< back | 0 - 20 |  
scriba librarius [userpic]
Fat Bastard
by scriba librarius ([info]lemurs)
at January 25th, 2015 (11:39 pm)

Vai šim kinotēlam iz filmām par Ostinu Paueru ir ieviesies kāds latvisks vārds?

15 [userpic]
by 15 ([info]15)
at January 25th, 2015 (11:40 pm)

kaut nu neiekaistu padegune

Filips [userpic]
by Filips ([info]quizer)
at January 25th, 2015 (10:54 pm)

Pirmais biznesa likums. Visiem uz visiem ir jāpelna.

Filips [userpic]
by Filips ([info]quizer)
at January 25th, 2015 (10:10 pm)

Noskatījos Birdman. Baigā filma. :)

Santa [userpic]
datora mape
by Santa ([info]santa_be)
at January 25th, 2015 (06:21 pm)

http://www.aliexpress.com/snapshot/6413431002.html?orderId=65148689639614

Viss būtu pat ļoti ok, ja neskaita to, ka nepiefiksēju, ka tiešām der tikai ultra bookiem. Manam Lenovo datoriņam tuč tuč pa šauru un pogas netaisās ciet. Tā, ja nu kādam noderētu- tad droši, atdošu par 8 euro. Savākšana Rīgas centrā, Teikā, Zemitānu stacijas apgabalā, vai pie ap Ekonomikas un vadības fakultātes ēku.

M. [userpic]
at January 25th, 2015 (05:18 pm)

Pa lēto 3 apģērbi pirkti ebay un kurpes )

Pastaiga ar draugiem [userpic]
by Pastaiga ar draugiem ([info]aleja)
at January 25th, 2015 (04:58 pm)

Varbūt kāds zina, ko nozīmē šī zīme un cipars uz zelta gredzena ar ļoti mazu rozā akmentiņu? Gredzens visdrīzāk izgatavots Padomju Savienībā.pieļauju, ka fotogrāfijā zīme varētu būt arī apgriezta kājām gaisā

Nefermerita [userpic]
Pārdodu vecās kafijas dzirniņas
by Nefermerita ([info]nefermerita)
at January 25th, 2015 (04:45 pm)

Vecas, padomju, viens asmenītis nedaudz galā nolūzis, bet maļ, tikko vēl malu garšvielas, ilgāk jāpamaļ, bet strādā. Pārdodu, jo dabūju jaunas un vecās žēl mest ārā, ja nu kādam vajag.
Zinu, ka ir dzirdēts, ka kādam vajag alumīnija skaidiņu malšanai vai citām līdzīgām lietām, garšvielām īsti nebūs forši, jo, kā jau teicu, viens asmenītis ir puslūzis un tāpēc ilgi maļas, tomēr visādām apšaubāmām nodarbēm taisni laikā.
5eur, Rīga, Jugla, varbūt var sarunāt kur citur tikties. Rakstīt uz liga@wicca.lv.

banderlogs [userpic]
Terapijas virzieni
by banderlogs ([info]banderlogs)
at January 25th, 2015 (03:08 pm)
Tags:

Ir plānā beidzot sākt iet pie terapeita, bet no psihoterapija.lv netieku gudra, kurš terapijas novirziens ir īstais un derēs labāk. Problēmas nav lielas, bet tik un tā gadu laikā ir sakrājies visādu sūdu, ar kuriem gribētu tikt galā.
Tas, ko es pašlaik skatos, ir eksistenciālā vai psihodinamiskā terapija. Vai kāds gudrāks cilvēks varētu apskaidrot, kā tie abi novirzieni izpaužas realitātē? Vikipēdija šajā gadījumā man diez ko lielu skaidrību neieviesa.

UPD: Liels paldies visiem!

Kate [userpic]
by Kate ([info]es_esmu_dzhims)
at January 25th, 2015 (01:18 pm)

man gribētos, lai ir tādas īpašas dienas feisbukā, kad var rakstīt visu, ko domā, piemēram, man tikko gribējās vienai dāmai neinteresanti, nesmieklīgi un truli pajautāt - kā ir iespējams, ka tu nezini, kas ir disleksija? vienkārši - kā tas ir iespējams? un pat viņas atbilde "neesmu dakteris, ja jau esi tik gudra, tad... utt." mani nekaitinātu vairs tik ļoti, jo es jau zinātu, ko sagaidīt, bet reizēm šādi komentāri mani pārsteidz nesagatavotu. ikdienā man cilvēki nešķiet tik stulbi.

Božena Chodunska [userpic]
Neiesaku!
by Božena Chodunska ([info]bozena)
at January 24th, 2015 (07:27 am)

Tā kā mājās nebija nekā garšīga, atjaucu šņabi ar ziemas karsto dzērienu (aukstu) un ledu. Baigi negaršīgi, nedariet tā!

banderlogs [userpic]
by banderlogs ([info]banderlogs)
at January 25th, 2015 (01:38 pm)

falter ego [userpic]
Matraču līstes
by falter ego ([info]shiry)
at January 25th, 2015 (01:21 pm)

2 gab., izmēros 80x200 cm, par 20 €.

Bilde. (Kaķis komplektā neietilpst.)

Pašsavākšana no Rīgas centra.

Pieteikties komentāros vai uz shiry.ciba gmail com.

iokaste [userpic]
rijība
by iokaste ([info]iokaste)
at January 25th, 2015 (10:18 am)

baby_amfik [userpic]
by baby_amfik ([info]baby_amfik)
at January 25th, 2015 (05:28 am)

esmu raunā. 05:29 baigi okej

Winstona Pieraksti [userpic]
by Winstona Pieraksti ([info]winstons)
at January 25th, 2015 (03:32 am)

pus četri. ēdam ar valtu sēnes un spēlējam gta

kmataj_genf [userpic]
*
by kmataj_genf ([info]kmataj_genf)
at January 25th, 2015 (03:02 am)

hei!

kmataj_genf [userpic]
* * *
by kmataj_genf ([info]kmataj_genf)
at January 25th, 2015 (03:02 am)

'ofiss' man liekas pārlieku skumjš.

kmataj_genf [userpic]
* * *
by kmataj_genf ([info]kmataj_genf)
at January 25th, 2015 (02:58 am)

es nemīlu naktis,
tad sapņu par daudz

dzejasnav [userpic]
Neesam svarīgi divatā
by dzejasnav ([info]dzejasnav)
at January 25th, 2015 (02:06 am)

Es biju plānojis iesākt nākamo ierakstu ar to, kā Čomskī uz tualetes papīra ruļļa malas bija atstāti divi asiņaini pirkstu nospiedumi. Lai būtu "godīgi", es pat palūdzu atļauju Terēzei to darīt, lai gan tieši viņa pirmā to ieraudzīja un gribēja izmantot to detaļu kādā no saviem garadarbiem.

Lai gan atļauju saņēmu, nebūšu spējīgs izspiest no tiem diviem sārtajiem pleķiem nekādu stāstu. Tomēr, kad mazgāju rokas un apcerēju dažādos turpinājumus un izskaidrojumus, kāda meitene man apjukusi pajautāja, kurš, pie velna, no tiem visiem slēdžiem ir īstais?

Ar elkoni norādīju uz to, kuru pats visbiežāk lietoju, un ar to mūsu kontakts beidzās. Bilance pozitīva manā labā. Kāpēc es šādus sīkumus traktēju, man pašam nav skaidrs, bet katru reizi, kad uztveru jebkādu sīku mājienu, sākas nebeidzamas shēmas, no kurām es vai meitene nogurst un tad viss beidzas.

Piemēram, atkal kāds čalis ir dusmīgs uz mani, jo copēju viņa meiču. Joks tāds, ka neesmu pat tā īsti pieskāries viņa dāmai, un tās divas naktis kopā arī neko nenozīmē, vai ne? Un vai tā ir mana vaina, ka tā meitene man raksta nu jau regulāri? Maģiskie vārdi šoreiz bija: "tu novelc robežas," un tad nu es rēķinos, ka viņa to arī izdarīs.

Tas nav interesanti. Meitenes es esmu atmetis uz nenoteiktu laiku (ja neskaita to, ka gultā mani gaida bijusī, bet ar viņu mums ir negulēšanas pakts), bet bija tas viens gadījums.

Rūta.

Ar Rūtu sākās jau tad, kad viņa vēl bija aizņemta, uz virtuves grīdas, starp dažām plānām segām un blakus citam neveiklam pārītim. Atmiņā uzausa mana sešpadsmitgade, kad biju virtuvē uz grīdas ar tajā vakarā iepazītu meiteni un pirksti bija tikpat dziļi.

Nākamreiz Rūtu nejauši satiku bārā, kad viņa sēdēja blakus jaunietim, kas viņu "joka pēc" sauca par sievu. "Joka pēc", jaunietis bija atnesis arī sarkanu rozi. Noprazdams, ka joks nemaz nav tik jokains, cik viņš to bija izplānojis, es klusām sāku apsvērt, cik ilgā laikā es viņam varu meiteni nocelt. Šķita, ka es saderu ar Terēzi, bet patiesībā es saderēju pats ar sevi. Īstā brīdī izvedu Rūtu uzpīpēt, tad apsēdos viņai blakus, "nejauši" piedūru kāju viņējai, viņa neatbīdīja.

Eu, es jums visiem tūlīt iemācīšu vienu joku par flirtēšanu - otrs cilvēks sajutīs pat visvieglāko pieskārienu. Ja vien tas nav zābaks pret zābaku, ķermenim momentā pieplūst asinis pat visnejaušākās sadursmes vietā. Tas ir vienīgais mājiens, kuru saprotu.

Tagad tā roze kalst manā priekšnamā. Jaunietis, kam meiteni nocēlu, turpināja dzert divatā ar uzticības personu, pirms tam atzīstoties mīlestībā Rūtai zem krītošām sniegpārslām Aldara ielā. Kad kāpām augšā uz manu dzīvokli, es viņai godīgi pateicu, ka neesmu attiecību materiāls, bet tas neliedza viņai man stāstīt, cik ļoti es viņai patīku.

Rūta ir lieliska gultā, bet laikam man gribētos tādu meiteni, kas ar mani negulētu pirmajā naktī. Esmu uzstādījis sev šādu paradoksu, kas ir viens no iemesliem, kāpēc, cik nu varēšu, piebremzēšu ar attiecību lietām. Turklāt starp mašīnām, motoriem, meitenēm, ir tā viena lēdija, kuru neesmu saticis diezgan ilgu laiku, bet man iesāpējās, kad redzēju viņas fotoattēlu. Terēze saka, ka ar citām meitenēm viņu nesalāpīšu, un tā laikam ir.

Tie divi asiņainie pirkstu nospiedumi nebūt nav pretīgākā lieta, ko šogad esmu paspējis pieredzēt.

< back | 0 - 20 |