martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, October 31st, 2014
  mazeltov
  2:32p
  Interesanti, tie, kuriem ir beerni, ir iedomaajushies par to, cik koruptiivaa videe naaksies izdziivot vinju beerniem, kad shie buus jaalaizh dziivee? Juus jau gatavojiet vinjus tam, ka vinjiem var naakties nespeeleet godiigi, jo buus jaaspeelee pret vienliidziigaakajiem, kuriem ir nauda vai gali vai abi kopaa?
  klusais_okeans
  10:12a
  jaunais krešs uz mani sāka skatīties tādām dievinošām acīm brīdī, kad ierunājos par savas personības destruktīvajām nosliecēm. nu kāpēc es nevaru iemīlēties normālos cilvēkos.
  nova
  9:57a
  lai galīgi nediskreditētos pati savās acīs, vakar izvilku latviešu gadskārtu grāmatu un liku skolniekam izlasīt par veļu laiku;
  no kā viņš secināja, ka helovīni tie paši iļģi, urguči un pauri vien ir, jo vazājas apkārt un kuru dvēseles vajag pabarot -
  un kamdēļ gan ne ar saldumiem.
  pēc tam stāsta, ka aizsūtījis savam helovīna draudziņam īsziņu, kas jāsaka, ja kāds pajautās, kāpēc viņi prasa saldumus: "jo mūsu dvēseles grib ēst, pabarojiet mūs un mēs iesim prom!"

  tā teikt, tradicionālā un netradicionālā sintēze;)
  Thursday, October 30th, 2014
  rabarbermaize
  11:52p

  ok...too much wine...going to sleep....
  rabarbermaize
  11:44p
  Vissvarīgākais, ko cilvēks var izdarīt, ir ne jau pārmainīt pasauli, bet gan sevi
  mazeltov
  8:42p
  Pa starpu ieroču un uzturēšanās atļauju tirgošanas atbalstiishanai, uzcels arī Laikmetīgās Mākslas Muzeju par privātajiem līdzekļiem.
  Un tomēr, izlasot šo ziņu, prātā ienāca tā pasaka "we'll see". It īpaši par to maksāšanas daļu. Jo šobrīd runa ir par "uzcels", bet es gribētu zināt, kas būs ar pārējām izmaksām - apsaimniekošanu, darbinieku, ekspertu komosiju algām/atalgojumiem, vai pastāv iespēja, ka par valsts naudu pēkšņi vajadzēs īrēt sienas un nagliņas , kur uzkārt bildītes, utt.
  Tad jau redzēs pēc 7-10 gadiem.
  tadeuszcysewski
  8:03p
  kāds padoms radošs vai savādāk biedējošs. mēs jums iedīcam biksēs šalku. skaidrībā kā piparkūkā. meinstrīms raudāja. veidņu cilvēks. ir viens duraks dzelzs skaidās. vārdos bijis barokāls. sagrābstīts rīts. birokrāta atstarotājs. sniegs ir pilsdrupu akgregāts. zvejas akordeons. staipīgs drukas kļūdu rēbuss. uzbrūkošs skepses pīrāgs. no sēdvietu kreņķiem. strupi uzklūp un uzbrūk, un dziedzeri ir vienvietīgi un aizkadrā. un garauši arī grasās. bijušos suku auskarus. ir viens tāds duraks palicis no mīzaliem līdz džina perēklim. lietišķais zizlis.

  7.auguma akvedukts. kas par dziļo ērmu. viens gurdens latvietis. pastarās tiesas ir spīdīgas nātres. zābaku ērkuļu iemutes. staipīja dziedniecību un uzlauza gaistošo perēkli. pēcgaršu skolotāja. apkakle no apgarota metāla. ercenus neredzošu sakšu. tu pats esi drāts. mēs redzam zīmes. dzidrāko rūpalu smieklus. aiznesa mikserus un mikrofonu. milzīgas olu formas. dzidri raustīja guldeņus. saziepējis ciparus. sniega zobupastas. pašu ziņu ziņas.

  taisīs un attīstīs ilgviļņus. rozā pogas aiz pastkastītes. taustes akordeons, un tam ir tikai fazānu ferma aiz piedurknes. visas rīgas maskavas. tauste ir skaidrāka par partizānu ja tai no augšas ir fazānu torte. gurdenāks spindzeles prāts.
  ululate
  2:50p
  šogad uznācis kaut kāds helovīna aptrakums, esmu jau sakrāsojusi burciņas un apdarinājusi ar melnām mežģīnēm, ko salikt kāpņu telpā uz palodzēm. bet vislabākais - šodien nopirku divus metrus melnu burbuļplēvi, vēl īsti nezinu, ko no tā visa uztaisīšu, bet man tā plēve kaut kā fetišiski patīk.
  dienasgramata
  11:43a
  SAEIMA.LV Nesmēķētāju tiesības ir prioritāras pār smēķētāju interesēm.

  Kas tālāk? Nekā nedarītāju tiesības ir prioritāras pār to interesēm, kuri kaut ko dara?
  slepkava
  10:33a
  Mūzika jau nav slikta, bet tiešām kā viņi taisās aizpildīt arēnu?

  http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/2cellos-150871/

  https://www.youtube.com/watch?v=Mx0xCI1jaUM
  Wednesday, October 29th, 2014
  dienasgramata
  5:33p
  Dienas tvīts: ‏@AllaKudina: Biju ļoti pārsteigta, dzirdot LIZDA vadītājas Mikiško frāzi "noraut dibenā" @LR1pecpusdiena runàjot par iespējamo IZM ministru @mariteseile
  dienasgramata
  2:48p
  DIENA. Ziemeļkorejas diktatoru viņa prombūtnes laikā operējuši speciālisti no Eiropas.
  louise
  11:52a
  Sen gribējas ko ierakstīt arī šeit.
  Oktobris vispār padevies tāds jokains. Daudz notikumu vienam mēnesim.
  Esmu iepazinusi jaunas vietas, cilvēkus un zināmos cilvēkus ieraudzīju no jauna skatupunkta..
  Pārsvarā gan labu, paldies kosmosam. Palēnām mācos būt mierīgāka un arī jēdziens "grattitude"
  manās domāz uzpeld arvien biežāk.
  Tagad man ir jauna problēma, ir vnk jāpieņem lietu kārtība un tas man īsti nesanāk.
  Tb sanāk, bet ir aspekti, kuru ietvaros ne visai sanāk/pavisam nesanāk, ir lietas kas biedē.
  Un bailes attur no daudz kā forša jo ir tā sranā sajūta "a ja nu"? un tad beigās nevis izbaudu mirkli, bet
  visu laiku gaidu kkādu padlu.
  Kā mums teica Master Yoda? Fear leads to anger, anger leads to hate, hate to suffering.
  Tā kā jāmācās acceptance, jo šajā gadījumā tas ir mans fear avots.
  puce
  10:14a
  Kalendārs ir klāt!
  ... tālāk ... )
  dienasgramata
  9:34a
  no reklāmas spama: Tilde izlaiž jaunus automatizētās tulkošanas mākoņpakalpojumus.
  dienasgramata
  9:31a
  DELFI. Daugavpils mehāniķis, sazinoties ar paralēlo pasauli, kļūst par miruša barona dārznieku.
  dienasgramata
  9:30a
  turpat: "Skolotājs Briedis regulāri un ilgstoši neierodas uz mācību stundām matemātikā. Turklāt bieži, kavējot mācību stundas sākumu, steidz vēl uzsmēķēt un bieži no skolotāja jūtama alkohola dvinga. Patiesībā, šis apstāklis skolēnus uztraucot mazāk, jo galvenais, lai skolotājs vispār nāk uz stundām un mēģina ko iemācīt."
  dienasgramata
  9:28a
  DELFI. Prestižas Rīgas ģimnāzijas skolotāja iespējamā draudzība ar 'zaļo pūķi' apdraud audzēkņu izredzes gala eksāmenos.
  ululate
  9:17a
  atgriezāmies no maljorkas. pirmo reizi mūžā ceļojumā nevarēju sagaidīt, kad tikšu mājās, un vakar, ieritinoties zem savas segas, biju tiešām ļoti laimīga.

  tā noslimojāmies, ka bail pat atcerēties. aiz loga tirkīzzila vidusjūra, bet mēs - zem segas bez spēka un intereses kkur iet. Man bija sastrutojis kakls, H tāds drudzis, ka visa gulta drebēja, ausu sāpes utt. 7dienas vakarā braucām meklēt ārstu - mūsu ciematiņā atradām tikai privāto klīniku, kur par vizīti pie vietējā Pablo prasīja 176 eur, haha, paldies. nu vispār drausmīgi.

  lai gan varētu soc portāliņos salikt bildes, kas radītu iespaidu par fantastisku ceļojumu :)
  Tuesday, October 28th, 2014
  dienasgramata
  11:30p
  DELFI. Pat, ja tavs vīrietis šķiet veselības iemiesojums, ļoti iespējams, viņš nevēlas tevi informēt par atsevišķiem savas ikdienas mazajiem "grēciņiem". Vai tas būtu draugu lokā izpīpēts cigārs vai pat marihuānas kāsis reizi piecu gadu laikā, vai arī ātrās uzkodas, kas, kā viņš pats to labi apzinās, nenāk par labu viņa holesterīna līmenim, necenties par varītēm izzināt viņa mazos dzīves prieciņus un iznīdēt tos.
  tadeuszcysewski
  5:15p
  divas divvirus durvis raksta dienvidus un lakas kurpes laikrakstus. pēdas ar gaismas volāniem. pva līmes laikrakstiem. mēness ir vieds, un laikraksts ir staipīgs. vienvietīgs raudātājs. ienesiet tās pakurēties. piepampušais akvalangs. smieklu šaltīs rakņāties. sniegs raksta nejau nu raksta. bija viņam likušas atnest pa spainim laikrakstu. pastmarkas jautā, vai nebijāt raudājuši skaistajos diktofornos? zemes jautātāji piedzen pilnas krāgas. sniegs ir sniegs kā lēta aviosabiedrība. skaldņu lilijas. dolārus un rubļus. sniegs diemžēl ir skaipā. sasniegts baltais luksus, ir mans baltums arī mazliet augšup vārsts. sniegs rodas no patvaļas. sniedzas pretim naudas atvadām. beigu radiogabaliem. sniega papīriem, miligramiem un pipetēm. aiztiek sniega papirosus. pases jau noberzējis ar skalpa papīriem. dienas ir dienvidus atveides simboli. klimati un likumi. meibī rausta arī kailos gliemežus. jauki, ja jautā. aizbaida skaidas. kā klājas labpatikā?

  o, jūsu sauszemes stacijas! tāds kā baltais kāpu dīvāns. fanto abaro dasu. sniegs rausta dzeni, un dzenis rausta pienu. izbetonēt sezamu. aizkliedzas tik tālu kā perturbators. sniegs rausta fanto amasu. atnes man vienu baranku dzīparu, atnes man vienu staipīgo arklu. sniegs raustās kā klans bez rakstura. ja tas būtu bijis vaicātājs. pastarās tiesas jau klaigā un dzenā spoles. miegaino starpsienu klaigātāju. tas bija viņa galvenais trumpis. acis kā sklerotiska muļķa tapa. tauki bija viņam likuši gaidīt pie baznīcas. kalnu grēdas, lai tajās varētu atzīmēt mugurkaulniekus. pastmarku kopijas. miegs raustīja dzīparus, un tauste skaldīja mimikrijas. sklerotiķu skatiens pretim armagedonam. barakolās atdzimšanas smērvienību. skaipa tantes. kliegšana lietū. iezāģet skepses skeletus. meinstrīms bez baroka un beretes. dziedāt makaronu būvvaldē. kauguru kraukšķīgais anīss. pastmarku vanagu ķēkšas. tauste jau grasījās atkal iespert makaronam, un tauste tam bija vairākas reizes tortē ieziedusi cinka ziedi.

  smīn un gaida, un tausta, un skopojas, un tausta, un apgreidojas. nekas nebija tik cēls kā gaismas akronīms. un turpceļā mēs piedēvējām saviem cikliem karaklausību. gaidās un rasas pilēs stacijas pulksteņi taurēja dzīvnieku pārcelšanos. stila paketēs un staipīgās stigmās. stobriņi tiem bija vairākos radiatoros. tagad tam bija vairāki dzīves kolosāļi. sniega virtuozi. burkānu tēviņš, naudas maisa burkānu ķīviņš. lauki riekstu kodumā. naudas piekūni ir skursteņu dzīpari. nejau daudz tiem visiem bija savi bērni kā kultūras mantojums saziepēti. no skursteņa ēras ir atradinājies kurtuves ērms. skaidrs ir snaiper-pirksta liktenis. kilo skaita ziņā bilo. un dilo daudz naudas. snaiperis daudzas reizes izvalba acis un cimdiem smaidot iziet akācijās. ir viens tāds daugmalietis. skaita ziņā izlaists caur zobiem. sinedrioniem zirnekļu pajūgi. niekalbis un stulbenis ar pletni. miegainais maiss. likstu pēdas gaida saviem barokļiem mugurkauliņus. staipa skaidas un šķidro tēraudu. turki ir gaismas klizmatiķi. man no sīpoliem bija gandarījuma valdnieks izcepts uz atsperes un staipīja gurdenus akveduktus. staipīja rudzupuķes apkārt kā sīpoliņus. atnes man briežu cepumiņu. pantiņa lukrēcijiem piesoli kauzalitāti. ļauj atrauties no klausules, tu stilbā birokrātiskā kuce.
  slepkava
  3:40p
  Darbā ieradās sadarbības partneri no Uzbekistānas - jautri :D Sen nebiju redzējis oficiālu amatpersonu nike izejamajā uzvalkā :)
  yulungu
  2:35p
  Es ar saviem tarakāniem drīz jautri padzīvosim :D
  dienasgramata
  11:21a
  dienasgramata
  11:16a
  DELFI. Junkurs atsakās no deputāta mandāta, Saeimā iekļūs Āboltiņa.
  DELFI. Saeimā trešdien notiks konference "Par pastāvīgām vērtībām mainīgā sabiedrībā".
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba