Latest Posts

Current posting stats: 10 per hour, 0.17 per minute RSS version
Jun 29 17:33 [info]sirualsirual:
tematiskā dziesma
kāda bija naidžela bērnība?

https://www.youtube.com/watch?v=gXNhL4J_S00

stpc šajā dziesmā ir vienīgā progresija, kuru es vēl varu atpazīt, pilnīgi tāda, kā šeit - https://www.youtube.com/watch?v=dGm1B9784nk - un citur
Jun 29 17:31 [info]ulvs:
ģitāristi lielākoties ir mīkstie, bet es viņus saprotu
Kas man ļoti, ļoti patīk mūzikā (mūzikā, ko es spēlēju/vēlos spēlēt/spēlēšu)? Ļoti vienkārši. Šis skaņdarbs atbild uz manis izvirzīto jautājumu. Tas ir biezs noizroka influencēts tonis. Un nevajag faking reducēt visu tikai uz noizroku ar šādu toni. Tas ir universāls. Taču mūziķi lielākoties ir mīkstie un baidās izkāpt no savas wussy paredzamās strat/tele/less paul (you see what I did there?) tonālās vides.
Jun 29 17:28 [info]ulvs:
ģitāristi lielākoties ir mīkstie, bet es viņus saprotu
Kas man ļoti, ļoti patīk mūzikā (mūzikā, ko es spēlēju/vēlos spēlēt/spēlēšu)? Ļoti vienkārši. Šis skaņdarbs atbild uz manis izvirzīto jautājumu. Tas ir biezs noizroka influencēts tonis. Un nevajag faking reducēt visu tikai uz noizroku ar šādu toni. Tas ir universāls. Taču mūziķi lielākoties ir mīkstie un baidās izkāpt no savas wussy paredzamās strat/tele/less paul (you see what I did there?) tonālās vides.
Jun 29 17:19 [info]liljabrik:
Naidžela Faradža erotika
Jun 29 17:18 [info]ulvs:
imports
Starp citu, MSK plāno atsākt koncertēt. Kāpēc? Tāpēc, ka starppaaudze ir mirusi, un pie stūras ir jauna bijušo bērnu paaudze, kuri nav izbaudījuši, piemēram, spīdbōlu vai citus sporta veidus, kas tik ļoti iet roku rokā ar pseidomūziku.

Visādi citādi - PalmaZZZ ir totāls MSK kovers (ar to es domāju faking visus skaņdarbus, manieri - vokālo, ģitāristisko, basistisko, bundziniecisko, lirisko, visu!), tā izklausās, paklausoties arī citus gabalus. Katrā ziņā man nav ne jausmas, kas viņi ir. Es nezināju, ka mums ir tādi protežē. Godīgi sakot, esmu mazliet lepns, jo man vienmēr ir šķitis, ka vienīgais, ko pēc sevis atstāju/atstāšu, ir kaudzīte sūdu, kas kādam šā vai tā PAR VELTI būs jāsavāc (uzsvars uz "par velti", jo latviešiem patīk lietas par velti [visiem tās patīk, taču latviešiem tās patīk ļoti, ļoti]).
Jun 29 17:10 [info]liljabrik:

atsvaram un arī lai parādītu, es ielikšu kaut ko, kas man tiešām patīk - grupa Pierre Normal, kas dzīvo Briselē, dziesma, kuras vārdi ir Borisa Viāna dzejolis "Je mourrai d'un cancer de la colonne vertébrale" (es nomiršu no mugurkaula vēža)

https://www.youtube.com/watch?v=NCB-xGBF1dYJun 29 17:10 [info]ulvs:
grandžs, ja?
Simons vakar ieteica, lai noklausos vienu mūsu grupeles Mūsu Sauļu Kopums (šajā burvīgajā hotlinkā izrādās ir 3 mūsu albji) koveru, precīzāk - sk.darba "pulkstens". To var dzirdēt SPIEŽOT šeit - tas ir grupas Palmaz ī-pī pirmais gabals. Mans vokāls tiek imitēts perfekti. Nopietni, man ir skaista balss. Visādi citādi, kāds ir pārpratis reverba būtību. Skaņdarba pēdējās 20 sekundēs man ļoti sāp ausis, bet visādi citādi inčīgi (neesmu klausījies citus gabalus though).

Rakstot šo postu, fonā turpināja skanēt šis Palmaz EP. Es nezinu, kāpēc mani bišķin pat uzrunāja Auroras kovers. Tur nav nekā tāda. Hujzin, laikam tāpēc, ka tas ir kovers. Jo tas ir tāds īpatnējs fenomens ar koveriem - lai arī tas var būt "nekas īpašs", tā kā skaņdarbs pats par sevi ir okej, tas arī koverā skanēs okej. Labs triks, kā kļūt pamanītiem/dabūt radio playtime (koverojot LV underground hitus). Like, srysly m9. 
Jun 29 17:06 [info]liljabrik:
vēl dažviet cibā redzēta nosaukuma dēļ paskatījos IAMX un jāsaka tāpat kā par simanoviču - vai šādu mūziku nav kauns taisīt 2016.gadā.
Jun 29 17:01 [info]ulvs:
Ā, un visādi citādi - papisu ļoti daudz neīstu naudu saistībā ar Brexit derībām. Tāpēc esmu skumjš. Visādi citādi, divi, trollēns manī ļoti alkst to, ka Britānija tiktu izsperta ārā no ES ar ļauna vēlējumiem. Un lai visi vienkārši apvainojas uz tiem neveiksminiekiem (aaaand gown she goes, my pound pundy pound, over the pond and down the throats of your fucking american mates, your true masters!).
Jun 29 16:58 [info]ulvs:
iepriekšējā posta konteksts
I mean, kā gan citādāk var izskaidrot to, ka kaut kādā random dienā visi cilvēki ir spējīgi tik vienkārši aizsvilties un būt dusmīgi ne par ko - gan cits uz citu, gan paši uz sevi. Es tai skaitā (bet ne "dusmīgs", es vienkārši esmu major penis; jā, tas ir militārs tituls). Protams, tas jau ir process ieilguma fāzē, tāpēc esmu sācis ņirgāties par to visu. Un sevi ieskaitot.
Jun 29 16:55 [info]ulvs:
Suck my dick today.
Jun 29 16:54 [info]mis_sarajevo:
Vainagu gatavošanas nodarbības.
Jun 29 16:52 [info]vistu_zaglis:
Tā jau ir, tā jau ir. Ja banerī nebūs rakstīts "uzzini vairāk" – neviens uz viņa nespiedīs.
Jun 29 16:52 [info]vairsneat:
19
opā. ofija atgriežas latvijā pēc divām nedēļām. būs jautri.
Jun 29 16:52 [info]po (in [info]pajautaa):
PayPal
Kādi būtu ar "Ieņēmumu Dienestu" saistītie riski, ripinot kāpostu no PayPal uz Bankas kontu? Darīšana ir ar trīsciparu skaitļiem.
Pieredze?
MinKaba noteikumi?
Jun 29 16:49 [info]quasi:
Man noteikti ir vēl teksti un idejas kā uzdirst resnulēm. Par to cik viņas nav mērķtiecīgas un zemām prasībām pret sevi, bet lai jau paliek.

Es ik pa laikam mēģinu sevi piespiest pārorientēties no šīs analīzes un par to nedomāt. Bet kaut kāds cilvēku faktora analītiskais elements paņem azartā, un aizrauj kā pētnieciskā žurnālistika. Ja nu izdodas atrast slepeno recepti un palīdzēt visām pasaules resnulēm?

Bet tad būs cita problēma - ko darīs tie čali, kam tieši patīk iespiesties tajā mīkstumā... ?

Tas apmēram kā no sērijas "Renault Twingo pārspēj BMW X6"
Jun 29 16:33 [info]ij:
Atsāku dzert kafiju. ij piesēda lielā sutā visu kustību krustojumā un lai gan ārēji nekas dzīvi pārveidojoš nenotik, dēļ spēkonīgā vēja un salīga ūdens glāzē, Vīnes 5.rajonā nāsīs iesitās jūras smarža, bet pēdas iegrima karstās Dzintaru pludmales smiltīs; ij no sirds pasmaidīja.

Šodien vēja nav. ij nācās ieslīgt mierā, kas radies no pārlieku garās dzīves; mierā pēc iekšķīgām sagrāvēm un triumfa arkām.

Kāds bija jautājums?
Jun 29 16:19 [info]iguaana:
nedrīkst, bet mani sāk pārņemt pirmskāzu trakums. patiešām neko nesapotu. viss sarakstos. viss jāpaspēj
Jun 29 16:18 [info]shanietis:
Vnk eleganti: e-krāns
Jun 29 16:16 [info]virginia_rabbit:
migrēna, kašķi, potes
Jun 29 16:02 [info]mufs:
new low
sākās tas viss ar izvairīšanos no komunikācijas ar attālākiem paziņām IRLā, tad arī ar tuvākiem draugiem un radiem, tad pārstāju reaģēt telefonā. (pirms dažām dienām, uz bračkas sms ar jautājumu,vai esmu mājās, reaģēju aiztaisot žalūzijas un turot muti suņiem,kad piebrauca auto un telefons sāka zvanīt)
bet nupat jau es biežāk tikai nodomāju komentāru internetā, bet neuzrakstu, alarmējoši,zinvaizin.
trīsgades plānā,šķiet,gribi negribi nonāksim pie ta,ka palikšu par maugli,kas vairs nemāk runāt,jo, būsim reāli, suņi gana labi mani saprot arī bez runāšanas a kaķim tāpat pofig. (labi,tas joks, ar vīru es runāju)

mazliet nesaprotu, vai jau esmu tādā ķīselī,ka pati neapzinos,ka esmu ķīselī, jebtomēr beidzot esmu brīva dzīvot tā,kā man patīk?
jāatceras pajautāt hiham.
Jun 29 16:02 [info]wensdy:
Principi principā
Cenšos būt principiāla. Ja man ir milzu vēlme iet uz kādu pasākumu, bet tajā pašā laikā iekrīt tikšanās ar kādu draugu, es izvēlos draugu. Lai gan visos svētkos dāvanas ar augstāko vērtējumu ir biļetes uz pasākumiem, ceļojumiem utml. Lai gan varētu būt arī tā, ka pasākumu un tikšanos ar draugu var apvienot, bet tad tas visdrīzāk ir pavisam citādāks pasākums un draugs, kas principā varbūt arī nav nemaz tik slikti.
Jun 29 16:01 [info]sakaarnis:
Plāna, plāna ir šī robeža. Un top arvien plānāka.
Ar katru reizi.
Ar katru mēnesi.
Es domāju par to, ka varbūt atpakaļceļa vairs nav; ir tikai ilūzija par to.
Jun 29 15:54 [info]paarpratums:
Pusaudži uz balkona izvaro garīgi atpalikušu meiteni
Jun 29 15:46 [info]helvetica:
"smaržu ainava"
Paejot garām krogam ar atvērtām durvīm, paejot garām frizētavai ar atvērtām durvīm, ziedu veikalam un "ražots ķīnā" apavu veikalam, vecām mājām mitrās vietās un jaunajiem projektiem, smaržu ainava līdzīgi kā instrumentu uzskaņošana pirms koncerta, izklausās stihiska, taču ir ļoti likumsakarīga.
Jun 29 15:43 [info]zalja_varde:
Kad man slinkums un sāp galva
Darbā ir tik nomācoši daudz ko darīt, tāpēc es saku fuck it un nedaru neko, jo negribu, pārāk daudz spiediena un pārāk liels spiediens manās smadzenēs. Kā man gribas padzīt to mūžīgo domu dūkoņu, kas ir manās smadzenēs. Es saprotu, ka tieši tas manī rada stresu - nepārtraukta domu spindzēšana. Jo kad es esmu mierā arī mans prāts mani necienā ar pilnīgi uztraucošu sūdu par neko, par lietām, ko es nevaru izmainīt, lietām, kas ir pagātnē un nav tagadnē, lietām, kas neeksistē, tukšām sarunām ar citiem, kas norisinās tikai manā galvā. Stresiem par naudu - it kā tak netrūkst, badā nav jāmirst, bet vienalga stress. Liekas, ka visu laiku jārauš ap sevi kā aizsargvalnis. Man šķiet, ka es neprotu apieties ar naudu. Mēs vēl neesam iedraudzējušās, kaut gan es pamazām, maziem solīšiem dodos viņas rokās un mācos vairāk mīlēt nekā nīst. Darbā skanēja bēdīga dziesma un es atcerējos Riepu vīru un kaut ko labu par viņu. Un tad es nodomāju, ka neesmu gatava jaunām attiecībām. Vai es vispār kādreiz būšu? Varbūt tomēr es esmu gatava būt ar kādu kopā - es nezinu, pašai jau apskaidrības brīžos šķiet, ka jā. Kad manī ir miers. Kad esmu stresā, tad vienkārši es nespēju neko. Pat nomazgāt šķīvi ir grūti. Kad ir labi, kā vakar, tad es i māju savācu, i drēbes sakaru, i samazgāju visu un vēl sevi apkopju un apčubinu un pat paliek lieks atgūt seriālos nokavēto :D
Jun 29 15:22 [info]feita_kleita:
Ruben Ireland
Jun 29 15:14 [info]liljabrik:
vēl šāda traģēdija: man patiešām patīk NIKE botu dizaini, bet reāli besī ārā ka viņi uzliek milzīgu NIKE zīmi visur virsū. man ar tādu staigāt būtu kā pieņemt zvēra zīmi pierē.
Jun 29 15:09 [info]yeux_glauques:
#smoke and mirrors


Bet Tonijs vakariņām pieprasījis veselīgus ēdienus, kas satur proteīnu, - tvaicētus dārzeņus un salātus. Šiem ēdieniem nedrīkst pievienot sāli, tam jāatrodas atsevišķi uz galda. Tāpat neviens ēdiens nedrīkst būt pasniegts mērcē, visām mērcēm jāatrodas atsevišķi. Vakariņas viņš izvēlēsies no grilētiem vai ceptiem vistas stilbiņiem, grilētas vai viegli apceptas baltās zivs (mūka zivs, jūras asara, tilapijas vai asara), dārzeņiem (tvaicētām pupiņām un sautētiem kartupeļiem), kā arī Cēzara salātiem.


vēl melnsabatnieki dzers kokosriekstu ūdeni, ēdīs ekoloģiski tīras mellenes un seleriju.


so much for the rock'n'roll lifestyle, huh.


what a load of bullshit.
Jun 29 14:56 [info]romija:
Vai tiešām Jūs domājat, ka uz ārzemēm darba meklējumos devusies mūsu tautas sliktākā daļa? Jūs tiešām tā domājat? Pēdējās dienas cibā jūtu tādu noskaņojumu.
Jun 29 14:55 [info]liljabrik:
labāk par labo: vakar pirms gulētiešanas izdzēru dižzirdzenes sēklu tēju, un ta bija kļūda. nemaz neuztaisīju tik stipru, bet aizmigt izdevās tikai ap plkst 3. (un es esmu diezgan labs gulētājs). sajūta ķermenī bija kā no žeņšeņa - nesaspringts tonuss. domāju, ka varētu samalt miltos un likt klāt pie smūsijiem kā vietejo superfood.
naktī izgāju uzpīpēt vībotni un tā kā nebiju ēdusi pusi dienas un lietojusi ne cukuru ne alkoholu ne gaļu, pilnā mērā izbaudīju "lucidity", ko var pielīdzināt vieglam ritalīna efektam. pasaule kļuva ļoti skaidra un domas precīzas, varbūt var salīdzināt ar pirmā sniega sajūtu.
savukārt šodien nejauši atradu vīgriežu šampanieša recepti, mazliet gribas izmēģināt, garša varētu būt superīga. (lai arī īstenībā man alkohols ir apnicis):
https://www.thebotanist.com/articles/meadowsweet-fizzzzz

tad vēl zāļu vecītis no beļģijas laukiem man teica, ka lielākajai daļai puķu patīk remdens vai auksts ūdens, nekā 100 grādi. Savāc svaigas puķītes, uzlej glāzi auksta avota ūdens, notur trīs stundas un tad dzer.
Jun 29 14:53 [info]intenormal:
tumsu studijā!
izslēdziet to sauli, zb jau. manis pēc uz kādu nedēļu tagad varētu iestāties polārā nakts.
Jun 29 14:52 [info]perkons:
[14:47] Shulcs: Bļaķ, čo ta līdz šim nebiju iedziļinājies šitajā obligātajā tekstā
[14:47] Shulcs: Viņi paši ir pārlasījuši?
[14:48] Shulcs: Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta
[14:48] Shulcs: Kaut kā divējādi mazliet lasās tomēr, ja tā padomā
[14:48] perkons: hmmm
[14:49] perkons: čota normāli lasās
[14:49] Shulcs: Nē nu no vienas puses - jā
[14:49] Shulcs: No otras - tas par tām nepilngadīgajām personām šķiet kā neatkarīgs elements teikumā, kuru var izņemt ārā un paliek fakts, ka vispār nedrīkst ne pirkt ne pārdot
[14:50] perkons: no otras viss kaut kā stulbi lasās
[14:50] perkons: atgeilzia ri mānosrep māgīdagnlipen anašodon nu sānašādāgei ,anašodrāp uneirēzd oksilohoklA
[14:50] perkons: riktīgi huiņa kaut kāda
[14:50] Shulcs: Tiešām murgs kaut kāds, hehe
Jun 29 14:47 [info]liljabrik:
es arī šeit ierakstīšu, ka simanoviča albums nepatika. šķita kā no vecāsmātes pūralādes. nesaprotu, kāpēc tāda mūzika ir jātaisa 2016ajos. vai tiešām vēl viens mākslinieks, kurš ir apstājies attīstībā un dodas viņā atpakaļ, jo LV kontekstā augt ir iespējams tikai this much?
Jun 29 14:36 [info]sniegabrist:
Asteroīdu diena Mazajā meteorītu muzejā
Jun 29 14:31 [info]liljabrik:
man apnika krishjaanis un extranjero
Jun 29 14:25 [info]sirualsirual:
ko es klausos
klausos death cab for cutie
Jun 29 14:07 [info]lord:
par karu
pagājušajā nedēļā bijām Bosnijā - sajūtas tādas neviennozīmīgas un lika aizdomāties par dažām lietām... tālāk pacifistu bla-bla iz sērijas 'nu kā tā var?'  )
Jun 29 13:45 [info]klusais_okeans:
cik neizturami slikts ir Simanoviča jaunais albums! Un tie teksti, teksti, kā var sajāt tik lieliskas tekstrades spējas?
Jun 29 13:32 [info]7dienuviikendz:
jāaizbrauc uz skeitparku ar alus pintes pitstopu pa ceļam un cīdži jau kabatā. ideāli. 
atpakaļceļā kailpelde okeānupē un ikdienas ķeksis ievilkts, jess.
<mājās pāris darbiņi, bet tos vakarāaāāa... pēēeeehh.. švēēēekkk...>
varbūt arī kādu labu foto pa ceļam noķeršu vai kādam yappie`am sataisīšu, tā teikt, traku galvu. mm..
 

man patīk satikt cilvēkus nejauši, it īpaši patīk satikt nepazīstamus cilvēkus un neizturēties tā, kā parasti cilvēki izvēlas sevi pasniegt kādam svešam..
jā tas man sagādā prieku, es būtu labs pārdevējs, bet man vēl nav savas saimniecības, pagaidām !!
deserts:


Jun 29 13:30 [info]str:
http://www.delfi.lv/rutks/vesels-ka-rutks/vairak-d-vitamina-veselaka-sirds-secinats-rsu-petijuma.d?id=47616129
Jun 29 13:30 [info]vilkate:
Visiem dzīves kā dzīves, man kaķi.
Jun 29 13:29 [info]gedymin:
Viena no lielākajām ES problēma ir slikts PR un ideoloģijas trūkums. Lūk, piemērs ar burtisku jaunieša neizpratni par “What’s the EU ever done for us?”: https://www.theguardian.com/uk-news/2016/jun/25/view-wales-town-showered-eu-cash-votes-leave-ebbw-vale Gluži vai ņemts no Paitonu "Braiena dzīves". Remain kampaņas lukewarm entuziasms ir cits simptoms tam pašam - gandrīz vai likās, ka briti tiek aicināti balsot par mazāko ļaunumu. Tādus argumentus kā, piemēram, "kas notiks ar Ziemeļīrijas robežu" pirms referenduma vispār nedzirdēja.

Putins kopumā saprot to daudz labāk un vinnē ideoloģijas jomā. Iespējams, Krievija vinnē arī stratēģiskās gatavības jomā - to varēs redzēt pēc gadiem 10-15. Pastāvēs, kas pārvērtīsies? Vai ES arī vajadzētu pielietot apmaksātu troļļu armiju, aizmirst par ieguldīšanu reģionu attīstībā un uzsākt agresīvu ārpolitiku? Grāmatās un filmās ir tāda trope kā moral penalty - "sliktajiem" uzvarēt ir vieglāk, jo viņi var pielietot visus līdzekļus, kamēr pozitīvie tēli ir ierobežoti palikt ētiski pareizu darbību robežās. Narrative bias dēļ pozitīvie parasti tomēr uzvar. Dzīvē ir citādi - nevis uzvar pozitīvie, bet uzvarētāji raksta vēsturi un izmaina definīciju tam, ko tieši nozīmē pozitīvais.

No mana mazā viedokļa tāpēc liekas, ka status quo ir lokālais optimums šim laikam un vietai. Es nevēlos, lai ES nolaistos līdz impēriju līmenim "ideoloģijas ražošanas" un uzspiestas integrācijas ziņā. (Tālākā perspektīvā, kopējas identitātes izveidošanās pie status quo saglabāšanās notiks dabīgā veidā.) Tikai pēdējie gadi pierāda, ka decentralizēta, apolitiska savienība nestrādā.

Brexit ir jāapzīmē nevis ar politiķu šobrīd iemīļoto laulības šķiršanas metaforu, bet viena indivīda atkrišana no 28 personu grupņika. Loģiskai, ka tāda savienība nevar būt stabila, un tai atliek kļūt par īstu ģimeni vai arī izjukt. Visticamāk, kļūt par ģimeni pēc tam, kad liekie un gadījuma personas būs atmestas.
Jun 29 13:03 [info]kolaazha:
pārdomas. par un ap
Vienmēr mani nomocījusi neziņa par nākotni. Nekad nav bijis īstas skaidrības, par ko es kļūšu, kad izaugšu liela. Šķita, ka vienu dienu tas notiks, bet te nu es esmu, savos 26 gados aizvien šķetinu tos pašus jautājumus, ko savos 16 mēģināja atbildēt.
Kaut kā laiks steidzīgi iet uz priekšu, cilvēki manā dzīvē nāk un iet... bet tagad tāda sajūta, ka vairāk iet, nekā nāk. Esmu tādā posmā, kad, nezinu, kāpēc, nav gribēšanas atrast laiku, lai uzturētu kontaktus. Dzīvoju savā laimes burbulī. Līdz ar to, pavisam loģiski, atsvešināšanos no cilvēkiem, kas šķita draugi. Bet, redz, kā ir, arī viņi nesazinās ar mani, tāpēc šī atsvešināšanās ir dabiska un abpusēja. Neizskaidrojamu iemeslu dēļ šodien par to uznākusi neliela bēda. Pieļauju, tas uz vispārējā ikdienas fona tā.
Jāatzīst, ka savu dzīvi pagaidām nevarētu teikt, ka dzīvoju uz visiem 100. Esmu posmā, kad līdz galam sev nepatīku, un tik ļoti sadusmina tas, ka man ir slinkums ko mainīt. Labi, ka nav slinkums atzīt to, ka man ir slinkums.
Bieži vien pieķeru sevi domājam paar to, kā es gribētu dzīvot, bet tad atkal es nedaru pilnīgi neko, lai pietuvinātos savai vīzijai. Labi, finansiālā situācija pagaidām neļauj tā pilnīgi īstenot daudzos dzīvez kvalitātes uzlabošanas projektus, bet tai pat laikā ir tik daudz visa kā, ko varētu darīt, lai sāktu pārmaiņas. Bet es izvēlos to nedarīt.
Tā nu ir. Pie visa var vainot tikai sevi, jo katrs pats savas laimes kalējs un es savu laimi nekaļu. Nu es domāju pasaulīgo laimi. Dvēseliskā laime man ir, man šķiet, ka tā ir ļoti, ļoti liela! Gandrīz 9 kg smaga un apmēram 73[ ?]cm gara. Mana mīļā sirsniņa, mans Saules gabaliņš, mans mīļais Raušuks. Un vīriņš arī ir mana pasaulīgi-dvēseliskā laime.
Tad nu precizēšu - vēlos uzlabot savus dzīves apstākļus, vēlos kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku, vēlos piedomāt vairāk pie veselīga uztura pamatprincipu ieviešanas savā dzīvē.
Vēlos saprast, kādas karjeras iespējas man ir, ar to, ko es zinu. Jāsaprot, kādā gultnē virzīt savu karjeru.

Paldies, mana meditācija ir galā. Rakstīts vārds dod daudz spēka un tā ir tikpat spēcīga meditācija kā jebkura cita. Šodien nedaudz pakrāsoju ar vārdiem.

Varbūt tagad atnāks arī kāda atbilde.

:)
Jun 29 12:46 [info]wensdy:
Migrācija
Šķiet, migrācija mūsu vai vismaz tuvāko radinieku dzīvē ir kaut kas tikpat neizbēgams kā nāve.
Jun 29 12:39 [info]tvarj:
fellow cibiņi, iesakiet pusdienu vietu Kuldīgā, lūdzu!
Jun 29 12:32 [info]7dienuviikendz:
Jun 29 12:09 [info]spring_:
Tā nu ir sanācis, ka baigā vienatne. Pirmā diena un jau nezinu, ko iesākt.
Jun 29 12:06 [info]missalise:
Tā, visus grāmatplauktus laukos esmu apzinājusi. Droši vien, ka vēl bēniņos vai pagrabā atradīsies kāda grāmata, bet nu lielais vairums tomēr jau ir apzināts. Šobrīd sarakstā ir 2643 vienības.
Jun 29 12:05 [info]shiry:
Par ārišķīgām lietām runājot, pēdējos mēnešus divus man ir iestājusies meikapa krīze, as in, nevaru vairs acis uzkrāsot tā, lai pašai patiktu. (Nekrāsotas nepatīk, visādu variāciju vairāk un mazāk uzkrāsotas arī ne; the fuck am I supposed to do here, brain.) Gaidu tagad iepirktās šķidrās acu ēnas un ceru, ka ar tām beidzot čakras atkal atvērsies, ibo gribu Viktorijas Bekhemas korejiešu Vogue vāka meikapu. (On a somewhat related note, ko viņa ar savām lūpām ir izdarījusi un kāpēc.)
Jun 29 11:47 [info]khosmos:
Pagājušajā naktī izlēmu kļūt par badass veceni un nogriezu matus ar nazi. Lieki piebilst, ka īsi mati vairs nepatīk, bet lieliski, ka to visu ir iespējams noskaidrot miegā un nav vajadzības meklēt īstu tuteni.
Jun 29 11:43 [info]vakardiena:
Ērti es jūtos tikai stresa un emocionālo sāpju klātesamībā. To es saprotu, tas man neliek uzdot jautājumus. Tas, principā, nozīmē, ka nodarbojos ar cilvēku abjūžošanu, lai tiktu pie šī stāvokļa. Un tā ir briesmīga atklāsme. Cik ļoti žēl, skumji un besīgi, ka tāds ir mans maindsets. Par vienu pazīstamu tarakānu vairāk.
Jun 29 11:36 [info]perkons:
Šonakt uzmodināja Lēdijas šņuksti. Izrādās, ka miegā smējās. Šorīt jautāju, vai atcerās par ko. Esot izdomājusi anekdõti.

«Kāpēc necelt klausuli, kad zvana Džekijs Čans? Tāpēc, ka viņš vienmēr paspēs nolikt pirmais, pirms tu esi pacēlis.»

*BA DUM TSSS*
Jun 29 11:28 [info]po:
nāve izdaiļo
Tā viņš ir. Izdzēsu AC/DC diskogrāfiju, un pēkšņi man liekas, ka man viņi patīk. Bet, sīrislī, es to ķērkšanu kaut kā īsti nevaru ciest. Grūtāk izturēt tikai Accept - pēc tam, kad redzēts Udo.
Jun 29 11:24 [info]neraate:
šovasar ir divi lieli Projekti. istabā izkrāsot grīdu un Kristības bērnam. tagad ir sarunāts arī fotogrāfs, tātad kūkai, ēdieniem, galdam un baznīcas rotājumiem jābūt Ļoti Smukiem.
Jun 29 11:23 [info]nulle:
Šodien daudzi cibiņi kaitina.
Jun 29 11:22 [info]krishjaanis:
dienišķā politekonomiskās informācijas deva no alternatīvajiem medijiem
Tā kā esmu pieteicis partizānu karu EU, šodien turpinu. Man liekas, viens no galvenajiem Brexit pienesumiem ir tas, ka Brexits notika par spīti visu banķieru, finansistu, ekonomistu, soc-zinātnieku, birženieku utt apokaliptiskajiem draudiem. Skat, ja starptautiskais lielkapitāls sašumējies, tas vien ir signāls, ka solis pareizajā virzienā:

http://www.breitbart.com/london/2016/06/28/soros-brexit-overturned/
http://www.breitbart.com/london/2016/06/28/billionaire-branson-calls-nonbinding-brexit-vote-rejected/

Sorosa izteikumi vispār ir interesanti, var redzēt, ka šoreiz viņš atļaujas vairāk nekā parasti, tātad zināmas rūpes ir. Tas, protams, iet roku rokā ar vietējiem sorosītiem, atcerieties Kažokas "ar EU viss kārtībā, EU visu dara pareizi, tā ir pašas Britānijas vaina" utt. Turklāt jums lieliska iespēja pārliecināties, kā starptautiskajam lielkapitālam reāli nospļauties par politiku, demokrātiju, jebkuru politisko rīcību pakārtojot ekonomiskajam determinismam.
Lūk, ko Soross saka (pilnīgs NWO, ja es būtu sikbojs, šie izteikumu būtu visuzskatāmākais pierādījums tam, ka Soross ir ķirzaka):

"The billionaire also spoke about a recent article he had written, which said ‘Brexit’ made the disintegration of the EU “inevitable”. Mr Soros said the point of the article was to advise that, to stop this from happening, the political and economic union must be “reconstructed from the ground up”. He pointed to “national interests” as being what has “gone wrong” in the bloc. (izcēlumi mani)

The international hedge fund manager stated it’s best for the unelected (sic!) European Commission to have much of the power because it advances EU, rather than national, interests. (..)

Mr Soros said that in order for the union to survive, it must be rebuilt with a transferral of powers from national governments to EU bodies.

“Europe is genuinely doomed to fall apart unless we pull together. This is not the time for compromises, we need a fundamental reform to reconstruct it from the ground up”, he told the audience."

Un šobrīd, kā redzam, tieši to pašu saka visi Junkeri, Merkeles, franči, utt. Un liljabrik, Eiropas ierēdne, vakardienas diskusijā izsakās šādi: "ES ir sociālās ekonomikas modelis, vienīgā vieta pasaulē, kur tas ir veiksmīgi iedzīvināts". Lietotājs "artis" tikko rosināja domāt virzienā "mums nevajag kopīgo pārvaldību, bet gan brīvo tirgu", taču visu Sorosa, Brensona, ekonomistu mafijas utt izteikumu rezultātā es aicinu divreiz apdomāt, kas ir domāts ar šo "brīvo tirgu", un vai tas maz vajadzīgs, un vai ES kontekstā tiešām ir tik viegli politisko atdalīt no ekonomiskā. 
Višegrada visam psihopātu minētajam iebilst, tas ir neliels cerību stariņš. Kāpēc latvieši neko nesaka?

Mans secinājums ir šāds - nacionālās valstis un etniskās kopienas ir vieni no pēdējiem bastioniem pret starptautiskā kapitāla nihilismu un visa nonivelēšanas uzvaras gājienu, kas pilnīgi visu pakārto tīrai naudai un biznesa interesēm. Nacionālās valstis, tautības, etnosi (arī reliģijas, starp citu) ir totāli neizdevīgas Sorosa tipa kapitālismam. Ne velti Markss jau pirms 160 gadiem rakstīja, ka tieši kapitāls tiecas izšķīdināt visas robežas. Nebrīnieties, ka tagad piepeši parādījies jau implicītais, noklusētais saspīlējums starp britu megapolēm un laukiem. Jo megapolēs, kur kapitāls apgrozās, visas robežas, tautas utt tiek izkausētas, izšķīdinātas, sapludinātas vienā lielā ražotāju un patērētāju masā, neko vairāk jau sorosveidīgajiem nevajag. No šī ieraksta varat izdarīt divus taktiskus, praktiskus stratēģiskos secinājumus - nacionālisms, reģionālisms un lauki ir ieroči, polemikas rīki pret lielkapitāla cinismu, unificēšanos un novienādošanos. Galu galā, šajā vienādojumā, nacionālisms, etnosi un lauki arī pārstāv brīvību. Jo Sorosa "top-down" versijai nav nekāda sakara ar brīvību (bet lietotāja "virginia_rabbit" raksta: "ES man liekas tuvākais iespējamais daudzu individuālu brīvību pastāvēšanas modelis" - tā nav, vismaz ne Sorosa un patreizējo Eiropas līderu versijā).

Visu manu 'centienu' mērķis (šobrīd, starp citu, Ādama Kērtisa
iedvesmots) ir izraut varu no ekonomistu (vai muļķu, apātiķu) rokām par labu reālai,
politiskai rīcībai un izvēlei indivīda, kopienas un sabiedrības kolektīvo interešu vārdā. Kā redzam no Sorosa, kapitāls regulāri atduras pret kopienas interesēm, kopiena tam traucē.

***

P. S.
Citās ziņās, īsi, Tramps. Tātad viņš izspēlē antiglobālisma kārti, protams, viņš spēlē uz zināmu vēlētāju, tai skaitā uz mani. Bet Tramps principā arī ir lielkapitāls, tāpēc līdz galam nenoticu. Protams, Hilarija ir vairāk globāliste, viennozīmīgi. Kas interesanti, visi Trampa izteikumi, un vispār nemitīgā "Ķīnas retorika", liek atcerēties. Žižeka ideju par patreizējo pasaules sadalījumu, kurā ASV uz pasaules kartes reprezentē Kapitālu, bet Ķīna - Strādniecību. Tomēr Tramps, šķiet, diezgan pamatoti, ar Ķīnu runā pavisam citādāk nekā ar strādniecību. 


Jun 29 11:16 [info]kashadura:
ugunsmūris
Timotejs jautā: "Vai ļaunie nekad neuzvarēs?"
"Bet karš jau nekad vairs nebūs?"
Nu ko man atbildēt? Ko?
Es meloju acīs skatīdamās un ar pārliecību, ko gan citu.
Jo viņš prasa drošību.
Jun 29 11:16 [info]nulle:
Mūžīgais arguments "Nelien svešās cibās!". Neraksti internetā!
Jun 29 11:03 [info]extranjero:
Domāt, ka Breksita idejas nepāries uz citām ES valstīm, jo visi tagad redzēs, ka UK būs mērena recesija, ir tikpat naivi, kā cerēt, ka ieilgušā esošā ES recesija un bēgļu krīze liks dalībvalstu politiķiem apdomāties un atteikties no kaitīgās taupības politikas. Ja nenotika pēdējais, tad arī pirmais ir maz ticams.
Jun 29 10:25 [info]vilibaldis:
dienas laikā līdz Ikaunijas ziemeļiem un atpakaļ tomēr manām vecajām miesām ir par skarbu, šodien sajūta kā no gaļmašīnas.
Jun 29 10:18 [info]lavendera:
V: - Bērnībā pie mums, kad pirmo reizi tai gadā ēda kādu ēdienu, tad sita ar karoti pa pieri.
D: - Bet pie mums sita ar karoti pa pieri, kad pie galda runāja.
L: - Pie mums gan neviens nekāvās.

(Tā kā jaunos karpeļus ar gaileņu mērci karotēm neēd, tad tradīciju saglabāšanas vārdā vajadzētu iegrūst dakšiņu acī.)
Jun 29 10:11 [info]pinjons:
Žēl, ka ES ar PSRS salīdzinošos sklerotiķus un vēstures analfabētus nav iespējams ar laika mašīnu nosūtīt kādus 30-40 gadus senā pagātnē. Vēlams, vismaz uz kādu mēnesi.
Jun 29 10:04 [info]f:
: trešdiena
man ir jauna minimūza - lainy hedaya.
iepatikās pēc šīs bildes, jo gribēju sev tieši tādu jaciņu,
kuru pagaidām vēl nekur neesmu redzējusi, bet neesmu jau arī visur bijusi:

clean & simple, nekādu raibumu, un acij tīkami.
(ja man mugurā ir kaut kas raibs, acīmredzot, man nebija izvēles)
this is what we're going for )
Jun 29 09:58 [info]slaaneklis:
"My friend that works at JPL just got assigned yesterday to the Mars helicopter project"
Jun 29 09:40 [info]ikvakars:
Tie resnie resni jūnija noslēguma gubu mākoņi virs horizonta
Jun 29 09:35 [info]ingmars:
partija
Vai partija "Latvijas attīstībai" atbalsta zāles legalizēšanu vai dekriminalizēšanu?
Jun 29 09:30 [info]santech:
Nu ko es te vēl sēžu? Feisbuku arī darbā varēs palasīt.
Jun 29 09:19 [info]krishjaanis:
http://www.diena.lv/latvija/viedokli/ikstens-brexit-iznakuma-nepareizi-pretnostatit-dazadu-socialo-limenu-veletajus-14145623


"Runājot par "stulbajiem pensionāriem". Personīgi esmu bēdīgs par balsojuma rezultātu, tomēr man griež ausī šī pretnostādīšana - "pensionāri" un "mazāk izglītotie" ar savu "nepareizo" balsojumu "nozaguši nākotni" jauniešiem.

Tas tiešām ir pilnīgi idiotisks arguments. Ja sāk lietot argumentu par to, cik ilgi kuram valstī ir un būs jādzīvo, tad mēs nonākam pie tēzes, ka kaut kādā vecumā balsstiesības ir atņemamas. Kurš būs tas, kurš noteiks šo vecumu? Vai tā vispār demokrātijā var darīt? Šis pretnostādījums ir slims un idiotisks. Manā skatījumā te vienkārši socioloģija par balsotājiem tiek izspēlēta tā, lai zaudējusī puse varētu teikt, ka pretējā ir "vakardiena".

Man likās amizanti, ka "mūsdienīgie", "atvērtie" utt. izrādās tik neiecietīgi pret atšķirīgu viedokli.

Par liberāļiem, kuri dedzīgi karo pret citādi domājošajiem, mēs varētu ilgi runāt...

Jo, ja sāk lietot tādus nošķīrumus kā "zemāks izglītības līmenis", "zemāks ienākumu līmenis", tad mēs esam XIX gadsimtā, kur balsstiesības ilgu laiku saistīja ar ienākumu līmeni.

Ja ne vēl tālākā pagātnē. Tādas runas ir pilnīgi nepieņemamas. Līdzīgi kā par balsošanu tik reižu, kamēr tiek dabūts "pareizais" rezultāts."
Jun 29 09:15 [info]slaaneklis:
"I'd pay to ride that demonstration flight, man rated or not."
Jun 29 09:12 [info]fjokla:
re, parcikpartik, man šodien bija jākļūst par cilvēku, kas portālos diņģē kaķēniem jaunas māmiņas un tētiņus, aiz tā vienkāršā iemesla, ka asistēju pie dzemdībām ezernieku bēniņos, tā tēlaini izsakoties, jo, asistēšana izpaudās tikvien kā kandžas pauzes uzskriešana trepaugšā, pārliekšanās pār māmuļu un fakta konstatācija "aha, mhm, laukā ir", tāka šmigā faktiski kļuvu tāda kā feju krustmāmuļa. ko es gribēju teikt. Kaķīts vaig? ja ņem divus, ta dāvanā galošas
vispār, es gribēju teikt, ka nupat pīpētavā izdomāju labu vārdu kādam mājdzīvniekam, vēl neesmu īsti izdomājusi kādam, bet, parcikpartik, ja labi kārtis saguls, mans personīgais dzīvoklis tūdaļ iekritīs man taisni rokās, ta kautkādu siltu kumšķīti jau vajadzētu, moška, sesku, moška kaktusu. ā. tas vārds, tas vārds ir ŠTEPSELS.
Jun 29 09:06 [info]slaaneklis:
elon gwynne star trek
Jun 29 08:55 [info]dienasgramata:
Tautas mērs sen pilns kā vadzis,
Sodīs katru, kas te zadzis –
Būros ieslodzīs kā zvērus,
Augstākos dos soda mērus.

Feministēm, dibenrastiem
Tīties laiks no mūsu krastiem.
Gana perverso mums spaidu –
Ellē lai sev rīko praidu!

Jauna Atjēga mūs liedēs
Atgriezt tēvu zemi sliedēs.
Nost ar mantas, varas kāri!
Laid lai zied tai tauta pāri!

Savu zemi ņemsim svešiem,
Bankas tīrīsim no bešiem,
Sauksim trimdas tautu mājās,
Tēvzemē lai rušinājas.

Bērnu bendes malā vāksim –
Bērnus beidzot atgūt sāksim.
Ministrijās vai uz ielas
Tīrīšanas sāksies lielas.

(Kaspars Dimiters)
Jun 29 08:55 [info]methodrone:
"One of the toughest steps a survivor has to take is to discard the hope for rescue, just as he discards the old world he left behind and accepts the new one. There is no other way for his brain to settle down. Although that idea seems paradoxical, it is essential. I know that that's what my father did in Nazi prison camp: He made it his world. Dougal Robertson who was cast away at sea for thirty-eight days, advised thinking of it this way: "Rescue will come as a welcome interruption of.. the survival voyage."
Jun 29 08:51 [info]dienasgramata:
iegāju Rasnača Feisbukā, paskatīties, kāds tad tas slavenais skapis izskatās
Jun 29 08:44 [info]savaadaisu:
Vai vakar bija kaut kāda figņa ar laika apstākļiem??? Uz vakaru sajutos gauži.
Toties šorīt atkal tas meitietis nāca pretī! Smukiņa :)
Jun 29 08:34 [info]krishjaanis:
Sociālie zinātnieki ir ideoti: http://https://www.lifesitenews.com/news/study-authors-retract-it-turns-out-conservatives-are-not-psychotic-liberals
Jun 29 07:36 [info]bozena:
Gandrīz katras meitenes, lielas vai mazas, dzīvē pienāk brīdis, kad mammas ēdiens sāk likties pārāk taukains/ sāļš/ sacepts. Un tad viņa jūtas kā tāds svētuma zaimotājs.
Biju pie vecākiem vakar, un mani pieēdināja. Nonācu pārdomās, ka tā tomēr nevar, es laikam paēdu nedēļai uz priekšu.
Jun 29 07:29 [info]chimera:
atbilde romijai, ja nu viņa tomēr nesaņemsies publiskot manu komentāru:

atbildot uz tavu jautājumu:

"otro" vairāku gadu garumā nav "nez kuro", ne? un es pat neteiktu, ka tu man īpaši besī vai izsauc citas ļ. spigtas emocijas, bet nu tādu daudzumu pasīvās agresijas, slēptas aiz padsmit smailijiem, "piedodiet atvainojiet" un susināšanas, bieži redzēt negadās. eto jobanij pizģec!

vārds "letiņi" manām ausīm izklausās kā "mazie nabadziņi". tas, protams, ir subjektīvi, bet vispār lieliski ierakstās tavā ierastajā leksikā un koptēlā. tā turpināt! :)

bet visādi citādi, es, protams, esmu etniskā krievene, un nekad to neesmu slēpusi.
Jun 29 07:00 [info]chimera:
čau, ciba! mani piemklējis neizskaidrojams mundrums kopš pieciem no rīta, tāpēc steidzu dalīties savās jaunākajās domās!

***

laiks iet, nāk jauni latviešu sūdšovi. tātad, "netīrās dejas". lielais mīnuss ir tāds, ka nav lauku darbu un mēslu čupu. pašmāju televizeja izmēģina nebijušu formātu, kurā visi ir jauni un ķipa seksīgi (lai gan no dažādiem piemīlīgiem varakļānu vai stopiņu novada akcentiem neizbēgt). bet ir arī plusi! tālāk bail kko rakstīt, lai nepasaka: "tu vnk esi nekopts midžets, kas pat uzkrāsoties nevīžo (un kas neapšaubāmi ir patiesība!), un tev vnk skauž". tik tiešām, es varētu_apskaust pāris meitenes, kas ļoti labi translē tieši sevi un neko lieku. savukārt vismaz puse no beibēm nēsā savas rokas, kājas un visu pārējo kā tādus pēc visiem gostiem koptus aksesuārus. nē, drīzāk kā uniformas, un tas tiešām varētu būt profesionāli, jo 90% meiteņu "strādā tirdzniecības sfērā". es nespēju viņas atšķirt!
bet tas mazākais. ko darīt šādā šovā, absolūti nav skaidrs (nevienam, izņemot evelīnu). tāpēc lietā tiek likts viss filmās redzētais. tik tiešām, kurā visumā, izņemot maigo porno, ko savulaik tulkoju vienā laidā, meitenes, kas nolēmušas pavadīt vakaru bez puišiem, izmetas peldkostīmos un dejo bariņā, aiztiekot sevi vietās?

***

vēl mazliet par atdarināšanu. arvien biežāk saskaros ar vīrieša dzimuma pārstāvjiem, kas saka kko aļa "es deru tikai karam" (ja kāds cibiņš atpazīst sevi, lai zina, ka viņš tāds nav vienīgais). diez, ko viņi ar to domā? vai tiešām viss, ko viņi vēlas, ir šķaidīt viens otram galvaskausus? izvarot sievietes, bērnus un tītarus? piecus gadus pārtikt tikai no plikiem kartupeļiem (ja ļoti paveicas)? tupot pagrabā, nīkt un baidīties? visdrīzāk, viņi tomēr nevada dzīves, rūpīgi slēpjot savas sociopātiskās un mazohistiskās tieksmes, bet sapņo par kko patosainu (kā filmās?). bet dzīve nav kino! to zina ikviens, kurš kaut reizi ir mēģinājis kniebties vannā!
Jun 29 04:54 [info]zhurku_teevs:
cik gados jūs sākāt nodarboties ar breksītu?
Jun 29 03:42 [info]sirualsirual:
Vasara ir meli
Jun 29 03:14 [info]sirualsirual:
Nezinu, vai mīlēt obligāti vajag ar sevis noliegumu, bet man vienmēr kaut kā tā "sanāk"
Jun 29 03:04 [info]vairsneat:
18
naktīsrītos vasarās pie atvērta loga var aizmigt trīs veidos:

a) kaijas
b) atkritumu savācēji
c) kaijas&atkritumu savācēji
Jun 29 02:13 [info]gribejuaunu:
Es neatceros, kad pēdējo reizi raudāju laimes asaras, bet šo reizi.. es gribu atcerēties vienmēr.
Jun 29 01:28 [info]tethys_:
Shadowland
Nākamās grāmatas pats pirmsākums iegrāmatots kā v_r. Nē, tā nav Randa.
Jun 29 01:26 [info]yoni:
Man ir sava iedomu vīriešpersona beidzot stabila
Sapratu, ka, iztēlojoties sevi kā vīrieti, man ir beidzot vairāku gadu garumā nostabilizējies izskats, kādā es sevi redzu. Tāpat man ir fantāziju es, kādā es eju šamanistiskajos ceļojumos. Tā ir tāda es, kāda es biju apmēram 22 gadu vecumā, bet ar dažām pazīmēm, kas nāca vēlāk, arī vispārēji nedaudz citādāka, bet kopumā tomēr ļoti izskatās pēc manis. Protams, ka smukāka.
Tagad arī mana iedomu vīriešpersona ir nostabilizējies tā skaidri. Vai viņš ir skaists? Jā. Vai es spēju iedomāties skaistāku? Jā. Bet es tomēr viņa ādā jūtos ļoti pareizi. Viņš parasti tiek pielietots erotiskajās fantāzijās. Arī viņš ir nedaudz līdzīgs man, kā tāds brālis, bet ne ļoti. Tas ir dīvaini, kā šis tēls ir radies, jo man nekad nebūtu licies, ka kaut kas tieši tāds man piesaistītu. Mana sievieškārtas persona gan ir tāda, ka labāku grūti iedomāties. Jā, jā, iedomība (jo viņa tomēr ir man līdzīga).
Viņš ir šaurākiem pleciem nekā man patīk. Viņa seja ir pārāk nevīrišķīga, lai man liktos ļoti skaista, un tajā arī nav tās vienas androgīnā skaistuma iezīmes, ko es cienu. Tomēr seja ir skaista. Ne ļoti, bet ir. Frizūra viņam ir tieši tāda pati kā man. Melna, pagara, bet mati nav tik gari, ar kādiem es nostaigāju gadus 6, bet arī ne tik īsi, cik man ir tagad nedēļu. Šobrīd atkal kļūstu par sarkanmati, bet sevi esmu vienmēr iekšēji redzējusi kā melnmati, pat par spīti tam, ka ļoti ilgus gadus biju zilmate un dzīvē man tā bija īstā krāsa, dabiskā krāsa, tomēr iekšējā pasaulē mati vienmēr ir melni. Izņemot, kad es iejūtos pilnīgi citu radījumu ādā, protams.
Diez, vai citiem ir viens iedomu izskats vai dažādi, vai arī vienmēr viss ir tā kā ir mūžīgi patiesi?
Jun 29 01:15 [info]laielais:
Brexit izklausās pēc podu mazgāšanas līdzekļa nosaukuma
Jun 29 00:58 [info]burkards:
Mam pēc cilvēku satikšanas vienmēr ir depresons. Ne jau tāpēc, ka cilvēki ir slikti. Tāpēc, ka es nesaprotu ko ar viņiem darīt.
Jun 29 00:58 [info]wowow:
Sen nav nekas bijis par seeriāliem, ne? Domājat, neskatos? Ha, Game of Thrones sezona beidzās uz augstas nots (lai arī emocionāli fināls, šķiet, mazliet buksēja). Trešā Silicon Valley sezona mazāk smieklīgāka nekā iepriekšējās, bet tāpat laba. Pavasarī esmu noskatījies 6! sezonas The Walking Dead - gāja līdzīgi kā ar Breaking Bad, pirmās divas sezonas mazliet cietu no izpildījuma un gandrīz nostrēgu, bet no trešās - pat ļoti (īpaši tad, kad jau zombijus sāc uztvert tikai kā maznozīmīgas fona dekorācijas). Tagad ar sievu skatamies Orange is the New Black, jau esam trešajā sezonā. Netflix tagad ir lētāks nekā Lattelekom virszemes TV ekonomiskā paka ar savām reklāmām un krievu seriāliem visos iespējamajos kanālos tā kā izvēli izdarīt nav grūti, futeni pa LTV7 var redzēt bez maksas, all is good.
Jun 29 00:51 [info]koks:
Un beidzot es atradu youtube savu mīļāko The Godfather II ainu, kuru noskatoties pirmo reizi man piemetās histēriski smiekli

https://www.youtube.com/watch?v=3FeMvQR-0VA
Jun 29 00:42 [info]inese_tk (in [info]pajautaa):
lampiņa
biedri, kur var nopirkt šādas lampiņas?

Depo nava, arī lielajā supergigamega Krastielas veicī. nav laika un enerģijas skriet pa visu pilsētu meklēt - varbūt kāds zina vietu, kur toč ira? vajag šitādas te, kam klāt rozetē štepselējams vads, tādas, kam vajag no sienas iznākošu vadu, nederēs.

paldiesssss
Jun 29 00:41 [info]krishjaanis:
high and mighty
Eksperimentāli.
Patība ir trekna, vai iemācīties eksistēt bez patības, bez ego, vienlaikus esot radikālam rīcības aģentam.
Proti, ir darbs, ir misija, ir uzdevums, ir uz zemes virsmas atstātās sliedes (varbūt rētas), taču nav šīs "es" sajūtas. Nevis "es daru", bet gan "darīšana", nevis "es domāju", bet gan "domāšana". Manas domas nav relevantas. Es neesmu relevants. Relevantais ir relevants, tiecība, materializēta jēga.

Es domāju tādu bezpatību, bezsevi, bezego, kas nemanifestējas apātijā vai neitrālā apgaismībā (kas būtu budisms), bet gan tieši pretējā - tīrā rīcībā, tīrā enerģijas koncentrātā, uzliesmojumā. Taču bez manis. Ka es tieku aprīts, anihilēts, izkausēts šajā aktā.

Terorists šķietami ir šāds cilvēks bez patības, Dieva ierocis, idejas vārdā kļūstot par idejas instrumentu, atceļot, pārvarot, varbūt vienkārši kāpinot bioloģiskās dzīvības pamatdzinuļus. Man ir aizdomas, ka ikdienas "es" sajūta ir pārāk bioloģiska. Terorists šķietami tiek tam pāri, taču man ir aizdomas, ka terorists tik un tā kļūst par instrumentu, tīru, mirklīgu rīcību, savtīgu (tātad vecās patības, iespējams, arī bioloģisku, kaprīzu, egomaniakālu priekšpieņēmumu), netīru, atšķaidītu motīvu vadīts. Tātad viņa pašatceļošajā rīcbā tik un tā būs viņa daļiņas, vecā cilvēka muļķības atomi.

Es domāju - "Bet, kad tu dod mīlestības dāvanas, tad tava kreisā roka lai nezina, ko labā dara, tā ka tava dāvana paliek apslēpta; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, tev to atmaksās" (Mt. 6:3-4) - novešanu līdz galējām, radikālām konsekvencēm. Tā, ka labā roka tiešām nezina, ko dara kreisā.

Tā, ka vispār neviens neko nezina, zināšana ir rīcība, rīcība ir zināšana, turklāt nav neviens, kas to veic. Es domāju pavisam kaut ko pavisam citu nekā Ekhartu Tolli, budistus, zen un visus citus puķainos mistiķus. Es domāju tādu kā dēmonisku abrahāmisko reliģiju formu. Un pavisam nefilozofisku. Rupju, raupju, uzasinātu, sprāgstošu, Tunguskas meteorīts, bet iedomājies, ka ejot pa ielu, ietverts vienā personā, kas vairs nav persona, bet ne kā terorists, kā pavisam kaut kas cits, iespējams, tieši tāpēc vēl jo baisāks. Jo katrā viņa kustībā viņa nav. Viņš nav pasīvs instruments, viņš ir dzirkles, bulta, izkapts, viņš ir pati kustība, kas satriec akmeņus. Tur tā lieta - viņš nav, lai celtu. Viņš visu demontē, līdz uz zemes virsmas vairs nav nevienas cilvēku radītas struktūras. Un te mana eksperiments iztēle stāj, es nezinu, ko viņš, t.i., nevis viņš, bet gan pati rīcība darītu tālāk. Jo līdz zvaigznēm netikt, zemē ierakties nē, tas nav šīs kustības virziens. Varbūt tad virziens pavēršas iekšup, bet tur taču arī nekā nav. Varbūt doma apstrādātu jeb drupinātu pati sevi, nezinu. Jo šīs kustības, antiego mērķis ir pretbioloģiskums. Varbūt tad viņš vērstos pret pašu bioloģiskuma sakni, uzvarot to, un beigās paliktu tikai tīra kustība, tīra, pašdrupinoša, pašatceloša, pret sevi drāgājošās doma. Kura sevi nekad nevarētu atrast, protams, tur nebūtu neviens pretspēks, jo šai domai nebūtu viņas pašas satura.
Jun 29 00:27 [info]koks:
Goodfellas vispār ir tāda prikolīga filma. Protams, viss ir samērā tādā laid back gaisotnē, bet sākums tomēr ir tāds nopietnāks, vairāk pie lietas. Tad pēc puikas sapīšanās ar nepareizajiem cilvēkiem un veiksmīgi aizejot pa pieskari un kļūstot par pilnvērtīgu, sevis cienīgu gangsteru un iekuļoties gangstera cienīgās problēmas, pēkšņi, es, skatītājs, dzirdot fonā jau vairākas minūtes no vietas skanam roku, kokaīnam plūstot straumēm un galvenajam varonim lēni pielecot, ka viņam seko helikopters, jūtu sevi pēkšņi atmostamies Fear and Loathing in Las Vegas. Pēkšņi filma ieņem citādāku gaitu. Uz brīdi paliek tikai rokenrols un psihodēlija. Nu un tad jau visai ātri pienāk beigas, kas bija labas kā filmas beigas, bet ne foršas kā gangsterdzīves sapņa beigas. Taču tas viss nesāpīgi, gluži kā zem sedācijas, vismaz tāds iespaids rodas par galvenā varoņa emocijām.
Jun 29 00:21 [info]otrreizejais:
Cik gan daudzi otrreizējie cilvēki, tie - kas pēc attiecībām, pieviltas uzticības un apskādēta pašvērtējuma lāpa dzīvi - neapzināti atgriežas bērnības uzvedības modeļos, kuriem pa virsu ir pieaugušamības uzsvārcītis. Kāds aiziet bērnības ēdienā, kāda mūzikā, kāds vieglā alkoholismā, un sākas cīņa par to, lai atkal citiem būtu interesants/-a kā iespējamais partneris/-e. Savāds tas aplis. Protams, tas neattiecas uz visiem. Ir arī tie un tās, kas ļoti skaidri zin, ko grib no nākamajām attiecībām un kā pie tām tikt klāt. Bet vairumā - ilga bērnības taku pārstaigāšana pieaugušo gadu uzsvārcītī. Ziedus zaudētājiem un pēc tam ziedus uzvarētājiem. Tā tas audeklis šūdinās pa jaun.
Jun 29 00:08 [info]romija:
Man nez kuro reizi piepišas čimēra. Pirmo reizi viņa mani nosauca par cibas ļaunāko cilvēku
http://klab.lv/users/chimera/1042349.html#comments
A tagad par ko piepisās? Es takš saku, ka visi letiņi ir maitas (oi, pardon, nedrīkstēja teikt "letiņi"), bet šī piepišas joprojām. Drošvien krievene.
Jun 29 00:07 [info]koks:
Hmm, hmm, es drīz varēšu sākt taisīt savu mafijfilmu topu. Vienīgi nezinu vai kādreiz Godfather vietu (vietas) ieņems kāda cita mafijfilma. Es jau varu sākt:

1. Godfather I
2. Godfather II
3. Godfather III
4. Goodfellas
5. Donnie Brasco
Jun 29 00:05 [info]kisswithafist:
Tomasiņš dod pieci. Viņam šogad būs divi. Nākamreiz, kad viņu varēšu satikt, droši vien četri. Fakjū, imigrācija.
Jun 29 00:02 [info]pilnigigaram:
Stulbie islāmisti. Stulbie Musulmaņi. Stulbie Kriestieši. Ja tu gribi mirt, tad apsēdies vannā un pārgriez sev rīkli. Nav jāspridzina lidostas, tu saproti? NAV!
Jun 28 23:59 [info]roncijs:
laikam tā nav labi, taču pāris gadījumos parādās smīniņš, ieraugot korelāciju starp vienaudžu attiecību līkločiem un no soctīkliem izņemtajām bildēm
Jun 28 23:58 [info]koks:
Vakara (pseido)jautājums - kāpēc es bieži uzvedos it kā nedēļas vidus būtu piektdienas vakars?
Jun 28 23:55 [info]lidaka:
Nu ko, treshaa nedeelja, kad eju uz jogu katru darba dienu. Reizeem negribaas, bet taapat eju.
Jun 28 23:47 [info]pirmslietus:
(Joprojām kā nogaidot, cenšoties sajust pavedienus. vēl vairāk kā 'ne-cilvēkam' just notiekošo un komunicēt, cik bieži vien spēju)

Šodien nolēmu iemērīt vairāk laika dārzam Rencēnos, kamēr ģimene jau dodas atpakaļ uz Jeriem. Relaksējoša vienatne, bet no papēžiem kāpjoša grūtsirdība. Pat, ja zemi var mīlēt tāpat, neatkarīgi no piederības - neliela bezjēdzības sajūta, kuru šodienas nogurumā īsti nespēj pāraugt dārza-meža prieks.

Kad domas pārtop bezvārdu mierināšanā, un puķes cenšas pieziedēt katru skatienu, saēdos zemenes līdz labsajūtai un eju uz autobusu.
Jun 28 23:37 [info]sintetika:
kaķis zog ķiršus.
Jun 28 23:32 [info]evia:
Tikko iedomājos, ka jādodas nakti pavadīt pie ezera ar ugunskuru. Ask and you shall receive, visas kosmosa labās domas ir sadevušās rokās, lūgšanas ir tikušas uzklausītas, Ganesh ir mani svētījis un es pakoju somu. Vasara totāli uzvar visus citus gadalaikus.
Jun 28 23:31 [info]ululate:
es vispār nesaprotu, kā cilvēki dzīvo, kāpēc ielas ir pilnas ar ļaudīm, kuri kaut kur dodas, kā viņi var to visu izturēt un kāpēc nepakaras tuvākajā kokā. visas šīs bezjēdzīgās huiņas, piemēram, ēst - jāēd ir katru dienu, jūs esat to pamanījuši? lai kā pierītos, pēc kāda brīža, nu labi pēc dienas vai divām, atkal ir jāiet uz veikalu vai kādu ēstuvi, kkas jāgatavo vai jāizvēlas, jāpiespiežas apēst, citādi nokrīt cukura līmenis un var nejauši izsprukt kāds rupjš vārds. (lai gan atzīšos, šodien stāvēju un gaidīju zemenes gandrīz stundu un zemenes man garšoja un arī stāvēt uz ielas saulē nebija grūti.) un tā tālāk. mazgāt drēbes, mēģināt valkāt tikai tīras drēbes. tad mazgāšanās. nu labi, es sevi pārāk neapgrūtinu ar mazgāšanos, bet ir taču cilvēki, kas lepojas ar to, ka mazgājas katru dienu. manuprāt, tas prasa nesamērīgi daudz spēka un ieguvums ir niecīgs un šausmīgi īslaicīgs. tiklīdz tu cilvēks apstājies, tā momentā sāc pārvērsties par gružu kaudzi, par kaut ko pretīgu. lai gan atkal atzīšos, pirms gāju pēc zemenēm, es tomēr nomazgājos, izmazgāju matus, ieliku auskarus, vispār sataisījos pēc normāla cilvēka, no malas nepateiksi, ka gribas pakārties. varbūt visiem no malas normālajiem slepeni gribas pakārties. tad atkal šodien izlasīju interviju ar kkādu tur apakšveļas modes noteicēju - pilnīgs kosmoss, atvainojiet, apakšveļas mode (un kādam ir darbiņš to mēģināt paredzēt uz priekšu), neizskatījās, ka viņai gribētos pakārties, raiti tik uz priekšu te es londonā, te es ņujorkā, te es savā fancī darbiņā. no otras puses, ja paņem nost darbiņu, tad kas paliek pāri? bet tas jau par traku, paņemt nost darbiņu, paņemt nost vārdu uzvārdu, varbūt paņemsiet nost arī tautību un dzimumu? kas tad paliek pāri, ko atbildēt uz kas es esmu?

tieši tāpēc es ļoti apskaužu augus, man šķiet, ka viņi attīstībā ir tikuši vistālāk. nekur nav jāiet, nekas nav jādara, vari vienkārši būt (turklāt būt ōsam). un vai koks var kokā pakārties, nē, nevar.
Jun 28 23:13 [info]paarpratums:
REFERENDUMU BLJADJ!!!!
https://manabalss.lv/par-latvijas-izstasanos-no-eiropas-savienibas/show
Jun 28 23:13 [info]damn_thing:
It's just the echo of the blood in your head
Reizēm, lai cik saulains un pozitīvs (ne)cilvēks es būtu,
es noteikti esmu depresīvākā būtne, 
kuru pazīstu, jo reizēm, kad nepietiek enreģijas būt "normālai"
 no manis nak laukā tāds depresņiks, piemēram kā šovakar,
 un tā kā man negribas sāpināt citus es tikai klusēju
piebilstu,
 ka esmu neapmierināta un to neslēpju, bet nespēju to iekšējo depresņiku tapat līz galam izlaist ārā 
un šādos brīžos es priecājos, ka man ir mūzika.
bišķin 
black metāls palīdzs 
 bišķiņ death, 
bet beigu beigās vislabāk nomierina Acid Bath. 
Es mīlēšu to grupu forever and ever.
Mūzika spēj izteikt vairāk nekā miljons vārdu,
bet arī vārdi šamējiem dikti labi.

Dead girl
There will never be another one that dreams like you
Dead girl
There will never be another one that screams like you
When death sleeps, it dreams of you
Delilah played the dead girl at the freak show
She smiles like a ghost
Like zombies eatin' dust in Mexico
Life dries cold beneath the dead soul lights
She asked if it would hurt
I smiled and said no
The lie ran down my chin like embryo
She smiles like a corpse
Like zombies eatin' dust in Mexico
Life dries cold beneath the dead soul lights
When death sleeps, it dreams of you
Dead girl
There will never be another one to look in your eyes
Dead girl
There will never be another one that bleeds like you
I been dryin' in a dead age
I been reekin' of the new plague
The sound of the ocean is dead
It's just the echo of the blood in your head
Sister burn the temple
And stand beneath the moon
The sound of the ocean is dead
It's just the echo of the blood in your head
Burning your black flags
Burning your black flags
I been dryin' in a dead age
I been reekin' of the new plague
The sound of the ocean is dead
It's just the echo of the blood in your head
Sister burn the temple
And stand beneath the moon
The sound of the ocean is dead
It's just the echo of the blood in your head
Burning your black flags
Burning your black flags
Jun 28 23:11 [info]ttp:
ja bitēm dod mieru, tad viss notiek
Jun 28 23:07 [info]slaaneklis:
simulation argument + bathtub
Jun 28 23:05 [info]slaaneklis:
"they would have to make conscious simulated humans go through the suffering of, well, life — especially life before their innovations."
Jun 28 23:04 [info]vaarna:
Vasaras piekrāptie
Ogu un ziedu virtenēm rotāta vasara mirst –
skaistums, kas jālasa, jāvāc pa lauskai vien;
skaistums, kas nolīcis smagi, pats sevim vairs nepietiek,
skaistums, kas pasaulē vienīgais citu pazemot drīkst.

Ogu un ziedu virtenēm rotāta vasara mirst –
aizmirstas raizes un rūpes, ne bēdas vairs nepaliek;
skaistums, kas atļaujas sāpīgi smaidīt un ievainot drīkst,
skaistums, kas rēto pats sevi un mīlīgāks neprotas būt.

Un, kad pērkons kā akla atvada nodimdēs,
kad rokasspiediens kā nezāle dzels,
pie vasaras tukšā kapa mirdzoši sēdēsim mēs
ar asinīm rokās, tumšām un zaļām kā dzelzs.

2016.g. 25.-28.jūn.
Jun 28 23:04 [info]slaaneklis:
"Maybe it's global warming. Maybe it's killer pandas."
Jun 28 22:54 [info]mmd:
Rīgas ielas izrādās ir galīginepiemērotas skrituļslidām, toties trīsdesmit gadus vecs velosipēds, ar lieliem ripuļiem un varenstaltu sēdpozīciju ir īstā štelle!
Jun 28 22:35 [info]reinulitis:
balss
es jau biju gandrīz aizmirsusi kā skan viņa balss. tagad atkal zinu. bļin, nu atkal tas smaids man līdz ausīm. jo ja godīgi, no otras puses jau tāds pats bija. jutu, sajutu un izbaudīju.

sarunu, attieksmi un ... bļin, urrrāāā viņam tur neveicās, kur bija un... neviena vāvere netrāpījās ceļā, tāda vērtīga, lai mājās vestu. jā, man prieciņš. labuma man no tā nekāda, bet vienalga patīkami :D

jā, sieviete. maita. esmu.
Jun 28 22:08 [info]damn_thing:
my mood lately
....
Jun 28 22:00 [info]antuanete:
   Ko es šodien izdarīju: Ogres Zilajos kalnos nofotografēju lielo mārsilu zilenīti, kurš pēdējoreiz tur reģistrēts 1919. gadā. Jūtos ļ. pacilāta.
Jun 28 21:40 [info]mindbound:
Šopiektdien Cēsīs piedalīšos diskusijā par sabiedrības tagadni un nākotni. Visi interesenti ir laipni aicināti.
Jun 28 21:40 [info]ezss:
ezss skaistuma blociņš
Lai kompensētu žirafes stila iedegumu - divi pleķi uz muguras, kur roķeles neaizsniedzās, un rasnačka arīdzan nesedza (pie tam vienā pleķī ir redzamas rokas kontūras, kur tā tomēr tika klāt ar aizsargkrēmu), neliels taisnstūris vienai kājai, kas bija saules apspīdēta un bikšu nenosegta, un divu dažādu stilu sandaļu lences- nolēmu nolakot kāju nagus. Nunez. Sanāca žirafe ar lakotiem kāju nagiem

Ko darīt ar tiem pleķiem ar nav padomiņa. Ja nu tikai nosmērēt tieši pleķus ar spf un doties atpakaļ saulē
Jun 28 21:36 [info]shiry:
What the actual fuck. (Briti ta' briti, bet tie idiotiskie stulbumi (or is it stulbie idiotismi), ko viņi apspriež, āāā. I can't.)
Jun 28 21:28 [info]samantta (in [info]pajautaa):
Kas interesants apskatams Riga?
Sveiki.

Vai ir kadi ieteikumi kur divam meitenem Riga vai Rigas tuvuma doties ko interesantu apskatit, izstaigat ta lai ir aiznemta krietna dala no dienas vai vismaz paris stundas?
Ciemojos pie draugiem un palikusi pedeja diena Latvija, gribetos ko interesantaku par vienkarsu staigasanu apkart un pusdienu eshanu modigos restoranos.

Liels paldies!
Jun 28 21:13 [info]pacifiste:
OMG...laiks skrien
Es laikam nespeeshu uzskaitiit visas filmas, ko esmu skatiijusies peedeejaa meenesha laikaa.
Peedeejas divas bija tragjiskas krievu razhotaas.
Jariks....gandriiz vai apraudaajos un Volchok...tas pats variants.
Shodien veel nomociiju Chaiki - pagaajushaa gada Kinotaura repertuaara gabalu. Veel gruutaak saprotamaaka kaa Zvjaginceva Leviafans.
Un , ja man tagad jaasaka, kur bija taa dziljaa doma....man taa neatnaaca.
Datora izlases joslaa esmu uzlikusi vikipeedijas lapu par Kannaam un visu laureaatu sarakstu.
Kaut kad vajadzees salikt kjekshus , kas redzeets, kas nee... un kaadas emocijas un iespaidi radaas peec filmaam.
Taa es arii sevi paarbaudiishu, cik liela jeega bija skatiitos to vai citu filmu.
Peedeejaaa Kannu liidere, ko skatiijos, bija 1989.gada Sex, lies un vidotapes. Dazhreiz briinos, no kurienes rodaas sizheti filmaam. rezhisora personiibu nepeetiiju.
Tad, nezinu, kaadiem celjiem pie manis atnaaca 1985.gada Ceezara balvas labaakaa aktrise ar filmu L'Année des méduses (Meduuzas gads).
Tajaa dienaa, pirms Meduuzas atkal pa slepeniem celjiem, pa intuitiivaam takaam nonaaca 1992.gada filma L'amant (The lover) .....1993.gada Ceezars par labaako muuziku. Un muuzika kopaa ar ainaam, kadriem utt ieveda un sanjeema taadaaaaaaa sajuutu pasaulee..neskatoties uz to, ka meiteenam bija 15 un vinjam 32, man patika.
Shiis paaris rindas man atnaaca peec neliela 13km ritenjnobrauciena pa dzimto rajonu ( te es arii dziivoju). Peec ritenjoshanas vienmeer ir uzmundrinaajums un prieciigs praats, raita valoda un domas. Atpakaljceljaa mani pasvecinaaja nepaziistams skreejeejs. Pieljauju , tikpat pozitiivs kaa es. :) Tas bija veel viens mazs bomusinjsh shim vakaram.
Vai es skatiishos kaadu filmu? Gan jau.....
Bet , ja iekritiishu kaadaa krievu muusdienu PTP stila filmaa, tad atsauksmju nebuus. Tur parasti viss skaisti saakaas, pa vidu kaadu noshauj, piekauj, beigaas apprecaaas. Sliktaakajaa gadiijumaa, tikai sabuchojaas. :)
Jun 28 20:59 [info]virginia_rabbit:
Jun 28 20:59 [info]jojo:
pēdējā pirmsatvaļinājuma darba diena. uzrakstīju mīlestības vēstuli palicējiem, nokopu galdu, tiku mājās (sastrēgumi, samits), iebraucu veikalā pēc šokolādes kastes skolotājai, uzcepu aknas, paēdu un diena jau vakarā. T. nobrēcās no guļamistabas, ka piekusis, gulēšot, a es, a man?
labi ka bērnam datorlaiks, nudien, ne redz, ne dzird.
Jun 28 20:52 [info]pilnigigaram:
HELP CIBA. Atsūtiet jaunās latviešu dziesmas. Tādas, kuras nebūtu kauns sūtīt pasaulē. Der jebkas, grāvējs, pops, nepops, metāls andergraunds un tā tālāk. Olas un karnevālu nesūtīt. Laiks atlicis 3h
Jun 28 20:46 [info]tethys_:
Šķirbas
Es esmu šķirbaina, varētu visu uzsūkt kā sūklis, bet tomēr, lai cik es negribētu saskarties, tomēr mani neviens īsti neietekmē un es tāpat visu izdomāju pati. Tas nav domāts iedomīgi. Ir cilvēki, kas mani varētu labvēlīgi ietekmēt, bet tomēr beigās vienmēr iznāk, ka gan spožumu, gan postu es sev uzģenerēju pati.
Jun 28 20:45 [info]lmr:
otro dienu gleznoju pasūtītu portretu.

fonā skan imanta kalniņa 4. simfonija, es sēžu uz taburetes, uz taburetes man blakus - palete. kaķis vārdā frīda ķer mušas vai spēlējas ar manām kurpju šņorēm. modelis sēž bērza atzveltnes krēslā, speciāli nopircis, pieskaņojis interjeram, lai tikai gleznā nebūtu jāsēž uz biroja krēsla. uzvilcis savu mīļāko kreklu - tāds violets indigo, iepriekš lika man izvēlēties, kuru no trim labāk vilkt - gaiši zilo, violeto indigo vai trešo, kas esot visdārgākais. man dod ēst zemenes un avenes, un pat pauzē man uztaisa kokteili ar biezpienu, banāniem un sojas pienu, kamēr ārā pīpēju. es neesmu gleznojis ļoti ilgi, man šķiet, ka pārāk labi nesanāk, bet ar katru stundu kļūst labāk, un modelim ļoti patīk. un es atkal grimstu sejā. acu lodēs, spīdumā, lūpu griezumā, auss gliemezī, deguna smalkumā, krunku upēs un rugājos.
un visu uzgleznot! nepilna kvadrātcentimetra acu baltumā slīdošo gaismu un krītošo ēnu no plakstiņa. un rokas gleznot, tām izspiežas vēnas, sadala daudzstūros, kas katrs citā plaknē, tumšāks un gaišāks, tādas rokas izskatās pēc sadragātas mašīnas.

un tas viss notiek mājā, kura pretī balkonam, uz kura ļoti senā naktī, sakurījies spaisu un tikko sagaidījis ātrās palīdzības sirēnas skaņas un kursabiedrenes kliedzienus, jo bijām ciemos, kura raudot uz spoguļa ar lūpu krāsu ātri rakstīja nesaprotamus burtus un blakus istabā klusām piezvanīja ātrajiem, lai viņu ved uz tvaika ielu. es uz viena no tiem balkoniem tonakt gulēju ar elīzu. uz divām taburetēm.
Jun 28 20:36 [info]slaaneklis:
Jo vecāks, jo mīkstāku var uzlikt?
Jun 28 20:30 [info]virginia_rabbit:
Jun 28 20:19 [info]brimstone:
Vanity - My favorite sin.
Jun 28 20:19 [info]unpy:
Par pieredzes apmaiņu, labo praksi un tādām lietām.
Ieraudzīju tīklos šādu attēluun padomāju, ka nav gana izsmalcināti tomēr. Beidzot ir pienācis tas brīdis, kad varam ar britiem dalīties gaumīgākos lozungos. Pirmajā brīdī gan atmiņā uzausa tikai "Kas maizīti par hļebu sauc, no Latvijas lai projām brauc!" un "Kaut kas nepatīk? Čemodan, vokzal, rossija!", taču gan jau, ka vesels lēvenis visa kā ir izgāzies no maniem apskādētajiem atmiņas kambariem, jūsu atmiņa noteikti ir labāka. Atgādiniet, lūdzu, kas vēl tāds jestrs un ellīgi asprātīgs par tēmu ir mūsu garamantu pūralādē?
Jun 28 20:04 [info]saldumi:
Pienāk īsziņa, ka vajadzētu precizēt izmēru, lai var izgatavot t-kreklu pasākumam. Esmu tikko ienākusi pa durvīm (nav ieslēgts dators, lai ērti pārbaudītu neskaidrības), tāpēc atbldu, ka s vai m, vēl piebilstot, ka no britu izmēriem parasti vislabāk der astotais. Vienkārši ir tā, ka es no izmēriem neko nesaprotu, ļoti ilgi vispār nezināju, kāds izmērs man ir nevienā sistēmā. Pērku drēbes uz izjūtu. Principā man der mazie izmēri, bet reizēm valkāju arī lielāku izmēru drēbes, ja man vienkārši tās patīk. Pienāk atbilde, ka starp s un m esot milzīga atšķirība. Nez, man tā neliekas, īpaši jau t-kreklam, ko var valkāt arī lielāku, turklāt, tas, visticamāk, izskatīsies ne pārāk labi jebkuā gadījumā. Like, not a big deal.

Starp citu, runājot par feminismu, kā jūs jūtaties, kad sieviete-taksometra šofere ceļ bagāžniekā jūsu visai smago koferi?
Jun 28 19:44 [info]krishjaanis:
Ko simbolizē moderno feministu zilgani vai rozīgi šķipsnās iekrāsotie mati? Pretestību, kaut kādu subversiju, vai? Pamanīju, ka šis trends arī LV ieviesies.
Jun 28 19:40 [info]ripp:
bērns apēda 3/4 no visiem vakariņu tvaicētajiem brokoļiem (t.i. arī manējos un A.). labi, ka vakariņās nebija tikai brokoļi, citādi mēs ar A. būtu palikuši badā :D
vēl viņai garšo vārīti burkāni.

nu un, protams, pelmeņi, cīsiņi, čipši un kola, hehe
Jun 28 19:39 [info]zirka:
Liekas, kaut kas svarīgs ir noticis,
Bet noticis nav nekas –
Es esmu slinki iemīlējies un laiski nīstu ienaidnieku
Un liecībā pasaulei lieku visos priekšmetos vieniniekus.
Jun 28 19:03 [info]vistu_zaglis:
Vēl arī nespēju beigt priecāties par brīnišķīgo velo infrastruktūru šajā visādi citādi veloderastijai nedraudzīgajā (jo fuck you, kalni, fuck you!) valstī.

Jo pierasts ir kā, garāku izbraucienu plānojot, piefiksēt visas pa ceļam esošās pilsētas, kur nu uz kuru šošeju jānogriežas, kur kāds cūkceliņš varētu būt pieejams, pa kādām ielām caur lielāku miestu izbraukt, nu jūs jau zināt.

Bet tas ir lieki, pilnīgi lieki, pilnīgi visur ir marķētas, numurētas velotrases, plānošana izpaužas kā "veloceļš 2091, tad tālāk pa 2086, Kolinecā uz 2041 un tad pa 305". Visur ir norādes, visur ceļmalā numuri un bultiņas, sirds gavilē. Nē, protams, ka nav tā, ka starp katriem vietējiem tīnūžiem būtu izbūvēti veloceliņi, nē, tas būtu par traku, bet visur ir piemeklēti optimālākie maršruti, pa kuriem aizmīties no jebkurienes līdz jebkurienei.

Un vēl Google Maps autoru kolektīvs varētu tīri ieskatam uzinstalēt sev Mapy.cz aplikāciju un pārliecināties, ka ir iespējams uztaisīt vieglu, ērtu, saprotamu un uzskatāmu karšu/navigācijas rīku, srsly, es viņu pat par naudu nopirktu, ja vajadzētu.
Jun 28 18:59 [info]panacea:
Child Services
Runājot par iepriekš minēto morālo dilemmu, vai ziņot par AirBnb ģimeni sociālajiem servisiem, atrisinājums ir tāds, ka es beigās tomēr piezvanīju. Piezvanīju tāpēc, ka konsultējos ar paziņu, kas strādā ar sociālajiem servisiem saistītā sfērā, kas pastāstīja, ka bērnu sociālie servisi UK strādā tā, ka, pirmkārt, ja bērni ir skolas vecuma, tad skolai jau ir pienākums viņus uzraudzīt, tā ka varbūt šie bērni jau ir/nav kaut kādā uzraudzībā, jo bija skolas vecuma. Tālāk, ja es noziņoju, tad sociālais serviss pats izlems, vai kaut ko darīt tālāk -- tas būs telefona zvans vai ģimenes apciemojums. Vai arī - iespējams, ka viņiem jau par ģimeni kaut kāds fails ir. Iespējams arī, ka ir kaut kādas sīkās lietas, ko pa laikam kāds pamana, ārsts, skolotājs, sabiedrība, bet tieši tāpēc esot svarīgi paziņot, jo tikai tad ir iespējams salikt kopā big picture par to, kas tad īsti ģimenē notiek. Tikpat iespējams, ka nenotiek pilnīgi nekas, bet tas ir tāpat kā ar noziegumu būtībā -- ja neesi ne pie kā vainīgs, tad arī būtībā nav jau par ko satraukties. Manas sākotnējās šaubas bija par to vai es ne-overreactēju, savukārt sociālo dienastu viedoklis bija, ka nevajag būt vienaldzīgam un labāk ziņot. Tāpēc arī piezvanīju.
Jun 28 18:48 [info]wensdy:
Kaķu hronikas
Pagājušonakt Olivers nomedīja lielu slieku. No rīta pienesa pie gultas un visādi izrullēja pa grīdu, līdz viens gabals no sliekas atdalījās. Tas viss izskatījās diezgan pretīgi, taču es respektēju sava dzīvokļabiedra prieciņus. Slieka pati vainīga - kā viņai neienāca prātā, ka kaķi medī arī sliekas.
Jun 28 18:37 [info]deloveja_kundze:
jāpieraksta galvā skrienošās domas, pirms tās pavisam pazūd

- noskatījos "atcerēties vai aizmirst", kas pilnīgi noteikti ir viena no vislielākajām čerņām, ko lv kino esmu redzējusi. ja tā padomā, Streičs "Limuzīnu" un "Atcerēties vai aizmirst" pabeidza vienā gadā, un šīs filmas nevarētu būt atšķirīgākas viena no otras. un šis stāsts par sievieti, kurai kļūdas pēc slimnīcā pasaka, ka viņas dēls nomira, un viņa panikā adoptē citas bērnu, lai tikai vīram neteiktu, ka viņam nav dēla, un, kad izrādās, ka viņas dēls tomēr ir dzīvs, viņa mazliet sāk jukt prātā un visu noklusē, lai tikai vīrs viņu turpinātu mīlēt - nu, diezgan ļoti sažņaudz pakrūti un šokē.
domāju arī par to, kas nāca prātā, skatoties, piemēram, "Šķēps un roze" - ka tur vecais Grēve ir tik ļoti cilvēcīgs, tik ļoti dzīvs ļaunais tēls, kuru nenosoda un nepārmāca morāles vārdā, bet ko izskaidro un kura rīcības motīvus pamato, un kura pat mazliet paliek žēl, kad filma beidzas. un tad kaut kā rodas tāds jautājums kaut kur fonā par to, kāpēc ir tāda sajūta, ka šīs filmas rada tādu kontrastainu ainu ar mūsdienām, un mūsdienas zaudē, jo viss pamazām tiek arvien stingrāk iekrāsots melnos vai baltos toņos, moralizēšana iet uz urrā, un iespējamība, ka lietu daba un norises ir daudz sarežģītākas un daudzslāņainākas, tiek diezgan pamatīgi apšņikāta.
bet, protams, es arī zinu, ka tā ir iluzora sajūta, kas veidojas no tā, ka kaut kā pašai liekas, ka man apkārt ik pa brīdim uzrodas pārāk stingri moralizētāji, kuriem nav izpratnes, bet ir viedoklis, līdz ar to ir pārsteidzoši redzēt, ka pat diezgan visādi citādi padomiskās filmās ir daudz lielāka izpratne par cilvēka šķautnēm.

- joprojām līdz galam nezinu, kā vajadzētu runāt par kino. kādreiz, kad biju maziņa/-āka nekā šobrīd, gāju uz Viktora Freiberga lektorijiem un besījos, jo likās, ka runāt par kino, tā ir daiļliteratūra. un tad bija periods, kad es varēju noformulēt savu viedokli par kādu filmu tikai tad, kad biju iepazinusies ar citu viedokļiem, jo likās, ka tas palīdz pamanīt visus aspektus. un to, kā ir šobrīd, es īsti vēl nezinu, jo kaut kā brīžiem ir sajūta, ka daudz ko līdz galam nesaprotu - padomju vides smalkie foni, atsauces, nodevas laikam, detaļas, ko man kā šo periodu nepiedzīvojušai ir grūti saprast.

- un, runājot par lietām no padomju filmām, ko man grūti saprast: kāpēc sievietēm tik bieži ir parūkas filmās? tb, filmas tēli nēsā parūkas, un tas ir ļoti uzskatāmi. man stāstīja, ka parūkas vienkārši bija modē, bet tas, protams, rada arvien vairāk jautājumu.
Jun 28 18:33 [info]pickle_jar:
Šodien ar visai nelielu laika intervālu teicām ardievas vairākiem indivīdiem, kuriem priekšā ir ceļš uz Ukrainas ārēm. Visi nez kāpēc pirms mūsu promiešanas pamanījās norādīt uz Matīsa nozīmīti sēnes formā. Nesaprotu, ko tas varētu nozīmēt, bet ir nedaudz dīvaini pārmaiņas pēc atrasties tajā - otrā - pusē, kur citiem ceļakājas, bet tu - palicējos. Nav baigi sūdīgi, it nemaz, taču neliela disonanse ir jūtama.
Jun 28 18:26 [info]penny_lane:
uz viesu namu faro, dendijapartmenti vārdā, tādu ar balkoniņu pār vecpilsētu, flīzēm visvisvisur un akurāt tādu pašu zvaniņu un uzrakstu kā vinijpūkā, un lejā kaut kur vēl kompromisu iela galīgi neizskatās pēc kompromisa, visa izpušķota, viss sīkummīļš un "portugālē viss ir maziņš" no zimbabves ieteiktās hipijpludmales, kas iepatikās pietiekami, lai kāpēc gan tur nenakšņotu un nekurinātu mazu uguntiņu lielā vējā, akmeņu ielokā, nepeldētos kailiem no rīta milzu viļņos un pirms un pēc, man kaut kad būs jāpieraksta atskaite, bet mēs atbraucām no pašiem ziemeļiem, no kalniem, kur nebija neviena pašā augšā, tikai gotiņas, kas ganās pie kalnu avotiem, vecas drupas ar skatu pār pārpasauli, mazi miesti, tādi, kur gliemežus dod pa eiro gabalā (tobiš eiro simtiem), un tos gliemežus var ēst stundām, ja stundas vispār ir, ceļi, visādi ceļi, klintis un kalni, nekurienes un sasalusi pagātne un tagadne, cikādes kā vienīgā dzīvība, nē, šī nav laime, šī ir laimes nojausma, jo laimei būtu jābūt daudz nesteidzīgākai, nekādu tur jobanu hertz aģentu, kas nevar tiešā tekstā pateikt, kāds ir klīningfīs, vai mums labāk ēst vakariņas un piedrāzt, vai niekot dārgo laiku, meklējot mazgātuvi un tamlīdzīgi nieki un sūdi, bet tas nekas, jo reizi pa reizei laiks tomēr apstājās, un es beidzot izlasīju grāmatu un es beidzot elpoju te un tagad, pirms atkal steigties, satraukties un notraukt smiltis, smiltis, kas ir visur.
Jun 28 18:16 [info]f:
pēc nedēļu ilgas grāmatu staipīšanas all the cats of cyprus somā, beidzu darbu mazliet agrāk un aizgāju uz bibliotēku, un veselas divdesmit minūtes atļāvos ignorēt visu citu un meklēju sev lasāmvielu, jo, nu, ir vasara, un vasarā ir jālasa grāmatas, tas man laikam no skolas laiku obligātās literatūras palicis ieradumos.
cik tomēr dīvaini - man nemaz nepatika lielākā daļa no tām grāmatām, ko mums uzdeva, bet es tik un tā centos izlasīt maksimāli daudz. cerībā, ka būs kāda interesanta. un tad es ņēmu vienu obligāto, un blakus vairākas pēc savas izvēles.
reiz pat vecmammai iedevu sarakstu un viņa paņēma dažas no lauku bibliotēkas, kas nemaz nebija tuvu pie mājām, bet mani tādu sīku iet entos kilometrus nelaida. ceru, ka viņa brauca ar velosipēdu, nevis gāja kājām. bet citiem nepatika un viņi nelasīja, un arī turpmāk nelasīja. un tad gan jau ir tādi, kuriem nepatika obligātās literatūras sarakstā noteiktais, un nelasīja, bet pēc tam uzgāja savas lasāmvielas.
vēl vidusskolas sākumā literatūras skolotāja ar apskaužamu entuziasmu centās iedvest skolēnos pretīgumu pret grāmatām, liekot lasīt garlība merķeļa latviešus, un tad trīs mēnešus stundu no stundas to analizēt. nez, ar ko šodien terorizē literatūras stundās? varbūt beidzot atjēgušies, ka ir arī labas latviešu autoru grāmatas.
Jun 28 18:04 [info]rasbainieks:
cibā parādās signāli "šodien redzēju pilsētā rasbainieku"
kas ir jauki un mulsinoši, bet es ne par to
ziņoju, ka tas tagad kādu brīdi nebūs nekas īpašs
jo nupat esmu fabrikas meitene, man ir vasaras darbi
ar zināmu regularitāti vienmēr labi pamēģināt tādu dzīvi
ar interesi vēroju jaunos paternus
no riteņa stumšanas caur dārzu rīta rasā saslapinātās zandales nožūst vēl kreisajā krastā
Jun 28 17:42 [info]roncijs:
Ceturto gadu tikšanās zem 4 acīm, joprojām nepateicu, kā pateikšanas dēļ vispār pirmoreiz turp devos, kā arī pēdējā gada(ceturkšņa pārsvarā)sakrājušos psihoanalītisko materiālu.

Vai tukšā un posošā atmosfēra, paša pēdējās diennakts stresi, vai atkal mainījusies matukrāsa..

Kā arī uz beigām ausīs sāka griezt, ka pēc katra teikuma tizli iesmejos, kas vispārējo spriedzi nesamazināja.
Eh.
Jun 28 17:30 [info]nulle:
Ja ir spriegums, kaut kur jābūt "+".
Jun 28 17:29 [info]chimera:
puķes - tas ir kaut kāds jobanijs pizģec.

nopirkt trīs kātus, samaksāt par tiem gandrīz 9 eiras, lai pēc stundas izlaidumniece atstātu tās kopā ar vēl kātu čupu pie brīvības pieminekļa, jo tusēt tak neņemsi.

(ceru, ka vismaz kāda vecenīte sazagsies, lai pēc tam laistu otrreizējā apgrozījumā)
Jun 28 17:28 [info]mazaa_maasa:
678. Frustration
Kāpēc tie lenovo datori tik debīli visiem sakomplektēti???
Kāpēc nevar pats sakomplektēt kā grib no pieejamajām atbalstītājām iespējām???

Atradu vienu reti normālu komplektāciju (ja neskaita videokarti, bet to vēl varētu pieciest) un izrādās, ka viņa tomēr nav tajā noliktavā! FUJ!
Jun 28 17:15 [info]intenormal:
laiks referendumam!!!
Jun 28 17:05 [info]ravejsledzejs:
tā... manas izvirtības ir interesantas arī citiem. vobšem, personīgi pazīstamas garšvielas. nu tāas, ko pats savācu savām perversajām ķēķa izklaidēm... nu tās no manis tagad grib pirk. jo salikumā ar kafiju esot kruta... a es tās vistu sirdīm pa virsu kaisu...

vobšem pizģeC. mani pazīt un ķēķī laist nedrīkst.
Jun 28 16:57 [info]lasitajs:
Pol Por

un

Wal Bel
Jun 28 16:52 [info]seth:
Vispār atradu dziesmu, kas so far der jebkurai situācijai. Domāju par DE un gaidu ļoti augustu, der. Mocu H6, kam ir pavisam cits setting visos aspektos, der. Saņemu kārtējās sliktās ziņas un everything around me is going to shit, kamēr starp mani un visu citu ir stikla siena, un neko citu nespēju darīt kā tikai noskatīties, der. Domāju par savu un lūša pārgriezto likteni, der. Disociējos, der.

Derēja arī, kad triecos ar riteni stundām ilgi pa šosejām, veloceļiem caur mežiem, gar jūru līdz kājās vairs nav dzīvības, elpa trūkst un ūdens līdzi nav, ka beigās vienkārši nogūlos uz zemes un tā arī paliku.

Jun 28 16:49 [info]iive:
Meklēju pasākuma telti nojumi uz 28. 07. - 29. 07., apmēram 5x10m, bet izskatītu variantus. Varbūt jums zināms kāds festivālu rīkotājs vai tirgotājs, kam tāda ir un kas gatavs par saprātīgu atlīdzību iznomāt?
Jun 28 16:38 [info]intenormal:
armagedons
nav alus. un arī kafija drīz beigsies. un ēst gribas, goddamit!!!
Jun 28 16:35 [info]kjiimikjis:
Phew
Neviena kafija un neviens enerģijas dzēriens tā nepamodina, kā knapa izvairīšanās no hidrazīna hidrāta injekcijas.
Jun 28 16:30 [info]sieviete_tanks:
iepirkumu saraksts )
Jun 28 16:29 [info]virginia_rabbit:
Jun 28 16:28 [info]virginia_rabbit:
Jun 28 16:13 [info]vistu_zaglis:
Nē nē, nesatraucieties, orgkomiteja nekur nav pazudusi, orgkomitejai vienkārši sanāca tāds nesmukums kā jāninga apmeklējums, nu un pēc tā nācās atpūsties, tur nav variantu.

Sākās jau viss gauži nevainīgi. Pašā jāņu vakarā, kā jau nākas, bija jālieto putojošie dzērieni un jāēd beigts cūks, bet šis rituāls tika izveikts vienkārši omulīgā Pilzenes krodziņā, tobrīd viss vēl šķita skaisti un idilliski.

Jo orgkomiteja, kā jau zināms, vieglākos ceļus nemeklē, nē, orgkomiteja empīriski noskaidroja, ka elle un paradīze atrodas pat ne metru attālumā viena no otras, nē, principā tā ir tā pati teritorija. Jo liktenis bija lēmis, ka šī nedēļas nogale tiks pavadīta omulīgā lauku namiņā sešu krāšņu daiļavu kompānijā, taču nokļūšana līdz šai elizejai nebūt nav tik vienkārša kā teroristiem-pašnāvniekiem, nē. Lai nokļūtu līdz šai elizejai, nācās vien sēsties bērīša mugurā un pa metram vien izbaudīt krāšņi kalnainās Pilzenes apgabala peizāžas.

Pa metram vien, bļaķ, pa uzkalniņam aiz katra līkuma, uz bagāžnieka stiepjot uzkabi, kas sver tikpat vai pat vairāk, cik veļiks, nē, patiesi, es reiz nopirkšu ļoti lielu buldozeru un aizbraukšu ieviest kaut kādu kārtību šīs zemes reljefā. Nieka 65 km, bet pret beigām arī es jau runāju visādus nepieklājīgus vārdus un tupa stājos ceļa malā pīpēt, jo nu ziniet, kaut kādām robežām cilvēku spīdzināšanā tomēr ir jābūt.

Kādi velni mani dīdīja nākamajā dienā doties eksplorēt apkaimi – to es vispār nevarēšu paskaidrot. Katrā ziņā rezultāts bija tāds, ka pēdējā dienā, minoties jau mājupceļā, pirmā reize, kad nospļāvos un paņēmu pīppauzi bija pēc 3 (vārdiem: trīs) kilometriem. Es nevaru aprakstīt to izmisumu, kāds pārņem, ieraugot, ka tev, tikko uzrāpušamies kārtējā pakalnā, priekšā atkal ir jauks vismaz daždesmit metru kāpums. Nu un par apdzīvotās vietas Klatovy stratēģiski novietoto dzelzceļa staciju es labāk vispār neko neteikšu, mēs viņu tur gandrīz stundu, bļaģ, meklējām. Jā, ar GPS un garāmgājēju palīdzību. Gandrīz stundu.

Jā, atvainojiet, aizrāvos. Gribēju tikai pieminēt, ka lai arī ar kādām aizdomām un bažām sirdī gaidīju šitento jāninga procedūru, pasākums izvērtās gauži patīkams un omulīgs, taisni vai žēl bija projām braukt. Par ko pateicības visiem klātbijušajiem, ja viņi lasa šīs rindas, nu un kā ilustratīvs attēls – fotogramma ar jaukāko no svētku dalībniecēm )

Šādu jāningu mēs atbalstām, jā gan, dodiet vēl!
Jun 28 15:48 [info]fjokla:
es jau otro dienu staigāju tāda izbrīnīta, nuturkā, vaita dzīve tagad nebūs vislaiku pļaviņa un deķītis un smieklu dzirnaviņas, kam pāri visam stari un zari un lapas? kā tas tā vispār jocīgi iekārtots, ka pie brīvdienām pierod uzreiz, bet pie darbadienām jāpierod vismaz nedēļa, ito, tadjau, skaties, sestdiena klāt un atkal viss no gala. tā tu, cilvēks, staigā viuu mužu tāds, līdz galam nekad nepieradis. esgan, pervim djelom, kā pirmdien ienācu pa durvīm, tā uzreiz uzrakstīju atvaļinājuma papīru un biju gatava doties ceļā kaut tūlīt, kas gluži nebija iespējams, toties būs pavisam drīz, kas arī ir skumji no vienas puses, ja tā padomā, ka arī tas beigsies ātri vien, jo, kā mēs zinām, tikai darbdienas velkas, brīvībā, tur viss savādāk kustinājas. un tad viss augusts vēl būs mansardā jācieš un jāpierod. kā, lai viņu tādu, to atvaļinājumu, tā skaisti lai izretinā pa visu vasaru, lai šķietas, ka visas dienas bijušas brīvas, nesaprotu. ņevsasivaju, kā teica mans klasesbiedrs, aigars. kamēr kokos plīvos kaut viena lapa, nekāda miera nebūs vai pierašanas, tusaproti, kādā dirsā??!

Jun 28 15:47 [info]rasbainieks:
three lions? more like three baldricks
runājot par mediju patērēšanu
es futenes čempi skatos 10% pa ltv, 45% pa bbc un 45% pa espn
pēdējā tieku stipri pakļauta reklāmai, kur bon džovi dzied reklāmas tekstu un miedz ar aci

miedz ar aci

gadsimta spēles sakarā pieaurojām čomska pagalmiņu kā tas drošvien sen nebij pieaurots, visu atzīstu, neko nenožēloju
Jun 28 15:38 [info]savaadaisu:
Ak ta vēl viena lieta, ko pašam ar vajadzēs pamēģināt. Tātad 23. datumā mana māte atveda tanti un onkuli paciemoties, to pašu tanti, kas xxxxxxx utt, un tad viņa pastāstīja kāpēc mušmiri sauc par mušmiri. Lūk, izrādās, ka viņas mamma senlaikos esot ar mušmirēm mušas mirinājusi, un recepte ir tāda, ka mušmires cepurīti apgāž ar kāju gaisā uz pannas , uzkaisa cukuru un cep. Cep jeb karsē to mušmiri ar cukuru tik ilgi kamēr cukurs izkūst, tad ņem no pannas nost un kaut kur noliek, kur mušas tusējas. Mušas tad saēdoties to kusušo cukuru un mirījot nost.
Jun 28 15:38 [info]peetersiilis:
nevarētu es būt jūrnieka sieva. nevarētu.
Jun 28 15:15 [info]seth:

Aah shit, I said it, why do I gotta
Jun 28 15:00 [info]sirualsirual:
jau kādas desmit minūtes smejos par šo ziņu:
http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/video-rasnacs-atvainojas-par-skapja-parvadasanu-ar-ministrijas-auto.a189716/
Jun 28 14:50 [info]zvaigznjustari:
labās Rīgas lietas
Ļoti patīk nosaukums eReFeF, Rīgas Farmaceitiskā Fabrika. Skan lieliski! Visu ko no viņiem pērku un krāju kastītes ar maziem eReFeF stūrītī. Dzirdēju rādijo, ka esot izgudrojuši arī jaunus kuņģa pilienus ar visu ko labu iekšā, atpazīstamiem augiem un garšīgiem nosaukumiem. Jāgādā!
EreLeF, Rīgas Laku Fabrika, arī patīk. Pērku grīdas krāsu bundžas un krāmēju pieliekamā kambarī vienu virs otra smukos burtiņus, labo skaņu,RRīīgas LLLLaku FFFāāābrrrika. Gandrīz kā Kodakkk.
Jun 28 14:33 [info]slaaneklis:
"Interns are great because they don't know what's impossible so you're just like: 'Yeah, yeah... just do it...'"
Jun 28 14:30 [info]intenormal:
arbeit
šādā laikā nav iespējams pastrādāt. sāku saprast, kāpēc vispār kādreiz bija vergi. ja mani ar pletni apstrādātu, tad jau rukātu gan...

bet nu labi, pastrādāsim tomēr. :)
Jun 28 14:21 [info]zirka:
vērot izmaiņas festivāla "komēta" programmā un cenu dinamikā ir gandrīz tikpat aizraujoši kā, nezinu, nosist laiku pie spēļu automātiem vai spekulēt biržā
nogaidīšanas politika pagaidām atmaksājas, un, kas zina, ja pietiekami ilgi vērošu, varbūt ieraudzīšu atpeldam ienaidnieka līķi dakhabrakhas biļeti vēl par čutočku zemāku cenu nekā šībrīža divdesmit eiro

upd. opaņki: "Visas festivāla dienas jauniešiem no 13-25 gadiem = 25,- EUR". jauniešiem! līdz! 25! penzonāru biļetes no 26 gadiem nedod?
Jun 28 14:13 [info]dienasgramata:
DELFI. Valdība tomēr apstiprina sarežģītāku tiesību iegūšanas kārtību.
Jun 28 14:12 [info]dienasgramata:
DELFI. Elizabete II joko, ka pēc pēdējā laika notikumiem vēl ir dzīva.
Jun 28 14:10 [info]ena:
Es esmu braakjis
Jun 28 13:59 [info]dienasgramata:
DELFI. Rasnačs publiski atvainojas par skapja pārvadāšanu.
Jun 28 13:56 [info]martcore:
ja televīzija var uzcelt maiku skofīldu no miroņiem (jā, prison break būs atpakaļ), tad jau arī haizenbergu var - zaļo aromātu miglas ietekmē volts pieceļas kājās un iet meklēt skafandru
Jun 28 13:46 [info]nulle:
Viņai it kā ļoti svarīgs citu vērtējums, bet kad ieej viņas Cibā un pasaki, dabū banu.
Jun 28 13:41 [info]barbala:
galvenais eksponāts vangoga izstādēs un tā
Dievietes ta' dievietes sevī atklāt, kopt sevi un rūpēties šmūpēties par,
mīlēt ļoti un paklusēt brīžam,
bet tāpat gadās, ka pēkšņi tomēr ir jāskrien uz tikšanos par kuru piemirsās,
uzcērties linā, uzvelc trešās mīļākās kurpes ar vaļā pirkstgaliem un konstatējot sīkas neatbilstības, pielako kāju nagus lidojumā.
Galvenais, lai pilsētas odi nenosēžas uz dižā īkšķa- ielips, tuvredzīgie un lai solis pašai nesapinas, papēdi sasmērēšu.
Jun 28 13:22 [info]wasted:
Aidā uz depresijas galvaspilsētu.
https://www.youtube.com/watch?v=F2Sm3Brh8tg
Jun 28 13:17 [info]siltavieta:
nu, un kā jums troņu spēļu sezonas noslēgums?
Jun 28 13:13 [info]tethys_:
??
Es nesaprotu, tā vienkārši ir tāda pasaules iekārta, ka to, kas nepatīk, nevis ignorē un liek mierā, bet to lasa un šausminās un komentē? Es nelasu nevienu pašu dienasgrāmatu, kas man nepatīk un neinteresē. Kāpēc manu lasa nopēlēji? Kāds viņiem no tā labums? Ejiet tak uz Delfiem, tur ir interesantāk pastrīdēties.
Jun 28 13:11 [info]kisswithafist:
Eu, man ir brīvdienas. Divas. How does this work? Baigi sen nav bijis.
Jun 28 13:02 [info]virginia_rabbit:
mazais ķēniņš izdīca man saldējumu. viņam ir skaļa, uzstājīga balss un liela apetīte, un viņš dabū visu, ko grib. zemenes, banānus, aprikozes, ķiršus, bumbierus, omleti, kartupeli, burkānu sulu un pupus jebkurā laikā un vietā. šodien negribēju kongresa parkā zīdīt, tad nu viņš piezīdās manam mājas piena saldējumam.
Jun 28 12:42 [info]lavendera:
Ir vērts aizmukt brīvdienās kā Lotei Kernerei (patiesībā tā bija Luīze Palfija ar māmiņu) - vienalga uz kurieni, nevis tupēt mājās. Tas ir viegli iegūstams prieks un intensīva sajūta, ka esi bijis prom ļoti ilgi, pat ja tās bijušas tikai četras dienas. Jo tās četras dienas ir bijušas pilnas nevis ar alu, raušiem, televizoru un sen apnikušajiem radiniekiem, bet ar peldēm ezeros meža ielokā, pārēšanos meža zemeņu plantācijā - plašā izcirtumā, kas kā piebērts milzīgām, sarkanām ogām, ūdens prasīšanu pa ceļam igauņu mājās, svelmējošu sauli un viesuļa brāzieniem negaisā, satriecošu skatu no Viljandes pilskalna un šarmantām skulptūrām un grafiti tās mīlīgajā vecpilsētā; uz ugunskura vārītām putrām un dalīšanos sviestmaizēs ēnainā ceļmalā; bišu vai lapseņu dzēlieniem ceļabiedriem un odu kodumiem man (varbūt tā pat bija kāda blusa no latviešu makšķernieku sunīša, kas pirms apkārtluncināšanās sparīgi rēja nevis vau vau vau, bet "eu! eu! eu!". Krāšņi saulrieti, dzimšandienas puķupušķis velosomā, par kuru vakarā tika secināts, ka vajadzēja tomēr nopīt rožu vainadzinu ar plastmasas savilcējiem, nevis priecināt vien aizmugurē braucošos, jo pievakarē ziedi derēja vairs tikai jāņugunī mešanas rituālam. Elektrozaļā Karrimor krekliņa iemēģināšana un secinājums, ka advancēta sintētika - tā ir manta, kuras priekšā visas kokvilnas nobāl. Lēto Vjetnamas sandaļu izšķīšana pēdējā dienā un notīšana ar izolenti, lai tiktu līdz galam. Daņetku spēlēšana un kategoriski principiāla dalīšanās ceptu sarkanādaiņu un iekrēmotu bālģīmju frakcijā. Akmeņu labirints enerģētiski spēcīgā vietā un blakus baznīca ar kokgriezumiem rotātiem griestiem. Smilšu pilni mati pēc ložņāšanas pa alu labirintiem un uzkarsēts ezera ūdens tējai.
Papilnam visa kā aptuveni 4x92 kilometros.
Jun 28 12:36 [info]liljabrik:
omg kā mainījusies Naidžela Faradža retorika!!! šķiet, ka viņam pašam ir bikses pilnas no Brexita. to sauc ar muti Rīgā ar darbiem aizkrāsnē. Brexit vispār ir fantastiks ieskats "cilvēka stāvoklī", un kaut kādā ziņā apstiprina to tēzi, kas man jau ir sen, ka mūsdienās lielākā idiotu masa ir nevis aitas kas iet kādā pavadā, bet tie, kas iztēlo sevi par autsaideriem, dumpiniekiem, dzīvo sazvērestības teorijās, apdirš kapitālu un valsti, un visu vēlas atmaskot, bet reāli dzīvo kognitīvajā disonansē
http://www.europarl.europa.eu/ep-live/en/plenary/video?date=28-06-2016
Jun 28 12:34 [info]rr_rrr_r:
traceless visit
fox: everybody left a trace
fox: you know
fox: cyril left hair on the terrace
fox: niki left bandages all over the place
fox: eva left dogpoo piles
fox: but i have not found a trace of you


vispār jau, ja atkāpjas no tā, ka bija ļoti lieliski redzēt visus šos cilvēciņus (un redzēt viņus vienkopus), tas bija arī ļoti mokoši, jo, you know, sociāli apstākļi (un kur nu vēl tik intensīvos formātos) vienmēr uzsit papildus self-despising un it's-not-like-i-can-contribute-to-their-quality-of-time
kas arī ir okēj
būtībā jau es braucu turp zinot, ka tā būs. paredzot šādas reakcijas vienmēr vieglāk koupot ar tām. piemetot vēl klāt skriešanu, paliek pat tā teju ciešami. bet nu again, ja negaida full-time-happy-fun, tad jau jebkas ir pietiekams.

ja man tik ļoti nepatiktu cilvēku sabiedrība, man daudz optimālāks variants šķistu kļūt pavisam hermitīgai.
Jun 28 12:30 [info]sniegabrist:
bomba
Superlith live
Jun 28 11:59 [info]acidkitteh:
Nu tad priekā!
Misþyrming - Söngur heiftar

(chek out groovy ritma sekciju @ 3:05)
Jun 28 11:49 [info]yeux_glauques:
#daily new crush
buster keaton
Jun 28 11:44 [info]sniegabrist:
omg ja tev pļaukā vienu vaigu, pagriez vēl i otru lol
omg jo tu esi tā vērta lol
omg izlietu ūdeni un otram bedri lol
Jun 28 11:41 [info]krishjaanis:
piezīmes par to, ka ir sliktāk nekā biji domājis (kā vienmēr)
Vakar urdīja nemiers par ES ideju kā tādu. Pastāv taču tas viedoklis, ka ES ideja varbūt ir neslikta, taču šo ideju, redz, nozaguši, ekspluatējuši un deformējuši visādi troļļi. Taču pēc iepazīšanās ar Kalergi palika unheimlich sajūta, sliktas nojautas. Ja nu bez viņa pie ES šūpuļa stāvējuši vēl vairāki tādi paši, pat trakāki? Šo sajūtu vairoja tas, ka Jānī Rozē pamanīju latviski iztulkotu to Kalergi darbu, kurā parādās iepriekš citētais nazi stila izteikums (tā pati ideja par izredzēto rasi, bioloģiskums, vārdu sakot, nacisma rases doktrīnas obverss).

Taču vakar parunāju ar sievu, kas no ES lietām sajēdz ko vairāk. Viņa teica: "tu, naivais! vai tad tu nezināji, ka federālisms ir viena no galvenajām un neizbēgamajām ES idejām, viens no tās balstiem? jau kopš paša sākuma attieksme vienmēr ir bijusi "ja ne šajā desmitgadē, tad nākamajā". ES un federālisms ir viens un tas pats!" Tas mani pārsteidza. Līdz šim visu laiku biju domājis, ka federālisti ir tāda margināļu grupiņa ES institūcijās, kuri tikai tagad (un ik pa laikam iepriekš) tikuši pie teikšanas un skaļāka vārda. Izrādās, ka nē. Izrādās, ka federālisms ir ES galvenā tendence, uz ko visam būs virzīties. Tas mani šokēja. Un, zini, šorīt lasu, ka Višegradas grupa atkal ir pēdējais bastions pret Vācijas un Francijas murgainajām ambīcijām.

Līdz ar šo apjautu par apzināto iešanu uz federālismu, saslēdzot kopā ar Kalergi (palasiet, palasiet par viņu un viņa domām, redzēsiet mūsdienu Eiropas vēsturi un iemītās taciņas) un domubiedriem, man pēkšņi viss tapa skaidrs un pieleca. Viss, kas sākotnēji izskatījās pēc ES kļūdām, pārpratumiem, vai ko esmu norakstījis kā vienkāršu politiķu un biroju žurku muļķību, īstenībā ir apzināts Eiropas demontāžas plāns, katras tautas, robežas, aizsprieduma, kultūras apzināta iznīcināšana, un, kā izrādās (tas viennozīmīgi izriet no Kalergi), šajā plānā visai bēgļu epopejai bija (un ir) paredzēta strukturāli nozīmīga loma, ne velti ANO komisārs (atcerieties, ka te cibā, piemēram, biedrs "intenormal" ir viens no viņa labās vēsts sūtņiem un cītīgajiem darboņiem) saka: “We are all migrants; migration is the normal state of humanity”;"The
expert called on the EU to open up more regular migration channels and,
at the same time, repress unscrupulous employers who exploit the fear
of asylum seekers and undocumented migrants to be detected, detained and
deported
. “Effectively implementing the employer sanction directive
should be a priority,” he stressed.
"

Proti, bēgļi, saskaņā ar visu ES ideju un vēsturisko gaitu, ir Eiropas Endlösung. Viņi ētisku problēmu ciniska aprēķina vārdā ir pārvērtuši par politisku (un ekonomisku) risinājumu Eiropai. Kur nu vēl zemiskāk?


Tāpēc padomājiet divreiz kaut vai par vietējiem cibas federālistiem, Eiropas struktūru darboņiem, piemēram, jojo, liljabrik, taisni_banani utt, par katru reizi, kad Briselē sēdošais latvietis raksta "federālisms" (informācijas saslēgšanās rezultātā man piepeši kļuva skaidri visi murgi, ar kuriem regulāri dalās liljabrik, tas nav tikai subjektīvisms, runa ir par reāliem, ļauniem vēstures spēkiem). Ņem vērā, tas viss tiek maskēts kā mīlestība, taču no visa šeit aprādītā izriet, ka grūti iedomāties lielāku nihilismu par šo attieksmi. Latvietis, kas saka "federālisms" = suicīds. Nulle sakara ar kristīgo mīlestību.

Mans minējums ir tāds, ka šie džentlmeņi un dāmas, sēžot pie globālajām
vadības svirām, savos sterilajos kabinetos, megapoļu anonimitātē
vienkārši zaudē pēdējo sajēgu, kas, viennozīmīgi, notiek caur
atsakņošanos. Viņi visi ir ontoloģiskie psihopāti. Latvijā nav vienas
piektās kolonnas. Tas, ko sākotnēji uzskatīji par muļķiem vai
noderīgajiem idiotiem, viņi īstenībā ir otra piektā kolonna. ES ir pretrunā Latvijas Satversmei, līdz ar to pret nacionālajām interesēm un vispār pretvalstiska, genocīdiska. Katru reizi, kad
viņi saka "federālisms!" Drošības policijai vajadzētu par viņiem
interesēties. Taču nelieciet lielas cerības uz Drošības policiju un SAB.
Viņi savukārt ir otras, jau ierastās piektās kolonnas pakļautībā, čekas dokumentu
izpētes bloķēšana citādāk nav izskaidrojama. Latvieti, kāpēc tu tik regulāri nodod savu tautu un valsti?

Pēdējā satori diskusijā Šlāpins, protams, runā par "vienkāršošanu", ka nav tikai divu pušu, utt. Viņš jauc gaisu, tas ir viņa uzdevums šajā plānā. Sekojot Karla Šmita pesimistiskajai idejai ("The specific political distinction to which political actions and motives can be reduced is that between friend and enemy.") ir viennozīmīgi skaidrs, kurš ir ienaidnieks, un es to nebeigšu uzsvērt, līdzīgi kā vecākais Katons ar savu "Carthago delenda est", līdz šis ienaidnieks beigs eksistēt. Man ir skaidrs, ka vismaz pagaidām konvencionāla rakstura regulārā karadarbība pret šo ienaidnieku nav realizējama. Pagaidām jādomā par partizānu taktiku.

Es šo rakstu, jo tiešām esmu satraukts un tas prasa the utmost urgency. Glābiet Eiropu! Godīgi sakot, es nezinu, ko darīt. Doktorantūrā biju plānojis caur Erasmus gadu, pusgadu pavadīt kādā no Skandināvijas universitātēm, tagad ideoloģisku un eksistenciālu apsvērumu dēļ es to kategoriski nedrīkstu, jāmeklē citas iespējas. Proti, Erasmus ir pieļaujams, ja tici kaut kādam ideālajam ES. Taču tāda nav, nekad nav bijis, plāns sākotnēji ir viens, ne velti uz Kalergi kapa stāv uzraksts: "Pioneer of the United States of Europe".

Tāpēc aizmirstiet par ES, lai vai cik ideāla ideja tā sākotnēji varētu šķist, viņu plāns ir iznīcināt Eiropu, iesaku divas lietas - atcerēties, ka Eiropa ir kas vairāk nekā ES (un "jaunajām" ES valstīm ir visas iespējas šo Eiropu (ne ES) glābt), un otrs - mums šobrīd  vajadzīgs ir tikai NATO. Es ļoti gribētu, ļoti vēlos, ļoti ceru, lai lietas tiešām nebūtu tā, kā esmu ieskicējis šajā ierakstā :(
Jun 28 11:39 [info]chaika:
jāņi mani galīgi izsituši no cukura līmeņa - tik ļoti gribējās kaut ko garšīgu, ka tikko izdzēru kakao no automata

vēlāk: bet viņš ir tik riebīgs, tagad nevaru atdzerties no tā šķērmuma!
Jun 28 11:34 [info]7dienuviikendz:
“A Zen teacher saw five of his students returning from the market, riding their bicycles. When they arrived at the monastery and had dismounted, the teacher asked the students, “Why are you riding your bicycles?”
The first student replied, “The bicycle is carrying this sack of potatoes. I am glad that I do not have to carry them on my back!” The teacher praised the first student. “You are a smart boy! When you grow old, you will not walk hunched over like I do.”
The second student replied, “I love to watch the trees and fields pass by as I roll down the path!” The teacher commended the second student, “Your eyes are open, and you see the world.”
The third student replied, “When I ride my bicycle, I am content to chant nam myoho renge kyo.” The teacher gave his praise to the third student, “Your mind will roll with the ease of a newly trued wheel.”
The fourth student replied, “Riding my bicycle, I live in harmony with all sentient beings.” The teacher was pleased and said to the fourth student, “You are riding on the golden path of non-harming.”
The fifth student replied, “I ride my bicycle to ride my bicycle.” The teacher sat at the feet of the fifth student and said, “I am your student.”’
Jun 28 11:32 [info]7dienuviikendz:
In the land of "I know," there is always competitiveness, jealousy, pretence, pride and arrogance.
It is an aggressive realm — the realm of the ego.
I say refuse citizenship. In the land of "I dont know," the inhabitants move without conflict and are naturally happy and peaceful. —Mooji
Jun 28 11:17 [info]lavendera:
Kāds/kāda netaisās veikt priekšpasūtījumu sportsdirectā? Gribu vēl divus tādus elektrozaļus krekliņus, kāds man jau viens ir, bet pārdošanā tie būs no augusta beigām un es labprāt samestos ar kādu sūtījummaksas dalīšanā :)
ak jā, un vēl šo to esmu gatava pirkt tūdaliņ tāgadiņ (arī labprāt sadalītu piegādes izdevumus)

(Olimpijā biju, tur tas modelis ir izpirkts)
Jun 28 11:16 [info]nuka_kola:
Par to pajolu, kas propogandēja Leave:

"Wenn Sie mich wählen, wird Ihre Frau größere Brüste bekommen und sich Ihre Chance verbessern, einen BMW M3 zu besitzen", mit diesem wilden, augenzwinkernden Slogan warb Johnson beim Wahlkampf um das Rathaus für sich. Gewählt wurde er auch, weil der Bürgermeister in London nichts wirklich Wichtiges zu entscheiden hat."
Jun 28 11:05 [info]vakardiena:
Šīsvasaras naudas dilemma- festivāli vs ēdiens. Un ar gulēšanu ar problēma, nav telts, un pat ja būtu, negribu gulēt pat vienu nakti skaļā un besīgā telšu pilsētiņā, vienīgi var palikt nomodā visu nakti un braukt ar pirmo autobusu. Man gan ar palikšanu nomodā visu nakti iet ļoti slikti.
Nezinu, ko iesākt ar šīsnedēļas festu, gribēju braukt ar riteni, bet tad jāliek grabažnieks, nemaz nerunājot, ka jāīrē arī pati telts. Varētu izpildīt this is Sparta! un katru rītu un vakaru ceļot ar riteni turp un apakaļ, tik vien kā naktī pa šoseju vazāties 80smtsmt km negribās. Dakter, viss ir ļoti, ļoti slikti.
Zis so complicat because I'm so poor.
Jun 28 11:03 [info]pax:
Joprojām slimiņš, bet nu jau bik mazāk klepoju, pievienojušās iesnas. Šodien brīvdiena un rīt atkal uz darbu.

Pēdējā laikā esmu atkal un atkal mazliet izrevidējusi savu garderobi. Bet ir kam atdot tās labās mantas, kas man neder. Tas jau ir labi. Sapratu, ka man daudz nevajag. Darbā tāpat ir darba drēbes. Un darbā es esmu daudz. Un ir tā, ka draugiem szimšanas dienā vienmēr gribas uzdāvināt kaut ko īpašu nekā tās opcijas, kas pastv. Un vispār esmu secinājusi, ka man patīk uzņemt cilvēkus ciemos, bet es neesmu tā labākā draudzene, tā interesantākā un tā. Bet ir ok, kāmēr tie nedaudzie cilvēki uztur ar mani kontaktu un pieņem mani tādu, kāda esmu.

Un man patīk palīdzēt citiem. Kā teica Māte Terēza:"Ja gribi mainīt pasauli, ej mājās un mīli savu ģimeni". Un es, pat nepelnot daudz, varu palīdzēt savai ģimenei, jo viņiem tas makes a difference. Un td tai manai strādāšanai ir lielāka jēga, lai gan, protams, ka man ir jāstrādā daudz vairāk, lai nopelnītu salīdzinoši nedaudz vairāk, es tā pieņemu, bet to var pieņemt. Tagad daudz labāk sanāk iekrāt naudu un pārāk neinteresē kaut ko pirkt. Jau sen it kā uztraucos, ka vajag kādas ērtas balerīnas, bet neko, līdz šim iztiku ar tiem apaviem, kas ir.

Pats galvenais, protams, ka jūtos labāk. Rīt atkal pie terapijas tantes. Tagad viņai bija atvaļinājums un mums bija pauze.
Jun 28 10:56 [info]martcore:
jūs visi te fanojat par islandi, a viņi ņems un uzvarēs čempionātu 
atgādinu šausmu filmas pirmās sērijas galveno varoni:

Jun 28 10:49 [info]aborigens:
Tās blokmājas, vai ne. Duras acīs. Stāsta, ka tādās nevarot dzīvot, cilvēks dvēselē kļūstot kantains. Tās mazās valstiņas, vai ne. Stāsta, ka tajās nevarot dzīvot, cilvēks dvēselē kļūstot sekls. Tos rēķinus maksāt, vai ne. Stāsta, ka tos nedrīkstot maksāt, cilvēks dvēselē kļūstot vergs. Mazas tās vēlmītes, maza dzīvīte. Savs kaktiņš, savs stūrītis, kurā ierauties pēc garās darbadienas. Brīdītis – Sprīdītis sev.

Karnevāla mūžīgā jaunība. Es izraušu sev iespēju, piesmēķēšu trepju telpu un terasi. Naktī sēdēšu parka kokos. Tikai tramvajiem ir līnijas, pa kurām iet, novilktas. Ne man, man ir kaislības. Un bērns.

Naudas vagons ved uz priekšu. Peldes karjerā, pēc kurām uzreiz solārijs. Cilvēktiesības. Pajukusi laulība. Un es netiku uz izlaidumu un kāzām tikai bērēs asara nobira, ka laiks tā skrien.

Augstākās vērtības. Mēs saplūstam ar visumu, tas mūs baro. Dzīvei ir jēga un jēgai ir dzīve, kāds apburoši saderīgs pāris, nu gluži kā čipsi ar mērci. Tā ir pērle, tas ir kālis, tā ir mana mācība, kurš uzdrošinās nesaprast, tas nav spējīgs uz sapratni.

Ja skatās ugunī, tā sūrst, ja skatās uz horizontu, tas smeldz. Acīm uz šīs zemes nav vietas. Tās vienmēr kaut kur pa kaktiem salasa vērtības un tad viss neprātīgi smeldz. Lai nevar padzīvot ar smaidu. Es balsošu par Donaldu Trampu. Ļaunāk jau nebūs.
Jun 28 10:40 [info]unpy:
Ieinteresēja.
Jun 28 10:38 [info]usne:
Tāds vājums, ka ir mazliet bail, bet jānokłūst līdz darbam.
Jun 28 10:34 [info]likcepure:
Ērces
Atbraucot no Jāņiem, konstatējām, ka mums abiem piesūkusies ērce teju identiskā vietā - uz labās kājas gurna. Tā bija sestdiena. Devāmies uz tuvāko cienījamo slimnīcu, lai no ērces atbrīvotos. Tā kā abi neesam potējušies pret encefalītu, noskaidrojām, ka Infektoloģijas centrā ērces pārbaudei varēs nodot tikai pirmdien.

Stradiņu uzņemšanas priekštelpā jauns zēns lika līdz pusei atsegt gurnu, lai pārliecinātos, ka tā tiešām ir ērce, jo daudzi cilvēki mēdzot šajā sakarā sniegt melīgu informāciju. Tālāk mūs veda uz reģistratūru. Tur tante sūrojās, ka ērču šogad savests tik daudz, ka var gatavot no tām marinādi. "Es savu ērci ņemšu līdzi," satraukti teica Jānis, liekot noprast, ka ar savu artavu viņš šajā rūpalā piedalīties negrasās. Tad mūsu papīri tika aiznesti dakterim vai medmāsai Normundam. Jānim Normunds teica, ka viņam vēl esot paveicies - vienam zēnam ērce šodien iekodusi "pašā pipuka galiņā". Toties pie Normunda nepaveicās man, jo viņam sanāca izvilkt ērci tikai ar piekto reizi, un visi viņa mēģinājumi man sagādāja diezgan pamatīgas sāpes. Pēc tam viņš man ērci gandrīz aizmirsa iedot, un es biju droša, ka tas ir apzināti, jo Normunds negrib, lai mājās ar lupu paskatos un redzu, ka ērci viņš norāvis bez galvas.

Turpmākās brīvdienas pavadīju mājās, taču pirmdien atklāju, ka man piesūkušās vēl divas ērces. Kamēr mazgājos un ģērbos, viena ērce pazuda pati. Otra (jeb skaitliski - trešā) devās uz Infektoloģijas centru. Ērču taras pieņemšanas punktā liela rinda, visi satraukti. Kāda sieviete nodeva savu mājās apstākļos noņemto ērci, samaksāja naudu, gāja jau ārā pa durvīm, bet tad pamanīja, ka ērce joprojām sēž burciņā. Aizmirsuši paņemt. Citai sievietei bija aizdomas par Laima slimību, kuru viņa reiz jau bija pārslimojusi. Viņu aizsūtīja mājās gaidīt spēcīgākus simptomus. Cita sieviete bija atstājusi koduma vietā ērces galvu, viņu aizsūtīja mājās, jo Infektoloģijas centrā atbilstošu instrumentu šāda veida manipulācijai neesot. Manu ērci izvilka ātri un veikli, tur visu cieņu. Tā katrai manai ērcei izrādījās savs liktens šai dzīvē.

Citādi iet daudz maz. Jāņi bija skaisti, paldies par to A. un P. Kaķēns ir apburošs, labāku nevarētu vēlēties. Drusku liekas, ka iestājusies tāda kā stagnācija profesionālajā dzīvē, bet kaut kā jau tikšu pāri. Tāpat jau kalniem pāri citi kalni būs.
Jun 28 10:33 [info]liljabrik:
vakars ar eneagrammu un šausmīgi sagruzījos. pirmkārt jau tāpēc, ka es nevēlos skatīties patiesībai acīs, ka esmu nr 2 (augstākais punktu skaits vairākos testos). un tā tipa dzīve šķiet skumja un bezcerīga. arī otrā ticamākā tipa (4) dzīve šķiet bezjēdzīga un iesprostota, lai gan par šo tipu pateiktas arī pāris glaimojošas lietas, ar kurām esmu ar mieru identificēties. patiesībā, negribu identificēties ar neko, jo savā personībā drīzāk jūtos ieslēgta, nevis tās raksturota, un arī par citiem cilvēkiem man parasti ir tāda sajūta, personība pēc mana dzīves uzskata drīzāk ir muļķības radītu sašaurinājumu kopums, Pratītyasamutpāda, "conditioning". bet viss kārtībā, man vienmēr ir bijušas problēmas pieņemt realitāti. kas arī diemžēl ir tipiska 4.tipa pazīme lol.
Jun 28 10:11 [info]qgmr101:
tnnln
tam nav nekādas lielas nozīmes
Jun 28 09:51 [info]sirdna:
Vai gūgle zina ko tādu, ko es nezinu? Nepārtraukti lien virsū hemoroīdu ārstēšanas reklāmas. Tādā garā, ka "Laimonis no Vangažiem atklāja šo savādo metodi un satracināja ārstus" un "atbrīvojieties no sāpēm, tas iekļausies jūsu budžetā" un ko tik ne vēl.

Man ir dažas problēmas, bet hemoroīdi nav viena no tām, es pat gūglē neesmu meklējis "desktop background high resolution hemorrhoid", man uzvārdā nav Hemoroīds, ko viņi man piesienas?
Jun 28 09:44 [info]sirdna:
He, izrādās, ka Troņu Spēles sāka rādīt jau 2011.gadā.

Šo seriālu neskatos jau 5 gadus, kā tas laiks skrien.
Jun 28 09:41 [info]savaadaisu:
Prieka vēsts - vienā stropā ienācis spiets!!! Tomēr šogad būs bites, un ja sanāks tās pieskatīt un sakopt, arī medus.
Jun 28 09:40 [info]likcepure:
Sandrai
Kaķēns ļoti iemīļojis virtuves švammītes. Šonakt bija nospēris no izlietnes un atnesis uz gultu pat veselas divas. Plosa tās pa mazam gabaliņam kā aukstu saldējumu.
Jun 28 09:32 [info]vilibaldis:
Pusaudzis jātransportē uz nometni, kamēr turp atpakaļ - visa diena ceļā, kādreiz es taču to spēju, i nebija pat prātā doma ka varētu būt par grūtu, šodien... nelabi metas jau iedomājoties.

bet vispār man gribētos sēdēt un gleznot, jo beidzot man atnāca apjausma kā tas projekts varētu izskatīties dzīvē, ne tikai manos sapņos.
Jun 28 09:31 [info]hxpzy:
kāpēc cilvēki tā dara - klauvē pie durvīm un kad netic, ka tu tur neesi, mēģina attaisīt durvis vai kaut kā rausta tās?
Jun 28 09:22 [info]savaadaisu:
PS: Latvijas medicīna vnk ir pipec cik kruta. Ceru, ka es atmetīšu pēdas ātri un nesāpīgi, un nebūs jāsaskaras ar slimnīcu personāla "jauko attieksmi". Kamēr viņiem skanošo neiegrūž, tikmēr viņiem nepiš pacienta stāvoklis.

PSS: nolīgojām pa feino. Izlēkājāmies pa batutu, saklausījāmies mūziku, aizcilpojām pie kaimiņienes (tur bija daudz ļaužu), un vispār līgo bija labi pavadīti.
Jun 28 09:17 [info]2daces:
I was holding on to what just goes and goes
Jun 28 08:56 [info]savaadaisu:
Nu re, cilvēks tā arī savu apstarošanu vai ķīmijterapiju nesagaidīja. Izrādās par slimnīcu nav jāmaksā, ja cilvēks slimnīcā nomirst ar diagnozi vēzis, laikam valsts apzinās, ka tās vainas dēļ cilvēks nomiris.
Jun 28 08:21 [info]slaaneklis:
Stunda. Neslikti, ja ņem pret galaktikas centru ~ 720'000 km.
Jun 28 07:53 [info]helvetica:
arī shmeko iestādes grēko - uz vannasistabas plauktiņa stāv šampūns un ziepes ar ciedru eļļu. "For Man". Aromāts, manuprāt, ir dzimumnespecifisks, bet, nu, lai nu būtu. Labprāt ielietotu ciedru kondicionieri, taču šobrīd tāda nav - ceru, ka ir iztrādes procesā, nevis pieņemts, ka "For Man" savu apmatojumu nekondicionē..
Jun 28 07:37 [info]bozena:
kolūdzu?
Nogulēju visus iespējamos modinātājus, vai nu pamatā labā miegspēja vai ausis, kas pēc jūras apmeklējuma joprojām pilnīgā ķitē un dzīvo savu neatkarīgo ausu dzīvīti. (Augsta rasa! Man'govs pēc tava buļļa prasa). Uz vilcienu tomēr paspējām. Es un austiņas.
Jun 28 07:03 [info]jojo:
dažas lietas nekad nemainās, piemēram, katru reizi no jauna jāpārliecina savs bērns, ka ar vakardienas zobu tīrīšanu vien nepietiek, vajag iztīrīt arī tagad.
Jun 28 06:01 [info]slaaneklis:
Nav laika šito rakstīt.
Jun 28 03:27 [info]gaia:
*****************************
✽Kas tevī ir tāds, kas mani tik spēcīgi pievelk pie tevis?
Kas ir tas, kas veicina manu nerimstošo kāri pēc tevis?
Vai tevī ir tā daļa no manis, kuru es visu šo laiku tik cītīgi meklēju?
Vai tā ir tā pati daļa, kuru sen atpakaļ, es pati neapzināti pazaudēju?
Jun 28 03:06 [info]po:
parāds
Joprojām esmu uz tevi nāvīgi nikns.

P. S.
448 dienas griezīga naida - un tu par to pat nezini.
Vismaz, domājams, zini, ka tev pienākas viss ļaunākais - ja ne manis, tad visa pārējā dēļ.
Jun 28 02:56 [info]solipse:
2008. gadā es biju tik dumja. un ciba to glabā, jo man nav (žēl) laika noņemties ar tā visa dzēšanu.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?