Ilmārs


30. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 03:16

Anti mexican standoff ķivere @ 03:05

[info]ulvs:
Indieši mani nebeidz pārsteigt. Šoreiz ar ķiveri, kas aprīkota ar 1 reizi izsaujamu aparātu uz tās, plus, iebūvētu GPS sistēmu tajā (spied cieši te, lai skatītos video). Vienīgi nesapratu, kam īsti ir paredzēts GPS. Godīgi sakot, ar savu armchair general skatījumu, varu saskatīt zināmu plusu- to, ka nēsātājam nav šis iznīcibas priekšmets jāateemee ienaidnieka virzienaa, taa kaa tas drīzāk ir nevis counter-insurgency tool (Yah, a surprise headshot definetly will win those hearts and minds), bet gan drīzāk tas varētu kalpot kaa tāds taktisks first-strike-to-end-the-confrontation-fast (no standoff bullshit) tuulis. 
 

29. Novembris 2015

(bez virsraksta) @ 21:00

[info]martcore:
lords beilišs izklausās pēc ventspils liķiera
 

(bez virsraksta) @ 20:15

[info]virginia_rabbit:
Poll #20557
Open to: All, results viewable to: All

vaļasprieks

View Answers

Santas vainags:
11 (61.1%)

Ingmāra vainags:
7 (38.9%)

 

need a pre-fix @ 18:44

[info]ulvs:
Šonakt augstas temperatūras murgos sapņoju, ka izmisīgi cenšos kaut kur dabūt jebkādus opiātus/opioīdus, jo māte man grasās izoperēt sēklinieku audzēju, un es operācijas laikā un pēc tam negribu ciest sāpes. Interesantākais, ka es viņai uzstāju, ka vēlos, lai viņa pēc operācijas aizšuj brūci ar diegiem, nu, kā pienākas, taču viņa teica, ka tas nav veselīgi. Pārtulkojot šo sapnīti, zinu, ka tā vienkārši ir manas mātes mīlestība, ko viņa man astrāli sūta, haha!
 

(bez virsraksta) @ 17:52

[info]rasbainieks:
dziļās sērās ziņoju, ka smieklīgais čakielas seksšopa bārs ar pilsētā īsāko leti un žurnālu izgriezumu kolāžu iztapsētām sienām ir gājis līdzi laikam, sienas tagad ir nokrāsotas vienmērīgi pliki rozā un izgriezumu "šeit uz jums skatās melnais caurums vagīnas formā" vietā ir monitors ar neticami sūdīgiem videokabīņu tīzeriem, tā paiet tā pasaules godība
 

(bez virsraksta) @ 15:56

[info]fedrs:
Mazliet džeza svētdienas pēcpusdienā

...
 

redzat? @ 15:11

(bez virsraksta) @ 15:09

[info]martcore:
vēlos noskaidrot, kas ir ne tā ar video manā blogā
es tagad nākamajā psto ielikšu video, a jūs pateiksiet, vai viņu redzat vai nē, ok?
 

28. Novembris 2015

life @ 22:39

[info]virginia_rabbit:
ziņas, ziņas, šampūni, šampūni, slikta filma un jāiet gulēt.
 

(bez virsraksta) @ 21:51

[info]virginia_rabbit:
mobilo ierīču kaķsargs
 

(bez virsraksta) @ 20:11

[info]martcore:
klausos agrīno mudhoney
čo, kruts
 

(bez virsraksta) @ 18:42

[info]dooora:
pastoj, paravoz.
ņistučiķe, koļena

 

grandma 79 @ 15:30

[info]virginia_rabbit:
Malka sakrauta, varam sākt trimpelēt. būs mielasts ar desām, šķovētiem dārzeņiem, alu, rabarberu vīnu un pīrāgu.
 

(bez virsraksta) @ 14:14

[info]virginia_rabbit:

brūklenītes vislabāk garšo decembrī. līdz tam tās vispār ne pēc kā negaršo. brūklenes sasniedz garšas pilnību, kad ir pāris reizes sasalušas, atkusušas un pašas birst mutē ar ziemas meža (ziemassvētku) garšu.
 

synchronicity ii @ 12:42

[info]dooora:
vo tā viš i. pirms nedēļas, vērojot kā podiņos dīgst citrōnzāle, pakčojs, rukola, kinza, tabaka, redīsi, taju vasiliks un piparotā piparmētra, atgriezos pie Madernieka burtiem. un vispār pamanīju, ka neiesākto un nepabeigto darbu mapē sarkanām acīm guļ kādi pārpadsmit prožektdōri. hmm, es nodomāju un aizvēru lodziņu.
šorītu pats āžuāzis mani dīdīja ar burtiem iesākt, tālab nav nekāds brīnums, ka dažas stundas vēlāk saņemu sekojoša rakstura vēstuli no Estimājas:
Tērē, viņš raksta, sōber. nu, tērēt mēs mākam, bet sōber taču ir skaidrā; to mēs detaļās nepārvaldām, pārvietojamies ar karti, ķerru un ķekatām.

bet nenovirzīsimies no galvenā. tātad. pirmdien/otrdien Rīgā viesosies igauņu burtu ķēniņš un al-ķēmiņš Marts Andersōns un plakātu pavēlnieks, kā arī Hāpsalas grafiskā dizaina festivāla tētis Markō Kekiševs. pirmdienas vakarā burtu un plakātu entuāzisti varētu sapulcēties neformālās vakariņās, bet otrdien Architektūras muzejā atklās igauņu kultūrplakātu (neprasi man, kas tie ir) izstādi, un pie reizes abi no kādiem plkst. 4iem noturēs lekcijas savās jomās.

padodiet ziņu tālāk vai paši labprāt piesakās. janis anarhija elvē
 

(bez virsraksta) @ 13:13

[info]virginia_rabbit:
Tags:attacker-defender
 

(bez virsraksta) @ 11:42

[info]dooora:
beidzamās dienas reklāmu un ziņvirsrakstu rindās braši spīganojās vārdkopa melnā piektdiena. nebij ne laika, ne dukas noskaidrot, kas tieši ar šo ekspletīvu domāts. mija arī nespēja ieviest tīru skaidrīti. kaut kas ar iepirkšanos saistīts: ne ta baigās atlaides, ne ta veselu viendiennakti kolektīvi jāatturas no šoppinga.
lai nu kā tur ar nebūtu, šorīt, vēl kārtīgi neuzrullējis, jau kuŗo reizi pārkāpu embaŗgō ar Krieviju un iegādājos Jurija Gordōna fontu PaleoLit, par piecīti. jeb 300 rubčikiem.
pie reizes dziļi izpriecājos par viņa pusgadveco recenziju divām nesen iznākušām grāmatiņām:
Про Бродского и Набокова прочитать
tā ka aizdošos vien uz Polāri, pārkāpt tam embargajam atpakaļ.

 

(bez virsraksta) @ 11:19

[info]virginia_rabbit:
vislīdzvērtīgākā komunikācija ir starp veco un jauno paaudzi bez mūsu starpniecības:
- kur palika vectēvs?
- viņs ir zārkā
[mēma]
 

(bez virsraksta) @ 08:42

[info]dooora:
What would you recommend someone who is graduating high school do if they are interested in computers/technology and entrepreneurship?

I’d recommend not going to college and starting a company right away. Colleges don’t make any sense anymore. Perhaps 20 or 50 years ago when accessing information was difficult, colleges were useful but nowadays they’re a complete waste of time. You can just learn any topics you need when you need them.
Instead of going to college and wasting your life, go get Peter Thiel’s fellowship. It gives you $100,000 to work on your idea and it requires you to drop out of college.

http://bloggeroftheday.com/peter-krumins/
 

Ilmārs