martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, December 20th, 2014
  rindra
  1:21a
  RIP Shaize

  Pirmajaa un peedeejaa skvotaa, kuraa es dziivoju, dziivoja arii Shaize. Iistaakas panks, ko esmu savaa dziivee satikusi. Londonas "skvoteru sceenaa" legjendaara personiiba. Patika man vinjsh.

  Vairaak nav puikas.

  Pazuda pirms chetriem meeneshiem. Atrada tikai tagad. Pakaarushos pamestaa maajaa.

  Vinjsh vienmeer teica, ka nedziivos ilgaak par triisdesmit. Vinjam bija triisdesmit viens, ja nemaldos.

  Viirs un vaards, kaa saka.

  RIP.


  Current Mood: sad
  Friday, December 19th, 2014
  mazeltov
  8:07p
  Viss tik pēdīgs
  Work hard, play harder!
  Trešdien viss sākās ar darba Ziemassvētku pasākumu, kas bija ļoti foršs un omulīgs; promejot visi dabūja dāvanu, kas izrādījās dāvanu karte no piedarba gadžetu un elektronikas veiča - piemetu arī savu piķi un nopirku ārējo cieto disku foto un video glabāšanai, lai ir ko vecumdienās rādīt saviem desmit suņiem. Ceturtdien atkal kopā ar tuvāko kolēģi un priekšnieci gājām atvadu vakariņās uz tuvējo restorānbāru, kur es reāli žūrfiksoju, jo sākumā saplēsu glāzi un pēc tam arī švecturi. Savukārt šodien man bija pēdējo aliņu saskandināšana ar džekiem, beibēm, apskāvieni, labi vārdi, trīsbuču bučas, bet, pats galvenais - pēdējie ping-pongi un mēs rāvām vaļā riktīgi pa nopietno - visi elsa un pūta un neticēja, ka es pa kluso netrenējos. Bet nu talantu jau nenodzersi.
  Tagad mazgāju pēdējās netīrās drēbes, lai paspētu aizskriet visu izžāvēt; soma sakrāmēta, bet kaut kā pārāk liela izskatās, lai gan ļoti ceru, ka ierakstīsies 23 kilogramos un nebūs nekas prom jāsviež.
  Savukārt rīt mans dienas grandiozais plāns ir paspēt uz visiem vilcieniem un tad atlikušo dienu pavadīt zvaigznītē, mēnestiņā, svecītē un vēl visādi citādi viesnīcas dubultgultā, noskatīties visus kanālus pa TV un, pats galvenais, noskūt kājas. Un tad. Tad svētdien sēdīšos gulbītī, kaut nu turētos gaisā un pārāk nekratītos.
  klusais_okeans
  4:18p
  "darbiņā":
  ielej prosecco vēl pirms rīta kafijas un datora ieslēgšanas,
  oficiālo zsv dāvanu ietinamo papīru rotā zīmējumi ar sniegavīru seksu. Piemēram, briedītis Rūdolfs sūkā sniegavīra burkānu. Priekšniecība sajūsmā, es arī.
  klusais_okeans
  3:34p
  sarežģīti un diskomfortabli sabiedrības margināļu mīlas stāsti ir viens no maniem mīļākajiem kino žanriem (kā man bērnībā patika aklā Žiljeta Binoša mīlētājos no jaunā tilta!). Šis bija lielisks veids, kā apmierināt savas alkas pēc krīpīgiem mīlstāstiem: http://www.imdb.com/title/tt2534648/
  eermaniitis
  1:10p
  fantastiski
  cik forši, ka ir vieta kvartāla attālumā no darba, kur pusdienlaikā, izskrienot caur veikalu ir pieejama pilnvērtīga virtuve ar visiem traukiem katliem un pannām - jau mēnesi šitā pusdienoju - esmu sajūsmā!!!

  šodien gan nekāda fraņču virtuve - vienkārši makaroni ar malto gaļu - un kausiņš alus ;) un viss pa pašizmaksu bez uzcenojuma
  Thursday, December 18th, 2014
  mazeltov
  5:42p
  Dažu darvas karošu dēļ latviešiem turpmāk būs grūtāk piesaistīt saviem start-upiem tādus pro sportistus kā Stīvs Pīts: http://singletrackworld.com/2014/12/brum-brum-zum-zum/

  Stīvs Pīts, kura tvītiem seko vairāk kā 50k: https://twitter.com/StevePeat/status/544111279573438464

  Latvian business.
  vikings
  5:31p
  zikāi?
  I tā, ka divdien darbu padaru pusotrā dienā, mājās vēl kauko nafig paķimerējos, un viss ir skaisti. Ja neskaita to, ka man pilnīgi nav nekādas iedvesmas domāt par kristiešu svētkiem un vispār par svētkiem. Nav ziemas, nav ziemsvētku, jopta!
  klusais_okeans
  4:02p
  man ir ļoti zema nevēlamas uzmanības panesamība. Vakar tā neapdomīgi piekritu uzaicinājumam iet uz teātri ar vienu šādu personāžu (ka tik par brīvu kaut kur aiziet), tas, protams, rezultējās netīksmes pilnā pasākumā, jo mani kaitina jebkādas romantisku nolūku izpausmes, pat tīri draudzīgas un (pa lielam) glaimojošas. Ja runa būtu tikai par seksu, varētu nesaudzīgi atcirst un nelikties ne zinis, bet gribas saglabāt pieklājīgas attiecības, bet tas viss ir tik apgrūtinoši, bet ko lai tur citu iesāk. Pēc izrādes aizšmaucu pagausties pie draudzenes, viņa tikai pavīpsnāja par to, ka normāli vīrieši mani neinteresē "Nujā, tev jau labāk patīk tie, kas sarunas vidū var piecelties un bez iemesliem vai paskaidrojumiem aiziet prom" (true story, pēdējais krešs)

  mana personīgā telpa ir tieši tik, tik šauriņa, ka tur nav vietas pilnīgi nekam nejaušam, un ar tām nejaušībām jācīnās un jādzen prom dienu no dienas
  slepkava
  4:17p
  Ja joks nav bijis smieklīgs, tad tā ir ironija izrādās :) Nahuj tādiem inteliģentiem ar lāpstu pa purnu!
  eermaniitis
  11:17a
  skaisti
  dienasgramata
  2:36a
  DELFI. Policija informē, ka ap plkst.17 Rīgas ielā, veikalā "Maxima", kāds stipri iereibis 1977.gadā dzimis vīrietis nozaga 0,43 eiro vērtus gaļas salātus ar šķiņķi. Vīrieša izelpā konstatēts rekordliels promiļu skaits – 5,24.
  Wednesday, December 17th, 2014
  mazeltov
  10:42p
  Grinča mētelītis jau mugurā, Ziemassvētku problēma atrisināta!
  vikings
  10:04a
  Man tā zebras dierza ja piegriezusies, ja neskaita sasistu plazmas telziņu pie klienta, aizmirstas glaunās drēbes pie klienta un nedaudz savādāk ielietu grīdu vannas istabā, tad vakardienas jobannijvrod kašķi ar iepriekšējās īrnieces(forša cilvēka) pustrako māti, šķiet kā gaisma dirsas tuneļa galā.
  Priecīgu hannukah!
  klusais_okeans
  2:16a
  mārtiņš rītiņš iesaka
  paņemam visas pusizdzertās alkohola pudeles, ko atrodam dzīvokļa stūros, salejam vienā katliņā ar karstvīnu un voila
  Tuesday, December 16th, 2014
  ave
  10:57p
  ''Daiļas kā fizkultūras institūta studentes.'' (No vienas 1957. gada kinohronikas.)
  mazeltov
  7:55p
  Parasti uz darbu ar vilcienu jābrauc 16 minūtes, bet šodien sanāca braukt divarpus stundaas - pirms Utrehtas kaut kāds vilciens bija uzkāries un tablo zibināt zibināja "rijd niet" (computer says "no") un nācās mest līkločus.
  Kārtējo reizi varēja iesmiet arī par to, ka par "sprinter" dēvētie vilcieni ir vislēnākie, jo apstājas gandrīz katrā pieturā.
  Un šodien atkal kāds ir meties anna-kareņeniski uz sliedēm.
  Rīt darbā Ziemassvētku vakariņu pasākums, jāizgludina džinsu bikses ar caurumiem (dekoratīvajiem) un labākais t-krekls (no ekoloģiskās kokvilnas un ar hipsteru totēma - pūces attēlu). Un izvilkšu zilo žaketi no ārā sviežamo drēbju maisa, lai jau iziet pēdējā gājienā.
  mala
  5:42p
  Siesta, saprotiet.
  itāļi omg.
  Darbā zvanu Venēcijas biennāles ofisa info cilvēkam un jautāju, vai var man iedot viņu administrācijas tel numuru.
  Atbilde: "No, I can't, call some other day, bye!"

  dienas vidū šitais.
  vikings
  4:32p
  Cirslītis
  Ho ho ho! Ja neskaita to, ka visi instrumenti pa klienta dzīvokli savākti, putekļi saslaucīti un viss ahūna labi, atvados no klienta, sakrāmēju apģērbu maisiņā, nolieku pie durvīm, paspiežu roku pacientam... Un dodos uz mašīnu, atbraucu uz darbu atpakaļ, ieeju dušā un taisos saģērbties par cilvēku. Huju! Manas drēbes Bauskā ar visām mājas atslēgām!
  eermaniitis
  10:07a
  kuļķura
  pabiju dienās pagājušās uz kultūras elementa "kapļi" izskaņojuma

  nu neko sev latgōļu panks ;)

  https://www.draugiem.lv/music/10026085/#/projektskapli/gallery/?pid=374611223
  Monday, December 15th, 2014
  mazeltov
  11:29p
  Dzīve liekuļu un dirsēju pasaulē
  Iņ un jaņ. Alko veikalos man prasa dokumentus, savukārt kosmētikas veikals, kā izrādās, ir iedevis pretgrumbu krēmu paraudziņu.
  mazeltov
  10:01p
  Holy shit! Pēdējo gadu laikā es tik maz iespringu uz dzimšanas dienas svinībām, ka esmu bez maz gadu nodzīvojusi ar domu, ka man ir 31, bet, īstenībā, man ir 32 (aizgāju uz date calculator un izrēķināju) :D Pilnīgi nopietni!
  eermaniitis
  9:58p
  domburšovs
  skatos uz Bondaru un nevaldāmi rodas sajūta, ka pastāv tāda ļoti ļoti diskrēti maskēta politiķu skola, no kuras izlaižas tādi štancēti klišejēti un visi kā viens lakoti politikāņi, kas tikai apbružājoties politiskajos gaiteņos un kabinetos iegūst savu personifikāciju un viedolu - nu pilnīgi nekāds glancēts un lakots un pulēts un pervēts ;) nu gluži kā daži mani paziņas
  eermaniitis
  9:53p
  vēlreiz apstiprinās
  cilvēkam nevajag iemesla, lai žēlotu sevi

  un cilvēkam nevajag iemesla, lai sajustos nelaimīgam

  vēl vairāk - neviens to viņam nevar aizliegt ;) un pamaisīt arī nē .... neskatoties pat uz apkārtējo tendenci un apstākļiem
  mazeltov
  7:56p
  Kolēģes apspriež kaut kādu recepti. Viena no viņām saka: "šitām vajag kapkeiku groziņus" uz ko piebilstu (netraujot aci no ekseļa): "mhm", pēc kā tika piezviegts viss kabinets, jo viņas skaidri zina, ka neesmu izcepusi nevienu kapkeiku savā mūžā. Tikai redzējusi formiņas veikalos.
  decembris
  1:21p
  Poll #20250
  Open to: All, results viewable to: All

  Vai, tavā skatījumā, "Hobita" filmas ir arī nedaudz izbojājušas "Gredzenu pavēlnieka" filmas?

  View Answers


  5 (50.0%)

  Nu, varbūt bišķīt
  3 (30.0%)

  Jā, kaut kā man tā Vidusszeme sākusi reāli besīt
  2 (20.0%)

  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba