visu, · ko · teiksiet, · izmantošu · par · jums

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
After the Dark (aka The Philosophers)- neskatieties uz IMDB reitingu, filma patiesi ir interesanta.
Tags:
* * *
palēnām, ar pārtraukumiem lasu indonēziešu autora grāmatu, un tā ir ļoti jocīga. tai ir milzīga enerģija un viss tajā piepildās uzreiz - kā tad, kad džini izpilda vēlēšanās- bez intrigas un mīklas pa vidu: ieraugu meiteni, viņa uzreiz manī iemīlas, mani uzaicina visdārgākajā mājā un liek pie kājām zeltu un lūdz palikt, lai arī es esmu pilnīgs sūds ar neskaidru motivāciju. bet tas ir tikai sākums, pēc tam viss aiziet fraktāļos. vai arī - viņi ieiet mājā pa durvīm, iziet tai cauri uz pagalmu, un tad jau soļo pa prēriju un tur ir pilsētas un ielas, bet tas joprojām ir mājā. es nezinu pilnīgi neko par indonēziešiem un viņu kultūru, bet man top skaidra tā sajūta, kā ir domāt un būt indonēzietim - no stāstījuma plūduma, nevis tikai no sižeta. un tāpēc man liekas, ka ir ļoti svarīgi, ka tiek tulkota literatūra no visādām tālām, mazām vai izbijušām zemēm un valodām. un ka tā tiek rakstīta šajās valodās.
* * *
aizvadītās dienas iespaidā Eins no lego pagatavoja dinozauru helikopterīti.

* * *
Kaķa ir ĻOTI izbrīnīta par Zoju.
* * *
dārziņš visus papīrus pieņēma, tā ka E ir dabūts iekšā. atzīmējām šo notikumu ar gājienu uz dinozauru muzeju un aviācijas muzeju.
* * *
Spekulantiem patīk doma par $APPL stocksplitu : +8%.
* * *
* * *
The Tea Party & The Doors
* * *
nhl
kolambusa ar pitsburgu, protams, ir dievišķi
* * *
ajv sīn da lajt end it ejnt brajt
nav skaidrs, kurējie mani uzjautrina vairāk — homeopātijas vai homofōbijas noliedzēji.
* * *
atkal menti manā mājā...otro reizi šogad. NYC piedāvā
* * *
Haha, visi zem kaut kā. Jeb reiva pārtija video no 1997. gada. Žokļi kustas nevaldāmi! Kāpēc mūsdienās vairs nav šādu interesantu pārtiju? Parādiet man kādu subkultūru, kas ir saistītita ar substanču patērēšanu? Alkohols - garlaicīgi. Zaļais - pīpē visi. Psihodēlija - cilvēki, kuri ir zinātkāri/ziņkārīgi (nereti inteliģentāki par parasto druggie). Kur pārējās substances?
* * *
bija jāpaiet gandrīz pusgadam, lai atklātu, ka pa mana mājokļa logu var dzirdēt kāda netāli esoša torņa pulksteņa zvanus. četri sitieni, tātad pulksten četri. kuskusiņ, laiks iet pie miera.
* * *
zirgs folklorā
labvakar. ja viss izdosies, es piedalīšos vienā projektā saistībā ar zirgiem latviešu folklorā. šajā sakarībā vēlos lūgt aizpildīt nelielu aptauju par zirgiem un to apzīmējumiem folklorā. vēlams bez gugles, jo tas, kas mani interesē ir cik daudz cilvēki saprot un uztver folkloras tekstos saistībā ar zirgu apzīmējumiem (vairāk gan orientējoties uz krāsām).
tiem, kuri man pirms pāris mēnešiem jau atbildēja par bērīšiem, lūgšu šo jautājumu atbildēt, tāpat kā atbildējāt toreiz - t.i. ja nebija pareizi, tad ķeksējiet nepareizo atbildi.

https://www.surveymonkey.com/s/98H8CNR

lielais paldies. vēlams padot aptauju arī tālāk

Tags: ,

* * *
Riia mu arm!
* * *
Tad tu skaties uz Gevinu, kurš pēta/lasa latvju rakstus pieskaroties tiem ar pirkstiem un tad paziņo, ka izskatās pēc mikroshēmas.
* * *
Man of Steel - nu vispār pretty fuckin' awesome. Specefektiem iztērētie miljoni nav nodzerti, uz lielā ekrāna droši vien vispār rautu jumtu (lai arī tā bliezšanās cauri debesskrāpjiem vienā brīdī kļūst apnicīga). DC Comics uzņēmis drūmo, nopietno, piesātināto filmu virzienu, bez gegiem un asprātībam (sveiciens Marvel), katrs nākamais Batmens aizvien skarbāks un tagad Supermens tajā pat kastrolī un skat - 2016. mūs sagaida Batman vs Superman šī paša Snaidera režijā. Nu nez, latiņa uzcelta ļoti augstu.
Tags:
* * *
vegan zemesriekstu kūka
iedvesmas avots ir šī recepte, taču kā parasti ar izmainītām un pielāgotām sastāvdaļām. katrā ziņā šī kūka ir iekarojusi stabilu vietu mūsu virtuvē.

kūka )

Tags:

* * *
a vot atskaņa kivičs-kvidičs, teiksim
* * *
* * *

Previous