Nepabeigtā dienasgrāmata


30. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 09:04

KRISTĪGAIS RADIO. Ja tava problēma ir interneta pornogrāfija, atslēdz internetu! Neej tur iekšā!
 

29. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 08:41

KRISTĪGAIS RADIO. Kad tu stāvi lielveikalā pie kases un tev piecu eiro vietā izdod piecsimt, tas nav Dievs, kas nolēmis tevi svētīt. Tas ir Sātans, kas tevi kārdina!
 

27. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 22:43

DELFI. Makaronus, kas gatavoti no baltajiem miltiem, ēdienkartē ieviest vispār nav jēgas.
 

(bez virsraksta) @ 22:42

DELFI. Rīgā aizliedz tirgot alkoholu naktīs patērēšanai uz vietas, ja telpai nav atsevišķas ieejas.

p.s. Nav ieejas - nav izejas!
 

(bez virsraksta) @ 09:11

IR. Bērziņš skaidroja, ka viņam ir tikpat gadu, cik antifašistiskās koalīcijas uzvarai Otrajā pasaules karā, kas ļaujot "izvērtēt visu", un viņa pienākums ir darīt visu, lai pasaules kari neatkārotos.

un vēl:

Kā ziņots, prezidents lēmumu par to, vai atsaukties Krievijas uzaicinājumam, esot pieņēmis, taču publiski to vēl neatklāj. "Man tas lēmums ir bijis visu mūžu iekšā," sacīja prezidents. Jautāts par laiku, kad lēmums tiks oficiāli publiskots, prezidents sacīja - "kad dzīve rādīs, ka tas ir nepieciešams."
 

26. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 21:12

DELFI. Neatkarīgi no tā, kāds ir viesistabas interjers un iekārtojums, visbiežāk ir kāda brīva un nenoklāta siena, ko var aizpildīt ar kādu skaistu mākslas darbu. Ja neesi gleznu cienītājs, iekar kādu izdrukātu fotogrāfiju vai apdrukātu kanvu, un telpa iegūs pavisam citu skatījumu.

un šis arī labs:

Viesistaba ir paredzēta ne tikai viesiem, bet arī pašu mirkļu baudīšanai, un to var palīdzēt veicināt kādas personīgas lietas. Izkārto fotogrāfijas rāmīšos, ieliec plauktā kādu suvenīru no ceļojuma, kādu nieku, kas atgādina kaut ko patīkamu, principā jebko, kas atsauc prieku atmiņā.
 

24. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 00:02

DELFi. Šoferis kādai grūtniecei ar lielu skandālu licis izkāpt kāpostu pīrādziņa dēļ. Šis sievietei bijis pēdējais piliens negatīvajā pieredzē.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/nekartibas-rigas-mikroautobusos-grutniecei-liek-izkapt-no-transporta-kapostu-piradzina-del.d?id=45489532#ixzz3PgVd48o0
 

22. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 09:19

DELFI. "Cilvēkiem vienkārši nepatīk cipars,'' tā, komentējot "Rīgas satiksmes" (RS) jaunos tarifus Latvijas Televīzijas raidījumā "Sastrēgumstunda", sacīja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks.
 

21. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 12:32

IR. Zaķis apstiprina, ka tiek prognozēts pārvadāto pasažieru kritums.
 

(bez virsraksta) @ 11:42

DELFI. "Daudzi domā, ka, lai būtu labi katoļi, mums jābūt kā trusīšiem, bet nē," pirmdien lidojuma laikā no Filipīnām uz Romu žurnālistiem atklāja pāvests.
 

(bez virsraksta) @ 11:31

FOCUS. Сегодня Елена Марга (прежде известная, как Елена Авотиня-Екатериничева), похоронившая недавно своего жениха Гинта Маргу, бывшего советника экс-премьера Латвии Ивара Годманиса, опубликовала первую из 25 глав воспоминаний о безвременно ушедшем в ноябре 49-летнем муже.
 

(bez virsraksta) @ 09:28

"Ekonomikas ministrijai tika uzdots trīs nedēļu laikā sagatavot priekšlikumus, kā izmantot Latvijai piešķirto zemes platību World Expo teritorijā." Es domāju - uzart un iestādīt kartupeļus.
 

20. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 22:43

no piedāvājuma interneta veikalā: Tate & Lyle sīrups ar kļavu lapu aromātu 0.454l
 

(bez virsraksta) @ 10:14

Ko Ušakovs preses koferencē nepateica: sods par braukšanu bez biļetes pieaugs četrkārtīgi. No 5 uz 20 eiro
http://www.delfi.lv/news/national/politics/infografika-cik-turpmak-maksasim-par-transportu-riga.d?id=45473914

Nākamais lielākais pieaugums ir parastām biļetēm, pirktām automātā - no 0.60 uz 1.15
mazliet mazāk pieaug biļešu cenas, pirktas pie vadītāja - no 1.20 uz 2.00

nez kāpēc mēnešbiļete vienam maršrutam darba dienām sadārdzināsies vairāk nekā tāda pati visām dienām
 

19. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 15:25

"Gulbis trillerī neiztur skatītāju spiedienu", WTF?
 

(bez virsraksta) @ 14:00

Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija brīdina par 13 vēstījumiem, kādus saņemot interneta vidē, bērnam jābūt īpaši uzmanīgam.

Nr 4. "Es saprotu, kā tu jūties. Es jutos tieši tāpat."
Nr 8. "Mazā, šeit viss ir pārāk novecojis un bremzē. Labāk pārejam uz skype?"
 

18. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 18:39

DELFI. Naktī uz 19. janvāri savākts ūdens būs enerģētiski uzlādēts un ar dziedējošu spēku.
 

(bez virsraksta) @ 15:43

DELFI. Likums Lapsam liek atļaut Drošības policijai paņemt viņa DNS, spriedumā secina tiesa.
 

(bez virsraksta) @ 08:39

DELFI. Klūgu eko zārku ražotājs varētu atteikties no ieceres eksportēt uz Skandināvijas valstīm.
 

15. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 19:39

Pārceļoties uz jauno dzīvesvietu, uz kājas uzkrita grāmatplaukts. Es gan nezinu, varbūt tas ir tas lauztais pirksts, ko islāma zaimotājiem sola Latvijas islāma kultūras centra priekšsēdētājs Imrāns Oļegs Petrovs.
 

12. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 00:29

DELFI. Mozambikā, valsts ziemeļaustrumu daļā 56 cilvēki miruši pēc saindēšanās ar tradicionālo alu bēru ceremonijas laikā. Pēc esošās informācijas, saindēšanās iemesls ir dzērienā pievienotā krokodila žults.
 

10. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 20:31

Es šodien visu dienu montēju skapi jaunajā dzīvoklī, atceļā nopirku speķi, rupjmaizi un alu, un domāju par to, kā es dzīvoju deviņdesmitajos. Pašā deviņdesmito gadu vidū, kad man bija tikko pabeigta augstskola, divi zīdaiņi, daudz darba - žurnālā (Rīgas Laiks), reklāmas aģentūrā, un es taču arī pasniedzu kaut ko - teologiem Austrumu reliģijas un visdusskolniekiem kultūras vēsturi, un vispār - pārmaiņas bija katrā solī, trauksmainie deviņdesmitie taču. Un tomēr atceros, ka tas bija mierīgs, apcerīgs laiks, kad varēju sēdēt visu vakaru ar draugiem (un kolēģi toreiz bija draugi), dzert šņabi un ēst rupjmaizi ar speķi, klausīties Ninu Simonu pirmoreiz mūžā un strīdēties līdz aizsmakumam par kaut ko absolūti svarīgu līdz pieciem rītā. Atcerējos, kā nupat biju ieskrējis uz vecgada pasākumu Rīgas Laikā. Bija šņabis, rupjmaize ar speķi, cilvēki, ar kuriem runāju bez pārtraukuma. Taču vairs ne par svarīgo. Par kaut kādiem niekiem. Un visu laiku tāda sajūta, ka tūlīt jāskrien tālāk. Ka nav laika.
 

(bez virsraksta) @ 00:23

pasaule
par visu vairāk
pieder
tam,
kurš to
kā savu māsu
cieši tur
 

9. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 13:40

DELFI. Konkrētās dienas notikumus viņš atminas, sakot: "Bija tā, es piedzēries iznāku no veikala (..) skatos, sunītis sēž. Gribēju iedot desu, jo [viņam] acis tādas labsirdīgas... Es viņam saku: ejam iedošu desu. Tā mēs gājām". Viņš aizvedis suni uz mājām un tur ar viņu nedaudz paspēlējies, jo viņam bijis garlaicīgi, vēsta "Degpunktā". "Godīgi pateikšu, bija garlaicīgi. Gribēju draugu. Nesaprotu, kāpēc mani vaino kaut kādā izvarošanā," raidījumam atzīst Igors.
 

(bez virsraksta) @ 13:38

DELFI. Uzņēmēja un veselīga dzīvesveida entuziaste Elita Drāke aizgājušā gada nogalē devusies uz Bali, kur izdzīvojusi teju neticamas spēles starp gariem un vietējiem iedzīvotājiem. Kādā īpašā pilnmēness naktī uzņēmēja nonākusi fantastiski spēcīgā transā, pēc kura vārda tiešā nozīmē sākusi jaunu dzīvi.
 

8. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 16:22

DELFI. Ja cītīgi koncentrējies uz karjeras attīstīšanu, atceries, ka nav vēlams aizmirst par savstarpējo attiecību veidošanu ar līdzcilvēkiem, dibinot gan jaunus kontaktus, gan uzturot jau esošos. Šai sakarā vitāli nozīmīga ir tava personība un tās šarms. Ieteikumus, kā personību padarīt spilgtāku, ļaujot sev vairāk atklāties, sniedz "MSN" aptaujātie psihologi.

http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/personiba/psihologu-ieteikumi-ka-padarit-savu-personibu-spilgtaku.d?id=45426350#ixzz3OEvrGkwI
 

(bez virsraksta) @ 10:35

DELFI. Ar harizmu un labskanīgu balsi apveltītais amerikāņu dziedātājs Bruno Mars šobrīd slavas mirkli bauda, pateicoties iespaidīgajam mājoklim.
 

7. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 07:58

tiešām ir skatuves mākslinieks ar šādu vārdu un neviens pat nav pajokojis? https://www.kumi.lv/lv/node/282337
 

6. Janvāris 2015

5. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 23:58

DELFI. 2015. gads Latvijā sākās ar kārtīgu atpūtu vairāku dienu garumā, ko steidza izmantot arī pašmāju sabiedrības krējums.
 

(bez virsraksta) @ 21:49

DELFI. Vācu supermodele Heidija Klūma šobrīd atpūšas franču aizjūras teritorijā Setbārtā (netālu no Antiļu salām), un pat tur nav miera no paparaci, kuri 41 gadu veco sievieti pieķēruši ar plikiem pupiņiem.
 

(bez virsraksta) @ 09:42

SEJAS.TVNET Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā pazīstamu cilvēku gaitām brīvdienās.
 

(bez virsraksta) @ 01:10

Ko es šodien uzzināju -puika, kas 1963. gada filmā "Zilā burtnīca" tēlo Koļu un pārguļ ar Ļeņinu teltī, irVitālijs Čurkins, šībrīža Krievijas pārstāvis ANO

p.s. šajā pašā filmā Fēliksu Dzeržinski tēlo Šerloks Holmss, tas ir, Vasilijs Ļivanovs
 

3. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 20:06

Dzīve jeb paģiras - varētu būt labs nosaukums autobiogrāfijai
 

1. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 22:11

DELFI. Pēc Skudras domām, Ministru prezidentei nebūtu vajadzējis runāt par nodokļu nemaksāšanu. (...) Viņam Straujumas runa atmiņā atsauc filozofa Artura Šopenhauera tēzi, ka pasaule ir kā griba un priekšstats.
 

(bez virsraksta) @ 16:13

no prezidenta uzrunas Jaunajā gadā: "Būsim neatlaidīgi un pacietīgi, nebūsim pieticīgi un naivi."
 

(bez virsraksta) @ 16:08

no prezidenta uzrunas Jaunajā gadā: "2015.gads solās būt kultūras mantojuma notikumiem bagāts"
 

30. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 12:39

pie diskusijas par "zaļo pūķi" - nepārprotami tas ir pārnesums no krievu valodas, kur "zmij" nav viennozīmīgi pūķis (tā sauc arī bībelisko čūsku no aizliegto augļu koka). Skaidrs arī, ka tur izteiciens "Zeļonij zmij" ir parādījies agrāk par 1965. gada antialkohola propagandas multfilmu ar šādu pašu nosaukumu. Versija par zaļajām pudelēm īsti nepārliecina. Atradu avotu, kas apgalvo, ka zaļais pūķis bijis senkrievu dievība. Pirmā dzirdēšana, bet interesanti. Un tad vēl viņi tur strīdas, vai izteiciens "zaļais vīns" ticis tā saukts, jo vīnogas bijušas zaļas vai tomēr tas ir šņabis, ka nostādināts uz aromātiskām zālītēm. Vēl arī skaidrs, ka krievu valodā zeļonij (zaļš) ir etimoloģiski cieši saistīts ar zloj (ļauns), bet kura nozīme bijusi pa priekšu, nav saprotams.
te viens avots
te otrs
 

29. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 11:57

DIENA. Visas trīs Baltijas valstis iekļautas Bloomberg veidotajā "Pesimisma ceļvedī 2015.gadam".
 

(bez virsraksta) @ 11:39

TVNET. Latvietes Kristīne Antonova un Andra Pērkone ir meitenes, no kurām var iedvesmoties, - pirms vairākiem mēnešiem studentes nolēma paņemt brīvu gadu no studijām.
 

(bez virsraksta) @ 11:35

DELFI. "Vīriešiem un Saeimas deputātiem ir zināmas vājības. Saeimas pili ir apsēdis pūķis. Es gribētu, lai tas būtu naudas pūķis, bet tas ir 'zaļais pūķis'," sacīja Mūrniece.
 

28. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 13:31

no horoskopiem nākamam gadam: "Attiecību jautājumā klāsies gaužām žēli, jo visa uzmanība tiks veltīta sabiedriskajai dzīvei, karjerai, panākumiem, ienākumiem."
 

27. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 11:27

Idiotiskākā aptauja internetā 2014. gadā - http://twtsurvey.com/d3l1trrpldbvp1y
 

26. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 12:18

DIENA. Septiņpadsmit gadus vecais saldenieks Valters Dakša kolekcionē grāmatas - patlaban viņam izdevies savākt gandrīz piectūkstoš izdevumu lielu kolekciju. Ar grāmatu kolekcionēšanu viņš aizrāvies pirms dažiem gadiem. Daudzus eksemplārus viņam dāvinājuši ārzemju latvieši, bet lielāko daļu viņš atradis pats. Kolekcijas pirmo grāmatu viņš ieguvis, pieklauvējot pie pretējās mājas durvīm un saņemot to dāvanā.
 

(bez virsraksta) @ 12:14

GARAVASARA: (no nekrologa Ērikam Niedram) "Ēriks nolēmā bezgalīgi izplesties un pārvērsties par nebeidzamo uguņošanu un visās krāsās mirdzošo enerģijas kristālu puteni, atstājot katram no mums pa degošam patiesības stariņam sirdī."
 

23. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 10:09

IR.LV Latvijas Zinātņu akadēmijas aicināti eksperti ikgadējā konkursā "Desmit gada zinātniskie sasniegumi Latvijā" šoreiz par labākajiem atzinuši divpadsmit sasniegumus.
 

(bez virsraksta) @ 09:46

DIENA. Liepājā atvērs zemākā līmeņa nakts patversmi cilvēkiem vieglā reibumā. Kā uzskata Liepājas Sociālā dienesta direktore Iveta Bartkeviča, zemāka līmeņa patversme būs labs risinājums Liepājai.
 

22. Decembris 2014

(bez virsraksta) @ 19:39

DELFI. Deputāts Arturs Kaimiņš pirmdien Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēdē sadusmoja vairākus deputātus, novērots komisijā.
 

(bez virsraksta) @ 19:38

DELFI. Glāzgovā atkritumu vedējs taranē gājēju straumi.
 

(bez virsraksta) @ 18:49

DELFI. No pārdošanas atsauc bērniem bīstamu rotaļlietu komplektu - lelli, poniju, sunīti un spoguli.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata