< back | 0 - 10 |  
varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

January 16th, 2018 (04:13 pm)

Lieta kas mani pārsteidz: pieauguši cilvēki nesaprot kā strādā ielas. Regulāri nāk iekšā mūsu darbnīcā nummur 93 un prasa a kur ta iestāde X nummur 94. Māja pazudusi! Blakus nummur 95! Palīgā, palīgā! Sos! BīDū, BīDū! Polīcījā! Daži vēl tādi dusmīgi. Nu, draudziņ, pāra un nepāra numuri taču ielas pretējās pusēs. Paskatamies kāds cipars pie mājas pie kuras stāvam paejamies pie citas mājas, salīdzinam gūtos rezultātus attiecīgi uzzinot uz kuru pusi pieaug, uz kuru pusi dilst un ja esam pie 84 nr tad aptuveni desmit mājas uz pareizo pusi novedīs pie vajadzīgās mājas. Draugi radi un citi labi cilvēki! Nu saņemās!

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

Plusā

January 9th, 2018 (05:50 pm)

Man bija superīgi ziemassvētki ar ģimeni tad ar draugiem tad atkal ar draugiem tad atkal ar draugiem un tad atkal ar draugiem tad foršs jaunsgads ko sagaidījām pie jūras sireālās smiltīs kurinot ugunskuru pannā, pēc tam ilgi ilgi slimoju, tagad darbā daudz darba bet visi forši piemēram taisu vienai izrādei kleitu ar kuprīti bet citai daiļslidošanas kostīmu ar spīguļiem, konstruēju pamatkonstrukcijas operas projektam plānos komandējums uz monpeljē. izjūtu lielu mīlestību pret kungu un pavēlnieku, māmiņu un madariņu kā arī citi visi ir labi cilvēki un vispār draugi gan man gan cits citam, gan sev

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

Cūķis un princese, končas, jautājumi un policija

December 26th, 2017 (05:57 pm)

Šodien lūk ko piedzīvoju: ar draudzeni bijām aizgājušas uz kino, pēc tam stāvējām pie eglēm un viņa pīpēja, pienāk klāt trīs džeki: diviem kameras, viens velk laukā no maisiņa laimas zefīru šokolādē un saka: mums šodien akcija visām smēķējošām sievietēm mainam šīs konfektes pret jūsu cigarešu paciņu. Es no sākuma pat nesapratu kas tas ir un ar labi nostādītu "es te nekādus iebildumus nepacietīšu" balsi (šito iemācījos strādājot bāros) saku viņiem ejiet prom. Šie arī aizvācās un es redzu kā es tieku izmēdīta kamerās un kā viņi iet klāt nākamai meitenei. It kā ejam prom bet nu man arī ziņkāro kapēc tad tikai sievietēm šī akcija izklausās pēc kaut kādām seksistu nelietībām, saņēmu drosmi un gāju klāt. Saku atvanojiet (viņu nākamais upuris mani uzlūkoja ar tik siltu smaidu un aizmuka) kapēc tad tikai sievietēm šī akcija, viņi tādi nu sievietēm nevajadzētu smirdēt es atkal ko tad sievietēm vajadzētu? Tas ir seksisms, šis kungs atkal man saka nē nu kapēc seksisms vienkārši ja vīrietis smird un kasa kuli un viņam nemazgāti mati tas vēl ir nekas bet ja sieviete tad tas ir nesmuki es atkal sievietei nav nekādai jābūt un jādara viņa var būt tāda kā pati grib un vispār beidziet mani filmēt un tad tas kameras džeks saka mēs aizdzēsīsim sejas es saku man vienalga beidziet mani filmēt un viņš saka bet filmēt nav aizliegts un tad viņi visi trīs vienkārši sāk mukt es atkal nu paga kur jūs ejat nu parunāsimies un tas konfekšu džeks saka man nav laika (lol). Vārdsakot laikam nobijās. Šinī sakarā vairāki jautājumi: tiešām var tā filmēt kuru katru un nevajag nekādas atļaujas un vai tad var tā pēc norādījuma nefilmēt turpināt filmēt tas viens. Otrs tātad vai tas ir seksisms vai nav un trešs tādad vai es varēju saukt policiju un teit klau te trīs idiņi uzmācās meitenēm, dod neprasītus padomus, mēģina iemānīt kaut kādas konfektes un vēl filmē. Vai tā policija mani izglābtu jeb teiktu pati idiņš vai tad nevari pa labam un vispār jau viņam taisnība džeki var darīt ko viņi grib bet meitenēm jādara tas ko grib džeki? Kā arī vai es tagad tikšu izvazāta pa tvnetiem kā trakākā feministe, ko viņi cerēja panākt, un beigās nožēla ka neiedomājos kaut viņus nofočēt ar telefonu.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

Lepns un saaukstējies.

December 22nd, 2017 (07:18 pm)

Uztaisīju ingvera - citronu želeju, sanāca izcila, urā!

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

December 16th, 2017 (09:41 pm)

Man ir dažādas ļoti interesantas un, galvenais, ne ar ko nesaistītas atmiņas. es tās nevaru "ielikt" nekādā konkrētā savas dzīves brīdī vai notikumā. Plānoju dažas no tām pierakstīt šeit. Šobrīd pirmā: nakts, silta vasara, kaut kāds mežs, es piedzērusies nevaru pārrāpties pāri sētai, kāpju, rāpjos bet netieku pāri. Tad kaut kāds džeks man palīdz, mēs ejam pa zemes ceļu, virs galvas spīd zvaigznes.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

Ja nu kas

December 13th, 2017 (05:38 pm)

Aptiekā iedotās zāles palīdzējušas trīs naktīs no piecām. Saucās dormnorm iekšā melatonīns viens grams. Nav tādas kā miegazāles kur viss paliek smagnējs un nevar pretoties miegam bet vienkārši vieglāk aizmigt. Vispār iesaku.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

I fade away

December 7th, 2017 (05:23 pm)

Šonakt nevarēju aizmigt līdz kādiem sešiem/septiņien, tad pagulēju četras stundas, tad cēlos lai ietu uz darbu. Un tā veselu nedēļu. Galva nestrādā, prāts nestrādā, ķermenis sāp. Aptiekā izlūdzos kaut kādas tabletes, šodien redzēs. Šausminoši tas ka naktī palieku viena un sāku domāt visādas stulbības

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

December 3rd, 2017 (02:00 am)

Var jau arī sakost zobus ciešāk

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 30th, 2017 (06:20 pm)

Sēžu un pasīvi agresīvi gribu vēl vienu cepumiņu.

varbūt nāra, varbūt taure [userpic]

November 21st, 2017 (03:34 pm)

Cīnos ar pašas nesvarīguma sajūtu. Zini to sajūtu - ka nekas neatmetas?

< back | 0 - 10 |