Pats par sevi

5. Feb 2016

 wowow@00:49

Divi cieši ieteicami svaigi seriāli - The Expanse (ļoti kvalitatīvs scifi) un Flesh&Bone (skaists un tumšs ieskats profesionālā baleta aizkulisēs).

Tags:
(1 raksta | ir doma)

3. Feb 2016

 wowow@23:58 - Lift me up

Lift Me Up

Tags:
(ir doma)

23. Jan 2016

 wowow@23:50

Dots: piektdien izbraucu no Rīgas, šodien ierados Austrijā (plāns ir mazliet pasnovot).
Jautājums atjautīgajiem - kurā dienā īrniekiem sāk gļukot gāzes katls?

(7 raksta | ir doma)

18. Jan 2016

 wowow@20:29

Pilnīgi neko nesaprotu no jūsu izmestajiem mīmiem - langa, bēgļi, soross, what? A kāds konteksts?

(3 raksta | ir doma)

 wowow@11:13

Pirātpersona

Tags:
(ir doma)

14. Jan 2016

 wowow@13:01

Integrālais koučings, my ass

(ir doma)

13. Jan 2016

 wowow@23:48

Rīt būs ko noņemties #snieks

Taisnību sakot, bija ko noņemties jau šovakar, kamēr atraku vārtus un izšķūrēju taciņu, lai izstumtu miskasti. Neesmu gan drošs, ka atkritumnieki to rītdien spēs atrast, ja naktī snigs kā tagad.

(1 raksta | ir doma)

 wowow@19:45

Viens no visu laiku debilākajiem elektroniskajiem pienesumiem pasaules kārtībā ir dzimšanas dienu atgādinājumi feisbukā un tam sekojošie (publiskie) apsveikumi. Cieši konkurē ar korporatīvajiem zaķiem un olām e-pastā uz lieldienām.

(5 raksta | ir doma)

12. Jan 2016

 wowow@18:30

Iepriekšējā reizē skapītī aizmirsu peldbrilles un tāpēc šodien manām acīm pavērās pavisam cits skats, pateicoties jaunajām brillēm ar dioptrijām un pēc remonta daudz dzidrākajam ķīpenes ūdenim. Tagad varu novērtēt peldētājas ne tikai blakus celiņā bet kaut trīs celiņus tālāk. Pulkstenis ar pulsometru uz rokas, brilles ar dioptrijām - kas tālāk, ko vēl esmu palaidis garām peldēšanas gadžetu jomā?

P.S. Kad (jau pēc peldes) attapos reģistratūrā paprasīt vai tur nav pieklīdušas manas vecās peldbrilles, man atnesa palielu kasti ar pārdesmit atstātiem eksemplāriem dažādās krāsās un izmēros, to vidū arī manējās. Bet skatu uz dzīvi baseinu jau tāpēc nemainīšu atpakaļ uz veco.

(9 raksta | ir doma)

11. Jan 2016

 wowow@18:03

Ali tīri pieklājīgi izbeidza mūsu īslaicīgo sakaru, pat bez sarkanās krāsas šoreiz, jācer, ka neierakstīs uz atvadām indīgu review appstorē
Well, thank you for your try but I don't think I can go any further as you said it does not meet my requirement thank you.

(ir doma)

 wowow@11:02

Ir tādi rīti, kad gribas palikt gultā un visu dienu skatīties Cowboy Bebop, it kā pat nav nekādu šķēršļu, vien tu pats sev, apzinīgais.

(1 raksta | ir doma)

10. Jan 2016

 wowow@16:47

Šķiet, visa Rīga (vai vismaz Pārdaugava) bij nolēmusi paslēpot Riekstkalnā. Mežkalnos nav sapūsts sniegs. Dēlis tā arī palika bagāžniekā.

(4 raksta | ir doma)

9. Jan 2016

 wowow@23:02

Labā ziņa - esmu atpakaļ ritmā un darbdienās atkal normāli strādāju, pirmā janvāra nedēļa arī finansiāli ienesīga (kā jau katru gadu, diemžēl pēc tam vienmēr iet mazumā) un līdz šim labākā, pie tam tieši uz jauno app rēķina.
Skatos Caprica (nu tā sev) un sāku skatīties The Expanse (apriju vienā rāvienā, ļoti labi, ka pagarināts arī otrai sezonai, diezgan kruti), Danny Collins (neobligāts izklaides nieciņš), Sicario - tumši bet rekomendēju.
Izlasīju pēdējo Nesbē, "Policija", neaizvelk līdz iepriekšējo līmenim, pārāk daudz vienu un to pašu triku. Pabeidzu lasīt The Fortune Cookie Principle - arī tāds neobligāts keisu nieciņš ar labu čeklistu pēc katras nodaļas.
Dēlis sagatavots, ar nepacietību gaidu kalnus, līdz tam vajadzētu pagūt palaist jauno versiju uz appstori.

Tags: ,
(ir doma)

7. Jan 2016

 wowow@18:49

Ali ir traki dusmīgs - šodien atsūtīja sarkanu emailu lielā fontā :)
You haven't answered my email I sent yesterday is this because you don't want to deal with this case any more or you don't have an answer?

(8 raksta | ir doma)

5. Jan 2016

 wowow@21:08

Ali kļūst nikns - emailā parādās sarkanā krāsa :)
please if you are interested to sell your product I have to be 100% sure its going to do what I need to do and as I said in my first email which you completely ignored your comment is I am a Landlord and I know a lot of people in the same trade therefore I can recommend you App when I get it to work to my satisfaction so please try and arrange either a telephone call.

(6 raksta | ir doma)

 wowow@15:29

It kā neesmu rasists vai aizpspriedumu pilns, bet pēdējo dienu novērojums - tieši cilvēki no UK ar vārdiem Ali vai Salem ir visbaisākie (ne)klienti - neko nesaprot, app maksas versiju nepērk, bombardē ar emailiem un stulbiem jautājumiem, prasa telefona numuru lai "to figure out my issue" un žēlojas, ka telefonserviss netiek nodrošināts un pieprasa "tikai dažas" no maksas fīčām par velti, lai būtu "pārliecināti" un "varētu ieteikt" appu "I have lot a connections" citiem.

(3 raksta | ir doma)

 wowow@15:20

Atkal (pēc cik tur gadu pārtraukuma) esmu maksas lietotājs. Un ko? Pievienoju 4us, 5us jūzerus frendiem, labi, bet kas tālāk? Kur tagad ganās jaunās cibas zvaigznes un viedokļu līderi?

(6 raksta | ir doma)

 wowow@10:57

Esmu aizsūtījis pieprasījumu par maksas klab lietotāja statusu uz deniss at codotinbox elvē, billing at klab elvē un support at klab elvē, vēl kaut kur vajag aizsūtīt?
Upd: resolved, yei!

(3 raksta | ir doma)

3. Jan 2016

 wowow@23:52

A ko darīt, ja elki vai tie, kas liekas, saprot dzīvi vai kaut ko no dzīves tāpat kā tu, izrādās kretīni, sākumā varbūt Lukjaņenko vai Imants Kalniņš, tad varbūt Griškovecs vai kaut kāds Kaupers vai Hermanis vai vēl kāds. Nu neko, jādzīvo tālāk, jāpriecājas, ka pats neesi kretīns un jācer, ka par kretīniem nekļūs tavi atlikušie dzīvie elki (ja tādi vēl palikuši, ko tiešām neiesaku). Ar mirušajiem elkiem, par laimi, ir vienkāršāk.

(8 raksta | ir doma)

31. Dec 2015

 wowow@15:12

Ja tev būtu vienvirziena laika mašīna - kurā gadā atgrieztos, kāpēc un vai vispār? (nevajag komentēt, ka stulbs jautājums, tāpat zinu, vienkārši ienāca prātā, ēdot ikrmaizes un triecot dzirkstošo)

(14 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter