Latest Posts

Current posting stats: 6.68 per hour, 0.11 per minute RSS version
Jan 21 09:11 [info]missalise:
Nezinu, vai tas bija saistīts ar šīsnakts Mēness aptumsumu, bet pagājušajā naktī mani mocīja kārtīgs bezmiegs. Sagaidīju rītu un gāju uz darbu. Noskaņojums arī visai nejēdzīgs. Laikam jānopērk plānotājs un jāplāno laiks. Un vispār es jūtos totāli nogurusi. Vispār. Darbā, dzīvē, visur. Es esmu briesmīgi nogurusi.
Jan 21 09:02 [info]paralellograms:
Kristāla mākoņi ieklīst. Virtuves logs ir kā neatvērtas acis. Sapnis joprojām šķērē prātu, bet rokas veic tulkošanas darbu. Šis brīdis ir ilgstošs. Tūlīt būs jāsamierinās ar pārmaiņām.
Jan 21 08:47 [info]krii:
ранним зимним утром
вышла на крыльцо
лёгкий бриз сдувает
с черепа лицо

© ZAK
Jan 21 08:12 [info]sunkilmoon:
krāslavā ir vairāk nekā 15 ziedu veikalu
Jan 21 07:05 [info]hauf_milk:
Ak, antidepresanti. Pāris strīpiņas, un var pacelt acis un neienīst sevi.
Vai, vai tad es sevi ienīdu? Kaut kā piemirsās - likās, biju vienkārši kaut kādā prastā purvā.
Tik vienkārši ķīmija darbojas.
Jan 21 06:31 [info]hauf_milk:
Čau, depri. Caur asarām spļauju tev acīs
Jan 21 05:54 [info]sickboy:
Es uzskatu, ka vīrietis drīkst būt arī maigs kā stirna, pieradināms un lutināms, siltu pienu barojams. Tāds ir īsts vīrietis, manuprāt. Ir jautājumi?
Jan 21 04:41 [info]grizlii:
par sadzīvošanu
tikko apzinājos kādu interesantu paradumu, kuru piekopju jau sen, taču daru to bez apdoma, proti

man bērnībā bija diezgan bail no visa kā - tumsas, zirnekļiem, cilvēkiem kerzās, kluba 'Pulse' (jā, es tur, protams, nekad nebiju bijis, bet šis klubs man legit rādījās murgos :D ) .nezinu, kur un tas viss gaisa, it kā nu manas bailes ir krietni iekšējākas, taču

pašlaik, piemēram, dzīvoju viens pats visā dzīvokļu mājā, man patīk dzīvot relatīvā klusumā un tas, protams, atstāj vietu iztēlei

so, kad es aiztaisu durvis uz viesistabu un iedomājos, ka tur stāv slepkava vai no tīras tumsas veidots zvērs, es tam apveidam saku - 'nu, ko tu tur stāvi, ej mājās, nomazgājies, nu ko tu muļķojies un stalko mani, kam tev tas ir nepieciešams'

un milzīgajam zirneklim, kas lupī man virsū ar saviem spīdīgajiem melnas rasas pilieniem, es saku 'nu, kapēc tu esi tik skērī, paskaties, kādas tev funky kājiņas un spalvainas bikses, u funny'

nu un tas pilnībā neiznīcina to skērīness, taču tā ir vieglāk dzīvot
Jan 21 03:59 [info]jimmy:
ja tev izdevās, tad apsveicu
bet tādi sapņi ir bijuši mums visiem

pilsētas meitene
nekur neiet kājām.

vai zini ka hamburgeri ir slikti
un kur nopirkt tikko slauktu pienu
ne tālāk kā 80km no mājām?

ir labi runāt ar putniem,
tie liekas jauni un līksmi.
Bet nepaliec pie viņiem pa nakti.
no rīta tev seju sagriezīs varavīksnes.

Lietussargi domāti vājiem
Kaut lietus nespēj nomazgāt sāli no skropstām.
Skrien nu uz pagaidu mājām
tik ātri kā papīra kuģi
atiet no tavām mīļākajām ostām.
Jan 21 01:14 [info]basta:
https://kremlebot.rip/
Jan 21 01:04 [info]magnolia:
Pēdējiem acu spēkiem kaut ko sagūglēju. Kurš gan palīdzēs, ja ne pats.;/
Jan 21 00:19 [info]teja:
turpina krist, sasniedza mīnus 24, omg
līdz -22 ar 3kāršiem cimdiem nesalst, pie 24 jau salst
Jan 21 00:11 [info]inese_tk:
janvāris
pagājšnakt bija grandioza sniegputeņvētra. aukas gaudoja skurstenī un gar mājas sienām, logos triecās mazi ledus gabaliņi un miklas sniega pikas. pārslas tika mētātas, raustītas un purinātas vienlaicīgi visos iespējamos virzienos. sapluinīti mākoņi, ik pa laikam atsedza mēnesi.
no rīta spīdēja saule, lievenis bija pieputināts ar sniegu un nekas neliecināja, ka kādreiz pār pagalmu gājuši iztīrīti celiņi. pagāja gandrīz stunda, kamēr es izraku mašīnu un aizrakos līdz ielai. ap 12iem dienā reģionālais valsts autoceļš P18 vizuāli neatšķīrās no apkārtējiem tīrumiem un pļavām.
arī jāšanas laukums piesnidzis ar svaigu sniegu. jājot šķita, ka zirgs lēkšo pa mīkstiem, pūkainiem mākoņiem.
šovakar mēness lēca milzīgs un oranžs uz sirreāli violetu debesu fona. tagad -9, ēnas sniegā ir asas un aukstas, debesis gandrīz skaidras un visam pāri līst salta pilnmēnessgaisma. tāda nepielūdzamas metaziemas sajūta.
Jan 21 00:03 [info]heishy:
''Mēs cilvēki šeit lejā esam pamesti savā vaļā. Un kas gan tā būtu par pasauli, kur ikviena lūgšana tiktu uzklausīta un mēs skaidri zinātu, ka viss turpinās arī pēc nāves? Kāpēc tad mums vispār būtu vajadzīga dzīve - mēs jau dzīvotu paradīzē. Vai zināt tādu parunu: iedod vīram zivi, un pabarosi viņu vienu dienu, iemāci viņam ķert zivis, un būsi pabarojis uz visu mūžu? Un tieši tāpat tas funkcionē arī šeit. Dievs vēlas, lai mēs mācāmies parūpēties paši par sevi. Viņš nedod mums zivi un neuzklausa visas mūsu lūgšanas, taču viņš mūs dzird un vēro, kā mēs šeit lejā ar visu tiekam galā, ar slimībām, netaisnīgumu, nāvi un ciešanām.
Dzīve ir dota tādēļ, lai mācītos zvejot. ''
Jan 20 23:52 [info]willkini:
Viss notiek
Vai ne?
Jan 20 23:41 [info]santech:
shoulder gag
atliek vien kļūdīties ebaja meklētājā un parādās visādi brīnumi
Jan 20 23:31 [info]wowow:
Pēc trim dienām šaušalīgu iesnu, ar pulsējošu degunu un iekritušām acīm, neskuvies nedēļu un frizieri iekavējis vismaz mēnesi, halātā pa virsu džemperim - nu jau pilnvērtīgi izskatos pēc trakā zinātnieka.
Jan 20 23:15 [info]punkts:
Es biju kontuzēts, bet neatceros, kad mani aizsūtīja karot tas bija starp argentīnu un brazīliju mēs braucām ekspedīcijā pēc mana tēva testamentā izstrādātā plāna atrast zeltu līdzi bija tēva vienīgā uzticības persona, mauka, trakomājas iemītnieks, kapteinis un laikam viss neliela sarkani krāsota motorlaiva ar jumtiņu un divas laivas piesietas kas ved proviantu braucam iekšā džungļos, plāns ir visi piekrituši varētu pat teikt ka metam nost balastu un peldam iekšā džungļos pa upi vietām plata un arī caurmērā gar malām džungļi peldam pa upi.
Jan 20 23:15 [info]sickboy:
Mēs dzērām tik daudz, cik varējām, bet viņa izdzēra vairāk nekā vajadzētu. Vadoties no nakts gaismām, mēs is izgājām melnā nakts ostā, viņa smaržoja pēc ziemeļu sniega un bija priecīga doties, tikpat cik es. Es to gribēju desmit reižu vairāk. Viņa aizvēra savu muti, kad es jautāju pēc viņas vārda, un lūdza mani darīt to pašu. "Tas viss ir ierakstīts zvaigznēs" - viņa teica. Bet viņa pačukstēja savu vārdu, kad es viņu noskūpstïju uz atvadām, viņas balss iekrāsota ar viskiju un darvu. Un devās uz mājām, bet es atpakaļ uz bāru.
Jan 20 23:04 [info]zeme:
Andrejsala, Āgenskalna tirgus, Miera iela, jaunā teika un lielākoties visas tās jaunās kafejnīcas un bāri Rīgā ir šeit vienā teikumā.   Tas tā, manuprāt. 
Jan 20 22:52 [info]taa_iznaak:
Par daudz Ruma nedēļas nogalē ietekmējis kājas izlocīšanos pa slidenajām ielām.
Nevarētu teikt, ka kaut ko baigi darījis būtu, bet mugurā kāda sāpe iemtusies - no slinkuma laikam.
Bet rīt atkal tur kur nav viegli apstāties.
Jan 20 22:33 [info]udensroze:
Par daudz hobiju?
Jan 20 22:30 [info]amberss:
Mani besī twitter, jo ierobežo izteikšanas garumu. Nav instagrama, jo teorētiski nepatīk bilžu (bez teksta) publicēšanas koncepts. Man nepatīk fiziska dienasgrāmata, jo riebjas rakstīt ar roku. Man nepatīk, ka FB grūti sadalīt auditoriju starp draugiem un paziņām. Man nepatīk, ka klabs.lv visi ieraksti skatāmi latest laikajosla. vienīga izeja laikam rakstīt zem atslēgas.
Jan 20 22:30 [info]slepenaamaasa:
Vienmēr tik ļoti labi var sajust otra cilvēka nodomus, pirms sākts analizēt ar prātu. Nevaru atcerēties reizi, kad manai sākotnējai intuitīvajai nojautai nebūtu izrādījusies taisnība. Nu, varbūt pāris reizes. Es jūtu lietas, pirms tās pateiktas vārdos, un reizēm man šķiet, ka varu paredzēt jūtas, ko citi vēl sevī neapjauš. Ļoti konkrētas jūtas. Es zinu, ka tās tur ir, kad mani pārņem bailes.
Jan 20 22:29 [info]koks:
Larsa fon Trīra "The house that Jack built" par spīti kino tautas un paša Trīra pesimistiskajām ekspektācijām rādās padevies baudāmi un sagādā kino svinēšanu divu ar pus stundu garumā, ekspluatējot kontrversiālas tēmas sākot ar psihopātiju un psihiskām problēmām līdz karatehnikas izgudrojumiem un reliģijai.
Kā jau pēdējajām Trīra filmām raksturīgi, viss notiekošais ir atstāsts un tiek pārrunāts ar kādu šķietami neitrālu personu (šajā gadījumā "personu", pēdiņās) no malas, kurš atbilstoši komentē vai kritizē protagonista sadarīto. Gluži tāpat kā Nimfomānē. Tāpat klasiski Trīram filma ir pilna ar dažādām interesantām un negaidītām alegorijām un ar lielu devu ironijas un cinisma, kas, šajā gadījumā, būtu nojaušams bez teikšanas. Ko es nesagaidīju ir brīdis, kad tad man it kā būtu jāiet ārā no kinozāles, jo esot pārāk vardarbīgi, kā tas šur tur ticis aprakstīts internetā. Interesanti, ko cilvēki tad teiktu par Antikristu, kas, manuprāt, lika justies ievērojami nepatīkamāk un vispār es teiktu, ka ir pakāpienu augstāk vardarbības un ellišķības ziņā. Katrā ziņā, saprotu, ka cilvēki, kam nepatīk šausmu filmas varētu tā reaģēt, bet uz šausmu filmu fona tur nekā tāda nav. Ja nu vienīgi biedējošais reālisms un pragmatisms, kas to caurvij.
Psihopātijas tēmai, būdamai nu jau visai bieži sastopamai lietai mūsdienu kino un TV, manā skatījumā šai filmai tāpat ir izdevies izvērst un komentēt to svaigā un interesantā veidā un būt gana oriģinālai ar to - karikatūriskais lempīgums Džeka pirmajos atgadījumos, kompulsīva uzvedība stresa situācijās un tik ļoti ironizētais narcisisms (Mr. Sophistication, Bruno Ganz balsī). Tas būtu kā ņemt Hannibalu un, šķietami, pietuvināt to reālās dzīves scenārijam.
Patika galveno aktieru izvēle - Mets Dillons (es nemāku latviskot) bija reizē gana lakonisks un reizē arī viņa personība piedeva tēlojumam vajadzīgo noskaņiskumu. Patīkami arī bija redzēt ekspresīvo Umu Tūrmani savā īsajā taču spēcīgajā sniegumā.
Manā skatījumā filmā ir manāms daudz dusmu, tām izpaužoties biezā slānī vardarbības kā arī asā kritikā, kas ietērpta nežēlīgās alegorijās, piemēram, tā pati medību paradumu un ētikas pārnešana uz situāciju, kurā medījums būtu pats cilvēks.
Epilogs jeb filmas beigas man šķita pārāk garas un ne īsti iederīgas klāt pie iepriekšējo filmas sadaļu pragmatiski filozofiskajām apcerēm, bet varu tur saskatīt atmosfērisku vērtību un savā veidā šis iznākums jau tomēr ieliek vēl vienu, pēdējo ķieģeli Džeka personības psiholoģiskajā skaidrojumā, runājot par jebkurā cilvēkā pastāvošo cilvēciskumu - pat rūdītos psihopātos.

The house that Jack built
Jan 20 22:14 [info]heishy:
Izskriet cauri kādai tumsonīgākai filmai, kā piemēram ''Venom'', šodien labi iederējās.

We keep pretending there's nothing wrong
Playing parts in the tragic comedy

This venom's killing us and we won't make it out alive


Un beigu galā, katram sevī sadraudzēties arī ar Tumsu. Tāpēc ka Gaisma bez Tumsas nepastāv vise versa. 
Nu, kā filmā. Venoms neglīts, bet beigās tāds tīri jauks. 
Jan 20 22:08 [info]methodrone:
Nav tā ka cilvēks visu laiku izturas bērnišķīgi un tad vienu dienu vairs neizturas, pāreja ir pakāpeniska.
Jan 20 21:55 [info]liuut:
Auksta Duša ir lielisks Anti Depresants
Jan 20 21:35 [info]unpy:
Laika vērotāja piezīmes.
Pirms diviem gadiem tika inaugurēts pašreizējais ASV prezidents Donalds Tramps. Jau pusi termiņa nolauzis.
Jan 20 21:19 [info]phz:
Pļukš
Kaķis tikko izdarīja šādi bez visas galvu sildošās lampiņas :)
Jan 20 21:03 [info]heishy:
No visām dienām, kad aizvelcies vakarā uz pakomātu, sals kniebj degunā, priecīgs veikt un aktivizēt savu Revolut ..izmet error. Kas par na-!
Bubinādams iemet aci ņūzfīdā un secini, ka app sistēma feilo ŠODIEN. Really?!

Grumpy eskimoss ar sarkaniem vaigiem, kombinzonenēm švīkstot un paciņu sakniebis dūraiņos, šļūc atpakaļ mājās.

Gaišs ārā gan. Baigais lākturis pie debesīm.
Jan 20 20:55 [info]ll_:
Visu laiku gribas mājās, visas vietas, ko iztēlojos sakot ‘mājās’ ne tuvu nav līdzīgas mājām
Jan 20 20:12 [info]sodienliist:
Pusnomoda stāvoklī rakos pa veciem cibas ierakstiem un lietotājiem. Atradu veselu komūnu, kas veltīta Uldim Rudakam - no sākuma domāju, ka esmu to nosapņojusi, taču tā patiesi eksistē, galvenokārt tur ir momenti no Rudaka dzīves, uzdzīves un spožākie izteikumi. 2004. gads. Tikpat lieliska ir komūna underground, kur ir, piemēram, ieraksts par 2007. gada LKA Valpurģu nakti, uzstājas - MAZIE SMIRĪGIE KOCIŅI, GIRLS LEAVE ME NAKED, JŪDAS GRAŠI u.c. Ieeja LKA studentiem 70 santīmi. Bāc, es ceru, ka cibas arhīvs ir nemirstīgs.
Jan 20 20:09 [info]santech:
Atkal nesanāca nofočēt pilnmēnesi. Pagājušo reizi vējš purināja musarā metamo statīvu. Tagad - no siltas istabas, bezvējā - mākoņi priekšā. Nav laika tusēt pie skatumeklētāja, jo skapis jāskrūvē. Jau ar trešo skapi pišos. It kā man seksa sen nebūtu bijis. Bet rezultāts ir brīnisķīgs.
Jan 20 19:51 [info]kants:
iz rajōna
aizgāju pēc ilgiem gadiem uz baseinu (olimp. centrā) un sajutos noziedzīgs, sev tik ilgi to liedzis.
domāju pēc tam paņemšu labietī pudelīti alus - kādā reklāmā redzēju, ka ir tumsas ragana (man no viņu brūvējumiem tiešām garšo gaismas ragana un aroniju ragana). pudelēs neesot, bet var man ieliet litru plastmasā. nu labi. mājās skatos - tā izrādās vairāk nekā 15 (!) grādus stipra bronzas laikmeta žiža. garšo kā kvass ar kafiju un stipr. vīnu.
Jan 20 19:47 [info]lord:
par dzeņiem
Los Andželosā redzēju dzeni ar sarkanu galvu kā multenēs (Acorn woodpecker [Melanerpes formicivorus], apdzīvo ASV rietumu krastu līdz Kanādas robežai un uz dievidiem areāls stiepjas līdz Bogotai)... pirmā doma bija - dzeņiem jābūt sarkanai galvai, lai nomaskētu asinis no pārsistās galvas...
Jan 20 19:39 [info]az:
vēl es ik pa laikam skatos "you", bezgala skaists stāsts, mīļš, bet bēdīgs.
"if you want to kill me, what the hell are you waiting for?"
whowantstokillppl
Jan 20 19:16 [info]az:
laikam labākais ēdiens, ko jebkad izdevies Latvijā pie svešiem cilvēkiem ēst, ir Kalnmuižas pilī. es nemaz neteikšu, ka dod tur viņu gandrīz par velti, bet cerams, ka viņi vēl to nezina. ja jums kādreiz gribas visgaršīgāko riekstu sviestu vai jebko citu. un vēl tur ir brīnišķīgas vannas. un bezgala skaisti. tikai zviedru cepure nošļukusi ;[
Jan 20 18:32 [info]de_profundis:
churches stand for what we once did
Jan 20 18:30 [info]de_profundis:
ēka tevi lūdz pat ja es esmu tukša
Jan 20 18:06 [info]magnolia:
Šī ir oficiāli pretìgăkā slimošana, kāda dzīvē bijusi.
Jan 20 18:03 [info]khosmos:
"magnētiska personība"
Jan 20 17:54 [info]mtldd:
varbūt tā gadās ar ikvienu - dienas kā filmas, kurās bez vienīgā skatītāja zināšanas caurvijas kāda smalka tēma. visbiežāk šis motīvs pilnībā izkristalizējas neilgi pirms noslēguma un pēdējā doma pirms aizmigšanas saslēdz piedzīvotā ķēdīti skaistā atklāsmes brīdī.

tā, piemēram, dzīve vienas dienas laikā mani iepazīstināja ar savstarpēji nesaistītiem cilvēkiem, kuru līdzība smalkakā, netveramākā līmenī tomēr ir nojaušama: kaut kas tajā, kā viņi uztver pasauli un apkārtējos, ko dara, un ko saka. un es ilgu laiku nespēju šādus cilvēkus saredzēt aiz viņu fasādēm, kaut kas būtisks iztrūka, lai "atkostu", kas tur notiek, vai, patiesībsakot, nemaz nemēģināju. bet filma ir ieslēgta, es neizbēgami sekoju ceļam uz kādu mācību. visi sastaptie tēli ir kā mazas kontrolgaismiņas, kas mani virza uz priekšu starp neizlasītā scenārija rindām.

tālāk ejot un katra tēla stāstam papildinot iepriekšējo, skatiens kļūst dzidrāks un es saprotu, kas notiek. man ir bail no sastapto biedru bailēm, jo es tās nepazīstu.

manējās ikdienā grauž un knieš, un paralizē, lai arī šķērslis ir iluzors, kļūme vadiņu un pieredžu savienojumos, klibs spogulis, kura defektu, ja gana cītīgi ieskatās, var pamanīt. bet ir arī tās otrās, daudz reālākās, daudz taustāmākās bailes no bezjēdzīgi atņemtām dzīvībām un iznīcības, un mūžīgas tumsas. tādas sevī nes cilvēki, kuri ir dzīvojuši tik intensīvā nāves un briesmu ielenkumā, kādu man apkārtesošie vienaudži, pat dziļāk parakājoties pa savas iztēles kambariem, šobrīd nevar īsti pieredzēt. šie cilvēki ir redzējuši neskaitāmas filmas pārtrūkstam tāpat vien, auksti un negaidīti.

un tā nu sanāk - kamēr nav nostiprinājusies pārliecība, ka esošajos apstākļos mana dzīve nav sūdīga, sūdīgas ir manas izvēles, šādu cilvēku klātbūtni ne vienmēr ir tik viegli panest, jo tā ir pielādēta ar visnotaļ skaudru patiesību par to, kāds vēl mēdz būt ceļš uz dzīves iemīlēšanu.
Jan 20 17:42 [info]deloveja_kundze:
ar tādām vecākām draudzībām ir tā, ka ļoti labi atceros, kad un kā iepazinos. piemēram, ar Arni iepazināmies pie kanāla, sagaidot 2007. gadu. ar Līvu iepazināmies pirmajās vidusskolas dienās. ir tādi skaidri atskaites punkti, kad un kā.

un tad ir tās jaunās draudzības, kurām vienkārši nav sākuma. jo ir tas viens brīdis, kad cilvēki, kā izskatās, vienkārši materializējas tavā dzīvē, un tad jūs esat tuvi draugi. un tas ir visnotaļ brīnišķīgi.
Jan 20 17:39 [info]heishy:
Dzīve nav vienādojums, kas summējas nullē. Tā nevienam neko nav parādā, un lietas notiek tā, kā tās notiek. Reizēm taisnīgi un tad viss iegūst jēgu, bet reizēm tik netaisni, ka sāc par itin visu šaubīties. Es noņēmu liktenim masku no sejas un atradu zem tās tikai nejaušību. 
Jan 20 17:34 [info]khosmos:
nāk prātā Pink Floyd - High Hopes
"in a world of magnets and miracles"
Jan 20 17:32 [info]khosmos:
tā tik bij' viena smaga akcija! bet vismaz tagad būs mazāk sūda, par ko domāt. nesaprotami par to vemšanu. pirmoreiz, kad vēmu 7 h no vietas, iepriekšējā vakarā Jumī dzēru šņabi ar grenadīnu. ar ko kopā? labs jawtājums! nevarētu būt, ka esmu vakar apēdusi ko nelabu. daudz domāju par Mucenieku. varbūt man jau sen vēderā ir kaut kāds draņķis, kuru nevaru izvemt, jo vienmēr gribas tikt līdz tai apakšai, jo ir sajūta, ka tur kaut kas ir. būtu tiešām ļoti savādi, ja tas melllais ķēms būtu man iebarojis magnētus. varbūt tās ir kaut kādas tabletes, kuru dēļ instinktīvi apstājas gremošana, lai izvairītos no saindēšanās. bet vispār man ir magnetometra aplikācija, un mans vēders ir diezgan magnētisks. bija arī tāds atgadījums, ka, tiklīdz kā ieliku kabatā magnētu, sajutos daudz labāk nekā iepriekš. varbūt tāpēc es pavasarī vēmu žulti un konstanti tripoju. pārbaudīt tagad nevaru, jo vēmu podā un tas, kas izkrita, uzreiz pazuda dzelmē. nav jau grūti iemest glāzē magnētu, ja kāds ir šausmīgi izslāpis un dzer zalpom
Jan 20 17:29 [info]sarkanvilks:
Gnarr
https://www.youtube.com/watch?v=kT4IRR2L5MI
Jan 20 17:16 [info]simamura:
Kaut kur nesen pavīdēja: "Robins Huds laupīja naudu no bagātajiem un atdeva to nabagiem. Uz maziem procentiem."
Jan 20 17:00 [info]komatozs:
ja Tev patīk, vai tās ir sāpes?
Jan 20 16:36 [info]sintetika:
domājat?
nu domājat, domājat
Jan 20 16:20 [info]rugetta:
nu ko, aiziet, rīt sākas pēdējais semestris.
Jan 20 16:10 [info]sintetika:
ai neko
Jan 20 15:57 [info]juriic:
.
Vairākas dienas nelika mieru kaut kāds jauns objekts pagalmā mētājamies. Nevarēju saprast kas tas ir. Šodien piegāju apskatīties un izrādās tā ir mirusi sloka. =/ Kur tāds vispār gadījies ziemā nabags.
Jan 20 15:54 [info]sintetika:
laikam uztraucos par smieklīgām lietām
tagad vēl vajadzētu riktīgi sacepties par pankūku receptēm piemēram
Jan 20 15:52 [info]zum:
Esot nolemts aizmuguriski, ka es nedrīkstēšu piedalīties liecības izdalīšanā. Gļēvuļi un meļi nespēj paskatīties acīs mātei.
Jan 20 15:37 [info]liizhj:
es tiešām ļoti gribu zināt, kā ir dzīvot, kad vislaik nenāk miegs (pat pēc 12 stundu gulēšanas) un kad vienīgā doma ikvienā brīdī nav "kā es esmu nogurusi un kā es gaidu ātrāk ielīst zem sedziņas".. tiešām neesmu droša, ka pasaule bez nebeidzama miega un noguruma eksistē.
Jan 20 14:58 [info]khosmos:
Man liekas, es izvēmu magnētu
Jan 20 14:51 [info]pavisam:
Face ID failed
2 naktis pa 8h miega un telefons no rīta paziņo, ka šito seju nezina, ievadiet kodu...
Augstās tehnoloģijas : Pārslodze 0:1
Jan 20 14:44 [info]khosmos:
Izvilku aiz ausīm no akas un apvēmos
Jan 20 14:25 [info]teja:
scarcity mindset
atpakaļ tur, kur nevar pohujā veikalā nopirkt pomelo vai puravu vai saldētas garneles
izcepu maizi no griķu miltiem un auzu pārslām, ieliku krāsnī 4 bietes, iemērcu griķus un mung pupiņas (diedzēšanai), atradu skapī ka vēl ir sojas granulas, ir risinājums ko ēst vakariņās un rīt skolā.
šo 2 gadu laikā esmu kļuvusi par pro vegan gluten free shoestring budget chef

(īstenībā, pomelo te nav vispār)
Jan 20 14:20 [info]sintetika:
es esmu smieklīga
un plika
man , protams ir drēbes ar ko iet uz mežu! visādi tur lāču zābaki un biezās alpaka vestes
Jan 20 14:02 [info]sintetika:
mani vnk sajūsmina kaimiņu runāšana mēlēs ar pārgrieztām acīm un galvas purināšana, skraidot ap pagalma veco plūmi. tas notiekti kaut kā ļauj justies dziļākai personai. vienradža kostīms moš varētu palīdzēt, varu ziedot
Jan 20 13:55 [info]sintetika:
bāc
Jan 20 13:45 [info]punkts:
Alķīmisko kāzu tāme.
Jan 20 13:41 [info]heishy:
- Es nezinu, varbūt tev vienkārši savā dzīvē derētu pie kaut kā pieturēties līdz galam, nevis vienmēr atkal doties tālāk.
- Es zināju, ka tu tā teiksi. Bet nav jau jēga tā dzīvot. Viss aiziet tik ātri un neko no tā nav iespējams paturēt. Ir iespējams vienīgi būt.
Jan 20 13:38 [info]punkts:
Makināriums ir tik labs. Kas ir ko dara ir, var likt punktu.
Jan 20 13:25 [info]virginia_rabbit:
pikniks ziemā
es rakstu, Ingmārs kapos baro bērnus ar picu

Jan 20 13:10 [info]slepkava:
Šodienas prieks. Es īsti nezinu, kura vilcienu līnija jāizvēlās, lai brauktu uz Imantu no Torņakalna, bet pajautājot kasē es sapratu, ka tikai pilnīgi idiņi to nezin . Pērc biļeti un nezini kurā vilcienā kāpsi, bļā lohs!
Jan 20 13:05 [info]sintetika:
nu labi
Jan 20 13:00 [info]sintetika:
man nav, ko vilkt mugurā (cik netipiski...khm khm)
Jan 20 12:57 [info]heishy:
Ouh, iekšējā sēne sāk ar mani runāt un tās 4h stundas, kas tikai gulētas. Ivo Puriņš rādās var izpalikt.
Kaut mājās ir draugs kafijas un citu labumu pagatavotājs, kas šādiem gadījumiem man espresso varētu uzjaukt, tomēr negribas sevi ar to kofeīnu mocīt.
Jan 20 12:38 [info]khosmos:
Dīvaini. Ja jau tos noslēpumus nedrīkst izpaust, kāpēc MJR 2017 tēma bija alchemical wedding?
Jan 20 12:37 [info]lovenight:
Jūtos piečakarērta apčakarēta un vēl citādi sačakarēta.
Man nav ne jausmas kas notiek un vairs nezinu vai gribu zināt.
Liels nogurums.
Un tie prieki, kas ik pa brīdim lien ārā ir tikai smieklīga ilūzija.
Pagājušo gad es skaitīju dienas, šogad jāskaita nedēļas un mēneši.
Jan 20 12:26 [info]deloveja_kundze:
vakara noslēgumā bijām Ezītī ar Īvi, tur viens džeks ļoti skaļi pa pusi bāra stāstīja par to, ka, kādas šausmas, viņa ļoti skaistais, pievilcīgais un muskuļainais draugs, kuram viss ir kārtībā, ir kopā ar sievieti, kura ir resna. (un tad viņš visnotaļ ilgi izmantoja dažādus vārdus, lai aprakstītu to, cik resna viņa ir, es jau biju aizmirsusi, cik dažādos veidos to var pateikt.)

kad radās iespēja, es viņam lūkoju pateikt, ka klau, vecīt, ja vienīgais komentārs no tavas puses par tava drauga izvēlēto draudzeni ir tas, ka *tev* ir problēma ar to viņas svaru, tu neesi īsti labs draugs. es īsti nezinu, ko es viņam pateicu, ha, jo dusmas bija diezgan lielas, viņš mēģināja izlocīties, ka ''es nezinu, par ko tu runā'' un ''tu mani ar kādu jauc'', jo, well, ir taču neiespējami, ka kāds cits dzird to, kā tu skaļi runā sūdu par sava drauga draudzenes izskatu.
Jan 20 12:19 [info]khosmos:
Phew! Varbūt šodien es varēšu arī ieēst
Jan 20 12:04 [info]zum:
Hamburgiskais "moin" tomēr ir daudz brašāks, nekā gari vilktais ziemļniciskais "hallūūū".
Jan 20 11:58 [info]liuut:
labrīt
pasakaini forša banda, kuru ir interesanti klausīties, acu priekšā zīmējas fantastiskas meža takas un zvēri un dejo
Physics House Band - Teratology
Jan 20 11:28 [info]honeybee:
Jo mūsu dvēseles negrib tikt glābtas,
tām ir labi tāpat, tās ir kā bērni,
kas spēlējas ar mums kā ar sērkociņiem -
tie esam mēs, kas jāglābj no mūsu dvēselēm,
ne otrādi.

/Arvis Viguls/
Jan 20 11:17 [info]zum:
Kad bērns jautājis, ko viņai darīt, ja māte raud, ka vienai jāpaliek Ziemassvētkis. Sadisti atbildējuši:brauc brauc pie tētukiņa vārgulīša, māte ir stipra, mums viņa vēl jäpamoka.
Jan 20 10:50 [info]aizelsa:
" jurā ir arī citas zivis"
8km besis


Jan 20 10:40 [info]zum:
Starp citu, mātei, kura bērnu ir dauzījusi, viena meitene ir atdota. Vienkāršībā un pieticībā. Tipiska inkvizīcijas kultūras krustīgais koncepts. Dauzīti bērni ir labi bērni un visas sievietes ir mazohistes. Es pierādīšu, ka visas nav gan.
Jan 20 10:38 [info]hauf_milk:
Labi, ka man nav pieejams heroīns, un saprāts to nemeklēt.
Kaķītis, aptiekas ripiņas, alus, un neizģērbjoties pārvilkt stūri segas.
Jan 20 10:33 [info]zum:
Laikojām tērpus un smējāmies un tad bērns teica, ka nekad neapprecēšoties. Es jau arī tā viņas vecumā domāju.
Vienīgi man ir bažas, ka viņa būs grūtāk ar darbu, ja uzpedēs bērnu nama nižēlojamais stāsts. Lūk, ko kretīni, kuri vēlas, lai visiem tiktu saspārdītas sejas var panākt. Mazvērtības kompleksu nomāktie, vājāko pazemotāji.
Jan 20 10:22 [info]komatozs:
höre es schreien
Jan 20 10:02 [info]magnolia:
Mocības turpinās. Tagad arī acis iekaisušas.
Jan 20 09:57 [info]hauf_milk:
Zinu kā izkļūt no šī sviesta.
Vakarā noskatīšos 3. daļu no Satantango, 7,5h garās filmas. Ungāru režisors.
Klipā izmantoti fragmenti no filmas.

Jan 20 09:27 [info]hauf_milk:
Te bija jābūt ierakstam.
Par laimi, savācos paklusēt
Jan 20 07:59 [info]komatozs:
pain, pain
breaks rhythm
breaks rhythm
breakks rhythm

pain
Jan 20 07:58 [info]zum:
Kombinizoni atkal nāk modē. Man tik vienmēr, uz tiem lūkojoties, ridass viens būtisks jautājums. Kā var pačurāt tādos?
Jan 20 07:48 [info]komatozs:
ko tu dari šeit? es zinu, es nezinu.
es tev sekošu šonakt, līdz galam, līdz "galam"
tu redzi svešinieku, es redzu briesmas
sāpes, vienmēr sāpes
Jan 20 04:10 [info]khosmos:
Give me a break, im having a sleep, bye
Jan 20 03:20 [info]vikuks:
Paldies, Tev, sniegs!
Jan 20 02:56 [info]phz:
Who needs Adobe anyway
Uztaisīju savu pirmo caurspīdīgo video jeb «stinger transition» OBSam, visu ar opensource - Synfig, Audacity, FFmpeg. Nu labi, ne-atvērtā-koda Lightworks arī bišķi piepalīdzēja, bet tikai tāpēc, ka bija jau uzinstalēts, tikpat labi kadru nomērīšanai varēju ņemt jebkuru citu videoredaktoru.
Jan 20 02:55 [info]phz:
Un nav nekā jauna šai pasaulē, izņemot to, ka
Šodien uzzināju, ar ko atšķiras dārgais vācu pagarinātājs ar slēdzi no lētā ķīniešu pagarinātāja ar slēdzi. Diemžēl ne ar to, ka nesalūztu slēdzis, bet gan ar to, ka vācu pagarinātājam slēdzis pēc salūšanas paliek mūžīgi ieslēgtā stāvokli, kurpretim ķīniešu - mūžīgi izslēgtā.
Jan 20 02:37 [info]juriic:
Enya - Aniron
Enya - Aniron
Jan 20 02:22 [info]khosmos:
visi pazudušie kaķi nāk pie manis. tā ir, es viņus mīļoju, runājos, iedodu našķi, ja man ir
protams, ka tā ir lepnuma lieta. Muris ir bārazēns. es viņu sargāšu no visiem neliešiem.
Jan 20 02:05 [info]slepkava:
Corwin Prescott ļoti patīk šī fotogrāfa bildes. Iespējams man patīk salīdzinoši lieli dibeni, bet šeit tie tiešām ir gaumīgi :)
Jan 20 01:51 [info]fukaeri:
šodien sapratu, ka es esmu iegaumējusi galvā mazu sarakstiņu, kuri vīriešu draugi sasveicinoties dod buču uz vaigu (un kas nozīmē, ka man jādod pretī) un kuri ne.
un tad vēl vai tam seko liels apskāviens, vai tāds pa pusei. vai arī tikai buča.

un ar beļģiem vispār ir māte marija. buča uz kreisā, buča uz labā, un buča atkal uz kreisā. vai otrādi? un tagad, kad ārā mīnusi un lielās šallles, un kā tad tur vispār pie vaiga var tikt.
Jan 20 01:20 [info]hauf_milk:
Dievs, es ar Tevi runāju. Tu esi brīnišķīgs. Ceļs pie Tevis ir..(izsmalcināts?) ..nezinu, pietiekams pàrbaudījums.
Nožuvušas piles uz vaigiem.
Jan 20 01:07 [info]khosmos:
bļe, iekonservē cilvēku kā lietu, tu suka! iekonservē vēl uz pāris gadiem! es gaidu! man kādreiz bija draugs, tagad nav nekā
Jan 20 00:51 [info]rkktzd:
man dažreiz sažņaudzas sirds skatoties uz visādu veikalu kasierēm, kas mēģina sistēmā ievadīt vārdu "Kvadrifrons", kad jāpērk kkas ar rekvizītiem
Jan 20 00:29 [info]khosmos:
esmu lasījusi, ka īsti drakoni savus bērnus ārstē ar dzīveszālēm, tas mani mierina
Jan 20 00:21 [info]tiga (in [info]uzzinu_pedejais):
izrādās, ka The Verve Bitter Sweet Symphony nav oriģināls! un oriģināls ir more catchy. vismaz man :)
https://www.youtube.com/watch?v=9YrllfAMwHI
Jan 20 00:21 [info]methodrone:
Dažas šonedēļas domas.

Protams, ka es sev nepatīku, kad sāku vilkt ārā pagātnes depresīvos līķus. Viņu nešķīstās pelējuma sporas uzmutuļo gaisā un es sāku nicīgi kvekšķināt un ņerkstēt kā nelabā apsēsts kaķēns. Bet kā sasodītais Dekarts (laikam) teiktu, lai arī šis kaķēns nav reāls, viņa iedoma ir pavisam reāla. Es zinu ka man vajadzētu prasties, bet how about me? how about my drims? how about all the things? how about it? wher they go? Ja jau tikai tie, kas ir kā bērni taps pestīti, tad kāpēc manas bērnišķīgās gaudiņas nejūtas legit pestīšanas izejmateriāls, lai arī jūtas kā atbruņojošs ērkšķis sirdī? Es apskaužu cilvēkus, kuri ir man līdzīgi, bet kuriem dzīves ir daudz īstākas un veiksmīgākas. Vai viņi bija stiprāki, izrāva ērkšķi, piecēlās un aizgāja, pārstāja būt bērni un tā iemantoja savus sapņus? Man par viņiem, protams, ir prieks but how about me? how about my drims? I know my drims be futile, but I don't know how to accept it.

Dažreiz, es ceru ka kaut kas mani emocionāli tā salauztu, lai es reizi par visām reizēm atsacītos no saviem sapņiem un vairs nekad nefantazētu par neko, tā vienkārši būtu atšķēlusies no-go radioaktīvā zona that I would never dare to trespass. Bet es, protams, tā domāju vienmēr ar nepatīkamu sajūtu smadzenēs. Jo es negribu nogalināt savu dvēselīti..

Diemžēl (vai par izsmējīgu laimi) ir notikusi liela starpība, kur bēdīgais vairs nešķiet kā patiesība bet kā meli. Bet pavisam noteikti diemžēl, bēdīgais vēlaizvien dominē manā apziņā, tāpēc es staigāju apkārt kā muļķīga mele.

Es ļoti gribētu būt tāda pilnveidojusies persona, kas par spīti savai nedabiskajai esībai, spētu teikt un darīt tikai ekskluzīvi tādas lietas, kas atraisa sirdis un sniedz siltu drošības sajūtu un iedvesmo uz totālu transcendenci. Tikai tas ir jebkā vērts. Es zinu, ka tas ir manos spēkos, bet tad mani pārtrauc ļoti baismīga sajūta par to, cik ilgi jau es raudu un asiņoju un cik totāli viena es esmu. Tā kā nakts vidū pamosties un just to drausmīgo sajūtu, ka visa tava dzīve ir savāds uncanny murgs, un ja tu šajā krēslas zonā uzturēsies par mirkli ilgāk nekā gadījās, tad tu sajuksi prātā vai mirsi. Un mani pārņem vājprātīgas dusmas, ka manī ir ideja par šo transcendentālo visu labojošo mīlestību, kurai priekšā stāvu es pati un saku nē, tikmēr kamēr nebūs man pašai.

I know I am just muddled, but it feels so real.
Jan 20 00:06 [info]neraate:
kaut kas man šajā modē, kas atkal nāk atpakaļ, ļoti patīk. tikai trešā dzīvokļa krāsu gamma neuzrunā, tā pabāli. klasicisma buduārā arī ilgstoši nevaru iztēloties sevi dzīvojam, bet ciemos uz kādu nedēļu gan būtu baigi forši
https://www.tvnet.lv/6500438/maksimalisma-pieeja-dzivesvieta-cetri-dzivokli-riga-kur-netrukst-neka
Jan 20 00:03 [info]inese_tk:
janvāris
koki puriņā lokās un šņāc tā, it kā būtu milzu čūskas, kas stāv uz astēm
Jan 20 00:03 [info]restart:
Ciemos bija sievas radi ar saviem trim bērniem. Nepaklausīgākus mežoņus neesmu redzējis kopš beidzu skolu un tie ir padsmit gadi. Būtu man vienpersoniska teikšana, šos mežoņus savām atvasēm nelaistu ne tuvumā. Tā nu viņi tur ārdījās, bez jautāšanas un atļaujas bāza degunus mūsu skapjos un atvilktnēs, sakāvās, sataisīja bardaku, un beigās vēl dēliņš pirmsskolnieks palīda zem gultas un atteicās iet uz mājām. Viņam, te, lūk, labi esot. Ko vecāki? Neko, brīžiem kaut kā mēģina pierunāt, bet pilnīgi acīmredzami kontroli pār bērniem izlaiduši no rokām jau pirms vairākiem gadiem.

Man šķiet, es ļoti sadusmotos, ja manā klātbūtnē kāds pret maniem bērniem atļautos vērst kaut kāda veida agresiju. Tā kā es citiem nedaru to, kas man nepatīk, es šos smerdeļus arī necenšos īpaši disciplinēt.

Tā kā tās tomēr ir manas mājas ar maniem bērniem un situācija, manuprāt, bija jau pilnīgi ārpus kontroles, tad šodien savam principam pārkāpu. Tas nenozīmē, ka palaidu rokas vai kliedzu. Nē, pārsvarā pietika vienkārši aizrādīt gana agresīvā tonī uzreiz pēc tam, kad pirmā reize palaista gar ausīm. Faktiski jau vajadzēja paturēt acīs tikai vienu - agresīvāko no viņiem. Kulminācijā man ieslēdzās dusmu autopilots. Es pat neatceros, ko es teicu tam sīcim, bet no pagultes izlīda necerētā ātrumā. Šķiet, piesolīju arī pa galvu sadot. Ar varu es viņu ārā nebūtu izķeksējis. Turklāt man tobrīd bija viengadnieks rokās.

Visu to redzēja un dzirdēja vecaistēvs. Neko neteica. Vecāki laikam gaidīja, ka situācija atrisināsies pati no sevis un nemaz nenāca savu atvasi dabūt no pagultes ārā.

Man tagad ir tāda ļoti, ļoti maza cerība, ka nākamajā reizē jaunais huligāns vismaz drusku no manis raustīsies. Jo man ir bezgala nepatīkami būt agresīvam. Tomēr ir reizes, kad citādāk nevar. Neko nenožēloju un nākamreiz darītu tieši tāpat.


Visam bonusā viengadnieks pēc ciemiņu aizvākšanās krītot pamanījās līdz asinīm sadauzīt augšžokli. Sieva saka, ka esot zobus ietriecis smaganās. Es neko tādu neredzu, bet sasodīti nepatīkami tik un tā.
Jan 19 23:57 [info]khosmos:
viena no manām visu laiku mīļākajām dziesmām ir Black Winter Day

this is how the lucky feel
how the mad men dream
Jan 19 23:46 [info]hauf_milk:
Strādāju arī bez atlīdzības, ja neesmu pārliecināts, ka darbiņš paveikts nevainojami.
Kosmiska bija sarakste ar klienti, kurai atzinos, ka viņas prieks mani iedvesmo, un viņa vispār ir SUPER. Arī to, ka neskaitu darba laiku šajās dienās.
Viņa visu saprata (jo tiku minējis par fakin attiecībām, kas bremzē darbus), un kautko minēja par alko un drogām, bez nosodījuma vai ironijas. Tikai uzmundrināja, ka mums sanākšot labākais iepakojums somu tirgum.
Līdz šim labākais klients.

Kas šīzī - viņa mani sapnī esot redzējusi, kaut komunicējam tikai digitāli. Tieši tādu kā es izskatos - pagariem melniem matiem un brūnām acīm. Kosmosam ir laba humora izjūta.

Vienīgi nesaprata, kàpēc es jautàju par Pink Floyd.
Dziļums viņos, kaut ne visi gabali pašam patīk.
Jan 19 23:44 [info]chimera:
Berlīne joprojām ir vieta, kur pat narkodileri ir jauki un patīkami cilvēki. Also, ēdiens. Būdama praktiskā latviete, uzinstalēju aplikāciju too good to go
Jan 19 23:40 [info]khosmos:
Samael - Tribes of Cain
Jan 19 23:35 [info]pelnufeja:
don't even ask
Vertikāli modificētu audu lietošanas rezultātā jāatzīmē, ka atveres ir piena veidā, termins tiek saukts par veselumu. Ja vēlaties, varat baudīt maltīti vienlaicīgi. Var izmantot kakao pulveri (tāpat kā gļotādas pulveris). Sadarbībā ar Elli un Merkku.
Jan 19 23:12 [info]gnidrologs:
Līdzīgi kā ir ar krutu mūziku, man patīk garlaicības un panīkuma brīžos paskatīties kādu jūtūbkompilāciju no ģeniālu sporcmeņu performancēm, Messi, Džordanu, Osalivanu, Agassi utml. keksus, kas spējuši padarīt sevis pārstāvētās bumbiņspēles par kaut ko daudz skatāmāku, nekā spēles noteikumi varētu teikt priekšā. Liekas, ka šādi Dieva dāvanām apveltīti cilvēki, ir zīme, kas domāta, lai sniegtu cilvēcei ne tikai trulu atslodzi no rutinētas grūtdzīves maize-izpriecu formā, bet dotu signālu, kas pastāv kaut kas vairāk par mūsu primitīvo, redzamo realitāti. Ģenialitāte ir outlier anomālija, kas ietekmē mūsu dzīves veidos, ko nav iespējams izskaitļot. Redukcionisks materiālisms tikai izliekas, ka kaut ko skaidro. Vārdu salāti, kas nekad nepārnesīs tiešo pieredzi baudot šo Dieva iezīmēto cilvēku darbības savā jomā.
Jan 19 23:01 [info]sickboy:
Starp citu, es lasu grāmatu pa biodejas pamatlicēja Rolando Toro Aranedas mācību, un viņš pozitīvi izteicās par ekstazï un LSD - mīlestības saplūsmes veicināšanai ar partneri.
Jan 19 23:00 [info]heishy (in [info]es_shobrid_lasu):
Attēlu rezultāti vaicājumam “vientulības gals”
Jan 19 22:58 [info]heishy:
- Lai kļūtu par sevi pašu, patība ir jāsalauž.
- Un ko tas nozīmē?
- Cilvēks nāk pasaulē, un viņu ietekmē vide, vecāki, pavērsieni, izglītība un nejauši piedzīvojumi. Un tad viņš it kā pašsaprotami paziņo: ''Es esmu tas un tas,'' ar to domājot tikai savu ārišķo pusi, savu pirmo es. Lai rastu savu īsto es, ir svarīgi pārskatīt visu, kas piedzimstot dots. Kaut ko no tā var arī zaudēt, jo bieži vien tikai sāpēs apjēdzam, kas patiesībā esam...Lūzuma brīži ir tie, kuros sevi iepazīt. 
Jan 19 22:49 [info]khosmos:
she has my eyes

Jan 19 22:47 [info]khosmos:
kā neizdzēst profila info?
Jan 19 22:42 [info]rindra:
Bengāļu tautas teiciens
Ar pirdienu ūdenī krokodilu neaizbiedēsi.
Jan 19 22:36 [info]khosmos:
fuck the wine, true kings drink water
Jan 19 22:22 [info]grizlii:
hard trus
arvien vairāk mieru nedod nākotnes izvēles -

- turpināt mācīties to pašu, jo patīk un no sirds rausta, ignorējot dotās studiju programmas daudzos trūkumus; turpināt baudīt 'radošu brīvību' bez normāla frame-work, tobiš 'ņem aparatūru un bliez, galvenais, nodod laikā', jo tas nav maz un tā diezin vai kādreiz vēl būs. ignore tam, ka notiekošais nekādā objektīvā veidā necels manu kvalifikāciju (nerunājot par to, ka nez, cik ļoti man pašam gribētos redzēt savu nodarbi kā maizes darbu, t.i, paļauties, ka vienmēr varēs izspiest gana kreatīvās sulas (zinu, zinu, ka jāņem vērā arī profesionalitāte), lai varētu atļauties dzīvot pietiekamā pārticībā. (pārliecība par to, ka 'es ar mākslu mainīšu visu visu pasaulīti' manī nav; tam visam, protams, ir jēga, un liela, taču nejūtu ne mesijas apziņu (kas nav slikts draiveris!), ne glorificēju kultūras nozari.

- iet mācīties ko izteikti pragmatisku - ar to domāju ko tādu, kas var diezgan pārliecinoši un tiešā veidā uzlabot līdzcilvēku dzīvi. esmu pietiekami ilgus gadus slapinājis īkšķus humanitāro zinātņu laukā, kas ir 10/10 best, taču ar to ne kādu pabarosi, ne izguldīsi. nezinu, no kurienes šī mentalitāte, taču šķiet, ka katram būtu jāprot (vai jāsaprot, kā prast) radīt kāds materiāls labums, tur huj, no zeķīšu adīšanas līdz inženierzinātnēm un ārstniecībai. ārprātīgi tehnoloģizētajā 21. gs šīs jomas ir essential, turklāt tām diezgan ļoti vajag kadrus, nu, un ja neuzrunā tas, ka tavu darbu ļoti taustāmi VAJAG, tad vismaz potenciāli lielāka iespēja atrasties rindas tālajā galā, ja lieta atkal nonāk līdz lopu vagoniem. (taču, lai gan esmu ar norm galvu, nekur nav teikts, ka varu pavilkt un neienīdīšu katru šī procesa minūti)

- nemācīties neko, bet sākt legit strādāt, pirmo reizi huj zina cik gadu laikā nestraglot katru savas esības minūti, mēģinot savienot darbu, studijas, privāto dzīvi un pašattīstību, labi saprotot, ka kaut kas mūždien ir disbalansā, kaut kam mūžīgi trūkst, bet mierināt sevi ar domu - re re, šas būs papīrītis un tad - TAD gan es sākšu dzīvot savu dzīvi uz pilnu jaudu, un spīdēs saule, un putni svilpos Judas Priest

grūti!
Jan 19 22:19 [info]sickboy:
Viena no neapdomīgākajām rīcībām kopš pamatskolā ar žņaugšanu izslēdzu brāli un viņš krītot sasita galvu, bija "baltā ķīnieša" lietošana kopā ar dvīņu liesmu. Kādā brīdī viņai ļima kājas, acis neko neredzēja un viņai bija sajūta, ka varētu noğībt. Es biju ļoti nobijies un darīju visu, lai tas nenotiktu un tas nenotika.
Vispār ar bijušo bija līdzīga situācija, ar morfija sulfātu.
Pagājšvasar siltumnīcā audzēju marihuānu. Reiz kāds pieklauvēja pie treilera, es biju pilnīgi pliks, bet atvēru, jo domāju, ka tā ir dvīņu liesma (lai gan mēs nepraktizējam klauvēšanu). Tur bija policists. Viņš teica, ka pienākusi informācija no Valmieras iecirkņa, ka te kaut kādus pīpējamos audzējot. Jocīgi, jo man nav nekāda sakara ar Valmieru. Tieši šajā dienā gan man bija facebookā sarunāta tikšanās ar Mazo Smirdīgo Kociņu līderi (es īstenībā nezinu, cik viņiem to līderu) sakarā ar magoņu vārīšanu. Bet ieradās nevis viņš, bet policija. Kopš tās dienas es ticu, ka policija lasa facebook vēstules.
Jan 19 22:15 [info]khosmos:
vēl viena epifānija: atzinība savā ziņā ir grēks, ja tu esi es and vice versa. es es es

ņemsim par piemēru cilvēku, kas uzaudzis askētismā. ā, jā, mani. tātad, lepnums. kā no tā izvairīties?
Jan 19 22:07 [info]kramers:
Cenas Lietuva/Latvānija
Chesterfied Blue
3,15/3,75
Dīzelis
1,03/1,19
Jan 19 21:50 [info]khosmos:
I need some intertime
Jan 19 21:42 [info]khosmos:
kā man tagad justies?
nekā, tieši tā - nekā
Jan 19 21:40 [info]khosmos:
its like ive never been on the internet, and then, all of a sudden - BOOM
Jan 19 21:35 [info]peacemaker:
evolūcija frāzes ievietojumā
"tas, ko tu uztvēri par okeānu, patiesībā bija tikai tēlotā kaislībā saburzīts palags, un gadi, kurus tu krāvi sev priekšā kā ķieģeļus pakāpieniem, kļuva par mūri, kas aizsedza tev pasauli"
->
"Ir baisi kļūt īstam, kad tik daudzus gadus esi klīdis no sapņa pie sapņa, nesabiezēdams vairāk par varavīksni aiz mākoņiem. Sāpīgi redzēt, kā okeāns pārvēršas tēlotā kaislībā saburzītos palagos, kā smaidu nomaina tukšums un nākotne kļūst par pagātni."
->
gala versija, piesūcoties citam stāstam )
Jan 19 21:21 [info]ulvs:
Šodien ar Tuksneša Skorpoiniem (es,Kristaps Čūska un Matīss Runtulis) ierakstījām mūsu 1.hitu. Krieviski. Jo esam krievu grupa.
Jan 19 21:12 [info]methodrone:
Jan 19 20:52 [info]honeybee:
Ko es jau zināju: ka principā man laiku pa laikam piemīt tendence miegā runāt (bet parasti īsām, aprautām frāzēm)
Ko es uzzināju:
- general trauksme & "visāda huiņa galvā lien" tad, kad būtu jāguļ, var tikt drusku labota, izstāstot visādas vizuālas ainas, kuras tu iztēlojies/noredzi tajā pusmiega stadijā
- apvienojot šos abus faktorus, ir iespējams vairākas stundas nogulēt, miegā stāstot savus sapņus

Which is fucking amazing, ja tā padomā. Lielāko daļu laika es esmu klīdusi pa kaut kādām telpām, istabām, mājām - lai gan ir bijusi arī violeta jūra naktī, un pār to trīs mēneši - un tajā pastāvīgi, bet ar zināmu jēgu mainīgajā labirintā es varbūt esmu bijusi viena un varbūt bijusi ar kādu, kuru man ir cauri tam visam jāaizved.
Nākamais līmenis: iepraktizēties šito un nākamreiz, kad nu būs izdevība pagulēt tā, ka nepārtraukta runāšana nepārbiedē bērnus, ierakstīt to visu diktofonā
Jan 19 20:35 [info]svesinieks:
Jan 19 20:16 [info]sarkans0987:
Smaids
Virtuvē gatavojot es bieži vien smaidu, jo manā prātā es vadu lielisku kulinārijas raidījumu TV. Es tik garšīgi un intriģējoši protu parādīt un pastāstīt par maltīti, ko gatavoju, ka jūs skatoties jau sajūtat, kā virtuvi piepilda gardas grilētas gaļas smarža. Jūsu mutēs sāk kust maigi ogu pīrāgi. Un pirkstu gali sajūt turam kraukšķīgus cepumiņus, ko labprāt baudat kopā ar ikvakara tēju.
Jan 19 20:07 [info]telefontubbie:
Telesarjad Pank
Kamēr šodien viena vienīga tuntulēšanās pa māj', tikmēr atcerējos noskatīties pēdējo EV100 ietvaros radīto seriālu "Pank" ("Banka"), kuru kopš rudens vēlos ceturtdienu vakaros rādīja LTV. Seriālam klāt marķieris 16+, jo tur bij gan grafiskā vardarbība, gan kailums, gan daudz nāves tematika. Seriāla pamatā ir reāli notikumi Igaunijā, kad mazākas bankas izkonkurēja/pārpirka zviedru SEB un Swedbanka.

Seriāla tēli, kuri strādājot bankā, sagāja gan sviestā, gan alkatībā, gan bezjēdzīgumā un tam paralēli bija skaidri saprotams, ka tur brīžiem bija atainota gan 90to gadu krājaizdevumu bums, gan treknie gadi un trekno gadu dzīve uz parāda, politiķu bezdarbība, gan Lehman Brothers 2008. g. banku krīze, ar ko seriāls noslēdzās.
Seriāls īpašs ar to, ka bija ļoti tīkami, ne-seriālos sastopami kadrējumi un ik pa laikam bija tādi mākslinieciskie izteiksmes līdzekļi kā grāmatās vai mākslas filmās. Piemēram, tumšais bruņinieks, kad zviedru bankas treknajos gados sāka kontrolēt daudzu cilvēku dzīvi, mēms un spocīgi lēns balets, beigti taureņi un putni no debesīm u.t.t.
Seriālā bija arī labi aktieri, cik nu Igaunijā tādi ir un vispār igauņu filmās redzēti no Sugisball, Kirsitubakas un vēl visādām filmām.

Vēl bija inčīgi redzēt, kā ar ļoti sīkām detaļām bezpersonīgajās un pārkičīgajos mājokļos iezagās laikmetam atbilstošas lietas, seriālā laikam ejot uz priekšu un bija aizrautīgi fonā vai īsāk nekā sekundes vai sekundes laikā tās ievērot un atpazīt. Piemēram, viens no bankas darbiniekiem kapā Wolfenshtein spēlīti, tad tur kāds ieslidina tējas krūzē tējas maisiņu, biezo tenisa spēlēšanas atribūtika, politiķim tipisks sliktāko politiķu-dirsēju un 90to populistu rokas žests - "peace simbols", sievietēm laikam atbilstošas kurpes kājās un vēl visādi sīkumi. Devil is in the details.

Bija arī trāpīgi citāti par patērētāju sabiedrību kopumā, viens no tiem skanēja apmēram tā "Tu dzīvo mājā, kas pirkta ar mūsu bankas hipotekāro kredītu, brauc ar līzingā pirktu mašīnu, tava alga tiek skaitīta tajā pašā bankā, aizej uz veikalu un pērc zeķbikses *insert random preci* no ražotāja,kam bankā ieķīlātas lietas. Tev ir dota izvēle, pirkt prezervatīvus par mūsu naudu vai dzemdēt mūsu bankai jaunus klientus".

9 balles no 10

Jan 19 20:07 [info]neraate:
baigi bēdīgi palika. radiniece slimnīcā, jau no janvāra sākuma. gripas komplikācijas. ilgajā miegā un laikam jau vairs nemodīsies
Jan 19 20:05 [info]aizliegts_v:
Kok-neses notikumu sakarā... Kok-apstrāde esot mūsu viena no lielākajām ekonomikas nozarēm. Būs jāpiestrādā pie kok-audzēšanas, odnako.
Jan 19 19:40 [info]ruk:
nespēja koncentrēties pēdējos gadus ir vienkārši katastrofāla

sarežģītāku tekstu nevaru pat lapaspusi izlasīt, bez mazas atpūtas pauzes fb vai instā


pretīgi kauns nezinu ko darīt
Jan 19 19:29 [info]extranjero:
Redzu, ka cibā daudzi fano par globālismu, kurā mazo uzņēmēju VID izdrāž par nodokļiem, kamēr lielās korporācijas kā Google un Amazon pilnīgi legāli nemaksā gandrīz nekādus nodokļus.

Globālisma ķēdes, ar kādām Big Pharma organizē zāļu ražošanu ir maz saistītas ar tehnoloģiju vai ekonomikas uzplaukumu. Vienā gadījumā šī ķēdīte ir šāda:

1) aktīvo vielu saražo Ķīnā – jo tur ir zemāki vides aizsardzības standarti un drīkst vairāk piesārņot
2) pēc tam šo aktīvo vielu pārsūta uz gala apstrādi uz Singapūru – jo tur standarti ir augstāki un var dabūt sertifikātu, kas derīgs visā pasaulē.
3) pēc tam vielu pārsūta uz Brazīliju, lai izveidotu tabletes. Vienkārši tāpēc, ka tur ir uzņēmumam ir brīvas jaudas un lēts darbaspēks.
4) pēc tam tā tiek nosūtīta uz Puertoriko, kur faktiski neko nedara, varbūt formāli nopulē šīs tabletes – jo tur šādi apstrādes uzņēmumi var dabūt nodokļu atlaides.
5) visbeidzot gatavās tabletes nosūta uz Īriju iepakošanai – lai varētu legāli rakstīt “Made in EU”.

Un tās vēl ir tikai ķēdes, kuras regulatoriem ir izdevies atšifrēt. Neregulēts globālisms dod iespēju uzņēmumiem darīt gandrīz visu – piesārņot vidi Ķīnā un pārdot gala zāles ar “Made in EU”, liekot cilvēkiem domāt, ka viss ir noticis pēc stingrākajiem vides aizsardzības standartiem. Un pa vidu darot visu, lai gandrīz neko nesamaksātu ne algās strādniekiem, ne arī nodokļus valstij. Varat vien turpināt brīnīties, kāpēc dzeltenās vestes trako Francijā un citur, jo globālismā vietējo francūžu labklājība pat viņu prezidentam neinteresē.
Jan 19 19:22 [info]khosmos:
Dīvainākais mans ceļojums noteikti bija tas, kur lasīju nezināmā valodā
Bet tur bija daudzas nezināmas valodas
Jan 19 18:25 [info]qgmr101:
tm
temporary madness
un pēc tam ir jautājumi

nedēļas nogales ir tik grūtas
Jan 19 18:10 [info]khosmos:
vispār par Bovija nāvi man bija visai interesants trips. gribēju noskaidrot, kas un kā ar mani, paņēmu 3 g ļoti spēcīgas šķirnes sēņu pilnīgā vienatnē tumšā istabā. bija diezgan šausmīgi, nebūs melots. nākamajā rītā uzzināju, ka nomiris radinieks no ilgstošas slimības. iegrimu pamatīgās pārdomās, tajā pašā mēnesī nomira Deivids Bovijs. pēkšņi sajutu tādu kā "affection". tādu spēcīgu strāvojumu, likās, ka esmu iemīlējusies. tāda fenomenoloģiska pieredze.
kāpēc es to stāstu? gribu zināt, ko nozīmē pastāstīt. es nedomāju, ka esmu Deivids Bovijs. tā ir dokumentācija ar fīdbeku no apziņas noslāņojuma. šis bija viens no dīvainākajiem maniem ceļojumiem. nebūtu melots, ja teiktu, ka esmu dzirdējusi cilvēkus stāstām līdzīgas lietas. mans prāts toreiz darbojās kā tāds salūzis dators, kas sūta un saņem signālu ar milzonīgu atdevi. pēc 8 h nekas nebija beidzies. visur redzēju mirstību un tādas lietas. galvenais, ka nekad iepriekš man nemaz nebija intereses par Bovija daiļradi, bet tad pēkšņi tāds vilnis - it kā es būtu interesanti empātiska.
īsti neatceros, vai to kādam stāstīju vai kur rakstīju. bija ļoti bail, ka mani norakstīs kā neprašu.
Jan 19 18:01 [info]aizliegts_v:
Karbonādīte ar šķovētiem kāpostiem, un es, tāds vīrišķis labākajos gados, apmierināts kā runcis :)
Jan 19 17:48 [info]telefontubbie:
Paul Kalkbrenner Rīgā
Kamēr tie elektroniskās pasaules superstāri nav aizgājuši penzijā, tikmēr jau kaut kur var aiziet paklausīties un drusku 'pakratīties'. Šonedēļ ceturtdienas vakarā Rīgā viesojās vācu DJ Paul Kalkbrenner. Man pa lielam neštirī klasiski ritmiskā tehno mūzika, vien retos gadījumos, kad ir kāds EP vai skaņdarbu cikls,kam ir kaut kāds koncepts, stāsts, skaņu trips. No deju mūzikas sanāk vairāk štirī progressive trance gabali ap 2006-2009 vai atsevišķi deju/pop īpatņi, kā piem. Gusgus, kurus iedvesmo veco laiku modulāro sintezatoru radītās skaņas un uz skatuves labprātāk eksperimentē nevis spēlē diseni klasisko. ha ha un vēl ir "atmosfērīgā kebab mūzika", kad ir kaut kāds progressive/deep house vai tehno ar austrumu "vaibiem" un vokāliem, bet kas nekad neskanētu Pakistānas kebabā...k', atpakaļ pie P. Kalkbrennera. Ar D. pirms vairākiem gadiem maskačkas studentu dzīvoklī skatījāmies to Paul Kalkbrenner mūzikas self-promoting filmu "Berlin calling". Iepriekš nezinājām, ka filmas treileri, ko caurvij paša DJ mūzika, diezgan daudz arī parādās pašā filmā. Berlin Calling filma jau pašā sākumā ievelk 'gigu' un mūzikas gaisotnē, lai gan tur pa lielam nekas īsti nenotika (īss scenārijs - dīdžejs pārdozē un tas traucē radošajai dzīvei, līdz tas pārtrauc lietot un pievēršas tikai mūzikai), vairāk izklaides filma, kas tikpat labi arī saucas "don't do drugs kids, have fun and make music instead".
Pirms koncerta uz Palladium skatuves rādīja slaidšovu ar dīdžejam tuvām ikdienas lietām - ceļošanas foto, ierakstu studiju, futbola bumbu, marihuānu burciņā (tā nevarēja būt tēja, bet melnbalts foto - hvz???) un tā tālāk, kas tad arī sasaucas ar koncerta tūres nosaukumu "Parts of life".
No sākuma klausījāmies koncertu uz balkona, jo gribējās pašu dīdžeju redzēt "vaigā" (esmu īsa augumā) un vispār redzēt, kā šamējs darbojās ar savu sintezatoru/datoru, vienlaikus smēķējot. Laikam šis dzīvē vienīgais koncerts, kur uz skatuves smēķē iekštelpās, es tādu izvirtību līdz tam nebiju redzējusi (izņemot teātros uz skatuves, protams). :)
Tā nu es zināju, ka jaunās plates intro gabali vēl neuzspridzinās zāli, jo jaunā jaunie gabali vēl nav tik ļoti iekarojuši sirdis un tad gājām lejā klausīties pūlī. Atradām pat labu vietu, kur tāpat bija redzams dīdžejs. No jaunajiem gabaliem vislabāk patika "part eight" (kaitinoši, ka jaunajā visi skaņdarbi vienkārši nosaukti ciparos). Kurš, kā izrādās, tas gabals, tam arī klips uzfilmēts, bet dies-goda-vārds pirmoreiz to izdzirdēju koncertā (un patiesībā 95% jaunos skaņdarbus pirmoreiz tieši koncertā).
Pa lielam zāle 'pamodās' tresīšanas maratonam pie skaņdarba "La Mezcla", kas patiesībā ir viena cita dīdžeja gabals, bet šams pamanījies samiksēt tā, ka dejot-tresītājiem patīk. Pēcāk sekoja arī jaunāki un arī pavisam klasiskie hīti no Berlin calling filmas un tā tālāk. Un tad jau dejoja arī tie, kas pat nebija uz deju zāles, bet kaut kur tuvu izejai pie skaņu pults.
Tā kā koncerts notika ceturtdienas vakara pieklājīgā vakarā (apmēram astoņos/pusdeviņos vakarā), tad tresītājos bija arī uzvalkos tērpti vīrieši kā tikko no birojiem izlīduši un kuriem turpat netālu jaunieši adidas trenuškās, laba kombinācija. :D

Ja godīgi, es vienmēr no dj live setiem dzīvajā gaidu izteikti eksperimentālās daļas, kas šajā koncertā bija ļoti maz. Bet var jau būt,ka vienkārši ir dīdžeji, kas to nevar atļauties, jo vairāk cenšas izpatikt publikai, vai laiks spiež nospēlēt noteiktu skaitu gabalu.
Kopumā sešas zvaigznes no desmit. Ja godīgi, tad kaut kādi maziņi tikai Latvijas auditorijai zināmi dj live seti man pat labāk patikuši nekā šis te megastārs. Bet bija labi. Labi, ka vispār ir iespēja pieredzēt un tad salīdzināt.

Jan 19 17:47 [info]sintetika:
domājat? hahahaha haaahaahaaaa
neko smieklīgāku neesmu dzirdējusi
Jan 19 17:44 [info]heishy:
Šovakar izskanēja piedāvājums par kaut ko melnbaltu.
Nu tad, lai iet "Casablanca" (1942)


Rick: Of all the gin joints, in all the towns, in all the world, she walks into mine.
Jan 19 17:27 [info]khosmos:
There is a devil inside of me that constantly says "Do what thou wilt", but I won't, as I am so fond of you.
Jan 19 16:52 [info]kakjux:
tā mana ūber dūber tējkanna, ja.

vakar SpB sūdzējos VZ, ka mana tējkanna salūzusi. viņš uzreiz izvirzīja teoriju par to, ka tējkanna ieraksta manas telepurķa sarunas ar mirgojošu rec lampiņu. bet tas nav tas, jo es nerunāju telepurķī. mana ūber dūber tējkanna, par kuru man ir aizdomas, ka viņa maino bitkoinus, ja, salūza. VZ pajautāja, vai tējkannai ir reset poga. bet nē, nu. karoč, ja. es tējkannas vāciņu nevaru aiztaisīt ciet. visvienkāršākais process no visiem un nahuj nestrādā. tika secināts, ka laikam jau tur vāciņa draiveri uzkārās un izgatavotājs forumos sola, ka drīzumā izlaidīs jaunu patch.

citās ziņās, tinderī atradu savu Īsto un Vienīgo, manu true soulmate. saruna sākās ar to, ka viņai esot jāmācās, bet tā vietā esot izdzērusi pudeli vīna. turpinājām ar apspriešanos par to, kā ir būt pēdējam pacientam barčikā. bet nu, tagad viņa jau trešo dienu klusē. laikam tomēr papisu savu soulmate. nu neko. ies pastaigāt tā vietā, vai.
Jan 19 16:32 [info]frizieris:
biju jau aizmirsis, ka es esmu
bet vai vēl esmu?
Jan 19 16:10 [info]dzelve:
man šķiet, ka šeit rakstītais ir vairāk vai mazāk kliedziens tukšumā, bet tā kā tviteris vismaz pagaidām ir aizslēdzis manu kontu (long story) un man ir uznākusi vēlme izgāzt savas domas internetā, te es esmu
priecājos, ka šī vieta nav izmirusi, jo man ļoti patīk, ka te viss ir oldschool + šis ir pašmāju saits
Jan 19 15:49 [info]santech:
par virsstundu apmaksu
kā tur matemātiski ir pareizi? uz pusi samazināt = divreiz palielināt? varb'tu ne šajā gadījumā. bet kaut kur fonā ir tas triks, ka mēdz lietot nepareizi - visur tik uz pusi. uz pusi mazāk, uz pusi vairāk - divreiz mazāk divreiz vairāk.
puse no sirds ir divas sirdis, jopcik
Jan 19 15:24 [info]str:
Salasījos gudros iepirkšanās padomus.
Piemēram, ka internetveikalā vajag salikt preces grozā, nepirkt uzreiz, un vēlāk šie atsūta atlaides kodu vai ko tml.
Ja pirms tam tas internetveikals gandrīz katru dienu spamu sūtīja, tad tagad vairs nesūta neko.
Arī savs bonuss
Jan 19 15:08 [info]gedymin:
Kāpēc modernajā pasaulē ir tik daudz garīgās veselības problēmu, sevišķi jauniešiem.

Viena acīmredzama atbilde ir tāda, ka modernā pasaule nav projektēta, ņemot vērā eudaimonia. Pilsētas gluži vienkārši nav būvētas tā, lai padarītu tajās dzīvojošos laimīgus, vai kaut vai padarītu dzīvi ērtu.

Bet man pirms gada radās divi citi izskaidrojumi, viens otra spoguļattēli.

Pirmais ir tāds, ka tas nāk no pašas modernās pasaules dotās brīvības realizēt savu potenciālu. Salīdzinām dzīvi pirms 200 gadiem, kur tavu nākotni gandrīz pilnībā noteica vieta un apstākļi kādos esi dzimis, ar pašreizējo jauniešu dzīves izvēlēm un nosacīto meritokrātiju (dažās jomās, kā sportā un zinātnē, sasniegumus var +- objektīvi izmērīt un salīdzināt, un citas vismaz cenšas tam līdzināties). Labākajiem cilvēkiem ir iespēja sasniegt līmeni, kas pirms 200 gadiem būtu uzskatīts par neiespējamu. Kamēr daži to izdara, lielākā daļa normālo to nespēj. Tāpēc līmenis, kās pirms 200 gadiem būtu bijis normāls, šobrīd tiek uzskatīts par slimību, jo kļūst acīmredzami, ka "varētu labāk", ja savukārt agrākajos laikos tas izraisītu vienkārši "tāda ir dzīve" reakciju.

Otrais ir tāds, ka brīvība ir ilūzija, kapitālisms ir optimizācijas process, kas aizoptimizē prom visu, kas nav būtisks kapitālismam. Modernā pasaule to padara iespējamu. Pasaules attīstība uz "potenciālu", uz arvien augstākām augšām patiesībā ir attīstība no cilvēka esences. Kapitālisms (tirgus spēki) mūs virza pats savos optimizācijas virzienos, tikai mēs to neredzam, jo tie paši spēki rada ilūziju, ka "tur ir augša".

Praksē droši vien, kā vienmēr, ir kaut kāda kombinācija no šiem diviem, labā un sliktā.
Jan 19 14:55 [info]awakening:
Naktī nogulēju 4h; tagad pamodos no diendusiņa-logā tik spoža saule, ka liekas esmu nogulējusi visu ziemu un ārā pavasaris.
Jan 19 14:54 [info]khosmos:
man liekas, tas Mucenieks uz mani visu dienu skatījās, jo domāja, ka es viņam nozagšu dvēseli
es viņam uzrakstīju daudzas vēstules, kur paskaidroju, ka pēc manas audzināšanas un dzīves pieredzes blenzt ir ļoti nepieklājīgi un es jūtos neērti un nespēju koncentrēties. viņš neatbildēja un turpināja visu dienu, kamēr tiek grieztas detaļas, sēdēt uz krēsla un blenzt man pakausī. tas ir tā, ka tu sajūti, ka uz tevi blenž, pagriezies, un tur atkal viņa seja. manuprāt, viņam kaut kas nav kārtībā ar galvu. varbūt viņš domāja, ka esmu vampīrs vai mags. varbūt, ka Alistera Krovlija inkarnācija. Deivids Bovijs šeipšiftingā. es arī vienmēr aizejot atsveicinājos no pārējiem ģērbtuvē, un Mucenieks vienmēr izlikās, ka neko nedzird, un sāka manāmi nervozēt.
vnk nesen atkal dzirdēju viņa vārdu
Jan 19 14:53 [info]heishy:
-Jūs guļat ar sievieti, kuru mīlat, - viņš gurdeni sacīja. - Viss, ko jūs tagad rakstāt, ir vai nu nebaudāms, vai ļoti labs.
Jan 19 14:25 [info]morraa:
Kad biju Honkongā, aptiekā nopirku iesnu zāles, galvenokārt jau interesantā "Budas ūdens" nosaukuma dēļ.

Kad uznāca iesnas, atvēru paciņu, iešņaucu kā bija rakstīts uz paciņas. Uzreiz sareiba galva, redze aptumšojās un mērenas iesnas pārtapa apstādināmā straumē. Reakcija bija tik briesmīga, ka otru nāsi nemaz negribēju traucēt. Mazliet pabrīnījos par efektu un aizmirsu par to incidentu atceroties, ka Budas ūdens labs nav.

Pirms laika arī Megumi izdarīja to pašu, bet dabūja nepārtrauktu šķaidīšanu vairāku minūšu garumā.

Efekts bija tik graujošs un nepartīkams, ka nolēmām papētīt kas īsti tur ir sastāvā. Sastāvs diezgan vienkāršs, ūdens, mentola eļļa un hieroglifs kuru nevarējām izburtot. Uzzīmējot IPA padā, kurš to atpazina, izfigūrējām, ka tā ir melno krupju ādas inde, kuru itkā pielieto Ķīnas medicīnā. Un jā, papētot efektus, nevienu pozitīvu neredzēju - tikai stipru kairinājumu, alerģiskas reakcijas un ko vēl ne.
Skaidrs bija tas, ka efekts ir no krupja indes, bet kāpēc tur tā inde vispāri ir iekšā?

Papildus izmeklēšana deva negaidītus rezultātus. Izrādās, ka tā ir tāda ķīniešu homeopātija - izraisīt simptomus, no kuriem grib tikt vaļā. Apmēram kā ja sāp galva, tad piesper ar āmuru klāt un cer, ka sāpēs mazāk.

Šodien šuplādē atradu sen aizmirstu Budas ūdens paciņu. Izmetu miskastē.
Jan 19 14:06 [info]kaifinjsh:
Shortparis - Стыд
Jan 19 14:00 [info]telefontubbie:
Valkas-Valgas nedienas
Valcēnieši deklarējas Valgā. Tādos tempos turpinot, no tiem pēc CSP datiem ~4500 valcēniešiem pirms pāris gadiem drīz būs 3000, tad 2500, tad 2000, tad paliks tikai pendži, kas strauji izmirst un nabagi bez interneta, kas nejaudā pārdeklarēties kaimiņvalsts puses pilsētas daļā. Uzņēmēji, kas saka, ka Valkas alkobodes visu izručīs, nu c'mon - pašvaldībai pa tiešo aiziet tikai NĪN un IIN nodokļi, kas varētu rasties no tām alkobodēm. Akcīzes nodoklis aiziet valsts katlam. Jauniem uzņēmumiem tā vieta īsti pievilcīga nav, jo Valka-Valga ir nomale gan Latvijai, gan Igaunijai.
http://www.la.lv/igaunijas-bernu-pabalsti-novedusi-lidz-finansialai-krizei-valku

Bij čujs jau 2013.gadā (kad tur pirmoreiz paviesojos), ka tai dvīņu pilsētai nākotnē būs kaut kādas problēmas, jo pēc būtības viena apdzīvota vieta, kur eksistē iekšā divu valstu likumi un divi dažādi ekon. attīstības tempi. Tur nevar sadzīvot cepts un vārīts, vai nu tā vai šitā.

Interesantākais scenārijs būtu tāds, ka tās Valkas pašv. iestādes apvienos ar Valgas un tad beigās vairāk vai mazāk de facto Valka būs tāda kā igauņu pilsēta ar daudz latviešu un krievu viesstrādniekiem un būtu kaut kāds skandāls pa pagastu, ui, tas ir Latviju, ka igauņi esot Latvijai Valku "atņēmuši", jo pašmāju viedie nejaudā tikt līdz Igaunijas attīstībai un demogrāfijas politikai.:DDD

Jan 19 13:58 [info]kaifinjsh:
patiesības varā
pārākā romantika... tfpu. [špļāviens]
da nu! vajadzētu kādu rupjību! kādu brutālu rīcību, kādu smagu flirtu... ar caururbjošu skatienu, kas robežojas ar pazudināšanu. un triecienu...

***
ikdienā viņš ir kārtīgs ierindas darbinieks, neizlec no pūļa, savākts, korekts, darbspējīgs.
viņu aizvaino, ja kāds blakus uzvedas nepieklājīgi, viņš pat ir gatavs aizrādīt. bet tikai gatavs to darīt, jo lieki jau neriskēs ar nepatikšanām.
Jan 19 13:47 [info]khosmos:
vismaz Nový Svět vēl joprojām var klausīties. tikai ne Flights in Dreams and Reality albumu, pagaidām.

iekopēju diskogrāfiju telefonā. tur bija vēl viss kas, izdzēsu Haus Arafna - tā ziema bija baisa
Jan 19 13:25 [info]santech:
Ne bez ciešanām un mazliet šķībi, bet studijai beidzot ir žalūzijas. Esmu nopelnījis pusdienu pauzi. Pēc tam mazliet santehnikas un tad jau vakara atlikusī daļa paies montējot plauktus.
Jan 19 13:16 [info]ulvs:
Man nepatīk cilvēki, kuri taisa vājas tējas. Pārāk vāja infūzija atgādina karstu ūdeni ar sliktu piegaršu. Zaļā vai melnā? Dodiet stipru, īpaši jau melno. Augu un zālīšu tējas gan var būt vājākas.
Jan 19 13:09 [info]gary_crant:
Jan 19 12:45 [info]koks:
Šodien plašsaziņas līdzekļos:
-Liene Skulme izmeklē Austrijas vice prezidenta seksa skandālu
-D. Tramps plāno apņemt Merilu Strīpu par otro sievu
-Pasaule joprojām griežas
-Man ir apātija
Jan 19 12:39 [info]x_f:
Dziednieciskiņīī

Pa nakti uzkrita jauni 10 cm sniega. Man šitais vintervanderlends jau, ja.Jan 19 12:35 [info]khosmos:
how to be free? be mee
Jan 19 12:30 [info]magnolia:
Protams, ka pietrūks. Ja pusgadu ar kādu nonstopā sarunājies... bet es arī esmu piesūkusies ar daudz ko svešu un psihu. Kaut man izdotos izglābties. Un zobu sāpes šobrīd..lūdzu nē...
Jan 19 12:28 [info]khosmos:
kā jūs uztverat reliģiju? es zinu, ka mūsdienās vēl joprojām ir aktuāls karojošais ateisms, bet tā jau arī ir reliģija, jo būtībā tā ir ticība, ka dieva nav un nevar būt. nezinu, vispār ir kāds dieva neesamības pierādījums? manuprāt, nav, ja ir, tad nav leģitīms. tas ir jautājums, uz kuru vispār nav iespējams atbildēt. pavisam vienkārši. vai nu tu redzi tos fraktāļus un staigā kā piedzēries vai neko neredzi un negribi redzēt. tāpat arī - vai dievs ir persona vai dievišķā kārtība (fizikas likumu kopums, algoritms, matrica, sauc kā gribi)? pat einšteins bija pārliecināts panteists, kā raksta vikipēdijā. tad, lūk, es reliģiju uztveru ar sapratni. man jau sen vairs nav 16, kad izskrējām no luterāņu baznīcas un manam čomam nokrita bikses, jo tās bija pilnas ar aliņiem. tas vairs nav smieklīgi. visas domformas ir savstarpēji saistītas.
Jan 19 12:07 [info]liuut:
my only goal is to gradient boost over myself of yesterday and to repeat this everyday with an unconquerable spirit
- mk
Jan 19 12:01 [info]usne:
biju jau aizmirsusi, kā ir tad, kad logos iespīd saule.
bet nu atpakaļ pie virpas.
Jan 19 11:52 [info]netti:
— Šī grāmata ir 50 gadus veca. Tās nav mūsu bibliotēkā. Viņa savu laiku jau būs nokalpojusi.
Jan 19 11:47 [info]santech:
Pavandījos pa veciem tabiem. Paskrullēju uz kreiso pusi. Izlasīju kādu aizķērušos rakstu. Ne gads nepagāja..
“Nameja gredzens” vēsturnieka acīm
Jan 19 11:44 [info]zhurku_teevs:
sarūdzis airāns
Jan 19 11:43 [info]khosmos:
Es ceru, ka šovakar būs pirts. Trenēju karstumizturību.
Jan 19 11:42 [info]lmr:
šajā janvārī esmu ļoti daudz reižu saukts par "hot". un tiek lietots tieši tas vārds - "hot".

vakar pirmo reizi biju ikea. ļoti uzjautrinoši. pēdējā laikā viss manī izraisa vai nu smieklus vai slapjas acis no aizkustinājuma. gribēju nopirkt rāmīti, bet nopirku arī spoguli ar 3x zoom. wow! trollis! ģeoloģija! mana āda kā eksotisks dabas parks. kaut kas slidens, eļļains spiežas ārā no garozas porām uz manas sejas augstākā kalna, nāsīs divi aizauguši biezokņi, izkaisīti kurmja rakumi, paspaidi vulkānus, izsprāgst balti, šķidri dūmi un asiņu magma, flora vietām persiks, bet vietām kāds kaut ko mēģinājis pļaut un griezt, ieviest kārtību, tur ass. konstantās zemestrīces taisa vagas tur, kur garozas plātnes saduras. veikala gaisma ir kā zibspuldze tumšā klubā. gaismas iedegšana. ego kliedz, lai slēdz gaismu ārā.

mājās spoguļa skrūvēšanas instrukcijā ieraudzīju brīdinājumu - tur spogulis atstāts uz galda, tam caur logu trāpa saules stari, tie koncentrējas saules zaķī, kas aizdedzina aizkarus. esmu nopircis arī ieroci.

joprojām esmu pārsteigts par spēju kaut kam izslēgt skaņu. nesen naktī pamodos, mēģināju saklausīt pulksteņa tikšķus, bet nevarēju. tie ir skaļi, es zinu, man bija grūti pie tiem aizmigt, bet tagad tie mani nomierina. un naktī nedzirdēju. es arī nedzirdu, kā es krācu. atceros senu gadījumu, kad puspievērtām acīm dzirdēju, ka kāds par mani saka - jau krāc! man šķiet, ka šī skaņas bloķēšana pierāda arī neredzēšanu. tā es gribētu arī ar pumpām. pumpas aizņem apkaunojoši lielu manu domu daļu. gribu pieņemt pumpas. nevis neredzēt, bet pieņemt.
Jan 19 11:08 [info]virginia_rabbit:
Happy Caturday you weird, sexless cat gentlemen!

Jan 19 10:55 [info]khosmos:
Man ir tādas emocijas, ka es cenšos vairs nedzert, jo citādi jūtos, kā krieviski saka, prodvinutaja. Reizēm nevaru muzāru uzlikt, kā iet ciet, tad es apsēžos un domāju neko, līdz jūtu, ka pulss tuvojas nullei.
Bijušajā darbā beigās kopumā bija traki, nācās brīžiem aizvērt acis un izpildīt elpošanas vingrinājumus. Vēl es ēdu riekstus tualetē, jo vajadzēja steidzami pacelt cukura līmeni. Tā ir tāda sajūta, it kā iekšā būtu resns briesmonis, kurš grauž kuņģi un tresī hemoglobīnu. Labi, ka vairs nedzīvoju tajā drausmīgajā mājā, kur bija jāsatraucas vienā laidā - par durvīm, par skaņām, par to, ka kaimiņam gribas iebuhāt.
Tagad ir tā, ka es speciāli neēdu, lai nesatresītu par daudz. Bet brokastis tūlīt ēdīšu. Man ir sniega krabis (tas vispār ir īsts krabis?). Vēl man ir olas. Nu, neesmu es vegāns, man tresī, bet drīz jau varēs nopirkt to frankenšteina gaļu no mēģenes, vienīgais šķērslis bija tāds, ka nebija masu produkcijas.
Jan 19 10:40 [info]hauf_milk:
Pink Floyd helps.
Jan 19 10:40 [info]magnolia:
Tā, man ir 2-3 dienas laika dabūt to draņķību laukā. Sadzerties galoniem ūdens un vēl pamēğināšu max nugabest. Skutelim paldies. Viņa joki nav dikti gudri, bet sanāk mīļi. Vismaz neesmu viena.
.
Jan 19 10:39 [info]heishy:
Saules Diena
Istaba zelta pielijusi. Un kā nu ne. 
 Ahaw taču piestāv.


Kā lai labu redz, ja tumsa tev skatu sedz, kad tu meklē staru to, kas tavu gaismu dedz..

 Šodien ejam pēc Gaismas. Sevī (:

Jan 19 10:21 [info]virginia_rabbit:
pirmklasniekiem swag skaitās svaigēšana, nevis kaut kāds tur "tētis kosmonauts"
Jan 19 10:14 [info]zum:
Es tam bijušajam tētuka iegrirzīšu smagi. Ko viņš ir pabeidzis bez citu palīdzības? Neko.
Jan 19 10:12 [info]hauf_milk:
Mana bērna mamma epastā, kad vakar paraudāju viņai uz elektroniskā pleca: "Attopies, tu taču zini kāds tu esi attiecībās un cik gaišus mirkļus spēj sniegt (sāpes un asaras)"

Esmu gan mazo gan sado. Psiholoģijas lekcijās arī to teica - tie iet kopā.
Vēl ir pamošanās un atkal gulētiešanas alus. Ņirdzīgi, ka būs jādzivo arī bez alus.
Ja man noliktu priekšā heroīnu, šorīt es to paņemtu. Vismaz izvemtos.
Jan 19 09:05 [info]honeybee:
Vakardienas hailaits: kad es savā dramatiskākajā tonī saku

Between the application
And the dissertation
Falls the Shadow
Jan 19 08:26 [info]vilibaldis:
Visu nedēļu garīgi miru, rakstīju projektus un bīdīju tāmes. Šodien beidzot jūtos pēc cilvēka, ta jūs sakāt pilnmēness... nu labi.
Ech, jābrauc gleznot. Ka zi, ja nekas neuzlabosies, tad pēdējo reiz.
Jan 19 08:17 [info]ilona_pop:
Ļoti neguļu
Muļķa cilvēki nav pelnījuši gulēt
Jan 19 07:30 [info]lord:
par sniega apokalipsi
nu tā, ja es tuvākajās dienās neko nerakstu, es esmu miris... vismaz tā izklausās.. uz nedēļas nogali sola kaut ko meteoroloģiski nesaprotamu, cilvēki gāž apkārt veikalus iepērkot pārtikas rezerves, arī mūsu saimniece mūs mudināja piebiedroties gatavošanās pasākumiem... šodien atrakstīja fotoskola, ka nedēļas nogalē visas nodarbības atceltas un skola būs ciet, ziņa beidzas ar vārdiem "Enjoy the snow and stay safe!"...

jāsaka, ka sniega pie mums nav... oktobra beigās uzsniga diezgan bieza kārta un turējās nedēļas divas... un tagad naktīs noslīd līdz pat mīnus 14 grādiem, bet pa dienu ir plus divi un nereti līst... drēgns un nepatīkams laiks... gribu redzēt, kā sniegs paralizē Bostonu...
Jan 19 07:23 [info]sickboy:
https://m.youtube.com/watch?v=QCSxzNMvK5w
Jan 19 05:18 [info]pljecka:
Kaut kā pēdējās piektdienas pavadīju ar bērniem skrienot, tā stiprinot un rūdot savu veco miesu, kura trešdien sabruka. Trīs dienas gultas režīmā, un es biju gatava beidzot piektdienas vakaru pavadīt divatā ar vīru, pamatīgi iztrakoties, tā teikt.
Deviņos bijām mājās, desmitos jau saldi gulēju. Tagad pulkstenis ir pieci no rīta, un man liekas, ka vajag celties un iet kaut ko patīrīt.
Jan 19 04:21 [info]magnolia:
Gaidu, kad iedarbosies stiprăs galvas sāpju tabletes. Pat tăs šobrīd nestrādā. Laikam padošos un rīt iešu pēc pulverīšzālēm.
Jan 19 04:11 [info]heishy:
no sleepy
I wonder what chair think about all day: '' Oh, here comes another asshole!''
Jan 19 04:02 [info]ulvs:
bass guitar tuners (buy new)
[Error: Irreparable invalid markup ('<di<br>') in entry. Owner must fix manually. Raw contents below.]

<div>Check neck pictures of bass here: https://www.thomann.de/gb/marcus_miller_p7_alder_4_black_2nd_gen.htm</div><div><br></div><div>Check for tuners here - https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&amp;_trksid=m570.l1313&amp;_nkw=gotoh+tuners+bass&amp;_sacat=0</div><div><br></div><di<br></div>
Jan 19 02:59 [info]acidkitteh:
Celluloïd Mata - Faster Than Sputnik
Jan 19 02:36 [info]hauf_milk:
Vnk varētu nomirt kā man pietrūkst mīlestības. Bet tas jau nesmalki par to runāt. Eju gulēt.
Jan 19 02:30 [info]basta:
vēl viens akmens akmeņdārzā.
https://www.washingtonexaminer.com/noam-chomsky-antifa-is-a-major-gift-to-the-right
Jan 19 01:56 [info]hauf_milk:
Esmu nevis gejs, bet sāpes.
Es to negribu, bet esmu.
Jan 19 01:55 [info]teja:
kokneses kokaīns, latvijas institūt *****
Jan 19 01:54 [info]khosmos:
Njā, es sapratu: Aizkrauklē ir viss kas, bet informācija izplatās no mutes mutē (līdzīgi kā bučojoties), tāpēc iebraucējiem izskatās, ka vispār nekā nav. Manā ģimenē bizness darbojas tā, ka kāds pazīst kādu un iesaka. Pirmajā lokācijā vispār bija tikai līmplēves burti uz loga, bet klienti bija visu laiku. Tad nu vajag uztaisīt kaut kādas vizuāli pievilcīgas norādes, lai svešinieki nedomātu, ka nekā nav, un labprātīgi iemitinātos rajonā. Lūk, īsta mārketinga speciāliste! Mēris, nē, bet mērs. Pacietības mērs!
Jan 19 01:28 [info]hauf_milk:
Esmu gejs.
Vienīgi neiekāroju puišus.
Un meitenes arī nē.
Jan 19 01:16 [info]magnolia:
Man tiešām žēl, ko laiks un sliktas nejaušìbas ir nodarìjušas Igo, bet credo puisis gan pēc 60 izskatās un jùtams uz ap 40.
Jan 19 01:05 [info]hauf_milk:
Ticiet, ir tāds po++, ka gribās izpist videoattēlu. Krietnu mammīti, ar kleitu pavilktu augšup.

Negribu kleitu, gribu Neil Young.
Jan 19 00:58 [info]khosmos:
I wear my sunglasses at night
So I can so I can
Watch you weave then breathe your story lines
And I wear my sunglasses at night
So I can so I can
Keep track of the visions in my eyes

/Tagad visi kopā visu dziesmu, ok?/
Jan 19 00:55 [info]hauf_milk:
Esmu jēzus, dirsa es tāds.
Mīlu cilvēkus ko pazīstu, un man vienalga, kàdi viņi ir.
Jan 19 00:50 [info]khosmos:
Man vajag tās auto vadīšanas tiesības. Pēc tam tādu melnu, kantainu sporta vāģi, lai izskatos pēc īsta gringo. Vēl tur būs normālas skandas, pat ja īpaši neklausīšos muzonu. Nez, pēdējā laikā daudz vērības piegriežu klusumam. Bet vajadzēs nobraukt gar visādām baznīcām un garīguma centriem un atskaņot Love Like Blood. Es jau ģībstu no sajūsmas. Tad vēl katrai nedēļas dienai citas saulenes, ko nēsāt pie stūres
Jan 19 00:42 [info]inese_tk:
tvnet: Vīrietis sev injicē spermu pret muguras sāpēm un nokļūst slimnīcā
Jan 19 00:39 [info]magnolia:
Ja man būtu iespēja izvēlēties, es par mīlēšanu šobrìd sauktu pie gultas pienestu karstu dzērienu. Ir tiiiiiik slikti.:/
Jan 19 00:34 [info]hauf_milk:
Esmu nokārtojis parādus, vismaz pagaidām, un varu uzlikt Neil Young.
Paldies, es teiktu, ka vienmēr Tevi mīlēšu, bet tas nebūtu pat centa vērts.

Nu labi, centa vèrts. Bet vai mīlēšu ? Jā. Hmm, pisies dirst.


Tādā pālī rakstīt.... comoooon
Jan 19 00:31 [info]laba_doma:
Pacietība ir tikums.
Jan 19 00:28 [info]krii:
Es, protams, smīkņāju par visiem ticējumiem sakarā ar pilnmēnesi - jo mēs, Auni, esam tik skeptiski, ka pat horoskopiem neticam, - tomēr šovakar dažas pazīmes ir kā no seniem grimuāriem norakstītas.

Sargiet sevi, mīļie.
Un nejūciet prātā.
Jan 19 00:21 [info]tethys_:
It kā gribētos vairāk parakstīt
Piemēram, par savu pagātni, terapeitiski, bet tas, ka kāds lasa, ir motivācija.
Es esmu šo to sadarījusi, ticiet man, mani 47 sekotāji :D
Bet es nezinu. Gribētos, lai man palūdzas.
Jan 19 00:18 [info]slepenaamaasa:
Eksaltācijas spīdumu eksplozija
Gravity Falls ir labākā multene, kādu jebkad esmu redzējusi! Raudāju beigās no tā, cik skaisti viss beidzās, un cik ļoti galveno varoņu atvadīšanās bija arī mana atvadīšanās no tā šova. Lai arī es esmu softijs, un manas asaras nav diezko sarežģīti producējamas, tas šovs ir manā WOW!!! kategorijā. Tēli, sižets un vizuālais izpildījums vienkārši norāva jumtu!

Šodien uzzināju, ka tā lieta, ko man pirms divām nedēļām izoperēja, nav vēzītis, bet parasts labdabīgs audzējs ar pāris limfmezgliem iekšā. Bija tik priecīgi iet mājās, zinot, ka vēl drusku dzīvošu, nav jāsāk plānot savas pēdējās dienas. Nu, vismaz es par to neko nezinu, ja arī nāve man tuvojas citā veidā.

Biju divās mākslas nodarbībās un nereāli ārdījos ar krāsu. Pilnīgi iegrimu procesā, līdz man palika nelabi un sagriezās galva no emociju eksplozijas. Bet pēc tam, atnākot mājās, biju tik patīkami atslābusi, daudz mierīgāka. Cilvēki teica, ka pie sevis domāja, ka labprāt nopirktu tos darbus. Tas nebija nekas liels, tas nebija supernopietni, bet tas bija vienīgais iedrošinājums, kas man vajadzīgs! Slēdzis, kas ļāva sākt mežonīgi fantazēt par visiem tiem veidiem, kādos gribu izpausties. Sajūta, ka drīkstu mēģināt. Iepriekš likās, ka esmu garlaicīgākais cilvēks universā un tāpēc sapņoju par radošumu, bet pēdējā laikā sāku to pārdomāt. Es gribēju kļūt par radošu komunikācijas ģēniju, prast rakstīt gana vienkārši un AIZRAUJOŠI, un man tas sanāk! Man sanāk mans darbs! Man sanāk būt pašai un nedomāt ar "tas ir normāli, šādi dara visi, šo es vairs nevaru" kategorijās. Sanāk tieši tas, ko gribēju, bet kas pirms tam īsti nepadevās. Šķiet, ka ESMU un vienmēr ESMU BIJUSI tas radošais cilvēks, kurš gribēju būt. Vai citādi L būtu kļuvusi man par tik labu draudzeni? Vai citādi man tik ļoti GRIBĒTU draudzēties ar visu, ko viņa iemiesoja? Es un radīšana esam vienā līgā, tagad tikai vajadzētu pakāpeniski būvēt tuvākas attiecības. Trenēties.

Zāles mani vēl aizvien atbalsta. Ir kāpumi un kritumi, bet tie ir tik svētlaimīgi normāli pat tad, kad man ir trauksmes kompulsīvais darbīgums vai bezcerības lēkme. Pašnāvība šobrīd šķiet kaut kas svešāds, nevis fascinējošs, plānojams flirta partneris. Es jūtos...normāla. Kā cilvēks. Kā tie (komēdij)filmu un seriālu varoņi, kuri pārdzīvo sliktas lietas, paraud, papsiho, BET TAD TURPINA SAVU IKDIENAS DZĪVI. Vienmēr uz viņiem skatījos ar tādu skaudības pilnu nolemtību, un tagad es zinu viņu noslēpumu! :D Ha, hā! Tikai 4.25 tabletes dienā, un es esmu Džesika Deja!
Jan 19 00:17 [info]pavisam:
Year closing #w2
Чукча приходит в парикмахерскую.
- Как будем стричься, - спрашивают, - нулевка, полубокс, канадка?
- Однако, нулевка.
Постригся, смотрит в зеркало:
- Однако, плохо, давай канадка.

Pirmdien Jākobiņš paprasīja veikt nelielas final izmaiņas, kas parāva veselu procesu ķēdi pārtaisīt praktiski visu piektdien noslēgto.
Otrdien - oднако, плохо...... Liekam atpakaļ, bet tagad pārliekam uz šito budžetu. Un pie viena tad arī ieliekam šito Kanādā.
Akmeņainu ģīmi, apceru, kā man uzrakstīt to čīfiem, visiem jau audits klāt, bet mēs vēl stumdām cipariņus... Kanāda ar savām -10h izstiepj manu darbadienu atkal vismaz līdz deviņiem...
Skatos Fredriks kko kompī drudžaini raksta, parauj dusma - ko te pierakstīt, ravējam visu ārā, sākam no sākuma.
Nožvadz ziņa - Fredriks - "Another FINAL correction..." Aha, beidzot izbesīts mans nesatricināmais zviedru biedrs.
Gruzija ielaida kļūdu, brauca astoņos atpakaļ uz ofisu.
Malta aprēķināja nodokli ne tai virzienā.
Ieņēmumi atjēdzās, ka aizmirsa vienu būtisku uzkrājumu.
Pēdējās korekcijas, ko Fredrikam sūtīju jau aizgāja ar komentāru "Already afraid to call it FINAL"...

Trešdien laikam Stokholmā kamera atliekusies, nefokusē:
-Fredrik, you're blurry! Or that's my vision.
-No, no, that's me...

Mans pirmais group reporting file, kamēr nonāca pie galvenajiem, jau bija v5.0.
Pēc pirmās dienas, kad viņi mēģināja pildīt, kļuva par v5.3.
Vaboles однако.

Auditori visās valstīs rauj 24/7, Gruzijā turklāt smaga OCD mocīti.
Desmitos naktī saņemt zvanu vairs nav nekas jocīgs. Nu labi, Stokholma - tur deviņi, bet Tbilisi tā ir pusnakts!!!

Jau kādā otrdienā pārstāju lasīt e-pastus no tiem, kas nav Jākobs, Fredriks, galvenie vai auditori.
Kas šodien nelāgi atspēlējās, jo cilvēki sāka mani tvarstīt. Starp trešo un ceturto sapulci bija stunda, kurā cerēju kaut ko izdarīt, bet kamēr gaiteņos dzēsu ugunsgrēkus, netiku pat līdz savam stāvam un vilkos atpakaļ.

Lieki piebilst, ka bērnus neviens nav atcēlis, trešdien nop.bag.skatuves māksliniece bija jānoliek Ķekavā un jāsavāc Jelgavā (!!!), pa ceļam turpinot risināt trešās pasaules problēmas. Toties dabūja trešo vietu, sajuta podesta saldo garšu! Varbūt nākamreiz nesaslims aiz psihosomatikas un nepūtīs jau trīs dienas PIRMS pūtēju konkursa :D
Sēžu pie savām tabulām un esejām, vēls vakars, Pupa pieskrien:
- mammu trīs minūtes palikušas - rekur vienādsānu trapece, man vajag augstumu!
-(vienā elpas vilcienā) šito kateti no augšējās apakšējās malas, ja vienādsānu, te 30 grādi, ar tangensu dabūsi augstumu.
-A cik ir tangenss 30?
-Nu mļe, Pupa!!! Google!!!
-Labi, labi, atradīšu! Paldiesiņ!

Un tad pienāk Līvucis...
- mammu, gribi, izstāstīšu anekdoti?
- protams, ka gribu...
Jan 19 00:09 [info]santech:
http://www.nma-fallout.com/threads/fallout-1-censorship-of-gog-and-steam-versions.217115/

Now this is sick! Papriecāšos par savu jebajā sagādāto Fallout 1,2, Tactics DVD. No tās jūs nekādus bērnus neizdzēsīsiet!!!1111viens
Jan 19 00:02 [info]seehearfeel:
Jan 18 23:33 [info]magnolia:
Pamodos un jūtos, ka vīruss pieņēmies spēkā un pasaule kļuvusi psihāka.Galva sāp.:( jādzer daudz ūdens vai kaut kā tā.
Jan 18 23:27 [info]khosmos:
Es ceru, ka man nekad nesāks riebties saldskābmaize, jo, nu, tā ir tāda ģēla, tādi fermenti! Es ēdu saldskābmaizi jau 29 gadus (approx.), un vienīgais, kas liekas šausmīgi mainījies, ir mans vēdera tilpums un tas, ka vairs nav nopērkama brīnišķīgā, medaini kraukšķīgā, apaļā Sērenes saldskābmaize. Tā tik bija maize! Kā elfu pasakā! Bērnībā to ēdu bez piedevām, uzdzerot tēju - kā saldo ēdienu.
Jan 18 23:17 [info]awakening:
Man pietrūkst
visādu sīku muļķību manā dzīvē.
Jan 18 23:13 [info]vanga:
Jan 18 23:08 [info]netti:
Neejiet viņam klāt, nesarunājieties ar viņu, neuztveriet nopietni to, kas viņam sakāms, necieniet viņu, nemīliet viņu, jo viņš ir t r a k s.
Jan 18 22:58 [info]vikuks:
Dievs un cilvēki, lūdzu esiet saudzīgi pret mani un pret sevi
Jan 18 22:56 [info]hauf_milk:
Lūdzu, atgriezies
Jan 18 22:47 [info]iokaste:
teātra biļetes
pārdodu 2 biļetes uz JRT izrādi "Ciniķi"
29.01.2019. mazā zāle, 7.rinda
kopā 15 eiro (maksāja 30)
Jan 18 22:47 [info]netti:
Es neapvainojos uz cilvēkiem, kuri neceļ vai kaut kur mēdz pazust, jo pati bieži tā daru bez jebkāda ļauna nolūka. Ja viņi ir pietiekoši īpaši, vajag pamēğināt viņiem pazvanīt pēc mēneša. Viņi pacels, priekā spiegdami, un teiks - Ak dievs, man jau likās, ka tu būsi sākusi mani ienīst, te viss ir kā trakonamā, es tā pēc tevis ilgojos.
Jan 18 22:43 [info]aizelsa:
Nu jā, jo pilnmēness tuvojas. Prožektors pa visu istabu.
Jan 18 22:39 [info]netti:
Esmu izkāpusi no apļa, esmu izkritusi no spirāles kā no braucošas mašīnas, esmu pārrāvusi paaudžu paaudzēs uzturēto mehānismu hahā FAK JUUUUUUUU
Jan 18 22:21 [info]virginia_rabbit:
Ingmārs dzejas lasījumos


lasa dzeju, ko sarakstīja šodien
Jan 18 22:03 [info]sickboy:
Bija tāda meitene Patrīcija. Es vienmēr priecājos viņu satikt. Reiz viņa kaur kur parādījās ar tekstu: "Kur te var lēti un labi izčurāties?" Viņa bija bohēmiste (un šizofrēniķe). Reiz, kad es viņu satiku, es daudz ar viņu runājos, bet Nensijai tas nepatika, jo viņa arī gribēja tusēt ar Patrīciju, bet es biju aizņēmis visu ēteru. Tagad viņas abas ir mirušas. Viena dvīņu dzemdībās, otra - no heroīna pārlietošanas. Nav ne Nensijas, ne Patrīcijas, lol. :D
Jan 18 21:46 [info]sickboy:
https://m.youtube.com/watch?v=EYYdQB0mkEU
Jan 18 21:41 [info]hauf_milk:
Es pievienoju sākuma ekrānam. Ko man vēl ir jādara lai Tu saprastu?
Saprati, paldies Dievam. Tad visi izdzīvos. Bet paliec, lūdzu, cibā. Bez Tevis ciba ir vājāka.
Jan 18 21:30 [info]khosmos:
man kā NVA apmeklētājai šī diena asociējas ar atdzisušām skolas pusdienām, jo, kā pagāju garām vietējai videnei, tā sāku domāt visādu dīvainu herņu. piemēram, par smaržām kā padomju laikos vai dzīvokļos ierīkotiem vietējiem uzņēmumiem, vai kaut kādiem bērnu aprūpes centriem, vai kāda velna pēc Aizkrauklē lauka vidū ir tunelis, kas ar neko nav savienots, bet kur var "pudelē vaļā, iepīpē zaļā".
vēl tūristu iecienītā ozolā bija iekarināts striķis, it kā kāds būtu pakāries veļas auklā. mēs tur vienreiz ar vietējo jauniešu organizāciju spēlējām "war scene reenactment", es pazaudēju poļu neofolka čaļa brošu, un bija tieši tikpat sasalis un slidens kā šodien. varbūt gadadiena. runājos ar sevi, līdz pamanīju, ka pie upes ir čalis ar kaut kādu smalku iekārtu un veic mērījumus. varbūt mērīja neprāta strāvojumu torsionu laukā.
bet tā smarža, kas tā ir par tādu kaitinošu smaržu, kā padomju ēdnīcas gulaša mērce un apkaltuši salāti.
smarža gan nebija no kafejnīcas, kur biju iepriekš, tā jau normāls paicons, tikai man reāli sāk riebties frī kartupeļi, bet burgerī vajag likt dārzeņus nevis hotdogu gurķu salātus. varbūt vajadzēja vienkārši izpļaut glāzi burkānu sulas, un miers mājās.
vispār Aizkrauklē nav nemaz tik slikti, tikai bijušais komerciālais centrs izskatās pēc padomju spoku pilsētas, un nekur nevar nopirkt profesionāli pagatavotu burgeri. es arī neiebraucu, kāpēc skola, kuru agrāk dēvēja par ģimnāziju, apkarināta ar izkārtnēm, kur rakstīts "vidusskola". agrāk tur biju uz rajona olimpiādēm, un viņi visi tādi iedomīgi, bet garlaicība kā kapsētā. tā garlaicība, kā reiz, bija viens no iemesliem, kāpēc parasti tur pilnīgā iedvesmas trūkuma stāvoklī vnk lobīju iekšā šokolādes un pētīju citu skolu pārstāvjus. bet reizēm jau arī norāvu kādu diplomiņu.
Brīvību, brīvību Aizkrauklei... (patriotisks meldiņš)
jā, un tās nepabeigtās bloķenes ir vnk pazors. pilnīgs pazors.

ā, un tas SuperGhetto pie autoostas? akdievs, dariet taču kaut ko, tas nav normāls veikals. turklāt, lai no trotuāra tiktu līdz ieejai, ir nelegāli jāšķērso iela ļoti bīstamā vietā. ko jūs tur, burgerus ražojat?
vispār - kurš mūsdienās ir Aizkraukles mērs? tur taču nav nevienas sakarīgi attīstītas teritorijas, izņemot vietējo iepirkšanās centru. bet arī tur vēl būtu, ko padomāt.
Jan 18 21:22 [info]polija:
reāli sacepos par šo: https://www.facebook.com/Valsts.policija/posts/2018052914957270. Jo īpaši vakrdienas gājējpārejasnelaišanas ieraksta sakarā.
bļins - jā - lai viņu nesodītu un ķip nenotriektu, senioram, kurš knapi kust un varbūt var max 2min nonstop kājās nostāvēt vispār, ir jāiet ar ātrumu 1km/h apkārt 300 metri tur un atpakaļ līdz pārejai, kur viņu tieši tāpat nelaidīs un varbūt notrieks, jo luksofora nav vai arī tas deg 5as sekundes, kuru laikā tāpat nevar pagūt pāriet pāri.
Un tas viss tādēļ, lai autovadītājiem, nebūtu 5 sekundes ilgāk jāpagaida vai 100 metru līkums jāizmet. Fantastika vnk!
Jan 18 21:19 [info]de_profundis (in [info]iztulko):
latviešu valodā: kāds ir antonīms vārdam "ilgtspējīgs"?

(unsustainable)
Jan 18 21:19 [info]3_5469mhz:
Gada ceturtais ieraksts (Shock Diamonds)
Šodien pabeidzu skaņdarbu un jūtos neparasti priecīgi. Tā viegli un brīvi. Tā tas šķiet ir vienmēr pēc pabeigta skaņdarba. Domāju, būtu forši izjust šo high sajūtu gadiem ilgi pēc skaņdarba radīšanas. T.i. piemēram vēlaizvien izjust šo jauko apdolbījumu pēc jau paša pirmā skaņdarba, ko uzrakstīju kaut kad deviņdesmitajos. Tas apziņas stāvoklis nebūt nenozīmē apstāšanos attīstībā, ja nu kāds tagad gribēs tā argumentēt. Īstenība varbūt pat otrādi.
Jan 18 21:15 [info]santech:
nospēru feisbukā


principā diezgan labi arī attaisno manu vēlmi lietot adblokveidīgos. tas, ka lapas zaudē naudiņu dēļ mana adbloka, ir neiegūta naudiņa, nevis nozagta.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?