Nepabeigtā dienasgrāmata


11. Jūlijs 2018

(bez virsraksta) @ 10:31

DELFI. Ļoti īpašu notikumu piedzīvojusi Latvijas kamaniņu izlases menedžere un trenere Maija Tīruma. Viņa Vācijā apprecējusies.
 

29. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 12:43

DELFI. Aktrise Džūlija Robertsa saviem faniem sagādā patīkamu pārsteigumu
 

28. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 14:46

DELFI. Zilupē noķerts futbola fans no Marokas ar viltotiem Beļģijas dokumentiem.
 

27. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 10:48

DELFI. Multimākslinieks Kašers kopā ar mīļoto vīrieti piepildījis vienu no sapņiem
 

25. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 16:34

DELFI. Kaimiņam atcelti drošības līdzekļi
 

(bez virsraksta) @ 13:15

DELFI. Politiskais spēks sasauc preses konferenci
 

24. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 14:59

DELFI. Pasākumu ar savu klātbūtni bija pagodinājuši daudzi ietekmīgi un sabiedrībā zināmi ļaudis. Viņu vidū bija stila eksperte Maija Silova, Latvijas basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu, Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, "airBaltic" prezidents Martins Gauss, Basketbolista Kristapa Porziņģa brālis Jānis Porziņģis ar līgavu Gabrielu Neriju un vēl daudzas citas slavenības.
"Stage 22" koncepcija paredz plašu klasisko un autorkokteiļu izvēli, kā arī jūras produktu ēdienus, tajā skaitā iespaidīgo jūras velšu "torni", kura sastāvā ir omārs, langustīni, krevetes, divu veidu austeres, mīdijas un grilēts astoņkājis.
 

(bez virsraksta) @ 14:56

DELFI. Labu laiku nekas nebija dzirdēts pat latviešu modeli Viktoriju Vaildu, kura neoficiāli tiek dēvēta par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci. Šonedēļ efektīgā būtne saviem atbalstītājiem pavēstījusi priekpilnus jaunumus – viņa atbraukusi paciemoties dzimtenē.
 

22. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 08:53

kopš iegādājos ūdens filtru, Getsbijs dienā izdzer divas līdz trīs reizes vairāk ūdens
 

20. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 13:20

Nacionālajam teātrim šodien svētki - 33 nominācijas Spēlmaņu naktī, jūsmīga Silvijas Radzobes recenzija Satori.lv, Rubenis attaisnots digitālgeitā un vēl Kaimiņš aizturēts!
 

19. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 15:38

DELFI. Pēdējos gados izskanējuši dažādi minējumi par latviešu dziedātājas Aijas Andrejevas privāto dzīvi un viņai piedēvētas attiecības ar vairākiem sabiedrībā zināmiem vīriešiem. Visbeidzot skatuves māksliniece ieviesusi skaidrību – viņa joprojām esot brīva sieviete.
 

(bez virsraksta) @ 10:06

DELFI. Aiztur divus kafijas viltotājus
 

18. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 08:48

Kāds vispār boikotē to futbola čempionātu vai visiem pofig?
 

14. Jūnijs 2018

#ko ārsti tev nestāsta @ 21:28

Kultūras ministre Dace Melbārde ir uzaicinājusi Šri Šri Ravi Šankaru kā goda viesi kopā ar valdības pārstāvjiem un citiem ārvalstu viesiem piedalīties Dziesmu un deju svētku gājienā.
 

(bez virsraksta) @ 13:33

Sprūda intereses
 

(bez virsraksta) @ 10:47

Viņi ir ne tikai norakuši un izdemolējuši Brīvības ielu pie manas mājas, bet nu arī izcēluši mājas ārdurvis (aizvestas uz Rūjienu restaurēt, jo māja ir Unesco piemineklis). Dzīvoju kā bomzis.
 

12. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 12:28

DELFI. VID anulē licenci nelegālu cigarešu ražotnei Rēzeknē
 

(bez virsraksta) @ 10:59

DELFI. Servisa suņi Dziesmu un Deju svētkos ielaisti netiks.
 

4. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 18:10

DELFI. Zigmars Liepiņš nekandidēs uz trešo termiņu LNOB valdes priekšsēdētāja amatā.
DELFI. Kanje Vests atzīstas, ka cieš no garīgās veselības traucējumiem.
 

(bez virsraksta) @ 12:48

nespēju nepadalīties: next level porn is asmr
https://www.youtube.com/watch?v=jLLwX0pZ9bI&t=124s

jāklausās ar austiņām
 

3. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 19:02

Pagatavoju gaspačo no mazsālītiem gurķīšiem, dillēm, pētersīļu lapām, selerijas kātiem, tomātiem, sīpoliem, paprikas un taizemiešu čili mērces. Ēdu ar uzbeku maizi, kurā iecepts mocarellas siers.

upd. oi, nē, tā bija nevis taizemiešu, bet indonēziešu mērce Sambal, kuras sastāvā ir garneļu pasta un zivju mērce, tā ka nekāds veģetārietis neesmu
 

(bez virsraksta) @ 11:26

bijām ar Getsbiju nūdistu pludmalē pamētāt kociņu
 

1. Jūnijs 2018

(bez virsraksta) @ 21:47

Sensenos laikos, tāltālā malā
dzīvoja meitene skaista,
skaista, kā vientuļa sala.
Tai bija mati no zīda un kakls no bērza tāss,
un brīžos, kad viņa raudāja,
skanēja Filips Glāss...

nevaru izdomāt, ko tālāk... jūsu ieteikumi? Kas notika ar meiteni?
 

30. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 12:57

DELFI. Ne tikai darba ļaudis, bet arī sabiedrībā zināmi cilvēki un šovbiznesa zvaigznes izmanto katru iespēju izrauties pie dabas
 

29. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 15:24

DELFI. Lindai Mūrniecei parādījusies jauna simpātija. Aizvadītajā nedēļā notika Lindas vadītās viesnīcas "Hotel Roma" restorāna "Mazais Otto" vasaras terases atklāšanas svētki. Viesu vidū bija arī Mūrnieces jaunā simpātija. Pasniedzis Lindai ziedu pušķi un nedaudz uzkavējies restorāna terasē, viņš klusi un neviena nepamanīts devies prom.
 

17. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 16:01

KOKTEILIS.LA.LV Pētījumi ir pierādījuši: vīrieši ir gandrīz divreiz liberālāki nekā sievietes
 

14. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 17:18

DELFI. Nelietderīgu tēriņu dēļ Latvijas iedzīvotāji ik mēnesi šķiras no 20 līdz pat 100 eiro. Interesanti, ka vīriešu makus biežāk nekā sievietēm patukšo kaitīgie ieradumi un ļaušanās impulsīviem, lieliem pirkumiem. Savukārt sievietēm vairāk raksturīgi tēriņi, kas saistāmi ar nevajadzīgu lietu iegādi atlaižu un akciju laikā, kā arī nelietderīgi apģērbu, apavu un aksesuāru pirkumi.
 

(bez virsraksta) @ 09:35

LATVIJAS RADIO. Varmākas rehabilitācijas kursus apmeklē daudz mazāk nekā cietušie
 

(bez virsraksta) @ 09:12

DELFI. Latvijā svētdien notverta kritiski nomocīta Patagonijas mara
 

7. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 11:27

DELFI. Ventas rumbā braši lēkā vimbas
 

4. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 22:01

"Pēdējie trīs gadi mums dod vēsturiski vislabāko ainu. Pēdējos trīs gadus Latvijas iedzīvotāji vidēji statistiski jūtas tik labi, tik laimīgi kā, šķiet, nekad iepriekš," raidījumam norāda sociologs, SKDS direktors Arnis Kaktiņš.
 

3. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 09:25

saņēmu epastu no piristes:
"Ar savu lielāko koncertu Latvijā, Arēnā Rīga, 22. novembrī uzstāsies viens no spožākajiem mūziķiem uz Lietuvas popmūzikas skatuves Daddy Was a Milkman. Rudenī pie mums viņš prezentēs savu otro albumu Intimate Us, kura koncerts solās būt tik pat grandiozs kā vienīgais orģināli veidotais koncerts Lietuvā un tieši ar to arī viņš atšķirsies no mūziķa iepriekšējām uzstāšanām pie mums Rīgā, kuri bijuši pilnībā izpārdoti un atzinīgi novērtēti."
 

1. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 22:46

Vai es esmu jums stāstījis, cik ļoti man riebjas saulainās brīvdienas? Tie rīti, kad ir nepanesami saulains un skaidrs laiks, zilas debesis un saules pielietas ielas, spoži izgaismots asfalts un māju kontūras, ielās parasti nav neviena cilvēka, viņi ir kaut kur devušies savās neizskaidrojamajās izklaidēs vai līksmo mājās, lai arī grūti iedomāties, ko viņi tur dara, bet tu uz ielas esi viens pats savā bezgalīgajā izmisumā un iedomātajā bezpalīdzībā. Spožā saules gaisma spiež uz leju, tu patiesībā nemaz nespēj iziet ārā, lai tevi neiznīcinātu šis prieka un svētlaimes starojums, man šis stāvoklis vienmēr ir bijis saistīts ar ļoti konkrētu un grūti definējamu mūziku - es mēģinu kompensēt no ārienes uzspiesto spīdumu ar kaut kādu kodīgi skābu romantiku, kas paspilgtinot un izceļot neciešami saasināto rezignāciju, padarītu manas ciešanas par attaisnotām, nu, kaut kādā zņā pieskaitāmām - es tādos brīžos klausos Jon & Vangelis albumu "Mr. Friends Of Mr. Cairo", grupas "Secret Service" albumu "Cutting Corners", grupas "Visage" albumu "The Anvil", bet smagākajos gadījumos - grupas "Pink Floyd" dalībnieka Rika Raita blakusprojekta "Zee" albumu "Identity", tas ir īpaši sāpīgs un savelkošs, nu, tajā nozīmē, kā savelkas brūces un sarec asinis, ja tām piekļūst svaigs gaiss.
 

(bez virsraksta) @ 14:17

DELFI. Intara Busuļa dēls izaudzis par brašu jaunekli.

p.s. tā ir ziņa vai viedoklis?
 

29. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 19:20

DELFI. Mūsdienās cilvēki vairāk kā jebkad vēlas veidot tādus mājokļus, kas atspoguļo viņu dzīvesstilu, vērtības un kultūru, tāpēc svarīgi ir atrast līdzsvaru starp izteikti ekspresīviem elementiem un fonu, uz kā tiem izcelties.
 

24. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 13:42

DELDI. Valsts lauksaimniecības vaislas dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā piešķir 15 miljonus eiro
 

23. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:41

DELFI. Kembridžas hercogienei Katrīnai sākušās dzemdības
 

(bez virsraksta) @ 13:31

DELFI. VID par LSD marku kontrabandu aiztur 12. klases skolnieku. VID skaidro, ka LSD markas ir ar psihotropām vielām piesūcināts papīrs, kuru lietojot, cilvēks piedzīvo halucinācijas, zaudē orientāciju telpā un laikā, apgrūtināti uztver apkārtējo vidi.
 

22. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 16:07

DELFI. Kanāla LNT personība Rūta Dvinska pērn laida pasaulē pirmdzimto meitiņu Grietu, un viņa ātri vien kļuvusi par vienu no iedvesmojošākajām Latvijas jaunajām māmiņām interneta vidē. Šonedēļ viņa savus atbalstītājus iepriecinājusi ar ļoti drosmīgu foto, kurā tapusi iemūžināta bez biezas grima kārtas uz sejas.
 

20. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 16:05

DELFI. Jaunās māmiņas mājvietā atrod šļirci, karotes un aizdomīgu vielu
 

(bez virsraksta) @ 13:58

no paziņojuma presei: Rīgā uzstāsies Tonija Blēra bijušais preses sekretārs
 

19. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 22:37

DELFI. Valsts policija (VP) aizturējusi 1998. gadā dzimušu vīrieti, kurš picas kurjeram acīs iepūtis asaru gāzi un nolaupījis somu ar ēdieniem un dzērieniem. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
 

18. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 16:51

Es gribētu dzīvot mežā pie jūras un neko nedarīt. Vai tas ir par daudz prasīts? Un es pat saprotu, ka to panākt nemaz nav tik sarežģīti, kāpēc es to nevaru?

p.s. varbūt bija jāliek komūnā "pajautā"
 

17. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 09:15

DELFI. Francija atņems Asadam Goda leģiona ordeni
 

16. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:27

DELFI. Valsts policijā sākts kriminālprocess par gadījumu, kad patlaban nezināmu iemeslu dēļ ģimene no Jūrmalas apbedījusi svešu vīrieti, domādama, ka zemes klēpī gulda savu pēkšņi mirušo tuvinieku.
 

15. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 21:00

DELFI. ASV atsauc vairāk kā 200 miljonu olu pārdošanu
 

13. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 11:03

Klausos - kas tās par šausmām blakus istabā skan? Vai suns pārslēdzis radio "Klasika" prom? Izrādās, nē, raidījums saucas "Neakadēmiski".
 

(bez virsraksta) @ 09:14

Lietas, kuras es gribētu zināt par savu suni:
Vai viņam patīk mūzika, kas skan mūždien ieslēgtajā radio "Klasika", es to atstāju skanam arī tad, kad aizeju prom uz visu dienu, nez, viņš ir par to pateicīgs vai arī dusmās griež zobus? Vai varbūt slepus izslēdz radio un ieslēdz atpakaļ īsu brīdi pirms manas pārnākšanas, nu, kad jau kāpnēs dzird manus soļus?
Vēl es gribētu zināt, ko viņš domā, kad es pārnesu pilnu maisu ar suņu barību un pārberu to puscaurspīdīgā plastmasas kastē ar vāku, kas stāv virtuvē zem galda? Viņš taču to redz, nopietnu sejas izteiksmi sēžot līdzās un vērojot šo darbību. Vai viņš domā - redz, cik labi, būs ilgākam laikam, ko ēst, vai arī - nu, kāpēc nevar iebērt visu bļodiņā uzreiz, es taču zināšu, cik daudz un kad man jāēd?
Un tad, kad es ieeju vannas istabā un, piemēram, aizmiegu vannā uz divām stundām, bet viņš nogūlies priekšā vannas istabas durvīm kā tāds bluķītis, vai viņš uztraucas par to, kas ar mani noticis?
Vai arī tad, kad es viņu sodu par sliktu uzvedību - kā tagad, kad es ignorēju viņu un nepievēršu uzmanību, jo viņš aprēja uz ielas cilvēkus faktiski ne par ko - citreiz viņš reaģē, ja kāds strauji maina iešanas virzienu vai apstājas mums aiz muguras, vai iznāk no vārtrūmes, bet tagad viņš aprēja vienu pārāk resnu cilvēku, kurš lēnām un uzmanīgi kāpa lejup pa lieveni, un vienu sievieti, kas gāja garām mūsu mājas ārdurvīm, - vai viņš saprot, ka tas ir sods par agrāku uzvedību, vai arī viņš tagad kaut ko dara nepareizi un tāpēc es esmu ne tāds kā parasti?
 

12. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:13

DELFI. Vīrietis no veikala cenšas nozagt pangasijas fileju; tiek atbrīvots un zog atkal
 

(bez virsraksta) @ 12:03

"Lācim Imanta Ziedoņa dzīvē bijusi nozīmīga loma – tas ir dzejnieka un viņa dzīvesbiedres Ausmas Ziedones-Kantānes [...] rotaļu [...] pirmais varonis."

 

Nepabeigtā dienasgrāmata