martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, June 27th, 2016
  slepkava
  1:07p
  Uz Jāņiem biju aizdevies uz Latgali, forši nosvinējām un tā, bet turpceļā, gan bija viena interesanta lieta, kaut kā biju pamanījies iegādāties biļetes uz vilcienu ar paaugstinātu komfortu. Vilciens tāds glauns, virsū spīdošajai saulei logiem gan neko aizvilkt priekšā gan nevarēja, bet takā strādāja kondicionieris nekāda vaina. Interesantākā lieta notika pēc stacijas Ogre, kad kāds bija pamanījies uzpīpēt vai nu tualetē vai tamburā un acīmredzot nostrādāja ugunsgrēka signalizācija, kas draudzīgi atslēdza elektrību visos brīnumainajos monitoros un pie viena arī izslēdza kondicionieri, nu labi šādas tādas neērtības jau var pieciest, bet kad izrādījās, ka tualetes atslēga arī ir elektroniska, tad gan tauta sāka šūmēties. Kārtējais piemērs, kad pārlieku daudz elektronikas nemaz nav tik vēlams :)
  Sunday, June 26th, 2016
  mazeltov
  9:57p
  Jaunais Top Gear ir šausmīgs. Un šausmīgi nesmieklīgs. Un šausmīgs.
  mazeltov
  9:13p
  eermaniitis
  9:40p
  par laiku
  iegāju veikalā un gandrīz nosalu - tā arī apaukstēties nav tālu!
  klusais_okeans
  5:02p
  ja vīkends būtu jāizsaka ar filmu, tad
  Saturday, June 25th, 2016
  eermaniitis
  10:25a
  sakaraa ar brehihitu
  franchu un vaacu valodas renesance?
  Friday, June 24th, 2016
  eermaniitis
  11:02a
  filmas
  es tik nesaprotu muusu fiirerus -kaapeec nav filmas par muusu afgaanjos kritusajiem nogriezeejiem
  Thursday, June 23rd, 2016
  marule
  11:32p
  ...
  Tālums starp tuvo un mani bija izpleties.
  dienasgramata
  1:46a
  NRA. Vasaras saulgrieži jeb Jāņi latviešiem ir īpašs laiks, kad labākas nākotnes vārdā ieteicams veikt maģiskas darbības.
  dienasgramata
  12:51a
  DELFI. Par automašīnas vadīšanu lieguma laikā aiztur nihilistisku šoferi.
  Wednesday, June 22nd, 2016
  slepkava
  10:33a
  Vakardien paskatījos interviju ar Žirinovski. Tas čalis dzīvo kaut kādā paralēlajā realitātē.
  yulungu
  6:52a
  2 h gulētas.
  Nez kā es izvilkšu līdz 8 vakarā?
  Tuesday, June 21st, 2016
  mazeltov
  10:03p
  Vecums, slinkums, tāpēc viss bildēs

  Portes du Soleil, Morzine, Francija )
  mazeltov
  9:53p
  Pasūtīju sev downhill-a kasku. Lai jau man izdodas viņu saskaņot ar pārējo prikidu. Tam, šķiet, vajadzēs pieaicināt stila konsultantu.
  http://www.chainreactioncycles.com/nl/en/troy-lee-designs-d2-helmet-proven-navy-2015/rp-prod130930
  rabarbermaize
  8:39p
  Pazust Latgalē.
  1.Diena
  No rīta paverot acis un ieslēdzot savu dzirdi, sapratu ka vētra plosās joprojām. Neliela kavēšanās, pilna mašīna ar mantām un dodamies tālēs zilajās. Plānā nokļūšana līdz mazam lauku miestam, kur mums jāsatiek draugi. Veiksmīgi nokļuvušas galā, pievēršamies pilnīgai atvaļinājuma baudīšanai. Cepam gaļiņas, brienam uz mežu lasīt meža zemenītes, lēkājam ar batutu, izbraucam ar ričukiem pablandīties pa pamesto skolu, ejam pirtiņā un notestējam tikko slauktu pienu, kad tas viss ir izdarīts, tad dodamies Dabas koncertzāli, pa ceļam uzkāpjot Teiču purva skatu tornī. Idille sēdēt dūmakā, zālītē dažnedažādi vizualizētu sikspārņu ielenkumā. viss labais reiz beidzas. Dodamies mājup uz mazo ciemu, kur mēs ērti iekārtojamies oranžērijā uz naktsguļu.
  2.diena.
  Paverot acis, virs stikla griestiem tu ieraugi dzidri zilas debesis. Gar stūriem karājās vīnogu ķekari, kas gaida nogatavošanos un pa vidu tam visam ir kaķis, kas laiski vārtās saulītē. Galvā doma, ka šai noteikti jābūt vēl vienai lieliskai dienai un tā arī ir. Pēc brokastu biezpiena plācenīšu notiesāšanas, dāmas nolēma, ka ir jāiet makšķerēt. Sacīts-darīts! Sarokam sliekas, pīcku makšķere rokā un ejam uz dīķi. Pēc 2min neveiksmīgas roku iemēģināšanas, viss tomēr izdodas un ātri saprotam kā tā lieta darāma. Tā kā līdzesošās dāmas pagadījušās tādas mīkstsirdīgākas, tad man tiek smukie darbi- slieku uzāķēšana un āķa izņemšana no noķertajām zivīm. Noķērām 18 zivteles. Problēma gan nav noķert, bet tajā, kur viņas pēc tam likt. Meitenes saņēma drosmi un iztīrīja zivis. Vīrietis tika pielikts pie plīts- šajā gadījumā pie oglēm un lapām, jo tā mēs šīs zivis kūpinājām. Pēc varoņdarba, protams čiliņš dārzā un drīz jau jādodas tālāk piedzīvojumos. Ceļš mūs ved caur dīvainu nosaukumu miestiem uz Varakļāniem, Viļāniem, Maltu..tālāko ceļojuma punktu- Dagdu, pēc kuras apskates aizved mūs līdz pat Velnezeram, kur netālu ir mūsu naktsmītne. Viss forši, līdz naktī apkārt sāk krakšķēt zari un meža skaņas kļūst baisas.
  3.diena
  Ap 5:00 no rīta pāri ezeram atpeld kaitinoši skaļas motorzāģu skaņas. Meža cilvēciņi ir aktīvi sākuši pirmdienu, nepadomājot, ka netālu kāds cenšas baidīt atvaļinājumu. Pāris stundas puscaurā miegā lavierējot starp motorzāģiem un saldiem sapņiem, ceļamies un atklājam, ka nakts Čupakabra ir apgaruzis uz galda atstāto sveci un aiznesis to pāris metrus tālāk. Citi postījumi netiek novēroti. Šodien apskatam Krāslavu, paēdam pusdienas Ēdamnamā, kur zāles otrā galā notiek bēru mielasts, un dodamies caur Daugavas lokiem uz Daugavpili, kur ir trešās dienas naktsmājas. Pārsēžamies citā mašīnā (jau tik daudz nobraukts, ka vairs neiebilstu pret dīvaino bmw šofera braukšanas stilu) un mūs izved ekskursijā pa Daugavpils rajoniem, Sventi, ezeriem, kalniem un laižam uz dāču, kur atkal piknikojam, krāsojam mālu podus un lietus skaņas iekļauti, sēžot zem nojumes cilājam dažādas globālas domas. Šī ir pirmā reize, visa ceļojuma laikā, kad līst. Vakarā atgriežamies Dugavpilī un beidzam dienu. Sapnī turpinu braukt ar mašīnu.
  4.diena
  Rītu sākam ar šefpavāra gatavotu līdaku un videoreportāžām par to ķeršanu. Vēlāk seko Daugavpils tirgus būdiņas iekārtošana, princeškleitu apčamdīšana un kurpju izvietošana. Kad esam beigušas iejusties tirgus darboņu ādā, tad dodamies pastaigā pa pilsētas centru, iepērkam visas konfektes, kam ir dīvainākās etiķetes, un laižam uz Rotko baudīt kaut ko, kas nav daba, mežs vai pilskalns. Izstaigājušas cietoksni krustu šķērsu, dodamies tālāk uz Nīcgali, kur jāuzkāpj 12t.g. senā akmens milzī. Šī protams tiek atzīta par piknikam piemērotu vietu. Tālāk jau parādās pelēkie debeši un dodamies uz Rīgu. Sākām ceļojumu ar vētru, beidzām ar plūdiem.

  Ilgāk par mirkli- nekas nespēj būt. Un vairāk par mirkli, mums neiegūt. /I.Ziedonis/
  analgiins
  12:54a
  peidzeeros kaa maarks un nopirku ebejaa type o negative october rust disku. sveicieni.
  Monday, June 20th, 2016
  klusais_okeans
  8:42p
  Jūnijs: Sids satiek savu Nensiju
  eermaniitis
  5:06p
  36 stundas
  36 stundas nepārtrauktas karadarbības, bezmiega un stresa apstākļos, tūlīt pēc vētras, 4 no rīta piektdien sanākšana, ieroču un ekipējuma saņemšana, mašīnas piekraušana ar papildus ekipējumu, pavēles saņemšana un izbraukšana jau ap 8 no rīta

  es pamodos ap 6 relatīva miera stājā, kas man - es esmu tikai nosacītais pretinieks, bet skats aiz loga mani iedzina vieglā izmisumā - ja tas tā tur tiešām ir, kā izskatās, tad man bija jāiziet stundu agrāk, jo transports mani var aizvest tikai pa 1,30 h, kamēr ar velli es tieku turp pa 40 min

  šoreiz tā nebija, tiki tikai pa 70 min. Un tās bija pēdējās civilizācijas pēdas, kad paņēmu krūzīti kafijas no automāta - viss! Tālāk tikai viena paciņa rīsu un viens konservants. Bet es biju tikai pretinieks.

  tiem tur - viņiem "sašāva" mašiņu uzreiz pēc ierašanās - viss, tālāk ceļš kājām, ņemam tikai pašu nepieciešamo - ātri, ātri, mašiņa "deg"

  tad nu paķēra "patrulenes" kurās iekšā kas? muņa, granātas, signālraķetes, kaut kādi speclīdzekļi un principā arī viss

  noejot pāris kilometrus viņi saprata - otrā forma zābaki rezerves zeķes un bildītes no klases salidojuma, kas palika mugurenēs ir mēsls un navparkodomāt - viņi nepaņēma ūdeni!!!! un paiku!!! 36 stundas nepārtraukta kustība ar to, kas tev kabatās, kas pie jostas, kas noslēpts patruļsomā - un ar to būs jādalās ar pārējiem 13, kas arī neko no paikas un ūdens nepaņēma - 36 stundas ... tadāaaaa!

  neslikts sākumiņš, vai ne? nu un tas rezultējās uz divu dienu negulēšanas, vislaik kaut kur skraidīšanas, kaut ko meklēšanas un apšaušanas - vismaz man, toties man nevajadzēja līst caur 80cm caurteku, man nevajadzēja ieņemt nocietinājumus, kurus aizstāvēju un man nevajadzēja mukt no manis, kas pārvietojās apvidū ar auto - bet tik un tā šorīt pamodos kā vecs vecis, sāp visas maliņas

  un ļoti gribās gulēt!!!!
  Saturday, June 18th, 2016
  slepkava
  10:42a
  Ik pa laikam izlasu kādu grāmatu, kas ir ekranizēta. Noskatos no filmas 10min un nekādi nespēju tālāk skatīties :(
  Friday, June 17th, 2016
  dienasgramata
  2:35p
  DELFI. Populārā dziedātāja Poļina Gagarina šobrīd piedzīvo sliktu laikus – kā vēsta Krievijas mediji, cilvēki vairs nevēlas apmeklēt viņas koncertus.
  Thursday, June 16th, 2016
  up
  6:58p
  dienasgramata
  4:04p
  KASJAUNS. Miris motokrosa fanātiķis.
  mazeltov
  11:39a
  Vakar aizbraucu līdz lidostai satikt vienu draugu no Toronto uz 10 minūtēm.
  Un nopirku kārtējo Džeremija Klārksona grāmatu un vēl kaut kādu "Not that kind of girl", kas ir smieklīga grāmata par lietām, ar ko jāsastopas beibēm tikai bez tādas huiņas kā, piemēram, pēdējā "Santā" rakstā par "Dāmu" režisori, kurai bija kaut kāds erotiski samtains acu skatiens.

  I mean, really, latviešu žurnālistes grib rakstīt par citām sievietēm priekš citām Latvijas sievietēm izmantojot visus tos erotiski samtains, vijīgs-hujijīgs un tamlīdzīgus izteicienus? Tās ir kaut kādas bailes no tā, ka citi vārdi, izteicieni, epiteti whatever varētu, nedod dievs, izklausīties nesievišķīgi (lai ko tas arī nozīmētu)?
  dienasgramata
  11:43a
  DELFI. Tā kā liela plastmasas iepakojumā pildīts alkoholiskais dzēriens ir lētāks, stipru alu visbiežāk pērk personas, kas lieto alkoholu pārmērīgi, jo īpaši laukos.
  Wednesday, June 15th, 2016
  dienasgramata
  7:32p
  Meitenes un puiši labi pastrādājuši: Sievietes ķermenis - sievietes lēmums? (video, 8 minūtes)
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba