< back | 0 - 20 |  
tagad [userpic]
by tagad ([info]tagad)
at February 22nd, 2018 (12:11 pm)

kas notiek ar tavām domām, kad tu kāp augšup pa kāpnēm?

* [userpic]
februāris
by * ([info]inese_tk)
at February 22nd, 2018 (01:54 pm)
Tags:

To, ka ārā ir auksts var noteikt pēc tā, ka man gribas auzu pārslu putru. Nekādos citos apstākļos man viņu negribas.

iokaste [userpic]
by iokaste ([info]iokaste)
at February 22nd, 2018 (09:32 am)
current song: Nicolas Jaar - Let's Live For Today

man patīk uzreiz pēc pamošanās atvērt līdz kājai vaļā logu, izliekties un dziļi ieelpot pasauli. un šajā aukstumā sniegs smaržo īpaši labi un pat tuč tuč sāpīgi.
t. -14C

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at February 22nd, 2018 (09:00 am)

Smieklīgākā spoguļneironu izpausme - kāds uzraksta tekstu ar gramatisku kļūdu, un cits ielaiž kļūdu, uz to aizrādot.

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at February 22nd, 2018 (06:40 am)

Man ir kautkāds bardaks te un galvă, reāli nesaprot, ko darīt at traukiem izlietně vai grīdu, man priekšnamā ir milzīga soma ar visām parpalām, kuras es lěnām velku atpakaĺ, jo reāli nevaru aizbraukt, kaměr tas bardaks te, bet to bardaku sakopt arī ne. Es esmu reālu, publisku atvainošanos parādā bārbalai un citiem, bet īpaši vińai. Es riktīgi labi izgulějos, bet pamodos věljoprojām bardakā, varbūt man vajag aizvest manikīra šķěrītes, trennužkas un čības un kautkur nočibět, pie kădas vecmāmińas gādīgas pansijā. Es vakar aizskrěju uz šivas centru, izrădās pieraksts tik šodien, varbūt tur. Es varu nenăkt uz darbu kădas divas neděļas, jo priekšniece pie indijas guru izlika finiša taisni, es piezvanīju vina tuvākajiem draugiem. Ja man nepastāstītu, es visus nosistu. Šitās nav žělabas, es uzvedos godīgi, tabletes ědu tikai pirms miega. Es vakar runāju ar palīdzības vienībăm slimnieku tuviniekiem end staff, cik siltas, dzīvi apliecinošas balsis. Mïļă bārbala, piedod man lūdzu un nova piedod un visi, nesaprotu, par ko jūs mani mīlat, nav tur nekā, tiksi maķperemaķ un žults
P.s. izńemot sīkos dročilkas, par tiem poh

dzīvsudrablapsa [userpic]
Kaķis ārdās
by dzīvsudrablapsa ([info]iive)
at February 22nd, 2018 (01:13 am)

Ko lai dara ar kaķēnu, kas ir izaudzis līdz tādam izmēram, kas atļauj visur lekt, un tādai un pārliecībai, ka visur ir jālec, jārāpjas un jāuzlien? Es nerunāju par durvīm un plauktiem, bet par tvaiku nosūcēju un aizkaru stangām. Viņš lien ne vien aiz intereses, bet tāpēc, ka ir daudz liekas enerģijas, kura ir arī tad, kad viņš pats ir izspēlējies, un mēs esam ar viņu izspēlējušies. Ir kaut kāda kaķu skola? Uzdevumi, ko dot kaķiem?

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at February 21st, 2024 (11:54 pm)

The Director of National Intelligence (DNI) together with the Department of Homeland Security (DHS) and the FBI are planning to publish a study of the 2016 elections that will demonstrate massive Democratic Party voter fraud of a magnitude sufficient to have influenced election outcomes.

Božena Chodunska [userpic]
Klepus 50 nokrāsas
by Božena Chodunska ([info]bozena)
at February 21st, 2018 (11:01 pm)

Klepus pieturas stabils jau trešo nedēļu, pa tam lāgam man ir bijis sauss, rejošs, astmatisks, atklepojošs, vemjošs, tāds, kur jāturas pie sienām, un vēl kāds tikai ne klepus, dažādās kombinācijās un atkārtojumos, bet kopumā visi kaitinoši, blakus kabineta kolēģi man pareģoja slimnīcu un plaušu karsoni.
Es ceru šitā tešot beigās dabūt smadzeņu satricinājumu, jo cik tad var tā kratīt galvu klepus ritmā, un tad beidzot iestāsies miers. Iekšējs, protams, jo vai tad nu tāpēc pārstās klepot.
Es esmu izpirkusi visu aptieku un veikusi dažādus pretklepus rituālus. Nekas nelīdzēja, starp citu.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
izcilas Lovkrafta audiogrāmatas
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at February 21st, 2018 (10:45 pm)

Ar amerikāņu psiholoģisko tumšās/savādās literatūras rakstnieka H.P.Lovkrafta darbiem iepazīties nekad nav par vēlu, tāpēc visiem ļoti iesaku tieši šī autora lasītās Lovkrafta audigrāmatas, un visvairāk man patīk tieši šis darbs - "At the Mountains of Madness". Stāsts par bariņu zinātnieku no Masečūsecas štata Miskatonic universitātes Arkhamas pilsētā, kuri aizlido uz Antarktīdu ar mērķi veikt plaša apjoma arheoloģiskus pētījumus. Taču stāsts negaidīti pārvēršas lēnā, intriģējošā psiholoģiskā saspensā, zinātnikiem uzduroties iepriekš neredzētām svešas, iespējams, ļoti, ļoti senas dzīvības pazīmēm dziļi zem Antarktīdas mūžīgā sasaluma slāņa. Un vēlāk - atklājot Megalītisku pilsētu, kas slēpjas ieskauta nepārvarami augstim kalniem. 


Neuzkrītoši transatlantisks britu akcents un ļoti īpatnēja, taču patīkama balss tiešām piešķir literatūrai vairāk, nekā es spēju jebkad iedomāties. Tā ir pirmā no daiļliteratūras grāmatām par tēmu Fermi paradox (4nc13nt 4l13n5), un Lovkrafts (protams, varam debatēt par to, ka tomēr viņa priekštecis Edgars Alans Po) ir pirmais no (kaut cik) populārajiem rakstniekiem, kurš rakstījis par tik tumšām, filosofiskām un cilvēcei vienmēr svarīgām tēmām, kā iepazīšanās ar absolūti svešo, prātam neaptveramo (tādā līmenī, ka prāts parasti apstājas un sāk tīties atpakaļ) un beigu beigās "vai mēs vispār vēlamies noskaidrot, kas ir šie briesmoņi, ar kuru esamību esam iepazinušies? (kura mūs ir satricinājusi līdz jebkādas ticamības zudumam par to, ka realitātes matrica nav sabrukusi)".

[info]anrys, noteikti iečeko kaut kad! Varbūt labāk sākt ar šiem stāstiem - "Call of Chtulu" (lieki komentēt) vai manu mīļāko "Shadow over Innsmouth" - par to, kā kaut kāds izmeklētājs darba sakarā apmeklē kādu mazu un senu, taču savulaik (zelta pārstrādes rūpnīcas dēļ) bagāto Masečūsecas zvejnieku ciemu un, saskāries ar tās jocīgo, brīžiem pretīgo vidi un šad tad fiziski "malformed" pilsētiņas iedzīvotājiem ("fish like facial features", "skin with a scaly appearance), palēnām sāk atklāt tās lielāko noslēpumu, kas saistīts ar the old ones dievību Dagon

tagad [userpic]
not bad
by tagad ([info]tagad)
at February 21st, 2018 (07:59 pm)

kādā klusuma brīdī bija sadzirdams, ko klausās kaimiņi - gan klausās, gan sparīgi dzied līdzi

https://www.youtube.com/watch?v=srwxJUXPHvE

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at February 21st, 2018 (09:34 pm)

Dārgā ciba, kurā ikviena radība pārstāvēta vismaz pa pārim!

Vai šeit dzīvojas arī kāds viegli apsēsts datu bāžu entuziasts - koderis - vecu dzelžu mīļotājs?

Ir ļoti izaicinoša problēma, ar kuru ierindas IT cilvēki netiek galā, un kas potenciāli var izvērsties apmaksātā sadarbības projektā.

Anyone?

пивчик, семушки и на стадик [userpic]
par servisu
by пивчик, семушки и на стадик ([info]miligrami)
at February 21st, 2018 (06:00 pm)

Tā kā mani mati šobrīd ir "bekvokāls ansamblī The Kelly Family" sasonā, vērsos pie draudzenes ar lūgumu atklāt, kā sauc frizētavu Rīgā, uz kuru viņa pati dodas un ko nebaidās rekomendēt arī citiem. Zināju vien to, ka tā atrodas kaut kur uz Baronenes. Biju jau atvērusi jaunu tabu, lai tūliņ gūglētu attiecīgo iestādi un rakstītu viņiem vizītes pieteikumu. Draudzenes atbilde bija sekojoša: "Tai nav nosaukuma. Uz durvīm rakstīts Švarckopf." Šādas lietas man visvairāk te pietrūkst. Vakar, teiksim, nostaigāju kilometrus, meklējot šuvēju. Biju iztēlojusies tādu maigi nelaimīgu un viegli apskritušu, kas pie viena ne tikai mēteli iešūtu, bet arī apaviem zolīti nomainītu, vēl varbūt atslēgas pievīlētu un kvīti izrakstītu ar lodīšu pildspalvu. Tā vietā visi te iedomājošies, ka kaut kādi fucking skroderi, arodu iekopuši ap 19. gadsimta beigām, mērlentēm ap kaklu un attiecīgu ceņņiku, vļēēēāāh.

Yoko [userpic]
by Yoko ([info]yoko)
at February 21st, 2018 (04:03 pm)

L. nu jau kādas pāris nedēļas patstāvīgi staigā, un nupat sapratu, ko man tas atgādina
https://www.youtube.com/watch?v=AWFnkJuribM

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at February 21st, 2018 (04:35 pm)

Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at February 21st, 2018 (03:47 pm)

Mēs visi patiesībā esam totāli diletanti- daži vairāk, daži mazāk. Lai kaut ko izprastu vispirms ir jābūt attiecīgam skata punktam. Pēc tam tik var dirst. Labi, ākstos, dirst var un vajag vienmēr. Shitpost is content too.

tagad [userpic]
by tagad ([info]tagad)
at February 21st, 2018 (01:17 pm)par šo es bieži mēdzu domāt, cik tas ir īpatnēji, ka sapnis milzu ātrumā rada šai kustībai savu stāstu. visbiežāk es krītu pa trepēm, reizēm no mašīnas, bet vienreiz pakritu no tā, ka man uzleca suns.
ā..pēc Saksa rakstītā sapnis ātri rada situāciju un šķiet, ka tā situācija ir kāds plašāka konteksta fragments, lai gan nav - tātad sapnis rada sajūtu, ka tur ir stāsts, lai gan stāsta nav. man tas šķiet tik brīnumaini un jocīgi un reizē arī tāda kā ļoti savdabīga sevis piečakarēšana.

* [userpic]
februāris
by * ([info]inese_tk)
at February 21st, 2018 (02:19 pm)
Tags:

vakar stāvēju metra attālumā no Martina Gores. izdzēru divus aliņus (mazos) no Depeche Mode ledusskapja, bet ar to bija par maz, lai varētu sadūšoties pieiet un pateikt paldies par koncertu. viņš ir īsāks (un tievāks) par mani.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at February 21st, 2018 (01:43 pm)

Šorīt līdz 06.00 spēlēju divas savas tīņu dienu vienas no mīļākajām spēlēm: Might and Magic 6 un 7. Tā kā 6. daļu savulaik vairākkārt izspēlēju, vakar ilgāk sanāca spēlēt, kā arī šodien esmu nolēmis turpināt tieši 7. daļu, ko līdz šim nav sanācis izspēlēt. Ja nezinat, kas tā ir, šeit būs ģeniāls review par 6. un šeit par 7. daļu. Beidzot kāda videospēle, kas patiesi silda sirdi. 


Ak jā, pamēģināju Underrail. Izskatās pēc kompetenta materiāla ar labu literāro pusi. Mani mazliet atgrūž pārāk izteiktā pimpjsūkāšana pirmajiem Fallout (I mean, use your imagination, bitchez). Ceru kaut kad turpināt.

unpy [userpic]
Kultūras vērotāja piezīmes.
by unpy ([info]unpy)
at February 21st, 2018 (01:30 pm)

Par kultūru 1925. gadā:

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at February 21st, 2024 (01:26 pm)

https://m.youtube.com/watch?v=466c6iFu5Qw

< back | 0 - 20 |