Latest Posts

Current posting stats: 14 per hour, 0.23 per minute RSS version
May 3 02:14 [info]reeds:
mrahaaaaaaaaaaaaaahahahhaha
https://www.youtube.com/watch?v=ZWAmoUYRNbg
es reāli esmu!
May 3 01:58 [info]unpy:
Ak, jā, par satiksmi ceļos un neceļos.
Šito gribēju jau kaut kur pa dienu ierakstīt, bet nebija laika, bija virtuvē grīda jāuzlauž. Tātad, biju uz brīdi izskrējis Rajonā, pie Milzu Krustojuma pacietīgi gaidu zaļo gaismu, te, piepeši "vīīīvīīī", satiksme sastingst, jo pie apvāršņa parādās ugunsdzēsēju dampji pilnā ātrumā. Satiksme sastingst, bet ne visa, jo ir divas kundzītes, kuras vēl vaigā Raini redzējušas un kuru darīšanas ir tik nepārprotami svarīgas, ka tieši tobrīd jāmetas šķērsām pāri ielai. Nu, kundzītes, nekas liels, viņām brāļus mežabrāļi atņēmuši, viņām tēvus gestapovieši spīdziņājuši un gan jau, ka pašu pašu brālēni no drošības komitejas daļu radu sasēdinājuši, ko tur vairs. Bet to blondo beibi, kura teciņiem metās pāri krustojumam pakaļ kundzītēm, labi redzot, ka aiz ugunsdzēsējiem ar līdzīgu "vīvī" nesas ātrie, gan nesapratu. Viņai līdz tām kundzītēm vēl gadus 40 jānodzīvo, ne mazāk. Ko viņa varēja nokavēt, ko paspēt, nav skaidrs. Nedariet tā, tas ir dikti ērmīgi.
May 3 01:53 [info]mazeltov:
Sisidras?
Mārtiņš Pūce. Māris Martinsons.
Juris Pūce.

Mazliet par daudz to pūču vienuviet.

http://www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/peleka-zona-vid-aizdomas-netrauce-uzvaret-konkursos.a181005/

Ā, un par to advokātu, Leju, aizmirsa piebilst to, ka Leja ir bijušais Jaunupa klasesbiedrs, bet Martinsons - Jaunupa drugāns.

Tur tās rokas tā viena otru mazgā, baltas pri baltas!
May 3 01:41 [info]sinusoid:
vēršvarde


grand behemothia
May 3 01:21 [info]lemurs:
ai, tu (t.i. es) ej pārgājienā pretī pavasarim ar labiem biedriem, saule spīd, mākoņi staigā, visi krūmeļi zied un smaržo, knišļi danco, un vīns dāsni līst no termosa, bet beigu beigās, kad pēc lieliskā pārgājiena aizritējušas gana daudzas stundas, bet miegs vēl nav uzlicis vāciņu, izrādās, ka visspēcīgākais iespaids - vismaz šajā brīdī - ir mirstoša pīle. un pēc tam nobeigusies pīle. un pīļtēviņš, kurš ne brīdi no viņas neatkāpjas. un tās vārnas, kas gaida gardās actiņas. eh.
bet pārgājiens bija lielisks. gribu vēl.
May 3 01:16 [info]hxpzy:
Thanatos (Thanatus) - cik skaists vārds.
May 3 01:13 [info]dienasgramata:
Radiohead have cryptically erased all their Internet presence this weekend: shutting down their website, and deleting all posts on their social media pages.

The mysterious move, which was noticed by Reddit users yesterday morning, saw the band’s official site slowly disappear throughout the day (May 1). According to one poster, the page’s opacity was dropping “every 10 minutes”, until it eventually turned completely blank.

Similarly, all the band’s official tweets and Facebook posts have been slowly deleted over the last 24 hours – leaving nothing on either site. Thom Yorke’s tweets have also all been erased, and, as of this morning, the Radiohead Google+ page has also gone blank.
May 3 01:12 [info]dejavu:
Godīgi sakot, nekam nav laika. Ieskaitot gulēšanai.
Tas droši vien ir kā ar mazu bērnu.
May 3 01:11 [info]slaaneklis:
~"šīs nav tās vislojālākās padauzas"
May 3 00:40 [info]universflora:
Ir dažreiz tā, ka ir arī labi.
May 3 00:28 [info]martcore:
vārdsakot, šo dienu sportā mēs atcerēsimies ar lesteras uzvaru premjerlīgā, neizšķirtu cibas šaha derbijā, un vēl kaut kādu krānu, kas uzvarēja snukerā (sporta veids, kuru es vispār nesaprotu)!
May 3 00:15 [info]rasbainieks:
(pie visiem trim cibiņiem, kuriem tas vispār interesē, mēs par to jau parunājām, bet)
linekers apenēs on match of the day :)
May 3 00:14 [info]gribejuaunu:
Nu laikam jau kaut ko daru pareizi kā pacientu reģistratore, ja jau viens opis uz darbu atnes konfektes ar melnā balzama krēmu, prasot "māsiņu Lindu".

Brīvdienas pavadīju novārtoties gultā apskāvienos, diezgan lieliski. Rīt eju sevi durstīt. Tā kā par iepriekšējo mēnesi saņēmu 40 eiro vien - paņēmu smsku šim pasākumam. Dziļi sevī es tomēr esmu astoņpadsmitgadnieks.


Ā, un, kāpjot ārā no Otto mašīnas uzskrēju virsū Alisei, kura reāli dzīvo kaimiņos. Jautāju, kā iet, šī teica, ka uznākusi depresija par visu ko. Bet ir labi, ka ir cilvēki, kuri dzīvi uztver tik viegli. Viegli, ko?
"Tas tev bija kompliments."

Nezināju, ka izskatos vai arī vispārībā esmu tāda būtne, kas lietas uztver viegli.
May 3 00:11 [info]reeds:
Nu tā, man ir atvaļinājums, pīzdas!!!
tagad speciāli nedročīšu katru pusdienu uz kakājošām japānietēm, lai labāk stāv uz katru piedzērušos vai skaidrā gribošo šmaru vai inteliģento dāmu, vai sievieti, kura īsti nezin ko gribās, jo viņai pēc manis neko vairāk negribēsies... lol :D
May 3 00:10 [info]martcore:
bļaģ, viņi to ir paveikuši
lestera, jūs bijāt supermalači šajā sezonā
May 3 00:10 [info]dunduks:
Un vēl papildus iemesls svinībām Lesterā,
jo Marks Selbijs = pasaules čempions snukerā.
May 3 00:06 [info]dumshputns:
Sliktā brīvība
Noņēmu dēla guļambūrim sienu, gadījumā, ja būtu jau tik liels izaudzis, ka varētu pārsvempties un izkrist.
Kamēr bija slims, tikmēr neko, aizmiga uz rociņām, tad tika ielikts gultā. Tikai vienu reizi izkrita nakts vidū, laikam pat nemaz īsti nepamodās.
Bet šodien viņš jau daudz labāk jutās, un Tāda Brīvības Apziņa viņam neļāva aizmigt. Mēģinājām visādi, pati gandrīz aizmigu midzinot. Uzzināju arī, ka guļamistabas durvis viņš mierīgi var no iekšpuses attaisīt.

Uzliku redeles atpakaļ, saskrūvēju, dēls sevi nolika gulēt uzreiz kā iecēlu iekšā sprostā.
May 2 23:56 [info]dunduks:
Pelnrušķītes stāsts ar laimīgām beigām
jeb Lestera = čempioni!
May 2 23:53 [info]bozena:
Ja aiziet uz vietējo Maximu cīši pirms slēgšanas, var redzēt visādus Rajona naktsdzīvniekus, par kuru eksistenci daudzi pat nenojauš. Visādas tumsas radībiņas sanāk, sazin, kur viņi guļ pa dienu un ko lieto.
Agrāk, tā ap deviņiem nāk tantiņas (tantiņas ir apzīmējums, viņas tehniski var būt arī onkulīši), kas kāro Maximas kulināriju, to akurāti deviņos nocenojot. Visas tās vistas un pīrādziņus, un maizītes.
Atskrien arī zelta jaunatne no jaunajiem projektiem, šite neviens, ziniet, nav smalks un izvēlīgs, Rimi tālu, bet mazās bodes lielākoties slēdz astoņos. Pie tam te šeit ir tīri labi
dārzeņi. Vakar arī rabarberi bija, piemēram. Un protams, visādi pārstrādājušies elementi nāk, sapirkties dienišķo.
Vēl te ir pilns ar ārzemniekiem no viesnīcas. Futbolisti, florbolisti. Vienreiz viens mazs baltkrievu futbolists man jautāja, kāda kafija ir garšīga, gribot mammai aizvest. Nevaru iedomāties, ka kāds latviešu bērns šitā uzrunātu svešu tanti. Daudz ķīniešu. Viņi, man liekas, tajā viesnīcā dzīvo ilgstoši,kas pie mūsu īres tirgus nemaz arī nepārsteidz. Interesanti tikai, kur viņi gatavo to visu, ko pērk. Rīsus kafijkannā vāra, vai?
May 2 23:45 [info]mindbound:

Latvijas Transhumānistu asociācijas un Latvijas Ateistu biedrības vārdā izsaku nosodījumu Rīgas Sv. Gara ev. lut. draudzes mācītājam R. Otomeram par pacienta tiesību un indivīda pašnoteikšanās brīvības ignorēšanu asistētas pašnāvības neārstējamiem pacientiem nopēlumā, pamatojoties tajā, ka “[veicot] eitanāziju [..] tiek atņemta svētīgā iespēja [..] caur ciešanām nākt pie grēku nožēlas” [1], kā arī Latvijas kristīgo konfesiju vadītājiem Z. Stankevičam, J. Vanagam, P. Sproģim un metropolītam Aleksandram par organizētu vēršanos [2] pret Stambulas konvencijas ieviešanas pasākumiem un ar tiem saistītajiem stāvokļa uzlabošanas mēģinājumiem elementāro cilvēktiesību plānā.

Izsaku arī dziļu nožēlu par to, ka XXI gs. sākumā ne tikai radikālā islāma grupējumu un citu marginālu vardarbīgu formējumu kontrolētajās teritorijās, bet arī Eiropas Savienībā un Amerikas Savienotajās valstīs reliģiski un politiski atavistiska rakstura aizspriedumi joprojām nopietni kavē sabiedriskās labklājības veicināšanu un humānisma vērtību īstenošanu praksē, tā vietā kultivējot tumsonību, apspiežot brīvu izziņu un kavējot gan sociālo, gan zinātniski tehnoloģisko progresu, kā sekas no šodienas būs jūtamas vēl gadu desmitiem ilgi.

Nobeiguma vietā es aicinu mūs visus veicināt uz racionālu un no aizspriedumiem pēc iespējas brīvāku pasaules redzējumu balstītu savstarpēju sapratni, atpazīt universālas, visai cilvēcei kopīgas problēmas un apvienot savus spēkus to risināšanā.

A. Paeglis, 02-05-2016

[1] http://www.aprinkis.lv/component/k2/item/30765-macitaja-pardomas-par-eitanaziju
[2] http://www.delfi.lv/news/national/politics/kristigo-konfesiju-lideri-iesaistas-cina-pret-latvijas-pievienosanos-stambulas-konvencijai.d?id=47386977

May 2 23:41 [info]dunduks:
Cibas derbijs beidzās ar draudzīgu neizšķirtu. Plāns nepareizas (man nevēlamas) atklātnes gadījumā spēlēt bez vikrutasiem ar rezervi un paņemt tad, ja pretinieks pats iedod, izrādījās labs. Tiesa, brīdī, kad pēc nelielas flanga diversijas varēju dabūt pārsvaru biju pārāk noskaņojies uz vienkāršošanos un palaidu izdevību garām, nu un galotnē vienu pozīciju nepareizi novērtēju (it kā bija tas, pēc kā jātiecas ar laidni pret zirgu, bet figviņzinkas man norādījās) un pēc tam iekritu pie viena gājiena uz 40+ minūtēm - saskaitīju dafiga variantus, nu tur neizšķirtu bez figūras un tā, gandrīz tā nospēlēju, bet galu galā tomēr pamanīju, ka pretinieks var neņemt vis laidni, bet gan bandinieku un tad man ir truba, sāku jau satraukāties, bet saņēmos, labi arī, ka laiks bija daudz iekrāts, un atradu stoiku, kur zaudēt bija neiespējami, pēc kā kādi pēdējie desmit gājieni bija lieki.
May 2 23:22 [info]signor_vagrante:
***
Gribas teikt, ka tāds saldsērīgs vakars. Jep.
Viss izrunāts.
And sometimes if you want to hold on you've got to let go

And get ready for the new shit that's coming.
:D
vot, viena no tām reizēm, kad it kā saproti, ka vējdzirnavas neuzvarēsi, bet ķipa gribas pamēģināt.
Bet tā būtu vēl vienas muļķa sirds, proti - manas, nāve.

p.s.

Džons Snows ir dzīīīīvsss!!!Lūk, patiesu čali nevar nogalināt pat desmit naži!
May 2 23:20 [info]nulle:
Vikliktorija
May 2 23:13 [info]quasi:
nepretendēju uz absolūtu patiesību, bet varu pateikt, ka, neskatoties uz šīs tēmas jau ļoti senu izsmelšanu, drāžot resnules, prikols ir tajā, ka paša galvenā dabūšanai īstajā vietā ir tik ļoti jāpiepūlas, ka tas rada gan tādu pārākuma sajūtu, gan arī sniedz atbalstu... nu, kad olas atspiežas pret to mīksto miesu...

tas tā īsumā galvenais.

ir doma pielauzt vienu pastulbu slaiduli, bišku vecāku... blondīni...

reiz es satiku vienu slaidu blondīni, viņai sāpēja kad es sāku kaunuma kaulu pret kaunuma kaulu atspiest. bet tā jau viņa bija forša.
May 2 23:12 [info]paarpratums:
new anal world record!
May 2 22:58 [info]investors:
Par aktuālo futbolā
Stulbā chelsea izčakarēs leicester city titulu. Bet viss ko no viņiem prasīja bija neielaist (noparkot busu un vēl pirms gada viņi to mācēja izdarīt).
May 2 22:53 [info]nulle:
I don't have balls.
May 2 22:52 [info]dasos:
Saņemot bezpersonisku ielūgumu uz diseni Berlīnē, sāku meklēt veidus, kā tur nokļūt. Cenas ir iespaidīgas. Tagad domāju, vai ir vērts atkal pacelt īkšķi un pakļaut sevi zināmam kontroles zudumam... Mh.. Ir vēl laiciņš padomāt.

Drausmīgi sāp galva un gribas būt pažēlotai. Ha.
May 2 22:50 [info]sakaarnis:
Varbūt rīt no rīta nekur nebraukt? Sāk gribēties, bet nu es bļe atkal pamodīšos tajos septiņos vai nu cikos, un tad it kā par vēlu kaut kur pisties. Lai nebūtu par vēlu, jāceļas piecos.
Vēl neko nesaprotu.
May 2 22:45 [info]roncijs:
lno bohēma
piešūšu teātra tagam arī šo izcili humānisko (ilgums 2h40, no kurām 40% sastāda starpbrīži) operu un to ka tādas izklaides nav priekš manis. ne vēlme vienlaicīgi skatīties uz titriem, mīlīgu vijolnieci, voicehovski, operas rotājumiem un galu galā arī visam tam kvantitatīvi organizētajam bardakam un arī izskatīgi dārgs uzvalks man nav.
May 2 22:44 [info]sakaarnis:
Šodien paliku visai vēlu, gandrīz līdz desmitiem, kamēr nesteidzoties visu apdarīju līdz galam.
Naktsmājceļš mīļas mūzikas pavadījumā; un es paveros tur, augšā - kā no aizas dziļumiem starp sešstāvu namiem azūra debesīs. Retas zvaigznes..
Vecajā mūrī ieviesušās bites. Vēl nesaprotu, vai labāk aizļepēt ciet to caurumu vai tomēr atvilkšanas nolūkos turpmāk pārvākties kaut kur citur.
May 2 22:27 [info]kisswithafist:
eh. iemērc tu viss tāds laimīgs turkuzirņus uz nakti, vāri pusotru stundu, novelc katram individuāli miziņu, lai taisītu humusu...
un atnāk mājāzis un visu norij nahren tāpat.
huj. štanga.
May 2 22:11 [info]cottage:
Cerams, ka izdosies sarunāt brīvās 2 nedēļas un beidzot apciemot A. Un varbūt tad arī izdomāsies, ko tad darīt tālāk. Tāds bērnišķīgs prieks nogurušai dienai
May 2 22:10 [info]winstons:
šodien tik laisks noskaņojums, bet uz rītdienu jālasa hēgelis ;(
May 2 22:10 [info]winstons:
šodien tik laisks noskaņojums, bet uz rītdienu jālasa hēgelis ;(
May 2 22:10 [info]winstons:
šodien tik laisks noskaņojums, bet uz rītdienu jālasa hēgelis ;(
May 2 21:59 [info]phz:
Tikko_atskārtu
(Dažas) vecās arkāžu spēles taču ir vistīrākā naivā māksla! Piemēram, World Heroes:
https://www.youtube.com/watch?v=3BQ5AhrNIBs
Viss pilnīgi kā no karuseļu plakātiem nozīmēts. Bet, khem, tas jau visiem zināms, ka šajā spēlē ne tas vien ir nozīmēts.

P.S. Heroes of Might and Magic pirmās divas daļas arī ir apveltītas ar naivisma dvesmu. Sagadīšanās?
May 2 21:32 [info]k_l_d_z_n_s:
Nedēļu vēlāk (diemžēl sarunas, kas ir liekas, dzīvē neļaujas izsvītroties) Lila aiziet; viņa nespējot dzīvot ar vājprātīgu, es to saprotu.
May 2 21:29 [info]pilnigigaram:
motorollerim ceļu nodoklis ir 35.eiro gadā, apskate jāiet reizi divos gados. Cik ir ceļu nodoklis? 35 faking eiro gadā. Es degvielā tik daudz pa sezonu nenobraucu! Kāds bezsakars, citām mašīnām ir mazāk! Elektriskais velosipēds ir mana nākotne.
Salīdzinājumam. mana yamaha sver 213kg un ceļu nodoklis ir 35 eiro. Vislielākajam Rīgas satiksmes autobusam Solaris urbino 18, kuram pašmasa ir 28'000 faking kilogrami, gada nodoklis ir 145,13 euro. !! + autobuss brauc gan ziemā, gan vasarā, bet ar motorolleri brauc tikai vasarā! kur loģika? Neciešu mūsu valsts aparātu, tur vajag pārmaiņas.
http://www.csdd.lv/lat/par_csdd/nodevu__nodoklu_un_naudas_sodu_nomaksa/transportlidzeklu_ikgadeja_nodeva/?doc=650
https://en.wikipedia.org/wiki/Solaris_Urbino_18
May 2 21:23 [info]f_g:
sezonas atklāšana
Aukstā zupa šajā sezonā pirmo reizi jau uztapa.
Garda gan!
May 2 21:20 [info]lmr:
dienas labā daļa:

ar tēti uztaisījām man grāmatu plauktu, tagad iepriekš pārpildītās nišas sienā ir pustukšas, varēšu piepildīt.

aizpūtām caurumu durvīs.

pa pusei salabojām gāzes noplūdi, nākamreiz salabosim pavisam.


bet vispār man būtu jāmācās mākslas vēstures eksāmenam, esmu izlasījis precīzi vienu lapu, man vēl jāapgūst precīzi 110 lapas, vēl klades pieraksti un vēl neprecīzi kādas 300 bildītes, no kurām eksāmenā būs laikam tikai kādas 15.
May 2 21:20 [info]ernuerna:
Šovakar sanāca nokļūt NT izrādē "Ceļā uz mājām", par ko pateicos patai.
Šī nebūs izrādes recenzija (bet, ja jautāsiet, man visai patika, kaut arī neesmu komēdiju cienītāja, jo reti, kuram sanāk, un vairumā gadījumā galīgi nav smieklīgi).
Izrādē aplūkotās tēmas un baudāmā aktierspēle patiešām lika brīžiem ļoti sirsnīgi smieties. Taču šovakar publikā bija arī kāda sieviete ar tiem lipīgajiem, specifiskajiem smiekliem, kādus liek internetos un šēro, lai visi sāktu smieties.
Un interesanti, ka šī sieviete ļoti bieži smējās arī vietās, kurā smējās ļoti maz cilvēku, vai pat neviens. Un katru reizi, ka viņa iesmējās, smieties sāka arī pārējā publika - viņas smieklu dēļ.
Izrāde notiek aktierzālē, kur skatītāji ar aktieriem ir ļoti satuvināti.
Otrā cēliena kulminācijā, kur skatītāji smejas gandrīz visu laiku, šī kundze skan tik sirsnīgi, ka arī Jānis Āmanis, kura tēls šajā brīdi paredz būtu šokētam, izmisušam, nelaimīgam, un kurš visu laiku sēž galīgi piesarcis, un slēpj seju šallē, neiztur un apsmejas.
Gandrīz apraudājos.
May 2 21:10 [info]tnr:
fizioterapija ir pazemība un funkcionālais treniņš ir vanity, samelojos lai tiktu vaļā no pirmā un lieki traucēju citus lai to nomainītu pret otro
May 2 21:09 [info]roncijs:
ja pēdējās ned. ilgumā notikās deja vu par tuvošanos sievišķim, tad šodien piedzīvoju citu - mugursomas - atgadījumu. ar vienu un to pašu somu gāju uz operu, aizbraucu pie sievišķa, uz laukiem, tad stundu vazājos pa tukumu gaidot autobusu (vasarā pirms trim gadiem atminos darām ko līdzīgu, tikai pretējā secībā un sajaucu autobusus, redz, plānotā zantes busa vietā iekāpu viesatniekā) un visbeidzot ierados sādžā. sādža, kad nekur nav jāskrien šitai pirmdienas novakarē izskatījās tik tukša, tukša. paspēju uz šampanieša dalīšanu. tagad istabā stāv boska, ko derētu izdzert līdz 2017. gada novembrim.

nedaudz ir tikts pāri pusei langekranca(vai kā to lārsona papildinātāju sauc) romānam un protams, nekas nemainās ģim. sieviešu attiecībās pret somu alkoholiem vairākdienu griezumā.
May 2 21:04 [info]digna:
.
Sakrituši vairāki faktori skumjam un nervozam garastāvoklim. Tagad gribu, lai ar mani paauklējas un palutina.
May 2 20:50 [info]kini:
.
pat noskatījos GoT 2.sēriju. un pagājušonedēļ pirmo. dīvaini. nepagāja ne sešas sezonas.
May 2 20:50 [info]ulvs:
mazs lūgumiņš
Ak jā, būtu priecīgs, ja tu man vienkārši atsūtītu sms ar savu vārdu sms teksta vietā. Vienkārši padirsu telefonu un simkarti, tā kā man vairs nav numuru. Vienkārši izdari to, lūdzu. Tas nav grūti. Mans numurs tev jau ir.
May 2 20:49 [info]ulvs:
'tis a long way to go from here
Kārtējo reizi atrakstīja mana lietuviešu draudzene Milda. Viņai neiet tik spīdoši, kā varētu iet galvenokārt tāpēc, ka cilvēki pieviļ (un tā ir, esmu to ļoti labi apguvis) tāpēc viņa plāno pilnībā nomainīt savu dzīvesvietu no Spānijas, uz Itāliju - precīzāk, uz kaut kādu Sardīnijas pilsētu. Ļoti liels respekts pret Mildu. Man jau ilgu laiku ir tāda juška, ka es viņu kaut kad apprecēšu, tāpēc, ka viņa ir burvīga jauna sieviete, kura nebaidās no piedzīvojumiem, reizē vienmēr saglabājot pašcieņu (vismaz ar gadiem to viņa viennozīmīgi ir iemācījusies). Savukārt piedzīvojumi ir tas, ko man vajag, lai beidzot varētu kārtīgi eksponēt savas esmes esenciālos aspektus - galvenokārt pats savā priekšā. Katram sava izaugsmes formula, tā teikt.

Bet, saprotams, ka šo vietu es vēl tik vienkārši nevaru un negribu pamest, jo mūzika. Bet visādi citādi - nav neviena iemesla, kas mani atturētu viņai pievienoties.

Citās ziņās: domāju šonedēļ ar savu reliģiozo šītu musulmaņu draugu aiziet uz improvizētu mošeju un iečekot tās fīlingu. Figures - ja man vienmēr ir patikušas baznīcas, tad, domāju, citi Abramisko reliģiju tempļi man arī varētu iet pie sirds.
Vispār R (my muslim friend) man ir daudz pastāstījis par to farsu, kas mūsu zemītē darās viņa ticības ziņā. To, cik ļoti šīti ir nošķirti no sunītiem (kas ir tikai normāli by the books). Un to, ka bijušais mūszemītes sunītu imams pirms kāda laika pieķerts karojam Sīrijā (ISIS pusē). Cool stuffz.
May 2 20:48 [info]sirualsirual:
vēl šito jau esmu teicis, bet ne cibai - man ir bijuši krāsoti mati, tajā vecajā senatnē, kad man vēl bija mati, apmēram divas nedēļas, protams, melni, ar vienreizējo (nevis lielisko, bet nenoturīgo, pārejošo, ef-e-mē-ro) krāsu. klausījos 30 seconds to mars un biju emo tajā self-indulgent neciešamajā manierē, 15 gados visi grib izskatīties garlaikoti, un tajā netīšām iespīd zen, jo ir jau arī viņi garlaicīgi, bet nu slapjais atlikums bija, ka es braucu mājās ar riteni un sākās milzīga lietusgāze un mani super taukainie mati cirtās apkampa manus vaigus, krāsa iztecēja un es izskatījos pēc zebras vai vismaz zebroīda jo nav jau tā āda man baigi balta.

aha vēl kā var noprast lasu k. g. jungu un visu laiku ar viņu šittalkoju, tīri fun, bet man jau pašam nāk žāvas par to: "nevar izstāstīt, jāpieredz", es ceru, ka, ja sanāks ar kādu parunāt par jungu, es pateikšu tikai to un aizvēršos, bet īstenībā nē visdrīzāk pālī kādam mēģināšu iestāstīt, kāpēc tas nav crackpot utt, nē nu forši jau ka tā degsmīte nav pazudusi, bet kāpēc nav pazudusi nav ne jausmas, desire, desire, you torturer, you cruel little godlet, charioteer of my days!
May 2 20:41 [info]anonymous:
Ir deminutīvi, kas kaut kā aizskar vairāk nekā citi. Sālīti, pipariņus un tādas lietas vēl spēju kaut kā paciest, bet kad atkal kaut kur pamanu "šaurās vecpilsētas ieliņas" un "omulīgos/mājīgos pagrabiņus", pārskrien nepatīkama šalka.
May 2 20:38 [info]zirka:
gāju caur plaukstošu ziedošu grāvi, redzēju bērneļus ar ziepjuburbuļiem, redzēju fotogēnisku tantīti sparīgi stādam puķītes betona kastē pie līkās daudzstāvenes, redzēju kapiņos sēdošu urlānu šapkā līdz uzacīm, viss tāds apcerīgs sēdēja uz balta soliņa pie glīti apstādītas kapu kopiņas ar granīta pieminekli un kapāja divlitrīgo, redzēju atkal izliktu sludinājumu mego durvīs, kur teikts, ka tiek meklēti darbinieki veikalam "2.stāvs" "baltāsbazņīcas ielā". nenofotografēju neko no tā visa, bet pierakstīt gribas. graviss atkal top mīļš
May 2 20:36 [info]liljabrik:
visiem kam nav paveicies ar vielmaiņu:

Kimya Dawson - I Like Giants - The Sick In Bed Show
https://www.youtube.com/watch?v=zLiL5sCSpLU
May 2 20:32 [info]sirualsirual:
cilvēki, kas veikalos uzvedas in a distracted manner, galīgi neprofesionāli patērētāji, wake up, nē drīzāk eat up people!!!
May 2 20:30 [info]sirualsirual:
aha, vēl reizēm esmu nomākts un nezinu, par ko, pazūd tas smaidīgais elements, jūtos kā sausiņš un domāju domas, kuras "vajadzētu" domāt, jo nedomāju tās, kuras negribas domāt, maybe vnk nemāku tām piekļūt vai neuztveru nopietni, vienīgais nevaru saprast, kāds īsti sausiņš, okej viegli drūpošs pirmkārt, bet tā kā saka "sausais atlikums", tad maybe palikusi tikai patiesība, varbūt to vajadzētu iemērkt tējā un nebūtu pārāk slikti, i'm just going to talk shit for a while
May 2 20:25 [info]rabarbermaize:
Pašlaik, cīnoties ar pēc-brīvdienu sajūtu tulznainu kāju, apdegušas ādas un sāpošu muskuļu paskatā, nolēmu ka jāiegrāmato iemesli. Brīvdienas sākās piektdien ap pusdienlaiku, kad ar smaidu sejā gāju prom no ofisa, noskatoties, kā pārējie kolēģi paliek klikšķinot pelītes. Tempā tika sapakota soma un devos uz laukiem. Lai ka tā arī darīju, jo neilgi pēc tam, kad biju tur ieradusies, man uzzvanīja draudzene un piedāvāja doties uz netālo ciemu uz K.Kazāka koncertu, pļavā pie ugunskura. Tā kā ieradāmies nedaudz par ātru (lasi- koncerts kavējās), tad devāmies pastaigā pa vietējo meža taku. Pēc tam jau koncerts, uguns gaismiņas un patīkamas sajūtas skatoties saulrietu.
Nākamā rītā bija gatavošanās Valpurģu nakts rituāliem. Jau pa dienu tika otrādi apgrieztas vietējās mazpilsētas humpalu bodes. Tika grieztas slotas un meklēti raganiski aksesuāri. Vakarā devos burties uz muižas parku, kur mani satika vēl trejdeviņas raganīga paskata dāmas. Visas atlidojušas uz slotām. Labākā pasākuma daļa bija iešana `Čigānu pirtī`. Tik interesantas sajūtas, kad tu sēdi plikiņš zem plēves, parka vidū, peries ar bērza slotu..un tavas kājas patīkami kutina zāle un apkārt ziedošās vizbulītes.
Ar šo pasākumu nevarēju aizrauties līdz rītam, jo svētdien bija paredzēts doties pārgājienā. Šī brīvdienu daļa arī ir tā, kas man šobrīd raisa sāpes. Tika noieti 27km pa purvu un šaursliežu dzelzceļu. Pēc kādiem daudz padsmit kilometriem manas kājas sāka rotāt skaistas tulznas. Bet bija tā vērts, jo svaigā gaisa un saules deva ir iedevusi pamatīgu pozitīvo lādiņu. Cerams ka kādam laikam pietiks...vismaz līdz nākošajām brīvdienām.
May 2 20:20 [info]dienasgramata:
DELFI. Ķirurgs atgrūž žurnālistu
May 2 20:18 [info]basta:
V is for Vanags
May 2 20:17 [info]martcore:
man jau kuro reizi sāk telef. jautāt, vai es esmu tinderī, gribas abildēt, jā, un ko tagad
May 2 20:17 [info]dienasgramata:
DELFI. Latvijas prokrievisko aktīvistu vidū pieaug intrigas un savstarpēja nenovīdība
May 2 20:05 [info]hedera:
Wow.

Nezinu, vai ir nepieciešams, bet tomēr piebildīšu:
a) Tāds ZA Arheoloģijas un paleontoloģijas centrs nekad nav eksistējis. Un ne jau tikai tadēļ, ka guglē neko par to nevar atrast, bet arī tadēļ, ka šīs abas nozares parasti nav īpaši saistītas - paleontoloģija "tusē" ar zooloģiju, savukārt arheoloģija - ar vēsturi un antropoloģiju.
b) Tāds Jānis Goldbergs, kas būtu kaut reizi publicējis zinātnisku rakstu par arheoloģiju vai paleontoloģiju, neeksistē.
May 2 20:03 [info]sirualsirual:
bāc, baigi gribas noslēpties, bet gribas arī apvienot iekšējās pretrunas aukstā, elementālā skaistumā
May 2 19:46 [info]mufs:
gribēju pažēloties par darbu, bet nav jau jēgas
nu,nevis dzīve-ir-sūds nav jēgas, bet pārāk gari sanāktu,lai būtu saprotami,skaidrska jums tas neinteresē
bet fakts paliek,ka laikam vajadzētu nomainīt darbu,kamēr manī nav iesakņojusies pārliecība,ka esmu veikla un gudra tikai tāpēc,ka safasēju piecas tonnas ātrāk nekā Maņa,kam roka ģīpsī un Vaņa,kam grūti pār riepu pārliekties

visvairāk besī,ka nevar noformulēt,kas visvairāk besī
nu,vēl arī tas,ka nemāku lietas pateikt tā,lai neviens neapvainotos
May 2 19:41 [info]kristiiine:
Vakar domājām, kas ir pirmais, ko kāds padomā par mums. Par mani jau klasika - klusa un dusmīga. Šodien man ar kāds uz ielas randomā pajautāja, kāpēc es tik dusmīga.
May 2 19:37 [info]jojo:
olas 6
sodien (pec vakardienas naksninam) sanaca gandriz neplanota gavena diena, kaut ka aizmirsas paest, no rita negribejas (jo naksninas), pusdienas laika nesanaca un tagad domaju, braukt majas un taisit visiem vakarinas vai pagaidit lidz ritdienas brokastim -

bet vispar visi sie esanas eksperimenti mani padara par briesmigi garlaicigu personu. daudz garlaicigaku neka pateicibu eksperimenti.
May 2 19:26 [info]qgmr101:
17-collīgo LCD monitoru cenas
Te nesen [info]pajautaa bija jautājums par bojāta 17 collu LCD monitora pārdošanu par 10 vai 15 eiro (pircējs bija neapmierināts, ka svītra pa visu ekrānu), tagad nez kādēļ (vai ne? ;-)) dzēsts.

Nu lūk, kā izrādās, tādi monitori, droši vien bez svītrām, maksā 1 līdz 10 eiro.

Lol.
May 2 19:23 [info]investors:
Sašutums par transportu
Es, protams, varu kļūdīties, bet man šķiet, ka pa 100 štukām var uzbliezt visnotaļ labu māju stāmerienā. Nu labi, pa 150 štukām, bet tad vispār king size. Un tad viņi paziņo, ka redz viens tramvajs Rīgai izmaksās 3 miljonus. Es atkārtoju 3 miljonus par vienu tramvaju, kas principā sanāk ciems ar 20 - 30 mājām stāmerienā. Viņi to tramvaju no nanotehnoliģijām būvē vai kā?

Un kopsummā viņi maksās 60 miljonus par 20(?) tramvajiem. Tātad 400 - 600 māju ciems kazdangā.

Starp citu, jaunu opel astra var dabūt sākot no 15 tūkstošiem (tikko mājaslapā paskatījos), tas sanāk, ka pa 60 miljoniem var nopirkt 4000 opel astra. Tagad iedomājieties lielu laukumu, kurā stāv 4 tūkstoši opel astra un blakus mazu pleķīti ar 20 tramvajiem. Man šitās proporcijas konkrēti nelīmējas kopā.
May 2 19:15 [info]saccharomyces:
reizēm pirmdiena ir mazā svētdiena.

pēc darba šodiena pagaidām ir bijusi vienkārši absolūti fantastiska. garšīgi paēdu, noskatījos uzjautrinošu filmu un vairākas stundas novārtījos pa gultu vienos smieklos, siltumā un sajūsmā. es reāli nespēju noticēt, kā tas var būt iespējams bez kaut kādas looming tragedy, un mani sadusmo tas, ka joprojām neesmu tikusi vaļā no sajūtas, ka par visiem priecīgajiem brīžiem tikšu sodīta. stulbā kristīgā bērnība. es gribu būt veselīgs, savas stulbās problēmas atrisinājis cilvēks TAGAD. es gribu, lai nevienam ar manu sūdu nav jādīlo. vēl es gribu 2x3metru segu.
May 2 19:15 [info]martcore:
jā, es esmu savā dzīvē sitis sievietei pa seju, un es to šausmīgi, ļoti nožēloju
labāk es to nekad nebūtu darījis
nekad to nedariet, čuvaki, tas paņems gabalu no jūsu dvēseles
May 2 19:05 [info]biezpientaure:
Vai tiešām vienīgais kritērijs, lai veikali brīvdienās nedarbotos, ir tas ka tā notiek ārzemēs? Pašiem darbiniekiem kāds vaicāja? Vai esmu palaidis garām arodbiedrību manifestācijas par darbu brīvdienās? Jeb tas ir tas slavenais eirotupums, ka par varītēm vajag kādu glābt, pat ja glābjamais par to nezin vai pat iebilst?

OK, es tagad nestāstīšu ka veikalu darbinieki ir sociāli aizsargātākais slānis, bet ja cilvēks strādā svētdienā, pirmdiena viņam ir brīva. Kā maiņu darba darītājs varu teikt, ka tas ir lieliski, ja ir brīvs tad, kad pārējie strādā. Kāpēc pie zobārsta nevar pierakstīties uz sešiem vakarā? Jo tad pie zobārsta laužas visi pa dienu strādājošie, bet ja esi strādājis brīvdienās vai naktī, tad darba dienas laikā var ērti tikt gan pie zobārsta, gan citur kur to parasti apgrūtina normālie cilvēki.

Cilvēcei vispār ir milzu problēmas ar resursu plānošanu. To jūs katru dienu redzat sastrēgumos vai lasot par ekonomiskajiem migrantiem. Ir resurss, kuru grib lietot visi un uzreiz. Tas tikai parāda, cik neattīstīta civilizācija apdzīvo šo jauko planētu. Nepelnīti apdzīvo, reizēm es domāju.
May 2 18:58 [info]wensdy:
Augi
Ziedošie augu uz manas palidzes ātri mirst. Saulespuķe arī jau ir mirusi. Vienīgā izdzīvotāja ir ļoti veca gerānija, kas uzzied reizi trijos gados apmēram. Sasēju visādus sīkos zaļumu apēšanai un lavandu. Baseinā intensīvi lar to domāju. Atnākot mājās, uz palodzes nekas nebija mainījies. Nolēmu nomazgāt logus.
May 2 18:45 [info]malduguns:
svētdienas rītā pei mājas durvīm esot zvanījis kāds puisis un prasījis pēc manis. mistērija! tā varētu būt bijusi vienīgi mana nāve.
May 2 18:39 [info]reinulitis:
nu re, uzkārās vīberis un rezultātā es dabūju izdzēst visu, pareizāk sakot - iziet no tā visa, tādejādi zaudējot visas iepriekšējās sarunas.

vajadzēja, es teiktu pat ļoti vajadzēja, bet tikpat žēl, kā vajadzēja. Tas bija forši. Bet laikam vajag iet tālāk un domāt kaut ko citu :)
May 2 18:34 [info]dumshputns:
Jūs esat redzējuši "I heart Huckabees"?
May 2 18:20 [info]punkts:
Sauksim lietas savos vārdos.
May 2 18:18 [info]penny_lane:
es nekad neesmu cibā izklāstījusi savstarpējo citu cilvēku dajebko, esmu allaž bijusi pārlieku aizņemta ar savu svarīgo personu un šamējās attiecībām ar citiem, so es te tagad sēdēšu un jutīšos makten apmelota.

sliktākajā gadījumā mēdzu apspriest novērojumus, based on a true story, bet noteikti plašākā mērogā un gaužām netieši.

tiesa, savu privāto dzīvi cibā mēdzu izlikt uz delnas, tāpēc parasti mazdrusciņ mēdz ciest tie nabadziņi, ar kuriem guļu. par to mēdzu nabadziņus arī brīdināt.

vēl mēdz ciest tie nabadziņi, kas man entuziastiski krāmē sūdus uz galvas. taču arī šos nabadziņus, man domāt, es izskatu kontekstā es vs nabadziņi.

parasti formātā "kāpēc šie piemīlīgie un visādā ziņā sakarīgie, tikai mazdrusciņ prātā sajukušie jaukumiņi mani aiztiek? besī ārā."

ja es šausmīgi gribu kādu aprunāt, man tam ir pārītis draugu un viens nabadziņš. nevis ciba. ciba ir ALL ABOUT ME.

upd: taisnība, es mēdzu aprunāt kaķus, un kaķiem arī, protams, ir jūtas. īpaši mēģinu aprunāt šos kaķus pēc tam, kad kāds ir norādījis, ka regulāri spiežu viņus lietot narkotikas un šmigu kopā ar mani, kā arī izskūt viņos rakstus ar rupjiem vārdiem tīri jautrībai.
May 2 18:17 [info]_re_:
mani aizvakar uz saules rietu aizkūkoja bez graša kabatā, bet ar kūku (haha, puns intendēts!) mutē.
vīrs savu no rīta mērķtiecīgi sagaidīja, bruņojies ar maku, kurā, apstākļiem iegrozot, bija daudz vairāk kā ikdienai pienāktos.

es ceru, man visu vasaru uzsauks kūkas.
May 2 18:09 [info]dienasgramata:
DELFI. Alkohola lietošanas laikā sieviete kaklā sadur oponenti
May 2 18:01 [info]martcore:
May 2 17:52 [info]feathers:
mamma definēja GoT kā seriālu, kuru skatoties, es lecu kājās un sērijas beigās sēžu gandrīz televizoram klēpī :D
May 2 17:47 [info]martcore:
+ par nba
nostījos sanantonio un oklahomu. bļaģ.
neteiktu, ka es gaidīju kaut ko citu, taču...
May 2 17:36 [info]half_slavic:
teātris
Piemirsu atzīmēt, ka nesen tika reanimēta mana ticība teātrim, kā labai laika pavadīšanai. Te vainojama izrāde "Melnā sperma" , kas skatāma Ģertrūdes ielas telpās.

Ar "labu laika pavadīšanu" šai gadījumā domāju tīri izklaidi, nevis kaut kādu dziļo katarsi (to vispār, ja noķeru, tad tikai mūzikā vai fotomākslā). Un izklaidi - smieklu, vīpsnu, šoka mirkļu veidā - šī stilīgā izrādē piegādā ļoti labi!

Tnx, Nastavšev, you make theatre great again!
May 2 17:31 [info]koks:
Ja man telefonam būs izlādējusies baterija un tualetē būs uz galdiņa nolikta "Privātā dzīve", tad, protams, ka es to lasīšu. Un tad nu, īpaši aizrāvos ar rakstu, kur kāds gudrelis bija analizējis slavenību pārus, uzrakstījis īsu abu cilvēku raksturojumu un ticamāko pāra nākotni. Apmēram tādā garā kā - "nav saprotams kāpēc šis pāris ir kopā", "Igaunijas prezidenta sievai prezidents ir vīrs tikai tāpēc, ka ir prezidents" un "ja viņš vairs nebūtu prezidents sievai varētu nesaskatīt vairs vajadzību būt ar viņu kopā" un tādā pašā garā par kādu citu pāri, kur "vīrietis ir ievērojami intelektuāli attīstītāks un nav saprotams kāpēc izvēlējies tādu sievieti". Nu reāli tā, ka tā arī varētu būt, bet kaut ko tik klaju un dzeltenu sen nebiju lasījis
May 2 17:27 [info]malvine_truse:
pedējā laika pārmaiņu celmlauži bieži piemirst, ka arī pašiem nepieciešams veikt neērtas, nepatīkamas pārmaiņas savā dzīves tvērumā, rīcībā un domās.
May 2 17:25 [info]milk (in [info]pajautaa):
Kur par visdraudzīgākajām cenām iegādāties kvinoju?

Rīgā esmu reti, baigais slinkums braukt un uz bāzēm skatīties. Pagaidām esmu atradusi tikai nuko.lv.

Taču man gribas par draudzīgāku cenu un vismaz 1kg iepakojumu, lai nav lieki jāņemas ar papildināšanu. Vēlams, lai ir pieejams vairākās krāsās.

Paldies jau iepriekš.
May 2 17:24 [info]xaby:
.
Kāmis manī bija radījis tādu mieru, priecīgu mieru. Tagad atkal vecais stāsts. cik šādi man ir bijis, kad man tas izraisa negatīvas emocijas un asaras stulbas. armijnieks, biroja kaķis, tagad kāmis, policita dēļ vēl meesu raudājusi, bet vienreiz apvainojos gan. trīs tikai? kāmis jau pat vairs neskaitās, jo īstenībā esmu jau pieradusi pie pārdīvojumiem nepatīkamiem. Ja šādi vēl turpināsies, varēšu iet uz slepkavu skolu un bez emocijām nogalināt cilvēkus.
Trīs mani sirdī aizķēruši. Nav nemaz tik daudz, īstenībā jau viens bija aizķēris, tagad ar Kāmja palīdzību arī no tām emocijām esmu tikusi prom. Kaut kāds labums bija.
Bet jā, tas smaidīgais miers, kas viss ir forši. iluzija, es jau zināju, bet tāpat. Plus vēl mēs jau tāpat sarakstīsimies kaut kad. Vienkārši es ar viņu nesatikšos. Tagad arī stulbi, ka telefons kluss, neviena pļunkšķa, īsti arī negaidu. Tinderī arī tuksneša klusums, jo neuzdrošinos nospiest nevienu sirsniņu. Nah**?! Jā. Nu vīliens, bet ne īpaši smags. Man vienkārši gribās sirsniņas acīs, bučoties un apķerties, tas arī viss. Veiksmīgu šo vakaru :))
May 2 17:14 [info]kakjux:
Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku man nopietni iesaka vai nu dzert no rītiem, vai nu salāpīties, atkarībā no tā brīža situācijas.
May 2 17:13 [info]ernuerna:
Šipsīša jūra šodien tuva 
May 2 16:58 [info]trusisz:
divide et impera
May 2 16:57 [info]kants:
vecums un izlaidība?
ķermeņi mani garlaiko.
May 2 16:56 [info]apjukums:
Mans kaķis vienmēr ir bijis tā kā bipolārs savā uzvedībā, bet tas, ko viņš vakar sadarīja ar manu roku, šodien izskatās tā, it kā es būtu graizījusi vēnas.
May 2 16:54 [info]es_esmu_dzhims:
"that's what I do. I drink and know things"
May 2 16:53 [info]rar:
if you ever want to come out of your shell and let your freak flag fly, remember, the cuttlefish has your back
- - -
kārtoju drēbes. Izlaiduma kleitu nemetu ārā, bet svinīgi noliku visām citām pāri, lai nākas cilāt katru dienu - noskrien riepiņu, uzvelc vēl reizi un tad metīsi ārā. Vai sagriezīsi kolāžai, labs audums.

stāv liels maiss ar negludinātām, bet izmazgātām drēbēm, pat safočētām sludinājumos, pirms nesu uz otru elpu, i stāv jau gadu.
May 2 16:51 [info]ninona:
M sazīmējusi uz papīra nošu līnijas sēž pie klavierēm un komponē man apsveikumu māmiņdienā.

:)
May 2 16:49 [info]up:
jūs zvēriņi nāciet ar priecīgu prāt pie silītes Betlēmē visi nu klāt
May 2 16:49 [info]manpatiiklaime:
http://67.media.tumblr.com/f2274b21c89202791f08a5305b371917/tumblr_o1w3nafcA41u8vyh2o1_400.gif
May 2 16:45 [info]martcore:
vēl par evolūciju
makkormaks savā grāmatā ļoti precīzi piefiksēja to, ka atomkara gadījumā ir ne tik svarīgi, ka tas nogalinās miljonus cilvēku, no kuriem daļa nolīdīs pazemē, etc, kā tas, ka atomkarš uzreiz nogalinās visus putnus debesīs, un bez putniem, es nezinu, kā šī dzīvā daba funkcionēs jebkad tālāk.
May 2 16:43 [info]inese_tk (in [info]pajautaa):
PSRS
kāds nezina - ir kāds (mūsdienīgs) pētījums par latviešiem, kas spiegoja Padomju Krievijai Latvijas laikā? ja ir - kur ar to var iepazīties?
un kā pārziņā tagad ir LKP CK Partiju vēstures institūta arhīvi?
May 2 16:23 [info]koks:
Mana jau piemirstā industriālās mūzikas barība:


FLA - Prophecy
https://www.youtube.com/watch?v=IEkoGV8hUR8
FLA - Bio-mechanical
https://www.youtube.com/watch?v=S05BhizcHuo
Numb - Stalker
https://youtu.be/kbdME3if6VM
May 2 16:21 [info]devour:
Es.
Vinkārši.
Nevaru.

Šis ir pizģec...
https://www.youtube.com/watch?v=9m1TkngIYsU&list=PLgauX27Ka2XITMbC_VHDxgu17W-Vxu5bV
May 2 16:16 [info]helvetica:
mīli un dari, ko vēlies
gribētu, lai mans bērns būtu gājis ŠĀDĀ vai tamlīdzīgā bērndārzā. Protams, es varu iedomāties visādas baismas un drausmas, ar ko šādas pedagoģiskas metodes un vides var beigties, bet pozitīvajā versijā man tas šķiet daudz, daudz, daudz labāk, nekā tā sistēma, ko realizē šībrīža LV izglītības standartos (tā, it kā desmitnieki daiļrakstīšanā un presīšu skaitā minūtē padarīs tevi par laimīgāku cilvēku. Padarīt jau varbūt padarīs, bet mehānisms, kā tas notiek, man šķiet ačgārns un noteikti ne kultivējams)..
May 2 16:12 [info]malfor:
kad eirotrešu raksta cilvēki, kam angļu valoda nav dzimtā, tas kļūst par eirotrešu kvadrātā. it kā visi vārdi saprotami, bet jēgu domādams neizdomāsi.
May 2 16:11 [info]platformene:
aukstumpumpasBLARGH
May 2 15:45 [info]martcore:
lai arī es krokodilus un visādus gatorus ļoti mīlu, tas ir vienīgais, kas mums ir palicis no pirmatnējiem laikiem
ja starp mums ir biologi un zoologi, varbūt varat izstāstīt, kas vēl ir izdzīvojis no, kaut vai pirmskristus ēras
narcises? sniegpulkstenītes? cik ilgi uz pasaules eksistē aļņi?
May 2 15:43 [info]ctulhu:
Pusdienas iekšējam mizantropam [MEMETIC HAZARD!]
Citāts (bļaģ)

// Cilvēkam veicot eitanāziju, viņam tiek atņemta svētīgā iespēja (lai cik skarbi tas arī izklausītos) caur ciešanām nākt pie grēku nožēlas un ticībā iemantot mūžīgo dzīvību.//

No

http://www.aprinkis.lv/component/k2/item/30765-macitaja-pardomas-par-eitanaziju#

Secinājums:

Dotais indivīds ir sadists.

Secinājums #2:

Reliģiskas mācības, konkrēti šī, kuras sekotājs ir minētais frukts, veicina sadismu.

Pārējos secinājumus izdariet paši.

PS:

Apsveicu ar pagājušo Valpurģu nakti.
May 2 15:40 [info]zirka:
Ok, šķiet, ka līdz ar aprīli aizgājusi arī lielākā daļa grūtsirdības. Dzeru darbā bērzu sulu, nomazgāju logu un cenšos neņemt pie sirds visādus stulbus pāpratumus darbā. Gan jau būs labi
May 2 15:38 [info]deloveja_kundze:
Latviešu kino vēsture un es:

kaut kad paģirainā miegā sapņoju, kā ļoti intensīvi kādam stāstu par ''Ezera sonāti" un Gunāra Cilinska vilnas džemperi.
May 2 15:34 [info]helvetica (in [info]paardod):
Saldētava
Sakarā ar to, ka vasaru neliekam burciņās, bet gan saldējam, un pēdējo gadu laikā saldēšanas prasmes un apjomus esam pamatīgi attīstījuši, ir radusies nepieciešamība apgādāties ar daudz, daudz, daudzlitrīgāku saldētavu, nekā tā, kas mums šobrīd ir. Attiecīgi, tā, kas mums šobrīd ir, var aplaimot kādu citu virtuves pavēlnieku.

Tātad: brīvstāvoša saldētava (h: 85 cm, pl.: 55, gar.: 53 cm), tilpums domājams ap 80l, 4 atvilktnes, vairāki saldēšanas režīmi, baltā krāsā, no-name firma "Premiere".

Lietota (vairākus gadus, sezonāli). Starpība starp elektrības rēķiniem mēnešos, kad saldētava ir darbojusies un tad, kad tā nav darbojusies ir ~7 Eur mēnesī (5-10 Eur, atkarībā no saldējamo produktu daudzuma, izvēlētā režīma u.c. faktoriem). Saldētas tikai ogas, dārzeņi, garšvielas, sēnes u.tml.; gaļas, zivju un citi dzīvniekizcelsmes produkti nav 'aptraipījuši' šo iekārtu (sveiciens vegāniem!), turēts alkohols (sorry, musulmaņi!)

45 Eur

neviens@gmail.com

saitē tā nav tirgojamā vienība, bet princips tāds pats: KLIK
May 2 15:32 [info]martcore:
acīmredzot, vajadzētu kaut kādus secinājumus no diskusijas par krokodiliem izverst

1. barības piramīdā viņi eksistē ļoti nosacīti, lai neteiktu, ka neeksistē tur vispār
2. šaut cilvēkiem viņus ir garlaicīgi, tās tev nav lauvas kenijā, un tā
3. acīmredzot ar bezmaz pirmatnējām milzu ķirzakām tā arī ir jābūt, liksim viņas mierā
May 2 15:29 [info]pilnigigaram:
sapnis
biju ļoti dziļā miegā. vai drīzāk sapnī. Sapnī es biju sapnī, kur bija visuma spēle. Es atrados pilnīgā tukšumā, centrā bija galaktika un ap to apkārt bija vēl trīs cilvēki dzeltenos pančo. Viņi man iedalīja kartītes un prasīja, kur es gribu, lai aug labība. Visam apkārt bija zelains mirdzums, kurš lidoja pāris centimetrus virs lietām, kā miljons zelta jāņtārpiņi, tas bija tik skaisti. Bet tad es pamodos no sapņa sapņa. Es nonācu parastā sapnī, bet arī tas bija košs. Man bija tumši sarkanas bikses, es gāju cauri āgenskalnam, man līdzi skrēja mazs bērns un stastīja par vajadzībām. Mēs nonācām tajā tirdzniecības centrā, skatījāmies skatlogos un klejojām caur lombardiem. Viņš kaut kur pazuda, es iekāpu savā džipā un braucu uz mājām, bija ziema un sniegs. Tas mazais bērns biju es pats.

p.s. pēc sešām stundām gaidāma iespējama ziemeļblāzma. http://www.aurora-service.eu/aurora-forecast/ ja nebūs mākoņi, tad jābrauc!
May 2 15:18 [info]ninona:
Apsveicu ar maiju!

Man tagad uz lodžijas ir pašai sava āra "trenažieru zāle", bet istabā lidinās pašai sava pirmā lapsene.

Viss ir labi.
May 2 15:11 [info]santech:
Biju jau tā kā nolēmis vairs nelēkāt pa operatoriem, bet nu Bite iedirsa dvēselē. Nomaksās telefonu un paskatīsies kas apkārt notiek. Pieļauju, ka varbūt palikšu pie esošā tarifu plāna. Ir vēl operatori, kas skaita zvana minūtes un īsziņas. Bet kopumā Bites tarifibir palikuši dārgāki. Laikā, kad iebraucējiem nevajadzēs lokālos mumurus, jo tarifu plāni starp valstīm būs ļoti lēti. Sasodītie žīdu kantori. Kaut algas tā celtos kā izmaksas.
May 2 15:10 [info]bljanna:
.
May 2 15:01 [info]dooora:
selfijs 2. maijā
Jānīša sīkie ziediņi sakārtoti kurvīšos. Paši ziedu kurvīši arī nelieli, toties īstā Jāņunakts blāzmas krāsā - iesārti vai gaiši violeti, novietoti stāvā, slaidā ķekarā vai skarā, lai palielinātu nelielo izmēru un bālā krāsojuma radīto efektu. Pat stublājs visbiežāk iesārts, kā Jāņu ugunskura ogle. Lapas pelēcīgas, klātas raupjiem matiņiem. Ne jau velti sugas epitets ir “asais”. Asais jānītis nav no pašiem krāšņākajiem un acīs krītošākajiem augiem. Skeptiķis pat varētu saskatīt kādu sasauci ar pavisam citādām Jāņudienas rīta noskaņām. Tāds nu tas zied līdz pat vēlam rudenim, kad, ziemu aicinot, balto lidpūku nesti, aizvējo tā kārtējās vasaras augļi. Līdz nākamajiem Jāņiem, līdz nākamajai vasarai.
[ avots ]
May 2 14:46 [info]virginia_rabbit:
kamēr mazgājos, bēbis iemācījās nokoordinēt rokas un satvert lietu. akdievs, kā es lepojos.
May 2 14:45 [info]oblica:
Par aktuālo
"Policijas darbinieki izmanto fizisku spēku pret bezbiļetniekiem! Meitene ir spiesta ar kāju, un turēta rokudzelžos!"

Lasām tālāk aculiecinieces stāstu -
"Meitenei nebija biļetes.
Izsēdināja no transporta.
Nebija nekādu ID dokumentu un tādēļ, saslēdzot rokudzelžos, ar varu (jo viņa protams atteicās) divi vīrieši un divas sievietes no DIVĀM pašvaldības policijas ekipāžām mēģināja iedabūt šo meiteni policijas busiņā..."

PROTAMS, viņa atteicās uzrādīt dokumentus, PROTAMS, atteicās arī doties uz iecirkni un kāpt busiņā. Tā vietā gūlās zem busiņa un visādi citādi izdarījās.

Un tad apakšā sašutušo līdzbiedru komentāri par ārprātīgi šausmīgajiem kontrolieriem un policijas darbiniekiem.

Bļāviens - es bez biļetes esmu braukusi tieši divas reizes:
pirmo reizi vnk uz dārziņu pēc bērna un kabatā paķēru kaudzīti ar e-taloniem, iekāpjot trolejbusā secināju, ka visi ir tukši. Nekā cita līdzi man nebija;
otro reizi - kad 1.februārī iekāpu tramvajā un ieraudzīju, ka biļete pie vadītāja maksā 2 EUR. Nožagojos, nenopirku, jo jābrauc bija viena pietura (nav attaisnojums, vajadzēja nopirkt vai iet kājām, vairāk tā nedaru).

Ja būtu iekāpusi kontrole man prātā nenāktu neuzrādīt dokumentus vai, ja to nebūtu, labprātīgi doties uz iecirkni.
Besī ārā man tie drausmi nekaunīgie bezbiļetnieki.

(es nesaku, ka viņus vajag spārdīt un tamlīdzīgi, bet nekādu līdzcietību pret to jauno meiteni nudien nejūtu)
May 2 14:41 [info]mindbound:
I think I need some kind of electric wake-me-up gadget to get me to the point where I can start pumping in liquid fuel. #morning‬
May 2 14:39 [info]malvine_truse:
es varu cilvēkiem piedot visuko, bet nevaru piedot, ja savas frustrācijas, dusmas vai kompleksu izraisīto nedrošību, nepalnīti izgāž uz mani. tādā gadījumā fuck right off.
May 2 14:38 [info]signor_vagrante:
liels spēks
Melna čūska diegu vilka
Pār pelēku akmentiņu,
Es izvilku puisim prātu
Vienu nakti klāt gulēj’si.

Es ietinu puiša prātu
Baltā diegu kamolā,
Lai tas mani nevarēja
Pa prātami dancināt.

Melna čūska riņķi grieza
Vidū jūras uz akmeņa,
Tā griež puiša dvēselīte,
Kas meitiņas nicināja.
May 2 14:34 [info]simamura:
vai tiešām ir tā, ka sievietes par drag apvainojas? Labi, lielo glamūro drag pie mums nevar dabūt, tikai Jarānu un Porgantu un tamlīdzīgus postpadomju kultūrtelpas produktus, un par tiem jebkurš drīkst just nožēlu. Bet to tiešām spožo drag dīvu (kas nav trans, nedz arī slēpj, ka ir vīrieši) sakarā ir pamats aizvainoties? Tā sievietēm tiešām šķiet tikai ļauna parodija labākajā gadījumā?
May 2 14:27 [info]copy (in [info]pajautaa):
igauņu etnogrāfiskās rakstu zīmes
Vai šeit ir kāds igauņu tradicionālās kultūras zinātājs?
Vai igauņiem ir etnogrāfiskās rakstu zīmes un kur tādas varētu meklēt?
Mani interesē kaut kas līdzīgs jumim - auglības, bagātības simbols.
paldies!
May 2 14:16 [info]virginia_rabbit:
es gribu, lai bēbis beidz zīst, un es varu iet mazgāt matus ar Aussie šampūnu.
bet šodien viņš kaut kādu jaunu uzvedību sācis: zīst stundu/ām
May 2 14:13 [info]phz:
Visiem vairākmonitoru lietotājiem
Uz kāda no ekrāniem tīri spēkam varat fullskrīnā (F11) uzlikt šo - http://dabasdati.lv/site/kameras/kamera05-v.html

Šobrīd izskatās apmēram šādi:
May 2 14:13 [info]yeux_glauques:
#daily word
the prison industrial complex
May 2 14:08 [info]liljabrik:
ar katru dienu arvien stiprāka kļūst sajūta, ka mani ar citiem saista tikai ķermenis un vienīgās sarunas, kas mani apmierina, ir dejot vai mīcīties, vai kopā lietot narkotikas
May 2 14:06 [info]liljabrik:
jā nu nezinu, man bija licies, ka mēs kaut kā saprotamies, kaut kādā ziņā, bet tagad šķiet, ka es esmu pilnīgi citā kosmosā un esmu tur pilnīgi viena pati, un nez kāpēc uzskatu, ka man ir taisnība, lai arī man nav gandrīz neviena dzīva drauga un sarunubiedra, kas to apstiprinātu
May 2 14:04 [info]slaaneklis:
"for the love of all that is heterosexual, never take your damn necklace off ever again"
May 2 14:04 [info]slaaneklis:
Tik vien, cik cūkai diendusa, rudzi var pagaidīt.
May 2 13:56 [info]ezss:
ezss - mazo zvēriņu aizstāvis
Paša CERN ziņojumā parādās termins fouine, kas oficiāli nozīmē akmeņu cauna (Martes foina), dažas vārdnīcas gan stāsta, ka tā sarunvalodā apzīmējot arī zebieksti. Visticamāk jau, ka fiziķi nav nekādi zoologi, bet nu, ir atšķirība, kurš lops ticis klāt vadiņiem.
ilustratīvs attēls ar mazajiem plēšņām )

Ļautiņi gan melš, ka mazie lopi tur ļaunu prātu uz daļiņu paātrinātājiem kopš laikiem, kad seskus izmantoja paātrinātāju tuneļu tīrīšanai
May 2 13:50 [info]rr_rrr_r:
skatos uz savu ādu un tā izskatās tik nogurusi, izmocīta un nekvalitatīva.
viss laiks kaut kur aiztek un es tik skrienu un skrienu pakaļ kaut kādiem responsibiliti[ti]es, pati brīžiem nepamanot un aizmirstot, ka vajag vairāk laika pievērst mirkļiem un labsajūtām, vietu iekārtošanām un visādi citādi rūpēm par sevi un citiem ap mani.
conscious appreciation is what i need to invest in more. lai cik arī baisi nebūtu kādam ko tādu izrādīt.
May 2 13:48 [info]martcore:
mani daudz vairāk interesē, kas uzsāk neatgriezeniskus procesus pasaules vēsturē, nevis vēsturiskas figūras, kas to kaut kā noslēdz
teiksim, linkolna amerikas vergu atbrīvošanas vēsture ir tāds pizģec, to saprot visi, kas ir iepazinušies ar asv vēsturi no grāmatām, nevis tarantino filmas par džango, lai arī šie visi var tikpat mierīgi pateikt, ka ikvienas valsts vēsture ir pilnīgs murgs, kam es pilnībā piekrītu

bet kas aizdedz Dzirksteli? teiksim, šajā pašā sieviešu emancipācijā? kas bija tā sieviete, kas uzsita dūri uz galda un pateica "tas nav taisnīgi"? kas bija tas baltais cilvēks (jo vergu atbrīvošana, tāpat kā paverdzināšana, ir pilnīga balto iniciatīva), kas pateica, "es nevaru tā tālāk dzīvot, es nevaru būvēt savu laimi uz citu ciešanu rēķina?". kas bija šie cilvēki?
May 2 13:42 [info]dooora:
National Security and Double Government; noble lies
Volters Bedžets (Bagehot), inčīgs karakters.
Bijis The Economist redaktōrs, gan jau ne tikai tāpēc, ka sievastēs to lapeli dibijājis.

http://harvardnsj.org/wp-content/uploads/2014/01/Glennon-Final.pdf

These dual institutions, one for show and the other for real, afford Britain expertise and experience in the actual art of governing while at the same time providing a façade that generates public acceptance of the experts’ decisions. Bagehot called this Britain’s “double government.”
The structural duality, some have suggested, is a modern reification of the “Noble Lie” that, two millennia before, Plato had thought necessary to insulate a state from the fatal excesses of democracy and to ensure deference to the golden class of efficient guardians.
[11. lpp.]
May 2 13:35 [info]scaramouche:
"Triggly puff". Google it.

Zinu, zinu, vajadzētu vai nu just līdzi, vai bēdāties. But still...
May 2 13:34 [info]zazis:
Я мог бы сделать мир чуточку лучше, но... Уголовный кодекс.
May 2 13:31 [info]iokaste:


May 2 13:29 [info]xaby:
@@@
Notika tā, ka reāli esmu ļoti nikna šobrīd. Man tiešām niez pirksti uzrakstīt viņam kaut ko niknu un nomētāt totālo psihopāti, jo man zb, ka šādi rīkojās kāds pret mani. Kārtējais kretīns. lol. Nekāds emergensy nebija. jo... viņš joprojām nav man ziņu padevis. Ir divi varianti... Vai nu.. viņš mani soda kāda cita vīrieša vārdā ar kuru es neesmu satikusies, jo es netiekos ar visiem pēc kārtas, vai arī viņš ir kaut kāds narkomāns. Nu nav pilns rublis kārtējo reizi. Kaitinoši. Stulbākais jau atkal tas, ka man viņš patika, jo viņš bija superīgs man. :@ labi, ka nav pirmā reize šāds vīliens. Jāsāk pierast.

Vienkārši nepadot ziņu un izlasīt manējo un noignorēt. Man bija tāds čujs, ka nebūs man tas sapņu randiņš, ko ļoti gaidīju, intuīcija bija patiesa. Varēja vismaz samelot, teikt, ka nezinu, kaut vai mājai pagrabs applūdis un ar savu keponu jāizsmeļ ūdens, vienalga, nevis nepadot nekādu ziņu.

Saka, ka sievietes ir grūti saprast, es gan teiktu citādāk.. Kāda velna pēc vīrietim man ir jāizrāda simpātijas, jāpērk dārgas puķes, jo nu tās puķes maksāja toč kādi 50 eiro stabili, jāraksta man kkādas muļķības, jāzvana, jāprasa, ko darīsim svētdien.. mums vispār bija jau sakalti plāni vēl dažādām lietām un foršām tikšanās reizēm.. wtf? Kā var reāli otro randiņu šitā noraut un mani totāli uzmest? Nu debīls kas debīls. Nu saki ko gribi, es te savu vainu neredzu. Nav ko man te pievērst uzmanību, ja nevēlies satikties. Apdāvina te kā tādu princesi, saka skaistos pa ausīm bliežamos vārdus un beigās uzmet. nu wth?

Tagad es valdu savus pirkstiņus, lai nerakstītu viņam neko. pilnīgi neko. jo nu ja es tagad uz ielas viņu ieraudzītu, izstieptu savu bālo rociņu un izstutētu vidējo pirkstu un ieurbtos ar savu acus skatu viņa dvēselē. Jā. Nu ziņas no manis viņam ir mierīgas, jo es tēloju tādu meiteni, kura nav psihopāte un viss ir ok. realitātē es to viņa kretīna dirsu uz sārta sadedzinātu. :D lohs.

Besij, es laikam mūžīgi būšu viena. :D
May 2 13:28 [info]paarpratums:
The 20 Best Ninja Movies of All Time
May 2 13:23 [info]telefontubbie:
Ja sāp spranda, tas nozīmē, ka sen nav kratīta pačka. Vakar bija foršs koncerts un man uz rokas vēl joprojām ir zīmodziņš ar jātnieku un zirdziņu. :D
Šodien paņemšu kaut kādas grāmatas ko pa brīvdienām palasīt.
Un pirms 5min atnāca viena vācu kundzīte un viņa sāka ar mani doič šprehen.
Beidzot būs brīvdienu trijdiennieks. Miljons gadus tāds nav bijis.
May 2 13:17 [info]dooora:
lai lai lai
lai uztaisītu omleti, kādam ir jāsadragā olas.
lai nošautu pašīti, vispirms jāuzspēlē šahs, mats un pats:
http://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2016/03/how-jane-eyre-created-the-modern-self/460461/
May 2 13:10 [info]dooora:
Policija drīz svinēs 200gadi.
Pēdējais laiks apvaicāties, no kurienes tai kājas aug.

https://worxintheory.wordpress.com/2014/12/07/origins-of-the-police/
May 2 13:03 [info]chimera:
ar personu x runājām par māsas augstskolas izlaidumu, kas kaut kad nu būs.

x: un kā tu viņu apsveiksi?
es: pag, ar apsveikšanu tu domā apdāvināšanu? a vai tad izlaidumos apdāvina?
x: protams, izlaidumi taču ir (blablabla)
es: hm, es gan izlaidumā nesaņēmu neko. man, protams, pohuj, beeeet.
x: nevar būt, mēs taču tev uzdāvinājām...
es (ar patiesu interesi): nu, nu, ko jūs man uzdāvinājāt?
x (pēc saspringtas pauzes): nu nevar būt, ka neuzdāvinājām NEKO!

par neapdāvināšanu man čista pretenziju nav, jautājums cits. jūs mēdzat pieķert citus viltus atmiņās? es - regulāri. baidos par to, kāpēc nesanāk tajās pieķert sevi. vai es esmu ģeniāla, ar ocd slima (kā tā beibe hausā ar iksekundes atmiņu) vai vnk neobjektīva pret sevi.
May 2 12:58 [info]iokaste:
patiesības ministrija
pēdējā laikā sastopos ar tādu kā agresīvu politkorektuma izpausmi.
labs piemērs bija tepat cibā, kur viena meiča uzskatīja, ka čalis nedrīkst būt brīvs un otram pateikt kā jūtās. pat labāk - viņa centās noorganizēt, lai citi šo cilvēku nosoda.
kāds tai meičai no tā labums? jo ja tā palūko, kultūru un sabiedrību, kur valda dubultmorāle un nepatiesības, kur jārunā kādā vienā žņaugā - tādu sabiedrību tās locekļi nicinās. jeb nē, tas ir jaunais laiks?
May 2 12:57 [info]94sd:
The Pervert's Guide to Ideology (2012)


''Are Zizek's psychoanalytic explanations to films 'real'? This is up to you to decide; however, they sound plausible and are worthwhile for consideration. Regardless of whether you agree with him or not, Zizek will change the way you watch films and Hollywood will never be the same again.''
May 2 12:45 [info]zeme:
Krutatas Borisnoise.
May 2 12:33 [info]digna:
*
Šodien nebūs standarta vaimanu par paģirām, jo šodien paģiru vietā ir ļoti sāpošs kakls un galva. Laikam es vairāk gribētu paģiras, jo tās pāriet ātrāk, nekā angīnas un saaukstēšanās. Un stulbi tak slimot, kad ārā vasara.

Citās ziņās, bērnu tēvs mani nošokēja, pasniedzot brokastis gultā. Iedeva ēst un tēju, un aizgāja pie bērniem. (bet tas jau netraucē vēlāk sabojāt garastāvokli līdz pilnīgam psihumam)

Vēl citās - izdzēsu lielāko daļu tindermetču, un turpmāk plānoju izdzēst visus, ar ko jau beidzies vai vispār neveidojas nekāds kontakts. Paredzu, ka drīz tur būs absolūts tukšums.
May 2 12:13 [info]martcore:
i skipped national geographic
pēkšņi iedomājos par tēmu, a kas ēd krokodilus
tagad neskatoties gūglē centīšos loģiski izsecināt
nu, pirmkārt, tur ir peldēt jāprot, lai viņu izrubītu un izvilktu krastā
haizivis neder, jo krokodili dzīvo upēs, nevis okeānā

kas mums vēl prot peldēt no ļoti spēcīgiem dzīvniekiem
lāči prot
lielie kaķi taču noteikti neprot neviens, kaut kādi, tipa, gepardi, lauvas?!
tiesa, tādā orinoko upē tas ir līdzīgi kā ar valzirgiem, viņi tur visi barā tusē, a lācim vajag savākt vienu no bara, pašu aizmigušāko un vispār stulbāko
pie tam, atšķirībā no valzirgiem, kroko paši var ieraut sev upē no krasta visu, kas kustas
bļin, nevaru izdomāt šo atbildi skanvordā
May 2 12:11 [info]half_slavic:
Man nav informācijas, kas notiek pašmāju studentu kopienās, bet ASV vārda brīvība akadēmiskajās siltumnīcās (campuses) tiek sistemātiski smacēta nost. Un tas kļūst biedējoši. 

Iedomājies, intelektuālā vidē, kur atrašanās tev izmaksā kredītus mūža ilgumā, mācies baidīties no viedokļu dažādības, no "smagām" tēmām un strong language. Principā, varēji labāk palikt mātes dzemdē un nebāzt galvu ārā. 

Greg Lukianoff par to, kas notiek augstskolās ASV
May 2 12:05 [info]elpa:
tie plūmju ziedi visur; gribas apturēt laiku, nogulties zem tiem un iegrimt dziļi tajos, un ļaut ziediem iegrimt manī, un nekad vairs nebūt cilvēkam, tikai mūžīgi plūmes ziedam
May 2 11:51 [info]glaass:
- Tomēr vecais vīrs beigās apraudājās, un par ko viņa sieva tā besījās, saprati?
- Un tu ne?
- Nhe.
- Viņa bija sieviete. - L atbild, skatoties man dziļdomīgi acīs.
- Nu un kas, bet par ko viņa tā uzcepās?
- Nu par to pašu. - klusums, es saprotu, jāgaida. Pauze piedod teiktajam svaru.
- Par to, ka beigās viss, - viņa turpina, - izrādījās ir ticis veltīts tai otrai, pat pirmās kāzu dejas dziesma bija par to pašu.
- Par ko?
- Par to, ka viss izrādās ir bijis veltīts tai otrai, mirušajai.

Es klusēju. Vienmēr viss, taču, tiek veltīts kādam citam, kaut kam vēl. Otra sieviete tika ziedota idejai par ideālo sievieti, tāpat arī pirmā - mirušā (ar mirušo pat vieglāk), tāpat visas vecā vīra cīņas un ciešanas tiek upurētas tam pašam.

- Jā, tas ir stulbi, - beidzot bilstu. - Muļķīga greizsirdība! Filma bija laba, tomēr, - es meloju. - Klausies, trokšņi bēniņos mani modina jau otro nakti. Atkal neesmu gulējis. Vakar aizdedzis petrolejas lampu, uzrāpjos augšā, turoties pie vecajiem priedes pakāpieniem. Šīs trepes senos laikos izgatavoja mans vecvectēvs, man šķiet. Tu jau zini, apmetos šeit cerot tikt pie vienkāršības un klusuma.

Mansarda lūka, krītot saceļ putekļus, kā dūņas dīķa dibenā. Pat skaisti. Grīdu klāj netīri spaļi, antīkas grāmatas, Ulmaņa laiku žurnāli, netīrība sedz visu. Bēniņi vienmēr ir vieta kur laiks sastingst, nekas nav mainījies kopš bērnības - pie sijas, blakus skurstenim, karājas sakaltusi aunāda, nezinu cik veca, vienmēr šeit bijusi. Tu jau tur neesi bijusi?
- Nē.
- Nu ja. Sijas kādreiz rotāja kūpinātas desas un pakārti kaķi, bet tais laikos, kad vecmamma vēl bija dzīva, tā bija viņas saimniecība, un viņa tāda nav jau ļoti sen.
- No kā viņa nomira?
- No vecuma. Nezinu. Vienvārdsakot, tā es stāvu, blenžu tumsā. Visādi sūdi zem kājām. Grāmatas; Sengrieķu mitoloģija, E.Gulbis-Latīņu gramatika, Henrika Senkēviča-Kopotie raksti un sarkanos, mīkstos vākos tērpta Bībele. Bībelei, zin, bija jābūt sadedzinātai, tāpat kā visam no tās dzīves. Šo grāmatu pusaudža gados, kad vēl zagu, nocēlu no kādas lauku baznīcas altāra. Gadiem vazāju sev līdzi. Aprakstīju lapas ar pārdomām. Saproti ar kādu interesi, arī kaunu, ķēros pie muļķību pārlasīšanas?

L smaida. Atveru sarkanos vākus.

DONUM BEATISSIMI PATRIS PII XII
SV.TĒVA PIJA VII DĀVANA

“Ilgi pirms čūskām, pirms kukaiņiem, tuvāk laikam kad Zemi ložņāja pirmās upes, kā sievietes krūtis brieda pirmie kalni , kā kaunuma apmatojums dīga pirmie meži, tai jūrā, kā rašanos nebija kam liecināt, kā meteorīts iekrita pirmais cilvēks, pārāks par tiem, kas nāks pēc viņa. Katrs kritiena radītais vilnis vērtās jaunā vīrā, un katra kritiena radītā atbalss kalnos pārtapa par sievu. Bet laiks ir nepielūdzams, tas samala milzu viļņus daudzās sīkās redelēs, tas izdzenāja atbalsis ņirbošos čukstos. Mūžība gāja savu gaitu, kapājot visu sīki un smalki. Cilvēku suga vairojās sīkumaina un sīksta. Stāsti par Pirmo Cilvēku pārtapa tādā pašā šūpuļdziesmā kā bērnu rotaļu klaigas caur pusatvērto guļamistabas logu.

Cilvēka prāts auga nemierīgs kā peļķes virsma negaisa laikā. Ar ko sākās šīs nodevības, - tas domāja. - Kam par godu tas viss tika sarīkots? Toreiz es vēl nepratu staigāt, nepratu runāt, nepratu likt sevi saprast. Pasauli pildīja mani mulsinošas krāsas, dīvainas formas. Ķermenis man šķita neveikls, un neveiklāks kļuva, man augot. Izaugsme, pretēji gaidītajam, neatviegloja manu stāvokli, tā lika man justies vietām nekoordinētam un nevietā veiklam. Mans sveiciens satiekot tādu, kurš ,šķiet, iederējās manā pasaulē, vienmēr atstūma viņu tā, lai es vairs nespētu iekārdināt atgriezties. Tik daudz pateicības es biju parādā pats sev. Par laimi mana paviršā atmiņa, to visu pazaudēs. Pazaudēs ātri, lai nenoslogotu manu vājo sirdi. Es sev neko nedrīkstēšu pārmest.”

- Jā, es tiešām neko no tā vairs neatceros, - šķībi pasmaidu. - Cikos tu dodies prom?
- Pēc pusstundas, - L atbild, ķemmējot matus.
- Tad jau tev nav laika klausīties tālāk?
- Nē, es eju pie friziera, redzēs kā būs.
- Uztaisīs tevi par cilvēku.
May 2 11:50 [info]ingmars:
las camas de la muerte
May 2 11:47 [info]glaass:
- Tomēr vecais vīrs beigās apraudājās, un par ko viņa sieva tā besījās, saprati?
- Un tu ne?
- Nhe.
- Viņa bija sieviete. - L atbild, skatoties man dziļdomīgi acīs.
- Nu un kas, bet par ko viņa tā uzcepās?
- Nu par to pašu. - klusums, es saprotu, jāgaida. Pauze piedod teiktajam svaru.
- Par to, ka beigās viss, - viņa turpina, - izrādījās ir ticis veltīts tai otrai, pat pirmās kāzu dejas dziesma bija par to pašu.
- Par ko?
- Par to, ka viss izrādās ir bijis veltīts tai otrai, mirušajai.

Es klusēju. Vienmēr viss, taču, tiek veltīts kādam citam, kaut kam vēl. Otra sieviete tika ziedota idejai par ideālo sievieti, tāpat arī pirmā - mirušā (ar mirušo pat vieglāk), tāpat visas vecā vīra cīņas un ciešanas tiek upurētas tam pašam.

- Jā, tas ir stulbi, - beidzot bilstu. - Muļķīga greizsirdība! Filma bija laba, tomēr, - es meloju. - Klausies, trokšņi bēniņos mani modina jau otro nakti. Atkal neesmu gulējis. Vakar aizdedzis petrolejas lampu, uzrāpjos augšā, turoties pie vecajiem priedes pakāpieniem. Šīs trepes senos laikos izgatavoja mans vecvectēvs, man šķiet. Tu jau zini, apmetos šeit cerot tikt pie vienkāršības un klusuma.

Mansarda lūka, krītot saceļ putekļus, kā dūņas dīķa dibenā. Pat skaisti. Grīdu klāj netīri spaļi, antīkas grāmatas, Ulmaņa laiku žurnāli, netīrība sedz visu. Bēniņi vienmēr ir vieta kur laiks sastingst, nekas nav mainījies kopš bērnības - pie sijas, blakus skurstenim, karājas sakaltusi aunāda, nezinu cik veca, vienmēr šeit bijusi. Tu jau tur neesi bijusi?
- Nē.
- Nu ja. Sijas kādreiz rotāja kūpinātas desas un pakārti kaķi, bet tais laikos, kad vecmamma vēl bija dzīva, tā bija viņas saimniecība, un viņa tāda nav jau ļoti sen.
- No kā viņa nomira?
- No vecuma. Nezinu. Vienvārdsakot, tā es stāvu, blenžu tumsā. Visādi sūdi zem kājām. Grāmatas; Sengrieķu mitoloģija, E.Gulbis-Latīņu gramatika, Henrika Senkēviča-Kopotie raksti un sarkanos, mīkstos vākos tērpta Bībele. Bībelei, zin, bija jābūt sadedzinātai, tāpat kā visam no tās dzīves. Šo grāmatu pusaudža gados, kad vēl zagu, nocēlu no kādas lauku baznīcas altāra. Gadiem vazāju sev līdzi. Aprakstīju lapas ar pārdomām. Saproti ar kādu interesi, arī kaunu, ķēros pie muļķību pārlasīšanas?

L smaida. Atveru sarkanos vākus.

DONUM BEATISSIMI PATRIS PII XII
SV.TĒVA PIJA VII DĀVANA

“Ilgi pirms čūskām, pirms kukaiņiem, tuvāk laikam kad Zemi ložņāja pirmās upes, kā sievietes krūtis brieda pirmie kalni , kā kaunuma apmatojums dīga pirmie meži, tai jūrā, kā rašanos nebija kam liecināt, kā meteorīts iekrita pirmais cilvēks, pārāks par tiem, kas nāks pēc viņa. Katrs kritiena radītais vilnis vērtās jaunā vīrā, un katra kritiena radītā atbalss kalnos pārtapa par sievu. Bet laiks ir nepielūdzams, tas samala milzu viļņus daudzās sīkās redelēs, tas izdzenāja atbalsis ņirbošos čukstos. Mūžība gāja savu gaitu, kapājot visu sīki un smalki. Cilvēku suga vairojās sīkumaina un sīksta. Stāsti par Pirmo Cilvēku pārtapa tādā pašā šūpuļdziesmā kā bērnu rotaļu klaigas caur pusatvērto guļamistabas logu.

Cilvēka prāts auga nemierīgs kā peļķes virsma negaisa laikā. Ar ko sākās šīs nodevības, - tas domāja. - Kam par godu tas viss tika sarīkots? Toreiz es vēl nepratu staigāt, nepratu runāt, nepratu likt sevi saprast. Pasauli pildīja mani mulsinošas krāsas, dīvainas formas. Ķermenis man šķita neveikls, un neveiklāks kļuva, man augot. Izaugsme, pretēji gaidītajam, neatviegloja manu stāvokli, tā lika man justies vietām nekoordinētam un nevietā veiklam. Mans sveiciens satiekot tādu, kurš ,šķiet, iederējās manā pasaulē, vienmēr atstūma viņu tā, lai es vairs nespētu iekārdināt atgriezties. Tik daudz pateicības es biju parādā pats sev. Par laimi mana paviršā atmiņa, to visu pazaudēs. Pazaudēs ātri, lai nenoslogotu manu vājo sirdi. Es sev neko nedrīkstēšu pārmest.”

- Jā, es tiešām neko no tā vairs neatceros, - šķībi pasmaidu. - Cikos tu dodies prom?
- Pēc pusstundas, - L atbild, ķemmējot matus.
- Tad jau tev nav laika klausīties tālāk?
- Nē, es eju pie friziera, redzēs kā būs.
- Uztaisīs tevi ar cilvēku.
May 2 11:41 [info]perfekta:
Esmu izlēmusi Jāņus pavadīt kādā lieliskā ceļojumā.
Tādā, kura visticamāk ar draugiem vai draudzenem tāpat nekad neizdotos aizbraukt, jo tas vienai personai izmaksās vairak ka tūkstoti (reti kad sakrīt, ka vienlaicīgi kāds tev labs draugs arī gatavs vienkārši tādu summu nolikt ceļojumam).
Kenija. Vai Kuba. Vai Keiptauna.
May 2 11:40 [info]sakaarnis:
Brīvdienas godam nodzertas. Puslitrs spirta mājupceļā un vēl drusku vakar.
Īstajā brīdī kāds labs paziņa atstatīja no bankrota.
Braucot pāri kādam tiltam pirms Skrīveriem, cauri margām skatoties, ūdens izskatījās asinssarkans.
May 2 11:38 [info]snaka:
Tik daudz brīžu, kad man gribas dzīvot vairāk par citiem
Un ir reizes, kad mirt gribas ik sekundi
bet vislielāko daļu laika man ir vienalga- esmu dzīva vai mirusi
May 2 11:35 [info]vakardiena:
Cik zemiski un straightforward stulbi ir risināt savus konfliktus caur trešās personas pazemošanu.
May 2 11:31 [info]ingmars:
king of white phosphorus
At the end of the fight we thought back on some of the things we were the proudest of. What jumped to the fore-front was infantry and tank platoon sergeant, platoon leaders and company commanders telling us that the artillery and mortars were awesome. At the end of the day, that is what it is all about: our maneuver bretheren recognizing why we are called the “King of Battle.”
May 2 11:27 [info]winstons:
vakar sēdēju uz poda un domāju- nez pēc cik gadiem ziemassvētkos vairs nerādīs viens pats mājās?
May 2 11:26 [info]martcore:
par nba
vispār apskaužu stīvu kerru, kad komanda bez sava līdera var mierīgi turpināt tādā pašā garā. galnais, lai dreimonds grīns būtu pie pilna saprāta un veselības
May 2 11:26 [info]silpurene:
vakar pēc intensīvas 2 darbu darbu nedēļas un vēlām alkohola kūrēm pilsētas bāros, pārrados mājās, lai manās rokās nomirtu 6 gadus vecā datora cietais disks. un tagad visi kopā un skaļi sakam vārdus - v i  s s   i r  s l i k t i !
May 2 11:17 [info]evia:
Jo siltāks, jo vairāk sauc ceļš.
May 2 11:00 [info]vakardiena:
Vakardienas Kritiskā masa bija traki forša, visi priecīgi un gaiši, likās, ka faktiski bez incidentiem.
Bet tiem, kas bloķēja ceļu mašīnām (ļoti patika termins "corking"), milzīgs paldies, tur tomēr baigā psiholoģiskā spriedze, jo neviens jau nepriecājas, ka viņu nelaiž garām.
May 2 10:59 [info]penny_lane:
arī sestdien biju zoodārzā. bet tas nebija pa īstam, jo neredzēju savus vismīļākos zvēriņus. mani mīļākie zvēriņi zoo ir surikāti.

(sapratu, ka zoodārzi trendojas cibā leitlī)
May 2 10:57 [info]annu:
Blogeri sarausās, tiek meklēts RAKSTNIEKS interneta blogam
Tiek meklēts cilvēks, kas vēlas piestrādāt, uzrakstot 1-2 rakstiņus dienā.
Rakstu pirmavots ir krievu valodas raksti, kuri jāizlasa, jāsaprot un jāuzraksta [jāiztulko, bet ne tik ļoti tiešu tulkojumu, cik kaut kā no savas puses uzrakstīt] blogam lifehack elvē.
Ir vajadzīga saprašana par to, ko cilvēkiem patīk lasīt, kā arī par veiksmīgu uzrakstu izveidošanu un tā.

Ja ir interese detalizētāk, raksti uz juris.licis@iis.lv
May 2 10:44 [info]martcore:
sirdna ieminējās, es padomāju, ka nebūtu slikti aizbraukt līdz zvērudārzam un novērtēt situāciju, a to vienīgais redzētais eksponāts pēdējos gados ir bijis viņa direktors
tur vēl ir grifi? dievinu grifus
May 2 10:42 [info]f_g:
maziņš lūgums
Labais, visuvarenais Cibas Diev!
Man ir maziņš lūgumiņš...
Lūdzu izdari tā, lai ar BCN braucienu viss izdotos! :)
May 2 10:29 [info]planeeta:
Par ko tas liecina, ja vissmukākā esmu tieši uz pases bildes?
May 2 10:18 [info]virginia_rabbit:
man vairāk jādomā par sevi
May 2 10:18 [info]antuanete:
   Sestdien bija pamatskolas salidojums (390 gadi - mūsu skola kā tāda alusdarītava cenšas izlikties par Ļoti Vecu). Tā kā skola ir ar muzikālu novirzienu, gan svētku koncerts bija tiešām baudāms (ja neskaita interpretāciju par "Lido doma zelta spārniem", pie pirmajām taktīm Verdi sāka kapā rotēt), gan kopā ar klasesbiedriem labi izdziedājāmies (ne šķībi, un reizēm pat divbalsīgi). Skolā mācījusies lielākā daļa manas ģimenes, šoreiz pārstāvniecība bija apmēram puse no absolventiem, līdz ar to gan koncertu pavadījām labi, gan beigās brālis izvadāja uz mājām gan vecākus, gan mani.
   Svētdiena vispār bija brīnišķīga - ārā saulīte, savilkām vagas kartupeļiem un citiem dārzeņiem, jaunais pilsonis sparīgi rāpoja pa mauriņu un skatījās, kā vectēvs kultivē dārzu, vienīgās grūtības bija atturēt viņu no došanās pie Pūkas (tas nu nav kaķis, kas mierīgi pacietīs ielaušanos savā privātajā telpā). Vienīgi viņam tā attīstījusies izpratne par "mamma ir/mamma nav", ka sāka raudāt vienkārši tāpēc, ka atstāts istabā ar vecmāmiņu. Uz vecāku mājas dīvāna uzkāpt vēl nevar, bet nokāpt gan māk - ļoti lietišķi pagriežas ar dibenu pret malu un nolaiž kājas zemē.
May 2 10:14 [info]up:
.
May 2 10:12 [info]f_g:
ziņas no servisa
Nobiruši abi gultņi aizmugurē. Mazā mīkla - kā gultņi var nobirt, bet negaudot braucot?

Kā Koļa teica - bija tik forša mašīnīte un mēs viņu tā piebeidzām..
May 2 09:52 [info]half_slavic:
labākais no Vācijas - HGich T.
May 2 09:52 [info]platformene:
Man nebija laiks pabeigt maketēt savus 3 pēdējos zīnus, un iesniegt sešus esošos.
May 2 09:47 [info]au:
jaukākā pēdējo gadu masiņa, tik mierīga, pieklājīga, ātra un visaptveroša. biju pilnīgi priecīga, ik pa mirklim izbļāvu dažādus saukļus, piemēram, lai dzīvo arboristi!

nedēļas nogale burvīga, esmu sastādījusi ķirbīšus un noskatījusies, kā uzplaukst tulpes.
May 2 09:34 [info]sarkanvilks:
TVNET
Zaļzemnieki palīdzēs OEDC izņemt virāžu.
May 2 09:20 [info]swimpis:
The Scripture Khazars don't want you to see!!
*************** 
 Nesen "atrastu vērtslietu" ieķīlāšanas biroju tumšajos pagrabos bija pēdējā vieta, kur par pārmērīgām samaksām esi spējīgs uz kaut īsu brīdi justies kā cilvēks,interneta trūkums tipiskam 'random-infromācijas' džankijam rada smagu abstinences sindromu, daudzi bagāti noziedznieki lauza savas galvas par pagātnes kļūdām- Heroīna kontrobandu un izplatīšanu, gadiem svīstot vaiga sviedros karā ar autoritātēm- oficiālām, kriminālām un reliģiskām (kautkas jau tomēr ir korānā tāds, kas ļauj musulmaņiem vēsu prātu tirgot heroīnu,jihad) Pārdroši vīri (pārsvarā) riskējot visu varonīgā patosā un vienmērīgā drošā pat mātišķā rūpībā piegādājot ikdienas kilogramus pilsētas izsalkušajām, aukstajām un trīsošajām vēnām,uz ielas atkal nonāk vielas, piepilda šīs mirušās zemes zāles stiebriņus, kas stoiciskā priekā uzvar asfaltu, kas atgādina sajūtas ādā, kuru penetrē ar vismaz 40 reizes lietotu 1 ml insulīna šprici, kam pie tam vēl salocījās adata, ietriecoties koka durvīs, kad kautkāds resnais briļļainais stukačš nāca tajā atejā dirst. Tā vieta ir svētnīca, katram narikam, tur notiek mans svētākais rituāls, tur varētu būt ikonas (alberts hofmans, wiljams berouzs un citi draugi), un ka ir paties’ apbēdinoši, nevienā atejā vēl neesmu redzējis piemiņas plāksni ar visiem konkrētajā svētnīcā palikušajiem, asins sastāva uzlabošanas aka dzīvības eliksīra ievadīšanas brīdī pasauli atstājušajiem putniem. Bet tie kretīni(es), kas nāk tur piedirst, lai vēl kādas svaigas fekālija elementārdaļiņas padarītu manu ādu maigu un gludu, tikai no iekšpuses, un labāk nekā krēms. Tie rešņi skaidri redzams gatavojas kautkam nešpetnam, jo katru reizi,kad kāds mani pamana ar šprici (un visu H komplektu – karotīte,filtrs,utt) tie bēg un nekad vairs neatgriežas tur. Es zinu šitos dirsējus, es viņiem piekakāšu baznīcu un paprasīšu, lai man atlaiž grēkus. protams klasiskajā brīdī, kad pirmais svētelis mēģinādams turēt savus teatrālos smieklus sāks stāstīt atšķirību starp katoļiem un protestantiem, es ar vidēji daudz apkakātu 1,5 garu krustu (no tās vēsturiskās ēras posma, kad viņš vēl nebija atdalīts no krusta) un dāvāšu tam jēzus un tā kunga mīlestības cienīgu jēzus ieiešanu subjekta sirdī… pirms viņš sāk man pastāstīt, ka neesot arī pentokostāļi, es faking zinu, ka neesat, zinu, jo jūs ,bļeģ, esat kaku baznīca, un tas nekas, ka es no satraukuma (vai stimulantu,opiātu,pretepilepsijas zāļu un citu vielu) piedirsu pats sev bikses, vispār šķiet, ka pagaidām ir vēl tikai apakšbiksēs, tikai mitrums ātrāk izplatās. Es atvainojos dežūrtantiņai, par to, ka vēdera izejas uz krustā sistā džā (parodijas par kanānu un citu nazaretes iedzīvotāju ādas krāsu 0000 A.D.) laikā kāds dievam tuvāks cilvēks par citiem man ne visai laipni pauda savu viedokli. Tā rezultātā es tikai pa pusei padirsis būdams, mēģināju mainīt situāciju – novilkdams labās kājas kurpi, notēmēju to un protams metu. Cerēju iegūt laiku, jo uzreiz nojautu, ka svētais ir pavisam noteikti Karaļa džeimsa bībeles versijas fans. Īsti neredzēju vai trāpīju pa pareizo vaigu, tapēc, cerēdams iegūt laiku,lai pabeigtu pārkrāsot Jēzu krāsā, kas daudz līdzīgāka tai, kāda raksturīga visiem pārējiem šī reģiona iedzīvotājiem - jaunās derības tīras patiesības un šķīstības stāstos godīgi aprakstītos tikai pāris gadsimtus pēc jēzus nāves. Vismaz tā viņi saka, tie paši, kas noslepkavoja Džonu Lenonu un ļāva Hitleram aizmukt. Tā nu es, uz slepkavības piemiņas statuetes tupēdams metu svētajam ar mobile, kamēr velku kreiso kurpi, nebij laika skatīties vai tas pidars pagriež kreiso vaigu, tapēc metu otro kurpi neskatoties (tāpat kā pirmo), kad pēkšņi notika brīnums, tas kungs iegāja manī, esmu dzirdējis, ka jēzus esot jāielaiž sirdī, es domāju, būtu pavisam sarežģīti, man pat kājās iepotēt nav skils. Bet es nav džeks, kas špricēs Jēzu sirdī (kur nu vēl pārējās top 3 Jēzus administrēšanas metodes – varot caur garu,dvēseli kā arī prātu – tas palīdz izskaidrot mūžsenu mīklu, visos 4 oficiāli nenocenzētajos evanģēlijos tie stāsta par senajām metodēm, kad cilvēkiem vēl nebija uz rokām vēnu nedz hipodermisko injektoru tehnoloģiju, nācās laist (močīt, iebliezt..eu,a varbūt viņu varu tikai šņaukt, varbūt tad nekļūšu par kristieti) jēzu taisni dvēselē un garā, bet šo praktiku aizliedza un kristieši aizbēga uz Parīzi, kur ierakušies katakombās dziļi zemē,tie turpināja laist jēzu it visur, līdz notika neizbēgamais. Es esmu laidis labā rokā, kreisā rokā, paiet gadi - vēnas pazūd; nākamais ir ķerties klāt pie kājām, tad kakla, valdis did his neck in two weeks, tad femorālā vēna. Nav brīnums, ka tie svētie pimpji manā svētnīcā bez jebkādiem sirdsapziņas uzbrukumiem (moška var hujārīt arī tur – sirds apziņā, oxymorons rule) dirš un dirš un dirš un dirš.
Bljedj, nezinu, bet ceru, ka ja Jēzus ienācis ir manī ar savu degunu brīdī, kad 76% ekskrementu bija jauki un kārtīgi noklāti smalkā kārtā uz statujas,attēlo nāves soda izpildi tēlnieciski neproporcionālajam Jē-zummm. Jusdams kā Jēzus (visdrīzāk viņš sāk ar degunu) pamazām, bet pamatīgi ienāk manī (es ceru, ka viņš tiks līdz mania sirdij arī šajā veidā). Tas losis, kas man traucēja atlikušo ‘nu jau mazāk kā ceturtdaļu’ kuņģa izejas dabūt no sevis laukā vienlaicīgi ielaižot jēzu arvien dziļāk.
Svēto, kas man stādījās priekšā kā pats galvenais visā šajā jēzus kulta bordeļa padarīšanā, es gribēju piekaut līdz nāvei un tad atdot ņujorkas cilvēkiem uz ielas saplosīšanai, pavēstot, ka tas ir Benito Mussolini un bars viņu pakārs otrādi kādā populārā parkā un pēctam vilktu viņu pa ielām “uzvaras pār ļaunumu” parādē – Mussolini pride. Hej, Microsoft wordu kontrolē internacionālais cionisms, Mussolini vārdu autokorekts izlabo,ja nu gadījumā esat sācis ar mazo burtu, I know what you are thinking… you are absolutely correct - vārdu hitler nelabo.
Tātad – sāku sist mācītāju (jēzus jau bija izlaidies no mana sūdainā ānusa), kad pār mani nāca apgaismība un es pārdomāju. Es viņu pienagloju pie viena krusta baznīcā, kas tam derēja kā uzliets. Tas cūka blēja tik traki, ka par spīti manai pārliecībai, ka viņam būtu jāmirst lēnām un jāmokās 3 dienas (šitais moška 1ar pusi izturētu), es tomēr nevarēju paciest viņa cūkulīgos kviecienus tās pāris minūtes kamēr mēģināju atrast pie viņiem nedaudz jēzus. Nevarēju paciest nekā, tapēc pienagloju ar vēl kādām 40 extra naglām. Un tad es uzzināju patiesību – pēdējos moku kliedzienos mācītājs nelāgā tonī blēja: “Tie, kas aizgāja pazemē katakombās, jēzu laida pa garu un dvēseli, līdz protams vairs nepalika nevienas vietiņas, tāpat kā tavās roku vēniņās, tu pekles izdzimums, ķeceris. Kristieši, kuri palika virszemē tika nolinčoti,bet… bija viens glābiņš, jēzu vajag durt prātā. Kas mēs, labi zinam, noved pie tā paša rezultāta, prātā vairs nepaliek nevienas vietas. Pazemē dzīvojošie riskēja un ielaida Jēzu sirdī un tas bija tik daudz reizes labāks blieziens nekā no amfetamīna, ka tie kropļi iznāca virszemē, iemācījās, ka var laist arī prātā(sirds ātri beidzās) un nu tu zini.”
Es nopūtos, un niknumā, ka nācās klausīties mācītāja pretīgajā balsī, cerot, ka nu tiks atklāts kāds okults noslēpums. Bet tā vietā viņš man pasaka to, ko vienmēr ir zinājuši visi pārējie. Pag, bet kristiešiem taču prāts neatrodas smadzenēs. Ak tu dirsa, es bļāvu un tad sadedzināju to jobano ells izdzimumu – mācītāju uz sārta jeb ugunskurā, nu dzīvu protams. Un tā jēzus vēl šobaltdien klīst pa jūsu vēnām un atgriež zemei sauli, sasilda visus mūs ar neidentificētām psihotropām substancēm no visas plašās pasaules and beyond

May 2 09:15 [info]pinjons:
Šīs spožās latvju žurnālistikas dimanta oliņas...
Sakarā ar LŽA paziņojumu nesenā sprieduma sakarā - ja, piemēram, pret Jembergu, Spriņģi un Ločmeli kāds evertveidīgais pacients plašsaziņas līdzekļos publicētu rakstus, kuros viņas tiktu kritizētas un dēvētas par kucēm, sūkātājam u.tml., vai tiešām minētās dāmas to uzskatītu par leģitīmu viedokļa paušanu, kas neaizskar viņu godu un cieņu? "Не верю!" (c)

Par pašu spriedumu runājot - piespriestā summa priekš Latvijas prakses gan ir netipiski augsta, bet par neadekvāti aizskarošā formā paustu viedokli pat žurnālistus var izčakarēt tiesā. Un TVNET par šādu raksteļu publicēšanu to ir godam pelnījuši.
May 2 09:13 [info]sirdna:
Man liekas, Rīgas Zoo to kazuāru tomēr būs nomaitājuši. Kur viņi liek beigtos lopus? Izbaro maitu ērgļiem?
May 2 09:13 [info]neraate:
šonakt atkal murgoju. meklēju darbu. tas bija sarežģīti, jo man nepabeigta vidējā. bet tad [info]nord iekārtoja mani darbā Stacijas Origo par apkopēju.

piecēlos un pēc tam murgoju ko tālāk. ātri, bet krāšņi. minūtes laikā vesels sapnis. kaut kāds bezpriģels. pat neatceros vairs kas, tikai to, ka pēc šiem abiem ļoti tresīja un klabēja zobi

kur ir mani foršie sapņi, es prasu? vismaz erotiskie? 
May 2 09:10 [info]chimera:
jūs neticēsiet, bet kanalizācijas sāk dambēties ciet atkal, tātad pirms mēneša izsūknētā sūdubedre, kurai, tā nu sanācis, pieslēgti vispirmāk esam mēs, atkal ir pilna, tātad вопрос на засыпку - ko un kādos apjomos dirš šīs mājas iedzīvotāji?

jāiet iepriecināt benita, ka pēc kādām dienām aizdambēsies arī viņa, gribu redzēt viņas seju!

(vai, iespējams, tas ir kāds lieldienu brīnums)
May 2 09:00 [info]savaadaisu:
5dien atpūtos no darba, 6dien kolektīvi patīrījām mežu no sausajiem kokiem, bet 7dien bija diezgan patizla diena. Sākās ta pieklājīgi, bet tad ap 12 sadomāju pāris kuitus izgriezt, un rezultātā dabūju pamatīgi ar žagaru tieši pa aci. Vēl tagad cieši jūtīgi. Vēlāk vakarā sāka čakarēties ūdens, rezultātā bērni paspēja nomazgāties, bet mums ar siev nācās mazgāties bļodā, jo sūknim nosprāga spiediena slēdzis. BET ir labi dzīvot lauku mājā, jo mazgāšanai ūdeni paņēmām no lietus mucas, bet dzeršanai iesmēlām no akas.

Un vēl 7dien aizbraucām izpētīt vienu lakšu plantāciju. Tiešām ir plantācija.
May 2 08:47 [info]missalise:
Brīvdienās es pirmo reizi mūžā gatavoju galertu. Man bija teikts, ka tas jāvāra uz nelielas uguns vismaz divas stundas, bet man jau pēc stundas un četrdesmit minūtēm gaļa nāca nost no kauliem un ūdens bija praktiski izvārījies. Mazliet pielēju vēl verdošu ūdeni, bet par maz. Kopumā - garšas ziņā sanāca tīri ok, bet vajag turpmāk vēl pieliet ūdeni, lai kompensētu izvārījušos.

Bet - runājot par ēst gatavošanu. Es negatavoju pēc pulksteņa, jo ēst sanāk gatavot dažādās mājās un ar dažādiem traukiem, dažādām cepeškrāsnīm, dažādām pannām un plītīm. Un katrs no šiem te ir kā nezināmais, kas atstāj iespaidu uz ēdienu. Man vislabāk sanāk, ja es zinu pazīmes, kas liecina, ka ēdiens gatavošanās procesā iet pareizajā virzienā - cik vijīgai jābūt kotlešu masai - pirms tās likt pannā, kādai ir jābūt uguns liesmai, lai ēdiens pareizi izceptos u.c. smalkumi. Tieši tie atšķir vienkāršu ēdienu no labi pagatavota ēdiena.
May 2 08:36 [info]xaby:
mhm.
Man nebija randiņa vispār. (middlefinger to KĀMIS)
May 2 08:14 [info]samta:
šausmas. es esmu atradusi no tik ilgas runāšanas un uzklausīšanas. naktī, kad pirmais dzērums bija izgulēts, vārtījos acīm vaļā, pārstrādājot informāciju. pēc tam sāku trīcēt un vispār uzkārās nervu sistēma. no kaut kādiem trijiem līdz sešiem gandrīz negulēju. desmit pāri sešiem sapratu, ka jāceļas augšā. šobrīd jūtos, maigi sakot, slikti - paģiras, nogurums, neizgulējums, kaut kāda trīce, neizskaidrojamas bailes joprojām un vēl darba diena. veh veh vehhhh
May 2 08:12 [info]punkts:
Nigavīrs.
May 2 06:18 [info]daria:
pirmaas reizes
Mikjelim piesuucaas eerce, P aizveda uz ER noraut un paarbaudiit. Encefaliita sheit nav, toties ir Laima slimiiba un citas riebekliibas - % gan ir shausmiigi zemi, taa ka, cerams, viss buus kaartiibaa.

Nekad nebiju domaajusi, ka es nemaz nebuushu liidz, kad pirmoreiz kaadu no beerniem vediis uz ER. Bet Em jaaiet guleet, P veel jaaaizved igaunju draugu uz vinja maajaam, taa ka shis bija logjiski.
Tagad liekas, ka pa mani visur raapo eerces, lai gan es pati nemaz mezhaa nebiju.
May 2 03:15 [info]rindra:
Runaajot par iedzershanu

Indra un mamma iedzer kaut kad 1985-tajaa (?):

May 2 02:22 [info]inese_tk:
maijs
dzīves svinēšana )
May 2 02:15 [info]miidija:
Another wonderful meal! And a bloody good night! Never been so in love! And never felt so appreciated! Lets hope we have good green day tomorrow! X
May 2 01:58 [info]juriic:
.
joprojām neticās kaut kā. jorpojām jūtos kā cietumā mazliet. t.i. kā izlaists no cietuma, bet neticās, ka izlaists. visu laiku sajūta, ka pār plecu skatos un neticu, ka esmu ārā. varbūt vēl paspēju kaut ko nofeilot. nez.
May 2 01:30 [info]liljabrik:
es arī nesaprotu, kas ir gribasspēks.

un vēl es domāju, ka nav īpašas starpības - nosodoša attieksme pret savu vai citu izskatu vai sasniegumiem. es un citu nošķirtība ir īslaicīga un iluzora. neiecietība izzūd tikai tad, kad viņa patiešām izzūd.
May 2 00:49 [info]ingmars:
kurāns
Iztulkošu korānu latviski, un visi musulmaņi teiks, ka tas ir labākais tulkojums. Kļūšu slavens un bagāts. Lai miers ir ar jums, mani brāļi un māsas.
May 2 00:44 [info]bozena:
Es zinu, ko ellē dara svētdienās - tur pucē un krāso virtuves griestus, būdami metrudesmit gari pie viena menedžējot saliekamās kāpnes, pie tam ļoti sliktas saliekamās kāpnes starp galdu un veļasmašīnu. Un tad, kad biju beigusi darīt to, ko ellē dara svētdienās, un vēl bonusā (bonusā vislielākājiem grēciniekiem tas viss arī jāsatīra), es nodomāju, ja man vēl kaut kas būs jādara, kaut vismazākais sīkumiņš, es kliegšu kā Mazā Nāriņa tālu selgā - Āaaaaa!Jobtvojumatķ!
Un tad atnāca Līze un teica, man jātulko sonets, ko nozīmē šitas vārds?
May 2 00:25 [info]sarkanvilks:
Cik saprotu, šis ir tas brīdis, kad mežs ienāk pilsētā.
May 2 00:17 [info]devour:
Un rīt būs apkārt 5 gadi kopš nelietoju alkoholus.
Laiks baigi ātri pazūd. Tad mana lielākā dzīves problēma bija netikt autobusā apsēsties.

Jāpaklausās Relicseed. For the lulz.
May 2 00:16 [info]kisswithafist:
kā reiz uz valsts svētkiem un huiņu universitātē ar debilu darba plānojumu uznācis akūts nepatriotisms. neiešu gan īdēt, ka viss slikti, valdība zog, bet tās lietas, kas man ir svarīgas, šeit tiešām reizēm darās caur tik lielu dibenu, ka rociņas nolaižas un actiņas pēta rainēra piedāvājumus. a ko? neko, skaidrs, ka man personīgi citur nav labāk.
May 2 00:08 [info]devour:
Man ir milzīgs, melns kolēģis. Blakus viņam es jūtos kā Harijs, kad viņš pirmo reizi satika Hagridu... tikai ja Hagrids būtu no kāda Londonas getto.
Bet viņš ir ļoti sakarīgs un smieklīgs. Pirmo reizi satiekoties bija :
A - Sorry, whats your name?
E - Edžus... Or Edge.
A - Like Edge and Christian the wrestlers?
E - Yes, exactly. And your name...?
A - Andre.
E - Like Andre the Giant? (un šajā mirklī es saprotu, ka esmu idiots un, ka mani nepazīstošs cilvēks to mierīgi varētu uztvert kā uzbraucienu)
A - More like Andre 3000.

Tad nu pāris dienas atpakaļ bija arī :
A - Edge, let me tell you... you have one of the coolest sleeves I have ever seen!
E - Thank you.
Uzloku piedurkni un parādu arī bulbazauru.
A - Ohhhh my god! You even got a pokemon! I like you! I really like this guy!... you're a colourful personality and it all works for you!

Life is about the small things.
May 2 00:03 [info]smoker_smoke:
HELLO MAY!

čiv cibieši! beidzot kas jāieraksta laikam! :) kas to būtu domājis, bet seriāls par - vienīgo cilvēku uz zemes, ir tik nāvējoši interesants, ka es divas naktis negulēju, un vēl citus parāvu līdzi :D tādam pa divām naktīm izrāvām divas sezonas!!! brīžam tā smējāmies, ka asaras slaucīju no sejas, bet brīžam attapāmies, ka ir jau 4 no rīta, un tā kā būtu kas jāiekož! IESAKU +++
May 1 23:54 [info]martcore:
my world
sievietes ir garīgi atpalikuši, bet mīlīgi zvēriņi (c) penija
vīrieši ir mežacūkas vai degunradži ar pimpi smadzeņu vietā (c) martcore
sāksim jaunu civilizāciju
May 1 23:41 [info]lord:
par laikmetīgo mīlestību un ģimeni
kādreiz ģimene tika veidota pēc izdevīguma principa, ne tikai artistokrāti, par kuriem visi zina, ka vecāki noteica, kas būs otrā puse un laulības tika slēgtas ļoti agrā vecumā, ar vienkāršo tautu bija ļoti līdzīgi - laulības noslēgšanu noteica izdevības princips... deviņpadsmitajā gadsimtā sākās romantisms un cilvēki sāka domāt, ka mīlestība un jūtas ir svarīgākas par materiālām vērtībām, bet lielākoties jau tā bja vairāk filosofēšana... divdesmitais gadsimts iezīmējās ar to, ka nu jau lielākoties varēja izvēlēties, ar ko viedot ģimeni, mīlestība kādu laiku bija aktuāls laulības slēgšanas iemesls... un te nu mēs nonākam līdz mūsdienām - mēs joprojām paši izvēlamies, ar ko veidot ģimeni, taču to lielā mērā nosaka izdevības princips, mēs noslēdzam laulību vēlākā vecumā un esam kļuvuši pragmatiskāki... tad nu mēs kopojamies apkārt līdz saviem trīsdesmit gadiem, ziedojam mīlestību/-as ja tāda/-s rodas par labu izglītībai un karjerai un tikai, kad jau esam piepildījušies, kā personības, izvēlamies pēc anketas principa sev līdzīgu būtni, arī ar izglītību un karjeru, un precam nost un veidojam mūsdienīgu ģimeni, kur bērnus, tieši tāpat, kā iepriekšējos gadsimtos turīgās ģimenēs, audzina sveši cilvēki...
May 1 23:40 [info]jojo:
pēc picērijas braucām uz lākenu skatīties karaļa dārzus, bet paskatījāmies uz rindu un pārdomājām.
May 1 23:31 [info]nrk:
Mans galējais spriedums; man garšo žāvētas aprikozes.
May 1 23:15 [info]rasbainieks:
sakiet lūdzu
tas ir tā normāli, rīgā šādā vakarā sastapt dārzā zebieksti?
(esmu skaidrā, goda vārds)
a moš sesks? izbēdzis no mājām?
May 1 23:08 [info]deloveja_kundze:
gadiem ilga draudzība nozīmē to, ka uz draudzenes jautājumu par to, vai viņa var pāris dienas palikt pie manis, es atbildu ar frāzi ''nu, atslēga tev ir, durvju kodu zini''.

un šovakar Rīga - pati pilsēta kā tāda - beidzot atkal liekas kā mājas. nevis kāds izdomāts tēls, nevis izsapņota vieta, kā man pietrūka, bet reālas mājas. bet tas jau ir mānīgi, tas jau ir maija sākums, trauslais zaļums un smaržas, un es zinu, ka pēc pusgada es jau vairs pati tam neticēšu, bet šobrīd, nu, šobrīd šī pilsēta beidzot liekas pareiza.
May 1 23:01 [info]signor_vagrante:
Chitaju i naslazhdajusj
May 1 23:01 [info]uzpurne:
Ir tāda mobilā/planšetnieku spēle Kleptocats.
May 1 23:01 [info]vikuks:
noskatījos beidzot Manska doķeni par Ziemeļkoreju. Krāsaina un ļoti skumja pasaka, ļoti iespaidīgi. tik varēja iztikt tīri labi bez tās mūzikas, kas tur vietām bija ielikta, likās ka tā vienkārši atkārto, to, kas bildēs jau ira...
May 1 22:39 [info]f_g:
kopsavilkums
Liepāja - apskatīta
Palangā - tilts jūrā izstaigāts.
Auto - noplīsa un evakuēts no Saldus uz Rīgu.
Bija lieliska nedēļas nogale! :D
May 1 22:32 [info]signor_vagrante:
***
Pieķēros Kamī Sīzifam.
May 1 22:07 [info]avralavral:
Meklējot 20. gs. Artemīdas ikonogrāfiju, atradu Džūdijas Čikāgas Dinner Party (1979). Māksliniece ap trijstūrveida galdu simboliski sasēdinājusi visas viņas izpratnē nozīmīgākās "pasaules vēstures" (sākas ar pirmatnējo dievieti-māti) sievietes.
Lūk, Emilijas Dikinsones vieta:

Vieni saka: uz šķīvjiem ir taureņi, citi - ziedi, citi - klēpji, vēl citi - tas viss ir viens.
May 1 22:04 [info]dunduks:
G5
Ja ir vēlme paklausīties kā man tur veicās, tad LR1 arhīvā, 14:05, to var izdarīt.
May 1 22:00 [info]dunduks:
Dienas pirmajā partijā trāpījās variants, kurš man bija pazīstams, ātri sanāca daudzfigūru galotne, pamazām viss novienkāršojās un likumsakarīgs neizšķirts. Mašīna arī rādīja, ka patiešām visu laiku tā arī +/- vienādi bija.

Otrajā partijā varēja pārliecināties par seno teicienu, kur "блондин играет хорошо, а брюнет играет плохо" un rezultātā manu ezīti sabradāja.

Jā, un [info]martcore, lai nesūdzas, ka nerāda šahu, rāda, jo no rīta varēja redzēt [info]pinjons, bet vakarpusē mani. Abi gan dabūjām pa muguru.
May 1 21:51 [info]lasitajs:
Lasu Leonarda Koena autobiogrāfiju ("I'm your man", Silvie Simmons).
Grāmata brīnišķīga ar to, ka ir diezgan daudz un detalizētas informācijas par to, kā tika rakstīs katrs albums, tur ir milzīgas atšķirības. Piemēram, kā skan kaut vai tas pats "Songs of Leonard Cohen" un tad salīdzinājumā Fila Spectora producētais "Death of Ladies' Man" vai Casio bītu "I'm your man".
Un tad es, lasot, paralēli klausos tos gabalus.
Un man jāsaka, ka es līdz šim brīdim biju pārliecināts, ka dziesmu "The Future" izpilda Kriss Rī.
May 1 21:49 [info]ll_:
Mana labākā skrituļošanas draudzenīte ir Beyonce
May 1 21:49 [info]lenorad:
Veco, slinko, nīgro cilvēku plāns šīs vasaras Kūcvālam:
Pirmajā naktī ierasties, pirms sāk grabināt, paklausīties. Kad apnīk, braukt uz Ozoliem izgulēties, izgurķoties, normāli nomazgāties, paēst.
Ierasties atpakaļ Lauvās, pirms sākas otrās nakts grabināšana, paklausīties, braukt mājās.
Ideāli. Kurš ar mani, haha? Jo nu bāc, tur to dienu vilkt garlaicībā, nē, paldies.
May 1 21:49 [info]lenorad:
Veco, slinko, nīgro cilvēku plāns šīs vasaras Kūcvālam. Pirmajā naktī ierasties pirms sāk grabināt, paklausīties. Kad apnīk, braukt uz Ozoliem izgulēties, izgurķoties, normāli nomazgāties, paēst. Ierasties atpakaļ Lauvās pirms sākas otrās nakts grabināšana, paklausīties, braukt mājā. Ideāli. Kurš ar mani, haha? Jo nu bāc, tur to dienu vilkt garlaicībā, nē, paldies.
May 1 21:35 [info]hokai:
Vakar svinējām tēta dzimšanas dienu. Tētis ir dzimis Ērgļu slimnīcā. Viņa dzimšanas brīdī klāt bijusi tikai viena sanitāre, jo visi slimnīcas ārsti un māsiņas todien esot bijuši aizgājuši obligātajā 1. maija parādē.
Man bija jāatved uz balli vectētiņš un vecmāmiņa. Sākumā nebiju īpaši priecīga par to, ka jāstūrē vectētiņa 1994. gada golfs, jo tas ir diezgan sliktā tehniskā stāvoklī, taču ceļš bija labs un tukšs un aizbraucām bez problēmām. Pēc tiesību iegūšanas braucu tik reti, ka katru reizi pirmajā pusstundā pie stūres jūtos kā videospēlē.
Pirmajā uzrunā iepazīstinot ar visiem tētis par mani teica: "Vecākā meita L. joprojām ir viena, nevienu līdzi nav paķērusi".
Vecākiem un viņu vecuma viesiem pasākums ļoti patika. Es biju saposusies un smaidīju, un jutos garlaikota, nīgra un reizē uztraukusies. Domāju, ka vecākiem par mani ir nedaudz neērti savu draugu priekšā.
Mūziķi bija izturīgi, spēlēja 7 stundas ar pavisam nelielām pauzēm. Mani uzlūdza dejot mammas brālis, tētis, brālēns no tēta puses un tēta zolītes un galda tenisa draugs Juris. Juris pavisam nesen pēc savas 70.gadu dzimšanas dienas svinībām braucot no kultūras nama uz mājām pazaudēja tiesības uz 2 gadiem.
Šodien man sāpēja vēders un jutos ļoti nogurusi no pārēšanās. Jāizdomā kāds vārds šīm pārēšanās paģirām. Pusdienas laikā es veiksmīgi notinos kopā ar māsu un viņas draugu, jo citādi būtu jāpalīdz klāt galds un uzņemt viesus, kas ieradās ciemos pēcpusdienā.
May 1 21:26 [info]martcore:
anger management
no vienas puses man, protams, ir jācīnas ar dusmu savaldīšanu sevī, jāiet tur pie šrinka un tā, no otras puses dusmas ir bezmaz vienīgais, kas man sevī patīk, tā ka nahuj
May 1 21:23 [info]liljabrik:
Vai kādam vēl nav paveicies ar gribasspēku?
May 1 21:20 [info]santech:
uzzināju kā sauc finanšu ministri

LSM
May 1 20:57 [info]samta:
Šodiena bija drusku kā bērnībā. Piedzēros, saplēsu zeķubikses, kaut kāds alkānbomzis teica, ka esmu nelietojama,bet meloja, ha ha haaaaa
May 1 20:50 [info]sinusoid:
tuk tuk. kas tur? tavs laiks


fotō : chema madoz
May 1 20:48 [info]ravejsledzejs:
Valpurģu nakts tātad... neatceros.
May 1 20:47 [info]santech:
Gandrīz jau iebēru sīceni dzermanaudas glāzītē. Labi, ka nobremzēju. Sajauca glāzes tā, ka alus glāze kvass un kvasa glāzē alus. Un burgerus arī atnesa bez instrumentiem. Ar mērci pārlietus burgerus. Parasti tika pasniegti uzreiz kopā ar nazi un dakšiņu. Bet varbūt tieši tāpēc, ka neiebēru dzeramnaudu. Bet nu tad tas ir ļoti neprofesionāli. Un ja nu es būtu mistera Fonteina sūtīts kontroles pircējs? Ņemot nākamo alu es pie reizes pateiktu:"Tu esi atlaista."
May 1 20:44 [info]phz:
Brīvā brīdī

1.

Pagājušonedēļ pie apbedīšanas kantora bija piebraukuši ugunsdzēsēji, policija un ātrā palīdzība.

Mana versija bija, ka kāds klients pamodies un izdomājis zārkā uzpīpēt.

2.

Vilcienā nomainījuši pieteicēja balsi. Nezinu, kāpēc (WAV fails nodila?), bet iepriekšējā aktrise vai diktore (kaut kad sen biju lasījis, kura tā bija, bet piemirsu) izklausījās cienījamāk un inteliģentāk. Tā gan ir arī ar visiem vecajiem raidījumu u.tml ierakstiem - liekas, ka ļaudis agrāk labāk prata izteikties.
May 1 20:37 [info]perkons:
Tas ir oficiāli!

Šovasar cibas skvoša krāsas pārstāvēšu Estonian Open 2016!
May 1 20:37 [info]rindra:


Nedzeru kopsh apriilja saakuma.Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?