Nepabeigtā dienasgrāmata


28. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:11

DELFI. Kārtībsargi brīdina, ka tuvojoties siltajam laikam, aizvien biežāk Rīgas ielās tiek pamanīti cilvēki, kuri atkailinās asu emociju iegūšanas nolūkos.
 

(bez virsraksta) @ 11:10

DELFI. Latvijai iesaka uzlabot apstākļus.
 

(bez virsraksta) @ 11:10

DELFI. Zinātnieki aicina atlikt Rio Olimpiādi.
 

27. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 09:16

DELFI. Glābēji no kāda Rīgas dzīvokļa izpestī sikspārni; no mēsliem Aizkrauklē izvelk govi. Liepājā atbrīvots dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā iesprūdis putns, bet Iecavā atbrīvots logā iesprūdis kaķis.
 

26. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 22:01

DELFI. 19. maijs Nezināmas personas mēģina sākt VID ģenerāldirektores nomelnošanas kampaņu.
DELFI. 24. maijs Pētersone apsver iespēju pamest darbu VID.
DELFI. 27. maijs VID ģenerāldirektore Pētersone pagaidām neplāno atkāpties no amata.
 

(bez virsraksta) @ 10:07

DELFI. Dzīvokļus, ko apzagt, ļaundari nav izvēlējušies nejauši. Viņi izraudzījušies mājokļus ar labas kvalitātes, dārgiem logiem un žalūzijām.
 

(bez virsraksta) @ 10:01

DELFI. Tuberkulozes slimnieki asinis spļauj reti.
 

25. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 21:17

KASJAUNS.Skandāls ap Mākslas muzeja kafejnīcas interjeru. Dizainere norobežojas no tur redzamā.
 

24. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:43

DELFI. Cilvēka runa, redze, kustību koordinācija, domāšana un izturēšanās ir saistīta ar ārkārtīgi sarežģītām ķīmiskām reakcijām galvas smadzeņu nervu šūnās jeb neironos. Alkoholisko dzērienu sastāvā esošais etilspirts ir neirotoksīns – viela, kas var nopietni bojāt nervu sistēmu. Tā ietekmē informācijas plūsma smadzenēs mainās un smadzeņu darbība tiek traucēta.
 

(bez virsraksta) @ 10:26

DELFI. Zināmi 16 šī gada skaistākie Latvijas jaunieši.
 

(bez virsraksta) @ 09:25

DELFI. Jāteic, ka sievietes patiešām iegulda ārkārtīgi daudz laika, lai izskatītos sakoptas. Vērts piebilst arī to, ka lielākoties sievietes ļoti piedomā pie sava apģērba. Divu sociologu pētījums atklājis, ka sievietēm tomēr ir ļoti labs iemesls, kādēļ tik ilgu laiku vajadzētu pavadīt pie spoguļiem. Kā izrādās, sievietes, kuras izskatam pievērš īpašu vērību, pelna vairāk.
 

(bez virsraksta) @ 09:24

DELFI. Pašvaldības ar atlaidēm mudina veikt virsapbedījumus.
 

23. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:15

DELFI. Noskaidrojot, kas tad īsti šobrīd ir aktuālākais matiņu kopšanas veids Latvijā, sazinājos ar salona "Vaksācija" meistari Elīnu, kura atzina, ka lielākā daļa latviešu sieviešu izvēlas visu noraut pa nullītēm.
 

(bez virsraksta) @ 00:14

DELFI. Aculiecinieku Pārdaugavā pārsteidz beciņa.
 

22. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 23:26

DELFI. Rīgā zagļi no dzīvokļa iznes piemiņas monētas.

p.s. par piemiņu
 

(bez virsraksta) @ 15:01

DELFI. Santjago zoodārzā nošauj divas lauvas, jo to būrī ielec cilvēki
 

19. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 09:06

DELFI. Muzeju nakts odziņas – dzelzceļnieku tērpu skate.
 

(bez virsraksta) @ 09:05

DELFI. Pa 'Spici' skraida mulsinošs dzīvnieks.
 

14. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 17:37

DELFI. Saskaņā ar policijas sniegto informāciju, ''šobrīd kautiņš ir lokalizēts".
 

13. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 09:54

SKATIES. Pirmdienas vakarā savu otro bērniņu pasaulē laida radio Star FM ētera balss.
 

10. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 09:26

šodien klausāmies radio un neticam savām ausīm - Raimonds Vējonis esot paziņojis, ka Tieslietu ministrija esot sapisusies meistarībā. Izrādās, nē - sapinusies.
 

5. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 20:08

Ingas Kačevskas advokātu birojs, eksperte Baiba Rudevska: "Ja Satversmes preambula skaidri pasaka, ka Latvijas tauta godina savus brīvības cīnītājus, piemin svešo varu upurus, tad Latvijas tauta nevar piekrist Starptautiskā līgumā ietvertam apgalvojumam par to, ka Latvijas vīrieši dominē pār Latvijas sievietēm un diskriminē sievietes, un apgrūtina sieviešu pilnīgu attīstību. Bez Latvijas brīvības cīnītājiem, kuri pārsvarā bija tieši Latvijas vīrieši, mums nebūtu tagad savas valsts. Mēs nevaram godāt savus brīvības cīnītājus, vienlaicīgi pasakot, ka viņi jau toreiz (vēsturiski) apgrūtināja sieviešu pilnīgu attīstību un dominēja pār sievietēm." (no juridiskās analīzes "Par Eiropas Padomes Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu iespējamo ietekmi uz Latvijas tiesību sistēmu ")
 

(bez virsraksta) @ 10:07

APOLLO. Mēs pārēdamies nevis tāpēc, ka esam stulbi un tizli, bet gan tāpēc, ka nevaram no dzīves izsvītrot daudzu miljonu gadu pagātni, kurā vienmēr ir dominējis bads. Mēs pārēdamies pirms gulētiešanas, jo organisms signalizē - rīt ēdiena var nebūt, un apziņa, ka ledusskapis un tuvējais lielveikals ir pārpildīti ar pārtiku, šajā gadījumā nelīdz.
 

(bez virsraksta) @ 09:48

LNT. Latvija ir vienā no vadošajām vietām ES ūdenspīpju smēķēšanas ziņā.
 

3. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 01:13

Radiohead have cryptically erased all their Internet presence this weekend: shutting down their website, and deleting all posts on their social media pages.

The mysterious move, which was noticed by Reddit users yesterday morning, saw the band’s official site slowly disappear throughout the day (May 1). According to one poster, the page’s opacity was dropping “every 10 minutes”, until it eventually turned completely blank.

Similarly, all the band’s official tweets and Facebook posts have been slowly deleted over the last 24 hours – leaving nothing on either site. Thom Yorke’s tweets have also all been erased, and, as of this morning, the Radiohead Google+ page has also gone blank.
 

2. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 20:20

DELFI. Ķirurgs atgrūž žurnālistu
 

(bez virsraksta) @ 20:17

DELFI. Latvijas prokrievisko aktīvistu vidū pieaug intrigas un savstarpēja nenovīdība
 

(bez virsraksta) @ 18:09

DELFI. Alkohola lietošanas laikā sieviete kaklā sadur oponenti
 

1. Maijs 2016

(bez virsraksta) @ 11:52

DELFI. Ja dāma ir smuka un draiska, bieži vien viņai pat nav jābūt pārāk slavenai.
 

30. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 09:48

Sāku lasīt Kaimiņa partijas kandidātu motivācijas vēstules. Laikam taču jānoseivo, šie cilvēki taču var kļūt par politiķiem, pēc gadiem trim, pieciem viņi ieņems ministru amatus, vadīs mūsu valsti..

"18 gadu vecumā devos uz Vāciju, lai iegādātos automašīnu un atbraucu no Vācijas ar to pat bez autovadītāja apliecības." (Uģis Āva)

"Esmu rakstījis LTV1, VK, VID, VDI, KNAB, Valsts Policijai, White House, Amerikas Vēstniecībai, Latvijas Prezidentam, gan personīgi, gan caur president.lv, politiķiem, bet rezultāta no tā nav bijis. " (Uģis Āva)

"Manu nesavtīgumu un kopienas, sabiedrības interešu stādīšanu augstāk par individuālajām ambīcijām, apliecina fakts, ka atteicos no Rīgas reģionālās grupas vadīšanas potenciālas iespējas laikā, kad man tas būtu bijis apgrūtinoši." (Nauris Grietēns)

"Šobrīd, tuvojoties 40 gadu vecumam, arvien skaidrāk sāku apzināties savas dzīves mērķus un jēgu. Primāri tā ir vēlme nodzīvot laimīgu un pārtikušu dzīvi ar sev tuviem cilvēkiem vidē, kura ir sakārtota un pēc iespējas harmoniskāka. (Matīss Kaļāns)

"Esmu Artusa sekotājs jau divus gadus, un jau pašā sākumā redzēju, ka viņš ir savādāks, ka viņa interesēs ir pateikt patiesību un izcīnīt taisnīgumu. Tāpēc uzzinot, ka tiks veidota šāda kustība, sapratu, ka es varu arī ar saviem spēkiem viņam palīdzēt, tāpēc arī izveidoju savā novadā grupu, ar kuru arī darbojamies pie dažādiem sev sāpīgiem jautājumiem." (Andis Miglons)

"Pēc talanta esmu analītiķis, pēc izglītības – informācijas sistēmu analītiķis un projektētājs. Šīs sfēras izpaužas jebkurā lietā ar ko es nodarbojos – es analizēju lietas sev apkārt, daru to objektīvi, projektēju risinājumu. Ja es ko uzņemos, daru to labi. Mana darba galvenais raksturojums ir augsta kvalitāte." (Imants Strods)

"Sirdsapziņa. Godaprāts. Cieņa. Taisnīgums. Stingrība. Sievišķība. Mātišķums. Maigums. Sirdsgudrība. Zināšanas. Dziļa mīlestība pret Latviju, Rīgu. Lielākā vērtība – ģimene. Par šo visu arī stāvēšu un kritīšu valstiskā mērogā." (Elīza Rozīte)

"Zinu, ka jūru nevar šķērsot tikai stāvot krastā un skatoties uz ūdeni." (Kristaps Opincāns)
 

(bez virsraksta) @ 07:46

Šonakt redzēju sapnī dīvainu, jaunu pasauli, kurā cilvēki pirka un pārdeva valodas kļūdas kā tādas cigaretes vai pastmarkas, krāja tās, kolekcionēja, lika plauktā, salīdzināja - tāpēc es saku "kā pastmarkas", turklāt katram bija kaut kāda sava kolekcija, sava gaume vai tēma, tu varēji atšķirties no citiem ar savām dīvainajām, stilīgajām kļūdām, bet "kā cigaretes" tāpēc, ka tās tomēr tika ietotas, tās nebija greznuma priekšmeti vai bildītes albumā, kaut kādā ziņā tās visas izskatījās līdzīgi, bija tādas kā trīsdimensionālas rindiņas, kas karājās gaisā, nu, kā tajās modernajās 3D fimās, kad titri pēkšņi izspraucas no ekrāna un ielien tev taisni sejā, bet tajā pašā laikā katra bija savādāka - cita izcelta boldā, cita smalkā fontā, lai gan, iespējams, tās nemaz nebija kļūdas, bet gluži otrādi - tādas kā pareizības vai sava veida būtības.
 

29. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 22:42

DELFI. Aiztur vairākas personas saistībā ar narkotiku apriti
 

(bez virsraksta) @ 07:41

ā, es taču aizmirsu izstāstīt anekdoti:

Spēlēju pirms nedēļas KKC diseni, ap četriem naktī izeju pagalmā uzsmēķēt, skatos - sēž režisors N. un pīpē. Pienāku klāt un prasu:
- Nu, ko skumsti?
- Es neskumstu. Man vienkārši seja tāda,- viņš atbild.
- Bet ko tad nedejo?
- Ilmār,- viņš saka.- Tu mani jau otrreiz apvaino un pilnīgi ne par ko. No sākuma pasaki, ka es esmu skumjš, un tagad vēl - ka es nedejoju. Es veselas divas dejas dejoju. Tikko.
 

(bez virsraksta) @ 07:35

DELFI. Nepelnīti pelto pārtikas produktu tops:

Kartupeļi
Olas
Popkorns
Kafija
Asi ēdieni ...
 

28. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 08:58

DELFI. Onkulītis pie Vanšu tilta pūlas veikt neiedomājamu manevru.
 

(bez virsraksta) @ 01:18

DELFI. LNT skatītājus turpmāk priecēs ļoti izskatīga laika ziņu meitene.
 

27. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 19:01

DELFI. Vakcinācijas kalendārs nav zviedru galds
 

26. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 23:58

Luigi Delikateses: Lai pagatavotu autentisku itāļu pastas šķīvi ir vajadzīgas elementāras, taču ļoti precīzas zināšanas.
 

(bez virsraksta) @ 18:52

DELFI. Rīgā trīs vīrieši un sieviete piekauj uzmācīgu kungu.

P.S. Vēl nāks piektais gads...

P.S.2. Ā, nepamanīju ziņas beigas: "Cietušais ne pret vienu no notikumā iesaistītajām personām pretenzijas nav izteicis."
 

(bez virsraksta) @ 18:19

Latvijas Radio. Apstiprina rīcības plānu; mediķi neapmierināti. Vairākās pilsētās atsavina šaujamieročus un spridzināšanas ietaises.
 

25. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 22:37

DELFI. Akapulko tūristu iecienītā rajonā bruņoti cilvēki gandrīz vienlaicīgi uzbrukuši diviem ar federālo policiju saistītiem objektiem, izraisot vispārēju paniku un liekot cilvēkiem meklēt patvērumu bāros.
 

24. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 20:07

DELFI. Valdība apņemas palielināt noslēgto laulību skaitu.
 

23. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 23:14

Esmu manījis, ka citi pieraksta cibā filmas, ko noskatījušies - tāpat vien, tikai nosaukumu, bez komentāriem. Acīmredzot, lai neaizmirstu, kas ir redzēts un kas vēl nē. Vajadzētu pierakstīt arī filmas, kuras nevajag skatīties - brīvas pieejamības apstākļos aizvien biežāk nākas pārtraukt skatīšanos kaut kur desmitajā minūtē, jo saproti, ka filma ir slikta un nav, ko tērēt laiku. Nezinu, vai filmu industrija ir kļuvusi tik obvious vai mūsu iemaņas ir augušas, bet ir itin viegli diagnosticēt sliktu filmu pēc konkrētiem tehniskiem parametriem - mūzikas lietojums, montāža, aktieru balss dabiskums vai samākslotība, krāsu korekcija attēlam, daži režijas feili - tiklīdz tos pamanu, diezgan droši varu noteikt filmas piederību sliktu filmu kategorijai. Šodien pat pārtraucu skatīties trīs:

Precious cargo - Brūss Biliss tēlo ļauno, tas jau vien ir aizdomīgi, mūzika skan pilnīgi nevietā un neīstajā noskaņojumā, skan viscaur vairākām ainām pēc kārtas. Vienīgais interesantais, kam pievērsu uzmanību - šķiet, ka tur ir trīs sievietes priekšplāna lomās un tās runā diezgan daudz, pārsvarā sarunājas ar vīriešiem, galveno lomu tēlotājiem, taču kaut kāds dzimumbalanss vienalga parādās.

Paradox - lēta šausmene, kas tēlo, ka ir zinātniskā fantastika par ceļošanu laikā. Atmaskot var jau pirmajā ainā, galvenais varonis spriedzes brīdī zvana pa telefonu un trīs reizes atkārto vienu un to pašu pilnīgi nevajadzīgā veidā. Ietaupījuši uz dialogu kopīraiteriem. Nu, un arī mūzikas izmantojums.

Risen - intriģējošs pieteikums - romiešu izmeklētājs ierodas noskaidrot Jēzus nāves apstākļus, lai savāktu pierādījumus tam, ka augšāmcelšanās ir feiks. Ir potenciāls asprātīgiem dialogiem, taču attēla patinējums un senās Jūdejas personāžu grims nodod lētumu.
 

(bez virsraksta) @ 23:06

LA.Tikai 24% Latvijas iedzīvotāju kopumā uzticas cilvēkiem.
 

(bez virsraksta) @ 23:00

DELFI. Bangladešā islāmisti ar mačetēm nogalina kārtējo intelektuāli.
 

19. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 13:53

kā sauc to, kad sacensībās vājākam konkurentam iedod labvēlīgākus nosacījumus? ļauj izskriet ātrāk vai gabaliņu pa priekšu?
 

(bez virsraksta) @ 09:52

Latvijas Banka: "Ezim bieži piedēvē daudzas pozitīvas cilvēka īpašības – gudrību, čaklumu, labestību. Tas kļuvis par šo tikumu simbolisku tēlu, kas gan mazam, gan lielam sniedz ļoti noderīgu audzinošu piemēru. Attapība, drosme un pacietība ļauj mazajam ežulim pasakā “Eža kažociņš” iegūt princesi par sievu."
 

17. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 11:54

DIENA. Kinorežisors Jānis Streičs savā jubilejas gadā aicina stiprināt piederību kristīgajai kultūrai un piekopt futbola taktiku.
 

16. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 16:47

DELFI. Augšlīgatnē kungs gados atpakaļgaitā notriec sirmgalvi
 

(bez virsraksta) @ 16:08

rokoties pa veciem folderiem, atradu:

Dace Rukšāne — vai seksuāls maniaks?

Autors: M. Salna no Talsiem
Publicēšanas datums: Trešdiena, 2002. gada 13. novembris.
Rubrika: Lasītāju lapa (13. lpp.)

Domāju, ka daudzi bija šokēti, izlasot Daces Rukšānes kārtējo garadarbu "Beatrises mīlas stāsti". Tik daudz riebeklības un lopiskuma nebija ne lasīts, ne dzirdēts.
Katrā darbā, kas rakstīts lasītājam — pieaugušam cilvēkam, var būt kāds pikants, seksīgs apraksts par sievietes un vīrieša seksuālajām attiecībām, tomēr jābūt kādai robežai, ko nedrīkst pārkāpt, lai lasītājs nejustu riebumu, to lasot. Izlasot šo grāmatu, gribu jautāt, vai Dace Rukšāne to rakstījusi pati vai viņai šo draņķi piespēlējis kāds seksuāls maniaks. Šķiet, šī grāmata domāta cilvēkiem ar novirzēm seksuālajā jomā.
Grūti iedomāties, kā normāla sieviete spēj tik naturāli aprakstīt dažādus vīriešu locekļus ar pumpām vai bez tām, jūsmot par kāda nēģera garo sarkano mēli un citām nejēdzībām. Jāsāk domāt, ka Dace Rukšāne zaudējusi dzīves realitāti un dzīvo garīgi slima cilvēka pasaulē. Nespēju iedomāties, kā jūtas Daces Rukšānes vienīgais mūža vīrietis, kuram šis murgojums veltīts, kad viņš visu to izlasīja. Vai tiešām viņam nepalika šķērmi ap dūšu, uzzinot kādas neķītras domas mīt viņa sapņu sievietes galvā.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata