visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
DIENA. Pieaugot ekonomiskajai labklājībai, naudas un varas resursiem indivīda līmenī, tiek izmēģināta poligāmija, ko kristietība noliedz, bet islāms atbalsta. Sekas var būt pakāpeniska reliģiju nomaiņa.
* * *
* * *
janvāris
es parasti šāda veida ziņas nešāroju, bet šī ir saņemta personīgi un...

Saviešu dziedātājas māte atrodas Jēkabpils slimnīcā, reanimācijas nodaļā smagā stavoklī ar iekšēju asiņošanu. Ir nepieciešami donori ar jebkuru asins grupu. Asinis var nodot jebkur ar norādi -- Anitai Russānei Jēkabpils slimnīca. Ja kāds var palīdzēt, Līga ar ģimeni būtu ļoti pateicīgi.

* * *
īss spēles apskats, nejaušs
Aksidentāls izcilās PC Surival/horror sneaky FPS (bez tipisakjiem FPS elementiem kā lots of useless action) spēles "Alien: Origins" apskatiņš. Lasiet šeit - tikai sākot no 2. rindkopas, 1. par spēli nekā nav. Pagaidām esmu izgājis, šķiet, 3 vai 4/5, un pagaidām mans vērtējums ir 8.5/10. Nezinu, ja būtu spēlējis nevis fragmentāri, kopš vasaras beigām, bet gan vienā laidā, uzreiz pēc filmas "Alien" noskatīšanās, tad visicamāk vērtētu ar 9/10.
* * *
rubrikā "līdzcilvēki iepērkas lielveikalos"
mēneša pirkums: man priekšāstāvoša blondīne brillēs iegādājas melnus gumijas cimdus un divas kinder surpraiz olas
femi-gestapo starter kit, tā teikt
* * *
Nu, tāds verī silī volks vakar izdevās, piedodiet.
* * *
Arkona un Deodium
Sākās viss ap 21:00. Iepriekš "Deodium" biju dzirdējis tikai ierakstos. Nebija slikti, bet nebija arī tā, ka baigi uzreiz pavilktu. Redzēt viņus dzīvajā bija pavisam cita lieta - bija tiešām labi. Var redzēt, kādas pūles viņi ir ieguldījuši, var sajust attieksmi un atdevi. Skaņa arī bija ļoti laba, cik nu es varu spriest (lai gan dažos solo momentos varēja tomēr pagriezt skaļāk solo instrumentu, bet tas nu tā). Peieks par mūsu grupu, no kuras nākotnē droši vien varēs dzirdēt vēl daudz ko labu.

Ap pusvienpadsmitiem bija "Arkonas" uznāciens. Uzreiz bija redzama atšķirība starp iepriekš spēlējušajiem talantīgiem iesācējiem un talantīgām zvaigznēm. Tas bija viens no jaudīgākajiem, kādus ir gadījies pieredzēt - tieši tas pirmais moments, kur grupa atnāk un piesaka sevi uz skatuves. Ļoti, ļoti pārliecinoši. Tālāk nospēlēja jauno albumu, tur viss kārtībā, labs. Vidus daļā skatītāji gan izskatījās mazliet paguruši un vairāk stāvēja, nekā kratīja pačku. Beigās, protams, vecie hiti - "Slavsja Rus", "Stenka na stenku", kuras laikā tika atkārtota video redzamā darbība. Enkurā nospēlēja "Jarilo" un tad arī likās mierā. Beidzās tas viss īsi pirms divpadsmitiem. Pēc tam ļoti garšīgs kebabs iekš "Istanbulas" un čučēt :)

P.S.
Iedzēru mēreni, paģiru nav. Toties ir zilumi, bet tas nu tā.

* * *
janvāris
studijā kaķu ziņas: Vilnītis šodien ceriņkrūmā tēloja ligzdiņu. iespējams, tā ir kāda jauna un īpaši rafinēta putnu medību stratēģija. skatījās uz mani ar savu nīgro skatienu, kad par viņu smējos. kad pārrados no staļļa viņš jau gulēja apaļā galda vidū un uzņēma kosmisko enerģiju. toties pie ārdurvīm mētājās divas milzu žurkas. gribēju jau apsveikt viņu ar panākumiem, bet mamma teica, ka Nikolajs esot pārradies aiz sevis uz baltajām palodzēm atstādams asiņainus ķepiņu nospiedumus.

ligzdiņa )

Tags:

Current Mood:
jāskrien uz darbu
* * *
Ìrnieks atrasts. Pèc 6h izvàcos un ievàcas vinjsh. Viss noritèja perfekti, kà vèlèjos, lai pats nezaudètu naudu, ko esmu samaksàjis par feb.un pèdèjo mèn.- jùniju. Burvîgi, un paldies visiem!

Tagad vèlams mènesha laikà ievàkties pie zinàmàkiem vai man patìkamàkiem cilv. Vai arì kopà ar vinjiem/vinju atrast kàdu forshu 2-4 istabnieku. Kaut kà negribu dzívot komùnà, kur ir vairàk par 4 pusèm- cilvèkiem vai pàrîshiem. Tà kà, lûdzu padodiet zinju, ja kas!

* * *
janvāris
tā, mīļie cibas dievi - pačīkstēju, ka zirgam nevaru seglus atrast un atradu. tādus, kas der. par 300 eur, kuru man, maigi izsakoties, nebija. nopirku. esmu parādos līdz ausīm. tagad, mīļie cibas dievi, lūdzu nokārtojiet, lai kāds nopērk manus iepriekšējos seglus, kuru vienīgā vaina ir, ka tie vairs neder manam zirdziņam. tas nosegtu vairāk nekā pusi no jauno seglu vērtības. paldies, par uzmanību.
Tags:
* * *
spaidermens no rīta pieceļas un meklē, kur ir viņa diegi, kas izšaujas. izrādās, meklē badge holder, kas mums ir lv karoga krāsās.
* * *
* * *
šodien bijām ciemos pie draudzenes, kas dzīvo Foresta kalna augšā (mēs piekājē). un atpakaļ tas nozīmēja, ka E uz sava trīsriteņa ar spaidermena masku uz acīm dragāja lejā kā roller coasterī - tētis no priekšas ķerdams, mamma pakaļ klupdama, visi spiegdami un slapjām mugurām.
viņš šodien bija jau atkal lielāks puisītis, kurš lasa Junior žurnālu par dzīvniekiem, pat īsti nekašķējas un vakarā noskatās sēriju "ar pļikām nārām":

* * *
maize un vīns un D vitamīns
* * *
Uz pārdaugavu vairs nav spēka tikt.
* * *
Laime skrien mums pakaļ, mēs atskatamies, tā gandrīz mūs panāk, bet mēs skrienam tālāk.
* * *
Vai tu pazīsti kādu no mums, kurš ir nomiris?
* * *


star citu, predestineišenā visvairāk ieliek šī 70-o(?!) futūristika
žēl, ka zīmols aizsegts
* * *
teniss
ahahaha, bet krievu eirosportā ranoičs tomēr pamanījās kļūt par rajoniču
no vienas puses ģeniāli
* * *
Pussaldais bruts.
* * *

Previous