Ecrits

About Recent Entries

May. 1st, 2016 @ 07:20 am
Laurentijs.

May. 1st, 2016 @ 07:18 am
Mūsu mīļotais mēnesis augusts.

Apr. 30th, 2016 @ 08:54 am
Runājot par iesaldēšanu, jautājums - vai neveiksmes gadījumā kompānija būs pilnvarota tevi nogalināt, vai to izdarīsi tu pats? Vai esi gatavs dot šāvienu šādai pieredzei?

Apr. 29th, 2016 @ 02:48 pm
Replican party.

Apr. 29th, 2016 @ 02:42 pm
Džiliana Andersone izdirsusi ogas.
Other entries
» (No Subject)
Eto što, kamar? Gabardžoba.
» (No Subject)
Kā cilvēki muka no padomju savienības.
» (No Subject)
Ja gribat, lai es atzīstu tādu lietu kā civilizācija, tad ieviesiet pamatienākumus. Ko jūs vispār priekš manis kā indivīda esat darījuši? Es vispār dzīvoju no riebuma vien. Mans skats vispār neuzticas kopējiem centieniem, ja man ir jākasa graši. Grašus ir jādod par brīvu, lai viss laiks būtu mans. Savādāk es nerunāšu.
» (No Subject)
Atpalicēju kūdra.
» (No Subject)
Girļanda un dragacēns.
» (No Subject)
Es esmu rabarbers. Tu esi cielaviņu žuks.
» (No Subject)
Labrīt, es esmu ilgvilnis ar tējkasi faking rīss. Gudbai morning.
» (No Subject)
Ciba ir sieva.
» (No Subject)
Viņš prasīja naudu. Uzreiz sāk zvanīt visi zvani. Jāatzīst, ka es apzināti atgāju no pirmās vietas, lai ir uz ko tiekties. Tagad saprotu, ka arī no pirmās ir, uz ko.
» (No Subject)
Kāpēc ir neērti runāt par naudu. Jo tā ir vistuvāk realitātei. Kas mani pie sevis šausmina - izsmējīgums. Kāds nodomā - lai viņš pats ar sevi tiek galā. Un es nosaku - es tikšu. Bet, kā?
» (No Subject)
tas ir punkts, kuram 23. aprīlī ir dzimšanasdiena. es personīgi tūlīt ierakstīšu viņam kontā kādu naudu, lai sanāk rl reklamētā nemateriālā dāvana 150 eiro vērtībā (es nezinu, kas tas ir). lai nepārdomātu, pierakstīšu te konta numuru - Agnis Binders, LV82HABA000130A234724.
ja protu braukt ciemos, domāju, punkts priecāsies, tad ņemu grābekli un ceļoju uz Saulkrastiem, kur 10.00 notiks pulcēšanās lielajai talkai, bet 13.30 talkas organizētā zupas ēšana pie jūras. pēc tam atkarībā no publikas sentimenta, sortimenta un ornamenta. es personīgi laikam gribēšu iet pirtī un dīķī, un, ja man būs līdzi guļammaiss, tad palikšu arī nakšņot. ja gribēsies kaut ko precizēt, tad darīšu to komentārā.
» (No Subject)
Cepu, cepu mammai kājiņas. Ē Kannings.
» (No Subject)
Es ēdu tikai tos lopus, kam uzkritis panspermijas meteorīts.
» (No Subject)
Japāņu jūras Japānas baseinā nokritusi cēlmetāla celka un baltais vienpadsmitais. Domājams, ka tur ir arī magnetīta smiltis.
» (No Subject)
Mirguļojošs puantilistisks punkts.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba