Latest Posts

Current posting stats: 8.40 per hour, 0.14 per minute RSS version
May 29 20:09 [info]antijahve:
Nu pizģec, ja par šo nav dzīve, tad es neko nesaprotu
Aizbraukt ar labākajiem draugiem uz pasākumu.
Paņemt LSD, neaptveramus daudzumus ar gandžu, nikotīnu un aliņu.
Piedzīvot lietas.
Sagaidīt rītausmu, uz lielajām tumbām uzlikt Amsterdam by Coldplay.
Sēdet pie skatuves, skatīties, kā aust saule un raudāt.
Raudāt aiz laimes un prieka.

Nu pizģec, ko vispār viens niecīgais nabaga cilvēks var vairāk prasīt no šīs murgu pilnās dzīves?
Es nevaru.
May 29 20:00 [info]ninona:
Uzņēmējbarība.
May 29 20:00 [info]dooora:
somnambulatōrisks slīpraksts
Aristotela kapliča tipa atrasta, atkal:
http://greece.greekreporter.com/2016/05/26/aristotles-2400-year-old-tomb-found-at-stagira-photographs/

ievērojāt, ka -la, nevis -ļa – es Gunas Kalniņas kursus šonedēļ noklausījos, divus.
vai pirms nevis jāliek dotkom•mats, – to es nezinu. tas drošvien būs vēlākās nodarbībās. vai nevis iepriekšējā teikumā bij'jāraksta slīprakstā, vai jāliek „pēdiņās”, – arī par to vēl tikai mācīsimies.
starp citu atstarpe komats atstarpe kursa materiāli labi noformēti. ir tikai dažas kļūdas un diskutablas vietas.

turpinot i-izglītošanos, man pēc 2 minūtēm maiju kalendāra noslēguma vebinārs.
ņemot vērā, ka šmaceni atvēru pirms trim brīžiem, eksāmens būs abžilbinošs, -oša
May 29 19:33 [info]roncijs:
ar kompāniju pāris stundas izvilkām saulē cīsiņus. nekur neizpaliekošie čipsi, zole un meiteņu/soctīklu pārskats.
kā vienmēr negribīgums prasīt pēc svešiem apdeguma krēmiem, haotiska plunčāšanās, neliela līmeņa apdegšana un kompānijas atstāšana pievācot ēdiena pārpalikumus.

un ahhh, veselu mēnesi nav redzēts otrs vaigs. kurš vainīgs?
May 29 19:21 [info]authenticity:
May 29 19:14 [info]krishjaanis:
Ir jāpadomā, vai filozofija ir neizmērojams triksterisms, vai tomēr tā var būt kaut kas godīgs un nopietns. Šie abi momenti filozofijā ir vienlaicīgi klātesoši, dialektiskā berzē, kopš pašiem sākumiem.
Ļoti bieži sliecos uz to, ka filozofija ir tīra maģija, tu ej pa ielu, un viss ir kā matriksā, tu redzi pasaules vielu, kā pasaule turās uz domām, idejām un maģijas. Un tad viss ir smieklīgi, absurdi, kā viens liels triks, filozofi sevi un viens otru, un visu pasauli apvārdo un nereti pat aizvārdo, jo filozofi ir valodas noburtie un domu māņticīgie. Bet tad, šķiet, spēlē iesaistās otrs filozofijas moments, godīgums un nopietnums. Taču tajā pat brīdī vienmēr ir sajūta, it kā filozofija līdz ar godīgumu atceltu pati sevi. "Filozofiska dzīve" ir kaut kas neiespējams, vai tomēr, ja uzstāj, tad vismaz dzīvošana neiespējamā pavēnī.

UPD. Paradoksālā, bet paredzamā kārtā, kristietība uz filozofiju skatās tāpat kā transhumānisms. Katoļi neskaitās, viņu teorētiskā pozīcija ir attāli kristietiska, katoļi ir vislielākie triksteri, jo ir pamanījušies filozofiju integrēt dogmātikā. Kaut ko līdzīgu sākumā mēģināja grieķi (jo viņiem bija grūti atteikties no visa sava bekgraunda), bet rezultāts bija vai nu supertriksterisms vai antitriksterisms - apofātiskā teoloģija, kas tomēr paredz skaidras robežas. Katolicismā šo robežu nav.
May 29 19:10 [info]sakaarnis:
Rīt! ir jābrauc uz daru. Par laimi, otrajā maiņā. Es plānoju izgulēties, nevis celties četros rīta. Bet var gadīties savādāk.
May 29 19:03 [info]ripp:
Dzimumu dalīšana, bērna versija.

Vakar, esot pie B., a. iedeva man visus rozīgi lillā spilvenus, bet A., visus tirkīzzilos/zaļos.
May 29 19:02 [info]sakaarnis:
Es nezinu, es vairs neko nesaprotu.
Sadauziet savus televizorus un aifonus. Paņemiet cirvi un izdariet to. Tas ir vienkārši.
Vai es dzīvošu šeit nākammēnes?
May 29 18:57 [info]diepostdie:
Nu lūk. Arī otrai grupai dokumenti ir kārtībā. Brīvdienas nav velti aizvadītas. :)
Atliek vien uzvārīt stipru melno tēju...un ķerties pie eksāmena darba mārketingā. 
Taču paralēli klaviatūras klaudzēšanai, domas griežas un griežas...nespējot sakārtoties, nespējot atgriezties uz zemes.
May 29 18:42 [info]martcore:
internetos daudzi raksta, ka floridas panterām bija viens no labākajiem logo līgā, un viņu nevajadzēja mainīt 
vecais


tas, kas iestāsies pēc pāris dienām


nezinu, bet man liekas, ka jaunais ir ahujenna kruts
May 29 18:41 [info]simamura:
par to, ka Brazīlijā ir labi cilvēki, mēs zinām no bosanovas.
par to, ka Francijā ir labi cilvēki, mēs zinām no Dreifūsa skandāla.
par to, ka Vācijā ir labi cilvēki, mēs zinām no pirmshitlera Berlīnes.
par to, ka Anglijā ir labi cilvēki, mēs zinām no par vis kaut ko atvainoties piespiestā monarha.
kur vēl ir labi cilvēki, un kā mēs par to zinām?
May 29 18:39 [info]non_sense:
Snapchata berrni, instagrama berni, ome zvana un saka, ka ada berniem, ja man tadi busot, jacinjas un cepurites, mamma izmet, ka nu jau ta ka vajadzetu, kad tas veel. Nee nee, neviens nau nespiezj, bet nu cik tad var gaidit. Nav brinums, ka man sapnjos radas bebji, kas man pret savu gribu jaaudzina. Tas bija user Mufs beebis, Mufs pats aizgaja iedzeris tuset, teica, lai pieskatu, ka vinja no rita busot majas.
May 29 18:35 [info]rabarbermaize:
Vakar apstaigājot visus centra kvartālā notiekošos pasākumus, pēc pāris aliem, divas dāmas nosprieda, ka nekad nav bijušas nūdistu pludmalē. Tad nu tika nolemts no rīta ceļoties, paskatīties pa logu, un zilas debess gadījumā doties uz jūru. Sapakotām tašiņām abas sēdās mašīnā un...un mēģināja to pielaist. Tas izdevās pēc krietnām 10 reizēm. Nav liela skāde, pa to laiku vismaz tika noslaucīta uz stikliem esošā putekšņu kārta.
Aizbraukušas uz Kalngali un nedaudz pablandījušās pa privātmāju ieliņām, nolēmām noparkoties vienas puspamestas mājas pagalmā. Vadoties no tehnoloģisko ierīču sniegtajiem padomiem devāmies jūras virzienā. Neliela pastaiga pa mežu un jau pirmie plikumi redzami. Atradām jauku vietiņu kāpās un baudījām mieru. Vai tas bija kas īpašs? Nē! Toties ķeksītis ievilkts, pludmale patīkami tukša, ķermenis (galvenokārt dibens) ir ieguvis ļoti sarkanu toni. Rīt darbā būs grūti pasēdēt. Vairākas stundas vēlāk, nolemjam pasākumam likt punktu un doties mājup. Veiksmīgi atradušas īsto meža taku dodamies uz mašīnu. Tā protams saulītē sakarsusi ir uz mani apvainojusies un atkal nevēlas pielekt. Pēc pāris reizēm tomēr izdodas ieviest dzīvību un dodamies mājup. Dodamies, līdz sāk notikt visādas dīvainas lietas un mēs apstājamies (ne labprātīgi) pirms VEF tilta. Ne uz priekšu ne atpakaļ. Tā kā vados pēc prncipa, ka puse problēmas atrisinās pašas no sevis, tad ieslēdzam avārijas gaismiņas, pagaidām brītiņu un pēc laika jau atkal dodamies tālāk. Mūs pavada ik pa laikam noslāpšana, dīvaini fona trokšņi, kas neko labu noteikti neliecina, bet laimīgi tiekam līdz manai stāvvietai. Cerams, ka tas bija tikai īslaicīga saulesdūriena iespaidā..pietiek jau ka man beidzās logu šķidrums un spuldzīte izdega.
Lai nu kā, šīs tehnikas ķibeles, salīdzinot ar manu sūrstošo diben-mugur-cisku daļu ir nieki. Vēlos krēma dušu un ledusgabaliņu masāžu.
May 29 18:25 [info]gedymin:
2016. gads var būt pārmaiņu sākums - ja briti nobalsos par Brexit un štati ievēlēs Trampu (+ visa pārējā situācija), tas varētu būt pasaulei sliktākais gads no maniem pieredzētajiem.
May 29 18:11 [info]sinusoid:
kad eksistenciālims vairs nepavelk
abstinenciālisms
May 29 18:03 [info]simri:
Nightmares and Ghosts P5
It feels amazing to do social things again. Not fully back in life, as I'm on a temporary weight plateau where I need to be careful not to accidentally relapse, but I allowed myself a bit of socialness yesterday. I can't describe just how much I missed my drunk acquaintances and being able to have the kind of deep metaphysical conversation you can only have with a drunk person at a party that's getting early. Warm summer nights definitely contribute to the feeling of aliveness. Smoking on the balcony, watching the sleepy neighbourhood - you know what I'm talking about. But most of all it's that feeling of being a part of something, of a wider community. Please don't make me leave again.

Meanwhile having bought all the nutrition boosters in town doesn't help deal with the slightly worrisome weight situation.
Also a friend's post on facebook reminded me of how some of the things I experience (or don't experience) are actually pretty weird, when you really think about it (the joke is that everything is pretty weird, when you think about it long enough). Like the inability to distinguish between the body's 'need' and 'lack' type of sensations, like hunger, thirst, tiredness, sleepiness, various types of pain and such. Just imagine not being sure, if your feet feeling numb means you're sleepy. Or not quite being able to put your finger on whether you're too hot or cold. Hunger and thirst are the most difficult ones. Sometimes I just get really irritable or emotional without any physical markers I could use to tell it's actually just my body asking for food. All these ways in which the human brain just malfunctions in processing complex data from its physical sensors. An advanced biological machine, so much praised, just derping out completely.

Oh well, there's worse things that can happen.
This post was basically just to avoid pestering my friends with more of my obsessing-over-myself nonsense. I will now go and write down three things that make me feel good, yes.
May 29 17:54 [info]tethys_:
dIENA
šĪ IR PRETĪGA, IZCŪKĀTA DIENA. nAV TĀ, KA ES NEBŪTU NEKO JĒDZĪGU PADARĪJUSI, BET ES NEESMU JUTUSIES LABI, IZŅEMOT PAŠU RĪTU. nĒ, MAN NAV DEPRESIJAS LĒKME, ES VIENKĀRŠI ESMU MIZANTROPISKA. sATRACINĀTA UN NERODU SEV MIERU.
May 29 17:53 [info]santech:
Serla - deguna salvetes ar vāverīšu smaržu. Vismaz spriežot pēc attēla uz iepakojuma.
May 29 17:50 [info]vistu_zaglis:
Ieklīstu pie vakardienas piemājas barčikā uz kādu putojošu dzērienu, tur televizorā kungi sacenšas bumbas spārdīšanā. Kamrāds Šeihs (vai Čeihs? Ej tu saproti) viss uz nerviem, stāv teļika priekšā un kaut ko komentē savā jocīgajā franču valodā, ik pa brīdim saķer galvu, ir acīmredzams, ka viss uz nerviem. "Tā, nu un kuri te tagad ir labie?", intereses pēc pajautāju, kad biedrs mazliet atslābinājies un apsēdies pie sava kausiņa. "Da man viņi vienaldzīgi, es Barsas fans", viņš atbild, un jau pēc sekundes atkal satraukti pielec kājās un turpina savā nodabā kliegt kaut kādus man nesaprotamus vārdus.
May 29 17:21 [info]martcore:
3 draugi un 3 musketieri
tādas ir šīs paaudžu specifiskās lietas

lūk, paaudzi, kas lasīja aizgūtnēm remarku ar hemingveju, es esmu mazliet aizķēris ar asti, un neuzskatu to par savu
tagad pat her pateiksi, ko lasīji savos divdesmit gados, ja neskaita visādu kreiso filozofiju
atceros, reiz biju aizgājis uz "trīs draugu" izrādi laikam JRT, es biju lasījis grāmatu, zināju, ka tur vienā brīdī tev būtu jāieduras dzelonim sirdī, skatījos un Nejutu Neko, kaut kas kas nestrādāja šajā paaudžu dialogā

a tikmēr "trīs musketieri", tas jā, tur man katru reizi ir asaras acīs lasot, viena no mīļākajām pasaulē grāmatām
May 29 17:14 [info]santech:
Kaut kas dīvains man te pagaidu laptoā ar tiem fotošopiem notiek. Tā kā kastīte pavāja, uzlikts WinXP. Un fotošopi ne tie jaudīgākie. Uzliku 7., kas it kā pēdējais ar klasiski veco interfeisu. Un uzliku arī CS, pašu pirmo, kas kā CS iznāca. Ja nu pavelk. Pavelk abus, ir ok. Tikai kaut kā dīvaini saseivojas bildes no png uz jpg. Ar robotām malām uz līkumiem baltajā fōnā. Kaut kā tizli rezultējas. Vvz kas tur jāsaregulē vēl, neko diži mainījis neesmu opcijās. Varbūt kompis vnk nepavelk gala rezultātu.
May 29 16:16 [info]koks:
Noskatījos filmu par Facebook (https://www.youtube.com/watch?v=5WiDIhIkPoM) un sagribējās izdzēsties saprotot, kādam cilvēkam es uzticos ar saviem datiem. Tas, protams, nav tik vienkārši.
May 29 16:10 [info]martcore:
vēl ar mangālu var mēģināt doties uz visādiem reiviem
stroboskops ir, lūk, būs jums arī dūmi
May 29 16:07 [info]vistu_zaglis:
Svētdiena, vispārēja vasara, saulīte spīzd, putniņi dzied, a man piepeši sagribējās piesēst pie komputātōra un uztaisīt baneri. Nē, nopietni, sēdēju uz balkona, pīpēju, un sagribējās paķimerēties, ko nekavējoties arī sāku darīt.

Uztraucos, varbūt ir vērts temperatūru pamērīt, nu vai ar kādu speciālistu jāparunā.
May 29 16:02 [info]devour:
metal as fuck.
metal as fuuuuuuck
May 29 15:43 [info]simamura:
"kā tu raksturotu savu stilu, sima?" 
"klasisks un sievišķīgs" - ✔
"ja tu varētu mainīt savu profesiju, par ko tu kļūtu?"
"par dzejnieci" - ✔
May 29 15:31 [info]lmr:
ceturtdien attapos bārā, vērojot beerponga spēli starp mazgadīgām meitenēm un diviem sportiskiem jauniešiem. sportiskie jaunieši uzvarēja, viens no uzvarētājiem, ģērbies sarkanos šortos un baltā tanktopā, uzkāpa uz savas mašīnas jumta un meitenēm par prieku izrādīja savus muskuļus, kamēr viņu izgaismoja fotoaparātu zibspuldzes. no uz pusēm pārplēsta čeka pie letes iemācījos locīt origami dzērvi, ko piemiņai noglabāju kabatā, bet patrīcija savu dzērvi pastūma bārmenim, par ko pretī saņēma alus attaisāmo un zaļu gredzenu, kurā, to piespiežot, uz riņķi griežas disko gaisma. trijos naktī kopīgi dalījām pelmeņu porciju, pēc tam ārā smēķējām un vērojām, kā apsargs nelaiž iekšā par daudz iedzērušus tīņus. pirmā, kuru neielaida, savieba skābu seju un, vicinot rokas somiņu un gorot gurnus, noteica, ka tad jau labāk ies uz džastu, aiz viņas tumšmate draudzene ķiķina, aiz viņas pusaudzis makšķernieku cepurītē uzsauc "nu davai, mazās pežiņas, kustamies!", aiz viņa sākam iet arī mēs.

rīt no rīta jābrauc uz plenēru, un es ļoti negribu. es negribu griezt un gruntēt preskartonu, es negribu kārtot somu, es negribu mazgāt otas, es negribu nedēļu gulēt deviņvietīgā istabā ar trim svešiniekiem, es negribu ar saviem krācieniem traucēt citu miegu, es negribu svešās vietās sāpošo vēderu un tualeti, kurā visu notiekošo var dzirdēt ārpus tās.

piektdien vakarā, kamēr es biju ciemos, pazuda kendra. vecmamma naktī noraudājusies man zvanīja, kur es pēdējo reizi esmu viņu redzējis, ieteicu pameklēt pa māju, gan jau kaut kur aiz aizvērtām durvīm guļ. trijos naktī pārrados, vārtiņi pie mājas vaļā, gaida kendru. četros naktī pamostos, kendra laiza manu seju, uztaisu reality check, viss ok un eju atpakaļ gulēt. no rīta vecmamma sāka stāstīt savus pārdzīvojumus. ka viņa domājusi, ka kendra noteikti nobraukta, ka viņa noteikti beigta, ka mežā kāds dzīvnieks viņu saplosījis un apēdis, ka viņa nekad nepārnākšot atpakaļ, visu nakti viņa noraudājusi, miega zāles neesot palīdzējušas, naktī palūgusies dievu, apģērbusies un gājusi uz savu roku meklēt. izgāja koridorā un dzirdēja aiz garāžas durvīm trokšņus. vecmamma nobijusies, bet tad viņa galvā dzirdējusi "nebaidies!", pats dievs viņai to teicis, un viņa esot kļuvusi pavisam mierīga, pavērusi durvis un izlaidusi tur iesprostoto kendru ārā. dievs viņai palīdzējis viņu atrast. un vispār, kādi man nākamnedēļai plāni esot, no trešā līdz piektajam jūnijam būšot pasaulslavens mācītājs rīgā, kaut kādā tur ķīpsalā, mēs domājam braukt, tur viņam baigās spējas dievs devis, viņš visu varot izārstēt! un man vēl tās kājas knapi kustas, paiet nevaru, brauksim tur, varbūt tu arī tiec? un tur noteikti būs daudz jauniešu, rīgā jau vispār tik daudz ticīgo ira!
May 29 15:24 [info]kisswithafist:
Glābiņa nav. Ārā +26, manā istabā +25.7. Woe is me.
May 29 15:21 [info]brimstone:
Paņemts no interneta:

Mans ļaunais klons saka, norādot uz mani: "Nošauj viņu, viņš ir klons!"
Draugs atbild, pavēršot ieroci pret klonu: "Īstais Brimstone nekad nepalaistu garām iespēju nomirt."

Vājprāts, man tie murgi/sapņi ir apnikuši. Ja vēl no tiem būtu kāda jēga, bet nē!
Apskaužu tos cilvēkus, kas ne par ko nesapņo.
May 29 15:19 [info]teiksma_ragana:
Ētiskās problēmas
Izlasīju gadījumu vikāņu grupā: sievietes bijušais vīrs nogalināja viņas četrus kaķus un vairākas žurkas, un vēl kaut kādus dzīvniekus, atstājot tos mājās, kur viņa pēc tam ieradās, lai ieraudzītu visus brutāli un asiņaini nogalinātus. Par to visu un vēl nāves draudiem viņš tiek cietumā. Tagad viņš nāk ārā no cietuma pēc pāris nedēļām un sieviete jautā - vai tas ir ok, ja viņa viņu nolādētu, lai viņš viņu vairāk neapdraud?
Es šo pārstāstīju un atbildēju, ka es domāju - jā, lai nolād.
Un tad tik sākās no vīriešcilvēku puses - jā, bet viņa noteikti izdarīja kaut ko tādu, kas attaisno vīrieša izdarīto.
Un tagad pasakiet man, kas attaisno nevainīgu dzīvnieku nāvi, traumu sievietei, kas viņu ir novedusi pie milzīgām psiholoģiskām problēmām? Ko tādu viņa varēja izdarīt, lai būtu attaisnojams nogalināt viņas dzīvniekus? Nerunājot par to, ka atnākt mājās un ieraudzīt šādu skatu var pilnīgi izpostīt sievietes dzīvi, jo ir cilvēki, kas uztver savus dzīvniekus kā līdzvērtīgus, mīl tāpat kā cilvēkus, ir nogalinātas būtnes atriebības pēc, nevis aizsardzībai vai ēdienam.
Es nepateicu, ko tad izdarīja sieviete, jo man nelikās svarīgi. Manā uzskatā nav pilnīgi nekā, kas attaisnotu nevainīgu dzīvnieku nogalināšanu atriebības pēc. Nav nekādas starpības, ko viņa izdarīja, tāda rīcība nav attaisnojama. Jā, protams, varbūt viņa melo, ka viņa tikai pameta šo vīrieti (diez kāpēc). Es to tur nepateicu, tikai pēc tam ierakstīju. Protams, sakurinātu vīriešu smadzenēs noteikti tur bija vēl nez kas, jo vajadzēja būt. Protams, tiek aizmirsts, ka ir vīrieši, kas uzskata, ka sievietei nav tiesību viņus pamest. Tiek meklēti simts un viens attaisnojums, kāpēc tur noteikti bija vēl kaut kas. Viņa noteikti kaut ko noklusē.
Ja viņš būtu nogalinājis šo sievieti, sakropļojis, pārbiedējis vai vēl nez ko, es varētu iedomāties, ka tam ir kāds attaisnojums, lai gan kopumā uzskatu, ka civilizētā sabiedrībā fiziskai vardarbībai nav vietas. Tomēr jā - var būt savu iemesli, bet nogalināt kaķus, žurkas un citus dzīvniekus, lai atriebtos? Tam var būt kaut kāds morāls attaisnojums?
Man tiešām morālais vēmiens no tā uznāca. Vēl tika pieminēts, ka sievietes ir rafinētas, tāpēc izdara tā, ka cietumā netiek, bet nabaga vīrietis ir vienkāršs radījums, kas izdara pa tiešo - nogalina dzīvniekus - un ļaunā sabiedrība viņu ieliek cietumā. Pa tiešo, ja? Kaķim un žurkai pašam nav nekādas vērtības, tas ir tāpat kā sadauzīt sievietes mašīnu? Var jau kaut vai no likuma puses - kautuvēs ir noteikumi, kā dzīvnieks ir jākauj, bet ārpus oficiālās kautuves vienīgais veids, kā ir legāli nogalināt dzīvnieku, ir iemidzināt. Brutāli, nemākulīgi un asiņaini, droši vien ne ātri nogalināt dzīvniekus, kas redz, kas notiek ar viņu brāļiem, bēg, cīnās līdz nāvei - to var kaut kā attaisnot, ja? Tāpēc, ka sieviete noteikti izdarīja kaut ko ļaunu, jo citādāk būt nevar, jo sievietes jau vispār ir tādas rafinētas? Tas, ka viņa saka, ka tikai pameta - tie noteikti ir meli, un patiesībā pamest arī nav nekādas tiesības, jo viņa ir sieviete?
Un kāpēc galu galā vispār tas viss lai būtu par dzimumu? Es to tā nepasniedzu. Ja dzimumi būtu otrādāk, es tieši tāpat ieteiktu nolādēt sievieti. Jebkurš cilvēks, kas nežēlīgā veidā aiz atriebības nogalina dzīvniekus, ir pelnījis lāstu, vismaz tādu, lai vairs nespētu to atkārtot. Un man patiesībā ir vienalga, ka sieviete varbūt tiešām ir nīdējusi, čīkstējusi, manipulējusi un izmantojusi, kā viņa tika apvainota ( neko par to nezinot, bet tā jau visas sievietes dara). Tad viņu vajadzēja pamest nevis nogalināt viņas mājdzīvniekus.
Sviests, ka par kaut ko tādu vispār ir jārunā. Sviests, ka šādu psihu, nenormālu, pilnīgi morāli degradētu, neiedomājami nežēlīgu cilvēku, vienalga, kāds viņam dzimums, vēl kāds var aizstāvēt.
Tiešām līdz pēdējam nesaprotams, nepieņemams un cilvēku degradāciju pierādošs gadījums.
May 29 14:03 [info]penny_lane:
-es izskatos resna?
-nē, tu izskaties pēc kobeina.
May 29 13:55 [info]cottage:
lapa
May 29 13:45 [info]po:
memento mori
May 29 13:22 [info]khosmos:
vēl bija tā: naktī pirms avārijas mani familiāris jau pabrīdināja. mēģināju staigāt ar divām lauztām kājām, un vienlaicīgi no iekšpuses aizdegās galva. vārdsakot, uzsprāga. radās īssavienojums smadzenēs, burtiski. reku, viš arī, tas īssavienojums. viena atklāsme pēc otras. tik daudz laba vēlējumu nav bijis pat dzimšansdienās.
May 29 13:20 [info]bjustinja:
Tūlīt būs jau 2 nedēļas kopš es jūtos kā piloša piena paka. Un tieši tā tas arī ir. Kamēr mazā saldi guļ savu miedziņu, piens pēkšņi pats izdomā pilēt, bez pieprasījuma. Man pat nav jāskatās, es to vienkārši jūtu. Māsica teica, ka viņa esot jutusies tā kā govs ar pilošām kannām :D
May 29 13:15 [info]yoni:
Nu dabā jau pamazām beidzas orgasms
Man šķiet, ka dabai ir orgasms tad, kad zied visi ziedošie koki.
May 29 13:07 [info]deloveja_kundze:
es redzēju sapnī savu bērnības suni, kurš nomira, kad man bija 15 (vai 16? es neatceros) un kuru mēs paņēmām, kad tikko ievācāmies Pārdaugavas rezidencē.
sapnī mūsu vecais suns bija iemācījies runāt un varēja pateikt manu vārdu. viņš arī stāvēja pakaļkājās, un viņam mugurā bija fraka.

ja tā padomā, mūsu vecais suns reāli izskatījās pēc Zirga no animācijas filmas ''Kabata''.

es parasti nemēdzu pievērst uzmanību sapņiem, bet šādos periodos tas ir mega interesanti, jo sapņos viss sajaucas vienkopus un kļūst par milzīgu, neizsmeļamu putru. kaut kādos periodos, kad jāiesniedz lieli darbi, esmu sapņojusi par to, kā eju pie friziera, jo par to domāju ikdienā, bet nebija laika to izdarīt. bet šis sapnis bija kaut kas neparasts jebkurā gadījumā.

no otras puses, es šonakt beidzot tā labi izgulējos, liekas. izrādās, lai izgulētos, vajag atstāt visus logus vaļā un neaizvērt nevienus aizkarus.
May 29 13:03 [info]mazaa_maasa:
666. Bakalaura darbs: Intermission
Jau kādu laiku liekas, ka zemapziņa liek nejauki izturēties pret visiem, kas cenšas kaut ko labu man darīt un nerunā pretī un neatsaka un bez maz ar samta cimdiņiem "visu palīdzēšu! paēd bērniņ! paņem šito! še tev šitais! es zinu, ka tevi iepriecinās šis!", ka tik es neapvainojos un nesāku tāpēc raudāt, un katrs var pabarot savu ego, jo ir tik fakin jauks un izpalīdzīgs! Bet man besī ārā!! Jo savtīgais izdzīvošanas instinkts liek to visu izmantot un ir tik nogurdinoši to kontrolēt un teikt nē, jo es apzinos, ka man nav reālas vajadzības pēc tā visa!
Un iekšā sēž dubultpersona, kas pieprasa līdzsvaru pasaulē. Tāpēc es esmu nejauka.

"I'm doing my job properly. It's the work's fault for not being done."
/Junjou Romantica/
May 29 12:40 [info]reeds:
nauda
bļeģ šitādā dirsā sen nav bijis... līdz piektajam palikuši 7 eur..
May 29 12:22 [info]fjokla:
parko dzīvě ir vienměr tā, ka tās smukăs dziesmas ilgst minūti piecpadsmit, bet tās nesmukās vińi var žagot un spiest visas desmit, nesaprotu
May 29 12:18 [info]reinulitis:
ir tādi vakari, kuros sēdi gultā ar grāmatu (salkanu mīlas romāneli) ēd kaut ko garšīgu un absolūti ignorē, ka ārā ir silta, vasarīga diena, ka tev tak vajadzētu kaut kā lietderīgāk pavadīt laiku, lai pēc tam nav jālej gaužas asaras, ka esi viena un nevienam nevajadzīga būtne.

Bet nē - Tu vnk sēdi gultā un kaifo ar grāmatu. un saproti, ka esi veca, neinteresanta un nemaz nedomā par to, kā labāk dzīvot. un kas ir pats interesantākais - Tev patīk šī sajūta.
May 29 12:11 [info]saccharomyces:
story-tellers
"Kā vēsta laikraksts "Neatkarīgā Rīta Avīze", jauniešu piederīgie uzskata, ka jauniešu nāve ir iestājusies no elektrotraumas, kuras iemesls bijis elementārās elektrodrošības ignorēšana. Pēc piederīgo versijas, puisis ārā peldējies kubulā, kas piepildīts ar ūdeni. Tuvumā atradusies spuldze kabeļa galā, kas, visticamāk, turēta āra apgaismojumam.

Piederīgie uzskata, ka kaķis ir lēcis no tādas kā koka laipiņas, sakustinājis lampu un tā iekritusi kubulā reizē ar pašu dzīvnieku. Noticis strāvas trieciens.

Meitene, redzot nelaimi, ir metusies glābt puisi, aizmirsdama par draudiem pašas dzīvībai. Rezultātā miruši ir visi trīs – puisis, meitene un kaķis."
May 29 12:11 [info]martcore:
/domīgi/
vai ir kaut kādi aizliegumi, kas neļautu man lodžijā ieviest mangālu un tur cept šašliku
ja reiz mums te aizliedz atklātu uguni mežos, kur tad lai vēl es to daru
May 29 11:56 [info]tethys_:
Milzu sapņu nakts
Šonakt nosapņoju daudzus ļoti garus sapņus. Pēdējā laika rekords sapņu materiāla apjomā. Neviens sapnis nav vērts sīka atstāsta, bet dažus tomēr gribas paturēt atmiņā. Visi bija gari un izstrādāti.
Pirmais noteikti bija pirmais, pārējo secība gan sajukusi.
Pirmajā man bija liela, skaista māja ar ļoti lielu dārzu, kam gar malu bija koki, bet pa vidu puķu dobes. Tā bija veclaicīga, gandrīz vai kā muiža. Man tur ļoti patika. Dzīvoju viena, staigāju pa dārzu, kopu puķes, jutos ļoti laimīga. Vienīgais, kas aptumšoja manu laimi, bija tas, ka puķu dobēs glīti kā kapiņos dusēja līķi, kādi 12. Mani mocīja bailes, ka kāds tos varētu atrast. Mierināju sevi ar domu, ka neviens jau neiet tāpat rakt svešā puķu dobē, ka pieķeršanas iespēja ir ļoti maza, bet vienalga sirds bija nemierīga. Man bija vienalga, ka esmu slepkavojusi un aprakusi cilvēkus, bet bija bail tikt pieķertai.
Cits sapnis - es ierados TF nometnē, kura bija ieguvusi lielu zemes gabalu ar vecām koka ēkām, parku un lielu atpūtas zonu. Visi tur bija aicināti semestra beigās uz noslēguma darba rakstīšanu un pēdējo eksāmenu. Kokina kungs mūs stipri brīdināja: "Visur var staigāt, pa visām ēkām, pa parku, pa dārziem, pa sporta laukumu, bet mežā nedrīkst iet, tur ir par dziļu". Ģeniāli! Es, protams, savu darbu rakstīju mežā, lai gan man bija nedaudz bail, ka būs par dziļu.
Nākamajā sapnī biju klasiskās mūzikas koncertā ar kādu reālu paziņu. Mani koncerts nogarlaikoja, jo spēlēja Mocartu, tāpēc izlēmu spēlēties un noskūpstīju to puisi. Viņš bija sašutis, viņam taču esot meitene, un bija arī samulsis, kā tā var vienkārši darīt, bet tas neatcēla to, ka pēc pāris minūtēm viņam dusmas bija pārgājušas un viņš pats uzsāka maigošanos. Drīz jau arī laidām darbā rokas un šis bija viens patīkams sapnis.
Pēc tam es nonācu sapnī, kurā biju precēta ar samērā turīgu cilvēku, kas man patika, bet jāatzīst, ka, nebijis turīguma, es diez vai viņu tik ļoti gribētu. Likās pagarlaicīgs, lai gan labs un patīkams cilvēks. Tad manu uzmanību vienā dienā sāka iekarot divi citi vīrieši. Viens bija ļoti skaists, garš, tumšmatains, tumši zilām acīm, īsts gots, elegants, noslēpumains... un ne pārāk bagāts. Otrs bija nepārpotami Džokeram līdzīgs miljardieris. Viņš nebija tik ļoti deformēts, bet visā viņa personībā bija šī personāža iezīmes. Man no viņa bija bail, bet, jāatzīst, ka ne tikai miljardi mani piesaistīja. Viņš bija ļoti interesants, dziļš cilvēks, kas solīja man visus pasaules brīnumus.
Tā nu es pinos ar šiem diviem un vēl pa starpai nedaudz domāju par vīru, ka varbūt tomēr jāpaliek pie viņa, bet iekšēji bija sajūta, ka patiesībā man vajag vēl kādu citu. Pateicu jā Džokeram, bet pēc tam pārbijos un pateicu atkal nē. Aizbēgu kaut kur uz kādu tropisku valsti, lai dzīvotu viena vai gaidītu to vēl vienu, kas būs īstais.
Pēdējais sapnis, ko ir vērts pieminēt, norisinājās tajā pašā mājā, kurā bija līķi dobēs, bet šoreiz līķu nebija, es jutos droši un laimīga. Kā nu ne - pie manis bija atbraucis mans elks {X}. Sēdējām virtuvē pie tējas krūzes un viņš man stāstīja, ka esot visādās dziesmās un intervijās, un savā Facebook lapā visādi mani aicinājis, lai es braucu ciemos, jo esot bijis pārāk kautrīgs, lai uzaicinātu mani uz randiņu, bet es neesot reaģējusi, tāpēc viņš nolēmis tā vienkārši ierasties ciemos. Es pārdzīvoju, ka man mugurā mājas drēbes, bet viņš pats bija kaut kādā pelēkā trenniņtērpā un nenormāli samulsis par savu uzdrīkstēšanos. Viņa tumšās acis spīdēja no kapuces apakšas nedaudz kā kucēnam, nedaudz kā Sātanam. Dzērām tēju un man likās, ka es nomiršu aiz laimes. Centos būs pieklājīga un ieturēta, jo zinu, ka Kriss dzīvē ir kautrīgs cilvēks, kas stipri atšķiras no sava skatuves tēla, bet kā nu bija, kā nebija, mana krūze aizlidoja pa gaisu, rokas iegrima tumšajos matos un mēs jau kaislīgi skūpstījāmies.
Šis bija kautrīga mīļuma un dižas uzdrīkstēšanās pilns sapnis, kurā seksa nebija, tikai čubināšanās, neveikli skatieni un maigi skūpsti, bet laikam es reti kad esmu jutusies laimīgāka. Zināju, ka viņš ir tas, ko es gaidīju iepriekšējā sapnī. Ai, iedomīgi grūpijas sapņi, bet nu un tad. Tas bija skaisti.
Ļoti romantiski, dāmu romānu cienīgi sapņi. Manī iemīlas visi pēc kārtas, manu sapņu princi ieskaitot. Ko tā - nezinu, bet nejūtos tagad noskumusi vai ilgpilna. Tas vienkārši bija jauki.
May 29 11:14 [info]pacifiste:
Briivdienas
2013.gada Kannu liidere ir noskatitta.
Divaas daljaas skatiijos....vakaraa un no riita.
3 stundu garsh pasaakums ir gremojamais nedeeljai. Apmeeram taapat kaa sarunas ar BU.
Es censhos nelasiit filmu recenzijas, lai nesabojaatu to uztvershanas veidu, kaads var buut tikai man.
Tikliidz es izlasiishu kaut rindu par filmu, taa meegjinaashu saskatiit un sajust to, ko teikushi lielie kino kritikji.
Peedeejaa laikaa filmas neiet caur mani. Laikam jau ieksheejaa miera deelj.

2015.gada liidere Dheepan tikai stiprinaaja apzinju, ka man jaabuut prieciigai, laimiigai, pateiciigai ( nezinu kam), ka dziivoju mieriigaa pasauleee ( tas ir tas, kas man apkaart. es nerunaaju par planeetu Zeme).

1993.gada The Piano veel tikai staav rindaa uz skatiishanos. Es nezatceros, kuraa gadaa jau dienasgraamataa atziimeeju sho filmu.

Taa nu es leenaam barojos ar filmaam.....
Romantiskaas komeedijas, ar asaraam caur smiekliem un otraadaak, neskaitiisim......taas tikai taadam neko nedomaajamajam vakaram.
May 29 11:12 [info]de_profundis:
each of us is an entire community, an entire neighbourhood of the great Mystery
-Pessoa
May 29 11:03 [info]martcore:
via ērmanītis

ja tā ir ofic aģitācija, tad iedodiet mums vismaz kādu cerību. iedodiet vismaz šķēpu rokā! vai lingu! skraidot ar to pakavu drīzāk pats sev izdauzīsi zobus....nu, cepure vismaz ir....rozā šinšillas manto...

May 29 11:00 [info]ninona:
Vakardienai, kad otro dienu svinējām M dzimeni, "kulaks uz acs" bija vīramātes paziņojums, ka, reku, man sirmi mati parādījušies. Turklāt divi.

Tfu, labi, ka man laba vīramāte. Viņas vārdos nebija nekāda zemteksta. Pasmējāmies, ka tas vienīgais (nu, labi uzvedība drusku arī) nodod, ka man vairs nav 15.

Bija laba diena. Šodien, ja neskaita, ka jā(d)rukā, arī laba - bērni un vīrs aizbrauca otdihatj uz vīramātes dārzu 2h brauciena attālumā. Man tikām 13 lapas texta.
May 29 10:54 [info]diepostdie:
zemnieka vēders...
Karsta, rūgta, stipra kafija. Ūūūn...kartupeļu pankūkas ar krējumu....ideāli!...ja vien tās nebūtu manas brokastis.:)) Nekāda snobiskā piesitiena - ne kruasāni, ne grauzdiņi, ne marmelāde...;))
May 29 10:43 [info]gnidrologs:
''In order to promote equality in STEM fields, the University of Melbourne will not review applications from men for their open positions in mathematics and statistics.

According to the job listing available on Times Higher Education, the University of Melbourne is only accepting applications from “suitably qualified female candidates” for their three available positions in applied mathematics, pure mathematics, and statistics.''

OMG seksisms. Tikai neviens nekliedz, jo tas ir normāli un tikai taisnīgi.

EDIT:
iet labā kombinācijā ar šo:

''An asylum seeker who jokingly wore a T-shirt saying 'I'm Muslim, don't panic' was so savagely beaten by his fellow refugees that he had to be rushed to hospital.
The 23-year-old Iraqi had thought that his fellow Islamic asylum seekers would see the funny side, but instead they accused him of offending their religion and decided to teach him a painful lesson.''

Pasaule ir brīnišķīga.
May 29 10:33 [info]15:
https://vimeo.com/167414855
May 29 10:18 [info]martcore:
a jaunajā dūmā aizvien vēl nav nepieciešams pārlādēties, vai ne
kur mans vienkāršais proletārieša prieks "ATRADU MISKASTĒ PATRONAS!!11"

upd: nu un avots visam pārējam neizsīkstošajam joku fontānam

celtnieku brigadieris: njā. drosmīgs risinājums. šo koridoru neviens skaidrā prātā vispār neatradīs. jūs uzskatāt, ka tas ir nepieciešams?
arhitekts: ugu
brigadieris: tas viss?
arhitekts: nē, ziniet, noliksim šeit rocket launcheru...
brigadieris: kāpēc??!
arhitekts: es tā redzu pasauli
May 29 10:09 [info]zin:
Jomas iela Jūrmalā
protams, te var visādus brīnumus atrast. šoreiz bijām 2 vietās.

Cafe 53
nav tā lētākā vieta, bet toties viņiem ir izlejams hoegarden un leffe
cēzara salāti ar garnelēm gan bija smieklīgi- pirmo reizi piedzīvoju, ka garneles ir sagriestas gareniski uz pusēm (lai izskatās vairāk?)
tik daudz siera (ne parmas) un grauzdiņu, ka varētu taisīt siermaizes.
savulaik pavasarī tur dzērām ļoti labu kafiju.

Uzbekistāna
šeit var doties, ja ir daudz laika, jo apkalpošana visai lēna
atkal, nebūs tā lētākā vieta, kur iespējams paēst
bet ir ļoti ļoti labi. autentiski labi.
May 29 09:53 [info]feita_kleita:
Gaidu otrdienu.


un tad līdz pat 2.07 ik pa laiciņam aizstaigāšu sajusties.
Dace Lielā, protams, Jūra, protams.
May 29 09:47 [info]po:
mornin'
May 29 09:44 [info]martcore:
kaut arī pie visa oklahomas anarhisma viena lieta tur nekad nemainās
kad komanda sāk domāt "čota mums punktu nepietiek uzvarai", visas galvas pēkšņi pagriežas serža ibakas statistikas virzienā, kur viss, kā mēs mīlam, 1/6 trīnīšos un 40% no sodiem
pēc tam rasels bezpalīdzīgi pagriež galvu uz otru pusi, a tur oklahomas galvenais nou hau, pointgārds bez metiena robersons, nosaka "da nu jego nahuj" un iet uzvarēt maču divatā ar kevinu
May 29 09:23 [info]217:
All flesh is equal when burnt
Tā tā mūzika atnāk. Pirms vairākiem gadiem uzkāros uz Amandas Palmeres, un tas sākās, jo nejauši noskatījos viņas Nirvanas Polly kavera video un ļoti iepatikās.
Vakar noskatījos pāris Avatar video, par mūziku īsti vēl neizlēmu, vai patīk, vai nē, bet video bija ļoti, ļoti labi. Tad naktī darbā pāris reizes aiz garlaicības noskatījos šo:
hail

Un viss, kkas galvā saslēdzās ( tā saka, ka jo vairāk klausās, jo vairāk pierod, un jo vairāk patīk), uzkāros. Baigi patīk šobrīd :) Gribas vēl visu ko no šiem klausīties un kādreiz uz konci...

Atkal jau skandināvi kko foršu uztaisījuši. Gan Ghost, gan tagad Avatar - abas pēdējās grupas, uz kurām sanācis riktīgi uzkārties, no tā paša gala.

Un solists vnk lieliski izskatās/uzvedās!

Hail, Hail!
May 29 09:09 [info]murxxe:
Papildus skaistums pārceļoties ir divu pelmeņu pārvadāšana no viņu iemīļotajām mājām un jaunu, svešu vidi.

Sākām ar pelēko, kurš ir visai mīlīgs un mierīgs. Drošības labad vēl iepriekš iedevām no vetklīnikas dabūtas tabletes un aiziet.

Atbraucot viss bija ok. Ieinteresēti visu izstaigāja, izskatīja. Parunājāmies, izrādījām, kur ir kastīte un braucām pēc rudā.

Ar rudo zinājām, ka nebūs viegli, tāpēc arī tabletes tika iegādātas. Neiedzilināsos, bet varu pačukstēt, ka viņš palika uzvaroši Torņakalnā un mēs sakauti atgriezāmies mājās.

Tikmēr pelēkais bija nolēmis, ka ir pamests un mēģinājis tikt laukā paša spēkiem. Laimīgs par mūsu atgriešanos, pavadīja atlikušo laiku sekojot pa pēdām un murkšķinot. Nomierinājām, pabarojām viņu un sevi un gājām gulēt.

No gulēšanas nekas nesanāca, jo viņā iemitinājās sātans un viņš laiku pavadīja ņaudot un krāmējoties. 2 naktī nācās celties no matrača, lai aizietu un izvilktu viņu no veļasmašīnas aizmugures, kurā bija ievēlies un netika laukā. Pasēdējām, iebarojām vēl pustableti un atgriezāmies pēc veselām 3 stundām miega. Pus7 viņš bija atpakaļ un pavadīju stundu guļot krēslā, jo klusums bija vienīgi, kad biju istabā kopā ar viņu. Turklāt, ja atļāvos iemigt, tiku uzreiz pamodināta.

Nu, dzīve nav rožu dārziņš un minkānam būt nav viegli. Svešā vietā, karstumā, bez biedra var gadīties.
May 29 08:45 [info]sakaarnis:
Pamazām beidzas vīns, pamazām līdz ar padarāmā darba apziņu atgriežas veselais saprāts. Tomēr iestājas reibums, kas liedz īstenot nodomāto. Vai vieglāk nebūtu kaut vai nedaudz izgulēties?
Diena izšķīst. Pazūd.
Un tā ir tikai sākusies.
May 29 08:32 [info]sakaarnis:
Vajadzētu aizbraukt uz darbu. Problēma ir slinkumā un izdzertajā.
May 29 08:11 [info]sakaarnis:
Es laikam tikko sapratu, ka esmu nelabojams dzērājs. Ja pēc visa tā, kas noticis pirms divām nedēļām, es joprojām pļauju, tas nozīmē tikai to, ka es to tiešām darīšu visu atlikušo mūžu. Nedaudz nolemtības, nedaudz bezfilmas un vēl nedaudz vīna.
May 29 08:09 [info]bauda:

8 dziesmas, ko vakar iegādājos bandcamp. Pārsvarā (izņemot 1&2) krievu vičhaos. Rītarosmei


1
2
3
4
5
6
7
8

Kā mani sajūsmina tā fīča, ka bendkemps nopauzē iepriekšējo gabalu, kad tu sāc atskaņot jaunu (pat tad, ja tas notiek citā logā/tabā) un tev nav jāskrollē kilometru, lai atrastu vajadzīgo stop pogu. Kāpēc jūtūbs vēl to nav ieviesis?!?

May 29 08:02 [info]f_g:
par putniem
Baloži tiešām ir atgriezušies! Guli gultā un dzirdi, ka uz palodzes nadziņi skrapst un dūdo... ;)
May 29 07:23 [info]bauda:
Putni
Vecajā elektrības kastē dzīvo zīlītes, klētī bezdelīgas, (šoreiz) kūts paksī cielaviņas, žagatām ir ligzda augstāk kalnā pie lazdām, lai gan bieži saimnieko tepat pagalmā. Kur mīt strazdi, nezinu, bet ir, agrāk bija dobumā vecākajā ābelē no visām, bet šogad laikam citur. Rietumu eglēs vēl maija sākumā ligzdoja lauka balodis. Tad ir vēl viens mazputnu pāris, kurus nepazīstu. Pļavā katru dienu ganās (3-5) dzērves un medī nenosakāms skaits vanagu/klijānu. Reizēm nočiept kādu sienu atlido kaimiņu stārķis; kad izšķilsies atvase un ligzdā nepietiks vietas, tad lidos sēdēt uz mana elektrības staba. Vēl kaut kur ir pūces (ausainās), precīzi, nezinu kur, bet ūjo katru vakaru un pa dienu mēdz sēdēt ābeļdārzā.

May 29 07:20 [info]adore:
Viena no lielākajām laimēm šajā laikā ir piecelties pirms septiņiem no rīta, kamēr visi vēl guļ, uzvārīt kafiju un iet ārā, apsēsties nojumē un lēni malkot to, klausoties putnu dziesmās un apcerot sava dārza nākotnes plānojumu. Tādos brīžos nekas vairāk nav vajadzīgs, nekādi lielāki piepildījumi. Vēl ir brīnišķīgi arī iekāpt vasarīgā elektriskajā vilcienā un braukt Jūrmalas virzienā. Slepus vērot citus pasažierus, kas viņiem mugurā, kā vasaras gaisma pieskaras viņu ādai. Vērot visu sazaļojušo aiz loga, šķiet to varētu darīt tūkstošiem gadu, vienkārši raudzīties, cik skaista un dzīva ir daba. Un vēl arī iemīlēties garāmslīdošajās koka mājās Jūrmalā. Senumā, ar ko tās piesūkušās, cita laikmeta vaibstos, kas ievilkti to arhitektūrā. Vienmēr esmu sapņojusi, ka kādreiz manā īpašumā būtu tamlīdzīga māja, ar pagājības nospiedumu, ar klusinātu mieru. Visvairāk šajā laikā pietrūkst brīva laika, lai vienkārši būtu, dzīvotu un izbaudītu šo mirkli — vasaru. To, cik viegls ir apģērbs un siltuma radītā bezrūpība.
May 29 07:06 [info]bauda:
Kinoblogeri
Jāsaka, ka ne tikai [info]affair ierēc par kinoblogeriem (dažiem), bet es arī, jo tas ir tik smieklīgs pasākums, ja tā padomā. Tev (teiksim, Sergejam X) ir draugi un līdzekļi un sakari, un tu uztaisi kinoportālu ar maldinošu nosaukumu (jo tajā tomēr nevar rakstīt kurš katrs, lai gan daži t.s. blogi par to liecina), bet tas nekas, jo tev, nu, kādam no Sergejiem vai abiem, ir zināms prestižs, kā arī kanāls jūtūbā, un tad jūs FC rīkojat tos seansus Kinoblogeri piedāvā, uz kuriem tik un tā ir jāpērk biļetes, vnk šo to var redzēt uz lielā ekrāna ātrāk/varbūt vienīgo reizi Latvijā vispār. Tas viss ir lieliski, bet kas notiek? Sergeji sarīko seansu, piemēram, Koenu jaunākajai filmai, kas ir ne mazāk lieliska kā visas pārējās Koenu filmas šajā gadsimtā, un tad jūs tur visi tā draudzīgi kinoblogeriski sanākat... un kāds ir rezultāts? (Es esmu Letterboxdā, kur tam ir ļoti viegli izsekot.) Gandrīz nevienam tā filma fucking nepatīk! (Labi, es pārspīlēju, bet kinomīlim nebūt sajūsmā par Čau, Cēzar! ir tas pats, kas "nepatīk".) "Noteikti ne Koenu labākā." Nuja, jo labākā ir Nopietnais vīrs, ko arī vidējais kinoblogeris nemaz nesaprot un svabadi liek trīs zvaigznes no piecām. Kādā sakarā? Es skatījos mājās ar korejiešu titriem, trīsreiz vēlāk un trīsreiz lēnāk, un biju sajūsmā! Kas tas ir, vai tur vainīga ir skatīšanās lielā kinosnobu barā vai kaut kādi (self-)awareness issues, kas traucē uztverei, es nezinu, bet jau apriori redzu, ka lol nau werc. Taču tu drīksti neņemt vērā manu viedokli, galvenais, mīli labu kino, jo this just my unbenign morning trolling, jeaolusies and hatreds and stuff, skip, lel

May 29 06:43 [info]martcore:
nba
jāsaka, es nedaudz gaidīju, ka vestbrūks savā tīģeruzvalkā dosies arī laukumā
tomēr
gada mačs, biedri. un septītā spēle būs jau līdz totālai baltkvēlei
May 29 05:40 [info]gnidrologs:
Laikam ir tā. Ja cilvēks līdz galam saprastu Dieva būtību, viņš tam pārstātu ticēt. Tāpat, ja vīrietis saprastu sievietes būtību un sieviete vīrieša, viņi pārstātu mīlēt viens otru. Mistērija ir vajadzīga.
May 29 05:16 [info]sickboy:
Ha, es 2 reizes esmu bijis kopaa ar 1. eneagrammas tipa sievieteem:

Šis ir viskārtīgākais eneatips. Šo cilvēku uzmanība tiek fokusēta uz to, kas ir pareizi un kas nē (attiecībās, apkārtnē, tekstā, telpā utt); viņi dabīgi un bez piepūles spēj saskatīt nepilnības. Dzīve paiet nemitīgi visu uzlabojot saskaņā ar iekšējiem standartiem, kuri, ticiet, ir visaugstākie. Slēptā motivācija (jeb neapzinātā kaislība) viņiem ir dusmas, patiesā vēlme – padarīt pasauli pilnīgu.

Ja esat attiecībās ar pirmo eneatipu, visticamāk esat partnerī iemīlējuši tā augstos morālos standartus un ētisko pamatu, godīgumu, dabisko tieksmi uz kārtību, paredzamību, orientāciju uz detaļām, prasmi plānot un spēju loģiski risināt jautājumus. Jūsu dzīve kļūst paredzama un sakārtota. Katrai lietai sava vieta un katrs jautājums tiek apspriests pareizā formātā. Šķiet, ka beidzot ir izdevies nokļūt tajā žurnāla atvērumā, kur attēlota elegantā minimālisma stilā iekārtotā pasaule. Pat mušas šeit lido tikai saskaņotos virzienos un visticamāk ir saķemmētas.

Savukārt, kad rozā brilles nokrīt, tad jūs šīs pašas partnera īpašības varat uztvert kā nosodīšanu, piekasīšanos, pārmērīgu kritiku un nespēju būt mierā ar rezultātu. Jūs pamanāt, ka dzīvē trūkst jautrības un ka vienmēr visu laiku priekšplānā tiek izvirzīti pienākumi. Jums var sākt šķist, ka partneris jūs nemitīgi kontrolē pastāvīgi norādot jums uz jūsu nepilnībām.
May 29 03:57 [info]nav_te:
Vasaru, ūdeņus un kailumu.
May 29 02:47 [info]roncijs:
III Kurzemes vīru "dižkoncerts"
ierodoties 40min ar ausu galiem klausījāmies sievu mēģi, tad pašus divas stundas (no kurām pusstundu fakinā saulē) račevskis masēja, tad stunda lai apēstu līdzpaņemtās "studentu brokastis"(200g) un skābeņu zupu, kuru lēja trīspirkstu lēdija no skrundas profesionālās vidusskolas ēdnīcas. klāt jau seši, koncerts sākas, gājienā nepamāju pilnīgi nevienam, 10 dziesmas, pauze burkšķošam vēderam, vēl kādas 7 dziesmas, uzrunas, un "vakars ventmalā" ko nācās atkārtot vēlvienu reizi. viss beidzas mazliet pāri astoņiem, salecam vojādžerī ar automātiskajām sānu durvīm un dodamies atpakaļ uz sādžu.

saskatījos divās precētās sievietēs kuras nekad vairāk neredzēšu un pieredzēju jēkaba ozoliņa toņa noteikšanu izmantojot aifonu. kādas trīs reizes.

mazliet iegruzī ka jau divus gadus pēc kārtas netieku uz kkc festivālu / vēl kādu no pieciem šodienas koncertiem rīgā. no otras puses, ir izskritalizējies nepieciešamais laika apjoms lai ar velo nokļūtu starp mājām, tās ir 2h.
May 29 02:44 [info]m31:

Only the very closest people can hurt us in the most violent ways. The ones we let in our souls and hearts. It is almost as if we have this need to be hurt. Even if they actually want only good things for you. One day they will be gone just like everything else. The thought of it makes me want to cave and hide away from world and people. That is my loneliness. Just scared, little girl. Afraid to be in pain. That pain. I just want to turn it all off. Numb all of it, but I can't escape it. It will catch me again.
May 29 02:16 [info]inese_tk:
maijs
krīpī sajūta - Nikolajs sēž ārpusē, pie loga un ļoti intensīvi skatās man virsū. iekšā nenāk, ne pa kam. ja viņš sēdētu iekšpusē un tā lūrētu, tas liktos pilnīgi normāli, tā viņš arī bieži dara, bet tagad kaut kā tā jocīgi.
May 29 02:08 [info]saccharomyces:
378h
daudz vai maz?
May 29 02:00 [info]sirualsirual:
i make a living telling people what they want to hear
it's not a killing, but it's enough to keep the cobwebs clear

enija erina klārka
May 29 02:00 [info]citaantonija:
Kad tu nolaidīsies uz zemes?
Viena no manām siktākajām īpašībām ir tā, ka es realitāti uztveru kā sapni. Reizēm tas ir izglābis, reizēm smagi iegāzis.
May 29 01:48 [info]sinusoid:
k-less
pirmā diena padsmit gadu laikā bez kofeīnu saturošiem produktiem. pašsajūtas un prāta stāvokļa zinā viss labi, enerģijas arī itkā pietiek, bet ilgi staigājot nogurums gan iestājās ātrāk.
May 29 01:17 [info]dasos:
Šovakar es gāju starp cilvēkiem. Viņi visi skatījās uz manām kājām. Es gāju viņiem cauri ātri, lai tiktu tur, kur neviens neskatīsies uz manām kājām. Šveicē neskatās. Aizgāju pie dīķa, paskatījos, kā ūdens putni nirst pēc.. ko nu viņi tur ēd. Saplūcu āboliņu, jo rozā (tāpat kā es). Gāju nenormāli priecīga, debesīm ļaujot acīs atspīdēt. Netīšām attapos pie Kroiclingenas zoodārza. Viņiem kazas (KAZAS!) un ēzeļi, un auni, un truši, un laikam arī cūkas! Es ieklīdu putniņu nodaļā. Tur pie būrīša bildīte ar smukputniņu, paceļu acis un tur sēž tāda dzīvā versija. Ļoti sociāls putniņš - bij iznācis kā uz mēles, rādīja visu, ko varēja. Pēc tam es ostīju oregano, rozmarīnu, piparmētru, salviju un lavandu. Pēc tam es baroju ēzeļus! Tumšie un gaišie ēzeļi savā starpā nesatika: drusku kāvās un centās viens otram atņemt ņammu. Gāju prom ar dalītām jūtām un domu, ka neko darīt - ēzelis jau arī ir tikai cilvēks.
Man patīk Latvijas daba, kurai cilvēks pieliek roku, bet ne par daudz. Man patīk kazas un ēzeļi, kas drusku lepnāki un nenāk uzreiz pēc kāruma. Man patīk, ka kaza pa ceļam no pļavas uz kūti aizskrien pa priekšu vecai tantei, ieskrien dārzā un apēd tur sastādītās puķes. Man patīk, ka viņai vienalga, ka uz viņu baras. Man patīk, ka tai kazai var kūtī blakus apsēsties un sarunāt, ka šovakar es būšu slaucēja. Man patīk, ka viņa smaida. Man patīk ilgi, ilgi pielabināties kaimiņu zirgam ar puķi, pēc tam ar cukura graudu. Man patīk aizjūras princesītes ar zīda bizītēm, kas uz vadiem sasēdušas. Un man jāraud, kad viņas, iršu sadzeltas, šķūnī pakritušas.
Kā viena doma parauj citu. Kā viens diedziņš pavelk citu. Kā irst piedurkne.
Pārkāpu savu klusēšanas zvērestu.
May 29 01:16 [info]inese_tk:
maijs
"no katra vīrieša ik pa laikam izlaužas pērtiķis" (c) es
May 29 00:34 [info]kisswithafist:
stresa līmenis visnotaļ jūtams. šodien sācies "atvaļinājums", kura laikā jānoliek 75% sesijas, jāuzraksta pētījums un jācenšas nenosprāgt no karstuma. yayyyy.

in other news, mati kļuvuši tik gari, ka vairs nepietiek ar roku, lai tos atmestu atpakaļ, vajag arī kakla kustību. šodien divreiz mēģināju uzpīt sakarīgas franču bizes, sanāca pavisam bēdīgi. well, shit.
May 29 00:14 [info]unpy:
Latviskās dzīvesziņas vērotāja piezīmes.
Jums būs grūti atrast vēl kādu tautu, kura apgalvo, ka pirmie kucēni jāslīcina.
May 29 00:04 [info]art_sua:
viens no zārka nesējiem, kurš bija noalgots, tamdēļ, nepazīstams, redzot, ka minstinos, pēdējā ejot ārā no kapličas, sākumā pajautāja, kāda radniecība ar aizgājēju, tad aizsoļoja līdz žuburainajam svečturim, nopūta vienu no liesmiņām, tik nekustīgu, ka biju jau nospriedusi, ka tās visas nav īstas, tad izvilka balto svecīti un iedeva to man, instruējot mājās nodedzināt, apdomājot to, ko neizdevās ceremōnijas laikā, tad palikšot vieglāk. bet nav jau tik slikti, pati brīnos.
May 28 23:53 [info]uchi_chuchi:
Ai
Ai, bļa, nahuj to augstāko izglītību! Un lai tie zinātnieki iet ellē ar savu uzpūtību!
May 28 23:53 [info]saccharomyces:
karija zupa visu padarīja mazliet labāku - kulinārija gandarījuma radīšanā nepieviļ

(droši vien tāpēc, ka ēst gatavošana ir viena no retajām lietām, kur es bērnībā saņēmu savam vecumam un spējām atbilstošu uzdevumu, kurā bija pieejams vecāku atbalsts, un ieguvu drošības sajūtu par savu varēšanu (un tad sekojoši arī sajūtu, ka spēju dot ieguldījumu citu cilvēku labklājībā, bet tas jau ir cits stāsts))
May 28 23:46 [info]reeds:
vakardienas saruna
bišk parunājot ar Elī es sapratu, ka esmu patiesībā fucking mental (un es domāju, tiešām fucking mental) attiecībā uz attiecībām un visār sievietēm. vienīgā , kuru neesmu bezmazvai stalkojis ir Linda. Ja tā padomā, tad jā tiešām, Lindiņai tika tiešām vēl salīdzinoši easy way out from me :D Lai gan es šad tad pieķeru sevi pie domas, ka varētu aiziet kādu nakti palūrēt logā kā viņai iet.
May 28 23:45 [info]punkts:
Rainis reiniks ielika gāzes klimpu tējā no pumpainas lupatas.
May 28 23:33 [info]elektroliize:
visi no manis kaut ko grib. es gribu vienu - beidziet no manis tik daudz gribēt. visās jomās.
zb jau. es paklusēšu.
May 28 23:30 [info]ripp:
rīt pirmajā dienas pusē (ne agri no rīta) braucam uz jūru, visticamāk kkur uz gaujas pusi. labprāt paņemsim līdzi 1-2 cilvēkus, braucam no centra. atpakaļ varam aizvest līdz juglai.
kāds grib līdzi? :)
May 28 23:17 [info]ripp:
šovakar paliekam pie B., fonā ieslēgts televizors, iet reklāmas. viena pērle pēc otras, goda vārds.

- ...uz topu nes mani kājas.. vīns ar izdevīgu atlaidi... iepērcies top!
- ... neste degviela, tas ir pilnīgs kosmoss no somijas...
- discreet... svaiguma sajūta, ko pamanīs visi!

Discreet ir biksīšu ieliktnīši, ja nu kas. kas notiek galvās cilvēkiem kas to visu sacer o.O ieliktnīši, ko pamanīs visi. nu un degviela, kas ir kosmoss no somijas :D
May 28 23:11 [info]dienasgramata:
DELFI. Kārtībsargi brīdina, ka tuvojoties siltajam laikam, aizvien biežāk Rīgas ielās tiek pamanīti cilvēki, kuri atkailinās asu emociju iegūšanas nolūkos.
May 28 23:08 [info]murxxe:
Pārvākties nav forši. Tas ir garš, karstuma un stresa pārpilns process, kurā tev ir jāiekļauj kravāšanās, mācības, darbs un kaķi. Un tad tu vienā brīdī atliec galvu un saproti, ka nu, šitā bija tā pēdējā nakts šeit, vai šitā bija tā pēdējā ēdienreize šeit. Un jaunajā vietā ir forši un silti, un labi un tā, tomēr atdalīšanās ir sāpīga.

Vienu šī pieredze man ļauj saprast - es gribu savu personīgo mitekli. Vairs nekādas īrēšanas.
May 28 23:00 [info]devour:
bilijs.
May 28 22:56 [info]kochka:
sūdīga gaume
Nez kāpēc, kad kādu no draugiem vai paziņām aizvedu uz Hāgenskalna komūnu, viņiem tur ne īpaši patīk. Tiešām tik draņķīgs iestādījums? Vai arī tas liecina par manu nespēju izvēlēties normālas vietas?
May 28 22:31 [info]pirmslietus:
Staigā visapkārt dzintari, selektīvi vizot bezatelpas saules gaismā. Sakausējumi (reizēm līdzīgi, tomēr bez cerībām uz atkārtojumu) -

no kustībām zilos mūzikas kanālos un diskotēku tvana kondensāta,

adoptētiem žestiem atmiņās vai zemapziņas hologrammām miesā,

no pašu sapņiem vai citu cerībām,

frāzēm - draugu, asinsdraugu, nedraugu un draugu bez draugiem,

modēm no pa-skatieniem starp galamērķiem un apmaldoties,

domām no neskaitāmām, bet ne bezgalīgām tērcēm upes deltā,

vienmēr dauzkomate beigās,,,
*
Kukainis (pus)dārgakmeņa vidū 'Es'
May 28 22:27 [info]zin:
jūrmala tomēr ir sasodīti forša
May 28 22:20 [info]virginia_rabbit:
[info]sinusoid pirms pusstundas atnesa priežu pumpurus (http://klab.lv/community/paardod/288594.html)
es visu dienu esmu bez balss un ožas sajūtas, bet pirmajai priežu tējai uz beigām sajutu vieglu smaržas atblāzmu. tā noteikti smaržo pasakaini, es tikai vēl nejūtu. bet tik un tā bija patīkams tas dzēriens, tāds eļļīgs un gluds.
May 28 22:08 [info]f_g:
14.maijs-28.maijs
bildes un lasāmviela )
May 28 22:07 [info]martcore:
no pirmā atkārtojuma - ramosam klistāltīrs ofsaids
May 28 22:07 [info]krishjaanis:
Oho, jaunajā Midsommerā parādās indieši. Pretestība bija ilga un formidable - https://en.m.wikipedia.org/wiki/Midsomer_Murders#Controversy

"In March 2011, the series' producer, Brian True-May, was suspended by All3Media after telling the TV listings magazine Radio Times that the programme did not have any non-white characters, because the series was a "bastion of Englishness". When challenged about the term "Englishness" and whether that would exclude different ethnic minorities, True-May responded: "Well, it should do, and maybe I'm not politically correct"."

Uz citas nots, valsti ir pārņēmuši alko-outleti. Bet vēl nesen ar uguni un sēru apkaroja spaisa tirgotavas. Beigu laiki, it seviški latviešiem, noturīgs posts teritorijai un te dzīvojošajām tautām kopš inkorporācijas Krievijas impērijā 18. gs. Starp citu, valstsvācietis no Saksijas, Jūliuss Dērings 19. gs vidū par dzīvi Kurzemē raksta, ka baltvācieši no vāciešiem atšķiras ar to, ka daudz dzerot. Un iedomājies, tas par Kurzemi nieka gandrīz pusgdsimtu pēc hercogistes pievienošanas Krievijai.
Ja mani kādreiz iecels par valsts slepenpadomnieku, tad vispirms likšu ar uguni un sēru vērsties pret alko-outletiem. Pēc tam likšu alko uztaisīt valsts monopolu (Skandi modelis), pēc tam teorētiski varētu likt aizliegt alkoholu, jo esmu svēti pārliecināts, ka alkohols ir viens no Latvijas neveiksmju sistēmiskajiem cēloņiem. Taču, zinot populācijas nesatricināmo tieksmi uz pašdestrukciju un stulbumu, ir paredzams, ka visi sāks taisīt savas šmakovkas. Man ir divi piedāvājumi, viens būtu sliktu alkoholu aizstāt ar labāku, problēmas sākās, kad krievi reģionā ieviesa šņabi, pirms tam vāci ieviesa alu, bet vēl pirms tam vietējie, cik saprotu, patērēja miestiņu. Varētu vedināt uz šādu apvērstu sekvenci. Otrs variants paredzētu aizliegumu būt dzērušam (tātad būt potenciāli citus apdraudošam un jebkādu pašcieņu zaudējušam) publiski. Gods pār varu.
May 28 22:02 [info]reeds:
es nezinu kāpēc , bet šis man reāli palīdz
https://www.youtube.com/watch?v=4qlCC1GOwFw
May 28 22:01 [info]disfigurator:
Strukturētais ūdens - tas, ko salej diplomdarbā
May 28 22:01 [info]juriic:
cilveka kermenis
nav radits lai estu spageti atgazushamies klubkresla.
May 28 21:52 [info]lavendera:
Vlads Nastavševs "Asins kāzas".
Recenzija īsumā.
1. daļa. Wow!!!!!!
2. daļa. WTF???

... tālāk ... )
May 28 21:43 [info]adore:
Absolūti skaista bilde
May 28 21:38 [info]kvarks:
ak nāve, tu lielā brīnumsvecīte vēlreiz
Aizdomājos par to, ka mēs mūsdienās esam ļoti humāni, cilvēka dzīvībai tiek piešķirta liela vērtība un medicīnas sasniegumi ir tiešām ievērojami. Taču sanāk tā, ka vecs cilvēks var ilgi vilkt dzīvību diezgan švakā stāvoklī un tas, savukārt, ir liels slogs apkārtējiem, kuri kļūst īgni vai ieliek veco pansionātā, kas ir mūsdienīga izvēle, bet arī diezgan bēdīga. Man nepavisam negribas ar savu mammu dzīvot kopā, vienmēr esmu domājusi: NEMŪŽAM! Taču pēkšņi redzu, ka vienā brīdī cilvēks kļūst nedrošs, viņam ļoti gribas kādu sev blakus un tad par to visu ir jādomā - kas ir cilvēcīgi pret mani, pret viņu, kādus stūrus mēs dzīvē varam nogriezt, kādus ne. Kas ir dzīve, ko mēs te īsti esam nākuši darīt? Cik lielā mērā manā dzīvē ietilpst rūpju uzņemšanās par veciem vecākiem? Vai tas vispār ir kas tāds, no kā drīkst mēģināt kaut kā izvairīties? Vai, ja no tā mēģināsi atkratīties, tas pēcāk atkodīsies, un šī mācībstunda būs jāiziet tā vai citādi? Vai kāds zina kādu labu atbildi?

Šodien vasarnīcā meitas spēlējās pie mammas gultas, mamma mierīgi atpūtās un kaut kā tas viss likās tik cilvēcīgi. Domāju, "senajos laikos", teiksim, erzacīgajā 19-tajā gadsimtā, kad zemnieki dzīvoja lielās ģimenēs, droši vien nepastāvēja situācija, kad kāds ir, piem, 10 gadus uz gultas un visu laiku kopjams - tāds vienkārši vairs nebija dzīvotājs, savārga un aizgāja. Mūsdienās mēs cilvēkus stutējam un velkam, ārstējam, un pēc tam liekam viņus pansionātos, jo katram taču ir sava dzīve, ko dzīvot, savi plāni, ģimene, bērni, karjera. Tas ir mūsdienīgi un normāli, tomēr neatstāj sajūta, ka kaut kas tai visā nav līdz galam izdomāts. Un turklāt, ar ko tad mēs aizpildām to savu dzīvi? Vai viņa vienmēr ir tik kvalitatīva? Feisbuks, cibuks, ekrāns te, ekrāns tur. Nav jau tur arī nekā slikta, bet kādreiz liekas, par daudz, bez jēgas, kaut kas tur nav līdz galam izdomāts.
Kaut kas tur nav līdz galam izdomāts.
May 28 21:36 [info]methodrone:
vientuljo piedziivojumu tops

kaut kad pirms meenesha es gaaju vienaa no savaam garajaam pastaigaam sveetdienaa. iisti nezinaaju kur ieshu taapeec vienkaarshi gaaju pa vienu no high streets. pagaaju garaam vienam charity book shop, apstaajos, apgriezos uz papeezha un iegaaju iekshaa, aizstaigaaju liidz mind body spirit sadaljai un acii uzreiz iekrita graamata 'mystery experience', nopirku un veelaak vakaraa maajaas saaku lasiit. lai arii taas graamatas galvenaa doma ir aptuveni 'wow! existence! just wow!', man taa ljoti patika, jo autors shkjita ietveeris visus svariigos skatpunktus, bija unstoppably engaging un man tas pashai arii izraisiija nepretenciozu mentaalu wow. saaku rakaaties internetaa, kas tas pa autoru, kas vinjsh ir un kur ir un vai vinjam gadiijienaa nav kaut kaadas runas vai lekcijas tuvaakajaa apkaartnee. atradu ka ir gan un pasaakums veel grandiozaaks nekaa viens pliks graamatas autors.

lieki piebilst, ka ierodoties man dveesele spurdza un viiteroja kaa mazs paradiizee ielaists zvirbuliitis. tas pasaakums notika zoliidaa lekciju hallee pie regent's park, bija sapulceejushies kaadi 50-80 zoliida izskata sievietes un viirieshi, apseedos uz beigu pusi labaas rindas kreisajaa malaa un peetiiju programmu pirms viss saakas. turpmaakaas 5 stundas jutos kaa ienirusi viskraashnjaakajaa, mistiskaakajaa wisdom okeaanaa. pirmais runaataajs bija optimistisks, duushiigs viirietis ar garu sirmu zirgasti, kursh runaaja par neiespeejami krutu dzheku no shkjiet 16. gadsimta  Heinriku Kunrathu, kursh shkjiet saprata visu par kosmosu, alkjiimiju, astronomiju, astrologjiju, dievishkjo, mistisko, metafizisko, zinaatnisko reizee. peec tam viena fifiiga bet zoliida sieviete un peec tam arii viirietis runaaja par Robertu Fluddu, kursh izskaidroja pasaules un cilveeka rashanos un arii dievishkjaa materializeeshanos un radiitaajspeeku caur cilveeku. Fludds arii to visu attainoja ar ziimeejumiem, kas ir piesaatinaati ar metafiziku, vinji tos ir apkopojushi graamataa, kuru es nopirku, un skatiishos un lasiishu vasaras vakaros seezhot uz diivaana, un saldseerigi bet grandiozi veroties aaraa pa logu uz  vakara maakonjiem un juutoties mistiski. peec tam runaaja ljoti nopietns bet sirsniigs viirietiitis ar mazaam bet dedziigaam bruunaam aciim un sirmiem matiem. vinjsh runaaja par Karlu Jungu un Junga dveeseli un atzinjaam. uzzinaaju ka Jungs savus dziljaakos apzinjas okeaanus baisos ir aprakstiijsis graamataa kas saucas 'the red book', gribu to nopirkt. beigaas protams runaaja mans 'mystery experience' dzheks Timothy Freke, vinjsh neko jaunu nepateica, ko nebuutu izlasiijusi vinja graamataa, bet bija jauki vinju rezeet klaatienee, runaajot vinjsh novilka kurpes.

pasaakuma beigaas es biju saviljnjota. kuratore teica, ka peec pasaakuma visi ir laipni ieluugti uz refreshments kafeteerijaa, lai parunaatos un apmainiitos iespaidiem. es protams, uzreiz savaacu savas mantas, somu, meeteli un graamatu un pirmaa devos projaam, pa celjam iegaaju toletee, ejot araa nogaaju garaam kafeteerijai kur visi zoliidie kungi un daamas bija sapulceejushies uz refreshments. aatraak devos aaraa, lai vinji neredz kaa es vientule pagriezhu muguru un aizeju. es arii buutu gribeejusi runaaties tur ar vinjiem, dzerot kafiju no mazas baltas kruuziites un uzkozhot kaadu biskviitu, klausoties vinju vaardos, balsiis un skatoties sejaas, smaidiitu. izgaaju aaraa, gaaju gar regent's park, garaam augstiem beerziem kuros shuupojaas veejsh, gaiss bija mazliet mitrs bet svaigs, gaaju garaam gracioziem viitoliem, veel ziedoshiem cerinjiem, smarzhas, lekniem tumshi violetiem iirisiem, mirdzeeja peecpusdienas saulee, viss smarzhoja, mazliet bija veejsh, kaklaa man bija stangas un aiz deninjiem aiz uzaciim. man shkjiet man pasaulee vairs nekad nebuus neviena drauga ar ko runaaties par lietaam, es vienmeer buushu tas cilveeks kas aiziet no vietaam pirmais, es nekad nevareeshu buut kafeteerijaas ar iespaidiem. mani iespaidi zuud nebuutiibaa. es visam sliidu cauri kaa maza caurspiidiiga stikla lodiite.

tad es simts gadus gaaju pa baker street, elpojot mashiinu izpuustaas gaazes, liikumojot cauri cilveekiem, pazuudot puulii, kljuustot caurspiidiigaaka un neeksisteejoshaaka liidz izbeidzaas domas

May 28 21:33 [info]sakaarnis:
Beidzot norāvos kā sētas suns no ķēdes. Atpakaļceļā saņemu zvanu, viss kārtībā, visu izdarījām. Pa starpām izgulējos uz morga galda. Pirmo reizi šozeon nožāvos, iebraucis ar priekšējo riteni tramvaja sliedē.
Vēmekļi bij asiņu krāsā.
Dienas kārtībā - Jacob's creek.
Un "Diary", protams.
May 28 21:30 [info]vilibaldis:
dārzs
šogad trāpījušās kaut kādas jocīgas gurķu sēklas, visas smuki sadīgst, tiek līdz trešajai lapai un... nosprāgst. Pirmajā metienā vainoju salu un nepietiekami kvalitatīvu plēves tuneli, bet vakar takš šitā indeve i ne tuvu (tobiš nakts bija silta), bet gurķi pagalam...
May 28 21:15 [info]f:
cepu zandartu. apviļāju miltos, olā, kaut kādā pēc skata piparmētrai līdzīgā garšvielā un lapu ķiplokā (sāls un pipari - pats par sevi), ārprāts, cik garšīgi.
katram kādu makšķerēšanas entuziastu kaimiņos!
(manējā tētis apskaužot viņu, jo man garšo zivis, un ir slikta oža - mājās var vītināt zivis, es neko nejūtu; viņam tā neesot. es gan neuzskatu, ka man ir tik slikta oža. es drīzāk domāju, ka tā smaka nav nemaz tik stipra, ja vien degunu zivī neiebāz.)
May 28 21:09 [info]gnidrologs:
Kā būtu labāk?
Skatīties Čempionu Līgas finālu vai nē, lai Atletico vinnētu. Būtu totāls besis, ja Reālie keksi paņemtu vēl vienu kausu.
Man diez ko nepatīk Simeones ATL, bet jāatdod viņiem godu par sīksto krutumu. Viņi atspārda pa kājām visus nopietnos oponentus un cenšas tos nosūtīt uz kušeti asīriešu stilā (vai 80to gadu itāļu stilā), bet tā pat es labāk redzētu viņus kā čempjus, nekā jobanos galaticos ar deģernalissmusu Flo priekšgalā.
Man senāk nebija specifisks naids pret Real kā Barsas fanam, bet šī brīža Reāls man konkrēti derdzas. Atceros kā savā laikā estētiski izbaudīju Real apmēram vienā līmenī ar Barsu. Kad tur vēl spēlēja Redondo, Sīdorfs, Šukers etc.
May 28 21:01 [info]bozena:
Šogad viss ir ātrāk - pļavas izskatās kā citugad ap Jāņiem, pat rasaspodiņi jau zied, vispār viss tāds sataisījies uz augšanu. Droši vien šitā jau ir tā mūsu vasara, un citas nebūs, tūlīt jūnijs klāt un jāvelk ziemas jaka.
Izdzenājām vasarasmājā zirnekļus (bet ne visus), nomazgājām logus. Lai gan tāpat zirnekļi un cita dzīvā radība drīz tāpat salīdīs atpakaļ mirt logustarpās.
Revīzijas laikā zem mierlaika bufetes atradās neizdzerts viltīgais gaišais rums no kaut kādas pagājušās vasaras džamborejas. Es pagaršoju, secināju, ka tas tiešām ir viltīgais gaišais rums (viltīgs, jo pagājušajā Positivusā nogāza biedrenes dzīvesbiedri vienā setā tā, ka Placebo viņš redzēja pastarpināti-sapņos) un ātri pazaudēju korķīti. Es tagad braucu mājās, bet lūk, citas talkas dalībnieces palika ar vaļējo rumu.
May 28 20:46 [info]zirka:
ekspedīcija uz mežezeru izdevās lieliska, piecreiz ielīdu vēsā, caurspīdīgā ūdenī, un esmu gatava iet gulēt ātrāk nekā darbdienās, kas raksturīgi pilnvērtīgi pavadītām brīvdienām. taisni tas, ko vajag
May 28 20:19 [info]devour:
Man Mauriņjo besīja Čelsijā. Nu tā - ļooooti. Bet, tas laikam vairāk bija tāpēc, ka man vienkārši ļooooti besī Čelsija. In general. Īpaši pēdējā sezona ar visiem tiem miljons attaisnojumiem. Thou, bija lieliski, ka visi Čelsijas fani bija apklusuši (Cuz we are the Chelsea/ we are the best/ we are the Chelsea/ sooo we almost got to relegation zone).
Pret Man U man ir vairāk pozitīva attieksme. Pēdējos gados, pat bija biš žēl. Tagad, ja viņi dabū labo Mauriņjo versiju - jābūt nice. It īpaši ar Guardiolu @ City. Tie divi kungi viens otru ienīst...

Vienā vārdā - nākamajai sezonai jābūt lieliskai. Ar visu to, ka Lestera uzvarēja. Ar visu to, ka West Hama pārvācas uz Olimpisko stadionu.

Žēl tikai par Newcastlu, kuri iztērēja visus tos miljonus un beigās izkrita no līgas.
May 28 20:15 [info]ilona_pop:
Kad tev ir tādas ikdienas , sadzīviskas sarunas ar tēti.. ka dzirdi, kā cilvēks skaita kapeikas, lai pie kartupeļiem ēstu vien krējumu, jo biezpiens ir pāŗāk dārgs, lai to atļautos regulāri... man tēvs ir pensionēts inženierzinātņu doktors, ar milzīgu darba stāžu, bijis profesors universitātē un joprojām viens no pieprasītākajiem speciālistiem valstī. Un jā, viņam nav menedžmenta dotības, taču prasmes darīt savu darbu. Jā, viņš ir muļķis, jo ir gribējis strādāt tikai un vienīgi godīgi.
Es aizveros par Beļģijas nepilnībām, kuras, salīdzinot ar to, ko prezentējam mēs, ir piliens jūrā. Es priecājos no sirds un novērtēju, ka robežas ir atvērtas un ka vispār varu te, Rietumeiropā, būt, un vismaz jaunībā uz kaut ko cerēt. Piedodiet, bet es negribu, lai man būtu cita izvēle. Atvainojiet, bet neesmu pārliecināta, vai mēs, Latvija, savu eksistenci attaisnojam.
May 28 20:11 [info]nulle:
Ko darīt?
May 28 19:53 [info]devour:
+ Hatebreed atkal parūpējušies par lielisku treniņmūziku.
PMA!

HATEBREEEEEEED!

Once I set a shotgun to my head they said I wasn't worth the bullets
Now the world is my trigger and I'm here to fucking pull it

Still here (still here!) I can't hesitate
Eyes wide open pupils dilate
Still here (right here!) set to detonate
i see the swarm the scavengers await
May 28 19:14 [info]devour:
Yall' motherfuckers need some Jesus
Šī varētu būt mana mīļākā Soul Embraced dziesma.
Savus gadus atpakaļ, drošvien, biju vienīgais Lv, kuram bija feikots viņu t-krekls.

soul EMBRACED
And decide if you belong on your own
May 28 18:53 [info]diepostdie:
papīra lidmašīnītes
Varu papliķēt sev pa pleciņu - vienai no grupām klientu kartes ir sakārtotas un atskaites uzrakstītas. Būtu labi iesākt arī otru grupu...
Acis gan sagura.
May 28 18:48 [info]pasleepties:
Pēdējā laika klusuma brīži liek baidīties un gribas visu laiku ja ne troksni, tad kaut kādu fona mūziku vismaz.
Klusumā ir jādomā. Klusums liek apjaust, ka es varu es sava regulārā smaida slēpties, cik vien vēlos, bet beigu beigās vienmēr nākas apjaust, ka I'm damaged goods anyway.
May 28 18:46 [info]kochka:
Tāpat vien
Čieris )
May 28 18:30 [info]_zeme:
zeme #19
Šovakar 0:00 radiō naba ēterā raidījuma zeme pārraide par ASV indiāņu mūziku. Skanēs 25 dziemas no dažādu cilšu repertuāra.
May 28 18:19 [info]khosmos:
Tad vēl es te, pļavā tā padomāju: kopš bērnības kaites izdevies uzveikt, mana veselība kopumā ir astronomiski laba. Tikmēr daudziem, ko satieku, ir fiziskas vai mentālas problēmas, kuras vai nu nav iespējams risināt vai nepietiek spēka. Un kas uz tā fona ir periodiskas, nāvējošas skumjas vai armagedoniskas dusmas. Nu, maza lāsīte darvas medus okeānā. Viss, turpmāk neļaušos adrenalīna uzplūdiem, vajag baudīt mēreni.
May 28 18:07 [info]cottage:
Šodien saldējumu diena un gājiens līdz ezeram pa pļavu ar basām kājām un tad pa ceļu uz mājām. Viss ir saplaucis. Gribētos uz Muse koncertu, taču iespējams nesanāks. Lielāka iespèja ir tikt uz Damien Rice. Šovakar putnu dziesmas.
May 28 17:50 [info]tethys_:
Krusttēva Toma būda
Šī klasiskā grāmata man patika. Paņēmu JP bibliotēkā, kur var par brīvu ņemt grāmatas. Daudziem noteikti liktos par svētu un traģisku, bet man jau tas patīk. Toms, protams, kā jau saka, ir pārāk svētulīgs tēls, bet citi tēli bija ļoti raksturīgi un interesanti.
May 28 17:47 [info]rasbainieks:
dzimšanas dienas ballītē dejojām līdz stiprai rīta gaismai
vispirms mājās aizgāja jubilārs
pēc tam arī dīdžejs, atstājot spēlēt depešmod disku bez vāciņa
mēs tik dejojām
May 28 17:39 [info]maigs:
first world problems
ārā spīd saulē, blakus laukumā notiek festivāls, cilvēki izvāzušies kā krupji, sildās saulē un klausās muzīku
mamma raksta caur skaipu, ka Latvijā ar jaunāko brāli un draudzeni rosās pa māju, jo vecākais ar draudzeni un bebi brauks ciemos. tur 26 grādi
uzšāvējs sūta bildes no festivāla amsterdamā

a es, dura, sēžu rātni pie galda un taisu lietas universitātei. brīvās izvēles priekšmetam, kura atzīme man teorētiski nav vajadzīga (un sen jau tā)
un mazliet sāku pukstēt kā veca grabaža.
May 28 17:22 [info]sieviete_tanks:
Šodien bērnudārzā izlaidums. Pati audzinātāja priecīga, cik smuki visu norotājusi, bet man žēl to salauzto ceriņzaru un padsmit meiju, kas vīst, lai sīkajiem burtiski 4h būtu svētki.
May 28 17:16 [info]koks:
Un kaut kā pēdējā laikā gribas uzlikt cilvēcei "mute". Baigi daudz varkšķ. A tā būtu patīkams klusums...
May 28 17:15 [info]juriic:
.
see yourself and peel off the layers of ego and small lies and you will burst out in laughter in the face of any challenge.
May 28 16:55 [info]chimera:
vajag gan: http://klab.lv/community/vajag/1816271.html
May 28 16:54 [info]chimera (in [info]vajag):
vajag ---> lonely planet: georgia, armenia, azerbaijan. epub vai pdf formātā.
May 28 16:47 [info]chimera:
kāds ir nozadzis m. biznesa ideju un JAU tirgo maisiņos sasaiņotus vecāķu čiekurus. brends tā arī saucas. vecāķu čiekuri.

(nemoderniem cilvēkiem nav foto telefonos, sorz)
May 28 16:45 [info]iguaana:
pirmskāzu depresija
May 28 16:27 [info]miera_upe:
atziņa.
man nekad nekas nebūs gana labs un tas man bessyyy.
May 28 15:57 [info]martcore:
vienmēr kaut kas dzīvē ir jāpamēģina pirmoreiz
tagad es pamēģināju paklausīties džo kokera albumu "the best of joe cocker"
labāk uzreiz būtu pamēģinājis narkotikas, kas izraisa smagu atkarību
May 28 15:55 [info]klusais_okeans:
vakar noguru no saviem dzērājdraudziņiem, aizgāju viena uz Bolderājas diskotēkas beigām, kas izvērtās par vienu no emocionāli piepildītākajām rītausmām, kādu atceros, pāris nepazīstami cilvēki dejojām pie ļoti lēnas un maigas Fellini filmu mūzikas, caur logu šķirbām ausa pelēcīga gaisma un līdz ar viņu sen nejusta miera un laimes sajūta. Maziem lēniem solīšiem gāju mājās un ar skatienu noglāstīju visu, kam peldēju garām.
May 28 15:26 [info]khosmos:
Cik ātri īsts mags sadziedētu sev atslēgas kaulu? To mēs noskaidrosim "Extrasensuālo cīņu" jūnija epizodēs. Zvaigznēs nolasīto sēriju skaitu iespējams reģistrēt mūsu astrālajā totalizatorā, Džekpotā: pieaudzētas Oriona tuxnešegles skuju skropstas tavai trešajai acij.
May 28 15:08 [info]martcore:
pollu par madrides čempionlīgas real vai atletiko es netaisīšu
te kāds reāli ir par madrides real? es tam neticu
May 28 15:07 [info]ernuerna:
es dievinu šo sievieti!

https://www.youtube.com/watch?v=41oiCtlnpz0

nu tā, ka bļe, dievinu! līdz asarām!
May 28 15:04 [info]veed_logs:
Tikko nopirku medus bundžu. 2.6kg. Jūtos kā narkomāns. Viršu medus. Tas esot tas veselīgākais. Ļoti interesanti, medus konsistence ir tāda kā... es nezinu, tāda kā mazliet želejveidīga, iespied ar karoti caurumu un tas tur arī paliek, medus ir nevis ciets, bet tāds želejveidīgs. Ļoti interesanti, šķiet, ka esmu daudz medus savā dzīvē apēdis, bet šādu vēl nebiju redzējis. Medus no Talsiem, bites vedot uz Slīteres parku pie viršiem. 19 EUR. Tas ir dārgi? Nezinu, Rimi dažādu ziedu medus no velnsviņuzinakurienes maksā 4 EUR/kg, tas ir apmēram 2x lētāk.
Jāņus šis medus nesagaidīs, to es varu garantēt un ir zināmas aizdomas, ka nesagaidīs arī vēl ātrākus datumus. Garšīgs, protams, ar tādu mazu rūgtumiņu vai sīvumiņu.
May 28 14:15 [info]ikvakars:
Sesija
Sēžu ar lakšu un maijpuķīšu vainagu uz galvas un rakstu socioloģijā pētījumu par bezpajumtniekiem. Aiz loga vasaras siltums, vilina, ai kā vilina, jūrasmalā pēdas smiltīs slidināt, un vakarā ballē varētu vīnu nodzerties un saulrietu sagaidīt, bet ir taču jāpiebeidz tā universitāte reiz, gan jau, gan jau, arī man vasariņa tiks - pa īstam, drīz.
May 28 14:10 [info]martcore:
vai arī, teiksim, tas, ka sievietēm krūtis nav identiskas un simetriskas
a mums rokas un kājas ir identiskas un simetriskas
tur taču pat pēc skilliem tās dzīves laikā kļūst dažādas, ja pareizi saprotu, tad, piemēram, labročiem labajai rokai ir jākļūst vairāk attīstītai, nekā kreisajai, jo pārsvarā ar to darbojies, par kājām es tik smalki nepateikšu, bet tur arī ir jābūt kaut kādai fiškai
May 28 13:57 [info]diepostdie:
mazo lietu virtene
Mani nomierina lietu sakārtošana. 
Arī šodiena nav izņēmums. No sešiem rītā drudžaini pārskatīju drēbju skapi, izmazgāju visu iespējamo veļu, likvidēju trauku kalnus, sakārtoju ledusskapi, sapirku paiku, pārskatīju fleškas, sakārtoju dokumentu mapes. 
Sludinājumiem šodien nepieskaros. 
Un būtībā nožēloju, ka uzsāku sarunu fb...arī tam vajadzēja šodien mest mieru. Dot laiku cilvēkam un arī sev.
May 28 13:54 [info]ctulhu:
Arī nav slikti
https://medium.com/insurge-intelligence/the-pentagon-is-building-a-self-aware-killer-robot-army-fueled-by-social-media-bd1b55944298#.2l41rf9qu
May 28 13:46 [info]helvetica:
It's on! Šašliku reklāma - nājamā pietura: Jāņi.
May 28 13:44 [info]f_g:
par sajūtām, kas atnāk
Atnākusi kaut kur no augšas ļoti uzmācīga sajūta, ka braukšu uz Ameriku.
May 28 13:44 [info]kaszczejs:
Baznīcielas foto, 2. daļa no 6
 photo image_zpsmk198lxp.jpeg  photo image_zpsjxhe9s1w.jpeg  photo image_zpszpsjeq35.jpeg
... tālāk ... )
May 28 13:35 [info]eermaniitis:
May 28 13:26 [info]martcore:
ikdienas filozofija
domāju, varbūt man savos gandrīz 40 gados nopirkt automašīnu
apmeklēt kursus, iemācīties beidzot pareizi braukt
bet uz kurieni un kāpēc
May 28 13:18 [info]sirualsirual:
tīri lai atsvaidzinātu grieķeni (un gremdētos alternatīvās dzīves izvēlēs), palaikam lasu medicīnas žurnālus, un tad nu viens fakts jaunākajā "doctus" (quisquis si vult potest doctus esse) mani nolika uz lāpstiņām:

zīdaiņiem līdz 85% miega ir REM miegs - t.i. sapņi vai zīdaiņu ekvivalents sapņiem.

tas esot saistībā ar to, ka viņi uzņem tik daudz info.

par ko viņi sapņo? UN KĀDAS FORMAS VIŅI SAPŅO???

EDIT: Atvainojos, es pārāk aizrāvos. Zīdaiņi laikam nesapņojot: http://www.livescience.com/33702-babies-dream-sleep.html

"Dreaming, neuroscientists think, is a cognitive process that arises in early childhood, once children have acquired the capacity to imagine things visually and spatially."
May 28 13:13 [info]fjokla:
Kopš nomira edvīnokuls, tas omes brālis tāds, divmetrīgs un nīgrs, var ikpalaikam parādīties dārzā, jūnov, tur sarežģīti, ar tiem dalītiem īpašumiem un seniem aizvainojumiem, teikas mājas zeme visa viņējā un vislabāk pār to pārvietoties lidus, vārdsakot, kopš tā laika, kad no edvīnonkuļa palika pāri vien gigantiskas sandales uz trešā pakāpiena, tā var parādīties tai dārzā, kuru nepļau neviens vairs un nečubinā, tur var iziet ar dēķīti un grāmatu un cīgām un kafiju, un tad gribi negribi, tu nonāc tādā pusguļus stāvoklī un ta nāk visādi bērnības flešbeki, zinkā, toreiz jau vēroja visu cītīgi, visas šķirbas un struktūras, no pieēsmit centimetru augstuma, vane, ļoti precīzi un visās detaļās, pasmaržojot, pačamdot un pagaršojot turklāt. Nulūk, zem lieveņa un trepēm ir tāda jocīga vieta, tāds četrkantīgs carums un ja esi gana maziņš, tur var ielīst pačolēt, tā bij dārgumu glabātuve tāda, savā ziņā, ja labi pakašņājas, atceros, vienreiz ielīdu un atradu veselu sauju mammas brālēnu zaldātiņu, tādu krietna izmēra, tur bija arī indiāņi un kautkādi āfrikas iezemieši, jā, tas bija varens grābiens, atveros, cik dīvaini bija pār rosola rozītēm un karbonādēm, dzimtas viesībās skatīties uz tiem onkuļiem un saprast, ka tev kolekcijā ir viņu rotaļu vīriņi. Pa dārzu arī vienmēr varēja atrast kādu konstruktora detaļu vai ko, vienmēr tādu kautkādu daudz stilīgāku, nekā astoņdesmito rotaļlietas.
ar to edvīnonkuli vispār bij skumji, atceros mamma teica, ka jaunībā viņš staigājis ādas jakā, braucis ar moci, pīpējis un sitis kārtis ar draugiem, vecvecmāmuļa, ciltsmāte, pat bija atteikusi viņam vizīti uz savam bērēm, laigan nomira viņa stipri vēlāk. Vārdsakot, bij tā, ka viņš bij atvedis teikas mājā sev brūtīti, no laukiem meiteni, un paziņojis, ka precēšot šito nost. Un to nu nevajadzēja laikam darīt, jo visas dzimtas čūskas varen sašūmējās, novaktēja brīdi, kad meitiņa viena pati bij atstāta un tad tur esot notikusi kautkāda slepena vārdu spēle, pēc kā lauku meitene pazuda uz mūžiem un negribēja edvīnonkuli redzēt vairs nekad. Es tik nesaprotu, ko tādu cilvēks no malas var pateikt, lai tu nepasūtītu šo dirst, nepaņemtu savu edvīnonkuli pie rokas un neaizietu pa ceļu pretim laimībai, pametot visas riebīgās vecenes vārīties žultskatlā.
Pēc kāda strēķa, viņš darbā dabūja, tādu mazu un apaļu ar pekinieša seju, toties pilsētnieci, kas acīmredzami, atbilda teikas dzimtas prasībām, nezinu, diezvai, ka viņš bija laimīgs, viņš visu laiku kautko dārzā ķimerēja un nāca māja tik gulēt. Nuja, un ta beigās tās milzīgās sandales uz trešā pakāpiena, tur viņš vienmēr apāvās agri no rīta, dārza darbiem, tātad.
feisīti ieliku, jūs redzējāt, teikas mājā lievenī ir divas čūskas, tipa, ūdens novade vai kas. un tad es ar šausmām secinu, ka varbūt man piemīt no šitās dzimtas tikumiem daudz vairāk, nekā gribētos, esdomāju, indes daudzumā, ai, jāiet sauļoties apakaļ, es tik tā te ienācu, pačurāt un kafiju uzvārīt
May 28 13:10 [info]ravejsledzejs:
pīzģeC rodņa!
es jau vairāk kā gadu kūkoju mammai apkārt, lai tak beidzot velkas pie ārsta. nē, neies, jo ko tad nu ārsts vispār var... protams, ka neko, ja jamā nav pat atrādījusies...

/nu epopeju ar to, kā man bija jāpanāk, lai viņa piekristu operācijai, kur jamās galva jānošņāpj, negribu pat pieminēt. šitie te, kas medicīnu ir pamācījušies, pacientojas, bļeģ, otvraķiķeļno/

tagad beidzot ir pierakstījusies uz vizīti. ceturtdien vilksies. izdomāja, ka beidzot jāiet, tikai pēc tam, kad pusi dienas pavadījusi bez dienasgaismas, bet tagad pasauli skata caur miglu... nu, bļeģ baba, dura un māsa tāda pati. abas ik pa dažām dienām tiekas; vienā pilsētas rajonā dzīvo. es te uz šito pilsētu tikai ik pa laiciņam atbraucu. mani klausīt neklausa, jo tak pašas gudras.


un vēl tagad nervozē ne par to, par ko būtu jāsatraucas, jo taču pizģeCPĪZĢEC būs ar mani, jo es taču esmu viens, brīvs un nesapārojies. ar mani ir pizģets... nu kāds pizģets no tā, ka esmu vēl jauns, brīvs un dabonams?! un nafig viņas abas tagad mēģina izplānot manu dzīvi un noorganizēt kaut ko, kas man vajadzīgs?... varbūt man vajag, lai jūs pašas par sevi beidzot rūpētos un ieklausītos manis teiktajā, nevis organizētu manu dzīvi pilnīgā pofigā par mani...

bļeģ, bļeģ, bļeģ!!!
May 28 13:08 [info]saccharomyces:
wtf dude
sāku lasīt grāmatu "vīrs, vārdā ūve", ko kaut kad grāmatnīcā nopirku, gaidīdama tēti, jo atšķirot vidū, izskatījās riktīgi smieklīgi, un aizmugurē esošais blurb lika domāt, ka būs līdzīgi kā viena forša filma, ko mēs ar kr skatījāmies. nu, un tad jau 41.lpp es mazdrusciņ sāku gandrīz raudāt, jo pārmaiņas pēc biju vienkārši lasījusi, taisot tēju utt, un neaizdomājoties uz priekšu, un nebiju pamanījusi iespējamos vague hints, ka viņa sieva, par kuru viņš tur domā un ar kuru izplāno sarunas, nav aizbraukusi komandējumā vai pie bērniem.

"Pirms sešiem mēnešiem viņa nomira. Ūve joprojām divas reizes dienā apstaigā visu māju un aptausta radiatorus, lai pārbaudītu, vai viņa paslepus nav atgriezusi vaļā siltuma regulētājus."

man patīk, ka grāmatas izdara kaut ko, ko neesmu gaidījusi - skaidrs, ka grāmatās par veciem cilvēkiem šis kāds-ir-nomiris-vai-taisās-mirt kaut kad parādās, bet es priecājos, ka nepamanīju un ka tas bija tik ātri. nu un, protams, tagad iespēja pareminiscēt par saviem sen mirušajiem vecvecākiem, hah. mm.
May 28 13:04 [info]qgmr101:
ko tālāk?
May 28 12:58 [info]liljabrik:
domājot par savu saderību ar gurķenes eļļu, sapratu, ka tā taču ir vienīgā mēģinātā eļļa, kas ir no manos platuma grādos auguša auga (iepriekš esmu mēģinājusi jojobas, aprikožu, avokado, argāna - neiesūcas vai iesūcas tikai vidēji, rada diskomfortu). un kas ir pārsteidzošākais, arī pārējie uz zemes sastopamie augi, kuru sastāvā ir tā pati unikālā viela (gamma-linolēnskābe), visi aug latvijā - kaņepju sēklas, upeņu sēklas, naktssvece. kaut kas tajā visā ir.
May 28 12:55 [info]mazeltov:
Es ļoti ceru, ka sankcijas pret Krieviju neatcels, jo tas nozīmētu, ka nozares, kuras principā aizgāja pa burbuli tā dēļ, tika iznīcinātas veltīgi.
May 28 12:36 [info]liljabrik:
tagad labprāt jums skaņdarbu ko tikko klausījos un jutos garīgu jūtu pāri plūstoša, bet tad paskatījos nosaukumu un nosaukums bija "indijas sintezators". pašas "bet" man raisīja pārdomas, kāpēc garīgais tik bieži šķiet nesavienojams ar laikmetīgo, piem, fotošopu vai sintezātoru, un laikmetīgo līdzekļu lietojums vienmēr rada aizdomas, tāpēc garīgie drošības labad neķemmē matus un staigā pašu kolonizēto valstu tautastērpos.

on a similar note, atradu tikko instagramā mormoņu dizaineri un mūziķi, izskatās ļoti jauns, spēks un apgaismība, ļoti rekomendēju:
http://instagram.com/lumible
May 28 12:34 [info]bauda:
Vakar spīdoši nomenedžēju 20 kubikmetru elektriķu nozāģētās mežmalas transportu no 15+ km attālās Meņģeles uz savu pagalmu, kurā tagad slejas neredzēts apšu, bērzu un baltalkšņu baļķu kalns jeb vismaz trīs gadi nemetaforiskās apkures uz priekšu. Šoferītis no vietējā gatera nenormāli atgādināja to daudzrokaino zirnekļvīru ar brillēm, kas strādāja par kurinātāju burvīgajā animē Gariem līdzi, tikai ar vēl sliktākām brillēm, jo divreiz neizskaidrojami pašāva garām pareizajam pagriezienam (t.i., man, kas uz tā dežurēja), taču visādi citādi bez sarežģījumiem. Sākumā cerēju iekļauties vienā kravā, bet sanāca tomēr pusotra. "Cigaretes tev, nauda priekšniekam." Cita starpā samaksāju arī čalim, kam uzvārdā Laime, divreiz biju rajona metropolē Madlienā, satiku otru skaistāko gaišmati manā Latvijā, laika nosišanai apmeklēju un safotografēju vienus kapus un vienu pilskalnu, pavisamatpakaļceļā ielēcu un pārpeldēju Ogrei, un vispār sapratu, ka darīt kaut ko tādu man īstenībā patīk daudz vairāk. Nevis nemitīgā stounā sēdēt un tulkot amerikāņu sitkomus, bet ar suni braukt pa lauku ceļiem, redzēt vietas un savā tempā kārtot lietas. No rīta arī salūza linukss, padarot mani datorlesu uz nenosakāmu laiku, par ko uzrakstīju menedžerei, ka atsakos no visa un eju atvaļinājumā/citos darbos līdz jūlijam. Tāpat "nesezona". Kā vispār man var pārmest kāda apskaušanu!?

May 28 12:28 [info]solipse:
delfi: Īpašā fotosesijā Latvijas futbolisti izrāda savas jaunās formas
May 28 12:19 [info]liljabrik:
es šausmīgi ilgojos pēc cibas tehnoloģiskiem uzlabojumiem un multimediju iespējām un arī Like pogas; kā tur ir, neviens neredz biznesa iespēju?
vai arī drīzāk, kā ar crowdfandingu un voluntieriem? jo, protams, pašreizējā mamona aizmirstā stūrīša sajūta ir superīga. pasaulē taču eksistē margināli, radikāli kreisās ideoloģijās balstīti nekomerciāli & augsta ētikas/privātuma līmeņa sociālie mediji, vai nebūtu kruta cibu uztaisīt par vietējo showcase. man kaut kādā ir tāda sajūta, ka atbalstītāji un brīvprātīgie savāktos, jo kopiena taču reāli jau eksistē, jau ļoti daudzus gadus.
May 28 12:08 [info]rubija:
Johnny feels he's wasting his breath
Trying to talk sense to her
May 28 12:03 [info]sintetika:
laiks ir matērija
piemēram kā ūdens.
May 28 11:49 [info]vakardiena:
Peer pressure
Vakar nonācu situācijā, kur ārstam man jāprasa, kad es plānoju bērnus. Uz manu "nekad", man atbildēja ar ļoti feministisko "ak, Jūs vienkārši neesat satikusi savu īsto!". Really? Fucking really? Diez vai viņa saprot, ka tādējādi noniecina pacienta esošās attiecības... Viņa gan arī pēc tam pieņēma, ka man tādu nav. Well, fuck you too lady!
Varu saderēt, ka vīriešiem viņa nekomentē neko par īstās satikšanu!
May 28 11:49 [info]martcore:
par ieradumiem 2
vakardien, pļāpājot ar frendu par sportu un hokeju tai skaitā, vārdu salikuma "pasaules kauss" vietā intensīvi lietoju "kanādas kauss", domāju, nepiedabūšu sevi teikt savādāk, thhh
May 28 11:35 [info]heishy:
plkst. 8 no rīta jau +15c
Cerams, ka nākošgad viskija festivāls tiks rīkots un varēšu piedalīties.
Piecēlos agri. acis atvēru jau septiņos [ mazliet negaidīti], pagulēju vēl pusstundiņu un tad jau cēlos. Tēja vienas grāmatas nodaļas garumā. brokastu gatavošana uzmundrinošas mūzikas pavadībā, D vitamīna tveršana uz balkona plikucītī. Enerģijas pieplūdums, lai sakārtotu drēbju skapi un nomainītu ziemīgās drēbes uz vasaras.

Mazliet grūti pierast, bet nesūdzos. Cilvēks ir pielāgoties spējīgs. Un samēŗā ātri.
May 28 11:11 [info]dienasgramata:
DELFI. Latvijai iesaka uzlabot apstākļus.
May 28 11:10 [info]dienasgramata:
DELFI. Zinātnieki aicina atlikt Rio Olimpiādi.
May 28 11:01 [info]gnidrologs:
Btw, varbūt kāds zina - vai nevar palielināt ''pēdējo postu listi'' no 20 uz ko vairāk vai kā citādi dīlot ar faktu, ka daži cibiņi mēdz binge postot, līdz ar to es savā laikā viņus atfrendoju nevis aiz nedraudzības, bet vien dēļ tā, ka šamie mēdz aizdirst visu priekšējo lapu ar sevi vien kaut kādā momentā. Vēl kruts options būtu kolapsēt vienā dienā iepirsto uz vienu instanci, bet laikam jau cibas vecā skola nekādas tādas iespējas neatļauj.
May 28 10:51 [info]prtg:
Aristoteļa dzimtais ciems, kapavieta, pludmale. Stageira.
May 28 10:50 [info]martcore:
turklāt siera tēma, tā ir kaut kāda globāla sazvērestība vai nezinu kas, jo parastais holandes vai krievijas siers mūsdienās ir mistiska luxury prece, kuru ikdienas ģimenes rūpīgā māmiņa no rītiem figačī uz tostermaizes, tipa, laikam iznāk lētāk par hesburgeru, mēs esam tātad malači! varu pateikt, ka vēršacs ar šķiņķi brokastīs ir krietni izdevīgāka par tostermaizi, tas siers jums tūlīt jau būs dārgāks par gaļu
May 28 10:48 [info]po:
bad boy \\ good man
good boy \\ bad man
May 28 10:47 [info]zazis:
Šovinisms ir dabīga štelle.
May 28 10:46 [info]nulle:
-
May 28 10:30 [info]usne:
Priecājos, ka vakar vakarā saņēmos aiziet uz Madam batterflay ( paldies Ilo par aicinājumu)
Viena no manas dzīves nozīmīgākajām muz.komp. ir Malcoma Maklarena Madam Batterfly, bet nekad nebiju interesējusies par ko ir šī opera, kāpēc tik daudz atsauču.
+ stāsts atgādināja ļoti skaisto un skumjo filmu kraing geim.
Vārdu sakot stāsts, kurš ir īstajā laikā un vietā. Stāsts, kurš stāstot par attiecībām runā arī par varu un hierarhiju. Cilvēks ir bara dzīvnieks un barā ir varas un hierarhijas attiecības, mainās tik formas. Patiesi toleranti mēs spējam būt tikai pret sev līdzīgiem un to bieži un skaidri var redzēt cibas diskusijās.
Scenogrāfija tostarp varēja vispār nebūt, pietiktu ar līmeņus mainošo skatuves grīdu un orsndžo kasti-istabu.
Visu cieņu aktierim, kurš tēloja Baterflay.
May 28 10:25 [info]gnidrologs:
Deadpool ir absolūti awesome un tajā pašā laikā totāls deģenerātu kino. Decadence at its best.
Pilnīgi visi čari ir totāli ārshōli vai dūšbēgi un nekas tur nav labi un lav storijs ir aiz matiem pievilkts. Kaut kā līdzīgi kā nesen izspēlētajā FarCry 3. Tik nepatīkamus čarus, ieskaitot pašu protagonistu, nekad nav nācies eksperiencēt. Par pēdējo pat nevaru saprast - vai tas bijis tā taisīts ar nolūku? Lai parādītu Kali Jūgu?
May 28 10:08 [info]martcore:
cenšos izskaitļot, kādēļ pāris latviešu zemnieku pēkšņi nespētu samesties kopā un raw piena vietā sākt ražot putukrējumu
kādas izmaksas sastāda putukrējuma galējo cenu
šķiet, piena pārstrādē ir tikai viens tehnoloģiskais etaps, kas nav daudz, tas nav ražot automašīnas. plus algas, sociālā nodrošināšana, zeme ir sava, vispār jau laikam vajag nevis divus, bet simts divus zemniekus ar savu a/s, plus iepakojums, plus loģistika. loģistika mūsu valstī ir tūkstots kilometru pa diognāli, ne pārāk iegriež, te nav vācija vai francija. ja ir pietiekoši daudz piena, var figačīt sieru, sviestu, saldējumu
zemniek, kur ir tava problēma?
May 28 10:08 [info]puce:
Manas viskija aknas jūtami aizgājušas pagulēt vasaras miegā. Nu nekas, iztiksim ar sidra/vīna/alus aknām. :) Tās kā reiz pa ziemu būs izgulējušās.

btw - jums aknām arī ir sezonas?
May 28 10:06 [info]sirdna:
Šogad atvēzējos izlasīt 40 grāmatas (http://www.goodreads.com), un pusi jau pieveicu, 20 gabalas.

Galvenais, izvēlēties plānākas grāmatas.
May 28 10:04 [info]burzj:
Dienas rit mierīgi un bez steigas. Viss tā smuki nostabilizējies, es vienkārši kaut kur plūstu ik dienu no vietas.
May 28 09:43 [info]ing:
Es esmu pateicīga Dievam, kas izglāba mani, nepateicīgo, no nāves nagiem divreiz, lai es atveru acis plašāk un redzu, ka ir daudz skaistāka, labāka dzīve, nekā tas samocītais murgs, kurā es dzīvoju pēdējos piecos gados. Es esmu tik ļoti pateicīga par Viņu, es tik ļoti mīlu savu dzīvi. Tas viss ārprāts, kuram es gāju cauri sākot ar oktobri un beidzot ar martu, bija tā vērts, totally, ja mani ceļa galā gaidīja šī svētlaime.
May 28 09:39 [info]ninona:
Man šķiet, ka, ja es aizietu uz sporta laboratoriju pārbaudīties, tad man aizliegtu skriet.

Es velkos uz 7-7,5 km/h un nevien nespēju sirdi noturēt aerobajā līmenī, tā vēl arī, neko īpašu nedarot, kāpj iekšā pārāk lielas slodzes zonā. Bet, jāteic, ka kaut kur tur pa vidu ir kaut kas foršs, jā.

Bet, nu, noskrēju šorīt 7 km, personīgais rekords. Pēdējais no tiem ar lielu vieglumu. Gludi asfaltētas ieliņas pēc mēza ceļiem ir baudiņa.
May 28 09:38 [info]ing:
vai var iedomāties lielāku laimi, kā mīlēties ilgi un no rīta pamosties pirms viņa, kamēr miegā viņam tik mīļi atstiepta lūpa un viņš šņāc, pēc nedēļas noguris?
vai var iedomāties lielāku laimi, kā būt viņam blakus, dzirdēt viņa "mīlu Tevi", just viņa elpu uz lūpām, izgaršot katru viņa šūnu?

Pavasaris man ir atnesis lielu un īstu mīlestību, ko es nebiju gaidījusi. Ja man februārī, pirms trīs mēnešiem, kad es gulēju iestādē ar stingru dienas režīmu, kāds būtu pateicis, ka es ne vien izdzīvošu, bet arī satikšu Savu cilvēku, kurš mani mīlēs un būšu laimīga, es sarkastiski pasmietos, tāpat kā par visu toreiz.

Man viņa pietrūkst katru reizi, jau izejot pa durvīm. Kad viņš ir manī, es jūtu viņu visu, mani plēš uz pusēm sajūtas. Viņš ir mans. Un es esmu viņa.

Ja mēs visi tā mācētu novērtēt katru mirkli.

Un tagad es pat nespēju vairs iedomāties dzīvi bez viņa. Esam kopā mēnesi, bet sajūta, ka visu dzīvi.
Un es pat nespēju aptvert, ka sākumā vēl šaubījos, kuru no viņiem abiem izvēlēties. Sirds taču teica uzreiz...
May 28 09:21 [info]bozena:
Ņemu atpakaļ visus sliktos vārdus par vīriešu zeķu noglabāšanas ieradumiem. Savus zeķu bunbulīšus šorīt atradu glīti noglabātus džinsu aizmugures kabatiņā pēc tam, kad jau biju izgājusi no mājām.
Domāju, kas gan man TUR.
May 28 09:17 [info]adinkra:
Pavasarī dārzā es varu nosist visu savu brīvo laiku. Pabakstīties tur, uzrušināt šito, apliet vēlkautko un aizmirst paēst. Un man ir tikai dažas dobes zaļumiem uz pusēm ar ķirbjveidīgajiem, sviesta pupiņas un kvadrātmetrs siltumnīcas. Un tad vēl es visu laiku tirinos apkārt, skaitot cik asnu uzdīdzis un kas ir mainījies šorīt kopš vakarvakara.
May 28 08:56 [info]apjukums (in [info]pajautaa):
Jauni restorāni/kafejnīcas Rīgā
Iesakiet, lūdzu, jaunus, apmeklēšanas vērtus restorānus Rīgas centrā. Pēdējoreiz biju Rīgā septembrī, kas labs pa šo laiku ir atvēries?
May 28 07:49 [info]slaaneklis:
Nākamā pietura.
May 28 07:43 [info]vilibaldis:
nakts, kurā pamosties bez elpas, jo ap kaklu kā pitons aptinies murrājošs kaķu bērns
May 28 07:26 [info]slaaneklis:
Arheologi izraks modinātājpulksteni un brīnīsies kā mēs jau tajā laikā tik precīzi zinājām cikos uz darbu jāceļās.
May 28 02:31 [info]paarejoshs:
Un atkal jau,kārtējo reizi šai laikā,daba jauc galvu,uzbudina,saviļņo..liek pārdomāt sevi,liek atkal domāt,kā lai ievirza dzīvi tā,lai būtu pie dabas vairāk.
Visspēcīgāk,protams,laukos to sajūt.
putni, it sevišķi naktī,to kosmisko stereo rīko. klausies - liekas simts dažādas balsis var dzirdēt! Dažas tomēr skan pāri visiem. Re, kur pūce! To visi zin nez kāpēc. Tāds baiss sauciens. Un te vēl viena, tāda spalga, neparasta. Es nezinu, kuram putnam tā pieder, un tad ir nedaudz kauns.

Un tad tu stāvi, klausies, skaties mežā, tumsā, (kas maijā nemaz nav īsti tumsa) un jūties, ka esi dabas sastāvdaļa, sīka puzle, viens no tās elementiem. Tā saplūstot ar dabu, tā vien liekas, ka arī domas pāriet tādā kā instinktīvā līmenī, nu, tā kā dzīvniekam (lai arī nezinu īsti, kādas domas ir dzīvniekam), tās vairs nešaudās, apstājas un levitē.
Un pilsētā - pavisam otrādi - redzi kādu mazu dabas daļiņu - krūmu, koku vai pat putnu un saproti, ka tas ir tikai tāds kā pilsētas aksesuārs.

Un cilvēks - pasaules naba.

Un negribās vairs uz pilsētu braukt.. -Kā te teica viens trapīgi-liekas,ka nomiršu no visa tā enkzaiatija un akmeņu lamatām.. Tiešām tā liekas.
May 28 02:03 [info]honeybee:
Diena, kurā tev pusdivos naktī ir jāgūglē vārdu kombinācija "fecal vomiting", acīmredzami nav īpaši izdevusies.

No otras puses, varbūtība, ka tu būsi spiests gūglēt kaut ko sliktāku, ir diezgan maza.
May 28 01:57 [info]sickboy:
Without you, I'm Nothing.
Without you, I'm nothing.
Without you, I'm nothing.
Take the plan, spin it sideways.
Without you, I'm nothing at all.
May 28 01:55 [info]muzungu:
bet ja nopietni....
Es rakstītu, ja mani lasītu.
May 28 01:53 [info]muzungu:
gatavojos
https://www.youtube.com/watch?v=o_crPIimDRU
May 28 01:49 [info]veidenbaums:
Teksikā, mekilas galvasvalstī
Literārais tūrists apmeklēja kādas piecpadsmit tavernas
Katrā saucot bārmeni par Servantesu,
Un ikreiz ņemot sev deviņkārtīgu mezkalu
Kliedzot, ka dzīve pārāk ātri piegriež rīkli
Klusējot, īstenībā, jo kliegt var arī iztēlē, un ar to pietiek
Un jo tā bij arī grāmatā, un
Spicējot ausis uz izrunas kļūdām meksi-angļu valodā,
Jo arī tā bija grāmatā

Tad ienāca vietējie strādenieki
Nospieda uz pultes pogu "Fudbols" un sāka baurot sviedraina darba rīklēs
Hošimina pret Vaijomingu, jeb sarkanie - labie pret melni dzeltenajiem - ļaunajiem
Prērijsuns, nenoņemot saulesbrilles, aplaudēja katru piespēli
Grīda alkatīgi sūca katru lāsi nolijušās pulkes
Armijnieki turpat pie druvīm šāva viens otram mugurā tukšas treniņzalves
Saule cepa smilšu mežģīnes
Autobuss klepoja tvana dvaku
Rozā sienas mīlējās ar gaiši zaļajām

Akmansdievs, vaidēja tūrists
"Es miršu, es mirstu, es jau esmu miris"
Viņš ļoti pazīstami kārtējo reizi teica, kratīdams galvu,
Aizspiežot agresīvi ausis,
Ikreiz kad nopīkstēja pieskāriennorēķinu portatīvais teminālis,
Iedziedājās randomizēto elektromadrigāļu dziedošais novelty piekaramais eņģelis - sienas rotājums
Vai arī pārtrūka skaista doma, nomainoties pret debīlu
Ar pēdējo cerību viņš grābstījās krūšu kabatā pēc vēstuļu saiņa
Bet sataustīja tikai apaļas pogas self-seal maisiņā
Čeku par saburzītu, izdzisušu rēķinu
Un lēmumu iet gulēt pirms divpadsmitiem
Viesnīcā, kurā gulēja atpakaļceļa biļetes
May 28 01:27 [info]lemurs:
mīļais, CD, sargi Hermioni! lūdzu!
May 28 01:21 [info]r1chu5:
"Klejo doma - vīzija priekšā,
Tas ko dzirdu - vai laist to iekšā?
Nez vai balss, kas tik tālu skan,
Būs tā īstā un noderēs man.

Zini, reizēm gribas man iet,
Reizēm skaņas vilina ļoti.
Rodas jautājums - atteikties proti."

ļoti skaista dziesma
May 28 01:09 [info]slaaneklis:
thaicom 8
May 28 00:43 [info]roncijs:
ā, beidzot atcerējos, ka "birč muslis" ir totālākā nāve, it īpaši ja ar to piekleksē pusi bļodas.
otru pusi ar putukrējumu kurā ir samesti rīsi un to visu aplej ar pienu.
ēdu divdesmit minūtes, pēc katras karotes viebjoties.
May 28 00:35 [info]anonymous:
Un illustre inconnu (2014)
May 28 00:34 [info]slaaneklis:
spider attacks shuttle
May 28 00:26 [info]solipse:
tāds dramatisks tas jūsu Gatis Ziema. bet man patīk, gandrīz kā 90tajos.
May 28 00:25 [info]wensdy:
Piesātinājums
Piesātinājums pēdējās dienās liels. Kāds draugs gatavojas mirt. Kāda draudzene mani paņem līdzi uz muzeju Aleksandra augstumos, kur šobrīd ir brīnišķīga bijušā rezidenta gleznotāja izstāde (zinātnieki pielīdzina Purvītim, Rozentalam, Matvejam, Munkam, bet slimība traucējusi kanonizēt, kgan šī brīža nacmuzeja pastāvīgajā jau ir). Kādi draugi nolemj pievienoties katoļu draudzei un sirdi plosoši (gan reliģiskās ģimenes propogandas dēļ, gan sirsnīguma un saviļņojuma dēļ) apprecēties. Tētim paliek 60. Intense.
May 28 00:10 [info]aborigens:
Vakara diskusija par bailēm no nāves un vispār, matemātisko domāšanu, mīlestību, nevēlēšanos uzņemties atbildību, literatūru un izglītību. Varēju un nācās paskaidrot sevi, tas šķiet daudz vieglāk kā kādreiz. Pēc tam devos mājās no centra ar kājām, lai apskaidrotos un nedaudz izstaigātos. Nogāju gar vietu, kur kādreiz bija pamesta māja, bet tad tā tika nojaukta. Jau kāds pusgads vismaz pagājis, tagad tur aug zaļa zālīte un nezinātājs nemaz nevarētu iedomāties, ka tur kaut kas ir bijis. Piestāju un mēģināju šo laukumu ieraudzīt maza bērna acīm, tādu pastāvīgu un mūžīgu kopš laika gala, jo savādāku es nezinu. Un tad tā skatoties vienā brīdī es pilnīgi taustāmi sajutu, cik šī pasaule ir mainīga, jo tās lietas, kuras man liekas ir pareizas, jo pēc tām taču esmu dzīvojusi, galu galā ir tikai kaut kāds laika nogrieznis, kurā esmu ietrāpījusi un tām nav pilnīgi nekāda sakara ne ar mūžību, ne pareizību. Zālē starp citiem augiem auga arī ganu plikstiņš un pats jocīgākais, ka es uzreiz atcerējos tā nosaukumu, lai gan augus parasti nemaz nezinu un vispār nesapratu no kurienes šis vārds pie manis uzradās. Lai vai kā, es to noplūcu un virpināju pirkstos visu ceļu līdz pat mājām un jutos tik ļoti savienota ar kaut ko, pat nezinu ko. Es un ganu plikstiņš, tā nu mēs abi te tagad čāpojam mājup.

May 28 00:09 [info]apjukums:
Riga calling
Rīgas Airbnb piedāvājums nebeidz pārsteigt. Esmu piezemējusies milzīgā Blaumaņa ielas rezidencē ar ļoti dīvainu interjera salikumu "Ikea meets antique meets kitsch meets romance". Otrās guļamistabas durvis tika zīmīgi aizslēgtas, lai neiedomājamies divas gultas izmantot.
Rīga, maijs, ehhh, ko vēl vairāk pilnai laimei.
May 28 00:09 [info]begemots:
Just Desserts
May 28 00:00 [info]chaika:
Kad man nav komandējumu, tad gan jūs tik produktīvi cibās nerakstāt!!
May 27 23:55 [info]avatar:
vakara pārdomas
Some aspire to kingly heights
Some aspire to jump from them
Some aspire to reach for light
Some aspire for endless dark

Desire's the thing that moves the world
and so it moves on and on
crushing bones and giving laughs
taking us beyond the stars

And so it ends within the frame,
the strength of breath and length of hand
but what if "within the reach" were transformed to "don't want to cling"
I want to see
May 27 23:50 [info]ripp:
Ir burvīgs laiks, maija beigas. Un mēs, visi 3, esam noķēruši saaukstēšanos. Nespēks, klepus, iesnas. Jipī.
May 27 23:31 [info]kaszczejs:
Foto - Veidenbauma iela, pirmā daļa. Tulkot slinkums.
 photo image_zps1lwpkr0f.jpeg  photo image_zpsafyrdpr2.jpeg  photo image_zpsfcmbdbia.jpeg
Белый полярный медведь подкрался незаметно. Солнечным днём я вышёл из квартиры снять для одновременников и заодно Википедии улочку Базныицас (Церковную, при СССР им. поэта 19 века Вейденбаума). Улочка в семьсот шагов, домов штук сорок, из туробъектов готическая церковь 19 века да уже показанный мною дом, где жил хоккейный тренер Тихонов.... tālāk ... )
May 27 23:28 [info]bozena:
Kaut kāda es sinusoidāla pēdējās dienās, es šodien atkal visus žēloju, pirmkārt, sevi par visu ko (kaut kā nav laimes šodien, laikam iešu gulēt) tad visus, kas ir noskumuši, man žēl animatoru par viņa diviem groziņiem, nerādiet man šodien bildes ar bēdīgiem kucēniem un padomju filmas par dzīvniekiem arī nerādiet. Esmu cēla savās skumjās, bļa!
May 27 23:15 [info]heishy:
game of thrones maratons. Tā kā sērijas tika palaistas garām, feini vienu pēc otras skatīties. nom nom nom.
May 27 23:06 [info]reeds:
šī spēlīte
šī spēlīte dur manā sirsniņā.... katru dienu aizvien vairāk.Man sāk likties, ka vnk jādzēš ārā šis cilvēciņš. Bet bļeģ......fuuuuuuuuuck
May 27 23:00 [info]konstruktors:
***
Ar Val1s pasēdejām miklā pagrabā:

https://soundcloud.com/viramaterials
May 27 22:57 [info]gribejuaunu:
Bļe, gribēju pieskrūvēt septumam bumbiņu ciešāk, atskrūvēju vaļā.
Mēģināju ieskrūvēt atpakaļ.

Ielidoja čībā.

Ardievu, septuma bumbiņa, you will be missed.
May 27 22:52 [info]devour:
current mood:
May 27 22:42 [info]ilona_pop:
Mazgāju pannu un sapratu, the key is not giving a shit. Vienīgais concern vērtais ir tētis.
May 27 22:42 [info]ilona_pop:
Mazgāju pannu un sapratu, the key is not giving a shit. Vienīgais concern vērtais ir tētis.
May 27 22:22 [info]fedrs:
Šovakar kaut kā pavilka uz Roxy Music. Un, tā kā telefonā nav pieglabāts neviens albums, jādzied pašam. Tas izklausās apmēram šādi:
More than this
May 27 22:15 [info]str:
В режиссёрской версии «Гарри Поттера» оказывается, что всё это — сон мальчика, который ударился головой о стену на вокзале.
May 27 21:55 [info]tethys_:
Čakars
Ai, tas viss ir čakarīgi. It kā viss būtu labi, es neesmu ne uz vienu dusmīga, ne īsti apvainojusies, jo neuzskatu nevienu izrīcību par nosodāmu, bet ir tomēr tā sajūta, ka kaut kas ir pa vidu un patiesībā nav, ko teikt. Tāds klusums.
May 27 21:48 [info]adore:
Iespējams, tas viss ir tāpēc, ka mana vecmāmiņa lēnām izdziest ar vēzi, kurš ir pārņēmis visu viņas ķermeni. Un es vēroju šo trauslo mazo cilvēciņu gultā, un mani piepilda visa pasaules mīlestība un labestība. Un tas jau beigās ir vienīgais, ko es varu darīt — sniegt šo mīlestības glāstu. Varbūt tādēļ kaut kas ir ieplīsis manī, un bailes ir atkāpušās. Es varu viegli nomest kleitu un nekautrēties no sava auguma, jo tas ir pilnīgs tieši tāds, kāds tas ir šajā mirklī, ar to nekas nav jādara, tas vienkārši jāpieņem, jāakceptē un jāizdzīvo. Un vēl es varu ļauties savām visnetīrākajām seksuālajām fantāzijām. Es varu būt tur, kur esmu tikai slepus iztēlojusies sevi, es varu būt tāda, kādu esmu tikai slepus iztēlojusies sevi.
Es mēģinu atstāt M. Patiesībā jau kādu mēnesi ļoti mēģinu atstāt M. Saraut mūsu karmiskās saites, mūsu magnētisko tieksmi dejot vienam ar otra tumsu, dejot tā, ka gribas atgriezties atkal un atkal. Tomēr šīs attiecības vienmēr būs tieši šī istaba un nekas cits. Viss cits ir ilūzijas, domas, ka kādreiz viss kādā brīdī noteikti mainīsies. Šīs attiecības nekad neaugs, mēs nepietuvosimies viens otram, neatklāsim viens otram patieso sevi, nemīlēsim, nesniegsim. Šī istaba spēj būt tikai un vienīgi tāda, kāda tā ir. Un tā ir uzgaidāmā telpa, kurā mēs abi esam iesprūduši, katrs savu baiļu ietekmē. Šajā istabā es nekad nejutīšos kā mīlēta sieviete, kā skaista, neatkārtojama, iekārojama, gribēta. Šī istaba vienkārši nav par to. Bet tas nav jāpārmet nevienam: ne viņam, ne sev, ne tai telpai, ko mēs abi piepildām. Arī šis viss ir jāiemīl. Jāiemīl viņš ar visiem viņa trūkumiem, jāiemīl ar beznosacījumu mīlestību. Savās domās jāapskauj ar baltu un visaptverošu gaismu un jāvēl labu, jāvēl laime. Un jāpateicas par visiem mirkļiem un mācībām, ko viņš man sniedzis. Patiesi jāizjūt visu ķermeni caurstrāvojoša pateicība par katru glāstu, katru naktī aplikto roku, par katru maigo pirkstu pārslīdēšanu manai sejai miegā, par katru kašķi un ņurdēšanu, par katru orgasmu un seksuālās kaisles mirkli, jo tas viss ir veidojis šo. Tas viss ir veidojis Gaismu. Ar katru savu asinspili pateicīgi jāmīl M. tāds, kāds viņš ir, ļaujot tam padarīt mani brīvu.
May 27 21:47 [info]ilona_pop:
Beļģi mani nelaiž Erasmusā. Ļauj pieteikties un , kad apstiprinna, kancelē. Ar tik idiotiskiem attaisnojumiem, ka kauns pieminēt un grēks vairs tērēt savu enerģiju. Tieši tik stulbi te viss ir. Visi mani draugi šokā.
Secinājumi pēc šī gada?
Why to freak out and be frustrated everytime? Stupidity is something what should be treated just with a big sympathy
May 27 21:38 [info]koks:
Kelly Reilly. Tas skatiens...

May 27 21:35 [info]ripp:
Runājot par darbu sadalījumu mūsu ģimenē, A. taisīja ēst (labi, jā, grillēja), kamēr es raku zemi (labi, jā, bedrītes gurķiem, bet tāpat).
May 27 21:31 [info]koks:
Sumerrain

Ir sajūta, ka draudzēties tradicionālā izpratnē reizēm ir apgrūtinoši. Tāda kā sava veida atbildība. Negribas nevienam likt justies aizmirstam, nodotam, izmantotam... tikai tādas eskeipista pārdomas, apcere. Ir draudzības, kurās abiem vienalga, ka nav gadu runāts un neviens nav uz otru apvainojies un ir draudzības, kuras prasa lielāku uzmanību un tā vispār jau tas nepavisam nav slikti.

Man ir sajūta, ka Svartravns būtu labs draugs. No pirmās draudzību kategorijas.
May 27 21:31 [info]vikuks:
hobijs arhivēt feisbuku
May 27 21:23 [info]vikuks:
May 27 21:05 [info]anonymous:
Iemācījos vēl vienu krievu vārdu:

Шапитмейстер

Желающий стать шапитмейстером не должен бояться высоты.
May 27 20:58 [info]zeme:
Beidzot atkal biju uzkāpis kļavā un strādāju viens pats. Darbadienas beigās aizbraucu apskatīties lielāko muldakmeni Baltijā. Atkal nodegusi seja.
May 27 20:50 [info]mako:
šablona noslīdēšana
Bērnudārza izlaidumā citu meldiņu starpā skanēja melodija no filmas Emmanuelle...Lūk arī izaugusi paaudze, kas šo mākslas darbu nav redzējusi. Citādi jādomā, ka bērnudārza personāls ir ar 80 lvl troļļu spējām.
May 27 20:34 [info]inese_tk:
maijs
šodien tāda dīvaina diena. rīta pusē pavadīju 2+ stundas LIC ļoti kafkīgajā realitātē, pēc tam braucu uz centru atdot K. mašīnu. pa Brīvības ielu, protams. t.i. pāri vef tiltam un caur pērnavsielas krustojumu. negāja īpaši ātri. tad ar ļoti pieslānītu tranvaju devos atpakaļ uz alfu, kur noskatījos, ticiet vai nē, bet dusmīgo putnu mūlteni. pēc tam ar mazāk pilnu tramu atkal uz centru un gāju uz medicīnas muzeju, kur mums šodien notika lekcija.

pilsēta uz visu šo darbību fona likās kaut kāda tāda īpaši monstroza. komplektā vēl zaļumballes un toitoi smirdoņa ap vērmaņdārzu un baronielas remontdarbu putekļi. sāku drūmi domāt, ka pārvākšanās uz rīgu varbūt ir viena liela kļūda un es pavisam drīz vienkārši nomiršu no tā pūļa, transportlīdzekļiem, smirdoņas un anksietija.
May 27 20:33 [info]martcore:
vai arī, kas ir romantika
varētu padomāt, ka tā ir cilvēku satuvināšanās, vai kas tāds
taču mans mīļākais romantiskais brīdis kino ir "dienesta romānā" tad, kad freindliha saka mjagkovam "уходите отсюда. уходите отсюда немедленно."
May 27 20:33 [info]ena (in [info]pajautaa):
Kandava kafe
Vai Kamdavaa ir kada laba kafejnica kur paeest peec plkst 21:00?
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?