Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

25.3.19 20:54

Nez vai tam cucked stāvoklim Rietumos nav tomēr apakšā tīri fiziskas pārmaiņas cilvēku organismos, līdz ar to smadzenēs. Kā Romai ar svinu (nezinu vai bija definite slēdziens par to) tā mums tur kas, plasmasas, fluorīds ūdenī, ksenoestrogēni? Pēdējie vismaz noteikti varētu likties plausibls skaidrojums ne vien smagām kroplībām kā dzimumkonfjūžns, bet izaugšanai par komiskiem, bezmugurkaula gnusiem ar distrofētiem pašsaglabāšanās instinktiem un samazinātu spēju sēt gēnus. Lai cik indīgas nebūtu idejas, ir grūti saprast kā tās var ietekmēt populācijas až tādā līmenī, ka no cilvēku paskata un uzvedības vien detektējams - Darwinian dead end.

24.3.19 14:31 - Ingsoc 2019

Free Speech Is Dead in Britain!

UK "Thought Police Unit" came to a man's house to warn him about his use of "Free Speech" - Discussing BREXIT might soon be illegal!?

Mayor Khan assigned 900 officers to ‘hate crime’ duty, which requires monitoring “speech


Mayor Khan - cik forš vietvalža nosaukums priekš totalitāra šithoula.

---Nav gan skaidrs kāpēc kristietis vēlētos bēgt no vienas islamiskas valsts uz citu.

24.3.19 14:06


NZ ir savs "chief censor". Das some next level progressive shit.

23.3.19 22:25

Zo, Millera probe nu jau oficiāli izrādījies 100% feils, kā jau paredzēts, tāpēc godīgo ziņu medijos par to raporti ir reti un zemākajās slejās, blakus sportam un vietējās loterijas vinnētāju paziņojumiem. Didn'teven make the current news cycle. Ievērojami, ka pat latvju "žurnālisti" tajā pašā frekvencē. Tie paši cilvēciņi, kurus mēs pirms gadiem 10 vēl saucām par ceturto varu.

23.3.19 21:57

Kā jūs skatītos, ja es pieslietos Islamam?
edic: (ar muslmaņiem ir tā - vai nu tu viņus nosit, vai pievienojies - no middle ground)

22.3.19 21:17 - par to roka mūziku

Grupa Om ir izcils un metafiziski unikāls fenomens mūsdienu rocka muzīkā, tāpēc baigā škrobe, ka neko vairs netaisa un laikam netaisās (divi džeki, bunga un bass). Cizneros nodarbojas tikai ar piedalīšanos savā vecajā, man pilnīgi vienaldzīgajā stoner-doom huiņā Sleep un pa malām raksta gaumīgu, bet aizmirstamu elektroniski dub tipa mūziku ar austrumnieciskām pieskaņām. Starosķ ņe radosķ laikam.

Otra lieta. Te kaut kur dzirdēju, ka Tūlim varētu tomēr iznākt jauns riņķis. Kāda vispār attieksme pret šo bandu? Man viņu kulta status liekas mazliet mākslīgs. Jā, banda ar ļoti specifisku skanējumu un izciliem instrumentālistiem, bet kopumā mūzika samērā sterila. Man personīgi patīk tikai pēdējie divi albumi un ar faktiski nebūtu pat ieinteresējies bez Schism, kas ir neapšaubāmi izcils gabals un labi raksturo "what they're good at". Velkoša metāliska psihodēlija ar kaut kādu gaigerisku/borhesisku underlying (pār)necilvēcību.

21.3.19 23:19 - par somāļu bagātinātāju Zābakstānā

Hahaha, Italian leftards already at work to minimize the incident:
https://www.youtube.com/watch?v=hAqClPdGqcY
"He didn't want to do evil, he just wanted to bring attention to what is happening with the immigration politics".

Poor guy, he didn't want to do anything bad, just set 50 kids on fire, that's all. It's all Salvini's fault!

BTW, the media is also telling us about a certain "Shamir", whose phone was used to call for help, which saved all the children. Except Shamir didn't call on the phone, he dropped the phone which was then used by this kid:
https://www.youtube.com/watch?v=fQsRNOah_nI
Notice the skin and hair color typical of a Muslim immigrant, not to mention the thick accent of the local Italian dialect!
...
Hahahaha, it keeps going:
https://www.youtube.com/watch?v=wTDrKvF5470
Now the guy is saying his daughters died "at sea" and that Italians must burn as a result. Except his daughters are safe and sound in his house and he actually has abuse of minors listed in his criminal record, along with drunk driving, which of course begs the question of how he got that job in the first place.

21.3.19 20:45

Nezinu vai skumjš vai vienkārši interesants novērojums. Kopš šī gada sākuma strādāju darbā, kas pirmo reizi mūžā ir samērā patīkams, interesants ar pastāvīgu expas iegūšanu, foršiem kolēģiem/šefu un atbildīgus, samērā sarežģītus uzdevumus. Kas ir dīvaini, ka savā budņu dienā daudz labāk jūtos, ja iepriekšējā vakarā esmu ieņēmis kādu 250 un iepīpējis (arī tabaku, protams). Tad, kad izvairos no visām šīm vielām darba dienu brīvlaikā (šancējot neko neknābāju, izņemot tabaku un čefīru), daudz biežāk čuju apātiju, miegainību un sēras par vajadzību tur atrasties. Pat prāts strādā labāk pēc "vieglas atpūtas" ar šņāgām. Nez, droši vien, ja aizietu aukstā tītarā uz kādu mēnesi, diviem, tad būtu vēl zajibisjāk, bet tas prosta nav variants. Ko es nahuj darīšu labai omai teju divas stundas comjūtingojot houm un tad nīgrā nogurumā fiksi gatavojot vakariņas un kurinot pečku, lai varētu paspēt vismaz vēl stundiņu pirms čuču muižas pablenzt un paņurdēt cibā vai noskatīties kārtējo Barsas maču?

20.3.19 21:18

Nez kāpēc pēc tā NZ incidenta poļitrukāņi un patieso ziņu prese negolosī par to kā vajag īpaši piedomāt par to, lai šis nebūtu par pamatu baklašam un raitwingerofobijai. #thoughts&prayers; #DontLookBackInAnger; #NotAllRighwingers + "vientuļais vilks ar psihisku kaiti, kura motīvi ir neskaidri".
Nope, visiem viss bija skaidrs divu stundu laikā un saucieni pēc sevis šaustīšanas (to fellow whaite peepl) papildus orveliādes eksponenciālā mērogā (až jābano fōrčans) feik morāla outreidža fonā sita augstu vilni.

Žēl, ka šitie keksi neiet bliezt diegabikšu un feikņūžeru ofisus. Breivikam rudimentārā ideja par to kā realizēt raitwing ekstrīmu bija pareizāka. Ciniski nagli oportūnisti no stānām, ar kuriem aizdiršās senāk jaukas vietas, nav cēlonis, bet sekas.

17.3.19 23:43

Pisec Messi. Kad dzīvē maz prieka, pietiek paskatīties maču un gara stāvoklis uzlabojas. Būs traģiski, kad viņam nāksies iet pensijā.

17.3.19 13:55

note to self
ja nav spēka, tad nevajag

16.3.19 10:37

Interesanti kurš vēl no cibiņiem taisās šovakar uz to Ādmiņu ielu iečekot latvju jauno censoņu veikumu. Neesmu bijis uz vietējām brandžām vairāk kā 10 gadus (tajā laikā Depo laikm bija latvju censoņgrupu epicentrs - šamais vēl eksistē?). Šobrīd ir bik sagurums un apātija, bet laikam tomēr jāaizbrauc. Nevaru atcerēties vai tikai Ulvja propaganda vai vēl kāds cits arī sacījis, ka tajā būcenī ir laba skaņa un atmosfēra priekš končiem? Cerams, ka tur nebūs neganti piebāzts (jē, laik hū kērz par kaut kādu žīdrūnu un vēl pāris viduvējām lohugrupām) un nebūs ko elpot kā parasti tajos tipiskajos neformāļu-hedonistu puspagrabos ar nekādu ventilāciju.

15.3.19 22:38 - fraidei nait haiku

tā es esmu mumu i gerasim
bet kā mazliet inhibīcijas pazūd, tā gribās par visu sevi visai pasaulei pastāstīt
riebjas abi varianti

13.3.19 20:14 - femiņizmus '19


https://www.unilad.co.uk/life/mums-unite-to-make-porn-theyre-happy-for-kids-to-watch

12.3.19 21:39

Prieks, ka Barsa apmierina arī nedaudz sava baltā supremacisma saknes un blakus jau nolīgtajam De Jongam, visdrīzāk dabūs arī otru ariānisko ajaksu, De Ligtu. Būtu jau ideāli identitātes atsvaidzināšanai, īpaši kombinācijā ar Artūru.

12.3.19 21:28

German art exhibition, theme "Contemporary Muslim Fashions"
[​IMG]
My taxes are paying for this.
:negative:

German source: https://www.welt.de/politik/deutsch...-Fashions-Kritik-an-Kopftuch-Ausstellung.html

12.3.19 20:20 - inčersting

halal
tas djūds smuki stāsta, var iečekot citas lietas

11.3.19 23:30


https://www.theregister.co.uk/2019/03/06/hipsters_all_look_the_same_fact/

11.3.19 23:11 - current year in UK

Mothers send sons to Somalia to avoid knife crime
https://www.theguardian.com/uk-news/2019/mar/09/british-somalis-send-sons-abroad-to-protect-against-knife-crime

manas puses XD..

11.3.19 00:55

muh fellow wy pipo :^)

lul
I don't get it...why don't all those white people who hate white people just kill themselves?

Because it would be anti-semitic.
Powered by Sviesta Ciba