martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 19 friends' journal entries.

  Friday, January 17th, 2020
  dienasgramata
  10:55a
  DELFI. Policija Indonēzijā aiztur afēristu, kurš sevi pasludinājis par 'pasaules karali'. "Viņš apsolīja cilvēkiem, ja viņi sekos viņam, viņiem vairs nedraudēs briesmas un viņu dzīves kļūs labākas," pavēstīja Centrālās Javas policijas priekšnieks Riko Daniels.
  .
  dienasgramata
  12:56a
  Sanktpēterburgā dzīvojot 25 tūkstoši psihoaktīvo vielu lietotāju un 10,5 tūkstoši "vīriešu, kas praktizē viendzimuma attiecības", paziņojis pilsētas veselības aprūpes komitejas priekšsēdētājs Dmitrijs Ļisovecs.
  Thursday, January 16th, 2020
  rindra
  12:48a
  Apparently you can't
  Apparently you can't use beef stew as a password - it's not strogonoff.  (Bruoļs pastāstīja šo droši vien veco joku)
  Wednesday, January 15th, 2020
  dienasgramata
  5:25p
  LSM. Latvijas iedzīvotāji nelegālās cigaretes smēķē mazāk
  Tuesday, January 14th, 2020
  dienasgramata
  8:52p
  Sporta jaunumi:
  vikings
  6:12p
  kā tad man iet, ja!
  Nu, pa lielam labi, atradu sevī spēkus nedaudz pačilot, pie viena organizējoties un menedžejoties. Skaidrība par Karībām ir, tagad tik nav skaidrs, vai būs viena diena Kubā, vai tomēr nē, paralēli vēl būs jālido uz Maskaviju.

  daudz sapņoju, pat tā, ka šo un to atceros vēl vairākas dienas.
  Veselība piekliboja, pāris dienas radot nelielu satraukumu un maniakālu vēlmi nodot visas iespējamās analīzes un izveikt ziljards procedūras, tagad viss labi, lēnām atkopjos no nervu stresa kuru radīja paša orgānizmz!

  Šito vasaru tomēr mēģināšu pavadīt vairāk LV, orientējoties uz jahtu piegādēm, nevis daudzajiem čarteriem. Baltijas jūrjā 3 vai 4 gb labas regates, un 2 pasaules cempionāti, kuros bus jāpiedalās.
  Kaut kā tā.
  Monday, January 13th, 2020
  dienasgramata
  10:35a
  NRA. Publicēta vēstule, kas atklāj jaunu faktu par Diānu

  ... tālāk ... )
  Sunday, January 12th, 2020
  dienasgramata
  3:46p
  APOLLO. Astronomi apstiprinājuši, ka Zemi sasniegusi neredzama, antīka gaisma, kas nāk no citas galaktikas. Neviens nesaprot, kas tas īsti ir.
  Saturday, January 11th, 2020
  slepkava
  12:20a
  Interesanti :)
  Agrāk Tu lasīji kaut kaut ko un biji gandrīz gudrs, tagad Tu iespējams skaties kaut ko un esi gudrs. Ir miljons cilvēku, kas rāda savu dibenu, un saņem par to naudu - gudri - ja jau saņem par to naudu. Pilnīgi ir mainījies naudas sadalījums, no bildē bildi, ar mirstošu nabagu, nopelni, saki, ka viss tas slikti. Sabildē kukurūzas vāli skaistā gaismā, saņem naudu un esi gudri nopelnījis, kas ir vērtības šajā pasaulē? Slimas fantāzijas, ko var nopārdot, slimi cilvēki ar ko var apvienoties, kas ir tā lieta, kas Tevi padara inteliģentu un gudru?
  Friday, January 10th, 2020
  klusais_okeans
  12:37p
  pirms miega skatījos Bertoluči Mazo Budu, tad sižetu par Pilsētu pie upes un sapnī nejauši viesojos pie kaut kāda budistiska rūķīša Dāvja Suharevska izskatā, uz kura tamborētiem deķīšiem dekorēto templīti koku galotnēs veda Siguldas trepītes. Neko daudz gan neapskaidrojos, sarunas vidū nejauši iekritu Gaujā un nekādi netiku atpakaļ.
  Thursday, January 9th, 2020
  klusais_okeans
  4:33p
  "trīsdesmitgadnieki ir jaunie divdesmitgadnieki" man šķiet stipri pārvērtēts koncepts, realitātē (vismaz manā) neatbilstība starp ieaudzinātajiem priekšstatiem par to, kādai dzīvei vajadzētu būt 30 gados, un kāda tā ir maniem vienaudžiem, tikai rada lieku disonansi. Tu vēl nespēj sevi pieņemt kā pieaugušo (tam nepalīdz arī nestabilie sociāli ekonomiskie apstākļi, kas vērsti uz īslaicīgumu, nekādas ilgstošas stabilitātes), bet arī jaunības atribūtika vairs nesaista un nokļūstot situācijā ar ballītes potenciālu, dvēsele drīzāk kaut ko tur ķēmojas un cenšas sevi piespiest producēt prieku un vieglumu, nevis līksmo un atpūšas. Nespēja pa īstam būt ne vienā, ne otrā pakāpē rada sajūtu, ka esmu iestrēgusi kaut kādā nekurienē, pekles priekškambarī, kura dzīvesveidam masu kultūrā nav lietošanas instrukcijas.
  Wednesday, January 8th, 2020
  rindra
  11:51a
  Protams, ja traks suns tev uzbrūk, tas jānogalina. Tā ir jau cita opera.
  dienasgramata
  6:31a
  DELFI. Birojā Rīgā vīrietis nošauj citu vīrieti un izdara pašnāvību. Policija informēja, ka ierocis vīrietim bija legāls, nebija reģistrēti kādi pārkāpumi, kādēļ ierocis būtu jāatņem. Policija arī norādījusi, ka tas ir diezgan dārgs ierocis, raksta portāls.
  rindra
  2:48a
  Vāji cilvēki (tādi, kā es, piemēram) reaģē, dusmojas un strīdās.
  Stipri cilvēki vienkārši novēro un saprot citus kā kādu fenomenu un ļauj visādiem sev malties apkārt, kamēr laiks un dzīvais piemērs tos nomaldījušos cilvēkus pavisam nemanot izmaina.
  slepkava
  1:23a
  TONES AND I - DANCE MONKEY, kas pie velna tas tāds ir, protams, ka bija jāiet gulēt 22os, lai nenomirtu rīt teātrī, bet kad tiku līdz klavieru versijām, joprojām nesaporta par ko tāda sajūsma, saksafona versijas gan patikās :) Labi, jāiet šrubēt pirmo reizi dzīvē pilnīgi visi salabotie zobi.
  Tuesday, January 7th, 2020
  dienasgramata
  2:32p
  JAUNS.LV "Ikea" maksās 46 miljonus ģimenei par dēla zaudējumu, kuru nogalināja zviedru mēbeļu giganta kumode. 32 kilogramus smagā kumode tika atsaukta no pārdošanas, kad tika ziņots par vēl trīs nogalinātiem bērniem.

  rindra
  1:26a
  Dienvidāziešu dizaina izjūta

  Firmas nosaukums "Raw Blue Ltd", a bet logo sarkanā krāsā :)
  Saturday, January 4th, 2020
  mazeltov
  3:45p
  Beidzot izvēlējos un nopirku trauķeni savai māsai dāvanā uz dzimšanas dienu.

  And the winner is: https://www.1a.lv/sadzives_tehnika/liela_sadzives_tehnika/trauku_mazgajamas_masinas/bosch_sms46kw01e

  Viena lieta gan ir reāli neforša - 1. janvāra ekrānšāviņš rāda, ka preces cena ir 353 eiro, bet, kad pirku šodien, sapiķoju 381. Aizrakstīju šiem, ka jūtos appista un ceru, ka viņi kompensēs manas patērētāja ciešanas papildus garantijas laika vai mazgāšanas tablešu veidā cenu atšķirības apjomā.
  Friday, January 3rd, 2020
  rindra
  10:42p
  Dolija Pārtone
  Labs podkāsts par Doliju Pārtoni (nekad neesmu klausījusies viņas mūziku, būs jāpaklausās).
  https://www.wnycstudios.org/podcasts/dolly-partons-america
About Sviesta Ciba