Latest Posts

Current posting stats: 6.82 per hour, 0.11 per minute RSS version
Jul 18 02:52 [info]_zeme:
rubabs un citi
Afganistāna + Indija + Tadžikistāna

Homayun Sakhi, Rahul Sharma, Sirojiddin Juaev, Mukhtor, Muborakqadomov, Salar Nader : in the footsteps of Babur. 02.05.2015

Afganistāna + Ķīna

Wu Man, Homayun Sakhi, Salar Nader. 02.11.2017
Jul 18 02:29 [info]zin:
ar breikiem būtu labāk :)
and here i am
searching for GOD
...
on my computer
at the middle of the night
...
jo neatrodu kur ir american gods serchiks!
Jul 18 01:46 [info]mindbound:

Intelligence is the ability to make models (which is equivalent up to some appropriate morphism to the ability to successfully achieve goals in environments). General intelligence means that a sufficiently large computational substrate can be fitted to an arbitrary computable function, within the limits of that substrate. Humans might be in that category, for small values of substrate, but it would likely be quite hard to test that.

Jul 18 01:10 [info]phz:
Kas tad tas?
https://www.youtube.com/watch?v=cN10tfVW0UY
Jul 18 00:58 [info]izdziivotaaja:
Lai arī visas šīs dienas pagājušas iekš darbs <-> mājas, tomēr citādi.
Šodien bija otrā diena kā Team Leader trainee. Vakardiena bija diezgan mierīga, bet šodien uhhh. Tiiik daudz cilv & ne viss gāja pēc plāna, bet tomēr nav vēl pieredzes ar šiem pienākumiem. Dažas reizes aplauzos, kad bija kāda situācija, kuru parasti devu risināt TL vai menedžementam, bet tgd pašai bija jātiek galā. Tā kā nav uz kakla ap 8 galdiņiem, protams, bija laiks to visu darīt. Jau šajās 2 dienās sapratu, ko pašai jāuzlabo, kad būs parastā viesmīles maiņa. Plusā tas, ka vēl jo vairāk jārāda priekšzīmīgs piemērs.
Pēc maiņas bija gara saruna ar priekšnieci, bet visu uztvēru tikai kā informāciju, ko jāapstrādā nevis, ka esmu tik sūdīga darbiniece, kā tas bija iepriekš.

Plusā prieks, ka esot LV neko nenojaušot nopirku "Līderis bez titula" grāmatu. Sākumā lasot liekas, ka ļoti prasti, teju idiotiem uzrakstīts, bet viegli lasās un īpaši tieši, kad uzzināju, ka mani dos darbā šo iespēju, izmantoju tās 12min autobusā palasīt. Mājās joprojām nesanāk saņemties. Krātuvē vēl stāv psiholoģijas grāmata, kurai jau putekļu kaudzīte, bet tgd ir motivācija noslaucīt :)

Prieks arī par ciemiņu, jo manējais sācis vairāk mājās darīties. Varb pie vainas arī mans ilgstošais negarīgais, diezgan uz viņu tēmētais. Tgd tīri ok, kaut arī viņa haltūru=ienākumu apjomi ir kritiski sarukuši, bet redzu, ka cenšas darīt ko lietas labā. Par ciemiņu arī tas, ka ikdienas rutīna sagrauta. Ir savādāk & pat vieglāk.

Vēl rītdiena jānostrādā un tad jau nākamais etaps tatūzim. Šodien dikti sakārojās pēc-darba-aliņu. Principā jau sadzijis, bet ehh. Kas tur vēl kādas 2 ned paciesties.
Jul 18 00:52 [info]click:
bezmiegs
Apdegu nūdistu pludmalē. 7 stundas vārtījos pa jūru un pie. Diennakts ketozē. Ceru izvilkt līdz svētdienai. Grūti, jo visapkārt ēdiens un aktīvi ēdēji. Piereģistrējos Grindrā. Vientulības dēļ. Bail no nāves, augstuma, cilvēkiem un viedokļiem, policistiem, valsts, psiho slimnīcām un cietumiem. Gribu nomirt, bet nevaru. Dark night of the soul.
Jul 18 00:42 [info]neraate:
izlasīju interviju ar Luīzi Kristīni Avotiņu vienā vecā žurnālā un ļoti sagribēju uz kādu izstādi. kur tagad Rīgā skatāms kas skaists? ideāli, ja var iet ar bērniem un nav bruģis.

un kā ir ar aktuālo modes izstādi - varbūt kāds bijis. laba? man dikti kārojas, bet es visu laiku aizmirstu paskatīties

un vipār ņemiet mūs kompānijā visādām izklaidēm un pie dabas krūtīm
Jul 18 00:41 [info]usne:
Pateicībā!
40 gadi ir sākušies brīnišķīgi.
Jul 18 00:29 [info]santech:
Paņemt konservbundžu, paņemt atveramo, apgriezt bundžu otrādi, nolikt atveramo.
Jul 17 23:40 [info]virginia_rabbit:
Zenta un Oskars ir dvīņu mājas. mums ir tikai Zenta, un Zentas galvgalī uzlikām nakts kino, svinīgi iet Freimaņa Dzīvīte.
Oskaru nepaguvām pierezervēt un tur ievākušies divi "strādnieki pa Latviju" - māju siltinātāji strīdās par to, kurš pirmais "norāva zobu".
Es midzinu Simo un klausos abus notikumus.
Jul 17 23:22 [info]scope:
Bauskas apkārtne "negaisīgā" novakarē.
Bij foršs negaiss, žēl tik, ka viskrāšņākā varavīksne bija mirkļos, kad no debesīm lēja kā ar spaiņiem un negribējās izmērcēties līdz pēdējai vīlītei.
... )
Jul 17 23:04 [info]roncijs:
beidzot no ss nopirku vecu aifonu.

os protams ķeras un man nebija ne jausmas, cik tālu debilizētas ir lielākā daļa aplikāciju.
Jul 17 22:55 [info]shanietis:
Tiešām skaists ceļojuma video ASV - jāskatās uz liela ekrāna (jūtube, 34min, 6800km ar mašīnu).
Jul 17 22:49 [info]sickboy:
Eu šitais varētu būt pagrieziena punkts vai plaisa matriksā. Lisa Peidža, Pītera Stroka (laikam jau bijusī) mīļākā apgāza Pītera Stroka liecību un meklēs imunitāti apmaiņā pret patiesu liecību pret deep state. Man jau likās, ka jānotiek kaut kam, ko mēs neviens, ieskaitot deep state, neredzam nākam, kas beidzot radīs plaisu matriksā, jo līdz šim deep state birokrāti (Rouzenstīns, Stroks) labi noturēja savas pozīcijas. Mums bija vajadzīga sieviete, kas runā. Bijusī mīļākā, kurai pie kājas sargāt sava bijušā pakaļu. https://m.youtube.com/watch?v=3mZTnZDU3VQ&t=3s
Jul 17 22:25 [info]pirmslietus (in [info]es_shobrid_lasu):
Jul 17 22:23 [info]virginia_rabbit:
Jul 17 22:23 [info]sarkanvilks:
Arnolds Schwarzeneggers (uzvārdā esot ola) par tupiņu
https://www.youtube.com/watch?v=3gusSim59Bc

iespējams mūsējais ir Trampu aplaidis un tas ir lipīgi
Jul 17 22:19 [info]martcore:
interesanti, kādēļ medniekiem, arī tiem, kas pēc tam nenodarbojas ar taksidermiju, ir tik principiāli medīt tieši ar divstobru bisēm
a kāpēc ne ar automātiem vai triecienšautenēm? nē, es saprotu, ka mīnmetēji jau būtu tā kā pārāk daudz, bet kāpēc ne ar snaiperšautenēm?
Jul 17 22:16 [info]extranjero:
Gnidrolog, varbūt tas, ka tev melatonīns nepalīdz, ir tāpēc, ka pareizā deva ir 0,5 mg nevis 3 mg (vai pat lielāka deva), kā to parasti pārdod Eiropā bez receptes. Es šo nezināju, bet izrādās, ka lielāka deva strādā daudz sliktāk. Šis man pat pašam par nepatiku ir gadījums, kad zāļu regulācija ir ļoti pozitīva, jo ne tirgotāji, ne pircēji nav patstāvīgi spējīgi pieņemt informētu lēmumu par efektīvu zāļu lietošanu. UK melatonīns ir pieejams tikai ar receptēm 2 mg ilgstošas darbības tablešu veidā, kas ir līdzvērtīgs parastajai 0,5 mg devai, bet pagarināti visas nakts laikā.
Jul 17 22:14 [info]x_f:
Katram savi putni viļņojas galvā

Pagājušās piektdienas sākums attaisnoja sev piešķirto datumu ar kukaiņa kodumu, divām sliktām vēstīm, ūdens krūzes izliešanu pār telefonu un nograutu sistēmu (tas viss vēl tikai līdz pusdienlaikam), taču vakara cēliens izvērtās interesants – devos uz RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru, kur [info]murxxe man pārbaudīja smadzenes. Tas gan nenozīmē, ka tagad varu teikt "I'm not crazy, a friend had me tested!", jo tas viss viņiem ir vēl ļoti jauns, taču vēlāk varbūt varēs. Centrs pats ir svaigi celts, jaunas, modernas telpas, šķita labs atmosfērs.

Visa būtība ir tajā, ka viņiem tagad ir pieejama tehnika elektroencefalogrammu (EEG) fiksēšanai un mērķis iemācīties noteikt dažādas smadzeņu izmaiņas, pirms vēl tās ir sākušas traucēt dzīvot kā, piemēram, demence. Tāpēc tiek analizēti smadzeņu viļņi, lai noteiktu kognitīvās rezerves.

Lai tiktu pie mērījumu veikšanas, aparātam jāpieslēdz smadzeņu garoza, un to dara ar īpašas cepures uzvilkšanu. Tajā pareizajās vietās tiek sabakstīti sensori un zem tiem tiek speciālā želeja, kas sasaista ādu ar sensoru. Želeju es dabūju diezgan daudz. :) Bet nu FOR SCIENCE! labā ne to vien var paciest. Murkse teica, ka pieredzes bagāti medicīnas darbinieki ar to tiek galā trīs minūšu laikā, taču mums pagāja vairāk par stundu, jo, nu, pie pieredzes kaut kā jātiek, jo es tur biju tikai otrais, kuru viņa ir vienojusi pie vadiem, turklāt tas nemaz nebūtu jādara viņai pašai, bet kādam asistentam.Sensoru iedzīvināšanas laiks netika izniekots velti, Murkse ļoti interesanti stāstīja par savu darbu, par smadzeņu uzbūvi, ko katra daļa dara, ka tās var būt pavisam niecīgas, bet nozīmēt tik daudz. Stāstīja arī par to, ka kāda daļa smadzeņu var pārņemt citas smadzeņu daļas funkcijas, ja tā ir bojāta, protams, ne pilnībā, bet tomēr pietiekami labi, lai turpinātu dzīvot. Tas ir svarīgi, piemēram, insulta gadījumā, un tad rehabilitāciju jāuzsāk nekavējoties, lai būtu pēc iespējas labāki rezultāti, nevis pēc piecām dienām.

Lai smadzenes varētu tā vieglāk adaptēties citām funkcijām, tām jābūt pietiekami labi trenētām, tās arī laikam ir tās kognitīvās rezerves. Bet trenēt smadzenes var, piemēram, tīrot zobus ar kreiso roku – tā vienkārši tiek trenēta parasti mazāk nodarbinātā pretējā puslode. Pirmos rezultātus varot samērīt jau vien pēc divām nedēļām, bet tas, protams, kopumā prasa daudz vairāk laika. Bet es jau sāku to darīt, haha.

Viņa stāstīja arī par darba atmiņu, kas mūsdienu cilvēkiem pamazām atmirst. Tā ir īslaicīgā atmiņa, ko izmanto uzreiz tagad, piemēram, domāšanai, plānošanai, kaut kādu aprēķinu veikšanai. Atmirst tā tādēļ, ka galvā neviens neko daudz vairs nerēķina, telefona numurus arī vairs nav nepieciešams iegaumēt un tā. To arī var trenēt.

Es ne visu sapratu, ko viņa stāstīja, tur bija daudz par smadzeņu darbību un neiroloģiju, jo tas viss man ir ļoti nepazīstams lauciņš, taču bija tiešām interesanti. Viņa ir īsta smadzeņu fane.

Kad beidzot biju pieslēgts matriksam, sākās pati pārbaude. Vispirms teica trīs minūtes sēdēt mierīgi un ar aizvērtām acīm, pēc tam trīs ar atvērtām. Un tad pats tests. Testa uzdevums bija matemātiskās darbības (man lika izvēlēties augstāko grūtību, jo vieglākas esot boooring) – ekrānā uz mirkli parādās kāda izteiksme, piemēram, 67+24 un nākamajā mirklī redzams rezultāts. Abi aptuveni pussekundi, un uzreiz jānosaka, vai rezultāts bija pareizs vai nē. Un pēc mirkļa jau nākamais un tā bez apstājas. Tur bija saskaitīšana, atņemšana un reizināšana. Man neteica, cik ilgi un cik daudz uzdevumu tur būs. Skatoties ekrānā, es pilnīgi zaudēju laika izjūtu, man sāka likties, ka tas viss ir ilgi un cik vēl ilgi, taču pēc tam izrādījās, ka tās bija veselas desmit minūtes. Kā mirklis un mūžība reizē. Vēl rēķinot paspēju iedomāties, nez, vai viņa tur redz, ka es atbildu nepareizi, vai nē, un ko īsti te no manis grib.

Uzreiz pēc beigām Murkse teica, ka bija redzami izteikti beta viļņi, kas nozīmē, ka es tiešām domāju. Pēc tam mēs pasēdējām pie līknēm un viņa pastāstīja, kas redzams, lai gan ne visu vēl var un prot izskaidrot, jo viņi to paši tikai tagad vēl apgūst. Bet tā tehnika ir tik jutīga! Labi redzams brīdis, kad atvēru acis pēc pirmajām trim minūtēm, uzreiz cita smadzeņu aktivitāte. Un pēc tam aritmētiskās darbības, kur vēl cita prāta aktivitāte. Redzama katra sakustēšanās, pat plakstiņu virināšana. Es tikai nesapratu, vai tie reakcijas pīķi ir tikai brīži, kad es tiešām sakustos, vai arī tur var saskatīt, ka es pieņemu lēmumu, atkarībā no aprēķinu rezultāta (reaģēt vajadzēja tikai uz pareizajiem rezultātiem). Man tās visas izskatījās pēc daudzām drebelīgām līnijām, taču viņa tur uzreiz var saskatīt, kur tieši ir tie beta viļņi un ka nav alfa, delta un teta viļņu (tie ir miega vai senioru laikā). Nu, iespaidīgi.Tā kā šī vēl nebija oficiāla piedalīšanās pētījumā, jo tam nepieciešama zināma birokrātija ar izskaidrošanām, piekrišanām un parakstiem, tad es tur šoreiz biju tikai parasts izmēģinājumu trusītis, uz kura trenējās, manus datus izmantos, lai mācītos analizēt, un tad iznīcinās. Taču labprāt vēlāk piedalītos arī ar tīriem papīriem vēlreiz – varbūt pat ar uztrenētu otru smadzeņu puslodi, ha.

Vakara sausais atlikums – jāmācās elpot, labi sēžu un daudz domāju (domāt ir kaitīgi – smadzenes patērē ap 25% resursu, kas ir salīdzinoši visvairāk no visiem orgāniem).

Jul 17 22:08 [info]pljecka:
Mamma teica, ka bērns perfekti sakot - zilonis. Neticības mākti parādījām viņai bildi ar ziloni, uz ko viņa mums atbildēja - vau vau! Nu vot nebūs, ne šoreiz..
Jul 17 21:55 [info]sickboy:
Trampu atbalstoša lesbiete atzīstas, ka ir daudz grūtāk atzīties liberālajiem draugiem par faktu, ka viņa ir konservatīvā, nekā bija atzīties konservatīvajiem draugiem, ka viņa ir lesbiete. https://m.youtube.com/watch?v=U1x80Tr0_ds
Jul 17 21:51 [info]virginia_rabbit:
nakšņoju namiņā "Zenta"
Jul 17 21:39 [info]methodrone:
Pat rakstot šīs rindas, savāds svešums pret šo būtni, kas esmu es. Jebkādi vārdi, visdzidrākie, vismīlošākie, šķiet sveša sapņu parādība, uzplaiksnījums gaidošā tumsā. Tas pats ar emocijām. Visam apakšā kāds kluss, vērojošs spēks, apburts spēks, ko nevar nekādi piedzīvot, kā tikai kā "pretējību" visam pasaulīgajam, cilvēciskajam, pieredzamajam. Abi viens otram ir sveši pamīšus, vārdi būtnei un būtne vārdiem, kamēr abi ir neredzami vienoti. Es it kā dzīvojos šajā vērojošajā spēkā, bet es nevaru gluži teikt, ka tur dzīvojos, jo spēks šķiet man daudz piederīgāks par "mani pašu", jo viss, kas es esmu ir tam virspusējs.

Vakar caur rozīšu dārzu aizpeldēju uz skaisto Rīģenta open air theatre, paskatīties Šekspīru. Toletē mazgājot rokas, man prātā ripinājās viens no tipiskajiem naratīviem, līdz pēkšņi mazā šokā pieķēru sevi secinām, cik svešs un absurds savā mākslīgumā tas izklausās. Naratīvi, vārdi, jūtas un maņas, viss. Bet vistrakākais ir, ka nekas ko saku nespēj aizsniegt to vērojošo klusumu, kas ar savu godību šķiet daudz īstāks. Tāpēc būtībā kamēr runāju tikmēr atrodos šajā apburtajā švešības stāvoklī, un neesmu "es pati". Savāda brīnišķīga un daiļa sinerģija, kas ir bezgalīgi esoša, kamēr abas pasaules ir arvien fundamentāli, eksistenciāli, pat iespējams ontoloģiski nodalītas. Tā ir aptuveni tāda sajūta, ka tu zini, ka nekad mūžā nevarēsi redzēt pats savu muguru. Tu vari lietot spoguli, vai sevi fotogrāfēt no mugurpuses, vai klausīties kā kāds tevi apraksta, vai just kā tev kāds pieskaras mugurai, bet tu nekad to neredzēsi pats savām acīm. Neērta sajūta ar ko jāsadzīvo, jo tu zini, ka tev mugura ir, lai arī to nekad neesi ieraudzījis. Tāpat arī visas manas izpausmes šķiet, kā pastāvīga interpretāciju straume, kas nekad nekad nekad uztverei neatklāj vērojošo klusumu, tikai tam danco pa virsu ar gaisīgiem metaforu svārkiem, tādējādi to pierādot tikai kā mistisku turošu klātbūtni.

*

Dažreiz, kad es runāju ar cilvēkiem, mani pārņem stiprs kauns par lietām ko saku, ja tās ir uzspēlētas vai nepatiesas. Tad es jūtos kā būtu nodarījusi pāri bērnam. Vai cilvēki vispār saprot, cik liela atbildība vispār ir runāt? Es to nekad nesapratu. Jo otram cilvēkam katrs pateiktais vārds viņam ir pierādījums tam vai stiprāka, pat liktenīgāka ir mīlestība vai ļaunums. Dažreiz pasakot ko ļaunticīgi, man ir ārkārtēja sajūta, ka es kādu likteņa taisni, kas izduras cauri visai pasaules mūžībai uz priekšu un arī pagātnē, iegrozu tādā leņķī, kas norāda un ved uz sliktu vietu. Un tāds vārds jūtas kā pļauka pret maigu bērna rožlapiņvaidziņu. Tad es varu būt tikai neizmērojami pateicīga, ka šo vārdu ir saņēmis stiprs, labs cilvēks, kas ir stiprinājies mīlestībā un tic tās varai vairāk par ļaunumu. Atbildīgāka par tādu indesvārdu es jūtos cilvēku priekšā, kas netic mīlestībai vai tic tai ļoti maz un pierasti izvēlas tai pretējo. Jo tāds cilvēks jau dzīvo ļaunumā un es izdzēšu viņa apslēptās, atlikušās mīlestības cerības druskas, kas ir tīra cietsirdība. Es nezinu vai ir neitrāla runa, varbūt jebkura runa ir vai nu piliens indes vai dziedinošs patiesības ūdens.
Jul 17 21:27 [info]heda:
diegabikšu darbu augļi
Sestdien pa kādas skolas logu Norsborgā tika iemesta rokas granāta, šodien granāta "atrasta" centrālajā Stokholmas iepirkšanās galerijā.
Bet Malmes, kur šaudīšanās ir ikdiena, policisti žēlojas, ka šāvējiem vairs pat nerūpot, vai kāds no viņiem tiks notverts. Policisti kā galveno kārtējo šāvēju pazīmi min braukšanu ar mopēdu, bet novērošanas kameru filmētos attēlus neizplata, kaut gan tādi esot.

https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/vmK4BL/galleria-utrymdes-efter-larm-om-misstankt-farligt-foremal
https://www.expressen.se/kvallsposten/man-skjuten-i-malmo-4/
Jul 17 21:02 [info]paarpratums:
http://www.delfi.lv/turismagids/latvija/unikalais-pudelu-darzs-gulbenes-puse-kas-priece-ar-neparastiem-vides-objektiem.d?id=50219591
Jul 17 20:34 [info]kini:
.
nezinu par viņa orientāciju, bet magic! solists ir kkas tāds, ko es labprāt mājās ieviestu :D
Jul 17 20:22 [info]kisswithafist:
Bordelis, ne lodžija. To viens bāž savu irbuli puķēs, to ziedmušas drāžas (ārkārtīgi garlaicīgi, toties iespaidīgi ilgi, stunda noteikti). Kas nākamais?!
Jul 17 20:20 [info]basta:
tikko šodien
- pirmoreiz pastūrēju elektroautō. viss jauki, tik azartiski braucamo 200km rendžis ir vēl pa mazu. maigi braucot 320km sola.
- nopirku biļeti uz slaijera atvadu tūres konci.
Jul 17 20:18 [info]click:
Šodien viens džeks gribēja iedot krāsainu avīzi ar informāciju par Bordāna kungu. Pateicu, ka pilnīgi neinteresē. Ja Tu domā, ka balsot ir pienākums un ka kādu politiķi interesē Tava labklājība, tad Tu esi "aita". Katrs pats atbildīgs par savu labklājību.
Jul 17 19:59 [info]unpy:
Laika vērotāja piezīmes.
Dīvaini no manas puses tas izklausīsies, bet pamazām sāk nākt apjausma, ka šodien man saules būs bijis par daudz. Tas gan nenozīmē to, ka laiks būtu slikts, gluži otrādi - lielisks!
Jul 17 19:49 [info]kemune:
Rundāles tomātu-bazilika pesto ir tik pilns ar umami
Jul 17 19:35 [info]kakjux:
Skatoties uz cilvēku, kurš pārvietojas ar braucošu tabureti, radās pārdomas, ka varbūt cibas festivālu ietvaros uzģenerētās pilnīgi vājprātīgās biznesa idejas nav nemaz tik bezcerīgas. Ja jau kāds ir izlēmis masveidā ražot un acīmredzami successfully notirgot cilvēkiem tādu huiņu, varbūt arī ballītes orgkomitejas idejas varētu veiksmīgi realizēt un padarīt ienesīgas, lai jau minētā orgkomiteja beidzot varētu atļauties nestrādāt.

Also, lasīju te šodien internetus un pavisam nopietni aizdomājos, kādā veidā ar mani kopīgu valodu atrod mani creative friends? I am the socially awkward tech team member and nobody knows what I really do for a living. Bet man ir draugi (kuru man nav, jo man taču nav draugu), kuri visādi nodarbojas ar radīšanu, creative shit un all the things that I don’t really get. Bet kaut kā skaidrā vēl neviens nav palicis.
Jul 17 19:20 [info]santech:
Ready Player 1
Nu nezinu, nezinu. It kā pat ne itkā bet ir jā. Par gejmeriem un gejmerizmu. Bet, kā jau mūzdienāz - par marazmātizgu ar biku. Nu un, protams, Matrix. Matrix droši vien par miljons reizēm vairāk ir pelnījusi palikt mūviju kolekcijā. Nu vai vismaz uz goda pjedestāļa. 13 arī bija ok filma. Bet Matrixam to izdevās pasniegt kaut kā patīkamāk tomērt.
Tātad - redzējis esmu, nav tā, ka nepatika, bet nav arī tā, ka baigi gribētu skatīties vēl un vēl.
Jul 17 19:17 [info]ilona_pop:
Sevi atrast un pieņemt - check

Tagad vajag tikai nedaudz numbness jeb akluma, bez liekām ceremonijām dodoties uz priekšu, lēcot maģistra ( :) ) studijās, cerot uz finansējumu (lai kā amatierkori nebūtu tas, kādēļ esmu šeit.. cenšoties atgādināt, jebkāds mūzikas darbs labāks par nemūzikas).. utt, utjp.

Šonedēļ māja bija tukša, izbaudīju, nākamajās dienās Maestro ar dāmu atpakaļ
6dien uz LV, sirds trīc nedaudz, jo vieglāk brūces un tiešo konfrontāciju ar atmiņām ir neaiztikt
Jul 17 19:16 [info]vakardiena:
Estēts un sportsmenka komsamolka manī nekad neguļ- atminu uz Lielupes kāpām, lai paraudātu
Jul 17 19:12 [info]ilona_pop:
Tā jau laikam ir, ka cilvēkos kaitina tikai tas, kas ir pašā
Tas gan nenozīmē, ka mazāk kaitina
Jul 17 17:50 [info]sickboy:
Tātad Putins samitā pasaka, ka no Krievijas transportēti 400 miljoni nelimkumīgi iegūtu dolāru, kas novirzīti Hiarijas Klintones kampaņai. Masu mediji par to neraksta NEKO. Ja viņš teiktu, ka tas bija Trampa kampaņai, par tu runātu un rakstītu visi un tas būtu milzīgais pavērsiens Russian collusion izmeklēšanā. Putins arī piedāvāja Trampam kopā ar Krievijas specdienestiem izmeklēt Krievijas iejaukšanos ASV vēlēšanās. Tas ir tas, ko deep state un demokrāti NEGRIB. Jo tad atklātos, ka collusion īstenībā bija ar Klintoni nevis Trampu. Ja "eksperti" vienā mutē saka, ka samitam nebija pinīgi nekādas nozīmes, tad visdrīzāk patiesība ir tieši pretējais. Tikai tā ir nozīme, no kā viņi baidās vairāk par nāvi. Patiesība varētu tikt izmeklēta un nākt gaismā.
Jul 17 17:47 [info]lidaka:
Izliidu no gultas agri, iztirinaajos sporta zaalee, pastraadaaju, tagad blockchain pasaakumaa, tad veel pastraadaasim un iesim uz jogu. Mazliet par daudz kafijas izdzerts.
Jul 17 17:40 [info]penny_lane:
tiku pie antibiotikām, tagad tikai jāsāk dzert. tikai pirms tam vēl vienu reizi jāiedzer.
Jul 17 17:37 [info]negaisiic:
Tikko uz datora tastatūras no koka ar paukšķi novēlās pusapmirusi muša, pat kājeles vairs īsti pakustināt nespēja! Iedēstīju to puķkastē.
Jul 17 17:01 [info]mrs_brightside:
Not counting dollars or stars, I'm counting mornings
Lai gan zināju un rēķinājos, ka šis brīdis pienāks, labāk izvēlējos par to nedomāt, jo nezināju, vai un kādi mēs būsim. Te nu tas ir, šis brīdis, kad abi esam atvaļinājumos. Šodien ir 2. mana atvaļinājuma diena, 4. kopš pēdējo reizi Tevi redzēju un dzirdēju Tavu balsi. Jā, šis būs ilgākais laiks ne-komunikācijā, kopš mēs esam...viens otram...kaut kas...
Pēdējā laikā nedēļas nogalēs es skaitīju rītus, cik vēl atlikuši, līdz atkal Tevi redzēšu. Tā likās vieglāk, nekā skaitīt minūtes vai stundas. Kad 6dienas rītā ir palicis tikai 1 rīts, tas nešķiet tik traki kā vēl 2 dienas vai 48h. Šobrīd ir palikuši 5 rīti. Daudz.
Kopš vakardienas esmu aizliegusi sev lasīt Tavu pēdējo ziņu whatsappā un visas pārējās arī. Tagad mēģinu noturēties. Iepriekš tās pārlasīju neskaitāmas reizes. Ja godīgi, tad telefons nemaz nav nepieciešams, pēdējo ziņu tāpat zinu no galvas, vairākas citas arī... Negribas, lai šis laiks paiet tikai šēžot un skumstot. Jo, protams, ka ilgojos un domāju par Tevi visu laiku. No visas sirds cenšos kustēties, darboties, koncentrēties savām lietām, tam, ko vēlos šajās brīvdienās paveikt. Bet lai ko es arī darītu, Tu tik un tā pamanies ielavīties manās domās...
Mazliet ceru, ka Tu arī par mani iedomājies un ilgojies. Un ka šī nedēļa Tev liks kko saprast vai pārdomāt. Vēlams to, ka tāpat kā es bez Tevis, Tu nevari bez manis...

Ironiski - tā gaidīju šo atvaļinājumu, bet nu nevaru sagaidīt, kad pirmā nedēļa būs beigusies!


You be safe and come back to me....
Jul 17 16:54 [info]windrider:
Atvaļinājums beidzies tieši tad, kad karstuma vilnis sasniedzis Latviju. Bet bija labi arī tāpat. Trakā dziesmu svētku nedēļa pagājusi svētku dalībnieka atbalsta personas lomā un nogurums tāds pats kā pašam piedaloties.
Par spīti dažādām pēdējā brīža tehniskajām ķibelēm sanāca paceļot arī pa Somiju. Skaista zeme, ar diezgan mežonīgu dabu un klintīm. Domāšanas un sakārtotības ziņā pilnīga Eiropa, bet ne tik radikāls variants kā Zviedrija. Patika, ka somi prot laiski atpūsties un baudīt dzīvi ne sliktāk kā d-eiropieši, bet dara to ļoti pārdomāti un neuzbāzīgi. Īsās ziemeļu vasaras priekšrocība ir tā, ka tās pavadīšana tiek rūpīgi plānota un izbaudīta.
Protams, cenas liek noelsties, bet tam bijām gatavojušies. Līdzi bija paņemts gan ēdamais, gan arī šmiga un pašā Somijā izņemot nakšņošanu maksāt vajadzēja par saldējumiem (diezgan daudziem) un vienreiz degvielas uzpildi. Nu labi, dažus somu aliņus arī vajadzēja pagaršot par spīti cenai. Jāsaka gan, ka pilno ceļojuma grāmatvedību vēl neesam sarēķinājuši.
Jul 17 16:44 [info]krii:
Es neesmu tik ļauna, lai visiem tiem, kuri rudenī, ziemā un pavasarī mani piļīja ar "nav sliktu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs" un "vajag normāli saģērbties, tad nebūs jādrebinās", tagad vīzdegunīgi vēstītu, ka "var taču atslābināties, pareizi elpot un nesvīst".
Man žēl, ka kādam šajā skaistajā laikā ir jācieš un nav iespējas to izbaudīt.
Jul 17 16:38 [info]lavendera (in [info]pajautaa):
Vai jums ir viedoklis par ceļotāju vestītēm? Kas labāka, dūnu vai kāda sintētiska analoga? Sabalansējot siltums-vieglums-kompaktums-lētums.
Vieni dikti slavē primaloftus un nanoairus, citi saka, ka tie sildot krietni švakāk par sausām dūnām. (Nu un dārgi arī...)
Jul 17 16:34 [info]str:
Vadarīgi
Jul 17 16:33 [info]heishy:
Karstumā izsvīdušais šķidrums traucē smadzeņu darbībai tieši tik ļoti, ka vari ielikt austiņas ausīs un pusceļa saprast, ka neesi ieslēdzis playeri.
Jul 17 16:27 [info]morraa:
Biju Taivānā, uzkāpu Maokong kalnos, kas biškiņ uz dienvidiem no Taipejas.
Vieta esot labi zināma ar saviem vairāku konfesiju tempļiem, Daosistu akadēmiju un tēju. Starp citu, Maokong var tulkot kā "kaķīša debess".
Iekūlāmies tējas bodē ar smuku skatu no kalniem lejā, dzērām tēju tādā tautiskā ķīniešu stilā: no mikroskopiskas tējkanniņas un mazām tasītēm, ar verdošu lielo tējkannu blakus. Bija ļoti garšīgi, svaigs kalnu gaiss, saulriets un spirgts vējš.

Labai Taivānas tējai ir diezgan interesants efekts. Pēc vienas tējas padzeršanas nepārprotami var just, ka apziņa ir mainījusies, elpa kļūst dziļa un viegla, galva skaidra un domas dzidras, bet pozitīvas, turklāt augstu kalnos ar spirgto gaisu tas efekts ir vēl izteiktāks.

Ā, un vēl man ir kaimiņi no laukiem, ļoti mīļi cilvēki. Vīrs esot dzīvojis Taivānā kādu laiku, kur mācījies tējas pētneicības maģistrantūrā.
Dažreiz kaimiņš ienāk ciemos, runājam par dzīvi, tēju, Taivānu un visu ko. Šķiet, ka par tēju šo pāris mēnešu laikā esmu uzzinājis par tēju vairāk nekā visas iepriekšējās dzīves garumā.
Jul 17 16:26 [info]au:
nedēļas nogalē bijām pa manām bērnības takām Zvārtavā - pils un peldes un tāda bērnības garša. un tad vēl Tartu un jaunais lieliskais muzejs ar elpu aizraujošu iekārtojumu, bet manai gaumei pilnīgi nesvarīgu stāstu vai jēgu vai ko tur. pārāk daudz haosa, pārāk daudz modernības, pārāk maz konteksta.
un bērns pats pats uzkāpa munameģī! tur trāpījām uz torņa 79.-to dzimšanas dienu un apsveicēju koncertā uzstājās senioru deju kolektīvs no Alsviķiem. mana dzīve kļuva diezgan pilnīga.

(esam iebarikādējušies laukos, viss, lai tā rīgas dzīve iet, kur grib)
(Ūpis ēd mellenes ar pienu un nemaz tik daudz nenošmucējas)
Jul 17 15:49 [info]rasbainieks:
brauciens uz viļņu tīri pēc kafijas un zivenes izvērtās par kārtīgu meskala tripu
būsiet viļņā, ejiet uz spiritus bāru rātslaukuma maliņā uz austras ielas pusi
tur ir pasaulē garšīgākās tekilas, bunduļi ar meskalu, arī auksti rekomendējams meskala negroni un citas koktēles, un, ja šonedēļ pvd apstiprinās, arī neganti garšīgs meskala saldējums
mēs spiritusā paspējām iziet visas fāzes – no "bļa kāpēc mums šitāda rīgā nav un ko lai mēs šai sakarā darām" lidz "bļa cik labi ka mums rīgā šitāda nav, jo pašiem sev naudas vispār nepaliktu nemaz"
un kad vēl pēdējā krogā, kas ir tāda tiešām pēdējās pieturas dzertuve (bet ar izcilu plejlisti) rītausmas naktsmicei uztaisa mezcal sour, tad nekas cits neatliek kā iztecēt peļķītē
brauciet latvji lietuvā
Jul 17 15:38 [info]qgmr101:
Om Dram Drin Dran
Mazliet pārpasaulīgi skaisti: Suduaya - Feat. Matangi ( Sati ) " Amethyste " ( Shukra Beej Mantra - For Love ) - YouTube
Jul 17 15:28 [info]prtg:
Atceros Xishuangbannu
Jul 17 15:27 [info]neraate:
baigi nav spēka. bet vajadzētu pierakstīties pie zobārsta pirms vēl sāk sāpēt. bet nu vismaz sīcēm dr.vizīte pieteikta tā kā diena nav galīgi aizlaista notekā
lol
Jul 17 14:26 [info]sirualsirual:
ceriņu laimīšu vietā tagad ir rīsu pakas, kurās ir nepāra skaitlis maisiņu
Jul 17 14:21 [info]sirualsirual:
skotija pret mani bija ļoti laba
Jul 17 14:18 [info]sirualsirual:
nebiju pamanījis, bet smēķēšana rada distanci - no tā, ko tu saki, piemēram
Jul 17 14:04 [info]santech:
Cik patīkama sagadīšanās - šo reakstu: https://opensource.com/article/18/7/stackware-turns-25 lasu tieši no sava linux lapša. Uz kura, protams, ir mans mīļākais fetišs - Slackware.
Jul 17 14:00 [info]ctulhu:
Halyava, ser!
Iznāk ka mēs visi apmaksājam viņu izklaides:

http://lat.grani.lv/latvia/15051-aglonas-svetku-norisei-nakamgad-no-valsts-budzeta-plano-pieskirt-161-909-eiro.html

Parastais pretarguments ir ka valstī dzīvo arī katoļi, bet nu tad emmm kāpēc nevarētu noorganizēt tā, ka par šo maksā tikai katoļi?
Jul 17 13:53 [info]santech:
mazgāju traukus un pa logu redzēju, kā līdz upes (līča) vidum 4 maloļetkas sīkas uz viena piepūšamā riņķa ārdās. piezvanīju uz 112 lai atbrauc nočeko. ķipa vienas pašas. pēc tam krūmā kaut kāds makšķernieks parādījās. man pagalmā nevajag bērnu līķīšus. tagad pie krasta, bet neviens vēl nav atbraucis.

tas no sērijas par dabīgo atlasi.
no sērijas par cilvēku stulbumu - no vegan lapā feisī kāds mačō lielās, ka izmetis sievas paiku miskastē, jo uz bundžiņas lieliem zaļiem burtiem rakstīts - vegan.
Jul 17 13:50 [info]kakjux:
Svētdien vispār bija silti, zilā (using the word ironically) Donava, brokastu salāti bija viens no ļ retajiem ēdieniem, kur man garšoja pilnīgi viss, kas bija uz mana šķīvja. Vīntoniks also risina visādas dzīves situācijas. Tā lēnā garā nošūpojāmies vīntonikos pie upes pa dienu, bija izteikti silti, bet bija arī vējš. Bija tiešām lieliska diena. Un tad vēl picērija, Da Vinči un vispār viss. Vienīgais, ka slovāki īsti nemāk vīntonikus, bet vismaz māk atnest sastāvdaļas konstruktoram. Šis paliks atmiņā kā viens izdevies piecpadsmitais jūlijs.

Par vakardienu gan grūti pateikt kaut ko. Tur jā-hmm ahtungi.

Šodien atpakaļ darbos.
kaķ: ja viņi tur visi ir nomiruši, tad kāds varētu atmirt uz piecām minūtēm, lai ierakstītu čatā, ka visi nomiruši.
VZ: nu jā, būtu tikai pieklājīgi.
kaķ: citādi es te gaidu ziņas, bet neviens ar mani nerunā.

Bet nu izrādās, ka visi-visi nav nomiruši. Nāksies turpināt šito strādāšanu. *nopūšas*

Ak jā. Un laikam mēs ar Marlīni esam bound to talk at least once a year, on our birthday. It’s the nice thing to do. (VZ gan valīdi pajautāja: since when do you do those? Bet saprotiet paši.. )

*nogurst*
Jul 17 12:52 [info]junona:
JP
Te vēl viens labs gabals par JP grāmatu, kura, kā baumo, drīz iznāks arī latviešu valodā.
https://www.the-tls.co.uk/articles/public/jordan-peterson-12-rules-kate-manne-review/
Jul 17 12:31 [info]sickboy:
https://www.infowars.com/putin-bombshell-deep-state-moved-400-million-from-russia-to-hillary-campaign/
Jul 17 12:23 [info]snauts:
Šitā sutoņa ir diezgan apnicīga. Ja man jāizvēlas starp salšanu un svīšanu, es drīzāk izvēlētos salt nekā svīst.
Jul 17 12:17 [info]santech:
Auksta puskotletīte uz sausas baltmaizes pusšķēles ar sinepjiem pie kafijas virtuves loundžā ar laptopsu, nosacītā caurvējā, kamēr guļamdatoristaba bleķa bundžā tiek kaut cik vēdināta. Sen bija laiks no rītiem šādi darīt. Attiecīgi, kafija izdzerta, iebrokastots, var pievērsties ss.lv darba sludinājumu sadaļai. Ā, pirms tam tie cv jānopulē. Onlainie un offlainie.
Jul 17 11:53 [info]khosmos:
My ahrt is self-explanatory. Remember the folktale of Snow White? Well, I have the mirror, therefore, drawing dead girls is okay for me.
/Babushka Bathory/
Jul 17 11:50 [info]khosmos:
Ļudmila - horošoje imja.
Ļubļu ļudej... Na užin.
Jul 17 11:49 [info]zum:
Saakumaa veel neko, Knuts un Marion briiniijaas, kaa es varu izdzert glaazi viina un glaazi alus un vieniigais, ko var maniit, ka es beidzot runaaju. Tad izraadiijaas, ka mana alga tagad buus, kaa Knutam. Esj tu nost, gandriiz acis no dobuliem izspraga. Un tad panesaas. Skaudiba un nenoviidiiba.
Jul 17 11:33 [info]koks:
Paskatoties uz Guns n Roses koncerta bildēm/video, man prieks, ka koncerti, kuri mani pārsvarā interesē ir vismaz 10x mazāk apmeklēti un notiek krietni vien intīmākā gaisotnē nevis tā, ka stāvi kaut kur pūļa aizmugurē un vienīgais, kur vari kaut ko daudz maz redzēt, ir ekrāni skatuves malās.
Jul 17 11:16 [info]lavendera:
Zodiakālie aņuki
... tālāk ... )
Jul 17 11:09 [info]heishy:
Šodien kaut kāds dīdeklis iekšā.
Gribās izskaidroties ar visu un visiem. Lēnām sāku sarunāties ar priekšmetiem. Kondicionieris jau ir apvainojies un metā "you're hot and you're cold" attieksmi.
Diezgan ļoti šodien negribas mājās, piemēram, jo klīstošais holandietis ir atgriezies.
Tad ir pēkšņa apņēmība iet un meklēt sev savu mini kūperīti.
Vienvārdsakot , šodien ir liels "kad tad, ja ne tagad"!
Jul 17 11:05 [info]f_g:
Patīk vasaras un ziemas laiks? Nepatīk vasaras un ziemas laiks?
Izsaki savu viedokli!
Jul 17 11:02 [info]deloveja_kundze:
man patīk tā sajūta, kad nevari vairs atšķirt, kur beidzas tava āda un kur sākas gaiss, bet besī tā otra karstuma sajūta, proti, kad kļūsti par staigājošu, uzpampušu sardeli.
Jul 17 11:00 [info]artis:
http://www.daviddfriedman.com/Legal%20Systems/LegalSystemsContents.htm
Jul 17 10:55 [info]sonnenwende:
Pirma darba diena pec atvalinajuma un esmu jau lidz baltam pelitem izbesita. man loti gribas vienu profesiju izmacities, ar darbu varetu ari visu noorganizet, ka pikis nak, neskatoties uz to, ka nestradaju. bet.... viens slimigs bet. macibas nebutu mana pilseta, bet 2,5h brauciena no majam. 5h diena braukat ir slimi, un tur palikt ar visiem parejiem studentiem bus ari neiespejami. jadoma talak. negribu vairs te but.
Jul 17 10:52 [info]khosmos:
Protams, ka es neiešu uz Soulfly koncertu. Vienkārši boifrends ir pieteicies man nesaprotamu iemeslu dēļ. Tāpēc es šorīt ar viņu nekniebšos.
Jul 17 10:38 [info]f_g:
veldzēties
13502410-22-950-2772053a1a-1471262443
Jul 17 10:18 [info]eclipse:
#perksofbeingahomeowner
nav mauriņa, slikti, jo nav smuki un ir dubļains. ir mauriņš, slikti, jo pārāk bieži jāpļauj
vajag lēno zāli
Jul 17 09:58 [info]ulvs:
Starp citu, draugi, stresam nav pamata. Viss jūlijs un augusta 1.puse, pateicoties planētu stāvoklim, būs, maigi izsakoties, emocionāli piesātināts. "Nepieņemiet muļķīgus lēmumus" laiks.
Jul 17 09:56 [info]ulvs:
Onligatory reactive post
Yo, [info]decembris izdzēsies. Cerams, ka viss ok.
Jul 17 09:43 [info]martcore:
vienā no vasilija ložkina grupas dziesmām (viņš nebūt nav tik labs mūziķis, kā gleznotājs) skan piedziedājums "И ВАМ ДАДУТ!", kas man šķiet tāds ļoti memētisks un par deus ex machina
ilgāku laiku domāju, kā lai to pareizi ilustrē, līdz ideja atnāca pati

seriāla "queen of the south" pirmās sezonas (par to, kā mēģināt palikt dzīvam cīņā ar narkokarteli) finālā ir tāds moments, kad abas galvenās varones aizbrauc ar papīra lapu un gps koordinātēm uz kaut kādām jau totālām meksikas jebeņām, bez piecām minūtēm tuksnesis bez ūdens, toties ar indīgām čūskām
kur pēc šīm koordinātēm viņas atver lūku kanalizācijas caurulē, un tur ir pilns ar līķiem
viņas iet ārā, bet pretī jau nāk pāris apņēmīgi vīri sombrēro ar ieročiem, vēl pēc minūtēm divdesmit viņas jau sēž piesietas krēslos blakusesošajā fazendā, apkārt klaiņo pilsoņi ar nažiem rokās, aiz muguras tikai pietrūkst miesnieku profesionālo kautķermeņu drafta plānu
"a ko jūs īsti gribējāt?", jautā viens no viņiem
viena no lēdijām klusu nočukst- "divsimtpiecdesmit tūkstošus dolāru"

un te, lūk, no debesīm iemočī deus ex machina piedziedājums "И ВАМ ДАДУТ!"
reāli, viens bandīts saka otram, "atnes naudu. bet lai es viņas šeit vēlreiz neredzētu"

te pat nav jautājums, kā šajā no visas civilizācijas aizmirstajā pussabrukušajā fazendā, kur uz lieveņa atrodas līdz nenosakāmai krāsai izdiluši pāris šūpuļkrēsli, var pēkšņi atrasties ceturtdaļmiljons dolāru. šeit ir ir drīzāk jautājums, kādēļ, teiksim, seriāla "true detective" visbezcerīgākajā situācijā esošie varoņi vai vispār katrs no mums neiedomājas paprasīt kaut kādu nereālu naudu. jo mums to iedotu. tiesa, par to, kas notiek tālāk, es labāk paklusēšu.
Jul 17 09:41 [info]ulvs:
Kāpēc tu klausies Radiohead, ja jau tu viņus nesaproti?
Jul 17 09:30 [info]likcepure:
Lūpenes
Man vajag uzdāvināt draudzenei krutu lūpeni. Kur cilvēki tādas pērk? Internets vairs nav opcija, nepaspēs atnākt.
Jul 17 09:27 [info]f:
also, izskatās, ka lielākā daļa frendlistes ir sarunājuši un raksta ar melnbaltām jūzerpikčām. approved!
Jul 17 09:17 [info]f:
: adulting is hard
aprīlī tika lemts, ka šovasar jāierīko granulu katls, jo pietiks vienreiz staipīt to malku un briketes, un pietiks ziemā pārrasties aukstā mājā un no rīta taisīties uz darbu pa aukstumu, un vispār, tā kā uzradās arī izdevīgs piedāvājums, būtu negudri no tā atteikties. izsaucām meistaru, lai brauc skatīties, kā to visu sastellēt kopā. tā saucamais meistars atbrauca pagājšnedēļ, paskatījās un pateica, ka iekārta, par kuru iepriekš tika apgalvots, ka viss būs ok, tomēr nav savienojama ar šo katlu. te - vieta emocijām. paldies, vējamāt, paldies. vai tiešām no aprīļa nebija laika agrāk atbraukt? nē, protams, ka ne, jo viss taču būs ok.

tagad gaidu meistaru, kurš uzstāda savu iekārtu. ņemot vērā to, kā gada laikā kāpušas cenas visam, kas man bijis vajadzīgs, paredzu, ka rēķins par šo prieku mani iedzīs stāvus kapā. ar granulām apsildītā kapā.
Jul 17 08:53 [info]jojo:
aizgulējos, naktī bija lieti un negaisi, skraidīju taisīdama logus ciet un vaļā.
Jul 17 08:45 [info]f:
gribēju sevi paslavēt, ka nu gan es varu priecāties par to, ka tik daudz brīvo krekliņu ir manā garderobē, kā reiz tādam laikam, vai ne, bet stāvu jau entās minūtes pie skapja un izrādās, kaut kāda mistika - tos var uz vienas rokas saskaitīt.
un, lai būtu pilna buķete, veļasmašīna divus no tiem ir apdāvinājusi ar kaut kādiem tā kā rūsas pleķiem, vai? mazgāju nost ar saimniecības ziepēm, izskatījās, ka atmazgāju, bet pēc kāda laika skatos - atkal ir. ceļojošie spoku traipi, vai?
filtri nomainīti, nekas oranžs nebija klāt piemests mazgāties. what the hell?
Jul 17 08:39 [info]kisswithafist:
Hot summer nights, mid July, when you and I were forever wild.
Jul 17 07:34 [info]zum:
Nopirkšu māju, nomaksašu nodokļus un sēdēšu tad ar pliku pakaļu uz mūrīša. Ceru, ka visi būs tagad apmierināti.
Jul 17 06:35 [info]morraa:
Japānas kriminālziņas.

49 gadus vecais Nakamura gāja bojā nosmakdams, dibenā atrasts gaiss.
Izmeklēšana noskaidroja, ka 30 gadus vecais Yošida ar nolūku pajokot iesprauda Nakamuram dibenā gaisa kompresoru un sāka pumpēt to ar gaisu. Nakamuram šī joka rezultātā pārplīsa zarna, gaiss saspieda plaušas un viņš gāja bojā nosmokot.
Japāņu humors pārāk labs nav, bet vismaz ziņu portāliem ir prieks ar virsrakstiem.
Jul 17 06:21 [info]slepkava:
Kaut kas tomēr visā šajā ir, sešos no rīta darba dienā dzert alu Vecrīgā un skatīties uz skrienošajiem cilvēkiem.
Jul 17 06:11 [info]virginia_rabbit:
Jul 17 05:34 [info]dooora:
хайл, Леттланд
https://youtu.be/LHTGFE2fJQg
Jul 17 05:24 [info]heishy:
Arrested in Key West? Know your rights...I do! Call former prosecutor Maggie Gutierrez @ 305-394-7100...on call 24/7!
Jul 17 05:05 [info]heishy:
19.00 - 4.45
Nu ta feini izgulējos, beidzot (:
Pam param pam pam!
Jul 17 03:11 [info]hauf_milk:
ne gluži "purple rain", bet vēja plūsma naktī pa atvērtajām lodžijas durvīm, pāri gandrīz pilnībā atsegtajai ādai, liek apķert jūliju abām rokām.
Jul 17 02:16 [info]skriiks:
es pamodīšos miris un tad es iešu spokoties.
Jul 17 02:04 [info]skriiks:
Katra diena kā atskaite līdz nākamajam atskaites punktam. Pēc ... dienām būs pagājis ... dienas/nedēļas/mēneši kopš ...
Jul 17 01:56 [info]skriiks:
Ambientais bezmiegs.
Jul 17 01:08 [info]vacatio:
Samta naktis, svina rīti.
Jul 17 00:57 [info]ena:
Pagaaja triis nedeeljas un iznjeema atlikushos diegus un jaasaak staigaat bez krukjiem bet daktere teica ka viss beigsies ap ziemassveetkiem jo tik dzilju griezumu peedaa nav redzeejusi un es protams juutos tik iipasa tacu kaaju pie zemes joprojaam baidos likt un es jaa paldies sapratu mesidzu ka nevajag steigties
Jul 17 00:53 [info]qgmr101:
Hip
Hop
Jul 17 00:51 [info]laba_doma:
Vispār man patīk mans pedantisms. Ja es nejustu tieksmi steigties, nodotos tam vairāk.
Jul 17 00:51 [info]sickboy:
Eksperti apdirsās, ka Tramps ar Putinu Baltijas valstis pat nepieminēja (viņi bija diezgan droši, ka Putins ieteiks Trampam aizvākties no Baltijas un Tramps, kā jau beta male, teiks: Ok., darīsim tad tā!). Tramps pat neatzina Krimu par Krieviju, bet enīvei, Mārtiņš Hiršs domā, ka tikšanās neko labu vai taustāmu nav devusi. Bija sūdīga tikšanās. Eiropas liberālie demokrāti šito visu nosoda.
Jul 17 00:36 [info]qgmr101:
:-)
Es jūtos labi, pat laimīgs!

Ai, nezinu, kā tas gadījās, ahh tomèt ta driikst un var buut :-)

Wooooooaw =)
Jul 17 00:26 [info]sickboy:
Pusgada laikā mēs esam no Ziemeļkorejas atomizmēğinājumiem līdz tam, ka Kims sūta mīlestības vēstuli Trampam un neloğiskie anti trumpisti to sauc par sliktu lietu. Viņš draudzējas ar diktatoriem. Vai tad viņš nezin, ka diktatorus vajag izolēt no komunikăcijas, tādējādi paužot, ka mēs esam labāki par viņiem un lai viņi protās. Tramps (kurš, atšķirībā no Obamas, sūtīja Ukrainai ieročus, pielietoja spēku Sīrijā, lai gan tur bija Krievija, un ieteica Vācijai pārtraukt barot Krieviju par miljardiem vērtu gāzes līgumu) izteicās, ka grib labas attiecības ar Putinu, tas nozīmē, ka viņš ir Putina marionete. Sliktas attiecības tačj būtu daudz labāk. Daudz labāk būtu trīcēt un drebēt no Krievijas un it pa laikam pateikt kaut ko riebīgu par Krieviju, tas būtu daudz labāk Baltijas valstīm un visai pasaulei kopumā. Ja mēs visu laiku nodirsīsim Krieviju, Krievija labosies un pieņems Eiropas demokrātijas vērtības. Miljardiem vērti gāzes līgumi ir nekas salīdzinājumā ar Krievijas nosaukšanu par nedemokrātisku. ŠIE CILVĒKI IR FUCKING DEBĪLI.
Nē, Putinu neinteresē miljardiem dolāru, Putinu neinteresē sava spēka monopols pasaulē. Viss, ko patiesībā vēlas Putins ir, lai kāds gribētu ar viņu draudzēties un nesauktu par nedemokrātisku diktatoru. Viņš labāk iejauksies citas valsts vēlēšanās, lai tikai uzvarētu kandidāts, kas viņam pateiktu kādu labāku vārdu - pat, ja tas nozīmētu ieročus Ukrainai un miljardiem dolāru iespējamu zaudējumu. Nē, anti trampistu pasaulē VISS, ko vēlas Putins ir, lai kāds viņu nosauktu par draugu. Magic ir tajā, ka tikko tu nosauc Putinu par draugu, tu uzreiz zaudē savu personību, atvelc spēkus no Baltijas un dari vēl kaut kādas nezināmas lietas, kas ir vēl nozīmīgākas par militāro spēku un ekonomiskajiem ieguvumiem, bet mēs skaidri nezinām, kas tieši tas ir. Eksperti ir vienisprātis, ka tur kaut kas ir.
Jul 17 00:02 [info]inese_tk:
jūlijs
jau labu laiku biju novērojusi, ka sēžot randomā saspringstu. ar uzsvaru uz augšstilbu muskuļiem - vnk sēžu un jūtu, kā muskuļi savelkas. mēģinot atslābināties un elpot, sajūta tāda, ka nekāda elpa "neiet" tiem augšstilbiem cauri, ka tur viss tāds sablīvējies un sastāvējies. nolēmu dot otro iespēju skriešanai. skolā skriet patika tikai īsās distances, tās skrēju kā viena no ātrākajām, bet no krosiem vienmēr centos visādi izvairīties. vienreiz mēģināju skriet, kad dzīvoju Āģī, bet nepatika environments (Uzvaras parks) un sāpēja mugura no skriešanas pa asfaltu. tagad pamēģināju pa meža celiņu apkārt Niedrājam, kas ir apm divarpus kilīšu līdzens maršrutiņš. ir diezgan forši, nu jau 4x esmu to darījusi. protams, pagaidām nevaru noskriet visu skriešus, brīžiem eju, bet sāk jau likties, ka varētu arī mazliet garāku gabaliņu skriet-iet. pēc tam metos ezerā un vēl izpeldu kādu līkumiņu. pēc pirmās reizes, nākamajā dienā šaušalīgi sāpēja tieši tā savilkto augšstilbu muskuļu vieta, bet kopš tās reizes vairs nekas nav sāpējis un arī tā random saspringšana vairs nav tik nomācoša. pirms 20 gadiem lauztā potīte tāda jutīga, bet, ja nepaliks sūdīgāk, to varu tolerēt. pagaidām ir 3 goali - 1) turpināt un neatmest ar roku; 2) varēt apskriet Niedrājam bez iešanas; 3) uzkačāties tik tālu, lai varētu skraidīt kaut kur tuvāk mājām (te ir daudz reljefa un es ātri padodos grūtību priekšā).
ā un noteikti nevar pāris stundas pirms skriešanas dzert kafiju. tajā reizē, kad man tā bija, prāts bija pilnīgi wild un nesavācams un tas ļoti apgrūtināja procesu.
Jul 16 23:43 [info]tritons:
Manuprāt, par maz novērtēta ir glīta sievietes mugura. Tā tomēr ir pilna ar pievilcīgiem sīkumiem - vienai tie var būt izcēlušies muskulīši, citai biezi gludi mīkstumi, vēl citai - regulāri izcilnīši uz mugurkaula. Mugura varētu būt viens no iemesliem kā dēļ man patīk masīvas - garas un/vai platas, šķietami spēcīgas sievietes. Viņām bez visa cita ir arī daudz muguras, par kuru priecāties. Tā ir viena no lietām, kuru ļoti reti izceļ pornā, bet reizēm nejauši glīti attēlota sieviete no aizmugures tieši skaistas muguras dēļ var likties īpaši kārdinoša. Un pāri plecam sievietēm sanāk ļoti glīts, aicinošs skatiens ar puspievērtām acīm. Ar to vien pietiktu lai iztēlotos vilinošā skatiena īpašnieci apskāvienos, esot aiz viņas un saņemot viņas plaukstas savējās.
Cik nu es to māku, bet man vienmēr paticis masēt sievietes muguru. Šķiet lieliski ar pirkstu galiem sajust mugurkaula robiņus un izberzēt katru ribas starpiņu, ar plaukstām atrast kur zem viņas ādas slēpjas vissiltākie mīkstumi un tajos maigi ieķerties. Brīdī kad pirksti noguruši ir tik jauki piespiesties viņai klāt, skūpstīt kaklu un maigi iekosties skaustā.

Gribētu uzrakstīt vēl, bet šķiet, ka šodien sanāk visai neveikli, ir sajūta ko gribas izstāstīt, bet nav pareizo vārdu.
Jul 16 23:28 [info]santech:
Kāpēc ir grupas, kuras dzīvajā performancē uz skatuves neizgaismo buņģieri? Buņģieris nav cilvēks? Viņš negrib tik pat smukas bildītes, kā ģitārists?
Jul 16 23:24 [info]mazheks:
dažreiz, kad sanāk nedaudz brīva laika un tu sadomā izpalīdzēt diviem nesaistītiem savā starpā cilvēkiem, kurus tu zini daudz gadus - no viena tu dabūn nosodījumu par krietnu padomu nākotnes tehnoloģiju apgūšanā, aber otrs tev pārmet to, ka es nezinu kā cilvēks jūtas, ejot cauri laulības izjukšanai. yeah right. fuck that shit - help is out of the order
Jul 16 23:10 [info]_re_:
sienāžu dolby reāli iedolbī
Jul 16 23:01 [info]ctulhu:
Krustvārdu mīkla
Sinonīms vārdam ``padauza`` 5 burti, otrais a
Jul 16 23:00 [info]anonymous:
Lean on Pete (2017)
Pēc Ksavjē Dolana ieteikuma:
Jul 16 22:59 [info]liktens_humors:
break me. scar me. burn me. 
you know you have the power to. 
With a look. A word. Or naked ignorance. Tik tok  Felt like just a few seconds, didn't it? 
But I slipped through your fingertips. 
A little too late now, darling.  
No more. Not you. Not anyone anymore.
Jul 16 22:58 [info]maya:
Tagad man ir pavisam pavisam īsi mati. Sirmi deniņos un vēl. Un pancīgi. Ļoti viegla sajūta, kas pārvēršas ilgās pēc rītdienas rīta peldes Gaujā ar ilgu niršanu.
Jul 16 22:27 [info]strazds:
šim arī gandrīz apaļa jubijleja
I mean, it's real hard to be free when you are bought and sold in the marketplace.
Jul 16 22:19 [info]_re_:
braukt pie +32° pēc C ar auto, kam kondiška izbeigusies - visas karstās jogas un infra saunas var ūdeni pienest, un būtu labāk pienesušas.
aifons necimperlēdamies pateica nu i nafig un aizgāja too hot - emergency režīmā, atslēdzot sakarus ar ārpasauli.
Jul 16 22:08 [info]seehearfeel:
The Good Doctor (Tv series, 2017) - gadījumā, ja kādam pietrūkst Dr. House sēriju, šīs ir vēl viens David Shore  producēts stāsts. Galvenajā lomā ir jauns rezidents ar autismu un Savanta sindromu. Kaut gan emocijas pie šī sindromu apkopojuma netiek izrādītas ierastajā veidā, nav nepieciešamas pat 30 min, lai jau ļoti dziļi justu līdzi galvenajam varonim. Vienlaikus katrā no sērijām ir aplūkoti ne tikai medicīniskie gadījumi, bet kāda ļoti nozīmīga mācība jauno ārstu dzīvē. 
/nesen nolijis lietus, 10 no 10/
Jul 16 22:08 [info]hauf_milk:
Es pieļauju, ka dzīvniekiem ir sava veida radio, kas viņus ietekmē daudz vairāk kā mūs to spēj mūzika.
Trauksmainākajiem, piemēram, kaijām, drošvien, ir kaut kas līdzīgs EHR. Kaķis varbūt čilo pie r'n'b, varbūt pie trip hop, jo kā var saglabāt tādu mieru, gadiem tupot dzīvoklī.
Kad mani atlaiž fukin 'cilvēks', es varu aizplūst kur vien vēlos.
Jul 16 21:54 [info]ilona_pop:
Rīt 2. braukšanas stunda, stress pāris dienas jau pirms tās.
Cenšos no youtube kko saprast
Jul 16 21:38 [info]sarkanvilks:
SUNĪTIS SĒDĒ UN SKATĀS UZ BRĪVĪBAS PIEMINEKLI
https://imgur.com/a/ObHQHQx
Jul 16 21:33 [info]dis:
divas nedēļas pagājušas
esmu apjēgusi, ko daru un kāpēc
rosmē un veiklā ritmā pienāk vakars
turpinu priecāties, par būšanu šeit un tagad
maz sanāk atpūsties, šodien mēģināju mnoķert powenapu, pirmās 15 minūtes smadzenes gremoja informāciju, atsēdzos uz 10-15 minūtēm kā miglā ievīstīta
esmu saradusi ar zirgiem, staļļa aromu no rokām nevar dabūt laukā
priecīgi
mammai šodien paliek 50, esmu domās ar viņu
Jul 16 21:32 [info]x_f:
D#19: Smirdbumba

Kaut kad jūnija sākumā tālā kaimiņiene pasauca pie sevis saplūkt nātres – "it kā tev pašam trūktu, ko ravēt" – lai no tām pagatavotu nātru vircu. Biju lasījis, kas tā tāda un ka tas esot vērtīgs un dabīgs mēslojums, taču līdz praktiskām darbībām vēl nebiju ticis, jo visas manas nātres pavasarī tika iemaltas zemē. Bet te – dod (ņem) par brīvu.

Salasīju pilnu spaini, sametu to lielākā toverī (vēlams sasmalcināt, bet kāds gan prieks vēl sadzelties), pielēju pilnu ar ūdeni, vāku virsū un turējos pa gabalu nākamās 2-3 nedēļas, kamēr tas rūga. Virums esot ik pa laikam jāapmaisa, lai iedabūtu tur skābekli, bet uz to saņēmos laikam tikai divas reizes.

Tas smird. Nu, tā ka ļoti. Nu, tā ka drausmīgi riebīgi neaprakstāmi ārprātskastenomiris ļoti. Bet nu man tas bija pagatavots un neko citu nevarēju darīt, kā vien izlietot pēc nozīmes. Ja vienkārši turpat izgāztu, tad, pirmkārt, izdedzinātu visu dzīvo un, otrkārt, tāpat smirdētu. Tas ir tik jaudīgs, ka jāšķaida ar ūdeni attiecībā aptuveni 1:10 – koncentrātu augi var arī nepārdzīvot.

Par laimi, tā bija ļoti vējaina vakarpuse, kad sāku to darīt, tā ka elpot bija iespējams. Vējš pūta uz ielas pusi, un līdz tai ir kādi 60 metri, bet vienubrīd dzirdēju, ka bērnu bariņš iet garām un kaut ko nokomentē par "smird!", man kļuva neērti. Laistīt esot vēlams tieši vakarā, lai līdz rītam gaiss jau būtu atguvis pierasto kondīciju, es gan vēl šo to varēju sajust arī nākamajā rītā.

Par laimi, nenācās neko skaidrot tuvējiem kaimiņiem, viņiem paveicās nebūt mājās. Tālā kaimiņiene pēc tam stāstīja, ka viņa savā dārzā (Pierīgā) šādas smirdināšanas reizes operatīvi saskaņojot ar otru kaimiņieni, tad abas laistot, tikko kā trešais kaimiņš aizbraucis, kurš pēc tam nevarot saprast, kas tā par smaku. Ja nu tuvojas kādi masu nemieri, šo varētu lieliski izmantot pūļa izdzenāšanai. Bioloģiskais ierocis.

Nātrēs ir daudz slāpekļa, līdz ar to tas arī ir dabīgs slāpekļa mēslojums, un slāpeklis nepieciešams vairāk vasaras pirmajā pusē kā zaļās masas audzēšanas steroīds. Pēc tam uzzināju, ka to neesot labi liet uz mellenēm un citiem krūmiem, jo liek turpināt zaļot, tāpēc jaunie dzinumi nepaspēj pārkoksnēties un pa ziemu var viegli nosalt. Bet to, protams, noskaidroju jau tikai pēc tam. Kas tik' tiem visiem augiem nav jāpārcieš manis dēļ.

Vienreiz pamēģināju, otrreiz laikam vairs nekad, tas bija tāds fuipē, ka neprāta cena.

Jul 16 21:23 [info]rugetta:
no rīta tik grandiozi atdauzīju kājas pirkstu pret naktsskapīša stūri, ka tas nu ir zili lillā. ja man nebūtu zilumu fetišs, es raizētos, bet laikam par fetišu jāraizējas.
Jul 16 21:01 [info]spect_actor:
pirmā diena no divām nedēļām teātra nometnē nr. 2 es jau esmu pilnībā izsūkta. esmu iesaistīta konkrētā projektā, kuram būs konkrēts rezultāts izrādes formā, kas, protams, ir ļoti, ļoti forši, tomēr tas nozīmē, ka man jāsāk strādāt jau tagad, starp meistardarbnīcām, kuras ļoti itensīvi notiek visu dienu. man pietrūks miega.
Jul 16 20:48 [info]punkts:
Berlīne kā Bērlīnē Aleksandra laukumā bija sava stiga ar raķetīti un mērens ziemeļu rietumu vējš ar slapju krusu un tuvplāna marionetēm, kas skatlogos skatās, vai nenāk kāds briedis ar slaveno kaku maisiņu un ovālajiem zēniem bez jebkāda kaku maisiņa un tad tas tuvplāns attālinās un sakņop uz savu taisno vienīgo darbīgo daudznacionāldimensiānisko straujo kailgliemezi, kas nebija pat vairs uztraukts par darbu ar tele ekrānu un tajā mierīgajā stādā, ko bijām vienisprātis sapratuši staignajā pliko dīdu mājiņā bija raugs un rausītis ar strupu astīti un defoltu uz zoba tas lika mierīgos instrumentus un gaidīja kafijas pauzēs laminēto gruntsgabalu ar acetoniju un skaisto buru rausīti mērkaķīti un staipīgo akluma graudu diezin kā tas būtu varējis mierināt mūsu vēlīnos strupustes klukstes dedzināmās paracetamola aklās straujās tajās bija kaut kas teatrelizēts tāds kā atgāzēts straujš ūdens bez mitas sitas pret klintīm pret bluķiem un olām staigā tāds paracetamola kostīmā uz aizmuguri un tausta ar saviem garajiem spicumiem tik vien kā sev krūtežu.
Jul 16 20:30 [info]zuzanna:
Sauciens cibā
Vai kādam nemētājas kāda spa dāvanu karte, kam drīz iztecēs termiņš, un ko gribas pārdot man? Ideāli, ja Rīgā un ja 2 personām.
Jul 16 20:11 [info]begemots:
You're nothing, but a pack of cards!
Nu, jūs jau zināt to sajūtu, kā ir, kad īsti baidies taisīt plānus, jo ir sajūta, ka, ja ko saplānosi, kāds pēdējā brīdī pateiks:Manuprāt, tā droši vien ir parasta lieta pēc salīdznoši lielākām dzīves peripētijām. Visu laiku kkur iekšā gaidi no kuras puses atkal kaut kas zvels.
Bet varu saderēt, no tā arī attopas.
Jul 16 20:09 [info]krii:
Ābeles "Duna" brīžiem ir ļoti skaista, brīžiem - vienkārši neizturami garlaicīga.

Esmu sapratusi, ka neciešu, ja literāra darba autors grib man lasīt priekšā referātu. Besī un nogurdina.
Jul 16 20:09 [info]wowow:
Icarus - must see.
Jul 16 19:52 [info]chimera:
pirms kāda laika igors, kas dzīvo stāvu augstāk, vaicāja, vai viņš drīkst nozāģēt mazo kļavu, jo nu tā vairs nav tik maza un aizsedz viņa logus (mūsu logi ir praktiski pilnībā aizsegti ar visu, kas vasarā aug). igors ir viens no retajiem cilvēkiem, kas man šajā mājā patīk, jo viņš 2x ir gājis ar mums tīrīt mežu, viņam ir forša sieva un divi mazi dvīņi, viņš skrien pa vakariem un bargā salā ir piepīpējis neldiju, tāpēc, protams, es pateicu, ka man nav ne mazāko iebildumu (bet ārprāc, cik daudz gaismas šobrīd pēkšņi ienāk logā).

bet jautājums ir tāds - gribu iestādīt kļavas vietā kādu upeņu vai jāņogu krūmu. tas aizsegs manus logus, bet netraucēs otro stāvu. es sēdēšu pie datora, pastiepšu roku un badaini rīšu ogas. jāņogas nav īpaši prasīgas, esmu redzējusi vairākus savvaļas krūmus posmā no mangaļsalas līdz vecāķiem, neviens neizskatījās izmisis. lauku avīze saka, ka ogu krūmi ir jāstāda rudenī. vai ir vēl kas, kas man būtu jāzina par to stādīšanu?
Jul 16 19:51 [info]piene_ne:
Swedbank klausulē jauna gaidīšanas melodija, laikam par godu dziesmu svētkiem. Piezvanīju, lai paaugstinātu savu maksājuma limitu, lai samaksātu fakin nodokļus, un kāmēr 5min klausījos uuuu migla migla rasa rasa kur tu teci kumeliņ iztēlojos miljons man nepatīkamus veidus, kā mani nodokļos samaksātie taukšķiši kā tādi zirgi izkūp miglā miglā rasā rasā bļēee
Jul 16 19:12 [info]inese_tk:
lsm.lv: Karstajā laikā cilvēkus sadzeļ lapsenes un sasper zibens; daudzi brauc dzērumā.
Jul 16 18:30 [info]sickboy:
Un tagad, īsti mediji: https://www.youtube.com/watch?v=0FTorNuN57w
Jul 16 18:02 [info]sickboy:
Skatos, kā ziņu mediji go crazy par Trampa un Putina tikšanos. Piemēram, šādas pērles: "Tramps netic liberālajai demokrātijai, starptautiskajiem noteikumiem, viņam nepatīk starptautiskās organizācijas. Viņš zina, ka ASV Eiropai nozīmē vairāk nekā Eiropa ASV, īpaši aizsardzības jomā. Viņš grib parādīt ASV vēlētājiem, ka spēj risināt konfliktus, ka ir līderis." Man šķiet, ka cilvēks, kas to teicis (kāds Lietuvas eksperts) vispār nezin, ko nozīmē vārdi "liberālā demokrātija", tātad, saskaņā ar wikipēdiju, "liberālā demokrātija" ir valdības forma, kas pārstāv demokrātiju, jas balstīta uz klasiskā liberālisma principiem. Kas ir klasiskie liberāļi? Klasiskie liberāļi, atšķirībā no progresīvajiem liberāļiem, akcentē ekonomisko brīvību - t.i. mazus nodokļus un valdības nejaukšanos cilvēku privātās dzīves un biznesa veidošanas brīvībā, kā arī pēc iespējas visās citās. Klasiskie liberāļi ir tas pats, ko sauc par libertāņiem. Tramps ir klasiskais liberālis - viņš tic ekonomiskajai brīvībai, kā arī personiskajai - piemēram, marihuānas lietošanas nosacījumus gribēja uzticēt štatu pārvaldēm. Tramps ir klasiskais liberālis, kas neciena "progresīvo liberālismu" (sociālismu) un autoritārismu (Eiropas Savienību vai karaliskā nama etiķeti), viņš īstenībā pat negribēja tikties ar UK karalieni. Un visi tie par autoritārismu un atkarību no valdības fanojošie eksperti un viņu sekotāji tic, ka Tramps neciena demokrātiju. Jā, ja vārda "demokrātija" jaunā nozīme ir "indivīda pilnīga atkarība no autoritāras, neievēlētas valdības". Un tieši tāpēc klasiskie liberaļi viņu ievēlēja, jo mums ir līdz kaklam skatīties, kā iedomīgi autokrāti vada mūsu dzīves un stāsta masām, ka tā ir demokrātija.
Jul 16 17:24 [info]heishy:
Izgāju ārā, sejā iecirtās elle. Bet tad sātans sāka čurāt, kas patīkami atveldzēja. Gaidīju kaut ko ātri pārejošu, bet nekā, nācās meklēt paslēptuvi. Saveda mūs kopā ar vēl vienu samirkušo zem nojumes. Sasmaidījāmies un nogaidījām. Mulsi mīņājās, kamēr es spēlēju solitare. Lietum pierimstot, iedrošināju turpināt iet, aizejot vispirms.

Nu jau atkal veldzējos savos sviedros.
Jul 16 17:22 [info]deloveja_kundze:
Modern criticism, I think it will be conceded, begins with Eliot, whose paradigms were such writers as Donne and Crashaw, for whom interpretation was required even in their own day as a condition for determining what was being said by means of what in fact was said, and hence deep interpretation was the standard way of reading. But criticism, then, began to assume the form of other systems of deep interpretation - psychoanalysis and marxism - and under this pressure, all texts became concealments, and deconstruction an inevitability. This gives the critic a great power, virtually the power of the priest, since only he or she knows what truly is being transmitted, and so constitutes the true reader. The rest of us either have to be taught to read, or take the critic as the authority. This has had two immediate corollaries. In the first instance, it developed in response a style of writing made to order for the critic, who came to serve the role of the censor in political systems which drive the writer to acts of increasingly complex concealment, where every letter is in effect the purloined letter. And of course the other corollary was the inevitable impact on critical writing itself, which becomes increasingly obscure, to the point that only other critics can read it and their interpretations are uncertain and obscure, and set forth in any case in texts that in turn require criticism - to the point where criticism exemplifies the literary ideal and a critic like Geoffrey Hartman can claim that the critic is the true artist of our time - or that literature itself is justified to the degree that it makes literary criticism possible. 

''The Politics of Imagination'', Arthur C. Danto
Jul 16 17:19 [info]zin:
workwork
reizēm gribas aizmest pelīti pa gaisu un aiziet pasēdēt kaktiņā...
Jul 16 17:02 [info]roncijs:
Mini Metro ir brīnišķīga spēle.
Jul 16 16:28 [info]nekurlande:
Man otro dienu no vietas sāp miesa pēc dejošanas Kartupeļpalmā, kas laikam liecina, ka pasākums izdevās.
Jul 16 16:19 [info]smoker_smoke:
Все думают, что придет время, а время только уходит...
Jul 16 16:02 [info]ctulhu:
Ja mums ir 2 sistēmas, vienā ir iestrādāti kontroles mehānismi, otrā nav, tad vienā ir [lielāka] brīvība izdarīt kļūdas, otrā nav [ir mazāka]. Liberāļi man te saka ka liberālisms esot brīvība izdarīt kļūdas. Jautājums: Kāpēc tāda vajadzīga?
Jul 16 15:57 [info]mazeltov:
Braukt ar draugiem piknikot un peldēties uz netālo ezeru bija laba doma.

Iet mājās kājām (~25 min) - ne tik laba, jo pārvērtēju savas spējas noiet to gabalu flipflopos nenoberžot kāju pirkstus vietās, kur tas gumijas striķis pieskaras manai, kā izrādās, supercimperpimperlīgajai ādai.

Nedēļas nogalē nopirku jaunu, speķi maskējošu peldkostīmu - tagad neizskatos pēc nobarota šarpeja, bet slaikas valienes!
Jul 16 15:32 [info]virginia_rabbit:
Jul 16 15:27 [info]lord:
par izziņas metodēm
cilvēkus var nosacīti dalīt trīs kategorijās - tajos, kam biežāk atvērtā lapa ir feisbūks, tajos, kam jūtūbs un tajos, kam wikipēdija... no šiem avotiem tad cilvēki arī pamatā smeļ... nu un visi delfi, kosmo un pārējās cibiņas, tā jau cita kategorizācija, bet ne mazāk raksturojoša...
Jul 16 15:23 [info]pljecka:
Jul 16 15:17 [info]heishy:
spēlējos ar asinsriti
Fanoju kā plaukstas, kas nolaistas gar sāniem, lēnām un mazliet tirpstoši pieplūst ar asinīm, asinsvadiem piepūšoties.
Pufffīgi.
Jul 16 15:16 [info]dooora:
pulksten 4os Latgales priekšpilsētas tiesā nolasīs spriedumu AAB pirmstermiņa atbrīvošanas lietā.
es gribētu palūgt, lai jūs paturat īkšķus. this show must not go on.
Jul 16 15:10 [info]spiiraalee:
Als wenn hier irgendwas zu halten wär.
Sieh mich an, als wär ich wirklich real
Feier mich, als wenn ich allein mit schönen Augen wär.
Mach all die schönen Lügen wahr
Frag mich was, als wenn ich irgendetwas wissen würde.
Heb mich hoch, als wären wir unendlich stark.
Lass dich fallen, als wenn wir nicht voll Zweifel wären
Mach all die schönen Lügen wahr
Jul 16 15:08 [info]seth:
"I'd be all of that"
"I'd be all of that"

A false memory
Jul 16 15:00 [info]basta:
https://instagram.com/p/BlQwXEBAHlN/

upd.

atgādina šo:
'The suicide of Adolf Hitler in his Berlin bunker was announced in the Irish newspapers on May 2nd, 1945. Later that day the taoiseach, Eamon de Valera, accompanied by Joseph Walshe, secretary of the Department of External Affairs, called on the German ambassador, Edouard Hempel, "to express condolences".'
Jul 16 14:39 [info]santech:
Bijām Kartupeļpalmā. Īsumā - ļoti jauks pasākums. Garumā - .. )
Jul 16 14:25 [info]kisswithafist:
Gribētos pagulēt, bet skuju - aiz loga zāģē. Un sazāģēto smalcina. Būtu labāk urbuši.
Jul 16 14:19 [info]melnbaltalapsa:
Tru asf
Alkas pēc tās īstās un vienīgās mīlestības toreiz likās tik milzīgas un neaptveramas, ka izlaidu no rokām iespēju to tiešām iegūt un nopelnīt. Tagad, braucot garām Brasas stacijai, iekšēji leju asaras. Es tur kādreiz dzīvoju un mīlēju. Un viņš to varēja redzēt manās acīs.. Tikai tāda mirkļa atblāzma. Bet  tā kā viņš neko man nejautāja, mirklis pazuda nebūtībā.

Laukā karsti. Pamodos no diendusas. Apēdīšu karbonādi un dosimies pie jūras. Es tāds mazs upurjēriņš, kas dodas pretī dzīvei uz kaušanu. Pati jau izvēlējos..
Jul 16 13:51 [info]snark:
NATO valstu izdevumi aizsardzībai
https://www.nato.int/nato_static_fl2014/assets/pdf/pdf_2018_07/20180709_180710-pr2018-91-en.pdf
Jul 16 13:42 [info]zum:
Savā sīkstulībā nopirku tualetes papīru, kuram bija atlaides uz futbola čempionātu un nepaskatījos, ka tas ir ne tikai ar mazām, zaļām bumbiņām, bet arī ar skuju aromu. Tagad pēc tualetrs apmeklējuma viss smird pēc piedirsta meža.
Jul 16 13:31 [info]tvarj:
ugh
man šodien cilvēki zvana. zvana pa telefonu. zvana. un runā. pa telefonu.

nekādu manieru mūsdienās.
Jul 16 13:01 [info]hotai (in [info]uzzinu_pedejais):
Latvijā ir autoceļš Lāzberģis – Šļukums.
Jul 16 12:51 [info]magnolia:
..baziliks ir mana tipa mājaugs..ja aizmirstu apliet, tas neapvainojas un atdzīvojas tiklīdz apleju..un kā tas smaržo!!!
Jul 16 12:36 [info]virginia_rabbit:
e: "es ieguļos jaunā nelaimē"
Jul 16 12:31 [info]methodrone:
Sapnī redzēju, ka esmu laukos un garām teritorijai pa plato šoseju plūst gaišu cilvēku pūlis. Viņi visi ir ģērbušies dzeltenās un baltās drēbēs, ir pacilāti, gavilē, dzied un ceļ rokas pret debesīm, viņi ir tik priecīgi. Mazā māsa saka ka rau, pievienojamies! Bet es neatrodu dzeltenas drēbes, es izvandu skapi un tur ir tikai tumšas un krāsainas drēbes, kamēr blakus skapim pie loga guļ nomirušais onkulis. Es izmisumā izskrienu ārā un redzu kā mazā māsa ir aizskrējusi pakaļ pūlim un arī gavilē, kamēr es palieku nopakaļ un klusi vēroju. Pūlis virzās pa smilšaino ceļu uz labības lauku un tad kalnā pretī Dievam, un gavilē un ceļ rokas pret debesīm. Tad māsa ir atgriezusies no pūļa un mēs abas sēžam pagalmā pie lielas bļodas ar cukīnī un ķirbjiem. Es māsai stāstu, ka pūlis gavilēja un lūdza Dievu, lai tiem iedod garīgu piepildījumu, bet Dievs tikai vienīgi izpleta uz tiem rokas un noteica "Saņemiet!" Es biju sašutusi, ka viņš neko īstu nav iedevis, bet to sakot ar spēju telekinētisku enerģiju ar Dievam līdzīgu žestu pacēlu gaisā vienu no cukīnī. Tajā brīdī nodomāju, ka varbūt tomēr Dievs ar savu vieglo žestu ir kaut ko iedevis. Pēc tam ķecerīgi mēģināju ar jauniegūto telekinēzi pacelt visu bļodu ar cukīnī, bet vairs neizdevās.
Jul 16 12:29 [info]217:
Ready Player One (2018)
Noskatījāmies vakar Ready Player One.
Man ļoti patika autora radītā pasaule/visums, kura notika darbība, visas atsauces, utt., bet galveno varoņu attiecības bija biš par cheezy. Un, protams, visi labie varoņi bija ļoti labi, un sliktie slikti, bet ņemot vērā, ka tas notiek gaming pasaulē, tas pat būtu zināmā mērā piedodami/loģiski. Bet tā jau smuki. Sagribējas izlasīt grāmatu. R., kurš ir lasījis (klausījies iekš audible), teica, ka grāmatas ekranizācija šajā gadījumā ir izdevusies. Es atceros, ka viņš toreiz, kad klausījās, bija diezgan aizrāvies, tagad žēl ka neieklausījos un neizlasīju agrāk.
Jul 16 12:17 [info]sintetika:
vai kāds var ieteikt krutu tatoo mākslinieku? un foršu brīvdienu māju pie ūdens?
Jul 16 12:01 [info]ulvs:
Neticami, bet Rudaka rīkotā "Kartupeļpalma" izdevās par sasodīti labu vienas nakts beztelšu festivālu. Daudzi elementi atgādināja "vecos labos" laikus, kad Latvijā biežāk notika šādi festi. Uldis pareizi darīja- labāk samaksāt pienācīgi kādai normālai latviešu grupai, nevis taupīt uz noname ārzemnieku grupām, kuras tāpat neviens neklausās.
Jul 16 11:55 [info]kjiimikjis:
Pirms kāda laika ziņoju par kāpuriem, kuri varētu būt ziedmušu kāpuri, un kuri efektīvi apkaroja laputis uz manas veģetācijas. Šobrīd jau ir pilnīgi skaidrs, ka tie tiešām bija ziedmušu kāpuri - nu jau lodžijā lidinās ziedmušas.

Pirms brīža pamanīju kaut kādu jaunu spārnotu kukaini. Man nav ne jausmas, kā šis tur nonācis, jo lodžija ir šādām radībām slēgta (logam priekšā tīkls), taču te nu tas ir. Fikss gūglējiens liek domāt, ka tā ir zeltactiņa. Jap, vēl viens laputu dabīgais ienaidnieks.

Es nezinu, kur šie te uzrodas, bet nu, laipni lūgti.
Jul 16 11:25 [info]evy:
vakardienas man neintereseejoshais futbols tomeer shodien liek par sevi maniit. jo nu, kompaanijas peec tomeer pavilkos iziet uz vienu [!!!] pinti, kura diivainaa kaartaa [mhhmmm, kaa parasti, ja] parrveertaas kaadaas dazhdaudzvairaak.

shodien darbaa jaanosleedz otraa nedeelja, un mums pietruukst tikai bishkuciitis, lai sasniegtu nedeeljas meerkji. pozitiivas domas, un lai klienti aumaljaam veljas pie mums!
Jul 16 10:31 [info]lavendera:
Piektdien noskatījos interesantu indiešu filmu par dislektisku puisēnu "Zvjozdočki na zemļe". Laba filma; protams, neiztika bez dziedāšanas un dejošanas un daiļa jaunekļa otrā galvenajā lomā, bet šā vai tā laba.
Nu un sestdien negaidot aprunājos ar vismaz divām mātēm, kam ir dislektiski bērni (nu jau jaunieši), puisis vēl mācās skolā, bet meitene iestājusies mūzikas akadēmijā.
"Viņa savā mūžā izlasījusi tieši trīs grāmatas."
Dislektiķu Sviesta Cibā noteikti nav.
Interesanti, kā viņi pavada laiku, kamēr visi viņu vienaudži čato internetā?
Jul 16 09:42 [info]mena:
Muzejs
Dzīvoklī, kur dzīvoju, varētu atvērt nevajadzīgo lietu muzeju.
Jul 16 09:40 [info]kisswithafist:
Vēl nav pat desmit, bet jau ir par karstu eksistēt. Naked titty day!
Jul 16 09:36 [info]tvarj:
ok, es to vienkārši pateikšu
nevaru sagaidīt rudeni
Jul 16 09:29 [info]rugetta:
sapnī biju londonā, maldījos metro tuneļos, bet man pretī nāca mišela obama un pasveicināja, pēc tam pārņēma miers. arī kad sapņa beigās notika max huiņa, mišelas klātbūtne joprojām bija jūtama.
Jul 16 09:17 [info]zum:
Slave tebe Gospodi, laikam Knutii ar savu sievu ir kaut kur aizbraukusi. Tad jau liidz augustam man vinjs nebuus jaaredz pat pa gabalu.
Jul 16 08:57 [info]jojo:
agrs.. un karsts... un odi mani sakoduši.
māja no vakardienas vēl nav atdzisusi, bet jau jātaisa aizkari un logi ciet - lai iekšā būtu kaut mazliet vēsāks nekā ārā.

pateicības:
saulains, vasara - daudz telpās, tāpēc to, ka saulains un, ka vasara maz redz, bet patiesībā šogad patiešām ir vasara - un ir ļoti gaišs. man patīk rīta gaisma un slīpie saules stari, kamēr saule kāpj aiz koka un viss ir zeltains un maigs.
mazumam pirmā nakts nometnē. piezvanīja un izstāstīja, cikos šodien drīkst zvanīt. starp astoņiem un deviņiem pēc tava laika, mamm.
T. vakar dabūja izvēdināt izpletni. esot dabūjis negaisu. šodien vedīs mammu pie ārstiem gatavosies operācijai. ārsti sakot, ka tie esot rētaudi un šķembas, neesot par ko uztraukties, šoriez tā ir mamma, kura pati uzstāj uz operāciju - nu, viņu var saprast -
kleitas. iešu dušā un vilkšu kleitu, laiks uz darbu.
miegs, nogulēju līdz pusastoņiem, vienreiz pamodos, attaisīju dārza durvis līdz galam - un ielīdu atpakaļ gultā.
kaķītis. šonakt nogulēja man blakus satinies mazā kamoliņā. smieklīgi, vakar sēdēju un gaidīju, kad kaķītis nāks mājās, lai varētu durvis aiztaisīt.
Jul 16 08:33 [info]laboratorija:

Jul 16 08:25 [info]chimera:
pat ne tas, ka ciba ir kļuvusi ahūna ļaunāka, glupāka or smth, bet gan tas, ka tā visaktīvāk stimulē tieši visādus sračus, barojot tos un stiprinot. nu, tas ir tas, kas cilvēkus interesē visvairāk. par kurmjiem dārzā, velotripu vai jaunākajām filmām runāt lol, nav vērc (par filmām vēl var, ja analizē tās no visādu ismu perspektīvas), savukārt virtuāli izkauties - samoje to. citreiz ir sajūta, ka cilvēki visu dienu grauž semuškas un refrešo internetus, lai tik beidzot mestos cīņā.

es nespēju īsti piemeklēt vārdus, kas raksturotu atbilstošu iekšējo sajūtu. ne īsti nelaimīgums, ne garlaikotība. kkādu lielo pozitīvo stimulu iztrūkums? atceros, kā gandrīz sāku drukāt tekstu, ko noteikti kāda labilāka persona uzskatītu par aizvainojošu un veltītu pārdesmit komentārus, lai pārliecinātu mani, ka man nav taisnība internetā, bet tai pat brīdī man ieripoja darba e-pasts, kas darīja mani absolūti ekstātisku, un motivācija cibot bija zudusi.
Jul 16 08:23 [info]laboratorija:

Jul 16 07:32 [info]sickboy:
Skudriņas pārskrien, atkal uzliekot šo albumu. https://m.youtube.com/watch?v=zEwrRZMLa7w
Jul 16 07:12 [info]sickboy:
Sandra Veinberga labāk gribētu atomkaru nevis mieru Korejas pussalā, ja miera sarunās ir iesaistīts Tramps. Burtiski, I mean.
Jul 16 07:00 [info]laboratorija:

Jul 16 04:03 [info]ena:
Es nevaru aizmigt aiz noguruma deelj lakstiigalas un beerna izsaucoeniem miegaa
Jul 16 03:02 [info]roncijs:
vakar rundālē ar pārliecību gulēju katras koncerta daļas priekšpēdējā dziesmā.

pamatīgi uzkrītošas bija kremeratas diriģenta nopūtas vai lociņu sitieni pret korpusu. un tie teju visi cilvēki, kuri konsekventi spraucas garām citiem cilvēkiem bez pušplēsta vārda, riskējot ar milzīgiem konfliktiem sadursmes gadījumā
Jul 16 02:21 [info]spect_actor:
Jau pirmā nakts, dzīvojot ar aktieriem, ir wild. Viņi nesavāc aiz sevis un neslēdz ciet tualetes durvis.
Jul 16 01:21 [info]methodrone:
You are always in the garden.
"Even Jesus wasn't always in the garden, sweating blood. Every day for you is the dark night of the soul."

Biju uz First Reformed (2017), kas mīlīgi papostīja. Arvien pasaulē parādās lietas, kas izceltas no manas psihes, kas varbūt nekad nav bijusi mana bet gan mūsu. Mana nozīmē mūsu, jo kad kāds saka mana, tad mans ir tikai viens. Spoileris imminent.. filma man atgādināja repressed Tarkovski un dvēselisku Taxi Driver. Man patika, kā tajā parādīja ķermeņa skaudrās likstas, dziļas dvēseles mokas pretstatā virspusējai ikdienai, God givenness, alkas, righteous anger that turns into bitterness and resentment, hysterical repentance, survival by pure brute will, uncomfortable grace, love. Filma saslēdzās ar dvēseli tik ļoti tik perfekti mundane manierē. Tā kā kad skatoties tu apzinies, ka šie visi ir tikai neattēlojamas īstenības un patiesības fragmenti, bet fragmentāri ir arī kā tu pieredzi pasauli, so it's legit enough and more than beautiful. Teātrī biju izdzērusi glāzi auksta, balta vīna, un pēc dramatiskajām filmas beigām, kas bija mežonīgi daiļas un visdramatiskākās, kādas es biju redzējusi un kā es būtībā vēlos, lai beidzas visa man apslēptā uguns, viss mans apslēptais naids, visi mani apslēptie mīlas stāsti, nāves ūdens dzīves, ūdens manā dvēselē, iznākot karstajā Jūlija vakara gaisā ar gaismiņām, kokiem, mašīnām, pārīšiem, tumši zilajām debesīm un viegluma sajūtu ķermenī, es jutos savādi bīstami lonesomely laimīga savā iemestībā šeit, tikai uz brīdi un varbūt pat pompozi neīsti, bet vajadzīgi uz brīsniņu. Ejot mājās klausījos aizkautu Igo un sevi nicināju par savu gļēvulību un neizdarību. Tagad man ir alkas skatīties Tarkovski ar vēl dziļākām zilezeru acīm to no avail. Although es arvien vairāk ticu predestination.

Jul 16 01:12 [info]kini:
.
karstā laika prieks - vaļā esošie logi nodrošina pilnu klāstu ar lamuvārdiem, kas nu džekiem, strādājošiem ar kanalizācijām etc sistēmām, nāk laukā, saņemot izsaukumus un komentējot tos pagalmā :) rajons, rajoniņš. 

turpinu klausīties to pašu puiku. šodienas dziesma.
Jul 15 23:42 [info]eermaniitis:
buškrafts
vienmēr mani pārsreidz idejas mežā atrast akmeņus .... var būt ne pa tādiem mežiem staigāju, bet bez sūnām un sēnēm un vaivariņiem neko citu atradis neesmu, vismaz ne akmeņus
Jul 15 23:39 [info]heishy:
lets sunset
'' If you love somebody, set them free''

Vakara pelde saulrietā spēlējoties ar viļņiem. Izbaudu mirkļus ''viens pats mājās''. Miera pīpis uz balkona dūmu mutuļu ieskauts. Domāju vai maz atcerēšos kā tīt cigareti, bet tas izrādījās kā braukt ar riteni. Automātiska, instinktīva darbība. Pāris dienas citrona miziņās reanimēta tabaka. Garšīgi.

gif image

I find it amusing
that we're all pretending to be normal
when we could be
insanely interesting
instead
-atlas
Jul 15 23:31 [info]tjigra:
Skaistie vasaras rīti :)
15.07.2018. )
Jul 15 23:16 [info]murxxe:
Miegs nenotiek, bet apēdājs gan.
Jul 15 23:15 [info]di_wine:
"Intuīcija ir spēja sintezēt, tā ir bieži piesauktā trešā acs, kas nav tikai gaišredzība, kā bieži uzskata, kad kāds redz, kas notiek cilvēka ķermenī vai makā. Ja garīgais līmenis ir attīstīts, domas ir sakārtotas, enerģētiskie centri ir atvērti, cilvēks spēj pa tiešo saslēgties ar Visuma informatīvo kanālu. Trešā acs paredz, ka cilvēks redzēs augstāk, dziļāk, plašāk, tālāk. Tā ir tāda gaišredzība, kas saskata notikumu saknē, tā būtībā, paredzot arī, kas notiks tālāk. Kas, starp citu, nav viegli. Ir daudz grūtāk dzīvot, jo redzi, ka cilvēki nav eņģeļi. Tāpēc varu tikai atkārtot – uzmanieties no tiem, kas apgalvo, ka ir čenelingi un runā ar debesu sūtņiem. Kā tu zini, ar ko tu runā?! Varbūt tas ir astrālais bomzis! Kosmosa princips paredz – tu vari sakontaktēties tikai ar sev līdzīgo. Tas attiecas arī uz neredzamo pasauli."

(Vairāk: http://jauns.lv/raksts/sievietem/288907-popularais-homeopats-igors-kudrjavcevs-par-visumu-un-astralajiem-bomziem )
Jul 15 23:14 [info]phz:
Young & Beautiful
Tā kā festivāla aproci liku sev pats, tad uzliku nesimetriski un palika diezgan garš lentītes gals, tagad kaķim, kurš guļ savā ierastajā vietā blakus tastatūrai, ilglaicīgi prieki.
Jul 15 23:06 [info]zin:
bulciņas personai, kas nāca klajā ar Salaspils minifestivāla ideju. pasākums bija burvīgs visā, ko piedzīvoju.
šajā vīkendā es priecājos par vasaru, dabu, ziediem un cilvēkiem.
uz mājām paņemtais darbs skumji palika flašā, bet var būt reizēm tieši tā viņam arī vajag. rīt arī ir diena.
Jul 15 22:44 [info]laboratorija:

Jul 15 22:34 [info]ctulhu:
Starp citu, kā tas tur bija ar apspiestajiem un apspiedējiem? Eiropeīdu tipa cilvēki jau arī var būt apspiestie?

[Ir tāds mazāk zināms fakts, ka pastāv bēgļu plūsma no DĀR un Austrāliju un Jaunzēlandi. Bēg baltās ādaskrāsas iedzīvotāji. Kurus tur apspiež.]
Jul 15 22:11 [info]punkts:
man pietiek gremot esošo.
Jul 15 22:09 [info]punkts:
es ēdu vienu mākslu pēc otras.
Jul 15 22:09 [info]punkts:
thriving art scene yes.
Jul 15 22:06 [info]tvarj:
šis varbūt būs nepopulāri, bet šodien, atbraucot no laukiem, es ļoti nopriecājos, ka mājās ir tetrapaka baltvīna un ledus.
Jul 15 21:54 [info]prtg:
brave new convenience
"We may share your Personal Information to third parties (with or without compensation) including potential and actual advertisers, sponsors, our third party service providers and partners. We use commercially reasonable efforts* to only engage or interact with third parties that post a privacy policy governing their processing of Personal Information."

[*izcēlums mans]
Jul 15 21:49 [info]x_f:
D#18: Spožums un posts

Spožums ir ogu pārpilnība šogad. Neatceros, kad iepriekš būtu bijis tik daudz ogu. Draugi atbrauca un sev mazliet salasīja, taču kopējo ainu tas neko daudz nemainīja. Upeņu ir daudz, jāņogu vēl daudz vairāk un līdz zemei ("ja trīs jāņogu zari līkst līdz zemei pirms 10. jūlija, tad 14. janvārī gaidāms sals līdz -32°" </vilis-bukšs>).Ar upenēm pagaidām tieku galā, daļa ir sasaldēta ziemai, daži kilogrami ir saspaidīti un samaisīti ar cukuru, arī būs ziemai (omīte iemācīja, vismīļākais variants) un no atlikušajām taps klasisks ievārījums, ja viss nebūs apnicis. Daudz ogu bija pat tai krūmā, kuru taisījos likvidēt, tāpēc nežēlojot izzāģēju manuprāt liekos zarus, laikam trāpīju uz pareizajiem. No jāņogām uzvārīju ķīseli un ar to arī idejas beidzās. Piedāvāju kaimiņienei, bet pat viņa izbrāķēja, hh. Paliks putniņiem. Vēl būs ērkšķogas, bet arī daudz. Neliela daļa tiks pārstrādāta ievārījumā (arī pie tā omīte pieradināja).

Posts ir posts. Kurmis un ūdensžurkas taisa uzkalniņus un caurumus, un ar tiem es vēl neko, tikai iesēju zālīti no jauna.

Upenēm ir pumpurērce – pavasarī var redzēt lielus pumpurus, kas neatveras, jo ir izēsti, un blakus daudzviet ir invertētas lapas. Ja to tā atstāj, tad ar laiku zars iet bojā un krūms iznīkst. Ar to pagaidām vēl var sadzīvot, nešķiet kritiski, jo pavasarī lielu daļu tādu pumpuru jau nolasīju, varbūt tas ir līdzējis. Cīnīties ar to varot, pilnīgi nozāģējot krūmu līdz zemei un ļaujot ataugt. Es šaubos, jo vienam krūmam, kur ogu tāpat vairs nebija un tagad maisījās pa vidu, ar domu "ja nu ieaug" pārstādīju tikai dažas saknes, un tas salapoja un tāpat izskatās drusku aizdomīgs.

Jāņogām laikam ir stiklspārnis – kāds zars pēkšņi nokalst. Nav baigi forši, taču jāņogu ir tik daudz, ka pārāk vēl neuztrauc. Man pat šķiet, ka tā vienmēr ir bijis.Cidonijām ir hloroze. Tā gan nav slimība vai kāds kaitēklis, bet drīzāk kaut kas līdzīgs kā avitaminoze dzīvniekiem – trūkst barības vielu. Pazīt to var pēc atsevišķām baltām lapām, no turienes arī nosaukums – trūkst hlorofila, tādēļ arī maz zied un augļi ir ne tik lieli, cik varētu būt. Samēsloju, bet joks tāds, ka, ja augsne nav pietiekami skāba, tad augs tāpat neko nevar uzņemt, tāpēc izkaisīju skābo kūdru, un tagad atliek vien gaidīt nākamo pavasari, jo šogad nekas vairs nemainīsies.

Nu, tā es lasīju, visas gudrības no internetiem, protams.

Jul 15 21:35 [info]wensdy:
Novecojis persietis
Nogādājām patversmē kaķi, kur uzzinājām, ka tas ir 15 gadus vecs vecā tipa persietis. Varbūt tāpēc arī "nomainīts". Ļoti nesimpatizē dzīvnieki ar saplacinātiem purniem. Tas kaut ko liecina par cilvēci. Vai varbūt pēc tā varētu spriest par gēnu sekvencēšanu? Khe khe. (Olivers labākais :] Nevar iesaldēt kaķu dzimumšūnas ar?)
Jul 15 21:30 [info]scorpse:
Es būtu ar mieru vienmēr braukt uz jūru Gausajā jūdzē kaut nosaukuma dēļ vien, bet šodien tur bija tik silts ūdens, tik brīnišķs ūdens, kādu Latvijas jūŗās atminos būt piedzīvojusi tik vienreiz.
Jul 15 21:10 [info]virginia_rabbit:
Jul 15 21:05 [info]pilnigigaram:
iet ok. dzīve te ir jauka.

Rudens atpakaļ būs grūts. ziema būs grūta, pavasaris būs grūts.

Un kas notiek ar cilvēku, ja viņam nesanāk? cik zemu var nokrist un turpināt skaitīties kā cilvēks.
Man ir bail, man ir stress. Par to ka var kaut kas nesanākt.
Gribu būt laimīgs, beidzot. Es drīkstu? Lūdzu..
Jul 15 20:48 [info]spiiraalee:
Es geht mir nicht gut,
Trotz der schönen Geräusche.
Es geht mir schlecht,
Weil du versprechen machst, die du brichst.

In dein Haus.
Warum teilen wir unseren Einsamkeit nicht?

Und ehrlich mal, du weißt um alle die dreckigen Spiele, die ich gespielt hab. Geblendet und erschöpft, wie jeder in deinem Leben. Ehrlich, ich hab versucht, es zu vermeiden.
Jul 15 20:23 [info]zum:
Runājoties ar Vācu draugiem, viņi izteica versiju, ka bērns pie manis atgriezīs tikai pēc 18.gadiem. Lieliski policejiskā valsts ar ziņotaju kultūru. Bērns jānozog pēc iespējas ātrāk, atdot pēc iespējas lēnāk. Es nepildīšu nevienu viņu formulāru. Lai tas viņiem izmaksā pēc iespējas dārgāk. Un vēl jau man ir iespēja iesūdzēt visus par apmelošanu. Bet to es pietaupīšu rezervē.
Jul 15 20:14 [info]tethys_:
Saistības
Kaut ad pirms dažām dienām esot noticis vecās komūnas saiets. Es priecājos, ka man tāda lieta bija, un tagad priecājos, ka man nemaz nav žēl, ka neesmu aicināta. Kādā brīdī es tajā visā ieliku tik daudz no sevis, cik es vispār spēju, un uz kādiem 4 gadiem tas atmaksājās, bet pēc tam būtu bijis labāk, ja es būtu tik gudra, cik tagad, un mācētu atmest visu lieko bez problēmām.
Viņi visi kādā brīdī kļuva lieki, lai gan ļoti dažādos veidos. Daži apriebās tā, ka pat viņu vārda skaņa lika pretīgumā saraukt degunu, citi sagādāja skumju sajūtu, pret citiem radās viegla nepatika, citi kļuva pilnīgi vienaldzīgi, vēl citi turpina patikt, bet ne tik ļoti, lai man būtu vēlme ataunot kontaktus (neņemot vērā to, ka par mani sastāstīts gan tas, kas patiess, gan piedzejots klāt daudzkārtīgi).
Esmu cieši nonākusi līdz tam, ka visas šīs manas izvēles ir bijušas vai nu pareizas, vai man būtu bijis labi atmest to visu jau agrāk. Viena no manām pieaugšanas pazīmēm, ir spēja veiksmīgi šķirot cilvēkus. Man nav limita, cik cilvēku es gribu savā dzīvē, bet tiem ir jāatbilst konkrētām prasībām.
Vieni ir tādi, kas netraucē, nedaudz patīk un kuriem ir interese par mani. Kamēr viņi neizdara pilnīgi neko nepatīkamu, es kontaktu turpinu, ja viņi neprasa to par biežu. Ja pārstāj izrādīt iniciatīvu, aizmirstu kā pērnā gada zāli.
Tad ir tie, kas patīk, un kur es arī izrādu iniciatīvu attiecības turpināt, bet nepiedotu nekādu man nepatīkamu, aizvainojošu, viņu vērtību manās acīs pazeminošu uzvedību. Nekādu, kurai ir kaut kāda nozīme. Un te es agrāk uzvedos citādāk. Ja man patika, es daudz piedevu un aizmirsu. Nevajadzēja.
Vēl ir tādi, kas patīk ļoti. Tur var piedot vidēja smaguma grēkus, bet nevar viņos vilties. Ja viņi rada vilšanās sajūtu, tad nav vērts.
Un vēl ir tie, kuru ir ļoti mz, bet kādi man, paldies Dievei, ir, ir tādi cilvēki, kuriem vajag ne tikai piedot, bet arī aktīvi maksāt viņiem uz priekšu par visu to, ko viņu tuvums sola nākotnē. Tādi cilvēki, kuri var sāpināt, bet kuriem ir jāpiedod, jo ieguvums ir daudzkārt lielāks.
Tā ir tā problēma, kuru es nemācēju senāk atrisināt. Es nesapratu, ka tikai tāpēc, ka man cilvēks liekas foršs, man nevajag visu piedot, un nevajag vergot viņa interesēm. Lai to darītu (un to var darīt), vajag daudz vairāk. Vajag to, ko tu nekad, nekādos iedomājamos apstākļos negribētu zaudēt. Pastāv arī neiedomājami apstākļi un situācijas, kurās arī tas ir jāizbeidz, bet tiešām ieguldīt cilvēkos vaag tikai tad, ja tev bez viņiem visa dzīve būtu daudz sliktāka, ja tu vairs nejustos savā ādā un nezinātu, kā vispār būt.
Un tādi cilvēki ir. Pārējie - tur ir vienmēr jāsaskaņo tas, ko viņi dod, ar to, ko dod tu. Un nekad nevajag ļaut no sevis paņemt vairāk nekā ir ieguvums.
Tas sajūtās nav tik tehniski, cik pēc būtības... tomēr ir. Dots pret dotu, vai arī nevajag. Pat tad, ja "it kā jau forši..." un "bet nav jau viņš man neko sliktu nodarījis, kā tad es tā...".
Jul 15 20:03 [info]unpy:
Dienas prieks.
Jul 15 19:34 [info]methodrone:
Es atradu savu mīļāko dzejoli.
***

Nost reiz skumību metīšu tumšo,
Beigšu pēc nāves reiz ilgoties,
Iesākšu ticēt, ka mērķis ir dzīvei,
Gan tad nāks spēks, gan labāki ies.

Tumšajā zilumā spīguļo zvaigznes,
Mūžīgā kārtībā kustas to bars;
Cilvēka likteņa drūmajos viļņos
Valda bez rimšanas dievības gars.

Īss gan izrādās dzīvības sprīdis,
Tuvu ir kopā – šūpulis, kaps;
Tomēr no svara ir katris brīdis,
Dzīve ir laba, kad mērķis ir labs.

Tādēļ projām skumību, bēdas!
Strādāšu, centīšos, vēl man ir laiks;
Labošu pagātnes riebīgās pēdas,
Laime nāks atpakaļ, priecīgs būs vaigs.

***
Jul 15 19:28 [info]krii:
Dieviņš deva vasariņu
Pēc briesmīgā 2012., 2015., 2016. un 2017. gada jūlija beidzot saņemam pelnīto kompensāciju. Jūtu zināmu atvieglojumu un izlīgumu ar Providenci.

Šodien sanāca nokļūt Vidzemes jūrmalā, Duntes pusē. Nolēmu lauzt gandrīz septiņus gadus ilgušo lāstu un nopeldēties. Frāze "pēdējo reizi peldējos 2011.gadā, Karību jūrā", atkārtota pārāk bieži, vairs neizklausās stilīgi.

Jau pie pirmajiem soļiem dzimtenes ūdeņi man atgādināja, ka šeit nekas nelīdzinās Karību jūrai. Turklāt soļu pa trim sēkļiem bija jāsper gana daudz.
Gāju un domāju, kā gan tik sekls ūdens zem tik silta gaisa var būt tik ledains? No šīm domām zarnas manā vēderā norasoja mazām ledusaukstām lāsītēm, bet es tikai gāju un gāju, nejuzdama nosalušās potītes un apakšstilbus zem sevis.
Dažubrīd uznāca kārdinājums pagriezties un iet atpakaļ, siltumā, kamēr kājās vēl nav iemetušies krampji un gangrēna. Bet tad es sev atgādināju, ka esmu feministe, nevis kaut kāda nīkule. Un ka manas sencenes ir bijušas krietnas Kurzemes zvejnieksievas, apini galvā, uguni saujā, un ne tādos vien āliņģos bridušas, ij ne kūsiņai nenotrīcot, un vai nu es viņu priekšā te būtu kāda ļēpuriene, smieklam vien piedzimuse?

Pēc trešā sēkļa jūra mazliet saviļņojās un viens vilnis apšļāca mani līdz šekumam. Pussoli tālāk jau uzšļakstījās līdz nabai. Klusībā noriju spiedzienu, spēru vēl divus soļus, un nu jau ūdens trāpījās līdz padusēm, atlika vien nopūsties un laisties peldus.

Pēc tam bija jauki gulēt uz dvieļa, žūt un ieelpot saulē sakarsušu liedaga smilšu smaržu.
Jul 15 19:27 [info]nulle:
Manās mājās bērnībā skanēja disko un vācu šlāgeri. Es neapzinājos, kas tas ir - roks un kam tas vajadzīgs, bet tad reiz TV Aldis Ermanbriks parādīja slaveno kvartetu no Simferopoles, tas man "iekrita", izrādījās, ka mājās ir viena lenta ar viņu ierakstiem (kāds patēva klients iedevis kā samaksu par darbu), sāku to drillēt, interesēties un tā aizgāja. Varbūt ka rokmūzika arī ir vispieejamākais veids, kā jaunam cilvēkam tikt pie kādas garīgas barības (kur defoltā tādas nav) - piemēram, gleznas nepārrakstīsi ar lētu, pieejamu magnetofonu vai arī neapskatīsi (nesaredzēsi) TV.

Jā, tā var būt arī literatūra.
Jul 15 19:02 [info]roncijs:
wtf, kāpēc neviens nerunā par arcade fire rīgā?
Jul 15 18:48 [info]liene (in [info]pajautaa):
Vajadzīgs padoms - kur šobrīd jau ir sēnes?
Ļoti gribu sēņot, bet zināmajās vietās sēnes vēl nemana.
Jul 15 18:46 [info]pelnufeja:
Man tik ļoti riebjas atskaņas, ka tad, kad es nejauši esmu atskaņojusi vārdus dzejolī, es vienu no tiem vārdiem metu ārā, jo nekādu atskaņu manā tekstā nebūs.
Jul 15 18:42 [info]melnbaltalapsa:
Darbs. Ar puišiem skatāmies futbolu. Meitenes ar mani nerunā.
Jul 15 17:26 [info]winstons:
Šodien pirmo reizi mūžā ar irmu bijām Zilajā kalnā. Stāvlaukumā uz soliņa sēdēja vecs vecīts ar gariem sirmiem matiem un sigulda style koka spieķi. Prasīja ko mēs te meklējam un ieteica labāko maršrutu kā pirmo reizi kāpt kalnā. Pēc tam palasījām kkādus izkarinātos materiālus un tur bija rakstīts, ka jāklausa un jāiet kur sūta svētvietas sargs. Nu tas vecīts laikam bija tas sargs. Vispār man patika. Braukšu vēl.

Vakar taisni iedomājos, ka Vecīts ir labs vārds sunim. “Ev vecīt, nāc šurp”
Jul 15 16:49 [info]vistu_zaglis:
Vīntonika aktīviem lietotājiem, ja izrādās, ka apkaimē nekur nedod ne Schweppes, ne Kinley: Evervess toniks - ļoti labi, var droši rekomendēt, Chito - nop, jums nesanāca, neieskaitīts.

Also, pie blakus galda čuvaks ēd ar roku un nazi.
Statistika : Latest Posts
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?