Заметки алкоголика и придурка

Draugi

24.9.21 00:27 - [info]aborigens

Vakara/nakts prieks. Klausoties jau otro pasākumu ar Daces Dzenovskas piedalīšanos, secinu, ka viņa labi paceļ jautājumus citā, nopietnākā līmenī un parāda, ka nepietiek ar skepticafe pieeju kritiskajai domāšanai - visas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem sniegs metapētījums. Un šķiet pirmā Satori diskusija manā pieredzē, kurā negaidīti veseli 3(!) cilvēki no 5 iestājas konservatīvo domātāju aizstāvības pusē un līdz ar to padara mērenākus pārējos un saruna vairs neaizved vienos vārtos, bet ir normāla, kvalitatīva diskusija. Sak, ko grib, bet man stipri izskatās, ka tas ir Telos aktivitāšu nopelns (reformācija un kontrreformācija).

D.Dz."Vai vērtības var tikt pakļautas kritiskajai domāšanai? Un ja, nē, tad kā mācīt vēsturi?"

O.P. "Visi šie iepriekšaplūkotie piemēri māca izaicināt konservatīvās vērtības un aizstāt ar liberālām. Vai ir iespējama kritiskā domāšana ārpus ideoloģijas?"

I.G. "Konservatīvās domašanas kritiskumu apšaubāmu padara tas, ka tā ir vērsta uz nosacītu status quo, kaut kāda pagātnes zelta laika saglabāšanu. Tāpēc, ka tas ir bijis un ka tas ir bijis labi. (..)Agnese Irbe, mana paziņa, demonstrē, ka viņa kritiski domā, tomēr kaut kādos fundamentālos punktos viņai ir vērtībās pamatotas aksiomātiskas nostādnes, kuras nav līdz galam pārdomātas."

"Pats ar savu galvu" https://www.facebook.com/Satori.lv/videos/1952984831533926

23.9.21 14:57 - [info]mapats

Dzīvo dzīvi brīvi, dzīvi!

23.9.21 14:35 - [info]mapats

1. Runas brīvība.
2. Pārvietošanās brīvība.
3. Ķermeņa neaizskaramība.
4.

23.9.21 13:42 - [info]mapats

Uz ko tad īsti turās vara šobrīd Latvijā?

Tas ka pašu ievēlēta un tāpēc, ka policija sargā. Ievēlēšanu varēsim mainīt nākamgad, varbūt. Policijas uzticību šai valdībai varam grauzt jau tagad, lēnām un neatlaidīgi. Aprunājies ar pazīstamo policistu, vai zemessargu un pastāsti viņam ko domā par šī brīža situāciju, mierīgi un bez prasībām. Tikai informē, ka nepiekrīti valdības rīcībai.

23.9.21 10:41 - [info]aborigens

Kādēļ tu gribi iznīcināt Romu? Taču tādēļ, lai līdzi iznīcinātu arī verdzību zemes virsū?
Jā — to es gribu!
Un tu domā, ka verdzība iznīks līdz ar romiešiem?
Tur nav ko domāt, tā tas ir!
/Spartaks, Andrejs Upīts

23.9.21 07:44 - [info]extranjero

Šī statistika, par inficēšanās vietām ir tā, ko es biju jau gaidījis ilgu laiku. Iespējams, ar to kavējās tāpēc, ka pilnībā atspēko vajadzību pēc ārtelpu ierobežojumiem.

Tikai 3% inficējas privātos pasākumos, bet 0,5% atpūtas izklaides pasākumos. Un arī tad vēl ir jautājums, vai tie bija iekštelpu pasākumi vai ārtelpās.

Nebija nekādas vajadzības arī slēgt veikalus, bet ārtelpu protestiem vispār nevar būt nekādu ierobežojumu, jo risks ir salīdzinoši mazs.

Ja ir bažas par inficēšanos, tad nesēdiet mājās vai piesmakušos birojos. Ejiet ārā, sportojiet, staigājiet un izbaudiet āra vidi. Tikai labi saģērbieties, ja laiks ir auksts vai lietains.

23.9.21 09:44 - [info]ulvs

Esmu ļoti laimīgs, ka šajā darbā varu kavēt 10-20 minūtes bez sirdsapziņas pārmetumiem, jo vienmēr ir kāds, kurš ierodas pirmais. Vienkārši atvelku tās minūtes no neapmaksātā 1h pusdienas pārtraukuma, ko paņemu nedaudz īsāku. Bet tas vēl pagaidām, kamēr man nav jāver vaļā veikals. Mani psiholoģiski visvairāk nogalina steigšanās. Jo vairāk flegmatiskas harmonijas dzīvē, jo normālāks mans outlook.

23.9.21 09:30 - [info]bauda

Nabaga dieviņš, uzsūtīja cilvēcei globālu pandēmiju, lai tā beidzot sadotos rociņās un cīņā pret kopīgu ienaidnieku apvienotos saskanīgā kabalā, bet še tev nu bija, nekā, Einšteina stulbums ir neizmērojams, būs jāskatās, kas vēl mums ir tajā divain arsenāliņā blakus smilšu vētrām un siseņu uzbrukumiem, jā, jūs jau sapratāt, dabas katastrofas are next. Ja arī tas nenostrādās, nu neko, nāksies izsaukt inīšus vai vismaz kādu kaidžū

 

23.9.21 07:19 - [info]formica - That’s where we’re going

https://youtu.be/4oWWcqGk1m4

#coup
#BlowDarts

23.9.21 08:18 - [info]bauda - based


23.9.21 07:44 - [info]bauda

Es to redzu kā teju ne galveno kristietības problēmu: vismaz tās laicīgajās izpausmēs tai šķiet krietni svarīgāk ticēt pasaules ĻAUNUMAM, ka tāds bļe visur ir un tam obligāti ir jākrata, nevis racionāli balstītos apsvērumos tiekties uz vispārējo labumu un cilvēces brālību, kam it kā būtu jābūt tās priekšrakstos. Paldies Covid-19, spilgts piemērs ir daudzu kristiešu tumsonīgā pretošanās vakcinācijai un citiem pretpandēmiskajiem pasākumiem (= kopīgajam labumam), sevišķi harismātu sektu vidū, kaut kāda iluzora ļaunuma (nepierādāmas ķirzaku sazvērestības, sātanisku farmaceitu vai tamlīdzīga absurda) vārdā. Tādā ziņā pandēmija brīnišķīgi izgaismo šo Jēzus mācības sekotāju farizejiskumu, jo bērnišķīga ticība tādam Ļaunumam (no teoideologu puses -- rafinēti polittehnoloģiska ienaidnieka postulēšana) neizbēgami dzemdē BAILES, un, nespējot tās pārvarēt, šis jencīšveidīgo aptaurētais kristietis grimst aizvien dziļāk paštaisnuma, divkosības un savtīguma purvā. Negribējās komentēt pie gnidrologa

22.9.21 22:38 - [info]aborigens

Tu saki: citiem ir skaistas sievas un skaisti bērni, labs darbs un saskanīga dzīve, tikai manam galdam ir trīs kājas un suns guļ pagaldē neķemmēts. /Ziedonis

22.9.21 20:35 - [info]aborigens

Graffiti drawn on a jersey barrier at Kandahar Air Field 2014

22.9.21 20:19 - [info]mapats

Jānis Zvērs. Propogandons.

22.9.21 19:24 - [info]mapats

Vai kādam vispār ir precīza saprašana kādas tieši tiesības ir cilvēkiem Latvijā? Ko mēs tieši varam pieprasīt valdību nepārkāpt nekādos apstākļos.

Brīvība un tiesības skan baigi forši, bet nekonkrēti.

22.9.21 18:00 - [info]scaramouche

Jaunā Dune nav tipiska ekranizācija. Tā ir pieredze, kas jāpiedzīvo uz sudraba ekrāna. Ar zilo būs par īsu.

22.9.21 17:55 - [info]malvine_truse

cibu lietoju tikai ja esmu ļoti sliktā vai ļoti labā garīgajā stāvoklī

22.9.21 16:47 - [info]mapats

Horvātijas prezidents saka: " Mēs esam pietiekami vakcinēti(50%), vairāk nebūs nekādas vakcinēšanas."

https://www.bitchute.com/video/lybbHfg5joIO/
https://en.wikipedia.org/wiki/Zoran_Milanovi%C4%87

22.9.21 08:36 - [info]bauda

Pirmoreiz mēģināju atvērt Telos telefonā. Atvērās tikai logoss un sociālo tīklu ikoniņas, pārējais -- balts kā dūjas pavēdere. Nav vērts, nav vērts -- ķērc apziņā krauklis -- atver labāk Satori

Tags:

21.9.21 15:47 - [info]extranjero

21.9.21 17:14 - [info]bauda - Zvēra skaitlis

Man vispār zvēra skaitlis speciāli ir visos pinkodos, jo tas ir cilvēka skaitlis un es negribu laist garām izdevību ne pirkt, ne pārdot.

 

21.9.21 16:12 - [info]formica - Beating COVID, one citizen at a time

https://twitter.com/aginnt/status/1439340220902637570

https://youtu.be/9wpgWMVwMEs?t=237

#coup

21.9.21 14:42 - [info]extranjero

Austrālijā tagad ir nemieri. Tas jau bija sagaidāms. Valdības politika bija tik nesaprātīga, ka pat ļoti paklausīgiem cilvēkiem pamazām sāk piegriezties. Es joprojām atceros to gadījumu, kad policija aizliedza cilvēkiem savvaļā meklēt noklīdušu autistisku bērnu. Jau toreiz nebija nekāda pamata domāt, ka ārtelpās, turklāt ieturot lielu distanci, bija jebkādi inficēšanās riski. Bērnu policija vēlāk atrada mirušu, bet nekāda atvainošanās nesekoja.

Arī šobrīd valdība joprojām nesaprot, ka riski ir iekštelpās nevis ārā. Šī valdība jau pamazām no totalitāras pāraug fašistiskā, aizliedzot jebkādus protestus, un policija ir faktiski mazu bērnu slepkavas. Jā, varbūt šie ierobežojumi ļaus kādam jau uz nāves gultas guļošam nomirt dažus mēnešus vēlāk.

21.9.21 12:48 - [info]bauda

Lai arī kāds sociopāts, dažos jautājumos es Permas Timuram pilnīgi piekrītu: 1. Pēc pāris nedēļām vai mēneša par to visi aizmirsīs, tāpat kā aizmirsa par Kazaņas slaktiņu maijā. 2. Viņš nav ne pirmais, ne pēdējais, un tādu ekscesu kļūs tikai vairāk; visādi aizliegumi vai striktāki noteikumi tur neko daudz nemainīs -- kā jau liecina viņa izklāsts, vienam mērķtiecīgam breivīkam tie nav nekāds šķērslis un visu var apiet. Ģeržavai būs panākt Pindostānu! Tomēr interesanti padomāt par cēloņiem, jo vides galu galā taču ir tik atšķirīgas. Timura toksiskā žults man atgādina šo (gan jau redzēts, bet vienmēr vērts noskatīties vēlreiz):

Ederlezi
 

21.9.21 10:50 - [info]putukreejums rakstīja iekš [info]pajautaa

Lūdzu iesakiet labu sporta ārstu locītavu problēmām (celis un plecs)?
 

21.9.21 10:43 - [info]brokaats rakstīja iekš [info]pajautaa - ieteikumi par regulāras apzinātības / meditācijas prakses uzsākšanu

varbūt kāds no personīgās pieredzes var pastāstīt, ja ir izdevies: kā/ar ko jūs sākāt savu individuālo apzinātības/meditācijas praksi? mani interesētu kādi vingrinājumi, ieteikumi, kaut vai tas pats 'just show up and sit', ja tas kādam ir nostrādājis. interesē kāpt ārā no sliktiem domu ieradumiem, skaudības, nedrošības barošanas utt. - prāta netīrumiem, if you like. kā jūs sākāt, ar kādām praksēm?

21.9.21 09:43 - [info]aborigens

sapnī redzēju Tomu Treibergu. nez uz ko tas. sapņu tulks nepiedāvā skaidrojumu, tur tikai tomāti un trepes.

21.9.21 08:56 - [info]mapats

Če ir nepareizs revolūcijas simbols. Fidels ir pareizs.
 

21.9.21 07:35 - [info]formica - kameer cenzori gulj

https://youtu.be/obdI7tgKLtA?t=225

https://youtu.be/IQAeguvHFM8?t=1409

kad pamodiisies, https://odysee.com/@BannedYouTubeVideos:4

#coup

20.9.21 22:38 - [info]bauda

Mēme, ko tēvijā diez vai kāds sapratīs :'( )

20.9.21 22:20 - [info]aborigens

Though most people wish they were independent, many obediently follow the path of least resistance and are uncomfortable with confronting the word “Obey”. As disconcerting as the word “Obey” may be, when not attached to any further command, it poses no threat beyond forcing the viewer to face their feelings about obedience.

https://obeygiant.com/essays/question-education-or-exploitation-manufacturing-dissent/

20.9.21 18:59 - [info]ctulhu - Par sentienci.

Tātad problēma ar lopkopību [ viena no būtiskajām] ir tajā ka izmantojamās sistēmas ir sentientas un viņu sentience interferē ar tehnoloģisko nepieciešamību. To risina ar turēšanas noteikumiem un paņēmieniem bet risinājumi, cik var saprast, nav pilnīgi, sevišķi lielos industriālos kompleksos.

Viens no paņēmieniem varētu būt - nobloķēt sentienci jeb pareizāk sakot nobloķēt tās negatīvos aspektus.

Kas tas ir - tas ir wireheadings. Elektriskais. Ķīmiskais nē, jo tad tās vielas būs arī gaļā.

Bet citādi tas, šķiet atrisinātu doto problēmu. Ievietojam vajadzīgajās vietās smadzenēs elektrodus, stimulējam ar vāju strāvu. Dzīvnieks ir svētlaimē. Visu mūžu. Problēmas nav.

Tas neder sapientām sistēmām, jo sapienci tas, protams sabojā. Bet ja runa ir tikai par sentienci - vajadzētu derēt.

20.9.21 15:30 - [info]ctulhu - Zaļais sviests

kā tas izskatās:

https://www.facebook.com/Zooteeka/posts/1865188077016938

Ja šādi lēmumi tiek pieņemti, tā ir reāla kaitniecība.

20.9.21 14:48 - [info]bauda

Tam Ascendum tiešām ir tik maz naudas? (Re: pērnās nedēļas darba sludinājums) Spriežot pēc bezjēdzīgajām* NVO varoņu reklāmām, nevajadzētu būt...

* Nu pavisam bezjēdzīgas jau tās nebija, vismaz daži radošie kaut ko nopelnīja :)

20.9.21 13:15 - [info]bauda - Русская смерть

я буду лежать в могиле, мне будет всё равно )

10:40 В пресс-службе ПГНИУ сообщили, что стрелок скончался.
12:25 В СК сообщили, что стрелок жив.

20.9.21 10:34 - [info]extranjero

Pēc beiziāna pieejas šis visdrīzāk ir plaģiāts. Iespējams, ka tur ir kāda kļūme, bet 1) plaģiātu meklējošās programmas parasti skaidri uzrāda, kur ir sakritības starp darbiem. Varētu vēl strīdēties, kurš no kura ir nokopējis, bet ja ir pietiekama laika atšķirība starp darbiem, tad šaubu ir maz. 2) Ja konkrētajā augstskolā ir 261 plaģiāts, tad acīmredzot tur šī plaģiātu kontroles sistēma ir bijusi pārāk vāja. 3) Tas, ka tiesnesis tagad spēlē uz juridiski tehniskiem punktiem nevis atspēko apsūdzības pēc būtības, arī visdrīzāk liecina, ka šādu pretargumentu nav.

Redzēsim vai tiesu sistēma būs pietiekami taisnīga, lai izmeklētu šo lietu līdz galam.

20.9.21 11:36 - [info]aborigens

No kāda sulīga ceļojuma apraksta:
"Jo jūra man vienmēr ir bijis slapjums, ko ieraudzīju, ielīdu, izlīdu un aizgāju. Viss kopumā parasti aizņēma 3 min. A te tam nedēļām jāiet cauri. Skati un ainas jau te vietumis vienreizīgākie, taču daudz cilvēki mani kautkā strauji nogurdina. Jo vairāk tie kaut kur pulcējas, steidzas, jo vairāk gaisā virs tiem plivinās, dominē un prevalē muļķība un tad gribas doties prom, ko arī nekavējoši daram."

20.9.21 08:55 - [info]extranjero

Jā, ideja par to, ka nevakcinētajiem būtu jāmaksā, ir stulba. Par to jau sen ir izrunāts un izskaidrots, ka neredzu vajadzību to vēlreiz skaidrot. Laikam ir cilvēki, kuri domā, ka pietiek nedaudz pagaidīt un atkal celt galdā šīs stulbās idejas, jo visi jau būs aizmirsuši, cik tā ir stulba un varbūt izdosies izbīdīt savus stulbumus.

20.9.21 08:47 - [info]extranjero

Tā kā aizvien vairāk parādās dati, ka ar kovidu izslimojušiem imunitāte ir labāka nekā vakcinētajiem, rodas jautājums, cik daudzi no nevakcinētajiem jau ir ieguvuši imunitāti no iepriekšējas izslimošanas? Saprotams, ka liela daļa nebūs, bet tomēr nebūs pareizi neņemt vērā šo faktoru un kaunināt arī tos, kas jau ir ieguvuši imunitāti dabiskā veidā.

Tieši tāpat par nevakcinētiem tiek uzskatīti arī tie, kas patiesībā ir vakcinēti, bet klīnisko pētījumu ietvaros. Cilvēki var būt atsaucīgi, piedalīties pētījumos, lai vispār vakcīnas būtu iespējamas, bet valdības ar saviem galīgi nepārdomātajiem noteikumiem un birokrātiju pilnībā viņus diskriminē. Šis ir vēl viens arguments, kāpēc nedrīkst ieviest vakcīnu pases – tāpēc, ka pašreizējās valdības nav spējīgas to izdarīt taisnīgā un nediskriminējošā veidā.

20.9.21 10:40 - [info]snauts rakstīja iekš [info]n_komentari

hetero nodoklis, homo nodoklis
Powered by Sviesta Ciba