< back | 0 - 20 |  
* [userpic]
septembris
by * ([info]inese_tk)
at September 22nd, 2019 (01:12 am)
current mood: bēdīgs
current song: pelīte tipina

pa virtuvi vienā mierā, lēni un laiski pastaigājas pele. es skumji skatos un nezinu, ko darīt. es negribu, lai viņas te savairojas un visu sagrauž. es negribu slazdus, jo negribu ņemties ar līķiem un es negribu indi, jo nepatīk indes un negribu ņemties ar mumificētiem līķiem. man ļoti, ļoti, ļoti gribas kaķi, bet aukstajā gadalaikā mēdzot būt prom no mājām 3+ dienas tas nav variants, pat, ja es viņam iekārtošu midziņu šķūnī un atstāšu tur ēdienu, jo atnāks visi miljons apkārtnes kaķi un viņu noēdīs. pieliekamo jau pieslacīju ar piparmētru ēterisko eļļu, jo izlasīju, ka pelēm nepatīkot, bet citām darbībām man nav enerģijas. karoč es te sēžu, skatos kā viņa pastaigājas, jūtos bēdīgi un tā, ka ļoti, ļoti, ļoti negribas neko risināt, bet ļoti, ļoti, ļoti arī negribas, lai viņa te visko sagrauž.
gribas, lai atnāk kāds pieaugušais un visu nokārto, turklāt vilks paēdis, kaza dzīva stilā. enīvan?

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
by Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. ([info]ulvs)
at September 21st, 2019 (07:13 pm)

Kuce, kāpēc tu man raksti, ja uzreiz nobano un neļauj atbildēt. I got no time for that bullshit.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at September 21st, 2019 (06:36 pm)

"Pienākums bez mīlestības padara īgnu.
Atbildība bez mīlestības padara nesaudzīgu.
Taisnība bez mīlestības padara cietsirdīgu.
Laipnība bez mīlestības padara liekulīgu.
Gudrība bez mīlestības padara nežēlīgu.
Kārtība bez mīlestības padara sīkumainu.
Gods bez mīlestības padara augstprātīgu.
Turība bez mīlestības padara skopu.
Ticība bez mīlestības padara fanātisku."

Ētika bez mīlestības nav ilgtspējīga.

in a river of teas [userpic]
by in a river of teas ([info]teja)
at September 21st, 2019 (01:56 pm)

dzirdinātājs-dziedinātājs

sirualsirual [userpic]
by sirualsirual ([info]sirualsirual)
at September 21st, 2019 (01:19 pm)

brīvdienas nav manas laimīgās dienas ir latviešu gloomy sunday

restart [userpic]
Foto tags
by restart ([info]restart)
at September 21st, 2019 (11:55 am)
Tags:

Vai variet ieteikt attēlu apstrādes programmu, kurā ir ērti piešķirt iezīmes (tags)? Picasa kaut kas ir, bet par labu un ērtu to risinājumu grūti nosaukt. Iezīmju skaits, ar kuru man jāstrādā, ir vairāki simti.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at September 21st, 2019 (01:40 am)

Не верь, не бойся, не проси.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at September 21st, 2019 (12:49 am)
Tags:

Junun (2015)

in a river of teas [userpic]
by in a river of teas ([info]teja)
at September 20th, 2019 (11:44 pm)

āboli-nātres, vadītājs-konduktors

sirualsirual [userpic]
by sirualsirual ([info]sirualsirual)
at September 20th, 2019 (10:48 pm)

bildīte par spermatozoīdu sacīkstēm pilnīgi nepareiza

"The Egg and the Sperm: How Science Has Constructed a Romance Based on Stereotypical Male–Female Roles"

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at September 20th, 2019 (10:37 pm)

Apple slavenākajā reklāmā pelēkajiem cilvēkiem nu jau iederētos rokās krāsaini iPhone, uz acīm VR brilles, pierē ID čips, bet klipa beigās būtu uzraksts "And you'll see why 2084. will be like "1984."". Veseris meitenes rokās (un pēc tam izmests lidojumā) paliek. Kā tūkstošgadēs pārbaudīts īstenais paliekošo pārmaiņu rīks.

Līkcepure [userpic]
Erasmus
by Līkcepure ([info]likcepure)
at September 20th, 2019 (11:21 am)

Feisbuks izmeta septiņus gadus vecu bildi no Erasmus laikiem Itālijā, Mačeratā. Atcerējos, kā sēdējām L. virtuvē un dzērām pusotru eiro dārgu itāļu* vīnu. Vai arī kā ļoti garlaicīgās dienās izklaidējāmies, dodoties uz Ratu muzeju. Foršākais muzejā bija atrakcija, kura norisinājās tā: iekāp ratos, ieliec caurumiņā kartīti ar kādu no Itālijas pilsētām, un rati sāk "braukt", "logā" garām slīdot senām, melnbaltām pilsētas ainavām. Vienreiz aizgājām arī uz teātri, kur rādīja ļoti piemērotu izrādi cilvēkiem ar nabadzīgām valodas zināšanām - uz skatuves nenotika nekāda darbība, aktieri tikai runāja un runāja. Mēs sākām čukstus viena otrai "tulkot" šos dialogus, kas izklausījās pēc apmēram: "Es tev jau tūkstošo reizi jautāju, kur ir mana cepure?" (Mēs to varējām atļauties, jo sēdējām atsevišķā balkonā un nevienu pārāk netraucējām). Atcerējos arī, kā man tik ļoti pietrūka naudas, ka tiešām cerēju to atrast uz ielas. Vairākas reizes pat nopirku loterijas biļeti. (Naudu zemē atradu neilgi pēc atgriešanās no Erasmus - pie baznīcas, kurai blakus sāku dzīvot pēc pieciem gadiem). Tā kā es daudz skatījos zemē, atrast man toties izdevās visu ko citu. Piemēram, šalli un ādas svarcēlāju jostu. Visas šīs lietas es savācu un pēdējā dienā uztaisīju Erasmus muzeja izstādes atklāšanu. Atcerējos arī savu 24. dzimšanas dienu, kad uzliku galvā mākslīgo krūmu, ko atradu uz ielas, un kādas 150 reizes no vietas nodziedāju rindiņu: "Bevila tutta tutta tutta!"

Nebija jau arī tā, ka neko galīgi nemācījāmies. Mēs gājām uz lekcijām par islāma juridiskajām sistēmām (neatceros, kā precīzi sauca šo priekšmetu) - galvenokārt tāpēc, ka pasniedzējs bija aizrautīgs un glīts. Mēs arī apmeklējām lekcijas priekšmetā "Rural tourism", kurā semestra noslēgumā prezentējām grupu darbu par jaunu tūrisma biznesu. Tā bija pastaiga pa Latvijas mežu takām, kuras laikā gids stāsta, kas ir katra sēne un kā tā izmantojama. Atcerējos arī, kā piecas stundas stopējām, lai nokļūtu vēl mazākā pilsētā nekā bija mūsējā un pavadījām tur tikai vienu īsu nakti.


Es aizsūtīju L. to septiņus gadus veco bildi, un viņa atbildēja, ka nezina, vai "grib atcerēties šo atmiņu".


*Man nepatīk teikt "itālieši", un viss.

tagad [userpic]
jauka doma
by tagad ([info]tagad)
at September 20th, 2019 (12:38 pm)

lai izjustu spēcīgu kaislību pret kādu personu, ir nepieciešama liela deva neziņas. sākumā - kaislība, tad pakāpeniski parādās īstā personība un sākas neapmierinātība ar to, ka īstā personība jaucas iekšā manā iztēles projekcijā. katra iemīlēšanās ir iemīlēšanās projekcijā.

Entitious [userpic]
by Entitious ([info]unknown_entity)
at September 20th, 2019 (02:13 pm)
Tags:

Atceros kautkur internetos redzējis testus, kā noteikt cik noguris tu esi. No sērijas "apgulies, turi karoti rokās virs metāla bļodas, kad izslēgsies, roka atslābināsies, karote iekritīs baļļā un troksnis tevi pamodinās". Nogurumu mēra kā laiku no eksperimenta sākuma līdz pamošanās brīdim. Tur bija kautkas par to, ka ja aizmiedz ātrāk par 2 minūtem, tad esi superpārguris, ja zem 5 tad noguris, ja virs 10 tad esot ok. Man pa dzīvi ārkārtīgi reti sanāk neaizmigt ilgak par 2 minūtem, lielākoties ir tā, ka noliec galvu uz spilvena un pamosties no rīta. Reizēm ar seju grāmatā. Vai arī kautkad nakts vidū, jo kautkādu černi sapņo. Es vispār varu gulēt jebkurā laikā un vietā. Savā laikā, kad rukāju divās maiņās, mierīgi varēju šņākuļot stāvus tramvajā.

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at September 20th, 2019 (12:38 pm)

un vēl Jelgavā'94 es domāju un līdzi jutu Puķes varonei.
es domāju, kā tas būs, kad Ūpis nenāks pa naktīm mājā un, kad atnāks, tad paģirains, un ka man viņš liksies tāds maziņš vēl, bet pašam sev viņš liksies jau liels.
un es gribēšu ar viņu uz zoodārzu, bet viņš gribēs uz viens pats uz rokfestivālu.

tagad [userpic]
gļukains sapnis
by tagad ([info]tagad)
at September 20th, 2019 (09:12 am)

biju vecvecāku mājās. pavadīju tur vairākas dienas. tad pamazām sāku pamanīt, ka vectēvs pa laikam dīvaini uzvedas, izrādās viņš mēģina noskaidrot, kur mājā kāds slēpjas. tad es arī, naktī guļot savā gultā, dzirdu kā pa bēniņiem kāds skraida, izdvešot savādas skaņas - nevar noteikt vai tās pieder cilvēkam vai zvēram.

vectēvs ieiet ar mēbelēm piekrautā istabā, aizver aiz sevis durvis, aizlien aiz kastēm un saka: 'es tev pāri nedarīšu, nāc laukā'. atskan būkšķis, bet neviens laukā nenāk. jautāju vai viņam ir kāda nojauta, kas šis radījums varētu būt. vectēvs atbild, ka jā, vienreiz, kad gājis garām vannas istabai, durvis bijušas pavērtas un viņš redzējis radījumu pustumsā vannā. tālāk saruna norisinājās tā:

es: kā viņš stāvēja?
vectēvs: viņš stāvēja sliktajā veidā

ar slikto veidu domāts, ka radījums nevis stāvējis uz četrām (kā dzīvniekam pieklājas), bet divām kājām.

kopš šīs sarunas man ir bail iet gulēt, bet bailes nav pārāk lielas - nevar ne salīdzināt ar miega paralīzi. mājās joprojām dzīvo arī divi vecvecāku suņi (nomoda realitātē jau kādus 10 gadus miruši), pamanu viņus dārzā, pamanu istabās. suņi ik pa laikam uzosta, kur ir radījums un tad ošņājas ap kādu stūri vai zem kāda griestu pleķa. kad notiek šī uzošņāšana, viņiem pievienojas vēl visādi citu sētu suņi un mājdzīvnieki - ieskaitot govis un aitas, viņi visi meklē, kur varētu būt radījums un viņiem ošņājoties rodas šņukājoši-šņukurējošu skaņu fons. tad atklājas, ka radījums ir starp viņiem - nomaskējies zem aitas vilnas, viņš bēg, vilna daļēji nokrīt, bet nevar saprast, kas apakšā - kāds kamielis vai kas?

tad dzirdu drausmīgu troksni, ienāku istabā - vecvecāki ir noķēruši radījumu - bet tie, izrādās, ir 2, viņi katrs tur sev klēpī vienu zvēru, kas atgādina nelielu mežakuili, abi zvēri spirinās un kviec, bet tiek turēti - verandā uz dīvāna, vecvecāki saka, ka kuiļi esot izolēti no bara, jo tiem bijusi kāda nagu kaite. pamostos.

* [userpic]
septembris
by * ([info]inese_tk)
at September 20th, 2019 (10:37 am)
Tags: ,

es te kādu mēnesi praktizēju intermittent fastingu. to klasisko 16:8 variantu, lai gan pārsvarā sanāk fastinga daļu pastiept par 1-2h garāku. ļoti patīk. ļauj citādāk paskatīties uz savām attiecībām ar ēdienu. fiziski arī patīkami - galva skaidrāka + uzlabojies miegs un miega ritms.

in a river of teas [userpic]
by in a river of teas ([info]teja)
at September 20th, 2019 (01:05 am)

šoreiz VKKF projektu iesniedzu diennakti pirms termiņa. kastītē biju viena pati

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at September 19th, 2019 (11:25 pm)

Bishop's Finger & Turmeric Pickle

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
by Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. ([info]ulvs)
at September 19th, 2019 (10:01 pm)

http://www.thinking-minds.net/carl-jung-synchronicity/

https://en.wikipedia.org/wiki/Mahakali_(album)

< back | 0 - 20 |