visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
joprojām nestrādājas.
kaut ko lēnā garā mazliet.
ieliku, lai skan "Baložu pilni pagalmi", un tagad darbā ir pavisam jauki.
Tags:
* * *
man pietrūkst stresa impulsu, lai pabeigtu recenziju. tā tur stāv uz otra ekrāna kā liels, laimīgs un izplūdis mākonis, satur visādas ieskicētas, šķiet, pat foršas domas, bet man pietrūkst asuma, lai tās savāktu vienā kompaktā lapiņā. galva strādā agri no rīta, pēc tam es varu laikam tikai tamborēt.
* * *
mani biedē tā (internetā bieži sastopamā) cilvēku grupa, kas it kā cenšas apgūt dažādas padziļinātas zināšanas (tomēr it bieži tās ir pseidozināšanas), taču nespēj ar tām operēt un neaptver, ka to nespēj. viņi ir sirsnīgi pieķērušies stereotipos balstītiem uzskatiem un kaut kādiem nepamatojamiem apgalvojumiem, tipa - tā vienkārši ir. lielākā daļa cilvēku no strīdiem/sarunām ar viņiem iziet ar "labi, wutever", un viņi paliek ar tādu līksmu sajūtu, ka "eu, man bija taisnība, viņam vairs nav ko teikt!", neapjēdzot, ka viņu nespēja argumentēt un rīkoties ar loģiku otru cilvēku vienkārši ir nogurdinājusi un likusi apzināties sarunas bezjēdzību.

biedē, jo instinktu līmenī sajūti, ka tev "vienkārši gribas dot pa seju".

* * *
košs rīts. iegāju darbā pirms ārsta, tad dabūju nesties uz sonogrāfiju, tāpat kavēju, bet trolejbusā tā lēni noplīvo lejā 20 eiro banknote, paceļu un (jā, zinu, pilnīgs zābaks) skaļi jautāju: kam šitais tikko izkrita?

tantiņa, kas zina visu par ļaužu un arī manu alkatīgo dabu, sagrābj manu delnu, tā ar nagiem un bīda klāt kaut kādam onkulim - saka, ka viņējais. nu labi, kas ta man, nav pat roka jākustina, tikai pirksti jāatslābina. onkulis ar likās, ka paņēma tik tāpēc, ka tante lika. un tad viņa uzreiz- a jūs ārā nekāpsiet? tur vēl ar nagiem to delnu, velk līdzi, es paklausīgi apjukusi izkāpju, protams, ne sūda tā nav mana pietura, bet šo faktu sāku apzināties tikai pēc laika.

tad izrādās, ka man nav līdzi nosūtījuma un jālūdzas, lai tomēr apskata mani visu, apskata mani visu, nopērku zāles, jūtos kā baigais varonis, es vienmēr nopērku zāles, nolieku plauktiņā, aizmirstu dzert, bet uzreiz veselāka jūtos.

un tad cita tantiņa, kad es rimčikā pērku biezpiena plācenīšus, tur divi tādi, viens pa 70 centiem, otrs pa 50, jautāju, kur atšķirība, viņa tādā sazvērnieciskā balsī saka: nu tie lētākie, tie ir no pārtikas fabrikas, jūs taču zināt, KAS ir pārtikas fabrika?

saku, ka nezinu vis, viņa tāda visa pikta purina galvu, un es arī ņemu un nopērku tos dārgākos, nu, godavārds, dura, jo "pārtikas fabrika".

jābeidz klausīt tantiņas, no matter, cik viņas skērī.

* * *
Iekurināju. Drīkstēja?
* * *
vakar slikti gulēju, šodien slikti strādājas, jo nestrādājas
Tags:
* * *
"mammu, es gribu [skatīties] trashu!"
* * *
Vai cilvēks, kurš strēbj karstu un pēc tam raud, ir precību materiāls?
* * *
* * *
novembris
kā zināms starp es nevaru un es varu ir bezdibenis. vismaz mentālajā plāksnē, par realitāti mēs tagad nerunāsim. bet ir visai mierinoša doma, par to, ka iespējams uzburt tur tādu jauku drošības saliņu - es varu mēģināt (tikai, dieva dēļ, nevajag - man jāmēģina)
Tags:
Current Music:
pa rādiōnaba iet lv estrādes klasika
* * *
Kā lai saprot, cik ilgi žoklim ar izrautu gudrības zobu ir atļauts sāpēt, un kurā brīdī tā vairs nav norma un ir sācies iekaisums vai kādas citas briesmas?
* * *
Seismoghraph
Naktī sapņoju par zemestrīci un visādām tās sekām.
No rīta padomāju, ka droši vien mans ķermenis miegā bija piefiksējis kādu reālu zemestrīci.
To es Japānas zemestrīču laikā atklāju, ka es un vēl daži cilvēki spējām sajust zemestrīču tuvošanos pirms vēl tās sākās.
Kaut kāds iebūvētais jūtīgais seismogrāfs un iekšējā early warning sistēma.
No rīta lasu ziņās, ka Kanāriju salu seismogrāfi tiešām naktī fiksējuši zemestrīci.
* * *
apreģeļitsa
klausos raidījumu par Koilu. nedaudz jocīgi, tas ir gabaliņš manas ārpusvidusskolas dzīves. vēl aizpagājušā vasarā pasēdējām čomska pagalmā atceroties vecos laikus. toreiz biju izbrīnijusies, ka viņš vēl dzīvs, tagad, ka miris.
* * *
vēl incanti par lidmašīnu, nu vot tas, ka viņu tur notrieca pierobežā, tas poh, ne jau pirmo un pēdējo reizi tādi incidenti notiek
bet toties tas, ka nošāva katapultējošos pilotus, tas ir reāli hujova, jo to aizliedz ženēvas konvencija
kuru turki nav parakstījuši, tāpēc viņiem poh
līdz ar ko rodas jautājums
a ja notiks tā, ka turcija iesaistā kaut kādā vienalga kādā karā, iznāk ka pa viņiem var tur mierīgi zarīnu, fosforu, etc? vai pat drātēt zosis zemnieku saimniecībās? ko par to saka ženēvas konvencija?
* * *
kā būt laimīgai attiecībās, jei!  8 nodarbības - tikai 160 eiro. 

Dalībnieki:
Sievietes, kuras meklē atbildes, kā veidot laimīgas attiecības ģimenē un ne tikai. Seminārs būs noderīgs sievietēm, kuras vēlas pilnveidot sevi un attiecības ar citiem cilvēkiem. Tās, kuras nonākušas strupceļā attiecībās, kuras vēlas uzsākt attiecības vai, kurām attiecībās iestājusies rutīna. Arī tām, kuras atrodas attiecību krustcelēs... un vēlas izdarīt pareizo izvēli.
(..)
Labākais ir tas, ka šis process notiks katrai patstāvīgi, bez partnera līdzdalības ... un brīnumi notiks! Bet brīnumi notiek tikai tad, kad izdarām izvēli savai izaugsmei. Kļūstam par „trauku”, kurā ieliet jaunas zināšanas. Vērtība visam ir tikai tad, ja to pielietojam praktiski.


Kāpēc man vajadzīgas attiecības, vai kāpēc es esmu attiecībās, Enerģētiskie līmeņi, kuros satiekam konkrēto partneri.
Sajūtu un attieksmju izpausme zīmējumos.
(..)
Sievietes un vīrieša loma ģimenē no seno zināšanu puses.
Sievietes un vīrieša atšķirības - kāpēc esam tik dažādi, kāpēc tik dažādi reaģējam uz situācijām?
Sievišķās un vīrišķās cilvēka dabas līdzsvarošana mūsos caur sajūtām, meditācijām, pieredzi un zināšanām. Tehnika – daļu līdzsvarošanai.
Mīlestība vai atkarība attiecībās. Darbs ar savu neīsto Ego jeb lepnību, lai radītu sevī adekvātu pašvērtējumu.
(..)
Kāpēc un kā attīrīt sevi no iepriekšējo attiecību enerģētikas.
Kā radīt mīlestības enerģētisko lauku ap sevi – praktiski uzdevumi un meditācijas.
Atrast savus sievišķās enerģijas avotus, sadzirdēt savu intuīciju. Kā ieklausīties savā ķermenī – praktiski vingrinājumi.
(..)

Pasniedzēja - Sarmīte Šmite - M.A. NLP, personīgās meistarības trenere.
Tags:
* * *
skyscaper of shit
a no jums kāds serjālu veep vēl skatās
* * *
Tikko uz ielas atradu antidepresantus

edit: pēc tam trolejbusā redzēju pamestu, iekostu baltmaizes kukuli un ķilavu spainīti. tad tam blakus apsēdās viena sieviete, kas paskatījās, apošņāja un sāka ēst.

pēc tam skatījos uz n. rēriha reliģiska rakstura gleznām

* * *
Čau!

sen nav rakstīts, sen nav būts Cibā.
ai, visādi dzīves gadījumi debīli izsita no domas.

nemaz neesmu visiem sacījusi, ka viens traģiskais nāves gadījums nebija vienīgais, pēc mēneša bija nākamais, bet šoreiz - kolēģis.

cerams, ka turpmāk visi dzīvosim ilgi un laimīgi, skriesim pa pļavu ar taureņiem te, uz zemes, ne aizsaules parkā.

* * *
;__;
franču pilsētu mēri grib izskaust mazās Ziemassvētku bētlemītes
* * *
"The trick to making progress is to really pick the right problem to solve."
* * *

Previous