Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

22.1.19 00:14 - ditto

21.1.19 22:17 - nejautājiet vai satīra, nav ne jausmas XD

19.1.19 23:04

Līdzīgi kā ir ar krutu mūziku, man patīk garlaicības un panīkuma brīžos paskatīties kādu jūtūbkompilāciju no ģeniālu sporcmeņu performancēm, Messi, Džordanu, Osalivanu, Agassi utml. keksus, kas spējuši padarīt sevis pārstāvētās bumbiņspēles par kaut ko daudz skatāmāku, nekā spēles noteikumi varētu teikt priekšā. Liekas, ka šādi Dieva dāvanām apveltīti cilvēki, ir zīme, kas domāta, lai sniegtu cilvēcei ne tikai trulu atslodzi no rutinētas grūtdzīves maize-izpriecu formā, bet dotu signālu, kas pastāv kaut kas vairāk par mūsu primitīvo, redzamo realitāti. Ģenialitāte ir outlier anomālija, kas ietekmē mūsu dzīves veidos, ko nav iespējams izskaitļot. Redukcionisks materiālisms tikai izliekas, ka kaut ko skaidro. Vārdu salāti, kas nekad nepārnesīs tiešo pieredzi baudot šo Dieva iezīmēto cilvēku darbības savā jomā.

18.1.19 06:42

Interesanti, ka klišejiskais lozungs tipa "vai nu Eiropas Savienība/NATO, vai padomju savienība" kā tēzvreize tiek nekritiski rečitēta kā starp edjukeišonalizētiem would-be inteliģentiem aļa tipiskais cibas jūzers, tā kompānijās no vienkāršiem, pēc peregāra un sīpoliem dvakojošiem proļetiem, kas bieži saka 'tā sacīt jāsaka'. Neizbēgamais krievu/okeāniešu iebrukums un pēcāka verdzība kā neizbēgamas sekas jebkādām atkāpēm vai reformām šī brīža starpt. savienībās ir skaidra lieta VISIEM.

17.1.19 00:16 - case in point


Tiešām, bez ASV, kas mainītu Javropai autiņus, tā būtu kā būtu.

16.1.19 23:56 - cibas diegabikši lodā atkal

Sniegpārsliņiem šķiet, ka NATO, kas ir basically ASV pet project, post cold-war režīmā ir kaut kādā veidā vajadzīgāks ASV, nekā infantilajai Eiropai. Kā būtu, ja Eiropas valstis beidzot pašas sāktu rūpēties par bread & butter lietām kā drošība un ekonomiskā pašpietiekamība, tā vietā, lai šķiestu resursus uz debilotopiskiem sociālajiem projektiem un un humanitārlielvalstīgumu, kas šo drošību mazina?
Es teiksim, nesaskatu nekādu foršumu būt atkarīgam no tā, ka Kapteinis Amerika ir mūsu vienīgais glābiņš pret vatēm vai atjaunotās žečpospolitas agresiju.
Tāpat es varu empatizēt averga joe amerikānim, kas nevar saprast nah viņām japiš kaut kur uz otru pasaules galu karot citu valstu interesēs bez skaidras labuma ASV ārpus ģeopolitskām spēlēm. Militāras alianses nekad nav bijušas labdarības projekti un kāpēc lai tās būtu?
Ak aizmirsu, šībrīža galvenā problēma militārajā sfērā ir nepietiekama inkluzivitāte pret bābām un vīriešim, kas grib būt bābas. Tikmēr robežas stāv vaļīgas kā ielenes un miliči nevar savaldīt kaukādus mačešu niggerus, jo svarīgāk medīt naidrunu interneta čivinātavās. Muh security concerns lel.

15.1.19 22:08 - jus niggural thangs

haha mani sāni īpaši tas pēdējais tūbs:
halal
... tālāk ... )

13.1.19 16:43 - slippery slope be fallacy yo


12.1.19 23:51

Mediji, protams, neko neziņi par diegabikšu mēģinājumu noslepkavot AfD biedru Vācijā. Ja kādam vēl bija šaubas, ka sociālisti nav īstais drauds demokrātijai un brīvībai šī brīža Rietumos. Protams, arī valdība, kas ir uz vienu roku ar antifa diegabikšiem, nav izteikusi nekādus publiskus paziņojumus šajā sakarā. Mēģināt nogalināt politiskos pretiniekus, ja esi kreisais, nav ne tuvu tik nopietns noziegums kā naida runa internetā, ja esi nacionālists.

12.1.19 16:33

Nezinu kā citiem, bet priekš manis zaļais darbojas kā pastiprinātājs. Visu lietu amps. Tāpēc vienmēr nožēloju, ja esmu to ierāvis vairumā sociālu situāciju. Mans defoltais maindsets ar cilvēkiem ir tā, ka esmu starp ienaidniekiem un tas jūtīgums, ko izraisa kaņepājs, padara to deomoniski biedējošu. Izņēmums ar labiem draugiem vai vislabāko un vienīgo draugu - mūziku. Tad viss tas labais, kas plūst, ir pārlabs un spēj uztvert katru mazāko šī labuma molekulu un nepalaid garām neko.
Ar alkogolu citādi. Trulinoši atvieglo kā anestētiķis.

12.1.19 15:24

Bez abviaslī basona ģenialitātes Kleipūlam vēl piemīt ļoti laba humora izjūta un viņš šķiet bezgala lādzīgs un godīgs pacans. Tas, ka māsklienieks patīk, diezgan manāmi papildina baudu, ko sniedz viņa māksla.

12.1.19 14:43

principā laikam jābūtm mazliet nelaimīgam, lai būtu par regulāru cibas lietotāju
(už lutše žiķ v ļesu borodj po pojas)

12.1.19 12:23

Nespēju skatīties video, īpaši makslas filmas ar subtitriem. Vienmēr esmu bijis lēns lasītājs, jo lasot ir vajadzība vizualizēt lietas. Man ir laba iztēle un daiļdarbus vienmēr "skatos" kā filmas, teksts rada inscenējumu un dialogus. Kad mehāniski jāatšketina titrus no ar perifēro redzi pamanāmiem kadriem, viss sajūk un beigās nesaprotu ne tekstu ne kā tas savienojas ar attēlu. Žēl, jo paiet secen daudz laba ārzemju kino. Tiesa krieviem ir diezgan daudz kvalitatīvi dubētu ķiņu.

12.1.19 11:55

Interesanti saskatīt memētisko ietekmi no datorspēlēm savā dzīvē. Man ir bijuši sapņi, kur es esmu nokļuvis sūdīgā situācijā un *zinu*, kas šajā brīdī vajag izdarīt 'reload savegame', bet tas vienmēr beidzas ar to, ka cītīgo cenšos to panākt un nepanācis pamožos.

11.1.19 22:28

Iepriekšējais haotiskais ieraksts sasaucas ar to pirmītējo (kārtējo) diskusiju par supra-rational un/vai ģēnija būtību. Man pēdējos gados sāl likties tāpet kā dažiem no maniem korifejiem - ka īsta māsla principā var būt tikai reliģioza. Senākos laikos māksla vispār kalpoa tikai un vienīgi kā "the expression of divine". Tikai nesen sāka izradīties kultūra, kur tiek taisīta māksla mākslas pēc. Tas sākās ar individuālismu un humānismu, kur māksla sāka fokusēties uz cilvēcisko lieto atspoguļošanu, pretēji senākajam standartam, kad mākslas bija tikai un vienīgi dievišķā slavēšanai. Tā bija abstrakta un sinboliska. Tās forma bija pakārtota saturam. Tā varēja uzskatīties pirmitīva, jo meistars nefokusējās uz formas virtuozitāti, bet cik labi viņš saturiski ietver mūžīgo.
Man tāpēc ar gadiem ar vien vairāk sāka pielekt Tarkovkska kino. Šķiet, ka viņa vienīgā interese bija caur kino iedot mesidžu, majoku. Viņš bija dabiski talantīgs, bet savu talantu neizniekoja sevis un savamskilla slavināšanā, bet tik tiešām, kā saka banāli sprediķotāji - kalpošanā Dievam. Līdzīgi kā atsevišķi muzikāli skaņdarbi, tā pat kino un, it īpaši, Tarkovska, mani pietuvināja labākai intuitīvai izpratnei par neredzemām patiesīām.
Ultimate ģēnijs mākslā ir tad, kad ar redzamo tiek demonstrēts neredzamais.

11.1.19 21:38

Es skatos un klausos uz kārtīgiem, pašapzinīgiem kristiešiem un apskaužu viņus par viņu sirdsmieru. Es zinu, ka viņi, pat ar visām savām dzīves trobelēm, kas nebūt nav vieglākas nekā citiem, ir tomēr kaut kādā ziņā mierīgāki un fokusētāki. Neraustās kā lupata vējā. Cies, bet cieš in dignity.

Man patīk un man liekas es pat saprotu kristietības mēmu. Man liekas, ka labāk par austrumu tradicionālajiem mēmiem, kas senāk likās foršāki, jo nesapratu nedz tos nedz lielo atšķirību starp tiem un Rietumu metafizisko avotu, eksotika likās pārāka pār tradicionālo. Bet es konstanti konstatēju, kas vienkārši nespēju pievienoties. Kaut kas tajā "kalpošanā Dievam", ko es redzu ārīgi, liekas tieši tas, ko pat paši teologi uzskata par 'viltus kalpošanu'. Es izdzirdu kaut kur fonā kristīgo radio, kur establišēti kristieši svēstsvinīgi rečitē sen zināmus citātus un paši visi tādi eiforijā, var just pēc viņu runas tembra. Man tas izraisa derzīgumu, neuzticību. Tu nedrīksti uzvesties iedomīgi, būt viss tāds "ha, es visu saprtu". Man ir automatiski šemuliņi no vidēja vecuma dāmītēm, kas aicina uz to un to pasākumu lūgt DIEVU ar to absolūti izteiktu pareizības dikciju. Manai vecmāmiņai no tēva puses (čistaja latiška atšķirībā no otras omes, kas bija slavjanka) tāda bija. Viņa nebija diez ko intelektuāla, droši vien pat neprata pašreflektēt, bet viņa tik pārlieconoši vienmēr zināja kad un kā iestarpināt DIEVU ar to sakniebto lūpu. Man tas vienmēr izsauca derzību pret citādi jauko vecmāmuļu, jo bija skaidrs, ka viņa pati nesaprot kāpēct deklamē savu klamējamo.

Es pat vairs nezinu par ko es runāju. Laikam kvintesence ir tā, kas es gribētu būt kristietis, bet nezinu kā. Man nepatīk tā populistiskā izpausme, ko esmu redzējis medernijā un Dievs nav skāris mani veidā, lai es saprastu pareizo ceļu. Senseju arī nav bijis.

11.1.19 21:15

Tolerance nav tikums pats par sevi. Progresīvā ideoloģija vienmēr uzsver toleranci, nekad neprecizējot pret ko tā vērsta, tā it kā jebkura veida tolerance, as in, atvērtība un piekrišanas jebkam ir kaut kas labs. Tas nav. Pārsvarā tolerance ir slikta izvēle un pats jēdziens ir stulbs ārpus medicīnas.

7.1.19 21:57

Vai t.s. "antisemītisma" galvenais cēlonis nav konflikts starp mājsēžiem un nomadiem? Čigāni arī nevienam nepatīk un arī viņiem neviens nepatīk. Maz palicis naturālu nomadu cilšu kopš mājsēži kļuvši dominanti un palikušie nicina mājsēžus un vice versa.

6.1.19 17:00

Un feikņūzi turpina teju ignorēt turpinošos bardaku Francijā. Iedomājieties kas būtu, ja piemēram, ASV vai Itālijā/Polijā/Ungārijā/Austrijā notiktu kas analoģisks? CNN/BBC taisa MUH BREAKING NEWS par pašu inscinētu feikprotestu ar 50 dalībniekiem, a šeit burtiski ņem priekšā Bastīliju un skuju kas ziņās. x_x

6.1.19 12:51

Powered by Sviesta Ciba