martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, October 22nd, 2016
  mazeltov
  9:25p
  Draugs, uzklājot alvejas gelu man uz muguras, bija lakonisks: "50 shades of red".
  mazeltov
  9:03p
  surf )
  marule
  6:57p
  Janteloven
  Lasot dāņu autores noveles, aizdomājos par viņu Janteloven un to, kā pēc atgriešanās no Erasmus es sapratu, kas mani viņu sabiedrībā piesaista. Nu es vairs neatceros vai pati izdomāju, vai tomēr kaut kur izlasīju, bet tas ir fenomens, ko es saucu par individuālo sociālismu. 
  Par Janteloven vairāk var palasīt te ( http://www.lifeinnorway.net/2015/06/what-exactly-is-janteloven/), bet īsumā - tev nebūs uzskatīt, ka jelkādā veidā esi pārāks par mums. Lasot šos desmit punktus, es domāju par to, ka latvietis taču domā tik ļoti līdzīgi, tomēr abās pieminētajās sabiedrībās ir būtiski atšķirīgas attieksmes pret apkārtējiem. Mans secinājums - labklājība. 
  Pārtikušās valstīs, sabiedrība ar šādu attieksmi neliedz iespēju indivīdam attīstīties, savukārt sasniegumus guvušais indivīds nekļūst arogants vai plātīgs par saviem sasniegumiem, un daudz labprātāk dalās ar daļu no ieguvumiem. Valstī, kurā iespējas gūt cilvēka cienīgus ienākumus un attīstīt sevi, ir plašas, šādas sabiedrības vērtības rada veselīgu balansu starp indivīda ambīcijām un kopējo sabiedrības labklājības līmeni. 
  nova
  5:16p
  Forgiveness can't change the past but it can change the future
  Friday, October 21st, 2016
  mazeltov
  8:24p
  yulungu
  8:05p
  Es nekad vairs nebūšu viena.

  Current Music: pink floyd - wish you were here
  dienasgramata
  12:09p
  KASJAUNS. Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieki profesora Ivara Kalviņa vadībā izstrādājuši superzāles – uzlējumu pret alkoholismu, kura sastāvā ir ārstnieciskās zālītes un sēnes.
  Thursday, October 20th, 2016
  mazeltov
  9:18p
  Katru dienu apdeg jauni ķermeņa rajoni - šodien- kājas.
  slepkava
  1:36p
  Man sāk likties, ka "Capital" sivēni strādā, pagaišnedēļ pasūtīju datoru, nekāds ekstras komplektācijā nebija, solīja 2 dienu laikā salikt pēc 1/2 naudas ieskaitīšanas, aizskaitīju visu, tagad jau nedēļu liek kopā un nav spējīgi salikt.
  Wednesday, October 19th, 2016
  mazeltov
  9:24p
  mazeltov
  9:24p
  Smieklīgi, bet vislabāk man te garšo mazie kartupelīši ar sāli. Visādi jūras mošķi ir OK, bet visu laiku gribas tos kartupeļus.
  mazeltov
  9:13p
  Aizgāju ciemos pie kaimiņiem - nopirku eko šmeko olas (uz vietas var pārliecināties par vistu labturību un free-reindžismu), paglaudīju kamieli (tikai tik ilgi, kamēr ēda manu pasniegto maizi, pēc tam uzreiz galva gaisā un prom), atsvaidzināju savu vācu valodu, jo saimnieces tīņu meita runāja tikai vāciski un spāniski, bet neko, sapratāmies. Vēl viņiem ir zirgi, veca balta ēzeļmāte, aitas, kurām neaug un ja arī izaug vilna, tad pašizkrīt (bet nu šajā žaronā vilnainajām būtu diezgan pakarsti), mazie krāsainie papagailīši, sieks ar cāļiem un tā.
  Tā jau liekas diezgan skarbi - apkārt lavas lauki vai arī vulkānisko smilšu lauki, bet audzē gan kartupeļus, gan batātes, gan burkānus (tie gan tādi strupāki un resnāki izskatās), gan banānus un citus augļus, tomātus, utt.
  Es gan esmu riktīgi uzkārusies uz svaigo kazas sieru - es pat zinu, kur ir siernīca, kur to ražo un veikalā, kad iepērkos, tad vienmēr no tā vietējā ir palicis mazs gabaliņš un es pēdējo paņemu. Reāli labs pie vīna vai tāpat vai salātos. Bez maz vai gribas nopirkt visu nelielo rituli, bet tad ir baža, ka viss nejauši vienā vakarā apēdīsies un nosēdīsies uz gurniem, kur jau citi grēki priekšā.
  slepkava
  3:36p
  Dvuļas paliek!
  slepkava
  1:52p
  Vakardienas galvenā ziņa - Приходят дети в "школу имени Моторолы", а у них первым уроком мойка машин.
  eermaniitis
  1:33p
  par oikinomiju
  smiti rikardo keinsi utt utjp

  lieli domātāji, lieli rakstītāji, autoritātes

  bet tikai mēs dzīvojam laikā, kad procentu likmes ir negatīvas - atbilstoši, kad vēl dzīvot uz citu rēķina, ja ne tagad ;)
  ok, to es makroekonomiskajā līmenī - bet arī ;) kad vēl maksāt kredītu, ja ne tagad?
  mazeltov
  11:52a
  Kā īstenam bālītim pienākas, šodien vietām esmu nedaudz vēzis (galvenokārt tur, kur rokas nesniedzās).

  Vēl man beidzot nepaveicās ar airbnb naktsmājām, kur nebija interneta kā solīts (un es nevaru 4 dienas bez interneta), tāpēc izvācos nepārnakšņojusi un tagad ceru dabūt atpakaļ naudu. Vēl viens pierādījums tam, ka tā saimniece irerkaut kāda jocīgā - aizsūtu ziņu, vai gadījumā manas gaišzilās kurpes pie viņas nav palikušas. Atbilde - ak jā, bijušas gan, bet viņa izmetusi miskastē, jo domājusi, ka tās esot piederējušas iepriekšējam viesim. Un kas mani besī visvairāk - es diezgan nomocījos, kamēr viņas ievalkāju, lai sasniegtu brīnišķīgas ērtības līmeni, kamēr tā vecā ragana viņas vieglu roku izlidina. Par laimi, varēja pārvākties atpakaļ uz pirmajām naktsmājām, kur varēs nodzīvot līdz atvaļinājuma beigām - te ir viss - romantika, miers, internets un līdz sērfošanas pludmalei jābrauc 10 min.

  Okeāns ir foršs - lai gan brīžiem ir pārāk daudz sērfa dēļu uz ūdens kubikmetru, šeit man nav tik ļoti bail kā parasti un sanāk arī uzkāpt uz dēļa un kādu strēķīti pabraukt uz viļņa muguras.

  Ēdiens ir OK, lai gan aplauzos pasūtot grilētu murēnu no uzkodu saraksta - diezgan pretīga ar kaut kādiem ļumīgi speķīgām vietām (vai arī man patrāpījās kāda treknāka ar mīlas rokturīšiem kā man). Zivis ir garšīgas, taču ķēpa ar asakām, līdz ar to vislabākie ir tintes kalmāru bēbīši ar kraukšķīgām kājiņām un sulīgiem vēderiņiem.

  Šodien jāaiziet ciemos pie kaimiņiem - teica, ka ļaušot paglaudīt kamieli. Un jānopērk eko-šmeko olas.


  Skats no mājas )
  marule
  12:02p
  Sports
  Sakarā ar to, ka pie mājām ir sporta centrs un to, ka šogad man ir apdrošināšana, kas sedz pusi no abonomenta, pēdējā mēneša laikā ir sanācis pamēģināt četrus dažādus sevis kustināšanas paveidus - zumbu, pilates, aerobiku un TRX.  Pilates un TRX man ir zināmi un mīļi, zumba un aerobika - not so much. Joprojām nevaru teikt, ka man tā lēkāšana un gurnu gorīšana mūzikas ritmā liktos kaut kas ļoti aizraujošs un nevarētu teikt, ka tas ko es redzu spogulī tajā brīdī būtu kas graciozi elegants un sievišķīgs, bet piefiksēju, ka kaut kas tajā neveiklībā un tizlumā ir ļoti atbrīvojošs un uzjautrinošs. Ja ļaujās. Un smiekliņa man šobrīd vajag un gribas. I'll keep exploring.
  dienasgramata
  9:52a
  no spama: Monton - Lieliska virsdrēbju izlase
  dienasgramata
  9:35a
  DELFI. Onkulis ar nazi pie Saeimas nobiedē policistu.
  Tuesday, October 18th, 2016
  mazeltov
  9:26p
  Šodien sērfoju ar plikiem pupiem un tas bija lieliski!
  dienasgramata
  4:01p
  DELFI. Divu nedēļu laikā Lietuvā no narkotiku pārdozēšanas miruši septiņi narkomāni. Viņu nāvē aizdomās tiek turēta valstī jauna apreibinošā viela – karfentanīls.
  dienasgramata
  3:59p
  DELFI. Krievijas Valsts domes deputāts Vitālijs Milonovs vērsies pie Sanktpēterburgas gubernatora ar piedāvājumu nogalinātā Motorolas vārdā nosaukt kādu Ziemeļu galvaspilsētas jaunatnes patriotisko skolu.
  Monday, October 17th, 2016
  dienasgramata
  6:05p
  DELFI. Naktī no uz 14. oktobrī ap pulksten 00:30 Rīgas Centra iecirkņa patruļpolicisti Brīvības ielā pamanījuši staigājam jaunu vīrieti, kurš izskatījies narkotisko vielu ietekmē. Policisti aizdomīgo vīrieti pārmeklējuši un viņa mugursomā atraduši 36 gramus izžāvētas marihuānas un četrus gramus halucinogēno sēņu.
  marule
  3:55p
  ...
  Amats sabojājis - kad kāds atceļ tikšanos, jo apslimis, es īsti nezinu kā pieklājīgi atbildēt. Diez vai, ka - "ok. veseļojies." vai "skaidrs. veseļojies." der, bet tie ir vienīgie varianti, kas manī ir, ja uz šādām ziņām jāatbild ar zināmu regularitāti. kvantitāte nogalējusi kvalitāti.
  silpurene
  12:10p
  5dien sadzērušies vana tallina, klausījāmies koncertu Ādmiņu 4 un pēcāk, visu drosmi saņēmuši, abi piegājām pie Klāva (nu tas Židrūna ģeniālais vokālists) un bērām komplimentus kā no pārpilnības raga! bet tie bija tik ļoti no sirds un nav nekas patiesāks uz šīs pasaules kā 2 sadzērušies +/- 30-gadīgi cilvēki, kuriem nav ko zaudēt.


  Šis rudens ir tik ļoti skaists!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba