Friends

About Friends

Apr. 22nd, 2021 @ 09:49 pm
[info]virginia_rabbit
šovakar dzeru. piegdiemaaaah

Apr. 22nd, 2021 @ 08:35 pm
[info]muhacakatuha
Ļubov Soboļ latviski būtu Mīlestība Sabule.

Apr. 22nd, 2021 @ 08:16 pm
[info]mr_doom
The position of the succubus is that it still has feelings for me and - at the same time - it cannot get over the hurt I've caused it.

Apr. 22nd, 2021 @ 06:46 pm
[info]virginia_rabbit
"jo mēs visi uz šīs pasaules esam kaimiņi"

rip Bernārs Sordē


https://www.la.lv/ir-nepieciesami-miera-nesejiir-jarada-jauns-mits-par-eiropu-gluzi-ka-savulaik-bija-vilinoss-amerikanu-sapnis-ir-parlie-cinats-francu-domatajs-bernars-sorde

Apr. 22nd, 2021 @ 03:45 pm
[info]brookings
Tā tad, man bija taisnība.

Apr. 22nd, 2021 @ 03:07 pm
[info]mr_doom
dūms jau trešo dienu jūtas laimīgs. tā nevar, tā ir nepiedienīgi.

sszApr. 22nd, 2021 @ 03:04 pm
[info]ingmars
Satori sarkanā zvaigzne.

dienas beigasApr. 22nd, 2021 @ 01:07 pm
[info]ingmars
Laiks pārtraukt dienu.

listerīnsApr. 22nd, 2021 @ 01:04 pm
[info]ingmars
Listerīns uzliek aizsargājošu vairogu maniem zobiem.

Apr. 22nd, 2021 @ 01:00 pm
[info]runcis, posting in [info]n_komentari
[ignore]

Apr. 22nd, 2021 @ 12:46 pm
[info]virginia_rabbit

Apr. 22nd, 2021 @ 09:53 am
[info]methodrone
Ir tikai likumsakarīgi, ka mans voblogs pārvēršas vientulīgi žēlā jēzuliņismu purpināšanā. Ja pirmo dzīves daļu es raudulīgi sūcu vīnu pie Joy Division, un tusēju ar visnožēlojamākajiem šuņprunīšiem un dēmoniņiem no astrāļa paša zemākā līmeņa, tad tagad man ar uzviju ir jāasimilē visas izmisuma atbildes un mācības. Un es pat viņas zeitgeista stilā igonrētu un norakstītu uz viltotu garīgo opiju, ko man kāds iesmērējis, ja vien mana trīsulīgā bet niknā sirsniņa visu laiku spītīgi nekonstatētu, ka this shit's legit and you can tell me nuttin', so keep walking with your expired indifference, Warren.

If only and at least from pure psychological perspective, kā JP vienmēr iesāk savus kriptiski metafiziskos teikumus, es arī tā teikšu nevis kā noreducējumu bet papildinājumu. If only and at least, es esmu ietrennējusi savu prātu arvien atgriezties pie macībām, katru reizi, kad Īans Kērtiss kaut ko sāk šļupstēt depresīvās pēcpusdienās. Es esmu savu psihi kondicionējusi un man tā labpatīkas. Jo senāk es vienkārši būtu viņu palaidusi pašplūsmā un iekritusi akacī uz nedēļām, mēnešiem, ar risku uz mūžu mūžiem. Tagadiņās man ir diezgan jāpiespiežas besīties, jo pirmkārt zinu, ka besos mākslīgi, un ka katram manam besim is garīga atbilde. Vēl trakāk - es zinu, ka es pie tās garīgās atbildes nepielūdzami došos jau dažus brīžus pēc beša noplakšanas. Un jo ilgāk piespiedīšu sevi besīties, jo kautrīgāk un krindžīgāk man būs jāiet. Un tad arī es zinu, ka šis kautrīgums, krindžīgums un pat dusmas ir daļa no atbildes un papildus psihiskā sturdiness trenniņa.

Man ir sajūta, ka es neatgriezeniski slīdu projām no spējas saldmokaini (ja ir tāds apzīmētājs) pabesīties, jo kāds man stāv blakus un nonšalanti gaida, kad es būšu gatava doties pie lielās, likumsakarīgās garīgās atbildes.

*

Pāris pēdējo dienu aizlienētās idejas:

Sirdsapziņa ir dieva balss. Jo vairāk to nomāc, jo sliktāk dzird, līdz tā teju izzūd (bet ne pavisam). Though, es nezinu, kā šajā kontekstā ietvert psihopātus, kuriem tādas šķiet vispār nav. So ja, gribas zināt, ko visums tev ir iecerējis, attīsti sirdsapziņu un tai ekskluzīvi seko. Follow your heart, live, love, laugh <3

Par labā un ļaunā koku/augli/aizliegumu. It finally makes a tiny but substantial, wholesome sense. Tikai dievs zina labo un slikto, punkts. Cilvēki tik ļoti grib zināt, kas ir labs un kas ir slikts, bet vienmēr savas definīcijas izvirza pārsteidzīgi. Sakrāmē visu plauktiņos un pikti sargā, un domā ka esība ir kaut kāds game of thrones. Kamēr beigās viss izrādās trejdeviņi ačgārni, vai drīzāk - nenodefinējami. Sliktais kļūst kaut kādā ziņā labs, labais aizved uz slikto, un tā pa spirāli.. bet kaut kā vienmēr uz augšu.
Es varu saprast, ka tikai visuma radītājs var redzēt ar galīgu perspektīvu, un cilvēkiem tikmēr jāpakļaujas šai neziņai ar uzticību, ka kādu dienu viņi arī redzēs.

Apr. 22nd, 2021 @ 11:04 am
[info]mazeltov
Starp citu, tviterī jau var redzēt, kā Latvijas vakcinēšanas bardaks turpina šķelt sabiedrību - tie, kuri stāvēja tajās garajās rindās jau sāk sevi leiblot kā pašus apzinīgākos, bet tie, kuri uzstājīgi nezvanās, utt., bet pacietīgi gaida savu rindu - tagad arī tie ir sliktie.

Manuprāt, vēl viens no iemesliem, kāpēc pieļāva to nedēļas nogales rindošanos un vakcinēšanu ārpus prioritāro grupu kārtības - lai aizvērtu mutes tiem, kuri grib vakcinēties visvairāk, jo tiklīdz tie savu ir dabūjuši, tā mazāk kritizēs A/Par darbu.

Starp citu, Nīderlande, kura ilgu laiku vilkās vakcinēšanas astē, tagad ir konkrēti iedzinusi un pacēlusies uz augšu. Latvija joprojām muļļājas ar savu murgaino pieteikšanos un kārtību.

Apr. 22nd, 2021 @ 12:01 pm
[info]brookings
Jautājums:

Vai kāds zina, kāds "palielināšanas cikls" (magnification cycle) tiek izmantots PCR testos Latvijā? Es nevaru atrast informāciju (kaut arī atzīšos, ka diezgan virspusīgi meklēju).

Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds zinšošs cilvēks var palīdzēt.

Kamēr esmu šeit, man vēl viens jautājums: Vai kāds zina, kā Latvijā tiek konstatēts, ka kāds ir miris no covida? Cik es saprotu, UK lēmums notiek šādi: ja kāds nomira 28 dienu laikā pec positīva testa, tad skaitās, kā Covid nāves.

joksApr. 22nd, 2021 @ 11:35 am
[info]ingmars
Vai jums patika mans joks?

Apr. 22nd, 2021 @ 10:40 am
[info]nekurlande
Nezināmu iemeslu dēļ iespiedies prātā kā kāda sieviete man pirms pāris gadiem saka, ka viņai nepatīk, ka kaķus un suņus daži cilvēki sauc par mazuļiem. Bet nesaprotu kāpēc, nav taču tik lielas starpības viņu uzvedībā- viņi trīs reizes naktī tevi pieceļ bļaujot, visu laiku prasa ēst, tev aiz viņiem jāvāc izkārnījumi, jāslauka vēmekļi, viņi iznīcina mēbeles, telpaugus, skrien iekšā virsmās, kož, skrāpē, mēdz nelāgi ost, tev jāsargā, lai tie neizkrīt pa logu, un tā, un tā. Par spīti tam, daži cilvēki brīvprātīgi vēlas ieviest vairākus tādus savās mājās.
Nepārprotiet, es mīlu kaķīš-sunīš-bēbīšus, bet reizēm uzklausot cilvēku pieredzes stāstus aizdomājos - tik lielas starpības starp dzīvīgu mājdzīvnieku un mazu bērnu izpausmēm nav. Ja vien tev netrāpās mierīgs cilvēka mazais draugs, tad gan eņģeļi dzied un kola vienmēr ir auksta.

Apr. 22nd, 2021 @ 09:28 am
[info]saccharomyces
not sure i wanna go on

:)Apr. 21st, 2021 @ 11:36 pm
[info]ingmars

Apr. 21st, 2021 @ 04:45 pm
[info]mr_doom
ĀĀĀĀĀĀĀ kāpēc ir tā, kā ar to būt. Vnk jāizbauda?

PalindromesApr. 20th, 2021 @ 10:45 pm
[info]brookings
ATTA, open in 2020

Its bright blood-red body manifests when the Sun is set (Osiris (the sun killed by Set (Earth) - they couldn't find his Dick, which you need for sex, or maybe if you are conservatively-fashioned: reproduction). The horns, or antennae, or blood-shot eyes also appear on the head, above a sign announcing its current purpose. Check it out! You don't see it during the daytime. You need to be about at night like I am.

Most famous - and funniest Palindrome is this:

Eve (arī): "Who are you?"
Adam: "Madam, I'm Adam!"

Where did they come from?

Deified ?(atkāl!)

Or DNA? (Palindrome: A segment of double-stranded DNA in which the nucleotide sequence of one strand reads in reverse order to that of the complementary strand.)

Anyway

Bye!
Current Music: Silver Apples: Program
Top of Page Powered by Sviesta Ciba