Заметки алкоголика и придурка

Draugi
 

23.2.19 11:02 - [info]malafemmina rakstīja iekš [info]pajautaa - Goofy

Vai Disneja komiksu tēls Goofy latviskajos tulkojumos bija Gūfijs vai bija latviskots? Un ja latviskots, tad kā?
Tencinu ļoti.

23.2.19 10:16 - [info]iokaste

Bij aizgājs uz ANE (anonīmie nesamērīgie ēdāji).
Tur man pateic vien zinām liet - neēd pie TV vai kompjūter/telephon. Un dikti palīdz, tāpat pie galda tik daudz nelien iekšā.
Tags:

22.2.19 19:34 - [info]honeybee

Also zinkas ir krīpī? Ka man tagad youtube ir pilns ar ieteikumiem par to, kā DžP ir tam vai citam kaut ko asprātīgu pateicis. un patiešām patiešām vienīgais, kas pēdējā laikā ir noticis, ir ierakstīt cibā par DžP un feisītī saņemt no viena komentāru par DžP.

22.2.19 16:47 - [info]ulvs

Mans mīļais mincītis, kura punītī diezmžēl atklāja vēzīti.

22.2.19 15:13 - [info]unpy - Aifonu lietotāju ievērībai.

Ja neesat cieši pārliecināti, ka otrā pusē arī ir kāds Apple brālības liecinieks, tad nav jēgas to cilvēku otrā pusē iepriecināt, apbēdināt vai sarūgtināt ar tā dēvēto emodžiju palīdzību, jo ziņa, kas izskatās "🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳", nedz iepriecina, nedz sarūgtina, nedz apbēdina.

22.2.19 12:51 - [info]artis

“Vladimir Putin has dug a pretty big hole for himself. An attempt to go around the back of a major treaty that actively made his country safer has ended up sinking the treaty. Rather than endure a humiliating climb-down that would involve admission of cheating and the destruction of the new missiles, Putin is blustering new threats.”

https://www.popularmechanics.com/military/weapons/a26431348/russia-putin-inf-treaty-new-nukes/

22.2.19 12:06 - [info]honeybee

Ā, jā, jāpiefiksē nākamībai, ka es esmu dzīva, nebija baigi dramatiski (lai gan pa vidu taisīju bērniem gan kēksiņus, gan lazanju), nekāds superīgais kognitīvais lēciens paša gavēņa laikā nebija, šodien normāli strādājas, bet visu laiku riju kā cūka. nu riju visādas sajēdzīgas lietas daudzmaz*, bet laiku pa laikam ieskanas kaut kāds organisma alerts "hei, ja tu neapēdīsi tās pupiņas ar tunci TAGAD, tad varbūt pēc stundas nebūs omg omg"

*vītinātās kabanos desiņas though. :D

(welcomēti visi komentāri iz sērijas "akdies kā tu to dari nepareizi un tā tu paliksi VĒL resnāka"... jk, fuck off ar saviem komentāriem :).)

/bet vispār, tbh, ja pirms šī pasākuma nebūtu bijusi atteikšanās no pievienotajiem cukuriem, tad tas būtu bijis pilnīgi bezjēdzīgs pasākums, IMO. vismaz man.

22.2.19 09:54 - [info]extranjero rakstīja iekš [info]pajautaa - SEPA instant transfer

Vai Swedbank Latvijā ir SEPA instant transfer?

22.2.19 07:37 - [info]chimera

MYRKUR RELEASES NEW SONG “LATVIAN FEGURÖ”, paldies, tas ir tik mīļi, tas nekas, ka es to piefiksēju 4 gadus vēlāk

21.2.19 21:44 - [info]gnidrologs rakstīja iekš [info]pajautaa - jobanie sapņi

Vai kādam nav labs padoms kā nomākt sapņošanu? Nekādi miega līdzekļi man nav laba darījuši. Pat, ja aizmiegu aiz pareiza gurdenuma, visu laiku rādās kaut kāda intensīva huiņa, ļoti daudz informācijas, situācijas, darbību. Breins burtiski neatslābst vai pat darbojas aktīvāk miega režīmā, nekā ikdienā un nav nekādas atpūtas no tā sasodīta miega, kurš jau tā ir īss un saraustīts (4-6h darbanaktī). Nav tā, ka rādītos baisi murgi un uncanny shit, vnk pārāk dahuja viskautkas un moments, kas smadzenēm ir pastāvīgs overload. Nekad nejūtos izgulējies.
Antidepresanti neinteresē, ir čekoti, vēl lielāks sviests par defolto stāvokli. (esmu pamēģinājis pregabalīnu, kas ir kaut kas bik cits un iespējams atgriezīšos pie tā - komenti?).
 

21.2.19 18:01 - [info]misene

21.2.19 19:10 - [info]chimera

uzzinu_pēdējais: lāgerfelda kaķim ir sava vikipēdijas lapa!

https://en.wikipedia.org/wiki/Choupette

laimīgais zvērs tikko mantojis trīs miljonus un māju 120 miljonu eiro vērtībā. es tā aizdomājos - esmu mājdzīvniekvienaldzīga, bet tomēr - būtu tikai godīgi, ja kaut vai daļu mantojumā atstāto līdzekļu dzīvniekcilvēki novirzītu ne vien iemīļotajiem cilvēkiem, bet arī zvēriem. nu, kaut vai kaut kādas eiras uzturēšanai, kamēr tiek meklēts jaunais saimnieks. principā (te man tikko fašismā iegailējās acis!) tiem, kuriem nav ko savam zvēram novēlēt, būtu noliegts tādu turēt, citādi pēc tam skraida pa pagalmiem dieva nepieņemti, kraupaini un lauž svešas sirdis.

21.2.19 17:40 - [info]ulvs

Vakarnakt bija skaisti temperatūras murdziņi. Šodien jau jūtos labāk. Taču joprojām mazliet dirsā. Ceru, ka līdz rītdienai būs pārgājusi tā trulā "esmu slims" sajūta pakausī, degunā, mugurā un kājās.

21.2.19 17:39 - [info]ulvs

Meklējam krietnu meiteni, kura vēlētos no marta īrēt gaišu, ne īpaši lielu (aptuveni 15kv m) istabu 3 istabu dzīvoklī Matīsa 32 ielā, 4 stāvā (ēkā uz Matīsa un Čaka krustojuma). Pārējās divās dzīvojamās istabās mitīs divi jaunskungi (Zigfrīds Kapilinskis un Ulvis Urtāns, jā, mūs var atrast feisbukā), kuri, būdami mūzikas, mākslas, nosacītas bohēmas cienītāji un arī praktizētāji, pavisam noteikti dotu priekšroku dzīvokļbiedrenei, ar ko būtu interesanti socializēties un varētu saprasties, nevis tādai ar pretējām interesēm. Saprotams, šādas intereses nav obligātas, taču vēlamas. Maksa par istabu aukstākajā mēnesī (ieskaitot komunālos) aptuveni 210, siltajos mēnešos attiecīgi no 140.

Esenciāli atrast dzīvokļa biedreni, kura būtu gatava parakstīt īres līgumu par savu istabu, lai no marta mēs visi jau varētu ievākties. Saimniece ir sagatavojusi īres līgumu, ko paraksta visu trīs izīrējamo istabu iedzīvotāji, tāpēc nevaram ievākties tur divatā. Interesentus rakstīt uz u.ulvis at gmail. Meklējam tieši meiteni, jo vēlamies rast balansu. Trīs vīrieši vienā dzīvoklī izklausās pēc potenciālas traģēdijas, sačakarēta iņ-jaņ balansa.

Foto no dzīvokļa.

21.2.19 13:46 - [info]honeybee

Sadomāju, ka vajag izmēģināt intermittent fasting. Tā kā ar šodienu no 14.00.
Galvenokārt tāpēc, ka "darīt kaut ko jokainu un dīvainu ar ēšanu" man iepriekšējā raundā izrādījās ļoti stilīgi. NE SVARAM, ATŠUJĀS, JA, bet ēdiens kļuva rezka garšīgāks, un garšīgs ēdiens = reāli forši, normāliem cilvēkiem tas laikam ir normāls ēdiena efekts, bet man vajag vipendronu.

Pirmais efekts: konstatēju savas prioritātes, ar kurām tagad sevi piebāžu, jo "TŪLĪT VAIRS NEBŪS" - siers un kafija ar pienu. Nu tb kafiju varēšot, bet kafija bez piena ir bweh.
Lai gan tāpat jau drošī vien dzeršu, ibo viens no efektiem esot pazemināts asinsspiediens, un to jau nu toč man nevajadzētu, paldies.

21.2.19 12:55 - [info]malvine_truse

21.2.19 10:29 - [info]chimera

no sērijas "miljons tizlo jautājumu saīdam": nē, viņš nedrīkstot precēties tā uz savu galvu; un vispār tagad jāmācās, jākrāj nauda, bet tā ap gadiem 36 vecāki atradīs viņam līgavu. (droši vien daudzi indijas jaunieši nav mierā ar šādu kārtību, taču šajā konkrētā gadījumā cilvēks nestreso). jā, arī kastas ir sveikas un veselas; kas par to, ka kkādi no augšas izdomājuši tās atcelt, ja visi pārējie to neatbalsta? (esmu pat iemācījusies atšķirt brahmaņus - viņi paši steidz par to paziņot, vai arī to dara viņu ģimenes locekļi (mana pirmā jogas skalotāja, atceros, priecīgi pavēstīja, ka viņas vīrs nākot no krutākās kastas)). jā, precēties ārpus kastas un reliģijas nav ok, bet reakcijas var būt dažādas - no relatīvi maigas "tu vairs neesmi mans dēls" līdz asinsizliešanai. saīda krajā kā reiz jaunizceptās sievas ģimene (hinduisti) nesen nomušījuši jaunizcepto vīru (kristieti). nē, meitene neesot cietusi, ja nu vienīgi morāli. tai pat laikā šāhruhs hans (kurš gan cits) (musulmanis) apprecēja savu hinduistu sievu pirms 20+ gadiem, kad vēl bija struggling aktieris bez sakariem un aizmugures, un joprojām dzīvs. (skatoties my name is khan un zinot to visu, saliekas interesanti akcenti)

bet nu jā, mani kā wannabe ēdiena fašisti daudz vairāk satrauc baisais saldumu patēriņš. esat pamanījuši, ka filmās viņi pie mazākās iespējas auro: atnesiet saldumus? jā, saīds apstiprina, tā ir. bērns atnāk ar labu atzīmi vai radi no anglijas atsūtījuši vēstuli - nesiet saldumus visai ģimenei! saldumus kā dievišķu uzturu propogandē bhagavad gita; krišna neko nezina par dikāna vai paleo diētām un ogļhidrātus neskaita. brīnumainā kārtā viņi visi neslimo ar diabētu un puvušiem zobiem, lai gan vidējais statistiskais svars eiropas skaistuma kanoniem noteikti neatbilst. un pat šāhruhs hans 90. gadu filmās ir chubby apaļvaidzis (un ar baisu, patiesi baisu matu griezumu)!

21.2.19 08:11 - [info]heda

Labie cilvēki sākuši ļoti uztraukties par Islāma Valsts kareivjiem, kuriem Sīrijā vairs neklājoties jauki un griboties mājās... Par tiem, kuri jau atgriezušies un nevis tiek tiesāti, bet nokļūst sociālo dienestu kundzīšu aprūpē jau rakstīju, bet tagad arī izturīgākie un centīgākie jau esot noguruši no ilgstošiem aplenkumiem un meklējot ceļus, kā nokļūt atpakaļ Eiropā. Īpaši svarīgi esot, lai diskusijā tiktu ievērots labais tonis, piemēram, moderātu politiķis Hanifs Bali, kurš kaujinieku līdzbraucējas un atbalstītājas nosaucis par mātītēm, tiek bargi kritizēts, pasludinot viņa tviterkontu par šīs tēmas lielāko problēmu.
Bailes no sliktā toņa var saprast, jo labo cilvēku sirdsapziņa attieksmē pret IS sen nav tīra - gan izvēloties nekriminalizēt sadarbību ar teroristu organizācijām, gan citādi rūpējoties par IS darboņu labturību - piemēram, viens no Zviedrijā populārākajiem IS kaujiniekiem, Mikaels Skromū (konvertējoties islāmā kļuvis par Abdul Samad al Swedi), kurš tagad atrodoties kurdu aplenkumā, 2014.g. pievienojās Islāma Valsts kaujiniekiem, vienlaikus turpinot saņemt Zviedrijas sociālos pablstus un sociālajos tīklos atzinīgi atzīmējot: "Zviedrijas valsts apmaksāja manu gloku un kalašņikovu."

https://twitter.com/SofieLowenmark/status/1097762590774751232?ref_src=twsrc%5Etfw
https://www.expressen.se/gt/svensken-stred-for-is---fick-barnbidrag-fran-staten/
Tags:

21.2.19 08:11 - [info]neetiski rakstīja iekš [info]n_komentari

un daži slimo ar vecuma marasmu ...
 

20.2.19 20:12 - [info]misene

Es esmu pāvests, sēžu šeit savā katedrālē, lūkojos uz visiem ar tādu īgnu skatienu - he, sīkie pagāna muļķi!

Es esmu karalis, kliedzu saviem bruņiniekiem - sapisiet taču to debīlo nelieša pretinieka karalisti trūdošās lupatās!

Es esmu milzīgs melns ļaunuma mākonis aiz smagām, apputējušām durvīm, kur zirnekļi rāpjas no visām pusēm un sadeg šausminošā liesmu murskulī!

Es, es, es! Liels briesmīgs egoists, ap kuru viss notiek tikai tāpēc ka tā vajag, un ja nevajag, tad nafig prom!

Tur ripo kaut kāda galva, lai jau viņa ripo...

Tur kāds ieklepojas savā mirstīgajā slimībā, un es tikai saucu - klepo ritmā, kāpjot ellē, klepo līdz tev žoklis krīt!

Es cepu vakariņas savam mirstošajam tēvam - hā, protams! Nē, taču! Manā dzīvē neviens nemirst, un man nekad nenotiek nekas slikts, jo es esmu neievainojams. Un pat ja mani uztrauktu, kas notiek ar manu ... whoa wat? Hēi! Man nemaz nav tēva!

Tā ka saņemiet, maukas, man neko nevar izdarīt, jo neviens nožēlojams zemes mīdītājs nevar saukt sevi par manu tēvu. Tā ka nevienam te nav nekādas atbildības, ja?

Un es varu vērpties savā ļaunumā pāri tuksnešiem, cik vien man ienāk prātā, arī tūkstoš gadus, ja es gribu.

Un pat ja es negribētu, tā nu es uzreiz tev te tā arī teiktu!20.2.19 21:23 - [info]jimmy rakstīja iekš [info]pajautaa - Auto meistars

Iesakiet lūdzu kur iespējami lētāk salabot loga pacelšanas/nolaišanas mehānismu automašīnai. Varbūt kāds pats prot? Vai vienkārši lētāku auto meistaru Rīgā.

20.2.19 20:11 - [info]honeybee

Pirms kāda brītiņa, tātad, pēkšņi pievērsu uzmanību tam, ko jaunā dāma patērē jūtūbē
No otras istabas izklausījās, ka
1) Viņa klausās Džordanu Pītersonu
2) Džordanam Pītersonam ir vēl sliktāka diena nekā parasti

Pēc tam izrādījās, ka nē (pieņemu), čalim ierunātājam vnk ir visas DžP intonācijas

/trigger warning, this is really dark shit

20.2.19 15:14 - [info]malvine_truse - beyond meat burgera apskats un tā izraisītā eksistenciālā krīze

Vakardien pēc darba aizgāju apēdu 'beyond meat' burgeri (ne par to stāsts, tāpēc fiksi tikai - ļoti garšoja pēc īstas gaļas, man nepatika, pēc tam ilgi turējās tā nepatīkamā garša mutē), tad aizgāju mājās un saņēmos, lai tomēr iztīrītu viesistabu un vannasistabu, tas kopā man paņēma apmēram pusotru stundu laika un es tātad biju beidzis kaut kur pusdeviņos. Tā kā man tā pretīgā garša joprojām bija mutē, domāju - normāli uztaisīšu sev ogu smūtiju, kas ir ļoti garšīgs un tādā veidā nošaušu divus zaķus ar vienu šāvienu, proti, padzeršu kaut ko garšīgu un veselīgu, un tikšu vaļā no tās nepatīkamās pēcgaršas. Tad nu es tur saliku iekšā visuko, kas man garšo tajā smūtijā un aiziet! palaidu blenderi. Tad kad labi bija pablendējies, paceļu krūku un bams tai krūkai atveras apakša un viss tas smūtijs izgāžas pa letīti uz kā stāvēja tas blenderis, tad kamēr liku krūku izlietnē nolija visa grīda, siena pie izlietnes un tīrie trauki un galda piederumi un plīts. Arī tosteris, tējas paciņas, radio. Un tā vietā lai dabūtu kaut ko gardu, es dabūju izberzt vēl arī visu virtuvi un savas kājas (tās arī bija nolijušas ar smūtiju). Lieki piebilst, ka lai turpinātu nepsihojot, visu laiku kamēr berzu to virtuvi man nācās skaļi, vienam pašam sūdzēties par to kā dzīve ir netaisnīga un cik ļoti zajebal šādas situācijas, protams izskaistinot to ar visādiem radošiem lamuvārdiem. Visa tā epopeja beidzās ap desmitiem vakarā, kad man ir jau gulēt iešanas laiks un tad ir tāds wtf - vai es tiešām dzīvoju šo dzīvi, lai tikai sēdētu darbiņā un pēc tam mājās un tad gulēt? :D saprotu tas ir standarta jautājums, bet nu šādos mirkļos to izjūtu īpaši spilgti. par to arī šis ieraksts

šādos momentos manai dzīvei vienkārši pilnībā pazūd jēga, jo nu, kāds prikols censties kaut ko darīt, ja ar tevi vienkārši randomā var šādi notikt.
 

20.2.19 13:34 - [info]kastasir rakstīja iekš [info]pajautaa - jauniešu runas veids

Kas tas ir un kāpēc, un kopš kura laika jaunieši tik daudzus stāstījuma teikumus pabeidz ar, ēē, jautājošu intonāciju?
Tā, it kā nebūtu pārliecināti par to, ko paši saka. Teikuma saturam pat nav nozīmes, tas var būt pavisam drošs apgalvojums, bet tomēr beidzas uz tās jautājošās nots.
Varbūt visi cenšas būt šausmīgi pieklājīgi un drošības pēc apšauba katru savu vārdu, lai nevienu neaizvainotu? Vai kas tas ir?
Tags:

20.2.19 09:06 - [info]snauts

Kaķis mums jau ir kādu pusotru gadu, un visu šo laiku es neesmu redzējis viņu dzeram no savas bļodas, bet kad es mainu akvārijam ūdeni, tad viņš mauc iekšā pa taisno no akvārija un daudz, un ilgi, tā it kā viņam vispār dzert neviens nedotu.

20.2.19 09:09 - [info]unpy - Banalitāšu vērotāja piezīmes.

Feisbūkos man ir vairāki piedraugotie, kuriem patīk dāsni dalīties ar visām tām dīvainajām atziņām, ko viņi sastop savos internetu ceļos, šiem "Klusēšana ir skaļākais kliedziens, jo tas plēš nevis ausis, bet sirdi..." vai "Darbinieks, kurš jūtas novērtēts, vienmēr darīs vairāk, nekā no viņa gaida". Reizēm tiek uzrādīts it kā kārtējās spārnotās frāzes autors, reizēm ne. Attapu, ka visas šīs mūsdienu mantras kļūst stipri interesantākas un ar tādām kā papildus dimensijām, ja pieņem, ka ikviena šī teksta radītājs patiesībā ir Al Kapone.

19.2.19 23:32 - [info]honeybee

es gribu lai mani notur kad

 

es esmu saaugusi kopā ar to cilvēku rokām kas mani notur pie smagās, asaru pievilgušās zemes, kāpēc tu raudāji viņi man jautā mēs jau sen būtu putekļi

un es saku )

Tags:

19.2.19 21:28 - [info]artis - Гордон / вДудь

https://www.youtube.com/watch?v=in7tepc2shg

19.2.19 21:37 - [info]honeybee

klau, a par dīlbreikeriem runājot

loģ, ka ir dīlbreikeri, kas ir salīdzinoši ātri pamanāmi un tu ar tādu cilvēku nopietnākās attiecībās (draudzības, mīlas, darba, whatever) vnk neielaidies, ja kaut kādu nepārvaramu iemeslu dēļ galīgi nav aizgājis pa pieskari, tas viss normāli

bet ir tādi dīlbreikeri, kas izlien tad, kad jau ir riktīgi dziļi iebrists
man, teiksim, viens personāžs kādā brīdī izvērsa garu monologu par savu sievieti, raksturojot viņu kā "tik vecu un neglītu, ka viņai nav citas izvēles kā būt ar mani, ja es viņu vispār gribu", un viss, goodbye, pat bez paskaidrojumiem (lai gan tas galīgi nebija viens no maniem saprātīgākajiem dzīves posmiem, kurā es pieņemtu izsvērtus lēmumus)
bet kā ar šito verķi tiek galā pieauguši cilvēki?

lai gan ko nu tur daudz var tikt galā, pull out or push through

un kas vispār var būt dīlbreikeris? Nu tipa "vecis aizved uz restorānu un pēc tam sūdzas, ka baigi dārgi"*, vēl kaut kas?

*šis, btw, nav manējais, bet nu mani arī uz restorāniem neaicina, to be fair :D

19.2.19 22:04 - [info]ttp rakstīja iekš [info]pajautaa

viskija akmeņi - laba štelle vai nav jēga mēģināt?

19.2.19 21:05 - [info]brookings

John Waters "Give us Back the Bad Roads"

"For an elderly man to sit in his cottage in Mugherow, browsing through the Farmers Journal and marking each article in green biro with the words 'like' and 'dislike' would be seen as a qualifying characteristic for immediate transfer to the nearest mentler'.

Citu starpā, sabiedriskā transportā, es vairs ne domāju ... tā ... par sievetēm, kuras sedētu man blakus (vai tuvumā). Teoretiskā interesē izzūd tajā brīdī, kad viņas sāk skrolot.

19.2.19 18:47 - [info]ulvs

Stulbie cilvēki, kā jūs nesaprotat, ka nedrīkst mani tā triggerot. Es atkal esmu slims. Faking emociju dēļ. Vakardiena bija totāls sūds, atskaitot varbūt vakara nobeigumu. Un šorīt arī pamodos no kaut kādiem murgiem, piedevām no sajūtas, ka kāds man uzliek roku uz pleca. Pietrūkos sēžus. Tā taču parasti notiek, kad kāds nomirst, ne? Tfu, tfu, tfu. Un jau no rīta viena kuce mani pamatīgi izveda. Cilvēki brīžiem tā sūkā. It sevišķi pilmēness laikā.

19.2.19 15:49 - [info]ulvs

Vakar pilnmēness mazliet norāva jumtinu. Bet izrāde patiesi bija meh. Atskaitot Atdod Zapti mūzika.

Citās zinās, vakar iemilejos dehidr.un. cukurotās dzērvenēs. Skābā daba nekad nebija garšojusi tik labi. Joprojām mazliet šoks par to.

19.2.19 15:08 - [info]aai rakstīja iekš [info]pajautaa - Buratīno

Sveiki!

Ir kāds labs un efektīvs līdzeklis vai veids, kas palīdz atgriezt virtuves "baltās (linoleja?) virsmas" to sākotnējā stāvoklī? Ir pāris iestāvējušies traipi utt., kas spītīgi nenāk laukā ar parastajiem abrazīvajiem virtuves virsmu kopšanas līdzkļiem.
P., varbūt zobupastas Buratīno un skābētu kāpostu sulas maisījums atstāts uz nakti?

19.2.19 14:03 - [info]honeybee

trū antropolodžī intervjū kveščen: "Vai tu esi kādreiz pievēris žaunas, vēl pirms tevi izbano?"
tad, kad dalīja cieņu un pieklājību pret pētījuma dalībniekiem, es laikam nebiju mājās (vai šajā gadījumā lekcijās)

/tajā pašā intervijā es arī (ļoti ekspresīvi) lietoju frāzi "ah... joptvaimaķeri!" :D

19.2.19 13:40 - [info]kreiza rakstīja iekš [info]pajautaa

Esmu "uzkārusies" ar vannas istabas durvju izvēli. Vannas istaba maziņa, neko īpaši šiku nevajag, bet gribās, lai labi iztur mitrumu un viegli kopt. Stikls, alumīnijs? Nekur neatrodu, kur varētu nopirt tādas gatavas durvis, ja neskaita pirts un saunu durvis, tikai pasūtāmas. Kāda Jums pieredze? Paldies!
Tags:

19.2.19 13:28 - [info]malvine_truse - Purity Log 000012

Šodien sāku lietot jaunu, pilnu dušas želejas tūbiņu (250 mill)

19.2.19 12:40 - [info]unpy - Vecuma vērotāja piezīmes.

Pirms divām dienām sapratu, ka esmu aizmirsis vārdu "stereotips". Zinu, ka tāds vārds ir, labi zinu nozīmes, taču paša vārda nav. Nu tā, ka galīgi nav, ir tikai vāra nojausma, ka sākas ar burtu "p". Speciāli nemeklēju, gaidīju, vai atcerēšos un, ja atcerēšos, tad kad. Šodien atcerējos. Vispirms atviegloti nopūtos, bet es jau nezinu, kādus vārdus esmu aizmirsis, kamēr šos nesavajagās. Pārbaudīju tikai "horizonts" un "transportieris", tie uz vietas.

19.2.19 11:06 - [info]dominika rakstīja iekš [info]pajautaa - Dermatologs

Lūdzu iesakiet iejūtīgu dermatologu Rīgā cilvēkam ar patiešām ielaistām ādas problēmām (tādu, kurš nepārmetīs un nešūpos galvu - ai ai ai, kā tad jūs tā, bet būs vērsts uz problēmas risināšanu, cik nu tas attiecīgajā stadijā vispār iespējams). Paldies.

18.2.19 20:46 - [info]zazazumm rakstīja iekš [info]pajautaa

Cik jedzigi ir atteikties no majas interneta un vienkarsi izmantot telefona hotspot? Majas datoru pa lielam izmantoju tikai netflix un youtube.
Powered by Sviesta Ciba