visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
ko jūs domājat par šo blekfeisu?

* * *
piektdienaaaah
Current Music:
Hannah Diamond - Pink and Blue
* * *
čels ir ļoti labs interjera elements
* * *
* * *
pēc visai spēcīgās svētdienas visu nedēļu strādāju, strādāju un strādāju. man šķiet, ka pat esmu kļuvusi neredzama. kad vakar pēc skolnieka pētnieka nodarbības pasēdējām ar kolēģiem bārā, iedzerot sidriņu, gandrīz aizmigu un aizmirsu mugursomu ar visiem svarīgajiem nodarbības datiem, bez kuriem tālāk ne kā, ne tikai saviem, bet arī Skadiņas. Šodien situācija nav stipri mainijusies. turpinu zīmēt domājot vairāk par rasējuma smukumu ne kā par pārējo, tas kaut kas neierasts un tāpēc jo aizraujošāks.
Ļoti gribējās uz šmotkēriju, ļoti gribas qoi gou legingus un ļoti gribas iedzert parkā, bet var arī čomskī.
Bet iedomājoties, ka būs jāiet dušā, jāpārģērbjas, nolaižas rokas, bet ši tā kā nedēļu jau staigāju iet cilvēkos nevar, smakas un tā.

A! noklausījos Martas asinis. Baigi atgādina Dzeltenos pastniekus. Varēja taču vairāk uz italodisco.

* * *
nav jau tā, ka viss nožēlojamais ir tikai pie mums. Amerikāņiem bez Bible Belt, piemēram, ir arī Kamilla Paļja.
* * *
\[T]/
Fake Zara.
* * *
DDDR
WDR TēFau precctavļājet:

vāci uzņēmuši itin ciešamu raportāžu no Rīgas.
kadrā ar saviem miļōniem nekavējoties ielien māksleniece mazāmija, un drīz jau var redzēt, kā brookings no 2dē transferējas uz 3dē.
SurvivalKits un tamlīdzīgs labs šics.

Tags:

* * *
bez manis vairs tika vēl 1 muslimu mamma nāk divpadsmitos. viņas dēliņš vemj, ieraugot skolu.
* * *
septembris
mana pieckapeika jauno centra veloceliņu sakarā.
*) es esmu PAR auto samazināšanu centrā, velotransporta popularizēšanu, jo vairāk veloceliņu, jo labāk utt.
*) pati pa Rīgu pārsvarā pārvietojos kājām, uz darbu braucu ar vilcienu - esmu mēģinājusi braukt ar riteni uz Rīgu, bet man riebjas braukt pa šosejas malu, visa tā Rumbula, fūres utt. Ja būtu normāls veloceliņš posmā Rīga - Salaspils, iespējams mēģinātu braukt atkal. šobrīd galīgi negribas;
*) retumis sanāk braukt uz darbu ar auto. kā zināms, man darbs atrodas Lāčplēšielā - kuru skāra satiksmes organizācijas izmaiņas un velojoslu abos braukšanas virzienos iekārtošana. mani novērojumi liecina, ka tās ir totāli nedrošas, īpaši tajā pusē, kur starp joslu un brauktuvi ir ierīkotas stāvvietas. vislielākās problēmas rada (ne)redzamība. piemēram, griežot iekšā vārtrūmē, es totāli neredzu vai aiz malā stāvošajām mašīnām kāds brauc pa veloceliņu. pat griežot ļoti lēnām mašīnas purns ielien velojoslā pirms es sāku pilnībā pārredzēt situāciju. savukārt izbraucot no vārtrūmes es varu apmierinoši pārredzēt velojoslu, taču malā stāvošo mašīnu dēļ neredzu vai varu izgriezties uz brauktuves;
*) man, un domājams vēl veselai kaudzei autovadītāju, nav skaidrs kā pareizi veikt labo pagriezienu, ja ielas malā ir velojosla. ikdienā staigājot no darba uz veikalu, Lāčplēša/Tērbatas stūrī gadās novērot visādus brīnumus un nepatīkamas situācijas un man nevienā brīdī neliekas, ka velospēdists speciāli traucē autovadītājam vai otrādi. ir vienkārši acīmredzami, ka nedz vieni, nedz otri nesaprot kāda ir pareizākā rīcība šajā gadījumā. arī pati šajā situācijā nejūtos droši, kaut vai tāpēc, ka nereti velosipēdistu rīcība ir neprognozējama (viņiem droši vien liekas otrādi). autoskolā par to neko nemācīja, bet ieviešot šīs velojoslas neesmu pamanījusi nekādu īpašu sabiedrības izglītošanas darbu, lai palielinātu drošību un saticību ielās. līdz ar to "bailes un naids" Rīgas ielās tikai vairojas;
*) daudzi brēc, ka jauno velojoslu dēļ ir palielinājušies sastrēgumi. jā, nu ir Lāčplēsene pilnāka, vismaz posmā no Sateklenes līdz Čakenei, bet tas mani kaut kā netraucē. nepatīk - brauciet ar riteni, vai ierēķiniet 5 minūtes vairāk laika.
*) pie vienas rakstīšanas piemetināšu, ka man riebjas gājēji, kuri slampājas pa veloceliņiem (nedod dies vēl stumjas ar bērnu ratiem vai staigā ar suni saitē) un riebjas velosipēdisti, kuri braucot pa ietvi piebrauc pašā aizmugurē un pēkšņi uzdzindzina, pārbiedējot tā ka jāpalecas gaisā un leciena brīdī vēl jāizdomā, uz kuru pusi piezemēties, lai nenotiktu sadursme. nesaprotu, kur ir problēma uzdzindzināt ātrāk, lai gājējs mierīgi un ar pašcieņu var paiet malā.
Tags:
* * *
sirsnīgi, par kaŗu
* * *
kur aiziet mani nodokļi
ekognōmiskajā stūrītī piezīmēšu, ka šorīt noziedoju apm. 500 kg sausmalkas vienam mikrōuzņēmumamprojektam - Tragedy&Hope intervijai ar ilggadēju NSA kriptolōgu un svelpavnieku Viļumu Binniju.

sarunas tēmas: the history of freedom, Encryption in the American Revolution, Origins of the NSA, the Cold War, the Soviet/Stasi surveillance structure & history, surveillance state prior to 9-11, post 9-11 totalitarianism, population control via cybernetics, 9-11 truth, a whole lot more… PLUS … SOLUTIONS, and what we can do to make those solutions a reality.
pateicībā par manu nodokļu novirzīšanu šim projektam, jaunieši man solās atsūtīt vēl neiznākušo grāmatiņu “The Truth About the Rothschilds”

* * *
un vai glāzgova tagad ies karā pret aberdīnu
* * *
There's a great big crack
Rīts pēc vistautas nobalsošanas, kā teikts pirms gadiem 15:

Draw the blinds and watch the show
Heard it on the radio saw it on the news today
I heard the lonely people say

"There's a great big crack in the Union Jack"
"There's a great big crack in the Union Jack"

Another day another love
Another midday T.V. show saw it on the news today
Heard the lonely people say

"There's a great big crack in the Union Jack
There's a great big crack in the Union Jack,
In the Union Jack."

(c) Brett And

Suede - Crack in the Union Jack (Live at Asylum Studios, 1999)

* * *
god, shave the Prussian Queen
skotu atkarības dienā mazs prūšu vēstures izklāsts

ThSh

ar Tomasu sadzērām Dublinas krogā, viņš ļoti atzinīgi izteicās par latgaļu uisceiju

* * *
Boris(s). Sagadīšanās?


* * *
skaldi un valdi
meitenes ilgojas citādāk nekā puiši
* * *
Ierakstīt cibā, ka vajadzētu ierakstīt tvitetrī, ka feibukā visus atsekoju. Un linkedins vispār ir sūds. Pag, es kaut ko aizmirsu? Ā, gūglpluss, bet to jau visi ir aizmirsuši tāpat. Tikmēr draugiem.lv esot piektais mīlētākais zīmols vai tviterzīmols vai kaut kas tāds? Draugiem.lv? OK.
* * *
Latvian lore and mental retardation
Ādamam bija septiņi dēli, septiņi dēli,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara,
visi dara tā!

Ādamam bija septiņi dēli, septiņi dēli,
ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin', kas jādara, jo tie bija tik ļoti garīgi atpalikuši, ka nacistu eigēnikas vienība, kuru rokās nonāca viņi, izrādīja neticamu, iepriekš neredzētu žēlsirdību attiecībā uz šiem dzīves pabērniem, veicot coup de grâce manierē "pistoles lode sejā" [viņiem pat nelika rakt pašiem savus kapjus, jo viņi bija tik debili, ka neko daudz nesaprata, ākstījās, un bija pat gadījums, kad viens no vecākajiem brāļiem iesita ar lāpstas metāla daļu pa galvu jaunākajam]
un tad viņi tiešām neēda, nedzēra un nezināja, ko darīt, savukārt visi darīja tā [kā teica TV].

* * *
* * *

Previous