Friends

About Friends

Sep. 18th, 2019 @ 01:18 am
[info]khosmos
Viendien sapnī redzēju Antonu Kuģīti. Viņš bija man uzlicis lāstu, kā rezultātā man griezās žoklis. Iedomājos, kas ir jādara, lai cilvēks sāktu otram stāstīt, ka otrs ir nekas. Teiksim, es neredzu pontu tā darīt - tu esi nekas, es esmu Džordžs Bērklijs, ārā zaļo lapas, iekšā ir rudens. Seriously, wtf is wrang wit you, people?
Tags: ,

Sep. 18th, 2019 @ 12:28 am
[info]roncijs
nujā, tad es divarpus stundas atlūzu uz dīvāna uz vēdera, tad baigi vēlu izlīdu ārā, lai nodotu onkulim dāvanu un attīstītu filmiņu (gaidīju, kad izšaušu otro, bet vispār nekas nešaujās, tad nu kādu mēnesi jāpatīkisminās par to, kas ir), nodotu kaut kādu stafu mātei un mazliet nokavētu darbu. bišķi pastrādāju, tad piezvana, ka kaut kādai džusei, ar kuru pirms vairākiem gadiem mani un viņas vecāki cerēja kaut ko sabīdīt indijas gaumē, esot nokāries dators, vai man neesot lieks laptops, nē nu ir jau, aizbraucu pakaļ lapsim, džuse pēc kāda laika atnāca pie manis uz darbu, viss čil. atkal baigi slinka darbadiena, sapisu vienu katlu un tad aizbraucu pie džuses pakaļ laptopam. es pat negribu vērt vaļā to laptopu (es nebiju vēris arī pirms iedošanas), gan jau biju atstājis ieslēgtu kaut kādu midžetu porņuku

rīt atkal kaut kāda csdd huiņa būs jārisina, es pat nezinu. nav baigā entuziasma, nu nav. kur ir mans entuziasms? (es to laikam teicu vakar). naudas arī baigi nav (nē nu ir jau, kāpēc es šitā rakstu), bet bāc, jau mēnesis pāri pusei, tad jau jācer ka naudas nav tikai šim mēnesim. bišķi jau sāk sāpēt galva par to, ka neko neesmu mājās gatavojis, ka tūlīt atkal būs jāsāk kurināt, ka no rīta nepiemetas kaut kāds galīgi aukstais mugurkauls kuru neatsien arī tējiņas, un ka nav e-pasta kopš svētdienas pusdienas, ka es tagad fiksi izlasīšu šito daiļliteratūru un nevis pieķeršos saviem projektiem. bet šefs vismaz baigi lādzīgs liekas, bet diez cik ilgi vēl būs.

Sep. 17th, 2019 @ 11:38 pm
[info]virginia_rabbit
simo: "ruba ruba ir dibena signāls"

audzīte atsutīja ari video, kur viņs grupā ar ciet acīm dzied: "cilvēks staigā pa zemi šo ka nolādēts.."
Tags:

.Sep. 17th, 2019 @ 09:15 pm
[info]juriic
rēcīgi, ka braucu no Liepājas uz Rīgu šodien, lai apskatītos trīs sarunātus dzīvokļus, bet visi pēkšņi atteica kolīdz ierados. :D
man mazliet sāp un reibst galva, bet neesmu lietojis alko kādu.. gribētos teikt mēnesi. varētu mazliet šovakar palietot.

jaunais popmūzikasSep. 17th, 2019 @ 07:05 pm
[info]ingmars
Slayyyter - Slayyyter (2019)

.Sep. 17th, 2019 @ 07:47 pm
[info]juriic
Rīgā ubadze melnās kapeikas neņēma.
Current Music: Enya - Aniron

Sep. 17th, 2019 @ 06:12 pm
[info]saccharomyces
sēdēt bārā un nestrādāt pēc darba laika

Sep. 17th, 2019 @ 05:56 pm
[info]virginia_rabbit
es gribu vēl asākas nūdeles. asas kā pīrsingus.
Tags:

Sep. 17th, 2019 @ 02:18 pm
[info]methodrone
Piitersons raud pat savaa audiograamataa..

Sep. 17th, 2019 @ 03:29 pm
[info]tati
Nākamais, ko apgūt - mūziku sapārot ar video.
Īsais video ir, skaņu celiņš ir, tagad tikai jāsapāro kopā.
Sirds gavilē no eksaitmenta.

Sep. 17th, 2019 @ 03:08 pm
[info]brookings
Gay

Sep. 17th, 2019 @ 02:19 pm
[info]khosmos
Njā, cik reižu man jāskaidro - ciba nav konkurss jaunajiem rakstniekiem. Tā ir vietne izpausmei, kā blank page. Jūs live journal, wordpress vai blogspot zināt? Es jau komentāros paskaidroju (pie imago_dei). Sākumā man bija dzejas blogs (pirms 15 gadiem, ja var ticēt hronoloģijai), tad vēl viens, un tad sapņu blogs ar niku iekaarotaaja. Taču es to nedarīju, lai izpatiktu ulvam, wattam vai phz. Man vienkārši patīk rakstīt. Loooool. Cik loģiski, vai ne?
Agrāk es rakstīju pat draugiem.lv, tikai tur zaga manus ierakstus un pēc tam bloķēja. Citēja savos profila tekstos. Pirms kādiem 10 gadiem es izdzēsos no draugiem.lv.
Starp citu, Kosmoss ir mana reālā iesauka. To izgudroja Latvijas galvenais vegāns (tas, kuru rāda pa televizoru) 2008. gadā, jo man bija skaipa nikneims Kosmosa Iekarotāja. Tad es sāku iepazīties ar cilvēkiem kā Kosmoss. Agrā jaunībā tas bija diezgan stilīgi. Vēl man bija arī cits vārds - Ipomeja. Tas bija tāds prikols sociālajos portālos - latīniskais nosaukums kā vārds, bet Morning Glory kā iesauka. Es biju arī Glorija Jansone, kuru redzēju sapnī kā galveno pankūku zagli skolas ēdnīcā. Tagadējo vārdu neteikšu. Vajag jauki palūgt.
Vēl ir tāds brīnišķīgs stāsts kā 2008. gada Aicinājums, kur piedalījos ar dzeju un tiku izcili novērtēta (pretēji Andas Baklānes skatījumam, kura laikam domāja, ka rakstīju par seksu). Man pat solīja publikācijas, tikai pēc nedēļas nometnē, kur man bija jāklausās par Austras Aizpurietes seksa dzīvi, bet Herta mani apsmēja par zēnu un princesi (opreģeļisj taču), es nolēmu vairs nekad nepiedalīties nevienā literārā pasākumā un sadedzināju savus darbus kapos. Kur bijis, kur ne, šie darbi vēl aizvien ir atrodami kādā atdzīvinātā cietnī uz mana galda. :) Tikai ne visi, protams. Bija arī tādi, kuri bija rakstīti blociņā ar roku un netika pieteikti nevienam konkursam.

Sep. 17th, 2019 @ 01:36 pm
[info]netti
mēs ar ēnu tagad ejam kopā. viņa mani piedraugoja

Sep. 17th, 2019 @ 01:33 pm
[info]khosmos
Mīlas novele "Gultā ar putekļusūcēju"
Rrrrr!!!!!!
Tags:

Sep. 17th, 2019 @ 11:52 am
[info]khosmos
Tūlīt sākšu kārtot istabu, atnāks Kornēlija un pateiks, ka man esot jāgrābj zāle vai jādara jebkas cits tikpat bezjēdzīgs, jo atrodos sēdus pozīcijā - kā 15 gados.
Jā, tieši tā - kārtoju segas, atradu svešu, čurainu palagu, sametu visu uz grīdas. Atnāk Kornēlija, sāk psihot. Stāstu par darba disciplīnu un loģisku posmu kārtību (jā, es zinu, kas ir loģika, phz, es to pat esmu profesionāli studējusi - kā akadēmisku novirzienu jeb zinātni). Vēl viņai vajag uz pastu, bet es šodien nevaru, jo tas man nozīmē bezjēdzīgi pavadītu atlikušo dienu. Tā viš' i'! Loģika! Sievietēm tā piemīt, bet daudziem atsevišķiem indivīdiem - reizēm.

.Sep. 17th, 2019 @ 11:28 am
[info]juriic
tolkiengateway wiki has wrong wikis.
Current Music: Pogo - Picard

Sep. 17th, 2019 @ 10:42 am
[info]khosmos
Vakar vispār šausmīgi noguru, jo bija jāatved džinsi un zābaki un jāiet ar kājām. Tāpēc pa ceļam izdomāju, ka citreiz zvanīšu senčiem. Vēl man bija pusotrlitrīgā ampula ar ūdeni, kuru svaidīju un ripināju kā Harijs Poters baldriāna sakni. Principā tās vietas, kur sabojājas garīgais, ir Stacijas laukums, Satekles iela, stacijas Rimi. Tur rodas tāda sajūta, it kā muggleri nozagtu smadzenes un kāds visu laiku vērotu. Tad jāsāk uzvesties dīvaini un domāt dīvainas domas. Visur rādās personāži, kurus neesmu redzējusi gadiem. Cilvēki skrien virsū. Daži arī patur durvis, kad esmu ar riteni. Viss pozitīvais iekrīt caurumā... Visapkārt lido vārnas. Vakar redzēju ļoti skaistu balodi.
Simts punkti, tur ir kaut kāda elektromagnētiskā starojuma koncentrācija virs normas. Tur taču nav iespējams justies labi. Varbūt zem stacijas ir milzīga bedre uz Zemes centru. Kā pārbaudīt?

Sep. 17th, 2019 @ 10:35 am
[info]khosmos
Biju uz to Sturmkonzert (nevis uz Sumatru, kā laboja autokukumberx). Kind of padzirdēju, ka man esot jāpievērš uzmanība reklāmai cibā, bet par tādiem cibiņiem man pat nav skaidrs, vai tas ir zēns vai meitene, no kuras pilsētas un cik metru augumā, so es nezinu.
Tags:

Sep. 17th, 2019 @ 10:31 am
[info]khosmos
Aizmigu svētku kreklā un sajutos kā dark genius. Sapnī bija ļoti gara ballīte ar pikniku. Tagad laikam novilkšu to virsējo svētku kreklu, jo jākārto māja un jāmeklē darbs.

Sep. 17th, 2019 @ 10:08 am
[info]roncijs
aizgāju uz pastu pēc trim lietotām daiļliteratūras grāmatām, aizminos uz csdd, nokārtoju ģēlu, atminos mājās un labprāt aizmigtu līdz tumsai

man tā kā vairāk pilnīgi neko, lūdzu. no rīta bija tik auksts, un es nemaz nebiju novilcis drēbes. laikam jāatsāk haštags 'ziema'.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba