martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, July 5th, 2015
  decembris
  9:34p
  Labākā Holivudas filma 2015 līdz šim. Es teiktu - Ex Machina. Jūsu domas?
  rabarbermaize
  8:19p
  Izskatās ka pāris dienas nespēšu pagulēt uz muguras. Manam pagraba iedegumam, pēc divām dienām saulītē, nu ir sārts tonis....diezgan koši sārts. Sarkans!
  yulungu
  7:21p
  Vasarai piestāv kantrī mūzika.

  Current Music: Blake Shelton - Sangria
  rindra
  1:58p
  Un ko juus domaajiet par vaardu "delightful"? Tas ir taads upper middle class vaards (vai wannabe upper middle class) ? Vai arii tas taads normals vaards prieksh videejaa aritmeetiskaa pilsonja?

  Current Mood: curious
  Current Music: Berlin by Kodek
  Saturday, July 4th, 2015
  mazeltov
  4:19p
  Un, ja jums nav, ko darīt vai arī, ja nepaspējāt nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs veda stādīt uz Šveici mirušajiem Rainim un Aspazijai par prieku, tad aizbrauciet līdz Pedvālei nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs vedīs stādīt uz Skotiju.
  mazeltov
  3:31p
  Par laimi, mājās jau bija auksts alus un es vairs neesmu tik izbesījusies kā pirms dažām stundām, kad pēc trīs stundu kārpīšanās augšup kalnā līdz garākajai trasei, nonācu pie secinājuma, ka konkrētā trase man ir par grūtu + nebija līdzi bruņu un lielās ķiveres (ar riteni tāpat kalnā neuzvestu), lai nobrauktu vismaz daļu no stāvumiem un dropiem. Lielākā problēma, ka karstuma dēļ trases ir reāli sausas, putekļainas un riepas slīd un galīgi negribas nolikt slīpi, jo aizvakar jau gadījās, par laimi, ne nobrāzumu, ne zilumu, bet riteņa priekša izslīdēja un es ielidoju krūmos.
  Trešdien mūsu namatēvs iedos auto uz dienu un beidzot brauksim uz riteņu parku, Sperošā zirga kalnā. Droši vien redzēsim arī tur dzīvojošo bāreņgrizlilāci Bū (viņa mammu nošāva un viņš bija pārāk mazs, lai izdzīvotu un priekš viņa uz kalna uzcēla rezervātu un ta kā pacēlāja līnija iet tieši pāri tam iežogojumam, tad jau cerams, ka šo pamanīsim, ja vien nebūs kaut kur paslēpies no svelošās saules).
  dienasgramata 5:11p
  DELFI. Ietīto pudeli var novietot uz krūtīm vai ar rokām aptvert, tad patīkamais vēsums pārņems visu ķermeni un uz kādu laiku par svelmi tik tiešām var aizmirst.
  mazeltov
  10:07a
  Nācās celties pusseptiņos, lai brauktu ar riteņiem, jo pēcpusdienā te ir kā Taškentā - 41 grāds. Pēc Celsija.
  Mājās nav kondiškas, tāpēc jāguļ ar dušā saslapinātu virspalagu.
  rindra
  6:38a


  Klausos radio, un viens dj saka:
  "There was a delightful amateurishness to it."

  Manaa dziivee ir paaris noziimiigi cilveeki, kas nekad nevareetu piekrist, ka amateurishness var buut delightful.

  Zheel.

  Current Music: WFMU
  mazeltov
  12:49a
  Friday, July 3rd, 2015
  mazeltov
  9:31p
  mazeltov
  3:32p
  Forši, ka cilvēki Latvijā kļūst iecietīgāki un gejus, lesbietes, transpersonas (turpmāk - GLT) atbalstošāki, tomēr tajā visā atbalsta vilnī ir parādījies arī diezgan liels asums pret tiem, kuri uz GLT neskatās sajūsmas pilnām acīm (atmetīsim klīnisko daļu, kura ir izteikti homofobiska un agresīva) vai piemēram, atbalsta to, ka viņi var precēties, bet neatbalstītu to, ka var adoptēt bērnus.

  Vēl, kas man besī atbalstītāju pusē - tas, ka ir cilvēki, kuri to, ka viņu draugu vidū ir kāds gejs vai lesbiete, piesprauž to kā medaļu pie krūts un izmanto gejus/lesbietes kā aksesuārus pasniedzot to kā savu atvērtību, izpratni, iecietību. It kā būtu kaut kāda sacensība par to, kurš nu būs tas iecietīgākais.

  Kā arī, stulba sajūta, ka man ir obligāti šajā ierakstā jāpiebilst, ka esmu par to, lai šo sabiedrības daļu neuztvertu kā kaut kādus slimos vai perversos (kaut arī šajā socgrupā gluži kā jebkurā citā ir savas melnās avis) vai draudu sabiedrības eksistencei, un esmu par to, ka LGT ir jābūt pieejamām tieši tādām pašām tiesībām kā hetero pāriem, tai skaitā adoptēt bērnu(s).
  eermaniitis
  6:27p
  ej tu dirst
  mākslinieki .... par raini .... nekad nav dzirdējuši ... no sūdiem taisa huiņu .... un kaut ko muld ... par ideālu - pizģec!

  tas vienmēr ir tik smeldzīgi, kad mākslīgiradošie cenšas ietērpt savu domu vārdos ... pie reizes cenšoties trāpīt trendā un tēmā, ka protams nesanāk - āāā .... un tad nāk ārā tārpi! kas ēd smadzenes! viens viens viens

  p.s.
  un neviens necenšas pateikt patiesību - pasauca, jo nav ar ko aizpildīt telpu vai plakni - kaut ko ķimerējos, bez sajēgas par rezultātu - sūds jau būs, bet varēs par to muldēt pa deviņi mēmi - ko? ar raini? tas šnabis,ja?
  nova
  4:44p
  rīgas modes izģērbs tevi ar acīm
  Rīgas modes, divi trendi vienā, kas ir:

  bezmazvai sideboobs, kaut gan, precizējot- šeit būs backbums vai backbuts + melni legingi
  ... tālāk ... )
  dienasgramata 4:11p
  Runājot par Imantu Kalniņu. Vai jūs gribētu, lai jūs vērtē un ciena par to, ko esat izdarījuši pirms 40 gadiem, vai par to, ko izdarījāt vakar?
  dienasgramata 2:15p
  DELFI. Pasaules bīstamākā taka pēc rekonstrukcijas kļuvusi par drošu pastaigu celiņu.
  dienasgramata 2:11p
  DELFI. Nākamajā komisijas sēdē, kas sanāks pēc pirmo mežacūku noķeršanas, plānots runāt arī par lapsām, kuras, kā sūdzas iedzīvotāji, dažviet cītīgi medījot kaķus.
  up 10:46a
  viens no maniem mīļākajiem teicieniem ir daj duraku sķekļannij huj, on i huj razobjot, i ruki porežet.
  tagad, jūsu priekam, ražots latvijā http://glassmuse.lv/lv/for-play/stikla-falls-golden-flare
  eermaniitis
  8:59a
  dienas ziņās
  Thursday, July 2nd, 2015
  mazeltov
  11:49p
  Tas ir apbrīnojami, kā cilvēki prot aizdirst ēteru ar bezjēdzīgu huiņu (vai zemi ar akmeņu stādīšanas perdormancēm). Lai gan, ko var gaidīt no filosofa? Tiešām, mēstules no nigēriešu prinča ir degošākais temats, ko Svece izdomāja neturēt zem pūra (see what I did here)?
  mazeltov
  10:10p
  Par pāris iemesliem vairāk uzmīt kalnā (šoreiz Makenzijā). )
  puce
  9:43p
  Tas brīdis, kad ar dakšiņas kātu knibināju vaļā alus pudeli, bija gan smieklīgs, gan mazliet skumjš...
  mazeltov
  11:31a
  Vakardien bija Kanādas diena, kam par godu uzvilku kleitu. Un kedas. Un kad namatēvs ieraudzīja kedas, viņam ieslēdzās fashion nazi un viņš lika man tās kedas pārvilkt. Nācās pārvarēt slinkumu un iet uz pagrabstāvu izrakt no ceļojuma somas vasaras kurpes.
  Pēc tam jau tikai laiskošanās vien ar koncertu pilsētas centrā, baltvīnu, takosiem (tako neskan forši) un koktēli "Vienradža asaras", kas garšoja pēc kompota.
  mazeltov
  11:22a
  Ak jā - iepriekš biju braukusi tikai ar 250cc močiem, bet vakardien nācās braukt ar 350-nieku. Atšķirība diezgan jūtama - kā mazliet uzdod gāzi, tā uzreiz iebubinās dobjāk un rauj līdzi. Jāuzraksta atsauksme nomai tripadvisor un jāiesaka iegādāties vienu mazāku moci beibēm. Jo šo es viena pati uzcelt nevarēju, kad divreiz uz līdzenas vietas apkritu (tas mans signature kritiens).
  klusais_okeans
  5:30p
  braucu uz jogas nometni ar sastieptu kaut ko ap ceļgalu, sāpošu potīti, savainotu kāju pirkstu un sāpīgām mēnešreizēm. ā un vēl pilnmēness tam visam pāri. jūtu, garlaicīgi nebūs.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba