< back | 0 - 20 |  
diabolisks pandemoniums [userpic]
by diabolisks pandemoniums ([info]zirka)
at July 2nd, 2015 (10:58 am)
current song: bob dylan - visions of johanna

nu labi, labi, neņemiet to zematslēgu čīkstēšanu vērā, varat sveikt offlaina zirkās, lai vismaz zirkai šajā saulainā dienā kāds prieks :)

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at July 2nd, 2015 (10:23 am)

Nu, un tā mēs, attiecīgi, sēžam un gaidam, kad beidzot tad tas princis baltā zirgā izpestīs mūs no tās grūtsirdīgās, disharmoniskās dzīves un gaidam, gaidam gaidam  gaidam un paliekam aizvien tuklākas un kantainākas, cenšoties aizrīt ciet intuīciju un mugurkaulu un visus citus tukšumus, kur būtu jābūt kautkādai, hoķ minimālai, abpusējībai, kuras nav nav nav , un pūšam pašas sev acīs duru migliņu,čik, līdz visi lepnu meiteņu orgāni mums palēnām atmirst, atmirst atmirst, līdztadbeidzot, beidzot, beidzot, oi, pēc cik ilga laika, dalec, - jebalacī, kā teica aigars, visas manas pērles izkaisītas cūkām, cūkām, cūkam.
Unta tu parausties kautko tur, tādā atkarības vita dejā, vaivaivai, kā tad bez tās cūkas un migliņas, vaivai vai vai vai, betta kaukādā saprāta brīdī pasties apkārt un domā-  bļag bļag bļag', kamēr tu tām cūkām, cūkām, cūkām kaisīji, tikmēr tevi kādu laiku jau kā mīl, prikaļisj, pa īsto, tikai no cita virziena un tākā arto vēl nepietiktu- tevi arī glābj, savāc pa zemi un izceļ akal saulītē. Untta tu domā, a tiešām, a tiešām , a tiešām, kurš teica, ka ne? a kapē gan, kapē gan, kapē gan neļauties tam virzienam, kas grib un var, un par ko gan arī ne, par ko tā nevarētu būt meitene, varen smuka liela un silta meitene?

iokaste [userpic]
by iokaste ([info]iokaste)
at July 2nd, 2015 (10:18 am)

krāgas pēdējajā dienā es biju diezgan izbesījies no sagrieztās pēdas, tūristu pūļiem centrā un pilsētas trokšņa. bija jānosit pēdējās stundas līdz aizbraukšanai. man nepatīk pilsētu centri un ceļojumi vispār, jo unikalitāti neuztveru kā brīnumu, bet gan kā gadījuma raksturu, anomāliju.
tad nu es tur tāds klibojošs, sāpīgs, iesvīdis un pretīgs vazājos. tā riebās, ka izdomāju ko ieēst, lai uzlabotu garīgo. un iegriezos vienā krogusā.
neesmu veģitārietis, bet gaļu un ceptu neēdu, jo nepanesu pēcsajūtu. + vēl visā tajā stafā sapačkā kautkādus nitrātus, kas nogulsnējas pieres iekšpusē. krogusā paņēmu Ceptas Cūku Ribas. fokin dai! kas man bija galvā ienācis? droš, ka tie kretīniskie pavadoņi, kas daržeiz liek cūceklības darīt, droš, ka viņi pie vainas.
tad nu es ēdu, viss pretīgs, tās taukainās Ceptās Cūku Ribas ar pirkstiem, bļeģ, un domāju par nāvi. patiesi, es pieļāvu domu, ka nokritīšu un nosprāgšu te uz līdzenas vietas. no vispārējā riebuma un no neierastā ēdiena. viss nopietni. tikai ar kautkādu kaktu instinktu sev teicu - kārtīgi sakošļā, tad moka izšpruksi sveikā.
nekas nenotika, vakarā tikai mutē iesitās tā siltā pirmsvēmiena sajūta, bet citādi nekā.

/m. [userpic]
nepanesamais esības smagums
by /m. ([info]mesija)
at July 2nd, 2015 (09:10 am)

patīk inerce.

asns [userpic]
Iebūvētie skapji
by asns ([info]ho_tai)
at July 2nd, 2015 (08:56 am)

Vai kāds pēdējā laikā ir taisījis iebūvēto skapi? Varbūt ir zināms kāds kantoris, kur varētu būt normāla cena un arī izpildījums.

briesmiigz miilniekz [userpic]
by briesmiigz miilniekz ([info]arkls)
at July 2nd, 2015 (08:08 am)

Labdien

kur var iegādāties Latvijā šādus te PERPLEXUS

vienīgajā veikalā, kurā esmu atradis, nav vairs noliktavā un nezin, kad vedīs.

http://www.games4you.lv/catalogsearch/result/?q=perplexus

sirdnA [userpic]
by sirdnA ([info]sirdna)
at July 2nd, 2015 (07:42 am)

Neciešu, kad lieto lielos burtus. Lasu tekstu, ok, autors tāds jauks cilvēks liekas, blabla, tiripiri un tad pēkšņi - "Cilvēks"! Vai "Dvēsele!". Vai vēl sliktāk "Tauta"! Pavisam drausmīgi -"Latvietis"!

Uzreiz top skaidrs, ka cilvēks nav jauks, bet ir visādām ļaunām īpašībām apveltīts un piens viņa/viņas klātbūtnē saskābst.

Tas atvieglo dzīvi visādos sasprindzinātos dzīves momentos, piemēram, vēlēšanas, iknedēļas pasaules ekonomiskā katastrofa vai visādu bēdubrāļu uzņemšanas kvotas Dānijā. Kā tekstā ieraugu nevietā, bez pamatojuma un izskaidrojuma lietotu lielo burtu, tā uzreiz saprotu, ka to rakstījis nejēga un pārstāju lasīt.

Ex silentio [userpic]
by Ex silentio ([info]ex_silentio)
at July 2nd, 2015 (04:04 am)

Pasaule ir ārprāta ražošanas mašīna.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at July 2nd, 2015 (03:55 am)

~"Love - mutually unspoken pact to ignore the worst in one another in order to continue enjoying the best."

* [userpic]
jūlijs
by * ([info]inese_tk)
at July 2nd, 2015 (03:00 am)
Tags: ,

zirdziņi guļ diendusu u.c. )

diabolisks pandemoniums [userpic]
by diabolisks pandemoniums ([info]zirka)
at July 2nd, 2015 (12:00 am)

biju carnikavā un nopeldējos divās peldvietās, abās pirmoreiz. gaujā ielēcu tādēļ, lai asinis pariņķo dinamiskāk, bet ummī (pareizi saku, karmena?) gluži vienkārši nespēju turēties pretim caurspīdīgā un siltumsiltā ūdens valdzinājumam, par spīti aukstajam vējam. nenoturējos divreiz. no vilciena uz māju kaut kur aiz garciema redzēju divas stirnas. j. redzēja zaķi, es gan nē. mežā pamazām gatavojas mellenītes. vīns darbojās pareizajā intensitātē un ilgumā, ne vairāk, ne mazāk. ļoti vasarīgs nogurums. dzīve ir skaista.

upd. man pirmoreiz izdevās iebliezt ierakstu plkst.00:00:00. pilnīgi nejauši.

drakons [userpic]
Vaksācija
by drakons ([info]malvine_truse)
at July 1st, 2015 (11:58 pm)

Kurā vieta Rīgā vīrietim vislabāk veikt intīmo zonu vaksāciju?

Smith & Wesson [userpic]
Pakalpojumu eksports uz ASV un PVN
by Smith & Wesson ([info]sw)
at July 1st, 2015 (10:36 pm)
Tags:

Ja ES (LV) uzņēmums, kas ir PVN maksātājs, eksportē pakalpojumus uz ASV, vai šajā gadījumā rēķina summai pa virsu ir jāuzrēķina PVN 21%?
Mani no sliedēm mazliet izsit fakts, ka pakalpojumu saņēmējs, ASV puses uzņēmums, apgalvo, ka neesot reģistrēts kā PVN maksātājs - un vienlaikus sadarbojas ar tulkotājiem teju no visas ES, tātad kaut kā tie tulkotāji valīdus rēķinus pamanās izrakstīt.

unpy [userpic]
Netulkotāja piezīmes. Krievu valoda.
by unpy ([info]unpy)
at July 1st, 2015 (09:00 pm)

Kā jūs iztulkotu latviešu valodā vārdu "хам"?

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at September 1st, 2019 (07:49 pm)

Šodien beidzot nahrenizēju no savas dzīves (nobloķēju no kontiem) Khosmosu. Es to vairs nevarēju izturēt! Es lienu vai no ādas laukā, lai saglabātu labas vai neitrālas attiecības, bet viņa turpina rakstīt par mani tonī, kādā es runātu tikai ar bērnu izvarotājiem. T.i. viņa VISPĀR necenšās atrast kaut kādu harmoniju vai garīgu izpratni. Tiešām visas sievietes ir tādas? Jo viņai visu laiku kāda arī piebalso. Izskatās, lai lielai daļai sieviešu loģika ir ļoti vienkārša: "Lai kas tur arī nebūtu, sievietei vienmēr ir taisnība!" Vai arī tomēr norakstīt to uz psihisku saslimšanu? Kāds teica, ka, "kad atradīsies bāzējs, gan jau nomierināsies". Vai sievietes nekad neseko kaut kādai saprāta varai pār emocijām? Pat, ja viņas studē filosofijas fakultātēs? WTF.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at July 1st, 2015 (07:28 pm)

Vai cilvēks, kurš nekad nezvana (tikai sūta ziņas), ir precību materiāls?

unpy [userpic]
Par ko interneti jums nestāsta.
by unpy ([info]unpy)
at July 1st, 2015 (07:25 pm)

Atgriezies no galvaspilsētas nu jau ierastajā meža vidū, aiz sajūsmas, prieka un aizkustinājuma gandrīz apraudājos. Pirmkārt jau, protams, par to, ka manas prombūtnes laikā kaimiņi nav nozaguši neko vērtīgu, nu, vismaz neko tādu, kas uzreiz būtu pamanāms. Ciena, tātad. Varbūt, ka pat drusku baidās. Otrkārt, daudzi kvadrātkilometri zaļuma visapkārt pret pārdesmit kvadrātmetriem mūru ir acij daudz patīkamāka proporcija par otrādo. Treškārt, ir tomēr jauki, kad kājām noej 6 kilometrus, to varonīgi nepostēdams kādā tur aplikācijā, bet itin visi sastaptie divi cilvēki tevi šā vai tā pasveicina. Rīgā šitā nesanāk.

Tiesa, arī Rīgai ir savi milzīgi bōnusi. Ir tādi cilvēki, kuri mani vēl piecieš un uzņem ciemos, īpaši nesatraucoties par to, ka esmu sasodīti īgns Kremļa un Dimiteru pāra aģents, kurš ieradis pilnīgi visiem apkārtējiem mācīt pareizi dzīvot. Tajos ciemos mani piebaro kā kaujamu sivēnu ar ēdieniem, kurus atpazīstu. Smejas par maniem apšaubāmajiem jokiem un cenšas izskatīties visādi savādāk apmierināti ar manu klātbūtni. Un! Kas nav mazsvarīgi, no šādas viesošanās mūždien tieku bagātināts ne tikai ar speķa kārtu tai nepiemērotās vietās, bet arī ar zināšanām, kādas mežvidos nesadabūt, piemēram(sāku ar svarīgākajām):

1.Ir notikusi Bakuganu sacelšanās.
2.Sekss. Beidzot uzzināju, kas ir tas jūsu sekss. Tas ir tad, kad divi gultā bučojas.
3.Ir tāda diēta, kurai nosaukumu neatceros, bet man tā izklausās pēc kaut kāda sāta un kauna izjūtu pazaudējuša čangaļa diētas. Doma ir tāda - ēd gaļu tik daudz, ka tev pat kartupeļi sāk riebties. Pamēģināju šito pasākumu, až ausīs iesāpējās kā dziļūdens akvalangistiem, kad par strauju dziļumos nolaižas, tik strauji svaru pazaudēju. Ja varētu atļauties, ideāla diēta, manuprāt.
4.Juridiskās lietas par ļoti daudz ko apmēram manu pusgada ienākumu apmērā, detaļās neiedziļināšos, nav interesanti, bet ir patīkami un riktīgi izdevīgi parunāt ar patiesi kompetentu cilvēku( [info]oblica, piedod, naudas man nav, cīši apnemos šito visu kaut kā kompensēt, bet tikai riktīgi tikumīgā veidā!)

a wristwatch in the desert [userpic]
by a wristwatch in the desert ([info]yeux_glauques)
at July 1st, 2015 (07:01 pm)

q
varbūt noder kādam banderasa fanam.
savākšana rīgas centrā.
yeux.glauques[at]gmail

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at July 1st, 2015 (06:35 pm)

"The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it."

Zvaigznīte [userpic]
matu lietas
by Zvaigznīte ([info]zvaigzniit)
at July 1st, 2015 (05:10 pm)

sapratu, ka man dažas lietas man ļoti vajadzēja veikalā, bet neizmantoju mājās, tāpēc. 


pūš pēc mazgāšanas, tad ar fēnu žāvē, mēģināju 2 reizes, efekts (vismaz man) ir redzams, bet ne tā, kā biju iztēlojusies, stāv tagad neizmantots. - 10 eur (var mēģināt kaulēties)

nav pacietības vairs neko taisnot, nav ne jausmas, vai tiešām 4 dienas turas taisni, jo matus mazgāju biežāk. - pret kādu augli.


reāli atrodos brīvības/artilērijas, tur arī var saņemt. sarunāt visu var šeit komentāros vai zvaigzniit iekš gmail.

< back | 0 - 20 |