Pats par sevi

26. Aug 2015

 wowow@12:02

Biju domājis, ka man nav alerģiskas reakcijas no lapseņu kodieniem. Kamēr vakar viena neiekoda sānā un divas - elkonī.

(ir doma)

19. Aug 2015

 wowow@00:32

Afigenno, īpaši kadri ar zvaigznēm izplatījumā.

(2 raksta | ir doma)

17. Aug 2015

 wowow@20:36

Šādās siltās vasaras dienās nudien ir prieks pastaigāties. [info]kautskis iedvesmots, izgāju līdz veikalam pēc viena alus, āreče mājās viss alus beidzies. Desmit kilometrus (gāju ar mazu līkumiņu) un vairākas stundas vēlāk mājās pārrados ar diviem aliem un divām pudelēm vīna. Tipiski.

(1 raksta | ir doma)

16. Aug 2015

 wowow@23:11

The White Queen - ja no katras sērijas izgrieztu ap 15-20 minūšu saldsērīgu seju tuvplānu, izmestu visu maģijas bullšitu un izrediģētu samērā infantilos dialogus, būtu tīri ok vēsturiskais seriāls par Rožu kariem. Nākamais The Tudors?

Meanwhile - The Good Wife jau 4 sezonas aiz muguras. Es vainoju aizgājušās nežēlīgi karstās nedēļas, pastrādāt nebija iespējams, smadzenēm lēni burbuļojot, ar baltvīna glāzi rokā, aizkariem noēnotā istabā skatījāmies pa četrām, piecām epizodēm dienā, tāds kā atvaļinājums. Tagad kad temperatūra atgriezusies normā, droši vien ies lēnāk.

Tags:
(4 raksta | ir doma)

12. Aug 2015

 wowow@22:44

Dārzā uzradušās cikādes, sajūta vēlos vakaros toč kā siltajās zemēs.

(4 raksta | ir doma)

11. Aug 2015

 wowow@09:54

Šķiet, palaidu garām iespēju nopirkt $TWTR lēti. Lai gan 9% palēciens daļēji (ap 2%) laikam izskaidrojams dēļ jautrībām Ķīnā, kas dolāru atkal uz laiku padarījis par (iespējams) drošāko valūtu.

Tags:
(ir doma)

 wowow@09:38

Astronomija ir visdepresīvākā zinātne, īpaši patika pēdējā rindkopa :)

(2 raksta | ir doma)

7. Aug 2015

 wowow@23:37

Aizvakar baigi nobietējos, braucu ar citu dēli, nebiju vēl piešāvies. Kritiens sāpīgs un nu jau otro dienu arī galva mazliet dulla. Cerams tā nav smadzeņtrīce.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

5. Aug 2015

 wowow@13:13

Ja tic dolāram un tic, ka Twitteris pasaulei pienes (ir pienesis un pienesīs vēl) kaut ko unikālu, tad tagad varētu būt labs brīdis iepirkt $TWTR

Tags:
(ir doma)

4. Aug 2015

 wowow@23:06

Šķiet RL nākamos 10 numurus intervēs cilvēkus, kam galvā ir putra. Nu manis pēc, kaut gan labāk lasītu intervijas ar cilvēkiem, kuru teiktais izraisa pārdomas nevis smīkņāšanu.

(4 raksta | ir doma)

2. Aug 2015

 wowow@12:02

Laikam [info]kautskis ieteicās par nobriedušo revolucionāro situāciju liberastu partijas izveidošanai. Ja liberasti papildus visām labajām lietām, ko parasti dara liberasti vēl apņemtos ieviest virslikumu (vai vismaz apņemtos sekot principam, ja koalīcija šo iniciatīvu noraktu), ka jebkuras izmaiņas likumos var pieņemt tikai tad, ja tās vienkāršo un/vai saīsina esošo likuma redakciju, tad i'm in.

Vai arī jebkura cita partija ar šiem punktiem 400 zīmju programmā man derētu
- likumiem un noteikumiem jābūt mazāk un vienkāršākiem
- nodokļu likmes var mainīt ne biežāk kā ik pēc 3 gadiem
- geji un lezbietes ir ok
- no bēgļiem nav jābaidās

Jau sen bija laiks uzcirst partiju, kas tā vietā lai cīnītos par pensionāru balsu (daļas) vairākumu, mērķē uz liberastu mazākumu.

(7 raksta | ir doma)

28. Jul 2015

 wowow@10:38

Ja skatāmies uz aizdevēju prasībām, tās ir kaitīgas tādā ziņā, ka veicina valstī sliktus ieradumus. To intervijā DB saka ekonomikas zinātņu doktore, Ekonomikas prognožu centra valdes locekle Raita Karnīte.

(6 raksta | ir doma)

26. Jul 2015

 wowow@21:40

Mr. ROBOT - krutākais šīgada seriāls, nopietni.
True Detective turpinu skatīties, cerībā.
Humans tāpēc, ka.
The Good Wide otrā sezona patīk ļoti, vēl labāk par pirmo, skatāmies divatā ar sievu.

Pēdējo Terminatoru noskatījāmiers uz lielā - approved, iepriekšējos (filmas iespaidā) pieprasīja juniors, pagaidām noskatījāmies tikai pirmo no tiem. Iedomājieties 14 gadu vecuma jaunieti, kas nebija redzējis nevienu terminatoru - laikam mēs totāli feilojam kā vecāki. Iespējams mēs ar saviem terminatoriem un vecajiem stārvāriem esam drūmākais oldskūls un Twich un Youtube paaudze par mūslaiku (resp. pagājušā gadsimta) popkultūru spriež (un to citē) tādā pat izpratnes līmenī kā mēs Aristoteli vai Platonu.

Tolstoja Āugšamcelšanos lasu vannā, esmu ticis līdz kādai trešdaļai, šitādā tempā pabeigšu ap ziemassvētkiem.

Tags: ,
(5 raksta | ir doma)

20. Jul 2015

 wowow@23:38

Noskatījāmies The Good Wife pirmo sezonu, traki daudz to sēriju, bet, šķiet, skatīsimies arī nākošās (7 sezonas omg tas kopā ir cik - 160 sērijas?), par spīti ASV tieslietu sistēmas ņemtnei, kura pati par sevi mani baigi nepavelk, bet viss cits ir ļoti ļoti labi.

Savā nodabā esmu noskatījies vēl šo un to - Minjoni (baigais sūds), Insurgent (nepiegādāja, par spīti tam, ka esmu žanra cienītājs, viņi tak arī taisās trešo daļu sagriezt divās filmās, nu kas tas par jaunmodīgo stulbo stulbumu), Spy (skatīties varēja), The Gunman (tīri labi patika, kā žanra cienītājam).

Tags:
(ir doma)

19. Jul 2015

 wowow@15:55

Senior fictional consultant

Tags:
(ir doma)

 wowow@01:01

Mimozas ir traki viltīgas - uzmanieties no cilvēkiem, kas šīs svešzemju veltes piedāvā!

(5 raksta | ir doma)

14. Jul 2015

 wowow@16:06

Piebakstīties pie friziera

Tags:
(ir doma)

11. Jul 2015

 wowow@22:33

Vējš ik pa laikam iepūš dārzā liepziedu smaržas mākoni - tā dēļ vien (par spīti siltuma trūkumam) ir lieliski pabūt dārzā. To visu, protams, maitā debīlās kaijas.

(ir doma)

9. Jul 2015

 wowow@23:16

Septembris vēl tālu, bet tīzeri jau sāk ienākt...

(ir doma)

6. Jul 2015

 wowow@22:55

Likās jau ka mēness vairs nav pilns. Laikam šis iegājis merkūrā.

(1 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter