Ilmārs


24. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 16:08

[info]zum:
Ja baltais tetorists iebrauc pūlī, tad viņšs ir psihiski slims. Ja krasainais, vai muslimu psihiski slimais, tad notiekti tas bija terorists. Varbut nevajadzētu cilvēkus dalīt kategorijas pēc ādas krasas?
 

bērnudārzā @ 16:34

[info]virginia_rabbit:
puisitis: tev garšo kājas?
meit: vistas?
puik: nē, vispār, visādas.
meit: man garšo vaniļas
 

(bez virsraksta) @ 15:08

[info]zum:
Par tiem diviem gadiem darbanespeejas, es veelaak vinjiem taadu skandaalu uztaisiisu, ka vinju visi pieliks bikses un kluus darbanespeejiigi.
 

(bez virsraksta) @ 14:34

[info]zum:
Es tik katru dienu domaaju, ko taa Marion pat to garaazu nemas, no sava beedudaarza atnaakusi. Osnaajas, vai nav nekas panjemts. Kas vainiigs, tas bailiigs.
 

(bez virsraksta) @ 14:26

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

Simo vadmotīvs šobrīd ir būt kā "lielīm puišiem" - laukumiņā kāpt tikai uz tām atrakcijām, ko nevar aizsniegt, un darīt citas lielo bērnu lietas.
 

(bez virsraksta) @ 13:02

[info]zum:
Manas okras izliidusas.
 

(bez virsraksta) @ 12:38

[info]zum:
Atgriezaas vakar draudzene no celojuma pa Vasingtonu, Nujorku. Vinai jau nekas, vinja jau daudz bijusis Ameerikaa. bet vinjas maasai pilniigs soks, kaa normaalaa restoraanaa, ar uzsvaru normaalaa, paeest maksaa 50 eirikus vienai personai. Mums jau vissikaakajos 20 ir robeza. Tik sikos, kur paari, mees pat neejam.
Lielisks bijis Dabas muzejs, apmekleejusi gan tikai vienu palentologijas dalu. Tad Centraalparks, nu Vasingtona, kur bija sliktaaks laiks, kaa mums pagajusonedeelj. Viena nedeela. Tagad jaapaariet uz normaalu laiku atpakalj. Vienvaardsakot, maasa atgusstas no shoka, draudzenei jaakarto kaarto kaut ko ar prepaid Vadofona karteem, kuras peeksnji pieprasa krediitkartes numurus.
Laiks mums tagad nelabs, vejains un plus divpadsmit. Kaa jau apriili, kad te auksts, te silts. Veejs dzenaa magnoliju ziedlapinas.
 

(bez virsraksta) @ 12:47

[info]fedrs:
Šī būtu laba diena, kad cibai sadoties rokās.Lai uzspēlētu kaļimbambā.
 

(bez virsraksta) @ 10:59

[info]martcore:
lai arī breduškam pitam bija interesanta izvēle - bērnu kolekcionāre vs mits profesore
 

(bez virsraksta) @ 10:15

[info]prtg:
Burkāns Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestā bija, bet Pātaga bija atlaista, jo neiekļāvās kolektīvā.
 

(bez virsraksta) @ 08:38

[info]zum:
Ja kaads veel man samelosies Vaacijaa, tad es taa samelosu, ka visi veelaak briiniisies.
Jo man teetis maaciija, Vilku baraa ir jaakauc liidzi.
 

(bez virsraksta) @ 08:35

[info]fedrs:
Рот закройте, извините! (no pasažieru sarunas sabiedriskajā transportā)

Stipro nervu mēnesis. (akcija vārdā nonosauktā aptieku tīklā)
 

23. Aprīlis 2018

(bez virsraksta) @ 22:51

[info]prtg:
Pirms mēneša nodomāju, ka jāpiezvana norvēģiem par biznesu, vārds pa vārdam, izrādās, ka kroņprincis piedāvājis atbraukt, Lietuva un Igaunija jau organizē pieņemšanu pilnā sparā, bet Latvija aizvien klusējot, ja tā, tad visdrīzāk nebrauks, atstāstu bosam, tas tālāk ministrijai, un re, kroņprincis atbrauc, un "puses vienojas – sniega krabju zvejas jautājums pēc iespējas ātrāk jāatrisina". Tagad tā: "kur ir mans kešs?"
 

(bez virsraksta) @ 19:11

[info]prtg:
..un tad, kādu dienu, bots atpazīs, ka viņā raugās bērna acis, un viņš mācēs Tavu bērnu uzrunāt, mācēs to labāk, nekā Tu pats.
 

(bez virsraksta) @ 18:04

[info]zum:
Man gribas suut jaunu vasaras kleitu no auduma, ko nopirku Latvijaa, man gribas adiit un tamboreet ko skaistu. Man jaaraksta tie suuda papiiri! Lai taa vaacu birokratija vienreiz aizriitos ar saviem papiiriem!
 

(bez virsraksta) @ 18:42

[info]fedrs:
Ilgstoši dzīvoju ar pārliecību, ka tas cibas stiliņš, kad teikumu iesāk latviski, bet pabeidz angliski vai otrādi, ir tā paša iemesla dēļ, kāpēc afgāņu puisēnam bēgļu geto katrs otrais vārds bijā bļaģ un nahuj. Taču izrādās, ka nē. Tā esot smalka māksla, ko apgūst tādās vietās kā, piemēram, "Creative Writing Nometne". Vai tu jau pieteicies?
 

(bez virsraksta) @ 18:46

[info]ulvs:
Haha, tā arī tiem krieviem vajag. Indija atteicās no teju 11 gadus ilgušās dalības 5. paaudzes iznīcinātāja PAK-FA izstrādē kopā ar Krieviju. Varu derēt, ka domstarpības radās, kad Indieši uzzināja, ka Krievi iecerējuši, ka Indiešiem tiks paredzēti monkey model PAK-FA iznīcinātāji.
 

(bez virsraksta) @ 15:57

[info]zum:
Vii, man ir labaakais skinkis un spargulji!
 

(bez virsraksta) @ 15:53

(bez virsraksta) @ 14:55

[info]krii:
Paga, kā mums tur bija ar zūdošo, rietošo, bojā ejošo Eiropu?
https://www.thelocal.de/20180423/crime-in-germany-has-dropped-by-10-percent-report
 

Ilmārs