Friends

About Friends

Jun. 27th, 2016 @ 08:52 pm
[info]dienasgramata
DELFI. Savas izredzētās vārdu Kaimiņš rūpīgi sargā, un sociālajos tīklos nav atzīmējis, kura tad ir tā laimīgā, kas pieņēmusi viņa pasniegto gredzenu. Pēdējos gados vienīgā, kam publiski piedēvēts deputāta draudzenes statuss, ir telekanāla "Rīga TV24" žurnāliste Paula Muzikante.

oh my godJun. 27th, 2016 @ 08:41 pm
[info]juriic
sun. earth. take me.
Current Mood: impressed
Current Music: https://www.youtube.com/watch?v=kfoJUeyMsOE&list=RDVepeQJDBE

Jun. 27th, 2016 @ 07:58 pm
[info]roncijs
grāmatas atvēršanas prezentācijā vislabākā daļa bija apelsīna miziņas aromāts kokteilī kura nosaukumu jau paspēju aizmirst

Jun. 27th, 2016 @ 05:35 pm
[info]elina
Nolīgojos forši, bet tagad laikam pāris gadus svinēšu viena.
Velobrauciens, savukārt, bija lielisks, nebija kur piesieties. Par spīti karstumam un tam, ka pēdējo reizi ar velo minos pirms diviem gadiem, nominu simtiņu kalnā augšā, kalnā lejā ap Rāznas ezeru.
Saprotams, cīņa ar sevi milzīga. Tagad kādu laiku piešķiršu sev atvaļinājumu.

Jun. 27th, 2016 @ 03:57 pm
[info]de_profundis

ja nu kas, tā ir tuberkuloze


Jun. 27th, 2016 @ 04:20 pm
[info]chaika
tip&trick: open ofisā savu bulcinu daudz vieglāk apēst, ja uz ausīm ir uzliktas austiņas
Tags: ,

Jun. 27th, 2016 @ 03:38 pm
[info]sirena
Nevaru pastrādāt, gribas dekorēt.

Jun. 27th, 2016 @ 02:10 pm
[info]chaika

gunis-kūpis

vispār jūtos jāņus nedasvinējusies - astronomiskos šogad nesanāca atzīmēt, bet kalendātrajos ne nieka alu nesadzēros!
pa visām brīvdienām manā kuņģa kontā tikai 1 valmiermuiža, 1/3 aldara ķiršu alus un 1/5 cēsu rādlera!

Tags: , , ,

Jun. 27th, 2016 @ 01:37 pm
[info]simamura
vai konsekvence ir kaut kas tāds, ko pats sevī arī var konstatēt, vai arī tikai no malas redzams, ir tāda, vai nav?

Jun. 27th, 2016 @ 12:41 pm
[info]sirena
Ar jaunajiem matiem jūtos kā supervaronis.

liigoJun. 27th, 2016 @ 10:59 am
[info]tors
šķiet, ka dzīvojot pie dabas ir kaut kāds laicisks slieksnis, kuru pārkāpjot, diezgan krasi pamainās kopējais stāvoklis/aina. tam droši vien arī ar socializēšanos bija sakars, bet trešajā dienā ieslēdzās kaut kāds cits ritms, bloki mazliet pārkārtojās. ļoti patīk, kad šādi sašūpo. pienākumus neskaitot, uz Rīgu īpaši atpakaļ nevilka, bet laikam jābūt tai harmonijai, kur liksies.

Jun. 27th, 2016 @ 01:56 am
[info]roncijs
ok, šis bija vakars. pie ezera.

uz rozā debesīm paspēju aizlīst līdz zilokalnu dabas parka skatu laukumam pie ezera, tur divas ķolkas marinējās, nokāpu lejā un pačamdīju ūdeni.
drošības pēc pilnīgi nereāģēju uz ķolku piezīmi lai nebaidoties no viņu suņa, nekož.
turpat ūdensmalā arī ugunskura vieta ar mazu malkas stešu. latvijā kas neredzēts.

skatu laukums nu tā, bet reklamēts(uz P5) tika arī tornis. perpendikulārajā takā pamanu arī to, un ar trīs jauniešu kompāniju (2 zēni, no kuriem viena balss izklausījās pēc bijušā kl/b un meitēns) aiz muguras atstāju veļuku 2. (no 5) skatu torņa stāvā un vēroju kolosālo skatu uz ogres, ikšķiles un vēl kaut kādām ugunīm, kā arī >20 pārdaugavas un rīgas pusē šķīstošus zibeņus pelēkzili/rozīgājā jumā.
kaut ko tādu redzējis nebiju, un kur nu vēl ar skatu no koku galotnēm. būtu paņēmis kameru, kas tik nesanāktu.
tikmēr kompānijas meitēns ir dikti tramīgs - viņu nepārliecina ne zēnu saskaitītie zibensnovedēji, ne atklāsme "tu esi emocionāla, mēs esam racionāli" un ātri vien pazūd.

pēc pāris minūtēm nozūdu arī es, jo ir plānos mīt uz lielvārdi un atpakaļ. tornis ir uzcelts četru stigu krustceļā - pa vienu atnācu no ezera, viena ved dziļāk meža biezoknī bet vēl divas varētu aizvest līdz ogrei.
izvēlos vienu no pēdējām divām, kuras kādu 150m posmu rūpīgu padara 45 grādu slīpums uz leju. kad stiga nostabilizējas, aizdomīgi skaļi sāk šalkt koki(vai arī lietus pakšķi kur tālumā), un debesis tai pusē iegūst violeti sarkanu toni.
sāku sajust meitēna emocionalitātes iemeslus.

iznāku kādā grantainā krustojumā, kur jāizvēlas pa kuru no divām galvenajām ielām iet. protams, izvēlos nepareizo un pazaudēju kādas 25min, jo aizgāju līdz kaut kādam garāžu kooperatīvam, kura sargs ar pliku grudaku krieviski centās ieborzīt ka uz ogri te nevar tikt.
kamēr tieku atpakaļ, esmu sīki apsmidzināts un ceļa malā ieraudzījis jāņtārpiņus (pēdējoreiz tādus redzēju vēl neejot skolā).
pēc kādām padsmit minūtēm tieku līdz zilākalna ielai un dodos Rīgas šosejas virzienā. sāk gāzt, un jaunogres pārbrauktuvē jāgaida kravas vilciens. kamēr tieku no pārbrauktuves līdz šosejai, beidzot esmu slapjš.

līdz ikšķilei sīka krusa(augšlūpai jūtama skāde gan nav izdarīta) un garāmbraucošas mašīnas kas brauc tikai pa kreiso joslu, šur tur ir zema migla, šur tur mazliet nepatīkams vējš.
un zibeņi, zibeņi. salaspilī sāku mazliet morāli un fizski samirkt, bet neko. stundu divdesmit gara duša ar iekrampējienu stūrē.

pa dienu negribēju braukt peldēties jo pēcpusdienā solīja negaisu. izpeldējos pa vakara negaisu.
lose-lose.
gribēju vēl pierakstīt ka gribas siltu mīlestību, bet tiekot galā ar pukstu, treniņtērps ir sasildījis pietiekami.
Tags: ,

Jun. 26th, 2016 @ 09:13 pm
[info]kisswithafist, posting in [info]n_komentari
Congratulations, you played yourself.

Jun. 26th, 2016 @ 07:52 pm
[info]roncijs
šodien abpusēji sanācis kontaktēties tieši vienā sarakstē, kurā uzrakstīju divas ziņas. vienā ar trešo piegājienu pareizi uzrakstīju "mislīdingojoši", bet otrā instrumentāļa vietā uzrakstīju akuzatīvu.

jūtos kā arvien lipīgāk kļūstošs želejas lācītis.

Jun. 26th, 2016 @ 03:44 pm
[info]vasarasnakts
Nejaušs līgosvētku sekss dziedē visas bēdas.

Jun. 26th, 2016 @ 06:15 am
[info]virginia_rabbit
mazliet pēc 4, tikko kā uzausa saule, uzlikām plecos somas, es ievīstīju sedziņā Sivēnu, I paņēma uz rokām vēl aizmigušo Ēzeli, un aizgājām uz pirmo autobusu. tūlīt būsim jau pusceļā.

(esmu drusku apdegusi, knišļu, blusu, dunduru, odu dāsni sakosta, gulējusi raustītas divas stundas. lasu Baltvilka balvai izvirzītos fentezī, kur nāves soģi klapē galvenos varoņus ar pātagām; diezgan tripīgi; neko sarežģītāku šajā prāta stāvoklī neuztvertu)

Jun. 26th, 2016 @ 02:06 am
[info]roncijs
izvilku pakaļu no dīvāna, nopeldējos lilijas bērziņas vārdā vai kādas citas lilijas nosauktajā ezerā, turpat tiku pie odu terapijas un īsziņas vai negribot pafočēt kāzas, apstaigāju riņķī baldones sanatorijai un observatorijai un tā kā dīvānā biju nosēdējis baigi ilgi, uz saulrietu ogrē nepaspēju. tā vietā ieturēju azaidu ar zilibrūnām karbonādēm un marinētiem gurķīšiem pretī autobusu pieturai. arī uz dilstošo mēnesnīcu nelīdu zilaikalnā lūkoties, jo vēl tagad tā ir kādu 20 grādu leņķī.
visbeidzot, pēdējais posms no ogres līdz mājām tika izpušķots ar kādiem divdesmit zibeņiem un domu, ka ir neierasti silti priekš pusdiviem naktī(pērnajā maijā ap to pašu plkst knapi kustināju pirkstus).
un kā ogrē no pūžņiem uz trotuāriem bija izlīduši cilvēki, nu vāks.
Tags:

JebalodisJun. 25th, 2016 @ 04:15 pm
[info]kjiimikjis
Čau! Es esmu lauku balodis - ja konkrētāk, tad tēviņš!
Skat, nesen uzlēkusi saule! Tad jau pirmajā gaismā jāpalidinās pa rajonu! Flop-flop-flop!
O, skat, re, kur mājai otrajā stāvā ir pavērts logs! Flop-flop-flop uz turieni!
Nez, kas tur varētu būt iekšā? Varētu paskatīties, bet tā vietā vienkārši pieņemšu, ka tur ir riktīgi daudzas seksīgas lauku baloža mātītes!
Eeeeu, ideja! Es varētu nolaisties uz jumta pie pašas palodzes, un gāzt iekšā savu nenormāli skaisto un melodisko dziesmu! Tad visas seksīgās lauku baloža mātītes lidos ārā, un man būs riktīgi daudz četras sekundes ilgā baložu seksa!
Ok!
Khem.

R! r, r-r-R!
r-R! r, r-r-R!
r-rr! r, r-r-R!
r-rr, r-r-r!


Un tagad gan paskatīsimies, kas tur iekšā ir!
Eu, bet te nav nekādas baložu mātītes! Te ir tikai tikko pamodies cilvēku tēviņš, kurš uz mani pikti skatās un rāda vidējo pirkstu! Kapēc viņš tā?
Laikam tāpēc, ka viņam riktīgi patīk mana dziesma šajā agrajā rīta stundā! Janodzied vēlreiz, varbūt tad viņš man sagādās daudzas seksīgas baložu mātītes! Vai vismaz baltmaizi!

R! r, r-r-R!
r-R! r, r-r-R!


Āāāā, cilvēks nepavisam neizskatās laimīgs un gatavs man sarūpēt baložseksu vai pārtiku! Viņš nāk šurp un runā ar mani svešvalodā!
Flop-flop-flop prom!

Jun. 25th, 2016 @ 04:24 pm
[info]roncijs
electrelane no shouts no calls = beach fossiļu what a pleasure

Jun. 25th, 2016 @ 02:40 pm
[info]virginia_rabbit
izskatās, ka manos FB lokos nav neviena idiota
Top of Page Powered by Sviesta Ciba