Friends

About Friends

Feb. 17th, 2020 @ 01:38 am
[info]roncijs
kā var zināt, ka grāmata ir veca. viņu sauc "soda fountain and luncheonette management".


The book, "Soda Fountain and Luncheonette Management" by J.O. Dahl, was out of print for years before it was republished in 1945. The original date of publication is not given in this later edition.


Dahl also discusses menu planning and includes groups of recipes such s as "Seventy-two Profitable Sandwiches," "Fifty-Five Popular Toast Dishes," "Ninety-Eight Fountain Profit-Makers" and "Desserts That Ring the Register."

Feb. 16th, 2020 @ 06:39 pm
[info]roncijs
Klusuma un meditācijas istaba
Tālr.: 67716063
E-pasts: ilmars.latkovskis@lnb.lv (link sends e-mail)
Tags:

Feb. 16th, 2020 @ 06:26 pm
[info]roncijs
jā, vakar aizvilkos uz tallinas kvartālu, lai noķertu čomiņu. viņš līdzi bija paņēmis vienu no retajiem basketbola bumbas žonglieriem. ļoti interesants, un kā vēlāk tika izpētīts, par saviem gadiem daudz jaunāka paskata. tad es īsti nevarēju izskaidrot, kā esmu līdz turienei atvilcies, tad trijatā piestājām kādā stāvlaukumā, paklausījāmies vairākas dziesmas pa pieci.lv, tad čomiņš aizgāja "iezīmēt teritoriju", paklausījāmies vēl trīs dziesmas. nezinu, tas bija pirms vai pēc, bet ieskanējās patrisha. nu, tā dziesma, kur "man uz pieres kaut kas rakstīts". ieminējos žonglierim, ka viņai ir 17 gadi. "bet viņa pieaugušo dzīvi ir sākusi vēl ātrāk." jā, piekritu. videoklipi, kurus viņai uzsauc. "ja es ieskatītos viņai acīs, kaut kas notiktu. tur kaut kas notiktu". kaut kas viegli dīvains un neatreferējams.

man reāli likās, ka tūlīt būs kaut kāds GTA hastlings. bet nē. žonglieris izkāpa ārā, jo viņš tepat dzīvo, un tad mani aizvizināja līdz pagalma vārtiem.

gan vakar, gan šodien, ka tik ne veselas divas reizes, nomīzu parunāties ar apakšstāva kaimiņu, ar kuru ļoti gribu parunāties. vai vismaz pajautāt, vai viņš negrib parunāties.

beidzot pārrakstīju kādas.. ~150 receptes un kalkulācijas, no kurām lielākā daļas ir rokrakstā? no vienas puses beidzot sāk notīrīties to-do tāfele. no otras puses, vāģim turpina krist virsū lietas, kuras nestrādā.

un kas ir faking dīvaini, ka ar vakar satikto būtni esam abpusēji atsekojušies. es čista nesaprotu, kā tas notika. vairāk dīvaini, nekā nepatīkami.

.Feb. 16th, 2020 @ 02:13 pm
[info]juriic
use more of that "i dont know"

Feb. 16th, 2020 @ 12:58 pm
[info]roncijs
Boards of Canada - The Campfire Headphase ir pirmā lieta, kas skan tik ļoti līdzīgi Air - Moon Safari, ka man sāk palikt bail.

dziļā zivsFeb. 16th, 2020 @ 12:04 pm
[info]teja
ja es paskatos savu LV soc.mediju plūsmu, ko veido, sauksim to par "vidējo paaudzi". tur prevalē "panākumu brīži". mēs uz sarkanā paklāja, es labi izskatos. kamēr alt-left galam dominē katarses brīži kas it kā oponē šai panākumu domāšanai, bet patiesībā ir tas pats: es slikti izskatos. es apsities tresīju miskastē kamēr draugs mani tetovē.
es negribu kritizēt emocijas, ka cilvēks jūt pacilājumu brīdī, kad viņam šķiet, ka kosmoss viņu atalgo par pūliņiem, vai uz brīdi ir iedevis atvaļinājumu no dienišķajiem pārbaudījumiem - nepārliecinātība par sevi, bailes, stress, garlaicība, pārstrādāšanās... emocijas ir svētas! mūsu kultūrā ir pārāk izplatīta emociju devalidēšanas prakse un es nevēlos tajā ieguldīt. let's hug.
bet vēlos kritizēt šo domāšanu. sauksim to par katartisko domāšanu. kāpēc tā ir bīstama - jo ved pie identifikācijas ar katarses brīžiem, kas ir tiešais ceļš uz nemitīgu identitātes krīzi. "ja nu es tomēr neesmu aktieris, mākslinieks, mūziķis, vingrotājs, galvenais tusētājs vai skaista", uzturēt šīs lietas, kas patiesībā ir vienkārši lomas sabiedrībā vai profesijas, vai pārejošs ārējais veidols, prasa ievērojamus dzīves viltošanas centienus. jo neviens nav nekas no minētā. cilvēks ir process, un, jo ātrāk tas pielec, jo ātrāk tu ar pilnu uzmanību esi savā procesā, jo labāk. bezjēdzīga enerģijas šķērdēšana ir ķerties pašam pie saviem benčmārkiem, kā zivs bez kājām un rokām mēģinātu ķerties pie laivai domātiem pāļiem. "es pierādīju ka es to varu! ā nē tomēr nevaru"... zivs ir daļa no upes! nevis darbiņa, vai hobija, vai atvaļinājuma vai ģimenes ārējais izskats. ak šīs identitātes uzturēšanas ciešanas! kuras mēs turklāt viens no otra slēpjam un pālī "beidzot atzīstamies"...ak šī izmisīgā darbošanās, lai pats no sevis slēptu "skarbo patiesību, ka tu nekas neesi".
jo arī tā ir ilūzija - nav iespējams stāvoklis, kurā tu "neesi nekas". jo tu esi upē, un upe tevi mīl.

Feb. 16th, 2020 @ 12:05 am
[info]virginia_rabbit
apsveicu ar 1 kg kultūras [info]dienasgramata

Feb. 16th, 2020 @ 12:04 am
[info]piene_ne
varbūt kādam mašīnu vajag?
https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flena.sme%2Fposts%2F10221265640060009&width=500

Feb. 16th, 2020 @ 12:02 am
[info]piene_ne
hipotēka vai diskotēka?
balsojam, balsojam

Feb. 15th, 2020 @ 08:42 pm
[info]roncijs
gāja apmēram tā kā varēja paredzēt

es neesmu drošs kāpēc es to vispār daru. nu labi, lai redzētu, kā/kas tas ir. un, basketbols.. kaut kādas svešas emocijas un pārāk daudz nenosvilpta kontakta.

un īsi cilvēki ir reāli nē. nē. tas nav funkcionāli. ir tieši viens izņēmums, bet tas pa šiem pieciem gadiem ir pazaudējis lielu daļu maģijas. īsi cilvēki, protams nav slikti, tāpāt kā neproporcionāli ekstrēmi resni cilvēki, bet viņi nav tajā te empātiskajā uztveres diapozonā. kādu huiņu es te rakstu.


un tagad atkal protams ir tas, ka justos labāk, ja šodien nekur nebūtu gājis. bet labi. otrais cēliens ar čomiņu (bet ne to čomiņu).

Feb. 15th, 2020 @ 08:19 pm
[info]gnidrologs, posting in [info]n_komentari
Jā, tāpēc.

Feb. 15th, 2020 @ 06:11 pm
[info]methodrone
Lai kaa es censtos, es nespeeju aizbeegt no savas antisocialitaates. Vai shaadi es sevi nolaastu?

Par mazajiem priekiemFeb. 15th, 2020 @ 05:43 pm
[info]miligrami
Šķiet, ka šī ir pirmā nedēļas nogale šogad, kad nemocos paģirās, neguļu 100 stundas, un es nevaru pat pateikt, cik priecīga tāpēc esmu. Man ir divas brīvas dienas! Tas ir gandrīz kā mazs atvaļinājums!

Feb. 15th, 2020 @ 03:46 am
[info]roncijs
izgāju cauri tūkstots ekseļa rindiņām, lai atstātu 400. nosūtīju divus e-pastus. bāc, drusku pavēls. noklausījos "the slow rush" vēl vienu reizi.

Feb. 14th, 2020 @ 11:33 pm
[info]roncijs
vēl viena valentīndiena bez atmiņām. nē, precīzi viena atmiņa. ofisā, ap plkst. 14:30. es pat nofilmēju.

Feb. 14th, 2020 @ 10:40 pm
[info]roncijs
kur es iztērēju naudu? wtff?

Feb. 14th, 2020 @ 08:49 pm
[info]virginia_rabbit

Feb. 14th, 2020 @ 03:48 pm
[info]slikts
The Centrist Paradox: Political Correlates of the Democratic Disconnect

A wave of new research has documented the decline in citizen support for democracy. But the distribution of anti-democratic attitudes remains unclear. In this article, I use the World Values Survey and European Values Survey to examine the relationship between democratic discontent and the left-right political spectrum. I find that, contrary to much contemporary commentary, hostility to democracy is strongest not at the political extremes, but in the center. Respondents at the center of the political spectrum are the least supportive of democracy, least committed to its institutions, and most supportive of authoritarianism. I refer to this surprising finding as the ‘centrist paradox.’ Recent research has advanced our understanding of extremist parties. We know far less, however, about moderates. The centrist paradox points to this lacuna.

Tags:

She bangsFeb. 14th, 2020 @ 01:53 pm
[info]sirena
Reizēm liekas ka pavadu visu savu dzīvi vienkārši mēģinot ataudzēt čolku

Feb. 14th, 2020 @ 09:42 am
[info]roncijs
impalas jaunais albums, ir, ēē... man joprojām vislabāk patika tā viena dziesma, kura jau bija iznākusi. vismaz intro dziesma ir tāda, nu tiešām, forši intro-īga. ir bangeris, bet ir arī tāds iesildošais gabals. un pēdējai dziesmai es tās 7 minūtes vispār nejutu. kur ir vaina?


kaut kā nepieklājīgi vēlu atcerējos divas lietas par rīta kolēģi, kuras aizmirsu viņam laicīgi pateikt. fak.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba