martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, March 22nd, 2017
  eermaniitis
  3:59p
  es prasu!!!
  kur palikuši visi pasaules gala sludinātāji gan pēc neesošās planētas gan pēc bībeles kabalistikas?
  vai tiešām viss jau sen beidzies un vairāk mūs nekas nesagaida?
  ululate
  2:57p
  utopia calling
  šokējoši, ka nasai piešķirti gandrīz 20miljardi, un pieņemts likums par cilvēku sūtīšanu uz marsu kā prioritāti. man šķiet galīgi greizi triekties kosmosā un nezin ko tur meklēt, kamēr nav saprasts, kā rodas dzīvība, ko nozīmē apziņa, kur atrodas domas, kā iespējams, ka cilvēki runā, un kas vispār ir cilvēks (spals vai asmens pasniedz roku, kas es esmu es vai esmu), kā arī - kas ir nauda, kāpēc mums tā vajadzīga un kā virzīties uz beznaudas (un bezdarba) pasauli. varbūt tas sen jau ir zināms un es neesmu lasījusi pareizās grāmatas. nupat taisni izlasīju tīla from zero to one un grāmatu par elonu, tāpēc patiesībā nasas 20miljardi, protams, nav šokējoši.

  man šausmīgi gribas, lai cilvēki beidz būt dibeni, sadodas rokās un vienreiz par visām reizēm izmēģina, kas notiek, ja tiešām visi kļūst par vienu.
  klusais_okeans
  12:25p
  Mūždien sūdzos par naudas trūkumu, bet tajā pašā laikā savās attiecībās ar naudu izturos kā ļoti dumjš skuķis. Piemēram, pirms dažām dienām pašrocīgi samazināju sev atalgojumu par vienu projektu, kurā summa sanāca lielāks nekā sākumā sarunāts un ko priekšniecība pati apstiprināja. Atģidos tikai vakar, sāku domāt, kāda esmu muļķe un šķetināt dīvainos apsvērumus, kas tā varēja likt rīkoties - ka tik nepadomā, ka esmu mantkārīga un nauda man ir svarīga. Laikam kaut kāda nabadzīgajā bērnībā pārāk stipri iesakņojusies sajūta, ka man jau nu gan nekas nepienākas, "nav Parīze, Roma, Londona, manas mājas ir māla klons".
  dienasgramata
  12:38a
  DELFI. Kartupeļus var pagatavot garšīgi arī bez gaļas.
  Tuesday, March 21st, 2017
  dienasgramata
  11:50p
  HUROMLATVIJA.LV Aizraušanās ar slow juicing ir vēl viena intelektuālisma pazīme pilnvērtīgas dzīves kvalitātes baudīšanai.
  dienasgramata
  11:42p
  HOKEJS.LV Praktiski jebkura sieviete kādreiz ir sapņojusi iegūt formīgu un tvirtu augumu, taču reti kura sieviete zina, kā to visefektīvāk un vienkāršāk izdarīt.
  dienasgramata
  11:30p
  DELFI. Diāna, būdama trešajā grūtniecības mēnesī, apzināti nokritusi pa kāpnēm, lai sev pievērstu vīra uzmanību. Tiesa, Čārlzs un viņa personāls ignorējuši Diānas uzvedību un nav likušies zinis par viņas omas svārstībām. Tā vietā, lai atbalstītu sievu, princis ar pilnu krūti meties dēkā ar Kamillu, un viņa sieva ne tikai vairākkārt noklausījusies abu telefonsarunas, bet arī mājās atradusi vīra mīļākās rokassprādzi.
  klusais_okeans
  6:49p
  Mana dzīve vienā teikumā:
  "Jānovāc tās divlitrenes beidzot, nav vairs brīvas vietas jogas paklājiņam"
  ululate
  10:23a
  iespējama kļūda aprēķinos
  aiz garlaicības sarēķināju, ka pie esošā iedzīvotāju skaita dabiskā pieauguma (pagājušajā gadā -6499) mūsu pietiks vēl 305 gadiem

  tātad 700 gadi verdzībā un 305 gadi lēnas agonijas jeb kopumā 1000 ciešanu gadi
  Monday, March 20th, 2017
  rabarbermaize
  9:21p
  Šodien ieguvu personalizēto e-talonu. Pirmo reizi dzīvē man ir mēneša biļete. Tagad manai kustībai varēs sekot ne tikai google, bet arī Ušakovs. Protams satiksmes apmeklējums arī interesants. Pie blakus galdiņa bija ideālais klients...kašķīga slāvu dāma, kas lika lietā visskaistāko literāro valodu un bojāja visiem omu par vienu vienīgu biļeti. Interesanti ka cilvēkiem ir tik daudz brīvais laiks. Cik varēju noprast, iepriekš esot bijuši arī vairāki skaļi zvani.
  Lai nu kā, ir sācies pavasaris un dzīve ir skaista!
  vikings
  6:16p
  Par mākslu
  Jo, kā jau saprotams, tuvojos pilnam šketrdešmit gadu ciparam, un uz to laiku ir jābūt vismaz dažām, sev noderīgām atziņām.
  Manuprāt vienīgā māksla, kuru uztveru, pieņemu un protu ar to spēlēties ir literatūra. Bet ne dzeja. Ar dzeju viss ir sūdīgi, jo varu mēģināt tvert sajūtu, dažbrīd pat padodas, bet ne jēgu. Dzeja pagaidām stāv skapī un nemaz nedomā nākt ārā. Literatūra, daiļa un mazāk, fantastika, fentezī, detektīvi (galīgi ne visi), romāni, noveles un citi zvēri man ir Māksla.

  Kino ir izklaide, jo mazāk paredzēta paša veiktai analīzei, izdomai un dzīvei. Tamdēļ neizskatu kino par mākslu. Nu nav un viss. Gleznošana un zīmēšana /grafika ir bauda acīm, tur pretī visādus modernos sūdu triepienus pa sienu - nabeus, jo bieži vien tas ir ekspresionisks sūda gabals ar pretenziju, uz kuru lielai daļai nav tiesību. Ar retiem izņēmumiem, bet nav māksla.

  Teātris - vpesto, nav mans un nebūs, kopš Skalbes pasaku lasījumiem JRT, vienīgais, kas paķēra bija "Sonja".
  Mūzika - ir tuvu tam, ko redzu kā mākslu, var izgaršot un baudīt, iedvesmoties, smieties un visādi citādi emocionāli ņemt dalību. Tomēr tās labās un stiprās pērles paliek ar vien mazāk.

  Tēlniecība .... eeee, arī nebūs.
  Nu un par mūsdienu performancēm, radošo garu - ejiet tak dirst ar visu kosmonautu mērkaķi parkā!

  Dodiet vēl kaut ko, ko saukt par mākslu!
  klusais_okeans
  12:24p
  pēc piecām minūtēm sāksies pavasaris
  Sunday, March 19th, 2017
  mazeltov
  6:40p
  "Hidden numbers" pagāja pārāk ātri. Lieliska filma!
  slepkava
  1:35p
  Kur var paskatīties mx2 sacīkstes? Iedodiet linku lūdzu!
  Saturday, March 18th, 2017
  vikings
  8:07p
  Par māsām
  Man ir divas, ļoti atšķirīgas māsas. Viena smuka un viltīga, otra gudra un jauka un gana simpātiska.
  A bet tai pirmajai 40 gadnieku krīze tuvojas! :)
  mazeltov
  6:09p
  Šodien mani pārsteidza viens portugālietis, kurš tirgo gan bakaļau, gan čorizo, gan asins desas, gan kūpinātas cūku kājiņas (tās gan izskatījās tādas diezgan nelielas, ne lielākas par 36. izmēru, bet būs nākamreiz jāpamēģina), jo viņš ar pirmo piegājienu man jautāja, vai gadījumā neesmu latviete vai varbūt polietie (par to polieti arī nemaz tik ļoti greizi nav, jo vecāsmammas vecāki bija poļu izcelsmes).
  Reāli pirmais gadījums, kad ārzemnieks uzmin manu tautību ar pirmo reizi.
  mazeltov
  5:58p
  Cik maksā divi kilogrami kubikos rubikos sagriezts jēra plecs?
  Pārāk daudz. 34 EUR.
  Jūs labāk priecājieties par Rīgas Centrāltirgus gaļas paviljonu. Es par viņu bieži iedomājos.
  dienasgramata
  5:45p
  DELFI. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki piektdien Rīgā palīdzēja kādai sievietei izkļūt no rokudzelžiem, pastāstīja VUGD pārstāve Inta Šaboha. Izsaukums saņemts pēcpusdienā. Glābējiem bija jādodas uz Maskavas ielu, Rīgā. Kā un kāpēc sieviete bija saslēgta rokudzelžos, VUGD pārstāve nevarēja pateikt.
  vikings
  11:45a
  Nu re nu
  Spēlējām hokeju šorīt. Neviena leģionāra ko pieminēt, neviena Patrika vai Ģertrūdes, ko svinēt. Attiecīgi man 1+2 un lietderības koeficents + 4. Vinnējām ar 7:4

  Tā lūk ir jādarās sestdienu rītos.
  Friday, March 17th, 2017
  analgiins
  1:59p
  Es driz busu tetis jau 4 gadus un 10 menesus un ir OK.
  eermaniitis
  2:09p
  novērojums darba vietā
  pēdējais aifons - ceļazīme uz lielpilsētu latgalietim
  Thursday, March 16th, 2017
  ululate
  9:54p
  pašā prombraukšanas vakarā aizgājām uz madrides hipsteru kvartālu, tur bija tik forši, žēl, ka nenobukoju tur mājiņu.
  mazeltov
  7:48p
  omnomnomnomnomnom - es šodien atklāju speculoos pastu.
  Diemžēl.
  Tur ir miljons kalorijas. Bet ļoti garšīgas.


  mazeltov
  4:36p
  Es nevarēju balsot Nīderlandē notikušajās vēlēšanās un, ja arī varētu, par PVV (Vaildersa partiju) nebūtu balsojusi, bet es kaut kā nesaprotu mediju haipu par to, kā šī populistu partija esot pakāsusi vēlēšanas, iedzīti zemē un kā veselais saprāts ir uzvarējis.

  PVV ieguva 20 vietas parlamentā, kas nozīmē to, ka par viņiem nobalsoja daži miljoni. Kā arī tas, ka viņa atbalstītāju skaits ir pieaudzis, jo šajās vēlēšanās viņi ieguva vairāk vietu nekā iepriekšējās.

  Manuprāt, tas, ka daži miljoni nobalso par tādu ekstrēmistu kā Vailders ir diezgan fucked up. Tas nozīmē to, ka vairāki miljoni cilvēku vai nu piekrīt viņa idejām, vai ari izmantoja viņa partiju, lai balsotu pret pie varas bijušajam partijām, kuri šos cilvēkus ir ignorējusi, neņēmusi pierē, nelikusies ne zinis par viņu problēmām.
  slepkava
  2:35p
  Kunģis pilnīgi sapriecājās, kad es viņam reizi divās dienās ko iestūmu iekšā :)
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba