< back | 0 - 10 |  
varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 27th, 2015 (08:27 am)

Vakar tātad noskaidrojās ka man tas mīļais miers nav nemaz tik svarīgs, man ir svarīgs ordnungs un lai katram tiek pēc nopelniem, jo, kad komandas biedri kādu laiku bija netīru un nesmuki volejbolu spēlējuši, kas vairāk atgādināja tenisu - nekādas izspēles mūsu pusē, ka tik bumba aiz tīkla, taisni kauns, un līdzbiedriem ņemtas nost bumbas, sasodīts, esi kur tev jābūt, nevis te lien svešā laukuma daļā savējo atstājot nepieskatītu, es pacēlu balsi, kad jānis nekrietnelis tāds atļāvās man uzkliegt "labrīt" brīdī kad valters nezkāpēc izdomāja ka es nepaņemšu bumbu kurai tiešs mērķējums uz mani un leca neatļautā blokā, mainot tās trajektoriju tā ka to nebija iespējams uzņemt. Laivaikā man nav nekādu ilūziju par manu labo vai slikto spēlēšanu, zinu savas kļūdas un trūkumus, līdz ar to neviens te uz mani neburkšķēs un nekliegs, jo es neesmu šāda tāda uz kuru var burkšķēt un kur nu vēl kliegt, es kaut kā nerājos kad tu kā lohs tur reizēm izdaries. Pēc tam jutos tik lepna ar sevi, ka nenoriju šito kā krupi tā ka pēc tam vēl ilgi vēders sāp, bet gan cēlos viedoklī un balsī aizstāvēt sevi, jums vajadzēja redzēt kā viņi visi sabijās, pēc tam spēlēja akurāti un smuki, beigās kopvērtējumā nenoliedzama uzvara.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 24th, 2015 (03:38 pm)

Vispār kamēr es šukājos pa ukrainu madara līmēja visus lateksus tīrona mielastam jrt un nezinu kas viņai tur, jo beigās es atbraucu un tiku uz pirmizrādi paskatīties kā viņi tur kā kuram savilkti mugurā tikai divi pareizi, kauns, un viņai tikmēr operēja apendicītu. No tā varam spriest ka katrs atpūšas kā māk. Viens respektīvi es noorganizē sev smalku ekstrēmo tūrismu pa radiāciju citam tiek brauciens kratīgā ātrās palīdzības vāģī (tur gan es arī braucu), gaidīšana koridorī nezināmus laikus un gaidīšana uz operāciju galda. Bet nu vismaz viņa būs tieva pēc sausiņu putriņu jogurtiņa diētas bet es esmu sasniegusi tādus apmērus kā nekad agrāk dzīvē kilogramos un apkārtmēros.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 24th, 2015 (02:51 pm)

Sadzēros rasmas dzimšanas dienas šampi darbā, tagad, protams, gribas laiskoties dīvānā un azotē nevis sekot līdzi rūtīm mētelī. Un vispār un vispār tik labs novembris nevienas tādas dienas kas pilnībā atdotas ēnu astoņkājiem, nekādi izmisuma dadži pie sirds, bet man bija tik bail. Izrādās velti, Urā!

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 16th, 2015 (12:41 pm)

Tātad tā la scalas pasūtījumu tomēr esam dabūjuši mēs.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 11th, 2015 (05:21 pm)

Nu tātad ar to jau viss protams nebeidzās mihails atnāca īsi pirms septiņiem un sabīne jau bija sākusi taisīties kas pārsvarā izpaudās kā speršana nepamodināmam edgaram un pīpēšana, tad sabīne ar mihailu kādu pusstundu strīdējās par to kurš ir vairāk apvainojies uz otru un tad viņš viss tāds piedzēries viņu bildināja un viņa protams visa tāda piedzērusies teica nē un tad viņš gāja prom bet viņa gāja viņam pakaļ un es tikmēr krāvu edgara mantas viņa somā un tas edgars pamodās un krāmēja mantas no somas laukā un tad es paliku nikna un teicu kasta te būs un tad mihails uz mani kliedza lai es nelienu svešās darīšanās un es teicu ka tās ir manas darīšanas un vispār nekliedz uz mani un tad viņš sāka vaimanāt ka esot notriecis visu naudu un tad es savācu visas pases izņemot edgara jo viņš viņu man nedeva un visu naudu un vispār un tā un tad mēs brīnumainā kārtā nokļuvām pie busa bet tad izrādījās ka edgara pase nav pie edgara bet gan kaut kur un tas kautkur izrādījās zem katla virtuvē un paldies dieviņam ka atradās jo mēs veiksmīgi izgājām visus trīs kontroles punktus un nu priekšā pirmā nakts zonā. Bet par to gan nākamreiz, iespējams rīt.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 11th, 2015 (06:07 am)

Vakariņas ēdām vietā kas saucās samogon un protams dzērām visādus uzlējumus un protams visi dažādos līmeņos sadzērāmies. Mājās pēc diviem džintonikiem aizgāju gulēt, haha KĻŪDA! Viņi pēc tam ir aizgājuši uz striptīzbāru un paņēmuši edgaram maukas. Tad nu tur visas lietas un edgars atnācis mājās kamēr sabīne ar mišu tur vēl kaut ko bet šinī punktā vairs nav skaidrs ko, un tad sabīne nākusi uz mājām pēc naudas un te es uz brīdī pamostos un dzirdu kā sabīne saka edgaram "es iešu apskatīties vai viņam tikai es esmu jeb arī citas sievietes" un edgars saka "ja tu kaut kur iesi es tevi sitīšu" un es tāda čo? ā laikam sapnis. Nulūk un viņa gājusi atpakaļ uz to bāru kur tās maukas nav viņu laidušas. Sabīne protams apvainojās un esot stāvējusi pie mūsu mājas vārtiem kamēr kāds labs cilvēks vai apsargs viņu ielaidis un tikusi dzīvoklī ieslēdzās guļamistabā. Šinī brīdī pavisam pamostos es visa tāda WTF kapēc mēs neguļam mums taču jābrauc uz černobiļu rīt bet tur noteikumos rakstīts ka nedrīkst zonā ne dzert ne būt piedzērušamies ne paģiru stāvoklī. Nu tā un šitā tātad kur mēs palikām? Šinī brīdī dzīvoklī ierodas mihails pakaļ naudai ko samaksāt taksim ar kuru viņš ir braukājies pa kijevu kā kungs, es gan teiktu kā lohs bet nu labi, ļoti apvainojas par to ka sabīne ir apvainojusies un aiziet prom kaut gan es mēģinu tur čiepstēt tādus vārdus kā rītdiena un nu tā bet velti un viņš dauza sienu un raud "es esmu krievu cūka/ sabīne domā ka es esmu pimpis" un man nav īsti iekšā teikt tādus labus vārdus kā neesi un nedomā, jo nu vispār jau esi un domā gan. Tātad tagad palikušas divas stundas līdz busam uz pripeti edgaru nevar pamodināt, sabīne paldies dieviņam mazgājas bet miša ir pazudis. Un es? Man šitas liekas smieklīgi, pierakstu lai neaizmirstu detaļas, sorī par kļūdām un bardacīgumi.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 9th, 2015 (11:46 pm)

Bet jāatzīst ka tā kijeva tāda, tad kalnā jākāpj tad no kalna tad metro iekšā uz leju tad uz augšu ārā, tad trepes kautkādas un viss tik lēts bet nauda tik nevērtīga tie nomināļi vienkārši killing me

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 9th, 2015 (10:09 pm)

Kaut kàdà kijevas bàrà gaidu savu viskij sauer. Òsam

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 1st, 2015 (05:22 pm)

Šodien pirmā vieta rīt pēdējā.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

October 30th, 2015 (01:08 pm)

Anuka jaunkundz beidzam depresēties guļot svešā gultā un marš uz darbu.

< back | 0 - 10 |