martcore88's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 11 friends' journal entries.

  Friday, October 23rd, 2020
  meness_berns
  10:55p
  ---
  Viens interesants fakts, kas savdabīgā veidā man ļoti spēcīgi norezonēja, ka tas, kas notiek ar planētu, ir baigā vēsturiskā lielā lieta. Caurskatot dzīves pierakstus, pamanīju, ka 2020. gads būs pirmais, kad neesmu šķērsojis Latvijas (Latvijas PSR) robežu kopš 19-faking-87!
  unknown_entity
  9:56p
  Man te celis kādu laiku ļodzijās un gaudoja. Nevarēju saprast - tas no riteņošanas (~50 km dienā 2-3x nedēļā) vai bērnības trauma (menisks?) atgādina par savu eksistenci. Atvaļinājuma laikā sanāca daudz staigāt, kājas sāpēja no noguruma (muskuļi), bet ne celis. Tagad eksperimentāli jau 2 nedēļas vakaros staigāju tā, lai vismaz 10k soļus sadzītu un šeku-reku, celis ir gandrīz vai ok. Maģija
  Thursday, October 22nd, 2020
  tvarj
  4:57p
  es nezinu, vai jūs interesē interviju žanrs.
  vai jūs saprotat krievu valodu.
  vai jūs interesē Krievija.
  tās intelektuāļi, vēstures, mākslas un filozofijas jautājumi.
  bet es kaut kā nez kāpēc esmu atradusi tos par ļoti interesantiem.

  https://eshenepozner.ru/

  šis mans iknedēļas vingrinājums domāšanā un erudīcija.
  (savulaik es līdzīgu iemeslu dēļ lasīju RL, bet man jāatzīstas, ka šādā formātā redzot cilvēka seju, grimases un emocijas, domu ir vieglāk uztvert, nekā lasītā tekstā)

  savulaik uzgāju dēļ intervijas ar Hermani, esmu to noskatījusies vēl kādas padsmit reizes.
  Tuesday, October 20th, 2020
  meness_berns
  11:02p
  ---
  Izlasīju Vodolazkina "Aviatoru". Esmu pozitīvā nozīmē satriekts. Man jau pēc "Laura" likās, ka šis džeks varētu pēc ilgiem laikiem dabūt krieviem nobeli, bet "Aviators" manās acīs ir noslīpētības meistarstiķis. Cik izcili izdomāts – lai brīdinātu par to, kas notiks ar krieviem pie Putina, sadomāt fantastikas scenāriju par cilvēku, kas no boļševiku terora pa taisno nonāk Jeļcina anarhijā. Un paralēli vēl 3-4 līnijas, kuras piemēroti "izstāstās" caur šo realitātē neiespējamo stāsta pamattēmu – cilvēks no pagātnes mūsdienās: gan par nāves lomu, par atmiņu lomu, par mīlestības ilgtspēju...

  Diez, kāds ir krieviski lasījis "Brisbenu"? Ir labs? Tiesa, tunetā atradu diezgan iznīcinošu recenziju.
  vilibaldis
  12:49p
  Bet ja godīgi, man šobrīd gribētos prokrastinēt un vārīt āboļu zapti.
  Monday, October 19th, 2020
  vilibaldis
  8:58p
  Lai jau tie suņi rej, bet masku valkāšanas burvīgākais blakusefekts ir nenosalis t.i. nepilošs deguns :-)
  Friday, October 16th, 2020
  vilibaldis
  9:56a
  Putni
  Kļava un dārzs pilni ar strazdiem, nemaz ar neizskatās ka kāds taisītos uz aizlidošanu...
  Wednesday, October 14th, 2020
  vilibaldis
  10:30p
  Izstāde
  Party bomžu uznācienam jauns levelis - fotoaparāti priekšā un pakaļā. Un tik bildē, un tik bildē... Martinsons kādreiz filmēja ar tukšu kameru, nez kāds šitiem mērķis staipīt tehniku
  tvarj
  9:20p
  āāāāā!
  iive mani uzvedināja uz pārdomām par animāciju un es atcerējos to, kā 2000-šo sākumā ar prieku skatījos īs-kartūnus ar gotu meiteni un kaut kādu pustraku lamājošos radījumu.
  diemžēl gūglējot "gothic girl animations 2000" man neko atrast neizdevās, bet tad es par laimi atcerējos sižetu vienai no filmiņām.

  tie, kas cibā vai mirc čatā ganījās ap 2003-4 gadu iespējams būs redzējuši illwillpress.com

  un, jā, vajadzīgo sagūglēju ar "gothic girl jiggly butt" palīdzību :)

  https://www.youtube.com/watch?v=ljSkrML59i8&ab_channel=Ferchichimedjamel

  liels prieks, jo izrādās, ka mākslinieks joprojām ir sveiks un vesels, un joprojām rada. skatīšos cauri visus!

  uuuu un šis pēc mūsdienu standartiem jau vairs ņeprokaķit :DD

  https://www.youtube.com/watch?v=AmD_8cBqhW0&ab_channel=iLLWiLLPrEss
  Sunday, October 11th, 2020
  unknown_entity
  9:28p
  Ak, jā, vēl par kompjiem. Kundzīte sūdzējās, ka lapsim (ksiajomi, stc) tačpada labais klikšķis atteicies. Paspaidīju, izskatās, ka uzvedas kā kreisais. Saku - softvēra vaina, pamēģini vindu apdeitot. Apdeitoja - salabojās. HZ, ko M$ tur peras un lauž lietas, kuras darbojas un nav jāaiztiek. Radās terōrija, ka M$ tīšām lauž pamatfunkcionalitāti, lai spiestu cilvēkus apdeitot. Svarīgi tak dabūt pareizu bing M$ Bing nosaukumu iekš UI
  unknown_entity
  9:18p
  Saķēru kautkādu h-ņu, tagad divas nedēļas jātup istabā, jāizolējas. Kundzīte arī. Izdomājām, ka mēģināsim uz pusēm no mājām šancēt, paralēli pieskatot atvasi. Tā kā man tagad kodējamais tāsks un pēcāk rēķināmais, tad pagaidām varu atļauties. Redzēs, cik nu iznāks, jo mans kompja setaps ir dzīvojamās istabas (tās, kuru sīcis sauc par "mana rotaļu istaba") stūrī.

  Saistībā ar augstāk minēto, vebeksam vajag ausis ar miķi. Kā reiz bija iepircies HyperX Alpha S. Skaņa sūc (plakana, nav dinamikas, nav arī kanālu separācijas, par spīti deklarētajai 7.1. Ilgojos pēc Technics kanālu sadalīšanas ziņā, bet nu labi), bet miķis labs. Izrādās, ka zem līņa S sērijai miķi negrib darboties bez patcha, kas tika iekļauts kernelī 5.7rc3. Uzgreidoju mintu uz v20, neiet - vecs kernelis. buntai mainlainā tikai 5.4. Labi, uzliku 5.8 - skuju. Uzliku 5.7rc3. Skuju. Nospļāvos, revertoju atpakaļ uz kanonikāļa meinlaina 5.4 - darbojas. Dafuq? Warframe (pēdīgā laikā dēļ skaramušas atgriezos) zem Lutra iet uz urrā, jāpamēģina stīma variants (ačīvmentus tak kautkā jāpumpē).
About Sviesta Ciba