martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, July 30th, 2014
  dienasgramata
  11:36a
  DELFI. Otrdien mediķi Vidzemē devušies palīgā kādam 51 gadu vecam vīrietim, kurš bija devies lasīt sliekas, izmantojot elektrības vadus. Ierodoties notikuma vietā, mediķi cietušo atrada guļam zemē un palīdzību sniegt vairs nespēja, jo vīrietis bija miris.
  puce
  9:33a
  Dažu Cibiņu trendi postos man atgādināja šo bildīti:
  ... tālāk ... )
  Savu grūtību un ciešanu heroizēšana jau nav nekas jauns, man liekas, tā ir tāda padomju domāšanas atlieka: "ak, cik man gāja briesmīgi, trīs gadus mīzu pret vēju salā un postā, kājiņas govs pļekā sildīju un zaļu kartupeli grauzu. I neko, par sakarīgu un pieredzējušu cilvēku esmu izaudzis.
  Ko nu tā mūsdienu jaunatne, uz siltiem tualetes podiem sēdēdama, no dzīves var saprast!!" etc.

  Un izrādās, nav jābūt vecam, lai būtu senils.
  Nu jā, ir mums izaugusi paaudze, kura apzinātu vecumu piedzīvojusi brīvā un salīdzinoši pārtikušā gaisotnē, nu i ko viņiem tagad - ventilatorus tualetē iekārtot, lai dzīves grūtības pamēģinātu?

  Ak jā, un vēl snobiskā vēlme izglābt pasauli - tie muļķa līdzcilvēki tak salasīsies un saklausīsies šitās no Reālās Dzīves Neko Nesaprotošo Jauniešu gudrības un aizies postā, vajag glābt, vajag karot pret vieglumu, nepieķeršanos, necīnīšanos. Doma, ka līdzcilvēki varētu domāt paši ar savu galvu, pieņemt paši savus lēmumus - netiek īpaši apspriesta. Sabiedrība ir stulba un mēs viņus izglābsim. Aha, sčas.

  Nu re žultīti izgāzu, varu atkal iet pa saviem ezotēriskajiem ceļiem un taciņām, ļaudīm miglu acīs pūšot, tuftu lejot un čakras birstējot.
  nova
  9:20a
  In your own time
  There's no map to guide our way
  So I say nothing, you say nothing
  In your own way
  Thought I could help you find your place
  But I'm as lost as you are lost
  It's not the way

  Things are going to change, you know
  The battles you have fought won't go to waste, you know
  The things are gonna change,
  It just takes time
  dienasgramata
  8:34a
  DELFI. Zibens Rīgā iespēris kādam vīrietim. Straujuma dodas atvaļinājumā.
  Tuesday, July 29th, 2014
  klusais_okeans
  11:55p
  jo vairāk sevi aplūkoju, jo cītīgāk apsveru iespēju ielikt savu siflisa motīviem rotāto kāju kaut kādā rotten.com.
  Pagaidām attur vien pietāte pret draudziņiem, kas šonedēļ ļāvušies kaulu lauzumiem un mežģījumiem.

  turpinot par pretīgo - tuvojoties labai dabai, saprotu, cik daudz netīkamu cilvēku tur būs piespiedu kārtā jāsatiek (tādu purnu skaits vairojas ģeometriskā progresijā)un arvien mazāk gribas veltīt savu klātbūtni. Varbūt jāuztver kā pacietības treniņš.

  Mani neiecietības, nedraudzīguma, izsmējības un lecīguma rādītāji sāk sasniegt kritiskās robežas, vien Glens Gūlds maigi atgādina par kaut kādu sen justu, neskaidru, bet spēcīgu un (kas svarīgāk) motivējošu ticību labajam un skaistajam.
  ave
  11:06p

  Man nepatīk, ka kvantu fiziku manās smadzenēs pārstāv tumša bilde, taču nervozi eju ar līkumu (noglabāju "kādreiz izlasīt" folderī) visiem laipnajiem informācijas piedāvājumiem. Jo mana fizikas (kā arī ķīmijas) izglītība beidzās mazpilsētas pamatskolā ar "gandrīz labu" rezultātu. Būtu forši kādreiz kādā rāmā novakarē pie ezera satikt laisku fiziķi, kuram es teiktu "pastāsti stāstu par kvantu fiziku, no paša sākuma" un tad viņš, pīpēdams labas cigaretes un lēni pūsdams smaržīgus dūmus, stāstītu. Stundu. Kā tas bija toreiz, kad klausījos neaizmirstamu un neatkārtojamu programmēšanas stāstu. Stāstīšana - tā ir pieradināšana.
  disfigurator
  10:06p
  Lietojamus TV vispār kāds vēl ražo?
  Mans TV joprojām ir Samsung 32" CRT TV. Pirku ~2005. gadā. Vecais kineskopa televizors, kura pārvietošanai vajag 2 vīrus un 4 aukstus aliņus pēc tam. Un tas rāda izteiksmīgu bildi, kuras vienīgais "defekts" ir zemā izšķirtspēja, kad jāuzspēlē PS3. Tas un vēl Progressive scan trūkums, kas ļoti izpaužas ātrās kustībās un horizontāli slīdošās ainās filmās, un kameras rotēšanā FPS videospēlēs.

  Kamēr cilvēce skrien pakaļ laikam un pērk LED vai parastā backlight (diožu gaisma, kas ar polarizācijas un izkliedējošiem filtriem tiek no ekrāna malām izvazāta pa visu laukumu) izgaismotus LCD TV, esmu palicis pie vecās CRT tehnoloģijas, kas dažos man svarīgos aspektos ir joprojām nepārspēta. Bet nu, manam CRT nav Progressive scan un prasās tomēr izlasīt tos sīkos burtiņus PS3 spēlēs. Līdz ar to jāizvēlas sev HDTV. Bet, kā izrādās, CRT ir uzstādījis pamatīgi augsta standarta latiņu, par kuru zemāk negribas nolaisties.

  Svarīgie aspekti izvēlē:
  - Melnā līmenis: lai bilde ar zvaigznēm būtu sulīgi melna (nevis pelēka) ar gaišiem punktiem - kā jau zvaigznes melnā naktī;
  - Kontrasts, nevis mārketinga departamenta bongs;
  - Tas, kā TV pacieš SD attēlu;
  - Input lag jeb Fofas efekts*.

  Un pateikšu uzreiz - manuprāt, geimot uz LCD ir visnotaļ pamatīgs vājprāts (melns ir labākajā gadījumā nevienmērīgi tumši pelēks, krāsas vājas + tas pats fofas efekts). Sevišķi, ja jālieto SD avots, kuru LCD konvertē par smirgīdu sūdu. Līdz ar to, jā, dabiski nosliecos uz plazmu kā mana CRT aizstājēju. Kas ir fofas efekts? )


  Current Music: Alchemist - Staying Conscious
  klusais_okeans
  10:41p
  em, kur lai Liepājā vegāniem draudzīgi papusdieno un ko tur vispār bez Raida Kalniņa izstādes vēl lai apskata (ar mazu bērnu)?
  yulungu
  10:28p
  I'm full of crap .
  mazeltov
  11:37a
  Vakar kaut kas atvērās vai arī arī kaut kas aizkrita, jo atvaļinājuma pirmspēdējā diena, tāpēc sanāca visādi skaisti nobraucieni. Skaisti un stāvi!

  Četri kadri )
  eermaniitis
  6:40p
  bļa
  viņš nepāriet, kad man vajag!

  p.s. uz mājām gribu .... vai ciemos ... hmm

  p.p.s. vai vienu alu .... vai abus
  dienasgramata
  6:21p
  FOCUS. 26 zemās grīdas tramvajos un 150 trolejbusos esošajos monitoros starp citiem klipiem tiek demonstrēts arī video ar informāciju par to, kā jārīkojas, ja transporta līdzeklī atrodas smakojoša persona. Klipā tiek aicināts zvanīt policijai un demonstrēts, ka policija ierodas un smirdošo pasažieri izraida no transporta līdzekļa.
  eermaniitis
  2:05p
  peldētavas


  „….Noderīgu peldētavu trūkums Rīgā. Vasaras siltajā laikā turīgākās aprindas meklē atpūtu un atspirgumu Rīgas Jūrmalā vai citur ārpus Rīgas. Bet lielākā Rīgas iedzīvotāju daļa, sevišķi strādnieku aprindas, pēdējie pēc grūtiem dienas darbiem fabrikās vai citās iestādēs, mēģina atrast atspirdzināšanos peldoties gandrīz vai katrā vietā, kur ir kaut cik viņu nolūkam noderīgs ūdens, lien tik iekša un mazgājas. Sekas daudzreiz bēdīgās…… Viena tikai vēlēšanās, lai ko darītu, kam tas nākas, apgādāt Rīgu ar piemērotām peldētavām….”,

  „…bezmaksas peldētavas atklātas Daugavā un viņas pietekās vairāk vietās. Par peldētāju ērtību maz gādāts. Peldētavu tuvumā nav pat nekādu glābšanas rīku…”.

  http://www.rigasaustrumi.lv/Dokumenti/faili/tourism/Turisms_Rigas_peldetavas.pdf
  eermaniitis
  1:30p
  pilnmēness?
  eju atjaunoties ZS - rītā medicīna un personāldaļa ;)
  rediiss
  1:11p
  tālāk nezināmajā
  paldies visiem līdzjutējiem, disketi nolasījām. fonā skanot zvaigām, protams. iepriecināju ļaudis. tas patīkami. tagad nākamais uzdevums šajā kvestā - kas ir .dwg fails un ar ko viņu ēd.
  rediiss
  10:12a
  help help
  ir vajadzībiņa strauji apstīties dažas disketītes. vai kādam draudziņam gadījumā nava retro datora iekārtas?
  eermaniitis
  9:36a
  nu?
  un kurš vēl no jums darba dienu uzsāka ar peldi - man viss sanāca lieliski ;)
  eermaniitis
  1:31a
  n-komentārs
  ar skumjām atceros veco RTU laboratoriju korpusu. patiesībā tur norisa visa mana akadēmiskā dzīve

  nezinu vai tas bija profesoru un citu mācībspēku lolojums, vai arī dažādu studentu akadēmisko darbu apkopojums, bet tur pie sienām bija stendi - ar motoriem!
  nekas sarežģīts, spied pogu un darbojas motors - rotācijas kustība

  tālāk šī rotācijas kustība tiek nodota zobratam (uz riņķi vien, uz riņķi vien), kas nodod to "šūpolēm" augšā lejā augšā lejā, kas tālāk to nodoto stum, velc, stum, velc

  vai arī nelineārās darbības, ej, stāvi, stāvi, stāvi, ej, stāvi..... un tā dažādi cikliskumi un kustību ģeometrijas

  lūk, kur varēja mācīties tīri ar acīm - mehānika, diez, vai kaut kur šie darbi saglabājušies brīvai pieejai? šis varētu iedvesmot mūsdienu skolēnus inženierijai ... pamēģini pac! no sērijas
  p.s.
  da ko tur mēģināt - viss acīm redzams, iesūc to sevī un dod ārā, kad nepieciešams!
  eermaniitis
  12:57a
  par patiesību un taisnību
  tā jau saka, ka patiesība katram sava, a taisnība tikai viena un arī tā tiesā, kaut arī viņas lēmums netaisns

  nu jā - gadījās te dzirdēt vienu interviju ar vācijas-krievijas sadarbības kameras vadošo personāžu

  ah-dēs, tā īdēšana un ņaudēšana pārspēja pat lavrova tekstus, šamais vismaz akcentus var salikt - tas, ka intervija norisa krievu nevis vācu valodā vēl dod niansēm bonusu, bet šitas pakaļas speleologs taču ēda no tvertnes! rrrrrr zosāda!
  Monday, July 28th, 2014
  up 10:10p
  inčīgs projekts http://www.beautifulagony.com/
  klusais_okeans
  8:51p
  nav iemeslu negrimt pesimismā (tieši šādā gramatiskajā izteiksmē)
  rabarbermaize
  8:10p
  Cepts, ceptāks, visceptākais. Nav divreiz jādomā, lai saprastu kādā stadijā es sevi šodien sajūtu.
  up 6:48p
  dienasgramata
  5:57p
  LETA. "Par atsavināmo īpašumu detālplānojuma maiņu sabiedriskās apspriešanas tiek rīkotas vasarā, laikā, kad normāli cilvēki Rīgā neuzturas."
  eermaniitis
  1:23p
  par audzināšanu un atbildības sadalījumu
  nu jā, šoreiz par traumām

  ja cilvēks grib dulloties, tad viņš dullosies, vecākam (vai pašam, kad esi izaudzis šo kontroles vecumu) jānodrošina tikai tas, ka šī dullošanās notiek kontrolētos apstākļos un ar maksimālu iespējamo drošību

  jo ja cilvēks ir galvās tērēts, tad traumas viņš uz savas pakaļas atradīs pats, tomēr ja tu esi pieļāvis, ka kāds cits galvā tērēts tev rada traumas, kamēr tu dullojies, tu pats esi divreiz galvā tērētāks, jo neesi apsvēris visus riskus, pirms sāc dulloties

  un to šoreiz es par sportu un sacensībām - nokrist no ričuka un lauzt roku nav liela māka, kritis esmu miljons reižu, droši vien, kopš uzkāpu uz riteņa ... ir gūta zināma mācība .. un roka ar lauzta
  tomēr pagaidām (lai dievs nogrābstās) neesmu pieļāvis gadījumu, kad man kāds cits ir radījis traumas man braucot uz ričuka - tfu tfu tfu .... un nekādus vienības braucienus!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba