visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
rīts sākas ar to, ka bērns ielien "zārkā" (starp 2 kastēm) un paziņo kaķim: es esmu Eidžženn vampire! bet tu esi resnais alien.
(vakr viņš "rakstīja" salavecītim, ka negrib Ziemassvētkus, bet Helovīnu ar dāvanām)
* * *
decembris
turpinot par jocīgām lietām - vakar ap trijiem naktī devos pie miera. Kārlis jau labu laiku gulēja. gaismas visur noslēdzu. jāceļas bija ap pusastoņiem. ceļos un pa guļistabas logu redzu, ka mūsu virtuvē deg gaisma. Kārlis turpina gulēt. ar aizmiegojušos aci nospriežu, ka moš vecāki laiduši pa mūspusi suni ārā pačurāt. saģērbjos, atlipinu acis, aizeju līdz virtuvei - suns guļ vēl kārtīgā nakts miegā un virtuvē deg nevis lielā gaisma, kam slēdzis pie durvīm, bet mazā, kuru var ieslēgt virtuves stūrī aizejot aiz ēdamgalda. uzeju augšā - vecāku pusē vēl pilnīga tumsa un klusums - nav nemaz cēlušies.
* * *
kurš nu būtu runājis
* * *
tikko pie domofona zvanīja cilvēki, kas ikdienā vācot mūsu miskastes, un teica, ka mums viņi jāatbalsta ar Jaungada prēmijām. un tad visi mājas iedzīvotāji pa logu meta viņiem naudu. mēs arī iedevām piecīti.
* * *
* * *
kad piektdienas rītā ar G. un I. stāvējām uz balkona un G. jautāja, kāpēc viņi to visu turpina? mašīnas, tramvaji un cilvēki pašsaprotami un pārliecinoši devās savās dienas gaitās un kļuva tik nepanesami sajūtama tā inerce, kas piemīt dzīvības turpināšanai. pašsaglabāšanās, pielāgošanās. daudz stiprāki instrumenti kā nāvei.
kad tās pašas dienas vakrā nācu pa talsu ielu pēc vello, kas piesiets pie bērnu mājas, gribējās raudāt no tā cik ļoti gribas dzīvot, cik ļoti dzīva varu justies, pat neņemot vērā ka pēdējā laika notikumi ir daudznozīmīgi un nemaz nav dalāmi plauktiņos laimīgie un nelaimīgie.
tas gājiens uz un no teātra bija spēcīgs, jo gāju pa ielu, kas vēl pirms gada bija mana suņa staidzināmā iela, tuva un pazīstamā kā pašas āda, tagad biju atbraukusi no pilsētas otra gala uz īpašu notikumu.
pirmais cēliens neatstaja nekādu iespaidu un gribējās jau iet prom, bet saņēmos palikt un saņēmos neierakstīt cibā, ka iespējams pie vainas paģiras un nogurums, bet esmu vīlusies. tad otrajā cēlienā notika TAS. iedarbība bija kā viegls sārms, kas pamazām iesūcas zem ādas un apdedzina. pēkšņi saslēdzās visi mazie stāsti, mūzika, aktieri un tagad man vaig to mūziku un nezinu kur to dabūt.
brīnišķīgs aplis sanācis, sākt gadu ar izabelas istabu un noslēgt ar tumšajām alejām.
* * *
ārprātīgs nogurums, bet jāsavācas un jāpastrādā.
diezvai šķērsošu mājas slieksni talāk kā tas nepieciešams pastaigai ar sunci. mazliet žēl, bet cik var kāpt pāri nogurumam?
šorīt bija burvīga rītausma, tāda sajūta, ka diena uzplauka. vienu brīdi, kad bērnu mājā balītes dunā atvēra virtuves durvis caur logu iemirdzēja tik apžilbinoša gaisma kā prožektors. tas viss gada īsākajā dienā un tikai tagad pa īstam apzinos, ka viss īsākā diena ir vistumšākā diena, kādreiz tādu kopsakarību nesaslēdzu.
* * *
Rīga Rīīīga! Draugi, rītvakar būšu Ozīrisā!
* * *
tumšais alus kopā ar upeņu balzāmu. i approve.
* * *

šo to var atrast arī veikalos

* * *
Ja gribas spilgtus, piesātinātus sapņus, iesaku darīt tā - pamodināt sevi divas trīs stundas pēc pirmās iemigšanas un tad citā pozā migt atkal ciet ar domu, ka tikai uz stundu vai mazāk. Tad sāksies tāda daudzu ik pa brīdim mošanās kaskāde, bet mēs jau zinām, ka sapnis ilgst tikai 15 minūtes, pat ja tā atstāstīšanai vajag stundas. Un vai esat mēģinājuši inscinēt sapņu sižetus vai vismaz ierosināt tēmas? Tas ir pavisam viegli, un ir iespējams veidot pat seriālus. Neparastu pagriezienu iespējamība saglabājas, tur jau tā sapņošanas burvība, bet, arī nomodā esot, mēs taču nekad nezinām, kāda doma ienāks prātā nākamā.
* * *
* * *
jāsaka, ka pestīšanas armijas orķestris ir krutāks par jūsu Instrumentiem
vienīgais, a kāpēc pestīšanas armija
tur, ja kāds nepiekrīt pestīties, var iemaukt ar haubici?!
* * *

Viesi jau sen prom, bet viesu istabā joprojām var atrast kādu izdzertu konjaka pudeli.
* * *
kreš-tests
treš-kvests
* * *
vot kad tu apēd brokastīs maizi ar nutellu
un vēlāk dienas vidū tev uznāk atrauga
ir sajūta, it kā tu vakardien būtu industriāli lietojis dzērienu "merkurs"

vienmēr kaut kā pārsteidzoši, jo par nutellu uz to momentu jau sen esi aizmirsis
gribas citēt pēdējo via half man half biscuit albumu "cresta! what the fuck were we drinking?"

* * *
Vakar tak manai cibai apritēja 12 gadu. Sick! Šausm. Ārpr.
* * *
Jānis Vādons un edward herrmann
* * *
afišu stabs
Dārgie Duetas Kjū cienītāji - ļaujiet man padevīgi ziņot, ka rītvakar krogā Aptieka, grupas Biezoknis koncerta laikā būs neliels, bet cerams patīkams pārsteigums visiem jums.

Tags: ,

* * *
un jā: http://thanuka.com/ nu kā var tā noķert
* * *

Previous