no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:
"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"
Nepabeigtā dienasgrāmata |
|
Reply To:(bez virsraksta) @ 08:13no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem: "būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu" Your Reply: |
|
| Powered by Sviesta Ciba |
Nepabeigtā dienasgrāmata |
|