Kitty McOutrage [entries|archive|friends|userinfo]
Kitty McOutrage

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[22. Jun 2026|20:13]
"The court was told Rigby sent three emails in the same week to the three single-sex schools about targeting female pupils and staff who he claimed were "misgendering" trans girls.

In the email to Holly Lodge on 19 January, he said he was "inside the school, hiding with a sword and crossbow", adding that he was "going to injure and kill as many girls as I can" and anyone who "tries to stop me will also be shot". [..]

He then emailed Belvedere Academy three days after that, stating that he was "going to kill every girl and woman staff member I come across".

https://www.bbc.co.uk/news/articles/c0e20ll9gz2o

kas mani šoreiz pārsteidz diemžēl nav tas, ka agresīvi noskaņots, psiholoģisku problēmu nomākts vīrietis izmanto transaktīvismu, lai izpaustu savu naidu pret sievietēm - tas nepavisam nav nekas neparasts, mani pārsteidz drīzāk tas, ka bbc ar savu rakstu nevalidē viņa maldus un nelieto viņa paša izvēlētos vietniekvārdus, bet pieturas pie faktiem - that's a new one. nez kādēļ tā, kas ir noticis? jo līdz šim viņi arī pēc tiesas sprieduma nejutās traucēti un noziedznieka fiktīvās identitātes atspoguļošanu uzskatīja par savu galveno prioritāti.
Link8 raksta|ir doma

[21. Jun 2026|19:18]
Yamal glaze by commentators is just never-ending, he's good, i get it, but it's not like it's just him only, it started to get a bit annoying
Link4 raksta|ir doma

[21. Jun 2026|13:03]
Linkir doma

[19. Jun 2026|23:52]
Ja kāds izvērstā jautājumā vēlas zināt kā audzināt bērnus un tiek cēli atbildēts ‘ar mīlestību’ man tā izklausās pēc klišejiskas bs atbildes, tieši tādas, kuru dotu vai nu kāds, kurš pats pārāk maz ir bijis klāt bērnu audzināšanā, lai saprastu šīs atbildes absurdumu, vai arī vienk kāds, kuram tikumsignalizēšana ir svarīgāka par visu.

Bet, protams, ka bērni tiek audzināti ar mīlestību, bērni saņem mīlestību, mātes [jautājumu uzdeva māte] mīl bērnus, viņas viņus aijā, šūpo, ceļas neskaitāmas reizes naktī augšā, zīda, baro, pieskata katru viņu soli, mierina viņus no murgiem, izmisumā dara visu, kad viņi saslimst, iepriecina viņus kā vien māk, uzklausa katru viņu sāpi un bēdu, cenšoties tās dziedēt, par viņiem krīt un ceļas, viņas viņus mīl, saproti? Ar beznosacījuma mīlestību. Jautājums ir kā pareizi rīkoties – bērnu mīlot – kā palīdzēt viņam attīstīt krietnu raksturu. Ja tu šeit kā atbildi pasaki ‘ar mīlestību’ un tad pārmet kkādu nesekošanu Jēzum, tad tu man esi vienk random trollis un nekas vairāk.
Link1 raksta|ir doma

[19. Jun 2026|18:12]
"Ja cilvēkiem ir jāmaksā reparācijas par verdzību, tad briti tās varētu pieprasīt par trīsarpus romiešu kolonizācijā aizvadītajiem gadsimtiem un 300 gadus ilgo franču kolonizāciju. Tas mums būtu izdevīgi, jo mēs bijām vergi daudz ilgāku laiku, nekā pastāvēja mūsu kaunpilnā impērija. Apliecinājums musulmaņu tālredzībai ir tas, ka viņu piekoptās vergu kastrēšanas prakses dēļ nepastāv nekādi kandidāti reparācijām par viņu ilgajiem verdzības periodiem."
Link2 raksta|ir doma

[19. Jun 2026|17:49]
[Mūzika |fruits basket ost - i will become a cat]

mani otrie onigiri

... )
Linkir doma

[19. Jun 2026|08:24]
"Burglar who nicked baroness's wellies could not be sentenced because none of the 15 Kurdish translators contacted by the court were available."
Link1 raksta|ir doma

[18. Jun 2026|20:33]
nesen, saistībā ar sieviešu pārstāvniecību STEM, uz vietējo skolu nāca ~20 gadīgas studentes no universitātes un stāstīja visu ko, tostarp par seksismu, kā viņu skolā visus STEM priekšmetus pasnieguši vīrieši.

es tagad domāju par to kā bija man un vai tas ir seksisms. visupirms jau, manuprāt, ir jāvērtē skolotāja spējas. man šķiet, ka ideāls nav panākt 50/50 dzimumu attiecību skolotāju vidū, bet gan panākt, lai pasniedz labi skolotāji. nevienam nav jāatsaka viņa dzimuma dēļ.

manā gadījumā - [ārkārtīgi tradicionāli patriarhālajā] Latvijā vīriešu skolotāji bija liels retums. viens pasniedza fiziku, otrs informātiku. fizikas skolotājus reāli visp nevarēja dabūt, kad vienu - ļoti labu - atlaida kaut kāda konfilkta dēļ, tad ar pūlēm no kaut kurienes izvilka otru un viņš, piedodiet, bija tiešām tāds kā nez no kurienes izvilkts (vienk sēdēja un lasīja avīzi). matemātikā un ķīmijā bija labas skolotājas. vairāk vai mazāk.

tad vienīgā lieta, kur, kad biju vidusskolā, varētu tiešām runāt par seksimu, bija mājturības un darbmācības iedalījums. es toreiz par to nedomāju neko - man nebija ne mazākās intereses kaut ko zāģēt vai sist ar āmuru, taču gadiem vēlāk es sapratu, ka nebūtu nācis par ļaunu, tāpat kā pavisam noteikti nebūtu nācis par ļaunu, ja ēst gatavošana kā praktiska nodarbība būtu bijusi visiem, kas to vēlas. saprotu, ka ne visiem varbūt ne vajag un ne gribas apgūt šūšanu - nesen runāju ar vienu vietējo kungu, kurš teica, ka būtu bijis gandarīts, ja viņa jaunībā (70tajos) UK skolās zēniem būtu iespēja šūt, jo viņš tolaik to ļoti vēlējies, bet tas viņam bija liegts. nu, vismaz tagad vietējās skolās tādas iespējas nav nevienam.

bērns stāsta, ka vienīgais priekšmets šobrīd skolā, kurā ir izteikti liels kāda dzimuma pārsvars, ir computer science, kuru ap 90% izvēlas zēni. man šķiet, ka mums nav jālien laukā no ādas, lai panāktu tur 50/50, vienk, tāpat kā līdz šim, ir jādod brīva izvēle.
Link4 raksta|ir doma

[18. Jun 2026|10:11]
Vai kāds atpazina sievieti manā iepr ierakstā? Tikai relatīvi nesen uzzināju, ka viņa pirms 6 gadiem mirusi :/
Link4 raksta|ir doma

[18. Jun 2026|01:28]
Linkir doma

eng vs hrv [17. Jun 2026|23:05]
es, protams, vēlējos, lai uzvar eng, taču man galīgi nepatika tas otro reizi veiktais sods.


[i don't know much about any of this, so i looked it up, why player was allowed to re-do it:

"At the time a kick is taken the keeper must have one foot on or above the line, and images showed that Livakovic had moved fractionally too soon." idk, seems silly. player stuttered before the kick - he's allowed to do it, but goalkeeper is not allowed to move? what was he supposed to do then?]

tā kā bija 4:2, tad tā ir uzvara, bet, ja būtu 3:2, es to uzskatītu par neizšķirtu doggy soda dēļ.
Link2 raksta|ir doma

[16. Jun 2026|09:32]
Link1 raksta|ir doma

[15. Jun 2026|22:54]
biju palaidusi garām šo parodiju. tie pulksteņi :D

https://www.youtube.com/watch?v=Rbbd55IabU0
Linkir doma

[15. Jun 2026|20:11]
viens no veidiem kā ikdienā izpaužas mans seksisms ir tāds, ka - ja kādā situācijā mani laiž pa priekšu vīrietis, es pasaku paldies un eju, bet - ja to pašu dara par mani vecāka sieviete, es saku, no, you go first. un es to nemainīšu.
Link17 raksta|ir doma

[15. Jun 2026|19:20]
zinu, ka pasen šo ieliku savā pirmajā cibā. bet labus stāstus ir vērts pārlasīt. man īpaši patīk noslēgums.

Link2 raksta|ir doma

[15. Jun 2026|08:33]
"..the prime minister was set to announce a ban covering the same 10 platforms now prohibited for under-16s in Australia: TikTok, Snapchat and Instagram, but also YouTube, Reddit, Twitch, X, Threads, Facebook and Kick."

But not Bluesky ;)

*

Bet visp es piekrītu domai, ka šī pasākuma galvenā jēga no Stārmera puses ir pielikt punktu anonimitātei tīmeklī. Visiem likt oficiāli verificēt savu vecumu ir viens no veidiem kā to izdarīt.

*

Tā kā ir ierosināts parlamentā lemt par to vai balsošanas vecumam vajadzētu būt no 16 gadiem, tad varētu notikt, piem, ŝādi: 16 gadīgiem atļauj balsot. 16 gadīgie ir noskaitušies, ka viņiem aizliedza lietot yt n'shit un ir kļuvuši tik anti-state cik vien var iedomāties un nekavējoties izbalso laukā leiboru.
Link6 raksta|ir doma

[14. Jun 2026|13:50]
Tavistoku aizklapēja, tagad šis.

"A year-long inquiry into the WellBN clinic, external found that 78 young patients were potentially harmed after puberty-blocking drugs and cross-sex hormones were prescribed without proper checks.

More than 20 children were given medication without a face-to-face appointment between February 2023 and December 2025.[..]

None of the clinicians investigated were professionally competent to start children on gender medications

There was an "absence of advice or support" from doctors who specialise in hormones or the treatment of children questioning their gender

Necessary blood tests were often not carried out, putting children's physical health at risk

The overall risk to young patients was potentially high, although actual harm was hard to quantify partly because of poor record keeping

Rachel Cashman, who co-founded PSHE Brighton, says the stress of the situation had "ruptured" families, leaving some parents estranged from their children.

"It's not just the medical damage, but the collateral damage for relationships and families that is far greater than people have ever really thought to examine," she adds."

https://www.bbc.co.uk/news/articles/c932y3q09qro




Hedera ļoti pro-aktīvi neticēja nekam, ko es rakstīju par Tavistoku, droši vien arī šim neticēs. Es vienk domāju, cik ilgi tāda noliegšana var turpināties. Pie tam tīnis nevis 'tāpat vien var aiziet pie ārsta un dabūt hormonus', bet viņam pat nevajag ārsta vizīti, tāpat kā Tavistokā, kur citreiz pietika ar 5min sarunu skaipā. Taču, ja tu uz to norādi, tu esi transfobs un melis, jo nekas tāds nenotiek.
Link7 raksta|ir doma

[13. Jun 2026|20:15]
oh dear - satori laiduši klajā gender woo sarunas. tajās piedalās abi redaktori jeb 'zinātkāru kvīru duets' un kā viesi ir sieviete, kas iziet hormonterapiju un uzskata, ka viņa nav ne sieviete, ne vīrietis un vīrietis, kurš uzskata sevi par nebināru transsievieti.

https://www.youtube.com/watch?v=hf6d_2m8vZs

Gan redaktori un vēl jo vairāk viesi sākumā diezgan daudz putrojas, jo viss ir tik sarežģīti, ka brīžiem pat viņiem tas kļūst par sarežģītu.

Tiek sacīts, ka sarunu viešņa (sieviete, kura uzskata, ka viņa nav sieviete) ir bijusi bioloģijas skolotāja un tūlīt būšot reāls mic drop. Principā tiek pateikts, ka visi, kas uzskata, ka ir 2 dzimumi, nav lasījuši neko vairāk par vidusskolas bioloģijas grāmatu (dzirdi, Dokinss? Saņemies! Saņemies arī tu, evolucionārā bioloģe no Hārvardas, Kerola Hūvena, saņemies arī tu, Kolin Vrait, saņemies taču, Emma Hiltone, galu galā saņemies arī tu, Aivar Cīruli un saņematies arī visi pārējie neskaitāmie biologi) Vēl ir interesanti, ka tiek minētas hromosomas un ģenitālijas, bet tieši pašu galveno faktoru pēc kā bioloģijā iedala dzimumu - gametas, nepiemin. Laikam vienkārši aizmirsa, kam negadās.

Tad satori redaktore min, ka transvīrieši sportā tiek mazāk politizēti, nekā transsievietes. Žēl, ka viņa neizvērš domu tālāk un nemēģina pašķetināt, kāpēc nez tas tā ir. Vai tas varētu būt tā tāpēc, ka sievietes, kas neuzskata sevi par sievietēm, joprojām gandrīz vienmēr sacenšas sieviešu kategorijā un, ja kāda no viņām tomēr iet vīriešu kategorijā, viņa nekad neiegūst medaļu, savukārt otrajā virzienā (vīrieši sieviešu kategorijā) medaļas ir pa pilnam, vai tas nevarētu būt tāpēc, m? Mm? Satori redaktore pret to ir absolūti ignoranta un stāsta, ka viņa ir piedalījusies sportā un tur jau viss ir atkarīgs no individuālās fizikalitātes - aha, bet, Agnese Radziņa, kāpēc sievietes neiegūst medaļas vīriešu kategorijā? Kāpēc? Jo pietiekami netrenējas? Tālākā sarunas gaita to mazliet izskaidro:

Sarunu viesis paziņo: "no tā, ka transsievietes izslēdz no sporta, cieš vairāk cis-cilvēki". Mēģināsim atšķetināt: izslēgt no sporta šajā prāta akrobātikā nozīmē - neļaut piedalīties kategorijā, kas neatbilst tavam dzimumam, jo sports notiek ar ķermeni, nevis identitāti. Vīrietis joprojām var piedalīties vīriešu kategorijā. Savukārt sarunu viesis saka, ka no tā, ka vīrieši nevarēs piedalīties sieviešu kategorijā, visvairāk cietīs sievietes, un vīrieši, kas uzskata sevi par vīriešiem. E? Why? Make it make sense.

Tālāk viņš drūmā tonī min, ka tagad sievietēm jāiziet pārbaudes, ka esi sieviete (jā, cheek swab, tas tika pielietots jau agrāk). Viņš to uzskata par "vēl vienu veidu kā patriarhāts kontrolē sievieti" Pareizi, sargāt sieviešu kategoriju ir kontrole un patriarhāts, savukārt sievietei vienk atdot savu vietu uz podesta vīrietim - that's the real true empowerment!

Tālāk viņš saka: "tagad mēs noteiksim, kas ir sieviete, cik sieviete stipra var būt - tas dod tikai iespēju kontrolēt vēl vairāk". Ok..what? Bet es laikam diemžēl sapratu, jo esmu ar šo domu gājienu sastapusies arī agrāk, resp - ir cilvēki, kas uzskata, ka sieviete, piem, vidēji skrien lēnāk par vīrieti, jo sabiedrība un tieši patriarhāts viņu uz to piespiež, ka kultūra ir tā, kas regulē viņas bioloģiskos parametrus un, ja būtu 'pareizā kultūra' (tā, kurā sievietes uz podestiem aizvieto vīrieši), tad visas sievietes beidzot varētu būt īstas amazones un sakaut jebkuru muskuļu kalnu lupatās. Tbf - kultūrai ir nozīme, bet nebūsim aprobežoti, ja vīriešiem būs izcili treneri un sievietēm būs izcili treneri, mēs tāpat zinām, kuri iegūs medaļas, ja mēs visus sametīsim kopā. Un kāpēc tas tā ir? Jo sievietes NAV vīrieši.

Tad satori redaktors kaut ko iestarpina par to kā viņš iet kvīru ceļu un savu kvīruma paradigmu, well, lai izdodas, ejam tālāk.

Sarunu viesis par sevi saka "gadiem, gadiem sēdi un domā par savu identitāti" - tas man uz mirkli liek iedomāties, ka varbūt tieši tur ir problēma - overthinking. Bet ok, tālāk tiek bilsts svarīgs fakts: "ārpus binaritātes kontekstā ir svarīgi zināt, ka ir nebināras transpersonas un bināras" - tas man liek iesmieties, bet neviens no viņiem šo ironiju laikam vai nu nepamana vai izliekas nepamanām.

Tad sarunu viešņa stāsta kā, lai dabūtu pie psihiatriem diagnozi un hormonus no sākuma teikusi, ka identificējas ar otru dzimumu un tikai pēc tam, kad jau bija uzasākta hormonterapija, pateica, ka identificējas kā nebinārā, jo savādāk viņa varētu hormonterapiju nedabūt. Which makes sense. Savukārt vēlēties ievadīt savā organismā pretējā dzimuma hormonus, jo tu uzskati, ka nepiederi nevienam dzimumam, rly doesn't make sense, but ok. Satori redaktore for once pareizi norāda, ka piesardzība no mediķu puses ir paredzēta tāpēc, lai cilvēki pēc tam nepiedzīvotu nožēlu, uz ko sarunu viesis reaģē ar "hormonus var atgriezt" - tajā mirklī man caur galvu izjoņo vairāki video par detranzīcijas tēmu, kur smalka meitene runā zemā balsī un stāsta kā sakropļojusi savu balsi, kā piedzīvojusi dzimumorgānu atrofiju etc.

Tālāk sarunu viesis vēsta, ka cilvēki varētu piekasīties, ka, kā tas var būt - lai gan sarunu viešņa ir nebināra un viņš ir nebināra transsieviete, ka tomēr viešņa vairāk ir maskulīna un viņš feminīns un to attaisno ar to, ka viņi tomēr 'neaiziet galējībās'. Uz šo es vēlos teikt vispārzināmu faktu - neviens cilvēks savās izpausmēs nav 100% maskulīns vai 100% feminīns, mums visiem pieder dažādas kvalitātes, kas dažādos kontekstos var tikt uzskatītas gan par vīrišķām, gan sievišķām. Un tas ir pilnīgi ok. Man šķiet pilnīgi ok, ka sarunu viesis ir sievišķīgs vīrietis un viešņa - vīrišķīga sieviete, tur nav absolūti nekā slikta un es vēlu viņiem laimīgu un skaistu dzīvi. Tai pat laikā es neizlikšos ka tas viņus padara par kaut kādām cita veida būtnēm. Sieviete, kas lieto vīrišķos hormonus un runā zemā balsī joprojām ir sieviete un vīrietis, ja uzvelk kleitu, joprojām ir vīrietis.

No vienas puses visa kvīru teorija it kā ir par stereotipu izaicināšanu un gāšanu, bet tas, kas notiek praksē, ir pilnīgi pretējais. Piemērs: man bērns nesen stāstīja, ka gandrīz visas meitenes no viņai zināmajām, kas agrāk tiktu sauktas par 'tomboys' - meitene, kas dara lietas, ko biežāk dara zēni, tagad identificējās kā trans un ir 'transzēni'. Tātad: tā vietā, lai meitene būtu brīva no stereotipiem - viņa var būt meitene un darīt visu, notiek tas, ka viņas neatbilstība stereotipam tiek ņemta par pierādījumu, ka viņa patiesībā nav sieviete - viņa ir transvīrietis. Tā ir ļoti regresīva ideoloģija.

Tad viņi kādu brīdi runā par drag un tiek teikts, ka tā ir māksla un mākslai nevajag būt robežām un viss ir ok. Labi, lai tā būtu māksla ļoti šaurai nišai, bet es kategoriski iebilstu, ka šāds deģeneratīvais mēsls ir BBC un lec laukā kā BBC pašreklāma vienk tad, kad tu ieslēdz arhīvu, es nevēlos to sūdu redzēt un man ir lielas aizdomas, ka ne es viena.

Tad noslēgumā viņi vēl parunā par to, cik latviešu valoda ir neparocīga nebinaritātei un, ka dzimumneitrāla valoda ir iekļaujošāka. Ironiski, ka noslēdzošais teikums ir no satori redaktores par to, ka viņi vairos izpratni par dzimtē balstītu vardarbību - viss, kas ir sieviešu, tagad ir dzimtes - dzimtes studijas, dzimtē balstīta vardarbība, kā tas ir iekļaujoši, ka sievietēm, lai runātu specifiski par pret viņām vērsto vardarbību, vajag runāt dzimumneitrālā valodā, jo tas ir iekļaujosāk. Vīrieši veic 98% izvarošanu, bet.. tas nav ieklaujoši, lets just say.. hmm.. nu, ir cilvēki, kas izvaro, nav svarīgi, kuri, nav svarīgi arī tas, kuri cilvēki ir vājāki un vairāk jāaizsargā. Galu galā - ja tu neesi tik stipra kā vīrietis, tad tā ir patriarhāta vaina un, ja tu nepiekrīti sarunās apskatītajai ideoloģijai, tad tu atbalsti patriarhātu un pati pie visa esi vainīga, lol.

Starp citu, šīs sarunas ir tapušas ar Eiropas Savienības atbalstu. Sweet.
Link2 raksta|ir doma

[13. Jun 2026|06:26]
[Mūzika |Orbital - Never]

Pa laikam manā dzīvē notiek arī kas jēdzīgs. Atļaušos te savu atainošanas spēju robežās par to uzrakstīt. Kaut kad pirms dažām dienām man gadījās piedzīvot vienu spilgti krāšņu rīta momentu. "Rīta iemirdzēšanos", tikai nevis krāsu, bet skaņu izteiksmē. Tas bija mazliet pēc četriem, kad bezmiegā vaļājos pa gultu, klausoties apkārtējās skaņās. Pārsvarā varēja dzirdēt ik pa laikam kā pa ielu aizbrauc kāds autiņš, riepas pret slapjo asfaltu švīkstinot, bija arī sākuši čivināt putni, bet tā ar pauzēm un diezgan klusi. Tad vienu brīdi garām skrejošo autiņu rūkoņa kļuva retāka, ar garākiem starplaikiem un tas pats sāka notikt arī ar putnu treļļiem, pauzes kā taciņas no vienas skaņas līdz otrai izstiepās ar vien garākas. Tā tas turpinājās, līdz vienā mirklī bija palikušas tikai kādas divas sīkas skaņas un tad apklusa arī tās. Un tad. Un tad iestājās pilnīgs un absolūts KLUSUMS. Likās, ka ausis kļuvušas kurlas, ka dzirde kļuvusi mēma. Šis klusums bija tik neizsakāmi dziļš, tajā varēja krist kā bezdibenīgā akā. Tas ilga dažas sekundes. Īss, bet ļoti piepildīts brīdis. Un tad sākās savdabīga simfonija. Pirmā skaņa, kas sekoja pēc karaliskā klusuma, bija putna ķērciens, kas atlidoja pār debesīm kā šķēps (nezinu, kas tieši par putnu, bet neviens no tiem, kuri trallināja pirms tam, jo tiem bija stipri maigākas balstiņas). Reizē ar viņa ķērcienu kaut kur sāka laisties lidmašīna un skaņa pakāpeniski pieņēmās, kļūstot ar vien izkliedētāka. Jau nākamajās sekundēs kaut kur lejā viegli čīkstēdamas atvērās durvis un kaut kur pagalmā, lapu šalkoņas pavadīti, ieskanējās soļi. Tā pakāpeniski ar vien pieaugošā tempā parādījās jaunas skaņas. Tas bija it kā pēc bezgalīgi dziļā klusuma momenta, kurā bija jūtams kāds milzīgs spēks, līdz ar ķērcienu bija iegrūsta kaut kāda gigantiska svira vai iekustināts kāds kosmisks mehānisms, kas "iedarbina rītu", jo tieši pēc tā tas izklausījās. Nudien.
Link1 raksta|ir doma

[12. Jun 2026|07:44]
http://klab.lv/users/extranjero/403454.html

https://uk.news.yahoo.com/bulgarian-man-guilty-assaulting-12-174353744.html

dažreiz, pirms vainot 12 gadīgu meiteni par uzmākšanos migrantiem un psihozi, ir labāk sagaidīt tiesas lēmumu.
Link5 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]