Latest Posts

Current posting stats: 5.10 per hour, 0.09 per minute RSS version
Nov 29 04:35 [info]roncijs (in [info]ss_peerles):
Runcis Duke_de Lux Čempions, Starptautiskais čempions, Lielais Starptautiskais čempions, Eiropas čempions, Lielais Eiropas čempions ar BestInShow nom meklē draudzeni. Titulēts ar ciltsrakstiem un A asinsgrupas. Ir pieredze. Atrodamies Jugla - Rīga.

Šķirne: Britu īsspalvainais
Cena: 140 €


https://www.ss.lv/msg/lv/animals/cats/pairing/biogm.html#photo-10
Nov 29 04:31 [info]roncijs (in [info]ss_peerles):
Pārdodu 4 slaucamas kazas. Bijušas ar āzi. Nezinu kuras ir grūsnas.


https://www.ss.lv/msg/lv/agriculture/animal-husbandry/agricultural-animals/goats/nmbgl.html
Nov 29 03:17 [info]roncijs:
They remain the best Europeans to ever invade Mexico, with the exception of the Doors when they toured the country way back cuando.
Nov 29 00:35 [info]bumbiere_raksta:
Sapņi zaudējuši savu interesantumu un skaidrību.
Nov 29 00:35 [info]217:
To The Lake (2020)
Nedaudz esmu iestrēgusi The Crown 1ās sezonas beigu pusē, tikmēr iestarpināju šo To The Lake pēc draudzenes ieteikuma.
Ļoti, pagaidām pēc pirmās sērijas. It kā jau tik agri nevar spriest, bet patīk, skatīšos visticamāk šonakt līdz cik varēs.
(Un nē, nav par bailīgu arī visādiem puņķutapām kā man, kas nekādus zombijus un šausmoņus neskatās, vai tikai kompanijā, otram uz pleca, caur pirkstu spraugām. Nekādu baisoņu, tikai cilvēki)
Nov 29 00:04 [info]extranjero:
Jau pieminēju, ka šodien Londonā bija (nelikumīgi) protesti pret lokdaunu. Tur tika arestēti cilvēki, no kuriem daži pretojās, bija iereibuši vai sapīpējušies, apsaukāja policiju (kuri tikai darīja savu darbu), bet kopumā viss bija mierīgi. Nekas netika dauzīts, grauts vai dedzināts.

Pavisam citāds skats bija Parīzē un citās Francijas pilsētās: https://www.youtube.com/watch?v=hCMA8Vqqsr8

Var redzēt degošas mašīnas, barikādes, asaru gāzes patronu šāviņus utt. Arī cilvēku šķiet ir daudz vairāk, un nemieri ir vērsti pret policijas patvaļu un pārmērīgi lielām piešķirtajām pilnvarām. Tomēr ir sajūta, ka šie protesti ir tieši par to pašu – cilvēki vairs nevar izturēt lokdaunus. Tikai šoreiz ir atrasts iegansts iziet uz ielas un iestāties par taisnīgu lietu. Tā ir Eiropas versija BLM protestiem.
Nov 28 22:41 [info]hedera:
Par Snorkes situāciju - manas aizdomas krīt uz kādu, kas viņai vai viņas cibai ir tomēr pietuvināta persona. Piemēram, es viņas ierakstus mēdzu izlasīt, kad skatos latest posts, bet no tiem man nav radusies ne mazākā nojausma, kāds ir viņas īstais vārds un kur viņa strādā. T.i., man tas izskatās ne jau pēc kaut kāda garāmgājēja izpildīšanās, kurš iedvesmojās no mana ieraksta par cancel culture, bet gan kāda, kurš ļoti mērķtiecīgi nolēma, ka vajag tieši Snorkei ieriebt, un vai nu patērāja daudz laika meklējot info, vai arī jau zināja nepieciešamo info.

Tas tā. Tādēļ, ka es joprojām jūtos nepatīkami, ka tik drīz pēc mana ieraksta par cancel culture, Cibā pēkšņi notika tāda preteklība.
Nov 28 22:20 [info]columbina:
Gribu būt godīga un nenopietna.
Nov 28 21:36 [info]extranjero:
būšu nepopulārs, bet teikšu, ko domāju
Tam, kurš uzrakstīja depešu par sn, visdrīzāk primārā motivācija bija bailes par saviem radiniekiem. Tās ir ļoti spēcīgas emocijas.

Man pašam dažeiz uznāk grūtsirdība no apziņas, ka mani vecāki kādu dienu nomirs. Tas visdrīzāk nebūs no kovida, jo pat 80 gadu vecumā mirstība no kovida ir tikai ap 8%. Tomēr iedomāties par viņu nāvi ir ļoti skumji. Man ir paveicies, ka viņi joprojām ir dzīvi – daudziem vairs nav šīs iespējas satikt savus vecākus un es jūtu viņiem līdzi. Tomēr es nevaru apturēt savu dzīvi, lai turpmāk viņu atlikušo mūžu pavadītu kopā ar viņiem. Man pašam ir sava dzīve un vecāku vēlme ir, lai bērni to pilnībā izdzīvotu, pat ja ne vienmēr šo vēlmi izsaka vārdos.

Šajā gadījumā gan valdības, gan žurnālisti ir radījuši un kāpinājuši šīs bailes līdz nesaprātīgam līmenim. No kovida vajag piesargāties un saprātīgi pasākumi ir atbalstāmi, taču apturēt mūsu dzīves ir pārmērīga prasība. Tas ir nožēlojami, ka UK policija apcietina 72 gadus vecu sievieti, kura skaidri pasaka, ka pat viņai pilnvērtīga dzīve ir svarīgāka nekā tās apturēšana, lai mazinātu iespēju saslimt ar kovidu.

Ja mūsu vecāki ir tik drosmīgi, tad kāpēc mūs ir pārņēmušas tik lielas bailes no neizbēgamās radinieku un pašiem savas nāves, ka mēs vairs nezinām, ko darām, un esam pārstājuši dzīvot?

Es arī ļoti daudz laika esmu baidījies dzīvot, bet jo mazāk gadu mūžā atliek, jo vairāk saprotu dzīves vērtību. Mana vislielākā nožēla ir tieši, ka es nebiju pietiekami drosmīgs, lai dzīvotu. To es varu arī novēlēt citiem – nebaidieties no sāpīgiem momentiem dzīvē, jo bez tiem nevar iztikt, ja vēlaties dzīvot patiesi un dziļi.
Nov 28 21:31 [info]mapats:
Esmu iekritis A.Dzeņa feisbūkā, jau vairākas dienas un tik lasu un tik klausos. Daudz interesanta par Kurzemes vēsturi. Ļoti uzrunāja šis dziedājums https://www.youtube.com/watch?v=tTNs-wDPP7U , aizveru acis, atlaižos krēslā un vienīgais kas uztrauc, ka viņa beigs dziedāt. Jā bungas, jā vajadzētu uztaisīt.
Nov 28 21:28 [info]fedrs:
Leeds United F.C. turpina iepriecināt.
Nov 28 21:27 [info]inese_tk:
novembris
lai gan es esmu ļoti izteikts vasaras cilvēks, es šobrīd tiešām ilgojos pēc ziemas. man gribas gaismu, mīkstumu un pūkainumu no sniega un, lai nav dubļi, miklums un pelēkumus. lai gaiss ir svaigs un kraukšķīgs un vizuļojošs. jāt pa sniegu, nevis grimt dubļos un iet leduskritumu meklēšanas ekspedīcijās.
Bricis teica, ka vismaz līdz gada beigām īsti neesot ko cerēt.
Nov 28 21:21 [info]ilona_pop:
Jā, jā un vēlreiz jā, par ko es visu laiku runāju -
"Es domāju, ka ir nenormāla pārprodukcija visādu veidu humanitārajām profesijām, tostarp – mākslas profesijām. To ir neadekvāts skaits attiecībā pret iedzīvotāju skaitu.
Mākslas augstskolu pasniedzēji grib pelnīt algas, un katru gadu tiek uzņemti jauni puišu un meiteņu pūļi, lai tiktu pie mākslinieku izglītības, bet reāli mākslas tirgus ir ļoti ierobežots un daudziem nav pielietojuma. Mēs ar sievu esam runājuši, ka darīsim visu, ko varēsim, lai mūsu bērnus turētu pēc iespējas tālāk no mākslas, jo nav jēgas beigt kultūras un tamlīdzīgas akadēmijas, konservatorijas un pēc tam ar šo izglītību strādāt par bērnudārza audzinātāju.
Manā jaunībā mūziķi popgrupās, sākot ar čaļiem “Līvos” un “Jumpravā”, visi bija ar ļoti labu mūzikas skolas, konservatorijas izglītību, bet tagad popmūzikā var principā piedalīties katrs idiots – ar televīzijas palīdzību viņš mēneša laikā kļūst par zvaigzni.
Jaunajiem cilvēkiem, kas ir izvēlējušies kļūt par māksliniekiem, ir jāsaprot, ka mākslas augstskolas diploms negarantē, ka līdz mūža beigām valstij, sabiedrībai un nodokļu maksātājiem ir par tevi jārūpējas. Mēs šos cilvēkus maldinām, un viņi dabū nelaimīgu likteni."
/Alvis Hermanis/
Ja man kāds laicīgi būtu šo pateicis, es ļoti apdomātu profesijas izvēli. Es saprotu, ka mūziku mīlu par visu visvairāk un man tūlīt tajā būs maģistra grāds, kā arī esmu gatava cīnīties līdz galam,
bet šī, mīļie,
ir realitāte.
Nov 28 21:15 [info]methodrone:
Es zināju, ka tā būs.
Man pietrūkst manu vientulības laiku.

Kad es perkfekti iztīrīju, sakārtoju un izrotāju, katru istabas stūrīti. Apsēdos ar savām glezniņām un gaismiņām, grāmatām un istabas augiem, un pašu smaržīgāko svecīti no veikala, kā ar savu garīgo eksterjeru. Ar glāzi salda vīna un sentimentālu mūziku, vai raudulīgu filmu. Lai arī tas viss no malas saktoties ir nožēlojami un indulģenti, padarot mani tikai arvien inertāku manā vientulībā un vienmuļībā, un grēkā. Tas bija vienīgais veids kā pieskarties manām emocijām un sirdsjūtām, kur es atrodos un mītu.

Lai arī pēdējie teju divi gadi ir bijuši mīlīgi, savā ziņā man šķiet tie nav bijuši patiesi. Es zinu, ka R mani nesaprot un es viņam šķietu muļķīga, un varbūt pat nožēlojama.

Attiecību sākumā man bija visādas vēlmes un ilūzijas.. ka es beidzot varēšu apprecēties un kādu dienu mums būs liela ģimene, kas lauku mājā no rīta visi priecīgi ēd pankūkas ar cukuru vai kazeņu zapti.

Bet es esmu viņā vīlusies tik daudzas reizes, un es zinu, ka viņš manī arī ir vīlies. Es zinu, ka viņš bieži nevar izturēt manu negatīvismu, bailīgumu, pasivitāti un norobežošanos, kas parasti ir mana reakcija uz vilšanos viņā.

Plus tagad visas manas pārdomas par mūsu attiecībām un viņu ir ekstra saasinātas dēļ tā, ka man nav darba. Viss ko es iespēju, ir sēdēt mājās, tīrīt mājas, mazgāt drēbes, gatavot viņam ēst un domāt par to kā viņš man nesniedz ko es vēlos, jo visticamāk mani nemīl. Un tad es atceros, ka mana vientulība bija OK pirms kāds mani šķietami mīlēja. Tad kāpēc gan lai tagad būtu kaut kāda razņica. Bet ir, jo viņš ir šeit un izliekas, ka mani mīl. Lai arī es šaubos vai viņš mani vispār ir pa īstam iepazinis, tāpēc, lai ko viņš izliktos, ka mīl, tā neesmu es. Viņš nezina, ka mana mīļākā Magnetic Fields dziesma ir Epitaph For My Heart, viņš nezina, kurš ir mans mīļākais filozofs vai mana mīļākā puķīte.

Bet ko es vaidu, es taču sen zināju, ka neesmu spējīga uz cilvēkam cienījamu dzīvi, jo es neesmu īsts cilvēks. Man vajag prasties un nekad neaizmirst, ka mans izejas stāvoklis ir vientulība un tukšums, jo tas ir vienīgais, ko sev esmu sagādājusi.
Nov 28 20:56 [info]tethys_:
Too much is my middle name (Magnus from Shadowhunters)
Too much, too soon, too high on fire. /LOTL
*
Kad es nomierināšos? Kad kļūšu pelēks un baigšu ilgoties??? Man neizdodas ne fiziski, ne emocionāli nobeigties.
Nov 28 20:35 [info]barbala:
Kaija nesmird-smird viņas vēmeklis, kuru tā izmanto, lai aizstāvētos.(Latvijas kaijas kakā virsū)*
...jeb īsi par stukačiem starp mums.

Tas, ka internets nav anonīma un droša vide- tas ir pašsaprotami.
To, ka cilvēku taisnīguma (vērtību, attaisnojamas rīcības, uc.) kritēriji atšķiras- tas arī ir pašsaprotami, ciktāl mēs [tiešām, vēl?] neesam atgriezušies totalitārismā.

Tomēr ir daži aspekti, kuri atšķir "trauksmes celšanu"- tas ir, anonīmu ziņošanu par kādu notiekošu vai notikušu pārkāpumu - no viszemiskākās, maziskākās nodevības. Tad nu, man mans sveiciens pavļikiem morozoviem, šajā reizē daudz latviskākajiem. Vai, precīzāk, līdz riebumam latviskiem.


Vienīgais, kurš ar šo gājienu ir patiesi izgaismojies, esi tu pats nodevēj un paša mazspēja, nevis bīstamā domu un viedokļa noziedzniece snorke.

Tu nodevi to, ka apsēsti okšķerē svešās dzīvēs. Tātad, ar savu nepietiek.
Tu nodevi to, ka tev ir bail par savu pārliecību. Tātad, jūties apdraudēts.
Tu nodevi to, ka baidies tikt atspēkots. Tātad, netici sev.
Tu nodevi to, ka esi apsēsts vajātājs. Tātad, bēguļo no savām traumām, sāpēm, pāridarījumiem, neesi piedevis/saņēmis izlīgumu, piedošanu, absolūto mīlestību, tā?

Tu nodevi to, ka nespēj argumentēt, savuprāt bīstamajai noziedzniecei snorkei sejā: žurnālā, tiešziņā, feisbukā, bet kā visgļēvākais apaļmutis, paskrubinājis ietrūdējušo maltīti, ar tām pašām lūpām sūcies pie sādžas skribentiem, sak, namiņšdeg, šādi nav pieņemts, skatieties, buržuji starp mums, lūk, to mājas adrese, sauciet policiju, viņiem ir domu noziegumi! Mūsu cilvēki takšos nebrauc!
Jo trūkst pašapziņas, ticības sev un paļāvībai uz sistēmu, kurā dzīvo.

Tu nodevi to, ka joprojām dzīvo alā un nepieļausi, ka kāds virs tās būs pacēlies, iemācījies lasīt, nomazgāties un ieraudzīt citu perspektīvu. Tu skaudīsi katru, kurš uzdrošinās aizgriezties no tavas dūksnas. Pasīvā, toksiskā agresija, tā. Tāpēc kā smidrošākā millipede, tu raksti vēstules, "vērs uzmanību", bet apkauno pats sevi, jo projicē savas bailes. Tā vietā, lai ar pašcieņu un argumentiem pierādītu patiesību, norādītu uz neprātīgo rīcību, utt.


Un man ir kauns, ka latvietis joprojām var būt tas pats nožēlojamais, izmantotais, vārgais upuris; aiz mazā, melnā nadziņa pašlabuma krājējs,
kurš par otru latvieti iet sūdzēties pie kunga, jo ir par gļēvu, lai problēmu risinātu pats. Jo tā taču varbūt pacelties kunga acīs?
Nē, ikvienam tā mēsla lasītājam būs kauns. Un ne jau par bīstamo domu noziedznieci. Bet par to, trauslo, mazisko, ievainoto cilvēku, kurš to rakstīja. Par to, cik bēdīga ir šī cilvēka dzīve, vide, references intervāli uzvedībā, domāšanā, rīcībā.
Ar skumjām jāsecina, ka mīts par izglītotu, sirdsgudru, kulturālu un "ar dabisku gaumes izjūtu apveltīto" latvieti šādi gaist ātrāk, kā smiltis starp pirkstiem un paliek vien dūksna, rāva un dubļi.
Maz gaismiņas, maz.

Es gribu saprast šo fenomenu: aizmugurisko darbību, "faktu uzkrāšanu", "gatavību ziņot", "informācijas vākšanu" - tieši uz ko jūs cerat, tā darīdami? kur jūs liksiet šos skrīnšotus, laikā, kad interneta vēsture ir visiem un ikvienam, tsk, pašiem brašajiem pavļikiem?

Uz slavu? Nebūs, jo neesi nekas.
Uz varonību? Nav šī varonība. Šī ir atzīšanās vajāšanas mānijā.
Uz naudu? par šo nemaksā. Tas ir par sīku.
Uz PATIESĪBAS UN TAISNĪBAS UZVARU? Nav. Jo gluži vienkārši- nav sastāva. Aizej izvilloties atklāti.
Uz varu? Jā, fenomenāls kvaukšķa superspēks, nevaru iekost, varu uzčurāt uz zābaka?

Bet labi. Tev, nodevēj, ir lieliska iespēja uztaustīt, no kurienes tad nāk tas (paš)taisnības nervs un ja vien nav pārāk dziļi iebloķējies dibenā, tad pagriezt to jēgpilnākā gultnē, sadziedēt savas traumas vēl šajā dzīvē, jo kaķu glābšana ir priekš kaķiem. Vispirms ir jāglābj sevi, dažkārt- no sevis paša/-s. Sāc kaut vai te- www.psihoterapija.lv.


* Virsrakstā izmantots citāts no nezināma autora raksta iekš spokiem.lv
Nov 28 20:20 [info]sodienliist:
tad, kad piedzīvoju krasas garastāvokļa svārstības, labajos brīžos man šķiet, ka varu visu. šodien izlasīju grāmatu un aizsūtīju pieteikumu divām potenciālām prakses vietām, bet rīt plānoju izlasīt vēl vienu grāmatu un aizsūtīt pietiekumu uz vēl ambiciozākām prakses vietām. tā dzīvojos pa augšu ik pa laikam, skatos, kurās ārzemēs studēt tālāk, un, kad atkal nav spēka, tad iztālēm redzu, kā viss sabirst putekļos un liekas, ka jānes viss novembra un decembra smagums uz muguras.
Nov 28 19:54 [info]heda:
Gribēju nopirkt Metjū Makonohija grāmatu "Greenlights", bet zviedru interneta grāmatnīcās izbeigusies. Amazon biogrāfiju sadaļā tā šobrīd ir otra pirktākā grāmata.

Šeit intervijas fragments par piesardzību un patronizējošo augstprātību Holivudā -

Matthew McConaughey par Holivudu
Nov 28 19:31 [info]tethys_:
97
97 matc Tinderī. Tādi, ar kuriem vēl nav sarakstes.
Ko lai es tagad daru? Man nav spēka iet visiem cauri. Es aizrakstu pirmā, ja man tiešām profils uzrunāja, tā ļoti. Tā ir gadījies apmēram 10 reizes. Ko man darīt ar to visu pārējo bagātību? Būtu jāaizraksta, bet es kaut kā samačojos un viss, kā jau visi. Nu labi, kā jau teicu, es rakstu pirmais, ja man tiešām ieinteresēja, kas ir reti, un pārējie var mēģināt savu laimi.
Taču kaut kas tajā ir ļoti, ļoti nepareizi. Es esmu daļa no tās fast food attieksmes un tas ir briesmīgi.
Nov 28 19:29 [info]mazeltov:
Man paslīdēja maks un es nopirku samtainu, melnu mājas pumas tērpiņu.
Cheers!
https://eu.triumph.com/homewear-nightwear/10199584.html?color=0004_Black&cgid=500000
Nov 28 19:08 [info]adirred:
#apturicovid
Nov 28 18:52 [info]adirred:
Skaitļi
Pēdējo divu nedēļu kumulatīvais no covid mirušo skaits uz 100 000 iedzīvotājiem (28. novembra ECDC dati).

Latvijā 3,9
Igaunijā 1,8
Lietuvā 8,2
Zviedrijā 3,5
Nov 28 18:39 [info]adirred:
Vēl viena gatavošana
Vakar gatavoju zivi ar kartupeļu un selerijas saknes biezeni, kā arī beurre blanc. Pirmo reizi dzīvē gatavoju šo beurre blanc, un joprojām jūtos patīkami pārsteigts par to, kā no tik maz un tik nesarežģītām sastāvdaļām var sanākt kaut kas tik gards.

Recepte no mana viskija žurnāla. Tiešām nenožēloju, ka turpinu abonēt.
Nov 28 18:31 [info]adirred:
Gatavošanas un rezultāti
11. oktobrī raudzēties noliktais medalus (mead) šonedēļ tika atzīts par norūgušu esam un tika sapildīts pudelēs. Labi štengrs sanāca, uz kādiem 13%. Krāsa ļoti skaista, tāds apelsīnu dzeltenais, smarža un garša arī tāda, kā vēlējos - ir kaut kas no pieliktā apelsīna, ir arī garšvielas (krustnagliņas, kanēlis utt) jūtamas. Saglabājies arī saldums. Uz Ziemassvētkiem būs jau labi nostāvējies.

Pirmdien izcepu arī Ziemassvētku kūku, kura tagad tiek cītīgi laistīta ar rumu. Pa kādam mēriņam ieņemu arī pats. Sajūta laba, drusku tikai satraucos, vai tā kūka nevar šitā stāvot sākt pelēt vai saskābt. Stāv gan ledusskapī, noslēgta ar pārtikas plēvi.
Nov 28 18:27 [info]adirred:
Jautājums
Likt linkus uz citu cibiņu publiskajiem ierakstiem savos ierakstos ir kaut kāds sliktais tonis vai rīcības pelēkā zona?
Nov 28 18:19 [info]mindbound:

When the boy cried wolf, the villagers committed Type I and Type II errors, in that order.

Nov 28 18:06 [info]hedera:
Star Trek: Discovery, 3. sezonas spoileris
Kā izrādās, tad Federācijas sabrukums aizsākās ne tikai ar "dabas" katastrofu, bet arī ar to, ka Vulcan - viena no planētām, kas bija Federācijas pamatlicēji - ņēma un izstājās.

*eyeroll* Paralēles ar EU un UK nav pat nojaušamas.
Nov 28 17:13 [info]telefontubbie:
Gutta, $, manikīrs, krīze
Pilsētā esot ziemassvētku gaismiņas,bet slinkums iet ārā, jo vnk gribas visu laiku dzert Guttas karsto dzērienu un ēst humusa maizītes. Vēlāk jāvāra zupa. Ņom!
Šorīt aiz sienas kāds dikti priecājās, ar D. jokojām,ka atkal kāds mūsu pilsētā laimējis loterijā lielo prīzi. Ak, $$$ , es patiesībā taču varētu pasēdēt atkal bezdarbniekos, jo cik tad var everyday skatīties uz mirušiem sportistiem, valdniekiem, grieķu miljonāriem un aktrisēm. Lai gan i don't know, ja es izpildītu karjeras testus kā Chandler Bing seriālā Friends, man tāpat rezultātā būtu the same thing, nu manā gadījumā kaut kas vēsturisks. Un tagad taču ekonomiskā krīze (i guess, ja tā kotlešu Petraviča žēlojas,ka nevar uztaisīt manikīru, kura default sākumcena ir ap 40 eiro...*noelšas visi ciematu iedzīvotāji bez manikīra saloniem*). Kkad pagājušogad vai kad griezu matus frizētavā un manikīre blakus nodalījumā aprunāja puspilsētu, it kinda now makes sense tie pieaudzētie nagi ir visīstākā čūsku veceņu padarīšana.
Nov 28 17:10 [info]swimpis:
mego elvi maxima
Piramīdas ir kapenes, amerikāņi bijuši uz mēness X kautgan kubriks filmēja nosēšanos, viens otru neizslēdz. bet uz mēnesi vairs nedodas, jo esot tehnoloģiju pazaudējuši. Tam nu gan es ticu. Ja nu vienīgi, vai var pazaudēt to kā nav? Marihuāna (narkotiskās kaņepes) nogalina un padara agresīvus. Fenix laimētavā var vinnēt miljonus
Nov 28 16:45 [info]melnbaltalapsa:
Pagājušo nakti sapņoju par abiem viņiem. 
Nov 28 16:34 [info]shanietis:
Domāju, kādu pesimistisku filmu par nākotni lai tagad skatos - Brazil vai Soylent Green. Jeb varbūt Cloud Atlas.
Nov 28 16:20 [info]sodienliist:
Apkārt daudz labu atsauksmju par "Aģentūru". Varbūt būs jāsametās ar kādu un jānoskatās.
Nov 28 15:37 [info]f:
: dr. house
mamma izdomājusi, ka grib plakstiņu operāciju - beidzot es varu paspīdēt ar savām zināšanām procedūru jomā, ja nu viņai sagribas vēl ko papildus.
tā nu redzu, ka mana plazmas procedūra nav nekas briesmīgi kruts, salīdzinot ar visādiem frakcionētajiem lāzeriem, ipl procedūrām asinsvadiem, fotoatjaunošanu un lāzera biorevitalizāciju, tomēr jau pēc plazmas procedūras vien bija jūtams efekts, tā ka, jā, ja to ārkārtējo situāciju atcels šīs skaistumkopšanas sezonas laikā (līdz martam), tad jāmeklē rokā īstā klīnika.

kāpēc es par to sāku domāt atkal?

šodien satiku brālēnu stāvvietā pie t/c. nostāvējām minūtes divdesmit šajā aukstajā vējā un smidzināšanā - un seja vēl aizvien sarkana (jau vairāk par pusotru stundu pagājis). acīmredzot, pirmkārt jādomā par asinsvadu ārstēšanu ar ipl.
Nov 28 15:26 [info]divas_zosis:
Padauza (varbūt arī nē) vai sūdzētājs, kas labāks?
Nov 28 15:24 [info]virginia_rabbit:
mēs visi spēlājam among us privātā serverī
Nov 28 14:52 [info]snorke:
mes pasi viens otru nododam
.
Nov 28 14:40 [info]kants:
rudens naktis
pusviens naktī, eju viss tāds priecīgs ar suni pa ziedoņdārzu, bet tur - sieviete basketbola laukumā. noliek uz somas virsdrēbes un, plīvojot lillā kleitai, dejo pa apli pa to laukumu. bet mūzika skan tikai man, austiņās.
Nov 28 14:30 [info]roncijs:
Estonian Lighthouse Society (ELS) was founded on December 12, 2007.

Estonian Lighthouse Society is working on voluntary basis and acts in the public interest.

The objective of Estonian Lighthouse Society is to promote and assure the idea of preservation of the lighthouses.
Nov 28 14:10 [info]f_g:
statistika
Pēdējo 24h laikā veikti 7645 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 753 jauni inficēšanās gadījumi, 3 personas mirušas (divas personas vecuma grupā no 80 līdz 85, viena persona vecuma grupā no 85 līdz 90).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 9,8%.
Latvijā kopā saslimusi 16561 persona un 1719 izveseļojušās.
Nov 28 13:53 [info]klusais_okeans:
Šodien esmu neizgulējusies, jo vakar atklāju, ka Semam Šepardam 70. gados ir TĀDS skatiens un ķermeņa valoda, ka nācās ar viņu filmoties līdz 5 rītā. Aizdomas, ka šovakar turpināsim. Ak!

Nov 28 13:44 [info]ilona_pop:
Mahinācijas, spekulācijas un manipulācijas, jānotur interese līdz jaungadam,
viņam aizmugurē Merkele pastaigājas.
Nov 28 13:38 [info]mazeltov:
Vai jūs uztrauktu, ja satori.lv, mākslai vajag telpu, fonds dots piederētu Ušakova sievai vai Stepaņeko vīram?
Vai jums liekas, ka tas, ka šādas organizācijas ir vienas konkrētas partijas pastarpinātā kontrolē ir izdevīgi tiem, kuri strādā un darbojas Latvijas kultūrvidē?
Vai jums nešķiet, ka dažiem labiem projektiem atbalsts caur Ascendum vai Mākslai vajag telpu tika tādēļ, ka kādam ar kādu ir laba draudzība?
Vai jūs domājat, ka tad, ja publiski ar savu vārdu, uzvārdu vēlētos uzsākt diskusiju par šo tēmu, jūsu "karjeru" kultūrjomā tas nekādi neietekmētu?
Vai tas, ka Ļaunupa māsa un vēl kāda partijas biedre ir vienas VKKF nozares komisijā palielina vai samazina jūsu iesniegtā projekta izredzes uz finansiālu atbalstu?

Think again.
Nov 28 13:27 [info]dzeltens:
Covid analīze
Tas sars-cov-2 vai kā viņu tur sauca, ko viņi meklē, man nav atrasts. Tā ka nevarēšu iepriecināt jz brookings ar false positive rezultātu.

Bet kopumā viņi tajā laboratorijā ir pārstrādājušies, vai arī viņiem tur vienkārši ir haoss arī bez visa covid. Analīžu izrakstā saskaitīju divas kļūdas. Tas, ka epasts uzrakstīts nepareizi jeb formātā Vārds.Uzbārds@gmail.com, tas būtu sīkums, nu pārklausījās, nesalīdzināja ar vārdu uzvārdu. It kā ir risks, ka rezultātu var saņemt kāds cits (manā gadījumā īsti nav, bet nu kādam, kam samainot to burtu iznāk eksistējoša email adrese), bet laikam jau klāt īsti nekam netiek bez mana īsziņas koda vai internetbankas datiem. Cerams.
Toties tas, ka mani uz to analīzi ir it kā nosūtījusi ārste, kuru nekad mūžā neesmu satikusi, kas dzīvo citā pilsētā un vispār ir speciālists, kuras jomai nav īsti sakara ar Covid simptomiem. Vienīgi uzvārds līdzīgs manas ārstes uzvārdam.
Izskatās, ka uz tām analīzēm patiesībā pa caurumu sistēmā var tikt bez kāda ārsta nosūtījuma. Ģimenes ārste gan man sauca kaut kādu nosūtījuma numuru, bet laboratorijā ne pa telefonu, ne klātienē man neviens to numuru neprasīja, attiecīgi, nav ne jausmas, kur tas parādās viņu sistēmā, gan jau nekur.
Ja es būtu pētnieciskais žurnālists, es tagad eksperimenta pēc pieteiktos uz covid analīzi, pa telefonu sakot, ka mani uz to sūta, piemēram, psihiatrs (jo man ļoti bail no covid), un visticamāk, uz analīzi tiktu, jo nav nekādas kontroles, vai minētais ārsts mani tiešām ir uz to analīzi nosūtījis. Var jau būt, ka kādā brīdī, kad izrādītos, ka psihiatrs mani mūžā nav redzējis, man liktu atmaksāt naudu.
Katrā ziņā, lai man neliktu nekādu naudu atmaksāt, kad izādīsies, ka ārste, kura laboratorijasprāt ir mani sūtījusi uz analīzēm, nezina par manu eksistenci, aizsūtīju epastu laboratorijai, lai samaina savā sistēmā man ģimenes ārsti, izsakot cerības, ka vismaz man atsūtītie analīžu rezultāti ir mani, nevis kāda cita.

Cerams, ka vismaz mēģenes viņi tur tāpat neputro.
Nov 28 13:27 [info]mazeltov:
Pūces sievai pieder Ascendum (satori.lv). Jaunupa sievai pieder Mākslai vajag telpu.
Ascendum strādā kāds Ščipčinskis (projektiņus bīda). Mākslai vajag telpu izstāda kādas Rukšānes gleznas (VKKF atbalsts 2000. gadā šai izstādei - 4000 EUR).

Gan biedrība, gan fonds saņem finansējumu no VKKF. Lieliski, par nodokļu naudu atlec labumiņi Kabatas attīstības sponsoru ģimenes plašajai saimei!
Nov 28 13:03 [info]mazeltov:
Vai te ir kāds, kuram ir Lursoft abonements un kurš varētu man atsūtīt izziņas par 4 uzņēmumiem (gada pārskati un vēsturiskie dati (īpašnieki/valde)?
Nov 28 12:47 [info]kisswithafist:
Baigi gribētos taka pievērsties darbam, nevis jau kuro nedēļu laist šito video uz riņķi. Lai jau jums arī tiek:
Devin Townsend - Kingdom
Nov 28 12:35 [info]ebeh:
Ja es nebūtu satikusi savu mīļoto draugu, es tagad 100 punkti strādātu par eskortu kaut kur Ķīnā. Tur vismaz ir siltāks.
Nov 28 11:56 [info]magic_raddish:
Šodien pa radio dzirdēju, ka kāds latvietis savu mājdzīvnieku nosaucis par Covid. Es gan labāk izvēlētos vārdu Corona, jo tas ir mazliet skanīgāks vārds.
Nov 28 11:39 [info]sarkans0987:
Šodien
Vai Tu savas fotogrāfijas drukā un līmē albumos/kar pie sienas/liec rāmīšos?
Nov 28 11:36 [info]juriic:
.
Kkas notika arī pirms tam neatceros kas, bet es vienā brīdī atklāju ka man ir gari čirkaini mati atauguši. Bija meitene, kura man viņus ar pāris otas vilcieniem iekrāsoja pāri ar balti rozā dzelteni strīpām. Veikala ailes, kur satieku to meiteni. Viņa izrādās patīk Kārlim, bet nāk pie manis. Kārlis izrāda uzmanību, bet mēs sēžam uz soliņa uz bruģētas ielas vasarā. Es esmu kaut kādā pasākumā kur tālāk zālē publiski kko kāds runā un man oienāk Cirsis un rāda kkādu rakstu žurnālā, kur ir intervija ar mani. Viņš man iedod tādu kā vizītkartes tokenu. Tur ir arī Rojs kurš komplimentē par maniem matiem.

Krč meitenes un slava ja. es sapratu mhm.
Nov 28 11:26 [info]ingmars:
zvērests
Zvēru, ka nekad neesmu nopludinājis informāciju no cibas. Uzskatu, ka tā darīt ir neētiski.
Nov 28 11:22 [info]neraate:
Šodien UV starojuma karte Latvijai zaļa. Tipa 1. Drusku mazāk besīgi kā dienā, kad meteo teica 'šodien radioaktīvā starojuma nav' :D
Divas puķes jau izbeidzās (alveja un kalanhoja), bet begonijai patīk
Nov 28 11:14 [info]krii:
Spriežot pēc visa, hercoga Bīrona dzimšanas dienu būšu nosvinējusi ar glanci. Izrādās, tas nebija nekāds "Rīgas sarkanais" par piečuku pudelē, bet īsts šampanietis par 200+ EUR glāzē. Jo mazāk par 200 nesanāks, lai nomainītu visus tos laptopa iekšās iemontētos ķīniešu verķus, kurus skāra šī burvīgā dzēriena šļāciens brīdī, kad gribēju nocelt Emīliju no galda, bet viņa stingri atspērās ar pakaļkājām.
Nedomāju, ka servisa tautudēls melo, jo, tad, kad varēja izlīdzēt par čiriku vai piečuku, viņš vairak nav prasījis.
Ļoti solījās darīt visu, lai pārkopētu datus. Vismaz exceli un wordu. Savus ppt lekcijām uztaisīšu vēlreiz, bet, ja man būs vēlreiz jāsēžas pie muzeja ekseļa aprakstiem 900+ vienībām, es laikam izvēlēšos kādu vieglāku suicīda veidu.
Nu ko, gaidām jauno nedēļu.
Cik labi, ka nenoodevu lūžņos veco datoru, kuram ieslēgšanās prasa pusstundu, un kurš man atsakās rādīt feisbuku un tviteri, jo tādām svilpastēm tur klaiņot neesot droši. Vismaz ciba ir ar mani.
Jāpatīra aizdirstais mājoklis un jāiziet pastaigā ar seru R.
Izskatās, ka ārā ir brīniškais novembra beigu koncentrāts, kad migla klīst un ož pēc sniega, bet apkārt viss skarbā melnbaltā grafikā ar dažiem skopiem krāsu piesitieniem. Ziemas priekšvakars, Strēlnieka laiks.

Ieraudziju ziedu veikaliņā Adventa vainagu ar kokvilnas pušķiem. It kā pie durvīm karamais, bet man sagribējās uz galda. Zinu, ka nedroši, bet ļoti, ļoti patīk.
Ir Strēlnieka laiks, kā jau teicu. Barojam kentaurus savus. Uguns, kas jāienes mājās, jo saule ir nodzisusi. Sveces, lāpas un kaislīgas kontemplācijas. Tikmēr ārā sabiezē tumsa, viskoza un smaga. Bet tomēr vieglāka nekā Mežāzī.
Nov 28 11:01 [info]extranjero:
Tās, protams, ir veltas pūles, jo fakti nevienu nepārliecina (un ja pārliecina, tad kā nesen parādītajā karikatūrā – tās visdrīzāk ir cilvēka izliktās lamatas), bet es tomēr nespēju noturēties nepateicis, ka cibas nesenie uzbrukumi dažiem ceļotājiem nāk no nepareizas risku novērtēšanas. Par to rakstīja pat Financial Times: https://archive.is/uNzFR Priekā!

Šis raksts vēlreiz apstiprina, ka riska pieaugums no kovida ir aptuveni divkāršs.
Nov 28 10:16 [info]resort:
Par wage gap runājot... sievietēm ar garšīgu vīrieti iziet mazāk uz ēšanu
Nov 28 09:19 [info]san:
Dubļi galvā
Pēdējo nedēļu sarežģītākā matērija bija nevis tumsa, bet dubļi. Tumsa vispār ir sīkums, ja var sakarināt lampiņas un kurināt sveces. Bet dubļi. Tie bija visur. Uz ceļa, pagalmā, suņu voljēros un kažokos, cilvēku drēbēs un kažokos (nu, matos). Un galvenais, ka tika arī iekšā galvā, padarot domas smagas kā dubļiem aplipušus zābakus. Darījām kas jādara - visas dubļainās drēbes aizvedu mazgāt. Kārtīgi izmirku vannā arī pati. Suņiem savedām salmus. Un tad uzsniga, tagad ārs ir balts un kraukšķīgs. Suņi apmierināti čuč būdās. Arī sīkā Torvi tikusi garām brālim, kurš bija nogūlies priekšā būdas ieejai un nelaida viņu iekšā. Cilvēki tīrās drēbēs cep piparkūkas. Un domas arī noskurināja dubļus, tagad mierīgas peldās piparkūku smaržas mākonītī.

Dubļi joprojām ir. Bet kad to nav iekšā galvā, tie ir tikai dubļi.
Nov 28 08:56 [info]pavisam:
Gandrīz apraudājos.
Nodevu c-19 sešos vakarā.
Vienos naktī atnāca info, ka tests reģistrēts.
Sešos no rīta paši rezultāti.
Latviski.

Uzrakstīju cik mācēju laipni, vai ir kāda iespēja dabūt angliski, atvainojos utt, bet briesmīgi svarīgi.

Tikko saņēmu tulkojumu.

Jūtos kā noziedznieks, ka vispār kaut kur braucu un testējos, bet šitādam servisam nebiju gatava...

Nov 28 07:43 [info]pavisam:
Un tad nu tā bija - atkal diena no elles:
- asinis pa degunu jāizmanto pēdējā reize baseina abonomentā
- jāpalaiž dekrētā meitene, kuru ņēmu darbā vēl kā LV čīfs. Apbrīnojami, cik personiski ir tie, kurus pats esi pieņēmis un tie ar attaisnojuši sevi.
- jāmet pie malas "aijnunah vairs nekrāsošu matus", jo ar šito sirmo celiņu nekādu citu pirmo iespaidu neradīsi kā tūdaliņa.
- jāskrien uz banku, jo redz sestdien svētdien molos ir vaļā tikai mahimas un apple veikali;
- jāskrien nodot covid (goddammit, cik pretīga procedūra)
- jāskrien atdot darba secret santa, jo z-sv pasākumu varēšu vērot no izolācijas PC modrajā acī
- jāsapērk lietas, ko vajadzēs izolācijai (matracis piemēram), jo dzīvoklis ta bez gultas. un krēsliem. un aizkariem. vai traukiem.
- jāsavāc Mērija Popinsa Pupa, kura dzīvos pie Sīka nākamās 3 nedēļas
- jāsazvana īrnieki, kuri briesmīgi veiksmīgi uzteica dzīvokli, kuru tad varēšu izmantot kā konspiratīvo karantīnas dzīvokli, bet kaut kā palikušas 2 dienas un viņi vēl nesteidzas to atbrīvot;
- šefs 12:00 apstiprināja struktūru, aiz kuras jau bija saķēries pilnīgi viss.
- Piektdienis beidzot dabūs reģionu. Pārskrējienos sazvanīju, apsveicu, pateicu, ka būs grūti. Šai izmaiņai līdzi aiziet valdziņā miljons citas.
- Brokastis paēdu trijos sēžot korķī un stumjot vaigos mahimas maizītes ar tomātu sulu. Laika patēriņa efektivitāte 99% (100% nav, jo čurājot nedaru neko citu)
- Tieku vaļā no ieņēmumu komandas tā īsti nepārņēmusi. aleluja!!!
- sazvanījos ar jaunās grupas CFO, saplānojām (negāja viegli) info kampaņu pa stundām un ofisiem. Nedrīkst jau deviņos vienus, desmitos otrus.
- starp mums meitenēm atzinos, ka meitene no revenues ir stavoklī, lai ņem vērā...
- starp mums meitenēm viņa atzinās, ka AP meitene ir stāvoklī, lai arī ņemu vērā. Apmainījāmies grūtniecēm tā teikt.
- šefs piezvanīja desmito reizi pateikt, ka nedrīkst lietot tādus izteicienus kā "visiem bus darbs","būsim liela, draudzīga komanda" utt, jo nevar zināt, ko bizness vispār no Grupas paturēs un vai visus vajadzēs. viņa ticība manam lādzigumam ir neizmērojama.
- Pieklājības pēc piedāvāju uzmest runu un noskanēt caur viņu. Varēšu tagad cept runu, mļe, jo esot briesmīgi laba ideja.
- properties jau prasa pamatlīdzekļu sarakstu valstī X
- jāsazinās ar Legal par pirmās dienas atlaišanām

Kā es mīlu šo darbu, šito foršo ellīti. Kad var atmest visus "Dear, Obi-Wan Kenobi! Hope You are well. I would like to ask for a meeting, I can offer following time slots tomorrow...", tā vietā uzrakstīt "hey, teams in 0,5h?" un viss notiek.

F*ck, es paliku bez Piektdieņa.
Par to es domāšu rīt pēc nedēļas.

Kovid analīzes jau gatavas, negatīvas kā pasūtīts, bet latviski, kā nebija. Varēšu klapatāt...
Nov 28 07:00 [info]pavisam:
Age Focus
Sapriecājos, ka Duglasā (20% atlaides!!!) atkal dod paraudziņus līdzi pirkumam.
Līdz ieraudzīju "Age Focus" uzrakstu uz paciņas.

Vairs tikai viens solis līdz bērnu adresei pogcaurumā un "cepumiņu, mazo draudziņ?"
Nov 28 06:57 [info]pavisam:
Zemdegas
Saskāros ar Swedbank "sistēmu", kad nevaru izņemt bērna karti, jo bērnam beidzies ID pusgadu atpakaļ.
Izkliedzos atkal kā bāba, kas pārdod skābus kāpostus centrāltirgū.

Mēģināju zvanīt bērnam, lai nofočē, ja ir pa rokai, neceļ.

Pēc kāda laika bērns zvana, raud:
- paldies dievam, mammu! Tev viss labi? Māsai, Margo???
- jā, kāpēc lai nebūtu?!
- tu man nekad nezvani stundu laikā!!!

Pēdējo reizi, kad es viņu izrāvu stundās, tad lai pateiktu, ka tētis miris.

Prātā neienāca.
Kad atjēdzāmies, protams, aizgāja villa pa gaisu - bet es zvanīju divos, tu teici, ka tev divos beidzas!!! - nu NOAPAĻOJU, padomā tik! divos piecpadmit!!!

Šitas cilvēciņš arī maksās bargu naudu par terapiju.
Nov 28 01:21 [info]bozena:
Veikals 00-24 mūsu dienās nav vajadzīgs, es nesen nospriedu. Kurš gan ies pēc piena un šprotēm pēc pl.22. Tur droši vien ganās tikai pusaizmidzis apsargs un nīgra kasiere. Tā ir tīra darbaļažu ekpluatācija visādu tur bochemistu un bokononistu interesēs.
Un kurš gan bija tas mazais bohēmists mīlulīc, kas šovakar pl. 22.30 skrēj pēc 2 citroniem un pakas sodas šokolādes kūkai?
Kūka šāda.
https://vegan.lv/receptes/sokolades-biesu-kuka/
Lai apsargs nedomātu, ka abi ingredienti man vajadzīgi, lai izgatavotu spridzekli (filmā Makgaivers tak šito rādīja vai vismaz ļoti līdzīgi), paķēru arī pepsikolu un tomātu sulu.
Nov 28 01:17 [info]juriic:
.
reali iedvesmo līdz asarām reizēm arī šāds
https://www.youtube.com/watch?v=rnQBF2CIygg
Nov 27 23:47 [info]klusais_okeans:
iedomājos, ka varbūt nevis esmu vientuļāka kā lielākā daļa ļaužu, bet vienkārši sajūtu vientulību spēcīgāk kā citi, un šī uztveres īpatnība man ir iekodēta kaut kur dziļāk nekā vajadzētu. It kā sīkums, bet vienlaikus spēcīga nianse.
Nov 27 23:27 [info]pljecka:
Un pēkšņi ataust atmiņā tik daudz foršu lietu. Vakar redzēju reklāmu par “viens pats mājās” un atcerējos, kā viņa mūs bērnībā veda uz kino un planetāriju skatīties “Tomu un džeriju”.
Nov 27 23:26 [info]swimpis:
Arī tavi radi ir debīli?
Tiešām gribi uzzināt kāds sakars "Baltijas ceļa" paaudzes smadzeņu atpalicībai un dzīvsudrabam? Tā pa īstam, lai padomju laiki pašsaprotami momentā beigtu spēlēt noteicošo domu. Ja cilvēks jau ir tik debīls, ka nemaz neuztraucās par pilnu muti dzīvsudraba:

you dont see the silent victims. they rage.
Nov 27 22:44 [info]fedrs:
Black friday matter
Nov 27 22:35 [info]f:
: twinkle twinkle
un es zinu, ka glam_our iet pavisam čābīgi ar miega jautājumiem (krustoju arī īkšķus, ka kopā gulēšana šo lietu ir manāmi vērsusi par labu), un tālāk sekojošais nekādīgi nav domāts izmantošanai salīdzināšanas nolūkos.

man ir paziņojums visai pasaulei, kura patiesums, cerams, nemainīsies pēc ieraksta veikšanas un tādas bazūnēšanas, BET - pēc viena gada un nepilnu 10 mēnešu dzīves mana atvase ir ļāvusi man piedzīvot to, ko, kā man likās, citi vecāki ir piedzīvojuši jau sen (vismaz tie, kas lepni rakstīja par sleep training jau no 8. dzīves nedēļas iekš motherfarfromhome.com) - patstāvīgu aizmigšanu uz nakti, wait for it, man izejot no istabas! daudz izsaukuma zīmju!

ceturto vakaru pēc kārtas es pasaku viņam ar labu nakti, sabučoju (ok, šis notiek vairāk par vienu reizi pēc kārtas), tad saku viņam "atā! atā!", viņš man atbild ar to pašu, es izeju no istabas, aizveru durvis un dodos uz vannasistabu mazgāt seju, klusībā metot kauliņus "aizmigs vai neaizmigs?" un aizmieg. aizmieg! es jau biju domājusi, ka šis brīdis nekad nepienāks. un šķiet, ka mana iziešana no istabas ļauj viņam atrāk atslābināties un aizmigt. bet varbūt vienkārši pienāca viņa laiks. es nezinu. bet - mommy needed that. paldies.

bet uz jautājumu, vai viņš ies uz podiņa, es saņemu skaidru "nē", un mēģinājumi pierunāt novilkt bikses, pirms sēsties uz podiņa, beidzas ar asarām un kliegšanu. viņš ir ar mieru apsēsties tur tāpat, biksēs, bet vilkt tās nost? "nē, nē, nē".

un jau nu kāds grasās iznest ārpus cibas šo informāciju, tad gribu pareklamēt šampanieti (nē, nav no šampaņas, kāds kauns) "svetskoje zolotoe" - tikai 8 grādi, bet ļoti labs.
Nov 27 21:41 [info]prtg:
The Black Market Friday
Nov 27 21:40 [info]sarkans0987:
Skudrupūznis
Ciba ir kā skudrupūznis. Mums katram ir savs kaktiņš, kur mēs mitināmies, bet mūsu ceļi visu laiku krustojas. Un ja kāds atnāk un uzliek kaku uz skudru pūžņa, tad smird visiem. Un šodien ir tāda sajūta.
Skumji, ka pat šeit cilvēki nevar izteikties bez cenzūras, jo apkārt klaiņo cilvēki, kuri nezina, kur savas kakas likt...
Nov 27 21:39 [info]helmsdeep:
Sapņu profesija: vidēji ēnaina naktslokāla pianists.

Varbūt citā dzīvē.
Nov 27 21:30 [info]fedrs:
Lidmašīnas nelido atpakaļ pusstundu pēc pasažieru izlaišanas.
Policija neiet iztaujāt lieciniekus nākamajā dienā pēs iesnieguma saņemšanas.
Un, droši nezinu, bet man ir aizdomas, ka sievietes smēķēja krietni pirms 1928.
Nov 27 21:14 [info]ilona_pop:
The less you talk, the less you fuck it up
Well, legit
Nov 27 21:07 [info]vils_rifkes:
Virtuves krēsls
Ome apsēžas virtuves krēslā, kura sarkanajā dermatīna atzveltnē rēgojas mani bērnības iekosto zobu robi. 
— Tu toreiz iekodies aiz dusmām, kad Viktors tevi nopēra — ome paskaidro, noķerot manu pētošo skatienu, — ar žagaru, protams, ne ar roku. 
— Atceries, par ko? — es jautāju un paņēmu omes kreiso kāju, lai uzliktu uz taburetes. Viņa atslīdēja krēslā. 
— Vai ta, es vēl atceros! Tas bija tik sen. Nebūtu zobu pēdas neviens neatcerētos. Tas bija pirmais un vienīgais pēriens. Viktors katru reizi ienākot virtuvē redzēja tavu atstāto nospiedumu. Mazais vilkacis, tu iekodies arī vecā vīra sirdī. Viņš jutās varen vainīgs, — ome smējās un atbalstījās ar abām rokām krēslā, lai nenoveltos uz grīdas. 
Pēc operācijas omei nogrieza divus kājas pirkstus. Pirmo pirkstu nogrieza aiz pārpratuma Olaines ķirurgs. Vienkārši sajauca. Otro pirkstu, kurš deformējoties spieda pārējos pirkstus nogrieza jau Rīgas ķirurgs. Izspiedušās vēnas uz kājas atgādināja raupju koka mizu, āda bija saplaisājusi un sausa. 
— Kad atbrauci no Olaines, Tu arī gribēji aiz dusmām iekosties krēslā? Tā varētu būt ģimenes tradīcija. Pēc tam krēslu aizdotu arī mammai. Viņa dermatīna ielaistu ilkņus, atceroties kā Juris nokrāpa viņu ar Sigitu. Atceries, kā viņa bļāva? 
— Kas bijis, tas izbijis! — Ome strupi atcirta. Visi pāridarījumi, apspiestās emocijas sēž omē un deformē viņas kaulus. Vectēva krāpšana laulības gultā ar Raju, maitā un deformē viņas gurnus. Dusmas uz brāli, ka viņš sadalīja naudu tikai starp brāļiem, pārdodot tēvu mājas Latgalē, deformē viņas kreiso lāpstiņu ar kūkumu. 
— Vari nolaist kāju. Rēta vēl ir pamatīga, — klusi piebildu un ieliku rokās spieķi. Viņa piecēlās neko neteikusi un uzgrieza muguru virtuves krēslam.
Nov 27 21:03 [info]sarkans0987:
Vibrācijas
Dažas dziesmas ir kā apskāvieni. Kā nebijušas tikšanās, kas tomēr silda. Kā nekad neredzēts okeāns, kas mierinoši apskalo mūsu pēdas.
Un tikai reizēm ir mazliet žēl, ka divvientulības mirkļu ar šīm dziesmām ir tik maz.
Nov 27 20:43 [info]kants:
svarīga piebilde pie iepriekšējā ieraksta
un vai jūs zinājāt, ka deivids bovijs izpilda žaka barela port of amsterdam*?
*ko man reiz svētīgi ieteica jz. mazā mija
Nov 27 20:39 [info]ctulhu:
Par dabisku
Redzu tikumistu saukli

``par dabisku ģimeni``

Automātā ienācā prātā vēl virkne saukļu:

- par dabisku pārtiku (jēlu)
- par dabisku apģērbu (beigta mamuta āda)
- par dabisku anestēziju (ar bomi)
- par dabisku stomatoloģiju ( arī ar bomi)
- par dabisku apendicīta norisi ( khm, bez komentāriem)
- par dabiskām labierīcībām ( zem krūma)
- par dabisku guļamistabu ( zem otra krūma)

Saukļu steku esiet welcomēti papildināt
Nov 27 20:18 [info]kants:
bet ir taču
JAUNAIS VĪNS!!!
Nov 27 19:57 [info]swirl:
ar visu pauguraino reljefu grūtāk ir arī skriet, bet pagaidām turos pie treniņu plāna, šodien pat biju extra reizi paskriet, jo likās, ka vajag. rīt manīs, vai tā bija laba ideja.

šeit šodien arī covid rekords, pēdējās dienās vispār pieaugums, attiecīgi, pastiprināti arī ierobežojumi, bet uzreiz tajā pašā dienā, nevis nedēļu vēlāk, kas priecē. tiesa gan, pagaidām tikai Helsinku reģionam, kurā gan mēs esam iekšā. mums nekas īsti nemainās, jo cilvēkus nesatiekam, uz pasākumiem neejam, dzeram mājās divatā nevis bāros un baros.
Nov 27 19:49 [info]neraate:
Vīrs smejas, ka šībrīža epidemioloģiskajā situācijā dziedāšana esot bīstamākā nodarbe. Nu, varbūt žonglēšana ar granātām ir bīstamāka :D
Nov 27 19:07 [info]katzenjammer:
Stresa galvassāpes pazuda pēc Amaretto. Laikam sajuta ciankālija smaržu.
Nov 27 19:04 [info]mr_doom:
2020. gada martā Microsoft piešķirts patents nr. WO/2020/060606

Abstract:

Human body activity associated with a task provided to a user may be used in a mining process of a cryptocurrency system. A server may provide a task to a device of a user which is communicatively coupled to the server. A sensor communicatively coupled to or comprised in the device of the user may sense body activity of the user. Body activity data may be generated based on the sensed body activity of the user. The cryptocurrency system communicatively coupled to the device of the user may verify if the body activity data satisfies one or more conditions set by the cryptocurrency system, and award cryptocurrency to the user whose body activity data is verified.

https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606
Nov 27 18:39 [info]hurt:
nu, es personīgi nevaru sagaidīt šā gada Big Fat Quiz of the Year, vai arī tas būs CANCELED???
Nov 27 18:34 [info]dailiga:
Prokrastinācija kā reāla parādība -
pazīstama, cik sevi atceros, bet nupat, tikai nupat es atradu kodolīgu aprakstu, kas tas ir: nedostatak ljubavi prema budućem sebi (horvātu valodā - cik uzticos google translate, mīlestības trūkums pret nākotnes sevi).
Nov 27 18:25 [info]krii:
Katram gadījumam atvainojos, un tas nekādi nav uzbrauciens, tikai ziņkāre - kāda ir jūsu (dažu(bet diezgan daudzu, kā izrādās)) motivācija savā cibā pārkopēt ikdienas covid statistiku no SPKC un ziņu portāliem? Kā hroniku sev pašiem, vai lai atnāk komentētāji un ir iespēja kolektīvi nopūsties un pagrozīt galvu?
Es, goda vārds, nenosodu, ja kas.
Nov 27 18:16 [info]adirred:
Snorke
Apvainojumi manā virzienā ir absolūtākais debilitātes kalngals. Tie, kas man mēģina kaut ko piešūt - dedziet ellē, kretīni nožēlojamie!
Nov 27 18:14 [info]dailiga:
Man kā uz ēst gatavošanu slinkam cilvēkam tikko izdevās atklāt izcilu garšas kombināciju: viegli apgrauztēti zemesrieksti kopā ar kaltētām jūraszālēm (wakame).
Nov 27 18:01 [info]virginia_rabbit:
antonīmi


māmiņu forumam atbildi nav jāmeklē ilgi:
Я на самолете еду в Дубай
Nov 27 17:58 [info]maigs:
laikam velk uz gada beigām
piektdienā, pēc pusdienām un pusdienu jogas laiks iedzert baltvīnu un vēl mazliet pastrādāt.
nopirku biļetes ziemas brīvdienām uz LV, visu izolāciju ieskaitot (domāju izolēties, strādāt un atslābt reizē).
korons, šmorons, bet ja mēs drīkstam sākt rezumēt gada kopsavilkumu, laikam sūdzēties it nemaz nedrīkst.

ar uzšāvēju (laikam jau nevar vairāk par uzšāvēju saukt) esam nodzīvojuši vairāk nekā gadu vienās telpās un pat ar visu koronu un vienam otra redzēšanu 24/7 kopš februāra (nu neviens, neviens taču uz šo neparaktstijās, jedritvai!) saticīgi. izklaidējamies mājās, lēnām liekot kopā viņa dizainēto skapi, ko viņš speciāli dizainēja nišai aiz manas muguras (kad sēžu 'darbiņā'), dzerot džintoniku, ēdot austeres, hostojot ik nedēļas gan viņa, gan manus draugus.

mana bumbiņas izjūta tenisā ir varen attīstījusies, lūk, aizrautīgi spēlēju gan ar draugiem, gan ar paziņām, gan ar kolēģiem. ne sūda elitārisma un joprojām neesmu nevienu profesionālu spēli pa internetu skatījusies un ziniet, pie kājas! yes i am a fake player!

2020. gadā esmu palicis par cietumu ekspertu (lūdzu, pirms reakcijām, cietumi ir stulbi un tikai vairo ciešanas, varam padiskutēt privāti sīkāk par to ko es tieši daru). man piešķīra cieto līgumu, es esmu iemācījies to, ko nozīmē strādāk nevis daudz bet efektīvi (tik ļoti labs darba/brīvā laika balanss man dzīvē nav bijis nekad), vēl gan nav izdevies pa īstam sākt tērēt savas visas uzkrātās atvaļinājuma dienas (ah tā lūk ir dzīve, kad zini, ka tev ir +/- 2 mēneši apmaksāts atvaļinājums gadā).

ai zajebis, bet nu, ja varētu vienu lietu, tad lūdzu uz ballīti ar sasvīdušiem ķermeņiem un dejām, ritmisku mūziku, dzērieniem un narkotikām. un jā jā, pēc tam kaut vai 10 dienas neiet ārā no mājās.
Nov 27 17:47 [info]virginia_rabbit:
runājot par rip Maradonnu. kad es biju maza, tas bija mans alter-ego. es gāju tualetē iztēloties, ka esmu Maradonna
Nov 27 17:30 [info]pikaczu:
Snorke, paklausies!
https://www.youtube.com/watch?v=uRJ-XpNR6qA
Nov 27 17:30 [info]snauts:
.
Nov 27 17:26 [info]zin:
dienas pārsteigums- tas atgadījums ar Snorki un cibu.
kā vispār kādam jēdzīgam cilvēkam kaut kas tāds var ienākt prātā!
labi, ka paspēju izlasīt stāstu, pirms tas tapa man slēgts. savādāk vispār nezinātu, ka tādas lietas var notikt..
Snorke, ja nu redzi šo, turies, ceru, jums būs foršas brīvdienas!
Nov 27 17:09 [info]bovuaarinja:
Psiholoģiskā ziņā spēju pielīst tikai gudriem cilvēkiem, tā ka tas var kalpot par indikatoru.
Nov 27 17:08 [info]dzeltens:
pašcenzūra
Tieši kad nolēmu varbūt tomēr ievākties te, cibā, jo visur citur pārāk iznāk nodarboties ar pašcenzūru, te notiek šis http://klab.lv/users/krii/2149738.html

Varbūt ka zīme, ka nevajag. Galu galā var jau iztikt, piemēram, neaprakstot šīrīta covid analīžu veikšanas pieredzi ne šeit, ne facebookā. Facebook mani nomētātu ar olām dārziņa mammas par to, ka izvēlos nemocīties pati un nemocīt bērnu, turot viņu mājās, kamēr pašai temperatūra, bet uz covid testu ar visu ģā nosūtījumu jāgaida 3 dienas. Šeit? Kamēr neviens nezina, kas esmu, droši vien var rakstīt diezgan brīvi.

Tā kā arī pati esmu komentējusi zem tā nelaimīgā adirred ieraksta, un esmu nosacītais anonīmiķis te, tad ar šo apliecinu, ka neko tamlīdzīgu, kā ir izdarīts neesmu izdarījusi un nekad nedarītu.
Nov 27 16:55 [info]volki:
uhū, I'm rich!
Nov 27 16:49 [info]covid_19:
#že svī Snorke
atrast un atpizģīt .... bez variantiem

ne jau snorki - snorkei nervu zāles!
Nov 27 16:44 [info]az:
es ļoti mācos nebūt šai dzīvē ļauna, bet šodien gandrīz varētu būt.
turies, snorke.
Nov 27 16:42 [info]hekate:
Diagnoze
Psihiatre man ieteica pameklēt darbu pakošanā. Lai es nenorakstot vēl sevi, lai pacīnoties. Mazums kas, Ziemassvētki tuvojoties un tamlīdzīgi. Sic transit gloria mundi, es jutu, tikai nebiju to sev vēl pārtulkojusi. Es nedzīvoju Mārupē, pat ne Ķīšezera maliņā, sals nāks un dzels, sniegs nāks un snigs.
Nov 27 16:30 [info]sirdna:
nja.

Turies, Snorke!
Nov 27 16:22 [info]jan09:
pvbucs
Par Visuma bezgalību un cilvēku stulbumu.

Arvien un arvien pēdējais spēj mani pārsteigt.
Tikko izlasīju Snorkes "jaunos piedzīvojumus" - ja huj3ju, dārgā redakcija!
Ir tomēr fantastiski uzņēmīgi, paštaisni, un ar misijas apziņu apveltīti ļauži virs zemes.
Nov 27 16:21 [info]roncijs:
es laikam neesmu pierakstījis. 21.11.20 no rīta redzēju pirmo sniegu - necik daudz, kā izbārstītus mannas putraimus un aizsalušus auto logus. šodien minoties no iestādes, arī skatījos, ka uz sejas krīt smalka krusa un uz mašīnām ir sakritis arvien vairāk sniega. ugh. ziema.

sapratu, ka šovasar pakāsu tobrīd siltāko džemperi. ugh.

vēl es pierakstīšu, ka vampire weekend debijas lp arī ir mcāmcāmcā. tas vispār varētu būt albums, kurš ir visvairāk manī iesēdies. vismaz divu iemeslu dēļ.
Nov 27 16:17 [info]dumshputns:
Maitas neizbeidzas
Bet varbūt tagad Snorkei piedāvās to sen gaidīto grāmatas kontraktu, kas nāks kopā ar skandalozo slavenību.
Nov 27 15:50 [info]tvarj:
bļaģ, ciba, tu ahujela!
Nov 27 15:32 [info]sargtornis:
"Labrīt! Manā rīcībā ir jauns skaņu signāls, kurš turpmāk jūs aicinās uz darbu. Viņš skan šādi... [atskaņo]."
Nov 27 14:57 [info]krii:
Ko jūs izdarījāt Snorkei, kamēr nebiju cibā?
Nov 27 14:48 [info]umi:
Sniegs jau sāka krist, kamēr te māžojos:-))
Nov 27 14:39 [info]f_g:
statistika
Ceturtdien Latvijā atklāti 637 jauni Covid-19 gadījumi, bet divi Covid-19 pacienti miruši, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Viena no mirušajām personām bijusi vecumā no 70 līdz 75 gadiem, bet vēl viena - no 80 līdz 85 gadiem. Kopumā līdz šim Latvijā mirušas 190 inficētas personas.
Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 7193 Covid-19 testi, no kuriem pozitīvi bijuši 8,9%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.
Latvijā kopumā līdz šim ar Covid-19 saslimušas 15 808 personas. Saskaņā ar SPKC datiem, patlaban valstī ir 12 403 aktīvi saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.
SPKC jaunākā sniegtā informācija liecina, ka audzis to personu skaits, kas reģistrētas kā izveseļojušās - no 1686 personām 25.novembrī līdz 1719 personām 26.novembrī, taču šis rādītājs pēdējos mēnešos kopumā mainījies salīdzinoši nenozīmīgi un daudzkārt lēnāk nekā sasirgušo skaits.
Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka patlaban stacionāros ārstējas kopumā 496 Covid-19 pacienti, kamēr pagājušajā diennaktī slimnīcās ievietoti 63 sasirgušie. No visiem stacionētajiem 460 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 36 - ar smagu slimības gaitu.
Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti 46 pacienti, savukārt līdz šim kopumā stacionārus pametuši 1208.
Nov 27 14:36 [info]au:
šodien BKUSa ēdnīcā ar vīru ēdām pusdienas - wow, ēdiens ārpus mājas! pilnīgs randiņš
Nov 27 14:30 [info]melnbaltalapsa:
Atkal nervu nomierinošās zāles. Šis ir traks laiks.
Esmu haoss.
Nov 27 13:56 [info]neraate:
Nevarēšana vairo iekāri, vai ne. Man briesmīgi kārojas aiziet uz kādām sporta sacensībām. Nu tur hokejs vai basketbols, uz to otro pat vienreiz sen sen drusciņ esmu bijusi. Futbolu es nevaru skatīties, man pārāk uzreiz gribas pašai un tur visādas neatrisinātas jūtas apakšā
Nov 27 13:52 [info]dejavu:
Jāiet remontā
Operācijas datums - 15. decembris.
Un tad kādu laiku gultā, tad uz kruķiem/riteņkrēslā.
Janvārī ceru kaut vai no gultas strādāt.
Pēc pusgada varēs atgriezties pie fiziskajām aktivitātēm...

Cerams ar to hroniskās sāpes būs galā.
Nov 27 13:41 [info]brookings:
Our neighbour was so mental at one point, he would shout at birds. My mental health had recently disintegrated to the point where I harangued some local urlas outside the local maiznica. One of them took off their mask as requested.

Still, we aren't - as my daughter said - supposed to live like this. Last night I did some voluntary service for a local community and then went and participated in a football training session (for the first time in three years). The body is fucked, but my mental health is now reasonably buoyant for November 2020.
Nov 27 13:37 [info]citronz:
Kad Barborā pirkumus pasūta vīrs, jūtos mazliet kā Ziemassvētkos izpakojot dāvanas- jo nezinu, kas būs iekšā. Nē, nu maize, piens un ko ir vienmēr. Bet dažreiz ir kāds pārsteigums no saldumiem utml.
Nov 27 13:36 [info]volki:
solam bija taisnība - coltrane i r labāks.
Nov 27 13:16 [info]volki:
[Error: Irreparable invalid markup ('<nobaidījās>') in entry. Owner must fix manually. Raw contents below.]

visi <<nobaidījās no lietus>>. es biju vienīgā, jo es esmu baigā drosminiece - visi to zin ČĀ!
Nov 27 12:40 [info]mapats:
Gaidot kautko, nezin ko, kautkad nezin kad.

Šis ir brīdis, kad mācīt saviem bērniem būt agresīvākam, trenēties sportos, lai būtu fiziski pārāks, mācīt kā dominēt pār vājajiem bez vardarbības, tikai ar fizisko pārākumu un pārliecibu. Mācīt saviem bērniem, ka ja piedāvā izvēlēties no ierobežotas izvēles vienmēr vari pateikt nē un darīt pa savam. Ka kompānijā nedrikst pieņemt vārguļus, lai ko skolā ar stāstītu, ka cieņa ir jānopelna. Un protams pieklājība, labestīgums un citas nenosauktas lietas.

Tie, kas iebilst drīkst to nedarīt, maniem bērniem būs vieglāk.
Nov 27 12:16 [info]psihs:
jautāsiet - kā man iet - tāpat kā elizabetei hārtmanei, tikai es nekādu šahu joprojām neesmu iemācījies spēlēt - tas scandi opening, kā black ko spēlēju, tas ir stulbs, jādara savādāk
Nov 27 12:06 [info]adirred:
Pandēmija
Sāku pamazām pieņemt domu, ka ir ļoti iespējams, ka arī es inficēšos ar covid. Ne jau tāpēc, ka esmu Zviedrijā, bet vienkārši tāpēc, ka vīruss turpina izplatīties visur. Es, protams, varu sēdēt mājās un pa lielam nekur neiet, izņemot uz pārtikas veikalu un uz bērnudārzu, bet tāpat es arī šajos nelielajos izgājienos varu dabūt savu covid devu. To nevar izslēgt. Tas, ko es galīgi nevaru zināt, ir saslimšanas smagums. Tātad atliek cerēt uz maksimāli vieglu covid formu, varbūt pat vispār bez simptomiem.

Un jāatceras decembra sākumā uztaisīt antivielu testu. Varbūt esmu jau izslimojis covid, to pats nepamanot.
Nov 27 11:58 [info]zhurku_teevs:
cēsīs viss muļļermiļč ir cauri :(
Nov 27 11:22 [info]virginia_rabbit:
tikko piezvanīja kaut kāda "virtuālā asistente Ilze" un izteica piedāvājumu
Nov 27 10:48 [info]umi:
Svētdien mazgāju aizkarus un skraidīju ārā, rezultātā otrdien atteicos doties ārā no mājas dēl spilgtām saaukstēšanās pazīmēm, bet vakar mani aizdzina no darba mājās, jo nedzinu nost zemo saaukstēšanās temperatūru. Garša, smarža, apetīte ir visu laiku. Ko gribēju teikt? - tikai to, ka iesnas nav nāvējoši:-), ja nopietni - jebkāda piesardzība noteikti attaisnojas, tikai atbalstu. P.S.Kad vēl tā ir bijis, ka dēl iesnām dzen mājās, - debesmannā! Un šodien man nav paaugstinātas temperatūras, par ko man ir mulkīgs prieks!
Nov 27 10:44 [info]adirred:
Karma
Es ceru, ka tagad visi tie Latvijas iedzīvotāji, kuri dirsa virsū Zviedrijai, jūtas vismaz mazliet apdirsušies. Ja nejūtas, tad es atļaušos apšaubīt viņu intelektuālās attīstības līmeni.
Nov 27 10:43 [info]umi:
Operation Finale, 2018, drāma, - drīzāk izklaidējoša, labi, ka bija vieglā formā, cienīgi un skaisti, sen viss nav beidzies tik labi:-)
Nov 27 10:41 [info]pikaso_:
izrādās, manam aklajam suņam tagad ir bail palikt vienam pašam. nelaida mani uz darbu.
vai nu jāatrod veids kā strādāt no mājām vismaz pusi no dienas, vai jāatrod darbs, kur var suni ņemt līdzi.
ir vēl kādi varianti?
Nov 27 10:30 [info]shanietis:
Lapsa redz - lido vārna virs meža ar pakaļu pa priekšu. Prasa vārnai - kas noticis? Tas tagad ir ļoti progresīvi, atbild vārna. Ja progresīvi, tad progresīvi. Lapsa arī sāk iet ar pēcpusi pa priekšu. Vilks to redzot, uzreiz lapsu paņem priekšā. Izplūkātā lapsa uzmeklē vārnu un sūdzās. Kā tā, gribēju būt progresīva, bet mani izdrāž! Vārna atbild: redzi, mēs te augšā lidojam kā gribam, bet jūs tur apakšā drāzīs neatkarīgi no tā vai pakaļa būs priekšā vai nē.
Nov 27 10:19 [info]honeybee:
Zūma lietošanā ir sekojoši līmeņi:
1. Glīti saģērbjamies, nodrošinām skaistu fonu
2. Uzvelkam augšiņu, kas var izskatīties pēc pieklājīgām drēbēm, saķemmējam matus
3. Izslēdzam kameru, pohuj
4. Pēc pasniedzēja lūguma turam kameru ieslēgtu, fonā bērns apenēs kāpj ar kājām uz galda, lai ķeksētu no ledusskapja saldējumu
Nov 27 10:15 [info]resort:
Par wage gap runājot... vai gari cilvēki ir vainīgi pie tā, ka viņiem vairāk iziet uz ēšanu? Bet tā taču būtu diskriminācija maksāt īsiem cilvēkiem mazāk par to pašu pozīciju.
Šobrīd gari cilvēki pelna par x% mazāk.
Nov 27 10:11 [info]shanietis:
Dienas prieks
Divi ebreju emigranti tiešajā ēterā par Antifu Portlendā. Rabīns mošejā skandina zvanus. Zelts!
Rabīns mošejā skandina zvanus
Nov 27 10:09 [info]swimpis:
Dzimpenīte
Kā jau jūs (klases biedri, draugi, sencīši un kam jāzin) decembrī ir mans pilngadības tusiņš.
Lai līdz 'Troļļotājiem' neaiziet, nerakstīšu šeit precīzu laiku un vietu, kam jāzin, uzzinās.
Gribēju pajautāt divas lietas:
-Ko jaunu pamēģināt iedurt tādu inčīgu dzimpenītē? (laikus gribu sagādāt)
-Kādu latvijas rokgrupu uzaicināt, lai spēlē? (man sencīši uzsauc, plus ballīte, wiiiii, vai nav superīgi?)
-Džekus aicinam?
Nov 27 10:02 [info]sarkans0987:
Šodien
Kas Tu esi pēc horoskopa?
Nov 27 09:52 [info]dzeltens:
analīzes
Tikko nodevu Covid-19 analīzes. Trāpījās ārkārtīgi mīlīga laborante, kas ņēma tukšo mēģeni sākumā ar plikiem pirkstiem, jo nevarot ar cimdiem izvilkt - tagad kaut kādas īsas un tizlas tās mēģenes esot, sākumā esot bijušas tādas smukas, garas.Tad noskaidroja, ka man šī analīze tiks veikta pirmoreiz, un paglaudīja roku ar to kociņu, ko bāž degunā, lai parādītu, kāds viņš mīksts un mīlīgs. Brīdināja, ka varot tecēt asaras. Viņai pašai šo analīzi veicot katru nedēļu un tekot katru reizi. Man nekas netecēja, laikam esmu kiborgs kaut kāds. Beigās es neveikli pajokoju, ka tagad Bils Geitss mani ir iečipējis. Laborante nosmējās, kāpēc gan ne, ja jau var gabaliņu no smadzenēm paņemt, kāpēc nepaņemt.

Pie anketas jautājuma par iemeslu, kāpēc veicu šo analīzi, drusku saminstinājos: "Nu, lai noslēgtu slimības lapu?" Izrādās, jāuzskaita simptomi. Tagad jāgaida, vai šonedēlas nelielā temperatūra izrādīsies nāvējošais vīruss vai tomēr parastas ielaistas iesnas/klepus.

Kopumā nav nekāda satraukuma. Testu galvenokārt taisīju, jo darbā ir kolēģis, kurš ir riska grupā (špricē insulīnu) un neparko neiet strādāt attālināti. Visu nedēļu, kamēr es ar temperatūru pa māju, pārējā ģimene apmeklē darbus un dārziņus. Ja tomēr būs vīruss, tad skatīsimies.
Nov 27 09:16 [info]juriic:
.
Kaut kam skaidroju par ceriņu līdzību ar kaut ko, kad ir ziema. Imantā gāju starp tādiem un vienā bija iekārts banānu ķekars. Paņēmu vienu, no blakus mājas iznāca Jānis, kko teica, iedeva viņam, apsēdos uz ietves, ēdu banānu, pretī nāca gorilla, gribēju viņam iedot, bet viņš jau bija gabalā.
Satiku Madaru. Gulējām vnk gultā blakus no rīta un es viņu sabučoju un kko jautāju, viņa neatbildēja. Viņai bija garas brūnas ūsas, kā zābakbirste.
Man vienmēr naktī trūkst gaisa.
Nov 27 09:12 [info]sirdna:
Nov 27 08:24 [info]missalise:
Man liekas, ka lielākā daļa visādu jaunības dienu iemīlēšanos stāstu vispār nav stāsti par kādu konkrētu personu, bet gan par savām ilūzijām attiecībā pret šo personu. Savā galvā tu izdomā tēlu, savā galā tu tam piedzejo visas īpašības, kas tev šķiet pievilcīgas. Un jo mazāk reālajā dzīvē tu ar šo personu saskaries, jo ilgāk šīs ilūzijas ir dzīvas.
Nov 27 01:55 [info]smejmoon:
kaste
dažreiz noder pastiepties pirkstgalos
un pieskarties griestiem,
lai sajustu savas robežas
Nov 27 01:28 [info]juriic:
If i were a building, i’d be a castle with a heavy gate and a massive front door. Inside there’d be secret passages between rooms and floors. A cozy fireplace, a warm and bustling kitchen with two pantries, an echoing chapel with a vaulted ceiling, and tall, silent towers from which to look at the stars. There’d be a creeking stair into dark, foreboding dungeons covered in spiderwebs and a slightly dank breeze coming from passages without an end. There’d be a dusty, chaotic library with books all unsorted every which where.
Nov 27 01:08 [info]meljkje:
vēlos pateikt, ka šodien pirmoreiz biju pie psihoterapeites, un man riktīgi štirī. nedaudz baisi, bet esmu pilnīgi iekšā “kļūt” par “citu” cilvēku.
Nov 27 00:42 [info]sirualsirual:
kuri ir tie cilvēki, kurus nepazīstat, bet, ja satiktu uz ielas, tomēr uzrunātu, lai pateiktu, cik lieli malači viņi ir?
Nov 27 00:38 [info]smejmoon:
Par pirmo Manu Chao koncertu man mājienu deva [info]krum. Šajā koncertā pārvērtās mana muzikālā gaume un satiku Bendiku, kurš iedeva man cieņu pret antīko literatūru un mazām leišu kartona lapiņām, uz kurām veicu pierakstus vēl šobaltdien.
Nov 27 00:13 [info]likcepure:
Līgums
Šodien parakstījām īres līgumu. Saimniece teica, ka iepriekš šo dzīvokli arī īrējis kāds pāris, un viņiem sākumā esot uzradies kaķis, bet pēc tam - bērns. "Nē, nē, tas mums pilnīgi noteikti nedraud," ātri un noteikti atbildēja JJ, domājot, ka bērns uzradās (pieteicās?) šī pāra kaķim.
Nov 26 23:55 [info]volki:
mans pirmais lietuvēna sapnis. congratz.
[tā Viljama Bleika glezna]
Nov 26 23:42 [info]penny_lane:
Sākumā es biju ļoti priecīga, izdzirdot, ka Keivs koncertfilmā izpilda dziesmu par Alisi, bet tad viņš tika līdz rindiņām "Her hair hangs down/ As she brushes it one hundred times", un es iečukstēju d. ausī, ka šī dziesma pilnīgi noteikti nav par mani. 

Lūk, atmiņas par laikiem, kad pastāvēja kinoteātri, kamēr cenšos atpīt no tūkstoš mezgliem savus pirmoreiz kopš paslēpšanās mežā izmazgātos matus. 
Nov 26 23:36 [info]asiize:
Jūs neatceraties kāds - kaut kad, šķiet, 2009. gads krīzes laikā bija tāds distopisks raksts laikam Rīgas Laikā - tāda apokaliptiska vīzija par to, kā tā krīze eskalēsies un nopostītā pilsētā bandas tusēs pie degošām mucām vai kaut kas tamlīdzīgs. Kas tas bija par rakstu, jūs neatceraties?
Nov 26 23:28 [info]psihs:
viss miļļlermiļič izpirkts :(
https://www.youtube.com/watch?v=aKDQU49a5iI&list=RDMMxB-wWoM0qOM&index=10
Nov 26 23:16 [info]teja:
Es nezināju ko iesåkt un zvanīju Lindonam, un vińš žāvādamies teica “hmm if it’s tough to be where you are you can always be supported by the inner ocean” Un tā nebija dzejas rinda, bet praktisks padoms

Vēl citreiz viñš teica “when your roots are cut off you can keep moving in helplessness”
Un arī tas bija praktisks padoms

mani draugi ir mani guru
Nov 26 23:10 [info]shanietis:
Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais - arī anekdotes
Vatikāns apsver iespēju Baidenu iecelt svēto kārtā. Kā nekā augšāmcēla tūkstošiem miroņu, kuri nobalsoja par viņu.

Šodien biju nesavaldīgs. Lamāju vecmāmiņu un vectētiņu par to, ka šie par Baidenu nobalsojuši. Pēc pusstundas nomierinājos un aizgāju no kapsētas.

Baidens sāka pildīt prezidenta pienākumus tā arī nenācis pie samaņas.

p.s.
Pēdējā ir patiešām veca padomju anekdote par Čerņenko. Te ir PSRS laika folklora jāzina.
Nov 26 22:55 [info]malvine_truse:
Man patīk visi cibiņi, izņemot Poruka Cibiņu, jo tas gan bija lohs
Nov 26 22:53 [info]smejmoon:
[info]virginia_rabbit vai ir iespējams, ka ‎2007. gada divpadsmitā janvārī tu mani iepazīstināji ar Hosé Luis Perales dziesmu - "Porque te vas?"?
Nov 26 22:41 [info]roterdama:
šodien CT bija tikai pacienti ar covid
Nov 26 21:40 [info]smejmoon:
sapratu, ka operatiskās balsu intonācijas ir optimizētas lielam skaļumam. Un tamlīdzīgi, dažādām intonācijām ir dažādi normālie skaļumi.
Nov 26 21:37 [info]virginia_rabbit:
aizsūtījām vecaimātei Bētlemes modeli ar lampiņām. viņa tagad gaida Bifeleni, kas palīdzēs ielikt baterijas
Nov 26 21:32 [info]kbrgs_ (in [info]pajautaa):
Kolēģes un kolēģi: ļoti vajadzētu idejas brendiem un dizaineriem (gan LV, gan ārvalstu), kas veido ko līdzīgu Amoralles tipa apģērbam: ne apakšveļa, bet tipa zīdains buržuā loungewear.
Nov 26 21:30 [info]fermenta:
Bērnudārzs slēgts. Bērni kontaktpersonas.
Nov 26 21:07 [info]zeme:
Šodien fleksēju jaunā jumta atgriezumus un radio saka , ka Tramps esot apžēlojis tītaru un kādu tur viņa čomu. Pizģec, rēcīgi, Īsāk sakot lauku sētās darba daudz.
Nov 26 21:03 [info]hedera:
Vai tu jūties atcelts?
Parunāsim par "cancel culture". Es vispār jau krietnu laiku gribu par šo tēmu parunāt, bet iepriekš visu laiku atliku, jo tēma ir, būsim godīgi, pavisam toksiska. Es pati nekad neesmu bijusi iesaistīta situācijās, kuras varētu dēvēt par "cancel culture", t.i., ne es pati esmu tikusi kancelēta, ne arī piedalījusies citu cilvēku kancelēšanā. Iemesls, kādēļ tad es vispār par šo tēmu gribētu parunāt, ir tas, ka arī tādu nekurieni kā Ciba diskusijas un atsauces uz šo lietu ir sasniegušas, un par to jau sāk runāt arī ne tie ekstrēmākie cibiņi.

... tālāk ... )
Nov 26 19:48 [info]martcore:
chess sisters
Par Betas Hārmonas netfliksa triumfu runājot. Dāmas šahā - tas ir totāls haivmainds. Skatieties, Maijai Čiburdanidzei bija māsa. Polgaras bija trīs māsas uzreiz. Trubas šaha zvaigznes Aleksandra un Andrea Botasas, nav grūti uzminēt, ir māsas. Annai Rūdolfai arī ir māsa.

Vai māsa ir šobrīd spēcīgākajai pasaules šahistei Hou Jifaņai? Nav, jo, pirmkārt, Ķīnā laikam ir tādi demogrāfiskie likumi, ka Jifaņai nevar būt nekādas māsas. Otrkārt, nafig viņai māsu, ja Jifaņa izskatās pēc dāmas, kas var personiski ietriekt jums laidni acī.
Nov 26 19:37 [info]neraate:
pirmo zoom mītingu var atzīt par veiksmīgu, ja 10 minūtes nevarēju ieslēgt skaņu un pēc tam vismaz 10 visus dāsni aplaimoju ar fona skaņu (skriešanu, kaujas saucieniem un šaušanu)?

draudzene lūdza lai noskaidroju
:D
Nov 26 19:26 [info]snorke:
sodien atmetu visus plaanus -neko nepastradaju, kanceleeju it valodas stundu (tiesam sorry, alessio) un pat neizvilkos no majas
man ir drusku parkarsusas smadzenes, projekti, raksti, mitini, dedlaini, visa par daudz, es nevaru koncentreties
un ja godigi - kadam vispar interese mana zinatne ?
man liekas, ka aprakstot savu familiju, bernibas traumas, krasnos itaalu miletajus un visas kataklizmas - varbur es varetu nopelnit vairak ??
bet varbut ari ne ?

es palasiju savu veco/ agraako/ so pasu cibu paris gadus atpakal cibu - un man saka likties ka rakstiju loti labi, tai vienaa periodaa es loti labi rakstiju

un tur bija kaut kas patiess - tais miljons randinos bija patiesiba

\un es loti dzili saubos vai ar Resniti ir kaut kas patiess
tur ir vairak taa
- mani 7 psihoterapeiti GRIB, jo vinu ta profesionalais lepnums prasa "izarstetu" pacientu, stajusamies laimigas attieciibas
- visa CIBA sadodas rokas,
- tas izskatas LABI
- nu tad ok, mana kreisaa acs raustaas sausmaas, bet pienemam rozes un perkam biletes
- bet es, kur esmu es

bet come on
IR LOKDAUNS
ar gadijuma sakariem lokdaunaa problematiski jo bari ta ciet
Nov 26 19:11 [info]vilkate:
Dekamerons Wasabi (Dekamerons ir tituls, kā ģenerālis, ja!) un Kalle Ingversils, jo viņš nāk no A.Lindgrēnes grāmatām.
Nov 26 19:02 [info]bozena:
Piparkūku mīkla, piparkūku mīkla...
Bet man ir fosila piparkūku mīkla no pagājušā gada!
Domāju iet mājās un to izcept. Tīri principa pēc. Jo Sahārā bērniem nav pat pagājušā gada mīklas.
(Nu kaut kā šis gads nebija izdevies. Parasti tomēr līdz Lieldienām visa mīkla ir sacepta piparlūkās.)
Nov 26 17:38 [info]volki:
vienīgais mīnuss dzīvošanai vienatnē savā kabinā ir tas, ka apkārtējie tev pisa prātu par to, cik tas ir briesmīgi.
Nov 26 17:31 [info]teja:
man likās, ka policija fizisku spēku izmanto visur, un arī brutalitāti, bet Baltkrievija, kur protestētāji - protestētāji! gājienu - bez akmeņiem un degšķidrumiem! - dalībnieki! - mirst viens pēc otra, ir sobering... tas cik cilvēka dzīvība var būt trausla vai cik sadistiski cilvēki izvēlas strādāt dienestos, vai tas, cik tālu ir attīstījušās mūsu sabiedrības? vai arī tur cilvēkiem ir trauslāki asinsvadi? Baltkrievija manā sajūtu kartē nez kādēļ ir līdzīga Ziemeļkorejai, kur cilvēkiem pietrūkst vajadzīgo uzturvielu un saules gaismas (bet es zinu, ka tā, protams nav) - man katrā ziņā likās, ka cilvēku nogalināt nav tik viegli. nezinu, ko es cenšos pateikt, screw language
Nov 26 17:16 [info]jan09:
ndue
No defekta uz efektu

Ievads:
cita starpā pirms mītiņa kolēģis pieminēja sievu, kas no skolotāja darba pārgājusi uz Instagram projektiem - mājas un virtuves iekārtošana etc dizains (ap 55k sekotāju Instagram, izdevusi grāmatu, papildus piedalās kā līdzautore dizaina blogā).
Nākošgad mainīšot majai virtuvi - materiāli/darbs apmaksāti no pasūtītāja (virtuves iekārtojuma ražotājs) puses un honorārs.

Varētu pamēģināt ielikt savu mājas remonta pieredzi, sadalot par posmiem, kā iebraucamais ceļš, garāža, žogs, bēniņi, vannas istaba, virtuve, lapene, pirts utt.
Ir vieta izaugsmei, īpaši, ja iepirktu nākošo, un nākošo, utt īpašumu.
Tāds mazs DIY piemērs cilvēkiem, kam rocība ir tik, cik nu ir, bet pašam vai Sašam ir rokas un vēlme...

Jāapsmadzeņo ideja, un izpildījums, bet potenciāls ir.
Nov 26 16:51 [info]jan09:
pkn
Piemērs, kā nevajag:

https://klik.tvnet.lv/7108064/eksotisko-kivi-razas-novaksana-socos

/atruna - maksas saturu nepērku, pietika redzēt bildes.
//Kas gan bildēs tāds īpašs? Atbilde - tā nelasa, un netransportē augļus, kurus plānots uzglabāt ilgāk kā nedēļa vai divas.
Saudzīgai lasīšanai domāta "grūtnieces soma" uz vēdera, ar šleifi augļu saudzīgai pārbēršanai kastē.
Lai gan, ko es zinu - varbūt šie kivi domāti sulai vai lopbarībai, tad process ir pareizs.
Nov 26 16:19 [info]tethys_:
I am no girl!
Pirms kāda jau laika sanāca apgriezts Eovinas moments. Sanāca iet raudošai pa ielu, piesējās viens dzēris tirls, tāds uz 18-22 gadiem. Izstīdzējis, ļengans, bet iedomājas man sieties klāt. Prasīja, kāpēc tāda skaista meitene raud, un liek roku ap vidu, viņš mani vedīšot pie sevis, man nebūšot jāraud. Tā kā raudāju gan no sāpēm, gan dusmām, tad mierīgi atkāpos, nomērķēju, un šķīlu šim no visa spēka. Es apzinos, ka uz vidējā mēroga pats esmu tirliņš, bet nu šitādam, turklāt dzērušam, es nedomāju ļaut ar sevi šitā izrīkoties. Ar lielu un nedzērušu es pīkstētu, lai laiž vaļā, ka neko negribu utt. Nu bet šo es pirmo reizi mūžā nopļāvu ar vienu sitienu, šis uz muguras zemē, un tik atkārto "jebal, jebal". Un man taisni ienāca prātā kā Eovina noņēma ķiveri un teica "I am no man", tāpat es nodomāju "I am no girl, I am Alexander the Queen".
Pēc tam gan man uznāca stress, lai gan viņš piecēlās un aizgāja uz to pusi, kur man arī vajadzēja. Negribēju sekot, pāri ielai iet nevarēju, liela satiksme, vēl joprojām raudāju, un aizvilkos atpakaļ tur, no kurienes nācis, vēl paraudāt. Pēc tam vīrs veda mājās. Jā, sabijos, vai šis nenāks atpakaļ ar draugiem, vispār stresu uzdzina, bet arī zināmu lepnuma sajūtu. Treniņi nav nākuši par lieku, un vismaz dzērušu tirliņu es varu nogāzt. Dusmīgs arī biju, ļoti, jau pirms tam, un vēl vairāk, ka mani šitā kaut kāds puika vedīšot pie sevis mājās. Man ir 35 gadi, es neesmu meitene, es esmu sieviete un dažreiz arī neesmu sieviete, bet skuķis es vairs sen neesmu nekad.
Roka gan palika sarkana un sāpēja, bet tas bija to vērts.
Nov 26 16:02 [info]snorke:
tagad vair neko, jameklee peldteerpi un jaskatas what to do in tenerife (esmu bijusi bet nu! kur dzivot. ko darit. utt)
resnitis ir nobridinats ka nebus nekada gulsnanasa - bus hiking, biking, yoga un brivaa briidii - GRAMATAS !

tikmer cilveki zino par problemam, kuras baigu gruti iedzllinaties = te piemers:
If you sort let's say the NEAR_DIST of the Lake_Data_JointTNTP file you will see that 26619 entries have 0 which means that the sampling point falls within the lake polygon and the rest up to 37688 total entries have greater than 0 distance.
Nov 26 15:51 [info]missalise:
Nobira fotogrāfa variants uz svētdienu. Varbūt tā ir zīme, ka jāiztiek pašu spēkiem?
Nov 26 15:47 [info]user3165:
Nov 26 15:14 [info]volki:
raudu par irākas bērniem
gaidu ūdeni krānā
Nov 26 15:14 [info]f_g:
statistika
Pēdējo 24h laikā veikti 8024 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 898 jauni inficēšanās gadījumi, 4 personas mirušas (viena persona vecuma grupā no 55 līdz 60, divas no 70 līdz 75, viena no 80 līdz 85).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 11.2%.
Latvijā kopā saslimusi 15171 persona un 1719 izveseļojušās.
Jauni Covid-19 gadījumi stacionāros – 94. Kopā stacionāros ārstējas 489 pacienti: 458 ar vidēji smagu slimības gaitu, 31 ar smagu slimības gaitu. Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīts 36 pacienti – kopā 1162.
Nov 26 15:06 [info]neraate:
Nē, nu es arī dažu cilvēku (parasti pazīstamu un savas jomas profesionāļu) Viedokli pieņemu jo man viņi patīk, bet man nenormāli uzsita asinis 'Īlons Masks šito pārpublicēja, tādēļ es arī' un kā nu tik visi gaidīsim, nu tik kas ar ko tiesāsies, jo viens jurists pateica, ka polimerāzes ķēdes reakcijas ir sūds, viss vajadzīgs baiļu pandēmijai un vispār es pats esmu baigi krutais, man lieli pauti, jo es strīdos ar Korporācijām, kas tur bija tālāk es nezinu, izturēju nepilnas sešas minūtes

Mēs visi esam dziļi pakaļā slikti ir jebkurā gadījumā. Ar ierobežojumiem vai bez. Nu jau tomēr ir gandrīz decembris, arī statistiku kā notiek tur, kur ierobežojumi nav bijuši vispār, ir iespējams sameklēt. Ir arī tādas vietas pasaulē. Nu labi, testi nav veikti, jo nav resursu, bet iedzīvotāju skaita atšķirību tomēr vajadzētu varēt ieraudzīt
Nov 26 14:39 [info]dienasgramata:
APOLLO. Kļuvuši zināmi Maradonas pēdējie pirmsnāves vārdi ... tālāk ... )
Nov 26 14:28 [info]volki:
they're so fucking boring
Nov 26 13:52 [info]virginia_rabbit:
pirms nedēļas E nevarēja nolekt pat 5 reizes ar lecamauklu, bet viņš leca rītos un vakaros un nolika ieskaiti ar visu krustenisko lecienu kombinācijas beigās. plīstu no lepnuma.
Nov 26 13:42 [info]f:
: tet
izrādās, tet klientu serviss ir briesmīgs tikai sarunās ar privātpersonām.
mani pilnīgi sāk kratīt no domas, ka viņiem jāzvana. kādas 15 minūtes nevarēja savienoties, un kad savienojās, atklājās, ka esmu pārskatījusies, un piezvanījusi nevis uz biznesa klientiem domāto, bet uz privātpersonām domāto telefonu. viņiem pat nav pāradresācijas funkcija. kas tas par sakaru operatoru? par laimi, biznesa klientu daļa atbildēja man jau pēc trim pīkstieniem un meistaru atsūtīja pēc 40 minūtēm. kā privātpersona gaidīju gandrīz 3 dienas.
Nov 26 13:34 [info]neraate:
Paliku dusmīga, sāku strīdēties ar cilvēkiem internetā :D
Bet nu man hormoni trako un visu savu iecietības devu iztērēju ar vīramāti
Nov 26 13:06 [info]lavendera:
spamkastē iekritusi vēstule no "your DEPLOMATiC AGENT Mr. Smith".
Nov 26 13:04 [info]pavisam:
Tiem, kam aizmirsies, atgādinu matrjoškas darījuma būtību - nopirkām grupu Nr. 1, kas nopirka grupu Nr. 2, ko gribējām pirkt. Tobiš nopirkām 2 grupas.

Lai gan oficiāla preses relīze un pārņemšana būs 01.12., asinis pa degunu raujam jau tagad.
Džefs aizlikās izokšķerēt Viņu ofisu.

Atsūtīja bildi, kur pie ieejas ir normāla izmēra Grupas Nr. 1 logo, normāla izmēra Grupas Nr. 2 logo un tad virs tiem abiem - milzīgs mūsu :D

Nē nu kopumā skaisti, pareizi, lepnums sirdī utt, bet nepamet sajūta, ka tikko apčurājām stūri iezīmējām teritoriju :D
Nov 26 12:52 [info]kapnutelpa:
Sapņoju, ka staigāju pa Islandes pļavu vasarā. Saules sajūta joprojām uzkavējas.
Nov 26 12:47 [info]nistagms:
kur jūs pērkat dekafi (bezkofeīna kafiju)?
Nov 26 12:14 [info]snorke:
sodien klausos citu mitinju, nu, nezinu, nedomaju ka citiem iet labaak :

vaditaja piespiestaa optimismaa: "and now everybody has a shot of caffeine to continue"

viens dalibjieks koslaa ekraanaa pilnierm vaigiem un slauka degunu ar roku (tad liakma nesaprot, ka kamera on)
dazs sez ar masku (tad laikam ofisaa vai kovidotaa maajaa)
Nov 26 12:00 [info]pikaso_:
atkal austiņas aizmirstas mājās.
nu cik var.

eju pirkt jaunas. atkal.
Nov 26 11:24 [info]adirred:
Attieksmes
Viens gadījums
http://klab.lv/users/snorke/1675027.html
http://klab.lv/users/snorke/1679151.html
http://klab.lv/users/snorke/1678046.html


Otrs gadījums
http://klab.lv/community/pajautaa/10539405.html

Saprotu, nav identiskas situācijas, bet tomēr - vazāties apkārt ir vazāties apkārt jebkurā valstī, un covid visur ir vienāds. Neaicinu nevienu pārkāpt noteikumus, taču apzinos, ka var būt simts un viens iemesls, kāpēc cilvēkam vajag noteikumus apiet. Gandrīz katrs autobraucējs taču ir kaut kad pārkāpis ātruma ierobežojumus, protams, pamatojot to ar kādu īpašu vajadzību. Dažiem tā ir vairāk pamatota, citiem mazāk. Bet šaubos, vai daudzi izvēlas braukt pārāk ātri "ponta pēc".

Es domāju, cilvēku reakcijas uz šiem gadījumiem lieliski demonstrē divas lietas. Pirmkārt, cilvēkiem vairāk rūp sava valsts - attiecīgi par kaut kādu Zviedriju vai Itāliju viņiem ir nospļauties. Manuprāt, stulba attieksme. Atkārtošos - covid visur ir viens un tas pats. Otrkārt, cilvēkiem ir kaut kāda uzmācīga vēlme kontrolēt un komandēt citus - un publiski izrādīties ar savu iestāšanos par pareizo lietu. Tāpēc mēs arī redzam tviterī izliktus foto ar politiķi bez maskas veikalā. Nē, cilvēks neies klāt viņam pateikt, hei, vecīt, kā ar masku. Tā vietā nofotografē un izliek bildi publiskai apskatei - kas covid izplatību ierobežo par absolūti necik.

Jā, jā, zinu, Latvijā ir noteikta pašizolācija, Zviedrijā nav. Bet pamatprincips vienalga ir nevazāties apkārt. Ceļot uz citām valstīm šajā laikā vispār manā skatījumā nav prātīgi. Bet vai es kādu ceļotāju nosodu? Nē.

Būsim cilvēcīgi un izprotoši. Tā būs labāk. It īpaši šajos pandēmijas laikos.
Nov 26 11:01 [info]adirred:
Covidioti
Dažādība pastāv arī covidiotu masā, kā gan citādi. Vai jūs vēl atceraties čali, kurš kopā ar Grāveru bīdīja savas Harē Krišna dziesmiņas? Gan ar Jumpravu, gan ar atsevišķo Ramadance projektu? Nataradža.

Tad lūk, šis Nataradža - laicīgajā vārdā Arnis Heidemanis - nu jau kādu laiku dzīvo Zviedrijā. Aktīvi postē feisbukā, viedoklis liels un nesagraujams vienmēr. Īsumā - viņš dzīvo pareizi, tā kā vajag, visi citi dzīvo nepareizi.

Tad nu čalis pievērsies arī covid tematikai. Lūk, svaigākais ieraksts par tēmu...


Nataraja Das Heidemann
20 h ·
WHOM YOU SERVE?
(Some people will actually vaccine God, and will put the mask on Him, thinking it is great service - because WHO said...)
Yes - Whom You Serve? - This is my question to all ISKCON (and not only) leaders, who are running in frontlines for to implement CORONAreligion orders - closing temples for visitors, closing temple services, enforcing distancing and etc.
I have heard so many arguments from devotees, who repeat governments (actually WHO) ordered mantras - which are actually just a manipulations with numbers, TV agenda and mass media hysteria.
I have heard all type of arguments, from:
“So many devotees died, how one can speak about any conspiracy!...”
Till:
“It is politically safe to follow all the orders of State and WHO, otherwise we can lose our status...”
What? If there is no conspiracy, then why one should fear to not follow COVID orders of State and WHO?
And who is WHO? Some organization named “WORLD HEALTH ORGANISATION”.
What is that? Scientists? Politicians? Businessmen’s?
Did not Prabhupada said that all modern politicians and scientists are rascals? Did not Prabhupada said - that modern day world is ruled by rakshasas, who will not hesitate to kill and eat even their own children? Did not Prabhupada said that the great sinister movement already is entered our Movement?
Who is conspiracist?
And who is WHO?
Look just only at their “Health topic” stances!
Nr1. ABORTION! Look!
But According Srila Prabhupada and Vedic culture - abortion is one of the most heinous crime! Bhruna hatya.
And You - being devotee will listen to what some WHO are ordering?
While at the same time knowing well, that they are killing dozens of millions unborn babies all over the world.
And you will follow their advices? Their “health care” and “care” for the “human lives” in this COVIDemic?
They care nothing. It is not about care. It is about control. And about service. It is about for you to serve them. Choose your side.
“How nature can be controlled? Mām eva ye prapadyante māyām etāṁ taranti te[Bg. 7.14]. This is the law of nature. If you become disobedient to God, then prakṛti,or nature, will give you trouble in so many ways. And as soon as you become submissive, surrender to Kṛṣṇa, the Supreme Personality of Godhead, there will be no more natural disturbances. I have heard in 1900..., 1898---I was born in 1896---so I have heard, I have seen also, I remember, in Calcutta there was a very virulent type of plague epidemic in 1900..., 1898. So Calcutta became devastated. All people practically left Calcutta. Daily hundreds and hundreds of people were dying. I was one year old or one and a half year old. I have seen what was happening. But there was plague epidemic. That I did not know. I, later on, I heard from my parents.
So one bābājī, he organized saṅkīrtana,Hare Kṛṣṇa saṅkīrtana. When there was no other way, so he organized saṅkīrtanaall over Calcutta. And the, in saṅkīrtana,all people, Hindu, Muslim, Christian, Parsi, everyone joined. And they were coming, they were going road to road, street to street, entering in every house. So that Mahatma Gandhi Road, 151, you have seen. The saṅkīrtana party we received very nicely. There was light, and I was very small, I was also dancing, I can remember. Just like our small children sometimes dances. I remember. I could see only up to the knees of the persons who were joined. So the plague subsided. This is a fact. Everyone who knows history of Calcutta, the plague was subsided by saṅkīrtana movement.
Of course, we do not recommend that saṅkīrtana should be used for some material purpose. “
Śrīmad-Bhāgavatam 1.10.5
Type: Srimad-Bhagavatam
Date: June 20, 1973
Location: Māyāpur
Let’s make mass harinam sankirtana movement, let’s go out to the streets. Let’s serve Supreme, and help others to wake up.
Until it is not to late.
Road to road, street to street, entering in every house.
Nov 26 10:44 [info]runcis:
... tālāk ... )
Nov 26 10:28 [info]pe:
visi mani draugi ir pametuši biti
Nov 26 10:27 [info]pe:
pamest biti
Nov 26 10:24 [info]sargtornis:
LIDL, nāc pie manis!
Toreiz, kad visi 1989. gada mītiņā stāvējām Daugavmalā, mēs klusi cerējām, bet līdz galam, protams, neticējām, ka kādreiz uz mūsu zemītes būs LIDL veikals. Acīs man bija asaras. Toreiz. Tad, pēc daudziem gadiem, kad, verot vaļā kādu interneta lapu, ieraudzīju, ka LIDL veikalu celšana Latvijā ir apstiprināta, es apraudājos vēlreiz. Grūtus ceļus esam gājuši šo gadu garumā, bet, draugi, tas taču bija tā vērts. Un es zinu, ka trešo reizi apraudāšos, kad patiešām pats pārkāpšu pāri šī jaunatvērtā veikala slieksnim, un pirmais produkts, ko paņemšu, būs ĪSTA Vācijā ražota piena šokolāde.
Nov 26 10:16 [info]ingmars:
müllermilch 2
Müllermilch lielajā reklāmu apbalvošanas vakarā saņem balvu par labāko reklāmu.
Nov 26 10:13 [info]runcis:
Ātrākais ceļš no izmisuma līdz cerībai ir labi izgulēties.
/E.Dž.Kosmans/
Nov 26 10:05 [info]zilnezal:
atkusnis
manii saak atmosties siltums. leenaam. no manis saak kust ledus. liidz ar to paraadaas saapes. bet paraadaas arii maigums. vienu bez otra nevaru ieguut.
Nov 26 10:04 [info]zilnezal:
gaisma
šonakt sapnī gāju pa zemes ceļu, visapkārt plauka un ziedēja krūmi, koki, ziedi.
Nov 26 09:51 [info]virginia_rabbit:
Nov 26 09:47 [info]petro:
Kinomanija
Pagāšnedēļ skatoties Jūtubes klipiņus uzdūros vienam pēc kura noskatīšanās mans sagribējēs noskatīties visu filmu:
Dejo līdzi, 2006, Antonio Banderass

Uz kopīgu skatīšanaos uzaicināju savu 23-gadīgo mājas reperi, kurš pēc tam ieteica noskatīties vēl vienu citu, pret kuru no sākuma biju ļoti skeptiski noskaņots, kā pret jebkuru viņa ieteikumu, jo parasti mūsu gaumes atšķiras ļoti radikāli, taču beigās izrādījās arī ļoti superīga filma:
Neaizskaramie, 2011, Francija

Pēc šo abu noskatīšanās man atmiņā atausa vēl viena superīga filma, ar kuru mani pirms gadiem ~10 iepazīstināja mana tolaik mīļotā meitene:
Sievietes smarža, 1992, Als Pačīno
To droši vien rīt pēc darba (bet varbūt jau šovakar), skatīšos vēlreiz.
Nov 26 09:38 [info]pavisam:
Jeff: - Also here masks are compulsory all the time... in public, shops, even restaurants... but you can take them down to eat. ​Most restaurants are open by some need to close by 11:00pm. Bars and clubs are closed... so no late nights, sorry!
pavisam: - Oh, that sucks, usually I love to get crazy in the bars & clubs...
Jeff: - Vent your frustration on the minibar...
Nov 26 09:18 [info]spect_actor:
Pēdējās naktis īpaši jocīgi murgi/sapņi. Šonakt dažādi cilvēki kopā bija karantīnā kaut kādā džungļu ciematā. Lai viņus izklaidētu, es ar userinfomis_sarajevo uz kruīza kuģa, kas šim notikumam bija speciāli atvests, iestudējām deju izrādi bērniem. Iepriekšējā naktī mani kaut kādā
dubļainā teritorijā lapu teltī nošāva tik tok slavenība Bella Poarch. 
Nov 26 09:12 [info]sarkans0987:
Šodien
Cik garš/gara Tu esi?
Nov 26 08:38 [info]kisswithafist:
Par ausu ļipiņām
Man ir tizlas ausu ļipiņas. Ļoti platas un garas. Taču tas mani sācis satraukt tikai apmēram šogad.

Un nē, tās nav izstiepušās laika vai auskaru ietekmē. Agrāk, kad bez auskariem vispār neizgāju no mājas, ar draudzenēm reiz tiku nobildēta kādam dīvainam pilsētas žurnālam, kas visai drīz pēc tam arī izbeidzās (bet nedomāju, ka manu ausu ļipiņu dēļ). Tur ir pierādījumi tuvplānā, ka manas ausu ļipiņas nudien vienmēr ir bijušas šādas. Vai tad tiešām uz vecumu nav nekā labāka, ko darīt, kā satraukties par ausu ļipiņām? Acīmredzot.
Nov 26 08:32 [info]apelsiina_miza:
esmu sevī vīlusies.
vakar izdzēru divas glāzes baltvīna.
šodien tik slikta dūša.
galva spiež.
vajadzēja dzert vairāk.
Nov 26 03:47 [info]pelnufeja:
About acceptance
Some of the most important things, you have to learn in life, are looking stupid and being weird.
Nov 26 03:02 [info]sirualsirual:
lūdzu laiku, kaislību, iespēju taisīt skaistas lietas

P.S. no bookdepository vienmēr var dabūt 5% atlaidi ar kuponu MASTERCARD5
Nov 26 00:40 [info]bozena:
Nopirku melnos rīsus (es saprotu, ka šajās izolācijas ne to vien nopirkšu un ne to vien izgatavošu). Un drusku izbārstīju.
Saslaucīju, bet laiku pa laikam kaut kur uzrodas kāds grauds. Kopumā izskatās, kā kad pele būtu piedirsusi.
Ā, un es jau nepateicu, ka es šos pavisam melnos rīsus arī izvārīju. Ūdens bija pavisam, pavisam melns. Tinti esat redzējuši?(Iešu guglēt, vai šos var ēst, varbūt bija jāmērcē 24/7 un jāmazgā ar ziepēm, bet kurš sapieris tad lasa instrukcijas.)
Nu lūk, un kad šos melnos, melnos rīsu atjauc ar pavisam baltajiem, arī kopumā izskatās, kā kad pele būtu to pašu.
Garša pat ļoti ok.
Vēl Jaunkundze šodien bija izgatavojusi čia pudiņu ar šokolādi. Ļoti garšīgi, bet uzminiet, kā tas izskatījās.
Pareizi, gluži kā kad kāds būtu piedirsis, šoreiz ne pele.
Pēc diviem šādiem produktiem vienā dienā jau varētu pietikt, lai mēs sāktu sevi uzskatīt par hipsteriem un audzēt bārdas.

Upd. Izlasīju, ka melnie rīsi esot dievu ēdiens, atjaukt tos ar baltajiem bija nepiedodama ķecerība. Es vairs tā nedarīšu.
Nov 26 00:20 [info]black_robin:
Nov 26 00:12 [info]virginia_rabbit:
vakarā mans uzdevums ir vienkārši gulēt uz matrača un ļaut visiem pēc kārtas nākt pie sevis "sildīties". punkts uz I ir Sabīnīte, kas izstāv savu rindu pēdējā un ņemās, murrā, mīca ar nagiem. un es guļu un smaidu kā piramīdas zemākais slānis

man beidzot vismaz ir bezvadu austiņas, kas atvieglo šīs vakara procesijas gaitu - nav jāpinas pa austiņu vadiem
Nov 26 00:03 [info]gnidrologs:
"Beauty can be a snare that draws one into the world and away from God.
But in an atheistic world there are no such draw backs. Beautiful people have everything and ugly or stupid or infirm people have very little. This obvious inequality among people was only posssible to rationalize when a conception of a greater and final justice was present in society. But to people who have been raised into atheism, there obviously is no justice, and the denial of the importance of such differences in the well being of a person is only going to push the unfortunate and the maladjusted into a greater position of extremism.

Incidentally, this is also the reason Marxism is so popular, for under atheism there is no reason not to be envious of people who have more than you do."
Nov 25 23:44 [info]ilona_pop:
Julie, studijbiedrene, šodien lielveikalā teju nobļāvās:
- "Ilon, mēs abas, tādas izcilas sievietes, kā var būt, ka mums nav vīriešu?"
= "Ir, mīļā, ir. Tikai es ar tevi nerunāšu, ja Tu, tāpat kā 99% gudrīšu sievietīšu mums apkārt, izvēlēsies nobāzēties ar uz katra stūra pieejamo viduvējību."
= "Das stimmt"

:)
Nov 25 22:55 [info]volki:
I've come full circle. It's like cum.
Nov 25 22:49 [info]volki:
man vajadzēja pierakstīt katru nomesto drazas gabalu. bet kāpēc lai viens vāktu drazas? there in lies the pimpība - paradokss kss kss.
Nov 25 22:36 [info]f:
es pat vairs neatceros, kāpēc fb pievienojos grupai "Medicine - jautājumi par un ap slimnīcām, slimībām, ārstiem, veselību", iespējams, kaut kādas kampaņas "paplašini savu burbuli" ietvaros, bet nu tur birst tik daudz pērles, ka man ir sajūta kā sektā, un ļoti grūti nepamest to grupu. saku sev, ka maniakus jau laikam labāk zināt un jāzin arī citi viedokļi, bet varbūt tomēr ne šie. for realz, cilvēki taču nav normāli.
Nov 25 22:25 [info]malvine_truse:
Šautauts Līgai Abomai a.k.a. psiho_analitike. Ceru, ka tev viss ir kārtībā sauļuk
Nov 25 22:24 [info]mazaa_mija:
uztaisīt čhillī con carne un aizmirst ielikt pupiņas, kas stāv deguna priekšā uz galda, ček!
bet par to vakar atklāj, ka ādažos ir meksikāņu veikals, kas piedāvjot čipoletu tfhu chipotles: https://www.elgringoveikals.com/product-page/chili-chipotle ir kāds mēģinājis, jo viss kas iepriekš rīgā bija nopērkams bija totāls sūds
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?