Ilmārs


23. Novembris 2020

(bez virsraksta) @ 15:10

[info]krii:
Svinēšu šovakar hercoga Ernsta Johana dzimšanas dienu. Lūk.
 

Par cilvēkiem, kuri bīda projektus @ 11:38

[info]fedrs:
Gandrīz gadu tiek taisīts un pārtaisīts paraugs Ze Projektam. Eksperimentēts ar dizainu, materiāliem, precizēta informācija. Beidzot viss ir apstiprināts un tiek saražotas visas nepieciešamās variācijas. Kādas dienas pēc uzstādīšanas pienāk ziņa, ka plānā atzīmētais Ze Verķis atrodas nevis tajā vietā, bet citā. Pievienots skrīnšots ar atzīmētu pareizo vietu.
Labojam nu jau nevis vienu paraugu, bet visu, kas bija sataisīts. Labojumi tiek akceptēti. Tiek sagatavoti faili ražošanai. Pirms no tiesas kalt granītā un atliet bronzā, kontaktpersona šajā pusē pēkšņi iedomājas vēlreiz aizsūtīt failus buldozeram viņā pusē. Pēc brīža pienāk vēstule, ka viss ir baigi forši, var ražot. Tikai... viņiem tur esot divi tādi verķi. Un pievienots plāns, kurā atzīmēta iepriekš nepieminēta lokāciju.
Man gribētos rakstīt, kā jūs to nereti mēdzat darīt, krīt priekškars, taču baidos, ka šī nav seriāla noslēdzošā sezona.
 

22. Novembris 2020

(bez virsraksta) @ 22:53

[info]mazeltov:
Tags:

Lielisks vakars tviterī pēc sižeta "De facto" par Pūces un Jaunupa rebēm.

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/22.11.2020-la-finansu-skandals-pretrunigas-versijas-par-politiku-tiksanos-k.id203052/

Cerams, ka pēc šī lidos visi, ne tikai pūces :)
 

(bez virsraksta) @ 21:01

[info]fedrs:
Grūti nesajūsmināties par ātrumu, ar kādu tiek atjaunotas wikipedia lapas:
Ezgjan Alioski (Macedonian: Езѓан Алиоски; born 12 February 1992) is a player for Premier League club Leeds United and a total shit-disturber who got Arsenal F.C. player Nicolas Pépé sent off during a match between Leeds United and Arsenal on November 22, 2020 due to incessant and constant provocation of Pepe which led to Pepe headbutting Alioski.
 

(bez virsraksta) @ 08:40

[info]zum:
Tev ir brūce. Atnāk draugi un sāk brēkāt: viņai ir lauzta kāja. Tev nav lauzta kāja. Draugi aizskrien brēkādami: viņai ir lauzta kāja. Visi rīkojas, lai man būtu lauzta kāja. Tu klibo, tev ir brūce, tā sadzīst, bet brēcēju lauztajās smadzenēs joprojām skan: viņai ir lauzta kāja. Kuram tur kas ir lauzts? Man kaut kas ir jāpierāda? Tikai ne man.
 

(bez virsraksta) @ 08:06

[info]zum:
Nu jau gan bimbina bezjēgā. Pats neguļ un citiem arī neļauj.
 

21. Novembris 2020

Eižena vlogs atgriežas @ 22:45

wait, Tom, 'till yestoday's here @ 14:42

sadaļā Uzzinu pirmspēdējais @ 05:42

[info]dooora:
Rigōr dimd, Rigōr dimd, kas to Rigōr dimdināj?

Jūlijs Samners Millers

Julius Sumner Miller was born in Billerica, Massachusetts, as the youngest of nine children. His father was Latvian and his Lithuanian mother spoke 12 languages.

Miller graduated with a master's degree in physics from Boston University in 1933. Due to the Great Depression, he and his wife Alice (née Brown) worked as a butler and maid for a wealthy Boston doctor for the next two years. They had no children, but he was to reach millions of children through his popular science programs.

Miller was intolerant of misspelled words and misplaced punctuation, and often angered his colleagues because he charged that the students of most faculties were not learning enough. During an interview in the 1940s, he stated that intellectual life in America was in trouble, a belief he held for the rest of his life:

We are approaching a darkness in the land. Boys and girls are emerging from every level of school with certificates and degrees, but they can't read, write or calculate. We don't have academic honesty or intellectual rigor. Schools have abandoned integrity and rigor.
 

20. Novembris 2020

(bez virsraksta) @ 22:44

[info]fedrs:
Klausos 1986. gada laika ziņas.
 

(bez virsraksta) @ 20:49

[info]fedrs:
Tāpēc draugi katru dienu reizi dienā dzersim vīnu.
 

(bez virsraksta) @ 20:08

aktīva atpūta @ 19:56

[info]virginia_rabbit:

šodien esmu pelnījusi achievmentu par 3 japāņu hobiju darīšanu: sudoku, temari un origami; un protams dienasgrāmatas rakstīšanu. sanāk 4.

hobiji )
 

mizandristu karikatūra @ 16:11

(bez virsraksta) @ 14:26

(bez virsraksta) @ 14:17

[info]aleja:
Šonakt sapnī redzēju kakla suni. Bija saulaina diena, Vidzemes tirgū liela rosība, un es kaut ko gaidīju pie hipsterīgas kafejnīcas. Parādījās kakla suns - tāds korgijveidīs, bet bija skaidrs, ka tas ir kakla suns, jo viņam bija uzaudzēts kakls un viņš bija korumpēts. Tā viņu sapnī arī sauca - kakla suns. Viņa taktika bija šāda: iznākt, aplūkot apkārti, tad aiziet aiz stūra un parādīties jau kā diviem pilnīgi citiem suņiem, kuri nodefilē starp kioskiem un tad aiziet atpakaļ. Atkal iznākt kā korgijveidīgajam, pastaigāties un aiziet aiz stūra. Un atkal jau iziet kā diviem citiem.
 

sīkie lohi @ 12:18

[info]ulvs:
Ja tu veic vienu lielu kriminālnoziegumu, tad esi vērīgs, lai paralēli neveiktu kādu citu darbību, par ko tevi varētu savākt un tādējādi tiktu noskaidrots, ka veic arī to pirmo lielo kriminālnoziegumu. Avots. 
 

(bez virsraksta) @ 11:50

kaŗjeru līkločos @ 09:19

[info]dooora:
pieteicos darbā par velō•kur•jēru. jāiegādājas siltās bumbierenes un lāga cimdu pāris, kā arī cepure ar nadziņu, maga or not.

pavēstīju prieka vēsti tēvam, šis šokā. nekreņķējies, papu, es viņam saku. vēl jau nav dziedāts, ka es to robu dabūšu – man vajadzēja viņiem ļaut nočekot manu kriminālo pagātni, tā ka, iespējams, saņemšu pieklājīgu atteikumu un nāksies pievērsties saviem iedzimtajiem talantiem un nodarboties ar tīru kontrabasu.

turēšu īkšķi dūrītē vai arī starp rādītāj- un vidējo pirkstu.
 

(bez virsraksta) @ 09:15

[info]virginia_rabbit:
Tags:

atcerējos sapni - mani sapnī Leons Briedis uzlūdza uz deju un iemācīja valsi
 

Ilmārs