martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 9 friends' journal entries.

  Friday, July 19th, 2019
  dienasgramata
  10:28a
  ko es šonakt sapņoju:

  Es redzēju māju no bambusa, tādu brūnu un slapju, tajā dzīvoja tumšādaini un kaili vīrieši. Tā atradās kaut kur Lido Vērmanīša vietā (man bieži sapņos rādās Tērbatas un Elizabetes krustojums kā tāda arhetipiska Rīgas kvintesence), mēs to saucām par šrilankiešu māju un gājām skatīties, kā viņi mazgājas, laistot sev virsū ūdeni no brūnām koka krūkām. (mēs - baltie pamatnācijas pārstāvji ar videokamerām) Un vēl viens ļoti specifisks sapnis (tie visi gan bija savstarpēji saistīti) - Dace Bargā man lūdz palīdzēt sarunāt, lai viņai atļauj nofilmēt kaut kādam kino projektam, kā apkopēja ar putekļsūcēju sūc LNB priekštelpu, es bibliotēkā iekuļos kaut kādā prezentācijā augšstāvā, kur satieku Andreja Žagara meitu (!), kas vairāk izskatījās pēc Elīnas Bākules-Veiras un pārmeta man, ka es kaut kādā rakstā esot apgalvojis, ka viņu suns esot nošauts, taču tā neesot patiesība, viņš esot miris dabīgā nāvē. Es taisnojos, ka tā noteikti ir kaut kāda kļūda tulkojumā, es lasīju par to ārzemju presē un tur bija minēts kaut kāds "sprādziens smadzenēs", droši vien domāts insults, bet es to biju sapratis kā šāvienu galvā, nu, atvaino, es saku, bet ar acīm meklēju, kur tā apkopēja ar putekļsūcēju, un tad vēl man piesienas Roberts Putnis, kurš kļuvis par Satori galveno redaktoru un grib kaut kādu padomu, bet es saprotu, ka man kabatā ir palicis vakardienas saldējums, kas izkusis, tad es pamodos.
  slepkava
  8:54a
  1906
  Vakar mēģinājām noskatīties 1906, laviešu filmu, dzīve ir pārāk īsa, lai skatītos šādus sūdus. Skaņu laikam latviešu filmu veidotāji vienkārši nejēdz filmās uztaisīt, lai būtu normāla vai arī tas ir kāds tehnisks brāķis pārdzenot uz citu formātu, bet nu skatīties nebija iespējams.
  Wednesday, July 17th, 2019
  dienasgramata
  12:21p
  DELFI. Ukrainas olas lauž ceļu uz Latvijas tirgu.
  dienasgramata
  12:19p
  DELFI. Dombrovski nebiedē dzimumu vienlīdzība.
  dienasgramata
  12:16p
  DELFI. Latvijas piekrastēs sastopamais Tatārijas salāts nereti cilvēkos rada prieku un apbrīnu – tam ir rukolveidīgas lapas zilganzaļā krāsā. Savukārt ziedēšanas periodā no jūlija līdz septembrim var novērot zili violetus ziedus. Tomēr, kā atzīst eksperti, Tatārijas salāts ir invazīva un agresīva suga, kas būtiski ietekmē Latvijas augu sugas un biotopus.
  Monday, July 15th, 2019
  mazeltov
  9:56p
  Mazs, bet nikns!
  Māt, es būšu skuterasts!
  Kopš sestdienas testēju/dragāju apkārt ar Yamaha NMAX 125cc skūteri. Fucking loving it! Ideāls šejienes lauku ceļiem, lai brauktu uz darbu un nebūtu jālien uz šosejas. Tikai visu laiku jāčeko spidometrs, jo pārāk ņiprs! Līdz 90 km/h iet easy peasy! Mīlestība no pirmă pakaļas pieskāriena! Un ja iedod ručkā līdz galam, kad iedegas zaļais, tad ne visi auto uzvar dragreisā, kurā viņi nezinot piedalās.
  Ceru, ka drīz tikšu pie sava Odzes zilā Makša, tikai ņemšu 155cc: https://www.yamaha-motor.eu/rs/sr/products/scooters/urban-mobility/nmax-155/
  Sunday, July 14th, 2019
  vikings
  9:29p
  Biju Roņu salā, satiku bullēnu, torni un pipecdaudz odus.
  Tagad nomazgājos, un naktī laižu uz Pērnavu, tad Haapsalu un aidā jūriņā atkal uz 5 dienām. Bebrīt, ko man darīt ar šo slimību?
  Friday, July 12th, 2019
  rindra
  3:25p
  Blusu maiss
  Fleabag foršs seriāls, jā (arī es pamodos beidzot), asprātīgs un aizraujošs, un man nav arī nekas pret "bagātie arī raud" sižetiem. Bet kāpēc tāds nosaukums?
  Wednesday, July 10th, 2019
  klusais_okeans
  10:23p
  Pēdējā laikā esmu baigā čīkstule. Daudz domāju par savas dzīves neīstenojošamies scenārijiem, tie visi ir brīnišķīgi un pamazām sāk šķist, ka tie ir pavisam īsti, kaut kur netālu.
About Sviesta Ciba