Friends

About Friends

čau cibas draugi!May. 17th, 2022 @ 12:44 am
[info]malvine_truse
Vai kāds no maniem lasītājiem būtu ieinteresēts uzrakstīt kaut kādu recenziju, pārdomas par Labais Dāma jaunāko albumu "Muzons tas ir faking kaifs"?

To var noklausīties pilnīgi visos iespējamos straumēānas servisos.
Kā arī top kasetes ar cidtādiem dizainiņiem un vēl kādu gabalu iekšā, kas nekur citur nebūs pieejams.

Pabaigs albumu tas ir faking kaifs


protams pieņemšu viedokļus arī komentāros!


Šī darba teorētiskais pamatojums

- Tu redzi?
- Ko tad?
- Nu to tur?
- Nē, nezinu, neredzu
- A uz ko tu vispār skaties?

Es par citiem nezinu, bet es kaut kā kuļos caur dzīvi uz priekšu pretī kaut kādiem saviem mērķiem, bez īpašām cerībām tos sasniegt. Vienkārši man liekas, ka kaut kādu virzienu vajag, citādi nekam patiešām nav jēgas. Un nekad nesanāk aiziet līdz tiem mērķiem pa tiem izcēlētajiem ceļiem. Bet šad un tad izdodas uzdurties iecerētajam negaidīti, bet citreiz tu buries cauri brikšņiem pa galvu un pa kaklu un pēkšņi iznāc klajumā, kur kā dārgumpodiņš stāv tavs lolojums.
Muzons tas ir faking kaifs. Bet tas arī ir atkarīgs no tā uz ko tu skaties. Man muzons ir faking kaifs ikreiz un manī vienmēr ir muzons, kā kaifs,. Tikai tas ir jāizdročī ārā no visas tās tumšās zarazas, kas uzkrājas mūsos kuļoties cauri notikumu un iedomu brikšņiem, man tas vienmēr ir muzons, kas kā vadošā gaisma spīd un palīdz noteikt virzienu starp rēgiem un grākiem.
Šajā materiālā, ko es jums grasos tagad prezentēt ir tas, kas ir bijis manī iekšā un kas ir lauzies uz āru kā nu varējis un cik es tam esmu ļāvis, tas pats ir ieguvis savu formu ar mani runājot un strostējot mani. Muzons tas ir faking kaifs, bet tev nākas uzplēst savas krūtis un caur gaišu brūci iztecināt to ārā un palikt drosmīgam pie tā kas iznāk. Vismaz esmu centies, pēc savas labākās sirdsapziņas to atstāt patiesu, tādu, kāds tas nāk no manis, no manas sirds, manas dvēseles un visas manas būtnes.
Ar šo materiālu es ielūdzu jūs savā jurtā, pie saviem apkarsētajiem akmeņiem apsēsties apkārt, pavērt ausis un ielaist to iekšā, ļaujiet man iemiesoties jūsos un nāciet līdzi man šajā pārdzīvojumā. Un kad šis piedzīvojums būs beidzies, kas zina, varbūt kādam paliks vieglāk. Vismaz tās ir manas lielākās cerības nododot jums šo materiālu.
Paldies par uzmanību.
Current Music: -

May. 16th, 2022 @ 10:10 pm
[info]aborigens
"Mīla top trula, Naids top ass, Sajūsma izkūp, Laiks top mazs."

/ Rainis

mans uztursMay. 16th, 2022 @ 07:32 pm
[info]ingmars
Daudz ēdu saldētās mīdijas no Rimi par 2,19 EUR iepakojumā.

TumValMay. 16th, 2022 @ 07:26 pm
[info]ingmars
Es jau gada sākumā solīju, ka šogad pārcelšos uz Tumsas valstību.

soyfoodMay. 16th, 2022 @ 07:24 pm
[info]ingmars
Tikko pārdevu skrituldēli, rīt nopirkšu benzīnu braucienam uz Lietuvu. Varbūt ēdienam arī pietiks, un varētu to ēdienu ēst Lietuvā.

May. 16th, 2022 @ 06:23 pm
[info]teja
Šis putns ir mana vecmāminja kas iemīlējusies dzied
Current Music: Aguila aguile

May. 16th, 2022 @ 01:16 pm
[info]sirena
Pamēģināju pieteikties pases maiņai, jēzus kas par bardaku

May. 16th, 2022 @ 11:47 am
[info]virginia_rabbit
atstāju Eiženam pie skolas staba sainīti ar bulkām un ledenibet diemžēl tā Eiženu nesagaidīja. viņš pēc 15 min nonāca sainim pakaļ, bet tas jau bija izspārdīts pa teritoriju.
Tags: ,

May. 15th, 2022 @ 09:27 pm
[info]aborigens
"Kāpēc cilvēki, kurus likstas vajā,
ļaunos tirānus allaž vēlas apskaust,
kuri bezspēkā aklās dusmās trako?
Tāpēc neceri ne uz ko un nekā nebīsties
tā tu uzveiksi visu, kas tev nīstams.
Toties tas, kam zūd dūša šajā dzīvē,
nomet vairogu pats un kaļ sev ķēdi,
kurā itin drīz viņš taps projām aizvilkts."

(..)
"vairākuma vertējums balstās nevis uz nopelniem, bet gan ņem vērā veiksmi un par apdomību uzskata tikai to, ko sagādā laime. No šejienes izriet, ka vispirms labvēlīga vērtējuma trūkst nelaimīgajiem."


/Boēcijs, De consolatione philosophiae

May. 15th, 2022 @ 01:13 pm
[info]iive
Aizsūtīšu Jums ptsd feilu

nice 95May. 15th, 2022 @ 12:10 pm
[info]ingmars
Šorīt pārdevu velosipēdu un par visu naudu nopirku benzīnu.

May. 15th, 2022 @ 02:24 am
[info]divas_zosis
Kā Jānis saka, tāds hujrežisors vien esmu.

juhuhū ar putina benzīnuMay. 15th, 2022 @ 12:32 am
[info]virginia_rabbit

Things that does not existMay. 14th, 2022 @ 05:42 pm
[info]swimpis
Labs haosa maģijas piegājiens ir saukt, nosaukt savus darbus neeksistējošu lietu/vielu/notikumu vārdā. Crowleya gadījumā, lai tās ienestu un manifestētu šajā realitātes slānī, kā rezultātā tās sāk eksistēt un prieks visam gang.
Pink Floyd un Nasa gadījumā... well - "Dark side of the moon" never existed and the album sucks. Tomēr kāda zemei tuvāka muzikantu apvienība, saukta Ministry izlaboja kļūdu un neeksistējošo vietu pārbūra kāda jau veselu mūžību pastāvošā lietā (kā arī labākais albuma nosaukums šajā esības simulācijas variantā) - "The dark side of the Spoon"
Current Mood: recommended

May. 14th, 2022 @ 02:46 pm
[info]virginia_rabbit
Šodien skatīšos futbolu kopā ar Eiženu un Bušu, kurš ir pirmām kārtām futbola fans un tikai pēc tam cilvēciska būtne.

Tags: ,

May. 14th, 2022 @ 11:07 am
[info]virginia_rabbit
vakar bija maģiska ballīte pie manas apakšstāva kaimiņienes M. kur es varbūt nepazinu daudzus, toties, kad sākām runāt par nekustamo īpašumu, es gandrīz katrā namā zināju kādu kaimiņu - principā manas kaimiņienes draugu kaimiņi ir mani draugi.

May. 14th, 2022 @ 10:07 am
[info]asiize
Jābeidz droši vien ņemties par to nojaukšanu, jāpasēž uz palodzes un jāpaklausās, kā līst. Es tikai sapratu, ka ne reizes vispār pie tā pieminekļa neesmu bijusi. Gājusi, braukusi garām pa teritoriju ieskaujošajām ielām, Uzvaras parku izstaigājusi tikai otrpus Bāriņu ielai. Šo skvēra daļu varbūt tikai pāris reižu šķērsojusi pa to celiņu, kas ved gar Hermaņa ielu.
Bet nu vismaz Pērkoņkrusta spridzinātāju misija būs pabeigta, un uz pieminekļa atvadām padziedās Pērkons.

May. 13th, 2022 @ 06:08 pm
[info]tiga, posting in [info]par_velti
Pāris lietas, kas palikušas pēc neliela remonta: 
1) izvelkamā dušas aizkaru stanga (70-120cm), tika izmantota durvju ailē uz remonta laiku, hromēta ar pelēkām detaļām. Pieejamas 2gb. 
2) remonta plēves, 2gb, viena zila, otra balta, nav ar remonta putekļiem vai krāsām, jo tika izmantotas kā durvju aiļu aizkari komplektā ar augstāk minētajām stangām, bet ir kāds caurums radies pavisam noteikti līmējot un atlīmējot. Lai būtu priekšstats, aptuveni tādas
3) divas durtiņas piekļuvei pie caurulēm - vienas plastmasas, neizpakotas, vienas metāla, lietotas, bet var izmantot vēlreiz. Izmēri metāla durtiņām: priekšpuse - 25x30cm, aizmugure - 20,5x25,5x2cm + ķepiņas. Plastmasas durtiņām - priekšpuse: 21,5x31,5cm, aizmugure: 19,7x29,7x2,5cm. 
4) grīdas savienojuma plakanā noseglīste, kādas parasti liek pie durvīm. Materiāls - metāls, krāsa - šampanietis. 72x3,7cm. 
5) PVC ventilācijas kanāli 12,5 cm diametrā - 3 jauni leņķi, kā arī viens savienojums šim izmēram un viena pāreja D 8-10-12-12,5-15 cm. 


Foto varu nosūtīt uz pieprasījumu. Atrodas Rīgā, varu sūtīt pakomātā, ja esi Rīgā vai pierīgā, iespēju robežās varam sarunāt satikties.
Vari droši rakstīt dzēstos komentus, jo tie nāk uz epastu.

May. 13th, 2022 @ 02:02 pm
[info]shkjibs
Sapnī bija sācies atomkarš, un ar U klīdām pa vecu patvertni, tur nebija nekādu atšķirību cilvēkos, kuri arī sargāja dzīvības, bet bija nojaušams, ka visticamāk mirsim. Un beidzot visiem pieleca

nu kā tad tāMay. 13th, 2022 @ 11:24 am
[info]ingmars
Kā tad tā, Ingmār?
Top of Page Powered by Sviesta Ciba