< back | 0 - 20 |  
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 21st, 2024 (10:37 pm)

Dzīves gājumā slapji saburzīts
Atbildības un pienākumu izrullēts
Taisns un caurspīdīgs
Kā augstvērtīgs papiruss
Kur pierakstīt galaktiku vēstis
Ar mūžam mainīgu atpakaļadresi.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 21st, 2024 (09:37 am)

With best regrets

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 21st, 2024 (12:30 am)
Tags:

American Made (2017)

atmiņas par domām [userpic]
by atmiņas par domām ([info]teja)
at June 20th, 2024 (01:28 pm)

skaistums nav estētika
skaistumam, tāpat kā zeltam, nav pretkrāsas
skaists ir tas, ko svētī tavs labvēlīgais skatiens
skaists ir tas, ...

mēs, nabaga austrumeiropas sievietes

* [userpic]
jūnijs
by * ([info]inese_tk)
at June 20th, 2024 (08:29 am)
current mood: dirsā. jābrauc uz darbu

es nevaru. man viss vienkārši ārprātīgi besī un kaitina. ar Līgu albuma iznākšanu viss iet drausmīgi čakarīgi + vakar bija pēdējais mēģis pirms koncerta un manliekas, mēs nekad neesam dziedājušas tik slikti. iekiko stress, bet vajadzētu vēl vismaz 5 garos mēģus, lai viss būtu jau tik iedrillēts, ka var autopilotā visu izdarīt. laika tam nav un nebija. jauno albumu nevarēsiet likt arī savās spotify Jāņu pleilistēs, jo tikai vakar parādījās gala mikss. spotifayā salikām, bet līdz publicēšanai var paiet 5 darbdienas. un tad jau tas vairs vispār nebūs aktuāli. bet klausieties bandcampā. tur arī vakar salikām. man tikai kaut kad jāpaspēj samainīt vizuāļi, kuri ienāca šonakt 2 naktī.
darbs gāžās virsū neapturamā straumē, es jūtos vainīga, ka pametu kolēģi vienu un darbdienā veltu 4h lai pārvietotos uz Rīgu un atpakaļ un apmeklēju Līgu mēģi. šodiena būs ārprātīga. droši vien tāpēc es prokrastrinēju rakstot te. jo neizsakāmi negribas. man vienkārši tas viss tik ļoti neinteresē un izsūc.
pirms pāris dienām zvanīja māte- viņa ir pensionāru ekskursijā Vācijā. brāļa sieva (tā paša, kurš ir izdomājis, ka viņam ir vēzis un kurš kategoriski atsakās iet pie ārsta vai veikt jebkādus izmeklējumus un vnk lēnām dilst gulšņājot mājās) esot nokritusi (viņai bija insults pirms 7 gadiem, viņa ir tāda, kas tipa var piecelties un apiet apli pa istabu). viņš nevarējis viņu piecelt, mums nav zvanījis. māte teica - varbūt K var rīt iebraukt pie viņiem nočekot situāciju, JO TU JAU NESPĒJ. pēc garākas klusuma pauzes viņa laikam saprata, ka laikam kaut ko ne tā pateikusi un nervozi piebilda - jo tev gan jau jābrauc uz valmiermuižu. katrā ziņā tas nebija tas, ko gribējās dzirdēt no mātes šajā dzīves posmā. es pat īsti nesaprotu kāpēc viņa to teica, bet acīmredzot tas ir tas, kā viņa par mani jūtas un domā.
ļoti gaidīju Jāņu brīvdienas. īpaši sestdienu, kad pēc konča un pirms Jāņu svinēšanas varētu pabūt savā nodabā un drusku atiet no stresiem un imersēties dārzā un mežā. bet še tev- krustmātei nomira māte un sestdien ir bēres.

runājot par darbu un tā pienākumiem, es cenšos sevi pastiprināti vērot. 6dien organizējām tirdziņu, bija visādi stresaini pienākumi (vietu ierādītājs tirgotājiem ir diezgan crazy, jo viņi ierodas barā un metas virsū kā haizivis), tirgošanās nodevas iekasēšana no ~115 tirgotājiem, visa diena uz kājām un komunicējot ar pilnīgi svešiem cilvēkiem, no kuriem lielākā daļa bija jauki un atsaucīgi, bet bija arī daži pilnīgi pimpji. toties ārā, nevis telpās. likās, ka darbdienas beigās pēc tā visa būšu pilnīgi dead, bet aizbraucu mājās, paēdu un mierīgi aizgāju rosīties dārzā. izrādījās pēc šādas dienas man ir tam kapacitāte. kamēr pēc visas dienas, kas mierīgi nosēdēta pie kompja rakstot epastiņus un taisot tabuliņas es jūtos kā pilnīgs zombijs un man nav spēka vispār neko vairs darīt.

vienu rītu pamodos ar domu, ka moš way out ir stāties doktorantūrā un rakstīt diseni par Grīnbergiem. bet tas arī būs sēdēšana pie datora un drausmīgs spiediens. vienīgi - tas attieksies tikai uz mani. šobrīd es jūtos slikti kolēģes priekšā, kas izvēlējās mani šim darbam no lielas kandidātu čupas un, kura reāli dara vājprātīgu apjomu ar darbu, kamēr es freezoju un panikoju un ciešu.

vēl ar sāpošu sirdi atteicu vēl vienu ēst taisīšanas piedāvājumu. bija gan biedējošs, jo apm nedēļu un 50 cilvēkiem. Rīgā. bet tieši tajā nedēļā ir vairāki pasākumi Vmuižā un diezgan nereāli savienot. Savvaļas nometnes ēst gatavošanu, kam biju jau sen piekritusi, nācās atteikt, jo iekrita tieši etnofesta nedēļā.

ļoti ilgojos pēc dārza, meža, zirga un miera. un tīras un kārtīgas mājas. mani nomierina tīra un kārtīga māja, bet es tiešām neatceros, kad pēdējo reizi mazgāju grīdas.

lavendera [userpic]
Kā noskaidrot, cik maksā grāmatas vecajā drukā?
by lavendera ([info]lavendera)
at June 19th, 2024 (10:10 pm)

1825. gada Bībele aplauztos koka vākos, 1907. gada "Latviešu rakstniecības vēsture skolām" un 1899. gada "Davida nama lielskungs jeb Udines vēstules".

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 19th, 2024 (09:47 pm)

Bļodveida zibens

Roxolana Destiny [userpic]
by Roxolana Destiny ([info]zvaigznjustari)
at June 19th, 2024 (07:41 pm)

man sadīga VISI cukīnī, pipari, delfīnijas un baklažāni, ja kāds Vidzemes pusē godprātīgs ņēmējs un audzinātājs, padalīšos!

Italian crush [userpic]
by Italian crush ([info]yulungu)
at June 19th, 2024 (11:27 am)

Piektdien kārtējā kāzu jubileja. Ieplānota šautuve.
Ceru, ka vīrs šogad atcerēsies man uzdāvināt ziedus.
RIP

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
daba/ūdeņi Tukuma apkārtnē
by Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. ([info]ulvs)
at June 18th, 2024 (08:19 pm)

Apsveru iespēju aizbraukt patusēt uz Tukumu. Mani visvairāk interesē tur apkārt esošā daba. Vai kāds var rekomendēt, kur ap Tukumu kaut kur 5 km rādiusā var izbaudīt mežu, ezerus vai upes, kuros var nopeldēties? Dzīvoklis ir Tukumā proper, bet plāns vazāties apkārt. Vēlams tādas vietas, kur varētu nebūt cilvēku masas.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 18th, 2024 (01:05 pm)

"Big man with a beard"

Italian crush [userpic]
by Italian crush ([info]yulungu)
at June 18th, 2024 (12:32 pm)
current song: Ei tu skaista meitene... Kāpēc tev nav grebenēeeeee

Vakar uzšuvu sev kleitu. Vīrs vispār neviena vārda nepateica, ka smuki viņā izskatos.
Iespējams, ka nemaz arī neizskatos smuki.
Pms pms pms

* [userpic]
jūnijs
by * ([info]inese_tk)
at June 17th, 2024 (04:35 pm)

Veselus sešus gadus esmu dzīvojusi itkā Dantes "ellē", Jums pieskārās maza liesmiņa un Jūs sarāvāties kā mimozas ziediņš "Noli me tangere". Nuja, man nevajadzēja Jums teikt - bet neapdomajos, gribēju Jums parādīt, ar kādiem cilvēkiem man jādzīvo. Neviens man nevarēja palīdzēt - es griezos pie kosmiskiem spēkiem un gaidīju ar vislielāko pacietību. Tagad esmu brīva, mana Inta aizgāja. Kas man vēl palicis - liepa pie loga, tā mans dārzs, mana vasara, mans prieks, tad grāmatas un radio. Lasīt ar es vairs nevaru tik daudz kā gribētos, acis nogurst. Es ļoti mīlu labu muziku, tā ir mana pirmā un lielā mīlestība, bet es varu klausīties tikai pirmšķirīgus izpildītājus. Mans radio ir drusku bojāts, jo varu klausīties tikai par vilni 251 un tam pašam klusās vietas nav sadzirdamas. Jūs teicāt, ka Jums zinams labs meistars, vai Jūs, lūdzu, man nedotu viņa adresi.
Es stāvu pie mūžības vārtiem un apskatu savu bagažu, cik tā ir viegla - līdz nāk tikai tas, kas gājis caur sirdi, kas skāris sirdi, nevis, ko esi ņēmis, bet ko esi devis. Ja vairāk cilvēki klausītos uz savu sirds balsi, tad dzīve būtu vieglāka, patiesāka un taisnīgāka.
Es domās bieži pie Jums viesojos man liekas, ka Jūs esat pa daudz nopietna, man gribētos redzēt vairāk prieka, vairāk pavasari, - Jūs taču vēl esiet tik jauna.
Šinīs dienās saņēmu no Helenas vēstuli, viņai piedzimusi meitiņa, tagad viņai ir divi mazuļi, tie prasīs daudz pūļu un uzupurēšanās. Helena ir jauka, viņa nav zaudējusi savu vienkāršību un sirsnību - un tas jaukākais taču ir cilvēku attiecības, kas gan ir vēl daiļāks par godīgu un atsaucīgu cilvēku. Man pāra reizes ir pārveduši pāri ielai, kaut gan es vēl tik nespēcīga neesmu, bet mani tas ir dziļi aizkustinājis un saviļņojis - tā tad ir pasaulē vēl brinišķīgi cilvēki. Vai Jūs ar Helenu nesarakstaties?
Visu labu Jums un piedoties, ka traucēju.
Ar sirsnīgu sveicienu /nesalasāms - it kā iniciāļi un šķiet, ka pirmais burts O./
/rokraksts. ar tinti uz zila papīra. Grīnbergu ģimenes arhīvs. gads nav norādīts, šķiet adresēts Alīnai, jo uzrunāts sieviešu dzimtē, bet pastāv iespēja arī, ka Romēnai/

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at June 17th, 2024 (01:45 pm)

ceturtdien biju uz draudzenes dzimšanas dienu. visas lietas, muiža, naktsmītnes un dejas.
skatījāmies bildes no iepazīšanās laika, tas bija pirms cik - 16? - gadiem.
un mēs visas ar gadiem izskatāmies labāk.

nodejojos līka kādas piecas stundas no vietas, nākamajā rītā dzērām īstu šampanieti un ar vīru aizskrējām uz dīķi pa pliko peldēties.

ar gadiem tiešām ir tikai tikai labāk.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 15th, 2024 (07:52 pm)
Tags:

Cities of Last Things (2018)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 14th, 2024 (10:51 pm)
Tags:

The Graduate (1967)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
by Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. ([info]ulvs)
at June 14th, 2024 (06:29 pm)

Tumšās ambiences vēsturisko ierakstu remiksētājs Les Joyaux de la Princesse runā par tik visaptverošu nostaļģiju par aizgājušu ēru- izbijušu grandiozu, taču trauslu skaistumu, ko current year var notvert vien laimīgi bērni, klausoties vecmammas lasītās pasakas. Ja kas tāds vispār vēl pastāv. Iepazīstināšu ar diviem man ļoti tuviem viņa ierakstiem.

1. Šeit viņš runā par pasaules ekspozīcijām, kas aizgājušajā laikmetā tika rīkotas lielākajās pasaules pilsētās, kur tika eksponēti zinātnes un kultūras sasniegumi. Les Joyaux De La Princesse - Exposition Internationale - Art et Techniques - Paris 1937 - https://youtu.be/YOditMu-ubQ?si=G5yUZYR1vul2zeXJ

2. Šī ir viņa sadarbība ar manu visu laiku favorītu Death in June. Tieši tās pašas vibrācijas - bieza jo bieza nostaļģija, kas pārvērsta skaņās, ievilkta šļircē un ielaista manā treknajā, puslējošajā kakla vēnā - teju pa taisno smadzenēs.
https://youtu.be/9lp-_saZ648?si=oACisUMrtpTPuQ3M

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 14th, 2024 (03:40 pm)

Mortena Hansena raksts "Fantāzija par Latvijas IKP dubultošanos" apstiprināja manas šaubas par EkMin izstrādāto "ziņojumu" un ceru, ka būs ministrijas ierēdņiem patīkami atvēsinošs. Ziņojumā, kurš saturiski visvairāk atgādina priekšvēlēšanu programmas miksli ar jaunuzņēmuma pitču, ir arī vairākas komiskas vietas. Varu tikai iedomāties, cik ļoti Mortenam bija jāapspiež vēlme tās izcelt, lai sausi fokusētos tikai uz būtiskāko - skaitļiem un to pamatojuma izvērtējumu.

Tiesa, man ienāca prātā iespējamais risinājums, kā Latvijas IKP nākamajos 10 gados tomēr varētu div- vai vairākkāršot. ... tālāk ... )

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 13th, 2024 (11:12 pm)
Tags:

Safe House (2012)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
by Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos ([info]prtg)
at June 13th, 2024 (09:14 pm)
Tags:

Red Eye (2005)

< back | 0 - 20 |