Ilmārs


25. Augusts 2019

(bez virsraksta) @ 08:19

[info]krii:
Rīts sākās ar nepatīkamu atskārsmi, ka nešķīstā kuce - vakardienas es - ir izdzērusi pēdējo kafiju un nav nopirkusi jaunu vietā, bet RIMI būs vaļā tikai no astoņiem. Tā nu nekas cits neatlika kā pārmaukt pār galvu pirmo sataustīto kleitu un tenterēt pāri ielai uz "Fēniksu".
- Ja nespēlējat, kafija viens eiro, - bārmene noskaldīja koda frāzi un palika tasīti zem kafijas automāta.

Starp citu, kafija viņiem ir izcila.

Iekārtojos pie vienīgā galdiņa, blakus apsargam, un sagaidīju, kā pēc trešā malka man atveras acis.
Bez manis telpā rosījās vēl trīs darbinieki - divas bārmenes un apsargs - ,viena iepriekšējās maiņas darbiniece, kura ik pa brīdim izbāza galvu no personāla telpas un kaut ko pārprasīja kolēģiem, kā arī divi spēlētāji. Acīmredzot, šie divi nelaimīgie puiši pieder tam sīkajam mūsu rajona pulciņam, kas spēj nodrošināt spēļu zāles telpu īri, automātu uzturēšanu, apkalpojošās komandas algas un lēto, labo kafiju, kura glābj manu dzīvību tādos rītos kā šis.

- Jūs sieviešu romānus lasāt? - man pēkšņi pajautāja bārmene.
- Emm, ļoti, ļoti reti...
- Man te viena kliente veselu kaudzi atstājusi, ja gribat, varat ņemt kaut visas, - viņa paziņoja un sakrāva uz letes "Kontinenta" izdevumu čupiņu.

Un tagad man jādomā, kas gan ir tā sieviete, kura dodas uz spēļu zāli un atstāj tur lubenes? Vai viņa arī mēdz rītos attapties bez kafijas mājās? Vai arī spēlē un mēģina grāmatas iemainīt pret žetoniem? Varbūt viņa sēž spēļu zālē, dzer kafiju un lasa lubenes, kamēr vīrs vai draugs nospēlē savu algu?
 

(bez virsraksta) @ 04:57

[info]ulvs:
Raktīt vispār nav vērts neparko.
 

24. Augusts 2019

(bez virsraksta) @ 22:28

[info]virginia_rabbit:

simo: man ļoti patīk šie lauki
es: man arī. kas tev vislabāk patīk?
simo: lauku lego
(tas ir ķīniešu atdarinājums no lauku veikala)

šodien atbrauca vecāsmātes radinieks labot kamīnu, pagaidām tikai nojauca un aizmūrēja sienu. Simo no viņa neatkāpās - nabaga cilvēks - tā jau nebija medusmaize to darīt, bet mazais cilvēks viņam visu vakaru komentēja pakausī, atradis tehnisku sirdsdraugu. stāstīja par saviem ķieģeļiem, klučiem, cementiem. palaikam uzsākot jaunu sarunas pavedienu ar "klau, man ir ideja, uztaisām jaunu dronu ar sarkanām elektrībām..."
 

(bez virsraksta) @ 20:51

(bez virsraksta) @ 18:14

[info]virginia_rabbit:

"Dundagas nespējnieku namā neviens ilgāk par mēnesi nav noturējies. Vismaz neviens no melnsilniekiem - nav!" - vecāmāte
 

(bez virsraksta) @ 15:45

[info]ulvs:
Mūzika: Bromadols

Pirms pāris dienām pavisam klusiņām iznāca grupas MSK pats pēdējais albums "Anno 200H". Tas ir 2009. gada ziemassvētku ieraksts Tornī un 2011. gada Simona Vecrīgas dzīvokļa aksidentālā sesija. Albums iezīmē grupas morālo norietu, pievēršanos lēto sintezatoru, nowave un spoken word estētikai.

Paldies par apņēmību un darbu Stropu Jurkam, bez viņa tas viss būtu palicis vien mūsu cietajos diskos.


Ja kādam interesē kasetes, es kaut kad dabūšu savas, tā kā varēšu padalīties.
 

(bez virsraksta) @ 09:19

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

bā, te ir vilki. naktī gāju čurāt un pati dzirdēju

no rīta izprenkojām Eiženu, pievedām lielo suni (kurš nekad nenāk istabās) pie gultas un pamodinājām E
 

23. Augusts 2019

(bez virsraksta) @ 22:00

[info]krii:
Vai kāds zina kaut ko par jūzeri [info]jojo ?
 

(bez virsraksta) @ 21:32

[info]virginia_rabbit:

es (mēģinu dabūt simo mājās): ejam prom no pludmales, jau tumšs, tūlīt mežacūkas nāks dzert uz krastu
simo: mežacūkas dzers Mežezeru
 

(bez virsraksta) @ 20:37

[info]krii:
Mīļā pasaulīt, cik nesalīdzināmi daudz vienkāršāka tu kļūtu, ja nauda un sekss, jā, tieši šie abi divi, pārstātu būt tik ārkārtīgi sensitīvi un sāpīgi temati, ar ko nekad nav iespējams saprast, kur tu ko piedāvā, ko - kompensē, un kā to vispār formulēt kaut cik delikāti.
 

(bez virsraksta) @ 18:38

[info]ulvs:
Aizgāju uz veikalu pēc 2 lieliem sīpoliem. Tā kā bija milzu rindas, iestūmu tos somā un izspiedos gar cilvēkiem līdz izejai. Nākošreiz, kad tur iepirkšos, atdošu tos 20-30 centus, lai viss būtu godīgi.
 

(bez virsraksta) @ 11:16

[info]zum:
No vecsaimnieka mäjām, kamēr tīrīju logus, izšās ļoti kaut kur redzēta Tesla. Nav jau daudz tādu mūsu rajonā. Gribētos pateikt tiem pamuļķa lopkopējiem, Knuta radagabaliem, ka ziņas par manu nepieskaitāmību ir tikai Storcenbecheru galvās un rožainākajos sapnīšos, kas var pārvērsties arī par viņu dzīves lielāko murgu vairāju paaudžu garumā, ja es nolemšu pārsūdzēt. Es pārsūdzēšu, ja Socialamt nepārsūdzēs.
 

22. Augusts 2019

(bez virsraksta) @ 23:48

[info]martcore:
krī raksta: vai pasaule būtu labāka, ja vīrieši prastu runāt, vai arī - ja sievietes prastu klusēt? 

oh, kā pasaule kļūtu labāka, ja sievietes iemācītos runāt
es tikai tādas sievietes arī mīlu
 

(bez virsraksta) @ 23:20

[info]prtg:
Ir lietderīgi savaldīties un neiesaistīties strīdīgās diskusijās par tēmu, kurā esi kompetents, pat ja redzi, ka tiek izteikti acīmredzami šauri vai maldīgi apgalvojumi. Tā vietā labāk izvēlēties ietaupīto laiku laiku veltīt atpūtai, mērķu revīzijai, vai savas kompetences papildināšanai. Cita lieta ir radīt jaunu produktu vai pakalpojumu uz kompetences bāzes. Tur ar savējo vien nepietiek, un strīdīgas diskusijas ir lielisks validēšanas rīks un labu, papildinošu ideju augsne.
 

(bez virsraksta) @ 22:13

[info]zum:
Izgāju drusku pavazāties. Tūlīt onkulis rindā sāka runāties. Par suņiem. Parādīja suņa bildi, parādīja suņa birsti. Izspriedāmies, kafiju dzerot par suņiem.
Kamēr spriedām, tikmēr, ta dam. Piebrauc baznīcas apkopes dienests, uzveļas muskuļotā saņitarka. Ieveļas visa tāda šortos un muskuļos, kumpu muguru veikalā. Azdrāza pie vīriešu apakšbiksēm un sāka rakņāties. Laikam mācītājam apajšbikses aptrūkušās, sūta savas šestjorkas pirkt. Es pasveicināju, bet neatņēma. Ļoti auzrautīgi pētīja to apakšveļu klāstu.
Parādīju onkulim no Štutgartes, kur var iztīrīt mašīnu. Kad braucu mazgāt, redzēju, ka onkulis ļoti cītīgi ņēmās ar jauno birsti un putekļu sūcēju, lai dabūtu tās baltās suņa spalvas ārā no mašīnas salona.
 

(bez virsraksta) @ 09:31

[info]prtg:
Nav starpība reizināt vai saskaitīt
 

karš vai miers? @ 09:17

[info]prtg:
Mūzika: Underworld - Juanita: Kiteless: To Dream of Love

Vakar nez kāpēc atcerējos par agrīno turn-based MMORPG, kurā spēlētāji savus gājienus reizi dienā nosūtīja spēles serverim. Serveris tos apstrādāja un caur e-pastu nosūtīja atpakaļ rezultātus. Mērķis bija savā planētā uzaudzēt pēc iespējas lielāku iedzīvotāju skaitu, kā arī būvēt kosmosa kuģus, ar kuriem tālāk veikt datorsimulētas kaujas. Izvēlējos ķirzaku rasi, kurai bija vistizlākie gaisa kuģi un ieroči, bet kas bija visvaislīgākā. Mani gājieni tehnisku iemeslu dēļ iestrēga, kas man liedza izkauties ar citiem spēlētājiem. Rezultātā pasīvi, bet ģeometriski progresīvi miera apstākļos augot ķirzaku populācijai, man sanāca negaidīti un negodīgi uzvarēt, jo uzbrukt pašai ķirzaku planētai neviens neuzdrīkstējās.
 

No vakardienas sarunām @ 09:01

[info]krii:
Un kā jums šķiet: vai pasaule būtu labāka, ja vīrieši prastu runāt, vai arī - ja sievietes prastu klusēt?

(Disklaimeris: stereotipu atražošana šajā gadījumā ir apzināta, reflektēta, ironiska un pašironiska.)
 

(bez virsraksta) @ 06:55

[info]zum:
Šodien jaunekļiem ar biomiskastēm tāds pabrīvs rīts. Kaut arī, kā izklausās, precīzie kaimiņi tomēr izvilkuši pēc jaunā saraksta.
 

21. Augusts 2019

(bez virsraksta) @ 18:36

[info]ulvs:
Alkstu šim foto piešķirt oficiālu nosaukumu "The reptilian brain" tā pirmatnējuma dēļ, ko iemieso cilvēka(-ku) ķermeņa valoda. Ar tādām rokām tranny čiksa varētu būt izcila cīkstone. That's a lot of potential leverage.

 

Ilmārs