visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Curiousfancy ir kluvusi sososo cuuuuuute! Un savā pēdējā ieraxtā stāsta par to, kā pēc atbrīvošanās no kauna par resnumu vinai bija jāatbrīvojas arī no sabiedrības priekšstata par 'skaistu resnu sievieti'. Nogriezusi matus, nometusi z sv eglīšu rotājumus un meikapu. Fantastika.
Vēl es vakar biju uz tikšanos ar savu mīlāko raxtnieci. Par kuru biju iedomājusies ka vinja būs ar loti daudz meikapu un mazliet izmisusi; vinas dzīvē atzinība no džekiem un visas bdsm lietas tomēr ir loti svarīgas. Man bija arī tāds iespaids ka vina ir no tām kas gadiem lauj publicēt tikai vienu loti fotošopētu bildi no kontrolēta rakursa kur vecums vispār nav nosakāms. Bet ieraudzīju gluži pretējo: ne grama meikapa, loti vienkāršs apgērbs un steaming hot aura of warm sexuality. Un clearly vinai pohuj no kāda lenka vinju fotografē un kur liek. Labi. Pēdējā laikā biju sākusi uztraukties par meikapu bet tagad vairs neuztraukšos. Intuitīvi man gribas lietot pat mazāk kā 'jaunībā', jo sācis daudz sliktāk turėties virsū un niezēt vēl vairāk.
* * *
gribēju ierakstīt komentu pie penijas, bet ierakstīšu šeit

cirst malku ir ļoti, ļoti viegli
to var darīt puikas, meitenes, es domāju, bērni to var darīt mierīgi
tas no malas izskatās, kā drūms un nežēlīgs darbs
patiesībā, tas ir pilnīgs fans, un, tā teikt, izmantojiet procesā ne tik daudz savu spēku, kā savu masu attiecībā uz cirvi, un jūs hujārīsiet bluķus,kā mūsu radinieki toronto

* * *
pārliecību, ka kaut kas dzimumdalīšanas domāšanā ir pakaļā, šo pārliecību atceros dabiski sevī ieplūstam kopš pāris gadu vecuma. līdz ar pirmo "meitenes tā nedara", līdz ar pirmo neļaušanu gulēt kopā ar brālēniem, jo puikas un meitenes vienā gultā neguļ, ar pirmajām spēlēm "mājās", kur man bija jāpaliek šķūnī un jāgatavo ēst un es spītīgi brēcu, ka fuck you, kāpēc es nevaru būt vīrs un iet uz darbu, principā visās tajās lomu rotaļās man šķiet, man baudu sagādāja tikai tad, ja pie sievietes lomas pienācās arī upura loma,

(es gan, jāatzīst, septiņu gadu vecumā, visticamāk pārlasījusies bēniņu žirafes un princeses + meksikāņu seriāli, ļoti centos ieviest sadzīvē rotaļu "spēlējam izvarošanās", kur idejiski kādam būtu man jāuzbrūk, bet citam jāizglābj, bet citi bērni snobēja lielisko spēles ideju, un augstākais, ko dabūju, bija spīdzinošā kutināšanas spēle, kur jāiztur minūte nekustoties, vai arī jāatzīstas noslēpumā, bet enīvei)

piemēram, nolaupītā žurnāliste no motopelēm, kuru uzstājīgi pieprasīju arī piesiet pie krēsla, jo citādi nav pa īstam. visādi citādi, taisīju izsmalcinātas histērijas katrreiz, kad man lika darīt meiteņu darbus, un malkas ciršana vēl aizvien ir sūri grūti izcīnītais darbiņš, kas sagādā nenormālu prieku arī tāpēc, ka cīņa par cirvi bija diezgan pasmaga. un tad izdomāju sev mierinājumu: a sievietes kāzās var vilkt jebkādu kleitu, bet vīriešiem nabagiem jāģērbjas par pingvīniem defoltā. bet jau pēc pusgada izdomāju, ka, fuck it, es savās kāzās gribu pingvīnkleitu, bet vīrs man būs baltā uzvalkā, vienkārši lai citādāk. sešu gadu vecumā. man nav ne jausmas no kurienes tas viss līda ārā, bet līda tikpat ātri kā veģetārisms, raudot par mirušām vistām pusdienās, pieaugušajiem par milzīgu uzjautrinājumu. "napaga cālītis, kāpē tā jādara cālītim" ar pilnu muti pinkšķēja penija.

lasot rudevskas murgus, vispār jebkurus murgus, ka mums tagad atņems ģimeni vai kaut ko par vīriešiem lupatām, jo sievietes stipras, pohuj, kuru no sūdiem, iedomājos, ka var taču šī netaisnības sajūta iedzimt arī pretēji iekšā. grūti to iztēloties, bet varbūt ir skuķi, kas, jau piedzimstot, līksmi vicina rozā vagīnas pa gaisu sajūsmā. un bārbijas izmanto, nevis kā es, izpētot visas fiziski iespējamās seksa pozas, bet pucējot un šrubējot viņu mazās vanniņas. varbūt dažiem bērniem ir dzimums. un vēlāka apziņa, ka to kāds grasās "atņemt", tā ir tikpat kodīga un savā ziņā pārspīlēta, kā iedzimtā sajēga par dzimumu pilnīgi lieko nevienlīdzību?

* * *
speak the truth
☞ Integrated support for multiproduct, multivendor environment
☞ 24/7 support for seamless system availability
☞ Flexible Sevice Level Options
☞ Affordable and attractive plans
☞ 99 % first call resolution rate
* * *
Poll #20730 sdghstjddfhsdhdfhdfhwer
Open to: All, results viewable to: All

vai tev patīk amerikas savienotās valstis?

View Answers

jā,kādu dienu ceru tur aizceļot un apskatīties
10 (31.2%)

jā, es jau tur biju aizceļot un apskatīties
8 (25.0%)

jā, demokrātijas perēklis tomēr
2 (6.2%)

nē, riebjas tie mudaki
0 (0.0%)

nē, tas ir amerikas padomju kolhozs kaut kāds, es labāk par eiropu
1 (3.1%)

nē, es nesaprotu,ko tur īsti darīt, izņemot disnejlendu
1 (3.1%)

vēlos iekapāt portlendā vanagu
10 (31.2%)

* * *
tagad nekad vairs nebūs tik slikti, cik varētu būt, jo vienmēr varēs uzlikt portishead sos. pēdējoreiz man bija tāda sajūta, dzirdot scalas creep.

skudriņcoveri, vēlams kino, laikam vispār ir vienīgais, kas man spēj iesist pa smadzenēm mjūzikvaiz, dzirdot pašpirmoreiz.

ja neskaita mīlas vasaras rītu pirms pāris gadiem un the gaslight anthem national anthem, bet tas tikai tāpēc, ka lija un dziesma skanēja no atvērtas mašīnas tālumā, par kniebšanos naktī atcerējos tikai es, neviens cits, un es biju pat nevis nelaimīga, bet tāda kā sasalusi, lai vēl neļautos tam nelaimīgumam, sastingusi visādu neizbēgamu sāpju priekšā, atsakoties šamējās laist iekšā, un tad tā dziesma, kad tu skumji ej meklēt pats nezini ko, bet droši vien jau tualeti, jo skan vārdi i already live with too many ghosts un es domāju, ka, bļā, jā, un tad viņš dzied, ka
and i can't stand the weather, no i never liked the rain, man līst visādi sūdi uz galvas, domāju, jā, vecīt, jā, you get me, "now she just screams how i promised her more than this", totāli, un tad viņš dzied tālāk, tad viņš mani mierina, pa visu stāvvietu vai kā nu to festivālu minipārkinglotu sauc "Whatever gets you through the night", un viss, man vajag zināt, kas šo dzied, pagriežos, metos pie tās mašīnas, man pastāsta, mājās, protams, neatceros neko, tikai rindiņas

she used to look so good in that red dress, un gūglēju ilgi un pacietīgi, lai saprastu, ka nekāda red dress nebija viss.

kāpēc to stāstu? no reason. pretīgs laiks.

* * *
DELFI. Dzīvokļus, ko apzagt, ļaundari nav izvēlējušies nejauši. Viņi izraudzījušies mājokļus ar labas kvalitātes, dārgiem logiem un žalūzijām.
* * *
DELFI. Tuberkulozes slimnieki asinis spļauj reti.
* * *
rīta muzons: pirmoreiz mūžā klausos grupu t.rex, albumu "electric warrior"
man personiski ļoti patīk
* * *
jūtu prieku, atceroties cilvēku balsis un ko viņi stāstījuši
* * *
Protams, protams... tad, kad tu viss aizelsies augšā lejā ar lausto kajas pirkstu noklibojies, šļūtenes nostaipījies, ar visiem tiem ūdens pumpjiem, krāniem un sprinkleriem nocīnījies un dabūjis nez cik aukstas dušas no dažādiem negaiditiem rakursiem šito visu zaļo bagātību esi aplaistījis... tad nāk zināms, ka akurāt rīt ir gaidāma tā retā parādība, ka šajos platuma grādos ūdens krīt no debesīm. Grrrrr.....
* * *
Olimpiskā peldēšanas sezona atklāta
* * *
The Lobster (2015)
Tags:
* * *
* * *
Poll #20727 dsrhjtjdtyiuyiouyoluykghf
Open to: All, results viewable to: All

vai tu esi kādreiz braucis/braukusi ar panorāmas riteni?

View Answers

jā, vēlos aplūkot visu pārējo no karaliskā grifa pozīcijām
22 (52.4%)

jā, vienkārši dievinu galvu reibinošus augstumus
8 (19.0%)

nē, man arī bez panorāmas rata ne visai patika zemeslodas virsma
1 (2.4%)

nē, fobija
4 (9.5%)

nē, tas sūds man ir par lēnu!
1 (2.4%)

panorāmas ritenī var ideāli iekapāt vanagu
6 (14.3%)

* * *
KASJAUNS.Skandāls ap Mākslas muzeja kafejnīcas interjeru. Dizainere norobežojas no tur redzamā.
* * *
par fošisma atdzimšanu pasaulē liecina brīži, kad pie kāda muzikāla skaņdarba jūtubē ir 300 000 laiku un pieci dislaiki, un tad komentāros sākas jautājumi " who the fuck disliked this?"
* * *
a tikmēr, izrādās, savčenko apmainījuši
ļoti labi
* * *
šon redzēju smart fortwo tačku (smart ir mersedesa mazmeitiņa), ļoti iepatikās, iekšā sēdēja ķīnieši, viņiem komfortabli
atšķirībā no minikūpera, kas man nepatīk, smārts izskatījās baigi prikoļns
* * *
Cilvēki, kuri neko nesaprot, ir pelnījuši, ka es jau visu zinu labāk.
* * *

Previous