per silentium ad astra mille [entries|archive|friends|userinfo]
باب

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Freedom of Thought Requires Free Media [Sep. 25th, 2016|02:42 pm]
Ebens Moglens: we're starting off badly…
https://youtu.be/sKOk4Y4inVY
Link3 comments|Leave a comment

Safe Schools [Sep. 25th, 2016|10:01 am]
kas vecākiem jāpagūst, iekams atvase tiek atdota bērnudārzu un skolu sistēmai:
izmantojot kritisko domāšanu un tīrā prāta kritiku, rūpīgi izdiskutējiet, vai bērns ir mierā ar sev piešķirto dzimumu.

jo, raugi, svaigākā tendence no down under ir izmantot nodokļu maciņu, lai savlaicīgi, vēl pirms bērns spēj izrunāt vārdu bendandā*, to varētu izlaist cauri hormōnu terapijai, daudz jaudīgākai un precīzāk dōzētai nekā tā, ko bērns sporādiski uzņēmis, sākot ar mātes pienu plastmasas pudelītēs, kam seko ķirurģiska mutilācija, ar kuru salīdzinot, priekšādiņas un kaunuma lūpu apgraizīšanas prakse izskatās pēc nevainīgas masāžas.

https://au.news.yahoo.com/nsw/a/32501729/child-4-in-sex-change-bid-as-government-reveals-hundreds-of-kids-seeking-gender-reassignment/#page1
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3767174/Child-4-starts-gender-transition-day-kindergarten.html

kad laika ziņu diktōrei lieka krūts kvadrātcolla novīd ekrānos, nācija ir šokā, bet te pat visskarbākie speciālisti ir tikai ”norūpējušies”.

__________________________________________________
* - tā es savos 4os izrunāju nīstās iestādes nosaukumu
Link10 comments|Leave a comment

[Sep. 23rd, 2016|09:24 pm]
vegāņiem, olšūniem, trihotōmistiem un pank-kroukeriem patiks:
https://vimeo.com/183524061
bōrn tu bī maild
es uzreiz par Mildu iedomājos. amīn, šīz a'milda and she's still a-standin. rocken fucken roll.
ja es šonakt norimsttu, iekapājiet ,manā granītā kauko košāku vai jebkobet vismaz sakarīgā fon(t)ā
Link5 comments|Leave a comment

no krājumiem [Sep. 23rd, 2016|01:17 pm]
пиздец крался
по краям он крался и
по набережной небрежно
не мог не красться
во времена Брежнева и Кастро
помеж костров тринадцатого
по улице Краста
и Крастиньшя и Бирзниэка Упиша
не красться не мог
все спали или выпивали а
он всё крался
король великий
невправославный
но незаметно?
да никогда!
некогда.
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 23rd, 2016|08:42 am]
[Tags|, , ]

so, sir, y r we doing this?

Slaughterhouse-Five
LinkLeave a comment

[Sep. 21st, 2016|06:42 pm]
drive-through flu shooting
by Dāvis Dancis
LinkLeave a comment

zemās zāles saknes, dūra nelēks sad, Stīg ņe nužen [Sep. 18th, 2016|07:42 pm]
3dē Latvija perestroikas gūglmapā.

https://youtu.be/xm6QO_8MfWk

kas noskatīsies/pārleks līdz 17. minūtei (16:21, lai būtu vēsturiski precīzs), redzēs daļu no masu skrējiena, veltīta Rīgas atbrīvošanai no fašistiskajiem okupantiem {mūsu skolas komjaunieru šūniņa bija nosaukta terōrista Imanta Sudmaļa vārdā (no wiki: Sprādziena Doma laukumā mērķis bija izjaukt plānoto arodbiedrību demonstrāciju pret 1943. gada 19. oktobra Padomju Savienības, Lielbritānijas un ASV ārlietu ministru konferenci Maskavā. Sprādziens notika priekšlaicīgi, nogalinot arhitektu Ramani, strādnieku Pogankinu un desmitgadīgo skolnieku Stīgu. 1944. gada 18. februārī arestēts un 25. maijā kopā ar Džemu Bankoviču sodīts ar nāvi)}, kurā mēs ar klasesbiedriem piedalījāmies panku prikidā (man vēl bij brilles zelta ietvarā, bez stikliem, un klipsis ar rōzā margrietiņu vai tamlīdzīgu draņķību ausī), uz pleca, kā reiz iļičuļānovs subotņikā, nezdami kanalizācijas cauruli un pārvietojoties ar iekarotāju unvai atbrīvotāju cieņai nepolitkorektu lēnumu. bez numerācijas lapiņām uz muguras, bez skolu identifikācijas zīmēm. bet es novirzos.

man beidzot ir šausmīgi viegli lidot pāri šai Latvijai, nevienu ne(no)sodot un ne no viena ne sūda nepaģērot. rudens nāk. Rīgu vēl daudzas reizes kāds atbrīvos.
bet gatava tā nebūs nekad.
ja tas nav koāns, tad es esmu koensbalerīna
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 18th, 2016|06:06 pm]
[Tags|]

• Why do coca plants produce cocaine?
– Cocaine is a natural pesticide defense, which acts to poison the nervous systems of many insects that try to feed on the plants.
____________________________________

oi, šī ir burvīga grāmata!

značet, zirnekļcilvēki un pārējie reptilomāni koksu nepanes. vottev, vōron draugs
Link6 comments|Leave a comment

day tripper, take two, come on [Sep. 18th, 2016|01:42 pm]
gads sākās ar ceļojumu no šīs zemes uz to zemi
labi sākās, muai tai apenēs, ar cerību padusē
un nekavējoties lika pagaidīt

tā arī neko neizdarīju, nekur vairs neaizbraucu (ā, sorrī, pāris stundas ar kultūrbusu iemērcām kāju un citas džointu locītavas Igaunijā), ne par ko nekļuvu, uz aikidō (jau kādu trīspasto reizi) neaizgāju.
pat baltās tiesības iztecējušas.

tad kalāb purniņš tāds smaidīgs? a talāb ka vakar tiku pie divām plackartēm uzreiz. vispirms uz gallu galu, bet solārija riņķa izskaņā – mēnesi uz Vjetu namu.
ir taču kaukāda krievu anekdōte par Vjet-nam’u? no sērijas Ana-Nas. nav? izdomāsim.
starp citu, par ananāsiem un skarbo skorbuļa un cingas piesātināto pagātni:

Fellmanis (Fellmann) Zamuels – tirgotājs, kurš Fosa Zaļās aptiekas dārzam Rīgā, vēlākajā Alberta ielā, piedāvājis ne vien ārstniecības augus, bet izveidojis bagātu krāšņumaugu (domājams, ārstnieciskas nozīmes) kolekciju. Jāatzīmē, ka Z. Fellmanis, atgriežoties no Dienvidamerikas (mūsdienu Surinamas) 1740. gadā atvedis gan divas iezemietes, gan ananasu stādus, ar to likdams pamatus šai kultūrai Latvijā. Ananasi ar labiem panākumiem kultivēti siltumnīcās, it īpaši daudzās muižu dārzniecībās, vēl 19. gs. beigās.
[Pūka, Zunde, Zunde: Latvijas dārznieki no sendienām līdz 20. gadsimta nogalei]

atgriežoties pie vjetnamiešiem: valoda viņiem dikti vienkārša. Labdien ir čau, un paldies ir kam ōn. pārējais viss ir ēdams. tiesa, nākšoties kaulēties. domāju frencīša iekškabatā veiksmei nēsāt līdzi kolchoza priekšsēdētāja Kaula ģīmetni.
vēl jāsaprot, kā veidot dažus sarežģītākus teikumus. teiksim – mana mamma ir ēdinājusi jūsu tēti (Hošiminu, trū stōrī).

https://youtu.be/othSH7Bh6d0
Link7 comments|Leave a comment

Mé(s) Tissages [Sep. 16th, 2016|10:42 am]
šovakar Bretaņā: Lehōnas abatijas mūku refektōrijā māšuks atklās savu apjomīgāko izstādi kopš Melngalvju nama 2004ajā.

pilsētiņas mērija šais telpās iepriekš māksleniekus iekšā nebija laidusi, un nu jau kāds vietējais birokrāts sākot satraukties, vai tik nebūs blasfēmija un kāpēc izstādes plakāts tik liels nodrukāts, vienā izmērā ar novada vēsturiskā mantojuma dienām, uz kurām šai nedēļas nogalē gaidot vairākus tūkstošus kultūras un vēstures izslāpušo.

vārdsakot, esmu nenormāli lepns un priecīx, lai gan kapitālistisku iemēslu dēļ šodien ierasties nevaru. viņa piedos, viņa vienmēr piedod.
bet viņa arī sados pa mizu, kad vajadzēs. zinot manu svilstīgo raksturu, viņa mēdz savus vārdiskos žagarus uzsākt ar ”es zinu, tev nepatiks…”, kam seko iepriekš rūpīgi izausts teksts. viņa laikam ir vienīgā, kuras novērojumus un spriedumus es ņemu par pilnīgi pilnu. jo tas avotiņš, kā Rū saka, ir kristālklārs. man bērnībā otrais lielākais pārsteigums pēc vilšanās par to, ka Latvīņamērika nav pilna ar latviešiem, bija atskārsme, ka visiem nav tik foršu māsu vai brāļu kā man.

māšuks auž jau gandrīz 40 gadus. igauņōme bij braša rokdarbniece, mūžīgi starp džokerpartijām ar ōpi un mazbērniem kaut ko izšuva vai tamborēja. bet papa krustmātei mājā bija stelles. un, kamēr es rakājos pa Austrastantes Zeltābeļu grāmatu skapjiem, māsa blakus istabā mācījās saprast, kā matērija tekstuāli turas kopā (textus latīniski ir audums).

un tā vienmēr: es rakājos pa ēnām, kamēr viņa cieši turas pie gaismas. viņa ir ticīga, starp citu. nevienam ar to neuzbāžas, ikdienas argumentācijā neiekļauj. lai gan pa metafōrai gadās gan. ja man 80tajos iešana uz baznīcu pārreiz gadā vai gājiens uz garīgo semināru pohainā rītā pēc videnes izlaiduma bija galvenokārt vingrinājumi puiciskā dumpīgumā pret zistēmu, tad māsai tas atnāca vēlāk, jau mākslas akadēmijā, toties tāpat kā aušana – pa īstam un uz mūžu.

tā ka lai nu viņai pie tiem mūkiem vislabākā uzņemšana. pelnīta ir, vēl vairāk kā Pelnrušķītei
Link6 comments|Leave a comment

[Sep. 16th, 2016|09:42 am]
par vidus•laikiem

drusku bail iedomāties, kā šos laikus sauks.
un kas tos laikos.
Link4 comments|Leave a comment

[Sep. 16th, 2016|07:42 am]
keep powering through - that's what women do ēvery day
https://youtu.be/E96lAHygeIU
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 15th, 2016|05:13 pm]
you're all criminals

unless you're crazy

and connected
LinkLeave a comment

sad 'n' empty [Sep. 15th, 2016|04:42 pm]
Just try and eat Vietnamese food without chile sauce. You will feel sad and empty inside.
[Karen Solomon: Asian Pickles]

One Sunday morning I got a call from our hostess.

You better come in, she said, the president is here.

I was confused. The president? Of what?

The president of the United States, she said.

Oh.

This was during Bill Clinton’s presidency, when Chelsea Clinton was attending Stanford. Chelsea had heard of the Slanted Door, so they decided to stop by before going to a ballgame later in the day.
By the time I got to the restaurant, the whole street had been cordoned off. There were Secret Service agents inside the restaurant, a sharp-shooter on the roof, and still more black SUVs pulling up at the curb.

As soon as the president arrived, the agents put on pins to identify themselves. Suddenly the kid who looked like a punk rocker with headphones on is standing tall on official duty, and you realize just how many agents had already been embedded in the restaurant. An agent also watched over all the food that was being cooked. Chelsea was a vegetarian at the time, so I think they shared some vegetarian spring rolls and a few other entrees.

After the meal President Clinton came down to shake hands and take pictures with our staff. The presidential party had brought their own photographer with them, and they actually gave you the roll of film to develop. They also gave you a white credit card with the presidential seal on it to pay for the meal. To this day, I’m still not sure if I ever ran the card or not.

[Charles Phan: The Slanted Door]
LinkLeave a comment

[Sep. 14th, 2016|10:22 pm]
Šambrete
LinkLeave a comment

911 [Sep. 14th, 2016|08:42 pm]
multiplikācija:
https://youtu.be/kiASN_TVZxU
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 13th, 2016|03:42 pm]
šodien vaidzētu ne ta sēt, ne ta kondzervēt:
https://youtu.be/-9tReIq0L-g

džekiņš beisbōlenē dikti sit uz bastiņu
Link1 comment|Leave a comment

[Sep. 13th, 2016|07:42 am]
par meitenēm un puikām

xxx
Link23 comments|Leave a comment

[Sep. 13th, 2016|06:42 am]
ar ko sākās hičhaikers? pareizi, ar buldōzeru. a buldogs kur?

http://www.democracynow.org/2016/9/10/breaking_arrest_warrant_issued_for_amy?platform=hootsuite
LinkLeave a comment

[Sep. 10th, 2016|05:42 pm]
and how do we begin to covet, Clarice? )
Link4 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]