rīgas mākslas piedzīvojums

Posted by [info]kants on 2019.08.18 at 16:57
Tags: , ,
aizdomīga reklāma instagramā noveda mani pie "mākslas izstādes 'rīgas spārni'" spilves lidostā; kura arī aizdomīgā kārtā ir/bija tikai 3 dienas un nekur nav norādes par kādu kuratoru vai iesaistītām mākslas institūcijām. bija pamats piesardzīgam, bet nekas mani nespētu sagatavot tam, kas (par 4e pie tam) gaidīja lidostā. 2 vārdos: pilnīgs p*&^%c. slāvu izcelsmes gleznas purvciema interjeriem? laikam tāda kā izpārdošana, ko rīko lielveikala mākslas butiks happy art museum un kaut kādi nezināmi krievu saloni. visa veida banāla šņega skolnieciskā izpildījumā, un tam kā kronis pa virsu, piemēram, gleznas rāmī no dzintara gabaliņiem attēlota lauvas galva vai kaila sieviete. vai trīsstūraina glezna ar teslas galvu un okultiem simboliem. vai sievasmāte kā krupis.
otrajā stāvā arī vienkopus pāris telpās salikta latviešu māksla, lielākoties no līdzīgas šnites, pat artūram bērziņam piemeklējot izcili švaku darinājumu. glezna no daigas krūzes. tad naumova 'līgo vakars'(1981) - 2x5 metri audekls, izgriezts un pieliets gaitenī ar cenas zīmi 9000 eur. 

Posted by [info]217 on 2019.08.18 at 15:11
Vācijā līst.

Posted by [info]teja on 2019.08.18 at 16:02
Trekni virši - kas viņiem te patīk

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.18 at 15:01
Tags:
Kimai ir tumšādainu bērnu bariņš, man - blondu


fon Blankenhagens - Baltijas landesvēra dzimšana

Posted by [info]indulgence on 2019.08.18 at 14:26
Tags: ,
(..) Kopš 9. novembra mēs lēnām tuvojāmies katastrofai. Vācu vienībās pēc krievu parauga bija izveidotas kareivju padomes.
Viņi ar varu pārņēma vadību un sāka rīkoties. Mani tas neizsakāmi aizskāra. Mēs jau bijām to visu izjutuši, bet tagad to pašu piedzīvot ar vācu karaspēka karavīriem – ar tiem pašiem zilpelēkajiem, kuru neaizmirstamo ienākšanu bijām pieredzējuši tikai pirms dažiem mēnešiem un par kuru uzvarām Francijā jūsmojām, – tas sagrāva manas cerības un ticību, un šķita, ka pamats zem kājām zūd.
Jau sen bijām pamanījuši, ka frontes aizmugure, kas atradās zemē, un vienības, kas pirms astoņiem mēnešiem bija okupējušas Tērbatu, atšķiras kā diena pret nakti. Karaspēka vienība drīz pēc ienākšanas Tērbatā tika pārsūtīta un tagad lēnām noasiņoja Rietumos. Vienīgi pie krievu robežas vēl stāvēja vairāki labi pulki, tomēr tagad tie jau lēnām vilkās atpakaļ. Aizgājušo vācu kareivju vietā boļševiki atnāca bez kaujas. Sarkanie plūdi lēnām, bet neatturami vēlās pāri zemei.
Frontes aizmugures kareivju padomes varoņus tas skāra maz. Viņiem karš bija beidzies un prātā tikai viena doma – pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās. Kas notiks ar mums, nevienu neinteresēja. Bet mēs bijām sevi apliecinājuši par vācu lietu, tāpēc, nenoliedzami, tiksim pakļauti sarkano atriebībai...
Disciplīna frontes aizmugures nodaļās kļuva arvien vaļīgāka. Kareivju rupjā pašdarbība un zagšana īsti pat netika sodīta. Ne visi virsnieki spēja nodrošināt disciplīnu komandā. Bija ļoti rūgti noraudzīties šajā sabrukumā, vēl sāpīgāk – pēc tik īsa laika tikt atbrīvotāju nodotiem.
(..)... )

Posted by [info]jim on 2019.08.18 at 13:26
Gribu vīru, bērnus un māju laukos, bet vienīgais, ko ar darbu un piepūli varu panākt, ir sasniegumi karjerā.

Posted by [info]helvetica on 2019.08.18 at 12:04
Tiesa, puiši momentā noliek telefonus un vērīgi seko līdzi norādēm, ja paņēmienus demonstrē uz grupas daiļākās jaunietes, īpaši, ja viņai ir skaista dekolteja un jāaptur asiņošana korpusā (vēders, krūšukurvis). Komiski. Cienītās līdzpersonas, esiet, lūdzu, jaunas un skaistas, tad jūs neatstās noasiņot.

Posted by [info]liduliduliii in [info]par_velti on 2019.08.18 at 10:07
Piedāvāju divas biļetes uz koncertu šovakar plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē, uzstājas čellists Miša Maiskis un Krievijas Nacionālais orķestris, programmā Bizē, Sensānss un Prokofjevs. Ja interesē, atsūti ziņu uz zaneko@inbox.lv.

Ārā lietus

Posted by [info]217 on 2019.08.17 at 23:01
Anglijā lija.
Francijā lija.
Beļģijā lija.
Nīderandē lija.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.17 at 21:46
Tags: , , ,
Šis ir aizaudzis skrejceļš, kam galā ir zampa, un virs galvas lidmašīnas zīmē sirsniņas


Ir kaut kā jāpārstāj rīt

Posted by [info]antijahve in [info]pajautaa on 2019.08.17 at 21:01
Sveiki.
Meklēju izmisīgi palīdzību kompulsīvās pārēšanās ārstēšanai. Eju pie psihoterapeita, bet nav progresa, iespējams, ka vajadzīgs speciālists ar dziļāku specializāciju, varbūt kādam ir ieteikumi un pieredze? Liekas, ka visjēdzīgākais būtu sevi ielikt kaut kādā rehab facility tipa iestādē, bet google saka, ka LV šādu pakalpojumu nepiedāvā.
Ar šo cīnos jau kādus 10 gadus un slīkstu arvien dziļākā depresijā. Ļoti vēlos palīdzību, bet nezinu, kur lai viņu dabū, jo pati sev palīdzèt es pagaidām neesmu spējusi.

Paldies

Posted by [info]kants on 2019.08.17 at 19:32
Tags: ,
b-klasisks trilleris hard ticket to hawaii (1987) ir viena  no tām filmām, kur slepenā aģente jau pirmajā minūtē atkailina savas lielās krūtis otram slepenajam aģentam, kuru tēlo ridžs no hameleonu rotaļām, un pēcāk ar vēl vienu pārīti viņi dodas cīņā pret narkomafiju, slepkavu, kurš pārvietojas ar skeitbōrdu (stāvot uz rokām) un piepūšamu gumijas lelli, un bīstamu milzu čūsku, kura ir īpaši nāvīga, jo saēdusies ar vēzi inficētas žurkas! teksti neatpaliek, it īpaši no ultraperversā viesmīļa. 

Posted by [info]deloveja_kundze on 2019.08.17 at 16:06
kāpēc cilvēki reizēm kā komplimentu saka ''pat pazīt vairs nevar''? jo defoltais pieņēmums ir tāds, ka tu esi ļoti neglīts, un tad, kad vairs nevar atpazīt, esi glīts?

Rūgts

Posted by [info]aai in [info]pajautaa on 2019.08.17 at 11:35
Kāda/-s mācēs pateikts, vai tā ir prakse visām baznīcām/konfesijām Latvijā, ka savos dievnamos salaulā tikai savas konfesijas piederīgos? Jā, ir atsauces, ka viens var būt arī citas draudzes loceklis vai no kristīgās konfesijas (p., luterānis + katolis), bet konfesijas piederība, šķiet, visur ir noteicošais.
Tas nāk tikai no pašas konfesijas priekšrakstiem vai to nosaka arī kāds likumdošanas pants (nu, ka baznīcā slēgtā laulība ir oficiāla/likumīga, bet tās to drīkst praktizēt tikai "savējiem")

Rīga - Liona

Posted by [info]sodienliist in [info]pajautaa on 2019.08.17 at 11:42
Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi vai idejām kā septembrī vislētāk tikt no Rīgas vai Lietuvas uz Franciju (vajag Lionu, bet varbūt izdevīgāk tikt vispirms uz Parīzi, Nicu vai Marseļu)? Kaut kādi Eiropas autobusi, lidmašīnas? Stopēšana šoreiz nederēs. Pateicos jau iepriekš.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.17 at 09:58
Tags:

Posted by [info]helvetica on 2019.08.17 at 09:37
Pirmās palīdzības sniegšanas kursi; visi pusaudži - auditorijas lielākā daļa - vai nu snauž (5dienas nakts ftw) vai sēž mabilās. Apsveicu mūs visus ar nākotnes šoferiem.

Posted by [info]krii on 2019.08.16 at 17:07
Avotos šodien piektvakars iezvanījies pavisam agri, saulei vēl gandrīz zenītā esot.
Vēl pirms stundām trim, kad sēdēju vietējā frizētavā uz dīvāniņa un, gaidīdama kad meistarīte atbrīvosies, šķirstīju 2013. gada žurnālu "Klubs", pavērās durvis, iebāzās kāda dzīves apbružāta fizionomija un ārkārtīgi pieklājīgi apjautājās, vai nevaru izpalīdzēt ar vienu eiro.
Lūgumam atteicu (varbūt pat būtu apžēlojusies, bet man nudien makā nekas no skaidrās naudas monētām nemētājās, un bija pamatotas bažas, ka atlikuma no piecīša vīriņam nebūs), tautudēls nozuda, un frizierīte ieteica, lai savu somiņu pārceļu uz plaukta pie spoguļa - tālāk no durvīm, drošs paliek drošs.
Tik tikko biju savā piemājas bodītē atjaunot dienišķās pārtikas devas, un, kamēr liku pirkumus uz letes, pie kases pieskrēja iepriekšējam ļoti līdzīgs vīriņš un kasierei lūdzoši jautāja:
- Madam, a pivka do zavtra ņe dadjite?
Kasiere papurināja galvu un turpināja skenēt manu vakariņu sastāvdaļu svītrkodus.

- Ņikak, ņikak ņeļzja?

- Ņet, Koļa, na etot raz - ņikak.

Koļa izgrūda kaut ko vidēju starp smagas vilšanās nopūtu un ievainota zvēra rēcienu, apsviedās un izskrēja no veikala. Droši vien palūgt eiro kādam garāmgājējam. Un pēc tam vēl kādam.

- Traki ir ar viņiem, - man teica kasiere. - Ap desmitiem vakarā, tad visspār ņemas kā dulli, rāpo uz ceļiem, lūdzas, draud, spārda durvis, kad slēdzam ciet... Bet vajag jau pa labam, kā nekā tepat vien visi dzīvojam.

Posted by [info]runcis on 2019.08.16 at 16:51
.synology

... tālāk ... )

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.16 at 13:17
Tags:
jāraksta 3 raksti. FK, P un es jau aizmirsu, kas bija trešais

Hp laptopa "barošanas" vadu.

Posted by [info]feita_kleita in [info]vajag on 2019.08.16 at 12:57
Labdien cibiņi,
varbūt kādam mājās mētājās hp laptopa uzlādes vads? Sīkie nometa, vads salūza... Meklēt un pirkt jaunu negribas, jo nezinu, vai no kritiena nav saplīsis cietais disks (laptopa baterija jau sen nobeigusies, tāpēc par to nevaru pārliecināties).
Varbūt var aizņemties? Vai par šokolādi iemainīt?


Ieskriešanās josla

Posted by [info]klibaa_egle in [info]pajautaa on 2019.08.16 at 10:50
Kārtoju tiesības un man ir iestājies konkrēts apjukums par ieskriešanās joslām. Kad mācību laikā braucu ar instruktoru iekārtoties no Salu tilta uz Krasta ielu, tad būtībā tikko kāda šķirbiņa bija, tā spiedu gāzi līdz galam un spiedos iekšā.

Bet tad liku 1x skolas eksāmenu un arī bija iebraukšana no Salu tilta Krasta ielā un tur vispār nebija šķirbas plus virsū dzinās smagais. Sanāca uz iebraukšanas joslas samazināt ātrumu un palaist smago. Un tad jau ieskriešanās josla bija beigusies un ar tādu kāds nu tas ātrums bija braucu uz Krasta ielas. Eksaminotors mani izlamāja, ka man ir bijis par mazu iebraukšanas ātrums, blakus joslā mūs esot apsteidzis pat autobuss. Tādā situācija vajadzējis apstāties pie zīmes Dodiet ceļu estakādes beigās/ieskriešanās ceļa sākumā un gaidīt līdz parādās šķirba un tikai tad ieskrieties.

Tad liku 2x skolas eksāmenu ar citu eksaminatoru, bija īsa ieskriešanās josla. Likās, ka redzu šķirbu, kur iespraukties, un es gāzi līdz grīdai, braukšu, bet eksaminators uzblieza pa bremzēm un teica, ka bijis jāgaida. Šajā gadījumā man likās, ka šķirba bija lielāka nekā Krasta ielā, kur dabūju samazināt ātrumu. Varēja redzēt, ka mašīna aiz manis bija spiesta pārkārtoties, bet es tā arī nesapratu vai tas bija dēļ tizlās sabremzēšanās vai tāpēc, ka tiešām šķirba bija par mazu un būtu bijis jāpārkārtojas/jābremzē jebkurā gadījumā. Paskaidroju šim eksaminatoram par 1. eksāmenu un viņš bija šokā par ideju stāties pie Dodiet ceļu zīmes uz Salu tilta estakādes. Viņš teica, ka esot jābrauc cik vien var pa ieskriešanās ceļu un ja ir intensīva satiksme, tad turpat ieskriešanās joslas beigās jāapstājas, jāpalaiž visi garām un tad jābrauc.

Labi, skolas eksāmenu ar 3x nokārtoju, bet es vispār tagad nesaprotu, kas ir ar tiem ieskriešanās ceļiem un nav pārliecības, ka vēl papildus instruktora ņemšana pirms CSDD eksāmena baigi līdzēs, jo vaina nav īsti braukšanas prasmē, bet tajā, ka es nezinu, kuram instruktoram ticēt, no kā arī ir atkarīgas manas darbības.

Please help!


UPD: Piezvanīju uz CSDD, kur mani informēja, ka 2. variants ir pareizais. Ja uz ieskrējiena joslas nepieciešams apstāties, tad tā ir apturēšana nevis stāvēšana un tas esot labāk nekā spiesties iekšā uz galvenā ceļa un traucēt tur jau esošajiem. Un specifiski uz Salu tilta nobrauktuves pie intensīvas satiksmes nav jāstājas pie Dodiet ceļu zīmes, bet tad drīzāk ieskriešanās joslas vidū/beigās. Bet sekošu lavenderas ieteikumam un centīšos saņemt atbildi uz šo arī rakstiski, lai domstarpību gadījumā ir pierādījumi.

Posted by [info]chimera on 2019.08.16 at 10:46
Tags:
bet vispār man šausminoši patika midsommar. un to ir totāli vērts skatīties uz lielā ekrāna (cik nu bizes ekrāns ir liels) (zinu, ka to saka par visām filmām, bet srsy, lielu daļu filmu var vēsi skatīties laptopā kā skrīneri, nekādas atšķirības) (tāpat kā indiešu filmas ir vērts skatīties uz lielā ekrāna, trakojošu indiešu pilnā zālē), tik skaista tā ir. turklāt tā ir neticami, negaidīti smieklīga; braucot mājās, rēcu nebalsī. atbraucot lasīju revjū* un turpināju rēkt. bet tad nakts vidū blakusistabā kkas nokrakšķēja, un smiekli vairs nenāca. toties tie atkal nāk šorīt.

*MIDSOMMAR will do for Swedish pagan solstice rituals what Psycho did for showers. a psychedelic fairy tale about ridding oneself of fear and pain — absolutely delightful from its nightmare of an opening to its floral purge of a finale. get ready to laugh.

i am already certain that lana del rey loved this movie. it had flower crowns, love potions, hallucinogens and ~sommartime sadness~.

(bet nu nabaga džeks. viņš to nebija pelnījis)

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.16 at 01:09
Tags: , , ,
bijām ar Eiženīti atkal uz Pēru Gintu, un iesim 3.x, jo troļļi ir tik cool
stalkera foto no pretējā balkona )

Posted by [info]dienasgramata on 2019.08.16 at 00:06
DELFI. Aculiecinieks atrod simpātiskus pūpēžus

Posted by [info]chimera on 2019.08.15 at 23:15
Tags:
Nez pie Midsommar seksa ainas rēc visi, visos seansos? Un visādi citādi negaidīti uzjautrinoša filma

printmeiking festivāls

Posted by [info]kants on 2019.08.15 at 22:54
Tags: , , ,
2 jaukas izstādes - kalnciema kvartālā un smiļģa muzejā. abās igauņu mākslinieki! sakritība? nedomāju...

oh, boy... oh, boy!

Posted by [info]kants on 2019.08.15 at 22:30
Tags: , , , , , ,
the boys (2019, amazon prime) - pirmais patiesais supervaroņu seriāls. patumšs un gluži vai kritisks. ieteicams pirmo sēriju pamēģināt no rīta, lai pēdējā neievelkas galīgā naktī. 

Antikvariāti

Posted by [info]kbrgs_ in [info]pajautaa on 2019.08.15 at 20:47
čau cibiņi,
kur Rīgā ir forši antikvariāti, vai lampu veikali? Meklēju lampas dzīvoklim, kurš ir pilnīgi pliks, un atduros pret gākas baismām...

Posted by [info]adele_varbut in [info]pajautaa on 2019.08.15 at 18:56
Sveiki!

Vai kādam ir pieredze iet ar kājām no Siguldas centra uz Krimuldas baznīcu? Skatoties google maps, izskatās, ka jāmet paliels loks līdz Turaidas pilij, tāpēc gribēju saprast - vai ir sakarīgs ceļš arī ejot taisni? Un vai autobuss no Krimuldas uz Siguldas centru pietur baznīcas apkārtnē?

Dienas sašutums (pamatots saskaņā ar punktu 7.3.4)

Posted by [info]bozena on 2019.08.15 at 17:44
Jaunkundze vēlējās pierakstīties Nacionālajā Bibliotēkā.
Nesanāca, jo zebiekstei nebija mammas parakstītas atļaujas apstrādāt savus 17 ar pusi gadus vecos īpašos datus.
Tas ir pizģec, draugi! Bibliotēkā, Karlo! Bibliotēkā!
Bankā gan viņai kontu atvēra, lai es tur varētu skaitīt savu naudu, bez vecāku piekrišanas. Tur atļauju nevajag.
Kad zebiekstei vajag pie ārsta, tad man pierakstot jādod viņas telefona numurs, jo ja nu iestāde piezvanīs man un pateiks, ka vizīte atcelta Citai Personai! Bērnam šādos te lūk, precību gados ir tiesības, saproties, atteikties no ārstniecības, bet nav tiesības parakstīt jopcik papīru par saviem gandrīz pilngadīgajiem datiem. Ko viņai tur prasa -kur nauda stāv vai?
Kaut kas ir sapuvis dāņu karaļvalstī, dārgā draudze.

Upd! Bet paga, priekš kam bibleni, ja no 16 gadiem var iet šaut ar bīsi?

noīrēt auto

Posted by [info]anima_de_nera in [info]pajautaa on 2019.08.15 at 17:43
Tags:
Iesakiet lūdzu pēc nesenas pieredzes, kur Rīgā vislabāk noīrēt vieglo auto pāris līdz 10 dienām LV braukāšanai? Der kompaktie (malku gluži nevedīsim), bet varbūt ne galīgi knapi auto! Un no kurām firmām toč izvairīties - absurdi noteikumi, apčakars, auto no šrota?
pateicos!

Posted by [info]krii on 2019.08.15 at 17:12
Šodien, Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas dienā, Tā Kunga 2019. gada 15. augustā, man bija lieliskā iespēja vērot manas visu laiku mīļākās pilsētas - dzimtās Rīgas - panorāmu no kāda katoļu baznīcas torņa, kurā biju nokļuvusi, pateicoties draudzīgai akadēmisko taku ceļabiedrenei. Un tā mēs abas tur stāvējām un debesīs raudzījāmies - grēcīgas, nejaunavīgas, tik ļoti pasaulīgas un tomēr laimīgas. Vismaz tā man tobrīd šķita un arī šobrīd šķiet.

Mans rukšķis

Posted by [info]sirena on 2019.08.15 at 11:04
Mans plāns ar agrāku celšanos jo jāizved suns ir izgāzies ar lielu blīkšķi, jo no rīta viņa mani gan pamodina bet tad ielien zem segas blakus un čuč reizēm ierukšķēdamās

Kā arī nesen sūdzējos ka kaut ko iesēju bet nekas neuzdīga, uzdīga gan! man būs jocīgais koks, tikai jāizdomā kur iestādīt

Posted by [info]deloveja_kundze on 2019.08.15 at 10:34
Bijušā drauga mamma vairs neskatās manus IG storijus, laikam viņš beidzot ir pateicis par mūsu attiecību beigām.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.14 at 22:32
Tags: ,
mans bērns ar punkta bērnu ir labākie draugi. satikšanās reizēs viņi kliegdami skrien pa gabalu viens otram pretī un tad izpilda "ruba ruba" berzēšanās rituālus. vakarā punkti mūs pavadīja uz vilcienu, un mēs kādu stundu huligānējām pa zālāju, kritām gar zemi un apšaudījāmies ar stacijas apstādījumu ogām. ideja bija pieplūkt pilnu sauju spožās klintenes un tēmēt pa draugu, saucot "kakselīšu lietus"


Par viskiju 2019.gadā

Posted by [info]quizer on 2019.08.14 at 21:02
Varbūt būsiet pamanījuši, ka akcīzes nodoklis alkoholam augustā samazinājās, bet viskija cenas Rīgā palika kādas bija. Jā. Jā. Jā. Eksperti māj ar galvām un stāsta, ka tas galvenokārt tāpēc, ka viss viskijs, kas ir veikalos ir pirkts ar veco akcīzes nodokli. Un tāpēc būs vien  jums sākumā vecais viskijs jāizdzer. Taču zinātāji arī zin, ka tam vajadzēs vismaz gadu, un tad, kad vecais viskijs būs izbeidzies, akcīzes nodoklis būs jāliek atpakaļ. Tāpēc uzņēmīgākie Rīgas entuziasti jau šobrīd organizē braucienus uz Valkas autletiem, kur viskija krājumi ir beigušies un var pirkt jauno viskiju. KO šājā situācijā darīt Rīgas kungiem? Vai censties mudināt patērētājus izdzert veco viskiju? Protams, ka, Nē. Jau šobrīd apķērīgākie iepircēji sāk saprast jauno trendu, ir labs laiks, pavisam jaunam viskijam, tādam viskijam, kādu Rīga vēl nav redzējusi. Samaksājot akcīzi, tas kļūst pievilcīgāks un konkurēt spējīgāks ar esošajiem viskijiem. Esat gatavi - Īsti īru viskiji tagad arī Latvijā. 

Posted by [info]mtldd in [info]pajautaa on 2019.08.14 at 20:02
labprāt uzklausītu pieredzes stāstus un argumentētus ieteikumus par vietām, kur 26gadīgs peldētnepratējs varētu iemācīties tomēr peldēt. šķiet, ka šajā vecumā, kad bailes no dziļuma sāk tikai pastiprināties, nu vajag psiholoģiski orientētu un profesionālu instruktoru.

Posted by [info]chaika on 2019.08.14 at 14:38
Jums te kādam ir viedoklis par TV - kādu varētu ieteikt demokrātiskā ciparā pie parastas paretas TV skatīšanās vajadzības? + iemīļotākā kā tāda iegādāšanās vieta/vietne?

Divas elegantas panteras meklē mājas!

Posted by [info]data in [info]par_velti on 2019.08.14 at 11:27
Andromeda un Antlia ir burvīgas 3 mēnešus vecas kaķenītes, kas ar nepacietību gaida savus vismīļākos cilvēkus. Abām ir lielisks raksturs - vienmēr gatavas draiskām rotaļām, bet klusākos brīžos nāk glaudīties un sēdēt klēpī. Ja ir vēlēšanās sākt dienu ar murrīgiem rīta sveicieniem, tad šie kaķēni ir īstie!

Andromeda ir ekstrovertākā no abām, viņai patīk viss un visi, savukārt Antlia ir introvertāka un savu mīlestību dāvās labāk iepazītiem mīļcilvēkiem. Abas arī saprot norādījumus neiet vietās, kur viņām nav ļauts un tos ievēro, ir attārpotas un atblusotas, nokārtojas tikai kastītē.

Ja tev liekas, ka kaķenītes būtu tavs ideālais četrkājainais draugs, lūdzu, raksti uz rrokidt at gmail.com vai atstāj ziņu komentāros!


BILDES )

Posted by [info]dienasgramata on 2019.08.14 at 09:55
no spama: "...zīmoli, ko atradīsi tikai Xnet.lv" Vai tiešām viņi domā, ka tas pārliecina? Zīmoli, kurus neviens cits netirgo?

Posted by [info]runcis on 2019.08.14 at 09:32
Tu brauc un jau jūti, ka ātrumkārbā kaut kādā brīdī būs krīze, jo sajūgs nedarbojas kā vajag. Un, vai tad tu saki sajūgam - vajag strādāt labāk?
... tālāk ... )

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.14 at 08:44
Tags: , ,
kopš izgatavoju lego sarkanās zivs bosu, tas ir kļuvis par patriarha figūru pie mūsu ēdamgalda, kuru Simo klausa. boss rupjā balsī liek izēst šķīvi un saka, ka tikmēr pieskatīs viņa mantas. boss seko līdzi, cik ēdienu drīkst atstāt šķīvī, un simo klausa uz vārdiņu. bet boss ir arī jauks - kamēr simo ēd, boss ucinās ar viņa kalmāru, abi riņķo pa galdu, un boss mātišķi bubina

Dienas prieks 258

Posted by [info]bozena on 2019.08.14 at 08:35
Pieturā apaļīgs čalis ar austiņām dzied līdzi un mazliet piedejo.

Posted by [info]elina on 2019.08.14 at 08:20
Sirds, kā jau mūždien, pilna.
Un es ceļos piecos, lai pabeigtu Vējiem līdzi. Nav laika gulēt, jājūt līdzi nelietei Skārletai.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.13 at 23:34
Tags: , ,
saslējām 2stāvu gultas stalažu. lai arī man patīk japānīgi visiem uz grīdas, kas gan tā par bērnību bez divstāvu gultas. pašam savas hoteļa kapsulas.
simo izbļāva sev tiesības gulēt augšā un tiesības gule6t man blakus, t.i, es tagad guļu otrā stāvā zem mansarda slīpumiņa, tūlīt atvēršu logu un perseīdu lietus kritīs man acīs.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.13 at 23:25
Tags: , , , , ,
simo izlasīja: pūķi, kuģi, roboti un kosmoss

Posted by [info]krii on 2019.08.13 at 22:47
Mūrnieku ielā ir māja ar žogu, pār kuru augustā skatās saulespuķes.

Tur ir arī skursteņslauķa namiņš, un prostitūtas un žūpas. Bet saulespuķes ir skaistākās no visiem šiem elementiem.

Posted by [info]krii on 2019.08.13 at 18:06
Lasu kazkopības rokasgrāmatu (ak, nejautājiet kāpēc! nē, negrasos ieviest nevienu jaunu mājdzīvnieku!), un jau pirmajā nodaļā saņemu mātišķu norādi, ka "atšķirībā no suņiem un kaķiem kazas nevar ņemt pie sevis gultā".

through dangers untold and warships unnumbered

Posted by [info]jim on 2019.08.13 at 15:19
Vakar īsi pirms rītausmas mani uzmodināja kaķis, tā izraujot no nenormāli aizraujoša, bet arī ļoti satraucoša sapņa, kurā ritēja karš starp diviem paranormālu spēku grupējumiem. Vienā bija labie, bet otrā visādi velni un mošķi, un tobrīd viens velns bija notēmējis ar šaujamo uz kādu manas labās grupas dalībnieku. Brīdi apdullusi domāju, vai nevajadzētu kaut kā nupat piedzīvoto mēģināt pierakstīt, taču vienīgais formulējums, ko tobrīd spēju izdomāt, bija, lūk šāds: "Sasodīts, tumsas spēkiem ir stiprāka maģija."

Atpakaļ 50