Latest Posts

Current posting stats: 4.73 per hour, 0.08 per minute RSS version
Sep 26 16:48 [info]sarkans0987:
Šodien
Vai Tu šodien izbaudīji skaisto rudeni?
Sep 26 16:11 [info]_re_:
kā latviski ir augs Rubus rosifolius Sm.? angliski dēvējot arī par west indian raspberry. un labākajās jauno botāniķu tradīcijās - ēdams?
Sep 26 15:51 [info]virginia_rabbit:
Sep 26 14:58 [info]neraate:
Ja nu kāds ir palaidis garām, tad tagad var pieteikties projektam un dabūt sēklas lai iesētu pats savu kvadrātmetru dabiskās pļavas:

https://www.delfi.lv/majadarzs/aktuali/latvijas-dabas-fonds-piedava-seklas-dabisko-plavu-veidosanai-ipasumos.d?id=52495579&fbclid=IwAR2xG2Cvz5GfdwITpBMSrLoL7gaOq6ht7_H8y0uDGk4tpmeGoIabjdd4cyo
Sep 26 14:50 [info]heda:
kurš to sauca par sazvērestības teoriju?
"Dagens Industri" raksta, ka vakcinēšanās pret Covid-19 var būt obligāta, lai ieceļotu noteiktās valstīs, mācītos vai strādātu.
"Papildus iestāžu rekomendācijām - un pilsoņu vēlmēm - mums būs jāņem vērā arī citu valstu noteiktās prasības un prasības noteiktās vietās. Par to šobrīd runā visur: ES, Pasaules Veselības organizācijā un starp nozares kolēģiem," saka Zviedrijas vakcinācijas koordinators Ričards Bergstrēms.
Viņa darbavieta ir izvietota Ženēvā, Šveicē, un viņš apgalvo, ka tur tiek arvien vairāk runāts par turpmākajām vakcinācijas prasībām dažādās nozarēs: "Esmu jau dzirdējis par universitāti, kura pieprasīs gan darbinieku, gan studentu vakcinēšanu, lai izveidotu drošu universitātes pilsētiņu."
Vērojot tendences, gan izskatās, ka šī būs tā retā joma, kura zviedri neskries pa priekšu vilcienam, bet brauks otrajā vagonā. Toties citu skrējēju pa sliedēm būs gana daudz.
https://www.di.se/nyheter/covidvaccin-kan-bli-obligatoriskt-vid-resor/
Sep 26 14:14 [info]gnidrologs:
NPC algoritms mazliet uzkārās
Sep 26 12:45 [info]mazaa_maasa:
789. Sīkās fona pārdomas
Augustā izdomāju pieteikties stipendijai pētniecībai Japānā. Dabūju pat universitātes rektora rekomendāciju. Diemžēl pēc eksāmeniem un intervijas neko neesmu dzirdējusi no vēstniecības pārstāvjiem - tad jau laikam nebiju gana pievilcīga kandidāte.
Bet meklējot Japānas universitātes, kur veikt to savu pētījumu, uzgāju vairākas man interesantas pētniecības grupas - arī Dienvidkorejā un Ķīnā.
Un padomāju, ka var jau mēģināt tāpat bez stipendijas pieteikties uz kādu vietu.
Tikai tas, ka patīk esošā darba grupa un uzdevumi :/
Un jāpabeidz tas maģistrs beidzot!!!
Sep 26 11:40 [info]extranjero:
The new normal is not normal
https://www.youtube.com/watch?v=04tOyd7XHno

Well, well the birds in the the trees
Know something we can't see.
'Cos they know, we were born, to be free.
Don’t need the government cramping my style
Give them an inch, they take a mile.
Take you in with a phony smile,
wouldn't you agree.
The new normal is not normal,
it's no kind of normal at all.
Everyone seems to have amnesia,
Just trying to remember the Berlin Wall.
Some kind of new old ideology,
With new psychology,
But it's not for the benefit,
Of you and me.
The new normal is not normal,
it's no kind of normal at all.
Everyone seems to have amnesia,
Just trying to remember the Berlin Wall.
Sep 26 11:39 [info]kartupelis68:
par vīriešiem...
Vīrieši manā dzīvē nekad nav ieņēmuši svarīgu lomu. Izturos pret viņiem kā pret kartupeļu maisiem. Darbā vēroju savus vīriešu kolēģus, kā tie slīd garām un pavada mani ar draudzīgu acu skatienu, es uzmetu nīgru seju un ar smalku balstiņu mēģinu atšūt, lai jau liekas mierā.
Kādu laiku atpakaļ klausījos savu draugu sajūsmu kaucienos par savām iemīlētajām otrajām pusītēm vai random garāmejošajiem vīriešiem un sievietēm, kā mēs viņus izvērtējam, cik šitais smuks, kādi skaisti viļņaini mati, zema vibrējoša balss, kāds stingrs dupsis (pati savām acīm esmu redzējusi maz vingrus un stingrus vīriešu dupšus, atceros tikai kādus divus), tādi laikam uz ielām parasti nemētājas.
Laikam neuzticos viņiem vairs, pāris reizes salauzta sirds nomesta kaut kur mētājamies zemē viena pati. Mainu viņus šad un tad, līdz galam neizprotot, kas tur notika, baidoties no pieķeršanās, kā mazam dadzim. Patiesībā es gribētu sākt saredzēt viņu skaistumu, nevien to cik noderīgi viņi man būtu, kā salabotu manu riteni, vai pieskrūvētu plauktus un raktu zemi.
Sep 26 11:29 [info]slepkava:
Vakar biju uz Sinfonietta Rīga atklāšanas koncertu. Marks Buškovs vienkārši bliež kā vioļu rokstārs.
Sep 26 11:19 [info]artis:
Blake Shelton - God's Country
https://www.youtube.com/watch?v=ZEWGyyLiqY4
Sep 26 10:54 [info]ctulhu:
Fantastika?
Te nesen kāds pīkstēja ka in vitro meat esot galīga fantastika

https://www.fastcompany.com/40565582/lab-grown-meat-is-getting-cheap-enough-for-anyone-to-buy

+ es tā saprotu ka pasākumu supportē arī liels parastās gaļas ražotājs
Sep 26 10:16 [info]zum:
Es neesmu aizmirsusi. Visi grēki 7 augumā. Paši to vēlējās.
Sep 26 10:15 [info]zum:
Nošopingojos, ar parādiem norēķinos, aktīvi darbojos, cepu kūkas. Atkrītu no jēzulieņiem galīgi, tas tā, lai atgādinātu Samauskiem viņu debilismu un kā sevi celt saulītē uz citu rēķina. Idioti.
Sep 26 10:14 [info]mapats:
Šodien sarunājoties ar cilvēku, piefiksēju, ka man no dr.JP pielipis tāds klausīšanās laikā izteikts mhm, kad kāds pasaka ko interesantu. Tā ka varu teikt, ka dr.JP ir atstājis redzamu iespaidu uz manu dzīvi. Psihologs no Kanādas, iedevis man paradumu(-us).

Par prozaisko runājot, cilvēki, manā ikdienā, atkal kļūst uzvilkti saistībā ar vīrusbaidīšanu. Daru ko varu, cerams ar to pietiks.
Sep 26 09:53 [info]zazis:
Vasara turpinās.
Vakar izbraucām ar sunīti līdz Mārupes purvam. Neticama vasaras diena 25. septembrī. Brūklenes gandrīz pārgatvojušās, pilni krūmi, nekad dzīvē nebiju redzējis tik daudz brūkleņu kā šogad. Rijām saujām vien, suns ir sapratusi ogošanas konceptu un apzinīgi gaida, kad pielasīšu sauju viņai, tad sauju sev. Ogu bija tik daudz, ka īsā laikā pieēdām pilnus vēderus, fantastiski! Mēs dzīvojam tik brīnišķīgā vietā, nedomāju, ka ir daudz vietu, kur galvaspilsētas tiešā tuvumā var tuisēt pa mežu un bez satraukuma ēst ogas un lasīt sēnes.
Diena bija nereāli vasarīga, kad nonācām līdz vietējam karjeram, sapratu, ka karjers mani vilina peldēties. Liels prieks par šovasar iegūto skilu, nesatraukties par dvieļu klātesamību, bet mierīgi noģērbties un mesties peldus. Pat sanāca atslābināties un nopeldēt trīs līkumus. Neticami, bet man ir iepaticies peldēt. Dīvaini, bet kādreiz man likās neiedomājami vilkt drēbes uz slapjas miesas, tagad šķiet gluži dabiski, izžūs tak 10 min laikā.
Vasara, paliec vēl nedaudz, tu šogad esi tik superīga. <3
Sep 26 08:45 [info]punkts:
Zupu ar ekskavatoru grābj.
Sep 26 05:15 [info]ctulhu:
Misinterpretation
Kā zināms trijstūris ar virsotni uz augšu dažādās hermētiskās un okultās tradīcijās nozīmē vīrišķo sākumu jeb principu un apvērsts - ar virsotni uz leju - sievišķo. Šajā sakarā nav izslēgts ka es kādu laiku apmeklēju ne tās publiskās labierīcības jo kā man te nesen skaidroja, tur uz durvīm trijstūris ar virsotni uz leju nozīmējot ``plati pleci`` ( vīr.) un ar virsotni uz augšu ``kleita`` (siev.). Nezinu kura versija ir patiesa.
Sep 26 01:29 [info]psihs:
*
HIM - mīlas metāls
https://www.youtube.com/watch?v=4nE1WR1a7t0&list=PL2qJCOlOSjv0OPFPdTg8L2ZWgL9Pkc2C2&index=8
Sep 26 01:16 [info]lovenight:
Pasaule ir smaga.
Es neprotu būt viegli.
Sep 26 01:08 [info]dhonass:
Pirms kāda laiciņa ss'ā ieraudzīju savu veco Iļģuciema dzīvokli, tas pa šo laiku ir krietni uzpucēts, tomēr joprojām izskatās tā, it kā es būtu aizbraukusi tikai uz brīdi - tur joprojām ir gan mans 20 peso vērtais virtuves galds, kura priekštecis tika salauzts līdz šim vētrainākajā manas dzimšanas dienas ballītē, gan vienas nakts laikā izlīmētās zaļās priekšnama tapetes, kas ir pirmā dokumentētā liecība manai tieksmei visas apspiestās emocijas slīcināt darbā, lol.

Paldies, serotonīn, tiešām, no sirds un rajona, thank you for the music, trīs gadi bez ripām bija tiešām forši, bet nāk rudentiņis un būs barga ziema ar visām no tā izrietošajām sekām.


lūdzu
man ir labi
man ir tik ļoti labi
Sep 26 00:48 [info]psihs:
sausa peža?
Sep 26 00:30 [info]methodrone:
Man vienkaarshi patiik, ka dziivee var katru gadu pirkt kjirbi, uzlikt uz palodzes un tad vakaraa uz vinju skatiities.

Man veel patiik dziivee iet pa ielu, un kaut kaadu eedienu, bageti ar lasi vai jebko taadu stuukjeet mutee negausiigi, ka drupachas kriit paar visu trotuaari un arii uz braucamaas daljas.
Sep 25 23:18 [info]gnidrologs:
kamēr bagātinātāji varo, dursta un spridzina, tikmēr UK policija
https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-54180643
Bromley man fined for ordering banana for black man in pub
...on 8 November, when the fruit arrived on a plate with a receipt...
Kincella was subsequently arrested on 17 January and admitted to police that he had ordered the fruit.
Det Insp Stuart Hart, head of the Safeguarding Team, said the case had "required a painstaking investigation". "Hate crimes are a priority for the Met and we take all allegations very seriously," he said.
Sep 25 22:38 [info]labvakar:
ko tu, viena
te dzīvojies, čaļa nav? Žetons policistam, cik manīgi novērš domas un izvelk vārdu pa vārdam kā ar knīpstangām. Satausta pildspalvu pa kabatām, rakstīs visu manā vietā, tepat, mazā luktura gaismiņā virs galvām, ne labākā par ābol šķēli vakara mēnestiņu. Elpojam dziļi, domājam tikai par kaut ko labu, vēsi nodūc zema balss. Ar to arī liekam punktu šai tēmai.
Sep 25 22:35 [info]maya:
Jāpieraksta, jo šī bija diena pēc kuras ilgojos visu darbu pilno vasaru. Ar riteni aizbraucu līdz Raiskuma ezeram. Nopeldējos. Tad lasīju ar skatu uz ezeru. Gulēju uz soliņu ar skatu uz zilajām debesīm. Tad novēroju vardi. Ēdu līdzpaņemtos ābolus. Izlikos, ka rakstu plānu rakstam, kuru biju apsolījusi nodot līdz šodienai. Tad pasūtīju visas domas par rakstu ļoti tālu prom. Atkal lasīju. Kaut ko bakstījos feisbukā. Gulēju, skatījos debesīs. Ēdu ābolus. Atkal nopeldējos. Lēnām braucu atpakaļ uz Cēsīm. No Raiskuma pagrieziena pa Limbažu šoseju, neminoties var aizbraukt gandrīz līdz Gaujas tiltam. Tāds slīpums.
Sep 25 22:24 [info]ravejsledzejs:
ō! kaut kas jauns. spamā man vienmēr kaut kās arābu princis vai atraitne miljonus solīja (nu vai kaut kādi pišanās piedāvājumi), bet šodien ienācās piedāvājums iesaistīties vakcīnu biznesā. apgalvo, ka man nav nepieciešama mediķa izglītība. mans spams atkal kļuvis interesants.
Sep 25 21:33 [info]sarkans0987:
Likteņa pirksts
Īsts likteņa pirksts ir tāds, kurš tieši ābolu laikā no žurnālu kaudzes izbirdina specizdevumu ar ābolkūkām. Lūk tas ir īsts pirksts acī - Tev būa cept. :) :) :)
Sep 25 21:21 [info]au:
nenormāls nogurums, šodien likās, ka ģībšu uz ielas no karstuma, tāda jūlija spiedošā sajūta.
nopirku tirgū pēdējās gladiolas, tomēr ir rudens.
Sep 25 21:11 [info]pikaso_:
varbūt Ruso?
Sep 25 21:10 [info]prtg:
Akmeņiem tēvišķi pakasīju kņudošās vietas, aprunājos, visi kā viens bija ļoti draudzīgi.
Sep 25 20:37 [info]panacea:
This year it's a must
Sapotējos pret gripu.
Sep 25 20:35 [info]psihs:
mums jātiek tai vietā!
https://www.youtube.com/watch?v=QkG2Yt8iFj8
Sep 25 20:28 [info]dombrava:
Domformas
Viss, ko iedomājies, uzsāk patstāvīgu dzīvi. Uzmanies!
Sep 25 20:13 [info]usne:
no vienas puses man vajadzētu justies vecai, bet profesionāli, es jūtu, mana dzīve tikai sākas.
Sep 25 20:12 [info]psihs:
brīvību Baltkrieviem!
https://www.youtube.com/watch?v=Udw9Z1pRTzc
Sep 25 19:06 [info]virginia_rabbit:
Eižens uzstājīgi vaktē pie šūpolēm, kad meitenes palaidīs. Meitenes šūpojas un kazuāli sarunājas par to, kā ienīst puišus.

- es ienīstu savu brālēnu
- kā es ienīstu savu brālēnu!!

Sep 25 19:02 [info]juriic:
.
sodiena vnk var sukat manu milzigo pimpi
Sep 25 19:00 [info]vvv:
2 km un 34 sabraukti zalkši. Tā vēl nav redzēts.
Sep 25 17:25 [info]az:
visa nedēļa pagāja saulē - rīts dārzā, ritenis, smiltis, ūdens, smiltis, ritenis, šodien apmetu lielo loku gar zirgiem, brūna un laimīga. miegam laika sanāk vismazāk, pat saulē guļot nevaru iemigt, jāskatās uz zilām zilām debesīm vai zilu zilu ūdeni. jūlijs piedots.
Sep 25 17:12 [info]pavisam:
PA
- what's new?
- went to AC, made "Come to Jesus meeting" with Maurice.

Rēcu un nevaru nomierināties.
Izrādās, tāds jēdziens ir pat urban dictionary
Sep 25 16:15 [info]vilibaldis:
...un tad es aizgāju un nopirku kleitu, tādu kas silti un zīdaini piekļaujas ādai. Kleita ir tieši tas, ko es šobrīd nedrīkstētu iekārot un atļauties, arī lētu aizpērnās sezonas nē.
Lēni, gandrīz piecas stundas, gatavināju tomātus pusdienām.
Blenzu sienā un skicēju peļu klijānu. Ja pietiks spēka izlikšu nākam mēness Rozentāla muzejā komplektā ar zvirbuļu dzimtu. Viegli banāli.

Baložiem pajumtē jauns metiens, pēc balsīm spriežot, varētu būt trīs sīkaļas, kaut čaumalu atradu tikai vienu. Jezga pamatīga.
Sep 25 15:30 [info]mapats:
Saules uzliesmojums ar sekojošu elektronikas un visu elektrotīklu noklāšanos vairs neliekas nemaz tik slikts variants. Cibu būtu žēl zaudēt, bet tā dodiet divus.
Sep 25 15:26 [info]vikings:
Kādam ir čomi Šauļos?
Vajag!
Sep 25 14:33 [info]lavendera:
Es ar pieteicos uz pieaugušo tālākizglītību sev allaž prioritārā jomā.
Sep 25 14:32 [info]sirena:
Riebjas ka man sevi jāsamazina, lai citiem būtu ērti.
Sep 25 14:16 [info]umi:
Lieku uz Briedi
Sep 25 14:00 [info]juriic:
.
interesanti cik lielam daudzumam latvijas iedzīvotāju cēlums un lepnums asociējas ar kaut ko negatīvu. labāk taču ir just kaunu.
Sep 25 13:29 [info]virginia_rabbit:
viena mana puse ir ieskrējusies, grib rakstīt un jau sen draud pārsniegt noteikto zīmju skaitu, bet otra raujas prom - grib klenderēt pa parku, peldēt, jau domās ar bērniem baro pīlītes un pērk bezjēdzīgus sūdus taigerā.
Sep 25 12:58 [info]juriic:
.
kāpēc saziņā ar valsts iestādēm par jebko es automātiski jūtos kā kaut kāds noziedzinieks. (retorisks jaut.)
Sep 25 12:38 [info]vedjmah:
HELP needed: он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник
Reiz ~2002. gadā man bija pāris videokasetes ar krievu komiķu / humoristu ierakstiem, nu tas nozīmē to, ka viņi bija bijuši samērā slaveni '90-'00 periodā.

Tātad, nezinkāpēc liekas ka tas varētu būt bijis Žvaņeckis or smth, un viņam bija izcils gabals par Maskavas biznesmeni, kurš dodas biznesa tripā uz Tjumeņu pie neftjaņņikiem. Sekoja ~20min. garš zelts, kura atslēgas frāze bija "он понимает что он нефтяник, но он не понимает где он нефтяник", kad pamostas pēc 5 dienu kodiena kautkādā Tjumeņas pirtī.

Wild shot, bet vai jūs nezināt, kā to varētu atrast kaut kādās rutubēs vai cots senos krievu video prikolos? Neesiet bēdīg, ja šis izklausās pēc murgaina mission impossible :)
Problēma ir tajā, ka es pat nezinu droši, kurš no senajiem krievu humoristiem tas īsti bija..

PALDIES!
Sep 25 12:27 [info]basta:
Vietnam police bust ring selling 'recycled condoms'
Sep 25 12:14 [info]sarkans0987:
Šodien
Kurš no visiem ievārījumiem ir visņammmmīgākais?
Sep 25 10:16 [info]morraa:
2009. gadā ar kolēģi izlasījām Murakami "Dance, dance, dance".
Tas ir diezgan drēgns stāsts par kādu viesnīcu Sapporo ar grafisku pašas viesnīcas un tās apkārtnes aprakstu. Notikumi varētu būt apmēram astoņdesmitajos gados, burbuļa laikos un Japāna kopš tā brīža neko daudz mainījusies nav, tāpēc izdomājām, ka aizbrauksim uz Sapporo meklēt to vietu.
Nebija jau grūti, apraksts bija tik smalks un ar tādām detaļām kā liels parks, bet parku pilsētā nevar būt ļoti daudz.

Izlidojām no Tokijas piektdien, lai svētdien vakarā varētu tikt atpakaļ Tokijā.
Lidojums un vispāri tie laiki bija ar visai smagnēju pēcgaršu. Salarīmaņu sejās varēja redzēt rūpes par darbavietām, kuras pasaules krīzes dēļ bija apdraudētas, lielais TV ekrāns lidmašīnā rādīja sižetus par Brazīlijas japāņiem, kurus izsūtīja projām uz Brazīliju bez tiesībām jebkad atgriezties, pustrekno gadu eiforija bija beigusies. Turklāt bija ziema, bet ziema Tokijā ir skumjas vairojošs laikmets.

Sapporo bija sniega vētra. Lidmašīna vismaz stundu riņķoja virs Hokkaido gaidīdama skrejceļa tīrīšanu. Nolaižoties bija jau tumšs, tāpēc iebraucām viesnīcā, aizgājām paēst vietējos krabjus un gulēt.
Nākamo dienu pavadījām sirojot pa Sapporo, ap katru parku. Mūsu iztēlē vajadzīgais parks bija samērā neliels, bet viesnīca tāda tipiska pilsētas ēka: deviņos stāvos un bez īpašām pazīmēm. Divas lietas Murakami stāstā mums nedeva mieru: pirmā bija tāda, ka viesnīcai bija kādas ārzemju firmas vārds. Otrā bija tāda, ka viesnīcai priekšā būtu jābūt palielai auto piebrauktuvei, tāpēc, iespējams, ka viesnīca nemaz tik maza nav.
Un jau tikai vakara pusē, ar slapjām kājām, nosalušiem pirkstiem un ausīm, izdomājām iečekot Nakadžimas parku, kurš bija tepat degungalā, pilnīgi neienāca prātā ka tas varētu būt viņš. Parks ir liels. Un arī zilonis istabā: Novotel viesnīcas debesskrāpis bija tur, kur tam būt jābūt Murakami stāstā. Viesnīcas priekšā joprojām bija palikusi astoņdesmito gadu kafejnīca, par kuru dažreiz bija runa, bet jau nedarbojās.
Pašai viesnīcai nebija tās draudošās atmosfēras, kura bija grāmatā. Tā bija vienkārši viesnīca. Mazliet paliela, ar mājīgu, negaidīti mazu vestibilu. Ienācām iekšā palūkoties, saņēmām jautājumu vai nākam no Murakami. Dīvains jautājums, bet, izskatās, neesam vienīgie kuri brauc uz Sapporo, siro un atrod to viesnīcu. Tā tik tiešām izskatījās pēc Murakami grāmatas viesnīcas, tiesa, aitas cilvēka eksistenci atestēt nevarēju.

Dienas atlikumu pavadījām tiekoties ar divām interneta paziņām, kuras mums izrādīja Susukino iekšas, pavadījām kopā arī nākamo rītu, pēc tam aizbraukdami uz Otaru pusi pasēdēt karstajos avotos. Tokijā gaisā varēja just to slideno uztraukumu par krīzi, finanšu tirgiem, banķieru dumjumu un to visu. Sapporo bija pavisam cita pasaule. Tas bija tāds kā Sibīrijas turpinājums, ar saviem likumiem un tik spēcīgu personību, ka Tokijas uztraukumi tam bija sveši.
Sep 25 10:01 [info]iokaste:
šobrīd aktuāls jēdziens ir 'būvkultūra', tā ir apbūvēta kultūra, kura itkā ietver gan arhitektu, gan cementa maisu, gan celtnieka aliņu. ideja nav slikta, tā ir par identitātes meklējumiem.

vienīgi atkal elitārisms. 75% latvieši dzīvo zem 500eiro mēnesī. un uz viņiem neattiecas nekas, viņi ir 'neredzami', viņi ir apkaunojošas grēka pagales bez mopēda. arī būvkultūrā ne ar pušplēstu vārdu nav pieminētas dārzu mājiņas, pašrocīgās pārbūves, mazā, lētā būvniecība. ir atkal pilis, promenādes, krutie sāls melnie, superceltnes ect. un kas raksturīgi - visas šīs būves ir dehumanizētas (izņemot lielveikalu, jo tur var iet arī tas 500eiro cilvēciņš).
Sep 25 09:59 [info]piene_ne:
labrīt. visiem, kas gaida kkf rezultātus un lasa šo novēlu saņemt vairāk par 50% no prasītās summas.
Sep 25 09:52 [info]vacatio:
Es šodien skatījos uz pasauli.
Tik ļoti aizgrābti un platām acīm, ka pati mazliet sabijos.

Tā bija/ir skaista
Sep 25 09:49 [info]au:
mani vienmēr mulsina gadalaiku pārejas un cilvēku apģērbs. dienas, kad dūnu jakas un šorti satiekas uz ielas. un šogad īpaši.
tieši kā, tieši kā var izdzīvot šīs gandrīz karstās dienas zābakos vai virsdrēbēs? vakar sēdēju kafejnīcas terasē, man cepināja muguru, blakus mierīgi meitene zeķubiksēs, puszābakos un vilnas mētelītī.
vai tiešām stils nosaka visu un cilvēki mēdz nesvīst?
Sep 25 09:33 [info]unknown_entity:
"Veselības ministre Ilze Viņķele (A/P) ceturtdien prognozēja, ka inficēto cilvēku skaits Latvijā tuvākajās nedēļās varētu pieaugt." (c)IR

Eu, Ilžuks horoskōpus neraksta? Izskatās, ka viņa ir ahūnākais orākuls
Sep 25 09:26 [info]unknown_entity:
Piedur fēča drauģeļu ieteikumus paskrollēt reizem. Pats principiāli nevienu neaicinu, bet panostaļģēt var. No sērijas "ar šito mudaku regulāri kāvos skolā", "ā, šito skuķi zaļumballē fingeroju, japaskatās, no kā apbērnojusies", utml
Sep 25 09:25 [info]az:
dusmas-prieks
skumjas-miers
šūpojos
centrā ir tā nekustīgā ass, smaida un nesaka neko
love is patient, love is kind
Sep 25 09:23 [info]zazis:
Lieliskā tā diena, kura sākas ar peldēšanas treniņu.
Sep 25 08:52 [info]missalise:
Bet vismaz sapnis šonakt bija ok, ar erotisku noskaņu. :)

Bet vispār manā cibā šis būs 200 sapnis ar mirkļbirku "sapnis".
Sep 25 08:25 [info]prtg:
Kaut kad jau tā ir bijis, kad skaties lielām acīm uz visu kā pirmoreiz dzīvē, bet neatceros, kas sekoja pēc tam.
Sep 25 08:20 [info]prtg:
Agrā, saulainā rudens rītā krāsām ir vispatīkamākais dziļums un tonalitāte.
Sep 25 06:27 [info]swimpis:
beidzot atradu
lūk kapēc antīkie ieroči nav asināti. asināt sāka tikai 19tā gadsimta beigās jau kā kargokults. beidzot šito atradu
Sep 25 03:03 [info]di_wine:
Baudpilnais rudens?
Sep 24 23:07 [info]vilibaldis:
Iespējams, ka tas nemaz nav vanags, bet peļu klijāns.
Nu bet ne es pirmā, kas šitā kļūdās. Azoru salas šādas kļūdas dēļ esot pie vārda tikušas.
Sep 24 22:58 [info]brookings:
Pastkarte no Latvijas
"And then it all came together for me – why Latvia hasn’t succumbed to the hysteria and inanities that Britain has. The ordinary Latvian has little time for state propaganda. They had enough of being told what to do in the Soviet era and they know that political masters are prone to filling them with nonsense. Yes, the regulations are there – the art gallery I visited was not short of OTT instructions on how many people should be in a room or which way you should walk along a corridor – but the visitors often ignored them and staff didn’t intervene. Between 1940 and 1990 the Latvian people were either under the heel of the Nazis or the Soviets. Like so much of Eastern Europe, Latvia has had a taste of totalitarianism in recent memory and the people don’t want to go back to it. They also have no time for identity politics or any other dumb trivialities – there are no debates about gender neutral loos here.

For now I’ve escaped the psycho-circus that is the UK. I’m dreading returning to our anxious, masked, misinformed, divided, cowed nation. How I wish we were more Latvian. It is a country which is so much more at ease with itself than we are, in so many ways."


Sep 24 22:44 [info]semiirs:
kmonn
eu nu aizpis muti. sita catina iebliezt. es gaidij gaidij kadu huinu tu te vel uzrakstis. reali tev pa galvu vajadzetu iedot satiktu tev istaja dzive tiesam. neka personiga vecit ej atpusties, naksi no fake accountiem tpt baninu, neka personigi vecit bet nu sita dirst, nu cmon. nee nu viens te tads viens te tads te tads stipri divains, ilgi.. ilgi sists nav izskatas cilveks. lieta jau pa visam vienkars, ienakat izaicinat uz huin, nu ka huin i notikusi tad te visi gudri sak dirst, nu esam reali vechi. nu kka ta smiekligi nu. vinam ir loti sudiga geografija pat nemak atskirt kur ir imanta un piltene. vinam ir uzmanibas trukuma deficits un tamlidzigi ja
Sep 24 22:43 [info]izdziivotaaja:
Nu jā... Viena no viesnīcu ķēdēm piedāvā īrēt istabiņu uz mēnesi par vnk smieklīgu cenu - 550€! Pilsētas centrā atrast istabu par tādu cenu praktiski nav iespējams! Ja arī var, tad parasti elektrība un nets nav iekļauts..kur nu vēl privātā vannasistaba! Cik pačekoju tajā viesnīcā lētākais privātais numuriņš parasti 55€/dienā... Tūrisms dirsā. Restorāns, kurā strādāju, vēl izvilks laiku, bet arī skatās drūmi uz priekšu. Kompānijas, kas parasti pie mums rīkoja ziemassvētku galdus saviem darbiniekiem, jau pateica, ka nebūs nekas šogad... Visam pa virsu šo6dien autobusu šoferi rīkos protesta akciju un nestrādās. Un, cik sapratu, ne tikai mūsu pilsētā, bet visā Norvēģijā.

Par citu tēmu. Saņēmu ziņu no haltūras, kur biju uz izmēģinājuma tīrīšanu. Apstiprināja, ka varu 1x iet ņemties :)
Sep 24 22:34 [info]f:
negaidīts kinoprieks - enola holmes.

Sep 24 22:28 [info]mr_doom:
ja es varētu tevi uzzīmēt. tavs gaļas gabals ir nekas salīdzinājumā ar tavu tumsu. un tu to kontrolē labi. esi pakļāvusi. tas, laikam, ir galvenais ko tevī cienu.
Sep 24 21:54 [info]gaismas_:
Bļin. Back to square one. Ja iepriekšējās dienas sanāca sakasīt, vismaz, cīgām un viss šķita ok, tad šobrīd, apjaušot ka četras dienas nekas īsti ēsts nav un pat cīgas beigušās nāk bimbājiens. Un nav jau tā ka nestrādātu un nemācītos vēl pa virsu visam.

Voobšem- ja cibiņiem vajag palīdzēt pārvākties vai ko pārvest, met komentārā kontaktu, aizvedīšu, palīdzēšu sakraut vai whatever. Busiņš ir. Varu kaut kādus iekšdarbus veikt, čikitām nogriezt matus...

Neatteiktos ja kādam būtu atdodams guļammaiss.

Pieņemu arī ziedojumus, man šķiet I have nowhere lower to go :D

komenti skrīnoti lai gūglis kontaktus neņem.
Sep 24 21:40 [info]217:
Haiku, the Robot: ko tik nevar iemācīties pa gadu (sērijā "uzzinu pēdējais")
Džeks pa gadu iemācījās programmēt, taisīt pixel art, utt. un uztaisīja spēli. Diezgan iedvesmojoši, nu tā, ja paskatās, ko var iemācīties un izdarīt savā brīvajā laikā gada laikā, ja ir vēlme kko darīt un iesākt.

https://www.kickstarter.com/projects/haiku-the-robot/haiku-the-robot
Sep 24 21:08 [info]pavisam:
on my knees
emotion sickness
Sep 24 20:40 [info]roncijs:
bļaģ roncij, you fucking know better. nu kāpēc.
Sep 24 19:53 [info]neraate:
šī ir ļoti nepieklājīga dziesmiņa, kuru klausos kad man ir ļoti slikts noksaņojums un vēlams puspudele vīna ribās un domāju gan par visu acīmredzamo, gan visu to, ko dziesma nes konotācijās un vispār par sievietēm, kuras to dziesmu dzīvoja ikdienā. un tad drusku atlaiž un paliek vieglāk
skaņa nav baigi labā, ne uz pilnu klapi jāklausās

Sep 24 19:34 [info]ctulhu:
Nu gan murgo
šite

https://www.tvnet.lv/7069472/izglitibas-limenis-vairs-nebus-izskirosais-faktors-darba-tirgu

emmm kas tad ir tās ``prasmes``? Nu acīmredzot kaut kas tāds ko iemācās. Nu tātad tas joprojām ir par izglītību.
Sep 24 19:26 [info]neraate:
Sep 24 18:58 [info]prtg:
SIA Nacuzlid-LLV
Sep 24 18:44 [info]prtg:
Skaistumkopšanas salons "Forevers & Jangs"
Sep 24 18:27 [info]neraate:
Nesen fb pamanīju tādu brīnumu kā Radio Brīvā Eiropa. Kopš bērnības nebiju dzirdējusi, kad to pieminēja kaismīgās diskusijās gandrīz līdz kautiņam. Tāpat kā nabaga Zīgerista banānus
:D
Sep 24 17:50 [info]sarkans0987:
Šodien
Kura telpa savā mājoklī Tev patīk vislabāk?
Sep 24 17:18 [info]gedymin:
Esmu dzirdējis ka par "morāli robustu" saukt tādu viedokli vai rīcību, kas ir pareiza ne tikai viena skatpunkta, bet izejot no plaša vērtību un uzskatu spektra. Kaut kad pasen par šo jau rakstīju blogā. Pašreizējā laikā, kad daudzi strādā pie tā, lai sabiedrību sadalītu naidīgās grupās un sarīdītu tās vienu pret otru, tāds skatījums ir īpaši svarīgs.

Man šobrīd ir divi piemēri tādai morālei, kas nav vispārpieņemta, bet ir robusta.

1) Atbalsts viendzimuma laulībām. Šeit tiek apvienotas tradicionālās vērtības (ģimene) ar individuālajām pašizpausmes vērtībām (cilvēktiesības).

2) Atbalsts dzīvnieku labturībai. Šeit drīzāk nav tā, ka sabiedrībā būtu kāds nopietns virziens pret dzīvnieku labturību vispār, atšķiras tikai labturības līmenis, kas tiek uzskatīts par pieņemamu. Bet faktiski šobrīd daudz kur netiek izpildīts pat jebkāds minimālais līmenis. Tādi plāni kā "paradise engineering" un plēsīgo dzīvnieku problēmas risināšana savukārt atkal ir kaut kur maksimuma līmenī, par ko reti kāds šobrīd domā.

Var minēt klimata pārmaiņas kā pretpiemēru - skaidrs, ka kaut ko vajag darīt, bet piedāvātās rīcības atšķiras atkarībā no vērtībām tā, ko kurš vēlās sasniegt (ārpus kaut kādām "awareness raising" darbībām, kuras demokrātijā ir vajadzīgas neatkarīgi no tālākā plāna.)
Sep 24 16:38 [info]heda:
Laikraksts "Expressen" empātiski raksta par noziedzniekiem, kuri 8 stundas spīdzināja, varoja un pēc tam mēģināja aprakt dzīvus divus sešpadsmitgadīgus zviedru puikas. 21 gadu vecais irānis (izcelsmi laikraksts, protams nemin) esot bezdarbnieks un sapņojot atvērt restorānu. "Viņš stāsta par dzīvi cietumā: viņš domā, ka tā ir garlaicīga, bet, pēc psihiatra domām, viņš "pašreizējā situācijā nejūt nekādu satraukumu"". 18 gadīgajam tunisietim esot ADHD diagnoze un gadīšanās sliktā kompānijā. Humānā zviedru tautas daļa sociālo tīklu komentāros izsaka pateicību par iejūtīgo skaidrojumu.
Laikraksts diemžēl ir neiekļaujošs un diskriminējošs pret dažādām profesijām, jo, spriežot pēc iepriekš veikto noziegumu sarakata, bezdarbnieks ir bijis pat ļoti nodarbināts.
Sep 24 16:37 [info]nyamo:
Chopin - Fantaisie-Impromptu (Op. 66)
Been listening to classical music all day.

I feel so EXTRA!
Sep 24 16:31 [info]ingmars:
dab on them haters
Sep 24 15:40 [info]daina (in [info]pajautaa):
Ļoti vajag Kārļa Vērdiņa dzejoli no krājuma "Pieaugušie", kas skan Sigmas dziesmā "Cik nemanāmi".
Sep 24 15:33 [info]paarpratums:
https://en.wikipedia.org/wiki/Flag_of_Bangladesh#/media/File:Flag_of_Bangladesh.svg
Sep 24 15:31 [info]ena:
Veel es gribu lai ir rudens un migla
Sep 24 15:31 [info]ena:
Es gribeetu lai tiesas zaalees visi repotu
Sep 24 15:29 [info]neraate:
Morisette Amon Rise Up.
Normālu video neatradu, bet vismaz vairs negribas lekt Daugavā

Un šo dziesmu arī n maz īsti nebiju dzirdējusi
Sep 24 15:14 [info]ingmars:
fries
Ingmars Friesman.
Sep 24 15:11 [info]ingmars:
2020
Sep 24 14:53 [info]umi:
Briesmīgāk par iepriekšējām 2 dienām nav gājis sen, bet par mums visiem kāds augšā visu laiku domā; piedodiet, dzili personiski, bet to noteikti gribas pateikt. Un pēc visa man rītdien ir dzimšanas diena, gribas gandrīz raudāt, bet ne aiz bēdām, ne aiz prieka, vienk. gribas visu atlaist. Nav noticis ar mani, bet, esot blakus, ir dzili skāris, loti.
Sep 24 14:50 [info]artis:
Мировая революция в США: бороться или спасаться? - Веллер 23 09 2020
https://www.youtube.com/watch?v=dNn6i2PNC1I
Sep 24 14:49 [info]roncijs:
runā dāmas, vol. 111
es sāku pazaudēt saikni ar dabu.
paspēlējos ar bizbizmārīti divdesmit minūtes un man palika labi.
Sep 24 14:35 [info]umi:
Saka, ka pārbaudījumi norūda - šim pilnīgi nepiekrītu, neko nenorūda, jo ir risks pārforsēt
Sep 24 14:28 [info]gnidrologs:
"“post-industrial society” is not real. it’s just what happens when an empire outsources it’s critical systems. our jobs didn’t magically sublimate into Knowledge Work—they just left. our institutions didn’t progress into the utopian Information Econonmy—they’re just gone."
Sep 24 14:26 [info]umi:
Zinu, kas nosaka īsto vecumu, - kad kompromisu tiek pielauts vairāk par 50%:-), par to der padomāt. Pārsniedzot, kompromiss = samierināšanās, kas var kaitēt veselībai. Jo vecāks klūst, jo vairāk kompromisu, kaut vai dzīves gudrības dēl, kas var klūt bīstami līdz pat sevis pazaudēšanai, bet veselīgi veci cilvēki ir kā bērni:-), jo nav pazaudējušies. Apmēram tā.
Sep 24 14:11 [info]netti:
pārrakstīt satraucošos noklusējumus bija svaigs malks alus dienā atver jaunus lauciņu primo s vērša galvu manā leknajā sezan galdā
kāda jēga jūs teiksit. ha. tas nav īsts jautājums.
Sep 24 13:19 [info]f:
nu ko, tagad jāpārvar slinkums un rīt jāaizvelk sava pēcpuse uz galvaspilsētu, citādi būs kauns un negods - iepriekšējā reizē brauciens izpalika, un izpalika arī samsāra. nu - rīt vai nekad. nez vai muzeja apmeklējumu var nožēlot. noteikti ne, tāpēc jāsaņemas. vienīgi, priekš cilvēka, kuram rīts sākas, vēlākais, 7:00, tas muzeja darbalaiks - no 11:00 šoreiz ir galīgi garām. un ko lai es daru līdz tam laikam?
Sep 24 12:57 [info]pavisam:
Dienas laža
Lavierējot starp miljons kultūrām, sanāk izgāzties kā vecai sētai.
Ne reizi vien.

Pēdējais hīts - saņemu e-pastu:

-Please note that all IL team will be offline on Sunday to Monday 27-28.9 during Yom Kippur (Atonement day holyday).

Es, protams, izksrienot tikai pa diagonāli wiki lapai, nosūtu solījumu netraucēt un labas brīvdienas vēlējumus. Uz ko saņemu uzmestu lūpu:
– it's more like a fasting day. when one ask for forgiveness for his sins during the year. Actually it’s a very special day were no one is driving and all closed. But from choice and not due to lockdown.

Fiziski sāpīgi noturēt sevī tādus komentārus kā "good luck!", "2 days only?", jo nu 2 dienas? Es nepaspētu...

Bet vispār škrobe, man vajadzēja atcerēties. Jau pagājušajā gadā ap šo laiku šamējiem bija daudz visādu tādu dienu. Cik nesen pabeidzu Entourage ar nemaz ne sarkastisko:

Yom Kippur

un vienalga iegāzos kā Poručiks Rževskis prezidenta ballē.

Beidzās viss labi, bez abidas.
Atjēdzos, ka šefs atcēlis visu pirmdien, varēšu mierīgi grēkot.
Sep 24 12:34 [info]virginia_rabbit:
un vēl šis. tas bija puķes zariņš, kuru pirms kāda mēneša pacēlu no asfalta. man viņa palika žēl, ka tas tur tāds mētājas - istabas audziņš, droši vien pieradis tikt aprūpēts. iemetu viņu riteņa kastē, pēc tam ieliku mājā vāzē, un viņš sāka ar mani runāt. pēc pāris nedēļām viņš, pretim liecoties, izmeta pirmo lillā ziediņu un teica "paldies, paldies, virdžīnij, tu esi pati labākā un skaistākā". un es teicu: "nu labi, tu esi labs audziņš, es tevi iebāzīšu podiņā". man gan vēl nebija podiņa, bet es palūdzu, lai mamma atved sauju zemes. podiņu es vislaik nopirkt aizmirsu, bet audziņš tikmēr izlaida daudzas saknes, un katru dienu meta man pa jaunam ziediņam. līdz nopuva baziliks un atbrīvojās pods, kurā viņu ielikt. uzbēru zemi, aplēju, un viņš turpina man liekties pretī, berzties gar potīti un mirkšķināt ar violetu actiņu.
(fonā glezna, ko pacēlu no miskastes)

Sep 24 12:12 [info]zum:
Ar jumiķi kaimiņš nevar vien beigt atvadīties. Vispirms atvadījās, tad jumiķis bija aizmirsis visus savus pierakstus un atkal atvadījās. Tagad abi turpina ļerkstēt pie autiņa.
Sep 24 11:59 [info]extranjero:
Vēlreiz jāuzraksta par to, cik šī pandēmija ir izgaismojusi valstu politikas neefektivitāti un nespēju sniegt uzticamu informāciju.

Es jau runāju ar brookings par to, ka nav nekādas skaidrības ar PĶR testu specificitāti (jeb 1 - viltus pozitīvo rādītāju).

Bet šī ir tikai nebūtiska detaļa. Tieši tādas pašas neskaidrības vienmēr ir bijušas gan par inficēto mirstības rādītāju, risku dažādām vecuma grupām, slimības sekām pēc izveseļošanās, pat par masku efektivitāti un tagad jaunākais ir par slimības pārnešanu ar aerosoliem.

Zinātnē viss ir ļoti vienkārši. Sākumā izpētīja, ka hidroksihlorhīnam ir efektivitāte uz šūnām petri trauciņos, ārsti šīs zāles izmēģināja, bija plašāks pētījums, kas apliecināja, ka praksē nav efektīvas nevienā variantā. Lieta slēgta, ejam tālāk un meklējam jaunas terapijas.

Bet tas netraucēja daudziem politiķiem turpināt to slavēt kā brīnumlīdzekli, un oponentiem to uzskatīt par nāves līdzekli. Pār visu valda absolūts tribālisms, kas neļauj objektīvi uztvert esošo zinātnisko informāciju.

Visu daudz sliktāku padara masu histērija, kuras dēļ daudzi tagad sāk saskatīt jebkurus simptomus kā kovida sekas. Reddit bija viens, kurš izdarīja pašnāvību, jo viņam pēc kovida esot bijušas neizturamas sekas – neesot pat naktī varējis gulēt, viss sāpējis un elpot bijis tik grūti. Un ārsti esot pilnībā viņu ignorējuši. Tas tika publicēts, kā brīdinājums, ka kovids pat vieglā formā ir ļoti bīstams arī veselīgiem jauniešiem. Dati gan to neapstiprina, un šis pašnāvnieks izrādās nemaz nebija testēts pozitīvi, un ārsti viņam neko neārstēja, jo viņam plaušas bija pilnīgā kārtībā. Viņam bija problēma ar garīgo veselību – lietojis dažādas zāles, arī benzodiazepīnus, un viņam noteikti bija vajadzīga palīdzība mentālām problēmām.
Sep 24 11:48 [info]dienasgramata (in [info]pajautaa):
Kas ir нейтральная передача mašīnas ātrumpārslēdzējā? Latviski?
Sep 24 11:48 [info]dienasgramata (in [info]iztulko):
Kas ir нейтральная передача mašīnas ātrumpārslēdzējā? Latviski?
Sep 24 11:41 [info]adirred:
Bezdarbnieka bizness
Vakar beidzot izmaksāja iekrāto atvaļinājuma dienu naudu. Kopš reālā darba beigām gandrīz 9 mēneši, kopš atdalīšanās no aģentūras 3 mēneši. Es teiktu, mazliet par lēnu šitās birokrātijas dzirnas maļ... Tā vai citādi, prieks par papildināto naudas kontu, gaidīsim nākamos naudas pārskaitījumus.
Sep 24 11:36 [info]virginia_rabbit:
Reizēm es izmazgāju tikai melnās drēbes
Sep 24 10:43 [info]martcore:
teikšu, kā ir - tolaik nespēju pat iedomāties, ka mans kādreizējais jaunības piecu dienu kodiens ogrē var atnest pasaulei pilnīgi jaunu fešena trendu:

Sep 24 10:40 [info]zazis:
Starpcitu
1kwh ir 860 kcal. Sanāk, ka vakar nodedzināju 6,4 kwh. Ja vakar apēsto pārrēķina eur, gan jau kkādi 50 eirocenti par kwh sanāks. Pie latvenergo lētāk.
Sep 24 10:40 [info]morraa:
Netālu no darba ir viesnīca, turklāt tāda vēl no, gandrīz gribēju pateikt padomju laikiem, bet Japānas reālitātē tas būs Šova laikmets.
Tātad, viesnīca no Šova laikmeta: ar tualetes flīzēm klātu auto piebrauktuvi, vairāku metru lielu metāla izkārtni ar viesnīcas nosaukumu, stikla un metāla durvīm. Ieejot tabakas un sautētu kāpostu smaka, grīdu klāj biezi, sarkani paklāji un liftos iekšā sienas ir pārklātas ar to savulaik populāro koka tekstūras pakaļdarinājumu brūnā krāsā. Zem griestiem karājas nodzeltējušas kristāla lustras un sienās ir rozā tapetes. Nikns septiņdesmito gadu baroks.

Daudziem rodas jautājums ko es daru viesnīcā darba laikā. Būs jāpastāsta.
Vienīgais iemesls iet uz viesnīcu darba laikā ir ēdiens. Viesnīcā ir tikpat padomiska izskata restorāns kurš tikpat griezīgi ož pēc tabakas dūmiem, bet ak, cik viņš ir labs.

Porcijas ir lielas. Ēdiens ir smuks un gards. Pasniegšana ir izcila. Apkalpo sirmi viesmīļi melnos, noputējušos uzvalkos. Ēšanas piederumi ir no Šova laikmeta: veci, bet kādreiz bija tik kvalitatīvi, ka lieliski darbojas vēl šodien. Smagi, laikam no sudraba.
Un galvenais, ka tas viss maksā tik maz, ka negribot jūties parādā ejot projām.
Lieliska viesnīca. Tagad viņai pretī ir uzbūvētas olimpisko sportistu kopmītnes un skats uz līci vairs nav tik labs, bet visu pārējo šarmu tas nemazina.
Sep 24 10:31 [info]xaby:
jak
2 nedēļas zinu.
Esam priecīgi.

Un es nezinu vai es šeit spēšu novilkt 5 mēnešus. Kaut kā nešķiet reāli.
Šis darbs ir uzreiz otrajā vietā aiz bērnudārza, pēc tā cik ļoti es ienīstu šo vietu :D

Crazy, deizij, reāli jāiztur bišķi un jāgaida tas bonussssss! Vēl tikai mēnesis un kāda nedēļa.
Sep 24 10:15 [info]covid_19:
sievietes nevar pieņemt izšķirošus lēmumus
nevar nepiekrist steņdžam - amatos, kurus ieņem sievietes, netiek pieņemti kardināli lēmumi

pārliecinos par to katru dienu un piedodiet dārgās feministes, tā nu tas ir

šodien pat sieviete aizskrien pēc mobīlā uz kaimiņu kabinetu, kaut manā ir stacionārais telefons, pēc tam atnāk un piecas minūtes nevar izlemt pa kuru telefonu zvanīt kontaktam pa stacionāro vai mobīlo, kamēr es neuzgriežu numuru un nepadodu klausuli

pizģecs!

bet ne vienīgais
Sep 24 09:57 [info]neraate:
Tagad nāk smiekli. A tad gandrīz ar sirdi aizgāju. Skatos sīkam matos mazs brūns kustīgs krikums. Ļoti daudz domu ātri caur galvu izskrēja kamēr pieliecos, uz īkšķu nagiem pārkniebu un sapratu, ka rupjmaizes drupača

Es zinu, ka Tas notiks un ir diezgan neizbēgami, bet par utīm pretīgākas man šķiet tikai aknu fasciolas un tās dzīvē redzēt varbūt paveiksies neredzēt
Sep 24 09:52 [info]zum:
Neko nedzēsīšu. Nākamreiz lai vispirms uzzin, kam piesieties, pirms sākt. Pamuļķi.
Sep 24 09:28 [info]umi:
Pirmais gads, kad uz dzimšanas dienu neslimoju. Pirmo reizi kā cilvēks:-)
Sep 24 08:43 [info]prtg:
"Pievienot vērtību" nereti nozīmē visu padarīt 2-3x sarežģītāku, nekā minimāli nepieciešams, un reizē nedaudz ērtāku un glītāku, nekā izdotos, darot pašam.
Sep 24 08:38 [info]pavisam:
Dienas smīklis
Iegāžas noliktavas vadītājs kabinetā:
- O, paskat, kā mamma darbā, tā visi jau pusdeviņos ir te!!!

Spriežot pēc nervozajiem smiekliņiem, kādam briest nepatikšanas :D
Sep 24 08:20 [info]f:
: par aktuālo
tas, ko, bija pirmais bērns rīgas domē?
Sep 24 00:57 [info]daria:
sadedzinaaju pluumju ievaariijumu
Sep 24 00:28 [info]kochka:
Normēta darba laika trūkums
Nedaudz kaitinoši - tiklīdz sāc iejusties grāmatā, un tā tev sāk pamazām iepatikties, ir jāiet gulēt, jo taču jāceļas uz darbu. Droši vien paies krietns laiks līdz izstrādāšu ieradumus un rutīnu, kas palīdzēs vairāk atpūsties, jo pagaidām laiks sev izpaužas tikai garās pastaigās. Pēdējā laikā gribas atpūsties mierīgāk, bet laikam iekšējais perfekcionists vai neirotiķis dzen uz priekšu. Darīt, darīt, darīt.
Sep 24 00:06 [info]hessin:
Vai ir dzīve pēc Firefox?
Firefox usage is down 85% despite Mozilla's top exec pay going up 400%
Sep 23 23:35 [info]brookings:
Framing Covid-19
Sep 23 23:23 [info]tethys_:
Tu rullē, Ishak
Kopš traumas sanāca radikāli mainīt vingrojumu plānu, kā arī to stipri atvieglot, bet rokām tas ir nācis par labu. Nu jau bez jokiem var just bicepsu. Redzēt nevar, līdz tam tālu, bet just viņu var labi. Vairs nav klīsteris. Jūtos tik lepna uz sevi. Trauma arī dzīst. Drīz tikšu atpakaļ kājas vingrināt un lokanību.
Paldies, God Herself, mana mūžīgā mīla, par visiem padomiem. Ko es darītu bez saiknes ar Visumu, nezinu. Kā tā vispār var dzīvot, es nezinu, bet es jau tāpat zinu tikai par sevi.
Sep 23 23:00 [info]zazis:
Endorfīns FTW
Connects man šodien saka, ka vidēji tērēju 4.5 Mcal dienā. Acīmredzot nepietiek spēka pastāstīt jums par to, kā tieši. Šodien 5,5Mcal, viss sākās ar treniņu baseinā. Pēc tā man savajadzējās noskriet 10K 48 minūtēs. Neliela īsa sesija ar malkas bluķiem. Tad ar ~35kg smagu velo uz juglu un atpakaļ. Vakarā vēl 26K ar velo satiksmē.

Štirī tā, ka aprakstīt nevaru.
Sep 23 22:33 [info]sarkans0987:
Spogulis
Un reizēm tomēr vajag dziļi ieskatīties sev acīs un pajautāt: "Ko es patiešām meklēju? Kā man pietrūkst?"....
Sep 23 22:26 [info]ctulhu:
Ja to dara pa īstam
T.i. klimata problēmas risināšana pa īstam nevis pseidorisināšana ar vāvuļošanu izskatās šitā

https://www.theguardian.com/business/2020/sep/21/airbus-reveals-plans-zero-emission-aircraft-fuelled-hydrogen?fbclid=IwAR2chAntutR5u_Iu2f4F-fBQAOEBBRy4EXlRL6k6vsJqUlR6kvE750jNPas
Sep 23 22:22 [info]basta:
Bija vasara, pusstundu lija un tad sākās rudens.
Sep 23 22:06 [info]methodrone:
Kaada jeega gribeet dzemdeet beernus, ja vinji taapat izaugs un vinjiem tevi nevajadzees. You're a host and a slave for a couple decades, and then you're just that same old lonesome you.
Sep 23 22:06 [info]nyamo:
Labākā gurķu marināde
Beidzot tomēr jāpieraksta.

Gurķus sagriež un ieberzē ar rupjo sāli. Noliek stundu pastāvēt lai ūdens liekais no viņiem izdalās.
Noskalo sāli un lieko ūdeni nost. Gurķus nokāš.
Sagatavo marinādi no etiķa, sezama eļļas, čili un sezama sēklām.
Gurķus iemarinē.
Var ēst gan uzreiz gan nākamajā dienā, kad vispār būs super.
Sep 23 21:45 [info]neraate:
Macibaspieausajiem ir atkal. Ja nu kādam (atkal) aktuāli un kārojas.
Sep 23 21:13 [info]extranjero:
Vēlreiz Baltkrievijas salīdzinājums ar Krieviju
Līdzīgs grafiks par Baltkrieviju: https://swprs.org/covid-in-belarus-and-russia-update/

Šī ir pilnā mirstība, kas ir brīva no tā, ko slēpj Lukašenko.

Kad rietumu prese saprata, ka Baltkrievijā nebūs nekādas katastrofas, tā pārtrauca par to rakstīt. Ironiski, Lukašenko nevēlēšanās noteikt ierobežojumus pieļāva plašos protestus, kas varētu nomest viņu pavisam. Nu ko lai te vēl piebilst – dažas rietumu valdības ir vēl autoritatīvākas par Lukašenko.
Sep 23 20:58 [info]vilibaldis:
ja privātais bērns pieturā vispirms padomā "Hmm, kaut kur redzēta sirmgalve..." un tikai pēc tam attopas "Māte!". Laikam ar steigu jāiet pie friziera, bet pa kuru laiku? Turklāt tā arī kaut kā nav izdevies ieviest jaunu, kopš ideālā pameta darba fronti.
Sep 23 19:48 [info]prtg:
The Social Dilemma (2020)
Sep 23 19:38 [info]zin:
ko es tur pagājšnedēļ sev solīju?
hhohoho
pienāciet citkad.
esmu overly tired, man ir nejauka saaukstēšanās ar baismu klepu (covids tas nav) un vēl 1 "mazs" darbiņš šodien jāpadara.
Sep 23 19:34 [info]juriic:
trains do go real fast
life consists of the mind, the body and the spirit.
people who are trying to prove that some form of ultimate reality lies in one of these faculties and deny others, are lost.
Sep 23 18:35 [info]ezibalete:
Mybook ir mans jaunais tinder.
Sep 23 18:30 [info]virginia_rabbit:
esmu atpakaļ no grāmatu kopšanas atvaļinājuma
Sep 23 18:14 [info]virginia_rabbit:
par labi pavadītu laiku
Eižens pa telefonu draugam: jā, nu ir labs laiks... bet es.. mums ir dažādas izpratnes par to, kā labi pavadīt laiku... man patīk apgulties dīvānā un skatīties telefonu.
Sep 23 18:08 [info]godprats:
Kazino tev
Kazino bonusi
Sep 23 17:48 [info]runcis:
It's so much better to see things as they truly, actually are, not as we've made them in our minds.
/ Ryan Holiday /
Sep 23 16:10 [info]nekurlande:
Ļaudis mēdz teikt, ka dzeja ir jaunu cilvēku padarīšana. Man liekas, ka dzeja var būt visu cilvēku padarīšana. Sevišķi, ja jūs ar dzejnieku kopā augat. Man šķiet, ka visauglīgāk ir lasīt sava vecuma dzejniekus, nu labi, desmit gadu robežās,sevišķi tos, ar ko esat ēduši pie vienas siles un aizvien, daudz maz, dzīvojat vienā mākonī. Tad tu vienkārši atver grāmatu un esi mājās. Tas ir kā skatīties spogulī, ērti, pazīstami un reizēm kļūst ļoti, ļoti skumji. Un tad tu novērsies, aizej no sevis un izej plašajā pasaulē ievilkt svaigu malku bērnu smieklu. Tu viņus nesaproti un viņi nesaprot Tevi, bet jūs pastāvat līdzās, lai jebkurā brīdī būtu iespēja no sevis izkāpt.
Sep 23 16:07 [info]umi:
Un beidzamā, interesantākā izklaide - Covid-19 un tā ierobežojošie pasākumi, praktiski ir trīs galvenās zinas, ar kurām mums kavē laiku
Sep 23 16:04 [info]umi:
Lukašenko vispār pats sevi noformēja par prezidentu:-) P.S.Nekas par to nebūs:-)
Sep 23 16:03 [info]ebeh:
Tā negribas maksāt komunālos...
Sep 23 16:02 [info]umi:
spriežot pēc tā, kā Navalnijs izskatās tagad, vinš laikam pats ir miljonārs, ja var atlauties revolūciju katru dienu:-)
Sep 23 15:59 [info]umi:
Dženifere Rumpāne - labi izklausās:.)), tādu vajag mācēt noformulēt;-); pat nebrīnos, ka ietupināja par braukšanu bez biletes:-), netipiski tomēr
Sep 23 15:31 [info]windrider:
Cik gan viegli ir zaudēt cieņu nozares acīs. Kultūras ministrs pamatīgi nolažojas ar Brīvdabas muzeja vadītāja izraudzīšanos, vēl piedevām tiek parādīts ''Kultūršokā'' (lai gan drusku žurnālistiski pārspīlētā sižetā) un viss. Rīt plānota Eiropas Kultūras mantojuma dienu atklāšana, kur uzstāsies arī ministrs, bet kantorī neviens vairs viņu negrib redzēt!
Sep 23 14:50 [info]missalise:
Šodien es esmu kļuvusi par vienu gudrības zobu nabagāka. Bet process bija samērā nesāpīgs un arī diezgan ātrs (36 minūtēs man apskatīja visus zobus, uztaisīja ārstēšanas plānu, diviem zobiem uztaisīja rentgenu, veica anestēziju un tad arī izrāva). Tagad jūtos jocīgi, bet nu labi.

Priekšnieks pie sevis taisa sanāksmi. Man katru reizi, kad viņš taisa sanāksmes, pilnīgi stress sākas - kas atkal noticis?
Sep 23 13:47 [info]slepkava:
Ko Jūs ieteiktu pilnīgi debīlu klausīties, kad nāk miegs un tas, ko tur runā uzspridzina smadzenes? Artusu Kaimiņu un Kiviču jau esmu noklausījies.
Sep 23 13:41 [info]lavendera:
kāpēc es visu savu līdzšinējo dzīvi netiku nogaršojusi tik lielisku sēni kā cirtaino čigāneni?

(draudzene gan saka "es lasu čigānietes")
Sep 23 13:19 [info]ilvesa:
man darbā ir jauna kolēģe, kas pielieto pozitīvisma taktiku savā dzīvē, respektīvi ir smaidīga un jauka un grib dzirdēt/ redzēt sev apkārt TIKAI pozitīvo. Spējot it kā empātiski noteikt kāds kurš ir cilvēks un ar kādu domu pie viņas nāk.

respektīvi es dabūju tekstu - ej prom, nenāc sūdzēties (nu gadījās man stulba kliente), te ir pozitīvā aura.

tālāk dabūju tekstu - tu esi iesvīdusi, tas gan bija jau maiņas beigās, kad es vnk ātrā tempā mēģināju izdarīt to, kas ir darāms. TAs viss tiek pateikts tādā pozitīvā garā.

ā, starp citu, uzreiz manī nolasīja sievieti-vīrieti, kas var visu. Jā, tas esot ļoti nepareizi, es esmu sieviete, man nav jāvar viss šajā dzīvē (ha, nāc un padzīvo manu dzīvi kādu nedēļu teiksim). un jā, viņa esot mainījusi savus uzskatus un domāšanu un rezultātā !!!! rezultātā viņa ir dabūjusi vīrieti!!!!!
ļoti izklausījās pēc "ja sašausi visus mērķus, tad balvā būs vīrietis", kā dzīves lielākais sasniegums. Nu ka tavu māti!!!!
Sep 23 12:50 [info]methodrone:
Feminine archetypes.
Reckless overindulgence in self pity and excessive depressing melancholy sounds like any song from Patsy Cline.
Sep 23 12:25 [info]az:
if there is any kind of abuse, deceit, manipulation, contract is voided.
Sep 23 12:24 [info]pikaso_:
cik jauki - pī zeme.
https://www.delfi.lv/campus/raksti/astronomi-atklaj-pi-zemi?id=52494355
Sep 23 12:05 [info]brookings:
no time to check the latvian
Vispār dzīve ir ļoti jauka. Vakar gāju skriet ar suni ap 7:30 no rīta. Kad atgriežos no mēža, viena sieviete, kura bija vēdusi savu bernu uz bernudarza, man pateica:

labrīt

Viņa, ko, tikko no anglijas?

Šorīt šoferis izkāpa no smagamašinas, lai spēlēt ar manu suni. Parunājām kādus 10 minutes, lielākoties, par to, kā nošaut dronus.

Bēt par angliju, un the worldview (the sacred is the world, we just have the worldview imposed), un par šo te 6 6 6, es izlēmu skatīties uz faktiem ...viens pats!

Rē, "6,732 new people tested positive for coronavirus (COVID-19) in England in between 20 August and 26 August."

+

"Testing capacity between 20 August and 26 August was at 2,695,786 tests per week, an increase of 18% since the previous week."

Tā tad: 6,732/2,695,786 = 0.25%.


Bet false positives ir aptuveni 1% (musu Vesēlības ministers pats apgalvoja), kas nozīme, ka .... es nezinu, ko tas nozīme. Vai tas nozīmē, ka lielākoties tiem, kuri ir positivus testu resultātus, istenībā nav šo covid? Bet ja false positivi ir 1%, tad būtu gaidījies, ka vajadzētu būt 26,975 + cases, nē?

Ko esmu nav sapratis?
Sep 23 11:44 [info]covid_19:
meli statistika politika
nevar nepiekrist XyuJIo, ka viss nenotiek pats no sevis, pareizāk nekas nenotiek pats no sevis
- navaļnijs pats iedzēra indi
- sēnes paši ēda
- metilspirtu paši dzēra
- skripaļi paši saindējās aiztiekot saindētas virsmas
- policists pats saindējās aiztiekot aizdomīgas šļirces vai ko

šaubu nav - un te nav līdzības par "mājas pašas uzsprāga", jo grūti strīdēties, ka "pēdējās jūdzes" darbības darīja jau paši - neviens fiziski nespieda dzert vai pieskarties vai ēst vai ko ;)

kas parasti paliek aiz dezinformācijas iekavām, ka kāds apzināti noveda situāciju, kad cilvēki neapzinoties izdara darbības, kas viņiem varētu kļūt letālas ;)
Sep 23 11:43 [info]lavendera:
Jā, datoru nevajadzētu turēt sešu kvadrātmetru virtuvē, it īpaši, ja tur bez pārtraukuma elektriski žāvējas āboli.

Šī mācība man izmaksā 35 eiro.
Sep 23 10:51 [info]pe:
Nebiju, jo nebiju gatavs uzstāties Rīgā Maskavas ielā 52 "Vijoļšķūnī" pulkstens 9:00 - "Metafiziskā Dzeja".
Neiznāca tikt uz pasākuma vietu, jo uztraukums izsita no sliedēm - Tadenavā pulkstens 12:00 Brīvais mikrafons.
Neuzspēju nodot savus dzejoļus Jēkabpils Tautas nama aktierim, jo bija uztraukums. Līdz ar to akcijā: "Dzejas busiņš", nelasīja manu dzeju.
12.Septembrī nebiju uz "Dzejas Slamu" Jelgavā Tējas namiņā "Silva" Pilssalas iela 2a pulkstens 16:30, jo pārguru no skraidīšanas pēc tā aktiera. Nospļāvos un gāju mājās. Sāka sāpēt pēc visa galva - likos gulēt.
13.Septembrī notiek Talsos pasākums: "Dzejnieks mazliet ir bērns" pulkstens 18:00, bet uz pasākumu nebūšu, jo tur pasākums ir paredzēts tikai vietējo novadu autoriem.
Apmeklēju 2018.gada 14. septembrī Jēkabpils Tautas namu “Dzejas slamu”, kurš notika plkst. 15:00.
2018.gada 14.Septembrī pēc Jēkabpils "Dzejas Slama" dovos uz Rīgas pasākumu: "Jaunie Dzejnieki 2018", kurš notika 18:00 Dzirnavu ielā 27.
Neapmeklēju Daugavpili - Latgales Centrālo Bibliotēku "Dzejas Slamu" 18:00.
Diemžēl 14.09. netieku uz Dzejas dienu akciju "Sirds uz perona" Pļaviņās
(No Jēkabpils 30 min ar auto)
Norises vieta:
Daugavas krasta promenāde iepretim kultūras centram
Biju 14.11. uz mēģinājumu Akustiskais dzejas vakara 2018, kurš notika LU Humanitāro zinātņu bibliotēkā Visvalža ielā 4a, Rīgā.
Bet diemžēļ uz oficiālo pasākumu netiku to autoru sarakstā, kuri lasīja savus darbus 23.11.2018.

2018.gada 14.decembrī, plkst.17:00 notika Jēkabpils Galvenā bibliotēkā dzejas "Ziemas lasījumi" pasākums, kuru organizēja Jēkabpils Galvenā Bibliotēka, bet idejas iniacatore ir apvienības "Literāts" vadītāja Sintija Kampāne.
Pasākums beidzās 18:35.
Tomēr netiku 22.12. uz pasākumu Dzejas Rupors Live II Rīgas Centrālajā Bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53) pulkstens 13:00.
Apmeklēju Jēkabpils Galvenajā Bibliotēkā 27.04.2019. pulkstens 12:00 Jēkabpils interešu apvienības "Literāts" tikšanos, kopā bijām tikai 6 dzejnieki.
Toreiz savā starpā pārspriedām Literatūras plusus un mīnusus.
Neapmeklēju 14.06.2019. Latvijas Nacionālo Bibliotēkā pasākumu - Digitālās koprades platformas "iesaisties.lv" atklāšana pulkst 15:00.
2019.gada 16. Februārī dibināju platformā "Facebook" dzejas grupu "Dzejas un Prozas Daile BEZ Cenzūras" jeb kopš 21.Februāra otrajā nosaukumā "SirdsLiriskaisHobijs" . Sākumā bijām 15 dalībnieki, nu jau esam 116 dalībnieki.
Neapmeklēju 16.06. Rīgu Kaņepes Kultūras Centru, kur notika "Dzeja bez robežām // Dzejas Festivāls - 2019" pulkst. 19:00, jo biju aizņemts ar jaundibināto savu dzejas grupu.
Neapmeklēju 27.06. Rīgu Dizainbāru (Miera ielu 17) , kur notika Andra Ogriņa dzejas grāmatas "tā putna diena" atklāšana, jo nebija iespējas nokļūt.
Neapmeklēju 5.07. Jūrmalu - Raiņa un Aspazijas vasarnīcu pulkst. 17:00, kur notika izstādes "Aspazija. Vētra" atklāšana.
Izstāde ilga līdz pat 24.08., bet tā arī nesanāca aizbraukt apskatīt.
Nesanāca apmeklēt 3.08. Koknesi, kur notika pasākums "Domu Pērles sabirst Pērses krastos" pulkst. 12:00, jo nebija finanšu nokļūšanai.
Neapmeklēju 10.08.2019. ceturto literātu saietu Limbažos "Dārzniekos" - "Kad Vārdi Sirdī Deg", kurš notika pulkst. 12:00.
Neapmeklēju 18.08. Aknīstes pusi Susējus, kur notika "Satori autoru lasījumi" pulkst. 15:00, jo nebija iespējas nokļūt.
No 21.08. līdz 31.08. bija iespēja "Apsveic Bibliotēku, ierunā dzejoli!" , kurš bija par godu Latvijas Nacionālās Bibliotēkas 100 jubilejai.
Bet sakarā ar to, ka man nebija sakārtota viena svarīga lieta nesanāca deklamēt kādu dzejoli.
3.09. Neapmeklēju Jūrmalu Raiņa un Aspazijas māju, kur notika "Dzejas Performance 7" pulkst. 19:00. jo nebija iespējas nokļūt.
Neapmeklēju 10.09. Jēkabpilī Dzejas dienu festivālu "Eko Dzeja" pulkst. 16:00, jo nebija iespējas no Rīgas nokļūt (Studēju "Biznesa Augstskolā Turība" un dzīvoju kojās jeb studentu kopmītnēs)
12.09. arī neapmeklēju Jēkabpils "Dzejas Fetišu" pulkst. 17:30 (tā paša iemesla dēļ, kas ar "Eko Dzeja").
27.09. neapmeklēju Rīgā Dzejas Slamu - Andreja Upīša memoriālajā muzejā pulkst. 19:00, par cik iekrita man darbs "Pica Lulu" maiņā.
Neapmeklēju 13.10. Rīgā "Tikšanās ar Noru Ikstenu" pulkst 13:00 par cik bija saspringts laiks gan koju ziņā, gan darba (vēlāk nācās pārtraukt studijas un Rīgu pamest).
Neapmeklēju 6.11. Jūrmalu Raiņa un Aspazijas māju pasākumu "Pasaules literatūras vakari" pulkst. 18:00, jo nebija iespējas nokļūt.
Neņēmu dalību 7.11. Dzejnieka Guntara Rača "Dziesmu vārdu rakstīšanas meistarklasē" pulkst. 19:00, par cik no viena dalībnieka tika prasīta dalības maksa 60 eiro!
Neapmeklēju 4.12. Rīgu Latvijas Mākslas akadēmiju, kur notika pasākums "Prozas Provokatori / Prozas lasījumi" pulkst. 18:00, jo nebija iespējas nokļūt (par cik biju atpakaļ Jēkabpilī pārcēlies no Rīgas un nebija liekas naudas ceļam).
12.12. Neapmeklēju Rīgu Jāņa Akuratera muzeju, kur notika pasākums "Jāņa Tomaša dzejoļu krājuma "Smagatlētika" atvēršana" pulkst. 18:00 (biju aizņemts).
30.01.2020. Neapmeklēju Spittoon Dzejas Vakaru Jāņa Sētā 5, VecRīgā kafejnīcā Tims Mints pulkst. 19:00, jo nācās gatavot dzejoļus un printēt.
14.02.2020. Neapmeklēju Rīgu Mencendorfa namu (Grēcinieku ielā 10), kur notika Dzejnieka Egīla Dambja un Mūziķa Dināra Stundiņa pasākums "Muzikālais Dzejas vakars" pulkst. 18:00, jo nesanāca nokļūt.
18.02.2020. Neapmeklēju tikšanos ar Janīnu Kursīti Pakuli Jēkabpilī Vēsturiskajā Latvijas bankas ēkā, jo biju aizņemts ar atziņu publicēšanu šajā mājaslapā.
J.Kursīte Pakule ir autore grāmatai "Dzejas Vārdnīca".
Bet toties nākamajā dienā apmeklēju Jēkabpils Pilsētas Bibliotēku un noskaidroju kā organizatori sazinājās ar J.Kursīti Pakuli (noteikti pēc iespējas kādu dienu sarunāšu kādreiz satikties ar Kursīti).
Sep 23 10:45 [info]prtg:
Untaste my heart
Sep 23 10:44 [info]adirred:
Absurdisms
To laikam māk tikai [info]heda - uzlikt virsrakstu "ko ārzemju ziņās jums nestāsta", bet tekstā atreferēt TV ziņu lapas saturu, turklāt ielikt arī linku uz rakstu.
Sep 23 10:41 [info]pe:
Lielākie mani dzīves sapņi....

1. Personīgs blogs, kurā mani lielākie lasītaji un fani varēs sazināties ar mani.
2. Izdot personīgo Dzejas Autorgramatu (mīlestība)
3. Aprīkot dzīvokli ar skaņas izolāciju un iegādāties DJ aparatūru minimalās klases.
4. Izdot manas Dzejas Autorgrāmatas labākos dzejoļus CD ar mūzikas pavadījumu (mīlestība).
5. Latvijā satikt musdienu Aspaziju vai arī mākslinieci, kura prot profesionāli zīmēt portretus un apprecēties.
6. Izdot Politiskās Dzejas Autorgrāmatu un arī CD labākos dzejoļus uz agresīvas mūzikas pavadījuma.
7. Apceļot VISU Latviju Autorvakara Dzejas lasījumos.
8. Braukt uzstāties ar saviem dzejoļiem Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Krievijas publikai, Berlīnes publikai Vācijā, pabūt Šveicē kā Dzejniekam, Francijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Apvienotajā Karalistē, lai pārspētu Jāni Raini Pliekšānu.
9. Sarakstīt ļoti daudzus krājumus un izdot.
10. Iekļūt Latvijas Literetūras mācību saturā kā Dzejniekam un tikt varbūt pie kāda apbalvojuma starp pasaules Dzejniekiem.
Sep 23 09:58 [info]martcore:
pat lejupielādēto mūzikas albumu nosaukumi saliekas dīvainā poētiskā vēstījumā

Sep 23 09:53 [info]sarkans0987:
Šodien
Pastāsti man, lūdzu, kādas grāmatas Tu lasi?
Sep 23 09:49 [info]neraate:
Akmandieniņ! Manas vannas putas izbeidzās, ir palikušas tās, kas bērniem, divas gandrīz tukšas (vienas man briesmīgi nepatīk) un tagad atkal būs laba cena un visādas izvēles un tik brīnišķīgi nevarēt izvēlēties! Un es varētu, protams, vairākas, bet vairāk par vienu 'mazo' vienu lielo būtu neprāts, jo pusotrs litrs vannas putu ir daaaaaudz :D
Sep 23 09:42 [info]extranjero:
Kā jau varēja iedomāties, daudziem tagad sāk skaust Zviedrijas iznākums ar kovidu. Lai gan tur patiesībā nav nekā ko apskaust, jo cilvēki ir miruši, bet daudziem tas netraucē izjust nepatiku pret labākiem rezultātiem, tāpēc mēģina izplatīt dažādus melus.

Lūk, šis raksts, kurš pilnībā nav izgājis faktu pārbaudi, tāpēc uzskatāms par meliem.

Nevienam jau nav laika iedziļināties visās detaļās, bet pat pavirši lasot, ir redzamas milzīgas kļūdas.

1) Apgalvojums – 2020.gada pirmajā pusgadā Zviedrijā bijis augstākais nāves gadījumu skaits pēdējos 150 gados. Protams, bet 150 gados iedzīvotāju skaits Zviedrijā ir pieaudzis trīskārt. Nepasakot to, tiek radīts iespaids, ka lietas ir sliktākas nekā patiesībā ir.

Lūk, mirstība Zviedrijā par pēdējiem 40 gadiem, kur skaidri redzams, ka kovids nesasniedz pat 2000. gada izrāvienu.Tāpat ja salīdzina caurmēra mirstību ar citām valstīm, tad pat ar visu kovidu, Zviedrijā mirstība ir mazāka nekā Somijā.

2) Par ekonomikas kritumu ir atlasīti dati par 2. gada ceturksni, bet ja paskatās uz visu pusgadu, tad bilde ir pavisam citāda. Somijai tie nav nekādi 4,5% bet vismaz 6,5%.Ņemts no: https://www.ft.com/content/5cc92d45-fbdb-43b7-9c66-26501693a371 (bezmaksas raksts)

Šādi feiko ziņu raksti būtu jāaizliedz, jo ir skaidrs, ka to autori apzināti vai neapzināti nodara lielu kaitējumu sabiedriskajai veselībai. Atcerēsimies, ka arī anti-vax kustību izraisīja mēdiji, popularizējot vienu feiku pētījumu.
Sep 23 09:26 [info]unknown_entity:
Ko orvels neparedzēja
Olas gribi? Rādi papīrus! Nākamais listē - sūdu ruļļi
Sep 23 08:51 [info]kisswithafist:
Ziņoju, ka sāpošo sānu, protams, kārtīgi pārkompensēju un attiecīgi nepieklājīgi piesvilpos darba dienā, bet centīšos sev nepārmest, jo acīmredzot organismiņam to ļoti vajadzēja, viņš pēdējā laikā ir diezgan noguris un pieprasa atpūtu, gribu to vai nē.

Uz kādu brīdi bija labi, bet pēc gulēšanas sāp vēl vairāk, tagad arī plecs. Simt punkti kaut kāds nervs kaut kur ne tā saspiests, bet kā viņu atspiest atpakaļ, fuck knows. Esmu tik nomocīta ar visu, ka brokastīs vārīšu auzu putru. Man ļoti, ļoti riebjas putras, bet tas esot čutne labākais šķiedrvielu avots aiz čia sēklām. Tik traki, lai ēstu čia sēklas, vēl čota nav.
Sep 23 08:37 [info]f:
: rudens kompozīcijas
tas ir noticis - pirmdien jāierodas ar rudens kompozīciju dārziņā.
kaut kāda iemesla dēļ man tas šķiet ļoti aizraujoši. nevis pats kompozīcijas fakts, bet tas, ka, nu, nezinu, mani pilnīgi prjot - my baby's so big!
also, šonakt visi gulēja ļoti labi, netraucēja ne kaķis, ne suns, ne bērns, ne pērkona negaiss, ne slikti sapņi, bija skaists nepārtraukts astoņu stundu miegs, varbūt tāpēc.

bet galvenais jautājums -
ko jūs nesāt?
Sep 23 07:29 [info]zum:
Besī sīkie. Sēdēju ezermalā, nevienam neko ļaunu nedarīju. Turpat ar distanci divi sīkie divdesmitgadnieki vāvuļo. Laikam smukākais bija no kādas Dienvideiropas viesstudents, jo nesmukais stāstīja, ka mēs Vācijā šitā un tā. Tad pēkšņi, prasa, vai šam tagad ir draudzene. Šis sērīgi, ka neesot, higiēnisku iemeslu dēļ. Es gandrīz iespurdzos. Nevarēja nepubliski par tādiem jautājumiem spriest?
Sep 23 06:15 [info]morraa:
Šibujā ir neliela, pavisam mikroskopiska mēroga kafejnīca, kur es mēdzu paslēpties un atšķaidīt stresu ar kafiju.
Kafejnīcā maiņās strādā Eri un Šigemi.
Eri ir šerpa un gudra, ar japānietei neraksturīgu tiešu valodu. Viņa ir arī emocionāla, diezgan ievainojama, ar mākslinieces skatienu uz pasauli.
Šigemi, savukārt, ir dienvidniece. Viņai apkārt ir tāda kā relaksētības gaisotne. Viņa var stundām ilgi stāvēt atspērusies ar elkoņiem pret palodzi un ar nemainīgu Budas smaidu vērot pasauli.

Aizvakar aizbraucu pēc espresso, atradu Eri ar skropstutušu pa visu seju. Agrāk mēs bieži runājām par sieviešu vienlīdzības jautājumiem un tagad, izskatās, ka viņai bija gana.
Atnāca Šigemi, atnāca arī bāra dzērienu kungs, visi mierināja Eri. Viņa, savukārt, stāstija, ka ar to vīrusu nevar aizbraukt nekur uz ārzemēm, bet Japānas vide viņu nogalinot.
Kādu laiku Eri dzīvojās pa Franciju un tur viņai tīri labi esot paticis. Būs jāiesaka aizbraukt uz ārzemēm vispāri. Šķiet, ka Eiropa viņai būs vairāk pa prātam, jo tas realitāti mīkstinošais burbulis kurš ir Šigemi, Eri nemaz nav un, izskatās, ka nekad nav bijis.
Sep 23 04:36 [info]dejavu:
Es bieži naktīs eju staigāt vietējā dabas parkā, kur viss ir dramatiski - dramatisks okeāns un klintis un nereti arī laika apstākļi un takas caur krūmu džungļiem, kuras mēdz aizaust visai dramatiska paskata zirnekļi. Es eju tumsā, bez gaismas, jo kājas jau sen tur visu atpazīst.
Un vēl tur ir dramtiski varžu kori. Lūk un viens no tiem varžu koriem ir sācis radīt tādas skaņas, kuras es nekādi vardēm nevaru piedēvēt - tādi dobji būcinoši, mehānski ritmiski trokšņi pa vidu parastajai ņerkstēšanai. Katru reizi apstājos un nobrīnos un katru reizi nodomāju, ka nevar būt, ka tas no vardēm nāk...
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?