< back | 0 - 20 |  
cosmo_shiva2 [userpic]
Lasīšana:
by cosmo_shiva2 ([info]cosmo_shiva2)
at May 6th, 2015 (10:23 am)

Ļoti patīk Koelju "Sānsolis", tāpēc es to lasu ļoti lēnām. Kādas 5lpp dienā, lai tik ātri nebeigtos. Tāds ir mans ieradums ar ļoti patīkamām grāmatām. Labu grāmatu nedrīkst aprīt uzreiz vienā naktī, jo tad tā būs uzreiz cauri un cik ilgi būs atkal jāmeklē jauno aizraujošo lasāmvielu. Labas grāmatas ir kā priekšspēle - lēnām un ar baudu. Šo grāmatu es taupu un baudu jau mēnesi. Jāpasūta no interneta jau nākošā, lai paspēj atsūtīt pirms šo būšu nobaudījusi līdz galam.

Pāris reizes mūžā esmu aizraujošas grāmatas izlasījusi dienas laikā, ko pēc tam esmu ļoti nožēlojusi un vairs nekad nelasīšu ātri :-)

cosmo_shiva2 [userpic]
Nakts murgi/sapņi:
by cosmo_shiva2 ([info]cosmo_shiva2)
at May 6th, 2015 (10:18 am)

Dažreiz sapņos man ir "liebe machen" ar bijušiem vidusskolas klasesbiedriem. Ne tie puiši man kādreiz ir patikuši, nekā. vien sapnī atgriežos vecajā skolā, kad notiek skolas pavasara balle un attopos klasē ar kaut kādu puisi, kurš sapnī ir pievilcīgāks nekā īstenībā bijis.

Iespējams tā ir kāda vidusskolas trauma, kuras rezultātā man tur jāatgriežas samērā bieži sapņos, bet kāds tam sakars ar "liebe machen"? :-)

Yoko [userpic]
by Yoko ([info]yoko)
at May 6th, 2015 (08:59 am)

ieiet kuponu portālā

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at May 6th, 2015 (08:37 am)

Man patīk pavasaris pilsētā, jo tad tā topogrāfija ir apjaušama un skaidri iezīmējama. Katrs pavasaris manā galvā iezīmē laiktelpas karti - tagad jāredz māllēpenes skrienamlaukumā, tagad - zilsniedzītes un krokusi Maskačkā, tagad - aličas un ķirši pie pareizticīgo klostera, tagad - Operas magnolija, tagad - Kurbada ielas ieva, un tā tālāk, un tā tālāk.
Un visbeidzot es nolauzīšu ceriņzarus tepat pie mājas, un pavasaris būs galā, vasara klāt.

Bartzabel Lennon [userpic]
by Bartzabel Lennon ([info]jimmy)
at May 6th, 2015 (03:14 am)

ir vīrieši kas sašuj zeķes
vīrieši kas mazgā veļu
vīrieši kas stāda puķes
un sievai mizo kartupeļus

vīrieši kas nekad neraud
vīrieši kas sacērt malku
vīrieši kas mīl bērnus
un reiz pa reizei nenodzer algu

vīrieši kas it kā klausās
vīrieši kas it kā saprot
vīrieši kas meitas kāmi
krista, pabaro un aprok

vīrieši kas nemakšķerē
vīrieši kas tīra zivis
sievietes kas nefantazē
par tādiem vīriešiem man gribas

Božena Chodunska [userpic]
Sad but true
by Božena Chodunska ([info]bozena)
at May 5th, 2015 (07:16 pm)

Visa tā galvenā nelaime noteiktā vecumā, dakter, nu manā vecumā, teiksim, ir tā, ka cilvēks vairs nav gana multipotenciāls, lai visu savu sadirsto un velto dzīvi atdirstu un atveltu. (Varbūt var atdirst un atvelt tādu mazu gabaliņu.) Pie tam es esmu nīgra, jo esmu nokavējusi savu Marsa misiju (kur varēja savākt mazu maisiņu personīgo mantu un aizpirdolēt one-way virzienā). Es, protams, nesūdzos, bet kaut kur pašos manas melnās un nepateicīgās sirds dziļumos man šķiet, ka viss, kas pēdējos 15 gados ir bijis patiešām mans, ir bijis aizlienēts, dabūts uz parāda vai zagts.

Inde [userpic]
by Inde ([info]auksts_entelekt)
at May 5th, 2015 (10:27 pm)

Aizvien vairāk gribas ieiet sevī un nenākt ārā. Esmu neiecietīga. Man krīt uz nerviem, ja skolā kaut kāda dzīves teorētiķe, kurai viss balstās uz definīcijām un vienīgo pareizo atbildi, var aizrādīt - tā nav, Frau Entelekt, jums jādomā savādāk! Stāstu par reāli piedzīvoto, izdaru secinājumus balstoties uz savu pieredzi un viņa man saka -sie denken falsch!
Māciet man domāt, nevis to, kas man jādomā! Fašisti.

Stulba diena. Kairinošs pilnmēness.

perkonos [userpic]
seriāls DZĪVOKLIS
by perkonos ([info]ecna)
at May 5th, 2015 (10:00 pm)

Vai var kaut kur, kaut kā šo mēreno 90to gadu beigu pasākumu aplūkot?

iokaste [userpic]
by iokaste ([info]iokaste)
at May 5th, 2015 (09:47 pm)
current song: Camille O'Sullivan - The Ship Song

iedomājos labu auto, bet ar 3 riteņiem. ja iemanās, tad pabraukt var tīri veikli. pat izmantot ekstras taisnākos gabalos. bet ja nemāk - pa akmeņainu skuju taku kraties kā jau dažubrīd dzīvē.

pēc analoģijas cilvēks ir varens, bet pietrūkst vienas dimensijas uztvere. kuras? ja jau nav uztvere, tad nevar pateikt kuras.

piem. mēs vērtējam citus šādās dimensijās. kādā ģimenē piedzimis, kur gājis skolā, horoskops, ciparulōģija ect. un tuvu jau ir - vājš cilvēks var padoties naudas/beznaudas, slavas/pazemojumu, alko vai sliktas ietekmes iespaidam. bet ne visi un ne pa 100%. ir vēl kāda dimensija mūsos, ko mēs neapskatām - tāda kā privātā atspere. jo piemēram dvīņi vai brāļi/māsas - pat izskatās līdzīgi (sociums, skolas, horoskopi arī vienādi), bet viens mums patīk, otrs ne. otram kautkas nav.

-------------
citādi - pārvācos uz jauno mitekli. beidzot mīlīga konurka pārdaugavā ar dārziņu, šķūnīti. tās komunalkas jau bija izbesījušas. piemēram ieraudzīt suņa sūdu dušā, jo kaimiņi grib turēt sunīti, bet izvest ārā ne vienmēr sanāk. vai dzirdēt kā drātē vecenīti pieliekamajā.

tiesa, tagad uz diplomu ne visai gribējās krāmēties ar mājokļa jautājumu, bet gadījās izdevīgs piedāvājums un - grabcai!

cosmo_shiva2 [userpic]
by cosmo_shiva2 ([info]cosmo_shiva2)
at May 5th, 2015 (07:24 pm)

Manas problēmas šobrīd:
Nevaru sagaidīt jauno Major Lazer albumu.
Nav ko skatīties, esam noskatījušies visas filmas un tagad skatāmies Tatort vecās sērijas.

Help

diabolisks pandemoniums [userpic]
kārtējā #pirmāreize
by diabolisks pandemoniums ([info]zirka)
at May 5th, 2015 (07:28 pm)

biedri sārtvaidži, ar mani notika Tas. mikriņā atnāca gribēšana. tā kā chimera uz sms par to, vai ies uz jogu, neatbildēja, un zvanīt prasīt aizdot naudu bija drusku kauns, un laiks ārā tik brīnumskaists, vienvārdsakot, nedroši izgāju paskriet. uz pusstundiņu, ne vairāk. tā arī sanāca. gudrofona man nav, tā ka pilni feisbuki manu pirmo vāro sasniegumu vieglatlētikā nebūs. laimīga selfija arī nē, tā kā man jau tā prasījās sotaku, pirms iznest savas miesas atrādīšanai pasaulei (un tagad es vēl esmu cēla un pašapzinīga, ja!), atrakstīšos šite
gūgļmaps rāda, ka 2 km sanācis vienā virzienā un tas pats atpakaļ ),
pa airu ielu līdz skanstniekiem, bet es jau baigi neskrēju. es tā bikli pasoļoju gabaliņu, tad garāku gabaliņu bikli paskrēju. tad atkal pasoļoju, tad paskrēju. kedas, saprotiet, pa ceļa maliņu skrienamas tādas, bet negaidīs tak algu botām, lai sāktu skriet, ja pirmā atnāk gribēšana. internetus pirms tam palasīju, tur teica, ka vajagot pirmoreiz ilgi, bet pamazām, kaut vai daudz iet un maz skriet, un otrreiz tāpat, un trešoreiz. lai rastos izturība. tā es arī pamazītēm. daždesmit metrus paejam, kādus simts paskrienam, bet palēnām. pie informatīvā stenda "šīs puķītes drīkst raut, bet šīs ne pa kam, šitā mārīte ir dikti reta un svarīga utt" pavingroju, lai saprastu, ko man ķermenis vispār aizelsies saka zemtekstā, to, ka "kam tev šitas, ej mājā ēst un gulēt", mēs dzirdam tāpat, bez klausīšanās
uzrāviena un visa šitā jēgas sajūta uzradās, vecdaugavas lieguma pļavas ceļā ieskrienoties, un beidzot lika noprast, kas tur tai jūsu skriešanā tāds ir. liegumā viss smaržo kā nenormāls, visādas saldas, rūgtas un pat austrumnieciski pikantas zāļu un zemes smaržas kā tvaiks iesitas sejā. ejot kājām vai ar velli dzenoties pašai ar savu vēju, tas viss vēl tā, bet tagad tu tāds sakarsis, iesvīdis pats ieskrien tajā maija tvanā - sajūta kā pirtī ar paša īpašo sasieto slotu peroties. šobrīd sajūtas arī tiešām līdzīgas, būtu zinājusi, būtu... nu nē, nebūtu, lai cik paradoksāli nebūtu, lai sāktu skriet, man vajadzēja nomest lieko balastu, citādi neērti gan tiešā, gan netiešā nozīmē. vēl jau rajons pats kā motivācija, skrien, kurā virzienā gribi - daba un industrija, daba un industrija, ko vairāk vajag
viena vien bēda - dibens traucē, tāds kā par smagu, tāds kā kratās nejēgā visu ceļu, kauns no garāmgājējiem. krūtežu ieslēpu vestē, bet tā pie gabarītu maiņām, jāsaka, arī vairs negāž ne velnus, ne stenderes, kas tur ko nenoslēpt. sakat man labie ļauži, speciālas skrienambikses vajag un saimona legingus jāgrūž dziļi atvilktnē? vēl varētu kā trū hipsteris uzvilkt šortus pa virsu, bet vai ta šorti to dibena lēkāšanu noslēps

banderlogs [userpic]
by banderlogs ([info]banderlogs)
at May 5th, 2015 (06:56 pm)

Man reizēm tiešām arī patīk mazi bērni, ko laikam nevar pateikt, ja, pirmo reizi ieraugot māsīcas divus mēnešus veco sīci, es sajūsmā iesaucos:"Seja, viņam beidzot ir parādījusies seja!"

diabolisks pandemoniums [userpic]
by diabolisks pandemoniums ([info]zirka)
at May 5th, 2015 (03:12 pm)

ārā siltāks nekā iekšā. dabūšu algu, atsākšu pīpēt - lai būtu iemesls iziet pagalmā pasildīties

te [userpic]
Gleznu novērtēsana
by te ([info]te)
at May 5th, 2015 (02:44 pm)

Lūdzu, iesakiet(vēlams, no pieredzes) kādu kantori (vai personu), kas varētu novērtēt gleznas vērtību.

sirdnA [userpic]
by sirdnA ([info]sirdna)
at May 5th, 2015 (11:46 am)

Kāpēc kā atsevišķa sociāla kategorija ir izdalīti vēnu dakteri? Vēnas te un vēnas šite? Ar ko vēna ir izcilāka par nieri vai plaušu, ka vēnu dakterim vajag atsevišķu klīniku, māsiņu, recepciju un feisbuka lapu, bet pārējie iztiek bez?

Also, tā sociālo pakalpojumu daļa, kas nodarbojas ar večukiem, viņu ārstēšanu miršanas pagarināšanu un aprūpi, ir kaut kas absolūti burvīgs, Kafka nervozi pīpē koridorā.

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at May 5th, 2015 (11:12 am)

dāmas. jūs šujat?
man vajag iegādāties šujmašīnu. iepriekšējā bija vecāka par mani (!!!) un vakardien ielidoja gružkastē.
naudu gribu tērēt maz, šūšanas vajadzības minimālas, vienkārši vajag, lai mājās ir šujmašīna.
no kuras puses ķerties klāt izvēles procesam?

Princese Zeltīte [userpic]
piedodiet, aizballējos :D
by Princese Zeltīte ([info]elina)
at May 5th, 2015 (09:54 am)

Poll #20391
Open to: All, results viewable to: All

3diena, VEFs, volejs,21-23

View Answers

būšu
2 (50.0%)

būšu +1
1 (25.0%)

būšu +2
0 (0.0%)

būšu +3
1 (25.0%)

būšu +4
0 (0.0%)

Winstona Pieraksti [userpic]
by Winstona Pieraksti ([info]winstons)
at May 5th, 2015 (09:23 am)

sēžu mentenē :(

Ex silentio [userpic]
by Ex silentio ([info]ex_silentio)
at May 5th, 2015 (02:33 am)
Tags:

Ne no tavas piepūles
Šī pilsēta par milzi kļūst
Grūti iet ar kājam
Bail ir apkart skatīties
Daudz kas tev var gadīties

Ne no tavas piepūles
Viss milzim redzams kļūst
Arvien mazāks paliec
Tu šai pilsētā

Ne no tavas piepūles
Viss milzim redzmas kļūst
Arvien mazāks paliec
Tu šai pilsetā

Vai tu arī zini cik ar metro ērti braukt
Vispār vai tu gribi pazemē ar viņu braukt
Vai tu arī zini cik ar metro ērti braukt
Vispār vai tu gribi pazemē ar viņu braukt

No visām pusēm upes un vēji
Uz palikšanu manā pilsētā nāk
No visām pusēm upes un vēji
Uz palikšanu manā pilsētā nāk

Tavas pūles nepieliekot, pilsēta kā milzis aug
Aizvien mazāks paliec tu šai pilsētā

Tavas pūles nepieliekot, pilsēta kā milzis aug
Drīz vairs vietas nebūs arī tev šai pilsētā

No visām pusēm upes un vēji
Uz palikšanu manā pilsētā nāk
No visām pusēm upes un vēji
Uz palikšanu manā pilsētā nāk

the lament configurator [userpic]
by the lament configurator ([info]morloku_karalis)
at May 5th, 2015 (12:51 am)

censties sasaldēt kosmosu, sastingstot, nu, tā nemaz nav defaultā slikta doma, jo kaut kādi kristalizācijas centri taču ir vajadzīgi. bet, tā nav arī laba doma.

< back | 0 - 20 |