Friends

About Friends

Mar. 21st, 2018 @ 10:42 am
[info]nulle
Gribas ko citu, bet jādarbojas pa saimniecību.

smeldzīgie sitieniMar. 21st, 2018 @ 10:18 am
[info]miligrami
Es teicu par iepriekšējo miksteipu, ka tas ir labākais, kas man sanācis? Man tomēr šķiet, ka šis ir krietni labāks. Te ir smeldze un sitieni - taisni tā, kā man patīk. Un vārdu arī nav, tikai pašās beigās, jo ko tad vispār var pateikt. Paldies tiem, kas klausās - man tas daudz nozīmē, un ja vas očeņ siļno ļubļu.

Mixcloud: te ir miksteips.
Spotify: un te ir pleiliste ar tamlīdzīgiem gabaliem, tiks arī papildināta.

Mar. 21st, 2018 @ 09:11 am
[info]special_k, posting in [info]n_komentari
no comments... tie sociopāti Tevi vnk izmanto

Mar. 21st, 2018 @ 07:19 am
[info]khosmos
Reizēm, kad no rītiem iezūmojos brillēs "Natural", jūtos kā pancerfausts - tātad viss ir kārtībā.
Current Mood: Morgenstern
Current Music: imaginary Darkthrone

mans varonisMar. 21st, 2018 @ 12:42 am
[info]saccharomyces
žēlojos M., ka neesmu vēl iebraukusi visādās lietās jaunajā darbā, bet tad viņš man atgādināja, ka es tajā esmu nostrādājusi tieši divas dienas. tad mēs ilgi smējāmies, jo, nu, šis ir jauns pārspīlētas centības līmenis pat man.

Mar. 21st, 2018 @ 12:21 am
[info]barcelona
Ko lai dara ar ģimenes locekli, tuvu ģimenes locekli, kas atsakās iet pie ārsta, atsakās ņemt slimības lapu, neskatoties uz to, ka knapi velk dzīvību? Runā, lūdzies, kā ar pieri pret priedi.

Mar. 20th, 2018 @ 09:06 pm
[info]methodrone
Man šodien bija liels, personisks sasniegums. Es daiļi un virtuozi izlikos, ka mani nekas nerausta. Pēc tam es jutos iztukšota un izdzisusi. Es tiešām neticēju, ka es spēšu notēlot tik meistarīgu viegla gara vienaldzību, pat līdz pēdējam mirklim pirms iznāciena es šaubījos. Bet tad, kad biju uz skatuves, uzraukums un šaubas nokrita kā rasa, un es biju satriecoša, es dejoju. Es esmu advancēta Sartra oficianta reinkarnācija, es esmu ērglis, es esmu triumfs, es esmu neredzamā bet ļoti spicā taisne, ko kosmosā projicē Everesta virsotne, kas pēc ļoti daudziem bezgalīgiem gaismas gadiem (bet mazāk kā citiem vajadzētu) sasniedz kosmosa robežu un aiz viņas ieduras tiešī Dieviņa sirds viducī. Dieviņš tad ar smaidiņu nogroza galvu kā Indiešu guru un mani paslavē, pēc tam vienatnē pretīgumā un sašutumā un totālā bezcerībā nopūšoties, vēlaizvien grozot galvu. Tad, kad lieta bija nodarīta, un sirds izmanīgi un pilnībā aplauzta, es jutos iztukšota. Bet vismaz Dieviņš mani paslavēja. Braucu vilcienā, saules stariem glāstot manu saraukto pieri.

Bet šonakt es gulēšu mierā, es izdarīju visu ko varēju, un rīt ir jauna diena.

.Mar. 20th, 2018 @ 10:59 pm
[info]juriic
mazā pavasara tīrīšana.
mazā, jo nenoslaucīju stenderes un tml.
bet iznesu un sašķiroju visus atkritumus, izsūcu un izslaucīju grīdas, nomazgāju visu ko vien var nomazgāt un veļu arī.
sāku lasīt sasistos stiklus, kas izbiruši no stikla taras kupola un sajutu, ka rūpējos.
un vēl sataisīju riktīgi daudz ēst, lai ir rītdien ko līdzi paņemt.
priežu pumpuru sīrups vēl bija aizķēries - ar aukstu ūdeni saliet sanāca labākā meža pavasara limonāde.
pirms tam gan pa ceļam, kā apmāts iegāju veselās trīs bodēs. vienā nopirku ēdienu, otrajā divus alus un paņēmu vici snow crab nūjiņas, bet sajutos vainīgs un noliku atpakaļ. trešajā vēl vienu alu. bet neizdžeru nevienu. augstākās pilotāžas efektivitāte.
kārtojot un tīrot sakārtojas arī prāts, protams.
atradu omes sūtīto kalendāri. veselus divus patiesībā un vienu piekāru. tas nekas, ka Marts jau iet uz beigām.
tīrā mājā vesela miesa un veselā miesā, vesels gars.
tīrot vienu brīdi sajutu šī dzīvokļa smaržu. kad bija atvērti logi abos galos un iesmaržojās tā kā pirmo reizi šeit esot. nemaz nebiju pamanījis, ka tā smarža ir kaut kur noslēpusies.
paldies.

Mar. 20th, 2018 @ 10:48 pm
[info]dis
sam harris - free will

thirty funMar. 20th, 2018 @ 08:40 pm
[info]miligrami
Kad ir akūtas čerņas, es jūtos slikti, bet es arī jūtos dzīva. Nu tad, kad trīc iekšas vai nevar novaldīt asaras, vai kad kārtīgi griež kaut kādā romantiskā / eksistenciālā plāksnē un no ēnām lupī tumši dvēselītes rēgi - kā tāds iekaisis zobs es tad pulsēju dzīvību caur visām šķiedrām. Un tie brīži, protams, sūkā, bet es esmu iemācījusies kaut kā viņus pārlaist sev pāri kā sliktus laikapstākļus. Daudz smagāk kļūst pēcāk - tas athods, kad polarizētas emocijas vairs neokupē visu mentālo kapacitāti. Šķiet, kopš Rīgas vairs ne reizi neesmu raudājusi. Viss ir rāms un lēns, var radīt un patērēt teju rūpnieciskos apjomos, jo ir pazudusi kaut kāda piesaiste (involvement). Tas ir ķipa labi, bet reizē viss šķiet pliekans. It kā kāds būtu pačakarējies fotošopā un nogriezis manai ikdienai saturation. Labākais, ko var panākt, ir aizmiršanās, kamēr īsts, pilnvērtīgs klātienes prieks vairāk atgādina tādu izplūdušu vakarnakts sapni. Laiks kļuvis lēnāks, katru dienu ir viena un tā pati diena. Un tik bezjēdzīgi daudz reižu es šo dienu esmu vieglprātīgi papisusi nebūtībā. Nu labi, varbūt šis viss ir vienkārši ieilgusi dzimšanas dienas prelīde. Es gribētu, lai man tās dzimšanas dienas pofig kā visiem kūlajiem, bet man ne cik nav. Man dzimšanas diena ir ļoti big deal - man tie skaitlīši čakarē prātu; es skumstu, ja mani nesveic. Varbūt šis viss tiešām ir tikai tā dzimšanas dienas prelīde. Varbūt tā nebūs tagad visu mūžu, pat ja varētu likt roku ugunī, ka būs. Varbūt arī mana metaspekcija ir tikai manas pliekanās dienas simptoms, un varbūt kaut kad pienāks nakts un tad jau arī rīts, un es varēšu pamosties un mēģināt vēlreiz - varbūt es pat iemīlēšu šo tukšumu un nemaz nevēlēšos to vairs piepildīt.

Mar. 20th, 2018 @ 08:28 pm
[info]virginia_rabbit
iespējams atradies Miķelis. no kāda nolaidīga Zolitūdes veča viņu pārņēmusi mūziķe, nosaukusi par Prokofjevu.

Mar. 20th, 2018 @ 08:15 pm
[info]deloveja_kundze
vai nu mani soļi ir kļuvuši daudz platāki, vai nu manas kājas - garākas, vai arī mans viedpulkstenis ir drusku sabojājies, jo šodien turp un atpakaļ uz darbu soļu ziņā pa to pašu maršrutu ir par aptuveni 1000 soļiem mazāk nekā parasti

Mar. 20th, 2018 @ 07:35 pm
[info]teja
cik dienās jāpaariet sāpēt izrautam zobam

Mar. 20th, 2018 @ 07:29 pm
[info]anonymous
Draugi, mums ir aptrūkušies seriāli. Lūdzu kādus ieteikumus!

Mar. 20th, 2018 @ 07:02 pm
[info]blond
Draugi, mums ir aptrūkušies seriāli. Lūdzu kādus ieteikumus!

ģitāristiem посвящается : Debashish BhattacharyaMar. 20th, 2018 @ 03:09 pm
[info]_raagas
rāga charukeshi

koncerts Viļņā 2013

rāga mishra bhairavi
Current Music: Debashish Bhattacharya & sienas urbšana blakus telpā

glābt situācijuMar. 20th, 2018 @ 02:09 pm
[info]ingmars
Dodos glābt situāciju.

Mar. 20th, 2018 @ 01:41 pm
[info]snauts, posting in [info]n_komentari
Nav jau tā, ka mēs visi Cibā publiski eksponēdamies nebūtu drusciņ narcisi, bet tev tas jau ir pavisam cits līmenis.

Mar. 20th, 2018 @ 12:13 pm
[info]artis
"Pivacy is often defined as freedom from unauthorized intrusion. But many of the things that feel like privacy violations are “authorized” in some fine print somewhere. (..)

Anyone who holds a vast amount of information about us has power over us. At first, the information age promised to empower individuals with access to previously hidden information.

But now the balance of power is shifting and large institutions — both governments and corporations — are gaining the upper hand in the information wars, by tracking vast quantities of information about mundane aspects of our lives. Now we are learning that people who hold our data can subject us to embarrassment, or drain our pocketbooks, or accuse us of criminal behavior. This knowledge could, in turn, create a culture of fear.

[T]he glory of the digital age has always been profoundly human. Technology allows us to find people who share our inner thoughts, to realize we’re not alone. But technology also allows others to spy on us, causing us to pull back from digital intimacy.

When people ask me why I care about privacy, I always return to the simple thought that I want there to be safe, private spaces (..). I want there to be room in the digital world for letters sealed with hot wax. Must we always be writing postcards that can — and will — be read by anyone along the way?"

Greatest political yieldMar. 20th, 2018 @ 11:54 am
[info]artis
https://youtu.be/mpbeOCKZFfQ
Top of Page Powered by Sviesta Ciba