objet petit a

About Recent Entries

Mar. 1st, 2015 @ 07:57 pm
Kā mēs zinām, tieši pieredzē, ko atklāj psihoanalīze, mēs varam uztvert, kādos netiešos veidos simboliskais satver pat visdziļākajās cilvēka organisma nīšās. Un tas viņam būtu bijis jāsaka ar krietnu muti, ja mēs vēlamies saprast kā sarkani iestīvināti mati stāv pāri raidorganizācijas tiesībām uzmest šmotni.

Feb. 28th, 2015 @ 08:55 pm
Nočieptais burts.
Es esmu izolējis šo priekšstatu kā eksistences korelātu (tas ir, tādu, kas nāk no ekscentriskas vietas), kurā mums zemapziņa ir obligāti jāievieto, ja mēs vēlamies Freida atklājumu uztvert nopietni. Tādēļ nočieptais burts ir tas apastāls, kura veiksmes manevru uztverot pa zirgam un pa zivij var rezignēt tādā kā tautskābē.

Feb. 27th, 2015 @ 09:12 pm
Wiederholungszwang.
Mani pētījumi mani ir noveduši pie apsināšanās, ka atkārtotais automātisms savu bāzi tur norādošās ķēdes uzstājībā. Atkārtotais automātisms, ar kādu sējēju pļavas nomīda arkla bulciņas no visiem vaigiem pa nelielam aklimatizatoram cik jauki vārdi nāk sen sagatavoti kā noskaloti akmeņi tad kas tur tajā bāzē sēž kura mums jāapgāž jāizgaismo un jāizdzenā jo tur tiek darbināts lielais automātisms kura uzstājīgums ar norādošo ķēdi pāri raktuvju lauskām ved gaisa tramvaju ar numuru 65 pāri paralēlajaipilsētai kurā šī piecstūra malā būs izveidots centrālais intelekts lai tā darbību nespodrinošie manifesti tiktu nosmelti ar pašu savām rokām kad instances iekšienē darbojas biodisruptīvs spēks kas savu dirsu slauka pats kamēr vēl smadzenes nav pakārtas tīrā orgonā.

Feb. 27th, 2015 @ 09:16 am
Sugas brāļi un sugas māsas.

Feb. 26th, 2015 @ 07:29 pm
Trīs puvuši kartupeļi. Ārprāts!
Yikes•chewing gum in church.
Other entries
» (No Subject)
Maizes vaizēs.
» (No Subject)
O ham ham ham cilvēces indivīds.
» (No Subject)
3500 lati. Tāda ir tūlītējā maksa par velns zina ko.
» (No Subject)
Burkāns noslēdzis līgumu ar stagnātu presi.
» (No Subject)
No debesīm sākuši augt mati, veidojot klausules. Burkāns iesēžas maisa mašīnā un brauc pie tautas bālā lodāmura, par kura pakulu lietu ierosināta birokrātiskā kratīšana. Zosādas baseinā skeleti mainās ar makaroniem. Maina arī akācijas pret lobāmo sāli. Padebešos iedegas luksoforais lins. No baseina čībām šobrīd ir atkarīgs skandāla gaisīgums. Jāņem vērā, ka Burkāns Mauritānijai ir parādā rukolu. Mēness no Mērsraga sācis rudens perdeli. Bambusa groteskajā nojumē tiek dedzinātas gaspažas. Līdaku velnēni veido velēnu ciklus. To visu un daudz ko citu lasiet stagnātu presē.
» (No Subject)
"I got a furlough. I asked for it on account of you. Come on, let's go eat. I've got some dough now."
Divine raised her eyes to his face.
"So you do love me, Archangel?"
Gabriel's shoulders twitched with annoyance.
"You deserve a good smack", he said, clenching his teeth. "You can't tell, I suppose?"
Divine closed her eyes. She smiled.
"Go away, Archangel," she said in a hollow voice. "Go away. I have seen thee enough. Thou givest me too much joy, Archangel."
She spoke as a somnambulist would speak, standing straight and rigid, with a set smile on her face.
"Go away, or i'll fall into your arms. Oh, Archangel!"
She murmured:
"Oh, Archangel!"
Smiling gently, Gabriel walked off with long slow strides, for he was wearing boots. He died in the French campaign, and the German soldiers buried him where he fell, at the gate of a castle in Touraine. Divine came and sat on his grave, smoked a Craven there with Jimmy.
» (No Subject)
Vēl viens labais ja sabiedrība ir kartupeļi tad kas ir kartupeļu krējums?
» (No Subject)
Noliku filtriņu uz galda.
» (No Subject)
Uzsiet mazu mezgliņu.
» (No Subject)
Ingmār ja jau tu esi tik zinošs par skeletiem tad kāpēc skeletiem ir vajadzīgas brilles?
» (No Subject)
Kasta kas tur paroles un masas kas dzirdamas alfabetizējam un kateķismējam kā labi bērni.
» (No Subject)
 photo 42065036-18BE-4734-BEE0-6451E6699B77_zpss5xg5tk8.gif
» (No Subject)
Bļaģarklājs.
» (No Subject)
Selēns cinks skolēns.
» (No Subject)
Es dedzinu rozīnes vai jūs dedzināt rozīnes? Vispārējās pilnības veidotāju rindās bija sakari un sakari a sakarinājušies komati par kuriem mēdza teikt ka to apgalvotāju rindas kas izliektā galda atvilktnē ir sapratuši šādas tādas lietas par tas to un to izgavilējām kādu vimpeli vispistākā aplodas galatejas rozīņu kompots.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba