< back | 0 - 20 |  
highly recommended [userpic]
by highly recommended ([info]prtg)
at December 5th, 2016 (03:36 pm)

"You are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun


Hanging on in quiet desperation is the English way
The time is gone, the song is over
Thought I'd something more to say"

(lol)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at December 5th, 2016 (02:28 pm)

Grupa Ryga dedzina ar savu jauno videoklipu "Priecīgus Ziemassvētkus". Un kaut ko tādu vēl atbalsta MicRec. Brutālāk nekā MSK.

par laika dinamiku 2
by zirka ([info]zirka)
at December 5th, 2016 (02:16 pm)

un ziemassvētki, tāpat kā jāņi, arī notiek pārāk bieži, manuprāt
tikko pārdzīvojām pērnā gada pasākuma kaunu/rūgtumu/mieles utt, tā jau atkal jāsāk risināt jautājumi par to, kā svinēt, kur svinēt un ko kuram dāvināt šajā

svētki ir forši, bet katrs ļembasts reizi četros gados būtu pilnīgi pietiekami, manuprāt

highly recommended [userpic]
by highly recommended ([info]prtg)
at December 5th, 2016 (02:12 pm)
Tags:

Vaiana (Moana, 2016)

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
Dzijas un kamolīši
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at December 5th, 2016 (01:57 pm)

Jāpiezīmē, ka Ariadnes situācija ir diezgan līdzīga tai, kurā bija nokļuvusi Mēdeja: upurēdama visu savu līdzšinējo dzīvi (dzimteni, ģimeni, sociālo statusu), viņa palīdz ārēji simpātiskam varonim atrisināt viņa maskulīnās problēmas; sākumā viņš nopriecājas un saka paldies, pēc tam ne visai korekti pamet savu glābēju. Kā atceramies, Mēdeja, būdama visai pamatoti aizvainota, atstāja milzīgu kalnu līķu un aiztraucās debesīs ugunīgos ratos, lai ko arī tas nozīmētu. Naksas salā pamestā Ariadne nododas kalpībā Dionīsam. Lājošs Mešterrhāzi savulaik "Prometeja mīklā" apgalvoja, ka tas esot politkorekts veids, kā senie grieķi mēģinājuši nākamajām paaudzēm vēstīt: "meitene bēdās ņēma un nodzērās". Savukārt, cik nu es noprotu no Irigarajas, to var uzlūkot par dionīsiskā principa, t.i., jutekliskā, iracionālā, neapzinātā - izmantošanu kā glābiņu, kad apoloniskā kultūra tevi izstumj.
Un tomēr cūkas tie sengrieķu vīrišķi, vai ne?

lavendera [userpic]
by lavendera ([info]lavendera)
at December 5th, 2016 (12:48 pm)

vai medicīnisku procedūru un diagnostisko izmeklējumu cenas atšķiras atkarībā no tā, vai uz tām nosūta privātprakses ārsts vai pa taciņu "ģimenes ārsts dod nosūtījumu pie valsts medicīnas speciālista, valsts medicīnas speciālists sūta uz procedūru"?

jautāju kā rūdīts privātmedicīnas lietotājs, kas pirmo reizi mūžā saņēmis kaut kādu ģim.ārsta nosūtījumu un joprojām to nav izlietojis... cik ilgs vispār nosūtījumiem ir derīguma termiņš?

aņa delovejevna [userpic]
by aņa delovejevna ([info]deloveja_kundze)
at December 5th, 2016 (10:49 am)
Tags:

un vēl, gribēju pierakstīt, ka ļoti rekomendēju un iesaku Dairas Āboliņas grāmatu par Streiču - tik ļoti lieliski apjomīgs pētījums par kino personu Latvijā vairākās desmitgadēs ar plakātiem, fotogrāfijām un intervijām, kā arī ļoti precīzām piezīmēm malās un zemsvītrām, tas ir diezgan superīgi un kaut kas tāds, kā mums noteikti līdz šim ir daudz trūcis.

un nevajag uztraukties, būs arī par citiem, Olafs, piemēram, ļoti grib uzrakstīt kaut ko lielu par Aloizu Brenču, kuram 2019. gadā ir liela jubileja, nākamgad būs Rolandam Kalniņam 95, kas arī sauc pēc lieliem pētījumiem un apskatiem, un, kaut arī man reizēm riebjas tas, kā runāt par kāda īsta, dzīva cilvēka daiļradi riskē aiziet šī īstā, dzīvā cilvēka godināšanā (brīžiem tas ir aizdomīgi, kā Streiču konkrētas sabiedrības grupas labprāt ieceltu svētā kārtā), es sāku skaidri redzēt, kā skatīties uz kaut ko tik nepētītu un neizprastu kā Latvijas kino telpa caur konkrētu personību prizmu var būt ļoti iedarbīgi.

vārdsakot, ļoti iesaku. grāmata, starp citu, ir ļoti lēta, it īpaši ņemot vērā tur ielikto materiālu vērtību un to milzīgo apjomu, tomēr tur ir eseja un intervija pie katras no 22 filmām - piem., Jānis Roze pārdod par nepilniem 16 EUR.

aņa delovejevna [userpic]
by aņa delovejevna ([info]deloveja_kundze)
at December 5th, 2016 (10:13 am)

ņemot vērā to, ka es it kā taču strādāju kino jomā, es pati skatos filmas nepiedodami maz. tā nu vakar noskatījos pirmo filmu kādā krietnā laika sprīdī, iepriekšējā, liekas, bija lidmašīnas filma atpakaļceļā uz Latviju, un vakardienas Doctor Strange seanss mani ļoti patīkami aizkustināja un radīja priekpilnu kinematogrāfisku pārdzīvojumu.

pēc tam gan es pabeidzu lasīt Svina garšu un priekpilnums pazuda, bet tas jau pieder pie lietas. morāle: vairāk skatīties filmas, man tas taču tomēr patīk.

slaaneklis [userpic]
by slaaneklis ([info]slaaneklis)
at December 5th, 2016 (09:32 am)

Ir pirmdienas rīts un ziema ir palikusi mīksta.

par laika dinamiku 1
by zirka ([info]zirka)
at December 5th, 2016 (08:40 am)

es tā saprotu, ka mūsu mērenajā klimatā tagad katru dienu būs cits gadalaiks, ja?

zane [userpic]
by zane ([info]lidot)
at December 5th, 2016 (07:12 am)

Dārgie!
Padalieties, lūdzu, pieredzē ar mēbeļu iegādi internetā. Vai gaidītais un bildēs redzētais atbilda reālajam? Varbūt variet ieteikt kādus pozitīvus, uzticamus piemērus?
Esmu no tiem "gribu apskatīt, aptaustīt, pavirināt" cilvēkiem, smukiem bilžukiem internetā īsti nespēju uzticēties, bet veikalos vēlamo neesmu atradusi.
Interesē kumodes un šūpuļkrēsli, ja tam ir nozīme.

* [userpic]
decembris
by * ([info]inese_tk)
at December 5th, 2016 (12:49 am)
Tags: ,

current mood: jāmazgā ledusskapis
current song: David Lang - Elevated

otrais sniegs )

gaismas [userpic]
Policija sauc
by gaismas ([info]gaismas)
at December 4th, 2016 (11:45 pm)

Pirms pāris nedēļām man tika nozagts velosipēds. Tagad saņemu pavēstio policijas ierasties tādā un tādā datumā. Vai tas nozīmē, ka ir atrasts velosipēds, vai arī viņi mēdz tāpat izsaukt?

p.s. Nea, nevaru piezvanīt un pajautāt, jo nevaru.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at December 4th, 2016 (11:02 pm)

No Cibas rubrikām man laikam vismīļākā ir [info]ezss "biostāsti".

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at December 4th, 2016 (10:42 pm)

Man ir viens draugs, kuram bērnībā gadījumā, ja bijis jāpamet valsti, bijusi zīme, ka viņš ir radioaktīvs (un ka, teiksim, viņš nedrīkst turēt rokās zīdaini). Tas tāpēc, ka viņam tika izoperēts kaut kāds sūds kaklā (dziedzeris). Viņš izdzīvoja, taču atlikušo mūžu lieto kaut kādas zāles un ir diezgan resns.

taa_iznaak [userpic]
Monitora kalibrēšana
by taa_iznaak ([info]taa_iznaak)
at December 4th, 2016 (10:34 pm)

Kādam ir pieejams monitora kalibrēšanas aparāts aizlienēšanai uz kādu laiku ??
Kā piemēram X-Rite i1 ??

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at December 4th, 2022 (09:52 pm)

Latvijaa visi ir sashutushi par valdiibas plaaniem izniicinaat mazos uznjeemumus. Tramps aizstaav mazos uznjeemumus un veelas samazinaat tiem nodokljus. Tieshi taapeec jau tika radiita visa taa propaganda pret vinju - ka vinjsh ir klauns, muljkis, amerikaanju Zhirinovskis, rasists utt. Jo globaalistiem nav izdeviigi, ka mazie uznjeemumi dziivo un globaalistiem pieder masu meediji. Ko dara latvieshi? Suudzas par savu valdiibu un nodirsh Trampu. Kaut kas Latvijaa mainiisies tikai tad, kad cilveeki buus novesti tik taalu, ka BEIDZOT neticees globaalistu masu meedijiem.

vinsents [userpic]
Rietumu civilizācijas kultūra 21.gs. Ievads
by vinsents ([info]vinsents)
at December 4th, 2016 (09:21 pm)

Ja man būtu nauda un ja es būtu ziedojis satori.lv, tad, pretī saņemot interviju ar R. Kugrēnu, justos, teiksim tā, smagi piečakarēts.

* [userpic]
decembris
by * ([info]inese_tk)
at December 4th, 2016 (08:38 pm)

pēkšņi uzkrita uz galvas jaunā Šmita izrāde. attiecīgi es decembrī netieku ne uz vienu lekciju. kas pirms pēdējās sesijas galīgi nav labi.
par godu šiem notikumiem un visiem vēl neuzrakstītajiem studiju darbiem, pēc ilgāka laika pārtraukuma, uzinstelēju HOMM III (kkādu HD versiju, kur viss tāds smuks un gluds izstās, nav pierasti pikseļains).

šodien nosēdēju teātrī no 10:40 - 19:40, ar lietderības koeficientu: 0.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at December 4th, 2016 (07:47 pm)

Kas notiktu, ja mēs atzītu un pieņemtu to, ka cilvēkā ir zināms ļaunums, tieksme darīt pāri citiem, nogalināt, dedzināt, iznīcināt (paralēli spējai mīlēt, radīt un tā talāk)? Domāju, tad mēs labāk saprastu, teiksim, tos pašus saucamos pedo-illuminati un visus pārējos modernos sātanistus un konspiratoru tik ļoti mīlētos masonus (remember about the duality of men - the good and the bad).

< back | 0 - 20 |