p←

About Recent Entries

Sep. 18th, 2014 @ 11:43 am
Es esmu kalnu krabītis.

Sep. 18th, 2014 @ 09:57 am
Я русский философ. Мое мышление о сознаий есть волокружит как писание. Когда я говорю "волокружит" это озночает что я не могу вспомнить своего имени. Kā var ieraudzīt divas blakus stāvošas lietas? Apziņā ir jābūt informācijai vismaz par kādu no īpašībām, tad no šī pazīstamā var skatīties, kur lieta turpinās. Ja tu nevari pastāstīt par savu apziņu, tad tu nevari neko pastāstīt. Par to nav šaubu. Filosofam nevar būt duracīgas zināšanas vai kaitīgas domāšanas vai arī viņš nav filosofs. Latvijas Universitātē ir Aristoteļa žokļa atlējums, bet Dabas Muzejā ir sēņu izstāde.

Sep. 17th, 2014 @ 08:59 am
Šeit jums ir kāda dāma, kura izskatās pēc kausēta cukura horizontālēm un vertikālēm. Šeit jums ir kāds zirgu stilbotājs, kurš paļaujas uz svešām kājām. Un pilsēta ietilpst vienā pilī, ko apjož mājas. Tur viņš sēž ar kalifa stabuli rokās. Tas pats kausētais cukurs.

Sep. 16th, 2014 @ 09:03 pm
Propellerheads are miniscule.

Sep. 16th, 2014 @ 08:42 pm
And from this it follows that only the most profound masters of style can tell the truth, and when one meets a simple one-syllable writer, one may conclude, without any doubt at all, that the poor man is lying.
Other entries
» (No Subject)
Par ko es sūdzos. Let me see. Par bumbiera ādu, par kailgliemežiem jūras dibenā, par ermoņiku stabu vadiem, par rūpnīcu monokultūrām, par dzelzsbetona salu, par Majakovska radiem, par centralizētiem ievērības stabiem, par gaismu aiz loga pie plīts, par maķedoniešu klaviatūru, par ziepēm un ūdeni, par Lilijas Celmas izstādi.
» (No Subject)
Redzēt draugu ķēmus. Paskatīties spogulī. Tas ir labs ieteikums - fuck yourself.
» (No Subject)
Fuck yeah, Brooklyn!
» (No Subject)
Drāke beidzot atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu.

 photo 04D76792-0F3C-42F3-99E5-44A8C47B93DA_zpsjylyzkbw.jpg
» (No Subject)
Es ietu tik tālu, ka teiktu, pasaulei būs divi tūkstoši četrsimts gadu, kad atbrauks liels monolīts ar daudzdzīvokļu šūnām un atvedīs papildu gadu atzarus. Tas būs kā izvērst hipergadus vēl esošo sastāvā. Tas noteikti būs saistīts ar metodoloģiskām grūtībām laika uzskaitē, kad reverentais skatiens būs cikliskos lokos vērsts ne uz nācijām vai megakorporācijām, bet gan uz laika klāsteriem, kas centīsies multiplicēties atlikušajās telpas kabatās, lai padziļinātu savu sapratni par attālināšanos no rakstītās vēstures un tuvošanos maksimālai izkliedētībai izplatījumā. Turklāt tas nebūs saistīts ar apzinātu izvēli, bet gan ar orientēšanos dotajā jeb tajā, kas no dotā atlicis. Neskaitāmās cilpās atlikums patērēs cilvēku apziņas, līdz pārdzims ārpus sevis un kritīs ceļos ar muguru pret to vietu, kas dod spārnus.
» (No Subject)
Pukstēt čukstā.
» (No Subject)
Pamosties septiņdesmitajos.
» (No Subject)
Medina brojāl.
» (No Subject)
Patētiski būtiskā meklējumi.
» (No Subject)
Each country has a right to remain silent, but in Politics silence means obedience. Therefore countries have to generate clutter to buy time.
» (No Subject)
Zinātnisks fakts - cilvēkam ir trīs kājas un viena roka.
» (No Subject)
Viesmīļiem patīk izsmalcināti viesi. Kurš kuru ēd? Vai zaķis ēd lapsu? Nē, tas ir pretrunā ar dabas likumiem. Bet saskaņā ar Tibetas likumiem, viņi ir zem okupācijas varas, kas izpaužas kā spēka pielietojums, lai realizētu sistēmas vīziju, tāpēc ir vajadzīgs Burvju kalns, lai varētu runāt arī tie, kam nav ko teikt mtv. Vai, piemēram, krokodilādas kurpēs.
» (No Subject)
Ja tu vairākus mēnešus smagi strādā, lai no Krievijas atvestu bombardas, katra no kurām ir ziloņa smagumā, tad tev noteikti ir jāizmanto 100 dažādu kalibru lodes, un ja nesanāk vienā gadā, tad nāk nākamā, kamēr zviedri ar poļiem un vāciešiem neatvairīs uzbrukumu un neiegūs savā rīcībā vairākas bombardas un lielgabalu, tostarp lielgabalu "Vilks".
» (No Subject)
Vai tu esi kādreiz uz ielas ēdusi zīli? Miglači un Iesalkāja. Pasaki to, ko tu saki. Neko nesaki. Es ieēdīšu zīli un 32 gadu vecumā būšu sarakstīji 7 grāmatas, vairākas no kurām būs tulkotas 3, 4 svešvalodās. No tā pat Livonijas Ordeņa mūkiem būtu grūti izvairīties no lielākās viduslaiku masu pašnāvības, kad 300 cilvēku pašuzspridzinājās ar šaujampulveri.
» (No Subject)
"Paga, es nesapratu, pie kāda mēs kopsaucēja te cibā nonākam? Simamura konfrontē tautisko ortodoksu, skukai ir traumēta acs, ingmārs ar santu apprecējās, viņiem ir bērns, rihards izskatās pēc andreja pumpura, ieva, kāpēc ievu nelaiž cibā? Ā, feiskontrole? Jautājums ir par to, vai marginalizētajam ir jāturpina būt marginalizētam. Es rakstu runas Merkelai, a, kas, tu tikai laukos? Nē, nu pilsētā šobrīd ir dzeltenas krāsas. Ceturtdien Lielajos kapos esot pasākums, kurā ir performances? Vai kas tur bija, bet tobrīd", tā teicis miezis akvamarīns aplējās ar ūdeni un kļuva par "Kārlis Zariņš".
Top of Page Powered by Sviesta Ciba