mapats [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[17. Sep 2019|14:30]
Uzņemies atbildību par labo un par slikto ko esi darījis.

https://www.youtube.com/watch?v=ljqra3BcqWM
Extreme Ownership | Jocko Willink | TEDxUniversityofNevada

Ja spēsi noklausīties līdz galam, kas šim cilvēkam sakāms.


Papildināts.

Šī laikam armijnieku gudrība, kas man īsti nav saprotama, arī no Jocko Willink. "Don't think in the morning," Willink said. "That's a big mistake that people make. They wake up in the morning, and they start thinking."

https://vt.co/lifestyle/health/ex-navy-seal-reveals-ultimate-secret-waking-earlier-morning/
Linkir doma

[12. Sep 2019|10:37]
Interesanta doma. Studenta kredītu aizvieto ar - Koledžas(ASV) saņem nelielu procentu no bijušā studenta algas desmit gadu garumā, kā samaksu par mācībām. Jo labāka alga, jo vairāk naudas koledžai. https://thefederalist.com/2019/09/03/right-needs-revolutionary-higher-ed-reform-plan-now/ .
Linkir doma

[4. Sep 2019|18:09]


https://en.wikipedia.org/wiki/Tollmann%27s_bolide_hypothesis

Pēdējos 5000 gados jūras līmenis pieaudzis par 0.5-1m, iepriekšējos 5000 gados(10-5tgpm) ūdens līmenis pieauga par 30+m.
Linkir doma

[2. Sep 2019|19:44]
[Tags|]

Radot krāsainus bērnus, jūs nolemjat viņus grūtai dzīvei. Viņus pilnībā nepieņems ne tēva, ne mātes cilts. Izstumtie, kuriem tikai tādi pat izstumtie būs tuvi.
Linkir doma

[1. Sep 2019|17:24]
Hmm.

nbcnews (https://en.wikipedia.org/wiki/NBC_News) itkā kas. Kas īsti ir šis ziņu avots. Biroji pa visu pasauli, ziņas padod un korporatīvajiem ziņu kanāliem, rādio stacijām, daļējs Euroņūs īpašnieks. Un? Šis ziņu avots padod ziņu, ka heteroseksualitāte nedarbojas, balstoties uz kautkādas amerikāņu cacas šķiršanos. Bioloģija viņiem nedarbojas. Rakstu es nespēju izlasīt visu, tas ir tik apdullinoši truls, ka vienkārši nespēju.

Ko šis raksts pastāsta par ziņu avotu nbc? Var atbildēt un var klusēt.

https://www.nbcnews.com/think/opinion/miley-cyrus-split-liam-hemsworth-isn-t-just-celebrity-fodder-ncna1042931
https://www.bitchute.com/video/kl6iV4Eml7A/

Papildināts.
Computing Forever kanāls bitšūtā(arī video kura adrese ielikta augstāk) labs kanāls, mans skatīt kanālu Computing Forever.

Video ar dīp feik un dr.JP izveidoto balsi(citu cilvēku izveidoto, jo tīklā pieejams daudz viņa balss paraugu un viņam īpatnēja balss un runāšanas veids), kurai vari likt nolasīt jebko, ko ievadīsi.

Paskatījos viņa video no kautkāda socdemu kongresa - konstants feispalms. Atceraties bērnību, kā spēlējies veikalos, vai dakteros? Lūk cilvēki izauguši līdz 20+ vecumam un ar nopietnu seju spēlējas socdemu kongresos. Bet citi rēc par viņiem.
Linkir doma

[30. Aug 2019|19:04]
Vai uzskatāt par personīgi pieņemamu, iespēju rīkoties ētiski apšaubāmi, ja pret jums rīkojas atklāti negodīgi un naidīgi?

Kad negodīgums un naidīgums acīm redzams un dubultā pārbaudīts.
Link1 raksta|ir doma

[28. Aug 2019|21:58]
Šis diezgan labs jokotājs, Billy Connolly. Ne visu saprotu, bet patīk. Skotiš.

https://www.youtube.com/watch?v=GGoIgWSvZRs
Link1 raksta|ir doma

[28. Aug 2019|20:11]
Reizēm uzvārās, sacepās un sāk niezēt rokas.

Par zādzību neko īpaši nedomā līdz brīdim kad pats ar to saskaries, bija jau piemirsies kā tas ir. Atbalstu roku ciršanu un pēršanu zagļiem.
Šodien pļāvu vienu vietu, ko atstāju uz vasaras beigām, jo nekāda iespringuma. Vieta nedaudz nomaļa, bet ar labu piebraukšanu. Garajā zālē trāpīju ar pļāvēja asmeni pa maisiņu ar pamperu, sūdi pa gaisu, pļaujamais ar bērnu pārsteigumu, smird B.. . Pazīstams reiz izdarīja šādi, kāds viņa īpašumā meta pamperus, vainīgais tika piefiksēts un kādā reizē pampers atvērts un izķaidīts pa vainīgā mašīnas priekšējo stiklu. Atkritumi vairs netika mesti. Laikam cilvēki savādāk nesaprot. Es salikšu naglainus dēļus uz piebraucamā ceļa un apbēršu ar granti, piegriezušies šitie mēslotāji.
Link3 raksta|ir doma

[27. Aug 2019|15:44]
Žhīdi atzīst, ka ir problēma Eiropā un ka Hitleram bija taisnība https://www.bitchute.com/video/7ijK5TPJmZaT/

Gaužām dīvaini ko tādu dzirdēt no rabīna mutes.
Link6 raksta|ir doma

[26. Aug 2019|22:49]
Un atkal ASV, Kalifornijā un atkal vecāki tiek izslēgti no bērnu apmācības satura lemšanas un bērnu fiziskās veselības jautājumiem, tos atstāj skolai un nolīgtiem "izglītotājiem".

https://www.bitchute.com/video/tEqVdFuk9XXW/

Ja 16 gadīga meitene aiziet pie skolas ārsta un ir stāvoklī, tad šo meiteni sūta uz abortu bez paziņošanas vecākiem, pat slēpj šo faktu no meitenes vecākiem. Seksizglītība pamatskolniekiem ar detalizētu seksa veidu aprakstu, ko pieaugušais diez vai vēlētos uzzināt. Izglītības iestāde konsultē privāti kantori, seksmācība nav iespējama bez dženderisma, lgbtq un citam perversijām, no skolotajiem tiek prasīts būt tendētiem uz lgbtq. Tas notiek slēpti, tiek doti padomi kā apiet vecākus, lai obligāti bērniem iegrūstu šo info devu. Pēc nosaukuma vecāku tiesību aizsardzības organizāciju vadībā cilvēki kuri paši bīda šo perversiju.

Un jā. Tuvojas 1.septembris. Būs vecāku sapulces. Uzdodiet jautājumus skolotājām, direktoriem, pieprasiet macību līdzekļus un programmas pirms tās tiek dotas bērniem. Ceru ka pie mums vēl tas viss nav.
Link2 raksta|ir doma

[25. Aug 2019|22:27]
Baltu vienības diena 2019 22.septembris.

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=146PvK2ZfQB9z7U1mAB05GuF3pXQ&ll=55.229433190234595%2C25.27293817593079&z=6
Linkir doma

[22. Aug 2019|21:49]
[Tags|]

-Jūsu sievai tāds dīvains akcents, no kurienes viņa? No vīna pagraba.
-Veselīgas attiecības, kad ar partneri kopā nav kauns, nav garlaicīgi un ir droši.
-Draugi, ja jums no manis pienāca ziņa ar lūgumu pārskaitīt naudu, ziniet, ka man nenozaga telefonu, tas tiešām biju es.
-Kāpēc uzreiz “nepieejamā”, vienkārši neatspalvota.
-Mikriņa vadītājs Jānis ar smaidu ieslēdz Mocartu. Pasažieri apklusa un sajuta neizkaidrojamu aukstumu salonā.
-Katru reizi, kad glaudu kaķi, mana roka veic 35 centimetrus. Vidēji kaķi noglaudu 20 reizes, 15 reizes dienā, tātad nedēļas laikā esmu noglaudījis 735m kaķa.
-Kā saka slavenā meitene ...... “Vīrietis bez naudas ir draudzene”.
-Diršot darbā jūs ne tikai ietaupīsiet tualetes papīru un ūdeni, jums par arī maksā.
-Uztaisījām guļamistabā gaismas slēdzi ar plaukšķienu. Tagad mums sekss kā diskotēka.
-Aizej, apskaties ko kaķis pa virtuvi grabinās. Ēst iedevi? Nē. Tad jau gatavo ko garšīgu.
Linkir doma

[11. Aug 2019|22:19]
Murdock Murdock
Link2 raksta|ir doma

[10. Aug 2019|14:25]
[Tags|]

Sievietes meklē pāri uz augšu, vai sānis no savas sociālās pakāpes, vīrietis meklē atbilstošu sievieti neatkarīgi no sociālās pakāpes. Tāpēc, ka sieviešu partneru izvēle paredzēta, lai sameklētu tēviņu kurš spēs nodrošināt un aizsargāt sievieti ar viņa bērniem. Vīrietis izvēlas piemērotāko no dabūjamajām sievietēm, pirmkārt vērtējot pēc viņas piemērotības mātes lomai, pārējais pēc tam, jo vīrietis pats nodrošina savu sievieti un bērnus. Tā tas bija agrāk, rietumos, tas ir arī pie mums. Tagad, kad sievietes pašas pelna un spēj nodrošināt sevi un bērnu(-us), viņām sameklēt piemērotu(soc.pakāpē uz augšu, vai blakus) vīrieti kļūst arvien grūtāk, meklējumi tiek vilkti garumā ar domu - a, ja nu princis baltā zirgā, nevis Jānis no darba, jo Jānis jau visu laiku būs. Bet Jānis tāpat visu laiku meklē un negaidīs līdz 40, kad sieviete beigs gaidīt princi. Vīrietis kautkādā vecumā paņems to, kura būs dabūjama un nebūs galīgi traka. Vecums, kad tas nostrādā pieļauju ka katram savs, bet vidēji varētu būt sākot no 30 gadiem(no manas un apkārtējo piemēriem).

Ko es ar to gribēju pateikt?
Man liekas, ka daudzi nezin šo vīriešu-sieviešu partneru izvēles atšķirību(pats nesen tik no dr.JP lekcijām uzzināju). Kautkad cibas svaigumos bija teksts, kur uzdeva jautājumu, kāpēc mēs čēesmitnieces bez vīriem palikušes, tad nu šim vajadzētu vairot skaidrību, vai vismaz dot iespēju meklēt atbildes savādāk, kā līdz šim.

Dīvainā kārtā pēdējo grūdienu teksta uzklabināšanai deva https://www.bitchute.com/video/K2QsUuC9Jmld/ Speech on the Role of Women ( :) ), iecerēts un noformulēts bija jau labu laiku. Bet nu jā. Varat viņam teikt paldies.
Link4 raksta|ir doma

[28. Jul 2019|21:25]
[Tags|]

Startaps - filmu studija bez liberastu sociālisma mēsliem filmās. Pūļfinansējumā ieliktu savu artavu konkrētai filmai, ja apraksts patiktu.
Linkir doma

[27. Jul 2019|19:18]
[Tags|]

-Īsumā par laiku. Šodien pie loga pieklauvēja termometrs un palūdza aukstu alu.
-Ko raudi? Šampūns kož actiņās! Tev ir 55 gadi! Vai tāpēc actiņām mazāk sāp!
-Pirms vairākiem gadiem sievasmāte stāstīja ka lasot “Sātana izdzinēju” un tā esot šausmīgākā grāmata ko lasījusi, tik šausmīga, ka iemeta to jūŗjā. Pēc pāris nedēļām nopirku tādu jaunu, pamērcēju pāris dienas ūdenī, ieliku kastē un pabāzu to zem sievasmātes gultas. Sievastēvs stāstīja, ka šādi kliedzam vēl nevienu cilvēku nav redzējis. Es droši vien nokļūšu ellē, bet turp došos smiedamies.
-Un kādreiz Tu brauksi uz vasarnīcu stādīt gurķus, nevis žūpot. Nu un? Nu i’ viss.
-Reiz dzīvoja Vissirslikti, ļoti labs Vissirslikti, tāds kurš citiem dāvināja daļiņu sevis, Tev bikiņ vissirslikti, man vissirslikti, viesiem vissirslikti.
-Vajadzīga vasaras nometne tiem kam 20-30(gadi, ne kg) ar piecreizēju barošanu, dienndusu, alko par brīvu, bezrūpīgu seksu un foršu mūziku.
-Dziedniece Baiba. Ar viņas uzrašanos mūsu ciematā visām precētajām sievām pārstāja sāpēt galva.
-Tas ka padaru darbu 1/2stundā nozīmē ka 10 gadus mācījos tikt galā ar savu darbu 1/2stundā. Jūs man maksājat par tiem 10 gadiem, nevis 30 minūtēm.
Linkir doma

[21. Jul 2019|22:34]
Linkir doma

[20. Jul 2019|12:19]
Man ir problēma. Taisīt gailenes ar briedi, vai cūku, vai abiem. Gaileņu daudz, gaļas arī :).
Linkir doma

[17. Jul 2019|23:05]
Būt naivam ir noziedzīgi pret sevi un valsti, būt ciniskam ir nedaudz labāk, tomēr nepieauguša cilvēka pazīme, pieaudzis cilvēks ir patiess. Jo sevišķi, kad tas pašam sāpīgi. Un šāds patiesums rada uzticību. https://www.bitchute.com/video/TVYDdZWUWlE/ Vispār saruna sākās ar Solžeņīcina Gulaga arhipelāgu, turpinājās ar vajadzību izskaidrot kāpēc un kā meli, un to pieļaušana, nogalina cilvēkus, sabiedrību un valstis. Saruna, kurā dr.JP saka: "Rietumi ir apspiedošs patriarhāts." Zaudēt ticību sev - gļēvulība. Pretapaugļošanās iespēja sievietēm pielīdzināma atombumbas izgudrošanai.

Šī baltā, ļaunā veča gudrība man liek domāt vairāk, kā jebkas, ko esmu mācījies jebkurā no mācību iestādēm. Integrāļiem, piemēram, atmetu ar roku, nesaprast man viņus, kaut eksāmenu nokārtoju universitātē. Cilvēka daba, savstarpējās attiecības visvisādos līmeņos, u.c. lietas neliek miera, prasās izdomājamas līdz galam un man prasās dalīties ar šo jauniegūto gudrību.
Link2 raksta|ir doma

[14. Jul 2019|17:14]
[Tags|]

Spēle. Draugi, kas viens otram stāsta ko domā par katra, vai kāda tieši spējām un iespējām to izmantot pēc iespējas labāk. Ar pamatojumu no teicēja puses.

Iedvesma no Dr.JP. Jūs jau to zinājāt. Protams :).
Link1 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]