martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, July 26th, 2016
  silpurene
  11:07a
  meklēju kleitu, ko vilkt uz kāzām. šī iemesla dēļ man ļoti nepatīk kāzas, jo viesiem, šķiet, jāiegulda vesels kapitāls, lai izskatītos presentable. kleitas, kurpes, mati, seja, dāvanu, lūdzu, aploksnē.       
   fun fact, es jauno pāri pat īsti nepazīstu, civilvīram kaut kādi draugi.

  ļoti maz laika, ļoti maz enerģijas.
  Monday, July 25th, 2016
  mazeltov
  12:58p
  Vakar bija ideāla diena riteņbraukšanai:
  - pēc nakts lietus trases nebija putekļainas, bet nebija arī peļķu;
  - nebija pārāk karsts, līdz ar to nemiru nost pilnajās bruņās;
  - nobraucu akmens sienu, jeij!
  - esmu riktīgi uzkačājusies braukt pa līkumainajiem posmiem - dragāju kā traka un beidzot ir tā, ka man jasāk bremzēt, jo priekšā ir lēnāki (džeki!);
  - redzēju kā gaļas govju bars skrien lejup pa kalnu, lielisks skats!

  Bet nu lai viss nebūtu tāda avene, uz vienas trases lidoju, jo par daudz sabremzējos, izslīdēja priekšējais rats un gar zemi gan - pašai nekas, bet jaunās kaskas nags ieplaisāja; kas arī nebūtu nekas drāmīgs, bet tā ķivere man bija galvā tikai trešo dienu. Tagad jāpasūta jauns un jāšķiras no kādiem 30-40 EUR.

  Un dienas noslēgumā vēl restorāns.

  Tagad gan - work, work, work!
  Sunday, July 24th, 2016
  mazeltov
  9:46a
  Gatavojos trešajai downhill dienai. Pirmajās divās trāpīju lietusgāzēs dienas beigās, kad pārrodies mājās kā slapja kalnu žurka. Cerams, ka šodien mākoņus izdosies izprast labāk.
  Šodien turpināšu mācīties lekt arvien tālāk un mazāk bremzēt pirms table-top uzmetieniem.
  Un vēl man šodien jānobrauc pa to vienu akmens sienu, pa kuru bez bruņām bail braukt, lai gan nekas traks jau tur nav. Tieši tāpat kā todien, kad pēkšņi pamanīju, ka priekšā ir drops, bet bija par vēlu sabremzēties, līdz ar to nācās vienkārši atlaist bremzes un braukt pāri un pēc tam sajust adrenalīna šotu.
  Saturday, July 23rd, 2016
  bridget
  11:12p
  pēc visa, visa, nu, pirmdien ir jābrauc uz Munich. zibens taču nesper divreiz vienā vietā, ne? vismaz ne ar mazu laika intervāla starpību?
  rabarbermaize
  5:57p
  Rīts sākās ar nesapratni vai grūti no neizgulēšanās, vai alkohola lietošanas iepriekšējā dienā. Lai nu kā tur būtu, šo stāvokli nebija laika apcerēt, jo bija jāved dāmas uz lidostu. Protams, kā jau vienmēr šādās situācijās- Mērfijs nesnauž. Nedaudz pirms lidostas rindā gaidīja vairāki inspektori Bērziņi ar trubiņām. It kā jau mani aprēķini galvā teica ka visam jābūt kārtībā, bet vienalga sirsniņa notrīcēja. Protams viss kārtībā, bet rīta adrenalīna deva paņēmusi visus manus spēkus. Ok, varbūt ne tikai rīts tur vainojams, bet visa tā nebeidzamā ballīte, kurā iestrēgu no iepriekšējās nedēļas. Tagad 4 dienas miers un tad atkal jāaktivizējas.
  slepkava
  5:24p
  Kārtējās laivošanas sacensības aizvadītas. Šoreiz nedaudz savādāks formāts, 1,5h ar laivām orientēšanās un 1,5h pa mežu skriešana orientēšanās. To ko zaudējām airējot skrienot vairs atgūt nevarēja, bet pārmaiņas pēc draudzene nedusmojās uz mani, kad nedaudz ātrāk sāku pārvietoties pa mežu kā viņās komforta ātrums. Draudzenei tagad āķis lūpā grib vēl kaut kādās sacensībās ar laivām piedalīties, jo tur vismaz es aizmugurē airēju un nenesos pa priekšu. Airēt, gan mums noteikti jāpamācās, bet īsti nezinu, kur kāds vispār var kaut kādus pamatus pamācīt, jo tie kuriem zaudējām 1,5h pusstundu vispār neizskatījās iespringuši, kaut gan cik no tām sarunām, kas pie apbalvošanas tika noklausītas viņiem savi 10 gadi ir airis bijis rokās atšķirībā no mums, kam tas bija otrais kopējais airējiens :)
  felipe
  3:11p
  Interesanti, vai tā ir mīlestība, kas liek par telefona ekrāntapeti izvēlēties sava bērna fotogrāfiju. Grūti iztēloties pat speciāli veidotu attēlu ar bērnu, kas varētu būt pietiekami patīkams ikdienas vērojumam, lai varētu to izmantot tik salīdzinoši bieži redzamā vietā. Bet no otras puses, ja tu esi tēvs, kurš pusdivos naktī pie bāra letes mēģina pārliecināt blakus dzerošo par bērnu skaistumu un nepieciešamību, iespējams, ka tieši tas ir veids kā neaizmirst kādi tad tie tavi bērni izskatās. Nu, un, protams, tā tu sev vari mēģināt iestāstīt, cik ļoti svarīgi tev tie ir. Pat ja no dažādām mātēm.
  Es dažreiz uz telefona sākumekrāna uzlieku sticky notes ar atgādinājumiem par dažādām lietām, bet nu piena paku jau, protams, par fona attēlu neliksi.

  Current Music: Carbon Basen Lifeforms - Supersede
  mazeltov
  10:20a
  Šopēcpusdien gar mūsu šalē brauks/finišēs Tour de France riteņbraucēji.
  Tikmēr jāvelk mugurā bruņas un jādodas riteņot pa kalnu.
  vikings
  10:15a
  Makosan!!!
  http://m.blocket.se/kalmar/Askeladden_14_segelkombi_med_battrailer_68104160.htm?ca=11&w=3


  Ir iespēja šo atvest augusta vidū! Tu par tādu interesējies! Te laba cena ar visu treileri!
  Friday, July 22nd, 2016
  rabarbermaize
  10:15a
  Kā jau katru gadu ap šo laiku, mana sociālā dzīve iet uz urrā. Šonedēļ varētu pat teikt ka festivāls turpinās, jo katru vakaru ir apmeklēta kāda vieta un koncerts. Pirmdienu sākām ar Autentikas apmeklējumu. Šī vieta pagaidām ļoti patīk. Muzicēja divi jaunu pārīšu dueti. Pirmais Coals, kur meitenei bija absolūti maģiska, sevī ievelkoša balss. Otrais pārītis bija Howling Owl. Šis jau vilka vairāk uz Bjorkas pusi. Otrdien nedaudz mierīgāk. Devāmies vakariņās izlūkot Annas dārzu. Trešdien atpakaļ uz Autentiku, kur atgriezāmies jaunībā, klausoties ska puikas All Day Long. Jā, šī vieta mums patīk tieši tik ļoti, ka šī nebūt nav pēdējā reize šonedēļ, kad to apmeklēt. Vienīgais mīnus ir neslidīgais novusa galds..bet vienalga vinnēju. Vakar savukārt turpinājām justies jaunas un pēc supergardiem burgerien D`Vine bārā gājām uz Zundas dārzu, kur pa ceļam iemēģinājām lētu vīnu kanālmalā...jā...no kakliņa. Dārzā mūs gaidīja divas grupas. Uz šaha dēlīša ģitāras spēlējošais Johnny B`Beast un Nation Vibe. Ne tas labākais koncerts, toties meitenēm vieta atrādīta un zaļi āboli notestēti. Šodien veiksmīgā kārtā nospiedu visus modinātājpulksteņus. Labi ka sestais prāts mani piecēla laicīgi..bez dušas un viegli paģiraina, toties laicīgi ofisā.
  Thursday, July 21st, 2016
  mazeltov
  10:00p
  Bet nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst ielikt somā astoņus riteņu bremžu klučus un jauno ķiveri.
  mazeltov
  9:57p
  Man ir jāsakravā soma, jo rīt agri jābūt lidostā, bet ir slinkums.
  Jā, ne tā kā pirms pirmā lidojuma dzīvē, kad viss jau nedēļu iepriekš tika saplānots, sakravāts un trejdeviņi modinātori salikti, lai tikai nenogulētu reisu un pase vismaz 7x pirms iziešanas no mājas pārbaudīta, vai ir somā ielikta.
  dienasgramata
  8:21p
  rindra
  4:50p
  Pasaules Mala  Shoriit nobildeeju pasaules malu. Tepat netaalu no maajaam.


  Pasaules Mala Edge of The World

  Peec tam atkal iemigu un sapnii redzeeju milzu zilonjus un ronjus peldam Temzaa.

  Jauks riits.
  Wednesday, July 20th, 2016
  mazeltov
  11:12p
  O, gribu redzēt šo: https://www.youtube.com/watch?v=UZ4WBlveGfw
  Man patīk beigu epizode ar pūdeli
  mazeltov
  10:45p
  Theresa May or May not leave the EU.

  Jā, tiešām lieliski - Terēza nav noskaņota strēbt karstu savārīto sūdu zupu un kurš gan pēc pieciem mēnešiem vispār atcerēsies, ka vajag brexitu iedarbināt.

  Pieļauju, ka Terēza, gatavojoties tam brīdim, kad tiksies ar Angelu, small talk topikus smēlās šeit:
  https://www.youtube.com/watch?v=GqH21LEmfbQ
  klusais_okeans
  8:06p
  Mana frendliste laikam ir pārāk pieaugusi kopdzīvei komunālajos dzīvokļos, bet, pirms šēroju publiskajās kopienās, varbūt zināt kādu, kas meklē istabiņu?

  Mums augusta vidū atbrīvojas istaba (18 m2 dzīvojamā platība) 3istabu dzīvoklī pie Bērnu pasaules. Līdz šim katra esam maksājušas 130 e vasarā, ap 150 e ziemā (tagad ar to 21 % likmi būs nedaudz dārgāk). Istaba nemēbelēta, bet visa nepieciešamā sadzīves tehnika dzīvoklī ir (un pīpētava), vairāk mājdzīvnieku diemžēl vairs nevaram atļauties ielaist, jo te jau mājo divas kaķjaunkundzes. Dzīvojam saticīgi un pārsvarā mierīgi (lai kā te varbūt no malas izklausās :) ), dažos sestdienu rītos pārvekoties no čomska ar bariņu vēl iedzert gribētāju -laikam pavisam bailīgiem mājāssēdētājiem tas varētu nepatikt.

  Ja nu kas, rakstiet te vai uz ne_es inboxā
  decembris
  3:37p
  Labi, ka mežu sakopšanas seja tagad ir meitene ar latvisku vārdu Marta, nevis Olga. Pret Olgas gozēšanos TV kā zaļā dzīvesveida pārstāvei cilvēkiem bija iebildumi tāpēc, ka viņa ir krieviete. Jo visiem ir zināms - ja kāds cilvēks izraisa citu nepatiku, tad vienīgais šīs nepatikas iemesls var būt tautība.

  "Dārgie draugi, jā, es esmu krieviete un vācu atkritumus. Tam būs jātiek pāri. Šanti, šanti, šanti." (c) Olga Procevska
  dienasgramata
  10:21a
  DELFI. Iedzimtais būvniecības grēks nav izskausts.
  Tuesday, July 19th, 2016
  mazeltov
  11:39p
  Totāli patīk spridzināt Candy Crush un Cookie Jam.
  mazeltov
  11:04p
  Man nepatīk cilvēki kā tādi. Taču es netaisos viņiem skriet virsū ar nazi, dakšu, sirpi vai āmuru. Vai roratslēgu. Un es pat neesmu ticīga, līdz ar to mani nevajadzētu no tā atturēt itin nekas, ne dieva, ne allāha, ne šivas miermīlīgais vārds.
  Tas veselais saprāts mani novedīs kapā!
  mazeltov
  9:18p
  Cerams, ka reiz pienāks diena, kad varēs brīvi runāt par afgāņu vīriešiem, kuri uzbrūk ar cirvi vilcienos vai marokāņu vīriešiem, kuri ar nažiem sadur francūzietes un viņu bērnus. Vai vīriešiem, Muhamediem vārdā, kuri ar kravas auto sadragā vairāk kā 80 cilvēkus.

  Varbūt tajā dienā, kad par šiem notikumiem varēs runāt brīvi, izdosies noskaidrot, vai šiem noziegumiem ir kaut kas kopīgs un varēs atrast risinājumu, kā tikt galā ar šādu noziegumu cēloņiem. Jo šobrīd tas ir pilnīgi neiespējami.
  rabarbermaize
  2:29p

  Kā jau iepriekš minēju, tiku pie ielūguma uz Positivus (paldies,darbiņ!). Tad nu, pasitusi padusē savas svaigi ielaminētās pasākuma programmiņas, ceturtdien pēc darbiem devos uz Palladium to iemainīt pret striķīti, kas nākamās 3 dienas nepametīs manu roku. Jau izejot uz ielas sajutu kaut kādu nebūt festivāla sajūtu, jo meitenes uz Čakenes pūta burbuļus, kas lieliski papildināja manas ballītes sajūtas. Protams smaids sejā bija jau parādījies pāris mirkļus iepriekš, pie aproču licējiem, kas manā gadījumā bija simpātisks čalis, kurš  diezgan labi mācēja radīt pozitīvas noskaņas. Nākamā rītā dāmas sameta mantas vāģī un devās dzīvē. Visas pārējās dienas pavadījām kā jau festivālā (ēst, dzert, ballēties...atkārtot). Dzīvojām pie kemperiem, kur jau otro gadu mums kaimiņos piemetās lietuviešu kompānija. Arī šoreiz kaitinoši skaļi (loģiski, jo tā bija viņu vecpuišu ballīte) un tikpat kaitinoši laipni...apmaiņā pret savu skaļumu, viņi dalījās ar elektrību, alu, grauzdiņiem u.c. labumiem. Šķiet ka ne uz vienu koncertu viņi pat neaizgāja, toties ballīti bija iegriezuši pamatīgu. Mēs, lai arī šogad grupas nebija tik saistošas kā citkārt, diezgan labi sabalansējām ballīti „mājās” un iešanu uz „centru”. Mājas mums sastāvēja no 4 mašīnām un pāris teltīm. Novērtēju iespēju gulēt teltī, kas ir milzīga. Pat neskatoties uz blakus trokšņiem izgulējos diezgan labi. Kā katru gadu bija visas ekstras luksusa dzīvei- ledus kastes, nojume, galds..un plītiņa uz kuras svētdien vārījām lielisku soļanku.

  No grupām šogad nebija pārāk daudz atklājumu un lielākā daļa grupu šķita pārāk mierīgas priekš festivāla. Kā jau katru gadu, Palladium skatuve ir nebaudāma. Tu vai nu nav gaisa, vai jāklausās basi no citām skatuvēm. It kā tur paklausījos Cigarettes after sex, kas šogad bija viena no divām grupām, ko vēlējos dzirdēt, bet diemžēl visu koncertu nespēju izturēt tajā siltumnīcā. Otra bija M83, kas man patika, pat neskatoties uz to, ka nenospēlēja manu mīļāko šīs grupas dziesmu Wait.  Iggy Pop, lai arī sažuvis, bija diezgan aktīvs un klausāms. Bija arī mūziķi, kas pārsteidza ar savu sirsnību pret publiku- puķumeitene Josh Stone un vecais krabis Charles Bradley. Galīgi nebaudāms bija John Newman, kuru mēs pametām jau pēc pirmās dziesmas. Patika Comedy Latvia! Par pasākumu kopumā- ballīte laba, bet iepriekšējos piecus gadus man patika labāk (palieku veca?!). Šogad šķiet bija mazāk apmeklētāju & nebija grupas, kas man ļoti patiktu. Kemperu zonas atdalīšana ir laba lieta, bet tad vajadzētu nodrošināt arī papildus izlietnes, jo iepriekšējos gados, tās bija ērti sasniedzamas telšu pilsētā (varējām protams piemaksāt par ieeju telšu pilsētā, bet come-on, jau tā maksa par kemperu zonu ir pietiekami liela, vismaz lai var cilvēcīgi pēc wc nomazgāt rokas! No vairākiem kompānijas biedriem izskanēja šaubas vai nākamgad doties! Galvā nodomāju to pašu...tikai tad, ja būs labas grupas. Šogad vismaz man bija bezmaksas biļete, līdz ar ko vismaz mazāka sāpe par to.

  slepkava
  11:34a
  Uz Salu tilta uzstādīja ~20 video novērošanas kameras drošības imitācijai, septiņas jau nozagtas uz doto brīdi.
  Monday, July 18th, 2016
  klusais_okeans
  10:47p
  Šovasar, savos 27 gados pirmo reizi esmu iemīlējusies. Mazliet labāk sāku saprast, par ko vispār ir runa, nu, tajos ārpasaules kultūrslāņos, bet iemīlēt dzīvi un pasauli tas kaut kā nepalīdz tik un tā.
  1:0
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba