Pats par sevi

27. Aug 2014

 wowow@23:13

Šodien meita (9g) prasīja vai būs karš.

(4 raksta | ir doma)

 wowow@00:25

Šodien satikos ar draugu, kas jau 6 gadus dzīvo Jaunzēlandē. Cits nesen no Austrālijas pārcēlās uz Sanfrancisko. Vēl viens jau piecus gadus dzīvo Buenosairesā, nupat ieguva patstāvīgās uzturēšanās atļauju un neplāno braukt atpakaļ.

(ir doma)

26. Aug 2014

 wowow@23:25 - Bijušā mērkaķinga direktora piezīmes

Kam ziedo naudu?

Pirmkārt ziedo tam, kas nav paslinkojis un nokārtojis sabiedriskā labuma statusu Finanšu ministrijā. Ja nāc prasīt naudu Dinnija Deģa dzejas krājumam - pirmais jautājums ir nevis par to, kas ir Dinnijs Deģis bet vai tev ir sabiedriskā labuma statusss? Nav? Paldies, brīvs. Viss ir vienkārši - tur kur skaita naudu 100 latu/eiro ziedojums sabiedriskā labuma organizācijai nozīmē 15 ziedotus latus/eiro un 85 - atlaidi no nākamā gada ienākuma nodokļa, kas būtu jāsamaksā valstij.

Labi, man ir sabiedriskā labuma statuss, vai tu man ziedosi?

Vai tu man vari parādīt, kā es par tiem 100 ko tagad samaksāšu, (jo tie 15 +85 no nākamā gada ienākuma nodokļa atlaides joprojām nozīmē 100 reāli no kases izņemtus latus/eiro tagad, par ko tikpat labi, patiesībā - vēl labāk, varētu nopirkt kādu glaunu stikla ezi, ko paņemt uzskaitē kā ražošanas līdzekli vai sīko izdevumu) es tikšu pie "labā tēla" publicitātes vai līdzvērtīga sirds siltuma ka esmu palīdzējis bāreņiem, kultūrai vai Dinnijam Deģim?

Kāpēc vispār kādam ziedo naudu?

Motīvi mēdz būt visdažādākie. Ir cilvēki kas ziedo noteiktu daļu no nopelnītā, ir tādi, kas ziedo excelī ierakstīto budžeta daļu, ir tādi, kas ziedo domājot, ka tas "kompensē" sliktos darbus, ir tādi, kas ziedo tāpēc ka grib palīdzēt, ir tādi, kas ziedo tāpēc lai veidotu attiecības, ir tādi, kas ziedo noteiktam mērķim (piem, mīl operu, nevis Žagaru vai Liepiņu), ir tādi, kas mīl Žagaru un/vai Liepiņu, ir tādi, kas sponsorē saskaņā ar korporatīvajām vadlīnijām, ir tādi, kas sponsorē lai veidotu/balansētu tēlu utt. utjp.

(8 raksta | ir doma)

24. Aug 2014

 wowow@20:25

Lielajā noskatījos The Guardians of teh Galaxy - jautri un izklaidējoši.
Mazajā - Lone Survivor (nu tā, skatīties var, nothin very special) un This is the End (very very pašironiski)

Tags:
(ir doma)

 wowow@20:09

Tas, ka esmu noskatījies visu The Newsroom, no vienas puses, ir labi (vairs nekāda binge watching un var iet normāli laikā gulēt), taču, no otras puses, ir tādi vakari, kad pa melu kasti, kā vienmēr, nekā nav, taču kaut kādu vizuāli atslābinoši uzbudinošu kairinājumu gribas.

Tags:
(ir doma)

21. Aug 2014

 wowow@17:17

grimstu aizvien dziļākā biezenī

Tags:
(1 raksta | ir doma)

13. Aug 2014

 wowow@18:01

Jaunais rakstnieks debitē ar sūdīgu stāstiņu.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@15:53 - Seriālā skatītāja piezīmes

Sladkaja žizņ noteikti nav nākamais krievu kulta seriāls pēc Ottepeļ.
Pepel arī nepavelk uz nākamo krievu kulta seriālu pēc Ottepeļ, drīzāk uz "Ilgā ceļa kāpās" pārfilmējumu ar faktiski to pašu scenāriju un ļoti līdzīgiem aktieriem.
Newsroom - kur es biju agrāk, awesome!

(ir doma)

 wowow@15:47 - Vecu veču vēsturiskās vēstules

Tīrot failus, uzdūros savam LJBooka PDFam ar 2004.-2008. gada ierakstu arhīvu. Pašķirstīju, hmm, tīri normāli kādreiz rakstīju. Varbūt kādreiz (kad interneta pieeju izsniegs uz taloniem vai tas būs beidzies) būs jāpalasa. Pie viena iearhivēju LJBooku ar 2009.-2014. ierakstiem.

(1 raksta | ir doma)

 wowow@14:29 - I will like us to chat, exchange mails, then I will send you my photo

Mums raksta: "Hope you are doing well today? I am happy to write you today. My name is Miss Selina Benson, i am looking for new friends, I believe in love, and outstanding knowledge, to me race, sex, age, and colour of the skin, are all jokes, they are not barrier when we have affection to humanity, i like creative and happy people and dislike pride, dishonesty, lies and arrogance. I come across your contact today as i am searching matured, Intelligent and enticising friend, hoping to establish a good friendship with you. I will like us to chat, exchange mails, then I will send you my photo and tell you more about me."

(ir doma)

 wowow@14:19

Kur te bija tā komūna, kas fiksē dzeltenās preses varoņus? Šodien banku un neveiksmīgu akciju spekulantu aprindās labi zināmais Einārs tusēja kādā Pārdaugavas klavierstudijā, kur pasniedzējas pavadībā apguva klavierspēli. Pirms sēšanās pie klavierēm novilka un priekštelpā atstāja kurpes.

(3 raksta | ir doma)

 wowow@11:43

Kaut kur kakla galā. Rīta dzestrumā. Saules gaismā. Sajūtams rudens.

(1 raksta | ir doma)

12. Aug 2014

 wowow@21:57

delfi.lv: "Sudraba paziņojumā medijiem uzsver, ka mēģinājumi ar dažādu netīru metožu palīdzību iedragāt un diskreditēt partiju "No sirds Latvijai" līdz Saeimas vēlēšanām kļūs tikai intensīvāki un rafinētāki."

(1 raksta | ir doma)

5. Aug 2014

 wowow@00:06

0:00, esmu dārzā, +26 un beidzot man ir labi. Nekāds darbs šodien nesanāca, vien tik cik divas stundas no pusdeviņiem vakarā un arī tikai tāpēc, ka bija sarunāts. Bet pie Lielupes pat pa dienu bija forši, ēnā un ar tādu foršu brīzīti, ik pa laikam nopeldoties un piedzerot no termosa aukstu apelsīnu sulu ar ledu.

(1 raksta | ir doma)

4. Aug 2014

 wowow@10:59 - Tas brīdis, kad apskaud kondicionētā birojā sēdošos

Es, protams, pakāpeniski adaptējos, taču 30 grādi mājā nekādi neveicina ne dzīves ne darba prieku. Jālaiž uz upi? Bet kas strādās? Vai jāpērk kondicionieris? Nu ja šādas vasaras tagad būs norma, domāju, saprātīgs un nepieciešams pirkums.

(3 raksta | ir doma)

3. Aug 2014

 wowow@22:33

Divergent - pirmā puse solīja ka kaut kas varbūt būs (normāls setings), otrā - apliecināja ka nekas jēdzīgs nesanāca.

Tags:
(ir doma)

29. Jul 2014

 wowow@01:19

3 Days To Kill. Man patika. Bet man patīk gandrīz visas Besona rakstītās/producētās/režisētās filmas , izņemot Taxi sēriju (kinda ekskjūzs, perdon).

Tags:
(ir doma)

28. Jul 2014

 wowow@14:05

jūtu muskuļi

Tags:
(ir doma)

 wowow@14:04

geju nometne

Tags:
(ir doma)

27. Jul 2014

 wowow@23:39

Need For Speed. Daudz autiņu, viena simpātiska meitene, muļķīgs sižets, klišejiski un ar salkanām beigām.

Tags:
(3 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter