mapats [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[26. Feb 2021|16:40]
Ielikšu šeit, lai neaizmirstās.Lai nebūtu pārpratumu, saku uzreiz, es viņus šeit ielieku, lai neaizmirstās, nevis, lai es viņus 100% vienmēr ievērotu.
Linkir doma

[25. Feb 2021|20:38]
Cilvēku prātu atbrīvošana no korporatīvās smadzeņpišas kļuvusi par biznesu. Tas par ko jau nesen rakstīju - man tas japasaka, lai jūs varētu salīdzināt cik ļoti es skrienu pa priekšu citiem :), vai atpalieku no vēl citiem.

Šeit - https://www.bitchute.com/video/tShbfFreBK5T/

p.s.
pfaizers un mēnešreizes https://twitter.com/lmfaoattheworld/status/1364933582712696835
Linkir doma

[25. Feb 2021|20:06]
[Tags|]

Izskatās, ka lēmums šitai valdībai ir pieņemts un rezultāti viņiem zināmi. Jautājums kāds.

1. Kautko palaiž brīvāk, pieaug, vai tiek mākslīgi palielināts pozitīvo gadījumu skaits, valdība atkāpjas, vietā nāk sagatavotie agendas ieviesēji. Var uzreiz kā ar āmuru pa pieri un armiju, var pakāpeniski.
2. Kautko palaiž brīvāk, pārtrauc testēt, attiecīgi nav vairs pozitīvo un valdība uz vasaru uztaisa atviegloto režīmu uzliekot visiem kautkādas obligātās prasības no agendas, rudenī turpinās kōvidkrapšana un agendas pakāpeniska ieviešana.

Tā es to redzu šobrīd.

Tagad tēja un mandarīns.
Linkir doma

[25. Feb 2021|15:44]
[Tags|]

Apskate dravā. +11C, mākoņains, bezvējš. Sniegs lielākoties nokusis, bites lido, sniegpulksteņi jau plaukst, krokusi spraucās no zemes.

Viens no pērn saķertajiem spietiem aizgājis bojā, visdrīzākais dēļ barības trūkuma, vēl nepētīju. Atstāju saimei visu pašas savākto un rudenī devu aizpērno medu un vēl sīrupu. Medu izēda, sīrupu nē.
Divas saimes ar pamatīgu pieaugumu jau tagad, iedevu sīrupu un medu, vienai piebēru uz sedziņas saldētos ziedputekšņus, redzēs vai ņems pretī.

Otrs spiets dzīvelīgs, bet ar caureju. Iedevu sīrupu, bet laikam labāk būtu medu. Un uztaisīšu vērmeļu tēju, man stāstīja, ka palīdzot pret caureju bitēm.
Link2 raksta|ir doma

[25. Feb 2021|11:36]
[Tags|]

Sieviešpozitīvs, objektīvi reliģisks patriarhāts.

Nacionālpozitīvs heteronormālisms.
Linkir doma

[24. Feb 2021|17:00]
[Tags|]

Vai vegānisms samazina slimību iespēju, ko cilvēks var saķert ēdot cilvēka gaļu?
Lūgums neuztvert personīgi.
Link4 raksta|ir doma

[24. Feb 2021|11:24]
Pieņemu likmes sērkociņos. No 1 līdz 10.

Kad knariņš, vai kāds cits no vagariem paziņos:
1. Ceļošanas arī šogad nebūs, jo blablabla.
2. Maskas paliek visu laiku obligatas.
3. Šāds stāvoklis var turpināties gadiem. Ziemā skolas slēgtas, strādā no mājām, pa nakti iziet no mājas nevari, kafejnīcas slēgtas, vasarā nedaudz atvieglots režīms.
4. Nav vakcīnas, nav darba, veikala, autobusa.

1. 10
2. 8
3. 9
4. 6

Iedvesma - https://www.bitchute.com/video/uxpMddbwYQU/
Link2 raksta|ir doma

[23. Feb 2021|10:31]
[Tags|]

Šī te ārstu dejošana slimnīcās, komplektā ar ziņām par ārstu izdegšanu no pārslodzes, izklausās aizdomīgi un pretrunīgi.

Man ir teorija :).

Ārstiem slimnīcās un visiem strādājošajiem slimnīcās vajadzētu būt konfidencialitātes pielikumam darba līgumam, ļoti iespējams, ka šīs krāpšandēmijas sakarā ir vēl papildus parakstīts papīrs par sodiem, ja stāsti, vai rādi sabiedrībai to, ko slimnīcas vadība neļauj. Tad nu ārsti un personāls atraduši veidu pateikt, ka sabiedrību krāpj nepārkāpjot šos parakstītos papīrus, viņi iestudē dejas, lai cilvēki redzētu, ka valdība melo par ārstu pārslogotību slimnīcās. Tāds klusējošā protesta veids un klusējošs brīdinājums cilvēkiem.
Link3 raksta|ir doma

pusstunda internetos [22. Feb 2021|16:45]
Austrālijas publikas reakcija dzīvajā pret vakcīnu pieminēšanu - https://www.bitchute.com/video/o0YpnpbfMprb/

Vācu jurista Reinera Fuellicha prasība par kōronas zaudējumu atlīdzināšanu(vāciski) https://www.corona-schadensersatzklage.de/was-steckt-hinter-der-geplanten-sammelklage/
https://vergereport.com/2020/12/dr-reiner-fuellmich-who-2/

Pārgurušie un izdegušie slimnīcu ārsti un personāls Īrijā - https://www.bitchute.com/video/THH2PNqTkEOG/

Cik miruši no vakcīnas? - https://www.bitchute.com/video/DBsAWyftm8dW/
Link6 raksta|ir doma

[22. Feb 2021|13:09]
Tava pēda Latvijas ekonomikā.

Kāda ir Tava importa-eksporta bilance, tas ir cik daudz darba esi ieguldījis, lai tiktu eksportēts un cik daudz veicini importu ar savu preču izvēli? Skaitās arī darba vietas ieguldījums, gan importā, gan eksportā, gan preces, gan pakalpojumi.

Mana bilance ir negatīva, es vairāk naudas dažos pēdējos gados esmu tērējis veicinot citu valstu ekonomiku, tas dēļ tehnikas un degvielas. Bet šim vajadzētu izlīdzināties ilgākā laikā. Eksportu veicinu diezgan maz, bet ar lielu iespēju pieaugumam. Patēriņa preces cenšos pirkt Latvijā ražotas, ne viss ir, bet nu piedomāju pie šādiem pirkumiem. Pārtika man ir gandrīz 100% Latvijā pārstrādāta, izejvielas droši vien daļai ir ārzemju.

Kopējā bilance mīnusos http://data1.csb.gov.lv/pxweb/lv/atirdz/atirdz__atirdz__isterm/AT021m.px/chart/chartViewLine/?rxid=1d14d805-1da1-4250-8f35-2a78dd02ac80
Linkir doma

[19. Feb 2021|18:47]
https://www.kadastrs.lv/map/di?xy=413070.45440991025,347957.7602688723&z=2000

EVITA

kādi vēl varianti?
Linkir doma

[18. Feb 2021|21:27]
Kultūras dzīve.

Lasīju Ļ.Tolstoja Bērnība, Zēna gadi, Jaunība. Pirmās divas daļas lasījās normāli. Trešajā sākās pārākā drāma un jūtināšanās, kas atsita vēlmi baudīt laikmeta garšu. Noliku nost. Lai garšu pastiprinātu noskatījos filmu Huzāru balāde(1962), bija redzēta sensen atpakaļ. Vella kalpi krievu aristokrātu stilā, kurus tēlo proletariāts, Napoleona karu laikā. Varētu teikt, ka patika.

Tad noskatījos Rūnas sargu, šī gada izlaiduma mūltene, stundu gara. Nepretendē uz autentiskumu, bet uz ko pavisam citu. Var skatīties, lai izklaidējoties izskaitītu cik ikoniski garadarbi izmantoti, lai radītu šo vienu. Brīdinājums - jūtīgām personām neskatīties.
https://cheekyvideos.net/murdoch/Guardian_Of_The_Rune.html

Plānā ir spāņu The Platform - Sci-Fi 2019, treileris bija interesants.

Teicu fedram, ka lasīšu kautko no Karlosa Ruisa Safona, varbūt vēlāk, šobrīd priekš, grāmatlasīšanas un pirmgulēšanas laika, pieķēros Baraviku laika trakumam.
Link3 raksta|ir doma

[18. Feb 2021|14:01]
Aha. Tātad, kamēr info vāc programma un publicē ar negatīvu pieskaņu kautkur, tikmēr ir OK, jo to dara "zinātniski", bet kad ierosinu taisīt cibas apskatu, tā uzreiz - bīstami, jo redz bija gadījums ar stukaču.

Kas nav pat pirmais gadījums. Vaine?

No manas puses ideja un teorijas, tālāk viss pašdarbnieku rokās, un kaste konjaka :).

Pīīs, Mapats ir runājis!
Linkir doma

[17. Feb 2021|18:49]
[Tags|]

Man radās doma, ķecerīga bez gala kōvidsektas apoliģētiem. Vai morālas atbildības apspriežams jautājums normāliem cilvēkiem.

Ja ģimenes ārsts iešpricē kādam vakcīnu un šis kāds nomirst, tā ka nav pat šaubu ēnas, ka vainīga vakcīna, vai šis ģimenes ārsts skaitās slepkava? Juridiski nē, arī vakcīnas ražotājs juridiski nē, jo atbildību par kōvidvakcīnu izraisītajām sekām viņiem mūsu likumdevēji atļauj neuzņemties.

Kā ar morālo atbildību, jo ārsts, vai māsiņa ir veikuši nāvējošo dūrienu? Vai vēlēsies iet pie ģimenes ārsta, kura praksē kāds šādā veidā būs nomiris? Vai šādas darbības iet kopā ar Hipokrāta zvērastu?
Link8 raksta|ir doma

[17. Feb 2021|18:43]
Venecuēla izskatās ir padevusies. Privatizācija klauvē pie viņu naftas un dimantiem.

https://fee.org/articles/bloomberg-venezuela-turns-to-privatization-after-being-bankrupted-by-socialism/?utm_medium=related_widget
Linkir doma

[17. Feb 2021|14:03]
Apgalvojums kurš var izraisīt pārdomas par to kurp dodās mūsdienu zinātne un kāda ir iesaistīto varbūtējā ētika.

Zinātnieki seko grantu naudai. Viņi dodas turp kur ir valsts un korporatīvās darbavietas. Un mūsdienās, Kancelēšanas laikmetā, viņi dodās turp kur pieprasa linčotāji.

"Scientists go where the grant money is. And they go where the government and corporate jobs are. And nowadays, in the Cancellation Age, they go where the lynch mob demands." - @DavidColeStein

Mani interesētu īstu zinātnieku viedoklis šajā jautājumā par Latvijas zinātnes virzienu. Cik daudz ir tādu, kas ar būtisku personīgo līdzekļu un laika ieguldījumu nodarbojas ar paša interesējošu virzienu, nevis valsts, korporatīvo pasūtījumu un nosacīti moderno/trendīgo/hottopik/uzmanību ģenerējošiem mainstrīma virzieniem. Uzsvars uz personīgie līdzekļi un laiks. Piemēram, piestrādā korporatīvajā laboratorijā par mēģeņu mazgātāju, pelna naudu, zog materiālus, lai savā dzīvesvietā būvētu starpdimensiālo antivielas metoradaru.

Ja domājat, ka es te kautko nosodu, vai pārmetu. Hehe kļūdaties. Tikvien, kā saliku čivinājumu kopā ar vecu anekdoti par svarīgu tēmu nedaudz humorīgā veidā.
Link3 raksta|ir doma

[17. Feb 2021|12:24]
https://twitter.com/lmfaoattheworld/status/1361712657607380997

Īsumā - žhīduzemē ar divām devām sapotēta lielākā daļa "riska zonā" esošo līdz 25 janvārim. Tagad viņiem ir 4x vairāk mirušo un 2x vairāk smago gadījumu kā špricēšanās sākuma brīdī.

Vai varētu būt, ka bigfārma uzvilka uz desas žhīduzemes iedzīvotājus sadarbībā ar viņu valdību?
Link18 raksta|ir doma

[16. Feb 2021|21:30]
Kā atbloķēt domāšanu.

Joga lai mainītu to, kas nav īsti Tavs. No jogas neko nesaprotu, bet cibas svaigumos ik pa laikam šis vārds parādās, varbūt kādam noder. https://www.youtube.com/watch?v=nzd2SBi41ps How To Break Your Lockdown Habits | Russell Brand


Šis video man liekas diezgan uzmundrinošs, jo sazombēšana esot pārejoša 3mēneši līdz 1 gads, vai smagākajos gadījumos divi gadi. Diezgan labi iet kopā ar kōvidzombēšanas laiku un cilvēku atiešanu no sazombētā stāvokļa, dažiem vienkārši vajag vairāk laika. Lielākajai daļai paredzama atiešana un paģiras šogad. 10% varētu palikt kōvidsektā līdz nāvei, viņu pašu nāvei. Nepiekrītu viņam, ka jāļauj sektantiem "būt viņiem pašiem", domāju, ka neitrālā veidā jādod info par savām domām, par stāvokli.
https://www.youtube.com/watch?v=1OCxGlJ5mzE Dealing with BrainWashed Family Members - with JP Sears

Šis video palīdzēs uzturēt pašapziņu un arī atrast to, ja nozaudēta kopš bērnības.
https://odysee.com/@academyofideas:3/why-caring-what-others-think-breeds:0 Why Caring What Others Think Breeds Mental Illness


Un protams viens dr.JP mācībvideo, šoreiz par to, kā saprast pašam, vai esi īsts, vai tomēr centies kautko pierādīt citiem. Ar vienu vingrinājumu. Paša noteiktu laiku(viņš saka divas nedēļas) vēro, klausies, kā no malas, ko pats saki, vēro, vai tas ko saki ir Tavas domas, vai kautkas, kas paņemts no citurienes/svešs viedoklis. Noteikums: kad to piefiksē - beidz runāt un saki tā vietā savu domu, ja ir, nevis pārfrāzē svešu domu(aptuvens skaidrojums, šobrīd nesaliekas pareizā doma īsi - skaties video). Kā noteikt, vai doma ir Tava, vai sveša skatieties dr.JP lekciju, jo pārāk daudz jāraksta, lai paskaidrotu. Lekcija 08:31
https://www.youtube.com/watch?v=ph2Ddo36wC4 Jordan Peterson - How to Know You're Being Authentic Or Fake

Ja kāds man jautātu, tad es ieteiktu skatīties no sākuma pašapziņas video, tad dr.JP un tad atsmadzeņskalošanu. Joga, tiem, kas to saprot un izvēlas, vai vēlas pamēģināt, jo laikam jau darbojas.
Linkir doma

[16. Feb 2021|16:45]
Lietotāja barbala pasvieda ideju, ka es pārāk maz izplatu savas domas, bet man, kā vīrietim no dabas nepieciešams sēt savas domas tālu un plaši.

Tad lūk piedāvājums. Vai Cibā ir kāds, kam interesētu veidot videomonologu par konspirāciju tēmu, ne tikai protams. Teorijas esmu gatavs piegādāt reizi nedēļā, gan jau zināmās, gan jaunas. Doma - ka izklaide, kas būs norādīts video sākumā un aprakstā. Bitšūtā, vai odisejā. Vai arī aizrakstīšu Žigimantam, bet man aizdoma, ka viņam attieksme nopietnāka, kā manas domas par pasauli.

Scenārijus rakstīt nemāku, attiecīgi tikai jāizstāsta īpaši neskatoties lapiņā. Atkāpes no teksta pieļaujamas, kamēr saglabājas doma, savu viedokli paust ļoti vēlams.

Komentārus var iesūtīt un uzreiz dzēst, jo saņemšu uz epastu.

Papildināts.
Kāpēc aprobežoties ar tikai manām teorijām.

Ideja kā mūra māja:

* Cibas iknedēļas videoapskats. Interesantākie ieraksti, karstākais cepiens, nedēļas trollis, ...
* Latviešu blogosfēras iknedēļas apskats.

No šitās pat naudu varētu pelnīt. Ja aiziet, tad par ideju, man kasti ar Henesija konjaku.
Link7 raksta|ir doma

[16. Feb 2021|10:29]
[Tags|]

Teorija par pieciem simtiem un citiem iespējamajiem pabalstiem.

Naudu iedos, naudu noēdīs ļoti ātri, iedos vēl kautkādus pabalstus noēšanai. Pieradinās pie naudas tāpat, bez strādāšanas. Jau tagad ir stāsti, ka cilvēki negrib vairs strādāt.

Zināms, ka valdība aizņēmās 4 miljardus, no ES fonda kautkāda, ja pareizi atceros. Būs jāatdod, bet ekonomika ir nolaista podā, ierēdņi piesūkušies pie budžeta tūkstošiem, naudas nav un tuvākajos gados nebūs. Bankrots īsi izsakoties. Izrādīsies, ka bankrotēt nevar, vai nedrīkst, bet nauda jāatdod uzreiz. Kreditori būs tik laipni, ka ņems graudā, valsts mežus piemēram. Bet lai tauta nepukstētu pārāk, varēs teikt - jūs tač paši to naudu noēdāt pabalstos, tad nu vainu maksājiet, vainu atdodam mežus, kuros pārejas periodā drikstēsiet iet, trīs gadus, pēc tam sods 1000 E, par neatļautu atrašanos privātīpašumā, ar likumu un policijas, vai privātās apsardzes atbalstu.
Link9 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]