Šampūns

About Recent Entries

Jun. 18th, 2018 @ 08:45 am
Nezinu, kaut kā galīgi neinteresanti. Ejot pa peronu, izdomāju, ka esmu atbraucis no Harjkovas.

Jun. 17th, 2018 @ 05:45 pm
Muslis "Die fast".

Jun. 17th, 2018 @ 05:05 pm
Tač, ja tu domā, tev vienmēr ir, ko teikt.

Jun. 17th, 2018 @ 05:00 pm
Atvērās lillā kaste. Voroņeža.

Jun. 17th, 2018 @ 04:53 pm
Čūska inde ārsts patvārs is beidzot nonācis pie secinājuma, ka nav.
Other entries
» (No Subject)
Lūdzu jums divas saujas gareni supersasmalcinātu burkānu.
» (No Subject)
Viņam bija matu sakārtojums "Kuless".
» (No Subject)
Šodien tāda diena, kad nekropļoju valodu, ko man neviens nav teicis un ko es nekad neesmu darījis, lai gan nopietnas nobīdes no Platona ir novērojamas, tomēr es domāju, ka Arnis man piekritīs, ka izsmiekla izteikšana gadījuma vārdos nav bailes no klimaksa, bet gan slimīga griba izpētīt antiklimaksu, lai varētu pieredzēt paradīzi vēl uz zemes un lai slimība būtu kādam citam, piemēram, kroplim, kurš savās ciešanās attīrās līdz baltam papīram un tad tam, ko sansāra uzraksta, viņš notic. Es pastāstīšu, kas ir pamatā rietumu filosofijai, kura sniedz atklāsmes ne tikai rietumu paradīzē, bet visā izplatījumā, kur ir sastādīti tādi kartupeļi, kurus mizojot un apēdot, var izsekoties tam, kā vieninieka un nulles pretnostatījums izveido lego konglomerātu, lai nemeklētu labāku vārdu, ir jāstrādā ar to, kas ir priekšā. Nu, ko, vai šis vairo manu autoritāti. Jūs vispār zināt, cik es esmu ieguldījis rakstīšanā? Man par to naudu jau būtu pašpietiekama saimniecība un subaru forester, nevis kā Katrīna tur pārbūvē rūpnīcas telpas, čista darīt nav ko, gāju vienreiz no gaujas un viņa sēdēja telefonā ozīrisam no ārpuses garām ejot gribēju iespert viņai pa pārlikto zābaku, bet čota ai, tu paskaties, kāds efekts ir rakstīt punktā, kur es uzreiz esmu novērtēšanas zenītā un ikea_literators, kurš ir klisterī ar mūkiem un iepūt tu viņam, kad viņš stāv Dieva priekšā jebšu es viņam maksāju naudu, par viņa literārajiem sacerējumiem.
» (No Subject)
Mani vecāki ir no Indijas.
» (No Subject)
Viss, ko es jums prasu, ir, lai arī es redzu savu krutumu.
» (No Subject)
https://youtu.be/y9m6UPyu43U
» (No Subject)
Ja divu mēnešu laikā uzkakā divi putni, tas ir kaut kāds algoritms? Vai no tā vairosies zivis?
» (No Subject)
Solārijs
Pedikīrs
Slikts
» (No Subject)
https://youtu.be/BTPVwigkfN8
» (No Subject)
Pūlējos iztēloties, kā šie zvejnieki dzīvojuši, viņu biklos un neapzinātos mēģinājumus viduslaikos izveidot sabiedriskas attiecības tur - kādā Elles pievārtes punktā, nāves klinšu pakājē; un tagad, kad gotika atšķēlās no pilsētām, kurās es līdz tam biju to iedomājies, tā man šķita dzīvāka, es varēju vērot, kā vienā atsevišķā gadījumā tā mežonīgos klintājos ir izdiedzējusi un uzziedinājusi smalku zvana torni.

ZLM, MP

» (No Subject)
Viņš novērsās un paskatījās uz Odetu - tās seja bija bāla, nosēta sarkaniem punktiņiem, sakritusies, ap acīm - loki, bet viņa raudzījās Svanā maigu, asaraini padevīgu skatienu, viņu pārņēma tāda mīlestība, ka gribējās Odetu tūlīt vest sev līdzi.

Zudušo laiku meklējot, Marsels Prusts

» (No Subject)
Un, lai kādam savu atmiņu punktam viņš gribēja pieskarties, mokoša bija visa sezona, kad Verdirēni ļoti bieži rīkoja vakariņas Buliņas meža salā.

Zudušo laiku meklējot, Marsels Prusts

» (No Subject)
Nodibini valsti savā vārdā.
» (No Subject)
Tirolī šveks somnambulī kora medīvalī šuba beramkrava saprot bekas baravikas slepeno kodu logos sprostos turētu dāčņiku saules pinumu es viņam reju saunā peklē karlibū tūlīt būs maratons tūliņ ar ilkņiem liksies vezuvā tai skaistā breikjavīkā mudīgiem sāniem šlop šlop es būšu iemantojis aušību man būs klozets rautin rauj no plēkšāna strutas raujas starp rindām rāda filmu maikla dudikova dvaša sadragā reljefu tas slīd, tas kadrs ir no pušplēsta vārda salipināts ausainē atmiekšķēts ķeburs viņš mani tur aiz literārā pavediena tā ir visplānākā robeža kuru pārvarot izlīst ķiršu kompots izšļakstās varavīksne es viņa vaibstos redzu vecu kaklu kalpa katlu lodāmuri stīvu gumiju uzšauj zirgam lai kustina tesmeni tas ir viņa redzesloks es neko neizskaistinu esmu noticējis sev skatieties uz mani kā uz brīnumu.
» (No Subject)
Perifērā redze rāda, ka vienai tantei kājā ir manas oranžās kurpes, esmu tik amorfs un galvā brienu pa miglu. Man viens ceļgals ir sastindzis no trīsdesmit stāviem dienā un kurpēm, kas uz bruģa sadrupina mazus akmentiņus kā zobus ar iejoztu altāri sejā pigmentē vinolnieks taisnā strīpā iedams pēc piena un petruneļas, es redzēju aiz viņa, tur bija pilienu jūra, sabraukta smilšu pūdētav, man vajadzēja elpot. Dzeja ir rokenrols, bet es nepieskaros piedurknēm, vecs āķis.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba