Raksturi

About Recent Entries

Dec. 10th, 2016 @ 09:52 pm
jūsu paaudzei vairs neko nevar pateikt. jūs tikai strādāt mākat.

Dec. 10th, 2016 @ 09:21 pm
visi traktori, beidziet uz brīdi kustēties.

Dec. 10th, 2016 @ 09:18 pm
vispār jau katram varētu būt armija, ja tas katrs varētu pamatot, kāpēc viņam to vajag.

Dec. 10th, 2016 @ 09:12 pm
jūs vispār esat redzējuši īstu materiālu? piemēram, militārās preces ir visas būvētas kā izturīgas un pamatīgas, bet ir vēl arī īsts marmors un īsts akmens laukakmeņi protams ir ok kādam dekoratīvam pamatam, bet ja tev ir tādi milzīgi bluķi izkalti no klints tad jau tas ir kaut kas pavisam cits piemēram, ja tu gribi sev tādu bluķi atvest mājai tad rēķini ka viņu no ostas būs jāved ar lielo smago mašīnu un tas bluķis būs pa visu ceļu attiecīgi viņš būtu tik liels kā konteiners, tkai platāks laikam tā jau it kā nekā sarežģīta nav atved un tev viņš tur stāv, bet no ararata es negribētu tādu gabalu, lai gan iespējams ka gribētu, bet tikai tad ja es būtu karalis, jo kādā sakarā es bojāšu kalnu, lai man gabals stāvētu dārzā, ja tās ir kaut kādas dolomīta raktuves, tad jau laikam tur pēc tam vai nu ir ieleja vai arī tur izveidojas ezers, ja tas ūdens pēkšņi sāktu no apakšas nākt no kāda strauta nu baigi tad visu krūti piepildītu.

Dec. 10th, 2016 @ 09:10 pm
un beidziet privatizēt dievu, tas labi nebeigsies.
Other entries
» (No Subject)
piemēram, ateisti varētu pastāstīt, vai viņi saprot, ka ir tāda lieta kā ticība un ka ticībai var atdoties un redzēt, ka tu redzi visu tā, kā vajag. un tad nāk šaubu metereotīti un iznīcina šo pasauli. nav ko skumt par aizgājušo laiku, mums ir elektrība un mēs varam sevi zīmēt.
» (No Subject)
es sēdēju apsētā laukā un skatījos uz lielo araratu un mazo araratu uz mazo araratu un lielo araratu un man bija apmēram mēnesis laika, līdz turki nāks mūs iznīcināt veselu mēnesi es sēdēju tajā laukā un pa to mēnesi es piedzīvoju divus gadsimtus un pēc tam es piecēlos un gāju pretējā virzienā kaut kur pastaigāties.
» (No Subject)
don't look any further.
» (No Subject)
ja rakstīšana atpaliek no glezniecības par piecdesmit gadiem, tad jebkas rakstīts, kas nav pretenciozs, jau ir virziens jau virzās vai tad māki virzīties vai tikai nepaspēj dienas atgūšanos nodrošināt un slīgsti kaunā putrā nezini, vai tevis teiktais ko nozīmē vai tas ir tas, ko tu domā vai kas tas tāds ir, kad tev ir tikai viena valoda un tā pati nav tavējā taču taču izdomā sev ieganstu taču saproti, ka tev nav jātērgā saproti saproti kā tu veido savu dabu tu taču neesi nekāds silikāta ķieģelis tevi taču nemūrēs varbūtības zilbēs tu taču esi kaučuks lec un skrien un atduries vislabāk palikt mājās un neiet ārā, jo kā uzzināt, ka vēl nav sācies skavendžeru laiks aizej līdz veikalam un ja tevi neaplaupa un nenogalina un ja veikalā tev neviens neatņem laiku tad zini, ka lidot ir drošāk pāri mākoņiem ir rozes un tās tajās valstībās ir kultivēts grauds tu jau to saproti, ka ar pītu vāzi var uzkāpt vācietim uz galvas un redzēt melnos mežus vācietis ir taisīts, lai tev kalpotu, bet tev tas viņam ir jāpasaka kā robotam, jo augstākās nācijas pirms tūkstošiem gadu ir izveidojušās realitātēs un tagad mūs vēro no soliem un rezervistiem iedod piesūktu dvieli tas ir pats galvenais apbumbotājs, ar ko tev jārēķinās. viss taču ir ķeskas un cik reizes tu jau esi miris, pirms sapratīsi, ka nieki ir valdība, nieks ir svabads un skaistums ir drūzmēšanās pie bedres. ņem vērā, lūdzu, šo, dabā viss pūst, fermentējas, putni kakā kur pagadās, ķērc un vārtās, dubļi ir netīri utt., bet tu ar savu paradīzi esi padauza.
» (No Subject)
uspenski kleptokrātija krītu durvis spiedz no vainas gaidām savu jaunu gadu grāmatu plaukti par velti skaiti naudu duraks dara tā kā prasts duraks dara dara.
» (No Subject)
man darbā pretī sēž trīs cilvēki. šodien izdomāju pielikt viņiem priekšā zirnekļu tīklus. tad padomāju, vai tā būs labi, un nolēmu tos aizstāt ar works of art. sētnieka amats ir izpatikt.
» (No Subject)
kad raksti adresi, paskaties, kas ir aiz punkta, piemēram, .af.
» (No Subject)
nopirku tos ametistus, tiešām iedarbīgi akmeņi, nopirku tos rotu lādītē un kasē vēl izdaiļoju ar aromātisko tēju un tad visas tās čakras tās visas bija man vispilnīgākajā kārtībā pēc tiem ametistiem kad es viņus iemetu logā tā visa tā pils pārvērtās par ametistu māju un tur tai mājā balles bija katru vakaru tā ka tā būtu tāda kā tīrākā baļļu māja nevis saviesīgs vakars tad vēl tās kaklarotas tās visas bija mūs apbūrušas un neļāva nostāvēt kājās mēs klupām pa trepēm viena otrai virsū un tad visas sakūleņojām ēst after eight un dzert olu liķieri it kā mūsu līķi būtu mums aiz zeķubiksēm un es vēl tās savēru uz augšu un ar skrotīm mani sacaurumoja tavs skatiens es izliecos kā arka un mana pērle bija tieši tavās rokās.
» (No Subject)
ak dievs, sargā mūs no tizlenēm.
» (No Subject)
les prunes diendienā zog plok plūmes zogas atavisma pavadā kā kolosālas spuldzes kliedzošiem pakaišiem neko negaidot un nedodot apkārtējam ļaudim bez mitas sitot šķēles skan bremzes šķīst zobi un taivānas preces mīlestības vārdā mēs izpušķojam lokālo spoguli laižam uz gultasvietu skaistāku par katru ulisu, mēs esam skopi un daram tā aiz vienaldzības pret dabu ar beramo kravu skatāmies televizorus veikala tuplo bez mitas un bez visām notriektām stirnām ar smadzeņu satricinājuma un bez urīna deguna puņķos raustās viendabīgs vienīgs viens vienīgs saviesīgs patmīlīgs struņķelis. un trīs tētuki.
» (No Subject)
dirižors.
» (No Subject)
zirga galvas māja klavieres māsīcas es negribu recepti bijušiem panākumiem plāniem pankūku mugurkauliem murgainiem deķiem un sveķainiem palagiem gaidiet man mājās jau tuvojas nakts ir staigāts jau gana ir liegana naksneņa gaidiet man mājās daudz drausmīgu uzrunu kadiķiem sapīti vaigi un vieglītēm sastiepju kāju pret vakaru raķetes sasistas pudeles sliekas un paģiras klunkst buržujs ir veidojies sainis tagad tajā būs purpura šļauka gaidās un patikā klau kur tu esi taukainais matiem bagātais izdzēstais aizmirstais.
» (No Subject)
Ziepniekkalnā bļa pienu nedod.
» (No Subject)
suka noteiks nākotni kaut kāds suka noteiks nākotni suka kaut kāds.
» (No Subject)
prosa suka noteiks to cilvēku raksturus, kuru idejas noteiks viņu nākotni.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba