Friends

About Friends

May. 22nd, 2018 @ 09:07 am
[info]pe, posting in [info]n_komentari
Bulgārija ir faking miskaste.

naudaMay. 22nd, 2018 @ 09:05 am
[info]ingmars
Hei, mazā, man vēl būs nauda.

Kristiāns FreimanisMay. 22nd, 2018 @ 09:00 am
[info]ingmars
Nolēmām mainīt vecākā dēla vārdu uz Kristiāns.

ich aberMay. 21st, 2018 @ 10:50 pm
[info]zurka
die geniale dschungelwurst

Anti-ontoloģija.May. 21st, 2018 @ 08:15 pm
[info]methodrone
If matter, thoughts, emotions, all is an interface. If this interface is an attribute of fitness created by the evolution in order to conceal the reality to make reality functional (whatever that means?), which (reality) if know in its fullness would overwhelm and crash the agent operating to advance the evolution. If this interface of human world is the desktop, what is in the belly of the computer?

Es pirmo reizi dzīvē in full cognition ierubīju ideju, ka matter is a derivative, a property of consciousness. Ka matērija nav ontoloģija, ka ontoloģija ir apziņa, un matērija ir sort of valoda, which does not have a reality in itself, on its own, but is a useful tool created by the immaterial consciousness. Es zinu, ka tas ir kladzināts jau mūžību, but it never actually made sense. If this is not false, then this sort of solves the hard problem of consciousness, it solves lots of problems, it imbues meaning and it alleviates the anxiety of taking things literally.

Šis arī uzliek jēgas atbildību, jo neviena lieta, notikums, doma vairs nav tukši. Nevar vairs staigāt apkārt skatoties uz lietām ar nihilismu, it is a logical fallacy. Pat nihilisms ir ar nolūku radīta interfeisa detaļa. Viss ir interfeisa detaļa, radīta ar jēgu un nolūku - ar kādu?

May. 21st, 2018 @ 09:47 pm
[info]khosmos
some days, when I am unable to feel joy, I picture all kinds of disasters my enemies could suffer from. leprosy, for example. all kinds of mental distortions. heart attack. amnesia. inner bleedings. being fucked in the ass by strange women with broomsticks. being so heavily in debt one is unable to buy new socks. denial of education and culture. pouring water on one's forehead for six weeks straight.
Current Mood: spine

May. 21st, 2018 @ 09:33 pm
[info]khosmos
pat ja tas nebija po, es atradīšu to mērgli, kurš izdarīja to, ka paliku bez ģimenes, draugiem, mājām un suņa. es viņu izcepšu un lēnām noraušu visas ekstremitātes. tad paliks tikai rumpis un galva un nokaitēts sviesta nazis. tas viss, protams, mentālā plānā, DP nav par ko satraukties. es nekad neatriebjos ar dūrēm, nav vajadzības - visiem ir psiholoģiskas vājības. tāpat visi noziegumi paši atklājas, gluži kā visi zina, kurš nozūmēja manu vecotēvu, piemēram. tāpat es zinu, ka tiku smagi sazāļota ar trankvilizatoriem or such un neesmu griezusi matus, kurus audzēju vismaz 5 gadus.
Current Mood: eat them all

May. 21st, 2018 @ 08:53 pm
[info]dis
resursi ir, bet nav gribēšanas ko darīt
velku garumā ar prakses atskaiti un diviem referātiem
biju nopeldēties ar domu, ka izkustēšanās dos rosmi sākt ko rakstīt, protams, atgriezos no dīķa un aizsēdos pie datora, uzvilku siltu džemperi un acis jau līp ciet
ārā ir siltāks kā telpās

May. 21st, 2018 @ 07:30 pm
[info]blond
Tāda lieta - mani te draudzene palūdza būt par starpnieku. Viņas meitai draud nesekmība mājturībā un, lai no šīm nepatikšanām izbēgtu, jāsašuj T-krekls, ar šujmašīnu. Īsti nesapratu, tur laikam jau kaut kas ir iesākts, bet nav pabeigts. Par sašūšanu (vai arī tikai šujmašīnas izmantošanu un palīdzību meitenei sašūt to kreklu pašai) tiek solīta pudele kāda laba dzēriena pēc jūsu izvēles vai arī Hoknija "Attēlu vēsture" - tiešām laba (un dārga) grāmata Ievas Lešinskas tulkojumā: http://www.satori.lv/book/attelu-vesture
Meitene varētu aiziet ar šuvekli pie palīga trešdien vai ceturtdien pēcpusdienā, vakarā.
Varbūt kāds var izpalīdzēt?

May. 21st, 2018 @ 03:28 pm
[info]chaj, posting in [info]n_komentari
Ja kāds saka, ka nezina kā viņa vietā būtu rīkojies, tad nav arī skairds - KĀ

negatīvismsMay. 21st, 2018 @ 03:01 pm
[info]ingmars
Mēģināju skatīties televīziju – nu nē, paldies, pārāk daudz negatīvisma.

May. 21st, 2018 @ 01:36 pm
[info]nulle
Nav zināms, kā es pats viņa vietā rīkotos!

priecīgu 10 gadu jubileju, EMTMay. 21st, 2018 @ 11:37 am
[info]ingmars
Eiropas migrācijas tīkla 10 gadu jubilejas ziņojums.

http://www.emn.lv/wp-content/uploads/00_10_year_anniversary_report_final_en.pdf

ndMay. 21st, 2018 @ 11:09 am
[info]ingmars

buh-byeMay. 21st, 2018 @ 10:33 am
[info]ingmars
Cīņai atā.

May. 21st, 2018 @ 07:36 am
[info]vilksskabais
Un vipār ,es resnēju ,te nedarot ne pusi no tā darba apjoma ko majās..
Ok,es atdzinu sev,ka bērnu man nebūs..nekad..
Tēma ar tabu garšu..

vilks ..May. 21st, 2018 @ 07:23 am
[info]vilksskabais
Nekāda sakara ar vilku,jo es esmu kaza;-)

Zāli ēdu pārnestā nozīmē, nestajā pāri zīmē..

te pamodos vēl vienā mistiskā brīvdienā,kas liedz to zāli plūkt..
sasvīdu pa nakti,,tik silti manai imunajai bija,ka izsvīdu sevi.

Astroloģe pie kuras taisiju mēness ietekmes karti atstāja mana apziņa mazvērtības kompleksus,pasakot:


Dārgie šis ir stipri parasts skorpions ,citādi orentēts.."vecā kaluma komsomolka",kurai dzejietis pēra bijušais draugs izklačojās,ka es noteikt esmu "zilais",jo esmu redzēts kopā ar "sieriņu" no septitā plaukta.
bet man atļaujoties pateikt ka manā astroloģiskajā kartē nekas īpaš naf..esmu puteklis..Nekādu brīnumu lai negaidu no dzives,piedzimu nekur,un nekur nomiršu tipa.
Vai personīgā nepatika pret "duru blu" ir iemesls dot negativo vērtības pielikumu cilvēkam ,kas tā jau cīnas ar trauklupatas sindromu?\

manai imunajai patīk tagad atrast ieganstu sviedret mani, es naktīs atsāku svīst,tobish manī strādā manis paša organizēti svešo ķerāji.

Mmmm. bet sirds riko streikus..basto lekcijas par iespeju dzivot ilgi un laimīgi..

Rīts ārpusē uz terases ar austiņam..

May. 21st, 2018 @ 08:34 am
[info]snauts, posting in [info]n_komentari
Ha, ha, ha, nu bļe dura!

May. 21st, 2018 @ 03:15 am
[info]mindbound

It kā sīkums (literatūras un metožu apskati nav paši lielākie un nopietnākie papīri pienesuma ziņā), bet tik un tā, patīkami.

Current Mood: working
Current Music: Угасание - Ice Breath Of Antarctica: Quiescency And Silence

May. 21st, 2018 @ 01:45 am
[info]otrkart
Viss, ko es jūtu, izrādās mīlestība. Tik sviestains formulējums sanāk, droši vien tāpēc arī visbiežāk negribu vai nevaru par to uzrakstīt. Bet prāts ir kādā veidā brīnumaini uzhakots, ka vairs nevienu brīdi nejūtu garlaicību, bezjēdzīgumu, pelēcīgu gumijas stiepšanas rindā stāvēšanas nepacietību.
Jūtu daudz ko, dabiski ieskaitot arī izjūtas kā niknums, izmisums, aizkaitinājums and so on, bet attieksme pret šīm it kā negatīvajām emocijām ir pilnīgi citāda, jauna, kas to visu liek uztvert kā mīlestības manifestācijas veidus, tādējādi pārstājot tiem būt kam tādam, ko atstumt un aizliegt, kas pēdīgi izrādās formula pret neiestrēgšanu tajos.
Visgrūtākā ir vientulība, bet vientulība tomēr ir daudzdaudzdaudz vieglāka par izdomātām tuvām attiecībām. Sapratu, ka agrāk nav bijušas izredzes šādi uzhakot savu emocionālo realitāti tieši tāpēc, ka nekad man nebūtu pieticis psiholoģiskā spēka un iekšējās stabilitātes apzināties un bez panikas pieņemt, ka šis ceļa posms, kura sagaidāmais ilgums nav paredzams, var būt tieši tik vientuļš.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba