< back | 0 - 20 |  
diabolisks pandemoniums [userpic]
Ты заставляешь меня кричать
by diabolisks pandemoniums ([info]zirka)
at May 23rd, 2015 (09:19 am)
Tags: ,

super besse uzstāšanās bija ne vairāk, ne mazāk, bet pizdata. neatceros, pirms cik garas mūžības biju pēdējo reizi tā dejojusi pie dzīvās uzstāšanās - no visas sirds un kājas, nevis nogurstot, bet arvien vairāk uzlādējoties -, taču zinu droši, ka tas noteikti tajā pašā depo arī bija. žēl, ka pats zaņķis nav vairs tas, kas kāāādreiz biiijaa . vairāk super bessi nevaru komentēt, trūkst vārdu. klausieties albumiņu, bet piedomājiet klāt ļoti jaudīgu enerģiju un īankērtisa stila horeogrāfiju tumšā, patosa pilnā diskotēkā ar stroboskopu un meža fejām, kuras šņauc kajennas piparus, labi, neņemiet mani vērā, esmu dabūjusi saules superbesses dūrienu
igauņu grupai būtu jānomaina nosaukums uz kaut ko mazāk neizteiksmīgu un klišejisku, kā arī jābeidz ākstīties un jādzied visas dziesmas krieviski, jo angļu valodā vokāls pārslēdzas kaut kādā kozļetonā, kamēr krieviski atkal parādās tumšs un dobjš tembrs un smeķis, tad vērtējums pavilktu arī līdz zaibis, pagaidām - ļoti labi

pirms dejām vislabāk iesildīties ar badmintonu un lētu mazgrādīgu dzirkstošo pļaviņā starp vilcienu sliedēm, iesaku, pārbaudīts

unpy [userpic]
Ļoti iepatikās.
by unpy ([info]unpy)
at May 23rd, 2015 (05:43 am)

Arī par mani bieži vien, protams, kur nu bez tā:

Вот есть братцы, такой совершенно беспроигрышный способ ведения дискуссии: явиться, всех обосрать, а чтобы показать какой ты умный, сказать какую-нибудь непрошибаемую правду, с которой не поспоришь, но к делу отношения не имеющую.
Вот спорят к примеру, мужики, что лучше на сома, донка или удочка, и тут появляется такой персонаж, весь в белом, и говорит: "Что за хуйню вы тут дебилы несете, когда наукой уже давно доказано, что рыболовный крючок из ваннадиевой стали в силу своей перлитной структуры прочнее крючка из стали номер 5".
И хотят ему мужики возразить, а не могут, потому что чистую правду сказал персонаж в белом. Лучше ведь ванадиевая сталь, чем сталь номер 5, не поспоришь.
Ну то есть все понимают, конечно, что персонаж сам сморозил хуйню, не имеющую отношения в делу, а хуйней это назвать нельзя, потому как сказанное - чистая правда. И если персонажу начать возражать, то персонаж тут же с легкостью докажет, что он прав.

(c)Andrey Shipilov

/m. [userpic]
by /m. ([info]mesija)
at May 23rd, 2015 (01:04 am)

un kā TB teica, kamēr es īdēju tālsarunas klausulē: galvenais - be kind to yourself.

unpy [userpic]
Tīri informācijai.
by unpy ([info]unpy)
at May 22nd, 2015 (11:41 pm)

Staigājot bez biksēm, audzējiet tagad 30 dienas trauslumu, ja. Vai vismaz visu savu saraksti blieziet tādā fontā.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at May 22nd, 2015 (11:07 pm)

"Fuck it I've skated and played hockey with concussions. It hasn't effected me in any way noticeable. I'm sure I'll be a vegetable in 20 years though haha"

iokaste [userpic]
by iokaste ([info]iokaste)
at May 22nd, 2015 (10:28 pm)
Tags:

skatos "Twin Peaks" 1mo sezonu.
ekselents seriāls. pilnīgi - kur es agrāk biju? visa tā bagātīgā 80/90to gadu antruāža. uh und ah!

ārā ir īsts maija vakars. var izripot cauri dažādiem smaržu viļņiem, kad viss patīk, ir pareizi un nav vasaras nepaspētās skumjas. izsalēmu iestādīt cidoniju krūmu.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at May 22nd, 2015 (09:58 pm)

"The absolute worst thing that can happen to you is that you win an argument and get your way, but actually the other guy was right."

* [userpic]
maijs
by * ([info]inese_tk)
at May 22nd, 2015 (09:42 pm)

ārā viss tā smaržo, ka bezmaz galva griežas.
un lakstīgalas!

es gribētu, lai maijs ir vismaz 2 mēnešus pēc kārtas. nafig novembris var vilkties nezcik mēnešus, bet maijs nevar?

Božena Chodunska [userpic]
sniegpārsliņas ir dažādas kā mēs
by Božena Chodunska ([info]bozena)
at May 21st, 2015 (03:06 pm)

Vakar maģiskajā autobusā garām paspraucās trīs bērneļi, ap 9-10 gadus veci, kas brauca uz ebreju skolu. Divi puikas un meitenīte. Es jau mēģināju saīgt par grūstīšanos, jo visiem bija mugursoms, bet tad atmaigu, jo jaunieši ļoti izturēti diskutēja par savām sekmēm mācību priekšmetos - krievu valodā, latviešu valodā, mūzikā un ivritā. Izklausījās, ka viņi ļoti nopietni nododas mācību procesam. Nekas cits viņus neatšķīra no krievu vai latviešu sīčiem. Vēl vienam puikam rokā bija āra termometrs un mazītiņš kaktusiņš, bet man liekas, ta tas bija vajadzīgs kādām tur dabaszinībām, tāpēc to nevar uzskatīt par īpašu pazīmi.
Kad mans papus bija mazs, vēl pirms kara, viņš mācījās krievu skolā, un skola atradusies tādā laukumā (es slikti pārzinu Liepāju, tāpēc nevarēšu pateikt, kur tas ir), kur pāri pretī bijusi žīdu skola (tāds bijis arī oficiālais nosaukums). Krievu skolas skolniekiem nav bijis lielāka prieka, kā kāpt uz galdiem un pa logu skatīties pa žīdu skolas logiem, kādas viņiem cepurītes un peisas, un kā viņi skaita lūgšanas pirms stundām. Ar žīdu skolas skolniekiem draudzība bijusi galvenokārt tāda, ka abi etniskie grupējumi spēlējuši futbolu- Urugvaja pret Paragvaju un gājuši kāpās boksēties. Manam papiņam vienīgajam bijuši īsti boksa cimdi, kurus viņam nopircis tēvs, attiecīgi mans ģeduška. Tos tad visi vilkuši pēc kārtas.

unpy [userpic]
Visai skarbi.
by unpy ([info]unpy)
at May 22nd, 2015 (08:25 pm)

Izlasīju vācijā studējoša krievu jaunieša stāstu par dzimtenes apciemojumu, aizdomājos. Cik, nez, mums vajadzētu laika, lai nogāztos turpat? Trīs gadus? Piecus? Septiņus?

* [userpic]
jūnijs
by * ([info]inese_tk)
at May 22nd, 2015 (07:15 pm)
Tags:

jogot pludmalē ir tik debešķīgi. man agrāk likās, ka tas ir tā vnk stilīgi, bet tas ir reāli ērti un forši. un mums ļoti paveicās ar laikapstākļiem (un lakstīgalu blakus krūmā).
un ļaujiet jums padevīgi ziņot, ka sākot ar jūniju, trešdienās 10:00 no rīta, Jūrmalā (visdrīzāk Dzintaru/Majoru rajonā), notiks bezmaksas jogas nodarbības (t.i. uz Jūrmalas domes rēķina) mana pasniedzēja Arņa Siliņa vadībā. visi velkomēti.
oficiāls info sekos, kad [info]elina apstrādās šodien sabildētās bildes.

pichshsh [userpic]
Rīgas ielas
by pichshsh ([info]pichshsh)
at May 22nd, 2015 (07:11 pm)

Sveicināti,

vai kaut kur internetā ir pieejams Rīgas ielu alfabētisks saraksts?

samta [userpic]
by samta ([info]samta)
at May 22nd, 2015 (06:18 pm)

kompleksus par manu 100% beibīfeis drīz papildinās pusmūža krīze. otro reizi pēc pavairošanās pērku sev alkoholu rīgā un tikpat reizes man, protams, prasa dokumentus, bet, kad uzrādu, arī tikpat reizes saka "oooo, jūs labi izskataties". tā, it kā man patiesībā būtu kādi 70 gadi.

investors [userpic]
Par darba vietai neatbilstošu modi
by investors ([info]investors)
at May 22nd, 2015 (05:28 pm)

Zinat to momentu, kad esat sabiedrībā izgrozījušies pa labi pa kreisi un beigas atskārstat, ka bikšupriekša vaļā vai arī nejauši esat iesēdušies brūnā tortē vai kaut kas tikpat apkaunojoši nejēdzīgs? Tad nu lūk pirms pāris dienām nopirku tkreklu, virsū kaut kāds uzraksts, nekā aizdomīga. Šodien no rīta fiksi uzvilku, visu dienu izvazājos pa visiem darba kabinetiem un tikko spogulī nesafokusējis skatienu uz uzrakstu pamanīju, ka tam nevainīgajam uzrakstam fonā ir sievietes dibens tērpts zilās bikini biksiņās. Kā pie velna es to fonu vēl veikalā nepamanīju? Un ja es pamanīju tikai tagad, tad vai vēl kāds ofisā arī ievēroja manu stila un modes misēkli?


Pievienoju lielizmēra vaininieka bildi!

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at May 22nd, 2015 (04:42 pm)
current song: Small Faces - Itchycoo Park

Mani reāli uzbudina šādi miksi. Manas ausis un smadzenes jūtas daudz labāk šajā patīkamajā nepārblīvētajā vidē. Izbaudiet šo burvīgo gabalu!


Tur viens cilvēks komentāros minēja, ka tas bija labākais laiks britu kultūrā. Un es savā ziņā viņam laikam piekritītu. 

austra [userpic]
uz kurieni Tu, pasaule???
by austra ([info]au)
at May 22nd, 2015 (02:38 pm)

un vakardien es patiesi sirsnīgi smējos pie joka:

Arbūzs
Bezbūzs

Dobeles ceriņu dārzs 2015
by tutepataas ([info]tutepataas)
at May 22nd, 2015 (02:16 pm)

Vai kāds, kas šogad jau bijis, vai mitinās tai apvidū, vai garām braucis, zinātu teikt, vai ceriņi jau ziedos? Gribētos uz nedēļas nogali aizbraukt sasmaržot.

vanga [userpic]
by vanga ([info]vanga)
at May 22nd, 2015 (01:35 pm)

labdien! meklēju ļaudi ar pieredzi un spējām paku sūtīšanā no Rīgas uz Berlīni. varbūt kādam zināms kāds privātais vadātājs, kas par abiem pieklājīgu maksu varētu aizvest nelielu paku šādā maršrutā?

paldies, visu jums labu

diabolisks pandemoniums [userpic]
by diabolisks pandemoniums ([info]zirka)
at May 22nd, 2015 (01:28 pm)

kur, pie velna, pazūd nordea bankomāti? vispirms pazuda tas, kurš brīvības ielā pie maksimas starp stabu un bruņinieku, tad čakenē pirms tallinas ielas, tad pie otrās elpas marijas ielā, visbeidzot grāvī pie mego arī noņēma, ne pēdas nepalika

Princese Zeltīte [userpic]
by Princese Zeltīte ([info]elina)
at May 22nd, 2015 (12:55 pm)

Poll #20402 zipāšana ārā
Open to: All, results viewable to: All

esmu gatavs zipāt ārā. CIKOS? 19:30? KUR?

View Answers

1dienās
0 (0.0%)

2dienās
2 (33.3%)

3dienās
3 (50.0%)

4dienās
1 (16.7%)

5dienās
0 (0.0%)

< back | 0 - 20 |