Friends

About Friends

Jul. 31st, 2016 @ 02:22 am
[info]mazaa_mija
ar šitik psihiem pat es nebraucu! esiet uzmanīgi

Jul. 31st, 2016 @ 12:03 am
[info]artis
"We care about credibility"

https://youtu.be/1ZrNhmdHzY4?t=4596

Jul. 30th, 2016 @ 10:04 pm
[info]roncijs
vienīgās lietas kas šodien pēc vakardienas aizsapņošanās ir uzjautrinājušas: x) teksts par zarnām, y) pa 2 gab. suņu/kaķu kas glīšos objektos iepouzēja
Tags:

Jul. 30th, 2016 @ 10:46 pm
[info]virginia_rabbit
visu laiku pārrakstos vārdā Anderesns

Jul. 30th, 2016 @ 02:22 pm
[info]sirena
Visas attiecības ir egoismu cīņa?

ArboristsJul. 30th, 2016 @ 01:56 pm
[info]anonymous
Atcerējos rīta puses sapni. Ieradāmies laukos un jau pa gabalu pļavā pamanījām svešu auto ar vaļā atstātām durvīm, pēc tam arī cilvēku lielajā ozolā. Viņš bez jebkādām alpīnistu palīgierīcēm veikli kāpelēja pa zariem, zāģēja nokaltušo vai citādi nepareizo un lieko, turklāt to visu veica ar parastu fuksīti (šķiet, to pašu, ko pavasarī nopirku, tik kā viņš pie tā bija ticis, jo māja ciet - es vēl nodomāju). Piedevām šis te arborists bija ģērbies tādā smilšu krāsas "kamieļvilnas" mētelī, kādi bija cieņā vienubrīd deviņdesmitajos un bija aizdomīgi līdzīgs Benešam Aijo.
Kad vaicājām, kas par lietu, viņš apstiprināja, ka esot profesionālis, turklāt jāmaksā nebūšot ne centa - viņa pakalpojumus A. kā īpašu pateicību par kaut kādu darījumu esot uzsaucis trimdas latvietis Valters Kļava (vai tml., bija kaut kāds tāds vārds un uzvārds).

Kāds komentārsJul. 30th, 2016 @ 09:56 am
[info]artis
" (..) standard brainwashed attitude about "nationalism" that can't differentiate between large power national self-assertion as a given right and largely unchallenged - like with France and its arrogant NATIONALISM - and that of small-and-threatened nations like Latvia, Lithuania, and Estonia that struggle to exist as "national states." "

what is all aboutJul. 30th, 2016 @ 01:34 am
[info]vasarasnakts
i wonder

Jul. 29th, 2016 @ 11:52 pm
[info]punkts
One for the smokey, two for the click.

nJul. 29th, 2016 @ 09:47 pm
[info]ingmars
Kā lai es zinu, ka nekļūdos?

Jul. 29th, 2016 @ 09:30 pm
[info]katodstars
Pakļaujoties sava apdzīvotā rajončika spiedienam, bet reizē vēloties būt aristokrātisks, es nolēmu ieiet piemājas veikalā Boozie lai nopirktu vīnu ar prasībām.
Mani svešvalodā uzrunāja kāda dāma, kura ... acīmredzot nevēlējās šovakar būt diži aristokrātiska.
-Klau, palīdzi, lūdu, cik šai bundžai ir grādu? Es bez brillēm neredzu!
-Ā, nu te ir četrarpus grādu.
-Bet šitai bundžai?
-Pieci! Vispār ja nu kas, re, uz cenu zīmēm arī rakstīts.
-Ā, bet, paga, kurai no šīm bundžām ir visvairāk grādu?
-Nu, šitai ir septiņi, vairāk nevienai nemanu.
...
Beigās sarkanvīna vietā nopirku kaut kādu mistisku caurspīdīgu dzērienu, kas garšo pēc tējas ar balzāmu. Dzīves padiršanai būs OK.
--
Šodien ar kolēģi runājām, ka varētu samesties un nopirkt bembi, bet tad aplauzāmies pie tā, kuram tad beigās tas būs un kuram būs kuram jāatdod piķis.
--
Pēc tam uztaisīju radiācijas mērītāju.
Current Music: Fad Gadget - Back to Nature

Jul. 29th, 2016 @ 06:17 pm
[info]brookings
Virieši, saprotiet,  ir vainigi - un turklāt cik es saprotu, dāži britu avīzes vairs netaisās pateikt kādi viņi ir, vai kā viņus sauc - pietiek ar 'male' (vakar lasīju Guardian - būtu bijis labāk mainīt tualetes podu (esot viriešu darbs) - starp citu tualētes pods tagad IR mainīts un nebija cik grūti vai laika ietilpīgi - nū divas stundas -varam te mierīgi d...st). 

Sorosians šeit, I see, are already sharing the new insight - preening intellectuals' shit smaržo, laikam.

Piedodu par LV valodu - steidzos

Jul. 29th, 2016 @ 04:39 pm
[info]virginia_rabbit
E frančvalodu tikpat kā aizmirsis, atceras tikai šo to no dziesmām un literatūras. to labāko protams. šodien viņš Nikolā pateica: face de crotte (sūdu ģīmis)
Tags:

Jul. 29th, 2016 @ 10:08 am
[info]andris_k
ja atteikšos no klab.lv, nezināšu, kā cilvēki dzīvo

visions!Jul. 29th, 2016 @ 07:23 am
[info]juriic
coffee visions@!!

Jul. 29th, 2016 @ 04:49 am
[info]krishjaanis, posting in [info]es_shobrid_lasu


Viena no intensīvākajām, reliģiskākajām un pilnākajām lasīšanas pieredzēm tavā mūžā. Teksts-komūnija. Tas ir kā piedzimt jaunā pasaulē, ieraudzīt pretīm panākušās lietas, un apbrīnā katru nosaukt atsevišķā, vēl nekad neskanējušā vārdā, kas joprojām pielipis pasaules spozmei un izriet no redzētās un sajustās lietas tuvuma.

Jul. 28th, 2016 @ 11:03 pm
[info]roncijs
šodien iemaldījos visbriesmīgākajā performancē kādu esmu redzējis - lai gan neesmu redzējis diži daudz, to vienu pie čomska, to pozitivusa cirku un liepājas ielu teātra festivālus '10 & '16, lasītava h. novusā taču nebija performance?

zili-sarkans stroboskops un gaismas zobeni tumsā, noklāšanās ar māliem, kaut kāda teksta čukstēšana angliski, protams kliegšana, visādas perkusijas un vārtīšanās pa zemi. viss notika tik strauji, ka zāles betona sienas neizturēja, nokrita kaut kāds gabals, kas nokrita man blakus, nogāžot pašu rādītāju gopro kameru. pacēlu, notrausu putekļus no zandalēm un tinos prom pirms tiek piestādīts rēķins
Tags:

Jul. 29th, 2016 @ 01:05 am
[info]virginia_rabbit
neticami, tēviņi zem logiem sit plaukstas un auro: hu, hu, hu, mēs esam balti, bet tu esi melns.

Jul. 29th, 2016 @ 12:19 am
[info]hxpzy
pazudu

Jul. 28th, 2016 @ 11:01 pm
[info]punkts
Šodien sēņoju zibens laikā, tā neko ābolīši.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba