visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
"viņa draugs bij' man, šahu spēlēju"
* * *
es īpaši nesekoju peldēšanai, taču visu šo laiku biju pārliecināts, ka maikls felpss ir austrālietis, nevis amerikānis
kādēļ, ne mazākās jausmas
* * *
LNMM tagad ir kā tāds portāls uz civilizāciju. LNB man neizdodas aizmirst, cik viss ir patiesībā ir urlīgi.
* * *
par seriāliem
un kā jums stranger things?
manuprāt diezgan teicami
* * *
Tviters, tviters, redits. Domu zīme, lustīg' dzīvošan'.
* * *
Izbalināju zilās biksēs rōzu plankumu. Labāk būtu ēdis...
* * *
Ai, es nezinu. Ja tu zini, tad nespoilo.
* * *
vecs triks bet patīk spēlēties. ziemeļkorejas 10kilotonas pat nevelk līdz manīm.

http://nuclearsecrecy.com/nukemap/

* * *
meklēju vīrieti 1983 LPSR edition
Caur [info]dooora the explored pēdējā postā piesaukto youtube video par deitošanu LPSR norietā, ieteiktajos video atradu pašu troni, video ar nosaukumu "Meklēju vīrieti 1983", kur LPSR norieta j-kundzes runā par savu, khm, ideālo vīrieti. Galnais, lai nedzer, ne? KLIK TO VAČ BĻ
* * *
turpinot par "Tā Magonīte" - "Lowlife" sk.darbu un pašu princesi
Ļoti reti varu izbaudīt moderno, glamūrīgo popmūziku (netīk nedz Gāgas, nedz Melnās dirskratītājas hiti). Taču jaunkundze, ko piesaucu iepriekšējā postā - Tā (mazā) Magonīte - ir tik patīkami mani pārsteigusi arī ziņā, ka man patiesi no sirsniņas tīk viņas singls "Lowlife" (klik šeit, lai noskatītos un noklausītos atkal). 
Skaņdarbā ir tik daudz mīļu niansīšu, piemēram, tas, ka tiek izmantots "DJ efektu bloks", kas ņemts, kā izklausās, no lēto siņķiku t.s. skaņu bloka (visas tās "wow" un "dīdžej" tipa skaņas čōrusā). 

Karoče, klausieties AKAL, izbaudiet, laikojiet, šērojiet un beigās, lūdzu, subskraibojieties, nē... nē, labāk pakarieties (neesmu pašnāvību advokāts, taču dažreiz dzīvē tomēr ir jādara tas, kas ir jādara, vai ne tā; it sevišķi skaistas mūzikas fonā).

Turpinot par pašu Magonīti. Viņa ir tik fantastiska jaunkundze. Jo vairāk pētu viņas vlogu arhīvu, jo vairāk viņa uzbudina visus manus baudu receptorus. Receptējiet, dies, RECEPTĒJIET!!! Starp citu, kāds nezina, kā potenciēt recepciju? (teiksim, lai potenciētu heroīnu un benzodiazepīnu efektu, pāris stundas pirms substances ieņemšanas rekomendējam iešaut orāli pēc iespējas vairāk hinīnu saturošu suslu, piemēram, greifrūtu sulu vai faking limpeni "toniks" (to varētu pārdēvēt par "resnuma toniku").

Pacienāšu jūs ar vēl pāris izciliem viģikiem, kas liks jums viņu iemīlēt, ja vien jums ir sirds (par ko bieži šaubos). Teikism, šī intervija ar viņu (klik hier to vač). Intervētājs ir tāds vagīna, ka viņš nesaprot, ar ko viņš runā (tāpēc šim viģikam piešķiru pāris cringeworthiness punktus). Fucking pussy boy cuckety cuck (tas tagad populārs lamuvārds, ja nesekojat līdz interneta aktualitātēm). 

Un vēl, protams, viss viņas vlogu arhīvs, ko var noskatīties šeit. Rekomendēju tādus īss-video (patiesībā visi ir diezgan īsi), kā šo ("Mīlu savus fanus") un šo ("Ļoti mīlu internetu"), taču patiesībā rekomendēju visus. Tā tumšā, drōnīgā fona mūzika, kas ir gandrīz katrā viņas vlogu video, kontrastā ar viņas burvīgo/pišamo balsi rada perfektu konsonansi, ka, gribot negribot, man katru reizi nobirst pa asaras lāsei. Ah, un viņas jaunā skaņdarba skice - vienkārši meistardarbs. 
* * *
you fucking don't say, bitch
Business Insider - Science says the reason you can't remember someone's name is that you don't care enough.

Es neticu. Es tam vienkārši neticu (neizlasīju rakstu, jo TL;DR, va' ne). 
* * *
nē, draugi, es visu saprotu, un saku agata nevis agate kristi, kas būtu pareizāk, tikai tāpēc, ka visu savu neapzinīgo dzīvi esmu lasījis rakstnieci agatu kristi
taču es drusku šaubos, vai jūs, dārgie lingvisti, visu dzīvi esat teikuši šarlota, nevis šarlote
* * *
* * *
ko labu (vēlams - patērējamu internacionāli) jūs ieteiktu rītvakaram rīgā? kulturālu (nē, ne obligāti) izklaižu žanrā.
* * *
Sociālā kustība #GribuTeviAtpakaļ
Ak dievs, cik naivi.
Un neefektīvi.
* * *
Izcili!
https://youtu.be/d6wG_sAdP0U
Mīlestībai ir algoritms.
* * *
tuvākais bērnu laukumiņš saucas "pie špricītēm"
* * *
ceļš
diemžēl iet vienā virzienā
bet stāsta, ka tur
dzīvojot kāds
holandietis
* * *
Никогда не делай того, что она тебя просит. Ты должен понять, что действительно ей нужно, а не то, что она говорит, что ей нужно.
* * *
* * *

Previous