cellardoor


tas ir kā

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Lovely trakais
Tikko man kafejnīcā pienāca indiešu vīriņš un teica - izdalot atsevišķi katru vārdu

When
I
Saw
You
First
Time
I
Thought
That
You
Are
Like
Jesus
Mother
Can
I
Please
You

Un nometās ceļos manā priekšā, sāka mest krustus

* * *
Govis man šeit patīk visvairāk, viņas mani pilda ar maigām jūtām. Viņas šeit ir diezgan skaistas, barotas, un izskatās laimīgas. Pārvietojas gan pa vienai gan ganāmpulkos. Enerģijas līmenis viņām ir mazliet augstāks kā LV laukos, viņas nepieciešamības dēļ ir vairāk pieslēgtas realitātei, piem uzmanīgas ar mašīnām, un visu uzlūko ar tādu vienlaikus pohuja un uzmanības kombināciju, kas man šķiet seksīga arī cilvēkos.
Esamības aspekts govs mani pievelk jau kopš no bērnības, kad vislaik līdu kūtī glaudīt; shout out lj user maigs, es zinu, ka Tu arī. Man vispār patīk tikai lēni pasākumi. Un lēni ejoša grūsna govs vispār ir viena no brīnišķīgākajām dabas ainavām.
* * *
Pondicherry day 2
Jā nu lai viņi iet galīgi ar saviem mopēdiem, es noīrēju riteni un mēģinu vismaz daļēji iekļauties stilā, braucot vislaik zvanu zvaniņu. Man nav īpaši stresa, ja es palēninu mopēdu un rikšu plūsmu aiz manis, jo, pirmkārt, ne jau vairāk kā tante ar kaziņām vai wild govju ganāmpulki, otrkārt, viņi izdomās, kā apdzīt. Kas ir forši, ka šeit, atšķirībā no Rietumiem, netiek uzskatīts par vislielāko noziegumu, ja tava kustība vai kārtība apgrūtina kāda cita kustību vai kārtību. Varbūt vispār izsvītrojiet vārdu "apgrūtina", jo man nešķiet, ka šeit vispār ir šāda kategorija. (atcerējos kāds FB šēroja informāciju par to, cik drausmīgi drausmīgi noziedzīgi ir braukt lēni pa kreiso joslu un visi laikoja)
Bet nolēmu, ka mopēdu ņemšu tikai galējā gadījumā, jo it kā šeit pietrūktu gaisa piesārņojuma, vai naftas ražotāju veiktās grābšanas un ekspluatācijas, būsim reāli, Indija savā pārvaldē un ārpolitikā daudzos veidos līdzinās Amerikai. Turklāt, man nekur nav jāsteidzas, vēl 6 mēnešus.
Savas mājas saimniecei prasīju, ko darīt ar atkritumiem, viņa teica - nu visi it kā vienkārši met pāri sētai vai kaut kur tālāk zemē, bet man personiski tas nepatīk, (Ar uzsvaru uz "personiski" - viņa ir kūlā čika, studējusi bombejā modes dizainu un pašai ir savs dizaina apģērbu veikaliņš).
* * *

Previous