audzinātāja:

- čmorija manu māti par to, ka man nav vietas latviešu skolā, jo mājās es runāju krieviski un mani bija jāņem ārā katru mīļu dienu- te par plato un šauro e (kas vispār ir čangaliska fiška), te par to, ka trīsstūri uz lapas pārāk lielu uzzīmēju- man ir slāvu lielummānija, te par to, ka sajaucu vārdus lamāties un bārties;
- katru dienu man teica, ka es nekad neiemācīšos latviešu valodu īstajā līmenī (arī tādēļ es joprojām tik slikti rakstu, jo es viņai ticēju). Mana māsa aizgāja skolā pēc pacēluma, tādēļ dabiski varēja izpausties savā iedzimtībā, līdzās dabaszinībām, tur figurē filoloģija, tā, ka pat krievu atzars gan gaišajos ulmaņlaikos, gan sūrajos padomjlaikos pasniedza latviešu pie karas iespējas un izdevības, kur es paliku, jā, māsa- plēsa godalgotas vietas valodas olimpiādēs). Nelaida mani uz daiļlasīšanas konkursiem pat tad, kad mani apstiprināja citu skolotāju žūrija. Kad klase gatavojās tautisko deju skatei, par brīnumu deju skolotājai, ģenerālmēģinājuma laikā brutāli izrāva mani no sudmaliņām un iesvieda stūrī ar vārdiem- te tev nav nekāda slāvu mākslas vingrošana- nestiep pirkstgalu!
- kaut kādā muzejā bija jāvelk rokas pāri Lielvārdes jostai ar domu, ka tajā vietā, kur sāk sildīt, tā ir tava zīme, viņa izmeta, ka uz mani tas neattiecas; Bet kad dedzināja klasē kadiķus, lai izdzītu ļaunos garus, uzkrītoši skatījās uz mani, kā arī nepārprotami norādīja - arī arī ar māliem es loģiski, ka nespēšu iemācīties apieties;
- uz "balto stundu" (tautiskā audzināšana) regulāri nāca vilcene no folkloras kopas Vilcens (tās ir tās kopas "Vilki" sievas), mums vajadzēja stāties aplī un jādzied tautasdziesmas, viņa teica- tas, kuram nemetas zosāda, nav īsts latvietis, tam nav dvēseles, un es satraucos kā muļķe un cerēju, ka metīsies;
- ietekmējoties no audzinātājas attieksmes, klases bērni man teica, ka es nedrīkstu slidināties pa foršajām margām, man ir jāslidinās pa salauztajām, jo es esmu krievene. Un dīca "pasaki vēls, pasaki jēls". Vēlāk, kad sāka plosīt hormoni, puišiem tas transformējās uz "sieviete kā dieviete, žēl tikai, ka krieviete";
- bet pirmā reize, kad es sava bērna prātā nodomāju kaut ko, ko sava pieaugušā leksikā tulkoju kā "nu, ti dura, bļa", bija tad, kad badīgajos 90tajos vienas klases biedrenes tēvs (baltkrievs vispār, bet kuru pisa), tālbraucējs, atnesa mums uz klasi kasti ar āboliem un teica- ja tut detiškam jabloki priņos, bet skolotāja atbildēja - atvainojiet, bet šeit nerunā krieviski! (viņš vēl tā kautrīgi- da, ja poņimaju, no jabloki kuda položitj?);
- par spīti visam augstāk minētajam, krievu valodas skolotāja mēģināja man iestāstīt, ka es nepareizi saku un neizšķiru ы и и (Булшит!), bet tas tika skaidrots ar to, ka vienkārši neesmu savā vidē;
- bet tad, kad uz 9 .klases izlaidumu atvilkās visas "otrās mātes" no sākumskolas, tās pētīja manu liecību, skatījās uz maksimumu, ko es, par spīti tautiskinaciopnālajiem kompleksiem izspiedu (7 latviešu valodā; 9 latviešu literatūrā; 10 vēsturē), nošņāca, ka es vienmēr esmu bijusi spītīga.

Ko bez tā, ka arī gribu pažēloties, gribu pateikt, to, ka ne sūda ne kādus 3 gadus, pāris mēnešus apstrādes, un graudi kritīs pareizā augsnē- saplēsīsim viens otru, mani vispār, tie, kas pirmie atnāks (vainu krievi fašistu, vai latvieši vati, bet nomiegs).
May 23 00:29 [info]martcore:

no 3:10. peress ir afigenns, šādi nokauti ir vairāk ierasti vieglajā svarā
May 23 00:18 [info]psihs:
paspēt nomirt pirms "mūžīgās dzīvības"
May 23 00:16 [info]strazds:


Deeper down

It's everywhere I look
From Las Vegas to right here
Under your dresser
Right by your ear
It's creeping in sweetly
It's definitely here
There's nothing more deadly
Than slow growing fear
Life was full and fruitful
And you could take a real bite
The juice poring well over
Your skins delight
But the shadow it grows
And takes the depth away
Leaving broken down pieces
To this priceless ballet

The shallower it grows
The shallower it grows
The fainter we go
Into the fade out line
The shallower it grows
The shallower it grows
The fainter we go
Into the fade out line

Did we build all those bridges
To watch them thin down to dust
Or blow them voluntarily
Out of constant trust
The clock is ticking its last couple of tocks
And there won't be a party with weathering frocks

The shallower it grows
The shallower it grows
The fainter we go
Into the fade out line
The shallower it grows
The shallower it grows
The fainter we go
Into the fade out line

Heading deeper down
We're sliding without noticing
Our own decline
Heading deeper down
We're hanging onto
Sweet nothings left behind
Deeper down
Deeper down
Deeper down
Deeper down
Down deeper down yeah

May 23 00:11 [info]str:
Рецепт засолки утиных яиц (куриные тоже пойдут, но утиные вкуснее)

Для 50 утиных яиц 4 литра воды, 600 грамм крупной соли, 100 г байцзю (китайской водки, думаю, что другая водка тоже пойдет) и специи (какие непонятно, пишут 5 ароматных специй).

1. Вымыть яйца, просушить.

2. Высыпать соль в воду, довести до кипения, кипятить до растворения соли

3. Добавить байцзю и специи

4. Раствор остудить.

5. Положить яйца в посудину, влить раствор соли с водкой, который уже остудили.

6. Накрыть крышкой и оставить на 30-45 дней.

7. Через 30 дней яйца будут соленые, через 45 дней желток станет масляным
May 23 00:04 [info]pljecka:
snaut, tu jau sms nelasi..
paķer rīt pifci, man tev ir svaigi ceptas ķiplokmaizes.
May 22 23:57 [info]hxpzy:
<3
 photo tumblr_n7h3hoT5Y21rttjlso1_540_zpsy7lhsmvt.jpg
May 22 23:44 [info]unpy:
Tīri informācijai.
Staigājot bez biksēm, audzējiet tagad 30 dienas trauslumu, ja. Vai vismaz visu savu saraksti blieziet tādā fontā.
May 22 23:38 [info]amievil:
pre
Nez, vietējā kultūrvide ir tik neizskaidrojami riebīga, ka vienīgais glābiņš no tās man pagaidām ir tikai disertācija un vīrieši (protams, ne tie, kas laiza pakaļu visiem pēc kārtas).
May 22 23:21 [info]jan09:
par klusumu manā žurnālā
nuu, es jūs visus mīlu, un lasu regulāri, utt, BET
darba laikā īsti nesanāk rakstīt postus (retu reizi atbildu uz komentāriem),
mēdzu uzvilkties no/par netā esošajām tēmām, sadomāt riebīgus komentārus, un pa ceļam mājup tos aizmirst,
darbā sēžot mēdzu sadomāt interesantus ierakstus, un skat augstāk,
globālu jaunumu nav un mazās personīgās problēmas publikai nebūs interesantas,
esmu slinks, un mācos pieņemt citu viedokli bez komentāriem (vēl nesanāk),
utt
May 22 23:21 [info]qgmr101:
Wow! Banāli nebanāls mūzikas klips ar plikumiem, drēbēm un vardarbību!
Joywave - Tongues ft. KOPPS (official music video) [NSFW] on Vimeo
May 22 23:17 [info]saccharomyces:
tilti etc
es šodien pirmo reizi šajā gadā spēlēju volejbolu un uzkāpu kokā. daudz smējos.

vispār šodien ir bijis daudz labu ziņu par jauku cilvēku dzīves panākumiem, un beidzot jūtas drusku tā, ka ir iestājies pavasaris.
May 22 23:07 [info]slaaneklis:
"Fuck it I've skated and played hockey with concussions. It hasn't effected me in any way noticeable. I'm sure I'll be a vegetable in 20 years though haha"
May 22 23:05 [info]_serpentine_:
Damn, cik reibinoši gan ir šādi vakari.
May 22 23:01 [info]narrenschiff:
http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/21.05.2015-diskusija.-100g-kulturas.-ka-vertet-skandalozo-traci-ap-putinam-.id49753/?utm_source=twitter&utm_campaign=news&utm_medium=like_button

Tas ir arprāts, kā un ko VNĪ vecis runā. Bērni, atkal pirmais mūžīgais arguments ir bērni. Dievu dēļ, sargiet bērnus. Ak, šī netīrā spēle.
Ar bērniem un starp bērniem, protams.
May 22 22:58 [info]martcore:
anarchy
un nevajag vainot nekādus matriksus, sistēmas un reptiloīdus, ka beigās cilvēki sanāk aroganti dolbajobi - pie tā vainīgi ir tikai viņi paši, un viņu nākamajās paaudzēs filtrētā kultūra un "tradīcijas". izvēle ir vienmēr, un viens cilvēks var apgāzt visu pasauli, lai ko tur jums svētie raksti nemācītu
May 22 22:54 [info]f_g:
īsumā par braucienu
Labi, ka atgriezos mājās! Liela iespēja bija, ka varēju palikt nakšņot Kopenhāgenā. Ielidoju Kopenhāgenā 15 minūtes pirms izlidošanas uz Rīgu. Var jau būt, ka bija kāds neapmierinātais par to, ka uz mani bija jāgaida, bet.. šoreiz nebija manas vainas itin nemaz.
Pasmaidīju par to, ka šoreiz manu vārdu un uzvārdu ļoti precīzi skaļrunī nosauca. ;) Un forši bija, ka pāris lidostas darbinieki jau kādu gabaliņu no geita dežūrēja, lai mani pareizā virzienā aizvirzītu. :)
Vēl foršais šajā braucienā bija končas no Lietuvas. ;) Jeļena atveda lieliskas lietuviešu končas!! Tagad zinu, ko Klaipēdā meklēšu! :)
Vispār jūnijs atkal būs bagāts ar komandējumiem. Vispirms pāris dienas Klaipēda, tad atkal pāris dienas Brisele.
May 22 22:53 [info]peecskatiens:
Domuzīme, ritentiņš.
Skaņaiskalns un Pantenes avots. Eņģeļu ala. Taciņas ar sakņu dzīslām un bažu akupunktūra par tēva paklupšanu. Brūna ūdens magmatiskais, mierīgais tecējums, kam pēc laika pretstatīts dzīvs ūdens vizējums no klintsmalas, saules baltumam atlecot tieši acīs. Nonākot upei tuvumā kā pludiņš uzpeld savas ūdens bailes, gana tālas un nekaitīgas, bet ne pagaisušas. Citā vietā pret klintīm gaiss iekrāsojas zils, lagūnīgs, mazliet atgādinot debesis acu augstumā. Uz taciņām kā drupačas nokaisīti reti, klusi cilvēki bez vārdiem mutē. Pat bez sejām, jo nepaceļu acis, tikai ar savām garām ejošajām skaņām - soļu lietus smalko čaboņu vai riteņu zumēšanu. Pie lielās atskaņu sienas tēvs iemēģina balsi, un nolemj, ka te būtu laba vieta blūza koncertam.

-

Stāvot uz bluķīšiem svētavotā, saules apžilbumā smaidīgi saviebjos kā nūģis.
May 22 22:48 [info]f_g:
Garfield
garfield
May 22 22:38 [info]narrenschiff:
Un es ieraudzīju pasaules sašķeltību.
May 22 22:33 [info]iokaste:
skatos "Twin Peaks" 1mo sezonu.
ekselents seriāls. pilnīgi - kur es agrāk biju? visa tā bagātīgā 80/90to gadu antruāža. uh und ah!

ārā ir īsts maija vakars. var izripot cauri dažādiem smaržu viļņiem, kad viss patīk, ir pareizi un nav vasaras nepaspētās skumjas. izsalēmu iestādīt cidoniju krūmu.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?