Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

19.9.18 23:59

Medicīna it kā skaitās augSTĀ līmenī, bet vēl ar vien nav izdomāta tablete, kas ļauj vienā mirklī dabūt laukā gāzi i ekskrementu. Nu cik var dirst un pirst?

19.9.18 20:50

Bļin, besī tas pusstulbās, "lēnās" rudens mušas, kas pašas nesaprot ko grib. Nelido braši visapkārt pa istabu, bet tieši gar degungalu un tā visu laiku. No vienas puses apstulbušas un lēnas, lai tālāk par degungalu netiktu, bet no otras, pietiekami ātras, lai - huj noķersi. D:

19.9.18 14:25 - FREE TIBET NO MORE!

Fanīgi kā Rietumu pseidospirtuāliskie kreisi anarhistiskie elementi, kas vienmēr flirtējuši ar budismu kā muh tolerant relidžunz pretēji ļaunajai kristietībai, tagad nevar saprast ko domāt par Dalailamu, kas izrādījies totāli homofobisks alt-right ultranacists. :)

18.9.18 14:49 - paturpinot nedaudz konspirēt

Interesants atradums notiekošajā Kavanāga (hvz kā viņš izrunājas) #metoo ņemtnē.

18.9.18 00:58

Dažas konspirācijteorijas (šī vārda normālajā nozīmē, nevis - es tam nepiekrītu, tātad KT) ir šura fascinējošas.
Perspektīvai, kāpēc lai vispār ziemeļpols:
https://www.youtube.com/watch?v=kNj-1gSLClc
https://www.youtube.com/watch?v=yirlz_SfDQI
Šeit gara figņa. Var skipot uzreiz pie trešās daļas, ja interesē 'teorijas', bet visa sērija ir krutāka par jebkādu holivudu un satur samērā daudz faktoīdu, kas interesanti neatkarīgi no konteksta. Augstās Klints kgs. ir interesants stāstnieks un viņa lingvistiskā prognostika ir topic in itself.
https://www.youtube.com/watch?v=GGwtXXw3Kew (sīkveli turpat blakus)
[info]ulvs varētu būtu interesanti.

17.9.18 16:25 - ģermokrātija Vācijā

Merkele tikko kā atlaidusi Vācijas konstitucionālās aizsardzības biroja vadītāju par to, ka viņš atļāvās pēc Čemnicas protestiem iebilst pret Merkeles un viņas lūgenpreses izplatītājiem meliem par jakobi 'nacistu' veiktām cilvēku medībām (vienīgā vardarbība, kas saistīta ar šo pasākumu ir divi brūnu migranti nosisti vācieši un antifas uzbrukumi mierīgiem garāmgājējiem). Attaisnojums 'iejaukšanās ikdienas politikā'. Hmm, laikam konstitūcijas uzraudzības biroja šefam ir tikai normāli komentēt, ja valstī paceļas jautājumi par antikonstitucionālām darbībām. Viņa nelaime bija tā, ka nav saņēmis memo, ka iebilst fīrerienei nav ļauts un ja viņa kaut kur redz nacistus, tad tur ir nacisti. Vienalga vai resnā govs bija STASI agents vai tikai wannabe atraidītā, šobrīd viņa šķietami cenšas atgūt nokavēto.

edit: laikam lieta nav tik vienkārša un viņa tikai ļoti ļoti grib atbrīvoties no minētās amatpersonas, taču lietu sarežģī tas, ka pēdējais ir atbildīgs CSU iekšlietu ministra priekšā, kurš (tautā zināms kā Sojhoffers) ir mīksts yes-mens un varētu viņu atbrīvot fīrerienes vietā, bet no otras puses priekš CSU pārstāvja šādi līst zem Merkeles tupeles būtu sūdīgs ilgtermiņa solis, ja tie vēlas saglabāt savu elektorātu (viņi gan tā pat visu laiku lien zem tupeles, bet tas tā)
Jāpiebilst, ka konstitūcijas šefu atbalsta arī nospiedošs vairākums valsts specdienestu un tiesībsargājošo institūciju pārstāvju.

15.9.18 02:50

'ja nabļudaju nad mehaņizmami noči'

15.9.18 02:44

Sikbojs ir mans favorītākais posteris cibā. Kad viņš aizies, būs čābīgi cibai. Un tas nekas, ka neesmu viņu piedraugojis.

15.9.18 02:30

es esmu bomārs 'štobi sohraņiķ žizņ bezuprečno prostoj'

14.9.18 18:23

Как мы здесь живем – великая тайна
Все кричат «вира», а выходит «майна»
Бился лбом в бетон, думал все изменится
Бог с ним – время наебениться
Ох, лучше б жить в кустах, с бородой по пояс
Не трогать огня, жить успокоясь
Тело моё – клеть, душа – пленница
Поджигай, время наебениться

13.9.18 19:55

Tas pēdējais BG albums sākumā likās ne visai, bet vairākas reizes pārklausot, kļuvis par pēdējo laiku favorītu. I muzikāli i tekstuāli. Music of decline. ;/

13.9.18 16:18 - Minority Report UKPaskat uz šo skaisto newspeak tekstu (policijas oficiozs, no less).
"non-crime hate incidents" - interasti ko UK policija sakarā ar šiem darīs, piemēros "non-laws"?
"hate will not be tolerated" - visiem būs jābūt smaidīgiem un jaukiem, nedomāt sliktas domas or else..
"report it" - "psst, ziniet policijas kungs, mans kaimiņš tādas ne visai labas domas domā, ieteiktu viņu pārbaudīt"

Sarkanajā blurbā tiek mēģināts sniegt definīciju "hate crime". Man patīk jēdziens "percieved". "Man likās, ka tu asūmēji manu dženderu, bigot" Policija klāt un šņorē. Tā pati policija, kas aizstāv brūnu pedofīlu bandas un nav laika izmeklēt slepkavības un varošanas. Šim laiks vienmēr atradīsies.
HATE HURTS!

12.9.18 22:16 - Rejoice Peoples Republic Of Ewropa!

Eirokomunstu parlamentā šodien ar pārliecinošu balsu pārākumu pieņēma interneta cenzūras aktu, bet lai novērstu hoi polloi uzmanību no šī 'nenozīmīgā' notikuma, visi meinstrīm masu mediji lūgenprese ziņo par kaut kādu kārtējo muh russia konspirāciju Ungārijā.

11.9.18 15:02 - dzimumu nelīdztiesība

Kāpēc tā pieņemtā norma, ka pensijas vecums vīriešiem gandrīz visur ir vēlāks, īpaši ņemot vērā, ka mirst agrāk?

10.9.18 17:10

Arī Brazīlijā interesanti. Tuvojoties prezidenta vēlēšanām (pie varas komunisti) pret vienīgo nacionālistisko/anti-left kandidātu Bolsanero veikts samēra pārdomāts atentāts un tikai veiksme palīdzējusi viņam palikt dzīvam. Keiss interesants, jo uzbrucējs tipisks patsy-hārvīosvalda tipa šmaks no nekurienes bez līdzekļiem, bet kas interesanti, viņu šobrīd aizstāv 4 (jā četri) advokāti no hai-end juristu firmas. Nekādas informācijas kāpēc osvaldam ir tik gādīgi labdari, īpaši ņemot vērā, ka viņa keiss ir skaidrs kā dubļi, nav. Paši advokāti atsakās sniegt konkrētu atbildi kas apmaksā viņu honorārus. Saka, ka kaut kāda 'baznīca' (komunistu baznīca?). Tāpat pirms slepkavības mēģinājuma osvaldam nez kā bija uzradušies līdzekļi, lai patrenētos šaušanā prestižā klubā citā valsts galā, līdz kuram viņš ar saviem šmaka ienākumiem pat nevarētu pietuvoties un ir ziņas, ka viņa kontā figurējusi šmakiem neiespējamas naudas summas.
Komunistu mediji, protams, centās visu novest pie 'lone psycho' leņķa, bet nu jau skaidrs, ka tas neizdosie, osvalds perfekti pieskaitāms.
Divas trešdaļas Bolsanero konkurentu ir dažādu psihisku pakāpju komunistu, atlikusī trešdaļa kukservatīvas nekādības un ierindas blēži, kas visdrīzāk kandidē, lai radītu ilūziju par politisko dažādību. Visi kā viens būtu lieliski pretendenti uz Pinočeta bezmaksas helikopterekskursijām.

10.9.18 04:48

8.9.18 18:58 - melubikšu lietas

- Detonating a pipe bomb in front of a mosque, no people around. Damage to the mosque's door. No injuries, no death: 9.5 years

- Setting fire to an empty asylum seeker shelter which was still in construction, no people around. No injuries, no deaths: 10 years.

- Muslim asylum seeker brutally murders German girl whose life had just begone: 8.5 years.

A damaged mosque door is literally a worse crime than the killing of a German girl for the German Left-State. Because you know those crimes were motivated by "xenophobia" which - obviously - makes them worse than murder (of Germans).

These verdicts are an open declaration of war against the German people.

8.9.18 16:09 - Hičenss hičenso :D

haram

edit for luzl: Šim videoklipam komentāri ir atspējoti.
oh i wonder why

7.9.18 17:17

Nez ko te pēdējos laikos žurnaļugas bieži intervē Mesī vai tā ir kaut kāda krievu kanāla pīle - viņš esot teicis, ka varēs spēlēt līdz gadiem 40t. Imo, ja ir futbolists, kurš varētu mierīgi spēlēt savos 40 un varbūt pat tuvu 50niekam (ja spēj saglabāt vismaz puslīdz stiepjamu fizisko formu), tad tas noteikti būtu Mesī. Viņa futboliskā smadzene ir ģeniāla un viņš spēj radīt brīnumu no nekā vienkārši aiz tā ka redz laukumu daudz labāk nekā lielākā daļa jebkad dzīvojošo futbolistu. Viņa bumbas apstrādas tehnika diez vai kļūs nekvalitatīvāka nākotnē, ja lēnāka, bet pateicoties savam ubermenšīgajam football IQ visdrīzāk izdomās kā to kompensēt. Šobrīd tas jau noticis viņam pārvēršoties par vienu no izcilākajiem pleimekeriem futbola vēsturē. Tās piespēles ir out of this world. Un tas ir vienas sezonas laikā. Citiem pāseriem tas būtu 'best of whole career'.

7.9.18 15:45 - diegabikšu vērošanas piezīmes

Lūk iemesls kāpēc beidzot izbanoju no saviem komentētājiem diegabiksi. Es viņam pajautāju vienkāršu jautājumu. Vai 'antirasisms' ir rasistisks? Vai t.s. antisemītisma apkarošana kaut kādā veidā negatīvi ietekmē ne-ebrejus? Vai anti-diksriminācija pasākumi diskriminē kādu, kas netiek speciāli aizsargāts ar anti-diskriminacionisko politiku. Šis indivīds, protams, bija pārāk stulbs vai pārāk intelektuāli negodīgs, lai atbildētu uz šo vienkāršo jautājumu, pie tam viņš arī sabijās, ka kāds varētu ieraudzīt viņa nespēju atbildēt uz šādiem, it kā vienkāršiem jautājumiem, tāpēc mudīgi izdzēsa manu postu.

edit:
Šādas un līdzīgas uzvedības piemērus ir ļoti svarīgi atcerēties, kad tiek dīlots ar ekstrēmi kreisajiem. Tā kā viņu ideoloģija ir groteski stulba, nefunkcionāla un viņi paši agresīvi antiintelektuāļi, tad vienīgais veids kā viņi spēj oponēt saviem pretiniekiem ir jebkādas opozīcijas iznīcināšana. Melubikša ziņā tā ir viņa lielā mīlestība pret cenzūru un, kā redziet, viņš to pielieto pat tādā miniatūrā variantā savā blodziņā, līdz ko sastopas ar nepatīkamu intelektuālu 'challenge' un viņš 100% būs pirmais poļitruks ciemā, kad viņa pilnvaras pārsniegs sava žurnāla moderēšanu.
Powered by Sviesta Ciba