Friends

About Friends

Oct. 7th, 2015 @ 10:25 pm
[info]virginia_rabbit
LTV: "Agnese Krivade - tipisks kompleksu izšļāciens dzejā"
http://ltv.lsm.lv/lv/tieshraide/ltv1-test/live.360/

Indija SindijaOct. 7th, 2015 @ 07:25 pm
[info]elina
Indijā noteikti nebija slikti. Vēlreiz nebrauktu (bet nu jāņem vērā,ka vēlreiz man gribas braukt tikai uz Koknesi, Jūrkalni un Jaunzēlandi). Pirmo nedēļu nodzīvojos pa Šrinagaru un Kargilu, tur bija absolūta musulmaņu pasaule, nekāda tur klasiskā, filmās redzētā Indija. Katrs ielas stūris pilns ar kareivjiem, kuri nekautrējoties mērķē arī tieši virsū. Pārāk omulīgi nav. Otro nedēļu jau braucu tuvāk Ķīnai, lielākoties noganījos tur gar Lehu. Tur atkal tāda mazā Tibeta, arī no Indijas nekādas smakas. Visur kalni ļoti uhh un ahh. Bija lieliski kdienas pārbraucieni (lai nebūtu tik izteikta kalnu slimība). Vakarā parasti sāpēja spranda no tā, ka visu dienu bolījos uz augsto un ļoti skaisto kalnu virsotnēm. Citādāk - visur viss bija ārkārtīgi negaršīgs. Kāds ēdiens varbūt ar ķiplokiem vēl tāds tīri ēdams, bet citādāk - atbraucot mājās uzreiz uzcepu kartupeļus ar sāli un bija ļoti skaisti. Pēdējās 3 dienas nodzīvojos Deli. Nezinu, vai tā bija "īstā Indija" (nu, tā par ko dzied Dons,ja), bet tā bija briesmīga. Ļaužu drūzma - neizturama, visi grib bildēties ar baltajām kundzēm, nemaz nerunājot par diedelēšanu un krāpšanos. Kopumā - gāja vienreizēji, bet arī vienreizīgi.
Tak jau uz bildēm arī kādā brīdī saņemšos, šoreiz bez lielā bildējamā ķieģeļa biju paķērusi līdzi arī gopro, skaisti sanāca safilmēt visādus tuktuka pārbraucienus un citus piedzīvojumus.
Current Music: https://youtu.be/9ubgnQwsf9o

Oct. 7th, 2015 @ 02:33 pm
[info]khosmos, posting in [info]n_komentari
Es arī kādu laiku nedaudz ietusēju ar hipijiem, bet tad es sapratu, ka visas anekdotes par viņiem ir patiesas. Lai Dies' nogrābstās!

Oct. 7th, 2015 @ 12:36 pm
[info]liljabrik
ir divas erotikas - wild nature erotika un dārgas apakšveļas erotika. vispār man labāk patīk pirmā, bet, dzīvojot šajā atrautībā no dabas, un satiekoties ar cilvēkiem, kas baidās no lapu čaboņas un zirnekļa izlietnē, darbojos arī otrajā. I'm flexible.

Oct. 7th, 2015 @ 11:38 am
[info]liljabrik
modes vai drīzāk fetiša vēstis

nopirku sev "labu vīriešu kreklu", outleta vīriešu nodaļā. (jo vīriešu uzvalka kreklu audumi ir daudz skaistāki un ērtāki, nekā pēc vīrieša krekla parauga šūti sieviešu kokvilnas krekli (līdzīgs fenomens novērojams arī ar īsajām kokvilnas zeķītēm), kā arī man ir "tie platie pleci", sieviešu nodaļā der tikai 42/44, bet vēders man ir tikai 38). Varu ziņot, ka šī pieredze bija ļoti erotiska, sākot no uzlaikošanas vīriešu kabīnēs, skatīties kā viņš man mājās karājas uz kliņķa, un viņam cauri viegli spīd gaisma, un šūpo vējš, gan arī tagad, jau otro dienu valkājot, kopā ar sarkanu lūpeni, es visu laiku jūtos mazliet horny.

Oct. 7th, 2015 @ 01:48 am
[info]dienasgramata
Jā, tajā sapnī par bēgšanu no cietuma bija vēl tāds moments - mēs ejam ārā un kāds piepeši jautā, pag, vai tad nevajadzēja pasēs kaut kādu zīmogu, ka esam atbrīvoti? Nē, kāds cits iebilst, mums taču tur nav zīmogu, kas liecinātu par to, ka esam apcietināti.

P.S. Protams, pareizāk būtu bijis teikt - bet mums taču vispār nav pasu! Taču tas sapnī neienāca prātā.

Oct. 7th, 2015 @ 01:41 am
[info]blond
Bet vispār pat pie izdalītām kārtīm mēs vēl nezinām, kurš kuram rakstīs nekrologu.

Oct. 7th, 2015 @ 12:50 am
[info]dienasgramata
DELFI. Jau atkal parādījušies jauni pēdējās stundiņas sludinātāji.

Oct. 7th, 2015 @ 12:47 am
[info]virginia_rabbit
slinka, bezatbildīga, bez stresa. iekrājumu tērēšanas medusmēnesis. mans mīļākais stāvoklis.

Oct. 6th, 2015 @ 11:28 pm
[info]anonymous
Bābanu kari.

Oct. 6th, 2015 @ 06:28 pm
[info]kaudze

quiet days in Cēsu str.Oct. 6th, 2015 @ 07:06 pm
[info]virginia_rabbit
rieksti, mandarīni, vīnogas. viss māgā.

Oct. 6th, 2015 @ 06:36 pm
[info]sirena
Šodiena pārsvarā pagājusi nekā nedarīšanas un černobiļas brauciena plānošanas fāzē. A kas naudu pelnīs?
Nu labi, nav tik traki, cēlos agri, paspēju laikošanu, biju uz veiksmīgu braukšanas stundu un salaboju kleitu peldošiem ceļojošiem, kā arī sarunāju rītdienas zupu ar glītu zēnu, bet tad kā sāku runāt par hosteļiem, bagāžām, bukingiem, paiku, viesnīcām, radiācijas mērītājiem un lidmašīnām, tā tikai tagad pārtraucu.

Oct. 6th, 2015 @ 06:00 pm
[info]punkts
Ekstrimofīli.

Oct. 6th, 2015 @ 05:57 pm
[info]punkts
Nejaušā panspermija.

Oct. 6th, 2015 @ 03:59 pm
[info]liljabrik
"eroticising sadness is not a pose, it's the only way forward"

Oct. 6th, 2015 @ 04:25 pm
[info]virginia_rabbit
apēdu vēl medus karotīti

Oct. 6th, 2015 @ 04:08 pm
[info]anonymous
Mājās ir labi.

Oct. 6th, 2015 @ 02:28 pm
[info]virginia_rabbit
uzcepu vakardienas kartupeļu biezputru ar sieru

Oct. 6th, 2015 @ 01:55 pm
[info]dienasgramata
Sapnī biju nonācis cietumā. Nav zināms, par ko, bet jautrā kompānijā - ar Kārli Vērdiņu un vēl pāris domubiedriem, ar kuriem kopā izstrādājām bēgšanas plānu. Jau sapnī tas šķita ģeniāls, bet tagad, ja tā padomā - vēl jo vairāk. Mēs sadraudzējāmies ar apsargiem un sākām viņiem stāstīt, ka mūs drīz atbrīvos - kuru katru dienu pienāks pavēle par izlaišanu no cietuma. Norunātajā dienā mēs vieniem apsargiem (tiem, kas sargā pie kamerām) pateicām, ka tur apakšā pie izejas jau esot viss nokārtots, savācām mantas un pārliecinātā solī devāmies lejup - pie vārtiem. Plāa galvenais elements bija izlikties, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek. Tur, pie vārtiem, savukārrt, pateicām, ka nu tā diena ir klāt, un mums tur augšā esot viss nokārtots. Tā kā apsargi jau iepriekš bija sagatavojušies mūsu promiešanai, nekādi lieki jautājumi neradās. Atceros, Kārlis vēl bija pieteicis tiem, kas palika kamerā - ja mēs pēc divām minūtēm neatgriežamies, lai zvana grupai "Sigma". Grupas "Sigma" koncertturnejas busiņš tūdaļ piebrauca pie cietuma vārtiem un mūs savāca. Tā, lūk.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba