martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, September 1st, 2014
  mazeltov
  10:30p
  Izglītības sistēmai jānodrošina labi apmaksāts darbs (tik labs, ka pat nevajadzētu krāpties, lai daudz nopelnītu?)? Bet varbūt izglītības sistēmai vajadzētu nodrošināt spēju domāt patstāvīgi, analizēt, izgudrot, radīt, utt.?

  Respektīvi, čakarētājprāt, izglītības sistēmai ir jānodrošina grozs ar zivīm nevis makšķere.
  dienasgramata
  11:56p
  DELFI. Krievijas kosmosa aģentūra pirmdien, 1.augustā, apstiprināja, ka pieci gekoni, kas piedalījās bezsvara stāvokļa un seksuālās uzvedības eksperimentā kosmosā, ir miruši.
  mazeltov
  12:43a
  JaunOOPS did it again!
  OMG, nākamais astoņkāja veidojums, kura gada pārskatus ar pilno ziedotāju sarakstu un summām papētīt: http://www.makslaivajagtelpu.lv/atbalstitaji

  Dibināšanā, gluži neviļus, ir iesaistīta Jaunupa mīla Katrīna Leiškalne. Katrīnas Leiškalnes mamma ir Rīgas Brīvostas Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne un, loģiski, ka brīvosta ir šī projekta atbalstītāja.
  Un partneris ir lietpratīgais ziedojumu vācējs un gaismas nesējs "Ascendum". Ar kuru Katrīna Leiškalne ietusē, ja vismaz spriež pēc biužām ar gliemežiem, kur Katrīna kopā ar pārējām Ascendum meičām.

  Kas vēl piedalījās dibināšanā? Nu, protams, ka Liene Cakare, "Latvijas attīstībai" partijas biedre, kas ar numur 2 startēs Rīgas apgabalā.

  Ja to muzeju cels, kā jums liekas, kas viņu cels, ja ne tas būvniecības megapiecinieks, kas ziedotin ziedo visām tām biedrībām?

  Rēcīgi, ka pat basketbola klubs VEF atbalsta (Jaunups valdes priekšsēdētājs), muahahaha. Pašiem vajag ziedojumus, bet bāc, paskat, te priekšnieka mīļotā tādā krutā lietā piedalās, davai, noziedosim tam projektam kaut ko, tāpat sūdīgi spēlējam, lai vismaz kaut kam labam tiek :D Kaut gan - moš viņi naudu neziedo, bet tikai morāli atbalsta. Naudu gan ziedo Kisiels, arī viens no VEF dibinātājiem. Bet nu - gada pārskats parādīs.

  Iepriekš mums nebija Latvijas Nacionālās bibliotēkas un nācās kaunēties citu valstu priekšā, ka mēs tādi bauri. Nu, RE&RE uzcēla.
  Tagad varam kaunēties par to, ka nav Laikmetīgās mākslas muzeja. Nekas, arī to RE&RE, Skonto būve, Arčers un pārējie uzcels.

  Vispār, pēdējās dienās es daudz domāju par vienu itāļu seriālu. "Astoņkājis". Tur bija tas komisārs Kataņi, kurš cīnījās pret mafiju un mafija viņam tur visādi gauži darīja - meitu nogalināja, šķiet, ka arī sievu. Un beigās arī pašu Kataņi nogalināja.
  Klipiņš: https://www.youtube.com/watch?v=HeAcSAHk9zY


  Upd. Tikko iečekoju. Slikta ziņa - fonds dibināts tikai šogad, tas nozīmē, ka atskaiti par ziedotājiem (t.i., pilno, ar visām summām) varēs dabūt tikai nākamgad.
  Sunday, August 31st, 2014
  dienasgramata
  11:35p
  Lasu internetā, ka Einars Repše 17 gadus ir uzmācies vecai skolniecei!
  mazeltov
  1:57p
  Tikai fakti
  Tātad, viens no biedrības "Ascendum" projektiem bija vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju", kuras izveidē nepieciešamais cipars bija 70 tūkstoši latu. "Ascendum" rīkoja konkursu par labāko māksliniecisko risinājumu. Komisijā - 7 cilvēki (mansdoms.lv lapā minēts). Tie ir fakti.

  Vēl viens fakts ir tāds, ka "Ascendum" valdes priekšsēdētāja ir partijas "Latvijas attīstībai" Jura Pūces sieva. Partija ir izvirzījusi Juri Pūci par premjera kandidātu.

  Un vēl pāris fakti, paši interesantākie:

  1) viens no partijas "Latvijas attīstībai" lielākajiem ziedotājiem ir Leons Jakrins, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētājs;
  2) "Ascendum" atbalstītā projekta - vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju" tehniskajā izveidē piedalījās SIA "Vincents", kā nekā, māksliniecikā risinājuma uzvarētājs (ko noteica tie 7 Ascendum izvēlētie komisijas locekļi) ir viņu darbinieks.

  P.S. Minētajā partijā ir gan SIA "Vincents" juridiskais padomnieks Artūrs Bergholcs, kā arī viens no partijas valdes locekļiem ir Emīls Jakrins - Leona Jakrina, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētāja dēls - respektīvi, summa x no "Ascendum" ziedojumiem + pozitīvā publicitāte nonāca "pareizajā" ģimenē.

  Nav jau daudzmiljonu pasūtījums, bet tomēr, uz šo var attiecināt populāro "sīkums, bet patīkami". Vincentam ienācās bišku nauda + ļoti pozitīva publicitāte.

  P.P.S. Doma papētīt visu par to vitrāžu sīkāk ienāca vienas dokumentālās filmas dēļ, kurā izskanēja vienkāršs teikums - "follow the money". Tur gan sekošana naudai notika saistībā ar megakorporācijām, bet nu principu var izmantot arī uz mazāka mēroga zivīm.
  Saturday, August 30th, 2014
  mazeltov
  8:12p
  Izmēģināju veikošanu aiz troses - bija riktīgi forši, taču kāds brīdis pagāja, kamēr uzķēru, kā pagriezties un nekrist, kad trose aizvilkusies līdz tālākajam punktam un pārslēdzas, lai vilktu atkal atpakaļ. Pēc tam vēl foršas vakariņas japāņu restorānā. Pirmo reizi pagaršoju tataki tunci un gandrīz noriju mēli.
  bridget
  12:48a
  šodien jau vienreiz šo rakstīju: tā es daru - bāžu galvu cilpā un pēc tam sūdzos, ka žņaudz.
  Friday, August 29th, 2014
  dienasgramata
  9:49p
  DELFI. Intelekta prominences pulcējas Gaismas pils atklāšanā.
  mazeltov
  1:10p
  Very funny. Tātad - Ascendum savu darbu sāka 2011. gada vidū, šķiet, ka maijā. Viens no Ascendum projektiem ir kustība Mans Doms, kur Ascendum pievēršas pasākumu rīkošanai, taču arī nepieciešamība veikt Doma atjaunošanu bija dienaskārtībā: "Šīs kustības ietvaros tiek runāts par ziedojumu nepieciešamību Rīgas Doma atjaunošanai, paplašināta tā sabiedriskā dzīve, rīkojot daudzpusīgus pasākumus, kas tādējādi to rada par jaunu nozīmīgu kultūras centru Rīgas un Latvijas sirdī" (no mansdoms.lv).

  Guess who par Rīgas Doma baznīcas un klostera atjaunošanu 2011. gada sākumā noslēdza līgumu par 3.82 miljoniem LVL? RE&RE. Kas gan šiem nekaiš pēc tam nenoziedot 67 tūkstošus (1,75% no līguma summas) 2 gadu laikā līdz projekta pabeigšanai kaut kādai biedrībai Ascendum, kurā darbojas cilvēki, kuri ir gluži nejauši radniecīgām saistēm saistīti ar RE&RE draugiem no politiskajām aprindām.

  Viss čotka. Roka roku mazgā - abas baltas. Neko nepierādīsi, nevienu neiesēdināsi. Papīri kārtībā. Šodien jau galvenais papīri. Arī Bērziņa Kājiņu gadījumā papīros viss ir kārtībā, lai gan ir skaidrs, ka šams par ES līdzekļiem sev (vai savai meitai, nav svarīgi) namiņu uzblieza.

  Izskatās, ka biedrību bija tiešām NEPIECIEŠAMS nodibināt. Lai ir, kur noziedot indulgences saņemšanai.
  Bet vēl daudz interesantāk būtu uzzināt visu RE&RE apakšuzņēmēju nosaukumus šajā projektā un tad papētīt tos. Vai, principā, jebkurā projektā :D
  eermaniitis
  6:41p
  citās ziņās
  a ūdentiņš foršs - pēros kā putni strūklakā karstā dienā ;)
  nova
  1:31p
  bet vispār nekas šai pasaulē nav pašsaprotams, tāpēc nepārtraukti jāatrodas modrības stāvoklī

  pat Saule nav pašsaprotama.
  kur nu vēl par to, vai būs mājas, vai būs ienākumi, vai bērni, vai ēdiens uz galda galu galā.
  slepkava
  3:47a
  Man gribās mājās...
  Thursday, August 28th, 2014
  eermaniitis
  11:41p
  par nēģeriem un rasismu
  te nesenkā paviesojos dabas muzejā, pēdējā stāvā - nekas nav mainījies, kā skolas mācību grāmatās bija, tā palicis dalījums rasēs un visādos metisos - nu ja, rases nav sociāla parādība tātad

  a ja par ģenētiku runājam, tad var selekcionēt visbaltāko cilvēku amerikāņi ir stāvus aizrāvušies ar krievu šņabi ģenētiku, kur daži vējgrābšļi tirgo DIY un nosūti mums savus paraugus, a mēs tev karti uzzīmēsim, kā tavi seņči pa pasauli blandījušies - un tad tik zīmē visādus tur bimbuļus pa karti
  kas interesanti - ir tomēr balto, aziātu, nēģeru "gēni", lai gan es to sauktu par kaut kādu tur marķieri ;) gēni tomēr mums ir diezgan plašs jēdziens ;)

  tātad rasu teorijai ir zinātnisks pamats, ne tikai skolas ģeogrāfijas grāmatās atrodams - āfrikā dzīvo nēģeri, āzijā aziāti, indijā indusi un ziemeļpolā ledus lāči ;)
  puce
  9:33p
  Uzskatu rudeni par atklātu - viskijs ar kolu it is, vasarai tas ne visai piestāv, tad visādi aliņi, sidriņi, vīniņi dzerstās.

  Btw, [info]str - bārgājiens rītvakar?
  mazeltov
  1:37p
  Āķis 22. Kā korumpētā valstī pierādīt, ka kāds nodarbojas ar korupciju?
  ave
  7:37p
  Pārvākšanās hronikas

  2008. gada rudenī draudzene aizbrauca studēt uz Berlīni un līdz ar viņas istabu Rīgas centrā mantoju arī maisiņu ar naudu. Visādas svešzemju ceļojumos pāri palikušas monētas. Maisiņš neatvērts dzīvoja kādā nomaļā iedzīves stūrī līdz šaibaltdienai, kad, krāmējoties uz (aiz)nākošo mītni, nolēmu viņā ielūkoties. Tā nu tikko kļuvu bagātāka par 8 eirām (cik nu bieži tālajā 2008. gadā sanāca uz tādām eiru zemēm braukt...). Atradu arī latu ar sēni un skudru. Monētu fetišš man svešš, tomēr sēnes un skudras ir cienījami ļauži, gan jau kaut kā sadzīvosim.


  Current Music: Holliger - Telemann - Oboe concerto in d minor
  mazeltov
  11:00a
  Nez, ja sāktos karš Latvijas teritorijā, Bērziņš paliktu kājiņās vai ņemtu kājiņas pār pleciem?
  felipe
  4:34p
  Starp citu, domāju vēlēšanās balsot par reģionu apvienību un tur kandidē Artuss Kaimiņš, kas būtu interesants pienesums politikā. Tomēr viņa slavenais raidījums Suņu būda man nav klausāms. Izmocīju pēdējo epizodi ar Čigāni, pēc tam gribēju paskatīties Godmani, bet kaut kur trešdaļā nācās slēgt laukā. Formāts nav slikts, provokācijas nav sliktas, bet ja neļauj oponentam vispār runāt un pats nemitīgi bļauj kā aizkauts, turklāt vēl iztrūkst zināšanu plauktiņā, tad vienā brīdī apnīk. Kliegšana uz oponentu nav provokācija, bet drīzāk savas nespējas apliecināšana. Provocēt vajadzētu ar jautājumu saturu, nevis formu.

  Current Music: LR1
  dienasgramata
  10:52a
  Uzliku modinātāja zvana vietā Boba Mārlija "Get up, stand up!" un gandrīz visu nogulēju.
  dienasgramata
  9:47a
  DELFI. Vācijas kanclere Angela Merkele nakts telefonsarunā ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pieprasījusi paskaidrojumus.

  p.s. bļa, viņi vēl neguļ vienā gultā?
  lash
  2:37a
  viņa mani pievīla ar tukšu skaņu "džili, džili, dzili, dzinn"
  Wednesday, August 27th, 2014
  up 10:42p
  dienasgramata
  9:55p
  TVNET. Māra Oltes dēls izskatās kā izspļauts.
  dienasgramata
  9:37p
  DELFI. Uz ielām turpina uzdarboties vecu cilvēku apkrāpēji
  mazeltov
  11:13a
  Kāds tauriņš varētu noplivināt spārnus un atsūtīt vēja brāzmas uz šo siltumnīcu.
  P.S. Paldies, Billij, man jau likās, ka klusums būs vienīgā fona mūzika, ko varēšu paciest.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba