Roxolana Destiny Below are the 20 most recent journal entries recorded in the "Roxolana Destiny" journal:

[<< Previous 20 entries]

Septembris 26., 2023
15:41

[Link]

pēc 4 dienām gultasrežīma, aizsteberēju uz darbu, jo mani ieskaitot uz visu ēku būšot tikai 3 pieaugušie (wrong! 2,5 at its best) un devītajiem pirmais jautājums: Skoltāj, jums šodien poha?

(ir doma)

Septembris 22., 2023
22:22

[Link]

7.klasē no deviņiem cilvēkiem, divi zināja, kā jāmizo kartupelis.

(10 raksta | ir doma)

Augusts 12., 2023
07:25

[Link]

guļam tomēr bloķenē/internātā nevis muižā, jo esam nenormālākais bars
sākām pie Sirkkas mācīties somu runo un reki dziesmas, šovakar koncerts
pagatavoju sev misiņa arheoloģisko saktu

(ir doma)

Augusts 8., 2023
12:35

[Link]

Bijām manas puses dzimtas salidojumā. Taigers brauca ar interesi paskatīties, vai vismaz šie radinieki neizrādīsies šimpanzes, J brauca pasākumam par godu nopirktā rozā polo kreklā ar uzdruku HUI HOU krūšu kabatiņas rajonā. Nokavējām Vistiņlejas kapu posmu, par ko žēl, jo brālis bija paspējis starp kopiņām pasēņot, esot laba beku vieta. Trāpījām uz Dziesmusvētku skolu, max boring, bet smuka veranda. Īstais party Lazdonas skolā, kas atrodas tieši starp diviem ezeriem, vnk labāk nevar! Skolas "aktu" zālē dzimta sadalījās pa galdiņiem un ēda visu ko līdzpaņemto. Dienvidnieciska paskata kungs a la Banderas jaunībā laipni apstaigāja galdiņus ar siltu saldo baltvīnu un piedāvāja no neliela ķipīša degustēt. Es 5 sekundes par vēlu sapratu, ka no tās šnabglāzītes dzer visi. Nolādu savu pieklājību, neattapību un higiēnas prasības. Uzstājās zelta fonds ar referātiem par dzimtai saistošām tēmām, īpaši prātā palika kāda kundze, kas izveda mūs bezdievīgi garlaicīgā gara pārgājienā no 1770 līdz 2023, šķiet, par Lazdonas skolas vēsturi. Ja es kaut ko tādu atļautos skolā, tur būtu vismaz 5 nāves no garlaicības. Toties pieminēja vecvecmāmiņu Almu, kura tur bija strādājusi un visiem palikusi atmiņā kā ļoti kārtīga, savākta un gudra dāma. Jūtu viņas nosodošo skatienu no negaisa mākoņa maliņas uz manu nekārtīgo, nesavākto un ne pārāk attapīgo dzīvošanu. Tā kā viena no rīkotājām bija ntās pakāpes māsīca no Viņš un Viņa (Viņa), publikai tika piedāvāts arī neliels tautiskās noskaņās ieturēts koncerts ar dziesmām un dejām. Ar taigeru 2x izpeldējāmies vienā no abiem ezeriem. Prom braucot no tā trakā riebīgā un vienīgā vīna vēl bija palikusi vismaz puse pudeles. Like how?

(ir doma)

Augusts 3., 2023
12:29

[Link]

Vectēvs Alisei uzdāvināja fotoaparātu.
Tiekoties abi mēdz kopā pārskatīt ievākto materiālu un izdrukāt labākos tvērumus fotokartītēs.
Alise starp tikšanās reizēm ievāc materiālu no ikdienas ainiņām, fotografē dārzā puķītes, lellītes, gadās arī pa kādam slepus ķertam ģimeniskam kadram, kad
agri rītos es vai J vienās apenēs virtuvē vāram rīta putru.
Jūs sapratāt, vai ne...?

Mūzika: confidence man holiday

(2 raksta | ir doma)

Jūlijs 23., 2023
18:23

[Link]

šodienas koncerta hailaits bija 100+kg džekiņš, kurš ielūza ezerpils grīdā kā stirna sērsnā

(7 raksta | ir doma)

Jūlijs 20., 2023
11:45

[Link]

šodien zobārsta palīdze nebrīdinot gribēja man galvu pabīdīt uz centru. aiz ausīm. es viņu gandrīz izslēdzu.
te joprojām cīņa bez uzvaras, bet ar sāpēm.

Tags:

(7 raksta | ir doma)

Jūlijs 15., 2023
17:20

[Link]

hipsteriemīļotas cēsu kafenes šefs pirms 10 gadiem palūdza savai tā laika ēstuvei J gleznas īslaicīgai eksponēšanai. Īsumā, gleznas tur uz pāris gadiem aizķērās, kafeni slēdza, čuvaks notinās uz kkādu pierīgas ģerevņu un tikai vēl pēc gadiem skrollējot IG uzdūros uz viņa beibes kontu, kur bagātīgi selfiji ar J gleznām pie sienām abu hatā. Caur draugu draugiem izsitu homeboy numuru un prasu WTF? "Gleznas ir drošā vietā. Varu nopirkt. 210 eur par visām 3." Bija vien jāved atpakaļ pizģukam tās gleznas. Un tā viņš vairākus gadus veda līdz pirms pāris nedēļām viņa bitchy-ass šefienei-beibei sejā pajautāju, kur ir? Un tā komunikācija, kas sekoja pēc šī man sapisa vaibu uz vairākām dienām. Viņš jau divas reizes tās gleznas esot vedis uz Cēsīm un mēs neesot nākuši pakaļ. Tagad esot Rīgā vietā X un varot paši braukt pakaļ septembrī divas dienas iepriekš piesakoties. Man te tomēr rodas pāris jautājumi, uz kuriem atbildi nesaņēmu:
1) ja jau brašulis 2x veda, naff nevienu reizi nepiezvanīja un nepateica, ka var nākt pakaļ?
2) kāds sakars, ka gleznas vispār tika kkur vestas prom, liktas pie sienas viņa mājās un nez cik gadus glabājas kaut kādā hujviņzin gan jau stroikā vai garāžā?
3) kur tādi tipi ņem audacity situācijā, kur paši pieķerti līdz elkoņiem sūdos, nevis atvainoties, bet paspert vaļā absolūti disrespectful behaviour?
4) kā te vispār rīkoties, ja gleznas gribas atpakaļ un savu pašcieņu arī?

(4 raksta | ir doma)

Jūlijs 8., 2023
20:45

[Link]

Nepabeigtās grāmatu talkas un nepabeigto dzērienu ballīte it is

(ir doma)

Jūlijs 7., 2023
09:55

[Link]

Ā ir perfekā auklīte un pavārs un kompānija, ar kuru kopā skatīties visas tās dejas

(ir doma)

Jūlijs 6., 2023
16:59

[Link]

My babyz šosezon
4 veidu gurķi, 7 veidu tomāti 3 veidu paprika, baklažāns, kinza, pētersīļi, dilles, 2 veidu baziliks, selerija, puravi, pak čoi, keils, 2 veidu salāti, rukola, spināti, vasaras un rudens avenes, skābais un saldais ķirsis, zemenes, mēneszemenes, krāsainie brukāni, cukurzirnīši, brokoļi, dzeltenie sīpoli, ķiploki, 2 veidu cukīnī, petūnijas, lobēlijas, alisītes, cinnijas, kraspēdijas, rudzupuķes, magones, limonijas, sausziedes, vēlziedes, vasaras un rudens dālijas, lilijas, kāršrozes, flokši, rozes, ehinācijas, plīvurpuķe, lavanda, rozmarīns, timiāns, salvija, 3 veidu piparmētra, skābenes, samtenes, majorāns, atraitnītes, saulespuķes, meža zemenes, īrisi... bet nav puķuzirņu un neuzdīga asteres.

(ir doma)

Jūlijs 1., 2023
01:58

[Link]

šīs nedēļas visjēdzīgākā diena bija otrdiena, kad neizgāju no pagalma.

(ir doma)

Jūnijs 13., 2023
13:25

[Link]

..Or to take arms against a sea of troubles,
And by opposing end them?—To die,—to sleep,—
No more; and by a sleep to say we end
The heartache, and the thousand natural shocks..

(3 raksta | ir doma)

Jūnijs 11., 2023
11:34

[Link]

nedēļas nogales labākais lēmums, neaiziet uz Lampu. sliktākais lēmums - iziet no pagalma teritorijas. labākais dzēriens - cointreau kokteiļi, labākais ēdiens - personīgie salāti, labākā mūzika - workout music 2023 live (neironiem reāls wtf, Ilva?), labākais pirkums - rainbow coloured industrial stieņi, labākais cilvēks- Jānis.

(ir doma)

Jūnijs 1., 2023
08:45

[Link]

highlight no vakardienas bērnudārza ballītes: bezceļu auto aplipis ar braucēju ķekariem no iekšpuses un ārpuses kratās cauri brikšņiem un biezoknim Gaujas senlejā. Pēdējā laika best party. Ugunskursa zupa gan diemžēl pilnīgi nebaudāma.

(ir doma)

Maijs 10., 2023
19:28

[Link]

..Dans cette plénitude horrible qu'on croit vide..

(ir doma)

Maijs 7., 2023
08:52

[Link]

es vairs nevaru to fakino aukstumu

(ir doma)

Aprīlis 28., 2023
10:06

[Link]

Oh, Lana, you get it

Mūzika: gods&monsters

(ir doma)

Aprīlis 5., 2023
12:20

[Link]

terapeits aizsūtīja dejot <3

(ir doma)

Marts 19., 2023
18:53

[Link]

Vakar laime tā krita, ka man bija otrā iespēja sastapties ar valmieras brīvprātīgo ugunsdzēsēju orķestri, kur joprojām, zvēru, nekādi ugunsdzēsēji vis nespēlē, bet toties ir parādījies 14 gadīgs bundzinieks un vēl viena bēdīga paskata dāma ar flautu, kas īstajā dzīvē visticamāk ir galvenā grāmatvede un liela bosene, bet nāk uz orķerstri vienkārši atlaist. Un atlaida viņi pamatīgi, pēc koncerta oficiālās daļas Valletā orķestra vadītājs pirka 1l marinētu šampinjonu un 1l marinētu gurķīšu, kanapē kociņus un gaiši zaļu limonādi, kas tā viņam par pēkšņu marinējumu kāri, tā es nodomāju un tikai nākamajā dienā sapratu. tikmēr pārējie dejoja un tur bija gan ko redzēt, jo bija gan stīvinātas tautumeitu bārbijas ar slutty meikapu gan dzirnas un, ja gadījumā jums laime tā iekritusi neredzēt, kā dejo dzirnas, tad iesaku ņemt to lietu savās rokās. beidzās viss ar to, ka atpakaļeceļā pēc plkst. 20.00 izdzēru viršu kafiju, lai noturētu acis uz pašnāvnieciskajiem ceļa zvēriem, un tā kafija, savukārt atspēlējās ar sapistu melatonīnu un standapu līdz 23.00, no kura nespēju atcerēties nevienu patiešām labu epizodi, bet ticu, ka bija. šovakar iešu gulēt tautastērpā, jo jāceļas piecos modināt saulīti, pirms vēl paši esam pamodušies un kaut kā tās lietas tomēr jārisina.

(ir doma)

[<< Previous 20 entries]

Powered by Sviesta Ciba