< back | 0 - 20 |  
Puķuzirnis [userpic]
Herbst
by Puķuzirnis ([info]zero_weirdness)
at September 2nd, 2014 (09:07 pm)
current mood: nomnom
current song: Rajmands Pavls - Rudens Ogle

pirmoreiz tik viegli uztveru rudeni. i hope it lasts. šoks ir vienīgi par pāragro tumsas iestāšanos. viens no iemesliem, kāpēc dzīve ziemeļos sucks.
kuram ir brūkleņu vietas? ņemiet mani līdzi uz purvu!

samta [userpic]
by samta ([info]samta)
at September 2nd, 2014 (09:00 pm)
Tags:

šodien pārvācos uz iekšu. seksij verandas zvaigžņu naktis un rozamundes pilčeres rīti ir beigušies.

gee18 [userpic]
dāvanu karte
by gee18 ([info]gee18)
at September 2nd, 2014 (08:32 pm)

Hey, Cibiņi!
Pie manis nonākusi Valtera un Rapas dāvanu karte 20 eiro vērtībā, bet, diemžēl, mana noskatītā grāmata atrodas tikai Globusā.
Es ticu, ka brīnumi notiek, un varbūt tieši Tev ir Globusa dāvanu karte apmaiņai?
Vai arī, ja grasies tāpat kaut ko iepirkt Rapā - būtu ar mieru iemainīt pret skaidru naudu?
Par pretīmnākšanu bonusā gardumi no manis : ).

banderlogs [userpic]
by banderlogs ([info]banderlogs)
at September 2nd, 2014 (06:50 pm)

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at September 2nd, 2017 (06:31 pm)

Jaa, tas taa laikam ir, ka savu duaalo sociotipu ir parasti gruuti pamaniit, jo vinjsh nav kruts erotiskaa vai sensuaalaa zinjaa, es ESTp meiteni arii tikai gadiijuma peec pamaniiju.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at September 2nd, 2017 (06:23 pm)

Tagad muusu latvieshu draugi aizbrauca pa zakji ekskursijaa uz Alpiem, bet ESTp meitene paarvaacaas pie ESFp meitenes. Es palieku viens kaadu laiku un lasu Dalailamas taa saucamo autobiograafiju.

* [userpic]
septembris
by * ([info]inese_tk)
at September 2nd, 2014 (06:07 pm)

vēl viena lieta, kas man nepatīk, pienākot rudenim - ka jātura ciet logi un durvis uz āru. es savādāk nevaru, jo esmu salstīgs radījums. pagaidām vēl ciešos cik varu un turu vaļā(un sēžu dūnu vestē).
man tik ļoti patīk tā brīvības sajūta, ko rada logi/durvis vaļā, āra smaržas un gaiss (un lielie gļumie bezmājas gliemji), kas ienāk mājā. visi mājlopi arī var staigāt kā pašiem patīk.
šogad bija ļoti paciešama ziema, bet vasara priekš manis bija par īsu.

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at September 2nd, 2014 (04:38 pm)
current song: stay with me

"visu-gribas-mest-ārā" sajūta. it kā rudens, bet iekšēja pavasara tīrīšana prasās izlauzties. bet kas man dos pieķerties?
aizņemts aizņemts aizņemts

unpy [userpic]
Spama vērotāja piezīmes.
by unpy ([info]unpy)
at September 2nd, 2014 (03:37 pm)

No šodien saņemtā.

Pēdējā laikā aktuālas kļuvušas ne tikai zobu balināšanas
procedūras, bet arī zobu rotāšana ar Swarovski kristāliņiem, kas
terminam “žilbinošs smaids” piešķīris jaunu nozīmi. Šāda veida aksesuārs
ļauj sekot līdzi laikam un arī ikdienā sajusties krāšņāk. Kā norāda
veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Līga Štagere,
pieprasījums pēc šīs krāšņās zobu rotas arvien palielinās, jo
augstvērtīgie un vienlaikus arī elegantie kristāla izstrādājumi rada
pozitīvisma sajūtu, vienlaikus izceļot arī sievietes personību.

the lament configurator [userpic]
by the lament configurator ([info]morloku_karalis)
at September 2nd, 2014 (03:00 pm)

mūsu brīvība biedē ar atbildību, mūsu pašcieņu pieskata kauns, bet viena stabila patiesība visā haosā, viena mantra mums paliek: "nu ko tās aptaujas vispār saprot, kādēļ tad man neviens nav zvanījis un prasījis par ko es balsošu?"

nu lūk, šodien piezvanīja. pēdējā dogma kritusi; viņi tomēr var piezvanīt arī man.

(varētu būt stulbākais ieraksts, kāds man te bijis, ne?)

* [userpic]
septembris
by * ([info]inese_tk)
at September 2nd, 2014 (02:13 pm)
Tags:

es pēdējā laikā daudz skatos smukas bildītes pinterestā, bet šķiet, tas nav bezjēdzīgi zemē nomests laiks. tas mani mazliet iedvesmo un tā rezultātā esmu šo to uzzīmējusi, pabeigusi vienu sen iecerētu, bet pamestu smukumprojektu, apzīmējusi burkas, kurās likt pašvākto tēju dāvināšanai un ieslodzījusi burciņās divas kodamas - apmēram šādi, tikai lielākās burkās un dabīgākos apstākļos. viņi jau pārcēlās dzīvot pie [info]vilkate. vēl man ir projektā manu personīgo recepšu grāmata elektroniskā formātā, bet tā kā es galīgi nejēdzu neko no tā, kas saistīts ar maketēšanu, arī wordu vulgaris šim mērķim nepārvaldu pietiekami labi un bildes man nav tik skaistas, vairāk vnk ilustrējošas, tad beigās drošvien atmetīšu ar roku un uztaisīšu recepšbilžalbūmiņu FB. kā arī gribu aizņemties šujmašīnu un uzšūt sev lina gultasveļu.

Puķuzirnis [userpic]
food porn and healthy diy living
by Puķuzirnis ([info]zero_weirdness)
at September 2nd, 2014 (12:16 pm)

šodienas garšīgais atklājums, novēršot uzmanību no negaršīgās kurkumas garšīgajā putrā (iemēģinu dabiskos pretsāpju līdzekļus):
absolutsed.lv jeb Absolūts Ēd. Filozofes-lauksaimnieces Ilzes Lipskas ēdiena dienasgrāmata. Lieliska lapa. Līdz šim neesmu spējusi aizrauties ar šāda veida lasāmvielu, oh well, visam savs laiks. nomnom,rīt provēs kale chips

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at September 2nd, 2017 (10:10 am)

Gaidam darbu, kas buus peec nedeeljas. Skvoteejam un dampster daivojam. Jautri. rancijaa gan ir izveersts terors prêt stopeetaajiem - tevi noshtraafee vnk par to, ka tu atrodies pie shosejas, pat, ja tu esi zaalienaa un nemaz nestopee. Laikam taapeec Sarkozii tagad sanjem karmu, ka vinjam tiek izvirziitas apsuudziibas korupcijaa, vinjsh jau droshi vien stopeetaajus nekad nenjemtu.

unpy [userpic]
Visa kā vērotāja piezīmes.
by unpy ([info]unpy)
at September 2nd, 2014 (10:20 am)

Jau agrāk pa ausu galam ko tādu biju dzirdējis, tak tagad šo parādību pamanīju arī savu paziņu lokā. Ko simbolizē šī publicēšanās portālos ar tik ļoti dramatisko apliešanos ar aukstu ūdeni, ka varētu padomāt, ka šis ir verdošs?

samta [userpic]
by samta ([info]samta)
at September 2nd, 2014 (09:50 am)
Tags:

man liekas, ka no septembra beigām es sev beidzot ļaušu pārtikt tikai no šokolādes kūkām, medus kūkām, šerbertiem, augļu pīrāgiem (ar biezo putukrējumkārtu pa vidu), atkal zefīriem un cepumiem ar ievārījuma pildījumu. varbūt, varbūt vēl pa vidu apēdīšu kādu nedaudz etiķainu svaigdārzeņu salātu porciju, bet viss pārējais būs tikai cukurs.

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at September 2nd, 2014 (09:54 am)

ludzas ielas apkaimē veikalu "Darba Apģērbi" ir nomainījis iestādījums "Jēzus mīlestība"

[̲̅$̲̅(̲̅ιοο̲̅)̲̅$̲̅] [userpic]
by [̲̅$̲̅(̲̅ιοο̲̅)̲̅$̲̅] ([info]quad)
at September 2nd, 2014 (09:26 am)

man pirmoreiz kursā tik daudz džeku es paskaitīju laikam ir vairāk kā meitenes haha rēķinām matricas

markizs [userpic]
kur ziedot valsts drošībai
by markizs ([info]markizs)
at September 2nd, 2014 (09:09 am)

Kur īsti būtu labākā vieta lai ziedotu valsts drošības veicināšanai? Nu tur zemessardzei, jaunsardzei, pagasta-ložmetēja-biedrībai vai kam tamlīdzīgam?

Gribās pāriet no ņerkstēšanas par politiķiem pie kaut mazas bet finansiālas injekcijas Latvija aizsardzības spējai. Bet tādas injekcijas, kur izlietojums būtu ticams un vēlams arī taustāms. Kaut kādā milzīgā valsts kontā ieskaitot nebūs tā sajūta, ka esmu izdarījis ko dvesli sildošu.

zirka ukrainka [userpic]
"jūsu draudzene tiecas pēc jums, taču izjūt arī bailes"
by zirka ukrainka ([info]zirka)
at September 2nd, 2014 (07:51 am)
Tags:

man ļoti nepatīk, kad man mīļas grupas kļūst pārāk populāras
bija tāds ansamblis "biezoknis", tiešām kā no meža, neviens nebija ne dzirdējis, ne redzējis, un nevienam arī nevajadzēja. lai kur notiktu koncerti, bija, kur apsēsties un ko elpot. bet tagad pievācas pilna kaņepes zāle, visi brēkā līdz un plaukšķina, taču neviens nedzird tavu vārgo "āreče, es jau pirms trim gadiem paredzēju lielas lietas no viņiem"
atzīstu, tās ir hipsteru problēmas, bet vēl es esmu ļoti nogurusi un neizgulējusies, ja jūs tas interesē. nekur tālu prom savā dzīvē no pirmo septembru svinēšanas neesmu tikusi
nujā, kur es paliku - vienvārdsakot, ja jūsu pilsētā uzstāties ierodas grupa biezoknis, noteikti aizejiet, viņi ir jauni, skaisti un interesanti un tā arī spēlē

 [userpic]
habit
at September 2nd, 2014 (12:00 am)

tad, kad kaadu laiku ar tevi nekas labs nenotiek, vai arii kad ar tevi kaadu laiku jau viss ir labi, tad shkjiet, ka nekas labaaks arii nenotiks. un pohuj, ka shodiena ir vakardienas 'kaut kas labaaks'. varbuut man dziive shkjiet tagad kaa taads no grandiozaam lietaam prom veersts fraktaalis, kas it kaa izpleshas bet kljuust siikaaks.
taapeec, aizvien aatraak un efektiigaak es tiishaam un netiishaam izraveeju visus siikos potenciaali lielo un grandiozo naakotnes notikum asninjus, aiz bloody ieraduma. varbuut naakotnes iespeejas un soliijumi vairs nespeej mani pavedinaat

< back | 0 - 20 |