visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Sen nav nekas bijis par seeriāliem, ne? Domājat, neskatos? Ha, Game of Thrones sezona beidzās uz augstas nots (lai arī emocionāli fināls, šķiet, mazliet buksēja). Trešā Silicon Valley sezona mazāk smieklīgāka nekā iepriekšējās, bet tāpat laba. Pavasarī esmu noskatījies 6! sezonas The Walking Dead - gāja līdzīgi kā ar Breaking Bad, pirmās divas sezonas mazliet cietu no izpildījuma un gandrīz nostrēgu, bet no trešās - pat ļoti (īpaši tad, kad jau zombijus sāc uztvert tikai kā maznozīmīgas fona dekorācijas). Tagad ar sievu skatamies Orange is the New Black, jau esam trešajā sezonā. Netflix tagad ir lētāks nekā Lattelekom virszemes TV ekonomiskā paka ar savām reklāmām un krievu seriāliem visos iespējamajos kanālos tā kā izvēli izdarīt nav grūti, futeni pa LTV7 var redzēt bez maksas, all is good.
Tags:
* * *
* * *
"they would have to make conscious simulated humans go through the suffering of, well, life — especially life before their innovations."
* * *
"Maybe it's global warming. Maybe it's killer pandas."
* * *
* * *
Jo vecāks, jo mīkstāku var uzlikt?
* * *
* * *
uz viesu namu faro, dendijapartmenti vārdā, tādu ar balkoniņu pār vecpilsētu, flīzēm visvisvisur un akurāt tādu pašu zvaniņu un uzrakstu kā vinijpūkā, un lejā kaut kur vēl kompromisu iela galīgi neizskatās pēc kompromisa, visa izpušķota, viss sīkummīļš un "portugālē viss ir maziņš" no zimbabves ieteiktās hipijpludmales, kas iepatikās pietiekami, lai kāpēc gan tur nenakšņotu un nekurinātu mazu uguntiņu lielā vējā, akmeņu ielokā, nepeldētos kailiem no rīta milzu viļņos un pirms un pēc, man kaut kad būs jāpieraksta atskaite, bet mēs atbraucām no pašiem ziemeļiem, no kalniem, kur nebija neviena pašā augšā, tikai gotiņas, kas ganās pie kalnu avotiem, vecas drupas ar skatu pār pārpasauli, mazi miesti, tādi, kur gliemežus dod pa eiro gabalā (tobiš eiro simtiem), un tos gliemežus var ēst stundām, ja stundas vispār ir, ceļi, visādi ceļi, klintis un kalni, nekurienes un sasalusi pagātne un tagadne, cikādes kā vienīgā dzīvība, nē, šī nav laime, šī ir laimes nojausma, jo laimei būtu jābūt daudz nesteidzīgākai, nekādu tur jobanu hertz aģentu, kas nevar tiešā tekstā pateikt, kāds ir klīningfīs, vai mums labāk ēst vakariņas un piedrāzt, vai niekot dārgo laiku, meklējot mazgātuvi un tamlīdzīgi nieki un sūdi, bet tas nekas, jo reizi pa reizei laiks tomēr apstājās, un es beidzot izlasīju grāmatu un es beidzot elpoju te un tagad, pirms atkal steigties, satraukties un notraukt smiltis, smiltis, kas ir visur.
* * *
* * *
* * *
* * *
"Interns are great because they don't know what's impossible so you're just like: 'Yeah, yeah... just do it...'"
* * *
DELFI. Valdība tomēr apstiprina sarežģītāku tiesību iegūšanas kārtību.
* * *
DELFI. Elizabete II joko, ka pēc pēdējā laika notikumiem vēl ir dzīva.
* * *
DELFI. Rasnačs publiski atvainojas par skapja pārvadāšanu.
* * *
ja televīzija var uzcelt maiku skofīldu no miroņiem (jā, prison break būs atpakaļ), tad jau arī haizenbergu var - zaļo aromātu miglas ietekmē volts pieceļas kājās un iet meklēt skafandru
* * *
mazais ķēniņš izdīca man saldējumu. viņam ir skaļa, uzstājīga balss un liela apetīte, un viņš dabū visu, ko grib. zemenes, banānus, aprikozes, ķiršus, bumbierus, omleti, kartupeli, burkānu sulu un pupus jebkurā laikā un vietā. šodien negribēju kongresa parkā zīdīt, tad nu viņš piezīdās manam mājas piena saldējumam.
* * *
omg kā mainījusies Naidžela Faradža retorika!!! šķiet, ka viņam pašam ir bikses pilnas no Brexita. to sauc ar muti Rīgā ar darbiem aizkrāsnē. Brexit vispār ir fantastiks ieskats "cilvēka stāvoklī", un kaut kādā ziņā apstiprina to tēzi, kas man jau ir sen, ka mūsdienās lielākā idiotu masa ir nevis aitas kas iet kādā pavadā, bet tie, kas iztēlo sevi par autsaideriem, dumpiniekiem, dzīvo sazvērestības teorijās, apdirš kapitālu un valsti, un visu vēlas atmaskot, bet reāli dzīvo kognitīvajā disonansē
http://www.europarl.europa.eu/ep-live/en/plenary/video?date=28-06-2016
* * *
jūs visi te fanojat par islandi, a viņi ņems un uzvarēs čempionātu 
atgādinu šausmu filmas pirmās sērijas galveno varoni:

* * *
Tāds vājums, ka ir mazliet bail, bet jānokłūst līdz darbam.
* * *

Previous