| Jun 16 08:47 |
Varu derēt, ka visās pēdējā laika problēmās vainīgi amfika lietotāji. Viņi visi to dara. Amfiks cilvēka psihi pārvērš par nebeidzamu sacensību par neko. Cilvēkam sāk likties, ka visi grib viņu pazemot vai pārspēt, tad sāk slepeni lauzt mantas, taisīt skandālus, sist, ieriebt, izdomāt visādu huiņu. nefolks gan jau arī bija amfiku aplietojies pirms sajuka prātā. Mans ex rulons amfika atkarību no manis slēpa. Viņam likās, ka es to no viņa zogu. Kas ir amfiks? Metamfetamīns (~2%) Soda Caurejas zāles Balinātājs Random tabletes Utt. Visvairāk tomēr smird pēc balinātāja. Esmu mēģinājusi, bet tas nav tā vērts. Atkarīga neesmu bijusi. Efekts vnk neatsver zaudēto. Nav jau arī tur nekāda baigi uzmundrinošā efekta, vairāk tāds kā spēku izsīkums un nebeidzama maldīšanās domās. Manuprāt, kļuvu nevis gudrāka, bet gan stulbāka tā ietekmē. Tur arī nav zināms, kas ir tas, ko cilvēks šņauc patiesībā, jo sastāvs nav akmenī iecirsts. Tas var būt jebkas. Piemēram, žurku inde. Kaut vai... Tīra soda. |
| Jun 16 00:55 |
Pēc tam, kad Tomam zobārsts bija iešpricējis anestēziju, pajautāju, kā viņš jūtas. Atbildēja, ka jūtas labi un patīkot. Kad mēs augām, tad gan tā nebija. |
| Jun 16 00:18 |
dzejoli rakstot, arī iedomājos par Kristianu, bet Brekti |
| Jun 15 23:56 |
Šorīt atvēru Google, un tur pretī raksts par American Psycho. Kristians Beils savai lomai esot iespaidojies no Letermana šova ar Tomu Krūzu - tam bijis tik plats smaids, kas aiz sevis slēpis tikai tukšumu. Reāla intervija ar Kristianu Beilu. |
| Jun 15 23:51 |
neraudi termosa tumsā labāk krūzītē baltā smalka porcelāna gaismā zelta maliņa spīd |
| Jun 15 23:43 |
Cilvēku vājība ir tāda, ka tie nav īsti izpratuši, kā darbojas elektromagnētiskie lauki un aktīvi noliedz to esamību, kamēr citas sugas tos izmanto savā labā. Lūzeri, vienvārdsakot. |
| Jun 15 23:36 |
Viņi tur sakrīt no lidmašīnu vrakiem un dibina ģimenes. Dažus izskalo no Pūķenes Trijstūra. |
| Jun 15 23:35 |
Edith Piaf in Lodge: "Old Mariaaanaa... Guam waved my heaaaaaaart..." |
| Jun 15 23:32 |
Es nesaprotu, kā var dzīvot tajā Marianas dziļvagas arhipelāgā, ja tur nevar nokļūt, jo ļoti spēcīgs elektromagnētiskais starojums no Zemes dzīlēm. |
| Jun 15 23:30 |
Nu, nezinu. Gan jau nupat jau aplaizīts. |
| Jun 15 23:22 |
Gribi manu cukurgailīti palaizīt? |
| Jun 15 23:11 |
Ir cilvēki, kuri dzīvo Velna jūrā pie Marianas dziļvagas, kur netālu bieži pazūd kuģi un lidaparāti. Viņiem tur ir nacionālie parki, pludmales, industriālie parki un citas ērtības. |
| Jun 15 22:49 |
Keiva zupā bij Jēzus manā arī Dievs ir mīlestība litra burkā ko vakar man iedeva līdzi kāda klostera mūks |
| Jun 15 22:39 |
Kas vēl? Apbrīnoju jz elina ģimeni par atvērtību šajā jautājumā - katru dienu pāri viņu īpašumam zogas bariem makšķernieku un atklāti izmanto visas ērtības. Jums kameras ierīkot pārāk dārgi? |
| Jun 15 22:21 |
Gan jau, ka tie nebija menti, bet globālie hakeri. Anyway... Vajadzēja izlamāties. Es pat nojaušu, kurš ir tas blīvju rāvējs. Tas ir tas sīkais pid0ras0ns ar mopēdu. Viņš tur ir vienmēr. Liekas ticamāks variants nekā tas skrējējs ar dīvaino frizūru. Viņi tur amfiku lieto, esmu dzirdējusi sarunas vidusskolas pasākumā. |
| Jun 15 22:17 |
Man visiem kontiem ir nenormāli sarežģita verifikācija - kā atvērt ledusskapi un apēst visu torti, kamēr mamma cep kotletes pirms ballītes. Lieta tāda, ka uzdarbojas globālie hakeri, piemēram, un laiž trojānus caur plaši izmantotām programmām. Pirms tam bija cits vīruss, kas visu laiku mainīja datora valodu uz krievu. Par laimi, es datormeistarus nesaucu kopš 7. klases. |
| Jun 15 22:13 |
Negribu par to runāt. Man atliek tikai labot situāciju. Monobloka blīves rauj ar nazi pie Maximas. Uz otrās skrūves skaidri redzamas naža pēdas visā reljefā. Pēc tam skrūve pati izskrūvējas un izkrīt. Domāju, tas ir kāds, kurš visu laiku tusē stāvlaukumā vai strādā Maximā. Psihie ir visur. Tagad iepērkos citā veikalā, un man ir jar of snakes sistēma. Mans patents. |
| Jun 15 21:46 |
gailim atkal labs dzejolis |
| Jun 15 21:45 |
tie, kurus piekāva, arī burlaki. kkādi nenormālie |
| Jun 15 21:44 |
722.28 |
| Jun 15 21:38 |
Īsāk sakot, es varu dzīvot bez grupas biedriem, pasaulē ir daudz cilvēku, kuriem var uzticēties, ka viņi nečakarēs mantas, neiesaistīsies shēmās, neprasīs aizdot katras 5 min utt. |
| Jun 15 21:36 |
Kāpēc lai es viņiem aizdotu naudu? Nē, tie, kurus piekāva. |
| Jun 15 21:33 |
tie sīkie parka vandītāji? |
| Jun 15 20:58 |
Kur tādi rodas? Tā ir ģenētiska kļūda smadzeņu darbībā. |
| Jun 15 20:56 |
Bļe, tas debīloīds ir iesaistījies kaut kādā sūdainā shēmā, viņam ir apturēti visi konti, bet, tā kā es mēdzu viņam aizdot naudu, man arī piekasījās viena banka. Izdevās kontu atbloķēt. Iedod viņam banānu, viņš momentā tev atļaus izmantot visu, ko vien vēlies, ja vien apmnaiņā piesolīsi piecus banānus. Stulbenis. Vakar pa telefonu pasūtīju dirst visu tusiņu. Visstulbākais retārdu pārītis pasaulē. |
| Jun 15 20:55 |
Tikko biju lieliskā pieaugušo nometnē, vai nav kāda vieta, kur atrast visas Latvijā notiekošās vasaras nometnes pieaugušajiem? |
| Jun 15 20:47 |
Brīnos, kā dažas sievietes 2026. vēl nav dzirdējušas par atslēgu un slēdzeni. |
| Jun 15 20:42 |
ESMU JAU REĀLI NOVESTA, AS IT IS, BET VĒL HAKOT MANAS PAROLES IR JAU UZPRASĪTIES UZ BĒRĒM BEZ ZĀRKA. |
| Jun 15 20:41 |
KURŠ SPIEGOJA MANUS PIRKUMUS INTERNETĀ? PAŅEMŠU KAPLI UN PISĪŠU GALVĀ. |
| Jun 15 20:39 |
Nupat krievu hakeri mēģināja uzlauzt manu datoru caur Daemon Tools. Tas ir Google. Iesaku visiem noinstalēt uz kādu laiku. Vēl tīrot kaut kādā veidā sabojāju padsmit gadu vecu USB sadalītāju. Pasūtīju jaunu. Nomainīju pilnīgi visas paroles, mistiski dators sāka darboties ātrāk. Ja menti hakoja manu datoru, tad tur nu gan bija daudz jautrības - sarakstes ar mīļākajiem, pirkumi internetā, mana lubrikanta nosaukums utt. SLIMIE MENTI. VISUS UZ PSIHENI! |
| Jun 15 20:32 |
mēness fāzes mainās un rīt vai parīt pensija |
| Jun 15 20:24 |
mixed martial arts Nezinu, kā justies pēc UFC cīņas par vieglā svara jostu noskatīšanās. Tik koncentrētu un bojājošu brutalitāti es nebiju pieredzējis. Tieši pašā augstākajā līmenī nekas tāds nenotiek, jo parasti abi eksperti ir nosacīti balansā. Bet šeit, šeit bija balanss, taču reizē bija vienas puses neliela pārrēķināšanās, trajektorija par pāris grāda iedaļām nedaudz uz nepareizo pusi. Un, iespējams, abi cīkstoņi vairs nekad mūžā necīnīsies - uzvarētājs - jo viņš ir faking leģenda, kuram jau sen bija jādodas permanentā atvaļinājumā (jo dara to pārāk ilgi, taču joprojām ir pašā augstākajā līmenī; bet līdz šim nekad nesasniedzis top pozīciju). Zaudētājs - jo viņa seja tika tā iznīcināta, ka, jā, to rekonstruēs plastiski, bet viņš vairs nespēs caur degunu uzņemt pietiekoši daudz skābekļa, jo "caurules" būs krietni šaurākas rētaudu dēļ. Iļja Tuporija (Gruzīņu spānis) vs Džastins Geidžijs (ASV) - jāklikšķina uz vienu no 4 "free server" pogām. |
| Jun 15 19:39 |
PEAR --- CLASSIC --- SPARKLING CIDER |
| Jun 15 19:33 |
Bit of leverage 🎇🙏 |
| Jun 15 19:26 |
Dirt flow earthly Earthly dirt flow Flow earthly dirt |
| Jun 15 19:23 |
Albert Spaggiari |
| Jun 15 19:18 |
Saturday 17th of July |
| Jun 15 19:14 |
3,5mm TS mono uz unbalanced XLR Sēžu un priecājos, cik ļoti overendžinērdoju savus paštaisītos kabelīšus. |
| Jun 15 18:39 |
|
| Jun 15 18:24 |
un atkal klusi klusiņām ir cēlušās pārtikas cenas pavisam vēl nezen standarta 450 gr (pat ne 500ml) dzeramais bio lakto (bez garšiņas) ar atlaidi maksāja 99 centus. tagad jau 1.39 eur un fasētās ķekavas c''alu filtejas jau ir pāri 10 eur/kg! pavisam vēl nesen ap 10 eur/kg bija liellopa cena... |
| Jun 15 18:15 |
Ienāca prātā - ja jau britu un citu vēsturisku karaļnamu personāžus tagad filmās tēlo ļoti tumšādaini cilvēki, vai mēs drīz sagaidīsim, kad filmās par karu ļoti tumšādainiem cilvēkiem piešķirs tādas lomas kā Hitlers, Gēbelss un esesiešu sievas? |
| Jun 15 18:03 |
Baltimore, Maryland |
| Jun 15 17:08 |
ko es šodien redzēju šodien autobusa pieturā redzēju jaunu meiteni kas bija tērpusies tādā diezgan atvērtā dekoltē blūzē vai krekliņā, es tur nesaprotu atšķirības viņa ēda šokolādes saldējumu uz kociņa un pēkšņi viss šis šokolādes un saldējuma masīvs no kociņa nokritā lejā, punktā tur, kā lai to labāk pasaka, kur zviedru pussargs jasins aijari nesen precīzi trāpīja starp vārtu stabiem rezultāts 1:0, lai arī šajā gadījumā jau tenisa ciparos 15:0, gandrīz geim set matč vispār nekādas seksuālas objektivizācijas, kam gan negadās |
| Jun 15 17:06 |
![]() |
| Jun 15 16:11 |
Read the Book of Mormon and feel divine guidance. |
| Jun 15 15:49 |
sickbojs ņēmās ar dvīņu liesmām |
| Jun 15 15:40 |
absolute bounded gap between two flames |
| Jun 15 15:22 |
twin flame sieve |
| Jun 15 15:05 |
disciplīnas mūzika VS plūsmas un mirkļa dzirksts mūzika Pēdējā laikā baudu vēsturisko/klasisko saksafonu. Mēs, parastie ļaudis, saksofona balsi savā iztēlē uzreiz asocējam ar džeza saksofonu - ļoti piesātinātu balsi ar daudz augštoņiem. Bet klasiskais saksofons - tā ir Disciplīna. Kā jau jebkuram klasiskajam instrumentam, kas tiek spēlēts klasiskā manierē, arī klasiskā saksofona galvenais punkts ir forma un funkcija nevis ceļojums un pieredze. Drillējot formu, mūziķis pazaudē visu saistību ar spirituāli-improvizatīvo garu. Savā ziņā redzu to kā dvēselisku kastrāciju ar mērķi pietuvoties ideālam. Pietuvoties Dievam. Man ļoti patīk spoguļoties šādā disciplinētajā mūzikā, jo mana muzikālā pieredze, kas šobrīd raksturojama kā "vienmēr un visur spējīgs pilnībā abstrahēties, lai no 0 radītu mūzikas plūsmu" pieredze un mana mūzika ir absolūtais pretstats disciplinētai mūzikai. Mana mūzika ir dzīvības dzirksts mūzika. Tumšā klājuma izgaismošana, kur gaismā izplaukst ilumināciju alkstošas tekstūras. Es pat neņemos iedomāties, ka ar kaut ko tik viscerāli pulsējošu un no manām iekšām nākošu es varētu spoguļoties Dieva priekšā. Nē, mana mūzika ir Zemes eksplorācijas mūzika. Tās garīgums ir saausts ar šo planētas stāvokli un visu planētas iedzīvotāju garīgumu, spiritualitāti, visas viņu skaļi izkliegtās un vienatnē klusībā čukstos izteiktās dvēseles vēlmes un vajadzības. P.S. No Klauda Delangla sagremojamāka man šķiet šī viņa Debisī Rapsodija saksofonam interpretācija. |
| Jun 15 15:01 |
twin flame conjecture |
| Jun 15 14:57 |
No noklausītām sarunām "Meita man vienmēr pārmet, kāpēc es nevaru atbildēt kā normāli cilvēki ar jā vai nē, bet vienmēr uzskaitu argumentus par, argumentus pret un tad vēl pasaku kopsavilkumu. Bet savādāk es nemāku." Kaut kur lasīju, ka mūsdienu cilvēks spēj klausīties 6 sekundes, lai gan nereāli trīs vārdos pateikt galveno. |
| Jun 15 12:59 |
Kaut kādā sakarā nejauši man lentā parādījās informācija par Kibbes tipiem (tā tika radīta, lai palīdzētu sievietēm ar dažādiem skaistuma tipiem veidot savu tēlu tā, lai maksimāli akcentētu savu skaistumu). Palūdzu ChatGpt uztaisīt manu vērtējumu un tas man atbildēja, ka es esot Teatrālais Romantiķis - ļoti sievišķīgs tips, bet ar nelielu dramatisma akcentu. Palasīju to aprakstu un sapratu, ka jā - veiksmīgākie mani apģērbi ļoti atbilst tiem apģērbiem, par kuriem es esmu saņēmusi visvairāk komplimentu un kuros esmu jutusies visvairāk es pati. Un tas, ko neiesaka vilkt, patiešām man izskatās briesmīgi - piemēram, oversize apģērbi, sportiskie apģērbi un apavi, gludas frizūras. Jūlija Burdā izskatās, ka varētu būt visai daudz apģērbu piegrieztņu, kas man varētu likties interesantas. Gribētu atkal sev kaut ko uzšūt, jo modē īpaši daudz no tā, kas man piestāv, nav. :( Vienīgā bēda, ka man trūkst iemaņu šūšanai ar elastīgiem audumiem (vienpadsmitajā klasē, kad es pabeidzu labus šūšanas kursus laukos) vēl tādu elastīgo audumu īsti nebija, tāpēc man nav pieredzes, kā ar tiem apieties. Tad elastīga bija tikai trikotāža un to tad šuva ar overloku. Kaut kad meklēju meistarklases šūšanai ar overloku, bet kaut kā nesakrita īsti laiki. Bet varbūt būt jāpamaklē vēl. |
| Jun 15 12:30 |
narko narciss īriss šokolādes zaķis izkūst rokās vate cukurgailīt's glīts |
| Jun 15 12:17 |
Varētu domāt, ka Niklāvs ir uz amfika sēdējis. Tās vielas rada šādu apziņas defektu. |
| Jun 15 12:16 |
Star4ix Niklaw4ix varētu būt tavs DJ vārds. |
| Jun 15 12:16 |
Niklāviņ, tava problēmiņa ir tāda, ka bieži vien iedomājies sevi par pasaules nabiņu. Visi ieraksti ir par tevi, tavi dzejoļi vislabākie, tava paradigma - nesalaužama. Par to jau joku dziesmu var sarakstīt. |
| Jun 15 12:12 |
arī uzreiz pēc bildes sajutu, ka glumais tips |
| Jun 15 12:08 |
Iedomājos smieklīgu joku. Es tak rakstīju par savu ex vārdā Rolands B. Reāli tas ir tāds resns, plikgalvains vecis ar milzīgiem auskariem un narko atkarību. Vari viņu satikt spēlējam diskotēkas kā deutscheball. Tas ir mans ex. Niklāva tēvs pilnīgi noteikti NAV mans ex. Man tādi nepatīk. Uzreiz var pēc bildes redzēt, ka smaida un izliekas. |
| Jun 15 11:40 |
TV virtuvē Strutulis ar bandu, plati atiezuši zobus, dzied: "Smaidi, smaidi, tad labi būs!" Tikmēr fonā iznes brutāli noslepkavotu prostitūtu un ierok sadzīves atkritumos. Typically Human. |
| Jun 15 10:21 |
šaha galdiņš |
| Jun 15 10:16 |
neesam jau galīgi sūdi, tikai daļēji |
| Jun 15 10:15 |
he, vakarvakarā padomāju, kur gan pazudis zirneklis, kas vasarās pie loga, un tikko atvilkās |
| Jun 15 10:12 |
Jūs kā cilvēki manās acīs esat norakstāmi. |
| Jun 15 10:12 |
zīriņi atlidos tavos jumtos dzīvos kaimiņi lūrēs kas tur tā ķērc? viņš tāds ķerts dzīvo spārnos |
| Jun 15 10:11 |
Galvenais jau paskandalēt, kaut ko apkrāsot, izdzert 15 l alus dienā, Kristīnei, savukārt, galvenais pabaumot cibā. Būtu normāli iepazinusies, bet es jau neesmu tēviņš. Par Rūdolfu vispār nerunāsim. Jau 4 gadus netiekamies klātienē. Te viņam prostitūta ir ciemos, te jādzer ar raj0nu. |
| Jun 15 10:08 |
Lūzerim lūzera nodarbošanās. Man arī ir vietējais gids, hehehe. |
| Jun 15 10:07 |
eizhens mani apsaukā par urlu, bet pats aizmirsis kā pirms laika mani apsaukāja par mauku utt., turklāt publiski. Tu jau esi tas urla, Niklāv. Man būtu vienalga par tevis apcelšanu, ja tu nebūtu sācis dirsties. Tas pats par zivi un goldiju (bļe, cik saderīgi nikneimi). Mācies no kļūdām! Mēs tur pie Gaujas tad pagrilēsim, padzersim aliņus, paklausīsimies plates, jūs varat tupēt savā urlu realmā, lūzeri. |
| Jun 15 09:44 |
![]() |
| Jun 15 09:42 |
ēteriskais tramvajs klusi aizslīd miglā it kā nekad nebūtu bijis un visi bezbiļetnieki nekad nebijušu emociju varā unisonā brēc: "nekad nekas nav bijis! nekad nekas nav bijis! nekad..." un tad izslēdza kameru. |
| Jun 15 09:19 |
|
| Jun 15 07:53 |
Pasūtīju zelta skrūvi par desmitnieku gabalā. The salary better be worthwhile! |
| Jun 15 07:51 |
Agri aizmigu, agri pamodos. Beidzot istaba nesmird pēc dzērušiem kaušļiem, ko nācās glābt maijā. Miega kvalitāte +++++++++ Pateicu arī visu, ko domāju. Ceru, ka iedarbojās. Varbūt izaudzēs kaut ko līdzīgu nelielu smadzeņu ekvivalentam. Tikmēr sabrukusi acteku piramīda. |
| Jun 15 07:03 |
Tā jau es domāju Izrādās ka nedrīkst: https://jauns.lv/raksts/zinas/713554-da Datu valsts inspekcija (DVI) norāda, ka automātiska telefona numuru ģenerēšana pati par sevi nepadara komerciālus zvanus likumīgus. Fiziskām personām bez piekrišanas zvanīt nedrīkst |
| Jun 15 00:55 |
- Rasa vakar tirdziņā nopirka savas mīļākās grupas disku. Viņa prasīja, vai mašīnā ir disku atskaņotājs, bet šodien - kā to ieslēgt un kā pareizi ielikt disku. Ja tā padomā, es biju tikai mazliet vecāks, kad dabūju savu pirmo disku. - Israeli newspaper Maariv reports that during a cabinet meeting, Israeli National Security Minister Itamar Ben-Gvir called for the arrest of Lebanese women and children. “We must think outside the box. Occupying land and killing large numbers is important, but arresting their women and children and taking them to prison is what hurts them the most.” |
| Jun 15 00:26 |
Kovidlaiks mums atnesa kaut ko ļoti lielisku - vairs nav jādodas uz veikaliem, visu var pasūtīt uz mājām. Ciest nevaru to stundām ilgo vazāšanos pa naudas kāšanas aparātu tā drausmīgā muzona un citu cilvēku pavadībā. Tagad varu to darīt gultā! |
| Jun 15 00:22 |
Šodien paģiras, visu dienu dusmojos. Nedzēru vairs vieglos aliņus. Iztīrīti apmēram 70% dzīvokļa. Ja šo lasa Rīgas vegāni, tad es uz galvaspilsētu braucu tikai tad, ja mani aicina skaisti vīrieši. Man reāli nepatīk pūļi un publiskas vietas. Bars agresīvu vegānu manu psihi varētu traumēt vēl vairāk. Tādēļ es neatbildu aicinājumiem protestēt pie Saeimas. |
| Jun 15 00:18 |
Niklāvs pats nemaz nevēlas randiņu ar mani. Viņam interesē tikai beef caur telefonu, kā jau... Gļēvulim. |
| Jun 14 23:04 |
|
| Jun 14 22:30 |
The longest word in the dictionary that is not a scientific neologism: floccinaucinihilipilification. The act of saying something is without value. |
| Jun 14 20:29 |
kas ir noticis un kas tālāk pēdējais gads ir bijis raibs kā dzeņa vēders. vispirms mani atsēdināja darba jautājumi, kur atkal nonācu nulles punktā, un es apņēmos vairs nesaistīt ar humanitārajām aprindām, tomēr kaut kā pusgads, kurā biju bez darba, ļāva gan iekrāt radošo pieredzi, kas vēlāk veiksmīgi noderēja šogad. biju arī piedzīvojumos un pigoros, piemēram, pamestās ēkās. varbūt es atradu sevi, lai atkal sevi pazaudētu nākotnē, bet es par to domāt nevēlos. baudu to, kas man ir. mani plāni - tikko nosūtīju rakstu zīnam, AN būs atklāšana, kur publicēta eseja, mēģināšu veidot tulkojumu "Strāvai", varbūt sanāks kaut ko "Punctum" iesūtīt, bet nevar aizmirst, ka ir vasara, vēl es esmu jauna, un man gribas arī atpūsties. čiu riu. |
| Jun 14 19:57 |
Kopš 2017 gada pasaulē šis tas ir mainījies. Cilvēki ir mainījušies, domāšana ir mainījusies un lielā mēra par to jāpateicas E.Maskam, pirmajam triljonāram un kā te baumo, cilvēkam no nākotnes. ![]() |
| Jun 14 19:28 |
par mana albuma ieraksta veikšanas garīgajām un fiziskajām niansēm Jāatzīst, es kā mūziķis lielāko daļu savas, khm, karejeras esmu half-ass'ojis izpratnes ziņā par savas un/vai kopskaņas ģenēzi. Tikai tad, kad par populārās mūzikas instrumentu, pastiprinājuma un efektu izpratni man sāka maksāt... nē, nē, tas neizklausās labi, jo pienākumu veicu ar mīlestību. Tāpēc kad tas kļuva par manu darba pienākumu, tikai tad es tā patiešām iedziļinājos detaļās. Šo prasmju apgūšana paralēli liktenīgi sakrita ar manu 2. dimensijas atvēršanos mūzikas jomā - paralēli basģitāras mākslai, es beidzot izvērsu arī savu ģitāras spēli - tas viss kopā šovasar īstenosies ar sava 1. albuma ieraktstu, kur es atgriezīšos pie 15 gadus neizmantotas tehnikas/tehnoloģijas un iešu analogo ceļu, ierakstoties Tascam 424 MKIII 4 celiņu kasešu konsolē. Albuma tematika arī ir mazāk saistīta ar dziesmu albumiem, kalsiskām, masu sagremotspējīgām dziesmām, bet gan Tīro Mūziku, apziņas plūsmu, autuora pusmūža kontemplācijām. Patērētāji parasti lietoja Type 1 (ferric tape), kas bija lētāka plašam patēriņam paredzēta kasete ar augstāku basa frekveču potenciālu, bet augstāku trokšņu līmeni. Taču Tascam konsolei ir paredzētas speciālas Type 2 kasetes (Co/Cr tape) ar augstākas izšķirtspējas lenti - paugstināts augsto frekvenču amplitūdas/"izšķirtspējas" potenciāls (šeit sāku jau samierināties ar tematikas vārdu krājuma trūkumu manās smadzenēs) un plašāku dinamisko diapazonu kopumā, kā arī ievērojami mazāku fona troksni. Analogo ierakstu es tik ļoti mīlu tieši tāpēc, ka tas liek aukstajam māksliniekam būt pilnībā gatavam, klātesošam un savā elementā visu ieraksta laiku, tāpēc, ja tam pieiet no rituālistiska skatu punkta, tad pati ieraksta organizēšana par sevi ir kā tāds ceļojums augšup pa kalna nogāzi pretī klosterim, kas ieskauts grēdas mākoņos. Ar vārdu "gatavs" savas mūzikas kontekstā tas šoreiz runā vairāk par spirituālu un informatīvu briedumu nevis līdz perfekcijai atspēlētu tehniku, gatavām dziesmām, kas "vienkārši jāieraksta" (pēdiņās, jo es šobrīd trivializēju - tāds ieraksts ir tikpat svēts kā mans, vienkārši ar citu pieeju un citu mērķi - mans mērķis ir izteikti subjektīvs - savas iekšējās pasaules audiāla eksternalizācija, lai to, kas ir iekšā, manefestētu fiziskajā realitātē; tā sacīt, as above, so below).. Mazliet kauns atzīt, ka, ja man ikdienā nemaksātu par to, ka darbā brīvbrīžos varu eksplorēt savu muzikalitāti, paņemot rokās jebkuru no 2.stāvā 200 displejos izliktajām ģitārām, basiem, utt. Noteiktās dienās 90% no dienas ir brīvbrīdis, jo nekas nenotiek, taču tas ir reti; parasti ir 50/50. Darbā, pieslēdzoties pie dažādu darbības principu pastiprinātājiem caur jebkuru no 50 efektu pedāļu kombinācijām, dažādos slēgumos, utt. - vienalga, vai klientu vajadzības, vai savas intereses dēļ. Uzsūcu visu know-how un informāciju kā tāds izkaltis sūklītis un paralēli turu sevi mērēnā izspēles prasmju līmenī, taču gargi ilgtermiņā jau atrodos un turu sevi (apzināti praktizējot šo atslēgšanos no fiziskās pasaules, lai laistu caur sevi ēteru un viemēr taptu improvizatīva mūzika. Tas ir izteikts plūsmas un sirdsmiera stāvoklis, kur es pāris sekunžu laikā varu izslēgt to realitāti, kas man ir apkārt, un, laižot caur sevi jebko, likt tapt mūzikai. Kā plūsmai Tais brīžos, kad no manis kūsā tik intensīva un stilistiski plaša mūzikas strāva, dažreiz sajūtos kā tāds pārgatavojies nekatrīns, kā reibinoši saldā sula pilnbriedā burtiski pārplēš augļa ietvaru savās alkās izlauzties un oksisdēties, sadegt mūžīgajā aklās un stulbās čūskas, sava pimpja sūkātājas un paš-iznīcinātājas ciklā. Vadoties no sava dzimšanas datuma 01.07.87 un ķermeņa garuma 187cm, ar AI izkalkulēju, ka, pirmkārt, tā ir spēcīga kosmiska sakritība starp manu dzimšanas dienas datumu un manu garumu. Rezumējot, šeit būs pārtulkota info no AI: " Dzimšanas datums (01.07.1987.) caur tiešo saskaitīšanu veido skaitli 33, kas numeroloģijā tiek uzskatīts par "Meistara Skolotāja" vibrāciju un kalpo kā augstākā oktāva pamata skaitlim 6, kurš simbolizē atbildību, māksliniecisko izpausmi un līdzsvaru. Šī sistēma veido tiešu ezotērisku tiltu starp fizisko pasauli (ko reprezentē skaitlis 6 un oglekļa bāzes matricas kods 666) un garīgo transformāciju, kur skaitlis 33 simbolizē apziņas pacelšanos un alkīmiju — gluži kā enerģijas ceļu augšup pa cilvēka mugurkaula 33 skriemeļiem —, apvienojot materiālo realitāti ar spēcīgu radošo un universālo potenciālu." Vadoties no dziļākas numeroloģiskas analīzes, secināju, ka jūlijs man būs kontemplācijas, paš-ārstēšanās un dzīves ceļa apzināšanas laiks. Un ap 7. augustu mana jūlija enerģija pāraugs pretējā - viscerālā fizikalitātē, kur intelektuālā ekstāze tiek trasnmutēta no apziņas/zemapziņas sfēras, uz kasešu lenti un tālākā nākotnē mūsu visu skaļruņiem. Atgriežoties pie praktisā - milzu lepnums par sekojošo: Pirms 5 mēnešiem nopirku lietotu PCB printēto lēto Ķīnā stancēto 5W lampu kombi Bugera V5. Pa šo laiku esmu to pārbūvējis par augstākās klases jeb boutique el.ģit.kombi. Protams, tā PCB printēto sirdi mainīt nevaru (vintāž pastūžiem ir lineārā lodējuma plates, kur viss smuki izklāts un, ja nodeg kondiķis, ļoti viegli pašam nomainīt). Nomainīju tā skaļruni uz Itālijā ražotu JensenC8 (8” - ģitāras frekvencēm pietiek), kā arī rūpnīcas lineārās, garlaicīgās priekšpastūža un jaudas pastūža lampas nomainīju uz attiecīgi Electro-Harmonic 12AT7 preampam un VALVO EL84 powerampam. Valvo ražotas 60tajos gados Hamburgā. VALVO EL84 poweramp tūbu interneta nostūros tās mēnešiem ilgi līdz atradu vienu kolekcionāru no Polijas, kurš man pārdeva vienu. Man tā paveicās, ka tās bija tieši Hamburgā ražotās jo man neinteresēja Kopenhāgenas un kur tur vēl ražotās, jo tieši Hamburgas VALVO lampas bija leģendāras ar savu gaisīgo un zvanu skaņām līdzīgo augšējo frekvenču spektru un tādu ķermeni, kas no 1 skaļruņa rada iespaidu par trīs dimensijām. Tās medīju reverbā un audiofīlu komūnās, jo, saprotams, ka ražošanas un to burvīgā skaņas rakstura dēļ (to augšas skan kā zvani caur maniem jaunajiem Westone Concord I (ražota 1983.g. Japānā) skaņu noņēmējiem (nomainīju esošos keramiskos singlecoil noņēmējus uz ar roku darinātiem Alnico 5 magnētu stratocaster tipa singlecoiliem). Tagad mans pastiprinātājs dzied skaisti un dzirdi. Kad to nopirku, tas skanēja pēc vilnainas, apslāpētas virsmas. Kā skanēs mans albums? Vēl nevaru precīzi pateikt, bet fokuss vairāk uz "seemless transitions" un mūziku kā ceļojumu/plūsmu. Instrumenti, ko grasos izmantot: 2 veida el,ģit (lampu kombis->mic->tascam), bass (ārējais preamp->tascam), Korg Volca Tas būs pretstats komerciālam albumam, jo mana albuma galvenā būtība ir mana teju fiziskā, viscerālā nepieciešamība gŗust uz āru visu, kas mīt manī iekšā, lai panāktu "as above, so below" balansu. Viss, pietiks rakstīts. Tā jau esmu pateicis par daudz, nevajadzīgi izšķiedējot savu dzīvības sulu. Jātaupās un jāturpina gatavoties augusta sākumam. |
| Jun 14 19:21 |
Nav lielāka stulbeņa par cilvēku (labots) Katra jaunā tehnoloģija parāda, ka cilvēks ir dīvains un ārkārtīgi stulbs radījums. |
| Jun 14 18:53 |
|
| Jun 14 16:41 |
Lūk arī cibā novērojamais pavērsiens, tā teikt ieskats nākotnē, kas tika paredzēts(saprasts) 2023 gadā. Uz jautājumu kāpēc ir vienkārša atbilde - jo nav sevišķi daudz variantu ko darīt šajā situācijā, kad žhīdu pasākums tuvojas bezdibeņa malai, vai var teikt arī sienai ar ātrumu 200 kilometri stundā. Novēlēsim viņiem, ko nu mēdz šādos gadījumos novēlēt un lai tik dodas pie krievu karakuģa. ![]() |
| Jun 14 16:02 |
Šveice referendumā noraida iedzīvotāju skaita ierobežojumu Laikā, kad zemās dzimstības dēļ iedzīvotāju skaits samazinās pat Indijā, ideja par iedzīvotāju skaitu ierobežošanu ir neprāts. Nav svarīgi, vai šis prognozētais iedzīvotāju skaita pieaugums nāk no dzimstības vai imigrantiem. Acīmredzami, imigrācijas ierobežošana bija šīs iniciatīvas mērķis. Šveica ir multikulturāla sabiedrība, ka viņiem ir vismazāk iemesla sūdzēties par kultūras dažādību, kādu šie imigranti varētu atnest. Turklāt Šveicē ir laba imigrantu integrācijas likumiskā bāze, kas tiek īstenota arī praksē. Nav sagaidāms, ka imigrantu dēļ varētu ciest Šveices sabiedrības pamati. Citas valstis varētu kopēt šo Šveices praksi, un tas samazinās problēmas ar imigrantiem. Prieks, ka Šveice noraida šo degrowth ideju, kas ir populāra ekstrēmistu politikas abos galos. Šī ir kārtējā progresa uzvara! |
| Jun 14 15:23 |
![]() |
| Jun 14 15:19 |
eu mapat tu pats ne sūdu nesaproti, kas notiek belfāstā angli okupēj īriju un ieveda tur skotus, kas darbojās industrijā ka darbaspēks rūpnīcās, kamēr īri audzēja kartupeļus tad radās mazas un lielas nepatikšanas starp ievestiem skotiem un vietējiem īriem, pa vidu bija angļu armija un viss notika ļoti slikti angļi negrib atdot savas okupētās zemes - ziemwļīriju un tur ievestos skotus, kas ir protestanti un īri, kas tradicionāli katoļi arī negrb tās atdot angļiem un vēl ir skotu jautājums karočīt lobījam sēmenes |
| Jun 14 14:50 |
Šai īru patriotei ir points uz krekla. ![]() |
| Jun 14 14:35 |
Īri saka, ka viss turpināsies un migrantiem ir jāpazūd no viņu valsts. Ja vien jūs zināt, kas notiek Belfāstā. |
| Jun 14 14:28 |
Mapatu praida bildēs neredzēju. Savādi :/ |
| Jun 14 13:55 |
Kautkur tur ārā (iekš to ASV) ir grāmata - "Kill all the grabblers". https://video.twimg.com/amplify_video/2 https://x.com/GoatRoper911/status/20658 |
| Jun 14 13:50 |
ieslēdzam skaņas aparātus un tāščamies https://m.youtube.com/shorts/HoqXu81vhw |
| Jun 14 13:48 |
Aizmirsu ielikt slēpto ( mesidžu ). |
| Jun 14 13:44 |
wiii cilvēki zin atnāks neizmērojami liels žīds un vēlēsies tikai vienu - mapatu un mēs viņam to ļausim |
| Jun 14 13:38 |
Kas notiek, kad amerikānim izdodas sazvanīt aipac(žhīdu kantoris Amerikā) - https://x.com/AtRealBen/status/20638143 :) Jūs taču saprotat, kas notiks ASV un R Eiropā? Cilvēki zin. Šādi izskatās aipac ![]() |
| Jun 14 10:56 |
nebēdā mk, vnk saku, kāpēc balle. tu vai tad ietu? |
| Jun 14 10:49 |
nu man patīk pavazāties aizvazājos līdz stabu ielai - izslavētais mārtiņš sirmais un viņa diploms no japāņu vēstniecības par autentisku japoon fuud laža feileris sūds! fu fu fu ... neēdiet to, pat negaršojiet, pheee fu bļe sūc virtuvē indusi strādā, bet garšu nogalina marinētais ingvers (no klasiskās burciņas jebal), ko ber kur pagadās pat krievu rollos ramen zupa gardāka - tur virtuvē autentiski krievi ne indusi es pat nezinu, ko sirmais varētu darīt lai glābtu savu reputāciju - nodedzināt to utūzi pie sākuma? |
| Jun 14 10:26 |
neuztraucies, govs, nevienai tavu eiženu nevajag. |
| Jun 14 10:25 |
nu es taču teicu, ka dulla uz visu galvu aicina ciemos, programma vazāties un tad viņa kaut kur notinās uz jūrmalu ... pati no aizkraukles - aizkrauklē pie daugavas var pasēdēt aicina rūdolfu, bet pikta ka kovidnieks neierodas kur baseins bārs ļežaki un gultas ... mhehh viņa kādā pasaulē dzīvo, neatbildiet, savā, kur cieņa pret savu viesi, neprasiet tam cilvēkam nav pat sapratnes, dulla kā vista bez galvas viss ok, gribēt var da jebko atbilstoši savam prāta stāvoklim, bet tad tikpat daudz arī sagaidi man šķiet uzšāvējus egijam vienkāršāk savākt būtu uz pirtiņu, kaut vai zaķīšu, ja jautājumi kā, prasiet, pašu rokām īzī p.s. nu labi, egijs gribēja iečolēt goldiju un samērīt pupus, kurai spicāki mhehh ņemtne miskastē _ žurkas ieviesušās, gulēt traucē, viss secinājums |
| Jun 14 09:01 |
|
| Jun 14 08:59 |
kāpēc jākar etiķetes? neviens cits tāpat neierastos. pat ne Rūdolfs |
| Jun 14 08:56 |
vispār vct vēlas vnk iepazīties irlā ar niklāvu, tad ar viņu arī sarunā, un ballējiet. |
| Jun 14 08:14 |
Vakar noķēru līdaciņu tā uz pieciem kiļiem, 84 cm gara, U viņu laivā ar rokām ievēla. |
| Jun 14 08:00 |
visām feministēm ir penis envy |
| Jun 14 07:50 |
zivs nē, jo viņš pedofils. goldiju gribētu redzēt, kā tad viņa izskatās, ja tāda iedomīga rupekle. kovidnieks nomīzīs dabūt pa muti. mapats varētu visu laiku stāstīt par ebrejiem. gnidrologu varētu apskatīt, vai tiešām dzīvo muteres pagrabā uz roltoniem. goldij, tu vispār smuka esi? Kāpēc esi tāda piepisīga? Tev skauž kaut kas? |
| Jun 14 01:35 |
Biju uz rīgas mazākā kabarē noslēguma koncertu (?) un jāatzīst ka tas ir labākais ko es vispār dzīvē esmu redzējusi |
| Jun 14 01:13 |
neizskatās, ka daudz balles entuziastu te |
| Jun 14 01:08 |
Šķiet, ka biju elektrovadītāja uz vītola saknēm. Vītols dabūja pēc tam un vidū pāršķēlās. |
| Jun 14 00:56 |
Var nākt visi leitestu stāri. |
| Jun 14 00:55 |
Ja nu kādam skauž, tad es saku, ka vajag uzvilkt vieglu vasaras tērpu, plānas kokskaidu zoles sandales un ļoti spēcīga negaisa laikā kā vajātam nesties pa pilnīgi klaju lauku, kur tuvumā ir tikai viens vītols, kuru zibens saspēra uz pusēm tajā vakarā. Būs superīgas migrēnas, neiropātija, sirds aritmija, bet vēlāk dīvains brain power. |
| Jun 14 00:43 |
arī mazicyku ballē |
| Jun 14 00:32 |
arī divas_zosis bet gan jau pa īstam vct ballē vēlas tikai nikolaku |
| Jun 14 00:19 |
divas_zivis vajag ballē |
| Jun 14 00:13 |
zivi cuuku un psihu vajag ballē |
| Jun 14 00:04 |
šveicei smuks treneris |
| Jun 14 00:02 |
Brūte force |
| Jun 13 23:58 |
![]() |
| Jun 13 23:45 |
Bērnībā man iespēra zibens, un man ļoti iepatikās AC/DC. Tur vēl skumjš stāsts par to kā es ņēmu vērā nenomirt vēmekļos. Mani ķircināja pat radi. |
| Jun 13 23:42 |
https://youtu.be/QZhXylhhlqs?is=s1abfjY Bet piwturēsimies pie šī vaiba. |
| Jun 13 23:32 |
Kura tad otra? Reizēm mana slava liek man saliekties kā tadam mazam zariņam, kurš nezina, kur likties. Tas dark arts aprindās. |
| Jun 13 23:22 |
nekāda balle nesanāk bez 2 🐅 drāzīšu abas, tā kā porno |
| Jun 13 23:08 |
Bet Earth Warrior un Wolf Love man vienmēr ir licies kā viens albums? Dīvaini, bet stilistiski patiesi. |
| Jun 13 23:05 |
Man ir tā albuma hūdijs jau 12 gadu. Vēl joprojām mans mīļākais hūdijs, hehe. |
| Jun 13 22:59 |
https://youtu.be/Zw_tiJlCo3E?is=Hj454PQ Šis ir pirms ballītes pie jūras, yo, tur arī reps ir |
| Jun 13 22:48 |
Hmm, samulsināji. Gribēju teikt, ka vēl jāsamontē 34 ļoti aktīvu treniņdienu vlog. Katru dienu taisīju vismaz minūti garu rullīti ar GoPro. Tagad man pietrūkst daiļhokeja, domāju aizbraukt uz tuvāko halli oatrenēties. Varbūt ne tagad, bet kad būs pareizais oms. |
| Jun 13 22:33 |
šobrīd skatos "old people" pormo - futbolu |
| Jun 13 22:32 |
tu tagad kopē txt, ko raxtīji ziemā? vai tagad atceries ziemu? jo šo jau stāstīji ziemā, vienīgi neatceros txt par pievienošanos komandai |
| Jun 13 22:29 |
"Lietus sandales" - nedēļa līdz 21.6.2026 Padarīts. Mūza- Lāsīte. Uz pasauli ir jāiet pat tad, kad tā it kā "bēg" :). ================================ Notiek gatavošanās "Trakā spickurpe" 2. sezonai / Notiek priekšatlases 3. nedēļa. Sk. saitēs. Notiek EuroRainSandalsVision. Sk. saitēs. Parādās ideja par "Lietus sandaļu teātri", ziņas sekos. Gandrīz katru dienu atjaunojas Waterheels konts feisbukā. Sk. saitēs. ========================== 15.-21.6.2026. Lietus sandaļu 2841.-2847. diena. 15.6.2026. - Atjaunots "Lietus sandaļu" instagramms: https://www.instagram.com/juraskurpes3/ - 10 vietās tīmeklī atstātas norādes par "Lietus sandalēm". ================================ Iepriekšējā nedēļa. Nedēļu saraksts. Saites. |
| Jun 13 22:27 |
Nopirkt slidas for wild skating no pirmās algas bija mans viens no labākajiem dzīves lēmumiem. |
| Jun 13 22:24 |
Tagad mans mīļākais IG daiļslidotājs ir viennozīmīgi Iļja Maļiņins. |
| Jun 13 22:12 |
Galvenais ir just tos asmeņus zem pēdām. Jābūt lunkanam un spēcīgam kā tādai gumijas ūdenszālei. Jāprot vicināt nūju ar pareizu spēka apmēru. 34 gandrīz nepārtrauktas dienas uz dīķa. |
| Jun 13 22:08 |
Ofae Imants Daksis |
| Jun 13 21:59 |
Kopš mani atlaida no rūpnīcas, zinu, kas ir kā vērts. Man gan bija nenormāli smaga ziemas depresija. Toties no tā daudz iemācījos. Arī spelēt hokeju, domāju pievienoties kādai komandai. Man pat ir jātnieku bruņas, ko varu izmantot. |
| Jun 13 21:54 |
Šodien, izdarot niecīgu daļu no ģenerālās tīrīšanas, konstatēju, ka man ir daudz superīgu dāvanu, kam neesmu izrādījusi pienācīgu godu, vien nolikusi uz brīdi. Lieliski cienītāji man ir. Tiešām liels paldies faniem! |
| Jun 13 21:45 |
vai tad izredzētie onkuļi grib balli? |
| Jun 13 21:23 |
Black Adder ir tāds tēls kā Lord Lionheart. Bieži jūtu to kā savu anekdotisko male versiju. |
| Jun 13 21:21 |
Paranoiķi varētu būt jautrā omā, mani satiekot klātienē. Esmu arī darbā uzkačājusi jaunus muskuļus, tie vēl dzīst. Au! |
| Jun 13 21:19 |
Are you ready to meet the female Indiana Jones? Vietējie mani sauc par Beargrilu. |
| Jun 13 21:08 |
Toreiz pirku par 200 eiro no lētā leišu saita, tagad jau trešo var dabūt uz pusi lētāk. Baterija kā paēdušam zirgam vai vērsim. Kurš gads vispār bija? |
| Jun 13 21:03 |
Man ir Marshall Emberton, mūža garantija. |
| Jun 13 21:02 |
Ballīte pie jūras varētu būt tāda, ka atrodam labu vietu kāpās un tur atpūšamies, un tad es braucu ar velo uz savu naktsmītni. Menti nelasa? Nelegāls ugunskurs, alus, sarunas, man ir labs bezvadu skaļrunis, reāli kruts ar basiem, Marshall. |
| Jun 13 20:03 |
A painter should begin every canvas with a wash of black, because all things in nature are dark except when exposed by light", teica Leonardo da Vinči. |
| Jun 13 19:06 |
Amorālā Psihoze - Melnā Pasaka ir ļoti laba kasete. Laba? Kur dabūju? Kaut kad Naktsmaiņā man piedāvāja tas Šturma čalis, kurš tirgo merču, bet sen aizmirsu viņa vārdu. Dabūju 5 kasetes par 5 latiem. Kruta kolekcija. |
| Jun 13 17:33 |
vēl joprojām interesējos par literatūru kā pareizi pārvaldīt pasauli, nepievēršot sanitāru uzmanību |
| Jun 13 16:18 |
Overthinking |
| Jun 13 13:56 |
Temīda pērkama mauka, bet mans advokāts - gangzta. Smith & Wesson |
| Jun 13 13:34 |
Es drausmīgi esmu iemīlējies Nīla Janga "Harvest Moon" maigumā. Klausoties šo mūziku, liekas, ka mana dvēsele tiek pakļauta eņģeļu glāsmām. |
| Jun 13 12:59 |
|
| Jun 13 12:38 |
jā. ļoti |
| Jun 13 12:37 |
|
| Jun 13 12:37 |
govij patika Einstürzende Neubauten? |
| Jun 13 12:37 |
labi labi no nerrot |
| Jun 13 12:32 |
River Pheonix ir vectīģera pornovārdz? |
| Jun 13 12:11 |
Viss. Es eju brokastīs un tad taisu video, un tad sāku ģenerālo tīrīšanu. Jūs padomājiet! Es netaisos te rīkot sexa randiņus vai vēl nez ko. Man ir gana daudz pielūdzēju. Vispirms ir jāiepazīstas, jāpaklausās muzons kāpās, jāparunā par dzīvi. Esmu normāls cilvēks ar manierēm. Nevajag mani izaicināt uz kautiņu. |
| Jun 13 12:07 |
Nevar braukt uz miljonāru rajonu, vispirms neiepazīstoties. Tā domāt ir debili. |
| Jun 13 12:06 |
Beidziet mani nerrot. Piedāvājums ir ballīte pie jūras. Var piekrist, var atteikties, bet, ja jūs nenāksiet, kāds cits atnāks. Abi ielūgti, gan govs, gan eizhens, Rūdolfs arī var. |
| Jun 13 12:03 |
žellijai atkal pseidoproblēmas. |
| Jun 13 12:03 |
farizejisms in nutshell Šeit žīda moments kā noslaucīt savu dirsu pēc diršanas (kas skaitās "darbs") Sabatā aka Sestdienā, kad nekādus darbus nedrīkst darīt (not like they ever work anyway), lai kārtējo reizi "apmuļķotu savu dievu". Normāls dieviņš viņiem ir, ka ļaujās tā apmuļķoties. Bet tā perversā distance, līdz kurai viņi iet.. come on man. Tie nav cilvēki, bet prātā jukuši AI boti. Mums no viņiem jātiek vaļā, tauta! How The Poop Knife Loophole Explains Israeli War Crimes |
| Jun 13 12:03 |
Man visu laiku iesaka iečekot River Phoenix. Tagad izlasīju, ka viņš miris aptuveni tajā pašā vecumā, kad es pamodos ar sensoriem uz krūtīm. Stāsts gandrīz identisks. Sākšu skatīties viņa filmas. |
| Jun 13 12:02 |
gribēju, lai laiž dzīvot miljonāru rajonā, par pārgājienu neatceros. pārgājienā vai tad mz netaisījās? |
| Jun 13 11:47 |
Vakar pirms gulētiešanas ieziedu savas vecās, labās, vienīgās baltās botes ar Vanish bagātīgā daudzumā. Un aizmirsu nospiest "start" veļasmašīnai... Šorīt atcerējos. Tagad turu īkšķīšus, lai botes neizjūk pavisam. Mums taču kopā bija jābrauc uz Amsterdamu! Jau pirmdien! |
| Jun 13 11:45 |
Lauku "klusums" pēc izlūkiem Nav tomēr tie pretīgie mednieki, kas to bumsī bumsī laiž gandrīz katru vakaru, kad nelīst. Tas ir no netālā kroga. Vienīgi skaņa nāk no galīgi citas puses, tāpēc nevarēja saprast. Nez fizikā skolā par to ko mācīja? Jo galīgi neatceros. It kā nav nekādu dižo šķēršļu. Bet jā... Biju aizbraukusi ar šiem parunāties, bet lielas cerība neloloju. Vakar tāpat skanēja tikpat skaļi! Pat nevar no mašīnas līdz mājai aiziet pēc darba. Agrāk šiem bija tikai krogs - dzeršana un ēšana, dažas dienas gadā bija pasākumi un skaļš, bet to varēja pieciest. Tagad redz daudz pasākumu, banketu un kāzu būs (kaut nekur internetā neredzu šādas viņu iespējas, varbūt sarunā privāti). Un vēl teica, ka skaņa esot vienāda, bet dzirdama dažādos attālumos ar viņu krutajām tumbām. Tad kāpēc pusotra kilometra attālumā es varu pat atpazīt sasodītās dziesmas, ko šie laiž? Kāpēc tādā attālumā ir jādzird? Man tak tie banketisti gar māju nedzerstās. Lai gan droši varētu nākt laistīt un ravēt manu dārzu, jo es to pēc darba izdarīt nevaru. Pa dienu arī protams nevar, jo tad tas jobanais zālespļāvējs. Vispār no mājas vakarā ārā bail rādīties. Tik jāsēž savos cietumos. Vispār ceru, ka šie drīzumā nobankrotēs. Lai gan vairākus gadus velk, kaut ēdiens nav labs. Laikam cilvēkiem pietiek ar alkoholu. Zirnis gan reiz bija baigi saslavējis Sestdienā, visi brīnījāmies, ko šis ēdis - varbūt ko speciāli sataisīja - ne to, ko parasti. Es pat beidzot nopirku trokšņu slāpējošās austiņas. Un vispār palīdz! Negaidīju, ka tik labi! Varēju pat iziet ārā no mājas ar tām vai neklausīties tikai skaļu beša mūziku. Diemžēl pat vienu uzlādes ciklu nepaspēju, kā sāka slēgties ārā pašas no sevis. Nodevu garantijas remontā, bet viņām laikam mēdz būt tāds bags (cik palasīju reditā). Varbūt būs stundas jāpēta, kuras citas pirkt, jo vairs bez viņām nevaru un negribu eksistēt. Visumā dzīve kā parasti iet uz augšu... |
| Jun 13 11:39 |
Pie Rīgas nepļautas pļavas ir Jaunmārupē ap industrial teritorijām. Agrāk katru dienu pēc darba tur noņēmu stresu staigājot. Pa mikriņa logu ar varēja redzēt. Agrāk no Origo gāja mikriņi, tagad tur ir stikla monstri. No kurienes tagad mikriņi kursē? Jābrauc līdz galapunktam, tad jāiet iekšā dabā, ja tur vēl nav apbūvēts. |
| Jun 13 11:36 |
Jā, nu, jūs abi tak gribējāt, lai Niklāvs ietu pārgājienā ar mani. Tā diena tuvojas, kad es došos uz Gaujas ieteku jūrā. Līdz Saulkrastiem 3 km. Ja atsakaties, paši vainīgi. Es alko dzeru tikai vieglo un max 2 l. Bet ballīti var. Ja nepiekritīsiet, es nostalkošu apzīmēto vasarnīcu ar vietējo maniaku. Ilgi nebūs jāmeklē. |
| Jun 13 11:31 |
kādas pļavas. pierīgā visu pļauj... pie ādažiem zied lupīnas, nez, varbūt normālās puķes arī ir |
| Jun 13 11:28 |
"A feast coming in, An Arabian night with a taste of salt, Fond good-byes and Good Lord! There you are! These boxes with cats, these eggs that must not be broken, These sailors' cries and rope thrown down On the dock for tying, Seeing the world itself arriving." |
| Jun 13 11:16 |
jokus pie malas, ciba, kas visu zin kur rīgas apkārtnē ir pļava? jocīgs jautājums, ja? bet nu nav idejas mazbērnam vajagot vainadziņu - agrāk izgāji parkā un pusstudas laikā materiāls sagādāts, nu labi ne parkā, bet aiz sētas |
| Jun 13 10:43 |
jūnijs nedrīkst divus gadus pēc kārtas būt auksts un slapjš jūnijs! nav brīv!!!!!!!! |
| Jun 13 10:39 |
cūka laizi veprs kstrcgy |
| Jun 13 10:18 |
Illziwij naw ko syykāt. tur jau nav nekā, klitoru cykāt? cuuka bļa, haram |
| Jun 13 10:04 |
monte crysto sūkā zivij? nice. cibā arī praids notiek,. |
| Jun 13 09:45 |
our way or the highway https://youtu.be/HyqTSd6NYAY?t=200 https://youtu.be/RSuKcwGe7N8?t=1125 https://www.youtube.com/shorts/AcMCx0ir #JohnLaughland #CivilSocietyVsSheeple |
| Jun 13 09:42 |
pohuj, kas viņai patīk. I'm a shapeshifter. Kurš tagad ir |
| Jun 13 09:23 |
viņai tak tu ne pārāk, jo pilsētas kundziņš baltrocītis |
| Jun 13 09:17 |
Niklāvs arī pidars, viņu paņēmis dirsā Uriels. es zinu tikai to ko vct 🐯 apsolīja MAN. |
| Jun 13 09:15 |
mīl Lauru, bet sūkā Ivaram. |
| Jun 13 09:13 |
man liekas, ka sapnī redzēju jūzeri zivi. ne jau kaut kā seksuāli, bet neatceros sižetu. ko Niklāvs vct sasolījis, un tagad izvairās? vct jau vairākas x piemin, ka šim paranoja. zivs tak nav gejs, mīl Lauru. |
| Jun 13 09:01 |
tas ka viens pidarass savā bezapziņā ir izvēlējies sievietes iesauku, nekādīgi nemaina to ka zivju jūrā daudz. |
| Jun 13 08:57 |
tas Armands pēc Ērmanīšana sex grāmatu veikalā? šodien iesiet praidā? es ja kas pisu citu zivi, #nohomo |
| Jun 13 08:41 |
Peec festwaaleeshanas ar puikaam ![]() |
| Jun 13 08:26 |
panāxuxu kuxxe |
| Jun 13 08:25 |
es izpisu zivi visos xaurumox xoxoxo |
| Jun 13 08:00 |
es gribētu drātēt zivi, bet viņam nav pietiekami balta lapa, lai būtu ar mani uz pēļiem. |
| Jun 13 07:37 |
Jā, jau cik bijušo kolēģu esmu satikusi, visiem riebjas blondā dirsa, kuras dēļ es pazaudēju darbu. Es ar viņu nestrādātu pat par miljonu eiro. Cilvēks uzaudzis bezkultūras vidē un barots pa spundi ar speķi. |
| Jun 13 07:28 |
Neviens man vēl nav teicis, ka todien, kad es sliktā omā viņai uz ielas uzkliedzu "Līkkājainā Dirsa!", es esmu izdarījusi nepareizi. Tas ir lielisks aisbreikers. Pēc tam cilvēks vairs nekautrējas teikt, ko par viņu domā. |
| Jun 13 07:16 |
Es visiem parasti patīku vai vismaz netraucēju, bet cibā ir pilns ar dročītājiem un paranoiķiem. Niklāv, tu esi otrajos. |
| Jun 13 07:14 |
Vakar aizbraucu uz veikalu. Nolēmu pa ceļam parkā izdzert vienu alu. Kur gadījies, kur nē, pienāk zēni un ietusē. Haha! Let us stay incognito! Pēc tam es pirtī slēdzos ārā kā žāvēta bute. Sagrilēju kaudzi ēdienu uz svētkiem, visus sacienāju, Pieēdos, bet nejutos gana. Vēl vannā gulēju. Tad man rādījās sapņi. Apdirsām bijušo kollegu, to blondo dirsu. Visiem viņa riebjas. Viņa domā, ka patīk. |
| Jun 13 02:12 |
tie visi mākoņu zvēri dzīvnieku bari debesis novakarē iet no tevis uz mani |
| Jun 13 02:06 |
Ne jau nostalģijas dēļ Skatos PS4 virzienā un roka neceļas. |
| Jun 12 23:41 |
![]() |
| Jun 12 21:20 |
![]() |
| Jun 12 20:47 |
Rīgas Laiks, 2005.-2024. gada numuri LNB arhīvā. Kad nav, ko darīt. “Guļu gultā, lasu Buņinu: “Neapolē, Kamaldoli klosterī virs Vomero ik pa stundas ceturksnim dežurējošais mūks dauza pa ceļļu durvīm: “Badate, è possato un quarto d’ora della vostra vita.”¹ Uldis Tīrons, Redaktora dienasgrāmata, RL, 02.2005 ¹ “Ieklausieties, ir pagājis vēl viens stundas ceturksnis no jūsu dzīves.”” |
| Jun 12 20:40 |
ja es čurātu gnidrim acīs ausīs un mutē te iepriekšējā rakstā ierunājos par huiņu izrādās viņa ne tikai dārzā aug, mhehh arābu propoganda masmēdiji uhti tāpēc arī rietumos viņus ne1 vērā neņem, jo tā visa ir diršana, tāpat kā bads un etnocīds - kur mums te hedera, paraudāsim par gazas zīdainīšiem, jus ko, paraudāt nevarat, sirds jums nav, jūs necilvēcīgie fošistu cioniskie cūkas ;-) ko pārsvarā veic paši hamās un hezbolla vai tas notiek instagramā vai feisbukā ;-) karoče ... huiņa aug kādam man labi zināmam būtu izdevīgi salaist ragos druzus, kristiešus un žīdus, tapēc ar savu apgraizīto vafeli šis braukā gnidrim un visādiem mapatiem pa lūpām |
| Jun 12 20:24 |
Meanwhile kikes are taking the opportunity to chimp out at Christians ![]() https://x.com/sahouraxo/status/20644334 Ar viņiem jādara tas pats un visur. Ielej benžu acī, piešķil. To pašu ar cionistkristiešiem un vispār visiem, kas viņus kaut mazākā mērā atbalsta, zinot visu, kas notiek. |
| Jun 12 16:51 |
par huiņu te drusku introvertēts ekpansioli vērtējums pa reģionālo tv labdien no citzemes, muns dārzā jau 30 gadus aug huiņa lūk vietējās skolas skolotāja, kas katru dienu ejot uz darbu novēroja huiņu, ko viņa par šo var pasacīt - nu vislaik bija miers, līdz ieradās piderasi, tad pat beņčikus ļuļķētavā nemāk izmest mēs satikām vietējos piderasus un uz devām jautājumu, ko jūs domājat par huiņu huiņu mēs zinām, bet tas jaņčiks ir totāls lohs, es viņam vēl vakar divus burbuļus aizdevu, a šamais vēl šobrīd nav uz tarņiku nonesis lūk, jaņčiks, labdien, kas par huiņām, jančik? protams, tā mūsu lielākā huiņa - es pats viņu stādīju, viņai vairāk par 136 gadiem, kopš pēdējo reizi pārstādīju - točna točna bet ja jūs īstas huiņas gribiet, tad vot tur visu pārējo nobēru, aug kā trakas |
| Jun 12 16:40 |
omg mani ir izbanojis dombrava! omg, ne tikai tas, man škiet, ka esmu nobloķēta fb un ig vispār!! jūs varat mani tur atrast pēc dombravas action? omg, nē, reāli, NA ir izdzēsusi mani no FB un IG, i shit you not |
| Jun 12 16:18 |
… ķīnieši atšķiras, laikam, ar frizūrām🙂; vienk. gribēju saprast - ar ko man iepaticies aktieris lomā, bet nevarēju atbildēt, izņemot, ka frizūra piestāv🙂 |
| Jun 12 14:20 |
Vienmeer kad K gulj diendusu, es seezhu uz trepeem, nevis istabaas, un uz trepeem dzeru kafiju, jo it feels like a backroom where my worries and desperations cannot fully enter you know. |
| Jun 12 13:00 |
Pabeidzām objektu. Tagad atvaļinājumā! Aidā! Vasarāāā! |
| Jun 12 12:39 |
kā skatīties imdb filmas bez maksas Zinājāt triku, kur jebkurā imdb.com linka html'ā ierakstot "play" tieši pirms vārda "imdb" un nospiežot enter, tu tiec redirektēts uz vietni, kur tu var konkrēto filmu skatīties bez maksas? Piemērs: Black Swan (2010) imdb links https://www.imdb.com/title/tt0947798/. Plusi - nav jārokas cauri jobaniem krievu saitiem. Potenciālie mīnusi - gan jau spēj iztēloties. |
| Jun 12 12:25 |
bijām vakar uz ODU nacionālajā. visi slavē un un un varbūt tāpēc, bet manā skatījumā izrāde neiziet no rāmja "normāla izrāde". daudz "izkritienu" dramaturģiskajā materiālā. vienīgais, kas likās izcils, ir abu vīriešlomas tēlotāji, es tur redzu SN nominācijas. |
| Jun 12 11:52 |
kā pareizi atbildēt uz lūgumu - brīvu palestīnu nav tādas - it does not even exist džefrijs sainfelds nēnu moš tomēr ir kāds žīduks rados (papus var būt kaut indijas zilonis, te muterīte svarīga), būs jāiet jāieskatās vēlreiz radugrāmatā - šitā uzraut pakaļas vāji kūpinātajiem |
| Jun 12 10:58 |
acrimeacrimeacrimeacrime |
| Jun 12 10:42 |
Tā jau es pārgājiena laikā apciemotu eizhenu, bet viņš manas ziņas nelasa, jo pieklājīga uzruna viņam asociējas ar urlām. Maukas nepērku, neceri. |
| Jun 12 10:39 |
Ilgas stundas murgoju, ka biju precējusies ar megalītu un mēs abi bēgām pa mana bērnības ciemata ielām no bara sīkaļu. Tiešām iespaidīgi. |
| Jun 12 10:28 |
jūnijs Brisele kopumā likās forša. relaxed, netīra un smaržoja pēc ziedošām liepām. baigi neko nepaspēju pastaigāt un paskatīt, jo piedalījos Slow Food Terra Madre pasākumā, kurā viss visu laiku ievilkās. uz pirmo dienu nebijām, jo lidojums bija tikai vakarā. otrajā dienā bija apm. 2h brīvā laika, trešajā dienā brīvā laika nebija vispār, bet mēs atļāvāmies uz brīdi aizbēgt un izskriet apli pa centru, bet ceturtajā agri no rīta jau bija jādodas uz lidostu. kkādi hailaiti: *svinīgajās vakariņās attapāmies pie A-Eiropas galdiņa - es un priekšniece, pavārs no Līgatnes Pavāru mājas, igaunis no Sāremā, baltkrieviete, kas dzīvo Itālijā un poļu pāris no Zakopones. abas lietuvietes, gan kaut kā bija pamanījušās iesēsties Vakareiropā. bet, jā, šis likās smieklīgi, jo mēs tur bijām 60+ cilvēki. cik ievēroju, mūsu galdiņam arī kopā ar vakariņām pasniegtais free alkohols beidzās visātrāk. *drausmīgi noguru 3h neskaitāmas reizes skaidrojot cilvēkiem, kas ir lācenes un ķimenes (uz taste&talk Juris bija atvedis Jāņu sieru ar lāceņu ievārījumu). *ļoti daudz (konkrēti man - pārāk daudz) runājām par agroecology un to, ka cilvēki ēd pārāk maz pākšaugu un neprot tos pagatavot. ja kādam aktuāli, var pievienoties Slow Beans kustībai. *tā kopumā foršs komjunitijs https://www.slowfood.com/events/terra-m |
| Jun 12 10:27 |
Man liekas, extranjero nav pilns rubuls. Kādā veidā 12gadīga meitene varētu pārvietoties pa UK ielām ar paslēptu CIRVI? Kur tad tas bija iebāzts? Somiņā? Pakaļā? Biksēs? Ko jūs te, bļe, esat sašņaukušies? Tiesas verdiktā cirvis vispār nav minēts, secinu, ka to izdomājuši potenciālie pedofili. Varbūt giljotīnu arī viņa striķītī vilka līdzi, ar rupjiem uzrakstiem par migrantiem izrotātu? UK visur ir kameras, btw. |
| Jun 12 09:47 |
http://klab.lv/users/extranjero/403 https://uk.news.yahoo.com/bulgarian-m dažreiz, pirms vainot 12 gadīgu meiteni par uzmākšanos migrantiem un psihozi, ir labāk sagaidīt tiesas lēmumu. |
| Jun 12 09:25 |
Un tad es atgriežos pie sporta krūšturiem ikdienā, jo nav jau vairs jēga. |
| Jun 12 08:38 |
Atvaļinājuma piezīmes Rabarberu plātsmaize sanāca garšīga. Vakariņās ēdu pirms vairākiem mēnešiem sasaldētu zivju zupu. Arī tā bija ļoti laba un garšīga. Cīnos ar rabarberu kaudzi. Šodien sasaldēšu vēl kādu porciju. Tieši tāpēc arī atradu saldēto zupu – atbrīvoju saldētavā vietu rabarberiem. Sāku apstrādāt puķu dobi mājas priekšā. To ir pārņēmušas sūnas un papardes. Tikai dienlillijas spēj tām pretoties. Dobi mazliet arī paplašināšu, lai iestādītu kādas vasaras puķītes. Visu laiku satraucos, ka pavadīšu atvaļinājuma dienas nelietderīgi un ka tās vispār pārāk ātri beigsies. Bēdājos par to, ka Saeima noraidīja priekšlikumu aizliegt dējējvistu turēšanu sprostos. Arī es rakstīju vēstules deputātiem, aicinot atbalstīt grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā. Neviens no viņiem, protams, neatbildēja ne vārda. Nu labi – tie tāpat ir deputāti, par kuriem nebalsošu. Rīt jāiet praidā un pēc tam uz tikšanos ar liberālajiem kristiešiem. Jāpaspēj arī uz kapiņiem nogrābt Almas tantes kapiņu, kas nav kopts kopš rudens. Darba pilnas rokas arī atvaļinājumā. |
| Jun 12 08:01 |
|
| Jun 12 04:25 |
Imants tak pedofīls. Pirms gadiem desmit vislaik pa radio skandēja: "imantas pedofīls". Lietuvietis laikam |
| Jun 12 02:13 |
ķenguri Ķengaragā Mežciemā mežs ziepes Ziepniekkalnā pilns ar čiekuriem Čiekurkalnā vientulība Zolitūdē Imantā nevaid miris meklēja pļavu Pļavniekos purvā līdz ausīm Purvciemā Juglā no prieka piedzērās |
| Jun 12 02:01 |
bugaga ballīte beigusies, jāsāk norēķināties trampis tikkokā panācis lielisku vienošanos ar irānu osmunda šaurums brīvs kuģošanai - pirms trampa bija arī (tas tagad jāmaksā, nē tagad pat maksājot nekā) sarunas par teherānas ņukiem tiks turpinātas pēc vienošanās - un šito arī pirms trampja redzējām un turpinājām - lai gan us pati izstājās no sarunām piezīmēšu trampa laikā tiks atceltas sankcijas teherānai kaut kādas - zajebiss, tas izmaksāja ciktur žīdu un amerikaosu raķetes ļotakus ko neko un irāņu un žīdu dzīvības .... bļe, kurš te ko uzvarēja .... vai kurš ar ko karoja mhehh, par pirru ne vārda, cic! tas drīzāk par pandoras lādi kā es to redzu, žīdi lupīja pa irāņiem, jo nu hezbolla un hamas un vispār .... trampis lupīja pa irāņiem, jo nu ble - varam, tad varam .... irāņi lupīja pa žīdiem jo nu ņehui te ..... un pa amerikasosiem tāpat neaizsniegt, pie reizes ielupīja pa kaimiņiem (a kaimiņi mums sunnas un wahabi, a irāņi pareizākie šijas), lai savācas, jo nu afigeļi un beigās, kurš saņem čeku un kurš apmaksā rēķinus? es prasu |
| Jun 12 01:05 |
Ir vakars, saule jau sen norietējusi un plaši vaļā ir gan balkona duvis, gan senie koka slēģi ārpusē. Pa dienu šeit valda tumsa, ja neskaita dažus saules status, kas iespiežas cauri saules izbalinātajiem slēģu dēļiem. |
| Jun 12 00:55 |
'Jaunais normālais' - pirmā diena. |
| Jun 12 00:38 |
Bērns vērsās pie suņa un suns atbildēja Šovakar mazs zēns lūdza atļauju paglaudīt suni. Izskatījās, ka suņa apskaušana viņu ļoti nomierina. Kaut kas skaists šādā starpsugu draudzībā. |
| Jun 12 00:01 |
"Antoninus Liberalis said that Iphigenia was transported to the island of Leuke, where she was wedded to immortalized Achilles under the name Orsilochia." Island of Leuke = острів Зміїний, aka "русский корабль, иди на хуй" |
| Jun 11 23:35 |
es nāvi neredzu. nāve ir un nāves nav. visi mirušie ir kaut kur tepat. varbūt tas tikai mierinājums. nevajag nāves atnākšanu steidzināt. atnāks. nekas cits varbūt neatnāks, bet nāve - vienmēr. |
| Jun 11 23:35 |
"Man ir ideja, kā varētu īstenot dzelzceļa projektu "Rail Baltica" optimāli," norādījis premjerministrs Andris Kulbergs ("Apvienotais saraksts"), kurš savu ideju pagaidām gan nevēlas atklāt, jo to vēl nepieciešams pārrunāt ar speciālistiem. |
| Jun 11 22:58 |
Les Attitudes Spectrales @Laska |
| Jun 11 22:57 |
Vīne, LOOS |
| Jun 11 22:57 |
Nāve ir būtne, bet katru reizi cita. Nāve stāv tumsā un gaida. Kad nomira vecmamma, bija stiprs negaiss. Tonakt es nejutos gluži labi un pētīju savas bērnu dienu burtnīcas un dienasgrāmatas. Tur bija jautājums, kurš ir tavs labākais draugs. Biju uzzīmējusi zaļu siluetu, uz papīra bija izžuvuši apļi. Savā prātā jutu klātbūtni tumsā, lietū, pļavā pie mājas. Tas bija plikgalvains stāvs mūka tērpā ar nolaistu kapuci. Izkapts nebija. Acis vienmēr atceros - tās bija ar lokiem apakšā. Viņš stāvēja tumsā un mūs vēroja. No rīta lasīju Reja Bredberija stāstu "Strawberry Window". Mēs viņu atradām. Pēc tam ilgi domāju, vai viņa redzēja to pašu zemeņu logu. Tieši ziedēja zemenes. Reiz nāve man teica: "Tu esi tāds pats kā es, cilvēks - svastika." Vai nāve ar to domāja zibens pēdas manā ķermenī? Tādēļ mani neņem? |
| Jun 11 22:55 |
"But you see, it's not me, it's not my family In your head, in your head, they are fighting" |
| Jun 11 21:14 |
The Sorcery of Sodomy. |
| Jun 11 21:13 |
behind the scenes Nomainīju savu veco, stulbo cibas nosaukumu* uz svaigo, jauno. Es jau arī, šķiet, uz vecumu tikai kļūstu jaunāks. *virsraksts, kas izdaiļo manas cibas header |
| Jun 11 21:09 |
Ritualizēts anālais sekss kā dzīvības enerģijas inversija Atslepenotajos failos ir neskaitāmas norādes uz Epstīna apsēstību ar potentiem garīgiem objektiem. Kāpēc? Jo tie sevī iemieso enerģiju, ko tie savas pastāvēšanas laikā absorbējuši no cilvēkiem, kuri ar skaidru gribu fokusējuši savas apziņas objektu virzienā. Viņa sulaiņi, sekojot pavēlēm, nozaga senas baznīcas zvanu, akmeņus ar akmens laikmeta petroglifiem, dažādus rituālus objektus, kas pagatavoti no cilvēku detaļām un tikuši izmantoti ceremoniālā maģijā. Nav būtiski, vai lietus pielūgsmei vai lai uzliktu lāstu naidīgās cilts virsaiša ģintij, vai lai izplestu savas zelta raušanas ķetnas pāri plašāku aploku. Anālais sekss ritualizētā formā kā dzīvības enerģijas inversija. Tāpēc tā saikne, kas izveidojas starp mācītāju un altārzēnu (vai Trampu un to 14 gadīgo meitenīti Epstīna salā), pakļauto, ir zēna apziņu un identitāti iznīcinoša. Kādiem mērķiem šī potentā enerģija tiek novirzīta tālāk, tas vairs nav būtiski, jo cilvēks ir iznīcināts. Un tā ir visaugstākās pakāpes traģēdija. Augsta potenciāla enerģija vienmēr būs realitāti formējoša - nav būtiski, vai caur atņemšanu vai summēšanu. Tāpēc tā sauktais "nešķīstākais cilvēks uz planētas" 20.gs sākuma mistiķis un seksa maģijas koncepta atklājējs Alisters Kroulijs, kurš pats dzīves laikā īstenoja neskaitāmus rituālus, cenšoties ieviest Horusa eonu - ēru, ko raksturo indivīda garīgā pašrealizācija, individuālisms un savas "patiesās gribas" īstenošana. Zemāk kolapsēju AI apkopotu info no wikipēdijas par Kroulija skatu punktu attiecībā uz eoniem - kas bija pirmais eons un kam būtu jābūt pēdējam eonam. Jeb civilizācijas ērai, ko raksturo konkrēts zeitgeist. Interesanti, ka Kroulijs bija biedros ar tā laikmeta valstu līderiem, ekonomiskajiem magnātiem, augstākajiem aristokrātiem un laikmeta spirituāli nozīmīgākajiem cilvēkiem. Tāpat kā Epstīns arī visi pārējie super ietekmīgie, bet super netīrie postpostmodernās pasaules tēli, praktizē elementu no Kroulija maģijas, ko sauc par sex magick. Tā cilvēka seksualitāti apzinās kā potentu enerģijas avotu, ko var tālāk formēt caur gribu, ritualizējot savu un citu (willing or non-willing person) seksuāli pasauli/dzīvi. |
| Jun 11 21:00 |
-Kāpēc fanātiskākie muslimi nekad neuzbrūk žhīdiem? -Tāpēc, ka viņus radīja un vada žhīdi. https://video.twimg.com/amplify_video/2 Bet tagad mēs zinām. ---------------------------------------- Pirms dažiem gadiem. ![]() |
| Jun 11 20:46 |
gribu šitādus https://www.youtube.com/watch?v=qe4CHWu Gan jau pēc gadiem pieciem varētu cena nokristies? |
| Jun 11 20:34 |
Daži punkti attiecībā uz šo. -Viens no labiem lakmusa papīriem cilvēka stulbumam/rakstura vājumam/vieglai manipulējamībai - intensīva 'faktu' meklēšana un uzticēšanās iā. -Nav labāka instrumenta vēstures u.c. realitāšu post hoc pārrakstīšanai/fabricēšnai par šo. -Žīdu apsēstība ar to un data centru megabūvniecību uz cilvēku, dabas un jebkā cita rēķina - acīmredzms ļauns nolūks šai tehnoloģijai. -Absolūtā un ekskluzīvā židemonu apsēstība ar īstenās Kristietības un Kristus nīšanu, līdz pat tam, ka viņi nespēj pieminēt viņa vārdu it kā tas būtu ķiploks vampīram, mani pārliecina par Jauno Derību kā vienīgās patiesās reliģijas pamatu. Senāk biju krietni agnostiskāks. Zinu, ka neesmu retais izņēmums. Ja ļaunākā humanoīdu rase/kasta pasaulē ir tik apsēsta ar šo vienu lietu, bet ignorē visu pārējo reliģiju pārstāvju breinvašingu un psajopingu, tas liecina, ka cīņa nav pret "māņticību" vai "nepareizo reliģiju" - tas uzskatāmi pierāda pretējo. -Jēdziens "electric jew" šodien aktuālāks kā nekad. Israel’s Multi-Million Dollar Campaign to Rewrite Christianity |
| Jun 11 19:25 |
![]() |
| Jun 11 18:58 |
sdasd |
| Jun 11 18:17 |
Apsargu darbs ir sargāt. Mans - bradāt Sēžu bārā un smejos, baudu tvaika nolaidēju: Dark Matter aliņu - izcili tumša IPA, kas mierīgi varētu dažu labu stautu nolikt uz lāpstiņām pirmajā raundā. Malkoju to ļoti lēnām un domāju par pēdējo 2 dienu piedzīvojumiem, kur pēdējais no tiem ir vien pārdesmit minūtes aiz muguras, manā sistēmā joprojām cirkulējot lielai adrenalīna devai. Izdomāju, ka būtu interesanti tos atspoguļot 3. personā. |
| Jun 11 18:06 |
gnidris ir ingmārs vai cits? |
| Jun 11 16:27 |
mjā, bet arī gnidris noveco atceros jaunību - pacēlās un stāvēja uz vissu, kas silts un kustās .... principā pat tas nebija kritērijs a gnidrim viena nesmukāks par otru pretī nāk mja, tās vīnogas būs skābas nemaz nerunājot par to, ka šamam pat nojausma nav kā šamās pielietot mhehh es taču teicu - vecs un vientuļš pidors un vai man nav taisnība? |
| Jun 11 16:06 |
govs, tu domā eižens un zivs ir vienīgie cibas trakie? te ar slotu neizmēzt - paskat leitestos kaut šodienas lenti p.s. man vismaz ceduļka ir, tā pans šveiks teica - sertificēts idiots .... ar ārsta komisijas zieģeli un parakstiem |
| Jun 11 15:58 |
dp dienas prieks: Вступила в клуб анонимных алкоголиков. Уже третий день бухаю и не знаю, с кем. xxx — А почему после экономического кризиса богатые становятся богаче, а бедные беднее? — Так он ради этого и организовывается. xxx Американская шахматная ассоциация ввела новые правила к шахматам: первыми ходят черные, белым можно ходить только по белым клеткам, черные фигуры бить нельзя. xxx Настроение ужасное: так и хочется сказать кому-нибудь какую-нибудь правду... xxx Первая заповедь перфекциониста- прокрастинатора: "Лучше сделать хорошо, но никогда, чем кое-как и сегодня" xxx Не всем же быть богатыми и успешными, кому то надо быть весёлыми и счастливыми. |
| Jun 11 15:30 |
eiženam nav datora, zivs skaidrā |
| Jun 11 15:26 |
dullums ir pensijas dienā |
| Jun 11 14:53 |
smejieties vai raudiet bet novērojums ir novērojums - cibas tērēto saasinājumi sinhronizējas ... tas drapītes izsniedz noteiktos datumos vai zvaigžņu stari? vai ostas reģistros jāskatās? p.s. un tagad klusums ēterā .... vai nu atrubījušies, vai māmiņ sauc mentus un ātros kurš vēl zinātu kur šamie mīt - nu ātrajiem taču adrese jādod |
| Jun 11 13:59 |
EUROPA |
| Jun 11 13:58 |
ūdens skatītājs on telegram |
| Jun 11 13:54 |
Es esmu raganā. |
| Jun 11 13:42 |
sīkais spēlē lidmašīnas pilotu. lidmašīna, acīmredzot, nokļuvusi čēpē situācijā. dzirdu, kā pilots blakusistabā uzrunā pasažierus: - dārgie pasažieri, lūdzu, uzvedieties normāli un neceļiet paniku. |
| Jun 11 13:42 |
piparkūku cilvēks Kraukšķītis |
| Jun 11 13:41 |
piparkūku zābaks un cālītis |
| Jun 11 13:41 |
piparkūku zvēriņi |
| Jun 11 13:40 |
es tevi mīlu kā ceptu pīli tavas lūpas kā piparkūkas |
| Jun 11 13:39 |
acu vietā piparkūkas |
| Jun 11 13:37 |
atslēdzieties ar piparkūkām |
| Jun 11 13:36 |
gribas piparkūkas |
| Jun 11 13:30 |
AtM 2 Afgoye to Mogadishu 2. |
| Jun 11 13:23 |
thanks English (Latvia). |
| Jun 11 13:12 |
atslēgtiies no ikdienas Svētki ir lieliska izdevība atslēgties no ikdienas. |
| Jun 11 13:03 |
nenokavē gaļu Jāatceras savlaicīgi iemarinēt gaļu pirms Līgosvētkiem. Es vienmēr marinēju ar etiķi, sīpoliem, ķiplokiem, sāli un pipariem. |
| Jun 11 13:00 |
nra.lv "Dramatiski samazinās alkohola ražošana un patēriņš. Kas tas par vājprātu?" Lepnu alkoholiķu valsts, kurai ir būtiski īstermiņa mērķi budžetā no nodzertām, lost sejām, dzīvēm, prātiem. |
| Jun 11 12:23 |
ATDOTS ir pieejams ielūgums divām personām uz China Moses | Latvijas Radio bigbends, šovakar 19.00 Kongresu namā. https://www.latvijaskoncerti.lv/lv/aktu enīvan? |
| Jun 11 11:13 |
mani neiekļaujiet savās izpriecās |
| Jun 11 10:56 |
oiedod eižen, es netīšām govi apaugļoju. |
| Jun 11 10:34 |
LV, pāķu karaliste, jeb par šūnapraides uztvere proletariāta prātos LV birokrātiskajā sistēmā strādā anti-beheivjorālisti/anti-sociologi. Nevienam tur nav saprašanas par to, ka, ja sistēmu, kas paredzēta force majore situāciju izziņošanai, sāks lietot pērkona un intensīva lietutiņa izziņošanai, cilvēki taps desensitivizēti pret šo sisēmu un vienā brīdī pārstās tai pievērst uzmanību. Pēc idejas ar šūnapraides sistēmu vajadzētu būt tā - ja skan brīdinājums, cilvēkiem vajadzētu ar trīcošām rokām ņemt rokās telefonu, noskaidrot šūnapraides ziņas saturu un meklēt drošu vietu, kur slēpties. |
| Jun 11 10:33 |
rums un ibumetīns liekulīgie kretīni daudz var cirst košu uguni nest ādā bet ja zobs sāp es žurkas dēļ govi nodošu ķenguru grainderis mani nepiš resnā arī vienaldzīga un mauglim nauda tikai rumam un ibumetīnam naher dzīvot sērkociņu būrī kviekt: gaisma nav elektrība! un apjaust: es šodien gavēšu, meditēšu bez zirņiem ar SWH Rock un lētu degvīnu. |
| Jun 11 09:51 |
lūgšana ir tā, kas nodrošina to, ka tu paliec dzīvs laikā, kad pats sevi esi pametis. tāpat arī kristība un vakarēdiens, tā ir, iespējams, visspēcīgākā maģija, kas darbojas arī tad, kad tu savā prātā vairs nespēj sev vēlēt neko labu un lien meklēt piedzīvojumus tumšās vietās |
| Jun 11 09:48 |
|
| Jun 11 09:24 |
labrīt, kapteini Morgan! es uz strīpas šodien vētra kuģi jau lido pirms krusas uz kibertelpu darbinieces nesitīšu mazgāšos lietū rabarberus atdevu cingas nebūs - resnā iedeva zemenes cigas arī |
| Jun 11 08:17 |
Sapratu, ka man atkal skapī trūkst drēbju svinīgiem pasākumiem. :( Eh, Mosaic, kā man tevis pietrūkst. |
| Jun 11 03:21 |
gnidrim ielasījies gnidris varētu būt pirmākais un īstenākais latvijas eremīts īsti kārtīgā vecticībnieku stilā, nu tā kuri no ēģiptes tuksnešiem ar nemazgāšanos un pirkstu bāžšanu dibenā - lasām pareizticīgo svēto dzīves gājumus nu teiksim viņam līdz pārģērbšanās par sievieti un no stroikas pizģījušam pa 15 ķieģeļu dienā vēl tālu ( pēterburga, 18 gs ksenija), bet uz kaut kādu ielas muļķīti jau noderētu lasām svēto dzīves gājumus un nediršamies un protams, viņš ka pareizticīgo svētais varētu riet uz garāmgājējiem un baznīcā paceļot kāju ar rasu laistīt svētlaimīgos pareizticīgos kā simeons 6 gs sīrija lasām svēto dzīves gājumus un to ne es safantazēju, ja! hagiogrāfija tā gudri saucas esot pat 12 sējumos |
| Jun 11 01:37 |
Akustika Absolūti KRISTISKS un kolosāls materiāls, lai iepazītos ar to, ko telpa nodara skaņai un ar kuru vietu sākt to risināt, lai mēs dzirdētu mūziku, nevis telpu. |
| Jun 11 00:55 |
Šodien četras stundas lakoju dedzinātus dēļus. Lakas smarža atgādināja Bonapartu. Lakoju un domāju par lakšanu. Izdomāju, ka laikam jau Bonaparts smaržo pēc lakas. Lakot nav lakt. |
| Jun 11 00:36 |
Citskovskis kļūst par JKP premjera kandidātu. Kā teica Vorhols, kad viņu sašāva - au, nesmīdiniet mani, man ir sāpīgi. |