El pueblo unido jama sera vencido
martcore
.. :.:... .:... .::: .::: ::::......

Aprīlis 2020
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Atkāpties Viewing 0 - 20  

Pagaidām gada labākais kino. Vienkārši labākais kino. Vispirms atsakies ticēt, ka tas viss ir documentary, pēc tam - ka tas ir mocumentary, pēc tam saproti, ka arī mākslas filmu tā nevar uzrakstīt. A serčiks tikai ir pametis pāris astotniekus, un pat nav sācis iet no trumpjiem. 3000 dolāri, arbalets, redneku LGBT, kobras pastkastē, "kopš viņam uzradās helikopters, viņam uzradās arī dažas bīstamas idejas", "man nospļauties uz tīģeriem, bet sievietes - klausieties, kulti ir reāla lieta!", un vēl 149+ dzīvas memes. 

lūk, te mums ienācās interaktīvais tehnotrilleris par to, kā briti gribēja aizlidot uz marsu, un kas no tā sanāca

ļoti iespaidoja viens no īsajiem fināliem, kurā manu varoni noindēja jau ātrajā palīdzībā, a mēs tik ļoti gribējām uzspridzināt tualeti ar nitroglicerīnu! (kurš mums to var aizliegt)
visumā pasākums, nu tā, uz trīs ar plus brontozauriem, ne pārāk apjomīgs, un arī prese visumā atzīst, ka late shift un black mirror: bandersnatch bija labāki
the complex vinnē savus punktus ja nu tikai uz kinoperatora un scenārista rēķina (tie visi ir, kā saprotiet, kinošņiki no seriāliem)

bet turpināsim FMV epopeju ar diženo...tā...kā lai to izrunā...ēē...spēli par psihoanalītiķiem...the infectious madness of doctor dekker!

kentaurs pret zirgu

manuprāt, kentaurs skrien ātrāk, jo viņam ir automātiskā pārnesumkārba cilvēka galvas formātā
un sver viņš kopsummā mazāk par zirgu
karoč, kentaurs ir reāli ātrāks

daudz burti par likmēm

Tātad tagad totalizatoros uz baltkrievu futeni tiek likti miljoni, jo tas faktiski ir vienīgais reālā un fiziskā sporta veida čempionāts, kas nav pārtraucis savu darbību. 

Tas notiek, jo cilvēkus, kas nodarbojas ar totalizatoru, nekādi vīrusi nespēj apturēt. Tev ir speciāli izdalīts bankrolls, kuru tu vari pacelt līdz līmenim, kad maini pašu bankrollu aka pamatkapitālu augstāk un savāc dividendes, vai arī nolaid viņu līdz nullei, taču darbību nevar pārtraukt - baltkrievu futbols, japāņu korespondentšahs, kubiešu bērnu volejbols līdz 13 gadiem - pofig. 

Tādēļ domāju, uz kibersportu atšķirībā no nožēlojamā baltkrievu futbola šobrīd tiek likti miljardi. Šādi nostādot koeficientus ārkārtīgi stacionārās pozīcijās.

Ja Latvijas valsts budžetu uzliktu uz apbrīnojamo Pari-Match līgas tikai lokāliem līdzjūtējiem zināmo fināla ceturto karti, tas vispār nenobīdītu apbrīnojamo koeficientu uz Fly To Moon komandu 1:7 atsevišķā kartē. Manuprāt šobrīd kibersportā var likt ārprātīgi milzīgu naudu uz dotu vai CS, NENOGRAUJOT KEFUS. Vēl pāris pašizolācijas mēneši, un arī visiem xbetiem nāksies iekļaut kibersportu savā ēdienkartē. Brīdī (kad nedod dies) saslims pirmais baltkrievu futbolists, un nebūs vairs vispār nekā, sāksies pinīgi fantastisks jebatorijs ar e-sporta industriju. Kurā būs nepieciešami eksperti, taču jau šobrīd ir skaidrs, ka līčot no kantoriem ar ekspertīzi varētu būt daudz izdevīgāk, nekā tur strādāt.

Nezinu un neinteresējos, kā ir CS un līdzīgajos, taču vismaz dotā totalizatora principi ļoti atšķiras no fiziskā sporta. Pirmkārt, ir bezjēdzīgi iziet no statistikas. Faktiski jebkurš var apspēlēt ikvienu, visu izšķir draftpiki, motivācija, hotstrīki, morāle, tādēļ nāksies dinamiski kruķīt kefus ar rokām. Kā Pari-Match viņus kruķī ar rokām? Es vienkārši pastāstīšu.
Virtus Pro un Fly To Moon best of five finālā sākotnējais koeficients bija kaut kur 13:1 uz Virtus (domāju, šeit neviens nelika). Tāds viņš saglabājās pie 2:0 Virtus Pro labā, pie 2:1 virtusu labā tas nedaudz nokritās, taču pirms ceturtās kartes, PIRMS CETURTĀS KARTES DRAFTA (!), tas bija 1:7 UZ KARTI!. Pēc tam mēs paskatījāmies draftu, kurā Fly To Moon izredzes bija vismaz manā izpratnē kaut kur apmēram 80% uz uzvaru, ja viņus neautplejos uz skillu, kā tas notika Virtus Pro pusfinālā ar "Hellraisers". Taču atšķirībā no "Hellraisers" man likās, ka autplejot tādus čuvakus, kā Bogdanu, Ženerāli un Alohu ne pārāk ir iespējams, pieredze tur, prasme spēlēt komandā. Ar nelielu pārsteigumu redzot, ka koeficientts nemainās arī PĒC DRAFTA(!!) - biedri, rezumēsim: mums ir 1:7 un tīra uzvara uz rokām - es, protams, cēli iegruzīju savus desmit eiro uz Fly To Moon. Ar ko tas beidzās, tie, kam, vajag zin - FTM vispār uzvarēja finālsēriju. 

Sadaļā "secinājumi": likt uz finālsērijas iznākumu ideja ir ne īpaši laba (pat pie 1:13), uz piekto karti absolūti nē (tur jau nokritās uz 3,5), uz atseviško ceturto karti ar identisku koeficientu gan pirms, gan pēc drafta - jums uzdāvināja 60 eiro.  

Bukmeikeri nevērtē draftus.

Нападающий «Зенита» Артем Дзюба рассказал, в теле какой женщины он хотел бы побыть один день.
«Очень трудный вопрос! Трудно сказать. Я никогда не хотел быть женщиной. Но если как в фильмах, на один день…
Понятно, что я люблю Дженнифер Энистон. Хотел бы побыть ей. Она снималась в «Друзьях», встречалась с Брэдом Питтом.
----------------------------
kāpēc grūts jautājums
ellena peidža, protams, lol

interesanti, kā izskatīsies brīdis, kad valdība nolems paziņot par vīrusa darbības oficiālajām beigām
droši vien tribīnē uzkāps Prezidents, lai tāds pateiktu, nu, viss koronai ir žopa, mēs tā nolēmām

un cilvēki uzreiz sāks atgūt to, kas bija viņiem tik ilgu laiku bija liegts dēļ ierobežojumiem:
apskaut un skūpstīt kaimiņus uz nosvīdušajām pierēm;
sabiedriskajā transportā nevis turēties pāris metru atstatumā, bet uzreiz sēsties citiem pasažieriem klēpī;
visu vakaru no vienas rokas otrā pārlikt naudas banknotes;
nemazgāt rokas nedēļām;
no ofisiem vispār nelīst ārā un verst peregāru virsū apsargam, kas mēģina jūs izdzīt no turienes;
utt

es nekādu masku valkāt netaisos
plāns ar plastmasas zaķa masku aplaupīt bērnu pasauli jau sen kā ir izsapņots
bet reigana maskas man nav
vienīgais, varbūt kādam ir kāds pazīstams metinātājs

mana mēneša populārākā grupa - pissed jeans

(starp citu, sXe / vegan apoloģēti, ja pareizi atceros)


alus vīrusa vietā pārmākts ar apziņas parazītiem esmu aplūkojis seriāla "riverdeila" pirmo sezonu
ko es varu pateikt - tas noteikti ir visjebanutākais seriāls pasaulē
šajā punktā "twilight" satiek k/f "brick", "glābējzvans" - "tvinpīku", jauniešu mizdiskie trīsuļraiši par slēktajām skolām - nopietnas sociālās drāmas par aktuālām tēmām, bet detektīvžanrs - "max faktora reklāmas kampaņas" (tas ir laikam vienīgais kinoprojekts, kurā meikapa kopsvars ir lielāks par dekorāciju kopsvaru)
un kāda tur ir gotiskā pils! viņiem dārza vietā ir kapi ar dzelteniem garaiņiem (un, protams es sev arī uzreiz sagribēju gotisko pili ar kapiem, bet tas tā)

pēc tāda tūrdefōrsa kodēties gribēs aiziet arī tie, kas vispār nedzer
taču. atrauties nav iespējams, nopietni saku

un lai divreiz neceltos kājās, iesaku vēl paskatīties britu seriālu "the stranger" - tā ir faktiski tā pati riverdeila, tikai normāliem un pieaugušiem cilvēkiem, kas uz maizes smērē margarīnu, abonē laikrakstu diena vai ko tādu 

Из карантина вышли новые люди. Начитанные, эрудированные, с 7-8 высшими образованиями. Многие по дороге на работу пекли хлеб и открывали неизвестные ранее планеты. Некоторые играючи писали монументальные полотна за одну-две остановки метро 

И только ты сломал держалку для туалетной бумаги и посмотрел сериал про Букиных

o
pēc play station 5 "prezentācijas" jau atskan vārdi "izgāztuve", "terahujopsi", "kur spēles" un pārējie

spriežot pēc izpirkto tualetes ruļļu kvantuma, mūsu valsti gaidā vismaz trīs dienas ilgs šitfests
cilvēki tā arī rīkojas - ņem divus iepakojumus zevas, kasti aeorosola - un pie dabas krūts
zem dziedošo aktieru performances un salūta vakarā

galvenais, ko ir izmainījuši project hospital - laboratorijas

agrāk bija viena STAT laboratorija, tagad viņu ir saskaldījuši trīs daļās - mikrobioloģijā, hematoloģijā un kaut kādā figņā, es nezinu, ko tā pēta un kā tā darbojas, bet viņu vajag arī
visas trīs kopā maksā bezmaz pie 100k
no šī cipara es bezmaz medicīniski nepareizi aizelsos un noškaudījos

par laimi, ekonomika arī izskatās nedaudz pamainīta, un pirmie klīnikas attīstības soļi, ja neveic neprātīgus pirkumus (es mēdzu tērēt nereālu naudu, lai savāktu superkrutus internus, tas no futbola menedžera laikam) diezgan īzī padodas
kas vēl? dlc "doctor's mode" ir zināma šiza - pirms tam tu arī varēji nosacīti spēlēt par ārstu un kontrolēt pacientus
taču tagad tu vari atzīmēt letālus biedrus ar "blue key" - tobiš visām māsiņām un ārstiem tas ir pacients ar superaugstāko prioritāti, kurā uzreiz ir jāiebāž termometrs, jāatņem mākslīgos zobus un jānogulda vismaz uz angiogrāfijas aparāta
kā tas darbojas?
es dzīvē patiesībā diezgan reti lamājos ar krievu lamivārdiem, bet

čuvaks ar kamīnsārtiem simptomiem nosēdēja trīs stundas tualetē
kur viņam šie simptomi kļuva melni, kad viņu beidzot pieņēma ortopēdijas speciālists alfrēds
kas loģiski pateica, ka nesaprot, kā viņam palīdzēt
un vienīgā interesantā ideja, kas ienāca galvā, bija izmest čuvaku uz ielas, lai viņš nomirst tur, nevis mūsu klīnikā

šādas un citas rotaļas ar dzīvību un nāvi jūs varat atrast kompānijas oxymoron spēlē project hospital

milleniāļu annas frankas dienasgrāmatas

Полузащитник «Ромы» Джастин Клюйверт рассказал о жизни в карантине.
«Я нахожусь дома в Риме уже несколько дней. Я больше не могу. Клуб не разрешает мне выходить из дома, так что я немного тренируюсь для себя здесь. Кроме того, я провожу время со своей племянницей, она счастлива. 
Такие нормальные вещи, как поход к парикмахеру, больше невозможны. Я не стригся уже три недели, у меня растет огромная борода. Хотя волосы совсем еще детские», – сказал Клюйверт.

cik gan kruta ir dota underlords tajā brīdī, kad visiem beigās ir pa 5-10 veselības punktiem, man austiņās skan tehno, un es zinu, ka es uzvarēšu
tāpēc, ka es protu uzvarēt klačus

nekad nebūtu padomājis, ka man vispār piemīt šāda rakstura īpašība
es taču esmu tur uzmanīgs, un vispār mīžu no sarežģītām situācijām
bet viens uz viens man acīs iedegas elektriska gaisma, mobilizējas smadzenes un parādas DROSME uz visādiem šoviem ar savu pa roku galam savākto komandu
ja kāds vestu statistiku, tad man finaločkās ir kaut kur 9:1 procentuālas attiecības

ieskaitot to, ko es labprāt mēdzu atspēlēt no pieciem dzīvības punktiem pret oponenta deviņdesmit pieciem
tā vispār nav problēma
galnais dotā ir IDEJA
ja jūs spēlēsiet bez idejas, jūs pagrūdīsiet vienos vārtos tiem, kuriem šī ideja ir
a man viņa ir vienmēr, lai cik draņķīgi es arī nespēlētu, beigās būs vot tā

no sākuma es padomāju, ka tā ir jauno atriebēju dziesma, taču tas nav tā

šī taga ir mana personiskā himna!
nežēlīgā karā ar visādiem mudakiem un vispār neadekvātiem pilsoņiem

nošķaudījies sabiedriskajā transportā? pis ārā mo autobusa uz mežu pie dzīvniekiem!

Atkāpties Viewing 0 - 20