Nepabeigtā dienasgrāmata


1. Augusts 2014

(bez virsraksta) @ 09:13

lai gan šis arī smieklīgs: "Karlīna Caune – reklāmas seja Tomam Fordam"
 

(bez virsraksta) @ 09:13

WOMAN. Ekspremjera Eināra Repšes māsas meitas ceļš uz pasaules modeļu biznesa virsotnēm vairs nav apturams.
 

(bez virsraksta) @ 09:08

DELFI. Svētdien un nākamās nedēļas sākumā Kurzemē gaidāms pēdējo gadu lielākais karstums.

p.s. Pēdējo dienu svētie atpūšas
 

(bez virsraksta) @ 02:04

BNN. Pētījums atklāj, ka Latvijā sievietes ar seksu nodarbojas tikpat bieži kā vīrieši.
 

(bez virsraksta) @ 01:48

 

30. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 23:11nāk prātā Vonnegūts
 

(bez virsraksta) @ 11:36

DELFI. Otrdien mediķi Vidzemē devušies palīgā kādam 51 gadu vecam vīrietim, kurš bija devies lasīt sliekas, izmantojot elektrības vadus. Ierodoties notikuma vietā, mediķi cietušo atrada guļam zemē un palīdzību sniegt vairs nespēja, jo vīrietis bija miris.
 

(bez virsraksta) @ 08:34

DELFI. Zibens Rīgā iespēris kādam vīrietim. Straujuma dodas atvaļinājumā.
 

29. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 18:21

FOCUS. 26 zemās grīdas tramvajos un 150 trolejbusos esošajos monitoros starp citiem klipiem tiek demonstrēts arī video ar informāciju par to, kā jārīkojas, ja transporta līdzeklī atrodas smakojoša persona. Klipā tiek aicināts zvanīt policijai un demonstrēts, ka policija ierodas un smirdošo pasažieri izraida no transporta līdzekļa.
 

28. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 17:57

LETA. "Par atsavināmo īpašumu detālplānojuma maiņu sabiedriskās apspriešanas tiek rīkotas vasarā, laikā, kad normāli cilvēki Rīgā neuzturas."
 

(bez virsraksta) @ 09:31

Redzēju sapnī, ka esmu kaut kādā jocīgā veidā nokļuvis pagātnē - it kā pats savā jaunībā, it kā tomēr laikā un vietā, kurā es nekad neesmu bijis, taču ar šodienas zināšanām un ar nojausmu par to, kas tajā laikā notika. Pirmā epizode bija lielā skaņu ierakstu studijā, acīmredzot - "Melodija" - kur nupat pabeigts ierakstīt grupas "Menuets" plati "Dzeguzes balss". Pamostoties, biju pārliecināts, ka runa ir par septiņdesmito gadu vidu, taču tagad atceros, ka nē - tas bija astoņdesmito pašā sākumā. Nu, jūs taču zināt to plati - ar Imantu Kalniņu tādā Jēzus Kristus tēlā. Studijā bija mērens satraukums, bija atnākusi dziedātāja Inese Pabērza, aplūkoja plates vāku, parakstīja kaut kādus līgumus un es trinos apkārt, man niezēja pirksti pateikt viņai, ka šī ir ļoti laba plate un šis ir ļoti nozīmīgs mirklis, ka vispār viņa pat iedomāties nevar, cik nozīmīgā vēstures brīdī viņa šobrīd atrodas. Sapnī man tas šķita tik acīmredzami - gan tas, cik šis brīdis ir izšķirošs, gan tas, ka viņai taču noteikti nav ne jausmas par to. Tagad, domājot par šādu situāciju, tas vairs nešķiet tik viennozīmīgi - nu, labi, Menuets, bet nav jau nekāda visu laiku svarīgākā plate. Un, no otras puses - kāpēc gan viņai tobrīd tas arī nebūtu šķitis kā pats svarīgākais notikums viņas dzīvē? Varētu taču tā būt.
Pa vidu bija visādi pseidovēsturiski momenti ar padomju un latviešu motīviem, bet otrā epizode notika tajās pašās telpās, tikai acīmredzami gadus desmit vai piecpadsmit vēlāk. Sākās kaut kāds puslegāls koncerts, es jau ar zināmu interesi gaidīju, kurš no slavenajiem pagātnes mūziķiem nu kāps uz skatuves - ahā, tas bija Linga vēl grupas ZigZag laikos, citiem vārdiem sakot, 1989. gada latviešu pankroks. Bet aizraujošākais bija zālē sastapt pavisam jauniņu Regnāru Vaivaru un pilnīgi neatpazīstamu Džilindžeru īsi apgrieztiem matiem. Tikai pēc tam, kad viņš sāka ar mani runāt, es mēģināju saprast, kurš tas ir (tieši tā - "Kuru nu mana zepamziņa būs tagad man iesmērējusi sastapt šajā ceļojumā laikā?"). Viņš kaut ko man jautāja, kaut ko stāstīja par saviem plāniem nodarboties ar teātri, šķiet, viņš man jautāja, uz kuru teātri viņam iet, un es, iekšēji ķiķinot, jau gribēju pateikt - "Ej uz Dailes teātri, tur tev viss izdosies!", bet tad sāka aurot Linga un es aizgāju meklēt, kur palicis mans piecgadīgais dēls.
 

(bez virsraksta) @ 08:55

DELFI. Izvēlē par labu Jūrmalai arī nepalīdzot tas, ka netiek piedāvātas, piemēram, atlaides. "Pacietībai ir kaut kāda robeža," sacīja Krutojs.
 

25. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 11:55

DIENA. Viens no latviešu dzīvesziņas stūrakmeņiem ir spēja atšķirt ēdamu sēni no indīgas.
 

(bez virsraksta) @ 10:31

DELFI. Stāstot par savu dzīvi, Agurbašs intervijās vienmēr uzsvēris, ka ne ģimenē, ne biznesā demokrātija nav iespējama, un, iespējams, tāpēc pirms diviem gadiem izjuka viņa un dziedātājas, TV raidījumu vadītājas un skaistules Andželikas desmit gadus ilgusī laulība.
 

24. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 22:46

 

23. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 07:38

nu, pēc šitā Jauno vilni toč aizvērs

 

22. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 19:48bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"
 

(bez virsraksta) @ 11:43"Leonards Koens mierina Niku Keivu", austrāliešu mākslinieks Bens Smits
 

21. Jūlijs 2014

redaktora pirmdienas rīts @ 08:19

APOLLO. Hokejists uzsvēra, ka darbība politikā vēl ir pāragra nelielās pieredzes dēļ. Lai to gūtu, nepieciešams sabiedriskais darbs - tieša komunikācija ar cilvēkiem, diskusijas, dialogi. Ozoliņš vēlas zināt patiesās lietas, viedokli un meklēt meklēt konstruktīvus risinājumus problēmjautājumu atrisināšanā. Vēl viens aspekts, kas lika atteikties no darbības aktīvajā politikā ir izglītības trūkums. Tāpat ir jāsaprot plašā lauka apzināšanās - cik visas jomas ir saistītas, piemēram, kā ekonomika ietekmē medicīnu, izglītību un citas jomas.
 

19. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 14:40

CITADARIGA. Ekskursijas laika Jūs dzirdēsiet šokējošos faktus par senako profesiju pasaule – prostitūcija. Būsiet pārsteigti dzirdot kādus noslēpumus slēpj Vecrīgas ielas. Visos laikos blakus vareniem un drosmīgiem vīriem bijušas sievietes. Dzirdēsiet stāstus par Dziedošo jumpravu un Pelēkām māsām. Pastaigā pa šaurām ieliņām uzzināsiet par raganām, briesmīgām vecenēm. Vecrīgā slepj daudz interesanta par skaistām un gudrām sievietēm.

http://citadariga.lv/Ekskursija-prostitucija-riga-LV.html
 

(bez virsraksta) @ 13:49

In Mauritania, women are considered beautiful and attractive if they're moderately to morbidly obese. A widespread practice, in order to maintain this level of obesity, was forced feeding (leblouh). Forced feeding usually involved psychological pressure, rather than physical force, but it often required a family to reserve substantial quantities of food—in most cases, milk—for consumption by its pre-teenage daughters, whose beauty was a measure of a father's commitment to the marriage alliances they would form.

A father's most important responsibility toward his daughters was to prepare them for marriage, primarily by ensuring their physical attractiveness. Leblouh (Force-Feeding) is primarily done to ensure the girl is physically attractive for her betrothed so to be married to a husband. Many young women were betrothed or married by the ages of eight to ten. Unmarried teenage girls were subjected to severe social criticism.
 

17. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 14:17

DELFI. Četru cilvēku dzīvības dzēsušais Tallinas šosejas posms nav bīstams, paziņo policija.
 

(bez virsraksta) @ 14:16

DELFI. Iznācis latvietes stāsts par laumām un akmens laikmetu.
 

(bez virsraksta) @ 13:43

DIENA. Šenonai Ričardsonei, kas pazīstama arī kā Šenona Gesa un Šenona Rodžersa, ASV apgabala tiesnesis Maikls Šnaiders piesprieda 216 mēnešus cietumā par bioloģisko ieroču izmantošanu. Ričardsones aktrises karjera nav bijusi īpaši spoža, pēdējā laikā viņa bija pazīstama pēc nelielas lomas populārajā televīzijas seriālā The Walking Dead.
 

(bez virsraksta) @ 11:30

MONDAY. Līdz ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas atvēršanu apstiprinās mūsu aizdomas, ka, laikam ejot, bibliotēka vairs nav tikai klusa un tumša telpa, kurā aizlienēt grāmatu ar viegli nolupušiem stūriem un citu tādu pašu lasītāju ar zīmuli pasvītrotiem citātiem. Jaunā Gaismas pils noteikti ir vieta, kur socializēties, jo iet uz bibliotēku ir stilīgi.
 

(bez virsraksta) @ 11:23

(bez virsraksta) @ 10:39

Tikmēr sociālajos tīklos:

 

16. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 17:25

Pasaule ir tādā, bērniņ,
krāsā, kādā tu to gribi.
Tikai vēlēšanās, nezin kāpēc,
uzvar tie, kas stulbi,
kropli, debili un klibi.
 

(bez virsraksta) @ 11:04

Kas tur tāds maziņš,
noraudājies un puņķains
nopakaļ velkas
un brēkā?
Tūdaļ izbeidz,
vai arī ieslēgšu liftā
Nacionālajā
bibliotēkā.
 

(bez virsraksta) @ 10:23

Paklausies, meitiņ,
ja stundas tu bastosi,
izaugsi neizglītota
un trula.
Tāda kā Tīrons
pa teļļuku sacīja -
tāda kā Satversmes
Preambula.
 

(bez virsraksta) @ 10:06

Tētis ir lepns
un māmiņa priecīga -
skola ir beigusies,
pārnesta liecība.
Nebūs to dēliņš
kā Latvijas prezidents -
nožēlojama
niecība.
 

15. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 09:46

DIENA. Četrus lietuviešus aiztur ar dažiem gramiem marihuānas un vienu rozā tableti.
 

14. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 18:08

 

(bez virsraksta) @ 18:03

 

13. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 21:12

 

(bez virsraksta) @ 07:28

Toms Grēviņš: "Man līdz šim trīs reizes ir piedāvāts vadīt 100 gramus kultūras. Kā tev šķiet, kāpēc atteicos un atteiktos arī ceturtoreizi? Tāpēc, ka nelienu iekšā lietās, no kurām neko nesaprotu. Ārpus ārzemju modernās literatūras un mūzikas, un vēl nedaudz kino nejūtos diez cik stiprs."
 

12. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 22:13

DELFI. Policija aizturējusi vīrieti – ekshibicionistu, par kuru iedzīvotāji jau iepriekš sūdzējušies, ka viņš Vecāķu apkārtnē mēģina publiski atkailināties.
 

(bez virsraksta) @ 18:26

varētu domāt, ka kāds jelkad būtu sūdzējies par smagām smiltīm

ja nu vienīgi strādnieki, kas cementē kāpnes divdesmitajā stāvā
 

(bez virsraksta) @ 12:55

DELFI. Brazīlijas futbola izlases uzbrucējam Neimaram esot paveicies ar Pasaules kausā gūto traumu, jo tā varēja novest viņu invalīdu ratos.
 

(bez virsraksta) @ 12:35

DELFI. TV šova Pelnrušķīte uzvarētāja un rakstniece Kristīne Teilāne sociālajos tīklos publiskojusi visai jauku fotogrāfiju, kurā viņa pavisam plikiņa redzama vannā ar mazu puisēnu.
 

(bez virsraksta) @ 11:59

Saruna pludmalē

Meitiņ, laiks ir mājup doties.
Tā jau vari pārsauļoties.

Kalsnie, apdegušie pleci
kļūs tad neglīti un veci.

Ceļgali un locītavas
skaudrā balsī krakšķēs tavas.

Vaigu ābolīši maigie
dabūs melanomu baigu.

Spulgie acu atvariņi -
tikai bēdas nesīs viņi.

Krūšu galu sārtās ogas
puišiem plēsīs bikšu pogas.

Maigās pavēderes pūkas
noskūt pieprasīs tie cūkas.

Aiztikt tavas slaidās kājas
Tie jau, paskat, rindā stājas!

Pataisīs par vecu mauku
manu meitenīti jauko.

Bet, ja tagad mājup dosies,
varbūt viss vēl nokārtosies.
 

11. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 22:28Pie runčiem
 

(bez virsraksta) @ 20:54Runājot par fontiem
 

(bez virsraksta) @ 20:22

DELFI. Latvijas U-20 basketbolistes cieš pārliecinošu neveiksmi
 

(bez virsraksta) @ 17:12

DELFI. Interjera dizaineris un arhitekrs Agris Padēlis-Līns mājas artefaktos iekļāvis:

Klubkrēslu;
Pledu;
Etažeri grāmatām;
Stāvlampu;
Kaut ko pie sienas redzamā vietā;
Noteikti kaut ko istabas gandrīz pašā vidū. Varbūt pat kaut ko nelielu;
Dzimtas fajansu;
Vinila kolekciju;
Nelielu galdiņu rokas pulkstenim;
Snauduļojošu kaķēnu.
 

9. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 22:42

DELFI. Turpmākajos gados jārēķinās ar reflektantu skaita samazināšanos, prognozē demogrāfs.

P.S. nereflektēs vairs tik ļoti
 

(bez virsraksta) @ 16:04

Ne es viens šonakt sapņoju:

На сайте Кремля проскочила официальная информация о том, что скончался Президент Российской Федерации Владимир Владимирович Путин. Но уже спустя несколько часов информацию с сайта удалили. Это не был взлом сайта. Подтвердилась информация о том, что Владимир Путин умер.

(c) http://antikor.com.ua
 

(bez virsraksta) @ 11:23

DELFI: "ar likumu atļauta legāla marihuānas tirdzniecība atpūtas nolūkiem"
 

(bez virsraksta) @ 08:51

Sapnī intervēju Putinu. Nejauši kaut kā sanāca, radās tāda izdevība. Viņš atbildēja negribīgi, izvairīgi, bet pieklājīgi. Atceros, ka runāja aizvien klusāk un klusāk, virzoties arī tālāk no diktafona. Tad, kad viņš bija man pavisam tuvu, es vēl nodomāju - vajadzētu taču nosist, tas ir, es atcerējos, ka kādreiz iepriekš biju domājis - nu kāpēc viņu neviens nenosit, tas taču tik vienkārši, kad esi pavisam līdzās, bet skaidri apzinājos, ka nespēšu to izdarīt. Viņam uz rokām pirkstu kauliņi bija aplīmēti ar leikoplastu. Vienā brīdī viņš kaut ko ņēma no galda malas, tādu kā spilvenu, lai ērtāk apsēstos, un nogrūda zemē glāzi, kas saplīsa. Mēs visi samulsuši stāvējām, viņš arī - tā skatās, tad strauji pieliecas un paceļ datora lādētāju, lai nesamirkst. Atceros, ka jautāju viņam pēdējo jautājumu par to, ko viņš no Dugina ir lasījis. "Ko?" viņš pārjautā un izliekas, ka nav sapratis jautājumu vai arī mēģina jautāt man - tā teikt, nu, nosauciet kādu Dugina grāmatu un es pateikšu - esmu to lasījis vai neesmu. Es vēlreiz jautāju - nu, vismaz kaut ko no Dugina grāmatām esat lasījis? Viņš tā domīgi skatās tālumā, tad pēkšņi pieceļas un aiziet. Es domāju, ka dēļ mana jautājuma, skrienu viņam pakaļ ar fotoaparātu rokā, domāju, vajag nofotografēt ārā, kur labāka gaisma, bet viņš ātri iekāpj tādā lielā mikroautobusā un saplūst ar pārējiem cilvēkiem, kas tajā sēž. Es vēl nodomāju - cik jocīgi, kāpēc viņš brauc ar autobusu, nevis ar privātu mašīnu, bet uzreiz saprotu, ka tā ir drošāk, jo var saplūst ar cilvēkiem. Es tur apmulsis stāvu ar fotoaparātu rokās, bet man pretim iznāk tāds smaidošs Mihails Bojarskis, tikai resnāks, un saka kaut ko par to, ka te nedrīkst stāvēt. Putins aizbrauca un tad sākās pasaules gals. No sākuma es nesapratu, ka tas ir pasaules gals, bija kaut kādi jocīgi grūdieni, mūsu ēka - kaut kāda trīsstāvīga rūpnīcas tipa pārbūvētā ēka, kurā atradās reklāmas aģentūra vai kas tamlīdzīgs, sāka šūpoties. "Kas tas?" es jautāju. "Tas ir vējš," man atbild kāds kolēģis. Es paskatos pa logu un redzu, kā viena daudzdzīvokļu ēka netālu šūpojas vēl pamatīgāk un tad sagrūst. "Pizdec," es nodomāju. Un tad sākās. Lietus, sniegs, vētra. Vienu brīdi aiz loga gaisā sastinga sniega vērpetes, tas bija ļoti skaisti - kā 3D filmās. Bet nākamajā mirklī viss tika aizslaucīts prom un debesis noskaidrojās. Es sameklēju A. - viņa stāvēja starp kolēģiem, klausījās kaut ko mobilajā telefonā un raudāja. "Es eju mājās," viņa teica. "Paklausies," viņa man deva mobilo telefonu, "tās ir laika ziņas." Neviens negribēja dzirdēt laika ziņas. Kāds uzlika Vāgneru. Mēs paraudzījāmies pa logu - tur pie apvāršņa varēja redzēt, kā tumšiem, draudīgiem, divdesmitstāvīgiem viļņiem tuvojās jūra. "Nu, bļā," es nodomāju un sapratu, kāpēc tik pēkšņi bija aizbraucis Putins. Es pamodos un galvā skanēja Vāgners. Sākums no Tanheizera.
 

7. Jūlijs 2014

(bez virsraksta) @ 10:27

Here are 6 things men can do to be more attractive to women.

#1 – Be Confident

#2 – Be A Little Mysterious

#3 – Take Pride In Your Appearance

#4 – Be Able To Hold A Conversation

#5 – Be Able To Tell A Story

#6 – Develop Hidden Talents

(c) D'Marge.com
 

Nepabeigtā dienasgrāmata