Raksturi

About Recent Entries

Oct. 23rd, 2016 @ 04:22 pm
kas tajā epizodē ir tik karantīnējams?

Oct. 23rd, 2016 @ 04:21 pm
ko esmu sapratis kopš bērnības ir, ka cilvēkiem ir ļoti viegli dot maldīgu priekšstatu.

Oct. 23rd, 2016 @ 04:14 pm
mostokz zimbambam diri dam duri sam pam pam skai din dam dim dam skum pan tam kun cin kun cin. klaipēdā atrasts inoplānietieša skelets ar vienu ulviānijas smadzeņu daivu kā jau pie pincetēm tā arī šeit nepiestrādājam pie vairākiem dziedzeriem vienlaikus, jo man ir mans husāns tev ir tavs skaips tu esi diriģents antisemīts naids. briežu gaļa beibe bietē mēs esam saderināti ir kreilis priedē. gaidām uz istabas sienām sev pankus atnāk vien skrandas skrandas atnāk vienas te ir bijis savs dročīšanas maratons gandrīz par vienu galvu mazāk es taču redzu pa logu skrien pile tai apkārt sastājas auns tas ir pats aunīgākais kauns kāds ir bijis mūsu m bet es neredzu jūsu daiļos dzinumus es tikai ar balzāmu kārdinu tirgus pārzini man nekad nav jāpabeidz tāpēc es izliekos par lietotu trauku lupatu ar skrējēju sev aiz mutes ermitāžā ir iežāvies pa taisno ar muti pa priekšu baranku obanāns.

Oct. 23rd, 2016 @ 03:48 pm
no literatūras man patīk orly castell bloom viņas dolly city esmu lasījis.

Oct. 22nd, 2016 @ 10:36 am
No rīta ielu tirgotājs sludināja zobinus, kas izlaiž projektāļus. Paņēmu no viņa brošūru, lai atvērtu mašīnu, kurai tukšs akumulators. Atvēru bagāžu un ar vadiem pieslēdzos pie lampiņas ligzdas tad ar atslēgu atslēdzu sēdētāja durvis.
Other entries
» (No Subject)
es te skrienu pāri doktora desai un izvilkšu pāris parafrāzes un zīmīgākos imitācijas zalkšus visu cieņu autoram bez liekiem tas ir bez ilgiem ievadiem pie vārdiem pievad pirmo dramaturģisko pieeju, kas raksturo mūsu šķērsielas no putnu lidojuma ir arī tāda kā stigmatizācijas konceptualizēšana un man patīk viss strīpainais neierastās krāsās jeb krāsās kas šajā ģeopolitiskajā situācijā ir reti sastopamas piemēram lietotāju pavalstniecība kas rosina hostu uzskatīt kā valstsvīru jeb nu kā lai saka ja jau valsts ir gandrīz nemanāma, tad tā ir laba valsts, bet šeit jau mēs es atvainojos dzīvojam tīklos kā zelta šprotes kas vēl arī normāli izkūpinās un tad ar tiem zelta burtiem pa viļņiem kuģojam kanserkā kamēr mūs ar zušu ķēniņu iepazīstina tehnomeritokrātiskā kultūra, lai gan tai neviens to nav lūdzis es tomēr aprobēšu pie pašsaprotamā un noslēgšu ar nostaļģiskās kopienas metaforas robežošanos ar tirāniju ja jūs esat jūlijs ķēzars tad arī krūmiņš kārlis ulmanis ir mūsu ovulatīvās distonijas mērķtiecīgs auditors un piekodina, lai dzīves reizrēķinā neaizmirstam par fizisko realitāti, kas var nest slimības un kāres, kuras bez vajadzīgā aristokrātiskuma pārvarāmas uz pusēm ar diloņa slimnieku pēteri salinieku kurš ir mūsu graudiem pielicis piecus centnerus lappušu ar vienu bārdu un divām kopējām kājām.
» (No Subject)
Petruneļa un Ambrozijs man vakar stāstīja, ka esot atraduši winternetā doktora disertāciju par cibu uz 345 lappusēm, bet man tam bija grūti noticēt, līdz es ieraudzīju, ka tiek lietoti tādi apzīmējumi kā izkliedēta intimitāte un ritualizēta komunikācija.
» (No Subject)
tā ir tāda datorspēla 14HFML jeb fourteen hours fuck my life.
» (No Subject)
winternets
» (No Subject)
tu vienu brīdi paklausies, kā kaimiņi tevi lasa.
» (No Subject)
pusdienas pārtraukumā biju iegājis bibliotēkā viņiem nebija hermaņa ilustrētā grāmata bet es veikalā teicu es vēl pakrāšu naudu rīgas laikam. šodien pusdienas laikā biju iegājis saulē un tai apritē, kas tur grozās kā šermuļi pār kauliem ar gariem nažiem dzina govij asti nost ar tik lieliem nažiem kā dzeloņiem noasiņātiem ziloņiem vai arī kodēm ar tik lieliem zobiem ir kas sakāms šajā pasakā vai arī viss multireālisms ir kaut kāda stoika aiz kuras dzer zaļš vīrietis skapja kreklā.
» (No Subject)
man vienkārši galīgi nav skaidrs, kā es apbalvotu tādu kā es
» (No Subject)
klintoni dzīvo otrajā stāvā virs katorgas.
» (No Subject)
mana vecāmāte no miroņiem.
» (No Subject)
labi nav ko baidīties vienkārši izvērsies tāda plāksne kuru neredzēs kuriem nevajadzēs tā ka viss ok āboli.
» (No Subject)
šī valoda ir vienīgā cilvēciski iespējamā, lai izdzīvotu.
» (No Subject)
turpinoties tautas sapulcei ir saviesīgi uzprasīts, vai tad tas nav korķis, tas ciparu siekala, vai tas nav korķis, tas dzīvsudraba armīns, vai tas nav koka gals, kuram ir vienpadsmit gredzeni, vai tas nav plātnē ietverts uzgalis, kurš ir tik košs.
» (No Subject)
tu edis vedi.
» (No Subject)
Jana Sālīte.
» (No Subject)
Seržanācija ar dziesmu ēstgriba.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba