Ecrits

About Recent Entries

Feb. 6th, 2016 @ 01:16 pm
Kā tāds taras punkts vilciena galapunktā.

Feb. 6th, 2016 @ 07:44 am
вот вы когда занимаетесь огородством, вы же не будете сажать огурцы зимой.

Feb. 5th, 2016 @ 04:12 pm
Horror vacui emblemātikas profānija.

Feb. 5th, 2016 @ 03:41 pm
Manas smadzenes no punkta a līdz punktam b.

Feb. 4th, 2016 @ 07:34 am
It is fairly easy to do a trombone in the head of putnah. All you have to do is plant a golden hair on the back of a cat and send it as an eagle through the said socket.
Other entries
» (No Subject)
Is it liveable hey you mr from existance.
» (No Subject)
https://youtu.be/eXYQbgvzxdM
» (No Subject)
Ko es šodien darīju uztaisīju lāpstai kātu. Aizgāju uz cirsmu, paņēmu koku, nomizoju, noslīpēju, noapaļoju galu iepatikās, nolēmu, ka jātaisa krēsls no vertikāliem kokiem, ko augšā un apakšā sasien ar striķīt, tad uzzināju, ka pirms nedēļas kaimiņš pakāries. Jopcik, a šodien bēres. To visu sapratu tikai pēc zvana radiniekam, kurš pēc viņam kā izrādās jau zināmo ziņu noklausīšanās pajautāja, kā man darbā, uz ko es vaļsirdīgi izstāstu, ka esmu šodien uztaisījis lāpstas kātu un uzreiz saprotu, ka bezatbildīgi vāvuļoju.
» (No Subject)
ezermalā kāda sieviete rāva nost apģērbu. žogam bija mugurā strīpains uzvalciņš un kas par to. jau no deviņiem rītā zvana modinātājs, bet nevar sazvanīt, jo visi ir vannā, bet vanna dienas otrajā pusē airējas pa žoga muguru un skrāpē acetilēna sliedes tur jau tas palika ar visu polietilēnu kā kūkotājs baritona varā būtu apmieties uz mutes un saodis savis paša sviedru dēku tik drēgnu padara gadalaika oratorijs, kas iestudēts tepat piesēžamajā telpā ar otrpus skata spogulim ir viens oktopuss jeb ar vieglu roku noņemts mērs lieti noder šai sievietei, kas maina dabai piegrieztni jeb uz celma uzliek un ar šķērēm pa dīrājamo vietu kā ikrus izlaistu no laša un tas pats sevi komandētu doties mājās kamuflažētā čomskī ar spīdīgām rubīna acīm kā acetilēna vāciņš uz vinila dzīvības koka bez kabalas kabatā neizgājis no istabas divpadsmit gadus un tagad vāc pa tirgiem dvd, ko ierok pie sevis skapī un tur kā mucā vai burkā, bet vāciņš viņam ir turku, tāpēc tās lentas arī tik skaļi dārd, kad pār akmens tiltu ved mucu ar vermutu.
» (No Subject)
https://youtu.be/RTQ2ZcHCz2g
» (No Subject)
Vai Argoss tevi pazīs?
» (No Subject)
Pīpēju raudeni, piparmētru, gaiļbiksītes, mārpuķītes, fenheļa agastahi un ceļmallapas attiecībās 2:2:1:0,5:1:1 un lasu punktus Apgaismības dialektikā.
» (No Subject)
Piegādes punkts Ādaži.
» (No Subject)
Brilles tiem, kas slikti redz braila rakstu.
» (No Subject)
Neizmantots punkts, svarīgi punkti, cits punkts.
» (No Subject)
Vakar, uz nakti iztvaicējot mušmiru miziņas, gulēju ciešā miegā un man bija skaidras domas, tostarp sapņoju, ka esmu pie ingusa baušķinieka un no viņa galda lampas ēdu papīra plānus šokolādes kvadrātiņus, uz kuriem attēlots plusiņš.
» (No Subject)
Zemākais prokrastinācijas punkts.
» (No Subject)
izplesties katrā visuma punktā.
» (No Subject)
mezglpunkti un soda punkts.
» (No Subject)
Es gribēju jums uzcelt pili, bet aizmirsu sev uzadīt drēbes.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba