mapats [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[3. Mar 2021|12:40]
Tagad nedaudz par jauno portālu domapmaiņai - telos.lv - ļoti labi.

1. Lūk viena interesanta doma, ko apspēlēt jaunajā vietnē https://www.bitchute.com/video/taeSbneQ8po/

2. Tālāk, ziņa, kas neparādīsies aizejošo laiku ziņu avotos, ar materiāliem, kas ņemti no publiska, oficiāla avota. Ziņa stāsta, ka notiekošais ir plānots, atceraties valdības avots, publisks. Tātad ziņa - saraksts ar stratēģijām(gan morāli apšaubāmas, gan krāpnieciskas) ko izmantot, lai piespiestu cilvēkus vakcinēties. Atsevišķu stratēģiju izpildītāji ir redzami arī šeit cibā, vai nu muļķības pēc(skatīt pirmo video), vai kāda cita iemesla pēc.
https://www.bitchute.com/video/x6BrfK4GUEZ7/

--------------------ziņas beigas--------------------------------------

Dotajā video ir info, kas ņemta no oficiāla, publiska avota (valdības resurss), tātad šis video ir ziņa par būtisku tēmu, jo avots paredzēts valdības darbam ar sabiedrību(cilvēkiem), tas ir arī ar Tevi(kā cilvēku, nevis dotās valsts pilsoni).
Linkir doma

[2. Mar 2021|12:35]
Kas par daudz, tas par skādi.

Teorijas sāk apnikt,būs jāliek mierā uz kādu laiku, ja vien neradīsies kāda ģeniāla kombinācija, ko steidzami jāatrāda pasaulei, LV internetam, cibai, nu labi, tiem kas lasa.

Visādi savādāk iestājies kas līdzigs pavasarim, cīruļi dzied, irbes skraida, gūlbja apgrauztās atliekas uz lauka mētājas, spalvas kā sniegs, kautkads kaķa galvaskauss, ko laikam lapsa noēdusi pa ziemu. Akmeņi atkal izlīduši.

Bikiņ pazāģēju, būs malka. Jāpārvieto viena saime, varbūt arī jāpārdod, jo nevajag tik daudz.

Saldētos ziedputekšņus bites neņēma, sīrupu izēda visu pa tīro, vēl atlicis iedot spaini iztīrīt. Tiko ir saule, tā lido un vāc, būs uz kādas siltumtrases jau kas vairāk uzziedējis. Virziens viens varētu pat iet pameklēt kas tur i, vai labāk aizsūtīt bērnus, kā dabasmācības mājasdarbu izpildīt, vai sporta vingrošanu aizvietot.
Link7 raksta|ir doma

[1. Mar 2021|21:31]
[Tags|]

Vakardienas domas izvērsums pēc iespējas drūmākā tonī.

Kā tas varētu notikt. Obligātā vakcinācija, kas visus vakcinētos pieraksta kādai konkrētai korporācijai, kā pakļautos, jo ja sašpricējies ar konkrētu vakcīnu, tad pēc viņu noteikumiem nākamajai jābut tā paša ražotāja špricei. Vakcīnas varētu padarīt cilvēku alerģisku, ja nenogalina, pretalerģijas zāles ražo tā pati korporācija, ja vēlies dzīvot, vai normālu dzīves kvalitāti jāpērk pretalerģijas zāles, par tadu cenu, kā prasa, valdībai vairs nav teikšanas. Palēnām cilvēku bagātība pārplūst uz korporācijām, arī īpašumi, nodokļus vairs nav jāmaksā, jo valstis bankrotējušas un vara nodota korporācijām. Beigās sanāk, ka cilvēki dara ko viņiem liek, tikai lai paliktu dzīvi, lai dabūtu dzīvību uzturošo šprici, tik ilgi, cik būs noderīgi. Pēc principa - piekriti(pirmajai špricei bez maksas)- iekriti(līdz kapa malai). Nav pasargāti arī varas cilvēki, jo jebkurā brīdī viņus var sašpricēt ar pareizo devu un viņi kļūst atkarīgi, uz mūžu. Jautājums, kā tas sāk darboties, bioloģiski - kā parasta slimība, pakāpeniski visiem sašpricētajiem, vai arī ir kāds ieslēgšanas mehānisms, lai varētu sašpricēt vajadzīgo kritisko masu un tikai tad palaist atkarības ciklu. Jā, zinu, šis viss ir ļoti spekulatīvi un teorētiski, bet iepūt man, tur kur skan.
Un kāda varētu būt sabiedrība pēc pakļaušanas atkarībai no korporācijām. Ļoti pakļauta korporāciju vajadzībām, pilnībā pakļauta korporāciju vajadzībām. Vajag noteiktus spečukus, nosūtam mācīties pēc gēnu testa vispiemērotākos, nespēj pavilkt-sods un zemāks līmenis, kas notiks ar tiem, kas korporācijām nebūs derīgi/vajadzīgi/noderīgi - varat minēt, ja viņu pienesums peļņai ir 0, bet šprices vienalga vajadzīgas un uzturēšana noēd resursus. Bija filma, kur cilvēki pēc ģenētikas sadalīti četrās kastās, dzīvo 100% kontrolētā vidē, dabiskajiem cilvēkiem ir atļauts dzīvot rezervātos.

Kas vēl ļoti iekritis acī visās šajā teoriju, ziņu, viedokļu, prognožu un paziņojumu mikslī. Tas, ka viņi, šie ekonomikas foruma rīkotāji aizgājuši tādu atīstības ceļu, ka sevi vairs neuzskata par šīs civilizācijas daļu, izskatās kā cilvēki, bet mēs, viņiem esam tie tur. Ja paturot šo prātā noskatās pasaules ekonomikas foruma, švābes, geitsa video, tad tas ko viņi saka parādās pavisam citā gaismā.
Linkir doma

[1. Mar 2021|20:14]
https://rumble.com/vdw06l-amazing-footage-of-violet-eruption-of-mount-etna-of-today.html 16.02.2021 skaisti

https://rumble.com/ve8qhh-nasas-perseverance-mars-rover-sends-back-stunning-first-images.html jaunākās bildes no Marsa
Linkir doma

[28. Feb 2021|19:30]
[Tags|]

Kas īsti ir resets.

Metode, kā korporācijas nostādīt valdību līmenī, dot korporācijām suverēnu varu pār cilvēkiem, bez valstu līdzdalības. Kuras korporācijas pavalstnieks vēlies būt? Kādu vakcīnu iešpricēsi, tādas pavalstnieks ar būsi.
Link11 raksta|ir doma

[28. Feb 2021|18:15]
Rietumu zinātniskās un ĶKP zinātnes metožu salīdzinājums pērnajam gadam.

No Ivora Kummiņa https://www.youtube.com/watch?v=LoJ0m4GlGV4

Viņa secinājums par atbildību - atbalstu.

Ja man būtu jānominē kāds par džedaju, tad viņš būtu viens no galvenajiem kandidātiem.
Linkir doma

[28. Feb 2021|10:04]
Mūsdienu absurdi, ja nav viltojums.https://twitter.com/amuse/status/1365874813722574848
Linkir doma

[27. Feb 2021|13:34]
Jauns vijums vīruskrāpšanas teorijā.

Tā saucamās mrna vakcīnas radīs alerģijas no visikdienišķākajām lietām mūsu dzīvē, ko šo vakcīnu ražotāji zina un apzinās. Un šie vakcīnu ražotāji sākuši ražot zāles pret šīm alerģijām palielinātā daudzumā.
Vakcīnu ražotāji savus darbiniekus potē ar citām vakcīnām, nekā tiek dotas sabiedrībai.

Šoreiz no Aleksa Džonsa un anonīma avota kādā no vakcīnu ražotāju laboratorijām.

https://www.bitchute.com/video/oiLfbK8qi0m8/

Atgādināšu, ka mūsu valdība, tapat kā visas citas, izdevusi likumu, kas noņem atbildību no vakcīnu ražotājiem par sekām, kuras varētu rasties lietojot šīs vakcīnas. Tas nozīmē - sašpricējies par valsts naudu, bet ārstējies vēlāk par savu, vai mirsti nost.
Link5 raksta|ir doma

[27. Feb 2021|13:06]
Varbūt šis nav pirmais tāds gadījums, bet es teiktu - sākās. Nē, ne TAS. Sākās aicinājumi būt aktīvākiem savā rīcībā un izcelsme A Eiropa, precīzāk Serbija. Katrai darbībai ir pretdarbība, tikpat spēcīga kā darbība, pat ja darbība notiek slēpti spēks tiek pielikts un tas izraisa pretdarbību.

Nukleārā simfonija. https://www.bitchute.com/video/0Q9e0qRIjVlm/

Šis ir tikai pirmais tāds aicinājums, sagaidāmi vēl citi un pēc tam darbība, jo ar vārdiem un video nepietiks.

Skumji, bet neko darīt.
Linkir doma

[26. Feb 2021|16:40]
Ielikšu šeit, lai neaizmirstās.Lai nebūtu pārpratumu, saku uzreiz, es viņus šeit ielieku, lai neaizmirstās, nevis, lai es viņus 100% vienmēr ievērotu.

Ņemts no https://skepticafe.lv/materiali/
Link1 raksta|ir doma

[25. Feb 2021|20:38]
Cilvēku prātu atbrīvošana no korporatīvās smadzeņpišas kļuvusi par biznesu. Tas par ko jau nesen rakstīju - man tas japasaka, lai jūs varētu salīdzināt cik ļoti es skrienu pa priekšu citiem :), vai atpalieku no vēl citiem.

Šeit - https://www.bitchute.com/video/tShbfFreBK5T/

p.s.
pfaizers un mēnešreizes https://twitter.com/lmfaoattheworld/status/1364933582712696835
Linkir doma

[25. Feb 2021|20:06]
[Tags|]

Izskatās, ka lēmums šitai valdībai ir pieņemts un rezultāti viņiem zināmi. Jautājums kāds.

1. Kautko palaiž brīvāk, pieaug, vai tiek mākslīgi palielināts pozitīvo gadījumu skaits, valdība atkāpjas, vietā nāk sagatavotie agendas ieviesēji. Var uzreiz kā ar āmuru pa pieri un armiju, var pakāpeniski.
2. Kautko palaiž brīvāk, pārtrauc testēt, attiecīgi nav vairs pozitīvo un valdība uz vasaru uztaisa atviegloto režīmu uzliekot visiem kautkādas obligātās prasības no agendas, rudenī turpinās kōvidkrapšana un agendas pakāpeniska ieviešana.

Tā es to redzu šobrīd.

Tagad tēja un mandarīns.
Linkir doma

[25. Feb 2021|15:44]
[Tags|]

Apskate dravā. +11C, mākoņains, bezvējš. Sniegs lielākoties nokusis, bites lido, sniegpulksteņi jau plaukst, krokusi spraucās no zemes.

Viens no pērn saķertajiem spietiem aizgājis bojā, visdrīzākais dēļ barības trūkuma, vēl nepētīju. Atstāju saimei visu pašas savākto un rudenī devu aizpērno medu un vēl sīrupu. Medu izēda, sīrupu nē.
Divas saimes ar pamatīgu pieaugumu jau tagad, iedevu sīrupu un medu, vienai piebēru uz sedziņas saldētos ziedputekšņus, redzēs vai ņems pretī.

Otrs spiets dzīvelīgs, bet ar caureju. Iedevu sīrupu, bet laikam labāk būtu medu. Un uztaisīšu vērmeļu tēju, man stāstīja, ka palīdzot pret caureju bitēm.
Link4 raksta|ir doma

[25. Feb 2021|11:36]
[Tags|]

Sieviešpozitīvs, objektīvi reliģisks patriarhāts.

Nacionālpozitīvs heteronormālisms.
Linkir doma

[24. Feb 2021|17:00]
[Tags|]

Vai vegānisms samazina slimību iespēju, ko cilvēks var saķert ēdot cilvēka gaļu?
Lūgums neuztvert personīgi.
Link4 raksta|ir doma

[24. Feb 2021|11:24]
Pieņemu likmes sērkociņos. No 1 līdz 10.

Kad knariņš, vai kāds cits no vagariem paziņos:
1. Ceļošanas arī šogad nebūs, jo blablabla.
2. Maskas paliek visu laiku obligatas.
3. Šāds stāvoklis var turpināties gadiem. Ziemā skolas slēgtas, strādā no mājām, pa nakti iziet no mājas nevari, kafejnīcas slēgtas, vasarā nedaudz atvieglots režīms.
4. Nav vakcīnas, nav darba, veikala, autobusa.

1. 10
2. 8
3. 9
4. 6

Iedvesma - https://www.bitchute.com/video/uxpMddbwYQU/
Link2 raksta|ir doma

[23. Feb 2021|10:31]
[Tags|]

Šī te ārstu dejošana slimnīcās, komplektā ar ziņām par ārstu izdegšanu no pārslodzes, izklausās aizdomīgi un pretrunīgi.

Man ir teorija :).

Ārstiem slimnīcās un visiem strādājošajiem slimnīcās vajadzētu būt konfidencialitātes pielikumam darba līgumam, ļoti iespējams, ka šīs krāpšandēmijas sakarā ir vēl papildus parakstīts papīrs par sodiem, ja stāsti, vai rādi sabiedrībai to, ko slimnīcas vadība neļauj. Tad nu ārsti un personāls atraduši veidu pateikt, ka sabiedrību krāpj nepārkāpjot šos parakstītos papīrus, viņi iestudē dejas, lai cilvēki redzētu, ka valdība melo par ārstu pārslogotību slimnīcās. Tāds klusējošā protesta veids un klusējošs brīdinājums cilvēkiem.
Link3 raksta|ir doma

pusstunda internetos [22. Feb 2021|16:45]
Austrālijas publikas reakcija dzīvajā pret vakcīnu pieminēšanu - https://www.bitchute.com/video/o0YpnpbfMprb/

Vācu jurista Reinera Fuellicha prasība par kōronas zaudējumu atlīdzināšanu(vāciski) https://www.corona-schadensersatzklage.de/was-steckt-hinter-der-geplanten-sammelklage/
https://vergereport.com/2020/12/dr-reiner-fuellmich-who-2/

Pārgurušie un izdegušie slimnīcu ārsti un personāls Īrijā - https://www.bitchute.com/video/THH2PNqTkEOG/

Cik miruši no vakcīnas? - https://www.bitchute.com/video/DBsAWyftm8dW/
Link6 raksta|ir doma

[22. Feb 2021|13:09]
Tava pēda Latvijas ekonomikā.

Kāda ir Tava importa-eksporta bilance, tas ir cik daudz darba esi ieguldījis, lai tiktu eksportēts un cik daudz veicini importu ar savu preču izvēli? Skaitās arī darba vietas ieguldījums, gan importā, gan eksportā, gan preces, gan pakalpojumi.

Mana bilance ir negatīva, es vairāk naudas dažos pēdējos gados esmu tērējis veicinot citu valstu ekonomiku, tas dēļ tehnikas un degvielas. Bet šim vajadzētu izlīdzināties ilgākā laikā. Eksportu veicinu diezgan maz, bet ar lielu iespēju pieaugumam. Patēriņa preces cenšos pirkt Latvijā ražotas, ne viss ir, bet nu piedomāju pie šādiem pirkumiem. Pārtika man ir gandrīz 100% Latvijā pārstrādāta, izejvielas droši vien daļai ir ārzemju.

Kopējā bilance mīnusos http://data1.csb.gov.lv/pxweb/lv/atirdz/atirdz__atirdz__isterm/AT021m.px/chart/chartViewLine/?rxid=1d14d805-1da1-4250-8f35-2a78dd02ac80
Linkir doma

[19. Feb 2021|18:47]
https://www.kadastrs.lv/map/di?xy=413070.45440991025,347957.7602688723&z=2000

EVITA

kādi vēl varianti?
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]