Kurlande verbõ

About Recent Entries

Aug. 30th, 2015 @ 09:47 pm
Sansebastjans aklo meitu vīrietis. Kruzuļi, cekuli, krīta grīdas. Noklausieties sarunas, tās peld pa upi vidu. Un meklē. Vazaņķis tītariņš, guļošais tīts man tas. Kleopatra Klementīne klaudedestīnā zārka mala. Sarkofāga aproces, celofāna māga. Klausieties, biedri cepurīši, šonakt klauvē Grīziņš. Špakteles meistars, uztura bagāts, lingo, lingo pussprādzis. Dzelzs rokas, dzelzbetona kājas, nebaidies ne nieka. Tas autokrosa sarkofāgs. Ja ņeima, tad tu palika. Škeletāna barība no vārīta zoda. Vairāk sola, ne špetna, bet dzīvīga Namībijas karaliene. Uz štropes poda, pa ß, tas nav nieks. Tu klausi viņu pārpasaulīgo bausli. Tu rāpo viņā, kausli. Ar bobsleju, ka tavu neķītru nātri. Es ieteiktu ātri, vitonīgi pa bruģi ar pelageju. Ja atļausiet ar sārni, tas oriģināltekstā. No kvieša rudzā. No nievas pierē, daivā trulā. Ja ņemsi, ziedus došu. Pār Daugavu pārdošu rosolu kviešu cirtējiem ar aramgabaliem. Ņemsi, turēšu. Visu liesu. Tu taukā, Bukareste Orestā Silabriedī. Nakanuņe. Devītā līnija. Lai pārtiek, kam pārtiek. Tev un blusai. No kniepadatu lietus ar ģeometrisku figūru pār seju nolijasmaids. Tas Turaidas rozes kalngals. Tu speciāla, tev rūp. Esi tālredzīga superbūtne.

Aug. 27th, 2015 @ 08:33 pm
Ingmary.

Aug. 22nd, 2015 @ 02:47 pm
Irsis pirža siržulauzējs.

Aug. 22nd, 2015 @ 02:36 pm
https://youtu.be/ufGlBv8Z3NU

Aug. 22nd, 2015 @ 02:17 pm
Dženifer eats my pussy why does she.
Other entries
» (No Subject)
Kaut kāds dūms jau galvā dauzās piemetīšu birstalu lau deg visa niere vienās plaisās likopodijs plāksteris.
» (No Subject)
Ir grūti pīpēt degunā kad pirkstu ieliek varbūt pamēģināt pīli krūšu daļā spalvas aukstas saule kustina man prātu tas tāds pats kā brieža gaļa cepjas pana svilst un āmen kurpju āmurs rokā ākstās piesit redeli pie priežu koka varbūt sanāks antresola niere amulets no maltas gaļas pirotehniķim pa piparstalli iešmauciz ir mutē dūms kūrortīgs kā akmeņegļu smīns.
» (No Subject)
Kam patīk mušas ēst es uztaisīšu bērza darvu pret pumpu pierē vaigā sejā kas tad tas tak ādas jostu ieziest kurpei pogu piespiest lec tik tu kam tālu jālec akne ekzēma un kamieļkakla pūde laikam rīta agrumā būs jūras vārtiem minka.
» (No Subject)
Gājis tā kā gājis liels notikums ir noticies ar kājām pāri tiltam žviks ar galvu sienā šviks tur tulpes ērmus baros dzenā ganāmpulka jēlais prieks aiz augstas sienas aukstā zupa kefīrs lociņš salocītais burtnīc kodoliņš ar lētu smaku darvas kātu rūtiņā sveiciens ļaudīm kā tad gājis mizanscēnas kociņš rīta stobriņš naktstauriņa biezumā eklērī un tups tīrums trīsreiz dienā izved striķī govi ganīt gana gana tūliņ drīz izrakstīsies pendicīts uz liektas spalvas trīcu es eļļas piliens mutes dīls vairāksolīšanas korporatīvs luksus puksus kā tad tā cirkus šodien nestrādā jo tā ir drīz jo tā ir drīz ka no mazotnes tas trīc pie velna paraušanas un debesīs braukšanas erudīts!
» (No Subject)
Lieliskākā arhitektūra, ko nācies redzēt kurlandē pa glupo kust pa kasti musturs vējdzirnavu nāves pustumšs jauki dienā skaļi kliegt svētki rāznu neuziet vai dieniņ vai paties no matiem matīss izbiris uz ielas krāces roku rokā delverē pa veikaliem kad nogriež pusi maizes rikas reikjavīkas plikās rīgas domu graudi solu sēdi gudri runā maizi grauž ar patafona ēdi jūrā bļauri brauc ar trosēm turēt cilvēcību jegņovaņjā buratino trīce.
» (No Subject)
Tētis gailis papagailis korintiešu mērce uzservē sev liesu kas ir gaļa kas ir gaļa tā ir muskule mUskule o jā kā nu ne ar zaļo zirni cūkupupu virtne ir jau pienācis tas laiks kad gulēt iet kad gulēt iet ovālā rektangulārā pažobelē loderē maisi pilni linu graudu uzservē uzservē ja kniepadata lēti maksā applaudē uzslavē kā nieka trieka oda miesa gaisā dus pār jūru kust lēdurdznieka līķis barhatā bermudā trīs vienā lieki piebilst kāju piesist piesieties pie rāznas izklaidēties prātā uzsauc sviestu uzsauc govi nosūc putu uzspļauj ogli.
» (No Subject)
Jastrabenko jūsu dārgās mātes marijas magelāna spodro kurpju jūrasbraucēju rokas dāsni pār klaviatūru mīliet džeku londonu ar ilkni uz galda jūs īpaši spodri saprotat darvu ar acīm ar acīm košos rožu lapkrēslos es atvēsinos prožektora čaukstē ja sapratīsi valodas gānu vai vaibstu uz rozā.
» (No Subject)
Tai sievietei ir farīgs fetišs.
» (No Subject)
http://youtu.be/AtsL4Ll2o_0
» (No Subject)
http://youtu.be/YuJ31bu01mM
» (No Subject)
https://vimeo.com/88829079
» (No Subject)
http://youtu.be/dLd7imfQJDo
» (No Subject)
Redz, kā piebilst. Hiperbola nobīdīta. Jāiegriežas saktas puķu tirdziņā. Tomēr parki apkārt. Vācijā esot iestājies pavasaris. Kaut ko sagaida attālināti gariem, lēniem pirkstiem kā līniancē. Jā, bet tie aizkari storēm ir priekšā un burās fasēts vējš. Laikam jau kaut ko saskrubinās. Ja ne no deguna, tad vismaz pitstopā skrūvi, enģi un gumiju tomātu rosolu kaut kādu absurdu. Varēja arī mierīgi neko neteikt, bet kontakts ir iebūvēts - turpina neko neteikt - tikai pa kamieļu mugurām vien dzīvojas. Kā saka, nav saiknes ar vārdiem. Ir tikai slinkums, bet kam viņš ir? Varbūt karabiniera priekšautam, bet varbūt zodam uz tilta, bet varbūt enkura valgumam.
» (No Subject)
Rakstīšana ir ūdens dēls nesas caur pirkstiem neliec sev ceĺā cedeli štori pa bori pa ņikam būs jau labi labā sirēzija ar cietāko vielu kosmosā abragīnī androgīnī high5.
» (No Subject)
Popularitāte ir likums nepārkāp vai arī elsi akmeņogļu smelsi susi sistēmas gods ir tavs gods es pārstāju uzstāt kā gribēs tā ies jauno roku tramvajs es esmu tas kuru sauc par taisnīgumu tas kura rokas ir mokos santīmu lietus iegulst cimds uz bļaujošas nevienlīdzības.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba