< back | 0 - 20 |  
izolēta istaba Rīgas centrā
by E. ([info]zzk)
at October 1st, 2014 (05:57 pm)

Ilgtermiņā, sākot no 20.10.2014, gados jaunam cilvēkam (līdz 35 gadu robežai) tiek izīrēta 1 izolēta istaba ar mēbelēm 3 istabu dzīvoklī Rīgas centrā, Avotu un Bruņinieku ielas stūris.
Ieeja no pagalma puses, 1.stāvs, autonomais gāzes apkures katls, veļasmašīna, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, duškabīne, PVC logi, WI-FI, lamināta grīda, dzelzs durvis, ir iespēja pagalmā novietot automašīnu. Mājdzīvnieki (puķes neskaitās) dzīvoklī nav pieļaujami.

Maksa – 130 EUR (ievācoties jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi) + komunālie maksājumi.

Ja ir interese, raksti uz saulains.laiks@hotmail.com

15 [userpic]
by 15 ([info]15)
at October 1st, 2014 (05:51 pm)

meitenes par puikiem. krievu val. http://fishki.net/1307959-s-zhenskogo-foruma-o-muzhskih-nedostatkah.html

highly recommended [userpic]
by highly recommended ([info]prtg)
at October 1st, 2014 (04:37 pm)
Tags:

Ja kādam interesē, ir dabūjamas 2 biļetes uz 26. oktobra Mogwai konci Braitonā kopā par 40,-EUR. Draugs gribēja braukt, bet netiek.

highly recommended [userpic]
by highly recommended ([info]prtg)
at October 1st, 2014 (04:32 pm)

2 biļetes uz 26. oktobra Mogwai konci Braitonā kopā par 40,-EUR.

/m. [userpic]
science, baby
by /m. ([info]mesija)
at October 1st, 2014 (03:23 pm)

hujakš! teica žņaudzējs, nakts vidū ieķeroties man pakrūtē. bet es šitos zinu, šitos "beziemesla anxiety", "man nomira sunītis" un nokturnālos domu graudus a la "laiki mainās, vērtības paliek valstis mainās, huiņa paliek". but i have figured this out, they are one and the same - mind and body; cēlos, ņēmu zilo gumijas termoforu un uzliku uz krūtīm. 10 minūtes un žņaudzējs man kā pīlei ūdens, sirdij ta silti. savilku roku pigā un gulēju kā mātes klēpī, pamēģiniet, strādā, atvičaju. biznesa plāns - pašpalīdzības semināri Sirds Siltums. (īrētas biroja telpas, visiem zilie termofori un gumijas smaka)

by amberss ([info]amberss)
at October 1st, 2014 (01:14 pm)

Sveiki, vai darbadevējs(grāmatvedis) var uzzināt,ka es papildus strādāju vēl vienā darbā? Paldies

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at November 1st, 2017 (11:22 am)

Vakar nejaushi sastapu latvieshu paariiti. Jauki satuseejaam. Vinji man pastaastiija, ka shajaa pilseetaa (Sant Antonio) nevienam nevar uzticeeties, ka visi ir visiem draugi, bet taa ir virspuseeja draudziiba, kur peec tam viens otru aiz muguras nodirsh. Ka peec dazhaam dienaam visus klubus veers ciet, tuuristi pazudiis un buus tuksnesis. Ka melnaadainie dzheki, kas uz ielaam paardod saulesbrilles, patiesiibaa paardod visas iespeejamaas narkotikas.
Un, ka vinji ciinaas un neko neieguva no Ibizas, jo nokaveeja sezonu, un brauks uz Londonu. Ir tik daudz tik skaistu cilveeku, kas vnk ciinaas pa dziivi, manupraat kaut kas nav kaartiibaa ar sisteemu.
Un peec tam es tikpat nejaushi iepazinos ar meksikaanju jaunieshiem - reiva hipijiem, un paliku pie vinjiem pa nakti. Tur arii bija viens paariitis - izteikti skaisti un seksuaali cilveeki, man bija prieks skatiities, kaa vinji dejo un es to vinjiem pateicu. Tajaa briidi es totaali sajutos biseksuaals. Tas dzheks teica, ka, neskatoties uz muusu atshkiriibaam, mums ir taada pati esence jeb gariigaa energija un, ka no manis naak ljoti laba energija.

samta [userpic]
by samta ([info]samta)
at October 1st, 2014 (10:25 am)

jau ilgāku laiku apsveru iespēju izdzēst savu profilu draugiemelvē. vienu brīdi man bija stiprs arguments, lai nedzēstos: divas no trim māsām dzīvoja vācijā un mūsu savstarpējā saziņa visai bieži notika tieši ar draugiem starpniecību (jo viņas ir pārāk vecišķas, lai pieslēgtos feisbukam, savukārt man bija slinkums-risināt-problēmas ar skaipu). šobrīd abas ir atpakaļ, bet es atkal izlēmu neizdzēsties. šobrīd draugos man ir jauns kārtīgas mājsaimnieces hobijs: es piedalos dažnedažādos šēr-laik konkursos. šobrīd es piedalos konkursā, kur galvenajā balvā ir santa maria garšvielu izlase, lai man "būtu patīkami un viegli pagatavot garšīgu maltīti un lai (..) to baudītu ar vislielāko gandarījumu."
vēl es pirmo reizi pilngadībā nezinu, par ko balsot vēlēšanās. skaidrs, ka pirmo gadu nebalsošu par to partiju, par kuru esmu balsojusi visas reizes līdz šim. par pārējo nezinu. ir tikai kaudzēm, miljoniem antipātiju, kuras svītrot ārā ar drošu roku, bet, ja es balsoju ''pret'', tad man jābalso arī ''par''.
vispār jāslēdz pleijeris un jāiet rudens pastaigā līdz zirgiem. varbūt pat vēl tālāk, jo šoreiz sanācis ir tā, ka daudz fiziski kustot un maz ēdot, esmu kaut kur sagrābstījusi 2ned laikā +1kg. šobrīd līdz ciparam, kuru sev ļauju, ir palicis tikai 1kg, bet kā tas var būt?- man taču vēl gribas pēdējo iespēju negausīgi pabūt saldumu pasaulē. ar 1kg rezervē diezkas tur nesanāks.

Zvaigznīte [userpic]
klavieres
by Zvaigznīte ([info]zvaigzniit)
at October 1st, 2014 (10:24 am)

Labdien!


Māsa sāka iet mūzikas skolā klavieru klasē un esam nonākuši pie vajadzības pirkt klavieres. Pēc visādām apspriedēm ir izlemts, ka tās būs digitālās klavieres. Nekādu milzu naudu negribas (un nav) ieguldīt, jo tik pat labi dažs labs var kaut kādā brīdī pārdomāt un neko vairs nespēlēt. Ģimenē un paziņu lokā neviens neko no klavierēm īsti nesaprot, tāpēc varbūt kāds šeit var palīdzēt. Nekādas krutās funkcijas nevajag, tikai lai ir taustiņi un tie pedālīši apakšā un var iemācīties spēlēt. 
Vai šāds variants ir normāls/labs - klavieres ? Ir kaut kas labāks par līdzīgām summām? Uz ko lai skatās cilvēks, kurš vispār neko nesaprot no klavierēm, bet negrib nopirkt arī galīgi muļķīgas klavieres?
Jebkādi padomi par klavieru izvēli ļoti vēlami.
UPD Kādam ir pieredze ar sūtīšanu no ārzemēm? Izskatās krietni labāks piedāvājums un cenu atbilstība.

zazazumm [userpic]
by zazazumm ([info]zazazumm)
at October 1st, 2014 (10:08 am)

nu tad tā - par ko šogad jābalso? man interesē, lai kara gadījumā ietu bojā vismazāk cilvēku

Meistars [userpic]
by Meistars ([info]slepkava)
at October 1st, 2014 (09:35 am)

Mēģinu salīdzināt, kad es jūtos sliktāk uz konkrētām paģirām darbā vai tagad nepīpējot, laikam jau var likt vienlīdzības zīmi :)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
fucking me
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at October 1st, 2014 (02:26 am)

Bļaģ, šodien (kopš pamošanās) 5h mocīja kaut kas starp vēdergripu, sliktu dūšu un daudzām relatīvi īslaicīgām migrēnām (3-5 min garām). No sevis izdalīju tik daudz šķidruma, ka tagad rehidrējos, guļot vannā un sūcot asexual mohito. Bet man ir tāda sajūta, ka vemšana un caureja joprojām ir tur, un ka dzīvs esmu pateicoties pretvemšanas un pretcaurejas tabletēm, kas man, saprotams, nebija līdzi.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at October 1st, 2014 (12:56 am)

Paldies, ka dāvāji mums nožēlojamajiem cilvēkiem ideju par uzpīpēšānu, ak, visu vareais Evolūcij
 

līdz galam *neiztulkoti* baušļa panti:
Mūsu Evolūcij debesīs,
Svētīts lai top Tavs vārds

Lai nāk Evolūcijas  valstība,
Tavs prāts lai notiek
Kā debesīs, tā arī virs zemes.
Mūsu dienišķo maizi dod mums šodien
Un piedod mums mūsu parādus,
Kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem.
Un neieved mūs kārdināšanā,
Bet atpestī mūs no ļauna,
Āmen!


Ja nebūtu cigarešu, mums nebūtu tik daudz pierādījumu, ka New World Order jau ir infitrējušās dažādās industrijās, ieskaitot valstu institūcijās, kas uzrauga šo industriju darbību. Tāpēc ar cigaretēm darīs visu, nokrāsos paciņas gaiši zilas, turpmāk tām nebūs vārdu, bet katrs brends atšķirsies ar citu ciparu tā vārda jeb nosaukuma vietā. "Man lūdzu cigaretes nr.2!" Bet reāli tās turpinās bāzt mums sejā gandrīz uz katra stūra - visos pārtikas veikalos, kur kasieres strādā aiz "modernās konveijera principa kases" galdiņa. Un tam blakus atradīsies cīgas. Cīgas, kas nogalina tevi un tavu veselību. "Lūdzu nepīpējiet tās, jo mēs esam valsts un drīkstam darīt tev pārci, kamēr tas ir mūsu interesēs, mēs uz paciņām uzrakstījām daudz lakoniskus variantus par to, kāpēc nevajadzētu smēķēt, bet lai tās cigaretes, kartoniem cigarets, tonnām cigaretes šajā plauktā, kam tu ej garām katru dienu, cearams, neatkgādinātu par to, cik sasodīti patīkami ir smēķēt. *puff puff pass*

15 [userpic]
by 15 ([info]15)
at September 30th, 2014 (11:35 pm)

jaunajā gotham seriālā kaķusievietes meitene ar zaļajām acīm. nu nu. tiešām feifere. tikai jauniņa.

Winstona Pieraksti [userpic]
by Winstona Pieraksti ([info]winstons)
at September 30th, 2014 (10:45 pm)

šis ir viens no sudīgākajiem ražas rudeņiem kādus esmu piedzivojis. īsti nav labu homegrowu. valts nav sacepis labus cepumus. pietrūkst laba lokal stafa

Winstona Pieraksti [userpic]
by Winstona Pieraksti ([info]winstons)
at September 30th, 2014 (10:40 pm)

man jau vairākas dienas sūrst acis

Filips [userpic]
by Filips ([info]quizer)
at September 30th, 2014 (10:18 pm)

Manā dzīvoklī jau kādu laiku ir pieslēgta apkure un vakaros ir tik karsts, ka īsti nav ko elpot, tāpēc sāku turēt vaļā logus. Nebija ilgi jāgaida līdz istabas bija pilnas ar odiem. Tā kā enciklopēdijās biju lasījis, ka odu kodumi nav kaitīgi un ir pat veselīgi (tie attīra asinis no toksīniem) par odiem nedaudz priecājos. Mana pacifista labvēlība vainagojās ar to, ka tiku pilnībā sakosts. Plaukstas un pirkstu kauliņi niezēja visvairāk. Diezgan sašutis un neizgulējies nolēmu nopirkt pretodu lampu. Ar nepacietību gaidīju nakti, ieslēdzu lampu un atkal priecīgs devos gulēt. Šoreiz odi nebija. Biju jau aizmidzis, kad no slēpņa zilās lampas gaismā vairāki odi uzbruka un sagoda man acu plakstiņus (pēc šī nepatīkamā incidenta turpmāk dodoties gulēt acīm priekšā novietoju dažādus aizsargus – šalles, t-kreklus, dažkārt arī dvieļus).

No rīta zvanu Ervīnam, un saku, ka laikam meklēšu citu dzīvokli, kurā nekurina un nav odi. Ervīns savā mierā man iesaka nopirkt odu plāksnītes, kuras nogalinās odus. Jāsaka, ka paranojas mākts apšaubu Ervīna teikto un konsultējos arī ar ģimenes ārstu, kurš kategoriski aizliedz pirkt kaut kādas plāksnītes. “Ja tās nogalina odus, tās nogalinās arī tevi!” viņš man saka un iesaka doties uz aptieku pēc zvaigznītēm.
Tagad sasmērējies guļu un odi met man ar līkumu. Vēl viens veiksmes stāsts no dzīves.

samta [userpic]
by samta ([info]samta)
at September 30th, 2014 (10:02 pm)

man agrāk likās, ka laiks skrien tik ātri, jo man ir jāiet uz skolu, jāiet uz darbu, jāpilda mājas darbi, jārūpējas par mājsaimniecību, jāvelta laiks draugam, ģimenei, draugiem, jāiet padzerties un jāguļ paģiras. bet izrādās, ka arī ieilgušajā šobrīd, kad jau labu laiku nenodarbojas ar neko būtisku, laiks neuzvedas pieticīgāk. rīt jau oktobris, bet es lieku uz augustu...ne vairāk.

imago_dei [userpic]
by imago_dei ([info]imago_dei)
at September 30th, 2014 (06:29 pm)

cosmo_shiva2 [userpic]
by cosmo_shiva2 ([info]cosmo_shiva2)
at September 30th, 2014 (04:24 pm)

Bērni šīs milzu pārmaiņas uztver mierīgi bez nekādām izmaiņām uzvedībā, atšķirībā no manis. Pirmā mēneša pusi es cīnījos ar kaut ko jau sen aizmirstu - putītes, normāla pusaudža seja :D ļoti feins tas Valdorfs

< back | 0 - 20 |