Šampūns

About Recent Entries

Jul. 19th, 2018 @ 07:41 am
Mēs esam šī stāsta beigās. Tas ir izvērties garš, taču tam bija jāstiepjas garumā vēl un vēl, līdz tas sasniedza visaugstāko punktu, pavērsiena punktu, no kura pār visu beidzot atspīd gaisma.
Tagad es labāk zināšu, kas ir īsts un kas ir neīsts. Reiz jau esmu uzķēries uz vārda āķa, par to man bija dārgi jāmaksā, otru reizi tas ar Bīberkopfu nenotiks. Tev pretī ripo vārdi, ir jāpiesargās, ka tevi nesabrauc, ja nemanīsi autobusu, tas tevi sašķaidīs kā blusu. Tik drīz es vairs nepakļaušos ne uz ko pasaulē. Ak, tēvija, tu vari mierā būt, es neiekritīšu tik drīz, man acis vaļā.
Ja maršēšu, pēc tam man ar savu galvu būs jāsamaksā par to, ko izdomājuši citi. Tāpēc vispirms es visu pārrēķināšu un, kad būšu ticis galā un tas būs man pa prātam, vadīšos pēc tā. Ir saprāts cilvēkam, viņš zina, bet auniem cunftes jādibina.
Tratatā, tratatā.

Jul. 18th, 2018 @ 09:54 pm
Varbūt vajag kaut ko vajadzēt?

Jul. 18th, 2018 @ 09:50 pm
Nano ne.

Jul. 18th, 2018 @ 09:10 pm
Aktualizē savu seju.

Jul. 18th, 2018 @ 08:50 pm
Kaut ko strukturēt, man ir aizspiedumi (labi, ka atgādinājāt pabeigt berlīni aleksandra laukumu, tas francs beigās nomira un atdzīvojās kā alegorija ar jēzu kristu, kuru krustā sistu uznesa uz golgāta kalna un pa kristīgā radio radioviļņiem tiek konstanti atgādināts par konstanti, kas ir negrozāma, nepieskarāma un rāma rāma upe tecēj aiz to biezo kažociņ čūska tecēj tesa cirvi čurāja uz taciņas bābeles mauka ar septiņām galvām un deviņiem ragiem jāj uz purpura lauž sev rokas kož sev lūpās tā ir bargā pļāvēja par nāvi to sauc un par bestiju vesela komanda goti ieņem mūsu vietas tūlīt sāksies rokkoncerts.
Other entries
» (No Subject)
Ceļš pie lasītājiem iecementēts. Uzvarēt intelektu.
» (No Subject)
plātsmaize ar bleķi.
» (No Subject)
aptiekāre atteicās pārdot dražejas locītavu ieeļļošanai, tāpēc ēdu avokado.
» (No Subject)
Berlīne kā Bērlīnē Aleksandra laukumā bija sava stiga ar raķetīti un mērens ziemeļu rietumu vējš ar slapju krusu un tuvplāna marionetēm, kas skatlogos skatās, vai nenāk kāds briedis ar slaveno kaku maisiņu un ovālajiem zēniem bez jebkāda kaku maisiņa un tad tas tuvplāns attālinās un sakņop uz savu taisno vienīgo darbīgo daudznacionāldimensiānisko straujo kailgliemezi, kas nebija pat vairs uztraukts par darbu ar tele ekrānu un tajā mierīgajā stādā, ko bijām vienisprātis sapratuši staignajā pliko dīdu mājiņā bija raugs un rausītis ar strupu astīti un defoltu uz zoba tas lika mierīgos instrumentus un gaidīja kafijas pauzēs laminēto gruntsgabalu ar acetoniju un skaisto buru rausīti mērkaķīti un staipīgo akluma graudu diezin kā tas būtu varējis mierināt mūsu vēlīnos strupustes klukstes dedzināmās paracetamola aklās straujās tajās bija kaut kas teatrelizēts tāds kā atgāzēts straujš ūdens bez mitas sitas pret klintīm pret bluķiem un olām staigā tāds paracetamola kostīmā uz aizmuguri un tausta ar saviem garajiem spicumiem tik vien kā sev krūtežu.
» (No Subject)
man pietiek gremot esošo.
» (No Subject)
es ēdu vienu mākslu pēc otras.
» (No Subject)
thriving art scene yes.
» (No Subject)
Kas jums tā vispār ir par tādu nopulētu gaišos toņos ar šriftu kaligrāfiju svēto pilsētu es neredzu rīgā nekādu pievilcību, kad tepat blakus viļņā 16. gadsimtā plosījās mēris, kā stāv rakstīts Silva Rerum grāmatā ar tāda paša cikla video par tirdzniecības centru aizkaukāzā kur saimnieko viena liela ģimene bērni visu dienu pastaigājas pa lielveikalu izspiež no pārdevējiem naudu vai botas un dejo rumbu diskžokeju klubā aye buduči cipļonkom bidl ir labs ķēdes veikals kur var nopirkt beigtas olbaltumvielas un sažuvušus ogļhidrātus, otrajā stāvā mums ir selskohozaistvennaja visstavka sobstvennih tvarei icukengže fivaproldže jačšmitjbue.
» (No Subject)
There must be no evil.
» (No Subject)
Darba laikā no galvas āda lobās nost.
» (No Subject)
Vai tad nu man tagad vajadzēs pliku atzinību? Cauru atpazīstamību? Vēja stabuli? Varbūt Iesalnieci vai varbūt ciema meitene jau sen nestaigā pa ciemu, bet darbojas padomē un skatās uz mūsdienu encefalogrammu kā uz piepūstu spaini, kas ar troksni krīt ugunskrustā stāvēja viens ar revolveri un šāva miglā līdz pašam vārdu galam.
» (No Subject)
Vienu ierakstiņu, lai piesaistītu uzmanību? Viņas dzīvo kokos, ir tamborētas segas tik daudz, ka varētu lauku noklāt, debesis un jūru un tad sāktos mūžīgais cimdiņš, veikalos pārdotu paciņas mugursomā, lai var kājām ceļot pāri pasaulei uz otru krastu, kur Namejs dus uz lapas pilnīgākajā dzejā. Es viņu izprašņāju oficiāli un meistarīgi, lai no tā iegūtu odometru rādījumu un inkvizētu dārdzamību eklekrotiskā ops vienu otu, tas bija, kad aizrunājos un pārstāju sevī klausīties.
» (No Subject)
Kāda tur skuka, it is tošnota.
» (No Subject)
Cūku drāma.
» (No Subject)
Tā ir kāda asinhronizācija. Paskatieties bērnības bildes uz to, kas ir fonā, tēli, logotēli seismiskie kosmodromi de ļa filē.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba