mapats [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[11. Jun 2017|23:00]
Bites dzēliens nemaz nav tik salds, kā dziesmā teikts.
Linkir doma

[9. Jun 2017|22:02]
[Tags|]

Pie Reihstāga 1945 gada pavasarī sapīpē anglis, amerikānis un krievs, kautgan krieva tur nebija, tas bija ukrainis.


Un ja kādam interese pakaitināt vatņikus, lūk viņiem saprotams teksts.

У Реихстага, в маие 1945 курят американец, англичанен и руский, хотя нет, небило русскова, ето бил украинец.
Link2 raksta|ir doma

[7. Jun 2017|22:10]
[Tags|]

Reiz, pēc nogurdinošām un uzvaru nesošām kaujām Daeš kaujinieks iegriezās pie ārsta un saka: Vai zini, ak visgudrais un alaha svētītais dakterkungs, mans loceklis ir kā mežonīgs zirgs. Es viņam saku stāvi, bet viņš - nestāv.
Linkir doma

[1. Jun 2017|16:14]
* Vakar, ar sarunām, cīņā par Jūrmalas mēra krēslu, ZZS kandidāte pamanījās zaudēt, pat iespēju izskatīt, viņas partijas līdzbiedru kandidatūras Talsu novadā. Manu iespēju izskatīt. Jo viņa teica jā "jaunajam vilnim". Šobrīd, pat ja man liekas sakarīgs kāds no šīs partijas kandidātiem Talsos, dēļ partijas nostājas, viņu sarakstu izmetu miskastē.


* Pirms vēlēšanām aktivizējusies kāda pilsoņu, vai nepilsoņu grupa, kura norāda uz nepilnībām Talsu novada domes darbībā. Anonīmi vienu reizi liekot nomelnojošu info avīzē, bet kad šo anonīmo cilvēku(jo parakstīts ar pseidonīmu), ar avīzes starpniecību, aicināja uz tikšanos, viņš neieradās. Otrais cēliens - A3 lapas ar sliktajiem darbiem par visām domē pārstāvētajām partijām, tikai sliktais, tikai pārmetumi, ar mājienu beigās dot iespēju domē nepārstāvētajām un jaunajām partijām.

Mana doma - aiz šīs virtuālās personas ir kāda no partijām. Vai nu jaundibinātā, ar gaužām švaku piedāvājumu kandidātu sarakstā, vai arī ilgsspēlējošais PR no iepriekšējās vēlēšanās patriektajiem saskaņiešiem.

Balsošu! Par ārpusvadības(jaunvārds?) partiju.
Link4 raksta|ir doma

[30. Maijs 2017|20:30]
[Tags|]

Doma Nr.1 Ielaist Eiropā tikai tos muslimus, kuri publiski atsakās no islama. Viņi var turpināt praktizēt savu reliģiju veidā, kā sludina eiropiešiem, ka to praktizēs, bet viņu publiskā atteikšanās būtu kā nogrieztais atkāpšanās ceļš radikāļiem, vai pierādījums, ka reliģija nav dzīves vienīgā vērtība. Pastāv iespēja, ka fanātiķiem tiks dota kāda viņu rabīnu atlaide - brauc spridzināties un tad drīksti atteikties no islama, jo pavisam drīz izpirksi šo naida runu.

Nr.2 Vēl patvēruma meklētājiem derētu kompleksu vērtējumu - intelekts, strādātgatavība, reliģiozitāte+fanātisms, izpratne par Eiropu, nosliece uz agresiju/kriminālu, kultūras līmenis, droši vien vēl kas svarīgs un tad atbilstoši iznākumam ielaiž, ievieto īslaicīgā nometnē, sūta atpakaļ. Lai iekļūtu patvērumu saņēmušo skaitā jāsavāc punktu skaits, ar sarkanajam līnijām vērtējumu sadaļās, kas principiāli izslēdz uzņemšanu. Iespējams, kas tāds jau iŗ ieviests.

Nr.3 Islama ekspansijas(kārtējās) izbeigšanas nolūkā sūtīt prom visus, par jebkuru pārkāpumu, negribēšanu strādāt, naida runu.
Linkir doma

[17. Maijs 2017|17:00]
[Tags|]

Visādi ikmēneša sūtītāji varētu savus rēķinus iesūtīt man internetbankā, kur ielogojoties es viņu apmaksātu pa vienam, vai visus uzreiz, lai nav jāvirina dažādas lapas un jāvada kodi. Lai visi( vēlams ) ikmēneša rēķini būtu atsevišķā sadaļā - Rēķini, piemēram, ar atzīmi nesamaksāts, pamatojums, samaksāts, datums, ... .

Kā reiz meklēju (jau ilgi) banku uz kuru pārcelties, tad nu, ja kāds no naudas mijējiem šo manu vēlmi izpildīs, ātrāk par manu pašreizējo naudas turētāju, ir ļoti liela iespēja, ka viņš tiks izvēlēts.
Link2 raksta|ir doma

[16. Maijs 2017|19:12]
Dažas atmiņas pēkšņi ierodas un izskatās, kā ierakstītas, bilde ir sajūtu līmenī, skaņas nav, ir tā brīža darbības pamatojums, tas ir es dažreiz atceros(sajūtu šajās atmiņās) galveno tā brīža domu. Ja saņemās, tad šo ierakstu var patīt un saņemt vēl, ar tā paša notikuma un ļoti iespējams citu reižu līdzīgām atmiņām. Dīvaina sajūta. Pārsvarā saistīta ar vaļaspriekiem, ar kuriem sen nenodarbojos. Gluži kā aicinājums atsākt.

Papildinājums pēc 10 minūtēm:

Eu, par šito bija Aļķīmiķī rakstīts, jā tajā ko Koelju sarakstījis. Kad aitu gans oāzē vietējos izglāba no kaimiņarābu uzbrukuma un viņam piedāvāja palikt. Burvis teica, ka sasniegsi augstu līmeni ciltī, būsi bagāts un cienīts un Fatima ar bērniem, bet nepabeigtais darbs(dārgumu meklēšana) Tev sevi vēl ilgi atgādinās, neļaus naktī gulēt un sauks pie sevis. Ja paliksi, tad ar laiku tas apklusīs, bet savu iespēju būsi zaudējis, ja iesi, vari nepārnākt.
Linkir doma

[11. Maijs 2017|22:04]
[Tags|]

Nez, psihiatrijā Napoleonu jau ir nomainījuši kādi mūsdienu tēli. Būtu interesanti papētīt statistiku.
Link2 raksta|ir doma

[11. Maijs 2017|15:59]
Cik daudz seksa ir aiz Gangnam style klipa.

p.s. Korejiešu dejonim iznākušas divas jaunas kustību kompilācijas elektroniskās mūzikas pavadījumā.

https://www.youtube.com/watch?v=Xvjnoagk6GU I LUV IT
https://www.youtube.com/watch?v=OwJPPaEyqhI New Face

Līriskākas. Vājākas.
Linkir doma

[4. Maijs 2017|21:41]
Kas tas ir?


Atradu. Tievs, lokans metāla kāts, makšķeraukla, atspere, sarkana bumbiņa, akmens(svinam līdzīgs akmens) piramīda.
Linkir doma

[4. Maijs 2017|21:12]
Kaķi dara kautko, ko nesaprotu un nespēju novērtēt, bet liekas, ka kautko labu saistībā ar cilvēkiem.

Redzu, kā cenšas un ļaujas pieņemts pamestais kaķis. Kaķis iekāpj klēpī un bradājas, cenšas bradāties pa vēderu, tad apguļas muŗājot, man kļūst vieglāk, nekas nesāp arī tāpat, bet kad kaķis izmasē, sajūta ir patīkama.
Linkir doma

[29. Apr 2017|13:24]
[Tags|]

Maskava, mūsdienas. No komas pamostas patriotisks krievu cilvēks kurš trīs gadus nogulējis. Sāk lasīt internetu un prasa draugam:
-Kas tas par veci, kura foto cilvēki tviterī publicē ar līdzjūtībām un skumjām?
-Tas ir Givi.
-Kāds vēl Givi?
-Tā ir iesauka, īstajā vārdā Mihails.
-A kas viš, kāda slavenība, politiķis?
-Nē tak, veikala apsargs.
-Nu labi, bet kas viņu nogalināja?
-Runā ka Zorjans un Škirjaks(ukraiņu valdība).
-A, kas tie tādi?
-Huntas slepkavnieki.
-Kādas vēl huntas?
-Fašistiskās.
-Koā?
-Nu, fašistiskā Ukraina uzbruka Donbasam.
-Bet Donbass taču Ukraina!
-Ak tu banderoviešu maita, tulīt Tevi atkal komā aizsūtīšu.
Linkir doma

[21. Apr 2017|22:35]
Lai vai kā, šodien tomēr laba diena.

Vajadzīgā platība aparta, gaidu kad nožūs un varēs darboties tālāk, dokumenti iesniegti, citi papīri saņemti, mans pirmais dūmotājs izmēģināts komplektā ar zāles granulām, viens cilvēks pieteicās pavasara darbiem un jā telekoma problēma ar atrisināta.

Rīt darbs, lietus un drope.
Linkir doma

[21. Apr 2017|17:31]
Katrs kontakts ar lattelekomu ir kā zobu sāpes - nepatīkams.

Pacēla cenu, kad zvanu par atteikšanos atzvana un cenšas pierunāt palikt un maksāt vairāk, uz jautājumiem grūti dabūt precīzu atbildi, jo lavierē, lai nebūt jāsaka taisnība (izdresēts sarunu vedējs?), prašņā un piedāvā, lai tik naudu vairāk izvilktu.

Tomēr samazināja cenu, bet ja uzradīsies kanoris ar līdzvērtīgu intereaktīvās tv piedāvājumu - iešu prom no LTK, jo apnikuši šie regulārie slaukšanas mēģinājumi.

p.s. Šo rakstu no LTK pieslēguma.
Linkir doma

Lauku dzīves ainiņa. [15. Apr 2017|22:01]
Saviesīga vakara pasēdēšana radu lokā kāda iemesla pēc.

Cilvēki katrs atsevišķi, lielākoties, ir labi un patīkami, bez liekam pārmērībām. Ir par ko parunāt, var sarunāt vajadzīgās lietas un kopumā paļauties uz sarunāto. Tāds, lauku, krietni virs vidējā, līmenis.

Jau gadiem braucu uz un uzņemu pie sevis šāda paveida viesības un sākotnēji man sarunu temati likās interesanti, kaut lielākoties tēmas nepārzināju, bet gribēju apgūt(lauksaimniecību) un ar interesi piedalījos sarunās savā līmenī. BET!

Bet tēmas principā nemainās, pat ja izdodās uz brīdi rosināt pievērsties kautkam jaunam, savādākam, sarunas vienmēr atgriešas pie cilvēkiem(kas kuram pieder, ko kurš sastrādājis(apprecējis, nomiris, piedzēries, nopircis, pārdevis,...) ar detalizētu info par visu), tehniku/darbiem un valdības lamāšanu. Visvairak par cilvēkiem, parasti neradiniekiem, jo par savējiem īsti neviens negrib runāt. Pārsteidz info detaļu daudzums par visu un vēlme iztirzāt citu cilvēku dzīves.

Iepriekšējās viesībās pēc ~1/2 stundas vairs nebija intereses piedalīties kopējās sarunās, kur atkal tiek skaidrotas kāda pagasta iedzīvotāja(lielāka interese par bagātajiem, bet principā apspriesti tiek visi soc. slāņi) raduraksti, vai īpašumi, vai saistība ar vietējiem notikumiem. Sēžu, klausos, ēdu, dzeru, iedzeru, ja atbilstošs pasākums un situācija, bet sarunās īsti nepiedalos, nespēju sevi piespiest mēģināt atcerēties katra pieminētā cilvēka biogrāfiju, pat vārdus negribās atcerēties.

Sarunas notiek diezgan azartiskas un par godājamāko tiek uzskatīts tas, kuram pieejams vairāk jaunas, detalizētas, vēlams slēpjamas info par citiem.
Linkir doma

[3. Apr 2017|19:40]
Sprādziens Pēterpils metro.

Pieļauju ka atbildību uzņemsies Daeš, jeb Islama valsts, bet der atcerēties, ka daļa Daeša ir krievijas pilsoņi, arī krievi un ļoti iespējams, ka Daeš straujā virzība Levantē, kā arī atriebības iztrūkums par krievijas bombardēšanām(kur vairāk bumboja Asada pretiniekus) ir FSB(krievijas drošības diensts) nopelns.

Bija tāda grāmata par notikumiem pirms otrā Čečenijas kara - "FSB spridzina Krieviju".

Papildināts:
Iespējams ka spridzināšanas iemesls ir pārtraukt protestus pret krievijas valdību un korupciju, kā valsts pārvaldes formu.
Link2 raksta|ir doma

[2. Apr 2017|22:11]
No svaigēšanas man patīk tā daļa, kad pieej pie palodzes, plūc ko redzi un ēd nost, tik kādam japarūpējas, lai uz palodzes kas augtu, ēdams. Ļoti labi papildina gaļas ēdienus un sieru.
Linkir doma

[2. Apr 2017|13:43]
Ar spraudeņiem šogad daru tā:

1. Griežu februāra beigās, marta sākumā,
2. Sagatavoju glabāšanai, ietinu audumā un ik pa laikam mitrinu,
3. Marta beigās, aprīļa sākumā(tagad) lieku "modināt" - nogriežu apakšējo pumpuru, kurš būs zemē, atjaunoju slīpā griezuma vietu, iegriežu sānos apakšā papildus vietas kur veidoties saknēm. Uzpilinu ūdeni, ietinu melnā plēvē un lieku siltumā mosties un veidot sakņu aizmetņus.
4. Nedēļa pēc "modināšanas" uzsākšanas daļu likšu kastē un telpā ar metodi apakša siltumā, augša vēsumā, lai veidojas saknes, bet pumpuri vēl nedzen lapas, zemei pieliekot augšanas stimulatoru - Lignosilīciju. Otra daļa tiks likta dobē arī ar augšanas stimulatoru.

Metode salasīta no grāmatas un interneta.

Ja kādam ir pieredze, mani tā interesētu.
Linkir doma

[31. Mar 2017|16:51]
Pietiek paklausīties nedaudz vecas(nosacīti) mūzikas un kļūst skaidrāks, ka pasaule mainās, neatkarīgi no manas vēlēšanās, lai vismaz dažas lietas paliktu tādas pat, kā pirms 30 gadiem. Var censties šīs mainības virzienu ietekmēt, bet apturēt nevar.

Neil Young - Old Man (Live at the BBC 1971)
https://www.youtube.com/watch?v=s_LZ8LKM_vs

Video pa taisno neieliku, jo gribu ar to parādīt, cik vecmodīgs esmu.
Linkir doma

[29. Mar 2017|17:00]
[Tags|]

Līdzšinējie Saskaņas panākumi vēlēšanās Rīgā manuprāt ir PR nopelns. Tad, lai atņemtu šiem populistiem, ar ļoti labu PR, iespēju izšeptēt rīdzenieku samesto naudiņu un pilsētas īpašumus es ieteiktu partiju apvienībai noalgot ļoti labu PR komandu, visdrīzākais ārzemniekus.
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]