Pats par sevi

16. Okt 2019

 wowow@23:09 - Džilindžera pēdējā izrāde

Kas tas bija un kā to iespējams atredzēt?
(arī netriviāls vingrinājums kopbūšanā ar citu manas tautas segmentu)
Pēc tam ļoti prasījās iedzert un bija nepieciešams noskatīties pāris sērijas Big Bang Theory, tīri tā, garīga līdzsvara atgūšanai.

Tags:
(ir doma)

14. Okt 2019

 wowow@21:49

Succession otrā sezona - GoT var uztaisīt arī bez CGI pūķiem.
Recommended.

Tags:
(2 raksta | ir doma)

13. Okt 2019

 wowow@23:25

izgāju pablenzt uz mēnesi, jaudīgs skats

(ir doma)

 wowow@15:46

Boloņa ir brīnišķīga pilsēta. Visiem iesaku.

Tags:
(2 raksta | ir doma)

4. Okt 2019

 wowow@22:56

Automātiskie tulki, šķiet, vēl ilgi sagādās prieku:

"Nekā pilnīga katastrofa un neticami jautra vienlaikus ar kroga rāpošanu. Ja pajautājat sev, kā iestatīt kroga rāpuļprogrammu, lai gūtu panākumus, esat nonācis pareizajā vietā.
...
Velns ir detaļās, kad runa ir par jūsu episkās nakts plānošanu. Tā kā tas būs saistīts ar iereibušiem cilvēkiem, pārliecinieties, ka jums ir viss segts un vai ir kādi rezerves plāni, ja tas viss noiet greizi.
...
Cik cilvēku plānojat iekļaut krogu pārmeklēšanā, tiks noteikts, kurās vietās varat iekļūt. Vietējie mazie krodziņi nevar tikt galā ar pēkšņu 50 nepilnu cilvēku pieplūdumu."

Es vispār rāpoju pēc šī:
"Padoms. Izmantojiet tādu lietotni kā DrinkControl, lai izsekotu, cik daudz alkohola jūs iepildāt sistēmā."

(1 raksta | ir doma)

24. Sep 2019

 wowow@22:49

Fleabag bija brīnišķīgs.

Tags:
(ir doma)

16. Sep 2019

 wowow@11:16

Hello rudens, hello iesnas!

(ir doma)

13. Sep 2019

 wowow@21:53

"mindful" anything

(1 raksta | ir doma)

5. Sep 2019

 wowow@20:42

Mēs esam kā salūts - strauji un enerģiski un skaļi sākumā, uzliesmojam, aizdegamies, rūcoši ejam gaisā, lēnām attālinoties viens no otra, daļa no mums kaut kādā brīdī izsprāgst vēlreiz, radot lielākus un mazākus mikrosalūtus un tad - lēnām izdziestam, tik tālu viens no otra, tik vientuļi.

(1 raksta | ir doma)

26. Aug 2019

 wowow@16:49

Ja kāds lūkojas pēc lēta un laba notebooka - Latvijas interneta veikali pieslēgušies kaut kādam korporāciju atgriezto datoru veikalam (visticamāk kāda megakorporāciju piegādātāja- lieltirgotāja noliktavu krājumi, kuri 5 gadus jātur rezervē ja klientam pēkšņi steidzami vajadzēs kaut ko samainīt un pēc 5 gadiem jau ir tehniski novecojuši bet praktiski - nelietoti).

Lielākā daļa datoru piedāvājumā ir jau samērā arhaiski (piem. šis) - lieli, smagi un tehniski novecojuši. Papildus tam - šķiet ka tiem ir kaut kāda nestandarta (it kā vācu bet nevis QWERZY bet QWERTY) klaviatūra, kas padarīs lietošanu par murgu jo Windows latviešu klaviatūrā visas pieturzīmes un simboli būs citur, savukārt vācu vai norvēģu izkārtojumā (kas būs tuvākais tam, kas redzams uz klaviatūras), latviešu diakritiskās zīmes nedabūsi (slēgšanās starp klaviatūrām nav nekāds risinājums). Pie tam interneta veikalu aprakstā būs rakstīts, ka tam ir ENG klaviatūra un veikalnieki pēc tam tikai plātīs rokas.

BET šis ThinkPad X240 mazulis ir patiešām superlabs dīls - kompakts un viegls, ar 240GB SSD disku, 8 GB atmiņas, i5 procesoru un licencētu Windows 10 par 300 eiro - tikpat vai pat divreiz ātrāks nekā divreiz dārgāks mūsdienu analogs. Vienīgais mīnuss ir tas, ka ekrāna tehnoloģijas kopš 2013./2014 .gada ir gājušas krietni uz priekšu un ekrāna izšķirtspēja mūsdienu ultrabookiem ir lielāka. (ja aprakstā minēts Nordic klaviatūra, tad tikai tāpēc ka es par to pažēlojos, vēl pirms sapratu, ka tā nemaz nav Nordic bet dīvaina modificētā vācu klaviatūra, iespējams ražota pēc pasūtījuma starptautiskai vācu kompānijai).

Savukārt klaviatūras problēmu varēsiet atrisināt uzinstalējot un pārslēdzoties uz šo klaviatūras izkārtojumu, kura uztaisīšanai patērēju visu priekšpusdienu, spļaudoties par Windows kā tādu.

(8 raksta | ir doma)

22. Aug 2019

 wowow@00:00

Subj: two questions
Body: I have three questions , I would like to get your help.

Tags:
(ir doma)

20. Aug 2019

 wowow@21:19

Lasot grāmatu par Žani Lipki neviļus nākas aizdomāties - kuri no paziņām būs tie, kas vējiem mainoties, facebook livestrīmu un whatsapp grupiņu ierakstu iedvesmoti, lielākā vai mazākā barā, būs gatavi ķerties pie ieročiem lai šautu latviešus, vai krievus, vai velosipēdistus, (protams, arī bērnus un sievietes), - lai tiktu pie kaut kā kārota, atriebtos par neizdevušos dzīvi, sūdīgo darbu, stulbo priekšnieku vai bankas atņemto dzīvokli.

(9 raksta | ir doma)

 wowow@00:13

Legion nu ir beidzies tā kā bindžvačeri var ķerties pie darba.

Tags:
(ir doma)

16. Aug 2019

 wowow@23:24

Interesanti vērot kā tavi vienaudži kļūst aizvien reakcionārāki un konservatīvāki. Vienlaikus ar vingrinājumu pamanīt šīs pārmaiņas sevī pašā.

(2 raksta | ir doma)

4. Aug 2019

 wowow@23:40

Replicas - brīnišķiga ilustrācija kā uztaisīt šausmīgu sūdu no Kianu Rīvza un 30 miljoniem dolāru. Pie tam līdz pašām beigām tā arī nenojautu, ka tā nemaz nav Rīza Viterspūna.

Tags:
(ir doma)

27. Jul 2019

 wowow@23:58

Annihilation

Tags:
(ir doma)

 wowow@17:41

Whole sections of bookstores are dedicated to becoming successful. The shelves are packed with titles like The Science of Getting Rich and The 7 Habits of Highly Effective People. There is no section marked “Managing Your Professional Decline.”

Your Professional Decline Is Coming (Much) Sooner Than You Think

(ir doma)

21. Jul 2019

 wowow@20:17

dienas kā tukšās pudeles, mēneši kā tukšie zāļu iepakojumi, tak likās, ka pietiks vēl ilgam laikam

(ir doma)

20. Jul 2019

 wowow@00:50

Īlons Neuralink prezentācijā: "If you are student of history, when do you think it is best time to be alive? I think now is the best time, pretty much."

Tags:
(ir doma)

18. Jul 2019

 wowow@15:37

Pain in the ass: Update

I apologize for the harsh words I usually hold my tongue. I will preview your link and exercise patience. Really want to make the work I'm very unorganized

Tags:
(ir doma)

Navigate: [Previous 20]

blog counter