friends [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[15. Aug 2018|11:42]

paardod

[brr]
Pārdodu nevalkātas sporta kurpes/kedas. Ražotājs Element, modelis Topaz, izmērs 43. Pirktas pirms vairākiem gadiem, bet tā arī nekad nav vilktas, un vairāk īsti nevajag.

Atrodas Rīgā, centra areālā. Gribētu kādus 20 €.

Links

Papildus foto I

Papildus foto II

Papildus foto II I
Linkir doma

labs kopsavilkums tam kāpēc šis bērnišķīgais arguments nestrādā [15. Aug 2018|09:44]

gnidrologs
In the intense debate that followed the rapid-fire censorship of Alex Jones and Infowars across virtually every major digital distribution platform last week, no argument has been lazier than the comparison with Christian-owned bakeries.
Linkir doma

[15. Aug 2018|01:15]

gnidrologs
Strongly reduced support for "diversity" among Swedish women

Published August 13, 2018 at 11.09
DOMESTIC. Swedes' attitudes to ethnic "so-called" diversity show the lowest figures ever in the University of Gävle's diversity barometer. And, it is among Swedish women the attitudes have deteriorated most sharply.

The clearly more negative attitudes are seen in both low and high education sectors. Even people over the age of 50 stand out with an increased negative view of ethnic diversity in Sweden.

Almost half believe that men from the Middle East and Africa pose a serious threat to Swedish culture. Even women from the Middle East are also considered to be a greater danger than men from Africa.

A majority of native Swedes perceives too great differences between the indigenous culture and cultures from Africa and the Middle East for them to live in Sweden.

An increasing number of Swedish native people also believe that Muslim women are seriously oppressed and that Islamic language schools counteract integration and that muslim prayer disturb the social peace more than church bells.

A little more than a third state openly that they prefer white Swedish neighbors to foreign ones.

The Leftist academic researcher Fereshteh Ahmadi, responsible for the study, blames the negative trend on "media" and politicians.

-"We see this horrid development in many parts of the western world, Europe is turning racist and rightwing as we speak," Ahmadi said in a press release.


Lol, Ahmedī, varbūt viņiem nepatīk, kad viņu pilsēta dedzina svešzemju iebrucēji,m?
Link6 raksta|ir doma

[14. Aug 2018|20:18]

heda
[Tags|]

Pagājušajā naktī Rietumzviedrijā sadedzinātas un citādi vandalizētas 120 automašīnas, policijas patruļa apmētāta ar akmeņiem, bet valsts televīzija vēsta, ka auto dedzināšanas vasaras beigās esot parasta parādība, viens no to iemesliem - ugunsgrēki radot varenu vizuālo efektu.
Daļa "jauniešu" esot identificēti, policija jau no agra rīta ķērusies pie darba - parunājusies ar viņu mammām un tētiem.

https://www.metro.se/artikel/brandv%C3%A5gen-120-bilar-f%C3%B6rst%C3%B6rda-upp-till-70-personer-kan-ha-deltagit
https://www.svt.se/nyheter/forskare-bilbrander-ger-en-maktig-visuell-effekt
Link8 raksta|ir doma

[14. Aug 2018|19:38]

gnidrologs
Diegabiksis raud, ka atsevišķās valstīs viņa kūrētos bērnu izvarotājus un galvu griezējus vairs tik labprātīgi nelaiž iekšā un dažviet pat atļaujas balsot par partijām, kas vēlas novērst bērnu izvarošanas, terorismu un sociāl-kriminālo haosu, kura eskalācijā viņš piedalās. Nabadziņš.
Linkir doma

[13. Aug 2018|20:14]

gnidrologs
Cerams, ka Barsa nespēlēs to pašu vectētiņu futbolu, ko superkausā un lielāko daļu pagājušās sezonas. Tagad ir ļoti laba spēlētāju izvēle un iespēja spēlēt dinamiskāk. Šķiet, ka Valverde ir senils kā Kreipāns un nesaprot Kruifa iedibināto un Pepa pilnveidoto totālās kontroles futbolu. Lieto tās pašas konservatīvās taktikas kā ar Bilbao un Villareal. Mazu klubu treneris. Ceru, ka tuvākās desmitgades laikā par galveno treneri kļūs Xavi. Jams ir vēl vairāk Peps, nekā pats Peps.
Droši vien būs galvenais, kad Messi uzkārs bučus uz naglas.
Linkir doma

DX [13. Aug 2018|20:06]

gnidrologs
Montezuma II

[​IMG]

- Gets a days-long paralyzing anxiety attack when he hears first rumors about the "gods".
- Can't keep seers in jail. Everyone disappears during th night.
- "Wizards did it."
- Can't keep a crippled fisherman in jail.
- "He must have been a wizard too." Really shitty prisons, or someone was doing real politics behind his back.
- Total coward. Mexicans almost stoned him for his cowardice but spaniards interfered.
- He was also a skinny soy man.
Linkir doma

ienāca prātā [13. Aug 2018|19:31]

gnidrologs
ja bano tātad nav vienaldzīgi
bano značit ļjubit
jopta
Link5 raksta|ir doma

[11. Aug 2018|21:29]

vajag

[winstons]
Varbūt kādam ir lieks 2012. gada macbook lādētājs? labprāt iegādāšos.
Linkir doma

they will continue to do this, because they have no reason not to do this [11. Aug 2018|17:18]

gnidrologs
Arī runāt par AJ keisu vairs nav brīv. Googlags sācis cenzēt rīltaimā.

lol

Vot iedomājies, tur sēž kaut kāds vesels departaments, kas seko līdzi vai kaut kur nenotiek nepareizs podkāsts vai arī viņi momentāli reaģē, ja kāds kreisais tādu reportē uz viņu stukačfounu un bez minstināšanās anihilē. Tajā pašā laikā jūtūbā un twatterī gadiem stāv kontents, kas ir borderline krimināls, nemaz nerunājot par visādu ISIS un u.c. reālu "naida grupu" atbalstošiem materiāliem.

McKiniss savukārt nobanots no twatera bez jebkāda formāla iemesla. Twaters un btw jau sen bano konservatīvos. Nothing to see here, muh private company lel./a
Linkir doma

[11. Aug 2018|16:05]

gnidrologs
Histēriski XD
Linkir doma

turpinot par to pašu [11. Aug 2018|15:33]

gnidrologs
"A Platform For All Ideas" is just their way of getting out of saying "neutral platform" because that has legal implications and a significant challenge of it that could lose them their Section 230 status. It could also have meant Zuck would have been guilty of perjury.

Yes, and that's despite the Left's denial that it would do this. For example, Facebook could be found a publisher of information as they have knowledge of all information on their site, enforce it selectively etc. This would make them liable for everything there. From child porn to death threats. If they are willing to censor the Right, why not ANTIFA? If they are willing to ban you for posting Alex Jones, why not that guy who posted X illegal thing? Why were they only looking for rightwing content in their algorithms? It means they'd be legally responsible for policing very bit of content on their site 24/7.

They can write as many clickbait articles denying it as they want, but Facebook, Twitter etc are being careful with their language and using this phrase for a reason.

It may also interfere with EU protections of ECD 2000 article 14, as it specifically calls for neutrality in their operations.

The reason why Twitter hasn't banned Jones yet is because they are feeling the heat on censorship already and realize that this all looks very, very bad. Jack, Twitter's owner, said as much in his press statement on the matter. It could land them all in an antitrust suit and massive legal trouble down the line.Nebūtu slikti, ja viņiem tiktu piešķirts "publisher" vai "content creator" status. Viņi nogrimtu zem miljoniem tiesas prāvu, kas tādā veidā būtu iespējamas, jo viņi būtu juridiski atbildīgi par VISU, kas atrodas to uzraudzītajos serveros. You can't have it both ways. Vai nu neitrāla platforma, vai cieši kontrolēta izdevniecība.
Linkir doma

[11. Aug 2018|11:57]

heda
Vai Latvijas televīzija tagad visos raidījumos aizpikseļo cigaretes, vai arī tikai Uģa Brikmaņa piemiņas sižetā tā pacentušies?
Link2 raksta|ir doma

[11. Aug 2018|09:44]

heda
[Tags|]

Lielais brālis darbībā - mājokļu un digitalizācijas ministrs no Vides partijas (kuras pagājušo vēlēšanu rezultāts 6%, aptauju rezultāti šogad 4%) lielās Zviedrijas radio, ka Facebook pildījis solīto un ieviesis hotlainu ar (valdošajām) politiskajām partijām: "Lai mēs varētu reaģēt un protestēt, kad notiek lietas, kas mūsuprāt ir problemātiskas."


https://www.youtube.com/watch?v=wf2Xr_v5C0A
https://voiceofeurope.com/2018/08/one-month-before-the-election-swedens-ruling-government-obtained-the-ability-to-silence-opponents-on-facebook/
Link5 raksta|ir doma

cuckdreams [10. Aug 2018|19:23]

gnidrologs
Linkir doma

[10. Aug 2018|15:49]

gnidrologs
Amizanti kā 'powa to da peepl' zibenīgi pārvēršas par 'these are privately owned companies goy :^)' līdz ko tas ir politiski izdevīgi. Tas pats ar ļaunajiem kopiem un opresīvo tiesību sistēmu. Kamēr policejisms darbojas manās interesēs - ir okej.:DDDD
First they came for... ...and i didn't speak out iekš darbības.
Link18 raksta|ir doma

[10. Aug 2018|15:15]

gnidrologs
WE WUZ KANGZ N SHEEEEEIT!!!
Linkir doma

fllout 2: the art of bullshiting [9. Aug 2018|17:10]

gnidrologs
Linkir doma

gamez [9. Aug 2018|16:25]

gnidrologs
Pārspēlēju Fallout 2 ar Restoration Project. Bļac, ku labi. Galnais, ka lielāko daļu no oriģinālās spēles vairs neatceros un vēl papildus kontents. Entuziasms un ziņķāre kā bērnībā, galnais pārāk nespoilot ar caurejām šajā pirmajā reizē.
Jā un Vault City mūzika vēl ar vien rules.
Linkir doma

[9. Aug 2018|14:52]

gnidrologs
Es takā sāku saprast kāpēc feministi, diegabikši un citi sarkanīgie ir tik draudzīgi pret islama opresīvi-patriarhālajām formām, kas draud ar vien pamatīgāk iesakņoties Eiropas meinstrīm kultūrā. (((Viņiem))) kultūrmarksitiskā, seksuāli revolucionārā audzināšana bija paredzēta tikai vienai rasei un reliģijai.
Link13 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]