Ilmārs


5. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 23:12

[info]martcore:


...Še bija sagājuši kopā piecu pagastu ļaudis, kas mēnešiem ilgi bij krājuši naudu šai dienai un arī spēkus un, nevarēdami apreibt darbā, gribēja apreibināties kopīgā izdzīvē, jo nekas cilvēkam un tautām nedod tādu baudu kā visa sakrātā izputināšana vienā acumirklī. Un, jo tālāk cilvēks aiziet savu laicīgo mantu krāšanā, jo vairāk viņā rodas tieksme ierūkties kā zvēram, iečaloties kā strautam, izdziedāties kā putnam un atkrist augšupēdu atpakaļ dabas zaļajā vaļībā....
/vēlreiz atgūstoties/
tā. pie kā es paliku. ak, jā.
 

(bez virsraksta) @ 21:53

[info]virginia_rabbit:
mans puisītis lellītis guļ man atkal blakus tāpat kā iepriekšējās vasaras laukos, un aizmidzis vispār nemaz neliekas liels.
es neatceros, ka man bērnībā būtu bijusi mīļākā manta vai lelle. man bija tādas čehu puzles, kurās bija saliekamas fotogrāfijas ar afigennām rotaļlietām - virtuvēm, leļļu istabām un arī ar lelli puiku. un es ļoti tādu vēlējos, tagad man ir. esmu totāli kukū kreizī in love.
 

(bez virsraksta) @ 21:46

[info]chaika:
Tags: , , ,pirmā pelde |phonefoto
 

(bez virsraksta) @ 21:10

[info]krii:
Arī šovakar strādāju, uzslējusi traumēto kāju uz datorgalda. Izskatās diezgan smieklīgi.
 

(bez virsraksta) @ 21:09

[info]martcore:
sk. kingsman
nu vot smējās, smējās par amerikāņiem
a kā piecas minūtes baznīcas masakrs - tā tīrs roberts rodrigess
 

(bez virsraksta) @ 19:00

[info]martcore:


/domīgi/
...gar visu kūts ārējo sienu garos lāstos, noliktas katra atsevišķi, sadudinājās barošanai nolemtās zosis, kas nevarēja pakustēties, bet tik izbāzt kaklus pa caurumiem, lai paēstu un padzertu. Tādējādi tās drīz vien kļuva divreiz smagākas un nekādi spārni tās vairs nevarēja pacelt gaisā. Un, kā Straumēnu saimnieks rīkojās ar zosīm, tā neizdibināmi likteņi rīkojas ar tautām, pirms bojā ejas uzsūtīdami tām lielu pārticību, jo tā arvienu ir lielas nelaimes priekšvēstnese...
/atguvies/
tāks, pie kā es paliku
 

(bez virsraksta) @ 18:50

[info]virginia_rabbit:
-tas ir mīlas viesulis?
- ne tak, svešinieka vēstule!
 

(bez virsraksta) @ 16:01

[info]hesus:
Vakar atzīmēju dzimšanas dienu. Izdzēru medalu mājās un pēc stundas vienu bārā, pēc tam neko. Pusglāzi izdzēru, iedeva galvā, šodien mokos ar galvassāpēm. Turpmāk dzeršu tikai no pudelēm.
 

(bez virsraksta) @ 15:46

[info]virginia_rabbit:
plikiņi pa pludmali. tikai mēs un dzērve vienīgie līdz pat ragam.
 

(bez virsraksta) @ 15:34

[info]chaika:
Tags: , ,strazdiņi |phonefoto

vispār sāk izskatīties, ka ķiršu galvenā problēma nebūs vis strazdi,
bet puisīši. redzu viņus šodien jau trešo reizi.
baigi valdījos, lai nepieklauvētu pie loga. :D
 

(bez virsraksta) @ 12:47

[info]zum:
Ja kāds brūķē vāciski, Volkers Pipster skaidro kas ir kapitālisms
https://www.youtube.com/watch?v=y2EjS-YHk-s

1)Izklausās dramatiski, protmas, ka pārspilets, protams ka ta ir parodija un kungs acim redzot ir kreisais, visi parodisti ir kreisie, labējie neparodē, labejie stāv miera stāja un salutē,
2) No katra eiro, ko Eiropa jebkad ir devusi Grieķijai attīstītā Eiropa ir nopelnijusi vismaz 10 eiro. Nesavtīga palīdzība? Kā tad. Tas pats ir ar Latviju un citam līdzīga līmeņa valstīm.
 

(bez virsraksta) @ 13:35

[info]krii:
Vēl, dārgie draugi, lūdzu, atcerieties, ka salikteņu daļas "vis-" un "pus-" vienmēr raksta kopā, pavisam cieši kopā ar vārdu, tā ka ūdens cauri netecēja. Turklāt raksta ar vienu "s", bet tas ir cits, tikpat dramatisks stāsts. Ticiet man, ka visi šie "pus gadu viņa jutās kā viss skaistākā" ir nenormāla, pretīga, acis plosoša kroplība. Nerakstiet tā nekad, pat mājās zem deķa nē! Lūdzu! Valkājiet zeķes zandalēs, leopardraksta legingus, bāziet džemperus biksēs, kaut vai apenēs, tie visi ir nieki, pārejošs mirkļa iespaids, ko garāmgājējs ierauga un aizmirst, taču nekad nekādos apstākļos neatdaliet vis- un pus-, kā arī nekabiniet tiem klāt lieko "s", kas tos pārvērstu patstāvīgā vārdā vai neidentificējamā mutantā. Citādi visi šie vārdiem norautie visi un pusi ellē knābās jūsu acis, plosīs jūsu aknas un lies kausētu svinu jums rīklēs. Esmu jūs brīdinājusi.
 

(bez virsraksta) @ 11:23

[info]liljabrik:
politika mani nesadusmo. es redzu politisko spēku cīņu kā pretēji vērstu vektoru summēšanu, kuras rezultātā rodas līdzsvars vai tuvu tam, un labais pamazām uzvar. cilvēce ir vienkārši nolādēta attīstīties uz augšu. es neuztraucos par latviju, es redzu kā pēc 50 gadiem viss būs tāpat kā šeit.
izņemot sistēmās kurās ir aizcietējums, piem putins, un sistēmas līdzsvars ir mazliet patoloģisks, atsvaram ir izaudzis audzējs vai pielikta elpošanas mašīna, un attīstība uz labo nenotiek. Grieķija: pārāk liela delfu komentētāju ietekme valsts pārvaldē arī ne pie kā laba nenoved.

Vienīgā sistēma kas mani joprojām sadusmo ir bērnu izglītības sistēma. man tur radīja lielas dusmas, kuru pārvarēšanai vajadzēja daudzus gadus. un nebūt neiemācīja dīlot ar manu šitu. kā es iedomājos jaunās pasaules izglītību: piemēram, ir stundas, kurās māca: tev citreiz uznās kuces ārprāts. tā laikā ir labāk masturbēt vai boksēties, nevis viņu racionalizēt, meklēt ienaidniekus un gruzīt džeku. lai arī džekam citreiz tas patīk, jo viņš jūt, ka tā ir auglības pazīme. kā arī māca, ko darīt ja esi homoseksuāls un kā to noskaidrot, un kā pareizi lietot narkotikas.
 

(bez virsraksta) @ 12:30

(bez virsraksta) @ 11:17

[info]liljabrik:
laikam esmu pārdozējusi soju, pms sipmtomi sākas vēl pirms ovulācijas
kāpēc sievietes tik bieži apraksta dzimumpazīmju dinamiku, bet vīrieši klusē? vai nu tas viss ir daudz nopietnāk, vai arī atklāt to visu nozīmētu sevi atbruņot.
 

(bez virsraksta) @ 12:12

[info]dooora:
Although the term neoconservative is in common usage, a brief description of the group might be helpful. The term was coined by socialist Michael Harrington as a derisive term for leftists and liberals who were migrating rightward. Many of the first generation neoconservatives were originally liberal Democrats, or even socialists and Marxists, often Trotskyites. Most originated in New York, and most were Jews.
[ Stephan Sniegoski. The Transparent Cabal - 25. lpp.]

some are born-again Christians,
some are borne-again Jews.
tikai kas, maķarārā, pārdzemdinās mūs.

Bōrnī Emm
 

Silky Dō: Ross Ulbrihts @ 11:42

[info]dooora:
Tags:i karogu plivinātājiem, i to dedzinātājiem šo puisi arī nevajadzētu aizmirst.
[mums ir precīzi divi bezparoles mūža ieslodzījumi, kuros to nedarīt]
Līziņa, lūk, iedod savu nesaudzīgi tiešu skatījumu:
https://www.linkedin.com/pulse/ross-ulbricht-free-you-lisa-arbercheski

jālaiž uz upi koku zaļoksnī kādu griču palasīti un Deep Web noskatīti.

Gud baj.

lai gluds jums bajs.
 

(bez virsraksta) @ 09:48

[info]martcore:
turpinu skatīties wayward pines

otrajā seriāla pusē, kad fokss, šķiet, ir izpizģījis šamalanu no pludmales, viss jau aiziet po vzroslomu
arī nav slikti
 

(bez virsraksta) @ 04:39

[info]martcore:
pēc čīles uzvaras (pirmās uzvaras kopā amerikā vēsturē!) skatos wayward pines

nu ko
jāpiemin divi momenti. pirmkārt, mūsdienu kulta rakstnieks bleiks kraučs (viņu bez manis moš honeybee ir lasījusi vai razbainiegs?) iet serčikā gandrīz viens pret vienu. otrkārt, šamalans taču jebkuru trilleri desmit minūtēs pārvērš par komēdiju, tas viņam izdodas pat stāvot aiz galvenā režisora muguras. neraugoties uz visu savu aligatora dabu, es uz dzīvespriecīgo indieti jau sen kā nespēju nopietni sadusmoties
taču, lūk, viņa, kino maģija
kā var izdarīt tā, KA TEKSTS IET VIENS PRET VIENU, BET IK PĒC DESMIT MINŪTĒM GRIBAS ZVIEGT?????
bezmaz pēc katras sērijas meties pārlasīt oriģinālo autoru - tā viss tiešām tur bija, jā, tā, bļaģ, bija!

es mazliet paskaidrošu tiem, kas nešarī jomā. kraučs - tas faktiski ir kaut kādā ziņā otrs hariss (specifiskāks, un, po mņe, aizraujošāks ar visu šo izcilo literāro nihilismu, bet tas tā). vai jūs var iedomāties "jēru klusēšanu" uzfilmētu pēc teksta, kuru var skatīties ar popkornu un gārdzieniem? nevarat? paskatieties wayward pines un jūs varēsiet visu pasaulē.

rezumējot, kino pēc dabas ir ne tik daudz kā ananāsu variācijas par tvinpīku, cik trīra "karaliste". un, iespējams, tā ir pat labāk.
 

4. Jūlijs 2015

(bez virsraksta) @ 16:19

[info]mazeltov:
Un, ja jums nav, ko darīt vai arī, ja nepaspējāt nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs veda stādīt uz Šveici mirušajiem Rainim un Aspazijai par prieku, tad aizbrauciet līdz Pedvālei nodot savus vēstījumus akmeņiem, kurus O. Feldbergs vedīs stādīt uz Skotiju.
 

Ilmārs