(bez virsraksta) @ 08:13
no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:
"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"
"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"
| | Add to Memories | Tell A Friend
Nepabeigtā dienasgrāmata |
|
22. Jūnijs 2026(bez virsraksta) @ 08:13no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem: "būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu" | | Add to Memories | Tell A Friend Comments |
|
| Powered by Sviesta Ciba |
Nepabeigtā dienasgrāmata |
|