visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
mazs lūgumiņš
Ak jā, būtu priecīgs, ja tu man vienkārši atsūtītu sms ar savu vārdu sms teksta vietā. Vienkārši padirsu telefonu un simkarti, tā kā man vairs nav numuru. Vienkārši izdari to, lūdzu. Tas nav grūti. Mans numurs tev jau ir.
* * *
'tis a long way to go from here
Kārtējo reizi atrakstīja mana lietuviešu draudzene Milda. Viņai neiet tik spīdoši, kā varētu iet galvenokārt tāpēc, ka cilvēki pieviļ (un tā ir, esmu to ļoti labi apguvis) tāpēc viņa plāno pilnībā nomainīt savu dzīvesvietu no Spānijas, uz Itāliju - precīzāk, uz kaut kādu Sardīnijas pilsētu. Ļoti liels respekts pret Mildu. Man jau ilgu laiku ir tāda juška, ka es viņu kaut kad apprecēšu, tāpēc, ka viņa ir burvīga jauna sieviete, kura nebaidās no piedzīvojumiem, reizē vienmēr saglabājot pašcieņu (vismaz ar gadiem to viņa viennozīmīgi ir iemācījusies). Savukārt piedzīvojumi ir tas, ko man vajag, lai beidzot varētu kārtīgi eksponēt savas esmes esenciālos aspektus - galvenokārt pats savā priekšā. Katram sava izaugsmes formula, tā teikt.

Bet, saprotams, ka šo vietu es vēl tik vienkārši nevaru un negribu pamest, jo mūzika. Bet visādi citādi - nav neviena iemesla, kas mani atturētu viņai pievienoties.

Citās ziņās: domāju šonedēļ ar savu reliģiozo šītu musulmaņu draugu aiziet uz improvizētu mošeju un iečekot tās fīlingu. Figures - ja man vienmēr ir patikušas baznīcas, tad, domāju, citi Abramisko reliģiju tempļi man arī varētu iet pie sirds.
Vispār R (my muslim friend) man ir daudz pastāstījis par to farsu, kas mūsu zemītē darās viņa ticības ziņā. To, cik ļoti šīti ir nošķirti no sunītiem (kas ir tikai normāli by the books). Un to, ka bijušais mūszemītes sunītu imams pirms kāda laika pieķerts karojam Sīrijā (ISIS pusē). Cool stuffz.

* * *
vēl šito jau esmu teicis, bet ne cibai - man ir bijuši krāsoti mati, tajā vecajā senatnē, kad man vēl bija mati, apmēram divas nedēļas, protams, melni, ar vienreizējo (nevis lielisko, bet nenoturīgo, pārejošo, ef-e-mē-ro) krāsu. klausījos 30 seconds to mars un biju emo tajā self-indulgent neciešamajā manierē, 15 gados visi grib izskatīties garlaikoti, un tajā netīšām iespīd zen, jo ir jau arī viņi garlaicīgi, bet nu slapjais atlikums bija, ka es braucu mājās ar riteni un sākās milzīga lietusgāze un mani super taukainie mati cirtās apkampa manus vaigus, krāsa iztecēja un es izskatījos pēc zebras vai vismaz zebroīda jo nav jau tā āda man baigi balta.

aha vēl kā var noprast lasu k. g. jungu un visu laiku ar viņu šittalkoju, tīri fun, bet man jau pašam nāk žāvas par to: "nevar izstāstīt, jāpieredz", es ceru, ka, ja sanāks ar kādu parunāt par jungu, es pateikšu tikai to un aizvēršos, bet īstenībā nē visdrīzāk pālī kādam mēģināšu iestāstīt, kāpēc tas nav crackpot utt, nē nu forši jau ka tā degsmīte nav pazudusi, bet kāpēc nav pazudusi nav ne jausmas, desire, desire, you torturer, you cruel little godlet, charioteer of my days!

* * *
Ir deminutīvi, kas kaut kā aizskar vairāk nekā citi. Sālīti, pipariņus un tādas lietas vēl spēju kaut kā paciest, bet kad atkal kaut kur pamanu "šaurās vecpilsētas ieliņas" un "omulīgos/mājīgos pagrabiņus", pārskrien nepatīkama šalka.
* * *
visiem kam nav paveicies ar vielmaiņu:

Kimya Dawson - I Like Giants - The Sick In Bed Show
https://www.youtube.com/watch?v=zLiL5sCSpLU

* * *
cilvēki, kas veikalos uzvedas in a distracted manner, galīgi neprofesionāli patērētāji, wake up, nē drīzāk eat up people!!!
* * *
aha, vēl reizēm esmu nomākts un nezinu, par ko, pazūd tas smaidīgais elements, jūtos kā sausiņš un domāju domas, kuras "vajadzētu" domāt, jo nedomāju tās, kuras negribas domāt, maybe vnk nemāku tām piekļūt vai neuztveru nopietni, vienīgais nevaru saprast, kāds īsti sausiņš, okej viegli drūpošs pirmkārt, bet tā kā saka "sausais atlikums", tad maybe palikusi tikai patiesība, varbūt to vajadzētu iemērkt tējā un nebūtu pārāk slikti, i'm just going to talk shit for a while
* * *
DELFI. Ķirurgs atgrūž žurnālistu
* * *
DELFI. Latvijas prokrievisko aktīvistu vidū pieaug intrigas un savstarpēja nenovīdība
* * *
bāc, baigi gribas noslēpties, bet gribas arī apvienot iekšējās pretrunas aukstā, elementālā skaistumā
* * *
jā, es esmu savā dzīvē sitis sievietei pa seju, un es to šausmīgi, ļoti nožēloju
labāk es to nekad nebūtu darījis
nekad to nedariet, čuvaki, tas paņems gabalu no jūsu dvēseles
* * *
es nekad neesmu cibā izklāstījusi savstarpējo citu cilvēku dajebko, esmu allaž bijusi pārlieku aizņemta ar savu svarīgo personu un šamējās attiecībām ar citiem, so es te tagad sēdēšu un jutīšos makten apmelota.

sliktākajā gadījumā mēdzu apspriest novērojumus, based on a true story, bet noteikti plašākā mērogā un gaužām netieši.

tiesa, savu privāto dzīvi cibā mēdzu izlikt uz delnas, tāpēc parasti mazdrusciņ mēdz ciest tie nabadziņi, ar kuriem guļu. par to mēdzu nabadziņus arī brīdināt.

vēl mēdz ciest tie nabadziņi, kas man entuziastiski krāmē sūdus uz galvas. taču arī šos nabadziņus, man domāt, es izskatu kontekstā es vs nabadziņi.

parasti formātā "kāpēc šie piemīlīgie un visādā ziņā sakarīgie, tikai mazdrusciņ prātā sajukušie jaukumiņi mani aiztiek? besī ārā."

ja es šausmīgi gribu kādu aprunāt, man tam ir pārītis draugu un viens nabadziņš. nevis ciba. ciba ir ALL ABOUT ME.

upd: taisnība, es mēdzu aprunāt kaķus, un kaķiem arī, protams, ir jūtas. īpaši mēģinu aprunāt šos kaķus pēc tam, kad kāds ir norādījis, ka regulāri spiežu viņus lietot narkotikas un šmigu kopā ar mani, kā arī izskūt viņos rakstus ar rupjiem vārdiem tīri jautrībai.

* * *
DELFI. Alkohola lietošanas laikā sieviete kaklā sadur oponenti
* * *
Poll #20711 gasfsdgsdgsgdsdg
Open to: All, results viewable to: All

vai tev vienmēr ir lldzi personu apliecinoši dokumenti?

View Answers

jā, es staigāju ar pasi kabatā
16 (47.1%)

vadu automašīnu, un man ir autovadītāja apliecība
10 (29.4%)

man ir dzimšanas apliecība, ja nu kas
0 (0.0%)

nē, man kabatā ir laikam panākumu liecība no ceturtās klases
5 (14.7%)

parasti tur ir korķis no vanaga
3 (8.8%)

* * *
+ par nba
nostījos sanantonio un oklahomu. bļaģ.
neteiktu, ka es gaidīju kaut ko citu, taču...
* * *
vēl par evolūciju
makkormaks savā grāmatā ļoti precīzi piefiksēja to, ka atomkara gadījumā ir ne tik svarīgi, ka tas nogalinās miljonus cilvēku, no kuriem daļa nolīdīs pazemē, etc, kā tas, ka atomkarš uzreiz nogalinās visus putnus debesīs, un bez putniem, es nezinu, kā šī dzīvā daba funkcionēs jebkad tālāk.
* * *
lai arī es krokodilus un visādus gatorus ļoti mīlu, tas ir vienīgais, kas mums ir palicis no pirmatnējiem laikiem
ja starp mums ir biologi un zoologi, varbūt varat izstāstīt, kas vēl ir izdzīvojis no, kaut vai pirmskristus ēras
narcises? sniegpulkstenītes? cik ilgi uz pasaules eksistē aļņi?
* * *
acīmredzot, vajadzētu kaut kādus secinājumus no diskusijas par krokodiliem izverst

1. barības piramīdā viņi eksistē ļoti nosacīti, lai neteiktu, ka neeksistē tur vispār
2. šaut cilvēkiem viņus ir garlaicīgi, tās tev nav lauvas kenijā, un tā
3. acīmredzot ar bezmaz pirmatnējām milzu ķirzakām tā arī ir jābūt, liksim viņas mierā

* * *
selfijs 2. maijā
Jānīša sīkie ziediņi sakārtoti kurvīšos. Paši ziedu kurvīši arī nelieli, toties īstā Jāņunakts blāzmas krāsā - iesārti vai gaiši violeti, novietoti stāvā, slaidā ķekarā vai skarā, lai palielinātu nelielo izmēru un bālā krāsojuma radīto efektu. Pat stublājs visbiežāk iesārts, kā Jāņu ugunskura ogle. Lapas pelēcīgas, klātas raupjiem matiņiem. Ne jau velti sugas epitets ir “asais”. Asais jānītis nav no pašiem krāšņākajiem un acīs krītošākajiem augiem. Skeptiķis pat varētu saskatīt kādu sasauci ar pavisam citādām Jāņudienas rīta noskaņām. Tāds nu tas zied līdz pat vēlam rudenim, kad, ziemu aicinot, balto lidpūku nesti, aizvējo tā kārtējās vasaras augļi. Līdz nākamajiem Jāņiem, līdz nākamajai vasarai.
[ avots ]
* * *
kamēr mazgājos, bēbis iemācījās nokoordinēt rokas un satvert lietu. akdievs, kā es lepojos.
* * *

Previous