friends [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[16. Nov 2017|09:04]

savaadaisu
Socionika. Interesanta lasāmviela, bet cik noprotu, tādas "zinātnes" ir vairākas.
Linkir doma

[15. Nov 2017|09:45]

savaadaisu
Man mājās ir no vecmāmiņas mantota pavārgrāmata. Pēc tās tad arī taisu visus ēdienus, jo ... nu reālas receptes ar reāliem produktiem un reāli pagatavojamas. Tad nu lūk, 5dien, ja būs laiks, pamēģināšu uzcept pankūkas pēc vienas no tām receptēm. Jākle gan diezgan pamatīga sanāk, bet, ja sanāks, kā ar citām receptēm no tās grāmatas, tad ir jābūt riktīgi labi.

Nez kur Rīgā netālu no centra būtu iespējams iedot to grāmatu pārsiet, jo vāki atdalījušies, lapas krīt ārā. Grāmata irst pa vīlēm bet ir tika laba, ka gribas saglabāt.
Linkir doma

[15. Nov 2017|08:43]

savaadaisu
Tā kā karodziņu pie krūts tā kā vajag, tad es tā kā pats par karodziņu tapu.
Netīk, ka to piespraužamo lentīšu adatas čakarē krekla audumu.

šodien beidzot sīčiem iedevu līdzi planšeti, lai ir ko bakstīt kamēr gaida vilcienu. Ceru tik, ka tas netraucēs mācībām stundu laikā.

UN vakar lielais puika pozitīvi pārsteidza. E-klasē paskatījos, lai arī ļoti nelabprāt, ka lielajam viens paliels mājas darbs uz rītdienu. Lai arī pirms tam puiks teica, ka viss izdarīts, šo mājas darbu tomēr nebija izdarījis. Tad nu mierīgi šim arī to norādīju, ka tā kā vajadzētu tomēr izdarīt, lai nav atkal nesekmīga atzīme. Un te arī pārsteigums - lai arī nedaudz sagruzījies, aizgāja pildīt mājasdarbu!!! Tā tas parasti nenotiek, ne tik vienkārši.

Un vispār vakar bija labs arlabunaktisekss.
Linkir doma

Lenovo 3000 n100 ekrāns [14. Nov 2017|22:15]

vajag

[laielais]
Labdien, labvakar, labrīt. Portatīvajam datoram lenovo 3000 n100 meklēju ekrānu. Esošais pēc neilga laika izdziest, laikam kad uz karsts. Varbūt jūs zināt kā saremontēt esošo ekrānu?
Link3 raksta|ir doma

[14. Nov 2017|09:29]

savaadaisu
Lasīju, ka hobiji ir tiem cilvēkiem, kas negūst piepildījumu darbā un privātajā dzīvē (attiecībās). Nez taisnība?
Linkir doma

[13. Nov 2017|08:38]

savaadaisu
PS: lai nākamnedēļ atkal nebūtu jātup virtuvē, brauksim uz Jelgavu ciemos.
Linkir doma

[13. Nov 2017|08:34]

savaadaisu
Nedēļas nogale atkal pa virtuvi. Tā kā aplami tas sāk izskatīties, lai gan no otras puses tas ir laiks, kas tiek pavadīts kopā ar sievieti un nedaudz arī ar bērniem.
11.11 arī nedaudz atzīmējām, ataicinājām kaimiņieni, lai jau tantīte ar kādu prieciņu dabū. Nu tā pa smuko pasēdējām.

Ir cita lieta - mašīnai viens no riteņu diskiem dabūjis plaisu, un nu jau gandrīz mēnesi braukājos ar uzlikto rezerves riteni. Nez, cik jēdzīgi ir to disku metināt (alumīnijs)? Beigās gan laikam tāpat pirkšu komplektu lietotos, bet vispār, metināt alumīniju, liekas, ka mūsdienās tam vairs nevajadzētu būt kaut kam neiespējamam?
Linkir doma

[13. Nov 2017|07:45]

ruk
paldies dievam, ka vismaz pusotru stundiņu pēc pamošanās kaut kāda gaisma ārā parādās. tnx!!
Linkir doma

mY sToRYYY ~~~* [12. Nov 2017|20:56]

ruk
wtf cenšos saprast kam jaanotiek smadzenees, lai liktu instagram storijus ar "lietām ko pašlaik daru", kā "zīmēju mākslu", "strādāju pie kompja", "mūzika ko shobriid klausos", "cepure un cimdi ko tuulinj uzvilkshu" + pulksteņlaiks kurā to daru. W T F pameginaju paverst telefona kameru pret zimeshanas majas darbu un izteeloties kā pietuvinu attālinu pietuvinu attālinu un parādu visai internet pasaulei lai skatās. sapratu ka tur ir jābūt pilnīgi citai smadzeņu šķautnei nu dirsā kreizī es nesaprotu

vēl vairāk par tiem faking storijiem man besī tas, ka es tos tāpat skatos un tad pie sevis lamājos un domāju "nu kādā veidā kāpēc ko" un beigās tas piedirš tikai manas domas neko vairāk un vispār nav produktīvi drīzāk destruktīvi un bezjedzigi.

plus minus visi idiotiskie cilveki man besī mazāk kā tas par kādu idioti es pati kļūstu viņu dēļ

vairāk tādus neskatishos. shis texts bija pedeeja kaka no manas puses par sho temu. AR SMAIDU UZ NĀKAMO SLAIDU! :)
Link1 raksta|ir doma

[9. Nov 2017|14:33]

savaadaisu
Šodien beidzot pabeidzu rindā esošo datu eksporta rīku. Fūūū ... tas nost no kakla. Ta nākamnedēļ jāķeras pie datu kārtošanas.

Iepriekšējās skolas skolotāja iedzinusi tādā kā panikā, tagad reāli mīziens atsaukties jaunās skolas skolotājas aicinājumam ierasties skolā pēc kaut kāda papīreļa, kur visticamāk ir tikai apraksts par bērna sasniegumiem.
Linkir doma

[8. Nov 2017|09:27]

savaadaisu
Lasīt par fenomenoloģiju apnika. Jau pirmajās lappusēs sapratu, ka to visu saprotu un tas bezgalīgais ūdens man riebj. Patīk runas kārtot īsi un konkrēti.
Par pašu fenomenoloģiju ... praksē man pilnīga bezjēga, bet ir vērts šad tad aizdomāties, ka par katru problēmu, kuru apskatām un par kuru izsakām savu viedokli, ir jābūt spējīgam pieņemt, ka viedoklis un skatījums var atšķirties no citiem, jo problēma pati par sevi ir problēma, bet tas kā tu uz to skaties ir pilnīgi subjektīvi.
Linkir doma

[7. Nov 2017|11:08]

savaadaisu
Jā mammu. Un turpina darīt muļķības. Tādi ir bērni un tas šausmīgi kaitina.
Linkir doma

Bezvadu austiņas in-ear. [6. Nov 2017|20:32]

vajag

[feita_kleita]
Instalācijai nepieciešama skaņas izvades ierīce, kas varētu būt ausī liekamās bezvadu austiņas, BET kurpirkt atrodu tikai tās, kuras nevaru atļauties (178 Eur). Vai Rīgā ir dabonams kaut kas šāds, mazbudžeta?

Ja ir kāds cits risinājums un jūs labprāt ar to padalītos, es labprāt uzklausīšu.

Paldies.

p.s. Kāpēc nepasūtu atrastās? Šonedēļ nav darba=nav naudas. Pasūtīt pēc 2 nedēļām, kamēr atsūtīs, būs jau par vēlu.
Link7 raksta|ir doma

[6. Nov 2017|09:22]

savaadaisu
6dien braucām mājās no naudas tērēšanas, pulksteņi kādi 17.00, visapkārt slapjš, tumšs, pretī visu laiku mašīnas te pēkšņi tuvo gaismu stara galā parādās tēls ... bļ ... aukstas kājas, ass manevrs līdz ar sadalošo nepārtraukto līniju un velosipēdists paliek dzīvs ... pagaidām.

Nav jēga no "atstarojošās" vestes, ja tā neko neatstaro. Kārtējais bojā-gājējs (riteņbraucējs)
Link2 raksta|ir doma

[6. Nov 2017|08:36]

savaadaisu
Kā nu 6dien patērējāmies. Pāris simti aizgāja nemanot, bet bez tā nevarēja, jo 2 puikiem jaunas somas vajadzēja, arī jaku vajadzēja, un skolas sandales vajadzēja. Un man jaunus zābakus vajadzēja. Visu ko vajadzēja un nu naudiņš atkal nā ni.

Un 7dien piedzīvoju jaunas sajūtas, ne tās labākās. Tiku pie paaugstināta asinsspiediena. Pēdējā laikā gan jūtu, ka rumpis gļuko, bet pagaidām lai jau pats tiek galā. Vienīgi 7dien gan nācās pieņemt mērus, lai to spiedienu paspiestu zemē.
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]