Заметки алкоголика и придурка

Draugi

25.5.24 18:15 - [info]aborigens

Izmazgāju aizkarus, uztaisīju labas pusdienas, nevis kaut ko ātri, pagulēju diendusu. Dzīve atkal ir laba pret mani.

----------------------------------------------------
Fridrihs Dirrenmats, satīrisko komēdiju autors, darbā "Teātra problēmas" min šādus traģēdijas pagrimuma cēloņus 20. gs.
No vienas puses, ir mazinājusies dzīvības vērtība, jo cilvēces dzīvība ir iznīcināta tik masveidīgi kā vēl nekad cilvēces vēsturē, no otras puses, 20. gs. ir zudušas tās augstākās idejas, kuras vispār varēt salīdzināt ar dzīvības vērtību. Šādu augstāko ideju, ko atdod kā mantojumu nākamajam gadsimtam it kā vairs nav. Šīs augstākās dimensijas vairs nav pašai sabiedrībai. Ja nav sabiedrībai, tad, protams, to ir grūti parādīt arī mākslā. Ir Rozenkrancu un Gildernšternu periods un Hamletu vairs nav. Ētiskais relatīvisms, pielāgošanās jebkurai situācijai ir radījusi tādus apstākļus, ka šīs augstākās ētiskās koordinātes vairs nenosaka sabiedrības dzīvi. [...]
Tas, cienījamie, ļoti daudz ko atgādina arī 21. gs. politiskajā situācijā. Kompromisu valstībā ir ļoti grūti radīt mākslā traģisko dimensiju. Mēs izlīdzamies tā, ka iestudējam senās, lielās traģēdijas, ņemam tālas senatnes cildenību un uz to skatāmies zināmā mērā kā uz tādu brīnumu, kā sapni, kas nekad nepiepildīsies.

/ Gunārs Bībers, Astoņas lekcijas par drāmu, traģēdiju un komēdiju...

25.5.24 13:57 - [info]extranjero

Kad es mācījos skolā, bija padomju laiki un tiesību zinību stundās bija jālasa dažādi komunistu sacerējumi, kas bija ārkārtīgi garlaicīgi. Tie manī iedzina dziļu riebumu pret jebkādu politiku. Varbūt tas arī bija komunistu mērķis – lai cilvēki kļūtu pasīvi un neinteresētos par politiku, jo tas tikai traucētu īstenot komunistu konspirācijas pret tautu.

Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas arī neko jēdzīgu nemācīja par tiesību jomu, un žēl, ka tā. Jo sākot studijas UK tiesību un ētikas stundas bija vienas no interesantākajām. Tās atklāja, cik dziļi un svarīgi ir tiesību pamati, kā tie darbojas utt. Tajās mūs aicināja būt politiski aktīviem, un būt līderiem savā profesionālajā jomā. Starptautiskās tiesības nebija iekļautas šajā kursā, tāpēc šajā lietā man ir lieli robi.

Dažreiz cilvēki ar bažām runāt par dažādām pusslepenām organizācijām kā WEF vai PVO, baidoties, ka tās kontrolē pasaule pēc savām iegribām. Tāpēc man bija ļoti interesanti izlasīt dziļāku ieskatu par doktrīnu, ar kuru tiek kontrolēta faktiski visa pasaule. Īsumā tas ir par NATO esamības jēgu, bet kaut kādā mērā to varētu attiecināt arī uz ES. Tā atbild uz daudziem jautājumiem, kāpēc, piemēram, ES neizdosies izveidot valstisku savienību, un tai labāk turpināt koncentrēties uz tirdzniecību un ekonomiku un atstāt valstu suverenitāti to ziņā.

Domāju, ka par šo doktrīnu ir jāmāca jau skolās, lai ES pilsoņi vispār zinātu, kāpēc tika radīts NATO un ES. Naratīvs, ka cilvēki bija noguruši no pasaules kariem, tāpēc sarunāja stiprināt tirdzniecību, lai vairs negribētu karot, ir tik vienkāršots, ka nav patiess. Cilvēki jau dabiski grib tirgoties, bet evolucionāri ekonomika ir bijusi tik zemā līmenī, ka iekarot kaimiņu un atņemt viņam lietas vienmēr ir bijis izdevīgāk. Kopš industriālās revolūcijas tas vairs nav spēkā, bet cilvēku dabu nav iespējams tik ātri izmainīt.

Zīmīgi, ka brīvo un veiksmīgo valstu sarakstā jau ir iekļuvusi arī Latvija. Raksta autors pierāda, ka visas valstis (izņemot Izraēlu un mikrovalstiņas) ir vai nu NATO, vai ES, vai cieši saistītas ar ASV.

24.5.24 20:13 - [info]mapats

Interesanta doma.

Ja valsts(pašvaldības) parāds pieaug virs 3% no IKP, visi deputāti zaudē visas izmaksas no nodokļu naudas un nevar kandidēt par deputātu, vai ieņemt valsts amatus.

No šejienes - https://nitter.poast.org/LibertyCappy/status/1793914581384909053#m ar nelielu manu papildinājumu.
Tags:

24.5.24 16:21 - [info]mapats

līdz 2021Un tās ir tikai ziņotās nāves, kur nu tā ka nekādīgi nevarēja neko citu piesiet. Šajā neietilpst visi vēži, trombi un sirdsklapes, kas rodas vēlāk.

https://x.com/BGatesIsaPyscho/status/1793977386914267155

24.5.24 09:41 - [info]mapats

Interesanta situācija.

Eiropā tiek radīts pamatots naids pret muslimiem, jo nu dzīvnieki, bet kurš tad šo invāziju uzsāka, finansēja, atbalstīja un veicināja? Vai tik ne tie, kuri tagad vēlas jūsu līdzjūtību, kad paši okupējuši muslimu valsti, uztaisīja viņiem genocīdu padzenot no viņu mājām un turpina šo genocīdu, lai šie muslimi pārceltos uz Eiropu un taisītu problēmas baltajiem cilvēkiem. No medicīnas zināms, ka nav liela jēga ārstēt simptomus, jaārstē slimība.
Tags:

24.5.24 09:33 - [info]mindbound

LCF 1.0.0: https://gist.github.com/mindbound/4e96536c3287f9acbcb9b7d0ed8909a9

Izmaiņas:

Šī ir pēdējā LCF versija, tālāku plānu izstrādei šobrīd nav. Atrastās koda kļūdas tiks turpinātas labot.

 

23.5.24 21:42 - [info]formica - they need chaos back again

https://youtu.be/UlpeqjOGLdo?t=1360

#DivideEtImpera
#BarnTalks

23.5.24 20:06 - [info]mapatsBildi rāda? Nu ja kas, tad te ir - https://nitter.poast.org/pic/media%2FGORPgSsasAAP6R2.jpg

un viens nigerzagļu varošanas video, smieklīgi - https://video.twimg.com/ext_tw_video/1793326847238774785/pu/vid/avc1/478x850/ux58lzn2OUNtKTkH.mp4

23.5.24 11:18 - [info]mapats - Kurš var uzminēt šī rasista tautību.Komentāri pie bildes rāda interesantu loģiku.

https://nitter.poast.org/iamyesyouareno/status/1792097803100881208#m

22.5.24 21:38 - [info]mapats

Izdomāju joku-vārdu spēli kurš skan latviski un angliski.

Ja par garo kōvidu īsi, tā ir krāpšana. About long cōvid short - its a scam.

22.5.24 21:38 - [info]brookings

Arse hurts from 140 km on the velo, looking for a car. Used-car salesmen have got an answer for everything: even smoke coming from the engine. Are they like that at home? There must have been a skit based on them: 'It's normal for your wallet to be empty - especially if it's been standing on the table for a few days'.

22.5.24 18:44 - [info]ulvs

Nekad vienas dienas ietvaros neesmu redzējis tik daudz dāmas ar MMM sindromu (massive mommy milkers). Ko lai sak', VVV! (Vairāk varas viņām!)

22.5.24 16:12 - [info]methodrone

"So, the more you try to change people, is a reflection of your ego avoiding to make a change within yourself."

22.5.24 16:03 - [info]mapats

Dr.JP par to, ka ja kautkas slikts arī notiks, tad tas būs ne dēļ co2 pārlieka daudzuma.

https://video.twimg.com/amplify_video/1793200259696336896/vid/avc1/854x480/rG70A9eri7L4k531.mp4

22.5.24 13:52 - [info]mapats

Kā saistīti transi ar transiem. Atbilde ir vienkārša, lai arī nepatīkama. Tāpēc konspirācijbildi skatīt šeit )

21.5.24 21:50 - [info]mapats

TAS brīdis, kad jaunai skaistai, bet kārnai veģetārietei kļūst ļoti labi https://video.twimg.com/amplify_video/1792087552406736896/vid/avc1/540x714/ewqBchxYSWsZdjaU.mp4
 

21.5.24 20:16 - [info]formica - more coups ahead

https://youtu.be/LeEWwVqPObM


#AlexKrainer

21.5.24 12:09 - [info]mapats

Shēma celt popularitāti uz savstarpējo kašķu rēķina, kad norīkotos zaudētājus vēlāk apbalvo par labu darbu. vienotība un ņemšanās ap krievu valodu. Šī ņemšanās pēc būtības ir absurda un mākslīgi radīta problēma kuru kādam ļoti vajag risināt savas popularitātes celšanai.

Īsumā - cilvēku čakarēšana pirms vēlēšanām, jo ir droši zināms, ka latvieši noteikti sacepsies par šo tēmu.

Novērojums un nekādas konspirācijas. Viņi jūs uzskata par tieši tik stulbiem, ka domā - uzķersieties.

Krievu valodai mūsu vēlēšanās vispār nav jābūt un viņa nebija, līdz kādam ievajadzējās šo problēmu sataisīt.
Tags:

21.5.24 09:35 - [info]ctulhu - Par ticību labajam :)

Vismaz domā pareizā virzienā

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/15.05.2024-ministrs-cornobilas-reaktoru-nevar-salidzinat-ar-musdienu-kodolenergijas-tehnologijam.a554114/

/Bez kodolenerģijas attīstības globālā līmenī mēs nevaram sasniegt kopējos klimata mērķus, uzsvēra Klimata un enerģētikas ministrijas valsts sekretāre Līga Kurevska/

21.5.24 07:18 - [info]extranjero

Es esmu par dabu un cilvēku harmonisku sadzīvošanu ar dabu, attīstot tehnoloģijas un aizsargājot zaļo zonu.

Bet ir tie, kas politiski sevi dēvē par zaļajiem, bet nav zinātniskas izpratnes par notiekošajiem procesiem, tāpēc cenšas aizliegt AES. Šis zināšanu trūkums viņus padara neapmierinātus, tāpēc viņi cenšas to veldzēt ar dažādiem sociāliem protestiem, kā demonstrācijas pret Izraēlu un līdzjūtību nosūtīšanu par asiņainā slepkavas Irānas prezidenta nāvi.

Kā mēs reāli varam dzīvot harmonijā ar dabu? Vispirms jau iegūstot reālo perspektīvu par cilvēkiem un dabu.

Vislielāko ietekmi uz dabu atstāj paša cilvēka esamība. Cilvēks piedzimstot, ēdot, ārstējoties, izglītojoties, strādājot, ceļot mājas utt. rada CO2 izmešus un visa citāda veida atkritumus un ietekmi uz dabu. Saprotams, ka jebkura politika nevar būt vērsta pret cilvēka esamību, jo cilvēks ir vienīgā ar saprātu apveltītā būtne mums zināmajā eksistencē. Līdz ar to jebkuras runas par ietekmes novēršanu uz dabu ir nereālas, neproduktīvas un absurdas pašā būtībā.

Lai cik mēs neoptimizētu enerģijas ražošanu un resursu izmantošanu, vienmēr būt ievērojama ietekme no tā vien, ka esam šeit piedzimuši un dzīvojam un kaut ko patērējam, un vienkārši cenšamies būt laimīgi.

Protams, ir lietas, kuras mēs varam optimizēt. Šī optimizācija ir gan mūsu pašu labā, gan arī var nodrošināt harmoniju ar dabu. Piemēram, ideja, ka tualetes atkritumus nedrīkst vienkārši izvadīt upē vai ezerā ir radusies tikai relatīvi nesen – pirms divsimt gadiem. Tas palīdzēja nodrošināt tīra dzeramā ūdens ieguvi un ir uzlabojis sabiedrības veselību daudz lielākā mērā nekā vakcīnas.

Tas viss bija iespējams, pateicoties cilvēku iegūtajām zināšanām par mikrobioloģiju un tehnoloģijām, kuras pamatā ir mūsdienu santehnika.

Tieši tāpat ir ļoti daudzas citas tehnoloģijas, kas var uzlabot mūsu dzīvi un palīdzēt uzturēt lielāku zaļo zonu. Bet tas ir jādara gudri, ar pareizu risku izvērtējumu un ar izpratni, ka ietekme nekad nebūs nulle. Tomēr tehnoloģijas var noderēt arī, lai atbalstītu un uzturētu zaļo dabu.

Iespējams, ka daudzi politiskie zaļie ienīst cilvēci, un viņu mērķis nav dabas aizstāvība, bet cilvēces iznīcināšana.
 

20.5.24 14:25 - [info]formica - Collective Wastes panic move

https://archive.ph/XPIJg

https://www.bbc.com/news/articles/c3ggpe3qj6wo

https://youtu.be/gm77pukdwyY?t=113

#RulesBased

20.5.24 12:57 - [info]mapats

Vegānu bērnam, vecākiem neredzot, tiek pirmoreiz dzīvē iedots pagaršot ceptas ribiņas.

https://nitter.poast.org/GigaBasedDad/status/1792163040109985997#m

Dabu nepiekrāpsi, tā teikt.

20.5.24 10:26 - [info]extranjero

Viena lieta, ko skolās vēl nemāca, bet kas jau pamazām kļūst tikpat skaidra, kā kovida vakcīnu nespēja apturēt infekcijas, ir Ķīnas atdalīšanās no pārējās pasaules. Noa Smits ir daudz par to rakstījis, un var sākt ar šo ierakstu, lai gūtu priekšstatu, kāpēc tā ir.

Diemžēl šī nodalīšanās ir saistīta ar to, ka Ķīnas un Krievijas saites kļūst stiprākas. Jau runā, ka Krievija plāno izmantot Ķīnas militāro atbalstu, lai uzbruktu kādai NATO valstij. Var minēt, kura tā būs un kad, bet šobrīd to nevar pilnībā izslēgt, un iespējamība, ka Latvijā kaut kādā brīdī iebruks Krievija šobrīd ir 20%.

20.5.24 10:20 - [info]mapats

-Jūsu seifspeisi ir mierīgi tikai tik ilgi, kamēr es līdz viņiem nokļūšu.
-Čaks Noriss aizgāja uz feministu protestu un atgriezās ar izgludinātu kreklu un tieši tādu sviestmaizi kādu viņš lika uztaisīt.
-Politiķi kuri jums uzspieda eksperimentālas mrna injekcijas(vairākkārt) joprojām nav sodīti.
-Un kā jums tagad patīk vājie vīrieši, kuri rada grūtos laikus.
-Tev tas liekas aizvainojoši, man tas liekas jautri un tāpēc es esmu laimīgāks. (R.Gerveiss)
-Jaunākais britu zinātnieku pētījums uzrāda satraucošu sakarību starp būšanu konspirācijteoriju apspriedējam un miokardīta neesamību.
-Dārgā valdība, liels paldies, ka pasargā mani no problēmām ko pati man sataisi. Āmen.
-Agrāk pasakas sākās ar: "Reiz, sen senos laikos, ..." Tagad pasakas sākas: "Eksperti saka, ka ...".
-Nodokļi=soda nauda, par būšanu lietderīgam, pabalsts=atalgojums par slaistīšanos.
-Paklausīgajiem patīk par sevi domāt kā par atbildīgiem, nevis gļēvuļiem. (G.Karlins)
-Jo vairāk iedziļinies partiju kašķos, jo retāk iedomājies, ka viņi visi darbojas pret Tevi.
Tags:

20.5.24 08:57 - [info]brookings

slovakia... iran...
 

20.5.24 07:30 - [info]formica - walks like a commie

https://youtu.be/e5RhVKdAibo

#CBDC
#CentralPlanning
 

19.5.24 23:13 - [info]formica - let's break

https://youtu.be/6Y-C2-yHwzc

#balkanization
#Texit
 

19.5.24 14:23 - [info]formica - the Gas of Life

https://youtu.be/saXLVFBkrKU?t=66


#MannMadeHockeyStick

18.5.24 18:33 - [info]mapats

Klau, varbūt Abrenes apriņķim ar apkārtni var piedāvāt kļūt par Latvijas koloniju, uz laiku. Kādus 10 gadus sākumā ar vienu gadu pārbaudes laiku. Apmēram līdz ve līkajiem lokiem.
Tags:
 

18.5.24 08:50 - [info]formica - Labticiigo izredzeeto kastas veedergraizes

https://youtu.be/5IOPgsWor8w long story short

https://youtu.be/kYZ7VxPJwlY

#GaryFettke

18.5.24 07:17 - [info]methodrone

The one where abuelita burns a pot of beans on the stove, house is consumed by smoke demons, your partner stays up all night jamming with ozone machine, and you and the kids take shelter with friends who give you gnochi and coffee and toast and unconditional help." :')

17.5.24 20:33 - [info]extranjero

Es joprojām nezinu, vai kovids paspruka no laboratorijas vai nē un iespējams to nekad neuzzināsim. Ir tikai pietiekami pierādījumi, ka tas varēja būt noticis, jo bija pieļauti nopietni pārkāpumi pētniecībā, un ir vismaz 50% varbūtība, ka tā tas bija noticis realitātē.

Runājot kovida ierobežojumiem, tagad vismaz atklāti atzīst, ka gandrīz nekas no tiem nebija balstīts pierādījumos: https://www.drvinayprasad.com/p/francis-collins-admits-to-major-errors

Jau pašā sākumā, kad tika izsmieta ideja, ka kovids varētu būt nācis no laboratorijas, es skaidri teicu, ka šis noliegums arī nav ticams un tā noliedzēji blefo. Piemēram, tur bija viena vēstule, kuru bija parakstījuši ķīnieši un bija skaidrs, ka tā ir politisks dokuments. Kāds cibiņš to nosauca par pētījumu, un kad es aizrādīju, ka tas nav pētījums, bet tikai vēstule, cibiņš kļuva aizkaitināts un uzstāja, ka ar mani nav iespējams diskutēt. Tā arī ir. Ja vēlaties neņemt vērā acīmredzamas lietas, un uzskatīt lietas par tādām, kādas tās nav, tad ar mani nebūs interesanti, jo es nepieņemu šādu bulšitu.

Ne vienmēr man būs taisnība, bet pamatos lietas pamazām atklājas tādas, kādas tās ar lielu ticamību varēja izsecināt jau pašā sākumā.

17.5.24 20:53 - [info]mapats

Man domāt, ka jums nolāpītajiem rasistiem vajag nigera izvarotāja mūli redzēt.

17.5.24 20:39 - [info]ctulhu - Lems

Citāts no S.Lema:

Kad man saka ka es esot neiecietīgs pret muļķiem, es atbildu ka būti pret viņiem pilnīi vienaldzīs, ja viņi dzīvotu viņu pašu radītā vidē. Bet viņi dzīvo intelekta radītā vidē un dzīvo tā ka šo vidi grauj.

17.5.24 20:29 - [info]mapats

.

17.5.24 13:34 - [info]zazis rakstīja iekš [info]n_komentari

kārtējais ieraksts, kura pamatā ir slavenais trust me bro. pat nav pielikta piepūle, lai saviem vārdiem bez atsaucēm pateiktu kāpēc tas ir labi un apsveicami.

reāli patīk tādi ieraksti, paldies novērtēju

17.5.24 13:17 - [info]mapats

-Vienīgais ko vari darīt ir brīdināt viņus, ja viņi negrib saprast, dodies tālāk, lai vari brīdināt citus.
-Dzīves īstenības alerģija pret wokismu.
-Redziet, šī zilmatainā, resnā blozga, ar grādu Āfrikas lezbiešu dzejas studijās ir ieradusies, lai mums mācītu dzīvot. Metiet viņu ārā.
-Man lūdzu vienu šokolādi un desmit prezervatīvus. Par vienu šokolādi tik daudz nedos.
-Bērnībā mācīja baidīties no vilkiem. Dzīvē izrādījās vairāk jāuzmanās no aitām.
-Vajag, lai uz pasaules ir kāds, kuram vajag tikai lai Tu būtu dzīvs un Tev viss būtu kārtībā.
-Laiks kļūt par to ekstrēmistu, par kādu masu mēdīkļi Tevi apzīmē.
-Tava nākotne atkarīga no Tevis.
-Es ēdu divreiz vairāk gaļas, lai izlīdzsvarotu vegānu kurš domā, ka viņa atteikšanās kautko maina.
-Ja sieva ir dusmīga uz Tevi, uzcep cauraudzīti. Viņa joprojām būs dusmīga uz Tevi, bet būsi garšīgi paēdis.
Tags:

17.5.24 07:37 - [info]extranjero

Es apsveicu Nīderlandi ar viszaļākās valdības izveidi visas valsts vēsturē. Celt 4 AES noteikti ir ar domu, lai samazinātu CO2 izmešus daudz lielākā mērā nekā jebkurš cits pasākums, turklāt ar vismazāko ietekmi uz vidi.

16.5.24 23:33 - [info]ctulhu - Svētās velogovis

Tātad braucam, pie stacijas laukuma tur kur ir liels daudzvirzienu krustojums viens šāds dzīves saimnieks ar savu divriteni pucē šķērsām pāri absolūtā pofigā, zero uzmanības uz luksoforiem, joslām un citiem tādiem svētuma priekšā niecīgiem sīkumiem. Mašīnas bremzē (kravas mašīnas arī), vienu sanes, bet viss beidzas labi. Bez sadursmēm utt. Svētais majestātiski pazūd saulrietā. Es vadītājma prasu, nu ja menti šito lopu ķers, tad kas viņam būs, šoferis atmet ar roku, da nekas nebūs, viņus tak grūti noķert, pazūd šķirbās, sētās utt, menti neies ķēpāties (un nav jau arī iespēju). Rezultātā izkristalizējās priekšlikums šitiem te ieviest valsts reģistrācijas numurus tāpat kā auto. Tad vismaz pēc numura atrast varētu.
 

16.5.24 19:35 - [info]formica - Team T trying to flirt with libertarian segment

"..we brought chaos"

https://youtu.be/s2QS8bUNzHk

#DaveSmith
Powered by Sviesta Ciba