El pueblo unido jama sera vencido
martcore
.. :.:... .:... .::: .::: ::::......

Janvāris 2020
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Atkāpties Viewing 0 - 20  
gnidrologs [userpic]

Vai tā tomēr ir un kreisums ir kaut kāda evolucionāra/ģenētiska slimība, kas izraisa smadzeņu kaites vai tā nēsātājiem vienkārši tik akūti nepieciešams atbalsu kambaris, ka tiem ir nepārvarama tieksme runāt ar sevi, ja nav neviens cits, kas vēlētos piedalīties riņķadročī.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

What you do is who you are

Tags:
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]
skaistuma standarti cauri gadu tūkstošiem

heh )

f [userpic]

saņēmām arī mēs pavēsti, ka mūsu mašīna pabraukājusies pa zviedriju un nav samaksājusi the congestion tax. cik vienkārši viņi tā sadomā, atsūta vēstuli, neko nepaskaidro, ne bildes, ne kā, mašīnas numurs un sak, ja nesamaksāsi, tiesu darbi, bet ja samaksāsi, vari rakstiski nepiekrist un rakstīt sūdzību uz turieni un turieni. labi jau, ka visa sarakste varēja norisināties epastā. latvijā droši vien būtu jāraksta ierakstīta vēstule vai arī beidzot jānoformē elektroniskais paraksts. nujā, aizraksījām appeal, un tad viņi sūta (papīra vēstuli; poor trees) atpakaļ, ka, jā, the swedish tax agency concludes that your car has not passed a road toll. es palasīju infromācijas kripatas internetā, kā tāda kļūda varēja gadīties, bet, taisnībsakot, kad es saņēmu to vēstuli, man šķita, ka tā ir kaut kāda krāpšanas shēma.

باب [userpic]

Ričards tomēr taisa foršus līnijdeju lasījumus:
Secret Affairs by Mark Curtis

Grāmatiņas atjauninātais izdevums edukacionāli guļ šeitan:
https://failiem.lv/u/uwy64gcy

starro [userpic]
Diena, kad pasaule sagriezās otrādi

Jau kādu laiku vēlējos pateikt, ka billija ailiša ir tā parādība, kas apliecina manu pilnīgo apjukumu mūsdienu pasaulē. Šķita, ka es visu saprotu un varu pieņemt no popkultūras, taču šis iet pāri malām:
https://www.diena.lv/raksts/kd/zinas/_grammy_-balvu-ceremonija-triumfe-billija-ailisa-14234492

باب [userpic]

nu, ko es jums varu pateikt? pirmdiena vēl nav galā, bet es jau esmu nodevis Dzimteni, darbus un drusku pa bundžām (follerīts an'nulēts).

http://klab.lv/users/dooora/457440.html

gnidrologs [userpic]
long time no uk

2020-1-27-19-8-34
"We're sorry, but the truth is inconvenient to us and we need you to reduce your racists rhetoric regarding your experience as a rape victim that was solely targeted by muzzlim pakistani rape gangs because of your race and nationality. Yours sincerely, SJW Omega Cucks."
2020-1-27-19-13-11
(tvīti ar saturu zem bildēm)

https://www.yorkshireeveningpost.co.uk/news/crime/leeds-mum-finds-out-man-her-street-convicted-paedophile-told-keep-it-secret-neighbours-1369129

mirgojošais numbats [userpic]

Punkts uz i vakar naktī bija ieiet vannas istabā, lai beidzot noskalotu visas dienas garumā uzdancotos sviedrus, bet atklāt, ka duša nokarināta ar dzīvokļa biedru atstātajām zīmītēm "Nelietot! Aizdambējies".

Nekas. Šodien vakardienas sviedrus noskaloju bļodā, tūliņ iešu izpētīt jogas nodarbības rajonā, jo viņiem ir duša, un, rīvējoties ar slapju dvieli, beidzot sajutu, ka žēlums pret sevi atkāpjas un iestājas dusmas. Oj, man patīk dusmas. Dusmas ir brīnišķīgs dzinējspēks.

Vai esat pamanījuši, ka tagad ar Adblock Plus iespējams paslēpt apnikušus jūzerus? Vēl vairāk - paslēpti tiek arī tie ieraksti, kuros šie jūzeri pieminēti.

PHz [userpic]
Tīra no gaļas

  1. Ziemeļnieku gaļīgie joki
  2. Annas pastaiga pa depresīvo pilsētu krāšņā kompānijā

Mūzika: trentemøller - November
brookings [userpic]

Kā diskutēt ar cilvēkiem, kuri nezina, vai vajag diskutēt ar galēji labējiem jūzeriem?

penija [userpic]

izlasīju nu jau pārnedēļas vecu hez redakcijas sleju, un atcerējos savu 2000, un tā kā tā vairs ir tikai atmiņa par atmiņu, man tā ir jāpieraksta. mēs braucām uz preses nama jumtu skatīties salūtu. salūtu neatceros, salūti man vienmēr ir bijuši dziļi vienaldzīgi, ja neskaita salūtus monako, jo tur varēja stāvēt ar pirkstgaliem jūrā, kamēr gaisā tika izšauta nauda, bet nauda bija visapkārt arī uz zemes, jahtās, dzērienos un smalkās villās, mēs bijām bezpajumtnieki, bet jauni, tāpēc lai taču tā nauda līst.

lai vai kā...

mēs braucām mašīnā, un mēs paši jau mazliet kavējām, un kaut kur uz rīgas robežas stopēja jauns un līksms pāris - viņiem daudzi uztaurēja, bet neviens neapstājās, jo mašīnas pašas steidzās, bija ap vienpadsmitiem vakarā, un pa lielam bija skaidrs, ka viņi nekur nenokļūs. un mana pirmā doma bija- vai, cik bēdīgi. un man otrā doma, kas pārstrāvoja pirmo domu un palika atmiņā tepat divdesmit gadus- es arī gribu kādu, ar ko sagaidīt jauno gadu kaut ceļa malā. tā, ka būtu vienalga, kur, jo svarīgi būtu - ar ko.

šī ir banāla doma, es atvainojos, man tomēr bija tikai divpadsmit gadu.

gnidrologs [userpic]
kā izglītot labus demokrātus

More and more Swedes "flee" abroad to Åland to homeschool their children
Published January 23, 2020 at 6:23 pm

More and more Swedes are now moving abroad to escape Sweden's compulsory and state-controlled schooling.
Since 2011, it is virtually impossible to teach their children home in Sweden. Then a law change was introduced which forces all children to go to school and follow the politically controlled teaching, which is regulated by various governance documents, including curricula.
For example, the curriculum for the compulsory school, which is issued as a government regulation, states that "all people's equal value, equality between women and men and solidarity between people are the values that the school should embody and convey".
But everyone is hardly satisfied with the ban on homeschooling.
According to SVT, the number of Swedish families who move to Åland, where Swedish is spoken, to home school their children has "greatly increased" in recent years. SVT calls them "school refugees", and they also move to other countries.
In most of Europe, and in the other Nordic countries, homeschooling is legal. Sweden is the exception.
Other countries have "compulsory education" instead of "compulsory schooling". The freedom of how the children absorb the knowledge is thus considerably greater.
Education Minister Anna Ekström does not applaud the trend that Swedes move abroad to get away from the Swedish school, although she points out that people are allowed to choose where they want to live. However, she believes it is important that the children learn to become good Democrats.
- "We have compulsory schooling for a reason. We want the children to learn a lot, collaborate with others and grow up in a democratic society", she says to SVT and also points out that the students also will need to learn to socialize and work with children "from other backgrounds". Another reason why the Minister of Education does not want homeschooling in Sweden is that, according to her, it can be bad for the children to learn things from other than "educated teachers".

Biedri, tapis zināms, ka dažam labam no mums nepatīk solidaritāte, kulturāla bagātība un izglītoti izglītotāji!

ravejsledzejs vīriešu biksēs [userpic]

Arvien vairāk mani meklē dažādi Durlandes muzeji, lai saņemtu konsultācijas. Šodien Baldones. Šķiet sāku kļūt populārs. Bet vai man to vajag...

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
labs gads

Pacelsim glāzi par pagājušo gadu.

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
labums = ļaunums

Labvēlis, kas suņiem vēl ļaunu.

efgaa [userpic]
Par 2019.gada vārdu izvēlēta "notumse", par nevārdu - "episki"

Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa par 2019.gada vārdu ir izvēlējusies "notumsi", savukārt par gada nevārdu izraudzīts apstākļa vārds "episki".
Kā preses konferencē informēja Rīgas Latviešu biedrības pārstāvis Uģis Nastevičs, "notumse" ir pieņemts kā tulkojums no angļu valodas pārņemtajam vārdam "blackout", kas nozīmē elektrības pārrāvumu.
Savukārt par gada spārnoto teicienu izvēlēts izglītības ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) pērn sacītais: "Man nav Pandoras lādes, no kurienes es jums varu paņemt šo atalgojumu!". Savukārt Rīgas Latviešu biedrība par gada spārnoto teicienu atzinusi frāzi: "Cik tev nav naudas?"
Žūrijas loceklis Andrejs Veisbergs preses konferencē stāstīja, ka par pērnā gada savārstījumu pasākuma organizatori izraudzījušies vārdu salikumu "patiesā labuma guvēji". Viņš skaidroja, ka šo terminu bieži lieto nepareizi, jo runa ir par patiesajiem guvējiem, nevis kādu abstraktu "patieso labumu".

Tags: ,
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]

https://m.imdb.com/title/tt1302006/

Kāds ir redzējis Irishman?

ублюдок [userpic]
Par politiku

Pirms vēlēšanām es teicu, ka KPVLV izjuks. Tās pašas partijas adepti mani aprēja, sakot, ka kodols ir stiprs kā dūre un tautas griba pāri visam. Tagad mēs redzam kas no tā ir sanācis. Nākamais manā sarakstā bija un ir JKP, no kura ik pa brīdim, kā īlens no maisa izlien kāds no partijas atšķēlies biedrs, kurš vēstī par lielām un mazām nesaskaņām partijas iekšienē, autoritāro vadības stilu, un lietu nolemšanu šaurā lokā. Ja KPVLV aizies pa skuju taku, atstājot koalīcijā tikai Artusu un Aldi, tad ja mana matene mani neviļ, kolīcijā būs 53 rumpīši. Nu tad atliek tikai nedaudz padrupināt JKP un šis sasaukums noslēgsies ar ZZS un Saskaņu valdībā. Esmu gatavs derēt uz koni.

Atkāpties Viewing 0 - 20