visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
"Domuzīme" palūdza iztulkot fragmentu no Katjas Ketu stāstu grāmatas "Pīpju plaukts". Piekritu, bet ir tik grūti atkal iedzīvoties viņas poētikā. Labi, ka nekas nekur nedeg (tiesa, no naudas viedokļa būtu labāk, ja degtu), var lēnām iestampāties un ievāļāties viņas staignajā valodas substancē.
* * *
"Gulbis Vimbldonā piekāpjas Rosolam"
* * *
A true love of mine
Lions - Girl From the North Country (Bob Dylan Cover)

Please see for me if her hair hangs long,
rolls and flows all down her breast
Please see for me if her hair's hangin' long,
that's the way I remember her best

Tags: ,

* * *
kādas rotaļlietas vēlos dzimenītē
Pēc nepilnas stundas man aprit teorētiskie 28 gadiņi. Ko labu šajā laikā esmu paveicis savā labā? Neko, tikai dekadenci. Bet tā ir bijusi sasodīti laba dekadence. Tiešām novērtēju visus iesaistītos un visus piedzīvojumus. Un, ņemot vērā, ka (attaisnojos) sāku reāli dzīvot tikai 21 g.v. vai ap to laiku, pieredzes pret mani ir bijušas ļoti dāsnas.

Vienīgais, ko dz.d.vēlos ir kaut kur to get blessed by jah (Rīgā totāls tukšīts, I mean, totāls - tik sausa vasara nav bijusi nekad, kopš sevi atminos), jo jūtu, ka būs depresīvi pavadīt savu 1. "sava jaunā gada" dienu tāpat, nu, tā vienkārši, esot darbā un tad atnākot mājās. Un tad ejot gulēt. Un tad atkal parīt ejot uz darbu. Vārdu sakot, bez any blessing at all. Ja nu atrodas kāda blessed soul, es būšu ļoti priecīgs par any help one could get in my kind of situation. Sarunāt un parunāt var par visu kaut ko (ar to es nedomāju, ka aicinu šamaņus uz labdarību; kaut gan, saprotams, neatteiktos arī no tās, bet, nu, šī galīgi nav tā situācija, kur iedodu savu konta nr. un lūdzu kādu pārskaitīt, hehe!).

Tātad, ja kāds zina kādu garīgu palīgu, droši paziņojiet man, mani virtuālie draugi. Zinu, ka neesmu bijis labs pret nevienu un ka pat varētu teikt, ka neesmu pelnījis palīdzību. Taču ceru, ka cenšanās pūles šajā pasaulē arī novērtē (naivais skatiens, heh).

This message will autodestruct tommorow at blahblahblah time.

* * *
privātums
Sen nebiju skatījusies arhitektu saitus, bet ielūkošanās tajos atmaksājās ar šādu burvīgu atradumu:
http://www.dezeen.com/2015/06/26/hiroshi-nakamura-nap-architects-showroom-car-dealer-home-concrete-honeycomb/
lieliski risināts privātums, starpcitu.

p.s. jā to var nolasīt pirmām kārtām griezumos, tad plānos un tikai tad smukajās bildēs un tas ir cool!

* * *
LETA. Kādas Austrālijā dzīvojošas putnu sugas pārstāvji izmanto dažādas skaņu kombinācijas, lai sazinātos cits ar citu, 29. jūnijā paziņojuši vācu zinātnieki.
* * *
nau its reining mor zan ever, ciba vī still hev īč azer
* * *
piem, aizliegusi sev dušā skaļi dziedāt Bohemian rapsodie
* * *
es nekārtojos, bet guļu dūnu segā. man nav ne stresa, ne skumju, ne ilgu. tikai sajūta, ka biju ilgi sev kaut ko aizliegusi. tik ilgi, ka vairs neatceros ko.

šī pilsēta ļoti smird. tas kaut kas ir laikam tīrs gaiss, mežs un jūra bez biļetēm.

* * *
reiz O. pieminēja, ka būt pieaugušam nozīmē 3 lietas:
1)pats sev gatavo ēst (vai maksā kādam to darīt savā vietā)
2)pats sev kārto istabu (vai maksā kādam to darīt savā vietā)
3)māk pateikt nē (hahaha, vai maksā kādam to darīt savā vietā)

manā vecumā, mamma staigāja jau ar kliedzošu gaļas vīkšķi apkārt, savkārt O. mamma mūsu vecumā jau veda viņu uz pirmo klasi (!)
es savukārt neskatoties uz visām iepriekšminētajām pieaugušo lietām beidzot jūtos pieaugusi, sekojoši:
saistībā ar mammas 50 gadu jubileju, organizēju ģimenes vakariņas (pirms lielajām oficiālajām svinībam), 8 cilvēkiem buržuju restorānā.
fakts, ka es par visu maksāšu (vai ja 'brālis' gribēs piemest, tad pusi), liek man justies pieaugušai (jo iepriekšminētas lietas daru pati jau vairāk kā 10 gadus)

* * *
to starro:
starp citu, tu esi dzirdējis par tādu formālu jēdzienu kā paisley underground? tas ir losandželosas pirmais neopsihedēlijas vilnis, smiesies, bet tur tie paši the bangles skaitās ar visu eternal fleimu
tomēr paklausies via rain parade 1983.gada dziesmu, neko neatgādina?! )
* * *
DELFI. Tiek ziņots, ka bojā gājušais vīrietis aplējis sevi ar "kaut kādu eļļu" un aizdedzinājies.
* * *

P.S. Šodien nav neviena Artusa Kaimiņa citāta.

* * *
ingmārs man sagādāja jaunu tel sasistā vietā, bet es lietoju sasisto, jo man nešķiet ticama tā pasaule ar nevainojami gludo un spožo stiklu.
* * *
zb, es ceļos 6os pati no sevis
* * *
jūnijs
"Rīts gurdāks par vakaru"
Tags:
* * *
laikmetīgā māksla
jāatzīst, ka ārtinstalācija "četri koka bļembaki" uz kalnciema ielas pie vanšu tilta ir pirmais kultūras izstrādājums ar tīri praktiski-psiholoģisku pielietojumu, proti, Estētiskā Līdzpārdzīvojuma uzlabošanā

jo kā izskatās ierindas pilsoņa emocionālā un estētiskā karte ejot pa kalnciema ielas labās puses trotuāru virzienā uz tiltu
vispirms tur ir ļoti glīti ar puķēm apzaļumota koka māja (tas ir drusku iekšienē, braucot ar mašīnu nevar redzēt), pie kuras čukčam sāk dziedāt sirds; tiesa, jau pēc piecdesmit metriem šis visas ziedu epifānijas totāli noglušī postpodernais krematorijs "mākslai vajag telpu", kas acīmredzot kalpo arī par hipotēkas ņēmēju memoriālu, un no viņa jau paliek drusku slikti; pēc tam nāk ļoti bezgaumīgi un sasteigti grafiti paraksti, un tad jau kļūst vēl draņķīgāk; taču, kad tu domā, ka hujovāk vairs nevar būt, nāk šie četri koka dildo, un tad tu momentā saproti, ka krematorijs ar grafiti patiesībā ir tīri tā neko. pat labi!
nemaz nerunājot par viesnīcas hilton būvniecības žogu, kas vispār ir šedevrs un visglītākais no visiem minētajiem objektiem, tad tu pēkšņi atjēdzies, ka latvija tomēr ir eiropas valsts

* * *
jūnijs
pēdējās divas nedēļas ir bijušas kaut kāds ārprāta skrējiens. šodien aizgāju uz darbu, noslēdzu savu 9. sezonu šajā teātrī un nu ir brīvība līdz augusta vidum.
tad nu beidzot varu pieķerties reportāžai no Jāņiem - Jāņi bija aizraujoši, jo ap to laiku, kad gribēju izbraukt, Vilnītis izdomāja vemt baltas putas un būt ļengans. Tad nu pasēdējām Kavetā kādu brīdi, samaksājām labas naudiņas un vedām vēl nākamajā dienā atrādīt. Tipa bija spalvu kamoli sastrēguši zarnās.
Uz Jāņiem es aizbraucu viena, visu laiku lija lietus, bet bija forši. Ļoti labi pavadīju laiku. Naktī, kad sēdējām pirtiņas priekštelpā un dziedājām, ienāca kaut kādi sveši Jāņabērni. Priekšā nestādījās, mēs ar neuzbāzāmies, dziedājām tik tālāk. Vienā brīdī gāja dziesmas pa apli (tas ir tad, kad katrs pēc kārtas pasūta kādu dziesmu un visi tad to dzied) un viena no viešņām pasūtīja "Jūriņ prasa smalku tīklu", ko arī braši norāvām un svešie Jāņabērni aizgāja. Pēc tam izrādījās, ka Jūriņas pasūtītāja ir saeimas spīkere.

Jāņi Ruķeļos )

Tags: ,

* * *
Šo virsrakstu varētu ieteikt daiļrunas treniņiem: "Ogrē teltī dzīvojošās aizturētās sievietes māte paudusi gatavību pieņemt mazbērnus audzināšanai Krievijā".
* * *
aktuālā diskusija 117
godīgi sakot, pret leginsiem nav nekādu īpašu izjūtu
man tas šķiet apģērba gabals, kas varētu ideāli iet komplektā ar vjetnamiešu četru dolāru rozā "sporta jaku" ar zaļām svītrām (viss vēlams īpaši indīgos toņos) - tādā mēdz izpildīties londonas hiphopa dieviete šaistija, lai pasvītrotu savu ghetto girl id
nekas, drīz trenūzenes ar izļurkātajiem ceļiem arī būs hipsteru čartos
* * *

Previous