Ilmārs


27. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 08:54

[info]mazeltov:
"Dalībai „Expo 2015” Latvija sāka gatavoties jau labu laiku iepriekš" (lsm.lv) - tiešām?

1. 2011.gada 4.janvārī Latvija saņēma Itālijas Republikas premjerministra S.Berluskoni vēstuli Valsts prezidentam ar ielūgumu piedalīties izstādē “Expo Milano 2015”

GADU VĒLĀK:

2. 2012.gada 5.jūlijā Ministru kabinets pieņēma lēmumu par Latvijas dalību „World Expo 2015”

3. 2012.gada 29.novembrī tika parakstīts Latvijas dalības līgums.

GADU KOPŠ VALDĪBA PIEŅĒMUSI LĒMUMU UN PUSGADU KOPŠ LV PARAKSTĪJUSI DALĪBAS LĪGUMU:

2013.gada 28.jūnijā tika izsludināts Metu un ideju konkurss par Latvijas ekspozīcijas saturu un arhitektonisko veidolu, kura ietvaros līdz 23.septembrim tika saņemti 10 pieteikumi.


Gribu atgādināt, ka visu šo laikaposmu (no 04.01.2011. - 29.06.2013.) EM valsts sekretārs bija Juris Pūce, kurš ir atbildīgs par visu EM administratīvo daļu - tās vadību. Viņš ko, rullēja gurķi? Vai arī tik ilgs laiks bija nepieciešams, lai sarakstītu pareizo konkursa nolikumu? Tie gan tādi retoriski jautājumi, bet jautājums, uz kuru es tiešām gribētu zināt abildi - uz kura datora tapa šī konkursa nolikums.

Augstāk minētie datumi atrodami šajā EM preses relīzē: http://85.254.134.201/em/2nd_print/?lng=lv&cat=621&id=33725&m=0&d=0&y=0&days=0
Savukārt Pūces darbības termiņu varat iečekot viņa linkedin profilā + wikipedia pie šķirkļa EM valsts sekretārs
 

(bez virsraksta) @ 14:43

[info]liljabrik:
I'd go hungry I'd go black and blue

dzīvē ir apmēram par 15% vairāk ironijas nekā es spēju izturēt
 

(bez virsraksta) @ 08:31

[info]mazeltov:
Kad draugs aizbrauc, parādās mana īstā daba ēšanas ziņā - ēdienkartē parādās ēdieni pa taisno no konserviem, cīsiņi pa taisno no iepakojuma, salāti pa taisno no salātu bļodas vai arī - divreiz dienā ēdu kartupeļu biezeni ar sviestu (potato potato ir mans viss). Bet šodien es beidzot aiziešu līdz ramen zupām.
Un mans garadarbs sāk ceļot tviterī - prieks, ja tavu figņu novērtē, piemēram, apbrīnojamās spējas uzvilkt neticami trīcošas kontūras, lai izgrieztu vajadzīgo no attēla un izkrāsot balto fonu ar flõmīti - sajūtas gluži kā bērnībā, kad esi krāsojamo grāmatu iesācējs un tad reizēm gadās, ka flõmīts ir pāri līnijām un tu domā, bāc, kā nu man tā gadījās.
 

(bez virsraksta) @ 12:41

[info]martcore:
veiksmīgs manageris vienmēr zin tās lietas, kuras meitenes čalo austiņā viena otrai
tāpēc ja esi labs ubļudoks un manipulators, met pie malas kārnegiju un sāc ietekmēt kolektīvu ar dāmu klaču palīdzību
 

(bez virsraksta) @ 12:17

[info]ulvs:

Martkör posta komentàru sadaljà negaidíti veicu, shkjiet, labu ierosinàjumu, kà pagaidàm bezjèdÍgo múzikas stundu skolàs varétu "efektivizèt". Tà, lai tà lielàkai daljai neshkjistu bezjèdzíga (kàda tà, atcetos, bija man).

 

Laikam bús jàuzinstalè kkàda seemen magic apps (beidzot izmantoju sho oh so modern vàrdu), jo Lumias WIN Explorer man pat neljauj taisít hotlinkus.

Tàtad sheit links uz pashu komentàru (posts tikai mazliet augstàk)- http://klab.lv/users/martcore/4562545.html?thread=27351665#t27351665

 

(bez virsraksta) @ 07:45

[info]virginia_rabbit:
Ingmārs man uzdāvināja baltu mobilku!
 

hokejs @ 08:42

[info]martcore:
omg, kas ir ņikita jevpalovs? latvijas izlases jaunais snaiperis?
 

izīrēju istabu (t.i., savu līgumu vēlos pēc iesp.ātrāk pārslēgt uz jauna iemītnieka vārdu) @ 02:33

[info]ulvs:
Meklēju kādu, kurš vēlētos pēc iespējas ātrāk (jo naudas trūkuma dēļ pārvācos uz krietni lētāku vietu) ievākties ļoti siltā, gaišā un diezgan plašā (~22 kvadrātmetri) istabā, 6. stāvā (ir lifts), mājā ar burvīgu kāpņutelpu, Brīvības ielā 59 (starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielas krustojumu). Ieskaitot komunālos, 160 eiro mēnesī (stabila cena, kas nemainās; kaut gan vasarā tur neesmu dzīvojis, tāpēc nezinu, bet to var ātri noskaidrot). Istabā ir 2 palieli jauni pakešlogi ar lielām palodzēm, uz kurām var sēdēt un siltumā vērot kustību uz ielas vai pretējās majas ofisus/kaimiņus. Radiatori ir pat karsti. Un istaba ir ļoti gaiša. Vispār istaba ir tāda paliela - tik, ka būtu perfekti dzīvot pat 2 cilvēkiem.

Dzīvoklis ir komunalkas tipa, un tur vēl dzīvo 4 cilvēki - katrs savā istabā. Cilvēki ir jauni (atskaitot vienu onkuli, kurš dzīvo diezgan nošķirti no visām telpām; viņu tā arī netiku redzējis, heh) un draudzīgi noskaņoti. Dzīvoklī parasti vienmēr ir kluss mierīgs (kolektīvās ballītes, kā novērots, parasti rīko ārpus tā). Sienas ir ar labu skaņas necaurlaidību - varbūt tāpēc tāds iespaids par klusumu. Duša un tualete ir ļoti labā stāvoklī (vairāk uz "eiroremonta" pusi). Un virtuvē ir 2 ledusskapji visu vajadzībām. Dzīvoklis kopumā ar daudzajām istabām un koridoriem un ļoti plašs, tāpēc, ja ir vēlme būt vienam un dzīvot netraucēti, tas ir pilnīgi iespējams (tā vismaz dzīvoju es), jo to mēnešu laikā, kamēr tur dzīvoju, radās iespaids, ka visi cilvēki parasti uzturas tikai savās istabās, atskaitot tualeti, dušu/vannu un virtuvi. Vārdu sakot, tipiska komunalka, tikai vismaz zināms, ka kaimiņi nav nepatīkami tipi (dzīvoklī it kā nedrīkst smēķēt, taču, lai nav jāskrien ik reiz no 6. stāvā, var atļauties, izliecoties pa logu; citi, šķiet, nesmēķē tur, atskaitot nomaļus dzīvojošo kluso onkuli, bet viņa dūmus var sajust dažreiz tikai virtuvē).

Tātad, jā, rezumējot: mājas apsaimniekotājs ir noteicis īres maksu 160 eiro mēnesī, komunālie un viss pārējais ieskaitīts. Vēlos izvākties pēc iespējas ātrāk - par visu varam norēķināties atbilstoši (ja sāc dzīvot mēneša vidū, teiksim). Ja ir interese, rakstiet uz u.ulvis at gmail.com!

***

Esiet tik laipni un, lūdzu, padodiet šo ziņu tālāk! Paldies. Tiešām.

Esmu slikts sludinājumu rakstītājs. Tik daudz vārdu, tik daudz vārdu... eh.
 

the fuck did I just saw @ 02:02

[info]ulvs:
Svētā Marija, šis video ir jāredz VISIEM. Vārdi, ko bērnudārzniekiem todien lika lasīt Dž.Buša priekšā tieši bīžos, kad torņos ietriecās ļoķenes. Un Buša sejas izteiskme. Un Goat - in a country, a historically godless state.
Tagad nesaprotu - "videošops" vai kā...? (nav laika researcham šobrīd diemžēl)

Materiāls sperts no lj uzer po.
 

(bez virsraksta) @ 01:15

[info]ulvs:
3kz15t3nc14l1zm5
 

26. Janvāris 2015

(bez virsraksta) @ 17:28

[info]mazeltov:
Rīgas Cirks

 

iepūtiet @ 23:58

[info]pzrk:
Rubrikā "kas ar mani noticis pirmo reizi" pastāstīšu, ka svētdien man pa Igaunijas ceļiem dzinās pakaļ ceļu policija.

Šitā vēl nebija bijis, Igaunijā noteikti tā bija pirmā reize, nekādi neatceros, kad un vai man policija būtu tā dzinusies pakaļ, kad vēl dzīvoju Latvijā.

Savā ziņā viņus saprotu — svētdienas pēcpusdienā braucām mājās no kora nometnes kaut kādos Ziemeļigaunijas laukos, numurzīmē nodevīgi skaidri redzams, ka neesmu vietējais (bet gan Tartu reģistrēts), pilna mašīna ar cilvēkiem un šis auto tā aizdomīgi lēni čunčina cauri viņējam miestam. (A ko man darīt, Waze skaidri brīdināja, ka tur ir policijas postenis.) Ilgi gan viņi domāja, kamēr izdomāja, ka mēs no tusiņa braucam (kā arī bija), bet tad nu metās mums pakaļ ar visām ugunīm, nodzina vēl malā kādu citu braucēju, kas šamos neinteresēja.

Paprasīja dokumentus un iepūst trubiņā, tomēr beigās novēlēja laimīgu ceļu un palaida brīvībā. Satraucoši gan.

Tas arī atgādināja, ka man šovasar būs jāiziet kāzuss un jāatrisina rēbuss ar termiņu notecējušās vadītāja apliecības maiņu, Latvijā nepienākas (vismaz ne legāli — kā citas valsts rezidentam).
 

(bez virsraksta) @ 22:11

[info]dhonass:
Māt, kāpēc tu toreiz ļāvi manam tēvam beigt tevī, es patiešām negribēju neko no šī visa.
 

(bez virsraksta) @ 21:18

[info]virginia_rabbit:
skolā ir uzdevums taisīt fotoalbumu, lai pastāstītu citiem par sevi un savu dzīvi. iesaku visu E vienaudžu vecākiem, kas vēl nav pamēģinājuši. mēs ilgi meklējām, bet dabūjām fotogrāfiju stūrīšus un tādu kārtīgu kartona albumu, kur var līmēt bildes un arī zīmēt un pierakstīt visu ko klāt, salīmēt stikerus. attīstījām daudz bildes, bet rodas uzreiz visādas domas, ko darīt tālāk. viņš zina, ko tur grib rādīt, tur mīļākās mantas un ēdienu un kādu audi vai tml. un tad tie ir jāfočē un jātaisa bildes. un tas viss izveidojas par diezgan foršu procesu, ko vakaros darīt kopā, jo spēlēties ar lego man diezgan zb.
 

(bez virsraksta) @ 21:43

[info]shelly:
Pirmo reizi dzīvē griezu matus neaizmigušam Lauvam. Ar visām multenēm un šokolādes konfektēm trankvilizatoru lomā rezultāts ir tāds, it kā viņš sev frizūru būtu veidojis pats.
 

(bez virsraksta) @ 21:00

[info]chaika:
Tags: ,

 

(bez virsraksta) @ 19:54

[info]virginia_rabbit:
Tikmēr es reģistrējos par maksas lietotāju dzīvokļa sludinājumu saitā un saņēmu vēstuli, kas sākās ar "Esiet sveicināta Priviliģēto Pasaulē!"
 

(bez virsraksta) @ 19:52

[info]virginia_rabbit:

Eižens sarāja tēti: "ca se fait, mais c'est pas magnifique~:" (tu tā protams vari darīt, bet tas nav brīnišķīgi)
 

(bez virsraksta) @ 20:30

[info]rasbainieks:
Tags:

vienā citā diskusijā cibās kļuva interesanti, kā līdzcilvēkiem ir ar krievijas preču izvēlēšanos
neiesim galējībās "nelietoju gāzi, jo tā nāk no krievijas, nelietoju elektrību, jo to ražo gāze, kura nāk no krievijas", bet kā ir ar jūsu, mazo cilvēku ikdienas izvēlēm patērniecības pasaulē? vai šāds faktors vispār spēlē kādu lomu? vai piemēram "ir guilty pleasure uz abrau-durso, bet tā vispār princips strādā"?
tātad:
Poll #20304
Open to: All, results viewable to: All

tu pērc krievijas preces?

View Answers


12 (26.1%)


25 (54.3%)

izstāstīšu komentāros
9 (19.6%)

 

(bez virsraksta) @ 17:04

[info]liljabrik:
mani visvairák nogurdina bet vienlaikus arī nomierina, ka nekur nevar dabūt zināšanu, viss ir jāsaprot pašam. tik daudz lietas, kurām tu tici, jo apkārt visi tā runā, ar laiku izrādās klišejas, un paša saprašana par to atnāk daudz derīgāka un reizē arī skaistāka. es te domāju tādas lietas, kā, piemēram, seksa attiecības ar mīlestību, sievišķīguma attiecības ar cilvēciskumu, darba attiecības ar dzīvi un kaķu attiecības ar Dievu.
 

Ilmārs