Pats par sevi

25. Sep 2015

 wowow@18:09

https://vimeo.com/139094998

(ir doma)

24. Sep 2015

 wowow@22:34

The Longest Ride bija tīri laba, kaut arī manai gaumei pārāk romsentimentāla filma.
Savukārt Silicon Valley is vissmieklīgākais seriāls, ko esmu redzējis. Recommended.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

23. Sep 2015

 wowow@22:18 - Ceļojuma piezīmes - gandrīz 1/8 Spānijas

Vēdera vīruss pirmajā un pēdējā ceļojuma dienā - ne īpaši labs sākums (ēst sāka gribēties pāris dienas vēlāk), un pavisam ne labas beigas (pēc gandrīz negulētas naksts, diviem pārlidojumiem MAD-HEL-RIX mājās gandrīz saļimām) - 11 dienas Spānijā esmu nokrities par 3 kilogramiem, this is so wrong.

Burgos un tālāk... )

Tags:
(3 raksta | ir doma)

10. Sep 2015

 wowow@10:53

Ņemtnē ap bēgļiem glīti izgaismojas latviešu nedrošība pret apkārtējo pasauli - gan argumentos, ka mums jau tāpat tik daudz cittautiešu, gan argumentos par (piespiedu) solidaritāti ar Eiropu, gan argumentos, ka neesam gatavi, spriešanā, kas notiks pēc 20 gadiem kad vitālie musulmaņi savairosies un pārņems ielas, pat argumentēšana, ka mūsu pabalsti jau nevienu haļavas tīkotāju nepievilinās, ir balstīti tādā balto tēvu "ko ta mēs, mēs jau neko" retorikā. Ļoti maz pašcieņas un cilvēcības.

(2 raksta | ir doma)

9. Sep 2015

 wowow@23:41

dienas texts

(ir doma)

 wowow@00:10

Kopš Briseles-Rīgas lidojuma (ar iesnām) pirms vairākiem gadiem, kurā man plīsa bungādiņa, man ir nopietna paranoja par iesnām kombinācijā ar lidmašīnām. Jau piektdien jālido (pie tam ar pārsēšanos), dzeru Actifed profilaksei, esmu sapircis lērumu visādus degunā pūšamos, neļauju bērniem (abiem iesnas) sevi bučot. Un uztraucos. Rudeni šogad ieslēdza pārāk strauji. Jeb tā notiek katru gadu?

(8 raksta | ir doma)

8. Sep 2015

 wowow@23:48

Katram kādā brīdī ir kāds mīļākais cibiņš, vai ne? Tas nav uz mūžu, laiku pa laikam simpātijas var mainīties, piem. šobrīd mans mīļākais cibiņš ir [info]virginia_rabbit. Smieklīgi ir tas, ka virdžīnija nemaz nav man draugos, kopš man beidzās ebonements, kuru toreiz nopirku uz kautkādiem daudziem gadiem (toreiz likās, ka ciba nemaz tik ilgi nepastāvēs), tā arī nevienu vairs nevaru piefrendot (lai gan vajadzētu). Pie tam, ja man prasītu, kāpēc nemēģinu atkal pagarināt ebonementu, nemaz nezinātu ko atbildēt. Jo princips ierobežot (tvirteri ierobežoju uz 100 izsekojamajiem, feisbukā vairumu paziņu-pļurinātāju izslēdzu)?

(5 raksta | ir doma)

 wowow@23:34

Pie pēdējiem 10 ierakstiem kopā 4 komentāri. Laikam jādzēšas ārā :))

(10 raksta | ir doma)

 wowow@14:45

Gaiss atsauc atmiņā skolas gadus ar kartupeļu talkām stundu vietā, mētāšanos ar tupeņiem, to cepšanu ugunskura oglēs, kratīgos padomju laiku autobusus un smagos, dubļu apliktos gumijas zābakus.

(ir doma)

6. Sep 2015

 wowow@22:25

Justified - noskatījāmies 2 sērijas un atmetām ar roku.

Scandal - pēc The Good Wife šis liekas tāds kā MTV mūzikas klips - skaļš un sasteigts, vismaz pirmās divas sērijas tādas ir, visi tēli tādi plakani kā Cartoon Network multeņi. Ja tā tas turpināsies, droši vien arī atmetīsim ar roku.

Pabeidzu lasīt Lorensa "Dēli un mīļākie". Sāpīga grāmata.

Tags: ,
(4 raksta | ir doma)

4. Sep 2015

 wowow@11:55

Facebook ir lielisks veids, kā uzzināt par saviem paziņām to, ko tu nemaz negribēji uzzināt.

(ir doma)

3. Sep 2015

 wowow@23:03

Noskatītas sešas sezonas The Good Wife seriāla, tas ir pāri par 130 sērijām, tas nav vairāk kā Lost? Septītā sezona (kopā ar kaudzīti citu šortlistēto seriālu nākamajām sezonām) sākas pēc kāda mēneša, turpināsim skatīties.

The Tudors īpaši nepavelk pagaidām.

Dallas buyers club mazajā mājas kinozālē.

Inside Out un MI:5 lielajā kinozālē. Vai varētu būt tā, ka man vairs īpaši nepatīk filmas skatīties uz lielā ekrāna jeb vaina ir pašās filmās?

Tags:
(ir doma)

 wowow@01:09

Elektriskā spēle bez snaiperšautenes nav nekāda spēle (beidzot sāku spēlēt Bioshock Infinite, ko gadu vai divus gadus atpakaļ nopirku un pat nesāku). Skriet un bliezt, tur vajag refleksus, kuri man nav kopti gadus piecpadsmit vismaz. Tiku līdz vietai, kur tādu dod, nastrojeņije ulutšilos.

Tags:
(ir doma)

2. Sep 2015

 wowow@10:49

Jau vairākas naktis pirms aizmigšanas domāju, ka vairāk uzmanības jāpievērš apzinātības kopšanai, lai diena pēc dienas neizslīd caur pirkstiem.

(ir doma)

26. Aug 2015

 wowow@12:02

Biju domājis, ka man nav alerģiskas reakcijas no lapseņu kodieniem. Kamēr vakar viena neiekoda sānā un divas - elkonī.

(ir doma)

19. Aug 2015

 wowow@00:32

Afigenno, īpaši kadri ar zvaigznēm izplatījumā.

(2 raksta | ir doma)

17. Aug 2015

 wowow@20:36

Šādās siltās vasaras dienās nudien ir prieks pastaigāties. [info]kautskis iedvesmots, izgāju līdz veikalam pēc viena alus, āreče mājās viss alus beidzies. Desmit kilometrus (gāju ar mazu līkumiņu) un vairākas stundas vēlāk mājās pārrados ar diviem aliem un divām pudelēm vīna. Tipiski.

(1 raksta | ir doma)

16. Aug 2015

 wowow@23:11

The White Queen - ja no katras sērijas izgrieztu ap 15-20 minūšu saldsērīgu seju tuvplānu, izmestu visu maģijas bullšitu un izrediģētu samērā infantilos dialogus, būtu tīri ok vēsturiskais seriāls par Rožu kariem. Nākamais The Tudors?

Meanwhile - The Good Wife jau 4 sezonas aiz muguras. Es vainoju aizgājušās nežēlīgi karstās nedēļas, pastrādāt nebija iespējams, smadzenēm lēni burbuļojot, ar baltvīna glāzi rokā, aizkariem noēnotā istabā skatījāmies pa četrām, piecām epizodēm dienā, tāds kā atvaļinājums. Tagad kad temperatūra atgriezusies normā, droši vien ies lēnāk.

Tags:
(4 raksta | ir doma)

12. Aug 2015

 wowow@22:44

Dārzā uzradušās cikādes, sajūta vēlos vakaros toč kā siltajās zemēs.

(4 raksta | ir doma)

11. Aug 2015

 wowow@09:54

Šķiet, palaidu garām iespēju nopirkt $TWTR lēti. Lai gan 9% palēciens daļēji (ap 2%) laikam izskaidrojams dēļ jautrībām Ķīnā, kas dolāru atkal uz laiku padarījis par (iespējams) drošāko valūtu.

Tags:
(ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter