Ilmārs


28. Septembris 2016

(bez virsraksta) @ 00:25

[info]anonymous:
Es esmu leļļa pusē! #žesuilellis
 

27. Septembris 2016

(bez virsraksta) @ 23:53

[info]virginia_rabbit:

Simons kopš šodienas lalina daudzveidīgas zilbes bababa, vehvehveh un ļē. vakarā nevis vienkārši činkstēja, bet dusmojās tādā kā tīri vai somugru valodā.
 

(bez virsraksta) @ 23:50

[info]virginia_rabbit:

aizvēru šķirkļus "džudo klubs", "balets bērniem", "ratiņi ss.lv"
 

(bez virsraksta) @ 23:41

[info]ulvs:
Goda vārds, dažreiz man par savu cibu uznāk tāds pohujs, ka brīnos - ko es iepriekšējā dienā esmu domājis, rakstot tādus postus, ko kāds komentēs? Ar domu, ka es noteikti negribēšu atbildēt uz komentāriem, un tāpēc visi domās, ka esmu lohs, un es raudāšu. Kaut kas uz to pusi noteikti ir. That said, es izlasu visus komentārus. 

 Atradu ļoti interesantu "how to shill properly in interwebz?", t.i., kā, teiksim, Kremļa cilvēkboti postē noteiktos forumos (esmu ievērojis, ka pirms gada viņi sāka uzdarboties ļ.aktīvi, un dažos tas notiek joprojām). Smieklīgākais, ka tiešām viņu maniere(s) atbilst šim manuālim:


Official guide: how to be an efficient political troll )
 

psc @ 21:24

[info]virginia_rabbit:
"Latvijā bērnus uzskata par zemākas klases patērētājiem - radījumiem, ar kuriem var eksperimentēt"
 

(bez virsraksta) @ 19:10

[info]fedrs:
Vai jums nekad nav radusies vēlēšanās palūgt pārdevējai uzrādīt pasi, lai pārliecinātos, ka viņa ir pietiekami veca un drīkst pārdot alkoholoskos dzērienus?
 

(bez virsraksta) @ 18:41

[info]anonymous:
Tas varētu būt grupas nosaukums - "Veģetāriešu dusmas".
 

Ģenderideoloģija @ 17:53

[info]krii:
Lūk, viens jautājums, kas allažiņ nodarbina manu dīko prātu - kāpēc Latvijā (un vēl šur tur, vismaz mērenajā klimata joslā) starp alus mīļotājiem ir neproporcionāli daudz vīriešu, bet vīna dzērāju vidū vērojams sieviešu pārsvars?
Tas mums tā fizioloģiski, vai kulturēli determinēts, kā jūs domājat? Vai varbūt pat zināt?
 

(bez virsraksta) @ 15:44

[info]martcore:
tikai tagad ievēroju, cik ļoti ir pārmainījies toms jorks, kas pēkšņi izskatās vecāks par baukšķenieku
 

(bez virsraksta) @ 14:50

[info]virginia_rabbit:

šodien bijām norunājuši izņemt Eiženu piecos, bet es 12os jau biju pēc viņa sailgojusies, un nolēmu neievērot nekādus principus. Ieviņķelēju Simonu kombinezonā, iesēdināju ratos un stūmos pie pirmdzimtā, kurš priecīgs figurēja pa dārziņu ar papīra piecinieku galvā, jo viņam ir 5 gadi.
Simons šodien atkal izrādīja neapmierinātību ar ratiem. Tikko kā iebraucām Lielajos kapos, tā sāka raudāt. Man uznāca tāds izmisums, ka ierakstīju grupas čatā "bļaģ, nogaliniet mani, viņš atkal pīkst", bet izgājām cauri, iznācām uz saulainās Indrānu ielas un viņš atkal apskaidrojās - pat pasmaidīja. Pa ceļam iegājām "Degunradzītī" pēc dienas piedāvājuma: kartupeļi, cūkgaļas stroganovs un kāpostu salāti. Līdzņemšanai. Un mājās pa visiem trim ar lielu apetīti aprijām.
 

(bez virsraksta) @ 14:19

[info]martcore:
starp citu, ja ir kaut kas, ko es kategoriski nespēju pieņemt, tad viena no šādām lietām ir loterijas (un es absolūti mierīgi spēlēju totalizatorā, un tā)
es gluži vienkārši nesaprotu savas izredzes loterijā uzvarēt
es zinu, ka tās pastāv, taču uz kādiem principiem tās balstās, cik vispār cilvēki pērk biļetes, kāds tur iznāk šis balvu fonds, ko nozīmē visi šie mistiskie džekpoti - man nav ne jausmas

pat vienrokainajos bandītos ir nu vismaz kaut kas, ja cilvēks tur redz, ka automāts ir piekačāts ar naudu, viņš uzskata, ka viņa izredzes paaugstinās un iet ar to draudzēties

pat uz kazino ruletes galda var izstrādāt kaut kādas, nav nozīmes kādas stratēģijas, bet tu saskati savas izredzes no 38 cipariem (amerikāņu ruletē; eiropiešu ir 37). vari iet pakarot ar kantori, noteikumi ir zināmi

bet loterijas man šķiet kaut kas līdzīgs, kā pamest gaisā pāris eiro, tālāk novērot, kā debesīs sāk griezties nevienam nesaprotama mašinērija, un no mākoņa tev pēc tam uz galvas uzkrīt čiriks. kāpēc čiriks? kāpēc biļete maksā eiro? vot viss tādā garā
 

(bez virsraksta) @ 13:01

[info]yoko:
izrādījās, ka nezinu savu ring size, nekad neesmu zinājusi, bet, šķiet, ka šis ir kas tāds, ko visi zina kā adresi vai asinsgrupu, vajadzētu tad arī ierakstīt pasē vai varbūt diplomā vidusskolu beidzot, lai ir sistēmā un interesentiem nav jāmin
 

(bez virsraksta) @ 13:05

[info]liljabrik:
visi beketu iestudē kā komēdiju. pat izcilais gaidot godo Londonā, kur spēlēja Ian McKellen - https://youtu.be/MUXtzkLTABI - aktierspēle bija ļoti smalka, bet vienalga komiska. šajā jomā es gribētu mainīt pasauli. lai aktieri tēlo pilnīgi nopietni, un skatītājs pats lai pieņem lēmumu, vai smieties vai nē. kas tur ir par vainīti? vai tie ir eksistenciālie jautājumi, vai arī veci bomži, kas gan režisoru, gan aktierus gan skatītājus tik nenormāli biedē, ka to iespējams attēlot vienīgi ākstoties?
 

(bez virsraksta) @ 12:46

[info]liljabrik:
pamanīju, ka regulāri trollēju savu dzīvi, attiecībā uz lieliem lēmumiem sekojot random cilvēku ieteikumiem, un es nezinu, vai tā ir pašdestrukcija vai apgaismotība, bet it kā jau arī vienalga, kas tas ir - jo kā ir tā ir.
 

kaut kā parāva @ 12:30

(bez virsraksta) @ 12:21

[info]liljabrik:
RECONQUISTA piezīmes
šodien pamanīju, ka pēc 3 ned jaunā valstī ir mainījusies gan mana ēdienkarte, gan ģērbšanās stils. jau sen teicu, ka mēs visi esam viena miesa!
ēdu brokastīs maizi ar sieru piemēram. nevis avokado ar aprikozēm lol. par apģērbu es pēkšņi vispār vairs nesaprotu, kas ir jāvelk, jo tas, kas ir mugurā mana bioloģiskā dzimuma cilvēkiem uz ielas, it kā šokē, bet arī ietekmē. nav vairs tā ka uzvelk pofig ko un iet, jo šeit cilvēki acīmredzami daudz ilgāk domā, ko vilkt. laikam tieši tas arī ietekmē. ka ilgi domā, nevis tas, ko beigās izdomā. piemēram, beigās izdomā vilkt apģērbu, kas ir par mazu.
un ja mēs esam viena ēdienkarte un viens stils, nevis ir kaut kāds Pats, ko tu vislaik nes līdzi kā backpackeris, tad vairs galīgi nav vienalga, kur dzīvo
 

(bez virsraksta) @ 12:20

[info]liljabrik:
pamanīju, ka man ir bans arī pie sickboy!
 

(bez virsraksta) @ 11:35

[info]chaika:
mani diezgan kaitina populārais cinisms pret tautasdziesmām
 

(bez virsraksta) @ 09:59

[info]chaika:

laikam pēdējos gados katrā rudens-ziemas mijā norauju kaut kādu ne šis, ne tas skorbuli - priekškam?!
 

(bez virsraksta) @ 08:12

[info]fedrs:
Dators pasācis patvaļīgi izslēgties. Barošanas bloks? Labā ziņa - naktī atradu garantijas papīrus, nepamodinājis visu ciemu. Gugle atkal pamanījusi aizdomīgas darbības, un neļāva neko darīt, kamēr nebija nomainīta parole. ZB! Pieļauju, ka koderi viņiem tur novākti paši labākie no pasaulē pueejamajiem, taču algoritmiskā domāšana viņiem ir 0 līmenī :/
 

Ilmārs