martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, August 22nd, 2014
  mazeltov
  5:12p
  Karsts, māja smaržo pēc vēršastu buljona, bet korona ar laimi man palīdzēs to visu pārdzīvot!
  Kā arī - kārtējo reizi man prasīja uzrādīt dokumentus par mani kādus 10 gadus jaunāks džeks. "Wow, good for you" bija viss, ko viņš izdvesa, kad ieraudzīja manu izlaiduma gadu.
  ululate
  2:31p
  nē, nu lieliska attieksme no skolas puses, sadalījums pa klasēm būs zināms tikai 28.augustā, varbūt vēlāk. tipa ies uz 1.septembri, tad arī uzzinās klases audzinātāju un klasesbiedrus.
  yulungu
  8:01a
  Šodien uz gauju!
  dienasgramata
  4:04a
  DELFI. Rīt uz Latvijas ceļiem būs plaši starptautiski policijas reidi. Akcijas mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību.
  slepkava
  1:39a
  Divus troļus no apakšzemes nevajadzēja iepazīstināt, nezin kas var sanākt :)
  Thursday, August 21st, 2014
  dienasgramata
  10:25p
  šodien domāju - ko man atgādina Signe Baumane? Atcerējos - El Greko gleznas.

  klusais_okeans
  2:47p
  ā, un gatavoju ēst es arī kādu reizi nedēļā, jo "nav laika". Ceru, ka atradīsies kāds, kas man uz Tvaika ielu nesīs sojas pienu. Labi, ka ir laiks cibā ierakstīt.
  ave
  2:28p

  Mjā, es tikko sapratu grāmatvežus.
  (Un man sāp galva, protams.)
  klusais_okeans
  2:22p
  Šī vasara izvērtās tik aizņemta, ka noskatītās filmas nepārspīlējot var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

  Pēdējā bija Vesa Andersona Budapešta, njā, nepiedodami plakans sižets, bet Broudijs, Broudijs! Kā viņš tur izskatās! To filmu nedrīkst skatīties pirms gulētiešanas, visu nakti mani "mocīja" erotiski sapņi un pie tā vainojams melnais Dmitrijs, neviens cits.
  dienasgramata
  8:44a
  DELFI. Bailēs par bērnu drošību atkāpsies Rīgas Volejbola skolas direktore.
  Wednesday, August 20th, 2014
  mazeltov
  4:53p
  Man ir jauns blogs (necibā), kurā dalīšos ar tām zināšanām un atklāsmēm, kas man ir atnākušas no kosmosa un feisbuka un kad būs kādi 5 ieraksti, tad ielikšu saiti, lai varat pieslēgties. Vai nelikties ne zinis - brīva izvēle (es gan jūsu vietā pieslēgtos, jo kā gan savādāk jūs zināsiet, kā jums jādzīvo).
  dienasgramata
  11:38p
  dienasgramata
  8:19p
  Latvijas likumdošana nosaka - ja māmiņa strādā pilnu darba laiku, likums nosaka, ka pārtraukumi bērna barošanai, kas nav īsāki par 30 minūtēm, ir jāpiešķir ne retāk kā ik pēc trīs stundām. Pārtraukumus bērna barošanai var izmantot darba laikā vai arī tos var pārcelt uz darba laika beigām, tādējādi saīsinot darba dienas ilgumu un tiekot mājās agrāk.
  \
  ave
  6:48p

  Ekvadora ir pirmā valsts, kuras konstitūcijā definētas arī dabas tiesības. Voilà, čaptēr seven.
  http://pdba.georgetown.edu/Constitutions/Ecuador/english08.html
  Turklāt viņiem okeāna krastā ir pilsēta Manta. Reiz jau bija sanācis lasīt par tur dzīvojošām runām (Runa people) un atkal viņi. Gribu šo grāmatu - par to, kā viņi pārvēršas par pumām un savus suņus nevis staidzina kā normāli cilvēki, bet, emm, tripina?
  http://news.nationalgeographic.com/news/2014/08/140803-rain-forests-ecuador-amazon-runa-anthropology-ethnography-puma-booktalk/
  slepkava
  2:03p
  Svinīgi paziņojam, ka resno laiks ir beidzies :D
  ave
  1:50p
  eermaniitis
  1:00p
  un beidzot vasarīgs lietus
  ar ričuku forši izbraukt - dubļi un peļķes gan rada zināmas neērtības, bet laiciņš šodien foršs ;)
  Tuesday, August 19th, 2014
  mazeltov
  11:03p
  2007. gadu atceroties
  Esmu tik nabadzīga, ka nevaru atļauties dzīvot Latvijā, tāpēc vazājos apkārt pa pasauli.

  Kā arī - paldies par statistiku, man pat uznāca žagas. Bet, as you know it, man vienalga, ko par mani runā, galvenais, ka runā.

  Yours sincerely,

  trollollelle
  mazeltov
  7:13p

  Miers )
  dienasgramata
  11:57p
  felipe
  10:40p
  Es šeit vairs neko nespēju uzrakstīt. Liekas nejēdzīgi rakstīt kaut kādus pārspriedumus vai domas. Tas viss jau ir bijis. Es rakstu lappusēm garas esejas par neko dzeltenā Eiropas parlamenta reģionālo diskusiju bloknotā, kuram krīt ārā lapas, jo kāds ir pažēlojis līmi vai spirāli.
  eermaniitis
  9:27p
  par lasāmvielu
  ja jums kādreiz piedāvā izlasīt kaut ko no stīvena fraja, noraidiet to, neklausoties piedāvājumu līdz galam - uniloje gavno! gočpendel! zemē nosviestais laiks no jūsu dzīves nav tās vilšanās vērts
  mazeltov
  11:49a
  Man bija nojausma par paralēlās pasaules esamību, bet tomēr, grūti noticēt, ka tā ir tik ļoti TĀDA (pēdējie 2 ieraksti un komentāri): https://www.facebook.com/agenskalnabaptistu.draudze?fref=ts

  Viņi izklausās reāli traki, tādi, kuri cenšas viens otru pārspēt, kurš nu izrādīsies diktāks aizlūdzējs. Un kā nu necensties - tā tak nebija kura katra draudzes avs, bet paša mācītājkunga jēriņš. Kurš, kā izskatās, brauca bez ķiveres paļaujoties uz to, ka sargeņģeļi spilvenu paliks apakšā vietā, uz kuras kritīs.
  ave
  2:25p
  mūžīgā follija

  "And in trying to explain the splitting of white light into a spectrum, he came up with the beautiful notion that the width of the coloured bands matches the mathematical proportions of a musical scale. People had traditionally counted no more than five colours in a rainbow, but for his theory to work Newton needed more, so he introduced two ‘semitones’, orange and indigo, and we’ve been counting seven colours in a rainbow ever since."

  "Personally, I shall maintain faith in the principle of eternal folly, comforted by the thought that nearly every idea that ever crosses my mind is most likely unoriginal or wrong, or both – though just occasionally our grey matter is actually capable of producing something new."

  Ņauki.
  http://aeon.co/magazine/world-views/how-fossilised-ideas-live-on-in-language-and-science/


  Current Music: Dawn Penn - You don't love me (no, no, no)
  dienasgramata
  9:23a
  DELFI. Festivāla 'Satta' laikā pieķer baudvielu lietotājus; siltumnīcā atrod kailu sievieti.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba