Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.28 at 22:19
Tags: ,
šodien E izvēma atpakaļ bļodā zupu, kuru līdz šim vēl ēda - vienkārši no pretīguma par tās struktūru. tā bija palikusi viena no 3-5 ēdieniem, ko vēl varam sarunāt - pēd.laikā ir strauji sarucis ēdamo ēdienu skaits, arī cīsiņus, olas vai kruasānu vairs neēd, par sieru, sviestmaizēm, zivi vai gaļas mērcēm nerunājot. mēģināju būt cieta un teikt, ka nē - šis ir šodienas siltais un viss. bet pienāca 21.00, viņš bija izsalcis, bet joprojām nepieļāva domu par zupu. un mēs aizvedām uz veikalu un teicām: tu vari iezvēlēties JEBKO par jebkuru summu, bet tam ir jābūt veselīgam ēdienam. pēc 15 min izmisuma E izvēlējās auzu putru ar zemeņu ievārījumu. aleluja. rīt domājam šo pašu praktizēt ar pusdienu piedāvājumu, varbūt vienīgi ne par jebkuru summu, bet lūdzu 10 eur, iepērcies pusdienām.

ēdamo ēdienu sarakstā principā ir palicis: pliki makaroni, dažu veidu nageti, viena veida načos, plikas spinātu lapas, burkāns, brokolis

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.28 at 21:55
Tags: , ,
simo: MAMMĀRGH [to] MAMMĀRGH [šito] (visu dienu, visu vakaru)
Ingm: Ja tu vēl vienu reizi teiksi MAMMĀRGH, mamma sajuks prātā
simo: NERUNĀGH! LABĀKH NOSLAUKI MAN PUĻĶUS


Corona

Posted by [info]slepkava in [info]pajautaa on 2020.02.28 at 20:59
Mazums Cibai ir kādi savādāki informācijas avoti.
Ar visu šo masveida informācija bumu, no kura nevaru atlasīt sev vajadzīgo, tomēr jāpajautā man daži svarīgi jautājumi.
1. Ja saslims ar to vīrusu, cik ilgā laikā atveseļojas?
2. Cik ilgā laikā, kad viņu saķer nomirst, ja nomirst?
3. Atveseļojoties esi pilnīgi vesels vai arī turpini nēsāt?
4. Sejas maskas palīdz?

Posted by [info]az on 2020.02.28 at 12:26
šodien cēlos lēni un ilgi, un, kad beidzot piecēlos, ārā viss bija balts. puse ezera bija ciet, stāvēju baltajās smiltīs, balti koki visapkārt, biju tik bezgala priecīga, ka pēc peldes pat pirksti nesala.

Posted by [info]rasbainieks on 2020.02.28 at 20:30
un (neizsludinātajā) konkursā par visu laiku agrāko apsveikumu dzimšanas dienā uzvar...
air asia
saņemt apsveikumu dzimšanas dienas mēneša pirmajā datumā, tas vēl ok, pat ja pati dzimšanas diena ir divdesmit trešajā
bet viņi taču pat marta iestāšanos nesagaidīja, nepacietīgie

kā tāds petuhs

Posted by [info]kants on 2020.02.28 at 16:53
Tags: , ,
1) pieteicos uz mākslas vēstures pētniecības projektu, pārējās visas 13 = dalībnieces.
2) pirms 3 dienām nomira hosni mubaraks. His jet-black hair was maintained with dye, and the stripes on his suits were stitched, by London tailors, with the tiny repeated letters of his own name. He was good-humoured in a brusque sort of way, but the bonhomie fell flat in public. When Queen Elizabeth invited Mr Mubarak for a state visit, his gift to her was a machine-made carpet with a computer-generated design showing the faces of Prince Charles and Princess Diana.

Posted by [info]etalonfunkcija on 2020.02.28 at 14:45
Nopirku veselības apdrošināšanu. Šogad vēl dārgāka kā pagājušajā gadā. Tagad būtu labi arī pie kāda ārsta aiziet un patērēt to samaksāto naudu.

Posted by [info]slikts on 2020.02.28 at 13:49
No skolas nekad nevar tikt vaļā; tie paši cilvēki, kas bija stulbi tad, bieži ir tikai kļuvuši vecāki. Skolnieciskums izpaužas paļāvībā uz minējumiem: ja prātā ienāk nojausma, tad tas tā laikam ir. Piemēram, "anarhisms" izklausās stulbs, jo grūti iztēloties sabiedrību bez noteikumiem, un nav svarīgi, ka tas būtu arī pārdomāts skatījums pret netaisnīgām varas attiecībām; ja sakarīgam cilvēkam (sev pašam, protams) ir radies iespaids, tad tam jābūt ticamam.

Tas pats ar rīcībpolitiku: motoru vai citu ierīci tie paši cilvēki parasti neuzņemtos labot; lidmašīnu nevadītu; operāciju ķirurga vietā neveiktu, bet plaši spriedumi par sabiedrības iekārtojumu liekas pašsaprotami; pietiek ar anekdotēm, lai varētu justies pārliecināts, un pētnieciskā literatūra tikpat labi varētu nepastāvēt.

Tikmēr izrādās, ka īstenībai nav saistoši, ko tieši cilvēki justos pelnījuši, un lietas saiet grīstē; dabai nav "abu pušu", un tā nav iekārtota, lai varētu izvēlēties savu komandu un vienkārši just līdz. Draud pandēmijas, ekonomika svārstās, izpaužas klimata izmaiņas, utt.

Var mierināties ar domu, ka cūku gripa un SARS bija un izbija, bet tām "izbūt" palīdzēja izglītota rīcība nevis minējumi. Tas būtu varējis izvērsties daudz postošāk, ja noteicošā domu gaita būtu bijusi tāda pati, pēc kuras cilvēki pieņem politiskās pārliecības. Lietpratējiem, kas reizēm ir veltījuši kādam jautājumam visu mūžu, ir jācīnās, lai saglabātu rūkošo ietekmi, salīdzinot ar tiem, kuri nav pildījuši mājasdarbus, bet ir pārliecināti par pelnītu sekmību.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.28 at 13:54
Tags: , ,
Eiženam februārī ir tikai 10ieki

Posted by [info]klusais_okeans on 2020.02.28 at 13:20
jau sen alkstu sagatavot pētījumus par divām neordinārām un nenovērtētam Latvijas mākslas personībām, bet tikko atkal apkrāvos ar jaunu ģēniju apkalpošanas pasūtījumu. Nu labi, varbūt vecumdienās. Šajā sakarā jo īpaši žēl, ka Nenorunātās tikšanās bija tik virspusēji vāja un pētnieciskajā ziņā pavirša izstāde, jo te tādus arhīvu dārgumus un naratīvus beidzot varēja izvilkt gaisā, uh.

D1 kategorija

Posted by [info]pichshsh in [info]pajautaa on 2020.02.28 at 13:23
Sveiki!

Gribu iegūt D1 kategorijas tiesības, ja man jau ir B.
Esmu apzvanījis vairākas autoskolas, bet viņi vispār to nepiedāvā, un informācija weblapā esot tikai "informatīva" :D.
Vai varat ieteikt kādu, kas piedāvā?

Posted by [info]chimera on 2020.02.28 at 10:48
Tags:
kūlio, ar respiratoriem staigā jau grāvī

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.28 at 09:51
Tags:
mani tumsas mākoņi atkāpjas tikai tad, kad sapņoju par liela mēroga blēņām. tas dod man spēku piecelties no gultas un enerģiju viegli tikt galā ar sīkajiem ikdienas darbiņiem. es jau velku slimo simo ritenītī pa rajonu.

Posted by [info]krii on 2020.02.28 at 00:02
Paga, ļaudis vēl turpina trakot par to jauno gripu, kurai ir, iespējams, dažus procentus augstāka letalitāte nekā parastajai?

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.27 at 20:46
itāliski sikspārnis ir PIPISTRELLO

Posted by [info]deloveja_kundze on 2020.02.27 at 14:18
tas gada periods, kad varētu vienkārši skatīties tālumā un ļauties tukšumam prātā, un tas būtu visproduktīvākais laika pavadīšanas veids

Posted by [info]basta on 2020.02.27 at 08:35
Vakar pirmo reizi mūžā biju gids kalnos nevis kādam no jums, mani draugi, bet gan paziņu grupai, kurai vairākos iepriekšējos mēģinājumos ar pašu spēkiem un zināšanām nebija pieticis lai uzkāptu kārotajā virsotnē.

īslaicīgs stacionārs/rehabilitācijas centrs alko psihozei

Posted by [info]grizlii in [info]pajautaa on 2020.02.27 at 10:04
vai kāds var ieteikt, kur cilvēku uz nedēļu aizvest atskurbt un padomāt par dzīvi profesionāļu uzraudzībā? vienkārši ieslēgt dzīvoklī nav opcija, var izlekt pa logu, savukārt atstāšana vienatnē beigsies ar vēl vienu zapoju. Tvaika iela nederēs - ideāli, ja privāta, maksimāli diskrēta iestāde. SPKC mājaslapa izpētīta, neko jēdzīgu nerodu.

Posted by [info]basta on 2020.02.26 at 23:56
https://twitter.com/NeilPHauer/status/1232751998698709000

Posted by [info]slikts on 2020.02.27 at 00:08
Tags: ,
Palīgā, mani cenzē, vai vismaz mēģina. Apmelošana par "totalitārismu" ir prasts mēģinājums apklusināt: "ja teiksi, kas man nepatīk, mēģināšu tev graut reputāciju, piedēvējot noziedzīgus totalitārus uzskatus". It kā noziedzīgums šajā gadījumā izpaužas tajā, ka es runāju par modernāku platformu iespēju citus lietotājus automātiski ignorēt, lai, piemēram, nebūtu jāredz ļaunprātīgas izpausmes, ieejot latest lapā, kā šoreiz. Man arī nav nekādas jēgas mēģināt skaidrot; tas jau ir izvērsti darīts, un es varētu līdz nelabumam atkārtoties pret autoritārismu un par demokrātisku varu, pilsonisko sabiedrību un cilvēciskajām vērtībām, bet tas neko nenozīmē tumšiem ļautiņiem, kam interesē par katru cenu uzvarēt, "izēdot" vai vismaz iespītējot. Nav arī nozīmes, ka pēc tādas pašas mērauklas, piemēram, debašu moderatori, kas liek ievērot godīgas sarunas noteikumus (vismaz idejiski), būtu "totalitārisms"; nozīme šādā "runas brīvībā" ir tikai būt skaļākam un derdzīgākam.

Posted by [info]krii on 2020.02.26 at 23:35
Tviteris man šodien pavēstīja, ka "Miedziņš sēd, miedziņš gaida..." īstenībā ir bēru dziesma nomirušam bērniņam.

Posted by [info]az on 2020.02.26 at 23:23
sveši cilvēki nāk un prasa, kur var dabūt tik skaistu sauli

Posted by [info]krii on 2020.02.26 at 21:54
Šodien sapratu, kādēļ jūdaisms man patīk, bet es nekad to nemīlēšu. Tas ir ļoti līdzīgs analītiskajai filozofijai. Rakstu mācība, kuru pametis Gars.

Slikti cilvēki

Posted by [info]slikts on 2020.02.26 at 19:46
Tags:

Sarunvalodā ir izteiciens "tumši cilvēciņi", un psiholoģijā ir jēdziens "tumšā triāde", ko veido trīs personības iezīmes:

  • Narcisisms (lielummānija, lepnums, egoisms un empātijas trūkums)
  • Makjavelliānisms (tieksme ekspluatēt un manipulēt, amoralitāte, neiejūtība, savtība)
  • Psihopātija (antisociāla uzvedība, impulsivitāte, savtīgums, cietsirdība, sirdsapziņas trūkums)

diagramma

Patoloģizēt ir slidena nogāze, bet es to pieminu tāpat, jo Cibā ir vairāk par vienu klīnisku gadījumu, kas dežūrē stats/latest.bml un "šitpostē", "gaslighto", apmelo, utt., un ir iepriekšējā ierakstā minētajā koalīcijā ar cilvēkiem, kuri paši to neatļaujas, bet kuriem tāda uzvedība un šādu cilvēku sabiedrība liekas pieņemama.

Pirms laika ar [info]ingmars runājām par to, ka Ciba ir noteiktā ziņā labāku laiku atlieka, jo ierakstus rāda vienkārši hronoloģiski nevis pēc uzmanības saistīšanas algoritma, bet tā ir atlieka arī sliktākā veidā, jo "moderācijas" rīki ir tik salīdzinoši ierobežoti. Sekas tam ir tādas, ka cilvēki, kas negrib pazemoties un iesaistīties "apgaroto" centristu slikti smirdošajās telpās, ir savā ziņā trimdā.

Es tikai gribu lieku reizi izcelt, par ko ir runa: tas, ar ko tu biedrojies, par tevi daudz ko izsaka. Gods nav tik novecojis jēdziens; tas ir tikai novājināts uz "laiku", sekotāju un retvītu fona, un joprojām ir cilvēki, kas nevarētu ar sevi sadzīvot, atsakoties no pašcieņas.

Personības iezīmes ir iespējams kopt; tas nav vienkārši kaut kas iedzimti piemītošs. Iepriekšējā ieraksta citāti ir izpausme tam, ka tiek kopta "tumša" personība; ka tiek mērdēta spēja sadarboties un saprasties. Trampisms šādā ziņā ir traģiska pasaules parādība, jo Tramps kā veiksmīga narcisisma simbols iedrošina to atdarināt.

Labticība nozīmē uzņemties atbildību; pretstats tam ir izturēties it kā iekārta būtu neatkarīga aukle, kas parūpētos par visiem nopietnajiem jautājumiem, un ka paša loma būtu tikai pasīva. Cibā vienā gadījumā vajadzētu iejaukšanos no tās uzturētājiem, ja kāds saņemtos to palūgt, bet katram savu telpu ietvaros arī ir iespēja uzņemties par tām atbildību. Tā ir maksa par Cibas salīdzinošo atpalicību, ka tā ir salīdzinoši anarhiska un noteikumi ir pašu rokās. Pasīvā attieksme, pie kuras radina lielās privātās platformas, kurā kārtību uztur darbinieki, neattiecas uz Cibu.


Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.26 at 19:47
Tags:
pārdošanā ir Kiviča, Kašera un Dž.Skulmes mājas

Reputācija

Posted by [info]slikts on 2020.02.26 at 18:41
Tags:

Pāris izcēlumi no zināma lietotāja:

Atklāts karš ir labi, jo uz lauka var skaidri saskatīt ienaidnieku, izaicināt un sakaut viņu.

Nevienu pašpasludināto 21.gs. nacīšu mednieku nekad nav interesējuši godīga domu apmaiņa, jo viņiem visas atbildes ir jau gatavas, tāpēc viņi visās instancēs jāizaicina un jāvazā aiz deguna.

Angliski ir jēdziens playbook, un reizēm šīs grāmatas ir izteikti ļaunticīgas, un reizēm (vai pat bieži) šādi cilvēki ir pārāk stulbi, lai to slēptu, bet tas joprojām iedarbojas uz viltus centriski ievirzītajiem: ja ņem vērā tikai teiktā virspusējo nozīmi un izturas pret sarunas dalībniekiem sklerotiski, it kā nebūtu iespējams atcerēties iepriekšējās sarunas, it kā katrs izteikums būtu pāršķirta jauna lapa, tad "saruna ir saruna"; tad jebkas izskatās pēc domu apmaiņas.

Patiesībā gan cilvēki atceras un redz, ka ne visi spēlē pēc godīgiem noteikumiem, bet izvēlas pievērt acis: pretinieki un sabiedrotie ir izvēlēti, bet centrisma ietvaros netiek atklāti atzīti. Tāpēc arī tas ir viltus centrisms: pastāv redzama koalīcija starp "fašīgo" un centrisko politiku, jo dekontekstualizēta, noplicināta saziņa piesedz abus, un mērķi ir gana līdzīgi; centristiem interesē saglabāt sev izdevīgo status quo, un "fašīšu" interesēs ir, ka status quo ir labējs un turpina slīdēt pa labi.

Par slīdēšanu runājot, piemēram, ir ne pārāk sens pētījums par to, kā JūTūbes algoritmiskā satura kūrēšana slidina lietotājus pa labi, kas ir redzams pēc tā, ka tie paši lietotāji iesaistās ar komentāriem no sākuma nomināli labēji centriskos avotos, un ar laiku pāriet uz galēji labējiem, bet tas pats nenotiek ar kontrolgrupām. Ikona tam varbūt ir Džo Rogans, kas it kā neieņem puses, bet patiesībā sniedz neizaicinošu un plašu platformu pārsvarā labējiem tēliem. Tam ir izņēmumi, bet tie ir salīdzinoši reti, bet tāpat kalpo kā aizsegs, jo kurš gan ies pats pārliecināties un skaitīt kopā un kategorizēt podkāsta viesus, un avoti, kas to ir izdarījuši, neskatās, jo automātiski ir "neobjektīvi".

... tālāk ... )

Posted by [info]dienasgramata on 2020.02.26 at 17:40
man nepatīk jauno Samsungu kameru izvietojuma dizains. reāli tizls. it ipaši tas izvirzījums virs virsmas
Kāpēc lai kāds kaut ko tādu gribētu sev kabatā?

Posted by [info]runcis on 2020.02.26 at 11:47
Nedaudz statistikas:
laikā no 01.10.2019. līdz 15.02.2020. ASV ir reģistrēti 29-41 miljons gripas gadījumu, no kuras miruši 14-19 tūkstoši (atšķiras statistikas avotos). Par kopējo pasaules ainu neņemos pašlaik spriest, bet ļoti viegli var ekstrapolēt. Tai pat laikā briesmīgais koronavīruss, kurš pēc pēdējiem datiem ir nonāvējis 2715 (visticamāk vairāk) cilvēkus Ķīnā un dažus desmitus Eiropā, Tuvajos austrumos. Gripa pēc skaitliskiem apmēriem ir krietni nāvējošāka. Kuram ir izdevīga tāda vispasaules panika? No kā cita mēģina novērst uzmanību?

digital art house

Posted by [info]kants on 2020.02.26 at 10:53
Tags: ,
klimts bij. kino pionieris bija tīri ok, ja šo uztver kā pastāvīgu pieredzi, nevis muzeja aizstājēju. bijām divi vienīgie apmeklētāji. skaidrs gan, ka tuvu ne tas, kā bosha 'visions alive' zem skābes, uz ko mans draugs H.W. bija berlīnē.

Posted by [info]dienasgramata on 2020.02.26 at 09:58
SADURSME. Pārdaugavā policisti pamana “Hondu” ar aizsvīdušiem logiem un aiztur divus “sapīpējušos” indiešus

Posted by [info]dienasgramata on 2020.02.26 at 09:43
No darba sludinājumiem: Nacionālais veselības centrs aicina darbā sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieku uz noteiktu laiku. Nez, tas uz koronavīrusa epidēmiju?

Posted by [info]teja on 2020.02.26 at 08:57
Iepazinos ar ikongleznotāju Annu. Vina man izstāstīja, ka zeltam nav pretkrāsas un nav arī cita vārda. Tas ir zelts un viss ikonā esošais lēnām tuvojas zeltam. Jāuzmanās neklūt par Dieva mīlestības pretstata sludinātāju. Bet kā, Dieva mīlestības pretstats taču ir grē... Nē!... tum... nē! Nāv... nē! Trauksm... nē! Dieva mīlestības pretstats nav arī pats pretstatu sludinātājs.

Posted by [info]lmr on 2020.02.25 at 23:24
vēl es joprojām spītīgi domāju, ka visi dara labāko, ko šobrīd var, un tas man liek neticēt apzinātam ļaunumam, un tas man šķiet naivi.

Posted by [info]lmr on 2020.02.25 at 23:13
dažkārt mani pārņem spēcīga pārliecība, ka citādāk nemaz nevarēja būt un ka viss ir vedis tieši uz šo brīdi, ka melnums aiz mana naga bija iekodēts jau sākotnē, nevis manā brīvprātīgajā vēlmē pazīmēt ar krītiņu, tur mita arī šis ieraksts, bet no brīvības nav ne smakas, jo pat tad, kad nedarbojos automātā, es darbojos pēc likuma, un vienlaikus es tam negribu ticēt, un vienlaikus šķiet, ka šī nevēlēšanās tam ticēt arī ir daļa likuma, ka varbūt tur mīt zinātkāre, un tā ir notikums.

Dialogs

Posted by [info]piecis on 2020.02.25 at 22:05
Snieg slapjš sniegs. Punči pilni. Izejam no kafejnīcas, sākam ceļu mājup.
M: Aiziesim mājās es Tev kaut ko parādīšu!
Es: Ko Tu man parādīsi?
M: Pacieties, tad jau redzēsi.
Es: 100 punktu, ka mājās aizmirsīsi man parādīt...
M: Hi, hi, tā jau nu nebūs.

Vakars. Skatāmies mūzikas balvu. Viss skaistās skaņās.
Es: Nu, ko Tu man gribēji parādīt?
M: ...

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.25 at 21:26
Tags:
vecāmāte jau vairākas dienas tikai guļ gultā un nervozē par Koronvīrusu

Posted by [info]klusais_okeans on 2020.02.25 at 21:07
Strādājot pie B grāmatas daudzkārt saskāros ar neticamu pretimnākšanu ne vien no svešiem cilvēkiem, bet arī tādiem, ar kuriem profesionālās attiecības ir naidīgas; piemēram, uz vairākiem saviem lūguma epastiem esmu bijusi gatava saņemt lāstus un lamas, ko es te vispār iedomājoties, bet tā vietā ļaudis laipni palīdz, cenšas, meklē, velta savu brīvo laiku ar prieku (kā paši piebilst). Un otra galējība - draugi noņurd uz kaut kādiem salīdzinoši nelieliem izpalīdzēšanas lūgumiem, ja vispār reaģē (izņemot dažus, kuriem liels paldies).

[Pārdomas apkopojot pateicību rindkopu]

Posted by [info]basta on 2020.02.25 at 18:15
Rollins' Latvian paternal great-grandfather, Henach Luban, fled to the U.S. from Rēzekne and changed his first name to Henry.

Posted by [info]usne on 2020.02.25 at 19:25
izdzēru glāzīti kvantro labā kompānijā un dzīve kļuva gaišāka.
citādi šī ir ļoti dīvaina diena. grūta un viegla vienlaicīgi.

Melnā Tēja un Pohas

Posted by [info]love_hacker in [info]pajautaa on 2020.02.25 at 17:03
Vai no Melnās tējas - ja izdzertas kādas krūzes 6, nakamajā dienā var būt līdzīgs stāvoklis organismā, kā alkohola paģiru stāvoklim?

Šodien reāli viss besī, iedzēru atkal melno tēju - un viss labi.
Mēģinu saprast.

Posted by [info]klusais_okeans on 2020.02.25 at 17:03
Ļoti vajag - varbūt kādam ir 1992. gada Karoga numuri, ko varētu uz īsu brīdi aizņemties saudzīgai lietošanai?

Posted by [info]usne on 2020.02.25 at 14:17
lūk Rīgas teriotorijas plānojumā ir šāds punkts:
146. Atjaunojot vai pārbūvējot vēsturiskas būves:
146.1. lieto oriģinālajam krāsojumam atbilstošu vai līdzvērtīgu krāsu sastāvu;
146.2. aizliegts spīdīgs fasāžu krāsojums;
146.3. aizliegts krāsot dabisko akmeni, dekoratīvo keramiku, apdares ķieģeļus un
cēlapmetumu fasāžu apdarē;
146.4. zeltījumu un spilgtos toņus atļauts izmantot tikai detaļās atbilstoši kultūrvēsturiskās
izpētes datiem.
146.5. aizliegts vienkāršot fasādes apdari.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2020.02.25 at 14:15
visādas lietas ir izdarītas pēdējo divu gadu laikā, bet viena no tām, ar ko lepojos visvairāk, ir tas, ka esmu dabūjusi D vitamīna līmeni no ''kritiski zems'' uz ''deficīts'', iespējams, tāpēc arī dzīve rādās mazliet ciešamākās krāsās

SKOLOTĀJU STREIKS

Posted by [info]indulgence on 2020.02.25 at 07:41
Tags:
Pagājušā gadsimta sākumā Itālijā proletariāta kustībā par sava dzīves līmeņa uzlabošanu parādījās ļoti efektīva metode, kas vēsturē iegājusi ar apzīmējumu “itāļu streiks”. Proti, strādnieki nevis atsacījās strādāt (jo šādā gadījumā tiem nācās ciest no policijas vardarbības, tos varēja atlaist no darba, vietā pieņemot streiklaužus u.tml.), bet gan sāka strādāt precīzi pēc instrukcijām, atsakoties no jebkādas personiskas iniciatīvas. Darba laiku ievēroja ar precizitāti līdz sekundēm, izpildīja tikai un vienīgi atbilstoši rīkojumiem un priekšrakstiem, par jebkuru radušos problēmu vai neparedzētu situāciju rakstiski ziņoja priekšniecībai un gaidīja, kad tā situāciju atrisinās ar jaunu instrukciju. Vārdu sakot, jebkura kustība tikai un vienīgi saskaņā ar “no augšas” nākošajām instrukcijām un noteikumiem. Tā izrādījās visefektīvākā streikošanas metode: streika pārņemtajos uzņēmumos ražošana praktiski apstājās, taču formāli “piesieties” strādniekiem nevarēja…

Vērojot šodienas skolās pastāvošo sistēmu, tā teikt, “pa ķēķa durvīm”, aizvien vairāk sāk šķist, ka tur valda šāds oficiāli neizsludināts “itāļu streiks”.

... )

remonta meistars

Posted by [info]multisulinj in [info]pajautaa on 2020.02.24 at 21:38
meklēju remonta meistaru vannasistabai un virtuvei, lūdzu, padalieties ar saviem kontaktiem un atsauksmēm!

Posted by [info]teja on 2020.02.24 at 21:10
Varbūt tas ir slims mierinājums, bet narcisiem var uzticēties vismaz tik daudz, ka viñi nepazudīs, vienmēr uznirs, lai barotu sevi ar jaunām fantāzijām un turpinātu kaislīgi piekopt savus sliktos paradumus.

Posted by [info]az on 2020.02.24 at 20:57
vakar izmmirku kā pēc peldes un saguru, braucot lielajā vējā, bet dabūju grāmatu, matcha un Pedro, pēdējiem spēkiem, bet, kad viņš mani samīļoja, uzreiz palika vieglāk, un tad man bija apelsīnu sula dāvanā un maziņš maziņš kausiņš piena, un bija tik daudz, ko stāstīt un dzirdēt, i love u so. viņš sirsnīgi smējās, kad izgāju no vīriešu wc un pat nesapratu, kur biju. braucu mājās zem zvaigznēm, priecīga un laimīga, līdz slieksnim, kad piepeši milzu nogurums mani iemeta dīvānā un tur arī pamodos līdz ar pirmo gaismu.
šodien navv spēka visu dienu, skatos, kā ārā vējš un lietus plosās, skatos tavas itālijas kalnu bildes, un tu prasi, kādu ēdienu man tev pasūtīt, un man nez kāpēc kauns atzīties, ka es jau to izdarīju pati.
tev tur ir tiramisu un pizza, un panika visapkārt, bet tu smejies un saki, ka parunāji ar vīrusu, viņš arī jau ir saguris.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.24 at 20:51
Tags: ,

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.02.24 at 20:48
Tags: , , ,

Posted by [info]elina on 2020.02.24 at 16:49
atkal zila. biš vieglāk elpot.

Atpakaļ 50