Заметки алкоголика и придурка

Draugi

22.5.22 10:43 - [info]mapats

Kristietība sākotnēji iecerēta, kā atvieglotā jūdaisma versija ar specializāciju verga domāšanā. Paraugs cilvēkiem Jēzus, piedod saviem slepkavām un nodevējam jūdam, kurš pats pakaras u.c. pretdabiskas lietas. Tas ir, saimniekiem pareizā versija, bet vergiem baušļi. Bet kautkas nogāja greizi, pēc Romas impērijas sabrukšanas, barbari pārtaisīja kristietību pa savam, viņi sapludināja savu seno Saules pielūgšanu ar kristietību un Dievu stādīja augstāk, par tā vārda interpretētājiem-nesējiem. Tieši tas pats, kas vajadzīgs šodien. Nepieciešams izmest vidutājus(mijējus) starp patiesību un cilvēkiem, kam tā svarīga.
Tags:

22.5.22 09:23 - [info]aborigens

Bailīgs un bēg no tā, no kā nenākas baidīties? Tas ir līdzīgs briedim. / Boēcijs

22.5.22 07:37 - [info]extranjero

Kā paštaisnums pārtop par cietsirdību un totalitārismu.
 

21.5.22 16:24 - [info]formica - the untold history

https://youtu.be/ygAqYC8JOQI


#OliverStone
#LEX
#TheGrandChessboard

21.5.22 10:55 - [info]extranjero - neziedot brīvību mirkļa ieguvuma labad

Es jau iepriekš rakstīju, ka Google “pielaizījās” Kremlim un deva rīkojumu tulkotājiem nesaukt karu Ukrainā par karu, bet gan par “militāro operāciju”. To, cik efektīva ir šāda “pielaizīšanās”, mēs redzam šodien – Google Krievijas vienības konts ir arestēts un uzņēmums piesaka bankrotu. Nav nozīmes mēģināt pakļauties diktatoriem naudas dēļ, jo nauda, kas iegūta, pārdodot vārda brīvību un demokrātiju, ir aptraipīta ar asinīm. Turklāt šo naudu var jebkurā brīdī zaudēt, jo tādi noziedznieki kā Putins nekad netur savu vārdu.

Kopumā štrunts par inflāciju un iespējamo recesiju. Esmu piedzīvojis piecas naudas sistēmas (rubļi – Latvijas rubļi – lats – eiro – mārciņas) un dažādas ekonomiskās krīzes izdzīvojis, un izdzīvosim arī šo krīzi. Totalitārisma atgriešanās ir daudz nopietnāks risks. Nekad nedrīkst pārdot cilvēktiesības mirkļa ieguvuma vai baiļu dēļ. Šoreiz es runāju par piespiedu vakcināciju, kas bija milzīgs medicīniskās brīvības pārkāpums. Tas nedeva nekādu ieguvumu, jo lielākie riski bija tieši veciem cilvēkiem, nevis jauniešiem, un pasākumi bez vakcīnu sertifikātiem praksē izrādījās daudz efektīvāki. Bet pat šī atpakaļskata atskārsmes nav svarīgas, jo risks nekad nebija tik liels, lai mēs atteiktos no brīvprātības principa un ieviestu totalitārus pasākumus. Es vienmēr esmu iebildis pret obligāto vakcināciju (izņemot ļoti specifiskos gadījumos) un iebildīšu tai pat tad, ja visi nostāsies pret mani, sauks mani sliktos vārdos, atņems man darbu un ienākumus un izmetīs uz ielas.

21.5.22 10:51 - [info]extranjero

Atgādināšu, ka vadītāja apliecības neatzīšana aptiekās arī ir padomju domāšanas mantojums, un tas ietekmē cilvēku dzīvi daudz vairāk nekā kāds piemineklis. Pieminekļus varbūt nojauksim drīz (lai gan 30 gadi nav drīz), bet lai pilnībā tiktu vaļā no padomju domāšanas būs vajadzīgs daudz ilgāks laiks.

20.5.22 08:59 - [info]mindbound

Pieteicos 3 nedēļu computational neuroscience kvalifikācijas celšanas kursiem Neuromatch Academy, šodien apstiprināja pieteikumu.

Ir dzirdētas dažādas atsauksmes par programmu un par pašu NMA pasākumu, bet atturēšos no priekšlaicīgiem spriedumiem. Abstraktā līmenī kursa programma izskatās neslikti priekš solīdas pamata lietu atkārtošanas, kas pēc manas 3 gadu pauzes varētu būt pašā laikā (īpaši pa comp. neurosc. un deep learning konjunkcijas līniju). Also, profesionāli un personīgi pazīstu vienu no mācībspēkiem un varu būt drošs, ka vismaz no viņa puses viss būs augstā līmenī, līdz ar to gan jau nebūs pavisam slikti.

 

20.5.22 07:35 - [info]formica - A dog returns to its vomit

https://youtu.be/C51jWWcrFc0

#PP
#JBP

19.5.22 19:26 - [info]mapats

Vieglāk ir palūgt piedošanu, kā atļauju.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tas ir tas, ko šobrīd dara ar sabiedrību valdošā koloniālā administrācija, ar atrunu, ka miroņiem piedošana nav jālūdz, bet ja neizdodas, tad būs šlipse tiem, kas nepaspēs aizbēgt.

Iedvesma no šī Maksa Igana video - https://www.bitchute.com/video/EhYeM4p7489g/ baltais sirmgalvis lej pār skatītājiem savu dzīves gudrību mierīgā balsī.
Tags:

19.5.22 19:09 - [info]ctulhu - Kalviņa sapnis pavasara naktī

//Pēc Kalviņa teiktā, LZA pētnieciskā darba aktualitātes ir enerģētiskās neatkarības nodrošināšana, iekļaujot viedo enerģētiku, kodolenerģētiku un ūdeņraža tehnoloģijas. Tāpat aktualitātes ir zaļā transformācija un klimatneitrālās tehnoloģijas. Pie LZA pētnieciskā darba aktualitātēm Kalviņš minēja arī valsts drošību, atbalstot aizsardzības rūpniecību, civilās aizsardzības apmācības utt.//

https://jauns.lv/raksts/zinas/503006-kalvins-tic-ka-lza-varetu-klut-par-latvijas-silicija-ieleju?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Nu okej labi vismaz ka kodolenerģētika, bet viss pārējais drusku izskatās pēc lozungu virknes nevis reāla plāna.

19.5.22 16:20 - [info]ctulhu - Rekomendācija

https://jauns.lv/raksts/sports/502538-sirmgalvja-iebrauksana-rigas-maratona-trase-pieversusi-valsts-drosibas-dienesta-uzmanibu?fbclid=IwAR0iumtFMvMP-fhOPIuPQF9-_Fjz_PJ_2KWIQiskgwYxUBXZbaWPUsoAQ_g

Principā man būtu tikai viena rekomendācija - nerīkot šādus masu pasākumus. Tas ir lieki.

19.5.22 15:48 - [info]mapats

Kā tiek noteikts, vai vakcīna ir droša, vai nav. Tā tiek salīdzināta ar placebo, bet placebo drīkst būt cita vakcīna, Alumīnija hidroksīds, vai bigfārmas nepateikta viela. Jaunajai vakcīnai jābūt mazāk toksiskai kā placebo. Nevis jābūt drošai, bet jābūt mazāk kaitīgai, kā vielai ko bigfārma izvēlas lietot kā placebo. Piemēram, ja izvēle kristu uz heroīnu kā placebo, tad kōvid vakcīna varbūt skaitītos drošāka.

...
Rakstā sniegti četri piemēri: 1) pneimokoku vakcīnas (PCV9) pētījumā kā placebo tika izmantota cita vakcīna (DTP-Hib); 2) Holēras vakcīnas pētījumā kā placebo tika izmantota E. coli vakcīna; 3) Citā pneimokoku vakcīnas (PCV23) pētījumā A un B hepatīta vakcīnas tika izmantotas kā placebo; 4) Ceturtajā pētījumā par placebo kalpoja alumīnija hidroksīds, sajaukts ar tiomersālu (etildzīvsudrabu).
...
https://www.vakcinrealitate.org/aktualitates/fakts-vakcinas-nav-drosas/


In the 1960s and 1970s it was speculated that aluminium was related to various neurological disorders, including Alzheimer's disease. Since then, multiple epidemiological studies have found no connection between exposure to environmental or swallowed aluminium and neurological disorders, though injected aluminium was not looked at in these studies.
https://en.wikipedia.org/wiki/Aluminium_hydroxide#Safety

19.5.22 14:49 - [info]ulvs

Tikko tā pārsmējos. Eju pa ietvi, bakstu telefona ekrānu, fonā jaunais King Gizz albums Te pēkšņi jūtu, ka kaut kas no aizmugures gandrīz vai pieskaras maniem matiem. Skatos- vārna veic jau 2.pikējumu, šoreiz no kreisā flanga. Es tik ar bērna prieku smeju un pametu viņas teritoriju.
 

19.5.22 13:23 - [info]avralavral

Johans Broce 1797. gadā apraksta Viļakas (Latgalē) sieviešu apģērbu [nopūta]:

"Svētku dienās šejienes sievietes nēsā gaišzilas jakas, kas apšūtas ar sarkaniem valdziņiem un izrotātas ar zaļiem un dzelteniem pušķīšiem. Svārki gaišzili vai balti, ar dažādkrāsu dzīpariem izgreznoti. Kaklā dzeltenas, zaļas vai melnas stikla krelles pamīšus ar sīkiem gliemežvākiem, kurus Viļakas ezerā nevar atrast. Galvu sedz aube, kuras vīles apšūtas ar sarkanu, tai virsū uzmests lakats “pawoy” ar sarkanas krāsas izšuvumiem, no tā spraucas ārā zīda lakatiņš. Plecus apņem seģene, uzmetņa paveids, ko sauc par “paponna”; tā šūdināta no svītraina auduma. Augumu apjož melna siksniņa ar cinkotām sprādzītēm. Seģeni uz krūtīm satur liela sudraba sakta, no kuras stiepjas dažādkrāsu zīda lentītes. Jaunkundze kāzu dienā saņem sarkanu vadmalas cepurīti, ko lejas daļā apņem caunāda, virs kuras mirdz zelta uzšuve. Tādas cepurītes nēsā svinamās dienās. Ādas pastalu vietā, kas raksturīgas zviedru Inflantijas* latviešiem, te valkā pītas vīzes, ko pie kājām uz baltām zeķēm sien ar melnām platām lentēm.
Meitenes matus pin vienā bizē, galvu rotā ar mākslīgu vai dabīgu ziedu vainadziņu, pie greznāka apģērba liek galvā kaut ko līdzīgu kronim – ap koka mizu apstieptu gaišzilu vadmalu, izrakstītu ar dzīpariem; no tās atdalās melna audekla gabals ar sarkanu apmali. Virspusi rotā spalvas vai sarkanas un zilas šauras vilnas strēmelītes. No kroņa uz pleciem bagātīgā skaitā krīt zīda un vilnas lentes. Auskaru vietā meiteņu vidū izplatītas ir savītas stikla šķiedras aukliņas, pie kurām piestiprina pāris vai vairāk sīku monētu. Kaklā spīguļo stikla kreļļu, gliemežvāku, lāgiem arī monētu virtenes. Apavi un baltais priekšauts ir tādi paši kā precētām sievām. Seģene lejasdaļā izšūta krāšņāk; virspus elkoņa to dažreiz viegli apjož uzmesta plata lente."

* T.i., zviedru Livonijas (Vidzemes); Latgale = poļu Livonija.

19.5.22 11:59 - [info]mapats

Skatos tīklā par Latvijā esošajiem faktčekeriem un ko domājies, uzzināju ka meklēju nelegālu saturu http://mainampasauli.news/ pārlec uz http://www.neplpadome.lv/lv/nelegalssaturs.html Tas pats ar http://mainampasauli.lv/ , darbojas https://mpzinas.lv/, bet tur divus mēnešus jau klusums. Pat nebūtu uzzinājis par šādu mājaslapu, ja vien tas nebūtu nelegāls saturs :).

Tātad arī Latvijā ir Patiesības ministrija, kur nepl padome un rebaltica ir atsevišķas nodaļas.

Un vispār rebalticā ir ļoti izteikta dzimumu nevienlīdzība darbinieku vidū, 3/10(vīr./siev.), vai arī varu izteikt teoriju, ka rebalticas uzskatā katrs viņu darbinieks vīrietis ir trīs reizes(3x) labāks par katru viņu darbinieci sievieti.

18.5.22 19:41 - [info]redz - a sequence of bliss

vislabāk jūtos, kad guļu

18.5.22 17:54 - [info]mapats

Sicīlijas tiesa nosaka, ka obligātā vakcinācija ir pretkonstitucionāla, jo "vakcīnas" izraisa nāvi(ziņoti ~10000 gadījumu Eiropā) un smagas blaknes(ziņoti ~1 miljons gadījumu Eiropā).

https://rairfoundation.com/italian-court-rules-mandatory-vaccination-unconstitutional-fatal-side-effects-to-risky-video/?fbclid=IwAR13666j-qrWirKACPamuQTLRDm_uAUPXbdU1gZfJVqEB0FUVSMUeOpxE5w
https://www.studiosparti.it/wp-content/uploads/2022/03/Ordinanza-rimessione-alla-Corte-Costituzionale-CGA-N.-01272_2021-REG.RIC_..pdf

Papildināts. https://mpzinas.lv/farmai-pasai-savi-faktu-cekeri
 

18.5.22 17:23 - [info]asiize rakstīja iekš [info]pajautaa

Kur Rīgas centrā klātienē var nopirkt Toms kurpes?

18.5.22 10:33 - [info]mapats

Bija reiz laiks, kad psihopātus ar vēlmi par pasaules pakļaušanu lika psihenē, napoleonu nodaļā. Tagad viņi un viņas izskatās, ka izlaisti ārā un dibina nevalstiskās organizācijas, katrs savu.
Tags:

18.5.22 08:00 - [info]aborigens

Vai gan var būt divi atsķirīgāki veidi kā skatīties uz veiksmes nozīmi, ja salīdzina Boēciju ar Vudija Allena Match point. Lai gan abi atsaucas uz veiksmes dabu. Viens uz to skatās krietnuma, otrs izdevīguma kontekstā. Pirmais paredz iespēju nepaļauties uz to, kas tukšs un mainīgs. Otrs iespēju riskēt un izdarīt slepkavību. A ja nu tomēr paveicas izsprukt sveikā. Kontrasts abus variantus noliekot blakus ir tik liels, ka bezmaz paliek pretīgi. Kopumā jau filma man patīk. Veikla koķetērija ar visatļautību. Bet ja noliek abus tuvu blakus tomēr pretīgi. Kā uzēdot hamburgeru uzreiz pa virsu kalnu strauta ūdens malkam.

* "Es noliedzu, ka var tapt uzskatīts par labumu tas, kas kaitē tam, kam tas pieder [bagātība, popularitāte utt]. (...) Fortūnā, kā skaidri redzams, nav nekā tāda, ko pienāktos vēlēties, jo tajā, pēc tās pašas dabas, nepastāv nekāda svētlaime, jo tā neparāda labvēlību krietniem cilvēkiem un nepadara par krietniem tos, kam tā ir labvēlīga." Philosophy stresses that a different sort of happiness can be found by focusing on all that Fortune can never make one lose, specifically one’s powers of reasoning, which give one access to the beauty, mystery and complexity of the universe. True philosophers rise above their immediate circumstances, become indifferent to their own fate and identify with the vast forces of history and nature.

* "The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net, and for a split second, it can either go forward or fall back. With a little luck, it goes forward, and you win. Or maybe it doesn't, and you lose."

17.5.22 11:22 - [info]aborigens

Lasot https://www.delfi.lv/news/national/criminal/par-seksualu-vardarbibu-pret-pusaudzi-apsudzets-desmit-reizes-tiesats-virietis.d?id=54354960
atcerējos par Tomasu Pārupu, kuru LV laikam jau visi veiksmīgi aizmirsuši.
Dzirdēju, ka viņam viss labi, dzīvojas Berlīnē starp jaunām draudzenītēm.

17.5.22 00:44 - [info]malvine_truse - čau cibas draugi!

Vai kāds no maniem lasītājiem būtu ieinteresēts uzrakstīt kaut kādu recenziju, pārdomas par Labais Dāma jaunāko albumu "Muzons tas ir faking kaifs"?

To var noklausīties pilnīgi visos iespējamos straumēānas servisos.
Kā arī top kasetes ar cidtādiem dizainiņiem un vēl kādu gabalu iekšā, kas nekur citur nebūs pieejams.

Pabaigs albumu tas ir faking kaifs


protams pieņemšu viedokļus arī komentāros!


Šī darba teorētiskais pamatojums

- Tu redzi?
- Ko tad?
- Nu to tur?
- Nē, nezinu, neredzu
- A uz ko tu vispār skaties?

Es par citiem nezinu, bet es kaut kā kuļos caur dzīvi uz priekšu pretī kaut kādiem saviem mērķiem, bez īpašām cerībām tos sasniegt. Vienkārši man liekas, ka kaut kādu virzienu vajag, citādi nekam patiešām nav jēgas. Un nekad nesanāk aiziet līdz tiem mērķiem pa tiem izcēlētajiem ceļiem. Bet šad un tad izdodas uzdurties iecerētajam negaidīti, bet citreiz tu buries cauri brikšņiem pa galvu un pa kaklu un pēkšņi iznāc klajumā, kur kā dārgumpodiņš stāv tavs lolojums.
Muzons tas ir faking kaifs. Bet tas arī ir atkarīgs no tā uz ko tu skaties. Man muzons ir faking kaifs ikreiz un manī vienmēr ir muzons, kā kaifs,. Tikai tas ir jāizdročī ārā no visas tās tumšās zarazas, kas uzkrājas mūsos kuļoties cauri notikumu un iedomu brikšņiem, man tas vienmēr ir muzons, kas kā vadošā gaisma spīd un palīdz noteikt virzienu starp rēgiem un grākiem.
Šajā materiālā, ko es jums grasos tagad prezentēt ir tas, kas ir bijis manī iekšā un kas ir lauzies uz āru kā nu varējis un cik es tam esmu ļāvis, tas pats ir ieguvis savu formu ar mani runājot un strostējot mani. Muzons tas ir faking kaifs, bet tev nākas uzplēst savas krūtis un caur gaišu brūci iztecināt to ārā un palikt drosmīgam pie tā kas iznāk. Vismaz esmu centies, pēc savas labākās sirdsapziņas to atstāt patiesu, tādu, kāds tas nāk no manis, no manas sirds, manas dvēseles un visas manas būtnes.
Ar šo materiālu es ielūdzu jūs savā jurtā, pie saviem apkarsētajiem akmeņiem apsēsties apkārt, pavērt ausis un ielaist to iekšā, ļaujiet man iemiesoties jūsos un nāciet līdzi man šajā pārdzīvojumā. Un kad šis piedzīvojums būs beidzies, kas zina, varbūt kādam paliks vieglāk. Vismaz tās ir manas lielākās cerības nododot jums šo materiālu.
Paldies par uzmanību.

16.5.22 23:09 - [info]mapats

Lietuvā bija mēģinājums ieviest ieroču atņemšanas likumu civilajiem. https://www.medibam.lv/lietuva-visus-civilajiem-piederosos-ierocus-varetu-rekvizet

16.5.22 22:10 - [info]aborigens

"Mīla top trula, Naids top ass, Sajūsma izkūp, Laiks top mazs."

/ Rainis

16.5.22 21:49 - [info]extranjero

Es vienkārši nerakstu, jo patiesība pamazām jau ir atklājusies, un neko jaunu vairs es nepateikšu.

Masks paziņoja, ka grib nopirkt tviteri, uzreiz “taisnības cīnītāji” raudāja un draudēja, ka demokrātija var izdzīvot tikai ar viņu kontroli. Bet pēc tam, kad Masks pārjautāja – vai tiešām tikai <5% tvitera lietotāju ir boti? – sākās juristu draudi, ka lai nemēģina izvairīties no pirkuma. Jo skaidrs, ka tā ir sūdu bedre, kurai nav nekādas lielās vērtības.

Tāpat Skots Aleksandrs ir uzrakstījis grāmatas “Žervē princips” (The Gervais Principle) apskatu. Man kā autistam bieži nav skaidrs, kā darbojas sabiedrības nerakstītās normas, tāpēc es ļoti novērtēju šīs grāmatas, kas dod vismaz aptuveni skaidrojumu par to – šoreiz par to, kā darbojas korporācijas. Lai gan tas nav attiecināms par 100%, tā ir laba atskārsme. Īsumā: hierahiju veido cilvēki, kuri izdara tieši tik, cik no viņiem prasa un paliek pamata strādnieku līmenī. Viņus sauc par lūzeriem, bet viņi nav lūzeri tiešā izpratnē, jo viņi atrod dzīves jēgu lietās, kas nav saistītas ar darbu – ģimenē, draugiem utt., bet darbs ir tikai, lai nopelnītu naudu tam visam.

Otrs līmenis ir darbinieki, kas ieliek lielas pūles darbā, darot vairāk nekā tiek prasīts, lai kāptu pa karjeras kāpnēm. Viņus sauc par nejēgām (clueless). Viņi nav muļķi, jo var būt gudri speciālisti savā jomā, bet viņi dzīvo korporācijai un viņus savās shēmās izmanto hierarhijas augstākais līmenis – sociopāti. Tie nav gluži sociopāti psiholoģijas izpratnē, bet tie, kas jau no paša sākuma saprot, ka ar lielāku darbu neko nevar sasniegt. Viņi faktiski izdara mazāk nekā tiek prasīts, bet ir labi shēmotāji, un ātri paceļas hierarhijas virsotnē un kontrolē visus, un uzņēmumi praktiski darbojas saskaņā ar viņu shēmām.

Cibā laikam ir daudz karjeristu nejēgu. Piemēram, kad “pavisam” man uzbrauca par personāldaļas kritiku, es tajā saskatu padevīgu sociopātu izstrādātu noteikumu izpildi. Tāpat lielā cieņa pret valdības un politiķu (sociopātu) noteikumiem, un ārkārtīga neiecietība pret tiem (piemēram, gnidrologu), kas pamatoti tos kritizē. Jā, tā ir, ka šī grāmata daudz vairāk atbilst gnidrologa pasaules redzējumam (tikai atmetot nepierādītās lietas).

Es esmu pārāk naivs, tāpēc man bija pagrūti saprast, kāpēc cilvēki var tik ļoti aizstāvēt pilnīgi absurdas lietas. Piemēram, vakcīnu sertifikātu uzrādīšanu veikalos. Lūzeriem par to nav intereses, viņiem galvenais ātrāk izdarīt savu darbu, lai cik tas absurds nebūtu, un iet mājās pie siltā pavarda. Tālāk, nejēgas grib kāpt pa karjeras kāpnēm, tāpēc bez iebildumiem padevīgi izpildīs jebkuru augstāk stāvošo prasību. Savukārt sociopātiem paņirgāties par cilvēkiem ir viņu dabā. Šajā visā hierarhijā vispār nekur neparādās jautājums par to, vai šai kārtībai ir kāds praktisks labums infekcijas ierobežošanā. Mēģinājumi to saprast no šāda skatījuma ir naivi un neauglīgi. Pasaule tā nestrādā, un jo ātrāk mēs atradīsim un pieņemsim savu lomu šajā hierarhijā, jo labāk mums pašiem.

16.5.22 09:19 - [info]shanietis - Kriminālieta iesācējam

"Sarkanais mežs" autori ir uztaisījuši vēl vienu labu, pat ļoti labu, seriālu "Krimināllieta iesācējam" izmantojot par pamatu A. Kolberga detektīvromānu "Meklējiet sievieti". Grāmatu biju lasījis un ar interesi noskatījos. Trīs lietas, ko vēlos atzīmēt. Pirmkārt, pat ja grāmata ir lasīta, filmā ir pārsteigumi labā nozīmē un ir vairākas būtiskas izmaiņas. Otkārt, viena no spēcīgākajām atziņām ir 6. sērijas 41 min, kad čekas savervētais aģents saka savam Maskavas priekšniekam - kamēr mēs esam te(domāta Latvija), te būs purvs, kurā grūti brīvi elpot. Treškārt, filmā ir epizodisks personāžs, kurš netiek īsti atšifrēts pat filmas titros, bet kuram ir būtiska loma kā tiltam starp VDK, organizēto noziedzību un iekšlietu ministriju. Pāc skata ļoti atgādināja vienu itin pazīstamu personu LV politikā. Nezinu, vai tā bija iecere vai vienkārši sagadīšanās.
Tags:

15.5.22 21:27 - [info]aborigens

"Kāpēc cilvēki, kurus likstas vajā,
ļaunos tirānus allaž vēlas apskaust,
kuri bezspēkā aklās dusmās trako?
Tāpēc neceri ne uz ko un nekā nebīsties
tā tu uzveiksi visu, kas tev nīstams.
Toties tas, kam zūd dūša šajā dzīvē,
nomet vairogu pats un kaļ sev ķēdi,
kurā itin drīz viņš taps projām aizvilkts."

(..)
"vairākuma vertējums balstās nevis uz nopelniem, bet gan ņem vērā veiksmi un par apdomību uzskata tikai to, ko sagādā laime. No šejienes izriet, ka vispirms labvēlīga vērtējuma trūkst nelaimīgajiem."


/Boēcijs, De consolatione philosophiae
 

15.5.22 20:31 - [info]formica - Money For Raytheon And Friends

https://dossier.substack.com/p/where-is-the-56-billion-to-ukraine

#coup
#ProxyWar
#Laundry
#Uniparty

14.5.22 15:57 - [info]lavendera rakstīja iekš [info]pajautaa

Kādam nolūkam dvielim ir vajadzīga kabata ar rāvējslēdzēju?

14.5.22 15:26 - [info]mapats

Pirms kādiem mēnešiem devu video kur bija redzami taustekļainie parazīti "vakcīnās", saskatāmi mikroskopā. Ir pagājis laiks, parazīti nokļuvuši cilvēkos un paaugušies.

Patalogs izņem no artērijas taustekļainu parazītu plaukstas lielumā.
https://www.bitchute.com/video/Hvg0HWii26Vm/

Izskata līdzība ar iepriekš redzētajiem mikroskopiskajiem dīvaiņiem "vakcīnās" protams ir nejaušība :). Turpinājums sekos, tiek pētīts, kas tad tas īsti ir, jo neviens neko tādu nav redzējis, gluži kā ... .

14.5.22 12:18 - [info]mapats

Noteicēji, pasaules veselības organizācijā(PVO, vai WHO), kā lielākās naudas devēji ir Ķīnas komunistu partija un Bila un Melindas Geitsu fonds.

Komunistiskā Ķīna ir vienīgā valsts, kas ieviesusi sociālā kredīta sistēmu, kā obligātu.

B.Geits ir tieši iesaistīts vakcīnu ražošanā.

13.5.22 22:50 - [info]mapats

Vot sākās. Itālijā, Boloņā.

Sociālā kredīta sistēma.

https://www.thelibertybeacon.com/new-social-credit-app-to-reward-italian-citizens-for-virtuous-behavior/
https://corrieredibologna.corriere.it/bologna/politica/22_marzo_29/bologna-patente-digitale-cittadini-virtuosi-punti-premi-un-app-tutti-servizi-5a861258-af3a-11ec-9372-638361423a51.shtml

videoformā - https://www.bitchute.com/video/dryAhM06CG2S/

Iedarbīgākais veids, lai nepieļautu ieviešanu ir to nelietot. Un vispār, laiks izveidot arī sev paralēlo sabiedrību, pelēko, neredzamo, personisko un decentralizētu augstākajā pakāpē. Fuck ze sistem.

13.5.22 20:27 - [info]mapats

Šrilankā preotestu laikā nodedzinātas premjerminstra un citu ierēdņu mājas, iegrūsts upē vismaz viens ierēdņa auto, pēc kā atkāpies no amata premjerministrs un veselības ministrs. Seju nomaiņa valdībā neko nedeva, protesti turpinās pieprasot prezidenta atkāpšanos no varas. Policija šauj uz protestētajiem, tiek organizēta protestētaju piekaušana un nolaupīšana. Vispārēja cenzūra un info blokāde. Tāpat kā visur. Shēma ir viena.

Bet izskatās, ka darbojas māju dedzināšana un organizēto bandītu transporta iznīcināšana(nav zināms, vai kopā ar nolīgtajiem bandītiem). Ukraiņu Maidana metodes ar darbojās.

https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Sri_Lankan_protests
https://www.bitchute.com/video/wGKoKd6J32wn/

13.5.22 16:12 - [info]mapats

Ķīmiķis saka: "Ja ārsts, kas izlasījis visu pieejamo informāciju par "vakcīnām" turpina tās špricēt cilvēkiem, tad viņš ir slepkava." Brīvs tulkojums.

https://www.bitchute.com/video/LmMrH7kKwS85/ vāciski

12.5.22 22:31 - [info]mapats

Kalnietis, piektās sezonas divpadsmitā sērija no trīspadsmitās minūtes četrdesmit piektās sekundes līdz domas beigām.

https://www.youtube.com/watch?v=kwym3a3TMDw

Dosim pasaulei to ko tā gaida - apokalipsi. Aids kopā ar ebolu, tam nav zāļu un tam nav nosaukuma. Tas ir 1996 gads.

Ir pagājuši divdemit seši gadi un tiek solīta epidēmija, kura "šoreiz noteikti pievērsīs sev uzmanību(viszinīgs smīniņš)".

12.5.22 20:12 - [info]brookings

Aizsūtīju informācija, ko biju saņēmis no SPKC un VM par +Covid gadijumiem pēc vakcinācijas stāvokli, lai citi var pārbaudīt savus aprēķinus. Izskatās, pagaidām, ka, jo vairāk devas esi saņēmis, jo lielāka iespēja .... nu, visslielākais cipars/100,000 ir starp būsterētiem, tad (otrā vietā) pamatvakcinēta grupa. Trešā vietā ierindojas grupa, kura ir daļēji vakcinēti, kamēr pēdējā vietā (visszemāka +ve gadījumu skaitlis) ir mēs.

Mēs, kuri bija pietiekoši spītīgi izturēt centienus padarīt mūs par unturmenschiem. Mēs, kuri bijam pietiekoši stipri, lai izturētu spiedienus pieņemt racionāli pareizo viedokli (lai iekļautos LV gudrā, izglitotā sabiedrībā). Mēs, kuri, jūsuprāt varbūt, bijam duraki, lohi, neizglitoti kartupeļi, Gobzemu sekotāji, zombēti populisti, utt. Mēs, kuriem bija jālasa un jāklausa, ka gudra racionāla inteliģentsia atbalstīja (pasīvi vai aktīvi) likumus, kas noņēma mums tiesības strādāt daudzās sferās.

Bez mums, dargie draugi, nebūtu jums kontrolgrupa. Un, ja nebūtu kontrolas grupas, tad jūs nezinātu šo informāciju, kas vairs nav atrodama SPKC veblapā.

Don't mention it.
 

12.5.22 19:22 - [info]formica - Justification for entry

https://youtu.be/IgWWJCVSFf0?t=1900

#Barnes
#ProxyWar

12.5.22 12:25 - [info]mapats

Shackles - važas
Shekels - žhīdu nauda

Sakritība? Protams, jo savādāk sanāktu konspirācija, vai vismaz teorija.

12.5.22 00:15 - [info]sirdna

Sanitāri vēl nav noķēruši, ha.

http://thepr.ru/index.php?cert=sirdna219308

11.5.22 14:44 - [info]special_k rakstīja iekš [info]n_komentari

jā, tiešām nenāk. bet tiek sūtīti
Powered by Sviesta Ciba