Šampūns

About Recent Entries

May. 25th, 2018 @ 08:06 am
Nodibini valsti savā vārdā.

May. 24th, 2018 @ 05:06 pm
Tirolī šveks somnambulī kora medīvalī šuba beramkrava saprot bekas baravikas slepeno kodu logos sprostos turētu dāčņiku saules pinumu es viņam reju saunā peklē karlibū tūlīt būs maratons tūliņ ar ilkņiem liksies vezuvā tai skaistā breikjavīkā mudīgiem sāniem šlop šlop es būšu iemantojis aušību man būs klozets rautin rauj no plēkšāna strutas raujas starp rindām rāda filmu maikla dudikova dvaša sadragā reljefu tas slīd, tas kadrs ir no pušplēsta vārda salipināts ausainē atmiekšķēts ķeburs viņš mani tur aiz literārā pavediena tā ir visplānākā robeža kuru pārvarot izlīst ķiršu kompots izšļakstās varavīksne es viņa vaibstos redzu vecu kaklu kalpa katlu lodāmuri stīvu gumiju uzšauj zirgam lai kustina tesmeni tas ir viņa redzesloks es neko neizskaistinu esmu noticējis sev skatieties uz mani kā uz brīnumu.

May. 23rd, 2018 @ 06:07 pm
Perifērā redze rāda, ka vienai tantei kājā ir manas oranžās kurpes, esmu tik amorfs un galvā brienu pa miglu. Man viens ceļgals ir sastindzis no trīsdesmit stāviem dienā un kurpēm, kas uz bruģa sadrupina mazus akmentiņus kā zobus ar iejoztu altāri sejā pigmentē vinolnieks taisnā strīpā iedams pēc piena un petruneļas, es redzēju aiz viņa, tur bija pilienu jūra, sabraukta smilšu pūdētav, man vajadzēja elpot. Dzeja ir rokenrols, bet es nepieskaros piedurknēm, vecs āķis.

May. 23rd, 2018 @ 05:38 pm
Pirmo mēnesi vilcienā pretim sēdās jaunas meitenes svārkos KkEPKA, tagad vecas tantes saldējums. Varbūt tāpēc, ka sācies brīvlaiks, visi beņķi ar vecām tantēm, tikai mani gadi kā iekonservēti gurķi, viņi uzsprāgs. Man visvairāk patīk runāt uz sevi крот крот крот и все иззз portil.

May. 22nd, 2018 @ 06:22 am
Чт⊙ яма
Other entries
» (No Subject)
Bet ēnas vien krīt uz tavas galvas.
» (No Subject)
Es šodien neēdu baigi gribas skriet nevar mierīgi paiet.
» (No Subject)
Garais Dievs.
» (No Subject)
I 'āina no ka 'āina i ke ali'i, a i waiwai no ka 'āina i ke kānaka.
» (No Subject)
Zeme kā zemene kā travestīts kā cilvēka domas attīstītājs realtors pianists kā tu būtu nosacījis man pa pirkstiem uz drakona muguras olas olas milions hameleons strupceļs liegais liedags mēs visi viņā iekūrām uguni un par to ieminējāmies arī dirižabļa vadītājam vobla viņš iesaucās priekšā pa mucām peldēja zeltene pa viļņiem plunčāja vēderu es viņu redzēju bija tālumā tāds kā rokenrols skepses pīrāgs no visām pusēm aplikts ar melno kvadrātu kas tas tāds lai tev lieliska diena tā mēs to drukas kļūdu muļļājam kamēr tā kļūst par lielmani orientēties nenoteiksmē pašam iztaisnot platmali haizivs patību bardaku ko atstājis neatņemams nogurums spēku izsīkums atkal sit pa pirkstiem ar savu metu viss it kā nav pa īstam visur alu sienas bet pati iebridusi ermoņikā un laiza pirkstus.
» (No Subject)
Es arī ieklausījos dārdošā skaņā pār rīgu pārlaidās akordeons zoss kakls tam bija izstiepts kakls skapis kurā kaplis turējās pa vienu pakāpienu no vezuva kalna tā pakājē trūdēja ornamenti un mani roku ielikņi kā plikņi pliķis pašam plebejam es viņam uzsūtīju gāzi ar ovālo cilindru nolika glāzi par to bija samaksāts vāzi es viņam ieteicu aprobēties un viņš to arī darīja kad viņam bija iebildumi viņš atradās tīrā plazmā lai pilnībā iegremdētu ķermeni vajadzīgi divsimts litri tā ir īstā nemirstība pēc kuras tiecas makarena
» (No Subject)
Zinājāt, ka esmu autodidakts.
» (No Subject)
Kas ir tās vienības, ar kurām es domāju. Mobilizācija. Lai viss manis jelkad rakstītais kalpo man par kalpu pupu mizas. Viņš nenoslēdza teikumu, un tam izbīdījās vigvamveida spole, ata spole, rukšānīt.
» (No Subject)
Lauris Lecitīns.
» (No Subject)
Mans lielākais sasniegums ir tāds, ka citi cilvēki funkcionē bez manas līdzdalības. Dzīvnieki, tie gan, nāk pie manis apspriesties.
» (No Subject)
Lūdzu, pievienojiet melnu.
» (No Subject)
Dziļās zinātnes hakatons.
» (No Subject)
Plāno filmu vakuuma depozīts.
» (No Subject)
Submikronu optiskā litogrāfija. Tuvumā esiet uzmanīgi.
» (No Subject)
Anonīmajai dienasgaismasgrāmatai konkrēti nav interesanti, kā brieža ragi būtu pa galvu nostaigājuši.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba