Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

21.10.21 00:11 - eirokrāti trigerēti

https://www.dw.com/en/polish-leader-blasts-eu-over-controversial-rule-of-law-dispute/a-59545038
NOOOO STOP BEING A SOVEREIGN NATION STOP IT STOP IT
kaments
I am pretty sure if there is an outbreak of nationalist governments taking power in the west that start passing and enforcing laws to strengthen their sovereignty, the US, EU, etc will start gearing up the threats to "liberate" those countries if their usual colour revolution tactics are switched off locally. The tones coming out at the moment towards Hungary and Poland are already full of threatening language.

20.10.21 19:43

Kaut kur fōrčanā bija saraksts ar nosprāgušiem tvitersfēras waxofiliem. Es arī gardi smējos un priecājos par viņu nāvi. Varētu uztaisīt arī vietējo. Kā saka, sīkums, bet patīkami.

20.10.21 08:45

Kāpēc vispār cilvēkus, kuru stāvoklis nav draudīgs, jāgulda slimnīcās? Kur palika vecais labais - guli mājās un ej savu antibiotiku kursu?

19.10.21 20:53

"Būtiska problēma Rietumu universitātēs" ir vai nu galvās, kurām ir visai vāja apjausma par akadēmiju. A la ķipa skola, tikai lielāka. Vai tajās, kas pūš kultūrkaru ziloni."

Kāpēc kreisie tik ļoti nemīl, kad norāda uz viņu ietekmi vai vispār uz to, ka viņi pat eksistē (tāpat kā žīdiem, nez kāpēc)? Kultūrkara nav tik vien tā ir sagadījies, ka mūsu senjorvalstī ASV neomarksistu ekstrēmās ideoloģijas (piemēram jaunā tipa rasismu caur Critical Race Theory) māca nu jau ne tikai universitātēs un birokrātu apmācību kursos, bet vidusskolās, savukārt bērnu vecākus, kas pret šādu parādību protestē, oficiālas valsts amatpersonas aicina pasludināt par teroristiem un krimināli vajāt.

Taču tas nav karš, tikai zilonis kādam galvā. Tātad, lai drīkstētu teikt, ka notiek kultūru karš, mums vajadzīgs... kas tieši?

19.10.21 07:40 - kad mēmi taisa paši sevi

Šis Ziemeļkorejas stila žurnālisms padarījis "Let's go Brandon" par nacionālo sloganu.

Nē, internacionālu.

16.10.21 22:58

Es tagad ponta pēc pārskatos "Dead Man". Kad Deps atnāk pie Dikinsona, kurš viņu padzen, visi tie pārējie wage slave lūzeri par viņu smejas. Tie ir mūsu "intelektuālie" cibiņi.

16.10.21 21:55

Kad es vēroju cibas "intelektuālīšus", tad man vienmēr rodas asociācijas as vai nu 'neakončenajja pjesa' vai vai 'tot samij oblomov' filmas. Tādi bezmērkīgi un bezrūpīgi veļmožas, kam iegadījusies ērta dzīvīte, par kuru neas nav jāmaksā un var gudri drist savā omulīgajā besedkā kā visi tie 'čumazije' ir idioti un galvenie vaininieki pie visām problēmām. Mihalkovs, lai gan pats snopisks veļmožu pēctecis, tomēr ļoti prezīci noķer to pretīgo bezjēdzīgo cilvēku uzpūtību, ko vēl mēdz saukt par lepnību.

16.10.21 20:28 - laikam 'old', bet nebiju pamanījis :brofist:

be

16.10.21 19:37 - esam beksaidā

Vienmēr šo dzirdēju kā "no augsta kōk", bet dziesmas.lv saka šā
Šovlillā patiesībā mēs
Šerravī parleū parnetalūr
Mēs uzspļauj tev no augstakol
Sindli nas tes sondo parleūr
Turenedur so sesito do re mi
Pap pa pa pa
Mēs uzspļauj tev no augsta kol
sindli nas tes sondo parleū

Ratatāratārara....


/tagad klausos Inokentijs Mārpls "Asins līst"

16.10.21 13:25 - padoms pseidoliberāļiem

You thought you were the good guy all your life, drank all that feel good cool aid the left fed you for years, except it turns out you were the baddie after all, but after decades of smelling your own farts you just can't admit the obvious, that you have reduced yourself to simp for a despotic authoritarian regime that came into power through a blatant colored revolution.

When you have reduced yourself to support authoritarianism because you have convinced yourself only the "bad" people are getting oppressed you crossed the line already. You are no longer a liberal, you are a communist. Just own it and brag about it if you want but stop fucking pretending otherwise.


mazliet specifiskāk āmurikas komntekstā:

If you don't want people to think you cheated -- and you didn't cheat -- then stop acting like a cheater.
Stop suing courts to get them to remove voter ID laws. Stop changing laws to remove signature verification. Stop changing laws to allow ballot harvesting. Learn how to count your fucking ballots in a day instead of a month.

Because when a normal person looks at someone who keeps doing that shit, all they see is someone who wants to cheat.

Kind of funny when the same exact sort of shit happens in a third world country, every mainstream media outlet has no problem calling it out

16.10.21 12:39

16.10.21 01:09

Vidžilantsitizena analīze par Squid Game liekas spot on, īpaši tāpēc, ka plebam tik ļoti patīk. Acīmredzami identificējas ar ar vergiem, kurus manipulē neliela grupiņa psihopātu. Un viņiem tas patīk. Stokholmas sindroma fraktālis.

15.10.21 22:33

Ne nu paldies par uzmanību Jūs paši sevi pēc tam par to ienīdīsiet (vēl vairāk, nekā parasti). :)

15.10.21 21:19 - ok boomer

Progresīvajiem patīk apdeitot savu vokabulāriju, bet viņi nez kāpēc nav dabūjuši apdeitu, ka tieši viņi tagad ir establišments. Nez kāpēc turpina pōzēt kā "liberāļi" vai "anarhisti" pat savos brieduma gados.

15.10.21 20:48

Izrādās, ka mazliet neomulīgais psilocibīns simultānā kombinācijā ar vēl neomulīgāku indica paveidu dod pašu maizīti. Sajutos kā vecajos laikos. Retais moments, kur divi mīnusi rada plusu rīllaifā.

15.10.21 19:11

Ir tikai loģiski, ka visi šie lielās naudas, kā vecās tā jaunās, klani spiež uz globālismu un nacionālo valstu iznīdēšanu. Pēdējās ir sprungulis viņu dzirnavās, jo tikai bezsakņaiņu cilvēku pūli, kurus vieno labākajā gadījumā viena reddit saita kopīgi apmeklējumi, nevar vienoties un pateikt "ej, ka tu nakuj" wannabe diktatōreļiem. Bez asinsradniecības un vienotas vēstures nav nekas, kas spēj aizsargāt pret universālu tirāniju.

14.10.21 20:29

Skatos naida kurināšana un melu propaganda iet uz pilnu klapi. Latvija var!

14.10.21 20:15

Nevaru vien beigt klausīties Be Svendsen pēdējās pāris nedēļas. Laikam grūvīgāķais DJ evah.

13.10.21 19:44 - teh_dziļi.text

Grēkot ir kā degunu šņaukt. Tie puņķi tur rodas, jo tāda ir mūsu daba.

12.10.21 20:31 - Urā!The world's largest toymaker has already stopped labeling its products as "for girls" or "for boys" and its website does not allow searches by gender, The Guardian noted.
Recent product lines have also "been specifically designed to appeal to boys and girls," the company's chief product and marketing officer, Julia Goldin, told the UK paper.
"We're testing everything on boys and girls, and including more female role models," said Goldin.
"Our job now is to encourage boys and girls who want to play with sets that may have traditionally been seen as ‘not for them,'" Goldin added.
"We're working hard to make Lego more inclusive," Goldin said.
Powered by Sviesta Ciba