visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
* * *
ja es kādreiz brauktu uz Indijum es sāktu ar Sākumu
* * *
no Dōras Žvingules atziņu pūra

* * *
Kaut neliela atgriešanās pie dabas ir kā svaiga elpas šalts šajā šahtā.
* * *
3 Days To Kill. Man patika. Bet man patīk gandrīz visas Besona rakstītās/producētās/režisētās filmas , izņemot Taxi sēriju (kinda ekskjūzs, perdon).
Tags:
* * *
* * *
atdodiet man visus miljons dundurus un pat uz to lapseni es neesmu vairs dusmīga, lai arī mazais pirkstiņš ir kā tāds kaučuka puļķītis, un ledusskapis arī jau vakar sāka uzsilt pļaviņā, bet esmu kur esmu nokrāvusies ar malkas pagalēm, slīpējot stiklus un miljons citas lietas, kas jāsaorganizē un jāsataisa pa šo nedēļu. un es nesaprotu kāpēc tieši tagad vajadzēja nosprāgt kondiškai mašīnā...
P.s. full report pie rasbainieka
* * *
Tas tomēr šķiet tik dīvaini, ka pa atvērto logu plūst sarunu fragmenti. Latviski.
* * *
gribas ēst
* * *
LETA. "Par atsavināmo īpašumu detālplānojuma maiņu sabiedriskās apspriešanas tiek rīkotas vasarā, laikā, kad normāli cilvēki Rīgā neuzturas."
* * *
Audzināšana.
Palīdzība.
Dresēšana.
Egoisms.
Dāsnums.
Emocijas.
Palīdzība.
Dresēšana.
Audzināšana.
* * *
into the wild, wild Kurzeme
trešdienas vakarā Kārļa tētis mūs izsēdināja Rindas ciemā, Rindas upes krastā un aizbrauca. iekārtojām apmetni, Kārlis salika laivu, padzērām ugunskura tēju (īstās madaras + vīgriezes, kurām pakaļ bridu pāri upei + pelašķis kopā garšo ļoooti labi) un gājām gulēt. no rīta izmetām nelielu loku pa ciemu (tur nekā nav - tikai mācītājmāja, veci un pamesti kapi, baznīca un skola), sapakojām mantas maisos un sākām braukt.

pa Irbi līdz jūrai )

Tags: , ,

* * *
Cūku mērs
* * *
daiļi iereibis stiprā dzimuma pārstāvis
* * *
* * *
* * *
Kamēr auto maina bremžu uzlikas, strēbju kafiju krogā, kurā skaļi translējas Jaunais vilnis. Dziesmai par hoholu, kuram tā vietā, lai ieroci vērstu pret savu sieviņu, vajadzētu to (sieviņu) samīļot daži skatītāji pat dziedāja līdzi, bet daudzās citās sejās smaidi bija tādi pastīvi. Bet varbūt man tā tikai likās, jo redzēju to, ko cerēju redzēt. Kazi, varbūt fests pēc gada tiešām būs Krimā, bet tāpēc, ka Krievijas federācijas robeža ar ES tīšā un netīšā pārpratuma ar Ukrainu eskalācijas dēļ jau būs slēgta.
* * *
Tropiskas smiltis zem pēdām pludmalē, daudz basu pēdu jatri lēkā Fontēna deju zālē tematiskajā nu-metal deju vakarā. Liepāja jūlijā ir nepārspēta, brauksim atkal.
* * *
man ir uzpampusi kreisā kāja. nav naudas un nav kafijas.
* * *
retróspektívá inspekcija

deguns pa labi biedram no grupas cúkas
* * *

Previous