martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, April 16th, 2014
  felipe
  2:52a
  sitrep
  Muļķīgas ir tās situācijas, kad tu izdzer visus krājumus (well, tie nebija arī pārāk lieli) un vienīgais, kas palicis, ir kaut kāda elles dzira no Latgales, no kuras man ir vnk bail. Sajūta, protams, tāda, ka varētu aiziet uz kaut kurieni un iedzert vēl, bet lokācijas rajons šādu iniciatīvu neatbalsta.
  Tuesday, April 15th, 2014
  dienasgramata 9:46p
  DELFI. Pirmdien Rīgā atrasts nošauts vīrietis, kurš saskaņā ar aģentūras LETA rīcībā esošo informāciju kriminālajās aprindās bijis pazīstams ar iesauku Baraban.
  Monday, April 14th, 2014
  goddes
  9:18p
  Lai ilgu laiku neizjustu šo diskomfortu, kad pēc vakariņām un pirms Troņu spēles sērijas jādiebj uz gastronomu, sapirku _nepieciešamo_ vairumā. Kā kāmis piestūmu pieliekamo kambari ar TO - _nepieciešamo. Tie, kas mani zin, vai arī iedomājamies, ka zin, padomās - goddesis laikam dažus kegus ar alu un pāris kastes degvīna tikko atvilcis migā. Likšu Jums vilties (laikam), _nepieciešamais_ man ir:
  pavisam nopietni )
  mala
  4:58p
  aiz matiem pievilkta sajūsma
  slepkava
  2:25p
  Futbola fans :)
  dienasgramata 9:40a
  NRA. Pērn biedrības Mozaīka saskaitītie 19 seksuālās diskriminācijas gadījumi, kad gejiem it kā atteikts izīrēt dzīvokli vai kādam sadots pa muti uz ielas, nav kas īpašs. Pilnīgi noteikti procentuāli daudz vairāk ir heteroseksuālu dzērāju, kurus ieraugot namīpašnieks parādījis viņiem durvis, un daudz vairāk ir heteroseksuāļu, kas dabūjuši uz ielas pa degunu, jo gājuši pa tumšu ielu ar glītu portfeli pie rokas.
  Sunday, April 13th, 2014
  mala
  11:35p
  bet dienas prieks ir atklājums, ka telefonā var ieinstalēt maziņas klavierītes. varēšu, ejot pa ielu, sevi izklaidēt ar plinkšķināšanu austiņās (te lietpratēji saķer galvu), tā drusku kompensējot mūžīgo vēlmi ejot dziedāt. to gan daru-klusi un mulsdama, un, ja tuvumā neviena nav.
  dienasgramata 4:06p
  Pa īstam mīl tikai tie, kas ir ļoti nelaimīgi.
  Pa īstam nelaimīgi ir tikai tie, kas ļoti mīl.
  ave
  2:29p

  Viena no buhrvīgākajām (manas) sabiedrības tendencēm ir tā precēšanās pa kluso. Tu te vingro, dzer rīta tēju savā nodabā un palaikam kaut ko izlasi. Tas ir tikpat stilīgi kā Vess Andersons. Jāiet pēc marcipāna un bērzu sulām. Nē, pēc marcipāna un pelmeņiem. Lociņi vīna glāzēs izauguši.
  klusais_okeans
  12:07p
  Laikam pirmo reizi savā Rīgas pieredzē vakardien biju uz tādu dzimšanas dienas pieņemšanu, kurā nevienu nepazinu (izņemot cilvēku, ar kuru tur ierados) - Rīga ieguva papildus plašumus un pasaule vairs nešķita tik maza. Tas tā veselīgi.
  Mazāk veselīgi ir tas, ka četrās dienās esmu pamanījusies notērēt 300 eiro (pati nesaprotu, kur un kā). Nācās pie kases krist kaunā, jo vienam eiro, kas bija atlicis uz kartes, pietrūka divu nullīšu, par kuru esamību biju pilnīgi droša.
  maize un ūdens, tātad.
  eermaniitis
  8:41a
  Stradiņa balle
  nodejota
  ērmanītis smokingā un tauriņā ;) un krāsās ;)

  p.s.
  salīdzinoši ļoti daudz korisa rīgas un ačkupa dalībnieku, ļoti maz studentu - vai arī viņi visi pagrabā tusēja ... pie disko ;)
  visjocīgāk, kad rindiņā sasēžas piecas vai sešas meitenes ar vienādiem vakartērpiem ....

  p.p.s.
  zimeļblāzma ļoti glīta, bet nepameta sajūtas, ka ar ventilāciju tur pavisam nekas nav kārtībā - itnemaz!
  Saturday, April 12th, 2014
  klusais_okeans
  4:21p
  man drausmīgi nepatīk uzmanība no tiem vīriešiem, pret kuriem nejūtu romantiskas simpātijas. Cita veida uzmanība ļoti traucē, nespēju ar to pabarot ne pašapziņu, ne patmīlību, tikai sakaitinos.
  (Brīvo Meiteņu Problēmas, part I)
  ave
  12:00a

  Mītnēm savas fāzes. Šis dzīvoklis šobrīd ir sagājis miega fāzē. Varbūt tā ir parastā māju rutīna, bet visvairāk man pietrūkst vēsu un agru rītu. Te ir labas pēcpusdienas, bet rītu sajūtas nav vispār. Laikam pastāvīgās satiksmes un pārkurinātības dēļ. Vārdsakot, šīs mājas vairs nav darbīgas un šobrīd taisnākais ceļš uz produktivitāti ir klaidonība. Šovakar biju ciemos pastrādāt, sanāca labum labā birojnīca. Un kopā strādājot arī interneta nevajag, lai atietu, jo kas var būt labāks kā divu darbīgu cilvēku kopīgs vaļasbrīdis. Un internetam jādzīvo puļķī tāpat kā džinam pudelē. Bet varbūt vienīgais, kas man dzīvē pa īstam nepatīk, ir lielie darbi, kas velkas pāri dienām un mēnešiem un grauj sajūtu, ka vakarā var aizmigt, jo viss, ko varēja, ir padarīts.
  Friday, April 11th, 2014
  lilai
  7:37p
  "Mirušie nepiedod"un vīns un 5dienas vakars liekas būs izdevies. baudu
  marule
  5:27p
  Ak, žurnālisti.
  Visticamāk, sākumā vīrietis nogalinājis nolaupīto sievieti un tad izdarījis pašnāvību. iz TVNET

  Hm, vai tad maz iespējama otrāda secība?
  slepkava
  2:17p
  klusais_okeans
  1:24p
  Džarets Leto Dallas Buyers Club'ā ir brīnišķīgs, man trūkst vārdu - neesmu no tiem, kurus laba aktierspēle viegli aizrauj, bet šoreiz biju sajūsmā.
  Kino ir tā joma, no kuras saprotu arvien mazāk (kopš rudens skatos aptuveni 1-2 filmas mēnesī; aprīlī esmu paspējusi jau kādas 4, jūtos pārfilmojusies), bet tā pavirši pārlaižot skatu šķiet, ka biogrāfiskums, vēsturiskais autentiskums vizuālajās detaļās un sociāli kontraversāla tematika ir viss, kas mūsdienās interesē kino veidotājus. Nav jau tā, ka nepatīk - man tīk, bet vai tik tas nekļūst tendenciozi, notrulinot skatītāju? Izlabojiet mani, ja kļūdos.
  eermaniitis
  1:16p
  visiem spoki
  tobiš mieru, tikai mieru ;)
  atradās vecs pakaramais uz kā uzkarināt manus divus pleciņus (un domājot par žurkām arī divus apavus), atbilstoši vārām nāsīm nav par ko satraukties, jo līdz darba vietai ir gan duša gan sausais dezis ;)
  eermaniitis
  9:12a
  aaaa La cumprasita
  dažādos aranžējumos ir mani sagrābusi pilnīgi un visu ;)
  ar viņu nedaudz mēģina konkurēt Hernando's hideway, bet nu tā drusku drusku, jo daži mazās parādītes aranžējumi ir ieauguši cieši spinālajās sinapsēs
  lilai
  8:37a
  Only lovers left alive
  Par filmu man vēl jāpadomā, vizuāli skaisti,Svintone ģeniāla,bet noskaņa ļoti atgādināja par kādu cilvēku
  Thursday, April 10th, 2014
  dienasgramata 11:15p
  Pēteris Apinis: "Spaiss ir saliedējis deputātus."
  makki
  6:31p
  tā nesen pie sienas pieliktā pasaules karte pēdējā laikā ļoti uzstājīgi krīt nost.
  Wednesday, April 9th, 2014
  yulungu
  9:49p
  Cilvēks no malas- tad tiekamies Cuba!
  imix
  5:37p
  tas ir kautkāds fenomens...visu dienu telefons ir vai nu kabatā vai kautkur blakus. Nu neviens, neviena dzīva dvēsele nepiezvanīs, neko, atliek apsēsties uz poda, lai nodotos varenajai cīņai tā tik klausies...jau...jau zvana! kas viņi zina ko es daru un tad zvana speciāli? wtf !
  eermaniitis
  3:57p
  vakar bija edgari
  Iedzer, brālīt, laiki grūti,
  Dzīves ērkšķi nikni dur.
  Iedzer mazāk sāpes jūti,
  Jaunu dzīvi alus bur.


  nē ne alus - nē galva nesāp - nē es meesmu skaidrs vēl tagad - jā vakarā nodarbības un čača
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba