per silentium ad astra mille [entries|archive|friends|userinfo]
باب

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

sidekicks of sicksicksicks [Feb. 12th, 2016|09:42 am]
iegāju uz zekundi ziņās un uzzināju, ka Ansim tomēr būšot jāsēd (dūra lēx) un mumis asunt nauja vaļģeiba. zabiss, visus apsveicu.

93
LinkLeave a comment

[Feb. 2nd, 2016|10:42 am]
fagdisšid, sukin puškin-sin
Link3 comments|Leave a comment

No hay cabrón sin pendejo [Jan. 31st, 2016|03:02 pm]
lai arī tiesneses Ingrīdas Bites lēmums nav visai bargs, saruna starp viņu un rezerves karavīru izvērtusies diezgan asa. Pēc paskaidrojumu noklausīšanās tiesnese vaicājusi Jansonam: "Jūs likumu esat lasījis - tur par grūtniecēm kaut kas ir teikts?" Jansons atbildējis: "Kā jūs domātu, ja jums būtu liels vēders? Turklāt uzskatu, ka man bija divi apgādājamie: sieva un bērns, jo auglis sievas vēderā jau arī ir cilvēks."
Pēc tam tiesnese sacījusi: "Jūs domājat, ka priecājos jūs te tiesāt? Bet pārkāpums ir nopietns. Vai tad sieva bija viena pati uz pasaules, mammas viņai nav, radu nav? Lai gan kāpēc man ar jums par to būtu jādiskutē… Vai atzīstat likuma pārkāpumu?"

runājot par mazorganizēto noziedzību, es, savukārt, uzskatu, ka klajš likuma pārkāpums ir šis logo-from-hell. ilgi nevaig virsū skatīties, var nogļučīt.

Link3 comments|Leave a comment

[Jan. 30th, 2016|06:06 pm]
new tenses or temporēs:
pissed continuous
&
furtive plusquamperfect
LinkLeave a comment

[Jan. 30th, 2016|03:42 pm]
LinkLeave a comment

kookhāgai [Jan. 30th, 2016|02:42 pm]
turpinot cīņu ar taju vējdzirnavām un viņu rakstību, piesaistot laō un daō un stingrā pālī kanōnā, ar autōres laipnu piekrišanu, apstājos pie šīs atziņas.

Furthermore, inter-word spacing appears to facilitate reading only if it is found in the readers’ first language writing system (Bassetti 2009).

the kompott sickens. bet vekdōrs paliek iepriekšējs: lasi starp rindām, nevis starp vārdiem.
LinkLeave a comment

[Jan. 30th, 2016|01:13 pm]
The London School of Economics and Political Disease
Link5 comments|Leave a comment

dižitālie okteti [Jan. 30th, 2016|12:12 pm]
tā kā nekakā iet uz galu, nācās nokasīt tīkla arhīvus un pētīt, kur to visu tagad noarhibāzt.
vienā puspilnā cietajā atradu sen neredzētus archīwus, kuros uz brīdi aizmaldījos.

darbu mapītē manu uzmanību piesaistīja 7ņsgads vecs worda, rtf, txt, pdf un wtf dokuments ar Titulu AfterCapitalism_Lat (+_Final,etc). pārskrēju tam rakstam pāri ar kuriōzu ziņkāri un dalītām jūtām. un nekādi nevarēju saprast, kurš man to varētu būt sūtījis un kālab. savādu tiržu urdīts, pavaicāju glōbeklim autōra vārdu un titeli latviski, uz atradu RL lap-pusīti, un tad jau pavisam nelāgu priekšnojautu vadīts, apvaicājos paskasnieciei: kā tad, sarakste ar redaktōru no 9ņiem rītos līdz 9ņiem vakaros, pieņemot ka sākums ir vismaz 9 stundas pēc vispēdējākā dedlaina. amizanti. ameizingi. atsakos noticēt. skallija būs mani miegā nolaupījusi.

======fragments no rīta korespondences====

U***, labrīt!
Nu jā, jūs jau par stundu bagātāki. [es, izklausāska esmu Holandē, lai gan joprojām pilnīgi neko šādu neatceros]
Es tīrrakstā esmu apmēram pusē (ielīmēšu beigās). Pirmkārt, es uzskatu, ka tas raksts ir naturāla smadzeņu skalošanas paraugstunda no leiboristu pīārščika, un man ir kauns parakstīties zem tā tulkošanas. Otrkārt, es vakar vakarā dabūju sākt no nulles. Man vajag vēl kādas stundas 4-5. Drukas mašīna jau grabina zobus? Es turpinu...
Diez vai ar vīnu es tikšu cauri, es laikam nenovērtēju situācijas nopietnību ("visi gaidām")...
LinkLeave a comment

[Jan. 30th, 2016|11:42 am]
ainu, lieliski.

It is one matter to investigate the molecular and neural correlates of experience. It is another matter to claim that the experiences themselves are nothing real in themselves and that reality is confined to the robust, object-like ideas of science. The scientific literature—and popular science writing as well—is full of examples showing that scientists and editors conflate psychological phenomena (such as reason) and physical phenomena (such as neurons), as the title of an article in Nature illustrates: “Probabilistic reasoning by neurons” (Yang & Shadlen, 2007). The tragic thing is that many people don't even realize the absurdity of such statements.
Link1 comment|Leave a comment

kad mēs augām, tad gan [Jan. 30th, 2016|10:42 am]
dīki kačājot remāsterēto CAN diskōgrāfiju un laiski lasot savu brazīļu (ne tikai vārda) brāli, Brunō Falla~, es atvainojos, Folladōru, nejauši izgāju uz Kreigu Holdridžu un uzdūros viņa jaukajam piegājienam — domāt kā augam.

Nekavējoties no pēdējās aizņemtās naudas pāris durikus atlicināju grāmatas Thinking like a plant iegādei. ja kādu interesē, varu atblusot uz edukacionāli padalīties. kā Rū te nesen trāpīgi norādīja, šķību izpratni par dalīšanu un -os mūsos iedragā jau agrīni, paralēli šķībam reizināšanas redzējumam. ja normāli dala un dalās, kļūst vairāk. ja iet mazumā, tad sūdīgi dala. i lamā.

asfalta bērnu manī nebeidz ielīksmot tas, kā zāle viņam dzenas cauri. ar šo dzenu man pietiks ilgam laikam.
turklāt jāgatavojas pensijas 42. līmenim, mans nozars pat visgaišākajam birokrātam būtu par specifisku.
par ko nekavējoties jāieņamņam.
Link7 comments|Leave a comment

Paranoia strikes deep [Jan. 28th, 2016|09:42 am]
[Tags|]

children, what's that sound

For What It's Worth 1967
Link3 comments|Leave a comment

[Jan. 28th, 2016|04:42 am]
a dickish stag party at a breastaurant
Link1 comment|Leave a comment

[Jan. 27th, 2016|07:42 pm]
stunndu pēc iepriekšējā batrilōģiski futrulōģiskā puksta Telfi publicē sakojoša rakstura jūsmīgu ziņu:

Reidā Centrālajā stacijā aiztur 48 iereibušus cilvēkus
 
www.DELFI.lv | šodien, 13:27

http://www.delfi.lv/video/zinas/reida-centralaja-stacija-aiztur-48-iereibusus-cilvekus.d?id=46994411

Patruļpolicija reida laikā Rīgas Centrālajā stacijā pirmdien, 25. janvārī, aizturējusi vairākus desmitus iereibušu personu, portālu "Delfi" informēja Valsts policijā.
Likumsargi reidu skaidro ar to, ka pēdējā laikā arvien biežāk saņem informāciju par iereibušām personām Rīgas Centrālajā stacijā. Līdz ar to 25. janvārī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicija veikusi profilaktisku reidu ar mērķi konstatēt pārkāpumus, kas saistīti ar alkohola lietošanu vai atrašanos alkohola reibumā sabiedriskās vietās.
Reidā kopumā aizturētas 48 personas.
Kopumā par alkohola lietošanu vai atrašanos sabiedriskā vietā reibuma stāvoklī noformēti 13 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp kādam vīrietim, kurš atradās aptuveni divu promiļu reibumā un bija "nolicies uz auss". Protokols noformēts arī kādai sievietei, kuras izelpā konstatētas 4,4 promiles.
Par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtām alkohola pudelēm noformēti septiņi administratīvo pārkāpumu protokoli, savukārt par dzīvošanu bez personu apliecinoša dokumenta un dzīvesvietas nedeklarēšanu noformēti 26 protokoli.
Tāpat aizturēta kāda persona, kas bija meklēšanā par kādu iepriekš izdarītu zādzību.
Pievēršot uzmanību kārtībai Rīgas Centrālajā stacijā un tās apkārtnē, policija arī turpmāk dosies reidos.
Iedzīvotāji, kuri nokļuvuši stacijā, kad iereibušas personas traucē sabiedrisko mieru un kārtību, aicināti ziņot policijai vai apsardzes darbiniekiem.
_____________________________

virsraksts ir klaji maldinošs. visvairāk aizturēto/sodīto ir par šaušalīgu Ūberbernes konvencijas pārkāpšanu – par dzīvošanu bez personu apliecinoša dokumenta un dzīvesvietas nedeklarēšanu.
ok, sak, zagli lai noķēra, pravda vo isķiņe voskresje, mhm.
nav nevienas norādes uz huligānismu/vandālismu vai miera laupīšanu lielos apmēros. dati iztrūkst, hvz. bet, ja būtu, tad noteikti būtu arī te.
enīvējā. uz priekšu, uz čipotavu, maķnašu, za roģņinu i zaiceva
Link5 comments|Leave a comment

ammental not [Jan. 27th, 2016|12:12 pm]
interesanti, pēc cik ilga laika Latvijā plānots ieviest Patriōtu Aktu?
valdība varētu izdot īpašo Patriōta Pōzu. messionāru laiks pajājis.
ielas un ietves, brauktnes un celtnes būs juridiskas persōnas uz kurām atrasties un pa kurām pārvietoties drīkstēs tikai Īsti Patriōti. kad vārds drīkstēs zaudēs savu arhetipiski arhaisko un atavistisko jēgu un atmirs kā kasuns, jo būs tikai tā kā drīkstēs un drīkstēs tikai tā kā būs.
bļa buddu
Link1 comment|Leave a comment

ģecki lāgeŗ САЛАСPILS, gimme an ale [Jan. 27th, 2016|11:42 am]
Telfos šodien jauna ceptne ies vaļā. citstarp, Kārlis Kangeris, cilvēks, ko arī augstu cienīju, vairākās pozīcijās un jau ceturtdaļgad100u, pēc vairāku diskusentu domām izrādījies reviziōnists.
cilvēki turpina labprātīgi bradāties pa mīnu laukiem, ar īpašu prieku kāpjot virsmā pirmajai izredzētajai, savai sāpju pumpai. un viss pārējais pēc tā strutu būkšķa kļūst, nukālai to tā labāk pasaka – kā sajūta pēc grandiōza salūta — pilnīgi bezjēdzīga.

pagāšpavasar Ķipī bij ieradies viesmākslinieks no Taļlinnas, krievu puisis, tāds foršs left-anarkapulkō brīvcilvēks un dīdžejs. mēs uz laipas jau svinējām kārtējās ziemas kārtējās beigas un liegi metām pa lampu zem lielās Lampas siltajiem stariem. pamāju, lai takš nāk un piebiedrojas. nezinvais, kādā tur bladī sakarā, bet takš runa visai drīz nonāca līdz pat Salaspilij. visticamāk, tas varēja izklausīties šādi:
– nu etat, Error, iz Salaspils.
– Salaspils; ja eta mesta znaju: Ģeckij lageŗ smerķi.
te nu man nācās iejaukties ar nelielu tirādi un trādirīdi par smadzeņu skalo- un skološanu, par uzvarētāju sacerēto vēsturi, Kaspārovu un Kašpirovski, Aļošu un 3 musketieriem.
viesim raustījās visi acu kaktiņi, nervu tikks brīžiem pārgāja straujā takkā, bet viņš, duockamguoc, ar pūlēm tak turēja nagus un nažus ievilktus.
piedāvāju viņam ievilkt, un izstāstīju stāstu par savu čangaļu vectēvu Juŗi, kuŗu dzimtais brālis, arī Jānis, šucmenis pēc ierobežotas izvēles, nevis dziļākas izpratnes unvai pārliecības, arestēja un puķoffku uz Salaspili izrakstīja. un ka tieši abu šo brālīšu piemiņai mēs te ar mammu nesen pie Mildas puķes likām, tai Leģionāru dienā. jomajō, te puisis, kuru wwii romantika manā stāstā bij ieaijājusi, salēcās kā kumeļš. un izlaida naganu. te vairs nekāds stāsts nebūtu līdzējis, tālab līdzjūtiski uzliku viņam roku ap plecu, apsoloties vēlāk ar viņu par to visu parunāt. jo tas ir gari. un stūlbi. un par to vispār nav runa.
solījumu es neizpildīju, jo principā jau uz to brīdi sasilusī šmakavciņa manā metabōlismā jau vēra durvis ciet.
un izsniedza sauju dzēšgumijas. kā sniega vēsu roku.
http://klab.lv/users/dooora/898148.html

ā, un te ir tā dziesmiņa, uz ko čomiņš vislaik referēja. kā himnu patiesībai.
da, da, znājim takuju gazjetu. PRAVDA nazi-vājecca
http://rutube.ru/video/9cfc38eb85327db4a85e983e70632777/
Link4 comments|Leave a comment

[Jan. 26th, 2016|09:42 pm]
pagaidām Grungtepas KingKongā mans mīļākais varonis ir khmēru pareģis (futurolōgs).

When I make to leave he grabs my arm and stares into my eyes. “You smoke weed, don’t you?”
“Ah, a little.”
“No, a lot. But probably not enough. Next time you smoke, get really, really stoned, then meditate on desolation. Concentrate on the most unpleasant death you can think of, then how it will be at the end, when you realize there never was a heaven or a morality and every single little thing you did to make your life and the world better was a total waste of time.”
“Why are you so hung up on desolation?”
“It’s where the treasure is hidden.”
Link6 comments|Leave a comment

gaismatuneļagalā.ru [Jan. 26th, 2016|02:42 pm]
reizēm ir itin mīlīgi ar programmeriem saraxtīties. šorīt mani nesagatavotu ēkastē pārsteidza šeikojoša rakstura vēstulīte:
____________

Thanks Jānis

I reproduced the crash.
You are right, it's a 9+ disaster on Richter scale. Nothing helps other than hard reboot.
As to reason, it looks like Flash creates the conditions to reveal JEDict own bug.
Recently I made a lots of cleanup in source code, and the latest JEDict runs smoothly with this page.
None of those fixes were related to WEBKit, therefore most probably it's a JEDict bug appearing in very specific conditions.

The new release will come shortly.

Cheers
Sergey
____________

vispār, izštukoju, ka mans nākamais ceļojums būs uz Krieviju. ne gluži uzreiz pie koŗumpētā, izrādās, diktadōra, bet pie puikām, kas fitō- un vittō-lampiņas skrūvē, testē un taisa. ceņņiks nav baigi zemais, arī uz kŗešojošā rubeļa fōna, toties kvalitāte baidoska lieliska un man vienkārši jau tagad patīkami redzēt, kā mēs ar foršiem cilvēkiem par apgaismotu nākotni pāris litrus Dzimtenītes iztriepjam.

relatētās fitō-ziņās:
šodien akkal zvana pie durvīm (visi, pat visspontānākie, ciemiņi ir izdresēti vnk nākt iekšā – zvana poga ir rezervēta mentūrai un citiem maldu ceļu bridējiem).
nu, nu, es jau paskatos uz sausiņu turzu un siltajām vilnas zeķēm uz radiādōra, kas tur?
a tur stāv tāda forša tautiete, nedaudz iztrūcinātām stirnas acīm.
jā? prasu, kā varu pakalpot?
– ziniet, vai jums tur logā tā rōzā gaisma spīd?
– ā, jā! kas tieši interesē?
– vai jūs nebūtu tik laipns un neaizklātu to vienu stūrīti ar kaut ko, mums tā gaisma acīs pārāk bliež, lūdzu.
– bet protams, vārds pa vārdam, gandrīz jau tuwbrālības sadzērām, bet grāmatvedēm pāri ielai režīms saspringts, visi tie santīmi godīgi pa ailītēm jāsaliek.
aizgāju un izrubīju tās gaismas pagaidām, un ne bez slēptas sajūsmas ieraudzīju, ka 2 (divu!) pretējo māju iemītnieces piecos (5!) stāvos, visdažādākajām sasukām un uzaču izliekumiem stāv logos, štōrās turēdamās. ojomajō, tur acīmredzot visu rīta cēlienu ir norisinājies Notikums un Saziņa, un ir tikuši pieņemti Lēmumi un izvirzītas Kandidātes.
uzcepšu viendien torti un iešu pie savām jaunajām draudzenēm ciemos.
vot, nevar saprast, kurp vispirms padoties — pie sievietēm nāburdzēm vai uz to Muskoviju.
laiks rādīs. tagad atkal izslēgšu internetus, atā, paldies par uzmanību.
Link14 comments|Leave a comment

laiDies stāv klāt! prasķi, praščaj i daj na čaj [Jan. 26th, 2016|12:42 pm]
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/213682/arhibiskapam-vanagam-lai-atdotu-kreditu-jadzivo-ilgak-par-100-gadiem

vēlam veselību un mūžīgu dzīvošanu ne vien archibīskapam, pašai Baznīcai un proverbiālajai Bankubankai, bet arī

manam vienīgajam latviešu tautas varonim, kurš, kā ziņo atjautīgākie cibiņi, par varoni ir uztaisījies pašmērķīga pašlabuma (bezmaksas cietuma maizē) labad:

ANSIM ATAŌLAM BIERZIŅAM šodien vārda diena.

arī jūs varat viņu sasveikt šai skaistajā rudens novakarā:
http://ansis.lv/contact.lv.php

bet tā kā man ir viņa privātā sms numurs, lūkoju sacerēt apsveikumu latgalīšu volūdā, ko nūlasjeit teļipunā.

http://ansis.lv/dziesmas/prowaj256.mp3
Link6 comments|Leave a comment

še tev, mauciņ, pieci laci [Jan. 25th, 2016|04:42 pm]
[Tags|]

ko mums labu sola pārstāve Antra Bork-Ržečicka?
ōōō, dahujakō, ieskaitot pat kanspirāciju teōrijas

http://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/sakas-pieteiksanas-verienigai-konferencei-kritiska-domasana-cilveks-bizness-valsts.d?id=46979111
Link10 comments|Leave a comment

uz laiku slēģis ciet, līdz mācēs laimē diet [Jan. 23rd, 2016|02:42 pm]
Link2 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]