Friends

About Friends

Apr. 25th, 2019 @ 01:11 am
[info]roncijs
vissūdīgākā diena, jau kāda trešā šomēnes, gandrīz pilnīgi vienalga par to, kāds datums, un tad ieraugi bijušo kl/biedru pie bāra letes, ar kuru (un kādu sievišķi radību pie sāniem) stundas garumā tā arī neko klīsti nepārrunā. viņam joprojām ļoti patīk dzert. reizēm tas ir labi, reizēm tas ir slikti. es joprojām nesaru gandrīz neko. tas vienmēr ir slikti.

un tā nav laba zīme, ka lielākā daļa kolēģu "ronciju" ir iesākuši saukt par "rojcinu". tā kā, b... nav laba zīme.

.Apr. 24th, 2019 @ 11:27 pm
[info]juriic
debess gatavojas
izlīst pa adatas aci
vai tomēr negaisam
i`m downloading matrix

Apr. 24th, 2019 @ 10:20 pm
[info]teja
"the idea is never a solution but is always a journey"

b b bApr. 24th, 2019 @ 08:47 pm
[info]ingmars
B b b b b b b b.

Apr. 24th, 2019 @ 03:23 pm
[info]methodrone
Vakar no rīta es pamodos un man bija pazudusi balss. Literally, I think I must be fading away somehow.. Nevaru pastaigāt, nevaru parunāt, what the actual fuck is my life right now. Nemaz nepieminot to, cik dramatiski šis iedragā manu identitāti, kā the most excellent employee of the light year that never takes sick days or any days unless forced by relatives.

Aizgāju vakarā pie dakteres, bet viņa pateica, ka vienkārši par daudz runāju un lai es šņaucot sālsūdeni.

Es esmu izdzērusi vairākus galonus turmerika un melleņu un nātru un bērzu un citronu un laimu dzērienus, dažādās kombinācijās. Vakar no rīta braucot uz darbu mans Uber driver, mīlīgs indiešu onkulītis, mani pamācīja ik pēc dažām stundām kaklā iebērt šķipsniņu turmerika un turēt dažas minūtes, un tad pusstundu neko neēst un nedzert. Viņš pastāsīja, ka vienu dienu viņa sieva esot sākusi klibot un viņš esot prasījis: "Sieva, kāpēc tu tā jocīgi pārvietojies?" un viņa esot teikusi, ka viņai pie papēža ir nelāgs iekaisums, jo viņa tur sev iekasīja vai ko. Viņš uzreiz viņai pamācīja sajaukt eļļu ar turmeriku un smērēt uz kājas pušumā, un nākamajā dienā viņa sāka staigāt normāli. Vēl viņš man pateica, ka vajag dzert siltu pienu ar turmeriku, un vispār arī jaukt turmeriku ar dažādām eļļām un smērēt visur skaistumam un dziedniecībai. Es viņam par to biju ļoti pateicīga. Viņš arī teica, ka dzīve neesot viegla, bet ka jāturpina dzīvot.

Šodien man jau ir mazliet labāk, kakls tiešām vairs nesāp ne kripatiņu un vārga, nožēlojama, neseksīga balstiņa atgriežas. Staigāt es mazliet varu, bet papēdis jūtas dīvaini, tā it kā viņš nebūtu pieskāries zemei tūkstošiem gadu.

Toties es pa šo mijkrēsli un dūmaku noskatījos Bejonsejas Homecoming, Lady Gagas Five Foot Two un Kevinu Hārtu ar Džo Roganu un sapratu, ka the hustle cannot be dropped and you need to show the Brahman that you the flyest. That none of the ugly and bad stuff matters, that one is forever renewed in the likeness of the creator.

Apr. 24th, 2019 @ 02:31 pm
[info]tagad
sadegušās ēkas )

Apr. 24th, 2019 @ 03:48 pm
[info]avralavral
*** valdei. Mēneša atskaite par padarīto.

Domāju.

/datums, paraksts/

Apr. 24th, 2019 @ 03:00 pm
[info]brookings
Lasīju 'The Life of Muhammad', ko Ahmadiyy(isti) bjia man devuši ķipsalā. No gramatas, esmu sapratis, ka Muhamada musulmaņi nekad nebija vainīgi. Viss apkārt bija sudīgi pagāni, kristieši, ebreji utt.

Šiet var lasit, ko Tasnim Nazeer rakstīja Guardian. Viņa ir 'a universal Peace Federation ambassador for peace'.
Apr. 24th, 2019 @ 02:20 pm
[info]khosmos
Ai, tā Darja Kazimira ir feiks. Primitīva bļaustīšanās ar mērķi izskatīties "tumši". Tipa baigais šamanisms. Aizbrauc uz psiheni, kur fašisti tipa nošāvuši ~500 slimnieku, savāc kaut kādus artifaktus (kaulus?) un tēlo šamani. Sabildē trīs priedes un saka, ka tas esot mākslas projekts. Tad tie pusmiroņi no fotošopa... Tie ir tipa māxlinieki domāti? Vai nemīļākais kaimiņš?
Papjē mašē galva, kas izskatās pēc sirds vai bietes striķītī. Tas viss velk, ziniet uz ko, uz kaut kādu heita šamanismu.

Apr. 24th, 2019 @ 12:13 pm
[info]tagad
Current Music: https://www.youtube.com/watch?v=IoPgwUWal7E

Apr. 24th, 2019 @ 02:02 pm
[info]khosmos
Voooouuuaaaa, čaļi bez sejām saburzītos vannas halātos! Man tāds tagad mugurā. Nez ko tad šie pārstāv? Orfeju? Morfeju? Morfoloģijas kultu? Kādu senu, mirušu slāvu?

Apr. 24th, 2019 @ 01:55 pm
[info]khosmos
Pastāv tāds kropļu kults, kuru cēli dēvē arī par "tumšo mākslu". Piemēram, nobildējas čuvaks ar izbāstas līdakas galvu. Fotošopā tiek mainītas krāsiņas, pielāgoti kontrasti, līdakai piezīmē spārnus formaldehīdā. Tad tam izdomā kaut kādu triviālu nosaukumu, piemēram, "Draugi" vai "Dievība X" un ieliek internetā vai mūzikas albuma bukletā. Visi aplaudē, neviens nerubī, kāda xuya pēc, bet ir labais - esam nofočējuši čuvaku ar izbāstas līdakas galvu.

Apr. 24th, 2019 @ 01:46 pm
[info]khosmos
Kas tas par skatuves vārdu - Krist Kastrator? Wtf? Psych ir profesija? Skatos savus feisbuka laikus. Krist un kastrēt... Wtf. Turklāt, ja tas ir čalis, tad rodas šaubas par viņa seksuālo orientāciju.
Mākslas projekts vispār pielūdz kaut kādas galvas ar sarkaniem makaroniem, kas karājas no mutēm. Kas tas par kultūrfenomenu?

Apr. 24th, 2019 @ 12:41 pm
[info]khosmos
Puņķojos pa gultu. Uz darba interviju neviens neaicina, lai gan man ir 2,5 gadu pieredze klientu apkalpošanā. Mērkaķi tādi! Jums galva pakaļā vai tomēr uz pleciem? Kurā pasaules daļā tas ir normāli - pieņemt visādus Sašas un Tamāras, ja ir cilvēks ar normālu CV.

Apr. 24th, 2019 @ 12:38 pm
[info]khosmos
Ja kāds man teiktu, ka esmu vizuāli līdzīga kādai meičai, es teiktu: "a tu esi līdzīgs visiem saviem etniskajiem radiniekiem, kā arī cilvēkiem, kuri griež/negriež matus tāpat kā tu un iepērkas tajā pašā veikalā."

Apr. 24th, 2019 @ 11:17 am
[info]avralavral
Time piggybacks on change (<- Aristotle, explained to children)

Apr. 24th, 2019 @ 11:06 am
[info]bodyshop
varbūt vainosiet mani misticismā, bet tikko sāku lasīt internetā par pretiekaisuma diētām un kā izārstēt nervu iekaisumu
(sastiepu celi, celis ir ok, bet no tā ir iekaisis sciatiskais nervs un jaun pēc 1-2 h mērenas slodzes sākas sāpes visā ķermeņa labajā pusē un abnormāls nogurums)
un tur listē ir visi tie produkti, pret kuriem pēdējās dienas izjūtu jocīgus cravings, piemēram aizvakar 12 naktī sāku meklēt pa skapīšiem, vai mājās ir melnā tēja, kuru es nekad nedzeru. Tad ilgi stāvēju veikalā un domāju pie brokoļiem un vīnogām, un iepirku pētersīļus un selerijas, kas arī nav manu top produktu listē.
man šķiet, es sapratu, kā tieši ar zāļu tantēm runā dažādas puķītes. ar mani viņas dažreiz arī, klusu, bet runā.

Apr. 24th, 2019 @ 10:46 am
[info]teja
varbūt visi to jau sen bija pamanījuši, bet es tikko iečekoju, ka VECO DZĪVNIEKU katrā solī pavadīja apsargi ar automātiem.
pie tā kociņa paēst lapiņu, tur paošņāt zemīti

Apr. 24th, 2019 @ 10:13 am
[info]avralavral
One cannot love the common good without loving its shareability with others.

de Koninck

Apr. 24th, 2019 @ 08:19 am
[info]virginia_rabbit
esot ar abiem bērniem uz riteniem uz zebras, 3 mēsli pārbrauca vēl pāri
Top of Page Powered by Sviesta Ciba