Ilmārs


29. Marts 2015

(bez virsraksta) @ 02:52

[info]liljabrik:
@audreams: weeping alone in Home Depot bc i spent all this time on feminist theory but none on my upper body strength and abandonment issues!!!!!
 

28. Marts 2015

(bez virsraksta) @ 18:16

[info]mazeltov:
Irāņu veikalā jēru klusēšanas diena. Vitrīnas piekrautas ar nodīrātām jēru galvām, smadzenēm, olām, aknām, mēlēm, ribām, kājām, pleciem. Tur viņiem ir arī maizes ceptuve - var nopirkt to bezrauga plāceni segas izmērā un tad vakarā ar to apsegties un no viena stūra lēnām grauzt filmu skatoties.
 

(bez virsraksta) @ 22:46

[info]shelly:
Un šodien Lauva nosauca nelabi ņaudošo Gizmo par kretīnu. Biju pavisam nepedagoģiska un neaizrādīju, man pārāk nāca smiekli (turklāt neko nepareizu jau viņš nepateica, patiesībā). Un tā nu sajūsminātais Lauva atkārtoja vēl daudzas reizes: "Kretīni! Kretīni!"
 

(bez virsraksta) @ 22:15

[info]yoko:
stabils viņš ir tik, cik stabils ir viņa stabilizators
 

(bez virsraksta) @ 21:40

[info]chaika:
Tags: ,

Vecums čista nenāk viens - pa TV rāda Rača jubilejas konci, kur pats jubilārs izpilda dziesmu ar saviem vārdiem, kurus tak ņem un aizmirst!! Un Tā ir diena!!!
 

(bez virsraksta) @ 20:49

[info]krii:
Izskatās, ka esmu nomērdējusi savu efeju. Jūtos ļoti bēdīga un vainīga.
 

(bez virsraksta) @ 20:36

[info]krii:
Kurš skrējiena posms sestdienas vakarā ir visgrūtākais? Pareizi - treniņtērpa uzvilkšana.
 

(bez virsraksta) @ 19:22

[info]chaika:
Tags: , , ,


riet-rietā |phonefoto
 

(bez virsraksta) @ 18:26

[info]daarta:
Joprojām nesaprotu, vai slimnīcas negaršīgais ēdiens ir sods par to, ka tērē valsts naudu, esot aprūpē vai motivācija ātrāk izveseļoties un tikt ārā
 

(bez virsraksta) @ 14:42

[info]blond:
"Labai veselībai svarīgi ir ērti apavi. Savulaik visā Padomju Savenībā bija viena apavu lieste, un, ja tev tā nederēja, tad mokies vien, kamēr pieradini kurpes pie kājām. Pareizu apavu - nevis pēc skata, bet ērtuma - izvēlei ir vērts ziedot laiku un enerģiju. Izvēle ir pareiza tad, ja ar jauniem apaviem vari nostaigāt veselu dienu, neuzberžot tulznas un nesamokot pēdas. Tad atliek vien prasīt kurpju ražotājfirmu un uzzināt, kur tās nopirkt, kad atkal vajadzēs jaunus apavus.
Turklāt apavu cenai nav lielas nozīmes. Viens otrs pasaulē izslavēts brends vairāk domāts nevis staigāšanai, bet kurpju plaukta prestižam."

Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
"Kas es esmu"
 

(bez virsraksta) @ 13:34

[info]blond:
"Pieklājība izpuažas arī gaumīgā un pasākumam atbilstošā apģērbā. Apģērbam nav jābūt dārgam, bet obligāti tīram un sakoptam. Prasme ģērbties jāattīsta katram cilvēkam. Tas atvieglos viņa profesionālo karjeru un reizē radīs labāku noskaņojumu gan ikdienā, gan svētkos."

Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
"Kas es esmu"
 

(bez virsraksta) @ 13:06

[info]martcore:
šo nomākušos brīvdienu veltīšu sporta pārraidēm
un kurš gan ir izdomājis holandiešus pret ardu turanu un bulgārus pret itāļiem salikt vienlaicīgi
toties rādīs sešos kazahus pret islandi, vot, tā būs episka kauja, es jūtu
bet sāksim programmu mēs ar elizabetes tuktamiševas zelta noskatīšanos
 

(bez virsraksta) @ 12:03

(bez virsraksta) @ 11:50

[info]virginia_rabbit:
mamma, zini, Gvinaelam ir pipītis, bet Šoidā ir čuriņa.
 

(bez virsraksta) @ 21:37

[info]mazeltov:
Tags:

Man bija jāpatrenējas Excel 2013 pivot chart izveidē un dizainā, tādēļ -īsumā par aktuālo Valsts Kultūrkapitāla Fonda finansējuma sadalē 2015. gada 1. ceturksnī. Piedāvāju kopskatu par iedalīto piķi. Paši VKKF šo informāciju grafiku veidā iekļautu tikai 2015. gada pārskatā, kurš viņu mājas lapā būtu pieejams nākamā gada maijā, tā kā - novērtējiet - svaigākā informācija viegli sagremojamā formā tikai kādu mēnesi pēc konkursu rezultātu publicēšanas VKKF lapā (būtu agrāk, bet man bija jāsnovo), kur velns kāju var nolauzt un acis izmežģīt.

Sīkāks iztirzājums, ar pirkstiem rādīšana un mājieni ar mietiem sekos vēlāk.

Mērķprogrammā "Profesionālu nevalstisko organizāciju atbalsts" piešķirto finansējumu iedala arī pēc nozarēm, tāpēc piedāvāju papildus tabulu, kurā redzams kopā projektu konkursiem un mērķprogrammām piešķirtais finansējums pēc nozarēm


Starp citu, ja atver kādu no VKKF gada pārskatiem, tad var redzēt, ka viņiem lieti noderētu mans padomiņš, kā sagatavot jēdzīgākas un vizuāli baudāmākas tabulas.

 

(bez virsraksta) @ 00:06

[info]martcore:
draudzīgā melnkalne nomētāja krievijas futbola izlasi ar faijeriem
match suspended
tur pie kreisās pendeles laikam vispār panesās
 

27. Marts 2015

(bez virsraksta) @ 23:12

(bez virsraksta) @ 19:58

[info]fedrs:
Kāpēc visa tā eko šmeko nuiņa itin nemaz nerullē? Tu, cilvēks, neko ļaunu noplānodams, paņem veikalā pie kases papīra maisiņu, bet uz ielas sākas tropiskā lietusgāze. Nekad vairs mūžā!
 

kā piebaidīt bērnu @ 15:58

[info]pzrk:
Pirms dažām dienām vienurīt bija svarīgi precīzā laikā pamosties, tāpēc iepriekšējā vakarā pusaizmidzis klikšķinājos telefonā un savilku no internetiem visādus zvana signālus, kas likās tādi piemēroti modināšanai “nakts vidū” (7:15). Pamodos laicīgi, misija bija izpildīta, bet vēlāk tās dienas gaitā saņēmu telefona zvanu, kas, maigi izsakoties, gandrīz bērnu piebaidīja. Izrādās, biju tonakt puspamiegam [arī] par zvana signālu uzlicis kliedzošo aitu.

Tagad pāris dienas dzīvoju ar tādu zvana signālu, diezgan rēcīgi, es jums teikšu.
 

George Friedman: Europe- Destined for Conflict? @ 15:13


Ilmārs