Posted by [info]stitch on 2020.05.28 at 20:37
Es ar ģimeni spēlēju spēli ko sauc tricky towers . Tricky towers ir Tetris ar īstās dzīves viziku .

https://youtu.be/r44LZcjQ6PE

when life throws kids at you 7

Posted by [info]217 on 2020.05.28 at 18:02
Tags:
nu beidzot tiesa šodien nolēma, ka Dorsetas pašvaldībai ir tiesības noteikt, kur un pie kā D. dzīvos, nesaskaņojot to ar R. māsu, un attiecīgi soci mums deva zaļo gaismu, viņš pārcelsies pie mums sestdien.

socdarbiniece sākumā teica, ka, lai mēs viņai aizsūtam sarakstu ar mēbelēm, ko mums vajag, viņa pasūtīšot, es viņai aizsūtīju sarakstu, šodien viņa prasa bankas kontu, kur sūtīt naudu, tā arī nesaprotu, kas maksās par piegādi, un vai vajadzēs šiem sniegt čeku ( un ja tā, kāpēc viņi paši nevarēja pasūtīt)

visam pa virsu, ikea šobrīd piegādā tikai līdz ārdurvju slieksnim, tā ka varēsim paši stiept augšā uz trešo stāvu, kur viņa istaba.

bet nu vismaz viņam būs galds un krēsls, un skapis, un gulta (mums bija tikai saliekamā lieka ar pārsegtām segām un maziņš skapīšgaldiņš ar 1 atvilkni, kam nevar piesēsties klāt normāli, lai pamācītos. un ķeblītis.). un aizkari beidzot tai istabā būs :D

Pēc 20 gadiem

Posted by [info]bozena on 2020.05.28 at 18:54
Mēs, pieaugušie, viņnedēļ pa kluso iesmējām par Mūsu Sētas bērniem, ka gribam piedzīvot tos laikus, kad Jaunkundzītes paaudze sastādīs valdību. Un modelējām situāciju, proti, tai skaitā, bet ne tikai,
tika lēsts, kādi ministru vārdi būs vispopulārākie, likām likmes, ka būs vairākas Patrīcijas, Elizabetes, vismaz viena Ketija, kā arī daži Patriki un Gustavi. Ja kāds pāra gadu vecāks trāpīsies sastāvā, tad tas būs Kristiāns un/vai Kristaps. Ok, Aleksandram vai Maksimam arī vietu atstāsim, citādi nebūs godīgi, un vismaz vienai Jeļenai.
Un tad mēs izvērsti vizualizējām, kā notiks budžeta pieņemšana.
(Finanšu ministre (FM), Patrīcija vai Keita:
-maāaammu, klausies, mums budžets jānodod, tu nevari atnākt? Jā, Patrika mamma arī brauc).
Finanšu ministres mamma (FMM), grāmatvede ar bargu seju un zelta brillīti:
- Nē, nu ārprāts kaut kāds! Patriša, kas tev šis par posteni?!!!
FM: Tas tur jau bija!!!!

(Nu jūs varat paturpināt!) :)

Posted by [info]teja on 2020.05.28 at 16:53
Midnight gospel: beidzot popkultūra izgudrojusi izklaidi tieši man!!!

poke them

Posted by [info]217 on 2020.05.28 at 15:46
man:: arghh
tā besī, ka UK nekad, nekad, nekad nekas normāli nevirzās uz priekšu, nekad (!), ja vien tu nesēdi ar telefonu rokās un 3x dienā nezvani un neatgādini par sevi un ko tev vajag. besī.

Posted by [info]basta on 2020.05.28 at 14:34
vakar pirmo reizi pēc divu mēnešu pārtraukuma uzpildīju degvielu. šodien saņēmu pirms divarpus mēnešiem pasūtīto matu griežamo mašīnīti.

Posted by [info]teja on 2020.05.28 at 16:08
kaut kas ļoti skumjš ir stāstā par Junga "Sarkano grāmatu" un iemesliem, kāpēc tā tā neredzēja dienasgaismu līdz pat 2009. gadam.

Tradicionālajās kopienās sapņi un pussapņi vienmēr bijusi teritorija, kur darbojas medicīna. Kad prāts (un līdz ar to arī ķermenis) materiālajā realitātē nonāk strupceļā, cilvēki ar dziednieka dāvanu tos atbrīvo caur sapņiem, metaforām, lūgšanām.

To, izrādās, pētījis arī viens no Rietumu psihoterapijas tēviem, tikai nevienam nav teicis, jo baidījies, ka izskatīsies traks.

Tikmēr šo teritoriju, sākot aptuveni no Junga nāves līdz pat Sarkanās grāmatas publicēšanai, aizpildīja farmācija.

Kapitālisma traģēdija, atšķirtības no dabas traģēdija.

Es vispār neesmu Junga fans, jo man nerezonē mācība par arhetipiem, bet viņš bija patiess pētnieks.

Posted by [info]etalonfunkcija on 2020.05.28 at 14:04
Pirmais, ko es šorīt pēc pamošanās noskaidroju, bija atšķirības starp pelēm un strupastēm, kā arī uzzināju, ka tās milzu ūdensžurkas, kas plunčājas visās Prāgas piekrastēs, nav nekādas ūdensžurkas, bet gan bizamžurkas, kuras Čehijā kā pirmajā no Eiropas valstīm ievestas no Ziemeļamerikas un, acīmredzami, palaistas savvaļā jau 19.gs. sākumā, kā arī ūdensžurkas nav nekādas žurkas, bet gan strupastes, tā pat kā bizamžurkas jeb ondatras, kas arī nekādā gadījumā nav nekādas žurkas, bet gan strupastes, kā arī to, ka "zem cietajiem, garajiem akotmatiem jeb segmatiem atrodas bieza, mazliet viļņaina pavilna (tāpēc ondatra izskatās pinkaina, it kā „nesakopusies”)". Varēja jau nu beidzot tomēr saķemmēties.

Darbs, toties, man atsāksies pēc nedēļas, un no manas pusslodzes tiks nogriezta vēl puse, jo bāru iekštelpas drīkst būt atvērtas tikai līdz vienpadsmitiem vakarā.

video spēļu vīrietis savam dēlam

Posted by [info]ingmars on 2020.05.28 at 14:13
Atceraties Deus Ex? Tā ir viena laba videospēle. Half-Life, System Shock 2, fantastiski. Arcanum. Man ļoti patīk visas Dark Souls spēles, ļoti patika Sekiro. Mans dēls nesen man jautāja, kas ir grūtākā videospēle, kuru esmu pabeidzis, un es atbildēju, ka Sekiro bija visgrūtākā. Man ir personiska aizraušanās ar Final Fantasy spēlēm, bet es neteiktu, ka iesaku tās spēlēt citiem. Domāju, ka Final Fantasy IX varētu ieteikt spēlēt citiem. Es neesmu spēlējis Fallout un Fallout 2, tādēļ bieži par to izpelnos citu cilvēku nosodījumu. Heroes III ir klasiska spēle, reizēm spēlēju to kopā ar savu sievu.

jautājums sievietēm

Posted by [info]ingmars on 2020.05.28 at 13:30
Kāpēc cilvēki mūsdienās vērtē tikai ārējo izskatu? Un tāpēc es vēršos pie sievietēm. Kādu vīrieti jūs meklējat? Tādu, kas lieto alkoholu, pīpē un jūs neciena? Vai arī tādu, kurš nelieto alkoholu un nepīpē, un tādu, kurš jūs uzklausīs grūtā brīdī un vienmēr būs kopā ar jums? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un nepīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un pīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un nepīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un pīpē, un jūs ciena? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un pīpē, un jūs ciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un nepīpē, un jūs ciena?

Es varu teikt, ka esmu parasts cilvēks, kurš dzīvē ir daudz piedzīvojis. Bet es par to neuztraucos – kas bija, tas bija. Es esmu tāds, kāds esmu. Bet esmu gatavs mainīties.

R/T?

Posted by [info]ingmars on 2020.05.28 at 11:43
Jums vairāk patīk rosols vai tosols?

a piece of advice

Posted by [info]ingmars on 2020.05.28 at 11:33
Uzaiciniet vīra draugus ciemos, pacienājiet ar garšīgām pusdienām vai vakariņām. Varat paflirtēt, bet ļoti smalki, uzmanīgi un gaumīgi. Flirts norāda, ka vīrietis sievietei simpatizē, un apliecina, ka viņš ir interesants. Iegaumējiet viņu vārdus, nodarbošanos, hobijus. Palūdziet palīdzību vīra draugam, piemēram, lūdziet apskatīt, vai automašīnas riepa nav pārāk mīksta.

Liellietu sūtīšana

Posted by [info]pichshsh in [info]pajautaa on 2020.05.28 at 11:21
skan: Explosions In The Sky
Tags:
Kāds ir izdevīgākais serviss, ar kuru sūtīt liela izmēra objektus (piemēram, mēbeles) pa Eiropu?

Posted by [info]iive on 2020.05.28 at 10:49
Covid testa rezultātu gaidīšana ir īpaša neziņas forma. No vienas puses nekas taču nav mainījies, man nav piemērota karantīna vai parādījušās pazīmes, kas liecinātu, ka esmu slima, viss ir tieši tāpat kā pirms nedēļas, kad es vēl nezināju, ka mani sūtīs uz testu.
No otras puses viss ir pilnīgi citādāk, es tagad atlieku visu nonākšanu cilvēkos līdz brīdim, kad būs zināma atbilde, jo būtu ļoti stulbi aiziet, teiksim, piketā vai nodot tehniku skolā un pēc tam uzzināt, ka esmu slima, un būtu varējusi pagaidīt dienu, to zināt, un neapdraudēt citus.
Rezultātus solīja vakar pēcpusdienā, tagad jau pagājušas 48 stundas, vēl nekādas ziņas. Šī īpašā neziņa.

Derek

Posted by [info]ingmars on 2020.05.28 at 10:53
In the suburb of Oakdale, hundreds of protesters gather outside the home of Derek Chauvin.

Posted by [info]teja on 2020.05.28 at 09:35
Pašdisciplīna & režīms tāpat kā to trūkums var būt gan sevis ienīšanas gan sevis mīlēšanas forma

Posted by [info]misene on 2020.05.27 at 19:38

Posted by [info]az on 2020.05.27 at 20:55
piepeši pa vidu vardēm un putniem sienāži sāka sisināt, tā, ne no kurienes
un dīķa pļavas vidū izaudzis bērzs divos manos augumos, kura tur iepriekš noteikti nebija
man reizēm šķiet, es apmaldos frekvencēs un nonāku citā laikā un telpā
ābeles jau snieg

Posted by [info]misene on 2020.05.27 at 16:50

Posted by [info]snark in [info]pajautaa on 2020.05.27 at 16:46
No kurienes Krievijas sieram ir cēlies šķirnes nosaukums? Kad tas notika?

Un vai tas, ka astoņdesmitajos agrīnie padsmitnieki krievus saukāja par sieriem, kaut kā saistīts ar šo siera šķirni?

Posted by [info]lilja_brik on 2020.05.27 at 01:03
vēstījums visiem, kas ir gatavi terapijai, bet nevar to atļauties: varbūt jūs esat gatavi pašterapijai? es tikai šodien uzzināju instagram konta @the.holistic.psychologist pilno stāstu, un, izrādās, viņa savu stafu ražo tieši šādu, radikāli kreisu mērķu vārdā: psihoterapeite, kas pārtraukusi privātpraksi tāpēc, ka nešķita godīgi, ka to visi nevar atļauties, turklāt, ņemot vērā, ka dziedināšanas process notiek pašā cilvēkā, un terapists piedāvā tikai struktūru: vajadzētu taču būt resursam, kas ļauj šādu struktūru sev radīt pašam?

viņas ikdienas rakstīšanas uzdevumi (future self journaling) ir pieejami bez maksas: https://yourholisticpsychologist.com/

un ir arī 6 mēnešu #selfhealers circle par nelielu maksu, ar dzīvajām lekcijām u.c.

Posted by [info]rkktzd on 2020.05.26 at 20:48
Viņa vienkārši noņēma gultasveļu un aizbrauca

Posted by [info]az on 2020.05.26 at 19:55
pamodos agri, saule vēl bija zemu, bet karsta, stārķis līda slapjš un vainīgs no ūdens ārā, dīķis bija tīrs, peldēju ilgi un mierīgi
iztraucēju pāris zaļās vardes, piepeši visas pamodušās pilnā balsī kurkst, smējos un aizrijos
skaidrs, ka nevajag apsmiet vardes, bet viņas tā piepūšas un cenšas, un. nu jā.
ravēju zemenes lielajā laukā un spiets rūkdams nāca virsū, nācās bēgt, izbiedēju stirnu purva pļavā.
peldēju, nedarīju neko, peldēju, pavadīju visus, kas aizbrauca, tagad tāds bezgalīgs prieks
būtu vajadzējis būt pavisam citur šobrīd, smieties skaļā balsī un dzert apelsīnu sulu
bet ābeles zied baltas un sārtas un smaržo gandrīz kā rododendri

Posted by [info]iive on 2020.05.26 at 18:51
Kā jums šķiet, ja man ir slimas plaušas, vai man būtu bīstami nedēļu dzīvot Karostas cietumā Liepājā? Es tur nekad neesmu bijusi.
Rīt es zināšu, vai man nav Covid :) un uz pasākuma laiku gan jau būs skaidrāk, kas man varētu kaist. Bet gan jau es vēl veseļošos.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.05.26 at 18:33
Tags: , ,
Saplēsu pēdu uz izrūsejušās riteņa kājiņas tieši brīdī, kad satiku audzinātāju, kura gribēja parunāt par Simo. Es mēģināju noparkot velo un ar iešļūceni no visa spēka spiedu uz tām rūsas driskām, kas palikušas kājiņas vietā. Es arī gribēju parunāt par Simo, tāpēc pat neiepīkstējos, bet asinis tikmēr tecēja uz iekšu izliektajā kurpē līdz sakrājās normāla peļķīte. Tad, mēģinādama to neizliet, gāju uz grupiņu savākt Simo.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.05.26 at 18:31
Tags: ,
Dzīve nu beidzot ir vecajās sliedēs - Xin Či ir atpakaļ (no Vuhaņas)

KDALA

Posted by [info]ingmars on 2020.05.26 at 09:49
Labrīt! Varbūt kāda zina, kur var iegādāties šādu koka datoru ar latviešu alfabētu?

Posted by [info]bozena on 2020.05.25 at 23:04
Šodien mana sirds izdarīja tādu jocīgu lietu, uz brīdi tā kā piebremzēja, un pēc tam uzburbuļoja. Senāk viņa dažkārt bija tikai lēkājusi un apmetusi pa kūlenim, bet šoreiz bija citādi. Nezinu, kur tas notika, kambarī vai priekškambarī, varbūt iegrūžot asinis aortā, bet fiziski varēja sajust liegu blurkšķi un burbuli (nu gāzītes zarnās zināt? Nu tad iedomājieties, ka jums sirdī ir meteorisms).
Tas nesāpēja, tikai bija nepatīkami un nedaudz biedējoši, es pat īsu vājuma brīdi nolēmu mazāk strādāt, mazāk dzert un izdarīt dzīvē ko lietderīgu.
Varbūt iet uz pansionātu lasīt vecīšiem priekšā priecīgas grāmatas, kad kovīds būs beidzies vai uz suņupatversmi staidzināt suņus.
Vispār diena bija bēdīga. Kurš te nesen rakstīja par Atprātotājiem. Itin kā būtu pazudis viss prieks. Jā, līdzīgi, līdzīgi, man šķiet, viņi ir bijuši mūsu rajonā. Man liekas, ka es vairs nevaru paciest šo kovīda katalizēto dzīves gaužo bezjēgas lietderīgumu un paredzamo nepriecīgumu.
Piemājas lielveikalā desmit minūtes pirms slēgšanas kādi pieci priecīgi jaunēkļi, vecumā starp Līželi un Jaunkundzi, bija sapirkušies garšīgos, kādu sulu, ūdens bidonu, kādu batoniņu, augļus. Nekāda alkohola. Vismaz šiem viss ir kārtībā, es nospriedu, ka tas mazliet nomierina.

Posted by [info]az on 2020.05.25 at 22:33
izbraucām ūdenstilpnes, gan sen zināmās, gan apslēptās, kāpu augstu un nenokritu, bridām caur brikšņiem un atradām lepnākās pierobežas mājas dziļā nekurienē. atgriezos arī pie laupītāju akmens, mežsargs jau miris, un viss cits arī pagalam. plūmju ieskautā baznīca vēl stāv. nopeldējos saulrietā un biju mierā.
odi atgriežas, mellenes lepni zied, maijpuķītes vēl slēpjas, bet toties vardes pilnām balsīm atpakaļ abos dīķos, par spīti stārķa ikdienas vizītēm. savāds putns baltu asti pārlaidās pāri un pats sabijās.

bfffff

Posted by [info]ingmars on 2020.05.25 at 21:54


Jaunas kurpes, Nike SB Janoskis.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.05.25 at 19:54
Tags:
Ēdu Gobas gaļu

Cikādes

Posted by [info]ezss on 2020.05.25 at 18:13
Tags:
Brīdī, kad Eiropa atļauj no mājām nākt ārā pilsoņiem, pāri okeānam ārā nāk citi dzīvnieki.

Šobrīd Ziemeļkarolīnas štata apkārtnē no zemes lien cikādes, kas tur nepieaugušā (nimfas) formā pavadījušas 17 gadus. Linnejs kukaini nokristīja par Magicicada septendecim, jo cilvēki jau izsenis bija novērojuši kā ik pa 17 gadiem no zemes parādās melnu kukaiņu pulki, kas nelabi kliedz. Tā kā cikādes veido pūļus, tās sauc arī par Pharaoh cicada vai 17 year locust.

Daudzām cikādēm ir ilgs attīstības cikls, bet tikai dažas sugas ir sinhronizējušas savu parādīšanos. Pašlaik izšķir trīs sugas, kuras parādās ik pēc 17 gadiem un četras - ik pēc 13.
Viena no teorijām ir, ka šāda sinhronizēta izlīšana ir izdzīvošanas stratēģija, jo tie ks ēd cikādes pierijās un nespēj apēst visas cikādes. Cikādes izlien no zemes, kur tās pavadījušas 17 vai 13 gadus nimfas stadijā, sūcot suliņas no koku saknēm. Kad tās ir pēdējo reiz nomainījušas apvalciņu un ieguvušas spārnus, cikādes dodas uz kokiem kur tēviņi korī dzied Mātīšu Pievilināšanas Dziesmu. Šādi kori var sasniegt 100dB. Pēc mēneša, diviem visas mātītes ir sadējušas olas un cikādes izbeidzas.

Pētnieki ir teoretizējuši, ka, ja katru gadu izlien viens no sinhronizētajiem cikāžu pulkiem, tad kopumā šadiem pulkiem būtu jābūt 30 - 17 pulki 17 gadu cikādēm un 13 pulki 13 gadu cikādēm. Ne visi no teorētiskajiem pulkiem ir novēroti un daži no pulkiem ir izmiruši. Bet šeit ir karte, kurā var redzēt pašlaik esošo pulku paredzēto parādīšanos. Katram pulkam ir sava teritorija un parādīšanās gadi. Pašlaik no zemes spraucās IX pulks.

Latvijā šo cikāžu nav, un no radiniekiem visinteresantākās ir dzeloņcikādes Membracidae, kas arī, lai gan nav tik brīnišķīgi dīvainas kā tropu radinieki, ir pietiekoši citplanētīgas.
mūsu citplanētieši )

Posted by [info]lilja_brik on 2020.05.25 at 18:32
tas brīdis ir pienācis:
- man vairs nepatīk iziet no mājas

Posted by [info]rasbainieks on 2020.05.25 at 18:07
runājot par daudzdimensiju risku novērtēšanu, kas tagad ir mūsu ikdiena
(to rakstu, uz kura bāzes šis ir, jūs jau visi redzējāt feisbukos utml internetos, bet katram gadījumam vēlreiz, kas par zvēru ir viral exposure un ko tas visos gadalaikos ēd)
top 3 lietas, ko es gribu darīt, bet pagaidām šķiet pārāk riskantas, jo ilgi jāelpo vienā telpā ar citu cilvēku vai pat vairākiem:
- iet vingrot
- iet autoskolā uz braukšanām
- iet frizēties
starp citu, tā kā piemēram exposure notification appi (kurš mums būs nu jau cerams tuvāko dienu laikā, release pending in app store, esmu kapājusi divas nedēļas bez brīvdienām) risku sāk uzskaitīt no 15 minūtēm, es uzskatu par pieņemamu pie frizieres iejozt uz 10 minūtēm, lai nodzītu deniņus un nolīdzinātu čolku, bet krāsošanai vajadzīgās ~2h ir no-go, lai gan mums pat ir plāns, kā manu quite high maintenance frizūru uztaisīt lower maintenance vienā sesijā
un vēl starp citu, vingrotuve tikai no pagājušās nedēļas ir atsākusi nodarbības, un aizvērās pirms visiem citiem – piektdienā trīspadsmitajā (martā, pirms miļōns gadiem) izsludināja ārkārtas situāciju, pulcēties drīkstēja 50 cilvēki, sestdienā es piesardzīgi aizgāju uz nodarbību, svētdienā neaizgāju, pirmdienā sešpadsmitajā jau bija pieņemts lēmums vērties ciet pavisam, kārtu agrāk par visiem citiem
tikmēr internetos cilvēki pelnīti apņirdza citas vingrotuves soctīklos sarakstītos "skolotāja" tekstus par to, kāds sūds ir vīruss, cik ļoti viņa nav, nu visa šitā klasika – un man ir žēl, ka tas ir tas, kas masās veido priekšstatu par jogu
un vēl starp citu, visa mana dzīve ir starp citu

Posted by [info]az on 2020.05.25 at 17:57
man gribētos tev kaut ko teikt, kaut ko izrunāt, bet tu cep cake with rum & mint, un es smaidu. jo baby llama needs no drama. un nav jau, ko teikt, kā var izstāstīt, ka gribas saritinātiea un raudāt ilgi, izraudāt visu ziedoni.

turi savam sunim muti ciet

Posted by [info]krii on 2020.05.25 at 17:36
Vakar izdevās formulēt savu attieksmi pret latviešu kapu kultūru:

man neizprotama tieksme sacensties mazmazītiņu dekoratīvo dārziņu iekopšanā ar papildnoteikumu, ka zemesgabalā iepriekš jāiekašņā tuvinieka līķis.

Posted by [info]az on 2020.05.25 at 17:14
sestdiena bija saules un miera pilna, pēc ilgās ziemas viena diena vasarā. vakarā pļāvām zāli, bija pirts un agra nakts. svētdien iztīrīju ūdeni un nopeldējos pati pirmā, bija rauga pankūkas un visa diena ceļā. atradām pamestus kapus, lēkājām upē pa akmeņiem blakus zeltausainam zalktim un bridām pa gravas upi līdz slapjām kājām. vēl bija dažas pilsētas un pusdienas, bet tas tā.
bet tad nāca lielas skumjas, no sena un tāla laika, kāds ieritinājās un teica, neraudi, un es raudāju uz iekšu un domāju, ka tevis dēļ varētu jebko, pat dzīvot. šodien modos vēlu, peldēju vēlu, gāju jogot zem visskaistākās ābeles, sākās vasaras lietus, turējos, cik ilgi varēju.
ņēmu sietu un gāju tīrīt dīķi atkal, jūtos kā pērļu zvejnieks, tā manas dienas paiet, velku ārā sulīgi zaļās alges un domāju, skaisti, bet nemāku sadzīvot.
ãbeles kupenās, putni tik priecīgi.
un es varu darīt neko visu dienu, tīru neko.

Posted by [info]rasbainieks on 2020.05.25 at 13:36
esmu izdarījusi neiespējamo
nopirku internetos džinsus
ar pirmo piegājienu
der ideāli

Posted by [info]klusais_okeans on 2020.05.25 at 13:16
pandēmija, tāpat kā jebkura cita emocionāla stresa situācija, pastiprinājusi cilvēku (arī manu) vēlmi pašapliecināties, esot visgudrākajiem un zinošākajam jebkurā diskusijā, interneta strīdā vai latentās formās ikdienas komunikācijā. Man vajadzētu pret šo dziņu (arī savu) izturēties tikpat saudzīgi kā pret jebkuru citu cilvēciska vājuma izpausmi - saudzīgi, ar izpratni, cenšoties mierināt, nevis nosodīt, bet tas izdodas daudz grūtāk nekā līdz šim, acīmredzot saasinoties arī manai vēlmei pēc uzmanības, savas nozīmības apliecinājumiem, un tas viss noved pie kaut kāda apburtā loka, kurā mēs tikai pieprasām un gaidām, neredzam otra vajadzības un iespēju sazināties kā diviem pilnvērtīgiem indivīdiem, kuri atvērti apmainās ar domām, nevis līdz asinīm cenšas otram pierādīt savu vērtību. Šīs vāji slēptais uzmanības bads izkropļo cilvēku tēlus (jo nekas nevar būt seksīgāks par cilvēku, kurš spēj atzīt savu zināšanu ierobežotību, atzīt savu kļūdīšanos un pārprašanu), gribas tikai vēl vairāk nolīst stūrīti un laizīt savas rētas, nevis netaisnīgi kalpot otram par savu kompleksu projekcijas telpu. Ļoti gaidu šī psiholoģiskā saasinājuma līdzsvarošanos un spēju arī pašai sevī pieņemt šo neglīto, mazisko īpašību. Bet vispār man iet ļoti labi, pat neatceros, kad esmu bijusi tik produktīva, mierīga, spējīga sajust un baudīt labo, un neļaut sliktajam ielīst dziļāk par automātiskai reaģēšanai nepieciešamo. Kādu mēnesi iepriekš bija pilnīgs omm, tagad tas mazliet sarūk, bet joprojām stāvu uz zemes stabilāk kā jebkad iepriekš.

Dienas prieks Nr.144

Posted by [info]bozena on 2020.05.24 at 23:55
https://www.delfi.lv/auto/zinas/foto-inzenieri-teste-vieteja-razotaja-militaro-bezpilota-visurgajeju.d?id=52165175

Atceroties nesenos Drona - Bēguļa piedzīvojumus, kuriem elpu aizturējuši līdzi juta mūsu tautieši un līdzcilvēki, sākšu likt likmes, pēc cik ilga laika pazudīs sakari, un izrādīsies, ka visurgājējs ir visuraizgājis. :)

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.05.24 at 23:26
Tātad pirms prombraukšanas no laukiem bija 2 lietas: Eižena krosenes bija žļurgstoši slapjas, un vienīgie apavi, ko varējām sadzīt rokā, lai nav jāiet basām uz pieturu, bija vecmammas laka kurpes.Otra lieta bija gliemeži - E savā mazjā rozā terārijā noteikti gribēja kādu iemitināt, ielika divus vīngliemežus. cik maz mēs par tiem zinājām! Autobusā siltumā līgojoties abiem hermofrodītiem atraisījās romantiskas jūtas un viņi savijās mīlas aktā jeb abi izvilka milzīgus baltus ļerpatainus stroķus un sāka bāzt viens otram ausī. Izskatījās pēc mīlas, bet tad izlasījām wikihow, ka viņiem ļoti sāpot šis mīlas akts, sāpes var pielīdzināt tam ka kad iedurtu vēderā īkšķa resnuma naglu.

attēli )

ienākumu deklarēšana

Posted by [info]arkls in [info]pajautaa on 2020.05.24 at 22:34
gan jau ir kādi gudrāki par mani. katru gadu sistēma mazliet tiekmainīta un jāmeklē no jauna:

1. Izīrēju dzivokļus neveicot saimniecisko darbību - deklarēju D1prim sadaļā. Kur varu norādīt izdevumus NĪN par attiecīgajiem objektiem, lai samazinātos attiecīgais nodoklis?
2. Kur jānorāda iegūtie dāvinājumi?

Posted by [info]maga on 2020.05.24 at 20:05
Trīs treniņu mēnešiem ir rezultāti! Aizminos uz savu mīļāko veikalu un nopirku tos pašus svārkus, kurus mērīju rudenī, bet toreiz man nederēja un lielāka izmēra nebija. Man vispār ir tendence kļūt apsēstai ar dažādām lietām, nodarbēm vai cilvēkiem un brīnumainā kārtā tagad tas ir noticis ar sportu. Pirmo mēnesi es gāju uz stiepšanos, otro tai pievienoju youtube spēka treniņus un nu jau kādu mēnesi arī šad tad paskrienu un eju staigāt pa 10 tk soļiem (gandrīz) katru dienu, vakar izbraucām ar ričukiem 28km. Plankā pagājušonedēļ nostāvēju 3 ar pus minutes, kādreiz knapi minūti varēju izturēt, un esmu apsēdusies vienā špagatā.

Terapeits

Posted by [info]banderlogs in [info]pajautaa on 2020.05.24 at 20:08
Cibiņi, vai kāds varētu ieteikt terapeitu ar pieredzi tieši ēšanas traucējumos?
Nav super nopietnais gadījums ar anoreksiju vai bulīmiju, bet ir diezgan neveselīgas attiecības ar ēšanu un gribētos beidzot tos tarakānus izmēzt laukā.
Paldies jau iepriekš!

neri oxman

Posted by [info]usne on 2020.05.24 at 14:03
runājot par autoritātēm, kādas tās mums var būt šodien:
https://www.youtube.com/watch?v=TUjlAGhukhE

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.05.24 at 12:59
Tags: ,
Eižena jaunais swag


Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.05.24 at 11:23
Tags:
Būs daudz melleņu šogad


Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.05.23 at 18:41
Tags: , ,

Posted by [info]krii on 2020.05.23 at 17:07
Jūs zinājāt, ka Luna Argenta ir arī burvīgi prosecco?

Es tagad zinu. Motivācija svinēt svētkus pieaugusi vairāk nekā jebkad!

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.05.23 at 12:47
Tags: ,

Atpakaļ 50