martcore88's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 13 friends' journal entries.

  Friday, February 28th, 2020
  vilibaldis
  11:11a
  Paņiks
  Ta jūs sakāt, ka jāmet viss pie malas un jāiet kafeja iepirkt "Kamēr vēl ir?"
  vilibaldis
  10:10a
  Darbs
  Sasodīts! "Zvaigzne" kuras dēļ viss tika pārcelts uz visiem citiem nederīgo otrdienu, atkal nevar(!!!) Vai mums ir izstādes projekts? Nē, jo zvaigzne visu darīs uz čuju... un mums tagadiņ būs jānesas uz turieni pirmdienas naktī, lai noskatītos kā kundzīte izpildās.
  Anotāciju nav, relīžu nav, nekā nav "Jo piedodiet, apstākļi..." Ir tikai "Es, Zvaigzne!"
  Ak jā, esot spams Tekstilmākslas asociācijai... Ko? Kapēc? Kāds tam ar visu šo sakars? Maucam ar pirkstu debesīs un ceram, ka kaut kur trāpīs?

  Kā mani tracina šāda tipa cilvēki. Ommmmmmmmmmmmmm!
  unknown_entity
  9:30a
  De-bill koleģiāts
  Kundzīte pastāstīja par kaļeku, kas aizbrauca uz Itāliju ekstendotajā nogalē (mums te bija valsts svētki, pirdiena brīva), tur saslima, un otrdien, šķaudīdams un klepodams, aizvilka uz ofisu. Cilvēks, kuram jau normālos darba apstākļos NAV tur jābūt. Vēl jo mazāk, ja esi slims. Vēl jo mazāk, ja atgriezies saslimis no ārzemēm. Vēl jo mazāk, ja tas viss notiek globālas epidēmijas laikā. Vēl jo mazāk, ja tu atgriezies no epidēmijas skarta reģiōna. Kur prāts?
  Thursday, February 27th, 2020
  vilibaldis
  6:09p
  Visādi nieki
  Nu re, ikauņi mums atkal priekšā.
  Dabūjuši pirmo Koronvīrusa tūristu.
  Wednesday, February 26th, 2020
  vilibaldis
  7:44p
  sadzīve
  man ir vesels čumadāns ar 50-60-70 gadu Sievietes rokdarbu lapām, manas bērnības kaislība, izmest tā kā žēl, bet vajadzības uzglabāt abzolut nekādas. Unkolaiartovisudara?
  snark
  10:53a
  Starptautiskā Enerģētikas aģentūra (IEA) publicējusi ziņojumu par CO2 izmešiem enerģētikas sektorā 2019. gadā.

  Kopš ilgiem laikiem, kopējais izmešu daudzums, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, ir palicis nemainīgs. Noteicošie faktori nepārsteidz: enerģijas iekguvei izmantots mazāk ogļu, bet vairāk dabasgāzes un kodolenerģijas. Toties ir interesants sadalījums starp "attīstītajām ekonomikām" un "pārējo pasauli". Attīstītajās ekonomikās izmešu pieaugums 1990.- 2010. gadā ir bijis minimāls, bet kopš 2010. gada ir konsekventi gājis mazumā. Toties citur ballīte (uz oglēm) gājusi plašumā, un tikai mazāka ekonomiskā izaugsme kā paredzēts, to ir varējusi ierobežot.

  Vēl interesanti - lielākais absolūtais izmešu samazinājums ir ASV (čau, megasvarīgā Parīzes vienošanās).


  Martā sola detalizētāku ziņojumu. Stay tuned.
  Tuesday, February 25th, 2020
  meness_berns
  4:11p
  ---
  Mums uz galvas pēkšņi nokrita Limp Bizkit biļetes. Tā kā septiņpadsmitgadniece nezināja, kas tas ir, parādījām dažus klipus. Ūpis bija sajūsmā – jo "tur buras". (domāts – Freda Dērsta žestikulēšana).
  vilibaldis
  3:35p
  Skola
  A man, a man, a man ir teicamnieka stipendija!
  Uz diviem mēnešiem gan, bet tik un tā patīkami.
  Monday, February 24th, 2020
  meness_berns
  11:54a
  ---
  Šonakt mocīja bezmiegs. Rakājos atmiņā. Visdziļākajos nostūros. Tā jau notiek – kad esi pāri pusmūžam, jācenšas salīmēt visu mozaīku. Atcerējos īpaši bezjēdzīgu faktu. 1988./89. mācību gadā 4. vidusskolā notika pasākums, kas, šķiet, oficiāli tika nosaukts par klašu sacensībām aerobikā, bet de facto bija individuāla sacensība starp sestklasnieci Ivetu P. un piektklasnieci Lindu M., kura izcilāk dejos kā Maikls Džeksons. Viena izvēlējās "Bad", otra "Smooth Criminal". Neatceros, kura uzvarēja.
  meness_berns
  10:32a
  ---
  https://www.youtube.com/watch?v=sFbT99upfFY

  Ja kāds vēl nav dzirdējis... Šī ir dziesma, kas Pasaka Visu.

  Vismaz tiem, kas piedzimuši līdz 1979 un postpadomju telpā.

  "А я помню, сколько было добра
  В каждом видели брата
  Мы последнее поколение
  Которое любовь рифмовало без мата"
  Friday, February 21st, 2020
  meness_berns
  12:19p
  Thursday, February 20th, 2020
  unknown_entity
  9:34a
  Ak, jā, vēl viena lieta šinī pat sakarā - ja ir plāns pirkt dzelžus (cietos, atmiņu, komplektētus datōrus, etc), silti iesaku to darīt tagad. Vēlāk būs dārgāk. Vismaz procentus 10. Jo stāv ne tikai PCB, bet arī silikōna vafeļu, čipšu ražošana, kā arī visa veida detaļu ražošana. Kas nozīmē to, ka, tanī brīdī, kad ražošana atsāksies uz pilnu klapi, būs caurums supply-chainā. Ja vafeles neražos vēl mēnesi, bet atmiņas/cietos lēnām liks kopā, paies kāds mēnesis PĒC ražošanas atsākšanās, līdz šis caurums tiks aizpildīts. Kas nozīmē 2 mēnešu dīkstāvi daudziem-jo-daudziem. Kas nozīmē to, ka būs iztrūkumi. Kur trūkst, tur cenas ceļas.
  unknown_entity
  9:14a
  Par profesionālo nCOV19
  Kā jau katru gadu, Ķīna bija ciet uz 2 nedēļām lai jaungadotos. OK, industrijā visi to zin un ar to rēķinās. Šīgada kroņavīruss bišķiņ čakarē plānus. Dēļ tā sākotnējie termiņi bija "Closed until Feb 10th", tagad visi apgalvo, ka darbojas minimālajos režīmos - ražo tikai standarta setapus un tikai mazos apjomos (līdz 1m2). PCBWay sniedz patiesāku infu - ar minimālu cilvēkresursu mēģina iztīrīt backlog'u, reālie termiņi ir ~1.5 mēnesis iepriekšējās nedēļas vietā. Man kā reiz deg 4slāņu ar dubulto kaparu. Nāksies bleķot eiropiešiem 5x, lai iekļautos termiņos. Ar komponenšu iepirkšanu ir tas pats. Labi, ka farnelim un digikeyam ir noliktavas Eiropā, kas ir daudz maz pilnas (pagaidām)
About Sviesta Ciba