Pats par sevi

16. Maijs 2020

 wowow@23:28

Les misérables - nē, šī nav ar dziedošu Hjū

Tags:
(ir doma)

14. Maijs 2020

 wowow@17:23

Nezinu, cik noderīgi, bet tiem, kas pārgatavojušies un vienkārši grib uz brīdi izrauties no ķēķa - Cēsīs ilgi solītais un tā arī neatvēries Māra Jansona restorāns Kest uz mājām ved vairāku dienu ēdienkarti (var atrast feisbukā). Katru nedēļu cits menu, pieved mājās glīši sapakotu, atliek uzsildīt.

Te tāds neliels ieskats & review pagājušās nedēļas sūtījumam piecu baļļu sistēmā. 100 eiriki (ar visu atvešanu) - it kā 6 ēdienreizes 4 cilvēkiem, bet nu tādiem ne pārāk rijīgiem cilvēkiem, un kas mūsdienās vispār ir ēdienreize? Visa diennakts ir plūstoša rīšana tiešā ledusskapja un plīts tuvumā.

Zivju bujabese ar jūras veltēm (principā viena ēdienreize 2 cilvēkiem)
★★★ - mazliet tā kā par pliekanu

Medījuma gaļas (pildītas) pankūkas 6gab.
★★★★★ - ļoti labi

Kuskusa salāti ar brokoļiem, spinātiem, sāļo sieru + sinepju medus vinegrets (aka mērce)
★★★ mērces bija krietni par maz, dārzeņu vienkārši par maz, kuskusa biš par daudz, bet varbūt tā tas arī bija domāts, porcija patiešām pietiek 4iem.

Lielopa gaļa stroganovs ar sēnēm un marin. gurķiem (bez piedevām)
★★★★ - nu tāds garšīgs mājas virtuves ēdiens, priekš restorāna mazliet tā kā par prastu?

Brieža gaļas plovs
★★★★★ - ļoti, ļoti labi bet četriem tā kā bišķi par īsu?

Liellopa vaigi (gatavoti 24h) 2 personām
★★★★ - labi, bet nu saldēts produkts, kas sagatavots plašai auditorijai (limitējot sāli un virces) nevar garšot tikpat labi kā restorānā pasniegts, tas nav pārmetums, vienkārši tā ir.

Grila dārzeņi uz iesma, garšaugu marinādē
★★★ - (6 iesmiņi) bet marinādi gan īsti sajust nevarēja

Ziedkāpostu un kartupeļu karijs ar aunu zirņiem
★★ - pēc visādiem Stockpotiem, Singhiem vai paštaisītajiem karijiem, šis bija tāds nekāds

Biezpiena plātsmaize ar žāvētiem augļiem
★★★ - parasta garšīga plātsmaize, seši kārtīgi gabali.

Sēklu ierauga maize
★★★★★ - mazs kukulītis, ļoti garšīga

Gaiļbiksīšu sīrups
????? un ko ar tādu saldu sīrupu darīt? No idea

Tags:
(11 raksta | ir doma)

12. Maijs 2020

 wowow@18:54

Es vairs nevaru, pat manā īpaši koptajā burbulī iespiežas idioti. Bēdīgākais, ka tas notiek ar it-kā-ne-idiots aktīvu palīdzību, iztriecot mana burbuļa sienā caurumu ar plakātu uz kura uzdrukāts idiota citāts. Nu kāpēc?

(ir doma)

7. Maijs 2020

 wowow@17:53

Ieildzis prokrastinācijas periods. Vakar aizgāju gulēt 2os, aizmigu 4os, modos 10:30, līdz 13:30 biju pamodies, izgāju apli pēc bulciņām, aplis sanāca 8km jo bulciņu vienā vietā nebija, nācās iet uz otru vietu, pārējo laiku atsvaidzinu internetus, skat, jau vakars.
Riebjas viss šis.

(1 raksta | ir doma)

27. Apr 2020

 wowow@23:47

Teda Čjanga Exhalations stāsti, jaunais seriāls Devs un paralēli jau agrāk iesāktā Harari Homo Deus (pēdējo gan īpaši neiesaku) netīšām sastājušies dīvainā vienotā naratīvā, kurā šodien vēl negaidīti iekrita pastaigā noklausītā Critical Path podkasta epizode. Nē, nav tā, ka es meklēju apskaidrību, jebkura sagadīšanās ir vai tikai liekas nejauša un patiesība ir tur ārā. Es neredzu sakarības, sakarības redz mani.

Tags: ,
(1 raksta | ir doma)

23. Apr 2020

 wowow@19:45

Sen nav nekas ieguldīts apkures sistēmā, - teica temperatūras sensors (vadiņš ar plastmasas puļķi kurā ir termometrs, kas pielikts pie boilera) un noklājās. Tas izskaidro kāpēc šonakt un pa dienu katls sīca aiz pārpūles mēģinot uzkarsēt jau tā superkarstu ūdeni. Es tiešām nesaprotu kā pusotra gada laikā sabojājas primitīvas lietas bez kustīgām daļām, bet ko gan es vispār saprotu. 55+35 EUR.

Upd: pēc skaņas spriežot sensora maiņa būs mazākais, kas tur būs jāmaina.
Upd2: protams, ka jāmaina bija viss ventilatora bloks, 320 EUR

Tags:
(1 raksta | ir doma)

20. Apr 2020

 wowow@00:25

Ja suporta meila parakstā ir "Vice President" tad, visticamāk, lietotājs būs idiots. Vai vismaz jautājumi būs idiotiski.

Tags: ,
(ir doma)

17. Apr 2020

 wowow@22:48

Jauka filma piektdienas vakaram Bienvenue à Marly-Gomont (ir arī Netflixā kā "The African Doctor")

Tags:
(2 raksta | ir doma)

10. Apr 2020

 wowow@00:37

Zūma iedzeršanas ir tikai bišķin sliktākas par IRL iedzeršanām. Nu vismaz šobrīd tā šķiet.

Tags:
(ir doma)

1. Apr 2020

 wowow@22:57

"The plague was an epidemic of commerce. The same Mongol roads and caravans that knitted together the Eurasian world of the thirteenth and fourteenth centuries moved more than mere silk and spices."
...
With the luxurious fabrics, exotic flavors, and opulent jewels, the caravans brought the fleas that spread the plague from one camp to another, one village to another, one city to another, and one continent to another.
...
The plague effectively destroyed the social order that had dominated Europe since the fall of Rome, leaving the continent in dangerous disorder.
...
The Mongol Empire depended on the quick and constant movement of people, goods, and information throughout its massive empire. Without those connections, there was no empire."

No Genghis Khan and the Making of the Modern World, grāmatu, ja kas, iesaku.

Tags: ,
(ir doma)

28. Mar 2020

 wowow@12:32 - Pašizolācija, 16. diena

Šodien bija paredzēts atgriezties no kalniem, trešdienas 11. marta nakts, kad izlēmu nekur nebraukt tagad liekas kā vismaz divus mēnešus sena pagātne. Laiks rit daudz lēnāk, mana praktiskā ikdiena gan nav būtiski mainījusies - tā ir tieši tāda pati kā jebkurā skolēnu brīvlaikā vai vasarā, kad bērni ir mājās. Taču jūtu kā uzkrājas spriedze un stress, koncentrēties darbam ir grūtāk, iepirkšanās ir vēl riebīgāka - jāiepērkas ilgākam laikam un vairāk (pērku arī tēvam, kas dzīvo netālu), vairāk jāplāno. Vakar dārzā ieinstalēju vasaras sezonas aprīkojumu.

Tags:
(ir doma)

19. Mar 2020

 wowow@15:48

Nostaigāju pa rajonu - skats ir prognozējami skumjš (un vienlaikus var teikt - priecīgs, jo cilvēki tak laikam sēž mājās vai kur nu tur?). Street Pica strādā tikai uz piegādi, Streeburgerī neviena cilvēka, Ze Sukin San ciet, Cepienā neviena cilvēka, Kofeīnā divi, iemīļotajā bulciņveikalā, kurš tukšs parasti ir tikai svētdienas vakaros īsi pirms slēgšanas - neviena. Austiņas šonedēļ nebūšot. Fazendā bez manis bija vēl viena kundze, pagaidām daudzmaz turoties uz Wolt/Bolt pasūtījumiem. Mazā biznesa atbalsta ietvaros nopirku saldumus gan Kūkdaros, gan Fazendā (papildus apēstajam zupas šķīvim). Iepirkos arī tirgū, Āgenskalna itāļos un Arkādes siera bodītē. Ne gluži pirmās nepieciešamības preces bet...

Jāsaka ka arī mobilās app cilvēki ielādē un pērk jūtami mazāk - nu vismaz tajās kategorijās, kur manējās.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

12. Mar 2020

 wowow@22:27

Par aktuālo (tātad, par skatāmvielu pašizolācijas laikā).
ZeroZeroZero - cieši iesaku.
The Kominsky Method - jautrie veči.
The Morning Show - ir ļoti OK.

Tags:
(1 raksta | ir doma)

 wowow@17:44

Visvairāk šajās dienās man patīk Klondaikas telefona spams kas aicina atnākt iedzert "Laimīgo stundu maratonā", good taiming peeps!

Tags:
(ir doma)

 wowow@09:59

Ar lielu iekšējo cīņu atcēlu arī Austrijas slēpošanas brīvdienas. Kopš 2006. gada ik gadu esmu bijis uz kalna martā/aprīlī. Šoreiz nesanāks. Nelepojos un nenosodu arī tos, kas aizbrauca vai vēl pagūs aizbraukt. Tāpat visi skolēni visticamāk vairākas nedēļas vai mēnesi pēc brīvlaika sēdēs mājās, jo skolas būs ciet. Apskaužu tos, kas paguva pārgrupēties un nokļūt kalnos pirms nedēļas vai divām (lai jums skaistas trases un lai nenostopē pacēlājus!) - tā sajūta, ka esi tu un kalns un visas tās ziņas un cepšanās ir kaut kur tālu, tālu un neskar tevi - tā ir tā sajūta kāpēc es braucu un es diemžēl neesmu iemācījies pie tās tikt citos veidos.

Tags:
(4 raksta | ir doma)

9. Mar 2020

 wowow@15:46

Naftas cenu kari + vīruss akciju tirgos = how louuuu can you gouuuu

(ir doma)

3. Mar 2020

 wowow@12:11 - Stāsts par sirmgalvi, kas aizmuka no slimnīcas

"A seventy-one year old positive for coronavirus escaped from the Sant'Anna hospital in Como and returned home by taxi in the province of Bergamo. All of this, local media reported, happened yesterday morning."

(2 raksta | ir doma)

1. Mar 2020

 wowow@22:31

WHO situation reportos karte ar katru dienu kļūst aizvien sarkanāka. Itālijas slēpošanu atcēlu, tā vietā pārplānoju braukšanu kur ikkatru gadu - mazu nomaļu Autrijas ciematiņu. Bet vai vēl pēc divām nedēļām tā būs laba doma?

Tags:
(12 raksta | ir doma)

23. Feb 2020

 wowow@23:59

Well, it starts to look messy

(11 raksta | ir doma)

21. Feb 2020

 wowow@10:37

Ievelk gluži kā melnais caurums - apziņa, ka tev ir taisnība, ka zini labāk, ka tev ir tiesības pamācīt, ka tavam viedoklim ir nozīme.
Pagaidām turos (atskaitot šo ierakstu).

(ir doma)

Navigate: [Previous 20 | Next 20]

blog counter