martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 18 friends' journal entries.

  Saturday, September 26th, 2020
  slepkava
  11:23a
  Vakar biju uz Sinfonietta Rīga atklāšanas koncertu. Marks Buškovs vienkārši bliež kā vioļu rokstārs.
  Friday, September 25th, 2020
  vikings
  3:11p
  Kādam ir čomi Šauļos?
  Vajag!
  Wednesday, September 23rd, 2020
  slepkava
  1:46p
  Ko Jūs ieteiktu pilnīgi debīlu klausīties, kad nāk miegs un tas, ko tur runā uzspridzina smadzenes? Artusu Kaimiņu un Kiviču jau esmu noklausījies.
  Tuesday, September 22nd, 2020
  slepkava
  11:39a
  Pēdējā laikā no rītiem nedaudz sāp kakls, protams apkārt ceļojošais "triperis" visu laiku liek izdomāt visādas muļķības.
  Monday, September 21st, 2020
  dienasgramata
  1:36p
  DELFI: "Rebenoka slepkavības lietā trīs uzbrucēji – kalsnas miesas būves un tērpti viscaur melnā"

  zinu, ka ciniski, bet nevaru neatcerēties vācu nihilistus no Big Lebowski  Sunday, September 20th, 2020
  mazeltov
  8:48p
  Šī bija diezgan lieliska nedēļas nogale. Sestdien lielāko daļu pavadīju ārā - biju uzaicinājusi ciemos kolēģi, kurai izrādīju tuvāko apkārtni - blakus esošo zemnieku saimniecību, pili, kā arī izvizināju ar Nmaxi līdz gleznainajam ciemam ar ostu un koka laivām un pēc tam izbraukājāmies pa meža single-takām. Neskatoties uz to, ka viņai bija elektromtb, plakanajos-līkumainajos posmos viņa netika līdzi, kaut arī es neesmu diži ātra braucēja.
  Pamēģināju to elektromtb, bet nafig - kāda tad vispār jēga braukt, ja nav gandrīz nekādas piepūles. Nu varbūt tad, kad man būs 60 un ceļi krakšķēs. Vēl der tiem, kuri grib braukt pret kalnu, bet negrib, lai mēle karājas pār plecu un kuri nav baigi downhill fani, bet ir kaut kādi svētdienas cross-country pedalētāji.
  Vienīgais, kur man liekas tie elektrovelo ir pieņemami ir tad, ja tu ar tādu vari braukt uz darbu un negribi iesvīst. Lai gan šajā gadījumā arī neder mtb, bet vajag kaut kādu klasisko/vecmāmiņstila velo.

  Savukārt šodien izvāļājos līdz pusdienlaikam pa gultu, tad ar Nmaxi aizraļļoju līdz mega-krāmu festam, kur nopirku zīda blūzi un...bungas un taures...2kg smagu kristālu - tuksneša rozi. Man patīk minerālu muzeji un šis konkrētais specimens ir vienmēr fascinējis. Tādam pasaules staigulim kā es gan nevajadzētu apkrauties ar 2kg smagiem akmeņiem, bet man karoč vajadzēja.
  Un pēc tam stāvvietā kaut kāds vīrietis pienāca un izteica komplimentus manam Nmaxim un tad mēs nopļāpājām kādas 10-15 minūtes par šo tematu. Pēcpusdienā aizbraucu pavazāties pa Hilversumu skatlog-šopingā, iedzert kafiju, apēst kādu tūtiņu ar frī.

  Tagad morāli jāsaņemas uz to, ka rīt jāaizbrauc līdz birojam un jāsatiek nākamais priekšnieks, jo esošais migrē atpakaļ uz Japānu, diemžēl (viņš ir reāli gudrs, kā arī liek man svētu mieru).
  Friday, September 18th, 2020
  mazeltov
  2:12p
  Es izbeidzu savas izvēles mocības un pasūtīju visus krēmeļus un serumeļus no "Filorga".

  Savukārt vēl sliktāk ir tad, kad izvēles nav vispār. Piemēram, man vajag kaut ko, ko vilkt zem ķiveres, lai pasargātu matus (kad velk ķiveri galvā/nost un lai bize vējā neplivinās). Jā, good luck with that. Ir kaut kādas beanie-veidīgās ar tīkliņu, bet tas neatrisina bizes jautājumu.
  klusais_okeans
  1:47p
  skats no mana dzīvokļa logiem - pa labi milzīgs ātro kredītu reklāmas baneris "nauda, tu sāc man patikt", pa kreisi Brektes karātavas.
  Wednesday, September 16th, 2020
  slepkava
  3:48p
  Šodien esmu pārspējis pats sevi, man ir divas dažādas botas kājās.
  Tuesday, September 15th, 2020
  slepkava
  9:04p
  ESI ĪSTS VELODRASTS, NAHUJ CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMUS!
  Velodrastu vērojumi pēdējās dienās. Vakar ejot uz veikalu viens pamanījās ievilkt no aizmugures kājā ar ratu, nezinu kā tas no viņa skatu punkta gadījās, bet kamēr noreaģēju tikmēr šis aši sorry un notinās tālēs zilejās. Šodien dodoties uz tramvaju netālu no bastejkalna ievēroju, ka ir tak velojoslas tur, bet nu neviens velodrasts, kas nonāca manā redzējumā pa viņām principiāli laikam nebrauc, kaut gan gājēji nekādi viņiem netraucēja šo sarežģīto manevru veikt.
  dienasgramata
  5:39p
  DELFI: Par dzīvību uz Veneras priecāties pāragri
  klusais_okeans
  11:33a
  pasūdzējos kolēģei, cik man daudz darāmā šonedēļ, viņa nepiefiksēja termiņus un nodomāja, ka šis ir traki apjomīgs darbu daudzums, ko paveikt līdz novembrim [cries in spanish]
  Monday, September 14th, 2020
  yulungu
  6:46p
  Protams, velkos laukā no sexystyle veikala un sāk kaukt nopirktā prece .
  mazeltov
  5:17p
  Līdz šim man ir izdevies dabūt atpakaļ vaučerus par kovida dēļ atceltajiem reisiem, bet kur man bija prāts nopirkt novembra sākumā biļeti uz LV pirms tam neiečekojot karantīnas noteikumus?
  Tagad man jācer, ka neviens cits uz to reisu biļetes nebūs nopircis un reisu atcels.
  Jo kaut kā 14 dienas tupēt LV, pat neskatoties uz žāvēto vistu un citu žāvējumu pieejamību, negribas.

  Vēl varētu riskēt atlidot un aizlidot, bet es pieņemu, ka tad, ja nav 14 dienu starp ielidojumu/izlidojumu, tad var sanākt kaut kāds sods?

  Stulbais kovids! Nu cerams, ka tas sikspārnis vai pangolins vai jenots vai kas tur vismaz bija garšīgs!
  Sunday, September 13th, 2020
  mazeltov
  9:02p
  Ievācoties mājās, kur 50% iemītnieku ir vecumā virs 70, mēs tagad varam iepazīt ērtību pasauli. Piemēram, mūsu gultai ir elektriski paceļams galvgalis, lai nav pret 10 spilveniem jāstutējas, kad kaut ko skatamies.

  Zem darbgalda man ir smalks kājspilvens uz koka pamatnes, lai pēdas nav jāliek uz cietās grīdas.
  Saturday, September 12th, 2020
  mazeltov
  8:39p
  Labvakar, cienījamās pumas pie čē'esmit!

  Man jāpērk jauns sejas krēmelis un nevaru izšķirties starp šo:

  - vienkārši mitrinošo krēmeli vai anti-aging?
  - krēmeli rītam un vakaram vai pietiks ar vienu dienas krēmeli, kuru izmantot, akmansdievs, arī vakarā?
  - Clarins, Payot, Filorga, Clinique vai Biotherm?

  P.S. Visvairāk šajos kosmētikas džungļos man besī visu to smiņķu nevājais daudzums, miljons zīmolu un nekonkrētie rezultāti.
  mazeltov
  8:08p
  Uz nedēļu dabūju Yamaha Tracer 700 (šī gada modelis). Salīdzinot ar MT-07 un XSR700, šis man patīk vislabāk, jo ir viskomfīgākais, kā arī bremzēšana liekas gluda, ne tik raustīga kā pēdējiem diviem. Bet kā nu nebūs ērts, ja paredzēts tūrismam. Vienīgais, kas man nepatika - diezgan stingrs sajūgs, dienas beigās plaukstas locītava bija diezgan nogurusi. 

  Šorīt arī iepriecināju sevi ar jauniem zābīšiem, ar kuriem dragāt gan ar Nmaxi, gan močiem. Protams, dārgākie apavi, kuri man šobrīd pieder :) 

  Lielāko dienas daļu vizinājos pa apkārtnes ceļiem gar mazpilsētām, cauri mež-parkiem, pa lauku ceļiem (ar attiecīgu smaržu buķeti) - reāli forša diena. Bet tik un tā pa līkumainajiem ceļiem nevaru turēt līdzi boifrendam, kurš uz Nmakša rāda ceļu un iet līkumos Markeša leņķī :D 

  Aizvakar izbraucām pavisam nelielu riņķi un iečekojām netālu esošo Spakenburgu - zvejniekciemu. Ļoti gleznains, ar foršiem restorāniem un ostu ar skaistām koka laivām, kuras apbrīnot turpat no paša pilsētas centra.


  Spakenburga, Tracer 700 un es )
  vikings
  2:22p
  O jā... jaunavu asinis! Tas ir patiesi noderīgi.
About Sviesta Ciba