p←

About Recent Entries

Rebeka pieprasa laulības ĪzakamJul. 28th, 2014 @ 10:01 am
34 Viņš atbildēja: "Es esmu Ābrahama kalpotājs. 35 Jehova atdeva beni manam saimniekam, lai tas turpinātu kļūt liels un lai tas dotu mutes un labus vīnus, zeltu un sudrabu, kalpotājus un kalpotājas, zirgus un aunus. 36 No otras puses, mana saimnieka sieviete Sāra pēc novecošanas deva manam saimniekam dēlus; un viņš tai deva visu, kas viņam bija. 37 Mans saimnieks man tātad lika spriest, sakot: "Tev nebūs ņemt sievieti maniem dēliem, lai ieietu Kanaāna dēlos laukos, kuros es dzīvoju. 38 Nē, bet tu dzīvo mana tēva mājā un manā ģimenē, un tu devies paņemt sievieti maniem dēliem. 39 Bet es teicu savam saimniekam: "Un ja šī sieviete nevēlēsies nākt ar mani?" 40 Tātad viņš man teica: "Jehova pieprasa, lai es dotos pretim viņa enģelim kopā ar tevi, un pagaidām viņš izmanto tavu balsi; tu devies paņemt sievieti maniem dēliem no manas ģimenes un no mana tēva mājām. 41 Uz šo brīdi tev ir saistošs pienākums [kam tu piekriti] iekļaut mani sprediķī, kad būsi ieradies manā ģimenē; un ja viņi tev to nedos, tātad tu izbeigsi šo pienākumu [kam tu esi piekritis] iekļaut mani sprediķī."

Kaltēti āboli

Jul. 28th, 2014 @ 12:18 am
nav jau tāds kā vakara nogurums varbūt miega sakrājies gaisa balonam iepūst gāzi un pacelties varbūt dēļ vēja vai sausās zāles ar zaru slotu rokā stāvēt karstā saulē un dedzināt plastmasas maisus

Jul. 26th, 2014 @ 11:23 pm
ar nelielu nokavēšanos es rakstu uz bezvadu klaviatūras ar papildu krievu burtiem alfabēta burtiem tu liki to klucī ja es paskatos apkārt, tad varu redzēt jūs ieminējāties par tematu maiņu es izlikos par muļķi, ka nesaprotu izlikos, jo man taču ir maģiskā laterna es paspīdinu un redzu skeletu, kad suņi atnes smirdīgu kaulu ir trīs varianti viņi atradušu beigtu dzīvnieku viņiem kaimiņi iemetuši saindētu kaulu un viņi bijuši pāri upei kur vakar bija svētki svētā jāņola saka, ka alga ir izmaksāta apmēram viens komats pieci no divu mēnešu algas es esmu vergs, bet zaļš vergs, bio vergs, esmu jaunās raudzes humanoīds esmu visai drošs, ka ar mani tiek veikti eksperimenti sociālie piemēram, jo tā viela, kas ceļo ar cilvēku domāšanas palīdzību jums taču ir mazliet skaidrs, ka aizdomājoties nē tā ir viena tāda teorija otra ir ķīniešu ruletē, kad citē rembo, ka es un mans ego ir dažādas lietas un es stīgas spēlēju, kas izsauc viļņus dziļākajos dvēseles dziļumos kad ego ir kaut kas cits tā jau bija teikts reiz bet tad es braucu autobusā daudz turp un atpakaļ uz rīgu no ādažiem un templis ādažos ir vai gribētu painteresēties par ādažu pagasta novada kolhoza un agrofirmas pasīvajiem aktīviem? kā jūs savus bērnus nodrošināt, kad viņi veic saimniecisko darbību un kustina kustību ir taču skaidrs ka agrārā sabiedrībā var būt viegli ienākt ar maizes zupu no vācijas pilsētām un pastāvošās kārtības birumā jūs nopērkat māju jūrmalā un ieceļat tai pārvaldnieku bet viņš paņem bankā kredītu un zaudē ieķīlāto māju remontam un tad jūs aizbraucat uz tukumu un atverat nelielu maizes zupas biroju ar divām istabām, bet pirmā bilde, ko nopirkāt bija ar nosaukumu "ziedi".

Jul. 26th, 2014 @ 02:29 pm
G R U P P A. Varēji prasīt tētim.

Jul. 25th, 2014 @ 11:12 am
Tā, paga.
Other entries
» (No Subject)
His temple bled. Two soldiers had just fought for some long-forgotten reason, and it was the younger who fell, his temple smashed by the iron fist of the other, who watched the blood flow and become a tuft of primroses. The flowering spread rapidly. It reached the face, which was soon covered with thousands of those compact flowers, sweet and violet as the wine vomited by soldiers. Finally, the entire body of the young man lying in the dust was a bank of flowers whose primroses grew big enough to be daisies through which the wind blew. Only one arm remained visible and moved, but the wind stirred all the grasses. Soon all the victor could see was a single hand making a clumsy sign of farewell and hopeless friendship. Eventually the hand disappeared, caught in the flowering compost. The wind died down slowly, regretfully. The sky grew dark after having first lit up the eye of the brutal, murderous young soldier. He did not weep. He sat down on the flower-bed that his friend had become. The wind stirred a bit, but a bit less. The soldier brushed his hair from his eyes and rested. He fell asleep.

Jean Genet
» (No Subject)
Man ir svarīgi, lai es patiktu putniem.
» (No Subject)
28 Tātad jaunā persona ņēmās paziņot šīs lietas savas mātes mājai. 29 Vai Rebeka gaidīja kādu tēvu: viņa vārds bija Labāns. Un Labāns virzījās pretim vīrietim, kurš tur bija, pie avota. 30 Un viņš tur ieradās: līdz cikiem naktī tu nesīsi rokassprādzes uz savas māsas rokām un kurš iemācīs vārdus, kurus teica viņa māsa Rebeka: "Tas ir Ansītis, kurš ar mani runāja kā ar vīrieti", tātad viņš devās pretim vīrietim, un, paraugi, kas cieši turēja zirgus pie avota. 31 Nekavējoties viņš teica: "Skatieties, Jehovas benis. Kāpēc tu te vēl uzkavējies, tātad, kas attiecas uz mani, es sagatavoju māju un veidoju vietu zirgiem?" 32 Tur - cilvēka desa iet uz māju, un viņš mitējās runāt ar zirgiem un nobālēja, un caur pieri paskatījās uz zirgiem un ūdeni savu kāju mazgāšanai un to vīru kāju mazgāšanai, kuri bija ar viņu. 33 Pēc tam viņš mitējās sev dot kaut ko ēdamu, bet viņš teica: "Es neēdu, kamēr neesmu pārrunājis savas darīšanas." Tātad viņš teica: "Runā!"

Kaltēti āboli
» (No Subject)
Neko nevar atnest zemajos skafandros no maziem, rūtainiem cilvēciņiem. Mantas ataust, atmiņas grabinās. No saules pūpola atnestais daudzums vēdina gobelēna mazos terases buljonus. Manas asimetrijas daudzos revidentos nevar apliecināt seklo zobratu ainavu. No pazemes līdz drošiem attālumiem. Makarona aizmugurē es redzu balto lodīšu pildspalvu. Makarona zemajos tintnīcas sēros. Maize pārtiek no plastilīna. Bambuss arī saritināts. Es izciešu balto gvardi. Mostoties balotēties līksmajos ezeros. Plastmasas atkalas grīdās dažādi logi satek. Manas ekšen pogas labradoros samīlējušās. No plastmasas auglīgajiem enkuriem. Mantas drēbēs saģērbtas. Manas rokas nepārsteidz Mozambikas liturģisko ābeci. Ezeriņa kraujas atlaistas no zemes sāļiem. Retajam uz viļņa gribētos satikt saulpampeni. Pampera pēdas salokās un gaida Danzigu. No sinepēm uzglūnošais austrumu princis principu gaviļnieks. Makarona zemajos auskaros. No plastilīna zem skolas diriģentiem mēģina iekapsulēt nostaļģiju ar zemeņu pienu. Maina zemo augļu torti. Uz pleciem rotājas zemes tīrums. Maksā arī pašiem par zemes guvernanti. Makarona diedelnieki mēģina atnest savas sievas.

Vilku vāli piltuvītē grāli. Mazas tanku šļūtenes. Mantas atnes mazliet ovālo lodi, lai tajā uzrastos nozīmes kvadrāts. No zemes izlien stūra dīvāns. Jau redz, ka nostūri pārblīvēti okidokainajos gramatikas slogos. Zeme pārtop par to tiesisko selindžeri, ko teikvando nevar uzmest, bet tikai daļēji ievēro ziedošo pļavnesību. Drosme gāja baseinos no plosta pārdabiskais uksuss. Makarona āda uzbrūk tikai nacionālismam. No plosta paliek pāris gandarījuma ādu. Zemo stobru uzstājība. Makarona drūzmēšanos jau nevar atminēt. Maldugunīm mokošos alibi. Pašplēstajiem zobratiem māllēpes atgaiņā zemes bulvāriem piedienīgo aukstumu. Kautiņš makšķeres sīrupos.

Zobrats izvests no pacietības. Galvenais, ka tas apskauž vai tam nav dvēseles. Labajos graudos ir kāds banānu vedējs. Kluss pīrāgs ievācies baseinos. Ar zebras tankistiem mēģina uzvelt saviem praviešiem mokošas lezbietes. Pielīdēju klona graudi. Mušī nost sienāžus ar dzelzbetona kantēm. Es nevaru uzbrukt nokturnālijām, mokoties no grēdu vaibstiem. Manas tautas lecamauklas. Zosis saka trakulīgas pincetes. Uzbrūkošais šaizes paps ievērības cienīgos pulsācijas indives gandarījumos. Ar bilžu ložmetēju lakstojas ap sazāļoto buratino godu. Ziedošās zoss abpusējās maldugunis. Manas pipeles lokās kā tauriņi. Atkal aizvainojot ziedu peldes. Naksnīgos dzelžus.

Tadeusz Cysewski
» (No Subject)
Kas laiž iekšā suņodus?
» It's baby urine
 photo 26CD5F55-A7FA-4AC9-A312-292390AE78C2.jpg
» (No Subject)
Domāt ir jāmāk, o, labais!
» (No Subject)
Es neatzinu, ka nesaprotu, jo uzskatīju, ka par nesaprašanu ir jākaunas. Viņš bija izdomājis sev jaunu prātu, tādu, par kuru nekur nav rakstīts, kurš nav domāts un tāpēc smaržo pēc jaunām botām. Lec augstu un aizsniedz grozu.
» (No Subject)
 photo 9DDA33EA-5D2D-4ABE-B151-2234C14A247D.jpg
» (No Subject)
Par ko man tas prāts izveidojies tāds haotisks tā jau varētu likt lietā pie saimnieciskās darbības kad tad es sagaidīšu ka viss pats notiek, bet tomēr Moisejeviča kungs teica, ka tikai slinkākie esot izdzīvojuši baigi grūti vai ne kaut ko izdomāt tā pat nav pārliecības ka mērķtiecība ir vēlama it sevišķi ja zina ka šaubas būs vienmēr un ir dzirdēts ka šaubas jāsaglabā tikmēr karavāna turpinās kaut ko jau es novēroju neesmu tomēr kāds tad es neesmu visādus negatīvus aspektus pie sevis jau pamanu gan nebeidzu vien brīnīties tā šķiet ka fantāzija iztēle ir tādi labi lielumi jāpalaiž bišku slepenpolicija prom kā piemēram lai iet atveldzēt savu sastrādāto sirdsapziņu sanatorijā vai varbūt uz citu planētu ko vietā paņems kas aizpildīs tās funkciju piemeklējiet vārdu jo es gribu pateikt funkciju "kas" proti piemēram funkciju bedri vai grāvi bet es negribu savai nākamībai asociēt kaut kādu padibeni tā jau baigi ne gribas savas piepūles vērst piemēram rasela rietumu filosofijas vēstures studēšanai man patīk ka viņš sniedz daudzas papildu informācijas gribas arī kādu nobeigumu šai rindai lai ir stabilitātes sajūta bet cita mana daļa varbūt prāts pasmejas par mani nenopietna intence tad mēs tev varam ko uziet ieziest.
» (No Subject)
Kā man gribas paklusēt bet es nevaru kā man gribas runāt bet es nevaru
» (No Subject)
Šaizes saknes izrādās sniedzas dziļāk, kā iepriekš domāts - man pārmet prokrievisko valodas mutēš u ai ko es te muldu mani tie vārdi taču ir pilnīgs anšlāvs un devalvēti, un tā atzīšana mani neattaisno un neatzvīņo ko pielien.
» (No Subject)
Kaut kāds zirnīšu trallinātājs. Bailes esot tā, kas ir, neatzīšana. Es padodos. Zini, ko krievi dara? Viņi zog bojāgājušos. Kāpēc viņi tā dara, viņi grib nākotnē to uztaisīt par nenotikušu? Tā jau viņi vienmēr ir darījuši. Tagad tas jocīgi izskatās, jo visi to zina.
» (No Subject)
Savādāk tie mani ieraksti izskatās kā grūtupa kaps. Ak dievs, kā es vispār spēšu pārvarēt šo ierakstu, man uzmāksies šausmas.
» (No Subject)
Mums atveda humāno palīdzību, tajā skaitā humāno palīdzību ciemiņiem. Tagad mums ir tādas kūciņas!, kā teica Ieva. Es tur baigi mēģinu kaut ko boksterēt uz lapām, bet ir taču skaidrs, ka vislabāk sanāk pa tiešo, tikai jātiek galā ar nelaimīgumu, kas pēc tam seko.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba