p←

About Recent Entries

Jul. 22nd, 2014 @ 09:53 pm
28 Tātad jaunā persona ņēmās paziņot šīs lietas savas mātes mājai. 29 Vai Rebeka gaidīja kādu tēvu: viņa vārds bija Labāns. Un Labāns virzījās pretim vīrietim, kurš tur bija, pie avota. 30 Un viņš tur ieradās: līdz cikiem naktī tu nesīsi rokassprādzes uz savas māsas rokām un kurš iemācīs vārdus, kurus teica viņa māsa Rebeka: "Tas ir Ansītis, kurš ar mani runāja kā ar vīrieti", tātad viņš devās pretim vīrietim, un, paraugi, kas cieši turēja zirgus pie avota. 31 Nekavējoties viņš teica: "Skatieties, Jehovas benis. Kāpēc tu te vēl uzkavējies, tātad, kas attiecas uz mani, es sagatavoju māju un veidoju vietu zirgiem?" 32 Tur - cilvēka desa iet uz māju, un viņš mitējās runāt ar zirgiem un nobālēja, un caur pieri paskatījās uz zirgiem un ūdeni savu kāju mazgāšanai un to vīru kāju mazgāšanai, kuri bija ar viņu. 33 Pēc tam viņš mitējās sev dot kaut ko ēdamu, bet viņš teica: "Es neēdu, kamēr neesmu pārrunājis savas darīšanas." Tātad viņš teica: "Runā!"

Kaltēti āboli

Jul. 22nd, 2014 @ 04:11 pm
Neko nevar atnest zemajos skafandros no maziem, rūtainiem cilvēciņiem. Mantas ataust, atmiņas grabinās. No saules pūpola atnestais daudzums vēdina gobelēna mazos terases buljonus. Manas asimetrijas daudzos revidentos nevar apliecināt seklo zobratu ainavu. No pazemes līdz drošiem attālumiem. Makarona aizmugurē es redzu balto lodīšu pildspalvu. Makarona zemajos tintnīcas sēros. Maize pārtiek no plastilīna. Bambuss arī saritināts. Es izciešu balto gvardi. Mostoties balotēties līksmajos ezeros. Plastmasas atkalas grīdās dažādi logi satek. Manas ekšen pogas labradoros samīlējušās. No plastmasas auglīgajiem enkuriem. Mantas drēbēs saģērbtas. Manas rokas nepārsteidz Mozambikas liturģisko ābeci. Ezeriņa kraujas atlaistas no zemes sāļiem. Retajam uz viļņa gribētos satikt saulpampeni. Pampera pēdas salokās un gaida Danzigu. No sinepēm uzglūnošais austrumu princis principu gaviļnieks. Makarona zemajos auskaros. No plastilīna zem skolas diriģentiem mēģina iekapsulēt nostaļģiju ar zemeņu pienu. Maina zemo augļu torti. Uz pleciem rotājas zemes tīrums. Maksā arī pašiem par zemes guvernanti. Makarona diedelnieki mēģina atnest savas sievas.

Vilku vāli piltuvītē grāli. Mazas tanku šļūtenes. Mantas atnes mazliet ovālo lodi, lai tajā uzrastos nozīmes kvadrāts. No zemes izlien stūra dīvāns. Jau redz, ka nostūri pārblīvēti okidokainajos gramatikas slogos. Zeme pārtop par to tiesisko selindžeri, ko teikvando nevar uzmest, bet tikai daļēji ievēro ziedošo pļavnesību. Drosme gāja baseinos no plosta pārdabiskais uksuss. Makarona āda uzbrūk tikai nacionālismam. No plosta paliek pāris gandarījuma ādu. Zemo stobru uzstājība. Makarona drūzmēšanos jau nevar atminēt. Maldugunīm mokošos alibi. Pašplēstajiem zobratiem māllēpes atgaiņā zemes bulvāriem piedienīgo aukstumu. Kautiņš makšķeres sīrupos.

Zobrats izvests no pacietības. Galvenais, ka tas apskauž vai tam nav dvēseles. Labajos graudos ir kāds banānu vedējs. Kluss pīrāgs ievācies baseinos. Ar zebras tankistiem mēģina uzvelt saviem praviešiem mokošas lezbietes. Pielīdēju klona graudi. Mušī nost sienāžus ar dzelzbetona kantēm. Es nevaru uzbrukt nokturnālijām, mokoties no grēdu vaibstiem. Manas tautas lecamauklas. Zosis saka trakulīgas pincetes. Uzbrūkošais šaizes paps ievērības cienīgos pulsācijas indives gandarījumos. Ar bilžu ložmetēju lakstojas ap sazāļoto buratino godu. Ziedošās zoss abpusējās maldugunis. Manas pipeles lokās kā tauriņi. Atkal aizvainojot ziedu peldes. Naksnīgos dzelžus.

Tadeusz Cysewski

Jul. 21st, 2014 @ 09:55 pm
Kas laiž iekšā suņodus?

It's baby urineJul. 21st, 2014 @ 09:16 pm
 photo 26CD5F55-A7FA-4AC9-A312-292390AE78C2.jpg

Jul. 21st, 2014 @ 09:13 pm
Domāt ir jāmāk, o, labais!
Other entries
» (No Subject)
Es neatzinu, ka nesaprotu, jo uzskatīju, ka par nesaprašanu ir jākaunas. Viņš bija izdomājis sev jaunu prātu, tādu, par kuru nekur nav rakstīts, kurš nav domāts un tāpēc smaržo pēc jaunām botām. Lec augstu un aizsniedz grozu.
» (No Subject)
 photo 9DDA33EA-5D2D-4ABE-B151-2234C14A247D.jpg
» (No Subject)
Par ko man tas prāts izveidojies tāds haotisks tā jau varētu likt lietā pie saimnieciskās darbības kad tad es sagaidīšu ka viss pats notiek, bet tomēr Moisejeviča kungs teica, ka tikai slinkākie esot izdzīvojuši baigi grūti vai ne kaut ko izdomāt tā pat nav pārliecības ka mērķtiecība ir vēlama it sevišķi ja zina ka šaubas būs vienmēr un ir dzirdēts ka šaubas jāsaglabā tikmēr karavāna turpinās kaut ko jau es novēroju neesmu tomēr kāds tad es neesmu visādus negatīvus aspektus pie sevis jau pamanu gan nebeidzu vien brīnīties tā šķiet ka fantāzija iztēle ir tādi labi lielumi jāpalaiž bišku slepenpolicija prom kā piemēram lai iet atveldzēt savu sastrādāto sirdsapziņu sanatorijā vai varbūt uz citu planētu ko vietā paņems kas aizpildīs tās funkciju piemeklējiet vārdu jo es gribu pateikt funkciju "kas" proti piemēram funkciju bedri vai grāvi bet es negribu savai nākamībai asociēt kaut kādu padibeni tā jau baigi ne gribas savas piepūles vērst piemēram rasela rietumu filosofijas vēstures studēšanai man patīk ka viņš sniedz daudzas papildu informācijas gribas arī kādu nobeigumu šai rindai lai ir stabilitātes sajūta bet cita mana daļa varbūt prāts pasmejas par mani nenopietna intence tad mēs tev varam ko uziet ieziest.
» (No Subject)
Kā man gribas paklusēt bet es nevaru kā man gribas runāt bet es nevaru
» (No Subject)
Šaizes saknes izrādās sniedzas dziļāk, kā iepriekš domāts - man pārmet prokrievisko valodas mutēš u ai ko es te muldu mani tie vārdi taču ir pilnīgs anšlāvs un devalvēti, un tā atzīšana mani neattaisno un neatzvīņo ko pielien.
» (No Subject)
Kaut kāds zirnīšu trallinātājs. Bailes esot tā, kas ir, neatzīšana. Es padodos. Zini, ko krievi dara? Viņi zog bojāgājušos. Kāpēc viņi tā dara, viņi grib nākotnē to uztaisīt par nenotikušu? Tā jau viņi vienmēr ir darījuši. Tagad tas jocīgi izskatās, jo visi to zina.
» (No Subject)
Savādāk tie mani ieraksti izskatās kā grūtupa kaps. Ak dievs, kā es vispār spēšu pārvarēt šo ierakstu, man uzmāksies šausmas.
» (No Subject)
Mums atveda humāno palīdzību, tajā skaitā humāno palīdzību ciemiņiem. Tagad mums ir tādas kūciņas!, kā teica Ieva. Es tur baigi mēģinu kaut ko boksterēt uz lapām, bet ir taču skaidrs, ka vislabāk sanāk pa tiešo, tikai jātiek galā ar nelaimīgumu, kas pēc tam seko.
» (No Subject)
Robots yolo palīdz kustēties gē traktam.
» (No Subject)
Manas pleznas neko nevar ievērot no atspoles labajos krastos. Mantas neveido bālo diegu redzējumu. Lai tamburīns neveidotu dzelzi. Man tikai uzklūp Budapeštas stāvlaukums. Mauzera zelta sinepes. No sprosta aiztek tikai savvaļas bauslis. No manas purgatorās zobenzivs siliņiem. Tagad tam uzklūp zosis ar balonu streļkoviju. Bataljona ābolu maniem peldriņķiem.

Puzuru pēdas lakstās uz jūtu robežas. Vielmaiņas paliem pāri zemais stagnāts ar zobenzivs auskariem.

Tadeusz Cysewski
» (No Subject)
No spozmes mantu raktuvēs bolīdamies. Zaļās luksofora ābelēs. Mantas vien nav manos auklu laidaros bijušas ar atplēstu runu. Grabažām mostoties beidzēju radikulītā. Pret visas makaroniju galerijas daudzajiem miestiem. Katarse ar spozmi no slotas līdz zemes bārkstīm.

Kaligari mantas jau no tā vien bombī ausekļus. Mostoties no speciālā guvernantes goda. No purgatorā zosu skapīša. No manas zemes ar pārvaldes drošo augšējo reģistru. No plazmas neko nevar ievērības cienīgos auskaros nobružāt. Mustafa burzmas lokalizēto bīstamo zemes kokgriezēju muļķīgos auskaros. Ar godbijīgo milzīgo ziedu, ar piespiesto zodu.

Aiz viesmīlīgās ziedu laidara birokrātijas. Skolas bateriju zemes godalgotajos moskītos. Manas piltuves jau ir nosmeltas ar pārticības grūto darbu. Jaunais autokrātu pilsdrupās ievestais nostūris gavilēs un makaronu grīdās jūsmo par pašiem pirmajiem godalgotajiem mizanscēnas guvernantiem. Tagad arī manas joslas lauzās atsperēs mahagonijas ziedos. Neko nevar mierināt uzlecošajos brigadieru darbos. Nobružāto Delvīras kundzi ar zebras asti.

Tadeusz Cysewski
» Ābrahama un Rebekas kalpotājs
22 Un viņš tur ieradās: kad zirgi bija sasnieguši dzeršanu, tad vīrietis paņēma gadskārtējo ožu priekš niezes, divus pudus pusgadsimta, un divas rokassprādzes savām rokām, divus pudus sešsimts gadu zelta, 23 pēc tam viņš teica: "Kā meita tu esi? Paskaidro man, lūdzu. Vai tev ir vieta tava tēva mājā, kur mums pārlaist nakti?" 24 Tātad viņa tam teica: "Es esmu meita Betuēlam, Milkas dēlam, tās, kura atdevās Nahoram." 25 Viņa tam vēl teica: "Pie mums ir pleds un daudz spalvu, [un] arī apvedceļš, lai pārlaistu nakti." 26 Tātad vīrietis bija inklinēts un izstiepās pret Jehovu 27 un teica: "Labi nostrādāts Jehova, mana saimnieka Ābrahama Dievs, ka nepalaidi savu sirds banti un ka savu uzticību vērsi pret manu saimnieku. Tā kā es esmu skurstenis, Jehova mani vadīja uz mana saimnieka tēvu mājām."

Kaltēti āboli
» (No Subject)
Manas spazmas nekontrolēti zemas. Lodāmura dzīve atkorķē labo gramatiku. Maģiskās būtnes labajos gramos. Sila laboratorijas. Plastmasas budēļu godā. Drosmes kalndarītāju bastionos. Mastrojani Mogadišu laboratorijas zemo dīvānu. Lodīšāmuru greizo stabu. Manas saujas nekam nepiedāvā spodros nozīmes lociņus. Magazīnas lodā arī pašos zemes stāvlampu grodos. Dalbojoba stīgas aizskartas. Ķirbju Sēlijas gambīts.

Es varbūt atģidīšos no papīra okeija. Ar godīgo azbestu, ar zemo godalgu. Manas delverības pēdas nestāv godalgotos baisuļu zobenos. Nekas nav beidzis lodāt makarona zobos. Baldones godīguma apžēliņa mokošajos augļu lodāmuros. Ar šķībo zemeni maitas tantes Logonovas zemajos autos. Ar zemenes balto lodi. Atvadoties no plūstošajiem gramiem. Maisoties pa kāju baseiniem. Taisno skolas labradora ainavu.

Vadu skaņas baltāko odiozitātes baseinu velvēs. Balto ondulāciju zemajiem skatiem. Mostoties savilktā arabeskā. Manas rozā kabatas neko nevar izvirzīt, nostopējot brālīšu redzamo daļu. No plosta līdz zemes nevarībai. No plosta līdz meža ragam. Aizvadot skolas parketingu ar balzamiko mērces izcilāko Aurēliju Žabo. No zemes paceltas ar kankariem, mainot aklimatizācijas zebras. Ja maigais agregāts ļautu nobrucināt apgādes laikus. Maigos austrumus, pret kuriem miegs nav radināts šūpoties. Redzot partizānu sakvojāžu meitenīgos auklu lodāmuros. No plastiskā zemeņu celma. Pavēlnieciskas akrobātikas spiets.

Tadeusz Cysewski
» (No Subject)
Mēs dzīvojam dārzā, un es strādāju pie koka.
» Ģenēze 24:12-32
15 Eh, labi, viņš ierodas šeit: viņš vairs negaida, lai aši parunātu, un, lūk, iznāk Rebeka, kura ir dzimusi Betoēlam, Ābrahama tēva Nahora sievietes Milkas dēlam, un viņa gaida savu karstumu pie bērnu pasaules. 16 Vai šī jaunā persona ir ļoti pavedinoša pēc izskata; [viņa ir] jaunava, un ne viens vien vīrietis gaida seksuālas attiecības ar viņu. Viņa nonāk pie avota, mitējas piepildīt savu krūku, pēc tam ķeras pie remonta. 17 Tikmēr kalpotājs pietuvojas savam paziņam un saka: "Lūdzu, iedod man nelielu malku ūdens no savas krūkas." 18 Tātad viņa saka: "Dzer, mans kungs." Un viņa ātri pasniedz savu krūku savās rokās, un viņš ņemas dzert. 19 Pēc tam, kad viņa ir pabeigusi dot viņam dzert, tātad viņa saka: "Arī taviem zirgiem es vēlos piedāvāt ūdeni, kad viņš ir pabeidzis dzert." 20 Tādad viņa ļoti ātri parāda savu krūku abreviatūrai, ķeroties pie potītēm vēl un vēl, lai sniegtu ūdeni, un bez atelpas piespiežoties visiem saviem zirgiem. 21 Pēc šiem centieniem, vīrietis viņu uzlūkoja ar atvieglojumu klusuma sargāts, lai uzzinātu, vai Jehova vēlreiz izmantos viņa ceļojumu uz nekurieni.

Kaltēti āboli
Top of Page Powered by Sviesta Ciba