visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
DELFI. Krievijas kosmosa aģentūra pirmdien, 1.augustā, apstiprināja, ka pieci gekoni, kas piedalījās bezsvara stāvokļa un seksuālās uzvedības eksperimentā kosmosā, ir miruši.
* * *
fiks posts pirms skriešanas uz mazā kalna ielu (ne pēc heroīna)
Es dzīvoju ar pieņēmumu, ka Putni arī varētu nebūt Lohi. Tā lūk.
* * *
Par anon'im'am, bezadresāta vēstulēm
Baibuk,

Rakstu šīs rindas, jo šodien atkal dzirdēju par Tavām izdarībām, kuras kārtējo reizi robežojās un pat pārkāpj veselīga saprāta robežas. Šodien bija 1. septembris gan Pumpuros, gan Taurenītī, gan jebkurā citā, laimīgākā mācību iestādē. Es ceru, ka iesoļojot skolā un jaunajā klasē Tu juties lepna par savu veikumu un gandarījuma sajūta baro Tavu nožēlojamo, mazā cilvēka ego.

Tu laikam neapzinies cik maza un nožēlojama radība patiesībā esi. Cilvēki, kuri Tevis dēļ maina mācību iestādes pelna krietni lielāku līdzcietību nekā Tava šizofrēnija. Slimi cilvēki ir jāžēlo, bet Tu mērķtiecīgi izdzēs jebkādus žēlastības iedīgļus.

Skumji Baibuk, Tu mani skumdini. Jo skumjāku mani darīja apziņa, ka Tu ar kaut kādām interneta izdrukām aizskrēji uz policiju ne mirkli neapsverot domu, ka policijā izlasīs ne tikai Tevis uzsvērtos atslēgas vārdus, bet arī būtību. Ar visu to sarakstīto, Tu nepakautrējies pateikt – Tas ir par mani!

Komentārus lai iesniedzi. Tavai zināšanai, te mums ir elīta balle un tie kas komentējās pelna vairāk nekā Tavs mazs sūdels zaudējot līgumu, vai uz Latgales granulām. Tā kā, rezumējot, Tu atkal nodarīji sev kaunu, atsevišķās mācību iestādēs šodien biji apspriestākā persona Nr.1 un kūrortpilsētas pigmeji Tev rekomendē pārvākties uz laimīgo pļavu ciematiem, kur ar sev līdzīgajiem kredītniekiem varēsiet virties vienā suliņā.

Tavs Mārcītis

* * *
un kas tas par izteicienu "šis ir zvans skolotājam"
iznāk, ka skolniekam vispār nekāda zvana nav
iznāk, ka skolēnam visu laiku ir jāmācās, un ka tad viņš varēs trakot un ārdīties pa gaiteņiem, jāceļas sešos no rīta un jānāk stundu pirms pirmās nodarbības vai
* * *
Mazliet papisāmies ar bijušo draudzeni Juglas mežā, nez, kādus 40 metrus no ietves un auto ceļa. Mēreni kaifīgi un tā, bet mani nepameta sajūta, ka mani novēro koki. Jā, tieši tā. Nevis cilvēki, bet faking koki. Flora. Daba. No psychedelics included btw. Tik jokaina izjūta, ka nācās pārtraukt un iet uz lielveikalu pēc saldējuma.
* * *
banku sistēmas nāve
Bļaģ, nedēļas laikā padirsu jau otro kredītkarti, pateicoties sasodīti ģeniālajai DNB (drum and bass, yeah!) bankomātu karšu ēšanas un atvemšanas sistēmai, kur nauda tiek izsniegta vispirms un karte pēc tam. Protams, ka es, priecīgs paķēris žūksni, aizsvilpoju katru reizi prom nahuj uz neatgriešanos, jo ko gan man vēl vajag. Katrā ziņā esmu ļoti nelaimīgs, jo man vairs nekad nebūs karte ar tik burvīgu pinkodu - 2424. Tas ir bijis skaistākais piespiedu pinkods manā dzīvē (piespiedu as one that you can't change). Kāds ir tavs burvīgākais piespiedu pinkods iz dzīves, ko esi zaudējis?

Vispār kādus 3 gadus mierīgi dzīvoju bez kredītkartes. Bet tas laikam tāpēc, ka tika veikts spēcīgs bijušās draudzenes Švēdpank kartes abjūzs (konsentuāls, nepārprotiet!).

* * *
Es pašpasludinu sevi par bijušo aizraujošāko sviestotāju-cibotāju. Tas arī viss šajā postā.
* * *
vēl ir pievienota obligātā līdzņemamo priekšmetu liste:
- crocs
- kleenex
- scottex
- bottes en caoutchouk
- tasse incassable
- un doudou
* * *
vēl man sāp sirds, bet tas ir normāli.
* * *
tāds efekts: kad skatos taisni uz priekšu, ar sānu redzi redzu visādas kustības (telefons iespīdas, kkas paiet garām vai aizlido), bet kad paskatos tur nekā un neviena tomēr nav. nolādēju arī tās 4chan nopludinātās bildes un video. nenoturējos. interesanti taču. dansta, loresa un lārsone, riterra ļoti glītas meitenes:)
* * *
Audzinātāja iedeva lielu mapi ar skoliņas mērķiem un noteikumiem. Tajā interesantākais man šķiet punkts par visiem bērniem vienlīdzīgas sociālās emancipācijas nodrošināšanu un lai bērni kļūtu par pilsoņiem demokrātiskā, solidārā, daudzveidīgā un multikulturālā sabiedrībā.
par saliedētas un vidi saudzējošas sabiedrības veicināšanu šis dārziņš saņem papildu budžetu no Valonijas reģiona.
Bet uzvedības pārkāpumi tiek regulēti saskaņā ar karalisko dekrētu.
* * *
tagad pie pusdienām viņš mēģina atstāstīt arī citus notikumus.
meitene teica: ņau, ņau, ņau, ņau! bet skolotāja teica: non! meitene atkal: ņau, ņau! un skolotāja atkal: non!
vēl viņa Eiženam esot teikusi: stop!
* * *
aizgāju 12os pakaļ, bet it kā ne vainas. sēdēja viens pats otrā telpā spēlējās ar konstruktoru. pārējie ēda maizītes, viņam maizīšu neesot, tāpēc neaicināja. es teicu, ka maizītes bija gan un būs arī turpmāk, lai aicina arī viņu ēst, pat ja mēs esam 12os pakaļ. tas esot ok.
iedeva man lielu aploksni ar visu informāciju par norisēm, zābakiem un segām. 9os viņi esot ēduši cepumiņus. prasīju, vai ir čurājis, audzinātāja teica, ka noteikti, bet ne ar viņu. pārējās teica, ka ar viņām arī nē. bet nu bija sauss, un izsalcis arī nelikās.
prasīju, vai patika. jā, patika. esot skraidījis ar bērniem un tante likusi pirkstu pie mutes un teikusi šššš! daudzas reizes. rīt arī gribēšot iet.
izskatās, ka viņam nav iebildumu pret mentalitāti. priecājos.
tagad ņiprs skraida un sauc - Brisele! Brisele!
* * *
interesanti. es, protams, nezinu, kā ir dārziņos pirmās dienas, bet es biju gaidījusi vismaz uzzināt, kā sauc viņa audzinātāju, ko viņi cikos darīs, kur ir tualete, pateikt, ka viņš nerunā franciski un nav ēdis brokastis, uzzināt vai līdz 12 viņš varēs apēst līdz iedoto maizīti. bet tur bija drausmīgs haoss, tipisks arābu/franču tirgus - vecāki pie letes ar lupatām bļaustījās un dalīja, kuram pieder kura sega, zābaki un apakšveļa, audzinātājas bučoja tos, kurus jau pazīst un pārējiem teica - vediet klasē un ejiet prom. Eižens bija brīdināts, ka viņam šodien būs jāiet "darbā", un ļoti apmulsis apsēdās pie kaut kāda konstruktora, tā arī tur palika dūšīgi skrūvējam. vai es vispār kādreiz uzzināšu kko tādu kā viņu dienas plānu vai kaut kādu feedbacku? grupa izskatījās milzīga un ka vecākiem tur nav nekādas darīšanas.
* * *
jau dzērves stāv rindā uz tualeti
Есть миф, что, мол, "дети" ( "детишки" даже, можно сказать) зато хорошо разбираются в новых системах коммуникаций и так далее. Увы, дальше социальных сетей, приложений и игрушек дело не идет, и для многих, очень многих найти в интернете нужную информацию - большая проблема, а иногда и правильно выйти на нужный адрес группы ВК не в состоянии.
Мы заметили, что на вопрос "Кто изобрел социальную сеть Фейсбук" сами они ответить не могут, нужны варианты ответов. Из вариантов предлагаем : Цукерман, Цукерберг, Цукерсон или Цискаридзе? И что вы думаете? Что уж на этот-то вопрос все знают ответ? Как бы не так. Отвечают наугад и как попало - я тоже уже писала об этом год назад. А вот наши вчерашние приобретения: наряду с Цукерсонами и Цукерманами вчера у нас появился (в группе 6-7 кл) Сукер сон и Цыцкариджа. Авторы этих ответов (и других тоже) не поняли даже смысла самого вопроса.

Еще новенькое: столица Белоруссии - Украина, Турция, Киев, Белгород, а Эстонии - Мексика. Чукчи живут в горах, в лесу, в Игле, в холодных странах ,где таджики, на востоке, в хатах, на северном полюсе. А один написал, что нет такого народа - "это брет" ( тот самый, который так же ответил на вопрос про иждивенца). И что попадья - "бочка на воде" - из двух вариантов ответа он сделал один. Советский Союз развалил Сталин, Путин, Ленин, Брежнев, Гитлер.(некоторые пишут "немцы"). Но то, что ВО война была с немцами, тоже знают не все. Дату один из них (уч-ся 8 класса, есть 14 лет) указал 41-98г., а другой - 12 лет - с 1710 по 2005 год. Но на этот вопрос чаще всего ответы - правильные.
Никто не знает, как называется священная книга у мусульман: "В христианстве - Библия, а в мусульманстве?". Прочерки ставить нельзя, поэтому пишут: " мусульмане", "книга", "деньги", карант",мангольство",будда", "молитва",анти библия","история", "свитки","алах" и тд, а вчера коллекция пополнилась ответом "кармен" (отвечал ученик, перешедший в 8 класс).В конце идут вопросы "блиц" - любимая книга, любимый фильм, блюдо и тд. Среди блюд лидируют суши, пицца, тирамису, а на вопросы про книгу и фильм почти все ответы такие: "нет".

xxx

vispār vajadzētu arī pie mums šādu pētījumu
* * *
Vakar izlasīju spīdzinātās doņeckietes Irinas interviju radio Svoboda, kuras foto pie staba pirms dažām dienām bija visur internetos. http://www.svoboda.org/content/article/26558868.html, bet īsumā pārstāstu: kosmetoloģe, tātad, 52 gadi, mājiņa, dārziņš, iekrāta neliela naudiņa, vīrs ar 15 gadīgo meitu palikuši citā, drošākā vietā, kurp iepriekš devušies vīratēva insulta dēļ, bet viņa turpinājusi dzīvot savā pilsētiņā, barojusi suņus un kaķus visiem saviem kaimiņiem, kuri jau evakuējušies citur. Nu un sākusi vākt un piegādāt drēbes, ēdienu un naudu ukraiņu karavīriem, par ko saņemta ciet. Par spīdzināšanu liecina briesmu lietas, ar vājiem nerviem nelasīt. Darbojas algotņi osetīni un tad vēl kaut kādi "inteliģentāki un pieklājīgāki" militāristi, kuri nekontrolē situāciju. Kurš to kontrolē, nav zināms, bet, kad viņa, pateicoties rietumu žurnālistiem, atbrīvota, vienalga ir skaidrs, ka māja vairs nepieder viņas ģimenei. Atļāvuši paņemt sunīti un kaķus, aizveduši uz drošāku teritoriju. (tur viss ir smalki izstāstīts, gan jau ka angliski arī kaut kur ir).

Kāpēc es par to runāju - kaut citkārt cenšos publiski nešausmināties par traģēdijām un atturēties "baidīties no kara"; un kā precīzāk lai pasaka to banālo "apjautu, ka tas var notikt šeit un ar mani". Skaidrs, ka no miera laika un no femīnās puses tas viss izskatās ticamāk un vienlaikus īpaši šausmīgi. Taču dzīvē acīmredzot tā notiek, lai arī mēs šeit esam tādi sviesta kunkulīši, kas jau ilgāku laiku ir izvairījušies un domājam, ka ir normāli dzīvot mierīgi un laimīgi. Taču zinu, ka mana vecāmāte (un arī citas vecāsmātes) arī savulaik riskēja un veda maizi uz visiem tiem cietumiem, nometnēm, slēpņiem. Ne tikai saviem radiem, bet arī cīnītājiem. Slēpa savās mājās cilvēkus, kuri tika vajāti. Viņa kā daudzas zaudēja mājas un ilgstoši nezināja, kur ir vīrs un ko lai dod bērnam ēst. Konkrēti manas vecmāmiņas ģimenē visi tuvākie palika dzīvi, taču to viņa nevarēja paredzēt. Viņa vienkārši dzīvoja un darīja, kas jādara. Katru dienu no jauna.

* * *
Vakar gultā izdzēru viskija muti un izrubījos.
Netīšām biju pamodusies naktī - izrādās Miķelis šņāc tikai uz Ingmāru. Mani viņš mīl un ciena - glaudās klāt, vārtījās, murrāja un skaļi ņurdēja. stāstīja visu, kas skarājies.
* * *
skelets
* * *
vakar noteikti bija pirmā un pēdējā reize manā mūžā, kad es vilku 60 eiro tēkreklus.


... )
* * *
Вера Полозкова - Бернард пишет Эстер
Бернард пишет Эстер: «У меня есть семья и дом.
Я веду, и я сроду не был никем ведом.
По утрам я гуляю с Джесс, по ночам я пью ром со льдом.
Но когда я вижу тебя – я даже дышу с трудом».

Бернард пишет Эстер: «У меня возле дома пруд,
Дети ходят туда купаться, но чаще врут,
Что купаться; я видел все — Сингапур, Бейрут,
От исландских фьордов до сомалийских руд,
Но умру, если у меня тебя отберут».

Бернард пишет: «Доход, финансы и аудит,
Джип с водителем, из колонок поет Эдит,
Скидка тридцать процентов в любимом баре,
Но наливают всегда в кредит,
А ты смотришь – и словно Бог мне в глаза глядит».

Бернард пишет «Мне сорок восемь, как прочим светским плешивым львам,
Я вспоминаю, кто я, по визе, паспорту и правам,
Ядерный могильник, водой затопленный котлован,
Подчиненных, как кегли, считаю по головам –
Но вот если слова – это тоже деньги,
То ты мне не по словам».

«Моя девочка, ты красивая, как банши.
Ты пришла мне сказать: умрешь, но пока дыши,
Только не пиши мне, Эстер, пожалуйста, не пиши.
Никакой души ведь не хватит,
Усталой моей души».

* * *

Previous