Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

26.6.17 01:04 - interedasting

Simply a notion of smug self-superiority arising from years of peace and calling out crimes of other nations indiscriminately. It is the opposite of "guilt complex", it's a "Jesus complex".
On an individual level, it's a contest to be the "nicest guy". On a societal level, it is the concept of Sweden as a morally superior country, which has been able to form due to the years of peace (hence the term "moral superpower" - laughable, but it has been used unironically). People here fundamentally don't understand cultural differences and struggles between groups of people, because Sweden has been so homogeneous and spared all conflicts of the last 200 years. So they project their own utopian ideas on other people. Think of it as a toddler trying to pet a lion.
Quantitatively, studies have also shown extremely high levels of trust to strangers and governmental institutions. So it is no surprise that when the government comes up with a crazy utopian plan to bring lots of strangers here, that people go along with it.
"Flagellation" is the wrong word, since most Swedes do not encounter much problems in their personal life. Rather, a person could take one virtue-signaling selfie with refugees, only to afterwards not give a shit when Muslims start piling up in ghettoes which become centers of criminal activity and a huge drain on resources. As usual, the people who shout the hardest for more immigration are those who are sheltered the most from the consequences.
Sweden has been quite wealthy before, so the economic effect is not as apparent as you could believe. 99% of people who vote immigration-friendly are not flagellating themselves, they simply do not understand where their train is heading. They are stuck in an utopian mindset where all people really want the same democratic society and have the same cognitive ability, and all the bad guys are "not real Muslims". Think of all the fake news and apologism you would read in Huffington Post or similar. These people really, sincerely believe that stuff. They are striving for their notion of a perfect, utopian society - no guilt required. They are unable to comprehend that people would want to live off welfare while working illegally, or that people would want to kick fags from rooftops and behead blasphemers. If you try to explain such things to anyone you would be met only with smug superiority and accusations of racism.

25.6.17 21:10 - daily nigging

A little boy in France tries to rape a little girl.
Onlookers laugh and record it.
This behavior is being taught to them. They're all lost.

''*asks if he stopped him
*answers "no, I admired"**''

Pa to laiku Bulgārijā tas par ko runāju. >:D Tādi keksi gan vairāk noderētu tieši Francijai, bet tur visdrīzāk viņa neitralizēšanai saceltu augšā visus valsts bruņotos spēkus, kamēr parasti francūži uz ielām tiek sisti un varoti bez jebkādas tiesībsargu iejaukšanās.

24.6.17 10:58 - UK lol

Priekš wannabe policejiskas valsts britānijas konstebloīdi liekas pagalam nekompetenti. Laba konkurence zviedru un franču elojiem.
Padsmit cilvēku nespēj aizturētu vienu apdolbījušos nēģeri. Nav brīnums, ka viņiem tur ir ''no go zones'' un noziedzība netiek adekvāti apkarota. Nezināmais šeit vienīgi ir vai tāda izskatās policijas darbība vienmēr vai varbūt tikai tad, ja jāaiztur ''minoritāte'' un ir bailes kļūt par rasistu.
vot tā

22.6.17 21:47

Man šķiet eiropiešiem ir laiks sākt organizēt kaut ko līdzīgu Izraēlas mossadam, lai medītu un iznīcinātu šādus politiķus bez tiesas prāvām un liekas volokitas. Šie cilvēki vēlas genocīdu tieši tā pat vai pat vēl izteiktāk kā to savā laikā darīja PSRS. Laiks viņus iepazīstināt ar viņu pašu zālēm.

''EU wants to forcefully relocate entire Syrian (and other refugee people) villages to Eastern Europe and the Baltics

German (what a surprise?!?!) representative in the EU parliament Ska Keller said the following:

>In the debate about the European refugee policy, Ska Keller, calls for the settlement of larger refugee groups in eastern Europe. The measure could facilitate the integration of refugees. In a conversation this tuesday, Ska Keller has proposed to send a whole Syrian village to Latvia, for example. "The idea with the Syrian village is a possibility that could be used, for example, if refugees do not want to go alone in a country where there are no refugees." It turned out that people liked to go where their people were already living, as this made integration easier. "The option had to be discussed in spite of the resistance of eastern european countries, if necessary we will force those countries". "The refusal to accept refugees violates EU law", emphasized Keller. The EU commission had recently launched a lawsuit against the Czech Republic, Hungary and Poland for violating the EU treaty because they refuse to accept migrants as decided by 2015.''

22.6.17 16:42

There's also the fact that immigrants to America have always been Christian for the most part, so there has been a relatively high amount of social unity all things considered. Discord is almost always caused by ethnic tensions and cultural upheavals (1960's). Contrast with Sweden and western Europe in general, whose immigrants are for the most part Muslims from Africa and the Middle East. So, Europe has compounded the problem America has by not only importing overwhelming numbers of disparate ethnic groups, but a different religious group as well. Muslims are people with very different psychological temperaments, worldviews, and cultural values from Europeans, who are still for the most part Christian in their sensibilities; this will cause far more social disruption than mere racial conflict. There's also the issue of integration, which secular Europe just does not have the capacity to carry out. Up until the 70's, immigrants in America were pressured into conforming to the general culture, which many Americans are now realizing wasn't a bad idea after all. Europe, on the other hand, has no higher values other than "muh freedoms" to try and pressure immigrants to conform to. It's a complete free-for-all and the group with the most enthusiasm and spirit will gradually transform the native culture. It's analogous to the process with which Christianity transformed the Roman Empire.

22.6.17 16:22 - you CAN'T delete the truth

vot tā

21.6.17 10:49

Pēdējā Twinpīkas epizode bija kruta un man sāk patikt kā tas viss kopumā izskatās. Nē, Linčš nav pazaudējis TO un Marks Frosts laikam palīdz viņam neaizpeldēt galīgi.

19.6.17 23:27

We must secure the existence of Wakanda and a future for Black Panthers.

16.6.17 10:43

Lol par tie cilvēkiem, kas naivi iedomājas, ka kara laikā visi tā baigi ar pietāti, saskaņā ar konvencijām un pēc korektās etiketes grāmatiņas uzvedīsies. Pff

16.6.17 01:00

Mērens islams ir mērens.

15.6.17 13:15 - Sweden lol!

Humanitārā lielvara in action:
vot tā

Sweden took in refugee children who aren't actually children, it was insanely expensive, and now feminist social workers are having sex with them. Welcome to a class on the Swedish phenomenon Batikhäxa!

What we're seeing here isn't a migrant crisis. It is the biggest import of gigolos in human history, and the taxpayers are picking up the tab.


Tagad skaidrs kāpēc zviedru ''feministiskās'' sievietes tik ļoti grib viņus pie sevis. Metroseksuāli vai apātiski svantesoni sen jau vairs nepiegādā.

14.6.17 22:09

Kaut kāds libtardiņš sašāvis vairākus republikāņus. Libtardiņa FB lapa pilna ar libtardiņu kakiņām un Bernija Sandersa foto priekšplānā. Libtardiņu mediji tagad lien no ādas laukā par muh gun control. Būtu interesanti paskatīties uz ainavu, ja tas būtu konservatīvais, kas sašāvis demokrātus un tajā lapā būtu trampa ģīmetne.

14.6.17 16:26

Kāc nez kur nokačāt to jauno Labvēlīgā Tipa ziņģuriņķi? Latvju pirāti jau sen miruši un visur tikai tādas vecas lietas dabonamas. Saprotu, ka nemorāliski un tā, bet naudiņas nav a ziņkāre ir.

14.6.17 14:26 - lohotrons

Atcerieties eSuluspiedi? Tagad mums ir arī eKeda. Ļauts jau ap 100k saziedojuši. Skatoties uz to rodas vēlme arī sākt breinstormot par pilnīgi bezjēdzīga produkta radīšanu, ar kura palīdzību tikt saulītē. eŠnabjablašķe? eAvosjka? Un NO REFUNDS!
vot tā

14.6.17 00:17

13.6.17 14:33 - biju palaidis garām

:wtfisthisshit: Te Ctulhu žēlojās, ka Pakistānai drīkst būt kodolieroči, jo viņi pārāk reliģiski, bet tepat pie mums, Aeropas sirdī, nukulārie fiziķi larpo sātaniskus cilvēkupurēšanas rituālus. K čemu eto oņi kloņjat? Bafomets ir kodolfizikas aizgādnis?
vot tā

12.6.17 23:01

SWEDEN: Abdul's excuse in court for raping girl who said "no" - "she was so horny she didn't know what she said".

Lieki teikt, ka Abdulam par šo varošanu nāksies saņemt drakonisku sodu - 100 stundas sabiedrisko darbu un kompensāciju par labu cietušajai, kuru, dabiski, nosegs Zviedrijas nodokļu maksātāji. Asanžam, šķiet, varēja draudēt krietni nopietnāks sods par to, ka kaut kādai beibei ''otrā rītā bija kauns''.
Spraševajetsa, vai baltais svensons par analoģisku padarīšanu tiktu pie tieši tāda paša tiesas sprieduma? Vai tiešām feministu pārvaldītajā valstī, kas ir pasaules cīņas pret reipkultūru avangardā, šādi likumi par aktuālu reipu, kur vainīgais pie tam atklāti paudis upura kaunināšanu tiesas zālē?

12.6.17 14:23

Sapņi, īpaši pēdējos gados 5cos kā Linča filmas. Gandrīz nekad nav full blown užasķiki, bet tāds izteikts ''sense of dread and uneasyness''. Un pēdējā tiešām nācās bēgt/izvairīties no kaut kāda BOBveidīga dēmōna. Tas nebija redzams, bet tā klātbūtne skaidri jaušama.
Tajā pašā sesijā neilgi pirms tam bija situācija, kur esmu apkalpojošais personāls kādā ļoti bagātu un elitāru cilvēku namā. Tādu cilvēku, kas laikam regulāri brauc uz Bohemian Grove un pedofilē/upurē bērnus. Boss pasaka, ka jāuznes augšā kaut kādi gāzes baloni. Eju, bet īsti nevaru atrast pa kurieni jāiet. Nams ļoti dīvaini strukturēts. Gribu atgriezties un pārprasīt kā īsti nokļūt līdz tam pagalmam, bet secinu, ka nevaru nokļūt tajā pašā telpā un pat īsti tās pašas trepes, to pašu koridoru, pa kuru atnācu. Kā Stalkerī, kur nevar atgriezties pa tiem pašiem maršrutiem. Taujāju par to kādai sievietei ar tukšām acīm, tā paskaidro, bet tas nepalīdz. Visbeidzot iemaldos telpā, kas nez kāpēc bija kā tāds pansionāts garīgi atpalikušiem bērniem. Izkropļota sejas, viens visu laiku retārda balsī īd manu vārdu denumitīvā (lai gan pēc tam sapratu, ka tas bija cits sīks daunis ar tādu pašu vārdu) un tad pieskrēja maza meitene baltā kleitā ap gadiem 6-7, sāka mani agresīvi raustīt un knaibīt, kliedzot ''Fuck me!!!''. Šausmās ātri sāku meklēt kur tad ir pie velna tas iekšpagalms. Atradu kādas durvis, kas izveda pilnīgi citā pilsētiņas (kā izrādījās, tā bija Vecrīga) galā. Nevēlējos pazaudēt to stulbo darbu, tāpēc sāku meklēt ceļu atpakaļ. Zinu, ka nams bija pie Pēterbaznīcas. Izdevās slikti, tāpēc kaut kur pa vidu procesam pakāpeniski pārkļuvu kaut kur jau attālāk no centra esošā, nomaļāka vietā, kur bija māja ar BOBu, bet tad jau viss kļuva pavisam grūti saprotams, tāpēc tālāk nerakstīšu.

PS, visam tam pa starpu sanāca izdzert vairākas pudeles alus un pagrauzt jēlu gaļu. Viena no alus šķirnēm bija kaut kāds ''ūdensalus''. Laikam reference uz tipiskajiem hipsteru lāgeraliem ar zilajām etiķetēm un urīnu atgādinošo saturu, bet pārsteidzošā kārtā tas bija gards, pie tam tiešām ar zināmu ūdens (minerāl laikam) piegaršu. Būs jāpatentē. Bīršeiki mums jau ir. Jāuzbrūvē kas līdzīgs, tikai lai sulas vietā minītis klāt. Tikai kā nosaukt?

11.6.17 11:36 - bestest and latets from fake news media

Ģeniāli. Pat sovjeti, šķiet, nerīkoja feikus mītīņus, ja par tādiem neskaita 1.maija demonstrācijas:
vot tā
Priekš CNN tas būtu part and parcel of news making (tik tiešām making), bet lūk arī respektablais BBC mācās jaunus trikus, lai neatpaliktu no žurnālistikas avangarda:
vot tā
Te nu gan, manuprāt, propagandas feils, jo tādi gadījumi, pateicoties internetam, tiek bieži atklāti un publiskoti, ar to veicinot mediju kredibilitātes krahu. Te nu sovjeti un pašreizējā Krievija ir gudrāki - par traģēdijām un noziegumiem neziņot nemaz, vai tikai tad, kad tos var izmantot par labu savai politiskajai adžendai. Normijiem jau sen nejebā kārtējie ar nazi, mašīnu vai sprāgstvielām sadragātie londonieši un gan jau noguruši katru otro nedēļu sniegties pēc ierastajām haštagu un sēru lenšu avatāru pogām savos sociālajos tīklos.

10.6.17 21:24

Kāpēc sievietes tenisā tik mežonīgi kliedz/gārdz/spiedz? Jā, tēviņi arī mēdz, bet ne jau TĀ. Dažreiz šķiet, ka cilvēks mirst vai varētu nomirt no tā, ka aizsitas elpa dēļ tiem kliedzieniem. Tas taču nav racionāli, tērēt tik daudz plaušu agonējošiem ķērcieniem. Nez vai tas tiek speciāli ieteikts vai atkarīgs no cilvēka fizioloģijas īpatnībām.
Powered by Sviesta Ciba