Ilmārs


19. Februāris 2020

(bez virsraksta) @ 23:13

[info]de_profundis:
diskusija par morāli un ētiku vairs nav aktuāla, jo varas attiecības ir mainījušās. mēs visi esam daudz vienlīdzīgāki, nevis tie, kas izvēlas un tie, kurus piespiež.
tagad fokuss ir pārvirzījies uz dziedināšanu, jo ir skaidrs, ka nevienam, kas ir dziedināts, neko sliktu darīt negribas. nevis ka viņš sevi piespiedīs nedarīt neko sliktu un tādējādi tiks dziedināts, vai tā būs pazīme, ka viņš ir dziedināts, no, lol, not like that.
 

(bez virsraksta) @ 23:05

(bez virsraksta) @ 22:58

[info]de_profundis:

savās lūgšanās nevienu nevainoju
slaku savu dīvānu ar asarām
 

(bez virsraksta) @ 22:53

[info]asiize:
Saloniku mākslas biennālē uzdūrāmies viena grieķa horeogrāfijas darbam - kvadrātu ierobežojoši ventilatori dzenāja tajā ievietotas pingponga bumbiņas. Savulaik ar šo grieķi piedalījāmies vairākās jauniešu nometnēs dažādās Eiropas vietās. Viņš bija vadītājs, es - dalībnieks. Reiz viņš man jautāja, kā uzturu sevi tik labā formā. Man viņš drusku tā ka patika un es atbildēju, ka ar regulāru seksu. Pēdejā nometnes dienā piegāju klāt un teicu, ka man šobrīd ir mugurā tādas pašas apakšbikses kā viņa tkrekls - ar supermena logo. Man bija kādi 22.
 

(bez virsraksta) @ 19:05

[info]prtg:
Mustura bagātinātāji
 

(bez virsraksta) @ 14:21

[info]rasbainieks:
vakar apstākļu un atmiņas krustpunkts spēji uznesa apziņas viļņa virspusē senu sapni, kurā figurēja parkošanās, ko es parasti sapņos nedaru, lai neteiktu, ka šī bija tieši vienīgā tāda reize
cik jauki, ka kādreiz tādas lietas pierakstīju cibās, var precizēt detaļas pēc desmit gadiem
nu lūk, bez tā, ka tas sapnī bija šubr sporta auto praktiski bez bremzēm un man vajadzēja neieskriet rolsroisā un es to visu darīju ilgi un pētnieciski, zinkur tas notika?
tieši zem logiem tai autoskolai, kur es tagad eju
 

(bez virsraksta) @ 09:25

[info]ulvs:
Starp citu, vakardienas koncerts nemaz nebija džeza koncerts. Lai vai kā, bija patiesi ģeniāli. Abiem māksliniekiem pēc koncerta paspiedu roku un atzinos, cik kruta bija. Atkal lietoju vārdus "priekš Latvijas", lai gan patiesībā tā ir pasaules mūzika un pasaules līmenis (taču Latvijā).
 

(bez virsraksta) @ 08:17

[info]prtg:
20 gados ir 7305 dienas
 

(bez virsraksta) @ 08:09

[info]prtg:
Shy away distractors with your kind and honest work
 

18. Februāris 2020

(bez virsraksta) @ 22:06

[info]krii:
Šī nedēļa ir tāds hārdkōrs, ka es nudien sākšu sevi cienīt, ja man izdosies visu to barjerskrējienu pieveikt. Sveikas, negulētās naktis, poverpointi, ekseļi, histēriska nešanās no viena kontrolpunkta uz nākamo.
Pagaidām ir bijusi tikai viena nopietna aizķeršanās. Vai arī neesmu kaut ko steigā pamanījusi.

Gandrīz vai - Всё идет по плану! - taču drošības dēļ nezaudēšu vieglu paniku, kura vismaz ārēji nespēj satricināt manu kontemplatīvo mieru.
 

(bez virsraksta) @ 21:04

[info]taisni_banani:
un te nu es atkal esmu, 21.00, joprojām birojā esmu izdzērusi jau trīs glāzes vīna, kolēģa atvadu ballīte turpinās, tikko saņēmu pēdējo politisko vienošanos un sāku strādāt pie paziņojuma presei par to, kā Komisija tērējusi līdzekļus 2018.gadā. vēl pirms gada es domāju ka mana dzīve nekad vairs tā neizskatīsies, jo īpaši, ka es nekad vairs nedzeršu, jo pat viena glāze spēja mani izsist no sliedēm un satricināt līdz pamatiem.
ķermenis ir tik nenormāli pielāgojams dažādiem dzīves apstākļiem, par to vēl nedaudz jāiedzer, jo vēl pāris stundas jāpastrādā/
 

(bez virsraksta) @ 16:23

[info]ulvs:
Čau, man garšo aknu pastēte.
 

īsumā par kino @ 15:31

[info]martcore:
"Dūlitls" pēc jau no bērna kājas zināmās grāmatas ir samērā apburošs un noteikti 20x labāks par "Aladinu" - Daunijs juniors izklaidē, zvēri teicami piebalso, atsevišķu uzslavu pelnījis milzu tīģera psihoterapijas seanss. drusku gan par īsu "džungļu grāmatas" un "galaktikas sargu" līgā spēlējošai filmai.

"Slaughterhouse Rulez", jaunie sirdīs turpina huliganēt: ir Saimons Pegs (pats savā pasaulē), Niks Frosts (ar gadiem nemainās), pat Margo Robija (skaipā) un Maikls Šīns (ar atrautu galvu). Ja gribējāt papildporciju jaunajam Džejam un Klusajam Bobam, šī ir īstā vieta.

No seriāliem beidzot sāku skatīties "For All Mankind" - īpašas uzticības pasākumam sākumā nebija un šķita, ka būs pārāk daudz kļukvas, taču, neskatoties uz pamatīgu māksliniecisko pašdarbību, izrādījās reāli superīgs seriāls par pusalternatīvo NASU un kosmonautiem, silti iesaku
 

(bez virsraksta) @ 13:05

[info]virginia_rabbit:
Tags:

mūsu secret pagalmiņā joprojām var lasīt kastaņus kā rudenī.
Eižens atnes mājās kastanīti un saka - aiziesim pie tā kastaņa.
 

Sir @ 13:07

[info]ulvs:
You've read your limit of free news articles this month.
 

(bez virsraksta) @ 11:43

[info]zum:
Kas tad nu atkal? Nacisti uzbrūk, ka tā bimbina?
 

(bez virsraksta) @ 10:08

[info]zum:
Galīgs pī Vācijā ar apkopjošo personālu veciem cilvēkiem. Esošie pārslogoti līdz nemaņai, tas nav pat algas jautājums vairs. Tie brašie tēvaiņi nacisti varētu iet. Nepatīk? Grib lai pakaļas iebraucēji viņu omēm mazgā? Katram ir savas omes. Neinteresē.
 

17. Februāris 2020

(bez virsraksta) @ 19:08

(bez virsraksta) @ 17:39

[info]zum:
Atbrauca kaut kāds dāznieks. Ceru, ka būs žogs. Ja tikai lielo egli zāģēs tad gan žēl.
 

(bez virsraksta) @ 17:32

[info]virginia_rabbit:
Tags:

viņi viu dienu saka kaut ko tādu kā: vai tev patīk iet uz skolu, piekakāt savas bikses, piekakāt tavas bikses, sadot sev pa seju, sadot tev pa seju un iet mājās?
 

Ilmārs