Pats par sevi

15. Dec 2014

 wowow@22:56

Tātad - atskaite par vokāli instrumentālā ansambļa "Instrumenti" lielkoncertu Doma baznīcā.

Man prieks, ka viņu Gruzijā būdami, varbūt vēl arī pa ceļam prom un atpakaļ (un varbūt vēl kādu laiku pēc tam), ir klausījušies múm un viņiem tas iepaticies tik ļoti, ka viņi arī gribējuši uztaisīt kaut ko tādu (pašu). Tā kā man arī visumā patīk múm, tad kopumā koncerts bija OK, arī skaņa bija kārtībā. Tikai varbūt Instrumenti, atšķirībā no tiem otrajiem, nespēja mūzikā ielikt prieku, tajā skanēja latviskā sūrme (ik pa laikam mute savilkās smaidā, vizualizējot Lahti mācībcentra izsisto logu - samērā precīza tā analoģijiņa izdevusies jā gan) un gruzons. Gaismiņu šovu īsti neredzēju, jo starp mūsu 20 eiro vērtajām vietām un māksleniekiem bija kolonna, bet varējām vērot koncertu uz puscaurspīdīga projektora ekrāna, kas, ļoti iespējams, pat bija labāka izvēle. Bērni gan pamatīgi garlaikojās, it īpaši pirmajā koncerta pusē, kurā nebija gandrīz nekā nekā melodiska, bet kā gan citādi viņi iemācīsies, ka kultūra reizēm ir garlaicīga un galīgi ne tavā gaumē?

Tags:
(6 raksta | ir doma)

 wowow@09:48

Pēdējais Hobits nudien ir vājākā visas dubult-triloģijas filma.

Tags:
(ir doma)

12. Dec 2014

 wowow@22:04

Maizes cepšanā šodien kvalitatīvs izrāviens - atkāpes no receptes (vairāk cukura + kanēlis + linsēklas) rezultējās nevis kosmētiskā bet kvalitatīvā atšķirībā. Baidos, ka viss šitais kičen automeišn beigsies ar to, ka virtuvē nekam citam vairs nebūs vietas (apsverot domu par kafijas gatavošanas elektronizāciju).

Tags:
(ir doma)

 wowow@22:00

Kas to būtu domājis, ka gorgonzola kopā ar maskarponi kopā ir kaut kas tik neizsakamāmi labāks, nekā katra atsevišķi. Lūdzu iesakiet mums (© kautskis) arī citas "tas ar to kopā" kombinācijas.

Tags:
(2 raksta | ir doma)

9. Dec 2014

 wowow@10:19

Maze Runner - kārtējā ar baltiem diegiem šūtā distopija ar sviestainu scenāriju (runā ka scenārijā esot sadirsta visādi citādi normāla grāmata, neesmu lasījis, nezinu). Neiesaku, ja kaitina veselā saprāta caurumi loģikā.

Tags:
(3 raksta | ir doma)

7. Dec 2014

 wowow@20:01

"Tirānu" līdz galam nenocīnīju - kaut kā spraiguma un eksotikas apsolījums ļoti strauji izčākstēja politiskā kāpostniekā, kurā, visticamāk, abi brāļi kļūs par politiskiem konkurentiem. Not interested.
Tad vēl kaut kad nesen noskatījos "Dawn of the Planet of the Apes". Arī nu tā sev. Arī nasing spešl.

Tags:
(3 raksta | ir doma)

 wowow@10:57

Bijām Arti-Šokā pēc [info]blond ieteikuma. Ēdiens bija lielisks, laikam pamatā Ziemeļitālijas virtuve (picās un pastās īpaši neskatījos). Vīnā sutinātais liellops bija brīnišķīgs, to pašu var teikt par uzkodām (baltās pupiņas ar lieliski sagatavotajiem jūreņiem anšovu mērcē) un pannakotu. Apkalpošana laipna, ne uzbāzīga, mūzika ok, redzējām arī agrāk neredzētu procesu kā sagatavo spageti ar parmezānu - lielajā parmezāna rituļa dobumā ar karoti sakasa siera porciju, tad sajauc ar eļļu, tad ielej tajā degošu eļļu?, visu sakarsējot, tad dobumā iegāž tiko novārītu pastu, izmaisa un tad liek uz šķīvja - rezultāts ir sierainākā pasta kāda ir redzēta. Ļoti interesanti.

Iesaku, bet rēķinieties, ka, iespējams, būsiet vienīgie latviski runājošie/domājošie apmeklētāji. Sajūta ir ļoti savāda - ieskats paralēlajā Rīgā, Rīgā, kurā neviens nerunā latviski (btw personāls latviski runā labi) - krievu ģimenes un pārīši, ebreju ģimenes, cacas (vai maukas) un bandīti (sēdēja pie blakus galdiņa, nu vismaz man izskatījās/izklausījās pēc bandītiem, arī spriežot pēc vairākkārtīgās pāriešanas uz klusināto sarunu). Pirmo reizi redzēju arī cilvēku ar trim telefoniem (visi trīs - aifoni). Viens sievai, viens bosam un viens - slepkavību pasūtīšanai? Cenas atbilst kvalitātei (otrie 10-20 eiro).

(8 raksta | ir doma)

5. Dec 2014

 wowow@22:12

Sardīnijā aicinās maksāt nodokļus

Tags:
(ir doma)

4. Dec 2014

 wowow@13:02

To, ka mani tas jūsu pilnmēness ne īpaši iespaido, nojaušu pēc tā ka man pajāt uz cibas rudzīša cepienu. Pilnīgi pofig. Absolūti.

(2 raksta | ir doma)

 wowow@10:08

Man likās, ka pilnmēness zvanītāji par dzelzceļa stacijas spridzināšanu ir tāds urbānais mīts, bet nekā, vakar mēģināju ieiet stacijā, kad no tā gāzās laukā apmeklētāji un pusapģērbs personāls un skaļruņos aicināja steidzami pamest telpas. Interesanti, kas notiek šajā laikā Ganbejā un citās ēstuvēs - visi pieceļas un dodas prom no siltajiem šķīvjiem - apmeklētāji cerot, ka siltu tēju atnesīs vēlreiz un personāls - ka apmeklētāji atgriezīsies samaksāt vai arī pie izejas ar jau sagatavotiem rēķiniem un termināli stāv galvenais kasieris un pirms iziešanas iekasē naudu? Galu galā, tur jau tas notiekot diezgan regulāri, vajadzētu pamazām izveidoties ārkārtas situācijas procedūrai.

(5 raksta | ir doma)

1. Dec 2014

 wowow@21:37

Vislielākās ciešanas sagādā kvalitatīvā kontenta daudzums - tev ir pieejams it viss, no visas pasaules, izglītojies, mācies, kļūsti labāks. Tā vietā kas notiek - kaut kāda stulba fiksācija uz tiem pašiem vecajiem sūdiem, lasi tviteri un cepies par to kā "rudie spēki (un Druviete) cīnās ar gaišajiem spēkiem" ©. Ommmm.

(ir doma)

30. Nov 2014

 wowow@23:37

Ilfs un Petrovs "Zelta teļš". Tā arī nesaprotu, vai Mironovs "Briljanta rokā" turpināja spēlēt Benderu vai arī tā bija režisora iecere.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@18:31

Sievišķi skumji

Tags:
(ir doma)

 wowow@14:36

Being satisfied is perfectly possible in midlife, but for a great many of us it is harder.

(ir doma)

28. Nov 2014

 wowow@22:23

Omg, Newsroom, 1!1!1

Tags:
(1 raksta | ir doma)

25. Nov 2014

 wowow@20:58

Interstellar. Ļoti patika.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

19. Nov 2014

 wowow@18:07

Pozas lasījumi

Tags:
(2 raksta | ir doma)

17. Nov 2014

 wowow@00:39

Lūk

(2 raksta | ir doma)

14. Nov 2014

 wowow@08:46

Ne jau Rinkēvičs iznāca no skapja, viņš no skapja vienkārši izvilka kaudzi ar homofobiem.
Vai labāk tā - no skapja iznāca Rinkēvičs un homofobi.
Rinkēvičs, homofobi un drēbju skapis.

(9 raksta | ir doma)

13. Nov 2014

 wowow@20:20

Lūk igauņi JAU ATKAL.

(1 raksta | ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter