Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

20.5.19 23:03 - aristotle knew his shit

"Another mark of a tyrant is that he likes foreigners better than citizens, and lives with them and invites them to his table; for the one are enemies, but the others enter into no rivalry with him."
Tur vēl pietrūkst nēģeru kājas bučojošā Petrus Romanus.

20.5.19 22:59

20.5.19 21:42

Karogu piedrāzējs dička melbiksis, pateicoties kura aktīvai līdzdalībai Eiropā regulāri tiek gangreipotas sievietes, arī mazas meitenes un puiki, ir svētā sašutumā par kaut kādu vjalu metoo atraugu, kas noticis iekš zviedru 'naciķu' partijas lol.

19.5.19 21:34 - klimaxkultisms

The Guardian iekšējās instrukcijas žurnaļagām kā pareizi jālieto valoda, to 'fight the cause'.
2019-4-24-22-32-43
Man patīk termins "audience team". Tā laikam kāda trenēta cilvēku grupiņa, kas simulē audienci, lai pārbaudītu cik pareizrunīga un pareizdomīga ir The Giardian producētā propaganda. Komanda ar Švonderu un Rozi Luxemburgu pie stūres.

19.5.19 19:40

Sieviete žurnāliste un kāpēc bābas nekad nekur nevienā vietā nedrīkst laist ne pie kādas varas (pat virtuvē).

19.5.19 18:33 - lūk kā progresīvās zemēs cīnās pret noziedzību


Visi tie baisie smiti un larsoni, kas staigā pa ielām un dursta ļaudis. Kas notiek ar fuckin wypeepoo ka jāpieņem šādi mēri? Paldies Dievam šie mēri lieliski strādā un noziedzība strauji samazinās...

19.5.19 13:57

Vau, izrādās, ka BBC nav pilnībā cucked. Labi izdirsāja psihiski slimu nēģervīrietsievieti. Bet cik daudz psihisku slimību un mentālas retardācijas var apkopoties vienā kreatūrā. :/

19.5.19 12:28 - Alemanya 2019

It has begun: Just saw the first campaign posters of an Islamist party here in Germany
[​IMG]
The party is called BIG ("Alliance for Innovation and Justice" - LOL) and seems to be a catch all Islamist group including everyone from Erdogan/Muslim Brotherhood people to hardline Salafists who openly oppose democracy as un-Islamic.

If you can read German, here is their rap sheet: https://de.wikipedia.org/wiki/Bündnis_für_Innovation_und_Gerechtigkeit

It is worth noting that this party has put up the second largest number of campaign posters in my neighborhood after the SPD. Only this Islamist and the left-wing parties campaign here. The cuckservatives don't even bother to try to campaign here and the AfD could only campaign here under massive police protection. This is the political situation in a truly "diverse" neighborhood.

At this point I kinda wish we already were a Muslim country. Namely the Muslim country of Egypt, because in Egypt people get shot for putting up Muslim Brotherhood campaign posters.
Būs jauki skatīties vēlēšanu rezultātus, kad pēc gadiņiem 10-20 etniskie vācieši būs vēl vairāk apmiruši un mohamedāņu famīlijās ar 10+ čildreniem tie čildreni būs pieauguši un ieguvuši balss tiesības (jo dabiski, ka visiem tiem baciļiem tiek grantētas pilsonības no prob).

19.5.19 12:12 - kebab removal

Regular reminder: if you let them in once, it will take you ages to get them out, because various "human rights groups" and the press will fight you tooth and nail to keep them from being deported. And if you manage to finally send some of them back, they will keep attacking youNEVER let them in.
“Their case highlights our deep concerns about what is happening in Hungary, where asylum-seekers are rejected not on the merits of their claim, but because under Hungary’s legislation, their claims are automatically considered inadmissible.”

Under this legislation, Hungary rejects without the safeguards required under EU law any asylum seeker who has previously been in a country that Hungary deems safe - in the case of these families, Serbia.

What inhumanity! 

19.5.19 08:03

Ja es būtu kaukāc marketologs, tad dotu visādiem šņabjiem un aliem nosaukumus kā 'Starij Durak' vai, teiksim, 'Afoņa' (ar zināmā personāža pjanu rožu no filmas etiķetes epicentrā). Narod bi poķenulsja. Gan jautri stroiku strādnieki gan no žira un depresijas izbesījušies hipsteri.

18.5.19 09:32 - vēl mazliet agresijas

Līdzīgi kā mirtantiņa visu laiku pļāpāja par savu nasķigajuščo nāvi tā [info]krii nebeidz vien atgādināt, ka ir superveca (jē rait, knaps sorokovņiks ir ahūns vecums pfff). Vectantiņa.:)

17.5.19 23:22

Kā mēs nonācām situācijā, kad žurnālisti ir aktīvākie cenzūras atbalstītāji?
https://www.youtube.com/watch?v=oobSR-ihtpg

16.5.19 23:38 - das replacement

15.5.19 22:16

Kuri ta šobrīd starp tiem potenciālajiem javroparlamentāriešiem mums ir galvenie nacisti? Kā saprotu, tad NA jau sen vispār ar sakarīgu nacismu nenodarbojas un vairāk domā par tupām random rebēm un visādās sīkpartijās ir tikai low IQ ībļi. JKP? Kas no tagadējiem nebalsotu globālkomunistu unisonā un neslēptu pūru aiz sveces?
Saprotu, ka EP ir formāls farss un visu tā pat izlemj kaut kādi troiku iecelti javrokomisāri, bet labi gaisu pasmirdināt tur noteikti vajag.

15.5.19 21:15

sevi nīstoši diegabikši are on the roll

14.5.19 23:48

Nu kāpēc, ja viņa agresīvi bet aukstasinīgi un kvalitatīvi izplāno un realizē teiksim atentātu vai militāru operāciiju tad tas ir tik pat pievilcīgi kā vīrieša izpildījumā.
  • Taisnība. Bet tās ir ļoti reti sastopamas agresivitātes izpausmes. Agresivitāte visbiežāk izpaužas kā nekontrolējams afekts.
    • Kontrolēta agresija jau velk uz sociopātiju.
      • Tikai tad, ja tas ir pastāvīgs mods. Bet kā sportiska vai intelektuāla cīņa tā var būt arī skaista, kā jau Ctulhu minēja.Labs piemērs pataloģiski feminojobiskajai kognīcijai (abu bioloģisko dzimumu smadzenēs). Izrādās, ka militāras operācijas un augstas raudzes specvienību akcijas ir agresivitātes izpausme lol. Spriest tik ļoti s točnosķju do naaborota vispār nav iespējams.

14.5.19 21:42 - loul

-Would Eastern Europe Accept British People if We Fled Communism?
-As an Englishman I already feel like a foreigner in England, don't have to flee my homeland.

14.5.19 00:17

halal

12.5.19 22:27

Hässleholm municipality is forced to raise their local tax due to "unemployed immigrants"

Published May 11, 2019 at 14.31
DOMESTIC. The municipality of Hässleholm is now also in crisis since the refugee wave's immigrants do not work but go to grants. The situation for Sweden's municipalities is starting to become "dangerous", writes Caroline Dahlman in Kristianstadsbladet.


Nav pirmais raports, kur kāda zviedru pašvaldība tuva bankrotam, jo (surprise surprise) nespēj savienot savu diegabikšsociālismu ar nekontrolētu siseņu migrāciju.
... tālāk ... )

12.5.19 21:16

Powered by Sviesta Ciba