Pats par sevi

18. Okt 2017

 wowow@11:08

"Tev nav taisnība, es zinu labāk".

(ir doma)

17. Okt 2017

 wowow@20:17

Mēdeja Krievu drāmā. Nu nez.

Tags:
(7 raksta | ir doma)

16. Okt 2017

 wowow@15:20

Kungi un drāmas

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@11:04

Putins kļuvis par partijas «Progresīvie» ģenerālsekretāru un startēs vēlēšanās.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@01:03

Tātad The Bureau. Cieši iesaku, pirmās divas sezonas ir straumēnos, trešo var sūdīgā kvalitātē noskatīties onlainā ar pretīgi kaucošiem popapiem starp sērijām vai nopirkt iTunes (vismaz ar US kontu var).

Tags:
(2 raksta | ir doma)

9. Okt 2017

 wowow@19:07

Longbords. Kritiens. Labā roka. Vecais muļķis.

Tags:
(6 raksta | ir doma)

8. Okt 2017

 wowow@12:33

Bijām uz "Zēni" Dailē (paņēmām līdz arī junioru). Ierezonēja, ļoti labs pirmais cēliens bet otrajā kautkas izčākstēja, tai skaitā Benija lomas tēlotāja dēļ, kurš, manuprāt, līdz galam neizvilka lomu. Daudz foršu momentu un sīkumu, izcils tēlojums Timpa un Lauras lomas atveidotājiem.

Tags:
(ir doma)

 wowow@12:27

CRM ieviešanas, marketinga un empātijas ģēniji no AAS Balta piesūta savus piedāvājumus svētdienas rītā. Un pēc tam apstiprina to ar īsziņu 9:00. Fuck you!

Garastāvoklis:: īgns
(ir doma)

7. Okt 2017

 wowow@00:00

Skatos "Le Bureau des Légendes" (paldies jz fedrs par ieteikumu), lasu "Jelgava 94" un Makiavelli "Valdnieks" (viss Murakami izlasīts).

Tags: ,
(ir doma)

3. Okt 2017

 wowow@20:44

every noise at once - tur ir pat samplis latvian popam.
Tagad zinu, kā sauc tipisko Eirovīzijas formātu - operatic pop.

(1 raksta | ir doma)

30. Sep 2017

 wowow@14:36

Kaķītis vakar pārradās klibodams. Kaut kur apkārtnē kāds divreiz iešāvis ar gaiseni. Kājas muskulī palikušas divas skrotis, labi ka ne vēdērā vai acī. What is wrong with people?

(4 raksta | ir doma)

28. Sep 2017

 wowow@20:39

Tā jau manas dienas ir baigā maļina, pats sev darbinieks un vagars. Bet tad ir tādas dienas kā šī, kad visa diena paiet komunicējot ar Bredliju "Cirvi" un Ēriku "Man te kaut kas nosprāga". Gribu atvaļinājumu.

Tags:
(ir doma)

25. Sep 2017

 wowow@10:21

Only Lovers Left Alive
Mr. Nobody

Tags:
(5 raksta | ir doma)

24. Sep 2017

 wowow@22:52

Reizēm jau lietotājii arī kaut ko jauku pasaka

Fantastic ! ★★★★★
by rach1834 – Sep 22, 2017
Not often am I compelled to review an app - in fact I don't think I have ever done so but KUDOS to these developers - it is invaluable. The features are so compatible for those who manage their portfolio on the go - links to iCloud Drive seamlessly - please make it available on multiple devices soon ! But seriously download on IPad and you cannot go wrong, I have had hugely priced desktop software in the past and it doesn't even come close. Gold stars. And no I don't work for them

Tags:
(2 raksta | ir doma)

23. Sep 2017

 wowow@17:58

Baby Driver ir labs, jā.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@13:47 - Sirmgalvis trying to kill himself on longboard

Tikai viens kritiens, noskrāpēta potīte, elkonis un plauksta. Gribēju atrast kaut ko, kas ir aktīvāks par staigāšanu un mazāk aktīvs par velo vai skrituļslidām (kur uzreiz satrakojos un braucu pārāk ātri) uz sezonas atlaidēm nopirku longboardu, (nu to, kas patiesībā paredzēts braukšanai lejā pa līkumaniem kalnu ceļiem) ar domu nesteidzīgi kruīzēt pa rajonu un Uzvaras parku. Mēģinājums šķērskustību pārvērst paātrinājumā beidzās ar kritienu. Bet visā visumā nekas, droši vien vēl pāris reizes pabraukšu (pirms tas nokļūs pie pārējiem "aktīvās atpūtas" pričendāļiem, kas nekad netiek lietoti), vismaz papraktizēšos svitčam ziemas braucieniem.

Tags:
(2 raksta | ir doma)

20. Sep 2017

 wowow@20:26

On home ownership

Tags:
(ir doma)

 wowow@12:32 - LA confidential

The information contained in this communication is confidential, may be privileged and is intended for the exclusive use of the above named addressee(s). If you are not the intended recipient(s), you are expressly prohibited from copying, distributing, disseminating, or in any other way using any information contained within this communication. If you have received this communication in error please contact the sender by telephone or by response via mail.

We have taken precautions to minimize the risk of transmitting software viruses, but we advise you to carry out your own virus checks on any attachment to this message. We cannot accept liability for any loss or damage caused by software viruses.

Tags:
(ir doma)

19. Sep 2017

 wowow@19:48

Grāmata, protams, labāka, bet The Handmaid's Tale ir tīri skatāms, īpaši tiem, kas grāmatu nav lasījuši un nelasīs, tiem, kam patīk mūsdienu TV "kinematogrāfiskums" un kuriem nebesī pārāk lēni stiepti kadri. (Pie tam arī Pegija Olsena dabūja Emmy ne tikai pats seriāls).

Tags:
(5 raksta | ir doma)

10. Sep 2017

 wowow@15:07

Jauno teātra sezonu sola riebīgu un daudzveidīgu

Tags:
(2 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter