Friends

About Friends

Jan. 27th, 2015 @ 10:43 pm
[info]dienasgramata
DELFI. Makaronus, kas gatavoti no baltajiem miltiem, ēdienkartē ieviest vispār nav jēgas.

Jan. 27th, 2015 @ 10:42 pm
[info]dienasgramata
DELFI. Rīgā aizliedz tirgot alkoholu naktīs patērēšanai uz vietas, ja telpai nav atsevišķas ieejas.

p.s. Nav ieejas - nav izejas!

Jan. 27th, 2015 @ 07:49 pm
[info]garamgajejs
https://www.flickr.com/photos/unhcr/sets/72157650095404018/

In 1991, Latvia and Estonia re-established their independence. The dissolution of the USSR paved the way towards new citizenship legislation, but policies put nationality out of reach for one segment of the population residing on their territories.
In Latvia, they are known as ‘non-citizens’ and issued with passports, with a different colour to those of Latvian nationals, which clearly indicate their status.
In Estonia, too, stateless people are issued with an ‘alien’s passport,’ commonly known as a ‘grey passport’ due to its colour.
In this photo set, the stories of stateless and formerly stateless people in Latvia and Estonia are brought to light. Some of those featured continue to live a life in limbo, while others have acquired nationality by successfully passing a number of mandatory exams.
However, times are changing and there is hope on the horizon. In Estonia, a new law means that from 2016 nobody will be born stateless. Additionally, all children up to the age of 15 who were born stateless in Estonia will acquire nationality, and elderly stateless people will find it easier to do the same.
Latvia is also allowing children of stateless people who were born in their territory to acquire nationality in a simplified way.
Here are their stories.

Jan. 27th, 2015 @ 06:30 pm
[info]miligrami
- Ja tev būtu adoptēti bērni, tu teiktu viņiem, ka viņi ir adoptēti?
- Jā. Visu laiku.

Jan. 27th, 2015 @ 02:43 pm
[info]liljabrik
I'd go hungry I'd go black and blue

dzīvē ir apmēram par 15% vairāk ironijas nekā es spēju izturēt

Jan. 27th, 2015 @ 11:54 am
[info]elina
visvairāk es smejos par "veģetāriešiem", kuri saka, ka neēd gaļu, bet vico iekšā lasīšus un reņģītes ka šņakst vien.

Apači: notiek enerģiska reakcijaJan. 27th, 2015 @ 09:22 am
[info]punkts
Dosimies salutēt kā nenovēršama fatalitāte šī nepārtrauktā kriminalitātes progresija un šī apači dominēšana ceptos rīsos, balstoties uz racionālismu pēdējā laika lielāko Francijas pilsētu iedzīvotājos. Nekas nav bez sava dotā, lai gan sabiedriskā drošība veltīgi cenšas nodrošināt pie mums citus laikus, un tas turpinās vēl šodien citos laukos. Kas attiecas uz Parīzi, tā ir policijas spēku augmentācija, kas caur un caur sevi uzspiež. Pastāv noteikts absurds un bīstams humanitārisms, kas iesūcas katrā parketā un tribunālā un kas aizkaitina represiju. Cik gan noziegumus nosaka pēc šīs pseidohumanitārisma delikvisences. Un cik gan vīriešu ar bonetēm galvā ir notiesāti uz nāvi, lai galīgi aizliegtu giljotīnu.

Jan. 27th, 2015 @ 09:11 am
[info]dienasgramata
IR. Bērziņš skaidroja, ka viņam ir tikpat gadu, cik antifašistiskās koalīcijas uzvarai Otrajā pasaules karā, kas ļaujot "izvērtēt visu", un viņa pienākums ir darīt visu, lai pasaules kari neatkārotos.

un vēl:

Kā ziņots, prezidents lēmumu par to, vai atsaukties Krievijas uzaicinājumam, esot pieņēmis, taču publiski to vēl neatklāj. "Man tas lēmums ir bijis visu mūžu iekšā," sacīja prezidents. Jautāts par laiku, kad lēmums tiks oficiāli publiskots, prezidents sacīja - "kad dzīve rādīs, ka tas ir nepieciešams."

olegJan. 27th, 2015 @ 09:11 am
[info]murzilka
https://www.youtube.com/watch?v=a-0LjmJNiWs

sekJan. 27th, 2015 @ 09:07 am
[info]murzilka
https://www.youtube.com/watch?v=4dr9eQMHecI

Jan. 27th, 2015 @ 07:45 am
[info]virginia_rabbit
Ingmārs man uzdāvināja baltu mobilku!

Jan. 26th, 2015 @ 09:18 pm
[info]virginia_rabbit
skolā ir uzdevums taisīt fotoalbumu, lai pastāstītu citiem par sevi un savu dzīvi. iesaku visu E vienaudžu vecākiem, kas vēl nav pamēģinājuši. mēs ilgi meklējām, bet dabūjām fotogrāfiju stūrīšus un tādu kārtīgu kartona albumu, kur var līmēt bildes un arī zīmēt un pierakstīt visu ko klāt, salīmēt stikerus. attīstījām daudz bildes, bet rodas uzreiz visādas domas, ko darīt tālāk. viņš zina, ko tur grib rādīt, tur mīļākās mantas un ēdienu un kādu audi vai tml. un tad tie ir jāfočē un jātaisa bildes. un tas viss izveidojas par diezgan foršu procesu, ko vakaros darīt kopā, jo spēlēties ar lego man diezgan zb.

Džordžs Feidovs ir mirisJan. 26th, 2015 @ 09:26 pm
[info]punkts
Tas ir viņš, kurš mūs pagaidīja, lai dotu Šampinjoni viņu maldugunē, Puisis uz paplātes, Dindons, Dāma pie Maksimas, Es tevi okupēšu, Amēlij, Pārejošās rokas, Pūce ausī un daudzas citas neaizmirstamas komēdijas, un aizgāja nomirt:

"Džordžs Feidovs pūlējās būt par ģeniālu komēdiju izgudrotāju. Viņš neatjaunoja vodeviļu, viņš radīja visus jaunas vodeviļas gabaliņus.

Džordžs Feidovs gaida dižo novērotāju brīnišķīgo atslēgu.

Šie tipi dievina dzīvi, jo tā ir patiesa un viss, kas pūst, viņus virza pretim iespējamajam, protams, nenovēršami."

Dievs dēj olas uz Anatola FransaJan. 26th, 2015 @ 09:09 pm
[info]punkts
Jaunākais M. Anatola Fransa romāns izmanto visas šarmantās grācijas un redutabļus pret Maija odere un M. Bergerēts Parīzē saimnieku, kurš gaida, lai salabotu gadus. "Dievs dēj olas" autors nekad nav zaudējis savas desiņu pavadones; viņš ir briesmīgs un garšīgs, un nekad vēl tik skaidrs nihilisms nav rādījis tik gaismu izstarojošu seju. "Dievs dēj olas" panākumis izskatās kā cūkas, kas apmaldījušās literatūras vēstures laikmetā. Tuvākajās dienās pārdošanā nonāks sešdesmit durvju meistara Anatola Fransa izdevumi.

Jan. 26th, 2015 @ 09:12 pm
[info]dienasgramata
DELFI. Neatkarīgi no tā, kāds ir viesistabas interjers un iekārtojums, visbiežāk ir kāda brīva un nenoklāta siena, ko var aizpildīt ar kādu skaistu mākslas darbu. Ja neesi gleznu cienītājs, iekar kādu izdrukātu fotogrāfiju vai apdrukātu kanvu, un telpa iegūs pavisam citu skatījumu.

un šis arī labs:

Viesistaba ir paredzēta ne tikai viesiem, bet arī pašu mirkļu baudīšanai, un to var palīdzēt veicināt kādas personīgas lietas. Izkārto fotogrāfijas rāmīšos, ieliec plauktā kādu suvenīru no ceļojuma, kādu nieku, kas atgādina kaut ko patīkamu, principā jebko, kas atsauc prieku atmiņā.

Jan. 26th, 2015 @ 09:00 pm
[info]chaika
Tags: ,

Jan. 26th, 2015 @ 07:54 pm
[info]virginia_rabbit
Tikmēr es reģistrējos par maksas lietotāju dzīvokļa sludinājumu saitā un saņēmu vēstuli, kas sākās ar "Esiet sveicināta Priviliģēto Pasaulē!"

Jan. 26th, 2015 @ 07:53 pm
[info]vanga

Jan. 26th, 2015 @ 07:52 pm
[info]virginia_rabbit
Eižens sarāja tēti: "ca se fait, mais c'est pas magnifique~:" (tu tā protams vari darīt, bet tas nav brīnišķīgi)

Jan. 26th, 2015 @ 05:04 pm
[info]liljabrik
mani visvairák nogurdina bet vienlaikus arī nomierina, ka nekur nevar dabūt zināšanu, viss ir jāsaprot pašam. tik daudz lietas, kurām tu tici, jo apkārt visi tā runā, ar laiku izrādās klišejas, un paša saprašana par to atnāk daudz derīgāka un reizē arī skaistāka. es te domāju tādas lietas, kā, piemēram, seksa attiecības ar mīlestību, sievišķīguma attiecības ar cilvēciskumu, darba attiecības ar dzīvi un kaķu attiecības ar Dievu.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba