visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
* * *
jūtos kā Klaus Fitzcarraldo vai Aguirre, der Zorn Gottes vai arī jebkas no Hercoga. kaut vai banāla Fata Morgana šis arī ir tāds pareizs karstums kurā tās būtu skatīties pirmoreiz labi. vai vesternus miljons sekundīgus vai Japón vai Giant.

//https://www.youtube.com/watch?v=yUDuOUxhD2Y

* * *
krem deļa kremļ
manu skafandru pēc t.s. nāves nevajag par velti dedzināt.
nopīpējiet kopā un miers. un lūdzu bez bimbāšanas, tikai diskō, tikai panks!

Current Music:
Nāc ārā no skapja - Andris
* * *
.is -->.es
damn, Islande zeptembrī nemaz nesanāk, jo pirmo reizi jālaiž uz kontinentālo Spāniju.
[perdona'm, Catalunya!]
* * *
* * *

bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"

* * *
yy
* * *
iespējams, pareģojums
Sapņoju, ka soundcloud.com iesūc tādā kā interneta melnajā caurumā, un tas pazūd no redzesloka.
* * *
GPSS
Pirmajā un otrajā dienā lietoju GPS ar bezsaistes kartēm, bet trešās dienas pirmajā pusē nevarēju uztvert GPS signālu, tad arī iztērēju daudz laika un enerģijas, braucot pa nepareiziem ceļiem.
* * *
par pašsajūtu
Vakarā cieši aizmigu un gulēju vismaz 9 stundas. No rīta bija grūti braukt uz darbu (tikai 4 km), jo sāpēja kāju locītavas un muskuļi. Bija sajūta, ka muskuļi ir daudz vājāki nekā parasti. Muskuļu sāpes bija tomēr ļoti vieglas, es biju gaidījis, ka sāpēs daudz vairāk, ņemot vērā to, cik sāpīgi mēdz būt pēc vingrinājumu pildīšanas. Darbā sēdēju krēslā, tagad atbraucu mājās, un visi šie simptomi jau ir gandrīz izzuduši, un var braukt atkal.

Pirmā diena bija vissaulainākā, un visu šo dienu braucu tieši uz uz ziemeļiem, tādēļ man ir viegls saules apdegums kakla aizmugurē un apakšstilbu aizmugurē. Vajadzēja padomāt par pretiedeguma līdzekļiem.

* * *
mēs nekad nesatiksimies
* * *
Viens ceļinieks, kas ziemā caur mežu gāja, ienāca kādā meža elka būdā un lūdzās, lai vēlot sasildīties. Tas elks, nekad vēl cilvēku neredzējis, uzņēma viņu labi, sakūra uguni un cienāja to ar siltu pienu. Kamēr elks darbojās, uguni kurinādams, tas nomanīja, ka viņa viesis pūš uz saviem pirkstiem. "Kāpēc tu tā dari?" viņš prasīja. "Lai sasilst," atbildēja ceļinieks. Kad nu elks tam pasniedza bļodu ar karstu pienu, ceļinieks atkal pūta. „Kāpēc tu pūt uz pienu? Vai gribi, lai viņš vēl karstāks top?” prasīja elks brīnodamies. "Nē," atbildēja cilvēks. "Tagad es pūšu, lai piens atdziest." "Ak! kad tā ir," izsaucās elks, "tad man nav nekāda daļa ar tādu būtni, kas no vienas pašas mutes var karstu un aukstu pūst!" Un elks izdzina ceļinieku no savas būdas.
Tags:
* * *
And don't be late. I can't wait.
* * *
JAUNAIS VILNIS

* * *
Sutīgo vakaru koktēlis steidzīgiem vecākiem - Sunscream:
alus glāzē šļuka smilšērkšķu sīrupa;
pa virsu šļuka kalvadosa;
aukstais ūdens no krāna līdz malām,
pa virsu krusta formas ledus gabaliņš no saldētavas;
pēc 10 min izdzer vienā piegājienā.
Tags:
* * *
* * *
boolitz dont keel peeplah, taxpehyars dooo
gaza

gazas sektōrā arī kaut kādi nacionālie svētki vai raķešu olimpiāde. salūts nebeidzas jau labu laiku. labka ir labticīgie nodokļu maksātāji, kas atrauj riecienu no katra klaipa āmurikāņu, krievu vai zviedru reaktīvajai rūpniecībai.

* * *
u2ō
Mr Bush told Mr Blair that the US was so worried about the failure to find hard evidence against Saddam that it thought of "flying U2 reconnaissance aircraft planes with fighter cover over Iraq, painted in UN colours". Mr Bush added: "If Saddam fired on them, he would be in breach [of UN resolutions]".

http://www.theguardian.com/world/2006/feb/03/iraq.usa
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/bush-plotted-to-lure-saddam-into-war-with-fake-un-plane-465436.html

* * *
slikts joks no Eina: iebāž man nabā šortu šņorīti un saka - es tev piepumpēšu riepu
* * *

"Leonards Koens mierina Niku Keivu", austrāliešu mākslinieks Bens Smits

* * *

Previous