Latest Posts

Current posting stats: 12 per hour, 0.21 per minute RSS version
Jul 29 07:46 [info]lavendera:
Mans superīgais Taizemes gids būs te nākamnedēļ
Ceļotājs un Taizemes eksperts Antons Drjaņičkins pastāstīs par mazpazīstamām un tūristu reti apmeklētām Bangkokas vietām. Ja vēlaties uzzināt par īsto, netūristisko, neglancēto Bangkoku – atnāciet, nenožēlosiet. Stāsts būs krievu valodā, tulkojums latviski vai angliski tiks ar prieku akceptēts!
Lekcija notiks Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Alberta ielā 10, 216. kabinetā. Sākums 4. augustā pl. 18.
Atnesiet kaut ko garšīgu pie tējas!
Jul 29 07:27 [info]biezpientaure:
TV žults
Jul 29 07:15 [info]virginia_rabbit:
apbrīnojami - nesmird. un gaismā arī nevizinās putekļu mākoņi, par kuriem es sevi visu mēnesi mēģināju pārliecināt, ka tā ir norma. deguns nav 'aizlikts', tā ka tas nebija gļuks.
Jul 29 06:58 [info]lara:
Pamodos sešos. Pelēks rīts, klusa māja, jo visi projām, pat kaķītis naktī bija savās kaķa gaitās. Uztaisīju kafiju, brīdi pasēdēju klusumā mierīgi bez nekādām domām galvā. Tad saplānoju dienu, noskaņojos jaunām darba uzvarām, ceru, ka pietiks spēka visu to paveikt. Ārā klusums, vēl nekas nenotiek, tikai ūdens pil no lapām. Vasara, par spīti visam šī ir vasara, un balkona durvis ir vaļā visu nakti un visu dienu, un koki ir zaļi un dobēs zied puķes. Paldies jau par to vien.
Jul 29 05:18 [info]nomirusi:
Esmu ļoti bailīga un sasodīti neuzticos cilvēkiem. Tas, ka es kopā ar pēc darba satiktu nepazīstamu random džeku braucu pavizināties pa Ogri (jo Ogre), neskaitās.

Bet es vispār nemaz nebaidos no cilvēkiem, sociālām un/vai jaunām situācijām. Tas, ka es vienmēr pārdomāju un neaizeju uz tādām situācijām, pat ja it kā gribētu, nav vērā ņemami.
Jul 29 05:00 [info]penny_lane:
ak, un vēl šī laikam ir dievietes vīrišķā versija
Jul 29 04:59 [info]penny_lane:
ak, un vēl šī laikam ir dievietes vīrišķā versija
Jul 29 04:55 [info]penny_lane:
es pēkšņi nevaru līdz galam saprast, vai cilvēku (manis) idejas par laimi ar laiku kardināli mainās, vai tomēr pamatlietas paliek tādas pašas.

siltums. manā laimē siltums ir vienmēr bijis pārspīlēti nozīmīgs.

šī ir tāda bezgalnogurusi piezīme uz "fuck my life" malām.

vēl mazliet. un tad mēs iesim pagulēt.
Jul 29 03:15 [info]ingmars:
žēlastība
Kādēļ rakstīt par asarām?
Jul 29 02:38 [info]ingmars:
493
Jul 29 02:25 [info]sickboy:
Man patiik viena meitene. Vinja ir skaista, gudra, maakslinieciska un labsirdiiga, kaa arii peec noteiktiem parametriem ir dveesele apmeeram manas dveeseles vecumaa - taatad dzilja un daudzshkjautnjaina. Bet mums peec astrologjijas ir zema saderiiba. Taatad vinja nav iistaa.
Jul 29 02:14 [info]ingmars:
pursuer
Jul 29 02:10 [info]sickboy:
Kad es runaaju ar Agnesi, es juutos iipash, noveerteets, gandriiz pat iemiileejies. Kad mana maate runaa liidziigas patiesiibas (bet ne tieshi taadas, jo iztruukst kaada svariiga komponenta - aicinaajuma sekot savai sirdij), es juutos nenoveerteets, noniecinaats, nosodiits - karoche juutos diezgan suudiigi. Vispaar - kas ir ar taam maateem? Kaapeec maates ljoti biezhi nesaprot, cik svariigi ir likt beernam justies iipasham un iedvesmot sekot savai sirdij? Vinjas tieshaam cer, ka likt justies suudiigi ir taa atsleega, kas liks vinjaas galu galaa ieklausiities.
Jul 29 02:06 [info]juriic:
.
Jul 29 01:59 [info]sickboy:
Gundegai arii ir puukainaa zakjiisha sindroms. Vinja nemitiigi runaa par to, ko vinja nevarot iztureet - cigaretes, galju, extreemas teemas, pilseetas centru, noteikta veida muuziku utt. Es nesaprotu, kaa Kaarlis vinju var iztureet.
Jul 29 01:56 [info]chrono:
Lūk tas ir kaut kas jauns priekš manis. Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents ir mākslas zinātnieks, kurš fano par to, cik labi ir Uzbekistānā un vispār austrumos un pretnostatī tos sapuvušajiem rietumiem. Wow.
Jul 29 01:54 [info]nesaprotami:
nule jauns gads iesākts. atskatoties uz iepriekšējo, spēju bilst tik dažus vārdus. prātīgāk būtu izlaist šo nodaļu, taču nav vēlmes. viss tik dzīvs...
vai esmu pate vai kāda, viss viens. zinu tik to, ka jau pavisam drīz varēšu skatīt varbūtējo laimi vaigā un uzsmaidīt tai.
un lēnām vēlmes piepildās. sakritību šai dzīvē nav daudz. man sagadījies vienu noķert savās plaukstās. tik tagad nedrīkst nomest un saplēst
Jul 29 01:53 [info]basta:
tēvs, dēls, pirmā pudele.
Jul 29 01:47 [info]penny_lane:
pietiek nosēdēt darbā līdz diviem naktī, kad tu pēkšņi nolem, ka tev vajag zilzaļus matus. kur cilvēki LV dabū zilzaļus matus? un, nē, es negribu pasūtīt krāsu netā, man pāries vēlme, es negribu, lai man pāriet vēlme.
Jul 29 01:01 [info]jimmy:
viss
pasaules
siltums
ir
tavās
zobu
skavās
.
Jul 29 00:58 [info]nav_te:
"ar tevi blakus ir tik labi,ka nevajag vārdus"
a mosh man vienkārši beidzot ir kāds ar ko nerunāties. nu tā vienkārši. viss ir tik ļoti vienkārši
Jul 29 00:51 [info]ingmars:
100% halal
Kurš vēl grib pērienu?
Jul 29 00:51 [info]jimmy:
ielien pie manis azotē
es tiešām nepateikšu nē

kā zemes ceļš kas knapi ejams
nevienam neesmu nepieejams

un tas kurš deg, no savas gaismas sildās?
es gribu ledus kāda tējas krūzē būt.
un cerēt to, kas nekad nepiepildās
vien ledus būt, kas tējas krūzē kūst.
Jul 29 00:50 [info]ingmars:
šoreiz atkal bez ekseģēzes, eksperti ir aicināti mani labot
Ja Ilze Jansone uzskata, ka bībelē nevar atrast vietas, kas aicina nogalināt homoseksuāļus, tad vai nu Ilzei Jansonei ir slikta atmiņa, vai arī viņa patiesībā nav lasījusi bībeli. Kāda vilšanās!

Ja vīrs guļ kopā ar vīru, kā tikai mēdz gulēt ar sievu, tad tie abi ir izdarījuši negantību, tiem abiem ir mirtin jāmirst; un lai viņu asinis paliek uz viņiem. (Lev. 20:13)
Jul 29 00:45 [info]inese_tk:
Vakara pasaciņa
Vienai māsai nav bijis govs, viņa gājus pēc piena [pie] otras māsas. Kādreiz māsa teikus, ka viņai piena nav, bet lai pagaida – viņa ies pagādāt, un aizsteigusies uz namu, kur atradies iemūrēts pods (katlis). Namā iegājus, sasaukus visādus rāpuļus: vardes, krupus, kurmus, čūskas un citus, kuri sarāpušies uz poda malu un visi vēmuši podā. Kad visi bijuši izvēmušies, pods bijis tik pusē. Tad viņa aicinājus kādu citu lielu rāpuli, kurš nav gribējis iet. Viņa lūgusies: „Nāc nu manu zilgalvīti, nāc nu, beidzot ar paklausījis un uz poda malu uzkāpis to pievēmis pilnu. To slepu noskatījusies viņas māsa, iegājus namā, iesitus tai pa degunu no kura izsitus asinis, un teikus: „Nu tu mani ar krupu un čūsku vēmekļiem diezgan esi barojus, bet vairāk nebarosi. Krupu un čūsku saucēja ar turpat nomirus.

Vācējs: Bukums, Kārlis
Glabātuve un Nr.: LFK, 23,3780 Vlm Koku pag./ Koku, Veļķu un Vaidavas pag.
Jul 29 00:45 [info]ruutainaa_zebra:
Slimības lapas esamība šķiet liek justies slimākai nekā esmu patiesībā.


Ja šis viss ir kādas kuņas nolādējums (vīriešu kārtas pārstāvjiem es vai nu patīku vai arī esmu vienaldzīga), tad varu teikt milzu paldies par iespēju legāli un nesodīti atiet no darba pašā karstākajā laikā un saņemties savu sen piemirsto veselību savest daudz maz jēdzīgā stāvoklī.


Un vēl es nesaprotu, pēc kādiem principiem slimnīcās tiek veidota ēdienkarte sirdzējiem. Balto miltu, cūkgaļas un doktordesas uzvaras gājiens. Labi, ka ir visai psihs, bet gādīgs vīrs.


Un vēl es būtu dikti pateicīga, ja no malu malām man nebūtu jāklausās zinības iz tautas metodēm, kā profilaktiski sevi apārstēt. Man arī ir internets, ja kas. Un ja visus šos padomus ņemšu vērā, goda vārds, atdošu galus vēl pirms Dr man izsniegs recepti.

Aaa un vēl, kas attiecas uz veselības aprūpi un tās procesiem. Candu Crush ir spēks un jauda. Palīdz gan palātā, gan uzņemšanā, gan mirējbabuļu rindās pie ģim ārsta.

Sirdsapziņas pārmetumi vien par kolēģi, kura šobrīd ierij ne pa jokam. Būs jāaiznes kaut kas garšīgs ar daudz, daudz grādiem
Jul 29 00:40 [info]nistagms:
vistizlākā skaņa sinķikiem man liekas tā, kas it kā mēģina imitēt klavieru skaņu, bet galīgi neīsteno iecerēto
Jul 29 00:37 [info]jimmy:
samelo acis man šovakar prieku
pat zvaigznes neredz, tik tumša ir nakts
tu samelo lūdzu, te nebūs liecinieku
samelo viegli, es šeit esmu viens pats

samelo lūdzu man šovakar dienu
samelo man ka es neesmu viens pats
es neredzu šonakt pie sevis nevienu
un meloju, meloju
ir taču nakts
Jul 29 00:37 [info]ingmars:
ecce homo
Es ne tikai protu rakstīt fantastiskus rakstus, bet varu arī pats nomainīt krānu virtuvē.
Jul 29 00:34 [info]barvins:
Jūtūbe
Whaaaaat?

Adavi Donga Songs - Idhi Oka Nandanavanam - Chiranjeevi, Radha
Adavi Donga Songs - Veera Vikrama - Chiranjeevi, Radha
Jul 29 00:27 [info]vilkate:
Par dalību šajā veikumā gan man liels prieks - Delve-"Glodenīte"
Jul 29 00:27 [info]usne:
Lietas stāv pārāk tuvu
(C) Jims
Jul 29 00:22 [info]mazeltov:
Politiskākais aukstākās domas sortāls Latvijā jau atkal par to, ka pareizajiem būvniekiem vajag telpu.
Un plikdirsainie mākslinieki, kuri pateiks jebko, ja vien būs cerība, ka viņu garadarbs reiz karāsies uz nagliņas pie sienas.

Un karāsies jau ar' - pareizajā mājā par pareizo mākslinieci, kura atbalsta būvniekiem vajag telpu iniciatīvu.

"Čau, kā iet? Klau, iedosim tev personālizstādi, bet tu tikai papūt mūsu stabulītē, labi?"
Jul 29 00:16 [info]vizionar:
padomijas diskurss
kautko no šiem jau biju licis vecajā cibā, taču šiem atkārtojums nekaitēsplakātu izlase )
Jul 29 00:16 [info]ingmars:
things
Now, am I wrong?
Jul 29 00:14 [info]ripp:
šodien laikam nolēmu mainīt savu dzīvi. atkal. jācenšas tik neaiziet ar sirdi un nerviem. ar pirmo kapā, ar otro psihenē.
citādi priecīgi. spēlējām badmintonu, airējām. vakarā biju pie L. nu un pa vidam vēl tikos un lēmu pār dzīvi (savu, protams, bet gan jau, ka abus A. tas arī skars, varbūt vēl kādu).

gribu pie jūras, kino, pastaigu un un un.. prieku par iespējām, paralizējošo baiļu vietā.
Jul 29 00:12 [info]ingmars:
teoloģija šmeoloģija
Dārgā Ilze, lai saprastu, ka "kristīgās vērtības" ir sūds, nav vajadzīga nekāda ekseģēze. Visi jau sen to zina, un nav vērts par to dzesēt muti.
Jul 29 00:10 [info]rindra:
NesmēķējuNesmēķēju kopš 18. jūnija.Jul 29 00:08 [info]aizspogulis:
metamorfozes
Klusos vasaras vakaros es skatos gaisā, cenšoties noķert mirkli, kurā ar slepenu spārnu vēzienu visas svīres pārvēršas sikspārņos (un klusībā es līdz ar viņām).
Jul 29 00:05 [info]ierindnieks:
couchsurfings nav nekas vairāk kā tāds sexa serfings
Jul 28 23:58 [info]m31:
28/07/2015
Yap, the one on the right is me. 
Jul 28 23:50 [info]uzpurne:
[23:46:30] prāna ir dzīvības enerģija, nav TIK pretīgi
[23:46:33] Sēters Brokens: enerģija šmenerģija, es tajā krānu drošības pēc nebāztu
[23:46:39] Sēters Brokens: kas zina, kur tā bijusi :/
[23:46:44] Anna: ar krānu prānā
[23:46:56] Anna: mani piedzīvojumi budismā
[23:47:06] Anna: m.a., nopelniem bagātais literators
[23:47:19] Sēters Brokens: jeb kā es braucu jogas instruktores drāzt
[23:47:27] Anna: sigh
[23:47:34] Anna: it kā to nevarēja nojaust
[23:47:40] Sēters Brokens: also literators = literatūras terminators
[23:47:46] Anna: tā jau ir
[23:48:39] Sēters Brokens: milzīgs robots trīsarpus metru augumā, apkrauts ar draudīga paskata rakstāmmašīnām, pildspalvām, papīru blāķiem
[23:48:58] Sēters Brokens: sēž Čomskī, dzer vegānu alu un izskatās nožēlojami
[23:49:15] Anna: man šķiet, ka es zinu pāris tādus
Jul 28 23:46 [info]po:
So deep you can't go any deepak
"The human nervous system unfolds into boundless self-knowledge"

Iedvesmojošais Dīpaka bots no Čopras tviterī lietotajiem vārdiem ģenerē nejaušas gudrību virtenes.
Lūk, izšausim vēl vienu:
"Nature exists as infinite sensations"

Iesensos tēju. Tie vārdi jau arī tikai tāds bezkaislīgs ārprāts.
Jul 28 23:39 [info]m31:
27/07/2015
Sleepy, sleepy wolfling..
Jul 28 23:35 [info]quasi:
'Cause you are the piece of me I wish I didn't need
Chasing relentlessly, still fight and I don't know why

If our love is tragedy, why are you my remedy?
If our love's insanity, why are you my clarity?
Jul 28 23:35 [info]narrenschiff:
you look sad and unnecessary
Jul 28 23:28 [info]basta:
nopirku biļeti uz napalmdēsu.
peļķēs ir megaspēcīgi magnēti, kas iedarbojas uz noteiktu vecumgrupu un kazlēniem.
Jul 28 23:24 [info]tethys_:
30
Nē, nē, nē... man gribas kā filmās skaļi brēkt "Noooooooooooooooooooooo!!!" it kā tas līdzētu.
Nē, es negribu. Vai manu vai.
Man nesen teica, ka man nevarot būt vairāk par 23 nekādā gadījumā. Kāpēc man no tā nepatinas atpakaļ?
Šausmas.
Jul 28 23:24 [info]inese_tk:
Indijas riekstu "biezpiena" krēms ar svaigām ogām
1 glāze indijas riekstu (var pirms tam drusku pamērcēt);
sula no puscitrona;
saldinātājs - manā gadījumā medus;
vaniļa;
šļuka ūdens;
pāris tējkarotes kokosriekstu piena biezās daļas (optional)

pāris sauju svaigas ogas.

visu, izņemot ogas, sablendē krēmīgā masā. daļu ogu iejauc masā, daļu uzber kā dekoru. var vēl uzkaisīt drupinātas kakao pupiņas. ēd.

ilustrācija )

p.s. šitais krēms dievīgi garšo ar pankūkām. un, ja tam pieliek kokosriekstu eļļu, to labi var izmantot kūku garnēšanai (ja pieliek vēl arī kakao, sanāk šokokrēms).
Jul 28 23:18 [info]f_g:
tomēr nožēloju
Skatos positivus iekš tv un saprotu, ka tomēr vajadzēja saņemties šogad un aizbraukt, jo patīk tas, ko redzu tv.
Bet nekas. Varbūt nākamgad saņemšos. :) Un kāds arī kompānijā pieteiksies. ;))
Jul 28 23:13 [info]crescendo:
Infobit of the day.
Ir siksparnīši, lidojošās peles, mazi, akli (vispār jau nemaz ne tik ļoti) zvēriņi, kas orientējas ar eholokācijas palīdzību un, lai gan zīdītāji, ir spējīgi lidot.

Un ir megasikspārņi, lidojošās lapsas, ar spārnu izvērsumu 1,70m, bez eholokācijas prasmēm (vismaz vairums), ar ļoti labu redzi, arī lidojoši, un vegāni - pārtiek no augļiem un/vai nektāra.

Tieši ar otrajiem saistīta interesanta hipotēze - proti, nav viņi nekādi sikspārņveidīgie, bet gan primāti, smadzenēs esot līdzīgas struktūras. Modernās fancyshmancy DNS analīzes gan šo hipotēzi apgāžot. Un no Ebolas un Marburgas vīrusiem ar šie, atšķirībā no gorillām un šimpanzēm, nemirst. Lai gan inficējas un pārnēsā visai cītīgi.

Un tagad kopīgi pabaidīsimies no lidojoša kaut kā ar primātiem līdzīgām smadzenēm :)
Saldus sapņus! Rit būs kārta baidīties no okeāna galvkājiem (kā viņi vēl nav pārņēmuši pasauli?)
Jul 28 23:10 [info]m31:
26/07/2015
[12:04] JPL: We’ll get botanists in to ask detailed questions and double-check your work. Your life is at stake, so we want to be sure. Sol 900 is great news. It’ll give us a lot more time to get the supply mission together. Also, please watch your language. Everything you type is being broadcast live all over the world.

[12:15] WATNEY: Look! A pair of boobs! -> (.Y.)

/I love this book!
Jul 28 23:04 [info]lemurs:
tīri teorētiski zinu, ka lielīties nav smuki, bet atkal to darīšu. un, tā kā zinu, ka šomēnes vairs neskriešu, darīšu to tūlīt. tadamm, lai dzīvo skrejlemurs, kurš jūlijā noskrējis 127 kilometrus! aha, tas ir personīgais rekords.
personīgie rekordi jūlijā ir uzstādīti arī vombatēšanā un vispār visāda veida uzdzīvē, bet to gan līdz mēneša beigām vēl domāju turpināt.
darba uzvaras šomēnes nav novērotas. hmm, kā gan tā? mņa. nu nekas, nevar jau gribēt visu.
Jul 28 23:04 [info]multisulinj:
*
dažkārt mēdz gadīties tādi vakari, kad vienīgā iereibusī persona šajā Ziepniekkalna dzīvoklī esmu es. mēdz gadīties kā nomesti apģērba gabali pa kājām.
Jul 28 22:56 [info]sirdsmiers:
slimība
Tev sāp un Tu guli mājās
un zini ka neesmu Tev klāt
Tu vēlies lai kāds parunājās
Tu guli mājās Tev sāp

Tu saki ka es esmu lielisks
es saku ka Tu esi jauka
bet varbūt mums abiem nav piešķirts
tā ilgāku laiku pa draugam

es gribu lai buča no rīta
un sarksti no nepasacītā
ko Tu gribi man miglā tīts ir
es zinu ka dabūt to drīksti
ka buča tā turu es īkšķus
es ļoti par to turu īkšķus
Jul 28 22:54 [info]noisiite:
Visērtākais veids kā uzrīkot pokervakaru ir pagalam vienkāršs. Visi uzinstalē telefonā aplikāciju, pieslēdzas pie viena wifi un iekārtojas ērtāk dīvānos vai nu kur tur ērtāk kuram ir. Spēlē piedalās tikai tie, kuri ir pie tā wifi piekonektējušies, var uztaisīt turnīra opciju.
Rezultātā ļoti ietaupās laiks, spēle notiek ātri, neviens nečakarējas ar kāršu dalīšanu, čipu vākšanu, wc apmeklēšana netraucē, var pārvietotes pa telpām.
Ja nebūtu šitādu joku izmēģinājusi, teiktu, ka tas nekam neder, ka foršāk spēlēt ar kārtīm un čipiem rokās, bet nu nē, bija labi un feini.
Jul 28 22:54 [info]mazeltov:

Kalnu krāsas )
Jul 28 22:48 [info]hedera:
Cilvēks domā, dieviņš dara citi cilvēki arī domā, tādēļ "mierīgā nedēļa starp izrakumiem" izvēršas arvien trauksmaināka.
Jul 28 22:44 [info]dark_wood:
Kāds jauneklis gariem matiem noskatās manī lietū. Eju zem lietussraga, izbāzusi ārā kreiso roku, uz kuras ļauju krist lietum. Esmu raudājusi un tuvu Dievam. Varbūt es tobrīd izskatos pēc svētās maukas, nezinu pat, ko tas īsti nozīmē, zinu vien to, ka uz Satekles ielas līst tik ļoti, un manas asaras man nesāp, tās vienkārši ir. Vīrietis skūpstīja mani intīmi un kājas. Es ar siksnu braukāju pa viņa augumu, es aptinu siksnu viņa loceklim un savilku. Kundze, viņš sacīja. Jā, es biju Kundze šoreiz. Uz brīdi. Un pasaule ir pilna ar neprātīgiem cilvēkiem. Ar tādiem, kuri krāpj savas sievas un draudzenes, un viņas var kuru katru brīdi pārnākt, tomēr svarīgāk par visu ir pabeigt. Manas kājas ir plati un vienu viņš spiež sev pie lūpām. Pasaule ir pilna bezprātīgiem cilvēkiem. Izvirtušiem, ķertiem. Gataviem pārkāp robežas. Smilkstēt un skūpstīt kājas. Un tikmēr visžēlīgi ir sācis līt. Kad izeju uz ielas, Dievs ir lietus, un mēs pēkšņi esam tuvi. Varbūt tādēļ, ka es neizjūtu pašnožēlu. Dzīvība ir tāda. Cilvēki ir tādi. Mēs nevaram atlasīt ideālos, jo pasaule ir pilna ar ne-ideāliem un bezprātīgiem ļaudīm. Un tādi nu viņi ir. Un kādā brīdī atliek vien pieņemt visu šo cilvēcību tādu, kāda tā ir. Arī to, ka mēs neviens neesam ne ar ko labāki vai pārāki. Un tad Dievs pienāk tuvu. Vien mana sirds joprojām ir ciet.

Viss pārējais ir meli
Es atnākšu
Un izaugšu par upi
Kas aicināta dot
Viss pārējais ir meli
Es atnākšu
Un izaugšu par upi
Kas aicināta tevi spoguļot

(Knuts Skujenieks)
Jul 28 22:44 [info]horacijs_lv:
piezīme sev.
un lai arī kas notiktu, atceries, cik lielām lietām viņš tevi iedvesmoja. atceries par mazajiem mērķiem, kurus viņš, pats to nenojauzdams, tev palīdzēja uzstādīt. atceries par nākotnes ceļiem un galapunktiem, kurus viņš caur saviem sapņiem tev parādīja.
atceries par tumšajām ziemas naktīm un ciešajiem apskāvieniem, kuros viņs Tevi turēja.
Atceries par drosmi un spītu, kas tevī auga, kamēr tu domāji par viņu.
un nekad neaizmirsti, ka viņš tev iemācīja uz jūru paskatīties savādāk!
dziļāk!
Jul 28 22:39 [info]sirualsirual:
ja cilvēka dvēselei būtu spogulis, tas būtu saplaisājis neskaitāmos, sīkos gabaliņos, un dienvidi un ziemeļi būtu pilnīgi citās krāsās
Jul 28 22:21 [info]feita_kleita:
Cukurs, gh.
Viss sākās ar meloni brokastīs.
Tiko izlaizīju saldā krējuma krēmu, vaniļas un absolūti izjūtot vainas apziņu, cerams, tas joks, visa tāda sacukorota laižos saldā miedziņā.
Jul 28 22:18 [info]tethys_:
Trakumi
Traks seksa maniaks vēlas braukt uz Latviju no Tallinas, kur viesosies no mājām Islandē, speciāli mācīties manis dēļ kā "atbloķēt či" un izārstēt manu depresiju ar masāžu.
Es nesaku, ka tas nav jauki, bet tas ir ļoti jocīgi :D Viņš saka, ka mīl mani un vēl man labu, ka esam dvēseles radinieki.
Nē nu mēģināt jau var... :D Interesanti, kādu masāžu viņš domā pielietot?
Jul 28 22:05 [info]etalonfunkcija:
"Rīga laikam gan ir ļoti romantiska pilsēta," es nodomāju vakar, divos kvadrātmetros saskaitot septiņas 20-30 gadus vecas jaunkundzes rozā apģērbā.
Jul 28 22:02 [info]vizionar (in [info]naaves_studija):
jhator
izbarot radinieku enģeļiem:

tibetan sky burial video

www.traditionscustoms.com/death-rites/jhator-sky-burial

wiki

Jul 28 21:40 [info]sveetaa_seeta:
Kad atbraucu atpakaļ uz Latviju, apsolījos sev, ka tad, kad daudz maz būšu sakārtojusi dzīvi, atsākšu mācities poļu valodu. To es atcerējos vakardien, kad jau biju meklēšanā izsludinājusi poļu učuku. Tā arī ir.
Svētdien atgriezos no pirmās vecmeitu balles savā mūžā un, lai no tās atgūtos, vēl nebiju spērusi kāju pār mājas slieksni, kad nolēmu izsaukt sulaini uz aliņu, lai varētu tupēt uz pilnas pēdas un neklausīties sieviešu balsīs. Tā mazliet pasēdējām, līdz nolēmām, ka pienācis laiks noskatīties "Nāvējošo ieroci" un uztaisīt vakariņas. Kā novēroja AK, kad viņa atnāca, mēs jau bijām manāmi iesiluši. Tādi iesiluši arī taisījām ēst. Mana ietekmes sfēra bija garšvielas. Nolēmu, ka man ļoti patīk rozā pipari, kurus pirms tam lāgā nebiju ēdusi. To nevarēja nepamanīt arī ēdāji - no rīta, aplūkojot piparu dozīti, secināju, ka tajā palikuši 5 pipari. Viss pārējais izbērts. Reāli garšoja. Noskatījāmies arī Komando. Divreiz apraudājos.
Jul 28 21:37 [info]virginia_rabbit:
sižets par tiem, kas mums uzlika lāstu:
http://tvplay.skaties.lv/play/640786
Jul 28 21:23 [info]spisok_korablei:
"...that He, too, should have someone to pray to."

saraudātas debesis. ar izžuvušām acīm skatos, kā aiz loga prom aizplūst un zemē iesūcas bultiņas, ko kāds bērns uzvilcis uz asfalta ar krāsainiem krītiņiem. domās pārcilāju soļu atbalsis. un pašai nemanot pāreju uz čukstiem.

nopirku mellenes no kādas sirmas kundzes, kas tās tirgoja pie lielveikala ieejas. mellenes uzrunāja, jo tām pa virsu bija skaisti izkārtotas papardes. ieraudzīju tās un sapratu, ko gribu vakariņās. bet kundzei tik gaiši zilas acis, ka pirmajā mirklī pārsteigta pakāpos soli atpakaļ. nedabiski gaiši zilas. ledaini zilas. un zilimelni, līdz raupjumam sastrādāti pirksti. tagad, majās atnākusi, skatos - skaistas mellenes, nemaz nav saspiedušās. nesaprotu, kā tādas var salasīt - it kā pirksti tās nemaz nebūtu skāruši. un nevienas lapiņas, neviena krikumiņa, kas būtu pārnests līdzi no meža. pat žēl ēst tādas. vispār ļoti mīlu visādas ogas, dārzeņus, augļus - visu, no kā labi jūtos un ir enerģija dzīvot. nezinu, kapēc daru sev pāri, ēdot visu to šausmīgo, no kā pārtieku ikdienā. nujā. bet tas jau atkal cits stāsts kādai citai dienai.
Jul 28 21:11 [info]iguaana:
mēs ar veci spriežam, ko darīt nogalē. baigais besis un negribas nekur braukt. a viņam gribas makšķerēt.
- gribi mani rīgā atstāt?
- nu nē, tu aizvandīsies uz kaut kādu pienu
- ņemsi mani līdzi makšķerēt?
- gribi visu nakti salt un uz līņiem sēdēt?
- nu nē :D
ahahahahaha abi ņirdz.
Jul 28 21:10 [info]pirmslietus:
Instinktīvi jutu, ka tā ir pēdējā reize, kad glaudu Rodžeru, viņam esot dzīvam. Mijoties nelabuma un vemšanas paisumam un bēgumam, šķiet, ka prātīgāk būs atstāt viņu vienatnē. Arī man nepatīk, ka kāds vēro mani vemšanas brīdī. Vēl pavelku vārgo ķermeni ārā no kuņģa sulas peļķītes un nomazgāju purnu, čukstot kaut kādas atvadas un atkalredzēšanās vēlmes. Pirms iemigšanas, esot gultā caur plauktu izskrēja tāds kā tirpoņas un skudriņu sajaukums. Mazliet vēlāk, kad tēvs devies ārā, viņš atradis to jau mirušu, bet iejūtīgi nogaidījis līdz rītam, lai pateiktu par to pārējiem.
Citā pusē, rakstu pārspriedumu (sākumā) diezgan nesaistoša temata rakstu konkursam. Pēc maza laika atklāju, ka temata debīlumu var pārvilkt uz sev tuvām domām. Visticamāk, nedaudz papētot konkursa rīkotāja nostāju, saprotu, ka mani papīrīši tā arī paliks guļam kādā atvilktnē. Tā ka, atliek vien cerēt, ka būs kā parunā par neatvērta šņabja pudeli - pozitīvo vibrāciju tuvums ietekmēs labvēlīgi kādu vai kādus pat bez tiešas baudīšanas.

Un nopirku urbja galu granīta urbšanai, kas stipruma ziņā visvairāk šķiet atbilstam vajadzībai. Kā arī zīlēju mākoņos, ko viņa tagad dara.
Jul 28 21:02 [info]intenormal:
done
beidzot saņēmos un iestājos sātana templī. tagad gaidu biedra karti.
Jul 28 21:00 [info]kants (in [info]pajautaa):
13. gadsimta sinkrētisms
Vai kāds nav uzdūries plašākam aprakstam par to, kā Zobenbrāļu ordeņa bruņinieki pēc kaujas ziedoja zirgus un ieročus? Kādas analoģijas citur Eiropā šajā laikā? Fakts ir minēts Atskaņu hronikā, bet interesē detalizētāks apraksts..
Jul 28 21:00 [info]vizionar:
anton corbjin - miles davis


viņa acīs noslīka vecais džezs

 he  runs  the  voodoo  down
Jul 28 20:53 [info]mapats:
Ja cilvēka būtību(dvēseli), aplūko atsevišķi no ķermeņa, tad dot saviem pēcnācējiem pēc iespējas labāku(atbrīvot no iedzimtām slimībam, labākie iespējamie parametri, izslēgtas nejaušas novirzes(?), mutācijas) ķermeni ir pavisam loģiski un šajā brīdī rodas iespēja izvēlēties no apaugļotajām olšūnām, vai pat ģenētiski uzlabot pēcnācēju ķermeņus. Arī klonēšana būtu OK, bet tā atkal izbeidz bioloģisko attīstību.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/latvija-piedzimis-pirmais-berns-izmantojot-embriju-hromosomu-analizes-metodi.d?id=46265575

Domu iespējams attīstīt daudz plašāk.
Jul 28 20:41 [info]virginia_rabbit:
Jul 28 20:37 [info]winstons:
labs vīns
Jul 28 20:36 [info]smoker_smoke:
reklāma :D
nezinu vai man kāds ticēs, bet man mati ir tik beigti, ka liekot tajos lētos vai dārgā gala šampūnus vai maskas ir nulle rezultātu! pirms mēneša man pastiepās roka pēc viena līdzekļa! tagad pudelīte ir tukša, bet mati es zvēru palikuši kā nārai! tā nav eļļa tā ir maģija! es pat teiktu, ka palikuši pat garāki. liekās jo vairāk pūš šamo matos, jo šiem paliek veselīgāks paskats + tā smarža!
Jul 28 20:34 [info]usne:
bet tūlīt mēs pabeigsim darbu. varbūt būs pierimis lietus. es uzkāpšu uz vello, aizbraukšu mājās, ielikšu mazgāties drēbes, izsūkšu paklāju, nomazgāšu traukus, uzlikšo jauno This Is The Modern World with Trouble un ieritināšos zem segas ar grāmatu.
rīt desmitos mēs ar kolēģēm dodamies izlūkos uz Talsiem.
Jul 28 20:25 [info]feita_kleita:
Par makaroniem, kurus nedabuju,
jo Ada uzvārījusi zupu. Pieēdos lasi, apguļos gultā un nevaru saprast - gulēt vai negulēt. Visa enerģija izšķīdusi pa vīlēm, jāsašuj.
Turpinu lasīt to grāmatu un nezinu, visa tā dvēseļu lieta... saprāts apkaisa ap mani sāls apli.
Jul 28 20:22 [info]f_g:
dienas prieki un ne tik lieli prieki
Prieki:
1.Līgavas kleita gatava!
2.Mamma jaunos īrisus saņēma un iestādīja!
3.Jaunais mans darba laiks ir apstiprināts un turpmāk piektdienās strādāšu tikai līdz 12:30.
4.Nopirku sev skaistus divus svārkus!
5.Mājās jauns TV. :)

Ne tik lieli prieki:
1.Izmirku.
2.Pašai kleitas nav (pagaidām).

Grozies kā gribi, tomēr šodien vairāk prieciņu, ne kā ne-prieciņu.
Jul 28 20:18 [info]f_g:
Garfield
garfield
Jul 28 20:18 [info]f_g:
Garfield
garfield
Jul 28 20:13 [info]slaaneklis:
Kamēr lasīju upenes, sāka līt; apsēdās uz muguras liela, dzeltena muša un iesprauda. Laikam dundurs.
Jul 28 20:10 [info]_whisper:
Pēkšņa veldze
Kāds mīksts, mīksts lietus!!! Pasaka! Šo es gribu atcerēties.
Jul 28 20:09 [info]noisiite:
Līdz šim Helme nebija notašķījusi man nevienas drēbes. Bet vakar viņa bija neomā un iekš ganbeja uzšļakstīja man zupu ar karoti virsū. Uz nesen pirktas kleitas un tādas, kura man ļoti patīk. Un traipus nekādi nevaru dabūt ārā. Nav pat smieklīgi, bet es dēļ tā pat apraudājos šodien.
Būs jāiet un jāpērk tāda pati jauna, tas nekas, ka vasaru nekādu nesola vairs ilgi un tā ir speciāla grūtnieču kleita, uzvilkt varēs labi ja vēl mēnesi. :/
Jul 28 20:02 [info]taalraadis:
let the liquor do the thinking.
Jul 28 20:01 [info]antons_v:
I'm waiting for your call...
Ko klausīties lietainā novakarē?
Protams, ka brīnišķīgā Valo kunga vecos hitus :))))))))))))))

HIM - Razorblade Romance
Viens no textbook keisiem par to, ka arī popmūzika ir jāmāk taisīt kvalitatīvi. Un neticami, kā laiks lido - šitas tak ir izdots až pirms 15 gadiem.
Jul 28 20:00 [info]spisok_korablei:
THE PROSTITUTE GETS A PROSTITUTE by Ron Riekki

It happens. The dentist has to go to a dentist.
The lawyer needs a lawyer. The chef wants
some food he didn't have to slave over.
So the whore decides she wants a whore.

But the male prostitutes are all Deepwater
Horizon oil spills. They are all Tangshan
earthquakes. Half a million death toll.
She decides to clean herself up. She checks

into rehab. But the rehab employees are all
in rehab, the place empty. Her voice echoes
off the walls, kissing the future. The future
decides it wants the future. It goes further

towards its end, exponential speed, quickness
in its collapse. God finds himself in a park,
the beauty of creation, but this strange feeling
that He too should have someone to pray to.
Jul 28 19:59 [info]usne:
lietus nomierina mani
kaut kas ļoti nomirinošs ir darbā, milla augstajos griestos un negaisā aiz loga.

(pat tas lecīgais, besijošais džeks ir jauks fona radio)
Jul 28 19:55 [info]dominika:
Nesaprotu, no kurienes mums tās tropiskās lietusgāzes šovasar rodas, ja temperatūras ne tuvu nav tropiskas.
Jul 28 19:46 [info]daria:
uzvilkos šodien zib reitūžus, visur, kur eju, cilvēki komplimentē.
Vispār jāsaņemas un jāpasūta visādi citi glīšumi no turienes. Ja aŗī šajā ceturksnī būšu president's listē, tad noteikti. Burkāns, lai mācītos.
Jul 28 19:44 [info]virginia_rabbit:
istaba bez gultas ir perfekta
Jul 28 19:42 [info]virginia_rabbit:
nolikām lejā pie miskastēm matraci, bomžiem būs seksadroms.
Jul 28 19:41 [info]dominika:
Rīgas dzīvokļu īres cenas laikam ir sasniegušas apogeju: tikko FB ieraudzīju sludinājumu, kurā 8 (astoņu!) m2 istabu izīrē par 97 Eur mēnesī + komunālajiem.
Jul 28 19:41 [info]fedrs:
Esiet piesardzīgi! No dienvidaustrumiem lavās nejauka lietusgāze.
Jul 28 19:25 [info]vizionar:
lielais sumpurnis kristaps


kinocefāls sv. kristofers, ko daudzas tautas ir transformējušas pārcēlājā kristapā.
tagad skaidrs, kāpēc latvānijas kino balvu sauc lielais kristaps. sumpurņu kults, khekhe.
visādi tādi lost [vai pareizāk found] in translation padara kultūras mantojumu interesantāku, lai arī jauc galvu, un šoreiz tas ir burtiski.

www.eastern-orthodox.weebly.com/meet-the-dog-man

www.orthodoxartsjournal.org/the-icon-of-st-christopher

www.orthodoxartsjournal.org/the-dog-headed-icon-of-st-christopher-pt-2

kinocefāli

sv. kristofers
Jul 28 18:30 [info]po:
Zirnekli zinu. Kas vēl te dzīvo!?P. S.
Tie zirneklim džinsi.
Jul 28 18:24 [info]edzjins:
Nekad nebūtu iedomājies, ka kādreiz raudāšu aiz laimes silta ēdiena dēļ.
Jul 28 18:10 [info]chimera:
plīti, ko m. savā kārtējā pusssešos-no-rīta celšanās uzplūdā varonīgi notīrīja, es pēc pāris stundām atkal piecūkoju. un tā vienmēr.

bēdīgi slaveno monitoru joprojām neesmu notīrījusi (nu jau būs gads apkārt), turklāt nesen šokēju zirku ar atzīšanos paradumā nekad nemazgāt tējas krūzes (lai tēja ievilktos tējā, ķipa garšas reinkarnācija).
Jul 28 18:08 [info]missalise:
Gailenes, kuras nopirku sestdien pie vecāka pāra, kas tepat tuvumā tirgoja savus lauku labumus, izrādījās ļoti labas. Šodien uztapa gaileņu zupa ar burkāniem, kartupeļiem, kabaci un burkānu, lokiem un dillēm. Garšīgi. :)
Jul 28 18:06 [info]vilibaldis:
ēdiens
negaidīti tiku pie jēra ciskas, ui ku dikti smeķīga sanāca
Jul 28 18:06 [info]yulungu:
Meistars mani nosauca par stipru meiteni ^_^
Jul 28 18:03 [info]rasbainieks:
aaahahaaa nu jūs dodat ar saviem klusajiem telefoniem
cilvēki citos internetos pilnīgā nopietnībā savos cibas daidžestos raksta par cibas vegānu kautiņu (vispār cibas vegāni varētu arī ņemt ļaunā šitādu apmelojumu)
bet vispār es esmu pārliecināta, ka visas apkaunojošās stulbības, ko mēs katrs esam dzīvē darījuši, apmet loku un ar laiku pie mums atgriežas no citas puses, un tad mēs saprotam lietas, ko neesam sapratuši iepriekšējā reizē
tas, protams, nemēdz notikt tik tieši, bet mani amuzē imaginārā aina, kad ciemos pie jz. karote_dē (kā viņu tagad plaši pazīst šaurās aprindās) kāds viesis delīrijā ārdās (piemēram, apspļauda savus draugus, kuri psihotāju grib vest mājās) un apvaino viņu visos pasaules grēkos, no kuriem viņa ir vainīga precīzi vienā – ka durvis spārdošu un kāpnēs maurojošu viesi paņēma pie čupra (tā ir tāda mazinvazīva tehnika, kā ātri apturēt, piemēram, sakāvušos puišeļus) un iešņāca sejā, ka this is not ok
lūk arī jūsu slavenā žņaugšana, skrāpēšana un kas tur vēl bij sarakstos – tikpat reāla, kā dzēruma murgu baltās pelītes
milzīgs paldies visiem, kuri tērēja laiku, nervus un enerģiju, lai karoti_dē dabūtu prom
es nu labāk atgriezīšos pie huiņas ar linkiem (c) martcore
bet jūs droši muķījiet tālāk klusos telefonus, viņi ir tik amuzējoši, es iekuršu strautā uguntiņu katram gadījumam
Jul 28 18:02 [info]slaaneklis:
"Because the photo of the American made escalator that they copied did have a red button, but they had no idea what it was, so the Chinese one has a red button that does nothing."
Jul 28 18:01 [info]15:
tāda filma:) kinda cibiska.
Jul 28 17:57 [info]smoker_smoke:
JUST DO IT 2

un vēl kas, esmu piefiksējusi, ka ir daļa no mana paziņu loka, kas lieto proteīnus! cik sapratu, tas ir slikti, tos lietot, vai arī tie sliktie bija steroīdi? man ir diezgan tumša bilde par šo visu, pagaidām uz to pusi pat neskatos, bet interesē protams, kas tie ir par zvēriem
Jul 28 17:54 [info]vizionar:
@maskas


kamerūnas bamilekekostarikas brunkabalisera david attenborough dokumentārijs - the tribal eye

joutrubā

papildus daļas augšminētajam -  the miracle of bali

joutrubā  1   2   3
Jul 28 17:50 [info]prtg:
Bowery Electric, zzzzzzzzuuummmmmmmmmmmmmm, zzzooommmmmmmmmmmmm, zzzzzzzzuuummmmmmmmmmmmmm, zzzooommmmmmmmmmmmm, yeah,
Jul 28 17:49 [info]methodrone:
patiesaas domas/ muljkjiigs instinkts
es esmu atsaciijusies no lielaakaas daljas savu patieso domu. liidz ko man praataa uzpeld kaada patiesaa doma

*patiesaas domas ir taadas, kas paredz un izklaasta to kaa mana buushana pasaulee ir neveikls un ruugts, varbuut lieks gadiijums*

es to ar steigu un brutaali aizstaaju un praataa pa teikumam ieloku, ka viss ir labi un man patiik gan visi cilveeki, gan laikapstaaklji gan viss paareejais, kas ir pasaulee, jo es esmu dziiva and it must count for something un man ir lietas un veseliiba un citiem iet labi un viss paarejais

es veel neesmu dziivee atradusi nevienu ideju, kas shkjiet iespeejama

es negribu izlikties, ka mani interesee manas remdenaas idejas

es negribu sev iestaastiit, ka man kaut kam ir piesaiste, un es negribu staigaat pa izbijushaam izbijusho laiku vietaam reflekteejot par neesoshu piesaisti

es negribu izlikties, ka es kaut ko maaku dariit, jo es tikai maaku reflekteet par dariishanu

patiesaas domas vienmeer spiezhas iekshaa kaa nesmalkjuutiigs resnums

jebkas, kas saistaas ar entuziasmu un prieku man shkjiet kaa nepieklaajiigs apskurbinaajums ko es veelos bet nemaaku un nezinu vai gribu

es tvarstos peec iespeejas dziivot, bet taas nav manas patiesaas domas bet iespeejams muljkjiigs instinkts
Jul 28 17:48 [info]smoker_smoke:
JUST DO IT!
fuck, tā jau es esmu diezgan slinka, bet tagad tāds slinkums pārņēmis, ka vienkārši acis asaro! pat lāga nevaru saņemties, lai 30 min pakačātos! viss ko es varu tikai skatīties multenes & seriālus un raudāt, ka nekas neiet! es mēģināšu no rītdienas mainīties :D paskatīšos motivējošas bildītes tagad :D
Jul 28 17:40 [info]antons_v:
Dropkick Murphys - Rose Tattoo
Jul 28 17:38 [info]kuminjsh:
[info]aizliegts_v - tas video, par kuru es stāstīju: https://www.youtube.com/watch?v=1FWGwegXMvU
Jul 28 17:20 [info]ctulhu:
No sērijas "uzzinu pēdējais":

Šāds texts tvnetā bijis:

``Šodien, 3.jūlijā Dienvidkorejā vismaz 6 darbinieki miruši un 1 ievainots ķīmisko augu sprādzienā. Tiek izmeklēts, kāda iemesla dēļ radies sprādziens, kā arī ugunsdzēsēji meklē bez vēsts pazudušos darbiniekus.``

tulkots no ``chemical plant explosion``
Jul 28 17:18 [info]nav_te:
šodien esmu mīļa tante, kaut onkolis ar piepalidzeja siermaizes taisīt. burbuļus pūšu, mašīnā dziedu dziesmiņas un lasu krāsojamās grāmatas. kur nu vel bez kompām un depo dzīvniecoņu skatīšanas.
es nākotnē būšu laba mamma. bet nu japaguļ pelnītas pusdienslaiks.
Jul 28 17:15 [info]slaaneklis:
"uztaisīju mērcīti no turku zirņiem, kokosriekstu piena un biešu lapām"
Jul 28 17:11 [info]penny_lane:
saruna uz miera ielas:

viņa: kā tad mēs tai labā dabā nokļūstam?
viņš: davai, braucam ar stopiem.
viņa: jā, kā tad. kāzu kleitā un špiļķās ar stopiem, ja?
viņš: nu. vai nav lielisks piedzīvojums?


un man sāka skanēt galvā the beautiful south.
Jul 28 17:10 [info]virgin_whores:
bļāviens, bija tik sasodīti awesome nedēļa gp; gribu drīz braukt atkal
vienīgais kas no mājām pietrūka bija duša, tho

jo tur ciemos bija trīs režīmi: maigas enģeļu čuriņas, asās adatas un "es tevi gribu izsviest ārā no dušas" strūkla
Jul 28 16:58 [info]siltavieta:
šis mēnesis man ir pilnīgi psihs, bet ļoti labi, jo tā tam vasarā ir jābūt
Jul 28 16:55 [info]teja:
domāju ko lai vēl pagatavo no biešu lapām, jo visas nav kur likt.

vakar uztaisīju mērcīti no turku zirņiem, kokosriekstu piena un biešu lapām, garšīgi

un mežā ir kaut kādi ogu svētki

šitādus aveņu un melleņu apjomus es neatceros

nemaz nerunājot par lācenēm, kuras vispār redzēju pirmo reizi dzīvē
Jul 28 16:52 [info]kristiana:
Slotas
Jūlija sākumā otrajā izbraukumā pēc bērzu zariem sajutos ļoti neomulīgi. Šķita, mežs nedraudzīgs, nepieņem. Ievācu zarus pavisam nedaudz un muku prom.

Un lūk, šodien pārskatot un pārkārtojot slotas, divas trešdaļas tajā dienā ievāktās ir ar iepuvušiem sāniem. Ar visu to, ka žāvēšana visām vienāda, tāpat kā tām, kas ievāktas jūlija zāļu dienā, smaržīgas un aromātiskas.


Jāklausa mežs, nevar tā noskaņojumu ignorēt.
Jul 28 16:47 [info]slaaneklis:
"Šoferis pabrīdināja, ka autobusā aizmirstās mantas viņš pārdos ebayā."
Jul 28 16:42 [info]kristiana:
Pēdējā gada laikā esmu vairakkārt guvusi apstiprinājumu tam, ka arī Latvijā cilvēkus sāk interesēt rāmju bungas, kas vairāk pazīstamas kā šamaņu bungas.

Šķiet, jau gadus astoņus trīcu un drebu par tām, tik ļoti tās man tīk.
Jul 28 16:41 [info]lenorad:
No navigātora uz šoferi.
Nu tad tā, pirmie soļi būs veikti, vai precīzāk sakot - ripojieni.
Pirmā reize, jau divas dažādas mašīnas, haha.
Kaut kādos brīžos pat sapratu, ko daru, citos brīžos ne visai. Lielākā problēma - aaaaaa, uz kuru pusi ir pagriezti riteņi?! /atveru durvis un paskatos/
Un ziniet, kas ir stulbākais - man patika, kas nozīmē, ka jāturpina. Jo jāturpina ir viss tas, kas patīk.
Tagad nekas cits neatliek kā ielikt otrajā ātrumā un doties pēc baltajām tiesībām, hehē.
Jul 28 16:38 [info]smejmoon:
itkā izlēmu vairs nerīt, bet no paradumiem tikt vaļā grūti. jēga maza, pielādējos ar auzu pārslām vai karcīšiem un pēc 2 stundām sāku svīst. it kā insulīns darbojas, bet tauku šūnas nebriest. no pieciem uzēstiem kilogramiem nekāda speķa nav. varbūt man vienkārši ir maz tauku šūnu??

nekas, sadzīvosim. ietaupās nauda, ietaupās laiks, lielāka bauda no ēdiena. mazēšanai ar ir savi bonusi.
Jul 28 16:37 [info]dakari:
Visu laiku mijas pretstati. Tad skrienu 6 no rīta, lēkāju džampingdžekus un taisu pietupienus bez apstājas, bet pēc kāda laika stundām sēžu dīvānā. Tajā pat laikā ņemos ar sezonas ogām gatavojot tos ziemai, šuju bērnam lietas utt utjp. Tad spēks ir, tad nav.
Tagad būtu jāsakārto māja un jātaisa ēst, jo vīrs drīz nāks mājās, bet šobrīd tam nav spēka. Pat bērns aizgāja otrajā diendusā. Pašai arī gribās, bet viena diendusa man pašai jau bija. Hmmm.
Un vēl man ļoti gribas šujmašīnu, lai varu šūt bērnam visādas foršas lietiņas (tagad cakāju ar rociņām), bet nav man. Varbūt jāaizņemas no vīrenes? Bet vai man tam būs laika? Bērns visu laiku prasa uzmanību.
Lai kāds būtu nogurums, ir jāpaspēj izdarīt daudz. Drīz līdz darbam būs atlicis tikai mēnesis un kas lai zina kā ies, kad būs jāstrādā.
Jul 28 16:32 [info]yeux_glauques:
#daily video
diskusijas par astroloģiju turpinājumam. mana attieksme pret visām šitām pusmaģiskajām pusviduslaiku pustautiskajām pseidozinātnēm un uzskatu sistēmām (kuras postpadomju telpā, kā liekas, daļēji aizpilda reliģijas vietu) ir lieliski, smieklīgi un īsi izklāstīta šitajā te video:
Jul 28 16:30 [info]spic:
pic a day keeps haters away
Turpinot vakar aizsākto šīsnedēļas tradīciju par bildīti dienā, šodien /r/sketchdaily kaut kāda huiņa, tapēc samurajs — tribūts Samurajdžeka 3d animācijas tribūtam.

Akvareļa krāsu intensitāte vēl joprojām man ir kaut kāda melnā maģija. Da ko tur intensitāte — vēl joprojām esmu samērā neticīgs, kad samaisot sarkanīgu un zilganu, ārā sanāk tīra, brūna krāsa. Vai pelēka. Bonuspunkti (reti), ja es to krāsu tiešām arī gribēju.

Jul 28 16:20 [info]vistu_zaglis:
Telefons gādīgi pārlaboja bšt par všt.
Jul 28 16:15 [info]iguaana:
es jūtos labi tikai tad, kad apkārt ir kārtīga un tīra vide
Jul 28 16:14 [info]dark_wood:
Ļoti kārdinošs potenciālais Kungs. Vēlas spēlēt disciplīnas spēles. Vai es meklēju ideālu? Labāko iespējamo variantu? Jo patiesībā es gribētu vienu rotaļu biedru. Vienu, kurš pārzinātu manas stīgas, kas mani patiesi satrauc, kā mani spēlēt.
Jul 28 15:56 [info]netak:
1
kārtējā pacienta pērle - "magnija vakcīna"
mīlīgi, nu.
Jul 28 15:49 [info]vizionar:
jaunākais jensens
pateicība lietotājam userinfokants par norādi uz men & chicken , kas bija lieliska izklaide visā filmas garumā ar jau ierasto, izcilo aktieru komplektāciju. taču taisnībai jāsaka, ka līdz the green butchers un flickering lights nepavilka, un kur nu vel līdz nepārspējamajai adam's apples.

Jul 28 15:34 [info]kuces_kundze:
omg
esmu pārsniegusi cibā piedraugojamo cilvēku skaitu. nespēju noticēt, ka mūsdienās vēl pastāv tādas vietnes, kur tas ir iespējams.
Jul 28 15:24 [info]ctulhu:
Labors. Blakus sisadmins kamasutrojas ar jauno datoru. Sagribas rīt.

Dialogs:

- es iznest atkritumus un uz bodi, tev kaut ko atnest?
- no veikala?
- nē bļa, no miskastes !

[kas varētu liecināt par aņuka ``programmētājs un 12 batoni`` zināmu konnekciju ar realitāti]
Jul 28 15:19 [info]elina:
Labi, es marš ka atpakaļ uz Latgali, šovakar pat skatīšos kā rok mālu, rīt un parīt cepļa kurināšana. Un tad divas kāzas pēc kārtas.
Jul 28 15:18 [info]_redrum:
LGBTQPZN u.t.t. atkal uzdarbojas.
Skolnieku konferencē tika apspriesti tik svarīgi un sasāpējuši jautājumi kā - “how to sew fake testicles into their underwear in order to pass themselves off as boys.” “how pleasurable it is for gay couples to eat each other’s behinds” and how using flavored oils can improve the taste, notes EAGnews. “how to pleasure their gay partners.” ''Presenter told students who asked whether anal sex hurt that, as a lesbian, it really depended on how big the device is that their partner straps on.”

At Anti-Bullying Conference, Middle Schoolers Learn About Lesbian Strap-On Anal Sex, Fake TesticlesCitas atsauces - https://www.youtube.com/watch?v=uEFUWw_tb4M

http://www.weareiowa.com/news/student-lgbtq-conference-was-inappropriate

http://whotv.com/2015/07/23/community-petitioning-to-ban-student-attendance-to-lgbt-conference/
Jul 28 15:18 [info]missalise:
Ak, vai. Priekšnieks vēl vienu darbu man atsūtījis. Man ir aizdomas, ka piektdiena, kura ir mana pēdējā diena pirms atvaļinājuma, kurā man ir jānodod divi pretīgi darbi, kā arī jāaizvieto kolēģe, uztaisot atskaites, kurā man vēl būs vārda diena un kurā man vēl vakarpusē ir jāspēlē kāzās 200 km no Rīgas, būs visai jautra.
Jul 28 15:18 [info]citronz:
Bļaģ, kāpēc cilvēki sevi moka? Ja otrs ir tik slikts un nekam nederīgs, tak ej prom un meklē tādu, kas tevi apmierinās. Nē, tak mazohisti kaut kādi, ar varu sēž attiecībās, kuras nekam neder. Vai drīzāk sadisms, jo kas gan var būt foršāk, kā iespert kritušam? Kā cilvēkam, kurš jau tā ir uz sabrukuma robežas, vēl pabārstīt pārmetumus. Tā vietā, lai izbeigtu attiecības un meklētu piemērotāku partneri, moka sevi un esošo, izmantojot situāciju, kad otrs ir vājākā pozīcijā.

Bet nekas. Notiek tas, ko tu pieļauj. Un es vairs neļaušu pret sevi tā izturēties.
Es šķiros.
Pat ja tas visticamāk nozīmē ļoti sarežģītu dzīvi nākamos pāris gadus. Pat ja tas salauzīs mani un sāpēs. Man vienkārši vairāk nav spēka cīnīties.
Es zinu, ka būs brīži, kad es kaukšu no vientulības un tā, kā man gribēsies, lai kāds mani mīl. Katra laimīgas famīlijas bilde FB mani iznīcinās. Bet man vienalga. Es vienkārši vairāk nespēju to izturēt. Un nedrīkstu vairs tā pārdzīvot.
Jul 28 15:12 [info]martcore:
jūs te visi mīdijas ēdat, es vispār nezinu, kas tas tāds ir
nē, es zinu, ka latvieši jau galīgi jobnuļisj un dienišķā kartupelīša, krējumiņa un siļķītes vietā sākuši rīt vardes, gliemežus un sliekas, bet drīzumā ēdīs arī kurmjus, zalkšus un sikspārņus, tas nav īpašs noslēpums

intereses vadīts tomēr palasījos par subjektu

Svaigām mīdījām jābūt aizvērtām un patīkami smaržojošām, savukārt pēc
vārīšanas notiek pretējais

raksta dining.lv
nezkāpēc nepārsteidz
Jul 28 15:12 [info]kuminjsh:
25.07. Nē, Vērsi! Nedrīkst!! STOP!! Sist kaimiņus, radus un kolēģus nedrīkst, pat ja jums par šo cilvēku pārmācīšanas nepieciešamību caur elektrisko rozeti ir pačukstējusi pati Baltā Brālība vai arī jums ir sapnī atnācis ziņojums no piektā līmeņa astrālā torsiona, ka šie cilvēki ir vainīgi pie visa. Nagi jāpievalda, lai arī kauties un lamāties gribēsies uz nebēdu. LR tas paiet zem sīkā huligānisma. Ļoti drudžaina un aizkaitinoša enerģija. Mieru, tikai mieru. Īsti nekur šo enerģiju nevar likt, vienīgi tračos. Bet ja sirds pilna, tad jau sīkais huligānisms akurāt iederās un ir attaisnojams.(c) Geste par jūliju
Tikko pašķīru un ieraudzīju, aha, un es vēl brīnījos, kāpēc man kopš sestdienas šķiet, ka VISI mani grib novest līdz trakumam - sākot ar kolēģi un beidzot ar "pacientiem". Un ja man būtu tāda glīta un ērta olekts kā Bārdas muzejā, kāds jau toč būtu atrāvies pa galvu, piemēram, vistu kompānija no pašvaldības vai vecā maita ar savu "man mājās ir dizaina aizkari, ĻOTI DĀRGI, Šveices stilā, jūs saprotat, vai ne, ĻOTI DĀRGI". Bet man diemžēl (vai par laimi) mērlineāls ir tāds metālisks un ļoti neparocīgs, ar abi roki turams, tb galīgi nepiemērots ērtai sišanai. Bet vispār - vēl nav vakars!!!
Jul 28 15:08 [info]bordo:
Kautkāda putra bija iemetusies prātā.
Skaidri zināms 29 datumā ir jābūt Āraišos (Sīkais uz nometni jāaizved) tad nu pag nedēļ kautkā savā paurī iesakņojies, ka tas ir ceturtdien. Un neskatoties uz to ka vairākas reizes uz visādiem dokumentiem datumu drukāju kautkā i prātā neienāk ka 29tais takš ir jau rīt...

Biki būs jāpārplāno lietas...
Jul 28 15:03 [info]meness_berns:
---
Tāds naivs jautājums - bet vai kāds nevarētu kaut kur sadabūt un paņemt uz Labudabu balt-sarkan-balto karogu, lai var "Brutto" laikā vicināt...
Jul 28 14:52 [info]avralavral:
Filozofs izēdis
Jul 28 14:51 [info]lemurs:
Marēns Marē tik labi iet kopā ar sīklietus grabināšanu pa āra būdas jumtu. un, kopš akuvezeris ir apsolījis, ka nākamnedēļ tomēr ieslēgšot siltumu, mazāk tracina viss šis āra komplekts ar zeķēm, krekliem, jakām un lietu. bet tas Marēns Marē ir tik labs, nez kāpēc vairākus mēnešus, šķiet, nedzirdēts. ideālā pelēkā sīklietus mūzika vecajos Savaļa septiņdesmito gadu ierakstos.
Jul 28 14:31 [info]elistersk:
http://giphy.com/gifs/dancing-david-mitchell-peep-show-enwlUJaknB9FC
Jul 28 14:18 [info]zashiibis:
kad tu esi pārbijies, jo nesaproti, kas ar tevi mēnesi no vietas notiek, tev nav spēka jebko darīt, tu nevari pa nakti izgulēties, jo pamosties no sāpēm, no slimnīcas sūta mājās un uz pārbaudēm,kuras pieejamas tikai pēc mēneša, zāles nepalīdz un tu turpini asiņot no nepareizajām vietām, ārste slimnīcā pieteica, ka vai nu vēzis, vai kādi citi izaugumi iekšā, ko jāārstē līdz pārbaudei, pēc tam zinās precīzi. pilnai laimei trūkstošie vārdi-, ka vienīgais ko es daru ir bojāju dzīvi visiem apkārtējiem un sev- no vistuvākā cilvēka, nāk pašā laikā. es tik ļoti gribētu atkal justies labi, lai atkal būtu vajadzīga.
Jul 28 14:11 [info]meness_berns:
---
http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/nobalso-par-vietu-kur-13-augusta-koncertes-lnso-muziki.d?id=46266065
Jul 28 13:52 [info]slaaneklis:
"Artificial Intelligence technology has reached a point where the deployment of such systems is — practically if not legally — feasible within years, not decades, and the stakes are high: autonomous weapons have been described as the third revolution in warfare, after gunpowder and nuclear arms."
Jul 28 13:49 [info]eermaniitis:
tas nedaudz smieklīgi
kas darās sievietes galvā - nākot uz muguras masāžu prasīt:"a kas jāvelk mugurā?" Jēziņ, par ko tu domā?
Jul 28 13:45 [info]fjokla:
Eu, tu pīpēt?
Nesaprotu, kā var patikt pīpēt vai ēst kolektīvi, nejau tā, ka kolektifs patlaban nebūtu kā vienota molekula (tāds viņš patiešām arī ir, uķi puķi), bettā, ka tās tādas intimas nodarbes tomēr, ar mīļdraudziņiem tikai piekopjamas un iespējams šmigā un brīvā atmosfērā, kad nav viena cigarete stundā, bet katrā pirkstu starpā pa vienai, abet darbā, es nez, kautkā dikti apgrūtinā, ka prasās līdzi, nu, tikai tad varu, kad sevišķi labs garastāvoklis un ar sevi apmierinājums, kas gadās reizi nedēļā aptuveni vai divās, ta var paciest, ka skatās virsū un pašam jāskatās un jāklausās un pašam jārunā. Bettā, esteiktu, man pēc katras kolektīvas cigaretes, gribas pa kluso vienu intimo un pēc katrām kolektīvām pusdienām kaut vienu manvienai domātu un lemtu cepumiņu, svētlaimīgā vienatnē ieņemtu.

Jul 28 13:39 [info]atvase:
Par tēviem un bailēm
Svētdien pastaigā satikām paziņu, māmiņu ar gadu vecu meitenīti. Viņai palīdzot kāds cits nevis vīrs, jo vīram "ir bail no šitādiem maziņiem". Nu, i, kas, A. mamma pie sevis nodomāja, "man agrāk arī bija bail no šitādiem maziņiem." Kārtējais iemesls palepoties ar A. tēvu. No otras puses, tajā pastaigā mēs devāmies, jo tēvs neizturēja slodzi un krāca savā gultā. :)
Jul 28 13:34 [info]pickle_jar:
Vareetu vispaar nerakstiit, bet vareetu arii taadus iisus deskriptiivus peedeejaas nedeeljas skatu aprakstus (kamera, starp citu, atradaas, taa ka, domaajams, buus arii vizualizaacijas):

- Gulshnjaashana pie pagalam dailjaam upeem. Viss kaa beernu graamataas - zalja, iisa zaaliite, mazi, jauki kocinji. Apkaart zirdzinji un kazleeninji (jaa, lai arii cik veg.cilveekiem nedraudziiga buutu shii zeme, sheit lopinji dziivo visbriivaako, visskaistaako dziivi).

- Kempings,shnjabis un alus ar diviem jaunskungiem. Skan tautasdziesmas. Justiine naktii pipelee stiepj no upes samu, veelaak daudz reizes saka "nee" puishiem, un viss tomeer taa draudziigi-draudziigi beidzas galu galaa.

- Triisgadiiga meiteniite divciiti no glaazes dzer ne leenaak par jebkuru citu padzeerienu (mazuljiem te dod visu - vilcienbraucienaa Ulanbatora-Zuun-haraa kaads siicis paspeeja apeest desu, uzdzert kolu un maates pienu piedevaam)

- Teltsvieta ar skatu uz vienu no 3 noziimiigaakajiem budistu klosteriem valstii. Mazi puikas uz zirgiem saka angliski paldies un ka miil, bet lieli kungi uz zirgiem vienkaarshi piejaaj klaat un klusee aptuveni 5 min. Otraas dienas vakaraa kuram ugunskuru, dzeram teejinju.

- Divi aarzemnieki ljauj seesties auto kravas kastee. Dailji.

Esam 2. lielaakajaa pilseetaa, kur savlaik krieviem uz urraa gaaja industrija, tagad vienkaarshi mazliet negliiti. Ko taalaak? Vot, you tell me. Domaajam vienkaarshi laachot gar Selenges upi liidz Krievijas robezhai, bet tad jau redzees.
Jul 28 13:33 [info]miiljo_stundinj:
Atgriezos sestdien no atvaļinājuma un konstatēju, ka kāds sācis ārdīt piebraucamo ceļu. Šobrīd ir rakumu rakumi, lai gan ja saīdzina, ka pirms tam bija bedru bedres-sliktāk nav kļuvis. ĪStenībā, es domāju, ak ja viņi pat tikai nogreizderētu tur visu kļūtu tikai labāk kā bija :D Darbi gan notiek ļoti lēnīgi-katru dienu tiek uzlauzti taži kvadrātmetri vecā asfalta, bet labs nāk ar gaidīšanu, vai ne? Mana viesistaba jau arī entop dizī strauji, tā ka varbūt tad kad man beidzot būs sālsmaize arī piebraukt varēs ar glanci :)
Jul 28 13:31 [info]kristiiine:
Sapņos visi runāja angļu valodā, nesapratu kāpēc, pamodos un sapratu, ka biju atstājusi ieslēgtu tv (jo pults nozudusi bardakā) un pa kkādu kanālu E! pārraida raidījumu par slavenībām, stāstīja arī par seksīgākajām sievietēm stāvoklī. Tagad skatos scooby doo pa cartoon network un domāju par auksto radleru, kas ledusskapī, bet uztaisīju zaļo tēju.
Jul 28 13:30 [info]gary_crant:
kur pārdaugavā, vanšu tilta apkaimē, pieklājīgi izdrukāt pāris A4 fotogrāfijas?

vai arī joprojām bfs ir vienīgā opcija?
Jul 28 13:28 [info]slaaneklis:
Vai cilvēks, kuru precēt ir muļķa darbs, ir precību materiāls?
Jul 28 13:22 [info]maigs:
vakarnakt sapratu, ka baigi apnicis bulšits
punkts
Jul 28 13:13 [info]emiilia:
Alise Brīnumzemē.

"Lai tikai paliktu uz vietas, ir jāskrien, cik vien ātri varam. Bet, ja vēlamies kaut kur nokļūt, ir jāskrien vēl divreiz ātrāk."

Bet šis gan neattiecas uz visiem pēc kārtas :)
Jul 28 12:42 [info]santech:
Šodien tāds seksuāls noskaņojums - всё заебало.
Jul 28 12:40 [info]lmr:
visi sasēžas mašīnās un aizbrauc sēdēt pie statoila. tur vienmēr ir bars ar cilvēkiem. visi sēž ar atvērtām mašīnu durvīm, runā un pīpē. sarodas visi vakarpusē un sēž līdz rītam. izrādās, ka statoils kā apmeklējamā vieta ir iekļauta pat tukuma tūrisma bukletā. ja pie statoila neviena nav vai arī ir pārāk daudz cilvēku, tiek braukts uz viršiem, ja arī tur ir neviens vai par daudz, cilvēki brauc sēdēt k-rautas stāvvietā. night life.

un viņa man neliek mieru. viņa ir vai nu izdzēsusi manu numuru, vai arī saņēmusi jaunu telefonu, bet viņa pēc manis prasa pilnīgi visiem. un visi man sūta īsziņas un es saku, lai nedod viņai manu numuru, bet viņa sūta atkal un atkal, un viņa ir vai nu sākusi mainīt simkartes vai arī tagad prasa pēc manis no savu slokas draudzeņu telefoniem, bet prasīšanas tehniku viņa nav mainījusi un es tiešām nesaprotu - viņa domā, ka cilvēki pēc mana numura prasa tik regulāri, ka viņa organiski iekļausies īsziņu jūkļos? jo neviens pēc manis neprasa un man patīk mana klusā dzīve, un viņa to padara skaļu un telefons vibrē biežāk, nekā es gribētu.

es tā mīlu kendru. vēlu naktī ieveļos mājās, atveru istabas durvis, aizeju uz vannas istabu, nāku atpakaļ - zem segas ir viņas kunkulītis. mazliet paceļu segu, tur viņa priecīgi ieplestām acīm kustina savu sivēnasti un ieņurdas, un es viņu papaijāju un nobučoju un naktī pie viņas muguras sildu savas pēdas un ar kāju pirkstiem modinu, ja viņa murgo suņu murgus un klusi kunkst. un kā viņa ēd maizīti! atnes, noliek gultas vidū galiņu un lēkā tam apkārt, rej tam virsū, veļas uz muguras, met kūleņus un beigās lēnām pierāpo tam klāt un apēd. un roksanu arī es mīlu. viņa ir liela un balta ar vēdekļa asti. visur, kur viņa noguļas, viņa traucē. viņa guļ durvju ailēs vai pārāk šaurā koridorā, priekšā tualetes durvīm, viņa guļ istabas vidū, bet istabas mazas un visi viņu dzen prom vai lavierē starp viņas asti un ķepām. un džonatanu arī es mīlu. viņš izskatās tik vecs, viņš sauļojas ārā un viņa ņaudieni izklausās pēc žēlīgiem ķērcieniem. viņš pārsvarā monumentāli sēž dažādos stūros un vēro visu un visus, tikai aste kustas kā pātaga.

vakar mamma cep pelmeņus un liek mazgāties drēbes, bet veļasmašīna salūzusi, tā nemazgā vai mazgā tikai līdz pusei, un es dzirdu, kā virtuvē piedeg pelmeņi un kā viņa sper mašīnai un saka, ka būs jāmazgā ar rokām, un es eju skatīties - virtuvē sākusi dežūrēt vecmamma, viņas elkoņi vienmēr iespiesti torsā, visos iespējamajos grādos rotē apakšdelmi ar koka lāpstiņu labās rokas pirkstos, mugurā satīna pidžama un savēlusies humpalu veste. eju palīgā mammai piekaut veļasmašīnu, kas šoreiz esot sākusi mazgāt režīma vidū, bet bez ūdens. mamma dzen mani ņemt no uguns pelmeņus, virtuvē vecmamma saka, ka nē, ka vēl vajagot mazliet pacepināt, bet tur puse pilnīgi sadegusi, es slēdzu liesmu nost, vecmamma kliedz nē un es slēdzu liesmu atpakaļ, mamma joprojām pie veļasmašīnas. vecmamma saka, vai kartupelīšus es negribot, un es redzu, ka kreisās rokas īkšķis un rādītājpirksts viņai spīd eļļains, spīd arī viņas slimie nagi, kas no ādas atlipuši vairākus milimetrus nost un kuru spraugā es pirms gadiem lielā pretīgumā bikstīju jodā mērcētu ausu tīrāmo kociņu, un es saprotu, ka viņa atkal grābusi ēdienu ar pirkstiem, ēdusi no kopējā trauka, un es neko negribu un sēžu pie galda ar seju plaukstās. atnāk mamma, pārkāpj pār durvju ailē guļošo roksanu, viņas papēži dusmīgi skan, viņa uzkliedz vecmammai, jo pelmeņi joprojām cepas, uzliek pannu galda vidū uz koka paliktņa. ar mammu sēžam un klusumā ēdam pelmeņu ogles, roksana piecēlusies slienājas zem galda. paēdam un braucam uz pasu nodaļu, kur es divu minūšu laikā nobildēju bildi, kurā ar vienu kaktiņu es tik tikko smaidu, bet ar otru cenšos būt nopietns. kārtējo reizi saprotu, ka mans paraksts katru reizi atšķiras un izskatās tā, it kā kāds būtu izmēģinājis pildspalvu. naktī attopos pie durbes pils ar cigareti rokā, gar logu nostaigā pils spoks un sarunas ievirzās bērnībās atmiņās par dīvainiem klibiķiem, kas naktī mums skrējuši pakaļ ar laternu gaismā vizuļojošu duncīti rokā.
Jul 28 12:35 [info]yeux_glauques:
#daily news
in the wtf news today: medicīnas māsa, kas tapusi par astroloģi. medicīnas sfēras, bļe, darbinieks, ar, bļe astroloģijas "diplomu", izveidojis astroloģijas aplikāciju mobilajiem telefoniem, un tagad saucoties, bļe, "veiksmīgs startapa piemērs".
sweet lord jesus. maikls šērmers būtu nokritis ģībonī, i guess. un es kādreiz domāju, ka amerikas karojošie ateisti/zinātnes aizstāvji ir pajoliņi, kuriem nav ko labāku darīt, kā skaidrot visādiem alternatīvi apdāvinātajiem margināļiem vispārzināmas zinātniskas patiesības. forget it. must get nuclear weapons and bomb all those medieval-ages-forevah loonies. also, must stay out of latvian hospitals.
Jul 28 12:35 [info]authenticity:
mess in my room, mess in my head, neesmu gatava, ne-e-e.
Jul 28 12:33 [info]kuces_kundze:
bībeles ziemeļkorejai
The Korean office for Voice of the Martyrs announced at a press conference earlier this week that the Christian missionary organization will be sending Bibles into the southern part of North Korea.
"In North Korea, even children are aware of the risks of possessing a Bible. Even socks, clothes or food are dangerous. People who pick up a Bible know their choice is very risky, they could probably end up being executed," said the Rev. Eric Foley, CEO of VOM Korea to NK News, explaining the dangers of owning a Bible in the Communist state.
One difference this year is unlike past balloon distributions, VOM has a computer app to track where the Bibles will land in North Korea.

Vai nav jauki? Jo tas, ko Ziemeļkorejas bērniem vajag, ir nāvi nesošas Bībeles. Labi arī, ka būs aplikācija, lai vieglāk identificētu līķu atrašanās vietu.

(http://www.christianpost.com/news/voice-of-the-martyrs-sends-bibles-in-north-korea-uses-app-to-track-where-the-gospel-lands-inside-the-communist-state-141889/)
Jul 28 12:15 [info]hederas_sieva:
Nr.344
 O jā! Sāpi job*nā maita! Tu jau tāpat pēdējos 3 mēnešu nedari neko,  tikai bojā manu dzīvi. 
Jul 28 12:01 [info]dis:
vai ir kādam zināšanas par SALDĒTAVU MINSK 181-1 ?
pagājušo nedēļ dabūju, bet tur tas āķis ar tām podziņām, kuras neizprotu
ir divas lapmas, zaļa un oranža/sarkana
un divi apzīmējumi (*) un [*], jeb * aplī un * kvadrātā
ieslēdzot saldētavu uzspiedu uz [*], vai man tā tagad ir jāpārslēdz uz (*) un kāda atšķirība? vai tur mainās saldēšanas temperatūra vai vispār ko tas nozīmē?
zaļā lampa deg visu laiku un rūc kā traks (apsveru domu pārvietot uz tālāko mājas galu) ;D
Jul 28 11:49 [info]po:
Mr.Robot
Mr.Robot seriāliņš sākās šī gada 27. maijā, ataino kvazi 2015. gadu, un varētu domāt, ka viss ir tik jauns un svaigs, un ka viņi tās sērijas sāk filmēt pāris mēnešus pēc iznākšanas. Bet, nu, tak jau nē.
Ceturtā epizode nodod pāris lietas:


2014. gada marts (šogad tas datums mums bija svētdienā).
Kali linux ar 2013. gada kerneli. Nu, vai nav nolaidīgi?
Bet, nu, labi, galvenais, lai nenotiek nekādas krasas tehnoloģiju izmaiņas, kamēr viņi filmē 2017. gada sezonu.

P. S.
Cits interesants jautājums, kāpēc to reto reizi, kad kompju serčiks ekrānu parāda ilgāk par sekundes daļām, to pāris sekunžu laikā uptime neizkustas. Kkāds lēnapdeitīgais conky, viss norm.
Jul 28 11:45 [info]f:
darba diena šodien ir tāda, ka ofisā esmu tikai es.
principā, šodien esmu apsargs.
Jul 28 11:34 [info]citronz:
Man viss besī.
Protams, gan jau arī hormoni svin savu uzvaras brīdi un tomēr.
Skaitu dienas, kad vismaz kabineta kolēģe aizies atvaļinājumā, citādi nevaru izturēt vairs.

Vakar gan biju laimīga, un tā dziļi iekšā ir tāds miers un laime. Bet tā ļoti dziļi, jo ārpusē viss tracina. Vispār man nepatīk cilvēki pēdējā laikā, gribas no visiem norobežoties, īpaši no svešiem. Lai liek mierā. Kaut gan mētājos savās emocijās no viena grāvja uz otru. Vienā brīdī gribu visus uzspridzināt, nākamajā- lai mani kāds cieši apskauj un tur.

Nu jā, laikam nenoteiktība un neziņa par nākotni nepadara visu vieglāku.
Un vēl man gribas ēst. Gan fiziski, gan laikam arī dēļ emocijām. Bet šim nevar pārāk ļauties, negribu uzaudzēt liekos kg, jo tad sevis vēl vairāk būs žēl. Vispār jāpiedomā vairāk pie tā, ko ēdu. Nē, nu džanku jau pārāk neēdu, bet tīri no tā viedokļa, lai visi vitamīni, uzturvielas utt. būtu balansā. Jo pēdējā laikā ir tā, ka gribas ēst, bet nezinu, ko. Nu tā, ka īsti neko. Un tad nu apēdu, kas pagadās. Bet pret sevi nedrīkst attiekties kā pagadās.
Jul 28 11:22 [info]avralavral:
Kīts Džerets varētu padalīties, kā viņš izārstējās no tās hroniskā noguruma slimības.
Jul 28 11:22 [info]mdz_snifs:
Будьте такими же счастливыми, как солнечный свет, и такими же свободными и неприручаемыми, как море.
Jul 28 11:17 [info]salty:
Izlādēju sīko un A pa dzīvokļa durvīm - diena brīva! Ja vien nežēlīgi nesāpētu galva un dzīvoklis neizskatītos kā pec viesuļvētras... No rīta mēģināju iglāk pagulēt - E par to gan bija citas domas. Visu laiku nāca klauvēt pie guļamistabas durvīm un sauca "mammī, mammī" :)

Labi. Tagad jāapēd kāds salčuks, jānoskatās kāds seriāls, un tad jāķeras viesuļvētras seku likvidācijai klāt.
Jul 28 11:16 [info]yeux_glauques:
#daily quote
in the words of mark weiser, a chief scientist at xerox's palo alto research center in the 1990s, who is considered the father of so-called ubiquitous computing: "the most profound technologies are those that disappear. they weave themselves into the fabric of everyday life until they are indistinguishable from it." computers have already achieved that. in the future, robots will, too.
Jul 28 11:10 [info]tethys_:
Jēī!
Spontāni sāka strādāt. Vispirms nocīnījos ar kaut kādu pretīgu Linux, kas negribēja atstāties, līdz tiku pie windows. Nesaprotu, kas datoram bija uznācis. Jau biju padevusies, bet kaut kas iekšā teica - nu norestartē vēlreiz... Tā darīju un tomēr kaut kas te aizgāja.
Jul 28 11:05 [info]rubija:
Mariah Carey to Receive Star on Hollywood Walk of Fame
Jul 28 11:04 [info]vilibaldis:
atveda malkas otro cēlienu, visnotaļ patīkama sadarbība. iešu ka krāmēt, būtu grēks šito atstāt ciklonam.
Jul 28 11:01 [info]saccharomyces:
šonakt sapnī biju saderinājusies ar citplanētieti, kā arī manam tēvam piederēja visskaistākais bunkurs, kādu jebkad esmu redzējusi.
tas atradās uz citas planētas (ne tās, no kuras mans līgavainis - kurš sapņa gaitā tā arī pats neparādījās), un, lai tajā nokļūtu, bija jābrauc ar tādu savādu pacēlāju (milzīga, kustīga betona konstrukcija, kas pārvietojas, slīdot vairākos virzienos un tranformējoties, fiziski mainot izmērus, leņķus, ai, ja es būtu arhitekts, varbūt mācētu izskaidrot), kura iedarbināšana prasīja bāzt roku duļķainā, aļģēm aizaugušā pančkā, lai parautu kaut kādu kloķi. toties braukšana pacēlājā bija lieliska, un vai es jau minēju, ka tas bija skaistākais bunkurs ever?
Jul 28 11:00 [info]martcore:
vakardien pa ilgiem laikiem sagribējās uzmočīt kādu šūteri, tas lai es neietu uz ielas un nesāktu nogalināt cilvēkus realitē
apskatījos aizgājušo gadu piedāvājumu
nu, teiksim, medal of honor: airborne ir labs, nav tāds šujmašīnas ar gaļasmašīnu hibrīds kā jūsu slavenā kodla aka call of duty, lai arī par modern warfare ir labas atsauksmes

bet gribējās kaut ko intelektuālāku

lūk, swat 4
o jā, aizraujoša dažādu automātisku, pusautomātisku un pavisam neautomātisku letālo ierīču izvēle, plāni, brīfingi, misijas!
realitātē viss kaut kā nonivelējās līdz tam, ka pie jebkurām durvīm nobļaujies "open, gas and clear!", pēc kā viss nelaimīgais specnaza bataljons iebrūk telpā, pilns ar dūmiem, redzēt neko nevar, pa kājām maisās kaut kādi padoties griboši teroristi, kuriem uztriecies virsū, tad viņi atkal pazūd miglā, tad atkal grib padoties, rāpo kaut kur apkārt, slikti viņiem esot
a tie, kas negrib padoties, uzvedas vēl dīvaināk, viņi vienkārši atsakās šķirties no sava uzi, bet šaut no viņa arī lāgā negrib
"hosē, nomet ieroci!" - hosē turpina stāvēt kā piemineklis ģenerālim atenboro, skaidrs, ka cilvēks nav apguvis angļu valodu

puslīdz strādā RoE. ļoti dīvaini strādā savējie mākslīgie intelektuāļi, kuriem nav paredzētas komandas "atvērt durvis, bet nelīst zem lodēm", viņi kā atver, tā pīlenu bariņua pāri gājēju pārejai stilā un ar ķērcieniem uz lūpām dodas neizpētītā teritotijā, šādi izšķērdējot mūsu taktisko pārsvaru, pirmais garantēti noķer lodi. pesec

varbūt beidzot tomēr esmu izaudzis līdz rainbow six, te taču nekādu spēku vairs nepietiek
Jul 28 10:57 [info]tethys_:
Bezjēga
Vīrs uz trim dienām aiztesies uz Londonu, paņēmis manu datoru. Teica, ka paskatīšoties savējo, vai viss kārtībā ar kameru. Aha, tā ir paskatījies, ka man ir tikai zilais ekrāns. Šodien bija jāstrādā, vakarā skype videokoference, bet nekā. Sēdēšu trīs dienas bez datora, bļe. Nemaz nerunājot, ka man datoru vajag darbam, man arī tur ir grāmata, ko lasu un tā, kuru rakstu.
Tagad varu nošauties, visi darba, konferences un literārie plāni vējā. Gribēju šīs dienas veltīt rakstīšanai un darbam, un, protams, Fb tīšanai utt, bet nekā. Tagad pat nesaprotu, kur likties, visi plāni vējā.
Jul 28 10:53 [info]kochka:
Bet nu jau kādu laiku dzīvoju sajūtā, ka ar mani nekas vairs neatgadās
Bet šonakt bija tik labs sapnis, man bija ļoti skaista balss, turklāt es biju sacerējusi tik lieliskus skaņdarbus. Vienīgi es nelaikā pamodos dīvainu skaņu dēļ, tā nu neredzēju un nepiedzīvoju savu uzstāšanos.
Njā, kas tā par dauzīšanos virtuvē? Varētu būtu kaķi, varbūt kāds atkal kaut kur ir iesprūdis. Liels bija mans pārsteigums, ieraugot virtuvē lielu melnu putnu, kuru acīgi vēro divi četrkāji. Vārna bezcerīgi sitās pret stiklu, bet ieraugot mani, vispār apjuka un sāka planēt pa virtuvi, ik pa laikam nosēžoties uz augšējiem plauktiem. Tad nu sāku rīkoties, aiznesu abus apjukušos kaķus uz istabu (tik apjukuši, ka neskrāpējās, bija sajūta, ka nesu pūkainus mincīšus, nevis plēsējus), atrāvu līdz galam vaļā logu (nav ne jausmas, kā pa tik mazu spraugu putns tika iekšā). Taču pirms aizlidošanas vārna izlēma izmantot iespēju vēl pakavēties virtuvē, lepni pastaigājās pa divkāju mitekli kā tāda antropoloģe. Varbūt izvērtēja, vai atvērtais logs nav lamatas. Nolēmu atkāpties un no koridora paslepus pavērot, vai putns gadījumā nav savainojis spārnu (ja nelido prom). Brīvāka telpa vārnu iedrošināja, putns uzlēca uz palodzes, nopētīja apkārtni un prom bija. Te tev nu bija monotonie rīti...
Jul 28 10:47 [info]unpy:
Vārdadienu vērotāja piezīmes.
Un tiešām pazīstat arī pa kādai Cecīlijai vai Cildai?
Jul 28 10:45 [info]neraate:
dienbas otrajā pusē ciklons. tas un vēl strazdu bars ķiršos, jāuztankojas un jālasa ogas turbo ātrumā
lol
Jul 28 10:38 [info]wowow:
Ja skatāmies uz aizdevēju prasībām, tās ir kaitīgas tādā ziņā, ka veicina valstī sliktus ieradumus. To intervijā DB saka ekonomikas zinātņu doktore, Ekonomikas prognožu centra valdes locekle Raita Karnīte.
Jul 28 10:27 [info]slepkava:
Ienāca prātā doma uztaisīt ekspermentu. Facebook grupā militāro mantu pārdošana sākt tirgot ložmetējus un granātmetējus, interesanti cik ātri par mani sāks interesēties drošības policija?
Jul 28 10:24 [info]lavendera:
Relīzes brīnumi
Par grupas "četrdesmitgadīgo jubileju" un "grandiozajiem mūziķiem":
Electric Light Orchestra uzstāšanās Rīgā ir vienīgā iespēja izbaudīt tādu mūziku, kura ir unikālā klasisko stīgu instrumentu skaņu un roka harmoniskā vienprātība polifoniskajā sakārtojumā.
Fila muzikālā karjera bija sākusies ar uzstāšanos Quill un Tricker grupās, bet nu jau 1978. gadā viņš kļuva par mūziķīti, kuram piemīt gods atvērt ELO koncertus.
Jul 28 10:17 [info]ninona:
Jau kuro reizi pa visu mājokli meklēju savu pasi.
Pat ne jau pasi esmu pazaudējusi, vispār mapīti, kurā parasti lieku aktuālos dokumentus. Brīvdienās vēlreiz jāpārmeklē vecāku māja (varbūt arī mašīna), jo jaunu + sodiņu, nu...

Lai varētu izņemt pastā man pienākušu sūtījumu, jānodarbojas ar mahinācijām.

Un kas tas vispār par stulbumu - vietējais pasts sīkpakas nepiegādā uz mājām, bet pa taisno iemet aicinājumu!
Jul 28 10:17 [info]sirdna:
Heh, vakar pasēdējām ar bijušiem kursa biedriem, pamēļojām par dzīvi kā šitādu.

Esmu no visiem pats jaunākais, bet vienīgais ar sirmiem matiem. Fe.
Jul 28 10:07 [info]jojo:
pateicibas:
vēss, nav karsts,
bērns mājās un laimīgs,
brauksim meklēt dāvanas Zviedrijas māsīcām,
enerģētiskie vingrojumi,
brīvība
Jul 28 10:06 [info]jojo:
mūs arī piemeklējusi zaļā ziema, nav jau tā, ka es sūdzetos, bet nākamnedēļ, kad būsim ceļā, būšot ap 31-32 grādiem, ta sinoptiķi sola. pabeidzu tīrīt mājas biroju, iztīriju kaudžu kaudzem zinātnisko rakstu kopijas un konspektus un kursu materiālus. teorētiski man vajadzētu justies eiforiskai, bet praktiski jūtos sagurusi.
Jul 28 09:37 [info]dark_wood:
Es domāju par Zaļacaino vīrieti. Es domāju par to, kā viņš ieņurdas dzīvniekam līdzīgi, kad ir man virsū. Kā viņš skūpsta un koda manu kaklu. Kā es izslidinu pirkstus cauri viņa tumšajiem, spurainajiem matiem. Rīts. Bērzu lapās ieritinājusies saule kā daudzi vilnas dzijas kamolīši. Uz Brīvības ielas šalc mašīnas, tā ir pilsētas sirds mūzika, šī nepieklustošā artērija. Kādai sievietei nomiris bērniņš. Par to domāju. Domāju, ka reizēm dzīve ir kā atvars, tā mūs iesūc iekšā. Tā iesūc seksuālas kaisles mirkļus un bērniņus, un dažreiz šķiet, ka arī mūsu sapņi ir iesūkti iekšā kā caur salmiņu, pazuduši kaut kādā tumšā, noslēpumainā atverē, un no tiem pāri ir palikusi tikai atblāzma. Es visu laiku ar to dzīvoju, ar savu sapņu atblāzmu. Tā ir maiga gaisma, kas no rīta uzaust kopā ar sauli un kurai es tikko manāmi pieduru pirkstu. Tomēr es vairs neatceros, kādi bija šie sapņi. Kāda biju es pati. Pēdējā laikā liekas, ka esmu tikai mati, kuros iebrauc stingra roka un parauj. Pēdējā laikā liekas, ka esmu tikai gari svārki, kas ejot kuļas ap manām kājām. Pēdējā laikā liekas, ka esmu vasaras mulsums, šis iesprūdušais mulsums, šis ne īsti siltais, ne arī aukstais laiks, rudens nojauta, kas iespraukusies gaisā, beigu tuvums. Šalc mašīnas, mirst bērniņi, vīrieši ņurd seksa laikā. Tomēr patiesībā valda klusums. Es ieeju savā Mīlestības Dārzā un zinu, ka tur rotājas rudens. Lapas dzeltē, un saules spīdums ir zeltains un brīžiem vēl nedaudz silts, grauzdējošs. Kaut kur kliedz savāds putns, tā balss atbalsojas gaisos. Bet nekā cita nav. Vien savāda putna balss klusumā.
Jul 28 09:10 [info]neoplasm:
good luck and don't fuck it up
vai es jau teicu, cik ļoti man patīk instagrammas? es tur sekoju ed templeton, kurš brīnišķīgs un leģendārs skeitbōrdists, mākslinieks un fotogrāfs, un viņš tur bija iepostējis bildi, kāda man arī nesen stipri līdzīga bija gadījusies, un tāda viņam varēja gadīties tikai tad, ja viņš būtu sēdējis vilcienā, kurš brauc manu darba maršrutu un tiešām! es jau redzēju, ka eds dauzās pa londōnām, bet tagadiņ bija braucis augšup uz ziemeļiem un pa ceļam nobildējis vienu no maniem mīļākajiem industriālajiem skatiem :)) un pēcāk no sava edinburgas viesnīcas numuriņa loga bija uzfilmējis kaut kādus bomžus izveicam fellāciju, i bet he's enjoying his eurotrip :))

vēl es mēģinu tikt vaļā no visiem mazajiem pašdestruktīvajiem ieradumiņiem. būt par cilvēku vispār ir magic, ar tiem iekārieniem par visām varītēm izdzīvot, bet arī mazdrusku pašiznīcināties. eross un tanatoss, saka onkuls zigis [freids].

kas man atgādina par to, kā mans mincītis tirjānītis vienurīt pārvērtās majestātiskā lidvāverē. guļu tāda, ja, ķisenārijā un pa tumsu pusnomodā ar vienu aci redzu, kā mans tiržužū [tas ir viņa french name] uzkāpis veļasžāvētāja pašā galotnē, tādām drebelīgām ķepiņām tur tirinās, "izpleš spārnus" un lec man tieši virsū no pašas augšas, ja, fokin' betmens. nēnu, paldies par sirdstrieku, vējamāt <3 ja jūsējie jums kāpj uz galvas, tad ir acīmredzams, ka manējie jau ir sasnieguši pavisam citu līmeni.
Jul 28 09:02 [info]savaadaisu:
Pēdējā laikā sievietis mani vakaros pēc darba velk uz mežu, sak' - ejam ar Kurmi pastaigāt. Un labi, ka velk uz mežu pastaigāt, tā prāts atbrīvojas un dienas stresiņš noņemas. Nu lūk, un vakardienas vakara pastaigā atnāca pie manis kosmosa stars, kas ļāva izdomāt kārtējo risinājumu kārtējai darba problēmiņai.
Ir labi dzīvot laukos.
Jul 28 09:00 [info]neraate:
kādēļ mani neviens nebrīdināja?! izrādās attiecībām, lai cik superīgas tās nebūtu, ir ēnas puse. nav erotisko sapņu. nu tā, ka vispār nav. mana sapņu erotiskā dzīve gan ir nedaudz smīnīga, jo es laikam esmu varas grūpija (manā kontā trīs prezidenti - Zatlers 2x, K.Ulmanis un Puķins. jā, par trešo gan man drusku kauns), bet no otras puses smiekli nenāk, jo staigā visa tāda priecīga un apgarota vairākas dienas pēc kārtas. eh. nebūs man vairs tās laimes.
pagājušajā nedēļā bija tjip erotiskais sapnis. nu, situācija tāda diezgan erotiska, viss krietnās burās un tad es atkal pa savai pēdējā laiku sapņu briesmīgajai modei sāku uzdot jautājumus. kas tu esi? ko tu dari? kādēļ lai es ar tevi gribētu seksu? u.t.t. u.t.j.pr. kamēr džeks apskaitās un dusmīgs aizgāja. es tā arī pamodods krietni apjukusi
un tad sabēdājos. šitas pārliekais godīgums man par labu nenāk
Jul 28 08:30 [info]mazeltov:
Uzbraucu/uzstūmos kalnā. 8 km. Atkal.

Bet lejā braukt bija ļoti forši )
Jul 28 08:27 [info]swimpis:
baigs pasākums
Pastāstīšu jums kā man patika auzpagājušā gada farmaceitu saietam, lielākajai ballei pasaulē, kas veltīta mūsu nozarē strādājošos, precīzāk, tiem, kas no visas shēmas nopelna visvairāk (atklāti runājot, esmu vienīgais, kam ir tikai viena mutka (specializācijas nozares ietvaros esoša ekskluzīva spekulācija (darbību kopums, kuru mērķis ir no gaisa (ideālā variantā - vakuuma) radīt naudu (ideāls alķīmiķu questa modernizējums paturot galveno mērķi). Šī dikti smukā pasēdēšana (vienreiz (bet sen) redzēju cilvēku, kas visu pasākuma laiku bija spējīgs nostāvēt kājās (toties nekad vairs nav redzēts un neatgriezās mājās)) pašā ziemas saltumā, gada drūmākajā naktī izsenis bijusi kā veldzējoša vājprāta oāze visuresošo potenciālās "īstās" pasaules auksti dedzinošo tuksneša draudu starpā. "Realitāte ir reāla" tā reiz teica māte, man bērnībā bija draugs rodrigo, kad viņam zvanīju uz mājas telefonu, trubu parasti pacēla viņa mamma, kas vienmēr noguruša kaķa ņaudieniem līdzīgā balsī atbildēja, ka "rodrigo nav māaaajās", jautājums par viņa dislokāciju nemainīja savu atbildi: "nezinu". Tad reiz rodrigo nepārnāca mājās, vairs nekad, izrādās viņš bija narkomāns, ko slēpa. Man daudz kas tapa skaidrs - par dzīvi, par dievu, par visumu - vismaz skaidrāks nekā jebkad pēctam savā dzīvē. Pastāstīšu arī par farmaceitu saietu, varbūt rīt, man zaebala rakstīt, būdams medicīnisko zāļu recepšu skribelējuma hieroglifa rakstīšanas (pat lasīšanas) lietpratējs, es neesmu spējīgs izturēt stresu, ko rada katra burta izklabēšanas sausā skaņa un to atkārtošanās izraisītā epileptiskā mocīšanās aizpieres dobuma neglītajā daļā. Nomoka zapļots? risinājums jēlā jēra gaļā (tās tārpu satura īpatsvarā), isāk sakot jāēd tas, kas jāēd karā un vislabāk trulā lohu barā.
Jul 28 08:27 [info]imago_dei:
Jul 28 08:21 [info]dienasgramata:
Kāds mūziķis varētu pastāstīt par "Krievijas mūzikas tirgu" - cik daudz autortiesību procentu saņēmis par viņa skaņdarbu izpildīšanu radio, televīzijā un kafejnīcās? Cik legālus kompaktdiskus pārdevis? Vai par "mūzikas tirgu" saucam samaksu "uz rokas" par dažiem koncertiem un uzstāšanos privātās vai "korporatīvajās" ballītēs?
Jul 28 07:49 [info]enia (in [info]paardod):
Biļetes uz krāsu festivālu
Hei! Tā kā tomēr netikšu pati, pārdodu biļetes uz krāsu festivālu "Holi" šajā nedēļas nogalē.
17. EUR/GAB Gribētāji rakstiet uz dzeina.verdi@gmail.com
Jul 28 06:22 [info]daria:
paidagoģija
Meita dārziņā mācās burtus pie Ms.Janine. Šodien ierodos pakaļ bērniņam, skatos - uz dažu bērnu kastītēm ir uzlīmētas vēstules (krāsainas vēstules ar uzlīmīti pastmarkas vietā) no Ms.Janine. Uz mūsējās nav, tomēr Em skrien man pretī, ka vajagot no viņas kastītes paņemt vēstulīti. Es prasu turpat esošajai direktrisei, kas tās par vēstulītēm un vai Em arī tāda ir, vai kā. Viņa ielūr "vēstulītēs" - nē, izrādās, tās esot positive reinforcement tiem bērniem, kuri parasti neklausās, vēstules adresētas vecākiem un tā.
Mans bērns nelaimīgs. Nu, un ko man viņai teikt? Meitiņ, piedod, Tu esi paklausīga un labi mācies, tāpēc Tu tiec sodīta un tādu vēstulīti nesaņem?
Reizēm viņi tomēr nepadomā līdz galam, bet taču ikdienā ar bērniem strādā.

Neko, braucām mājās un pirms gulētiešanas rakstījām pašas savas vēstules. Bet rūgtums, ziniet, sirdī paliek.
Jul 28 06:18 [info]ninona:
Vakarrīt mūsu durvjupriekšā pastkastītē bija "beigts kaķis" - pirms kāda laika no mūsu loga nolīmējies termometrs ielikts* mūsu pastkastītē tā, lai, verot durtiņas, uzreiz nafig izlido pie kājām uz betona grīdas. Cilvēks ļoti pacenties. Ir mums te viens tāds poziķivnijs kaimiņš, kurš naglas kaisa.

*Pastkastīte nav slēdzama un avīžu sprauga termometram par šauru.
Jul 28 05:27 [info]vizionar:
kanādas indiāņi

chief tony hunt [kwakwaka'wakw] - baptism muraltyrone joseph [coast salish] - raven clanbill reid [haida] - haida grizzly


www.canadianindianart.com
Jul 28 04:18 [info]zivs:
_
Jul 28 04:17 [info]zivs:
_
Jul 28 04:16 [info]zivs:
-
Jul 28 03:49 [info]klusais_okeans:
Jul 28 03:23 [info]sickboy:
Un veel Agnesiite man prasiija vai man patiik trance muuzika, es teicu, ka driizaak industrija, bet, ka tur dzied par driizaak tumshaam teemaam. Vinja prasiija, piemeeram, kaadaam, es teicu, ka tur piedziedaajums var iet uz rinjki: "Fuck You, bitch, fuck You, bitch", vinja pasmeejaas un teica, ka tas ir interesanti. Es pateicu arii par puukainaa zakjiisha sindromu, kas piemiit mana beerna maatei un vinja teica, ka citaa dziivee vinja gribeeja no manis beernu, bet toreiz nesanaaca. Ka mans beerns ir ljoti viegli audzinaams un daudz vairaak nekaa es speejiigs daudz ko pienjemt.
Jul 28 02:35 [info]klusais_okeans:
noskatījos jocīgo nastavševa piena filmu un jau kādu desmito sundu klausos tikai abbu. vispār jau piestāv manai dzīvei kā tādai, tāds smieklīgs dramatismiņš (abbas mūzikai un dzīvei manai)
Jul 28 02:26 [info]psychokiss:
scenārijs
kaut kad scenārijos mums mācīja, ka nevajag savas idejas stāstīt skaļi - kāds paņems - bet es vienmēr esmu uzskatījusi, ka vajag.
filma ir apmēram 10 dienas gara, par dzīves un notikumu mainību, nejaušībām. tradicionālā apļa forma, sākums un beigas vienā vietā, ar vieniem dalībniekiem.
ielas divas puses. viņa un viņš. viņš aiz loga, viņa otrā ielas pusē. viņi smēķē un skatās viens otram acīs. viņa smīn, viņa emocijas skatītājs neredz. uz viņa un mājas sienas pardās projekcija ar viņu dzīvi - laimīgajiem brīžiem, kāzām, bērniem, ceļojumiem, skūpstiem, jūru, ģimeni, dejām - visu. viņa noskatās savu filmu, cigarete beidzas, arī viņam, viņš pazūd, viņa paliek ielas otrā pusē un skatās tukšumā.
filmas vidus nav svarīgs, tajā noteik dzīve, cilvēki, tikšanās, viņiem ir labi, viņiem ir darbs, draugi, mīļākie, nauda, viss, ar ko skatītājs var asociēties, taču līdz pagrieziena punktam kaut kas mainās. gan viņu dzīvē, gan uztverē, viņi, kas gājuši blakus, izvēlas dažādus ceļus, dažādus virzienus.
filma beidzas turpat, kur sākusies, uz tās pašas ielas, tikai viņa ir viena. uz mājas sienas ir citas dzīves projekcija. tā ir skaista, tajā ir viss, laime, prieks, bet nav viņas. aiz loga parādās citas puskailais tēls darbībā, projekcija beidzas, viņas otrā ielas pusē vairs nav, uz zemes - degošs izsmēķis.
Jul 28 02:03 [info]30d:
12d (1)
... tālāk ... )
Jul 28 02:01 [info]honeybee:
If the child shows talent for inventing or grouping figures, the parents should neither check, nor praise it. They may laugh with it frankly, or show pleasure in what it has done, just as they show pleasure in seeing it well, or cheerful; but they must not praise it for being clever, any more than they would praise it for being stout. They should praise it only for what costs it self-denial, namely attention and hard work; otherwise they will make it work for vanity's sake, and always badly.

The Elements of Drawing, by John Ruskin

..kas mani reāli mulsina šajā citātā: no vienas puses, visi sarkanie karogi gaisā un "wtf is this shit", no otras, self-denial kaut kādā dīvainā veidā ir labas mākslas pamats, nu vai vismaz labas amata prasmes pamats, nu vismaz literatūrā točna ir kaut kāds lūzuma punkts, kurā tu tiec pāri savam ego un pievērs uzmanību tekstam, un fakin strādā ar tekstu, & man nav pilnīgi nekāda priekšstata, kā to iemācīt cilvēkiem, kas nāk uz literatūras kursiem/darbnīcām/whatever ar mērķi atklāt (un - optimālā versijā - paspodrināt) savu ego.

[info]ctulhu droši vien būs komentārs par tēmu
bet man šķiet, ka "fakin tikt galā ar savu ego" nav pazemība, ka tā ir atbrīvošanās no visas tās huiņas, kas tevī iekšā tevi ierobežo, pie tam tādā viltīgi pretīgā veidā, jo, protams, tas high, ko tu dabū no cilvēku apbrīnas un "wow, cik tu lieliski uzrakstīji, es tā nemācētu / es tā gribētu / vienkārši wow", ir ļoti adiktīvs
iekš self-denial ir citi prieki, protams - prieks, ko tu dabū no tā, ka esi iekš flow, bet tad, kad tu tur esi, tu fakin raksti, nevis kaifo par to, cik labi rakstās
un prieks no tā, ka tu esi to izdarījis - prieks, kas ir pārejošs, un pāriet tas vai nu nemierā "ko man tagad darīt tālāk riktīgi vajag kaut ko darīt ir jauna diena un tas vecais vairs neskaitās", vai arī aizslīd egocentriskajā "es taču esmu cilvēks, kas rakstīja tik labi"

un tas pēdējais, ļoti iespējams, arī ir daudzu nobrucienu pamatā; ja tu esi cilvēks, kas kādreiz-rakstīja-tik-labi, un tev tavs ego ir svarīgs, tu taču neiesi to apmainīt pret dienišķo "fuck, cik tas ir grūti, es nemāku rakstīt, labāk būtu pie zobārsta gājis, un kas tas vispār ir par sūdu, ko es-es-es!!! te esmu uzbliezis"
Jul 28 01:54 [info]roncijs:
mēģinu klausīties mūziku, kas digitālajā vidē izstaro siltumu. viss jau forši, tikai ar to siltumu ir tā, ka nav mērāmā skala
Jul 28 01:36 [info]nav_te:
man patīk pa valmieru braukāt ar mašīnu, jo es varu dziedāt līdz dziesmām un redzēt daudz sen cilvēku uz ielām.

bet tā interesanti tas, ka vīrieši te uzskata, ka sieviete ar cieņu un mīlestību pret sevi ir augstprātīga. un tā nu es vecmeitās palikšu, kad părvākšos mājās atkal
Jul 28 01:34 [info]tipa75:
Šerloks nelaiž mani gulēt.
Jul 28 01:12 [info]lavametender:
bindžvačoju the americans. nu tādu seriālu par krievu spiegiem. pirmo sesonu noskatījies meklēju nākamo, bet nav. zinu ka ir trīs sezonas. bet nav. attopos ka meklēju the russians. spiegi sapisa galvu. tālāk pirmās sezonas fināla pēdējā mūzika. https://www.youtube.com/watch?v=3xZmlUV8muY
Jul 28 01:00 [info]trusisz:
sneak my role
Jul 28 00:28 [info]saccharomyces:
cherophobia: an attitude towards happiness in which individuals may deliberately avoid experiences that invoke positive emotions or happiness due to belief that when one becomes happy, a negative event will soon occur that will taint their happiness, as if that individual is being punished for satisfaction
Jul 28 00:26 [info]hxpzy:
bby
Jul 28 00:03 [info]sickboy:
Un veel es uzprasiiju par paziistamo meiteni, kura beidza aktierus un jautaaja, kad vinja izaarsteesies no savas gariigaas neliidzsvarotiibas. Agnese teica, ka tad, kad gribees un kad sapratiis, ka vinja pati to rada. Ja taa meitene atnaaktu pie vinjas, Agnese vinju pienaglotu pie griidas un ieskruuveetu vinjai galvaa dazhas skruuviites.
Jul 27 23:45 [info]saccharomyces:
a self-fulfilling prophecy has come to pass
Eventually her sulk burned out. Eventually she calmed enough to realize the truth. You couldn’t fight the tide or change the wind. And if there was a storm? Well, a girl should batten down and bail, not run the rigging. How could she help but make a mess of things, the state that she was in? She’d strayed from the true way of things. First you set yourself to rights. And then your house. And then your corner of the sky. And after that . . . Well, then she didn’t rightly know what happened next. But she hoped that after that the world would start to run itself a bit, like a gear-watch proper fit and kissed with oil. That was what she hoped would happen. Because honestly, there were days she felt rubbed raw. She was so tired of being all herself.

//Patrick Rothfuss, The Slow Regard of Silent Things, 2014
Jul 27 23:29 [info]pukis:
Neticēsiet. Vakardien tiku pie tukšām burciņām. Nopriecājos, būs sulai. Taču šodien neplānoti sanāca salasīt spaini ar avenēm. :)) Laipni lūgti ciemos - pankūkas jūsu, ievārījumi mani. Padzīvosim zaļi... ;)
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?