Friends

About Friends

Feb. 21st, 2017 @ 10:18 pm
[info]roncijs
jā, kad dažas stundas ir ko darīt, tad var fonā klausīties jebko.
cocteau twins, eriku satī vai georgu otsu izpildām "les fuelles mortes" somiski.
Tags:

Feb. 21st, 2017 @ 08:24 pm
[info]chaika


skatos uz vietām |phonefoto
Tags: ,

Busta you be rockin' some James Joyce vibesFeb. 21st, 2017 @ 07:02 pm
[info]artis
https://www.youtube.com/watch?v=j47MYli8pj4

Feb. 21st, 2017 @ 05:09 pm
[info]zivs

mīļi un ļ. atbilstoši.

Feb. 21st, 2017 @ 05:15 pm
[info]snauts, posting in [info]n_komentari
Tu zini tā Ciba ir piekš Sviesta ne bez iemesla.

Replay ProFeb. 21st, 2017 @ 04:03 pm
[info]ingmars
Ja jūs vēlaties iegādāties jojo, es jums noteikti iesaku izvēlēties YYF Replay Pro. Tas maksā tikai 15 EUR, bet tas ir stabils, ilgi griežas un tam ir labs gultnis ar celiņu pa vidu. Neticami labs jojo par šādu cenu.

Mans Replay, kuru turu darbā, bija sācis nepatīkami vibrēt un rūkt, bet tagad uzliku gultnim pilieniņu speciālās jojo gultņu eļļas, un viss atkal ir lieliski.

Feb. 21st, 2017 @ 04:04 pm
[info]anonymous
"Digital Church"
"Spiritual Priest"
Kas būs nākamais?

yoyo updateFeb. 21st, 2017 @ 02:19 pm
[info]ingmars
Nesen sagādāju sev metāla jojo. Tas ir tik stabils un gluds, atšķirība ir ievērojama.

Feb. 21st, 2017 @ 01:25 pm
[info]dienasgramata
LETA "Krievijas uzbrukuma gadījumā 39% iedzīvotāju nedarītu neko."
DELFI "Latvija pirks pašgājējhaubices."

Parezi ir, lai roboti karo.

Feb. 21st, 2017 @ 12:34 pm
[info]virginia_rabbit
uz bēbīša sedziņas ir zaķis, kurš viņu mulsina. jau kopš tikko S sāka kaut ko redzēt un griezties uz vēdera, pie šī zaķa viņš vienmēr apklusa. vēlāk bakstīja ar pirkstiem, tagad jau apzināti tin vaļā segu un meklē to zaķi, skatās un klusē:

laikam ikea drusku ietekmējies no šī: https://www.amazon.ca/Rabbit-Who-Wants-Fall-Asleep/dp/149617951X
Tags: ,

Feb. 21st, 2017 @ 12:01 pm
[info]kjiimikjis
Melodic Death Metal-catalyzed Multicomponent Hantszch Reaction.
Current Music: Dark Tranquillity - Atoma

Mars Argo - Limousine Machine Feb. 21st, 2017 @ 11:05 am
[info]ingmars

https://www.youtube.com/watch?v=MkhZB-uUMrI

Feb. 21st, 2017 @ 10:48 am
[info]mazaa_mija
pisuāram 100

kognitīvā disonanseFeb. 21st, 2017 @ 10:39 am
[info]ctulhu
Tas moments, kad izteikti reliģiozs cilvēks sāk runāt par māņticību. Kritiskā tonī.

Feb. 21st, 2017 @ 09:47 am
[info]kjiimikjis
Eh, rīta sapņi, konkrēti, tie, kas sadzīti pa starpām atkārtotajiem modinātāja signāliem kļūst arvien šizīgāki. Visu ko citu jau esmu aizmirsis, bet viens pa pusmiegam uz vēlāku atlikts modinātāja signāls pārtrauca visnotaļ sekmīgu snaipera karjeru, un padarīja mani par bērnudārza audzinātāju kādā angliski runājošā zemē.

No vienas puses, liek aizdomāties par garīgo veselību, no otras - pārskatīt turpmākās karjeras izvēles, ja nu ar pašreizējo kas atgadās. Sapņi gan ir sūdīga simulācija, bet to, ka es galīgi nemāku bērnus, es biju nojautis jau sen.

Feb. 21st, 2017 @ 07:14 am
[info]punkts
Drīz sāksies santosa diena.

Feb. 21st, 2017 @ 11:25 am
[info]morraa
Ir kaut kā vispārpieņemts, ka Japāna ir tāda veģetāra zeme, kur vilki un tīģeri nedzīvo, bet briesmīgākais dzīvnieks mežā ir melnais lācis, kurš pēc izmēra ir mazāks par vidusmēra suni. Labi, Hokkaido dzīvo brūnie lāči, bet tie neskaitās.
Savukārt, kukaiņi un citi mazie kustoņi paliek nepamanīti.
Es domāju, ka daudziem būtu interesanti uzzināt to, ka, piemēram, Honšū salā ir stabila redbeku populācija, kas ir bīstami austrālijas zirnekļi. Pa mežu staigājot jāuzmanās no sauszemes dēlēm. Jā, tieši tā - dēles sēž uz kokiem un ķeras klāt visiem kas iet garām. Viss pārējais kā viņu zemūdens radiniekiem. Vēl būtu vērtīgi uzzināt, ka, piemēram, tie matainie zirnekļi plaukstas lielumā ir pavisam nekaitīgi. Toties, divdesmit centimetru gari simtkāji ir ārkārtīgi agresīvi un ja iekož un jā, viņi kož, tad tas ir labs iemesls braukt uz slimnīcu.
Vēl, uz salas dzīvo tauriņi ar pušķīti pakaļā un no tā pušķīša pa gaisu lido matiņi. Ja tas matiņš tiek acī, tad ir lieli podi un atkal -- sveika, slimnīca. Reizi dažos gados tie tauriņi savairojas pilnīgi necilvēcīgos daudzumos un ja lidojošā veidā to bīstamība ir visai nosacīta, tad kāpuru veidā tam uzkāpjot ar basu kāju ir diezgan sāpīgi, turklāt ilgāku laiku.
Tad ir vēl tā saucamie elektriskie kukaiņi, kuri uzsmidzina uz ādas indi un tad atkal sveika, slimnīca, sauszemes planārijas, kuras nav bīstamas, bet vienkārši pusmetru garš tārps diez ko omulīgi neizskatās, māņskorpioni, kuri var sagādāt traumu ar savu izskatu vien un neskaitāmi čūsku veidi.
Par piecus centimetrus gariem, matainiem prusakiem un cikādēm kuru dēļ ne viens vien cilvēks ir palicis kurls varētu nestāstīt, jo tas ir tāds diezgan standartīgs dienvidu zemju komplekts bez kura iztikt nevar.
Laipni lūgti uzlecošās saules zemē!

Feb. 21st, 2017 @ 09:45 am
[info]morraa
Ļoti patīk tas uzskats, ka ja ar ārzemniekiem runā vienkāršākā japāņu valodā, tad viņi to automātiski saprot labāk. Šorīt nepaspēju paēst brokastis un tāpēc beķerejā pirku smalkmaizītes. Pārdevēja jautāja vai man vajag "otefuki". Pajautāju vēlreiz. Pārdevēja neteikdama ne vārda izņēma no galda ošibori un parādīja ar pirkstu, ka, redz, šitā mantiņa. Pateicu ka ošibori gan vajag. Protams, ka kur nu ārzemniekam saprast to sarežģīto, ar kulturālām tradīcijām apvīto un vispārpieņemto "ošibori" vārdu, jāsaka vienkāršāk - roku slaukāmais, jeb "otefuki". Gan jau ka tā sapratīs.

Atcerējos to bijušā kolēģa stāstu, kur viņa ģimene emigrēja uz Izraēlu un pirmajās dienās kolēģa tēvs Haifas tirgū krievu valodā jautāja cik maksā tomāti. Kad pārdevējs teica ka nesaprot, tēvs pajautāja skaļāk.

anglene no Nurse JackieFeb. 20th, 2017 @ 11:33 pm
[info]zivs
1. Take a deep breath
2. Crush a pill
3. Roll out your gym mat
4. Exercise until failure

Feb. 20th, 2017 @ 10:08 pm
[info]virginia_rabbit
viņš sāka iet
(un uzreiz arī lekt un dejot)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba