martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, May 2nd, 2016
  up
  10:10a
  Par bezgaumību: es vakar pierakstījos atpakaļ tinderī. Piegāju tai lietai rūpnieciski un pa vakaru salasīju 47 matchus (un tad man beidzās <3, jo maksas servisu es iegādāties, protams, negrasos). Izejot cauri sarakstam, secināju, ka tikai viens no viņiem neizskatās pēc mana bijušā vīra (bet nav tā, ka es nediversificēju riskus, svaipojot pa labi arī citādos, vienkārši tieši šī tipa dūšbegiem es arī patīku pretī).
  rindra
  1:14a
  Runaajot par iedzershanu

  Indra un mamma iedzer kaut kad 1985-tajaa (?):

  Sunday, May 1st, 2016
  rindra
  6:30p


  Nedzeru kopsh apriilja saakuma.  dienasgramata
  11:52a
  DELFI. Ja dāma ir smuka un draiska, bieži vien viņai pat nav jābūt pārāk slavenai.
  Saturday, April 30th, 2016
  mazeltov
  11:51p
  Pagājušās nedēļas Itālijas ceļojuma laikā foršākā piedzīvotā lieta un vieta, kuru nejauši uzraku internetā bija Bagni San Filippo Toskānā - termālo ūdeņu spa brīvdabā, kur cilvēki nav pārāk iejaukušies ar flīzēm un peldmēteļiem. Vai aizrāvušies ar maksas iekasēšanu par apmeklējumu.

  dienasgramata
  9:48a
  Sāku lasīt Kaimiņa partijas kandidātu motivācijas vēstules. Laikam taču jānoseivo, šie cilvēki taču var kļūt par politiķiem, pēc gadiem trim, pieciem viņi ieņems ministru amatus, vadīs mūsu valsti..

  "18 gadu vecumā devos uz Vāciju, lai iegādātos automašīnu un atbraucu no Vācijas ar to pat bez autovadītāja apliecības." (Uģis Āva)

  "Esmu rakstījis LTV1, VK, VID, VDI, KNAB, Valsts Policijai, White House, Amerikas Vēstniecībai, Latvijas Prezidentam, gan personīgi, gan caur president.lv, politiķiem, bet rezultāta no tā nav bijis. " (Uģis Āva)

  "Manu nesavtīgumu un kopienas, sabiedrības interešu stādīšanu augstāk par individuālajām ambīcijām, apliecina fakts, ka atteicos no Rīgas reģionālās grupas vadīšanas potenciālas iespējas laikā, kad man tas būtu bijis apgrūtinoši." (Nauris Grietēns)

  "Šobrīd, tuvojoties 40 gadu vecumam, arvien skaidrāk sāku apzināties savas dzīves mērķus un jēgu. Primāri tā ir vēlme nodzīvot laimīgu un pārtikušu dzīvi ar sev tuviem cilvēkiem vidē, kura ir sakārtota un pēc iespējas harmoniskāka. (Matīss Kaļāns)

  "Esmu Artusa sekotājs jau divus gadus, un jau pašā sākumā redzēju, ka viņš ir savādāks, ka viņa interesēs ir pateikt patiesību un izcīnīt taisnīgumu. Tāpēc uzzinot, ka tiks veidota šāda kustība, sapratu, ka es varu arī ar saviem spēkiem viņam palīdzēt, tāpēc arī izveidoju savā novadā grupu, ar kuru arī darbojamies pie dažādiem sev sāpīgiem jautājumiem." (Andis Miglons)

  "Pēc talanta esmu analītiķis, pēc izglītības – informācijas sistēmu analītiķis un projektētājs. Šīs sfēras izpaužas jebkurā lietā ar ko es nodarbojos – es analizēju lietas sev apkārt, daru to objektīvi, projektēju risinājumu. Ja es ko uzņemos, daru to labi. Mana darba galvenais raksturojums ir augsta kvalitāte." (Imants Strods)

  "Sirdsapziņa. Godaprāts. Cieņa. Taisnīgums. Stingrība. Sievišķība. Mātišķums. Maigums. Sirdsgudrība. Zināšanas. Dziļa mīlestība pret Latviju, Rīgu. Lielākā vērtība – ģimene. Par šo visu arī stāvēšu un kritīšu valstiskā mērogā." (Elīza Rozīte)

  "Zinu, ka jūru nevar šķērsot tikai stāvot krastā un skatoties uz ūdeni." (Kristaps Opincāns)
  dienasgramata
  7:46a
  Šonakt redzēju sapnī dīvainu, jaunu pasauli, kurā cilvēki pirka un pārdeva valodas kļūdas kā tādas cigaretes vai pastmarkas, krāja tās, kolekcionēja, lika plauktā, salīdzināja - tāpēc es saku "kā pastmarkas", turklāt katram bija kaut kāda sava kolekcija, sava gaume vai tēma, tu varēji atšķirties no citiem ar savām dīvainajām, stilīgajām kļūdām, bet "kā cigaretes" tāpēc, ka tās tomēr tika ietotas, tās nebija greznuma priekšmeti vai bildītes albumā, kaut kādā ziņā tās visas izskatījās līdzīgi, bija tādas kā trīsdimensionālas rindiņas, kas karājās gaisā, nu, kā tajās modernajās 3D fimās, kad titri pēkšņi izspraucas no ekrāna un ielien tev taisni sejā, bet tajā pašā laikā katra bija savādāka - cita izcelta boldā, cita smalkā fontā, lai gan, iespējams, tās nemaz nebija kļūdas, bet gluži otrādi - tādas kā pareizības vai sava veida būtības.
  Friday, April 29th, 2016
  dienasgramata
  10:42p
  DELFI. Aiztur vairākas personas saistībā ar narkotiku apriti
  ululate
  11:18a
  mākslinieka darbistabā
  -labrīt, labrīt, jūs, tātad, šorīt pazīmējāt, mazliet pagleznojāt, tā teikt, mākslinieciski izpaudāties?
  -ak, jūs pamanījāt? jā, nu bija tāda lieta, bija, bija.
  -nu un kā jūs tagad jūtaties, kāda ir pēcsajūta?
  -jā, nu neko sliktu nevar teikt, tīri patīkami.
  -vai domājat to atkārtot vēl kādu reizi?
  -vai zīmēšanu?
  -nu bet!
  -jā, nu redzēsim, kā sanāks, ziniet
  -tikai sarunāsim tā, ka šodien jūs acis neceliet naugstāk par 45 grādiem, labi?
  -ēēē
  -tā, lūk, lūk, atļaujiet, es jums pielīmēšu līmlapiņu te virs uzacīm, gluži kā lolkaķim, esat taču noteikti redzējis tādus video?
  -jā, nu bet
  -tikai neceliet acis augstāk šodien! ja vēlāk sajūtat vieglu kņudoņu asteskaula apvidū, neliecieties traucēties, palaidiet bikses zemāk vai kaut kā tā.
  -ziniet, manam vecvectēvam esot bijusi maza astīte un
  -nu protams, ka mēs zinām. tad līdz vēlākam, nepalaidiet garām mūzu.
  dienasgramata
  7:41a
  ā, es taču aizmirsu izstāstīt anekdoti:

  Spēlēju pirms nedēļas KKC diseni, ap četriem naktī izeju pagalmā uzsmēķēt, skatos - sēž režisors N. un pīpē. Pienāku klāt un prasu:
  - Nu, ko skumsti?
  - Es neskumstu. Man vienkārši seja tāda,- viņš atbild.
  - Bet ko tad nedejo?
  - Ilmār,- viņš saka.- Tu mani jau otrreiz apvaino un pilnīgi ne par ko. No sākuma pasaki, ka es esmu skumjš, un tagad vēl - ka es nedejoju. Es veselas divas dejas dejoju. Tikko.
  dienasgramata
  7:35a
  DELFI. Nepelnīti pelto pārtikas produktu tops:

  Kartupeļi
  Olas
  Popkorns
  Kafija
  Asi ēdieni ...
  Thursday, April 28th, 2016
  eermaniitis
  11:41p
  deerhunt
  pavasars, ak pavasars, tu visiem prātus dullus dar
  mašiņas taurē aiz neko darīt pavisam nesaprotami, bet reizēm saprotami
  par piemēru uz mani uztaurēja ātrā palīdzības mašiņa, kura brauca bez signāliem un uguņiem pa tramvaja sliedēm pie botāniskā dārza mārtiņa kapu pusē slokas kildīgas ;) maz tas, ka velosipēdistam ir tiesības taisīt kreiso pagriezienu, tak kreisais jātaisa no veinīgās joslas (pa otro ir tramvajs) a šitas dzeltenais bambulis braukā pa sliedēm bez gaismām un signāliem tak vēl taurē, ka mani pamanījis - piNpiZ ka es te sēžu

  bet es guļu, tak labi ;)

  nu ar to jau diena nebeidzās, vakarā braukājoties mājās, no vanšu tilta lejā uz zaķu salu tur tā zaķu ķertuve (droši vien tamdēļ es ķīpsalu par zaķu salu dēvēju, bet gan jau aizies tautās) tātad pie pieturas ķīpsala tie piNpiMz brāļi, sia SALA īpašnieki uzbūvējuši kūkotavu un kalorijtavu un liekosvarutavu un vēmekļiviņubrokastīsnomanis - bābiešu magnētvietu, kā kafejnīcu tieši pretī pieturvietai, bet taisni pāri riteņotavai


  sūdz par bābiešiem, kas tur piebāž ģīmjus un tauķē pakaļas, tak tā vieta pievelk jaunās māmiņas (es pilnīgi bez padoma, aiz kā māmuļām lieki kīlo ar cukura glazūru?) a viņas bez ģimenes pavarda niecīgās dzirkstelītes gada pusotra vecumā nevazājas - tas ir, ja vazājas ar ratiņiem, tak dies ar viņām, es pāratlantijas tankeri (lielāko savā klasē) ar mierīgāku garu apbrauktu no aizvēja puses kā š0 tE adzīJUmy - tas bija pakaļā, nē elkonī un plaukstā - dirsā vārdu sakot! kam man šitās traumas!

  ok, viss pa soļiem, jaunā DŪRA izdomājusi (un ļoti pareizi) ka pusotra gada viņas izstumtenim ir ļoti noderīgi kustēties pašam, nevis sēdēt ratiņos - atbalstu - ar visām četrām un piecām, ka tik pretī ņem!

  bet skolās vairāk ar galvu nevienu nemāca domāt - to pierāda manas meitas, vecākajai jāmeklē jauna skola priekš 7 klases, bet pirmās videnes iestājeksāmenus nespēj atkost - dirsā gan! nē pakaļā! visa izglītība! un mātes gādātā ārpusklases izglītība!

  ok! tātad braucu lejā no vantenieka uz ķīpsalu un redzu - uz veloceliņa māmuķis ar bērnu uz trīsriteņa - sūdz, jautājums - jāapbrauc no māmuķa puses, jo viņa virzās saprātīgi un ir cerības, mani arī pamana

  diršana un plika propoganda - vienīgais ko viņas pamana ir cenas uz zīdaiņu pārtikas maisījumu, jo ar pupiem barot nav populāri!!!!

  vārdu sakot, sīkais ieraugot kūkotavu, lec no sava plastmasas trīsriteņa nost un metas prom

  ko mūsu alma mater? mūsu dzīvības devēja? nē, viņa neķer bēgli, bet ķeras pie zilgan-dzeltenā darnduļeta

  tikmēr sīkais netīrums uz pases lapaspusēm no aizmugures retritējas un taisnā špūrē pāri veloceliņam dodas kūkotavā (ahā, tātad ne pirmā reize, kad turp dodas ar ričuku)

  ko daru es? es metu pa prešiem - nebrauks taču pusotrgadīgam izstumtenim virsŪ.

  bet par prieku apkārtējiem bez bremžu švīkoņas un manas pakaļas sanešanas viņi pamana otru velomaratonistu, kas ietešas manā ričukā

  mēs metam kūleņus un piruetes - piezemējamies uz asfalta pie varonīgās radītājas kājām un kratām dūri, ar asarām acīs: - māmiņ, kam tu tā!!!! te divi cilvēki varēja slimnīcā nokļūt, ja neskaita ka vēl uz bērna uzkrist!!!!

  un tad atskan epohālais: bet es taču nevaru viņam pakaļ izskraidīt

  te krīt priekškars un lustra, es saprotu, ka vienkārši piekaut te situāciju nerisinās, tamdēļ kautri ieminos: a aiz rokas pieturēt, nevarētu palīdzēt, kamēr esam uz veloceliņa?

  vārdu sakot tā arī šķīrāmies, es vēl gribēju runāties par to, ka pa ielām mašiņas braukā, bet viņa par to, kā grūti tikt līdzi akselerātam

  ceļš un putekļi sauc un nav laika skaitīt zilumus ;)
  dienasgramata
  8:58a
  DELFI. Onkulītis pie Vanšu tilta pūlas veikt neiedomājamu manevru.
  dienasgramata
  1:18a
  DELFI. LNT skatītājus turpmāk priecēs ļoti izskatīga laika ziņu meitene.
  Wednesday, April 27th, 2016
  mazeltov
  11:16p
  Nevaru atcerēties, vai jebkad esmu pārvarējusi slinkumu, lai uztaisītu jaunu žurnālu tikai tāpēc, lai iekomentētu kādam, kas mani ir nobanojis.
  mazeltov
  9:52p
  dienasgramata
  7:01p
  DELFI. Vakcinācijas kalendārs nav zviedru galds
  slepkava
  1:02p
  Pie manas daudzstāvu mājas miskastes ir uzradusies kamera aptuveni trešā stāva līmenī. Pie miskastes uzradies uzraksts par šādas kameras esamību, nez kapēc tikai krievu valodā ar tekstu, ka visi ļaundari, kas nedzīvo mājā nedrīkst mest savus mēslus šajā miskastē, bet tiks nofilmēti, par sodīšanu man liekas nekas nebija rakstīts un vēl jo mazāk, kā viņi reāli to taisās darīt :D

  Protams personīgā iniciatīva ir atbalstāma, bet nahujam tādu murgu taisīt? :D
  goddes
  12:36a
  Mana mūzika.
  Kamēr es viss tāds teātrī un nezinu vai ir pirmdiena, vai ceturtais datums, tikmēr esmu palaidis garām veselu mēnesi, ka iznācis manas mīļākās Mančesteras blices - James svaigs albums. ĀĀĀĀ, skrien pa apli un meklē kā nozagt. Ziniet, šis, jau laikam apmēram trīspadsmitais ripulis un neliek vilties, Tim Booth ar savu harismu vispār varētu griezt dzelzi Liepājas metalurgā bez gāzes, skaisti skan kā allaž.
  Current Music: james
  Tuesday, April 26th, 2016
  dienasgramata
  11:58p
  Luigi Delikateses: Lai pagatavotu autentisku itāļu pastas šķīvi ir vajadzīgas elementāras, taču ļoti precīzas zināšanas.
  dienasgramata
  6:52p
  DELFI. Rīgā trīs vīrieši un sieviete piekauj uzmācīgu kungu.

  P.S. Vēl nāks piektais gads...

  P.S.2. Ā, nepamanīju ziņas beigas: "Cietušais ne pret vienu no notikumā iesaistītajām personām pretenzijas nav izteicis."
  dienasgramata
  6:19p
  Latvijas Radio. Apstiprina rīcības plānu; mediķi neapmierināti. Vairākās pilsētās atsavina šaujamieročus un spridzināšanas ietaises.
  mazeltov
  2:21p
  Njemot veeraa, ka esmu izteikta fashionista, Gucci muzeja apmekleejums bija nenoveershams. Huudijaa un kedaas.
  Esmu atradusi somu, maku, veel tikai kurpes palikushas un tad varees seedeet un dzert visko sprikstoshu, yay!
  slepkava
  2:21p
  Es īsti nesaprotu, kapēc cilvēki īd, ka VID ir pārāk birokrātisks utt. Viņi tak vienkārši rūpējās par to, lai cilvēki nemaksātu nodokļus vispār :)
  gc
  1:01p
  Varbūt ir kāds, kas var palīdzēt pa lēto tikt uz Valmieras vasaras teātra festivāla izrādēm? Neesmu ne skolēns, ne students, vēl neesmu arī pensionārs.

  Neesmu žmogs, bet, ja gribas uz gandrīz visu, tad nākas nedaudz paostīt gaisu apkārt, varbūt kāds var izpalīdzēt. Es vienmēr cenšos izpalīdzēt līdzīgos gadījumos.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba