< back | 0 - 20 |  
saldumi [userpic]
by saldumi ([info]saldumi)
at June 1st, 2016 (12:55 am)

Bija man gandrīz kā vienam no nabaga divpadsmit krēslu varoņiem - eju šovakar mazgāties un saprotu, ka siltā ūdens spiediens ir gaužām mazs. Pirms nočekoju, ka tas tiešām ir tikai siltais ūdens, pat tā kā baidījos zieķēt matos šampūnu - ja nu palieku visa netīra un bez ūdens. Bet nav arī ko tādos siltos vakaros karstā ūdenī mazgāties.

Šodiena kopumā ir bijusi diezgan traka: ar paniku par vīrusiesm datorā, karstumu un galvassāpēm, kas gan uz vakaru par laimi ir pierimušas. Neatradu garu, ērtu kleitu, toties nopirku pelēku krekliņu un tējas. Teātris bija jauks (un četras h garšs - man ļoti patīk garās izrādes).

Jāsaka, ka drusciņ baidos, jo šādā formātā viena pati vēl nekur neesmu braukusi. Bet nu - jātrenējas. Un nevar taču vienmēr iet tikai pa drošo un zināmo taciņu.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at June 1st, 2016 (12:34 am)

"thinks he/she is so special that they repeat everything that the others have said several times"

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at June 1st, 2016 (12:17 am)

Vislabākie ir tie ieraksti, kurus izdomā miegot un pēcāk nevari atcerēties.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at June 1st, 2016 (12:07 am)

Nepaklausīgais sāls trauciņš caurumoto vāciņu reizēm, dažādības pēc, palaiž vaļā pastaigāties. Pa šķīvi, pa pannu. Man jau sāļš garšo. Dažādības pēc.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at June 1st, 2016 (12:00 am)

Meitēns dzeltēns, klausies tev jāiet pie ārsta.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at May 31st, 2016 (10:49 pm)

Man nepatīk, ja cilvēki lepojas ar to, ka nesaprot pretējo dzimumu. Visi šai tēmai veltītie jociņi šķiet esam bezgaumības kalngals. Protams, uzspēlēta lepošanās un ķiķināšana šajā gadījumā nozīmē to pašu aizsargreakciju, ko tad, ja empātijas trūkuma vietā ir neprasme gatavot ēst, rēķināt aritmētikas uzdevumus u.c. Tikai - diemžēl, ja runa ir par citiem cilvēkiem, jo īpaši tik plašu un nevispārināmu grupu kā dzimums, tas viss izskan ar kaut kādu riebīgu lepnīgumu, kuram ļoti reti izdodas nobalansēt uz smalkās robežas starp frivolo un jēlo.

unpy [userpic]
Pasmīkņāju. Latvija, 2016.
by unpy ([info]unpy)
at May 31st, 2016 (08:56 pm)

A [userpic]
by A ([info]nomirusi)
at May 31st, 2016 (08:37 pm)

Kur/kam jūs varat ieteikt nest (vai ietekt nenest) labot portatīvo? Rīgas centrā. Par saprātīgām naudām.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at May 31st, 2016 (08:30 pm)

Maskačkā, Toma ielā, jasmīns pilnos ziedos.
Mīļā pasaulīt, kurp mēs šovasar tik neprātīgi steidzamies? No nāves bēgam, no ziemas, no garlaicības?
Ko Jāņu vainagos vīsim, vai dālijas un asteres?

by sirualsirual ([info]sirualsirual)
at May 31st, 2016 (05:55 pm)

stpc pēdējā laikā arī pašmāju grupu tekstos runā par pievēršanos tagadnei un dzīvošanu mirklim

tā ir bīstama tendence, manuprāt

jo ja visu laiku runās par tagadni, kur tad viņai pašai atliks laiks?

esmu dzirdējis arī par meiteni, kuru sauc tagadne. ko viņa domā par šo uzmanības vilni?

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at May 31st, 2016 (04:03 pm)

Vai cilvēks, kurš bez gala un malas, ir precību materiāls?

* [userpic]
maijs
by * ([info]inese_tk)
at May 31st, 2016 (02:45 pm)

urrrā, aizlidoja!

Roxolana Destiny [userpic]
by Roxolana Destiny ([info]zvaigznjustari)
at May 31st, 2016 (02:23 pm)

Ilva Darbakalns

* [userpic]
maijs
by * ([info]inese_tk)
at May 31st, 2016 (02:12 pm)
Tags:

current song: rāgas

revidēju bikšu plauktu, biju apenēs, kad pie loga sākās kaut kāds baigs šums - skatos Vilnītis strazdiņu mēģina nokost. skrēju virsū vicinot bikses, kas man bija rokās. izglābu. iedevu padzerties. likās, ka viņam tas patīk. tad viņš izleca man rokas un ietriecās stiklā. nezināju, ko ar viņu lai iesāk, jo te jau apkārt visur siro kaķi, gan mūso troika, gan kamiņu ordas, bet šams tādā šoka stāvoklī, knābīts vaļā, sirsniņa daudzās. ieliku kaķu pārvadāmajā kastē un noliku istabā, lai atjēdzas. es ļoti ceru, ka viņam nav nekas traumēts un man nebūs vēl viens mājdzīvnieks, kuru turklāt gribēs apēst visi pārējie mājdzīvnieki. nu, zirgs negribēs, bet viņš dzīvo citur.

izelpa [userpic]
istaba Rīgas centrā
by izelpa ([info]elpa)
at May 31st, 2016 (01:12 pm)

Sveiki!
Ir pieejama necaurstaigājama istaba dzīvošanai Rīgā, centrā, pie Miera/Maiznīcas ielu krustojuma (blakus Miera/Brīvības/Matīsa krustojumam).
Pirmais augstais stāvs, istabas logs uz pagalmu. Pagājušā gada septembrī istabā veikts kosmētiskais remonts. Istabas izmērs - apm.9kvm. Slēdzams pagalms. Vasaras mēnešos par šīs istabas īri + komunālajiem sanāk ap 100eur, ziemas mēnešos var būt ap 150, ja es nemaldos. Ievācoties jāsamaksā īre par pirmo un pēdējo mēnesi.

Situācija: dzīvoklī kopš rudens dzīvojām 3 meitenes, viena no mums tikko izvācās, tāpēc ir atbrīvojusies istaba. Es un otra meitene esam pārliecinātas, ka dzīvosim šeit līdz +- rudenim (septembris, oktobris), pēc tam, ļoti iespējams, vācamies ārā un katra ejam savu ceļu. (domāju, ka īpašnieks dzīvokli arī pēc tam turpinās izīrēt, gan jau tādā pašā - istabu - veidā)

Dzīvoklī tieša saule iespīd pašlaik tik ap 20-22 vakarā, neliela vakara saulīte. Kopumā te ir visai vēsi, kas siltajās vasaras dienās ir diezgan pozitīvi - atverot logu, ienāk siltumiņš, bet nav iespējams pārcepties pat tad, kad ārā ir 30 grādu karstums, jo māja ir auksta pati par sevi. Ziemā gan šeit ir ārkārtīgi auksts: veci, slikti radiatori + pirmais stāvs.

Meklējam cilvēku, kurš īrētu trešo istabu - tikai uz vasaru vai arī ilgāk - tas katra paša ziņā, izskatīsim visus variantus.
Priekšroku vēlētos dot jaunam cilvēkam ar, kā saka, atvērtu prātu un plašu domāšanu, interesi un cieņu pret jauno un nezināmo, un citādo. Pašas esam lidojošas, plūstošas dabas parādības, kuras katra virpuļo pa savu ikdienas dzīvi, un šajā dzīvoklī pašlaik ir mūsu osta.
Dzīvoklī ir arī veca kaķu vecenīte, kuru trešajam īrniekam būs godā un cieņā turēt.

Apskatīt un ievākties var ASAP. Rakstīt uz miersmiers [at] inbox.lv

bildes )

saldumi [userpic]
by saldumi ([info]saldumi)
at May 31st, 2016 (01:19 pm)

Ko darīt, ja dators pēkšņi sāk instalēt aplikācijas, par kurām man nav ne jausmas?
Pagaidām skenēju ar AVG.

* [userpic]
maijs
by * ([info]inese_tk)
at May 31st, 2016 (12:34 pm)
Tags:

current mood: jāraksta referāts!
current song: rāgas

šādā karstumā, Rīgā, mani pārņem klaustrofobija. karstums aizņem daudz vietas un viss attiecīgi liekas blīvāks, skaļāks, lielāks, smirdīgāks un nomācošāks. visādi citādi karstums ir brīnišķīgs. man beidzot ir silti. klausos rāgas, nodarbojos ar mājsaimniecību un prokrastinēju referātu rakstīšanu.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at July 31st, 2021 (11:29 am)

The final Khazarian mob hold outs are trying to present WDS plans for the world economy as socialist or Stalinist. They are hoping to use either Vice President Joe Biden, Democratic Party hopeful Bernie Sanders or US Republican Presidential candidate Donald Trump as people who will reform the existing system enough that they can avoid rebooting the system all together as the WDS proposes. What these people need to understand is that on May 2nd , 2016 the UNITED STATES OF AMERICA CORPORATION went bankrupt when its Puerto Rico subsidiary defaulted on a 422 million dollar payment. Legally the United States Corporate government is now under the control of the United Nations Corporation headed by Baron Rothschild. However, the status of the United Nations Corporation itself is doubtful because they have neither the gold or the moral standing to maintain the current chaotic and planet destroying system they oversee.

Rothschild and Khazarian mafia control has been reduced, in essence, to the bankrupt G7 group of nations. Take a look at this picture taken at the G7 meeting last week in Japan.

http://www.zerohedge.com/news/2016-05-26/caption-contest-spot-odd-g-7-leader-out

Notice that while all the other leaders are waving in the group photo German Chancellor Angela Merkel is making the sign of horus with her hands, using the button on her jacket as an eye. Since Merkel is the only leader there who is of the Saxe Gotha Rothschild bloodline that runs the G7 and the eye of Horus represents supreme leadership, she is sending out the message that the other leaders in the photo are just servants.

What is important to know is that the WDS and its allies have identified the names and locations of all the top members of this ruling bloodline and have the technical capability of removing them from this world. Doing so would be the very last option the WDS would take and it would only happen if it became necessary to do so to prevent genocide.

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at July 31st, 2021 (11:24 am)

https://www.youtube.com/watch?v=qYcX3nUktaY

< back | 0 - 20 |