Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

15.5.19 21:15

sevi nīstoši diegabikši are on the roll

14.5.19 23:48

Nu kāpēc, ja viņa agresīvi bet aukstasinīgi un kvalitatīvi izplāno un realizē teiksim atentātu vai militāru operāciiju tad tas ir tik pat pievilcīgi kā vīrieša izpildījumā.
  • Taisnība. Bet tās ir ļoti reti sastopamas agresivitātes izpausmes. Agresivitāte visbiežāk izpaužas kā nekontrolējams afekts.
    • Kontrolēta agresija jau velk uz sociopātiju.
      • Tikai tad, ja tas ir pastāvīgs mods. Bet kā sportiska vai intelektuāla cīņa tā var būt arī skaista, kā jau Ctulhu minēja.Labs piemērs pataloģiski feminojobiskajai kognīcijai (abu bioloģisko dzimumu smadzenēs). Izrādās, ka militāras operācijas un augstas raudzes specvienību akcijas ir agresivitātes izpausme lol. Spriest tik ļoti s točnosķju do naaborota vispār nav iespējams.

14.5.19 21:42 - loul

-Would Eastern Europe Accept British People if We Fled Communism?
-As an Englishman I already feel like a foreigner in England, don't have to flee my homeland.

14.5.19 00:17

halal

12.5.19 22:27

Hässleholm municipality is forced to raise their local tax due to "unemployed immigrants"

Published May 11, 2019 at 14.31
DOMESTIC. The municipality of Hässleholm is now also in crisis since the refugee wave's immigrants do not work but go to grants. The situation for Sweden's municipalities is starting to become "dangerous", writes Caroline Dahlman in Kristianstadsbladet.


Nav pirmais raports, kur kāda zviedru pašvaldība tuva bankrotam, jo (surprise surprise) nespēj savienot savu diegabikšsociālismu ar nekontrolētu siseņu migrāciju.
... tālāk ... )

12.5.19 21:16

11.5.19 00:33

It's ironic that those who rank gender equality higher are also those who are most positive to import of gender unequality.

10.5.19 22:53

Kas tur bija ar tiem "čika laikiem"? Ja, ja tie ir Sliktie, tad šodien laikam tāds konkrēts bija (nē, pat ne man personīgi (tikai daļēji), bet vispār - diena).

8.5.19 22:39

Ajax turpina saldināt rūgto pilulu (protams, ja arī neielaidīs čupu vārtus lel). Ja viņiem izdosies izdrāzt arī Livercuckus, tad uzskatīšu sezonu par zajebisj, jo Retardo Valverdes letarģiskā Barsa ar tādu huiņu nav pelnījusi neko un ceram, kas pēc šī (principā paredzāmā) fiasko to piderasu aizsūtīs trenēt kādu Kamčatkas amatierklubu, kur viņam vieta. Vienīgi žēl Messi. Cik daudzi treneri pēc kārtas (gan Barsā gan izlasē) jau paspējuši izdrātēt viņa karjeras ziedu laikus titulu ziņā.
Kaut kad vēlāk uzrakstīšu izvērstāk ko domāju par Barsa fucked up situāciju, bet pagaidām #EnjoyAjax. Don't you fuck this up too, orandžie krāni!

P.S. Es principā gandrīz vienmēr esmu pret PL klubiem un dabiski, ka fanošu par Ajaxu, ja viņi būs finālā, bet patīkami, ka vismaz gadās gadi, kad pašas uzbrūkošākās un jkestrākās komandas tiekaas finālā. Tāpat patīk Klops ar savu sistēmu un neizsīktošo enerģiju. Redzēt booring barsu ar visādiem rakitičiem un valverdēm dabonot titulu, kas tikai paildzinātu jau sen stagnējošo kraķi uz māla kājām, neradītu ne tuvu to gandarījumu, ko parasti izraisa mīļotās komandas uzvaras. Those fucks need purge.

edit: ok, laikam jāslēdz laukā :/

7.5.19 20:23 - divas uztraucošas lietas

dīvaini, ka no rītiem (ap 8ņiem) ar autobusu braucot no saučiem uz rīgu berģu-juglas-teikas (līdz Alfai) posmā ir mazāk korķa, nekā pirms tiltu slēgšanas (ari Brasas tilts, kā dzirdēju uz centra pusi ciet), bet pa dienu braucot no tā paša Alfas rajona uz centru tika notusēta kāda stunda+ (ap 9-10tiem)

un kopš kura laika radās tradīcija kakainos tualetes papīrus mest kaut kādā spainī blakus intīmajai sēdvietai? (vai tiešām sovoklaiku kanalizācijas sistēma bija tik ļoti superior, ka tagad visi (tikai) mīž?)

6.5.19 18:10 - koshernews

Jauka kolekcija, kas demonstrē jewmedia dubultos standartus un blatanto anti-white rasizmu. Konservatīve tiek banoti par to vien, ka civilizēti pauž savu politisku viedokli, bet diegabikši drīkst iet pat tik tālu, ka publiski aicināt uz tiešu vardarbību pret rasiālām un reliģiskām grupām bez jebkādām sekām. Dīvaini, ka pats akaunts vēl nav nonests (gan jau laika jautājums).

6.5.19 14:20

Diegabikša smilšainā vagīna nespēj sadzīvot, ka indeed, Izraēlā nemīl viņa mīļoto onkuli Džordžu.

“In no way was the statement (by the ambassador) meant to delegitimise criticism of George Soros, who continuously undermines Israel’s democratically elected governments,” said foreign ministry spokesman Emmanuel Nahshon, adding that Soros funded organisations “that defame the Jewish state and seek to deny it the right to defend itself”.

Ne velti ļevoku mediji pēdējos gados publicē diezgan daudz žēlabaini piktu tekstiņu par to kā Bibi & Co čupojas ar Eiropas 'nacistiem' un pats ir bez maz vai latents žīdnīdējs.
Kā gan to visu apvienot savā kognitīvi disonējošajā perioda ūdeņu izmirkušajā smadzenē ka, lai nicinātu tādus kverpļus, nav jābūt antisemītam un/vai kā apvienot ideju, ka Izraēlas valsts ievēlētā valdība ir antisemītiska jo atļaujas nemīlēt diegabikšu-talmudistu patriarhu.:)

6.5.19 14:07 - sarkanie maršē Zviedristānā

- "It was bizarre. They painted Christian Democrats, Sweden Democrats and Moderates as open Nazis, it was basically what they did. And people stood there and applauded", he says

What did you think when you stood there?

- "I have grown up in Umeå, I am so worried. It felt like a sect meeting."
... tālāk ... )

6.5.19 13:52 - sovoks 2.0

Faceberg is going to meddle in the upcoming Euro elections as well. Should be fun. They are already starting their PR offensive for credulous public broadcasting boomers:
... tālāk ... )

5.5.19 15:46 - real election meddling

halal
Diegabikši bļauj par muh russia meddling, jo kādi krievu troļļi iepostējuši postu internetā (as if that's not free speech), bet uzskata, ka leftwing radikāļu kontrolētas monopolkorporācijas ir okej būt par interneta geitkīperiem un noteikt kā cilvēkiem domāt un runāt par lietām or else..

5.5.19 13:46 - swedenlol

An 11 year old girl was raped on her way to school by a 21 year old thai import 5 days ago. The best part is the thai pedo was sentenced for attacking a random pregnant woman with an iron pipe a year ago. 1 year 10 months last march, but he's already out and raping kids. He's also been sentenced 6+ other times besides that one of which was him masturbating outside a school. Such an easy crime to prevent, but they failed on every level and now a poor 11 year old girl had her life ruined.

This is presumably the twitter of a cop in Cuckholm.

How are we Swedish cops supposed to be able to prevent that a man unprovoked attacks a young girl and rapes her? If you know the solution it's time to cough it up.
Some of his priors. Gee, how could they have possibly have known this guy would commit a crime?!

Assault 2015-11-15
Damage(property damage I guess) 2015-07-06
Narcotics, minor offense 2015-07-09 - 2015-11-26 (5 occasions)
Violation of the law on the prohibition of knives and other dangerous objects 2015-07-21 / 2015-12-03
Theft 2015-09-09 - 2016-02-05 (4 occasions)
Narcotics minor offense 2016-07-14
Heavy(I guess) Assault 2017-11-21
Sexual abuse (it's "ofredande", so abuse doesn't really fit. Presumably his school "incident") 2017-11-21
Threat to an official - 2017-08-25
Narcotics minor offense 2017-11-19 - 2017-11-21

"we don't deport Swedish citizens" trying to imply he was a white Swedish man.

From his sentences
Medborgare i Thailand
Ah, it's so good to have a working criminal justice system.

5.5.19 11:27 - orveliāde 2019

halal

5.5.19 01:02

bet nu tiešām gief mne esid pliz apnicis dzwerrt

4.5.19 10:49

Bļe ku televizors ir pilns ar tiem restaurācija & meistarošanas viģikiem un es nevaru beigt bačīt. Mans Kašpirovskis.

2.5.19 21:25

Visādiem hispterīgiem vegāniem un citādi 'zaļi' noskaņotiem mātes Gaijas aizstāvjiem derētu kādreiz padomāt kādu iespaidu uz vidi, tajā skaitā arī lērumu cilvēku fizisko un garīgo veselību, atstāj aifouni, kuros tie pukst savus aktīvisma tvītus un blenderi, kuros maļ savus sojas avokādō buljonus. Tie neaug vietējo internetveikalu noliktavās. Gaļu rijoši pāķu ludīti ar nikniem konservatīviem uzskatiem izrādīsies kudi progresīvāki.
Powered by Sviesta Ciba