Pats par sevi

30. Sep 2014

 wowow@00:05

Leftovers tātad, noskatījos seriāla pirmo sēriju un nezinu vai gribas skatīties otro.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@00:01

Skatoties uz Roberta Bolanjo "2666", e-grāmatu priekšrocības ir acīmredzamas.

(1 raksta | ir doma)

29. Sep 2014

 wowow@22:19

Pabeidzu lasīt Manna "Budenbroki". Grāmata ir bēdīgi depresīva - neveiksmes, slimības, pagrimums, nāve. Tāds sava veida "bagātie arī raud" (No kurienes šī analoģija - bija tāda grāmata vai filma vai seriāls? Atceros tikai pašu izteicienu). Par dzīves jēgu vai tās neesamību.

Tags:
(4 raksta | ir doma)

 wowow@17:02

Ja pareizi sapratu, tad attiecīgā iestādījuma treneris ir Sudrabas koučš? Šitais tak ir vēl krutāk par violetajiem eņģeļu stariem!

"Eiropā pārsvarā mitinās reptiļi, nedaudz pelēkie un no drakonu valstīm sāk ieplūst arī drakonveidīgie. Japāna, Ķīna, Vjetnama, Koreja, Birma, Taizeme un citas šajā reģionā esošās valstis ir pakļautas dažādu drakonu civilizācijai, taču nozīmīgu vietu ieņem arī pelēkie. Amerikā ir gan reptiļi, gan pelēkie un jau iefiltrējušies arī drakoni. Krievijā reptiļa Ļeņina jeb „proletāriešu” valdīšanas laikā iesākās slepens reptiļu plāns, lai pārņemtu Krievzemi un sarīdītu visas Krievijas kaimiņu tautas pret krieviem. Viņiem tas izdevās. Krievija ar naida un lāstu enerģijām īpaši piepildījās cilvēku deportēšanas laikā. Brīdī, kad Krievijā par prezidentu kļuva V.Putins, lielākā bagāto reptiļu daļa steigšus aizbēga uz Lielbritāniju, Izraēlu vai okupēja saulainos kūrortus.
...
Согласно Ведам, первыми заселили Землю предки современных людей Белой Расы: Арийские Роды – да'Арийцы и х'Арийцы и Славянские Роды – Святорусы и Рассены. В разное время они прилетели из ближайших четырех родственных звездных систем на больших и малых космических кораблях, называемых, соответственно, Вайтмарами и Вайтманами.
...
В древние времена вся Система Ярилы-Солнца имела 27 Земель, половина из которых, находящихся за Плутоном, еще не известна современным астрономам. Кстати, число 27 по старому называлось тридевять, поэтому хождение за тридевять Земель, упоминаемое в старых сказках, в те времена означало всего лишь космический полет за пределы Солнечной системы."

(9 raksta | ir doma)

 wowow@11:26

seska skandāls

Tags:
(ir doma)

28. Sep 2014

 wowow@23:26

Die Hard 5 protams arī ir slikta filma, tak ne jau tik ļoti, lai neizvilktu līdz beigām (pagrūti gan bija).

Tags:
(ir doma)

 wowow@21:17

Sagribējās noskatīties kādu skaļu un trulu filmu - šādos gadījumos vienmēr var vērsties pie sīkveliem - starp Underworld un Resident Evil, šoreiz izvēlējos pēdējo. OMG, neizturēju (lai arī man ir augsta tolerance uz sliktām filmām) - nepietiek jau ar to, ka PWSA filmē un pārfilmē savu Milu jau kuro reizi, bet tas viss ir tik traģiski, traģiski sviestains. Izlēdzu ap 24 minūti. Vai tiešām kāds to ir noskatījies līdz beigām? Varbūt Milai tomēr jāpalūdz Besonam lai nofilmē vēlreiz, simts punkti būs labāk.

Āāāāā, viņi tiešām uzņems vēl vienu?

Tags:
(3 raksta | ir doma)

26. Sep 2014

 wowow@17:16

Setapoju savu Medical ID jaunajā iOS8 Health appā. Tur var norādīt savu asinsgrupu A+ vai A-, skatos savā donora apliecībā, bet tur ierakstīts tikai A un rezus faktors nav norādīts. Hm, as tā speciāli (nav svarīgi?) vai A nozīmē kaut ko vairāk kā tikai A?

(7 raksta | ir doma)

25. Sep 2014

 wowow@20:10

AUDZINĀT VAJAG!!!
© Limuzīns Jāņu nakts krāsā

(3 raksta | ir doma)

24. Sep 2014

 wowow@22:59

Sūdraba

Tags:
(ir doma)

 wowow@00:23

Vēl es gribētu norādīt, ka tas jūsu pērļu kuskus ir baigais mēsls

(3 raksta | ir doma)

23. Sep 2014

 wowow@23:57

Kad [info]up sapiktojas, tad, jei bogu, ir mana mīļākā cibas rakstniece

(3 raksta | ir doma)

 wowow@23:50

Jāsaka, ka X-men Days of Future Past man patika vislabāk no šī seriāla filmām.

Tags:
(ir doma)

 wowow@21:04

Ja kāds gribētu apkarot filmu un seriāu pirātismu, vajadzētu sākt ar kampaņu, lai TV tos rādītu normālos laikos, nevis klasiskajos 23:05 (kur pēc pirmajām 5 minūtēm sākas 10 minūšu gara pirmā reklāmas pauze).

(1 raksta | ir doma)

 wowow@20:32

Ženiāli

(1 raksta | ir doma)

21. Sep 2014

 wowow@21:57

Latvijas slavenība

Tags:
(1 raksta | ir doma)

20. Sep 2014

 wowow@21:29

Pēc tā Hesburger "ēdiena" ir tik pretīgi pēc tam... Ja atskaita to - vēl nav zelta rudens bet Sigulda jau pilna pāri malām, aizbraucām uz Ozolkalnu, tur uz kāpelēšanas trasēm nekādas rindas.

(ir doma)

18. Sep 2014

 wowow@22:41

Ierakstīt cibā, ka vajadzētu ierakstīt tvitetrī, ka feibukā visus atsekoju. Un linkedins vispār ir sūds. Pag, es kaut ko aizmirsu? Ā, gūglpluss, bet to jau visi ir aizmirsuši tāpat. Tikmēr draugiem.lv esot piektais mīlētākais zīmols vai tviterzīmols vai kaut kas tāds? Draugiem.lv? OK.

(10 raksta | ir doma)

17. Sep 2014

 wowow@21:12

aseksuārs

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@00:54

Fargo tātad (seriāls). Nevaru piekrist IMDB punktiem, es dotu par 1.5-2 mazāk. Izrādās, būs arī otrā sezona.

(2 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter