martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, November 25th, 2015
  nova
  10:03p
  Viendien nodomāju - a kas, rokoperas vairs nav modē, ka neviens neraksta? Dodiet man Parīzes Dievmātes Katedrāli - 2!
  klusais_okeans
  8:46p
  mani dzēruma izgājieni joprojām spēj pārsteigt mani pašu. Nesaprotu, tas ir labi vai slikti.
  ululate
  8:51a
  pirmais, ko es šorīt izlasīju, - microdosing of LSD is the new coffee. es tiešām ticu, ka turpmākajos gados, nezinu 5, 50 vai 500, bet psihodēlisko vielu atkal-atklāšana būs tāds pats apvērsums cilvēku dzīvē kā internets.

  man tā apnicis dzīvot garlaicīgajās un tumsonīgajās mūsdienās, kur man vienkārši nav nekur vietas. labi, šo rūgtumu tikai pastiprina tas, ka 5dien man nav ar ko iziet papriecāties, jo izrādās, ka esmu likusi visas olas vienā groziņā un 98% man pazīstamo cilvēku ir juristi, kas visi 5dien iet uz kopīgu pasākumu. tur man nav vietas, pie filozofiem arī man nav vietas, pie darba cilvēkiem man nav vietas un pie psihodēliskajiem māksliniekiem ne tik. mana vieta ir tālajā nākotnē, kur vienīgā himna pasaulē būs lenona imagine.
  Tuesday, November 24th, 2015
  rabarbermaize
  10:59p
  Tu- cilvēks, mierīgi dzīvo savu pelēko dzīvīti. Viss ir lieliskā harmonijā un bladāc, tu piecelies un viss ir balts. Viss ir sabojāts. Realitāte skaidri tev iesit sejā baltu sniega piku. Tev jāmeklē savi noputējušie, pērnā gada ziemas zābaki. Jāaptin biezā šalle, kuru uzliekot, galva pa labi un pa kreisi nemaz negrozās. Tev ir jāšļūc pa pusslidīgām ietvēm, un jāierēķina pāris minūtes ilgāks iešanas laiks visam. Ak šis gadalaiks.
  Jācenšas sevi ātrāk noskaņot uz pārziemošanas režīmu. Varētu pasaulē ziemas laikā ieslēgt:
  Visi eži miegā,
  Visi lāči sniegā,
  Visas peles alās,
  Klusums malu malās.
  Fokusēšos uz tuvākā laika pozitīvo: 
  dāvanas, Ziemassvētki, mandarīni, 
  piparkūkas, sveces, karstvīns, vīns, 
  vēl vairāk vīns, citas krāsas vīns...
  mazeltov
  6:57p
  Karoč, dzīve nav tikai darbs, nedēļas nogali pavadīšu kalnos. Ceru, ka tur to pavadīs arī sniegs, kuru man gludināt ar savu dēli.
  goddes
  12:48a
  Spēlmaņu nakts.
  Viss gandrīz bija tā kā es subjektīvi gribēju un noprognozēju, varēja pat naudu likt savdabīgā totiņā. Sirds lūza, ka saskrējās Equus (manuprāt ever labākā izrāde, ko esmu redzējis) Laurai un Dimas kamerzāle. Laura pelnīti un prieks par Dmitriju, kas naglu tomēr saņēma par leļļu teātri. Dainis, nu jā... otro gadu pēc kārtas, labs, bet jāizslimo tagad zvaigžņu slimība:) Pārsteigums par Robežnieku, jo Andžāns noteikti bija pelnījis, tajā pašā Equus. Par maz Raiņa sapņi naciķī tika atzīti, bet nu...konkurenttejāteris khhh:> Vispār gribētos, ka dod vairākiem, jo tur nu bija grūti izvēlēties gan jau. Ballīte!!!
  Monday, November 23rd, 2015
  mazeltov
  8:28p
  S ļehkim parom
  Mums ir viena ārdurvju atslēga uz diviem, tāpēc vakaros zvanu pie durvīm, bet dzīvesbriedis ielaiž no dzīvokļa augstumiem, nospiežot attiecīgu domafona pogu.
  Zvanu šovakar pie durvīm, bet neviens nelaiž namiņā. Zvanu draugam uz mobilo, prasu, kāpēc nedzird, ka es, kling-klang, esmu klāt. Izskatās, ka domofons saplīsis, jo mani zvana pogas spiedieni nekādā veidā netiek pārraidīti. Kamēr draugs kāpj lejā, kaimiņš ar atslēgu ver veļā durvis un es ieeju iekšā kopā ar šo un uzbraucu līdz savam stāvam, pukojoties, ka draugs nevar izkasīties. Piezvanu pie durvīm, lieku atslēgu atslēgas caumurā, kad pēkšņi atsprāgst durvis un tur priekšā kaut kāda sveša beibe un priekšnams, kas galīgi neizskatās pēc manējā (ja nu vienīgi pa dienu būtu izveiktas ekstremālās pārvērtības (gan priekšnamam, gan dzīvokļa biedrenei (ieskaitot rasi)).
  Bet nu māja, toč, tāda pati, trepju telpa tādi pati, lifts tāds pats, pat pirmajā stāvā piekārtā glezna pie ieejas tāda pati, bet ielas nosaukums, lūk, tas gan bija pilnīgi cits! Autopilotā iegriezos vienu pagalmu pirms īstā un godam nopelnīju dienas lašaras titulu.
  eermaniitis
  8:57p
  garām skrienot
  tik un tā nespēju saprast falsetistu burvību - ikviens pusmēra sievišķis ieliek vienos vārtos ar dziļumu un plašumu

  un vēl - didzis menlumbiksis sašutis, ka bērniem rāda ieročus ;) a diņķi rādīt ir ok, a ieročus nea

  tas tāpat kā darbmācības stundās novāca visus sērkociņus, tad visus asos priekšmetus, tad visus metāla priekšmetus - tagad mācām darbmācību - dekupāža ar PVA līmi un apaļām šķērēm - ibio vilks utt ;)
  klusais_okeans
  2:52p
  nesen lasīju Veronēzi "Rāmo haosu", kurā protagonists ik pa brīdim apraksta, kā tobrīd skanošie Radiohead dziesmu teksti sakrīt ar viņam apkārt notiekošo. Grāmatas vidū tas pat sāka notikt arī ar mani - piemēram, tobrīd dzīvoju tajā pašā Romas rajonā, kur galvenā varoņa brālis vai mana lidmašīna pacēlās augstu mākoņos, kad grāmatā lasīju atkāpi par Radiohead dziesmas citātu "I'm up in the clouds".
  Sunday, November 22nd, 2015
  dienasgramata
  3:50p
  BBC. The trouble is, it’s harder than it seems to spot life from millions of miles away, especially if it’s not intelligent.
  http://www.bbc.com/future/story/20151115-to-find-aliens-we-need-to-build-a-giant-space-parasol
  dienasgramata
  12:08p
  DIEVIETEI. Medicīniskie izmeklējumi ir apstiprinājuši garšvielu noderīgumu, kuras nu jau daudzus gadus izmanto indiešu sievietes.
  marule
  11:01a
  Labrīt, aukstais dzestrum!
  Šorīt ārā patīkamais - sausais - aukstums.  Tas, kurš apskaidro sakairinātu prātu pāris mirkļos. 
  Es samierinos ar laikapstākļiem, jo zinu kādos platuma grādos dzīvoju, bet tas oktobra beigu/novembra sākuma mitrais aukstums, kas izlien cauri jebkādam apģērbam, bija nedaudz nogurdinājis. 

  mazeltov
  9:39a
  Mana iekšējā dieviete kaut kur sakņupusi tup ar neizraustītām uzacīm un vaļā nepalaistu sievišķo enerģiju - lūdzu, iesakiet foršus online sieviešu saitus/blogus angļu valodā, kur būtu visādi raksteļi par karjeru, mājas iekārtošanu, par ko tagad ir moderni ciest, utt. Tas nekas, ja tur daudz visādu cakainu vārdu un iedvesmojošu biužuku, es pārcietīšu.
  dienasgramata
  1:35a
  DELFI. Adele jauki izāzē
  Saturday, November 21st, 2015
  yulungu
  11:30p
  Es esmu.
  Ar to arī mūsdienās pietiek.
  up
  2:57p
  silpurene
  12:31p
  Aizbraucām uz Prāgu, noklausījāmies OM un tālāk vienītī sēdos vilcienā, lai dotos uz Berlīni. Berlīnē uzzināju, ka Deftones tūre ir atcelta nelaimīgo Parīzes notikumu dēļ. Eiropa paliek arvien bīstamāka vieta.
  Friday, November 20th, 2015
  eermaniitis
  11:45a
  ja nu kādam vajag
  šādi izskatās mali karogs

  klusais_okeans
  2:01a
  jaunais Bovijs šeit: https://www.youtube.com/watch?v=kszLwBaC4Sw&feature=share4
  horeogrāfija lieliska. un nākamajā Bovija ballītē es atnākšu pārģērbusies par to meitenei ar asti.
  eermaniitis
  12:15a
  Cum dederit delectis suis somnum
  dzīve lēnām pati ieiet savās sliedēs - nevajag viņai traucēt ar savu iniciatīvu un liekām kustībām!
  Thursday, November 19th, 2015
  klusais_okeans
  4:09p
  sapņi un sieviešu fizioloģija nav tās interesantākās tēmas, bet
  šonakt mans ķermenis par menstruāciju sākumu paziņoja ar sapni, kurā maziņš, garīgi atpalicis zēniņš padevīgi un neapzinīgi atkārtoja visu, ko viņam lika darīt ļauns pedofils. Puisītim rokās tika iedoti milzīgi asmeņi, ar kuriem viņam spēlējoties bija jācaurdur sev acis. Bēdīgi un daudz, daudz asiņu.
  eermaniitis
  12:37p
  jautājums mūzickas pārzinātājiem
  šajā saitē iespējams noklausīties 2 Latvijas himnas izpildījumu atskaņojumus

  http://www.europeanasounds.eu/news/latvias-anthem-a-short-history

  vērīgi klausītāji būs ievērojuši, ka vecākajā skaņas ierakstā himna tiek dziedāta ātrākā tempā, kā šobrīd - jaunākajā youtubes izpildījumā

  jautājums aiz kā tā?
  tas vienkārši ieraksta ātrums un viņa vairākkārtēja konvertēšana no analogā mehāniskā uz digitālo dod tādu blakus efektu, vai arī dziesminieki kā valodnieki sanāca uz tādu valodas aka dziesminieku kongresu un nolēma, nēa, davai ka drusk lēnāk, savādāk diriģents iesvīst to rādāmkoku vicinot un piesvīdušas paduses himnas laikā baigi nea! ko?
  dienasgramata
  10:03a
  Šodien ir starptautiskā Filozofjas diena, starptautiskā Vīriešu diena un starptautiskā Tualešu diena. Jāaiziet uz vīriešu tualeti pafilozofēt?
  Wednesday, November 18th, 2015
  eermaniitis
  10:57p
  patrianti
  hehe - ir vienmēr tik jocīgi to klausīties, kad pirmie bēgļu laivās lecēji sāk izteikties par patriotismu .... par kariem ... par to un šito

  tā klausies, klausies, padomā a ko gan viņi par to var zināt? un dodies ar kamerādiem pieminēt kritušos brāļus uz kapiem - neko jau daudz mēs viņiem nevaram dot, kā pieminēt ;) bet tālāk dzīve turpinās un kāpēc ne pie alus glāzes ar draugiem, kas nebēgs un kuriem jautājums, kur tevi meklēt nav jāuzdot, jo viņi vienmēr būs līdzās!
  nova
  9:34p
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba