Latest Posts

Current posting stats: 9.75 per hour, 0.16 per minute RSS version
Oct 23 04:40 [info]necrolover:
Tā stulbā sajūta, kad tev blakus guļ cilvēks, kuru beidzot esi tā kā gatavs precēt, vismaz bildināt, bet nezini kas viņam zvana puspiecos svētdienas rītā. Varbūt tik tiešām pakārtot dzīvi kopdzīvei ir lolnauverc. Jo tāpat taču visi vīrieši ir cūkas un sievietes -
Oct 23 03:52 [info]lennay:
Kad esmu slima, izskatos pēc Latvijas slavenākā daudzbērnu tēva Marģera Martinsona. Bez brillēm. Vēl viens iemesls, kādēļ nevalkāt brilles. Ja man vēl uz deguna būtu brilles, mēs būtu pavisam neatšķirami.
Oct 23 02:40 [info]nulle:
Vajadzētu ar kādu cilvēku pastaigāties, ieēst saldējumu, vienalga... Sarunāties, "izvēdināt galvu", citādi no nekustības mans prāts ir...

Sarunas temati: Stāvoklis pasaulē - civilizācijas krīze. Cilvēka nebrīvība tajā - beigās nonākot līdz manām personīgajām problēmām, kam es varētu veltīt daudz laika. No personīgā uz vispārējo un atpakaļ, utt.
Oct 23 02:23 [info]kakjux:
Biju nolēmusi nerakstīt par šo gigu, vismaz ne cibā, jo nu, nav manā listē AFP fanu īsti. Bet tagad mans vilciens atpakaļ uz Lielmiestu ir totāli iesprūdis kaut kādā totālā pakaļā, jo zem kāda no priekšā esošajiem vilcieniem pakļuvis kāds cilvēks. Un es te jau pusstundu sēžu. Vadītājs saka, ka šitai tumsā tas (nu, novākšana) varētu aizņemt vēl stundu. Nacionālā vilciena mājaslapa saka, ka līdz 2 naktī tas varētu ievilkties. Uh. Mēģināju rakstīt dzejoļus, bet man ļoti traucē un besī apkārt esošie ļauži.

Tad nu iespamošu cibā par šī vakara AFP gigu.

Uz to pre gig meetingu es ietrāpīju uz kādu pusstundu tikai, jo nu, jāstrādā bija.
Toties gigs atkal bija baznīcā, hehe. (Kas visiem ar tām baznīcām?) nu lūk. Vispirms bija kaut kāds Brandon, tērpies dvielī un ar ukalele. Ļoti skaista dziesma par nesaiešanu kopā un piedziedājums tipa we shouldn't be friends otherwise it'll never end. Tad uznāca arī Amanda. Nav jēgas laikam pārstāstīt songlisti. Pieminēšu, ka bija Nick Cave covers God Is In The House. Bija vairākas dziesmas no Theatre Is Evil albuma jeb jaunā Piano Is Evil albuma, kurš vēl neesot internetos. Starp citu, man pirmoreiz laikam sanāca dzirdēt Theatre Is Evil hitus dzīvajā. Un tas ir mans mīļākais viņas albums. (Fun fact, Theatre Is Evil esot viss uzrakstīts uz piano, bet albumā ir izmantoti citi pavadošie instrumenti.) ā, vēl pie The Bed Song beigu instrumentālās daļas skatuvei pāri lēnām pārgāja kaut kāds kaķis. nu, jā. Emocionāli ļoti labi uzlādējos. Sēdējām ar Anniju un dziedājām līdzi. Amanda uz skatives piedzērās un beigās veltīja Radiohead coveru Creep pašam Jesusam. Tā esot dziesma par Jesus. Cheers!

Jā, es ļoti novērtētu, ja šis vilciens mani šonakt tomēr aizvestu visu ceļu līdz London Victoria.
Oct 23 01:51 [info]krishjaanis:
https://www.change.org/p/unesco-stop-denying-the-jewish-connection-to-israel-and-the-holy-sites
Oct 23 01:44 [info]saccharomyces:
murakami taisnība
dejo
dejo
DEJO!

💚💚💚 queer party
Oct 23 01:28 [info]sakaarnis:
Man dažreiz gribas ierakstīt kaut kādus nepamatoti provocējošus un absurdi uzbraucošus tekstus, es parasti tomēr atturos, jo nu, nevajag dirst, kur pats ēd un tā tālāk.
Oct 23 01:21 [info]slaaneklis:
Gailis viens gail.
Oct 23 01:13 [info]huinja:
Oct 23 01:08 [info]santech:
Kad brauxim uz Tarjas koncertu, es būšu smukā uzvalkā un Rotaļu Biedrs melnā kleitā un ar rokassomiņu, kam sprādze izpildīta kā zelta galvaskauss.
Decembrī ir Varšavā, bet man nebūs par ko. Zobi jāpabeidz.
Toties redzējām un dzirdējām Braienu Molko.
Oct 23 00:18 [info]gutis:
vajadzība pēc papisiena
īstenībā tīri norm ideja būtu šeit rakstīt kaut ko, kaut vai tāpat, jo nahuj es nekad neesmu bijis spējīgs iekārtot ko paliekošu.
šodien laikam sapratu kāpēc (ja neskaita kofeīna regulāru dozēšanu) visu laiku ta vien nagi niez kaut kādu mēslu darīt.
esmu pavisam skaidrā trīs nedēļas (ilgākais pēdējo divu? gadu laikā), bet nē, zaļš neskaitās, to var. ir jau baigi forši un tā, klusums galvā.
bet zin, paliek garlaicīgi. nevar neko parakstīt, mūzika neiet. var jau izspiest kaut ko, bet tas viss pēc nekā skan. pēc forša nekā, un tas ir vēl sliktāk. Vienkārši nejūt un viss, pft.
tāpēc vajag atkal papisties. vajag. Visa sakne ir papisiens , papisiens ir radīšana papisiens ir dzīvība!
gaidu decembri un ilgojos pēc depresijas.
Oct 22 23:47 [info]kjeerpis:
Alus rokā, kaķis uz pleca, te nu bija mans gājiens uz Nabaklab
Oct 22 23:36 [info]virginia_rabbit:
graužu Zolitūdes ābolīti, kurš nu jau sen aug aiz sētas, jo privatizācijas periodā to dārza galu mēs neizpirkām. taču joprojām var aizlīst pakaļ pa biežņu. visgaršīgāko sarkano, tādu kā rožābolu, bet citas šķirnes. ļoti sulīgu. dažreiz tie karājas mazajā ābelītē vēl līdz ziemai. "mazā"ābelīte aŗi vairs nav nekāda mazā. bērnībā tā bija tieviņa, jauniņa, bet ļoti ražīga. onkulis Jāzeps mūs ar māsīcu trenkāja no tās prom, lai neaplaužam un neplūcam vēl zaļus. mēs gājām katru dienu drusku to papurināt. principā dārzs bija tik liels, ka mums visu vasaru kādā no kaktiem bija ko gaidīt vai purināt. sākot ar skābenēm, pirmajām zemenēm, ķiršiem, mazajiem burkāniņiem, kartupelīšiem, zirņiem, vēlāk ērkšķogām utt. es īsti nezinu, ko mēs vēl ēdām, droši vien rakveres cīsiņus, bet pārsvarā trināmies pa dārzu, kaut ko nomedījām jēlu, kaut ko izvārījām. pēdējās ražotājas bija ziemas bumbiere un mazā ābelīte. mani vasaras beigās savāca atpakaļ uz centru, un tad atveda rudens brīvdienās, un māsīca bija kaut ko vēl pietaupījusi karājamies kokā, lai varētu kopā iet purināt. viņa prot taupīt. viņa tagad ir grāmatvede, arī manus dokumentus palīdz sakārtot. es viņai teicu, ka piektdien piezvanīšu māklerei un beidzot palaidīšu mājas pārdošanu, bet vēl nepiezvanīju.
Oct 22 23:28 [info]ulvs:
inovāciju meistars
Mans ierocis against bullies ir to bully them back using the magic of interwebz. Diezgan inovatīvi, vai ne tā?

Riskējot ar to, ka mans blogs drīz izskatīsies pēc [info]ingmars666 bloga, pasvītrošu apgalvojumu, kā to modīgi tagad ir darīt, ar foto: 

Oct 22 23:27 [info]mazeltov:
Draugs, uzklājot alvejas gelu man uz muguras, bija lakonisks: "50 shades of red".
Oct 22 23:25 [info]rasbainieks:
nogāju uz kora 20 gadu jubilejas koncertu
nonācu ļ. interesantā situācijā savā galvā
es tur dziedāju kora pirmos ~piecus gadus
šajā koncertā uz skatuves pazinu divus cilvēkus un diriģenti
98% veco dalībnieku es pēdējoreiz redzēju tieši pirms desmit gadiem, kora jubilejā (simtprocentīgu statistiku nojauc misame)
bet pats interesantākais bija ar tiem vecajiem dalībniekiem, ar kuriem man nav nekādu interneta kontaktu
es lieliski zinu, kā viņi smejas (!), goda vārds, smiekli ir pirmais, ko atmiņa uzservē, atceros par viņiem šādas tādas fiškas, mēs esam kopā izdzēruši ļ. daudz ahohola (tas nu reiz ir tas, ar ko nodarbojas koristi), bet vairumam viņu es sitnost neatceros vārdus
vēl bija interesanti no malas paklausīties kordziedāšanu vispār, arī apmēram otrā reize mūžā, un pirmā bija iepriekšējā jubilejā
Oct 22 23:23 [info]f_g:
Izskatas,ka telefons pamazam atvadas.
Oct 22 23:05 [info]heishy:
joprojām jūras tēma
Twitter pērle - pat jūra bēg no valsts.
kas nu ir tas ir .

Jē, bet gribētos tagad tā no putna lidojuma palūkoties uz Kolkas ragu.
Oct 22 22:56 [info]sirualsirual:
in electric dreams
dvēselē kā laternā
Oct 22 22:55 [info]huinja:
The retarded have seen more god than you ever will


Skat. reviews https://www.amazon.com/Helping-Retarded-Know-H-R-Hahn/dp/0570063507

Also this https://www.amazon.com/dp/B01E9MUSME/ref=?tag=natdee-20
Oct 22 22:54 [info]huinja:
Oct 22 22:52 [info]liljabrik:
Gailītis-G
Oct 22 22:50 [info]huinja:
Tā viš i
Oct 22 22:48 [info]huinja:
Bļe
Oct 22 22:43 [info]prtg:
Heart of a Dog (2015)
Oct 22 22:12 [info]almighty_j:
Man jau bija nelāga nojauta.
Labi, ka neaizbraucu uz Dzeldu.

Zi Dženerātor of Škoda is down
Oct 22 22:04 [info]mazeltov:
surf )
Oct 22 21:47 [info]mmd:
Šodien nevajag mūziku. Šodien es gribu dzirdēt, kā burti vārdos pārtop, kā uguns krāsniņā rūc un vējš koku zaros ziemu pūš.
Oct 22 21:45 [info]ulvs:
Šovakar laikam tomēr nodošos nevis cilvēkmīlestībai, bet gan meditācijai.

Starp citu, ziniet, kas man patīk modernajā hiphopā? Ir tādi gabali, kur nēģeri paralēli repošanai ik pa brīdim iekunkstas vai izdveš visādas citādas apzināti radītas skaņas, nu, tipa "brrr" vai kā tā. Man tā šķiet esam augstākā pilotāža mūzikas mākslā.
Oct 22 21:43 [info]cottage:
Placebo koncerts šovakar būs iespējams Youtube vai Spotify. Kas skanēs, tas būs. Priecājos par jauno rakstaino džemperi un vispār šķiet, ka palieku nevis vecāka, bet jaunāka. Laikam garīgo vecumu tā nevar skaidri definēt. Šon dejaa soļi sajuka un tad sanāca pēc vairākiem mēģinājumiem. Tā laikam ir, kā dažāda veida atmiņas ir pieredzèm un tās veidojas kā atsevišķas vai savstarpēji saistītas
Oct 22 21:41 [info]ulvs:
pretrunas un attaisnošanās, khh
Cilvēkiem labpatīkas domāt, ka citi cilvēki, ja pauž par kaut ko viedokli, tad tas momentā ir kategorisks. Tas ir, it kā citas opcijas nemaz netiktu pieļautas. Vismaz man bieži ir tāda apziņa attiecībā uz manis pausto un citu cilvēku uztveri pret to. Bet es nespētu reizē būt tik abstrakts, ja tiešām būtu tik kategorisks.
Oct 22 21:38 [info]m31:

Quote: “The privilege of a lifetime is being who you are.”
Challenge: Being patient and focusing on positive 
I am grateful for the access to collective knowledge of humans; opportunities life has thrown my way and that I didn't waste them; Music
I am goofball; hair monster; finally less blur minded? 
Amazing thing that happened today - finally saw Suicide Squad; have a plan for a certain project
How could I have made today better? Less thoughts of tomorrow, work, and point blank stupid people 
Oct 22 21:31 [info]kurtuvesgars:
Sestdiena
Nu dirsaa ir.

Iemiileejies jau itkaa neesmu, bet par to tagad pat nedomaaju. Domaaju par to, ka nu ir dirsaa.
Oct 22 21:27 [info]liljabrik:
Kaspars: ja tu sevi necieni, tad kaut kāda viena tavas dvēseles daļa ar tevi vairs nerunā.
Oct 22 21:25 [info]sickboy:
Ja ieveelees Hilariju, es buushu viilies cilveekos. Ko vinji teiks saviem pieaugushajiem mazbeerniem - mees veeleejaam par globalizaaciju un taapeec jums jaadziivo globaalisma diktatuuraa? Mees bijaam veestures nepareizajaa pusee un palaidaam garaam iespeeju cilveecei nomest savas vazhas. Jo mees ticeejaam globaalistu masu meedijiem.
Oct 22 21:24 [info]fenfen:
Atgriežoties pie pašnāvības temata. Tā nu nākas, ka esmu gribējis nonāvēt sevi vismaz divas reizes pēdējo pāris nedēļu laikā. Abas, braucot ar automašīnu. Vienkārsi devu "virsū gāzi". Atceros domājam, ka "man pohuj, kas būs, būs".Bet vienmēr ieslēdzas instinkts. Liek spiest bremzi. Maita. Esmu pārliecināts, ka pasaule būtu labāka bez manis. hahaha
Pilnīgā pīzdā kaut ko tādu teikt. Nekas nemainīsies dzīvs es vai beigts. Jābeidz ņerkstēt.
Kādēļ es vēlos aiziet? Es nezinu. Es nespēju saprast to, ka vienā brīdī man liekas, ka "zajebala viss, iešu pa burbuli". Tik ļoti, ka būtu gatavs ieskriet ar automašīnu sienā pilnā ātrumā.
Tas ir kā aktīvs smadzeņu vēzis, kas mani neēd, tas vienkārši mani iepiš sienā ar 130 km/h.
Oct 22 21:13 [info]fenfen:
Norauties no ķēdes un pazust sevī. Nekur.
Atklāti sakot, šāda vēlme manī atmostas ik palaikam. Nodzerties, sākt lietot narkotikas, nogalināt sevi. Cik viegli būtu, ja mana dzīve vienkārši izbeigtos. Protams, galu galā nomirt ir tik bezjēdzīgi, cik galu galā dzīvot. Bet dzīvošanai ir savi bonusi, kādi nav nāvei, bet nāvei - kādi nav dzīvei. Tas ir bērnišķīgi, zinu. Vienkārši nomirsti. Zinu, zinu. Ko darīt, ja nomāc tādas domas. Nomāc gadus desmit. Ik dienas. Vismaz reizi. Saasinājumi? Bieži. Bet sen neesmu bijis tās izvēles priekšā? Ļoti sen, ja tā padomā. Esmu veiksmīgi atturējies no tā, kaut kā radis ierobežotu prieku dzīvē, eksistencē, pedējā laikā - mīlestībā. Bet, vienmēr ir bet.

Bet sāp, ka šī ir vienīgā platforma, kā varu sarunāties ar savas dzīves mīlestību, savu mūzu, savu dievieti, savu visu. Es vēlos atdoties Tev, mani neinteresē, ko darīsi ar mani, manu ķermeni, manu dvēseli. Es vēlos būt Tavs. Bet sāp. Sāpes nāk nepieteiktas, nezināmas, nesaprotamas. Kādēļ man sāp? Sāp dienā, sāp naktī. Sāp strādājot, sāp atpūšoties. Vienīgais brīdis, kad nesāp, ir tas, kad es izjūtu tavu pieskārienu. Maigu, rūpīgu, apdomātu, rūpīgu. Man nesāp. Es atlaižos, atslābinos, jūtos mīlēts. Es dzirdu vārdus - "es", "tevi", "mīlu". Nesāp, aizmirstas.
Bet man sāp, jo esmu prom no tevis. Prom no savas eksistences, vienīgās nozīmes. Bet reizēm sāp arī tavos apskāvienos, kas neatlaidīgi uzstāj, ka ir mīloši, bet dur kā dadži.
Varbūt tā ir mana uztvere, varbūt tie ir tavi vārdi, kas kā upe tek nepareizā gultnē. Varbūt tu vēlies teikt ko vienu, bet es saprotu pavisam citu.
Neatkarīgi no visa, tu esi mans sapnis. Mans mērķis, par kuru draiski fantazēju, kad biju pusaudzis, lasot Igo romānus un tīksminoties par ainiņām, ko uzbūra šis vārdu burvis. Es sapņoju būt kāda īpašums, es sapņoju iegult tā rokās un aizmirst visu citu, izpildīt katru viņa iegribu. Un te nu tu esi - mans sapnis, mans mērķis, mana fantāzija. Es jūtos kā romānā, bet reizēm šis romāns iegūst traģisku noskaņu. Varbūt tā ir mana saasinātā uztvere, manas maņas mani māna. Bet varbūt tā nav.
Es sevi esmu uztvēris par ļoti labu lasītāju vienmēr, es labi saprotu tekstu sev priekšā, spēju viegli iztēloties, kā šis teksts pārvēršas par cilvēkiem, apstākļiem, lietām. Tāpat, man tīk domāt, es labi lasu cilvēkus. Mani ir grūti apmuļķot. Bieži es ļauju cilvēkiem sevi apmuļķot, lai šī dāvana paliktu nemanīta un es varētu to turpināt nemanāmi izmantot. Un te nu esi tu. Un ne tikai tu. Viss universs, kas rotē ap tavu būtni, es redzu. Es redzu, kas tev sāp, ko tu jūti, pat ja to slēp, noliedz, mani apsūdzi melos, nelietībā, bet es redzu. Es sāpu šīs sāpes līdz ar tevi, bet man sāp vairāk. Ne jau tamdēļ, ka es pārdzīvotu vairāk par tevi, bet tamdēļ, ka es tieku sodīts, ka sāpu.
Līdzjūtība ir lieta, kas no manis eksistē atrauti, Man ir grūti just līdzi cilvēkiem. Šī iemesla dēļ esmu sevi lielāko daļu mūža uztvēris par sociopātu, bet vēlāk mūžā es aptvēru, ka līdzjūtība ir viena no manas mīlestības reālajām izpausmēm. Tā ir viena no nedaudzajām izpausmēm, par ko bieži tieku sodīts. Un tas sāp. Tas sāp, ka man neļauj mīlēt. Man sāp ari, jo no manis tiek turētas šīs sāpes, tās neļauj izdzīvot kopā ar tevi. Tas vienlaikus sāp, jo netieku novērtēts, kā arī jo man neuzticas. Pēc septiņiem mēnešiem, neskaitāmām atklāsmēm, kurās tiek atkal un atkal norādīts, ka viens otru dievinām, mīlam, cienām, no manis tiek turētas kaut triviālas, bet emocijas.
Tas sāpina vēl jo vairāk, jo sviesta ciba ir vienīgā vieta, kur es varu izlasīt un kaut nedaudz izprast, kā tu jūties.
Oct 22 21:12 [info]kisswithafist:
ja kas, man iet labi, es tikai bišķiņ mēdzu aizgulēties.
Oct 22 20:56 [info]ugga:
#750
Sen jau esmu jutis, ka vecumā gribēšu sev blakus kādu, ar ko varēšu daudz jo daudz par visu ko runāties. To jau var redzēt vairumā senioru.
Tagad kaut kā ļoti spligti izpaužas tas, ka gribās ar kādu parunāt, jo lielākoties vakarus pavadu runājoties ar sevi un vienā brīdī galvā ir tik daudz domu un sakāmā....

Noveco ar mani.
Parunājies ar mani.
Un klausies ar mani Fat Freddy's Drop - Blackbird - https://www.youtube.com/watch?v=aVN4IyBXCWo
Oct 22 20:56 [info]slaaneklis:
Man ar halvu nepietiek, man vajag visu!
Oct 22 20:52 [info]_elizabete:
Tātad, Dāvids ierauga, kā Ūrijas sieva Batšeba mazgājas (Your faith was strong but you needed proof. You saw her bathing on the roof. Her beauty and the moonlight overthrew you), iekāro viņu un pārguļ.
Kad Batšeba kļūst grūta, Dāvids atsauc Ūriju no kara, cerēdams, ka Ūrija gulēs ar Batšebu un bērns skaitīsies viņa, bet Ūrija saka, ka nevar iet mājās, kamēr visi citi ir karā, un nakšņo pie Dāvida durvīm. Tad Dāvids sūta Ūriju drošā nāvē un pēc tam ņem Batšebu pie sevis. Kad Nātāns Kunga vārdā ir Dāvidam norādījis, ka tā darīt nebija forši, Dāvids dzied šo:
https://www.youtube.com/watch?v=0dVsAn1f3nc
Rietumu tradīcijā tas ir 51. psalms, un to parasti lasa grēku nožēlas modināšanai.
Oct 22 20:40 [info]martcore:
par fudbolu
var daudz strīdēties par mūsdienu ofsaida traktējumu, taču barsas pirmā gola gadījumā, es saprotu par ko sapsihojās valensijas aizsargi un vārtsargs - tas ir ofsaids
kad uzbrucējs sāk skrīnot vārtsargu kā hoķī un lekt pāri bumbai, viņš ļoti konkrēti piedalās epizodē. un tas ir noteikti jāklasificē kā aizmugure
Oct 22 20:28 [info]spisok_korablei:
Sapnī pie manis atnāk kāda meitene. Viņa ir man sveša. Gadus sešus, varbūt septiņus veca. Sapnī mēs abas atrodamies kādas pilsētas svētkos. Es to zinu, jo visapkārt ir svētkiem raksturīgā kņada. Sapnī kaut kas man saka priekšā, ka man viņai jāseko, kad šī meitene pagriežas un sāk skriet prom, gaišajām cirtām lēkājot augšup lejup. Sapnī manas kājas ir kā no svina, un es netieku viņai līdzi. Bet daudz tālāk netiek arī viņa – pamanu, ka tur, tālāk, mazā paklūp un nokrīt uz sejas. Kad tomēr tieku līdz viņai un gribu palīdzēt piecelties, viņa atvaira manu padoto roku un pieslienas kājās pati, tad saņem mani aiz rokas un mierīgā, nopietnā, ļoti pieauguša cilvēka balsī saka: “Tikai saki, ka ar mani viss būs labi.” “Ar tevi viss būs labi,” es saku un pamostos, vēl ilgi nespēdama aizgaiņāt pārsteigumu par to, kā šis mazais cilvēkbērns ir tik skaidri zinājis, ko vēlas, un pratis to izteikt vārdos.

Ik pa laikam šodien iedomājos, kas viņai, meitenei no sapņa, būtu sakāms par šo vai ko citu. Vai viņa rīkotos tā vai kā citādi. Vai arī viņu aizkustinātu grāmatas "Un kalni atbalsoja" pēdējā rindkopa. Vai arī viņa tāpat apsēstos pie loga piestumtā krēslā un nolemtu tāpat vien sagaidīt tumsu, neieslēdzot gaismu.
Oct 22 20:14 [info]sirualsirual:
"Mouth, like Fidel
Spoke for five hours."

"Neighbours say
Things went on
That can’t go on
Within a skull."

Helena Kaminski, Face )
Oct 22 20:03 [info]sirualsirual:
viktors
viktors cojs
Oct 22 19:57 [info]kochka:
Privātīpašums
Man ir ķermenis. Tas nav mans nopelns. Es to neradīju. Es to neizvēlējos. Tātad būtu jāsaka ir tāds un tāds ķermenis,par kuru sākumā rūpējās mani vecāki un pēc tam es pati? Mans nopelns nav arī tas, ka tas ir sievietes ķermenis un, ka tas funkcionē, kā sievietes ķermenis, kurā var rasties vēl kāds cits ķermenis. Taču tas arī nav likumu un tikumu radītāju nopelns. Dzīvības rašanos vēl neviens līdz šim nav detalizēti izskaidrojis. Tātad es dzīvoju savā ķermenī, ar laiku to sāku uzskatīt par savām mājām, jo dzīvoju tajā un rūpējos par to. Āda manas mājas, kur arī burtiskā nozīmē var ierauties un noslēpties (Hundertvasers rakstīja, ka cilvēkam esot vairākas ādas - 1. epiderma, 2.
apģērbs, 3. mājas, 4. identitāte, 5. apkārtne - ģimene, sabiedrība,
valsts, 6. - daba, zeme, 7- visums. Un ja cilvēks apzinās savas rīcības
sekas uz visu šo, tas taču ir labāk par aizliegumiem). Reizēm es aizmirstu, ka man ir ķermenis, pat to, kā tas izskatās, jo esmu iedomājusies, ka izskatos citādāk. Reizēm es ķermeni pamatu novārtā vai izturos pret to nesaudzīgi, lai pārvarētu kaut kādas iedomātas ķermeņa ierobežotās spējas. Kopš eju uz dejas nodarbībām un regulāri skrienu, mana attieksme pret ķermeni ir nedaudz izmainījusies, tik bieži vairs neaizmirstu, ka man tāds ir,vairs neiedomājos, ka esmu tikai tīrais gars. Apzinos, ka esmu šeit tikai uz ierobežotu laiku. 

Par šo es domāju dušā. Vēl domāju par abortiem. Ja t.s. "margināļi*" tiek padarīti par izsmiekla objektu, ir skumji. Kāpēc jārada aizliegumi, ja jau tas attiecas tikai uz margināļiem? Kāpēc no viņiem tā baidās? Ja aborts ir legāls, kādu ļaunumu tas nodara? Sievietes abortus veiks karjeras dēļ? Jā, man nepatīk asinis un kaut kādā ziņā šī procedūra šķiet kaut kas ļoti skumjš, taču es nevaru apgalvot, ka dzīvē nekad kaut kas tāds nevarētu attiekties uz mani. Un tāpēc vajadzētu būt izvēlei. Iespējams, ka aizliegums ir kādu pasargājis, jo ikvienā procedūrā var rasties kļūdas, kāda pēc tam to var nožēlot vai iekrist depresijā, taču izvēles iespēja varbūt ir pasargājusi kādu dzīvu būtni no nelaimīgas bērnības.  Ai, nu labi, šis sāk izklausīties pēc bērnišķīgas diskusijas ētikas stundā, tāpēc noraušu šo ierakstu un došos savā ierastajā skrējienā. Modinātāja pīkstieni ir nepielūdzami.

*Protams,  nevēlama grūtniecība vienmēr skars mazākumu, skaitliskā izteiksmē vienu trešo daļu, ja var ticēt šādiem faktiem un  aprēķiniem. Un nav teikts, ka tāpēc vienmēr tiks izdarīts aborts, jo tas tomēr nav tas pats, kas izraut zobu vai izoperēt aklo zarnu.
Oct 22 19:52 [info]morraa:
Kad biju Taizemē, man šķita, ka tā nu ir smaržām un smakām bagāta zeme. Citronzāle, vīraki, eļļainā tuktuku izplūdes smaka, duriāns, mango un neskaitāmās tropiskā karstumā sasmirdušās upes.

Bet kas to būtu zinājis, ka Taivāna ir vēl lielāks piedzīvojums degunam un vispāri visām sensorajām sajūtām. Tuoenas lidosta ir sasmakusi, visur mitruma smaka, bet tas nav nekas neparasts dienvidāzijā - visur tā ir, arī Japānas siltāko daļu lidostās. Gāju pa Taipejas ielu domādams par to vai viena kaka ielas vidū var smirdēt tik ilgi un vai man pašam kurpei nav kaka pieķērusies. Smaka kļuva arvien spēcīgāka un izteiktāka, apauga ar jaunām niansēm - tai pievienojās citronzāles un sezama aromāts un vispāri tā buķete bija diezgan grūti aprakstāma un vārdos ievietojama. Večuks uz ielas vārīja smirdīgo tofu zupā, kas ir taivāniešu nacionālais gardums.
Cituviet ielās ir spēcīgs kampareļļas aromāts, tam klāt Ķīnas anīss, sezama eļļa, sojas mērces smaka, tējas un jūras veltes kuras žāvē tepat ārpusē, atkal duriāni un sandālkoka vīraki. Smakas un smaržas ir visur un trešajā dienā man vairs nav īsti viennozīmīgas nostājas par to, kura smarža ir apetīti rosinoša un kura nav. Viss ir relatīvs, pavisam relatīvs. Plus punkts manai izglītībai - Taivāna ir ļoti dzīvelīga un smaržīga vieta, lai arī tās publiskais tēls ir pilnīgi citāds.
Oct 22 19:52 [info]smoker_smoke:
baigi kruti ir nopirkt kompi, un tad konstatēt, ka skaņa čarkst pēc pāris apdeitiem :D žēl, ka insuranci neņēmu! :( tagad vecais kompis jāsaremontē, un tad jaunais jāiedod :D es jau salasījos kā labot to problēmu, bet beigās vēl trakāk visu sačakarēju :D
Oct 22 19:23 [info]milda:
Tā Kilblokas kundze nav sagājusi sviestā ar Dzintara produkciju? Paskatījos kā viņa ālējās feisbukā un sapratu ka Ditta Riettuma var nervozi pīpēt stūrītī.
Oct 22 19:22 [info]bikini_kill:
Healthy
Our choices are no longer guided by pleasure or good sense but by the words 'good for our health', so taking a walk has turned into a fundamental need, as it oxygenates the brain, tones the body and protects us against diabetes, cancer and depression. This is, of course, provided that we do it daily for at least half an hour at a sustained pace. This is exactly how a spontaneous act becomes an obligation. We no longer talk about lettuce salad, a tomato, a yogurt or a glass of wine, but omega-3, antioxidants and probiotics.
Oct 22 19:10 [info]svesinieks:
Biju "jaunajā" Gaujā. Dikti patika, tāds tīrs un kārtīgs, bet mazāk sabiedrisks tagad. :)
Oct 22 19:04 [info]chimera:
neon demon bija tik garlaicīga, ka pavilka tikai ar tematisko uzdevumu paralēlo pildīšanu
Oct 22 18:59 [info]marule:
Janteloven
Lasot dāņu autores noveles, aizdomājos par viņu Janteloven un to, kā pēc atgriešanās no Erasmus es sapratu, kas mani viņu sabiedrībā piesaista. Nu es vairs neatceros vai pati izdomāju, vai tomēr kaut kur izlasīju, bet tas ir fenomens, ko es saucu par individuālo sociālismu. 


Par Janteloven vairāk var palasīt te ( http://www.lifeinnorway.net/2015/06/what-exactly-is-janteloven/), bet īsumā - tev nebūs uzskatīt, ka jelkādā veidā esi pārāks par mums. Lasot šos desmit punktus, es domāju par to, ka latvietis taču domā tik ļoti līdzīgi, tomēr abās pieminētajās sabiedrībās ir būtiski atšķirīgas attieksmes pret apkārtējiem. Mans secinājums - labklājība. Pārtikušās valstīs, sabiedrība ar šādu attieksmi neliedz iespēju indivīdam attīstīties, savukārt sasniegumus guvušais indivīds nekļūst arogants vai plātīgs par saviem sasniegumiem, un daudz labprātāk dalās ar daļu no ieguvumiem. Valstī, kurā iespējas gūt cilvēka cienīgus ienākumus un attīstīt sevi, ir plašas, šādas sabiedrības vērtības rada veselīgu balansu starp indivīda ambīcijām un kopējo sabiedrības labklājības līmeni. 
Oct 22 18:57 [info]illumine:
Apavi
Iepostēju arī komūnā pa_lēto, bet varbūt interesē arī kādam no frendlistes, man ir pilnīgi jaunas Adidas Pure Boost X skriešanas botas, tādas: http://www.prodirectsoccer.com/productimages/V3_1_Main/135271.jpg , kas man diemžēl neder, kaut uz kastītes rakstīts 41.izmērs. Derētu kādai ar 39. vai 40.izmēru. Jaunas - kastīte, etiķete, maisiņš, viss ir. Veikalā maksā 85 eur, bet man nav iespējas aiznest atpakaļ, tāpēc mēģinu tirgot. 50 eur, var dabūt Rīgā, bet pirmdien-otrdien braukšu pa Tallinas šoseju, tā ka ja nu kāds mērītājs pēkšņi ir Salacgrīvā vai tml, varu ievest arī tur.
Oct 22 18:57 [info]ingmars:
peace keeper daisy
Oct 22 18:54 [info]kants:
jau divas dienas brīnos
vai tā ir, ka tiešām cilvēki neatšķir debetkartes un kredītkartes, un no pēdējām mēdz vnk noņemt skaidru naudu vai veikt pārskaitījumus no konta?
Oct 22 18:50 [info]illumine (in [info]pa_leeto):
Adidas Pure Boost X skriešanas apavi
Adidas Pure Boost X sieviešu skriešanas apavi, 41.izmērs, bet drīzāk derēs kādai ar 39.-40., jo man ar 41.spiež
Jaunas. Veikalā bija 85 eur, atdošu par 50 eur, izskatās tā: http://www.prodirectsoccer.com/productimages/V3_1_Main/135271.jpg
Uzmērīt var Rīgā.
Oct 22 18:45 [info]martcore:
ar ko ir labs teniss, šahs, tas pats skvošs, un kādēļ man šķiet, ka katram, kas trenējas komandu sporta veidos, vajadzētu paralēli paspēlēt tur kaut vai galda tenisu
tādēļ, ka tas ļoti labi attīsta kritisko domāšanu
komandu sportā pēc zaudētas spēles bieži vien mācas virsū domas par to, ka nolēja tur tie desmit džeki, vai basketā tupais saspēles vadītājs, a es spēlēju, kā dievs un brīžiem staigāju pa ūdens virsmu
individuālajā sportā pretenzijas ir tikai konkrēti pret sevi, vainot vairāk nav ko, jā, tenisā mēdz tur atrast kaut kur malā tiesnesi un pabļaut uz viņu, bet tas drīzāk tāpēc, lai nelauztu raketi
komandu sportā šāda psiholoģija rezultējas svarīgā atklāsmē "nu jā, es ne pārāk nospēlēju. pārējie arī, nu bet es arī. jāiet nopietnāk trenēties laikam"
Oct 22 18:32 [info]ingmars:
relief
Iztīrīju videokarti un nedaudz arī procesora radiatoru. Videokarte bija ļoti putekļaina. Tagad ir daudz labāk.

Oct 22 18:14 [info]martcore:
par dotu
jaunajā dotas sezonā ilgi gaidīju, kas pirmais sāks spēlēt innovatīvi un ar jaunām idejām, vispār viss bija metā ļoti tradicionāli, bija cerība uz ķīniešu jaunatnes sastāviem - nu bet kāda tur viņiem jaunatne īsti spēlē
tādēļ ne uz mirkli neizbrīnījos, kad pirmie ar futūrismu sāka nodarboties team secret, vispār bija ļoti interesanti, kā mūsu igauņu draugs kopā ar diviem korejiešiem un vienu malaizieti figačīs (aizsteidzoties notikumiem priekšā - izskatās šī komanda, manuprāt, vienkārši brīnišķīgi)

sākotnējais piks faceit invitational finālā pret vegu


ko mēs šeit redzam? ka apzināti atdod tev drow ranger, lai pret viņu uzreiz paņemtu kombo fantomka + pudžs, kas viņu momentā uz vieglās līnijas nogalinās. pudža huks, pa rīkli un dagers mugurā, tā arī viss notiks. kāpēc lai uz vieglās līnijas notiktu kaut kā savādāk?  vega pēc tam ņem orākulu. tas ir kruts un pozitīvs plāksteris pret aids. jo no sākuma viņi nositīs tavu drovku, nu un pēc tam arī orākulu. 

kas ir jādara šajā situācijā? šajā situācijā ir gluži vienkārši jāaizmirst par drow uz vieglās līnijas. pārvietojiet viņu uz midu, var arī kopā ar visu bļadsko orākulu, lai viņa tur stāv pret timbersaw, īpaši labi nebūs, bet galvenais, īpaši slikti jau arī nē, nu kad traksa nav varējusi normāli pret kaut ko nostāvēt midā. it sevišķi ar bļadsko orākulu pie sāniem. tālāk vieglajā ir jāņem kaut kas (uz pēdējo piku, lai visu apgrieztu ar kājām gaisā) pat nevis pret pudžu, bet pret fantomku. visvieglākais variants ir laikam paņemt kādu mežonīgu gaļu, ko viņa tupa nevarēs nosist, taču vēl labāk, domāju, kaut kādu moš clinkzu (es šo aizvien vairāk un vairāk propagandēju), kas tur skraidīs apkārt, noķert viņu ir grūti, un ap desmito minūti jau individuāli būs spējīgs aizraidīt šos divus brīnišķīgos hārdleinerus pie olimpa dieviem. konkrēti izdomāt šeit katrs var pats, taču galvenais - aizvāciet drow ranger no līnijas.

kā, lūdzu, drovkas aura šeit aiziet nekurienē, jo nav citu ranged personāžu? nu, biedri no vegas atstāja mūsu varoni uz vieglās līnijas, un pēc tam sāka pikot dūmu ar invokeru. kagbe tur šī aura arī aizgāja nekurienē. ja tev atdod drow ranger, tad tev droši vien nobanos uzreiz miranu (un, kā izrādījās, pirms tam vēl wr bano), tā nav īpaši traģēdija, ar sinerģiju ir draņķīgi, jā, bet ir iespējams izdarīt tā, lai ar sinerģiju pretiniekiem būtu vēl draņķīgāk.  
Oct 22 18:09 [info]sirdna:
Es nesapratu, kur jūra Kolkā palika? Tur Ktulhu mostas un ceļ augšā Kolkas ragu, vai arī semīti izdzēruši visus krānus un ķērušies pie jūras izstrēbšanas?
Oct 22 18:09 [info]anonymous:
No ziņām: "Lilita jeb dēmoniskā, nāves pārvaldītāja ir iegājusi Skorpiona (transformācijas, nāves) zīmē. Tā teikt - dubultā aktivizējas nāvju tematika. Šo visu saliekot kopā ar manām iepriekšējām prognozēm, ka nāvju skaits tikai pieaugs (īpaši jau sportistu un ar sportu saistītu cilvēku vidū) oktobrī kā Skorpiona piesātinātā mēnesī viss daudzkāršojas, izpaužoties negāciju maksimumā. [..]

Iespējama arī kāda Latvijā populāras personības aiziešana, tā kā Latvijas valsts arī dzimusi šajā zīmē."
Oct 22 18:06 [info]f:
sestdienas vakars.
mājās.
bez kokčikiem.
whoa!
Oct 22 17:55 [info]brimstone:
Šī diena, šī diena var vienkārši iet..
Oct 22 17:51 [info]heishy:
filma vs grāmata
Šodien kā reizi pa tv rāda Grāmatu zagli. Jāpaspēj līdz 23:15 izlasīt grāmata, kas tieši iesākta.
Oct 22 17:40 [info]heishy:
jālīmē sasodītie logi ciet. Vējš dzīvo istabā. Sūta mani dzīvot vannas istabā siltā vannā.
Oct 22 17:34 [info]virginia_rabbit:
warning!!!
autisms rodas no Peppa pig skatīšanās: http://reflectionofmind.org/not-let-children-watch-peppa-pig-psychologists-warn-parents/
Oct 22 17:27 [info]ingmars:
skvošā
Es piediršu sevi skvošā.
Oct 22 17:17 [info]nova:
Forgiveness can't change the past but it can change the future
Oct 22 17:17 [info]ulvs:
Oct 22 17:16 [info]ulvs:
Garlaicības vārdā veikšu nelielu aptauju.

Hipotētiska situācija: Tu iepazīsties ar pretējā dzimuma pārstāvi. Un kļūsti par viņa/-as sirdsdraugu, nu, otro pusīti. Tad tu noskaidro, ka otrajai pusītei ir 10 gadus ilgstoša draudzība ar citu vīrieti/sievieti, ar kuru viņi nav nekad bijuši kopā, taču regulāri mīlējas. Ko tu darītu šajā gadījumā? Atbildiet poll'ā, kas sekos šim postam.
Oct 22 17:15 [info]neraate:
kādu es šodien redzēju gludekli! un vēl darbībā. nu tādu, kuru pieliek kreklam uz pakaramā drusku pa gabalu un izgludina pāris sekunžu laikā. uzzināju cenu un pārgribēju. tik ļoti man neriebjas gludināt
bet kad es izsaugšu liela, man tāds būs! ar tādu toč var gan zeķes, gan apenes gludināt. turpat uz veļas striķa. nemaz nerunājot par gultasveļu un parastu apģērbu
Oct 22 17:04 [info]scorpse:
Citas meitenes pirms došanās ciemos noteikti žāvē matus, bet es - keilu. Kalē. Lapu kāpostu. Ar fēnu. Žāvēju.
Tas nepalīdzēja, viss tāpat negaršīgs un piedega, un Kajēnas piparu par daudz, un vispār paturiet paši savu keilu.
Mati tāpat smuki.
Oct 22 17:02 [info]sirdna:
vai pielikt antenu televizoram?
aha, lai zibens iesper!
vai likt naudu kastē?
aha, lai visu uzreiz nozog! daudz labāk turēt to aploksnē.
vai likt zarus zemē?
ā, kā tu spēj ko tādu pateikt!
bet taisnība ir, neeju.
guļu lieliski.
Oct 22 16:50 [info]m31:
I appreciate people who are honest, able to look you in the eye and say what they truly believe and think, are brave and have courage to stay true to who they are, are kind and think first, not only about themselves, but others too, and only then take action.

That is who I want to be and be around.
Oct 22 16:36 [info]psihs:
:(
https://www.youtube.com/watch?v=LCCiwPEdEpg
Oct 22 16:30 [info]mapats:
Jauna doma jaunai tradīcijai. Latviešiem, kuri ārzemēs sasnieguši profesionālajā izaugsmē labu līmeni un jūt vēlmi nodot savas zināšanas Latvijā dzīvojošajiem, reizi gadā rīko semināru/domu apmaiņas klubu/meistarklasi nedēļas garumā un māca tautiešiem savu pieredzi. Tautieši pretī var dot labu attieksmi, vēlmi mācīties un nedēļu kādā skaistā Latvijas vietā ar atbilstošiem vērtīgas atpūtas atribūtiem(katram savs, protams). Svarīgi būtu simboliska macībmaksa mācītiesgribētājiem, valsts/pašvaldības nauda, pieredzes bagāto piedāvājuma izziņošana un iepriekšēja potenciālo mācītiesgribētāju atlase.

Iedvesmas avots - stāsts no Odres, par Argentīnas latvieti no pirmsokupācijas emigrācijas, kuŗš saviem radiniekiem gaļas žāvēšanas prasmi atveda, dodot iespēju man baudīt ko savādāku, kā citur.

Garšīgi!
Oct 22 16:28 [info]pikaczu:
Ķīniešu pakaļdarinājums
Biju uz ķīniešu versiju par nāriņu.
Izrādās, ka pakaļdarināt var arī filmu mūziku. Šķiet šķībie tēvi bija nofenderējuši Karību jūras pirātu motīvu. Neizdevās atrast konkrētu mūzikas autoru, ja tas ir patiešām tas pats, kas Karību pirātiem, tad atvainojos par vainošanu fenderī, jo autoplaģiāts konkrētais.
Īpaši jau neiesaku: http://www.imdb.com/title/tt4885916/combined
Oct 22 16:27 [info]lenorad:
Pa ilgiem laikiem atvēru vietējo portālu ziņas. Es nesaprotu, viņi to paši tā izdomā rakstīt, viņiem tā liek rakstīt, vai tomēr sapisiens ir statistiķos?
"Statistika liecina, ka 2015. gadā uz Latvijas ceļiem bojā gāja 188 cilvēki, tādējādi Latvija ierindojās starp Top 3 Eiropas valstīm, kur ceļu satiksmes negadījumos, rēķinot uz 1000 iedzīvotājiem, bojā gājuši visvairāk cilvēku."
Uz 1000!!!! UZ 1000!!!!!!!! Pret ko? Pret Vāciju, Franciju?! Tas tā kā ir nopietni? Cik šeit ir iedzīvotāju, cik citur ir iedzīvotāju... uz 1000 viņi rēķina, jebal.
Oct 22 16:18 [info]zivs:
Some blame the moon above
Some blame the missing dove
Oct 22 15:59 [info]martcore:
talantīgi, pie "я - психолог!" es jau arī vairs nenoturējos
Oct 22 15:56 [info]ulvs:
Starp citu, paldies [info]quizer un viņa čiksai (Filips ir nepieklājīgs pimpis, jo viņš joprojām mūs oficiāli nav iepazīstinājis) par andergraund pseidorādio, ko viņi tur taisa. Mēs ar Ritvaru vakar bijām ciemos uz interviju. Diezgan forši. Tiešām priecājos par apņēmību cilvēkos.

Iepriekšējā raidījumā bija G.Ziema, latvijas andergraunda vienīgais patiesais varonis. Viņš ir tik cringeworthy tips, ka es pat labāk neturpināšu, citādāk viņš sados man pa purnu.
Oct 22 15:53 [info]ulvs:
Pastāsti, [info]bauda, kā tu jūties, apzinoties, ka mums ar tavu beibi ir bijis ģeniālākais sekss cilvēces vēsturē? Ka tas tev liek justies?
Oct 22 15:52 [info]ulvs:
Iečekojiet viņa komentārus šajā manā postā. Tas bija mana riebuma cēlonis - neviena aicināts viņš pieteicās un nepamatoti sāka dirst kaut kādu tīņu huiņu. Man nācās zvanīt viņai un teikt, lai viņa savāc savu kuci. Neviens man par to nav atvainojies.

Jāpiebilst, ka kopš viņi ir kopā, viņa meiteni esmu saticis pāris reizes, un nevienu reizi neesam mīlējušies. Kāpēc? Tāpēc, ka es neesmu cilvēks, kas spiež. Tas viss izriet no šķietami brīvās gribas. Sasodīts, tāda juška, it kā viņš uzskatītu, ka man nav citu draugu/partneru. Saprotams, mums ar viņa beibi bija vislabākā ķīmija, kāda man ir bijusi ar cilvēku, taču es viņas izvēles nekomentēšu. 
Oct 22 15:47 [info]tethys_:
Kļūdas dzīvē
Ja neesi kaut kur gaidīta, tad neesi, lai vai cik nevainīgām actiņām tevi nemēģinātu pārliecināt par pretējo, jo pēc tam tevi var iedzīt stūrī, kur pat nav iespēju aiziet prom, un tik liet virsū savu šļuru, kas tieši ir tas pats, kāpēc nejūtos tur gaidīta. Ja cilvēkam ir tāds naids iekšā, bet tiek tēlots, ka viss ok, nav brīnums, ka kādā brīdī alkohola ietekmē tas nāk ārā. Ne nu es kādu gribēju traucēt. Lielāko tiesu nosēdēju klusa un mierīga. Un tad par acīmredzami pareizu un taisnīgu aizrādījumu ir mani bez atkāpšanās iespējām, izņemot vienai ne savā pilsētā iet ārā naktī, kur man nav nekāda transporta, ir jāspīdzina stundām ilgi. Kad pirms tam ir mēģināts iestāstīt, cik nepareizi mani priekšstati par to, ka man ir labāk turēties no visa pa gabalu.
Nē, man nav maz īstu draugu tikai tāpēc, ka neviens ar mani negrib draudzēties. Man ir maz īstu draugu arī tāpēc, ka daļa no tiem bija tādas čūskas, kas aiz salkaniem vārdiem var slēpt neiedomājamu šļuru, no kuras es mēģinu izvairīties nebakstot, lai nesmird, kas man šķiet labākais veids, kā tādas lietas risināt.
Vienai ir labāk. Tad man nav jāklausās absurdos apgalvojumos un jāskatās, kā kāds uz mana rēķina spodrina savu nimbiņu.
Oct 22 15:43 [info]ulvs:
Pastāstīšu īsi par tā saukto konfliktu starp mani un [info]bauda.

Slinkums meklēt postu, kurā viņš pirms pāris mēnešiem atnāca un sāka mani apvainot, ka es viņam vēlos atņemt draudzeni. Lai gan patiesībā viņš man atņēma draudzeni, hehe! Mēs ar viņa tagadējo drušku, ar kuru viņš ir kopā mazāk par pusgadu, esam bijuši draugi 10 gadus.

Es principā vēlos viņu tik ļoti pazemot, lai viņš jūtas tik slikti, ka viņiem nekas neizdodas viņu attiecībās turpmāk, jo mana draudzene ir tiešām ļoti forša čiksa, savukārt viņš ir vien tāds prasts pediņš, kurš zina tikai vienu metodi, kā paturēt meiteni - uzvelkot viņai gredzenu. Bet es to nedarīšu, jo zinu, ka tādām lietām jānotiek dabiski, tāpēc ļaušu laikam visu izbeigt.

Viņš tik ļoti cenšas uzsvērt, ka viņai nav nepieciešams tāds cilvēks, kā es, jo, redz, man pārāk ļoti patīk aizraujošie dzīves aspekti un es esmu pārāk nenopietns. Bet vismaz es neesmu 40+ džeks, kurš joprojām nav sapratis, kā koekzistēt ar pretējo dzimumu.

Pats smieklīgākais, ka viss būtu bijis okej, ja viņš nebūtu pirmais uzsācis šo, khm, konfliktu. Pavisam nopietni. Lai arī man rūp manas draudzenes lēmumi, es tomēr viņai piedodu, jo apzinos, ka viņš ir viņas pirmais nopietnais draugs. That said, pirmajiem draugiem nevajadzētu ilgt... ilgi, tāpēc vēlu, lai viss tur ātrāk izbeigtos. Tas ir, ir pašsaprotami, ka viss izbeigsies diezgan ātri, jo [info]bauda nav diezko kļovijs džeks, bet, nu, es vēlos to kaut kā paātrināt. Kaut vai viņu dēļ - jo mazāku laiku viņi būs kopā, jo mazāk sāpēs vairs nebūt kopā. Vai ne tā?
Oct 22 15:36 [info]pelican:
Rūta Beirūta
Oct 22 15:32 [info]psihs:
in this river
https://www.youtube.com/watch?v=qz88qOS1Rwg
Oct 22 15:30 [info]perkons:
Pasaules Skvoša diena (Rīga Plaza)
Oct 22 15:29 [info]kristiiine:
Varbūt kāds grib uz homo novus izrādi walk + talk šodien plkst 19?
Oct 22 15:27 [info]pelican:
nespēju izturēt lēni dziestošus procesus. es būtu tas, kurš pats to zirgu nošauj un pēc tam kliedz
Oct 22 15:25 [info]ulvs:
Viņš ir mans vīrieša ideāls. Vispār nesaprotu, kā var patikt citi vīrieši, ja ir Titāniks Sinkleirs.
Oct 22 15:19 [info]ulvs:
Kruts websaits. Tā kā Onion, tikai par militāriem jaunumiem. Raksts par to, kā Reaper drons vairāk tēmē pa tumšādainajiem. Fucking racis. 
Oct 22 15:04 [info]lidaka:
Shoriit modos, kad kaiminji devaas guleet. Preciizaak, ap to laiku, kad biju izliidusi no dushas un saaku vingrinaajumus, vinji beidzot paarstaaja aaraa klachoties un saaka apspriest miegu.
Oct 22 14:48 [info]ulvs:
Titanic Sinclair ir viens no maniem mīļākajiem amerikāņu bērnu varoņiem. Viņš ir the mastermind behind Poppy.
Oct 22 14:48 [info]ugga:
#749
savas dzīves man vienam pašam ir par daudz.
Oct 22 14:43 [info]po:
HNHA3R
Zinkā, dzelžiem raksta visādus tehniskos parametrus. Man ir daži kaut kādi lētie gičas mediatori, kuri pie [ne]noteikta spēlēšanās ātruma sāk ost pēc rotaļlietām. Neatceros, kas, bet kaut kas šitā oda, sen. Yawno nebūs pro.
Un diez vai kāds ķīniešu Šrēders sēž un testē viņus uz sitieniem minūtē.


Ilustratīvs foto bez lokālas piederības
Oct 22 13:54 [info]anonymous:
"Kolkā pūš spēcīgs vējš, kā arī novērojams interesentu pieplūdums."
Oct 22 13:44 [info]sakaarnis:
Ko lai dara, laikam vajag kaut kur aizpist. Vienīgi vējš drusku, vienīgi balss nav, bet braucot būs karsti un runāt man šeit nav, ar ko.
Oct 22 13:18 [info]usne:
Drīz kokiem aiz maniem logiem nokritīs lapas un es pa sēžot pie virtuves galda ieraudzīšu uzvaras pieminekļa smaili, bet starp mani un to smaili atklāsies prāva putna ligzda.
Oct 22 13:16 [info]217:
Black Mirror
ahh, Black Mirror jaunā sezona ir netfliksā :)
man kā reiz jāiet laukā no mājas drīz. citadi es nozustu uz n stundām tur.
Oct 22 13:11 [info]murzilka:
A
https://www.youtube.com/watch?v=Oc1Mf3NS-ZI
Oct 22 12:41 [info]solipse:
pēdējais mažorais aspekts
jūs jau droši vien visu šo zināt, bet:

"Iegādāties Čika laikus gadam", jā
Oct 22 12:33 [info]intenormal:
naci
starp citu, ojārs kalniņš nav dzimis latvistānā.

vai viņš ir uzskatāms par latvieti?
Oct 22 12:25 [info]deloveja_kundze:
ā, un vēl, mīļo sīrupiņ, es apņemos vairāk skatīties filmas, dievagodavārds.

citādāk sanāk tā, ka es festivāla laikā noskatīšos tikai pāris īsfilmas, Short Riga apbalvoto filmu seansu, kā arī Gaismu okeānā, kas vienkārši ir viena no vēlākajām filmām, uz ko var aiziet.
Oct 22 12:20 [info]deloveja_kundze:
mana mīļākā vārdu apmaiņa no vakardienas jeb kā pārtraukt sarunu:

- kā tev iet?
- projām
Oct 22 12:19 [info]apolineers:
"Vadoņa bērnība", kā trāpīgi noraksturoja Madame Silance, burtiski pil no režisora ambīcijām. Visdrīzāk tāpēc, ka tā ir debija aktierim Breidijam Korbetam, kuru jūs varētu būt redzējuši Trīra "Melanholijā".
Katrā ziņā šādas ambīcijas bija saistoši vērot. Operatora darbs stiprināts ar subjektīvās kameras metodi, es saskatīju iedvesmošanos no Grega Tolanda un Eizenšteina operatora (kurš viņam filmēja "Potjomkinu"? Tisē, vai?) paņēmieniem. Lieliskas gaismas un krāsas,kā arī smalks set design. Un galvenās lomas aktieris. Jā, kopumā kaut kas svaigs un rosinošs uz mierīgām, bet dziļām pārdomam.
Nu un tā Skota Vokera mūzika. Nu tā jau vispār.
Oct 22 12:18 [info]panacea:
Marina Abrāmoviča
Ōō, viena no manām mīļākajām māksliniecēm - Marina Abrāmoviča - uzrakstījusi memuāru.

https://www.theguardian.com/artanddesign/2016/oct/22/marina-abramovic-artist-extract-menage-a-trois
Oct 22 12:09 [info]mocekliite:
pus-pa-nopietnam domāju vai man vajag pārdzīvot par to ka vakar vēlu vakarā darbā aizsūtīju ēpastu (ar 5 cc-ed) ar smukiem gada pārskatiem utt bet tekstā ierakstīju 2015 gada pārskats nevis 2016.
Oct 22 12:06 [info]anonymous:
Delfi: "10 iemesli, kāpēc Kauņā tomēr ir vērts uzkavēties".

Šo ierosinātu pārvērst pastāvīgā rubrikā, kuras virsrakstā allaž būtu kāds cits Latvijas apdzīvotas vietas nosaukums: Gulbene, Limbaži, Grobiņa, Ukri.
Oct 22 11:53 [info]likcepure:
Par Raudsepu un Dilanu
Šorīt lasīju žurnālu "Ir", kur Pauls Raudseps savā slejā bija nolēmis pievērsties literatūrai un apskatīt Boba Dilana "Nobela" balvas saņemšanu. Man nav žēl, lai viņam tiek. Ne Raudsepam, bet Dilanam. Raudsepam es silti ieteiktu par literatūru vairs nerakstīt. Sevišķi manu harmonisko kafijas baudīšanu kā darvas piles izčakarēja šie divi teikumi: "Tā ir atsājusi neizdzēšamu ietekmi uz tūkstošiem citu rakstnieku un dzejnieku. Pats svarīgākais, viņa vārdi atkal un atkal izceļ klausītāju no ikdienas un aiznes viņu iztēles pasaulē, kura šķiet dziļāka, piesātinātāka par taustāmo dzīvi, un kuras radīšana ir jebkuras patiesas literatūras īstais mērķis."

Pirmkārt, kāpēc ir jāraksta tik banāls sūds. Otrkārt, es gribētu, lai Raudseps nosauc vismaz dažus simtus rakstnieku, kurus Dilans ir vērā ņemami ietekmējis. Šajā sakarā starp mani un JJ izcēlās neliela viedokļu sadursme. Sākumā mēs uzsākām strīdu par to, vai "Nobela" balvu drīzāk būtu jāpiešķir Hemingvejam vai Rainim. Superstāram vai neatzītam, bet, saprotams, ģeniālam sērdieniem pasaules literatūras kontekstā. Te gan gudri netikām, jo vikipēdija apliecina, ka "Nobela" prēmijas piešķir gan hemingvejiem, gan raiņiem. Es jau teicu, man nav žēl, ka Dilanam tā balva. Tomēr, lai piešķiltu diskusijai uguni, lūdzu JJ, kurš bija uzņēmies Dilana aizstāvja lomu, Raudsepa vietā nosaukt vismaz pārīti rakstnieku, kuru daiļradi viņš ietekmējis. "Keruaks," teica JJ. Es ātri sagūglēju, ka Keruaks miris 1969. gadā, kad Bobs Dilans droši vien vēl nebija atklājis mutes harmonikas. Kāda tur ietekme! JJ saguma, bužināja matus, saspringti domāja, bet pie atbildes tā arī nenonāca.

The answer, my friend, is blowin' in the wind. The answer is blowin' in the wind.
Oct 22 11:50 [info]po:
1
Pieņēmums, ka atoms ir mazākā iespējamā vienība, droši vien radās reizē ar guļamistabu. Var sadalīt telpu, var sadalīt kopienu, visu ko var sadalīt, bet tādēļ daļa nekļūst viens vesels.
Laikam grūti baltā halātā - vai melnā vai kamuflāžas uzvalkā - pieņemt, ka atoms ir lielākā iespējamā vienība.
Oct 22 10:53 [info]ieraksts:
Savelkot kopā pēdējā laika kinotēmas, nosapņoju, ka Streiča filmas izrāda Ziemeļkorejā, un, protams, viņiem vislabāk patīk tā par darba ražīguma celšanu rūpnīcas kolektīvā.
Oct 22 10:44 [info]pikaczu:
dzemdes trakošana
Lai arī kompromisa varianta abortu likums paliek, poļu feministes ir izdomājušas pirmdien no 15-18 rīkot blokādi W-was centrālajam krustojumam, tajā skaitā metro ieeju. Spoža ideja. Trepes, šauras betona ejas, kur pūlis ļoti ērti varētu kādu sabradāt. Importa laikrakstu virsraksti garantēti.
Visas cerības uz policiju. Ja te viņi ir jaudājuši vienlaikus pat ap 700 futbola fanus aizturēt, tad cerams tās trakās kuces paspēs aizvākt pirms vēl pateicīgie pilsētnieki un pilsētnieces būs viņām kādu patriarhijas zīmogu starp acīm uzlikuši. Es arī negribētu kavēties, tikai tāpēc, ka izmisušu personu tētis nav mīlējis un vēlāk arī dzīvē nav īpaši paveicies, bet nu viņai pēkšņi ir paspīdējusi iespēja sevi parādīt un par sāpīti skaļi pabrēkāt. Ne manā vārdā, ne par manām problēmām.
Vispār jau virsraksti tā pat ir garantēti. Kad Rīgas antifašistus saiņo bobikos arī vienmēr blakus stāv kāda krievu ziņu kanāla brigāde. Atkal jau varēs kaukt par to, cik zem Kaczafi režīma grūta dzīve. Lai gan, ja kādam interesētu, kā patiešām ir režīmā, var paskatīties jūtūbē Femen piedzīvojumus Baltkrievijā.
Oct 22 10:39 [info]punkts:
No rīta ielu tirgotājs sludināja zobinus, kas izlaiž projektāļus. Paņēmu no viņa brošūru, lai atvērtu mašīnu, kurai tukšs akumulators. Atvēru bagāžu un ar vadiem pieslēdzos pie lampiņas ligzdas tad ar atslēgu atslēdzu sēdētāja durvis.
Oct 22 10:38 [info]devian:
Dabūju to darbu! Ar lielu gandarījumu rakstīju acceptance letter.
Oct 22 10:30 [info]mufs:
pasaule ir bēdu leja
rīts. kafija gatava. meklēju savu krūzi.
nav.
žāvētājā nav, plauktā nav. izlietnē nav. nevienā istabā nav, priekšnamā nav, otrajā stāvā nav. sāku domāt - neesmu dzērusi mājās kafiju kopš pirms Itālijas brauciena, dārzā značit nebūs.
pārmeklēju visu vēlreiz. jau rit piecpadsmitā minūte izmisuma.
zvanu vīram, brēcu- kur mana krūze. saka,ka neesot neko izdarījis, viegli šaubos, bet izklausās,ka nemelo.
zvanu mātei, saucu "linča tiesa, nav neviena cita,ko vainot!" ar domu,ka viņa pateiks "oi,ielēju/iebēru tur kautko,noliku tur un tur"
bet mana sirds salūst sīkās druskās - māte saka, jā, uz flīzēm nokrita un čušs. aizmirsu tev pateikt.
normāli cilvēki noteikti,ka neraud, kad saplīst kafijas krūze, bet kā man tagad būt, mēs bijām kopā tik sen, gadus padsmit. mana krūze, kuru neviens cits neņēma, no kuras un tikai dzēru kafiju. kā vispār lai atrod citu vietā?

R.I.P )
Oct 22 10:17 [info]methodrone:
apzinja ir sekundaara. katru reizi kad iestaajas prieks, vai katru reizi kad juuties kaa dreifeetu nekurienee, izreekjinaat un atkost, kas ir mainiijies kjermenja biokjiimijaa. kaut kas labs vai slikts apeests? pietruukst svaiga gaisa, vai esi labi izkusteejies? vairaak vitamiina d vai dha, mazaak cukura vai tauku? mind is futile, body slays
Oct 22 10:06 [info]sirdna:
Kreisās rokas pirksti notirpuši jau stundas četras. Tējkanna nomira. Viss iet uz galu.
Oct 22 09:52 [info]seth:
Bija vēl viens auksto sviedru sapnis. Sapnis citāds, izņemot vienu notikumu, kas bija tas pats, kas pagājušo reizi. Nezinu kāpēc tieši tas. It kā murgs nešķiet, everything makes sense, slikti nejūtos. Bet tieši tā iemesla dēļ pamostos ledus aukstos sviedros.

_______
I wanted to buy a gift for a friend but turns out they aren't even excited about it in the first place, so I'm wondering if I should even buy it because it's expensive and I thought they really liked it and thus would love the gift but what's the point now if they don't care for it and it's not like I can just buy gifts for 100eur left and right, I'm as broke as one can be and am I being stingy I don't mind buying expensive gifts if it makes them happy but i have learned that they don't care about it so should I? am i being petty i don't know i feel like i'm knocked off the road i was so sure about this and now
_______
AT Widowtree man vienmēr atgādina par tām siltajām vasaras novakarēm autoostā, gaidot Lūsi. Kad vēroju tramvajus braucam garām ik pēc 10 minūtēm, un saule sildīja manus plecus.


Oct 22 09:18 [info]smille:
Taisāmies uz lnmm
Oct 22 06:16 [info]bauda:
Sevi ir jārada, nevis "jāpieņem". Tā kūtro pretkonformistu retorika ir tik konformistiska. Baigais, zini, sasniegums, nemainīties

p.s. nebūs te nekāds cirks par velti
Oct 22 03:27 [info]dombrava:
Nerealizēto projektu restaurēšanas darbnīca.
Oct 22 03:01 [info]psychokiss:
Been ppl watching all day. At a highschool, my friends, at a bar, at a club, drunk, sober, old, young. And you know what? I think i know ppl quite well. Way too well actually. Haha. Should start writing about them.
Not sure if im happy anymore.
Oct 22 02:42 [info]eureka:
kas ir laime?
Oct 22 02:18 [info]artis:
Adam Curtis HyperNormalisation BBC Documentary 2016
https://www.youtube.com/watch?v=dZ9DridFLCE
Oct 22 02:12 [info]saccharomyces:
tējas un sarunas
laimīgs zvēriņš
Oct 22 02:00 [info]deloveja_kundze:
Ļ. priecīgs.

Jo tas ir tik forši, redzēt, kā trakākās idejas realizējas.
Oct 22 01:45 [info]ctulhu:
Dialogs
- Sasodītie putekļi, viss pieput, zajebalo tīrīt
- tas no drēbēm
- aha, zinu bet gulēt arī kaut kur vajag
- izsūknē gaisu no istabas pirms ej gulēt
- emm, nujā, varētu.... bet nē, nesanāks, kompis nosprāgs
- dzesēšana? Bet to var ar ūdeni
- HDD nosprāgs. Starp galvām un disku vajag gaisa spilvenu
- aaaaa, nu tad neko....

..... un tā ne visas idejas izdodas uzreiz implementēt, gadās negaidīti šķēršļi.
Oct 22 01:29 [info]kjans:
Šodien mazajam ir mēnesis un viena diena un tik ļoti vēlētos tam rakstīt šo visu dienasgrāmatiņā ar skaistiem koka vāciņiem, bet te tādas nav pieejamas. nu labi.
Mazais vāļājas gultā uz vēderiņa un izdod knosīgas skaņas. Krāc kā mazs kaķītis, tādi jauki pīkstieni. Ietīts sedziņā ar mākonīšiem. Kupliem matiem. Jau māk ņemt knupi, māk lauzties- nu vismaz saķert mammas vai tēta pirkstu un to stipri, stipri spiest. Atkal palicis par miera miku- esam pārmācījuši punča sāpes.
Ā, mostās!!!
Oct 22 01:28 [info]lennay:
Pārabērni, nedariet tā, lai būtu jāšķiras. Ir bēdīgi, ka jāšķiras. Vēl bēdīgi ir tas, ka vienam ir bēdīgi pirms šķiršanās, bet otram ir bēdīgi pēc šķiršanās. Vai tas nav bēdīgi? Nedariet tā, lai otram ir bēdīgi pirms šķiršanās. Pašiem pēc tam būs vēl bēdīgāk, un tas būs bēdīgi.
Oct 22 01:00 [info]m31:

Amazing album by Wardruna "Runaljod - Ragnarok"

Especially enjoyed Isa and Raido 


Oct 22 00:58 [info]roncijs:
noskatījos psycho. foršs trillerītis (pa kuru laiku platoniskas mīlas filmas ir nomainījuši bēguļojoši subjekti asv rietumos?), ir motelis, ir twisti un dikti maz asiņu vietās, kur tiek nogalināti cilcēki - vai ir jāpieņem, ka hičkoks ir anti-tarantino vai vienkārši tolaik bija grūti tikt pie kečupa/actually nogalināt filmas varoņus? iedomājaties, ja džeimsa dīna avārija būtu kadrs no filmas, par kuru viņs pēc gada saņemtu oskaru?

nu ko var teikt, abas māsas tuvplānos uztaisītas (uzsvars) diezgan glīšas, merionai piemēram uzacis drīz varētu sākt dzīvot savu dzīvi. un tie krūšturi ar spicajiem galiem :D.
kā jau visas 60/70to filmās, vīriešu balsis ir sekss (ja būtu meitene) un ar šolaiku aplaizītajiem sendleriem, efroniem vai o. vilsoniem nevar salīdzināt. zemas, artikulētas, mazliet apsmakušas.

moteļa vadītājs ar tāds jancīgs frukts - ģērbjas asi, kautrīgs, patīkami runā ikdienišķas lietas un izteiksmīgi melo izmeklētājiem.
bet eh, dažas vietas bija drusku negaidīti bailīgas, un kā jau mulhodraivā tika izbaudīts, ne pārāk drošas sievietes un "intensifying" stīgu mūzikas iztrūkums šaubīgos mirkļos uzdzen ne mazāku "oh shit, oh shit" kā pašpārliecinātā Dekstera gājieni reizēs, kad upuris nav beigts (ar Rolfa Kenta muzonu) vai Džolijas-krievu spiedzes izgājieni uz pamesta kuģa krātiņā.

visbeidzot, istabas lielajā mājā likās pārāk royal (priekš kam viņiem vajag moteli, ja guļamistabā ir marmora izlietne?) un par spīti iespējamajam nepraktiskumam, tie pagarinātie sedani, tāpat kā vanishing point masklkārs izskatās smukiņi.
un visā filmā smadzenes piš tas, kādā krāsā ir viss, kas nav pilnīgi obvious balts/melns. vai kleita ir oranža, zaļa, sarkana vai pelēka? who knows.
Oct 22 00:57 [info]kakjux:
un Mazkaķis arī mums jautrs. atnāca apostīt to manu vīna glāzi. palika uz pauzes, kad sāka skatīties seriālu caur vīna glāzi. totāli var saprast.
Oct 22 00:41 [info]sintetika:
kas tas ir, ka vislaik gribas kūciņas
Oct 22 00:38 [info]bozena:
Cigarešu kārbiņu bilžu kolekciju papildinājusi viena jauna ar brīdinošu uzrakstu „ Smēķēšana izraisa artēriju pārkaļķošanos”. Attēlā redzama jauka nomelnējusi, acīmredzot, gangrēnas piemeklēta ekstremitāte.
Tiešām prieks iepirkties, ikreiz jauni izglītojoši uzskates materiāli!
Oct 22 00:38 [info]kakjux:
gribu atradināties rakstīt par savu seriālu, kas ir tā mana.. haha.. mīlas dzīve. jo nu, izveicu nelielu saraksti, saņēmu papildus palagīsziņu, tad nupat pati tā par sevi iedomājos un palika drusku kauns. bet nu, kāda esmu, tāda esmu. it kā no cibas viegli noslēpt lietas, bet it kā - mana dienasgrāmatiņa, kas prātā, to rakstu.

bet man prātā ir arī citas lietas.

pēdējā laikā, kad cilvēki prasa, kā man iet, atbildu, ka daudz darba. nav jau melots, man vienmēr ir daudz darba. parasti vairāk nekā tam atvēlētā laika. bet nesūdzos, vispār labi būt aizņemtai darbā. un decembris solās būt labs, ne tikai ballīšu, bet arī tādu kā projektu ziņā. nogāju nupat uz virtuvi pēc vīna, iedomājos - darba daudz, varētu rīt pa dienu pastrādāt. tad atcerējos, ka rīt anyway jāstrādā, bet ne pie projektiem. rīt kārtējoreiz produkta apdeits. kas, protams, ir daudzsološāk, jo par to maksā papildus.

tad rīt pastrādāšu mērkaķa ātrumā un došos uz Brighton. tur AFP koncerts un pre gig meetups. Annija un citi ļauži. jā, kaķ, let's make new friends! tikai scary ir tas, ka man tur nav, kur pa nakti palikt. bet vilcieni solās iet arī vēl neilgi pēc pusnakts. protams, kad nonākšu atpakaļ Lielmiestā, vismaz daļu no mājceļa nāksies Ūberoties.
Oct 22 00:38 [info]slaaneklis:
Vai cilvēks, kurš krāmē ierakstus pēc līdzīguma, ir precību materiāls?
Oct 22 00:23 [info]slaaneklis:
Vai cilvēks, kurš krāmē dīvaiņus pēc dīvainuma, ir precību materiāls?
Oct 22 00:23 [info]ena:
Katru reizi kad tiiru vannu ar elbas pastu man skiet es esmu francu filmaa un neprotot francu valodu vienmer murminu zje te mee zje mublaaa le vii un es sapratu ka svaigas veljas smarza un ziepes man asocieejas ar franciju lai arii es tur esmu bijusi tikai vienu reizi muuzaa un tajaa pasaa reizee afektaa ka neko neatceros un liidz eifelja tornim nenokljuvu
Oct 22 00:18 [info]digna:
Ir 2016. gada 22. oktobris
un man nupat iedzēla liela lapsene. Dzīvoklī. Gultā. Pirkstā. Sāp.
Oct 22 00:13 [info]ingmars:
ew
Būs jāiztīra putekļi no videokartes.
Oct 22 00:13 [info]ciruleens:
Noskatījos "Meitene vilcienā" iekš kino teātra. Patika no sākuma līdz galam.
Tagad būtu jāiet ārā krītošās zvaigznes skatīties, bet kaut kā drusku bailīgi iet vienai uz piepilsētas mežu.
Oct 21 23:58 [info]panta_rhei:
Tik daudz pašdarinātu rētu. Katrs pieskāriens ir sajūta nevis tikai pieskāriens. Vēl.
Oct 21 23:41 [info]slaaneklis:
Morāls drāziens. Kā es sev pišu prātu, normālus cilvēkus atstumjot slaš ignorējot. Ja kaut kas aizdomīgs, uzreiz ļoti interesanti. Un beigās izrādās ne bez iemesla. Bet cik laiks pagājis! Un te arī ir tādi/-as kadri/-es. Es nezinu vai esmu glābjams. Nomācoši. Ar "kaut kas" saprotot šķība acs, piemēram. Nu, tas vēl neliecinātu par dziļākām problēmām. Bet trakāk, ja ar "kaut kas" saprotot krāmē klucīšus pēc lieluma, piemēram. Neesmu mācīts virzienā. Būtu, muktu uzreiz. Dzīves skola, kurā tu netici, ka 2+2!=5, kamēr nešķipelē ogles ostā.
Oct 21 23:29 [info]elpa:
(pieaugoši paceltā balsī): ".. dziedāja Neiespējamo Misiju dažādās toņkārtās, kamēr es centos uzrakstīt kaut ko par hinduismu!"
Oct 21 22:52 [info]ieraksts:
/**********************************8*--------------------------------d


(pieseivoju, ko kaķis uzķepoja uz klaviatūras)
Oct 21 22:49 [info]heishy:
Jūra atkāpjas
Johaidī, jābrauc Kolku lūkoties. Rags pazudis! Jūrā sausām kājām var iestiepties pat kilometru tālu. Austrumu vēji ilgi pūš.
Kas zina, kad nākošie 20 gadi pienāks ..

Diezgan draudīgs skats varētu būt. Šamā ņem un dara ko grib, te virsū gāžas, te atkāpjas. Sīks tu esi, dabas varenības priekšā ..
Oct 21 22:49 [info]liljabrik:
Citās ziņās es ļoti izbaudu cibas konfliktu starp ulvs un bauda. Nevaru izvēlēties, kurā pusē būt, jo abu divu argumentos un arī runas veidā ir kaut kas ļoti skaists.
Oct 21 22:47 [info]heishy:
30 days of darkness
Paldies [info]bananacake
Ļoti uzrunāja Ķeltu mūzika.

Pavilkos piemēram uz pirmo, kas patrāpījās TRubā -  Celtic Fantasy

Tuvojas tumšais, veļu laiks.
</span>
Oct 21 22:46 [info]mmd:
Nedrīkst palīdzēt citiem, ja tas var nodarīt pāri Tev pašam!

To man pirms gadiem pateica asinsdonoru centrā un šovakar to pateicu sev pats.
Oct 21 22:45 [info]f_g:
Paldies Piča vecākiem par to, ka viņš ir!
Jau 10 gadi.. Liels jau... Bet šķiet, ka tik nesen pavisam maziņš puišelis gulēja auto sēdeklītī..
Oct 21 22:37 [info]half_slavic:
dzemde dzemdīte
Oct 21 22:36 [info]paarpratums:
Omah god southparks tagad sucks sooo hard. Es nesaprotu kaa cilveeki var teikt best season ever. Laikam nav redzeejushi, piemeeram, 6..7..8 uc sezonas. Yuck
Oct 21 22:32 [info]ulvs:
sīrupiņ, man ir ķermeņproblēmiņa
Man ir viena ļoti mīla draudzene. Un man ir viena ļoti mīļa problēma (ne-mīļa). Tas ir viņas ķermenis. Es nesaprotu, kā man to uztvert viņas priekšā. Tas ir, viņai ir visuzbudinošākais ķermenis, kādu man ir nācies mīlēt. Problēma (iespējamā) ir faktā, ka viņas ķermenis pēc kaut kādiem garlaicīgiem klasiskiem priekšstatiem nav perfekts (viss ir izcils, taču šis tas it kā varētu būt labāks, tā teikt). Es, protams, uzreiz smejos par šiem priekšstatiem, jo tiem kaislīgi iebilst mans erektais loceklis, skaidri paužot savu viedokli - uzbudinošākais ķermenis ever.

Saprotams, ķermeni nevar skatīt bez prāta. Jo tad mīlēšanās ietvaros būtu jāizvairās no jebkādas komunikācijas (lai tikai nepazustu vēlme otra cilvēka stulbuma dēļ; visādi var gadīties, tāpēc labāk neriskēt).

Lai vai kā, mani mazliet uztrauc šis jautājums - kā man turpināt dievināt viņas burvīgo ķermeni, nezinot, vai viņa to vispār mīl un, ja mīl, tad cik ļoti? Jo, spriežot pēc pazīmēm un viņas izturēšanās, viņa, saprotams, nedaudz pārdzīvo par tā sauktajiem trūkumiem, kas man nepavisam neasocējas ar trūkumiem. Kā lai cilvēkam tiešām liek noprast, ka tas tieši ir tas, kas man liek viņu dievināt? Nu, saprotams, nevis trūkums, hehe, bet gan šis kopums, kas ir konkrētais cilvēks, t.i., personība, ar visiem (jeb 1 - konkrētajā gadījumā) klasiskajiem ķermeņa trūkumiem, fuck em all to death, jo tavs ķermenīts liek man kust, un acīmredzot esmu trūkummīlis - truli ironiski par to.
Oct 21 22:15 [info]vacatio:
Šovakar pabeidzu vienus garos melnos tilla svārkus. Nu tādus riktīgi līdz zemei. Un kuplus.
Bet ir pasūtīti vēl vieni - balti. Vilkšot uz kāzām, cik sapratu, tad apakšā baltu kokteiļkleitu un pa virsu baltus, garus tilla svārkus. Laikam būs ekonomiskais kāzu/princeš kleitas variants.

Un vēl viena māte nopirka meitai uz deju nodarbībām 3 (!!!) gb dažādas krāsas svārkus.

Ir ko darīt.
Oct 21 22:08 [info]liljabrik:
Ak dievs ak dievs just found this amazing thing
Īpaši veltīts useriem avralavral un krishjaanis
widerstehe doch der Suende
Oct 21 22:05 [info]ingmars:
kk
Kirkuk.
Oct 21 22:04 [info]panta_rhei:
Dzīves tukšums aplauž ragus miegam. Pacietību. Pateicību?
Oct 21 21:45 [info]reinulitis:
kaut kāda skumja uznāca, pat vingrošana nepalīdzēja.

rudens? aukstums? un absolūts pofigisms ārēji un iekšēji. daudz no tā, kas agrāk spēja satraukt vairs vispār nekrata. nu tā, ka nemaz. skatos uz sevi no malas un brīdos, kur tā histēriķe, kas es esmu, ir palikusi?!!!!

nu ir jau vēl lietas par kurām es tā varu, bet paliek mazāk tomēr.

vājuma mirklis, kas pāries. vnk šovakar tā laikam. ceru, ka tikai šovakar.
Oct 21 21:39 [info]half_slavic:
Pienākusi piektdiena un, noslēdzot šo smago nedēļu, pieķeru pie kārtējās "ko lai mainu dzīvē" domas. Šoreiz my sympathy goes to....... data science!
Zāļuks un coursera + khan academy ir šā vakara sekss.
Oct 21 21:28 [info]liizhj:
tā pamatīgā vilšanās sajūta, kad ļoti ļoti gaidi analīžu rezultātus, atver un praktiski viss izrādās kārtībā. ne jau tik daudz žēl par velti iztērēto naudu, kā par to, ka viss sākas no gala, nekas joprojām nav skaidrs, tikai viss jūk un brūk, un lūst. žēl, ka gulbja laboratorija netestē uz vecumu.
Oct 21 21:25 [info]mazeltov:
Uzrāpos vulkānā )
Oct 21 21:21 [info]slaaneklis:
Vai cilvēks, kurš novērtē aroniju, ir precību materiāls?
Oct 21 21:20 [info]adore:
mūžsens atklājums - 
piedošana, piedošana, piedošana - 
ir vienīgais patiesais ceļš uz laimi.
/Šri Činmojs/

Piedot. Bet tā patiesi un no visas sirds. Sajust brīvību savā sirdī. Neturēt aizvainojumu, neturēt skumjas, neturēt iestrēgušas domas. 
Mācīties piedot. Mācīties nepieķerties. Mācīties pateikties, jo viss mums tiek dots, lai mēs augtu.
/Valdis Svirskis/
Oct 21 21:08 [info]po:
𝛁
Bet vispār, uz albumu vāciņiem visi tagad liek trīsstūri. Kinda *gag*.
Oct 21 21:00 [info]acidkitteh:
Ir pietkdienas vakars. Klausos Tesa un taisu kartupeļu kariju.
Žēl, ka nav ierakstu, kur Tesa kopā ar Antireality, jo pagājušo nedēļ tas kopspektāklis bija PIZĢEC spektakulāris.
Oct 21 20:52 [info]brimstone:
Mirkļa doma - Ja mūsu pasaulē ir ieplānota Tāda nākotne, tad es labāk negribu būt daļa no tās.
Oct 21 20:42 [info]po:
get your it straight!
Oct 21 20:33 [info]roncijs:
ar boibendu reto reizi savācāmies.
alā paņēmām divas krūkas (šoreiz gan vilšanās, abās bija pa ~6.5 aliņiem, pirms gada vienā bija kādas 8.5), spēlējām zoli un traucējot vienai jaunkundzei grāmatas lasīšanu, tika uzslēgts kaut kāds reps (lil uzi, lil yachty, es to galu totāli nepazīstu, pēc tam satīns).

tikām pie diezgan jauka žvinguļa, gājām prom un pēcāk pateicoties mistiskai viedtelefonu aplikācijai, tikām pie divām uberplānām toties 50cm picām ar kolu par trīnīti katrs un devāmies mājās.

lai gan sastāvs ar dziļām un baudāmām sarunām par lietām neizceļas, bet praktizējums - dzeršana gaišā dienas laikā, lai astoņos/deviņos parubītos - ir pirmšķirīgs.

viens no smieklīgākajiem momentiem aiz atgādinājuma, kā puse no mums ziemā iekrita ledū (un it īpaši roncijs to izdarīja atmuguriski), bija izsauciens: "oi, es jūs piekaušu kā autistiskus bērnus!". rezultātā šis kā lielais zaudēja jaņos.

atpakaļceļā čomiņš palepojās ar to, ka sācis klausīties eno, toolu un bonaparte un arīdzan sākām apspriest jaungada plānus, uz kuru viens jau ir atradis medījamo zaķi, otrs gan jau uz svinībām neierādīsies, trešajam ir pesimisms - un pašam pie ailītes "jaungada zaķis" ir mazliet ulviskas pārdomas, jāvēro neapsīkstoši apdeiti soctīklos un jālodē cerība, ka tiks atgriezta grāmata un ēdiena kastīte
Oct 21 20:23 [info]maschera:
Kur tad dooora? Kā tad tā? Kur lasāmviela?
Oct 21 20:17 [info]daria:
Jautaajumi
Vai meitenes var marry meitenes? Un vai puikas var marry puikas?
Un kaa tad vinjiem rodas beerni?
Oct 21 20:17 [info]evia:
Nothing's gonna hurt you, baby
Oct 21 20:06 [info]yulungu:
Es nekad vairs nebūšu viena.
Oct 21 19:55 [info]virginia_rabbit:
Oct 21 19:42 [info]zeme:
Nekādi neizdodas nopirkt pieceiro autobusa biļeti. Vienmēr pēdējā brīdī nolemju braukt. un jā šodien radio skaneja šis , biju piemirsis ka tāda ir.
Oct 21 19:40 [info]penny_lane:
fuck.tāds nogurums.
Oct 21 19:36 [info]martcore:
par kaķīšiem un sunīšiem:
manis dievinātais kanāls trubā šeit klasiski kļūdās ar nullēm, patiesībā ir laikam 600 miljonu kaķu un 700 miljonu suņu
Oct 21 19:35 [info]virginia_rabbit:
mēs dzeram karstvīnu un spēlējam duckgame visi pret Eiženu
Oct 21 19:16 [info]indulgence:
atšķirībā no P.Strautiņa, šo k-dzi vērts paklausīties
Par gaidāmo bezdarbnieku pieaugumu, un iedzīvotāju ienākumu strauju samazināšanos, kad drīzumā masveidā sāks atlaist visus, kas strādā uz pusslodzi, kā arī par citiem cunduriem...

Oct 21 19:06 [info]indulgence:
iz zelta uzvedības grāmatas
ПРИКАЗЪ
По Суздальскому Мушкатерскому полку
Ковно 20 августа 1807 г. №372

По случаю назначеннаго сего числа у Польскаго князя Сангушскаго бала и приглашенiя на таковой всъх Штабъ и Оберъ-Офицеров ввереннаго мне полка, предписываю принять къ руководству и непръменному исполненiю слъдующее: Всъмъ Штабъ и Оберъ-Офицерам быть одътымъ в новой парадной формъ при знакахъ, шарфахъ и ранцахъ.
Явиться к Польскаму князю на балъ ровно въ 8 час. вечера.
Прибывъ на балъ осмотръеть исправность своей амуницiи, дабы не было видно сквозь проръзы въ соблазнительных местахъ голое тъло.
Пришедши въ покой не сморкать на полъ, а иметь для того цълые платки.
По стенамъ покоевъ похабныхъ надписей не дълать и соблазнительныхъ членовъ человъческаго тъла не рисовать.
Когда явятся польския женщины, вести себя какъ можно скромнъй. Жопой къ лицу дамъ не поворачиваться, при разговорахъ съ красивыми шляхетками рукъ въ карманахъ панталоновъ не держать и членовъ не наяривать.
Во время танцевъ и контредансовъ ногъ своим дамамъ не подставлять, чтобы падали, къ себъ на колени не сажать и за жопы дамъ не щупать.
Въ буфетахъ до пьяна не напиваться, по углам комнатъ не плевать и пальцами не высмаркиваться.
Во время ужина за столомъ поганныхъ словъ не произносить и под столомъ соседнимъ дамамъ членовъ въ руки не класть. После ужина на балконъ срать не выходить, а отправляться для этого въ отхожiя мъста.
При прощанiи съ дамами дълать трижды поклонъ на французскiй манеръ и вообще вести себя на время бала прилично, яко подобаетъ образованному русскому офицеру.

Подписалъ
Командиръ полка, Полковник Зорублёвъ
----------------------------------------------------------------------
Protams, ka feiks – šajā laikā pulka komandiera vietas izpildītājs, bija apakšpulkvedis Pjaterikovs (Пятериков Василий Ильич), bet pulka šefs bija ģenerālmajors Šenšins (Шеншин Федор Михайлович), savukārt tāda pulkveža Zarubļova nekad nav bijis, – taču vienalga smieklīgi, jo katrā pasaciņā ir sava daļa patiesības. :)
Oct 21 18:46 [info]punkts:
es te skrienu pāri doktora desai un izvilkšu pāris parafrāzes un zīmīgākos imitācijas zalkšus visu cieņu autoram bez liekiem tas ir bez ilgiem ievadiem pie vārdiem pievad pirmo dramaturģisko pieeju, kas raksturo mūsu šķērsielas no putnu lidojuma ir arī tāda kā stigmatizācijas konceptualizēšana un man patīk viss strīpainais neierastās krāsās jeb krāsās kas šajā ģeopolitiskajā situācijā ir reti sastopamas piemēram lietotāju pavalstniecība kas rosina hostu uzskatīt kā valstsvīru jeb nu kā lai saka ja jau valsts ir gandrīz nemanāma, tad tā ir laba valsts, bet šeit jau mēs es atvainojos dzīvojam tīklos kā zelta šprotes kas vēl arī normāli izkūpinās un tad ar tiem zelta burtiem pa viļņiem kuģojam kanserkā kamēr mūs ar zušu ķēniņu iepazīstina tehnomeritokrātiskā kultūra, lai gan tai neviens to nav lūdzis es tomēr aprobēšu pie pašsaprotamā un noslēgšu ar nostaļģiskās kopienas metaforas robežošanos ar tirāniju ja jūs esat jūlijs ķēzars tad arī krūmiņš kārlis ulmanis ir mūsu ovulatīvās distonijas mērķtiecīgs auditors un piekodina, lai dzīves reizrēķinā neaizmirstam par fizisko realitāti, kas var nest slimības un kāres, kuras bez vajadzīgā aristokrātiskuma pārvarāmas uz pusēm ar diloņa slimnieku pēteri salinieku kurš ir mūsu graudiem pielicis piecus centnerus lappušu ar vienu bārdu un divām kopējām kājām.
Oct 21 18:31 [info]ingmars:
FAN FICTION - int0 U


https://soundcloud.com/nightcore-zine/fan-fiction-int0-u
Oct 21 18:30 [info]sakaarnis:
Likās, tas ir D. profils; domājot par to, ka tā varētu būt patiesība, nevis tikai šķitums, mani pārņem tīkamas, siltas atmiņas. Septiņi vai astoņi gadi ir pagājuši. Toreiz, kad mēs draudzējāmies, netika pārkāpts nekāds nevajadzīgs slieksnis; patiešām, droši vien tikai dēļ tā es šobrīd spēju justies šādi.
Tomēr tā nebija viņa. Gandrīz nokavēju savu pieturu, aizmirsis, ka K. nav galapunkts.
Oct 21 18:25 [info]bauda:
3x
XIX. gadsimtā izaicināja uz dueli, XX. uz sētas uzrakstīja SAŠA LOX un nosūdzēja domu policijai, XXI. indīgi pukst uz savas sienas un e-dienasgrāmatu komentāros. Es vispār uzskatu sevi par vēlīnājaunā akmens laikmeta cilvēku

Oct 21 17:49 [info]martcore:
Oct 21 17:47 [info]martcore:
Oct 21 17:47 [info]svesinieks (in [info]gribam_zinaat):
Labdien, sakarā ar mierpilnu piektdienas iestāšanos vēlos pajautāt:

Ko nozīmē teiciens "Paldies par kūkām"? Vai jūsu paziņu lokā kāds tā mēdz teikt?
Oct 21 17:43 [info]vacatio:
Kas nu mani baigi fascinē un uzjautrina pārdošanas sludinājumos - attaisnojumi.
Jau nez cik reizes redzēts, ka pārdod kaut ko no šūšanas tehnikas ar komentāru: "nopirku, bet nav laika lietot. Jauns.". Nu kā, KĀ cilvēks var nopirkt ierīci par 400 vai 600 eur un pēc tam saprast "ai, nav laika". Stāsts nav par laika atrašanu, bet par to, ka cilvēks var iztērēt tādu naudu, pirms tam neapdomājot vai viņam to lietu tiešām vajag.
Auskarus pa 15 eur, ok skaidrs, bet bāc - tehniku.
Bet vissmieklīgākais attaisnojums ko esmu jebkad redzējusi - meitene tirgoja ierīci pret celulītu, klāt teksts "nopirku par akcijas cenu, bet, kad atvedu mājās atcerējos, ka man nemaz nav celulīta"! (cerams, ka cilvēks sev regulāri nepērk pamperus un pēc tam atceras, ka viņam nemaz bērna nav.)
Oct 21 17:29 [info]zero_weirdness:
dzīvokļa (retoriskais) jautājums
kad beidzot atradīšu mājas?

:::::::::::::::::::
ieguldīt ir tik daudz grūtāk kā taupīt. taupi, bet neieguldi jēgpilnajā, liedzot sev to, kas ļautu taupīt vēl vairāk un reizē kvalitatīvi būt.
Oct 21 17:22 [info]bauda:
Atkārtošos, tomēr datorspēles, indīroks, bezdarbs un heroīns nav mana scēna
Oct 21 17:21 [info]saccharomyces:
ballīte
hosts mums atstājis pilnu ledusskapi (kurš atrodas vannasistabā/tualetē) alkohola ar komentāru, ka tie ir ballītes pārpalikumi, ko varam ņemt un patērēt
Oct 21 17:13 [info]helvetica:
Alepo ziņas baismīgas. Vēl baismīgāk, ka ziņās runā par nāvēm nākamības izteiksmē: "paredzams, ka šīs diennakts laikā uzlidojumos bojā varētu iet tik un tik cilvēku".
Oct 21 17:13 [info]santech:
Plānoju brīvo piektdienas vakaru, bet vēl jādara lietas. Nav laika sapņaini vērties tālumā (uz pretējās ēkas vārtrūmi).
Bet - jaunākās American Horror Story sērijas, vai kāda filma? Vai pageimot?
Oct 21 17:12 [info]ulvs:
ilgas pēc miesas un gara
Nevaru sagaidīt, kad viņa būs atpakaļ Latvijā. Es viņai likšu samaksāt, neļaujot nokāpt no mana eriģētā locekļa un speciāli ilgi nebeidzot. Tā, lūk, izpaužas patiesa mīlestība pret cilvēku (pretējā dzimuma, sava dzimuma - nav svarīgi, galvenais kaut nedaudz iemācīties vai sākt mācīties mīlēt, jo tad, man sev jāatzīst, pienāk tāds mirklis, kad viss šķiet esam perfektā orgasmiskā balansā)
Oct 21 17:11 [info]paarpratums:
i've seen some shit, bet šie man liekas visdīvainākie video internetā:
https://www.youtube.com/channel/UCSq3vaVwHc8h2MCYkNa1SPQ/videos
Oct 21 17:08 [info]217:
it's just a jump to the left
Oct 21 16:55 [info]martcore:
ko vēl es šodien uzzināju, ja neskaita cementu

par automašīnu ātrumu un nāves statistiku
cik mums mazpilsētās ir, caurbraucot, 50?
tad, vot, ja automašīna, kas brauc 50 km/h uztriecas cilvēkam, viņš vai viņa var izdzīvot, a ja 60 km/h, tad visdrīzāk viss
šādi rodas ātruma standarti, kas pēc tam pāraug satiksmes noteikumos
Oct 21 16:54 [info]samantta:
Par skaistumu runājot, nespēju atgūties no sajūsmas kā ieviešot pāris jaunus paradumus manā matu mazgāšanas procesā, tas ir uzlabojis manu matu pinkošanās situāciju. Jau mēnešiem mocījos ar matiem, kas piņķējas visos iespējamajos veidos - mini dredos, mezglos, you name it. Katra matu ķemmēšanas reize bija līdz asarām un mati lūza visās malās. Tad palasīju kaut kādus garmataiņu forumus un ieviesu sekojošo (ļoti vienkāršas izmaiņas, bet man, lūk, vajadzēja 28 gadus):

1 - Mazgājot matus, cenšos minimāli 'burzīt' matus un kasīt galvu, gandrīz vai 'iestrādāju' šampūnu galvas ādā ar ļoti maigām kustībām, cenšoties pašus matus nekustināt no vietas - pirms tam biju pazīstama kā aizrautīga matu skrubētāja.
2 - Pēc kondicioniera ielikšanas, rūpīgi izķemmēju matus ar ķemmi.
3 - Kad mati izmazgāti, nepinu neko dvieļos, neberžu galvu, tikai maigi nospiežu lieko ūdeni ar dvieli. Ļauju izžūt bez aiztikšanas.

Tik vienkārši, bet visu nedēļu esmu nostaigājusi ar taisniem, nesapinkātiem, spīdīgiem matiem. Ķemmēšana aizņem sekundes un mati nelūzt, ir spīdīgi. Tikai jāpierod pie tā, ka kupluma mazāk, jo nekur vairs nav dredu, kas visu 'paceļ' uz augšu!
Oct 21 16:54 [info]zazis:
Reliģija hujeliģija.
Rādas, ka būšu atklājis efektīvu veidu kā atkratīties no musulmaņa, kurš uzmācas ar saviem reliģiskajiem murgiem.
Atliek tikai uzjautāt, lai iedod kurānu palasīties, vēlams elektroniskā formātā.

Konkrētais indivīds pat nepapūlējās neko atbildēt, hehe.
Oct 21 16:52 [info]pikaczu:
popkultūras baudītājas piezīmes
Vakar biju uz Lodzu aizbraukusi The Cure paklausīties. Robis bija formā. Neizklausījās nedz vecs, nedz no dzīves noguris. Vietām mazlietiņ trūka saspēlēšanās starp taustiņiem un gičām. Bija daudz veco labo gabalu. Atlas Arena ir diezgan laba akustika, stipri labāka nekā W-was Nacionālajā Stadionā. Tāpēc varbūt arī vairāk klausāmiem nekā skatāmiem māksliniekiem ir jēga uzstāties tur. Mēs gan viesnīcu gādājām priekšpēdējā brīdī un tāpēc dzīvojām vēl dziļākā postapo ainavā.
Pati pilsēta drēgnā un lietainā laikā man šķita nesamērīgi liela un dzīvei nelabvēlīga, ar sabtransportu pārvietoties sanāk lēni un ar ilgu gaidīšanu.
Uz Piotrowska ielas trāpījām hipsterīgā restorānā, kur ēdiens tiek gatavots klientu acu priekšā. Bija labi, nošpikoju, ka mīdijas vajag sutināt ar šalotes sīpoliem. Es līdz šim to biju darījusi ar kātu selerijām.
Oct 21 16:51 [info]bauda:
Sarunāts, šito tur, kā viņu, baltu filozofiju es pabeigšu, bet par valodas ministru vairs negribu, tur labāk kādu ambiciozāku un jaunāku valteru dakšu. Dod, mani par pilskalnu ministru #kadmanidrauginākspievaras

Oct 21 16:47 [info]bauda:
Uzņēmumu, kurš Suntažu austrumu pievārtē ražo baļķus elektrības stabiem sauc «Jauda-koks»

Juglas upes vārds ir cēlies no somugru (lībiešu) valodas. Tāpat kā sakne "koks"

Coincidencia? No lo creo

Oct 21 16:46 [info]zazis:
Dienas prieks.
Aizkustinoši vērot kā mana padzīvojusī kuce spēlējas ar nepilnus divus mēnešus vecu kaķēnu.
Oct 21 16:45 [info]kjeerpis:
Sliktās pašsajūtas diena, ar aizžņaugto elpu un trīcošajām roķelēm.

Kā lai aukstajos gadalaikos sev iestāsta, ka ēdienu vajag ļoti, ļoti, ļoti maz, un ļoti, ļoti, ļoti padomājot, ko un vai.
Oct 21 16:44 [info]bauda:
Kopš kura laika "atklāts" nozīmē "godīgs"

Oct 21 16:35 [info]anonymous:
"Ротенберг незаконно перегородил залив Уймахуонеэнлахти"
Oct 21 16:26 [info]nulle:
Derētu kāda ballīte.
Oct 21 16:13 [info]tvarj:
vakar bija forša diena darbā, viens igauņu "šokolādētājs" (rupjš tulkojums vārdam chocolatier) mums rādīja un mācīja šokolādes temperēšanas mākslu. kad klāt ir pasniedzējs, viss, protams iet kā pa (šokolādes) sviestu, tāpēc, vai šim projektam ir nākotne, mēs redzēsim nākamnedēļ, kad mēģināsim darboties pašas. esmu ļoti priecīga par šīm jaunajām zināšanām
Oct 21 16:09 [info]au:
melnus nagus uzkrāsoju jau tagad
Oct 21 16:03 [info]zirka:
astoņi kustoņi, astoņi kustoņi, kas tos astoņus kustoņus pirks? zirks!
Oct 21 16:03 [info]tvarj:
ienāku šodien studijā, tur vēl notiek grūtnieču vingrošanas nodarbība. D man uzsauc "nu, vai tev šitos redzot nesagribas atkal, ko?!"
smaidīju un kratīju galvu tik pamatīgi, ka viens auskars aizlidoja pa gaisu
Oct 21 16:03 [info]usne:
šī bija tika traka nedēļa un daudz ir izdarīts, kaut kas arī nav līdz galam, bet vismaz ir skaidrs kā.
vienīgi tagad sēžu Millā un jūtu kā kāpj temperatūra, ļoti gribas gulēt.
šodien atkal abas ar B nevarējām paspēt uz pirmo stundu. B lūdzās vēl pagulēt un man nebija iekšēja spēka viņu modināt, bet tā kā es aizmirsu nosūtīt audzinātājai sms, ka kavējam, tad var gadīties viņa paliks bez pusdienām. esot tieši vakar vakarā vecāku sapulcē par to runājuši, bet Rih joprojām nav painformējis mani par lietām, kuras tomēr būtu vērtīgi zināt.
visādi citādi viss ir burvīgi. pirmo reizi vakar uzkodu zandartu, pati tīrīju zvīņas un iekšas, tas notika daudz ātrāk un vieglāk kā gaidīju un bija (joprojām ir vēl leduskapī) ārkārtīgi garšīgi, pat B iegaršojās.
virtuvē beidzot ir normāls krāns bez strūklakas un pamazām var aptvert kā saorganizēt māju, lai beigtos tas mūžīgais bardaks.
vienīgi es nezinu pa kuru laiku, lai guļ?
Oct 21 15:58 [info]methodrone:
vai var taa buut, ka man nav nekaa interesanta vairs, ko kaadam pateikt? vai cilveekiem es patikshu tad, ja uzdoshu tikai jautaajumus? es varu iemaaciities dazhaadus jautaajumus, ko uzdot, taa lai cilveeki runaa muuzhiigi. bet vai vinji pamaniis, ka es tikai kluseeju, jo man nav nekaa interesanta ko pateikt? kur pasaulee iederas taads cilveeks, kam nav nekaa ko kaadam pateikt? ko taads cilveeks dara ar savaam ilgaam peec community, sharing, nurturing, people-surrounded, friendly and kind environment?
Oct 21 15:50 [info]solipse:
tik tālu
iegūglēju reizrēķina tabulu
Oct 21 15:30 [info]virginia_rabbit:
http://www.mammamuntetiem.lv/articles/36793
Oct 21 15:30 [info]martcore:
neatrodos sevras svaru un mēru institūta telpās, tādēļ nevienu neapvainoju
bet tas jūsu tītara šašliks upeņu mērcē, attiecībā iepakojums - panna ir vienmēr bijis tāds, ka pannā ielien divas trešdaļas no iepakojuma
pēc kā es vienmēr veicu dažādas matemātiskas kalkulācijas
tagad viņš pēkšņi pannā ielien viss, kas reizē priecē, jo nav jākombinē, taču nedaudz uztrauc, jo pēkšņi kaut kā maz viņa, tītara šašlika upeņu mērcē
Oct 21 15:29 [info]usne:
kad aizsēžos salīkusi ilgāku laiku, tad saņemu sāpīgu spērienu tai vietā, star ribām.
Oct 21 15:23 [info]ulvs:
Kas vēl bez manis cibā ir SJW?
Oct 21 15:22 [info]ulvs:
public service announcement
Uzmanību, uzmanieties no Ailijas Deniņas. Jo viņai Ievai Puķītei NELIKUMĪGI INJICĒJUSI VIŅAS DNS DATUS/AUDUS/ASINIS, nodarot Ievas veselībai un dzīvībai kaitējumu vairāku gadu garumā. 

Oct 21 15:14 [info]lavendera:
Deviņu bērnu tēvs dziedātājs Stīvijs Vonders ir izgriezis muguru savam ārlaulībā dzimušajam bērnam un viņa mātei.
Oct 21 15:02 [info]sakaarnis:
Varētu mēģināt samazināt savus izdevumus, dodoties uz provinces mājām. Turklāt ir nelietderīgi un pat kaitīgi dirnēt aukstā istabā cauras brīvdienas, esot slimam.
Aiz loga pirmssniega debesis.
Oct 21 14:59 [info]intenormal:
špickas benzīntankā
nepatīk man šis viss. ļoti nepatīk. 

Krievija konsekventi turpina uzstāt, ka tā ir vienīgā valsts, kuras darbības Sīrijā, proti palīdzība vietējai varai cīņā pret radikālajiem kaujiniekiem, atbilst starptautiskajām normām. Maskava arī paziņojusi, ka pašlaik pamiera noteikumus pārkāpj tikai Alepo esošie kaujinieki. Kopš uzlidojumu pārtraukšanas Alepo otrdienā Krievija ir paziņojusi, ka pilsētas tuvumā uzlidojumus ir veikuši arī Beļģijas gaisa spēku iznīcinātāji, nogalinot vairākus civiliedzīvotājus. Tika demonstrēti lidaparātu identifikācijas numuri un lidojumu maršruta kartes. Beļģijas aizsardzības ministrija gan norādījusi, ka norādītie numuri nepieder beļģu gaisa spēkiem, prasot Maskavu atsaukt izskanējušos apgalvojumus.
Oct 21 14:58 [info]ilona_pop:
Pēc aktīvām dienām (kaut gan, kas tur aktīvs, elementāras iepazīšanās dienas skolā), vajag 2 dienas vientulības, kā man patīk un vajag pavadīt laiku ar sevi
Oct 21 14:55 [info]jan09:
shonakt
Esot pats labákais laiks Orionídu meteoru lietus véroshanai.
Vérojam, negulam!!
Oct 21 14:41 [info]10m_zem_uudens:
tam noteikti ir kaut kāds modernās slimības nosaukums, ja visu laiku hroniski sanāk rīkoties nepareizi.
Oct 21 14:39 [info]martcore:
attiecībā uz jautājumu, par ko es kādreiz vēlējos kļūt, es ļoti ilgi domāju, un sapratu, ka vēlējos kļūt par skolotāju - manī ir tas paradokss, ka neskatoties uz atklātu asocialitāti un konfliktu ar sabiedrību, es esmu ļoti jauks, draudzīgs un komunikabls pilsonis ar kādu cilvēku grupu, kas man patīk vai var iepatikties, un man ir interesanti ar to parunāties par dažādām lietām

tiesa, es neesmu tāds profs, lai jaunākiem par mani biedriem kaut ko nopietni iemācītu. un atkal mācību programmas jāraxta. un naudas maz. vot, viss šitais.
Oct 21 14:38 [info]khosmos:
ja kopš augusta vidus pārtikas porcijas pārsvarā samazinās, ap oktobra vidu ir visai adekvāti sevi novērtēt kā skeletu ar nebeidzamām enerģijas rezervēm. jo īpaši interesanti izskatās šķērssvītrotie muskuļaudi spogulī, kad no rīta pamosties un mēģini startēt sistēmu nevis punktā, kurā vakar izslēdzies, bet visvēlamākajā attiecīgās dienas režīmā. reizēm nāk prātā zombiji, bet reizēm - nekrofīli, un kā tad tu vari būt zombijs ar harizmu, ja nekrofīlija tev kā radistam tamboradata (vienmēr jānobeidz ar salīdzinājumu, lai dārgajiem lasītājiem būtu, ko apdomāt).
Oct 21 14:23 [info]bauda:
Olivers nokavēja autobusu
Oct 21 14:23 [info]kaifinjsh:
iekš tumšā stundā visu dienu
No tavām krūtīm dzeru tumšu pienu
un zinu ka tas manī gaismu dos
Es sapņoju par tevi visu dienu
bet naktī slīkstu sāļos palagos

Es sapņoju par to kā sāp man acis
Kad tava nemirstība mani skauj
Es sapņoju ka neviens nepasacīs
Kādēļ dēļ Tevis mani griež un kauj

Šī zelta debess skumjā Ārprātība
kas smagiem soļiem manī iesoļo
tevi atrodu vien asās asins stīgās
kas zvaigznes blāzmā mani atstaro

Tumšā stundā
Instrumenti
Oct 21 14:20 [info]vilibaldis:
Te gadījumā nav kāds mērnieks, kas svētdien ap pusdienlaiku var palīdzēt tik skaidrībā par robežām?
Kaimiņš pēkšņi paziņoja, ka braukšot ar savējo.
Oct 21 14:14 [info]ilona_pop:
O, super dziesma vibrācijas celšanai, kā man patīk jauni atklājumi un vispār dream pop
Paradise
All should be well said the ocean
Oct 21 14:01 [info]bozena:
Līželei jāreģistrējas kā pašnodarbinātai personai. Vai to var izdarīt caur EDS tagad? Es īsti VID mājaslapā neatrodu soli pa solim, kas tur vajadzīgs un kas jādara. Ja kāds varētu nedaudz apgaismot, es ļoti priecātos.
Oct 21 14:00 [info]vistu_zaglis:
A dreamer who forgot to dream, bļaģ.

Nez, šeit listē ir kāds, kam šobrīd neskan Koens? Nu i paši vainīgi.
Oct 21 13:53 [info]martcore:
"KĀRTIS NENĀK VISPĀR"(c)
Oct 21 13:37 [info]ingmars:
SJW news
Kas vēl bez manis cibā ir SJW? Vai varbūt jūs esat Gamergater, Redpiller, MRA, Feminazi, MGTOW, PUA, Alt-Right, Beta, Incel vai kas cits?
Oct 21 13:32 [info]ctulhu:
Kas izdomāja derīguma termiņus uz piena produktiem (nu tb drukāt viņus uz taras)?

Als Kapone.

Jā, tas pats.

http://knowledgenuts.com/2015/05/18/how-al-capone-got-expiration-dates-on-milk-bottles/
Oct 21 13:28 [info]zivs:
Pamodos 7os labi izgulējies, un gribēju steidzami ieklabināt savu prieku un pirmo sapni bez mensonīgām piegaršām ilgā laikā.
Dienas laikā sinusa līkne atgādināja, ka
"hei, esi par mani piemirsis?
mūžam tava, uzticībā,
ellīte".
Sapnī biju pārsteigts, ka man ir dzidri dzeltenzaļa acu krāsa. Liecoties tuvāk spogulim, varēja redzēt, ka tā tomēr ir oranžīga, tad brūngana, līdz rubīnsarkanai. Krāsa mainījās atkarībā no gaismas leņķa. Viss spektrs, nemanīju vien violetīgo.
Oct 21 13:16 [info]saccharomyces:
esmu sajūsmā par autobusa rudmašu klanu, ne tik daudz sajūsmā par nelabumu, kas mani māc. nez, vai es justos sliktāk vai labāk, ja būtu ēdusi kaut kādas brokastis, nevis tikai vienu gurķi
Oct 21 13:14 [info]martcore:
kāds negrib ar mani spokos zoli uzspēlēt, es gadus piecus neesmu spēlējis, incanti, kādi skilli saglabājušies
upd: šausmas, drusku paspēlēju, punktus nahuj neskaitu, no liekajiem staigāju nu tā, divas zoles vinnēju uz masu, vārdsakot, jūs patiesībā varat mani viegli uzvarēt
Oct 21 13:11 [info]str:
ja nu pēkšņi vajadzēs izvēlēties
Oct 21 13:06 [info]saldumi:
anthropology of home
Viena meitene savā prezentācijā stāsta par to, ka, ja mēs zinātnisko atklājumu un eksperimentu gaitā sačakarēsim Zemi, tad, visticamāk, būs iespējams pārcelties uz kādu citu planētu, piemēram, Marsu. Pēc tam cita meitene izsaka komentāru par to, ka tas ir tik interesanti un arī bīstami, ka mēs esam vairāk ieinteresēti civilizācijas saglabāšanā nekā vienas individuālas dzīves un tās kvalitātes uzturēšanā.

Tas ir tik lieliski, ka ir arī citi cilvēki, kuri domā par šādām lietām.
Oct 21 12:57 [info]penny_lane:
jezussmarija.

- kā filologam tev ir jābūt tādam vārdu krājumam, lai runātu par abortiem!
-jā, es taču uz kuģiem esmu strādājusi. uz kuģiem ir cita leksika, un es runāju kuģu valodā.

(..)

-un tad mēs runājam, kāpēc citās valstīs nesnieg, un es nezinu, bet tas ir ļoti svarīgi, ka bērni saprot, ka pieaugušie nav viszinoši.

nē, nu all due respect, ka angļu valodas skolotāja runā par abortiem stundās. pirms tam gan viņa runāja par savu franču mīļoto, par iepriekšējo draugu krāpnieku, to, ka viņa izskatās jaunāka par saviem gadiem, par bērnu deguniem un lietām, kurās ir kaut kāda patiesība. kā dzimumakti grūtniecības laikā ietekmē bērnu un tamlīdzīgi.

sekss un seksa sekas. maigā lēdiju kafijbalsī, brīžiem paceļu acis un domāju par skolotājiem. un par to, ko sagaidītu no skolotājiem, un man pietrūkst kaut kāda vieduma, kaut kādas nepeldēšanas uz baumiņām un sajūtiņām.

bet šis jau laikam ir ļoti labi.
Oct 21 12:57 [info]ingmars:
par zēnu
Es esmu ļoti ambiciozs zēns.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?