martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, April 18th, 2015
  muzungu
  8:13p
  bizness
  Nesen uzsākām ar vīru savu biznesu. Piegādājam Anglijas interneta veikalos nopirktās preces. Jāsaka, ka sākums ir feins. ir pirmie apmierinātie klienti un katrs Paldies silda sirdi :) Šobrīd strādājam pie mājas lapas, solas būt maija sākumā un tad jau vispār būs smalki. Kad uzsāku - pat nenojautu, cik daudz darba ir jāiegulda, cik daudz jaunas lietas jāiemācas, cik daudz tas laiku paņems, bet šobrīd jau kad viss sāk darboties, sadardības nostabilizējas un kļūdas novērstas, saprotu ka bija vērts!
  Pagidām, kamēr www.intox.lv ir izstrādes procesā, darbojas http://test-silver.com/intox/calculate.html
  Visi mīļi aicināti sūtīt daudz un dikti! :) Starp citu, mums ir labāka cena nekā konkurentiem :D
  Friday, April 17th, 2015
  ululate
  8:58a
  atgriezties Rīgā no Indijas ir kā atgriezties mirušā pilsētā, tāda sajūta, ka uz ielas nav neviena cilvēka, viss ir ļoti pelēks un tukšs, bez dzīvības. toties ir bezgalīgi daudz svaiga gaisa, ko elpot, un gaišs - ilgi!
  Thursday, April 16th, 2015
  klusais_okeans
  11:39p
  Krūzkopa kņazs Miškins pilnīgs wowowow
  yulungu
  8:49p
  Esmu vairākas reizes uztrāpījusi uz ērģļu mazuli, bet nevienu, kad abi vecāki ir ligzdā.

  Procedūrā biju manāmi pārsteigta par piedzīvoto :/

  Aveņu vīnu sajaucu ar dzērveņu uzlējumu. so lame.

  Tagad cepu pankūkas. vienu sanāca apmest like a boss!

  upd. otrā un arī pēdējā pankūka!

  Current Music: http://dabasdati.lv/lv/kameras2015
  klusais_okeans
  2:38p
  domāju, ka pienācis laiks ieviest Rīgas ģimenes ārstu (neesmu tādu apmeklējusi gadus 5), varbūt kāds var ieteikt? Prasības droši vien tādas pašas kā lielākajai daļai pacientu: lai nav pārlieku ilgi jāgaida vizīte, lai vieglprātīgi nenoraksta manas problēmas uz alkohola patēriņu vai vegānismu, nedemagoģē par neveselīgo dzīvesveidu, cienā ar vīnu utt. Centrā.
  dienasgramata 1:22p
  vēl no Delfu padomiem sievietēm: "Ļauj jūsu saskarsmē ienākt cilvēcībai un atbrīvotībai, tā bez pūlēm nodrošinot attiecību harmoniju un abpusēju laimi."
  dienasgramata 1:21p
  DELFI. Cilvēkiem, kuri baidās no realitātes, apprecēties neizdosies tikmēr, kamēr viņi šīs bailes nepārvarēs.
  dienasgramata 11:53a
  DELFI. Rīgā 20 gadus veca sieviete alkohola reibumā iekritusi peļķē, vairs nav spējusi piecelties un pamatīgi nosalusi.
  Wednesday, April 15th, 2015
  mazeltov
  9:31a
  Septiņas dienas Dominikānas Republikā - ķermenis ir guvis dažāda līmeņa apdegumus apmēram 70% apmērā, kā arī pārdzīvots sērfings, enduro un kanjonings. Visekstrēmākais gan bija braukšana ar vietējo transportu un braukšana pašai ar moci kopā ar visiem tiem psihajiem dominikāniešiem pa ceļu - vienā krustojumā man bija totāls meltdown ar kliegšanu un žestiem - meksikāņu seriālu zvaigznes nervozi pīpē stūrī.

  Bildes )
  adrastea
  12:38p
  Šobrīd diezgan bezatbildīgi cīnos ar savu lielāko dzīves problēmu - maģistra darbu. Esmu Berlīnē pie Adriāna. Viņš visu dienu strādā un noliedz to, ka ir sanervozējies, bet nu viņam tas nav man jāsaka, es pati to redzu. Pirmo reiz redzu viņu dzeram jebkādas zāles - vannasistabā ievēroju pudelīti ar pret vēdersāpju/nervu nomierinošiem pilieniem. Vakar visu dienu staigāju apkārt pa Berlīni, nopirku grafikas glezniņu pa 20eiro, esmu nonākusi līdz šim posmam. Fantazēju par to, kā varētu apmeklēt deju un aktier nodarbības, kā varētu pati zīmēt grafikas, kā varētu nobriedušākā vecumā pēc karjeras politikā sākt darīt ko pavisam citādāku ar mākslu saistītu, studēt mākslas vēsturi. Nostaigāju 15km, kājas bija lupatās. Pēdējā laikā esmu īpaši apmierināta ar savu ārējo izskatu, nogriezu matus nedaudz pāri pleciem taisnā līnijā, kas priekš manis ir īsi. Man ir parādījies fetišs uz lūpukrāsām un laikam beidzot esmu arī iemācījusies tās lietot. Kopš strādāju Jamesonā tikai nedēļas nogalēs īstenībā sāku ar nepacietību gaidīt darba dienu.

  Maģistra darbs iet uz priekšu lēnām un brīžiem sāpīgi. Šobrīd sēžu kafejnīcā Morena ar datoru un gatavojos sākt ko darīt lietas labā. Apkārt ir Portugāles stila flīzītes, kafejnīca ir forša un ērta, uz galda stāv tulpes.

  Par Adriānu - cenšos būt saprotoša un nesasteigt nekādas lietas, vairāk fokusēties uz savu dzīvi pagaidām. Negribas pazaudēt rozā briļļu sajūtu, kad esam kopā fiziski viņa ir - varam kopā smieties un apķerties un runāt muļķības. Kad esam prom viens no otra sākas stulbas domas, jautājumi, negribās nevajadzīgi pagarināt attāluma attiecības, bet negribas arī likt pārāk lielas cerības uz kopdzīvi Briselē. Pieteicos Eiropas Komisijas traineeshipam un tiku no 20,000 uz 2,800 shortlistē, tagad jāiesūta dokumenti, bet no šiem tiks atlasīti vēl tikai 650 un tad tie uz izķeršanu mēģinās dabūt sev pozīciju.

  Laikam, ka man būtu nopietnāk jādomā par karjeru un nākotni, bet man godīgi sakot gribās tikai ceļot un darīt random lietas, nevis sēdēt ofisā.
  Kaut kas ar manām ambīcijām pēdējā laikā ir aizgājis šķērsām, vai arī esmu palikusi apmierinātāka ar patreizējo dzīvi, tādēļ nav nekas, kas liktu rauties.
  Monday, April 13th, 2015
  yulungu
  9:58p
  Nopūtu hantelēm putekļu kārtu.

  Kaķis manāmi ieinteresēts fiziskajā aktivitātē :D
  dienasgramata 9:52p
  DELFI. Belēvičs sola rast risinājumu nekvalitatīvā ēdiena problēmai.
  eermaniitis
  9:30a
  smadzenes ārā
  šodien zaudēju aptuveni pusi no savas pelēkās vielas - centos saprast, ko prezidents bērziņš grib pateikt

  tēze, ka viņš ir izdarījis to, ko bija gribējis un nespēja atbildēt uz jautājumu, a ko ta jūs gribējāt bija tikai odziņa
  dienasgramata 9:22a
  Lūk, teiksim, lietuvieši, vai tie var
  Vai latvijieši, igauņi kautkādi ar
  Krievzemi kā savu dzimto māti
  Pavisam dziļi sirdī pielaist klātu
  Un mīlestību lielu audzēt?

  Nu, protams, var - kurš gan šiem traucē…

  (Dmitrijs Prigovs, 1983)
  yulungu
  8:08a
  Vīrs šorīt neprātīgi izteicās- nedo dies' Kaimiņu ieliks par prezi.
  :o
  klusais_okeans
  6:56a
  Bolderājas gājiens bija negaidīti brīnišķs, pjūr medžik. Dzelzceļa sliedes naktī varētu būt mans jaunais hobijs.
  Sunday, April 12th, 2015
  yulungu
  5:46p
  Neesmu nekāds rasists, bet Jaroslavu vienkārši vajadzētu nošaut.

  Un Kaimiņu arī.

  No offence
  Saturday, April 11th, 2015
  rabarbermaize
  10:28a
  Kārtējo reizi pārliecinājos, ka spontānās idejas ir tās labākās. Vakar pēc darba domāju, ka būs piektdienas vakars vientulībā ar pc un popkorna bļodu. Biju jau uzvārījusi zaļās tējas krūzi, kad saņēmu jautājumu- Laižam, tūlīt būšu? Tā no šī jautājuma izskanēšanas līdz iekāpšanai mašīnā pagāja nieka 15min (ievērības cienīgs ātrums sievietei, lai paspētu izkāpt no mājas drēbēm, izžāvētu matus, samestu somā kaut ko vienai vai divām dienām un aizietu līdz tikšanās punktam). Galu galā aizbraucām uz Jelgavu ciemos pie draugiem uz pikniku! Labi pavadīts vakars un jauka kompānija! Naktī tomēr atbraucu atpakaļ, jo bija tāda iespēja, un brīvdienās piecelšanās savā mājā tomēr ir ļoti svētīga (ko arī tagad nesteidzīgi izbaudu)!

  Pagaidām mans šī gada solījums sev, teikt vairāk "Jā" un piekrist uz dažādām avantūrām, strādā labi!
  dienasgramata 10:00a
  Lūk, iekārtoju es sev mājokli
  Un uzradās tur tarakāns
  Tad viņu uzradās tur tūkstoši
  Bet vēlāk - vesels okeāns.

  Un man ir dota vaļa viņus nīdēt
  Un runa te nav par skaudību
  Nedz arī par šaubīgu analoģiju
  Ar tautu un mīļoto valdību.

  Tur mezgls ir savilcies cieši
  Un viss ir gluži vai cēlāk
  Tur tauta iekārtoja mājokli sev
  Bet valdība uzradās vēlāk.


  (Dmitrijs Prigovs, no cikla "Tarakanomahija", 1981)
  Friday, April 10th, 2015
  dienasgramata 11:55p
  es tevi mīlu verbāli
  ar siltiem, bieziem vārdiem
  ar nepabeigtiem teikumiem
  un balto pantu zārdiem

  es tevi mīlu herbāli
  ar ziedu pilniem krūmiem
  ar sausas zāles kumšķīšiem
  ko dedzinu bez dūmiem

  es tevi mīlu orāli
  un nolaizu ar mēli
  lai padarītu mitrāku
  un mazinātu kvēli

  es tevi mīlu morāli
  ar visu savu stāju
  un tavu nevainību pats
  ik nakti nosargāju

  es tevi mīlu anāli
  jo nezinu kur meklēt
  no bezdibeņa izeju
  šai mīlestības peklē

  es tevi mīlu banāli
  jo mīlestību manu
  tu esi atfrendojusi
  un uzlikusi banu
  dienasgramata 12:10a
  FOCUS. Сегодня на Латвийском радио был замечен лидер знаменитой латвийской группы Brainstorm Ренарс Кауперс, в студии звукозаписи записавший звук.
  Thursday, April 9th, 2015
  felipe
  9:23p
  Pirmā doma pēc šodien gaismā izceltajām Iesalnieka pērlēm, ir, ka konvencionālā politiskā karjera viņam būtu jābeidz. Tiešām neesmu drošs, ka ir labi, ka Tieslietu ministrijas parlamentārais sekretārs ir atklāts fašists. Tomēr atkāpjoties no pirmajām emocijām, ir diezgan skaidrs, ka pietiekami liela sabiedrības daļas uzskati ir ļoti līdzīgi un vismaz tik pat agresīvi. Tādējādi, ja notiktu neticamais un, piemēram, MK vai Saeima rosinātu Iesalnieka atstādināšanu no amata saistībā ar šiem uzskatiem, tā nebūtu pārāk laba rīcība. Šādai iniciatīvai vajadzētu nākt tieši no sabiedrības, kura izrādītu sašutumu par šādiem uzskatiem. Tas būtu pierādījums tam, ka iespējams tuvojamies Rietumiem un to izpratnei par demokrātiju, toleranci, iecietību un līdzīgām vērtībām.

  Interesanti, vai šis gadījums uzņems kādus apgriezienus un izpelnīsies kādus oficiālus komentārus un rezonansi tālāk par twitera neīstās dzīves robežām. Principā prasītos kādi oficiāli TM komentāri un kāds sižetiņš Panorāmā ar pašu varoni. Lai arī tie Iesalnieka prāt ir seni ieraksti, atļaušos apgalvot, ka 5-7 gadi nav nemaz tik sen; cilvēks 25 gadu vecumā parasti ir nostiprinājis diezgan skaidru vērtību ietvaru, lai arī tas, protams, var mainīties; šī brīža Iesalnieka izteikumi neliecina, ka viņš savus uzskatus varētu būt mainījis.

  Vēl interesanti, vai viņam ir pieeja valsts noslēpumam un ja ir, vai SAB šādus izteikumus uzskata par savienojamiem ar šo pieeju.
  dienasgramata 10:53a
  TVNET. Straujumas birojā pret iedzīvotāju vēstulēm ir selektīva attieksme.
  dienasgramata 10:25a
  Putina jaunās mājas lapas izveide izmaksājusi 20 miljonu rubļu. Preses sekretārs noraidīja iepriekš izskanējušās baumnas, ka tam iztērēti 50 miljoni.

  Atjautības uzdevums IT speciālistiem - Atrodi, kur paslēpta nauda: http://www.kremlin.ru/
  dienasgramata 12:35a
  "Tas bija neoreāli!" pēc pirmās kopīgi pavadītās nakts savam puisim teica kinozinātniece.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba