Pats par sevi

16. Apr 2017

 wowow@22:40

Under the skin (2013).
Nope.

Tags:
(2 raksta | ir doma)

30. Mar 2017

 wowow@10:53

Šī jau sāk veidoties par tādu kā tradīcīju - nākamajā dienā pēc app jaunas versijas nosūtīšanas uz App Store doties garā pastaigā uz Forum seansu 12:00 (bez lēruma ļaužu un popkorna smakas), pēc tam uz vēlajām pusdienām Neiburgā. Ņemot vērā, ka man galīgi nav iebildumu strādāt brīvdienās (man pat ir aizdomas ka mans samežģītais prāts tam dod priekšroku) tas pat šķiet pareizi.

(ir doma)

23. Mar 2017

 wowow@09:57

Windows Vista cienītājs neliekas mierā:
"I request you need this software on Windows 10/Vista. I have to pay for you separately compatible on PC which will be very useful to me. Please revert me."

Vai es jau teicu, ka puisi sauc Mohameds?

Tags: ,
(3 raksta | ir doma)

21. Mar 2017

 wowow@18:47

Lielā vistiņa (un arī Lielā pīlīte) is coming...

Tags:
(ir doma)

 wowow@17:52

Deguns Brauns

Tags:
(ir doma)

 wowow@17:08

Pēdējo stundu pavadīju skatoties uz Leica logo, kamēr endodontiste, attiecīgā brenda mikroskopā lūkojoties, čakarējās cauri manam priekšējam zobam, tad zoba saknei līdz pašam galam. Pilnībā izbaudīju vispretīgākās skaņas ever, kamēr lēnais urbis kauca gavaskausā apmēram deguna rajonā, dragājot ārā desmit gadus vecu cementu. 231 eiro un pamazām nāk ārā narkoze.

Tags:
(2 raksta | ir doma)

15. Mar 2017

 wowow@22:39

Tags:
(1 raksta | ir doma)

7. Mar 2017

 wowow@16:26

"I purchased your fill app thinking it would do all I need but I'm VERY disappointed."

Tags:
(2 raksta | ir doma)

5. Mar 2017

 wowow@20:01

"Dears,
I am using this apps on my iPhone it's is very useful to me. But I need this software on Windows Vista or Windows 10"

Tags:
(1 raksta | ir doma)

4. Mar 2017

 wowow@23:23

Postmodern Jukebox, šķiet, otrā sastāva (bez paša Skota Bredlija) koncerts. Bija ok, bet ne vairāk.

Tags:
(ir doma)

2. Mar 2017

 wowow@17:21

Passengers bija ideāla filma komplektam ar pastaigu līdz centram un atpakaļ un pusdienām Neiburgā (dienas piedāvājuma kazas siera saldais bija brīnišķīgs) kopā ar sievu. Atkopjos no divām nedēļām, kad neatkāpos no kompja un darbiem. Visu laiku sanāk tā - pāris nedēļas bez brīvdienām no rīta līdz vakarama un tad nedēļa vai divas slinkošanas, prokrastinācijas un patīkamas dzīves izniekošanas.

Tags:
(ir doma)

25. Feb 2017

 wowow@00:37

Vēl viens uzmanības vērts seriāls - Legion. Kopā ar Mr. Robot, OA un Westworld, manuprāt liekams pēdējo gadu oriģinālāko seriālu plauktā.
(Upd: nu protams, arī Sense8 ir plauktā).

Tags:
(ir doma)

21. Feb 2017

 wowow@23:27

Homeland sestā sezona - tā mierīgi, mierīgi, mierīgi un tad uhuu...woohoo!

Tags:
(8 raksta | ir doma)

19. Feb 2017

 wowow@21:47

Interesanti, ka, spriežot pēc IMDB reitingiem labs TV seriāls vidēji tiek vērtēts par vismaz vienu balli augstāk kā laba filma. Varbūt tāpēc, ka pēc vienas vai divām epizodēm neviens to vēl nesteidzas vērtēt un pēc četrām skatītājs jau ir iesaistījies stāstā un iemīļojis kādu no tā varoņiem.

(ir doma)

17. Feb 2017

 wowow@11:06 - trampismi ienāk valodā

"I have another HUGE problem"

Tags:
(ir doma)

16. Feb 2017

 wowow@19:24

No serčikiem varu ieteikt The People v. O.J. Simpson: American Crime Story un Travelers. Abi ir pieejami LV Netflixā.

Tags:
(ir doma)

 wowow@19:10

Ikgadējais brīdis pārdomām, aplūkojot četrciparu NĪN aprēķinu, par to, kam šī nauda tiek tērēta.

(ir doma)

8. Feb 2017

 wowow@10:19

Pirmā diena, skaidras debesis, saule un labs sniegs 3800-2000m diapozonā. Dienas pēdējais nobrauciens, bez steigas, bez rekordu stādīšanas vai agresīvas apdzīšanas...

... (pārrāvums) ...

... (vīzija, kaut kas ļoti patīkams, iespējams ar seksuālu nokrāsu)...

... Are You OK? (kāds man prasa), neatceros ko saku, laikam jau I'm OK vai ko tādu ...

... Pakustini rokas! Kā Tevi sauc? (piebraukušie ceļabiedri man vaicā, neatceros vai sēžu vai guļu uz kalna). Izpalīdzīgie? vācieši kas prasīja vai esmu OK jau aizšļūca tālāk, redzot musējos piebraucam...

... pats saviem spēkiem nošļūcu līdz apakšai, sāp un mazliet reibst galva. Nekas cits nesāp (atskaitot sprandu), ķiverē nekādu plaisu nav, aprīkojums arī uz neko nevedina. Restorānā nosēžoties pie galda kļūst nelabi no visiem aromātiem (cepts un vārīts siers) un trokšņa, pieceļos un eju svaigā gaisā, apmetu loku ap ciemu un atrodu traumpunktu uz kuru doties rīt no rīta. Vakariņās iztieku ar tēju un dažiem krekeriem.

Nākamajā dienā kuļos uz Aosta slimnīcu, pirmo reizi noder EVAK (to pat paprasa pie reģistrācijas), daktere spīdina acīs lukturīti un liek bakstīt degunu ar aizvērtām acīm. Pēc tam nosēdina stumjamā krēslā un kā priekšmetu stumda starp gaiteņiem un stāviem, iebāž CT aparātā ar mirgojošām gaismām un uguntiņām, slēdziens - viegls smadzeņu satricinājums, bye bye trases un sveika nīkšana atlikušās piecas dienas bez reālas iespējas ilgāk par 15 minūtēm skatīties datora/smārtfona ekrānā - sāk ņirbēt un šķebināt.

Nav skaidrs, kas notika un ļoti nekomfortabla, mulsinoša sajūta par atmiņas pārrāvumu. Kas tur notika? Kāds (izpalīdzīgie vācieši?) uztriecās no aizmugures, kā rezultātā ierāvu kanti, kas kinētisko enerģiju no 30-50 km/h pārvērta zibenīgā triecienā ar galvu pret trasi (visticamākais)? Pats nolohojos (mazticami, ka nebūtu piefiksējis mirkli, arī trases un sniega apstākļi nebija tādi)? Vienkārši pats no sevis zaudēju samaņu braukšanas laikā (pavisam grūti noticēt)?

Tāds lūk gada pirmais snowtrips. Pat bez pūdera šķipsniņas. Bērniņi, velciet ķiveres uz kalna.

Tags:
(7 raksta | ir doma)

31. Jan 2017

 wowow@14:48

Lasu par smadzeņu satricinājumiem (par laimi, viegls).

Tags:
(2 raksta | ir doma)

22. Jan 2017

 wowow@21:56

Victoria - ļoti ļoti iespaidīgi

Tags:
(ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter