Nepabeigtā dienasgrāmata


17. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 16:01

KOKTEILIS.LA.LV Pētījumi ir pierādījuši: vīrieši ir gandrīz divreiz liberālāki nekā sievietes
 

14. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 17:18

DELFI. Nelietderīgu tēriņu dēļ Latvijas iedzīvotāji ik mēnesi šķiras no 20 līdz pat 100 eiro. Interesanti, ka vīriešu makus biežāk nekā sievietēm patukšo kaitīgie ieradumi un ļaušanās impulsīviem, lieliem pirkumiem. Savukārt sievietēm vairāk raksturīgi tēriņi, kas saistāmi ar nevajadzīgu lietu iegādi atlaižu un akciju laikā, kā arī nelietderīgi apģērbu, apavu un aksesuāru pirkumi.
 

(bez virsraksta) @ 09:35

LATVIJAS RADIO. Varmākas rehabilitācijas kursus apmeklē daudz mazāk nekā cietušie
 

(bez virsraksta) @ 09:12

DELFI. Latvijā svētdien notverta kritiski nomocīta Patagonijas mara
 

7. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 11:27

DELFI. Ventas rumbā braši lēkā vimbas
 

4. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 22:01

"Pēdējie trīs gadi mums dod vēsturiski vislabāko ainu. Pēdējos trīs gadus Latvijas iedzīvotāji vidēji statistiski jūtas tik labi, tik laimīgi kā, šķiet, nekad iepriekš," raidījumam norāda sociologs, SKDS direktors Arnis Kaktiņš.
 

3. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 09:25

saņēmu epastu no piristes:
"Ar savu lielāko koncertu Latvijā, Arēnā Rīga, 22. novembrī uzstāsies viens no spožākajiem mūziķiem uz Lietuvas popmūzikas skatuves Daddy Was a Milkman. Rudenī pie mums viņš prezentēs savu otro albumu Intimate Us, kura koncerts solās būt tik pat grandiozs kā vienīgais orģināli veidotais koncerts Lietuvā un tieši ar to arī viņš atšķirsies no mūziķa iepriekšējām uzstāšanām pie mums Rīgā, kuri bijuši pilnībā izpārdoti un atzinīgi novērtēti."
 

1. Maijs 2018

(bez virsraksta) @ 22:46

Vai es esmu jums stāstījis, cik ļoti man riebjas saulainās brīvdienas? Tie rīti, kad ir nepanesami saulains un skaidrs laiks, zilas debesis un saules pielietas ielas, spoži izgaismots asfalts un māju kontūras, ielās parasti nav neviena cilvēka, viņi ir kaut kur devušies savās neizskaidrojamajās izklaidēs vai līksmo mājās, lai arī grūti iedomāties, ko viņi tur dara, bet tu uz ielas esi viens pats savā bezgalīgajā izmisumā un iedomātajā bezpalīdzībā. Spožā saules gaisma spiež uz leju, tu patiesībā nemaz nespēj iziet ārā, lai tevi neiznīcinātu šis prieka un svētlaimes starojums, man šis stāvoklis vienmēr ir bijis saistīts ar ļoti konkrētu un grūti definējamu mūziku - es mēģinu kompensēt no ārienes uzspiesto spīdumu ar kaut kādu kodīgi skābu romantiku, kas paspilgtinot un izceļot neciešami saasināto rezignāciju, padarītu manas ciešanas par attaisnotām, nu, kaut kādā zņā pieskaitāmām - es tādos brīžos klausos Jon & Vangelis albumu "Mr. Friends Of Mr. Cairo", grupas "Secret Service" albumu "Cutting Corners", grupas "Visage" albumu "The Anvil", bet smagākajos gadījumos - grupas "Pink Floyd" dalībnieka Rika Raita blakusprojekta "Zee" albumu "Identity", tas ir īpaši sāpīgs un savelkošs, nu, tajā nozīmē, kā savelkas brūces un sarec asinis, ja tām piekļūst svaigs gaiss.
 

(bez virsraksta) @ 14:17

DELFI. Intara Busuļa dēls izaudzis par brašu jaunekli.

p.s. tā ir ziņa vai viedoklis?
 

29. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 19:20

DELFI. Mūsdienās cilvēki vairāk kā jebkad vēlas veidot tādus mājokļus, kas atspoguļo viņu dzīvesstilu, vērtības un kultūru, tāpēc svarīgi ir atrast līdzsvaru starp izteikti ekspresīviem elementiem un fonu, uz kā tiem izcelties.
 

24. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 13:42

DELDI. Valsts lauksaimniecības vaislas dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā piešķir 15 miljonus eiro
 

23. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:41

DELFI. Kembridžas hercogienei Katrīnai sākušās dzemdības
 

(bez virsraksta) @ 13:31

DELFI. VID par LSD marku kontrabandu aiztur 12. klases skolnieku. VID skaidro, ka LSD markas ir ar psihotropām vielām piesūcināts papīrs, kuru lietojot, cilvēks piedzīvo halucinācijas, zaudē orientāciju telpā un laikā, apgrūtināti uztver apkārtējo vidi.
 

22. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 16:07

DELFI. Kanāla LNT personība Rūta Dvinska pērn laida pasaulē pirmdzimto meitiņu Grietu, un viņa ātri vien kļuvusi par vienu no iedvesmojošākajām Latvijas jaunajām māmiņām interneta vidē. Šonedēļ viņa savus atbalstītājus iepriecinājusi ar ļoti drosmīgu foto, kurā tapusi iemūžināta bez biezas grima kārtas uz sejas.
 

20. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 16:05

DELFI. Jaunās māmiņas mājvietā atrod šļirci, karotes un aizdomīgu vielu
 

(bez virsraksta) @ 13:58

no paziņojuma presei: Rīgā uzstāsies Tonija Blēra bijušais preses sekretārs
 

19. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 22:37

DELFI. Valsts policija (VP) aizturējusi 1998. gadā dzimušu vīrieti, kurš picas kurjeram acīs iepūtis asaru gāzi un nolaupījis somu ar ēdieniem un dzērieniem. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
 

18. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 16:51

Es gribētu dzīvot mežā pie jūras un neko nedarīt. Vai tas ir par daudz prasīts? Un es pat saprotu, ka to panākt nemaz nav tik sarežģīti, kāpēc es to nevaru?

p.s. varbūt bija jāliek komūnā "pajautā"
 

17. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 09:15

DELFI. Francija atņems Asadam Goda leģiona ordeni
 

16. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:27

DELFI. Valsts policijā sākts kriminālprocess par gadījumu, kad patlaban nezināmu iemeslu dēļ ģimene no Jūrmalas apbedījusi svešu vīrieti, domādama, ka zemes klēpī gulda savu pēkšņi mirušo tuvinieku.
 

15. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 21:00

DELFI. ASV atsauc vairāk kā 200 miljonu olu pārdošanu
 

13. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 11:03

Klausos - kas tās par šausmām blakus istabā skan? Vai suns pārslēdzis radio "Klasika" prom? Izrādās, nē, raidījums saucas "Neakadēmiski".
 

(bez virsraksta) @ 09:14

Lietas, kuras es gribētu zināt par savu suni:
Vai viņam patīk mūzika, kas skan mūždien ieslēgtajā radio "Klasika", es to atstāju skanam arī tad, kad aizeju prom uz visu dienu, nez, viņš ir par to pateicīgs vai arī dusmās griež zobus? Vai varbūt slepus izslēdz radio un ieslēdz atpakaļ īsu brīdi pirms manas pārnākšanas, nu, kad jau kāpnēs dzird manus soļus?
Vēl es gribētu zināt, ko viņš domā, kad es pārnesu pilnu maisu ar suņu barību un pārberu to puscaurspīdīgā plastmasas kastē ar vāku, kas stāv virtuvē zem galda? Viņš taču to redz, nopietnu sejas izteiksmi sēžot līdzās un vērojot šo darbību. Vai viņš domā - redz, cik labi, būs ilgākam laikam, ko ēst, vai arī - nu, kāpēc nevar iebērt visu bļodiņā uzreiz, es taču zināšu, cik daudz un kad man jāēd?
Un tad, kad es ieeju vannas istabā un, piemēram, aizmiegu vannā uz divām stundām, bet viņš nogūlies priekšā vannas istabas durvīm kā tāds bluķītis, vai viņš uztraucas par to, kas ar mani noticis?
Vai arī tad, kad es viņu sodu par sliktu uzvedību - kā tagad, kad es ignorēju viņu un nepievēršu uzmanību, jo viņš aprēja uz ielas cilvēkus faktiski ne par ko - citreiz viņš reaģē, ja kāds strauji maina iešanas virzienu vai apstājas mums aiz muguras, vai iznāk no vārtrūmes, bet tagad viņš aprēja vienu pārāk resnu cilvēku, kurš lēnām un uzmanīgi kāpa lejup pa lieveni, un vienu sievieti, kas gāja garām mūsu mājas ārdurvīm, - vai viņš saprot, ka tas ir sods par agrāku uzvedību, vai arī viņš tagad kaut ko dara nepareizi un tāpēc es esmu ne tāds kā parasti?
 

12. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:13

DELFI. Vīrietis no veikala cenšas nozagt pangasijas fileju; tiek atbrīvots un zog atkal
 

(bez virsraksta) @ 12:03

"Lācim Imanta Ziedoņa dzīvē bijusi nozīmīga loma – tas ir dzejnieka un viņa dzīvesbiedres Ausmas Ziedones-Kantānes [...] rotaļu [...] pirmais varonis."

 

9. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 14:46

DELFI. Nākamos divus gadus Latvijas fiskālā telpa būs negatīva
 

(bez virsraksta) @ 09:45

Nevarēju aizmigt un guļot sāku domāt visādas sliktas domas par to, kas varētu notikt ar Getsbiju - sāku ar to, ka viņš noraujas no saites un aizskrien pāri Brīvības ielai, tad domāju, kā viņam uzbrauc mašīna, īpaši tajā vietā, kur viņas griežas lielā ātrumā virsū uz Artilērijas ielas, lai arī neredz, kas notiek aiz stūra, laikam viņām pietiek ar to, ka tā ir vienvirziena iela, lai nestos ātrāk, domāju, kādos veidos var Getsbijam uzbraukt, kamēr viņš ir vēl pie saites, iztēlojos visādus sliktus šoferus, kas neapstājas un brauc tālāk vai arī vēl speciāli uzbrauc notriektam sunim, kādu brīdi pārdomāju, kā krakšķ kauli vai galvaskauss, kad tam uzbrauc, vizualizēju, kā viņš tur guļ un es skrienu klāt, lai bezspēcīgi sēdētu līdzās un noskatītos, kā viņš mirst, tad iedomājos, ka viņš saķeras ar kaimiņu bulterjeru un tas vienā rāvienā pārkož kakla artēriju, tad iedomājos, ka viņš vienkārši skraida ar kociņu vai rotaļājoties mūk no kāda cita, lielāka suņa un tad viņam neiztur sirds un viņš pakrīt, tas otrs suns neko nesaprot un paķer viņa kociņu, aizskrien tālāk, bet es atkal nezinu, ko darīt, sunim var uztaisīt mākslīgo elpināšanu vai sirds masāžu?
 

7. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 11:53

DELFI. Latgalē jauns vīrietis ar cirvi iecērt sev rokā
 

6. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 17:08

DELFI. Vižņu dēļ Ogrē uz brīdi apturēta vilcienu kustība
 

(bez virsraksta) @ 17:06

DELFI. "Rīgas satiksmē" norāda, ka cilvēki smakojošā apģērbā nav tikai "Rīgas satiksme", bet visas Latvijas, kā arī citu valstu problēma.
 

4. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 15:27

DELFI. Šķūnī Torņakalnā aizdomīgs kungs glabā desmit litrus spirta
 

30. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 21:00

pēkšņi pamanīju rētu uz kājas, par kuru man nav nekādu atmiņu
 

28. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 12:48

Saeimā spriedīs par dzimumšūnu reģistra izveidi.
 

26. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 22:52

DELFI. Zemgales rajona tiesa Jēkabpilī piespriedusi desmit mēnešu cietumsodu un piespiedu darbu uz 200 stundām vīrietim par iedzīvotāju apkrāpšanu, internetā piedāvājot tiem iegādāties grāmatas, tostarp, literatūru par to, kā kļūt bagātam.
 

25. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 04:12

Pamosties pustrijos no tā, kā Krists Auznieks radio Klasika stāsta par siltumu un drošības sajūtu Mālera Astotajā vai savu topošo skaņdarbu džeza trio, kurā pēta Šūberta seksualitāti, tad blenzt telefonā, lai pamanītu mirkli, kurā 2:59 pārvēršas 4:00. Tad klausīties, kā miegā elpo suns.
 

23. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 13:34

DELFI. Latvija nosoda nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu
 

21. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 20:27

Šodien Getsbijs, pamatīgi izskrējies ar kociņu pa Lielajiem kapiem, vilkās, mēli izkāris, uz māju pusi, tad kaut ko saoda gaisā un, saslējies uz pakaļkājām, metās uz priekšu, kā senu un labu draugu ieraudzījis, tik pēc pārdesmit metriem izrādījās, ka tā ir Jaunā Rīgas teātra publika, kura sasmaržojusies nāca pa trotuāru pretim uz Cerību ezeru vai Procesu, ej nu sazini, bet uz rotaļām šī galīgi nebija noskaņota. Tagad nabags blakusistabā klausās, kā Zviedrijas Radio simfoniskais orķestris izpilda Ģērģu Ligeti, man slinkums piecelties un pagriezt klusāk to radio "Klasika".
 

(bez virsraksta) @ 13:31

DELFI. Likuma grozījumus par čaulu aizliegšanu jau 3. aprīlī skatīs valdība un 8. aprīlī tos sāks skatīt parlaments steidzamības kārtībā.

p.s. te viņi burkas grib aizliegt, te čaulas
 

20. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 07:48

NRA. Ģimene apēd Rīgas kafejnīcā pirktus kebabus un piedzīvo ko gaužām nelāgu.
 

15. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 11:11

DELFI. Glābēji Gulbenē izpestī dubļainā grāvī iestigušu cilvēku
 

14. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 14:05

DELFI. Jaunie dabasgāzes rēķini lielākoties nedaudz pieaugs.
 

13. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 13:18

DELFI. Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums liek iedzīvotājiem pašiem rakt skatakas ārpus sava īpašuma, par ko sašutuši Smiltenē dzīvojošie pensionāri.
 

12. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 23:10

Šodien piemājas pļaviņā, kurā tuvējo kvartālu iemītnieki ved savus suņu kakāt, bija sācis nokust sniegs. Nē, es vēl saprotu, ja saimnieks paļaujas uz ūdens attīrošo spēku un atstāj suņa kaku dabas likumu varā, bet kāpēc ielikt to kaku polietilēna maisiņā un ierušināt sniega kupenā kā tādu neizdevušos Ēģiptes faraonu?
No rīta redzēju jaunus un spēka pilnus puišus dodoties uz darbu, es domāju, ka remontēt kādu dzīvokli, katram rokā pa mazajai fantas pudelei un "Bērnu Pasaules" RIMI pirkts papīra maisiņš ar uzrakstu "Mani gardumi", iekšā, to var redzēt caur plēves joslu maisiņa sānos, - maizītes ar biezpienu un rozīnēm, bet mājas durvīs viņi iesprūda, cenšoties būt pieklājīgi un palaist viens otru pa priekšu.
Pēcpusdienā samulsu, uz Marijas ielas ieraugot turku, kurš gāja un ar karoti ēda no tikko atvērtas bundžiņas... turku zirņus.
 

11. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 10:41

DELFI. Gandrīz puse pasažieru negatīvi vērtē labierīcību trūkumu vilcienos, atklāj SKDS
 

7. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 15:32

DELFI. Burkāns pieteiksies konkursā uz vēl vienu
 

(bez virsraksta) @ 11:10

DELFI. Kuldīgā bezvēsts pazudušais Renārs Ozols atrasts sveiks un vesels, otrdienas vakarā portālu "Delfi" informēja Valsts policija.

p.s. ziņā teikts, ka vīrietis ir "bezvēsts pazudis" 6. marta rītā, kad izgājis no mājām. ziņa par to, ka atradies, publicēta 6. marta 19:43
 

6. Marts 2018

(bez virsraksta) @ 17:21

Šodien tramvajā ar mani sāk runāt kāds jauns puisis dzeltenā jakā. No sākuma piedāvājas iedot naudu biļetei, jo es stāvu pie automāta un tam nesavienojas kredītkarte. Pēc tam grib noglaudīt Getsbiju. Tad saka: "Man ir viens tāds jautājums, es visiem prasu. Manai mammai ir problēmas ar alkoholu. Varbūt jūs zināt kādu vietu, kur viņu varētu ielikt, varbūt kādu kristīgu centru? Es skatījos, ir viens Jēkabpilī, bet tikai vīriešiem. Vai nebūtu labi, ja būtu izveidots tāds tīkls, tāds saraksts internetā ar vietām, kur var iet šādos gadījumos, un lai katrs Latvijas iedzīvotājs zinātu par tām? Vai tā nebūtu laba dāvana Latvijai? Es domāju par to, ko varētu uzdāvināt Latvijai simtgadē. Kā jums šķiet, vai tā būtu laba dāvana?" Kādu brīdi mēs iegrimstam klusējošās pārdomās. Tad viņš pieiet pie automāta un mēģina nopirkt man to suņa biļeti ar savu kredītkarti. Tad atgriežas: "Jā, tiešām nesavienojas."

pēc tam mēs ar Getsbiju gājām potēties veterinārajā klīnikā, kurā tieši tobrīd bija ieradusies pārbaude no PVD un notika remontdarbi ar sienu urbšanu, sapotējāmies priekštelpā. pēc tam Getsbijs izvēmās uz ielas. es domāju, no uztraukumiem
 

27. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 17:59

No Rimšēviča mājas aiznests seifs. Tajā atradušās "Ģimenei svarīgas lietas - albumi, mūzika, videoieraksti," apgalvo Rimšēvičs.
 

(bez virsraksta) @ 15:12

DELFI. Rīgas pašvaldības policisti Avotu ielas apkaimē konstatējuši kādu skurbulī esošu māti.
 

26. Februāris 2018

(bez virsraksta) @ 18:49

"Laikā, kad produktu cenu kāpums ir tik straujš, vēlamies atgādināt patērētājiem, ka tomēr ir ieteicams izvēlēties kvalitatīvu un drošticamu alkohola zīmolu un tā ražotāju vai izplatītāju."
 

Nepabeigtā dienasgrāmata