martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 17 friends' journal entries.

  Friday, January 22nd, 2021
  klusais_okeans
  2:02p
  Leduspuķes, ar kurām sašķaidīt galvaskausu
  Cik bieži cilvēkus nogalina no jumtiem krītošs ledus? Man tagad ir jauna fobija. Vakardienas izskrējienā pāris soļus pirms manis pēkšņi nogāzās milzu ledus blāķis. Pārvietojos uzmanīgi, pēc iespējas tālāk no māju sienām, vēroju, kuras vietās jau kaut kas kritis, bet šis tāpat mani pārsteidza nesagatavotu.
  Thursday, January 21st, 2021
  dienasgramata
  11:02a
  DELFI. Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.
  Wednesday, January 20th, 2021
  klusais_okeans
  11:41a
  jūs man te samānījāties, ka Ondoing ir foršs seriāls, bet tas izrādījās seriāls par Nikolas Kidmenas matiem.
  Tuesday, January 19th, 2021
  slepkava
  2:21p
  Latviju ar nedēļas nobīdi sasniegusi viltus ziņa par jauna rotaļlietu zīmola "Lego" komplektu, kurā attēloti spilgtākie asiņainā Kapitolija iebrukuma dalībnieki, novēroja "Delfi".

  klusais_okeans
  12:35p
  Man nav diez ko laba atmiņa, bet neatceros citu tik skaistu ziemu šeit.
  Bija maģiska nedēļas nogale, aizbaucu pie draudzenes dziļi laukos, apkārt tāda pasaku valstība, ka neko citu bez skatīšanās un priecāšanās iesākt nespēju. Ilgi gulēju kupenās, vērojot sauli, rāpos apsnigušos kokos, stipri skāvu viņus pateicībā,slēpos zem eglītēm, četrrāpus daudzījos ar zvēriņiem pa sniegu, smējos līdz asarām tā, ka vēderā iemetas krampis, uz brīdi aizmirsu par pandēmiju tik ļoti, ka nesapratu, par ko draudzene runā, sakot "pirms tas viss sākās" - kas viss, kāds viss? Un tas nebija mans "iekšējais bērns", tā biju ļoti es, un es ļoti gribētu spēt atstarot šādu brīžu gaismu citiem, nevis viena pati tajā peldēt. Tā ir atziņa, ko skaidri jūtu laimes brīžos - man pašai tik daudz nevajag, man paliek pāri.
  Sunday, January 17th, 2021
  yulungu
  11:21a
  C19
  Pirmdien sākās pirmie simptomi, trešdien tests, ceturtdien pazuda oža.
  Visu šo nedēļu aizdusa, galvas reiboņi (kad sastrādājos par daudz).
  Šodien jau jūtos labāk, tik jāatceras, ka nevajag daudz un aktīvi darīt lietas, jo tad uzreiz aizelšos.
  Vēl nedēļa un tad atkal varēšu iziet laukā.

  Ožas neesamībai ir arī plusi, nejūtu bērnu bezdeļus un smirdīgās kakas. 😂
  Saturday, January 16th, 2021
  mazeltov
  8:03p
  Kas ir jūsu guilty pleasure no ikdienišķām lietām, kam tērējat salīdzinoši daudz?
  Manējais ir kafija & tēja.

  Mīļākās tējas - japāņu genmaiča (zaļā, ar uzpufinātiem/grauzdētiem? rīsu graudiem vakaros), Čaraideo, broken orange pekoe no Indijas (drupināta?, maiga melnā tēja, ideāla pa dienu ar pienu).
  No kafijas mīļākā ir speciāls arabikas maisījums no Centrāl- un Dienvidamerikas, un Ugandas robusta pupiņām. Pērku samaltu priekś itāļu espresso kanniņas (tādas kā bialetti moka). Ik pa laikam nopērku kādu citu, bet šī ir vnk nepārspējama. Nav tās skābenās garšas, kas ir daudzām citām vai duļķu vai neīstā stipruma. Diena nav pa īstam sākusies, ja neesmu šito iedzērusi.
  Friday, January 15th, 2021
  goddes
  9:06p
  Labvakar!
  Izskatās, ka martā varu dabūt vakcīnu, laikam tādēļ, ka esmu resns kultūras darbinieks.:)
  slepkava
  12:34p
  Jaatzīst, ka ir interesanti, kad Subaru Impreza tiek iestūķēta gāze.
  klusais_okeans
  10:34a
  Nacionālās Apvienības dēļ man jau otro dienu galvā skan Show Me Your Genitals, jo tas tik perfekti atbilst viņu ģimenes definīcijai
  Thursday, January 14th, 2021
  vikings
  1:41a
  O! Bļanna gara teksta veidā mēģina cilvēkiem iedot saprātu. Bļanna, tie, kuri saprot, garo tekstu izlasīs, iedziļināsies, piekrītoši pamās ar galvu, izteiks pa kādai kritiskai piezīmei. Tie, kuriem ir viedoklis - nelasīs viņi to tekstu līdz galam, ne arī konstruktīvi. Izraus teikumu no teksta un pierādi nu pēčāk, ka neesi rifkarīlis!
  Wednesday, January 13th, 2021
  klusais_okeans
  8:10p
  Pazolīni "Love Meetings" (1965), nezinu, cik zvaigznīšu skalā, bet visas, visas zvaigznītes dodu!
  Tuesday, January 12th, 2021
  dienasgramata
  7:45p
  DELFI. Valsts prezidents sveic Raimondu Paulu jubilejā un pasniedz plaketi
  klusais_okeans
  4:48p
  nesen L. sūtīju jociņu par to, ka, lai nejustu trauksmi, man vienkārši nepieciešams reizi 15 minūtēs dzirdēt, ka otrs uz mani nedusmojas. Vakar tik ļoti samulsu par daudzajiem apsveikumiem (kā, vai tad visi mani neienīst?!), ka nācās samulst par savu samulsumu. Jāsāk garajos mājsēdes vakaros mazliet piestrādāt pie sava pagreizā pašpriekšstata un adekvātāk reaģēt uz ārpasaules laipnībām un cilvēku labvēlību. Draudzenes ar ļoti smaidīgu kurjeru atsūtīja ziedus, pēc tam T. un V. piezvanīja stāvot pretējā ielas pusē, lai caur logu saskandinātu ar mani glāzītes, un es pirmo reizi pandēmijas laikā gandrīz apraudājos no tā, cik ļoti, nu, jūs jau paši saprotat.
  Monday, January 11th, 2021
  mazeltov
  9:29p
  Var tomēr vecam sunim jaunus trikus iemācīt!
  Man jau sāp žokļi no runāšanas šodien. Visa diena pavadīta skaipā mītiņos un problēmu risināšanās. Lai kaut kā atietu, izgāju pagalmā un pagrābu lapas, jo rīt zaļo atkritumu izvešanas diena.

  Kamēr es tur grābos, mana astoņdesmitgadīgā landlorde izstāstīja savas nedienas ar dokumentu skenēšanu un mapju izveidošanu, un es piedāvāju palīdzēt ieviest kārtību ne tikai pagalmā, bet arī viņās datorā. Vispār, viss tomēr sākās ar to, ka viens no mūsmāju penšiem (viņa, vai tas otrs opis) bija sametis zaļo atkritumu urnā papīrus nevis dārza atkritumus, tad, pirms sāku grābt lapas, sākumā ieviesām kārtību miskastu konteineru saturā.

  Oh boy. Divas stundas, bet arī Augeja staļļi uz desktopa tika satīrīti un visi mani viedie padomiņi pierakstīti.

  Un, es viņai iemācīju kā:

  1) izveidot mapi
  2) kā uz turieni pārvietot failus pa vairākiem kopā (viņa tos vilka par vienam un es iekšēji miru uz to skatoties)
  3) kā apskatīt failus dažādos izkārtojumos (item/detail/gallery view, etc)
  4) kā automātiski sašķirot mapes uz desktopa pēc nosaukuma/tipa/etc.,
  5) kā pievienot mapi ar failiem epastam
  6) kā apskatīt, cik liels ir faila izmērs
  7) kā ieskenēt dokumentu, kurā ir vairāk par vienu lapu (viņai bija jāieskenē 30 lapas un viņa katru skanēja kā atsevišķu dokumentu)
  8) kā pārvietoties pa savu datoru (desktops, dokumenti, utt)

  Tad viņa atklāja, ka viņai ir arī Ekselis, bet es teicu, ka no tā viņai labāk turēties pa gabalu. Bet pie sevis tomēr prātoju, nez cik ilgs laiks būtu nepieciešams, lai iemācītu viņai kā uztaisīt pivot tabulu :D

  Great success neskatoties uz to, ka viņai ir Mac (un vairāk par 80 gadiem), bet es esmu born & bread Windows lietotāja, un, vēljovairāk - viņas programma ir holandiešu valodā, bet es tomēr izfiškoju, kas ir kas.

  Vispār, visā visumā un kosmosā, es noteiktu būtu lieliska skolotāja, man patīk un padodas citiem visu ko izskaidrot (it īpaši par visādām tur sistēmām un procesiem, kur es jūtos kā zivs ūdenī), bet es izvēlējos naudu, protams. Jo kā gan savādāk es varētu izklaidēties pasūtot 4 džemperus, no kuriem 3, kuri neizturēs skaistumkonkursu, sūtīt atpakaļ, lai piemestu savu pagali klimata krīzes ugunskuram.
  Sunday, January 10th, 2021
  slepkava
  2:24p
  Super. Patrīcija Eiduka vienkārši monstrs!
  Saturday, January 9th, 2021
  mazeltov
  6:28p
  Mans pēdējais mēğinājums nopirkt skaistu vilnas džemperi. Pasūtīju 4, ceru, ka viens būs īstais.
  Pēc šopaholisma lēkmes izgāju 3h pastaigā pa mežu. Bija lieliski, jo beidzot bija saulains un telefona baterija arī tomēr izvilka, lai varētu klīst apkārt ar mūziku ausįs.
About Sviesta Ciba