Roxolana Destiny Below are the 20 most recent journal entries recorded in the "Roxolana Destiny" journal:

[<< Previous 20 entries]

Februāris 23., 2021
08:34

[Link]

Tas bija ļoti labs mandarīns. Nebija kaut kāds tāds skābs un veselīgs.- A

(ir doma)

Februāris 4., 2021
12:12

[Link]

No rīta, gatavojot virtuvē kafiju, paver logu un noplūc krāšņu lāsteku pušķi. Man romantika, bet J kaut kad tuvā sāpīgā nākotnē būs jālien uz trešā stāva jumtu, jāapsien ap vidukli un skursteni striķis un jālien bakstīt nost kupenas un ledus. Mēs gan netipiski saprātīgi paspējām par spēcīgu summu apdrošināt namu pret gājējiem ar lāstekām galvaskausā, kaut gan plāns B arī nebija zemē metams - cietušajam piedāvāt apdrošināšanas $$$ un palūgt ar visu lāsteku aizrāpot līdz kaimiņa trotuāram.

(ir doma)

Decembris 16., 2020
15:30

[Link]

Ja vien jūs zinātu, kādu pārdabisku savaldību man prasa saglabāt darbā nopietnību, jātur sevi aiz rokām, lai direktoram uz atgādinājumu par sapulci neaizrakstītu, "ārprāts, nevaru sagaidīt" vai Zoomos nepieslēgtos ar palmiņu galvas vidū, āā, tik grūtīī, tik daudz potenciālu iespēju patizloties, bet nedrīkst.

(3 raksta | ir doma)

Decembris 13., 2020
12:17

[Link]

"Atvedu no otras mājas kaut kādas lupatiņas, aizklāt šķirbas, lai saltums nepūš"
"OK" -
un eju vilkt ārā virtuves durvju spraugas olu dzeltenu Lacoste šalli

Tags:

(2 raksta | ir doma)

Decembris 10., 2020
10:48

[Link]

Vectēvam pirms pāris nedēļām palika deviņdesmit cik nu tur, klibo, rokas dreb, švaki redz, bet izkasījis nez kur Rīgā kaut kādā kreisajā klīnikā neirologu, kas dos zīmogu ($$$), ka drīkst vadīt auto. Tik nu tā bēda, ka neviens no 6 bērniem, 14 mazbērniem un 8 mazmazbērniem netaisās šo uz to Rīgu vest, lohi tādi!

(7 raksta | ir doma)

Decembris 7., 2020
22:09

[Link]

Kā tas īsti notiek? Jūs ss.lv atrodat mantu, aizskaitāt naudu un tad cerat, ka tomēr pienāks īsziņa no Omnivas? Kā te var izvairīties no apčakarēšanas?

(7 raksta | ir doma)

Decembris 4., 2020
13:51

[Link]

Es trīs nedēļas guļos un ceļos ar tiem pētījumiem, rakstiem un grāmatām, un jūs zināt, tas ir fakin neiespējami uzrakstīt ko dīsentu ar divgadnieku padusē un ko viņa beigās pasaka? "Nu jā, jūs tā dziļi tam esat piegājusi. Paldies." Bet nu diploms rokā, paceļam glāzes un dodiet mācīt savus bērnus!

(9 raksta | ir doma)

Decembris 3., 2020
11:30

[Link]

Ar kādu komerciālu dzērienu lai sevi rīt iepriecina pēc pedagogu eksāmena?
Drusku tā kā lūrēju brutu virzienā, slikta begemotu ietekme, bet šorīts nolēma, ka alko tomēr nē (gavēnis utt.)
Kaut kādu ūber limonādi bezdievīgā cenā?

(9 raksta | ir doma)

Novembris 8., 2020
18:56

[Link]

Kaķi reaģējot uz piespiedu kopdzīvi ir aizdirsuši un piemīzuši visu pieejamo tikai ne savas diršamkastes - visādi zābaki un kurpes, dīvāna spilveni, ziemsvētku lampiņas uz palodzes viss viss vienās rundziņās. Un drīz viņiem pievienosies trešais dirsējs. Kā ar šito vispār var cīnīties (puslīdz humāniem līdzekļiem) ?!

(8 raksta | ir doma)

Oktobris 6., 2020
17:40

[Link]

Ziņa no J (midzinot A): Pusdienas netaisi. Neesmu izsalcis. Saēdos visādas mizas.

Tags:

(ir doma)

Oktobris 2., 2020
20:43

[Link]

Šitas tagad būs lingvistiski sarežģīti: Cēsu Straupes Piena veikaliņā (sarežģītais beidzas, sākas garšīgais) ir bezdievīgi garšīga lauku torte. Ar neonzaļām rozītēm. Un sudraba krāsas lodītēm. Un pat tas neko no visa nespēj sabojāt. Un piektdienās NAPOLEONS. Zvērīgā cenā, bet nu izcils.

Mūzika: Aldous Harding - Barrel
Tags:

(5 raksta | ir doma)

Augusts 28., 2020
11:49

[Link]

Es ēdu cepumu, lai man būtu spēks ēdīt zupu.
-A

(ir doma)

Augusts 17., 2020
18:15

[Link]

Man mugurā ir svārki un kājas ar pirkstiem.
(Pie ezera) Šitā ir upe un viņam vārds ir jūra.
-A

(ir doma)

Augusts 7., 2020
09:55

[Link]

Mantra, ko Alise skaita pie sevis, ejot pa mežu: Meža ruksis īt pa sūnām, pa kūkīm, pa lapām, pa ūgām, meža ruksis īt pa sūnām, pa kūkīm, pa lapām, pa ūgām, meža ruksis īt pa sūnām, pa kūkīm, pa lapām, pa ūgām, meža ruksis īt pa sūnām, pa kūkīm, pa lapām, pa ūgām, meža ruksis īt pa sūnām, pa kūkīm, pa lapām, pa ūgām, meža ruksis īt pa sūnām, pa kūkīm, pa lapām, pa ūgām x daaaaudz

(4 raksta | ir doma)

Augusts 1., 2020
09:17

[Link]

RUNĀ PAR MANI
tētā RUNĀ PAR MANI!!!
spalgā balsī šis teikums kā sirēna katru reizi pa virsu jebkurai mūsu sarunai

(6 raksta | ir doma)

Maijs 18., 2020
12:50

[Link]

Cēlās acis sētmalas huļigānu švīkās rāda PIPARS.
Bet varbūt cituviet kāds uz garšvielu pakas lasa MELNIE PIDARI?

Tags:

(3 raksta | ir doma)

12:49

[Link]

nepareizais cilvēks pareizajā vietā

(ir doma)

Maijs 6., 2020
12:21

[Link]

pareizais cilvēks nepareizajā vietā

Tags:

(ir doma)

Aprīlis 24., 2020
13:38

[Link]

Ja vien jūs zinātu, kādu pārcilvēcīgu savaldību man sagādā kopdzīve ar indivīdu, kurš tik bezrūpīgi pieiet vārdiem, kur nu vēl burtiem, absolūti sevi neapgrūtinot ar koncentrēšanos vai atmiņu, kurš izēdot baklažānu ikru burciņu priecājas, cik garšīgs Egiptolans, skatās laika ziņas Gimestoss lapā un lasa Rožpakauša dzeju...

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 3., 2020
20:18

[Link]

Rokas
atnāku uz darbu, tad ar močno dezinfekcijas pudeli klases un kabineta rokturus, datorskapja rokturi, mašīnas atslēgu, kabineta atslēgu, datorskapja atslēgu, ar mazāk močno rokas, tad mazgāt ar personīgajām ziepēm, galvenais nesajaukt, tad visus rokturus pa ceļam uz wc, tad kopmašīnas pogas, visu laiku cenšoties paturēt prātā, kur varētu būt vājie ķēdes posmi un ko ar kādām rokām aiztiku vai potenciāli varētu aiztikt citi. mašīnā mētājas 3 veikalu cimdi, katrs vīstoklis pēc lietošanas 3 dienas nīkst neaiztikts un tad pa riņķi, galvenais nesajaukt, mājās pie ārdurvīm ūdens bundzuls un citas ziepes jau, augšā želejiņa, galvenais nesajaukt, nogurums no šīs matemātikas

(1 raksta | ir doma)

[<< Previous 20 entries]

Powered by Sviesta Ciba