Pats par sevi

25. Feb 2017

 wowow@00:37

Vēl viens uzmanības vērts seriāls - Legion. Kopā ar Mr. Robot, OA un Westworld, manuprāt liekams pēdējo gadu oriģinālāko seriālu plauktā.
(Upd: nu protams, arī Sense8 ir plauktā).

Tags:
(ir doma)

21. Feb 2017

 wowow@23:27

Homeland sestā sezona - tā mierīgi, mierīgi, mierīgi un tad uhuu...woohoo!

Tags:
(8 raksta | ir doma)

19. Feb 2017

 wowow@21:47

Interesanti, ka, spriežot pēc IMDB reitingiem labs TV seriāls vidēji tiek vērtēts par vismaz vienu balli augstāk kā laba filma. Varbūt tāpēc, ka pēc vienas vai divām epizodēm neviens to vēl nesteidzas vērtēt un pēc četrām skatītājs jau ir iesaistījies stāstā un iemīļojis kādu no tā varoņiem.

(ir doma)

17. Feb 2017

 wowow@11:06 - trampismi ienāk valodā

"I have another HUGE problem"

Tags:
(ir doma)

16. Feb 2017

 wowow@19:24

No serčikiem varu ieteikt The People v. O.J. Simpson: American Crime Story un Travelers. Abi ir pieejami LV Netflixā.

Tags:
(ir doma)

 wowow@19:10

Ikgadējais brīdis pārdomām, aplūkojot četrciparu NĪN aprēķinu, par to, kam šī nauda tiek tērēta.

(ir doma)

8. Feb 2017

 wowow@10:19

Pirmā diena, skaidras debesis, saule un labs sniegs 3800-2000m diapozonā. Dienas pēdējais nobrauciens, bez steigas, bez rekordu stādīšanas vai agresīvas apdzīšanas...

... (pārrāvums) ...

... (vīzija, kaut kas ļoti patīkams, iespējams ar seksuālu nokrāsu)...

... Are You OK? (kāds man prasa), neatceros ko saku, laikam jau I'm OK vai ko tādu ...

... Pakustini rokas! Kā Tevi sauc? (piebraukušie ceļabiedri man vaicā, neatceros vai sēžu vai guļu uz kalna). Izpalīdzīgie? vācieši kas prasīja vai esmu OK jau aizšļūca tālāk, redzot musējos piebraucam...

... pats saviem spēkiem nošļūcu līdz apakšai, sāp un mazliet reibst galva. Nekas cits nesāp (atskaitot sprandu), ķiverē nekādu plaisu nav, aprīkojums arī uz neko nevedina. Restorānā nosēžoties pie galda kļūst nelabi no visiem aromātiem (cepts un vārīts siers) un trokšņa, pieceļos un eju svaigā gaisā, apmetu loku ap ciemu un atrodu traumpunktu uz kuru doties rīt no rīta. Vakariņās iztieku ar tēju un dažiem krekeriem.

Nākamajā dienā kuļos uz Aosta slimnīcu, pirmo reizi noder EVAK (to pat paprasa pie reģistrācijas), daktere spīdina acīs lukturīti un liek bakstīt degunu ar aizvērtām acīm. Pēc tam nosēdina stumjamā krēslā un kā priekšmetu stumda starp gaiteņiem un stāviem, iebāž CT aparātā ar mirgojošām gaismām un uguntiņām, slēdziens - viegls smadzeņu satricinājums, bye bye trases un sveika nīkšana atlikušās piecas dienas bez reālas iespējas ilgāk par 15 minūtēm skatīties datora/smārtfona ekrānā - sāk ņirbēt un šķebināt.

Nav skaidrs, kas notika un ļoti nekomfortabla, mulsinoša sajūta par atmiņas pārrāvumu. Kas tur notika? Kāds (izpalīdzīgie vācieši?) uztriecās no aizmugures, kā rezultātā ierāvu kanti, kas kinētisko enerģiju no 30-50 km/h pārvērta zibenīgā triecienā ar galvu pret trasi (visticamākais)? Pats nolohojos (mazticami, ka nebūtu piefiksējis mirkli, arī trases un sniega apstākļi nebija tādi)? Vienkārši pats no sevis zaudēju samaņu braukšanas laikā (pavisam grūti noticēt)?

Tāds lūk gada pirmais snowtrips. Pat bez pūdera šķipsniņas. Bērniņi, velciet ķiveres uz kalna.

Tags:
(6 raksta | ir doma)

31. Jan 2017

 wowow@14:48

Lasu par smadzeņu satricinājumiem (par laimi, viegls).

Tags:
(2 raksta | ir doma)

22. Jan 2017

 wowow@21:56

Victoria - ļoti ļoti iespaidīgi

Tags:
(ir doma)

15. Jan 2017

 wowow@17:21

Sajūdzu savu Synology caur CouchPotato ar savu IMDB watchlistu. Tagad pēc idejas ikreiz, kad filmu pielieku watchlistam automātiski tiek sameklēts un iekačāts atbilstošais straumēns. (Watchlistā sākotnēji bija pāri par 100 vienībām, disksteišns ierakās līdz elkoņiem darbā).

Tags:
(ir doma)

11. Jan 2017

 wowow@23:51

Lai gan nemaz neesmu LMT klients, šodien pabiju LMT klientu pasākumā - DAGAMBA koncerts ar simfoniskā orķestra pavadījumu. Valta Pūces dēls ar kompanjoniem pamatīgi nodeva pa instrumentiem. Dzīvajā diezgan baudāms pasākums.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

6. Jan 2017

 wowow@22:49

Peldošie-ceļojošie part 2. Nu ļoti jocīga izrāde ar ļoti labu mūziku.

Tags:
(ir doma)

4. Jan 2017

 wowow@11:15

Achievement unlocked - ienācies pirmais suporta emails Comic Sans fontā

Tags:
(ir doma)

2. Jan 2017

 wowow@11:39

(emails citēts pilnībā)

Hello I would like to request a refund i used us for couple hours and I cannot get it to do it I wanted to do and I am requesting a refund please please contact me
Jeremiah 29:11

Tags:
(3 raksta | ir doma)

1. Jan 2017

 wowow@20:25

Nu tā, trauki un galdi nokopti, ēdiens miskastē (tas ietver arī citkārt ledusskapī ielikto, par kuru tāpat zini, ka izmetīsi pēc pāris dienam) gandrīz netika (kas nozīmē, ka mācāmies mērenību), svētki ar iesnām, bez sniega un īstas svētku sajūtas bet labā kompānijā. Neesmu drošs, ka vēlējumi cibā vai vēlējumi vispār kaut ko nozīmē, bet vēlēšu jums to pašu ko vēlētos sev - drošības sajūtu, veselību un mieru, visās tā nozīmēs. Pārējo sarūpēsim sev paši.

(ir doma)

23. Dec 2016

 wowow@13:03

Ziemassvētku skrollings

(ir doma)

20. Dec 2016

 wowow@23:33

Tradicionālais ziemassvētku 1h45m koncerts ar pārāk lielo sūdīgi ietrenēto dziesmu skaitu (4!) uz katru kolektīvu. Cik daudz baudāmāks tas būtu divreiz īsāks ar vienu, divām labi sagatavotām dziesmām no katra kora.

(1 raksta | ir doma)

19. Dec 2016

 wowow@19:23

Nupat nošautais Krievijas sūtnis Ankarā - divas nāves, kas droši vien saņems ne mazāk uzmanības nekā simti un tūkstoši mirušo Alepo. Uzbrucējs terorists? Uzbrucējs varonis? Uzbrucējs izklaidētājs?

(4 raksta | ir doma)

15. Dec 2016

 wowow@00:29

Tevi vienmēr kāds gaidīs mājās...
https://www.youtube.com/watch?v=nkcKaNqfykg
$2600

Tags:
(4 raksta | ir doma)

6. Dec 2016

 wowow@22:31

Equus. Šķiet, labākais, ko Dailē esmu redzējis.

Tags:
(ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter