Nepabeigtā dienasgrāmata


22. Jūnijs 2026

(bez virsraksta) @ 08:13

no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:

"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"
 

Comments

 
From:[info]norkoz
Date: 22. Jūnijs 2026 - 08:20

tiešaam

(Link)
sens ieraksts alus cenu kontekstaa

Nepabeigtā dienasgrāmata