Latest Posts

Current posting stats: 15 per hour, 0.25 per minute RSS version
Oct 23 02:45 [info]tethys_:
Es esmu dievišķa
Pilnīgi dievišķa būtne. Žēlsirdīgs eņģelis. Nejokoju.
Jā, arī viss kas cits, bet kopumā, sevišķi pēdējā pusgadā, manī atklājas pārdabiskas spējas, kas ir pilnīgi eņģeliski dievišķas.
Jā, jūtos lepna un laimīga, atradusi savu īsto aicinājumu :)
Oct 23 02:41 [info]huinja:

... tālāk ... )
Oct 23 02:41 [info]winstons:
Šodien nopirku bikses un džemperi ar ērgli
Oct 23 02:00 [info]fuckingmigla:
Pāris dienu pirms atvaļinājuma, bet necik nejūtu...piektdien būs fcfcpakaļā... Vēl viena Vudijafilm jsnoskatās, bet, varbūt, tomēr seriāls...
Oct 23 01:46 [info]quad:
gribi maizi
peni laizi
****
gribi dēku
mutē sēklu
Oct 23 01:39 [info]khosmos:
Khosmos ir VIP, rihtīgi pieraxta 2annās
neredzēju Kastrātu Kuili (wtf), jo bija jāstrādā un jānodod brakšķošais velo remontā, bet netīšām trāpīju uz psihodēlisko programmu KSunī. visu gan neredzēju, jo priekšā bija veicami 10 km. "Urbis" (DRILL, Takashi Ito, Japāna, 1983, 5’) man nesaprotamu iemeslu dēļ zālē izraisīja īpašas ovācijas. bija gana precīzi atainots narkotiskais transs (aha, 5 seconds before break-down ad infinitum).
"Satelīti" (SATELLITES, Karin Fisslthaler, Austrija, 2011/12, 7’) bija super, apraxtā kaut kāds greizs izķidājums, nevis pozas, žesti un pieskārieni, bet akts (tiek saspiesta miega artērija, viss pārējais ir tikai priekšspēle).
"Melnbalts trypps nr.3" (BLACK AND WHITE TRYPPS NUMBER THREE, Ben Russell, ASV, 2007, 11’) laikam ir tas gabals par pankiem mošpitā. ļoti labi nomainās muzons, tas arī viss.
"Slavas pasaule" (WORLD OF GLORY, Roy Andersson, Zviedrija,1991, 16’)
Parasts vīrietis stāsta mums par savu darbu nekustamo īpašumu jomā, viņa mirušo tēvu, viņa parasto māju u.v. vienkāršā balsī, bez jebkādām emocijām, skatoties tieši kamerā.
apļveida kompozīcija, neparasts, mīlestībā vīlies vecpuisis, kas smacē ebreju(?) sievietes. spoiled it, bet kur tad to vispār varēs redzēt atkal?
Oct 23 00:54 [info]putana:
Haha.
Esmu jau to rakstījusi, bet galīgi nemāku randiņot. Es spēju satikt, pārgulēt un tad varbūt ko bīdīt. Nevis baigi randiņot pirms seksa. Tas sāk biedēt.
Oct 23 00:50 [info]intheend:
Pilnīgi negaidot sanāca šodien pēdējā darbadiena - visu izdarījām un neko vairāk neiedeva.
Vadzis tik pilns, ka laikam tiku pasaudzēts. Tas viss tik strauji, ka nepaspēju ne attapties. Un labi vien.
Edzis gaužām aizvainots par to, ka es pēc saraksta visus savus instrumentus atprasīju. Epopeja šajā virzienā gāja jau kādu laiku. Biju drošs, ka tad, kad es daļu neatradīšu, viņš plātīs rokas, raustīs bikses un teiks - redzi, nu nav, ko tu mani par zagli pataisi, vai? Un par briezmoni atkal tikšu pataisīts es. Un viņš jau neiedomāsies, ka tā būtu goda lieta - to, ko saplēsis vai pazaudējis ir viņš, viņam arī būtu jānopērk vietā. Nē, viņš tā nedara un nekad nav darījis ne ar vienu. Atsevišķā reizē esmu dzirdējis viņu izmetam - ui, nelāgi sanāca. Lai nu kā, no ļaunākā scenārija izlaipoju pa naža asmeni. Bet esmu drošs, ka neko vairāk arī no viņa nedabūšu. To, ko viņš ar laiku pie sevis atradīs, lietos uz nebēdu un pat nedomās nākt pie manis un teikt - eu, klau, atradu, šitais ir tavs. Un tās nav manas slitkās domas par citiem. Šo viņa īpašību esmu redzējis 4 gadus ikdienā. Paldies par kūkām. Nu kā var būt, ka pa lielam it kā sakarīgs cilvēks, bet kad pavēro ikdienas lietas, izrādās tāds parazīts bez goda?
I just had to get it out of my system.
Viņš to nav pelnijis, bet es gribu visu atstāt aiz muguras. Jo gribu sākt jaunu dzīvi.

Tagad priekšā 4 dienas. Vnk neko. Rīt braukšu ar velo uz vinstru. A dzīvoju es vēl drusku augstāk, nekā namiņš bija. Ui, kas atpakaļ būs par kāpienu. Nav jau vairs vasaras forma.
Sapakoju mantas. Nu gan traki. Koferis svarā apmēram kā kartupeļumaiss. Nu ir jau arī tur daudz metāla instrumentos. Gan āmuri, gan atslēgas, gan elektroinstrumenti, nu daudz kas. Un vēl apm tik pat svara uz pleciem. Man nepatīk vairs ceļot ar lidmasīnu vispār. Man ir iepaticies tas piedzīvojums. Cilvēki autobusā. Tā 4h gaidīšana oslo, ar smagajām mantām 5km vilkšanās uz ostu, 7h gaidīšana tur. Tam visam ir burvība. Tas ir kā vienam kāpt kādā kalnā. Un citi tur tikai traucētu. Tas ir piedzīvojums, kurš soli pa solim jāizbauda pašam. Ziniet, tieši tikko atskārtu, ka esmu pārstājis ļoti gribēt kādu, ar ko darīt lietas kopā un sācis izteikti gribēt darīt lietas viens pats. Tas man patīk :)

Pareizā mūzika atkal. Sigur Ros spēj ievest tādā prāta dimensijā, kurā nespēju nonākt nu itin nekādi citādi. Guli mierīgi, neviens tevi netraucēs.
Oct 23 00:40 [info]sniegabrist:
Now: -2 °C
Clear.
Feels Like: -6 °C
pulkstens viens
saldens piens
jūsmīgi apceru neaptverami skaisto histo
bļāviens, zobs ir īsts brīnums
(no embrionālās attīstības skatpunkta)
bet, lielos vilcienos, kas gan nav.
Oct 23 00:34 [info]sauleszakjis:
es piedzimu, lai kļūtu tieši par to, ko esmu un mani par to mīlētu īstie cilvēki
PALDIES, PALDIES UN VĒLREIZ MEŽONĪGS PALDIES!
Šī bija īpaša diena ar īpašiem pārsteigumiem no īpašiem cilvēkiem.
Esmu tieši tur, kur man jābūt un citur būt negribu. Viss ir tieši tā kā tam jābūt un vienmēr, es uzsveru, VIENMĒR, pie aizvērtām durvīm ir atvērts logs.

Burvīgi iesācies 23.gads, DAUDZ LAIMES MANA MAZĀ MĪLESTĪBA!
Oct 23 00:30 [info]almighty_j:
Oct 23 00:30 [info]wowow:
November Man. Vecie buki joprojām spēlē slepenos aģentus. Un viņiem sanāk labi. Nu varbūt ne tik ļoti labi kā Līsonam, Kostneram-dejo-ar-vilkiem vai Kukurūzam bet tomēr.
Oct 23 00:24 [info]daria:
Es, protams, esmu māte varone un abi mani mazuļi guļ, bet es esmu arī ļoti ierobežota māte varone, jo viens no prusakiem guļ man virsū. Puikiņam kaut kāda izteikta separation anxiety, diendusu guļ tikai man virsū. Vai ergo somā. Bet, tā kā naktīs viņš ir pasācis gulēt labāk, es nesūdzos.

Šodien abi pa mājām, E maza T un klepus, izlēmām, lai dzīvojas mājās.
Oct 23 00:23 [info]kaukau:
kāds man saplāno nedēļas nogales pārgājienā līdzi ņemamās lietas. 'pretiedeguma krēms'.
Oct 23 00:12 [info]neesmusuns:
rekomendācijas vēstule
mēģināts nav zaudēts, pieteikšos stipendijai islandiešu valodas studijām. studēšu jebkurā gadījumā, bet stipendija būtu ļoti patīkams bonuss.

man vajag divas rekomendācijas vēstules no bijušajiem pasniedzējiem, un es saprotu, ka pati vien tās rakstīšu. varbūt jums ir kādi ieteikumi/padomi/piemēri, jebkas? es jautāju gūglei, bet viņa runā tikai riņķī apkārt.
Oct 23 00:04 [info]psychokiss:
letters
man nedaudz pietrūkst mūsu nerisināmo sarunu. zini? to, kurās tu neatbildi.
es atceros to trako scenāriju, kurā tu atgriezies.. pēc 10 gadiem vai kaut kā tā, bet arī tad tas bija tikai scenārijs. varbūt es tomēr esmu normāla.
bet jūnijā mēs vienojāmies, ka tevis tur vairs nav. es laikam pēc tam runāju tikai vēl kādas divas reizes. tu vēlaizvien neatbildēji, bet kāds vienmēr atbild tavā vietā, ja vien es zinātu, kas, tad, protams, būtu labāk.
tu mani nepazītu, ja satiktu, ja redzētu, ja runātu. es nezinu, kas notika.
man patīk domāt, ka es atšķiros, bet paskatoties apkārt, es redzu, ka visi ir vienādi. un tas neiepriecina (jā, ir arī brīži, kad tas mēdz iepriecināt), viss šķiet tik degradējies, tik nepareizs, tik tik tik.. tu pateiktu labāk. es nezinu, man tā vienkārši šķiet. šodien man ar vārdiem neiet, diemžēl. es ticu, ka arī tev tā ir bijis, tikai neviens neievēroja. galvenais ir pasniegšanas veids.. un ar katru dienu manējais slīd arvien tālāk un tālāk. no kā tālāk? no manis? nē. jā. varbūt. visi saka, ka nekas nemainās, viss ir labi, bet man tomēr šķiet savādāk.
reizēm šķiet, ka mani izglābtu atgriešanās pie saknēm, bet tas ir tik grūti (kāpēc es čīkstu? es apsolīju tev nečīkstēt), ja tu neatceries, kur un kādas bija tavas saknes, ja tās šķiet bezjēdzīgas.
man ir apmēram 10 atmiņas, pie kurām es cenšos turēties, bet arī tās šķietami sāk izslīdēt. laikam nesen lija.

pirms atlaid, padomā, vai esi tas, kurš tur, vai tas, kurš kritīs.
Oct 22 23:51 [info]vistu_zaglis:
Vot vadi tu vienas besīgas jo besīgas, uz bezjēdzīgiem, bet steidzamiem sīkumiem izķeskātas dienas pēdējās stundas, garastāvoklis mīnusos, acis kubā, organisms prasa iedzert, a te atnāk meils no pacienta piepeši, un pacients raksta "оу оу оу, мне очень очень очень нравится что ты сделал! прямо вообще, я аж рот открыла как на сайт зашла:) спасибо огромное!"

Un uzreiz kaut kā labāk ap sirdi. Jo pierasts, ka labākais un krāšņākais, un pozitīvākais novērtējums būs "paldies, tagad tikai to uzrakstu sarkanu un būs labi".
Oct 22 23:51 [info]koks:
Oct 22 23:43 [info]tethys_:
Murrr, marrg
Vīrietis gumpeļos, Blomē pirktā kreklā (un biksās ar, ja kas, bet tām nebija īpašas nozīmes), kas rok zemi skaistām, spēcīgām kustībām, ir viens no seksīgākajiem skatiem, ko atceros redzējusi.
Oct 22 23:42 [info]traffico:
pc
Kat kāda "dura" man tagadiņās brēc, ka es neesot nomainījis datoram wallpaper nu jau akurāt 7 dienas. Da es viņu merde jau 1,5 gadu neesmu mainījis. Es zinu, jo pats izvēlējos.
Nez ko piedāvā vietā? Bail pat skatīties, jo es ta' īsti nezinu, kurai "durai" ir ieķeksēts man ko tādu piedāvāt... :(

Un darbā uz ubuntu pazudis pulkstenis no tās pareizās vietas. Mēģināju atdabūt- pogas neaktīvas. Bēdu ieleja, nudien.
Oct 22 23:34 [info]hidroxo:
Kāpēc, pie nulle grādiem vienmēr raksta +0? Stacijas rādījums mani atkal mulsina, un tas nav vienīgais, kāpēc 0 grādu temperatūrai liek + zīmi? Vai kaut kas displejā, ka obligāti jābūt + vai - priekšā? Būtu forši ja + vai - nozīmētu ka sliekšanos uz vienu vai otru pusi, bet tādā gadījumā vismaz vienreiz mūžā būtu redzēts arī -0. Vai varbūt tas ir veids, kā mums likt sajusties siltāk un pozitīvāk? Vai arī es vienkārši pārāk daudz domāju par nesvarīgām lietām. :)
Oct 22 23:27 [info]vacatio:
Šie šodien aizceļoja uz Ameriku. ja.. )
Oct 22 23:24 [info]99:
There is a pleasure in the careless words
Oct 22 23:20 [info]chanteuse62:
ik pa brīdim sajūta, ka manā kaklā kāds ir un grib izrāpties ārā..
Oct 22 23:18 [info]psychokiss:
#
there could be snakes crawling all over the floor she wouldnt even notice.
Oct 22 23:17 [info]chanteuse62:
vai nu man ir saplīsis termomets, vai konstanti 36.9°(kurus es vairs nejūtu)
Oct 22 23:16 [info]eos:
sarežģīts jautājums
Man šodien jautāja zemtekstā, vai es jūtos kā sieviete. Nav man mēnešreižu, nav PMS, nejūtos.

Vai es jūtos kā vīrietis? Negribas seksu, negribas iekarot jaunas teritorijas, nav ambīciju, nejūtos.

Kā tad Tu jūties? Es jūtos kā skolotājs? Man piedāvā darbu divās skolās, bet es aizgāju uz akadēmisko fiziku, ne dabaszinību skolotājiem. Gribēju saprast stīgu teoriju un M-teoriju.

Kā es jūtos? Kā zinātnieks, kurš ir zinātnieks tikai savās fantāzijās. Vot.
Oct 22 23:14 [info]roncijs:
kā jau allaž, pirms beigām, viss tiek sapists. bet vienalga, vēl tikai divas dienas un dzershu sangriju vidusjuuras krastaa
Oct 22 23:11 [info]tipa75:
Vai kāds no jums ir ceļojis pa sauszemi uz Eiropu? Man ir doma pamēģināt aizkulties uz Dāniju un atpakaļ ar sabiedrisko. Tip ciemos ar ekstravagantu ekskursiju pa ceļam. Bet nav pieredzes un zināšanu, ka atrast pašas lētākās un reizē ērtākās opcijas. Vācijas vilcieni piemēram man piedāvā 5 reiz pa ceļam pārsēsties un tāds ceļojums mani nevilina.
Oct 22 23:05 [info]helvetica (in [info]paardod):
Samsung Galaxy Trend Plus GT-S7580 viedtālrunis. Augustā iegādāts akcijā, secināts, ka vecais aparāts tomēr tīk labāk, noturēts pāris mēnešus plauktiņā ar domu, ka varbūt pārdomāšu, bet nē. Tā kā, ja kādam vajag jaunu, nelietotu, normālu mobļu ar visām sastāvdaļām, iepakojumu, sim-kartes pārveidotāju (no micro uz regular) un garantijas talonu pa 100 Eur, dodiet ziņu!

 photo galaxy01_zpsce9e8649.jpg
Oct 22 23:01 [info]daarta:
laikam nekad nebiju redzējusi Kārli Kazāku dzīvajā dziedam tik tuvu. viņš tik jauks cilvēks, bet dziedot izskatās tik nikns, ka dažbrīd pilnīgi ārprātīgs.
Oct 22 22:52 [info]methodrone:
no riita pamodos ar saaposhiem kaulinjiem un nepatiikamu, aukstu, saaposhu sajuutu plaushaas un klepu, istabaa bija +15, un man bija uznaacis very serious doom. sakaartoju maaju, iededzinaaju sveciiti, uzliku skalju regeju un pagatavoju vegan quinoa chili. man shkjiet es peedeejaa laikaa skatos paaraak daudz postapokaliptiskas un distopiskas filmas. interesanti vai ebola var saakties no domaam un baileem par to. visiem cilveekiem vajadzeetu buut vegaaniem un klausiities regeju, tad nekad nebuutu apokalipse.
Oct 22 22:45 [info]217:
addictions
es te gribēju ierakstīt kko par tām lomkām, kas nemieru uzdzen tā, ka jāstaigā šodien kā zvēram būrī no viena istabas gala uz otru, jābrauc ar riteni uz jūrmalu un atpakaļ, un jāiet divreiz vannā, un jācenšas ātrāk aizmigt, lai tikai apklusinātu to iekšējo tukšumu, kurā draud sagāzties visas putekļu konstrukcijas
bet nebūsim jau negatīvi, ne?
uzrakstīsim par to, ka kkā sapratu (tikko vannā, jo tāpat kā ritenis, tā taču ir Ze Meditācija vai kas tur), ka laikam (lai arī nekādi agrāk to negribējās pat sev atzīt) mana augstākā dzīves filozofija ir "justies labi par (gandrīz) katru cenu šeit un tagad". tā tāda ļodzīga taciņa, jo saprāts jau saka, ka tas nav iespējams 100% un vienmēr, un uz šitā būvēt dzīvi jau defaultā ir lemts neveiksmei. bet ja gadās tāda vasara kā šī, kur "justies labi vislaik" procents uz kopējā fona sasniedz gandrīz 90% atzīmi, tad ir grūti atgriezties pie iepriekšējā līmeņa vai ar to samierināties. jo gribās vēl un vēl

atkarība no jušanās labi. tam noteikti ir kkāds nosaukums, vai drīzāk diagnoze

(bet tā, citādāk, es cenšos mācīties spēlēt Boba Redemption Song. nu, ne šodien, vakar, šodien tukšuma likvidēšana prasa/īja visu enerģiju. es mēģināju kko lasīt, bet tālāk par 1 rindiņu nesanāk koncentrēties. citudien)
Oct 22 22:43 [info]quasi:
Henrieta
Oct 22 22:42 [info]nastjaa:
Viss notiek ļoti dīvainā virzienā. nezinu, kur es eju, vai pareizāk sakot, kur ceļš mani ved. cerams, ka nekur pārāk dziļi.
ārā smaržo kā rudenī, bet ir auksts kā ziemā. Ir tik dīvaini iziet ārā ap 7 no rīta: tumsa, rudens, mazliet spocīgas laternas, un jaunā vietā, tas viss izskatās vēl dīvaināk.
Tuvākās dienas būs interesantas, ar daudz ko jaunu un jauku. (cerams) BŪS!
Oct 22 22:40 [info]daria:
Sasodītais ratu lietus pārvalks kaut kā laiž garām. Viņš jau tā nav baigi foršs, liekas tā kā par mazu, lai gan ir BOB dubultajiem ratiem domāts. Enīvei, vienā brīdī E sāka sparīgi izliekt muguru un klaigāt, ka esot slapja. Pataustu - tiešām, abi sāni nolijuši. Brālis gan iemidzis, ar visu slapjo kāju. Sparīgi tesu kalnā augšā, tagad esam pārģērbušies un sausi, bet rūgtums sirdī paliek.
Oct 22 22:35 [info]psychokiss:
kaste
ne tas, ka es kaut ko kaut kam kaut kā izdarīju. šobrīd es vienkārši nezinu, kur lai iet, ko lai dara, kas notiek, ko es pati no sevis gribu.
šobrīd kaste ir vienkārši labākā ideja.
Oct 22 22:32 [info]kaarl:
biļešu paralīze
Oct 22 22:31 [info]f_g:
282. - 295.gada diena
bildes un daudz lasāmvielas )
Oct 22 22:30 [info]kira_alendorfa:
1917. gada 11. maijs, ceturtdiena
Šajās dienās noticis liels jo liels notikums: tante Taņa iziet pie vīra! Viņa precas ar Andreju Ivanoviču Kleinu!
Vakar vecmāmiņa Anuta uzaicināja māmiņu un tēti vakarā ciemos, teica, ka būšot arī tante Taņa un vecmāmina Maša, taču māmiņa atteica, ka nevarot, jo esot daudz jārosās pa māju. Pēc tam piezvanīja tante Taņa un saka: "Lidočka, tu vakarā būsi pie Likošiniem?" "Nē", saka māmina. "Ļoti žēl", teica tante Taņa, "es gan gribētu, lai tu tomēr esi, jo vēlos tevi iepazīstināt ar topošo radinieku." "Kā?", izsaucās māmiņa, "vai patiesi precies?" "Jā", teica tante Taņa, "ar Kleinu". "Nu šādā gadījumā es, protams, došos pie Likošiniem! Lai sastaptu tevi un tavu līgavaini, atlikšu visas saplānotās darīšanas", priecīgi teica māmiņa. Es gan vēl nezinu, kad īsti būs viņu kāzas.
9. [maijā] Marinočka apslima, pa dienu vinai bija 38,8°, māmiņa pasauca tēvoci Kostju, taču tēvocis teica, ka slikto laika apstākļu dēļ aizkavēšoties, atbraukšot tikai vēlu vakarā. Tad māmiņa teica, lai nākot 10. [maijā]. 10. [maijā], t.i. vakar tēvocis atbrauca un, apskatījis Marinu, un teica, ka viņai ir maziņš bronhīts. Vakar Marinočkai karsoņa vairs nebija, taču šodien viņai [atkal] bija 38,3°, māmiņa baidās, vai tikai Marinočkai nebūs plaušu karsonis.
9. [maijā] bija šausmīga vētra, visu dienu putināja un bija ļoti auksts. Savukārt šodien ļoti silts: ēnā bija 16° siltuma.
7. [maijā] mēs bijām zooloģiskajā dārzā. 7. [maijā] pie mums ieradās vecmāmina Maša un tante Taņa (mēs vēl nezinājām, ka tante ir līgava).
M-lle pie mums nenāk, jo ir aizbraukusi ar kādu ģimeni uz vasarnīcu. Mums tagad ir jauna virtuvene Paša.
Visu šo laiku mums nebija virtuvenes. 2. maijā vajadzēja atnākt virtuvenei Pašai, taču vina jau nākamajā dienā aizgāja, jo no kaut kurienes pārbraucis viņas līgavainis. Šodien māmiņa noalgoja virtuveni, kurai jāierodas ir rīt. Šodien vakarā māmiņa un tētis, iespējams, dosies pie Poļivanoviem.
Oct 22 22:23 [info]picums:
Laikam pasaulē jābūt līdzsvaram. Preses konference bija necerēti jauka, bet intervija ar stipendijas piešķiršanas komisiju- necerēti un (ne)pelnīti drausmīga. Nekas, nevar jau arī gribēt normāli izglītoties.
Oct 22 22:22 [info]dis:
fak jē
vēl šīnakts, rītnakts un dodamies ceļā
Oct 22 22:21 [info]pikaczu:
par Veneeciju
Tagad man jaatziistas skalji sev un citiem - es nebuuszu VFF salidojumaa. Lai vai kaa es miileetu savu alma mater, kas mani par cilveeku savulaik pataisiija, es uz Itaaliiju izteereeju paaraak daudz naudas un laika. Tomeer tas bija taa veerts.
Mees braucaam ar raini uz Bolonju. Bolonja arii ir jauka pilseeta, ar lielisku universitaates muzeju un arhiologijas kolekciju. Bolonjas makaronus needaam, jo atradaam labaaku variantu - netaalu no galvenaa laukuma ir eko szmeko regjonaalo produktu tirdzinjsz. Tirgus halles viduu ir galdinji, kur nopirkto var uzreiz apeest. Paeedaam juuras muudzjus, padzeeraam viinu un devaamies taalaak. No Bolonjas 2 h/11 eiras un bijaam Santa Lucia stacijaa, aizdevaamies uz savu viesniicu, kas jau 400 gadus lepni nes savu vieniigo zvaigzni. Viesniica bija starp Rioalte tiltu un Marka laukumu, liidz ar to tas, kaa mees no pudeles dzeram leeto viinu buus daudzu cilveeku atvaljinaajuma bildees. Vienu dienu vienkaarszi kliidaam pa pilseetu, ik pa laikam iekliistot kaadaa arhitektuuras izstaadee, vecaa bazniicaa, eestuvee vai dzertuvee. Otraa dienaa es skreeju pa muzejiem. Peec dodzju pils varu pateikt, ka var tomeer greznaak par ukrainju iereedni iekaartoties. Peedeejo nakti bijaam Bolonjaa. Izgaajaam pilseetaa uz drinku. Tas, ko paszi itaalji lok spainjiem - kampari, kaut kaads likjieris un dzirkstoszais baltviins, man szkjita par saldu un ruuktu
u, bet alus kroguu tiek pasniegts neatszkjaidiits.
Vitamiina h uznjemszanai ljoti labveeliigi apstaaklji.
Oct 22 22:19 [info]emss:
wuhū!
Šodien tiku pie Andelē nomedītām biksēm un krekliņa, viss jauns un mans izmērs. Ļooooti priecājos, īpaši tāpēc, ka bikses ir melnas velveta, ar smalku svītriņu, nevis plato, tieši tādas, kādas es nopirku pirmo reizi iepērkoties Rīgā kādos 15 gados ar vienu radinieci. Tādas kā bērnības atmiņas vai kas tāds, pilnīgi silti ap sirdi palika. Biju spurainais pusaudzis un tagad atkal man ir tādas bikses.
Sazinājos ar šuvēju, man ļoti salst dupsītis savā dūnu jakā, tad nu apjautājos cik izmaksātu man mētelis, viņa apskatīs audumus šonedēļ un nākamnedēļ dos ziņu ar apmēram kādu ciparu tas varētu iziet cauri un tad es zināšu vai man tas ir pa kabatai. Nu labi, es ļoti tādu gribu, tāka domāju ja nu kas vienkārši sarunāšu uz nomaksu vai kā tā... :)

Neatceros kad pēdējo reizi slimoju, bet šodien pēc darba atnākot mājās sapratu, ka esmu tiešām slima, traki sāp galva un ir temperatūra un iesnas "tur kaut kur dziļi". Eh, jāsaņemas! I can do it!
Oct 22 22:17 [info]santech:
life of pi
Visa tā morāle ir ok, jā. Bet tie dabas skati nevienā dokumentālajā filmā nav rādīti!
Oct 22 22:13 [info]lmr:
eindhovenā vijolnieks sērīgi spēlēja somewhere over the rainbow, kamēr meklējām peldkostīmus un peldbikses, ko oktobrī atrast ir neiespējami, lai peldētos hoteļa bezmaksas baseinā, kurā vingroja vecas tantiņas.
atpakaļceļā sēdēju pie loga. uz mākoņa krita lidmašīnas ēna un ap to apaļa varavīksne.

nākamreiz iešu viens.
Oct 22 22:12 [info]murxxe:
Midsommeras slepkavības rada patīkamu drošības un stabilitātes sajūtu. Pat tad, ja tās skatās trešdienas ne sestdienas vakarā.
Oct 22 21:54 [info]virgin_whores:
nope, vairs nekādu baznīcu un nekādu bēru
ja tu vēlies stāvēt kājās stundu, klausoties vecenīšu koru, kas izklausās kā uz miršanas robežas, godinot aizgājēju, kuru tu patiesībā nepazīsti-
laipni lūdzu
bet es labāk atsakos
Oct 22 21:53 [info]kants:
tagad es zinu!
augstāki spēki ir novirzījuši mani akadēmiskajā karjerā, dodot līdzi dekādi treniņa reklāmā, lai es paaugstinātu latiņu konferenču prezentācijām un liktu saņemties visiem referātu nolasītājiem, ppt slinkotājiem un citiem klausītāju necienītājiem.
Oct 22 21:48 [info]mufs:
publika prasa par tiem matiem. kā jau maņakāls socjopāts, bildi savu nelikšu, a interneti neko gluži tādu nepiedāvā.
teorētiski tas varētu būt bijis domāts kas šitāds, bet man pašai vairāk škietās,ka es izskatos pēc edvarda šķērroča, jo - būsim reāli, tā kā tai bildē, neviens apkārt nestaigā, toties staigā vēji,kas visu sapūš hvzkur. pagaidām neesmu sapratusi,ko ar to visu iesākt, tobiš,vienīgā ideja ir apgriezt vēl.

vīrs taktiski teica,ka vismaz pakausis izskatoties seksīgs.
bērns līksmi paziņoja,ka es tagad varēšu nopirkt parūku.
pagaidām vairāk neviens nav redzējis.
Oct 22 21:43 [info]koks:
I fucking love science? Nah, I fucking love fucking.

https://www.youtube.com/watch?v=-7NitmzzZX8
Oct 22 21:29 [info]puuce:
Divas labas draudzenes cer nākamgad pārtransfērēties no lux uz bxl. ja viss juks un bruks, varēs braukt atpakaļ uz bxl septembrī. (izcils kolēgis jau droši zina, ka augustā pārcelsies;)
Oct 22 21:22 [info]fermenta:
Lielīšos
Šodien mazā, stumjot virtuves krēslu pārgāja pāri visai istabai. Apjukām abas, jo līdz šim viņa bija gājusi tikai gar mēbelēm - sāniski un lēnām, bet te pēkšņi ātri un raiti uz priekšu.
Zobi astoņi.
[info]ely uzdāvināja pirmo bumbiņu-drāts labirintu. Pirmajā vakarā tas tika grauzts jau otrajā mazā saprata konceptu un lodītes tika kustinātas vienā virzienā. Tēta meita - neies jau bīdīt vienu lodīti, ceļ uz augšu uzreiz apakšējo. Šobrīd tā ir topa rotaļlieta un lodītes tiek bīdītas arī pa vienai un jau pa spirāli.
Brīvdienas Siguldā un Valmierā. Un arī no suņiem vairs tik ļoti nav bail.
Atvērām apkures krānu, lai "izdzītu" mitrumu. Istabā patīkams siltums, lai gan auksti nebija.
Sasodīti viegli un ātri sakārtot un sakopt māju, ja vīrabrālis pieskata mazo.
Oct 22 21:19 [info]lenora:
Kultūras mēnesis turpinās - pēc divām Annām ar Čī atnācām uz Šervudu - te ir dzīvā mūzika - čuvaks ar siņķiku, kurš dzied par Natašu, mākslīgās puķes un nenormāli dārgs vīns. Epik šit!
Oct 22 21:15 [info]baby_amfik:
;(


es reāli vienīgā nezināju?
Oct 22 21:11 [info]never_know:
In other news, iegāju viena no charity šopiem un izrādās tur ir lietotas foršas grāmatas pa 1 mārciņu, un lielas puzles pa 2 mārciņām.
Rīgā biju sev izveidojusi pietiekami pieklājīgu biblioteku, lai būtu sasodīti skumji no tās šķirties. Apsolīju to nedarīt atkal, bet man sasodīti patīk grāmatas.
Oct 22 21:11 [info]devour:
Šī laikam ir viena no manām pirmajām apsēstībdziesmām. As in, kad Toms no kādas klases ekskursijas ārzemēs atveda Korn CD tad mēdzu šo dziesmu drillēt visu laiku. Gadi n pagājuši. Klausos un joprojām ņirdzu pie sevis.

popKoRn
Oct 22 21:03 [info]mindbound:

Anything can be measured. If a thing can be observed in any way at all, it lends itself to some type of measurement method. No matter how "fuzzy" the measurement is, it's still a measurement if it tells you more than you knew before. And those very things most likely to be seen as immeasurable are, virtually always, solved by relatively simple measurement methods.

Duglasa V. Habarda How to Measure Anything: Finding the Value of Intangibles in Business ir negaidīti laba daļēji tehniska grāmata par informācijas teorijas un teorētiskās ekonomikas krustpunktā atrodamajiem jautājumiem. Pagaidām esmu ticis cauri tikai ievadam un pirmajai nodaļai ("Yes, I Mean Anything"), bet šobrīd šķiet, ka tās būs vērtīgi ieguldītas stundas.

Turpinot literatūras tēmu - The Martian by A. Weir is one of the best works of fiction I've read in a long, long time.

Oct 22 20:55 [info]symposium:
Nice, nice, very nice.
Ir tās dienas, kuru beigās iegulies gultā, izdzer glāzi vīna un saproti, cik ļoti labi ir.

Tad gribas teikt Vonnegūta vārdiem "I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point - If this isn't nice, I don't know what is"
Oct 22 20:49 [info]lidaka:
Starp citu, ja kaadam ir iipashas veelmes, kas dikti kaarojas no Amurikas, dodiet zinju! Es jau saaku kravaat chemodaanu decembrim.
Oct 22 20:30 [info]virginia_rabbit:
DĪVĀNS IR GONE!!!!
(arī "sabojātās durvis", par kurām man šodien zvanīja namu pārvalde, izrādījās 2 dīvāna krāsas švīkas, kuras apakšējā stāva kaimiņam lika izsaukt policiju. tās nonāca nost ar spļāvienu. bļaģi!)
Oct 22 20:27 [info]fukaeri:
tagad mana kārta lielīties
cepu krāsnī saldos kartupeļus ķiploku mērcītē, klausos Talking Heads. un gaidu ciemos Matīsu. esi, dzīve, tāda vienmēr.
Oct 22 20:26 [info]pilnigigaram:
Mana slimība ir likt pretējā dzimuma pārstāvēm mani gribēt.
Sliktākais ir tas, ka man ir attiecības un viņām arī.
Runa nav par seksu, vai ko tādu, tā ir psiholoģiskā pakļaušana. Ar skatieniem un zemtekstiem.
Viss sākās ar to, ka agrāk biju atstumtais, Tagad ir tieksme igūt to, kas agrāk man nebija.
Es nekad neesmu spēlējis pudeli, man viss ir bijis savādāk kā aritmētiski vidējam latvietim.

Kā viņa dejotu ar sasietām kājām?
Oct 22 20:23 [info]zeme:
Assalamalekum .
Oct 22 20:21 [info]c3po (in [info]dziivo_te):
mini-istaba
Meklēju istabu vai mini-istabu (kalpones istabiņu). Vēlams Rīgas centra rajonā, taču noteicošais būs samaksa (ieskaitot komunālos maksājumus līdz 100 eur).
Esmu klusa kaimiņiene, draudzējos ar kaķiem un suņiem, ja tādi jau apdzīvo jūsu piedāvātās platības.
hapinjsh@inbox.lv
Oct 22 20:14 [info]krii:
Mīnus viens grāds, patiesi, patiesi. Esi sveicināta, ziema. Un zvaigznes kā asi ledus vižņi.
Šovakar skrienot izdomāju, ka beidzot kas jādara ar vēderpresi un vispār - ķermeņa augšdaļas muskulatūru. Pirmais noskrienamais kilometrs (vispār jau pirmajam kilometram nedrīkst ticēt, jo tas vienmēr attēlo pasauli daudz baismīgāku un tevi pašu - daudz tizlāku nekā īstenībā) man nesaudzīgi lika saprast, ka diafragmas vietā man ir ļengana nobrukusi zeķe, kas nespēj izcilāt tik smagu krūšukurvi, un ka uz pleciem man ir pārak smaga gadu nasta, lai tie turētu staltu stāju. Nevarētu teikt, ka šīs pārdomas mani priecē, jo vēderpreses kačāšana ir visnotaļ mokoša nodarbe, kad tu kā apkritusi vabole rausties un tirinies uz grīdas, turklāt gar acīm neslīd nekādas daiļas urbānas ainavas, kas tik līksmi pacilā garu skriešanas laikā, gluži otrādi, tu esi spiests blenzt vai nu uz savu nepietiekami vingro rumpi, vai uz griestiem, kuros noteikti redzamas kādas gluži liekas plaisiņas vai zirnekļu tīkls, līdz ar to galvā nav nevienas poētiskas apceres, ir tikai maurojošā trenere ar savu pātadziņu.
Oct 22 20:13 [info]devour:
Par garlaicību darbā nesūdzos. Šodien kolēģi izdomāja izkauties...
Oct 22 20:06 [info]acidkitteh (in [info]kur_nopirkt):
Velo cimdi
Kur Rīgā var nopirkt Fox velo cimdus? Nevis tos staipīgos, bet normālos full finger racing gloves.
Oct 22 19:55 [info]martcore:
xxx

nabaga dāmu latvijā tā nomocīja vietējie nācionālisti, ka patversmē izsniegtajā pēdējā sarkanajā plašķītī nācās bēgt, kur acis rāda, a acis rādīja uz londonu un valērijas koncertu, tikai tas spēj kaut kā mīkstināt pārdzīvoto dēļ psiholoģiskajām traumām un otrās grupas morālās invaliditātes
Oct 22 19:54 [info]baby_amfik:
man šorīt istabā bija ielidojusi zīlīte.
Oct 22 19:50 [info]pietura:
nē,nu,bet es tak esmu parazīts.
nu tad,priekā!
Oct 22 19:49 [info]grizzly_bear:
tik briesmīgi daudz riebīgu lietu. tik drausmīgi daudz izlikšanās, viltus, tukšu runu. veh
Oct 22 19:41 [info]ripp:
šī diena ir zīmīga ar to, ka šodien tika aizvesta a. pirmā gulta. nopirkām to jaunu, čiekurā, par apmēram 100ls + matracis. jāsaka, ka gulta sevi ir pilnībā attaisnojusi, bērns ir nogulējis un nolēkājis tajā 2,5 gadus, bet gulta joprojām tik pat stingra, ka iegādes dienā. domāju, ka pēc nākošā gulētāja, pie kura gulta šodien aizbrauca, tajā varēs mierīgi gulēt/lēkāt vēl vismaz daži bērni.
līdz ar to a. istabā tikušas pārbīdītas mēbeles un ierīkota "mājiņa" no šeit atrasta baldahīna.
Oct 22 19:26 [info]f_g:
vot
Paņēmu draudziņu Argus Rubi un.. sākšu rakstīt par savām kārtējām dienām no 365 dienu sērijas..
Oct 22 19:25 [info]zirka:
ostapa mīļākā mantiņa ir čiekurs, aizmetu kur tālāk un lai kaķis ampelējas, es varu mierīgi darīt savas lietas
Oct 22 19:24 [info]sickboy:
Pirmaas divas dienas Vaacijaa bija jo iipashi intensiivas - mani divas reizes paarmekleeja policija un gaidiito 20 graadu un saulainaa laika vietaa bija kaadi 6 graadi un kaartiiga veetra ar kaartiigu lietu. Man kaajaas pludmales chiibas un vasariigas dreebes, somaa samircis guljammais un telts - kaadaa briidii likaas, ka uz speeles lieku savu veseliibu un dziiviibu. Pashaa lielaakajaa izmisumaa - tumsaa, aukstumaa un lietuu mekleeju sev vajadziigo adresi, kas bija kaadus 10 km no manas atrashanaas vietas. Uzrunaaju vieniigo cilveku, ko redzeeju aaraa ciematinjaa un peekshnji tiku ieaicinaats paartikushaa, maajiigaa un gaumiigaa maajaa, cilveeki censhas man paliidzeet, meklee internetaa karti utt., beigaas izraadaas, ka viens zin vietu, kas man vajadziiga un aizvediis mani ar mashiinu. Un veel es dabuuju lieliskas vakarinjas. Es biju totaali laimiigs un man bija smaids pa visu seju - jo atkal un atkal pieraadaas, ka par mani kaads gaadaa. Karma-sutra ir radoshi veidi, kaa karma grib tevi izpist - un es to jutu, kad jau taa biju nosalis un salijis un veel kaada mashiina mani pilniibaa apshljakstiija ar peljkji. Bet ir arii engljelju sutra - radoshi un briinumaini veidi, kaa tu tiec izglaabts. Par to shodien runaaju ar savu amerikaanju draugu Piiteru - vinjam arii reiz esot bijis, ka vinjsh stopee novembrii Ungaarijaa un nosalis un izmisis, beigaas vinjam jau kljuva vienalga - vinjsh noleema vnk iet guleet zem kaada koka un nomirt. Un tajaa briidii peekshnji ne no kurienes iznira businjsh ar maaciitaajiem, kas vinju kaut kur aizveda, uzsauca alu un ko tur. Piiters teica, ka vinjsh ir atkodis - briinumi vienmeer notiek, kad tev jau ir vienalga. Bet tu nevari sevi piespiest, lai tev buutu vienalga. Kad Asiizes Franciskam esot prasiijushi, kas ir veiksme, vinjsh teicis: "Veiksme nebuutu, ja muusu ordenim pievienotos visa valsts, vai kaut vai pat karalis ar karalieni. Veiksme buutu, ja es ziemaa nosalis un ar peedeejiem speekiem, varbuut asinjojosh un sagrauts paarrrastos klosterii, bet ordenja braalji manaa priekshaa aizcirstu durvis un teiktu, lai es vaacos prom - ja shajaa briidii es joprojaam buutu laimiigs - taa buutu veiksme." Jaa un, ja tu gribi kaut ko intensiivi iemaaciities par dziivi - tev jaakljuust par stopeetaaju.
Bet tagad es esmu ljoti jaukaa vietaa un ar mani viss ir kaartiibaa.
Oct 22 19:22 [info]liljabrik:
darbiņā no aizvakardienas darbojas videozvanu sistēma. paceļot klausuli, diezgan lielā ekrānā redz sarunu biedru, un viņš redz tevi. visi kolēģi ir šokā un jautā cits citam, kā izslēgt kameras, un cits pēc cita atgriežas tumsā. es gan neizslēdzu, man vienīgajai patīk. sajūta ir kā nākotnes filmās. plus pēkšņi ieraugi, kā izskatās visi, ar ko esi tikai runājis vai sarakstījies. šajā daudztūkstošu kolektīvā tas tomēr ir ļoti interesanti. uzzinu arī to, ka citi vēl smēķē pie saviem galdiem. vēl man patīk, ka viņi redz mani, jo es esmu laipna un smuka, un es gribu, lai visi to redz.
Oct 22 19:13 [info]reinulitis:
nu kāpēc?
nu kāpēc brīdī, kad būtībā vajadzētu bik notievēt, prātā ir tikai pārtika, kas ir izteikti neveselīga?

kaut kā tie salāti, lai cik arī garšīgi šoreiz sanāca, nepietiek. vnk nepietiek un viss. a vot cepta siermaizīte aiziet uz leju grabēdama :D
Oct 22 19:12 [info]twothings:
first time in situation like this.
have no idea how to make it through.
Oct 22 19:11 [info]roskild:
Tik ļoti skumja un besīga diena. Pamosties pēc murgiem. Aiztaisīties uz darbu. Uzvārīt kafiju. Un tad viss sakrīt virsū!!!
Viens no kolēģiem, kurš ir totally overweening and supercilious, mani totāli izveda no pacietības. Man vienkārši tik ļoti nepatīk cilvēki, kas uzbāžas ar savu viedokli, kur tas nemaz nav prasīts. Kad tiek noklausītas sarunas, kurās konkrētā persona nav iesaistīta un, kad personai šķiet, ka viņa ieteikumi pavisam noteikti palīdzēs citiem dzīvot un būt awesome.
Viss sākās ar neitrālu e-pastu saraksti, kas mani tik ļoti nokaitināja, ka atbildēju - mind your own business. Bet tas, protams, nav nekāds iemesls apstāties iedomīgiem čaļiem. Anyway, tiekot pāri vienai emociju vētrai, atnāca nākamā.
Šis ir totāli tas brīdis, kad pilnīgi viss ir prioritāte un pilnīgi visam ir jānotiek tieši šeit un tagad. Un tad es parasti skrienu un ķeru un steidzu. Vienīgā atšķirība ir tā, ka man šodien patiešām gribējās padoties, jo man nav spēka. Emocionāli man nav spēka. Mana to-do liste ir izaugusi A4 lapas garumā. Un visiem visu vajag tagad. Sēdēju tāda galīgi skumja un kašķīga. Taisīju prezentāciju. Klausījos Pearl Jam un domās slīku asaru plūdos. Zinu, so pathetic. Aaaah.

Man gribētos domāt, ka cilvēki ir uzlikuši aukstas maskas. Neiejūtīgas maskas. Itsevišķi šeit Anglijā. Un zināt, ka visiem ir zināms stress iekšā. Ka visiem cilvēkiem ir bailes, slinkums, sapņi and stuff. Just a human being. Bet šobrīd visi ir sataisījušies tādi lieli un vareni. Nevienam nav problēmas ar self-esteem, visiem pietiek laika paspēt visu.
Un tad esmu es. Un nezinu kur sevi likt. Es tā kā domāju, ka ar mani viss ir kārtībā, bet no šodienas komentāriem un notikumiem man gribās sist galvu pret sienu. Ja cilvēkiem ir bail no kaut kā un viņi nervozē, kāpēc viņi nestāsta par to skaļi? Piemēram man ir jāvada divas prezentācijas 45 minūšu garumā, nākamo piecu dienu laikā, un es vienkārši nezinu kur no sava stresa likties. Un taipat laikā visiem pārējiem nav nekādu emociju izpausmes. Man gribētos dzirdēt, ka arī citi nervozē, ka arī citiem ir bailes no neizdošanās. Kad arī citiem gribās iejūtību nelielu.


Un es šodien par to tik ļoti saskumu. Par visu. Tādas pasaulīgas, smagas skumjas. Traucos pa šoseju ar skaļu mūziku un asarām acīs par to, ka esmu tāda ņerga, kas nevar saņemties un just fucking do it. Man tiešām dažkārt šķiet, ka esmu pārāk sensitive lielam biznesam un nepārtrauktai cīņai, kurš labāks, kurš tālāk tiks, kuram lielākas ambīcijas. Visas tās sarunas mani nogurdina. Man vienkārši gribās cilvēcību. Vienkāršu smieklus un sarunas. Par bailēm. Par neizdošanos. Par apņemšanos. Man nevajag iedomīgas sarunas, kas katru reizi iekšā kaut ko nogalina.

Man šovakar gribētos dzert vīnu un klausīties mūziku un vienkārši apcerēt dzīvi. Bet man ir rītdien prezentācija par kuras tematu es zinu tikpat kā neko (pneumatic system general principles, like wtf?) un man ir jāuzraksta kursa darbs kam rītdien ir termiņš un man ir jāuzraksta plāns, kā savest savu darba dzīvi zināmā kārtībā pēc rītdienas, kad viss tikai sāksies.
Oct 22 19:10 [info]beatrixe:
Šodien bibliotēkā paņēmu grāmatu, kuru jau esmu izlasījusi. Neko neatceros.
Un aukle, jā. Jāmeklē cita un jāklausa intuīcijai taču.
Un ieskrēju teātrī pauzītē. Patīkami. Ir cilvēki, kuri mani tur gaida.
Oct 22 18:46 [info]nulle:
Vika krājums "Kontakts" ir diezgan liela šļura, man šķiet. Un ir dzejoļi, ko mierīgi varētu nepublicēt.

piemēram, šāds: )

Tāpat kā vienā albumā (pilnīgi citam autoram), kura veidošanā esmu piedalījies -- gribējās visas ierakstītās dziesmas parādīt, bet tagad klausos -- varbūt nevajadzēja vis.
Oct 22 18:39 [info]ravejsledzejs:
Tā. Tē's norakts. Braucu uz Rīga. Gribu izvēdināt galvu. Kurš man rītvakar sastādīs kompāniju Labietī?
Oct 22 18:28 [info]saccharomyces:
coincidence
šodiena bija tā diena, kad man bija 3x23 trešklasniekiem jāliek gan korī, gan pa vienam pantiņa ietvaros atkārtot frāzi "i like cocks". šodiena bija arī tā diena, kad skolas vestibilā tika izlikts pedofila fotorobots.
Oct 22 18:24 [info]tati:
21. gadsimts tomēr rox. Mājās veseli ir tikai kaķi, pārējie slimo ar kkādu sūdvīrusu. Sakarā ar to, ka kaķi nemāk iziet ielās un nopirkt ēst, tiek izmantota e-maxima, kura pieved mājās minerālūdens un augļu kravu.
Protams, tas nepadara mūsu atviegloto dzīvi mazāk mizerablu.
Oct 22 18:17 [info]dienasgramata:
DELFI. Latviešu meitene priecē ar visai oriģināliem pašportretiem.

P.S. visai
Oct 22 18:14 [info]sniegabrist:
Kā piedabūt spurainu tīni klausīties?
Nezinu. Bet reizēm izdodas. Spurainie ir foršākie klausītāji.
Oct 22 18:06 [info]virgin_whores:
apžēliņ, kā es gribu prom no šīs skolas. vai precīzāk no klases
jo visi ir tik liekulīgi, šodien, piemēram,klasesbiedra tēvam bija bēres
sajūta tāda, ka dažs labs aizgāja tikai tāpēc, lai uz stundām neietu
nevis atbalstīt
un ticiet man, tādi cilvēki rada psihopātus
Oct 22 17:49 [info]ulvs:
Kremļa aģentu mūžīgi zeļošais Latvijas atzars
Vienmēr esmu uzskatījis, ka ir dažas lietas, kas jāzina publikai - neatkarīgi no tā, cik daudz viņi ir informēti par LR, ES un PSRS vēsturi un politiku - gan pagājušo, gan esošo. Un neatkarīgi no tā, cik daudz viņi saprot vai ir spējīgi saprast. Bet tas netiek darīts (piemēram, nav raksts ziņu portālos utt.). Tā, protams, var būt tikai sagadīšanās, bet tas ir pārāk aizdomīgi, īpaši jau ņemot vērā šī brīža nežēlīgi agresīvo Kremļa aģitāciju politiku un vēlmi šķelt sabiedrības valstīs, kurās līdzās pamatiedzīvotājiem ir liels krievvalodīgo īpatsvars.

Tātad. Kāds putniņš man pastāstīja, ka Stūra mājas ekspozīcijā, kas bija visiem par brīvu, ir trīs reizes pazudusi (nozagta) petīcija, kur lielākoties bija parakstījuši Krievijas krievi (ekskursanti, kuri apmeklēja ekspozīciju), par to, lai Stūra māju atkal neaizvērtu uz nenoteiktu laiku (kā to vēlas darīt nenosakāmu iemeslu dēļ). Pazuda tieši tās lapas, kuras bija parakstījuši Krievijas krievi. Konsenta veidošanas ietvaros (lai Kremlim lojālajiem medijiem (ne)būtu uz ko atsaukties?)? Čeka much? Protams, varbūt tā ir tikai nejaušība, bet tas esot noticis 3 reizes (un nozagtas tieši tās lapas, ko parakstīja Krievijas krievi).

Tas viss joprojām acīmredzot ir dzīvs un elpojošs entity.

Man ir pamatotas aizdomas, ka Latvijā iedzīvotājiem tā arī nekad netiks līdz galam parādītas tās šausmas, kas pastāvēja. Jo tās pastāv joprojām, tikai vai nu andergraundā, vai nu leģitimizēti - ar citu nosaukumu. Tas ir mazliet absurdi - apzināties, ka Latvijā visi čekisti joprojām strādā valsts iestādēs, bet, teiksim, mūsu igauņu brāļi bijušajiem koloboratoriem liedza jau to kopš pašas 2. neatkarības atgūšanas (deviņdesmito sākuma). Un tas tiešām ir milzīgs absurds, jo kartu reizi, kad par to ieminās medijos, tas izskan aptuveni tādā formā, ka, jā, kaut kad PSRS cilvēki bija ļauni, bet tagad ir demokrātija, un viss ir okej, visiem viss tika piedots, un nav svarīgi, vai tūkstošiem disidentu un viņu ģimenēm, kuru dzīves tika izpostītas, tagad ir ar šo faktu mierīgi jāsadzīvo. Bez jebkāda īpaša tiesiska statusa, bez jebkādas palīdzības un komunikācijas no/ar valsti. Un tas tikai tāpēc, ka...

Šeit mēs paliekam pie "tāpēc, ka", jo mums Latvijā neviens nekad neteiks patiesību vai pat kaut ko, kas līdzinās tai. Un visi, kuri par to runās - viņiem visiem vienkārši palūgs pieklusināt balsi, beigu beigās ierakstot kaut kādos slepenos sarakstos, piemēram, "Sistēmas ienaidnieki" vai tamlīdzīgā absurdā. Tas izklausās smieklīgi, ja to tā ietērpj vārdos te - sistēmas ienaidnieki. Bet, ja padomā - ja mūsu valsti ES līmenī pārstāv bijušie/esošie čekisti jeb "mūsdienu Kremļa aģenti" (atšķirības faktiski nav; tikai tā, ka viņiem ir ierobežota rīcībspēja LR jurisdikcijā), tad šis absurds, šķiet, maina savu jēdzienu un formu, kļūstot par kaut ko reālu. Par kaut ko tik reālu, kas beigās var izpausties kā sitieni pa seju, melna maisiņa uzvilkšana galvā un aizvešana uz mežu vai kādu pagrabu. Un tas var notikt nevis tikai ar tevi un mani, bet gan ar visu sabiedrību kopumā.
Oct 22 17:49 [info]ll_:
kāpēc vienmēr netīšām uzzīmējas kāškrusti?
Oct 22 17:49 [info]rr_rrr_r:
a certain way to not feel good about self
i find problems problematic until i solve them. then i realise the solution was rather simple and instead of seeing the problemsolving as an accomplishemt i feel worthless for requiring so much time and not understanding it in the first place

lai gan zinot to, cik maz es viņiem izmaksāju, gan jau ka ir labi, ka vispār kaut ko atrisinu. bet tas nemaina to, cik ļoti daudz kaunu izjūtu, kad jānoraksta nepieciešamais laiks kaut kā risināšanai.
neatkarīgi no tā, vai man kaut kas izdodas, vai neizdodas, gribas palīst zem galda un paraudāt ^^

šis viss ir tik smieklīgi. tik smieklīgi.un tā četrdesmit stundas nedēļā
Oct 22 17:46 [info]neraate:
bērnudārza klasika - uzvilkt bikses pa virsu sporta biksēm, nesaprast kādēļ nav ērti un tad no staras izvilkt biezās zeķbikses, kuras novelkot bikses kāds aizmirsis izvilkt no biksēm. un nē, man vairs nav pieci gadi
Oct 22 17:29 [info]mako:
Kāpēc mēs purkšķinam bērniem punčos.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iAnBWcpfYgw
Oct 22 17:27 [info]putnelis:
Kāpēc mēs purkšķinam bērniem punčos.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iAnBWcpfYgw
Oct 22 17:21 [info]es_esmu_dzhims:
kaa jums liekas, es uzspeeju uz lidmashiinu vai ne
Oct 22 17:18 [info]oblica:
klau, klau, draudziņi
es atbrīvoju frendlisti no ilgnerakstošajiem un gribu kādus nebūt jaunus draudziņus.
Ir ieteikumi?
Lūdzu, ņemt vērā, ka:
1) no zematslēgas ierakstiem viegli izpīpēt, kas es esmu (un par ko varu kļūt) - tādus, kas to varētu ļaunprātīgi izmantot, neiesakiet (lai gan - kā ta nu to diži izmantos...);
2) esmu 35 gadus veca māte;
3) mīlu iedzert.
m?
Oct 22 17:16 [info]matiiss:
es mīlu savu suni. viņš ir arī ir dumjš un neko nesaprot no dzīves, vienmēr ārkārtīgi priecājas mani redzēt un viņš nekad neuzrakstīs stulbus uzrakstus uz manas ielas un neaizbrauks studēt bez manis uz ārzemēm. šad un tad viņš piečurā dzīvokli, bet ja ņem vērā visu iepriekšminēto, es teiktu, ka tas ir diezgan labs dīls.
Oct 22 17:13 [info]lord:
par sieviešu bekgraundu
kāpēc tik daudzas, pat visai izglītotas sievietes un tādas, kas vispār nelieto necenzētu leksiku krūtis tik bieži sauc par "pupiem"? tas ir kaut kādā veidā saistīts ar riebumu pret savu ķermeni? kolektīva iespaids no bērnības, vai kas tas ir? kāpēc "pupi"? kāpēs "сиськи"? kāpēc "tits"?
Oct 22 17:12 [info]9to5:

pēdējās nedēļas nogales es esmu gaidījusi, lai varu iegāzties gultā un nogulēt diennaktis. es esmu bijusi liela malace un esmu piedalījusies 2 sapulcēs, kurās tika apsolīts, ka mūsu algas netiks palielinātas. jāsaka godīgi, ka banku vadītāji tādi, ne velti ir, jo zina kā argumentēt savas finansiālās ambīcijas. jebkura gadījumā, ja grasies tirgoties par algu ar spītīgu piesišanu pie grīdas ar papēdīti un nobļaušanos "a, a, a man vajag vairāk" nepietiek! lielais korporatīvais monstrs mani aprija pirmajās 10 minūtēs. vēl man beidzot pateica, ka es tiešām braukšu uz stokholmu biznesa tripā uz diviem, trīs, varbūt vairāk mēnešiem. ja es teiktu, ka es biju sajūsmā ir maigi teikts.tomēr, nesapriecajies man mazais  manam sapņainajam lieliskās karjeras noskaņojumam slapju segu uzmeta frāze "ja projekts tiks apstiprināts". gaidu.

vēl tā mūžīga korporatīva short of staff problēma. un tad mēs visi attopamies sēžot birojā un nesaprotot no kura gala tagad ķerties visai šmucei klāt. jauns menedžeris ir svetība un lāsts vienlaicīgi.


vēl es paspēju aiziet uz skolu un viss ir zašebis, bet es nespēju saņemties neko darīt patstavīgi. sevišķi specialitātes priekšmetos.

šonedēļ ir tās mēneša dienas. ūdens uzkrājas. uzpūšos no visa, kam pieskators. tiešā un pārnestā nozīmē. esmu neiejūtīga pret jaunajiem kolēģiem.

ā un nedēļas hīts ir didža parādīšanās uz skatuves. trešais cēliens var sākties.


 

Oct 22 17:02 [info]psychokiss:
KUR PIE VELNA TU ESI?
Oct 22 16:58 [info]romija:

tantei toreiz klājās plāni? ;/
Oct 22 16:50 [info]winstons:
zajebal jobanais valsts ieņēmumu dienests. nahuj man jāmaksā 30% ienākumu tikai tāpēc, ka man algu maksā no ASV. kāds sakars. es vispār no valsts nesaņemu nekādus pabalstus vai vēl sazin ko. nahuj mani nodokļi aiziet tiem visiem smirdīgajiem bomžiem kas visu dienu krūzo ar sabiedriskajiem un smird
Oct 22 16:48 [info]mako:
Uzmini nu :)
Uzminēsiet šo aktieri?
Visi esat redzējuši, pilnīgi noteikti. Tikai drusku vecāku.
Oct 22 16:40 [info]virginia_rabbit:
man ir 1 svārki, 1 bikses. varbūt pēc pirmās algas tas mainīsies.
Oct 22 16:38 [info]kaudze:
klepus, tūlīt jau būs mēnesis, bronhīts, jesjesjes.
un jābūt vēl skaidrā [ !!!!!!111111 ]

agresija. zemapziņā. pret apkārtējo pasauli un cilvēkiem !?
dvēseles līdzsvars !?

prieks, laime, motivācija !?
self awareness !?
...
Oct 22 16:36 [info]kramers:
Водка только сначала стоит дорого, а потом ее цена не имеет значения.


Не успели сегодня сделать комплимент женщине?
Не расстраивайтесь: подойдите к ней завтра и скажите:
- А вот вчера вы выглядели прекрасно!

Меня бросила жена. Главное, ничто не предвещало беды. Мы лежали, курили, вспоминали юность. И тут входит жена...
Oct 22 16:34 [info]skunkhead:
Pērle v2
Kārtējā darba kolēģu pērle.

... eu tas gandrīz tā kā manam bērnam. Nu, tas bukake.
Oct 22 16:28 [info]kramers:
Антон подумал, что его новая подруга может оказаться той единственной, которую он так долго искал. Но после того как он порылся в её ящике и нашел форму медсестры, форму французской горничной и униформу женщины-полицейской, он, наконец, решил, что если она не может удержаться ни на одной работе, она не для него.

Вот что значит лучшая подруга! Вчера после вечеринки дотащила меня домой на пятый этаж и передала мужу из рук в руки! Хотя вообще-то я живу на первом и не замужем...
Oct 22 16:26 [info]oblica:
Nevar saprast
vai http://klab.lv/users/tadeuszcysewski/ ir vienkārši kādu raksta gabalu tulkojums no citas valodas uz latviešu, izmantojot gūgles tulkotāju, vai arī tiešām tos tekstus ģenerē dzīva būtne?
Oct 22 16:24 [info]3_5469mhz:
Vardrume II
Vārdrūme II.

http://www.diena.lv/kd/lasitava/agnese-krivade-saja-istaba-ir-dzerajs-14067995
Oct 22 16:21 [info]silpurene:
Aizgāju uz akmeņi manās kabatās un esmu bezgala pateicīga konkrētajai animācijai, jo īpaši pateicīga esmu par to tieši šobrīd, jo tuvojos trej-deviņu vecumam dzīvoju neatbilstoši  kaimiņu un ģimenes kārtīgas un veiksmīgas dzīves izpratnei un ļoti maz daru, lai viņiem izpatiktu. Animācijā izskanējusī formula dzimt-precēties-vairoties-mirt - nē, paldies! Un pie nākamā "kad būs,vai būs, cik tu pelni, vai tev ir auto" vērsies vaļā mani dusmu vārti un ka es jums saku, tie ir augsti un plati un grūti veras ciet!
Oct 22 16:20 [info]dienasgramata:
tādus mūs redz ārzemēs:kaut kas no Riharda Bargā tenkas par Agitu Dragūnu
Oct 22 16:08 [info]morloku_karalis:
Indeed, their headlessness was a source of national regret
Oct 22 15:56 [info]neraate:
šodien jau esmu kārtīgi pastrādājusi - izmazgāju veļu, izkāru, nomazgāju traukus, pagludināju, vairākkārt paēdu, šo to izmetu, šo to piekārtoju, bet to lielo darbiņu, kas manim dikti patīk, bet ir nedaudz biedējošs, vēl neesmu līdz galam izdarījusi. apsveru domu motivēt sevi, vispirms aizejot pēc dopinga.
Oct 22 15:48 [info]martcore:
laikam visi jau ir paguvuši apspriest
tomēr piemetīšu savas piecas kapeikas
norvēģiem tagad ir visskaistākā papīra nauda pasaulē, es uzskatu
... )

Oct 22 15:43 [info]uldris:
spēcīgs rīks. darbojas abos virzienos
kopš kolēģi ir nevardarbīgi piespieduši mani ikdienā lietot un iz tā dziļi iemīlēt frāzi "katram savs", esmu kļuvusi daudz sociāli pasargātāka.
tikai arī drīz laikam draugu būs krietni mazāk.
Oct 22 15:35 [info]kautskis:
Homopropagandas uzbrukums
Re, kādas pastmarkas Somijas Pasts laidis klajā! Taisni vai prasās pirms Ziemassvētkiem aizbraukt uz Somiju, lai ļaudīm aizsūtītu Ziemassvētku kartītes ar šādām pastmarkām.

Mīlīgi, vai ne?
Oct 22 15:25 [info]rasbainieks:
klau, brālīši un māsiņas industrijā
thebigword mums ar kādiem klientiem strādā?
un kā vispār?
(var pačukstēt un izdzēst)
Oct 22 15:24 [info]kira_alendorfa:
1917. gada 14. maijs, svētdiena
Cik gan šodien [ārā] lielisks laiks! Saulītē +23½°. Māmiņa, Šura, es un Igors tikko kā atgriezāmies no pastaigas, devāmies uz bulvāri pretī tētim; šodien tramvaji nebrauc, tāpēc tētis nāca ar kājām no Aleksandrovskas stacijas; satikām tēti, mazliet pasēdējām un devāmies mājup.
Vakar pie mums bija tante Taņa ar Kleinu. Man tas Kleins patika, tikai tāds sašļucis; viņš ir ļoti garš, garāks pat par tanti Taņu.
Viņu kāzas būs rudenī, un mēs arī tur būsim.
Naktī uz 13. maiju mums visiem bija slikti, jeb, citiem vārdiem sakot, "mēs braucām uz Rīgu"*. Māmiņa domā, ka esam ēduši sliktas konfektes. 13. [maijā] no rīta mums bija temperatūra 37,4°, māmiņa deva caurejas zāles, un šodien jau viss kārtībā.
10. [maijā] bijām pilsētā, māmiņa nopirka vasarai lietusmēteli. Māmiņa gribēja arī Šuram nopirkt lietusmēteli un bikses, taču tur nekas [piemērots] Šuram nebija.
Arī 12. [maijā] bijām pilsētā, taču neko nenopirkām. Mēs ar Šuru nolēmām taisīt žurnālu par labu ievainotajiem, es jau sacerēju vienu stāstiņu "Sargkareivis", un sāku rakstīt otru "Kāzas". Māmiņa gan saka, ka nav vērts rakstīt, jo nieki vien mums tur sanākšot. Šodien māmiņa un tētis, iespējams, dosies pie vecmāmiņas Mašas.

* Ехать в Ригу – idioma ar nozīmi "vemt".
Oct 22 15:12 [info]f_g:
nogurums
Ir iestājies tāds nogurums, ka gribas ielīst zem sedziņās un krietnu brīdi nelīst ārā.
Iztukšota. Un nogurusi.
Oct 22 15:08 [info]missalise:
Darbā uzlika 13.gada ofisu. Jāpierod pie jaunā dizaina, nav diez cik labi uztverams.
Oct 22 15:03 [info]uldris:
var/nevar?
atbrīvot sevi no stāsta virskundzības
Oct 22 14:57 [info]dvesma:
What are you holding out for?
What's always in the way?
Why so damn absent-minded?
Why so scared of romance?
Oct 22 14:57 [info]mes:
Kopš vakardienas meita pilnīgi apzināti(pirms tam it kā ņēma, tad sākās rokas mutē periods un kaut kā aizmirsās meitai šī lieta) ņem rociņās mantiņas. To vien dara visu laiku, un dusmojas, ja nesanāk mutē kaut ko ielikt.
Oct 22 14:55 [info]etalonfunkcija:
Rudens nav nekāds ražas laiks. Rudens ir darba laiks. Nav pat brītiņa sakopot domas un atbildēt mammai uz vēstuli.
Oct 22 14:55 [info]dvesma:
Trīs jaunskugi mazliet sametušies, pīpējot un sarunājoties nolēma,ka savas mantības jānosauc powerpuff girls vārdos. Un tā nu es tam biju lieciniece.
Oct 22 14:50 [info]lavendera:
Ja cilvēkam ir čeks, cik ilgs ir termiņš, kādā var aiznest atpakaļ uz veikalu nederīgu priekšmetu?
Man likās, ka es vienkārši nesaprotos ar velopumpi, bet Gandra puiši (kas šogad ir mani favorīti, jo sekmīgi un efektīvi likvidējuši citu servisu haltūru sekas) paziņoja, ka šis ZZK iegādātais instruments neveic savu funkciju tāpēc, ka tam gumijas blīve ir par švaku.

Ja es to pumpi pirku kaut kad siltajai sezonai sākoties, vai ir vērts vēl meklēt čeku un iet burkšķēt, vai uzreiz prom uz kādu autodetaļu veikalu pēc jauna gumijas riņķīša?
Oct 22 14:37 [info]mes:
Nespēju noticēt, pirms iešanas ārā bērns sāka raudāt, pieliku vēlreiz pie pupa, aizmiga. Pamodusies pus7, izēdusi pudeli un aizmigusi atkal. Bez raudāšanas, stenēšanas un ikrīta negulēšanas. Domāju, ka tikai mierinot mani, vīrs tā saka. Bet vēlāk atsūtīja bildes ar smaidīgu un priecīgu bērniņu. Un atbraucot, tiešām laimīgs bērniņš. Izēdusi 2x90ml pa 8h. Priecīgs. Laimīgs bērns.

Varbūt man iet strādāt un lai vīrs tup mājās ar bērnu?! ;)

Kā es sevi šaustīju visu ceļu par to, ka atstāju uz 8h bērnu.. bet redz, viss bijis labi. ;)

Tagad jādomā kā pabarot trīs vīriešus, no kuriem divi nesaprot, ka man ir bez piena diēta, vispār piesmej šo ideju. Ēd paši kā zirgi, un viens vēl jādresē reizi stundā vai kaut kā tā izskalot muti, nomazgāt rokas un iespēju robežās pīpējot uzmest kādu jaku, ko viegli novilkt...
Oct 22 14:26 [info]rasbainieks:
paldies par līdzjūtībām, es nejaudāju katram atbildēt, bet paldies, mīļie

bet ja ne par skumjo, man te ir iekrājušās dažas londonas ainiņas

viens vakars melnajā caurumā. pretī viesnīcai mums ir mazbodīte ar dažiem dārgiem šampaniešiem, dažiem sūdīgiem vīniem un indieti aiz letes. ledusskapī viņš tur tikai šampanieti un vissūdīgākos vīnus. mēs izšurījam vīna plauktus, sakrāmējam ledusskapī, un ik pēc brīža kāds aizcilpo līdz bodei pēc nākamās pudeles. vienā brīdī indietis attiecīgā brīža iepirkumu menedžerim saka - you act like your'e poor, but you're not. krīt priekškars un lustra.

nākamais vakars melnajā caurumā. derībās par jaunā ipada pikseļu izmēru mans somu futbolkamrāds ir zaudējis (es vispār saderu tikai tad, kad esmu pilnīgi droša, ka vinnēšu. nu vai arī izcili labi blefoju), un man pienākas pudele dzirkstošā. no līdzīgas mazbodītes ar citiem indiešiem aiz letes soms iznāk ar pārsteigumiņu - ja reiz pakāst derības, tad pakāst ar vērienu, un es saņemu pudeli veuve clicquot. mēs to izdzeram melnajā caurumā, paceļot bārā paprasītās glāzes pret indieti pāri ielai. krīt priekškars un lustra.

vēl viens vakars melnajā caurumā. gar to uzkrītoši slaistās kāds kungs uzvalkā, nepārprotami gaidot iespēju pievienoties pulciņam. mēs esam laipni, aicinām viņu pulciņā, un nekavējoties izrādās, ka viņš strādā audi, gadiem ilgi ir nodarbojies ar emerging markets, ir bijis visu mūsu valstīs, katrā pazīst cilvēkus, kurus mēs vai nu pazīstam, vai vismaz esam dzirdējuši, un mēs varam patriekt par to, kā iet aģentūrai, kurā kādreiz strādāju es, ar kuru kādreiz strādāja viņš, un kā tās īpašniekam iet ar poršiem un kartingu trasi. pasaule ir ārkārtīgi maza, krīt priekškars un lustra.

kāds cits vakars trusī, mazajā franču restorāniņā. vakars ir neganti auksts, tāpēc visa kompānija vienojas šoreiz tomēr pie vakariņām dzert sarkanvīnu. mans priekšlikums ir ņemt the cheap dusty wine, lēto côtes du rhône, ko tieši tā arī piesaku viesmīlim. the cheap dusty wine, izrādās, ir iztukšīts, un viesmīlis piedāvā par to pašu cenu nākamo vīnu no listes. gods kam gods, par to pašu cenu mēs dabūjām visas nākamā vīna pudeles. this is what black books quotes can get you, krīt priekškars un lustra.
Oct 22 14:15 [info]chaika:
saskatījos ffffoundā smukas ēdienu bildes un rezultātā paklusām apēdu divas gotiņas
Oct 22 14:09 [info]ugga:
#645
kaut kā nelabi palika.
skaudība?
nolemtība?
Oct 22 14:04 [info]niina:
kliboju, bet tikai tad, kad viņš mani apdzina es spēju atkal iet normāli, pat skriet
Oct 22 14:02 [info]niina:
no rīta pamosties salauzts, beidzot kārtīgi jāpaēd
darbam būtu jāmotivē
Oct 22 14:01 [info]hederas_sieva:
Nr.279
Nu bet tracina, kaitina, riebjas, nepatīk, aizvaino, derdzas šis viss...

Da' jums arī jauku dienu.
Oct 22 13:52 [info]kini:
.
nu ja, jāpiefiksē par tiem cukuriem sev, gan alcheimera sakarā, gan izmēģinājums par gadu bez cukura. way to go. ja tas gribasspēks tikai neklibotu. 
un video par džeimiju un govīm mcdonaldā. 
Oct 22 13:50 [info]lennay:
Madžik iz real!
Maģija manipulē ar jau visu gatavu, ar apkārtējo vidi, maģija tikai pārbīda klucīšus, nu labi, enerģiju. Ikviens var pārliecināties par maģijas maģisko spēku: pietiek tikai kāda cilvēka tuvumā pareizajā tonī izrunāt burvju/atslēgas vārdiņu un (vēlams, no droša attāluma) vērot, kā tā ietekmē momentā tiek atbrīvota milzīga enerģija. Burvju vārdiņš atkarīgs no potenciālā enerģijas atbrīvotāja dzimuma, taču "cūka!" derēs visiem.
Oct 22 13:44 [info]baby_amfik:
pajautāju Kristam ko, lai es daru, viņš teica, lai pametu augstskolu. Es viņam aizsūtīju dusmīgo sejiņu, tagad nerunājam.
Oct 22 13:38 [info]ninona:
Šopriekšpusdien ar P iepriecinājāmies, klausoties Pērkonu. (Protams.)

Top gabals man šodien: "Lūgums"

Nevajag kāpt uz poda ar kājām!
Nevajag! Uz balta poda paliek lielas melnas pēdas.
Nevajag! Citiem jāliek uz tā dibens!
Nevajag! Citiem uz dibena paliek lielas melnas pēdas.
Un iestāžu durvis kā zinot to aizveras.
Nevajag uz poda kāpt ar kājām!
Un lai iestāžu durvis jums ir žēlīgas.
Oct 22 13:37 [info]evia:
Haha, domāju, ka esmu stāvokli, but it's so hard to pass these tests :D . Aitobusā uz Vīni, pavadīšu divas nedēļas Austrijā un Vācijā. Jau tagad pietrūkst Rumānijas, lai gan pat nav šķērsota robeža. Šorīt pamodos miglā un kalnos ietīta. Transilvānijas rudens ir kaut kas supervarens. Miglas vāli, kad pār koku galotnēm nāk lejā no kalniem, zirgi un bifeļi sasegušies ar visu to skaistumu, galīgi samīlējusies esmu šajā valstī. Šī varētu būt absolūti manu māju vieta, ja tik stipri nebūtu Rīga un Latvija sirsniņā. Es ceru, ka tur nav pārāk auksti vēl! Lai smuki :)
Oct 22 13:35 [info]f:
ripp raksta par finansiālajām grūtībām, un man tagad ir līdzīgi. tikai, atšķirībā no normāliem cilvēkiem, tādā situācijā grūtības man ir ar iekšējā miera saglabāšanu.
kad resursi tuvojas beigām un nav skaidrības par nākamajiem ienākumiem, es kļūstu ļoti viegli sadusmojama. jums pat nav nojausmas. mani kaitina viss.
jebkas var sadusmot un tikai tad, kad esmu izgāzusi savas dusmas, tikai tad attopos, ka nejau tie nenoslaucītie putekļi ir pie vainas. pie vainas ir tas, ka es eju uz darbu un pelnu naudu, un neesmu mājās un tāpēc neslauku tos putekļus, un beigās tik un tā kontā svilpo vējš.
Oct 22 13:33 [info]spisok_korablei:
viss šis lietus! vienīgais mīnuss, ko varu izdomāt - tas bija padarījis mani tik miegainu un lēnu, nespējīgu koncentrēt uzmanību ilgāk par minūtēm piecām.

no rītiem man šeit tik ļoti salst, ka sildos, pabāzusi zem krekliņa ieslēgtu fēnu. palīdz arī dziesmiņa, kurā ir vārdi -

Well if no one ever marries me
I shan't mind very much
Buy a squirrel in a cage
And a little rabbit-hutch!


tā gan nav dziesma par mani. gribu ticēt, ka par mani ir citas, mazāk skumjas dziesmas. man vienkārši patīk doma, ka kādam licies iespējami vientulību padarīt mazāk vientuļu, izraugoties sev mazu trušu būrīti, ko nopirkt un atnest mājās. no visām iespējamām lietām tieši to. tas skan jauki. pūkaini un nesarežģīti.

tas, ka pēdējā laikā visus teikumus sāku ar "kad biju Barselonā...", noteikti nozīmē kaut ko labu. nu, ja ne labu, tad vismaz kaut ko tas nozīmē noteikti. kad biju Barselonā, man patika tas, kā es jutos, kad kaut kur gājām, cenšoties pieskaņoties viens otra soļu ritmam. turklāt galamērķi vienmēr bija tādi, kas deva daudz telpas elpu ievilkšanai un izpūšanai, kā arī roku izplešanai un maziem prieka deju uzliesmojumiem. reiz mēs bijām ceļā no vienas pilsētas uz citu, kad, vilcienam izvedot mūs ārā no tumša tuneļa atpakaļ spožajā dienasgaismā, ieskanējās kāda dziesma. tā bija skaista dziesma, vairākkārt dzirdēta, bet tobrīd kaut kas tajā skanēja citādi. it kā es to dzirdētu pirmoreiz. it kā tā būtu pirmā manas atlikušas dzīves dziesma.

nesen noskatījos filmu Big Fish, un tajā izskanēja vārdi, par kuriem man tagad daudz jādomā. proti, ka tā esot taisnība, ko visi runā par mīlestību. kad iemīlies pašu pirmo reizi, laiks apstājas. bet neviens nerunā par to, ka tad, kad laiks atsāk iet, tas joņo arvien ātrāk un ātrāk, lai atgūtu zaudēto.
Oct 22 13:23 [info]balerina:
Ja godiigi, Renee Zelveegere ar savu jauno seju, izskatas vienkarsi shausmigi.
Oct 22 13:13 [info]virginia_rabbit:
Es strādāju Mākslas un Likuma avēniju krustojumā. Katru rītu aizvedam E uz skolu, tad šķērsojam krāmu tirgu, tad antikvariātu ieliņas un ar Briseles panorāmas liftu uzbraucam augšā līdz tiesu pilij un tad pa bruģēto Régence ielu garām abu grāfu parkam, mākslas muzejam un karaļa pilij līdz pat karalsiakjam parkam, kas tagad ir piebiris dzeltenām lapām. Saule tajā brīdī ir jau uzlekusi. Pa diagonāli cauri parkam un tad 100 m uz Austrumiem un esmu darbā.
Oct 22 13:13 [info]deloveja_kundze:
Oct 22 13:11 [info]kaukau:
Vakar bija gardākie smiekli pēdējā laikā..

'Jānītis mājās rāda liecību.
-Kas ir nv?
-nacionālais varonis!'

Un, smieklīgāk par visām iespējamajām anekdotēm
'tagad es pastāstīšu anekdoti par blondīni un bruneti... (skaļš čuksts, jo jāprecizē - tēti, kura bija tā stulbākā? )'
Oct 22 13:05 [info]santa_be:
dzīves stila eksperti iesaka
Ēdu bulciņas un klausos James Blunt.
Oct 22 12:56 [info]kramers:
Что значит "Не любит"? Пару раз сковородкой по морде и: "прафти милая, я афыбался"...

Если в семье жена любит играть главную роль, жди представлений

Парень с девушкой садится играть в дурака на желания. Девушка:
- Сразу тебя предупреждаю, что "во все щели! " - это три желания, а не одно!
Oct 22 12:53 [info]ld:
Mājās Augeja staļļi, bet S apgalvo, ka viņš dzīvokli esot sakārtojis! :D
Nu labi - viņš patiešām ir sakārtojis savu rakstāmgaldu un zem gultas savu pusi :) un es zinu, ka tur bija DAUDZ ko kārtot. Bet vannas istabā nevar ieiet - visur netīras drēbes... Kad prasu, kas par lietu, dārgums atbild, ka gribējis dot man sajūtu, ka esmu vajadzīga.
Pirms gada mani šis teikums padarīja traku, bet tagad... Mums abiem ir savi trūkumi un protams, ka var uz to ieciklēties, bet var arī novērtēt labās īpašības un vienkārši sadzīvot.
Oct 22 12:48 [info]ripp:
cita starpā, šorīt atgriezās kaķis. viņa bija pazudusi 3,5 diennaktis. nu jau biju sākusi domāt, ka šoreiz viss, nebūs atpakaļ. vairāk kā trīs diennaktis tādā laikā kā šis mājas kaķim nav nekāda medusmaize. bet šorīt A. dzirdēja viņas ņaudēšanu un, sekojot tiem, atrada viņu blakus mājas garāžā.
biju raizējusies un viņu viskautkur meklējusi. tagad domāju, vai viņa visu to laiku notusēja blakusmājā un ja tā, kā saimniekam patiks viņas uzturēšanās sekas. bet labi, ka viss labi.
Oct 22 12:42 [info]deloveja_kundze:
Oct 22 12:38 [info]martcore:
feels like the return of band of susans
xxx

hold mi in jor, hold mi in jor tainī āms
Oct 22 12:10 [info]ezss:
zinātnes spīdekļi
Tikko notika tas, kas man mūžīgi ir rādījies murgos - es aizdedzināju savu roku. Roka bija samitrināta spirtā, un, šķiļot liesmu, tā apņēma arī manu plaukstu.
Kolēģu studenti varēja dzirdēt mani spiedzot, tas gadās reti. On the bright (pun intended) side, viņi tagad redzēja uzskatāmu demonstrējumu, kādēļ darba drošības tehnika ir svarīga.
Oct 22 12:04 [info]huinja:
Oct 22 12:02 [info]dhonass:
Tik apcerīgi, ka dirst gribas.
Oct 22 12:00 [info]str:
kad rauga baktēerijas vēl dzīvas un tās negaidīti apstaro ar gaismu, tām rodas caureja, tās no pārsteiguma mirst un tad sanāk tie burbulīši, ko sac par SAMPANIETI...

***
http://calis.delfi.lv/forums/tema/18271009-alkohols-bakteriju-izkarnijumi/
Oct 22 11:57 [info]andzika:
citās svarīgās ziņās - šī tagad ir renē zelvēgere

Oct 22 11:41 [info]noisiite:
Vilhelmīne ir riktīga koķete. Vakar ēdām vakariņas Himalaju Āzijas virtuvē un tad nu šī kārtējo reizi izpildījās, koķetēja ar visiem, tā smējās un smaidījās, ka neviens vienaldzīgs nepalika. Kad viņai ir labs noskaņojums un ir kārtīgi pagulējusi, tad viņa liek smaidīt pilnīgi visiem apkārt.
Vēl viņai šobrīd ir tāāāda sajūsma par tēvu, kā ierauga, tā smaids līdz ausīm, sajūsmas spiedzieni pa visu māju un tad tik stāsta un stāsta viņam kaut ko. No rītiem viņai ļoti patīk arī tētuku modināt, pielien klāt, pasit ar roku pa muguru, lai mostas, kad pagriežas tēvs, tad atkal sajūsmas spiedzieni un sejas glaudīšana tētim. Vispār es ļoti priecājos, ka viņiem jau kopš dzimšanas ir tā sava īpašā saikne, jau kopš paša sākuma viņiem ir savas rotaļas, savas īpašās nodarbes. Un vēl vairāk man priecē tas, ka es spēju nejaukties viņiem pa vidu, netraucēt viņu nodarbes kopābūšanas laikā.
Oct 22 11:36 [info]kini:
.
vakar džeimija recepte beidzot prasīja čuķ mazāk laika - pat bez virtuves kombaina [funkciju pildiju es], grilpannas un tikai ar little help from my friends, sanāca iekļauties kādā stundā, nebija mega ķēpīgi, tik vienā brīdī, kad vienlaikus jāmaisa rīsi, cūķis un mērce trīs traukos, uznāca 'āāā!'. tiesa, nav ne jausmas, kā tad garšo tas oriģinālais ēdiens, jo koriandru neēdam, fenheli neēdam, atsevišķi rukolu skajā neatradu un svaigas lauru lapas arī nē. so, who knows.
Oct 22 11:31 [info]andris_k:
fakts
es sēdēju uz grīdas. vienā rokā turēju vāju kvadrātveida sviestmaizi ar kakao pulveri un cukuru. kad mainīju pozu, diemžēl sviestmaize pārplīsa. cukurs izbira uz grīdas pamazām skanot, bet kakao pulveris putinoties.
Oct 22 11:27 [info]perkons:
Zieniet, kas ir patiešām dumi?
Patiešām dumi ir tas, ka izdomāju nedarīt pāri šitamajai te mazajai, kā viņu tur pareizi sauc, mušiņai. Nesist viņu beigtu nost, bet gan aizpūst prom. Un velkot plaušās gaisu, lai tā tālāk varētu aizpūst, ievilku sevī iekšā arī to dumo lidoni.
Briesmīgi stulbi.
Oct 22 11:21 [info]ingmars:
AntiLatvija
Joprojām pieļaujot iespēju, ka tas ir joks, "antivelosipēdistu" komūna feisbukā manī rada vieglu izbrīnu, bet droši vien tas ir tādēļ, ka nu jau vairākus mēnešus nedzīvoju Dzimtenē. Īstenībā tam nevajadzētu būt pārsteigumam, ņemot vērā to, cik tumsonīgi un neiecietīgi ir latvieši, un velosipēdisti ir tikai kārtējā minoritāte, pret kuru vērst naida runu un aicinājumus ierobežot viņu tiesības. Es pārvietojos ar velosipēdu, jo man tā ir ērti, es tā jūtos vislabāk. Es zinu, ka man nav jātaisnojas, bet jums es varu pateikt, ka nedaru to tādēļ, ka pārstāvu kaut kādu ekoloģisko ideoloģiju, vai tādēļ, ka velosipēdi ir "nākuši modē". Man pārvietošanās ar velosipēdu ir vienkārša un pašsaprotama lieta, un man šķiet neprātīgi, ka ir cilvēki, kas vēlas, lai es to pārstāju darīt, lietoju sabiedrisko transportu vai arī izmantoju heteroseksuālāko no transpoeta veidiem — automobīli. Pietiekami bieži Latvijā esmu saskāries ar naidu dēļ tā, ka braucu ar velosipēdu, bet lasīt īstu naida runu internetā ir kaut kas jauns un diezgan biedējošs. Es pirms tam par to jokoju, bet šādi simptomi liek mazāk ilgoties pēc atgriešanās Latvijā, honestly.
Oct 22 11:12 [info]laba_doma:
Saskaņā ar 1. aksiomu, cilvēkam nav brīvas gribas, līdz ar to viņš nevar izvēlēties, būt šāds, tāds vai vēl kaut kāds. Cilvēku definē viņa ķermenis un pieredze, tāpēc, ja ķermenis un pieredze ir "2+2", tad cilvēks ir "4", un viņš nevar vienu rītu pamosties un izdomāt, ka turpmāk vairs nebūs "4", bet kaut kas cits, teiksim, "5". Par "5" viņš var kļūt tikai tad, ja tiek mainīts kāds no saskaitāmajiem. Šad un tad var veikt izmaiņas, ko var ieskaitīt ķermeņa sadaļā (piem., izveseļošanās no ilgstošas slimības, iedzimta vai iegūta defekta likvidācija, dzimuma maiņa u. c.), taču pārsvarā maināmais lielums ir pieredze - tiek mainīta esošā un gūta jauna. Veci notikumi tiek atsaukti atmiņā un pārvērtēti, lai tiem piešķirtu citu, no līdzšinējā atšķirīgu skaidrojumu, kas tādējādi maina attiecīgās pieredzes būtību. Ikdienišķiem notikumiem savukārt tiek piešķirta jauna interpretācija, kas atšķiras no tās, kāda līdzīgos gadījumos tika piešķirta līdz šim, un tādējādi tiek iegūta jauna, atšķirīga pieredze. Rezultātā plašā, daudzveidīgā pieredzes un zināšanu masa lēnām mainās, un tai līdzi mainās arī cilvēks.
Oct 22 11:07 [info]liljabrik:
es jau neko bet pie mums tagad strādā arī vai nu valters vai kaža
Oct 22 11:03 [info]tvarj:
es visu laiku besījos par to cik grūt ir norīvēt mizu apelsīniem - vinji ir slideni, gludi, nenoturami, apaļi utt. tagad, kad tas pats ir jāizdara ar milzīgiem greipfrūtiem, es ņemu atpakaļ visus tos ļaunos vārdus, ko esmu bildusi par apelsīniem!
Oct 22 10:56 [info]yeux_glauques:
#daily wtf
meanwhile in fashion - biorotas.
Oct 22 10:50 [info]neraate:
šonakt laboratorijā ar [info]ezss pētīju dažādas mazas, aktīvas dzīvības formas. bija lieliski. tik vien paspēju nodomāt, ka ceru, ka viņa vēl kadreiz uztaisīs interešu pulciņu pieaugušajiem
Oct 22 10:47 [info]tapetes_puksts:
"Vai tu spēj pacelties pāri savām skumjām un sāpēm, neaizmirstot, kur sācies tu?"
Oct 22 10:39 [info]quasi:
kas labāk?

A. Resna kuce*
B. Slaida kuce**

* Viņa ir resna, bet viņai ir izteiktas, lielas un stingras krūtis, formīgs dibens, viņai ir jauks raksturs, vienmēr mikls zaķis un vienmēr gatava un vienmēr par to priecīga, bet neko nedara no mājas lietām. liekā svara dēļ iespējamais mūža ilgums varētu nesasniegt rekordus.
** Viņa ir slaida, krūtis un divens ir ok, ar pušapiem un būtīpadiem pat izskatās visai labi, dažreiz ir aizdomas, ka varētu būt frigida, raksturs ir ok, ļoti saimnieciska. vispārējās veselības dēļ varētu būt ilga dzīve, bet jautājumus rada mentalitātes iespējamā ietekme.
Oct 22 10:35 [info]platformene:
Oct 22 10:25 [info]malvine_truse:
xXx
"If any grown, adult woman were to get a hold of my 15 soon to be 16 year old stepson, I WOULD STOMP THEIR FACES TO THE GROUND so that they are so ugly that NO MAN WOULD EVER WANT THEM or LOOK THEIR WAY!!! Just saying…….as you were!"

"WTH does a 30yr & 20yr old woman want with a teenager??!!! Makes absolutely NO sense when the world is filled with grown men who are dogs & are willing to give it up at anytime for a piece of ass…. When are women going to learn if it’s just sex they want it’s easier for a woman to pick up on a MAN than it is for a man pick up on a Woman – think about it??"

ladies
Oct 22 10:24 [info]osinsh (in [info]pajautaa):
HandiTak
Vai Latvijā ir pieejams HandiTak vai kas līdzīgs?

//ASV viens iepakojums maksā 5USD, savukārt, piemēram, UK Amazonē jau visas 37 mārciņas. Traki...
Oct 22 10:18 [info]mapats:
Dīvaini, ka filmu Five Broken Cameras (2011) http://www.imdb.com/title/tt2125423/?ref_=nv_sr_1 qbitorenta meklētājs neatrod, bet ja skatās www pirātlīcī, vai kickasā, tad šī filma tur ir.
Oct 22 10:17 [info]chaika:
<<<-
pie spices jau būvē ziemassvētku egli
Oct 22 10:13 [info]platformene:
jaunākās domas ir apdzīvot viensētu kādā nomaļā vietā (vēlams pie upes vai ezera), bet turpināt pelnīt frīlancējot (internetā).
tas ir skaisti, gan. grūti iztēloties, kā tas būtu. un cilvēkus satikt tūrē ar mūziku.
Oct 22 09:50 [info]noisiite:
Esmu atklājusi priekš sevis visērtāko risinājumu, lai dotos ārā ar bērnu un auto. Mazajai pāri bodijam un biksēm ir cepure, zābaki un rudens veste ar kapuci. Autokrēsliņā iekšā, sega pāri līdz acīm, kad iesilis, sega nost. Kad jākāpj ārā un jāpaiet kāds gabaliņš, tad ergosoma+ mans grūtniecības laika mētelis (ļoti labi nosedz Helmei visu muguriņu, ja pieriktē) Iekštelpās pietiek novilkt man mēteli un Helmei noņemt cepuri, zābakus un vesti attaisīt (nu ok, vakar vienā vietā bija vēsas iekštelpas, bet nu vesti arī viegli novilkt).
Šodien dosimies pa vairākām vietām, saplānota diena, nezinu vai pat uz pastaigas laiku ņemt līdzi ratus, tad atkal citas drēbes vajag vēl līdzi, ērtāk būtu tomēr ergosomā.
Oct 22 09:46 [info]kautskis:
Laipni lūgts, dēmokrātijas spīdekli
Turpinām tukšu un nepamatotu nodiršanu.

Šodien ar lielu prieku pamanīju, ka Rīga pošas greznā rotā un visas mājas izdaiļo ar karogiem. Un kā ne: mūsu nostūri ar savu klātbūtni pagodinās dižais tradīcionālo vērtību aizstāvis, visas regresīvās cilvēces stiprais balsts un konservātīvās domas gigants jaunievēlētais Turcijas prezis un visas turku tautas vadonis Redžeps Tajips Erdogans.

Jāpiebilst, šāda kaluma vīrus pie mums bieži nenākas redzēt. Mums šepat kaimiņos ir divas stingrās rokas, bet (ja ļoti nemaldos) ne viena, ne otra nekad mūs nav aplaimojusi ar savu oficiālo vizīti. Tamdēļ ir jo atzīstami, ka vismaz mazliet attālāki viesi pie mums brauc ciemos. Lūk, līdz šim es par Erdoganu dzirdēju tikai televīzijā, kad visādi liberasti aizsmakuši brēca, kā viņš ievieš autoritāru režīmu, cīnās pret visādiem salašņām, kas pa parkiem vazājas un tviteŗos raksta, kā arī neļauj pederastiem kopoties uz visiem ielu stūŗiem. Taču tagad es viņu varēšu redzēt vaigā, sajūsmā māt ar ziediem un, ja ļoti noveiksies, varbūt pat roku paspiest! Šādi tautu saviļņojoši vadoņu izgājieni Latvijā nepieciešami biežāk. Viktor Orban, mēs skatāmies arī uz tevi. Mums, tradīcionālistiem, jāturas kopā.

Es tiešām ceru, ka msjē Erdoganam ar Andri Bērziņu izvērtīsies sakarīga saruna par ēēēēē nu mēs vispār ūūūūū tradīcionālās vērtības īīīīī cilvēktiesības ievērojam ōōōōō mūsu sabiedrība nav tāda āāāāā vienosimies par tālāku sadarbību. Piemēram, Rīgā 2015. gadā gaidāms praids. Msjē Erdogans noteikti var sniegt vērtīgus padomus šāda pasākuma organizēšanā.
Oct 22 09:31 [info]kini:
.
atkal cītīgi domāju, ka kaut kādas biļetes ir pērkamas un jebkas ārpus mājas darāms tik tad, kad būšu 'atēdusies' dzīvošanos pa mājām, bet.. šodien ir čigākas impro teātris (gan jau vēl kas labs tā festa ievaros), tagad ir Bildes (kuras laikam šogad izlaidīšu gan), bet vēl, vēl arī Everlast ar akustisko programmu, un man viņa balss un black jesus.. mmm. 
kārdinājumi ir briesmīga lieta. 
Oct 22 09:30 [info]quasi:
Šorīt ir viens no nepatiesākajiem rītiem.

par to cik nepatiess ir rīts ja pamosties ir tikai pienākums kurš sen līdz kaklam visiem mums
par to ja aizslēdz durvis ciet aiz durvīm kādam jāpaliek jo kādam vienmēr prom jāaiziet

P.S.
un tikai lūdzu nemāciet mums to kā laikus apstāties mums jāzin tikai to kā ieskrieties

un spārnos augstu pacelties par eņģeļiem kā pārvērsties kā krist un nebaidīties sasisties
Oct 22 09:30 [info]au:
tās rimini situāciju telpas ir aizraujošs spēles prieka slavinājums.
ieroči? morāle? stāsti? phe! nē, tā ir atrakcija,
atrakcija pieaugušajiem, kurā Tu nevari līdz-Pārdzīvot, jo Tu jau līdz-Darbojies.
Oct 22 09:29 [info]somatika:
20 eiro par reizi
OMFG, šodien Ogrē, izrādās semināru cikls "Bizness pēc bībeles".
http://www.ogresnovads.lv/lat/kultura/notikumu_kalendars/?page=0&doc=4187

Bet vai tad var ticēt tam, kas rakstīts bībelē? Jā, jo bībelē ir rakstīts, ka var!
http://www.jw.org/lv/literat%C5%ABra/gr%C4%81matas/cie%C5%A1anas-beigsies-buklets/vai-cie%C5%A1anas-k%C4%81dreiz-beigsies/
Oct 22 09:16 [info]chimera:
ja runā par vegānām lomkām, tad pie vainas nav ne gaļa, ne dīvainā kārtā (jo gaidīju) siers. tie ir skābpiena produkti (šķiet, vienīgais, uz kā sanācis norauties). kefīrs, airāns, lakto bez piedevām utt utml. teorētiski uzraudzējot kviešu graudus, sanāk tā pati pienskābe (sk rejuvelac), bet mazliet par daudz ņemtnes, lai darītu regulāri. ar ko aizvietot? teorētiski-2 neesmu ētiskā, varu mierīgi dzert reizi nedēļā ierūgušu pienu un nestresot, bet tad zūd eksperimenta tīrība, un visādas latviešu mātes pēc tam varēs bakstīt ar pirkstiem un teikt: re, re, tikai tāpēc tev vēl nav izkrituši nagi un ragi.
Oct 22 09:12 [info]tadeuszcysewski:
skaidrs ir tikai pats gaismas kulminators. makarona gaismas pavēderē. no pašiem skandināvu riņķiem dejojis. ne nieka, ne soliņa prieka. prāta skaidrības variācijas. siega vētras radīja prieka dzīslas. tam bija apņemts kāds pūdelis, un taustīties no tā bija vajadzējis vienos vārtos. brašos austeru zēnus. manas prasmes raustīja dzīves luksoforus. un ienesa arī skaidrības variācijas. un ienesa brīžiem lakstīgalu lietu. miegs jauki raustīja savas pastalas. sniegs kā knipis rukāja. tauste jautāja ,vai nebijāt rakstījuši kādas grabuļu paliekas? uz jūsu iecirkņa volāniem. brašajiem guldeņiem. lakstīgalas bija dzīves kaldinātājas. ienesa saviem brāļiem dzīves uzliktos skaistos papīrus. lakstīgalu bružātājus. mašīnista sapnī. es redzu šo patvāru grēdas.

tauta raksta, ka tai nebija nekas atlicis no smalkjūtības. es jau tagad kartupeļos sēdu. miegs rakstīja arī piekabes. miegs raksta arī par prāta atturību. tās nelidinās starpstaciju pulksteņos. nokampt pa pakava sēdvietai. aiznesa savus ļaudis uz dienvidu elektorātu. dienas vidus bija ražens un aizgalda stulbenis. taustījušās ap pastmarku podiņu. manas prasmes jautāja, vai tām nebija vienvietīgās augsnes žēl. gandarījums palicis taustes ciklos. sienās un naktīs uz gultas izvandīts skurstenis. pastmarku lietus. lakstīgalas ienest papīra toverī. atnests arī kāds gudrības biļetens. tauste atnesa arī pa gurķim. tauste jau tagad bija viņam likusi dzenāt gumijas pa apriņķiem. gandrīz no groza apakšas ir viedots skaistais papīra toveris. tik pat tālu, kā skaists ir šis ceļš, ko aizēno biezoknis. tauste ir viedota no patvāriem. manas dienasgaismas atveides principi. skaistais papīra stulbenis. ir ienests viesn vates pikucis šajos skursteņos. skaistais bija viņam licis papīrā sakārtot savas domas. manas papīra domas. tauki ir galvenais, ko bija vajadzējis rakstīt. mans biešu soross. ne tik dikti, ne tik pielikti. skaisti bija vajadzējis tik turēties pretim skurstenim. dzīves kaldinātājs mugurkaulos un starpbrīžos. ja vien tiem būs kāds skaistāks temats bijis iedzīvināts muskuļos.

atnest arī kādu skapīti. iznest makaronu grēdas. miegs raksta saviem brāļiem rakstāmgalda piederumus. nekas nav rakstīts tik tālu, lai tajā atnesu maksājumus. miegs raksta saviem brāļiem rakstāmgaldiem. lai tie būtu rakstāmgalda piederības cienīgi. sniegs un aizbetonētais augusts. miega laikraksts. lietus īriss. pastmarku dziesmas. ir izveidots smieklu laikraksts. tauste atkal un atkal paģērē makaronus. tauste arī tagad bija vaicājusi vjetnamiešiem, vai tie bija gandarījuma varā. tauste arī pieskares maska. manas prasmes jautāja dziesmusvētku lakstīgalām. tauste ienesa miegaino skandālistu. tauste bija viņam liegusi miegainos liekuļus. pat skaistāku kā brēka. tāds rakstura grēviņš. www. punkts.lr. neviens nebija viņam licis iedzīvināt šos skarbos patvārus. sniegs jau tagad bija viņam licis zēvelēt. tauste bija viņam likusi nogulties pie patvāra papīriem un sniegties pretim skurstenim, lai tas būtu bijis kāds partitūru auskars. naksnīgais austeru dzīvžogs. ja tam būtu bijis kāds skarbāks papīrs palicis auskaros. lācis ir mans prieka diriģents. bija viņam likušas atnes makarona dzīslas. tagad manas prasmes ir izrevidētas. lakstīgalas un tauste neko nebija viņam lieguši. meigs laikapstākļos bija vaicājis, vai tam nebija kāds uguns patvāris? bija viņam licis skaidri saprast skolnieku bēdīgos auskarus. un tagad tam bija vairākas reizes piekodināsts meklēt dzīves skaidrības patvārus. ar dzīves laikapstākļiem mūrniekos. aiznesta uz spiedpogu skandināviem. un magelāns bija viņam licis sniegoto prieku atnest uz papīra. miegs raustīja dzīvi.
Oct 22 09:11 [info]meness_berns:
---
"Rimini Protokoll". "Situāciju istabas" Rīgas kinostudijā. Neesmu bērnībā spēlējis datorspēles un man ļoti nepatīk multitāskings, tad jūtos neērti, krītu panikā, apjūku. Tomēr es nedomāju, ka esmu tāds unikāls un ka 95% cilvēki jūtas komfortablāk par mani, un ka viņi var uztvert un līdzpārdzīvot "lielos tematus" par vardarbību un ieročiem, ja viņiem paralēli izmisīgi jādara tas, ko viņiem austiņās saka - "ej pa kreisi", "atver durvis", "uzvelc ķiteli", "ēd zupu" utml.

Iespējams, es esmu lūzeris, bet man līdz sirds dziļumiem riebās tas šovs, es divas reizes izmuku ārā, jo nespēju vairs orientēties, kur man jāiet, un tikai aiz pienākuma pret pārējiem spēles dalībniekiem, kuriem tad turpmākajās situācijās manā vietā būtu mulsinoša tukša vieta, es atgriezos, dusmīgi gaidot, kad tas viss beigsies. Un veidotāji nez kāpēc domāja, ka tā visa laikā tādi kā es vēl paralēli spēs iedziļināties stāstos par sašķaidītām galvām Sīrijā un ar mačeti nocirstām rokām Sjeraleonē.
Oct 22 08:54 [info]f_g:
īsumā
Pēdējā dienas bildes atskaite ir par 8.oktobri. Ārprāts. Nav tā, ka nav bilžu. Ir! Un dienas skrien uz priekšu. Ir radusies cita problēma - vakaros vai nu ir ko darīt, vai jūtos tik nogurusi, ka vairs pat negribas datoru slēgt iekšā un kaut ko rakstīt.
Bet vajadzētu saņemties. Ir maza apņemšanās radusies - šodien beidzot savest kārtībā šo lietu. Lai gan... nezinu, vai līdz vakaram šī apņemšanās nebūs izplēnējusi.
Toties mani pašu priecē tas, ka jau trīs dienas pēc kārtas dungoju:
"...Только улыбайся, улыбайся
Невесомости поверь и отдайся
Улыбайся,улыбайся..."

Oct 22 08:48 [info]f_g:
Garfield
garfield
Oct 22 08:48 [info]f_g:
Garfield
garfield
Oct 22 08:46 [info]enia (in [info]paardod):
Tiku pie biļetēm uz festivāla "Bildes" koncertu šovakar, bet netieku - 2 gab - kopā 15 EUR

22. oktobrī plkst. 19.00 JAUNO DZIESMINIEKU KONCERTS
Koncerta vadītājs Kārlis Kazāks

Laura Bicāne • Imants Daksis • Liene Dravniece • El Mars • Ilze Farte • Mikus Frišfelds • Goran Gora • Māra Upmane-Holšteine • Kārlis Kazāks • Mārtiņš Križevics • Inese Mūrniece • Diāna Sus • Edgars Šubrovskis un Sniedze Prauliņa • Jānis Uplejs • Lauris Valters • Gatis Zotovs


dzeina.verdi@gmail.com
Oct 22 08:39 [info]porcupine:
Drūmo rītu mierinājums
Ja nelīdz Āres (Paisums), tad jāsauc Vecenes no poliklīnikas (Viss, kas man pietrūkst)
Oct 22 08:38 [info]salty:
Cālis šonakt nošņāca 10 stundas bez ēšanas. Un pat bez kaut kāda acīmredzama iemesla. Iepriekš, ja gadījās tāda ilgā gulēšana, tad tādēļ, ka iepriekšējā dienā gandrīz nemaz nebija gulējusi. Bet vakar viss bija normas robežās. Nu labi, pa nakti kaut kādā brīdī viņa saknosījās, iepīkstējās un sāka zelēt pirkstiņus - iedevu knupi, un bērns čučēja tālāk. Tagad no rīta, ja A nebūtu tieši tajā laikā cēlies un vēlies uz darbu, ar visiem no tā izrietošajiem trokšņiem, pieņemu, ka E būtu paēdusi un gulējusi tālāk. Bet tā vajadzēja tak atvērt acis un paskatīties, kas apkārt notiek, un tad vēl 30-40 min pa gultu miegojās, saraudājās, paēda vēlreiz, un tad tik aizmiga.

Nu jau stundiņu kā guļ. Būšu paspējusi brokastis paēst. Un trauķeni salādēju. Vispār, nevaru vairs iedomāties dzīvi bez trauķenes. Kā mēs kādreiz tikām galā? Nu jā, kādreiz mums bija tikai 4 šķīvji. Tagad jāpalasās, kas pasaulē notiek, un, ja vēl nebūs modusies, arī pusdienām vistas jāsagatavo cepamtraukā, lai atliek tik cepenē iemest, kad ēst sāks gribēties. Vispār ceru, ka cālis šodien būs ar mieru sadarboties mājas labiekārtošanas jautājumos - sen jau prasās grīdas izsūkt un uzmazgāt, un vēl šo to piekārtot. Ja varētu viņu pierunāt uz pusdienlaika miedziņu ratos uz balkona, vispār būtu ideāli...

UPD: viens 40 min miedziņš uz balkona ratos izdevās! Grīdas izsūktas :) Reāli pusstunda vajadzīga, lai šitai platībai cauri izbrauktu... un tad vēl brīvajai istabai nemaz klāt neķēros.
Oct 22 08:33 [info]sirualsirual:
starp citu, lasīt userinfogrizlii ir noderīgi, jo pastāv iespēja, ka viņš/-a jūs izglābs.
Oct 22 07:51 [info]lietusraksti:
Gribu uz Itāliju.
Oct 22 07:46 [info]mes:
Kā bērnu pasargāt no ciemiņa-pīpmaņa, neaizliedzot auklēties? Mēs paši esam 100% nepīpētāji un negribas, lai pīpmanis nopīpējies iet pie bērna.. nav jau runa tikai par elpu. Bet rokas, mati, drēbes tak sasūcas ar visu to padarīšanu...
Oct 22 05:43 [info]trusisz:
paranojas rezonanse:
objektīvā laika un subjektīvās laika izjūtas leņķis
Oct 22 05:14 [info]trusisz:
pestīšana no pazemības
Oct 22 04:28 [info]trusisz:
daudzšķautnība un Jēzus Kristus otrā atnākšana
Oct 22 03:44 [info]unpy:
Lielie brāļi, mazie brāļi un visi citi huligāni.
Ar visai lielu interesi izlasīju rakstu par to, cik ļoti tieku izspiegots. Tāds visai norūpējies, ar bažām, ka tūdaļ izkārsies uzraksts "pirms piecām stundām iegādājās 2kg kartupeļu veikalā "Lats"", atvēru šo lapu un atvieglots secināju, ka Viņiem nekā par mani nav. Par jums ir?
Oct 22 03:33 [info]sirualsirual:
Atcerējos par klasesbiedreni, kurai pāris klasītes sēdēju blakus. Kad rakstījām diktātus, mēs vienmēr pārskaitījām, cik rindas kurš pierakstījis.

Pabeidzot skaitīt, viņa vienmēr nopriecājās - tā, it kā būtu ko lielu uzvarējusi. Es centos rakstīt pēc iespējas šaurākiem burtiem, lai mazāk rindiņu, arī priecīgs un pārliecināts, ka katru reizi esmu uzvarējis.

Beigās esam uzvarējuši katrs savā spēlē. Viņa ar ārzemniekiem dzīvojas pa Ibizu un Dubaiju, es daru to, ko daru.
Oct 22 03:30 [info]peecskatiens:
Daudz sāp un zeme vairs nezied.
Oct 22 02:13 [info]dzheina:
bezdarbnieka naktis
par to cik vecs ir smuku bildīšu blogs, tu vari pārliecināties pēc iPhone modeļa, kurš tajā tiek publicēts
Oct 22 01:48 [info]unterbrechung:
https://www.youtube.com/watch?v=7ToGjYYJCoM
šo video vajag likt obligātas izglītības sadaļā :DDDD
Oct 22 01:32 [info]khosmos:
Sabotāža!
kamēr [info]mirdzums nav mājās, es naktīs spēlēju viņas klavieres.
Oct 22 01:31 [info]_delusion_:
Gribu vīrieti ar lielu skrūvgriezni.
Oct 22 01:29 [info]ave:
Pavasarī, gatavojoties izrādei, vajadzēja uzrakstīt stāstiņu par sievieti. Drusku pārtaisīts, patīk arī tagad, lai arī šodien es rakstītu citu stāstu. Tāpēc pērno var nodot Cibas valsts arhīvā.
''No viņas divdesmit četrām identitātēm viena ir sieviete. Ģertrūde no Grebenščikova ielas. Viņa strādājot pilsētas bērnu-zvēru dārzā. Vasarās, kad vakari ir vēli un iesiluši, viņa mēdz aizlaisties no turienes sarkanām lūpām un papēžkurpēm rokās. Nez, vai viņai vispār ir sava lūpukrāsa. Bārā viņa vienmēr dzer pokālu sarkanvīna. Pirmais malks sarauj vidukli un padara uzacis tumšākas. Un tā krāsa! Viņa ceļ pokālu acu augstumā un vēro cilvēku siluetus caur to. Tikvien vakara gaitā viņas glāze kļūst caurspīdīga un tukša. Ja viņa būtu dzimusi galvaspilsētā, viņa zinātu, ka sarkanvīns ir nevis dzēriens, bet vakara apgaismojums.''
Oct 22 01:29 [info]banderlogs:
Ēst brokastis un vienlaicīgi lasīt par narkotiķu problēmām Hārlemā ir intelektuāli patīkami, bet dabūt kūku par brīvu ir vēl jaukāk.
Oct 22 01:20 [info]virginia_rabbit:
Europa, Europa (1990)
Oct 22 01:06 [info]platformene:
Oct 22 00:59 [info]badlaks:
drusku dīvaini, kad skatoties istabu īrei, jāiztur potenciālo dzīvokļabiedru skaistumkonkurss. enīvei, atradu labu istabeli metropoles centrā, kur pārlaist dažas naktis nedēļā, cerams mans dzelzs arguments, ka man ir patstāvīgs kontrakts atšķirībā no vairuma salašņu, kas īrē istabas, būs nostrādājis. tālredzīgi izlaidu, kāds ir mans galvenais ierocis cīņā pret depresīvajiem rudens vakariem. parakstīšu līgumu, tad iemācīšu salagām dzīvot.
Oct 22 00:57 [info]eos:
Bermudu divstūris. ballīšu himnāāāāā''ā!!!!!1111
https://www.youtube.com/watch?v=6N6snsO3urg
Oct 22 00:50 [info]dzheina:
lai arī šodien paziņoju, ka man kā bezdarbniekam ir pēc atvaļinājuma depresija, apziņa, ka no rītiem nav jāceļas agrā konkrētā stundā man ļauj priecāties par naktīm un mūziku.
Oct 22 00:42 [info]zuzanna:
Single, separated, divorced?
Es tā arī nepastāstīju, kā attīstījās stāsts ar vīrieti no vilciena, kuram nekaunīgi pajautāju "are you single?".
Tātad ) Čiks tur vien sanāca :)
Oct 22 00:32 [info]chanteuse62:
un tā klusi un mierīgi trešdienas ir kļuvušas par ļoti mīļām dienām.

nu izņemot to, ka esmu apslimusi un rīt darbiņā atsalšu..
Oct 22 00:13 [info]zanhu:
Ak, kā man gribētos būt cilvēkam, kas apņemas, saņemas un izdara. Viens, divi - gatavs! Tā vietā es izaugu par cilvēku, kas apņemas, saņemas un noraustās. Viens, divi - pļur! Un tad vēl tās slikti gulētas naktis uz viesistabas dīvana, kurās es sapņos veikli un prasmīgi izdaru to, ko plānoju izdarīt dzīvē. Tās liek justies labi un apgaismoti tik ilgi, kamēr pienāk brokastis, kas visu atgriež realitātē. Un kas no tā cieš? Draugi, kuriem jāklausās par maniem apņemšanās plāniem, jātērē sava enerģija, lai mani uzmundrinātu, un pēc tam atkal jāklausās, kā es neko neizdarīju. Jāklausās par manu nelīdzsvaroto skumjo dzīvi, kurā pati sevi esmu iesprostojusi un ne pa kam nelaižu ārā.
Oct 22 00:09 [info]usne:
Rīt jāceļas pusseptiņos, jāizved suns, jāpiebeidz rasējumi, nieks vien atlicis, jāuzraksta paskaidrojuma raksts, jāuzmodina B. Desmitos jābūt printētavā ar visu B, jāizprintē, jācaurauklo, vienpadsmitos jāsatiek klients būvvaldē, jāiesniedz tas viss un jāsizved B uz bērnudārzu. Tad jākāpj autobusā uz piņķiem, jānoskaidro kādi linoleji ir objektā stokā, jāstgriežas pilsētā, jāatrod mierīga vieta, kur piesēst ar kompi, piecos jābūt pēc B un jāaizved uz dejām ķimijas fak..
Tad mājās, vakariņas, zvēri un B, moš izdodas jau salikt krāsas, lai ceturtdien atliekt tik smuki saformēt.
Divreiz jau šāds ritms sevi ir attaisnojis, lieku lielas cerības uz rītu.
Oct 22 00:08 [info]simamura:
Ko mammas no mums grib?
Oct 22 00:06 [info]eerenpreiss:
par pārsteidzošo
Kāpēc teju vai novembrī dzīvoklī vēl ieklīst tādas sīkas, mazas, kaitinošas odu ņergas, kas droši vien pat nespēj pārdzelt epidermu?!
Oct 22 00:00 [info]mindbound:

Koheleth: We are Homo Sapiens Sapiens, thinking people! What happens to us when we are no longer the thinkers? Who becomes a moral subject – the monkey playing on his PlayStation, or the machine discovering new theorems, breaking new ground? It troubles me deeply, Bokonon.

/The Dialogues Between Bokonon and Koheleth, 2014-08-22/

Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?