Pats par sevi

20. Sep 2014

 wowow@21:29

Pēc tā Hesburger "ēdiena" ir tik pretīgi pēc tam... Ja atskaita to - vēl nav zelta rudens bet Sigulda jau pilna pāri malām, aizbraucām uz Ozolkalnu, tur uz kāpelēšanas trasēm nekādas rindas.

(ir doma)

18. Sep 2014

 wowow@22:41

Ierakstīt cibā, ka vajadzētu ierakstīt tvitetrī, ka feibukā visus atsekoju. Un linkedins vispār ir sūds. Pag, es kaut ko aizmirsu? Ā, gūglpluss, bet to jau visi ir aizmirsuši tāpat. Tikmēr draugiem.lv esot piektais mīlētākais zīmols vai tviterzīmols vai kaut kas tāds? Draugiem.lv? OK.

(10 raksta | ir doma)

17. Sep 2014

 wowow@21:12

aseksuārs

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@00:54

Fargo tātad (seriāls). Nevaru piekrist IMDB punktiem, es dotu par 1.5-2 mazāk. Izrādās, būs arī otrā sezona.

(2 raksta | ir doma)

14. Sep 2014

 wowow@11:05

"Savā vietā", Dirty Deal - īsa bet ļoti baudāma izrāde par aktuālo

Tags:
(ir doma)

12. Sep 2014

 wowow@21:52

Es nezinu kā būs ar Saeimas vēlēšanām, bet pašvaldību vēlēšanās Ušakova partija, man šķiet, dabūs krietni vairāk kā pagājušajā reizē, tā naudas tērēšana pensionāru brīvbiļetēm un visam citam, pat uzzīmētajām velolīnijām, tas nostrādās. Spriežu pēc pazīstamajiem cilvēkiem, kas nekādā ziņā nebūtu uzskatāmi par tipisko Saskaņas/kānutagadviņustursauc elektorātu. Diemžēl.

(3 raksta | ir doma)

 wowow@11:24

8. septembrī iesūtīju Rīgas Ūdenim iesniegumu, lai apdomā, vai nevajadzētu 1937. gadā ielikto ūdens pievadcauruli uz māju nomainīt uz ko jaunāku - ja kāds atceras, man ziemā bija izpriecas, kad šo pašu cauruli, skaitītāju mainot, aizlauza Rīgas Ūdens malači.

Tad lūk - 9. septembrī vakarā (iepriekš nepietiekušies) ievēlās malači no RŪ kontroles dienests lai savos papīros ierakstītu "pievads ir katastrofālā stāvoklī".

10. septembra rītā klāt bija RŪ apakšuzņēmēju kantoris, dienas pirmo pusi gaidīja malačus no Rīgas Siltuma un Latvenergo, kas apliecinātu, ka var rakt, ap pusdienas laiku bedre jau bija izraksta, viens otrs plānā neiezīmēts kabelis gandrīz pārtrūcis, ūdens pludoja (tā pievadtruba katastrofālā stāvoklī bija ne tikai starp ventili un manu māju, ne mazāk traģiskā stāvoklī bija posms no maģistrālā vada līdz ventilim), uz vakarpusi viss jau bija savienots, bedre aizbērta un ap bedri uz trotuāra salikta mirgojošā diskotēka.

11. septembra rītā atbrauca akmeņi un asfalts un bedres troturāra posms tika noasfaltēts.

Šorīt (12. septembris) - saņemu epastā vēstuli, datēta ar šodienu, ka "caurules posma nomaiņa tiks veikta līdz 2014. gada 31. oktobrim".

Magic. Vai vēlēšanu tuvums?

(9 raksta | ir doma)

3. Sep 2014

 wowow@23:13

семен собрался за грибами
принес корзину компас нож
медведь собрался за семеном
грибы расставил лег в кусты

Citi pantiņi

(3 raksta | ir doma)

 wowow@22:56

Obamas runa Igaunijā

(ir doma)

2. Sep 2014

 wowow@23:38

The Place Beyond the Pines - kvalitatīvs kino, taču kaut kā nepavilka.

Tags:
(ir doma)

 wowow@11:13

Laikam vajadzēs vēlreiz pārlasīt "Diplomātiju".

(ir doma)

31. Aug 2014

 wowow@22:31

The Best Offer - silti jo silti iesaku. Brīnišķīgs Džefrijs Rašs.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@19:59

Godzilla - tik mīlīgi kad kāds monstrs stūķē mutē kodolraķeti. Visumā normāli (žanram).

Tags:
(ir doma)

30. Aug 2014

 wowow@12:11

Viens no dzīvi apliecinošākajiem skatiem ir brīvdienu rīti būvmateriālu veikalos - visu paaudžu, dzimumu, tautību un sabiedrības slāņu pārstāvji ar groziņiem un ratiņiem rokās stiepj uz kasēm mazas un lielas lietas, lai uzlabotu savu dzīvesvietu.

(1 raksta | ir doma)

27. Aug 2014

 wowow@23:13

Šodien meita (9g) prasīja vai būs karš.

(4 raksta | ir doma)

 wowow@00:25

Šodien satikos ar draugu, kas jau 6 gadus dzīvo Jaunzēlandē. Cits nesen no Austrālijas pārcēlās uz Sanfrancisko. Vēl viens jau piecus gadus dzīvo Buenosairesā, nupat ieguva patstāvīgās uzturēšanās atļauju un neplāno braukt atpakaļ.

(ir doma)

26. Aug 2014

 wowow@23:25 - Bijušā mērkaķinga direktora piezīmes

Kam ziedo naudu?

Pirmkārt ziedo tam, kas nav paslinkojis un nokārtojis sabiedriskā labuma statusu Finanšu ministrijā. Ja nāc prasīt naudu Dinnija Deģa dzejas krājumam - pirmais jautājums ir nevis par to, kas ir Dinnijs Deģis bet vai tev ir sabiedriskā labuma statusss? Nav? Paldies, brīvs. Viss ir vienkārši - tur kur skaita naudu 100 latu/eiro ziedojums sabiedriskā labuma organizācijai nozīmē 15 ziedotus latus/eiro un 85 - atlaidi no nākamā gada ienākuma nodokļa, kas būtu jāsamaksā valstij.

Labi, man ir sabiedriskā labuma statuss, vai tu man ziedosi?

Vai tu man vari parādīt, kā es par tiem 100 ko tagad samaksāšu, (jo tie 15 +85 no nākamā gada ienākuma nodokļa atlaides joprojām nozīmē 100 reāli no kases izņemtus latus/eiro tagad, par ko tikpat labi, patiesībā - vēl labāk, varētu nopirkt kādu glaunu stikla ezi, ko paņemt uzskaitē kā ražošanas līdzekli vai sīko izdevumu) es tikšu pie "labā tēla" publicitātes vai līdzvērtīga sirds siltuma ka esmu palīdzējis bāreņiem, kultūrai vai Dinnijam Deģim?

Kāpēc vispār kādam ziedo naudu?

Motīvi mēdz būt visdažādākie. Ir cilvēki kas ziedo noteiktu daļu no nopelnītā, ir tādi, kas ziedo excelī ierakstīto budžeta daļu, ir tādi, kas ziedo domājot, ka tas "kompensē" sliktos darbus, ir tādi, kas ziedo tāpēc ka grib palīdzēt, ir tādi, kas ziedo tāpēc lai veidotu attiecības, ir tādi, kas ziedo noteiktam mērķim (piem, mīl operu, nevis Žagaru vai Liepiņu), ir tādi, kas mīl Žagaru un/vai Liepiņu, ir tādi, kas sponsorē saskaņā ar korporatīvajām vadlīnijām, ir tādi, kas sponsorē lai veidotu/balansētu tēlu utt. utjp.

(8 raksta | ir doma)

24. Aug 2014

 wowow@20:25

Lielajā noskatījos The Guardians of teh Galaxy - jautri un izklaidējoši.
Mazajā - Lone Survivor (nu tā, skatīties var, nothin very special) un This is the End (very very pašironiski)

Tags:
(ir doma)

 wowow@20:09

Tas, ka esmu noskatījies visu The Newsroom, no vienas puses, ir labi (vairs nekāda binge watching un var iet normāli laikā gulēt), taču, no otras puses, ir tādi vakari, kad pa melu kasti, kā vienmēr, nekā nav, taču kaut kādu vizuāli atslābinoši uzbudinošu kairinājumu gribas.

Tags:
(ir doma)

21. Aug 2014

 wowow@17:17

grimstu aizvien dziļākā biezenī

Tags:
(1 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter