Friends

About Friends

Dec. 19th, 2014 @ 04:42 am
[info]dooora

Dec. 19th, 2014 @ 01:30 am
[info]virginia_rabbit
atzīšos, ka šodien iegādājos plateau tournant.

Dec. 19th, 2014 @ 12:07 am
[info]simamura
Stīvens Frajs ir antimonarhists (mēs te, gudrinieki, pārāk nodevīgi pieklājīgi klusējam par monarhistu, Latvijas nodevēju, centieniem ieviest prezidentālu republiku), un tai pat laikā viņš ir tuvs Čārlza draugs. Man gan liekas, ka galvenokārt prinča kempa rakstura dēļ - viņa aizraušanās dēļ ar arhitektūras vēsturi, glamūru un saūd arābiešu galvassegām, kuras par spīti politikai tiešām ir elegantas. Daudz elegantākas par rietumeiropas pensionāru burberī musturu.
Un Fraja gadījumā pretrunu nav. Esat lasījuši Vulfas Orlando? Esat jutuši līdzi draugam, kurš iestrēdzis savā statusā?

Dec. 18th, 2014 @ 09:59 pm
[info]vanga

Dec. 19th, 2014 @ 03:07 am
[info]morraa
Tā viš ir.
Apprec baletdejotāju, apkārt parādās citi un citas ar baletu un pārējo tā saucamo augsto mākslu saistīti cilvēki un vienu brīdi saproti, ka, piemēram, atskaņotājā 90% ir klasiskā mūzika. Nav jau kā tīņu gados, bet mūzika sniedz baudu, viennozīmīgi.

Un tad, piemēram, eju pa ielu un klausios kādu pilnīgi neticami ģeniālu skaņdarbu un vēlos ar to sajūsmu dalīties.
Un tad sāc skaitīt cilvēkus, kuriem to varētu pastāstīt un tie neatbildētu neko "lol, klasika?" garā un saproti, ka nav.
Nav arī to, kuriem pastāstīt par saviem grandiozajiem plāniem un domām. Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē to, ka man ir visas izredzes pārdzimt par ašuru, ja seko budistu domām. Vai arī jāpiestrādā pie paziņu loka.

Dec. 18th, 2014 @ 07:35 pm
[info]avralavral
Šodien vienos Jāņa darba kolēģe izgāja pusdienās no darba Ķīpsalā (droši vien gāja uz Olimpiju paēst) un pēc pāris stundām tika atrasta nosista un līdz nepazīšanai sakropļota pie Zunda kanāla tiltiņa (saukta par narkomānu tiltiņu), kas ved pāri uz Daugavgrīvas ielu, krūmos.
Uzmanieties no šī rajona, draugi.

Upd. Un, kā noskaidrojās policijā, viena no turpat blakus esošā Marijas klostera māsām nogalināta turpat pirms divām nedēļām.

TraukiDec. 18th, 2014 @ 04:58 pm
[info]asiize
Kultūras galvaspilsēta bijusi pērle visu šī gada notikumu gūzmā, šodien projekta "Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014" noslēguma pasākumā norādīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.
"Jāpateicas Diānai Čivlei, jo tikai stipras sievietes spēj paveikt ko tādu," norādīja prezidents, uzslavējot nodibinājuma "Rīga 2014" vadītājas un viņas komandas darbu.

parastā pasta jebļaDec. 18th, 2014 @ 04:29 pm
[info]virginia_rabbit
kaut kādā prāta aptumsumā esmu ebayā nospiedusi nevis "add to watchlist", bet "buy" koka metro vilcieniņam, pēc tam nopirkusi citur koka metro, tikai jaunāku, un bijusi nepatīkami pārsteigta, saņemot vēstuli no ebay "kad jūs beidzot samaksāsiet par pirkumu?". atvainojos pārdevējai, ka gadījusies šāda kļūme, bet, nu ko darīt, piekritu pirkt, lai nebojātu savu statistiku, bet lūdzu, lai man to sūta uz darba adresi, nevis to, kas defoltā ebayā ierakstīta. pēc 10 dienām atrodu mājas pastkastē beļģu pasta cedeli, ka man ir uz nesta paka, bet es neesmu bijusi mājās - varu nākt uz pastu darbdienās līdz 5 vai pateikt citu dienu, kurā man to atnest. pateicu šodienas datumu, jo sēžu mājās ar E karantīnā, atķeksēju "saņemt sms par piegādes laiku" (saņēmu to sms vakar ar tekstu, ka paku nesīs rīt). sēžu visu dienu, baidos uz veikalu iziet, vēl palikusi 1h20min, un man ir nojauta, ka pakas nebūs.
Amazone nekad tā nedarītu.

UPD tieši tā. pastkastē ir zīmīte, ka viņš ir zvanījis, bet es nebiju mājās. fuck this shit.

Dec. 18th, 2014 @ 12:19 pm
[info]virginia_rabbit
Gatavojoties Jaungada svinībām, jums noteikti noderēs seno laiku frizūru idejas: http://www.coiffures-du-passe.fr/

make love, not wordsDec. 18th, 2014 @ 11:11 am
[info]dooora
http://www.la.lv/kremla-valodiska-programmesana
&
http://www.independent.co.uk/voices/comment/robert-fisk-on-the-cia-torture-report-once-again-language-is-distorted-in-order-to-hide-us-state-wrongdoing-9924501.html

Dec. 18th, 2014 @ 10:10 am
[info]dooora
Viņam piemīt liela atbildības sajūta. Spēj mīlēt un satikt ar saviem tuviniekiem. Cilvēks ar zelta rokām. Veikls, zinošs savas profesijas pārstāvis. Prot konkurēt ar pārējiem. Labprāt ironizē par neveiksminiekiem un slaistiem. īsts biznesmeņa tips ar goda izpratni. Mūžam neremdināms rosmē un gādībā.http://www.draugam.lv/vards/Kristaps

Dec. 18th, 2014 @ 04:50 am
[info]sirena
mani mulsina izsaukuma zīmes!

Dec. 18th, 2014 @ 02:36 am
[info]dienasgramata
DELFI. Policija informē, ka ap plkst.17 Rīgas ielā, veikalā "Maxima", kāds stipri iereibis 1977.gadā dzimis vīrietis nozaga 0,43 eiro vērtus gaļas salātus ar šķiņķi. Vīrieša izelpā konstatēts rekordliels promiļu skaits – 5,24.

Dec. 18th, 2014 @ 12:35 am
[info]anonymous
Šur tur jau bijām manījuši un dzirdējuši neizpratnes pilnas vai nemierīgas atsauksmes par Instrumentu koncertiem Domā - nu, tur gaismas bijušas ne tādas, dziesmu vispār arī nav bijis, redzēt neko nevarēts, un tāpēc publika kāliem vien pametusi dievnama telpas.
Tā kā pirms tam jau biju itin čakli saklausījies jauno disku, prātoju, ka gan jau pie vainas varētu būt sagaidītā nesakritība ar izdzirdēto, jo, kā jau šur un tur norādīts, jaunajā CD ir pat pagrūti nošķirt atsevišķas "dziesmas" - ar to saprotot puslīdz noteikta garuma skaņdarbus ar mūziku, vārdiem, atsevišķu instrumentu solopartijām un visu citu, kas nu pienākas.
Jau pēc pirmās noklausīšanās reizes, nospriedu, ka šis, iespējams, ir vistrāpīgākais man zināmais skaņu celiņš depresīvajam latvietim ziemā (šos trīs vārdus var sakārtot arī citā secībā), un nozīmīgākais tur nav melodija vai teksts, bet skaņa. Skaņa, kas brīžiem ir tāda, it kā tu būtu iebāzis galvu izjauktās klavierēs, bet brīžiem - it ka atmiņām par pirmoreiz pusaudža gados dzirdēto Dark Side of The Moon pāri klātos viss cits, ko kaut kur gadījies dzirdēt vai just.
Esam jau žēlojušies, ka pēdējā laikā dažādi priekšnesumi uz skatuves nav īsti likušies nonākam līdz pilnībai - sākot ar pašsacerētām operām un beidzot ar izrādēm teātros.
Instrumentu koncertiņš (nebija nemaz garš) gandrīz zudušo ticību formas, satura un prasmju pilnībai atjaunoja.

P.S. Kas tur vainas bija gaismām - arī nevarēja saprast.
P.P.S. Vienīgi aizrunāties Šipsim tajās pāris reizēs nevajadzēja. Vienubrīd jau aizklīda pie Dieviņa, un gandrīz nepabeidza teikumu.

Dec. 17th, 2014 @ 09:30 pm
[info]virginia_rabbit
uz priecīgas nots par to, ka tagad esmu franču valodas pratēja, aizgāju uz tulku furšetu Alberta Boršeta mājā. man jau bija nojausma, ka ielūgums uz pasākumu manā pastkastē ir iekritis kļūdas pēc, jo noteikti esmu kāda adrešu bāzē pie tulkiem, bet tik un tā aizgāju paskatīties. tie bija kabīņu tulki, šķita saguruši un sausām mutēm, bet kopumā dzīvespriecīgi un interesanti cilvēki. viens pie eglītes nospēlēja uz saksofona "eglīte smaržo", bet, manuprāt, viņš elpu vilka kā priekš gara teikuma, un brižiem tā mazliet izsīka. toties, kas par artikulāciju un kas par tempu, kad viņi runā. kabīņu tulku furšeta kņada ir labākā kņada ever. tā ir polifoniska, un katrs no viņiem ir sadzirdams.

Dec. 17th, 2014 @ 05:10 pm
[info]virginia_rabbit
Ingmāriņ, vakariņās būs Steak Extra Blonde Aquitaine


Dec. 17th, 2014 @ 03:54 pm
[info]liljabrik
sometimes panick attacks can dillute in your breath if you just let them be

Dec. 17th, 2014 @ 04:15 pm
[info]avralavral
Ja nabaga Nīče, kurš Antikristā sūdzējās, ka "spēcīgās Ziemeļeiropas rases" savā slinkumā un muļķībā vēl aizvien nav radījušas pašas sev jaunu dievu ("Gandrīz jau divi tūkstoši gadu - un neviena jauna Dieva!"), būtu dzīvojis gadsimtu vēlāk, viņš būtu piedzīvojis savu cerību īstenošanos (enerģiskos nacistu mēģinājumus šajā virzienā neminot) Ainā Rendā.
"Un tagad es redzu dieva vaigu, un es paceļu šo dievu augstu virs zemes, šo dievu, ko cilvēki uzlūko kopš savas dzimšanas brīža, šo dievu, kas dāvā tiem prieku un mieru, un lepnumu. Šo dievu, šo vienīgo vārdu: "ES"." (..) Šis svētais vārds: EGO." Aina Renda, Himna

Dec. 17th, 2014 @ 12:01 pm
[info]garamgajejs
Where Poland had been granted debt relief, Russia instead faced harsh demands by the US and Europe to keep paying its debts in full. Where Poland had been granted rapid and generous financial aid, Russia received study groups from the IMF but no money. I begged and beseeched the US to do more. I pleaded the lessons of Poland, but all to no avail. The US government would not budge.

http://www.bbc.co.uk/news/magazine-30483873

Dec. 17th, 2014 @ 11:59 am
[info]chaika
Uztaisīju tēju iekaisušajai rīklītei un uz maisiņa birkas lasu: Enjoy the breath of life.
very lol
Top of Page Powered by Sviesta Ciba