Friends Below are the 25 most recent friends journal entries:

[<< Previous 25 entries]

March 28th, 2023
10:35 pm
rasbainieks
[User Picture]

[Link]

dārgā ciba, ja te kāds ir šai vakara stundā
padomiņš vaig, un ar laiku ir spiedīgi
nekādi nevaru izdomāt, kā labi latviski pateikt pussy lips
norvēģiski tur ir fittläp, kas ir burtiski pežas lūpas
ierobežojumi ir tādi, ka latviešu tekstā peža ir no-go, auditorija ir skolu jaunatne un mums ir reāli aizliegts runāt ar šitādiem vārdiem
ideālā gadījumā vajadzētu paturēt tās lūpas vai vismaz konkrēti norādīt, ka runa ir par ārējiem, nevis iekšējiem dzimumorgāniem, jo tas kontekstā ir ļoti būtiski
un apzīmējumam būtu jābūt tādam, ko var vienlīdz labi pateikt gan septiņpadsmitgadīgs bullijs, kurš draud meitenei tās lūpas saskavot (un viņš neteiks "kaunuma lūpas", ja), gan pieaudzis vīrietis, kas viņu par to strostē
kā man būt, ko man iesākt?

(10 comets | Leave a comet)

08:48 pm
inese_tk
[User Picture]

[Link]

marts
ja par vakardienas koncertu, tad pārsteidz no vairākām pusēm dzirdētās sūdzības par skaņu, jo man skaņa likās ļoti laba (stāvēju tālu aizmugurē), ja nu vienīgi drusku par klusu. visādi citādi man jau vismaz gadus desmit jebkāda veida koncertos ļoti gribas sēdēt. ilgi stāvot man sāk sāpēt mugura. visdrīzāk lordozes jostas daļā dēļ. toties bija interesanti uzzināt, ka neesmu tāda vienīgā un ir cibiņi, kas tam gatavojas laicīgi - ieziežot potenciāli sāpošās vietas ar ortofēnu. varbūt kādreiz jāpamēģina. man gan patīk Jura Šteinberga piegājiens - viņš redzēts nākam uz pasākumiem ar savu ķeblīti. bet par to drusku stresaini - vai apsargiem/iekšā laidējiem nebūs iebildumu. nujā, tātad koncerts bija foršs, bet ap kādu čeēsimto minūti starp mani un mākslas baudīšanu nostājās mugura. sāku dīdīties, knosīties, grozīties, staipīties un locīties un tā kā gaidīt, kad tad nu beidzot beigsies.

Current Music: mamma klausās radio

(2 comets | Leave a comet)

02:17 pm
rkktzd
[User Picture]

[Link]

lieta ko es latviešos nevaru izturēt ir apsēstība ar naudu. nu ne tā, ka alkatība, bet doma, ka viss VISS ir atkarīgs tikai no naudas. Piemēram, latvietis aiziet uz koncertu, viņš, kā jau visi latvieši, ir ārkārtīgi liels skaņas estēts un ļoti labi zin, ko nozīmē "laba skaņa" (tas nekas, ka "laba skaņa" nozīmē apmēram to pašu, ko "dzīves jēga"). un tad viņš saka, ka koncertā bija baigi sūdīga skaņa. ja jau es samaksāju tādu naudu par biļeti, es gribētu lai ir laba skaņa (jo es baigi labi zinu, ko tas nozīmē). man sāk likties, ka latvietis ir izdomājis, ka metot naudu virsū tumbai tā sāks skanēt labāk un tad viņš ir dusmīgs, ka tā nenotiek. Tas tā ir šausmīgi daudz kur - doma, ka ja būtu tā lielā nauda, tad viss automātiski būtu zajebis. Nebūtu, gan, jo tu par naudu atrisini tikai vienu no problēmām un pati galvenā problēma/s - neizglītotība, kūtrums, nevēlēšanās sadarboties un nevēlēšanās vispār, nespēja atzīt savas kļūdas paliek neatrisināta.

(18 comets | Leave a comet)

08:46 am
evy
[User Picture]

[Link]

jo, lai pilnāka programma pēc sērošanām un slimošanām - še, tev, uzreiz sieviešdienas ar mega krampjiem, lai neatslābsti.

kur ir mana normālā ikdienas dzīve bez kādām sāpēm?!

(2 comets | Leave a comet)

March 27th, 2023
11:58 pm
prtg
[User Picture]

[Link]

Ko nesēsi, to nepļausi

(1 comet | Leave a comet)

08:12 pm
virginia_rabbit
[User Picture]

[Link]

taksists ieslēdza dziesmu "Уведу тебя увезу тебя украду"

Tags:

(Leave a comet)

06:57 pm
pajautaa
[vanga]
[User Picture]

[Link]

Frizētava "Grieze"
Dārgie zinātāji, vai "Griezē" ir kāds griezējs, ko jūs noteikti ieteiktu vai noteikti neieteiktu?

Paldies!

Tags:

(8 comets | Leave a comet)

12:05 am
prtg
[User Picture]

[Link]

Kuņģa satura rādītājs

(Leave a comet)

March 26th, 2023
06:19 pm
prtg
[User Picture]

[Link]

Putni pamodināti

(Leave a comet)

06:19 pm
prtg
[User Picture]

[Link]

Once upon the time I was the man of the word
And each of my words were backed by the sword

(Leave a comet)

05:07 pm
inese_tk
[User Picture]

[Link]

marts
piezīmes par šonedēļu:

* pirmizrāde. rezultāts man liekas ļoti labs un, lai arī producēšana nesa gana daudz stresa, man tiešām ir prieks un gandarījums par darbu pie šī projekta. vēl tikai atskaite no sevis jāizspiež. kas mani pārsteidz - aizvakar ielikām pārdošanā vienu papildizrādi un to izpirka pāris stundu laikā. mums tā nekad nav bijis. vēl pat neviena recenzija nav bijusi. man nelikās, ka tēma būs tāds kases grāvējs (ir pat jau 27 biļetes uz septembri nopirktas).
* pavasaris. saulgriežus svinēt nebija laika. tieši sakrita ar pirmizrādi. bet esmu satikusi pirmos stārķus, ķīvītes, strazdus un vardes.
* auļoju pa lucernas lauku kopā ar stirnu baru (~10 indivīdi). ļoti dzīvības pilnas sajūta.
* bija garais Līgu mēģis ierakstam. introvertajiem Jāņiem. šobrīd ir saraustas jau 18 dziesmas. aiznākamnedēļ sāksim rakstīt. bet K aizņemtības dēļ gan jau ieraksts līdz šī gada Jāņiem nebūs izdodamā formā. pati programma gan cerams būs.
* vakar nosvinējām zirdziņa 21. jubileju. īstais datums gan ir rītdien. bija ļoti forši un silti. tāda sajūta, it kā pašai būtu bijusi dzimšanas dienas. dabūjām visādas dāvanas (piemēram, papildbarības vairāk nekā mēnesim, lietotu ziemas segu, burkānu maisu, banānus, Jolanta bija uztaisījusi zirgam kūku, utt.). bija tiešām ļoti priecīgi. man vēl šodien seja velkas smaidā par to domājot.
* šon izlīdu drusku dārzā. pastaigāju ar grābekli, apgriezu šo to, kas nebija paspēts apgriezt rudenī (bet palika vēl daudz griežama), izstiepu no pagraba sapuvušos ābolus. negribas to aukstuma vilni un šļuru nākamnedēļ. gar puramalu stāv ūdens, dārzs vispār ļoti slapjš.
* Decibels nav redzēts, bet pirms pāris dienām uzpeldēja Roziņš. viņu neviens apkārtnē nebija kopš novembra redzējis. pati neredzēju, pie mums nebija, bet kaimiņiene ziņoja un K arī bija manījis sēžam ceļa malā.
* abas mašīnas joprojām servisā/gaida rindā uz servisu. nu jau kādi 4 mēneši būs ar visu šo to čakaru.
* gribēju tagad braukt staigāt uz mežu, bet kaut kā ļoti nāk miegs. besī man tā pulksteņa grozīšana. lai gan manā pasaulē vasaras laiks ir īstais laiks.
* nākamnedēļa brīva. lielākā daļa kolēģu brauc atpūsties uz ārzemēm. es braukšu pie zirga un iešu ārā dārzā. un mežā.

Tags: , ,

(Leave a comet)

March 25th, 2023
11:35 pm
prtg
[User Picture]

[Link]

Bullet Train (2022)

Tags:

(Leave a comet)

08:48 pm
pajautaa
[zimbardo]
[User Picture]

[Link]

Padalieties,lūdzu, ar sinonīmiem vārdam urla. Interesē tieši visādi dīvainie lokālismi. Manā galā urlas sauca par kalbasiem.

Current Music: Bass

(5 comets | Leave a comet)

01:16 pm
garamgajejs
[User Picture]

[Link]

Lana Del Rey - Did you know that there's a tunnel under Ocean Blvd

(Leave a comet)

09:25 am
prtg
[User Picture]

[Link]

Izšķaidītā dzimta

(1 comet | Leave a comet)

March 24th, 2023
10:00 pm
prtg
[User Picture]

[Link]

Dear mom, please meet my new toyfriend

(Leave a comet)

11:29 am
zazis
[User Picture]

[Link]

Šodien nodevu asinis. Iepazīstoties ar informāciju donoriem, biju pārsteigts, ka tur norādīts, ka ķirbju sēklās ir 3x vairāk dzelzs kā aknās. Donoriem arī vairs nesučī hematogēnu, bet gan vegānisku musli batoniņu.
Nebija cilvēku, medmāsa, kura ņēma asinis, ļoti priecājās par mazām skaistajām vēnām, pastāstīja visādas interesantas lietas. Piemēram to, ka Ērgļos ir ļoti daudz cilvēku ar visretāko asinsgrupu - ceturto rezus negatīvo. Jaunā donoru zāle ļoti plaša un skaista. Lieliska pieredze, diena izdevusies.

Tags: , ,

(28 comets | Leave a comet)

March 23rd, 2023
10:35 pm
virginia_rabbit
[User Picture]

[Link]

Japānas filmu festivāls online: https://jff.jpf.go.jp/watch/independent-cinema/

Tags:

(1 comet | Leave a comet)

05:21 pm
virginia_rabbit
[User Picture]

[Link]

taisāsmies iet laukā uz pasākumu
Simo: "pagaidi, es tikko sapratu, ka nezinu, kas ir pāsākums"

Tags: ,

(1 comet | Leave a comet)

02:30 pm
virginia_rabbit
[User Picture]

[Link]

"ir tāds gadalaiks, kad vairs nav sniega un vēl nav lapu. tas ir tik īss, ka tam nav vārda"

Tags: ,

(2 comets | Leave a comet)

01:14 pm
zazis
[User Picture]

[Link]

Lasot cibiņu diskusiju pie mana iepriekšējā puksta, atverot vēlreiz CSN un iedziļinoties sadaļā par braukšanu krustojumos, nonācu pie secinājuma, ka autovadītājiem visās situācijās nogriežoties ir jādod ceļš gājējiem, kas turpina kustību taisni. Autovadītājiem šinī situācijā ir jādod ceļš, nevis jāvēro kāda gaisma deg gājējiem domātajā luksoforā. Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Izrādās esmu netaisnīgi saukāts par dalbajobu, un arī autovadītājs absolūti nevietā uz mani sakliedza, šņurk.

Pirms atkal strēbt karstu, apsaukāties un iekarst neveselīgās diskusijās, rekomendēju izlasīt CSN 12. Braukšana krustojumos, 12.1. Regulējami krustojumi, 12.2. Neregulējami krustojumi. https://likumi.lv/ta/id/274865-celu-satiksmes-noteikumi

upd. lai nerastos lieki pārpratumi, jā, arī gājējiem ir jāievēro satiksmes regulētāja vai gājēju luksofora signāli. Bet tas nemaina faktu, ka autovadītājiem nogriežoties vienmēr jālaiž gājēji. Man tiešām ļoti negribētos, ka tagad mēs visus gājējus, kuri mēdz iet pāri pa sarkano, saukātu par dalbajobiem.

Tags:

(38 comets | Leave a comet)

09:02 am
prtg
[User Picture]

[Link]

Elektroniskie rakari

(Leave a comet)

09:02 am
prtg
[User Picture]

[Link]

Lodergrūdējs

(Leave a comet)

09:49 am
evy
[User Picture]

[Link]

sestdien saņemu ziņas no mājām, ka mana vecākā māsīca ir devusies mūžībā. vēzis pieveica. 53 gados...
tās pašas dienas vakarā mans kaķis džimis arī galīgi savārdzis atteicās vairs celties un nereaģēja ne ēst, ne dzert. naktī uz svētdienu nomira.
svētdien es pamodos nenormālā drudzī, kurš turpināja pieņemties spēkā ar katru minūti, kamēr pie 39 es tomēr aizripoju līdz klīnikai, kur pielika sistēmiņu, lai nodzītu to vellu, jo nevarēju ne runāt, ne kustēt, lauza visus kaulus tā, itā kāds pa kluso man veiktu eksorcismu.
šodien pirmā diena atpakaļ darbā.
es ceru, ka mana bēdu un nelaimju kvota šim gadam ir izsmelta.
viss!

(8 comets | Leave a comet)

March 22nd, 2023
05:08 pm
zeme
[User Picture]

[Link]

abet bišķ par humpalām jāpamuld. Kautkā piefiksēju, ka pēdējos nezcik gadus drēbes tikai un vienīgi vai nu armijas, vai darba apģērbu veikalos sanāk pirkt. Šodien ar un vakardien arī. Rītdien pie zobākstes jābrauc, nekādā ākstīšanās tur gan nebūs.

Current Music: blue heron

(1 comet | Leave a comet)

[<< Previous 25 entries]

Powered by Sviesta Ciba