Ilmārs


17. Oktobris 2017

te atkal es, yo, dalos ar to, kas reiz biju, yo @ 19:33

[info]ulvs:
Tā kā manas slepenās posthārdkōra grupeles LOKATORS muzačka drīz, iespējams, būs vienā britu filmā par skeiteriem, thanks to our drummer Didzis J., tad es izmantošu šo niecīgo spike in popularity (instinktīvi gandrīz uzrakstīju "population") un padalīšos ar Lokatora debijas albuma "Pis kamēr silts" mp3 failiem, ko var novilkt šeit (failiem.lv) un noklausīties bendkempā.

Rekomendēju visiem lo-fi, outsider, psst-hardcorepunk un psst-rock faniem. 
 

(bez virsraksta) @ 14:42

[info]dooora:
Aizvakar nosvinējām 15. Avīzes raksta, ka tās esot dzintara un/vai/jeb stikla kāzas.
Vēl pēc pieciem mums draud zvaigznes un porcelāns.
Kas tālāk? Polietilēns un ceļofāns.

Papam vakar nodzērām 83. Šodien abi melli kā velli, tīrām skursteni un cukājam sukas, arī otrādi.
 

(bez virsraksta) @ 14:50

 

(bez virsraksta) @ 13:39

[info]virginia_rabbit:
Tags:

ok, spilvas zirņu zupa ar žāvētu gaļu arī ir diezgan garšīga.
 

(bez virsraksta) @ 11:34

[info]zum:
10.11 Zobarsts beerninajam pie Robert Forslund Leezen.
 

the downfall of Sk.Mežs @ 12:33

[info]ulvs:
Aizvadītajā piektdienā man un draugiem sanāca iemaldīties "Sk.Mežā", kas norisa bijušajās k/t "Daile" telpās. Ko lai saka? Vilšanās cikls turpina griezties un griezties. Plus, tā kā ar gadiem muzikāli esmu kļuvis par izteiktāku snobu, neka biju agrāk, tādas mūzikas baudīšana, kas skanēja piektdien "Dailē", bija vairāk kā neizturama. Noklausījāmies divus disonantus vijolniekus un tad divus ritmiski sloppy dīdžejus, un ar to pietika.

Eh, atceros tos laikus, kad "Sk.Mežs" norisa E.Smiļģa muzejā (vairāk kā 10 g. atpakaļ) - tie pasākumi un tie vakari bija kā no maģiskā reālisma *slash* pasaku grāmatām, kaut kas neaptverams, taču pavisam reāls. Tie bija laiki, kad Gailītis mums sniedza ieskatu ļoti kvalitatīvā eksperimentālajā mūzikā, ko veidoja nevis džeki ar laptopiem un efektu blokiem, bet gan, teiksim, džeza bundzinieks, plaša spektra basists/kontrabasists un trompetists, šim spēka trio radot ko neaptveramu un ģeniālu. Varbūt kāds atceras, kā sauca šo grupējumu, kas uzstājās reiz E.Smiļģa muzejā? Atceros, ka savulaik (tas bija pirms mazlie vairāk kā 10 gadiem) aktīvi klausījos viņu albumu pēc tam, kad izdzirdēju viņu daili "Sk.Meža" ievaros.

Protams, tolaik arī bija džeki ar laptopiem, taču viņu mūzika bija daudz augstvērtīga. Man patika latviešu mākslinieks Error, nemaz nerunājot par ģenijiem Claustrum un viņu blakusprojektu Rudens Lapas, ko klausījos vēl daudzus gadus pēc tam.
 

(bez virsraksta) @ 11:27

[info]fedrs:


Vēl itin nemaz nav skaidrs, vai tas nebūs tikai farss, taču sākums visnotaļ intriģējošs.
Patiesībā vajadzētu sagaidīt visas sērijas, un tikai tad skatīties.
 

(bez virsraksta) @ 10:35

[info]anonymous:
"meitene ar zēngalviņu"
 

16. Oktobris 2017

(bez virsraksta) @ 22:49

[info]mazeltov:
Tags:

Kādā no kaimiņmāju pagalmiem lancerotieši rībina bungas kā uz pasaules galu. Varbūt cenšas pamodināt izdzisušos vulkānus.
 

(bez virsraksta) @ 22:51

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

es dzīvoju tik draņķīga ielā, ka tiek rīkots arhitektūras skolu plenērs, lai rastu idejas šīs ielas "humanizācijai" un to atgrieztu "pilnvertīgā pilsētas apritē", ar to pirmām kārtām saprotot "transporta plūsmas savaldīšanu".
nav tā ka man tikai liekas, ka zem logiem ir bezpriģels ar gājēju nelaišanu pa zebru u.c.
 

(bez virsraksta) @ 22:07

[info]krii:
Vispār jau es ļoti ceru, ka pienāks brīdis, kad vīrieši no apsūdzības seksuālā vardarbībā baidīsies vismaz tikpat ļoti kā sievietes - no seksuālas vardarbības. Taču līdz tam mums jādzīvo tādā pasaulē, kāda nu ir. Un vieglāk tajā izdzīvot ir, ja neizskaties bezpalīdzīga, ja neizskaties naiva, ja nepārvērtē apkārtējo simpātijas pret tevi.

Savukārt tam, cik seksuāli provocējoša esi, gan ir visai maza nozīme. Lai atceramies pēdējo gadu baisāko slepkavību lietu, kad par pieskaitāmu atzīts jauneklis Ķīpsalā izvaroja un nogalināja divas sievietes. Viena no tām bija pirmspensijas vecuma ierēdne, kas pusdienlaikā bija izlēmusi savas sviestmaizes apēst svaigā gaisā, otra - katoļu mūķene seniores gados. Nekādu īsu svārku, kosmētikas, dekoltē vai augstu papēžu. Tikai piederība sieviešu dzimumam kā vienīgais provocējošais faktors.
 

(bez virsraksta) @ 22:12

[info]virginia_rabbit:

Simo saka "viss" un "beidzās" ("slīdkān" -beidzās slidklaniņš)
Dzied "tūdaliņ tāgadiņ". un lasa "bukibukibukus". skumst par bēdīgo zaķīti.
joprojām headbango.
 

(bez virsraksta) @ 22:08

[info]martcore:
starp citu, dienasgramata, novērtē - šiks projekts
 

(bez virsraksta) @ 21:09

)) @ 21:06

(bez virsraksta) @ 18:50

[info]beatrixe:
Vakarnakt pusi nakti negulēju, jo Arno klepus lēkmēs rēja kā sunītis. Otru pusi gulēju un klausījos, kā kaimiņu kaķis "mūsu Majatona" balsī raud pēc saimniekiem. No abām pusēm rauj uz pusēm, neko daudz palīdzēt nevar, laiks un laiks. Klepus pāriet un kaķam saimnieki pārnāk.
 

(bez virsraksta) @ 17:46

[info]zum:
Mani draugi ir tādi, ka nekad nepadodas. Nekad.
 

(bez virsraksta) @ 10:27

[info]dooora:
March 30, 1881
PUCK magazine

 

(bez virsraksta) @ 09:10

[info]zum:
Saulains.
 

got no talent @ 09:15

[info]prtg:
"Microsoft announced on October 2, 2017 that it will be shutting down Groove Music by December 31, 2017."
 

Ilmārs