Roxolana Destiny Below are the 20 most recent journal entries recorded in the "Roxolana Destiny" journal:

[<< Previous 20 entries]

Janvāris 12., 2019
15:36

[Link]

Palejas ielas kaimiņu pagalma kupenās sakrituši krāsaini dzērāji.

Tags:

(2 raksta | ir doma)

Janvāris 4., 2019
21:20

[Link]

vakarā atkal vārtiņi atrauti vaļā un sniegā mazas pēdiņas turpu šurpu. Kartīte no galda aizceļojusi uz kājslauķi,rupīgi nolikta pa vidu - ja nu es neredzēju. BET ES REDZĒJU REDZĒJU !!!! Un nākamajā nedēļā glābšos prom uz Salaspili.

Tags:

(4 raksta | ir doma)

16:34

[Link]

no rīta skatos pa logu - kā ta, vārtiņi vaļā, šūpojas vējā, tad jau būs bijusi, noeju lejā, vējtverī uz galdiņa kartīte no trakās. Māla kafijkrūzē iezīmēts sukulents, flomasteru un akvareļu miksētā tehnikā. Iekšā bērnišķīgā rokrakstā pa daudz laimēm un, lai visas vēlēšanās piepildās. Ja tā, tad nu es no visas sirds vēlos, dārgā trakā kaimiņien, lai tu labi tālu no manis atpistos, beigtu zvanīt, rakstīt, aicināt un aicināties ciemos, piedāvāties nākt pie manis mazgāt savu veļu, pieprasīt aizdot to un šo, redzēsim nu, cik tā tava kartīte un vēlējumi vērti.

Tags:

(ir doma)

Decembris 8., 2018
11:55

[Link]

lopu mazgājamais līdzeklis

(ir doma)

Novembris 28., 2018
20:42

[Link]

mīnusciktur kārtējos Cēsu grādos stiepu pāri visiem kapiem un pilsētai kaku un čuru trauciņos un bēbīti, kas 50% izliecies no somas priecīgs ledainajā gaisā gozē sasalušas asariņas, lai 20 minūtes pirms slēgšanas iekluptu tumšā laboratorijā, kur visi sen jau mājās, jo uz ielas pārrok kaut kādu jobano kabeli, un, protams, atkal nokavētu jau nez kuro reizi fizioterapeitu.

(1 raksta | ir doma)

Oktobris 31., 2018
18:50

[Link]

Kā tēvam iet feisbukā? Lieliski. Tikko iesniedzis laulības šķiršanos, jo pamanījis, ar ko FB nodarbojas viņa cienītā. 40 draugi.

(4 raksta | ir doma)

Augusts 19., 2018
11:54

[Link]

tēva radiem braukšana raudzībās iekrita dienā, kad Guntaronkulis tēvam bij ierādījis feisbuka horizontus. taču nerimās mierā ne sekundi, jāiet fotografēt profila bilde, visi uzreiz labi padomdevēji: apķer pagalmā bērzu, reku nāc blakus omim, varēs rakstīt "es ar māmuliņu", nē, speras pagalmā, lai fotografējot ar pīlādžiem, nē tie pīlādži ir netīri (!?!), citur, ies pie sava folksvāgena pozēt, un kas tie pa melnajiem, kas viņa sievai tos laikus saspieduši, vai tie arī tagad visi viņa draugi? ō, jāliek bildes laika joslā, ieliec man visas, nu tēti, nevajag varbūt tieši visas, ā, nu labi, tad kaķus, šito un šito? nē, šito, šito un šito, šito, šito (saliek miljons kaķbildes) sasvīda pat kā bija noņēmies visas ciemu stundas,uz mazo labi ja aci pameta, nu uz 3 mēnešiem zudis cilvēks, šodien paskatos, kā šim iet. 425 draugi.

(3 raksta | ir doma)

Jūlijs 5., 2018
21:17

[Link]

audzēju zemenes, rudzupuķes un cilvēku, skaista vasara

(3 raksta | ir doma)

Marts 22., 2018
11:42

[Link]

Pēc 1,5 mēneša ilga kapitālā motora remonta Honda atpakaļ biznesā, urā!

(ir doma)

Marts 18., 2018
14:06

[Link]

svētdiena baseinā ar 50 pensionāriem #never_again

(2 raksta | ir doma)

Marts 16., 2018
12:27

[Link]

ko lai dara ar tām neskaitāmajām klienta un x kartēm, kad beigušies termiņi un vajadzība? var kaut kur nodot otrreizējai pārstrādei? un spuldzēm? vietējais šķirošanas punkts negrib ne acī redzēt.

(11 raksta | ir doma)

Marts 13., 2018
14:18

[Link]

Pagalma dubļi iesūca aizlienēto auto, gaidu solītos ceturtdienas mīnusus glābšanai. Tikmēr kājinieks gumijniekos.

(ir doma)

Februāris 18., 2018
17:23

[Link]

kopš piektdienas nodarbības esmu sev nozvērējusies nākamajās kaut vai kājās vai uz zemes nekā vēl reizi uz tās spīdzinātājbumbas divas stundas ar sakostiem zobiem balansēt. kurš dolbajoks izdomājis, ka tā būs ērtāk? kas vainas nevainīgam krēslam?

Tags:

(2 raksta | ir doma)

Februāris 12., 2018
13:26

[Link]

Apsverot jauno māju, viens no aspektiem, kas skumdināja, bija tas, ka vasaru sārtenie saulrieti līst ne tikai simtgadīgajās liepās un ozolos, bet dāsni savu gaismu tērē pār robustajiem kolonijas žogiem un dzeloņstieplēm, aizvainodami katra daiļinieka maigo vakara vērojumu. Un nupat notika nenoticamais, smalks francūziešu fotožurnālists vai veselu stundu ziliem pirkstiem ņēmās aizsalušajā darbnīcā iemūžinādams tieši AiEna apsnigušos jumtus un betonus, čāpstinādamies novērtēdams ekskluzīvo Kalna ielas skatiņu.

Tags:

(2 raksta | ir doma)

Februāris 8., 2018
20:27

[Link]

Kamēr kaut kur tālienē cilvēki dzīvo un ēd Ingas Gailes desmaizes un klausās stendapus un skatās slikātākās filmas un krāj naudu dizaina kurpju izpārdošanai, es tikai tīru sniegu, tikai kurinu krāsnis, tikai baroju putniņus un skatos, cik tālu saule rietos paiet aiz lielās egles.

(1 raksta | ir doma)

Februāris 2., 2018
17:55

[Link]

Kā lai reizē ieliek krāsnī abolkūku un sevi vannā?

(2 raksta | ir doma)

Janvāris 24., 2018
12:10

[Link]

Vēl viena no šīs mājas priekšrocībām ir tā, ka atkrīt iešana pastaigās - svaigu gaisu var saelpoties atliku likām pa nakti guļot stūra guļamistabā, mati vien plīvo pie aukām, pirms gulētiešanas jāsapin bizītēs.

(ir doma)

Janvāris 22., 2018
13:48

[Link]

Esi sveicināts jaunava atvaļinājum un augstais asinspiedien!

(ir doma)

Janvāris 18., 2018
11:13

[Link]

ĒST
Tagad, kad beidzot varētu ēst visu ko, neko vairs nedrīkst.
Viens no vecmammas daudzajiem izteicieniem, noklausīts no krusttēva šķūnī iedzīvojušamies čigāniem, te kā reiz: vai neēdi,kad bij, vai neēdīs, kad būs.

(8 raksta | ir doma)

Janvāris 6., 2018
19:10

[Link]

J atrada kosmētikas maciņu, nagus apgrieza, varam uzelpot!

(1 raksta | ir doma)

[<< Previous 20 entries]

Powered by Sviesta Ciba