Заметки алкоголика и придурка

Draugi

19.7.19 13:07 - [info]telefontubbie rakstīja iekš [info]pajautaa - dziesmas vārdi igauņu val.

Agent M dziesma Läti hümn (tulkojumā Latvijas himna), par ko tur dzied? Vienkārši interesē. Dziesma ir apmēram 4 minūtes gara nevis 10
ekur var noklausīties:
https://www.youtube.com/watch?v=k6KpU0t2ATc

19.7.19 09:18 - [info]chimera

laikos, kad pārvietojos ar stopiem, nesprādzējās neviens. reizēm, kad braucām garām policijas patruļai, šoferis teica, lai uzmetu siksnu tā, lai izskatās, ka esmu piesprādzējusies. tā es arī darīju un jutos ļoti sazvērnieciski, stūlbie menti, ahahahā.

indija, šķiet, joprojām ir tajā fāzē. pirmoreiz, vedot deju indieti, kurš i nedomāja sprādzēties, teicu, ka tā tas neies cauri un braukšana bez siksnas latvijā ir ļ. dārgs prieks. paklausīja. citu reizi n., kas bija klāt, iesaucās, ka likums par šofera atbildību ir atcelts, un nu tāpat kā senākos laikos soda tikai pasažierus (tā ir?). tad arī nospļāvos, nolēmu netēlot učeni vai indiešu mammu (kura visiem saviem ārzemēs rezidējošiem bērniem zvana katru dienu, un pasarg šiva nepacelt trubu un neparunāt ar viņu vienu, divas vai trīs stundas!!) un ļaut cilvēkam braukt tāpat, lai tak maksā un/vai cieš, ja grib. un tā nu viņš brauc un tēlo, ka ir piesprādzējies, tāpat kā es nulto sākumā. lol!

vissmieklīgāk, protams, bija kijevā, kad kāpām ūberā, lai brauktu uz lidostu, bet tajā mašīnā vispār nebija siksnu! ņepoņatkā taustījos apkārt, līdz taksists pamanīja un jautāja: siksnas meklējat, ja? es tās parasti slēpju zem sēdekļiem, lai cilvēkiem netraucētu.

18.7.19 23:42 - [info]ctulhu - PGM in Action

Nu ja Gnidrologs par dragkvīniem, zviedriju, vāciju un melnādainiem noziedzniekiem, tad es par tām vērtībām kuras Gnidrologs aizstāv:

https://tvrain.ru/teleshow/videooftheday/bolnye_podozhdut_v_sergievom-489814/?fbclid=IwAR3DyPynqm2_Z_X3bDv5oOiOlboBglWzl1dWSQWIH4YhUF4X9_CAGN6m2Tc

Simetrijai tā sacīt :)

18.7.19 20:24 - [info]ctulhu - Nu ta beidzot

https://www.tvnet.lv/6732118/tvnet-atmasko-strukturetais-udens-ar-melu-smaku-aptiekas-plauktos?fbclid=IwAR2ERiHFAOukuk0TytKiwVyBxKQWUtInTzoukRk86BqLZXAxvtVwfssxybA

cilvēki reāli sāk vilkt dienas gaismā šos krāpniekus

18.7.19 19:38 - [info]ulvs

https://www.youtube.com/watch?v=85ZptB9kgaM

18.7.19 14:15 - [info]ulvs - +5% chance to

Esmu priecīgs par to, ka man ir izdevies piesavināties Alekša Zoldnera bērnu dienu identitāti virtuālajā vidē. Ierakstot gūglē manu vārdu un uzvārdu, pie foto kā trešais tiek izmests viņa bērnības dienu portrets.

Leģendārā darba atrašanas nolūkos esmu spiests gūglēt pats savu vārdu un uzvārdu.

18.7.19 14:00 - [info]ulvs - nek-roze

Ko es vispār sapņoju. Sapnī bija mana vecuma diezgan apaļīga sieviete, kurai vajadzēja, kur dzīvot, tāpēc es atļāvu viņai dzīvot pie sevis apmaiņā pret seksuāliem pakalpojumiem. Taču izrādījās, ka viņai viena dibena puse ir atmirusi (izgulējumi, nekroze, mhm). Es vaicāju - nesāp? Viņa teica - nē. Es neatceros, vai es pārgulēju ar viņu, taču sapnī man tas viss neizraisīja riebumu. Taču realitātē es šo visu rakstu ar neganti saviebtu seju. Kā es tā varēju.

18.7.19 13:57 - [info]ulvs

In light of this. Video, ko es sauktu par teroraka anatomiju - klik.

18.7.19 11:34 - [info]gedymin

Ja man liekas, ka esmu progresīvs un konservatīvs, vai tur ir kāda pretruna?

Patiesībā tur nekādas pretrunas nav. Progress mūsdienās nav tik daudz par fundamentāli jaunu vērtību ieviešanu, kā par jau esošo vērtību padarīšanu pieejamiem visiem. Vēsturisks precedents: līdzīgi kā agrāk ar sevi lepoties varēja tikai impērijas, 19. gs nacionālisms pēkšņi padarīja iespējamu lepošanos ar piederēšanu mazai tautai. Tagad ģimenes vērtības (konservatīvs jēdziens) progress ir padarījis plašākas un pieejamas netradicionālajām ģimenēm. Individuālās pašnoteikšanās brīvības progress padara pieejamas tiem, kuri nav baltie vīrieši pusmūžā. Tāpat arī sociālisms vai tā variācijas ir par materiālās brīvības piedāvāšanu visiem cilvēkiem, nevis tikai specifiskām šķirām.

18.7.19 11:21 - [info]chimera

šobrīd cenšos notirgot mammas biļetes uz PV liepājā (arī viņai ir savi netikumi), un, protams, cilvēki nemāk lasīt un raksta man, nevis viņai. un tikai tagad pamanīju, ka stulbais FB ir filtrējis ziņas no nepazīstamiem cilvēkiem! pārsvarā visādu reklāmas spamu, bet viens svešs INDIETIS man nesen, kā izrādās, rakstīja you look very poetic

ar to es gribēju teikt, ka foršās bolivudas dejas mums tagad pārceļas uz sestdienu 12.00. turpat uz miera ielas. ja kāds grib un var pievienoties, būtu baisi jauki, jo man bail, ka kāds atkritīs, un mēs paliksim nerentabli maz.

18.7.19 11:11 - [info]rubija

Dzeru kafiju, klausos italo disco un gaidu ciemos mammu. Izbaudu laiku pirms sākās pilnīgs pīzģēc. 

17.7.19 23:05 - [info]mapats

Būt naivam ir noziedzīgi pret sevi un valsti, būt ciniskam ir nedaudz labāk, tomēr nepieauguša cilvēka pazīme, pieaudzis cilvēks ir patiess. Jo sevišķi, kad tas pašam sāpīgi. Un šāds patiesums rada uzticību. https://www.bitchute.com/video/TVYDdZWUWlE/ Vispār saruna sākās ar Solžeņīcina Gulaga arhipelāgu, turpinājās ar vajadzību izskaidrot kāpēc un kā meli, un to pieļaušana, nogalina cilvēkus, sabiedrību un valstis. Saruna, kurā dr.JP saka: "Rietumi ir apspiedošs patriarhāts." Zaudēt ticību sev - gļēvulība. Pretapaugļošanās iespēja sievietēm pielīdzināma atombumbas izgudrošanai.

Šī baltā, ļaunā veča gudrība man liek domāt vairāk, kā jebkas, ko esmu mācījies jebkurā no mācību iestādēm. Integrāļiem, piemēram, atmetu ar roku, nesaprast man viņus, kaut eksāmenu nokārtoju universitātē. Cilvēka daba, savstarpējās attiecības visvisādos līmeņos, u.c. lietas neliek miera, prasās izdomājamas līdz galam un man prasās dalīties ar šo jauniegūto gudrību.

17.7.19 20:45 - [info]samantta rakstīja iekš [info]pajautaa - Latviešu valodas apguves materiāli

Mans britu draugs jau pāris gadus uzstāj, ka vēlas iemācīties latviešu valodu. Sākumā mēģināju mācīt sarunvalodu, bet sapratu, ka bez kaut kādas struktūras man pašai tas ir pārāk problemātiski un grūti. Vai varat ieteikt kādus apguves materiālus - online vai grāmatas/e-grāmatas. Vai ieteikt kā labāk strukturēt mācības? Es domāju, ka ar kaut kādiem materiāliem man vismaz būtu ievads un tad es varu improvizēt un daudz sakarīgāk izskaidrot!

P.S. nedzīvoju Latvijā.

17.7.19 17:06 - [info]ulvs

Tikko virs Tallinas un Tērbatas krustojuma redzēju bezpilota helīti. Izskatījās ļoti līdzīgs Northrop Grumman MQ-8 Fire Scout.

17.7.19 06:49 - [info]chimera

cik labi, ka ir neldija un spējas to vadīt, kad pārbrauktuves remonta dēļ tuvāko pieturu pārceļ vienu kilometru tālāk! vakar m. uz darbu devās ar taksi, bet šodien es teicu, ka nav jātērē nauda, ja var un vajag ekspluatēt sievu. secināju, ka došanās kaut kur piecos no rīta liek justies ļoti pusaudzīgi neatkarībā no tā, vai velcies mājās no kroga, vai, nepārvilcis naktskreklu, nogādā kādu uz punktu b. negulēt ir forši. lai gan tik siltā, miklā rītā nevienam nebūtu jābrauc uz darbu, bet būtu jāmētājas pa gultu un jālaizās, klausoties mazzy star (you fuck to fudge tunnel but you make love to mazzy star!).

16.7.19 23:00 - [info]honeybee

- Māte. Vai tu varēsi ieiet aptiekā un nopirkt man klizmu?
- ?
- Mums bija viena, bet es to lietoju uz balkona, tā nejauši nokrita. Uz apakšējā stāva balkona.
- ....
- Man negribējās iet kaimiņiem prasīt.
- .......
- Tur būs arī B.? Tad ļoti labi, viņš zinās, ar kādu uzgali ir vislabākā.
Tags:

16.7.19 16:20 - [info]ulvs

Man visvairāk no visām reklāmām netā tīk tā foto ar vēršaci un tekstu "do this if you have diabetes". Instructions unclear, uzcepu gardu vēršaci un uzliku to uz savas nekrotiskās kājas.

16.7.19 15:02 - [info]chimera

bet vsp man reāls prieks, ka pasaule ir sadevusies rokās, lai īstenotu manu projektu "katram latvietim pa indietim!"

Sudmalinas-day5-Kuldiga-s-3

16.7.19 13:33 - [info]martcore - par tenisu

lūk, labs jautājums konkursam viktorīnai 
bet tā - dzeltenzaļas, izteikti dzeltenas dzīvē, nevis foto - tas būtu pārāk spilgti acīm, ne

16.7.19 10:16 - [info]extranjero

Man jāpiekrīt Veed_logs, ka cilvēki uzraujas uz visādām muļķībām (klikbaitiem). Tas bija par helsismu, bet šoreiz ir arī par ūdeni: https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2019/jul/16/luxury-bottled-water-is-absurd-so-why-is-it-so-popular

Protams, lielas jēgas no ūdens pudelē nav, ja krānā ir tīrs ūdens. Dažreiz gan krāna ūdens ir ar sliktu garšu, ar hlora piegaršu, un kā Rīgā, dažkārt pat rūsains un droši vien ka no vecām trubām arī vēl citāds piesārņojums. Bet labi, ka šoreiz vismaz nebiedē, ka pudeļu ūdens ir slikts. Jo nevar jau nekam vairs piesieties, ja ūdens ņemts no Norvēģijas ledājiem. Bagātnieki vienmēr signalizē par savu statusu ar dzīvē nepraktiskām lietām. Bet nu labi, ka to dara ar tīru ūdeni, nevis teiksim 100 gadu vecu vīnu.

Bet nē, arī tas daudziem nepatiks. Lūk, šeit pat par cilvēkiem, kuri nelieto alko, bet grib būt trendīgi arī bāros un līdzīgās vietās, uzreiz tiek izteikts nosodījums: https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2019/jul/01/sober-curious-alcohol-abuse
Un tur pat tiešā tekstā pateikts: “Talking about sobriety as a trend is not OK.”

Vienīgais attaisnojums tajā gan ir, ka ir teikts, ka raksts ir klikšķu ēsma. Beigās ir piezīme: This article contains affiliate links…

Bet vispārīgi varbūt alkoholiķiem ir jābeidz pieņemt, ka visi sabiedrībā ir tieši tādi paši kā viņi, kuriem vajadzīga palīdzība. Ja cilvēki grib būt trendīgi bezalkohola bāros, tad viņi to dara tikai tāpēc, ka grib justies trendīgi sev līdzīgo pulkā. No viņiem nav jāpieprasa, kā ar šo rīcību viņi palīdzēs alkoholiķiem. Daudziem nekad alko lietošana nav likusies loģiska vai pamatota, bet bieži viņiem nav bijusi iespēja to izpaust, jo gandrīz visi oficiāli un neoficiāli pasākumi un tusiņi sabiedrībā ir ar alkohola lietošanu. Lūk, šie cilvēki tagad savācas kopā un ar prieku tusējas.

Lai alkoholiķi paši risina savas problēmas, un pirmkārt, lai neapskauž tos, kam tā nekad nav bijusi problēma.

16.7.19 10:57 - [info]chimera

kādu dienu m. atnāca mājās un paziņoja, ka gribot palasīt korānu, laikam jāiegādājas. es tā smējos, ka nokritu no dīvāna, kur parasti atrodos, un teicu, ka jebkāds korāns ir atrodams internetā. taču viņš tomēr aizgāja uz grāmatnīcu un nopirka man indiešu erotiskās pasakas.

ļ. aizraujoša lasāmviela; pārsvarā gan "100 veidi, kā viltīgai sievai pārkāpt laulību, ja ļoti gribas", bet ir arī sižeta neapdvests vēstījums par cilvēkiem, kas nolēmuši sarīkot orģiju, tak viņus pārsteidzis saullēkts un viņi nokaunējušies, bet tad izdomājuši - ai, poh, pišamies tālāk. pasakas beigas.

ir pasaka par jaunlaulātajiem, kas pēc kāzām secinājuši, ka vīrs ir devis reliģisku zvērestu nepiekopt seksu pa dienu, bet sieva - pa nakti. tā nu viņiem nekad mūžā nav bijis seksa. pasakas beigas.

bet mana mīļākā ir par kādu musulmani (!), kurš ieskatījies skaistulē no zemākās hindu kastas un, par spīti visiem iebildumiem, apprecējis viņu. gāja laiks, viņš izdomāja ar sievu apciemot vecākus, bet tad nokaunējās no tā, ko vecāki teiks par viņa sievu, hujakš, iegāza viņai pa galvu un iemeta akā. sieva idzdzīvoja un atgriezās mājās, taču kaunējās stāstīt patiesību un teica, ka viņiem uzbrukuši laupītāji. pēc kāda laika vīrs atgriezās pie sievas ģimenes (neatceros kāpēc, bija kkādi merkantili iemesli) un pārsteigts ieraudzīja, ka sieva ir dzīva. tā nu viņi atjaunoja kopdzīvi. vēl pēc kāda laika vīrs atkal nolēma apciemot vecākus un ņēma līdzi sievu. tā ļ. lūdzās, lai vairs nedara viņai pāri. viņš apsolīja, ka nedarīs vis, taču pa ceļam atkal nokaunējās un iemeta viņu tai pašā akā. viņai gan atkal izdevās izrāpties, taču vīru viņa nekad vairs nesatika. pasakas beigas.

bet, runājot par m. un par erotiku, nevaru neizstāstīt, ka viņš izdomājis visneseksīgāko apzīmējumu pupiem ever! ļoļiks un boļiks! principā man šķiet, ka mēs esam kopā vēl tāpēc, ka visu laiku par kko jārēc.

16.7.19 10:01 - [info]martcore

Šorīt mēģināju atcerēties, kas toreiz mums atdeva pīķa dāmu.
Redziet, jaunībā mēs Rīgas Sporta Pilī apmeklējām ne tikai "Dinamo" spēles, kas pašas par sevi bija lieliski un neaizmirstami hepeningi un bezmaz rokstārkoncerti, bet arī mūsu fārmu vai jaunatni - komandu RASMS. Abreviatūras atšifrējumu ļoti maz cilvēku zināja jau tad.

Tieši tur mūsu nenobriedusī psihe pirmoreiz darbībā redzēja mūsu hoķa nākamās lokomotīves - snaiperi Tambijevu, bortu vilcēju Panteļejevu, Slavu Fanduli, Serdžio Žoltoku un pārējos. Vienu sezonu laikam spēlēja arī Arča, a par Ozo pat neatceros, viņš ļoti agri iekļuva pamatkomandā.

Biļetes cena atšķirībā no "Dinamo" neokapitālistiskās elles - desmit kapeikas, sēdi, kur gribi. Nāca, starp citu, uz RASMU RSP nominālajā piectūkstošniekā diezgan neslikti, 300-500 interesenti, atmosfēra, protams, nebija ne tuvu tik elektrizēta kā lielās komandas mačos, tāpēc mēs jau tīneidžera gados mēdzām apvienot divas būtiskas paba izklaides - ar vienu aci spēlēt kārtis, ar otru skatīties hokeju. Tas viss trešajā rindā uzreiz virs spēlētāju mugurām. Nē, teātrī mēs tā neuzvedāmies par spīti kārdinājumam.

Kad pīķene arī nolidoja lejā uz jauno meistaru sola un pazuda kaut kur pie slidām.
Nācās gaidīt pauzi, kurā otrais treneris netaurē par tēmu, kurai maiņai jāiet laukumā. Sajūta neērta.
- Ziniet, mums te tāda situācija...(kautrīga balss labāk būtu vēstījusi tiešām no poda)
Un kāds lejā novilka cimdus un reāli arī sameklēja mūsu pīķeni. Ar aizlauztu stūri un ledus gabaliņiem. Taču, nolādēts, kurš tas bija? Moš, Sējējs vai Čudinovs? No satraukuma pat nepamanījām.

16.7.19 09:55 - [info]chimera

https://letterboxd.com/film/autobiography-of-a-princess/

Nekādi nevaru atrast šo filmu. Heeelp!

16.7.19 06:42 - [info]pinjons - Labrīt

Всем кто каждый день просыпается в такую рань, нужно давать медали с гравировкой «нахуй так жить?»

16.7.19 00:21 - [info]heda

Viens no nedaudzajiem dumpīgajiem zviedru žunālistiem Markus Biro, kurš par dumpīgumu samaksājis ar darba zaudēšanu un "labo, pareizo" varas apkalpotāju ņirgām, raksta: "Salauztu mugurkaulu skaņa ir kļuvusi par valsts himnu."

15.7.19 21:42 - [info]atraiszens2003

Он наступит скоро — надо только подождать

15.7.19 18:10 - [info]ulvs

Tas ir diezgan skaidrs, ka ASV nevar publiski piedot Asandžam un Menningai. Tā tiktu radīts precedents - netieši dota zaļā gaisma citiem potenciālajiem mūsdienu varoņiem par to, ka viņu veiktais slepena/sensitīva info nopludinājums nebūt nenozīmē to, ka viņi patiesi tiks saukti par valsts nodevējiem un ieslodzīti uz sazincik ilgu laiku. Temīda tomēr ir akla. Un tas nozīmē, ka Asandžš arī tiks paņemts pakaļā pēc pilnas programmas. Ja vien nenotiks iejaukšanās no augšas.

15.7.19 16:52 - [info]ulvs

720 tonnīga ekskavatora pārvietošana. Kā izskatās, pēdējā mirklī.

15.7.19 14:18 - [info]mufs rakstīja iekš [info]pajautaa - Briļļu veikals ar optometristu

Kuri ir ok briļļu veikali? (Rīga)
Mammai ir diezgan nevienkāršas lēcas, recepte biš nesvaiga, vajadzētu arī to, kas nav dakteris, bet optometrists,laikam? uz vietas, un, lai rāmju izvēle puslīdz pabieziem stikliem un nav galīgs sūds (iepriekšējos viņa bez manis nopirka, šiem krāsa lobās)

Man vistuvāk būtu viņu aizvest uz Pasaules Otiku Alfā vai Fielmann Teikā, ir tie ok veikali?

es galīgi neko nesaprotu, jo par laimi no mātes esmu mantojusi zemo, resno šasiju, bet redze gan man ļ.laba

15.7.19 08:42 - [info]martcore

galnais vēlreiz kaut kur noskatīties šagada vimbldonas finālu

14.7.19 23:08 - [info]snauts - rīsi, ola un alus

14.7.19 22:45 - [info]honeybee

Pazaudēt pasi dienu pirms dokumentu iesniegšanas ir sisīšiem, trū samurajs dienu pirms iesniegšanas konstatē, ka termiņš beidzies
 

14.7.19 21:39 - [info]komandariit rakstīja iekš [info]pajautaa

Reiz, man šķiet, jz mako bija publicējis bildes ar smieklīgiem cenu zīmju tulkojumiem. Bija arī links, no kurienes tās ņemtas.
Vai kāds atceras ko tādu, un zina norādes?

14.7.19 17:14 - [info]mapats

Spēle. Draugi, kas viens otram stāsta ko domā par katra, vai kāda tieši spējām un iespējām to izmantot pēc iespējas labāk. Ar pamatojumu no teicēja puses.

Iedvesma no Dr.JP. Jūs jau to zinājāt. Protams :).
Tags:

14.7.19 14:26 - [info]chimera

wow, esmu tikusi līdz pašai pirmajai merchant-ivory filmai, un tā ir ne tikai ģeniāla, bet arī, iespējams, viena no labākajām filmām, ko es jebkad esmu redzējusi. gribējās iepuzēt ik pēc piecām min un vnk uzsūkt to visu.

https://letterboxd.com/film/the-householder/
Tags:

14.7.19 14:03 - [info]dienasgramata rakstīja iekš [info]pajautaa

Kāpēc kinoteātros krēsli visbiežāk ir sarkani, bet sabiedriskajā transportā - zili?

14.7.19 13:24 - [info]liene rakstīja iekš [info]pajautaa

Jautājums datorgudriniekiem :)

Kas varētu būt par iemeslu tam, ka dators periodiski neslēdzas iekšā vai patvaļīgi izslēdzas?
Situācija izskatās apmēram šādi: visu laiku dators strādāja normāli, tad pēkšņi neslēdzās iekšā un nelādējās. Noliku stūrī, pagāja nedēļas divas, pamēģināju pakustināt - baterija lādējas, pats iekšā arī ieslēdzās, bet pēc pāris sekundēm izslēdzās. Atstāju salādēties, šodien pamēģināju ieslēgt, un viss aizgāja. Pēc pāris stundām svētīgi netraucētas interneta skrollēšanas vnk izslēdzās un nereaģē vairāk.

Idejas?

P.s. kritis nav, viskiju pēdējo reizi dzēra pirms gada.

14.7.19 10:20 - [info]mapats

Cilvēks, kas esi tagad, nav tas pats, kas biji pirms divdesmit gadiem. Dr.JP sarunā ar Mailo. Šis varētu palīdzēt atbrīvoties no pagātnes sūdiem, jo izvēles kuras darīji tad, nedarīsi tagad, jo esi mācījies no kļūdām un ja brīdī kad tas svarīgi, spēsi pieņemt pareizo lēmumu.

Turpinu klausīties kā Dr.JP intervē Mailo. https://www.bitchute.com/video/FHpvI8oGsuQ/
Tags:

14.7.19 08:43 - [info]chimera

Eu, bet man cista gribas iemitinaties tajā luksusa lol teltī Dagdā!

13.7.19 22:20 - [info]honeybee - Porn star idea:

Džentlmenis Gags no Hujārnijas
Powered by Sviesta Ciba