per silentium ad as†ra mille [entries|archive|friends|userinfo]
باب

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

eļektronnij mozg padast kamandu ļūģam [May. 9th, 2020|04:42 pm]
ko lai tādu pastāsta jums par uzvaras dienu… diena ir, uzvaras nava? vienam uzvara, otram izvarošana? kam demokrātiskais centrālisms, kam telefōncentrāles demokrātija?
ai, neko neteikšu. lai runā mūzika. Zigismunda Lorenca notis un balss. ansamblis Eōlika pirmajā inkarnācijā. 1968. gads. komentāros ļaudis strīdas, vai runa par čehiem vai vjetiem.

Скоро Начнут Прибывать Домой Гробы
Link18 comments|Leave a comment

[May. 8th, 2020|11:42 pm]
kapteiñiem
Link1 comment|Leave a comment

[May. 8th, 2020|12:12 pm]
sen nav bijuši kačīši.
rižie bračkas un māsiņa peciņa.

Link9 comments|Leave a comment

[May. 6th, 2020|10:22 am]
New and Emerging Respiratory Virus Threats Advisory Group [Nervtag] & Sage [the government's Scientific Advisory Group for Emergencies] izsludina vakanci.
pieteikties iepriekšējajā kārtībā.

https://www.telegraph.co.uk/news/2020/05/05/exclusive-government-scientist-neil-ferguson-resigns-breaking/
Link1 comment|Leave a comment

[May. 6th, 2020|08:42 am]
nosapņoju dziesmu šonakt. atmodos un atskārtu, ka tā jau pussīsimts gadus kopš pierakstīta.

viss apkārt
Link2 comments|Leave a comment

grūti mācībās, viegli kaujā [May. 5th, 2020|01:13 pm]
riekstkožu triō
Link4 comments|Leave a comment

[Apr. 28th, 2020|05:42 pm]
īsi pēc maija lietus, kurš nāk
Link4 comments|Leave a comment

[Apr. 26th, 2020|09:09 am]
nice bush
Link6 comments|Leave a comment

[Apr. 24th, 2020|02:20 pm]
Libānā ar jaunu likumdošanu nosvinēts 420

https://www.zerohedge.com/economics/debt-stricken-lebanon-becomes-first-arab-country-legalize-cannabis-growth
Link4 comments|Leave a comment

Blade Runner, pre-alfa versijas īsa editoriāla sadursme [Apr. 23rd, 2020|02:42 am]
CAN vs IT
LinkLeave a comment

[Apr. 22nd, 2020|06:42 pm]
podiņa cena ir 3,33. tam nav īsti sakara ar 42, masōniem, šaitanistiem, feministiem, kabalistiem, lielgabalistiem un citiem dūrā sistiem.
man vnk. mija izrēķināja pašizmaksu, bez pēvēenn un savām neatjaunojamām sinapsēm.
take it or leave it, be yōu friend or fiend, a host or a hostile. a miss or a missile. a crow or a cow, a zoo or yazoo, liverpool or man united, or anthropos untied.
cena ir pilnīgi runājama, turklāt vienojamies, ka es jums to neteicu. vēl turklāt man šobrīd pilnīgi neko nevajag. varbūt par matu piekārtot laivu un sapurināt takelāžu.

mazs madrigāliņš
LinkLeave a comment

[Apr. 22nd, 2020|04:42 pm]
man ir zirgs, kas naktī dzied igauņu draugs, kam vārdā Right. Raitis, latviski.
šausmīgs kārdinājums (pīrasmōns jeb pirosmānī) viņam piezvanīt un uzvaicāt:
– brother Wright, shouldn't we do something illegal?
– terē, brother Wrong, inshaallā we shall, with time.
– in time?
– on time. and on Kihnu.

foršs ieraksts
Link1 comment|Leave a comment

[Apr. 22nd, 2020|12:12 pm]
diakrīzes laiku pavadīšu daļēji produktīvi, atgriežoties pie seniem sapņiem un nedaudz pamācoties grieķu un lietuviešu valodas.

back to basics
Link2 comments|Leave a comment

ČēPē2020, CD1 [Apr. 21st, 2020|03:42 pm]
pirmās 65 čē-pudeles ir nokomplektētas.
šie pārsvarā ir bēbīšu asumā, toties ar kādu estētisku, ētisku vai ēdiski garšīgu niansi.
/numerācija no iekšējās grāmatvedības/1. Aji Ahuachapan
4. Blotchy Orange Pimenta de Neyde – pagaidām vienīgais piktais no iepudeļotajiem
7. Buena Mulata
12. Aji Crystal
14. Blue Christmas
16. Dedo de Moça Laranja
18. Hangjiao 3 Solar Flare
19. Jalapeño Orange
27. NuMex Sunset
29. Čingizhans, Latvijā pirktas sēklas. Visticamāk, liels Bird's Eye – nejaukt ar Čingizhana smadzenēm, kas ir no psihā gala.
30. Cheiro Roxa
33. Omnicolor
Link48 comments|Leave a comment

[Apr. 20th, 2020|09:21 pm]
[Tags|]

kur, nez, Latvijā var apgūt surdōtranslāciju vai kā tur viņu? nākotnē var noderēt.

https://twitter.com/rooshv/status/1252059958851575808
Link13 comments|Leave a comment

Čē Pē, set me straight [Apr. 18th, 2020|07:42 pm]
acumirklī pat grūti pateikt, ar ko tas viss sākās, bet pie vainas noteikti bija arī ar prieku pieņemtā avrālllarvālā svētība. L2-2 hrōnikās notikums, iespējams, ieguls kā Čillī-perestroika, trādirīdirā.
vakar, uzsākot dēstu pārvietni polietilēna tereftalāta tilpnēs, man salīdzinoši ātri pielēca (jā, ar gaŗo ē), ka nav jau rūmes. neKam. visa dzīvojamā platība ir aizņemta ar pilnīgi nesaprotamiem hlamiem. pasakās vai aizrautīgās koncertu recenzijās līksmi teiksmotu, ka ij adatai nebijis kur nokrist, tak man kā skukas dotās zvīņas no uzacīm nožāvās apjauta, ka šitais taču ir pilnīgs, es neatvainojos, π
ar vēl kvēlāku degsmi kā visus aizgājušos pārdesmit gadus biju hōrdojis dažādu kalibru sūdus un sūdiņus, mēs metāmies tos visus hrenizēt nah. atbrīvojām dažus kubrikmetrus, un dienas izskaņā man izdevās atbrīvot 3 mīļ ārdus eiru pāris kvadrātmetrus pirmajām trejdesmit+ chill-pudelēm.
šodien ar mijas armijas disciplīnu un jūsu padevīgi anahrōniskā anarchista mulsu piekrišanu process ielidoja eksponentē – kur vakar bija metrs kvadrātā, nu jau ir vairāki Kubā. līdz Amērikai vai, precīzāk, Teksasai mēs vēl tiksim. vispirms es vēlētos apsveikt visas Lauras un Jadvigas vārda dienā un sevi pašu – vakardienas un šodienas dzimšanas dienā.
vienā no pīppauzēm mija tikko saskuma, ka vakariņu cāļa receptei iztrūkstot pētersīļu. es nekavējoties voluntierēju aizbizot uz Tunci, vai kā to bodi tur sauca.
– vari necensties, viņi aizvērās piecos – rezignēti rezumē mija, bet es jau esmu ceļā. Unces vārti patiesi ir ciet, tālab traversējos uz Bieti, kur galēji iztrūkst pētersīļu, taču acīs krīt desmitiem tulpju un citu ziedaugu.
– čau! jums pētersīļu nav, ja? – nokārtu galvu uzmundrinoši uzjautāju.
– nav gan.
– toties tik daudz ziedu! jums laikam… vārda diena?
– jā :)
…dviga, es gribu papildināt, bet neviļus man izsprūk: Laura!?!
– jā :D
– nu tad! (novēl šo un to) – sveika, Laura! – mēs laikam nekad ofisjāli neesam iepazinušies?
– un kā jūs sauc?
– Jānis.
– ā, kā manu tēti.
– Jā. sakiet lūdzu, jums pētersīļu nav, ja?
– nav diemžēl. aizej uz Latiņu, viņiem ir viss.
pārnācu mājās, viss sapušķojies dillēs, salpetrī un pētersīļu buķetēs. noklupis uz proverbiālā ceļa mījās priekšā, lūdzu viņu pieņemt daļu svētības. pieņēma arī. arī tagad, dzirdot, kā klab šīs rindas, kurām pa starpu es ašpadsmito reizi pārvaicāju – drīkst vēlreiz uzlikt tev mīlas dziesmu? – viņa nekurn, jo nav jau vēl īsti kurnēt kur. lai arī pirmie pāris brīvie kubrikmetri žilbina kā jauneibā.

uzlikšu arī jums šo mīldziesmiņu. pieņemiet par labu.

Josh T. Pearson – A Love Song (Set Me Straight)

vēlējos jau atiet čillīšos, bet neatstāj sajūta, ka vēl pāris vārdu būtu vietā. Džošu Tī Pīrsōnu mēs sastapām '07 gada vasarā, pie Velšu robežām, Dirty Three kūrētā All Tomorrow's Parties pirmajā vakarā. kā beidzamais uz mazās skatuvītes kāpa pēc skata vismaz 60 gadus vecs bārdains hipijs no Vudstokas, kurš sevi pieteica kā prīčera dēls no Teksasas, un nekavējoties bez steigas uzbūra mums burvīgu ģitārtrobeli ar dažnedāžiem psalmiem. vienas dziesmas laikā uz skatuves uzlavījās kāds laverbojs no publīkas un sāka muzikantam čukstēt ausī savu višlisti vai kaut ko tamlīdzīgi piedauzīgu. apsargi, romanču ieaijāti, noreaģēja ar stipru nokavēšanos un tālab trubultu sparu. džeks tika sagrābts no visām pusēm un rauts nezināmos virzienos.
– don't touch him! he's a nice person! Pīrsōns liegi komandēja gvardus, neatlaižot pirkstus no stīgām, un e nekavējoši viņu iemīlēju uz visiem laikiem.
abi uzticīgākie šī blozga lasītāji atminēsies, ka vairākos dvēseles stāvokļos te esmu klausījies Džošu kaverējam Boney M un nedaudz Bībeles. tur (pirms 10 gadiem) viņam jau acīmredzami ir pie 70. lūk, un tā es ik pa 5-10 gadi cenšos sekot ārtista daiļraidei, kamēr šis vēl šaisaulē. līdzīgi šodien, vienā no pīppauzēm, uzmeklēju, vai vēl starp mums jebšu godīgi kritis un tālākcēlies viens no maniem Kristiem. jopcik, izrādās, kāds viltvārdis atvēris Viņvārdā trubas kanālu! īstajam pendzionāram Džošam nekā tamlīdzīga nebija, a te kaut kāds pāraudzis tīnis kovboja izejamajā cepurē stādās priekšā kā JTP. nekavējoties devos vikipēdējā, kurā no trim pieejamajām valodām tikai arābiski ziņo , ka mākslenieks dzimis 1950. gadā, kas visumā sakrīt ar manām observācijām. bet kas tad ir šis Goslinga ārlaulības dēlam līdzīgais impostdōrs? Džošams dēls? klaiņojošs aktieris? bet kālab tad viņš ar tādiem talantiem neuzdodas par nopietnu influenceri, tā vietā likdamies rāmā rōzā kadiļaka mierā ar 15K trubas skatījumiem? un vēl tā matu sasuka! kā noprotat, mana pīppauze ievilkās. līdz es jaunēklī tiešām saskatīju veco penzi Pīrsōnu. un, neslēpšu, nedaudz sevis. kā potenci, kā iespēju. es vairs nebūšu anarchists. potenciālisms ir mans viss. tas nekas, ka neatceros, kā tas sākās. uzlikšu vēlreiz dziesmiņu par mīlu un ieiešu Čīlē, līdz pašai Ugunszemei. priecīgu šabatu, razbainieki!
Link15 comments|Leave a comment

aļaska naša, no laski ņet [Apr. 15th, 2020|01:42 pm]
vajadzētu Vasīliju cibā iesvaidīt. un nekavējoties izmest. pēc gadskārtas aicināt appukaļ. un tad jau trāpīgām kustībām atsist, wōter-bōrdot un pārmest pār bortu ar abordāžas kāķi. un kārtējā pūpolsvētdienā saukt mājās, lai vēlreiz pastāsta, ka karalis ir kails un cik ļoti viņam salst.
Link4 comments|Leave a comment

Buttony in a day, or two [Apr. 15th, 2020|07:42 am]
ja jūsu bērnam nešķiļas botānika vai, gluži otrādi, šķeļas pārāk labi, kas ir vēl aizdomīgāk, kārtējo reizi rekomendēšu attālināti ielūkoties lietotāja crime_pays_but_botany_doesnt kanāllēs:

intro

hortikulturālās takas mūs vakar ar draugu izveda ārpus Rīgas, jo vīrusa ēnā izlēmu nerakāties pa misenēm, lai salasītu nepieciešamās pet-pudeles. tālab pasūtīju 144 divlitrenes no vietējā ražotāja un posos ceļā. īsi pirms izbraukšanas man zvana uzņēmuma pārstāve un bažīgi ziņo – cienījamais ser, ir neliela problēma ar jūsu pasūtījumu! jūs esat aizmirsis korķīšus pasūtināt :((
– paldies, korķīšus nevajadzēs, es tās pudeles uzreiz griezīšu kopā. drīz būsim.
jā, pļin, 24 centi štucerī bez pevna un bez korķīšiem. diezgan droši var pieņemt, ka viņi sagaidīja Eduardu Šķērroci ieronamies.
lai arī 144 ir 12 kvadrantā, iepakojums stipri atgādināja viegli iegarenu king-size matraci. un labi vien, ka tā, citādi mēs to vieglajā autiņā nebūtu ietūcījuši.
runājot par karalisko ģimeni, man te nesen pirmo, šķiet, reizi uzziedēja pagalam nomocīta Herbālā karaliene ar 100 nosaukumiem, no kuriem man pašam visvairāk patīk Kubas raudene. varētu joka pēc sēklas ievākt.tā kā esmu atmetis herbālās inhalācijas un spiritālās imbibācijas, mani ar joni atkal apmeklē sapņi, sauksim tos tā. agrāk man vajadzēja 5-7 dienas, šoreiz pietika ar pusotru. vecums laikam. mija nāca uz migu ap četriem un sastapa mani mētājamies starp divām beibēm, ko jums no sirds nenovēlu. nācās vien slieties augšā un sākt graizīt to kvadrātu.
šis nez kālab atsauca atmiņā bērnību, kad māšele jau skolā bij sākusi apgūt algebras pamatus, bet es vēl skraidīju brīvībā pa sētu un vakaros študierēju lielo karti virs savas mazās gultiņas. neliela konflikta ietvaros māšuks mani nosauca par cūku. tā vietā, lai normāli pateiku, ka viņa pati ir augšminētais dzīvnieks, es nolēmu sadursmi eskalēt, pielietojot viņas mājup pārnestās skolārās ziņas:
– bet tu esi cūka kvadrātā!
uz šo repliku māsa atbildēja ar okulto frāzi, ka es esot cūka Kubā.
– bet tu, bet tu… Amērikā.

davaj, sīkie! lai jums izcila diena. bet man nazis rokā un uz priekšu.
Link7 comments|Leave a comment

[Apr. 14th, 2020|01:13 pm]
ō, Štrucim 15. maijā iznāk jauns ablōms.

Ten Grand Goldie
Link5 comments|Leave a comment

divided we stand, united we fall [Apr. 11th, 2020|04:42 pm]
The Stand (1994)
Link4 comments|Leave a comment

navigation
[ viewing | 20 entries back ]
[ go | earlier/later ]