Friends

About Friends

Sep. 18th, 2020 @ 11:06 pm
[info]virginia_rabbit
simo: mamma, cik es esmu ēdis vēmekļus?

Sep. 18th, 2020 @ 10:40 pm
[info]aborigens
"if you are not paying for the product, then you are the product" // social dilemma (movie)

Sep. 18th, 2020 @ 10:14 pm
[info]simamura
Citu rūpes par mani mani ļoti apgrūtina

.Sep. 18th, 2020 @ 09:37 pm
[info]juriic
distilāts reāli ir tas, ka pilnīgi i0esūca mani izrāde un es biju tur un tai cilvēkā tā ka es jutos apdullis. kā abpusējā hipnozē vai transā. pēc tam neatceros īsti kā izgāju ārā un braucu ar riteni kaut kur. blenzu debesīs un apkārt un uz visu bija aizrautīgi skatīties, jo viss likās ārkāŗtīgi labā asumā. atbraucu mājās un iestājās nu nereāls nogurums pēkšņi. ja kas, es neko nelietoju. tā, ka in general.

Sep. 18th, 2020 @ 04:10 pm
[info]snauts, posting in [info]n_komentari
Antipātijas, kas modernā sabiedrībā nav pieļaujamas.

Sep. 18th, 2020 @ 01:28 pm
[info]dooora
pareizs laiks: pizģec un divas minūtes

pašnāvība ir vieglaSep. 18th, 2020 @ 11:55 am
[info]brookings
Šonakt sapnī redzēju, ka draugi no anglijas apzinīgi nogulās uz šosejas. 


invent, dūraSep. 18th, 2020 @ 10:42 am
[info]dooora
• jātaisa inventūra
• jānodod tara
• jābrauc tūrēs
• jāatgūst vara

Sep. 18th, 2020 @ 07:09 am
[info]methodrone
Koronaviiruss juutas kaa karsh ar Okeaaniju.

and then 5 minutes laterSep. 17th, 2020 @ 10:31 pm
[info]juriic
oh wow :D

.Sep. 17th, 2020 @ 10:09 pm
[info]juriic
why is it so fucking UNREAL for two people to be excited about each other

2020 īsumāSep. 17th, 2020 @ 09:23 pm
[info]saccharomyces
A: esmu sapratusi, ka man labāk patīk strādāt džinsās, nevis pidžamā

Sep. 17th, 2020 @ 06:21 pm
[info]methodrone
Noskatiijos netfliksaa Sociaalo Dilemmu, atinstaleeju instu, un tagad seezhu, jo nekas jau taapat nav mainiijies. Es jau zinaaju, ka mani meera, cik ilgi es skatos uz bildiiti. Un jau pirms vairaakiem gadiem Juvals teica, ka internets tevi zinaas labaak par maati. Taapeec mani nepaarsteidz, ka uzrodas notifikaacijas par lietaam, ko pirms sekundeem teicu vai pat domaaju. Veel mazinjsh laicinjsh, shkjipsninja Iilons un pat bez jokiem, domas noklausiisies tik pat viegli kaa ikdienishkjas sarunas. Ja ne telefons, tad televizors vai gaismas spuldziite.

Bet kaa jau vinji tajaa filmaa teica, kameer veel nav singularitaate, kas riikosies kaa pashai labpatiik, cilveeki veel var izveeleeties algoritmus un nebuut in bad faith about it. Vai vinji to dariis?

Bet vai nav psihopaatiski? Pavisam labi zinot, ka cilveeki.. beerni lietojot visus shos elles riikus, ne tuvu nav tik gudri, lai saskatiitu algoritmus, bet gan lolkakjus un pikseliishus saskata, un tikai uz savaam trauslajaam sirdsjuutinjaam un negaisiigo psihi balstaas, tikuntaa vinji tecina asintinju. Deelj naudas! Patieshaam molohi! Maza, nesatabila pusaudziisha sirsninjdraama ir vinju dazhu centu veertu ienaakumu avots.. nice I guess.

Veļas mašīnaSep. 17th, 2020 @ 07:59 pm
[info]slepkava, posting in [info]paardod
Pārdodu Bosch Maxxx 4 lietotu veļas mašīnu par 50 eur. Plusi griežās labi, aizņem samērā maz vietas. Mīnusi: Nevienmēr visu izgriež labi, nākas palaist vēlreiz griežšanu. Pārāk daudz neiekrāmēsi iekšā aptuveni 4,5kg.Rakstīt ja interesē morganstuks iekš gmail.com

Sep. 17th, 2020 @ 05:03 pm
[info]mindbound
yes $'\U1F427' | head -29 # Happy Birthday Linux!
Current Mood: working
Current Music: Heilung - Futha: Norupo

Sep. 17th, 2020 @ 04:42 pm
[info]dooora
Austrālijā nejauši atklāts krokodīla Genas ārlaulības dēls:
https://twitter.com/i/status/1306509657028980736

Sep. 17th, 2020 @ 03:47 pm
[info]piene_ne
izdarāmo darbu sarakstā četras trīsburtu vienības - TMW, KKF, KKC un KGB

Sep. 17th, 2020 @ 12:38 pm
[info]misene
Vienreiz es aizgāju uz kapiem. Staigāju, vēroju pieminekļus. Daži bija apauguši ar efejām, daži pa pusei sabrukuši, daži pretojās manam skatienam. Piemēram, dievu lūdzošais eņģelis uz viena apsūbējuša, leņķaina kapakmens pagrieza savu gludo vaigu pret mani un zvaniņainā, bet pavisam nopietnā un dūšas pilnā balsī teica: “Pis nahuj, vai arī Tev būs baigās ziepes.” Sacēlās vējš un es izdzirdu huligāniskus smieklus turpat aiz krūmu ieskautas ebreju ģimenes kapličas stūra. Kāds klausījās Centrālcietuma Balādes uz mobīlā telefona un es saodu spaisu. Es devos pretējā virzienā un ieraudzīju tādu kapakmeni, kam apkārt lidinājās maigu krāsu taureņi. Tas bija izgudrotāja Gunāra Tāss kapakmens. Taureņi bija tikai viens no viņa simtdeviņdesmit pieciem patentiem. Es kādas piecas minūtes pamēģināju atrisināt šifru, spaidot vara burtus uz gludās kapa plāksnes, kā biju to vairākas reizes darījis bērnībā, bet, protams, bez cerībām. Man palika skumji - ko es te darīju? Kāpēc manai dzīvei nebija noteiktākas trajektorijas? Es iespēru pa anonīma strēlnieka kurpju kastes izmēra kapakmeni un teicu: “Man nav svēta Tava piemiņa.” Tāds es biju. Neko pats nesasniedzis un rūgts uz citiem. Es negribu tikt apglabāts kapos. Tagad uz pasaules ir tik daudz cilvēku, ka nav jēgas tērēt labu zemi. Es atgriezos savā busiņā un ievadīju navigatorā adresi Imantā, uz kuru man bija jānogādā logu stikli. Lai saplīst, es smējos, braucot milzu ātrumā pāri guļošajiem policistiem. Vai nebūtu kruti, ja mirušus policistus apglabātu uz ceļiem, pārklājot ar asfaltu un izveidojot ātruma ierobežojumu, tā ka zem katra guļošā policista tiešām gulētu kāds īsts policists? Katru reizi, kad atraitne ar piecgadīgo dēlēnu brauktu garām mikriņā, viņa rādītu ar pirkstu un teiktu, Roland, tur tētis guļ un arī aizsaulē glābj dzīvības. Rolands tikai domātu: “Kuro reizi jau es šito klausos?”

on taking spaceSep. 17th, 2020 @ 12:16 pm
[info]taisni_banani
vispār, arī tad, ja es eju pusdienās Briselē, piemēram, ar 3 vīriešu dzimtes un rietumeiropas izcelsmes kolēģiem (kuri visi 100% ir feministi utt.), vienalga beigās iznāk tā, ka viņi skaļuma un intensitātes dēļ vnk iespiež mani stūrī, un runā tikai attiecoties cits pret citu, it kā sacenšoties par ētera laiku, un es, vai kāda sieviete, ja ir klāt, kļūst it kā neredzamas un nedzirdamas. sākumā vēl kaut ko cenšos iespraukties, bet beigās vnk ieraujos sevī. es teiktu, šādi biežāk ir, nekā nav. kas tas ir? es gribētu jautāt vīriešiem, vai viņi pazīst situācijas, kurās tā notiek, kur sievietes nevis oficiāli un apzināti, bet neapzināt tiek vnk izslēgtas.

Sep. 17th, 2020 @ 09:57 am
[info]methodrone
Nepieljaut paiet tik ilgam laikam, lai sevi vairs neatpaziitu.

Vai arii ljaut, un plivinaaties pasaules garaa, kas ir vienaldziiba un anonimitaate. Par sevi.. tik pat liela vienaldziiba, kaada tev buutu par nejaushu skudru.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba