martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, May 24th, 2017
  slepkava
  3:58p
  Nu ko šodien uzzināju, kapēc Rīgā ir Valentīna Pikuļa iela. Izrādās čalis ir vasarnīcu Bolderājā īrējis :)
  Tuesday, May 23rd, 2017
  rabarbermaize
  11:13p
  Brīvdienās bija lieliskas. Bet tā jau laikam ir vienmēr, kad ir daudz patīkamu notikumu. No darba tiku vaļā jau ceturtdien un agrāk kā parasti, lai dotos uz Mazsalacu. Galā neliela vakara pastaiga pa vietējām ieliņām uz dzelzceļa tiltu (nē, sliedes tur sen vairs nav)
  Jūs nevarat iedomāties to smaržu, kas visapkārt. Ilgi gaidītais pavasaris!
  Nākamā rīta pucēšanās, jo devāmies uz kāzām. Tās notika Burtnieku muižas parka terasē. Tā kā dekorators bija pastrādājis izcili, tad šķita ka skaistākās vietas šai dienā nav! Un acis man periodiski palika pavisam miklas. Uz vecumu palieku pavisam viegli aizkustināma..Talāk jau ceļš uz ballīti, kas notika Springsļu dzirnavās kaut kur pie Augšlīgatnes. Šī arī lieliska vieta. Balle, danči un pārējās izdarības kā jau piedienas. Laiks ideāls un otrās dienas laiskošanās vēl labāka. Tomēr šo vietu nomainījām un devāmies uz Plostnieku svētkiem. Tur ballīte turpinās, spēlē tie paši kāzu muzikanti un daļa kāzu viesu arī šeit. Tiek griezti danči un tukšots balzāmiņš. Lēnu garu pienāk rīts un pēdējā brīvdiena, kurā nolēmu biedēt kaimiņus ar savu bālo ādu. Nedaudz sārtumu ieguvu- pavisam nedaudz. Vajadzēja laikam divas dobes ravēt, lai iegūtu veselīga cilvēka krāsas toni.
  Vakarā protams negribēta došanās uz Rīgu un mans vienas dienas atvaļinājums galā.
  Vakar, lai mierinātu savas pirmdienu mokas, devāmies uz Lucavsalu pastaigā. Tur arī smaržoja kā Mazsalacā, vienīgā atšķirība tā, ka šeit sastapām bebru.
  mazeltov
  9:02p
  Oh yeah, ducis austeru par 9 eur!
  mazeltov
  8:18a
  Vakar ieradāmies Biaricā un atklājām, ka tur tieši šonedēł notiek World Surfing games!
  Monday, May 22nd, 2017
  mazeltov
  9:31p
  Bāc, Nikijs Heidens!
  dienasgramata
  9:34p
  brauzēju Delfus un vairākas reizes pa dienu nobrīnos, ko tie latvieši ar stuopiem braukā

  DELFI. Meklējot pavasari: latvieši ar stopiem izbraukā Eiropas vidieni no Milānas līdz Parīzei
  dienasgramata
  7:24a
  DELFI. Izteikti neveiksminieki bieži vien rodas no cilvēkiem, kuri, sākot just panākumu "garšu", attālinās vai pilnībā norobežojas no savas ģimenes.
  Saturday, May 20th, 2017
  slepkava
  7:15p
  bļeģ
  Paskatoties uz visu to priekšvēlēšanu cirku Rīgā, lv partijas jau ir pašas ieviesušas veco saukli - balso par mazāko ļaunumu izvēlies Saskaņu. Tiešām vēlētos dzirdēt kādu argumentāciju, kura lv partija kaut ko darīs labāk.
  Thursday, May 18th, 2017
  rindra
  9:11p
  Šodien Londonā līst


  Current Music: news on donald trump
  klusais_okeans
  3:27p

  Šodien #darbiņā sarakstos ar vīrieti, kas ir iemūžinājis šo kadru. Tas taču gandrīz kā pieskarties pašam Bovijam, vai ne, meitenes?
  mazeltov
  10:59a
  Jē, man šorīt darbā piešķīra Senior amata titulu!
  yulungu
  10:35a
  Ar mani brīžiem ir tik lieliski, ka vajag vismaz pusi dienas, lai atcerētos ko es gribēju darīt.
  Wednesday, May 17th, 2017
  eermaniitis
  9:27p
  vēlēšanu klīsteris
  jēziņ, ja kāds ir jānošauj pakarot, slīcinot un vienlaicīgi bāžot nokaitēttas naglas aiz nagiem, ir eiroskeptiķu promoters vai kas nu tur viņiem ir

  šon atrodu paskastītē aploksnīti ar uzrakstu pašvaldības paziņojums

  hujase sev, ko nils mums atsūtījis

  a hujuški, eiroskeptiķu papīrelis, kurš .... jomajo...sākas ar frāzi .... iedomājieties .....

  ja jūsu prāts nespēj izturēt melus un divkosību....


  prikiņ, uz aploksnes pašvaldības paziņojums, a aģitlapā pret meliem un divkosību

  dritvaimicīt, es zināju, ka šamie prātu nokūkojuši, bet ka ar loģiku ir problēmas, nu sorri
  mazeltov
  6:37p
  26 grādi ārā. Vai pat 29.
  klusais_okeans
  12:19p
  Es esmu riktīgi diskriminējošs patērētājs, nesen neizvēlējos pakalpojuma sniedzēju, kurai feisbukā ap 9. maiju bija sapostotas georga lentītes.
  Tuesday, May 16th, 2017
  mazeltov
  12:37p
  Kārtējo reizi pārliecinājos, cik lielisks ir ciems, kurā dzīvoju.

  Izrādās, ka šeit ir arī vietējās rajona pašvaldības kantoris, kas nozīmē to, ka, lai pieteiktos uz autovadītāja apliecības maiņu, jo vecajai beidzas derīguma termiņš, bija vajadzīgas vien 35 min. - 5 min, lai pieteiktos uz vizīti internetā un 30 minūtes, lai aizietu, izdarītu, ko vajag un atnāktu kājām atpakaļ līdz mājām.

  Tāpat, izskatās, ka medicīniskā apskate nav kā LV, kur jāvazājas pa ārstu komisijām un jāsēž rindās - šeit, ja tev ir tikai A un/vai B kategorija - pietiek tikai aizpildīt anketu un, ja nav nekādu sūdzību vai problēmu, apskate ir izieta. To gan redzēs, vai piepildīsies, bet ja tā notiks, tad džīzas kraist, how cool is that?
  Monday, May 15th, 2017
  mazeltov
  10:21p
  Ak, jāzusvātāmarija, kurš tulkoja booking.com tekstus? Pašiem acīs/ausīs negriežas?
  dienasgramata
  6:54p
  DELFI. Izskanējušas ne tikai dažādas runas par viņa iespējamajām diagnozēm, bet arī tiek mēļots, ka puisis bijis atkarīgs no sociālajiem tīkliem, alkohola un pat narkotikām. Tiesa, nekas no tā vismaz pagaidām apstiprinājumu nav guvis.
  marule
  6:25a
  Meditējot
  Pirmo reizi kā atbrīvojoša, ne ierobežojoša atziņa - tukšumu nevar aizpildīt. Plaisa starp pilnumiem (vai tajos) būs vienmēr un nevajag izmisīgi mēģināt to aizpildīt. Pat ja izdodas aizpildīt vienu plaisu, kaut kur citur uzradīsies jauna. Pilnumam vajag svaigu gaisu. Un to dod tikai tukšums. Un nē, līdz Budai man vēl tālu, jo šīs pašas meditācijas laikā es paspēju gan izdomāt, kāpēc nekam nederu, gan arī izvērst iekšēju diskusiju ar sevi, vai no rīta nopirkt to garšīgo maizīti beķerejā vai nē. :)
  Sunday, May 14th, 2017
  dienasgramata
  11:36p
  DELFI. Rīgas pašvaldības policijas darbinieki piektdien, 12. maijā, neilgi pirms pusnakts saņēmuši sūdzības par trokšņošanu kādā dzīvoklī Stabu ielā, kur, pēc izsaucēju teiktā, norisinājusies vērienīga studentu ballīte.
  Notikuma vietā kārtības sargi konstatējuši, ka mūzika dzīvoklī neskan, taču troksni rada aptuveni 45 cilvēki, kuri skaļi sarunājušies.
  rindra
  7:03p
  Mamma

  Saturday, May 13th, 2017
  dienasgramata
  7:20p
  DELFI. Kā pārsteigt mammu, garšīgi pagatavojot sparģeļus.
  mazeltov
  2:58p
  Komandējuma čeki iesniegti, divu nedēļu amoka skrējiens cauri darbiem un simtiem epastiem ir gandrīz galā un pēc nedēļas es braukšu road-tripā. Un varbūt pat aiziešu uz Gugenheima muzeju Bilbao!
  yulungu
  1:50p
  Friday, May 12th, 2017
  felipe
  5:56p
  Par Rīgas pašvāldības vēlēšanām
  Tā kā pats mitinos Rīgā, kādu laiku jau perinu domu par Rīgas pašvaldības potenciālajām izmaiņām tuvojošos vēlēšanu rezultātā. Manuprāt, iespējami divi galvenie scenāriji ar dažām visai nebūtiskām niansēm. Pirmais: uzvar Saskaņa plus dažas tai lojālas partijas vai partijas, kurām nebūtu problēmu sadarboties ar Saskaņu. Šajā gadījumā nekas būtiski nemainās un uzņemtais kurss uz Krievijas nomali turpinās. Otrs: Saskaņa paliek opozīcijā un koalīciju izveido bars ar "alternatīvajām", "labējām", "latviskajām" ,respektīvi, pārējām partijām. Šis variants ir nedaudz interesantāks, jo pat neiedziļinoties, kuras tieši varētu būt tās partijas, ir skaidrs, ka bardaks būs fenomenāls. Pa astoņiem gadiem, kurus Saskaņa ir bijusi pie varas, tā savus cilvēkus ir ielikusi pilnīgi visur, kur iespējams. Reāli visu, kas ir saistīts ar pašvaldību visos līmeņos kontrolē viens politiskais spēks. Pie scenārija, kurā šis spēks zaudē varu un to iegūst nevis viena cita partija, bet bars ar partijām, var tikai iedomāties, kā notiktu cīņa ar šo astoņkāji par visām tā ietekmes zonām. Visas relatīvi nopietnākās partijas (vismaz tās, kuras apjēdz atšķirību starp Saeimas un pašvaldības vēlēšanām) sola cīnīties ar korupciju, reformēt, reorganizēt, sakārtot, atjaunot utt. Šaubos, ka pat, ja viena no tām iegūtu vairākumu, tā spētu realizēt savus solījumus, bet šādu solījumu pildīšana sadrumstalotā koalīcijā, kurā katram ir sava interpretācija par lietu kārtību, ir vēl neticamāka. Gan jau kāda no mazajām maukām beigās tāpat pagultos zem Saskaņas, ar kuru tad bloķētos pret pārējiem. Rīgas izredzes ir reāli sūdīgas.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba