Šampūns

About Recent Entries

Nov. 16th, 2017 @ 08:50 pm
uz paša sākuma atskanēja dziedinošas sistēmas un dzīvās telpas apvienojās savstarpēji atkarīgos centralizētos enerģijas mājokļos. no tērauda bija atstājies kāds graudu bunkurs, un viņš bija pilnīgi nefunkcionāls, lai gan tualetes un elektrība bija centralizētas ražošanas sistēmas. no pašiem pamatiem slējās bakurētains grods, un dzīvojošajām tauvām bija vajadzības, ko tās apmierināja ar ēdienu un labāko kas biaj izplatījumā. mēs ar viserionu izgājām uz tambura un sakarinājām tur izplatības sistēmas, lai tajās samestos caurumaina nauda. tā mēs pavadījām nākamās piecas minūtes, un tauvas bija parādā faktam, ka noteikta šaurība mājo ik katrā plaušu sākumā un sasniedz savu punktu, kad tam kaitējums vairs nenāk par labu. tauvas ierunājas, un dzejnieks iznīcina šo planētu, apvij tai skaidas un paliek ar savu nepilnīgo koncepciju.

Nov. 16th, 2017 @ 06:03 pm
Kakova vida kandeļabra ona?

Nov. 15th, 2017 @ 10:12 pm
paulette

Nov. 15th, 2017 @ 07:57 pm
istabā velku vilnas zeķes tādas gandrīz līdz celim, tad šonakt sapņoju, ka viena zeķe kā ar žileti pārgriezta gareniski un stilbs tāds kā ar stikla klājumu un apakšā kaut kādi šķidruma apvidi, es tā nodomāju, tas ir normāli? nodomāju, nu gan, tagad man jāpievērš būs liela uzmanība kāju veselībai, tāds kā liels lūzums dzīvē, pavērsiens.

Nov. 15th, 2017 @ 07:49 pm
pēc pirmās darba dienas (nezinu, vai tas ir darbs, jo nezinu, vai man par to maksā, es it kā mācos; mācos jau arī, elektrībā ir visādas lietas, kas jāzina) jutos nedaudz apdauzīts, sāpēja acis, biju nedaudz drūms un raudulīgs. šodien jau ir tīri labi, sēžu uz ķebļa un nav sajūtas, ka jāizdomā, kas tagad jādara, vienkārši sēžu, ēdu makreli, sēžu. biju veikalā; ejot ap tējas stenda stūri man pagāja garām meitene, ar pusi acs paskatījos, apstājos skatīties tējas, skatos tālāk ir otra kompanjone, es tā nospriedu, ka viņas ir predatores, ceļā uz to, lai sazvanītu koku, tādas kuras noteikti zina, ko grib - kādu izpist. trīs sekundes paskatījos uz tējām un aizgāju, jo biju tās otras redzes centrā un ienāca prātā, ka tā varētu būt fruktoze.
Other entries
» (No Subject)
klusums oposums.
» (No Subject)
Viena pele pielipa uzreiz pēc gaismas izslēgšanas, izmetu pa logu; otra mēģināja tikt no papīra pa nakti uz rītu pamodos agrāk un ar šaupeli iznesu brikšņos.
» (No Subject)
mūzika konkurē ar dzeju. es runāju par eduarda erdmaņa mūziku.
» (No Subject)
savu dzeju esmu izvedis cauri tik daudziem gadiem ekonomiskās atkarības, ka ar to vien tai piemīt vērtība.
» (No Subject)
filma sauna ir par karali un to, ka līgums ir augstāks par grēkiem. beigās purvs palika krievijas teritorijā.
» (No Subject)
sauna
» (No Subject)
jums ir kādreiz sanācis skuirt?
» (No Subject)
attaisīta snikeru desmit-paka.
» (No Subject)
purvā kompass nerāda, un, ja tev slīkšņā rādās līķi, paskalini to ar zobenu, tā filmā sauna.
» (No Subject)
es bļāvu, jo man likās, ka jūs nezināt.
» (No Subject)
man neveidojas valdība, tas ir, valoda, esmu tāds kā saguris, skatos filmu sauna par zviedriem un krieviem, kas iet pa purvu mērīt jauno krievijas zviedrijas robežu un somiem, ko viņi tur darīja divdesmit piecus gadus, staipīja pa mežu bronzā kaltus tējas galdiņus un dzēra starp priedēm krievu tēju un spļāva atpakaļ krūzē un meta uz mutes uz galda blakts, viņš tai trāpa, paceļ krūzi, paņem blakti un skatās uz viņu no liela tuvuma, kaut kur četrsimts kilometru tālāk nogrand bumba, mēs sēžam pie bronzā kalta kafejnīcas galdiņa un mums mutē ir butāns, mēs esam termo-sēnes, mēs esam veļa, kas izmazgāta tīra, lai varētu, tā teikt, to seize another part of the consciousness.
» (No Subject)
uzsēdos uz stūra atvērtai atvilktnei, au.
» (No Subject)
pārgriezu rīvmaizes paciņu un saspiedu virsū peļu līmi, jo pa nakti pamostos no tā, ka cepumu paka uz galda čaukst, pat ieslēdzu lāpu, bet neko neredzēju.
» (No Subject)
viens no noteikumiem ir rakstīt jebkurā stāvoklī, gribas negribas, piesēžas un raksta, tāpēc varbūt nesūdzaties par visiem maniem ierakstiem, jo daži no tiem kalpo tikai kā motora iesilde, kā vakar mums, manuprāt, sanāca laba komunikācija, kaut kāda nebūt saskarsme tas bija normāli, tāpēc man šodien acis sāp, ka visu dienu ar to elektrību strādāju, daudz braukājām es sēdēju un kūkoju jaunās vietās bijām un tēvijā bijām nejau kaut kādā armijā, bet vienkārši opelī.
» (No Subject)
Biļešu rīti - tādi rīti, uz kuriem ir izgatavotas biļetes.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba