Ecrits

About Recent Entries

Aug. 25th, 2016 @ 07:19 pm
punktbumba.

Aug. 24th, 2016 @ 04:26 pm
Es nekad nevienu neesmu krāpis, bet munka kliedziens gan var izsist no līdzsvara, meklējot labāku vārdu par nolādētiem gredzeniem.

Aug. 24th, 2016 @ 03:00 pm
Kurš tad te ir pozīcijā maksāt radošās stipendijas, lai nav jāplīst uz pusēm?

Aug. 24th, 2016 @ 02:52 pm
Baigais simamuram ierēdņa darbiņš, jāizvērtē visādi konflikti...

Aug. 24th, 2016 @ 01:48 pm
Kas tur notiek tajā Aknīstē?
Other entries
» (No Subject)
Interēsojoties par pēdējiem iekšpolitikas jautājumiem, interesē no otas atdalījās pie šā viedokļa. Autors nezināms. Interpunkcija oriģinālā.

Bēgļi ēd no ānusa 

Uz dzīvo satikšanos ieradās štruntīgs rupucis un noslaucījis pupus piemetās pie apsmiekla objekta, kurš bija par sevi stāstījis, ka tam ne vienmēr ir draugos kaut kāds pupucis. Ir viens naktī, un saulstari ir staipīgi pāri visam mirušajam. Mēs ar tīrradni sēdējām soliņos un skepses pīrāgs mūsu atjautību bija vaicājis arī tīrradņu tēvam. Mēs no klajas debess parādījās štruntīgs pulicers un skaitījadarījumu cilvēks ir sastādījismani bērēm. Manas ingas gailesdāvātāsgrāmatasir izputējušas un sniedzas tikai tik tālu, lai tajās saskatītu morāvijas tirgu. Trīs bēgļi laivā ar sii santa+ingmārs+ilmārs isi Ingmārs Santa Ilmārs.satai ir kliba kāja,joilmārsklibo ilmārsir santas vienakāja otra kājair ingmārs. Mazlietpar loģiku. Preambula. Ir viens naktī un daudziem šķiet, ka es meloju sakot ka nopietība stipriietekmē aplikus ceļus.labibūtupadomāt, kā tas izskatīsies, kad gadiem ejot attīstītās preambulas būssaviesušāsvisiem tik stāvu kalnāaugšā,ka neviens no manējiem nebūs visai drošticams, laimanosapkampienos ir radīts manas beidzamībaskodols. Esjau viņam arī teicu,ka neviens mai nebija sapratistik labi,lai mani ļaudis mani paklausītu. Es esmu visai drošs,ka nevies nav pelnījisdziļo divdomībuun vairītosnosātaa. Kurš ir taspareizākais mielaststiešimums,tasarī būsvisai sapratenei par piemēru un es pat apgalvotu,ka neviensnav mūspelnījis tādus, kādiir veidojušies piemājas atkritumos. Viens ir skaidrs no pašasākuma – spēks ir olās, bet oles ir kulē.

» (No Subject)
Atradu tādu vietu, kur pēdējo trīs dienu laikā salasīju piecus spaiņus ar baravikām un mani kompanjoni vēl piecus, turklāt šodien noslēdzošajā dienā, kad jau sēņot pietiks, atradu trīs baravikas pa puskilo katru.
» (No Subject)
grāmata no cepamā papīra
» (No Subject)
ogu kara daba
» (No Subject)
Droša pasāža cauri šai pasaulei, lai kas tā arī būtu bijusi.
» (No Subject)
At this hour.
» (No Subject)
Kartupeļu pankūkas ar apšu bekām.
» (No Subject)
Ikea nato
» (No Subject)
pielūpes
» (No Subject)
One for the smokey, two for the click.
» (No Subject)
Šodien sēņoju zibens laikā, tā neko ābolīši.
» (No Subject)
Cukura tanki saharnije.
» (No Subject)
Pa priekšu iet svešinieks, ā, nē, tas ir sūds uz sejas. Apsēžos iztaisnot cīsiņu, rau, esmu izlietnē līdz zodam.
» (No Subject)
3D skumjas.
» (No Subject)
Ko tesla, zinu, ka man vajag tesli. Nezinu gan, kā sauc pārējos divus instrumentus. Viens ir tāds kā kalts ar garu kātu, bet otrs ieapaļš asmenis ar diviem rokturiem.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba