friends [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[18. Jan 2018|16:01]

ruk
fjuu, nomainīju mūziku un uzreiz labāks garastāvoklis tomēr
Linkir doma

[18. Jan 2018|14:57]

ruk
wee biroja darba tolerance kritusies vēeeel. otraa nedēļa šogad un jau dīdos un besos un viss slikti kaut arī vakar paņēmu brīvu. nezinu kā izdzīvošu pa dzīvi. jo neesmu arī pārliecināta vai tā ir biroja darba vai darba vispār tolerance un vēl vajadzētu izdomāt labāku plānu (haha tas pat nav plāns bet vienkārši sūdīga situācija) par pašnodarbināto. vēl jāpadomā par pirmo un otro un trešo pensiju plānu. es it kā parasti saku un uzskatu, ka pensija ir mīts un kamēr es sasniegšu to vecumu, sistēma jau būs sabrukusi un nav jēgas nekādiem tādiem uzkrājumiem vai iemaksām. mhmhm. bet vakar man tur tā pastāstīja par pensiju līmeņiem izmantojot cukurtrauciņus un sēņu burciņas un piparmētru tēju, ka man pat salikās, ka moš vajag, bet ko nevajag - nevajag ticēt banku darboņiem, pat, ja tie runā ar cukurtrauciņiem un sēņu burciņām.

mana kursabiedrene kura pirms dažiem gadiem bija ar rudiem drediem, un deva man kurīt spaisu, nebilstot ne vārda, ka tas ir spaiss, šobrīd ir policista laulene un burkšķ par velosipēdistiem un iet gulēt desmitos, un pa lielam man par to ir prieks, bet grūti tam skatīties acīs
Linkir doma

[18. Jan 2018|09:01]

savaadaisu
Kā man patīk rutīna. Vai pat drīzāk es ļoti labi jūtos rutīnas apstākļos. Reāli spēj no sliedēm novest dajebkāda izmaiņa no klasiskās ikdienas režīma. Man liekas, ka man diena pat ir tik tālu sakārtota, ka var pajautāt ko es, piemēram, 3dien darīšu 10.20 no rīta, un es ar diezgan lielu precizitāti varu pateikt, ka pildīšu kādu darba uzdevumu. 10.40 es ēdīšu pirmās brokastis. 19.07 iešu skatīties pastu. utt utjp. Tracina pārmaiņas kurām es laikus nevaru sagatavoties.
Linkir doma

Podiņu krāsns meistaras [17. Jan 2018|15:10]

vajag

[kokezis]
Nepieciešams meistars kurš savestu kārtībā podiņ krāsni iemūrētu starp divām istabām pirmskara 5 stāvu mājā.
Link9 raksta|ir doma

[17. Jan 2018|09:35]

savaadaisu
Baigi besī sievietes darba vēlie vakari. Un besī tāpēc, ka esmu viņas riteņi. Un tā viena stunda ir totāli tracinoša. Man ne ta mājās braukt un arī darbā pēc 17.00 nav īsti ko darīt. Būtu šai tiesības, i mašīnu nopirktu, lai braukā pati kur vajag, bet tiesības nav, jo .... nu mīž braukt ...

Dusmīgs.
Link2 raksta|ir doma

[16. Jan 2018|10:06]

savaadaisu
Mazākais vakar pazaudējis nu jau 3. cimdu pāri 2 mēnešu laikā. Pie tam ne jau veikala sūdus, bet gan radu tanšu adītos dubultos dūraiņus. Skaistulis bļe.
Tāpēc šorīt piešuvu gumiju pēdējiem viņa izmēra dūraiņiem, lai staigā kā bērndārznieks, ja savādāk nevar.
Linkir doma

music [15. Jan 2018|12:26]

ruk
[Mūzika |buttechno - black moon]

from the people you’re following / recommended for you:
Buttechno ..
Mental Slavery ..
.. 4 Floors Of Whores
.. Burn itWTF?! :)
Linkir doma

[15. Jan 2018|09:50]

savaadaisu
Nedēļas nogali bišk noslinkoju, bet arī tā reizēm vajag.

Starp citu man ir aizdomas, ka tā "viltus" trauksme Havajās varētu nebūt arī tik ļoti viltus trauksme. T.i. 50/50 pieļauju iespēju, ka tiešām salām tuvojās raķetīte, tikai no Guamas paspēja to pārķert.
Linkir doma

[12. Jan 2018|16:53]

ruk
ģimenes whatsapp čatā apmainamies ar žēliem sašutuma emodžijiem par saskābušo zupu :((((((((((((((((
Link2 raksta|ir doma

[12. Jan 2018|14:43]

ruk
Ik pa laikam ļoti cenšos ielikt sevi kādā plauktiņā, lai tikai varētu paskatīties uz sevi no malas un lai varētu iedot kādu definīciju kaut vai tikai savā galvā. saprotu arī, ka citi definē uz nebēdu, sevi, citus, arī mani. virspusīgāk ne tik virspusīgi utt utml.

bet vispār vēl citi saka, ka nevajag mēģināt ielikt plauktiņā, ka piedrāzt plauktiņus. jo mēs visi esam spešl snoufleiks(kornfleiks) :) un es ļoti gribu ticēt, ka tā ir
Linkir doma

[11. Jan 2018|10:03]

savaadaisu
Bērns no rīta atklāja, ka atnācis mājās tikai ar vienu savu zābaku! Otrs zābītis ir kāda cita bērna. Nu nebeidz pārsteigt!
Link3 raksta|ir doma

[10. Jan 2018|13:52]

ruk
vecmāmiņa atbraukusi uz rīgu uz pāris dienām. kas man viegli besī, jo apslimusi guļu mājās, un man nav kur sprukt. viņa ir druscin pārspīlējusi ar smaržām. nupat izgāja uz balkona uzpīpēt. ceru, ka izvēdināsies
Linkir doma

[10. Jan 2018|09:06]

savaadaisu
Reku vēl viena +/- sāpīga tēma par ko padomāt.
Tā kā dzīvoju laukos, man ir gana daudz vietas tādai lietai kā atkritumu šķirošana. Atkritumu šķirošana ir prātīga štelle un normāla lieta, ja padomā 100 gadus uz priekšu. Tomēr re pret ko atdūros ... es ta varu nolikt trīs misenes kur vienā stikls, otrā plastmasa trešajā bleķis, pie tam man ir vieta vēl piecām misenēm, kur dalīt zaļo,balto un brūno stiklu utt utjp. BET visa šī labā doma atduras pret vienu milzīgu BET - atkritumu apsaimniekotājs atbrauc ar vienu auto un visu manu sašķiroto sagāž vienā čupā. Un tagad vēl pabļaujiet, ka esmu slikts cilvēks, ka nešķiroju atkritumus!
Sistēma sucks un nevis cilvēki negrib vai nevar šķirot. Sistēmai būtu jābūt elastīgai.
Link6 raksta|ir doma

[10. Jan 2018|08:45]

savaadaisu
Hmmm ... saliku rindiņā paris klipiņus par sasniegumiem robottehnikā un nākas vien secināt, ka filmas "Es robots" realitāte vairs nav aiz kalniem. Pieņemu, ka 2050 gadā, var būt pat 2030, jau būs reāli mājkalpotāji roboti. Vai es gribu tādu nākotni? Stipri šaubos. Man vienkārši nepatīk, ja kāds cits izlemj manā vietā, dara manu darbu un galu galā megabrain sacelšanās pret cilvēku ir pat ļoti reāla, pat ja tiek ievēroti Aizimova (vai kā viņu tur) 3 robotu/robotikas likumi.
No otras puses cilvēku tāpat uz planētas ir krietni par daudz un kā izskatās daba pagaidām ar šo sērgu īsti galā netiek, līdz ar ko tas pat varētu būt riktīgi labs veids kā atbrīvoties no cilvēkiem - izmantot pašus cilvēkus lai sevi iznīcina.

Tad jau sanāk, ka es par robotiem!
Linkir doma

[8. Jan 2018|09:04]

savaadaisu
Laba nedēļas nogale.
Sagādāju 2 nedēļām malciņš,
Sieviete uzcepa picas ar veikala picas pakaļiņām. BET pēc tam kad esam nogaršojuši picas ar paštaisītām pakaļiņām, tad nu šīs picas bija ... nu tā ... ēēēst var.
Nu ja, skaldīju malku un man roka bišķ ar krakšķi aizlidoja līdzi cirvim. Sāpīgi, bet liekas izmežģīto plecu iedabūja atpakaļ vietā.
Pārmaiņas pēc puikas arī pastrādāja.
Kopumā ļoti OK.
Linkir doma

[6. Jan 2018|20:43]

ruk
pēdējā laikā man ļoti labi patīk, kad kāds kavē sarunātu tikšanos, ja sarunāts ir labā vietā. vai arī es pat atnāku ātrāk, lai varētu kvalitatīvi pagaidīt. palasot vai paskatoties pa logu utml. ir ok

nu protams tikai tad ja viss ir ok bet tā jau ir ok
Linkir doma

[6. Jan 2018|20:30]

ruk
DON'T KEEP YOUR EGGS IN ONE BASKET!!!!!
Linkir doma

muskuļainas dāmas [6. Jan 2018|16:31]

ruk
mēģināju googlē sameklēt, kā tikt vaļā no mušiem un ko darīt pirms/pēc treniņa, lai tie neveidotos, bet fui pē kaka pēc pirmajām piecām fitnesa un diētas lapām gribējās apvemties un aiziet uzkačāt tādus lady mušus, lai visi citi arī apvemtos. vienkārši par spīti

bet vispār tas ir diezgan ai. nu ir liela daļa, kas saka, ka neee musīši meitenēm ir smuki, bet nu, man liekas, ka esmu sasniegusi to robežu, kurā drīz vairs nebūs, un man pašai sāk kļūt bail no sevis, un es negribu būt tāda, kā tās dāmas, ko redzu, kuras ļoti labi kāpj, bet ir arī baigās kačalkas ar krūšu muskuļiem lielākiem kā krūtis. bet tajā pašā laikā es arī netaisos pamest kāpšanu šitāda debīla iemesla dēļ, kas laikam ir tāds ne pārāk populārs, bet feministu apskatīts temats. un zinu arī, ka varētu kāpt vēl labāk un vēl grūtākus maršrutus, bet man tur nav nekādas profesionālas sacensību intereses, tāpēc tīri hobija līmenī, te arī varētu apstāties, bet nezinu vai arī muskulīši tepat apstāsies (?). Pievilkties tiešām vairāk nepievelkos nekad līdz savai spēju robežai, bet apstājos pie kautrīga, meitenīga trīs.

besī, ka nevar uzvilkt lencīšu kleitiņu neizskatoties bīstami un smieklīgi. NAV KĀ DĀMA

a bet DĀMA GRIB KĀPT PA SIENĀM UN DĀMAI PATĪK
njam, nez, jātaisa garderobe no garām piedurknēm

K un A stāstīja, ka Latvijā ir maz profesionālu meiteņu kāpšanas sportā, jo lielākā daļa supertalantīgo apstājas un beidz to darīt kaut kur ap 18 gadu vecumu tieši šī iemesla dēļ, jo negrib tā izskatīties, bet vienā brīdī tu sasniedz tādu līmeni, kurā kāp tik sarežģītus maršrutus, ka tur tie muskuļi vienkārši nevar nebūt un ir un kačājas

bet nav arī tik traki. kā kultūristēm. kultūristi esam tikai kultūras jomā :)
nav arī tik traki kā tām dāmām viģikā, kas gāja toreiz lielajā kim? dzimenes ballītē, bet, bāc, neatceros, kurš dīžejs/vīdžejs to lika. man patika, bija smieklīgi


ai besī

google iesaka taisīt pilates vai jogot vai iet uz baletu :)) īstenas meiteņu nodarbes :)
jāiet kopā ar Diānu uz twerka treniņiem
Link4 raksta|ir doma

[6. Jan 2018|13:52]

vajag

[khosmos]
Labrīt! Varbūt kādam zem galda vai atvilktnē mētājas nevajadzīgs Aifona vai Aipoda lādētājs? Pretī došu šokolādi vai šampi - pēc vajadzības.
Link3 raksta|ir doma

[5. Jan 2018|19:19]

savaadaisu
Beidzot nomainīja mašīnai atbalsta gultņus un priekšējo amīti. Pēdējās dienās jau likās, ka tūlīt tūlīt riteņi atdalīsies pie katra pagrieziena.

Uzcepu kartupeļu "picu". Puikām patika.
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]