martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, July 25th, 2014
  mazeltov
  5:39p
  Šodien centāmies nobraukt Seven Summits, uzkārpījāmies kaut kur pāri pusceļam uz pirmo virsotni un tad atklājās, ka vienam ričukam ir megaaplaisa svarīgā savienojumā un nācās griesties atpakaļ. Par laimi, attiecīgais savienojumsūds ir līdzi, tā kā tagad galvenais ir paspēt to nomainīt līdz vakara downhill šatlam.
  Vakar mūs kopā ar vēl četriem uzveda kalna galā un tad nu mēs laidām lejā. Mans draugs brauca visiem pa priekšu un tad vienā brīdi pāri viņa takai pārskrēja grizli lācis. Visi saķērām nedaudz paniku un, cik vien ātri varējām, kratījāmies tālāk. Man liekas, ka es konkrēto posmu nobraucu tik ātri kā vēl nekad. Tie lāči arī diezgan regulāri noliek savus ekskrementus takas vidū - laikam lai cilvēki zina, kurš tur mežā ir galvenais. Bija arī pirmais kaut cik nopietnais kritiens, jo aizķēru ar stūres ragu koku takas malā un tad nu lidoju krūmos - par laimi, bija diezgan mīksts un dibenvaigi palīdzēja visu noamortizēt. Apsitu potīti, bet tā pārstāja sāpēt diezgan drīz, bet rokas gan vēl kādu laiku drusku trīcēja.
  Atvaļinājums iet uz beigām, kas nozīmē, ka drīz būsim atpakaļ Toronto un varēsim atpūsties.
  eermaniitis
  11:28p
  nāve, mēris, gaļa, smaka
  emm kamēr jūs aktīvi diskutējat savos internetos vai un cik atombumbu sprādzieni piestāvētu krievijai vai putinam personīgi

  man radās cits jautājums

  vai āfrikas cūku mēris var pielikt punktu dāņu cūcībām - tiešajā un pārnestajā nozīmē - latvijas ārēs, vai tomēr pat viņš ir bezspēcīgs?
  dienasgramata
  11:55a
  DIENA. Viens no latviešu dzīvesziņas stūrakmeņiem ir spēja atšķirt ēdamu sēni no indīgas.
  dienasgramata
  10:31a
  DELFI. Stāstot par savu dzīvi, Agurbašs intervijās vienmēr uzsvēris, ka ne ģimenē, ne biznesā demokrātija nav iespējama, un, iespējams, tāpēc pirms diviem gadiem izjuka viņa un dziedātājas, TV raidījumu vadītājas un skaistules Andželikas desmit gadus ilgusī laulība.
  yulungu
  8:19a
  Atnācu uz darbu jau sapucējusies vakaram.
  Kolēģe pateica, ka līdz vakaram būšu jau netīra.
  Es ceru ka nē :D
  Thursday, July 24th, 2014
  mazeltov
  6:07p
  Nelsona izrādījās tik forša pilsēta, ka divu nakšu vietā palikām četras. Dzīve te rit rāmi un ritmiski - katru rītu braucām brokastot uz iedzīvotāju iecienītāko kafejnīcu Osso Negro; kafejnīcā strādā puisis, kuru vēlāk satikām pie vienām trasēm, līdz ar to nākamajā dienā jau bija iespēja izvērst sīkrunas plašāk. Šorīt atkal uz ielas sastapām sievieti, sīku un stiegrainu, kas brauc ar riteni tā ka nemetas savā 50+ vecumā. Mans draugs salāpīja viņas riteņa kameru, jo viņa, lecot pa tramplīnu (mhm, tramplīnu) to pārsita. Satikāmies, pačalojām, sarunājām tikties vakarā atkal, ja vien lietus pārstās.
  Vakar atkal pirmā dienas puse bija saulaina - laiku pavadījām stumjot riteņus kalnā, jo te neviens pacēlājs vēl nav uzmontēts; kalna gals nosēts ar meža avenēm un mellenēm - varēja brangi pieēsties no lāču galda, pirms braukt lejā.
  Vēl kāda nedēļa palikusi un tad jau, diemžēl, atpakaļ uz betonu un steigu.
  eermaniitis
  11:28p
  a laime bija tik tuvu
  nu, lūk, beidzot supergeto vietā slejas lepnais Mego

  pirmie iespaidi - ja vecajā bodē bija vien divas stendu rindas, tad jaunajā ir veselas četras - tajos pašos kvadrātos

  tiesa produktu nav kastēm, bet teiksim kādi 12 tomāti, trīs kartupeļu pakas utt - nominācijas arī liek gribēt vairāk, ja piens tad tikai divu veidu, ja krējums tad tikai baltais tāds un šitāds

  var redzēt, ka Mego neorientējas uz daudzu klientu vēlmju apmierināšanu - lai gan produkti tie paši, kas blakus maksimā, cenu politika liek domāt, ka priekš izsmalcinātas publikas aka skay ;) ņu ņu

  cilvēku nodarbināts krietni vairāk, kur visu to pasākumu izrullēja vien pāris pārdevējas viņas arī noliktavas darbinieces un apsargs - gar sienu, stendu vietā ir vitrīnas ar pārdevējiem priekš sveramās un gatavās produkcijas, aiz sienas rosās pavāri - cep un šmorē

  aiz stūra parādījies viens nesaprotams teh-meh veikals no televizoriem, līdz riteņu saslēgiem
  tāda sajūta, ka izpārdod kādu bankrotējušu bodi - viena maza istabiņa .... bet digitālie virtuves svari mani ieinteresēja, pa 10 eur, diez cik vērti gan būs ;)


  bet sāpe lielākā - rajonā nav rūjienas saldējuma - nekāda, ja agrāk vēl bija tajos vafeļu konusiņos, tad tagad Q - tikai ar palmu eļļu, zied kaut uz pēdām!
  dienasgramata
  10:46p
  eermaniitis
  9:52p
  citās ziņās
  Karsts! riebīgi lipīgs! esmu kaut kur apsaldējis kaklu - sapūsts vai savilkts, aiz kā trīs dienas migrēna - divās naktīs nogulētas kādas sešas stundas - zombis! izslēdziet to nelaiku - kur palikušas foršās līņājošās vasaras?
  silpurene
  1:17p
  pilnai dzīves laimē vēl vajadzētu tikt pie kāda oldschool mp3 atskaņotāja

  Current Music: mastodon - the motherload
  silpurene
  11:44a
  un pēkšņi - visi saviesīgās sarunās piemin Arvo Pärt 
  Wednesday, July 23rd, 2014
  yulungu
  11:03p
  Kirkorova klasika- svārki un nemākulība darbā ar fonogrammu :D
  yulungu
  10:35p
  Zasmīn ir briesmīgāka par Kirkorova fonogrammas dziedāšanu :rēcu_kaklā:
  yulungu
  10:10p
  Brīnums ka tur vispār serebro ir apģērbušās :D

  Current Music: izklausies redzēts: Duets Sandra - Mazcenas Mobilais
  mazeltov
  2:22p
  Nelsona Britu Kolumbijā var mierīgi sacensties hipsterīgumā ar pašu Rīgu. Te ir viss - eko-šmeko tirdziņi, visādi hipsteru veikali, adījumos ietērpti velosipēdi, visādi pasaules vazaņķi ar drediem, garām bārdām, šļobenēm un akordeoniem un tas viss uz kalnu un ezera fona.

  Pāris telefonskati )
  mazeltov
  10:53a
  Protams, ka DHL nevar atmuitot internetā pasūtītu skolassomu bez 20 dažādiem apstiprinājumiem (varbūt attaisiet kasti, jo rēķins parasti ir tur, jo es to nevaru izņemt esot Kanādā, ja sūtījms ir Latvijā - rociņas par īsu). Vēl man patīk tas, ka viņi teica, ka vajag invoisu. Viņi nezina vārdu "rēķins"? Vai arī rēķins ir tikai sūtījumiem Latvijas teritorijā, bet no ārvalstīm tas pārvēršas par invoisu? Stulbie stulbeņi.
  Viņu mājas lapa ir neizsmeļams tulkošanas stila pērļu avots:
  Mēs nodrošinām, lai Jūsu prece iziet procesu gludi
  State-of-the-art drošības metodes
  deklarāciju aizpilde apkalpošana tiek projektēta, lai izņemtu sarežģītību no muitošanas procesa
  Tenderiem, pieprasījumiem un informācijai
  analgiins
  3:42p
  Sieva atstaastiija.

  Luuk divgadiigais beerninjsh esot paudis interesantu attieksmi pret sievieteem nikabaa. Vienreiz paskatiijies un saacis smieties,cittreiz nosaucis par zebru a kaadu citu reizi teicis ku kuu.

  Jaapieveershas iecietibas stundaam.
  dienasgramata
  7:38a
  nu, pēc šitā Jauno vilni toč aizvērs

  Tuesday, July 22nd, 2014
  yulungu
  9:30p
  Krutojs ir BAIGAIS PINPIS !!!
  Wednesday, July 23rd, 2014
  rindra
  6:35p


  Nepagaaja ne gads kopsh neesaaju brilli un nu tad beidzot saorganizeeju sev kontaktleecas. Shobriid rit pirmaas stundas. Taalumaa redzu labi, bet palasiit gruuti...hmm...

  Citaas zinjaas:
  Peedeejaa laikaa klausos sho un sho.  Tuesday, July 22nd, 2014
  dienasgramata
  7:48p


  bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"
  yulungu
  5:16p
  Tas oficiāli ir noticis!
  Esmu izsmelta.
  Tukša .
  ave
  11:50a
  Porto. Es sheit vispaar nedzirdu modinaataaju. Shodien paliidzu E. vegaanspotaa. Te ir forshi. Iztiiriiju zaali, noceelu kreeslus no galdiem, ar spirkjiku dezinficeeju eedamriikus un taadaa garaa. No virtuves jau smarzho daarzenji, garshvielas un kaut kas veel, driiz jau pusdienlaiks. Vakaraa aiziesim uz amatierfadu. Tagad kafija un brokasts.

  Current Music: Galandum Galundaina
  dienasgramata
  11:43a


  "Leonards Koens mierina Niku Keivu", austrāliešu mākslinieks Bens Smits
  mazeltov
  1:05a
  Korupcija un čupošanās - divas Latvijas nelaimes.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba