Draugi Below are the 25 most recent friends journal entries:

[<< Previous 25 entries]

Septembris 19., 2020
16:08
ingmars
[User Picture]

[Link]

世界系
セカイ系。

(2 raksta | ir doma)

15:44
ingmars
[User Picture]

[Link]

Hutsi, Tutu
Atšķirība starp tutsi un hutu.

(2 raksta | ir doma)

15:26
ingmars
[User Picture]

[Link]

EBGK
Eiropas brīvais gāzes kanāls.

(ir doma)

14:46
ingmars
[User Picture]

[Link]

baltais seksisms
Ja man būtu jānosauc viens no maniem pretrunīgākajiem viedokļiem, es teiktu, ka es nespēju piekrist apgalvojumam, ka vīrieši nevar būt seksisma upuri. Es varu piekrist tam, ka tikai rasu minoritātes var būt rasisma upuri, jo tas, ko var uzskatīt par rasu minoritāti, ir atkarīgs no konkrētās sabiedrības, par kuru ir runa. Pat tad, ja šo apgalvojumu sašaurina līdz runai par sistēmisku/institucionalizētu seksismu, es nevaru tam piekrist, un es kļūstu satraukts, katru reizi, kad feministu forumā kāds/kāda/kvāds atkal saka, ka vīrieši nevar būt par seksisma vai institucionalizēta seksisma upuriem. Ja vēlaties, varat iztēloties, ka šis ir Stīvena Kraudera raidījums un pierādīt man, ka es kļūdos komentāros, vienīgi es nebūšu konfrontējošs un visdrīzāk piekritīšu visam, ko jūs teiksiet.

Starp citu, kā intersekcionāls feminists es atzīstu, ka man ir baltā, vīrieša un heteroseksuālista privilēģijas, bet tajā pašā laikā es esmu nelabvēlīgākā stāvoklī, jo esmu piedzimis un uzaudzis salīdzinoši nabadzīgā postpadomju, Austrumeiropas valstī. Cilvēki ir labi pieraduši pamanīt, piemēram, rasismu vai seksismu, bet ne tik labi pieraduši pamanīt diskrimināciju pret austrumeiropiešiem, ar viņu neveiklajām dīvainībām, akcentu un zemu atalgotu darbu celtniecībā un lauksaimniecībā.

(8 raksta | ir doma)

12:08
pa_leeto
[lavendera]
[User Picture]

[Link]

Viss par piecīti
https://photos.app.goo.gl/yUHy2u2kmCPeau4d6

Aktuālais: 40.izm. mākslīgās ādas zābaciņi ar flīsa iekšu, jauni, šaurai (!) pēdai. 5 eiro.

38.izm. (S/M) pieguļošs pusvilnas mētelītis, nevalkāts. 5 eiro.

Ja man nebūtu par knapu, valkātu pati, it īpaši to foršo mētelīti.

aikidoka @ tvnet. lv

(3 raksta | ir doma)

11:07
kochka
[User Picture]

[Link]

Atskats uz Homo Novus
3 dienas man bija privilēģija 4 stundas būt vienā punktā un vērot apkārtni, kā mainās apgaismojums, kā top jauns bārs (pāris minūšu laikā puisis uz sienas radīja zīmējumu), pārgalvīgos puišus uz skeita dēļiem, riteņbraucējus, gājējus, satiksmi, tūristus uz skrejriteņiem.Atcerējos, kā Monē gleznoja Ruānas katedrāli dažādos diennakts laikos. Vēl netālu ievēroju ēstuvi ar jocīgu nosaukumu "Karbonāde". Taču tā šķiet diezgan glīta vieta, kur strādā laipni un jauki cilvēki. Taču dzīvoklī (Lietisko pierādījumu muzejā) bērnistabā apraudājos. Jo ikdienā citu dzīves,vardarbīgas attiecības varbūt šķiet kaut kas abstrakts. Bet te viss bija tik tuvu. Baisi. Un mājupceļā,kad jau krēsloja, ievēroju, ka maza meitenīte man cenšas turēties blakus.

Iepazinos ar vēl vienu ikdienā neievērotu vietu - bijušo Sporta pils teritoriju, kas tagad ir dabas un kaķu valstība. Pārsteidzoši, ka urbānā vidē ir šāda ar kokiem aizaugusi teritorija. Kā teica viena apmeklētāja: "Starp mašīnām, motoriem, rūcieniem". Un nakts stundās vispār kā cita pasaule. "Vai es to visu nosapņoju?" Vēl labi varēju novērot vietējo kaķu gaitas.

Kad pieteicos uz izrādi "Laiks iesnaudies pēcpusdienas saulē", man bija tāda nojausma, ka Furnjē grāmatu "Lielais molns" priekšā lasīs Pēteris Krilovs. Mēs sēdējām bibliotēkas 8. stāvā, taču jutos kaut kā nemājīgi, jo ik pa laikam ienāca ekskursantu grupiņas. Taču ātri pielāgojāmies, pieņēmām šos apstākļus, kā savdabīgu performanci un vairs nejutāmies tik neērti un iztraucēti. Lai gan kaut kas noteikti jauks pazuda, kad lasījums patrūka uz brīdi. Jo atgādina reizes, kad grāmatas lasīšanu var pārtraukt telefona zvans vai kāds cits notikums.

Homo Novus festivālā varēju izjust un iepazīt pilsētu un ēkas no cita skatupunkta, it kā tas viss būtu dzīvs organisms (un ir jau arī!) Tik grūti tomēr aptvert visa veselumu un mijiedarbību. Sāk griezties galva, ja mēģinu vienlaikus aptvert dažādās paralēlās dzīves. Ne tikai cilvēku, bet arī lietu, vides, pilsētas.

(ir doma)

10:51
virginia_rabbit
[User Picture]

[Link]

Simo: mamma, vai šī ir Krievijas planēta?

Tags: ,

(ir doma)

08:06
pajautaa
[teja]
[User Picture]

[Link]

Vai Rīgā ir kāds labs stick&poke tetovētājs?

(1 raksta | ir doma)

00:28
ingmars
[User Picture]

[Link]

Blame! (2017)
Blame! filma Netfliksā nav nemaz slikta. Diezgan kvalitatīvs CGI, ja neskaita seju animāciju. Blame! mangā arī bija slikti zīmētas sejas, bet tur tas bija šarmants sliktums, un es nesaskatu neko šarmantu sliktā CGI. Bet, kā jau teicu, nebija arī tik slikti. Biju jau piemirsis, kā man patika Blame! manga.

Diemžēl neko labu nevaru teikt par GitS SAC_2045, vairāk atgādina SAC parodiju. Iepriekšējais ieraksts bija kontekstā ar to.

(ir doma)

Septembris 18., 2020
23:06
virginia_rabbit
[User Picture]

[Link]

simo: mamma, cik es esmu ēdis vēmekļus?

Tags: ,

(ir doma)

22:34
ingmars
[User Picture]

[Link]

qotd
Production I.G mani padarīja par Džokeru.
~Reinis

(ir doma)

16:38
ingmars
[User Picture]

[Link]

update
I'm glad to have given you this update today, thank you very much.

(ir doma)

15:08
ingmars
[User Picture]

[Link]

EU anti-racism Action Plan


https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_20_1654

(ir doma)

13:47
klusais_okeans
[User Picture]

[Link]

skats no mana dzīvokļa logiem - pa labi milzīgs ātro kredītu reklāmas baneris "nauda, tu sāc man patikt", pa kreisi Brektes karātavas.

(ir doma)

11:12
ingmars
[User Picture]

[Link]

zvab
Vzbv bz vz zv zvz vz vzv zvzvzvzvzvzvz z zvab zvanz zvabz zvabz vabz zavbza zvabz avzbavz avaz vva vzbz zvabzav vz zvzbzavz zvzbzzvabzvzb azvzabz zzvabzva zavzbzavz zvabzzvabzzvavbzvzbzva zvzbzavz zva azvzbzv zav zzvzz zvzbzAVZ ZVA ZVABZVZ ZAVBAZVVABAZBZAVZBAZVABZA ZVABZ AVZBAZVAVZA BZVAZB ZA ZVABZ AVZBA ZVAZBZ AVZ A ZVABZA ZVAB ZA VZA A ZVA ZVAB Z Vb zza zbvazb zavz avbz avz za vza zab zavaz bazvazvazazvazvaz vzaazvaz avza azvza az zacza za zab zavaz azvbza zavzbaa zva azabaz zabza za baz za azb azvzabaz baz zabza zabaz azbza azbza azbaz zabza azbbaz zabazn azbaznaz baz az azbaz azbbaz azbaznaz zbabaz azbzan azbaz azbaz az azbaz baz azbnaz azbza azbaz zabazb azbza azbaz zabaz baznza azbzan azbaz azb azbaz azbnaz azbaz za zabnza abnzabzna zbazb ban zanz abaz baz azbza azbzaza baz zabnza bzaaz nazbza azbza baznza bza azbza baz zabza azbz abazaz baz aznazbaz azbzanaz azbaz zabzan zabzanza zabaznaz azbaz za zabzanz abzanza baz zabzabza zabzab azbaznaz baznza zabnaz azbaz zabzann zabzabzanz abaznz abzaanz bazna zabaz zabaznza zab za zabzaza baz za zabza zabaz za aznza baznaz bazbaz baznza zabzanbzanzabazbanzav zabaznzabazn az baz zabazn azbza za baz az bazzbabzanbznabzanbz abz bazbazbaz ba bna nbznba znba bnz zabznb abnz nba nbz nbza zbna znb zbn bnaz zanbanzb znba bz bna nbazbaz nbza nazbz avza bazbz bvazbvaz bvza bv zabv zav b avb bza vbaz bvza bvz vbazbvazv a zba vb zab abvzabvavbzva ba vbz vba zbva zvb azbvaz bvzbvavbz vba bvaz az baz vbazvbazbvaz bvaz ba bza vba zabvazbvzabvazv zavb zavb zabv zabv azb abv az bz ab azb va za azb za vbazvbazvz bva za bva vbza vbaz vz vb zavb zav za zav azv zabv azvb za azbvz avb zavb zavba zvbz avbz baz vbazbv azbz avb bvzavbaz baz vaz bva bz vb azvbza vbaz vb zavbz bva zbvz vbaz vbz bva vbaz abz abv za zvb az zv zabvza z az abv za zv az azvb avbaz za azvb azv zab zav zabv zav abvz a z avbz bvazvbz avbaz vb azvbaz vbzav zav az bvaz avbz vba zvbaz avbz azvaz bvaz vbz vbza vaz vbaz vbaz zavb zavb zavbaz zvbaz bvaz vbaz bz vba zbvaz az bva vbz vbaz a z avbaz vba z az avb zvbaz vbaz bva zbvaz az bvaz vbazbvazza azazzczzvz zzvzcz a czavcazvabzvbaz vzabvza bvazb azvb zvbzab abazbcazvbzacavzbvabzvab zba z bzabvazbaz azzvbav.

(2 raksta | ir doma)

10:05
ingmars
[User Picture]

[Link]

gada majonēzes

(1 raksta | ir doma)

Septembris 17., 2020
18:08
pajautaa
[data]

[Link]

Medus kūka
Ineses tortes vai Lāču taisītās medus kūkas - garšīgas? Kura labāka?

UPD. Nopirku Lāču, vīlos. Atgriežot vaļā tur ir briesmīgi samačkāti trīs biezi un nekārtīgi slāņi (nevis smalkie daudzās kārtās, kā būtu jābūt) un garšo sintētiski. Pēc skata kā Latvijas Maiznieka medus kūka.

(14 raksta | ir doma)

15:20
ingmars
[User Picture]

[Link]

semv
Strong ex-Muslim voices.

(1 raksta | ir doma)

13:53
ingmars
[User Picture]

[Link]

ššš

(ir doma)

13:11
ingmars
[User Picture]

[Link]

hei baltais
Regulāri piemirstu, ka esmu baltais, bet neesmu tik drošs, ka citi to piemirst.

(3 raksta | ir doma)

12:49
ingmars
[User Picture]

[Link]

ēd šo darba tikumu
Kuram vajadzīgs ēdiens, ja ir darbs. Es mostos trijos no rīta un sūtu 800 privātas ziņas Instagram.

(1 raksta | ir doma)

11:38
ingmars
[User Picture]

[Link]

KBS
Kaneda's bike stickers.

(1 raksta | ir doma)

Septembris 16., 2020
23:48
ingmars
[User Picture]

[Link]

e-boy hair
Kad atgriezīšos Latvijā, iešu uz frizētavu un lūgšu e-zēna matu griezumu.

(2 raksta | ir doma)

22:25
bozena
[User Picture]

[Link]

Kompenenču izglītība (darbībā)
Jaunkundze mani izklaidēja, lasot krieviski visu, kas rakstīts uz dažādiem pārtikas iepakojumiem, un es, šādi izklaidēta, nemanot sagriezu kādus 2 kg cidoniju, kas, piekritīsiet, nav ļoti jauks darbs. Tiesa, es sagriezu arī rokas.
Jaunkundze krieviski lasa diezgan slikti, sevišķi, ja jālasa podsolņečnoje maslo, hronjitj v prohladnom, v zašķišķonom ot sveta mestje. Un vēl šitas:nasiščonnije žirnije kisloti.
Man liekas, ka vienā brīdī viņa sāk lasīt arī ukraiņu tekstus vai kaut ko tādu. Jo tā vairs nebija īsti krievu valoda. Es domāku, tas nekas, ja vien neizsauc kaut kādus garus.

Pamatskolā Jaunkundze man katru dienu lasīja krieviski no lasāmās mācību grāmatas, jo ļoti baidījās no skolotājas Aleftīnas (vārds mainīts).
Uzsvarus bērns lika nepareizi, pie tam dusmojās, ja es laboju. Katru tekstu viņa lasīja kādas reizes piecas, kamēr man asiņoja ausis. Ausu upuri uz krievu valodas altāra nebija nesti veltīgi, atvase krievu valodā vienmēr dabūja vismaz sekmīgi.
Atšķirībā no daudziem citiem.
Burtu Jo mēs saucam par jožika burtu. Jo tas taču ir jožika burts.
Tad nu Jaunkundze nodomāja, ka man ļoti sen neviens nav lasījis priekšā, kas rakstīts uz Ādažu čipšiem un saulespuķu eļļas, pie tam ausis jau arī zaudējušas jebkādu treniņu.

Domāju atrast tādu produktu, kuram daudz sastāvdaļu, lai palasa vēl. Pie viena uzturvērtības iemācīsimies.

(7 raksta | ir doma)

19:01
ingmars
[User Picture]

[Link]

negludina
Kolēģiem krekli vienmēr gludi, bet man vienmēr saburzīti, jo man sieva negludina.

(2 raksta | ir doma)

[<< Previous 25 entries]

Powered by Sviesta Ciba