Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

19.1.21 01:52

Interesanti in 'hindsight' Alex Jones koordinētais bans. Tik maz laika pagājis, bet tik daudz ūdens aizplūdis. "Hei, privātas kompānijas kaut kādu interneta dīvaini iegrožo"

19.1.21 00:00

Sievietēm nevajag vīriešus, kas saprot viņu jūtas, neraugoties uz to, ko viņas ārēji klārē. Ja nav misteriozitātes oreols, tad nav vairs iespēja manipulēt.

18.1.21 20:33

Laikam vairums pārtikas veikalu ir pamatā babeņu kolektīvi. Liekas tāpēc, ka garās stundas, kuras bieži jāpavada šarojobījoties apkārt bez kāda konkrēta darba ir vieglāk cilvēkiem, kam patīk nepārtraukti saļarkšķēties un uzsist klaču.

18.1.21 20:24

Latviešos ta pašsaprotami, bet kā gadījies kā ne, arī lielas daļas Rietumu cilvēku vidū ir manāmi izplatīts "sovkovskij mentaļiķet". Tam laikam ir kāds metafizisks pamats. Daļa sovoka ir katra cilvēka mentalitātē. Atšķiras vien cik tas dominējošs.

18.1.21 19:36

Mediju (ieskaitot Dievzemītes) pārsteidzošā vienprātība teju visos svarīgos jautājumos nešķiet aizdomīga? Senāk vismaz bija biasi, atkarībā kam tie pieder un kuru partiju atbalsta. Šobrīd visi tā vien staro savstarpējā frāžainā unisonā. Starp citu ļoti daudz tiek uzsvērta pasaules glābšana no visādiem ļaunumiem un kā mēs, te lūk, totālā ņišķakā uz to tiecamies. Cilvēki, kas vēl lasījuši "Pravdu" un skatījušies "Vremja" vstrjahivajut starinu. Kaut gan liekas arī starp tiem ir krupji, kas ar prieku gatavi vārīties otrreiz.

17.1.21 00:05

Tak aizvāciet slēptās kameras no Kaspara Krama mājas.

16.1.21 23:54

"Those "hello fellow whites we need to recognize how much we suck etc" posts by "proud to be Jewish" users is so common as a phenomena there is no way it isn't intentional."

15.1.21 00:16

Sviestiņš ir vai nu ciets kā krams vai izkusis pludo. Nekad pa vidam.

14.1.21 18:57

Iemesls kāpēc man patīk daudz, kas no tradicionālo reliģisko kultūru dzīvesziņas, ir komunālais aspekts. Šeit insērtošu sevi un atzīšos, ka man ir vājš raksturs un gribasspēks. Nekad nav bijis draiva kaut ko sasniegt un būt labākam par citiem. Tajā pašā laikā uzskatu, kas esmu above average kopējās inteliģences ziņā un būtu spējis dot pasaulei daudz vairāk, nekā esmu līdz šodienai. Aktīvs komunālisms, kur ne tikai atomiskie vecāki, bet visa dzimta, plašs radinieku loks sniedz atbalstu un "bīda" savus jaunos konkrētās nišās, pat bez jauno piekrišanas, ir kaut kādā ziņā efektīvāks modelis ilgtspējīgam sociumam. Liberāļi domā, ka katrs cilvēks, ja tikai viņam iedos absolūtu brīvību un atomisku individuālismu, izpaudīs pašas labākās savas īpašības, jo neviens viņu neierobežos, neteiks kā labāk darīt. No peer pressure. Man liekas tikai maza minoritāte cilvēku atbilst šim fabulously optimistic modelim. Vairums tikai iegūst no tā, ka ir aktīva mentorisma tradīcija un ir plašs loks radu un ģimenes draugu, lai gan zināma minoritāte cieš, jo liedz nodarboties ar sev sirdij tīkamāko. Liberālais individuālisms to ir efektīvi nokāvis lielākajā daļā Rietumu, tāpēc tik daudz cilvēku, kas nevar atrast sev vietu dzīvē. Pilns ar deprešņakiem un tranijiem lol.
Tas nav namjoks, ka vajadzētu atgriezt kaut kādu arhaisku klanu struktūru, bet kritika pret šodien kā dogmu pieņemto individuālisma prevalenci pār visu pārējo un kas noliedz ģimeni kā stabilitātes garantu.

14.1.21 18:44 - ģēnija spēks

Nupat atcerējos kā viens mans vecs pudeles brālis kaut kad absolūti nošokēja mani ar atklājumu, ka viņš prot zīmēt teju profesionālā līmenī, pie tam ļoti izteiksmīgi stilistiski. Viņš nekad nav nekur mācījies mākslu, nekādas tur perspektīvas un proporcijas, to ko visādos lietišķajos māca Viņam tas viss ir jau iekšā bez mācīšanās un viņš tā vienkārši niekojoties brīvajos brīžos mēdz uzšņāpt augstas sarežģītības skices un zīmējumus, kuros nekļūdīgi ieturēti visi proporciju kanoni un kurus es laikam nevarētu radīt pat pamatīgi mācoties. Cilvēks zvērināts proletārietis un kudi briesmīgāks alkaš par mani. :(

14.1.21 18:34 - 93% peaceful protests

69
"What's the difference between a riot and a peaceful protest? Whether or not you're on MY side!" :D

14.1.21 18:03

Templis ir apgānīts un tajā atkal iemitinājušies augļotāji, bet, lūk, Jēzus esot bijis galvenais mietpilsonis, tāpēc "īstam kristietim" esot jāpieņem Tempļa apgānīšana kā the new normal. Galu galā neviens jau nevar zināt vai Templis tik tiešām ir apgānīts, jo mums katram galvā ir sava solipsistiskā pasaulīte, bet realitāte ir mīts.

13.1.21 01:30 - fight fire with fire

Lool Uganda nobloķēja tviteru un feisbuku savā valsti, jo tie bloķēja viņu politiķus. Ugandā drīz būs vēlēšanas.

"Very clear message from the Ugandans -- if their elections are going to be corrupted by unaccountable elites, they'll be *Ugandan* unaccountable elites, not a bunch of Silicon Valley hipsters."

"Twitter and Facebook went so authoritarian this week they literally made the Government of Uganda look better by comparison"

11.1.21 23:52

eg
Nebiju dzirdējis par ģeopolimēru hipotēzi. Smieklīgi, ka cilvēki, kas netic iespējamai advancētu instrumentu klātbūtnei, izgudro spekulācijas, kurām būtu vajadzīgs ne mazāk advancētas iekārtas. Labāk jau lai turas pie zirga skrāpju teorijām.

11.1.21 21:59 - čau putinisti ;)

11.1.21 20:57 - bāzētie poļi

Polish Bill Threatens $2.2 Million Fines For Social Media Companies Who Censor Lawful Speech
Kā jau senākā vēsturē tas līdzīgi bijis, arī tagad valstis, kas iestājā par demokrātiskām vērtībām, tiek visagresīvāk saukātas par "fašistiem" no usual suspects puses. Dejavu.

11.1.21 15:37

Nu ko, feikais prezis vēl nav inaugurējies, bet viņu ieblēdījušie spēki jau aktīvi ķērušies pie vēl koordinētākas vārda brīvības iznīdēšanas. Gūgle un Ābols kancelējuši Parleri, Amazone gatavojas. Labi, ka Gabam ir savi serveri, kas ļauj viņiem izvairīties no kancelācijas no (((baņķieru))) puses. Gaidam kas būs tālāk. Noteikti būs agresīvi un vērienīgi pasākumu iznīcināt jebkādu nepareizo viedokļu un 'bīstamas' informācijas apriti tagad, kad opozīcija veiksmīgi iznīdēta no politiskā līmeņa.

top komentiņš:
"stop it with the conspiracy theories

People confined to their homes and not being able to meet and speak with others is in no way related to people being banned from speaking their minds online. They're not doing it to socially isolate you and prevent any and all organized criticism, protest and rebellion, they're doing it to protect you!"

10.1.21 16:13

Viena tīri praktiska lieta, ko ieviesa kristietība bija iešana pie bikts. Visi cilvēki ir grēcīgi un vairums to apzinās. Izstāstīt par saviem grēkiem kādam CITAM rada emocionālas atbrīvošanās, spriedzes noņemšanas sajūtu. Mūsdienās, ateistiskajā sabiedrībā to cenšas aizvietot tā saucamie psihologi, bet ļoti vārgi, jo ideoloģija, kas ir tās pamatā noliedz grēka īstenību kā tādu. Ir tikai "sliktas sajūtas" par savām grēcīgajām darbībām, kuras vajag apkarot. (((:freud:)))

9.1.21 22:35

Ir absolūti šausmīgi kas noticis ar futbola komentēšanu Krievijā. Visa tā paaudze, kas bija Utkins & CO acīmredzot ir aizgājuši no komentēšanas biznesa, lai kļūtu par kaut kādām lielākām šiškām un NTV+ bijusī sistēma (tagad sauc MačTV) emplojo pilnīgi garlaicīgus, samērā nekompetentus dronus. Senāk man riebās Geničš (fanīgi, ka Utkins viņu regulāri dirsināja tiešajā ēterā, kad abi bija salikti kopā priekš māceklības), bet nu jau uz vēl jaunāku keksu fona viņš izklausās kā korifejs.

9.1.21 17:27

69
Powered by Sviesta Ciba