Pats par sevi

27. Jun 2016

 wowow@20:24

populitiķis

Tags:
(ir doma)

26. Jun 2016

 wowow@16:57

Diena diezgan būtiski uzlabojas, ja ieiet aukstā dušā ar visām drēbēm un tad nāk sēdēt dārzā ar dzērienu, kurā kūst pamatīgs ledus klucis. Vismaz pirmās 20-30 minūtes pēc tam. Tad nākas atkārtot.

(ir doma)

18. Jun 2016

 wowow@00:03

Puika notirgoja uzzīmētu nazi (pikseļi, kurus var izmantot tikai vienā konkrētā spēlē) par 450usd.

Tags:
(9 raksta | ir doma)

16. Jun 2016

 wowow@12:29

"Tavs operators ir tava vizītkarte" - šādu ziņu man atsūtīja mans bijušais operators, apmēram mēnesi pēc tam, kad biju pārgājis pie cita operatora, tā arī nesaņēmis atbildi uz februārī sūtīto aicinājumu piedāvāt kaut ko konkurētspējīgāku un pēc izgājiena ar Brīvibu, kura var būt vai nu Latvijai (by default) vai Eiropai bet ne abām reizē. CRM sistēmām LMT vēl tāls ceļš priekšā līdz klientu laimības noturēšanai, kur nu paaugstināšanai, pagaidām tās tikai piegādā frustrāciju masām epastā. Ceru sagaidīt arī apsveikumus Jāņos un Ziemassvētkos. Not.

(ir doma)

14. Jun 2016

 wowow@11:31

Kaķīts laikam saprot, ka vēlam viņam labu. Šodien gandrīz pats iekāpa kaķu tramvajā, neskatoties uz to, ka katru reizi galapunktā saņem vismaz četrus dūrienus mugurā un termometru pakaļā. Bet paliek, labāk, šorīt, šķiet, jau bija bez temperatūras, varēja uzlekt gan uz palodzes, pat palīda zem gultas pajārēties - milzīgs kontrasts ar iepriekšējām dienām. Vēl jāpacieš trīs dienas, tad, cerams, atkal varēs tikt laukā.

(ir doma)

12. Jun 2016

 wowow@23:39

Hello, I have some regarding the fictionality (sic!) of this app.

Please call me
[telefons]

Best Regards,

Shawn
Operations Mgr
[pretenciozs kantora nosaukums]

NOTICE:This e-mail including attachments is covered by the Electronic Communications Privacy Act, 18 U.S.C. §§ 2510-2521, is confidential and may be legally privileged. If you are not the intended recipient, you are hereby notified that any retention, dissemination, distribution, or copying of this communication is strictly prohibited. Access to this e-mail by anyone else is unauthorized. If you are not an addressee, any disclosure or copying of the contents of this-mail or any action taken (or not taken) in reliance on it is unauthorized and may be unlawful. If you are not an addressee, please inform the sender immediately. Delete the e-mail.

šitie fūteri mani vienmēr briesmīgi amjūzē, Šons mani saintriģēja, iegūglējot atradu šo "...On top of all of this, he began calling me at work and sending emails accusing me of not paying and demanding I send him my cancelled check as proof of payment because he forgot to make a copy of it for his records...He's been threatening for months now to take me to court and sue..."

Tags:
(3 raksta | ir doma)

 wowow@00:12

viedokļu daudzsievība

Tags:
(ir doma)

8. Jun 2016

 wowow@16:46

Tas ir tik mīlīgi, ka pēc 6 gadu kalpošanas, visu laiku atrodoties istabas temperatūrā, plastmasas savienojošie sūda līkumi sāk sprauslāt strūkliņas vai klozetpoda ūdensmehānismi noslēdzas tikai pēc katra otrā spiediena. Taisni vai jāsāk domāt par ķirzakcilvēku iestatītajiem lietu straujnolietošanās mehānismiem visapkārt mums lai mēs tik dotos un atkal iepirktu jaunus plastmasas sūdiņus no Ķīnas.

(12 raksta | ir doma)

1. Jun 2016

 wowow@00:09

Weika un peldēšanās sezona atklāta - vēlāk nekā citus gadus. Sliktā ziņa ir tāda, ka tagad sāp celis, neskatoties uz visu iesildīšanos un prātīgo braukšanu (ar ļoti prātīgiem sezonas sākuma lēcieniem un bez kritieniem).

Tags:
(ir doma)

30. Maijs 2016

 wowow@23:13

Sir!
Still I am waiting to get solution from your side!
Thanking you ,

Tags:
(1 raksta | ir doma)

24. Maijs 2016

 wowow@23:32

Paliek labāk. Šodien aizgāju aprunāties ar gandrīz visiem konferences spīkeriem (pirms gada līdzīgā situācijā ar lielu piespiešanos tikai ar diviem) un diezgan daudziem dalībniekiem. Ar dažiem pat sanāca jēdzīga saruna, lai gan tādu kā es te ir mazākums - lielākā daļa strādā lielākās un mazākās korporācijās un dīlo ar cita veida šitu, līdz ar to sarunas ir mazliet vienpusējas.

(1 raksta | ir doma)

 wowow@09:44

Sir,
Do necessary action and kindly reply with positive response

Tags:
(2 raksta | ir doma)

18. Maijs 2016

 wowow@22:00

Indiešu epistulārā žanra paraugs, tīri tā, ieskatam

Sir,
Everything was done as per yours instruction by e-mail But
Still not solved my problem!

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@12:47

Komunicēt ar indiešiem ir kā runāties ar 3gadīgiem bērniem ar uzmanības deficīta sindromu.

Tags:
(2 raksta | ir doma)

17. Maijs 2016

 wowow@18:29

LORs teica, ka lidot it kā varu (lietojot izrakstītās farmakoloģiskās vielas), tad nu - iesakiet, kas noteikti jāpieredz, jāredz, jādara Berlīnē, būšu tur pirmoreiz (ja neskaita lidostas teritoriju), tāpēc pieņemu arī obvious veida ieteikumus.

(11 raksta | ir doma)

9. Maijs 2016

 wowow@22:54

Bērns uzmodās no atzīmētāju salūta un uzdod ļoti labu jautājumu - kāpēc šitais briesmīgais troksnis ir jātaisa tik vēlu, kad bērni jau guļ un rīt ir skola?

(ir doma)

 wowow@21:15

Sestais gads šajā mājoklī, un pamazām iekārtošanās nāk uz beigām - šodien atveda dīvānu kabinetam/darbistabai, pagājušgad pielikām lampas guļamistabā, vēl pirms gada - lustru viesistabā. Nu jau tikai kāds nieks vien ir palicis, domāju līdz 10 gadu jubilejai šaivietā būsim visu paguvuši aprīkot.

On related note - kāju šodien sastiept galīgi nebija obligāti, man taču jau it kā pietiek ar kuņģi un saaukstēšanos ne?

(3 raksta | ir doma)

 wowow@15:57 - Biznesa sarakste mūsdienās

Atbilde uz aizsūtītu e-doc:

"Sveiki!

Man nau ielasījies nevaru atvērt, varat lūdzu nobildēt kur ir atbilde jā!?

Paldies!:)"


Izklausās pēc delfīnēna. Lai gan tikai trīs izsaukuma zīmes, viena jautājumzīme un viens smailijs, varbūt nekvalificējas. Dažas kļūdas un pieturzīmes dirsā tagad jau ir pavisam parasta lieta.

(2 raksta | ir doma)

 wowow@15:21

Brīnišķīga noslāņošanās pie snorkes (zemslēga) jautājuma :)

(5 raksta | ir doma)

7. Maijs 2016

 wowow@08:51

Ibuprofēns šo dienu neizglābs, bet vismaz galva man tagad sāp mazāk :(

(3 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter