Ilmārs


20. Jūlijs 2018

(bez virsraksta) @ 21:50

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

Eiženam beidzot izkrita pirmais zobs
 

(bez virsraksta) @ 14:40

[info]zum:
Ar krievu draudzeni izpļāpājāmies stundu, ar vācu 2 minūtes. Tipiski.
 

(bez virsraksta) @ 14:31

[info]virginia_rabbit:

"es nevaru izturēt"
 

(bez virsraksta) @ 12:16

[info]zum:
Par zogu pie cela majai gan man buus smagas paarunas ar ciema jauno atbildiigo ainavas arhitektu, kaiminjiem kaads kaads metala monstrs no peckara laikiem. Bet pozitivi, ka jau saakusi pirkt un buuveet piitu koka iekszogu.
 

(bez virsraksta) @ 09:59

[info]zum:
Vienreiz gadā mums te vienā nomaļā krogā sabrauc dūdenieki, un tad visu nakti pūš un baurē. Vienu redzēju pie bodes, viss tāds autentisks, zilizaļos svārkos ar melnām zeķēm un lokainien sirmiem matiem. Laikam sieva bija no treilera izdzinusi, jo sērīgi vadāja pūdeli.
 

(bez virsraksta) @ 08:47

[info]zum:
Es kādreiz uzrakstīšu stāstu par pēdējo pikentropu. Kā mātei zobenzibu tīģeri nozog mazuli. Kā viņa nikni izlien no meža un sadod visiem zemkopjiem, lopkopjiem pa galvu un beigās pēc gadiem atrod bērnu. Pavisam citu cilvēku, vērpjot pie ratiņa zemnīcā. Viss beigsies ļoti traģiski, jo būs arī vulkāna izvirdums.
 

(bez virsraksta) @ 08:23

[info]virginia_rabbit:
Tags:

“If a woman does not expressly say yes, then everything else is no.”
 

(bez virsraksta) @ 05:45

[info]zum:
Pie notāra pa vidam lasījumam spriedām, kas tad piederas pie kustamā un nekustamā īpašumā. Manas puses mākleris ( iedalījas līguma lasīšanā tomēr, nebija manu īsziņu saņēmis, iepriekšējās dienas pēcpusdienā izsūtītā īsziņa bija pienākusi tikai no rīta.) gribēja zināt kā ar iekšējām žalūzijāmm, jo ārējās pie mājas pieder, bet iekšējās nē. Īpašniece teica, ka ņemšot līdzi. Bet, ja jaunajā mājvietā nederēšot? Es teicu, ka sievietes pērk lietas ar emocijām. Viņa paskatījas, pasmaidija un pamāja ar galvu.
Vakar mans mākleris savāca mani pie metro galapunkta, kad es nīgri dzēru kafiju ielas kafejnīcā un pētīju kura tad īsti ir tā notariāta māja starp visām tām vissmalkāko butiku mājām. Nu neko, pirmo reizi braucu ar kabrio.
Mati plīvo, drāžam caur Hamburgai un nikni apspriežam Vācijas telekomunikāciju tēmu. Un, protams jaunākos telefonu modrļus, kuri ir domāti visam kam, tikai ne īsziņām un zvanīšanai
Beigās meklējot parkingu, gandrīz iebraucām milzīga lielveikala preču pienemšanā, bet laikus atjādzāmies, atradām stāvvietu tai paša lielveikala daudzstāvu parkingā. Tad caur tā paša lielveikala audumu nodaļu iznesāmies cauri un pasākumu nokavējām tikai piecas minūtes.
 

19. Jūlijs 2018

(bez virsraksta) @ 23:59

(bez virsraksta) @ 21:53

[info]zum:
Kamēr te ņēmis Liepu ielā briesmu lietas norikušas. Knutam mašīnā pamatīga bukte. Aike, braucot ar riteni, man radīja victorija. Neko nesaprotu, man tiešām pofig.
 

(bez virsraksta) @ 22:29

[info]krii:
Mīlu. Cilvēkus. Šovakar.
 

(bez virsraksta) @ 15:54

[info]zum:
Pie notāra gāja gludi, stundu klaisījāmies, kā lasa līgumu. Mēģinājām visi, pat notārs, iespraust pa jociņam. Beigās ar atvieglojumu parakstījām. Es, protams atradu vienu nenozīmīgu kļūdiņu. Tad visi draudzīgi drasējām pa milzigām barokālām kāpnēm un slavējam labo laiku un skaisto barokālo namu pie Alstera. Draudzīgi atvadījāmies un solījam sazināties līdz septembrim.
 

(bez virsraksta) @ 12:12

(bez virsraksta) @ 10:57

[info]fedrs:
Ēkas stūrī, kuru pirms kāda laika mūs palūdza atbrīvot, pēc remonta parādījies pingponga galds, spēļu konsole un milzīgs ekrāns, un logi, jo kā gan citādies to visu būtu redzējis.
Ja jums šķita, ka šajās rindās samanāma skaudība, jūs nekļūdījāties, tā nu tas ir.
Iespējams, reizēm viņi tur arī strādā. Pat ja tā, gribu!
 

(bez virsraksta) @ 07:32

[info]fedrs:
Tikmēr Hāledam Hoseīni iznākusi jauna grāmata. Ceru, ka drīz būs pārtulkota arī latviski.
 

(bez virsraksta) @ 05:12

[info]zum:
Kā komisijas maksu par darījumu sarēķināt, tā čakli un veikli. Kā līdz darījuma vietai aizvest, tā noplaukst kā žīds pa Miķeļiem. Braukšu ar metro, man pofig.
 

18. Jūlijs 2018

(bez virsraksta) @ 22:37

[info]virginia_rabbit:

Suņu lāsts. "Oskarā" apmetās pāris ar 2 trīceklīšiem, kas visu laiku rej, aprej un rūc uz bērniem
 

(bez virsraksta) @ 15:17

[info]zum:
Ar viiru kaadreiz vienmeer smeejaamies par siikumiem. Pimeram, kaa lielveikalos uzliek mazaaku cenu, bet iepakojums ir neviss 100 grami, bet 85. Sodien skatiijos, Rewe Gouda jaunais siers sagriezts skeeliitees, leets. Izsakataas smuks. Kaa tad, virsuu skeele drusku labaaka siera ar cauruminjiem, apaksaa, nu kads jau jauns siers ir taads ir. Un taa visur. Un kaa tad lai uzticas. Viens otru andelmanji cakaree. Un tad briinaas, ka vinjiem neuzticas.
 

(bez virsraksta) @ 11:30

[info]zum:
Sodien vess tikai 25 graadi. Staigaju 16 gadu vecaa dzinsa jakaa, ko savaa laikaa pa 5 latiem nopirku Vecmiigraavja humpiisos. Pa celjam no bodes, man skjiet redzeju boziju oduvanciku, kas soreiz dragaaja ar mikrinju un labsidiigi man maaja. Luuk, kaa sheit var ieguut cienju cilveeku aciis.
 

(bez virsraksta) @ 08:18

[info]zum:
Labi, ka to apdrosinaasanas onkuli sagaidiiju. Man tam auto tikai par paardesmir eiro skaade. Pat salaboja man to saanskata spoguli. Bet bozijs oduvanciks varbuut jau bija kaut kur to spoguli sapleesis un noleema iedziivotis uz citu reekjina. Sitaadi smaidiigi un miiliigi boziji oduvanciki ir visbisstamaakie.
 

Ilmārs