atmiņas par domām

Recent Entries

You are viewing the most recent 6 entries

March 28th, 2023

11:51 am: Māju Zviedrijā?
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/houses-abroad-latvia/bfdhi.html

March 24th, 2023

10:10 am: man bija jānodzīvo līdz šim vecumam, lai uzzinātu, ka tulpes vāzē ne tikai atveras, bet arī stipri aug garumā un pieņemas zaļajā masā, tipa, viņām nav aizgājis, ka viņas ir zaudējušas iezemējumu, vai arī viņas ir kā putni, mēģina lidot, vai arī kā cilvēks, kurš izrāvies no vardarbīgas vides vai mazas valsts iedomājas, ka viņš ir ticis vaļā no visām savām problēmām un ir tāds vieglums un spēks, haha

March 10th, 2023

12:53 pm: Sudden Hymn in Winter

What if, after years
of trial,
a love should come
and lay its hand upon you
and say,
this late,
your life is not a crime

Joseph Fasano

March 2nd, 2023

11:58 am: filmai "Svārstības" dodu Oskaru par vīrieša portretējumu plašākajā nozīmē

mīļākais citāts: "tas, kas ir jāsaprot, ir, ka tas tā ir"

February 20th, 2023

09:43 am: cēlans nodarbojas ar dzīvības un nāves un seksa fizioloģiju. viņš operē vietā, kur Vārds top miesa un tad to atkal pamet. kaut kas, ko agrāk nebiju pamanījusi. bet tolaik arī nenodarbojos ar somatiku.

09:34 am: Kad Tev jautāju, vai esi studējis augstskolā, Tu reaģēji tā, it kā es pajautātu, vai tu joprojām drāz cūkas. “Protams, ka esmu studējis.” Tomēr daudzās zemsvītras piezīmes Tevis rakstītajā man liek noprast, ka tā nav tiesa. Tu pārāk stipri mīli grāmatas, Tu pret tām izturies kā pret labākajiem draugiem. Kā sērijveida monogāmijā, no vienas grāmatas Tu traucies pie nākamās. Dārgais Dik, es neesmu neko studējusi, tomēr ikreiz, kad ieeju bibliotēkā, man sareibst galva kā no seksa vai līdzīgi kā tad, kad sāk darboties skābe. Manas smadzenes uzputojas no asociāciju plūsmas. Lūk, šeit Tev dažas manas piezīmes par šizofrēniju.

Tags:
Powered by Sviesta Ciba