Заметки алкоголика и придурка

Draugi

10.12.18 15:35 - [info]gwendolina rakstīja iekš [info]pajautaa

Esmu pilnīga blondīne,un ļoti gribu plašu atskaņotāju. Gribētos Pioneer (PL-990), bet netieku gudra, vai tam brīnumam skaņa nāk ārā pašam vai klāt vēl jāpērk tumbas aka skandas un beigās būs sālīti. Uz ko man specifikācijā jāskatās? Kas ir ieeja un kas- izeja? Un kas ir bluetooth tiešsaistes atskaņošana? Jūtos kā muļķe. :)

10.12.18 14:53 - [info]malvine_truse - Purity Log 000010

Vakardien, devītajā decembrī nopirku sev jaunu, pilnu zobu pastas tūbiņu. 75g

10.12.18 13:10 - [info]ulvs - we need to clear some things up

Video redzamais sprāgstošais objekts nebija paštaistīts spridzeklis, bet gan ļoti savdabīga asaru gāzes granāta Grenade GLI-F4, ko izmanto Parīzes policija. Tā satur 25 gramus TNT un 10 gramus asaru gāzes vienības. Un tā darbības metode ir eksplozija, ko pavada gāzes mākonis. Parasta dūmu/asaru gāzes granāta darbojas salīdzinoši pasīvā režīmā - dūmiem/asaru gāzei lēnām izplūstot no attiecīgas atveres granātas korpusā. Tā nesatur faking desmitiem gramu TNT, kas ir pietiekami, lai norautu cilvēkam galvu.

10.12.18 10:26 - [info]adele_varbut rakstīja iekš [info]pajautaa

Sveiki!

Kāds, lūdzu, varētu ieteikt, kur ekonomiski nopirkt glītas gaismas bumbu virtenes? Kāda vispār būtu vidējā cena par sakarīgu kvalitāti? Internetā atrodu no pāris līdz pārdesmit eiro.

10.12.18 10:00 - [info]unpy - Laika vērotāja piezīmes.

Piemājas krūmam piemetušies pumpuri. Šāda ziema mani pilnīgi apmierina, ceru, ka krūms nav bijis pārsteidzīgs.

10.12.18 09:57 - [info]honeybee

Man šķiet, ka dīvainākais, ko antro studijās man ir mēģinājuši iemācīt, ir "there is no magic"

Un tas ir tāds - nu, tāds dīvains mācīšanas paņēmiens. "It feels almost like... but of course there is no magic"
Vai "there is no magic, but have you read xxx?"

Yeah right. Priekš cilvēkiem, kas uz katra soļa ir gatavi apšaubīt biomedicīnas, pozitīvisma un universālisma patiesības, thou doth protest too much

10.12.18 01:15 - [info]ulvs - 2020: Brīvību un taisnīgumu visiem jeb par vēstures ciklisko dabu

Īss pasaulīgo notikumu vērotāja pārspriedums par pasaulē notiekošo, rakstīts ironiskā, taču līdz sirds dziļumiem patiesā manierē. Nosaukums "2020: Brīvību un taisnīgumu visiem jeb par vēstures ciklisko dabu"

Pasaule atrodas skaļā, bet tai pašā laikā ļoti klusā, globālā krīzē. Izskatās, ka pienācis tāds kā Visu Rietumu pasaules vērtību Lielais tests. The kids are all singing halleluyah, the Judgement day has come upon us! Visas Rietumu lielvaras ir sagājušas dirsā, visa ilgi būvētā uzticību sistēma un bāze sagājusi dirsā, aiz stūra pretīm kāri glūn Ķīna un Krievija. Rietumu pasaules morālā nāve.

Lielbritānija ir pilnīgā dirsā. Francija ir pilnīgā dirsā. Vācija ir pilnīgā dirsā. Un, galvenais, ASV ir pilnīgā dirsā. Lai gan ar vislielāko cerību, ka tur nenotiks vispārējs apvērsums, nu, pretēji tam, kā tas varētu būt, nezinu, Lielbritānijā un Francijā. Un arī Vācijā. Cilvēki ir vienkārši vairs netic tam, ka kāds pārstāv viņa intereses, pat ne soc-kolektīvās. Baltie cilvēki tiek medīti internetā un spiesti twitterī un feisbukā publiski nožēlot savus grēkus the white mans burden un vēstures priekšā. Cilvēki vairs netic nekam, ko viņiem cenšas iebarot. It kā tas ir bijis vienmēr, nē, bet pietiekoši ilgi, taču šoreiz, šķiet, ka šoreiz visādu sakritību iespaidā tas ir kalpojis par svarīgu katalizatoru tam psihosoc/polit-stāvoklim, kādā ir ieslīgusi Rietumu pasaule. Ja salīdzina ar to belief of eternal rule of law equal upon all men ticību, jāatzīst, mūsdienās tā arvien un arvien tiek apšaubīta, un to dara cilvēki, kuriem tieši būtu jārāda pretējs piemērs.

Apkārt valda vispārēja apātija. Politika kā līdzeklis sāk šķist esam morāli novecojis elements. Cilvēki vairs netic solījumiem, tāpēc vēlas efektivizēt lietas, lai paātrinātu rīcību. Dažu rietumu valstu politiķi atkal sāk piekopt diezgan autoritāru manieri, šur tur tiek apspiesta tiesu varas vieta varas trijstūrī. Vai es esmu vienīgais, kuram šķiet, ka šobrīd bezmazvai neatkārtojas vēsture? Eiropā pēdējos ik simtus gadu ap šo laiku noris diezgan revolucionāras lietas. 1820tie Eiropā bija revolūciju un nācijas idejas dzimšanas laiks, 1920tie - nācijas idejas nostiprināšanās, revolūcijas pēdējā uzvara pār monarhiju. Un tagad... 2020. Tests idejai par nacionālu valsti? Nacionālas valsts izzušana? Mēs esam priekšā vienotai ES armijai, tā baumo Eiropas politiķi. Kā saka, jābūt konkurētspējīgiem, ja jau vienā pusē blakus Krievi un otrā pusē, aiz okeāna gan, bet tomēr Amerikāņi, kuri tagad vēlas mainīt un aktīvi maina pastāvošo uzticību un starptautisko rīcību sturktūru.

Es nezinu, varbūt arī esmu paranoiķis, taču man tas viss sāk plūst kopā vienā cikliskas realitātes konceptā - kā tāda grandioza balles deja cauri gadu simtiem pēc velna stabules. Liberty and justice for all. Pats galvenais, lai faking nesākas karš. Dievs, dod mums simts krīzes, taču neliec atkal brālim nogalināt brāli tik lielā apmērā, kā pirms simts un pirms divsimts, un trīssimts, un četrsimts gadiem. Un viscaur cilvēces vēstures laikam.

9.12.18 23:40 - [info]atraiszens2003 - Par bērnu un laulību.

“Pāri sevim jums reiz būs jāmīl! Tad mācieties jel mīlēt! Un tāpēc jums vajadzēja iedzert jūsu mīlestības rūgto kausu.
Rūgtums ir arī vislabākajā mīlestības kausā: tā rada mīlestība alkas pēc pārcilvēka, tā rada tā slāpes tev, radošajam!
Slāpes radošajam, šautru un alkas pēc pārcilvēka: saki, mans brāli, vai tāda ir tava griba pēc laulības?
Svēta man šāda griba un šāda laulība.”

9.12.18 22:39 - [info]ulvs

9.12.18 20:40 - [info]artis - The Necessity of Nationalism | George Friedman

https://www.youtube.com/watch?v=eovIYNFopgw

9.12.18 20:35 - [info]artis - Operation InfeKtion

https://www.youtube.com/watch?v=tR_6dibpDfo

9.12.18 21:06 - [info]ulvs

Man patīk šī vigilante attieksme.
Taču vismaz 2-3 gadus ilgu vieglā režīma cietumsodu par savu rīcību bija pelnījis, jo izmantoja nereģistrētu ieroci, plus, izskatās, ka viņam bija iespēja arī nesašaut visus viņus, jo viens no viņiem totāli vienkārši turpināja sēdēt savā krēslā.

9.12.18 17:37 - [info]martcore

ja nemaldos, tad artēmijs ļebeģevs kādreiz rakstīja postus par to, ka, ja iemetīsi televizoru vannā - vienkārši dzīvoklī izšaus korķus

9.12.18 16:29 - [info]ulvs - FR protesti

Peļama ideja par paštaisītiem spridzekļiem (skaties līdz beigām).

9.12.18 14:40 - [info]santech rakstīja iekš [info]pajautaa

Indukcijas divriņķu plītiņu, pieļauju, var gādāt dajebkādu ķīniešu lētuci. Tāpat būs energoefektīvāks par jebkuru elektrisko spirāļu vai keramisko. Bet kā ir ar traukiem? Latvijā pieejamie brendi price/performance ziņā. No Tavas pieredzes. Kurus zīmolus vnk nedrīkst pirkt? Un vai pietiek ar traukiem, pie kuriem vnk līp magnēts apakšā, vai tomēr obligāti ar norādi par indukcijas plīti?
Gūglējis par šo jautājumu vēl neesmu, ceru uz kādu stāstu iz pieredzes.

9.12.18 14:07 - [info]ulvs

Sapnī pisos ar savu mirušo latviešu valodas skolotāju. Viņas mute garšoja slikti. Toties kaisles līmenis bija augsts.

9.12.18 12:39 - [info]iokaste

ar dizainu ir interesanti - viņš vienā punktā pazūd, pārzied.
man ir divi nazīši, viens super dizaineru veidots tieši mani kepinai, firmā ar stāžu. smuks un rosīgs nazītis, melns spals, spodras kniedītes un griež kā nākas.
un ir otrs, poļu kaktu firmas veidojums, vispār bez dizaina un ergonomikas, kā uz rūtiņu papīra iesācējs uzzīmējis ar taisnām līnijām. spals no zilas plastmasas ar štances līniju, asmens ar plāns. bet tas neglītais to smuko izkonkurēja.

9.12.18 08:58 - [info]svari rakstīja iekš [info]pajautaa - Vīza uz Krieviju

Cik ilgā laikā var iztaisīt vīzu uz Krieviju apm. uz 5 dienām cilvēkam parastajam?
Vai tas tiešām var ievilkties uz mēnešiem?

Paldies!

9.12.18 08:57 - [info]chimera

kāpēc es pa rīgas centru braucu tikai gultā un zem segas vēlu vakaros/naktīs, brīvdienās vai mokās un sakostiem zobiem?

tāpēc!


es jau nu nebūšu tā, kas klaigās: aizliegt awto!; visticamāk, lielāko daļu tur sastāda cilvēki, kas rīgā nedzīvo, bet strādā (jokaini, protams, ka cilvēki no zeļošas un latviskas provinces trauktin traucas uz sauronisko ušaka rīgu; vai tad pašiem nav druvu, ko apart *nostājos pozā), bet fakts paliek tāds: kopš apgādājos ar auto, rīgas centrā dienas laikā esmu sastopama labi ja reizi divos mēnešos, ja dzīve ļoti piespiež. izrādās, ka visu pārējo var dabūt un atrisināt tāpat, nemaz uz to nedodoties.

8.12.18 22:51 - [info]unpy - Dīvainību vērotāja piezīmes.

Agrāk domāju, ka kaunīgie kungi un kundzes, kurus mēdzu sastapt diennakts tumšajā laikā, meklējot pudeles piemājas miskastē, to dara, lai kaut kur tās apmainītu pret naudu. Sāku šaubīties, vai pareizi esmu sapratis viņu nolūkus.

8.12.18 21:40 - [info]eermaniitis - par dzeltenajām vestēm

tāda sajūta, ka šī sērga var nonākt arī šeit - nu, ko, būs iespēja izklaidēties

8.12.18 20:15 - [info]kjiimikjis - Nu tad par to pašu

Kopš pēdējās reizes, kad kaut ko rakstīju par nobaudītajiem džiniem, ir pagājis kāds laiciņš. Un vispār, rakstīt ta būtu par ko, šobrīd, ja nemaldos, man mājās atrodas septiņas dažādu džinu pudeles, no kurām nevienu aprakstījis neesmu, un četras tā kā vajadzētu (no pārējām divas ir Beefeater un Tanqueray, kuri, lai gan ļoti labi un baudāmi, tomēr uzskatāmi par tādu kā pilnīgi meinstrīmu šo šķidrumu sfērā). Kaut kā nav sanācis, vienīgais. Bet šoreizīt par to septīto.

Lūk, sanāca kādu vakaru papildus citām bodēm apmeklēt arī vienu, kura specializējas uz dažādiem (pa lielam grādīgiem) dzērieniem, un rajona iemītnieku vidū nopelnījusi "aļiku veikala" nosaukumu. Un tur pārmaiņas pēc īpaši eksponēti bija divi dzērieni. Firma, vai brends, ej nu sazini, abiem viena - Johan Freitag. Baltā pudele sevī glabāja šņabi, kurš mani neinteresēja, toties tai blakus bija novietota smuka, zila taras vienība, uzraksts uz kuras vēstīja, ka iekšā esot džins.

Nu, lūk, dalītas jūtas. It kā no vienas puses - jaunums, interesanti noprovēt, plus vēl tāds it kā nepamatots un nenozīmīgs, bet tomēr, prieciņš, ka esi starp pašiem pirmajiem, kas šito dabū nodegustēt (jā, gan LBešņika Cross Keys Gin, gan arī igauņu Crafter's Aromatic Flower Gin pudeles, kuras nonāca manās rokās, lepojās ar "Batch No. 1" zīmīti). No otras, zināmi aizspriedumi pret ražotājiem, kuri līdz tam ražojuši šņabi, un tad piepeši izdomā diversificēt savu produktu klāstu dažādos virzienos. Aizspriedumi, jo tas vedina domāt, ka attiecīgie kantori ir izdomājuši kaut ko iz sērijas "eeeu, piešausim klāt pāris aromatizatorus savam šņabim, un tas būs pilnīgi cits dzēriens! Ja vēl krāsvielu, tad moš varam pavilkt līdz viskijam rumam brendijam nu labi, Stipram Alkoholiskam Dzērienam, Kas Totāli Nav Pārkrāsots Šņabis Ar Garšvielām!". Un ņemot vērā, ka vismaz džinu jomā viss lētais gals ir stāvgrūdām pilns ar briesmīgiem produktiem, pārliecība, ka tieši tā šie "ne-gluži-šņabji" tiek radīti, pastiprinās. Galu galā, šo sajūtu visizteiktāk ilustrē LB Džins parastais, par kuru es sūdzos ne retāk, kā par homeopātijas reklāmām, izplatību vai eksistenci. Un nicinu tikai bišķiņ mazāk.

Nu, eh, ko tur, paprovēs, es nospriedu. Un tad turēju plauktā kādu laiku, un šovakar paprovēju ar'.

Nu... Nu, pudele ir tīri smuka. Matēti zila. Aizmugurē apraksts arī nav pārmudrīts. Kur citi sacer nez kādu dzeju par toņiem un notīm, šie ir visai lakoniski: "Traditional taste with exceptional aroma, contains natural herbs. Great taste for all kinds of gin cocktails. Produced in EU" Nosmīnēju, ka implicēts, ka garša ir "tradicionāla" pati par sevi, un tikai kokteiļos kļūst "great". Kā pasvītrojums šim ir pudeles kaklam piestiprinātā grāmatiņa. Citi džinu ražotāji arī tā dara, un tajā apraksta savu vēsturi, tradīcijas, džina īpatnības, un dažkārt piemet pāris kokteiļu idejas. Šim ir tikai kokteiļu receptes. Nekā vairāk. Uz grāmatiņas vākiem gan ir visslavinošākā frāze, kas šim džinam veltīta no ražotāju puses: "Karalisks, skandināvu tradīcijās ražots džins". Mjāaaa.
Kokteiļu grāmatiņa gan ir pārmērīgas centības piemērs. Pats pirmais kokteilis - džins ar toniku. Nu tak, kas var būt vienkāršāk, viss jau nosaukumā pateikts. Dažiem patīk pielikt klāt vēl kādu neminētu komponenti. Kādu skābu citrusaugli vai ogu. Džina gadījumā varbūt ne tik plaši izplatīts, bet cienītāju vidū gana zināms variants ir gurķa šķēlīte. Citiem patīk garšaugi, lai izceltu to herbālo aromātu. Nu, bet tas tā, niansēs. Ko rekomendē šie?
Davai, laimu! Gurķi! Un baziliku arī piemet! Šeikerī iekšā, un davai, ar ledu! Un tad glāzē, un tad pielej toniku!
Nu, pirmkārt, ja krauj tādu buķeti ar visu ko, tad nafig džinu? No tā tāpat neko nejutīs. Tai piedevai jābūt tādam kā akcentam, nevis, davai, uztaisām augļu salātus, aplejam ar šmigu un pasludinām par koketili. Otrkārt, džintoniku vēlams gatavot bez ledus. Tobiš, ledu, protams, drīkst pievienot, bet papriekš uzjauc to kokteili istabas temperatūrā, un tad ļauj kādu brītiņu nostāvēties, un tad krāmē iekšā ledu. Lai hinīnam no tonika ir kāds laiks sakompleksēties ar terpēna atvasinājumiem iekš džina - jo vēsāka reakcijas vide, jo šis process notiek lēnāk, un ja ledu piešauj uzreiz, tad kokteiļa garša pakāpeniski mainīsies, jo šī mijiedarbība būs bremzēta. Nianse, zinu, daži pat teiktu, ka nenozīmīga, bet tomēr.

Nu, labi, no vārdiem pie darbiem, pudeli vaļā, un...

Un nožēlojam pirkumu, būtībā. Pirmajā reizē, tikko atverot pudeli, varēja pat bišku just kaut kādus tā citrusīgus aromātus. Nezinu, jo tas bija tikai vienreiz - jau nākamajā pudeles atvēršanas reizē nekā nevarēja sajust. Tīrajā ieraujot, var just stipru kadiķogu aromātu (ček), bet tas pazūd momentā, un faktiski uzreiz saproti, ka tas, ko tu tikko noriji, slīdot lejā pa barības vadu bļauj: "hahā, es īstenībā esmu šņāāāābīīīīīīs!". Un tas pats - ne tas labākais.
Nu, sūds ar to, tika tak solīts, ka garša būs "great", kad šo sajauc kokteilī. Aidā, provējam. Secinājums - ir skaidrs, kāpēc tur tā grāmatiņa, ar visām tām n-tajām sastāvdaļām pat prastākajos kokteiļos. Jo es, redz, uzjaucu normālu, nepārspīlētu džintoniku, noliku uz galda, apsēdos, un iedzēru malciņu šņabtonika. Jebkāda garša, kuru varētu gaidīt no džina, bija pazudusi. Ne kadiķi, ne jebko citu tur vairs just nevar. Toniks, un bišku grādi. Nu, labi, ir pēcgarša, bet tas nav tas, ar ko šim izstrādājumam vajadzētu lepoties. Šī nav "kad vaniļas garšu vairs nejūt, ir palikusi vien ābolu garša, kas aizslīd tālienē, ar pēdējo ābeles lapas galiņu līdzi aizvēdījot jausmas par rudens smaržu" tipa pēcgarša. Nē, šī ir "aizgāju atliet, tad uzpīpēju, atvilkos atpakaļ līdz kompim, un joprojām kaut kāda nelāga garša rīkles galā" tipa pēcgarša.
Būtībā, mums ir nopietns konkurents LB džinam. Savā ziņā pat sliktāks. Redz, LB ne par ko neizliekas. Pudeles dizains ir vienā līmenī ar kaut kādu Bartender's club universālo alkoholu. Un cena ir tikai pussolīti virs visādiem Derviliem un Kristoforiem.
Šitais, maita, ir dārgs - pudelīte ir bišku dārgāka par iepriekšminētajām šausmām, bet atširībā no tiem 0,7-niekiem šī ir puslitrīga!
Vienvārdsakot, Oh mother/ tell your children/ not to do what I have done, t.i., nepērciet šito. Es tiešām nezinu, ko iesākt ar atlikušo. Vismīļākā rekomendēja notīrīt kurpes, es sliecos uz metāla detaļu attaukošanu, bet kas attiecas uz iekšķīgām lietām, tās nāksies noskalot ar kādu no atlikušajās sešās pudelēs noglabāto.

8.12.18 20:49 - [info]martcore

protams, incanti, ka cilvēki izdomā 16 dažādus genderus, bet neizdomā 16 dažādus temperamenta arhetipus, paliekot pie ekstravertiem un sangvīniķiem
es esmu introverts ar svētām dusmām, taču kaut kur varbūt ir ekstraverts ar ikonu rokās

8.12.18 18:55 - [info]ulvs

Man ļoti patīk šī dziesma.

8.12.18 17:44 - [info]chimera

irāņu kino* vietā skatījāmies ūtoja, 22. jūlijs. beidzot kāda laba stīvena kinga ekranizācija!

atceros, ka pāris dienas pēc notikuma braucām uz līgatnes dabas takām. tur vietējas nozīmes transportā pret mums pagriezās kāds vietējas nozīmes 40+ saburzīts alkāns un priecīgi sacīja, sak, norvēģu puikam jāuzceļ piemineklis.

(ar to es negribu teikt, ka latvieši būtu īpaši stulbi vai nežēlīgi, gan jau tikpat stulbi un nežēlīgi, cik visi pārējie)

*gan jau labi, ka tā, jo, lai man piedod džafars panahi, viņa filmu disidentiskā kvalitāte krietni vien pārsniedz māksliniecisko. principā viņam būtu jāpriecājas par irāņu valdības banu kā lielisku reklāmtriku. also, kurš negribētu izciest mājas arestu personīgajā trīsstāvu villā kaspijas jūras krastā?
Tags:

8.12.18 15:41 - [info]chimera

krutais irāņu filmu kanāls youtubē, protams, nobanots (bet es jau daudz ko paspēju noskatīties, ha). nekad vairs neko nelikšu cibā, pārāk daudz sliktu cilvēku (sliktāku par mani)

varētu pāriet uz klaji aizvainojošu un skaudību raisošu lietu rakstīšanu only, bet diez cik ilgam laikam pietiktu pulvera

8.12.18 14:26 - [info]svari rakstīja iekš [info]pajautaa - Tas jāieraksta skurstenī

Ko tas nozīmē? Vai šo teicienu jūs uzskatāt par bieži lietotu, parastu?

Paldies!

8.12.18 12:26 - [info]martcore

videospēļu izklaides industrijas pusgrāvēja ar nosaukumu just cause 4 lietā, pirmkārt, ausīs līksmi nozvana šis square enix iemīļotais motīvs - par to, kas sižetiski notiek spēles pirmajā daļā, mēs tev pastāstīsim otrajā, bet visdrīzāk - nekad

patiesībā, tas nav slikti, mēs taču cīnamies pret korporāciju "melnā roka". interesanti, par ko gan var domāt korporācija, kas sevi šādi nosauc, kādu reakciju, izņemot pizģuļej, tā gaida no apkārtējās pasaules? varbūt tai ir ilūzijas, ka pārējā pasaule to uzskatīs par palīdzības fondu aparteīdā cietušajiem vai bankrotējušo skurstenslauķu aliansi? korporācija "melnā roka" cenšas realizēt projektu ar nosaukumu "illapa". varbūt ne tik slikti, kā "black hand", bet, čuvaki, "illapa" arī izklausās ļoti hujova. lūk, arī nepieciešamā motivācija nekad neklausīties brīfingus.

8.12.18 09:19 - [info]extranjero

Man aizrāda, ka es lietoju cibu nepareizi, rakstot tikai par globālām lietām, nevis savu personīgo dzīvi “sadirsto un velto”. Tāpēc jālabojas un jāieraksta kaut kas personāls. Un tā mans lielākais pārsteigums dzīvē UK ir tas, ka nēģeri nemaz nav salīgi un visi sastaptie bez izņēmuma dod priekšroku aukstumam nevis siltumam. UK jau nemaz nav siltas vasaras. Pagājušā bija varbūt 25 vai 28°C uz kādu laiku, un pat tad visi melnādainie draugi no Āfrikas sūdzējās, ka nevar paelpot un ka ziema viņiem patīk daudz labāk. Un nav jau tā, ka es pats būtu liels siltummīlis. Kad virtuvē termometrs rāda +17°..+16°..+15°C, dzīvoklī vēl apkuri neslēdzu. Un tik un tā Āfrikā dzimušie strīdā par termostata pārgrozīšanu balsos par zemāku temperatūru nekā es. Varbūt Āfrikā nemaz nav tik karsts klimats?

8.12.18 10:38 - [info]unpy - Valsts pārvaldes vērotāja piezīmes.

E-pastā iekritusi ziņa no PMLP, ka pasei februārī termiņš beigsies. Sīkums, bet patīkami.

7.12.18 23:08 - [info]pinjons - Trampampiņiem par prieku

I'll choose the best people for my administration )

7.12.18 19:11 - [info]unpy - Jaunās ekonomikas vērotāja piezīmes.

Nav nekāds noslēpums, ka mūsdienu ekonomika strauji mainās. Uz katru hektāru zemes vairs nav nepieciešams pa arājam, mūsdienu rūpniecībā ir arvien mazāks pieprasījums pēc cilvēkresursa, pamazām sarūk nepieciešamība izmantot cilvēkus arī citās jomās, drīz vien pilnībā automatizēti veikali un mākslīgā intelekta vadīts transports izsviedīs darba tirgū pamatīgas cilvēku masas, kuras īsti nebūs kur likt.

Faktiski, šobrīd tai cilvēces daļai, kas pārstāv nosacīto rietumu civilizāciju vai slaveno zelta miljardu, pilnīgi pietiek resursu, lai visiem šīs civilizācijas pārstāvjiem nodrošinātu slavenās Maslova piramīdas apakšējos divus līmeņus, izņemot seksu, tas tāpat allaž bijis rokas stiepiena attālumā. Tas teorētiski, kā ir praktiski, ikviens var pajautāt biedrībā "Palīdzēsim viens otram" vai līdzīgā organizācijā.tiešām gari, tiešām neinteresanti )

7.12.18 11:42 - [info]chimera

https://www.quora.com/Is-Latvia-a-good-place-to-live

7.12.18 08:47 - [info]batou

ok obsidian, colour me impressed, new vegas in space izklausās interesanti. vēl viens fpsrpg uz mana cietņa (starp citu Fallout76 ir tāds items/resurss ar nosaukumu hardened mass - yup) nekad nebūs par daudz. jāsāk lietot jauns tags.
Tags:

7.12.18 08:08 - [info]ulvs - Underrail

Pateicoties videospēlēm, darba trūkumam un kvalitī pīpējamajam, es atkal esmu sapisis savu svēto miega režīmu. Tik intensīvi, kā novembrī un decembrī, es nebiju spēlējis datorspēles gadiem ilgi. Izgāju Pillars of Eternity 2, Tyranny, Torment: Tides of Numerena un tagad spēlēju Underrail (vislaik pie sevis to izrunāju kā "Undertail"). Jāatzīst, pēdējā man tomēr patīk vislabāk. Tā Fallout 2 atmosfēra, tas saundreks, komplicētā yet vienkāršā turn based cīņu sistēma, elegantā, vienkāršā oddity XP sistēma, kas nozīmē, ka ar noteiktām klasēm (teiksim, spēlēju kā stealthy glass cannon spec ops dude) vairs nav jācieš spēles sākumposmā. Esmu ticis līdz Core City, kas izskatās pēc spēles pirmajiem 40-50%, taču kļūst arvien aizraujošāk. Ja kāds prasītu manu viedokli, kuru no šīm četrām ieteikt, es ieteiktu tieši Undertail.

7.12.18 07:02 - [info]kaukau rakstīja iekš [info]pajautaa

Kuru garšīgo un aromātisko alkoholu jūs lietojat, lai pārlietu novembrī taisītās Ziemassvētku kūkas?

6.12.18 21:23 - [info]mindbound

You can’t fix stupid but you can drive it insane.

6.12.18 19:23 - [info]chimera

bļā es atradu! beidzot pietika prāta uzgūglēt persiski!

https://www.youtube.com/watch?v=SVNy_9qA2_I
(un tur tajā kanālā ir tik daudz krutu lietu ar eng subtitriem; panahi closed curtain un kas tik vēl ne)

(pēc tam, kad biju papriecājusies par piedāvājumu iegādāties filmu par 200 dolāriem: http://www.actionlibrarymedia.com/product-p/616892844822-edu.htm)
Tags:

6.12.18 17:54 - [info]hedera

Laba ziņa. Jācer, ka ar to arī noslēgsies šī divus gadus ilgusī tiesāšanās, kur vēsturnieka vērtējumu par personas darbību Padomju varas orgānos mēģina apklusināt kā cieņu un godu aizskarošu. Lai cik neticami un absurdi tas neliktos - tiesāšanās notika par mirušas personas darbības izvērtējumu.

6.12.18 16:58 - [info]pinjons

Izskatās, ka Kučinskis var sākt gatavot Jaunā gada uzrunu.
Powered by Sviesta Ciba