visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Beidzot jūtu mazgulēšanu. Nav tik traka tā divreiz trīsreiz celšanās barot, bet tas ka nevar vairs pēc septiņiem aizmigt, jo jāorganizē skolas gājējs un tad jau ir sācies rīts. Rīti man patīk vislabāk un tad jau zem segas vairs nelīdīsi. Taču izrādās tieši rīta negulēšana, ja ceļas agrāk par astoņiem ir tik jūtama.
* * *
Omg, marts! Lōl.
* * *
Zini kā dzīvs žurnāls noģērbj komentārus? Lūk, tieši tā.
* * *
Purity log: Entry 00003
Nopirku zobu pastu
* * *
es dzirdu, kā Ingmārs lejā atved Eiženu, viņi grabinādamies noparko un pieslēdz riteni.
jāiet atvērt durvis.
Tags:
* * *
es un franču režisore
Tags: ,
* * *
* * *
Vakardien vienīgais, kas mani iepriecināja, bija tas, ka pie manis afterpārtijā pienāca 2 citu grupu basģitāristi ar vienu un to pašu jautājumu: "Kā tu taisi tik labskanīgas partijas?"
* * *
Ziniet, kas mani un manus biedrus vakar visvairāk šokēja "Zelta Mikrofonā"? Uz skatuves pasniegt kaut kādu balvu tika ratiņkrēslā izstumts Ūdrītis. Visi piecēlās kājās, puse jutās neērti, kāda meitene rindu tālāk no manis, nezinot, ko darīt, sāka raudāt. Visi applaudēja, es arī centos, taču rokas kustējās citādāk, nekā ierasts. Ūdrītim bija jānolasa balvas saņēmējs. Viņš to, protams, nevarēja izdarīt. Īsumā viņš izskatījās briesmīgi - atrofējušās, tievas, tievas kājas. Lūdzu, nošaujiet mani, ja ar mani kādreiz atgadās kas tāds, es pavisam nopietni.

Ceru, ka neizklausos pēc kaut kāda pārākā nihilista. Protams, man viņu un viņa sievu ir žēl. Taču es nesapratu, kā man jājūtas, kad kaut kas tāds tiek parādēts. Beidzot apsēdies, es norausu no pieres sviedrus un nodomāju, ka pasaule ir viena nežēlīga vieta.

* * *
par šo filmu un sievietēm cietējām es te sūdzējos pirms kāda brītiņa.

http://www.satori.lv/raksts/12659/Alise_Zarina/Sievietes_liktenis

* * *
Uhh... vieslis ir prom. Vakar Marta ieradās 3 naktī, jo atpakaļceļā no vulkāna viņu esot 'nolaupījuši draugi un aizveduši vēl uz citiem kalniem' un tad vēl kopīgas vakariņas un visas lietas.
(Bija runāts, ka būs pie manis ap 18:00.)
Kādas piecas reizes rakstīja 'sorry for all this chaos'. Tā arī nesapratu, kā viņa trijos naktī nodeva atpakaļ īres auto.
Šorīt gribēja ieturēt kopīgas brokastis, bet piecēlās ap 10:30, kad es biju telekonferences vidū, un drīz jau viņai bija jābrauc uz lidostu.
Beidzu zvanu un paspēju noķert pie vārtiem atvadīties.
Tāda draudzība :)
* * *
Dzīve džungļos. Meita, kad slima, pārvēršas par pērtiķēnu, kas visu diennakti karājas pie mātes. Staipīt pa māju mātei nav spēka, tāpēc tā guļ blakus. Meita parūpējas, lai pēc iespējas lielāka ķermeņa plakne būtu piespiesta - vai nu visa mugura, vai vēders. Visu diennakti. Ja mātei nepieciešams aiziet līdz virtuvei vai vannasistabai, pērtiķēns ir jānes līdzi ķermenim piespiestā stāvoklī. Pārējā laikā ir jāguļ ar seju pret viņu un jātur virsū roka. Ēst atsakās, dzer tikai ūdeni. Žalūzijas nolaistas, dienasgaisma tik tikko iespīd biezoknī. Notiek straujas izmaiņas apziņā, lēcienveidīga atgriešanās pirmatnējo cilšu intuīcijās, totēmos un tabū. Vējā dzinkst un šūpojas slimību izsvēpētāji amuleti, kurus virs mums izstiepušas pirmmāšu aprepējušās rokas. Mūs vairs neapdraud ne kari, ne nāve, ne citu cilvēku bardzība, ne bažas par nākotni, naudu vai nepadarītajiem darbiem.
Šī terapija ir ļoti efektīva.
Pāris diennaktis un jau atgriežamies apolloniskajā modernitātē un mežonīgajā individuālismā.
* * *
pieceļoties skaļi pateicu, "šodien ēdīšu tikai augļus", bet citādi dzīvoju klusu kā kukainis
* * *
marts
šī ir tumšākā, pelēkākā, miglainākā, dūmakainākā, necaurredzamākā rudens/ziemas sezona, kādu savā dzīvē atceros
Current Mood:
miegains
Current Music:
Jessica Moss - Plastic Island
* * *
es vienkārši gara acīm redzu visus "telefons izlādējies", "telefons nozagts", "telefonam saplīsa ekrāns", "te nav zonas, bļin" un visus citus jautros scenārijus, kas manas attiecības ar swedbanku pacels jaunā līmenī.
* * *
nākamnedēļ pa tv6 CS pasaules čempis
* * *
jaunieši
* * *
abas komites roku rokā
* * *
putrin
Man putriņu.
* * *
kolrabu salatūs patisoni, tvaicāti kabači
topinamburi ar kvinoju, kale kuopustu smuteji
veseleigi itai dzeivuot
itai nikod nav bejs
kod nūmieršu, īsiejit munu siekleņu zemē
iz muna groba lyni zīdēs kai bierneibā – zylim zīdenim
leiguosīs viejā kai jiura, kai bezgaleiba
boltā kraklā ar prīveiti pīstruoduošu
meilajai Muorai par paleigu
izlūceišu, saskaiteišu, padūšu rūceņā
vysu, vysu
vysu tū lobuokū
biologiski audzātū, biologiski pļautū

/Marija Dzeisla/

Tags:

* * *

Previous