Kurlande verbõ

About Recent Entries

Jul. 30th, 2015 @ 08:34 am
http://youtu.be/dLd7imfQJDo

Jul. 26th, 2015 @ 12:16 pm
Redz, kā piebilst. Hiperbola nobīdīta. Jāiegriežas saktas puķu tirdziņā. Tomēr parki apkārt. Vācijā esot iestājies pavasaris. Kaut ko sagaida attālināti gariem, lēniem pirkstiem kā līniancē. Jā, bet tie aizkari storēm ir priekšā un burās fasēts vējš. Laikam jau kaut ko saskrubinās. Ja ne no deguna, tad vismaz pitstopā skrūvi, enģi un gumiju tomātu rosolu kaut kādu absurdu. Varēja arī mierīgi neko neteikt, bet kontakts ir iebūvēts - turpina neko neteikt - tikai pa kamieļu mugurām vien dzīvojas. Kā saka, nav saiknes ar vārdiem. Ir tikai slinkums, bet kam viņš ir? Varbūt karabiniera priekšautam, bet varbūt zodam uz tilta, bet varbūt enkura valgumam.

Jul. 25th, 2015 @ 09:32 pm
Rakstīšana ir ūdens dēls nesas caur pirkstiem neliec sev ceĺā cedeli štori pa bori pa ņikam būs jau labi labā sirēzija ar cietāko vielu kosmosā abragīnī androgīnī high5.

Jul. 25th, 2015 @ 09:26 pm
Popularitāte ir likums nepārkāp vai arī elsi akmeņogļu smelsi susi sistēmas gods ir tavs gods es pārstāju uzstāt kā gribēs tā ies jauno roku tramvajs es esmu tas kuru sauc par taisnīgumu tas kura rokas ir mokos santīmu lietus iegulst cimds uz bļaujošas nevienlīdzības.

Jul. 25th, 2015 @ 09:22 pm
Ļeņins un darbs ir miers no jums ir atkarīgs sniegs vai gultā gulbis sniegs vai krietns ir šis ierindnieks m&m&m darbs tevi tiesās kā miers tevi liesās ja jau tu esi svara no bumba un es esmu acs kapitāls kas kvito jums renē ir sava mēle lady lady.
Other entries
» (No Subject)
Māris un jānis ir velns un iekāre caur koka roku nonācis ieslodzītā vietā garšo savas spējas izdegt esmu vergs tam, kurš mani sagatavoja māris un jānis ir sililoque empty space empty space.
» (No Subject)
Otrā plāna plumbum.
» (No Subject)
Pora. Mūsu jaunkundze nokrita no torņa caur cietumu untums cieta virsma adi krāj un kapā ir jau joks novienādots piederīgo armādā jeb rokoko kokoko ādā ir rokas iemetnis svila liesma izlauzās no okiāna pūks ar liesmu uzklausi mani mācies no mana vārda tu kurš mani zina jā spēja our lady kostarika ir viens zaļais korektors ir viens niekalbis ar dzestru garu nekas tam neliecina par rūsum vieglāk censties laikam lekt kā koki nes tu stabules liesma ar grūtībām pabeigt.
» (No Subject)
Negative kalmik.
» (No Subject)
Šim šimi šimī šimi šimī.
» (No Subject)
Bukaniering un bukanāring, kad nāk miegs, šļupsti.
» (No Subject)
Klimpa klē.
» (No Subject)
Neklibo klajā laukā.
» (No Subject)
Pīrāgu rausītis you do things to me.
» (No Subject)
Meskalīts.
» (No Subject)
Akvamarīna naksnīgā rīga.
» (No Subject)
Izbeigt trūdēt.
» (No Subject)
Ciparu blīvums upesgrīvā tāds kā padsmitnieks, kā vietnieks jau rūc.
» (No Subject)
Ennafs nerrs.
» (No Subject)
Kops napastū.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba