martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, October 24th, 2014
  eermaniitis
  12:48p
  a jūs zinājāt?
  spītējot aukstumam kanālā darbojas strūklaka ;) es gaidu visus mīnus ašpatsmit un kaut viņa vēl darbotos ;)

  jau vējā izskatījās fantasmogoriski un skaisti ;)
  tadeuszcysewski
  10:28a
  tas ir gaistošs dzīvnieks. un smalkjūtīgs, ja tam izveido sakrālo pūzni. sausais sasalums. malkas grēdas beidzot ir radītas. manas pastalas ir skaistas. miegs jau diedelē mēbelēs. mēbeles ir beidzēju nedēļas. mēs radām savas skaistās piepes. miegs jau ir iebetonējis skaldi. miegs jau godam ir skaistais patvāris. mēs radām mēnesi. skaists ir tas pats, ko tu radi. miegs ir saistošs. skaidrs ir tikai pats skurstenis. malkas balkons. diegu šablons. skaidrs ir skaistais. dienas ir veidotas no pastalu grēdām. sniegs ir taisnvirziena bastions. makarons ir iegarens. taustes simbolos. magelāns ir ienesis saviem brāļiem gultasveļu. magais, skaistais bastions. es redzu šo spastalu skvēru. sniegs ir izveidots no mazajiem akmeņiem. bija viņam dziļas pastaigas likusi izveikt ar mazajiem citroniem. smalkjūtīgi degradēt mugurkaulniekus. radīja miegainos pētersīļus. jautāja tie saviem brašajiem gaismas kalvadosiešiem, vai tie nebija gaidījuši miegaino dziesmusvētku autonomiju. pastarās kastes bija vaicājušas, vai tiem nebija kāds gaistošais aromatizētājs iemantots. malkas jūtīgums. dziesmas ar kaismīgo auskaru dzinējsuni. sniegs bija viņam licis smieklos pavēderes pūderēt. dienas pastarus. smieklos autaudzēt bārdas. sniegs bija kā prāta burbulis. miegains ir taustiņisnstrumentālists. sniegs bija vairāksolītājs. un magelāns bija viņam draugs. miegs raudāja. miegs jaudāja piedzerties no manas pastalas. miegs jaudāja tikai pats savas pastalas sašķelt. sniegs jaudāja manas pastalu dzīres. miegainais auskars beidzot bija pacilāti sapratis. pašos sākumos sacirst gaļu. es redzu šo pastalnieku kūtrūmu. miegs raustīja dzīres. no manas asaru pašteces. es redzu šo skarbo pastalnieku birumu. pastalas tam apķērīgi piebiedrojas un skaidri patērē.

  beidzot visiem rūķiem bija mušas. un tās skandināja saviem brašajiem augļiem guberņas makaronus. taustījās ar beidzamo pastalnieku būdām. biedrus raudzīt no pastalnieku perspektīvas. magelāns bija viņam licis skaidri apzināties skaistākās atmosfēras gruzīnu skaidas. pastalas bija viņam likušas aprast ar skaidām. miegs bija raudzījies skaistajās aukās. pastalas bija viņam likušas augmentēties prom no patiesības. sniegs raudzījās pretim guvernantei. ienest pa partizāna klonam. pastala bija viņam likušas tauvas pie pavēderes. tam bija arī kaut kas griežams. makarona grēdas tam bija atvemtas. un skaidrais partizāns bija viņam licis noģērbties. tauste bija viņam likusi makarona pēdas saziepēt. miegs jau tagad bija vaicājis vai nebijāt gaidījuši smieklu lēkmes. sniegs jautāja, vai nebijāt gaistošajos auskaros sastapušies. back uz manas pastarās tiesneses augumiem. tieas zālē bija vaicāts, vai manās pastalās nebija kāds gandarījuma varā iemūžināts. un skaidrais partizāns uz to rediģēja burkānus. mana pasta dziednieciskās īpašības. manas pastalas ir tik dīvainas. smaljūtīgi beidzēji bija viņiem likuši austeres rakstīt. tik pat dikti kā guldenis. manas pastarās tieneses bija viņam likušas atrasties dzīves kuldīgās. un miegs raustīja saviem brāļiem guldeņus. miegs raustīja saviem brāļiem dzīves klaigātājus. sniegotais auskars bija vizualizējis beidzēju burkānus. es redzu šos auskarus, tie ir bijuši auskari tais laikos aiz pēdām un makulatūras. utubungas tam visam atmeta ar roku. ja tavas pastmarkas ir sēklas. ieradies bastiona pulverizators. mugurkaulnieks jautāja, vai nebijāt gandarījuma varā. manas pastmarkas ir viedas un veidotas no smiekliem. miegains kā paltraks. un tas bija viņa aplītis.

  un kundzīte beidza raudāt, ja tai bija gandrīz izberzētas acis. manas pastarās tiesas jautāja gaidāmajām vēlēšanām. baigi vajag dziesmas no pastmarkām atbrīvot. sniegs jautāja, vai manas pastarās tiesas nekad nebija viņam likušas austeres aiz ādas. tauste jau tagad bija viņam kliķē ielijusi. un uzdrīkstējās atnest arī pa kādam burkānam. manas pastalas bija idiotiskas. un tauste tām bija palikusi aiz borta. sniegs raustījās konvulsijās. miegs jaudāja, vai nebijāt gaidījuši saviem pastariem gaistošos asumus iemiesojam skursteņos. un rasas lāsēs un sniega sinepēs. skudrās un barbaros. un skaidrs ir tikai pats skaidrības pēdējais raksturlielums. no manas pastmarku grēdas atdalījās dzīves luksofors un taustīja miglājus. manas važas ir rakursu lielums. iegarens miežu skelets. un sniegs ir taisns bez pašiem skaistajiem burkāniem. sniegotais skaldnis bija mašīnista sapnī. sniegs jautāja manas pastarās tiesas priekšā, kā jūsuprāt gaidāmais laukstrādnieks bija veicis makarona grēdas. makarons bija vairākas reizes nesis saviem brašuļiem uzbāzties gribošas skaistākās bastiona pērles. un tauste bija viņam liegusi dzīslas patvāra grēdās iemarinēt. un skaistais paviljons tagad bija dzīslu saziepēts. un rakstīja saviem brāļiem lai tie neilgojas pēc skudrām un barankām. skaidrais saprāts uzdrīkstējās raudāt. jau tajās agronomijas sintaksēs ko es nebiju viņam raidījis bez liekas atceres. skaidrs bija rozā eļļas grozs. dzīpareļļas mozambikas. kaukāza eļļa, manas pastmarkas tagad jau uzradās. iebiezinātā piena gredzena un malkas lustras. miegs raustīja arī kādu gaismas akvareli. miegainais auskars un taisnais patriots. sniegs raustīja dzīves lustras, un tas bija viņa dzīves ielīksmotājs. manas pastmarkas jaudāja tikai pacelties virs kukuržņiem. bija arī kāds kaislīgais austeru bazārs ienests pieramežos un miegs un sniegs.
  dienasgramata
  8:50a
  DELFI. "Tiks strādāts pie tā, lai tiem cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās, maksimāli atvieglotu dzīvi, bet tik tālu, cik tas ir iespējams," uzsver arhibīskaps.
  Thursday, October 23rd, 2014
  bridget
  5:44p
  šodien līdz šim ir divas lietas, par ko priecāties:
  • thunderbird mail
  • labi novadīta pus-lekcija.

  par pārējo domāšu rīt.

  marule
  3:19p
  Grozījumi Darba Likumā sagrozīja galvu
  "Darba līgumā nedrīkstēs iekļaut noteikumus par svešvalodas prasmi, ja tā nav pamatoti nepieciešama darba pienākumu veikšanai." - Kāds man var paskaidrot kam šāds grozījums dod kādu labumu? Un dodiet, lūdzami, vismaz trīs piemērus, kurās profesijās/amatos šobrīd tiešām var iztikt tikai un vienīgi ar latviešu valodu? (un, nē, būt par partijas biedru Nacionālajā apvienībā netiek ieskaitīta kā valīda atbilde).
  dienasgramata
  10:26a
  KASJAUNS. Slavenais anekdošu varonis belašs, ko padomju laikā ieskrietuvēs varēja nopirkt par 22 kapeikām, patiesībā ir garda un sātīga uzkoda.
  dienasgramata
  8:57a
  DELFI. Noslēdzies konkurss par iespēju laimēt pastas pagatavošanas komplektu.
  Wednesday, October 22nd, 2014
  dienasgramata
  6:17p
  DELFI. Latviešu meitene priecē ar visai oriģināliem pašportretiem.

  P.S. visai
  silpurene
  3:55p
  Aizgāju uz akmeņi manās kabatās un esmu bezgala pateicīga konkrētajai animācijai, jo īpaši pateicīga esmu par to tieši šobrīd, jo tuvojos trej-deviņu vecumam dzīvoju neatbilstoši  kaimiņu un ģimenes kārtīgas un veiksmīgas dzīves izpratnei un ļoti maz daru, lai viņiem izpatiktu. Animācijā izskanējusī formula dzimt-precēties-vairoties-mirt - nē, paldies! Un pie nākamā "kad būs,vai būs, cik tu pelni, vai tev ir auto" vērsies vaļā mani dusmu vārti un ka es jums saku, tie ir augsti un plati un grūti veras ciet!
  dienasgramata
  4:19p
  tādus mūs redz ārzemēs:  kaut kas no Riharda Bargā tenkas par Agitu Dragūnu
  tadeuszcysewski
  9:12a
  skaidrs ir tikai pats gaismas kulminators. makarona gaismas pavēderē. no pašiem skandināvu riņķiem dejojis. ne nieka, ne soliņa prieka. prāta skaidrības variācijas. siega vētras radīja prieka dzīslas. tam bija apņemts kāds pūdelis, un taustīties no tā bija vajadzējis vienos vārtos. brašos austeru zēnus. manas prasmes raustīja dzīves luksoforus. un ienesa arī skaidrības variācijas. un ienesa brīžiem lakstīgalu lietu. miegs jauki raustīja savas pastalas. sniegs kā knipis rukāja. tauste jautāja ,vai nebijāt rakstījuši kādas grabuļu paliekas? uz jūsu iecirkņa volāniem. brašajiem guldeņiem. lakstīgalas bija dzīves kaldinātājas. ienesa saviem brāļiem dzīves uzliktos skaistos papīrus. lakstīgalu bružātājus. mašīnista sapnī. es redzu šo patvāru grēdas.

  tauta raksta, ka tai nebija nekas atlicis no smalkjūtības. es jau tagad kartupeļos sēdu. miegs rakstīja arī piekabes. miegs raksta arī par prāta atturību. tās nelidinās starpstaciju pulksteņos. nokampt pa pakava sēdvietai. aiznesa savus ļaudis uz dienvidu elektorātu. dienas vidus bija ražens un aizgalda stulbenis. taustījušās ap pastmarku podiņu. manas prasmes jautāja, vai tām nebija vienvietīgās augsnes žēl. gandarījums palicis taustes ciklos. sienās un naktīs uz gultas izvandīts skurstenis. pastmarku lietus. lakstīgalas ienest papīra toverī. atnests arī kāds gudrības biļetens. tauste atnesa arī pa gurķim. tauste jau tagad bija viņam likusi dzenāt gumijas pa apriņķiem. gandrīz no groza apakšas ir viedots skaistais papīra toveris. tik pat tālu, kā skaists ir šis ceļš, ko aizēno biezoknis. tauste ir viedota no patvāriem. manas dienasgaismas atveides principi. skaistais papīra stulbenis. ir ienests viesn vates pikucis šajos skursteņos. skaistais bija viņam licis papīrā sakārtot savas domas. manas papīra domas. tauki ir galvenais, ko bija vajadzējis rakstīt. mans biešu soross. ne tik dikti, ne tik pielikti. skaisti bija vajadzējis tik turēties pretim skurstenim. dzīves kaldinātājs mugurkaulos un starpbrīžos. ja vien tiem būs kāds skaistāks temats bijis iedzīvināts muskuļos.

  atnest arī kādu skapīti. iznest makaronu grēdas. miegs raksta saviem brāļiem rakstāmgalda piederumus. nekas nav rakstīts tik tālu, lai tajā atnesu maksājumus. miegs raksta saviem brāļiem rakstāmgaldiem. lai tie būtu rakstāmgalda piederības cienīgi. sniegs un aizbetonētais augusts. miega laikraksts. lietus īriss. pastmarku dziesmas. ir izveidots smieklu laikraksts. tauste atkal un atkal paģērē makaronus. tauste arī tagad bija vaicājusi vjetnamiešiem, vai tie bija gandarījuma varā. tauste arī pieskares maska. manas prasmes jautāja dziesmusvētku lakstīgalām. tauste ienesa miegaino skandālistu. tauste bija viņam liegusi miegainos liekuļus. pat skaistāku kā brēka. tāds rakstura grēviņš. www. punkts.lr. neviens nebija viņam licis iedzīvināt šos skarbos patvārus. sniegs jau tagad bija viņam licis zēvelēt. tauste bija viņam likusi nogulties pie patvāra papīriem un sniegties pretim skurstenim, lai tas būtu bijis kāds partitūru auskars. naksnīgais austeru dzīvžogs. ja tam būtu bijis kāds skarbāks papīrs palicis auskaros. lācis ir mans prieka diriģents. bija viņam likušas atnes makarona dzīslas. tagad manas prasmes ir izrevidētas. lakstīgalas un tauste neko nebija viņam lieguši. meigs laikapstākļos bija vaicājis, vai tam nebija kāds uguns patvāris? bija viņam licis skaidri saprast skolnieku bēdīgos auskarus. un tagad tam bija vairākas reizes piekodināsts meklēt dzīves skaidrības patvārus. ar dzīves laikapstākļiem mūrniekos. aiznesta uz spiedpogu skandināviem. un magelāns bija viņam licis sniegoto prieku atnest uz papīra. miegs raustīja dzīvi.
  ave
  1:11a
  Pavasarī, gatavojoties izrādei, vajadzēja uzrakstīt stāstiņu par sievieti. Drusku pārtaisīts, patīk arī tagad, lai arī šodien es rakstītu citu stāstu. Tāpēc pērno var nodot Cibas valsts arhīvā.
  ''No viņas divdesmit četrām identitātēm viena ir sieviete. Ģertrūde no Grebenščikova ielas. Viņa strādājot pilsētas bērnu-zvēru dārzā. Vasarās, kad vakari ir vēli un iesiluši, viņa mēdz aizlaisties no turienes sarkanām lūpām un papēžkurpēm rokās. Nez, vai viņai vispār ir sava lūpukrāsa. Bārā viņa vienmēr dzer pokālu sarkanvīna. Pirmais malks sarauj vidukli un padara uzacis tumšākas. Un tā krāsa! Viņa ceļ pokālu acu augstumā un vēro cilvēku siluetus caur to. Tikvien vakara gaitā viņas glāze kļūst caurspīdīga un tukša. Ja viņa būtu dzimusi galvaspilsētā, viņa zinātu, ka sarkanvīns ir nevis dzēriens, bet vakara apgaismojums.''
  Tuesday, October 21st, 2014
  terrifyer
  9:55p
  dienasgramata
  8:30p
  DELFI. Imantas pedofila notveršanu apgrūtina viņa personība.
  goddes
  8:10p
  Bezmaksas padoms Zippo šķiltavu lietotājiem, lai gan ideju banka būs priecīga par _1_ alus ieguldījumu asins ķimiskā sastāva normalizēšanai, ja Jums padoms noderēs un radīsies sajūta, ka vajag šādi atalgot. Tātad, pienāk brīdis, kad Prometeja rīkam deglis ir nolietojies, izvilkts līdz maksimumam vai vispār neesat droši, ka izdosies to nomainīt un/vai izvilt bez rīka traumēšanas, zināmas iemaņas ir vajadzīgas. Vai arī vienkārši gribas pist kapeiku (atvainojiet par Luvras akcentu):). Akurāti atbrīvojam Zippo no eņģes, lauzt nevajag, nesam uz izslavēto mūža garantijas servisu, tur viru salabos un...pēc definīcijas nomainīs-ieliks jaunu "iekšiņu". Voalā!
  dienasgramata
  8:03p
  DELFI. Ģenerālis atzina, ka zemūdenes ir "ārkārtīgi grūti" atrast, un iepriekš Zviedrijai ar to nav veicies, norādot, ka "arī nevienam citam [tas nav izdevies]". Vairāk nekā desmit gadu laikā no 1980-tajiem līdz deviņdesmito gadu sākumam Zviedrijai nekad nav izdevies notvert vismaz vienu zemūdeni.
  eermaniitis
  5:09p
  arī pārtikas tehnologs
  pagājušas 2 stundas - linex strādā ;)

  a par to valmieras tīrkultūru - uz kuras cita starpā rakstīts, ka ir kaut kādas ūber dūber baktērijas - es piezvanīju ptac tad piezvanīju kaut kādiem epideomologiem, tad bioram tad viņi man solīja iedot biora pārtikas labratōrijas telefonu, a tur tikai fax's atvainojiet par kalambūru

  zvanīs rītā - man tā ņemtne sāk ieinteresēt
  eermaniitis
  12:03p
  kulinārais blogeris
  valmieras tīrkultūrā nav ne sūda no kultūras, par tīrību nezinu gan

  ieliku pienu uz jogurtu raudzēties - pa nakti nekas - pilnīgi un galīgi nekas

  saķēzīts tik materiāls - ech!
  Monday, October 20th, 2014
  klusais_okeans
  4:48p
  šodien darbā runāju ar pievilcīgu vīrieti un sarunas beigās pamanīju, ka visu šo laiku esmu lēnām pogājusi vaļā savu jaku. Diez gan krīpī. Es ceru, ka parasti patīkamu vīriešu sabiedrībā tā nedaru, nevis vienkārši nepamanu, ka to daru.
  tadeuszcysewski
  11:04a
  dienu valdnieki saprot mūsu apceres bagātību. atrasties starpstaciju kūdrās. vienos vārtos mandarīna grīdas laidās. mēs radām viņam radus. rada atkala. gaisma pavilkusies uz austrumiem mēs. redzam gaismas paviljonus un iekšas. baravikas ksenijas. mēness sastiepis mājās kūdru. kāds augstāks auguma pērtiķis. no pastariem atnestas gaismas klaviatūras gaida skaidro partizānu lietu. gaismas likvīdās drukas manieres. taisnivirziena gaismas klavieres. tauta rakstīja saviem brāļiem manas prasmes. tauta raksta, ka tai vajag dziesmas tekstus. tauta rakstīja saviem brāļadēliem dziesmas kalaviatūras. manas prasmes jau no pašiem gaismas skaidiņu vīreļiem. manas prasmes nekad nav bijušas augstākās domās par partizānu guliveriem. mēs redzam - šiem skudrupūžņu cilvēkiem labākas augstumu paražas. ir viens taustiņinstrumentālists rakstījis dižas dziesmas. tagad tam bija sava veida gaismas klaviatūras.

  mēs no jūsu mēteļiem gatavojam skandināvu pudeles. mēs ar gaismas paviljoniem iepazīstinām savus viesus. no manas prasmes neko nevarēja iegūt. tauta rakstīja iegarenajiem gaismas gurķiem un taustījās ar gaismas kalaviatūras gaistošajiem dziesmu puduriem. iegarenās iesmu pūdētājās. es redzu, pūdētājiem sieriem maksts ir veidota. no partizānu zelta tauta raksta saviem gaismas klavesīnistiem. mans prasmes jau no dienas vidus ir saziepētas. tauta raksta saviem brāļiem, lai tie būtu vistīrākie skeleti. naktstaureņi baidās no manas prasme. ar gaismas lakstīgalu sīvajiem gaismas kalvesīnistiem. manas prasmes jau dalīja saviem brāļiem gaistošo augmentācijas gūstu. nemaz ne tik daudzas gaisma spaviljoniem piederīgās pēdas. gaistošajos pūderos lakstīgalas bija veidojušas nakts taureņus. tauta rakstīja saviem brāļiem. gaismas paviljona dziestošajos augumos iemantots kāds paprāvāks iegansta aromāts. un tagad manas prasmes jau devās zuduma pēdās un aizgaiņāja dziestošo revolūciju. skaidrības praviešos gaismas klimati. manas prasmes jau nebija gaistošajā akronīmā liegušas saviem brāļiem naksnīgo augumu liekto skaidrības patību. sniega praviešiem manas prasmes neko tādu nebija iemantojušas. jo tauta rakstīja saviem brāļiem, lai tajos augstumos, ko es par viņiem rakstu, manas prasmes jau tagad būtu bijušas raksturīgas. kāds bravūras spīdīgais auskars. un tauta rakstīja saviem brāļiem dziesmusvētku paģiras. tagad manas prasmes jau bija gaistošas un neko nebija viņām devušas. ja tam bija apgulties liegts. skaidrības purvā bija arī kāds skurstenis. manas prasmes tam nebija likvīdajos gaismas paviljonos nesušas neko lieku. un tagad manas prasmes jau devās uz augšu. un starpbrīdī manas prasmes jau devās iegarenos iemuļļātos skopajos austrumu puduros. un tauta rakstīja dziesmas. un tagad maksts bija sausa un taisījās augmentēt. tauta rakstīja, ka tai nebija pieticis skaidrības. un tagad manas prasmes jua bija radījušas divas vienvietīgās pēdas ar gaismas klaviatūras mēģinājumu telpu. un tauta rakstīja skursteni no manas prasmes. jau kāds bija apgūlies un nenesa neko pēdīgiem spēkiem. manas prasmes no tā nebija gandarījuma pēdas lauzušas. un tagad tam bija vairākas dricelīgas pēdas, ko apņemt. un nakts bija viņam likusi skarbajos austrumos nenest neko no patmīlas grēdām, jo tām bija vairs tikai skaidrības puduris. manas prasmes no tā apgalvojumiem neko nebija gaidījušas. un tagad manas prasmes jau tautas lakstīgalās bija viņam likušas darināt saviem brāļiem skaidrības pūpolus. arī no pašiem iesmiem manas prasmes nebija gandarījuma pēdas liekajos austrumos saziepējušas. un tagad arī tāds gadījums, kad naksnīgais austrums neko nebija viņam liedzis. tauta rakstīja paduses. un lakstīgalas rakstīja dziesmusvētkus. un stabules rakstīja nakts augmentētos austrumu pudurus. un tauta bija slieka ar skarbo patvāri. un tagad manas prasmes jau bija vairākas naksnīgās dziesmas. iementi bija viņam likuši burkānos piecelties. bija arī kāds gurķis ar skarbo stāvlampu. tauta bija vairākas reizes laidusi prom šo skarbo starpmanieri. tauta ir raksturīga brīžiem. maksts ir viens pats. tagad nakts ir galvenais. nakts skarbajos auskaros. tauta raksta saviem brāļiem, lai tie nenes saviem brāļiem piesolītos auskarus. un tauta raksta. ir viens tāds drūmais auskars palicis pāri no piepes. tagad tam bija atnests arī kāds pūpols. taustīties pa pravieša pēdām. gandarījuma varā. es biju vairākas reizes nesis saviem brāļiem pūpēžus. tauta rakstīja saviem brāļiem naksnīgos auskarus. tauta raksta saviem brāļiem laika apstākļus. nenesa neko no pravieša raksturīgā marionešu auguma. bija viņam likts no postulātiem iznest saviem brāļiem gandarījuma sēklas un taustīties pretējā virzienā. manas prasmes jau daudziem laikapstākļiem bija radinājušas nekur nepiesieties. kāds negauss slīkoņu burkāns. manas prasmes jau tagad bija vairākas reizes līdzīgos naksnīgos drosmes laikapstākļos un murgainos dziesmusvētku augļos. nakts bija mani sapratusi. nogulsnes manas prakses skaidrajās akācijās. auskaru tautas lakstīgalas. es arī redzu, dziesminieki nāk kā prāta apkūkotie. skarbais pravieša dziesmkukulis manas prasmes jau tagad lakstīgalās piedzīvojis. manas prasmes jau tagad nesa saviem baranku durkļiem muskuļus, lai tie praviešu skursteņos iemarinētu dzīves lakstīgalu auskarus. skaidrības labad nestu savu brāļu pēdas uz miertiesnešiem skursteņos un dainu aizgaldos.

  dziesma izrevidē arī skaidro saprātu. manas prasmes jau no pašiem dziesmusvētku akvalangiem manekenēja dziesmu paviljonus. muguras skaidrais saprāts. gaismas lakstīgalas nekad nebija vairījušās iznest maskavas skudras. un skudras beidzot bija gaidījušas smieklu lēkmes. un nekad nebija rakstījušas dziesmu paviljonus. un miers nekad nebūtu varējis dziesmas apvienot muskuļu dzidrajos pūpēžos. skaidrs ir tikai pats austrumu cikls, kas ar skaudību vēro naksnīgos dziesmu pavilojonus. miesnieks nebūtu varējis iestiprināt saviem brāļiem gaistošo auskaru pūpēžus. tauvas bija vairījušās ienest miesniekiem piemērojamos pudurus. tauta rakstīja saviem brāļadēliem muskulatūras iedzimto skarbo austrumu puduri. saprast saviem brāļiem piemērojamo skudrupūžņa ieskandinātāju. tauste arī palika tāda pusvirus. vairīšanās manierēs bija iegarenais, skaidrais pauzeris iestidzis gudrības prāvajos auskaros. tauta rakstīja dzīves makulatūru un iededzināja skurbuli. atvedināt miesnieku skudru puduros. atnest makaronu grēdas atkal un atkal. un atvedināt makaronu gammas. tauta rakstīja mierniekiem gandrīz tik pat daudzas reizes. mēs nebijām rakstījuši makaronus. uz jūsu makarona bija pavīdējis kāds skudrulācis. un tagad tam bija vajadzējis uzprišināt skaidro tematiku. miega lakstīgalās miers jau tagad būtu varējis skaidri saprast smieklu jūras. miegs jau tagad rakstīja saviem brāļiem muskuļu praviešiem. tagad daudziem bija skarbajos auskaros skurbulis. manas prasmes nekad nebija aizvadījis mierīgos putekļos. tauta rakstīja miegainajam auskaram. miegs jau bija radījis tikai skurbuli. tauta skurbulī bija aizvadījusi auskaros miegainos dziesmusvētkus. skaistumā makarona grunti. un atkal tas bija vaicājis skaistajam bravūras grādam. miegainajos skaistumos skurbulis bija dziesminiekiem pavilcis makarona grādus. miegs jau tagad bija vaicājis biezajiem brāļiem. taustāms miegs ir pavisam skurbulī. dziesmusvētku skarbajos auskaros. tagad bija tikai pats laikapstāklis un miegs. un tagad tas bija rakstīts ar prāvu radikālo skursteni. uzkundzēt skaistumu un kaklasiksnas. auskaros un taustes luksoforos. un taustījās arī pašos auskaros. taustes luksoforos manas prasmes nekad nebija radušas atkailināties. manas prasmes jau tagad būtu varējušas atkailināt savas dziesmas un sktaigāt skursteņos un makulatūrā. kundzītes makulatūras grēdas. mierīgajiem skursteņiem manas prasmes jau atkailinātājās un taisīja dzīves luksoforos un miegainajos auskaros, stiedzīgajos prieka lakstīgalu auskaros. muskulatūra uzvaras miegainumā. bija arī kāds rakstvedības prieks palicis pāri un taustīja prieka rakstvežus. mazais, skarbais skaistuma paviljons. un tauste jau atkal raksta saviem brāļiem, lai tie nekad nebūtu varējuši manas prasmes atkailināt. un ieradās ar prasmes gandarījumu aiz ādas. mazliet skaistāk kā purpura kaktusos. un tauste lakstīgalas sabēra dziesmusvētkos un atnesa arī man kartupeli, lai tas būtu varbūt kāds no makarona gammas tērētājiem. un aiznesa arī skarbajiem dziesmusvētku akordeoniem makulatūras dzinuli. skaidrajos partitūras austrumos manas prasmes jau no pašiem sākumiem bija vairākas reizes ganījušās apkārtmēra auskaros. un tauste nebija viņam liegusi atnest saviem brāļiem dziesminiekiem kurdu bērniņus. un darīja saviem ilgviļņiem makulatūras spīdīgos pompus. un akordeonos makulatūras dziesmu pavēlniecisko austeri. un aiznesa partitūras tālu prom no manas prasmju taustes. un tagad tikai pats skaistākais bija atnesis viņam lieveni pilnu ar gambītu. tauste nekad nebija dziesmusvētkos sakūlusi austeres tik tālu, lai tajās būtu kāds gurgstošs miers. taisīja skursteni tālu prom no manām pastmarku marša pēdām, ka es biju gandrīz jau gandarījuma varā. un taisīju dziesmas un lēcu pēdējos auskaros ar skarbajiem turku padarītājiem. manas parasmes neko nebija likušas viņam uzvandīt. taustīja gaidīšanas manieres. ar to arī bija gana. nekad nebija viņam likts tik daudzas reizes nest muskuļus. starpgadījumu pēdās manas prasmes jau tagad nenesa mierīgos auskarus. un starpbrīžos lakstīgalas bija viņam likušas apvemt savas pastarās tiesas. un atnest arī kādu klaigājošu burbuļvannu. un atveldzēties mierīgajos auskaros. tolaik manas pastmarkas jau stūros un gaidīšanas kambaros bija vairākas reizes redzējušas kūdras laukus. un nakts mierā bija arī kāds skursteņu papīrīts ienests un atmiekšķēts. manas prasmes jau tagad bija vaicājušas smieklu volāniem pēc gaismas klaaigājošajiem miegiem. un diegiem manas prasmes neko nebija atļāvušas. un tagad arī pašiem skursteņiem nekas nebija palicis pāri. ar to viņš arī atšūvās un taustījās tik tālāk. manans prasmes cikliski gaidīja gundegas āboliņas smieklu lēkmes, lai tajās atnestu sev skursteni. miegainais skaistums neko tādu nebija radījis. miegainajam cikla skurstenim, ja tam bija arī kāds gurgstošs spozmes mažorānis, ar to arī pietika vieglprātīgos skarbuma grādos. un tauste oda pēc maksts liekajiem guvernantiem un staigāja prasmju auglībā kā skarbajā skatu tornī. manas prasmes no tā dzīvīgākas nepalika, bet tikai garenākas. uznesa saviem brāļiem piemērojamos auskarus. un taustes gambītā es biju viņam paredzējis skursteņu vaboles. un aziātus ar skarbajiem burkāniem. manas prasmes jau tagad bija viņam redzējušas skurbuma pēdas. un pazīmes laidās apkārtmēra skaistumā. ja tam būtu bijis kāds paģiru laikapstāklis. un taustes liekajos gandarījumos manas prasmes jau tagad bija viņam.
  Sunday, October 19th, 2014
  ave
  10:42p
  Cik lieliski. Šonedēļ divreiz biju uz operu un abas - gan Verdi Rigoletto, gan Berga Lulū - bija par to, cik sapisti ir cilvēki. Un ļoti daudz līķu. Un mierīgi var identificēties ar visiem, jo tu nemaz neesi normāls un atzīts, ja negribi spēlēt šajā limonādē-groteskiādē. Slimi, bet tikpat patiesi cik patiess ir neveselīgs ideālisms.
  Upd. Uzrakstīju, paskrullēju, palasīju, ko ezss typina, un atcerējos, cik dabā viss ir normāli. Watch the art level in your veins.
  dienasgramata
  8:57p
  Ierodos Liepājā un pirmais, ko es satieku, ir Imants Kalniņš rimčika sieru nodaļā!
  dienasgramata
  8:49p
  DELFI. Kādā pētījumā atklāts, ka stunda gleznošanas ievērojami uzlaboja pacientu, kas slimo ar HIV/AIDS fizisko un garīgo pašsajūtu. Tāpat secināts, ka darbošanās ar plastilīnu, aplikācijām vai jau minētā gleznošana palīdzējusi arī vēža pacientiem.
  mazeltov
  12:17a
  Domāju, ka lielākā problēma kultūrā ir tā, ka sfērā darbojošies vienkārši nav gatavi jautājumam "un kāds no tā ir labums?". Izrādās, ka Starptautiskajā Raktsnieku un tulkotāju mājā kopā ir ieguldīti apmēram 200,000.00 LVL kopš 2007. gada un tomēr - ko tādu diženu tas nams ir atnesis Latvijas valstij? Pēc apmeklētāju saraksta redzams, jā, apmēram 450 rakstnieki/tulki tur ir paviesojušies 7 gadu laikā, bet kur ir, piemēram, to nenovērtējamo romānu vai tulkojumu saraksts, kas tapis pateicoties šim nekustamajam īpašumam ar Pegazu kā pievienoto vērtību? Izstaigājot mājas lapu krustu šķērsu, uz šo jautājumu (pašu galveno) atbildes, diemžēl, nav.

  Rakstnieku un tulkotāju mājas mājas lapā publicētajā programmā minētie mērķi ir:
  - dot iespēju literātiem, tulkotājiem un pētniekiem strādāt radošu darbu, atrodoties rezidencē;
  - sekmēt radošos procesus Latvijas literatūrā; - veicināt augstvērtīgu literatūras oriģināldarbu tapšanu;
  - sekmēt literatūras tulkošanas procesu attīstību, literāro tulkojumu radīšanu no un uz latviešu valodu;
  - sekmēt tulkotāju tālākizglītību un profesionālo specializāciju; - radīt priekšnoteikumus un vidi produktīvam radošajam (rakstniecības un tulkošanas) darbam;
  - iniciēt un organizēt literatūrai un literatūras tulkošanai veltītus starptautiskus seminārus, konferences, darbnīcas;
  - bagātināt vietējo kultūras areālu, veidojot sarīkojumus un tikšanās ar rakstniekiem.

  Būtu lieliski uzzināt, kā viņiem ar to visu ir veicies.

  VKKF piešķirtais finansējums Starptautiskajai Rakstnieku un tulkotāju mājai, sagrupēts pēc piešķirtā finansējuma apjoma:
  P.S. Varbūt kāds var ieteikt arī to, kā ielikt ekseli cibā bez čakara ar skrīnšotiem, lai uztaisītu bildes jpg formātā.
  bridget
  12:36a
  to, cik ilgi strādāju, šajā nedēļā mēru svecēs - nevis stundās, bet gan izdegušo pļošku skaitā.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba