Ilmārs


19. Novembris 2018

(bez virsraksta) @ 01:44

[info]virginia_rabbit:

ekselences simtgades saldējums ir labākais lv100 tematiskais produkts
 

18. Novembris 2018

salūta vērtētāji @ 22:12

[info]ulvs:
Par uguns brīnumu pēdējām 2 minūtēm bijām stāvā sajūsmā. Intensity over all. Sākums un vidus - sūds, beigas - 10/10. Stāvējām uz Vanšu tilta sākuma, Centra pusē. Jāatzīst, Rīgai 800 salūts kopumā bija daudz intensīvāks un smalkāk nostrādāts.
 

(bez virsraksta) @ 20:15

[info]virginia_rabbit:
kad Rīgā svētki, prātīgākais ir doties prom no pilsētas
 

(bez virsraksta) @ 17:19

[info]martcore:
nolādēts, kādēļ es uz šo uzrāvos, es taču nespēju viņu pēc tam pārtraukt klausīties
 

(bez virsraksta) @ 15:37

[info]zum:
Un kur ir papīros Tieslietu Ministrija? Jebšu tas pieder pie valstiskajiem noslēpumiem, ko neviens nedrīkst zināt? Vienkārši nožēlojams našistu gājiens. Ceru ka lāpu gājienā sadedzinās kādu grāmatu, Vinniju Pūku, vai Pepiju Garzeķi, kuri neatbilst latviskajai dzīvesziņai.
 

(bez virsraksta) @ 15:16

[info]zum:
Kaut kāds mauka Petro iedod padomiņus un tas plānprātiņš skrien muti izpletis, mēli izkāris pieprasīt tiesības, jo neesot maksājis alimentus, bet varot tagad sākt parazitēt.
 

(bez virsraksta) @ 15:20

[info]prtg:
Cālis ar zobenu augstpapēžu kurpēs
 

(bez virsraksta) @ 15:19

[info]prtg:
Laime ir darba kārtībā
 

(bez virsraksta) @ 15:01

[info]fedrs:
Pirms dažām dienām radio ziņās izskanēja informācija, ka karaspēka parādē tiks demonstrēta nacionālās aviosabiedrības jauniegūtais aerobuss un bruņoto spēku pretgaisa raķetes. Tobrīd man tas izklausījās kā visnotaļ intriģējošs komplekts.
 

(bez virsraksta) @ 14:01

[info]zum:
Tā iet, kad parazītam uznāk nepārvarana vēlmīte parazitēt uz Vācijas bērnu pabalsta un mātes alimentiem. Un Latvijas Tieslietu ministrijai atliek tikai iesniegt notu. Vēl mātes tiesības, kura kā kaķene paņem savu kaķēnu zobos un bēg no pārgribējušā runča gribēs apšaubīt?
Viņam tagad ir nepārvarama vēlmīte svinēt Ziemassvētkus. Ziemassvētki būs šādi. Petro sēž pie datora un dračī, bērns uzgrūsts citiem ķimenes locekļiem. Mantiņa izklaidītei.
 

(bez virsraksta) @ 12:04

[info]zum:
Kas notika, kanēr es pieņēmu ciemiņus, adīju ar ciema Landfrau, pirku pārtiku? Papucītis dodas uz Latvijas Tieslietu ministriju, jo mantkārīgi atcerējies, ja viņam ir bagāta meita Vācijā. Tieslietu ministrija sūta pieprasījumu, ka bērnu vajag glābt, jo viena neadekvātā pa twiteri plosās uz visus sit ar rabarberiem.
Vācieši pārbīstas, sākas pratināšanas, es redzu, bet domāju pofig, nevar būt tik nodevīgu. Izrādās var. Paldies Latvija, sveiciens 100 gadē.
 

(bez virsraksta) @ 09:23

[info]zum:
Visas venēriskās slimības jau izārstējis, ar kurām mani laulībā esot aplaida?
 

(bez virsraksta) @ 09:20

[info]zum:
Viņam pienākoties. Kurš gabals viņam no meitas pienākas? Auss, acs, vai mazais pirkstiņš?
 

(bez virsraksta) @ 09:13

[info]zum:
Bērns pa Ziemassvētkiem apkārt nevazāsies. Cūkas gribēja, lai mēs nedodamies atpakaļ uz Latviju. Cūkas nozaga bērnu un iebāza bērnunamā. Lai tad bērns tup tai bērnunamā, kur nemazgātās cūkas viņu iebāzušas.
 

(bez virsraksta) @ 08:49

[info]zum:
Viņš, šis bijušais papucītis, naciķis, visu samaksās un raudās, kā es tiesās raudāju.
 

(bez virsraksta) @ 09:29

[info]martcore:
latvija nav labākā valsts eiropā
zviedrija vai vācija ir daudz kļovākas, nudien
taču mums ir runas brīvība, kas ļauj pajokot, kā es to nupat izdarīju
 

(bez virsraksta) @ 09:19

[info]krii:
Man ļoti patīk novembri, protams, ar daudziem nosacījumiem - pirmkārt, ja nelīst un nesnieg; otrkārt, ja ir brīvs mirklis, lai vienkārši sēdētu, visuresošās miglas apdolbīta un līdz kaulu smadzenēm sajustu visu drēgno, pelēko gruzonu, kuram cauri kā halucinācijas atspīd māju, mašīnu un luksoforu gaismiņas.
Šogad man pietrūkst laika - pasērot par aizgājējiem, iedzert melno balzamu un paklausīties kaut ko tik banālu kā Metallicas balādes.

Priecīgu valsts simtgadi, draugi. Tie, kuri piedzīvos arī simtpiecdesmitgadi, varēs nīgri purpināt, ka "vairs jau nu nemākam svinēt svētkus".
 

17. Novembris 2018

The lengths we go for our loved ones... @ 20:26

[info]mazeltov:
Zõ, mājās ir sveces un es viņas parasti iededzinu ar sērkociņiem. BET. Mans dzīvesbiedrs kaut kādā brīdī nopirka gāzes šķiltavas, tādas, kurām liesma ir kā Star Wars zobens vai lodlampa. Un ar kurām var izkausēt/nodedzināt cukuru uz krēmbrulē. Tad nu vienvakar es, kā parasti, ņemu sērkociņus, lai iededzinātu sveci. Nope. Kāpēc es viņas nededzinu ar to gāzes Dārta Veidera zobinu, sērkociņi ir so yesterday.
Nu neko, tagad dedzinu ar tām. Kaut kā jau jāpadara tie vīrieši laimīgi, you know.
 

(bez virsraksta) @ 20:29

[info]zum:
https://www.simone-perele.com/de-int/ Viens no modeļiem Java. Apakšā miesaskrāsas šifons.
 

(bez virsraksta) @ 20:06

[info]zum:
Ak dies, gandrīz 300 esmu iztērējusi apakšveļai. Tāpēc jau domāju, ko tā pārdevēja leca no laimes gandrīz līdz griestiem. Ziemsvētku procenti tak.
 

Ilmārs