Jūlijs

Posted on 2018.07.18 at 17:32
Tags:
Es esmu ļoooti priecīga un pateicīga par to, ka pēc pāris gadu pārtraukuma ir ĪSTA vasara, turklāt jau trešo mēnesi, bet man tiešām nepatīk šādā laikā būt Rīgā. Un es šobrīd esmu Rīgā un būšu vēl līdz, laikam, sestdienai.

jūlijs

Posted on 2018.07.16 at 23:31
Tags:
jau labu laiku biju novērojusi, ka sēžot randomā saspringstu. ar uzsvaru uz augšstilbu muskuļiem - vnk sēžu un jūtu, kā muskuļi savelkas. mēģinot atslābināties un elpot, sajūta tāda, ka nekāda elpa "neiet" tiem augšstilbiem cauri, ka tur viss tāds sablīvējies un sastāvējies. nolēmu dot otro iespēju skriešanai. skolā skriet patika tikai īsās distances, tās skrēju kā viena no ātrākajām, bet no krosiem vienmēr centos visādi izvairīties. vienreiz mēģināju skriet, kad dzīvoju Āģī, bet nepatika environments (Uzvaras parks) un sāpēja mugura no skriešanas pa asfaltu. tagad pamēģināju pa meža celiņu apkārt Niedrājam, kas ir apm divarpus kilīšu līdzens maršrutiņš. ir diezgan forši, nu jau 4x esmu to darījusi. protams, pagaidām nevaru noskriet visu skriešus, brīžiem eju, bet sāk jau likties, ka varētu arī mazliet garāku gabaliņu skriet-iet. pēc tam metos ezerā un vēl izpeldu kādu līkumiņu. pēc pirmās reizes, nākamajā dienā šaušalīgi sāpēja tieši tā savilkto augšstilbu muskuļu vieta, bet kopš tās reizes vairs nekas nav sāpējis un arī tā random saspringšana vairs nav tik nomācoša. pirms 20 gadiem lauztā potīte tāda jutīga, bet, ja nepaliks sūdīgāk, to varu tolerēt. pagaidām ir 3 goali - 1) turpināt un neatmest ar roku; 2) varēt apskriet Niedrājam bez iešanas; 3) uzkačāties tik tālu, lai varētu skraidīt kaut kur tuvāk mājām (te ir daudz reljefa un es ātri padodos grūtību priekšā).
ā un noteikti nevar pāris stundas pirms skriešanas dzert kafiju. tajā reizē, kad man tā bija, prāts bija pilnīgi wild un nesavācams un tas ļoti apgrūtināja procesu.

Posted on 2018.07.16 at 19:12
Tags:
lsm.lv: Karstajā laikā cilvēkus sadzeļ lapsenes un sasper zibens; daudzi brauc dzērumā.

jūlijs

Posted on 2018.07.15 at 16:02
Tags:
visu nedēļu gaidīju, kā es šodien iešu uz Kanādas bruņoto spēku pūtēju orķestra koncertu Jāņukalna estrādē, bet tagad, kad notiek koncerts, es guļu gultā ar drausmīgām pohām pēc Apvedceļa festivāla.

jūlijs

Posted on 2018.07.07 at 19:08
man:: jāizvēlas recepte
skan: mušas zummm
Tags:
zem guļamistabas loga vecāsmammas liliju sprādziens. zied kā trakas un smaržo kā trakas. tās laikam ir vienīgās lilijas, kas man pa īstam patīk. rozē atkal utis, sapūtu indi, nu jau ceturto reizi. domāju, ka jābūvē kukaiņu hotelis, lai nāk mārītes pie manis dzīvot. dārzs pilns ar zvirbulīšiem. salasīju melnās jāņogas, vārīšu čatniju.

jūlijs

Posted on 2018.07.06 at 00:26
man:: esmu atkļuvusi mājās
skan: K. skatās treilerus
Tags:
laifhaks - ja gribas iedzert kafiju, bet kaut kā negribas tērēt naudiņu (vai tās vienkārši nav), ejiet uz vintadž humanu, tur uz galdiņa termosiņā stāv (stāv arī termosiņš ar tējiņu, cukuriņš un krūzītes).

jūlijs

Posted on 2018.07.04 at 21:58
Tags:
gribētos, lai man kādā klusā un drošā kaktiņā Rīgas centrā ir tāda liela stacionāra, slēdzama kaste, kurā iekšā stāv velosipēds. ideālā gadījumā mana mīļā velosipēda klons. un, kad es atbraucu uz Rīgu, es izvelku riteni un varu jauki un ātri izbraukāt pa darīšanām. man nav tik daudz lieku nervu, lai to darītu ar auto, sabtranss ir šausmīgi dārgs un kaitinošs, bet ar kājām iešanai bieži vien vienkārši ir par maz laika.

jā, un ilgstoši uzturēties cirka ēkā ir jocīgi un neteiksim, ka ļoti omulīgi.

Posted on 2018.07.02 at 00:53
Tags:
lsm.lv: “Pasažieru vilciens” uzstās, lai partneris “Latvijas dzelzceļš” sagaidītu pasažierus kā pieklājas

jūnijs/jūlijs

Posted on 2018.07.01 at 22:00
Tags: , ,
jēzuliņa vecumā iekāpu caur PMS, fulmūna, MR un 2 nakšu miega deprivācijas vorteksu + zirgu nagu kopšanas semināru.

piebildīšu, ka šodien, 1. jūlijā, ēdu vakariņās normāla izmēra jaunos kartupelīšus no dārza, turklāt nekādu tur īpašo, agro šķirni, bet vnk no random saasnojušiem karpelīšiem, ko pavasarī iebēru dobē.

jūnijs

Posted on 2018.06.29 at 12:52
Tags:
izlaidiet mani no karpmana trijstūra!

Posted on 2018.06.26 at 17:02
kurš izdomāja vārdu "koncertvakars" un kāpēc tas ir tik ekscesīvi jālieto?

jūnijs

Posted on 2018.06.26 at 12:36
Tags:
provincē introvertam grūti. sākot ar to, ka neviens negrib tērēt laiku kārtojot ģēlas ar sms, mesendžeriem vai meiliem - rokas netīras, darbs dzen darbu, paņem un piezvani un beidzot ar to, ka bieži vien arī zvanīšana ir lieka laika tērēšana un cilvēki vienkārši nepiesakoties ierodas pie tevis mājās (vai arī tu esi spiests vienkārši iet iekšā svešā mājā un meklēt svešu cilvēku, lai nokārtotu sev vajadzīgas lietas).

p.s. tāpat arī laika plūdums ir visai nekonkrēts - "jaunedēļ atvedīšu malku" nozīmē gaidīšanu un stresošanu nedēļas garumā (piemēram, par to, ka malku atvedīs agri no rīta, kamēr es gulēšu un tad man izspūrušai un naktstērpā būs jāskrien dzīt mašīnu malā) un malku beigu beigās atved vēlā piektdienas pēcpusdienā.

jūnijs

Posted on 2018.06.25 at 12:51
Tags: , ,
saulgrieži bija gan maģiski, gan depresīvi. t.i. bija visādi skaisti notikumi un piedzīvojumi, bet es jūtu, ka depris glūn tepat kaut kur ļoti blakus. no rītiem reizēm nāk virsū ķite (tas ir tad, kad nevar stundām ilgi atlīmēt acis un visu laiku jātrūkstas augšā un jākrīt atpakaļ biezā, lipīgā, ķepīgā, nogurdinošā miegā) un brīžiem liekas, ka esmu aplipusi ar neredzamu lapušu ordām, kas izsūc sulu un enerģiju. vajadzētu iet uz terapiju, bet braukt pie savas teraipetes uz Rīgu šobrīd nevaru atļauties.

visādi citādi - astronomisko saulgriežu dienā klīdu pa mežiem pilskalna apkārtnē. gribēju salasīt meža zemenes, bet tās diezko neatradu, toties atradu jau gatavas mellenes. kamēr lasīju un ēdu tās, apm 10 m attālumā pilnīgi relaksēti pagāja garām stirna - lēni un mierīgi, it kā manis tur nebūtu vai arī mana klātbūtne neko nenozīmētu. pēc tam apm. vietā, kur viņa bija gājusi atradu cilvēkēdāja alu. tāpēc nospriedu, ka stirna moš bija Mr.Pickles radiniece. aizgāju uz pilskalna pļaviņu salasīt tējas, bet pļaviņa bija nopļauta, tāpēc man joprojām gandrīz nekas nav ietējots. naktī biju nodomājusi iet peldēties, bet bija tas medžik/svētīgais saulgriežu negaiss, tāpēc noslinkoju un nekur neaizgāju.

Jāņus svinējām vietā, par kuru rakstīts pēdējā Irā. lietus nelija, bija mierīgi un jauki un forši. bija visai internacionāla sabiedrība - igauņi, spānis, sāmu šamanis ar kundzi, bariņš trimdas latviešu, krievu vecticībnieki. sāms atkal aicināja braukt uz Isogaisu, vēl dažas no Līgām ir ieinteresētas - moš pat sanāks.

nu ko - gaisma ir uzbriedusi, uzblīdusi, uzmilzusi un gatava atkal krist tumsas bezgalīgi dziļajā rīklē.

ilustrācijas )

jūnijs

Posted on 2018.06.23 at 00:40
Tags:
ārā ļoti skaisti sudrabainie mākoņi

Posted on 2018.06.22 at 03:31
Tags:
jauns.lv: Vīrietis Stacijas laukumā provocē garāmgājējus uz kautiņu, jo tie izskatoties pārāk garlaikoti

jūnijs

Posted on 2018.06.21 at 12:08
Tags: ,
nekad līdz šim nebiju pirms Jāņiem lasījusi skābos ķiršus Ziemeļlatvijā. vakar salasīju spainīti, ~1kg ieliku saldētavā, 2kg izvārīju zaptē ar apelsīniem, šokolādi, vaniļu un ievārījumu cukuru. kamēr nodarbojos ar atkaulošanu, fonā ziņkāres vadīta uzliku Džimlai-rūdi-rallallā!. tas tik bija kaut kas - SO SAD! šausmīgi.

jūnijs

Posted on 2018.06.20 at 00:13
man:: besī prokrastinēt un anksēt
skan: Trentemoller
Tags: ,
turpinot prokrastinēt random jūnijs )

jūnijs

Posted on 2018.06.19 at 15:12
Tags:
tagad pūš tā, ka gan jau nolauzīs un sakapās visu par ko es vakar sūdzējos un būs miers

jūnijs

Posted on 2018.06.19 at 13:14
man:: prokrastinēju un gaidu malku
Tags:
tā kā man šobrīd jātaisa haltūra, es izmantošu laiku lietderīgi - tb prokrastinēšu un papostēšu bildes. sāksim ar Cērteni

pie spārēm )

jūnijs

Posted on 2018.06.18 at 17:21
man:: jābrauc uz stalli
Tags:
ekspresekskurija Nr.2 - Grundzāles muiža, Vidaga. kopumā jau skumīgi - ārprātīgi skaistas vietas, grausti un drupas. bet Vidagā ir superīga Vizlas dabas taka, kurā noteikti gribēšu atgriezties.

ilustrācijas )

Atpakaļ 20