Friends

About Friends

Jun. 20th, 2019 @ 11:57 pm
[info]sirena
Kaut kad pavasarī iesēju meža zemenītes, rudzupuķes un vēl zemē sabakstīju no čehijas atvestās jocīgā koka pupas un pirmo reizi dzīvē man neuzdīga pilnīgi nekas, es vēl tādu kā siltumnīciņu uz palodzes uztaisīju, vēl jo projām aplaistu, kā tāda muļķe.

Jun. 20th, 2019 @ 11:11 pm
[info]dooora
par Praidu man ir Laillovetisks viedoklis:
fat babies have no pride.
and that's ok.
'cuz who needs pride?

noblody

Jun. 20th, 2019 @ 10:42 pm
[info]dooora
rīt autōskolā pēdējā teōrija.
pēc nepilnas pirmās pirms 20 gadiem uz autōbāņa iemanījos noturēt stūri pie aptuveni šīs meldijas:
https://youtu.be/jbF7uI_E-QE
draivs, uzskatu, normāls. teōrija man ir cimdu nodalījumā. bardačokā palielā.

Jun. 20th, 2019 @ 08:28 pm
[info]tagad
vai pastāv atkarību hierarhija, kurā, piem, atkarība no baudām būtu zemākā līmenī nekā atkarība no materiālām lietām vai īpašuma

pwnage Jun. 20th, 2019 @ 09:16 pm
[info]artis
https://mobile.twitter.com/AricToler/status/1141307808266227712

Jun. 20th, 2019 @ 10:04 pm
[info]virginia_rabbit
Eižens rāda Sabīnei citu sfinksu telefonā, un saka, ka tas ir online dating un viņa ir atradusi savu match

atzīšanāsJun. 20th, 2019 @ 10:04 pm
[info]saccharomyces
es labprāt laimētu naudu VID čeku loterijā

Jun. 20th, 2019 @ 07:22 pm
[info]tagad
iespējams, ka oriģinālākais dialogs, ko man jebkad nācies dzirdēt, tika dzirdēts pirms daudziem gadiem klapkalnciemā. bija agrs rīts - saulains, jūras tuvums bija telepātiski nojaušams, visapkārt no mitrās zemes spraucās norasojušas priedes, es atrados koka pakāpienu augšgalā un vēroju šādu skatu:

kāds iereibis vīrietis stūma riteni, pavisam lēnām, un viņam bija biedrs - abi izskatījās apmēram uz viena viļņa. tad riteni stumjošais kaut ko pajautāja savam biedram - valoda nebija nosakāma, skanēja kā šļupsti - intonācija un izteiksme bija klātesoša un spēcīga, tikai mazliet izplūdusi, it kā kāds būtu to turējis virs liesmas un licis tai kust. un tad, ko es negaidīju - otrs atbildēja. tajā pašā, man nezināmajā valodā. un saruna turpinājās, divi silueti saullēktā, turoties pie riteņa un viens pie otra sarunājās - viens kaut ko nošļupst, otrs atšļupst, izskatījās, ka viņi viens otru patiesi saprot.

šī aina man joprojām nav pagaisusi no atmiņas un ir jautājumi - vai viņi patiesi sarunājās, jo bija atraduši kādu jaunu, kopīgu dimensiju, kurā spēj saprasties un, lai gan no malas neviens vārds neizklausās pēc īsta vārda - izteiksme un reakcija bija īsta, tad, varbūt nekas patiesībā vairāk arī nav nepieciešams dzīvai sarunai - tikai izteiksme un reakcija, viss pārējais ir ēnu teātris.

Jun. 20th, 2019 @ 07:51 pm
[info]virginia_rabbit
novērojums: kravu nesēji vairs alu nedzer. saka: nelietojam.
alus kārojas tikai grūtniecēm, zīdītājām un svenskterroram.

es vnk šodien nopirku par 50 eirām vecu iesēdētu sofu, tieši to modeli, kurā slīkt ar pulti vai grāmatu rokās, un Ruslans ar Voloģu to smaidīgi uznesa uz 5. stāvu par kapeikām.

sātana lohsJun. 20th, 2019 @ 05:53 pm
[info]ingmars
Atceros, ka kāds mani nosauca par muļķi, kad neticēju viņa apgalvojumam, ka JKP, neskatoties uz visu publiski pieejamo informāciju, atbalsta partnerattiecību reģistrāciju. Interesanti, kurš tas bija?

Jun. 20th, 2019 @ 05:34 pm
[info]netti
Viena dzirkstele pēc otras. Pārkāpts slieksnim pēc kura dzirksteļo vairāk un ātrāk. Katra iepriekšējā diena šķiet kā ala, salīdzinot ar šodienu un rīt tāda liksies šodiena. Es zināju, ka jābūt atslēgai, visam vienmēr ir atslēga, vajag tikai rakt. Kaut gāž kā no spaiņiem, kaut kokus rauj no zemes laukā, tu tikai turpini rakt, iešņauc vētru un pa ausīm izšausies feju puteklīši. Pīšļi ir mans komposts. Un ziedi atverās. Vesela pļava. Iū, skaties! Pukīte. Vadīte. Māja.

Jun. 20th, 2019 @ 01:31 pm
[info]gedymin
Bostrom often comes up with nightmare inducing stuff. Pagājušās nakts lasāmviela: Vulnerable World Hypothesis.
Jautājums ir, kā padarīt iespējami anarhismu / brīvību tādos veidos kuriem ir nozīme pie one world government un visaptverošam novērošanas sistēmas?

Jun. 20th, 2019 @ 01:22 pm
[info]gedymin
Konservatīvie arī ir divu veidu (turpinu pēc iepriekšējā ieraksta kategorizēt pa divi):

1) Tie, kas grib saglabāt vai nepadarīt sliktāku savu pašreizējo stāvokli (personīgo!), bez izpratnes par lielāko kontekstu un apziņas par savu vietu tajā.

2) Tie, kuriem saistošs liekas princips "darīt lietas tādā veidā, kāds ir strādājis iepriekš", kuri ievēro visas Čestertona sētas un citas lietas (nestāties laukā no ES kamēr nav skaidra labāka alternatīva).

Tā kā līdz šim ir strādājis progress, otrā veida konservatīvisms šobrīd ir tas, ko politikā sauc par "progresīvismu". Sociālisms arī ir savietojams ar šo konservatīvismu, ja paņem sociālisma lietas, kas strādā. Vispār politisko liberāļu vidū ir daudz pirmā veida konservatīvo ("coastal elites") un grūti viņiem to pārmest, savukārt daudzi konservatīvie šobrīd politikā grib pārmaiņas, tāpēc nav īsti konservatīvi nevienā no šiem veidiem.

Jun. 20th, 2019 @ 01:27 pm
[info]khosmos
Esmu fenomenāli aizgulējusies. Labi, ka ir auksts energy un jāņogu sidrs ar ledu. Kad būšu laukos, meklēšu tādu tropisku kreklu un nopirkšu salmiņus dzeršanai. Tad vairākas dienas peldēšos upē vai jūrā un iešu pastaigāties mežā kopā ar kaķi.

Jun. 20th, 2019 @ 12:42 pm
[info]roncijs
es ļoti gribētu kādreiz padarīt "sip n paint", bet tas tā kā izskatās pēc parastas vizuālās mākslas stundas un tas ir too soon

Jun. 20th, 2019 @ 09:54 am
[info]roncijs
nav tostera? apcep maizi uz pannas.

pannai nav vāka? uzliec otru pannu.

Jun. 20th, 2019 @ 07:08 am
[info]methodrone
Es nevaru panākt patiesu tuvību ar Dievu, un es nevaru panākt patiesu tuvību ar cilvēku.

Es nožēloju visu, dzīve ir vientulība.

Manos laukos nav internetaJun. 19th, 2019 @ 11:33 pm
[info]ilka
Raksiet man īstas vēstules:

Ilzei Meženiecei
Satiksmes iela 9/11
Stirnienes baznīca
Varakļānu pagasts
LV-4837
LATVIJA

Dzīvošu tur no 20.jūnija plkst.10:00 līdz 1.septembrim 04:00

gun worldJun. 19th, 2019 @ 10:27 pm
[info]ingmars
The men would have full power rifles, things like FALs basically, maybe G3s, and for women it was easier to shoot a 9mm carbine.

Jun. 19th, 2019 @ 08:55 pm
[info]virginia_rabbit
simo day2: "kad tev nebūs rociņu, tu nevarēsi mani apķert"
Tags: ,
Top of Page Powered by Sviesta Ciba