Posted on 2019.02.20 at 02:25
Tags:
autoratlīdzības lūgums

februāris

Posted on 2019.02.19 at 00:30
Tags: ,
šausmīgi sagribējās pabraukāties ar ļasiku. bet ļasiks šķūnī iekrāmēts, šķūnī nav gaismas, riepas mīkstas, es nezinu, kur ir pumpis un visa mana neasfaltētā iela ir tīrā ledū.

tenkas no teātra

Posted on 2019.02.17 at 13:29
Tags:
vakar Aldis Hartmanis bija atnācis izrādi, kuras tekstā ir iekļauti ļoti daudz viņa random citāti. īsti nav skaidrs vai viņš to pamanīja vai nē, bet pēc izrādes gribēja satikt aktierus un teica, ka tas esot labākais, ko pēdējā laikā redzējis.

februāris

Posted on 2019.02.12 at 13:26
Tags: ,
tikko dižraibais dzenis sakāvās ar vidējo dzeni par to, kurš tagad karāsies tauku bumbā un barosies.
dižraibais uzvarēja.
tikmēr barotavu okupējis trekns sīlis un mazputniņi skumīgi tekalē pa apakšu, uzlasot pabiras.

Posted on 2019.02.12 at 13:18
kāpēc visi sākuši teikt (un rakstīt) "jā" vietā "jap" (vai "jep" vai "jup")?

Posted on 2019.02.08 at 23:36
Tags:
ss.com: Lauku viensēta meklē kārtīgus, gādīgus saimniekus īpašumam, kuram pieder 5.4 ha lauksaimniecībā izmantojamās zemes

janvāris/februāris

Posted on 2019.02.06 at 18:57
Tags:
ja vasaras zen moments bija gulēt uz muguras ezerā un skatīties debesīs, tad ziemas zen moments ir sēdēt virtuvē pie loga un skatīties kā snieg (vai nesnieg) un vērot kā putni apmeklē restorānu "Pie dzidrās". fonā, protams, sprakšķēdamai, jākuras plītij.

restorāns un citi mirkļi )

janvāris

Posted on 2019.02.06 at 17:18
man:: jākur plīts un krāsns
skan: LR1
Tags: ,
Silvas dendrārijs 27. janvārī )

februāris

Posted on 2019.02.03 at 18:58
Tags:
kad mājās nekā nav, bet pēc būšanas ārā un jāšanas treniņa gribas ēst, tad dariet tā:
iekuriet plīti, uzlieciet vārīties brūnos rīsus. sasmalciniet lielu sīpolu, lieciet uz pannas, uzkarsētā eļļā un pievienojiet divas krietnas tējkarotes berbere garšvielu maisījuma (vēlams diy). kādu laiku maisot pacepiet, līdz plīts uzsilusi kārtīgāk un virtuve smaržo. pievienojiet rīvētu burkānu un atkal kādu laiku pacepiet. tad izņemiet no saldētavas kārbiņu ar svēto grālu viegli apceptām sērpiepes strēmelītēm. pievienojiet pannas saturam. vēl pievienojiet dažus ķirštomātiņus, kas mētājas pieliekamajā, dažus sīkāk sagrieztus kaltētus tomātus un sauju grauzdētu sezama sēkliņu. atkal pacepiet un pamaisiet, kamēr sērpiepes strēmelītes atkusušas un apcepušās. piemetiet plītī vēl malku un lejiet uz pannas apm. 2/3 bundžas kokospiena un šļuku sojas mērces, piespiediet suliņu no viena maza laimiņa, piešaujiet tējkaroti brūnā cukura. lieciet virsū vāku un pasautējiet. visdrīzāk būs nepieciešams pārvirzīt pannu no plīts karstākās vietas uz mazāk karstu. neaizmirstiet, ka vārās rīsi, kas visdrīzāk ir jau gandrīz pavisam gatavi. kad liekas, ka viss jau tāds visai sasautējies, pieberiet pusglāzi turku zirņu miltu (ja gribat būt droši, ka nebūs kunkuļu un, ja neesat slinki - iesijājiet). pielejiet glāzi silta ūdens, piemetiet vairākas kapātas ķiplokdaiviņas, vēl vienu tējkaroti (kārtīgu, ar kaudzi) ar berbere garšvielu maisījumu un regulāri apmaisot sagaidiet, kad virums sabiezējis tumīgā, aromātiskā mērcē.
pasniedziet ar rīsiem un kādiem viegliem, svaigajiem salātiem.

p.s. es saprotu, ka sastāvdaļās nav ievērota nekāda reģionālā konsekvence, bet, ko lai dara, ja mājās nekā nav.

janvāris/februāris

Posted on 2019.02.02 at 00:24
Tags:
cik janvāra pēdējā diena bija maģiski skaista, mirdzoša, zaigojoša un brīnumaina, tik februāra pirmā - pelēkmiklglumpļockīga un nepatīkami tumīga.
vakar divatā ar zirgu klaiņojām pa (gandrīz) neskartiem sniega laukiem, saule bija spoža, koki sarmoti, debesis zilas un svaigs sniegs putēja zem zirga kājām.
šodien caur dziļu un slidenu slapjsniega šļuru, ledotam lietum līstot, pa netīrītu valsts nozīmes autoceļu stūrēju uz galvaspilsētu, lai bradātu un slidinātos pa saltām peļķēm un cerētu, ka kaut kas auksts, slapjš un smags neuzkritīs uz galvas.

vakardien )

janvāris

Posted on 2019.01.30 at 12:43
Tags:
janvāra beigas, kad diena ir jau izaugusi vairāk nekā par stundu, ir laiks, kad parasti uzlabojas situācija ar miega traucējumiem. bezmiegs vairs neklājas pāri vairāku stundu garumā un no rītiem ir daudz vieglāk pašpamosties, atlīmēt acis un celties augšā.
es gan pirms pāris nedēļām atradu veidu, kā bezmiegu piemānīt. nesaprotu kāpēc ātrāk nebiju iedomājusies - vnk random guided meditation for sleep jūtjūbā - izvēloties pēc garuma un tā, lai neriebjas konkrētā balss. izrādījās, ka tas man strādā nenormāli labi, turklāt pēc dažām reizēm, kad noklausījos kārtīgi, es vairs neklausījos kārtīgi, bet aizmigu +/- 10-15 min laikā. tas ir aizraujoši cik neticami viegli ir apmānīt savas smadzenes.
ok, nezinu vai tas darbojas arī periodā, kad man parasti ir vistrakāk ar nevarēšanu aizmigt, bet nekas, nešaubos, ka novembris pienāks ļoti drīz un varēšu notestēt.

Posted on 2019.01.29 at 20:15
Tags:
tvnet: Vientulībā mirusi pasaulē vientuļākā pīle Trevors

janvāris

Posted on 2019.01.28 at 23:22
Tags:
Niedrāja ezers 22. janvārī )

janvāris

Posted on 2019.01.28 at 22:49
Tags:
latest posts

janvāris

Posted on 2019.01.28 at 22:40
man:: ārā vēš
skan: Spotify Your Time Capsule
Tags: ,
Cērtenes pilskalns 15. janvārī )

janvāris

Posted on 2019.01.28 at 19:44
Tags: ,
Vecais parks 8. janvārī )

janvāris

Posted on 2019.01.26 at 00:14
Tags:
ja vēlaties satikt senneredzētus draugus, paziņas un naidniekus no kultūras un mākslas sfairām, dodieties uz Valdemāra/Dzirnavu stūri tai dienā un tai stundā, kad beidzas projektu iesniegšanas termiņš kākāefā. tur viņi visi būs. tiesa gan, neceriet uz smaltalku vai dziļākām sarunām. jums pretī vērsies pelēkas sejas un zilu riņķu ieskautas acis, kurās prokrastrinācijas un dedlainu danse macabre nodzēsusi pēdējo mirdzumu.

janvāris

Posted on 2019.01.20 at 23:57
Tags: , ,
pagājšnakt bija grandioza sniegputeņvētra. aukas gaudoja skurstenī un gar mājas sienām, logos triecās mazi ledus gabaliņi un miklas sniega pikas. pārslas tika mētātas, raustītas un purinātas vienlaicīgi visos iespējamos virzienos. sapluinīti mākoņi, ik pa laikam atsedza mēnesi.
no rīta spīdēja saule, lievenis bija pieputināts ar sniegu un nekas neliecināja, ka kādreiz pār pagalmu gājuši iztīrīti celiņi. pagāja gandrīz stunda, kamēr es izraku mašīnu un aizrakos līdz ielai. ap 12iem dienā reģionālais valsts autoceļš P18 vizuāli neatšķīrās no apkārtējiem tīrumiem un pļavām.
arī jāšanas laukums piesnidzis ar svaigu sniegu. jājot šķita, ka zirgs lēkšo pa mīkstiem, pūkainiem mākoņiem.
šovakar mēness lēca milzīgs un oranžs uz sirreāli violetu debesu fona. tagad -9, ēnas sniegā ir asas un aukstas, debesis gandrīz skaidras un visam pāri līst salta pilnmēnessgaisma. tāda nepielūdzamas metaziemas sajūta.

janvāris

Posted on 2019.01.19 at 23:56
Tags: ,
koki puriņā lokās un šņāc tā, it kā būtu milzu čūskas, kas stāv uz astēm

Posted on 2019.01.19 at 00:42
Tags:
tvnet: Vīrietis sev injicē spermu pret muguras sāpēm un nokļūst slimnīcā

Atpakaļ 20