Friends

About Friends

May. 29th, 2017 @ 06:37 pm
[info]punkts
Acis pelēkas no visiem tiem cilvēkiem, kas noliec galvu sveces priekšā un atver savu sirdi mākslīgajam krustam un caurmēra jubilāru nākšanai kompetencē.

May. 29th, 2017 @ 02:43 pm
[info]roncijs
zb "kodēt" pie sveša datora, uzbliezu sintakserroru un esmu dziļi laimīgs

IespējamsMay. 29th, 2017 @ 02:37 pm
[info]anonymous
"Policijas rīcībā nonākusi informācija, ka Vecrīgā vai tās apkārtnē, iespējams, pie garāmgājējiem pienāk sieviete un sāk sarunu, stāstot par it kā pastāvošām briesmām radiniekiem, piemēram, paziņo, ka drīzumā mirs uzrunātā iedzīvotāja bērns."

tas, ko citi tev nestāsta - Toshio SaekiMay. 29th, 2017 @ 01:45 pm
[info]koki

xxx )

May. 29th, 2017 @ 12:17 pm
[info]krii, posting in [info]n_komentari
Tas labi, ka nekautrējies no savas nespējas atšķirt tīģerus no hiēnām.

May. 29th, 2017 @ 07:21 am
[info]simamura
šorīt tik daudzi feisbukā dabūja manu unfollow par stulbumu, ka man faktiski nav jēgas tur pašam vairs palikt

May. 29th, 2017 @ 01:56 am
[info]zivs
Lēnprātībā ēdu saldējumu un gatavojos Rochard sesijai. Šis gabals 10/10 raksturo, ko sagaidu no gamepada spēlēm. Vēl, silto mājas čību vakarā no stieplēm uzlocīju sev virsgalda lampu. Fokin laba izklaide.


AmbienceMay. 29th, 2017 @ 02:12 am
[info]kjiimikjis
Avotu iela.
Sestdiena, 27. maijs.
Avotu ielas svētki, priekšpusdiena. Cilvēks zem loga spēlē akordeonu. Manuprāt, ļoti labi čupā grūž.

Avotu iela.
Pirmdiena, 29. maijs.
Taisos iet gulēt, 2.15 naktī. Pie tuvējā nočņika uz pieturas miskastes malas sēž, un tai blakus stāv iepriekšminētajā iestādē iestiprinājusies kompānija, no kuriem vienam ir ģitāra, un diviem citiem - nepamatota pārliecība, ka viņi māk dziedāt.

Eižens pludmalēMay. 29th, 2017 @ 01:48 am
[info]virginia_rabbit
E atteicās pludmalē novilkt biezās bikses un džemperi ar garām piedurknēm. viņš ilgi stāvēja ēnā sakrustojis rokas un vieni brīdi atkāpās ļoti tālu, es redzu potenciālu bēdzēju mežā.
iemesla nav - riebjoties karstums.
Tags:

May. 29th, 2017 @ 12:30 am
[info]saccharomyces
šausmīgi nepatīk tā sajūta, ka kaut kas netverams un nenoformulējams nav kārtībā, tāda kā skaņa tieši aiz dzirdamības robežas, tāds nospriegots klusums, kā aizturēta elpa, tā, it kā kāds stāv aiz manis, gatavs sist pa seju, ja pagriezīšos, bet varbūt arī gatavs izšķaidīt pakausi, ja nepagriezīšos, un tad nu es nezinu, griezties vai ne

May. 29th, 2017 @ 12:02 am
[info]roncijs
džeroms ir mājā, pieskati savu muti

May. 28th, 2017 @ 10:36 pm
[info]punkts
broomstick incongruity.

May. 28th, 2017 @ 09:56 pm
[info]zivs
Kas varētu būt interesants klātesošajiem, ka "Gejam neviens neraksta".

Tuvojoties annuālajiem "Alus svētkiem" Vērmanītī, atcerējos par diviem skolas laika labiem draugiem, kas mani annuāli aicin(āj)a bezgaumīgā troksnī dzert alu, vai vismaz paskatīties kā viņi dzer alu. Atcerējos arī to, ka viņi bija to 60 personu vidū, kas rudenī saņēma manu esemesku ar "iznākšanu no skapja".

Šogad esmu aizmirsts. Ups :)

May. 28th, 2017 @ 08:39 pm
[info]zurka
tikmēr citviet ķelnē kāds 81 gadu vecs vīrs 2.45 naktī no vecām automašīnām zog saulesbrilles un, policijas pārsteigts, vēlas savu veiklību parādīt arī tiem

May. 28th, 2017 @ 08:06 pm
[info]kokezis
vareetu redzeet zobratus

May. 28th, 2017 @ 06:38 pm
[info]panta_rhei
Mans kailums līdzās dabai. Pastarpināti peldēju ar Natrix natrix un jaunu Castor fiber dienas vidū, bet pēc saulrieta kārtējais Lutra lutra vērojums priekšā. Ūdens nebija duļķains vai caurspīdīgs, bet tāds, kam krāsu piešķir mazā ekosistēma, ko centos nesamīt pirms līdaciņā mana vientulība iztraucēja tās atklātību. Tāda sajūta, ka niru sirmajā senatnē, kad tādi kā es pat sauszemei nebija pieskārušies. Viss, pietiek bojāt sevi ar internātu.
Current Music: Boyd Rice - People

Paris, Cité 25May. 28th, 2017 @ 02:38 pm
[info]mazaa_mija
pēdējās dienas paiet atvadoties, šonedēļ savā mīļākajā vīna veikalā, kad pateicu ka braucu prom un centīšos izdzert pēc iespējas visu cik varu, nākamjā dienā džeks paziņoja, ka viņš ir dabūjis labāku darbu un vada šeit pēdējās dienas, šodien, kad knapi aizsteberēju līdz tirgum, mans austeru džeks saka, ka šī ir pēdējā svētdiena, kad viņi ir šeit, jo iet atvaļinājumā, par ko man beigās, kā parasti uzsauca ne tikai vienu, bet divas austeres, pērkot sieru, man uzmeta pa virsu normālu kluci citas kaziņas, tā kā nākamnedēļ nāciet ciemos uz vīna un siera pārtiju, un tad vēl piestāju tirgū pie vīna, kur man džeks cremā pārdeva ar smuku atlaidīti, jo etiķete bija mazliet saburzījusies:) un tas viss, ka es esmu tādā ļoti paģirainā stāvoklī, ko izraisīja martina dārza pārtijs vakar, kur mēs beigās 3 jaudīgas beibes močījām Mārtinu, lai aizstāvētu Laurencu, no viņa neadekvātajiem uzbraukumiem līdz 5 no rīta, un tad man vēl mazliet pietika spēka nokontrolēt taxi pareizajā virzienā un ietaupīt piečuku, tagad vajadzētu sākt mēzt studiju, jo mani rīt 11 izliks uz ielas, bet gribas vienkārši bleznt pa logu un sūkt vēsu chablis, jo ārā ir +30 un tur kūsā dzīve

May. 28th, 2017 @ 03:36 pm
[info]roncijs
laikam sāku besīties, iedeva parediģēt novecojušu informāciju vienā wordpresa lapā un atdūros pret fūtera editošanas neeksistenci
Current Music: lovely rita, meter maid

May. 28th, 2017 @ 02:46 pm
[info]dienasgramata
DELFI. Pētījums: Tikai 23% Latvijas iedzīvotāju ir visi zobi.

May. 28th, 2017 @ 02:25 pm
[info]khosmos
Ak jā, nesen biju uz darba interviju veikalā H&M, kur atklāju, ka esmu ieradusies uz slepenu kulta satikšanos, jo pārējās kandidātes nespēja vien beigt sajūsmināties, ka tikušas izvēlētas atlasītei. Dzēru kafiju no krūzes ar apdruku "Queen of Everything" un centos izskatīties modīga un kompetenta. Nepiezvanīja, protams, jo patiku es vienai no intervētājām, bet otra izskatījās tāda nervoza un daudz lūrēja uz mani.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba