based on a true story
martcore
.:.:. .: : ::.: .:.:.
Atkāpties Viewing 0 - 20  
more spurs than spurs

atgādināšu, ka šis ir pēdējais brīdis, kad var pafanot par argentīnas izlasi
ne to, kas atkal aplūzoja kopas futbolā, bet to, kas spēlēs basketbolu olimpiādē rio
paskatieties uz raiņa pieminekli

andress nočioni - 36 gadi
manu žinobili - 38 gadi
lūiss skola - 36 gadi

viņa bija jau tad, kad mēs zem galda vēl staigājām
diemžēl izlasē nav karlosa delfino, ar saviem 34 gadiem viņš piļī argentīnas moloģožkā

pie mums IR!

cik gan drausmīgi kruts spēlētējs ir antuāns
vienmēr ļoti paticis, vēl no sosjedadas laikiem


mūsu austrumu kaiņiem kulta paraugēkas nezkāpēc atgādina vietas, kurās mitinās mikīpele ar šeherezadi

šim eiročempionātam ir savdabīgi varoņi - štangas, autogoli un vils grigss

bļā, šakiri!

no tvitera

отстойная у нас планета. ни магии, ни вампиров, ни пришельцев, ни летающих кабачков. 2 из 10, в общем. два балла чисто за графику накинул.

par seriāliem

nezinu, kā jūs, bet es ļoti gaidu šo

vinonas raideres novecošana ir vēl tas nazis sirdī, taču nāksies to pārdzīvot, citas izvēles nav

visā šajā pasākumā es gribētu būt kopā ar šiem cilvēkiem
https://www.youtube.com/watch?v=JAAbuGX-qEY

brexits

d2

tāpat diablo 2 solo atsvaidzināju zināšanas par assasinu, viss izrādījās negaidīti viegli un vienkārši
templaročka (es nevarēšu laikam nekad vairs atkratīties no dotas psiholoģijas) ir ļoti kļovs čars ar saviem charge up skilliem, teiksim, fire fists pirmais sitiens pa dajebko, otrais uz rādiusu, trešais pa resnāko pretinieku, un tas viss vienā sekundē, prikoļna ļoti. tiger clawam ir savādāk 100, 200, 300 attack procenti
kā zināms, sinai viss ir atkarīgs no ķepām, it sevišķi ja spēlē ar dubultķepām un bez vairoga. ir labas ķepas - labs asassins. nav labu ķepu - slikts asassins ar zemu killreitu. tas, kā izkrīt.

man sākumā izkrita divas kataras ar 7 punktiem poisonā for 3 seconds, plus vēl gredzens ar +6 indē. spēlēt ar 20 punktiem poisonā kļuva pavisam aizraujoši. nav vairs nepieciešams nevienu tieši piebeigt, vnk pieskrien, iesit un skrien tālāk - gandrīz jebkas nomirst no indes pēc sekundes

aizsardzība, protams, sinai nav nekāda, vairoga nav, ir skills ar vienu punktu uz bloķēšanu (laikam 27%?), bet pēc idejas mani būtu jāzamočī visiem, kam nav slinkums, pretiniekiem ar lokiem, teiksim, ja tu stāvi uz vietas. taču ir viens moments. sina ir viens no personāžiem, kas ļoti, ļoti daudz liek savā dexā (līdz 120, ne dēļ aizsardzības, bet dēļ tām pašām ķepām), kā rezultātā es no pudeles atdzēros tikai divreiz un abas pret bosiem, ir ļoti grūti iefigačīt personāžam, kas tāpat atrodas zem permanenta speed bursta, plus vēl sāk skriet, plus vēl ar dex kaut kādu 60. būtībā mani var tikai frīzot (ko arī spēle dažreiz cenšas darīt), bet es pastāvēšu, atdzeršos, iziešu no frīza, un tad visiem viņiem paliks ļoti slikti

kaut kā tā

Poll #20752 jsjdrkdkdgfhkgfhkfk
Open to: All, results viewable to: All

annual report

View Answers

esmu dzīvs un mobils!
26 (78.8%)


0 (0.0%)

nekas, tūlīt būs vēl labāk!
7 (21.2%)

šī diena ieies vēsturē kā britu līgosvētki
nu tur naktī pie ugunskura apgrozi šašliku, iekapā vanagu un nospied telefonā aplikāciju "we're out!"

šašliki

par morāliem imperatīviem runājot
varbūt pāriet tikai uz cūkgaļu
govis, aitas un vistas cilvēkus neēd
toties cūkas ēd visu pēc kārtas
killers against killers

par brexitu

palasījos [info]sara un [info]ulvs diskusiju
nu, bļa
atkal viss tas pats, it kā jau, kad dibināja, nebija skaidrs, ka tiek organizēta nevis vroclavas ziņģētāju biedrība, bet gan gigantisks prodžekts ar nulles iespējamo pieredzi tamlīdzīgos prodžektos - jau tad bija skaidrs, ka tas būs birokrātijas perēklis uz gadies desmit vai divdesmit, un tikpat daudz reizu viņš arī feilos, krīzēs un vēlzinko darīs. bērni, kad mācās staigāt, arī diezgan daudz gāžas vēkšpēdus.

bet nē, vajag visu uzreiz un tagad, gribētos pamosties tēvoča skrudža naudas baseinā vēl in my lifetime
nekādas ticības ideāliem
kam būs taisnība? mums vai viņiem?
kā ļoti pareizi izsakās vokālists morisejs, times tide will swallow you. and me too.
un times tide ir vienota pasaule.

gribi to vai nē. vari iet spārdīt upes tecējumam pretī ar kājām. vari mitoloģiski viņai mēģināt ar tām pašām kājām palīdzēt plūst straujāk. viņai pofig. it flows to the sea.


Russian man, Nikolai Machulyak, feeds a polar bear and his cubs with condensed milk, 1976.

screwdriver beach party

kamēr es te pa laukiem dzīvojos

ziniet, zem kā vēl brīnišķīgi aiziet tas jūsu elektriskais muzons? zem diablo 2! ļoti sen nebiju nodarbojies, gandrīz visu aizmirsis, taču kaut cik spēju atsaukt atmiņā boņika pagatavošanas receptes, ar pirmo piegājienu aizlīdu līdz pat tadžmahalam, kur mani beidzot nosita resnais zaļais boss - aizmirsu par antifrīzu, joba, kur nu mani iesirmie deniņi to visu var atcerēties. kā arī to, ka ar kubu taču no trīs dārgakmeņiem varēja gatavot vienu jaudīgāku, un tā pa eksponenti, vaidzēja pietaupīt. nu un pareizās mantas manam boņikam ārā kā nemetās, tā nemetās. tirdzniecības sektorā arī lohi.

taču ar muzonu, jā, tas gan. a ko, man skaņu no spēles nevajag, lai klausītos tur oponentu kurkstēšaņu aiz durvīm, es tāpat zinu, ka viņi tur ir, da i man pohuj ir vai nav, atveram durvis un draudzīgs sveiciens ar bone spearu vai preventatīvo terroru. ko tur vēl klausīties, identificētāja "stay for a while and listen", čuvak,  nevaru, man autobuss iet pēc grafika. bet, lūk, piemēram, zem klasiskā motorcycle - as the rush comes burvestības pašas burās, kur vajag, sērs reibina un skeleti dzied. paklausieties, paklausieties, tur pēdējā instrumentālā pusotra minūte ir vispār godlike.

a šonakt par godu tam, ka ods man sakoda acs plakstiņu, iebliezu morgana peidža setu elektriskajā deizijā, vot, tur jau vietām sākās ienaidnieku, peles, stereotipu, klaviatūras laušana, it sevišķi hailaitos (piem.showtek -slow down, everyone knows this fuel?!). bļaģ, tas bija tik kruta, oh. run and cast!

a par boņiku, nu kaut kā man pašam līdz galam nepatika, kas sanāca, kāpēc gan man vajadzēja drusku dim visionu, kas to var pateikt. tur taču viss vienkārši - punkts golemā, punkts viņa māsterošanā, punkts amplify damagē un astoņdesmit astoņi punkti zobu līnijā. builda nosaukums: Protēzists. nākamreiz viss būs labāk. 

btw, varētu ar kādu lanā kooperatīvi uzraut, teiksim, kosmo, nevēlies?! vai tev pret diablo personiskas dabas iebildumi? (starp citu, izlasīju tavu īsziņu kaut kad nesen, tu man zvanīji un smsoji uz veco telefonu, ko es neizmantoju faktiski, a to es brīnījos, kur tu pazudi). paņemsi sev personāžu, kuram mazāk jāklakšķina pa pogām, nezinu, tur, man liekas, tādai bowzonei ņihuja nav jādara, bet es vispār vāji orientējos tajos jūsu barbaros, paladinos un amazonēs, es ar nekro pārsvarā piļīju un ar asassinu drusku. 

tādas lietas
aiziešu līdz upei  

ps. kāds no veterāniem atceras - ja jewelam ir īpašība mīnus19% requirements, džūels nērfo prasības tikai konkrētajam priekšmetam, vai tas attiecas uz visu?

skatījos rus-wal pa tina-tv, nabaga tēvocis gena žēlojas, ka velsā, nu kas tur par klubiem, llangfwyldd kaut kādi
par kārdifu ar svonsiju viņš laikam nebija kursā
kā arī LEĢENDĀRO REKSHEMU!!!!111

pusmiljards kara rokenrolam!

a tikmēr labi cilvēki un grupa židrūns uz ielas badojas

pasaules čempionātu futbolā sponsorē lāču ledus

Atkāpties Viewing 0 - 20