martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, May 21st, 2015
  dienasgramata 8:50p
  DELFI. Šovakar izšķirsies Latvijas liktenis.
  yulungu
  8:49a
  Vēl tikai trīs dienas.... Vēl tikai trīs dienas...
  Zb jau viss.
  Wednesday, May 20th, 2015
  mazeltov
  6:50p
  Šodienas un vakardienas darbalauks )
  mazeltov
  1:14p
  Katrīnas Neiburgas interesēs būtu bijis, ja rakstu par Venēcijas biennāli būtu rakstījis kāds cits nevis Pauls Bankovskis, lai novērstu vismazāko, visniecīgāko šaubu ēnu par objektivitāti. It īpaši ņemot vērā diezgan negatīvo Bankovska vērtējumu par pasākumu kopumā un kontrastējoši labo atsauksmi par Latvijas paviljonu.
  Briesmīga pīļu dīķa smaka.
  mazeltov
  1:00p
  Liepiņa vadītās Latvijas Nacionālās Operas finansiālie un apmeklētības rādītāji salīdzinājumā ar laiku, kad šo kuģi stūrēja Žagars, ir uzlabojušies. Cik nepatīkami!
  mazeltov
  12:21p
  Kaut kā stulbi - par politiku, korupciju un tamlīdzīgām tēmām cibā raksta tikai džeki.
  dienasgramata 12:58p
  “Es tomēr gribētu teikt, ka jebkurā vietā un veidā ir savas robežas, kuras katram jāievēro un jāsaprot gan individuāli, gan kopā. Šeit šis jautājums ir vairāk kā sarežģīts, jo mēs redzam, kas pasaulē notiek uz šīs te bāzes. Ja kāds iedomājas, ka nav robežu nekam, tad tā nav, robežas ir visur, jāsaprot tikai katram, kur šī te robeža ir,” situāciju komentējis Valsts prezidents Andris Bērziņš.
  dienasgramata 8:40a
  DELFI. Skaistās aktrises Natālijas Smirnovas sirdī atradusies vieta ne tikai vīram, bet arī četriem īpašiem ķepaiņiem.
  dienasgramata 7:58a
  kakapstrādes uzņēmums
  Tuesday, May 19th, 2015
  mazeltov
  9:41p
  kros-mežs )
  mazeltov
  6:19p
  Grilsezona atklāta!
  Izplosījos pa dārzu, izplēsu milzu kaudzi ar pienenēm un citām nezālēm, izgriezu ar nazi arī mazu pleķīti bruģa plātņu šķirbās ieaugušo zāli, kā arī pirmo reizi iekūru lielo gāzes grilu, lai nodedzinātu ribas. Ne savējās, bet cūku.

  Vēl jānoķer mājas īpašnieks un jāpalūdz atļauja nohujārīt vienu pāraugušo kļavveidīgo nezāļkoku, kas ieperinājies terases priekšā, kā arī divus nokaltušos krūmus. Viņa hlamiem pilnajā garāžā noteikti ir kāds kaktā pūstošs fuksītis.
  yulungu
  10:10p
  Nekad mūžā, runčuk, es neesmu rakstījusi motivācijas vēstuli.
  Vieglāk uzrakstīt kursa darbu :D
  silpurene
  1:26p
    tiem, kas dzīvojot Latvijā izjūt stresu un mīlestību uz citas valsts prezidentu, visas robežas taču ir vaļā un var braukt tur, kur sirds sauc un iedzīvoties. Nevajag dzīvot nepatikā un stresā, isas robežas ir vaļā, valstij apkārt nav mūris, dzelzs priekškars arī vairs neeksistē - aptuveni tā pirms brīža radio 1 teica Vairiņa. #yougogirl #yousaidit

  Current Music: krustpunktā
  ululate
  12:48p
  es saprotu, ka katrs trešais ieraksts ir par tiešās pirkšanas pulciņu, bet -
  nopirku rafa hemp kaņepju pienu, Ingus arī izstāstīja, kā pats mājās var taisīt. un tas kaņepju piens ir tik lielisks (ar cukuru vispār, saldi kaņepaiņa garša, āāāā, kas var būt garšīgāks, domāju, ka jāizmēģina vēl pielikt kanēli, kardamonu, mustakriekstu, pa virsu putukrējumu, varbūt arī piparmētras). faktiski vienīgais augs, kāds cilvēkiem ir nepieciešams, ir kaņepes.
  Monday, May 18th, 2015
  mazeltov
  9:00p
  Mājas īpašnieki ir melnīši un kopā šeit dzīvo, šķiet, 8 cilvēki - šveicietis ar vāciešu draudzeni, itālis, jamaikiete, spāniski ik pārdienas attiecības skaidrojošais pāris un mēs. Un vienīgais, kas šo cilvēku skaitu liek manīt ir tas, ka reizēm veļas mašīna ir aizņemta tad, kad arī man ir uznācis mazgājamais garīgais.
  Bet nu par galveno - mājas dārzs līdz šim izskatījās šādi - padsmit maisi ar nez cik gadus vecām lapām, krūmos iesviests skrejritenis, izvelkamās kāpnes un salauzts terases krēsls un man tas jau ilgi bija līdz brošai, bet šodien, atgriežoties mājās no cross-country augšup-lejup pa takām ar mēli pār plecu (+27 grādi un mežā lapu dēļ - pilnīgs bezvējš), man tas bija īpaši ļoti līdz brošai - izvilku no krūma skrejriteni, ieregulēju ierūsējušo stūri vietā un pa vienam vien maisam aizvizināju līdz ielai (turklāt atpakaļ līdz dārzam varēju gonkot ar to uzparikti pati), jo rīt ir zaru-lapu maisu savākšanas diena. No rīta mani, visticamāk, pamodinās miskastmašīnas džeku lamāšanās (jo citiem kaimiņiem ir pa kādam vienam-diviem maisiem), bet ceru, ka viņiem ir kaut kāda pirmās pasaules valstu mašīna, kur piespiež podziņu - sambo-džudo-karatē- un visi maisi lido mašīnas miskastē bez pārliecīga manuālā darba.
  Rīt iešu ravēt pienenes no bruģa un uz maniem dzimšanas dienas dārza svētkiem te būs pavisam skaisti. Vienīgi žēl, ka ceriņi būs noziedējuši - šobrīd pilnā plaukumā.
  mazeltov
  11:56a
  Ir tikai viens likums, kas jāievēro, ja džeks tev nedod ziņu pēc randiņa vai arī nedod ziņu pēc tam, kad esi pirmā devusi ziņu pēc randiņa - nekādā gadījumā neklausies draudzenēs, kuras izdomās simts un vienu stulbu uzmundrinošu, naivas cerības viesošu atrunu, kāpēc viņš nav devis ziņu. Move on.
  mazeltov
  10:59a
  Uz mūsu māju regulāri piestaigā jenots, miskastu sanitārs. Gara acīm redzu kā viņš pieslejas uz pakaļkājām un lietpratīgi atver kompostējamā atkritumu tovera aizslēgu, apgāž miseni uz sāna un tad uzservē sev naktsmaltīti vai agras brokastiņas uz celiņa pie mājas ārdurvīm.
  Lielākoties gan viņam šāds prieks ir liegts ar vienkāršu metodi - uzliekot ietves bruģa plāksni uz miskastu vākiem un tos viņš nogrūst zemē nevar, pat ja mazo mīlīgo melno ķepiņu pirksti saspringst balti. Un tad viņš aiz dusmām uzrāpjas uz pie mājas sienas uzstādītās sietveidīgās metāla kastes, kura uzlikta virsū ventilatoram un noliek tur resnu kaku.
  silpurene
  3:35p
  Vakar fonā uzlikām visās malās aprunāto 50 nokrāsas filmu, paņēmām eļļu un roratslēgu un sākām labot manu velo. Fonā skanēja gari un žēlīgi dialogi par gulēšanu līdzās un līguma parakstīšanu, kamēr mūs aizvien skumīgākus darīja visur klāt esošā rūsa.  Vakar pārliecinājos, ka korodējošās skrūves nevar atskrūvēt, var tikai nolauzt. Pēc mazās traģēdijas, filma fonā tika nomainīta uz youtube video par skrūvju virpošanu. Un tagad rodas visgrūtākā izvēle - vai savu kādreiz Holandē ražoto velo ar modeļa nosaukumu viking novēlēt kādam RCK restaurācijas studentam vai mēģināt pašai viņu izjaukt pa atomam un uzsākt pamatīgu DIY kampaņu. 
  Sunday, May 17th, 2015
  mazeltov
  7:13p
  Vakar - bike park, šodien - downhill, rīt - cross country.
  Fak jē!
  muzungu
  7:14p
  Finiera atgriezumi
  Mīļie mani cibulīši. Sen senos laikos Jūs man ļoooti palīdzējāt savākt materiālus, lai mazajiem ziķeriem Āfrikā ir ar ko rokas nodarbināt. Un tas bija FANTASTISKI! Šobrīd mans lielisks draugs un labs cilvēks, kas pats strādā melnu muti Rīgas 3. speciālā pamatskolā, meklē materiālus bērniem. Baigi aktuāli ir finiera atgriezumi. Skolā mācās bērni ar dauna sindromu, bērna trieku un autisma slimnieciņi. Mūsu valsts nav visu varena un atbalsts nav tik liels, kā gribētos. Ja Tev vai Tavam draugam vai draugu draugam pēc kādiem remonta darbiem un nedarbiem ir palikuši pāri finiera atgriezumi, kas pašam akurāt nav vajadzīgi, tad esi nu tik labs un atdod tiem, kas par to priecāsies no sirds un dvēseles! Ar mani var sazināties tepat Cibā, var arī uz epastu inese.alsina@gmail.com rakstīt vai sameklēt mani skypā elzuchio_x. Tak varam, ja gribam, vai ne? :) Jebkuri jautājumi un atdošanas prieks caur ivetaeds@gmail.com
  yulungu
  12:35p
  Reāli šitā uztrāpīt.
  :D
  ululate
  8:20a
  šorīt uz ielas pārsvarā divas galējības - muzeju nakts aficionados, kas sakņupuši čupiņās stiķē naudu vēl vienam puslitram, un sārtvaidži, kas lēnā riksī plūst uz krastmalu, pa ceļam vēl pastaipot kājas.

  bet kopumā sporta pasākumos visatbaidošākais ir šausmīgais balagāns un pretīgā mūzika, visas tās loriņu teltis un bļaušana mikrofonā no visiem stūriem. maratona bukletiņā rakstīts: "neaizmirstiet dejotājiem un dejotājām nosūtīt kādu gaisa skūpstu". pilnīgs wtf.
  Saturday, May 16th, 2015
  mazeltov
  8:53p
  Šodien biju uz kruto riteņparku pie Toronto promenādes. Tad nu mēs, un jaunieši (pārsvarā tādi, 15-20 gadus jaunāki) lēkājām pa džampiem. Šajā parkā forši bija tas, ka tramplīni ir dažādos augstumos un lielumos, lai var braukt visi - gan tādi iesācēji kā es, gan visādi trakie (tur bija džeki, kuri meta gaisā pilnu apgriezienu ap savu asi sāniski un viens arī uzmeta backflip). Tad nu trenējos un trenējos un otrajā stundā jau sāku lekt normāli pāri saviem "galdiem". Vēl tajā parkā ir dažādi tehniskie elementi, kur trenēt līdzsvaru, pagriezienus šaurās vietās, kā arī braukšanu pāri dažādiem šķēršļiem, vairākas pump trases, dropi (es gan varēju nobraukt tikai pa pašu vieglāko, jo vēl negribas lidot pāri stūrei ar riteni nopakaļ).
  Jaunība nebeidz beigties! Bet šajā cienījamajamajā vecumā ir foršāk - neviens nenāk pie žoga un nebļauj "mazeltov, mājās, vakars, rīt uz skolu!", kā arī neviens pēc šitāda treniņa neliedz iedzert beiliju.
  Ā, un vēl mans draugs bija baigi foršais, jo pamanīja, ka diviem sīčiem ričuka dakšas otrādi uzliktas un tā kā daļu instrumentu vadā līdzi, tad vienu ciskadrilli salaboja. Šis par to, ka cilvēki bez bērniem arī reizēm mēdz būt noderīgi, ne tikai raida indes pilnus skatienus uz bērniem vijoļkoncertos un lidmašīnās.
  dienasgramata 2:01p
  Friday, May 15th, 2015
  mazeltov
  5:28p
  Nopirku pelnu krāsas acu zīmuli un vilku līnijas. Oh boy. Skatoties no pozitīvās puses - acis joprojām vietā.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba