martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, September 15th, 2014
  dienasgramata
  11:08p
  DELFI. Drāke beidzot atklāj savu mūžīgās jaunības noslēpumu.
  rindra
  8:40p
  time for quotes

  Modesty is the gentle art of enhancing your charm by pretending not to be aware of it. ~Oliver Herford


  mazeltov
  2:38p
  Vaitfeisa kalns bija reāli hārdkorīgs, jo ir tikai divas izvēles - vai nu zemākās, ļoti īsās un vieglās trases vai arī garās un ūbergrūtās. Pirmajā dienā, kad mums stāstīja, cik tur augšā viss ir baismīgi, uzbraukt neriskējām - tā vietā tusējām pa tām īsajām kopā ar vēl trim puikām (vecumā no kādiem 8 līdz 12) - Džoniju, Evanu un Džordžu. Džonijs bija labākais braucējs no visiem, kurš pēc īsa brīža piekantējās manam drauga un tad nu viņi arī abi tur pārsvarā čupojās un viens otram izrādījās un iedrošināja uz visādām pārgalvībām, kamēr man viena salīdzinoši garā brauciena laikā, kad nevāji gāza lietus, sanāca braukt kopā ar mazo Džordžu, kurš īsti labi braukt neprata un uz to laiku jau bija noguris un izbesījies - tad nu piemērojos viņa ritmam, cēlu augšā viņa riteni, kad viņš kārtējo reizi nogāzās, uzklausīju visas viņas sūdzības par "my neck is killing me", "i'm so tired" un tikai kādas 1000 reizes viņam teicu "you can do it" "tough is good" un beigu beigās mēs tiešām cauri tam mežam izkūlāmies dzīvi un bijām spējīgi iedot viens otram haifaivus.

  Otrajā dienā tomēr bija skaidrs, ka pa mazajām trasēm nebūs aršana, tāpēc kāpām vien gondolā un braucām uz kalna augšu, no kurienes var braukt tikai pa melnajām trasēm. Trases bija tiešām trakas - kaut arī nebija īpaši stāvas, taču ļoti tehniskas - sakņu saknes, akmeņu akmeņi un akmeņu krāvumi, akmeņu un sakņu kombo, šķībumi un greizumi. Diezgan bieži sanāk kāpt nost no riteņa arī tādēļ, ka trases nav zināmas, līdz ar to nezini trajektorijas, pa kurām braukt un tad sanāk tā, ka pabrauc kādu strēķīti, bet tad piebrauc pēkšņi pie kāda akmens vai sakņu krituma, kas vēl īsti nav pa spēkam - kāpju nost un velku riteni uz citu pusi vai citreiz arī jākāpj kāds gabals lejā šā kā tā, jo ir skaidrs, ka nobraukt nesanāks. Un tomēr bija reāli forši, jo man īstenībā vairāk patīk tieši tehniskās trases nevis ātrgaitas līkumu-līkumu šosejas ar tramplīniem. Patīk, ka ir tik grūti, jo pēc tam, kad kaut kas sanāk, ir daudz lielāks prieks, ka kaut ko tādu esmu nobraukusi.
  mazeltov
  2:24p
  klusais_okeans
  3:16p
  Esmu apkārtējo pozitīvā fīdbeka uzlādēta. Un tad vēl kolēģis man pateicībā bučoja kājas (manuprāt, nepelnīti, bet patīkami tāpat).

  Tagad, lūdzu, mazliet mierīgākus ūdeņus, brīvu laiku un atpūtu.
  eermaniitis
  10:01a
  sankcijas šmankcijas
  piensaimnieki bļauj ka balsis ciet krīt /iepirkuma cena vairs nesedzot pašizmaksu/ - a kurš ir redzējis cenu krišanos pienam un tā produktiem?
  atbilstoši, kur paliek visa peļņa - es pat teiktu megapeļņa?

  un vēl - tās putlera aktivitātes makten sāk atgādināt "Heim ins Reich" un es vēl nezinu kā man tas patīk vai otrādāk, jo pagaidām 3 ludzēnieši un viens "ārcsts" ir tur un atpakaļ netaisās, ja tā, tad man patīk Nachumsiedlung - un šādā garā vēlams turpināt, sākot ar zekiem un visādi citādi alternatīvi apdāvinātiem.
  yulungu
  7:40a
  Visu nakti es bēgu no slepkavas. Tā pēkšņi- ņēma un atgriezās sapņos.

  Current Mood: confused
  Sunday, September 14th, 2014
  eermaniitis
  8:36p
  nu vai zinies
  dzīvojot padsavienībā es pārsvarā mitinājos proletariāta mitekļos - viena virtuve un viena istaba, tualete sausā kāpņu telpā, ūdens tikai aukstais un ģimene uz 4-5 cilvēkiem
  un šajos apstākļos es nezināju, kas ir blusas, ja vien neaizbraucu uz laukiem padzīvot suņubūdā (nu mea culpa - patika man suņubūdā) un nezināju, kas ir utis
  šobrīd kaut kādas blusas uzglūn kāpņu telpās (barojiet vēl tos apdriskātos lopus) un utis sīču galvās atrodas ar apbrīnojamu regularitāti

  kaut kas ir nogājis greizi! ka es saku!

  unpy tu tur uzskaitīji, kas ir mainījies pēdējos 15 gados, tad lūk, Pedikulozi pieskaiti, lūdzu, sarakstam
  yulungu
  1:28p
  Šodienas plānā ir izklaidēties pie plīts.
  Lazanja, ābolu kūka un biešu čipši.

  Es tikai nezinu, kurš to visu apēdīs :D
  dienasgramata
  11:06a
  TRAVELNEWS. Optimisti retāk cieš no iesnām.
  Saturday, September 13th, 2014
  dienasgramata
  11:15p
  vēl viens par siermaizīti
  es tev atvedu siera maizīti,
  lai gan gribēju siera radziņu
  es tev dāvāju baiļu neirozi,
  klusi skrāpējot ādu ar nadziņu

  mieru atvedu tev un maizīti
  nieru mazspēju, peļu lamatas
  peles dzīvoklī tavā svētkus svin,
  sieru neēd tās, tikai grāmatas

  es tev atvedu vēdergraizīti
  lai no pusnakts līdz pašām brokastīm
  mūsu vēderi tiktu laizīti
  bet mēs skatītos filmu "Scream"
  dienasgramata
  10:04p
  DELFI. Vidzemē slimnīcā nogādāts 12 gadus vecs zēns, kurš skolā dauzoties iegrūsts durvīs.
  klusais_okeans
  9:16p
  mans pēdēja laika asprātīgākais feils - rezervēt viesim istabu viesnīcā, no kuras viņš (kā vēlāk uzzinu) pirms pāris gadiem izmests laukā pēc mežonīgas geju orģijas sarīkošanas.
  eermaniitis
  8:40p
  kur tik es šon nebiju
  šon apseglojām bērīšus un nobraucām līdz biķerniekiem - no viena veloceliņa gala tā teikt līdz pat otram galam bez maz vai ;)
  starp citu - laiciņš nebeidz priecēt - nav ne par karstu ne pa aukstu - tikai tāds pamitrs gan - gluži kā siltumnīcā
  cita starpā, pārbraucot kanālam trāpījām uz nezināmas izcelsmes naudas izšķērdēšanu hipsterīgā pasākumā esplanādē par godu tēva dienai - hmmm un kurš gan visu to visu sponsorē, ko, a?
  ā - izšāvām ar longbovu - tādu kā mako, tikai vieglāku imho
  un vēl acīs krita sieviešu daudzums, kas par godu tēviem rīko visu šo jampadraci

  kas apbēdināja, dobeles dzirnavnieks ražo pārtikas produktu izstrādājumus, bet spēlēties ar pārtiku pat reklāmas akcijs ietvaros man šķiet nepieņemami - visādi makaronu kreļļu un uzlīmējumu piņģeroti - da trīs dienas pagrabā pasēdi, tad noskaidrosi šī mākslas darba patieso vērtību ... nu kaut kā tā - bweee riebīga nodarbe visnotaļ

  nu un vēl bija ēnu teātris ... hehe .... bet nu bērni nesaprata ... jo nebija uzvedums bet brīva improvizācija no skatītājiem pašiem ... mja

  nu ko un programmas naglā kartingu halle - sīcis par sīku ... toties lielais bija pārāk apjucis, atceros kāds pats biju pirmo reizi tajā pašā trasē pirmo reizi pie stūres ;) hihi ;)


  un vispār - ja jau tēvu diena, tad taču varēja cerēt, ka bruņčainie mājās pasēdēs, taču nē ;) ņemās te mammām ņemās te tētiem vieni un tie paši ;)


  nu ko - būs ko skolā pastāstīt, vecāki no meža pārnākot ziņo, ka jaunu baraviku vairs nebūšot ... attā sēņu laiks! esot tikai vecās, bez maz vai pāraugušās, tārpainu neir
  slepkava
  4:55p
  TUPUMA KALNGALS!
  Ievēroju misteru Artussu, jā pārāk nesekoju šādiem brīnumbērniem, bet nu šis ir skaisti - https://www.youtube.com/watch?v=BW3X3YW8knk
  dienasgramata
  12:15p
  Psihoterapeita-seksologa Artura Šulca lekcija par mūsdienu attiecībām notiks ceturtdien, 18.septembrī. Īpaša uzmanība pasākumā būs pievērsta attiecībām, kurās pāri šķir attālums.
  dienasgramata
  12:04p
  DELFI. Ja būsi komunikabla un pratīsi uzturēt sarunu bez vīrieša nemitīgas klātbūtnes, viņš to patiesi novērtēs.
  dienasgramata
  11:39a
  DELFI. Kādā Rīgas Centrālcietuma kamerā atrasts dzīvs suns. Atrastais mājdzīvnieks pārstāv vienu no mazākajām suņu šķirnēm pasaulē.
  yulungu
  11:11a
  Nosportojos.
  Tagad vajadzētu nogruntēt griestus, logu, pieslīpēt špakteli, lai var krāsot sienas...

  Nesaprotu kritisko masu (kas pulcēsies 26. septembrī), it sevišķi ja pašvaldība nāk pretī un taisa nesaprotamus :gigigi: velo celiņus, ieriebjot auto braucējiem.
  Nesapratu vēl kaut ko, bet tas laikam bija mazsvarīgi.

  Plāni kā Hitleram appist valdību.

  Jaukas jums brīvdienas, laikam :D

  Current Music: THE RUMJACKS -I'll Tell me Ma'
  mazeltov
  11:14p
  Piektdienas vakars, lauki, baars, redneki. Awesome! Un muzons arii forsh un rokjiigs! Jaaiedzer alus un tad jaaiet peec tacos un tad atkal atpakalj peec apiniisha un pie galda futbola.
  Smashing pumpkins, pearl jam un veel visaadi labumi!
  Friday, September 12th, 2014
  ave
  9:33p
  Visas priedes ir slapjas un visi joki, ko var noplēst, ir melni. Tā ziņo no meža. Es jau nāku.
  marule
  9:16p
  Wishlist
  Mazāk egoisma un vairāk ieinteresētības. Ne obligāti cilvēkos, bet procesos.
  mazeltov
  10:13a
  Paldies, feisbuk un tujaupatszinikas: http://kiinproducts.com/lv/store/

  Nu, tagad tikai atliek sēdēt un grābt naudu liekšķerēm! Stāvus bagāti!

  "Viss sākās ar Jāzepu. Nebūtu viņa, nebūtu arī manis – dabīga ziedu medus. Nāku no gudras, tradīcijām bagātas ģimenes, kurā vīrieši jau trešajā paaudzē ir bitenieki. Te viss ir pa īstam. Te smejas un smagi strādā, diskutē un izgudro. Un bērniem te ir viena sasodīti laba bērnība." - un kur sievietēm nav vietas.

  Un vēl viņi ir latviski līdz nāvei: "Katru dienu mēs veicam izvēles."
  goddes
  4:49p
  Tatoo
  a
  mazeltov
  9:42a
  Jāieteš kafija, jāpievāc māja, jāielādē telefonā Ņujorkas štata karte, jāpaveic vēl visādi miljons sīki darbi, jo pēcpusdienā jādodas vēl vienā tūrē uz US&A - ķeram downhill sezonu aiz astes un šoreiz laižam uz Whiteface kalna takām, kas atrodas netālu no Leikplasidas.
  Bet nu jā, tie attālumi, tie attālumi - ja bez jebkādas aizķeršanās, tad vienā virzienā sanāk braukt 6 stundas. Bet, protams, jāpierēķina vēl kāda stunda sastrēgumu dēļ, lai izkultos ārā no Torontotō un tad gan jau kāda stunda uz robežas, ja būs rinda uz pasu pārbaudi un nopratināšanu (joks, neko daudz jau viņi nepratina, tikai pavaicā, ko plāno darīt, kur taisās palikt, cik ilgi).
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba