Friends

About Friends

Jul. 24th, 2014 @ 01:32 am
[info]tors
manā ģimenē dzimstot daudz sievietes, it īpaši pa mātes līniju, kura, kā māte nebeidz uzsvērt, esot tā dominantā. man reiz bija tāda vīzija, un vispār man šķiet, ka man tas arī piestāvētu, ja man piedzimtu kādas trīs vai četras meitas, neviens dēls. i'd love it. saskaņā ar to vīziju, uzskatu, ka mana dzīve būtu pilnībā izdevusies, ja man būtu četras meitas, sieva un māja, un reiz pa reizei, visas mājas sievetes sāktu riktīgi psihot - meitas kko nevarētu sadalīt, sieva visam pa vidu, un tad viņas visas plēstos savā starpā un es vienkārši klusītēm uzvilktos otrajā stāvā, ielīstu studijā, un pie studijas datora sēdētu kluss kā pele, klikšķinātu, līdz viss ārā pierimst. pilnai laimei man piezvanītu kāds mans vīriešu kārtas draugs un piedāvātu kaut kur iet, un es atbildētu, ka es nevaru, jo visas meitenes mājās psiho, un man ir bail. absolūti ne tā, ka es tīksminātos vai smietos, bet genuinely, jo tādi būtu apstākļi.
un ja kādreiz kaimiņi vai draugi nāktu ciemos uz barbekjū ar saviem dēliem, kuriem būtu ahujennās karjeras, viņi visi varētu iet dirst ar savu patriarhālo dzimtas vienīgā mantinieka, foršā dēla imidžu, jo manas meitas būtu konkrētas siržu lauzējas, acīm vienos zibeņos, un es sēdētu starp visām savām sievietēm pie galda, pa vidu, kā allaž - kluss, kā pele, un viņi redzētu, cik nereāli kruti tas ir, un nedz dēli, ne kas to nevarētu mainīt

logs uz dzīviJul. 23rd, 2014 @ 11:00 pm
[info]sirena
šausmīgi smieklīgi kniebties, tad kad grīziņkalnā notiek ghetto games, sanāk ka ik pa brīdim bars ar cilvēkiem uzgavilē
Tags: ,

Jul. 23rd, 2014 @ 10:56 pm
[info]sirena
vispār pagājšnakt sapnī gaidīju Mantas, MSK, kā arī Gata Ziemas grupiņas Nelaiķa Pavadonis(?) koncertu, bet bija jāklausās Gapoljeri.

Jul. 23rd, 2014 @ 10:52 pm
[info]virginia_rabbit
un uz nakti viņš prasa nevis pasaciņu, bet Lielo ilustrēto enciklopēdiju. izlasījām visu burtu A un aizmiga.

privy ledges above the carpetJul. 23rd, 2014 @ 03:42 pm
[info]dooora
ripojot atpakaļ no traumām, dzīvi izdzīvoju vienu senu vakaru Oslō pie mūsu lingvistikas profesōra, ārkārtīgi kruta vīra.
pāris graduēti študenti malkojām Ēvena leģendāro armēņu konjaku, ko viņš bija pircis vēl Brežņevlaikā, Ulanbātarā, kad uz gadu iestrēga mongolšudānā, nespēdamis saņemt izbraukšanas vīzu. būdams pasaules līmeņa kekss polinēziešu mēlēs, žigli apguva vēl vienu valodu.
visvairāk atmiņā iespiedies rezignētais stāsts par to, kā „akadēmija” nu jau rutināli grūž zem tepiķa visvisādus faktus, kas nerīmējas ar oficiālo patiesību. kad mēs ieplētām acis (konudarīt/kānubūt), šis tik sazvērnieciski piemiedza aci, saskandināja un teica – dārgie, mēs taču nevaram atstāt jūs pavisam bez darba.
šai brīdī biju piepeldējis pie Valdemāra/Skanstes stūra, ar smaidu visapkārt galvai. safokusējos uz vienu kājāmgājēju, kas akurāt nāca man pretim, jauku tādu ēbrejzēnu. un šis tik plati man smaidīja iepret, ka šķita, tai sekundē mēs apskaujamies kā seni draugi.

par privilēģijām runājot – es te nejauši iegādājos ciemkukuli vienai burvīgai latvju māksliniecei. man tikai bažas, vai sirmā māmuļa bez apkārtējo palīdzības spēs šo bībeli pacelt. savā neizmērojamajajā dūrībā es, dabiski, nemaz nebiju apskatījies, kāds ir grāmatas formāts, svars un lappušu skaits.
interesenti var nākt aplūkot pa vakariem uz lašplēseni.

http://www.taschen.com/pages/en/catalogue/fashion/all/01125/facts.fashion_designers_a_z_etro_edition.htm

Jul. 23rd, 2014 @ 03:51 pm
[info]virginia_rabbit
nu, burtliči un fontu eksperti? pats salika, vēl rakstīt neprot, saucas.


hauntedJul. 23rd, 2014 @ 01:47 pm
[info]ingmars
Vai jūsu virtuvē visas atvilktnes ir pilnas ar neasiem nažiem?

Jul. 23rd, 2014 @ 12:26 pm
[info]garamgajejs
http://aeon.co/film/language-unheard-a-short-film-about-the-oglala-sioux/

whollier than thou, wash yōr ass & goJul. 23rd, 2014 @ 01:42 pm
[info]dooora
lietu vispārējam līdzsvaram gribēju pakaunināt cukurkremļa likumdevējus, kas nesen sprieda kriminalizēt atkārtotu piedalīšanos varas nesankcionētu protestu izrīcībās. pieci gadi ķurķa un āmen, pusiji raijoti
mani pirmkārt mulsina tas piecītis, kas atgādina valsts plānu, kuŗu ar smaidu jāpilda trīs gados. otrkārt, likumā nav atrunāta iespēja uzreiz piedalīties atkārtoti, apejot dauzīšanu ar stekiem pirmajā reizē un valsts kasi izsmejošu administratīvo ciparu.
tomēr no nule uzlecošās stabilitātes mani izslidina franču sociālistiskās ciōnistu valdības lēmums aizliegt Palestīnas atbalsta demonstārcijas.
turklāt, kā jau praktiski rietrumnieki, „franči” izštukojuši, ka adminu var apvienot ar kraimu, divi vienā: par pārkāpumu pienākas 15 štukas jevrōsoda un gadiņš tuptūzī. un gan jau ar steku arī pa kokō, noziegumu profilaksei.

vispār es tev samuldējos. aizvakar antikvārei es pateicu vairāk par vienu teikumu. kad viņa retōriski vaicāja - kas tad būs nākamais? māksliniekiem ar jau minētajiem bomiem dos pa galvām?
uz to es varēju ziņot, ka tas jau ir manīts, turklāt liberālisma šūpulī Holandē, kad divus gadus iekš krīzes arī daču speķa kārta bija noēsta, pāris vietējie pareksi pārņemti, un šie izziņoja, ka svītro visādus ierastos pabalstus študentiem, māksleniekiem un citām vientuļajām māmiņām, Hāgā bij sēdošā demonstrācija, kuru menti ne visai glīti izgaiņāja, pāršķeļot vienu otru grandprix godalgotu smadzeņpodu. pornorāma tev par to nestāstīja. jo sliktie taču ir tikai tanī pusē.

TR

traumatolōģiskajās ziņās vēl: plecā tomēr saplēsts muskulītis.

Jul. 23rd, 2014 @ 12:55 pm
[info]liljabrik
vēl jūtu, ka patiešām esmu gatava dzīvniekam. manī pamostas tik daudz mīlestības, ja dārzā ieraugu sienāzi vai gliemezi.

Jul. 23rd, 2014 @ 12:38 pm
[info]liljabrik
viss bija forši, rīta pusē iestājās dzimšanas dienas eiforija, un palika ar mani visu dienu līdz vēlai naktij, ziedi, draugi, dāvanas, lots of love (lol) es jūtos tā, it kā dievs man būtu dzimšanas dienā uzdāvinājis vienu dienu laba garastāvokļa.

Jul. 23rd, 2014 @ 10:55 am
[info]garamgajejs
Latvijā televīzijas kanālos, tajos, kas šeit bāzēti, ļoti liela daļa filmas un seriāli ir krievu valodā. Vakaros no, teiksim, 6 kanāliem, divos raida latviešu valodā, pārējie krievu valodā, visbiežāk krievu [nekvalitatīvos] seriālus. Viena kanāla devīze skandina "наш канал, наши люди".
Latvija ir divkopienu valsts, bet šis apsvērums netiek ņemts vērā pietiekami kā politiska reālitāte. Preambulas poētika un nīkulīgais integrācijas diskurss ir vēlmju domāšana, kas tikai pastiprina šizmu.
Tags: , ,

Jul. 23rd, 2014 @ 10:52 am
[info]garamgajejs
Krievijas prezidents Putins atsūtījis vēstuli uz Latviju, kurā tā netiek pieminēta nevienu reizi. Varbūt, ka adresē bija.
Tags:

slavenā lietuviešu desa skilandisJul. 23rd, 2014 @ 11:05 am
[info]ingmars

fujeJul. 23rd, 2014 @ 10:39 am
[info]ingmars
Vikipēdijas šķirklī par desām nav nekas teikts par Latviju. Laikam jau Latvija nemaz nav slavena ar savām desām. Man šķiet, ka mana iecienītākā desa ir fujete.

alefbejta zupa [Latō neLabza] ģenerāles sekreterāJul. 23rd, 2014 @ 10:42 am
[info]dooora
aizvakar zobārstei paredzēto naudu ieguldīju antīkā variātā: grāmatās un citos izglītojoši propanegandējošos iespieddarbos.
antikvāre man pie kases saka tā: jaunais cilvēk (ghh), es redzu, ka esat kultūras cilvēks – sakiet man, kā jūs vērtējat, ka mūsu valdība aizliegusi iebraukt valstī Valērijai?
jaunais kultūras cilvēks kulturāli kasa pauri, kamēr aizkasās līdz vārdkopai Naša Maša i medveģi, kuru gan neverbalizē, jo taujātāja pa tam lāgam uz visiem jautājumiem jau ir atbildējusi. vienīgais, ko viņš pasaka, ir – ziniet, šī nav mana valdība.

mājās pārnācis, mazliet pašķirstīju dezinfōziņu lapas, kur ārlietu poncijs pilādzis atšaudās, ka viņš jau nu gan te neesot galvenais cenzōrs. takš viņam tā balstiņa smalka un inteliģenta, tādos tak neviens vair neklausās. tālabad ministram talkā nāk vokss populī jeb valsts nevalstiskā eskadra.
dāmas un kungi, LATŌ!!!LATO ģenerālsekretāre norāda, ka Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova otrdien izteiktais viedoklis par Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkeviču "apliecina diplomātisko normu pārkāpumu!

zin, kas īsti slēpjas aiz šīs draudīgās izkārtnes? divas smukas meitenītes, kas par papaKarlō naudu noīrējušas biŗoju klusajā centrā. nevalstiskā arganizācija, maj hērī skērī ārs! vismaz bailes pārgāja. bet nelabums ne.
jauku un mierīgu dienu,
jūsu kremļa lakstīgala

okiaJul. 23rd, 2014 @ 10:27 am
[info]ingmars
Latvijas Hitlers.

IIIIIIJul. 23rd, 2014 @ 10:21 am
[info]ingmars
Rīrdena metāls.

Jul. 23rd, 2014 @ 10:06 am
[info]chaikakoblenz |phonefoto
Tags: ,

Jul. 23rd, 2014 @ 07:38 am
[info]dienasgramata
nu, pēc šitā Jauno vilni toč aizvērs

Top of Page Powered by Sviesta Ciba