Заметки алкоголика и придурка

Jaunākais

19.2.21 16:08 - updated version

18.2.21 20:33 - pēc četriem gadiem histēriska naida...

Tāds krindž pat sovokā nebija.:D

18.2.21 12:56

Runājot par sraču un absolūtajiem meliem, ko daži labi pašpasludināti "informētie" sludina:
https://nypost.com/2017/06/20/hormone-therapy-is-a-horrible-risk-for-kids
“There are virtually no published reports, even case studies, of adolescents withdrawing from puberty-suppressing drugs and then resuming the normal pubertal development typical for their sex.”

And the fact that few withdraw from this treatment may simply indicate that “these treatments increase the likelihood that the patients’ cross-gender identification will persist.”

Indeed, the use of these drugs to treat gender dysphoria is entirely “off label,” meaning parents who would never feed their children food that wasn’t tested by the FDA or give them toys that weren’t approved by the Consumer Product Safety Commission are signing their kids up to receive drugs that are purely experimental at this stage.

Children can’t consent to this. How can parents agree to this on their behalf?


nemaz nerunājot, ka
In fact, as the authors note, the vast majority of children with gender dysphoria grow out of it.

Vobšem, ja tu laikus nenošpricē bērnu vai pats neesi viņa abjūzers, viņš visdrīzāk izaugs normāls un dīvainības pāries līdz ar pieaugšanu. Vispār kāds absurds, ka neviens vairs neatceras laikus, kad vecāki vienkārši pavīpsnāja par savu bērneļu "pārejas vecumu". Tagad, ja kaut mazākās uzvedības novirzes no kādas nezināmas normas, tā gāžam iekšā tabletes un hormonus. It kā ar pašu sīču hormonu vētrām nav gana, vajag vēl ieliet eļļu ugunī. What could go wrong.

18.2.21 11:33 - zinātne 2021

Researcher's alarm: "Impossible to get kindergarten children to want to play "mother-father-child" with two mothers or two fathers"
Published February 3, 2021 at 1:45 p.m.

DOMESTIC. Preschool children's "repeat heteronormativity". This is the conclusion of a new research from a researcher at the University of Gothenburg who tried to get kindergarten children to play homosexual games.

- "No one came up with the solution that the Barbie dolls could marry each other," the university writes about the children in the study.

Lena Sotevik will defend her dissertation on Friday with the dissertation "Barbie weddings and gay dogs. Children and childhoods in relation to queerness and (hetero) normative lifelines".

During the work on the study, Sotevik has tried to get kindergarten children to learn to play homosexual games, but the results have been disappointing. (cik žēl, ka jūsu bērni vēl nav sabojāti - jāizlabo)

According to a press release from the University of Gothenburg, Lena Sotevik could during her ethnographic study at the kindergarten "see that the games often repeat norms".

- "For example, there was a conflict when someone wanted two mothers in the play mother-father-child. Another example is that there were problems when the children were playing weddings with Barbie dolls and discovered that there was only one Ken doll. The solution was "that the Ken doll had to rotate around among the many Barbie dolls. No one came up with the solution that the Barbie dolls could marry each other", writes the University of Gothenburg.

In her dissertation, Lena Sotevik has also analyzed 30 preschool's local policy documents in the form of equal treatment plans. In them it is clearly stated that the children should be made aware of "different family constellations". But the working method is reactive rather than proactive, warns Sotevik. (nevar vienkārši būt neitrālam un atbildēt uz jautājumiem - ir jāmāca, ka gay IS GOOD)

- "The preschools did not plan activities to bring different family constellations into the games. Instead, they intend to answer the children's questions and address the question when spontaneous situations arise", she says.

Sotevik has also studied reactions to a series in Bamse that portrayed homosexuality and interviewed the staff at a so-called LGBTQ-certified preschool.

- "It is clear that there is a charge around this issue. I want the study to lead to a continued discussion about how to understand queerness from a child perspective and for everyone to think about how to make different norms about family, love and future visible", says Lena Sotevik.

https://gupea.ub.gu.se/handle/2077/66917
https://news.cision.com/se/goteborgs-universitet/r/barn-i-forskolealdern-upprepar-och-utmanar-heteronormativitet,c3277493

tl;dr
progresīvā "zinātniece" - "Fucking kids! Why can't they be GAY and PROGRESSIVE?!"
Lūk kas notiek, kad seksuāli deģenerāti ar spēcīgu ideoloģisku fonu iefiltrējas akadēmijā un sāk uzdot savas vēlmju domāšanas par zinātni un savas psihiskās novirzes par normu. Godājamā pētniece izsaka dziļu neapmierinātību ar to, ka bērni liekas pārāk normāli un nepavelkās uz pervju provokācijām iesaistīties alfabētspēlēs, izvēlas uzvesties tā pat kā viņu heteroseksuālie vecāki. Secinājums - jāuzgriež smadzeņu skalošana vēl par pāris pakāpēm augstāk.

17.2.21 19:42 - no no fjučer


16.2.21 21:09 - pesimisthauers

nu vot
man liekas tas viss ir sūdīgs epikuiānisms, kas tikai parāda, ka nekāda "progresa" filozofijā nekad nav noticis
ir bijuši laiki, kad mēs ticējām Patiesībai un tad ir laiki, kad mēs no tās par varītēm izvairāmies

edit
ieslēdzu šito audiobuku https://www.youtube.com/watch?v=-xPqPu4KT4o - skan kā viss, ko es varētu kaut kur rakstīt savā dienasgrāmatā, ka nebūtu cibas
izņemot to viņa subjektīvismu un paļaušanos uz racionālisma kā vienīgo sevis refleksijas ceļu; diezgan garlaicīga klausāmviela, jo galēji nihilistiska dēļ sava materiālisma

16.2.21 18:12

Nav pirmā reize, kad ko tādu lasu cibā (parasti no sievietes):
es ceru, ka Jūs šādas pārdomas nemēģinātu paust publiskāk par cibu. Ārkārtīgi dezinformējoši un sabiedriski bīstami.

Kuri ir tie cilvēki un kura ir tā zinātne, kas tiesīga izlemt kuras domas ir "dezinformējošas un sabiedriski bīstamas"? Es varu iedomāties pārīti no pagātnes republikām, bet mūsdienās? Vai šeit cibā ir kādi autoritātes, kas maskējoties aiz laju fasādes, patiesībā ir ar skaidru mandātu būt par mūsu mācītājiem un poļitrukiem? No kurienes viņi savu "pareizo" informāciju dabon?

15.2.21 10:13 - "zurnālisti" uz ešafota kāps pirmie

2021

15.2.21 09:02

Reģistrējoties spotify tagad starp "genderiem" ir male/female/nonbinary. Bioloģija iet dirst, kad tech giganti tiek pie teikšanas. Science is obsolete. Only feels matter.

14.2.21 13:43

Btw, cilvēki ar asimetriskām acīm. Tā ir zīme, ka kaut kas nav kārtībā ar psihi. Ja viena acs izskatās krasi citāda, nekā otra, tad tur ir cilvēks ar dziļām problēmām. Ja vel dažādās krāsās, tad vispār...

14.2.21 13:17 - geji vecumdienās

Divu krunkainu veču, kas galīgi negribētu vairs bāzt viens otram iekšā, saruna:
-ev, ko daram šodien?
-ejam medīt jaunus puisēnus lol, ko citu?

11.2.21 17:59

Varbūt tādi pesimisti kā es tiek speciāli ģenerēti? Tak, ja tic evolūcijas teorijai un no tās izrietošajām visādām evolucionārās psiholoģijas lietām, absolūti viss ir kaut kādā mērā radies pēc iekšējas attīstības loģikas. Visādi "outliers" ir vajadzīgi balansam. Piemēram, ir teorija, ka geji rodas tur, kur ir pārāk liela konkurence pār sievietēm vai kur ir poligāmija un tāpēc daudzi netiek pie savas pusītes. Vai arī, ka sievietes tiecās uz tiem darbiem un sfērām, kur var vairāk būt attiecībās ar cilvēkiem un mazāk tiecas izzināt objektus un objektīvus procesus, jo tas viņām nekad nav bijis vajadzīgs visus šos miljonus gadu.
Varbūt nepatīkami rūgumpodi kā es ir vajadzīgi, lai atgādinātu, ka viss nav tik rožaini kā liekas?

Es pat nezinu kāpēc esmu tik negatīvi noskaņots pret to, ko redzu visapkārt. Cik atceros, tad bija jau no diezgan agriem pusaudžu gadiem. Esmu daudz reflektējis par to un pieļāvis iespēju, ka šīs negācijas ir tiešām tikai manas personības šķautne. Varbūt man kaut kas pietrūka bērnībā. Varbūt mani apbižoja or smth. Un tāpēc tagad čanelēju caur sevi tiki visu sliktāko iespējamo. Bet pat, ja augstāk minētais būtu tiesa, vai tas, ko es čanelēju tāpēc ir nepatiess? Varbūt vienkārši ir cilvēki, kas magnetizē cilvēces un realitātes labās puses, bet ir citi, kas labi spēj uzsūkt tikai sliktās un par tām attiecīgi runāt.

Man tiešām gribētos redzēt un sevī absorbēt kaut ko pozitīvu, bet ārpus izciliem (pārsvarā pagātnes) mākslas darbiem, nespēju. Vismaz ikdienas pasaulē, kā irlā tā abstraktajā kultūru karu un ģeopolitikas naratīvos redzu tikai un vienīgi cilvēku "wicked" dabu. Atceros, kad skatījos The Watchmen filmu, es visvairāk asociējos ar Rorschach čaru, neraugoties uz viņa skaidri arhetipisko, over the top personu. Viņam tāpat bija vis vairāk taisnības par visu. Diemžēl.

11.2.21 04:09

Vienmēr licies, ka lielākajai daļai cilvēku es nepatīku, dažādu iemeslu pēc. Toties tai saujiņai cilvēku, kuriem patīku, es patīku ļoti. Nekas pa vidam.

11.2.21 02:39 - mērkaķi mērkaķojas

Man bija tāda pieredze skolā, kad mūsu klasi izformēja un mani pārcēla uz vienu no paralēlklasēm, kur es nevienu nepazinu un mani centās bulijot. Bija tāds viens ļoti agresīvs, viens no runīgākajiem un lecīgākajiem klasē, kas visu laiku man kaut ko brauca virsū. Es pusaugu gados biju flegmatisks un neimpulsīvs, tāpēc nespēju atbildēt viņa agresijai verbāli nekad. Vienu reizi viņš kārtējā pārākuma uzplūdā uzaicināja mani lauzties uz rociņām. Es viņu noliku tā it kā viņa rociņa būtu bijusi taisīta no parolona. Kopš tās reizes viņš kļuva par man draudzīgāko klasesbiedru tajā klasē, kur kopumā man gāja slikti. Vienmēr sveicināja mani ar atrieztiem zobiem un centās jokot. Vot tā.

10.2.21 20:34

Vai kādam ir bijuši sapņi, kur ir pilnīgi skaidrs, ka notikumi, fenomeni un idejas tajos nekad nav bijuši jūsu pašu prātos vai pieredzē, bet tie nāk no 'nezkurienes'?

10.2.21 19:24

Es skatos Abisā priekš tā, lai citiem tas nebūtu jādara.

3.2.21 19:42

Peaky Blinders nav slikts seriālis. Sen neesmu neko skatījies iekš golivudas vai visiem citiem sūdiem, bet šī lieta labi uztaisīta un nekāds wokesūds iekšā. Labi aktieri, labas sarunas, laba kinemotogrāfija, forša mūzika fōnā. Gandrīz viss labi pagaidām.

3.2.21 17:43 - XD

ho, wokeyleaks, tas būs interesanti: https://www.fahrenheit211.net/2021/02/03/wokeyleaks-inside-the-celebrity-left-this-is-going-to-be-huge

3.2.21 15:16

Cilvēki, kas turpina rakstīt par lokdaunu stratēģijām no tīri medicīniskā aspekta (kaut arī neminot nekādus dibinātus pamatojumus) laikam nepamana, kā tie iespaido politisko, sociālo un ekonomisko kopainu nākotnei. Cilvēki tiešām ir TIK stulbi, lai ļautu ar savu palīdzību izdarīt Lielo Restartu.
/cue apakšējo gifu

3.2.21 11:33

Powered by Sviesta Ciba