El pueblo unido jama sera vencido
martcore
.. :.:... .:... .::: .::: ::::......

Septembris 2018
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Atkāpties Viewing 0 - 20  
Placebo Rush [userpic]

Despite, ka nobody seems to care, gribu vēl par to ierakstīt. Šodien aiznesu visādas mantas uz savu dzīvokli. Pagaidām vēl nesanāk tur pārāk daudz laika pavadīt because of the lack of certain things. Bet nu, jā. Manā dzīvoklī ir visādas manas mantas. Ieskaitot grāmatu How To Know If Your Cat Is Plotting To Kill You, kodolziemas šalli, peldkostīmu, puķu auskarus un fotoaparātu. Un visādas citas lietas. Un tā sajūta ir tiešām fantastiska.

Rāžs un PĪ abi satraucas, kad es beidzot būšot atpakaļ Lielmiestā. Bet man tas vairs nav atpakaļ. Man tas properly ir komandējums uz Lielmiestu un oktobrī es braukšu atpakaļ te, iešu uz savām mājām un tad tik sāksies.

Bet citās domās.
Reizēm bail ir vairāk nekā spēj, bet mazāk nekā.

Tags: , , ,
Strēlniece [userpic]

Господи!
Пошли мне феназепам, вытерпеть то, что я изменить не могу.
Пошли мне пирацетам, чтобы я понял, как изменить то, что могу.
Пошли мне танакан, чтобы я помнил, когда принимать феназепам, а когда пирацетам.
Но прежде пошли мне очки, а то я вообще ничего не найду.

oblica [userpic]
skola

Tikko pievienojos FB skolēnu vecāku grupai "Skolēnu mājas darbi". Jo, piem., dabaszinības 4.klasei ir sviests. Šovakar līdz 10iem pildījām. Piebesījāmies abas, beigās "ziedu kalendārā", kur katram gadalaikam jāpiezīmē zieds un jāuzraksta, tā nosaukums, pie ziemas uzrakstījām "ziemassvētku kaktuss" un BB uzzīmēja kaktusu, kurā iesprausta kaut kāda margrietiņa.

efgaa [userpic]
par kaķīšiem

Pušai garšo ķirbju sēklas.
Trišai garšo tvaicēta kukurūza.

Tags:
Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Ja es būtu kristiete, ticamāk, ka es būtu katoliete, nevis protestante.

sirdnA [userpic]

Sāga par Lietavām turpinās, šī ir ceturtā daļa. Būs vēl piektā, ar to gan vajadzētu pietikt.

Tad lūk. Nupat izrādījās, ka Lietavu mājās mūs tur kāds viltīgi sapiņķerēts mezgls un māju saimnieks padodas.
... tālāk ... )
Uf, piekusu :) Nu, tad ar nākamo reizi pabeigšu, jā, tā vajadzētu sanākt.

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
vai ne

Mana ciba ir paredzēta tikai vienam mērķim. Lai cilvēki saprastu, ka nedrīkst vērtēt cilvēku pēc tā, ko viņš raksta internetā.

باب [userpic]
ko mums nerādīs pī pī sī

Sīrijā, izrādās, bez teōristiem ir arī komedianti. Piemīlīgi, jāsaka.

septembris Damaskā

Nam Vedya Kaur [userpic]

Nu labi. Esmu apnjeemusies sadabuut uz jauno gadu jaunu darbu.

Tags: ,
Dr. Jurčiks Janzons [userpic]
wwjd

jēzus diezin vai šodien būtu devies uz aglonu.

izelpa [userpic]
kickstarter

Vai kādam ir bijusi pieredze ar kickstarterēšanu?

Latvija nav atbalstīto valstu sarakstā. Vai kādam ir izdevies caur pazīstamu cilvēku caur akceptēto valsti iesniegt un realizēt projektu?

Paldies!

Atbalstītās lokācijas:
US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain, Italy, Austria, Belgium, Switzerland, Luxembourg, Hong Kong, Singapore, Mexico, and Japan

Dr. Jurčiks Janzons [userpic]
variants

KOPĒJĀ PROGNOZE:
13.Saeimas vēlēšanās varētu nobalsot nieka 53% procenti balsstiesīgo pilsoņu. Kādēļ? Informatīvais troksnis rada apātiju un distancēšanos, nevēlēšanos sekot līdz, cilvēki vairs nemāk lasīt garrakstus (šļūcamtelefonu efekts) vai noskatīties garākas pārraides (piem. Partija fokusā vai 1:1). Otrs iemesls - četru gadu laikā nomiruši pietiekami daudz pendžu, kas ir stabili uz vēlēšanām gājēji.
Pēc 13.Saeimas vēlēšanām Latvija, ļoti iespējams, tiks atsviesta 2008.-2011.g. līmenī. Nu tur kolektīvā bezatbildība, atbildības nogrūšana no vienas ministrijas uz otru un tā tālāk. Augsta iespējamība, ka notiks masveida sabiedrības šķelšanas pasākumi, referendumi, kas pēc būtības nerīmētos ar Satversmi vai tādas lietas, kas saistītas ar relīģiskiem tumsoņām (piem. kā Polijā nesen gribēja aizliegt abortus), ko varētu provocēt labējās partijas kopā ar Saskaņu/LKS. Dažādu protestu un sabiedrības škelšanas jājamzirdziņš "tradicionālās ģimenes vērtības" nenomirs, jo tas ir kopīgs Na/Konserviem/ZZS/NSL/Saskaņai/LKS/KPVLV, pūšanai šai Kremļa fagotā būs spēcīga. No Baltijas valstīm Latvija vienmēr bijusi un joprojām paliek vājais posms - apātisku un stulbu cilvēku dēļ, kas ievēlē apātiskus un stulbus cilvēkus.

http://klab.lv/users/telefontubbie/63738.html

lavendera [userpic]

Cirslītis ražīgi strādā, taisot materiālu, kuram nepieciešama papildinformācija. Uzrakstījis un aizsūtījis piecus sešus smalkā stilā sacerētus lūgumus tādu atsūtīt, attopas, ka visus nosūtījis nevis no lietišķās, bet no savas vissenākās e-pasta adreses a la esmeitiņakārozīte@gmail.com

Otrā galā, tiesa, ir radoši cilvēki, nevis birokrāti, tā vienīgā cerība uz piedošanu :D

Dr. Jurčiks Janzons [userpic]
latvijas primāts

austra [userpic]

upd.//

Depo un Spiriti ir pasaules atbilde kastu jautājumam!

penija [userpic]

lasu Rokupāciju nu jau cik gadus par vēlu. Ja visas nebūtu tik daudz "slaidu un seksīgu meiteņu", kā arī tas vieglais dzeltenums, vairāk novērtētu Rudaka liderīgumu un ironiju.

upd: kad Rudaks citē "dzejnieku" Egilu Zirni, skaidrojot, kāpēc skaistas meitenes nevar izdarīt kaut ko lielisku, jo viņas taču tāpat laimīgas, ka vīrieši uz viņām skatās, tad kādu sekundi es apceru, ka tā ir smalka ironija. tā nav smalka ironija, bet reizēm es varētu iztēloties, ka viss šai pasaulē ir smalka ironija, un dzīvot taps tik tīkami.

gnidrologs [userpic]

Closing EU borders will lead to inbreeding, German finance minister warns

In an interview with weekly paper Die Zeit, Mr Schäuble rejected the idea Europe could close its borders to immigrants, and said: “Isolation is what would ruin us – it would lead us into inbreeding.”

:hahahaohwow.jpg:
Vai nu Šaufels pats ir inbred retārds ar sub80 IQ vai propaganda ar katru dienu kļūst ar vien smieklīgāka. Iespējams abi.

Krimināltiesību advokāts

Labdien!
Iesakiet krimināltiesību advokātu Rīgā...
Un - kas vispār skaitās vidējā stundas likme/cita likme šobrīd?

Paldies.

gnidrologs [userpic]


Soshulizm works!
Un tas ar visu to, ka Ķīnai un ASV, atšķirībā no EU valstīm, ir pašiem sava armija, ASV gadījumā vēl pie tam armija, kas apsargā arī nīkulīgos jewropas sociālistus.
Sad.

Dr. Jurčiks Janzons [userpic]
gudrība

vējonis gribēja pazīmēties kā tipa intelektuālis, tāpēc pieminēja terra mariana. tas nekas, ka tā teritorija nebija ne latvija, ne arī visas trīs baltijas valstis. piedosim, jo vismaz kruta izklausījās.

tomēr mandomāt, ka būtu bijis stilīgāk, ja raimis francisku uzrunātu par "itālijas primātu". oficiāli un pareizi!

Atkāpties Viewing 0 - 20