< back | 0 - 20 |  
tethys_ [userpic]
Kursi
by tethys_ ([info]tethys_)
at September 25th, 2017 (08:54 pm)

Maģijas kursos tomēr ir vēl brīvas vietas, jo cilvēki ir pamatīgi pazuduši (lielākā daļa nemaz neatnākuši). Tā ir ierasta slimība uzņemties to, ko nevar ne celt, ne nest, un pēc tam izlocīties no skaidras atbildes - nāksi vai nē.
Tā ka - ja ir kādam pašam vai paziņam, draugam, radam interese - ir iespējas pievienoties!

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at September 25th, 2017 (06:11 pm)

Iespējams, esmu nomērdējusi badā visus savus penātus un larus, vai vismaz likusi viņiem iegrimt dziļā grūtsirdībā. Tā nu tagad dzīvoju bez svētības, bez cepeškrāsns, bez kārtības. Mani augi vīst, mani dzīvnieki skumst, es pat šņaucu degunu un nevaru saņemties nekam.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at September 25th, 2017 (04:47 pm)

Pēdējā laikā, darot kaut kādus darbus pie datoriņa, esmu totāli uzsēdies uz šī i-radio: Lofi Hip Hop Radio 24/7. Kvalitatīvs čillaxs. 

austra [userpic]
Sicīlija
by austra ([info]au)
at September 25th, 2017 (04:33 pm)

man likās, ka Sicīlija man patiks ļoti ļoti, bet patika tikai ļoti. kaut kas tur bija tāds, kas man nepatika, bet es nezinu, kas. tur nebija albānijas sajūtas, bet bija, tur nebija arī itālijas sajūtas, bet bija, tur nebija marokas, bet bija. kaut kas no visa kā. bet es nenoķēru to īsteni sicīlisko. lai arī pamalāmies pa visurieni. gan darījām daudz, gan nedarījām neko.

vienā benzīntankā gāju uz wc, bet tur - tikai liela tukša telpa, motoreļļas plakāts un stūrī paliela mākslīgā eglīte.

 Stiller Ozean [userpic]
by Stiller Ozean ([info]klusais_okeans)
at September 25th, 2017 (04:06 pm)

Varbūt kādam ir pieredze ar pazaudētiem dokumentiem - cik saprotu, pases pazaudēšanas gadījumā var nākties maksāt sodu, bet, saņemot izziņu no policijas par nozagšanu, sodu nepiemēro; kā notiek ziņošana policijai - vienkārši jāaiziet uz tuvāko iecirkni un jāraksta iesniegums vai arī tas viss ķēpīgāk un neviens tādās iestādēs īpaši negrib ņemties?

Twīnpīkas addiktiem
by polija ([info]polija)
at September 25th, 2017 (03:43 pm)

KUR jūs skatījāties 3ās sezonas 8o sēriju???
Nemāku atrast.

Emilija [userpic]
Matemātika
by Emilija ([info]emi)
at September 25th, 2017 (01:22 pm)

Mīļie cilvēki, kā lai šeit tiek līdz iznākumam? Man pa vidu sajūk darbības un sanāk citi cipari.

Q) An office table contains a few large, medium and small envelopes. The number of large envelopes is 3 plus 50% of the number of medium envelopes. The number of small envelopes is 3 times, 20% of the number of large envelopes. There are a total of 66 envelopes on the table . How many small, medium and large envelopes are there on the table?

L = 3 + 0.5M / S = 3×0.2xL / S+M+L = 66

Converting all equations into standard form

L – 0.5M = 3 / 0.6L – S = 0 / L + M + S = 66

Solving the above equations,

S = 12 M = 34 L = 20 envelopes

unpy [userpic]
Vingrošanas attīstības vērotāja piezīmes.
by unpy ([info]unpy)
at September 25th, 2017 (02:25 pm)

Agrāk viss bija kaut kā vienkāršāk. Vairums ar ķermeņa formām neapmierināto dāmu apmeklēja aerobiku, varēja arī neko neapmeklēt, no rītiem to rādīja televizoros, līdz ar to, šito visu varēja izveikt mājās. Arī kungiem, kuri neko no tā paši nepiekopa, bija kaut kāds priekšstats. Tagad ej nu sazin, ko nozīmē visas tās ajengāras, hatha un fitness jogas. Kas notiek body toningos, fat burneros vai strip plastikās. Ar ko atšķiras pilates no zumbas un viss augšminētais - no tabatas. Sāku saprast savas vecmāmiņas tukšo skatienu brīžos, kad kādos ģimenes pasākumos bračka man stāsta kaut ko par roumingiem broudkāstingā.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at September 25th, 2023 (02:05 pm)

Dveesele atrodas sirdii un ir tas aspekts, caur kuru mees esam vienoti ar Visuma radiitaaju ( kursh ir vienots ar VISU). Bet Augstaakais Es ir apmeeram metru virs galvas un ir shautrveida individuaalaas izpausmes shkjemba. Dveesele ir vienota ar visu un Augstaakais Es ir Avota unikaals skatpunkts/perspektiiva, caur kuru vinjsh izzina sevi. Pilnveertiigs dievcilveeks ir tas, kursh shajaa iemiesojumaa vienlaiciigi apzinaas savu vienotiibu ar visu + speej vadiit sho vienotiibu (radiit savu realitaati). Taada ir patiesaa individuaalisma jeega - tu neesi noshkjirts no visa, tu apzinies savu saistiibu ar visu, bet tu esi virs taa ( Augstaakais Es - viirishkjais, augstaaks par Dveeseli - sievishkjo). Ja "sieviete" (vienotiibas apzinja) valdiitu paar "viirieti" (individuaalo apzinju), tad buutu tikai viena radiitaaja unikalitaate (Eedenes daarzs). Mees gribam daudzu kopradiitaaju unikalitaati, arii saakotneejais radiitaajs to veelas, jo mees esam vinjsh.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at September 25th, 2017 (01:49 pm)

Lasu Ikstenas "Mātes pienu" un izkunkstu lamuvārdu ikreiz, kad viņa olšūnu sauc par olnīcu. To viņa dara bieži un neglābjami konsekventi. Tātad stulbums, nevis nejauša pārrakstīšanās.
Jau pēc pirmās reizes apskatījos, kas ir redaktors. Sajutos nepatīkami pārsteigta. Nu, labi, rakstniecei te mākslinieciskā iz(k)laidība, bet viņš, kur viņš ir skatījies?
Iespējams, tā ir kāda mana īpašā obsesija, taču šādas nesekmīga pamatskolnieka muļķības man ļoti traucē uztvert tekstu. Jo, nu, kamon, liecieties mierā, kā lai es noticu, ka galvenā varone ir ginekoloģe, ja man no lappuses lec virsū olnīca olšūnas vietā?!

sirualsirual [userpic]
lauzti kauli
by sirualsirual ([info]sirualsirual)
at September 25th, 2017 (01:04 pm)

atonomija

sirualsirual [userpic]
by sirualsirual ([info]sirualsirual)
at September 25th, 2017 (12:59 pm)

meaning in movement

* [userpic]
septembris
by * ([info]inese_tk)
at September 25th, 2017 (12:21 pm)
Tags:

pirmā diena kantorī

sirualsirual [userpic]
RIP Wild Beasts
by sirualsirual ([info]sirualsirual)
at September 25th, 2017 (12:12 pm)

šie šekspīriskie pediņi man sagādāja ļoti daudz muzikālas baudas un prieka

https://www.youtube.com/watch?v=DwHoh2vNdiA

uldris [userpic]
dažādība ir tas, ko mums vajag
by uldris ([info]uldris)
at September 25th, 2017 (10:30 am)
Tags:

The Bad Batch - kad tiek pāri pirmajiem kadriem, ļoti ievelk. noskaņa un vide like .

galvenā varone tāpat kā Mad Max Fūrijā pierāda, ka var būt stilīga un pat seksīga bez dažiem locekļiem. 
man liekas tas ir ļoti labi, ka tiek radīti tādi "nestandarta" tēli.


tethys_ [userpic]
Skaistums
by tethys_ ([info]tethys_)
at September 25th, 2017 (12:27 am)

Tehniska iemesla dēļ (meklēju konkrētu draudzenes bildi kompilācijai) paskatījos savas kāzu bildes. Es biju nereāli skaista līgava. Man nebija ne profesionāla meikapa, ne friziera, visu pati darīju, nav iemesla man tur izskatīties kaut kā īpaši citādāk nekā parasti, un es tur izskatos ļoti skaista. Nevis vienkārši labi, bet ļoti labi.
Un tā es nekad vairs neizskatīšos. Es varētu notievēt, uzkačāties, sakopt ādu un matus, un es vienalga vairs nekad tik skaista nebūšu. Tas laiks vienkārši ir garām. Es varu izskatīties labāk un sliktāk, un es varu izskatīties labi savam vecumam, bet tur vienmēr būs klāt tas, ka izskatos labi "savam vecumam".
Un man ir pilnīgs miers iekšā par to. To es sapratu brīdī, kad man no sirds apnika klausīties tajā, kā novēro manas svara izmaiņas, cildinot, ka izskatoties tievāka. Takš man pie dirsas vai es izskatos tievāka vai resnāka. Man ir savs limits, kuru es nepārkāpšu, bet man nav tās vēlmes izskatīties pēc jaunas meitenes. Es patiesībā labi jūtos tā, ka izskatos pēc sievietes, jo ar savu bērna ģīmīti un vēl joprojām perfekto sejas ādu mani tāpat uzskata par jaunāku. Sievišķīgas formas vienkārši palīdz man izskatīties pēc tā, kas es esmu - 32 gadus veca, pilnīgi pieaugusi, nobriedusi sieviete nevis jauna meitene. Un es negribu izskatīties kā jauna meitene. Ja es varētu tagad atgriezties tādā ķermenī, kāds man bija, un sākt no sākuma, es varbūt to gribētu, bet es esmu tāda, kāda esmu, un man nav bail no tā, ka es izskatos sliktāk vai vecāka, vai resnāka nekā tad, kad man bija 18.
Tas neliedz man ģērbties gotiskās drēbēs vai kruzuļainos svārkos, vienkārši es arī savas netradicionālās drēbes pielāgoju savam vecumam, un, manuprāt, ka es izskatos labi. Savam vecumam. Un vienkārši labi es vairs neizskatīšos nekad, jo pareizi ir būt jaunai, tas ir tas īstais skaistums, cita nav, un man ir ok, ka vairs tas nekad man nebūs. Varbūt tāpēc, ka jaunības skaistums ir vienkārši blakusprodukts, bez savas vērtības pašam par sevi.
Kad es skatos uz cilvēkiem, kam iepatīkas arī vecākas sievietes. Galvenais, ka "skaistas savam vecumam". Tā es skatos arī uz sevi. Un ir labi. Tikai man no malas gan mēdz atgādināt par to, ka tas, kas ar mani notiek - pirmā novecošanas stadija, kad vairs neesi "meitene", un netieši norādīt uz to, ka tas ir slikti un ar to jācīnās. Ka jāizskatās labāk. Ka esmu par resnu, velku pārāk spilgtas drēbes, ka man jau vairs nepienākas, ja nemāku "savākties".
Ejiet taču jūs ieskrieties. Esmu normāla sieviete 32 gadu vecumā, un man nav ne mazākās vēlmes šo savu vecumu padarīt sev nepatīkamāku, skrienot pēc kaut kāda nesasniedzama mērķa - mūžīgās jaunības. Ir man celulīts uz ļeškām, būs viņš man līdz nāves stundai, āda tvirtāka nekļūs. Tāda ir dzīve, un šo dzīvi es taisos baudīt tādu, kāda viņa ir.

Božena Chodunska [userpic]
Nacionālās desu gatavošanas ieražas
by Božena Chodunska ([info]bozena)
at September 24th, 2017 (10:57 pm)

Nekā tur nav no tās Konjaka desas, es nospriedu, vajadzēja pirkt Ar Šmakovku.
Patīkami, protams, ka biodiversitāte mūsdienās skar ne tikai šņabjus, kuri nāk visādās krāsās un lielumos, noturēti uz paipalu olām, filtrēti caur pienu un vienradžu astriem. Arī desas pieejamas ar ķiršiem, konjaku un šmakovku, kā augstāk norādīts.

sirdnA [userpic]
by sirdnA ([info]sirdna)
at September 24th, 2017 (10:18 pm)

Nē, nu laiks jau labs un sestdiena arī izdevās kā personība, bet solītais pasaules gals, kā jau parasti. Fe.

pelnufeja [userpic]
by pelnufeja ([info]pelnufeja)
at September 24th, 2017 (10:11 pm)

Nevaru saprast, vai pēdējā gada laikā es slimoju biežāk nekā pirms tam, vai arī vienkārši mana dzīve ir kļuvusi aktīvāka, un es biežāk pamanu, ka esmu slima, jo man gribas kaut kur iet/braukt, un tad jādomā, vai to varēšu. Un slimošanas arī ir vairāk tādas kā bērnībā - ar temperatūru un visu to karsti un grūti sajūtu, kas gan laikam ir labi, jo vieglāk sevi disciplinēt ar skriešanu apkārt slimai. Bet šoreiz gan ceru izveseļoties overnight.

* [userpic]
Septembris
by * ([info]inese_tk)
at September 24th, 2017 (06:14 pm)
current song: Čaļi spriež

"Parādi man cilvēku, kuram nav piedirsta atmiņa"

/vilciens cēsis-rīga/

< back | 0 - 20 |