Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

18.4.21 21:53

18.4.21 19:49 - ļevokiem patīk noziedzība


Excerpts of exit interviews of some of the cops who quit their job in Portland:


Seattle:


Vairāk noslepkavotu nēģeru un liberāļu zilajos štatos nav nekāda traģēdija, bet izskatās, ka gala mērķis karam pret policiju droši vien būs armijas vai kādas ideoloģiski tīras jauna tipa milicijas ieviešana vecās policijas vietā. Vai arī mad max world. Katrā ziņā jautrības šajās sūdu bedrēs netrūks.

17.4.21 18:25

Vakar saņēmu algu par pēdējām divām nedēļām, kad rāvu pakaļu pušu, lai paspētu un būtu viss labi. Sanāca nopietna naudiņa, kas latvju galdniecībās nebūt nav biežums. Tobiš padarītā darba un monetārās atlīdzības ziņā. Šodien iztērējos un sapirku milzīgu priekš maniem mērogiem "quality of life" uzlabojošus loriņus un ierīces. Uzreiz tāda eiforijiņa neliela. Konsūmerisms ir laba narkata. Es ta pamatā nopirku lietas, kuras jau sen vajadzēja, bet vienmēr biju pa īsu, bet labklājības valstīs - varu iedomāties - cilvēki ierauga to jauno loriņu vai divaisu un pērk, jo pēc tā kādu brīdi ir eiforija. Šopings ir spēcīga narkotika, it īpaši priekš middle class pīpļiem. "A davai es vēl paņemšu to bezjēdzīgo redīsu rīvīti"

16.4.21 00:56 - usa today

15.4.21 21:29 - progresīva armija


Sieviešu ideoloģiska integrēšana armijā ir līdzvērtīga diversijai, kuru labprāt veiktu attiecīgās valsts un tās armijas ienaidnieks.

15.4.21 21:24

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9459317/US-Navy-draws-mockery-adding-mask-eagle-service-branchs-logo-Twitter.html#comments

Ja armijas cilvēki neplāno dumpi, amurikāņi ir pelnījuši to, kas ar viņiem notiek.

12.4.21 22:33

12.4.21 00:23

Gribu nobanot Cibu no interneta, jo tā man uzmācas ar savu uzbāzīgo klātbūtni. Pasludinu, ka tās ir manas cilvēktiesības, jo es ar tām identificējos.

11.4.21 22:36

Nepareizi dara Kriš dzēšoties, bet viņam ir grūtāk, nekā tādiem kā es, kas pieradis pie sūdu lavīnām, ad hominemiem un tupām kaucošām cacām (abu dzimumu) visos kaktos. Cilvēks cenšas ieturēt līniju, nevis bakstīt wokijus ar sūdainu mietu izklaides pēc. Pēdējais ir vienīgais racionālais variants. Tu nerunā ar mošķiem, tu par viņiem ņirgājies un sūti nahuj.

10.4.21 21:32

Doksošanas fenomena galvenā problēma nav tas, ka kāda interneta identitāti savelk kopā ar reālo vārdu/uzvārdu, bet fakts, ka ir cilvēki, kuriem pēc šādas savilkšana ir kaislīga iekšēja vajadzība un, ka viņi to pamatā tēmē uz cilvēkiem, kuri viņiem nepatīk. Ir aizdomas par ļaunprātīgu motivāciju. Nu un kas, ka tu zini/nojaut ka tas tur ir šis te. Ko tev dod par to kladzināt apkārt? Tāda uzvedība raksturīga naidīgām tirgus bābām, kas viena otru noēd aiz stūra.

10.4.21 07:29

Sapnī nelaiķe māte sēdējā mūsu vecajā Indrānielas virtuvē un dzēra alu ar Roniju O'Salivanu. Man arī laikam no tā kas tika. Kaut kāds importētais mazās pudelītēs. Ap to pašu brīdi paralēlā laiktelpā nācās ostīt ko līdzīgu kūpošai sērskābei nelielā bleķa bļodiņā un no kāda drauga, kas laikam arī piedalījās, pavīdēja teksts, ka nāksies ne tikai ostīt, bet ņemt iekšā. Kā kāda pārbaudījuma vai eksāmena viena no daļām. Īstam vecim jāvar dzert sērskābe.

10.4.21 07:19

8.4.21 01:46

Cibas woukzombiju teloshurts nevaid rimties. Patīkami. Laikam it rustles their jimmies diezgan pamatīgi.-]

5.4.21 02:19

2.4.21 00:26

Bļe kā bārda kož rētā.

30.3.21 19:46 - par ko nestāsta diversitātes kursos

Te jau Ulvs kaut kad par to lika, bet tam vajag vairāk posteritātes. Cik daudz no mazgadīgajiem Mtf gribētājiem apzinās, ka atlikušo dzīvi starp kājām būs smirdīga strutojoša brūce, kas regulāri jābaksta ar fallu, lai tā neaizvērtos? Cik daudz "transcilvēcības" fanu spēj par to domāt everythingisallright.jpg modusā. Varbūt naciķiem bija taisnība par Hiršfelda grāmatām.Labāk negūglējiet "neovagina". :/

Te kaut kad tovarisči (tēloti) interesējās par transkropļošanas rituālu monetāro ienesīgumu. Laikam nav tik švaki kā pats biju iedomājies. Pat nepieskaitot naudiņas, kas tiek atņemtas cilvēkiem, lai barotu visādus papardes ziedus un kolūdējošos birokrātus:

Global Market Insights, Inc. has recently added a new report on sex reassignment surgery market which estimates the global market valuation for sex reassignment surgery will exceed US$ 1.5 billion by 2026.

Papildus tam mums ir revolucionārie aktīvisti, kas piestrādā pretošanās pagrīdē un izplata diversitāti neformālākos veidos:(tvīti lipīgi)

30.3.21 07:57

Verticality, hierarchy, quality and similar are thrown out for the sake of flattening all particulars and individual phenomena into the same plane of "goodness" or "validity". "Everything goes" can only be true if there are no qualities at all, but if you so much as admit superiority of one thing (normalcy) over another (distortion), then from there necessarily proceed the support and promotion of normalcy, and suppression of its opposite; "tolerance" must go only so far as to give some "breathing space" and time to troubled individuals to reconsider their behaviour, not to tacitly accept their excesses as "not that bad".

30.3.21 07:30 - akadēmija [current year]

All Royal Institute of Technology students are forced to study "equality and diversity"
Published March 8, 2021 at 11:43 AM
DOMESTIC. All educational programs at the Royal Institute of Technology, KTH, will in the future contain "a compulsory part on gender equality and diversity" The component will begin to be integrated from the autumn semester 2021, the university writes in a press release.
- "We have reached a turning point. Today, it is unusual to question gender equality work. Most people are involved and say "Now we drive"", says Anna Wahl, who is vice rector for gender equality and values at KTH.
KHT has struggled with the fact that for natural genetic reasons it is mostly men who are interested in and apply for technical education. This relationship is contrary to the prevailing ideology in Sweden, the so-called cultural Marxism.
This is a total of 50 programs that will "integrate knowledge about gender equality and diversity" in 2021, according to KTH.
During the academic year 2022, a "research-based educational block on gender equality and diversity" will be integrated into all education at KTH. All 120 programs, from undergraduate level up to doctoral level, are affected.
https://www.kth.se/aktuellt/nyheter/all-kth-utbildning-far-jamstalldhet-pa-schemat-1.1055621


The Swedish Government wants to introduce basic value requirements for all research
Published March 7, 2021 at 1:21 p.m.

DOMESTIC. All research and teaching at universities in Sweden must be conducted "on the basis of the values that apply", according to a bill from the government. The proposal intimidates researchers, who warn that free research is threatened.
In its new research bill, the Government states that the principle of academic freedom does not mean "that the university or those operating at the university are free from control or regulation".
-"The free search for knowledge and the free dissemination of knowledge" should instead "always be exercised within the legal framework that exists and on the basis of the values that apply", the government continues.
The wording is in the so-called constitutional commentary, which has a direct impact on how courts and authorities are to apply the legislation itself.
With its wording, the legislator shows "in black and white that the government intends to condition academic freedom on values". Professors Lars Hultman and Christina Moberg, both members of the Royal Swedish Academy of Sciences, write this in an article on DN Debatt.
Decisions on the bill will be made in the Riksdag on 21 April, with introduction on 1 July.
Hultman and Moberg address the following appeal to the members of the Riksdag:
- "Vote no to the bill! Delete the basic values reference! Instead, our universities should be given greater institutional freedom and political clumsiness kept at arm's length."
https://www.regeringen.se/4af915/contentassets/da8732af87a14b689658dadcfb2d3777/forskning-frihet-framtid--kunskap-och-innovation-for-sverige.pdf

"dunno if you foreign scum understand what "basic value" means, but it means that you have to adhere strictly to a set (by SweGov of course) of SJW rules"

30.3.21 00:03 - šodien rubrikā "Opras padomi"

This lady stopped plucking her bushy eyebrows and removing her mustache in order to "weed out conservative people" from her life

29.3.21 22:47

Powered by Sviesta Ciba