Latest Posts

Current posting stats: 15 per hour, 0.25 per minute RSS version
Dec 22 12:30 [info]reinulitis:
palūgt
pietiek tikai tā smuki palūgt kosmosam ko vajag un tas tiek sagādāts :)

pāris dienas atpakaļ tā no sirds teicu I. ka viss, man pietiek - vajag smukas drēbes, nu nevar tak māte šitāda iet uz bērnu pasākumiem !!! drīz teiks, nenāc, mammīt :D viss, ir jāpucējas. un vakarā man muterīte saka, iebrauc pie kaimiņa, viņam tur kaut kas kaut ko saveda.

īsi sakot milzīgs maiss ar drēbēm, no kurām 70 % man ir par lielu utt. (apģērbšu družkas, ja derēs), bet tiku pie pāris lietām, kuras nu nekādīgi nebūtu pati nopirkusi, īpaši ņemot vērā zīmolus, ko vispār nekad nedaru. Vakar no rīta iekāpu mašīnā un aizbraucu uz Siguldu.

un jā, iztērēju bik naudiņas, bet toties tiku pie pāris jaunām drēbītēm atkal.

jā, pucēšanās laiks, bez pārspīlējumiem, bet tomēr, jo ļoti vajag. ļoti, ļoti un ļoti vajag. tā nevar dzīvot un izskatīties :)
Dec 22 12:29 [info]brookings:
Princes of the Yen
kaa centraalu bankas 'kontrole situaaciju' - soli pa solim: nekas jauns zem uzlecoshas saules (un saules akmens):
https://www.youtube.com/watch?v=p5Ac7ap_MAY
Dec 22 12:25 [info]deloveja_kundze:
pamazām tuvojoties gada beigām, vēlos pierakstīt kādas dienas notikumus, kas, kā liekas, vēl spēlēs būtisku lomu kādu laiku. vārdsakot, sīrupiņ, viena no episkākajām dienām šogad, pats marta sākums, ja nemaldos. diena sākās ar to, ka ar kasp. un kolāti bijām izlēmuši doties buržuju brokastīs uz Ozīrisu, lai galanti iedzertu šampanieti. tā vietā mistiskā kārtā nokļuvām gruzīnu ģimenes restorānā Hačapuri, kur galanti iedzēru baltvīnu un kur galanti un izsmalcināti apēdām kādus gruzīnu gardumus. vārds pa vārdam, hačapuri pa hačapuri, šis dienas cēliens beidzās ar to, ka ar kolāti un abām Līvām malkojām šampanieti kādā vārtrūmē pie miskastēm. pierunāju Kolāti atnākt iedzert tēju pēc tam, ko arī izdarījām, parunājām par džekiem un modi, un galu galā nokļuvām piketā pret Krievijas iebrukumu Ukrainā pretī Krievijas vēstniecībai. protestā satikām dažādus paziņas, ar kuriem nokļuvām krogā, un vārds pa vārdam, alus pa alam, izdomājām, ka jāspēlē pāru spēle: meitenes pret džekiem, mērķis - pārbaudīt, cik labi pārī iekļautie cilvēki viens otru pazīst. likme: 8 stundas neapmaksāta darba, kas, būsim godīgi, ir daudz krutāka likme nekā visas citas likmes, ar kurām esmu līdz šim saskārusies. mēs ar Kolāti zaudējām, tāpēc tagad katrai ir tās četras stundas neapmaksātā darba kaut kā jāatstrādā. es savu pirmo iespēju diemžēl jau nobastoju, kas ir ļoti bēdīgi - palaidu garām lielisku iespēju dalīt vīnu Vēstures izpētes un popularizēšanas biedrības pasākumā Gada vēsturnieks. tāpēc tagad kopā ar Kolāti iesim uz Jaungada balli, kurā atstrādāsim savas stundas katra savā veidā: Kolāte mazgās traukus un uzstāsies ar iepriekšsagatavotu priekšlasījumu par seksuālo dzīvi pirms 100 gadiem, es - lejot šampanieti un uzstājoties ar priekšlasījumu par mēmo kino un paraugdemonstrējumiem no youtube.
un, godīgi sakot, šis ir daudz labāks risinājums, nekā atstrādāt savas apsolītās stundas, piemēram, līmējot tapetes.
Dec 22 12:24 [info]spisok_korablei:
+3 )
Dec 22 12:17 [info]essentia (in [info]es_shobrid_lasu):
Dec 22 12:07 [info]8:
Pashiedvesminaashanas...
Davai, sanjemies, jaiet cept piparkukas!
Dec 22 12:00 [info]kio:
k.d.
vai es tiešām nopietni ļaušu viņam ienākt savā prātā un čakarēt to? to, ka viņš grrrrrib, tas bija tomēr nepārprotami. (bet pašam arī tomēr bail) un man patīk viņa pieskārieni, patīk, tur nu grūti kam nepatikt. bet tā savstarpējā neuzticēšanās vienam otram...tas nu gan. it kā mēs taustītu viens otra vājās vietas un tādējādi ietu visaukstākajā uzbrukumā.
viņš teica tomēr diezgan daudz glaimojošu un patīkamu lietu, bet, atsaukt to visu atmiņā, ir kaut kā neiespējami. daži flešbeki ir, bet tādi patiesību neatspoguļojoši.
es nesaprotu, vai man vajag noturēt savas pozīcijas, neļaut nekam tālāk notikt, vai arī ņemt un riskēt, džīiiz šitādu risku es nezinu.. un viņš tomēr uzskata mani par kaut ko citu - par sievieti, pirmkārt, kas zina, ko grib. jahhhh. bet taisnība viņam ir, es šobrīd tiešām gribu tikai iepazīt un just vīriešus, (ha, bļin), nevis saistīties attiecībās.
viņš mani pieņemot tādu, kāda es esmu. hm, paldies. bet tai pat laikā viņš nezina, kāda esmu.
esot forša. nu jā, labi, pieņemu, bet esmu foršāka, kā viņš iedomājas.
ja nebūtu apkārtējo apstākļu, ja magical veidā kaut kādā mēs nokļūtu citā vidē absolūtā divatā - vai nu tur būtu fireworks un all that stuff, vai arī vēl spēcīgāk uzbūvētu katrs savu aizstāvēšanās sienu.
bet viņā ir kaut kas vīrišķīgi brīnišķīgs. un reizē ir arī kaut kas absolūti gandrīz bitchy kaitinošs. hah, īstenībā, viņš tā par mani arī var pateikt :D
kaut kā viss liekas kā mīnu laukā ar viņu. nezini, kura mīna visu sadragās, bet kurš solis liks mīlēt dzīvi vairāk, jo ir drošībā.
jā, es arī nekad, nekad mūsu vārdus vienā teikumā ne izrunāju, ne pieļāvu, ne ko.
kas to būtu domājis, mēs esam tik sasodīti līdzīgi savās domās vienam pret otru, sasodīts, sasodīts.
Dec 22 11:58 [info]martcore:
jautājums advancētākajiem kinoskatītājiem
jūs kā vispār, spējat atšķirt ekrānā džonu malkoviču no eda harisa?
kad viņš snowpiercer finālā parādās, jau vairs nedomā par sižetu, bet centies saprast, kurš no šiem diviem tagad darbojas
viņi pat noveco identiski
Dec 22 11:56 [info]insommnia:
Eurostar
Es jums saku tas euro star ir varena stelle. 3 stundās no Londonas lidz Briselei hassle free.
Dec 22 11:51 [info]shiry:
Vai nu mana selektīvā disleksija strikes again, vai arī Dzirnavu ielā patiešām ir bārs ar nosaukumu "Kad zebras deg".

Visādi citādi, šodien tika apgūtas roku kustības, kā sakarībā uz vienas beibes ņerkstieniem par tēmu "vai, man kauns" tā vien gribējās pateikt, dude, tu basically esi atnākusi uz stripdace nodarbībām, now shut the fuck up and start touching yourself. Ugh. Some people.
Dec 22 11:50 [info]martcore:
finčers
Dec 22 11:47 [info]nulle:
Joņevs skan pa LR1
Dec 22 11:41 [info]spisok_korablei:
"man tev kaut kas jāsaka. bet es nezinu, kā to pateikt," viņš teica, un es zināju, ka vairs nekad negribu dzirdēt šos vārdus. pat tad ne, ja ar tiem viss gan sākas, gan beidzas. snieg, un viss ir tikai laika jautājums. bet citādi - dāvanas sasaiņotas, (n)eglīte piedzīvojusi brīnumainās pārvērtības. skatos Sāras Pollijas dokumentālo filmu "Stories We Tell". savādi, kā reizēm filmas, grāmatas, mūzika, vajadzīgā noskaņa atrod mani tieši tad, kad man tas visvairāk vajadzīgs. tas vienmēr liekas kā brīnums.

“When you are in the middle of a story it isn't a story at all, but only a confusion; a dark roaring, a blindness, a wreckage of shattered glass and splintered wood; like a house in a whirlwind, or else a boat crushed by the icebergs or swept over the rapids, and all aboard powerless to stop it. It's only afterwards that it becomes anything like a story at all. When you are telling it, to yourself or to someone else.” - Margaret Atwood
Dec 22 11:39 [info]martcore:
nav skaidrs, kāpēc kādam būtu jāskatās k/f the theory of everything
apmēram varat iedomāties, kā jāizskatās baiopikam par stīvenu hokingu? iedomājāties?
vot Tieši Tāds viņš arī izskatās
un kāpēc jātērē nauda kinobiļetei, ja galva jums precīzi parādīs visu seansu
Dec 22 11:37 [info]217:
Auroville
dēm, Aurovilles Matrimandirs (zelta golfa bumbiņa) ir tieši tik šizo/70ie/Kubriks/vnk wtf, ka man nenormāli patīk. laikam no visām Indijā redzētajām ēkām vislabāk.
ļoti gaidu, kad trešdien tikšu viņā iekšā
Dec 22 11:31 [info]penny_lane:
tā kukaine nav biš sapisusies savā feminisma (vai kas tas vispār ir?) definīcijā?
Dec 22 11:31 [info]sermuliitis:
Āāāāāāāāāāāāāā!!! ... Āāāāāāāāāāāāāāāāāāāā!!!!!!!! Āāāāāāāāārrrrghhkkkkhekhekeh...

Es nupat sapratu, ka decembris tūlīt būs čuš un arī līdz jaunajam gadam (ne tam, ko ķīnieši atzīmē) ir skaitītas dienas...
Ar dievu Vecā dzīvē un tiešām ceru, ka TU, mana Jaunā dzīve, patiešām būsi jaunā, nevis vecā, kas tikai pārmetusi kažoku uz otru pusi un apskrējusi mājai riņķī, lepni ienāk pa priekšdurvīm sludinot sevi kā kaut ko jaunu esot... Jo pēdējos vairākus gadus Tu tieši tā arī dari. Tā kā, lūdzu, ej un uzmācies kādam citam.
Dec 22 11:31 [info]tvarj:
Man briizhiem tieshaam liekas, ka viss stereotipisko 'tumsho viduslaiku' cilveeku asinskaariigums, kuri dedzinaaja raganas un duura kjecerus uz piikjiem, ir sakoncentreejies shajaas vecajaas 'miiliigajaas' leedijaas. Da fuck, no kurienes vinjaam lien aaraa shitie shausmu staasti?!
Dec 22 11:31 [info]zirka:
vakar bija lieliska diena, lai ietu uz jūru vēdināt elpceļus un dzert no termosa ingvertēju
apsolos atvaļinājuma laikā aiziet līdz jūrai vēl kādas 3 reizes
Dec 22 11:26 [info]gone_dirty:
Vēl divas dienas un visa ģimene atkal būs kopā. Es esmu okupējis savu bērnības istabu. Tik daudz atmiņu šeit, gan labas, gan ne tik labas. Tik daudz te smaidīts, daudz arī raudāts. Atceros kaut kādas atmiņas no 16 gadu vecuma, kad biju mājās atstāts viens. Tad mēdzu iedomāties, ka tās ir manas mājas un ka man jau ir pašam sava ģimene - sieva un bērni. Bļāviens, asaras atkal aizmiglo skatu. Es tik ļoti gribu būt skarbs, gribu būt kā mans tēvs. Es zinu, ka es tik daudz varu dot citiem, es nedrīkstu sabrukt. Vēl pa šo gadu es esmu kļuvis par ģimenes melno avi. Neapzināti ar brāli mēs cīnāmies par to, kurš būs sliktāks. Pirms desmit gadiem es uz kādiem diviem gadiem turēju melnās avs titulu pie sevis. Tagad atkal es esmu to atguvis. Tas ko ģimene redz un zina par mani ir tikai ziediņi, draugi zina nedaudz vairāk, viņai tika atklāti 99% no visa. 1% no sevis esmu paturējis tikai sev. Varbūt vajag uzlikt kretīna masku, ieslēgt skarbumu un uzspļaut visam? Bet tas jau nemainīs manu dziļāko būtību, jo joprojām asaras birs guļot gultā, tumsā, mēģinot saskatīt griestus.
Dec 22 11:24 [info]lmr:
ziemassvētkos notiek kaut kāda bezpersonisku, lētu mēslu riņķošana, kad radinieki saskrienas ķīniešu sūdu veikalā, abi savos groziņos liekot šokolādi ar dolārzīmi, ar kuru plānojuši viens otru apdāvināt, un apkārt starp alkohola pudelēm, krūzēm ar govīm un dušas cepurēm dejo mazi plastmasas salaveči, viņiem uz rokām rotē plastmasas zelta gredzeni un viņu plastmasas kamanas velk plastmasas rūdolfs, un fonā snieg putuplasta sniegs.

drogās pirku dezodorantu, tur sirms pārītis - vecis griež vaļā dezodorantu korķus, osta tos un saka

- šitam nemaz nav smak`s, šitam nemaz nav smak`s, nejūt nemaz to smak`.

tikmēr viņa sieva ar lupu pēta cenu zīmes un ierauga, ko es paņemu

- paņem šito, paņem ko tas jaunēklis paņēma.. šito nīveja, viņam jau ir pieredze.
- jājā, šitais kūl kik ir labs.

vēlāk maisiņā lieku brīnumsveces un tualetes papīru, un ieraugu, ka rindā aiz manis stāvējusi iepriekšējās skolas audzinātāja, atkal nokrāsojusi sarkanus matus, un pamāj man ar uzacīm, un es viņai pretī, un man kauns, jo es neesmu mazgājies un tīrījis zobus, un man uz vaiga ir milzīga pumpa, mani mati ir otrādi un vēl man ir mazas, neredzamas ūsiņas, kas gaismā mirguļo kā gliteri virs lūpas.

vēlāk vecmamma ienāk istabā ar grāmatu. uzliek to uz manām trīs grāmatām, kuras plānoju šonedēļ izlasīt, un saka, lai izlasu tagad šito, jo būs prom jādod. grāmata ar kosmosu uz vāka - "prātam neaptveramais".
pirmā brīvlaika diena un viņa jau grib, lai savu prātu nodarbinu ar prātam neaptveramo. pašķirstīju un neko jaunu neuzzināju. es īsti nezinu, cik daudz viņa pati pirms tam zināja. varbūt viņu pārsteidza jaunumi, ka zeme nav visuma centrs un ka saulīte vispār ir baigi liela.

vēlāk viņa uz trim stundām ar mandarīnu kilogramu nozūd baznīcā, pa to laiku nolieku grāmatu atpakaļ viņas istabā, kur viņas gultā guļ un blusas pārvalkā iekasa suņi.
čau dāvītjancīti, pēc tam viņa stāsta, ka viss ir šausmas, ka laikam jau visi nonāksim tajā ellē, ka viņa tagad uzzinot daudz ko tādu, par ko iepriekš vispār nebija stāstīts, un ka viņa vairs nezinot, vai maz pareizi dieviņu lūgusi, un tā dziedniece, kas runāja tajās eņģeļu mēlēs, kurās viņa nemākot runāt, tikai vienu vārdiņu esot kārtīgi dzirdējusi, bet nu izklausoties kā ĀAāāĀaāAāĀAĀAĀĀĀaāāa, esot viņai teikusi, ka vēl viņa nemiršot, bet dieva vārds viņai pasaulē jāizplata, un tā jau ir tā pēdējā zīme, kad dieva vārds pasaulē būs izplatīts, tad neviens nevarēs teikt, ka nebija dzirdējis, tad viņi visi uz elli, bet nu es jau domāju, ka es pietiekami daudz daru, es te ar jums parunāju, es tās kristus pieņemšanas vēstulītes nosūtīju, es ar mammas palīdzību tās simts bībelītes atdevu, un es tagad biju tādos alfas kursos, paskaties uz šito grāmatiņu, kuru iedeva, tādu katram kristietim vajaga, un viņi visi tur tik gudri un tik daudz bērnu un jauniešu tavā vecumā, un meitenītes tik skaistas kā no grāmatas, un visi sit plaukstas, lūdzot dievu, un dzied tās skaistās dieva dziesmas, tās skaistās meitenītes, dāvjancīti... es jau domāju, ka jums vajag pa vasaru pieteikties tai vasarsvētku draudzei, jums jāsameklē draudze! mums tur astoņdesmit cilvēki, visi kā brāļi un māsas, labi draugi. jā..jā...

un tad viņa šūpojas uz manas gultas stūra, pasaka kaķim, ka jāiet gulēt, un sāk stāstīt par kaimiņu suni, un es uz viņu neskatos, nesaku ne vārda un bakstu tamboradatu galda caurumos, ar lupu skatos uz saviem nagiem un ēdu c vitamīnu.

viņai tā jaunā sunīša tik žēl, būs tāds pats liktenis kā iepriekšējam, viņa pa naktīm neguļot, tikai raudot un skatoties ārā pa logu, jo viņa nevar aizmigt tā suņa gaudošanas dēļ. rakstīs vēstuli, pa nakti ieliks kaimiņiem pastkastē, ka vai tad nu šitā varot, tik mazā nožogojumā, ka sunītis pa savām kakām vien skraida, un no rīta tikai izliekot ārā putru, kas aukstumā sasalstot, un tad viņš visu dienu nevarot paēst, un viņa parakstīšot vēstuli kā garāmejošs patversmes suņu staidzinātājs, citādi kaimiņi noteikti noindēs mūsu suņus, un vēl viņa nopirkusi piemājas veikalā nocenotu maizi un apziedusi ar taukiem un devusi viņam, un cik viņš priecīgs bija, un viņa kājas ņigu ņagu un tad viņa atradusi to mūsu suņu zilo rotaļbumbu un pa kluso iemetusi viņam aiz žoga, un kā viņš spēlējies, cik pasakaini, un tagad katru reizi, kad viņa ejot garām, viņš priecīgs rejot un gaidot ēdienu. ja viņi nekā nedarīšot, viņa zvanīšot dzīvnieku aiztāvjiem.
Dec 22 11:16 [info]vilkate:
Dzīvē man nepārejoši seko sajūta, ka kuru katru mirkli kaut kas noklikšķēs un es vienkārši aiziešu. Būšu tālu prom vēl pirms ķermenis pieskarsies zemei, it kā jebkura saikne būtu pavisam trausla, pavisam pagaidām un tā līdz galam uz vietas tāpat te nav būts. Allaž tikai uzrodas kaut kas, kas vēl uz mirkli notur manu uzmanību, taču ne ilgāk par to.
Dec 22 11:10 [info]eclipse:
.
Kur ir mans sniegs?
Kā vienmēr prasās balto segu, lai iestātos miera sajūta.
Šobrīd domas pa galvu skraida un nelaiž vaļā, jo es nezinu, kā lai visus pie veselā saprāta notur.
Vakar dabūju mazu Ziemassvētku sajūtu, C mamma iedeva mums no Ieviņām mazu eglīti, ieliku vāzē, uzkāru bumbiņas, saliku lampiņas un ir smuki.
Turos pie domas, ka kaut kā jau būs, nogurdina šī uzgaidāmās telpas sajūta.
Dec 22 11:08 [info]missalise:
Esmu nikna, nogurusi un totāli demotivēta.
Dec 22 11:02 [info]15:
jaunais palīgs!
Dec 22 10:49 [info]ld:
Braucām uz Erfurti un pa ceļam S stāstīja, ka kolēģis atkal automātos vinnējis krietnu summu. Stāsta beigās vīrs piemetināja veco teicienu, ka viņam neveicas loterijās, bet gan mīlestībā. Man uznāca histēriski smiekli: 1) es arī tā vienmēr saku, 2) tā mūsu mīlestība šobrīd izskatās kā loterijā vinnēta.

Nē, mani nesit, mani neterorizē morāli, bet es nejūtos laimīga. Pārāk daudz kompromisu pašai ar sevi. Ar sevi arī jāsāk kā to risināt.

Un vēl - neviens no mums nespēlē azartspēles. Varbūt īstais laiks lai pamēģinātu?
Dec 22 10:41 [info]au:
un man ir visnotaļ labākie draugi pasaulē
Dec 22 10:39 [info]mufs:
manas jau tā nogurušās roķeles nolaižas pilnībā.
garas vaimanas par bērnu )
Dec 22 10:34 [info]vilibaldis:
sasodītā galva - sagrupēties un nekustēties ir vienīgais ko patiesi gribas, bet šī ir tā trakā diena, kad kalni jāgāž.
Dec 22 10:26 [info]dooora:
http://www.washingtonpost.com/blogs/wonkblog/wp/2014/12/02/you-will-not-be-arrested-for-using-drugs-what-a-sane-drug-policy-looks-like/
Dec 22 10:24 [info]zeme:
Nemaz nemA\Z
Dec 22 10:18 [info]gone_dirty:
Es tikai gribēju darīt Tevi laimīgu un pats būt laimīgs, nodzīvot ar Tevi kopā visu savu dzīvi daloties priekos un bēdās, vienmēr stāvot starp Tevi un bezdibeni - kā siena, kas nekad neļautu Tev nokrist, bet ja tas vairs nebūtu iespējams un Tu kristu, tad es ietu Tev līdzi tur lejā, lai Tu tur nebūtu viena un vientuļa.
Dec 22 10:14 [info]tvarj:
Bljagj, man bija tik labs garstaavoklis shoriit...

#russianomestrikesagain
Dec 22 10:10 [info]usne:
hauchka un novotranss aiz loga
Dec 22 10:03 [info]usne:
aiz loga
salsts
aiz loga snieg
viens darbs jau paveikts un ir gandarijums
no rīta cēlos agri, lai strādātu, bet arī tāpēc, ka saņēmu sms no kaimiņienes, ka šodien pusi dienas nebūs ūdens, jo mainīs trubas.
tagad jāaizdodas rīta pastaigā pēc cigaretēm,
bet vakardiena,
vakrdiena bija ļoti skaista

hauchka un novotranss aiz loga
Dec 22 10:02 [info]_artemis_:
Saulgriežu diena aizvadīta, iegādājot sasodīti glītus sarkanrūtotus un melni mežģīņotus svārkus un atsākot mocīt ķermenīti. 5 km pirmajā reizē, vien ķermenītis uz to īpaši nereaģē.
Dec 22 10:00 [info]meness_berns:
---
"Sinfonietta" un Reinis Zariņš filharmonijā.

Ļoti patika Stravinskis, kurš gan bija tikai kā īss aperitīvs, un kur piedalījās tikai stīgas. Kaut kā ļoti pa sirdi nobrauca. Šostakovičs, kas bija programmas nagla, protams, bija dikti iespaidīgs, un mīļotā ļoti pamatoti norādīja, cik Zariņš ir virtuozs un visus knifus uztrenējis pianists, taču mani kaut kā tā mūzika ne līdz galam aizrāva. Atvainojos par seklo gaumi, bet patika tikai vidējā daļa, kas bija viskonvencionālākā un liriskākā. (Uz Bēthovenu nepalikām, jo bija jāskrien daži darbiņi darīt.)

"Manta" Zabadakā.

Nu tas nu gan bija viens ļoti īpatnējs pārdzīvojums. Tik krasas emociju maiņas man teju nekad nebija nācies piedzīvot. Sākums bija izcils, skaņa bija perfekta, mākslinieki bija dziļi iekšā mūzikā un tās interpretācijā (ui, kādi jauni knifiņi "Antikristapā" un "Voleros"!), bija sajūta, ka tas skaistākais "Mantas" koncerts, kāds vispār redzēts... Un tad notika lūzums! Ešam nokrita basene, kaut kas kontaktā sačakarējās, un visu atlikušo koncertu - apmēram minūtes 40, bass deva tumbās skrapšķus. Pats par sevi tas nav nekas visu iznīcinošs. Vai nu maz tehniskas lažas pasaule piedzīvojusi. Taču pēkšņi saslēdzās visi iespējamie aspekti slikti. Pirmkārt, man sāka likties, ka visa grupa mokās skaņas problēmu dēļ, spēlē ar piespiešanos un gaida, kaut ātrāk pienāktu gals. (Pēc konča gan Eš mums teica, ka tik traki nemaz neesot bijis, tātad biju sevi vienkārši uzkurinājis uz negatīvo). Otrkārt, sākās briesmas, kuras grupa nekādi nevarētu iespaidot. Pārdzērušies jaunieši aizmugurē 40 minūtes visu laiku skaļi tarkšķēja, citi piedzērušies jaunieši lēkāja, visus apkārtējos izgrūstot, pēc tam sadauzīja alus pudeli un nelikās traucēti, (un zabīša ļaudis klusējot uzslaucīja, un tas radīja tik skumju sajūtu par to, kā aiziet pasaules godība un labas vietas degradējas!), un vēl pa vidu kāds idiots(-e) divas reizes ļoti sīvi nopirdās.
Dec 22 09:58 [info]gone_dirty:
Ir nogulētas 8 stundas, krietni vairāk nekā parasti pēdējā laikā. Skumjas jau atkal ar mani, nedaudz pat mani žņaudz un kaklā ir atkal kamols iesprūdis. Pa nakti zemapziņa ir sākusi vilkt kopā bilanci - kā tad man ar manu mīļoto bija gājis. Loģiskais secinājums, ka nekas nebija pa īstam no viņas puses. Pats tagad nezinu kā justies, jo es vēl tik laimīgs kopš bērnības nebiju juties. Neviena nekad nav tā uz mani skatījusies, es nekad nebiju juties tik īpašs un tik vajadzīgs kādam. Tas viss nebija pa īstam. Un es tagad nezinu, ko man darīt ar šīm atmiņām? Atstāt kā labāko laiku manā dzīvē, atmetot galvā visas tās dīvainās epizodes un notikumus, kas patiesībā bija saistīti ar manis krāpšanu. Varbūt tas viss ir jāpieņem kā mācība? Bet ko tas man māca? Vēl vairāk neuzticēties cilvēkiem? Man jau tā ir problēma ticēt kādam līdz galam. Vienmēr galvā skan balss - tev melo, tevi pievils, tev uzgriezīs muguru un tevi sāpinās. Juceklis galvā ir liels. Nezinu kāpēc, bet es visu laiku viņu centos attaisnot, pat jebkuru viņas visdīvaināko izgājienu. Es arī tagad viņu attaisnoju - viņai tak ir depresija, viņa cenšas mani aizmirst, viņas iepriekšējais vīrietis izpostīja viņu kā cilvēku, utt. Mana senā draudzene, depresija, arī ir izlīdusi no kapa un jau elpo man pakausī. Atkal ik pa brīdim dzirdu galvā vārdus:"Tu esi izniekots bioloģiskais materiāls, kļūda!" Depresijai mani lejā vairs neparaut, tam esmu par stipru. Protams, pašapziņa tiek brucināta kopā, bet arī to viegli pacelšu augšā. Esmu šo visu uzrakstījis un kamols no kakla ir pazudis, un ir palicis kaut kripatiņu, bet vieglāk. Tas der.
Dec 22 09:56 [info]f:
sick sad world jeb gone girl.
es nudien jutu, ka nebūs tā, kā domāju, lai arī kā domātu, bet tik drūmu notikumu iznākumu gaidījusi nebiju.

Dec 22 09:56 [info]zeme:
Labrī, rakstot Coja vārdus jūtūbē diez\zgan daudz bloku. A, ku nuk akuma no uta!
Dec 22 09:53 [info]murxxe:
Pirmā darba diena. Nervu zāles?
Dec 22 09:53 [info]winstons:
sāku vakar skatīties fargo. labu labais seriāls. biju dzirdējis, ka cilvēki runā ka fargo nais fargo super, bet man likās, ka visi runā par to filmu, kura btw ir super.
Dec 22 09:44 [info]uldris:
urrā! debīlā gada beigas!
nu, vismaz es tagad zinu, ka slimību var vienkārši apturēt, nodzerot nedēļas nogali.
visādi citādi viss ir slikti.
Dec 22 09:29 [info]morloku_karalis:
melnu putnu bars 22. decembra rītā un es neuzticos nevienam no tiem.
Dec 22 09:24 [info]kihelkonna:
hords final
un tagad, kad visi papīri ir izmesti, ir pieaugoša sajūta, ka tagad jāmirst nost. nekādu šķēršļu vairs!

kaut kad ļoti, ļoti, ļoti sen, pirms gadiem 20, es reiz plānoju pašnāvību - bet tad padomāju par visiem saviem papīriem, un nolēmu, ka papriekšu tie jāsakārto. nu i beidzot sakārtoju.

(joks.)
Dec 22 09:17 [info]ariadasprince:
Dec 22 09:16 [info]kini:
.
šķiet, tagad pusi dienas sēdēšu un domāšu, kāpēc es te esmu un kas jādara. otrajā pusē to sapratīšu, vienlaikus ar to, ka nereāli padarīt, un, nu jā. gribu mājās, jo plānā arī uztaisīt piparkūku mīklu un ko tik vēl ne. 
izlasīju 'būda'. filozofiski reliģiski, jauki, man patika. būtu laikam gribējies izlasīt mierīgāk, bez tik biežas pārtraukšanas etc., bet nu tāpat labi, ka vismaz kko kkā lasu. 
Dec 22 08:55 [info]visu_vai_neko:
karoč 5dien paņēmu brīvu un tagad par to jāmaksā.
Man šodien tiiiiiiik neneormāli daudz kas jadara!
e-pastās 48 jaunas vēstules.

+ tam visam rudim ir atvaļinājums un man uz ādažiem jābrauc vienai ar autobusu :(
Dec 22 08:48 [info]neraate:
gribu noskatīties filmu. gaišu, sirsnīgu. var būt romantiska. šoreiz drāmas nederēs, tādu, kur neviens nemirst un ko vīrietim nešķebinās. citādāk būs jāskatās cietie rieksti
Dec 22 08:43 [info]2daces:
Why we're forever frozen, forever beautiful,
Forever lost inside ourselves
Dec 22 08:34 [info]kalevala:
Nūjot iespējams arī slapjdraņķī
Dec 22 08:26 [info]chaika:
kabinetā ož pēc ziepēm!
Dec 22 08:08 [info]ninona:
Palēnām šajā vēlajā rītā aust gaisma, un es ieraudzīju, ka naktī ir UZSNIDZIS!

Daudz laimes pirmajā astronomiskās ziemas dienā!
Dec 22 07:57 [info]winstons:
st. vincent un mogwai konči ir labākie kādos esmu bijis.

tik agri celties galīgi neliekas cilvēcīgi.

šodien csdd teorijas eksāmens. paturiet kāds īkšķīti. satraukumā viss mēdz aizmirsties, tāpēc popošu kādu benzīti un cerēšu uz to labāko

edit:eksi nokārtoju ar 0 kļūdām. paldies benzīšiem
Dec 22 07:45 [info]kira_alendorfa:
1921. gada 14. augusts, sestdiena
Tētim vajadzēja atbraukt jau ceturtajā, taču saņēmām no viņa vēstuli, ka atgriezīsies ne ātrāk kā 12.-13. [datumos]; mēs šajās dienās viņu gaidījām, gaidījām, taču vēl joprojām neesam sagaidījuši, kur pavisam aizkavējies!
Pie tantes Aņas biju trešdien, 11. [datumā], aiznesu viņai divas vēstules no Ņusjas; tante Ana man lasa priekšā Ņusjas vēstules, tā es uzzināju, ka kāzas būs 22. augustā (p.v.st.). Sabrucis mans sapnis, nesastapšu Ņusju vēl neprecētu! Taču, lai cik tas nebūtu smieklīgi un dumji no manas puses, vēl neesmu pavisam atvadījusies no cerības viņu sastapt vēl kā jaunavu! Notiek taču brīnumi pasaulē! (Tagad nākas ticēt vairs tikai brīnumam!)
Šodien jau Aizmigšana*, bet tēta joprojām nav.
9. septemprī, pēc jaunā stila, Ceļu Satiksmes Institūtā būs eksāmeni. Šķiet, prasīs ļoti stingri un, papildus visam, ir ļoti grūti tapt pielaistam pie eksāmenu kārtošanas, nāksies klapatot, jo pirmos pielaiž komunistus, pēc tam sarkanarmiešus, bet tādiem kā Šura tur praktiski neiespējami iekļūt.
Pa šo laiku es sev pati uzšuvu, pirmo reizi dzīvē, kurpes ar virvju zoli. Priekš pirmās reizes sanākušas gana labas; to man iemācīja kāda jaunkundze, tantes Zinas paziņa.

* Успение (Успение Пресвятой Богородицы) - Baznīcas svētki, Dievmātes Aizmigšanas diena.
Dec 22 07:29 [info]fedrs:
Pieturā esmu vienīgais cilvēks, bet suņu un kaķu te nav neviena. Viegli un neatlaidīgi snieg.
Dec 22 07:26 [info]kira_alendorfa:
1921. gada 8. augusts, svētdiena
Šodien, beidzot, saņēmu vēstuli no Ņusjas. Un kā viena diena nelīdzinās otrai, tā mani atkal pie viņas velk, atkal šausmīga vēlme viņu sastapt! Vēstules no Ņižn. Novg. nāk šausmīgi lēni: 9 dienas! Viņa raksta, ka vēl nav saņēmusi manu pirmo vēstuli. Neko īpašu neraksta, mazliet par savu dzīvi utt. Uznāca šausmīga vēlme viņai uzrakstīt, lai atliek kāzas līdz pavasarim, bet ziemu lai pavada pie mums. Starp citu, man par lielu sarūgtinājumu šķiršanās ir panākta.
Dec 22 07:15 [info]kira_alendorfa:
1921. gada 6. augusts, piektdiena
Šodien biju pie tantes Aņas.
Mani uztrauc mans kakls - pampums nekādi nepāriet un, galvenais, nemaz nesāp, tikai traucē. Tante Ļoļa saka, tas slikti, ka nesāp! Pampst arī dziedzeri pie ausīm. Lai Dievs dod, ka viss pārietu.
Uz Ņusju esmu no sirds apvainojusies vārda tiešā nozīmē! Tantei Aņai viņa atsūtījusi jau otro vēstuli, bet man nevienu?! Ko gan tas nozīmē?! Nē, noteikti esmu viņā vīlusies! Vēlējos atrast māsu, vistuvāko dvēseles draudzeni, taču nekā neatradu! Aizbrauca, vēstules neraksta, noteikti pavisam aizmirsusi!
Māmiņa saka, ka varbūt neraksta tāpēc, ka Al. Nik. viņai aizliedzis; varbūt es viņam neiepatikos, un viņš baidās, ka es noskaņošu Ņusju pret viņu. Fū, preteklis tāds! Bet ja tas ir tiesa (man gan šķiet, ka nieki vien), tad es Ņusjā vilšos pavisam, sākšu viņu pat nicināt! Kā var nebūt pašai savas gribas! Ak Kungs, es par spīti rakstītu, ja mans līgavainis no manis ko tādu pieprasītu!
Dec 22 07:03 [info]aizliegts_v:
Ak, jā, un apsveicu ar oficiālo ziemu!
Dec 22 07:01 [info]aizliegts_v:
Manā žurnālā mēs ticam Dievam, Svētajam Antonam, LCD, Sakārnītim un Makaronu Monstram - katrs, kam grib!
(c)Kūmiņš
Dec 22 05:57 [info]zvirbuleens:
...
Dec 22 05:38 [info]galotnes:
Viena no spēcīgākajām lietām, kas pietrūkst virtuālajā realitātē, ir iespēja iemūžināt iespaidus, paglabāt skaistas atmiņas. Iespējams, būtu vajadzīgs domāt par dizainu, bet nezinu, vai tas paglābtu, tomēr varbūt. Fastrbooks ir tiešām laba aplikācija, biju pārsteigta, ka par samērā nieka mēneša vai ceturkšņa abonementu pieejamas vairākas jaunākās grāmatas. Tomēr, varbūt tas ir vecums, bet vakarā pārbraucot mājās, apguļos uz sāna, ieritinos segā, un izvēlos atvērt drukāto grāmatu kartonpapīra vākos. Jo vajadzīga noskaņa. Skaistā, labā, mīļā noskaņa, kas vienmēr pavada tekstu un tā noformējumu, ko satausta roka un prāts tad gluži nevilšus pierimst. Vienmēr priecājos, ka ir pieejamas grāmatas, vienmēr vēlos pie tām atgriezties, paturēt šo iespēju. Ielikt grāmatzīmi, nākamreiz atvērt un zināt, ka vēl atlicis lasīt tik un tik, apmēram puse vai mazāk, paskatīties lappušu kopskaitu, atkārtoti palasīt anotāciju uz aizmugurējā vāka. Paretam veikt pierakstus uz lappušu malām vai salikt līmlapiņas un pēc laika zināt, ka toreiz tas kaut ko nozīmēja. Grāmatas un grāmatplaukti ir viena no visjēgpilnākajām skaistajām lietām uz pasaules.
Dec 22 05:06 [info]morraa:
Bijām skatīties baletu.
Koncertzāle atrodas Kumagajas, jeb Lāču Ielejas pilsētas apkārtnē. Piebraucot ar vilcienu nekas neliecina par koncertzāles esamību.
Apkārt rīsu un batatu lauki, gaisā stepes putekļi, gar ceļmalām smuki zied kamēlijas.
Koncertzāle ir masīva stikla ēka, smagnēja un bez īpaša šarma. 50 metru attālumā no ēkas aug kāposti un rāceņi.
Citā pusē kravas automašīnu darbnīca un kaktuss ar nokostu sānu.
Dec 22 04:29 [info]jojo:
Esmu kā susurs saulītē. Dzīvojam uz robežas starp graustu rajonu un starp smalko galu. Aiz loga okeāns un miskastes, pasakains skats. Esmu laimīga, skatos uz Dienvidu krustu debesīs un uz okeānu. Šodien saulrieta debesis bija zaļas. Daudz sienāžu, vai, varbūt, tās ir cikādes. Visu laiku vējš. Viegli iedomāties, ka ja kāds jūstos uz salas ieslodzits, vējš un vējš un vējš viņu taisītu traku, gribētos aizbēgt.
Valkāju svārkus. Kaut kā orgniski sanāk, bez piepūles, tikai šodien pamanīju.
Dec 22 04:20 [info]jojo:
Sazvanīju mammu, teātris paticis, bija priecīga.
Dec 22 04:12 [info]liktens_humors:
Tikko nospiedu send pogu. Vēl viens darbiņš padarīts. 
Tagad sēžu un nevaru saprast, vai ir jēga iet gulēt uz divām stundām. 
bet vispār, it kā bija ieplānots, ka janvārī laidīšu luni, bet izskatās, ka nekā. 
darbā palūdza vai nevarēšu izpalīdzēt, ja gadījumā tomēr vajadzēs vēl pastrādāt, kas nozīmē, ka vajadzēs.
bakalaura darba vadītāja arī jau sāk mīt uz papēžiem un pieprasa tēmu un plānu un visu ko tik vēl ne.
un tad jau vēl ir pāris eksāmeni. 
ehh.
bet gan jau paliks vēl kāda diena pāri, kuru pavadīt burtiski tikai pa gultu vārtoties.
ekh, kā man tas drusku pietrūkst.

un nu dārgie cibiņi, zinu, ka šis nav viegls laiks, bet saturās. jūs to varat!

Dec 22 03:14 [info]chrono:
Es saprotu ka vārdi "recycle paradise" bija domāti kā reklāmas sauklis spēlei, kas centrējas ap atkritumiem, bet es tomēr nespēju tos neizlasīt citā interpretācijā.
Dec 22 02:58 [info]po:
Šonakt pilsētas centrā satiku caunu (vai kaut ko dikti līdzīgu). Pirms paspēju aprunāties vai paņemt uz mājām sasildīt ar tēju, salīgi pasteberēja zem tuvākajiem vārtiem. Cerams, ka vietējā - žēl būtu ārzemju viesim ļaut tā vienkārši nosalt gada tumšākajā naktī.
Dec 22 02:43 [info]khosmos:
es nerakstu par tādām lietām kā peldes Ievas kostīmā ar mērķi parādīt, ka esmu bad-ass motherfucker (daddyfucker?). šāda rīcība (abas no iespējamām) nav ne laba, ne slikta, tā ir tikai bezrūpīga sociokulturālās etiķetes (lasi: ilūzijas) ignorēšana vai... vēl vairāk! kā var ignorēt to, kam apziņā vispār nav vietas? kālab vispār jātērē savs dārgais laiks, cenšoties izpildīt kolektīva plānu vai anti-plānu, kura mērķis pavisam noteikti nav veicināt individuālo ekstāzi? cik esmu dzirdējusi, daudziem nepatīkot dzīvot melos, taču daudzi ar zobiem un ķetnām metas nodrošināt ilūzijas turpinājumu - uzkāpt uz Mēness krātera malas, iespraust zemē fliterētu karogu ar zeltītu, milzīgu uzrakstu "NARMĀLI ČUVAKI VAIROJAS KASMASĀ".
lūk, un es par to rakstu tāpēc, ka vēl tikai mēģinu saprast, kura atslēga ir īsta, pašlaik domāju, ka neviena, jo nav tādas atslēgas, kuru savām vajadzībām nebūtu radījis čuvaks uz Mēness.
Dec 22 02:16 [info]chrono:
Ja pastāvētu arhitekts, kas būtu vainīgs pie visu slimību uzbūves, tad šizofrēnija būtu šī arhitekta viens no lielākajiem meistardarbiem. Tā ir viena no aizraujošākajām un viltīgākajām prāta neveselībām, kāda pastāv. Cik gan daudzi cilvēki nomirst, pat neapzinoties, ka viņi ir bijuši slimi ar to? Cik šizofrēniķi, kuriem ir atklāta šī diagnoze piekrīt tam, ka tas, ko viņi redz, dzird un/vai jūt ir nepatiess? Cik liels skaits "ezotēriski apgaroto" ir tikai un vienīgi šizofrēnijas lāsta skarti? Šajā lauciņā tai ir visi vārti vaļā, jo balsis, halucinācijas un citi simptomi ir tikai pozitīva un atbalstāma parādība konkrētajās aprindās. Cik daudzi romāni, filmas un izcili meistardarbi nav aizņēmušies kaut ko no šīs slimības. Un beigu galā - katrs kādreiz un vienu brīdi ir apstājies un aizdomājies, kas ir īsts un kas nē. Varbūt arī tavos smadzeņu dzīļu bezdibeņos slēpjas šizofrēnija? Bet tu to neredzi. Toties varbūt redzi to, ko neredzam mēs pārējie.
Dec 22 02:15 [info]virginia_rabbit:
http://www.scientificamerican.com/article/scientists-discover-childrens-cells-living-in-mothers-brain/?WT.mc_id=SA_Facebook
Dec 22 02:02 [info]insommnia:
lalala
paris nedelas atpakal man bij doma part boyfriend...
i was depressed... don't mind me

nu jaa... es un boyfriend? not gonna happen. ja nu vienigi man puiks riktigi patiks un vins vares tikt gala ar visiem maniem weird ieradumiem...

tagad satiekos ar puiku, kurs jau atkal man ir apnicis.... bet kaa lai vinam pasaku, ka negribu satikties katru nedelu un lai beidz mani iepazistinat ar saviem draugiem... mani draugi pat nezina par vinja eksistenci...


oi japastasta par Steve.
tas gan ir vajpratigs.... sex ir briniskigs... man patik, ka jams rodas nakts viduu, piesola palikt lidz velai pecpusdienai, bet pamozas 7os no rita un izsauc taxi un notinas. so man ir laiks atkopties...

nez vai es jau rakstiju par threesome ar Steve and Shaun..
one of best and dirtiest threesomes in my life so far...
Dec 22 01:54 [info]vilksskabais:
Tā viš i un būs..
Vēlmes palaistas gaisā..
Sarakstītas,tad ugunī atdotas visumam ioildei..
Nakts nostaigāta zvaigznēs lūrot kopār ar savām trim kucēm.
Kazas apkoptas izslauktas uh gaidu Pablai kazlēnu dienu uh..interesanti būs 2 vai trīs?
Tagad laiks pie miera!
Amen
Dec 22 01:21 [info]tethys_:
Daudz ko būtu gribējies teikt
Bet nebija spēka.
Kas es par neizdevušos pašnāvnieci, ja man uzreiz satrauc, ka kādam citam ir slikti un uzreiz jāsūta kāds palīdzēt un jādomā par kādu citu? Phe, nožēlojami.
Neglīta švīka uz rokas gan ir, tiesa, tā nebija pašnāvības strīpa, bet gan - "negribu, negribu, negribu sev neko nodarīt, bet jūtos tik drausmīgi sūdīgi, ka tūliņ zaudēšu prātu un kaut ko tiešām izdarīšu" švīka. Tā skrāpēties palīdz. Nenopietni, viegli, bet sāpes palīdz saprast, ka realitāte vēl nekur nav aizgājusi un mans kukū ir tikai manā prātā.
Saulgriežu punkts un jauna mēness sākums reizē - tā ir īpaša sakritība, kas man svarīga, jo man tiešām vajag ļoti atmest veco un sākt jauno. Tā nopietni.
Šitā taču vienkārši vairs nevar.
Krist gar zemi uz ielas un raudāt, griezt sīpolu un just gandrīz, gandrīz nepārvaramu vēlmi piegriezt pirkstus salātiem, bimbāt tā, ka mājā vairs nav vietas uz grīdas no salvetītēm, saukt cilvēku mājās, kad viņam ir svarīgas lietas, lai mierina mani, jo man ir tik šausmīgi bail, ka nogalināšos un sevi nekontrolēšu, ka man smieklīgā kārtā klab zobi kā kastaņetes un no rīta sāp žoklis.
Fui!
Bet izrādās es nemaz ne tik slikti priekš iesācējas spēlēju novusu. Man patika. Nemaz nebija briesmīgi iesākumam. Tā viena, pusotru stundu garā spēle, kurā liekas mūs apmāja kādas joku fejas, bija briesmīga, bet citas ļoti labas. Atklāju, ka netaisīt kuslu sitienu un pat iesitu pāris reižu divus kauliņus ar vienu sitienu, dažus eleganti ar atsitienu, citus vienkārši tā smalki. Tiesa, arī izgāšanos netrūka :D Bet, jāatzīst, lai gan spēlējusi mazāk par citiem, mazāka pieredze, briesmīgas izgāšanās man bija ļoti maz. Jāatzīst, ka visai iepatikās šitā spēle.
Ai, viss kas ir noticis, tik ļoti daudz... bet man tiešām gribas pāršķirt jaunu lapu.
Dec 22 01:17 [info]roterdama:
Dec 22 01:10 [info]teiksma_ragana:
Yule, Ziemassvētki
Šoreiz saulgriežu punkts gandrīz, gandrīz sakrīt ar jaunu mēnesi, burvīgs punkts, kurā sākt visu no sākuma.
Saulgriežu nometne bija galīgas traģēdijas apdvesta, jo lielai daļai dalībnieku bija kādas nelaimes vai ilgāki negatīvie periodi, bet viss izvērtās ļoti jauki.
Lai notiek, lai sākas jauns! Man to tik ļoti, ļoti vajag.
Dec 22 01:06 [info]mindbound:
Winter solstice greetings, everyone!
Dec 22 00:53 [info]tjigra:
Spalvainas vīriešu krūtis - brrrrrrrrrrrrr..
Dec 22 00:28 [info]liljabrik:
ejiet jūs dirst ar savām profesionālajām slēpošanas zeķēm pa 50 EUR
Dec 22 00:26 [info]morloku_karalis:
i could have been someone well so could anyone
ķeza jau taisni ir ar nepietiekamu entropiju - fakinie mikrostāvokļi netinas prom gana naski. ne tikai nevar būt situācijā bez vēstures, bet ir bīstami pat domāt par kaut kādu situāciju vispār, izņemot varbūt 15 minūtes uz priekšu, bet nu vairāk totāli nē.
Dec 22 00:23 [info]15:
foršas
Gattaca (1997)
Bicentennial Man (1999)
Dec 22 00:12 [info]coletya:
Man patīk dāvanas.
It sevišķi ja ir kaut kas paliekošs.
Atmiņa par cilvēku un laiku, un momentu.
ZS tā kā oficiāli nosvinēti. 3 Julefrokost un pasēdēšana ar draudziņa radiem.
Tika saņemta simboliska krājkasīte dzīvoklim un viņam krājkasīte ceļojumiem. :)))
Lai tik krājas. . .
Dec 22 00:07 [info]bloodwineroses:
Pārāk daudz nejēdzīgu jautājumu.

Kāpēc uz pasaules ir tik daudz nelaimīgu cilvēku? Kāpēc tie neko nedara, lai kļūtu laimīgi? Kāpēc bērns notur vienu, bet nenotur kādu citu? Kāpēc sekss ir pārāks par draudzību? Kāpēc Tu aizmirsties datorspēlēs, bet es vīnā? Kāpēc es vēlos skūpstīt svešus vīriešus un sievietes, bet nevēlos skūpstīt Tevi, jo tad labāk nomirt, nekā savienot mūsu mēles? Es nekad neko nepabeidzu, pametu žileti pie gultas, pametu iesāktas ripiņas, pametu lasīt iesāktu grāmatu un brokastu kafiju neizdzeru.

Dec 22 00:07 [info]ripp:
labais ir, ka sapakotas visas bērnu dāvanas. un pirms tam nopirktas. A. gan man dāvanas nav un citiem pieaugušajiem paštaistītas. hmmm.

šovakar a. atkal sūdzējās par kakla sāpēm. ja tiesa, tad tas būs trešais aplis bez jebkādas atelpas.
Dec 21 23:55 [info]gone_dirty:
Sapņi, manas dzīves saldā inde, kāpēc es jūs nevarēju piepildīt? Ko es izdarīju nepareizi? Ir ļoti savādi, ka uz doto brīdi man sapņu vairs nav. Vēl jāsarauj cerības važas, jo tās arī tur pie zemes. Negribu vairs cerēt, jo cerot es palaižu garām dzīvi. Dzīvi, kas notiek tepat ap mani.
Dec 21 23:55 [info]helvetica:
Redzējāt šodienu, ja? Tad tā, jūs, visi, kas vasarā pīkst, ka tā neesot īsta vasara, jo nav 100 grādu pēc celsija ēnā, tad, lūdzu, kad atkal būs neīstā vasara, atcertieties, ka bļ. arī decembrī nebija īstas ziemas.
Dec 21 23:52 [info]miligrami:
Ir lietas, ko diemžēl ir lemts saprast tikai ačkarikiem. Piemēram, to besīgo sajūtu, kad kāds iedzēris čoms tev gāzīsies virsū un teiks: "Eu, iedod piemērīt savas brilles", un ņems tās nost ar tādu pašpārliecinātu nevērību, it kā visām brillēm tāpat kā kaķiem būtu deviņas dzīvības un titāna rāmīši, kurus salocīt varētu vienīgi to novietošana starp sienu un vilcienu, kas pilnā jaudā triecas tajā iekšā. Nu lūk, un vakarnakt, kad nogurums un dzīves apnikums ņēma virsroku pār veselo saprātu, tieši tad šāds cilvēks vēlējās pielaikot manas brilles, aiz kurām jau laikam bija izlauzušās pāris nodevīgas izmisuma asaras. Es nezinu, vai pat paspēju nošņākt nīgru "nē", vai par to paspēja liecināt tikai mana paģiru izrotātā fizionomija, kad kāds cits klātesošs ačkariks sacīja cilvēkam: "Ņem labāk manējās!", lai tikai tas atstātos. Tajā brīdī man šķita, ka tā ir lielākā labestība, ko viens briļļuks var nodarīt otram, un šī iemesla dēļ es arī novēlu Joņevam visas pasaules gliemenes. Lai jau viņam tiek, labam cilvēkam.
Dec 21 23:51 [info]cosmo_shiva2:
Otrdien, 06:35 RIX-ZWS
Nesen sapnī biju stāvoklī. Gaidīju trešo puisīti. Tas sapnis bija briesmīgs. Mēs negribam tagad vēl vienu bērnu,
bet pēc hormonu analīzēm nācās izņemt spirāli Mirena, kuramanī sabija 4 gadus. Tagad man droši vien rādīsies regulāri šādi
sapņi, jo es nekad vairs mūžā neizsargāšos ar hormoniem.

Biju pie omammas un saēdos saldo desu. Tas ir lielisks ēdiens. Jā, ēdiens, es apēdu kādus 500g ar saldo desu šovakar vakariņās.

Vēl mazs jociņš no šodienas:"Kas var būt labāks par latvieti stresā!?"
Dec 21 23:49 [info]inese_tk:
decembris
tātad vakarvakarā Biezokņa vidū nolija Skābais lietus.

paklausīties TE
paskatīties TE )

un tas viss tāpēc, ka es aizvakar atteicos Biezokņa Klāvam tāpat vien nodziedāt Skābo lietu.
Dec 21 23:48 [info]ctulhu:
ideja
Man uzdāvināja stikla eglīšu rotājumu velna formā. Līdz ar to atcerējos, cik daudz jauku fictional tēlu vēl ir, kurus varētu atveidot. Gan folklorā, gan daiļliteratūrā, espacially HPL. Krāsas arī dažādas, zaļi, dzelteni, sarkani, violeti un colour out of space. Raiba eglīte sanāktu.
Dec 21 23:44 [info]saccharomyces:
ziemsvētku pasaka
rasisteži un melnādainais santa klauss
Dec 21 23:35 [info]veidenbaums:
pārsteigums pašam


es esmu emo
Dec 21 23:31 [info]ikvakars:
Tāds plušķa garastāvoklis, kopš esmu laukos. Pārtikas kalni nenoēdamie, un konstantā ļaužu klātbūtne, mani ved vieglā izmisumā. Ilgstoša atrašanās ar cilvēkiem, mani izsmeļ un rada diskomfortu, tas laikam - nozīmē, ka nespēšu veidot, kaut cik patīkamas romantiskas attiecības - jell kad. Ziemssvētku cukurotās pārraides, sniega neesamība, un nevienas - atbildes rindiņas - no kāda, ko gribētos- sūc sūc sūc mieriņus ārā.
Dec 21 23:25 [info]zuzanna:
Dīvaina iegriba
Tikko ļoti gribējās, lai Akas iela ietu līdz Blaumaņa ielai. Jo nācās konstatēt, ka Street Burgers uz Ģertrūdes ielas strādā līdz 23:00 un uz tuvāko drošo ēstuvi, kas tiešām vaļā - Pica Lulū - gribējās meklēt šortkatu, kas neeksistē.
Dec 21 23:23 [info]putnelis:
Nošausminoties par cilvēku masām veikalos... sastādīju iepirkumu sarakstu un iepirkos e-maxima.lv .
Dec 21 23:18 [info]alfa_beta:
Pēdējos gados sanācis visur iesaistīties, ka sev mīļām lietām - kino un lasīšanai laiks tika atvēlēts gandrīz nemaz. Saņēmos un aizstaigāju uz grāmatnīcu un tiku pie S.Kinga Zvēru kapiņiem. Pagaidām viss vēl rožaini. Bet kino. Jā, es biju buržujs un gāju gandrīz katru nedēļu uz kino. Tas bija sen, protams. Katru nedēļu noteikti nesanāks, bet vismaz 2x mēnesī būtu jāatrādās lielajam ekrānam. Un vēl es gribu slidot. Tas arī nav darīts gadus n. Un baseins..arī tur es agrāk pavadīju savus vismaz 3 rītus vai vakarus nedēļā. Labi, darba laika dēļ tas viss iet mazliet gar degunu, bet uz vīkendiem gan vajadzētu piestaigāt. Un vēl es ļoti mīleju galda tenisu un volejbolu - jāmeklē kāds pulciņš, kur man piestaigāt un papriecēt dvēseli.


Gribas visu un uzreiz :)
Dec 21 23:15 [info]morloku_karalis:
saulgriežu koncerts ģit ierasti jauks, bet vienlaikus klasisks piemērs tam, ka koncertu rīkotāji nedomā par cilvēkiem, kuriem dzīvoklī ir kaut kādas problēmas ar dūmiem vai to smaku un tādēļ var apvainoties par pastiprinātiem dūmiem koncertā.
Dec 21 23:14 [info]intenormal:
daudz par maz
laikam pārēdos makaronus. un spinātus. un pārāk daudz stundas nogulēju.
viss kas par daudz.

bet, kā mēs zinām - less is more.

tad jau viss ok!
Dec 21 23:06 [info]nulle:
Liekas, ka nav nekā īsta. Bet es esmu pieradis.
Dec 21 23:02 [info]ld:
Linai utis........................
Dec 21 22:52 [info]heishy:
''Tev Tuvumā''
Koncerts bija ļoti skaists. Tv ieraksts jau tapšanas stadijā, gaidam tv ekrānos manu asaraino mūli, jo atrados jau 2. rindā. fuCk :)
Nebūtu dziedājuši par nosalušo sunīti, viss būtu ok.

da nu, hohmoju, protams, ka ir mans sirds un pavelk kādu stīgu skaisti vārdi, skaistas balsis un skaista mūzika.
sapratu, ka ilgi varētu klausīties čellā..

Rīt būšot sniegs ... un arī lietus.


Gaidam Ziemassvētkus. Svētītu 4. adventi.
Arlabvakar.

''pirms aizmigsim, arlabunakti čukstus teiksim..līdz sapnītis mūs apciemos. dzirdi, apkārt kluss, kā baltā mežā, kur nevar iebraukt autobuss..''
Dec 21 22:51 [info]putana:
Yohohō un pudelē sula.
Mani atkal aicina uz randiņu. Abi ņirdzam, ka nu atradies īstais laiks gadā, kad mēģināt aiziet uz randiņu. Visiem vienas vienīgas balles un sanākšanas. Es gan nolēmu pamēģināt būt skaidrā līdz Z-svētkiem. I mean, cik var dzert? (Daudz!)

Toties Maiku turu pa gabalu no sevis. I mean, nu nav viņš mans īstais un vienīgais, ekskjuzējiet. (Da labi, kurš tad ir?)

Arvien vairāk domāju par kādu biešu balli. Bet atkal tā problēma ar nelabu periodu gadā. Jebkurā gadījumā, tāpat grūti saprast, kur tās biešu balles izraut vispār. Visa gūglēšana arī izmet tikai kaut kādus neadekvātus variantus. Ir aizdomas, ka bietes no manis slēpjas.
Dec 21 22:34 [info]mazaa_maasa:
528. 'Radošs' un 'praktisks' viens otru neizslēdz.
Šogad pārspēju pati sevi ar Ziemsvētku apsveikumiem un dāvanām. Ko tik neizdarīsi tāpēc, ka nevari neko krutu un dārgu atļauties uzdāvināt, un radošās vēlmes vairs nevari apspiest, un pat par laika trūkumu nospļauties :D
Es nemāku rakstīt iedvesmojošus tekstus, man nesanāk zīmēt un gleznot skaistus skatus, bet man patīk taisīt lietas tik ļoti, ka man vienalga, vai sanāk vai nē :D
Šodien sāku šo Ziemsvētku lielāko dāvanas projektu/eksperimentu :D
Dec 21 22:34 [info]elina:
izplosījāmies ar biedriem un sunīšiem
Dec 21 22:33 [info]baby_amfik:
labāk klusēšanas zelts, nekā runāšanas sudrabs
Dec 21 22:24 [info]gone_dirty:
Pieņēmu ļoti spontānu lēmumu un nolēmu uz nedēļu nomainīt vidi - atgriezties vietā, kur pavadīju bērnību. Vietā, kur viss likās kā brīnums. Gribētos atgūt šo sajūtu. Pirmā prieka deva jau ir iegūta, izkāpjot no mašīnas un paceļot galvu augšup. Zvaigžņotās debesis - tik sen nebiju jūs redzējis.
Dec 21 22:17 [info]divi_g:
Поздний час,
Половина первого.
А второй
С бензопилой.
(C) КВН
Dec 21 22:12 [info]mindbound:
Xmasing so far: Got a bottle of Laphroaig 10 (great), a Logitech G700s mouse (great but will use it wired), & promising experiment results.
Dec 21 22:03 [info]nejauks:
vai jums ir gadījies uzzināt, ka jūsu drauga (vai draudzenes) mīļotais (vai mīļotā) nav uzticīgi jūsu draugam (vai draudzenei) pirms to uzzina piekrāptais? Kā rīkojāties?
Dec 21 22:02 [info]bloodwineroses:
Absolūtīgi drausmīgi...

Piektdienas vakarā nojuka visi plāni... Visi! Bet tā vietā guvu dāvanā Albrecht molbertu, kuru nu jāizdomā kā attransportēt uz mājām. Vīrs par to gan nemaz nav sajūsmā. It nemaz! Absurds. Es cenšos saprast, ka šeit neesmu pietiekoši vēlama, bet ka tik ļoti... skumji. Un tas ir absurds, kā viss manā psihē sagrozas tikai tāpēc, ka kāds pret mani izturējies labi. Viņš protams ir brīnišķīgs aizņemts vīrietis ar diviem bērniem un mīļāko, bet vienalga. Tas ir līdz absurdam smieklīgi, šīs ilgas pēc labas izturēšanās, pēc rūpēm, cilvēcīguma un uzmanības, kaut vai tik vien, ka uz mani nekliedz... Nekas nebija. Viena nevainīga buča. No rīta saskrāpēju roku un iedzēru miegazāles, lai neraudātu stundām ilgi. Miegs vienmēr ir bijis patvērums.
Tagad manī milzīgs sāpošs tukšums. Un es dzeru vīnu, lai aizmirstos, lai raudātu, jo sāpošie tukšumi ir jāizraud pirms tie ir pārņēmuši visumu. Un lai mani lamā, lai... man ir plāns. Es nebūšu nelaimīga!

Dec 21 21:47 [info]mufs:
Un es biju aizmirsusi, kā man riebjas cept gaļu. Jātīra visa plīts.
Dec 21 21:38 [info]peecskatiens:
zinātne ir (bišķi) paranoja.
Svētki ir lipīgas rokas un piepeši kautrīgs kuņģis,
Pēc pirmās simtgrames aizdegušies vaigi,
Vismaz viens dakšu ķircinošs ēdiens,
Gandrīz brīdis no filmām, ja vien uz bikšu priekšas nebūtu uzkritis rosols
un paduses nebūtu sākušas raidīt netipiskus ožas signālus blakussēdētājiem..(khm),
Nogurums zem retāk vilkta apģerba,
Lūpu-ēdiena nospiedumi uz redzamākajām glāzēm,
Ja paveicas, izšķaudīts mandarīns,
Dzērienu piesmiets galdauts,
101 darba padarīšana vienas dienas ietvaros, lai neplānotā izskaņā kāds pusslepi iespiestu saujā trauslu, bet stipru prieku.

**

Līdz mīļvārdu mīlestībai nodiluši pases vārdi.
Dec 21 21:24 [info]pelnufeja:
Es vienmēr esmu zinājusi, ka lifts nav drošs - tagad tas ir sabojājies. Interesanti, ja es to atklāju, man vajadzēja mēģināt noskaidrot, vai tur iekšā ir cilvēki, vai arī es varu paļauties, ka viņi paši par sevi spēs parūpēties?
Dec 21 21:20 [info]kira_alendorfa:
1921. gada 3. augusts, otrdiena
Vakar svinējām manu dzimšanas dienu! Nu esmu 16 gadus veca. Man jau šķiet, ka 16 gadus vajadzētu svinēt īpaši, taču viss pagāja gana pieticīgi. Pierakstīšu, lai atcerētos. Māmiņa mani pamodināja desmitos, nobučoja, apsveica. Nomazgājos, apģērbos un devos uz ēdamistabu. Tur māmiņa man uzdāvināja zelta rokassprādzi. Pēc tējas saklāju gultu, tad gāju pēc piena, pēc tam ar mazajiem pastaigāties skvēriņā. Tur sabijām līdz pat pusdienām. Kad pārnācām, priekšā jau bija vecmāmiņa Aņuta. Vecmāmiņa man uzdāvināja divas lentas. Pusdienās, par godu svinīgajam gadījumam, bija kakao ar pankūkām un siera* plācenīšiem. Pēc pusdienām es spēlējos (traukus virtuvē nemazgāju un vispār biju atbrīvota no visiem mājas darbiem). Četros Šura devās pie tantes Aņas uz sanatoriju, māmiņa un vecmāmina veda mazos uz skvēru, tā kā paliku viena un, taisnību sakot, garlaikojos. Astoņos pārnāca Šura. Mēs iedarbinājām gramafonu, taču tad ieradās tante Aņa Poļivanova. Viņa nezināja, ka man ir dzimšanas diena, ienāca tāpat vien. Tikko kā tante aizgāja, mēs nolikām gulēt mazos, pavakariņojām un gājām arī paši gulēt. Tas bija viss! Toties mīļā tate Ļoļa gan mūs palutināja! Svētdien bijām konservatorijā uz solistu koncertu, bet sestdien uz "Traviatu" Padomju namā, bijušajā Muižnieku sapulces namā. Tante mums visas šīs biļetes uzdāvināja! Parīt, acīmredzot, mēs ar Šuru brauksim pie Bikoviem uz Nonniņas vārda dienu.
No Ņusjas vēstules nav. Pirms pāris dienām nenocietos un uzrakstīju viņai. Rakstīju, ka man šķiet, mēs nesapratāmies utt. utjpr. Interesanti, ko viņa man atbildēs?
Sestdien devos uz tirgu pārdot mantas, jo mums vis¬ār vairs nav naudas, un pārtikas arī nav. Piektdien māmiņa bija, taču neko nepārdeva, bet es pārdevu divus auduma gabalus: vienu 2½ aršinas, bet otru 4 aršinas, par 70 tūkstošiem. Nakamajā dienā māmiņa par šo naudu nopirka pārtiku, tā kā mēs atkal palikām bez naudas. Par nelaimi, man nez kāpēc uzpampis kakls, tā kā uz tirgu iet nevaru!

* спорыми лепёшками - nav ne jausmas, kas tie tādi.
Dec 21 21:20 [info]shelly:
Šodien ļāvu vaļu saviem negaumīgākajiem instinktiem un kopā ar Lauvu drosmīgi un apņēmīgi apkarinājām egli ar visādiem spīdīgiem bumbuļiem (gandrīz neviens nesaplīsa). Un egle mums ir Milzīga (labi, griestus nebaksta, bet es biju iztēlojusies citādāku). Bet nu tās diskojošās lampiņas, ko piekāru guļamistabā, nu gan ir traku pat man...
Dec 21 21:17 [info]kisswithafist:
A. mani pierunāja noskatīties Star Trek: Into Darkness. lai nu ko, bet šo sci-fi ražojumu man laikam nesaprast. toties Kamberbečs vismaz! :)
Dec 21 21:13 [info]virginia_rabbit:
bijām Antverpenē, kur viss ir smukāk un lētāk un kas ir viena no manām mīļākajām pilsētām (ja neiet pa galvenajām šopinga ielām), jo cilvēki uztur atmosfēru katrs ap sevi un savu māju un pulcējas kaut kā arī tā pa īstam, ap savējiem, kā Rīgā vai Krakovā, tikai krutāk.
Antverpenes stacijā dziedāja koris, un zoodārzs izrādījās diezgan gaumīgs. Eiženam gan interesēja vienīgi pingvīni, un viņš tur bija gatavs palikt visu apmeklējuma laiku.

paēdām itāļu restorānā, ~turpat kur iepriekšējo reizi pirms 4 gadiem, kad vēl nebija Eižena un es ar no bomža par 10 eur atpirktu riteni biju atminusies līdz šai pilsētai no Amsterdamas: http://klab.lv/users/virginia_rabbit/1401306.html

Dec 21 21:13 [info]basta:
Pashapzinja shodien jau taa pagjiru traumeeta, bet tad veel boonustreks. 'Vat vud Ivoo duu?' domaaju.
Dec 21 21:06 [info]kuminjsh:
MAS
2014.
... tālāk ... )
Dec 21 21:01 [info]phz:
Šis labs
https://www.youtube.com/watch?v=tPglOn0psR4
Dec 21 20:53 [info]virginia_rabbit:
Dec 21 20:40 [info]intenormal:
pzdc
tēloju, ka lasu. un iedomājos, ka rakstu.
un tad piezogas dedlains.
muahahahā...
Dec 21 20:36 [info]sickboy:
Shodien man bija asaraina sajuuta iekshienee (veel tagad ir) kaa it kaa kad gribeetos raudaat, bet nevar. Man bija dazhas probleemas komunikaacijaa un tad es kljuvu skumjsh un aizgaaju uz mezhu, lai atguutu veselo sapraatu un buutu briivs un dziivs. Un tad es azgriezos un savedu sevi kaartiibaa. Un dazhi cilveeki mani buzhinaaja un maseeja, it kaa jusdami, ka kaut kas ar mani nav. Un es sapratu, ka Visums vienmeer par mani ruupeejas. Un mani nomierina shii dziesma: https://www.youtube.com/watch?v=zReWPjreJzI
Dec 21 20:34 [info]mmd:
Рынок – это единственный из социальных институтов человечества, который нельзя обманывать все время. В этом его ценность. На время рынок обманывать можно. Вот бывает на время сдуваются пузыри. Но в отличие от других социальных институтов человечества, рынок заключается в том, что на нем пузыри сдуваются. Вот Истинный крест, который найден святой Еленой спустя 4 века в Иерусалиме показывают до сих пор, а ипотечные облигации больше не торгуются.
Dec 21 20:30 [info]siltavieta:
gustavu tētis smiedamies sauc par mazo leiti, jo lietvārdiem gustavs pievieno galotni -as (gribu uz galdas), savukārt anna mūs ir pieradinājusi pie jaunas vārda `deva` pagātnes formas - iedoja.
Dec 21 20:18 [info]nulle:
Vecais, labais "B." vakar Aptiekā.
Dec 21 20:12 [info]porcupine:
Labi
Labi Domburs atbildēja tam mazajam, lielīgajam uz mēslu čupas.
Dec 21 20:03 [info]_re_:
fak. bonafī karameli pēc internetos ieteiktas fat radish kitchen diaries receptes vārīju 20 minūtes iepriekšējo 10-12 vietā. tagad kūku nevar nogriezt, nesalaužot nazi, un nevar nokost, neizraujot plombes.
Dec 21 19:58 [info]prtg:
Clouds of Sils Maria (2014)
Dec 21 19:57 [info]mafia:
Cepu piparkūkas, gribēju nofočēt, bet noguru un aizmirsu.
Dec 21 19:56 [info]noisiite:
Rīt gan jādodas šopingā uz Spici, H&M`ā ir atlaides daļai bērnu drēbju, Lindexā un Nextā arī kaut kas bija ar tām atlaidēm. Šodien tik iekš Rimi ieskrēju, pietika jau ar to, cilvēku tik daudz, ka šausmas.
Iepērku tagad visu ko uz ~80 izmēru. 74ajam vēl ir diezgan daudz kas sapirkts, jāskatās tālāk. Drēbes 'vēlākam laikam' karu uz pakaramā Helmes skapī, lai būtu pārskatāmi un nekas nepaliktu neuzvilkts. (priecēju acis ar kleitiņām priekš nākamās vasaras/rudens)
Vajadzētu arī atrast laiku un pāršķirot visas mazdrēbes, skaistākās un normālākās atstāt, pārējās vienkārši dot prom. Citādāk skapis jau ir pilns un bērnam pat gadiņš vēl nav. (nu ok, tajā skapī ir vēl ratu kulba, vanniņa un vēl šādas tādas lietas, bet nu tik un tā, tās mazdrēbes ir krietni par daudz)
Dec 21 19:53 [info]15:
Vienmēr pēc tiem black mirroriem tāda sūdīga jušana iekšā.
Dec 21 19:48 [info]mes:
Satiku paziņu pilsētā. Viņai divi bērni. Vienam 2, otram 7 mēneši. Vecākais, lai arī dzima smagi un pašai bija daaaaudz šuves, jau no dzimšanas guļ visu nakti, kur noliek tur ir, ļoti mierīgs un lēnīgs. Nekad nav bijušas problēmas. Ne zobi, ne slimošana. Turpretī otrais esot gatavais murgs. Jau no dzimšanas katru nakti mostas ik pa 20-30min, ir nemiera gars. Nekur atstāt, ne aiziet, ne aizbraukt. Kamēr viņa apgriežas ap savu asi, bērns jau paspējis uzrāpot pa trepēm. Viņas atziņa - ja pirmais būtu bijis tāds kā otrais, mums nekad nebūtu vairāk bērnu. Uz jautājumu vai nākotnē grib trešo, viņa smagi nopūtās un ilgi nedomājot atbildēja ar pārliecinošu noliegumu.
Visā ir līdzsvars! Un mūsu jaunkundze arī nav tas trakākais gadījums. Tas mierina.
Dec 21 19:40 [info]klusais_okeans:
2014
šis tiešām bija viens riebīgs gads, pilns ar tumšām, cilvēka cieņu un saprātu pazemojošām kaislībām un manu bezspēcību viņu priekšā, emocionāliem sabrukumiem un dažādu pakāpju depresijām. Pozitīvais atlikums no tā visa ir daudzās pašatklāsmes - pagaidām tās nepalīdz dzīvot labāk, bet gan jau pienāks arī tāds brīdis, kad spēšu jauniepazīto sevi izmantot skaistākas dzīves būvēšanā. (Būvniecības metafora nebija nejauša)
Dec 21 19:38 [info]auksts_entelekt:
tantuka iedāvinātais gaišais vīns izrādījās tik salds, ka pie visas savas alkohola mīlas nevarēju to dabūt iekša. Paņēmu ķiplokspiedi, piespiedu klāt kārtīgu deva ingvera. Sanāca viena no jocīgākajām lietām, ko jeb kad esmu dzērusi (neskaitot kokteili "vienmēr pilns" - šampānietis ar olu liķieri).
Es pat teiktu, tīri garšīgi.
Dec 21 19:31 [info]dooora:
si vīs pacem, para bellum
kam Saulgreižos gatavojas Vē Emm?

vēsi paapplaudējis, nodokļu maksātājs ieurbjas darbā, lai varētu apmaksāt jaunas cietumu vietas. ņū regulejšenz = ņū kraim. fōr krajing aut soylent nait.

šorīt cilvēkam least likely to pirmoreiz dzīvē teicu vārdus: es par zālēm naudu neņemu. un vienlaikus jutu fizisku pretīgumu pret šīs arogantās zistēmas ķetnām, ka gandrīz pamodos.

lai jūs labi iegriež! tā, ka vienā jaukā kardiōdōrgrammā ņemam un uzmostamies ar'.Modra Tenisōna zīmējums, uz laiku publicēts bez atļaujas.
Dec 21 19:23 [info]_re_:
kā mēs pavadījām gada īsāko dienu. uzrausāmies riteņos un mināmies māras dīķi (ap)meklēt, acis miedzot spožajā pretsaulē.

2 h, 19 km, 3 cibiņi (doora, anonym&blond), akmens tilts, jaunais drūpošais nacionālais skeiteru parks bez skeiteriem, trīsstūra parks ar sniegu pusmetrā un slēpotājiem, arkādijas parks ar pīļu kaudzi un dīvainu labfortbūvi, smaidīgs māras dīķis ar veco balto cēlo un skaisto jauno kautrīgo gulbju svītu, ar kešu dobumā, mārupītes velo taka gar slīkšņu un deklasētiem elementiem ar šaurās bezizejas metāla patiltu, māras otra puse ar rieta zeltu vecajās villās augstu virs galvām, caur logu samāts draugs ernestīnē, vanšu tilts un groks mājās.
Dec 21 19:12 [info]paarpratums:
ljoti labs tviteris - https://twitter.com/theanonmessage
Dec 21 18:58 [info]iguaana:
aha, taas saldseeriigaas filmas par ziemassveetku briinumiem pa tv ir tiesi tas, kam pietruuka, lai iegruziitos maksimaali:D
Dec 21 18:57 [info]pinjons:
Rūpes par dzīvniekiem
Dec 21 18:51 [info]roskild:


The Enternal Sunshine of a Spotless Mind
Dec 21 18:51 [info]dooora:
rubrikā wikīdzeja īss dzejolis par Bomaršē.

Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais (French: [pjɛʁ bomaʁʃɛ]; 24 January 1732 – 18 May 1799) was a French playwright, watchmaker, inventor, musician, diplomat, fugitive, spy, publisher, horticulturalist, arms dealer, satirist, financier, and revolutionary (both French and American).
Dec 21 18:39 [info]kira_alendorfa:
1921. gada 28. jūlijs, trešdiena
Šodien piecos aizbrauca tēvocis Koļa; tante Ļoļa pavadīja viņu uz dzelzceļa staciju. Tā nu mēs esam palikuši vieni. Šovakar, kad māmiņa vannoja Marinu, piepeši ieradās kāda dāma. Viņa, izrādās, ir no Ņižnijas, un atvedusi vēstuli tantei Aņai (vai nu no Ņusjas, vai Svobodova, nav zināms, bet adrese uz aploksnes rakstīta ar Svobodova roku). Mani šausmīgi sarūgtināja, ka Ņusja nav man atrakstījusi! Varēja tak uzrakstīt kaut rindiņu. Šķiet, arī viņa manī vīlusies. Gaidīt gaidu no viņas kādu vēstuli.
Tante Ļoļa man jau paspējusi uzdāvināt dzimšanas dienā burvīgu dāvanu: biļetes uz "Traviatu" 31. augustā "Padomju namā", nevis orķestra, bet tikai vienu klavieru pavadījumā.
Tēti gaidām nākamās nedēļas beigās!
Dec 21 18:12 [info]multisulinj:
*
pirmās dāvanas jau saņemtas, un beidzot mums ir eglīte! lieliska. drīzāk egle, nevis -īte. un tā vēl nav nemaz kārtīgi ienesta pa durvīm, kad Dorians jau paspējis ieraut skuju sev starp zobiem un purina galvu tik smieklīgi, ka nav, kur likties. bet nekas, atbrīvojām.
Dec 21 18:12 [info]pikaczu:
sagatavoszanas darbi
Uz gaidaamajiem sveetkiem raugos mieriigi. Beerniem daavanas nopirktas, 2/3 rijamaa szodien atstiepu. 24. briivs.
Szodien sanjeemu komplimentu par savu pavaarmaakslu. Puika pie pusdienu galda pateica, ka mees eedam kaa restoraanaa.
Veel no patiikamaam lietaam - Trailer park boys 8. sezona un alus, kad gremlini nolauzti guleet.
Dec 21 18:11 [info]dienasgramata:
nu, bet kur jūs tagad filmas kačājat?
Dec 21 18:10 [info]liizhj:
šādās dienās es nesaprotu, kāpēc aptiekām nav piegādes pakalpojumu. nu tādu, ka tagad un tūlīt, nevis 24 stundu laikā.
Dec 21 18:02 [info]hidroxo:
Mēs esam tik neparasti līdzīgas, gandrīz vienādas, un tomēr tu esi saule un es esmu ēna, tev nebūs to zināt. Es vēlos nezināt.

Jēēēj, Ziemassvētki un ceru, ka es tomēr nesaplēsu to kafijas automātu... bet nu ko, sestdienā neviena nebija, kam palūgt palīdzību un viņš pārstāja taču rūkt. Ja mani atlaidīs, gribēšu, lai šo iemeslu ieraksta tomēr. Tas būtu pārāk jancīgs. Bet nu to rītdien redzēsim. Bet brīžiem es tiešām jūtos kā zilonis, kas saplēš visu kam pieskaras, nedodiet neko trauslu manās ķepās :D
Dec 21 17:57 [info]slaaneklis:
"As safe as a chainsaw haircut - sure, it’s fast and definitely going to cut through any obstacles, but you might actually want that obstacle to stay there."
Dec 21 17:54 [info]pickle_jar:
eu, bet bijis raibi
Jan mūsu hosti par vakardienas notikumiem izteicās - well, they didn't expect to meet Mr. Molotov.
Feb kāda huja pēc mēs braucam uz Mangaļsalu?
Mar ķipa pusdienojām, īstenībā ēdām pohu brokastis.
Apr No riita lidmashiina aizlidoja bez manis.
Mai vispirms aizgājām uzmeklēt mātei dārzā izkritušo mobiļņiku, tad nopirkām un sekmīgi uzvārījām pelmeņus, bet pēc tam jau sākām gulšņāt un čubināties ap suņiem un kaķiem, dzērām kagoru, ēdām olīvas un pēc kārtas skatījāmies TV arhīvā visus 100 g kultūras raidījumus tikai tāpēc, ka televizors.
Jūn Atpakaļceļā apstājās 1 mašīna un atdeva maisu ar zemenēm.
Jūl Tada gluzi meinstrimiga telavivas jaunatne, za to zaales daudz
Aug Nosleedzas hz cik km celjojums cauri kaadaam 10-11 valstiim. Riitvakar Patija Smita un tad gan pietiks blandiities. Bija zajbis.
Sep Pirmā darba diena Stūra mājā bija brīnišķīga. Dažas desmitgades senāk šitais izklausītos pagalam nepareizi.
Okt Baigi labi. Ir bez dažām dienām Berlīne, pēkšņa pīpošanas pārtraukšana un 3 dienas, ko atvēlēt dzimtā pagasta apciemojumam.
Nov Realitātē es braucu pie māsas ciemos nahaļavu paēst un joprojām nespēju nokāpt no velosipēda.
Dec Bārmenis-suteners, viņa trūcīgi ģērbtās palīdzes maukas
Dec 21 17:49 [info]zinukanezinu:
ziemassvētki jau klauvē pie maciņa spraudziņas un uz apvāršņa parādījusies jauna problēma #dāvanaziemīšos:

ko labu lasāmu iesakat latviešu valodā vīrietim?

aptuvenas norādes: labs melnais humors / Bukovskīgs žanrs / pilnīgs pisģets (Velša vai Palanjuka stilā) / kaut kas Vonnegūtam raksturīgs / II pasaules karš (romāns ar fun efektiem vai kaut kas interesants izglītojošs)

^(met tik iekšā komentos, ja atbilst kādai no šīm)
Dec 21 17:41 [info]neoplasm:
my life according to lynch'n'frost
izgāšnedēļ es nokļuvu tvinpīkās. kad aģentūras beibe man teica, ka darbs hiltōnā, nodomāju, ka ā, tajā viesnīcā. un vēl es naivi biju iedomājusies, ka es dzīvoju laukos. nē, hiltōna ir tāds mazs lauku ciemats ārpus mana mazmiesta, kas manam mazmiestam liek izskatīties pēc īstas lielpilsētas ar pašai savu sab.transportu and all. jau autobusā uz hiltōnu sajutos kā tvinpīkās, bet tad izkāpu nekurienes vidū. telepurķa gps rādīja, ka gūgļmapa sarkanais balōns ir ielas otrā pusē un turp tad man sevi arī jānes. apkārt nekā nebija, tikai lielceļš, plika pietura un govjotas pļavas. pārgāju pāri ielai un ieraudzīju konteinerbūdiņas, kas deva cerību, ka moš tur ir kādi cilvēki, kas varētu pateikt, kur es esmu nonākusi. pārbridu savās baltajās biksēs un spodri nopucētajās melnajās kurpēs pār pagalmu, kas visu cauru gadu ir dubļu un peļķes mīlasbērns, atvēru durvis un tur raganiski ņirdzoša lielmāte manai izbrīnītajai sejai noprasīja "vai neō?". sevis iekšpusē novilku tādu nolemtu "pizģēc, esmu klāt", tomēr atbildēju apstiprinoši. tiku iepazīstināta ar pītu, kurš ir atbildīgais par health'n'safety. viņam ir 79 gadi un 2 dzirdes aparāti. viņš šajā jomā darbojas tik sen, ka neviens viņa dokuments nav digitalizēts un aiz tam nepieciešami mani pakalpojumi. man tika dotas 2-3 dienas, lai ekselī uzhujārītu paprāvu čupiņu viņiem nepieciešamo tabulām bagāto dukamentu. iepazinos arī ar priekšnieka šōna māti, kas ir māte arī pašam plaukstošajam kūdras biznesam un joprojām, savos 70+ gados, katru dienu nāk uz darbu un pa īstam arī strādā, pa starpai radot ciemos-pie-vecmāmiņas sajūtu, kur visu laiku urdz tējas strautiņi un no pārpilnības raga birst cepumi un končas. lieki piebilst, ka termiņā ar tiem dukamentiem es neiekļāvos, jo viss ciemats saskrēja skatīties uz jauno darbinieci - mani, katra diena kā fokin' preses konference, jāklausās stāsti un jāatbild uz jautājumiem. es viņus tik ļoti ieintriģēju, ka viņi mani nolīga līdz nedēļas beigām un tad vēl pāris nedēļas janvārī. un vispār, vai es negribot nākt lielmātei džūlijai par permanentu asistenti, jo mēs tik labi satiekam, nevaram beigt ņirgt un visus nest cauri. un tur ir tik daudz intrigas un noslēpumu. un tās nebūtu tvinpīkas, ja nebūtu arī drusku nāves [pāragrā nāvē nomiris, protams, viņu darbinieks]. alsō, džūlija ir grammar nazi un mēs mācam viena otrai jaunus vārdus, un viņa mani aizgādnieciski sargā no vietējiem vientuļajiem vīriešiem, kas, kombinezōnos un garajos gumijniekos uzcirtušies, mēdz drūzmēties pie mana lodziņa ar tējaskrūzēm kā pie sprosta zoodārzā, džūlija viņus operatīvi izdzenā. man patīk domāt, ka tas ir vietējais ekseļa fanklubs, kas vienkārši nekad nav redzējis ekseli darbībā. ak jā, bija vēl viena nāve. šōna māte 2dien bija sapucējusies uz bērēm, bet tad smiedama nāca apukaļ, jo baznīcā neviena neesot bijis - viņa bija sajaukusi dienas. nākamā dienā teica, ka mēģināšot vēlreiz tad uz tām bērēm trāpīt. vēlāk pēcpusdienā viņa atgriezās birojā un, iekšā nākot ieraudzījusi mani, pasmaidīja laimīgu protēžotu smaidu un augšupvērstiem īkšķiem paziņoja, ka jesss, šodien bijusi īstā bēru diena! es viņus visus drusku mīlu.
Dec 21 17:26 [info]klusais_okeans:
ai, Fredijs Merkūrijs taču jau sen dziedāja, ka too much love will kill you
Dec 21 17:20 [info]dienasgramata:
dzert vajag mazāk
Dec 21 17:12 [info]vistu_zaglis:
Ā, nu tagad skaidrs, lasītu grāmatu ekranizācijas ir jāskatās divreiz. Jo pirmajā reizē tu esi pārāk aizņemts ar "Kur jūs to likāt?", "Kas šitas tāds?" un "WTF!?", a otrreiz saproti, ka viss patiešām ļoti kruta.
Dec 21 17:07 [info]eija:
Hei, komatu lietpratēji!
Vai jāliek komats pirms "kā"?

Dāvinu tev zeķes cerībā, ka tavas kājas būs tikpat siltas, kā man šos pēdējos divdesmit gadus.

Zinu, ka "kā" vietā loģiskāk būtu rakstīt "cik", bet vai kāds var palīdzēt saprast, kādēļ te būtu vai nebūtu jāliek komats?
Dec 21 16:57 [info]slaaneklis:
Pēdējā laikā man pat no visvienkāršākajiem ēdieniem sariešas asaras acīs un sakāpj kamols kaklā. Jo man nav naudas. :'(
Dec 21 16:54 [info]sickboy:
Man patiik, ka ir liidziibas un tas, ka taa pati apzinjas straume. Ir divas apzinjas straumes - viena, kas naak no Avota - no pirmaas chakras un cauri sirdij. Otra naak no augshas liidz ciekurveida dziedzerim. Domaaju, ka Linda ir no shiis apzinjas straumes, taapeec mees nesavienojaamies. Shie cilveeki var buut bezgala jauki. Tomeer vinju jaukums naak no mentaala apsveeruma par to, kaa buutu jaauzvedaas un jaajuutaas. Vinji pieshkir milziigu noziimi etikjetei. Taa apzinjas straume, kas ir man, ir dabiskaaka, biezhi vien nepieklaajiigaaka, piezemeetaaka. Bet arii krietni radoshaaka un organiskaaka. Agnesee Beerzinjaa es to atpaziistu.
Es priecaajos, ja atrodu meiteni, kam ir taa apzinjas straume, kas man.
Dec 21 16:49 [info]garamgajejs:
Kur ir sniegs?
Dec 21 16:45 [info]mes:
Satvaicēju brokuļus un puķkāpostus. Bišķīt pa daudz kā plānots. Nu nekas. Iedevu vienu gabaliņu meitai. Sejas izteiksme bija- ko Tu man trakā māte te dod? :D drošivien lejā nekas netika, lai gan pa 3 lāgi mēģināja atkal likt mutē un spļaut ārā. :) kkā jau jāpierod pie jaunām garšām un ne-piena konsistences. Rīt mēģināsim atkal.

Man jau liekas, ka esmu mazāk gatava šim posmam kā meita pati.
Dec 21 16:45 [info]vinsents:
I Origins

Es domāju, ka dāmas priecāsies tapt informētas, ka smukiņais Michael Pitt ir izkāpis no seriālu formāta un atkal uzfilmējies vienā foršā romantiskā filmā ar transcendentālu piešprici. Filma meklē atbildi uz jautājumu "Have you ever lived before?" (kas personīgi man galvā uzreiz skan Philip Seymour Hoffman balsī no filmas The Master). Lai gan teikt, ka filmā I Origins tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, būtu nekorekti. Tāpat kā savā iepriekšējā filmā Another Earth, arī šoreiz režisors Mike Cahill vairāk nodarbojas ar jautājumu uzdošanu, nevis atbilžu meklēšanu. Ja pieņemam, ka režisors ir arī nedaudz filozofs, tad tas laikam arī būtu pareizais ceļš. Filozofijā nejūtos spēcīgs, bet basic reasoning pamatos bija kaut kas par to, ka gadījumā, ja eksistē divas savstarpēji viena otru izslēdzošas teorijas un nav iespējams pierādīt vienas vai otras pareizību, tad jāpieņem, ka mazāk ticamā teorija ir nepatiesa. Ja pieturamies pie šīs metodes, tad atbildei uz Seimūra Hofmana jautājumu būtu jābūt "Nē". Bet vērtējiet paši, arī šoreiz Mike Cahill ļauj skatītājiem filmas beigas piedomāt pašiem.

Dec 21 16:43 [info]veelviens:
Šodien sastapu ļoti drosmīgu meiteni.
Iegāju "Spirits & wine" outletā pēc alus. Paņēmu, aizgāju pie kases, samaksāju.
Pārdevēja beigās man pateica: "Priecīgus svētkus!"
Pirms iziešanas biju skatījies spogulī, tā ka labi zināju, kāds man ir ģīmis. Es pats cilvēkam ar tādu sejas izteiksmi un tādiem maisiem zem acīm nekad neuzdrošinātos tā jautri un tikai pavisam nedaudz samāksloti novēlēt "Priecīgus svētkus!"

Šodien beidzas gada tumšākās trīs dienas. Laikam jau tas kaut kā atspoguļojās manī. Visas šīs trīs dienas man ir bijušas pilnīgs ziemas miegs. Tāds mazliet nīgrs, atšķaidīts ar šmigu un škrobi par to, ka nav sniega.
Šodien saņēmos. Aizgāju pastaigāt un uzlāpīties. Aizsūtīju divus CV. Jāsāk tak beidzot kaut kas darīt.
Dec 21 16:40 [info]kihelkonna:
hoards
man tagad ir divi nē trīs pilni superneto maisi ar papīriem. un nerēgojas vairs nekur mans diplomdarbs, vajadzēs tomēr sameklēt.
Dec 21 16:39 [info]pasaule_saule:
es jūtu, ka esmu pavisam nepareizs cilvēks. un lēnām mani sāks ienīst visi, kuri mani pazīst.
vienvārdsakot, labāk mani nemēģināt pazīt.
un no brīvdienām nekāda prieka.
Dec 21 16:30 [info]iguaana:
vareetu kaadu noshaut. laikam jau sevi.
Dec 21 16:30 [info]murxxe:
Tikko sapratu, ka šis ir pirmais gads, kad man nav adventes vainaga. Visu laiku nebija laika, līdz nu jau ir par vēlu. Palika skumīgi.
Dec 21 16:26 [info]qgmr101:
saulriets
Ārkārtīgi skaists saulriets -- melns pilsētas fõns, dzeltens, dzeltenzils (dzeltenpelēkzaļizils), zils, tumši zils un tumšpelēki mākoņi slīd...
Dec 21 16:12 [info]dooora:
Saul, stāvi
Ķipī šovakar pēršanās – stāvus, tupus, rāpus, bluķus, guļus, ģenerāļus, misjonāŗus, ričračus un mikīmausus.
Gaidīti bērni rātni un ne.
Dec 21 16:02 [info]kihelkonna:
tā kā daži jūzeri sakās dažas grāmatas gribam, sakrāvu kaudzēs un nobildēju. bildes vairākas, jo katrā zibspuldze gāja uz citu vietu (pievērsiet uzmanību arī putekļiem zem atvilknēm; raža jeb bujums). lielās grāmatas kreisajā augšpusē rezervētas jūzerim vilibaldim (Mirdza Slava) un jūzerim nomirusi (apdomājies, nekļūsti par hoarderi tu arī). ... )
Dec 21 15:58 [info]sesilija:
#75
Drausmīgais 5dienas vakars!

Sarunāju ar draudzeni tikties pēc 22:00 ( es neizdomāju ne laiku, ne vietu. vnk piekritu tam). 
Tad ap 22:15 saņēmu sms, ka viņa kavēs (es jau biju mašīnā un gandrīz klāt!). 
"Mazliet kavēšanās" bija, kad viņa ieradās 23:20... Ar kolēģiem (tam jau nebūtu nekādas vainas, iepazīsti un viss, bet tā nenotika).
.. un pēc tam man pat uzmanību nepievērsa. 
Negribēju traucēt pusnaktī aizbraucu prom. Un tagad esmu nedaudz apbižojusies. 

Ja nebūtu šīs sarunātas tikšanās es būtu patīkami sēdējusi mājās kamēr man tiek masētas pēdiņas.

Nu un ko jūs darītu, ja tā notiktu?
Dec 21 15:46 [info]sirualsirual:
bilance: kontā 0.39, nav ko pīpēt, ēdu rīsu žļurbu.

TOTIES VISIEM SAPIRKU DĀVANAS!!!
Dec 21 15:45 [info]ravejsledzejs:
Vai ir kāds Rīgā, kurš pa svētkiem gribētu pieskatīt bariņu žurku?
Dec 21 15:33 [info]pickle_jar:
Ēdam auksto zupu un cenšamies nenomirt. Nepareizi lēmumi zog atmiņas, taču par laimi man ir paveicies ar skaistajiem pidariem, kuri nogādā kur silts un noliek pie gultas ūdensglāzi. Āgenskalna mormoņus atkal sastopu tieši tad, kad ir briesmīgākās paģiras.
Dec 21 15:28 [info]heishy:
Janušs..
Pēc tam, kad sieviete izkāpa viņu pārņēma savdabīga nožēlas izjūta.. Viņš eksistēja tās dzīvē tikai īsu brīdi un vairs neatgriezīsies. Bet tik ļoti gribētos kaut reizi vēl sastapties ar viņu.
Cilvēki dodas pa likteņa vai nolemtības ceļiem - nav svarīgi, kā tos sauc. Kādā brīdī šie ceļi krustojas ar mūsu ceļiem un atkal šķiras. Tikai daži un tas notiek ļoti reti, pauž vēlēšanos iet pa mūsu ceļu un paliek ar mums kopā ilgāk. Tomēr ir arī tādi, kas saskaras ar mums pietiekami ilgi, lai tos gribētos noturēt. Taču arī viņi dodas tālāk. Kā šī sirmā kundze, kas pirms brīža izkāpa no vilciena, vai tā jaunā meitene , kuru sajūsmināts vēroju, kamēr gaidīju bankas rindā. Allaž kļūst skumji, ja kas tāds notiek. Nez vai citi izjūt šādas pašas skumjas?''
Dec 21 15:24 [info]mes:
Uz gultas meita stīvējas un rīvējas, ceļ dupsi augšā uz celīšiem vai ceļas uz taisnām rociņām. Izdevās uz sekundi piecelties gan uz celīšiem, gan taisnām rociņām un tad ar lielu blīkšķi atsist degunu pret gultu. Vairs neceļas tā. Rociņas vēl nav tik stipras, lai gan gribas jau nu dikti. Guļot gultā arī lien virsū, stutējas pāri uz celīšiem. Tad tomēr tas notiek un negaidīti ātri.
Parīt atlido ome ar lielo māsīcu, manu krustmeitu. Un mazā māsīca tad te augām dienām būs, samācīs pa visiem ātri vien kā to lietu jādara. Nebrīnīšos, ja pēc tām 2ned ciemošanās meituks arī stabili stutēsies četrāpus.
Dec 21 15:08 [info]heishy:
''pasēdi, apceri dzīvi'' ..

Jap. Vakarā uz pirmo Ziemassvētku gaidīšanas koncertu Vecajā Ģ.baznīcā. Noskaņojuma gan nav nekur doties. Nespēju arī vēl iebraukt, ka ziemīši nāk, un ka vispār kaut kas, jo darbā palika daudz nepadarīta, un galu galā tur vēl ir jābūt. Tapēc ne, nevaru.

Pēkšni rokās atkal nonāca ''Vientulības tīmeklī''.
Ak Januš, raksti, raksti daudz!
Dec 21 14:49 [info]gone_dirty:
Kāpēc sāp? Fiziski jau man pāri nav nodarīts un emocionālās sāpes ir ilūzija, ko rada ego, laikam, lai pasargātu un mobilizētu Tevi. Manā gadījumā, lai es vairs niemīlētos tik viegli, varbūt, lai neiemīlētos vispār. Tagadējo sāpju iemesls - es vairs nezinu vai tas bija pa īstam, vai jebkas ko viņa darīja un teica bija īsts. Man nav atbildes uz šiem jautājumiem. Man liekas, ka viņa ir izcils psihologs un labi zināja, ko man vajag un kas man trūkst. Tas arī man tika dots un no tā visa kļuvu atkarīgs. Bet ir arī laba ziņa, šo atkarību ārstē laiks.
Dec 21 14:46 [info]chimera:
tiecoties pēc jēgpilnām dzīves norisēm, pierakstu ideju apdrošināt dzīvību (nb - noskaidrot visu!), lai palicēji varētu sērot karību salās, piemēram. utilizēt sevi līdz maksimumam.
Dec 21 14:43 [info]rr_rrr_r:
Lelde uzdāvināja kinderolu, kurā vajadzētu būt fejai
r: ōō, es to varētu aizvest uz darbu un tad ēst to un varbūt tik pie fejas kādā dienā, kad viss kļūst slikti un briesmīgi
..
r: tagad es nevaru vien sagaidīt, kad viss būs slikti un briesmīgi
un ja nedabūtu arī feju, tad droši vien viss kļūtu vēl sliktāk un briesmīgāk
Dec 21 14:34 [info]kristya:
21
21. decembris. Debesis vairāk atgādina maiju, bet zeme atgādina vītošu novembri. Vismaz tā no mana loga.
pulkstenis saka 14:28.
vēl 6 mēneši līdz šīs sasalušās zemes pamešanai caur maija debesīm.
es nekad neesmu lidojusi lidošanas burtiskajā nozīmē un ir mazliet bail. bet es vismaz lidošu lidojot.
Dec 21 14:30 [info]saules_baterija:
na*
Es tikai gribu saritināties kamoliņā un paraudāt, apnika mūžīgi mākslīgi smieties.
Dec 21 14:29 [info]zurka:
ludwig goes po(o)p
pārāk daudz vorhola un lihtenšteina
un tas briesmīgais ziemassvētku tirgus vienā pusē, dz/c tilts otrā, promenāde trešajā un būvdarbi ceturtajā
Dec 21 14:25 [info]ninona:
Meklēju sev eļļu matiem un uzgāju tādu, kas izskatās ideāla - http://www.herbals.lv/lv/bazes-un-kosmetiskas-ellas?a=3111

Gribugribugribu. Jāmēģina dabūt, vienam dabūtvarētājam jau aizrakstīju.

Šīs nedēļas laikā labi strādājies, šodien vēl dažas lapas un pēc tam var neiespringt, jo palicis maz un termiņš nespiež. Pie tam, ja nodošu ātrāk, man sāks dot jaunus darbus, ko uz svētkiem nudien nemaz galīgi negribu.
Un nākammēnes šim un citiem darbiņiem par godu būs mani pirmie sakarīgie ienākumi, kas ir kūl.
Dec 21 14:22 [info]kihelkonna:
hords
pilnīgs nespēks. atradu tikai vienu grāmatu, kuru steidzīgi gribas palasīt. "viņš runāja ar zvēriem, putniem un zivīm". vēl vairāki albūmi ar pilnīgi bezjēdzīgām bildēm. tās jāizrauj un jāsaliek kastē.

===

ja nu kāds nezina, kas ir hords un hoarderis:
https://www.youtube.com/watch?v=M8xEEVmLWZU
Dec 21 14:11 [info]prtg:
Foršs burzs vakar bija. Gan Gulbis, gan Tīrons labi izlocījās no jautājumiem. Vispār Tīrups = sapņu komanda, paraugs, kā tiekties uz izcilību, nezaudējot vienkāršā cilvēka seju. Pat, ja nākas pēdējo mazliet pietēlot.
Dec 21 14:07 [info]ripp:
atbraucu darīt lietas, tīrīt, pakot, kārtot utt. bet atnākot un uzēdot tāds nespēks, ka joprojām neesmu saņēmusies neko sākt darīt. bet laiks iet...
Dec 21 13:43 [info]f:
izrādās, nav nemaz tik traki citkārt palikt pa nakti ciemos. pirms aizmigšanas ar draudzeni var uzrīkot mini pidžamballīti, kas sastāv no milky splash konfektēm un filmas, kuru neviens neskatās, jo ir jāaprunā svarīgākie dzīves jautājumi (no kuriem neviens neko neatceras, bet tas jau arī nekad nav bijis būtiski, - galvenais ir parunāt).
šķiet, namamāte ar namatēvu ir vienīgie, ar kuriem var patīkami pavadīt laiku, un nevienam nevajag drāmu. atzīšos, es nemaz neesmu tik ļoti pret drāmu, hell, i like it, bet man nepatīk būt drāmas epicentrā.
sākās viss tā - atbraucu no galvaspilsētas, izrādās, ir iekurināta pirts, tad - alus, šņabis, saldie vīni, tie ir mūsu vitamīni, - izdekorējām egli līdz galam, pārbīdījām mēbeles (oh, happy day!) un vienā mirklī s. saka - ef, tu ar mums?! ne sekundi nedomājot piekritu, un jau bijām ceļā ciemos pie s. un a., kas tad arī šorīt cienāja ar omleti un avokado maizītēm.

atbraucot mājās, atklājās, ka kāds ir mēģinājis atlauzt lielajiem vārtiem dēli. nebūtu to pieminējusi, ja tieši pirms nedēļas kāds nebūtu ar panākumiem atrāvis dēli mazajiem vārtiņiem. tad nu tā - kuram tāds naids pret vārtiņiem?
Dec 21 13:38 [info]lasitajs:
Rīga – Rēzekne – Daugavpils – Rīga – Valmiera – Rīga – Liepāja – Kuldīga – Rīga.
Pēdējo desmit dienu maršruts.
Dec 21 13:36 [info]heda:
"Tipāži, kas patikšanu nepelna caur izpatikšanu" © [info]pikaczu
"Maybe that`s the advantage of making films: that the demons, which are so painful when you meet them, get a different role. They become your friends when you put them in a film. They become your playmates, co-conspirators." (Lars von Trīrs)

"It wasn`t that I understood what the (Strindberg`s) plays where all about. But I understood the tone. I understood the agression, I understood the rage." (Ingmars Bergmans)
Dec 21 13:30 [info]yeux_glauques:
#daily article
i remember walking down the street when i first came to university in london at 18. for the first time, nobody knew my name and i could easily have been wearing my pyjamas for all anyone cared. it was one of the best feelings i’ve ever had.
Dec 21 13:22 [info]yeux_glauques:
#daily video
sitting can kill you
Dec 21 13:16 [info]zum:
Teātra vakars. "Backbeat - Die Betles in Hamburg" Altonas teātrī. Par Bītlu Hamburgas periodu. Bija viss: Sex & Drugs & Rock & Roll. Kas pozitīvi: puikas spēleja un dziedaja paši.
Tad caur Reperbāni un ebreju kvartālu uz mājam.
Dec 21 13:09 [info]antons_v:
The New Yorker
By the mid 1980s Sergei Dovlatov gained success with the public and was published in the prestigious The New Yorker journal.

"Dear Sergey Dovlatov! I love you too, but you have broken my heart. I was born in this country and fearlessly served it during the war, but I still haven't managed to sell a single story of mine to New Yorker journal. And now you come, and — bang! — your story is published at once.... I expect much from you and your work. You've got talent which you are ready to give away to this mad country. We are happy you are here."

Kurt Vonnegut

Evidence
Dec 21 13:03 [info]kihelkonna:
šis ir vakars uz ezera
... )
Dec 21 12:58 [info]ll_:
ziemassvētku dusmu menedžments
Dec 21 12:57 [info]po:
gaisma
Laimīgu jauno gadu un daudz laimes sauļukam dzimpenē! Nekā lielāka un skaistāka tuvākajā apkaimē taču tehniski nav.
Dec 21 12:52 [info]santech:
Tik forša sestdiena bija. Un arī svētdiena. Sākusies bez tā, no kā es mazliet baidījos, bet biju rēķinājies un jau samierinājies. Pēc dažiem Elementa šotiem iedzert alu ne vienmēr ir prātīgi. Bet pasākumā tas bija prātīgākais dzēriens. No alkoholiskajiem. Un vēl vienu alu. To beļģu 10komatsciktur grādīgo. Nu.. par alu es to nesauktu, bet kā longdrinks bija ok. Līdz mājām mazliet izstaigājās. Bet mājās, pie melnās tējas, piešāvās vēl mazliet Elementa. Elements. Skanīgs nosaukums vispār. Garša arī tāda.. tīri skanīga. Protams, ka nav kā ierastais melnais vai upeņu. Bet nav arī negaršīgs. Un man liekas, ka arī paģira no viņa varētu būt daudz mazāka. vvz

Un braucot cauri Aerosmith diskugrāpim, būšu šos māksliniekus iecienījis vairāk, kā pirms tam. Bet pagaidām esmu atlasījis tikai to vienu, megablūzaino albumu. Pārējos delītoju pēc noskanēšanas.
Dec 21 12:46 [info]gone_dirty:
Pārdzīvot, skumt, ilgoties un bēdāties - tā ir brīva izvēle. To jau vienmēr var arī nedarīt.
Dec 21 12:40 [info]po:
Less is more
Pārkāpjot pamatpatiesības negatīvās brīvības vārdā, iznāk zaudēt pozitīvo brīvību. T.i., atļaujot sev to, ko nevajadzētu, jo taču var!, iznāk sev aizliegt to, kas ir nepieciešams, jo nevajadzīgais to apslāpē. Ir, lūk, lietām sava kārtība, un degradēties ir ļoti viegli, ja nospriež, ka vairāk ir labāk, ja aizmirst, ka ieguvums var būt zaudējums. Savukārt, dzīvojot aplami, zaudējumi var būt lieli ieguvumi, kuri citādi nebūtu iespējami. Īsāk sakot, aizvien jāatgriežas pie patiesām vērtībām, pie kvalitatīviem (ne kvantitatīviem) spriedumiem.
Liels pārsteigums ir redzēt, cik daudz sliktā izgaist, zaudējot to, ko esi uzņēmies no lieka. Laiks mācīs vēl un vēl, un tad nu kādā brīdī varbūt tā gudrība beidzot būs nometusi visas tās blēņas, ko māca sabiedriskā bezapziņa.
Apzināties var būt grūtāk, bet neapzināties ir kaitīgāk. Tad kas ir laba dzīve? Paradokss vai izvēle?
Dec 21 12:38 [info]phz:
Vai, pamanīju caurumu savā bibliotekārajā atmiņā, jo šogad (šķiet) izlasīju arī (gandrīz) visu Žoludi (patika, it sevišķi «Silta zeme»). Skaitļu maģija, protams, saglabājas, jo 1 + 2 = 3 = √9!
Dec 21 12:31 [info]kihelkonna:
hoards
un vēl man ir mazs trauciņš (urīna analīzēm domāts trauks no aptiekas) ar ciedru riekstiem. to atveda Gaļina no sava Novosibirskas apciemojuma. viņai tur dzīvo māsa. pati Gaļina jau 7 gadus kā mirusi. rieksti neēdas; ja nav bads, tad tās čaumalas ir neērtas.

nu un tā tālāk.

upd
dzīve rit tālāk, bez Gaļinas un viņas ciedru riekstiem. ko tad es tagad, ēdīšu viņus iekšā šņukstēdama?
Dec 21 12:27 [info]po:
avokādoēdamkarote
Dec 21 12:20 [info]15:
pa visu šo vidu gandrīz palaidu garām jauno wu-tangu un black mirrora white christmas.
Dec 21 12:11 [info]gone_dirty:
Kopš uzrakstīju savu pēdējo dzejoli ir pagājuši kādi 5 - 6 gadi. Lai, manuprāt, manis uzrakstītais dzejolis būtu labs, ir vajadzīgs vai nu emocionālais pacēlums vai tieši pretēji dvēseli ir jāplosa skumjām. Tagad man ir vairāki iesākti, bet nepabeigti dzejoļi. Skumjas ir, bet dzejoļus pabeigt nevaru. Man liekas, ka ar katru pabeigtu dzejoli daļa no manis mirst. Es atdodu par daudz no sevis.
Dec 21 11:59 [info]po:
Free as in Freedom
Katrreiz gribas aizrādīt, ka nevajag lietot RAR (slēgto!) formātu failu kompresēšanai. Bet tad atceros to pašu par MP3. Taču, ja nemaldos, mp3 patenta 17 slēgtie gadi iztecēja 2012. gadā. Enīvei, pastāv taču, piemēram, vecais, labais ZIP formāts. Lietot brīvu tehnoloģiju reizēm ir pietiekami viegli.
Dec 21 11:46 [info]prtg:
Sapratne ir lietu saistības atskārsmes fiksācija uz nenoteiktu laiku. Ko savā dzīvē esi sapratis?
Dec 21 11:42 [info]ingmars:
asiņu alus
Jēzum ļoti garšoja asinis, bet tāpat viņam nepatika pārlieka vienveidība, tādēļ viņš mēdza izdomāt arvien jaunas receptes. Visiem jo sevišķi atmiņā palika Jēzus gatavotais asiņu alus no raudzētām asinīm. Asinis Jēzus raudzēja 3 litru burkās un glabāja savā pagrabā.
Dec 21 11:39 [info]biezpientaure:


mesidžs vienkāršs - nedzienieties pēc melnajiem, pilnīgi pietiek ar sarkanajiem!
Dec 21 11:38 [info]ingmars:
8885
Kristus asinis noskalo manus grēkus no manas sirds.
Dec 21 11:38 [info]kihelkonna:
no kaudzes apakšas
sertifikāts

--- apliecina, ka
(vārds uzvārds)
1999. gada 11. augustā Ungārijā novēroja
pilnu saules aptumsumu

Latvijas Astronomijas biedrība
Dec 21 11:37 [info]garamgajejs:
http://www.brainpickings.org/2014/12/16/margaret-mead-santa-claus-myth-deception/
Dec 21 11:35 [info]ingmars:
✝✝✝
Tradicionālā Kristus asiņu krāsa.
Dec 21 11:32 [info]noisiite:
Un Helme rīvē savus četrus mazzobus vienu pret otru. Tā ir viena no skaņām, kas man iet cauri kauliem. Nu tā pamatīgi cauri kauliem, ka nevaru ciest. Āāāā, kad viņa pārstās tā darīt?
Dec 21 11:05 [info]adore:
Līst. Rīts ar izplūdušu sauli. Vai es varētu atmest skumjas tāpat kā pirms gada atmetu smēķēšanu? Ko es vēl varētu no sevis izmest? Kādu vēl sevis slāni iznīcināt? Lai nepaliek nekas, tikai praktisks cilvēks. Es sēžu un patiesi liekas, ka vairs nejūtu tā tauriņa spārnu vēzienus, kas parasti izraisa nogruvumus šajā zemeslodes pusē. Vai tā viss arī varētu turpināties? Ceļš ir tukšs, un es uz tā esmu viena.
Dec 21 11:01 [info]f4:
xxx
Dec 21 11:01 [info]gone_dirty:
Veltījums Tev, mana dārgā - https://www.youtube.com/watch?v=9A4hZmTSXHU
Dec 21 10:59 [info]kihelkonna:
tas ir šis te kakts
bilde )
Dec 21 10:58 [info]indulgence:
par cilvēka cienīgu dzīvi
Savulaik bija te cibā gāganu karš par apzīmējumu "cilvēka cienīga dzīve". Īsti atbildes nebija nevienam. Pēdējā RL numurā intervijā to manuprāt visnotaļ precīzi definē Tomāšs Sedlāčeks: "ienākumi ir lielāki par izdevumiem". Tb ja pie visstriktāās pašekonomijas, pārtiekot aš tikai no nocenotajiem griķiem, cilvēks dzīvo no algas līdz algai, bez reālas iespējas ko mainīt (ieteikumus staigāt basām kājām pa jūrjas krastu un uzsūkt sevī kosmosa pozitīvismu neizskatām), kaut kas Dānijas karalistē nav kārtībā.
Dec 21 10:51 [info]gone_dirty:
Sāku aizdomāties par to vai tikai es priekš viņas nebiju patvērums - miera osta. Mēs nekad negājām kopā noplosīties uz kādu koncertu vai bāru. Tam viņai vienmēr bija draugi un draudzenes. Protams, kopā tika pavadīts ļoti daudz laika, bet kaut kas nebija. Atceros mūsu pirmo strīdu - tas bija par sīkumu. Viņa par aptuveni stundu vēlāk ieradās mājās. Zinu, totāls sīkums, bet manī bija jau kaut kas sakrājies. Tas bija pēdējais piliens - maziņš un mikroskopisks, tieši tik daudz bija vajadzīgs, lai kauss būtu pilns. Tad protams es "izspļāvu" visu, kas uz sirds, pateicu, ka, manuprāt, viņa man ir dārgāka nekā es viņai. Es bieži vien nezināju, ko viņa dara pēc darba. Gaidīju, ka viņa man pati to pastāstīs. Man negribējās, lai viņa man melo un man bija bailes no patiesības. Kad beidzot saņēmos un prasīju, sekoja šāda atbilde: "Man ir savas darīšanas, kas man sagādā baudu un adrenalīnu!"
Dec 21 10:50 [info]mes:
Nu tā tagad laikam būs, ka meita ēdīs ik 2-2,5h naktī. 23, 1:30, 3:40, 5:30 un 7:20
Un pamēģini tik neiedot pupu, grozīt, dot knupi... visu māju sacels augšā!

Eh, nu neko.. Mēģināsim šodien aizsoļot līdz tirgum un nopirkt kādu svaigu dārzeni sasautēt. Tas, protams, tādā gadījumā, ja gulēs ilgāk par 25min. Vakar ni un ni.
Dec 21 10:49 [info]f_g:
zaļi domājot..
Un kur Jūs nododat izlasītos žurnālus, reklāmas bukletus, avīzes utt.?
Dec 21 10:39 [info]liljabrik:
sabiedriskais transports - 127 EUR par 3 dienām, instruktors - 120 EUR par 90 minūtēm, glāze īru kafijas - 10 EUR. utt. Beidzot atpūšos atbilstoši savam sociālajam statusam!
Dec 21 10:32 [info]2daces:
And you're looking for the heart of Saturday night
Dec 21 10:28 [info]kihelkonna:
hoards
metu ārā vecos papīrus. bīstami; esmu tā uzbūstojusi savu izmešanas spēju, ka ik pa laikam atrunāju sevi izmest kādu dārgu pašas pirktu grāmatu. bet kāpēc neizmest visus manus grāmatu kubikmetrus, es taču viņas gandrīz nemaz nelietoju.

akurāt tāda sajūta: dzīve nedos neko jaunu, kamēr nebūšu atkabinājusi veco.

lielās smagās dāvinātās grāmatas ar attēliem. bija tāds laiks. nelietoju. ja neko neieteiksiet, metīšu ārā.

un noķeksēju no augšējā plaukta maisu, kurā pirms nepilna gada biju sabāzusi bērnu rotaļlietas, kas bezcerīgi mētājās un bija pilnīgi apnikušas. bērni tagad pārlaimīgi :)

ok, tās bilžu grāmatas jau noliku uz izmešanu.
Dec 21 10:27 [info]f_g:
un multene Ziemassvētku laikam
Dec 21 10:26 [info]gone_dirty:
Viss, dodu pa bremzēm. Divas ārprātīgas naktis ir aizvadītas. Sausais atlikums - 1) iepazinos ar vienu ļoti foršu sievieti, ar kuru varu ļoti sakarīgi parunāt par dzīvi un pasauli in general, bet tur nekas vairāk nebūs - negribu, 2) Ir iztērēta ārprātīga naudas summa, 3) pilnībā sabrukuši ideāli par viņu. Es nezinu vai tas ir labi vai slikti, bet tagad zinu, ka man nebija ne jausmas par to, kas patiesībā bija mana meitene - es viņu nepazinu. Viņai lieliski sanāca man "iepārdot" uzburto tēlu par sevi. Es laikam pats arī gribēju tikt apmuļķots. Savā ziņā šis viss varētu būt man kā sods, ja pieņemam, ka pasaulē darbojas karmiskie likumi. Vēl dažus gadus atpakaļ es dzīvoju dubulto dzīvi. Nelepojos ar to un ir milzīgs kauns. Tagad pats biju uzrāvies uz tāda cilvēka. Starp citu, es atkal esmu kļuvis naivs, jo atkal ticu patiesai mīlestībai - tu vari mīlēt vienu cilvēku visu mūžu un tiešām arī visu mūžu nodzīvot kopā. Par krāpšanu - tu neesi kopā ar īsto cilvēku, ja tu gribi viņu krāpt. Vispār kāpēc kāds ir jāmoka? Tagad varu uzdot arī sev jautājumu - kāpēc es to darīju? Es biju nelaimīgs un ļoti gribēju šķirties no toreizējās meitenes, bet es biju pārāk ģļēvs, lai spertu šo soli, jo viņa mani mīlēja, līdz pat neprātam. Es ilgu laiku cerēju, ka viņa pati pamanīs, ka es neesmu viņas mīlestības vērts. Viņa to neredzēja. Un tā mēs abi dzīvojām nožēlojamu dzīvi, jo patiesībā neviens no mums nebija līdz galam laimīgs. Tikko sapratu, ka atkal biju pieļāvis milzu kļūdu - es tak atkal meklēju laimi citā cilvēkā. Jābūt laimīgam pašam. Bet diemžēl tas ne vienmēr izdodas.
Dec 21 10:22 [info]f_g:
ceturtās Adventes rīts
Vienkārši lielisks rīts.
Pamosties, krietnu brīdi gulšņāt gultā un klausīties LR1 dūdošanu fonā. ;)
Bet tagad..tagad četras sveces vainagā un brokastis un lēnā rīta kafija.
Ir labi.
Un beidzot arī man sāk rasties Ziemassvētku sajūta. Ar visiem darbiem, auto lietām un semināriem, nebija laiks tā ievilkt elpu un apstāties.

Un šī gada Ziemassvētku dziesma, šķiet, ka būs šī:
Dec 21 10:08 [info]krii:
Pēdējās nedēļas laikā mans visbiežāk lietotais vārds ir "nomierinies".
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?