Pats par sevi

26. Feb 2021

 wowow@20:40

Atā, Daft Punk

(ir doma)

14. Feb 2021

 wowow@22:37

BTW MUBI uz 24 stundām ir bez maksas, ja nu gribas kaut ko no festivālu filmām vai citiem māsterpīsiem.

Tags:
(ir doma)

 wowow@22:25

Perfekts Valentīndienas mūvijs

Tags:
(ir doma)

30. Jan 2021

 wowow@20:52

Atliktā dzīve

(ir doma)

27. Jan 2021

 wowow@00:55

Viena no lietām, kas nāk kopā ar "almost 50" ir iespēja redzēt, ka krietni daudz iepriekšējā dzēvē satikto raspizģaju, kretīnu un cilvēku, ar kuriem tu negribētu kopā iedzert, ir kļuvuši par cienījamiem sabiedrības locekļiem.

(2 raksta | ir doma)

23. Jan 2021

 wowow@00:16

Gribēju noskatīties slaveno Satori diskusiju bet nudien nespēju, piedodiet. Plz nākamreiz sarunājiet, ka visiem runātājiem ausīs ir airpodi (vai pāri ausīm parastās austiņas ar mikrofonu), klausīties to reverbu es vienkārši nespēju.

(3 raksta | ir doma)

22. Jan 2021

 wowow@21:03

Hello! Kā jums jaunais gads? Ir 22. janvāris un man ir sajūta ka nekas nav noticis, laiks ir fikcija un mēs joprojām esam 222. martā.

(1 raksta | ir doma)

27. Dec 2020

 wowow@14:23 - Ē, ko?

Please help me with my door (bathroom) not closing

Tags:
(4 raksta | ir doma)

20. Dec 2020

 wowow@21:35

WHY DON'T YOU HAVE A WINDOWS VERSION OF YOUR APP?!!

Tags:
(ir doma)

11. Dec 2020

 wowow@21:03

Preses nama apakšveļa

Tags:
(ir doma)

30. Nov 2020

 wowow@19:32 - Joprojām marts, atkal snieg

Kādam monumentālam laika notriekšanas variantam man tagad pievērsties? Svārstos starp hobitiem un cīņām par troni. Varat piedāvāt citus variantus komentāros.

(6 raksta | ir doma)

22. Nov 2020

 wowow@22:11

Par lietām kas apbēdina 2020 (papildus visam pārējam) - Floras piparkūku “uzlabotā recepte” sačakarējusi vienīgo labo veikalā nopērkamo piparkūku garšu.

(1 raksta | ir doma)

30. Okt 2020

 wowow@23:24

Nav jau tā, ka kaut kas baigi būtu noticis vai mainījies kopš marta. Jā, bija vasara, kad varēja izlikties, ka viss ir gandrīz normāli (ja nelasīja ziņas un soctīklus), varēja pat iet ciemos, daži draugi pat pamanījās izšmaukt ārpus valsts robežām, godīgi atsēžot savas divas nedēļas pēc tam. Mēs nebijām nekur (ja neskaita pāris naktis Liepājā) un, godīgi sakot, nezināju, ka man tik ļoti pietrūks iespēja aizbraukt, nomainīt vidi un atslēgties uz to nedēļu vai desmit dienām. Arī šīssezonas kalnu perspektīvas izskatās visnotaļ čābīgi. Tas nu tā, galvenais, ka paši un tuvinieki ir veseli un turas, aplikācijas cilvēki plašajā pasaulē turpina iegādāties neskatoties uz ekonomikas izaicinājumiem (lai gan martā bija divas nedēļas, kad likās, ka cauri ar visu šito būs). Man pašam pēc nepatīkamā gadījuma trubā diemžēl divas reizes ir bijusi panikas lēkme un nepamet sajūta, ka visu laiku tepat blakus varētu būt vēl kāda. Citos laikos droši vien saņemtos un sāktu meklēt ceļu pie sava psihologa/psihoterapeita, bet tagad? Aptaujā ko neaizpildīju laikam būtu jāatzīmē, ka necenšos kļūt par labāku cilvēku. Vai vienkārši necenšos.

TV ziņās - The Queen's Gambit, Ted Lasso, Unorthodox, Mrs America, Barry, Raised by Wolves (sākās vairāk nekā cerīgi un beigās gan aizbrauca ķīselī), Schitt's Creek. No kino patika Becoming Astrid, Demolition, Carol, The Gentleman, Emma, Game Night, Portrait of a Lady on Fire.

Но вы держитесь там, хорошего настроения, здоровья вам.
Winter is coming.

(2 raksta | ir doma)

28. Aug 2020

 wowow@19:07

"When we die there are two things we can leave behind us: genes and memes."

Tags:
(ir doma)

8. Aug 2020

 wowow@00:24 - ¯\_(ツ)_/¯

"...
If you look on Amazon I am a contributor to the Book "Property Trendsetters" ... and an interview by Tracy in the Toronto Star is in the works with the Authors... I would like to recommend a Canadian APP ... but as it stands now I will not mention your app.
..."

Tags:
(ir doma)

7. Aug 2020

 wowow@00:01

Stulbi, ka viedums nāk tikai komplektā ar varžacīm un kriku.

(2 raksta | ir doma)

17. Jul 2020

 wowow@23:04 - maybe like my money back

Amerikāņu vēstules bieži pavada pieklājības iztrūkums un agresija, viņiem laikam tā ir kautkāda pieredzes trauma ar pašu vai ķīniešu piegādātājiem?

Unless you solve these problems below real soon I would maybe like my money back!!!
...
Associate Professor of Biology
...

Tags: ,
(1 raksta | ir doma)

12. Jul 2020

 wowow@22:52

Vakara pastaigā piesēdu uz AB dambja un izdzēru mazo prosecco Andras un Paula piemiņai. Mans cibas coming-out notika vai nu tur, Andras "Stum stum" prezentācijā Noasā vai arī pie Andras mājās, cibas pārtijā, kurā mani ievilināja A&A, īsti neatceros. Jebkurā gadījumā viņi abi bija tur, kopā jau no paša sākuma (pat ja faktiski vēl ne) un tādi arī paliks. Grāmatplauktā pārliku Paula "Sekreti" blakus "Stum stum", tā būs pareizi.

(ir doma)

30. Jun 2020

 wowow@20:44

Magnētiskās rezonanses trubā biju pabijis arī agrāk, taču šī bija pirmā reize kad (uz beigām) piemetās panika. Vai tur pie vainas bija medicīniskā maska vai pārāk ilgi to manu mugurkaulu zīmēja bet apmēram minūti pirms beigām sirds sāka auļot un elpu vairs nebija iespējams nomierināt, spiedu panikas taurīti un ar zoda apļveida kustībām centos nomaukt masku no deguna lai brīvāk ieelpotu. Nomierinošā saruna ar dakteri nepalīdzēja un līdzko viņa aizgāja atpakaļ uz aparātiem (pēc tam kad bija man uzlikusi masku atpakaļ) metos to atkal nomūķīt lejup, lai izturētu līdz beigām. Brrr, nākamreiz laikām čeklistā būs jāatzīmē klaustrofobija, cerībā tikt pie kaut kā nomierinoša.

Tags:
(3 raksta | ir doma)

29. Jun 2020

 wowow@18:05

GAISS!!!

(1 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter