mapats [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[17. Maijs 2017|17:00]
[Tags|]

Visādi ikmēneša sūtītāji varētu savus rēķinus iesūtīt man internetbankā, kur ielogojoties es viņu apmaksātu pa vienam, vai visus uzreiz, lai nav jāvirina dažādas lapas un jāvada kodi. Lai visi( vēlams ) ikmēneša rēķini būtu atsevišķā sadaļā - Rēķini, piemēram, ar atzīmi nesamaksāts, pamatojums, samaksāts, datums, ... .

Kā reiz meklēju (jau ilgi) banku uz kuru pārcelties, tad nu, ja kāds no naudas mijējiem šo manu vēlmi izpildīs, ātrāk par manu pašreizējo naudas turētāju, ir ļoti liela iespēja, ka viņš tiks izvēlēts.
Link2 raksta|ir doma

[16. Maijs 2017|19:12]
Dažas atmiņas pēkšņi ierodas un izskatās, kā ierakstītas, bilde ir sajūtu līmenī, skaņas nav, ir tā brīža darbības pamatojums, tas ir es dažreiz atceros(sajūtu šajās atmiņās) galveno tā brīža domu. Ja saņemās, tad šo ierakstu var patīt un saņemt vēl, ar tā paša notikuma un ļoti iespējams citu reižu līdzīgām atmiņām. Dīvaina sajūta. Pārsvarā saistīta ar vaļaspriekiem, ar kuriem sen nenodarbojos. Gluži kā aicinājums atsākt.

Papildinājums pēc 10 minūtēm:

Eu, par šito bija Aļķīmiķī rakstīts, jā tajā ko Koelju sarakstījis. Kad aitu gans oāzē vietējos izglāba no kaimiņarābu uzbrukuma un viņam piedāvāja palikt. Burvis teica, ka sasniegsi augstu līmeni ciltī, būsi bagāts un cienīts un Fatima ar bērniem, bet nepabeigtais darbs(dārgumu meklēšana) Tev sevi vēl ilgi atgādinās, neļaus naktī gulēt un sauks pie sevis. Ja paliksi, tad ar laiku tas apklusīs, bet savu iespēju būsi zaudējis, ja iesi, vari nepārnākt.
Linkir doma

[11. Maijs 2017|22:04]
[Tags|]

Nez, psihiatrijā Napoleonu jau ir nomainījuši kādi mūsdienu tēli. Būtu interesanti papētīt statistiku.
Link2 raksta|ir doma

[11. Maijs 2017|15:59]
Cik daudz seksa ir aiz Gangnam style klipa.

p.s. Korejiešu dejonim iznākušas divas jaunas kustību kompilācijas elektroniskās mūzikas pavadījumā.

https://www.youtube.com/watch?v=Xvjnoagk6GU I LUV IT
https://www.youtube.com/watch?v=OwJPPaEyqhI New Face

Līriskākas. Vājākas.
Linkir doma

[4. Maijs 2017|21:41]
Kas tas ir?


Atradu. Tievs, lokans metāla kāts, makšķeraukla, atspere, sarkana bumbiņa, akmens(svinam līdzīgs akmens) piramīda.
Linkir doma

[4. Maijs 2017|21:12]
Kaķi dara kautko, ko nesaprotu un nespēju novērtēt, bet liekas, ka kautko labu saistībā ar cilvēkiem.

Redzu, kā cenšas un ļaujas pieņemts pamestais kaķis. Kaķis iekāpj klēpī un bradājas, cenšas bradāties pa vēderu, tad apguļas muŗājot, man kļūst vieglāk, nekas nesāp arī tāpat, bet kad kaķis izmasē, sajūta ir patīkama.
Linkir doma

[29. Apr 2017|13:24]
[Tags|]

Maskava, mūsdienas. No komas pamostas patriotisks krievu cilvēks kurš trīs gadus nogulējis. Sāk lasīt internetu un prasa draugam:
-Kas tas par veci, kura foto cilvēki tviterī publicē ar līdzjūtībām un skumjām?
-Tas ir Givi.
-Kāds vēl Givi?
-Tā ir iesauka, īstajā vārdā Mihails.
-A kas viš, kāda slavenība, politiķis?
-Nē tak, veikala apsargs.
-Nu labi, bet kas viņu nogalināja?
-Runā ka Zorjans un Škirjaks(ukraiņu valdība).
-A, kas tie tādi?
-Huntas slepkavnieki.
-Kādas vēl huntas?
-Fašistiskās.
-Koā?
-Nu, fašistiskā Ukraina uzbruka Donbasam.
-Bet Donbass taču Ukraina!
-Ak tu banderoviešu maita, tulīt Tevi atkal komā aizsūtīšu.
Linkir doma

[21. Apr 2017|22:35]
Lai vai kā, šodien tomēr laba diena.

Vajadzīgā platība aparta, gaidu kad nožūs un varēs darboties tālāk, dokumenti iesniegti, citi papīri saņemti, mans pirmais dūmotājs izmēģināts komplektā ar zāles granulām, viens cilvēks pieteicās pavasara darbiem un jā telekoma problēma ar atrisināta.

Rīt darbs, lietus un drope.
Linkir doma

[21. Apr 2017|17:31]
Katrs kontakts ar lattelekomu ir kā zobu sāpes - nepatīkams.

Pacēla cenu, kad zvanu par atteikšanos atzvana un cenšas pierunāt palikt un maksāt vairāk, uz jautājumiem grūti dabūt precīzu atbildi, jo lavierē, lai nebūt jāsaka taisnība (izdresēts sarunu vedējs?), prašņā un piedāvā, lai tik naudu vairāk izvilktu.

Tomēr samazināja cenu, bet ja uzradīsies kanoris ar līdzvērtīgu intereaktīvās tv piedāvājumu - iešu prom no LTK, jo apnikuši šie regulārie slaukšanas mēģinājumi.

p.s. Šo rakstu no LTK pieslēguma.
Linkir doma

Lauku dzīves ainiņa. [15. Apr 2017|22:01]
Saviesīga vakara pasēdēšana radu lokā kāda iemesla pēc.

Cilvēki katrs atsevišķi, lielākoties, ir labi un patīkami, bez liekam pārmērībām. Ir par ko parunāt, var sarunāt vajadzīgās lietas un kopumā paļauties uz sarunāto. Tāds, lauku, krietni virs vidējā, līmenis.

Jau gadiem braucu uz un uzņemu pie sevis šāda paveida viesības un sākotnēji man sarunu temati likās interesanti, kaut lielākoties tēmas nepārzināju, bet gribēju apgūt(lauksaimniecību) un ar interesi piedalījos sarunās savā līmenī. BET!

Bet tēmas principā nemainās, pat ja izdodās uz brīdi rosināt pievērsties kautkam jaunam, savādākam, sarunas vienmēr atgriešas pie cilvēkiem(kas kuram pieder, ko kurš sastrādājis(apprecējis, nomiris, piedzēries, nopircis, pārdevis,...) ar detalizētu info par visu), tehniku/darbiem un valdības lamāšanu. Visvairak par cilvēkiem, parasti neradiniekiem, jo par savējiem īsti neviens negrib runāt. Pārsteidz info detaļu daudzums par visu un vēlme iztirzāt citu cilvēku dzīves.

Iepriekšējās viesībās pēc ~1/2 stundas vairs nebija intereses piedalīties kopējās sarunās, kur atkal tiek skaidrotas kāda pagasta iedzīvotāja(lielāka interese par bagātajiem, bet principā apspriesti tiek visi soc. slāņi) raduraksti, vai īpašumi, vai saistība ar vietējiem notikumiem. Sēžu, klausos, ēdu, dzeru, iedzeru, ja atbilstošs pasākums un situācija, bet sarunās īsti nepiedalos, nespēju sevi piespiest mēģināt atcerēties katra pieminētā cilvēka biogrāfiju, pat vārdus negribās atcerēties.

Sarunas notiek diezgan azartiskas un par godājamāko tiek uzskatīts tas, kuram pieejams vairāk jaunas, detalizētas, vēlams slēpjamas info par citiem.
Linkir doma

[3. Apr 2017|19:40]
Sprādziens Pēterpils metro.

Pieļauju ka atbildību uzņemsies Daeš, jeb Islama valsts, bet der atcerēties, ka daļa Daeša ir krievijas pilsoņi, arī krievi un ļoti iespējams, ka Daeš straujā virzība Levantē, kā arī atriebības iztrūkums par krievijas bombardēšanām(kur vairāk bumboja Asada pretiniekus) ir FSB(krievijas drošības diensts) nopelns.

Bija tāda grāmata par notikumiem pirms otrā Čečenijas kara - "FSB spridzina Krieviju".

Papildināts:
Iespējams ka spridzināšanas iemesls ir pārtraukt protestus pret krievijas valdību un korupciju, kā valsts pārvaldes formu.
Link2 raksta|ir doma

[2. Apr 2017|22:11]
No svaigēšanas man patīk tā daļa, kad pieej pie palodzes, plūc ko redzi un ēd nost, tik kādam japarūpējas, lai uz palodzes kas augtu, ēdams. Ļoti labi papildina gaļas ēdienus un sieru.
Linkir doma

[2. Apr 2017|13:43]
Ar spraudeņiem šogad daru tā:

1. Griežu februāra beigās, marta sākumā,
2. Sagatavoju glabāšanai, ietinu audumā un ik pa laikam mitrinu,
3. Marta beigās, aprīļa sākumā(tagad) lieku "modināt" - nogriežu apakšējo pumpuru, kurš būs zemē, atjaunoju slīpā griezuma vietu, iegriežu sānos apakšā papildus vietas kur veidoties saknēm. Uzpilinu ūdeni, ietinu melnā plēvē un lieku siltumā mosties un veidot sakņu aizmetņus.
4. Nedēļa pēc "modināšanas" uzsākšanas daļu likšu kastē un telpā ar metodi apakša siltumā, augša vēsumā, lai veidojas saknes, bet pumpuri vēl nedzen lapas, zemei pieliekot augšanas stimulatoru - Lignosilīciju. Otra daļa tiks likta dobē arī ar augšanas stimulatoru.

Metode salasīta no grāmatas un interneta.

Ja kādam ir pieredze, mani tā interesētu.
Linkir doma

[31. Mar 2017|16:51]
Pietiek paklausīties nedaudz vecas(nosacīti) mūzikas un kļūst skaidrāks, ka pasaule mainās, neatkarīgi no manas vēlēšanās, lai vismaz dažas lietas paliktu tādas pat, kā pirms 30 gadiem. Var censties šīs mainības virzienu ietekmēt, bet apturēt nevar.

Neil Young - Old Man (Live at the BBC 1971)
https://www.youtube.com/watch?v=s_LZ8LKM_vs

Video pa taisno neieliku, jo gribu ar to parādīt, cik vecmodīgs esmu.
Linkir doma

[29. Mar 2017|17:00]
[Tags|]

Līdzšinējie Saskaņas panākumi vēlēšanās Rīgā manuprāt ir PR nopelns. Tad, lai atņemtu šiem populistiem, ar ļoti labu PR, iespēju izšeptēt rīdzenieku samesto naudiņu un pilsētas īpašumus es ieteiktu partiju apvienībai noalgot ļoti labu PR komandu, visdrīzākais ārzemniekus.
Linkir doma

[27. Mar 2017|22:08]
Sēžu bebrudīķa malā, vēroju saulrietu. Atlido melnie strazdi un pilnībā mani ignorējot uzsāk riesta kautiņu mātītei vērojot. Labi, ka uz galvas man neuzleca. Skraida, skraida viens otram pakaļ, nostājas pretī un sāk lekt gaisā un ar spārniem sisties. Mātīte vēro notikumu un aizdomīga trokšņa/kustības gadījumā iesvilpjās, lai kavalierus kāds plēsējs nenocopē. Ņēmās manā tuvumā 10-15 minūtes, līdz saulrietam aptuveni un tad vai nu kautkur tālāk aizdauzījās, vai dabūjās, beigas notika kādu gabalu nostāk aiz muguras, neredzēju. Bebrs neatnāca, līdz saprātīgai krēslai.
Linkir doma

[26. Mar 2017|19:20]
Ar ko atšķiras Jēzus no Jēzus gleznas?
Gleznai pietiek ar vienu naglu.
Linkir doma

kartelis [2. Mar 2017|15:41]
Cienījamie čehi, ungāri, slovāki un citu C un A Eiropas valdību pārstāvji manliekas sit pa nepareizo vietu http://www.lsm.lv/lv/raksts/ekonomika/zinas/centraleiropa-proteste-pret-atkritumu-partikas-importu-un-prasa-rietumeiropas-kvalitates-preces.a226164/ . Sliktas kvalitātes preču tirdzniecība A un centrāklās Eiropas iedzīvotājiem manuprāt uzskatāma par karteļa vienošanos un atbilstoši izmeklējama, sodāma. Un tas attiecas, ne tikai uz pārtiku.
Linkir doma

[22. Feb 2017|15:59]
Vai NĪN likmes palielināšana(10x) dēļ tā, ka pats neesmu deklarēts šajā pašvaldībā ir uzskatāma par diskrimināciju?

Pašvaldības saistošie noteikumi vai redzies.
Linkir doma

[18. Feb 2017|23:06]
Izlasīju Orvela "Toreiz Birmā", ko ieteica lietotāja Heda. Patika neapšaubāmi, viegli lasīt. Ja vērtē grāmatu iepriekšējā(http://klab.lv/users/mapats/184837.html?nc=5) kontekstā, tad attēlotais britu koloniālisma gars vieš lielāku skaidrību arī Latvijas krievu attieksmē, bet nekādīgi nedod atbildi par iepriekš kolonizēto turpmāko rīcību. Atliek vien domāt, ko mēs paši esam gatavi saviem kolonizētajiem nodarīt un pieprasīt.
Link1 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]