< back | 0 - 20 |  
пивчик, семушки и на стадик [userpic]
Par aktuālo
by пивчик, семушки и на стадик ([info]miligrami)
at July 15th, 2019 (10:52 pm)

Kādu pēdējo nedēļu pirms miega lasīju par texting suicide case. Tikko arī pabeidzu skatīties dokumentālo HBO divu sēriju filmu par šo: I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter. Tā pati "vai vārdi ir darbība" tēma, tikai pavisam citā leņķī. Es neesmu izdomājusi, kā ar šādiem precedentiem dīlot, taču tieši šī pelēkā zona mani arī fascinē visvairāk: blurring the lines between the real and the fake. Varbūt noskatieties jūs arī - labprāt kādreiz par šo parunātu.

tagad [userpic]
by tagad ([info]tagad)
at July 15th, 2019 (07:33 pm)

bērnības motīvi

https://www.youtube.com/watch?v=wDe60CbIagg

kas jums mīļš no 80tajiem?

tagad [userpic]
by tagad ([info]tagad)
at July 15th, 2019 (06:20 pm)

"Look around the room you’re sitting in. Every object in that room - the right angle table, the book, the paper, the computer screen, the ceramic cup was once imaginary."

iokaste [userpic]
by iokaste ([info]iokaste)
at July 15th, 2019 (08:01 pm)

kad ieraugu kādas rožu kaķu toršu kartiņas, bildes vai paternus, notiek dīvaina acu skatiena iestīvēšanās, viņš kaut kā stīvi spīti neredz, neskatās uz rozēm, kaķiem, saldumiem, reklāmām u.c. riebeklībām. tā, ka var skatīties virsū, bet garām neredzēt. un ja grib atsaukt atmiņā, tad tur ir ķipa muārs. un tā droši vien ar daudzām nešķīstām tēmām, kurām esmu noslēgts forevē.

iokaste [userpic]
by iokaste ([info]iokaste)
at July 15th, 2019 (08:01 pm)

kad ieraugu kādas rožu kaķu toršu kartiņas, bildes vai paternus, notiek dīvaina acu skatiena iestīvēšanās, viņš kaut kā stīvi spīti neredz, neskatās uz rozēm, kaķiem, saldumiem uc riebeklībām. tā, ka var skatīties virsū, bet garām neredzēt. un ja grib atsaukt atmiņā, tad tur ir ķipa muārs. un tā droši vien ar daudzām nešķīstām tēmām, kurām esmu noslēgts forevē.

iokaste [userpic]
by iokaste ([info]iokaste)
at July 15th, 2019 (08:01 pm)

kad ieraugu kādas rožu kaķu toršu kartiņas, bildes vai paternus, notiek dīvaina acu skatiena iestīvēšanās, viņš kaut kā stīvi spīti neredz, neskatās uz rozēm, kaķiem, saldumiem utt. tā, ka var skatīties virsū, bet garām neredzēt. un ja grib atsaukt atmiņā, tad tur ir ķipa muārs. un tā droši vien ar daudzām nešķīstām tēmām, kurām esmu noslēgts forevē.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at July 15th, 2034 (07:27 pm)

Es redzēju sapnī, ka bija Līgo diena un cilvēki sēdēja aukstā istabā, sala, pīpēja un garlaikojās. Tirkīzzilā Laumiņa bija man blakām, es masēju viņas muguras lejasdaļu un tad mēs izdomājām: ejam pie manīm. Pie manīm - tas bija kaut kādā privātmājā, uz kuru mēs devāmies - es, Laumiņa un vēl divas meitenes. Mēs izgājām uz ielas, uz ielas bija haoss, nelegālie imigranti taisīja jandāliņu, Dons spēlēja bumbu. Tad es ieraudzīju, ka esmu pazaudējis savas meitenes.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at July 15th, 2034 (07:23 pm)

Ļoti vilinošas attiecības, bet man ir jāklausās, ko sieviete, Zemes fraktālis, man grib iemācīt. Man tas nav viegli, jo es daudzas dzīves esmu bijis neatkarīgs džeks (protams, šajā arī), bet tagad man nākas klausīties, jo runā tik saderīga un vilinoša būtne. Mēs sapratām, ka šīs attiecības nav bez izaicinājuma. Mūsu pluss ir liela cieņa vienam pret otru un spēja saprast vienam otru.

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
choosingbeggars
by Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. ([info]ulvs)
at July 15th, 2019 (07:19 pm)

Kāds man negrib uzdāvināt pagājušajā dzimšanas dienā šo kombīti pa 69 eur? Man citādāk nav, kur mājās pieslēgt. Grūtāk sacerēt, ja jāspēlē akustiski.

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
by Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. ([info]ulvs)
at July 15th, 2019 (06:10 pm)

Tas ir diezgan skaidrs, ka ASV nevar publiski piedot Asandžam un Menningai. Tā tiktu radīts precedents - netieši dota zaļā gaisma citiem potenciālajiem mūsdienu varoņiem par to, ka viņu veiktais slepena/sensitīva info nopludinājums nebūt nenozīmē to, ka viņi patiesi tiks saukti par valsts nodevējiem un ieslodzīti uz sazincik ilgu laiku. Temīda tomēr ir akla. Un tas nozīmē, ka Asandžš arī tiks paņemts pakaļā pēc pilnas programmas. Ja vien nenotiks iejaukšanās no augšas.

tagad [userpic]
by tagad ([info]tagad)
at July 15th, 2019 (03:25 pm)

spriņģo visas manas cepures caurajos rudeņos, mīļākajai bija rozā nags, tā sen jau zudusi un reinkarnējusies pērnajā vardē, kas lēni tver savu elpu atmiņu dīķu melnajos ūdeņos. caur diennakts sašūpoto krēslu un mākoņu kruzuļaini biklo gaismas filtru atklājas divi uzacu pauguri, kas nikni rāpjas pa taisnīguma taku.

()

no rīta dzirdēju abbas kaveru un, kā jau tas mēdz būt, kaveri parāda dziesmu no kāda cita leņķa, kurš pirms tam palicis nemanīts.
šajā variantā mani pārsteidza dziesmas dramatisms (oriģināls nešķita tik dramatisks), tik radikāli svinīga nopietnība (kura tiek maskēta ar šķietamu vieglumu un teatrālu jautrību, līdz sākas piedz, kas visu noliek kontrastā), ka šķiet, tai ļoti piederētos skanēt kādā milzu katedrālē nakts melnumā, raudoši zeltītu ikonu un eņģeļu statuju pavadībā, kamēr grēcinieki pieplaktu pie zemes, izmisumā dauzot dūres un visu ieskautu pastarās dienas strēlnieki - viena nepārdomāta kustība, viena bulta un tev ir randiņš ar dievu.

p.s. wanna c nice dik dik?

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
by Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. ([info]ulvs)
at July 15th, 2019 (04:52 pm)

720 tonnīga ekskavatora pārvietošana. Kā izskatās, pēdējā mirklī.

rūsganais sprakšķis [userpic]
Briļļu veikals ar optometristu
by rūsganais sprakšķis ([info]mufs)
at July 15th, 2019 (02:18 pm)

Kuri ir ok briļļu veikali? (Rīga)
Mammai ir diezgan nevienkāršas lēcas, recepte biš nesvaiga, vajadzētu arī to, kas nav dakteris, bet optometrists,laikam? uz vietas, un, lai rāmju izvēle puslīdz pabieziem stikliem un nav galīgs sūds (iepriekšējos viņa bez manis nopirka, šiem krāsa lobās)

Man vistuvāk būtu viņu aizvest uz Pasaules Otiku Alfā vai Fielmann Teikā, ir tie ok veikali?

es galīgi neko nesaprotu, jo par laimi no mātes esmu mantojusi zemo, resno šasiju, bet redze gan man ļ.laba

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at July 15th, 2019 (02:10 pm)

Apmēram reizi nedēļā esmu skūteris.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
Darbiņā
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at July 15th, 2019 (01:45 pm)

Sēžu darbiņā, klusiņām rosos, kolēģu šodien nav. Un tomēr neesmu viena. Tik nepārprotami klusie soļi uz viesistabas parketa, ēdamistabas durvju virināšanās, atpūtas krēsla iečīkstēšanās liecina, ka Sirmais Kungs šodienu nolēmis pavadīt Rīgā, nevis tur - savās mīļajās mājās, Daugavas krastā.
Bet mēs labi saprotamies. Divatā mums ir omuulīgāk, no tiesas.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at July 15th, 2019 (01:21 pm)

Ja cilvēks atrod ripiņu, un netālu ir kastīte ar spraudziņu, tad tālāko ir diezgan viegli uzminēt. Tā darbojas reklāma. Milzīgs daudzums ripiņu un tām blakus kastīšu ar spraudziņām.

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at July 15th, 2019 (10:44 am)

atgriezos rīgā pēc pusotras nedēļas laukos. rīga šķiet tāda pieprasoša, savelkoša.

dažbrīd laukos es jutos kā tēls no kāda deviņpadsmitā gadsimta romāna - līst, līst, līst, galošās nesu malku no šķūnīša, iekšā brēc bērni, ir auksts, neesmu izgulējusies, esmu viena. bet dažbrīd kā aristokrāts - spīd saule, bērni laiskojas savā vaļā, es lasu rīgas laiku, dzeru kafiju, dzied putni.

viss līdzsvarā, kā teikt.

Kate [userpic]
by Kate ([info]es_esmu_dzhims)
at July 3rd, 2019 (02:30 pm)

es gribēju iesākt stāstu ar meliem par to, ka, vakardien, sakarā ar oša vārdadienu, bijām nūdistu pludmalē, taču mēs tur nebijām sakarā ar viņa vārdadienu, bet tāpēc, ka viņš jau sen pušoja uz to un es jau sen teicu, ka esmu šim solim gatava. par oša (mana līgavaiņa) vārdadienu uzzināju, jau esot pludmalē. kā es jutos par to, ka vārdadienu jau kuro gadu aizmirstu? ikdienišķi. slikti, bet ikdienišķi.
lūk, es biju nūdistu pludmalē pirmo reizi un biju pārsteigta par to, cik brūnam ir iespējams nosauļoties. tādi ļoti un tumši brūni kungi stāv kājās ik pa 10 m un pilda vējrādītāja funkciju. osis visu dzīvi bija pārliecināts, ka viņi vienkārši cenšas iegūt efektīgu iedegumu, tomēr es izvirzīju teoriju, ka viņi skatās uz krietni mazākumā esošajām sievietēm. osis, no sākuma šokēts, tomēr vārgi centās apstrīdēt šo situāciju, sakot, kā arī sievietes un vispār, penši kopumā, tā sauļojas. pilnīgi melots nebija, jo vienu šādu dāmu redzējām. man gan šķiet, ka bija neizšķirts, jo netālu no mums sauļojās divas jaunas meitenes un vējrādītājs, kas savu stāvēšanu uzsāka ap 20 m attālumā, pēc kāda laika atradās jau max 7 m attālumā no viņām.

in a river of teas [userpic]
by in a river of teas ([info]teja)
at July 15th, 2019 (01:18 am)

post-notafe: kā vienmēr jūtos dziļi pabarota savā domāšanas un kustības procesā.

tēma nākamajam gadam laikam būs "lauki" (fields). tas ir ērts veids kā domāt un runāt par iemiesošanu.

kā dažādi koncepti vai noklusētas pārliecības rada zināmu lauku, ķermeņprāta vibrāciju. piemēram, profesionālisms. rakstošajās aprindās izplatīto uzskatu/baili, ka iespējams būt mazāk vai vairāk profesionālam. kā tas rada paralīzi, ēnu, un vienlaikus azartu, klusi klātbūdams ikvienā "profesionālā" sarunā.

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at July 14th, 2019 (10:34 pm)

gulēt vannā un lasīt dienasgaismā pusvienpadsmitos vakarā dod tikai vannasistabas ar lieliem logiem un vasaras vakari.
cik labi, ka man ir abi.

< back | 0 - 20 |