Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

13.7.18 13:33 - wombyn 'jounralists'

12.7.18 20:08

12.7.18 18:25 - zviedru brīvā un neatkarīgā prese


Or as the first time I got a job on Sveriges Radio. Then a woman passed by explaining that on this editorial board you will vote Left if you want to be a part of the community. No more, no less.
...
On SVT's mission review, I have been sitting at editorial meetings where high-grade reporters seriously meant that we should not make reports that could benefit Sweden Democrats in anyway. As the time when two brave female reporters made a report on views on women among imams in the Swedish suburbs. On the post evaluation, they were told by a "superior reporter" that the report should not have been made because "it made us friends we did not want at all".

That having that attitude has the gall to call yourself a journalist goes beyond my ability to comprehend. What happened to all the fine words about impact-neutral journalism?
...
In recent years, however, there has started a slight swing towards "the right", just like in other traditional media. This is because alternative media have gained increasing influence. It is simply no longer sustainable for the traditional media to darken parts of the truth because they are quickly found out.


viss )

Swerige radio laikam bija tas kantoris, kas taisījās cīnīties pret viltus ziņām.

12.7.18 16:23 - ha ha redux

11.7.18 23:38 - Anglija


Bet pamatā prieks par horvātiem. Based nation. Fuck the cUcK.

11.7.18 22:28

Francija ir pirmā Āfrikas komanda vēsturē, kas spēlēs WC finālā.

11.7.18 21:07

"Vīrietis" un "sieviete" ir 'bināras kultūras kategorijas', nekas vairāk. (TM) wombyn scientists

11.7.18 05:41

Hah, biju domāju, ka The Hitman's Bodyguard būs forša popkornmūvijs par unlikely sojuzņikiem no antagoniskām nometnēm n sheeeit. Well, no mudafucka, wrong ansaa. Kārtējais žīdvudas fliks par to kā melnie ir so much cooler un labāki it visā, nekā baltie un sievietes gurākas un pareizākas, nekā vīrieši. Dedpūls spēlē nožēlojamu sojpuiku, kas abiem iepriekš minētajiem apbižoto arhetipiem padirš vēsumā un pareizībā it visā. Nožēlojams bomārs, kuru jāpestī laukā abiem iepriekš minētajiem un kurš vēl nepārtraukti atvainojas par visu. Vienīgais nelielais skills, šāds tāds martial arts un šauj gandrīz vai tik pat labi kā Semjulels.
Un cherry on mudafuckin top, Semjuels ir labais kileris, kas šauj tikai sliktos zēnus un viņa pirmā misija bija taisnīgi nobeigt ļaunu tupu rasistu redneku, kas, iedzimtā ļaunuma vadīts, noslepkavo mīlīgu briļļaini inteliģentu mācītāju viņa paša baznīcā aiz sava baltā ļaunuma.
Das fukin badass, beeeeotch. Aaaaaah appreciate daat yo punkass mudafuka.

PS. Nez kas notiks, kas vienīge žīdvudas melniem aktieri ar IQ virs 90, tb, Džeksons, Frīmens un Vašingtons aizies pensijā. Čota neredzās neviens jauns wise crackin badass nigga, kas varētu aizstāt šos trīs iztukānus. Nu jā, honorable mention Morfiusam, bet tas jau tik vecs un švaks, ka gandrīz balts.

PS 2
Vēl man patīk, ka murikāņu ekšnmūvijos krievu ļaundarhenčmeni vienmēr ir maksimāli antiharizmātiski. Viņi laikam tām lomām ņem visneglītākās un tizlākās rožas ar kartupeļu maisa prezenci, kādi pieejami tirgū. Un vēl tā nemirstošā tradīcija censties runāt krieviski. Oldmens tur kaut ko гаварит цYко. Un citi tozhe gavarit, da. Jo ruski gde moi borstch!

9.7.18 13:02 - moar progress

UKukistānā atlaiž ārstu par to, ka viņš atļaujas neuzskatīt dzimumu par sociālu konstruktu


They explained he could undergo training about the department’s policy, but the DWP had consulted lawyers and was adamant that any report or contact with clients should refer to them in their chosen sex otherwise it “could be considered to be harassment as defined by the 2010 Equality Act”.


"equality act" "harassment"
Orvell weeps

Sorre Ctulhu, būs švaki ar to ZPT nākotni, ja vien tas nespēs saprast, ka jūtas ir svarīgākas par faktiem. Bet gan jau jaunā zinātnieku paaudze no Nigērijas un Afganistānas labāk spēs pielāgoties jaunajai paradigmai.

9.7.18 01:17 - muh progress

Stāvoklis Vācijas armijā. Un viņi vēl apbižojas, ka nu būs jāmaksā visa norunātā naudiņa par NATO. Laikam domā, ka krievi ieraugot ko tādu aiz šausmām paši kapitulēs.

8.7.18 18:42

Mellie neuzskata, ka rase ir sociāls konstrukts

Pie tam viņi lepojas ar savu rasi un nevēlas jaukties ar citām
Neattiecas tikai vs whitey. Melnajiem tieši tā pat nepatīk 'hispanics' vai āziāti. Viņi jūtas labi kopā ar savējiem un nevēlas, lai tas mainītos. Nekāda integrācija nekad nebūs, bet diegabikši pēc visiem šiem gadiem vēl arvien tic, ka laizot viņu pakaļas pietiekami spēcīgi mēs drīz vien dzīvosim multikulti utopijā. Any day now.

8.7.18 02:15

To, ko es teicu, ka diagbikšu radikalizācija kalpo pretējai pusei, jā, tā ir, bet ja kas ŠĀDS ir reāls, tad Trampu pārvērtīs kiborgā un iecels par Dievu Imperatoru uz mūžu:
Abolish America!
Man gan nav pilna uzticība tam Sargonam, jo viņš mēdz ramblot, bet ja tādi cilvēki tiešām kļūst par Demokrātu serdi, wow. Priekšā vēl jautrāki laiki, nekā jau ir. Aukstais karš starp ASV liberāļiem un ASV komunistiem. Awesome. :popcorn:

7.7.18 19:40 - par to, kas notiek

Neliels diskurss vēsturē, lai būtu saprotams, kas šobrīd notiek. Īpaši noderīgs tiem, kam nelegālu bandītu deportācija skaitās "tas pats, kas izsūtīt uz Sibīriju", lai gan nez vai tādiem vēl interesē jebkādi fakti un veselā saprāta balss.
Mass Immigration as a Form of Warfare

7.7.18 15:40 - USA today

Nebiju domājis, ka termins "ģermokrāti" (vai amerikāniskais 'shitlib') ir tik burtiski saderīgs.

Burtiski trešās pasaules štats. Rampaging niggas and shit on the streets.

A te kārtējais mēma materiāls. Ļoti sasmējos, īpaši par to 'dusmīgo'. Viņš it kā grib būt dusmīgs, bet nesanāk. Spiedz kā dāma un tad ļoti bargi blenž. Laikam iesācējs tikumsignalizēšanā. Ja ASV sākas reāli nemieri pilsoņkara līmenī, SJW tārpi ir soooo fucked. Vai arī jāpaceļ savs spiegšanas skills līdz līmenim, kur oponentiem bungādiņas neiztur. Spiegšana ir obv. viņu warrior klases spešilais talants.
lol un vēl mazliet lol

Bonusam mazliet UK chimpinga. Šis te ir Šefīldas mērs. Burtiski nigga, kam šķiet piedienīgi apkārties ar tonnu ķēžu un mērkaķa pozā bradāt pa savas domes ēkas galdu. Tur visi libfāgi baigi lepojas par to kā viņš uzbraucis Trampam. Viņi ar taisnu ģīmi tic, ka Tramps ir šausmīga amatpersona, lai gan paši ievēlējuši par pilsēta mēru nigger-gopņiku, kas lēkā pa galdiem un kāpņu margām un valkā klauna kostīmus. Šaubos, ka pat Āfrikā oficiālas amatpersonas ko tādu atļaujas, bet good enough for cUcK.

7.7.18 03:18

Diversitātes spēks jau vairākas dienas izpaužas Francijā. Nantē menti nošāva meklēšanā esošu gangsteri, kas pretojās arestam. Niggeri, protams, draudzīgi solidarizējušies ar bandītu, dara to, ko prot vislabāk. Eipšito, dedzinot ēkas, auto, demolējot visu ko var demolēt.

Kā redzam lieliski integrēti ārsti un raķešu zinātnieki, kas sniedz pienesumu ekonomikai un padara Eiropu 'vibrantu'. Lūdzu, vēl 200 miljončegus tādu pašu un viss kontinents būs šāda multikulturāla paradīze. Vajag diversificēties.

6.7.18 18:48 - state of cUcK

Aizstāvi savu īpašumu un ģimeni pret diegabikša importētu niggeru bandu, tiec arestēts par rasismu. Sorry ol' bean, ya dun have licence to protect your family against cultural enrichment.

5.7.18 21:11

Man laikam vairāk patīk krievuškas. Viņām piemīt kaut kas tāds. Ja gribat tādu populāru arhetipu, tad šobrīd, piemēram, Aļona Ostapenko, senāk bija tāda šausmīgi daiļa daiļslidotāja, Irina Sluckaja. Es až raudāju, kad redzēju viņu performējam un tā pat nebija tāda erotiska iekāre, bet cik cilvēks var būt skaists. Un Kad viņa taisīja tos savus tulupus un rādīja lepnu, priecīgu ģimīti, tad ķem boļe.

Latvietes ir kaut kas pa vidam, bet rietumnieces liiekas sausas, stervozas feminazes vai hipijliberāles/pataskuškas. Un tas viņas padara ne vien nepievilcīgas kā draudzenes, bet pat erotiski pretišķīgas. Laikam sievietes skaistums diezgan spēcīgi korelē ar viņas spēju iemiesot mātišķo arhetipu. Feministēm māte ir iekšēji izžuvusi.

4.7.18 23:09

Cik es saprotu no nostāstiem, briti ir deģenerātu tauta. Līdzīgi kā bija ar romiešiem pēdējā gadsimtā vai divos.
Tādi bezlikumīgi tirliņi, kas pat necentās pie sevis ieviest nekādu kārtību, jo nahuj un par visu apkārt esošo haosu domāja (ja bija tāda funkcija galvā) - danuinahuj. Nākamie sarakstā vāciši, zviedri un franči.

2.7.18 23:55

Kas ir smieklīgi, es savus niknākos ierakstus daru skaidrā, nevis pālī vai zem kā zaļa. Tad tieši man gribās mīlēt visus cilvēkus, lai vai kādi viņi nebūtu. Ķip jēziņa stilā. Konfliktējoša doma. Piedot grēkus un pestīt.
Tā kā daži mīti par mani jāizvēdina.
ESMU DAUDZ BĪSTAMĀKS SKAIDRĀ!

2.7.18 17:24

Interesanti, ka pat diegabiksis atzīst, ka tieši pēc 2pk kultūrmarksisti ieguva varu. Pirms tam bija normāli cilvēki, bet pēc 2pk, žopa.
Powered by Sviesta Ciba