Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

27.9.20 21:41 - "medicīna" :/


26.9.20 14:12 - NPC algoritms mazliet uzkārās

25.9.20 23:15 - kamēr bagātinātāji varo, dursta un spridzina, tikmēr UK policija

https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-54180643
Bromley man fined for ordering banana for black man in pub
...on 8 November, when the fruit arrived on a plate with a receipt...
Kincella was subsequently arrested on 17 January and admitted to police that he had ordered the fruit.
Det Insp Stuart Hart, head of the Safeguarding Team, said the case had "required a painstaking investigation". "Hate crimes are a priority for the Met and we take all allegations very seriously," he said.

24.9.20 14:26

"“post-industrial society” is not real. it’s just what happens when an empire outsources it’s critical systems. our jobs didn’t magically sublimate into Knowledge Work—they just left. our institutions didn’t progress into the utopian Information Econonmy—they’re just gone."

20.9.20 21:13

First rule of George Soros Club - you don't speak about George Soros.

20.9.20 16:14 - lol

19.9.20 11:44

Ja Ruth Bader Ginsburg tiešām beidzot paspējusi nomirt, tad tā ir liela veiksme Amerikai. Tiesneši, vēl jo vairāk augstāko un pat konstitucionālo tiesu, nedrīkst izmantot savu amatu, lai likumības uzturēšanas vietā bīdītu savu politisko ideoloģisko pārliecību. Good riddance. Tagad tikai jāgaida kārtējais ģermokrātu cirks par Trampa nominantiem. Vai arī viņam vairs nav laika pirms vēlēšanām? (nezinu to nolikumus)

12.9.20 18:00 - dots pret dotu

So, there we have it. Conservatives have better impulse control than liberals, which is why liberals tend towards childish behavior. But liberals are more willing to change the way they see things in response to new information.

Or are they? The second finding might seem to jar with other studies, which have found that liberals are actually more dogmatic than conservatives. When faced with information which challenges their fundamental worldview, it has been shown that liberals are actually more likely to dismiss empirical evidence and stick to their dogmas than are conservatives [Are Conservatives Really More Simple‐Minded than Liberals? The Domain Specificity of Complex Thinking, by L. Conway et al. Political Psychology, 2015].

..

However, they are also high in Neuroticism, defined as feeling negative feelings strongly [Mental Illness and the Left, by Emil Kirkegaard, Mankind Quarterly, 2020]. Thus, when a particular change challenges their worldview, such as in what scientists think about an issue, they will be overcome by feelings of anxiety in a way that is not the case with the more mentally stable conservative when an aspect of his worldview is challenged. Liberals react to this through cognitive dissonance, whereby they will become emotional and angry, allaying their anxiety by becoming even more fervently attached to their worldview.

So, this explains the paradox of liberals being more open to change but also more dogmatic when their fundamental worldview is empirically challenged.

11.9.20 17:39

Nu jā, oskari, hū kērz about oskari. Nav jau tā, ka analoģiska politika totāli netiek/vai netiks pielietota citās sfērās. Tā it kā affirmative action un atklāts, politkorekti akceptēts rasisms pret baltajiem būtu kas jauns. Tas, ka šādi ekšeni kļūst no gada jo agresīvāki un plebi pie tā tiek pieradīnāti kā "the new normal" ir tikai hihi haha lieta. Labus komjauniešus tas neskars tā vai šā.

10.9.20 20:32

No mūsdienu Latvijas liberālo 'domātāju' loģikas sanāk, ka "Tautas Fronte" bija labēji radikāla organizācija, kas cīnījās pret globālisma idejām (PSRS) un cieti uzstāja uz etno-valsts uzbūves, stingrām robežām, suverēnu nacionālu tautu un vienotu valodu/simboliku. Mēs dzīvojam neatkarīgā Latvijā pateicoties "nacistiem".
(jā, zinu, ka daudzi diegabikši tiešām arī uzskata to par postu - labāk dzīvot pakļautiem tam vied lielskung' no Centr').
Bonusā, SAVU vēstures redzējumu, nevis lieskung' noteikto pareizo. Atcerēsimies, ka tādas Zviedrijas ilgi vēl laizīja Staļina olas un reti kur Eiropā bez postsovok valstīm tiek aizliegtas sarkanās partijas un to simbolika atšķirība no to etnopolitiskā pretpola nacionālsociālismā.

9.9.20 00:23 - kompetentie profesionāļi bērnu audzināšanāgalvenais to visu mācīties drošībā

un vakarā paskatīties netflix

9.9.20 00:14 - psiholoatrija


8.9.20 23:32

Visu cilvēcisko kondīciju psiholoģizēšana un psihiatrizēšana ir kārtējais modernais tupums. Muh ķīmiskais disbalanss smadzenēs. Apmēram tā. Bēdīgiem cilvēkiem ir nesmaidīgas sejas. Uztaisam visiem bēdīgajiem cilvēkiem plastisko operāciju, lai viņu sejas visu laiku būdu smaidīgas. ... (((profit)))

7.9.20 18:19

Par politiķiem, kas atbalsta masu migrāciju dzirdēju vienu labu domu - tie ir politiķi, kas vēlas ievēlēt savus vēlētājus.

7.9.20 18:12

Cibas sievietēm ir pamatā diva veida ieraksti:
1) šodien tik daudz paveicu, bija zaibis, paskat uz mani, urrā!
2) šodien atkal nobimbājos :(
un
3) neliela minoritāte (ap 10%), kas raksta par lietām un notikumiem vispār, ne tikai bipolāro piedzīvojumu hroniku

Vīrišķi šķiet krietni daudzveidīgāki un vairāk uz objektiem, fenomeniem, tēmām vai random shitpostingu tendēti. Sakrīt ar ļaunajām teorijām par inherentajām dzimumu interešu atšķirībām.

7.9.20 14:55

nunazis

6.9.20 21:23 - 1 antifa, 1 molotov

5.9.20 01:42 - lulz


Varētu būt kāds no šejieniešiem.

4.9.20 16:03

Fascinē kā "antifašisti" tik bieži ir morāli un fiziski kropļi. Izskatās pēc kaut kādiem rednekšausmeņu inbred monstriem.

4.9.20 11:47 - struggle sessions

Northwestern U. law school had a town hall meeting online recently. Everybody began w/ a ritual denunciation of themselves as racist.
Labākais koments: "Call me old fashioned, but I think an introduction should be limited to a declaration of pronouns."

upd: street level struggle session nu hunveibinu izpildījumā
Powered by Sviesta Ciba