Nepabeigtā dienasgrāmata


30. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 09:48

Sāku lasīt Kaimiņa partijas kandidātu motivācijas vēstules. Laikam taču jānoseivo, šie cilvēki taču var kļūt par politiķiem, pēc gadiem trim, pieciem viņi ieņems ministru amatus, vadīs mūsu valsti..

"18 gadu vecumā devos uz Vāciju, lai iegādātos automašīnu un atbraucu no Vācijas ar to pat bez autovadītāja apliecības." (Uģis Āva)

"Esmu rakstījis LTV1, VK, VID, VDI, KNAB, Valsts Policijai, White House, Amerikas Vēstniecībai, Latvijas Prezidentam, gan personīgi, gan caur president.lv, politiķiem, bet rezultāta no tā nav bijis. " (Uģis Āva)

"Manu nesavtīgumu un kopienas, sabiedrības interešu stādīšanu augstāk par individuālajām ambīcijām, apliecina fakts, ka atteicos no Rīgas reģionālās grupas vadīšanas potenciālas iespējas laikā, kad man tas būtu bijis apgrūtinoši." (Nauris Grietēns)

"Šobrīd, tuvojoties 40 gadu vecumam, arvien skaidrāk sāku apzināties savas dzīves mērķus un jēgu. Primāri tā ir vēlme nodzīvot laimīgu un pārtikušu dzīvi ar sev tuviem cilvēkiem vidē, kura ir sakārtota un pēc iespējas harmoniskāka. (Matīss Kaļāns)

"Esmu Artusa sekotājs jau divus gadus, un jau pašā sākumā redzēju, ka viņš ir savādāks, ka viņa interesēs ir pateikt patiesību un izcīnīt taisnīgumu. Tāpēc uzzinot, ka tiks veidota šāda kustība, sapratu, ka es varu arī ar saviem spēkiem viņam palīdzēt, tāpēc arī izveidoju savā novadā grupu, ar kuru arī darbojamies pie dažādiem sev sāpīgiem jautājumiem." (Andis Miglons)

"Pēc talanta esmu analītiķis, pēc izglītības – informācijas sistēmu analītiķis un projektētājs. Šīs sfēras izpaužas jebkurā lietā ar ko es nodarbojos – es analizēju lietas sev apkārt, daru to objektīvi, projektēju risinājumu. Ja es ko uzņemos, daru to labi. Mana darba galvenais raksturojums ir augsta kvalitāte." (Imants Strods)

"Sirdsapziņa. Godaprāts. Cieņa. Taisnīgums. Stingrība. Sievišķība. Mātišķums. Maigums. Sirdsgudrība. Zināšanas. Dziļa mīlestība pret Latviju, Rīgu. Lielākā vērtība – ģimene. Par šo visu arī stāvēšu un kritīšu valstiskā mērogā." (Elīza Rozīte)

"Zinu, ka jūru nevar šķērsot tikai stāvot krastā un skatoties uz ūdeni." (Kristaps Opincāns)
 

(bez virsraksta) @ 07:46

Šonakt redzēju sapnī dīvainu, jaunu pasauli, kurā cilvēki pirka un pārdeva valodas kļūdas kā tādas cigaretes vai pastmarkas, krāja tās, kolekcionēja, lika plauktā, salīdzināja - tāpēc es saku "kā pastmarkas", turklāt katram bija kaut kāda sava kolekcija, sava gaume vai tēma, tu varēji atšķirties no citiem ar savām dīvainajām, stilīgajām kļūdām, bet "kā cigaretes" tāpēc, ka tās tomēr tika ietotas, tās nebija greznuma priekšmeti vai bildītes albumā, kaut kādā ziņā tās visas izskatījās līdzīgi, bija tādas kā trīsdimensionālas rindiņas, kas karājās gaisā, nu, kā tajās modernajās 3D fimās, kad titri pēkšņi izspraucas no ekrāna un ielien tev taisni sejā, bet tajā pašā laikā katra bija savādāka - cita izcelta boldā, cita smalkā fontā, lai gan, iespējams, tās nemaz nebija kļūdas, bet gluži otrādi - tādas kā pareizības vai sava veida būtības.
 

29. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 22:42

DELFI. Aiztur vairākas personas saistībā ar narkotiku apriti
 

(bez virsraksta) @ 07:41

ā, es taču aizmirsu izstāstīt anekdoti:

Spēlēju pirms nedēļas KKC diseni, ap četriem naktī izeju pagalmā uzsmēķēt, skatos - sēž režisors N. un pīpē. Pienāku klāt un prasu:
- Nu, ko skumsti?
- Es neskumstu. Man vienkārši seja tāda,- viņš atbild.
- Bet ko tad nedejo?
- Ilmār,- viņš saka.- Tu mani jau otrreiz apvaino un pilnīgi ne par ko. No sākuma pasaki, ka es esmu skumjš, un tagad vēl - ka es nedejoju. Es veselas divas dejas dejoju. Tikko.
 

(bez virsraksta) @ 07:35

DELFI. Nepelnīti pelto pārtikas produktu tops:

Kartupeļi
Olas
Popkorns
Kafija
Asi ēdieni ...
 

28. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 08:58

DELFI. Onkulītis pie Vanšu tilta pūlas veikt neiedomājamu manevru.
 

(bez virsraksta) @ 01:18

DELFI. LNT skatītājus turpmāk priecēs ļoti izskatīga laika ziņu meitene.
 

27. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 19:01

DELFI. Vakcinācijas kalendārs nav zviedru galds
 

26. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 23:58

Luigi Delikateses: Lai pagatavotu autentisku itāļu pastas šķīvi ir vajadzīgas elementāras, taču ļoti precīzas zināšanas.
 

(bez virsraksta) @ 18:52

DELFI. Rīgā trīs vīrieši un sieviete piekauj uzmācīgu kungu.

P.S. Vēl nāks piektais gads...

P.S.2. Ā, nepamanīju ziņas beigas: "Cietušais ne pret vienu no notikumā iesaistītajām personām pretenzijas nav izteicis."
 

(bez virsraksta) @ 18:19

Latvijas Radio. Apstiprina rīcības plānu; mediķi neapmierināti. Vairākās pilsētās atsavina šaujamieročus un spridzināšanas ietaises.
 

25. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 22:37

DELFI. Akapulko tūristu iecienītā rajonā bruņoti cilvēki gandrīz vienlaicīgi uzbrukuši diviem ar federālo policiju saistītiem objektiem, izraisot vispārēju paniku un liekot cilvēkiem meklēt patvērumu bāros.
 

24. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 20:07

DELFI. Valdība apņemas palielināt noslēgto laulību skaitu.
 

23. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 23:14

Esmu manījis, ka citi pieraksta cibā filmas, ko noskatījušies - tāpat vien, tikai nosaukumu, bez komentāriem. Acīmredzot, lai neaizmirstu, kas ir redzēts un kas vēl nē. Vajadzētu pierakstīt arī filmas, kuras nevajag skatīties - brīvas pieejamības apstākļos aizvien biežāk nākas pārtraukt skatīšanos kaut kur desmitajā minūtē, jo saproti, ka filma ir slikta un nav, ko tērēt laiku. Nezinu, vai filmu industrija ir kļuvusi tik obvious vai mūsu iemaņas ir augušas, bet ir itin viegli diagnosticēt sliktu filmu pēc konkrētiem tehniskiem parametriem - mūzikas lietojums, montāža, aktieru balss dabiskums vai samākslotība, krāsu korekcija attēlam, daži režijas feili - tiklīdz tos pamanu, diezgan droši varu noteikt filmas piederību sliktu filmu kategorijai. Šodien pat pārtraucu skatīties trīs:

Precious cargo - Brūss Biliss tēlo ļauno, tas jau vien ir aizdomīgi, mūzika skan pilnīgi nevietā un neīstajā noskaņojumā, skan viscaur vairākām ainām pēc kārtas. Vienīgais interesantais, kam pievērsu uzmanību - šķiet, ka tur ir trīs sievietes priekšplāna lomās un tās runā diezgan daudz, pārsvarā sarunājas ar vīriešiem, galveno lomu tēlotājiem, taču kaut kāds dzimumbalanss vienalga parādās.

Paradox - lēta šausmene, kas tēlo, ka ir zinātniskā fantastika par ceļošanu laikā. Atmaskot var jau pirmajā ainā, galvenais varonis spriedzes brīdī zvana pa telefonu un trīs reizes atkārto vienu un to pašu pilnīgi nevajadzīgā veidā. Ietaupījuši uz dialogu kopīraiteriem. Nu, un arī mūzikas izmantojums.

Risen - intriģējošs pieteikums - romiešu izmeklētājs ierodas noskaidrot Jēzus nāves apstākļus, lai savāktu pierādījumus tam, ka augšāmcelšanās ir feiks. Ir potenciāls asprātīgiem dialogiem, taču attēla patinējums un senās Jūdejas personāžu grims nodod lētumu.
 

(bez virsraksta) @ 23:06

LA.Tikai 24% Latvijas iedzīvotāju kopumā uzticas cilvēkiem.
 

(bez virsraksta) @ 23:00

DELFI. Bangladešā islāmisti ar mačetēm nogalina kārtējo intelektuāli.
 

19. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 13:53

kā sauc to, kad sacensībās vājākam konkurentam iedod labvēlīgākus nosacījumus? ļauj izskriet ātrāk vai gabaliņu pa priekšu?
 

(bez virsraksta) @ 09:52

Latvijas Banka: "Ezim bieži piedēvē daudzas pozitīvas cilvēka īpašības – gudrību, čaklumu, labestību. Tas kļuvis par šo tikumu simbolisku tēlu, kas gan mazam, gan lielam sniedz ļoti noderīgu audzinošu piemēru. Attapība, drosme un pacietība ļauj mazajam ežulim pasakā “Eža kažociņš” iegūt princesi par sievu."
 

17. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 11:54

DIENA. Kinorežisors Jānis Streičs savā jubilejas gadā aicina stiprināt piederību kristīgajai kultūrai un piekopt futbola taktiku.
 

16. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 16:47

DELFI. Augšlīgatnē kungs gados atpakaļgaitā notriec sirmgalvi
 

(bez virsraksta) @ 16:08

rokoties pa veciem folderiem, atradu:

Dace Rukšāne — vai seksuāls maniaks?

Autors: M. Salna no Talsiem
Publicēšanas datums: Trešdiena, 2002. gada 13. novembris.
Rubrika: Lasītāju lapa (13. lpp.)

Domāju, ka daudzi bija šokēti, izlasot Daces Rukšānes kārtējo garadarbu "Beatrises mīlas stāsti". Tik daudz riebeklības un lopiskuma nebija ne lasīts, ne dzirdēts.
Katrā darbā, kas rakstīts lasītājam — pieaugušam cilvēkam, var būt kāds pikants, seksīgs apraksts par sievietes un vīrieša seksuālajām attiecībām, tomēr jābūt kādai robežai, ko nedrīkst pārkāpt, lai lasītājs nejustu riebumu, to lasot. Izlasot šo grāmatu, gribu jautāt, vai Dace Rukšāne to rakstījusi pati vai viņai šo draņķi piespēlējis kāds seksuāls maniaks. Šķiet, šī grāmata domāta cilvēkiem ar novirzēm seksuālajā jomā.
Grūti iedomāties, kā normāla sieviete spēj tik naturāli aprakstīt dažādus vīriešu locekļus ar pumpām vai bez tām, jūsmot par kāda nēģera garo sarkano mēli un citām nejēdzībām. Jāsāk domāt, ka Dace Rukšāne zaudējusi dzīves realitāti un dzīvo garīgi slima cilvēka pasaulē. Nespēju iedomāties, kā jūtas Daces Rukšānes vienīgais mūža vīrietis, kuram šis murgojums veltīts, kad viņš visu to izlasīja. Vai tiešām viņam nepalika šķērmi ap dūšu, uzzinot kādas neķītras domas mīt viņa sapņu sievietes galvā.
 

(bez virsraksta) @ 13:10

DELFI. Daudzas sievietes ievērojušas, ka tad, ja vīrietis krāpj vai gatavojas to darīt, viņš sāk spīdēt kā jauna monēta.
 

(bez virsraksta) @ 10:55

For all the advances in science and technology made in the last century, people often find themselves thwarted by the simplest of problems. There’s still no cure for the common cold, for example. Our conditioner always seems to run out before our shampoo. And we still have no scientifically proven way to avoid blisters.
 

15. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 17:08

budista diendusa
 

(bez virsraksta) @ 09:42

Vaivaru stacija tagad ir tik neglīta, ka Latvijas dzelzceļš bija spiests pazemināt biļešu cenas, lai cilvēki uz turieni vispār brauktu. Tagad līdz Vaivariem aizbraukt maksā tikpat, cik līdz Bulduriem.
 

14. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 19:50

vispār, šis ir mans mīļākais varonis no seriāla "You, Me and the Apocalypse" - tēvs Džūds. Un viņu pakāra!

 

(bez virsraksta) @ 18:18

UPD. Aizturētajā kravā bijuši 60 kilogrami kokaīna sešu miljonu eiro vērtībā.
 

(bez virsraksta) @ 18:16

DELFI. Septiņi veidi, kā piecās minūtēs atbrīvoties no stresa:

Ātra pastaiga.
Palasi tā saukto vieglo literatūru.
Pameditē.
Iedzer zāļu tēju.
Paskaties kādu smieklīgu video.
Iesit ar dūri pa spilvenu.
Elpo mierīgi un dziļi.
 

(bez virsraksta) @ 01:56

DELFI. Otrdien Gulbenē novērota liela velna slota
 

(bez virsraksta) @ 01:40

DELFI. Rīgā izmeklē skaistākos Latvijas jauniešus
 

12. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 22:41

DELFI. Lemberga sievas ienākumi pērn – gandrīz 100 000 eiro.

Tāds darbs.
 

10. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 19:26

APOLLO. Abrini arī atzinies, ka viņš ir «vīrietis cepurē», kurš kopā ar spridzinātājiem pašnāvniekiem bija redzams Briseles lidostā.

«Abrini tiešām ir trešais cilvēks, kurš bija klāt uzbrukumos Briseles nacionālajā lidostā,» teikts prokuratūras paziņojumā.

«Viņš atzinās, ka atradies nozieguma vietā. Viņš paskaidroja, ka izmetis jaku miskastē un vēlāk pārdevis savu cepuri.»

P.S. Interesanti, par cik tagad var šo cepuri pārdot izsolē.
 

(bez virsraksta) @ 17:33

9. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 19:06

DELFI. Kaimiņš Lielbritānijā meklē atbalstītājus savai topošajai partijai.
LSM. Uz Dienvidu tilta sienām parādījušies nezināmas izcelsmes balti pleķi.
 

7. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 14:25

DELFI. Prokuratūra tiesai nodevusi krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par 16 gadu vecumu nesasniegušas personas pamudināšanu tikties ar mērķi stāties dzimumattiecībās, izmantojot komunikācijas tehnoloģijas.

p.s. Saskaņā ar Ambulatorās tiesu psihiatriskās ekspertīzes atzinumu apsūdzētais nozieguma laikā varējis apzināties savu darbību, bet nav varējis visā pilnībā savu darbību vadīt.
 

(bez virsraksta) @ 09:12

DELFI. Vaicāts par saviem plusiem un mīnusiem, Ķesteris min, ka mīnusu viņam neesot. Toties ir daudz vājību, ar kurām cīnīties. Savukārt par skaistas sievietes būtiskāko priekšnoteikumu viņš dēvē distanci, bet īsts vīrietis, pēc aktiera domām, sākas no automašīnas.
 

(bez virsraksta) @ 08:37

 

(bez virsraksta) @ 07:17

DELFI. Tautas ataudzes atbalsta pasākumu izstrādei un pilnveidošanai tiks izveidota ekspertu sadarbības platforma.
 

6. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 20:02

DELFI. Prezidentu neapmierina izremontētās Rīgas pils kvalitāte. "Viens krāns būvnieku kļūdas dēļ piestiprināts nepareizi un atrodas aiz trubas, bet arī tas tiek risināts," skaidroja VNĪ pārstāvis.
 

(bez virsraksta) @ 15:05

kārklu lībieši
 

(bez virsraksta) @ 14:57

DELFI. Nākamgad grib pārcelt vienu darba dienu
 

5. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 09:12

no spama: "Продается фирма с двумя новыми BMW X6 в лизинге."
 

(bez virsraksta) @ 07:04

no darba sludinājuma: "Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos, dārzeņu pārstrādes uzņēmums aicina darbā strādnieces-ķiploku mizotājas." tāds, lūk, seksisms
 

4. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 08:01

DELFI. Plastmasas maisiņi varētu kļūt ievērojami dārgāki
 

2. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 21:15

DELFI. Jelgava kļuvusi par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu
 

1. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 09:19

DELFI. Par viltotu 'Viagra' tablešu tirgošanu Rīgā aiztur sievieti
 

(bez virsraksta) @ 08:48

LA. Nopeļ iztapšanu musulmaņu tirgum.
 

31. Marts 2016

(bez virsraksta) @ 18:55

DELFI. Policisti Rīgā palīdz meitenei atgūt rotaļu bumbu no vecākiem zēniem
 

(bez virsraksta) @ 16:43

piepeši konstatēju, ka mans epasta lasītājs vairs nevar ielogoties inbox.lv. no 21. marta. nekādi porti un ssl uzstādījumi nepalīdz. līdz tam gāja normāli, vairs ne, saka, ka logins vai parole nav labi. webā ielogoties izdodas. kas par vainu?
 

(bez virsraksta) @ 11:39

DELFI. Poliklīnikas "Pulss 5" otolaringoloģe Irina Čučujeva ik dienu saskaras ar pacientiem, kas, nepareizi tīrot ausis, izraisījuši sēra uzkrāšanos auss ejā.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata