< back | 0 - 10 |  
varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

September 25th, 2020 (02:30 pm)

Riebjas ka man sevi jāsamazina, lai citiem būtu ērti.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

September 16th, 2020 (05:10 pm)

Šodien gāju pa asfaltu, pa meža ceļu, pa dubļiem, pa atkritumiem un tad pēkšņi izgāju jaukā norā pie dzelzceļa stacijas. Ceru ka tā arī būs dzīvē. (Šobrīd esmu miskastē)

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

September 15th, 2020 (11:42 pm)

Doma par jauno nodokļu režīmu vieš paniku. Mani ienākumi ir tik neprognozējami, ka reizēm man ir vanna pilna ar peso, reizēm jāgrauž galdam stūris, kur lai ņem to naudu ko katru mēnesi samaksāt valstij ja ir tie galda stūra mēneši?

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

August 24th, 2020 (01:57 pm)

Viena no lietām kas mani dzīvē visvairāk besī ir ka mani kāds kušina. Dārgie draugi radi un citi zvēriņi, es neesmu skaļa, tiešām, zvēru, nu tad kāpēc kad es reti atļaujos smieties HAHAHA nevis hahaha nu kāpēc jāsaka kuš? Kādēļ es nevaru aizņemt vietu pasaulē ar kaut kādu troksni, piemēram, ieraugot mīļu draugu uz ielas iesaukties (pat ne pārāk skaļi) INTAAAA? Vai arī, redzot netaisnību tomēr nedrīkst teikt: "hei šis nav ok!" Jo kuš kuš? Pie tam kušinātājas vienmēr ir par mani nedaudz vecākas vai vecākas sievietes.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

August 21st, 2020 (02:46 pm)

Smilga darbnīcā nokoda žurku!

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

August 5th, 2020 (06:27 pm)

Vakar naktī atdevām daļu no ribokas, palikusi aste, kas jāatdos nākamnedēļ, šorīt apdarīju kino beigas, vajadzētu tagad taisīt individuālos un vēl vienu cita kino kleitu (ļoti skaista zīda, vecrozā, slīpā diega) bet man nav spēka, gribas raudāt. Kā arī liekas ka visu mūžu tā arī nodzīvošu šitajā sasodītajā pilsētā un nekad man nebūs dārziņš, nu un visas parastās sliktās noguruma domas.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

July 27th, 2020 (09:46 pm)

Šodien peldēju

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

Dienas joks

July 15th, 2020 (07:52 pm)

Atvērusies nevis čakra, bet čakars

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

July 15th, 2020 (04:31 pm)

Šodien skumju diena. Es jau saprotu ka pieaugot jāatsakās no ilūzijām un sapņiem, bet nu vai tiešām tik traki? (Citās ziņās galīgi apnikusi tā šūšana, gribas dekorēt, nez ir tāds darbs kur var dekorēt no rīta līdz vakaram?)

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

July 3rd, 2020 (12:47 pm)

Vakar mēģināju pati salabot šujmašīnu. Šujmašīnas galdam apakšā ir eļļas vanna, eļļas sadales sistēma šo eļļu uzsūc caur filtru un aizgādā uz svarīgām, kustīgām šujmašīnas daļām tās iekšienē un tāda kā blīve gar vannas malu nodrošina, ka tā eļļa netiek pie kuģīša un augšā uz šujmašīnas korpusa. Lūk šī blīve vecuma un (????) ietekmē ir sacietējusi un palikusi poraina un vairs nepilda savu funkciju, kas vēl būtu ok korpusa eļļainībai jo to es varu atcerēties noslaucīt, bet tas ka tā tiek pie kuģīša ir totāls dizāsters, tur pastiprināti krājas putekļi, kas tagad ir eļļaini, reizēm eļļa iekļūst arī kuģīša mehānismā un tad saeļļojas mazais zīdpapīriņš kas man nodrošina ka kuģītis nedaudz bremzējas un mašīna sataisa eļļainu diega čupu. Mēģināju šito izstāstīt mūsu meistaram uz izsaukuma, bet kā jau bieži vien viņš pateica ka neko nevar izdarīt (piemēram adatas lampu es arī pati pieliku jo viņš pateica ka to nevar izdarīt, bet es tomēr izdarīju). Apdomāju dažas iespējas un atradu kreiso risinājumu. Lai izņemtu veco blīvi man būtu jāiztecina visa eļļa no tās vannas un pati vanna iespējams jāizmazgā ar benzīnu (?) Bet tas šobrīd nav iespējams jo mūsu viduslaiku projekts jau tā paņem no manis pārdivpadsimt stundas darbā katru dienu un dīkstāve nepieļaujami nozīmētu kavēšanos, īsāk sakot, madariņa atstiepa savas loga blīves un es tur tās ieklāju gar maliņu, šodien pagāzu šujmašīnu un izskatās ka būs nostrādājis, vismaz tā vannas daļa kas ir zem kuģīša ir sausa, bet nu redzēs, kā arī skaidrs ka šāds risinājums nav ilglaicīgs, tapēc draugi, radi un citi zvēriņi, iesakiet labāku.

< back | 0 - 10 |