martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, May 30th, 2016
  eermaniitis
  9:07a
  tādas nelielas apņemšanās
  tātad vajadzētu šogad noiet pilnā uzkabē tos 100km Rīga-Ērgļi ;) un to 24h paveikt
  tad varētu līdz ar džekiem 48h nostaigāt no kolkas līdz brīvības piemineklim ;)
  un tas jau būtu labs sākumiņš, jā! - zeķes zeķes un apavi jāpameklē - lowas zābaki kā minimums
  Sunday, May 29th, 2016
  mazeltov
  7:46p
  rabarbermaize
  6:23p
  Vakar apstaigājot visus centra kvartālā notiekošos pasākumus, pēc pāris aliem, divas dāmas nosprieda, ka nekad nav bijušas nūdistu pludmalē. Tad nu tika nolemts no rīta ceļoties, paskatīties pa logu, un zilas debess gadījumā doties uz jūru. Sapakotām tašiņām abas sēdās mašīnā un...un mēģināja to pielaist. Tas izdevās pēc krietnām 10 reizēm. Nav liela skāde, pa to laiku vismaz tika noslaucīta uz stikliem esošā putekšņu kārta.
  Aizbraukušas uz Kalngali un nedaudz pablandījušās pa privātmāju ieliņām, nolēmām noparkoties vienas puspamestas mājas pagalmā. Vadoties no tehnoloģisko ierīču sniegtajiem padomiem devāmies jūras virzienā. Neliela pastaiga pa mežu un jau pirmie plikumi redzami. Atradām jauku vietiņu kāpās un baudījām mieru. Vai tas bija kas īpašs? Nē! Toties ķeksītis ievilkts, pludmale patīkami tukša, ķermenis (galvenokārt dibens) ir ieguvis ļoti sarkanu toni. Rīt darbā būs grūti pasēdēt. Vairākas stundas vēlāk, nolemjam pasākumam likt punktu un doties mājup. Veiksmīgi atradušas īsto meža taku dodamies uz mašīnu. Tā protams saulītē sakarsusi ir uz mani apvainojusies un atkal nevēlas pielekt. Pēc pāris reizēm tomēr izdodas ieviest dzīvību un dodamies mājup. Dodamies, līdz sāk notikt visādas dīvainas lietas un mēs apstājamies (ne labprātīgi) pirms VEF tilta. Ne uz priekšu ne atpakaļ. Tā kā vados pēc prncipa, ka puse problēmas atrisinās pašas no sevis, tad ieslēdzam avārijas gaismiņas, pagaidām brītiņu un pēc laika jau atkal dodamies tālāk. Mūs pavada ik pa laikam noslāpšana, dīvaini fona trokšņi, kas neko labu noteikti neliecina, bet laimīgi tiekam līdz manai stāvvietai. Cerams, ka tas bija tikai īslaicīga saulesdūriena iespaidā..pietiek jau ka man beidzās logu šķidrums un spuldzīte izdega.
  Lai nu kā, šīs tehnikas ķibeles, salīdzinot ar manu sūrstošo diben-mugur-cisku daļu ir nieki. Vēlos krēma dušu un ledusgabaliņu masāžu.
  Saturday, May 28th, 2016
  dienasgramata
  11:11p
  DELFI. Kārtībsargi brīdina, ka tuvojoties siltajam laikam, aizvien biežāk Rīgas ielās tiek pamanīti cilvēki, kuri atkailinās asu emociju iegūšanas nolūkos.
  disfigurator
  10:01p
  Strukturētais ūdens - tas, ko salej diplomdarbā

  Current Music: Akira Yamaoka - Horrific
  klusais_okeans
  3:47p
  vakar noguru no saviem dzērājdraudziņiem, aizgāju viena uz Bolderājas diskotēkas beigām, kas izvērtās par vienu no emocionāli piepildītākajām rītausmām, kādu atceros, pāris nepazīstami cilvēki dejojām pie ļoti lēnas un maigas Fellini filmu mūzikas, caur logu šķirbām ausa pelēcīga gaisma un līdz ar viņu sen nejusta miera un laimes sajūta. Maziem lēniem solīšiem gāju mājās un ar skatienu noglāstīju visu, kam peldēju garām.
  eermaniitis
  1:35p
  mazeltov
  11:50a
  Es ļoti ceru, ka sankcijas pret Krieviju neatcels, jo tas nozīmētu, ka nozares, kuras principā aizgāja pa burbuli tā dēļ, tika iznīcinātas veltīgi.
  dienasgramata
  11:10a
  DELFI. Latvijai iesaka uzlabot apstākļus.
  dienasgramata
  11:10a
  DELFI. Zinātnieki aicina atlikt Rio Olimpiādi.
  puce
  10:06a
  Manas viskija aknas jūtami aizgājušas pagulēt vasaras miegā. Nu nekas, iztiksim ar sidra/vīna/alus aknām. :) Tās kā reiz pa ziemu būs izgulējušās.

  btw - jums aknām arī ir sezonas?
  Friday, May 27th, 2016
  muzungu
  11:54p
  bet ja nopietni....
  Es rakstītu, ja mani lasītu.
  muzungu
  11:52p
  mazeltov
  3:18p
  Kosmētikas cenas Eiropā ir kaut kāds pizģec. Man ir izbeidzies uzacu gels un gribu nopirkt tādu pašu - šeit tas maksā 38 EUR, kamēr Kanādā pirktais bija 29 CAD (ASV vispār 22 USD).
  Diemžēl, citi neder, jo citiem zīmoliem maza krāsu izvēle un birstītes nav labas.

  Tas pats ar sejas krēmiem.
  slepkava
  3:07p
  Izrādās man blakus atradās ēstūzis, kurš pat kā uzņēmums nebija reģistrēts :) nice :)
  klusais_okeans
  1:27p
  jo vairāk brīvā laika, jo zemāka pašapziņa

  (no mana feiko korelāciju krājumiņa)
  slepkava
  9:16a
  Nu ko esmu pieteicies uz 24h rogainingu, pirmo reizi man reāli ir pirms sacensībām neticība sev, ka es to varu paveikt.
  dienasgramata
  9:16a
  DELFI. Glābēji no kāda Rīgas dzīvokļa izpestī sikspārni; no mēsliem Aizkrauklē izvelk govi. Liepājā atbrīvots dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā iesprūdis putns, bet Iecavā atbrīvots logā iesprūdis kaķis.
  Thursday, May 26th, 2016
  dienasgramata
  10:01p
  DELFI. 19. maijs Nezināmas personas mēģina sākt VID ģenerāldirektores nomelnošanas kampaņu.
  DELFI. 24. maijs Pētersone apsver iespēju pamest darbu VID.
  DELFI. 27. maijs VID ģenerāldirektore Pētersone pagaidām neplāno atkāpties no amata.
  klusais_okeans
  2:13p
  pēdējā laikā tāda ļoti izteikta sajūta, ka mana viduvējā personība dzīvos savu viduvējo dzīvi visu atlikušo laiku. Nekas slikts un nekas īpašs. Citiem pienākas vairāk, labāk un (kas svarīgi) vieglāk. Neskauž un negaužos, tāds distancēts sajūtas novērojums, bet mazliet sametās sevis žēl, kā jau viduvējībām pienākas.
  up
  2:02p
  neglītisma propaganda
  disfigurator
  10:51a
  Bailes
  Cilvēku kontingenta dēļ man bail iet pa Avotu, Valmieras, Pērnavas un to galu. Grīziņkalna apkārtnē. Bail no pretimnācējiem dīvainiem - uzprasīs kaut ko un nespēšu atteikt. lol
  puce
  10:46a
  Vakar parakstījām šķiršanās iesniegumu, uzreiz pēc Jāņiem būšu šķirta (mani jau vakar laboja, ka "būšu brīva" - arī)

  Nedomāju, ka tas būs TIK atvieglojoši. Ir. Pirms gada man viens kolēģis teica, ka šis gads man būšot ilūziju zaudēšanas gads. Taisnību glagoļil. Ilūziju kaudzes sašķīdušas sīkās drumslās (gan jau uzģenerētas arī jaunas, bet "par to es domāšu rīt".) Labā ziņa - manas dimanta škautnes uzslīpētas ar neprātīgu jaudu, spīdu un laistos. Paldies par šo visu, bija ļoti pamācoši un vērtīgi, dārgā Providence.
  dienasgramata
  10:07a
  DELFI. Dzīvokļus, ko apzagt, ļaundari nav izvēlējušies nejauši. Viņi izraudzījušies mājokļus ar labas kvalitātes, dārgiem logiem un žalūzijām.
  dienasgramata
  10:01a
  DELFI. Tuberkulozes slimnieki asinis spļauj reti.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba