i love you i love you i love you [entries|archive|friends|userinfo]
az

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[23. Feb 2020|11:41]
vakar piepeši mainījās laiks, uz atvadām peldēju okeānā vēl zem zilām debesīm un saules, bet tad piepeši vairs nebija ne saules, ne kalnu, ne okeāna, tikai sarkanās sahāras smiltis visur, calima, man nebija ne jausmas, ka var būt arī tādas dienas. lidmašīna kavējās vairāk kā divas stundas, kad beidzot cēlāmies, kapteinis teica, ka lidos, cik ātri var prom, citas salas beidza lidot vispār.
tagad guļu dīvānā pie stikla sienas un skatos uz pavisam citu vētru, nav smilšu, tikai vējš plosa milzu kokus, līst bez mitas, esmu viena pati, tu vakar aizlidoji slēpot uz itālijas alpiem, es tikmēr izlasīju touching the void, pabeidzu vakar lidmašīnā, un sāku tikko atkal no jauna, nevaru apstāties, viss ķermenis saspringts līdz nelabumam, pārāk dzīva un jēla grāmata. uz galda atstātas brokastis, viss, ko es mīlu, un viens banāns, bet man ir joprojām nelabi, dzeru ūdeni un mēģinu piecelties. pedro ir netālu. un man vajag citu grāmatu. un matcha. bet vējš mežonīgs, zari krīt bez mitas. vairs neatceros, kā te ir, kad nav vētru. ķermenis ir apjucis, pārāk daudz visa.
Linkjā/nē

[21. Feb 2020|18:12]
man vairs nezvanīs. nevar izturēt tik laimīgu balsi.
Linkjā/nē

[17. Feb 2020|20:57]
i can hold u now anytime )
tagad izmazgāju matus, vismaz sauja smilšu tur bija. pēdējo nedēļu lielākais sasniegums.
Link|jā/nē

[15. Feb 2020|20:33]
peldēju no bēguma līdz paisumam, no saullēkta līdz pirmajām zvaigznēm, skērsoju visu salu līdz vietējai sahārai, tur bija vējs un vilni un sarkanie karogi. bet pietiek vietas visam.

kad es esmu okeānā, es esmu priecīgs kā mazs bērns, sūpinos un smejos. un nav pat jāilgojas. bet, kad ir nakts, zvaigznes un rums, i'm human again.
Linkjā/nē

[13. Feb 2020|13:54]
peldēju okeānā, gulēju pie okeāna, ēdu pie okeāna, man ir sāls un saules sagrauztas acis un āda, pilni mati vulkāna smiltīm, un ilgas pēc smiekliem. tu teici, ka vajag, lai ir vismaz divi, and we have to resonate, and also make fun of each other, but laugh at ourselves
Linkjā/nē

[12. Feb 2020|10:03]
tās bija vislaimīgākās dienas, es smējos bez apstājas, varbūt tikai miegā ne, un nevis tā mierīgi, laimīgi smējos, bet tā, ka viss ķermenis salokās un beigās nevar paelpot un mēs vārtāmies pa grīdu vai zāli un biedējam cilvēkus parkos, tā smējusies nebiju mūžību. me too, tu saki

bet šodien visas vētras ir beigušās, ir pilnīga vasara, 26 grādi, okeāns ir silts un mierīgs, visapkārt tikai klintis un vulkāni, un es ēdu zemenes uz jumta. palikšu mazliet te, happy new year, my love
Link|jā/nē

[9. Feb 2020|09:06]
vakar bija tik bezgala laimīga diena, es un ritenis visiem meziem pāri, savā tornī upes malā, kapteinis māja man vienai un es jutos tik happy n loved. tad matcha ar cat paws milzu pufā zem lustrām un choconuts ar zvaigznēm, pusdienās atkal bija visgarsīgākais ēdiens, man no tava ēdiena ir taureni vēderā, kā jojo.

tad braucām pretī pilnmēnesim uz frida, es smējos visu celu bez mitas, vietējie mani nodeva, man vienīgajai bija kedas, bet no worries.
tad vini sāka dejot, un piepesi gadiem tā nebija sāpējis, beigās sēdēju tumsā un asaras krita, vai varbūt asinis, bez apstājas, man gribējās vemt vai vismaz saritināties un aizmigt, bet bija mūzību ilgas standing ovations un tad nāca gaisma, un es slēpos matos.
let's go home and cry.

mājās tu man iedevi papīru, lai es visu uzrakstu, un, kad es sāku rakstīt, nebija nevienas sāpes, tikai

thank u for saving me. thank u for healing me. thank u for loving me. uz cetrām lapãm visas manas nebeidzamās pateicības to life and love and light and u.
Linkjā/nē

[7. Feb 2020|17:40]
no rīta gājām uz jojo rabbit un pusdienās uz breakfast club pēc meksikāņu brokastīm un amerikāņu pankūkām ar honeycomb butter.
saule jau no rīta ir kā vasarā, aizbraucu uz savu vismīļāko spot mežā pie ūdens un ilgi sēdēju saulē, putni vīteroja, viss cits bija kluss un mierīgs, neticas, ka vētra nāk. nu jau saule lēnām krīt kokos. gribas mierīgu, mierīgu vakaru.
Linkjā/nē

[6. Feb 2020|11:31]
visi mani ūdeni vakar aizsala, jūrai nepietika spēka, atlidoju home again, te ir pilnīgs pavasaris, silta, silta saule, miljons putni dzied, pat caur aizvērtu logu, sakura zied, un tā kindness un care, kā milzu vatē esmu ietīta, viss ir maigs un mīloss, un mierīgs. saritinājos loga dīvānā un skatos caur milzu kokiem debesīs, un tev ir jaunas glāzes, tik skaistas es vēl nebiju redzējusi, un visi trīs avokado izdzinusi saknes un un un.

visas lietas, kas ir skaistas.
Linkjā/nē

[3. Feb 2020|11:51]
vakar peldēju pils upē pie slūžām, ūdens bija brūns un garšoja pēc smiltīm. un visu laiku kaut kas skārās klāt, tā arī neieniru. brokastis bija brīnišķīgas, tad izstaigājām pilnīgi surreal pilskalna taku, tad purvus un avotus, vienīgi papēži traucēja, gāju lēnām un draudēju operatoram, jo right, so fun to make fun, though it was real raw fun
šorīts sākās ar "it is huming, can we go out and make a human?"
tad peldēju ezerā lietū un vējā, un bija nez kādēļ baisi, varbūt vakardienas dēļ, visu laiku likās, ka kāds skaras klāt. ienirstot uz mirkli likās, ka blakus peld jellyfish, i mean baby, what's up


pirkstu galus vēl nejūtu
Linkjā/nē

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]