Latest Posts

Current posting stats: 15 per hour, 0.25 per minute RSS version
Aug 22 20:35 [info]dooora:
tukšā dūšā tāļu skaņ
Rīt Ķīpsalas Ķipī permanarhōhōliķu bibleotēkas atklāšana.
man šķita, ka ķippa jau ziņoju, bet nupatās vairs nevar atrast.
nu tad ziņoju vēlreiz.
Aug 22 20:25 [info]nastjaa:
es nezinu,kas notiek,bet tas ir kaut kas patīkams,satraucošs.un esmu dažus milimetrus virs zemes :)
pietam,turpmākās dažas diena solās būt skaistas
Aug 22 20:25 [info]namikis:
šodiena
Baigi gulēt gribas
Aug 22 20:20 [info]kihelkonna:
.
ēdot pašsagatavotu ēdienu cilvēks vienmēr riskē ar dzīvību. kur skatās pvd un dzīvnieku aizsardzības biedrība. visiem tādiem un šitādiem aizliegt ar visādām šausmām barot ģimenes locekļus.

(to es par sevi.)
Aug 22 20:18 [info]alkas:
saprātā notiek klikšķi, un es atceros par lietām, kuras reiz mācēju darīt, un iemācos tās no jauna. tik vienkārši uzrakstīt vēstuli, tik bezrūpīgi nospiest :sūtīt:. piemēram. septembrī mēs iepazīsimies no jauna,
can't wait to -
Aug 22 20:18 [info]digna:
*
Guļu zem segas un kratos drudzī. Sasodītā psihosomatika. Un, lai gulēšana jautrāka, pats auglīgākais gribošākais laiks ir tieši tagad, taču ne es ko varu, ne vīrs ir mājās, tik noskurināties ikreiz, kad ciešāk saspiežu kājas.
Aug 22 19:59 [info]lietusraksti:
patīk
https://www.youtube.com/watch?v=SLJllk-0o6c
Aug 22 19:51 [info]zin:
man mēdz būt ļoti žēl izpurgātu ideju.
piemēram kinogabals "lusija"
ne gluži spoileris, bet tomēr kats
... tālāk ... )
Aug 22 19:43 [info]imago_dei (in [info]random_bullshit):
Aug 22 19:30 [info]virginia_rabbit:
Aug 22 19:26 [info]po:
kaķi ir ļaunuma sakņaugs
8·3
Aug 22 19:22 [info]perkons:
Runājot par sportu, t.i. skvošu, atzīšos – esmu ķēries pie narkotikām dopinga pulvera.

Aug 22 19:20 [info]sragde:
Highway to Hell
Mani Promenādē konvertēja 4 apburošas kādas kristiešu draudzes meitenes. Dīvāni, ka ļoti neilgi pēc cibas Jēzus jautājuma par manu reliģiozitāti.

Bija interesanta saruna, cita starpā uzzināju, ka saskaņā ar viņu uzskatiem dvēsele = asinis , kas sasaucas ar Vitebskija grāmatā "Šamanis" lasīto.

Vispār viņas teica, ka tas, ko viņas vēstot, neesot reliģija, bet īstais THE CURE, nemāku labāk pateikt. Jogi un Dalailama ies uz elli, kaut arī viņi neko sliktu nedara, jo tikai caur Jēzu Kristu iespējams nonākt Paradīzē (alternatīva ir Elle). Man šķiet, ka es ar'. Bet viņas vēl cer mani izglābt.

Nu jā, es ticu, ka visas reliģijas norāda uz vienu un to pašu. Bet kristietības koncepti man ir grūti saprotami. Ar visu to, ka centos tiešām saprast, ko man stāsta. Nebūtu Alana Wattsa es būtu vēl glupāks šajā laukā.

Man šķiet, lai es nokonvertētos, būtu nepieciešama ārkārtīgi spēcīga mistiska pieredze.
Aug 22 18:54 [info]pilnigigaram:
Koncepts.

Piesnigusi pļava, no sniega laužās ārā saplēsti zāles salmi.
10 kilometrus uz austrumiem ir pilsēta.
Pulkstenis rāda 19:34, debesis ir ķīseļa violetas.
Bezvējš, -8 grādi pēc celsija.

Pļavas vidū, ko starpcitu ieskauj mežs, ir gulta.
Gulta ir vienvietīga, no nerūsējošā tērauda.
Uz matrača ir biezas (2X) dūnu segas.
Starp matraci un segām es eksistēju.
Man salst deguns. Tā ir viena no pasakainākajām sajūtām visumā.
Laiks apstājas un tālumā var saklausīt klīstošas automašīnas.
Aug 22 18:53 [info]miera_upe:
piezīme sev.
nekad nekad nekad neattīstīšu filmiņas Jūrmalā.

Nekad!
Aug 22 18:50 [info]perkons:
Izdomāju, ka man vajag jaunu avatarku, savādāk šitais vecais perduns neko lādzīgu vairs nevar pastāstīt.

Tikai kādu? Bezmaz jameklē kāds māgslas fotogrāfs, lai mālē man jūzerpikču.
Aug 22 18:40 [info]2daces:
tell me what you taste
could stay forever with you
tell me what you taste
...
i know our body is sleeping
Aug 22 18:39 [info]mmd:
Kad lidmašīna ielido vēlāk kā plānots, noparkojas pašā tālākajā galā un man ir jāiet 2 km līdz izejai, kad nokavēts vilciens un taksometra šoferis, aizverot bagažnieka vāku, iebelž man pa pauri tā, ka zvaigznītes nošķīst, kad nakts portjē ir devies gulēt un atstlēgas nav atstātas tur, kur tām vajadzēja būt un divos naktī es stāvu svešā pilsētā, skatos zvaigznēs un domāju, ka uz jautājumu: "Kā man iet?", es atbildētu - labāk par visiem. Jo karma "is a bitch" un nākamajā dienā viesnīcas īpašnieks kompensēja manas ciešanas ar kaudzi skaidras naudas, kas tika iztērēta klubā, kur dienvidāfrikas muzikanti spēlēja pasakainas jazz perkusijas, pavāri pasniedza lieliski pagatavotas jūras veltes un vecais labais rīzlings bija atdzesēts līdz ideālai temperatūrai. Un pēc pastaigas pa vecpilsētu, viskijs, kas desmit gadus turēts jaunās baltā ozola mucās, pabeidza savu pozitīvo darbu. Arī nākamajā vakarā nepatīkamās atmiņas tika apēstas kopā ar jūras veltēm un skalotas nost ar sausu sidru, un punktu visam pieliks spēcinoši daikiri un mojito kokteiļi, ko malkoju šobrīd.

Prozīt!
Aug 22 18:14 [info]mindbound:
Cilvēkam nenaidīgā multiversā visi Evereta zari būtu tādi, kur Cibas platforma nav salipināta no samirkuša kartona un maisu auduma.
Aug 22 18:10 [info]rasbainieks:
kurš var man piedāvāt dušu, rīgas centrā, tagad?
ar šaujamieroci uz namu pārvaldi es iešu pirmdien
bet tagad vajadzētu paspēt uz kino tīriem matiem
Aug 22 18:06 [info]koks:
Es karmai ticu tā diezgan pastarpināti, bet nu es laikam esmu beidzot saticis tādu cilvēku, kurš uz komunikācijas mēģinājumiem (jebkādiem?) atbild tik pat slinki kā to daru es un tas.. nav forši. Nu un, redzot kā tas ir, man ko tagad? Mainīties? Phe.
Aug 22 18:05 [info]nesaprotami:
I AM SO STRESSED RIGHT NOW
MAN VAJAG MIERU, MAN VAJAG MIEGU, MAN VAJAG BŪT NORMĀLAI
ES NEVARU ŠĀDA KAUT KUR DOTIES, BET IR MAZĀK PAR STUNDU LĪDZ IZBRAUKŠANAI
WHAT SHOULD I DO, WHAT SHOULD I DO, WHATSHOULDIDOWHATSHOULDIDOWHATSHOULDIDO
Aug 22 17:50 [info]tethys_:
21. nov 2011 10:57
Tajā nu jau tālajā gadā es esmu ierakstījusi draugu dienasgrāmatā ierakstu par šo dziesmu, kas kopš tās dienas vai laikam jāsaka - pāris nedēļu pēc tā datuma laikam, bet apmēram - ir mana mīļākā dziesma. Man ir tā, ka es nevaru nosaukt vienu mīļāko grupu vai izpildītāju, bet dziesma gan man ir mīļākā. Šodien klausos viņu ar tādu pašu sajūsmību kā pirms trim gadiem.
Šī ir dziesma par manām mūžīgajām alkām, par nemitīgo vēlmi aizpildīt tukšumu, kas neizprotamu iemeslu dēļ mājo manī kopš aizlaikiem.
Un cik paradoksāli ir, ka šī dziesma, kas ir man nozīmīgākā no visām, man saistās ar kādu. Ar kādu, ko es visticamāk nekad vairs neredzēšu. Es tā negribētu, es gribētu, lai šī dziesma man saistās ar kaut ko citu, ar Dievieti, ar jūru, ar... mani pašu... jo tā ir mana dziesma! Tā ir mana mīļākā dziesma, tā ir mana būtība... wish you were the air that feeds the fire... es gribu, lai mans gaiss, kas baro īpašo uguni, nāk no citurienes, bet...
*
Tam vienam viņam, kas ir man pilnīgi radniecīgs šajās alkās, šī dziesma patika tik ļoti, ka viņš to skandināja 4h no vietas, tajā dienā, kad... mēs nonācām vistuvāk. Šodien man atkal ir par viņu jādomā... tas ir tik bezjēdzīgi. Pēdējo reizi es viņu redzēju pirms... pusotra gada. Nedaudz mazāks laiciņš pagājis bez saziņas... jo es viņam jautāju sms kaut ko vitālu, uz ko viņš atbildēja kaut ko maznozīmīgu. Tie bija meli, protams. Kad ir teikts tik daudz kas, to vairs nevar atsaukt un es zinu, ka neesmu muļķe šajā ziņā - mūsu dvēseles ir tik ļoti rada, cik nekad ne ar vienu. Varbūt viņam ar kādu citu arī, pieņemsim, ar Karlu, bet lai arī es nebūtu viņam pirmajā vietā, tur ir kaut kas īpašs.
Budists, phe... te arī mūsu atšķirība. Dzīve ir ciešanas, lai jau būtu, bet mūsu pieeja tam tik radikāli atšķiras... mēs esam kā dvīņi ar vienādu DNS, kas audzināti pilnīgi atšķirīgi, satiekas un nespēj saprasties, lai gan reizē ķermeņi, emocijas, hormoni, nezinu kas, kāda dvēseles matērija tiecas vienam pēc otra tik ļoti, ka saprāts, iemācītais dzīvesveids un citas iegūtas lietas nespēj tam ilgi stāvēt ceļā.
Kāpēc viņš no manis bēg? Kā pats atzina - tu manī pamodini kaut ko tādu, ko es nesaprotu, ko es vienmēr esmu mēģinājis apslāpēt.
Kas tas ir, kas mūs vieno, ko viņš slāpē, bet es - svinu?
Nezinu, līdz galam nezinu...
*
Šonakt sapnī skanēja šī dziesma, tai nebija ne sākuma, ne gala, tā plūda vienā mežonīgā skanējumā pilnīgā tumsā. Un kaut kur tur bija viņš, tumsā, neredzams, bezmiesīgs. Tālu no manis, bet tajā pašā esamības plānā.
*
Es gribu, lai tu nomirsti un es varu par tevi sērot pavisam godīgi un cēli. Es nevēlos vairs just šo tevis attālinātību, šo novēršanos, šo bēgšanu pašam no sevis un manis. Nē, es neuzskatu, ka es esmu tev tik vajadzīga, tik svarīga, bet tu neesi laimīgs un bēdz pats no sevis. Vienmēr tiekoties ar tevi es to esmu jutusi. Nē, es arī neesmu laimīga, nekad neesmu bijusi un nebūšu, bet es jūtos sevī godīgāka, atvērtāka pati sev un esamībai, es jūtu, ka nenobāzt sevī to visu, ko tu mēģini iesprostot ir kaut kas vairāk pa īstam, bet tavas spēlītes ar ego nīcināšanu varbūt der kādam citam, bet tev tās ir... piedod, bet smieklīgas.
*
Tu, tev?
Ne jau nu viņš to lasīs, bet man dažkārt gribas to uzrakstīt kaut vai tāpat, vienkārši...
*
Neviens cilvēks mani sapņos tā nemoka, nevieni citi sapņi nav tik sāpīgi un mokoši, pat mana murgu laika sapņi par nemitīgiem zaudējumiem un manu mīļoto zaudējumu. Laikam tāpēc, ka es nevaru tevi vairs zaudēt.
*
Ja kāds no malas lasa, varētu domāt, ka viņš bija tas, kas līdz galam pagrieza muguru. Nē, es tā biju. Nespēdama izturēt šo tuvošanos un reizē bēgšanu, es nogriezu visu kā ar nazi. Nožēloju? Nezinu. Es jau nezinu, kāds viņš tagad ir... ja tāds, kā sapņos, tāls, tumsā un auksts... tad man viņu nevajag. Es varu dzīvot uz tā gaisa un kurināt savu uguni no tā vien, ka viņš ir... bija... būs... kaut kur, kaut kad, vienā ritmā ar mani.
*
Bet tie sapņi lai beidzās... lūdzu.
Aug 22 17:47 [info]koks:
Mego nebija Bauskas alus. Pasaule pa tā jau neilgo manu slimošanas laiku ir mainījusies. Un vietā nācis Valmiermuižas, kuru tur agrāk nebiju manījis. Nu vismaz. Bet Grāfs fon Zīverss vismaz vēl uz vietas.

Vispār, pasaule ir sagriezusies kājām gaisā. Brīžiem jūtos tā, ka sevi nemaz nepazīstu. Attieksme mainījusies.
Aug 22 17:31 [info]investors:
Par zābakiem
Tie sieviešu garie/pusgarie plakanās zoles zābaki ar vaļējiem purngaliem taču ir kaut kas abnormāli briesmīgs. Manuprāt tie ir ekvivalents vīriešu "uzvalka" zeķēm sandalēs līdz ceļgaliem (par īsajām baltajām zeķēm es tik ļoti nepiekasītos).
Aug 22 17:24 [info]ld:
Aizvedu savu mazumu uz slimnīcu. 3 stundas no kurām 1, 5h gaidījām čuru. It kā viss OK. Teica, lai līdz svētdienai gaidam. Ja paliek sliktāk vai ja svētdien joprojām t, tad jābrauc atkal.

Nopirku jaunu termometru, jo mājās rādīja 38.4, bet slimnīcā 39.0. Un viņa vislaik bija vienādi karsta.
Aug 22 17:23 [info]intenormal:
!
alu bļaģ
Aug 22 17:23 [info]shiry:
Behold, šīgada pirmais rudens cepiens:Jau tagad gara acīm redzu, kā rīt no rīta, vienā rokā turot tā gabalu, bet otrā — tējas krūzi, ierāpšos atpakaļ vēl siltā migā, āāā. ^_____^
Aug 22 17:22 [info]sniegabrist:
Strēlnieku ielā
Kā es gribu, tā man iet!
Aug 22 17:19 [info]tuno:
Aug 22 17:18 [info]pecuminjsh:
Neesmu bijusi Latvijā gadu un man jāizdomā, ko no savām mēbelēm un lietām gribu paturēt. Man nav ne jausmas nemaz, kas man pieder, es atceros tikai dīvānu un grāmatas, un kaķi.

upd: un riteni. un guļammaisus, un telti, un visus pārgājienu pričendāļus.
Aug 22 17:18 [info]met_:
ieraudzīju lekciju sarakstu un sapratu, ka šī nebija the best idea
Aug 22 17:14 [info]pilnigigaram:
Jāmācās dzīvot anonīmi,
lai nepazīst, lai nesāp.
Lai kaimiņi neredz,
Nedzird ka esi.
Jo patiesībā tu jau nemaz neesi.
Aug 22 16:59 [info]inese_tk:
pasaulē ir ~500 miljonu suņu. no tiem ~75% bez saimnieka un bez mājām.
avots
Aug 22 16:57 [info]lietusraksti:
...
Sazvanījos jau ar priekšnieci. Pirmdien uz darbu. Mēnesis pasteidzies nemanot.
Aug 22 16:18 [info]lavendera:
Ņemoties pa internetu telefonā, esmu iemanījusies lasīt vienu mikronu lielus burtiņus.
Varbūt tas ārstē tālredzību?
Aug 22 16:14 [info]ninona:
Jau 2 dienas nodarbojos ar bērnu velosipēdu remontu. Kūl.

Vakar biju sarunājusi nodot vienai P draudzenītei mazo divriteni. Atklājās, ka palīgriteņi ta` noņemti, pieskrūvēju, pieregulēju sēdekli, riepas piepumpēju.
Šodien pārskrūvēju mazliet augstāk palīgriteņus M ritenim. Pēc tam vairākkārt nācās uzlikt nokritušu ķēdi. Visbeidot man pieleca, ka ķēde krīt, jo pakaļritenim ass, pārskrūvējot ritenīšus, pārvietojusies uz priekšu, padarot ķēdi pārāk vaļīgu, izlaboju arī to.

Māte atslēdzniece.
Lepojos ar sevi.
Turpināšu pastaigu somā turēt remonta piederumus.

Tagad jāsāk kārtot dzīvokli, jo tūliņ A būs klāt.
Aug 22 16:05 [info]sprungulis:
my weakness
haha, vakarnakts riktīga bomba! galvenokārt šokējos, smējos un pirmoreiz mūžā dzirdēju to, ka man, izrādās, ir arī "reputācija" - man pilnīgi nepazīstama meitene par mani zinot teikt, ka es izliekoties maucīga, bet nevienam nedodot. lel. :D
vēl lielāks lel, kad saproti, ka mūsdienās pietiek ar divām sekundēm interneta un kāda vārdu, lai deducētu, kurš no kopīgajiem draugiem atstājis šādu vai citādu tavas personības profilu pilnīgi nepazīstama cilvēka prātā.
un tad vēl tas, kā mani piesaista tā viena šlaka - bezkaunīgie mutes brūķētāji, kam meitene realitātē ir tikai, citēju, "vertikāla kabata".
ja vēl padomā, ka šito visu redzēju un saklausīju vietās, ko līdz šim uzskatīju par "kulturālāko" nakts uzdzīves vietu daļu.. my oh my, this just screams WHOREDOM AND BOREDOM.
Aug 22 16:04 [info]evy:
padirsa un palika vieglaak, ja?
mans darbs man ir iemaaciijis nedirsties tik daudz, un pie kaadas domstarpiibas mekleet pashu ceeloni, nevis tukshi kult pirmajam pretiimnaaceejam, kaads vinjsh suuds. jo katraa vietaa tomeer ir savs mehaanisms un hierarhija, kaa arii noteikta lietu dariishanas kaartiiba.
nu luuk, tamdeelj visvairaak mani besii cilveeki, kuri grib izgaazt savas dusmas par kautkaadaam globaalaam neveiksmeem pirmajam celjaa traapijushajam cilveekam. shodien es taadus dusmu izbirumus dabuuju veselus divus. riita ceelienaa vienu peec otra, kaa uz pasuutiijumu.
1. cilveeks norezervee muusu apartamentu caur booking.com, kur cenas uzraadas bez servischaardzha un tuurisma nodoklja (16% pa virsu cenai, kas uzraadiita), however, turpat pie cenas [mazinjiem burtinjiem] rakstiits, ka all prices subject to 10% service charge and 6% tourism fee, bet kursh tad muusdienaas ko taadu lasa, vai ne? nu tad es dabuuju atklausiities, ka booking.com ir chiiteri, bet kas tas vispaar par "nodokli" tie 16% te, kamieljos?!?! [and again, ne es booking.com straadaaju un menedzheeju, ne arii valstii likumums izdodu vai noteikumus dikteeju]. pie kopsauceeja nenonaacaam, un cilveeks veeljoprojaam gaida, kad vinjam atgrieziis tos 16%. ha!
2. viena sieviete iechekojaas agraa riita stundaa un pasuudzeejaas, ka kataaras lidsabiedriiba nozaudeejusi vinjas triis chumodaanus. mees, kaa jau normaalaas viesniicaas pienjemts, panjeemaam no vinjas references numuru tiem chumodaaniem un shodien ik peec stundas zvanamies uz lidostu prasiit, kur ta ir. ap peecpusdienu daama nonaak recepcijaa un histeeriski plaataas un raud - kaa juus mani te apceljat, kas juus par cilveekiem, man tachu zaales tur tais chumodaanos, es tachu varu atstiepties..! [aaaaand again, es pie lidmashiinu mainjas un pie chumodaanu izkraushans klaat nestaaveeju, lidsabiedriibu nevadu, chumodaanu nenozaudeeju]. noklausiijos monologaa un iedevu vinjai lost luggage lidostas numuru.

shitaa, citam savu ruugtumu izgruuzhot, tieshaam paliek vieglaak? a sirdsapzinja peec tam negrauzh, ka ljevijam cilveekam sagruziits bezteemaa virsuu? es, piemeeram, laika gaitaa esmu iemaaciijusies neuztvert shitos pekstinjus personiski [ar visu savu emocionalitaati un paaraako liidzcietiibas izjuutu], bet tomeer gribeetos uzzinaat, vai tieshaam cilveekam paliek vieglaak, vai kaads veel cits labums no taa? man persooniigi, ja gadaas shaadi uzspraagt ne pa teemu, tad peec tam ir veel suudiigaak ap sirdi, un kauns pa visu gjiimi, kaa arii uzreiz gribas atvainoties.
vai arii ar mani kaut kas nav kaartiibaa.

p.s. diemzheel nav iespeejams te nodot tos naidpilnos skatienus, zhestus, toni un decibelas, kaadaas tika ar mani abos augstaakmineetajos gadiijumos runaats, taadeelj varbuut izklausaas, ka es te ne par ko satraucos.
Aug 22 16:02 [info]lietusraksti:
diētas
http://www.edunsporto.lv/2013/02/tiem-kas-interesejas-par-asinsgrupu-dietu/
Aug 22 15:59 [info]neoplasm:
what doesn't cut you, makes you longer
starp citu, gribēju dalīties skaistā dziesmā. pēdējā laikā esmu diezgan izlepusi un man reti kas patīk, bet reku man te uzpeldēja stardeath and white dwarfs skaistā dziesma the chrome children [palēns build-up's un tad seksīgs, smags grūvs, works everytime], kuru vieglāk uziet spotifajā [es nelietoju], bet var noklausīties arī šajā amizantajā linkā. tāds andergraunds, ka pat jūtūbe vēl nav dzirdējusi, prikaļi? šurp šauras ūziņas un leknu ūsu, klausieties before it gets cool! grupiņa arī atļāvusies kaverēt pink floyd un, kas to būtu domājis, king crimson, hehehē. atgādina austrāļu tame impala un ir ļoti klausāmi.

starp citu, mincīšiem ir spēja sagādāt nenormāli daudz prieka. mazais tirjānītis, piemēram, tikko atnāca konstatēt nepatīkamo faktu, ka resnā es atkal ir aizņēmusi visu pupumaisu, kas ir viņa napping spot's, un aizgāja, dusmīgi atčakarēja ar ķepiņu vaļā drēbju skapi un iekāpa tur zem kleitām pagulēt savā ziemas šaļļu ligzdiņā. adōrabrū! mkay, tur tikko norībēja krītoši pakaramie un viņš, iespējams, nemaz neguļ, bet šobrīd literally dirš mums kādam aiz apkakles, bet the point is mincīši = <3
Aug 22 15:47 [info]pickle_jar:
Tā nu ir noticis, ka man nākamnedēļ ieplānotas veselas 2 darba intervijas. Abās ceru uz pozitīvu iznākumu. Tādi laiki pienākuši.
Aug 22 15:44 [info]_re_:
kas, jūsuprāt, ir apkaime?
Aug 22 15:41 [info]217:
the pova ov mjusik
tā kā priekšniece nobraukusi lejā jau vairākas dienas, jo viņas sīčiem sācies cietums, tad mēs ar K. vairs nestiepjam aliņus lejā, lai dzertu pēc darba pie mūsu mājiņas, dzeram tepat uz vietas darbā ar grenadīna sīrupu un skaļi klausamies mūziku. pārsvarā šīs dienas, kā jau minēju, ac/dc. vot, un uzreiz kkā foršāk nekā bez mūzikas - tūristi nāk iekšā un dungo līdz vai sāk biežāk runāties...

tikko sāku lasīt par indijas vīzām, o bože moi, nafuj tie papīri vispār vajadzīgi (protams, valdībām iekāst naudiņas) bet nu dēm, čakars, sans papiers foreva

itālis šodien teica, ka es esot pašpietiekama. vot, es nezinu, kas man jādara, lai neradītu tādu ārēju iespaidu, jo iekšēji es galīgi tā nejūtos. nezinu, kas man špiļkas jāvalkā 10cm un jāvaid smalkā balstiņā pie katra sīkuma?
Aug 22 15:38 [info]honeybee:
Par pašreklāmu runājot, viegla pašironija arī nav slikta lieta.

"Šī grāmata ir mana atbilde miesas kultam, cilvēcības komercializācijai, egocentrisma triumfa strupceļiem, nemākulībai mīlēt un atmiņas zudumam, ka esam šajā dimensijā mirstīgi ļaudis. Tā ir arī atbilde vispārējai daiļvārdībai."
/Gundega Repše/
Aug 22 15:37 [info]fallnesis:
Seksa blogs. III - talk to me dirty
Vecā, labā "talk to me dirty" tēma. Protams, ja dāmu tas mulsina un var radīt viņai nepatiku, tad viņas vēlmes ir svētas, un labāk paklusēt. Bet, ja abi ir atvērti seksa laikā parunāt pa hārdo, tad jumtu nost raujošas audio sajūtas ir garantētas.

Viens no manas personīgās dzīves spilgtākajiem piedzīvojumiem šajā aspektā ir partneres kliedziens "Izpis mani kā govi, lai es jūtu, kā pupi riktīgi kratās!" Šo laikam nekam nav izdevies pārsist, lai gan, protams, visādi "triec savu pimpi manā pežā", "izdrāz mani kārtīgi", "uzspraud mani uz koka" utt ir priecējuši mani gadu gaitā.

Ja dāmai tādas lietiņas patīk, vīrietim, protams, nevajadzētu atpalikt, un censties laist ārā visu, kas neprāta brīdī grozās smadzenēs. Te vienīgi jācer, ka skuķis ir elastīgs un pielāgosies ne tikai ja vīrietis grib parādīt brutālu dominēšanu ("piešļākšu tavu pavērto pežu"), bet arī, ja vīrietis vēlēsies uz brīdi paķert kaifu no izmantotā lomas ("mans pimpis ir pilnīgi tavā rīcībā").
Aug 22 15:19 [info]neoplasm:
rudens kūrorts
kā jau īstena modes blogere, uzskatu no visa pleca, ka nav jēgas pirkt šmotkas, ja tās pēc tam netiek visiem [VISIEM] atrādītas, piemēram, internetos. un kā īstenam bezdarbniekam, neviens darbs vairs neatļaujas mani ar saviem nesvarīgajiem sīkumiem atraut no manām internetu lupatbodēm. fun fact: iegāju internetos pameklēt ziemas mēteli un baltu pogājamu kreklu, iznācu, likumsakarīgi, ar šādiem pirkumiem:
2) puiku krekls ar paši redzat ko [būs, ko pavilkt zem tāda paša džempera, i'm an animal of habit];
4) mani kārtējie ādas svārki [kolekcionēju varavīksni, i guess];
5) puķaina [!] blūze [!], kas laikam ir tuvākais produkts baltajam pogājamajam kreklam.

citās ziņās, ļoti izbaudu izolāciju un būšanu neaiztiktai. vakar piezvanīja brālis un es gandrīz vai satrūkos, cik sen telepurķis nebija izdvesis ne skaņas. brālis labs un lielisks, beidzot ar onkuli pieķērušies pirkšanai un pārdošanai un liks manu tēvu no mūsu āgenskalna dzīvokļa ārā. man vēl kādreiz likās, ka, ja nu gadienā man tālā nākotnē in a galaxy far far away magically uzrastos ģimene, tad es labprāt tajā dzīvoklī būtu ieperinājusies, jo āgenskalns un 4 istabas tomēr [+ meitas istabiņa, aww], bet brālis saka, ka viņam pārāk traumatiskas atmiņas un aura dzīvoklim izpurgāta un labāk viņu tirgot nost. es laikam esmu kādu strēķi pragmatiskāka un man tas viss nebūtu traucējis hujārīt pa virsu svaigu, skaistu dzīvi. bet viss labi, devu savu svētību, teicu, ka viņu ekspertīzei uzticos un lai tikai visu sit gaisā un dod prom. būtu jautri pagalmā ierīkot lielu ugunskuru un to visu pa taisno no loga izmestu sadedzināt.
Aug 22 15:19 [info]babilona:
- you single?
- depends
Aug 22 15:14 [info]acht:
Vēl aizvien gribas iemācīties spēlēt mandolīnu.
Bet nav ne mandolīnas, ne skolotāja.

Eh.
Aug 22 15:03 [info]lemurs:
elektrosvings
smukas medūzas.
Aug 22 15:02 [info]snorke:
vo, palielīšos
Mans pirmais starpkontinentālais raksts (EU vs ASV) ! Dabūju šodien salikumu, tas mirklis, kas redzi rakstu publicēšanai gatavu rakstu - mazliet atgādina mirkli, kad dabū svaigi dzemdētu mazuli, pilnīgi sirds apstājas (ilgi šo ideju perināju un tagad ir 5 min līdz publikācijai)
Aug 22 14:58 [info]src:
būvuzņēmumā, kas krāso birojēkas fasādi, strādā trīs dūšīgas dāmas labākajos gados. pilnīgi prieks skatīties, kā krāso un pārbīda stalažas.
Aug 22 14:48 [info]chaika:
hjūstona, mums ir problēma - es gribu saldo būlciņu
Aug 22 14:37 [info]src:
Kolēģe aizvilka pusdienās uz Raw Garden. Pēc tam atpakaļceļā uzprasījās uz ieiešanu Hesburgerī.
Aug 22 14:33 [info]eos:
***
1) Pēc manis paliktu mana literatūra ankh.lv, šeit un manā otrā blogā
2) Pēc manis paliktu mani zīmējumi
3) Pēc manis paliktu mans speciāli pasūtītais T-krekls
4) Pēc manis paliktu atmiņas par mani, bet tās izplēn
5) Internetā paliktu ieraksti Civfanatics, Incgamers, asexuality.org un citās vietnēs
6) sarakstes ar mani skaipā
7) Mani LoL accounti. Gold 1, Silver 1. Nožēlojami maz.
8) Chess.com accounts ar 1920 reitingu, not bad.


Nav jēgas rakstīt testamentu, jo man nekas nepieder.

Kad man vēl kas piederēja, mantas novēlēju Čižikam(čomam fiziķim) un māsai.

1-1 - gribēju padziedāt blūza klubā.
1-2 - gribēju nodemonstrēt, ka varu piepumpēties uz diviem pirkstiem
1-3 - gribēju uzrakstīt grāmatu, kas būtu 50x labāka par "Alise Brīnumzemē" un mūsdienīgāka
1-4 - gribēju satikt Witten'u un pastāstīt, ka quantum entanglement patiešām nav fikcija, man ir eksperimentāli pierādījumi
1-5 Atgriezties Ņujorkā
Aug 22 14:33 [info]ululate:
nē, nu lieliska attieksme no skolas puses, sadalījums pa klasēm būs zināms tikai 28.augustā, varbūt vēlāk. tipa ies uz 1.septembri, tad arī uzzinās klases audzinātāju un klasesbiedrus.
Aug 22 14:33 [info]es_esmu_dzhims:
oskars vakar uztaisīja tomātu un sīpolu salātus ar grenadīnu un rīt no rīta brauc prom. man, piemēram, liekas pretdabiski, ka viņš vairs nešmorēs, kamēr es sēžu virtuvē un pīpēju.
Aug 22 14:15 [info]dooora:
yer either Ruled or yer Not, arye?


man par lielu prieku apritē atgriezies iemīļotais īru santehniķu pagrīdes rādiō.

Vin
Aug 22 14:12 [info]quad:
ko jūs apmētāsiet ar kastaņiem kad viņi būs gatavi
Aug 22 14:06 [info]shiry:
Nu jau vairāk kā nedēļu man ir jauns mīļākais albums, kuru vienkārši nespēju neklausīties. Katru dienu. Burtiski.
Gaidīju jau, cik tad ilgi vīra kungs izturēs, neko neteicis, un, man par pārsteigumu, tas bija veselas divas dienas ilgāk, nekā biju paredzējusi. Good for you, vīra kungs, tava pacietība ir uzslavējama.
(And if he only knew, ka tas albums man iet uz riņķi vidēji reizes četras dienā, khh.)
Aug 22 13:56 [info]peetersiilis:
tā nogurt var tikai no sāpēm.
Aug 22 13:52 [info]xxxxxxxxx:
augustā debesis rūsē
dārds viens čiekurs pēc otra,
gribas gumijniekus
un aizbraukt sēņot
(tieši tik perfekts mākoņu daudzums
un perfekta lieluma lāses uz pleciem).

ilmārs atved uz ogri,
ilmārs palicis vecāks.
un pēkšņi man bail vienam palikt vecam.
(varbūt tāpēc mēs ejam tik lēni -
25 gadus un vairāk,
viens spridzinošs čiekurs pie otra

nogludināties un būt olim 10-22mm lielam.)
Aug 22 13:47 [info]siltavieta:
varbūt kāds atceras, kā sauca mācību multfilmu angļu valodā, kur citplanētietis ēda pulksteņus (bija vairākas sērijas)
Aug 22 13:34 [info]kaudze:
grāmatvedības atskaite nr.0866
stundas aizvadītas mežā - 6, tirgū - 3 = 9h = 35 bleķi 
[35 : 9 = 3,8]
=
it kā nebūtu pietiekoši satraumēts tas nabaga ķermenis.. psst
Aug 22 13:34 [info]_zirgs:
zirguklāsme
Braucu busā un galvā iešāvās lūk kas:

Ka tīteņi, mežvīteņi un puķuzirņi ir īstākie kāzu puķaugi.
Kāpēc?
Jo savijušies, gluži "kā tas dzīves tagad nu savijas" [vedējmāšu stilā prezentēts]
Kāpēc šitādas domas - rīt draudzenes kāzas.
Aug 22 13:28 [info]ilona_pop:
Focus on giving love
Aug 22 13:24 [info]scaramouche:
Aug 22 13:24 [info]xxxxxxxxx:
jūlijs.
šogad tevi citādāk gribas saukt.
jūrijs. āfrikas saulrietijs.
zvaigžņu naktijs. padomju guļammaisijs.
ermōņiku blūzijs. biezpienplācenijs.
gultābrokastijs. kafijs. iegāžūdenijs.
tuvijs.
Aug 22 13:08 [info]vacatio:
ja iet uz kristībām kā viesis, dāvana kristāmajam jāpērk?
Runa par 6 gadīgu bērnu
Aug 22 13:08 [info]safe:
vakar sapratu, ka labak raudat, kad esi piedzeries, nevis skaidra
Aug 22 13:03 [info]martcore:
teicami
xxx
Aug 22 12:56 [info]po:
Aug 22 12:49 [info]met_:
ja filma american psycho ir ok, tad grāmata ir kaitinošs sūds, visas tās lietas un to apraksti ir totāli garlaicīgi
Aug 22 12:48 [info]osinsh (in [info]dizains):
3D in AE
Aye!Īpašs sveiciens AE pazinējiem.

Vai nenorādīsiet kādu tutoriāli, kurš labi pastāsta kā uztaisīt "žurnāla griezšanos ap savu asi"?

Kā lūk šajā video [skat. beigas, kad tas žurčiks tā lēnām griežas].

Uz sitienu man tagad ir objekta bilde no priekšpuses tik, bet vajadzētu arī to vienu sānu malu smuk. I guess.
Aug 22 12:32 [info]dooora:
sovjetizācija vs. sojizācija?


Pateicoties Monsantō, esmu atradis savu domubrāli.
Eduardō Molināri.

dream more )
Aug 22 12:28 [info]martcore:
vau!
I like fucking all kinds of people. But when it comes to “spiritual guys,” I just can’t fuck ‘em. Or, more precisely, they can’t fuck me. It’s not that I don’t fuck spiritual guys from lack of wanting. I don’t
fuck spiritual guys because they don’t know how and aren’t willing to be
fucked themselves.
Aug 22 12:25 [info]hederas_sieva:
Nr.265
Uzdevums: 38 zvani uz apkalpošanas daļu (+3 zvani, kad mans nr. jau bloķēts, bet varu atstāt ziņu)
                   18 zvani vienam meistaram (+4, kad viņš bija izslēdzis tel. un es atstāju ziņu)
                    5 zvani otram meistaram
Risināšanas gaita: atskrēju mājās un sāku vakara izklaidi (pagaidām negribu domāt, cik daudz naudas esmu iztērējusi...) biju īstena latviete - kašķu vācele, bet nepagāja ne četras dienas, kad meistars ap 22.15 ienāca arī manā pieticīgajā miteklī paskatīties, kas tad i-netam kaiš (ak jā, jauneklis, nez kāpēc nodomāja, ka pēc 20.00 es būšu mirusi, tāpēc vienpersoniski izlēma man i-netu nelabot, bet es izrādījos gana dzīvelīga, lai apzvanītu visus viņa priekšniekus un tā nu zaķītim nācās izkāpt no siltajām cisām un doties pie manis). Kaut kādus vadus paķimerējis secināja, ka tā esot viņu vaina, kas tika novērsta, bet rūteris arī švaks - tas jāmaina, jo pie mazākajiem elektrības un tīkla traucējumiem kaut kas viņam nobrūk un jāpārlādē no jauna (o.k. nav jau rūteris pirmā svaiguma, bet rūterim problēmas vienmēr parādās tikai tad, kad centrālei kaut kādas problēmas, līdz ar to vainot to nabaga veco uzparikti visās nelaimēs ir nekorekti).
Atrisinājums: tika ieteikts iegādāties jaunu rūteri, kuru "meistariņš" laipni par x naudiņām saķimerēs lietošanai... Ak jā, i-nets...  varu atvērt e-pastu un vēl pāris  mājas lapeles, bet par kaut ko tik "ekstrēmu" kā youtube varu pat nesapņot, dators karās augšā. Katrā ziņā cīņa ir sākusies, iestiprināšos ar kādu bulciņu, uzsmēķēšu pusdienu cigareti un zvanīšu galvenajam...


Aug 22 12:05 [info]martcore:
Около единственного ресторана сети "Макдоналдс" в Ижевске с утра
образовалась непривычно длинная очередь из желающих поесть знаменитые
гамбургеры "впрок", рассказал ИТАР-ТАСС один их находящихся в очереди
автомобилистов.
"В "МакАвто" непривычная для утра очередь, машин в пять раз больше, чем
обычно. Видно, что люди покупают не просто так, а впрок", - рассказал
сегодня корр. ИТАР-ТАСС ижевчанин Андрей Попов.

xx
Aug 22 11:56 [info]clownpolitic:
Radio Baltkom „ķīmiskie” ieroči
Krievijas – Ukrainas karš lika mainīt savu viedokli par “Radio Baltkom”. Viena no labākām radiostacijām starp krievvalodīgo kopienu Latvijā. Vienīgais medijis krievu valodā, kur bija iespējamas diskusijas starp kopienām un mēģinājumi tuvināties. Perfekts darbs Zolitūdes traģēdijas laikā. “Radio Eho Moskvi” translēšana un burvīga mūzika. Viss tika iznīcināts Krievijas – Ukrainas karā.
... tālāk ... )
Aug 22 11:49 [info]zero_weirdness:
kaut nekad nebūtu
jādodas uz klosteri vidusjūras reģionā ravēt dārzu un mācīties raksturu. ir taču vēl kaut kādi veidi, vai ne? Jā? help
Aug 22 11:48 [info]huinja:


http://wendysdrawings.tumblr.com

Strādāja pie Signes Baumanes multfilmas.http://www.youtube.com/watch?v=gJcVnFripdc No rītdienas var skatīties Forum Cinemas.
Aug 22 11:41 [info]augsne:
Plikbildes jeb kas lācītim vēderā. )

2012. un 2014. )
Aug 22 11:32 [info]intenormal:
zzz
bļa kā viss zajebala
Aug 22 11:31 [info]noisiite:
Šodien pastā pie sava sūtījuma tiku gandrīz bez rindas. Ienācu nodaļā, rinda tāda pagara, nākamais rindā bija vīrietis, kurš uzreiz laipni piedāvājās man iet pa priekšu. Lūk, turpmāk uz pastu braukšu ar tādu pašu dekoltē un bebiņu krēsliņā. (nu kleita man tā smukā (ok, krūšturis arī šoreiz bija 'īstais' :D) un vēl žaketīte pāri, vulgāri nudien neizskatījos, āāā, un mati man arī smuki šodien)
Vismaz minūtes padsmit, ja ne vairāk, man skaisti ietaupījās.
Aug 22 11:28 [info]gedymin:
Niekojos ar TopCoder. Instant gratification. Darīt kaut ko tiešām jēdzīgu ir grūti, jo tas nozīmē, ka rezultāti jāgaida... gadu vai divus. Nav tas, kas tūlītēju rezultātu gadījumā - iespēja koriģēt savas darbības un uzlabot tās, attīstīties. Rezultātā bezjēdzīga attīstība liekas pievilcīgāka par kaut kā jēdzīga darīšanu, kam, teorētiski-zinu-bet-praktiski-neredzu arī vajadzētu novest pie attīstības.
Aug 22 11:25 [info]gc:
ceturtdienas plezīrs
Vakar dārgā userinfozirka aizrādīja, ka es šeit rakstot reti (un, ja rakstot, tad tikai par sārtvaidzi [info]kautskis ; es, protams, apzinos, ka tā ir patiesība, neliedzos, bet vēlētos vien norādīt, ka rakstu reti, jo labāk palasu; kā arī -- dažu šeit rakstošu dzīves ir tik bēdīgas, ka man ar savu priecīgo un labo negribās jaukt gaisu). Tad nu, lai kaut nedaudz parakstītu, atzīšu, ka vakar sanāca tīri jauka pasēdēšana ar [info]zirka , [info]kautskis , [info]karmena un manu brāli. Cepām lazanjas (piemēram, ar gaļu, glutēnu, garšvielām, sieru, mans brālis arī pamanījās majonēzi klāt piekost), dzērām Piedņestras un Moldovas vīnus (jo tiešām -- kāpēc gan nē?), čehu un vācu alu, jauki tērgājām, vienvārdsakot -- ļoti lieliski pavadījām ceturtdienas vakaru. Because we can. Paldies visiem iesaistītajiem. Lai jums šodien gardas pusdienkastītes (izņemot [info]karmena , kura savu pusdienkastīti apēda jau vakar:) ) 
Aug 22 11:24 [info]kautskis:
My heart is beating like a jungle drum
Šito prieku! Islandē, kā stāsta, tuvākā laikā varētu izvirst vēl viens vulkāns. Pats par sevi, protams, tas nav nekas tāds baigi priecīgs (lai gan, ja noveiksies, nelidos lidmašīnas un nesmidzinās ķīmiskās astes), bet šito, atšķirībā no Ejafallajekula, var izrunāt. Bardarbunga Baurdarbunga!!! Jēziņ, cik izcils nosaukums, Baurdarbunga! Gribas taisni dibināt kaut kādu folkmetāla kolektīvu vai vikingu kospleja pulciņu, jo nosaukums jau ir rokā.
Aug 22 11:18 [info]meness_berns:
---
Meanwhile in Latvian journalism...

http://apollo.tvnet.lv/zinas/ka-latvietis-vilnis-cirulis-reage-uz-patiesibu-par-bejonses-un-jay-z-attiecibam/663090
Aug 22 11:18 [info]grizzly_bear:
tad šovakar var iet dzert Vietā. tiekamies
Aug 22 11:17 [info]likvidet:
man šķiet mūsu suņi pieder pie tā tipa huņņiem, kam par labu nāktu šad un tad iekaustīšana, vispār es jau sāku veikt tādu pārbaudi
Aug 22 11:08 [info]fukitols:
Nu ko, Maģistra darba vadītājs ir sarunāts, tēma, principā, ir saskaņota un ideja, pa lielam, ir noformulēta.

Ļoti sen neesmu neko darījis tik savlaicīgi. Jocīga sajūta :)
Aug 22 11:05 [info]sarkanvilks:
tiešraide
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/522789-ekskluziva_iespeja_skatities_tiesraidi_no_baltijas_celam_veltitas_konferences
Aug 22 10:59 [info]meness_berns:
---
Vakar manā profesionālajā dzīvē notika kas tāds, ko objektīvi jebkur pasaulē atzīmētu šampānieša vannā šņaucot kokaīnu. Izvēlējos pasēdēt Čomskī pie šķembu čupas burvīgu inteliģentu sieviešu kompānijā, sūcu kviešu aliņu un sirsnīgi izsmējos.
Aug 22 10:58 [info]savaadaisu:
Jēēēiii ... auto nu ir mans!
Aug 22 10:58 [info]morphine:
Tesa )
Aug 22 10:52 [info]likvidet:
vispār jau forši tā, kā dzērāji kaimiņi arī, pietupties uz ceļa un tā pasēdēt.
Aug 22 10:50 [info]sickboy:
"Shajaa pasaulee katram ir vieta zem Saules, katram, kuram ir griba to atrast, un es ticu, ka esmu atradis saveejo. Aizver acis un izteelojies kaadu, kursh tevi fiziski piesaista, un ljauj man tevi noskuupstiit. Es celjoju pa visu Eiropu un nevaru atrast patveerumu, saki, vai ljausi man sev raudaat uz pleca. Bet tad tu atver acis un redzi kaadu, ko tu fiziski noniecini, bet mana sirds ir atveerta tev." (Morisejs) Es meedzu dziedaat sho un citas beediigaas dziesmas un raudaat, raudaashana ir nonaakshana alainmentaa ar Avotu. Mana dziives misija vai galvenaa teema ir savienoshanaas, bet taa veel nav notikusi. Nina teica, ka es vinjai atgaadinu ievainotu zaldaatu un es atcereejos, ka Marta par mani to pashu teica, kad mees iepazinaamies.
Aug 22 10:48 [info]ripp:
pie izvēles "apakšbikses vai pampers" ģērbjoties pirms ārā iešanas, mans bērns izvēlas īdēt un bļaut, jo, redzies, negribās ne vienu ne otru. vakar vakarā mēs ārā tā arī neizgājām. redzēs kā būs šodien.

nevaru saprast, vai tik tiešām ir tik svarīgi iet ārā ar pamperu vai apakšbiksēm, bet nu labi. pagaidām pieņemsim, ka ir.

upd: tā ap 12:50, pēc agrām pusdienām, viņa izdomāja, ka tagad jāiet ārā. un kādu laiku atteicās pieņemt, ka tagad ja nu jāiet, tad tikai uz gultu.
nu un izskatās, ka pirmsmiega dziesmiņa izpalika, viņai bija jāvelk lellei cepure. tad atkal. tad bija jāmazgā dibens (nezinu, kādēļ, bet nomazgāju) un atkal jāliek cepure. tad es aizgāju novēlot pasaukt mani, kad būs gatava dziesmiņai. jau kādu laiku ir klusums.

upd: 13:35 atradu guļošu uz grīdas pie gultas, lol.
Aug 22 10:42 [info]huinja (in [info]gribam_zinaat):
Vai mūsdienu LV veikalu uzlīmju trakums ir sācies padomju laiku taloniņu bēdās?
Aug 22 10:36 [info]peetersiilis:
sapnī redzēju sēdošu zirgu.
baltu.
Aug 22 10:27 [info]yeux_glauques:
#friday afternoon tea
ja jums ir kamera, draugs, fotošops un daudz brīva laika, rekur ideja izklaidei. and no, it's not anything weird. (well, maybe only a little bit)
Aug 22 10:18 [info]kz:
***
Atsaucu atmiņā savu radu novērojumus. Vai tiešām viņi izvairās tik pat ļoti kā es? Atceros, ka māte bija depresīva, tad viņa sāka močīt, kaut ko nepārtrauki, bezmērķīgi darīt, lai tik nebūtu jādomā. Un ja viņa domāja, tad domas ielika dzejā, tad domas bija jau definētas un saglabātas. Tās nebija vairs jāpaceļ.

Secinājums: jārada informācija un lietas.
Aug 22 10:16 [info]mafia:
Liepajniekiem.lv raksts par to kā tirgotājs neatzīst savā produkta slikto kvalitāti un vaino pircēju, ka tas izmantojis kurpes nepiemerotos āra apstākļos. Viņa risinājums:
"Tirgotājs rakstiski piedāvā vīrietim izsniegt jaunās kedas, kuras tam tirgotāja un žurnālistu klātbūtnē jāvalkā konkrētā sporta zālē."
Tā lūk tev nebūs ar kedām pa smiltīm staigāt!
Aug 22 09:58 [info]tjigra:
hujdožņica

Gribas nedaudz dusmu palaist userinforediiss jaunkundzes(?) virzienā. Vakar, lai sakrāsotu nagus, bija nepieciešamas 50min, nevis kā parasti - 10min. (Jo redz, kāds lasa tos nagulakupiedzīvojumus.) Bet, rezultāts visai glišs sanāca :)

Aug 22 09:57 [info]nova:
pienākuši laiki, kad es ārkārtīgi priecājos, redzot, ka kāds darba e-pastā atsūta tekstu, kurš veidots no gramatiski pareiziem un skaistiem teikumiem, un visi komati vietā, un visi vārdi uzrakstīti pareizi

jo tas notiek TIK RETI!

kolēģi un sadarbības partneri raksta briesmīgi. gan latviski, gan angliski.

lasot ikdienā pulka greizu pastu, pati jau aizmirstu, kā jāraksta.
Aug 22 09:56 [info]mes:
Kaut kādā prāta aptumsumā, pus4 no rīta pasūtīju Memory foam matraci. Jau tagad nožēloju.
Aug 22 09:53 [info]chaika (in [info]velo):
BBC: The 10 most beautiful bicycles
Aug 22 09:49 [info]chaika:
[don't miss]
Preiļi 666
Aug 22 09:37 [info]oldess (in [info]paardod):
pārdots!

epilators )
Aug 22 09:08 [info]kaarl:
sapnī dzirdēju kā juris simanovičs dzied radiohead creep dziesmu, kas iztulkota latviski. bet tā vispār ar annu atbraucām pie lomika, rakstīsimies lentā
Aug 22 08:52 [info]sickboy:
Agnese Beerzinja teica, ka cilveeks pats rada savu realitaati, bet lielaakoties pavada laiku filosofeejot, kursh no aareejaas pasaules vinjam atkal ir iegriezis. Ja cilveeks, piemeeram, saka, ka vinja tuvinieki ir ljoti nesaprotoshi, pat, ja vinji ir tikai daljeeji nesaprotoshi, tad naakamajaa dziivee vinjsh sanjem tuviniekus, kuri patieshaam ir nesaprotoshi. Domaaju, tas ir noticis ar mani. Es ieprieksheejaa dziivee gan savus vecaakus, gan savu sievu esmu saucis par nesaprotoshiem, un shajaa dziivee sanjeemis taadus, kas patieshaam ir diezgan nesaprotoshi. Piemeeram, mana bijusii sieva kaa cilveeks ir diezgan ciets rieksts, es domaaju, katram. Bet es atkal saasinu situaaciju, jo vinja nav tikai nesaprotosha, vinja ir arii laba un saprotosha, un, ja es fokuseeshos uz to labo, kas ir, tad to es arii sanjemshu un taadu naakotni sev radiishu. Mani uztrauca, ka vinja pret mani izturas nevis kaa pret cilveeku, kas gaida savu pirmo beerninju, bet kaa pret kaadu, kuru jaasuuta dirst. Domaaju, ja es apnjemshos suutiit 1/3 dalju jebkaadu savu ienaakumu beernam, vinjas attieksme izmainiisies, es pieraadiishu darbos nevis vaardos, ka esmu teevs.
Aug 22 08:35 [info]izdziivotaaja:
Sasmējos, ka biju vienīgā, kas nezināja, ka kolēģe ir stāvoklī.. Iemesls? Tāpēc, ka nepīpēju & nevienmēr sastādu kompāniju. Bet tieši pīppauzēs tiek pārrunātas interesantākās lietas..
Bet lepojos, jo nu jau vairāk par gadu ir pagājis, kā vairs neļuļķēju (atcerējos literatūras stundas).
Aug 22 08:22 [info]virginia_rabbit:
Precamies?
Aug 22 08:02 [info]yulungu:
Šodien uz gauju!
Aug 22 07:36 [info]naivums:
Es nerakstīju. Pagaišgad jau es arī vasaras laikā nerakstīju, vasarā ir jādzīvo, nevis jāraksta.
Bet tagad jau visi redzam - rudeniic! Tad nu varētu kaut ko arī uzrakstīt, pamazītiņām, palēnām šķetināt to steigā uztīto lielo vasaras kamolu un visu apgremot, apžļembāt.
Šorīt nav laika, jāēd siermaizes, jādzer tēja un jāapkaro kaut kādi mistisko pop-ups, kurus ad-blocker nezināmu iemeslu dēļ laiž iekšā.
Veiksmīgu dienu visiem!
Aug 22 07:19 [info]sursurs:
Twittera nesekotājiem - "Ja mūsu bērniem būtu Cālis"
Kaut kā biju palaidusi garām tad, kad tas klejoja pa neta plašumiem.

Ja mūsu bērniem būtu Cālis:

** Cenšas barot mani ar puķkāpostiem, kā reaģēt?!
** Neesmu kakājis tikai 2 dienas, kā paglābties no trubiņas, zālēm, klizmas utml?
** Sos!!!! Mamma visu nakti guļ!
** Kā jums patīk krēsliņš Chicco Polly?
** Neļauj plēst tapetes!
** Kā piezagties kaķim?
** Gājiens uz rajona poliklīniku. Piegriezies jau līdz kaklam
** Liek gulēt deviņos vakarā. Kā cīnīties?
** Manas plikpakaļainās fotogrāfijas internetā. Kā pret to cīnīties?
lasīt tālāk )
Aug 22 07:18 [info]mes:
Vakar meitai bija lielum lielais raudiens, gluži kā pirmajās nedēļās. Raud un raud. Tētis aš nosvīdis noņēmās, pusstundu žūžinot. Man lika iet vakariņās, dušā, lai kopā ar bērnu uzreiz varētu iet gulēt. Principā tā arī sanāca. Iekāpu gultā un izrubījos pāris sekundēs. Un tad sekoj maigais šoks, - 3,5h un 4,5h!! Šoks, bet vajag viņai izgulēties, izklausās vairs tik traki nešņākuļo deguntiņš. Un arī man īsti laikā, jo man ar visu skalošanos, 3,5l tējām kakls ir sūdīgākā stāvoklī kā bija pa dienu. Neko norīt nevar. Deguns ar pilnīgi ciet. Un gulēts nebij.. un parīt jau ome atlido. Neko daudz gan palīdzēt nevarēs, kamēr meituks slimiņš, ēd pa dienu ik pēc stundas..
Aug 22 07:16 [info]ninona:
A katru rītu vingro. Pumpējas, pievelkas...
Es apskaužu, un tomēr turpinu sēdēt dīvānā.

Bet vakarā, kad kāpju gultā, ieraugu savu tievo, bet ļumīgo miesu, un nodomāju - "kaut kad jāsāk kaut ko darīt". Un no rīta atkal skatos, kā A vingro.
Aug 22 06:45 [info]kira_alendorfa:
1915. gada 21. aprīlis
Vakar es kārtoju eksāmenu: pamodos pusastoņos. Uzvilku matrožu blūzīti, kuru man savulaik uzšuva Jeka. Eksāmenā sadraudzējos ar vienu meiteni. Eksāmenu nokārtoju. Aritmētikā saņēmu 3+, TM* - 4-, vācu valodā - 4, krievu valodā 3+, franču valodā 3. M-lle par to uz mani bija ļoti sapīkusi. Bet es gan esmu ļoti apmierināta, jo eksāmens izturēts. Vakar bija +15° silts. Eksāmenā mums deva tēju un gardu smalkmaizīti. Arī Šuram vakar bija eksāmens, vēsturē, kurā viņš saņēma 5. Vakar Šura man uzdāvināja karotīti un gredzenu par to, ka es esmu nokārtojusi eksāmenu. Ilgi neesmu rakstījusi dienasgrāmatu, tāpēc daudz jaunumu.

* ЗБ - Закон Божий - ticības mācība.
Aug 22 04:04 [info]dienasgramata:
DELFI. Rīt uz Latvijas ceļiem būs plaši starptautiski policijas reidi. Akcijas mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību.
Aug 22 03:22 [info]mazaa_mija:
vakar atbraucu no Ķelnes, kur reāli paņēmu brīvu nedēļas sākumu, jo pirmā lieta bija pirmdienā aiziet uz VIP partiju, tālākais scenārijs jau var netikt izklāstīts– jo dzērnieni, taksis, dzērieni, pamošānās savā noīrētajā gultiņā un tad atkārtojums, tieši tāds patc tikai vēl intensīvāks, un mazliet šmapja mazā kaut kādā parkā pirms ļotenes, lai varētu svākties, lai arī kā tev visi locekļi atsakās kustētēties
Aug 22 01:53 [info]rasbainieks:
vasara burciņā?
nea, vasara blenderī
tā, ka nosēdināju blenderi
400 grami fpesto
un fpesto ne jau tāpēc, ka es esmu rupja
bet tāpēc, ka viņš ir reāli rupjš
Aug 22 01:40 [info]nistagms:
cik labi, ka ir nepilsoņi, vismaz Nilam nedaudz mazāk balsu
Aug 22 01:40 [info]slepkava:
Divus troļus no apakšzemes nevajadzēja iepazīstināt, nezin kas var sanākt :)
Aug 22 01:18 [info]bloodwineroses:
Vienmēr ir pirmā reize.
Jāiztur vēl tikai viena nedēļa, lai tas viss, kas bijis aizmirsts, nepārvēršas nepārvaramā naidā.
Aug 22 01:11 [info]platformene:
Took a look into the hate
Made me feel very up-to-date
Aug 22 01:05 [info]ilona_pop:
Man reizēm liekas, ka mani debesīs patiešām dzird.
Uzdevums tagad un nākamajam gadam - iemācīties mirkļos un atbildēs būt atklātai,
neuzliekot NEKĀDU spiedienu.
Aug 22 01:02 [info]99:
kā iemācīties melot?

"ak, jūs esat tik labs cilvēks"
"man iet labi"
"šī ir laba ideja"
"man patīk mans darbs"
"tev ir taisnība"
"es tevi arī mīlu"
"jūs šodien labi izskatāties"

varbūt vispirms
apmānīt sevi?
Aug 22 00:59 [info]99:
no manas mutes konstanti plūstošā bezfiltru patiesība traucē manu mierīgo dzīvi

update: sapratu jautājot; izeja filtrējot
Aug 22 00:55 [info]99:
ir pienācis laiks attīstīt divu mīlestību veco fotofilmiņu
Aug 22 00:26 [info]ingmars:
patriarhālisma satrunējusī elpa
Pa dienu zvanīja tēvs un sašutis pārmeta, ka neesmu viņam pateicis, ka rīt "precos". Viņš bija ļoti apvainojies, ka viņam tas jāuzzina no citiem. Mēģināju viņam paskaidrot, ka tas nav nekas sevišķs, ka nebūs nekādu kāzu un ka vienkārši reģistrēju 4 gadus ilgas attiecības, kas visu šo laiku pēc būtības ir bijušas pielīdzināmas laulātu cilvēku kopdzīvei, un daru to tādēļ, ka valdības diskriminē pārus, kuri nav reģistrējušies, bet viņš mani pārtrauca, sakot, lai es nemuldot. Varbūt man vajadzētu viņu svinīgi informēt, piemēram, arī par to, ka deklarēju dzīvesvietu vai piesakos bērna pabalstam. Kopumā esmu diezgan apvainojies, ka man jāuzklausa tādi pārmetumi.
Aug 22 00:17 [info]hidroxo:
vile rabbit of doom
Bļin, esmu tik neizsakāmi pārgurusi, un rīt kaut kāds idiotisks sporta spēļu pasākums, kura atrašanās vieta tiek turēta acīmredzot noslēpumā un šodiena arī negāja pēc plāna, gribēju beigt piecos un pa taisno skriet uz mājām un tad uz Āgenskalnu, lai nodotu čemodānu meitenei pie kuras palikšu pa nakti Rīgā, tā kā no pasākuma piektdien vedīs atpakaļ tikai 1 naktī un, protams uz S-pili vairs netiktu, bet lidostā vajadzētu būt 6 no rīta. Bet sanāca darbā notupēt līdz deviņiem. Tā nu sarunāju, ka čemodānu rīt agrāk ievedīšu pirms darba, kas šobrīd viss šķiet tik sarežģīti un ar vien vairāk saprotu, ka gulēt nedabūšu nākamās pāris dienas ar visu šo.... kaut kāds tizlums un jūtos pārgurusi un šķiet esmu arī slima, bet tur nu tagad vienkārši jāsakož zobi un jāmēģina izdzīvot.
Un svārstos, svārstos joprojām par to vai aizbraukt pie doka, vai nē? Ir brīži, kad stingri nolemju, ka nē un tad brīži, kad tik pat stingri nospriežu, kā, jā, mēģināšu. Es gribu atbildi, es gribu iespēju izkliegties, par to, ka jau n-to reizi mani piekāš, vai tā būtu vasaru tradīcija? Pēdējā saruna, kurā tiek apspriesti vasaras plāni, par fotosesiju pamestā ēkā un meklēta ķēde, kuru pasūtīt, saruna, kas beidzas ar norunu parunāt sestdien un "bye for today" manā izpratnē nevar uzskatīt par konkrētu nobeigumu, arī iepriekšējās vasaras pēdējā vēstule adresēta "zaķim" neliecināja par to... ja arī aizbrauktu, man ir vienalga, ja kāds uzskata mani par traku, man vienalga ko viņš, viņa māsas vai citi aiz kā muguras viņš slēpjas domā, jā, esmu jukusi, teikts tas ir bieži, pat ja pati nekad to neredzu, nu un? Domāt par rīcības sekām attiecībā uz citiem cilvēkiem ir jēga tikai, ja vēlies ar viņiem saglabāt attiecības. Un nesatraucies, mīļum, loģika man nekur nav pazudusi, bet ir vēlme, lai tu paskaties man acīs un pasaki to ko acīmredzami nevari. Tev ir kauns? Labi! Es zinu to. Vai tu domā es nezinu kāpēc tu slēpies? Ka nesaprotu tevi? Man bija žēl tevis, es ticēju, ka tu tiešām gribi laboties noticēju divreiz, es piedāvāju tikai draudzību, ka tu vari tikties ar ko tu vēlies. Man bija vienalga, jo ticēju, ka nožēlo pirmo reizi, man nesāp tik ļoti tas ka pameti mani, es nemīlu tevi vairs, bet mani grauž, neizsakāmi grauž tas, ka uzticējos tev, ka uzskatīju tevi par draugu un domāju, ka tev ir kaut kripatiņa cieņas pret mani. Man nav daudz tuvu draugu, vistuvākie cilvēki man saglabājas gadiem, un esmu savā dzīvē pamanījusies saglabāt tuvas attiecības ar draudzenēm no sākumskolas laikiem. Nē man nav to daudz, bet kad uzticos, uzticos līdz galam un tās saikne līdz šim vēl nebija nekad šādi plīsušas. Sauc to par audzināšanu, ja gribi, es vēlos tev acīs pateikt visu ko es domāju un savākt savas mantas, ko, tagad jau divus mēnešus atpakaļ, man tik izteiksmīgi pēc mana Iecavas izgājiena apsolīji, ka atsūtīsi "uz jebkuru adresi, kuru vēlos". Nu, ko varbūt saucam solītos vīrus baltajos uzvalkos, jo es esmu traka, atriebīga un nokaitināta. Es esmu marta zaķis, vai tad tu vairs neatceries? Un nē, man nav speciāli jāveido shēmas vai jāmēģina tev sist, lai tevi sāpinātu. Es pazīstu tevi drusku vairāk nekā tu domā, un es zinu, ka diezgan efektīvi tev sabojāšu garīgo arī ar pavisam citu taktiku, justies slikti cilvēks var dažādi. Un, jā, es vēlos,lai tu justos slikti. Pats vainīgs, ja nespēji izaudzēt pautus un atrisināt lietas normālā ceļā.
Protams, es nevaru solīt, ka šis būs šonedēļ, pat ne šogad vai aiznākamgad, bet apsolu, ka kādu dienu es tevi satikšu un es atriebšos - savā veidā. "Cik tu esi mīļa, saprotoša, piedodoša", smiekli tagad nāk par šiem vārdiem, bet laikam tā ar mani ir vienmēr. Es tiešām parasti cenšos izprast cilvēku motivācijas un nenosodīt tos muļķīgas rīcības dēļ, pat cilvēkus, kas man nepatīk, jo zinu, ka es neesmu labāka, es redzu to cik daudz lietu manī ir nepareizas pat pārāk labi. Es esmu bikla un klusa ikdienā, nepārliecināta par sevi, cenšos to labot, bet nav viegli un zinu, ka kaut kādā dziļākā būtībā tas nekad nemainīsies. Lai gan ir jau arī sanācis pietiekami daudzus nomaldināt, bet tikai, ja kontakti ir īslaicīgi, ilgtermiņā šīs spēles izēd visu iekšā un rada tikai depresiju. Es nevaru teikt, ka man patīk tēlot. Taču parastajam biklumam un klusumam ir arī otra puse, ko vislabāk zin tie, kas centušies savulaik apcelt, es laižu gar ausīm daudz ko, līdz kādam konkrētam brīdim, kad pārkāpj manas sapratnes robežas, neizturu un dodu vaļā visu, kas manī ir un pa īstam un tieši sev kāpt uz galvas neļauju. Ja vajag, es varu arī kost, tikai gribētos, lai kāds atceras, ka tā ir mana izvēle to nedarīt. Ka tā ir mana izvēle pieņemt, ka blakus cilvēks ir labs tik ilgi kamēr nav perādīts pretējais. Un es neesmu laba pret cilvēkiem, kas sevi atkārtoti ir pierādījuši par sūda čupām esam.
Aug 22 00:05 [info]psychokiss:
missed
ir tik jauki, ja kāds tev nejauši atgādina lietas, kuras likās, ka tu neesi aizmirsis :)
Aug 22 00:04 [info]nesaprotami:
my heart is torn 
we stand we stand we can't stand to fall down 
here comes another 
we stand we stand we can't stand to fall down 
it pulls me under 
we stand we stand we can't stand to fall down 
here comes another 
we stand we stand we can't stand to fall down 
don't pull me under

Aug 22 00:04 [info]bloodwineroses:
Par mīļajiem kaķiem.

Šonakt Īzaks gribēja izskrāpēt man aci, netīšām protams. Labi, ka pat guļot dziļos miegos cilvēkam ir izstrādātas pašaizsardzības reakcijas un tagad man ir noskrāpēta piere. Kad neizturēju asiņu smaržu, piecēlos un apkopu rētu. To var pielīdzināt situācijām, kad acs virzienā tuvojas mīļotā miega elkonis, kurš tiek automātiski/sajūtot zemapziņās atvairīts. Nespēju iedomāties cik grūti būs mīļajiem kaķukiem bez manis un tik briesmīgi žēl visas nesanākšanas. Īzaks pārbļausies bez manis... mans mazais bēbuks. Fak.
Bet neskatoties uz visu manī nav ne kripatiņas nožēlas par nesanākšanu. Laikam jau gana sāpju un diktēšanas ko un kā man just un darīt. Sākšu beidzot dzīvot un tas ir brīnišķīgi.

Aug 21 23:49 [info]virginia_rabbit:
biju uz pilsētstāstu projektu dzimtajā Zoļikā, kur vietējie uzstājās ar saviem talantiem - dziedāja, meitenes dejoja, kaut ko raka un skaitīja pašsacerētu dzeju. mēs ar operas kolēģi izdzērām krūmā labi spirtotu kolas koteili un nospriedām, ka tā ir labākā #hen_party
Aug 21 23:48 [info]10m_zem_uudens:
Aug 21 23:46 [info]kz:
***
Trīc rokas, trīc kājas, trīc prāts.. viņa
Aug 21 23:40 [info]eermaniitis:
apsaukāšanās
neliek mieru - šogad pārpeldēju daugavu pie jēkabpils, nācās, jo durkas pēc (pats muļķis, bet nu bija interesanti - nu dikti) biju spiests peldēt - straume un tā
toreiz, kad skolas laikā, kāda 10 klase staigājām pa karnīzēm 16 stāvu augstumā .... brrrr tas brīdis, kad pāreju no viena bloka uz otru, kas tikai ar šķautnēm kopā un starp kājām ir 16 stāvu bezdibenis man vēl joprojām liek mosties stīvām kājām un krampjiem rokās
tfu, saka jau, ka bezbailīgais mirst vienreiz, bet bailulis katru reizi - nu jā ;) piekrītu, toties tos tur, kas atmet pedāļus, es savukārt par idiotiem saucu .... vot, tāda apsaukāšanās
Aug 21 23:37 [info]maksiine:
Ak nē... es esmu kļuvusi tik neuzmanīga un neveikla un aušīga un vispār...
Pasūtiju grāmatu spāņu valodā... Diez ko es ar viņu darīšu?

Ja nevarēs samainīt būs jāiet uz kādiem kursiem vai...

Vakar no rīta darbā vēru vaļā durvis un no griestiem izkrita lampa...
Aug 21 23:37 [info]taa_iznaak:
Atvaļināju nav nekāds lētais prieks, tā viegli tērējas un tik ielej mašīnā, lai ripo. Tīri labi norullēts. Būts visur un praktiski pie visiem. Sajūta, ka tagad jau ir tas vasaras gals, ar brīvajām dienām arī izskan vasara. Daudz visādu domu, kā dzīvot tālāk, kas jauns jāsastrādā.
Aug 21 23:35 [info]peecskatiens:
Klusums ir drošība. Acis mazliet virs ūdens, bet stulbā, labi, labi, negudrā, mute zem. Slīks, ja runās un varbūt slīks, ja nerunās. Vārdi ir lielāka drošība. Iespējams.
Blakuskaktā uz grīdas guļ simtiem melnas, bet labas cūku pupu pākstis. Milzu naktstauriņš lepni un neveikli soļo pa gultas labāko pusi.

Kad stāvu pie saulespuķēm, manī saakumulējas tik daudz mīlestības, ka ar to varētu pabarot visus Āfrikas bērnus un bērnišķīgos pieaugušos. Citus gan nē.
Aug 21 23:35 [info]kisswithafist:
Lorde - 400 Lux

We're never done with killing time
Can I kill it with you
'Til the veins run red and blue?


sorry but Lorde is so the new and better Lana. vainīgā bauda, tā teikt, lai arī ar Lordi es biš vairāk pēdējā laikā identificējos kā ar Lanu. laikam maucību mēģinu supresēt, hz.
Aug 21 23:30 [info]winstons:
kāpēc ir tik auksti?
Aug 21 23:19 [info]zin:
siers un citas labas lietas: David Lebovitz
Aug 21 23:15 [info]garamgajejs:
Part 1 - http://www.youtube.com/watch?v=V_m98GAdqKM
Part 2 - http://www.youtube.com/watch?v=-v5WlY8Uf5U
Aug 21 23:03 [info]oblica:
jau labaak
Nopirku shinu vai kaa nu vinju tur sauc.
Nezinu, vai no jauka mikrokirurga pieskaarieniem (ok, sameloju - vilka un stiepa), maasas spriceetiem peinkilleriem vai viina, bet - ir labaak. Riit uz laukiem.
Aug 21 22:58 [info]baby_amfik:
īsumā par svarīgāko
netīšām pargulēju, tagad braukšu ciemos pie viņa maybe un berlīnieši mani mīl. p.s zobs arī sāp.
Aug 21 22:55 [info]pilnigigaram:
Man ir bail no attiecībām, no atbildības.
Kopdzīve. šis vārds biedē.
Tev nav ne stabila darba, ne izglītības, ne nauda.
Īrēsim dzīvokli, viņa saka.
Bet tu teici ka iesi prom no darba.
Jā... Mums nākamgad jādzīvo kopā.
Mēs būsim kopā jau četrus gadus, citiem jau pēc viena gada ir bērns.

Man neviens nekad nav mācījis kas ir attiecības, kas tajās jādara.
Mani neviens nav mācījis mīlēt.
Man toties macīja integrēt, bet es to neprotu.
Kā es varu zināt, kā jārīkojas, ja neviens nav parādījis.
Es nezinu, ko es darīšu pēc nedēļas, bet pēc gada mēs īrēsim dzīvokli.
Es teicu, ka nezinu..

Pēc piecām minūtēm viņa aizgāja asarām acīs..
Es negribu tērēt laiku bezjēdzīgām attiecībām.
Sarunājām, ka paliksim mīļākie.
Manī tā pat nav emocijau, ir tikai misiska kāre.

Izdzert vīnu un raudāt.
Ja kāds būtu man to iemācījis.
Aug 21 22:55 [info]lenora:
Viena no lietām, kas mani besī mūsdienu tehnoloģijās ir nepārtrauktā sinhronizēšana. Visu laiku tiek piedāvāts kaut kādus sūdus sinhronizēt ar citiem sūdiem, un ja man nav tāda sūda, tad man noteikti tādu vajadzētu iegādāties tikai tāpēc, lai varētu sinhronizēt. Kurš ir izdomājis, ka kaut kas tāds atvieglo dzīvi? Hipsteri, kas vienu un to pašu informāciju grib publicēt 90 dažādās vietās? Parastiem cilvēkiem tas nozīmē vienkārša rezultāta sasniegšanai veikt 100 liekas darbības un atkauties no piedāvājumiem reģistrēties kaut kur. Gaidu brīdi, kad ledusskapis gribēs sinhronizēties ar miskasti.
Aug 21 22:53 [info]pelnufeja:
Šodien aizgāju uztaisīt e-talonu. Acīmredzot, viņiem sarakste ar mani sistēmā neparādās - darbiniece bija ļoti laipna un korekta. Tagad man ir divi e-taloni - viens pašai, otrs pavadonim, kas nozīmē, ka tajās reizēs, kad es transportā braucu ar kādu kopā, vairs nebūs jāčakarējas ar vadītājiem un biļetēm, ja nu vienīgi nakts transportā, kur e-taloni vispār nedarbojas. Šo sistēmu viņi ir izdomājuši tiešām ērtu un funkcionālu, cits jautājums, cik viņu transports cilvēkiem, kam tas ir par brīvu, reāli ir pieejams. Bet būtu tik forši, ja visi darbinieki visādās iestādēs būtu tik prātīgi un saprastu, ka es tikai neredzu, nevis esmu kukū, un ar mani ir iespējams normāli komunicēt un nav jājūtas nekā "ārprāts, ko lai tagad dara?", jo, kad cilvēki tā jūtas, lai cik viņi nebūti "pieklājīgi", to principā nav iespējams noslēpt. Vēl ļoti veiksmīgi izrādījās, ka tajā klientu apkalpošanas centrā, kurā es biju, bija dzīvā rinda, nevis nr. sistēma.
Toties zvaigznes grāmatnīcā, kur es Leldei pirku kulturuloģijas mācību grāmatu, gan es biju šokā par komentāru "vai tiešām jūs nevarat atrast pati, kāpēc man ir jūsu vietā jāmeklē?", un te pat nav runa par to, ka "ja jau tu neredzi, nafig tev to grāmatu vajag", jo es tiešām nejutos tā, ka, lai lūgtu palīdzību ar grāmatas atrašanu grāmatnīcas darbiniecei, man būtu jāspecifizē "es pati to nevarēšu lasīt, bet mana draudzene palūdza nopirkt", lai gan, kad viņa tikai norādīja virzienu un sāka pukoties, es, protams, teicu, ka es neredzu un nevarēšu atrast, bet principā vienk. wtf, viņiem tak jābūt ieinteresētiem man kaut ko pārdot, es esmu grāmatnīcās regulāri lūgusi palīdzēt atrast lietas arī agrāk, jo es principā sūdīgi orientējos un pamanu, kur kas atrodas.
Un skaidrs, ka, visticamāk, es būtu atradusi un identificējusi to grāmatu arī pati, bet tas man paņemtu nenormāli daudz laika (jo tā nebija maza grāmatnīca), plus, viņi vēl man, ļoti iespējams, pagūtu piesieties, ka es fotogrāfēju, murmuļi tādi.

Vēlāk es gāju diezgan pagarā pastaigā ar dž un, šķiet, ka būšu tuvējā apkārtnē atradusi tādu pastaigu maršrutu, kas man ļoti patīk (un nav mežs). jo es dubļainā rudenī pa mežu bradāt netaisos. Tagad gan maz nogriezos no lielajām ielām, darīju to tikai tad, kad biju droša, ka te ir orientieri, kurus es noteikti atcerēšos un atradīšu ceļu atpkaļ, bet būs forši pamazām visu izpētīt arvien vairāk, un es arī ceru, ka ar laiku es sapratīšu, kurā virzienā tas ir, kur es eju staigāties ar suni, jo, cik saprotu, no šejienes varētu būt relatīvi tuvu visādas vietas, uz kurām es varētu gribēt kādreiz aizet.

Vēl es, diemžēl nevarēju palīdzēt angļu valodā runājošai sievietei atrast viņas viesnīcu, bet vismaz esmu pārlauzusi sevī nespēju runāt vispār, un varēju pateikt, ka man ir ļoti žēl, bet es nezinu, kur tas atrodas. Man tiešām bija ļoti žēl, ka nevaru palīdzēt, jo es, protams, ļoti spēju empatizēt nezināšnu, kur tu atrodies un kur tev jāiet.

Dž nebija nekādi iebildumi, kad es apstājos runāties ar svešu cilvēku, bet ar ņūtonu gan viņš nepavisam negribēja draudzēties.
Aug 21 22:48 [info]neraate:
varu ielikt ķeksīti kultūras sadaļā. bijām uz baletu "Trīs tikšanās" vislabāk patika Pelēča "Godinot". mūzika ļ. skaista un no horeogrāfijas brīžiem skrēja skudriņas. Vasks man vēl joprojām patīk mazās devās, ārpus mājām labi pasniegts
un Dubra, nu Dubra ir mana vājība
Aug 21 22:44 [info]strazds:
Mans moto dzīvē ir jautri, jautri, jautri.
Aug 21 22:25 [info]dienasgramata:
šodien domāju - ko man atgādina Signe Baumane? Atcerējos - El Greko gleznas.

Aug 21 22:25 [info]likvidet:
kaut es šajā tumsā varētu aplūkot savu pasi, gin
Aug 21 22:24 [info]violets_t:
Skaitīties
Aizgāju no darba. Atradu jaunu darbu.
Uzliku vellapēdam plānās riepas, bet braucu pa meža takām braukāties. Man patīk pa meža takām braukāties, kaut nepārtraukti dusmojos, jo grimstu un ļodzos. Iemācījos slēdzelēt vairāk par trim ātrumiem.
Mēģināju braukt ar ūdensslēpēm, ne vella nesanāca. Mācīšos atkal.
Biju festivālā. Neizpildīju nevienu tradīciju, bet tas labi.
Pārāk maz biju laukos. Bet arī negribējās.
Neizdarīju gandrīz neko no "kad man būs daudz brīva laika, tad gan!", bet tas arī nav slikti.
Pieteicos dziedāt korī.
Atsāku zīmēt.
Man ir kaķis. Dievinu un ienīstu vienlaicīgi.
Gadu nesmēķēju. Negribās arī.

šķiet, izklausās, ka man ir uznākusi tā slavenā apaļā cipara krīze.
Aug 21 22:19 [info]lietusraksti:
...
Ir sapirkts viss maniem skolniekiem.
Konti tukši.Miers...
Rīt pašai mācības.
Un pirmdien uz darbu.
Aug 21 22:14 [info]sb:
Ziedošana
Noziedoju 10$ ALS un gandrīz skaļi gribēju palielīties. Nē, Uldi. Par tādām lietām nelielās.
Aug 21 22:04 [info]iokaste:
simsonos bija tāda aina (pat tīšuprāt meklēju jūtjūbē, bet nā ni), kur homērs zviedru galdā saliek uz šķīvja visādas ēdmaņas, tad aiziet pie īpaša degļa, kur uzsilda to visu. ēdiens pārvēršās pelēkā mērcē, kuru viņš izdzer.vēl viens gadījums bija, kad arheologi atraduši ar augstu spicu baļķu sētu apjoztu māju kaukur francijā pirms miljons gadiem. tur iekšā cīņas pēdas un apgrauzti cilvēku kauliņi. ot tas bija lupus lupines lupus (vai kā tur).
Aug 21 22:04 [info]mapats:
* Interesanta ziņa - Monsanto(ĢMO ražotājs un izplatītājs) aizliedzis savā ēdnīcā pārtiku ar ĢMO.

http://www.independent.co.uk/environment/gm-food-banned-in-monsanto-canteen-737948.html

Ziņa ir veca 1999 gada 22 decembris.

* Jauna ziņa - Britu komiķis saņem nāves draudus un tiek saukts par antisemītu.

http://www.independent.co.uk/news/people/russell-brand-opposes-antisemitism-after-death-threats-we-must-disavow-all-forms-of-prejudice-that-lead-to-exclusion-and-execution-9683764.html
Aug 21 21:57 [info]neraate:
draugiem kulināriem
šie ir tik episki feili, ka es par to ķiķināšu ļoti ilgi /un bažīšos pirms katras jaunas receptes/
http://hotpenguin.net/50-people-who-should-never-be-allowed-near-food-again/
Aug 21 21:56 [info]martcore:
beyond
ziniet, kad dzīvē ir visvairāk bail
kad tu, vadot šo piecpadsmitgadīgo rebelmeiteni, iemaldies nomaļā amerikāņu bārā ar biljardu un pārējo, bezmaz bezspēcīgi monitorā aurojot, dura, kur tu lien
un tu nevari neko izdarīt

pilnīgi un absolūti neko
tu nevari pateikt piecpadsmitgadīgam skuķim ar nokrāsotu čolku, kas ir izlēmusi, vot viss, ejiet ka jūs visi nahuj
Aug 21 21:43 [info]iokaste:
šon ar lielu interesi noklausījos tereza raken faken. kraims & trilleris.
tur dažas detaļas bija smieklīgas, bet kārojās kādu psihu iegriezienu kafkas amērikas garā, tuvu jau bija.

nu bet labi. nokačāju vēl vienu griķenīti - tad būšu zolā apostījis.
Aug 21 21:40 [info]helvetica:
ilgstamība vārdos
Altogether elsewhere, vast
Herds of reindeer move across
Miles and miles of golden moss,
Silently and very fast.
Aug 21 21:33 [info]avatar:
Kaut kāda baigā spriedze valstī parādījusies. Kāpēc gan cilvēki ņem pierē, ja Nila idejas kritizē, bet citus politiķus drīkst ēst bez sāls. Nil, Tu svētā govs?
Aug 21 21:31 [info]skumji_putni:
Putni ir skumji, maukas

tas viss..

nē, par to vairs šovakar nē

bet grūti samierināties

es gribu jāgermeistaru..

izbliezt pāris šotus

mmmm...
Aug 21 21:25 [info]savada:
Šodien pus dienu esmu norukājusi pie maketiem/dizainiem, otru pusi pavadīju tipenē.

Aug 21 21:19 [info]kihelkonna:
ievan polkka 4
iekritu atkal atkarībā
https://www.youtube.com/watch?v=bDAK3ZQ-87o
Aug 21 21:17 [info]str:
— Сижу я здесь одна, грустная, ничего не хочется, ни коньяку, ни колбасы... Эх... Хотя, если подумать... То коньяку и колбасы очень даже хочется!
Aug 21 20:54 [info]dooora:
1928, duh kra$h is comminge
jāatzīst, ka es to Bernēzes Propagandu tā arī nebiju lasījis. politolōģijas kursā to neminēja.
http://www.historyisaweapon.com/defcon1/bernprop.html
Aug 21 20:54 [info]pikaczu:
spoileru karaliene
Lasu Brifzetes Dzhonsas treszo graamatu. Tur ir par tieveeszanu, izszkjirstiiju visu graamatu, lai apskatiitos uz svara svaarstiibaam un apskatiitos vai graamatas beigaas vinja ir resna vai tieva.
Aug 21 20:50 [info]chaika:
loģiski secinot - straujuma 10 gadus kopš baltijas ceļa nebija kārtojusi māju
Aug 21 20:47 [info]vilibaldis:
...un tā kā man ir nespēja vienai iztukšot pudeli vīna uztaisīju tēju.
Aug 21 20:45 [info]nistagms:
Aug 21 20:40 [info]noisiite:
Līgatni un Siguldu izbraukājām. Godīgi sakot, Līgatnē pa pēdējiem pāris gadiem nekas diži nav mainījies. (noplēstas vien norādes un apraksti pie apskates objektiem vietām). Divdesmitajā datumā remontēja ūdens vadu un tā rezultātā abas kafejnīcas bija slēgtas, Lāču migā restorāna pakalpojumi neesot vairs pieejami, bet pašā reh centrā ir tāds padrausmīgs ēdiens, godīgi sakot.

Par laimi, iepriekšējā dienā Vilhelmīne paspēja apciemot Vilhelmīnes dzirnavas,tiesa, bļaustīgā noskaņā. Aši izgājām no situācijas, uzklājām uz galda sedziņu, uzlikām tur Helmi un bērns bija apmierināts (tik liela meitene taču neies ratos gulēt).

Ergosoma arī savu darbiņu izpildīja, pa Līgatnes takām un Siguldu Helmi nesu tajā, jo ar ratiem tā pagrūti izbraukāt būtu, drīzāk pat neiespējami. Ja pirms kāda laika viņa tajā brēca tā, ka es pat ielikt somā viņu nevarēju, tad pēdējās nedēļās viņa ļāvās tajā vismaz sevi ielikt. Un man par lielu brīnumu, visas šīs dienas, ejot pastaigā, viņa somā arī gulēja.

Un jā, mazā peka jau ir četrus mēnešus un vienu dienu veca!
Aug 21 20:37 [info]dooora:
utōpiskais alefbeits
Aug 21 20:29 [info]violets_t (in [info]pajautaa):
Slovākija
Ko vērts apskatīt šajā zemē? Vairāk interesē daba un tādi zvēri, bet der arī kāda ūberskaista, ne pārlieku liela pilsēta. Pagaidām sliecamies uz Popradas tuvumu. Der arī kādi naktsmāju ieteikumi un tā.

Paldies!
Aug 21 20:22 [info]augsne:
[info]orissa manī neklausās, jo lasa manu cibu, lai uzzinātu, kā man iet. Izdomāju, ka man arī jāpalasa - nez, kā man iet.
Aug 21 20:12 [info]chaika:
Piemēram, februārī dzimušiem atklāts lielāks risks sasirgt ar
narkolepsiju – hronisku centrālās nervu sistēmas slimību, kam raksturīga
pārmērīga miegainība dienas laikā un citi miega traucējumi.
Aug 21 20:07 [info]salty:
Pirmā tehniskā apkope izieta. Rezumē - bērns tīri labi uzbarots. 980 g klāt pie mazākā svara. Un 2.5 cm pastiepusies.
Aug 21 20:05 [info]nomirusi:
Beidz runāt par karu, politiku un cilvēku vājprātīgo stulbumu.
Nē, puslabie cilvēki neder. Tāpēc es pieturos pie kretīnisma taktikas. Turklāt mani-kretīnu ir grūtāk salauzt kā mani-tāda-kāda-esmu. Es izliekos, lai spētu izdzīvot. Dusmas arī palīdz. Es zinu, ka cilvēkiem es nepatīku. Necenšos arī.
Aug 21 20:04 [info]morloku_karalis:
autokorekts, mīlu tevi - gribu rakstīt "ar cieņu", šis piedāvā varbūt labāk "ar izmisumu".

(un es zinu, ka par autokorektu smiet bija modīgi pirms gadu gadiem, vienkārši sony ierīcēs tas strādā tik nevainojami, ka līdz šim man personiski tāda īsti iemesla nebija)
Aug 21 20:01 [info]zin:
ja man kādreiz izdotos rekonstruēt oriģinālā oreo garšas..
Aug 21 19:41 [info]slaaneklis:
Aizmigu, jo ļoti nāca miegs.
Pamodos, jo ļoti nāca urīns.
Aug 21 19:39 [info]martcore:
beyond
spēles autora versijā amērikas centrālās izlūkošanas pārvalde ļoti izskatās pēc rajona slimnīcas
tur ir pat savs reģistratūras galds un tā
centrālās izlūkošanas parvaldes reģistratūra, my ass
Aug 21 19:38 [info]redz:
rudens.jpg
some songs that I used to hear
Aug 21 19:36 [info]blond:
Āāāā, kā es esmu nogurusi.
Aug 21 19:34 [info]virgin_whores:
tu man tik baisi iekodi lūpā, ka palika pušums
Aug 21 19:28 [info]10m_zem_uudens:
Aug 21 19:26 [info]wensdy:
93.diena.
Pa šo laiku izveidojās gulēt iešanas un celšanās ritms. Pilsētā to, protams, neizdodas īstenot vairāk par maksimums vienu nedēļu. Pat nedēļas ietvaros katra diena ir tik atšķirīga. Tā var just, cik miegs un ritms pozitīvi ietekmē. Te gan iztrūka viena nozīmīga lieta - simboliskie žesti, ar ko apkārtējai pasaulei pateikt: "Arlabunakti, es eju gulēt, lūdzu, netraucējiet, jo būšu aizņemta ar gulēšanu." Manai istabai nav durvju, nav aizkaru un var dzirdēt pilnīgi visu, kas apkārt notiek. Jo vajag pateikt, tā kā sagatavoties kārtējam labajam miegam. Tā ir arī sagatavošanās sapņošanai, un sapņošana ir kreativitāte. 
Aug 21 19:26 [info]little_black:
atvaļinājums sācies ar dēstiem-sirds.
Aug 21 19:24 [info]virgin_whores:
gāju pastaigāties
iedomājos, ka daži cilvēki sajūt kaut kādu adrenalīnu nozogot lietas
iegāju grāmatnīcā, iebāzu grāmatu somā un aizgāju
un kā atnācu tā aizgāju, bez emocijām
tā riebjas
Aug 21 19:22 [info]po:
Pie zemes der atgriezties savlaicīgi.
Aug 21 19:13 [info]ld:
Iiiii un aaaa.

Bijām rāpties pa virvēm un laisties lejā. Izgājām bērnu maršrutus, kāmēr es pēdējos gaidīju, Maksis aizskrēja uz grūto. Vēlāk ejam skatamies, kur tad ir mūsu Tarzāns. Ha! Sēž augšā uz platformas un raud! Viņam esot bail. Mēģināju kā mācēju iedrošināt, viss velti. Tā kā aiz puikas neviens nebija rāpos pati. Tikko biju nonākusi uz dēla platformas tā viņš aizgāja! Un tad es sapratu ka ir ziepes, jo man ir bail! Tur tādi baļķīši trosēs iekarināti, švankājas uz visām pusēm un nekādas palīgvirves, tikai drošības virve un tas viss aptuveni 10m augstumā.
Garš stāsts īsi- pārgāju pati, bez palīdzības, bet otreiz neparakstīšos. Rokas sāp nenormāli. Likās ka neatstūrēšu mājās tos 40km.

Bet tagad jau trešo stundu nēsāju slimo Annu uz rokām. B/d pēkšņi 38.4. Tagad vēl pacēlās, tad nu vien vajadzēja meklēt svecītes. S būs pēc astoņiem no 4 dienu komandējuma. Un labi ka tā, man mazais nespēks.
Aug 21 19:07 [info]217:
ā jē, ā jē, vienvirziena biļete uz Mumbaju 28. oktobrī kabatā :)
Aug 21 19:06 [info]neetiski:
Viss ir lieliski un dirsā vienlaicīgi. Bet es vēl izglābšos.
Aug 21 19:06 [info]apjukums:
Šodien birojā uzzinājām, ka:
1) man tiek piešķirts darba līgums uz nenoteiktu laiku (kas NL un krīzes kontekstā interpretējama kā prieka vēsts, jo šāds līgums darbiniekam
paredz ļoti izdevīgus nosacījumus attiecībā uz eventuālo atlaišanu tuvā vai tālā nākotnē),
kā arī, ka
2) divu citu darbinieku līgumi netiek pagarināti.
Nezinu, kā man ar tiem diviem nabadziņiem tagad apieties, būšu kā dadzis acī.
Aug 21 19:05 [info]rasbainieks:
beidzot iekopēju telefonā karuļa pēdēefu
esmu bruņots dzīvei, eju paceltu galvu
Aug 21 19:05 [info]emiilia:
Iegāju veikalā un aizdomājos - moš pāriet uz bulciņām? Nu, es ar vienu-divām varu aizštopēt kuņģi, sanāks lētāk dzīvot. It īpaši tuvējā stūra veikaliņā labi un lēti ir. Varbūt aizķersies kāds lieks cents makā un tur vairs nepūtīs vējš.
Cik vienkārši un viegli ir pierast pie normāliem ienākumiem, bet kaut kā pagrūtāk iet ar to sauso periodu. Bļin,nu. Pilnīgs depresņiks.
Aug 21 18:55 [info]martcore:
beyond
/sēžot ar aptvertu galvu/
BĻA! BĻA! NOMAZGĀ ROKAS, PIRMS PIEŅEMT DZEMDĪBAS! PIRMKĀRT - NOMAZGĀ ROKAS, PĒC TAM VISS PĀRĒJAIS! POHUJ KUR, SNIEGĀ, KAUT KUR IR JĀBŪT TAČU ŪDENIM! TAS IR PIZĢEC KAUT KĀDS!
atvainojiet, mani viss šis pasākums satriec aizvien vairāk
Aug 21 18:41 [info]samta:
ļoti saasināti uztveru neizgulēšanos. šonakt lielākoties vēroju zvaigznes un klausījos, kā ceriņkrūms skrāpē jumtu. un jau pus septiņos pamodos. šodien tāds vājums, tāds ģībums, karsoņi un kas tik vēl ne.
varētu pavakariņot un līst gultā, bet pie i. jau no četriem ciemiņš un es piestrādāju par pareizu valodiņu.
Aug 21 18:36 [info]saccharomyces:
part of a bigger story
par ff un pornō

es šo neizjutu īsti līdz galam kā dzejoli, bet tā doma par kontekstu vs fragmentāciju man liekas ārkārtīgi aktuāla, gan seksa un pornō jautājumos, gan visādās citās dzīves jomās.

(tā saraustītības tendence, kas ļauj ērti neatcerēties, ka kasieri un pircēji eksistē arī ārpus veikala, tāpat arī autōbusu šoferi un pasažieri, garāmgājēji uz ielām un santehniķi, skolēni un skolotāji, telefōnveikalu pārdevēji, ir taču tik ērti aizmirst un cilvēku vietā redzēt divdimensiju tēlus, kas sākas, nonākot mūsu redzeslaukā, un beidzas, kad ir no tā ārā.)
Aug 21 18:33 [info]mindbound:

Weight loss initiative 2014, part one - lost 16 kg in 35 days, via a combination of exercise, diet and personalised functional chemistry.

To avoid some highly predictable questions, I'd like to note in advance that I won't (at least publicly) share the specific details of my methodology, since it's based on my anatomy and biochemistry profiles (and influenced by my general attitude of using high-impact methods) and I think it is an example others shouldn't try to replicate without at least as much added customisation of their own. In so many words, it's caloric restriction plus metabolic upregulation plus appetite suppression, aided by aerobic exercise.

Summary: Total weight loss = 13.3%, body fat loss = 11.5%, estimated loss of metabolically active muscle tissue mass = 0.6%, estimated water loss = 1.2% (I deliberately avoided using diuretics since rapid water loss slows down metabolism).

Aug 21 18:24 [info]martcore:
beyond
apsveicu visus, pirmoreiz el. spēlē es gandrīz pārgriezu sev weenazz
te tomēr parādās jautājumi, cik daudz keidžs saprot tīneidžmeitenes psiholoģiju

upd. gandrīz nolēcu no deviņstāvenes jumta! man te laikam kvests, kā var sevi nogalināt, lai nepagūtu izglābt
Aug 21 18:16 [info]ercha84:
Labākais gabals ko šogad esmu uztvēris. Šermuļi pār kauliem vienmēr noiet kā uzlieku šo. Olafur Arnalds Ft. Arnуr Dan - So Close
Aug 21 18:13 [info]kramers:
Ak, skaistā jaunība, tā nenaks vairs...

http://jurashz.livejournal.com/5825328.html
Aug 21 18:10 [info]ninona:
Veidoju ar abām meitenēm kopā čeburekus.
Es dusmīga, P brēcoša, M situācijas nospiesta.

Stress un šausmas, un viens vienīgs glābiņš prātā - šovakar A nav nekādi plāni un viņš mani "izglābs". Princis baltā zirgā... vēl tikai pusstunda!

Un tad man atnāk īsziņa "būšu vēlāk". Pi%&%&c i$^$Wmaķ katevidivideviņi!
Naher tos čeburekus!

Atkal PMS un "ovulācija beidzās".
Aug 21 18:00 [info]phz:
LĀČURDIENA!
Aug 21 17:55 [info]huinja:
Cementa maisītāji.
http://imgur.com/gallery/3q8O6
Aug 21 17:49 [info]nastja:
Spellchecks ir nepielūdzams, 'nearest' latviskojot par 'nearestē' pēc noklusējuma..
Aug 21 17:48 [info]martcore:
par fudbolu
es to ne piromoreiz dzirdu
Aug 21 17:40 [info]naivums:
Tāds mūsdienīgi tradicionāli moderns vīriesu vārds - Wristvaldis! :)
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?