Latest Posts

Current posting stats: 17 per hour, 0.28 per minute RSS version
Sep 17 08:29 [info]tipa75:
Man jums ir jāpastāsta par dažiem ielu krustojumiem. Bet nu ar visu brīvo dzīvi man tāpat galīgi nav laika. Vienā skriešanā. Laikam zvaigznes.
Sep 17 08:04 [info]indulgence:
ja Krupskaja dzīvotu mūsdienās...
Sep 17 08:02 [info]str:
re kā rodas FB ceļojošie stāsti:

https://www.facebook.com/inna.mogutova/posts/10202426913890246

/ es zinu, kur es to izlasīju pirmo reiz:)
Sep 17 07:25 [info]krii:
Sasodītā santehnika! Tā vien izskatās, ka, lietodama vienīgo man zināmo skalojamās kastes remonta metodi "pabakstīt pludiņu", būšu to (resp., pludiņu) nolauzusi, jo tas palika man rokā un atpakaļ pievienot to nekādi nespēju. Godīgi sakot, man nav pat īpaši skaidrs, kur tieši tas bija pievienots.
Nervu nomierināšanai noberzu ar Cif visas no skalojamās kastes izņemtās detaļas (tagad izskatās daudz labāk) un sameklēju ventili, ar kuru novērst ūdens tecēšanu podā. Ventilis bija gandrīz nepakustināms, tomēr iecerēto paveicu. Nezinu, gan kā tagad izdosies ventili atkal atgriezt, jo tas šķiet nepajokam ierūsējis.
Mīļo Sīrupiņ, vai man šodien jāatliek visi darbi un jādodas pirkt jauns pludiņš? Jauna skalojamā kaste? Jauna WC iekārta? Jauns dzīvoklis?
Sep 17 07:15 [info]daria:
Loģika
Emīlija šodien dārziņā uzzīmējusi divus "art project". Es prasu - kas tur uzzīmēts?
Atbilde: This one airplane, this one not airplane.

Good enough.
Sep 17 06:29 [info]tethys_:
Sāk aust
Gaisma parādās aiz loga. Pabeidzu lasīt Dziesmu. Beigas debīlas, patiesībā visa pēdējā trešdaļa, bet jocīgā kārtā tas neizbojā visu.
Zinu, kas mani moka. Tas risinājuma trūkums un izdzertais džins.
Sep 17 06:28 [info]mazeltov:
Katru reizi, kad stiepju lejā uz misenēm sašķirotos atkritumus (pārstrādājamie un kompostējamie) nodomāju, ka tas ir vienkārši vāks, cik ātri tos maisus var piepildīt divu cilvēku mājsaimniecība. Bet vispār, kopš brīža, kad sāku šķirot, redzu, cik tomēr daudz šķirošana ietekmē, jo tā miskaste, kas ir reāli miskastemiskaste - tā tagad pildās ļoti lēni, bet gan jau varētu vēl lēnāk.
Man ļoti patīk Zviedrija šajā ziņā - interesanti, kā viņi varēja panākt, ka iedzīvotāji ir tādi šķirošanas čempioni.
Sep 17 05:29 [info]zaralustra:
Sep 17 04:13 [info]tethys_:
Bezmiegs
Iesnas arī parādījās, papildinot klepu. Tā arī nespēju līdz galam izveseļoties, kad uzradās jauni prieki atkal.
Laikam vētrainās emocijas pie vainas...
Sep 17 03:42 [info]huinja:
German Shepherd
Sep 17 01:22 [info]chanteuse62:
lai arī kur man būtu jāpaliek kā spokam, vai jākļūst par tādu- koju dušas nebūtu mana pirmā izvēle.
Sep 17 01:21 [info]lemurs:
ķēniņam midam ir ēzeļa ausis.
Sep 17 00:59 [info]wowow:
Fargo tātad (seriāls). Nevaru piekrist IMDB punktiem, es dotu par 1.5-2 mazāk. Izrādās, būs arī otrā sezona.
Sep 17 00:55 [info]psychokiss:
#
and she always tends smile at the end of her phone conversations.
even knowing they never noticed.
Sep 17 00:42 [info]investors:
Par kaimiņiem
Tātad mani augšējo stāvu kaimiņi šovakar mazgāja traukus, no kuriem bija ēduši kaut kādus sīpolus un tomātus, vārīja kartupeļus un mazgāja rokas. Kā es to visu zinu? A vot tā, ka viss tas, ko viņi laida lejā pa sāvām izlietnēm, nonāca manējā. Kādu pusotru stundu nodarbojos ar ūdens smelšanu un nešanu uz podu, pusceļā man tas apnika, atskrūvēju vaļā sifonu, pagrūdu apakšā spaini un gaidīju, lai spainis pašapkalpojas.

Stundu pēc zvana apsaimniekotājam, ieradās santehniķu brigāde (a bet gods un slava, nemaz nezināju, ka viņiem ir kaut kāda ātrās reaģēšanas vienība, es biju domājis, ka ātrākais rītdien kāds varētu parādīties). 20 minūšu darbiņš ar trosi un vismaz pagaidām grēku plūdi ir novērsti.
Sep 17 00:42 [info]eermaniitis:
gatavojamies ziemai
haha - a mātei visi gurķi uzsprāga, konzervētie

tas laikam viss kulinārajās ziņās, jo kamēr jūs šmorējat un kūpinat un visādi citādi gatavojaties nenovēršamajam badam postam un iznīcībai, tikmēr es klusi nemanot esmu nokārtojis medicīnu - tiesa ne bez pārsteigumiem, agrāk bija tāda sajūta ka tikai pilnīgi dulns un kleins nespēs to komisiju iziet
a tagad izrādās savos 40 esmu akls, kurls un resns - armijā mani negribēšot, bet ZS pieņemšot ar atplestām rokām, nu ko, var būt tur arī ir mana vieta ;) jo kā saka armija kā māte, paēdina, apģērbj, ļauj pārnakšņot kad sanāk ;) tātad es arī ziemai gatavs ;)
Sep 17 00:35 [info]barbala:
absolūts kjūtness un sirsnība
Mīļākā šīsnedēļas tēma nr. 4: Apvienotā K.
Skotija, lūdzu neaizej.

un tiešām, tiešām, Let's stick together ir Kamerona devīze, nevis joksjoks.
Sep 17 00:27 [info]ilona_pop:
Jau kādu laiciņu ir tā: mani vakari ir ļoti vientuļi, ja:
a) neesmu pie Viņa;
b) vai vismaz reizi vakarā skypā ar Anastasiju neatskan "вирусная база обновлена".
Ai. Priecājieties par tiem, kas jūs saprot!
Sep 16 23:53 [info]eos:
Man ir tiesības vest mājās trakas sievietes
...Jo es pats neesmu labāks

Man esot:

1) ADHD
2) Aspergera sindroms
3) Narcisms un histrionisms
4) Labila nervu sistēma
5) šizoafektīvi traucējumi
6) obsesīvi-kompulsīvi traucējumi

Īsāk sakot - jāmaina mājas. Filozofi mani pacieta, jāmeklē dzīvokļa īpašnieks ar Maģistra grādu Filozofijā :D
Sep 16 23:48 [info]estapens:
CAP, 16 Sept 2014 - 11:07, teica:
@Svekris, tad jau pērkot datoru arī rēķini aliņos?
Da es visu pērkot pārrēķinu aliņos, uzreiz skaidrāka bilde. :D
Palīdz pret neķītram domām par nevajadzīgu sūdu pirkšanu.

No zābakuforuma
Sep 16 23:35 [info]tethys_:
Marrg/Merrg
Šausmas, šausmas...
Laime un prieks, un drausmas, un džins ar toniku pat Vikkas saietā, visur džins un traģēdija, un asinis un pašnāvība un āprprātīga psihopātija un vispār, vispār... daudz, pārāk daudz.
Sep 16 23:16 [info]kristucs:
there is a crack in everything, that's how the light gets in
Hmm, palasījos Delles dzīvesstāstu. Kaut nedaudz izdevās uzķert apsēstību ar gleznošanu, pasauli, kura sastāv no gaismas un ēnas attiecībām, un saprast kāpēc koki toreiz šķita tik dzīvi. Tie notikumi arī tādi lieli - nodevības, depresijas, nāves un slepkavība. Nākamreiz, kad viņu satikšu, pat nezināšu kā uztvert.
Sep 16 23:14 [info]affair:
Šodien feisītī izpildīju testu. Uzzināju, ka man teju vai esot depresija, jo vēlu eju gulēt, bet agri ceļos. Tātad, depresija ir tad, kad ilgi skaties seriālus un agri celies no modinātāja. Respektīvi - modinātājs ir depresija. Jāsit tos mēslus, kamēr maziņi.
Sep 16 23:00 [info]sragde:
:)
Sep 16 22:57 [info]ctulhu:
Nākamā iterācija
Pēc teoloģijas sesijas precizētā formula ( sk. iepriekšējo ierakstu)

Zinātniski tehnisko progresu var izveikt tā un tikai tā, lai nākamajos laika momentos mums pašiem saglabājas iespēja izveikt zinātniski tehnisko progresu.

pievienots nosacījums ``mums pašiem``
Sep 16 22:56 [info]coletya:
Sociālajā pasaulē Kaimiņa kults.
Jā, kults.
Neko nav izdarījis vēl, bet visi fano.
Sep 16 22:47 [info]klusais_okeans:
"mani mazie flirta padomiņi" jeb

neko nepadomājiet, mana sirds ir ledusauksta un attieksme pret jūtām nicinoša un izsmējīga, tomēr ir viens personāžs, tikai neko nepadomājiet, kuru tajās retajās reizēs satiekot kultpasākumos vai krogos, gribas izlikties skaistai un interesantai, un šarmantai, cerēt, ka tajā brīdī, kad sveicināmies, man nav izsmērējusies lūpu krāsa, un tā tālāk, tāds, lūk personāžs. Un, tā vietā, lai es turētos pie šī skaistā uzvedības scenārija, es pats vai liktenis liek piepildīties plāna ačgārnajai versijai. Piemēram, es bez jebkāda iemesla uz līdzenas vietas brutāli nomaucos no krēsla šī personāža pašā acu priekšā, pēc tam konstatēju, ka staigāju viņam garām ar pie svārkiem pielipušu papīra lapu.

īsāk sakot, afrodīte nav mans otrais vārds un taisnības labad jāstaigā ar spaini uz galvas, lai kāds netīšām nepadomā ko pretēju.

(šodien ar saikni atklājām teātra sezonu ar metamorfozēm, tādēļ tās grieķu dievības te lidinās)
Sep 16 22:37 [info]tipa75:
Es pilnīgi noteikti negribu jebkad būt tik pareiza, lai visi tie psiho-logi/-peiti/-atri teiktu, ka ar mani viss ir kārtībā. Mani biedē doma par to, cik inerti pelēks visās nozīmēs ir tāds viscaur pareizs cilvēks.
Sep 16 22:37 [info]never_know:
Mistika kaut kāda.
Šodien viena pati biju veikalā un pa 20 mārciņām nopirku ekšelī ēdienu - kartupeļus, burkānus, tomātus, vistu, cīsiņus, makaronus - tobiš nedēļai.
Kad eju uz veikalu kopā ar E, vienmēr majās pārrodamies ar 2 lielajiem maisiem, esam iztērejuši vismaz 40 paundus un esam nopirkuši tikai čipšus, pepsī un haribo.
Sep 16 22:37 [info]nagger:
#
Ir smagums, kas nepāriet. Bet ir taču jāpāriet.
Sep 16 22:31 [info]roncijs:
tartu
uz 18. novembra brīvdienām nopirku autobusa biļeti uz tartu(tartu/parnu, drausmīgi jūk, gandrīz jau arī nopirku uz parnu, tik reisi bija par daudz un nepareizajā laikā). ko tur darīt, varianti pagaidām divi, kas tur sanāks, redzēs pēc diviem mēnešiem. ņemot vērā to, ka no normāliem pārbraucieniem vienmēr nomīžu vai tajos kas nelabs atgadās, šis noteikti būs labs pārbaudījums, kā sevi kontrolēšu samērā citā vidē - oi, ne ogres festivālā, bet.. - un trīs dienas. gan būs labi.

tā. nils ušakovs šodien skolai izsniedza ap 1000 hologrammām, kas skolēniem jālīmē uz saviem e-taloniem. hologramma nedrīkst aizsegt kādu tekstu vai attēlu, tāpēc nils iesaka to līmēt personalizētā etalona bildītes apakšējā stūrī. tas, protams, nav attēls. lai arī ko mūsu dievišķotais pilsētas mērs ar hologrammu, uz kuras ir uzdrukāts teksts "original" ļoti daudzas reizes un tam pa virsu "12. klase", fakts kā tāds ir aievērības cienīgs. ilgtermiņā raugoties, tas samazina manas iespējas pēc skolas absolvēšanas kādreiz vizināties sab. transportā, bet visādi citādi lieks apgrūtinājums, jo jau iztēlojos hologrammu zagļus, kas tagad uzdarbosies braucamrīkos.

paralēli nogalinu savu nākotni, klaji ignorējot treniņus un to vietā neapmeklējot saviesīgus pasākumus, kas oriģināli bija vienīgais attaisnojums kādu reizi uz tiem neierasties. gan jau oktobrī noteikti teleportēšos no pļavniekiem uz ziepniekkalnu un braukšu uz katru. vēl jāsarijas kādas driģenes, lai izveseļotu sasodīto kāju, kuru pēc jūnija varēs nest uz otro elpu kopā ar naftalīna dezoderantiem grāmatu izskatā.
un lai arī kas būtu "the hazi bros.", bet izpētes procesos uzzinātais, ka šie īsā laikā aizvadīs četrus koncertus četrās rīgas kafejnīcās(ljeningrad, dad, taka, kalnciems), nemaz nerosina kaadu interesi. toties jaagaida zinjas, ko beernibas milicija(simanovichs) ir sadomaajis ar koncertu. paldies.
Sep 16 22:28 [info]puuce:
Urā, bērniņš dabūjis buču no audzinātājas par visa kuskusa apēšanu. Franču val arī nestreikoja, tikai bija sagurusi pēc tās un nāca ar mani kauties tramvajā mājup.
varēja būt ziņas mazāk baisas, vairs nejaudāju.
Sep 16 22:27 [info]grizlii:
pārgurumā trīcošām rokām izeju no sociāliem tīmekļiem pinekļiem
kā pēc garas dienas ogļu raktuvē
Sep 16 22:22 [info]chanteuse62:
nav interesanti- tomēr nav temperatūras (paaugstinātas)..
Sep 16 22:22 [info]iokaste:
par lietām, kuras aizved pie citām lietām
Sep 16 21:59 [info]shelly:
Labās bērnudārza ziņas: Lauva ir sācis ēst. Šorīt esot apēdis gan savu, gan kaimiņa putru.
Sliktā bērnudārza ziņa: personāls nezināmu apsvērumu dēļ ignorē manis ziedotos priekšautiņus. Man, goda vārds, liekas, ka viņi izjūt zemisku, sadistisku baudu, servējot galdā bezpalīdzīgu divgadnieku grupai, piemēram, biešu zupu... Uzvilkt priekšautu taču ir vieglāk nekā visus pārģērbt trīs reizes dienā!
Vienkārši labā ziņa: "Rigoleto" izskatās visumā ok.
Sep 16 21:59 [info]rubija:
daydream interlude
Sep 16 21:49 [info]aizliegts_v:
1:1
Mja...
Sep 16 21:49 [info]spic:
Prieki kā bērnībā
Šovakar pats! nomainīju automobilim ieplaisājušo aizdedzes spoli un, pie viena, svečvadus. Un auto vēl joprojām darbojas! Kā minimums, ne sliktāk kā iepriekš: šķietamos uzlabojumus pagaidām norakstu uz cerību biasu.

Pēc laika varbūt pasaule būs tāda, ka varēs priecāties par to, kā Teslai (vai kas nu tad būs) pašam izdevās ekrānam putekļus ar lupatiņu noslaucīt, bet tas nekas, vienmēr atradīsies kaut kas cits jauks, ar ko paķibināties.
Sep 16 21:42 [info]ripp:
nepatīkama pašsajūta.
ceru, ka atkal nesaslimstu.
vakara beigas drausmīgas.
Sep 16 21:39 [info]f_g:
252. līdz 259.gada diena
8 bildes un nedaudz lasāmvielas )
Sep 16 21:28 [info]lasitajs:
Izpētes nolūkos biju uz izrādi "Šikās kāzas."

No teātra mājas lapas:
[..] Cenšoties situāciju atrisināt, rodas arvien lielāks haoss. Šī izrāde ir gan smieklīga komēdija, gan aizkustinošs mīlas stāsts…[..]

Aktieri ir zvēri, un tajā uzstādījumā - pat ļoti labi. Un luga patiesībā arī smieklīgi sapīta. Tikai nahren vajadzīgi tie popielas muzikālie numuri, turklāt scenogrāfija - pilnīgākā pošļaķina.

Vēl kāda jauka detaļa. Izrādi iestudējis Dž.Dž.Džilindžers, bet lugu tulkojis Raimonds Rupeiks.
Sep 16 21:24 [info]quad:
es šodien neaizgaju uz skolu un pilnīgā pīzdā kādu stundu vazājos pa centrāltirgu.bija forši un spīdēja saule.
Sep 16 21:16 [info]harisons:
Ar Vilni jau augusta beigās sarunājām, ka 17./ 18. septembrī iesim uz automātiem naudu vinnēt. Šodien pats pienāca man pie loga un atgadināja, ka rīt jāiet, teica, ka būs ko kurīt ar'. Kaut kas super labs, ne tie salmi, ko mēs pīpējam. Ceru, ka tie nebūs tie solītie opiāti, tad gan būs polnij pizģets. Bet veiksmi vajadzēs tik un tā.
Ā, tie datumi nav no dirsas izvilkti, tie ir datumi, kad automāti dod naudu, tādēļ jau tik iesim.
Sep 16 21:03 [info]punkts:
Propellerheads are miniscule.
Sep 16 20:53 [info]es_esmu_dzhims:
šodien pasniedzējs jautāja, vai kāds ir rokā turējis ko bezgalīgu
viena dāma atbildēja, ka, jā, košļeni
Sep 16 20:46 [info]mazeltov:
Šmugulīgie suķi ir atraduši jaunu mērķi - manu veco skolu (izrādās, ka viens no suķu dzimtas arī ir tajā mācījies).
Vispār, atcerējos vienu epizodi saistībā ar brīvprātīgi obligātajiem ziedojumiem kādā 1998. gadā. Skolas direktrisei bija ienākusi prātā žilbinošā doma, ka bibliotēkai ir nepieciešams televizors, lai rādītu kaut kādas tur mācību filmas. Doma laba, taču izpildījums - kā parasti. Protams, ka vajadzēja lekt augstāk par savu pakaļu un pirkt milzīgāko, lielāko un dārgāko, kas tobrīd bija pieejams, turklāt ne jau uz skolas, bet gan uz skolēnu obligāto ziedojumu rēķina. Naudu ievāca klases audzinātājas. Man liekas, ka kādu reizi vai divas noteikto ziedojumu summu iedevu, bet pēc tam vairs tai huiņai nepadevos un nekādus obligātos meslus audzinātājai no manis ievākt neizdevās. Kaut ko jau šķībi skatījās un kaut ko arī teica, bet neko ar to nepanāca - ja man liekas, ka notiek kaut kas netaisnīgs, man vienalga, lekšu uz ecēšām un plēsīšu kreklu, bet turēšos pie savas taisnības un pārliecības. Skumjākais, protams, tas, ka tas televizors pēc tam lielākoties krāja putekļus.
Sep 16 20:44 [info]hidroxo:
Skatiijos bildes un piedod, nevareeju Tev neuzrakstiit. Es nemekleeju vieglas uzvediibas Meiteni, nebaarstu stulbus jocinjus un neizsaku nepiedieniigus piedaavaajumus :) Vienkaarshi Tev ir pats jaukaakais degungals, kaadu esmu redzeejis peedeejaa piecgadee. Katraa ziņaa Tavam Draugam ir jaalepojas, ka vinjam ir tik forsha Draudzene!

Nav jau ne pirmā, ne pēdējā nepazīstama cilvēka uzrakstītā ziņa, bet pirmo reizi bez atbildes iespējām.
Sep 16 20:43 [info]punkts:
And from this it follows that only the most profound masters of style can tell the truth, and when one meets a simple one-syllable writer, one may conclude, without any doubt at all, that the poor man is lying.
Sep 16 20:39 [info]quasi:
padoms puišiem.

meitene, visticamāk, ir mauka vai kaut kas no tā vieglās uzvedības gala, ja Tavu telefonu saglabā apmēram pēc principa - Tavas ārējās pazīmes vai dzīvesvieta.

vēl viena pazīme - ja viņas draudzene Tevi saglabā pilnīgi nesakarīgi, piemēram, savas draudzenes vārda pirmo burtu, ievadot vairākkārt.

Praktiskā daļa:
ja Tu dzīvo Zolitūdē, tad kā būtu ar vārdu "Zoļiks"? Purvciemā - Purčiks. Par citiem tā ātrumā nevaru iedmāties.
ja meiteni sauc Laura, tad draudzene Tevi saglabā kā Lllll... nu, ar domu, ka "ok, aizej izpis manu draudzeni, bet ja viņa pazudīs, man ir tavs numurs, tiesa gan, ne pārāk cilvēka cieņu apliecinošā veidā"

Divas pazīmes, kuras var saukt par "sarkano karogu".

*true story, pārbaudīts
Sep 16 20:38 [info]kuces_kundze:
Vecmāmiņa teica, ka uz svešas nelaimes savu laimi neuzcelsi. Parasti kā piemēru minēja to, kā sieviete X meksikāņu seriālā atviļ vīrieti Y no tās labās, tikumīgās, galvenās varones klēpja. Bet tikai tagad saprotu, ka tas, ko viņa man teica, taču ir nerealizējami. Piemēram, es pametu vīru. Viņš tagad ir akūti nelaimīgs. Es tagad esmu laimīga. Sanāk, es ceļu savu laimi uz viņa nelaimes. Ja es paliktu, es būtu nelaimīga, bet viņš laimīgs. Tādējādi viņš celtu savu laimi uz manas nelaimes.
Vot kurš ir un kurš nav pelnījis būt laimīgs?
Un es zinu, ka noteikti atradīsies kāds kretīns (nolādētā ģimenes ārste, kolēģe ViņiVisiIrVienādi un kolēģe KāTadBērnsBezTēva, u.c.), kas teiks, ka man taču bija viss un es esmu sajukusi prātā, ka atļāvos nebūt laimīga.
Sep 16 20:30 [info]laielais:
Nāzis man nāzis tev melns ar sarkanīgiem plankumiem
Sep 16 20:26 [info]peecskatiens:
Tases + apakštases lietošana ir savādi valdzinoša bezjēdzība. /sūc kapiju/
Iedvesmas vadīta, nozāģēju 3 saulespuķes un izdaiļoju mājas priekšu. Lai klusi izplata izplata mīlestības saldo dvingu un saindē ģimeni līdz kauliem. Tikmēr es fonā žestikulēšu kā Bērnss un sacerēšu sīrupa pantiņus.

'- Jūs saprotat gandrīz visu, Naidžel.
- Es mīlu visu.'
Sep 16 20:24 [info]fermenta:
Vēl kg svara nost pusotrā mēnesī, ieskaitot manu šokolādes trakumu. Jutīgi visi muskuļi (šodien arī rokas sāk just ratu stumšanu). Mani gaida masāža :)
Sep 16 20:21 [info]mes:
Bet toties vakar pusotra stunda tika pavadīta pie māsas, kārtojot darīšanas um tikmēr meita ar tēti dzīvojās. Un pēc tam vēl vanniņa(tur es vairs nejaucos, tik palīdzu izcelt (vīrs vēl ļoti nedroši šo darbību veic un viens baidās, vai nu sagaidu ar dvieli vai izceļu es un vīra gaida ae dvieli)). Šodien tētis lielīgs kā pāvs, ka 2h ar bērnu pavadījis un viņa pat neraudāja.
Sep 16 20:18 [info]vistu_zaglis:
Jaunajā Koena albumā sliktākais ir tas, ka man nav viskija.

Viss pārējais ir (ne)cerēti labi.
Sep 16 20:15 [info]pleeka:
kartupeļi
Pēdējās nedēļas pavadu meklējot robežas. Pēdējās dienas ir daudz enerģijas un brīnišķīga laika izjūta, kad sanāk elpot dziļi. Sanāk pat, tad, ja dara lielā lielā steigā. Vien tad ir smieklīgāk. 
Vispār daudz ir smieklīgi, tā 'no iekšām', tā gavilējot, tā, ka aknas smaida (kāds DA Āzijas meditācijas veids), vnk joyous vitality.
Ir tik, tik interesanti apzināti (ar vaļā acīm) vērot pasauli un redzēt kā ar to mijiedarbojos, kā ta mijiedarbojas ar mani.

Un kartupeļi ir vēl viena sīka nianse kopēja stāstā.

Esmu virtuvē. 
Klausos vecākus otrā istabā sarunājoties par nākamsesdienas kartupeļu talku.
Mamma ar priecīgu balsi noskaita ļaudis, kas būs. Un ko taisīs ēst, un kas taisīs ēst.

Ienākot istabā, man saka, ka talka būs. Un vaicā vai es būšu. 
Pēc iepriekš dzirdētā ir jau pāris reizes šermuļi pārskrējuši. Minstinos ko tieši atbildēt.
Vaicāju vai, viņai būtiski, ka talkā būtu. (viņas valodā būtu droši vien: vai manas darba rokas ir vitāli nepieciešamas (vitāli ar kaut ko aizstāt)
Jā, protams, tu taču esi Pleeka (sadzirdēju: protams, ka tu man esi svarīga)

Kartupeļu talku biju uzbūrusi kā brīnišķīgu veidu kā redzēt, ka 
- man ir ģimene, kas darbojas veidā kā atceros 
- sabarot savu Latvijas nostaļģiju

Patiesi talkas iemesli ir, ka vnk ir gatavi novakšanai kartupeļi, Inshallah jauki laikapstākļi. Mana daļa saprast: vai es to tiešām gribu, vai man to tiešām vajag.

Un stāsts visticamāk ir nevis par talku, bet par mīlestību un tradīcijām un augšanu (ne kartupeļu).


Sep 16 20:13 [info]mes:
Liekas, vairs nevaru nosēdēt mājās. Labi, dzīvoklis liels, arī mazdārziņš 5soļi x 7soļi ir. Bet man gribas tā kārtīgi izkustēties. Izstaigāties. Tālu. Nu tā, kā visu gr un vēl 2 dienas pirms dzemdībām staigāju. A nevar pagaidām. Ar meitu jau izaicinājums līdz dr aiziet, kas būtībā ir tāpat kā no Bastejkalna līdz Origo aizsoļot.
Nu nevaru vairs!
Sep 16 20:10 [info]virginia_rabbit:
meža ekskursiju instrukcijā rakstīts, ka līdzi jāņem sausās tualetes lāpstiņa.
Sep 16 20:09 [info]noisiite:
Vilhelmīnei ir ļoti foršs tētis, viņiem abiem jau ir savas darīšanas, kopīgas spēlēšanās un kopīgas aktivitātes. Abi ļoti priecājas un labi pavada laiku kopā, vismaz stundiņa dienā sanāk.
Kad viņi abi ir izspēlējušies un nāk pie manis, tad katru reizi bērniņam ir tāāāāds neviltotais prieks, kā mani ierauga, tā smaids pa visu seju un skaļi sajūsmas prieki. Brīnišķīgs mirklis. :)
Sep 16 20:07 [info]kramers:
Un kad piebremzē un paskaiti-j au 52
http://www.youtube.com/watch?v=O3xddL7_NrQ
Sep 16 20:02 [info]chanteuse62:
hmm, iedomājos, ka sajutos it kā būtu iedzērusi.
un tad atcerējos par balzama alko končām.. :)
Sep 16 19:59 [info]pleeka:
no avenēm nākot
Likās, ka ar mammu komunikācija iet galīgi no lūpām lasi veidā, kad sadzirdēju zelta un pavisam vietā domu: "Nu tad es tev neko nevaru padarīt, ja tu par mani domā, ka es dusmīgā mamma".
Sarunas tēma - ekspektācijas un darba organizēšana. 
Viss viņiem virzās uz priekšu, reizēm ne tik ātri, reizēm kur šķērsu, reizēm jau sapuvis.

Tulkotāju vien, un saprast, kā pašai būt. Atlaist bailes (no mammas zelta vārdiem) iespējams ir atslēga šobrīd.
Un pacietība.
Un saprast, ka 'vai vari atnākt/izdarīt....' ir sauciens palīgā un reizēm vai pat bieži ir samudžinājies noguruša cilvēka aicinājums.
Pateikt veselīgu un pieklājīgu 'nē'.

Sep 16 19:57 [info]punkts:
Par ko es sūdzos. Let me see. Par bumbiera ādu, par kailgliemežiem jūras dibenā, par ermoņiku stabu vadiem, par rūpnīcu monokultūrām, par dzelzsbetona salu, par Majakovska radiem, par centralizētiem ievērības stabiem, par gaismu aiz loga pie plīts, par maķedoniešu klaviatūru, par ziepēm un ūdeni, par Lilijas Celmas izstādi.
Sep 16 19:54 [info]virginia_rabbit:
biju uz vecāku sapulci. uzzināju beidzot visādas praktiskas lietas. viņas ir 3 audzinātājas uz 48 bērniem, kas liekas ok. bērni šajā iestādē netiek skoloti, bet tiek attīstīta viņu patstāvība un sadarbība grupā. Eižens iet dārznieku grupā, un viņi šobrīd novāc ražu - rok kartupeļus un citas saknes savā dārzā un atdod pavāru grupai, kas vāra zupu vai tml. (nepajautāju, vai ir arī miesnieku grupa, kas kaus pagalmā esošās vistas). 2 x mēnesī vesela diena tiks pavadīta mežā. ūdensnecaurlaidīgās drēbēs, ar telti, kur slēpties no lietus un termosiem.

es nezinu, kā viņiem izdosies to patstāvību iedīdīt Eiženam, jo pagaidām viņas viņu vienīgo nēsā uz rokām, un man būs jābrauc uz mežu līdz. pēdējās dienās viņš kā delīrijā runāja par Labo Dainu, kas esot viņam dārziņā iedevusi kartupeli. es domāju, ka fantazē, bet izrādās Labā Daina ir lielo bērnu grupiņas skolotāja Cecile, kas viņam māca fizkultūru un žēlo. tagad viņš saka, ka ies tikai pie Cecile.
Sep 16 19:51 [info]punkts:
Redzēt draugu ķēmus. Paskatīties spogulī. Tas ir labs ieteikums - fuck yourself.
Sep 16 19:51 [info]ecna:
Tavā dzīvē ir pienācis laiks, kad Tev šķiet, ka esi nejūtīga kuce? (Vai nejūtigs kretīns)

A bet pamēģini ielīst pārāk karstā vannā!!
Sep 16 19:45 [info]psychokiss:
monologi
ja godīgi, man nepatīk fakts, ka es brīžiem pārstāju blogot. tiešām. ir grūti uz sevi atskatīties bez.
es laikam pārstāšu raudāt un sūdzēties par kaut kādām neeksistējošām problēmām.. un arī par esošām. es gribu pati savus risinājumus. jo mana zināšana, kas nepalīdz darīt, īsti nav nekam vajadzīga.
es nezinu kur kā un kāpēc, nu labi - varbūt zinu kāpēc, bet nezinu, kā es nokļuvu līdz kāpēc.
bet es sapratu, līdz kam es negribu nokļūt, kas gan laikam ir stulbi, dīvaini un neietekmējami, bet man vēl garš ceļš priekšā un, lai gan man šodien pateica 'ko pie velna tu dari? nemet ārā laiku. laika tev nav.', es zinu, ka laika man vēl ir diezgan daudz (tas ir iemesls to izmest?)
man vienkārši gribas izkāpt no sava mazā rāmīša un atstāt tajā tikai savas problēmas.
un es zinu, ka arī ceļa galā viss būs labi.

cuz baby in the end, its just.. me.
Sep 16 19:34 [info]martcore:
principiāls cilvēks
Sep 16 19:34 [info]pljecka:
par visu ir padomāts
Bērnudārza tēvu dienas pasākumi tik mīļi un sirsnīgi, ka acīs saskrien asaras, it īpaši to bērnu acīs, kuriem nav tēvu vai kuru tēvi nav ieradušies..
Sep 16 19:33 [info]di_wine:
Šis laikam būs rekords - sauļojos un peldējos 16.septembrī! :)
Sep 16 19:32 [info]kini:
.
ai, kā man patīk tā sajūta, kad pēc friziera laižu roku pār pakausi un tur tāds 5 mm ezītis :) neko jau nevar redzēt, neviens jau nezina, ja neparādu, bet mur pašai. un atkal - tikai pusblondīne no manis. gaiši jebkurā gadījumā ir labi priekš manis. tā es izdomāju, lai vasara turpinās.
Sep 16 19:29 [info]tvarj:
No apelsiinu marmelaades man jau reaali shkjebina. Un, kad vinjaa veel iegaazh lavandu, tad taa smarzha paliek gandriiz nepanesama.
Sep 16 19:26 [info]deloveja_kundze:
dienas jocīgā video deva; ja kāds noskatās, lūdzulūdzulūdzu dot komentāru, jo es tiešām nesaprotu, ko par šo domāt

MeTube: August Sings Carmen ''Habanera'', video man, protams, atsūtīja Vīnes kuratore, jo es palūdzu man atsūtīt savus mīļākos videoklipus. 
Sep 16 19:23 [info]sveetaa_seeta:
Aizvakar atbraucu uz Faro par godu tam, ka te mums notiek skolas beigšanas pasākums, kas apvienots ar skolas sākšanas pasākumu tiem, kas tagad sāk. Vakar aizvilkāmies uz pludmali, un es dabūju iekšā no viļņa. Dziļumā lieli viļņi neko īsti nevar padarīt, jo nelūzt un liegi aijā. Bet, kad iet ārā no okeāna, tie paliek nikni. Nu, viens niknais vilnis mani ietrieca zemē. Nu, neko, šodien var sākt normāli kustēties, bet kaut kā neviens netic, ka var tā savainoties peldot. Vakarā aizgājām ciemos pie bijušā hidroģeoloģijas pasniedzēja, kurš par šādu ideju bija ārkārtīgi aizkustināts. Šodien iepazināmies ar jaunajiem studentiem. Normāli džeki, bet gan jau dzimuši deviņdesmitajos. Kad tie džeki bija apnikuši, nolēmu uzmeklēt savu mīļāko Faro pasniedzēju, kurš iemācīja to, ka galvenais ir būt laimīgam. Atradu. Izrādās, viņš ir palēnām atkratījies no šīs programmas, jo viņam zajebala tās vadītājs, un tagad viņš laimīgi vada savus zinātniskos projektus un nenodarbojas ar lietām, kas viņam nepatīk. Arī ticis pie lielāka kabineta. Viena no pēdējām lietām, ko darījām kopā - bijām uz kaut kādu dambi, kuru programmas vadītājs uzskata par baigi labo, jo pats piedalījies tajā projektā, bet šis pasniedzējs toreiz ekskursijas beigās piecēlās un sacīja: "Es zinu, ka mani par šito atlaidīs, bet Jums jāzina, kāpēc tas dambis ir sūds." Tad viņš sāka stāstīt, un viņu atlaida, haha. Tiesa, šobrīd, kā minēts, viņš vada savus zinātniskos projektiņus. Un tas mūsu programmas vadītājs, kurš panāca, ka viņu atlaiž, nemaz nezina, ka šim pasniedzējam ir projekti un liels kabinets. Ja, to tiešām var nepamanīt! Nu, neko, pusdienas pārtraukumā aizgājām pie viņa, parunājāmies, iedzērām aliņu un jau jautrākā prātā gājām atpakaļ uz prezentācijām.
Sep 16 19:19 [info]punkts:
Fuck yeah, Brooklyn!
Sep 16 19:14 [info]vistu_zaglis:
Klau, jūzerneim, ja tev ir iesista roka vizuālajās mākslās, un tu proti apieties ar fotošopu, iespējams, ka mums vajag tieši tevi.

Uzdevums vienkāršs: ir fotogrāfija, kurā redzamo seju vajag dabīgi un neuzkrītoši padarīt, es citēju, "teiksim, trīskārt ļaunāku". Kaut kādu materiālo kompensāciju gan jau sarunātu.

Pratīsi?
Sep 16 19:13 [info]ex_silentio:
Jūnijs 72 virsstundas..
Jūlijs 120 virsstundas..
Augusts 108 virsstundas..
Prognoze Septembrim - 96 virsstundas..
Sep 16 19:04 [info]vacatio:
vakar bija uznācis runājamais, ieliku bērnu gultā un sēdēju blakus pļāpāju par dārziņa lietām. 
A viņš man: - mam, ej prom, es gribu gulēt.

Bail, ka tikpat drīz pienāks: - iedo piecīti, iešu uz randiņu. 
Sep 16 18:52 [info]rasbainieks:
jūs gribējāt dzirdēt pasaulē garlaicīgāko orgasmu ar andžoni un rasbainieku no venēcijas biennāles?
https://soundcloud.com/gasoflatvia/andris-indans-unwritten-2014
Sep 16 18:52 [info]punkts:
Drāke beidzot atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu.

 photo 04D76792-0F3C-42F3-99E5-44A8C47B93DA_zpsjylyzkbw.jpg
Sep 16 18:38 [info]dejavu:
weather-talk
Vispār es jau biju sacerējusies, ka karstums atlaidīs.
2 dienas jau bija pat zem 30, un 3 minūties lija.
Bet tad uznāca kārtiga calima smilšu vētra un šodien 6:00 kad kājām pa tumsiņu čāpoju uz policiju, termomentri jau rādīja +32.
Kad beidzot bus tā ziema ar normālām '20-25 temperatūram'?
Sep 16 18:30 [info]pikaczu:
siltaa sala
Vakar atlidojaam uz Kreetu. Dziivojam mazaa lauku ciemataa kaadus 30 km uz rietumiem no Heraklionas. Mums ir plaszs divistabu dziivoklis ar diviem balkoniem, baseinu, rotaljlaukumu un wi-fi. Gribeetos, lai man ir tik kunjgji cik govij, jo viss ir tik garsziigs. Beerni pa uudeni bija taa nopeeruszies, ka aizmiga diendusu. Mazaa gulj un pa miegam smaida. Par dziivi nesuudzos.
Sep 16 18:25 [info]rindra:
PAZINJOJUMS

Vakar vakaraa zaudeeju SPEELI


Sep 16 18:17 [info]217:
sezonas beigas
šodien jaucām nost jurtu, ko sezonas sākumā uzcēlām
īsnībā baigi čakarīgs darbs - nemaz nav tik viegli tiem nomadiem - sava pusdiena paiet, kamēr uzceļ, un tikpat, kamēr nojauc, un neteiktu, ka viņa ir viegliņa. it nemaz
kkāda bilde no celšanas:
Sep 16 18:16 [info]dejavu:
Atviegloti nopūsties
Huh..... visi Horizon2020 zinātnisko mega-projektu pieteikumi ar manu dalību nu ir iesniegti.
Ja kāds izies cauri, būs man pētniecība uz vairākiem gadiem garantēta.
Sep 16 18:08 [info]lmr:
stulba diena
Sep 16 18:00 [info]ulvs:
TVNET: Obama nosūtīs 3000 karavīru cīņai ar Ebolas vīrusu Rietumāfrikā
Sep 16 17:54 [info]alkas:
alkas 101
ja mājasdarba teksts sākas ar "iedomājaties, ka jums ir jāraksta kursa darba/bakalaura darba pieteikums", es automātiski pieņemu, ka man nav jāiesniedz apceres par kaut ko reāli semestra laikā izdarāmu. ups?
Sep 16 17:51 [info]dejavu:
Spīts ir rezultējies tajā, ka esmu kļuvusi par rezidentu vienā no pēdējām dienām, pēc kurām būtu par vēlu. Spīts un nedaudz veiksmes.
Tagad lietas var virzīties.
Sep 16 17:50 [info]wirefearsblack:
un šis ir tas brīdis, kad viņa raud
Sep 16 17:50 [info]kakjux:
šodien pētīju mātei piederošo meža gabalu (caur virtuves logu) un prātoju par dzīvesvietu būšanām. kaut kā periodiski patīk un tad atkal nepatīk kontinentālās fīčas.
bet vispār, pēdējās dienas vispār nezinu, ko domāt, vispār.
Sep 16 17:49 [info]mufs:
tas ir tīīīīķ grūuuuuti.
izlemt.
kādas sienas. kādu grīdu. paldies budam, flīzēs es iemīlējos uz sitiena un tur vispār nebij jautājums, ko par to domā citi, man būs manas lauvu pakaļiņas.

bet vot grīdu. tik daudz skaidrs,ka eļļot. bet toni kādu izvēlēties? ar to tak būs jādzīvo gadiem!

un sienas. Tārkais grib graudainu apmetumu. bet kā tas izskatīsies? nost jau pēc tam nerubinās.
un kāpnes. kādas margas? cik bieži likt reliņus?

problēma ir tajā, ka ir tik bezgalīgas izvēles iespējas apdares materiāliem un krāsām, ka tu cilvēks iznāc no veikala sareibušu galvu un ne kapeikas gudrāks.
Sep 16 17:47 [info]nesaprotami:
characteristics
Homesickness is just a state of mind for me. I’m always missing someone or someplace or something. I’m always trying to get back to some imaginary somewhere. My life has been one long longing.
— Prozac Nation
---
I am a self-diagnosed past addict. I pine for lost love. I think incessantly about love I never had, love I really want to have, love I’ll never have.
— Tegan Quin
---
I understand. That’s the trouble. I understand. I’ll understand all the time. All day and all night. Especially all night. I’ll understand. You don’t have to worry about that.
— Ernest Hemingway, Winner Take Nothing
---
I’m a paradox. I want to be happy, but I think of things that make me sad. I’m lazy, yet I’m ambitious. I don’t like myself, but I also love who I am. I say I don’t care, but I really do. I crave attention, but reject it when it comes my way. I’m a conflicted contradiction. If I can’t figure myself out, there’s no way anyone else has.
— unknown
---
I care. I care a lot. It’s kinda my thing.
— Leslie Knope
Sep 16 17:47 [info]komentators:
Šovasar bija laimes sajūta atvaļinājumā. Es esmu arī pirms tam atvaļinājumos juties labi un ļoti labi, bet es tādas sajūtas nereģistrēju, manī uz palikšanu iecērtas tikai sajūtu spektra galējības. Mēs noīrējām mājiņu Saulkrastos un gājām vakarā uz Saulkrastu džeza festiņu. Konči bija lieliski un vakarā varēja nākt 3-4km mājās gar jūras krastu basām kājām, kamēr aiz muguras pacietīgi rietēja saule. Nonākot pie galamērķa, pasēdējām uz soliņa, izdzērām vienu dzērienu, pavērojām zvaigznes un devāmies gulēt.

No rīta iestiprinājāmies ar kebabu un gājām gulēt pludmalē un peldēties pa dienu. Vēlā pēcpusdienā gājām vakariņās un devāmies ar kājām uz festivāla norises vietu, lai laicīgi varētu ieņemt vietas pirmajā rindā. Šogad bijām tikai uz 3 vakariem, nākošgad šo vajadzēs atkārtot uz visu nedēļu, jo paši foršākie mākslinieki jau otro gadu pēc kārtas bija tepat no Latvijas.

Semi related music piece - http://www.youtube.com/watch?v=OvXROes0ar8
Sep 16 17:47 [info]f:
"grow your eyelash & eyebrow with red ginseng extract" - vēsta mans skropstu audzētājs no korejas.

"Ginseng may be included in small doses in energy drinks[9] or herbal teas, such as ginseng coffee.[10]
It may be found in hair tonics and cosmetic preparations, as well, but
those uses have not been shown to be clinically effective." - vēsta vikipēdija.

ekstrakts veicina asins cirkulāciju, kas veicina skropstu augšanu, - vēsta produkta apraksts.

un es pat atradu vienu rīsērču, kas apliecina, ka: "Digital infrared thermal imaging showed that the temperature deviation
in the whole body decreased safely in the Korean red ginseng group,
which mitigated the body-temperature imbalance. This result suggests
that the Korean red ginseng improves blood circulation in the human
body." es tikai stipri šaubos, ka veids, kā lietot šo skropstu audzētāju, radīs pētījumā iegūto rezultātu. i mean, te notiek tā ekstrakta uzklāšana uz plakstiņa pie skropstu līnijas.
bet nu, cilvēki stāsta, ka arī rīcineļļa darbojas. man šķiet, ka olīveļļa darbojas. ko nu?

atliek tikai zieķēt, līdz flakons būs tukšs.
šis vismaz nekož kā tā dadžu eļļa.
Sep 16 17:37 [info]ilona_pop:
Septembra vidus, manas labākās pusdienas ever siltā saulē, kā vasarā,
viņš, protams
Sep 16 17:36 [info]komentators:
Manai mammai neveicas ar Gan Bei, kas agrāk bija viņas iecienītākais restorāns. Iepriekšējā reizē, kad es arī biju kopā ar viņu, viesmīlis garneļu vietā atnesa omārus, pārdzīvoja tikai tik, cik par sevi, neatvainodamies uzprasīja, vai toč nevēlaties omārus? Šķiet ka 30% no galda piederumiem viņš arī aizmirsa un vienu no aliņiem lēja kādas 20 minūtes. Bet es pārsvarā par to pasmēju, jo domāju, ka retu reizi var uzrauties uz jauna, ne pārāk attapīga viesmīļa.

Otreiz negāja tik gludi (es nebiju klāt, mamma atstāsta), viesmīle uztaisīja nepareizu rēķinu mammas draudzenei, tad pēc aizrādījuma gāja viņu uz stundu (es pieņemu, ka laiki varētu būt nedaudz pārspīlēti) labot, atnesa mammas čeku, kurš jau pirmajā reizē bija atnests, atkal stundu laboja un beigās atnesa pirmo čeku ar citādiem (par laimi mazākiem) cipariem nekā sākotnēji, tam visam pa vidu "neapmierināti pukstēja", tā ka Gan Bei ir zaudējis vienu ļoti uzticamu klientu.

Tā ir tāda ļoti lēna evolūcija. Sākumā restorānu mērogā bija tikai viens - Krasta Lido, kuru pirms pāris gadiem nomainīja Gan Bei. Ar nepacietību gaidu nākamo posmu.
Sep 16 17:29 [info]noisiite:
Puzles paklājiņš ir domāts sīkalītēm, tā laikam Helme domā un slaidā lokā visu laiku aiztransportējas uz grīdu un dodas revidēt savu mantu plaktu. Ir vienkārši nereāli viņu noturēt uz paklājiņa.
Kaut ko nedaudz pievelkas, parotē, paveļas un nu viņa spēj nokļūt kur vien vēlas.
Sep 16 17:25 [info]heishy:
black and white | Tumblr
Sep 16 17:23 [info]kants:
filozofiem etc
varbūt kādam noder filozofijas un socioloģijas institūta gadagrāmatas/žurnāli? 1-5 nr, bez 4, ti '98-2002. gads? atdodu visus kopā par velti vai pudeli waisbīra.
Sep 16 17:23 [info]rubija:
Riga Cathedral
Forget about dubstep for 30 minutes. Organ concerts take place every day at 12pm (except Sundays) at Riga Cathedral during the summer season. Take a short walk around the inner courtyard after the concert - most Latvian`s don`t even know it`s there. Concert admissions is € 7.

/Riga. Free map made by locals/
Sep 16 17:22 [info]vilkate:
Šonakt kāds, kas ir svešs, manī iegrūda nazi – tieši zem ribām, un vēl vilka to lejup pusmēness lokā. Nolādēts, - es paspēju sev mierīgi sacīt, - Ne atkal! – un tad manu mirstošo karkasu iegrūda šaurā upē ar neizturami zaļiem, stāviem krastiem. No pusmēness aizplūda siltums un sāpju nebija nemaz, tikai ūdens – melns, vecas asins pilns un biezs. Pūstošs ķermenis slīdēja pa straumei pāri klusam un tumšam bezdibenim, taču dziļāk doties vēl negribēju. Man bija labi. Tik rāmi tā šūpoties mēmos viļņos un redzēt tikai melnu un zaļu, melnu un zaļu… Sāku vēlēties tajā dalīties ar kādu, jo vai viss miers var vienai nāvei piederēt? Ķeroties zāles stiebros līdu ārā no ūdens, augšup pa stāvo krastu, un vienā rokā man bija nazis – tas pats, kas radīja pusmēnesi jau sen, pirms daudzām vasarām. Siltums bija turpinājis plūst, upe bija kāpusi augstāk arvien, un laiks tajā jau sen bija noslīcis.

Tātad, nazis. Es sastapu cilvēkus savā ceļā, ar glāžaini ieplestām acīm un rīklē iesprūdušu kliedzienu. Viņi sastinga un nespēja bēgt, un es nesteidzīgi grūdu viņos nazi – tieši zem ribām, un vēl vilku to lejup pusmēness lokā. Dziļāk. Lai aizplūst, lai pārplūst. Viņu ķermeņi sadaloties vēlās lejup pa krastu un ūdens tapa tik kluss un melns kā vēl nekad. Es vairs nebiju viena skaistajā mierā un bezdibeņa atplestais klēpis mani sauca mājup.
Labāk sadedziniet mani, kad miršu.
Sep 16 17:18 [info]komentators:
Nomainīju pozīciju darbā un notika lieta, par ko neiedomājos - ka nomainīsies citu cilvēku attieksme pret mani. It kā jau likumsakarīgi, bet tāpat neiedomājos.
Sep 16 17:13 [info]tethys_:
Četras ar pusi dienas
Bija runa par dzīvību un nāvi.
Sep 16 17:12 [info]heishy:
lsjgsljg - original
Vakar šis ''GOLCIUSS UN PELIKĀNA KOMPĀNIJA'' un maza tikšanās ar filmas režisoru Peter Greenaway.

''Lai pārliecinātu slavenu mākslas cienītāju, Elzasas marķīzu, finansēt izdevējdarbības projektu, Golciuss un viņa kompānija inscenē sešus seksa tabu simbolizējošus Bībeles sižetus: izlaidību, incestu, krāpšanu, pedofiliju, prostitūciju un nekrofīliju. ''

Darbā plaukti tukši. Tāpēc var pat parkā pasēdēt un pabolīties kā sirmi kungi domino spēlē.

Beidzot pieķēros savest kārtībā savas interneta problēmas.
100 vs 11 . bizzare. 90% izkūp gaisā ,fc.


Izlija alus uz paklāja. To pamanīju tikai tad , kad susurs laizīja paklāju, another fc.
Sep 16 17:00 [info]morloku_karalis:
un ir lietas, ko es savā masīvajā konservatīvismā nevaru pieņemt un viss. viena no tām ir situācija, kurā ap manu sestā stāva logu snaikstās kaut kādi cilvēki. teiksim, kad es skatījos dzīvokli, man likās diezgan svarīgi neņemt pirmajā stāvā, jo tur gar logiem noteikti vazātos visādi nelieši. un tā nu te es esmu, sestajā stāvā, un joprojām taču vazājas! vācies prom no mana loga un paņem to savu velna trosi līdzi, ka tevi divi deviņi!
Sep 16 16:57 [info]morloku_karalis:
analogajā pastkastē iebiris kalvīš-godmaņ-šleser partijas apkārtraksts ar apakšvirsrakstu "tautā mūs dēvē par premjeru partiju". jā, džeki, tieši tā jūs visus kolektīvi tautā dēvē. par "premjeru partiju".
Sep 16 16:55 [info]ripp:
bet ja tas pavērstos šādi, tas būtu vienlaicīgi sarežgītāk un interesantāk.
Sep 16 16:48 [info]gc:
Brīvdienas, ak, brīvdienas. Cilvēki ir tik nesavtīgi un labi. Atceros brīvdienas un ir tikai "ak, ak, ak"!
Viens izved ar laivu pa Sedas purvu, cits -- labprātīgi pa slēgtām telpām Cēsīs, kas nav atzīmētas svētku maršrutā.
Sep 16 16:36 [info]unintended:
Ja gribas kolosaali pabojaat garastaavokli, vajag aiziet pachekot, cik solaas buut mana pensija www.latvija.lv.
Shobriid ar to pietiktu vienaam vakarinjaam Lido 2 cilveekiem.
Kam man tagad jaazheelojas, ka ir par daudz?
Sep 16 16:36 [info]fallnesis:
Seksa blogs. XIII - menage a trois
Sitiet mani, feministes! Arī esmu viens no tiem, kas pārstāv šo dubulto morāli, ka vīriešu biseksualitāte ir fuj, bet dāmām tas ir pat ļoti ieteicams.

Racionāla pamatojuma, protams, tam nav. Viss izriet no iekšējā riebuma pret homoerotiskām lietām. Un jūs varat kritizēt, ar ko tad sievietes atšķiras.

Pie tam man nekas nav pret zilajiem. Man ir daži labi draugi tādi. Tikai, lai liek mani mierā.

Toties es un divas dāmas, kuras savā starpā arī mīlējas - tas nu man dzīvē ir gadījies un vienmēr ļoti paticis. Kaut kad jaunības gados biju pat nonācis līdz atziņai, ka sekss divatā ir garlaicīgs, bet tāds maksimālistisks patoss ātri pārgāja.

Būtiskākais, ko atcerēties, nav vis visādas neķītras kombinācijas, bet drīzāk emocionālās varas spēles un lomas. Piemēram, uzbudinoši ir skūpstīties ar vienu sievieti, brīdī, kad otra tev sūkā, līdz tu beidz viņai mutē. Tipisks mīļotās un verdzenes tandēms, ko novēlu izbaudīt ikvienam sevi cienošam un uz brīvāku dzīvesveidu orientētam kungam. (Protams, ka tās dāmas pēc tam var mainīties lomām. Pasarg Dievs, nav jau vienai vienmēr jābūt tai padevīgajai.)
Sep 16 16:33 [info]f_g:
par sevi
Iestājusies kaut kāda apātija pret dažām lietām. It kā saprotu, ka tas būtu jādara, bet.. negribas. Un negribas sevi arī piespiest.
Šobrīd vienkārši gribas dreifēt...
Laikam rudens klāt.
Sep 16 16:32 [info]f_g:
Garfield
garfield
Sep 16 16:15 [info]ld:
Atcerieties es lasīju "bringing up bebe"?
tur bija teksts, ka vecāks saka: "es esmu tas, kurš izlemj!"
es to pasvītroju, izrakstīju, bet godīgi sakot neticēju, ka tā var teikt un ka kāds tam ticēs.
bet kaut kur apziņas stūrītī man tas pieseivojās.
pēdējo divu mēnešu laikā es esmu sevi pieķērusi kaut ko pamatojot ar "tāpēc, ka es tā saku!"
ik reizi, kad es to pasaku, man liekas, ārprāts! ko es pateicu!? kas tas par argumentu?! jā, it visam, ko es saku ir jābūt argumentētam. viena no manām dīvainībām. bet visjocīgākais ir, ka tas kuram es to saku, tas patiešām ir arguments!!! tas mani pārsteidz ik reizi no jauna un jauna. mans vārds, tikai tāpēc ka to pasaku es, ir arguments pats par sevi. skērī...

virutāls iemājiens sirdna°m - es beidzot sapartu Tavu cepienu par "Tu esi vīrietis, DARI KAUT KO!" Skatījos Hariju Poteru un sapratu. pēdējā filmā tur ir scēna, kur DA ar sajūsmas saucienu sagaida ilgi pazudušo Hariju un cer, ka viņš visus viņus izglābs un uzveiks Voldemortu. Bet Harijs tur izskatās vairāk nekā dziļi nelaimīgs. Viņš it kā ir tas ilgi gaidītais varonis, bet viņam nav ne mazākās jausmas, kas, ka un kāpēc.
tas joks jau ir tas, ka būtībā nevienam nav poņas, ko darīt. Kā saka S slerozainā oma "es nezinu, kurp ceļš ved". Daži ir tik gudri, ka izdomā "OK es nezinu, bet kāds cits noteikti zin. tas tik es tāds mazs un melns." un tad sāk gaidīt varoņus, laimes lāčus, Sprīdīšus utt. kādam taču ir jāzin, kurp ved ceļš un kā uzvarēt ļaunumu. tas ir aptuveni tāpat kā ticība Dievam un to, ka šai pasaulei ir kāda jēga. nu ir taču jābūt kādam, kas visu to ir izgudrojis! ir jābūt! nevar būt, ka nav.

dzīves jēgas sakarā vissakarīgākais, ko es esmu dzirdējusi: "piešķir dzīvei jēgu un tad tā tai būs". tieši tāpat ar pārējo - izdomā kā uzveikt ļaunumu un Tu to uzvarēsi. protams var būt baisi, ka ik vienai Tavai rīcībai seko desmiti vai simti citu un ka Tavam vārdam ir svars, jēga, tikai tāpēc, ka tas ir Tavs vārds. tas vienkārši jāpieņem. tāpat kā fakts, ka reiz mēs visi mirsim.
Sep 16 16:12 [info]somatika:
Naudas automāti
Valters (8) ir apsēsts ar naudu. Vēl viņš ir apsēsts ar lego mehānismiem.
Vakar viņš uztaisīja lego automātu, kurā, iemetot viena centa monētu, ārā izripo kaut kas mazs, piemēram, konfekte vai košļene. Viņš atveda no skolas mājās draugus un katram lika iemest viņa automātā pa centam, lai izdabūtu košļeni. Vakarā viņš man palielījās, ka nopelnījis trīs centus. Es aizrādīju, lai sarēķina izdevumus, pirms rēķina peļņu, un viņš konstatēja, ka zaudējumi no katras "pārdotās" košļenes veido četrus centus.
Šodien automāts ir pielāgots piecu centu monētām un lētākām konfektēm.
Sep 16 16:06 [info]unpy:
Piefiksēju, lai nepazūd.
Diezgan interesanti par naftas ieguvi Krievijā, jo īpaši interesanti, ja šo saliek kopā ar pēdējo sankciju paketi.

http://mirvn.livejournal.com/15427.html
Sep 16 16:05 [info]ripp:
šodien atbrauca mana māte. uuun. palīdzēja izdomāt kā un arī sabīdīt mēbeles dzīvist tādā veidā, ka man tur tagad patīk. + vēl kaudzi ar lietām. esmu patiešām priecīga un pateicīga. varbūt šī nebija tam vislabākā diena, toties tas ir izdarīts un dzīvot te ir kļuvis krietni jaukāk. vienīgais vēl jāatrod laiks izkrāmēt padaudzās kastes un salikt mantas to vietās.

kā arī, neticēsiet (es pati īsti nespēju noticēt), bet man gribas televizoru. pirmo reizi mūžā. vakaros trūkst ziņas.

pēdējās dienās domāju par to, cik ļoti pēdējos gados esmu mainījusies. gandrīz vai līdz nepazīšanai.
Sep 16 16:00 [info]platformene:
Es jūdzos
Vnk jāsāk smēķēt
Joks, joks!
Sep 16 15:56 [info]zhilete:
Izskatās, ka vecā draudzenīte atkal ir klāt.

Savādāk to izskaidrot nevar, kaut arī nevar atļauties ar viņu pārāk draudzēties, jo man taču ir vienmēr jābūt tai, kas saņemas.

Un draudzenīte nāk kopā ar bezmiegu.

Kaut kā tā, kā tajā dziesmā:

"Hello darkness, my old friend
I've come to talk with you again."


[Ha, un, kā ironija tieši izleca nupat kaut kāds www.insomniac.com :D ]
Sep 16 15:47 [info]barbala:
всё говно кроме мочи*
Es drusku atkārtošos no cita tīmekļa un tiešām uzvedīšos kā viens ligas "igauņufīlija" paraugpacients un nenovaldīšos lietas un notikumus salīdzinājusi tuvajā kaimiņzemju mērogā. Iepēra, vaizin.

Latvijas Universitāte ar smalki tonētu un īlenus apvīlējušu ziņu svin nonākšanu QS World University Rankings 701. vietā. Tas protams, deviņdesmitpiecgadīgai-mazas-valsts-vāji-finansētai-žēli-raud-kokle-un-vai-šaubās-maija-kūle**-augstskolai ir vareni, tie ir mūsu pirmie, bet drošie soļi mūspašu Alma Mater garajā mūžā pretī Stenfordas/Helsinku/Lundas virsotnēm: kvalificēties starp TOP 800 pasaulē. Lielas lietas, bārbaliņ, sākas tieši no maziem solīšiem, arī Romu vienā dienā neuzcēla un kas citiem prasa gadsimtus, to mēs piecgadēs. Jā, un tur nav ne RSU, ne RTU, ne pārējā vietējā skaistumkonkursa dalībnieku. Tajā ziņā- spēks no LU. "Kāja ir iespēju durvīs."


Vienīgi tikmēr "tie igauņi", pat ne Rēveles, galvaspilsētas, bet Tartu Universitāte,
"VIŅI" ir ieņēmuši 379. pjedestālu, bet par to manis minētajā un smalki tonētajā vēstī nav nekā, viņi ir apsteiguši faktus un pacēlušies virs tiem.

Labā ziņa- tajā 701 klubiņā mēs svinam kopā ar brāļiem leišiem, līdz ar to, sēdi nu rāms cibiņ savā aizkrāsnē, ēd mātes sviestīnu un brāļa kuģeli un nelien pasaulē pārāk uz āru. Priekā par to!

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/pasaules-labako-universitashu-reitinga-no-latvijas-iekljauta-tik.a98639/* tā būtisko saredz cienījami urologi un mēs tiem ticam.
** klačas klačas: ES nākotnes intEliģEnces dEbatē, kuru mazāk dēmokrātiski varēja vērot sietraidē, iemīļotā akadēmiķe izteicās, citēju no aptuveniem pierakstiem, ka "eiropas savienība ir tāda taukaina." intonācijas salikt pašiem.
Sep 16 15:47 [info]martcore:
За них я Родину продам: золофт, стрезам, феназепам!
Война, дефолт? Совет один: этифоксин и сертралин!
Достал начальник? Муж - дурак? Ступай в аптеку, жри прозак.
Надежды нет, упадок сил? Тебя спасёт твой друг паксил.
Sep 16 15:46 [info]basta:
mani uztaisīja briesmīgā fotošopā un tagad grib pakārt pie griestu sijas. hell'p!
Sep 16 15:41 [info]mindbound:
This is a reminder that 0 and 1 are not probabilities, in (precisely) the same way that -∞ and +∞ are not real numbers.
Sep 16 15:37 [info]amanita:
Vakar, nākot no BD, Krišjānis man rāda zilumu uz rokas īkšķa.
- Eiii... Kas tad nu notika?
- Netikšu.
- Nezini,kā tas gadījās?
- Zinu. Bet vienkārši nevēlos Tev to teikt.
- Blēņas darīji?
- Nevēlos par to runāt.
Sep 16 15:32 [info]klusais_okeans:
vakar bija tāds emocionāli silts un piepildošs vakars ar [info]eureka, sarunu gaitā atskārtu, ka mana iegrimšana pašnožēlā ir mazinājusi empātiju pret citiem, un šis mūzīgais aizvainojuma stāvoklis, kā lai pasaka, padarījis mani tādu mazjūtīgāku un neredzīgāku. Laikam depresija ir arī tāds neredzīguma paveids.

Sep 16 15:27 [info]begemots:
Ko ziemeļvējš atnesīs
Sep 16 15:26 [info]zirka:
cik labi, ka jogas nodarbību vadītāja atsūta īsziņu ar atgādinājumu par nodarbību šovakar. neviens jau it kā nespieda, bet aizrakstīju, ka būšu. tā ka nāksies vien iet
Sep 16 15:18 [info]ingmars:
KEEP IT COMING
Sep 16 15:16 [info]zuzanna:
Pēdējais atvaļinājums
Esmu Bodrumā jau trešo dienu.
Es nespēju noticēt, ka tās mazās vasaras mājiņas var nopirkt par 100 000 USD. Man liekas baigi dārgi, bet tas nu tā.
Bet vispār pavadīt laiku cilvēku sabiedrībā, kuri trūkumu nepazīst un jau kurā paaudzē nezina, ko nozīmē dzīvot no algas līdz algai, ir terapeitiski man.
Šodien biju tirgū. Sapirkos kokvilnas izstrādājumus - sezona beidzas, dvieļi pa lēto.
Nopirku Tom Ford viltotās saulesbrilles - tikai 2 reiz dārgāk kā viltotais Ray Ban. Man uzdāvināja Lacoste kleitiņu par 10 lirām (~3 eur). Vēl nopirku wanna-be Mulberry somu - no 140 lirām nokaulēju uz 90.
Un vēl dabūju šalvar bikses - tādas, ko ciematos valkā.
Mana host mamma pateica foršu domu, ka sievietes, kuras pašas pelna, daudz labāk iepērkas, jo par sūdu naudu neatdos. Jo naudiņa nav nākusi viegli.
Sep 16 15:16 [info]ingmars:
MONEEEYYY!!!! yes
Sep 16 15:14 [info]kisswithafist:
pieriebušies cilvēki, kas uzskata par pienākumu, katrreiz satiekot, kaut ko nokomentēt par izskatu. vienkārši gribas ar mietu sist. to man mati īsāki, to es notievējusi, it's all a bloody fucking lie.
es saprotu, ka domāts jau labi and shit, bet what the fuck is your problem, mani mati un mans riepas apmērs ir kaut kāds Parīzes svaru palātas etalons vai Episkuma Barometrs? ķip, āāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā, kwaf šodien mati īsāki izskatās, nam vsem pizģec? vai tieši otrādi?


es vnk nevaru pierast pie šitādiem cilvēkiem. vai nu izsaki feiko komplimentu, kur visi saprot, ka ir totals fejks, vai arī nu tak āāāāāāāāa stfu.

vo, palika vieglāk. forša miskaste. besī ārā, ka ciba pēdējā laikā tāda fakin miskaste, bet nu nekas, this too shall pass
Sep 16 15:13 [info]martcore:
lūk, brīnišķīgs tests, kuru nav nepieciešams aizpildīt, vienkārši izlasīt virsraktu un zirdziski iezviegties
citiem notikumiem pa vidu, esmu diezgan saaukstējies, un tas man traucē lasīt mežos dažādas sēnes

tomēr, kā vienā no sabiedrības galvenajiem kultūras un morāles pīlāriem doktors magneto saka fīniksai,  pēc tam, kad viņai aizbrauc jumts: "viņi grasās mūs ārstēt. taču lai nezaudētu brīvību, ir jācīnās. un mēs cīnīsimies"
ko es ar to gribu teikt, ka nekādam ģimenes feldšerim mēs te nezvanīsim
Sep 16 15:09 [info]snorke:
maaans rakstiins onlainaa! maaaans rakstins onlainaa !
tu cilveks nemies ar mailiem un tabulaam, un tad sis mails!! (negaidiju tik aatri)
(it kaa aatri parskatiju, nekadu baiso kluudu nav)


We are pleased to inform you that the final version of your article with full bibliographic details is now available online.

http://authors.elsevier.com/sd/article/S1462901114001622

es nezinu, vai jus kads varat iedomaaties sitaas puules, sitaas puules !!!! neeeenormaalaaas puules sito publiceet bija !

tagad nezinu, bet nu, nebuusu kautra, sutisu visiem !

isa vesture:
- 2 zurnaali atteica (viens aatri, viens peec 2 menesiem)
- pec tam 2 x paarakstiju, pievienojot 3 lidzautorus
- un beigas par katru vardu striidoties !!!
- beigaas slepus deleteeju dazas rindkopas, par kuraam nekaadi nevarejam vienoties (cerot, ka nepamaniis)
- beigas vairs nevareju lasit to rakstu, jo - ja parak daudz lasa vienu un to pasu, vardi zaudee jeegu
- 2x editoriem maksaju (no savas kabatas) par english labosanu
- kopumaa viss process bija 1 gads un 9 menesi !
Sep 16 15:09 [info]watt:
Galvenais miega likums ir: "*Nekad* nemodini guļošu bērniņu."
Miedziņš ir neintuitīvs.

Ja bērns no rīta ilgi pārāk ilgi guļ, tad intuitīvi liekas - davai es viņu pamodināšu, tad vakarā būs ātrāk noguris, vieglāk aizies gulēt, un arī miegs būs dziļāks.
Nē, nē un nē.
Vakarā būs vairāk noguris? Bet no tā miegs neuzlabojas. Būs noguris, saražosies stresa hormoni, un bērns nespēs iemigt. Vislabāk bērns iemieg, ja viņu ieliek gultā kamēr viņš vēl NAV noguris. Tas ir, kad viņam vēl ir spēks dziedāt līdzi šūpuļdziesmām, piemēram.
Vieglāk aizies gulēt? Ja pārvelk, tad bērns bļauj, spirinās, pretojas. Kāpēc? Tāpēc ka ja neaizmieg, tad saražojas stresa hormoni un miegainums pāriet. Un pēc tam bērns sāk trakot kā uzvilkts.
Miegs būs dziļāks? Nē - labs miegs rada labāku miegu. Un otrādi, ja bērns nav izgulējies, jo sliktāk viņš gulēs.

Kā izdarīt lai bērns no rīta ilgāk gulētu? Ļoti viegli: vajag paredzēt ka no rīta kautkur agri jābūt. Piemēram - pie ārsta, vai uz skoliņu. Tad bērns gulēs šņākdams! :)
Sep 16 15:08 [info]zanhu:
Es atrodos sava divu nedēļu garā atvaļinājuma otrajā dienā. Šī ir arī otrā no trijām dienām, ko pavadu savā gandrīz dzimtajā lauku ciemā galīgi nelaucinieciskajā četristabu dzīvoklī. Tātad ir otrā diena, kas vienlaicīgi ir arī otrdiena, kas tātad ir laiks, kad visa civilizētā pasaule atrodas darbā. Jautājums: ko darīt tad, kad šādā dienā 9 no rīta neilgi pēc brokastīm un kafijas tieši sērijas vidū pēkšņi pazūd elektrība?

1. Atbrīvot istabas stūri no mantām, kuras tā īsti nevajag, bet āra mest arī negribas, jo stūrim ir jābūt atbrīvotam, lai tas netraucētu meistariem ielikt istabā jaunu logu. – DONE
2. Iziet stundu garā pastaigā, atpakaļceļā ieejot veikalā, pie reizes uzzinot, ka elektrības nav arī tur, tātad nav nekur tuvākajā apkārtnē. – DONE
3. Iedzert karstu pienu ar medu un ķiplokiem, jo ārā ir rudens, mājās ir ķiploki, medus un gāzes plīts un veikalā tikko nopirkts piens. – DONE
4. Kārtējo reizi kā vienmēr svaigu acu skatu izrevidēt drēbju skapi, sadalot drēbes 5 kategorijās: a) normāla skapī atstājama drēbe, ko uzvilkt, atbraucot brīvdienās uz laukiem; b) ļoti laba skapī atstājama drēbe, kas gan jau kādreiz atkal derēs; c) ļoti laba drēbe, ko viņa te dara, jāņem līdzi uz Rīgu; d) kas tas tāds? to es netaisos vispār nekad vairs vilkt, lai kāds cits valkā; e) kas tas tāds? izskatās pēc grīdas lupatas. – DONE
5. Pagozēties pie spoguļa jaunajās tieši pirms aizmukšanas no Rīgas nopirktajās kleitās, pielaikojot tās kopā ar māsas augstpapēžu kurpēm un drēbēm no kategorijas „ļoti laba drēbe, ko viņa te dara, jāņem līdzi uz Rīgu”. – DONE
6. Atvērt jaunu Word dokumentu un, kamēr dators nav izlādējies, rakstīt par lietām, ko darīt, kad nav elektrības. – DONE

Un tagad ko?

7. Uzspēlēt kādu garlaicīgu datorspēli, piemēram, Mahjong Titans, līdz dators izlādējas pavisam. – DONE
8. Uzsildīt vakardienas pusdienas, paēst. – DONE
9. Pazvanīt māsai, pasūdzēties un uzzināt, ka ā jā, Latvenergo pirms kādam nedēļām divām sūtīja īsziņu, ka šodien no 9:00 nebūs elektrības, neviens tikai neiedomājās mani tam morāli sagatavot. – DONE
10. Izdzert gardu kafiju, paralēli mēģinot lasīt kaut ko, kas mētājas mājās, bet neizraisa nekādu interesi, piemēram, priekšvārdu par autoru 1965.gadā izdotā Augusta Deglava daiļdarbu izlasē. – DONE
11. Noņemt nagu laku no nagiem. – DONE
12. Iziet 40 minūšu garā pastaigā un atgriezties jau ar elektrību esošā dzīvoklī. – DONE

Tā, lūk, pagāja 6 stundas manā atvaļinājumā.
Sep 16 15:07 [info]putnupr:
kolēģim aizgāja saules otrā pusē dēls.
vakar 3 h meklēju dzejoli, ko mūsu iestāde varētu ielikt sēru sludinājumā. atradu rindas no I. Ziedoņa, beigās izrādījās, ka IZ "Dienā" citēt nav brīv'. nu neko, vakar vismaz pa dzejoļiem padzīvojos.
bet tā nāve visur lien un uzglūn. bail.
Sep 16 15:03 [info]sickboy:
Dabuujaam darbu uz 3,5 dienaam, pie tam fermeris muus nokjeera vnk uz ielas, nevis caur ofisu. It kaa vajadzeetu veel atrast, bet vismaz mans celjoshanas minimums ir nopelniits. Neviens tur nerunaaja angliski un mees, 4 latvieshi, dziivojaam kaut kaadaa buurii ar divaam divstaaviigaam gultaam. Eedinaashana un piedzirdiishana, protams, laba. Bet tagad es viinu vairs pirkt negribu, vnk man ir apriebies tas viins. Un gribaas atpuusties, palikt ar sevi vienatnee kaadu dienu. ja vien buutu kaada kruta graamata, ko lasiit.
Sep 16 15:00 [info]andzika:
Sep 16 14:58 [info]str:
bet tagad debesīs mākoņi dzimst
Sep 16 14:57 [info]str:
naksnīgajās debesīs jau trešo nakti neredzu mēnesi.

bet šodien ir atkal laba diena
Sep 16 14:35 [info]beatrixe:
atradu bērnam divas auklītes, viena blakus kāpņu telpā, otra divas mājas tālāk. pirmā var auklēt tikai līdz 15.30, otra ņem vairākus bērniņus kopā. ir ko izvēlēties. bet man bēdīgi, tas gadiņš būs pagājis nemaņā ātri.
pie visa klāt es šodien pašā pilsētas centrā nokritu. sareibās galva un hlopts.
jau trešo dienu eju špricēt trusim antibiotikas. kaut kāds slēptais vetārsta aicinājums, vai.
Sep 16 14:25 [info]putnelis:
šito sestdienu-svētdienu jaunekļi ir ar mani. Jautājums: ko labu pasākt?
Pagaidām varam aizbraukt uz Līgatni meža lopus paskatīties. Ko vēl?
Sep 16 14:04 [info]ninona:
Jau otrā diena kopš darbs pie šī "projekta" cauri (nu labi - tā pat pa druskai man būs jātulko, bet šis konkrētais "rāviens" beidzies). Varētu tā kā domāt par klienta meklēšanu.

Bet es labprātāk uztaisu visādu mājdarbu sarakstu un nedaru pat tos.

Gan tāpēc, ka ir forši neko nedarīt, gan tāpēc, ka trusīju meklēt klientu - man nav retas valdodu kombinācijas vai unikālas zināšanas/prasmes, nav pat tāds dators, kas varētu pavilkt normālu CAT rīku. Un nav jau arī pašlaik daudz laika, ko veltīt tulkošanai. Nopietni - cik jums ir tādu projektu, kur var čubināt 4-5 lapas dienā? Mana pieredze ar labi zināmu vietējo kantori - 10 lapas dienā, bez variantiem. Un uz brīvdieniņām 30, `ļa!

Vēl šonedēļ visticamāk rokas turēšu klēpī un pie mājdarbiem. Un tad nākamnedēļ jāsāk rīkoties.
Sep 16 14:02 [info]slepkava:
Pārbaudes laiks izturēts - jē :)
Sep 16 13:55 [info]mindbound:
One of the mornings where one has to have the same amount of espresso as ordinary coffee on other ocassions. The flesh is weak etc.
Sep 16 13:54 [info]scaramouche:
Turpinot "īsti vīri neraud" sēriju, īsti vīri maksā alimentus.

Statutory rape victim forced to pay child support.

Īsā versija. 14-gadīgs puika pārguļ ar 20-gadīgu, em, sievieti. 6 gadus vēlāk ar tiesas palīdzību no viņa piedzen nemaksātos alimentus ar procentiem.
Sep 16 13:52 [info]mes:
1.pote
Bērns tāaaaaa saraudājās, bet tiklīdz ieliku atpakaļ somā, tā aizmiga.
Nu attieksme gan tāda, nu ziniet! Izmeta mūs ārā, bērnu pat saģērbt neļāva kabinetā. Nu labi, ka vēl ir atsevišķa telpa, kur pabarot un tā. Citādāk nu es nezinu, kā tā var. Nav jau mana vaina, ka viņiem busy. Bet nu ok. Ar somu gan grūti. Ceru, ka nākamreiz varēšu ar ratiem braukt.
Un vispār nākamā reize ir tieši vīra dz.d. (tikai 1x ned potēšana)
Sep 16 13:45 [info]neraate:
izvārīju tik garšīgu skābeņu-nātru zupu, ka ja Mīļotais Vīrietis mani neprecēs, es precēšu pati sevi
Sep 16 13:40 [info]callisto:
es gribu ditas kalniņas debilo bēbja seju izsmērēt pa asfaltu atstājot skaistu peļķīti. vēl es ticu, ka lauznis pret viņas galvas kausu skanētu burvīgāk par jebko, ko esmu dzirdējusi
Sep 16 13:38 [info]savaadaisu:
Atvaļinājuma kārtējā daļa veiksmīgi pavadīta. Agrāk vaļinājuma laikā diezgan daudz strādāju darba lietas, bet tagad gan tiešām atvaļinājos. Es to biju pelnījis.

Nopirkām 10 kg sāli, un daudz sveces - nekad neko nevar zināt.
Sep 16 13:24 [info]baby_amfik:
darīt to, vai nedarīt?
Sep 16 13:21 [info]klusaa_daba:
Par daudzdzīvokļu mājām. Mirkļiem, kuros sastopas saule, šodiena, vakardiena. Pagātnes gaismas strēles, kurās smaržoja rudens, bija gaiši violets džemperis un tēli. Mēs sarunājāmies savā starpā, bet baidījāmies klusēt. Tu biji un es biju. Nekas daudz nebija, bet bija... mājas joprojām ir. Tās sauļojās siltās dienās, skatās ar logiem uz mani no tās reizes. 
Sep 16 13:10 [info]chanteuse62:
vai nu man atkal ir guļamā nedēļa, vai arī esmu slima. abi varianti šķiet vienlīdz patiesi.
Sep 16 13:10 [info]kramers:
Trio
Sep 16 12:54 [info]daarta (in [info]pajautaa):
piemiņas koncerts
Vai nav dzirdēts, vai šogad plānots kāds piemiņas koncerts Zolitūdes traģēdijas upuriem?
Sep 16 12:39 [info]neraate:
atkal par kukņu
Latgales braucienā pie keramiķa Staņislava Viļuma iegādājām superīgus melnās keramikas podiņus. vakar beidzot iemēģināju, dārzeņi sanāca apgrēcīgi garšīgi.

ir kāda laba recepte krājumā? ja neskaita viss-kas-mājās. ir taču visādi knifiņi tiem kas tā regulāri gatavo
m?
Sep 16 12:27 [info]tapetes_puksts:
iedvesmo:oriģināli prāti
riebjas:garlaicība
kā lai no šīm divām lietām izveidoju foto sēriju (?)
Sep 16 12:21 [info]ingmars:
25 zaļie, mamma sapīs tev bizes
Es nenovecošu,
Ja rakšu ar ceļiem,
Ja griezīšu zobus.

Es zinu
No bēniņiem līdz zolēm,
No tā, cik greizi tas dīgst.
Sep 16 12:17 [info]pe:
Es nenovecošu,
Ja rakšu ar ceļiem,
Ja griezīšu zobus.

Es zinu
No bēniņiem līdz zolēm,
No tā, cik greizi tas dīgst.
Sep 16 12:15 [info]deloveja_kundze:
dienas internetu deva:

-Are you single?
-No, I'm an album.
Sep 16 12:03 [info]mafia:
Apollo: "Skatīties uz pierastām lietām no cita skatu punkta nevar iemācīties skolā, tāpēc bieži labi dizaineri ir «no Dieva»."

Nespēju beigt smiet! No dieva! Bet varbūt no vella?? :D
Sep 16 11:49 [info]po:
Mike Wallace interviews Ayn Rand (1959)
[..]

Mike Wallace: And cannot man have self-esteem if he loves his fellow man? What's wrong with loving your fellow man? Christ,
every important moral leader in man's history, has taught us that we should love one another. Why then is this kind of love in your mind immoral?


Ayn Rand: It is immoral if it is a love placed above oneself. It is more than immoral, it's impossible. Because when you
are asked to love everybody indiscriminately. That is to love people without any standard. To love them regardless of whether they have any value or any virtue, you are asked to love
nobody.


Mike Wallace: But in a sense, in your book you talk about love as if it were a business deal of some kind. Isn't the essence
of love, that it is above self-interest?


Ayn Rand: Well, let me make it concrete for you. What would it mean to have a love above self-interest? It would mean,
for instance, that a husband would tell his wife, if he were moral according to the conventional morality, that I am marring you just for your own sake, I have no personal interest
in it, but I'm so unselfish, that I am marrying you only for your own good. Would any woman like that?


Mike Wallace: Should husbands and wives, Ayn, tally up at the end of the day and say, "Well now wait a minute, I
love her if she's done enough for me today, or she loves me if I have properly performed my functions?”


Ayn Rand: No, you misunderstood me. That is not how love should be treated. I agree with you that it should be treated
like a business deal. But every business deal has to have its own terms and its own kind of currency. And in love the currency is virtue. You love people, not for what you do for them,
or what they do for you. You love them for their values, their virtues, which they have achieved in their own character. You don't love causelessly. You don't love everybody indiscriminately. You love only those who deserve it.


Mike Wallace: And then if a man is weak, or a woman is weak, then she is beyond, he is beyond love?


Ayn Rand: He certainly does not deserve it, he certainly is beyond. He can always correct it. Man has free will. If a
man wants love he should correct his weaknesses, or his flaws, and he may deserve it. But he cannot expect the unearned, neither in love, nor in money, neither in method, nor spirit.


Mike Wallace: You have lived in our world, and you realize...recognize...the fallibility of human beings. There are very
few us then in this world, by your standards, who are worthy of love.


Ayn Rand: Unfortunately.... yes... very few. But it is open to everybody, to make themselves worthy of it and that is
all that my morality offers them. A way to make themselves worthy of love, although that's not the primary motive.

[..]
Sep 16 11:47 [info]morloku_karalis:
Sep 16 11:43 [info]morloku_karalis:
"Shocking news in the world of Bourne: reports say Matt Damon and Paul Greengrass are making deals to return for their third Jason Bourne film together."

ohohoo!
Sep 16 11:39 [info]gedymin:
Spriežot pēc šīs TEDx prezentācijas, Anglijā ar šī gada rudeni pamatskolās sāk mācīt datoriku (Computing):
https://www.youtube.com/watch?v=Ia55clAtdMs&feature=youtu.be

Tas ir, mācīs vairāk zinātni nevis tehnoloģiju (IT). Pamatideja kā to realizēt varētu būt pacelt abstrakcijas līmeni, stāstot par lietām. Man jau patīk, tikai cerams neiznāks tāds pats fiasko kā bija ar New Math, kuru, izrādījās, vidējie skolnieki nekādi nespēj sagremot.
Sep 16 11:36 [info]platformene:

https://www.youtube.com/watch?v=7LVx8aS9qZI
Sep 16 11:33 [info]chimera:
es nevaru teikt, ka ja nenotiktu Viss Tas, man būtu garlaicīgi (reti kurš spēj novērtēt garlaicību kā es), tai pat laikā man vienmēr izdodas palikt malā, vai arī sadalīties tajā, kas brēc un šķaida siekalas pa gaisu, un tajā, kas sēž malā un grauž popkornu, nē, pardon, dehidrētas kāpostu lapas, un noskatās.

tad vēl kopš sevi atceros, ik pa brīdim iedzīvojos sajūtā, ka visa pasaule apkārt kļūst pliekana un melnbalta, un es vienīgā palieku krāsaina; vai arī ka eju arvien dziļāk tumšā alejā, un aiz manis viena aiz otras nodziest spuldzes, bet tā NAV slikta sajūta; karoče, ik pa brīdim sanāk zaudēt interesi par pasauli, bet vēl nekad nav izdevies zaudēt interesi par sevi.
Sep 16 11:29 [info]ex_silentio:
Žīds paliek žīds! Jo labāks mūsu sniegums un lielāku paceļam apgrozījumu, jo vairāk viņam žēl samaksāt (jau tā nožēlojamos un aploksnē) mūsu grašus!
Sep 16 11:24 [info]lara:
Fantastiski. Nogulēju visu nakti bez pamošanās. Sapņus neatceros. Pamodos īsi pirms septiņiem moža, priecīga, stipra. Palasīju grāmatu, pavingroju, uztaisīju brokastis, piekārtoju māju, savācu mantas, ja nu gadītos šodien pēc darba kur aizklīst. Tagad strādāju kā tāds malacis. Kas notiek - kāda superlabvēlīga laika prognoze vai kas?
Sep 16 11:23 [info]porcupine:
Šodien, teiksim,...
vārdadienu svin Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs, ja ticam vardadienas.lv, ne-dienu-bez-dienas.lv un kasa-jauns-kasa-vecs.lv
Es gan uzticētos Kalendārvārdu ekspertu komisijai.
Dārgs negārgs! (It neviena Dārga visā valstī.)
Sep 16 11:21 [info]platformene:
https://www.youtube.com/watch?v=xdflwqPM9AE
Sep 16 11:21 [info]fedrs:
Kā jau būsiet pamanījuši, lielākoties vēstulēs, kuru apakšā ir piezīme, ka tā ir pagalam konfidenciāla informācija, ja nejauši tā nonākusi jūsu rokās, apēdiet peles paklājiņu, sadauziet monitoru, un nekavējoties noslīciniet datoru Daugavā, ir visādi neinteresanti sūdi, taču reizēm gadās arī pērles. Piemēram:
Un otrkārt, mūsu līguma N.punkts nosaka piemērot atlaidi 10% apmērā katrai nākamajai vienībai. Cik gab. ir jāpasūta, lai pēc tam dabūtu miljons gab. bez maksas?
Sep 16 11:19 [info]phz:
Shave yourself anonymously
Burtu skaits blokā strauji krītas, nu nekas, palielināsim vismaz lapsiņu skaitu.
Sep 16 11:16 [info]pljecka:
man šodien samētās sāpe par aizbraucējiem. nevis parastā - aizbraucēji aizbrauc, un es viņus neredzu, bet īpašā - viņi atbrauc un tad.. un te sākas sāpe. ir cilvēki, kuri atbrauc un viņiem ir tādas īpašas sajūtas, ka laikā kamēr viņi ir prom, šeit nekas nenotiek, mēs visi viņus gaidam un viss pārējais stāv uz vietas, bet kad viņi pagodina dzimto zemīti, tad mēs te visi lauķi nometam kapļus un dakšas, skrienam vilkt savas spožākās kurpes un laižam kaut nakts vidū viņus apskatīt. nē, bļe, tā vis nav.
Sep 16 11:15 [info]phz:
O, jauns fotoaparāts, ko gribēt
Sep 16 11:14 [info]phz:
Tikmēr Kolumbijā...
Sep 16 11:14 [info]baby_amfik:
VĀCU VALODA
Geschlechtsverkehr - sekss
Sep 16 11:11 [info]wensdy:
private parts
Sep 16 11:10 [info]penny_lane:
tantuks trolejbusā: jūs izkāpsiet?
es: jā.
tantuks: tad nestāviet man priekšā!
es: ????????
tantuks: nu nestāviet.
es: es izkāpšu.
tantuks: ā, es dzirdēju, ka jūs nekāpsiet. *pauze* šitādas paģiras, ja? nes pa gabalu, nevar to smaku izturēt.

(man bija svaigi lakoti nagi)
Sep 16 11:01 [info]kini:
.
katru reizi, kad dzirdu 'vienoti latvijai' reklāmu par šausmīgo vienotību, kas grib pārdot citadeli, kaut kā gribās pajautāt - vai tad gadījumā nosacījums banku pārdot nebija iekšā tās 'glābšanas' nosacījumos, pie tam ar gana skaidru termiņu? divi klikšķi un saņemu apstiprinošu atbildi. dirsējlāči laikam jau nebija politikai ne tuvumā, kad nosacījumus izstrādāja.  
Sep 16 11:00 [info]vakardiena:
Briest Mančesteras (Šefīlda, Eksetera arī)brauciens novembra beigās. Plāns jau ir sen, bet nu tas gūst reālus apveidus, tā pat kā tauriņu sajūta vēderā, jo traveling excites me. Īpaši jau tāpēc, ka sanāk ceļot ļoti reti. Ja nu kādam ir kāds must be/must see/must drink ieteikums Mančesterai, esat laipni aicināti dalīties.

Ceļojam pie draudziņiem ar bijušo draudziņu. Jā, es zinu. Bet gan jau līdz novembra beigām I'll be sooo over it. Es jau tagad esmu diezgan over it, tā man liekas. Kad esmu skaidrā. Un neesmu pārlieku emocionāli satricināta. Muhaha.
Sep 16 10:50 [info]ecna:
Life tip - nekad netici sievietēm.
- Slow down, son...
I will tell you a little secret — people think the life is short, nea, life is long... and the next right thing will come to you... Ready, just be ready.
- ok, that was wise.
- yeah, it was wise... for you.


/iz seriāla "Go On"/
Sep 16 10:48 [info]baby_amfik:
BORN IN HAMBURG
IZTULKOJU ZĪLĪTI VĀCISKI, KURŠ GRIB DZIRDĒT
Sep 16 10:48 [info]zero_weirdness (in [info]random_bullshit):
aktierspēle
Sep 16 10:46 [info]lidot (in [info]n_komentari):
Nja, bieži negadās sastapt cilvēkus, kas slimo/nīkuļo ar tādu regularitāti un baudu.
Sep 16 10:24 [info]klusaa_daba:
Jūra
Sep 16 10:19 [info]koks:
Ieeju Delfos un ko es redzu: Kapracis uznem selfiju ar 23-gadus senu liki; Jaunietim draud cietums par orālo seksu ar Jēzu; Bomzis tualetē mēnesi mīlējies ar mironi...

Pasaule ir kļuvusi interesantāka.
Sep 16 10:17 [info]dienasgramata:
Kā aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā, Naumaņa izvadīšanas laikā būs ierobežota satiksme - no plkst.9 līdz 14 automašīnām būs liegts apstāties un stāvēt Lāčplēša ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Tērbatas ielai.
Sep 16 10:14 [info]balerina:
Klusiibaa apzinaati atlieku pieteikshanos pie zobarsta. Brr. Bet peec gruutnieciibas divi zobi saakushi nikjoties. Daudz buushu atdevusi meitai. Jaapiesaka, kameer veel par briivu!
Sep 16 10:13 [info]morloku_karalis:
vienīgā inovatīvā un radošā kompānija pasaulē turpina pušingot baundrijus un katot edžu: http://www.kursors.lv/2014/09/16/apple-piedava-iespeju-izdzest-uzdavinato-u2-albumu-songs-of-innocence/
Sep 16 10:10 [info]murxxe:
Biju safrizēties, galva krietni vieglāka. Gribējās tādu draiskāku frizūru, friziere piekrita, ar frāzi, ka man ir ļoti nopietna seja un asimetrisks griezums to padarītu nebēdnīgāku.

Nē, nu, nogriezts smuki, man patīk, bet ko lai dara, ja ģenētika piespēlējusi nemainīgi nopietnu ģīmi, kam pat matu griezums nepalīdz.
Sep 16 10:04 [info]sirdna:
Šizofrēnijas riska faktori
a)jūs esat pusaudzis vai pusmūža vīrietis.

Hme.
Sep 16 10:01 [info]kuminjsh:
A man, a man - krāsnī cepas āboli ar kondensēto pienu serdes vietā! Stāsta, ka esot šausmīgi garšīgi, neesmu vēl ēdusi, tagad gaidu ;)
Sep 16 10:00 [info]deloveja_kundze:
''Focus on your pulse, focus on your breath, know that we're never far away''
vakar izrunājos ar markusu, joprojām mazliet kamols kaklā un tā. viņš ir pabeidzis studijas, pārcēlies atpakaļ uz savu mazpilsētu, vismaz līdz nākamnedēļai, kad pārcēlies uz Bonnu, kur strādās kaut kādā development aid projektā, jo tas ir tas, ko mar. dara, viņš regulāri kaut kur nozūd, lai piedalītos tādos projektos. viņam ir jauna draudzene, beidzot, liekas, un viņš viss tāds mulss un smieklīgs. es tā arī vēl neesmu bijusi viņa vecāku namā, jo toreiz, kad draugi brauca, es kaut kā nonūģojos, bet draugiem savukārt bija episks piedzīvojums ar to, ka viņi pamanījās nopirkt nepareizas biļetes atpakaļ, tas ir, mēnesi par vēlu, tāpēc atpakaļ uz amst. brauca ar kaut kādiem hipsteriem carpooling piedzīvojumu ietvaros. visādas mazās ainas no manas un citu cilvēku dzīvēm, mar. arī atzinās, ka I can't decide what movies to watch since you don't live next to me, es gan gribēju viņam norādīt, ka parasti es viņu pierunāju skatīties tādas lietas kā bad teacher. reiz es mar. arī pierunāju izlikties, ka esam žirafes, un no viena riteņošanas piedzīvojuma man joprojām ir nejūtīgs celis, jo mar. man uztriecās virsū (izvairoties no mašīnas, tiesa), un es ļoti nokritu. citu cilvēku pēdas manā dzīvē, tā poētiski sakot.

bet tas viss vienkārši saslēdzas kopā ar to, par ko jau kādas dienas ļoti domāju, tas ir, par to, ka gribētos vairāk draudzēties. gribētos, lai pie manis nāk cilvēki vārīt zupu, lai mēs kopā ietu uz kino, skatītos filmas tepat vai citur, zīmētu auseklīšus uz grīdas, kopā taisītu kaut kādas kolāžas un ietu no rītiem skriet, nezinu, kaut kādas lietas, kas tiktu darītas kopā, nevis tikai sēdēt bāros un kafejnīcās. nāk rudens, man patīk, ka pie manis nāk ciemos, kā izrādās. 

un vēl es ļoti gribu agrus rītus, agrus vakarus, rutīnu un kārtību. domāju, ka beidzot tāda arī parādās. 

Sep 16 09:57 [info]mes:
Šonakt bij jāņojamā nakts. No pus4. Nu es jau zināju, jau no vakara ļoti nemierīgi gulēja. Vēlāk modās ar raudieniem. Tagad ar nogulēja 10min raustot un plēšot seju. Un pamodās raudot.
Sep 16 09:57 [info]hederas_sieva:
Nr.275
Atceros, ka pavasarī vispirms atlidoja viens gulbis. Pēc kāda laika arī otrs (dažādu iemeslu dēļ īsti nezinu kurš dzimums bija pirmais) un drīz vien jaunā lēdija tika piesieta mājas dzīvei un bērnu dzemdināšanai. Papucis centīgi dreifēja visu laiku ap ligzdu, kamēr māmuļa, nokārusi galvu tik dzemdēja un dzemdēja (lasīt - perēja). Ilgu laiku viņi centīgi slēpa savu rūpalu un man jau likās, ka laikam ģimenes laime nav sanākusi, bet vakar klusi sapriecājos - ligzdā neveikli kūļājās gulbju tīnis, kuram māte centīgi kārtoja spalvas!
Sep 16 09:52 [info]yeux_glauques:
#regulēt, regulēt - nevienu stundu negulēt
rīgas satiksmes matemātika - man, braucot pāri paralēlo ielu režģim no čaka līdz valdemāra, paiet tikpat daudz laika, cik braucot uz centru no juglas ar sabiedrisko transportu. kas ir tieši tikpat daudz laika, cik aizņem pirmā minētā ceļa gabala mērošana kājām.
Sep 16 09:50 [info]sesilija:
a
Sep 16 09:48 [info]sesilija:
Sep 16 09:40 [info]platformene:
http://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=looSwGHulFI
Sep 16 09:40 [info]saccharomyces:
11.a un galerijas metode
beidzot stunda, pēc kuras esmu laimīga un apmierināta, un jūtos gandrīz kā atkal raudāt - tikai šoreiz no prieka.

WIN!!!
bija vērts neizgulēties.
Sep 16 09:38 [info]evy:
nu bet nopietni, es izstaroju kaut kaadu neriktiigu auru?!
situuacija nr 1: naak, taatad, viens klients [francuuzis, bruno vaardaa], kursh straadaa blakus atrodoshajaa ofisu eekaa un vinju darbinieki tiek pie mums izmitinaati, sarunaat viena jauna vinju koleegja ierashanos. kaa parasti, es visaa laipniibaa ieluudzu sho uz kafiju, lai varam mieriigi visu apspriest. pec apspriedeem parasti veel pie atlikushaas kafijas pateerzeejam par briesmiigo satiksmi un riita sastreegumiem un veel visaadaam globaalaam aktualitaateem. shodien, kaa ierasts, seezham pie kafijaam, darba lietas jau izrunaatas, un kaut kaadaa veidaa aizrunaajaamies liidz celjojumiem - kuras valstis kursh ir apceljojis. taa nu sanaaca, ka par malaiziju runaajot, izraadiijaas, ka esam ne tikai vienaa un tajaa pashaa rezoortaa bijushi, bet arii plendereejushi pa tiem pashiem krogiem un restoraaniem. un tad naaca teksts: "es jau taa arii padomaaju, ka tava profilbilde watsapaa no langkawi pludmales, baaru aiz muguras atpazinu! starp citu, ljoti skaistas tev kaajas!", peec kura es pasmaidiiju un centos novirziit tematu uz ko absoluuti citu [kaa arii kautkaadaa autopilotaa paarkaartoju seezhampoozu un saaku nervozi censties pastiept kleitu paari celim. neveiksmiigi gan]. bet bruno nelikaas mieraa - "tieshaam ljoti skaistas tev kaajas! un katru reizi tu pati ar vien pievilciigaaka izskaties!", un tonis shim te jau saaka uz taadu murraajoshu paariet! naacaas mazliet jau ne tik kautriigi tomeer pazinjot, ka laiks pie darbiem atgriezties.
situaacija nr 2: biju pirms kaadiem diviem meeneshiem uz randinju ar vienu francuuzi [nezinu, kas man par franchu karmu piemetusies]. peec randinja puisis meegjinaaja mani savanjgjot pie sevis braukt [haha! pec aptuveni treju stundu tikshanaas]. es toreiz ieleecu taksii un aizbraucu maajaas. zinjas watsapaa nebeidza naakt visu sho laiku, ar tekstiem - es ljoti veeleetos tevi veelreiz satikt, ar tevi bija tik interesanti, bla bla bla, ejam vakarinjaas utt. saakumaa atrunaajos ar darbiem un taa, jo skaidrs, ka puisim tak atkal vajadzees mani sev liidz uz maajaam. tomeer veelaak ar laiku saaku domaat - mosh tomeer let's give it another try un aiziet vakarinjaas. vakar, taatad, nobriedu tomeer pateikt jaa vakarinjaam. iemineejos, ka piektdienas vakars buutu ok vakarinjaam, uz ko sanjeemu veselu zinjojumu birumu no seerijas - oo, ljoti labi, esmu tik prieciigs, bla bla bla...un tad tu paliksi pie manis panakti, un es tev masaazhu uztaisiishu! [LOOOOOOOOOL!!!] es neko neatbildeeju. ne vakar, ne riit, nekad.
situaacija nr 3: veel bija arii itaalis, ar kuru iepazinos pirms kaada laika, kad aliina bija izvedusi mani tautaas. it kaa sakariigs viirietis un taa, liidz notika kaut kaada zinju apmainja un vinjam paspruka teksts no seerijas - mosh pie manis uz viesniicu vakarinjaas? mums te forsh baseins, liidz veelam straadaa, arii paeest labi var un pie reizes nopeldeeties. varu dereet, ka tu peldkostiima izskaties satriecoshi! nevaru vien sagaidiit! [taa arii neatbildeeju]

es tieshaam nemekleeju nekaadus vienas nakts sakarus un nekad neko taadu arii neizraadu. neuzvedos vieglpraatiigi un nepiljos nevienam virsuu. mani tikai interesee, kas manaa uzvediibaa, runaa vai kamaa nu veel lika shiem viirieshiem uzreiz spert aaraa kautkaadas shaadas pieziimes.
bet nu labi. panjemshu kaa komplimentus, salociishu, ielikshu kabataa un doshos vien taalaak.
Sep 16 09:38 [info]sesilija:
Sep 16 09:37 [info]malvine_truse:
grūti iedomāties situāciju, kurā manu slikto pašsajūtu varētu uzlabot apskāviens.
Sep 16 09:37 [info]sesilija:
https://www.youtube.com/watch?v=HcVv9R1ZR84
Sep 16 09:31 [info]au:
rudens
vakar tumsiņā pāri kino jumta ekrānam laidās daudz dzelteniem vēderiem izgaismotu kāšu.
Sep 16 09:31 [info]az:
bet nu skaidrs, ka tas viss tikai tāpēc, ka nesaprotu fizikas/ķīmijas pamatlikumus.
Sep 16 09:18 [info]kini:
.
šorīt uz skolas ielas veloceliņa, pa kuru es saulainās dienās ripoju uz darbu, pie kkc piedāvāja tēju/kafiju. un man galvā ir 'wtf?', kad man uz velo esot piedāvā kaut ko paņemt. tajos brīžos paskatos uz sevi, ka nē, trešā roka vēl nav izaugusi, kruīza kontrole velo arī nav parādījusies un hmm, kur gan es to tēju varētu iebāzt.. varbūt tikai uzliet kādam, turpinot tikpat fiksi ripot uz darbu, jo kaut kā parasti neierēķinu rīta dzēriena malkošanas pieturu. nav rociņu, nav cepumiņu, tāds ir mārketinga 'triks' ar velosipēdistiem.
Sep 16 09:12 [info]az:
atbalstot visus, kas apkārt šķauda un klepo, es arī trīs dienas šķaudīju un ieklepojos. tā nu svētdien sēdēju ragakāpā un nelaidu sevi jūrā, bet nu cik var, vakar tāda saule, un gandrīz vairs nekāda vārguma, skaidrs, ka peldēju, tik labi bija, bet naktī, protams, nāvējošais klepus. tagad domāju, cik tas ir no tā, ka peldēju, un cik no tā, ka pirms tam lasīju visādu peldētāju diskusijas, ka ūdenī drīkst iet, kamēr slimība vēl tikai virs kakla. tā tiešām tiešām ir? man vienmēr liekas, ka visi noteikumi ir izdomāti un darbojas tikai tāpēc, ka visi tam piekrīt
ai, bet kā tā var būt, ka tā ir
Sep 16 09:11 [info]punkts:
Es ietu tik tālu, ka teiktu, pasaulei būs divi tūkstoši četrsimts gadu, kad atbrauks liels monolīts ar daudzdzīvokļu šūnām un atvedīs papildu gadu atzarus. Tas būs kā izvērst hipergadus vēl esošo sastāvā. Tas noteikti būs saistīts ar metodoloģiskām grūtībām laika uzskaitē, kad reverentais skatiens būs cikliskos lokos vērsts ne uz nācijām vai megakorporācijām, bet gan uz laika klāsteriem, kas centīsies multiplicēties atlikušajās telpas kabatās, lai padziļinātu savu sapratni par attālināšanos no rakstītās vēstures un tuvošanos maksimālai izkliedētībai izplatījumā. Turklāt tas nebūs saistīts ar apzinātu izvēli, bet gan ar orientēšanos dotajā jeb tajā, kas no dotā atlicis. Neskaitāmās cilpās atlikums patērēs cilvēku apziņas, līdz pārdzims ārpus sevis un kritīs ceļos ar muguru pret to vietu, kas dod spārnus.
Sep 16 09:01 [info]vilibaldis:
...un šodien viss turpinās.
nez, kāds negrib mani atbrīvot no cidonijām (apmaiņa pret šokolādi)
Sep 16 08:56 [info]tvarj:
briivdienaas guvu ieskatu tajaa, cik patiesiibaa nogurusi es esmu.
Sestdien atbraucu maajaas no Kalnciemielas, paeedaam vakarinjas, es ap kaadiem pus7iem atluuzu un taa arii noguleeju liidz naakamaas dienas 8iem riitaa, kad ceelaas Luucija. Mees notuseejaam riita ceelienu, ap 12iem ceelaas Alvis un... Es aizgaaju paguleet veel kaadas 2,5 h. Nevareetu teikt, ka es peec tam jutos dizhi labaak.
Sep 16 08:51 [info]tvarj:
Shoriit celties bija tik gruuti. Tik gruuti.
Luuce, lai mani iepriecinaatu, veel pusmiegaa man uztaisiija 'tapu-tapu-tapu-kili-kili' ar pirkstinjiem (man nav ne jausmas, kur vinja to ir iemaaciijusies), tomeer tas neatsveera to, ka vinja mani spaardiija pusi nakts.
Lai tur vai kaa visi riita rituaali ir izdariiti (maajas->daarzinjsh->cofee inn), viens lielais kafijas toveris ir ribaas, es seezhu mikrinjaa uz Juurmalu, spiid sauliite. Saaku justies mazliet labaak un sveicu sevi ar apnjemshanos tomeer braukt uz darbu. (Naktii diezgan nopietni apsveeru iespeeju pateikt, ka beerns ir slims un es netieku. Kas daljeeji ir taisniiba vispaar)

Labriit
Sep 16 08:36 [info]tepat:
Viss ir modelīšu jautājums. Viss jau ir pieckārtīgi bijis, sajust pārsteigumu ir teju nereāli, līdz ar ko vairs īsti nav iespējas pēc kādas oriģinalitātes jebkādā situācijā. Zini, kā dzīvot pēc tuvinieka nāves, mīlestības (arī nesākušās) beigām, kā mēnesi dzīvot bez naudas, kā negulēt nedēļu, kā turēt visu pārējo ķēdi tad, ja nevienam pat nenojaušot, vājais posms esi tu, zini, kā ir būt katrā no vienpusējas mīlestības pusēm, kā būt visās trijās krāpšanas pusēs utt. Jau zini, kuram no draugiem zvanīt par attiecīgo saspīlējumu (vai nezvanīt nevienam), kuras drēbes vilkt un no kuriem vispārpieņemtajiem ieradumiem vari atbrīvoties vien tādēļ, ka gribas maksimāli mazāk kustēties (mans favorīts ir matu neķemmmēšana). Pazūd visa ciešanas burvība ar prozaiskajiem skrējieniem negaisā, paliek vien tupa sāpe.
Sep 16 08:28 [info]punkts:
Pukstēt čukstā.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?