Pats par sevi

9. Dec 2018

 wowow@22:36

Skaidrs, ka šobrīd labu TV seriālu ir vairāk nekā laika, un tieši tāpēc vajag ziņot par īpaši labajiem un Succession nudien tāds ir.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@18:57

apdauzīto māmiņu forums

Tags:
(1 raksta | ir doma)

6. Dec 2018

 wowow@23:25 - Homo Novus

No simtgades svinēšanai iztērētās naudas tā kas atvēlēta filmu uzņemšanai un grāmatu rakstīšanai/izdošanai šķiet notērēta visjēdzīgāk.

Tags:
(ir doma)

4. Dec 2018

 wowow@18:23

daudzi desmiti neapšaubāmu reinkarnācijas gadījumu

Tags:
(ir doma)

2. Dec 2018

 wowow@20:35

Vīkends iznāca neticami okulturāls, sākumā Penguin Cafe Cēsīs (pirms tam svinīgi atklājot Cēsu zsv egli Rožu laukumā, t.i. ē....sēžot siltumā turpat netālu un sūcot proseco), tad pastaiga pa Cēsīm krītoša sniedziņa pavadībā un vakariņas ar lieliskiem desertiem Jāņogā (iesaku), atpakaļceļa klīšana pa sasnigušajām Cēsīm, līdz pie bāra Mala satikti džeki no tā paša Penguin Cafe, bārs, uzsaukti dzērieni, sišana pa plecu, Penguin bunģiera izpildīšanās uz klavierēm Rīga, latviešu koristu nevaldāmā vēlme nodziedāt šiem bezmaz vai visu Dziesmusvētku repertuāru, gulēt aizgājām ap trijiem, tad brokastis viesnīcā, tad (kāpēc gan ne) braucam uz Vamieru, kur satiktie koristi vēlāk dziedās tango misi kopā ar tango simfonisko orķestri kuru veido Latvijā studējoši ārvalstu studenti, brančs Valmieras kafejnīcā Tērbata (iesaku), koncerta instrumentālā daļa pavisam lieliska Pjacolla & stuff (mise gan nu tā sev), ceļs uz Rīgu, uff, home, sweet home. Vieni kaimiņi psiholoģiskā spiediena rezultātā arī pagalmā izkarinājuši lampiņas, izskatās mīlīgi.

Video ir ilustratīva nozīme

Tags:
(ir doma)

15. Nov 2018

 wowow@21:04

OK. Arī otrā Patriot sezona ir brīnišķīga. Cool.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

29. Okt 2018

 wowow@19:30 - Top10

10 iemesli, kāpēc tu nekad nebūsi bagāts
10 iemesli, kāpēc tu pastāvīgi jūti izsalkumu
10 SLĒPTIE iemesli, kādēļ tu NESPĒJ piespiest sevi SPORTOT
10 iemesli, kāpēc dzīve mūsdienās ir labāka nekā viduslaikos
10 iemesli, kāpēc pašapmierināšanās ir labāka par seksu
10 iemesli, kādēļ nekad neaizdot naudu draugam
10 iemesli, kāpēc kanēlis ir labs tavai veselībai
Vismaz 10 iemesli, kādēļ reģistrēties par pašnodarbināto
10 iemesli, kāpēc braukt uz Gdaņsku
10 iemesli, kādēļ NEIEMĪLĒTIES katrā no zodiaka zīmēm

(1 raksta | ir doma)

 wowow@19:21

Ļoti iespējams (jo gads vēl nav beidzies) šī gada labākā grāmata un balanss drūmajām domām varētu būt Roslinga Factfulness: Ten Reasons We're Wrong About The World - And Why Things Are Better Than You Think, cieši iesaku pilnīgi ikvienam, ceru ka to kādreiz izdos arī latviski, lai to varētu izlasīt arī visi angļu valodu neprotošie. Optimistiska, izklaidējoša un izglītojoša grāmata, kuru bija prieks lasīt no pirmās līdz pēdējai lappusei.

Our quick-thinking brains and cravings for drama—our dramatic instincts—are causing misconceptions and an overdramatic worldview.

Tags:
(4 raksta | ir doma)

28. Okt 2018

 wowow@22:49

Sagāna The Demon-Haunted World: Science as a Candle in the Dark likās pamatīgi izstiepta, taču citādi ļoti laba un ilustratīva, jo viss par ko Karls brīdina nu jau vairs nav pareģojums, bet TV ziņas un praimtaims. No otras puses, no TV plūstošos murgus neviens bērns vai pusaudzis vairs neskatās, nākamā paaudze skatās to, ko (uz maksimālu "engagement" optimizētie) youtube mašīnalgoritmi rekomendē un kas to lai sazin, kas vēl pēc 20 gadiem no tā iznāks. Kritiskā domāšana un skepticisms obligātajā skolu un pieaugušo tālakizglītības programmās joprojām nav iekļauti, tā kā ļoti iespējams - we are fucked. Vai arī mums tik un tā paveiksies, kā dzied Stībelis.

We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces.

If we’ve been bamboozled long enough, we tend to reject any evidence of the bamboozle. We’re no longer interested in finding out the truth.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@20:45

Coco - Pixar multfilmas joprojām ir labākās multfilmas pasaulē.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

27. Okt 2018

 wowow@21:21

The Shape of Water, ļoti jauka.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

21. Okt 2018

 wowow@19:51

Ja palasi ziņas, sajūties kā bērnībā, kur mūžīgā kodolkara ēna visu padarīja pilnīgi bezjēdzīgu.

(2 raksta | ir doma)

15. Okt 2018

 wowow@09:55

Sharp Objects - very dark

Tags:
(1 raksta | ir doma)

8. Okt 2018

 wowow@22:32

Gobzema līdzību ar Šleseru nav iespējams atskatīt atpakaļ.

(3 raksta | ir doma)

7. Okt 2018

 wowow@19:25

Tuc tuc tuc "demokrātija+medikamentu cenas"
Zanders neizturēja un aizgāja no studijas.
Asveicu ar Šleseru2 mūsu politdīķī.

(3 raksta | ir doma)

 wowow@17:58

Izskatās ka vertikālais video formāts kurā šūpojas galva un šļakstās siekalas būs nākamo četru gadu politiskās dzīves neatņemama sastāvdaļa.

(1 raksta | ir doma)

 wowow@17:23

Vēl man Domburnaktī kaut kur ap pučetriem rītā briesmīgi patika Dravnieka teiktais Domburam, kad tas, par katru varu gribēja izvilkt kaut kādus nākotnes sazvērestības teoriju iedīgļus - ja būvēsim nākotni meklējot sazvērestības, tad tādu nākotni arī dabūsim. Domburam nebija ko teikt, atlika vien acu bolīšana.

(ir doma)

 wowow@17:21

Gulošos nesit, bet tomēr interesanti vai Progresīvie sanāks demokrātiski apspriest savu neveiksmīgo stratēģiju/taktiku un piem. nolems, ka varbūt jāmaina hmm...valde vai hmmm...valdes priekšsēdētājs.

(6 raksta | ir doma)

24. Sep 2018

 wowow@13:43

"Tas ir pizģec, cik tu esi stulbs" - bieži neierakstītais komentārs priekšvēlēšanu ņemtnē

(ir doma)

19. Sep 2018

 wowow@23:31

Savu iespēju pagrozīties uz sarkanā paklāja kameru priekšā (iespējams Primātu dzīvē parādītos raksts KAS IR ŠIE CILVĒKI???) palaidām garām, iešmaucot Baltijas Pērles atklāšanas seansā caur Tinto bāru. Bet uz Serebreņņikova "Vasaru" aizejiet gan, lieliska filma.

Tags:
(ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter