Pats par sevi

30. Nov 2020

 wowow@19:32 - Joprojām marts, atkal snieg

Kādam monumentālam laika notriekšanas variantam man tagad pievērsties? Svārstos starp hobitiem un cīņām par troni. Varat piedāvāt citus variantus komentāros.

(6 raksta | ir doma)

22. Nov 2020

 wowow@22:11

Par lietām kas apbēdina 2020 (papildus visam pārējam) - Floras piparkūku “uzlabotā recepte” sačakarējusi vienīgo labo veikalā nopērkamo piparkūku garšu.

(1 raksta | ir doma)

30. Okt 2020

 wowow@23:24

Nav jau tā, ka kaut kas baigi būtu noticis vai mainījies kopš marta. Jā, bija vasara, kad varēja izlikties, ka viss ir gandrīz normāli (ja nelasīja ziņas un soctīklus), varēja pat iet ciemos, daži draugi pat pamanījās izšmaukt ārpus valsts robežām, godīgi atsēžot savas divas nedēļas pēc tam. Mēs nebijām nekur (ja neskaita pāris naktis Liepājā) un, godīgi sakot, nezināju, ka man tik ļoti pietrūks iespēja aizbraukt, nomainīt vidi un atslēgties uz to nedēļu vai desmit dienām. Arī šīssezonas kalnu perspektīvas izskatās visnotaļ čābīgi. Tas nu tā, galvenais, ka paši un tuvinieki ir veseli un turas, aplikācijas cilvēki plašajā pasaulē turpina iegādāties neskatoties uz ekonomikas izaicinājumiem (lai gan martā bija divas nedēļas, kad likās, ka cauri ar visu šito būs). Man pašam pēc nepatīkamā gadījuma trubā diemžēl divas reizes ir bijusi panikas lēkme un nepamet sajūta, ka visu laiku tepat blakus varētu būt vēl kāda. Citos laikos droši vien saņemtos un sāktu meklēt ceļu pie sava psihologa/psihoterapeita, bet tagad? Aptaujā ko neaizpildīju laikam būtu jāatzīmē, ka necenšos kļūt par labāku cilvēku. Vai vienkārši necenšos.

TV ziņās - The Queen's Gambit, Ted Lasso, Unorthodox, Mrs America, Barry, Raised by Wolves (sākās vairāk nekā cerīgi un beigās gan aizbrauca ķīselī), Schitt's Creek. No kino patika Becoming Astrid, Demolition, Carol, The Gentleman, Emma, Game Night, Portrait of a Lady on Fire.

Но вы держитесь там, хорошего настроения, здоровья вам.
Winter is coming.

(2 raksta | ir doma)

28. Aug 2020

 wowow@19:07

"When we die there are two things we can leave behind us: genes and memes."

Tags:
(ir doma)

8. Aug 2020

 wowow@00:24 - ¯\_(ツ)_/¯

"...
If you look on Amazon I am a contributor to the Book "Property Trendsetters" ... and an interview by Tracy in the Toronto Star is in the works with the Authors... I would like to recommend a Canadian APP ... but as it stands now I will not mention your app.
..."

Tags:
(ir doma)

7. Aug 2020

 wowow@00:01

Stulbi, ka viedums nāk tikai komplektā ar varžacīm un kriku.

(2 raksta | ir doma)

17. Jul 2020

 wowow@23:04 - maybe like my money back

Amerikāņu vēstules bieži pavada pieklājības iztrūkums un agresija, viņiem laikam tā ir kautkāda pieredzes trauma ar pašu vai ķīniešu piegādātājiem?

Unless you solve these problems below real soon I would maybe like my money back!!!
...
Associate Professor of Biology
...

Tags: ,
(1 raksta | ir doma)

12. Jul 2020

 wowow@22:52

Vakara pastaigā piesēdu uz AB dambja un izdzēru mazo prosecco Andras un Paula piemiņai. Mans cibas coming-out notika vai nu tur, Andras "Stum stum" prezentācijā Noasā vai arī pie Andras mājās, cibas pārtijā, kurā mani ievilināja A&A, īsti neatceros. Jebkurā gadījumā viņi abi bija tur, kopā jau no paša sākuma (pat ja faktiski vēl ne) un tādi arī paliks. Grāmatplauktā pārliku Paula "Sekreti" blakus "Stum stum", tā būs pareizi.

(ir doma)

30. Jun 2020

 wowow@20:44

Magnētiskās rezonanses trubā biju pabijis arī agrāk, taču šī bija pirmā reize kad (uz beigām) piemetās panika. Vai tur pie vainas bija medicīniskā maska vai pārāk ilgi to manu mugurkaulu zīmēja bet apmēram minūti pirms beigām sirds sāka auļot un elpu vairs nebija iespējams nomierināt, spiedu panikas taurīti un ar zoda apļveida kustībām centos nomaukt masku no deguna lai brīvāk ieelpotu. Nomierinošā saruna ar dakteri nepalīdzēja un līdzko viņa aizgāja atpakaļ uz aparātiem (pēc tam kad bija man uzlikusi masku atpakaļ) metos to atkal nomūķīt lejup, lai izturētu līdz beigām. Brrr, nākamreiz laikām čeklistā būs jāatzīmē klaustrofobija, cerībā tikt pie kaut kā nomierinoša.

Tags:
(3 raksta | ir doma)

29. Jun 2020

 wowow@18:05

GAISS!!!

(1 raksta | ir doma)

14. Jun 2020

 wowow@19:50

Tā jau likās ka vingrot varēs sākt tikai pēc 50, taču šorīt noliecoties pie izlietnes lai nomazgātu seju dabūju kriku. FML.
Laikam ar tiem 10+ pastaigās noietajiem km nepietiek vis. Sēdošais darbs + dīvānkartupelis vakaros acīmredzot ir stiprāka kombinācija.

Tags: ,
(5 raksta | ir doma)

22. Maijs 2020

 wowow@23:02

Mīlīgs piektdienas vakara kino - Le grand bain

Tags:
(ir doma)

21. Maijs 2020

 wowow@23:23

Jaunais atkritumvedējs atkritumus šodien neizveda. Un arī neatsūtīja (līgumā ierakstīto) solīto izvešanas grafiku (10 dienu pirms līguma stāšanās spēkā datuma). Līgums stājās spēkā vakar. Es teiktu, ka nav īpašas atšķirības no vecā izvedēja, kas arī reizēm neatbrauca (pēc stikla) un visu laiku kaut ko aizmirsa atsūtīt vai paziņot.

Tags:
(5 raksta | ir doma)

 wowow@22:13

Spiedienkatls
uzstādīts jauns - 2019. gada 5. decembrī
caurumains ar strūklaku pa visu saimniecības telpu - 2020. gada 21. maijs

Nu BĻEĢ, KAS TĀ PAR RAŽOŠANAS KVALITĀTIi ?!*&^%R&^TY*()%^%

Tags:
(ir doma)

16. Maijs 2020

 wowow@23:28

Les misérables - nē, šī nav ar dziedošu Hjū

Tags:
(ir doma)

14. Maijs 2020

 wowow@17:23

Nezinu, cik noderīgi, bet tiem, kas pārgatavojušies un vienkārši grib uz brīdi izrauties no ķēķa - Cēsīs ilgi solītais un tā arī neatvēries Māra Jansona restorāns Kest uz mājām ved vairāku dienu ēdienkarti (var atrast feisbukā). Katru nedēļu cits menu, pieved mājās glīši sapakotu, atliek uzsildīt.

Te tāds neliels ieskats & review pagājušās nedēļas sūtījumam piecu baļļu sistēmā. 100 eiriki (ar visu atvešanu) - it kā 6 ēdienreizes 4 cilvēkiem, bet nu tādiem ne pārāk rijīgiem cilvēkiem, un kas mūsdienās vispār ir ēdienreize? Visa diennakts ir plūstoša rīšana tiešā ledusskapja un plīts tuvumā.

Zivju bujabese ar jūras veltēm (principā viena ēdienreize 2 cilvēkiem)
★★★ - mazliet tā kā par pliekanu

Medījuma gaļas (pildītas) pankūkas 6gab.
★★★★★ - ļoti labi

Kuskusa salāti ar brokoļiem, spinātiem, sāļo sieru + sinepju medus vinegrets (aka mērce)
★★★ mērces bija krietni par maz, dārzeņu vienkārši par maz, kuskusa biš par daudz, bet varbūt tā tas arī bija domāts, porcija patiešām pietiek 4iem.

Lielopa gaļa stroganovs ar sēnēm un marin. gurķiem (bez piedevām)
★★★★ - nu tāds garšīgs mājas virtuves ēdiens, priekš restorāna mazliet tā kā par prastu?

Brieža gaļas plovs
★★★★★ - ļoti, ļoti labi bet četriem tā kā bišķi par īsu?

Liellopa vaigi (gatavoti 24h) 2 personām
★★★★ - labi, bet nu saldēts produkts, kas sagatavots plašai auditorijai (limitējot sāli un virces) nevar garšot tikpat labi kā restorānā pasniegts, tas nav pārmetums, vienkārši tā ir.

Grila dārzeņi uz iesma, garšaugu marinādē
★★★ - (6 iesmiņi) bet marinādi gan īsti sajust nevarēja

Ziedkāpostu un kartupeļu karijs ar aunu zirņiem
★★ - pēc visādiem Stockpotiem, Singhiem vai paštaisītajiem karijiem, šis bija tāds nekāds

Biezpiena plātsmaize ar žāvētiem augļiem
★★★ - parasta garšīga plātsmaize, seši kārtīgi gabali.

Sēklu ierauga maize
★★★★★ - mazs kukulītis, ļoti garšīga

Gaiļbiksīšu sīrups
????? un ko ar tādu saldu sīrupu darīt? No idea

Tags:
(11 raksta | ir doma)

12. Maijs 2020

 wowow@18:54

Es vairs nevaru, pat manā īpaši koptajā burbulī iespiežas idioti. Bēdīgākais, ka tas notiek ar it-kā-ne-idiots aktīvu palīdzību, iztriecot mana burbuļa sienā caurumu ar plakātu uz kura uzdrukāts idiota citāts. Nu kāpēc?

(ir doma)

7. Maijs 2020

 wowow@17:53

Ieildzis prokrastinācijas periods. Vakar aizgāju gulēt 2os, aizmigu 4os, modos 10:30, līdz 13:30 biju pamodies, izgāju apli pēc bulciņām, aplis sanāca 8km jo bulciņu vienā vietā nebija, nācās iet uz otru vietu, pārējo laiku atsvaidzinu internetus, skat, jau vakars.
Riebjas viss šis.

(1 raksta | ir doma)

27. Apr 2020

 wowow@23:47

Teda Čjanga Exhalations stāsti, jaunais seriāls Devs un paralēli jau agrāk iesāktā Harari Homo Deus (pēdējo gan īpaši neiesaku) netīšām sastājušies dīvainā vienotā naratīvā, kurā šodien vēl negaidīti iekrita pastaigā noklausītā Critical Path podkasta epizode. Nē, nav tā, ka es meklēju apskaidrību, jebkura sagadīšanās ir vai tikai liekas nejauša un patiesība ir tur ārā. Es neredzu sakarības, sakarības redz mani.

Tags: ,
(1 raksta | ir doma)

23. Apr 2020

 wowow@19:45

Sen nav nekas ieguldīts apkures sistēmā, - teica temperatūras sensors (vadiņš ar plastmasas puļķi kurā ir termometrs, kas pielikts pie boilera) un noklājās. Tas izskaidro kāpēc šonakt un pa dienu katls sīca aiz pārpūles mēģinot uzkarsēt jau tā superkarstu ūdeni. Es tiešām nesaprotu kā pusotra gada laikā sabojājas primitīvas lietas bez kustīgām daļām, bet ko gan es vispār saprotu. 55+35 EUR.

Upd: pēc skaņas spriežot sensora maiņa būs mazākais, kas tur būs jāmaina.
Upd2: protams, ka jāmaina bija viss ventilatora bloks, 320 EUR

Tags:
(1 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter