Šampūns

About Recent Entries

Sep. 20th, 2018 @ 06:25 pm
Nato cimds pie galdiņa nodarbojas ar performatīviem.

Sep. 20th, 2018 @ 08:30 am
Cilvēkiem ar smagiem matiem kustas skalps.

Sep. 20th, 2018 @ 07:20 am
Vienkārši vieta.

Sep. 19th, 2018 @ 12:52 pm
Apavu celtnes

Sep. 19th, 2018 @ 08:30 am
Šitajā kastanī nav neviena kastaņa, vot dirsa.
Other entries
» (No Subject)
Tā vasara varēja jau atpisties.
» (No Subject)
Latvieši vispār neko nesaprot no dabas.
» (No Subject)
Bendžamiņš Notrems nemaz nedomāja par benzīnu, kas bija izplatījies pilsētas ielās, vairojot ekonomisko labumu no centra uz pārdaugavu. Notrlengs bija nolēmis savas diebās diebas likt pie lietas, iejūgt siksnā un dreillēt katKombas no burkas ar visiem spicajiem graustiem, kas bija saspīlēti un nebija atjaunināti, jo fasādi saēd laika zobs un tad ir laiks to atjaunināt ar dzeramo sodu un kubla kanu ar vīzēm, avīzēm un tēva runu manierīgā manierē sataustot pincetes tieši tur, kur to nav. Atdzelžot roku palīdz gilgamešs saistībā ar audiem, kas met savas smakas tik tālu, lai to varētu orientēt kā kLāzusu ar meitenīgu uzvārdu ar savā starpā klejojošiem tīrasinīgiem tavernas suņiem, kas iztiek ar to, ka nepieņem savas saknes.
» (No Subject)
Oi bļe sūds tāds, ka cērmes ielūgtas uz Serdi stāv lampās stāvgūdām apdiy sveci sveic slauc govi kājās aun torpēda nes selindžeri ar mazajām baranciņām turies pretim stādiem dienas galvenajā dabā uz telefona sēž stažieris ar algu divas maikas uz perekļičku stasam zvana pelargonijs no komitejas skaidrs, ka tūlīt laidīs gaisā mieles svaigas trīsasiņu mieles ar cepurīti un ceptu priekšautu rezignētā stabilā kultūristā sevis cienošā gabaliņā lustras kājas salauzušas vedot gvardi tējkannā ar laivas snīpi tekalē pēc tasītes miertiesneša prievītis psihes sprādziena rezultātā kefīrs izlidoja pār šķīvi un galdautu zupas katapultā gaļas bumbiņas uzlādējas lejuplādējas piesēžas un džā kultivē ikrus tik pamazē sev ciskas tās ir citas ciltis, kas rij siltumu.
» (No Subject)
Nē regalē ej dirst tu ej dirst ej dirst rej sniegs ar klaju glupību liesmas sveces taisa papīra malku tausti sveci tā ir īpaši ilgviļņi ar skaragda preci lustras odekolons kulons tramplīns luksusa prece melnā tehnoloģija kazas kāja zvērinātās kara tirgus uz talona uzsēdies sēžamvietas seržants komandēt kapitulāciju varas priekšā.
» (No Subject)
Izjaucu mammai veco veļasmašīnu, no centrifūgas vāka dabūju stikla bļodu, nu un, protams, motoru, eņģes tur un atsperes.
» (No Subject)
Turklāt laiks tika rēķināts no pirmās, otrās utt. stundas. Sākuma punkts (pirmā stunda, prima hora, kanoniskā prīma) bija pulksten 6, otrā stunda pulksten 7 utt.
Vietumis rodas iespaids, ka hronists garīdznieks, iemūžinādams notikumus, pēc veca ieraduma vadījies no "klostera pulksteņa". Iespējams, karalaukā vairāk tika lietots dalījums stundās.

Svētceļojums, Tīts Aleksejevs

» (No Subject)
Es jums izdaru pasūtījumus - uztaisiet bildi, kur ušakovam no sejas aug rabarberi.
» (No Subject)
Ui bļe kā man patīk tas mēslojums uz autobusiem un mājām, tur var tādus rabarberus sastādīt!
» (No Subject)
Muzikālais punkts attiecībā uz dzeju ir punkts, kurā satiekas cilvēciskā un pārcilvēciskā harmonija, pēdējais nots ilguma mirklis, stīgas skūpsta skaņa, "vienas plaukstas plaukšķis" galu galā. Mirklis pirms klusuma.

Un tad viņš atbildēja: draugi mīļie, iespējams,
jūs neticēsiet man, jūsu plānā galdiņa urbējam,
ciniķim un bezkauņam, vējdzinim un vējrādim,
bet noticiet man citam - nabadzīgam dzejniekam un pilsonim,
nākušam šai pasaulē apgaismot un iemest dzirksteli
jūsu prātos un sirdīs, lai uzliesmo naidā un brīvības alkās.

Un nu manas asinis kliedz - kā kliedz par atriebi, kas nāk:
pasaulē nav nekā, nav nekā šajā pasaulē, izņemot Vēju!

Frāze un līdzsvars, Sergejs Moreino

» (No Subject)
kā jūs nesaprotat, ka state surveilance ir metastāzē, kad vairs nevajag pierādījumus. pasaule saskaras ar terorisma draugiem, o reali varbūt šis jau kaut kur ir redzēts? tu domā, ka valstis paliek labākas uz tv ekrāniem?
» (No Subject)
ko tāds artis var pateikt, kad viņš pelna trīs tūkstošus, tikai atgremot intelligence.
» (No Subject)
nostādīsim perspektīvu - ir rīga un ir ādaži, pārējais ir hipijiem.
» (No Subject)
man ir riebums sejā, jo jātērē nauda kopienā par_velti.
» (No Subject)
i have discovered matter that consists of nonsense that protects us from insanity. you are unable to get through this nonsense as you can't understand it and if you anderstand it Anderson thus delivers tits blow.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba