martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, June 27th, 2017
  dienasgramata
  10:23a
  Sunday, June 25th, 2017
  mazeltov
  10:28p
  Kā var nemīlēt
  Es iedomājos par savu boifrendu katru reizi, kad virinu dzīvokļa durvis.
  Jo viņš visas ieeļļoja, lai nečīkst.
  Saturday, June 24th, 2017
  eermaniitis
  9:23p
  Dārzeņu žāvētās
  Ir kādam lieks? Grib pārdot aizdot?
  Thursday, June 22nd, 2017
  dienasgramata
  10:56p
  zinātniskā terminoloģija
  LA. “Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks, jo viņš nepateica, tieši kuras izrādes viņš uzskata par nominācijas necienīgām. Viņš šādā veidā ir apdirsis visus nominētos kolēģus,” teātra zinātniece Silvija Radzobe apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Rampas Ugunis”, komentējot aktiera Intara Rešetina izteikto viedokli par to, ka “Spēlmaņu naktij” nominētās izrādes nav pelnījušas šo nomināciju.

  Teātra zinātniece raidījumā norādīja, ka ir Rešetinam jautājusi, kuras izrādes, viņš uzskata par necienīgām. “Atbilde nesekoja. Pirmkārt, es secinu, ka Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks. Otrkārt, nesniedzot atbildi, viņš ir apdirsis visus nominētos kolēģus, jo viņš nav pateicis, kuri ir tie necienīgie nominanti,” savu viedokli izteica Radzobe.
  eermaniitis
  1:12p
  profesionālisms
  ... tālāk ... )
  dienasgramata
  12:25p
  DELFI. Trešdien, 21. jūnijā, no Raiņa un Aspazijas vasarnīcas Jūrmalā nozagti muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna.
  eermaniitis
  10:26a
  par vēlmēm, kas piepildās
  sēdējām ar kaprāli un pīpējām pēc mācībām
  par ķiverēm spriedām, kas pašiem jāpērk, jo NBS ir žmogi un rausēji
  par likteni un tā

  tad radās doma, a kā gan tur, kur zāle zaļāka un meži biezāki, kā viņiem ar ķiverēm?

  iedod latvietim/seržantam problēmu, viņš atradīs kam to noadresēt!

  reku, mums LV-UA palīdzības biedrība, uzprasam šiem! nu moš! a ja!

  uzprasījām! reports: nosūtīts 2 bataljoniem, voluntieriem, najomņikiem, bet šie sakot, ka tādas tikai orkiem no dzimtenes dalot, grūti būs

  vot, uzpīpēja, izpīpēja, un tagad pus fronte rosās par vienu ķiveri ;)
  Wednesday, June 21st, 2017
  dienasgramata
  12:21p
  DELFI. Ekstravagantais latvju politiķis Kārlis Ulmanis atkal nonācis mediju uzmanības centrā.
  ululate
  11:41a
  astrālā stacija
  mazeltov
  12:19a
  Šodien bija kaut kāda beibju pasēdēšana, kuras sākumā visas izlikās baigās emancipētās, bet beigās pārvērtās par bridzillām un rādīja kāds kurai līgavu kleitu pinteresta dēlis.

  OK, man arī ir pinterests.

  Viņš izskatās šitā )
  Tuesday, June 20th, 2017
  dienasgramata
  8:37p
  DELFI. Naudas līdzekļi Porziņģa apdrošināšanai tiks ņemti no divām Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta apakšprogrammām.
  silpurene
  2:43p
  Latvija ir tieši tik maza,lai mini festivālā pie Siguldas visi jaunieši pie ugunskura  zinātu (!) un pārspriestu kāda cilvēka heroīna atkarību. #pīļudīķis

  Current Music: foals - my number
  mazeltov
  1:12p
  Trīs dienas močīju pa kalniem, pēdējā dienā nācās iekost ibumetīnu pie brokastmaizes, lai apakšdelmi nesāpētu no stūres kratīšanās un bremzēšanas. Fun!

  Sezona tikko sākusies, tādēļ trases patīkami brīvas. Ik pa laikam kāds džeku bars jodelē un izdod alu cilvēku prieka kliedzienus laižot lejā pa kalnu (un gan jau arī sāpju brēcienus, spriežot pēc tā, cik ieģipsētas kājas, kaklā iekārtas rokas un nobrāzumus sanāca redzēt pilsētā). Visi tādi brīvie ērgļi.

  Un tad es atcerējos savu darbu un visbiežāk minēto frāzi saistībā ar hobijiem, ko saka svaigi pieņemtie darbinieki sevi iepazīstinot: "I had hobbies but now I have kids".
  dienasgramata
  10:49a
  DELFI. Ja plakstiņi ir noslīdējuši, vislabāk augšējām skropstām izvēlēties melnu toni, bet apakšējām – plūmju krāsas vai brūnu.
  dienasgramata
  10:21a
  DELFI. Ballītes "vaininiece" sanākušos priecēja ar muzikālu performanci, bet gana lielu uzmanību izpelnījās arī viņas tērps ar drosmīgo dekoltē, kas gan Seksīgās Lee pazinējiem vairs nekādu pārsteigumu nespēja sagādāt.
  ululate
  9:25a
  I'm a strong confident woman
  hahā, izrādās, ka savā grupā no 20 dalībniecēm drosmes skrējienu noskrēju kā piektā, tas mani šausmīgi iepriecina. es biju pārliecināta, ka kuļos pa beigu galu kā vienmēr šajā dzīvē. būtu tikai mazliet sev ticējusi un noskrējusi par nieka 2 minūtēm ātrāk, būtu trešā. tik grūtā distancē! līdz septembrim jāiemācās ātrāk lekt pāri sienai. tagad iegūtie zilumi man patīk vēl vairāk.
  slepkava
  9:23a
  Bļeģ, vienkārši super diena, netīšām H&M reklāmas maiku esmu uzvilcis, tagad pa visu muguru uzraksts, iepērcies tiešsaitē, bļēģ.
  Monday, June 19th, 2017
  slepkava
  11:33p
  Futbols
  Nesen skatījos filmu par Rūniju, man viņš vienmēr ir šķitis tāds tipiskais "lauķis". Jā man patika tas ko es filmā redzēju. Neesmu nekad aizmirsis, kad ieraudzīju viņu spēlē pret Portugāli, kad viņam sadragāja pēdas kaulu un viņš kā nekas nebūtu bijis aizskrēja tālāk, tiesnesis nevis tam čuvakam, kas viņu notraumēja iedeva dzelteno, bet Rūnijam par to, ka viņš skrēja tālāk ar zeķi un iedeva piespēli.
  rindra
  11:41a
  Finsburī parka uzbrukums


  Kā jau es teicu
  Sunday, June 18th, 2017
  dienasgramata
  6:50p
  DELFI. Uguns liesmas sāk izplatīties arvien straujāk, ik pa laikam dzirdamas sprādzienu skaņas. Arī interesentu skaits, kas vēro ugunsgrēku, pieaug ar katru minūti.
  dienasgramata
  12:35p
  DELFI. Pirmais cilvēks, kurš izdzīvoja pēc lēciena Niagāras ūdenskritumā, neizmantojot aizsarglīdzekļus, gājis bojā, acīmredzot, mēģinot atkārtot savu sasniegumu ar lēcienu piepūšamā bumbā, vēstīja ASV plašsaziņas līdzekļi. Ūdenskrituma pakājē atrasta tukša piepūšamā bumba.
  dienasgramata
  9:22a
  DELFI. Rīgas pašvaldības policijā skaidro, ka ikvienam ir tiesības savā dzīvoklī klausīties mūziku vai citādi atpūsties, taču šīs tiesības nav absolūtas, jo vienlaikus ikvienam ir tiesības uz mieru un klusumu.
  dienasgramata
  9:13a
  DELFI. Cēsu novada pašvaldība pārveido morgu par atskurbtuvi.

  p.s. konstatēja, ka klienti dzīvi, un nomainīja izkārtni

  p.p.s. Atskurbtuvei būs divas kameras, kurās varēs uzturēties sešas stiprā alkohola reibumā nonākušas personas.
  Saturday, June 17th, 2017
  dienasgramata
  11:12a
  STOCKMAN.LV Vasara ir īstais laiks, lai patīkamā gaisotnē kopā ar draugiem baudītu uz grila gatavotus gardumus. Uz grila var viegli pagatavot visu maltītei vajadzīgo. Labi pagatavoti grilēti ēdieni ir īsti piemēroti vieglai un daudzveidīgai vasaras ēdienkartei. Šovasar iesakām pamēģināt jaunus, īpaši vieglus grilētus ēdienus. Uz grila gatavoti ēdieni jau paši par sevi ir viegli, bet izvēloties kvalitatīvu, liesu gaļu un bagātīgu svaigu dārzeņu klāstu, varēsiet bezrūpīgi baudīt grilētus ēdienus visu vasaru, turklāt bez kompromisiem - vieglie ēdieni garšos lieliski.
  dienasgramata
  11:11a
  MAMINUKLUBS.LV Pati pēc savas pieredzes varu pateikt, ka ar ratiem ceļot nav viegli, sevišķi – ar zīdainīti.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba