El pueblo unido jama sera vencido
martcore
.. :.:... .:... .::: .::: ::::......

Aprīlis 2019
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Atkāpties Viewing 0 - 20  
باب [userpic]

2x2
pāslī, seidž, rouzmerī & time

spring fōrward, fōl back

kostantējumi [userpic]
Dzīves baudīšana?

Kad es beigšu darīt lietas tikai tāpēc, ka man riebjas?



Nē, nu varbūt tā ir tāda piespiešanās fāze, kurā es, kā ierasts, sāku ar pašu nepatīkamāko: nodarīt, lai vairs nekad nav jāķeras klāt.

Patīkamās, baudpilnās, lēnās dzīvošanas ekstras jāpietaupa kādam mirklim, kurā neko citu vairs rokas necelsies darīt. Patiesībā tās ir bijušas nolaistas un reizēm pat savilktas ciešās dūrēs kopš 2014.gada. Un tā sakosto zobu sajūta patiešām jau sāk krist uz nerviem.

Vienkārši pēdējā laikā notiek tik daudz štruntīgu lietu, ka es kļūstu pozitīvāka. Es, protams, varētu pieraudāt dažus spilvenus slapjus, bet kaut kā prātīgāk liekas par to visu nedaudz pasmieties un bliezt uz priekšu (gluži kā 2007.gadā).

Vismaz beidzot uzrakstīju testamentu, iespējams, vajadzētu to arī notariāli apstiprināt, citādi tā arī paliks tikai pāris rokrakstā apskricelētas lapas manā skiču blokā.

Mūzika: LR 3
Pats par sevi [userpic]

Neesmu nekāds kritiķis vai teātra mākslas pazinējs tāpēc man PūtVējiņi Nacionālājā izskatījās pēc tāda efektīgi pasniegta (visu cieņu!) tradicionālā latviešu lūzerisma slavinājuma.

Tags:
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

One of Us (2017)

Tags:
gnidrologs [userpic]
man patīk šāda veida ASMRi

halal
vai šāds, piemēram
halal

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

yeʾĪtiyoṗṗya Fēdēralawī Dēmokirasīyawī Rīpebilīk

Placebo Rush [userpic]

vakar sanāca tā, ka gāju uz mazumtirdzniecības iestādi Billa, lai iegādātos dažādus produktus, dotos mā šmorēt un strādāt tālāk. dažādu dīvainu sakritību dēļ, tajā skaitā izbērtus tomātus pa ātrās ēdināšanas iestādi, attapos Jiržikbārā.

šodien sēžu un domāju, ka man ir pārāk strukturēta dzīve, I need to randomise it more.

Tags: ,
Garastāvoklis:: nevaru atrast savus antihistamīnus
Mūzika: Skinny Puppy - Riverz End
باب [userpic]

cirslītis te nesen iegāja dušā, atskuva skumju skumbriju saēsto ģīmetni, noskaloja iekaltušos 1. aprīļa pilienus.
izkāpa no dušas, uzcirtās viss, vismaz zem jostasvietas un sāka fēnoties.
fēns, es tā saprotu, ir kaut kāds pasauss un silts dienvidu vēš. šoreiz tas nāsij atnesa pārāk strauji oxi-koaguglēta olbaltuma rancīdo smārdu. ne ta' piens aizbēdzis, ne ta voš&gou piededzis. pēc īsas notikuma vietas inspekcijas secināju, ka neesmu no cerebrālās ragu-nagu audzes izskalojis ne tik melno balzāmu. sadugu, apsēdos, uztinu. es taču neiešu tagad atkal izģērbties un inferiōri līst zem krāna defītiski skaloties. te dzīvoklī uzrodas līgaviņa un, klizmu uzklausījusi, izskaidro, ka var taču neizģērbjoties vnk ar dušas klausuli virs cekula pažvidzinā†. jāpieliecas, tiesa, būšot. izglāba man visu ballīti.

Līvānu sīlings

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Kaifīgi braukt ar riteni darīšanās - somā minimāli nepieciešamais, ir patīkami vēss (pagaidām), bet galvenais - var galvā izslēgt autostāvvietas skaitītāju.

f [userpic]
: gadi skrien kā stirnas!

also, 4. aprīlī žurnālam 15 gadi.
bezalkohōliskais koktēlis, prozit!

austra [userpic]
saņēmu epastu

Multimediāla izstāde – lielisks veids, kā pārvarēt bailes no XX gadsimta mākslas pasaules

mazaa_mija [userpic]

Šodien bija doma gulēt līdz sāni paliek jēli, bet kkā pamodos jau mazliet pēc desmitiem, pirms atvēru acis bija sajūta я ещё не встал но уже устал, varbūt nevajadzēja vērt tās acis vaļā, jo uzreiz viss sāka brukt un ļodzīties, lai arī man gribējās vienkārši sēdēt un blenzt sienā, visu sarunāju, visu pārcēlu un vēl atradu nākamo lokāciju, jo nu jau man pat nav uzdevums visiem izdabāt, bet vēl pienest maximāli tuvu klāt, lai vispār kkas notiktu, tagad gribētu ar vismaz spani burbuļu blenzt sienā līdz nākamajai katastrofai

f [userpic]
: hi tech

tas ir noticis - esmu iegādājusies pirmo maksas aplikāciju savas dzīves vēsturē. cerams, the wonder weeks būs to vērta. šodien tā man ziņo, ka atlikusi vēl viena diena, līdz grūtais posms (viens no) būs garām. un es uzdodos ar jautājumu, jo, ziniet, stundas ir garas (bet gadi ir īsi (c)), kā īsti tas ir domāts - ir atlikusi šodiena, 24 stundas vai arī rītdiena? could you be more specific?

ravejsledzejs vīriešu biksēs [userpic]

no sērijas - ko es esmu izlasījis.
pēdējais izlasītais ir Jūdas evanģēlijs. izlasīju gan vācu, gan angļu tulkojumu. orģinālu koptu valodā pat nemēģināju, lai to darītu, tad man vispirms to valodu būtu jāapgūst, bet tikai tāpēc, lai izlasītu vienu daļēji saglabājušamies tekstu orģinālā, veselu valodu mācīties čota ņiahota.

ravejsledzejs vīriešu biksēs [userpic]

vispār Riodežaneiro muzejs bija traģiskāks gadījums. tur gāja pārāk daudz nenovērtējama un neatjaunojama materiāla bojā. katedrāle uz tā fona - tāds sīkums vien ir. bet nu kam ziedo miljonus?...

Pats par sevi [userpic]

Hi Respected,

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]

Maza neuzmanība spelčeku pārlūkojot, un visi klosteru priori pēkšņi kļūst apriori.

Dr. Jurčiks Janzons [userpic]
saturi vārda brīvību

kaut ko rakstīt satori laikam tagad vairs nevajag, tas taču nebūtu ētiski. vai arī es kļūdos? es vispār ļoti bieži kļūdos, ja paskatās vēsturē, bet tas jau laikam ir normāli.

kryptonite [userpic]

Kur shobriid Riigaa (veelams Centrs - Purvciems - Pljavnieki) ir nopeerkamas silikona olu formas?

Ir recepte vegan shoko-olaam, vajag formas!

Dievietē Zied [userpic]
Amatieru Koris Rīgā

Sveiki Cibiņ Lāči!


Ļoti gribas dziedāt korī, meklēju gūglē - nekas neatrodas.

Varbūt Jums ir zināms, kāds amatieru koris Rīgā, kas uzņem dalībniekus?


Cieņā

Garastāvoklis:: bouncy bouncy
Atkāpties Viewing 0 - 20