Dots.

About Recent Entries

Mar. 19th, 2019 @ 01:37 pm
Mašīna ar iedegumu.

Mar. 19th, 2019 @ 08:14 am
Veimāras teletontoni.

Mar. 18th, 2019 @ 03:28 pm
26.martā Eiženijas ielas svētki.

Mar. 17th, 2019 @ 07:44 am
Ja sātans būtu aizstāts ar rozā pantēru. Ar tualetes papīra ampēru. Ar daikta dzīslu. Ar strūķi. Gurķa iekšā klintskāpji atdzīvina malahītu.

Mar. 17th, 2019 @ 07:30 am
Manā triloģijā pirmo sauc "tas puķkāposts notiksies?", otro "sēnes deg".
Other entries
» (No Subject)
Pilsonis pilsonis
Tā nu
Neredzu
Bam bam
Es pieņemu, ka
Houlijs houlija.
» (No Subject)
Ja, kāpjot lejā pa kāpnēm, lūpas netur kopā, tad apakšlūpa paliek smaga un šūpojas.
» (No Subject)
Pamodos, apēdu trīs mazus cibīnus, no fēkuču analīžu burciņas izkasīju salipumus, izdzēru vakardienas tēju, klausos anetes pīkokas sky skating.
» (No Subject)
Man jābeidz darīt pāri.
» (No Subject)
Es te dienās atradu telefonu netīru piedzītu ar zemi un salijušu nez cik ilgi stāvējis visos sniegos notīrīju, noņēmu saplēsto aizsargstiklu, izžāvēju, uzlādēju, darbojas, tikai neizdodas apiet tā saucamo frp, nometu stūrī huawei p10 lite ar smuku metāliski zilu aizmuguri.
» (No Subject)
Pusī dieviņi.
» (No Subject)
Biju ārā sapikot kokus. To esmu atklājis, kā uzsnieg, tā jāmet pa kokiem.
» (No Subject)
Esmu dzimis Ūsiņa dienā, un Saule man vienmēr ir aiz muguras.
» (No Subject)
Vismazāko retrogradu izjūtu, kad esmu saldsērīgs. Nevis kā tagad, kad esmu labi izgulējies, spridžīju un izjūtu spiedienu par rakstītā nepiedienīgumu.
» (No Subject)
Kāpēc gan justies nenozīmīgākam par tādiem, kas pirms savas pozīcijas nostiprināšanās gājuši pie zīlniecēm. Protams, šajā pusē tas jau izskatās zolīdi, jo zarnas neredz, bet es netaisos konkurēt uz nelīdzena līmeņa i hit wjen i hard pagaidām pakļauts spirinos ar ķetnām kas nomainās uz kurkuļastēm paklusē kad sēdi biksēs tūlīt novilks kaut ādu tādu kā skapi tevi uzbūvēs visdažādākie iedarbes spēki kaut ar dušas aizkariņiem kaut dancot jēlā atmosfērā galvenais sēdi plauktā kā tu šausi ko šausi kur kas kāpēc virtuves logà iestiklots un tereškovas robežpunktā zem paklāja paslaucīts es tik neatvairāmi ieslīdu varas tīklojumā kur jau jāuzvedas pieņemamāk jo vari nokļūt neaizsargātā statusā ko tad tu iespēj viens pliks pret miljunus pārstāvošo kresi klusē runā ar pieri raksti neredzami elpo caur dvielu vislabāk atrodies citur jo te pastāv spīdzināšanas sprīži.
» (No Subject)
Nominācijā sejas palma mēs neaprobežojamies ar humāno palīdzību dozēto dienas kaloriju paketi, mēs plēšam velnu kā tapeti no pasaulsainas vaiga, viņa raud, nabadzīte, kā iežēlinot par sevi nedomātājus, bet mēs neesam tādi truleņi, lai nostādītu sevi ļaundaru lomā, mums burtiski uz slēpēm dzenas pakaļ ar kaloriju paketēm, daudz netrūkst, lai tiktu ar tām apmētāti, bet nē labāk nogādāt adresātā personiski vēl labāk atgriezeniskā saite ir mūsu viss kā 93.spriegums.
» (No Subject)
Pie manis pa naktīm nāk latgaļi. Daudzi varbūt brīnās, kāpēc es tik ilgi neattīstu gramatisko centru, neizkopju valodas (valos) zālāju (digimoni), pastāvīgi novēršu uzmanību uz nebūtisko. Varu pateikt, ka visu šo laiku esmu nodarbojies ar to, lai visi mani produkti paliktu man, lai nebūtu nekādas noplūdes, lai tie būtu ilgtspējīgi un neizsīktu, kā mēdz gadīties ar slavu sasniegušajiem, man ir dziļi pretīgs tas pretīgais stāvoklis, kādā uzturas sevi par radošiem uzskatošie, kuri pēkšņi neko nevar saradināt. E no savas puses ar muti dzīvoju pilnīgā bardakā un man ir pohuj, es dabonu no tā savas olbaltumvielas un ja tās struktūras gribēs pašas sevi sastrukturēt, lai viņas to dara, man tikmēr ir pajāt, kā mana līvānu māja izskatās no malas, es ar to naudu nepelnu, tāpēc varu atļauties golden pointer.
» (No Subject)
Salauzu skapi. Atspiedos (paedos) ar kāju un tad iespēru pa vindikatīvo. Ies iesmu tāds malacis.
» (No Subject)
Kabaču kubi rubi gultas stieņa erdogans politiskais miesnieks nebaidījās atrauties no krāsns, kad pieres perifērijā mežmala sakapātieb bruņiniekiem dod mielastu no bēru galda vairogam dziedzeris pulsē erdogana piere tai ir liktenīgs sīpols nato kartē alianse sadalījusi sektoros savu biržas māklera pietuvinātību galda centram, kur norisinās koncentrētās gribas ass atspulgi katrā attēlo izveides principu, par kuru siļķēm ir vienots priekšstats princips kas principā ir gaļas stends ar piparkūku mīklu vpribavku naidžels apsēdās uz jēla krēsla tīrīt gailenes un viņa mājas bikses ērtās bikses bukses buktes butes stutes salutes merde de crayon.
» (No Subject)
Mono-protons jump-arā ai-i-a-am-pa-ra-ā.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba