Šampūns

About Recent Entries

Feb. 24th, 2018 @ 01:25 pm
kā sasildīt rokas ziemā ir ieraugi balti nolūzušu koku, tādu svaigu un garšīgu un paņem ar plikām rokām izplēs no vidus pāris strēmeles, tad nes mājās vispār bez cimdiem līdz pašam galam slēpotāji slēpo, suņi rej, tu ej pret sauli, bet kapuci tomēr prasās.

Feb. 23rd, 2018 @ 10:17 pm
man jāizbeidz tā give me nostāja.

Feb. 23rd, 2018 @ 09:49 pm
varam parunāt? es šobrīd nodarbojos ar saimnieciskā nodrošinājuma jautājumu, mēģinu palaist sistēmu, kas man ļautu sistemātiskāk koncentrēties.

Feb. 23rd, 2018 @ 09:45 pm
uz ceļa bija tāds putenis un vērpetes kā raduraksti, kā savannas dzīvnieki.

Feb. 23rd, 2018 @ 09:45 pm
tur ir iepīti grieķi.
Other entries
» (No Subject)
es šeit esmu. kā es izskatos?
» (No Subject)
es daru darbu.
» (No Subject)
Imants Purmalis turns your face around as it should be.
» (No Subject)
rakstot man vienīgi interesē, ko viņš man pastāstīs.
» (No Subject)
vai tu gribi kaut ko darīt ar materializēto domu? ar auksto degunu.
» (No Subject)
šitais džeks kaut ko uzrakstīs? es no viņa neko nesaprotu. es visu laiku meklēju drošības saliņu (gribu). es pūtu miglu. i have been seen by people.
» (No Subject)
Man ir tāds seksīgs džemperis ar augstu nolokāmu kaklu, kuram iekšpusē ir fur, tikai nezinu, kur lai tādu uzvelk.
» (No Subject)
Dzirdēju, ka lilastē smagā diviem busiem pa pakaļu uzšāvusi un grāvī ielidojusi. Braucu garām, tur milzīga priede trijās daļās pārlauzta un visam pa virsu matracis, pie paša radara.
» (No Subject)
Noliku skolas un sdd teoriju, tur bija rādītājpirksta nospiedums jādod. Vai tāpēc Ingmārs pārtrauca tiesību iegūšanu? Pasei jau arī nospiedumi.
» (No Subject)
Karaspēki var būt dažāda izmēra. -909. Gadā karaspēka izmēru noteica rotas komandieris, kuram kara komisariātā tika piešķirts tik un tik liels karaspēks, tāda un tāda uzdevuma veikšanai. Parasti bija dots laiks sagatavoties un tad doties ceļā uz uzdevuma izpildes vietu, pa ceļam saņemot informāciju par notikumu attīstību un citu svarīgu informāciju par vides apstākļiem, kā maigā klēpī viņi brida un bija izvilkuši līdzi visas savas mašīnas. Atrašanās vieta Lilaste.
» (No Subject)
Es plānoju izjaukt divas cepeškrāsnis un paskatīties, kādas tur detaļas iekšā, kādas krāsainas kleitas.
» (No Subject)
Totālais pulkstenis.
» (No Subject)
Jatutalorijs. You have swollowed a lot of cum in your time.
» (No Subject)
otrajā elpā nopirku timberland profesionālos drošības zābakus, kuri var izturēt triecienu un svaru un kuriem pie drošības standarta norādīts EH electrical hazard, kas nozīmē, ka zābaku materiāls pie 60 herciem vienu minūti var izturēt 18 000 voltu.
» (No Subject)
teicamnieki klusē.
pa mums šāva ar lielgabaliem. mēs likām pretī pieri. Pieris ar Artjomu blīvi nosētā segā vāca puķes paklājam. tam bija sava veida divsviru verple un tam bija arī sava vieda sausā klaigāšana, kas atbrīvoja no savādās vilkmes visu kilometrāžot un ar saviem saistaudiem viņš bija nonācis ciešā saskarē arī ačgārnā pieskarē un cilvēcīgā spiedīgā klaigas apvaldošā mērenā baismu pilnā kultā par atbrīvošanos no metafiziskajām sāpēm mūsu mīļo miliciju bija pārņēmis šausmu vilnis no apkārtējo māju logiem lidoja trauki, tie bija mierīgie laiki, kad savas pēcpuses atspārdīšanai bija nolīgtas tūjas pa visu perimetru vieni vienīgi mūri un starp disciplīnā sods un starp disciplīnām sods un strauja statuete iznākusi priekšā, nolikusi uz galda guļošu sievieti ar čemodānu un staigā apkārtējā valde brēkdama uz saviem cilindriem, tiem visiem mutē ir kūpošs kaķis, tie visi ir niekālbergi tie tiešām ir paši smieklīgākie cilvēki, kādi ir gājuši pa zibeni un atnākuši līdz mūsdienām ar piekakātām piedurknēm mēs viņus redzam, viņus rādām, mēs viņus ārdām un dienas gaitā saprotam to uzbūvi, kas liek kustināt ziepes, mēs aglomerējam, mēs nonāvējam smailo patiesību ar gvelzienu pa pēdu, tā bija taisnā tiesa, kas izsrkēja priekšā mašīnai un viņa nobremzēja uz stop zīmi mēs bijām mēmi visiem iesaistītajiem bija savi ērmi mēs bijām mēmi, strēbām zupu un ēdām garšīgu, svaigu maizi, mēs bijām uz mēles, mūs visi apskatīja un apsprieda ivritā, mēs bijām mēmi.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba