What If You're Right And They're Wrong?
martcore
.::: .: ........:: ...:: .:. .::......:: .:.:..

Janvāris 2021
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
būs, kam patiks [userpic]

ja kaut kas ir tālu, piemēram, zvaigzne, kas atrodas 4 gaismas gadu attālumā vai galaktika 300m gaismas gadu attālumā, tad mēs tās šobrīd redzam tādas, kādas tās bija četrus un 300m gadu atpakaļ, vai ne. Kā tagad skatīties uz 4 gadus vecu fotogrāfiju vai, hipotētiski, uz 300m gadus vecu.
Bet tiek uzskatīts, ka visums gan četrus un, jo vairāk, 300m gadus atpakaļ bija mazāks, tātad abas vietas bija tuvāk šejienei. Bet pašā sākumā – vispār tepat. (Ka visumam nav centra jeb tas ir tiklab šeit kā jebkur citur, tiek uzskatīts mazliet citu apsvērumu dēļ, bet šis arguments tam piebalso.)
Lūk, pilnīgi mierīgi kaut kur varētu pastāvēt 4 gadus veca fotogrāfija ar mani tieši šajā pašā ģeogrāfiskajā punktā. Apskatot to tagad, cik tālu es varētu būt aizdreifējis no toreizējā manis? Sajūta saka, ka tepat vien esmu (tikai putekļu kļuvis vairāk.) No kā atliek secināt nekādu kosmisku attālumu nemaz nav, bet šeit pat "uz vietas" vienkārši ir skarājies milzumdaudz vecu šejienes fotogrāfiju (un putekļu).
(Jālien ārā no gultas un kādam japajautā.)

Nezāles neiznīkst [userpic]
tv

Tāpat vien:

Vecie gadi aizvadīti, Jaunie sagaidīti (izņemot ķīniešu, protams), laiks diētai, alkohola celibātam un papildu fiziskām aktivitātēm.
Atlaidi bārdu - savelc riepu!

Interesanti youtube reklāmu algoritmi - tik atšķirīgi Raspberry vs PC (webmaili un google).
Jāievieš "anonīms" PC ar Linux Mint.

gnidrologs [userpic]

Interesanti in 'hindsight' Alex Jones koordinētais bans. Tik maz laika pagājis, bet tik daudz ūdens aizplūdis. "Hei, privātas kompānijas kaut kādu interneta dīvaini iegrožo"

gnidrologs [userpic]

Sievietēm nevajag vīriešus, kas saprot viņu jūtas, neraugoties uz to, ko viņas ārēji klārē. Ja nav misteriozitātes oreols, tad nav vairs iespēja manipulēt.

efgaa [userpic]
kad sāc rakt...

Parakņājos 1895.gada skaitīšanas datos. Manas babas tēvs pierakstīts, ka "Ustin" (nevis Justins),bet viņa brālis ir "Jakov", nevis "Jēkabs".Vienā mājā dzīvoja gan manas babas vectēvs (36.g.v) ar ģimeni (sieva un trīs bērnis),gan viņa brālis(30 g.v.) un māsa (26 g.v.). Tiesa, 30gadīgais brālis skaitīšanas laikā dzīvoja Pēterburgā, turklāt vienīgais norādīts, kā tāds, kurš prot lasīt un ieguvis izglītību "v uchilishche N.N.Pro".
Šķiet, ka meklēšanas vīruss arī mani pārņēmis.

Tags:
gnidrologs [userpic]

Ar ko mūsdienās izskaidro pilnīgi vertikālās klintis? Nu tur visādus lielos kanjonus un tos dīvainos plato?

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]

Latvijā šobrīd tiek vakcinētas tikai ārstniecības personas - DELFI 


Ok, labi, bet kāpēc tad es feisbukā redzu random cilvēkus, kuri ir iepostējuši vai nu rakstisku info vai foto, tur aptverot faktu, ka viņi tikko vakcinējušies? Cilvēki, kuri nav ārsti. 

gnidrologs [userpic]

Laikam vairums pārtikas veikalu ir pamatā babeņu kolektīvi. Liekas tāpēc, ka garās stundas, kuras bieži jāpavada šarojobījoties apkārt bez kāda konkrēta darba ir vieglāk cilvēkiem, kam patīk nepārtraukti saļarkšķēties un uzsist klaču.

gnidrologs [userpic]

Latviešos ta pašsaprotami, bet kā gadījies kā ne, arī lielas daļas Rietumu cilvēku vidū ir manāmi izplatīts "sovkovskij mentaļiķet". Tam laikam ir kāds metafizisks pamats. Daļa sovoka ir katra cilvēka mentalitātē. Atšķiras vien cik tas dominējošs.

gnidrologs [userpic]

Mediju (ieskaitot Dievzemītes) pārsteidzošā vienprātība teju visos svarīgos jautājumos nešķiet aizdomīga? Senāk vismaz bija biasi, atkarībā kam tie pieder un kuru partiju atbalsta. Šobrīd visi tā vien staro savstarpējā frāžainā unisonā. Starp citu ļoti daudz tiek uzsvērta pasaules glābšana no visādiem ļaunumiem un kā mēs, te lūk, totālā ņišķakā uz to tiecamies. Cilvēki, kas vēl lasījuši "Pravdu" un skatījušies "Vremja" vstrjahivajut starinu. Kaut gan liekas arī starp tiem ir krupji, kas ar prieku gatavi vārīties otrreiz.

penija [userpic]

p.s. sāku lasīt kalendāru, jo peer pressure mani sauca, bet es jau otrajā lappusē vairs negribu lasīt tālāk, tas ir tā kā ar svena nometnes stāstu, ka tur taču neraudot nevar palasīt, šausmas kaut kādas, attāla atmiņa arī par the curious incident of the dog in the night-time, gribas ņemt zīmulīti un pasvītrot vietas, bet tad nejauši viņas svītrot stiprāk un stiprāk un izkasīt ārpus grāmatas, tā es jūtos piektajā lappusē, kas būs tālāk?

basta [userpic]

Kā var latviski pateikt 'fakaps'? Vienam dokumentam paroli aizmirsu. Bija kaut kāds fakaps. Ir. 100% zinu.

Upd.: 'Murgs'

vecais indiānis džims [userpic]

Pēdējo gadu ēnudarba rezultātā esmu identificējusi abus savus lielākos iekšējos deficītus, un viens no tiem ir autentiska, īsta konekšena trūkums ikdienā. Bet kas tieši ir īsts konekšens? To vārdos grūti paskaidrot, bet šodien neviļus atradu izcilu šī fenomena ilustrāciju.

Tags:
Dūda [userpic]

LTV ziņu dienesta dokumentālā filma "Netīrā zona"

f [userpic]

skropstu tuša gandrīz cauri, klājas vāji, jāpērk jauna. drogās plauktam pāri krusts. labi, ejam uz drogas.lv. ieliekam grozā. piegādes veids - izņemšana veikalā 0.99 EUR.
skaisti.

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
V

The hours of folly are measured by the clock; but of wisdom, no clock can measure. Die.

. [userpic]

Makarona gūstekņi

. [userpic]

Sākotnējās oriģinalitātes apkalpošana

. [userpic]

Maiks Sintizators, bulku vagonu operators

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
besī dzīvnieki

Biju jau piemirsis, cik ļoti es ienīstu dzīvniekus.

Atkāpties Viewing 0 - 20