martcore77's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, January 25th, 2015
  mazeltov
  1:27p
  Vakar atradu foršu rīku, ar kuru veidot notikumu hronoloģijas grafikus.

  EXPO skandāls mani iedvesmoja uz pirmā notikumu hronoloģijas grafika izveidi: http://www.dipity.com/raiva/EXPO2015-s-ga/

  Uzbraucot ar kursoru uz reģistrētajiem notikumiem ir pieejams sīkāks apraksts, kā arī saite uz resursu internetā (dibināšanas gadus varat pārbaudīt Lursoft.lv).

  Vai varat ieteikt bezmaksas inforgrafika templeitu, ar kuru uztaisīt šāda veida grafiku smukāk? Grafika piemērs:


  Saturday, January 24th, 2015
  goddes
  7:08p
  Slimnieka kinopiezīmes.
  Interstellar ir klasisks sci-fi, kas man patīk. Tajā ir viss ko var vēlēties, kosmoss un Houkinga grāmatas atreferējums idiotiem. Lielisks kino žanra cienītājiem, tikai mani mulsina fakts - Makkonahijs tagad būs VISĀS filmās vai arī man tikai pēdējā gada laikā tā iekrīt skatīties vērā ņemams darbus, kur viņs ir? Visnotaļ gara metrāža, taču paskrēja nemanot.

  Subjektīvais verdikts: 7,5 no 10 Makkonahijs un zinātniskās fantastikas klasika.

  *****


  Birdman ir lielisks kino, jāsaka - obligāti skatāms. Es saku labs, bet sociālajos "[info]affair oponē ar verdiktu - izcila. Principā varu piekrist, ja par mērauklu ņemam pēdējā laika kinodarbus, ar ko salīdzināt un kuri ir izvirzīti nonivilētam palmas zaram vai Oskaram. Tad jā, šī ilma ir izcila un pelnījusi savas neskaitāmās nominācijas, Kītons un Edvards kas Nortons izcili, bet jāpiezīmē režisora perfekcionisms, kas no otrā plāna, pat statiķu izgājieniem ir izspiedis maksimumu.

  8,5...labi 9!!! no 10
  yulungu
  12:13p
  Pēķšņi apjautu- kāda velna pēc man jārisina citu problēmas.
  Lai dzīvo savos mēslos, es savu ceļu sakopšu.

  Current Music: Dzelzs Vilks- Vienas nakts meitene
  Friday, January 23rd, 2015
  mazeltov
  10:02p
  Šīvakara žūrfiksa programma ir atklāta - taisīju vaļā prosecco, korķis uzlidoja griestos un izdauzīja lampiņu. Proost!
  Saturday, January 24th, 2015
  marule
  2:49a
  Nekaunīgi izraujot no konteksta
  "[..] to cilvēka čaulu ko liki līdz tukšuma malai nest
  ļauj noaut kā zābaku smagu upes pacerē mest [..]"
  I. Zandere rusnè
  Friday, January 23rd, 2015
  mazeltov
  5:51p
  Varbūt jau esmu iepriekš rakstījusi par šiem diviem latviešu keksiem (labi, keksu un kekseni), kuri dzīvo Kanādā, bet mēdz vazāties apkārt pa pasauli un pierakstīt & parādīt savus piedzīvojumus: http://www.izaicinajums.com/
  Saturday, January 24th, 2015
  dienasgramata
  12:02a
  DELFi. Šoferis kādai grūtniecei ar lielu skandālu licis izkāpt kāpostu pīrādziņa dēļ. Šis sievietei bijis pēdējais piliens negatīvajā pieredzē.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/nekartibas-rigas-mikroautobusos-grutniecei-liek-izkapt-no-transporta-kapostu-piradzina-del.d?id=45489532#ixzz3PgVd48o0
  Friday, January 23rd, 2015
  mala
  8:56p
  tā kā es dzīvoju ticībā,ka ciba ir jauks sociālais burbulis, kurā visi paši saprātīgi, nepūlēšos te izklāstīt visu, kas man sakāms par abortu jautājumu,ko darot, pamatīgi uzvilkos un saguru citos internetos.
  Aprobežošos ar neizpratni, vai man būtu jāiet pie jurista, psihologa, diviem ārstiem un sociālā darbinieka arī tad, ja gribēšu izraut zobu vai izgriezt mandeles? - No likumdošanas viedokļa gadījumi ir identiski kā nekā. pārsteidzošā kārtā abos ir iesaistīta 1 gab. persona un medicīniska manipulācija. Lai sagramstītu kaut kādu nebūt pamatojumu atšķirībai, būtu diezgan nepieciešams, lai būtu izdevies agrākais, neveiksmīgais mēģinājums noteikt personas statusu no ieņemšanas brīža "jo tas, iespējams, būs cilvēks" . tas gan varētu izrādīties vēl mulsinošāk, jo kāpēc tieši no ieņemšanas? kāpēc ne, piemēram, no ovulācijas? varbūt katra nenodarbošanās ar nedrošu seksu ovulācijas laikā ir slepkavība, jo tur taču, iespējams, būtu bijis cilvēks, ja.


  ak jā un paši priekšlikumi grozījumiem šeit - ja nu neskaidrības.
  un izgrozāmais likums

  jauku vakaru un klasisku tematisko muzikālo pavadījumu - došos ka drusku padzert un paslepkavot (datums tāds slepkavniecisks, saprotiet)
  mazeltov
  10:46a
  Ņemot vērā, cik ļoti sacepās Bankovskis savā rakstā satori.lv (http://satori.lv/raksts/8459/Pauls_Bankovskis/Neradosas_neveiksmes ), gribu izcelt divas rindkopas no tā:

  "Lai gan par Latvijas dalību "Expo", kas nākamgad notiks Milānā, jau bija zināms laikus, arī konkurss par paviljona veidolu un ekspozīcijas saturu bija noticis, un visi šajās padarīšanās iesaistītie droši vien jau čakli darbojās ar savu ieceru īstenošanu, brīdi pirms Ziemassvētkiem tika paziņots, ka uz Latvijas paviljonam atvēlētās zemes Milānā nekāda paviljona nebūs. Kas tur būs, nevienam pagaidām nav lielas skaidrības. Kā tas gadījies? Pagaidām šķiet, ka saskaņā ar šādu pasākumu un ar to saistīto konkursu rīkošanas tradīcijām (par neatņemamu to sadaļu ir kļuvusi izvirzīto mērķu neatbilstība ieplānotajiem budžetiem un akmenī iekaltā dzīšanās pēc zemākās cenas), atbilde uz šo jautājumu var būt tikai viena: "Kaut kā tā vienkārši sagadījās." Nu, nesanāca, vārdu sakot – neveiksme. Jo kuram gan varēja ienākt prātā kaut kas tik unikāls, ka, sarūkot laikam, kas atvēlēts darba paveikšanai, arvien grūtāk būs saķibināt kopā jau tā nesavienojamos ikvienu padarīšanu balstošos vaļus – labi, lēti un ātri. Brīdī, kad no "ātri" vairs nav iespējams atteikties, tu esi sprukās – jāizvēlas vai nu kaut ko lētu (un parasti tas nekas labs nebūs), vai jābūt gatavam maksāt."

  un

  "Gan "Expo" paviljona neuzcelšanas, gan nenotikušās "Rīga 2014" reklāmas kampaņas gadījumā neveiksmes rezultāts nav tikai neizmantota, "ietaupīta" un tātad, iespējams, kam citam pēcāk lietderīgi izmantojama nauda, bet arī pamatīgi zaudējumi – zemē nomests konkrētu cilvēku laiks, nenopelnīta vai ieguldīta nauda un nesasniegti daudzi dažādi mērķi. Un šie zaudējumi noteikti ir krietni vien lielāki gan par šajos pasākumos ieguldīt paredzēto naudas summu, gan par lēmumu pieņemšanā iesaistīto privātajām bailēm un finansiālajām saistībām."

  Reālo situāciju daudz labāk atspoguļojošs rakstiņš ar čaklo ieceru īstenošanu ir šis: http://www.diena.lv/latvija/zinas/35-tukstosi-par-pustuksu-instagram-kontu-jeb-ka-expo-skerdeta-valsts-nauda-14084973

  O jā, Bankovski, kāds nesasniedza mērķi, kur par instagram kontu ar 177 sekotājiem vajadzēja iekāst 34 487 eiro. http://instagram.com/latviaexpo2015/

  Jā, nez kāpēc Bankovskis uzrakstīja tādu aizvainojuma pilnu rakstiņu satori?

  Iespējams, tāpēc, ka satori pieder "Ascendum", bet "Ascendum" sponsoru saraksts ir copy paste no "Kabatas attīstībai" (Juris Pūce vada Kabatas attīstību, bet viņa sieva Zaiga - Ascendum) sponsoru saraksta un tāpēc, ka Juris Pūce bija viens no tiem, kurš parakstīja līgumu ar komandītsabiedrību Expo 2015. Valdība jau ir sapiķojusi gandrīz miljonu par ieguldīto "darbu" - piemēram, dažiem labiem, kuri ir saistīti ar Kabatas attīstību. Bet tā kā projektu apturēja, protams, ka bija jākviec augstos toņos, jo siles paliek tukšas un kāpēc gan neiekviekt arī kādā intelektuālā sortālī, ja jau ir vajadzīgie "gali" un striķi, aiz kuriem pavilkt. Viens liels potenciālais striķa raustītājs ir Ainārs Ščipčinskis, kuram pastarpināti pieder McCann Rīga (viens no uzņēmumiem, kas ietilpst komandītsabiedrības Expo 2015 - man atgādināt, ka to līgumu no valsts puses par labu čomakam Ščipčinskim parakstīja arī Juris Pūce un to, ka gan Pūce, gan Ščipčinskis abi ir Kabtas attīstībā?) - Ščipčinskis ir arī viens no "Kabatas attīstības" dibinātājiem, plus ir arī ziedojis "Ascendum" (šķiet, ka tie bija 20 tūkstoši latu, esmu iepriekš publicējusi tabulu). Plus nevajag aizmirst, kurš no satori galvgaļa ir tajā McCann strādājis.

  Tā kā satori var beigt izlikties par savu netkarību un patstāvīgo domu.

  Upd. Ak nē, Pūcem tomēr piltene netika dota, viņš tikai kā EM sekretutka līgumam apkārt vien grozījies, bet ar tāmi iepazinies neesot. Kā tad tā, tāds vienmēr zinošs cilvēks, gluži kā ar mākslīgo intelektu apveltīts, bet pilnīgi neko nav zinājis.
  klusais_okeans
  3:52p
  party hard - pamodos viegli asiņainās drēbēs
  mazeltov
  8:18a
  Kāpēc iznest miskasti ir stereotipisks vīrieša pienākums? Kāds ir pamatojums?
  up 2:27p
  Lūdzu iesakiet (vēlams no pers. pieredzes) pārvadātāju kantori no UK, kas varētu savākt (LNDN vai apkaime) un atvest manu e-bay pirkumu (mēbeles), neuzmetot, nepazūdot, nesalaužot utt.
  eermaniitis
  11:59a
  un te es mazliet pavaidēšu
  vaimanu - vai ;)

  mirctu - ieszznaaassssss

  pirmo reizi pa trīs gadiem - lūk ko nozīmē vairs nemērcēties ūdeņos - slinkumā padevos, lūk rezultāts

  mirctūūūuuuuuuu
  goddes
  2:52a
  Utopia.
  Pašanalīze. Teksti nekam, ne velti izvēlējos klusāko laiku internetā, lai šis paskrietu garām nepamanīts (kurš gan mani lasa vēl LOL (c) nezināms), tieši tādēļ, lai attaisnotu tēmu. Cibas cepieni, iesaistīties sarunās, kas tajā dienā ir aktuāli, kļūt pamanītam. Nē! Trendīgi tviterī komentēt aktuālo? Nē. Tajā laikā klusēt, vai arī runāt ko citu, pavisam citu. Nav jau tā, ka nav Viedoklis, bet sajūta ignorēt, peldēt pret straumi. Labi, meklējot eifēmismus - izkāpt vispār no upes. Pōza? Iespējams, bet dabiska. Nebūs nekādi popularitātes centieni. Pašpietiekamība, vīzdegunība, citādais? Nezinu.

  Viss šis labā sinerģijā izrādās ar TVseries Utopia skaņu celiņu, kas bildei linčiski piestāv. Nē, manuprāt tā nav mūzika, mana mūzika drīzāk ir Led Zeppelin... vienkārši sajūtu gaisa vibrācijas. Bet izrādās var arī tikai skaņu bez bildes, naktī tagad, rakstot ko tādu... vārdu sakot, sireāla fantasmagorija.

  piedrāzt
  Thursday, January 22nd, 2015
  mazeltov
  7:44p
  Vakar bija gara diena, kas sākās trijos naktī, jo cēlos un vēlos, lai palīdzētu draugam aizstiept trejādu snovborda dēļu maisu līdz pieturai, jo šis aizdevās uz Kanādas otru galu uz piecām nedēļām močīt pa kalniem.
  Man vēl divas nedēļas jāpašī no Toronto, bet tad es ar', tad es ar' došos sniegu gludināt un pohuj man būs viss, jā!
  felipe
  4:35p
  Šo rakstīju pirms kādiem trim mēnešiem, bet biju pieglabājis nepubliskotu.

  Baltiju bieži piemin, kad runa ir par post padomju telpas veiksmīgu attīstību Eiropas un Rietumu virzienā. Un ne jau velti. Tiešām, salīdzinot ar pārējām šīs telpas valstīm, tajā skaitā, Krieviju, Baltijai ir krietni veiksmīgāk izdevies attīstīties tiesiskas Rietumu demokrātijas virzienā. Tomēr, laikam ejot uz priekšu, tuvošanās Rietumiem un Eiropai, daļai sabiedrības sāk kļūt apgrūtinoša. Igaunija, kura jau sākotnēji tuvāk Skandināvijai, uz to arī redzami tiecas. Lietuva un Latvija atkal kaut kur velkas drusku no pakaļas. Lietuva, lai paliek ar savām problēmām, padomāsim par Latviju. Brīžiem šķiet, ka tas, kas Latviju un latviešus dzen uz priekšu, ir nepatika un bailes no krieviem un to atstāto mantojumu. Viss, kas noticis pēc neatkarības atjaunošanas, ir baiļu iespaidā. Lai tiktu prom no krieviem, bija jādara viss, lai mainītu ģeopolitisko kursu. Bet jo tālāk ejam, jo vairāk redzam, ka tā Eiropa un Rietumi tāda izvirtusi Gejropa vien ir. Spiež savas nepareizās vērtības kopā ar visādām nepareizām regulām. Kaut kādā kopējās apziņas līmenī, mēs esam tuvāki krieviem, kā daudziem gribētos atzīt. Jā, es nemitīgi vispārinu, bet tas ir tāpēc, ka politika platiem soļiem soļo konservatīvo vērtību, kuras tik ļoti slavina Krievija, virzienā, un ja tāda politika nebūtu pieņemama, tad rastos arī, piemēram, kāda partija, kas runā par liberālām lietām. Kaut vai tikai idejiski. Tā vietā mums ir citi labumi. Konstitucionāli nostiprināts konkrēts ģimenes modelis; virzīti likuma grozījumi, kas atrunā bērnu seksualizācijas ierobežošanu, lai ko tas arī nozīmētu; katoļu baznīcas viedoklis tiek bieži jautāts, atspoguļots un arī finansēts no valsts līdzekļiem sabiedriskajos medijos; ir bijuši gandrīz veiksmīgi mēģinājumi ierobežot zinātnes darbību virzienos, kas ir valstiski pareizi; jebkuras diskusijas par brīvību palielināšanu, tiek nocirstas jau saknē. Sanāk tāda kā šizofrēnija, personības identifikācijas problēmas. Bēgam no tā, kas mūs tajā pat laikā saista. Eiropā un demokrātijā tuvāka ideja ir par negatīvo brīvību jeb brīvību no, nevis brīvību uz. Brīvību no ierobežojumiem, nevis brīvību uz to, ko atļauj valsts un sabiedrība.
  eermaniitis
  3:11p
  eu vistuzagli - skaties šurp
  tavam personiskajam varonim un varoņtēlam ir elegants haštegs - #сказочныйдолбоеб

  manuprāt mīļi ;)

  vikings
  1:42p
  Kaimiņš jautrītis, pa dienu klausās klasiskās mūzikas ierakstus, pa nakti krāc, nav iespējams izgulēties. Visādi citādi viss ir labi, tikai man skaidrs, kam skanēs zvans, ja es šādi turpināšu izklaidēties.
  eermaniitis
  9:50a
  te vakar bija cepiens - krievus šaujot
  nē, bet neļaujot latviski - vai kā runāt

  tad te ir viedoklis - pievienojos ;)

  Ну а теперь за язык, наконец.
  Долго мы к этому языку шли. Долго-долго.
  Все он не клался как-то.
  Сначала я с изумлением смотрел на заявления Центра Госязыка, потом с ужасом - на заголовки СМИ.

  Один дурак (извините) сказал: "Неплохо бы, чтобы все вокруг говорили по-латышски".

  Другой дурак (Извините еще раз) подхватил: "В Латвии больше нельзя говорить по русски!"

  Теперь все в шоке. Теперь все не то имели ввиду, и имеют на то полное право.

  Знаете, я когда жил свободной жизнью, только сняв квартиру, у меня там рыбки были. В аквариуме.
  Два сомика, гупия, и еще какая-то цветастая, яркая хуйня.

  Я девушек приглашал домой посмотреть на клевых рыбок. Аквариум у меня, мол.

  И они шли смотреть на аквариум, а по итогам мы трахались.

  Это было очень органично, это было до скрежета зубовного предсказуемо.

  Потому что, если ты девушка, и едешь смотреть на рыбок вечером к парню в квартиру, то ты должна быть готова к сексу.
  Если ты хочешь просто посмотреть на рыбок, то ты идешь в зоомагазин, или океанариум.

  Если ты таки вечером решилась на рыбок поехать смотреть в квартиру к холостяку, то ты дала уже в момент, когда сказала "Ну поехали".

  И никто не жаловался.

  Мерзкая ситуа получается, если ты девушка его друга.
  Вы стоите втроем и смотрите друг другу в глаза.

  Можно сколько угодно раз говорить, что ты ехала смотреть рыбок.
  Можно тысячу раз повторить, что она посмотрела рыбок и уехала.

  Он сам тысячу раз такое проворачивал. Он не поверит: Ни тебе, ни ей.

  У него в голове уже совсем другие заголовки. И картины другие.
  Дай ему опровержение.
  Дай ему абсолютную правду.
  Верни ему ложечки -
  Осадочек останется.

  ***
  Несколько раз звучало, что мол НО и ЦГЯ это проект, который финансируется кремлем,
  Год назад это воспринималось, как анекдот, а сейчас не смешно уже.

  В Латвии Не запретили говорить по-русски. Российские сми переврали.
  Но Наши не только читают только заголовки.

  Наши живут заголовками.
  И воюют по заголовкам.

  Я отличаю звук града от миномета. Сомнительное преимущество, да. Но у меня оно есть.

  Я не хочу прививать эти свои знания сыну и близким.

  В Латвии не запретили Русский язык.
  Мы, русские, нормально живем тут. Полноценно.
  Спасать нас не надо.

  И ребят: мы не убьем латышский язык и его идентичность. У нас нет такой цели.

  Не надо дергать никого за усы.

  Положите покрышки на место.
  Перестаньте готовиться к войне.
  Если к ней долго готовиться, то она сжалится и начнется.
  А я хочу по родному городу в плеере ходить, а не в бронике.
  Поверьте, вы тоже.
  Лучше на слово поверьте.
  dienasgramata
  9:19a
  DELFI. "Cilvēkiem vienkārši nepatīk cipars,'' tā, komentējot "Rīgas satiksmes" (RS) jaunos tarifus Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda", sacīja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks.
  Wednesday, January 21st, 2015
  mazeltov
  10:55a
  Klausos priekšnieces uz Ziemassvētkiem uzdāvināto Anouk albumu "Paradise and back again". Mierīgs un labs.

  Places to go: https://www.youtube.com/watch?v=D23i9lFPUwM
  mazeltov
  9:01a
  Vakardien atklāju, ka kājum-gājuma attālumā ir ramen zupu ēstuve - yay! Tā gan otrdienās ir ciet, tāpec tika testēta korejiešu ēdnīca, kur pasūtīju zupu, bet pirms tās, pavisam negaidīti, sastiepa daudzus mazus šķīvīšus ar visādām uzkodām - kimči asajā mērcē un kimči bez mērces, sēņu strēmelītes, marinētus kartupeļus un vēl kaut ko marinētu/skābētu. Zupas šķīvji arī gluži kā pieklājīga izmēra katli. Tās it kā mazliet apskretušās, bezstila skartās ēstuves ir viena no lietām, kas man te Toronto patīk. Tāpat arī tie visi vidējo austrumu pārstāvju operētie veikali, kur viss sakrauts kaudzēs un grēdās bez pretenzijām uz produktu izvietojumu, kā arī tas, ka gaļas izcirtēji strādā turpat aiz letes un vienmēr var paprasīt, lai gaļu sagriež tādos vai šitādos gabalos.
  dienasgramata
  12:32p
  IR. Zaķis apstiprina, ka tiek prognozēts pārvadāto pasažieru kritums.
  dienasgramata
  11:42a
  DELFI. "Daudzi domā, ka, lai būtu labi katoļi, mums jābūt kā trusīšiem, bet nē," pirmdien lidojuma laikā no Filipīnām uz Romu žurnālistiem atklāja pāvests.
  dienasgramata
  11:31a
  FOCUS. Сегодня Елена Марга (прежде известная, как Елена Авотиня-Екатериничева), похоронившая недавно своего жениха Гинта Маргу, бывшего советника экс-премьера Латвии Ивара Годманиса, опубликовала первую из 25 глав воспоминаний о безвременно ушедшем в ноябре 49-летнем муже.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba