Friends

About Friends

Jul. 30th, 2014 @ 11:11 pm
[info]dienasgramata


nāk prātā Vonnegūts

Jul. 30th, 2014 @ 10:30 pm
[info]elina
smirdu pēc saules (piecepināta)
nē, nopietni, kur lai glābjas? Tagad Labā dabā taču vispār nebūs kur veldzēties.

Jul. 30th, 2014 @ 10:05 pm
[info]chaika


vakarvakara pūkainīts |phonefoto
Tags: , , ,

Jul. 30th, 2014 @ 09:51 pm
[info]anonymous
Nupat bija tā minūte, kad jūti - ar skubu jānorauj zeķes, bet... zeķu kājās nav.

Jul. 30th, 2014 @ 02:23 pm
[info]chaika
pie šitādiem laikapstākļiem es pieprasu siestu! divas!
Tags: ,

Jē, īsumā {jurisprudences pamati}Jul. 30th, 2014 @ 02:14 pm
[info]dooora

Jul. 30th, 2014 @ 01:13 pm
[info]dooora
kā uzbūvēt statīvu no paletēm, Hāgas ostas rajōns.
tagad jāuzbūvē skaneris, no dajebkā. Zunda rajōns.


そんな・・・!Jul. 30th, 2014 @ 12:10 pm
[info]ingmars
— そんな、見たことも聞いたことも無いのに、出来るわけ無いよ!
— 説明を受けろ。
— そんな・・・!できっこないよ!こんなの乗れる訳無いよっ!
— 乗るなら早くしろ。で、なければ帰れ!

plaĢ ijātsJul. 30th, 2014 @ 12:42 pm
[info]dooora
no lieliskā žurnāla Emirge intervijas ar Zuzanu Ličkō.

E: Which of your typefaces do you like best in this respect?

ZL: Low resolution typefaces like Emperor Eight or Oakland Six, they really work well at every level on the computer. You can use them in high resolution programs and you can use them in MacPaint and they feel just as comfortable.

E: Sure, they feel comfortable to you and me and in relationship to the medium, but how are people supposed to understand this, and link that to print? It still looks very uncomfortable to people who eventually just want to read it.

ZL: But why is that? It's because they're not used to seeing low resolution type, I think.

E: Right! Not everybody is used to staring at a low resolution Macintosh screen all day like you. And your type is eventually used in print, people very seldom read it off the screen.

ZL: I know! But why did letter press type start to look a certain way, and why was that eventually accepted? Not because people were reading the type off the bed of the letterpress. They were still reading it off the printed page. That didn't have anything more to do with casting lead than it does with computer chips today, but that's where it comes from, and that's what we've gotten used to. It's the same with Blackletter, which was at one point more legible to people than humanist typefaces. That's a shocker. I agree with the fact that if you are setting books and other things that just need to be read and understood easily, you need to use something other than Oakland Six. In those cases you need to use something that is not necessarily intrinsically more legible, but that people are used to seeing. This is what makes certain typestyles more legible or comfortable. You read best what you read most. However, those preferences for typefaces such as Times Roman exist by habit, because those typefaces have been around longest. When those typefaces first came out, they were not what people were used to either. But because they got used, they have become extremely legible. Maybe some of my typefaces will eventually reach this point of acceptance, and therefore become more legible; two hundred years from now, who knows?

You read best what you read most.
[and you read lotsa, er, dung, doncha?]

Jul. 30th, 2014 @ 11:36 am
[info]dienasgramata
DELFI. Otrdien mediķi Vidzemē devušies palīgā kādam 51 gadu vecam vīrietim, kurš bija devies lasīt sliekas, izmantojot elektrības vadus. Ierodoties notikuma vietā, mediķi cietušo atrada guļam zemē un palīdzību sniegt vairs nespēja, jo vīrietis bija miris.

Jul. 30th, 2014 @ 10:55 am
[info]chaika
saruna darbā:
kolēģis: čaika, tev šodien svārki?
čaika: jā.
kolēģis: varu aizņemties?
čaika: mhm.

labi, ka nav tā, kā no malas izklausās :D
Tags: ,

Jul. 30th, 2014 @ 08:34 am
[info]dienasgramata
DELFI. Zibens Rīgā iespēris kādam vīrietim. Straujuma dodas atvaļinājumā.

DžeskaJul. 30th, 2014 @ 02:07 am
[info]tors

fun fact laikam ir tas, ka viņa savulaik auklēja toma veitsa bērnus. katrā ziņā tā arī ~izklausās..

Jul. 29th, 2014 @ 09:47 pm
[info]virginia_rabbit
es neesmu mīkstā attiecībā uz lietu un negaisiem, bet tomēr no Babītes dīķa nevedu bērnu uz riteņa atpakaļ līdz centram. negaiss sākās drīz pēc tam, kad bijām ieradušies peldvietā. vēl kādu stundu nosēdējām zem kokiem, gaidot, kad pāries. tad pilnīgi slapji iegājām apžāvēties vienos ciemos un pēc tam braucām uz Zolitūdi pa pašu labumu, kad mežā tur viss zibeņoja, brīkšķēja un gāzās. uz ceļa bija sakrituši koki. bērns neko - tīri omulīgs sēdēja krēslā absolūti slapjā togā.

Jul. 29th, 2014 @ 09:00 pm
[info]punkts
I have become what i have always despised. how come is that!

Jul. 29th, 2014 @ 04:39 pm
[info]garamgajejs
http://www.independent.co.uk/voices/comment/israelgaza-conflict-the-secret-report-that-helps-israelis-to-hide-facts-9630765.html

Jul. 29th, 2014 @ 06:21 pm
[info]dienasgramata
FOCUS. 26 zemās grīdas tramvajos un 150 trolejbusos esošajos monitoros starp citiem klipiem tiek demonstrēts arī video ar informāciju par to, kā jārīkojas, ja transporta līdzeklī atrodas smakojoša persona. Klipā tiek aicināts zvanīt policijai un demonstrēts, ka policija ierodas un smirdošo pasažieri izraida no transporta līdzekļa.

kūns un popers, merry poppingsJul. 29th, 2014 @ 05:42 pm
[info]dooora
ārkārtīgi lēna paradigmu nomaiņa man diafilmas stilā aizņirbēj gar acēm kafejnīcā Gauja, kad sarunā ar čomu (kā nepārliecināts Čomska ģeneratīvists, kā knapi pārspējams satīvists, kā sangvīnisks lingvīnists ar nelielu grādu un pašiecelts lokālo burtliču kāralis) dvesu tādu skaņvirteni: varbū tomē tā rakstībs izgdrošn bi jevoļucionārs gļuks? ēnas, kas sadedzina bibleōtēku. kruķis, kas sapiš sapiens:u. drošība, balstīta bailēs.
lietus līst pār lietām. putekļi, tiš.
der tīš, das tiš, ōlavjū, tiš

Jul. 29th, 2014 @ 04:55 pm
[info]liljabrik
vēl mani dzīve ir pārliecinājusi negulēt ar cilvēkiem, kuri mani nemīl.

bet es nedz nosodu, nedz apskaužu cilvēkus, kas dara citādi.

Ģe Gevara? Vam huja! {во мхy я}Jul. 29th, 2014 @ 05:42 pm
[info]dooora
vakar zvana čoms un prasa, kā tur īsti bija jeb kā es domājot — vai lielajam Ģē diakritika jāliek augšā kā jumtiņš vai apukšā kā komatiņš, un vai es atceroties, ka hotlainā šī vekdōra diskusija esot novedusi pie autoritatīva avota, kas paziņo, kas un kā, no kā draugs arī ņēmies spēka un ņēmies, un ņēmies, un akurāt vakar cehā akkal diskusija uztūkst par tēmu, un kåds [ideøts] liek priekšā zvanīt man, un es akurāt esmu izpsihojies laukā no sava kokosrieksta par kādu citu kā-ir-pareizi-jājautājumu, dievs jau nav mazais bērzs.
un kā tu domā, uz ko es liku:?
-augšā/apukšā:jumtiņš/kumatiņš
Top of Page Powered by Sviesta Ciba