Šampūns

About Recent Entries

Dec. 14th, 2017 @ 09:40 pm
mecasoprāns.

Dec. 14th, 2017 @ 09:37 pm
Pēteris Plakidis.

Dec. 14th, 2017 @ 09:29 pm
jūs domājat, ka baigais joks braukāt dzīvā satiksmē ar pacēlāju pa trotuāriem un karināt pārslas laternām augšējā daļā? to es darīju šodien, mēs ar kasparu esam laba komanda, viņš ir no balviem, viņam ir slikti ar zobiem, lieto tvaicētāju ar meža zemeņu garšu. viņš esot palīdzējis vectēvam celt pirti no baļķiem, starp kuriem lika sūnas.

Dec. 14th, 2017 @ 09:14 pm
kas būs, tas būs jādara - jāiet vasarā pļavā pīpēt puķes.

Dec. 14th, 2017 @ 09:10 pm
es esmu izrotājis visu pilsētu. nopietni.
Other entries
» (No Subject)
šodien biju uz interviju centrālajā statistikas pārvaldē, tur ir tādas labas datorklases un strūklaka foajē. ārā iznācu pēc trim stundām. izskatās, ka man tur būtu jākļūst par excel un datubāžu guru one touch. kad necifrē, es varētu zīmēt ar pildspalvu uz papīra un varbūt pat flomasteriem, man bija ideja ar eļļas krītiņiem izkrāsot krāsns durvis, varēs pēc tam notīrīt, kad artūrs pārņems vadību televizoru jomā un ķīmiskā tīrītava man maksās klasificēto renti ar piecgadīgā molberta akvareļa marīnas zentītes brāļiem stiebriem valmieras teātra iestudēta izrāde par grinču kultūras namā ar vara bumbiņām margu ornamentā un pie riteņu stendiem ir pieejami instrumenti velosipēda remontam un arī pumpis un to rotājumu ir tik daudz, man patīk skatīties, ka esmu piekarinājis pilnu pilsētu, ainavu arhitekte ir labi sarēķinājusi, mēs ar kasparu ceram uz konfekšu kuli par labi padarītu darbu šodien mūs paslavēja, ka visas pārsliņas ir vienā līmenī, kas ir labi.
» (No Subject)
Vācieti, beļģis, krievs un azerbaidžānis izvēlas līgavu latvijā. Vienam tika, otram tika, trešam tika, ceturtam nekā.
» (No Subject)
Šodien tā izmirku līdz pusdienām, ka slēp bijses sāka laist, tāpēc pēcp uzvilku lielo militāro apmetni un braucu uz bērnudārzu stiprināt egli ar cirvi sašķīlu skaliņus pie egles izkāpju no mašīnas un eju ar cirvi ar līkumu, lai nenobiedētu vīrieti, kas ved bērnu uz mašīnu lock ir up lock it up its sin.
» (No Subject)
Z Tower Korejā dziesmusvētku mēroga pasākumi ir ikdienas rutīna.
» (No Subject)
skābētie kāposti tā iekarina. BELUGA!
» (No Subject)
Tiny mister.
» (No Subject)
Nav gluži tā, ka tu pārkāp kādu alumīnija kadru.
» (No Subject)
Man daudz vairāk interesē gaisa sastāvs.
» (No Subject)
Astoria Suka.
» (No Subject)
Iedzert glāzi.
» (No Subject)
Dirsulainis.
» (No Subject)
Ballīte visu gadu.
» (No Subject)
I have freakin fantastic burbasa!
» (No Subject)
Velns ar baranku virteni wilteni mugi dobei huinasa.
» (No Subject)
Viņi tos masīvkoka viengabala galdus taisa ar tinti un ūdeni, es pats redzēju, kā viņi pacēla koku un sāka apmierināti rūkt, mūsu vidū ir marsiāņi, māksla un kultūra.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba