martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, August 25th, 2016
  rabarbermaize
  2:27p
  Tendence sarežģīt savu dzīvi tad, kad paliek par garlaicīgu. Būs pārmaiņas. Cerams labas.

  Current Music: Sofi Tukker - Awoo
  Wednesday, August 24th, 2016
  decembris
  11:52p
  Poll #20805
  Open to: All, results viewable to: All

  Tev ļauj paturēt tikai divus. Ko tu izvēlētos?

  View Answers

  Ciba, Facebook
  20 (66.7%)

  Facebook, Twitter
  5 (16.7%)

  Twitter, Ciba
  5 (16.7%)

  Tev ļauj paturēt tikai vienu!!! Ko tu izvēlētos?

  View Answers

  Ciba
  15 (46.9%)

  Facebook
  13 (40.6%)

  Twitter
  4 (12.5%)

  Tuesday, August 23rd, 2016
  mazeltov
  10:37p
  Ā, un es šodien caur biroja logu redzēju debesīs lidmašīnu, kuru pavadīja divi iznīcinātāji.
  Izrādās, ka nevis nolaupīta, bet gan nīderlandiešu olimpieši atgriežas mājās no Rio un iznīcinātāji šos sagaida/pavada/apsargā:

  https://www.facebook.com/KLM/videos/10153909457075773/
  mazeltov
  8:48p
  Bet zin, kas būtu vissmieklīgāk? Ja es varētu pārliecināt mammu uzņemt savā mājā bēgļu pāri (un pārliecināt bēgļu pāri), kuriem es varētu maksāt par to, lai viņi strādā mammas mājā lauku darbus - mēž kūti, slauc govis, palīdz rudens sējas darbos. Viņiem būtu jumts virs galvas un piķis ik mēnesi, savukārt mammai - palīgi smagajos darbos.

  Prīmā integrācijas eksperiments, ne? Labākais realitātes šovs LV!
  mazeltov
  8:19p
  Bet vispār, Amsterdamā šonedēļ 25-30 grādi katru dienu, pat IRL no cepiena neizvairīties.
  dienasgramata
  12:31p
  DELFI. Policisti steidz palīgā bezpalīdzīgā stāvoklī atstātiem kaķiem.
  klusais_okeans
  12:39a
  Visu dienu nostaigāju A. drēbēs un neviļus sev ik pa brīdim gribējās pieskarties, aizmirstot, ka tā esmu tikai es.
  Monday, August 22nd, 2016
  mazeltov
  10:49p
  GRATIS
  Nē, es nespēju noskatīties kā sviežpaveltipakaļ grupā dod prom visādus skapjus, kumodes, krēslus, galdus un aizkarus, bet esmu sev uzlikusi hordera liegumu pirms aizvācos tuvāk tam mantu sadales epicentram, lai nav tik daudz loģistikas laikā un bendžā jātērē.
  mazeltov
  8:11p
  Pārkopēts no Latest posts, moped ņe moj
  No Latest posts, izcēlums mans:
  "Nedomāju, ka tāda esmu vienīgā. Nodzīts, noguris cilvēks, kurš diezgan slikti tiek galā ar izdzīvošanas jautājumiem. Strādā, kā minimums, trīs slodzes - pamatdarbs (lai iet stāžs un sociālais nodoklis), minimikroskopiskais savs bizneselis, un darbs, kas ir mājsaimniecība. Ar savu mūždien pielabojamo dzīvojamo īpašumu, ar vecu mašīnu, sūdīgu veselību, jo nevar atļauties ne tik daudz atpūtas, cik vajadzētu, ne tik līdzekļu, lai savestu sevi kārtībā. Ar māti, kura ēd nervus, ar ne ideālo personīgo dzīvi.
  Man ir žēl to, kam ir vēl sliktāk. Protams, ka žēl. Bet es jau sen vairs nemetu kapeikas ubagiem un neskrienu palīgā vientuļiem pensionāriem. Kad biju maza, gan ubagiem metu kapeikas, gan pensionāriem palīdzēju. Kāpēc tagad vairs to nedaru?

  Jo saprotu, ka, ja metīšu kapeikas visiem ubagiem, tad aiz pēdējā ubaga rindas galā varēšu sēsties pati. Un nevaru arī paņemt vienu tādu ubagu pie sevis uz dzīvi - arī tas beigsies identiski. 
  Un man vairs sen nav spēka vientuļiem pensionāriem. Es biežāk esmu slima, nekā vesela, jau gadiem ilgi. Mana dzīve jau tā apmēram 50% nomodā pavadītā laika sastāv no sīkiem pakalpojumiem citiem - aizved, atved, palīdzi, nokārto, nomaksā, nopērc, aizdod mašīnu, pagatavo ēdienu, izmazgā drēbes, sarunā manā vietā, atbrauc palīgā. 
  Es neskrienu glābt patversmes suņus un kaķus, jo jau viens mans suns man mēnesī izmaksā virs 100 eiro, kā gan lai izglābju vēl kādu? 
  Neziedoju nepazīstamu cilvēku ārstēšanai, jo man nav pietiekami naudas, lai izārstētu pati savas hroniskās un akūtās kaites. Un draudzenei, kurai vajag 3000 eiro operācijai, es arī nevaru nekādi palīdzēt, jo man nav to 3000. Un, ja būtu, prātīgāk to summu būtu iztērēt savā labā, jo vajadzību ir ļoti daudz, turklāt ļoti nozīmīgu vajadzību.

  Visa augstākminētā nepalīdzēšanas pakete ir norma cilvēkam, kam pietrūkst gan laika, gan naudas, lai dzīvotu kvalitatīvu dzīvi. Ar "kvalitatīvu" es domāju - 8 stundas dienā strādā, pāris stundas veltī hobijam, rūpējas par veselību, kad ir noguris, tad atpūšas.

  Un te nāk leģions. Dažādas - gan valsts, gan privāti ierosinātas akcijas: Dzīvnieku un cilvēku patversmes, cilvēki ar steidzami nepieciešamām operācijām, nodegušas mājas, ubagi, bezpajumtnieki, sievietes, kas cieš no vardarbības, bāreņi, badacietēji, bēgļi. Un žmiedz manu pēdējo kripatu pašsaglabāšanās instinkta, sakot, ka kādam ir vēl sliktāk, lai taču es dalos. Ka vajag visiem dot, jo, savādāk - kas es par cilvēku, ka man tuvākā nav žēl.

  Ziniet, ir žēl. Un ļoti pat žēl. Vēl jo žēlāk tāpēc, ka es tiešām nejūtos droša par nākamo dienu, mēnesi, gadu. Iespējams, ka brīdī, kad beidzot, knapinādama eiro pie eiro, būšu izgājusi visus nepieciešamos izmeklējumus, arī man būs nepieciešama steidzama operācija par astronomisku summu. Iespējams, ka pat pirms tā laika es būšu jau tiktāl nodzinusies, ka izmisumā pametusi pamatdarbu izcili neveselīgos apstākļos, un mana rocība samazināsies vēl uz pusi. Kas tik nevar notikt, bet visu apdrošināt es nevaru. Īstenībā - neko nevaru.

  Tāpēc es uzskatu, ka šīs te kampaņas, kas tiek apmaksātas no tādu kā es kabatas (jā, arī ES budžets rodas no kaut kā, nevis zila gaisa un gribēšanas) un, kurās mani noliek vainas apziņas donora pozā, ir pretīgas un noziedzīgas manipulācijas, kas cilvēkos iznīcina pēdējās pašsaglabāšanās instinkta drupačas.

  Zini, Latvija, liec man mieru ar saviem bēgļiem. Manis pēc lai viņi te dzīvo, vairojas un ievieš kaut cilvēkēdāju likumus pēc vēl divām paaudzēm. Vienkārši - liec man mieru, tev ir budžets un resursi, ar ko šos bēgļus pieņemt un uzturēt - uzturi uz veselībām. Neprasi man vispār nekādu manu viedokli šai jautājumā, tu taču sen esi izlēmusi visu mūsu vietā, ko vēl tu gribi? Lai es, vienkārši, atdodu tev pilnīgi visu, uzrakstu sev uz pieres "es mīlu visus bēgļus" un pakaros, tevi slavinādama par pareizo lēmumu? Jo tā būs cēli un skaisti, ja?
  Tikai, no tā "pilnīgi visa", ko es Tev varētu atdot, tu pat vienu bēgli nepadarīsi laimīgu.

  Ja es varētu atļauties vienu nelaimes putnu izmitināt pie sevis un par viņa labklājību pienācīgi parūpēties, tici man, tev tas man nebūtu ne jāatgādina, ne jālūdz."
  rabarbermaize
  5:31p
  Protams nekāda sēņošana man nesanāca. Toties nedaudz parevidēju mazdārziņu un pārējo dienas daļu pavadīju savā `spotā` uz mājas terasītes ar grāmatu un tējas krūzi. Varētu tā mūžīgi sēdēt.
  Vakarā diemžēl bija jādodas uz Rīgu. Mana pēdējā laika aktuālākā sūdzēšanās, protams atkal korķi. Neko neteikšu par Valmieras ceļa remonta luksoforiem, kur zaļais ir pāris sekundes. Vairāk atkal nervus kurināja mīļā Brīvības iela. Šoreiz līdz pusei tikusi un izlaidusi līdzbraucēju, metu rinķī un iekšā sānu ceļos, līdz ar ko izmēģināju waze diktētos neceļus caur Purvciemu/Pļavniekiem...galu galā kaut kā jau nonācu tur kur vajag. Kādu laiku varētu nekur nedoties.
  mala
  12:47p
  g: tu negribi bērnus, jo tā var sabojāt figūru, ja?
  es: nē, planētu.
  dienasgramata
  8:57a
  DELFI. Ivanovs paudis vēlmi ar tā dēvēto elektronisko aproci ap kāju iemitināties tajā pašā Baltezera namā, kurā 2008. gada janvārī tika nošauta viņa sieva.
  Sunday, August 21st, 2016
  mazeltov
  9:12p
  Hobo life
  Tā kā septembra sākumā pārvācos, sapakojām lielāko daļu mantas - 70%, ja ne visi 80% ir riteņi, snovbordi, ekipējums, snova/velo/mx apģērbs, vesels sieks ar ķiverēm, instrumenti, rezerves daļas.
  Nē, nu nafig meklējām dzīvokli, ja mums patiesībā vajag vienkārši garāžu.
  dienasgramata
  6:28p
  DELFI. Internetā ļoti daudzas tievētgribētājiem paredzētas vietnes iesaka izmēģināt boršča diētu, solot, ka nedēļas laikā tā palīdzēs nomest 3 līdz 5 kilogramus liekā svara. Vislielāko popularitāti šī diēta guvusi kaimiņzemē Krievijā, kur borščs vienmēr bijis lielā cieņā.
  Saturday, August 20th, 2016
  bridget
  9:19p
  Izskatās, ka datoram kaput. Vēl šovakar paskatīšu, ko internets saka, bet vispār neomulīgi.
  rabarbermaize
  5:23p
  Pār trejdeviņiem kalniem, jeb aiz neskaitāmiem korķiem, luksoforiem, ceļu remontiem, līkumiem un vēl nezin kādiem šķēršļiem sākās manas lieliskās brīvdienas. Pēc nervus kutinošā brauciena, vakar vakarā nokļuvu vietā, kur jau sen vēlējos būt- Siltumnīcā. Kas nezin- tā ir maģiska pasākumu vieta netālu no Valmieras, kas ir ierīkota iekš siltumnīcas, kurā gar sienām vijās vīnogu stiegri un vietām redzami kārdinoši vīnogu ķekari. Tur bija grupas Tvērumi un A.Skuteļa koncerts. Lieliska atmosfēra un publika. Bija vērts to nokļūšanas pūļu. 
  Nākamā rītā savukārt, devos ekspotīcijā pa Sedas purvu. Jā, jau kārtējo reizi. Bet katrā reizē sava maģija. Šoreiz ilgstošais lietus bija darījos savu un vietām bijām līdz pusstilbam ūdeni. Kopā pa purviem, mežiem, sliedēm noieti ap 9km, bet būtu prasījies vēl mazliet. Pa ceļam satikām purva vilcienu, kas parasti pārvedā `purva ļaudis`, bet šoreiz veda ekskursijā Sedas pilsētas svētku svinētājus. Bija arī šis tas no sēnēm. Domāju ka rīt varētu aizlaist uz mežu pasēņot...ja nebūs pārāk grūti, jo šovakar briest ballīte.
  goddes
  11:49a
  Aizstāju NN jeb tukšu vietu daba nemīl.
  Šīs sezonas TV sēriju īss vērtējums.

  Ilgi turēju grāmatzīmēs izslavēto Stranger Things līdz kādā naktī, kad sāpēja zobs, noskatījos visu vienā reizē. Akkungs kā tracināja Vinonas Raideres personāžs, nespēju paciest neloģisku brēkāšanu un kaitinošu histēriju, bet zinātniskās fantastikas sižets gana tīkams, subjektīvi patīk atpūtai. Mans vērtējums 7, imdb reitings pārspīlēts.
  ***
  Nejauši uzdūros The Night Of , atzīstos, reitings fascinēja un nekļūdījos, iesaku visiem un stingrs 9 komats pāris! Neatslābstoši saglabā interesi, kvalitatīva sērija.
  ***
  "Ļoti patīk arī Wayward Pines , otrā sezõna nelika vilties, paceļu imdb vērtējumu līdz 8, vienkārši tīkama atpūta ar labu noveli "apakšā".
  ***
  Pirmajā sezonā nolēmu pārtraukt sevi mocīt pie Mr. Robot, bet devu otru iespēju un laiks tika izšķiests velti, kaut ko idejas autori grābstās gar citiem plauktiņiem vai vienkārši ideju trūkums, bet viduvējs sūds ar reitingu 6 maksimums, kurš laikam patīkot ajtišņikiem.
  ***
  Joprojam patīk Suits , vienkārši neizskaidrojami patīk, 9!!!


  _____
  Ir dažas pilnmetrāžas noskatītas līdz aptuveni 20 minūtei kā Warcraft un tamlīdzīgi Marveliski produkti, kurus nav vērt pieminēt.
  Friday, August 19th, 2016
  slepkava
  10:50a
  Boss aizdevies atpūsties, tad protams zvana visādi "teroristi", kas grib lai viņiem kaut ko par velti taisa. Nī nī nī :D
  Thursday, August 18th, 2016
  mazeltov
  10:19p
  marule
  5:14p
  iz darba dzīves
  Ir forši, ja otrā pusē pie vadības šprices ir izbijis armijas virsnieks. Kāpēc? Tāpēc, ka:

  - Viņam patīk struktūra
  - Viņam nepatīk bull shit
  - Viņš stāv un krīt par savu komandu, pat, ja tas nozīmē, neapmierinātu tiešo darba devēju (protams, ja aizstāvība ir pamatojama)
  - Viņam patīk fakti un ideja par cēloņiem un sekām

  rabarbermaize
  4:04p

  Vakar pēc darba sanāca mazliet pastaigāties.  Labi ka bija gumijnieki, lietus jaka un stabils lietussargs. Šajās dienās bez šī komplekta bīstami kustēties ārpus telpām. Tikko kā mājās, tā radās vajadzība iet uz Burgu vakariņot un skatīties BMX. Galu galā savējie jāatbalsta! Žēl protams par Edžuka neveiksmi, bet nekas nav zaudēts! Šovakar īkšķi jātur nedaudz stiprāk! Pēc fanošanas sekoja gājiens uz Autentiku, kur uzstājās GoranGora. Šoreiz kaut kā nenoķēru koncerta sajūtas. Varbūt tāpēc ka lietus dēļ tas bija pārcelts uz karstām iekštelpām, varbūt tāpēc ka bija pēcvakariņu nogurums, varbūt tāpēc ka pārāk gara darba nedēļa. Kas zina!? Šodien gan neko nedarīšu, jo aizvakar Zvaigznes grāmatnīcā uztrāpījos uz atlaidēm un iepirku tik daudz grāmatas ka jāķeras pie lasīšanas. Tagad  ar nepacietību gaidu lietainos vakarus, lai var nolīst zem segas un aizmirsties.  Current Music: Saint Sister- Madrid
  dienasgramata
  8:18a
  DELFI. Vējonis nākamnedēļ uzsāks darbu rezidencē.
  Wednesday, August 17th, 2016
  dienasgramata
  7:14p
  "Šādus piemērus varu minēt ļoti daudz, kad atsevišķi žurnālisti absolūti nepamatoti, melīgi un subjektīvi izturējās pret mani, metās plosīt mani, pat nepainteresējoties, vai ir iemesls, taču esmu ieguvusi milzīgu dzīves pieredzi, zināmu imunitāti pret sliktiem vārdiem un spēju izkļūt no jebkuras sarežģītas situācijas," bijusī ministre priecājas arīdzan par to, ko ieguvusi.
  eermaniitis
  5:51p
  eermaniitis
  7:16a
  rihards
  iepazīstaties - cilvēks un mēsls - viens mīž palikt bez ūdens (izroc aku - arī latvijā ne visur ūdens no krāna), otrs vienkārši mīž! mīslis!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba