visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
* * *
Uzminiet autoru!
Dzīve ir skaista

Dzīve ir skaista.
Esi tu arī!
Vasarā, ziemā vai pavasarī.
Bet, ja nav iekšā, viss rudens vēl priekšā.

Filma beigusies

Ir filma beigusies
Bet dzīve vēl nav galā
Vēl mēs svīdīsim
Un salsim bargā salā

Vēl mēs mīlēsim
Kā dzimuši no jauna
Vēl mēs dzīvosim
Starp lepnumu un kaunu

Ir filma beigusies
Bet dzīve vēl nav galā
Cilvēki kā ceļa stabi
Stājas ceļa malā

Tags:

* * *
"Labai veselībai svarīgi ir ērti apavi. Savulaik visā Padomju Savenībā bija viena apavu lieste, un, ja tev tā nederēja, tad mokies vien, kamēr pieradini kurpes pie kājām. Pareizu apavu - nevis pēc skata, bet ērtuma - izvēlei ir vērts ziedot laiku un enerģiju. Izvēle ir pareiza tad, ja ar jauniem apaviem vari nostaigāt veselu dienu, neuzberžot tulznas un nesamokot pēdas. Tad atliek vien prasīt kurpju ražotājfirmu un uzzināt, kur tās nopirkt, kad atkal vajadzēs jaunus apavus.
Turklāt apavu cenai nav lielas nozīmes. Viens otrs pasaulē izslavēts brends vairāk domāts nevis staigāšanai, bet kurpju plaukta prestižam."

Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
"Kas es esmu"

* * *
"Pieklājība izpuažas arī gaumīgā un pasākumam atbilstošā apģērbā. Apģērbam nav jābūt dārgam, bet obligāti tīram un sakoptam. Prasme ģērbties jāattīsta katram cilvēkam. Tas atvieglos viņa profesionālo karjeru un reizē radīs labāku noskaņojumu gan ikdienā, gan svētkos."

Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
"Kas es esmu"

* * *
http://www.rockethub.com/projects/55248-europride-2015-invites-the-world-to-create-history-in-riga
man vēl mazliet jāpastrādā šodien, un tad es kaut ko varēšu ziedot.
* * *
Visu vai neko
Račs pastāstīja, ka šo koncertu rīko kā pateicību saviem draugiem - dziesmu mūzikas autoriem, izpildītājiem un klausītājiem. "Bez šiem trīs vaļiem es nebūtu nekas."

Eu, kāds varētu viņam beidzot pateikt, ka arī ar šiem vaļiem viņš nekas nav?

* * *
šo nomākušos brīvdienu veltīšu sporta pārraidēm
un kurš gan ir izdomājis holandiešus pret ardu turanu un bulgārus pret itāļiem salikt vienlaicīgi
toties rādīs sešos kazahus pret islandi, vot, tā būs episka kauja, es jūtu
bet sāksim programmu mēs ar elizabetes tuktamiševas zelta noskatīšanos
* * *
to, ka ilgi netur ļaunu prātu, faktiski netur vispār, jo ātri aizmirst, varētu saistīt ar alkoholisma blaknēm, ja vien nebūtu tā, ka visu labo gan atceras, un atceras ilgi, un glabā maigas jūtas pret labdariem, pat ja viņu patiesie motīvi turpina būt neskaidri, un vēl to varētu saistīt ar kauna trūkumu jeb bezkaunību, jo ļaunu prātu var turēt arī uz sevi, no kā izriet arī slavenā vainas apziņa, kas interesantā kārtā turpina būt klātesoša arī tad, kad viss sen jau ir aizmirsts, radot ļoti paradoksālu situāciju, kurā vienlaikus tātad var būt gan bezkaunīgs, gan nokaunējies, kas faktiski ir tieši tas, kas man cilvēkos patīk.
* * *
mamma, zini, Gvinaelam ir pipītis, bet Šoidā ir čuriņa.
* * *
Talka PresesNamā Rīt svētdienā
Dārgie cibiņi, tā kā šodien visi noteikti bolīs acis binokulārajās dejā, bet rīt sola lietu un tas nav piemērots dārza darbiem vai garām pastaigām gar jūru - es varu piedāvāt pavasara atrakciju TALKA Preses Namā. darbu kārtībā ir krāsot/eļļot galdus, krāsot sienas, iztīrīt grīdas (ir lielais putekļsūcējs), un tad jau vēl logu mazgāšana!
Būtu labi, ja dotu man ziņu, lai tad varu ievārīt jau šodien zupu rītdienai.
* * *
Par būtisko
Bertrand Russell: "Ethics is in origin the art of recommending to others the sacrifices required for co-operation with oneself."
* * *
pupet master
https://www.youtube.com/watch?v=l9v8FzQ2btg
Ghost In The Shell
paldies Žukam Glakam

ļoti viegli asociēt sevi ar Motoko. diezgan precīza pēdējā pusgada sajūta. tai pat laikā kaut kādā vēl netveramā veidā sasaucas ar kirkegoru.
vairāk jāpievēršas zinātniskai fantastikai. pusaudžu gados tas notika kautkā pašsaprotami, bet pēc tēva aizvēru durvis uz šo istabu un aimirsu par tās eksistenci, bet šobrīd ik pa brīdim nevilšus tajā ielūkojoties, atrodu apstiprinājumus savai pasaules uztverei. no vienas puses mītiskai no otras advancētai, jo tieši zinātne ir ezotērikas labākais draugs.
turklāt sasaucas ar "ander your skin" necilvēciskas būtnes velme saprast cilvēcisko (varbūt te vāri iepīkstas kirkegors), ko nesaprot pašas cilvēciskās būtnes.
plus tā sajūta, ka ar katru dienu kļūstu arvien bezjūtīgāka un varu ar prātu izanalizēt situāciju un reakciju, varbūt tieši otrādi, redzu tajā izdzīvošanas iespēju, bet īsti neprotu realizēt.
man ļoti interesē citi cilvēki, jo tas dod iespēju saprast kādi tad tie var būt un atkost vismaz kādu norādi, kas esmu es pati un tie patiešām ir tikai atspulgi.

* * *
draudzīgā melnkalne nomētāja krievijas futbola izlasi ar faijeriem
match suspended
tur pie kreisās pendeles laikam vispār panesās
* * *
* * *
* * *
wf
It's only a choice, no effort, no work, no job, no savings of money, a choice, right now, between fear and love.
* * *
tvnet: Viltības, kas liks tev izskatīties dārgai
* * *
a ko ta cibas feministes ne #FreeTheNipple ?
* * *
George Friedman: Europe- Destined for Conflict?
* * *
pjānō puķinissimō
Good bye

visvairāk man ir žēl, ka nekad vairs nesatikšu Morisu Halli.
sildīšos atmiņās

* * *

Previous