p←

About Recent Entries

Apr. 15th, 2014 @ 09:53 pm
Es sapratu, ka ir jācenšas par sevi pastāstīt.

Apr. 14th, 2014 @ 04:35 pm
Tas nav nekāds postmodernisms, bet gan darba specifika - man dažreiz uldis zvana pa nakti un saka, - eu, agni, šneka nav!

Apr. 14th, 2014 @ 02:26 pm
Kas notiek gaisa telpā? Virs galvas met lokus lidmašīna. Krāsas melns, dzeltens, aste izskatījās šaha krāsā. Pārāk tehnoloģiska lai būtu privāta.

Apr. 14th, 2014 @ 01:50 pm
Mīnuss un mīnuss ir pluss, pluss un pluss ir pluss. Dada.

Apr. 9th, 2014 @ 10:08 pm
Atpakaļ skata spogulī. Jums ir tā kādreiz, ka stāvat rimdā un jums šķiet, ka aizmugurējais stāv pārāk tuvu un blakusstāvošā, kura nemaz nav rindā, bet nez kāpēc stāv blakus, ir ļoti nepatīkamā, tādā kā kaitniciskā proporcijā pret mani un es stāvu un izliekos, ka viņu neredzu, bet patiesībā gaidu, kad viņa aizkustēsies kaut kur prom, jo ilgstoši tā nevar turpināties, jo man vienkārši nav interesanti par viņu domāt un tad es nolieku ratiņus starp sevi un aizmugurējo, vai kad iet biznesmenis ar dārgu pulksteni pretī un nokrata to roka sev tā priekšā it kā iztaisnotu bukti piedurknē es saprotu, ka viņam vajag libido benzīnu, bet tas ir kā aiziet rēzeknē pie vietējiem un stāstīt, ka aizbrauci uz rīgu nosvinēt 49 gadu jubileju un nodzēri 1300 eiro un tad striļīji cigareti pie alfas.
Other entries
» (No Subject)
Izlasīju ilmīša muļķīgo dzejoli par suni un nevarēju vien izdomāt kādu pretsparu dot, bet pāris tēmas uzpeldēja kā veselība un krievi. Ja atminas, tad ziemassvētkos es tiešām biju pieteicis badastreiku, cik ļoti man gribējās suni vai drīzāk es biju furiēts, ka blatantā veidā tiek ļodzīta mana griba, es taču neesmu pūpēdi, tad vēl tie krievi, kas īsteno savu romiešu stratēģiju, kas tie vispār par pretekļiem, uzreiz jāpadomā, ka krievija ir uz austrumiem, tas ir, kur saule lec, tad tai virzienā vajag pārkristīties vai kā tas ir tie romieši laikam agrīnos kristiešus arī vajāja, pēc tam bija svētā katoļu inkvizīcija no kādām tādām neaizskaramām pozīcijām es vispār runāju, ja apkārt pilns ar neprāšiem, tādēļ kredītu ilmim jādod, ka viņš uzdrošinās nosodīt to antvārpu es slaucīju suņu vēmekļus tāda dzeltena putra pēc operācijas viņi vēl šodien ir jocīgi un uzliku vienu lauku avīzes atvērumu lai uzsūcas kamēr es papētīšu bildīti apakšējā malā kur tas pretīgais (pret viņu pat desantnieki dzied dziesmas tvlietū) nofotografēts pieri pret pieri ar pareizticīgo kantoristu kirilu bet tam tāds turbāns ka uz pieres kaut kāds zelta ērglis sanāk kirils ļauj tam ērglim burt putinam putas tā viņi tur ēd viens otram no galvas un turpina eksistēt paralēlajā skatījumā iedomājieties krievijas arhetips un tas ir ļoti briesmīgi kaut nu tik veselība turētos tad jau vēl ko atjautīgu varētu pateikt tādēļ lai arī dzejolis par suni un astmu bija muļķīgs es tomēr necenšos pateikt kaut ko personiski aizskarošu tikai ceru ka ilmja bilžu gaume nepāries viņa dzejoļos.
» (No Subject)
Zīds.
» (No Subject)
Goniņš beiju. Pēc tom broucu pīguļā. Es vienkārši biju uzhakojis valodas punktu. Pats es neko pateikt nevaru.
» (No Subject)
Ja uz dežavū sajūtu atbilde ir - Dievs irai, tad es gribētu zināt, kā viņu var iepazīt un kāpēc lielais D šķiet tik pompozs. Punkts D jeb .d. Es redzēju, ka aptieku apzīmē kā a.
» (No Subject)
Es vēl tikai tādu muļķību pateikšu un tad iešu čurāt, - stāv suns un nesaprot, viņam nedod ēst, vedā karuselī un griež ārā orgānus. Tikmēr ārā vēl nevar, pačurā tepat, tā viņa tikko izdarīja, bet es sev ar savu uzmanību mazliet kaitinu, vienkārši sešos vēl jābrauc pakaļ daigai, es tādā kā dežūrā.
» (No Subject)
Stāv liellopa plauša uz grīdas, stāv suns blakus burkāniem un nesaprot, ka vārīsim mēs makaronus ar mērci un sieru. Labi, pietiek cerēt, jāapēd materiāls. Kaut kas materiāls taču es saku, tēlainība uz tukšu vēderu, ai, ko es te muldu, kur ir rihards?
» (No Subject)
Kaut kā baigi tēlaini sanāca, protams, ja ir kristīgā doktrīna, tad tas ir kā neliels sertifikāts pret trakumu, es teiktu, tāda kā perfokarte, arī filozofiskais rāmis nav slikts, es personīgi ceru nedaudz atpestīties, lasot par psihoanalīzi.
» (No Subject)
Suņiem ir sudraba vēderi un morfija pieredze, bet es to negribu pieminēt, jo cilvēkiem tas nav legāli. Es vispār jūrmalā fiksi uzšaupelēju kakas un steidzu aprakt krūmos, jo tas nav pieļauts, par to taču strāfē, bet vārnai viņi tā dzinās pakaļ, ka aizgāja zilās tālēs, es pēc tam ar rokām trubiņu sauca, un tie nesās ar mēlēm pa gaisu.
» (No Subject)
18 gados, kad paģību, man bija avitaminoze. Tagad, kad pieceļoties noreibst, pastāvu mierīgs neko neredzot. Ir tomēr labāk kā epilepsija, kad atnāk redzējumi, bet tas ir nežēlīgi. Labi, priekš kam es to visu stāstu, kad man krakšķ krūtis un uz gurna jāiet pie dermitologa. Olnīcas arī kādam jāparāda.
» (No Subject)
Java, pitons un masonu putra, bet, nē, tā ir manna ar 2 zaptēm.
» (No Subject)
Šķiet, to domuzīmi vajadzēja garāku. Ābeles un ķirši.
» (No Subject)
Jūra kā tikumības simbols, jo līdz vetārstam kādas divas stundas būs, ja izbrauks desmitos, tāpēc pastaigāties gar jūru, kad suņi domās, - katreiz, kad mēs esam pie jūras, mums izgriež kādu orgānu. Kā jums patīk mana domuzīme? Es vēl neesmu par to drošs. Bet vispār es jau no 6 vakarā guļu.
» (No Subject)
Kur ir mana kafija un rauga pankūkās, ar krējumu un zaptī? Kur ir mana armijā?
» (No Subject)
Es dikti sevi slavēju, ka zinu, ir tāda saldskābmaize, ka māku veikalā paprasīt.
» (No Subject)
Kabineto limpopo.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba