mapats [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[23. Sep 2022|14:35]
1. Runas brīvība.
2. Pārvietošanās brīvība.
3. Ķermeņa neaizskaramība.
4. Tiesības nēsāt ieroci.
5.

Mapata cibas lasīšana var izraisīt spēcīgu psiholoģisku atkarību. Esiet modri.

Link9 raksta|ir doma

[27. Maijs 2022|15:55]
Pēc vēlēšanām Austrālijas vecā jaunā valdība esošo ārkārtas ierobežojumu likumu pārtaisīja par pastāvīgu likumu, kur paredzēti sodi par kōvidaizliegumu pārkāpumiem - 2 gadi cietumā un/vai 75 000 dolāru sodanauda. Nekas tāds pirms vēlēšanām netika teikts.


Cilvēki tur uzskata, ka vēlēšanas tika nokrāptas, apmānot cilvēkus ar biļeteniem un dodot maldinošus oficiālos skaidrojumus, papildus balsojuma viltojumiem, par kuriem vēl būs info, kad turienieši to izliks.

Kad mums pienāks kandidātu aptaujāšanas reizes, iesaku pajautāt ko tieši viņi taisās darīt ar pandēmijas likumiem, vai atzīst, ka valdība rīkojusies nelikumīgi, vai atmaksās iekasētās sodanaudas(ierēķinot infalāciju).
Linkir doma

[26. Maijs 2022|22:33]
[Tags|]

*Pieaudzis kļūsti nevis tad, kad vairs neklausi mammu, bet tad, kad saproti, ka viņai bija taisnība.
*Kāpēc vīrieši gatavo labāk, kā sievietes? Sievietes gatavo priekš vīrieša, bet vīrietis priekš sevis.
*Horoskops piektdienai. Optimistiem viss būs slikti, bet viņi to nepamanīs, pārējiem kā parasti.
*Dārgais, Tu man esi riktīgs ērzelis! Pēc kā tā nolēmi? Pēc pakaviem.
*Izliekās te par kulturālajiem. Par Nīči runā. Bet paši nevienu viņa operu nav apmeklējuši.
*Ja mūsdienās ēdiens pārsālīts, tātad patiešām mīl.
*Hallo, kas jūs esat? A ko jums vajag? Nūūū... vismaz kādu. Tas esmu es.
*Dzīvo vienā mierā, neparko neuztraucies, bet tad pēkšņi izrādās, ka kāds Tevi ienīst līdz pašiem klaviatūras dziļumiem. Tik patīkami uzreiz kļuva.
Linkir doma

[25. Maijs 2022|21:20]
Ir mūsu ēras 2022 gads, Ņujorkā dzīvo 20 miljonu cilvēku, pilna pilsēta ar bezdarbniekiem un bezpajumtniekiem, īsta pārtika kļuvusi par delikatesi, cilvēkus baro ar dažādu krāsu Soylentu, detektīvs izmeklē slepkavību, Soylenta korporācijas valdes locekļa brutālu slepkavību viņa dzīvoklī.

Tāda lūk 1973 gada filma par nākotni, ar vienu konkrētu āķi gandrīz beigās, līdz kura atklāsmei mūsdienās vēl nav tikuši. Saucās Soylent green. Ja neesi redzējis, iesaku.
Linkir doma

teorija kas nav mana [24. Maijs 2022|23:57]
Golems - būtne bez dvēseles un savas gribas, cits apzīmējums - zombijs.

...
In Modern Hebrew, golem is used to mean "dumb" or "helpless". Similarly, it is often used today as a metaphor for a mindless lunk or entity who serves a man under controlled conditions, but is hostile to him under other conditions. "Golem" passed into Yiddish as goylem to mean someone who is lethargic or beneath a stupor.
...

un no citurienes

...
In Hebrew, the word Divoc means “the possession of a demon.” This name is also referred to as “possessed by an evil spirit.”
...
https://jewish.shop/37046/what-does-divoc-mean-in-hebrew/

Divoc coviD

Tātad, ar covidu taisām golemus(zombijus).
Link2 raksta|ir doma

[24. Maijs 2022|11:32]
Pēc vēlēšanām, kurās redzama aizdomīga prasība cilvēkiem atstāt tukšas ailes biļetenos un pēc cilvēku domām, vēlēšanas Austrālijā ir nokrāptas. Tātad, pēc vēlēšanām atsākusies kōvidpropoganda ar prasībām pēc obligātām maskām un špricīšreklāmām. Kā arī sācies mērkaķbaku baiļporns, bakām esot gripai( :) ) līdzīgi simptomi un izsitumi(kā no "vakcīnām"). Mērkaķbaku krāpšanas shēmā personīgā karantīna būšot ilgāka. Kā arī, pavisam nesen bija WHO treniņpasākums(tāds pats kā kōvidam), kas paredzēja, ka 22.05.2022 sāksies baku epidēmija, šim pasākumam par godu, izdomātā valstī. Kurš atceras, kurā datumā parādījās pirmās ziņas par mērkaķbakām?

Mums vēlēšanas būs 01.10.2022.

Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājas vietnieks Sigords Stradiņš un komisijas loceklis Valdis Verners tikās ar Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Demokrātisko institūciju un cilvēktiesību biroja vēlēšanu jomas ekspertiem - vēlēšanu nodaļas vadītāja vietnieku Ulvi Akhundlu un vecāko vēlēšanu padomnieci Kearu Castaldo,...

... 14. Saeimas vēlēšanās vēlētāju uzskaitei vēlēšanu iecirkņos tiks lietots elektronisks tiešsaistes vēlētāju reģistrs, ... Tāpat tikšanās gaitā tika pārrunāti citi praktiski vēlēšanu sagatavošanas jautājumi, tostarp vēlēšanu norise Covid-19 pandēmijas apstākļos...
https://www.cvk.lv/lv/jaunumi/cvk-ar-edso-parruna-gatavosanos-14-saeimas-velesanam-948
Linkir doma

[22. Maijs 2022|19:25]
Ivors Cummins analizē BBC(kas citē WHO) rakstu, nonākot pie secinājuma, ka BBC melo, izdarot secinājumus, kas ir neatbilstoši datiem(statistikai).

6 maijs 2022 https://www.youtube.com/watch?v=2oq8-mOldEg
5 maijs 2022 https://www.bbc.com/news/health-61327778

Kas var nozīmēt vairākas lietas.
1. Uzturēt kōvidhistērijas fonu līdz rudenim, lai turpinātu cilvēku mocīšanu un nogalināšanu ar ierobežojumiem.
2. Mēģinājums manipulēt ar sabiedrības viedokli, lai sabiedrība nenāktu prasīt atbildību no valdības, par nodarīto skādi divu gadu laikā un meliem masu mēdijos jau daudzus gadus.
Link7 raksta|ir doma

[22. Maijs 2022|10:43]
[Tags|]

Kristietība sākotnēji iecerēta, kā atvieglotā jūdaisma versija ar specializāciju verga domāšanā. Paraugs cilvēkiem Jēzus, piedod saviem slepkavām un nodevējam jūdam, kurš pats pakaras u.c. pretdabiskas lietas. Tas ir, saimniekiem pareizā versija, bet vergiem baušļi. Bet kautkas nogāja greizi, pēc Romas impērijas sabrukšanas, barbari pārtaisīja kristietību pa savam, viņi sapludināja savu seno Saules pielūgšanu ar kristietību un Dievu stādīja augstāk, par tā vārda interpretētājiem-nesējiem. Tieši tas pats, kas vajadzīgs šodien. Nepieciešams izmest vidutājus(mijējus) starp patiesību un cilvēkiem, kam tā svarīga.
Link16 raksta|ir doma

[19. Maijs 2022|19:26]
[Tags|]

Vieglāk ir palūgt piedošanu, kā atļauju.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tas ir tas, ko šobrīd dara ar sabiedrību valdošā koloniālā administrācija, ar atrunu, ka miroņiem piedošana nav jālūdz, bet ja neizdodas, tad būs šlipse tiem, kas nepaspēs aizbēgt.

Iedvesma no šī Maksa Igana video - https://www.bitchute.com/video/EhYeM4p7489g/ baltais sirmgalvis lej pār skatītājiem savu dzīves gudrību mierīgā balsī.
Linkir doma

[19. Maijs 2022|15:48]
Kā tiek noteikts, vai vakcīna ir droša, vai nav. Tā tiek salīdzināta ar placebo, bet placebo drīkst būt cita vakcīna, Alumīnija hidroksīds, vai bigfārmas nepateikta viela. Jaunajai vakcīnai jābūt mazāk toksiskai kā placebo. Nevis jābūt drošai, bet jābūt mazāk kaitīgai, kā vielai ko bigfārma izvēlas lietot kā placebo. Piemēram, ja izvēle kristu uz heroīnu kā placebo, tad kōvid vakcīna varbūt skaitītos drošāka.

...
Rakstā sniegti četri piemēri: 1) pneimokoku vakcīnas (PCV9) pētījumā kā placebo tika izmantota cita vakcīna (DTP-Hib); 2) Holēras vakcīnas pētījumā kā placebo tika izmantota E. coli vakcīna; 3) Citā pneimokoku vakcīnas (PCV23) pētījumā A un B hepatīta vakcīnas tika izmantotas kā placebo; 4) Ceturtajā pētījumā par placebo kalpoja alumīnija hidroksīds, sajaukts ar tiomersālu (etildzīvsudrabu).
...
https://www.vakcinrealitate.org/aktualitates/fakts-vakcinas-nav-drosas/


In the 1960s and 1970s it was speculated that aluminium was related to various neurological disorders, including Alzheimer's disease. Since then, multiple epidemiological studies have found no connection between exposure to environmental or swallowed aluminium and neurological disorders, though injected aluminium was not looked at in these studies.
https://en.wikipedia.org/wiki/Aluminium_hydroxide#Safety
Linkir doma

[19. Maijs 2022|11:59]
Skatos tīklā par Latvijā esošajiem faktčekeriem un ko domājies, uzzināju ka meklēju nelegālu saturu http://mainampasauli.news/ pārlec uz http://www.neplpadome.lv/lv/nelegalssaturs.html Tas pats ar http://mainampasauli.lv/ , darbojas https://mpzinas.lv/, bet tur divus mēnešus jau klusums. Pat nebūtu uzzinājis par šādu mājaslapu, ja vien tas nebūtu nelegāls saturs :).

Tātad arī Latvijā ir Patiesības ministrija, kur nepl padome un rebaltica ir atsevišķas nodaļas.

Un vispār rebalticā ir ļoti izteikta dzimumu nevienlīdzība darbinieku vidū, 3/10(vīr./siev.), vai arī varu izteikt teoriju, ka rebalticas uzskatā katrs viņu darbinieks vīrietis ir trīs reizes(3x) labāks par katru viņu darbinieci sievieti.
Link67 raksta|ir doma

[18. Maijs 2022|17:54]
Sicīlijas tiesa nosaka, ka obligātā vakcinācija ir pretkonstitucionāla, jo "vakcīnas" izraisa nāvi(ziņoti ~10000 gadījumu Eiropā) un smagas blaknes(ziņoti ~1 miljons gadījumu Eiropā).

https://rairfoundation.com/italian-court-rules-mandatory-vaccination-unconstitutional-fatal-side-effects-to-risky-video/?fbclid=IwAR13666j-qrWirKACPamuQTLRDm_uAUPXbdU1gZfJVqEB0FUVSMUeOpxE5w
https://www.studiosparti.it/wp-content/uploads/2022/03/Ordinanza-rimessione-alla-Corte-Costituzionale-CGA-N.-01272_2021-REG.RIC_..pdf

Papildināts. https://mpzinas.lv/farmai-pasai-savi-faktu-cekeri
Link2 raksta|ir doma

[18. Maijs 2022|10:33]
[Tags|]

Bija reiz laiks, kad psihopātus ar vēlmi par pasaules pakļaušanu lika psihenē, napoleonu nodaļā. Tagad viņi un viņas izskatās, ka izlaisti ārā un dibina nevalstiskās organizācijas, katrs savu.
Linkir doma

[16. Maijs 2022|23:09]
Lietuvā bija mēģinājums ieviest ieroču atņemšanas likumu civilajiem. https://www.medibam.lv/lietuva-visus-civilajiem-piederosos-ierocus-varetu-rekvizet
Linkir doma

[14. Maijs 2022|15:26]
Pirms kādiem mēnešiem devu video kur bija redzami taustekļainie parazīti "vakcīnās", saskatāmi mikroskopā. Ir pagājis laiks, parazīti nokļuvuši cilvēkos un paaugušies.

Patalogs izņem no artērijas taustekļainu parazītu plaukstas lielumā.
https://www.bitchute.com/video/Hvg0HWii26Vm/

Izskata līdzība ar iepriekš redzētajiem mikroskopiskajiem dīvaiņiem "vakcīnās" protams ir nejaušība :). Turpinājums sekos, tiek pētīts, kas tad tas īsti ir, jo neviens neko tādu nav redzējis, gluži kā ... .
Linkir doma

[14. Maijs 2022|12:18]
Noteicēji, pasaules veselības organizācijā(PVO, vai WHO), kā lielākās naudas devēji ir Ķīnas komunistu partija un Bila un Melindas Geitsu fonds.

Komunistiskā Ķīna ir vienīgā valsts, kas ieviesusi sociālā kredīta sistēmu, kā obligātu.

B.Geits ir tieši iesaistīts vakcīnu ražošanā.
Linkir doma

[13. Maijs 2022|22:50]
Vot sākās. Itālijā, Boloņā.

Sociālā kredīta sistēma.

https://www.thelibertybeacon.com/new-social-credit-app-to-reward-italian-citizens-for-virtuous-behavior/
https://corrieredibologna.corriere.it/bologna/politica/22_marzo_29/bologna-patente-digitale-cittadini-virtuosi-punti-premi-un-app-tutti-servizi-5a861258-af3a-11ec-9372-638361423a51.shtml

videoformā - https://www.bitchute.com/video/dryAhM06CG2S/

Iedarbīgākais veids, lai nepieļautu ieviešanu ir to nelietot. Un vispār, laiks izveidot arī sev paralēlo sabiedrību, pelēko, neredzamo, personisko un decentralizētu augstākajā pakāpē. Fuck ze sistem.
Link1 raksta|ir doma

[13. Maijs 2022|20:27]
Šrilankā preotestu laikā nodedzinātas premjerminstra un citu ierēdņu mājas, iegrūsts upē vismaz viens ierēdņa auto, pēc kā atkāpies no amata premjerministrs un veselības ministrs. Seju nomaiņa valdībā neko nedeva, protesti turpinās pieprasot prezidenta atkāpšanos no varas. Policija šauj uz protestētajiem, tiek organizēta protestētaju piekaušana un nolaupīšana. Vispārēja cenzūra un info blokāde. Tāpat kā visur. Shēma ir viena.

Bet izskatās, ka darbojas māju dedzināšana un organizēto bandītu transporta iznīcināšana(nav zināms, vai kopā ar nolīgtajiem bandītiem). Ukraiņu Maidana metodes ar darbojās.

https://en.wikipedia.org/wiki/2022_Sri_Lankan_protests
https://www.bitchute.com/video/wGKoKd6J32wn/
Linkir doma

[13. Maijs 2022|16:12]
Ķīmiķis saka: "Ja ārsts, kas izlasījis visu pieejamo informāciju par "vakcīnām" turpina tās špricēt cilvēkiem, tad viņš ir slepkava." Brīvs tulkojums.

https://www.bitchute.com/video/LmMrH7kKwS85/ vāciski
Link4 raksta|ir doma

[12. Maijs 2022|22:31]
Kalnietis, piektās sezonas divpadsmitā sērija no trīspadsmitās minūtes četrdesmit piektās sekundes līdz domas beigām.

https://www.youtube.com/watch?v=kwym3a3TMDw

Dosim pasaulei to ko tā gaida - apokalipsi. Aids kopā ar ebolu, tam nav zāļu un tam nav nosaukuma. Tas ir 1996 gads.

Ir pagājuši divdemit seši gadi un tiek solīta epidēmija, kura "šoreiz noteikti pievērsīs sev uzmanību(viszinīgs smīniņš)".
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]