< back | 0 - 20 |  
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
vēl viens biorobota feedback loops
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at September 25th, 2016 (02:15 am)

Mēs nāvei piešķiram pārāk lielu nozīmi. Cilvēks ir tikai biorobots, kurš ir izdomājis, ka, lūk, pastāv tāda kategorija, kā "personība", lai viņš, šī šķietami bezjēdzīgā, lēni irstošā gaļa, justos svarīgaķ.

saldumi [userpic]
by saldumi ([info]saldumi)
at September 25th, 2016 (01:42 am)
current song: Pink Floyd - Wish You Were Here

Pēdējos gados es mēģinu pārvarēt bailes novecot un jūtos arvien iederīgāk savā pašreizējā vecumā, bet pirms brīža, mazgājoties dušā, mani pārņēma pēkšņa panikaina apjausma, ka laiks taču iet, un pēc pieciem gadiem man būs trīsdesmit, bet pēc divdesmitpieciem piecdesmit.

Tad es apgriezu kāju nagus, sasmērējos ar ķermeņa krēmu, uzvilku pidžamu, uzēdu sieru ar baziliku, izfēnoju matus, uzliku mūziku, jo neviena nav mājās, un viss atkal sāka šķist mierīgi un labi. Tā viltīgā - dzīvei ir vērts dot iespēju - sajūta. Bet varbūt labi, ka man tā ir.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at September 25th, 2016 (01:21 am)

Call the amberlance.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at September 25th, 2016 (01:16 am)

"He better live" - man ir aizdoma, ka to var norakstīt nevis uz šoka stāvokli, bet gan uz īpaši ASV urbānajiem nēģeriem raksturīga deģenerācijas pazīme (viņi ieslīgst tādā kā feedback loop'ā).

sirualsirual [userpic]
by sirualsirual ([info]sirualsirual)
at September 24th, 2016 (10:05 pm)

šodien ar jz grizzly_bear viņa ridiculously ērtajā bembī braukājāmies pa galvaspilsētu un bijām arī siguldā gleznotājkalnā

patika 90o un 00o mūzika, ko klausījāmies

vēl bija forši sarunāties. pēc sarunām ar minēto jz bieži izjūtu pacilātību, ko rada pieredzes apmaiņa un kopīgu interešu esamība. šī pacilātība mēdz izpausties paaugstinātos intereses līmeņos par pasauli

patīk rudens un draugi un sestdienas

highly recommended [userpic]
by highly recommended ([info]prtg)
at September 24th, 2016 (08:52 pm)
Tags:

Russian Ark (2002)
In One Breath: Alexander Sokurov's Russian Ark (2003)

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at September 24th, 2016 (08:40 pm)

Ja atslēdz acis, ausis un termoreceptorus, tad gadalaikus var nekļūdīgi atpazīt pēc dūmu smaržas.
Rudens dūmi ir mitri, smagnēji, tiem ir žāvējuma piegarša, izteikts sīvums. Spēcīgi tanīni, es teiktu.
Ziemas dūmi ir sausi sprakšķoši un mierinoši, tie ož pēc miegainām cerībām.
Pavasara dūmi ir gaisīgi un asi, tajos ir nedaudz intrigas un daudz sangvīniska temperamenta.
Vasaras dūmi - zemi, silti un slapji kā sekss tūdaļ pēc pamošanās.

by tāda zirka ([info]zirka)
at September 24th, 2016 (07:52 pm)
Tags:

pirms pāris nedēļām pārstāju dzert b vitamīnus un madaras vietā nopirku ekolaboratorijas putas sejas mazgāšanai un kaut kādu krievu no-name pretiekaisuma toniku zem divi eiro. izskatās, ka vēl pāris nedēļu, un pumpas būs prom pavisam un viss būs pavisam ok

Božena Chodunska [userpic]
by Božena Chodunska ([info]bozena)
at September 24th, 2016 (07:37 pm)

12 grādi! Dāmas un kungi, man liekas, tas būs rudens.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at November 24th, 2021 (07:08 pm)

Many Christians eagerly join a Theocratic Band believing they are entering Heaven. And they can perceive what seem to be "golden streets" except that they all seem to lead back to the same room, where there's a dull church service going on. It's being conducted by a very authoritarian preacher who spouts a lot of apparent nonsense and the congregation is expected to greet every pause with enthusiastic "Amens".
If someone asks: "When can I meet Jesus?" the answer is: "You aren't ready for that yet." And a lot of the other worshippers seem to be babbling idiots or raving lunatics. But the trapped soul can't escape ­ those streets always lead back to the same room. After a while, the person begins to realize: "This is really Hell", but tries to fights those thoughts off, knowing that, "This way lies madness." Slowly, he or she does become more and more despondent and delusional, and experiences an ever-increasing lethargy as well.
http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/warheaven_warearth10.htm

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at November 24th, 2021 (06:31 pm)

Karoče, ir šitāda grāmata internetā: http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/warinheaven/warheaven-III.htm
Īstais karš ir nevis starp kaut kādu abstraktu "labo" un "ļauno", īstais karš ir starp brīvību un verdzību. Nevienai būtnei nav jāvalda pār kādu citu, šis Visums tika radīts ar nolūku, ka visi ir brīvi un rada savu realitāti. Šī sākotnējā ideja tika nolaupīta. Brīvība vienmēr ir tuvāk dabiskajai un organiskajai lietu kārtībai, tā vienmēr dod labākus rezultātus, nekā ārēji ierobežojumi. Piemēram, ASV par tik lielu un bagātu valsti radīja tieši libertariānisms (brīvība), kas ļāva ekonomikai attīstīties. Savukārt tādās vietās kā PSRS, Ziemeļkoreja, Venecuēla, Krievija u.c., kur ekonomiku kontrolē valsts diktatūra, visi kļūst arvien nabadzīgāki un nabadzīgāki, līdz pat kanibālismam un pilnīgam sabrukumam.
Kad asns aug laukā no zemes, lai kļūtu par ziedu, viņu nevajag kontrolēt, viņam nevajag norādīt, kā augt, viņam nevajag Eiropas Savienības regulas. Tas, kā notiek uzplaukums, ir ielikts pašā dabā. Viņu vnk vajag likt mierā. Un cilvēkus vajag likt mierā - tad viņi kļūs par to, par ko viņiem ir jākļūst.
Totalitārisms nav progresīva, tā ir regresīva ideja.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at September 24th, 2016 (06:30 pm)

Noskatījos Gladiatoru. Kaut kad ļoti sen. Varbūt šovakar. Tagad, ābviaslī, pagulēšu.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at November 24th, 2021 (06:08 pm)

Es agrāk nebiju kursā, ka, vismaz Amerikas kontekstā, konservatīvisms ir libertariānisms (uzskats, ka valdībai jābūt mazai, birokrātiem jābūt maz, bet brīvībai - lielai). Jo ASV radīja cilvēki, kas ticēja libertariānismam. Liberāļi, savukārt, ir kaut kas cits - tie ir globālisma atbalstītāji (globālisms ir sistēma, kur pār tevi valda cilvēki, kurus tu neesi ievēlējis un, kuri, iespējams, nedzīvo tavā zemē), lai arī vārds "liberal" varētu kādam likt domāt, ka te ir kāds sakars ar brīvību. Brīvība ir - sexuālā, reliģiskā un tamlīdzīgas, kas netraucē globālismam.
Kas ir konservatīvisms Latvijas kontekstā? Īstā Latvija ir tā zeme, kas bija pirms bīskapa Alberta krusta kariem un tur arī valdīja libertariānisms - valdības bija lokālas, nevis globālas (tāpēc vācieši spēja sakaut un pakļaut baltu ciltis).
BŪT KONSERVATĪVAM PATIESĪBĀ NOZĪMĒ BŪT UZSKATOS TUVĀKAM ANARHISMA IDEJAI, NEVIS PRETĒJI. Un būt liberālam vai "progresīvam" nozīmē būt tuvākam totalitārisma idejai.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at September 24th, 2016 (05:11 pm)

Man kā politologam interesanti. Par šahistu jau var būt jebkurš, kuram nav slinkums. Pamēģini sūdus izmēzt!

aņa delovejevna [userpic]
by aņa delovejevna ([info]deloveja_kundze)
at September 24th, 2016 (04:15 pm)
Tags:

cron-o-meter savā fizisko aktivitāšu sarakstā ir iekļāvuši arī aktivitāti ar šādu nosaukumu: "praise with dance or run, spiritual dancing in church'' un paredz, ka šāda aktivitāte 30 min laikā nodedzina 180 kalorijas

aņa delovejevna [userpic]
by aņa delovejevna ([info]deloveja_kundze)
at September 24th, 2016 (02:38 pm)

neesmu vēl beigusi lasīt, bet jau tagad ar abām rokām uz sirds varu teikt, ka bell hooks grāmata communion: the female search for love ir viena no vissvarīgākajām grāmatām, ko jebkad esmu lasījusi.

it kā ļoti pašsaprotamas lietas, bet atkārtošana - zināšanu māte, un galu galā vienmēr ir labi zināt, ka ne tikai man vienai ir konkrēta rakstura problēmas, bet tās problēmas, ar ko es kā jauna sieviete dīloju, lielā mērā ir saistītas kopīgas. vienkārši ne visi un visas par to runā.

piemēram, ka “The time has come to tell the truth. Again. There is no love without justice. Men and women who cannot be just deny themselves and everyone they choose to be intimate with the freedom to know mutual love. If we remain unable to imagine a world where love can be recognized as a unifying principle that can lead us to seek and use power wisely, then we will remain wedded to a culture of domination that requires us to choose power over love.”

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at September 24th, 2016 (01:32 pm)

Masu slepkavas sestdienas rīta prieciņš.

akd iev s [userpic]
reminder
by akd iev s ([info]_navnejausmas)
at September 24th, 2016 (12:28 pm)

Change your mindset. Educate yourself. Stay positive. Cut shitty people off. Eat healthy. Focus on your goals. Spend some time alone. Read books. Drink more water. Take care of your skin.

akd iev s [userpic]
by akd iev s ([info]_navnejausmas)
at September 24th, 2016 (12:26 pm)

She moves in a circle of victims;
they make her eat her heart in public.
She has been bled so many times
her blood has lost its color.
— Lisel Mueller, from “The Fall of the Muse,” Alive Together: New and Selected Poems

Roxolana Destiny [userpic]
by Roxolana Destiny ([info]zvaigznjustari)
at September 24th, 2016 (12:16 pm)

Naktī pazuda zeķe. Mazliet satraucos.

< back | 0 - 20 |