Ilmārs


19. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 18:58

[info]fedrs:
Kaut kāda sarkanā paklāja galerija IMDB... Droši vien tie cilvēki bija planojuši izrādīties visā savā glamūrā, bet savādā kārtā sanakušas kinoproves Pazolīni filmai.
 

(bez virsraksta) @ 18:18

[info]prtg:

Blāvi oranža rīta saule ietrāpa spraugā starp apvārsni un zemo mākoņmalu, ieslēdzu pirti, arī šorīt bass rīta skrējiens gar jūru līdz akmeņiem un atpakaļ, adaptācija ir tik ātra, ka kājas vairs nesalst. Pajautāju zvaigznēm, vai tas, ko lūdzot saņemu, gadījumā nav uz parāda. Zvaigznes smējās eksplozīvās milzu perturbācijās, bet jo īpaši lielā, oranži melnā, nosacīti manējā.
 

(bez virsraksta) @ 18:17

[info]prtg:
Pilnpiendziņa
 

(bez virsraksta) @ 18:16

[info]prtg:
Afterwords
 

(bez virsraksta) @ 16:51

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

ja Simo palīdz atskrūvēt korpusu, viņš prot pats izjaukt un salikt datorpults iekšu.

 

(bez virsraksta) @ 15:20

[info]ulvs:
Es nesaprotu, kāpēc neviens t.s. supremacistiem neuzdod šo jautājumu. Un tā nebūs viltīga demagoģija, bet gan patiesība. Tātad, "Tu vēlies, lai te pastāv Eiropas kultūra. Bet kas tā tāda Eiropas kultūra ir? Tu maz saproti? Nosauc kādu piemēru. Tavs piemērs neder, jo tā bija Eiropas kultūra. Mīts par Eiropas kultūru kā kaut ko monolītu ir tieši tas - mīts. Ja aizmirsi, mēs izgājām cauri diviem kariem, kas, līdzās visādām jau pastāvošām un jaunām filosofijām, krasi mainīja cilvēku skatījumu, kas ir kultūra. Teiksim tā, cilvēks saprata, ka viņš nav spējīgs apzināties lietu patieso realitāti. Sapratis to, viņš sāka pieņemt savu un savu brāļu ne-perfekto dabu. Un Eiropas kultūra ir diversitātes piesātināta, jo, ritot gadsimtiem, te cauri nākušas dažnedažādas tautas, reliģijas, cilvēki un izpratnes, kas atstājušas savu pēdu nospiedumus dažādajos kultūras slāņos. Nav tādas vienotas Eiropas kultūras."
 

bēdīga sejiņa / smaidīga sejiņa @ 14:05

[info]ulvs:
Makgregors ir atpakaļ. Jāatzīst, man ir izteikti ambvivalenta attieksme pret viņu, taču Konors ir ļoti ambvivalenta personība. Tas ir reizē skaisti un vilinoši, taču bieži ļoti kaitinoši. Uzskatu, ka zaudējums pret Habibu ir nācis par labu viņa psiholoģijai un general outlook. Vai varam sagaidīt "jaunu, spēcīgāku Makgregoru"? Ne gluži. Taču varam sagaidīt to, ka UFC un MMA sports kā tāds turpinās pievilināt arvien jaunus skatītājus. Un par to man ir milzu prieks.

Ak jā, links uz cīņu šeit - https://mmashare.fullfight.video/viewtopic.php?f=36&t=1570
 

18. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 22:24

[info]krii:
Baidos, ka tās skaistās ugunīgās ballītes nedēļas nogalēs sāks slikti ietekmēt manus ārpus darbalaika padarāmos darbus.
Ni otras puses - man ir sedatīvi. Un alkohols pastiprina to eefektivitāti.
 

(bez virsraksta) @ 14:41

[info]virginia_rabbit:
es nezinu, ko E ir apēdis. vins saka: noņem hamburgeram augšu, tad gaļu, tad salātu, tad kečupīt, salvetīt, šķīvīt, tad galdautīt un tā līdz pirmā stāva apakšai, pēc tam sākas pazemīt, elletīt, antarktīt, kosmosīt
 

(bez virsraksta) @ 10:29

[info]zum:
Ja kāds cerēja, ka es nolaistām actiņām, noplīsušā vamzītī staigāšu, tad smagi nokļūdījās. Man vis pasaule vaļā. Nevis kā nožēlojamiem baznīcās gājējiem.
 

17. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 20:48

(bez virsraksta) @ 18:29

[info]ulvs:
Šodien iemācījos feinu uzvārdu. Mr. Līpacis.
 

(bez virsraksta) @ 14:01

[info]zum:
Vai nebūšot nometne? Tas debilais apjēdz, cik viņa meitai gadu? Pilngadīgajiem nometne. Plānprātiņš.
 

(bez virsraksta) @ 14:18

[info]virginia_rabbit:
Tags:

šonedēļ gandrīz katru dienu Eiženu skolā ir situši
 

(bez virsraksta) @ 01:28

[info]virginia_rabbit:
Tags:

tas notika strauji, bet manā dzīvē ir ienācis bokss.
Simo vakar pirms miedziņa man čukstēja: es tagad aiziešu gulēt, rīt piecelšos un iešu uz dārziņu,tu man atnāksi pakaļ un tad iesim uz veikalu un nopirksim boksu. man sanāca smiekli, un es teicu: labi, varbūt uz dzimeni paņemsim, ja vēl gribēsi.
bet šodien nejauši biju Pirkumiņā, un tur bija lēts piepūšams boksa maiss, un es to paņēmu. un vakarā pēc pamatīgas sajūsmas un vicināšanās iegooglēju arī īsto.
ar dievu, bulliji!
 

16. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 23:19

[info]fedrs:
Šīsdienas pārsteigums ir spotifaja Your Top Songs 2019 - The songs you loved most this year. Kaut kādi reperi, hiphoperi vai vēl nez kas. Nēģeri, kuri nespēlē džezu, blūzu vai kuru pasē nav rakstīts Džimmijs Hendrikss - tātad es tos nevarēju klausīties nekādi, kur nu vēl vairāk par visu citu!
 

15. Janvāris 2020

vox populi Iran @ 22:46

[info]ulvs:
foto )
 

(bez virsraksta) @ 22:15

[info]ulvs:
Kvalitatīva doķene par to, kā bezpajumtnieki pie Ventspils roleplayo Livonijas Ordeni. Citāds Ordenis.
 

(bez virsraksta) @ 15:36

[info]krii:
Janvāra tumsa ir koncentrētāka un cietāka nekā decembra tumsa.
Decembra tumsa vēl ir maiga un difūza, tā pamazām kļūst viskozāka, bet tas notiek, priecīgi viļņojoties pār svētku ugunīm.
Janvāra melnums ir kristalizējies un sastindzis.
Tas guļ man pārbiris pāri putekļainu akmeņogļu un asšķautņaina obsidiāna lausku kārtām. Tikai pašās maliņās tas atkusis un atmiekšķējies, kļuvis noplēšams sīksīkām piķa strēmelītēm:
pa minūtei no rītiem;
pa pusotrai minūtei vakaros.
Vai otrādi.
Tā mēs lēnītēm plēšam nost mazus tumsas knipucīšus, zem kuriem paliek melnas kreveles, un zem tām - melni venozo asiņu recekļi.
Nav gadā baisāka laika par ziemas otro pusi.
 

(bez virsraksta) @ 15:21

[info]chaika:
man šodien negribas strādāt un es padzīvojos savas cibas vēsturē un apraudājos pie:
http://klab.lv/users/chaika/2635886.html?mode=reply
 

Ilmārs