Roxolana Destiny Below are the 20 most recent journal entries recorded in the "Roxolana Destiny" journal:

[<< Previous 20 entries]

Oktobris 2., 2021
19:27

[Link]

Tātad tas briesmīgais zaļās tējas un piparmētras šampūns, kas visu vasaru vēla manus matus neizķemmējamā vilnas pikucī izrādījās zaļās tējas un piparmētras...roku ziepes. #zero waste pirkumi

(1 raksta | ir doma)

Septembris 24., 2021
15:23

[Link]

Garajā starpbrīdī skolotāju istaba izrādījās tik tukša, ka nekas cits neatlika, kā paspēt izlasīt lieliskas rindas no Kloda Pišuā ievada Bodlēra puķēm. 17 gadu vecumā viņš, t.i., Bodlērs raksta mātei: Je n´ai lu qu´ouvrages modernes, mais de ces ouvrages dont on parle partout, qui ont une réputation, que tout le monde lit, enfin ce qu´il y a de meilleur; eh bien, tout cela est faux, exagéré, extravagant, boursouflé! C´est surtout à Eugène Sue que j´en veux, je n´ai lu de lui qu´un livre, il m´a ennuyé à mourir. Je suis dégoûté de tout cela. #me too

Mūzika: Roi Videoclub
Tags:

(ir doma)

Septembris 11., 2021
14:19

[Link]

Sēdēju dārzā un lasīju Ilžu sarunu RL, kad pirmo reizi šonedēļ uz minūti atgriezās oža. Vispirms saodu roku ar ziepēm, tad nopļauto zāli, skrēju ostīt puķes, piparmētras, rozmarīnu un tad atkal nekā.
Katrs glābj, kā nu var. Brālis atsūtījis pīlādžu zapti, priežu pumpuru uzlējumu un pašgatavotu džinu (kas noteikti varētu būt saistīts ar to, ka pirms divām dienām krita arī J forts), RR vējtverī nolikusi pašvārītu bronhu ziedi A, kura, acīmredzot, pirmā izķepurosies. Tik traki nav bijis, ja nu vienīgi kaut kad 1993.
Toties brīnišķīgi sapņi. Milzīgas pūdercukura kundzes vieslekcijā iepazinos ar slāviska uzvārda J studiju laika pasniedzēju, kurš bija piekomandēts pirmajā rindā atvieglot lektores Tureta sindromu, iekarot sarīkojuma zāles griestos mazus bebīšu šūpulīšus. Un kāpēc gan ne.

(2 raksta | ir doma)

Augusts 1., 2021
11:37

[Link]

1. Šitās krelles man bija, kad es ar mammu precējos.
2. Kāmītis ir nesadraudzīgs!
3. Padod man no augšiņas to konfekti ar šokolādītēm, kas garšo pēc cukuriņa!
4. Plūdi ir tādi, kuri savērpti pušķītī, tādi pavisam indīgi!!
5. Kaķis būs saritinājies savā vilniņā.

Tags:

(ir doma)

Jūlijs 16., 2021
08:54

[Link]

Kalna ielas romantika
Lasu ķiršus un noklausos sirdi plosošu sarunu:
- Alise, kas tev labāk patīk - es vai mans brālis?
- Nu vispār jau tavs brālis.
- Ā, tā jau man likās.

(2 raksta | ir doma)

Jūlijs 15., 2021
07:20

[Link]

Pateicoties tam, ka lielākā daļa vietējo tomēr mīž peldēt Gaujā, 5 min no mājas mums ir ekskluzīva mīkstsmilšaina privātā pludmale, un to jau nu es zinu, ka upe šādā laikā ir laime un glābiņš no bēdīgi piečurātā Niniera, kurā atgriezties varēs tikai septembrī.

(ir doma)

Jūlijs 3., 2021
18:21

[Link]

Vieni no īrniekiem ir smalki izglītoti kultūras pilsētas turētāji un vēstures kūrētāji, however, viņu suns tiek palaists bezpriģelā pa mājas iekšpagalmu (koplietojamu) un mēneša laikā ir aizmīnējis visu zaļo zonu, un šie smalkie ļaudis nespēj procesēt, pat pēc pieklājīga e-pasta ar visām norādēm uz sūdīgo situāciju, ka viņiem, JĀ VIŅIEM pašiem aiz sava zvēra ir jāsavāc. Bāc!

Mūzika: Django Django Default
Tags:

(6 raksta | ir doma)

Jūnijs 8., 2021
21:49

[Link]

Reiz dzīvoja vecenītis un vecenīte...

Tags:

(3 raksta | ir doma)

Maijs 19., 2021
11:12

[Link]

Mammu, vai šodien ir vakardiena?

Tags:

(ir doma)

Marts 12., 2021
16:41

[Link]

Šorīt tīrot iebrauktuvi (tas traktors no elles katru dienu aizšķūrē vārtus ar sniega vāliem) man laipni pievienojās random dzērājbomzis, kuram toties līdzi bija pašam savi darba instrumenti, izskatījāmies nudien lielisks tandēms. 50 centi. Jānis vairs nav vienīgais pilsētā ar marginālām paziņām.

(ir doma)

Marts 11., 2021
19:30

[Link]

gads iedalās divās sezonās, vienā mašīnas bagāžniekā ir dvielis un peldkostīms, otrajā - slēpes, reizēm abi.

(5 raksta | ir doma)

Februāris 23., 2021
08:34

[Link]

Tas bija ļoti labs mandarīns. Nebija kaut kāds tāds skābs un veselīgs.- A

(ir doma)

Februāris 4., 2021
12:12

[Link]

No rīta, gatavojot virtuvē kafiju, paver logu un noplūc krāšņu lāsteku pušķi. Man romantika, bet J kaut kad tuvā sāpīgā nākotnē būs jālien uz trešā stāva jumtu, jāapsien ap vidukli un skursteni striķis un jālien bakstīt nost kupenas un ledus. Mēs gan netipiski saprātīgi paspējām par spēcīgu summu apdrošināt namu pret gājējiem ar lāstekām galvaskausā, kaut gan plāns B arī nebija zemē metams - cietušajam piedāvāt apdrošināšanas $$$ un palūgt ar visu lāsteku aizrāpot līdz kaimiņa trotuāram.

(ir doma)

Decembris 13., 2020
12:17

[Link]

"Atvedu no otras mājas kaut kādas lupatiņas, aizklāt šķirbas, lai saltums nepūš"
"OK" -
un eju vilkt ārā virtuves durvju spraugas olu dzeltenu Lacoste šalli

Tags:

(2 raksta | ir doma)

Decembris 10., 2020
10:48

[Link]

Vectēvam pirms pāris nedēļām palika deviņdesmit cik nu tur, klibo, rokas dreb, švaki redz, bet izkasījis nez kur Rīgā kaut kādā kreisajā klīnikā neirologu, kas dos zīmogu ($$$), ka drīkst vadīt auto. Tik nu tā bēda, ka neviens no 6 bērniem, 14 mazbērniem un 8 mazmazbērniem netaisās šo uz to Rīgu vest, lohi tādi!

(7 raksta | ir doma)

Decembris 4., 2020
13:51

[Link]

Es trīs nedēļas guļos un ceļos ar tiem pētījumiem, rakstiem un grāmatām, un jūs zināt, tas ir fakin neiespējami uzrakstīt ko dīsentu ar divgadnieku padusē un ko viņa beigās pasaka? "Nu jā, jūs tā dziļi tam esat piegājusi. Paldies." Bet nu diploms rokā, paceļam glāzes un dodiet mācīt savus bērnus!

(9 raksta | ir doma)

Decembris 3., 2020
11:30

[Link]

Ar kādu komerciālu dzērienu lai sevi rīt iepriecina pēc pedagogu eksāmena?
Drusku tā kā lūrēju brutu virzienā, slikta begemotu ietekme, bet šorīts nolēma, ka alko tomēr nē (gavēnis utt.)
Kaut kādu ūber limonādi bezdievīgā cenā?

(9 raksta | ir doma)

Novembris 8., 2020
18:56

[Link]

Kaķi reaģējot uz piespiedu kopdzīvi ir aizdirsuši un piemīzuši visu pieejamo tikai ne savas diršamkastes - visādi zābaki un kurpes, dīvāna spilveni, ziemsvētku lampiņas uz palodzes viss viss vienās rundziņās. Un drīz viņiem pievienosies trešais dirsējs. Kā ar šito vispār var cīnīties (puslīdz humāniem līdzekļiem) ?!

(8 raksta | ir doma)

Oktobris 6., 2020
17:40

[Link]

Ziņa no J (midzinot A): Pusdienas netaisi. Neesmu izsalcis. Saēdos visādas mizas.

Tags:

(ir doma)

Oktobris 2., 2020
20:43

[Link]

Šitas tagad būs lingvistiski sarežģīti: Cēsu Straupes Piena veikaliņā (sarežģītais beidzas, sākas garšīgais) ir bezdievīgi garšīga lauku torte. Ar neonzaļām rozītēm. Un sudraba krāsas lodītēm. Un pat tas neko no visa nespēj sabojāt. Un piektdienās NAPOLEONS. Zvērīgā cenā, bet nu izcils.

Mūzika: Aldous Harding - Barrel
Tags:

(5 raksta | ir doma)

[<< Previous 20 entries]

Powered by Sviesta Ciba