/**\ mūldēšana, ibio... baj veganblackgayjewfeministiclyatheisticantifa Below are the 20 most recent journal entries recorded in the "basta" journal:

[<< Previous 20 entries]

May 12th, 2024
10:55 pm

[Link]

Manu bērnu skolai, kas ir viena no lielākajām tāda veida skolām, nākamais būs divdesmitais mācību gads. Pēdēdejais, jo skolotājas, kas tur strādā tīri dēļ entuziasma, esot nogurušas no izglītības ministrijas attieksmes un prasībām.
Kā pēdējais piliens esot bijis tas, ka šogad dabūja 20% no prasītā finansējuma, jo iesniegumā tika atrasta viena centa kļūda.

(3 comets | Leave a comet)

May 11th, 2024
10:55 pm

[Link]

pirms neilga laika izdomāju nākamo maršrutu. pagaidām ir daudz dažādu neskaidrību, lielākoties ap tehniku.

šodien nobraucu daudz, daudz kilometrus ar motociklu. testēju dažādas lietas un par dienas pirmās daļas rezultātiem biju patīkami pārsteigts, kas lika domāt, ka varbūt varētu braukt ar šo pašu. atpakaļceļā vairs tik labi negāja, kas lika atgriezties pie iepriekšējā plāna - jūlijā taisīt testa braucienu un pēc tā pieņemt lēmumu, pirkt citu motociklu vai nē. ir kaut kāds mega prieks braukt ar to kas ir man, nevis citu skaistajās instagrammās.

https://youtu.be/H-d1wMlLNiY?si=wwX5SJnmco2UILne

KC

(Leave a comet)

April 27th, 2024
10:55 pm

[Link]

1) motociklam pārregulēju sajūgu, noņēmu somas un pa kalniem nobraucu daudz, daudz kilometrus. Sākums, kamēr pieradu pie izmaiņām, bija ļoti stīvs un diezgan nebaudāms.
Izradās, Ilmāra pilsetā ir trīs motociklu veikali, no kuriem viens izskatās pēc īsta antikvariāta. Starp citiem motocikliem, tur beidzot klātienē ieraudzīju arī klasisko honda cb750 un kawasaki windowmakeru
2) Be...kts šodien ziņās. Lepojos. Lasot komentārus, jutos atkal kā viņa vecumā, kad apkārt ir draugu loks, bet ārpus tā, kaut kāda urlu elle. Nekur tālu neesam tikuši. Nu, ja neskaita to, ka tie urlas, kas uzbrūk manam māsas dēlam, tagad ir dažu manu draugu domubiedri.
3) KC

(1 comet | Leave a comet)

April 23rd, 2024
10:55 pm

[Link]

Šodien:
- elita veidemane mani tviterī nobanoja
- piezvanīja Invāzijas Radža un norunājām kamēr viņam beidzās telefons. Man šķiet, ka pēdējoreiz ar viņu runāju Against Me koncertā.

(Leave a comet)

April 16th, 2024
10:55 pm

[Link]

Rasa vakar prasīja vai es kādreiz dzīvē esot pagaršojis alkoholu.

(2 comets | Leave a comet)

March 27th, 2024
10:55 pm

[Link]

Nurmi.
Man šķiet, es plānoju un devos šinī braucienā tikai lai satiktu un parunātos ar Nurmi.

(Leave a comet)

March 25th, 2024
10:55 pm

[Link]

'Lietus laikā ar motociklu pārbraukt pāri Atlasa kalniem' - ček.

(Leave a comet)

March 23rd, 2024
10:55 pm

[Link]

1) nedzirdu tautiešu aktīvistus, kuri aicināja palestīniešus nosodīt hamas uzbrukumu, tagad nosodam uzbrukumu maskavā. Gluži otrādi, redzēju vienu sakām 'Milicija arī ieradusies uz koncertu'.

'это другое'

2) 'braukt ar motociklu pa Marakešu' - ček.

(28 comets | Leave a comet)

March 12th, 2024
10:55 pm

[Link]

KC

(1 comet | Leave a comet)

March 11th, 2024
10:55 pm

[Link]

mama się myliła. jestem polakiem. troszkę.

(Leave a comet)

March 10th, 2024
10:55 pm

[Link]

Tātad, pagaidām senākos senčus esmu atradis dzīvojam Malnavā. Viņu vārdi pirmoreiz tur parādās līdz ar muižas rašanos.
Pēc Hitlera domām, Malanava ir svarīgākā vieta Latvijā, jo savas vienīgās vizītes laikā, viņš negāja aplūkot Rīgas arhitektūru vai Gūtmaņalu, bet devās tieši un tikai uz Malnavu.

(2 comets | Leave a comet)

March 8th, 2024
10:55 pm

[Link]

Manas vecvecmātes vecvectēva vārds ir Laduss (dzimis 1794. gadā). Zināju ka ir tāds uzvārds, bet vārdu nekad iepriekš nebiju dzirdējis.

(11 comets | Leave a comet)

March 7th, 2024
10:55 pm

[Link]

Jo tālāk pagātnē, jo vairāk dzimtas māju.
Te astoņpadsmitā gadsimta vidū piedzima un vēlāk arī nomira Matvejs. Mans vecvecmātes vecātēva vecaistēvs:

https://maps.app.goo.gl/XwxtZogr6fHesTQP7

(Leave a comet)

March 5th, 2024
10:55 pm

[Link]

Nu, ko. Taisām Sviesta cibu par dzimtas koku pētnieku klubiņu.


Ar 1944.gada 18. augusta dekrētu Kirhenšteins manai vecvecmammai piešķīra 2. pakāpes medaļu par piecu bērnu dzemdēšanu un uzaudzināšanu. Par sešiem pienāktos 1.pakāpes medaļa, bet tad būtu jāstāsta, ka vecākais dēls pirms mēneša ir paņemts gaisa spēku izpalīgos. Valdim tad bija 16 gadi.

(3 comets | Leave a comet)

March 3rd, 2024
10:55 pm

[Link]

Nenormāli sāp galva un ir aizpampušas acis.

Kopš vasaras esmu bijis kalnos vairākas reizes, taču tāpat vien, pavizināties ar motociklu vai mašīnu pēdējoreiz biju 3.jūnijā. Toreiz tā bija skaista diena, saulains, bezvējš un man bija vairākas stundas laika, jo kalnu otrā pusē man bija jābūt tikai pēcpusdienā. Tikko skatījos, esmu bieži pa ceļam stājies un daudz bildējis. Pa ceļam mēģināju vienam jaunam motobraucējam salabot saplīsušo sajūgu, taču viņš negribēja riskēt un palika gaidot kaut kādu tehnisko palīdzību.
Atceros, visu brauciena laiku pavadīja tāda pilnīga miera un laimības sajūta, apziņa, ka brauciens ir ļoti, ļoti īpašs. Tā arī bija.

Vakar Tomu aizvedu kalnos. Viņš uzcēla sniegavīru un devāmies mazliet augstāk, līdz griezāmies atpakaļ, jo dēļ sniega bija izveidojies pamatīgs sastrēgums.

Šodien vedu Tomu uz skolu un visu ceļu viņš runāja par to uzcelto sniegavīru, par to ka viņam iet un cik daudz ir izkusis.

Pēc skolas nolēmām aizbraukt to apskatīties. Viss, kas bija palicis, bija tikai mati, ko Toms bija no sūnām uztaisījis. Paņēmām tās sūnas līdz un devāmies augstāk kalnos. Uzcēlām vēlvienu sniegavīru un devāmies vēl augstāk, līdz viss ceļš bija atkal pārklāts ar slāpjiem sniega vaļņiem. Braucās labi, kamēr neviens pretī nebrauca, jo samainīties uz ceļa, kuram ir tikai pusotra josla šādos apstākļos nav viegli, it sevišķi nogāzēs. Pašā augšā, uz kalnu pārejas bija paris pamestas mašīnas, glābēji un policisti. Bija izveidojies neliels sastrēgums, tāpēc nolēmām braukt lejā pa to pašu ceļu.
Te laikam ir jāpiemin, ka braucu ar diezgan zemu auto, kam ir vasaras riepas.

Tomam piedzivojums patika. Teica, ka augšā esot bijis mazliet uztraucies un juties tā kā filmās par cilvēkiem, kas iestrēguši kalnos, ledājos un lavīnās.

Nēēēenormāli sāp galva.

(5 comets | Leave a comet)

March 1st, 2024
10:55 pm

[Link]

Kādreiz viss bija vienkārši - ja cilvēks bija nacists, no tāda bija jāturas pa gabalu. Visi pārējie, ar dažadu jocīguma pakāpi, bija puslīdz normāli un komunicējami.

Tagad viss kļuvis daudz sarežģītāk un gribu turēties pa gabalu arī no cilvekiem kas:

- ir pret ukrainu un atbalsta krieviju
- klusē par ukrainu un klusē par krieviju
- klusē par ukrainu un atbalsta palestīnu
- ir par ukrainu un atbalsta izraēlu

Atsevišķi jāizdala 'liberālie tautieši', kas aicina bargi sodīt visus aizdomīgos, tai skaitā nepareizās mākslas autorus un, atbalstot 'vienīgo demokrātiju tuvējos austrumos', priecājas par palestīniešu līķiem, nemaz nepieļaujot domu, ka pastāv pavisam, pavisam reāla iespēja, ka arī par pašiem kāds no droša attāluma drīz varēs tā smiet.

Krievijas okupācija = okupācija = Izraēlas okupācija.

Ja tik vienkārša lieta nav saprotama, tad tagad tikai un vienīgi pa gabalu, jo viss pārējais ir vienā plauktiņā ar 'все не так однозначно'.

(79 comets | Leave a comet)

February 28th, 2024
10:55 pm

[Link]

KC

(Leave a comet)

February 25th, 2024
10:55 pm

[Link]

Sāku Tomam mācīt ekseli.

(Leave a comet)

February 24th, 2024
10:55 pm

[Link]

Šodien biju šautuvē un šāvu tik slikti kā vēl nekad līdz šim. Iemesls pavisam vienkāršs - mazgulēta nakts, dibas kafijas un līdz ar to vājš kordinacijas trūkums šaujot pa kustīgiem mērķiem.

(Leave a comet)

February 23rd, 2024
10:55 pm

[Link]

Šaubos vai biju jums kādreiz stāstījis par Kailašu.

(4 comets | Leave a comet)

[<< Previous 20 entries]

Powered by Sviesta Ciba