Rituālie pakalpojumi
martcore
..:.....: ::::.:...:.

Aprīlis 2014
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Atkāpties Viewing 0 - 20  

xxx

galvenais mēneša notikums kultūrā - british pathe publicē internetos 85 000 informācijas vienību lielu arhīvu
http://britishpathe.wordpress.com/2014/04/17/british-pathe-releases-85000-films-on-youtube
īsāk sakot, tas ir viseverestākais youtrubas kanāls, kāds vien var būt

- Христос Акбар! - Воистину Акбар!

kā tad bez nekrologa1927 - 1914

Я всегда хотел сочинять мыльные оперы. Для людей вроде меня, желающих единственно, чтобы их любили за то, что они делают, мыльная опера гораздо эффективнее романа.
Я пытался писать сказки, но ничего не вышло. Я показал одну из них моим сыновьям, тогда еще маленьким. Они вернули ее со словами: «Папа, ты думаешь, дети совсем тупые?»
Если бы я не стал писателем, я хотел бы быть тапером в баре. Так я помогал бы влюбленным еще сильней любить друг друга.

par troņu spēlēm runājot
jūs tur izstāstiet, ja blondīnīte ar ķirzakām sāks čmorīt valsti
tad es arī pievienošos masu psihozei

joy division

Граждане Украины женского пола возрастом от 20 до 35 лет, которые зарегистрированы на территории Автономной Республики Крым и города Севастополь, будут пропущены на территорию Украины только по результатам проведения фильтрационно-проверочных мероприятий.
xx

kas notiek putina galvā

sāku saprast francūžu sajūsmu par krievijas politiku

Александр Рар из Валдайского клуба спрашивает Путина о том, каким он видит будущее Европы.
По словам Путина, глубинные ценности Европы и России одинаковы. Он в очередной раз призвал создавать "Европу от Лиссабона до Владивостока".
"Сложно договариваться с людьми, которые даже дома разговаривают между собой шепотом, потому что боятся, что их американцы подслушивают", - говорит Путин о трудностях переговоров с Европой.


čuvaku, kas ir izdomājis vārdu salikumu par "eiropu no vladivostokas līdz lisabonai", sauc gijoms fajs
vinš ir viens no francūžu labējo ideologiem jau no 80-jiem
tostarp

Гийом Фай полагает, что белая раса находится в упадке во всем мире, включая США. Европейцы становятся жертвами регресса культуры и образования, примитивизма и материализма. Следует ожидать начала этнической гражданской войны во многих странах Европейского Союза, потому что происходит смена этнического состава населения. Европейцам следует порвать с идеями плюрализма, которые на деле становятся своего рода уравниловкой, поднять лозунг этноцентризма и провозгласить лозунг возможности жить самостоятельно, без других. Пора подумать о будущей Великой Европе, имперской и федеральной, этнически и расово однородной, созданной на основе больших автономных регионов. Эта Великая Европа должна быть связана неразрывным союзом с Россией. Этот огромный континентальный блок Г. Фай называет Евросибирью. Будущий мир Г. Фай видит, прежде всего, как мир больших блоков. Еврейское государство, по его мнению, обречено. Если европейцы и русские хотят выжить, то они должны «следовать идеям сопротивления, новой реконкисты, и далее от реконкисты перейти к консервативной революции, конструктивной и созидательной, обращаясь к этническим расовым биологическим началам»

un cits 14/88
protams, nebrīnītos, ja tādas idejas viņam intravenozi galvā postē personīgi dugins, bet tas jau ir otršķirīgi

Poll #20030 safasgfsagsgsgaggas
Open to: All, results viewable to: All

(pie artēmija ieraudzīju tēmu) / kā jūs aizmiegat?

View Answers

aizmiegu jau divus metrus līdz gultai
4 (6.2%)

apgāžos, padomāju par liedagu ar palmām un pēc minūtes jau dodos turp
20 (31.2%)

metodiski iemiegu 10 minūšu laikā
12 (18.8%)

pusstundu izvērtēju aizgājušās dienas notikumus
11 (17.2%)

trīs stundas domāju, kā padarīt labāku latviju, un tāpat nepalīdz
17 (26.6%)

latvijas u-18 hokeja izlases uzbrucējs Frenks Razgals


Mūzika: the fall - i'm frank

šorīt pa ceļam uz ievēroju
ka no koka lejā grohņījusies mana aptuveni pirms 30 gadiem agrīnā konstruktīvisma periodā izstrādātā strazdu villa vienai ģimenei
tagad kokā sēž putns, kas skatās uz mani un kladzina 'ebana! real esteit obval!'

teiksim
veikalā produkts ar nosaukumu "rulete" maksā 2.50 EUR, kamēr produkts ar nosaukumu "swiss roll" maksā 0.80 EUR
atšķirības starp abiem nekādas

padomju laikos viss būtu otrādāk

lūk, pareizi
naglojiet strazdiem nevis būrus, bet mikroviļņu krāsnis

turpinu ziņas no aktuālās diskusijas

vēl, lūk, cilvēki pārdzīvo, ka brāļi vairs nevar viens otru sveikt ar svēto skūpstu, kā rakstos teikts, jo savādāk sodomija
vot incanti, a agrāk tā nebija sodomija značit
tobiš, tā ir sodomija in the eye of neutral beholder, lūk, teologi uztraucas, kā tas dotajā momentā izskatīsies citu cilvēku acīs, nevis dieva acīs
švaka baznīca

vēl čmorī sātaniskos lieldienu zaķus ar olām (citāts)
līdz pelēm ar skudrām nav tālu

upd: un mēneša citāts tālivalža tokšovā
"olas atkrīt, ja tu patiesi piedzīvo jēzu"

vo, jau citāti pareizie no bībeles panesušies
"lai sieva vada visu saimniecību, bet vīrs sēž vārtos un runā"
principā piekrītu, lai arī sēdēt vārtos un runāt ar laiku var kļūt pārāk nogurdinoši

vīram ir jābūt medniekam! brunču medniekam!

skatos/klausos iecienīto raidījumu aktuālā diskusija
tur šoreiz tēma "kāds ir vīriešu aicinājums?"
juris jānis valdis, ekšens un borščs!

starp citu, kristiešu seniorus var dziezgan viegli atšķirt no nekristiešu senioriem
kristiešu senori saka - mēs, latvieši
nekristiešu senors saka - es i letiņš!

pie tam akuaku teicami pamanījies ilustrēt šo rītu virpā )

boxing

acīmredzot, kaut kas ir jāuzraksta par pakjao vs bredlijs
bet es jau drusku esmu noguris no tā visa

paks noveco, ko tur

a black sails labs, čo, nostījos 3 sērijas
es par dredaino kapteini!

smējos

Описание: Эта история расскажет нам о тайнах многочисленных заброшенных тоннелей метро, расположенных под " никогда не спящими" улицами Нью-Йорка. Здесь в забытом людьми таинственном месте скрывается мрачный и опасный мир. Однажды, молодая девушка отправляется в эти тоннели для того, чтобы снять о них документальный фильм. Все бы ничего, но внезапно она поймет, что там царствует нечто на много страшнее беспросветной тьмы.

В ролях: Дэнни Трехо,

baltijas vēsture: janākie fakti

aiz nostalģijas ieslēdzu crusader kings 2, lai pirmoreiz karjerā pamēģinātu pārrakstīt latvijas vēsturi. nu kā, pārakstīt, nekādas latvijas tur, protams, nav (tāpat kā igaunijas, taču lietuva saprotams, ir). startēju jūras krastā kā barbars un pagāns ar kurzemes provinci pie kājām, vēl man bija zemgale un mēmele. ar vārnu spalvām plīvojošiem sirmiem matiem manu dianstiju pārstāvēja pilsonis vārdā kodere peniķis, un tas bija slavenās peniķu dzimtas sākums.

pirmais, ko es noskaidroju, ka teorētiski ir iespējams izveidot juridisku kurzemes hercogisti bez kādiem tur džeikobiem, bet tam ir nepieciešami afigenna daudz naudas - un tādu naudu nevar dabūt tirgojot šosejas malā gailenes ar brūklenēm. tā teikt, līdz kapitālismam vēl tālu. principā naudu pagānbarbari iegūst sirojot pa visādām vietām, bet izrādījās, ka mēs neesam nekādi īpašie vikingi, teritorijas, kas atrodas mūsu jūras pusē, skaitās draudzīgas, a braukt pāri baltijas jūrai ar no tukšiem vanagiem izvaidota plosta nelikās pārāk valstiski saprātīgs pasākums. visa šī doma ilgi kvēloja manā neveselīgajā galvā, kamēr notransformējās tik ārprātīgā plānā, kādu savu mūžu es nebiju izperinājis. karoče, ar visām savām trīs teritorijām es pēkšņi un bez brīdinājuma uzbruku žemaitijai (iedomājieties, viņiem jau bija hercogiste!), tālākais bija tehnikas jautājums. no visa šī pasākuma es ieguvu žemaitiju, trāķu lielpilsētu, lietuvas pārvaldītāja pārsteigto skatienu, vietējo vasaļu krasu nosodījumu un vietējo mežoņu neviltotu apbrīnu.

taču tas bija plančika tikai pats, pats sākums. ko es darīju tālāk? es neveicu absolūti nekādas represijas pret žemaitijas pārvaldītāju vai pret trāķu mēru. vecais peniķis uzsita visiem uz pleca, teica "dzīvojiet mierā, rupuči" un aizgāja taisīt bērnus, ar trīs konkubīnēm uzreiz (pagānu nou-hau!). starp citu, par pēdējo runājot, tas ir aktuāli paaugstinātas fertilitātes realizācijai, jo vieta un laiki mums te ir tādi, ka nevar saprast, vai mūsu brašais kuzremnieks drātējas ātrāk nekā plosās pneimonija. a atstāt dinastiju ta vajag. bet stāstu tālāk. nepagāja ne ilgs laiks, kad notika briesmīgais notikums - gan trāķu mērs, gan žemaitijas virsaiši pasludināja neatkarības karu pret tirāniju. pat zemgales kaut kāds neapmierinātais vasalis piebiedrojās. domāju, ir lieki teikt, ka tieši šī momenta dēļ es arī uzsāku visu operāciju. sakāvis imbecīļus es iepiļīju visu priduroku branžu cietumā. pirmais neizturēja aļģimants. " slikti man te, izlaidiet, lūdzu". "broļukas, nekādu problēmu", es atbildu, "no jums 70 dukāti par obezjaņņika servisu".  lauzās visi, bet samaksāja! tā es ieguvu piķi kurzemes hercogistes organizācijai. kuru arī noorganizēju, taču sakarā ar to, ka žemaitijas hercogisti biju okupējis pirmo, karoče, kā lai to labāk pasaka, mēs tagad esam nevis lielā kurzeme, bet gan lielā žemaitija.

līdz ar to vecais peniķis varēja mierīgi atdot galus, palika gadu vecais dēls centis, pieaugusī meita dārta nomira no depresijas, a meitu laimu es nosūtīju uz ārzemēm, tālāk no šī bīstamā sviesta kopā ar viedo vailikulu. pēdējais vispār ir numurs. vecais vailukula nonācis parīzē (viņa uzdevums bija studēt tehnoloģijas par labu kurzemes industriālajam uzplaukumam) rakstīja no turienes sirdi plosošas teļegas "vaimanuvai, ļaudis te kā tādi mošķi ērmotās drānās un zirgi uz akmens ielām, ak, tētīt", bet vismaz par vienu sīko sirds bija mierā.

centim, paaugašamies prātā, garā un miesā, izdevās izpiest no jātvingiem skaloviju, un pa nēmanu var tagad braukāt ar putaplasta izpriecu kuģīti. jāsaka, ka pats centis vizuāli drīzāk atgādina nevis baltu virsaiti, bet gan "valensijas" otro vārtsargu. tas tā. kā savu otro uzdevumu es izvirzīju nenovēršamo pretošanos nenovēršamajiem krustnešiem, kas laikam nāks pār mūsu vēl jaunākās paaudzes pārstāvjiem - savu slavas mirkli ekspektē jaunuvji no peniķu dzimtas, matīss, brencis un tifānija (atvainojiet, nenoturējos). taču tikmēr mēs būvējām savus pirmos kuģus, veicām nelielas ķirurģiskas izmaiņas likumdošanā, pārrakstījām asociālu vasaļu dzīvokļus uz viņu krustmāmiņām un negaidīti saņēmām zviedru iebrukumu. zviedru iebrukums izklausījās pabriesmīgs. "tiksimies kaujas laukā!", viņi rakstīja notā. ko viņi ar to domāja, ka mēs šajā sakarā kaut kur brauksim? pēc tam, kad noskaidrojās, ka mēs ne uz kādiem viņu kaujas laukiem nebrauksim, bet turpināsim nodarboties ar to, ko nodarbojāmies, vikingi sāka nedroši mūs apmeklēt paši. taču jau pirmās tre krunuru baržas uzdūrās globāli noenkurotām pāris galerām, a tālāk viss kļuva tikai vēl sliktāk - azartā iegājušie zemgaļi savā zemē naturāli trenkāja nabaga skandināvus pa krūmiem , un tas vēl mūsu plakanajos līdzenumos, a kas notiktu kalnos, vispār bail iedomāties. vikingu boss aiz bēdām sāka dzert (mēs ta gaidījām krustnešus, centos mierināt), beigās samaksāja mums naudu un aizgāja ar violeto diskursu uz pieres.

tas pagaidām viss - brīdī, kad to rakstu, valstī viss ir kārtībā. mūs gaida livonijas problēma. nu un krustneši, pis viņus zirgs.
lielas ilustrācijas )

savu pirmo europa universalis 4 kampaņu vakardien iesāku nevis ar kādu lielu un vieglu valsti, kā iesaka tutori, bet gan ar kaut ko puslīdz pazīstamu - neapoli
kas sastāvēja no vairākām teritorijām un atradās truštēviņiski produktīvā aragonas karaļa ne īsti totālā pārvaldībā, bet junior pārtneršip, kur juniors, paši saprotat, esmu es - bez piecām minūtēm vasalis
pēc noteikumiem šīs attiecības valstu starpā tiek pārskatītas ik pēc pieciem gadiem, un ja būtisku izmaiņu nav, tad viss turpinās pa vecam
par savu pirmo uzdevumu es izvirzīju neapoles cīņu par netkarību no visādiem tur barselonas buldozeristiem

pirmkārt, paskatījos cik īsti gadiņi ir aragonas karalim. a čo, samērā kraķis. tādēļ sākumā es gulēju zem olīvkokiem, sūtīju tirgotājus uz venēciju (veiksmīgi), mēģināju ielīst konstantinopoles biržā (neveiksmīgi), būvēju nelielus bruņotos spēkus, cik nu pie mums pensionārs var atļauties tādus uzbūvēt, un pacietīgi gaidīju, kad spāņu valdnieks beidzot nosprāgs.
valdnieks nosprāga arī. viņa vietā nāca kaut kāds mazgadīgs bastards, ar kuru, kā es cerēju, runa būs īsa "kas tu tāds esi, mēs tevi nezinām, nevis aragonas karalis tu esi, bet ūpis, vot, vecais, tas jā, tas bija, vārdsakot, uz redzēšanos vecpiebalgā maijā"
taču bastards, bļeatj, baigi leģitīmais izrādījās. vēl piecus gadus gulēt zem olīvkokiem es vairs netaisījos, tādēļ sāku rīkoties.

sanācatā, ka aragonieši kārtējā spānijas apvienošanas karā (apvienošanas karš ir tad, kad tiek izslaktēta pusvalsts, un pilsoņi tiek apvienoti ar krematoriju) sakasījās ar kastīliešiem
man pēc idejas arī vajadzēja piedalīties sava zivju un zvēru pavēlnieka atbalstā, es arī pamāju ar galvu, bet, protams, siņjor, un, kā mūs mācīja viens cits monarhs citā pasākumā, nekavējoties pagriezu savus kuģus uz otru pusi
uzreiz pēc tam nācās pieņemt svarīgu lēmumu - es izlēmu nesaistīties ar visu franču-angļu un viņiem pietuvināto jezgu, bet aizsūtīju vienu diplomātu uz austriju, a otru - uz ungāriju
un kamēr siņjors gadu sēdēja kastīliešu okupētajā piekrastē, es gadu nodrošināju sabiedriskās domas atbalstu separātismam, un panācu garantijas gan no austriešiem, gan no ungāriem

tikko kastīliešu diskotēka beidzās (tās laikā neko nevarēja izdarīt, jo es nevaru pieteikt karu sabiedrotajiem), mēs uzreiz uzsākām dziesmoto revolūciju
ungāri bišķiņ pačikājās, viņiem serbi bija okupējuši kaut ko horvātijā ar teitoņu ordeņa līdzdalību, toties austrija 15-jā gadsimtā - tas ir sportiska un veselīga dzīvesveida pīlārs, viņiem tikai parādi ar roku, viņi ikvienam galvu nonesīs
tikmēr es ar jūras spēkiem nobloķēju visus spāņu salu resursus un pa vienam atfigačīju viņu tirdzniecības kuģus, paralēli skaitot kapeikas - vai ar divdesmit latiem var finansēt šāda mēroga karu, lūk, tas ir jautājums. padotie piedāvāja finansējuma nodrošinājumam sākt tirgot muižniecības titulus, uz ko es teicu - aristokrātija nepārdodas - un sakodis zobus turpināju skaitīt kapeikas (šis lēmums toties veicināja stbilizāciju valstī. kaut arī ko tur veicināt, nekā nebija, es biju gaidījis daudz lielāku haju. nu tur leģitimitāte nokritās. a čo, varbūt es neesmu leģitīms, toties ļoti leģitīma ir 12 000 speciāli apmācītu cilvēku brigāde pagalmā, un ka nesanāk tā, ka fools golda vietā, jūs, nepateicīgie biedri, no zemes nesākat rakt cinku saviem zārkiem. tāks, aizrāvos)

bastards vairāk nekā gadu nomalies kastīliešu okupācijas badā un postažā, ieraugot vēl ōsterreihu ar maģāriem laikam zaudēju samaņu
toties komponējot pēckara pretenziju billu, man nenācās ilgi domāt - "pišat nahuj". pēc pārdomu brīža "un atstājiet mums vēl mesīnu". domāju, es drusku obnagļel, bet zinoši cilvēki saka, ka vēl palermo vajadzēja savākt. moš, vajadzēja, hz.

tādēļ stāsta morāle - gribat ar maziem spēkiem un faktiski bez resursiem uzveikt kiborgu, trieciet sivēnam nazi mugurā, tā visiem būs labāk

Atkāpties Viewing 0 - 20