Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

20.5.18 11:33

Bļaha muha, tomēr aizmigu vakar. Būtu laikam vairāk kā 10 litri, bet prosta neizturēju un kaut kādā brīdī atlūzu. Tāpēc imo vienmēr vajag kompanjōnu. Lai viens otru visu laiku budina. Tik daudz labas mantas zemē. Nu neko. Know how ir, brāga acīmredzot arī laba sataisīta bija. Nākamreiz obligāti jābūt kādam blakus, īpaši, ja process ievelkas līdz vēlam rītam.
(psc, vēl ar vien škrobojos)

19.5.18 22:48 - kandža

Pirmo reizi pats i brāgu uztaisīju i tecināt sāku (ar drauga atdotajiem štrumentiem). Viena kļūda, ko pieļāvu ir žadnosķ. Pārāk daudz brāgas sataisīju priekš tā viena piena bidōna. Laikam vajak kaut kur 2/3 no kannās liet, lai ātrāk uzvārās līdz tvaika temperatūrai. Nosēdēju stundas 4-5 tikai lai sagaidītu, kad būs puslīdz karsts. Nācās diezgan aktīvi 'podsasivaķ', lai pārlauztu žņaugu. Pamatā dēļ tā, ka bija maz rūmes kur tvaiks var sākt izgarot. Nu vot, tagad sēdēšu līdz rītam laikam. Kamēr būs pietecējušas butelītes. Gandrīz lūpas apdedzināju, kad pirmais sāka nākt laukā. 80+ grādi pirmajiem garantēti. Fuck off valsts ar savām akcīzēm, man pošam sovs. Tik cukurs, raugs un nedaudz darba.

19.5.18 11:36

Nezinu vai vairums sieviešu dzimtas TV šovu 'enkuru' ir noteikta tipa ideoloģizēti (droši vien, jo masu mēdiji tikai tādus šobrīd rekrutē), bet kopumā, klausoties prominentas sievietes (gan kā viesus, gan kā 'ekspertus') runājam masu mēdijos par sociāli svarīgām lietām, es ar vien vairāk sliecos uz nedemokrātisku domu, ka sievietēm balss tiesības vajadzētu noliegt. Tas vienkārši būtu labāk ilgtermiņā visiem, ieskaitot pašas bābiņas. Srsly! Te neiet runa par to, ka sievietes ir stulbas, nespēj saprast lietas, bet viņu emocionālā, aijājošā attieksme pret lietām, kuras jārisina ar robustu cirvja uzsitienu. They just can't deal with that.
Te imo ir galvenā problēma ar tiem progresīvajiem džendernaratīviem. Dzimumiem ir pilnīgi cita prāta uzbūve, kas sakņojas mūsu evolucionārajā vēsturē. To NEVAR mainīt, tāpēc turēt šīs dabiskās dziņas naratīvu žņaugos, nevis ļaut tiem normāli izpausties ir ne tikai bezjēdzīgi, bet kaitīgi. Tik tiešām toksiski, kā tagad mīl teikt.

19.5.18 10:02

Interesanta lieta, ko dzirdēju iz JP kārtējās intervijas ar kaut kādām sjw feministēm ir, ka tieši sabiedrībās, kas pozicionē sevi kā egalitāras un vienādojošas, ir krietni lielākā interešu atšķirība starp dzimumiem. Skandināvijā, droši vien pamatā tiek domāta Zviedrija (lol), esot daudz lielaka disscreppance starp dzimumu interesēm dažādās sfērās, tātad viņu feministu politika beisiklī strādā pret tās postulēto mērķi. Varbūt kāds var ieteikt, kur tādi papīri meklējami.

19.5.18 09:31 - vēl nedaudz par nāvessodu

Lai tomēr nodalītu, jo šis ir specifiskāks jautājums. Kā ar nodevējiem? Tautas, valsts, parasti grūti definējams jēdziens. Nu tur visādas piektās kolonnas, kolaboracionisti. Vai viņi pelnītu nāvessodu. Vai visi vecie denuncianti, savu kaimiņu dzīvju sapisēji, kas vēl ar vien ērti slēpjas jau sen kožu saēstajos čekas maisos, vismaz entuziastikākie to tiem, nebūtu pelnījušu augstāko soda mēru?
Kā ar politiķiem, kas aktīvi rīkojas tādos veidos, kas sapiš valsti, sagandē nācijas dzīves kvalitāti? Uz viņiem tomēr gulstas gan speciāla privilēģija, gan atbildība. Tas ir, mandāts rīkoties nācijas vārdā un tērēt nācijas saražotās vērtības pēc saviem ieskatiem. Priekš kāzusa - ja es būtu vācietis, es gribētu Merkeli beigtu. Publiskā nāvessodā, lai citi tipiņi, kas kandidē eksplicīti un emocionāli zinātu kā nerīkoties. Tas droši vien attiektos uz ļoti daudziem ierēdņiem daudzviet un nedomāju, ka visus eksekjūtēt būtu racionāli, bet vismaz vienu, galveno figūrgalvu nocirst tā smačno, liekas būtu labs veids kā signalizēt pārējai tautai - neesiet korumpēti un antitautiski politķi.

18.5.18 22:08

Vai Laiems Nīsōns tiešām bieži savās filmās saka "there's no time, QUICKLY!"? Zinu, ka Taken sērijā tas toč bija fads un laikam vēl vismaz vēl vienā filmā, kur jams ir badass ex-krutaks (yea sure). Neesmu vēl noskatījies to viņa vilciena filmu. Vai tur arī nav laika un visu vajag ātri? Btw, man patīk Nīsōna ekšn varoņi.

18.5.18 21:36

Vai ir tāds jēdziens kā "hroniska apātija"?

18.5.18 19:28

Vispār iepiestošu atbilidi Ķīmiķim šeit, jo srač konkrēti ap abortiem ir kinda nebeidzams dēļ voluntāriem apgalvojumiem un nespējas tos pierādīt kā mātemātikā.

Lūk, tēmu vispārinu:
Gan jau jautāju, bet vai tev ir problēma ar cilvēku killošanu principā, īpaši, ja tas nesagādā ciešanas? Jo viss šis dancis ir tieši dēļ jūsu nevis manas problēmas ar killošanu.
Kā ar bēbja killošanu, atstājot kaut kur sasalt mežā? Arī nekādu īpašu ciešanu un bēbis ir stulbāks par suni, tātad nekāds auksts entelekts nav zaudēts.
Kāda attieksme pret nāvessodu par/pret?
Imo šī ir samēra kompleksa problēma, kas nereducējas tikai uz sraču par abortiem.
Kurā brīdī ir leģitīmi norubīt cilvēkam, neatkarīgi no viņa "potencialitātes", jebkādu iespēju uz eksistenci?

17.5.18 22:02

491 posts (davai, ka davelkat līdz 500!) nav kāds cibas rekords? Kā tur vispār var orientēties? Laikam jābūt cilvēkam, kas te bija vēl pirms Gāganu kariem.

16.5.18 22:13


Nez kā tas izskatītos citās valstīs, kur šāda veida statistika labu laiku kā netiek ievākta cuz raycis.

16.5.18 00:30 - hehe

15.5.18 11:41

Stulbus cilvēkus un komunistus varētu turpmāk saukt par embroīdiem un izmantot saimniecībā atbilstoši vajadzībām vai utilizēt. Tas nebūtu nekas radikāls vai antihumāns, jo embroīds nav cilvēks.

14.5.18 15:52

Spešil mesidž visiem diegabikšiem.
Stulbums neatbrīvo no atbildības. Jūs samaksāsiet tā vai tā.

14.5.18 01:43 - classy

13.5.18 17:06 - guess who?

Sharing hate posts online could lead to six months' jail as judges recommend harsh punishments for internet trolls who torment racial, religious or sexual minority groups

13.5.18 16:00

Interesanti, ka māte sapņos vienmēr parādās kaut kādā dēmoniskā veidā, kā no elles uz laiku izlaists ļaunais gars, kam ticis dots margināls laika posms, lai terorizētu manu apziņu. Uzreiz atzīšu divas lieta. Ar māti bija labas attiecības, bet varbūt pārāk neitrālas, nebija nedz naidošanās nedz lielas mīlestības. Nezinu kurš pie tā bija vairāk vainīgs, es vai viņa. Visdrīzāk abi sinerģijā. Otra lieta - viņa pakārās. Nestāstīšu detaļas, bet kopumā var teikt, ka 'viņa uz to gāja', es pat atrodot viņu beigtu nespēju paraudāt. Atceros kā tēloju traģismu mentu-protokolētāju klātbūtnē. Sapratu, ka vajag būt sašautam un raudulīgam, bet nebiju. Tas izraisīja sava veida bailes/atsvešinātību pašam pret sevi. Kā tad tā, mamma nomira, bet man hoķ bi hni. Laikam vienkārši čanelēju viņas pašas svešādo mīlestību. Viņa pati uzauga alkoholiķu un pašnāvnieku ģimenē. Nemaz nevēlos fantazēt kādi bija viņas bērnības gadi mātes alkoholiķes, pritona uzturētājas un internāta pavadījumā.
Still, nesaprotu kāpēc viņa parādās tik trakoti negatīvās formās. Pēdējo laiku pārdoma ir tāda, ka viņas parādīšanās saistās ar to visu negatīvo, Sātana ietekmēto pagātni, ko aiz sevis velk mūsu dzimta pa mātes līniju. Maz ko zinu par saviem pra pra vecākiem, bet zinu pietiekami par to, ka tā bijusi maigi izsakoties problemātiska.
Tas viss gan pat priekš manis neizskaidro kāpēc mums ar māti vienmēr bija tik 'vēsi-mīlošas' attiecības. Pats vēl ar vien nespēju saprast šādu mātes-dēla attiecību modeli.

13.5.18 15:28

Daži man pārmet kaut kādu iedomību, aroganci, bet es sevi uzskatu par vien nedaudz advancētu šūdru. Saskatīt vēl lielākus idiotus, nekā esi tu pats - tā nav augstas gudrības pazīme. Tas tikai nozīmē, ka neesi totāls lohs.

13.5.18 13:37

Kā lai izvēlas starp kaifu, kas ir no nesmēķēšanas un kaifu, kas ir no smēķēšanas? /domā iet vēlreiz uz bodi vai nē

12.5.18 12:18 - key to understanding diegabiksis

The UN paints Sweden as a "racist inferno" where immigrants face "painful racism daily"

Published May 11, 2018 at 20.20
FOREIGN. Sweden's major problem is all the "hate crime" and all "racist violence" committed against immigrants. It shows a new UN report, where Sweden is also criticized for the fact that so-called racist organizations have not yet been banned, SvD reports. The UN demands that Sweden quickly take action against such open "hatred".

Many native Swedes have it hard to recognize this scenario in the new report, which states that these "conclusions" are from the UN Racial Discrimination Committee. However, according to SvD, which has gone through the report, it is quite serious.

The document is based on a report made during this spring from the Swedish UN Federation, a tax-funded leftist organization that is not part of the UN system at all. According to SVT, the report has been "reviewed by the racial discrimination committee". The Committee's conclusions can be downloaded here:

http://tbinternet.ohchr.org/Treaties/CERD/Shared%20Documents/SWE/INT_CERD_COC_SWE_31204_E.pdf


haha lol

Un tas ir par Zviedriju. Fucking Zviedriju.
Iedomājies kādam sūdam jābūt, lai šajā organizācijā strādātu. OMG, Gnidrologs atkal radikalizējas, bet jā, cilvēki, kas sastāda šīs korporācijas karkasu, būtu jālieto cūku barībai.

10.5.18 18:14

Vai jums starp paziņām daudz mazrunīgu sieviešu? Nē, nerunāju par nerunīgām, jo garastāvoklīši, depresija vai kaut kāds nopietns PSTD. Vienkārši pēc rakstura/temperamenta, mazrunīgas.
Atvasināts jautājums vīriešiem. Vai bieži sastopi sievieti, kas caurmērā runā mazāk, nekā tu?
Powered by Sviesta Ciba