< back | 0 - 20 |  
sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at April 23rd, 2034 (10:53 pm)

Man vnk ir īsa pacietība ar neirotiskiem cilvēkiem, es neuzskatu, ka man ir pienākums būt emocionāli atvērtam. Man mīlestība nav pienākums, bet bauda. Bauda starp garīgi veseliem cilvēkiem.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at April 23rd, 2034 (10:11 pm)

Iedomājies situāciju: džeks ir iemīlējies meitenē. Bet viņa negrib. Garīgi vesels džeks vnk mainītu fokusu uz citām beibēm un ar cieņu nozustu miglā. Neirotisks džeks, savukārt, sāktu vajāt meiteni, pierādot, cik viņa ir stulba, cik viņai sliktas izvēles utt., cenšoties pierādīt, ka viņai būtu jāizvēlas viņš. Un kas tādā veidā tiktu panākts? - Vēl lielāka emocionālā noslēgtība no meitenes puses. Bet pirmajā gadījumā, kad džeks maina fokusu uz citām meitenēm un dod telpu - dažreiz tas pat pamodinātu interesi meitenei pret viņu, vai vismaz cieņu. Bet neirotiskais džeks šādas teorijas nepieņemtu. Viņš ar nagiem iekrampētos savā neirozē un arvien vairāk pārvērstos par creepu. Vēl vairāk noliktu meiteni un visu, par ko viņa interesējas, pats kļūstot arvien neglītāks un neglītāks. Bet vai viņu tas pistu? Nope. Jo nav fundamenta - mīlestības pret sevi. Kas teiktu: es esmu labāks par to, man nav jābūt tik neglītam. Jo es esmu skaists!

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at April 23rd, 2019 (09:56 pm)

Telefonā jau kuro dienu tik uzmācīgi izlec santehnikas veikalu reklāma, ka man vairs nav šaubu - VIŅI mani īpaši centīgi novēro, kad mazgājos vai sēžu uz poda..

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at April 23rd, 2019 (09:29 pm)

Nesen sapnī kaismīgi aizstāvēju vārda "vāverruds" lietojumu, jo "...tā taču ir visiem atpazīstama krāsa!"

in a river of teas [userpic]
by in a river of teas ([info]teja)
at April 23rd, 2019 (09:14 pm)
Tags:

Lead me back to be refashioned into that ancients’ beauty of Your Likeness

sickboy [userpic]
staigāošās neirozes
by sickboy ([info]sickboy)
at April 23rd, 2034 (09:08 pm)

Ir cilvēki, kas sevi nemīl, tāpēc uzskata, ka mīlestību var PIEPRASĪT, gadiem ilgi noliekot visas otra intereses un mīlestības. It kā sagaidot, ka otrs kādreiz piekritīs: "Ā jā, tas, par ko es interesējos un mīlu, ir sūds, tagad man ir motivācija emocionāli atvērties pret cilvēku, kurš man to ir iebļāvis ausīs. Un, ja motivācijas tomēr pietrūks, viņš vienmēr var mani pārliecināt, pierādot, cik es esmu slikts cilvēks, tas noteikti darbosies!"
Nolikt Krišnas apziņu, nolikt manas draudzenes, tagad ir biodejas kārta! Mīlestība un emocionālā atvērtība taču rodas, kad uz mums sistemātiski, psihopātiski kliedz un pierāda, kādi mēs esam mēsli un cik ļoti tas, kur ir mūsu sirds, ir nevērtīgs.
Citiem vārdiem sakot: neesiet tādi kā jūsu vecāki, nenodariet to saviem bērniem. Ahhh! Šī pasaule ir slima vieta, kur vecāki uzskata, ka viņu pienākums ir uz saviem bērniem gadiem ilgi neirotiski kliegt. Slima, slima pasaule. Man pat negribās tādu sūdu rakstīt! Tas viss rodas bērnībā, vecāki vienmēr visu sapiš. Piemēram, manai mātei viņas māte bērnībā esot teikusi: "Nu neesi tu smuka. Tāpēc tev ir labi jāmācās!" Tad izaug cilvēks, kas sevi nemīl un kuram vispār nav koncepta par to, ka mīlestība ir cienīt otru un dot viņam telpu. Tad dēls reağē uz necieņu ar emocionālo noslēgtību un no viņa tiek pieprasīta mīlestība, noliekot visu, ko viņš mīl. Bet mïlestība nekad nerodas no pieprasīšanas. Pirmais solis, lai no kāda saņemtu mīlestību, ir iemīlēt SEVI. Par spīti debilo vecāku atklāsmēm: "neesi tu smuka" utt. Tas ir pirmais solis un nevis nodot stafeti tālāk saviem bērniem ar nākamajām "atklāsmēm". Katra paaudze cenšas nākamajai paaudzei iesēt kādu neirozi, un šī vēlme rodas no jau pastāvošas neirozes, ko ir "dāvājusi" iepriekšējā paaudze. Bet tev ir jāsaka: nē. Es kļūšu garīgi vesels, iemīlēšu SEVI un saviem bērniem nekādu neirozi nenodošu. Tas, ka viņi netika galā, ir viņu problēma, es šo neirožu stafeti apstādināšu. Lai kā arī mana dzimta vēlētos, lai arī es traumēju savu bērnu. "Bet mēs tak tevi traumējām, tev ir jānodod stafete tālāk!" Paldies, nē un fuck off. <3 :)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
by Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. ([info]ulvs)
at April 23rd, 2019 (07:39 pm)

Pateicoties ibumetīnam un sālsūdenim, pampums samazinājies par 90%. Kur tās strutas liekas, ja tām nav, kur likties?

magnolia [userpic]
by magnolia ([info]magnolia)
at April 23rd, 2019 (06:28 pm)

toties man ir skaisti zābīši no debesīm nokrituši. sarkanīgas ādas un izskatās, it kā pašūti no koka lapām.

tethys_ [userpic]
Ellīte pamatīga
by tethys_ ([info]tethys_)
at April 23rd, 2019 (05:56 pm)

Diezgan lielai ellītei izgāju cauri, no tām, kuras dod arī īstas mācības, taustāmas, nevis kaut kādu mistiksu "dzīves mācību". Tā rezultātā gan aiz stresa saslimu. Tagad jau ārā silts, bet es sēžu, puņķojos un mainu vates pļeckučus degunā, jo tas asiņo kā nelabais. Stress savu panāca. Galva arī sāp. Gribētos izkustēties, bet nevaru paelpot, pie mazākās slodzītes jāģībst.
Tomēr daudz kas tapa skaidrāks. Galvenokārt tas, ka viss ir daudz grūtāk nekā es būtu cerējusi. Apmēram tikpat grūti, kā es domāju un rēķinājos, bet tā draņķa cerība, protams, neatlaiž.
Tagad atkal jāgaida, jāgaida, kad tikšu pie skaidras galvas, un tad jau redzēs, ko tālāk...

ʾāliph [userpic]
acu ārsts
by ʾāliph ([info]alefs)
at April 23rd, 2019 (05:24 pm)

Iesakiet, lūdzu, labu oftalmologu.

atveracisieklausies [userpic]
Hipolits Skābais
by atveracisieklausies ([info]aai)
at April 23rd, 2019 (03:47 pm)

Kurā bērnu/pusaudžu grāmatā bija tāds tēls kā Hipolits Skābais (ja atmiņa neviļ)?
Google nepalīdz.

94sd [userpic]
by 94sd ([info]94sd)
at April 23rd, 2019 (02:51 pm)
Tags:

current song: Tikai ne Daughter

Ir brīži, kad man uzlabojas atmiņa un es spēju nopietni bez blackautiem koncentrēties uz darāmo. Šodien uz laiku tā notika un es kļuvu pat produktīva. Wāāw, tā laikam jūtas normāli cilvēki. Jāpadomā ko es tādu ieēdu.

unpy [userpic]
Valsts pārvaldes vērotāja piezīmes.
by unpy ([info]unpy)
at April 23rd, 2019 (02:25 pm)

Iekšlietu un ekonomikas ministri informē par lēmumu no ceturtdienas slēgt Deglava ielas tiltu (c)delfi.lv

Tad nu tiktāl ir gan. Divi ministri slēdz tiltu, nez ar ko citi nodarbojas. Par šo tēmu varētu jauku bērnu dzejoli uzrakstīt, piemēram:

Ministriem nav laika.

Divi ministri slēdz tiltu,
Vēl viens vāra zupu siltu,
Izglītības ministre
Māca kaķim manieres,
Labklājības, kultūras
Krāso durvīm stenderes,
Finanšu un aizsardzības
Pin no tāsīm vīzes glītas.

Daudz mums valstī ministru,
Visi aizņemti, ka bail.

unpy [userpic]
Seriālu vērotāja piezīmes.
by unpy ([info]unpy)
at April 23rd, 2019 (02:00 pm)

Noskatījos "Troņu spēles" pēdējās sezonas otro sēŗiju. Visu sēriju skābi smīnēju. Skaidrs jau, ka visam ir robežas, tajā skaitā arī Džordžam Reimondam Ričardam Martinam, gan jau vispār necik nav sekojis tam, kas šajā sezonā notiek, vairāk pievērsies priekšpēdējās grāmatas sarakstīšanai. Sen nebija sanācis tādu klišejisku klišeju konstrukciju redzēt. "Ļoti, ļoti viduvēji", tā teiktu norūpējusies skolotāja, savam mīļākajam skolēnam likdama trīs ar mīnusu.

magnolia [userpic]
par dzīves jēgu.
by magnolia ([info]magnolia)
at April 23rd, 2019 (01:06 pm)

birojs, sārtvaidži, atgriezušies no brīvdienām, tagad ņemas sprigani rakstīt ņ-tos bezjēdzīgos epastus. priekšniecei, savukārt, kāpēcīšu periods sācies. man pēc 3.darba dienām pēc kārtas tā vien gribas viņu pasūtīt uz iepriekšējo attìstības fāzi.:))

Bartzabel Lennon [userpic]
by Bartzabel Lennon ([info]jimmy)
at April 23rd, 2019 (10:53 am)

miers ir tik plāns kā kurpnieka zoles
iet bija plāns, bet neklausa miesa
kurš no mums zin kad būs nākošais solis
plauksta kad glauda, bet delna kad tiesā

joprojām mani satrauc klusuma tiešums
blakus kad guļam uz pretējiem sāniem
vienīgās skaņas ir eļļas sprakšķi
kas cepas uz krūtīm
starp vilšanos un baklažāniem

magnolia [userpic]
by magnolia ([info]magnolia)
at April 23rd, 2019 (10:50 am)

kalsni cilvēki ir ļauni. biežs novērojums.

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at April 23rd, 2019 (10:24 am)

pēc šīm lieliskajām lauku brīvdienām, kad visiem sarkani deguni, sastādīts mežs, apkopti smiltsērkšķi, skriets, ēsts, šūpots un staigāts, mūs mājā sagaidīja Ūpja iestādītais OZOLS. OZOLS! tagad zinu, ka visu, ko gribas, var bakstīt podiņā un uzdīgs. izaugs noteikti!

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at April 23rd, 2034 (09:05 am)

Vispār Lieldienās notika kaut kāds jauns sākums. Tagad mani vēl laimīgāku dara jaukas un skaistas meitenes, bet tā ir arī Saule un pavasaris sirdī. Tagad, kā mēļo, esot 75% iespējamība, ka Galaktiskais būs vasaras saulgriežos.

unpy [userpic]
Brīvdienu vērotāja piezīmes.
by unpy ([info]unpy)
at April 23rd, 2019 (08:44 am)

Sākusies otrā no četrām nedēļām, kurās ir pa četrām darba dienām un trim brīvdienām. Sanāks, ka lielais vairums Latvijas iedzīvotāju mēnesi nostrādās režīmā 4+3. Acīmredzot, bez tās piektās darba dienas var mierīgi iztikt.

< back | 0 - 20 |