Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

19.11.18 00:18

Ģeniālākā no Deus Ex rēvijām.

18.11.18 21:39

Skatoties spēļu spīdranu viģikus es sāku saprast jēdzienu 'weaponized outism' un kāpēc tas ir tik ļoti ietekmīgs mūsdienu sociālmēdiju sasaistītās sabiedrības kontekstā un in turn kāpēc tik ļoti liela vēlme pēc cenzūras no varas turētāju puses. Kad NPCNN stāsta kā fōrčans minglo iekš ASV politikas un pepe the frog ir smalki izstrādāts nacistu simbols, es neviļus redzu cik ļoti hohmīgi inner mēmi ir spēcīgāki par tizlu top-down propagandu.

18.11.18 20:14

Kāpēc latviešiem labākais ēdiens ir cits latvietis?
Nesaprotu to mūsu pašnenovīdīgo dabu. Es neesmu nekāds urrāpatriots, bet tā caurvijošā tieksme ciniski ieņirgt par visām patriotisma izpausmēm ir kaut kāda pataloģija maniem zemļakiem. Nu labi, visi tie prazņiki ir mērkaķošanās, bet viņi taču ir optimistiski, pozitīvi lādēti mēmu kamoli. No viņiem paliek tikai labi, tā pat kā no šņaba. Kāpēc to tik ļoti jācenšas apspiest savā kolektīvajā apziņā, aivietot to ar kaut kādu nepārtrauktu īdēšanu? Ir daudz švakākas tautas par latviešiem vispasaules tautu rangā, kuras ir pat ļoti lepnas par sevi un nekaunās sevi priecināt par sevis eksistenci. Dzīvi apliecinošu filozofiju pielieto. Bet mums vajag nīdēt un spļaut visam virsū.

Man šajā kontekstā ļoti patika Endrū Klavana, amerikāņu raksnieka un konservatīviķa, kas pēdējos gados ir dailywire grupas viens no šovemņiem, izteiktais sakarā ar Trampa kalkulēto vai spontāno (hers viņu zina) publisko retoriku - tā ir dzīvi paliecinoša, optimistiska. Viņš gvelž par to kā viss ies uz augšu, viss būs forši un kruto, un tā arī notiek. Viss kļūst foršāk un krutāk daļējo pat dēļ tā, ka valsts līderis aktīvi ievieš publiskajā diskursā pozitrīvu, nevis cinisku un noliedzošu vai izvairīgu retoriku. Tas MAGA šits nav tikai lēzens lozungs, jams konkrēti revaivo oldschool mitoloģiju. Dilberta keksss labi pateica, ka nav svarīgi vai tādi kā viņš spēlē 35D zemūdens šahu vai patiesi tic visam, ko runā, galvenais ir tas, ka šāda veida retorika ir efektīva, radikāli mainoša priekš overtona loga bidīšanas atpakaļ centra virzienā.

17.11.18 19:41

Pītersons tomēr ir totāls cucksons. Neko nespēj izteikt līdz galam, call spade a spade. Nē, lavierē. Po vai dēļ merkantilā oportūnisma vai neizlēmības, bet viņam pašam vajag self help asistenci.

17.11.18 16:16 - laikm ženščcinnam posveščcsajetsa

halal

16.11.18 20:01

Tieši nupat iznāca labs Baloža savilkums par iespējamajiem pilsonisku nemieru draudiem, kas te nedaudz tika pacelts.

halal

16.11.18 18:28 - interesto teorium

"The best point I ever found is asking them if they would be ok with millions of nubile African and Middle Eastern virgins instead of millions of young men. OF COURSE not.

Then ask yourself, why is it tolerated when the "refugees" are 90% young men?

The reason is simply because of women's vote. Women know that the greater the male to female ratio, the more power and control they can exert upon society and upon men.

And you know the real truth? People say that this is a Muslim conspiracy to conquer the West by sheer breeding. Bullshit! Pure and simple! Why do you think they are sending millions of extra men if they want to favor breeding? Who are these millions of extra men going to breed with, each other? Other than some hardline Muslim nutcases and terrorists no one is really trying to do that.

The reality behind these mass migrations is far simpler: IT IS TO GET RID OF EXCESS MEN. THIS is why Arab and African countries turn a blind eye to it.

It's ALL about sex. Now that there are no more wars that kill off millions of men, migration serves that purpose.

Muslim countries have much more pressure to get rid of the excess, unwanted single men due to all the polygamy and harems.

Who are the people in the migrant Latino caravan? EXCESS YOUNG MEN."

13.11.18 21:27

Esmu ambivalents abortu jautājumos, bet zātaniskie aktīvisti kā parasti vai no ādas lien laukā, lai rastos dabiska vēlme viņu kōzi un viņus pašus apstrādāt ar sēru un uguni.

13.11.18 15:16

The maddening thing is that supporters of this policy completely refuse to accept responsibility for these rapes and murders, as if there were a rape and murder quota and if these men they let into our country hadn't committed these crimes Germans would have committed them. No, all these victims are part of the horrible price we pay for our "openness", all of these girls would still be alive if we were EVUL NAZIS like the Hungarians.


Funkcionāriem, kas principiāli atsakās uzņemties atbildību par saviem darbiem, šo atbildību derētu piegādāt personīgi uz mājām.

12.11.18 10:10 - diegabikšu politika

Vēl viens brīnišķīgs piemērs kā dička & co redz pareizu bēģļu politiku. Kristiešu meitene, kura brīnumainā kārtā tika atbrīvota no soda par islama zaimošanu dēļ kaut kādas smiklīgi nenozīmīgas nepareizas procedurālas darbības lūdza patvērumu UK, jo Pakistānā viņai draud linča tiesa. Jauki pakiju pūļi izgāja ielās un rīkoja debošīru, pieprasot asinis. Jau ticis asasinēts politiķis, kas viņai izrādīja atbalstu un palikt šajā valstī nozīmē agrāku vai vēlāku nāvi arī Aišai (vai Asjai), bet UK politķi will have none of that. Ekonomiskus parazītus un agresīvus islamistus no Marokas, Afganistānas vai  Somālijas gan laipni lūdzam. Ja pēc šādiem gadījumiem netop skaidrs kādi ir patiesie motīvi aiz masu migrācijas propagandonu ādas, tad jālabo smadzenes.

https://www.wnd.com/2018/11/u-k-refuses-asylum-for-asia-bibi-fearing-muslim-unrest/

"Britain has rejected an appeal for asylum from Asia Bibi, the Pakistani Christian acquitted of blasphemy last week who is under the threat of death from Islamic leaders who struck a deal with her government to block her exit.

The British government said allowing Bibi to enter the U.K. would cause unrest among Muslims, according to an advocate, the Huffington Post reported."

9.11.18 01:04 - k


9.11.18 00:30 - www decentralizācija

Iespējams internetam būs labāka nākotne.

9.11.18 00:27 - current year

Atbilst arī Eurōpas reālijām, aizvietojot 'republikāņus' ar token anti-kreizglobālistisko partiju.

4.11.18 18:13 - Jew York Times

Feikņūziem ir ļoti dziļa izpratne par ierindas amerikāņu patiesajām vēlmēm.


"I wanted to die in some Middle Eastern hellhole fighting for, uh, something, but DRUMPF is making me protect the borders from an invasion instead!" jeb "I want to die for Israel! not for america!"

4.11.18 18:05 - dabiskā attīstība

"Muslim Converts in Germany

Angst-Ridden Germans Look for Answers -- And Find Them in the Koran

The number of Germans who have converted to Islam has increased fourfold within one year -- despite the negative perception of Islam among the general public."

3.11.18 12:54 - lūk kas ir altrusisms

Katrs ceturtais pakijs. Un tas neietilpina tos, kas "in the know". Droši vien visi.Bet kā tā var notikt civilizētā valstī? Welp...


3.11.18 11:52

Dožil. Sapnī rādījās politiski procesi.

2.11.18 19:40

</a>

2.11.18 19:12

Baisi, ka tādi laiki, bet arī ģeniāli kā tajos var dzīvot. Samizdats un runāšana starp rindām/kodētā valodā ir mūsdienu progresīvās realitātes nākotne vispārējas cenzūras apstākļos. Uztaisīt visvarenajam Algoritmam lingvistisku BSOD. Hakeri vienmēr būs soli priekšā.

2.11.18 14:52 - Molohs 2018 - pakarināt bi tādus vecākus


[​IMG]

Everyone's Doing It: Three Trans Middle Schoolers Undergo Sex Change Therapy Together

"When an 8-year-old tells you she is in the wrong body, she means it."


What: Three transgender preteens from the Austin, Texas area are skipping male puberty together, and instead transitioning into female bodies.

Lily Maerz, Fiana Jefferson, and Zuri Jones have been diagnosed with gender dysphoria, or a conflict between their gender identity and sex assigned at birth. With the support of their parents and each other, the children -- all under age 12 -- will undergo medical intervention to avoid the otherwise inevitable process of developing adult male bodies.

https://www.pluralist.com/posts/2065-everyone-s-doing-it-three-trans-middle-schoolers-undergo-sex-change-therapy-together

Progresīvajās valstīs sociālisma dienesti atņem bērnus vecākiem, kas tiem ļauj bez uzraudzības ar suni pastaigāties, bet pumpēt iekšā hormōnus un graizīt ģenitālijas - by all means!
Powered by Sviesta Ciba