Nepabeigtā dienasgrāmata


7. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 13:31

[info]zum:
Nē, man patīk. Mani 2 gadus apvaino un pazemo, sākot ar draugiem kristiešiem, viss Vācijā kārtībā. Viena vecene nostučī, uzreiz atkal es vainīga. Stukaču valsts nolādētā.
 

Par karjeru @ 13:53

[info]pavisam:
Es tomēr nesaprotu sakritības un kā tās strādā.

Paņerkstēju par tukšo cv.lv.
Otrā dienā mans rekrūteris uzrakstīja apjautāties, kā man iet.
(Es tā lepni viņu saucu par savējo, jo pēdējos trīs darbus viņš man atrada. Citādi ne nu mans ne nu kā.).
Izmantoju iespēju paņerkstēt, cik viss sarežģīti, kā augam, laika zonas, desmit padotie utt.

Uz ko saņēmu atbildi, ka man vispār ir Latvijai neraksturīga karjera.
(Viņš arī sākotnēji bija ļoti pārsteigts, ka vadība piekrita, ka es ne-re-locējos uz Maltu.)

Faktiski, ar vienu teikumu pateica:
- sēdi un netirinies, tu esi karjeras griestos;
- ja aiziesi, es tev vairs neko nevarēšu palīdzēt;
- tālāk tikai lejup vai prom no LV;
- Laima vai Brīvais Vilnis.

Nu tātad, man ir 3 varianti:
1) rekrūteri ir cv.lv abonētāji redz manu ielogošanos un izmisīgo sludekļu lasīšanu pat, ja neaktivizēju cv;
2) Viestur, ja Tu lasi manu cibu, paldies par wake-up call!
3) Kosmoss visu saliek kā vajag!!!
 

Es plaiksnīju lokanā virtuozitātē @ 14:07

[info]dardenne:
Lūk, kāpēc vēlams ievērot mērenību visā, pat radošajā rakstīšanā:
"Linda Leen ir košas balss un spēcīgas personības īpašniece – harismātiskā dziedātāja plaiksnī tumsnēji un valdzinoši. Izcilā mūziķa Gints Pabērzs saksofonspēli var nekļūdīgi pazīt jau no pirmās skaņas – viņa lokanā virtuozitāte fascinē un sajūsmina."
 

decembris @ 13:52

(bez virsraksta) @ 14:11

(bez virsraksta) @ 11:56

[info]punkts:
Palaid bar atrauga.
 

(bez virsraksta) @ 10:39

[info]zum:
Visiem barā uzklupt vienam. Tas laikam tagad ļoti košerīgi Vācijā?
 

Eifēmismi, jopt... @ 09:52

[info]bozena:
Kad biju maza, pieaugušie (nu vienas noteiktas kategorijas, man ir aizdomas, ka tie, kuri bija piedzīvojuši slavenos Ulmaņlaikus) sauca tualeti par Havaju. Vai havaju. Lieki teikt, ka es nezināju, kas ir Havajas.
Tajā laikā bija arī teātra izrāde Havajas puķe, kuru bieži izziņoja radio. Par to man bija lieli prieki, jo iztēlojos, kā lauku ķemertiņā izskatītos rožu pušķis.
 

(bez virsraksta) @ 09:25

[info]zazis:
Skatos, ka motivācijai iesaka sapiķot dalības maksu maratonam laicīgi. Nu huj viņ zin. Esmu pamanījies arī lielākām summām pimpi uzlikt.
 

(bez virsraksta) @ 09:06

[info]punkts:
Kad tu mirsi, viss būs kkāds kaklasaites raksts, uzgleznota jūra krēslā.
 

submission @ 07:40

(bez virsraksta) @ 07:11

jums ir kaut kādas problēmas? ir risinājumi - Cyber Village Solutions @ 06:29

(bez virsraksta) @ 06:24

[info]batou:
Tags:

nu tad te par tām jaunajām tehnoloģijām pāris negatīvi vārdi.

pirmais, teļļuka auto palika slīdīgais ķieģelis. izslīdēja no bikšelēm ārā, labi ka sazvanīju šoferi un atpakaļceļā no berģiem iebrauca cirkulī un atdeva. mācība - glabāt jakas kabatā.

otrais. šodien ejot iekšā pa galveno ieeju ņēmu kapuci no galvas nost un notraucu vienu no bezvadu ausīm nost. ar lukturi kādu minūti meklēju, ja būtu baltā krāsā būtu vieglāk. mācība - ausis izņemt vispirms un tikai tad grābstīties gar citām galvas daļām.
 

(bez virsraksta) @ 03:59

[info]gnidrologs:
Brīnišķīgs video par kiberpanka vēsturi (vispār labs kanāliņš veciem nērdiem)
 

(bez virsraksta) @ 02:32

[info]gnidrologs:
Nedaudz par bodī lengvidžu no FIB špika. (Ulvim varētu patikt)
 

(bez virsraksta) @ 23:52

[info]tagad:
atcerèjos vienu jauku shùpuljdziesmu

https://youtu.be/0buZnrZUqjY
 

(bez virsraksta) @ 01:08

[info]santech:
Ko mēs šodien apguvām? Ka ar parastu flatbed skaneri negatīvus ieskenēt īsti nesanāk. Ka vajag gaismas avotu vākā. Cik jaudīgu? VelnsViņ'Zin'. Jūtūbā redzēju opciju, ka pārfotografē ar telefonu. Nu... tad jau labāk ar spoguleni. Tikai jāuzinženierē gaismas avots no aizmugures. Ķidājams objekt'vis ar nepieciešamo bajoneti man pat jau ir. Nebūs glāze-objektīvs. Būs filmiņu digitaizeris.
 

6. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 22:18

[info]ena:
Kas juus nomierina?
 

(bez virsraksta) @ 22:00

[info]ulvs:
Heh, #metoo čiksas noteikti nemaz nenojauš, ka Vainšteins nebūtu ticis tiesāts, ja būtu ievēlēta Hilarija. Inb4 kāds pārtulkos šo teikumu kā "man patīk Tramps".

Materiāls: https://www.youtube.com/watch?v=6Qq9sAM0GI0
 

(bez virsraksta) @ 21:55

[info]zvaigznjustari:

Atnācu no darba un izgriezu taigeram no matiem plastalīna pikuci.
 

#uzzinu_pēdējais @ 18:10

[info]tagad:
galileo laikā nebija precīzu pulksteņu, bet viņš izdomāja, kā pie tāda tikt, atklājot, ka visām svārstībām ir vienāds ilgums. [šķiet ļoti vienkārši, bet nevienam pirms viņa tas neesot ienācis prātā]

leģenda vēsta, ka galileo apgaismojies pizas katedrālē, vērojot liela svečtura lēnās svārstības, katru svārstības ilgumu viņš salīdzinājis ar savu sirdspukstu skaitu, atklājot, ka pukstu skaits katrā svrārstībā ir vienāds.

neilgi pēc galileo ārsti sāka mērīt pacientu pulsus, lietojot pulksteņus - kuri savā būtībā ir vienk svārsti. sirdspuksti tiek ņemti vērā, lai noteiktu, ka svārsta kustības ir sistemātiskas, un tad svārsts tiek lietots, lai noteiktu sirdspukstu regaularitāti. (apļveida arguments)

realitātē nekad netiek mērīts pats laiks, bet tikai fizikāli mainīgi lielumi - svārstības, puksti u.c. un tad tie tiek salīdzināti savā starpā.
 

(bez virsraksta) @ 19:19

[info]punkts:
er ist nutiger. eines zeinferunges gliebtlunges. dieses phisherunges bleibtlieges beshepftighs bodenlunges zeitptfershtiles genusungs. bei deinem abertoires dinges beshepft >>ungluklich<<.
 

(bez virsraksta) @ 19:51

(bez virsraksta) @ 19:44

[info]ratatoska:
SWH Rock laika ziņās šodien piecos visā nopietnībā stāstīja, ka naktī būs +11, bet rīt +19 grādu.
 

case in point @ 18:56

(bez virsraksta) @ 18:24

[info]gnidrologs:
Civilizāciju/kultūru ausma un noriets ļoti līdzīgs cilvēka mikrokosmiskajiem etapiem. Sākumā iepazīšanās ar pasauli, naivitāte, tad sākas vitalitāte, vēlme ietekmēt būt centrā, vēlāk pusmūža viedums, sapratne kā pasaule strādā, bet kaut kādā brīdī sāk atteikt iekšējie orgāni un smadzenes līdz ar to. Šajā pēdējā stadijā ir pašreizējā Rietumu kultūra. Vecs vecūksnis, kas neatceras savu vārdu un involuntāri atstāj ekskrementus aiz sevis to neapzinoties un neliekoties ne zinis, jo viss aizmirsies.
 

(bez virsraksta) @ 17:47

[info]neetiski:
Ziniet, ko es darīšu kooperatjivņikā? Spēlēšu "Home alone".
 

māgsla @ 17:30

[info]gnidrologs:
Radās vēlme precizēt. Priekš manis vispār debate par "kas ir un kas nav māksla" ir paralēla svarīgajam. Svarīgais ir ģēnijs. Vai un kādā mērā izpaužas. Piemēram, diez vai kāds definē Lionela Messi futbola izpausmes kā "mākslu", jo tā nav nedz glezna nedz skaņdarbs vai tml. Tajā pašā laikā tur ir ģēnija klātbūtne. Cilvēka imago dei ģēnijs ļoti spalgā izpausmē. Sapratējiem ne mazāk kaifu un mini transcendenci izraisošs kā Bēthovena stīgu kvartets citiem pazinējiem. Mans uzdirsiens modernajai un postmodernajai māgzlai nav aiz škrobes par definīcijām, bet tā, ka tur ir zero ģēnija jebkāda. Tukšu cilvēku tukšas izpausmes priekš tukšas publikas. Ne velti jāsaraksta milzīgi tomi ar sofistisku ūdeni, lai vispār pamatotu šo mēslu uzstādīšanu galerijā. Ja kaut kas satur gēniju, pat low key maziņā formiņā kā misenes dienišķais ms paint sūdiņš, tad cilvēki pavelkas prosta tāpat. Viņiem nav jāpaskaidro, ka šajā vietā aplausi, jo tāpēc.
 

(bez virsraksta) @ 16:13

[info]zum:
Baznīca tābimbināja, it kā pastarā diena būtu kāt. Vini protestēšot prwt nacismu un stučīšot savus kaimiņus. Tas ir baisi, kas notiek Vācjā.
 

(bez virsraksta) @ 16:48

(bez virsraksta) @ 16:46

[info]ena:
Puisis kurs man paliidz maaciities skeitot nesaprot ka man katrs kritiens iznemot ja sasitu pakausi sagaadaa prieku un taa ir lieliska iespeeja apsisties un dauziit sevi nesanemot jautaajumus un vins ik pa laikam mani noker un vinam ir ljoti muskulaini apaksdelmi un tad kad vins mani tur thats the closest to maigums un sekss that i get sajaas dienaas un es esmu laimiiga visas naakamaas dienas kad suurst elkonis un krampii sarauj kaaju un nevaru noseedeet uz sasistaa dibena jo es zinu i am alive un vins man saka ka es labi kriitu un es klusu vinjam atbildu tev nav ne jausmas
 

(bez virsraksta) @ 16:32

[info]gnidrologs:
teiksim lietotāja [info]misene peintā veidotie tēlotāja mākslas darbiņi ir pārāki par Pedro Kamposa fotoreālistiskajām misenēm
 

(bez virsraksta) @ 14:31

[info]217:
R. ir ārā no operācijas un izguļ narkozi. Tik stresains rīts nebija sen bijis. Bet nu vismaz vairs nevajadzēs skatīties, kā viņš sāpes mokās :).
 

planšete tieši jums @ 15:01

[info]ingmars:
Vai esat jau izlēmuši, kā iepriecināt savus tuvākos cilvēkus Ziemassvētkos? Nāciet uz Bite salonu un izvēlieties planšeti. Mums ir arī īpašas atlaides viedpulksteņiem.
 

(bez virsraksta) @ 13:58

[info]juuuda:
kaut kāda satraucoša reportāža par vilku atgriešanos DE. divi personāži rūtainos kreklos skumji un iežēlinoši runā par nabaga lopu ciešanām vilku dēļ. tāds vien sīkums, ka šie traģiskie laikabiedri neuztur nekādu Noasa šķirsta govju pēdējo dienu svētnīcu, bet nodarbojas ar industriālo lopkopību.
 

(bez virsraksta) @ 14:45

[info]rugetta:
gribēju slodzi un dabūju slodzi. uzvilkta staigāju apkārt kā jūtu miskaste. gribu pagriezt laiku uz janvāri. gribu kādas divas dienas pavadīt tikai drāžoties, ik pa laikam paņemot pauzīti, lai uzpīpētu, iedzertu kafiju, uzēstu picu un pagulētu. šo tik sevišķi nesarežģīto plānu arī nebūs iespējams īstenot ātrāk par to pašu janvāri. sesijas beigu svinības.
 

(bez virsraksta) @ 14:19

hooray? @ 14:06

[info]spect_actor:
Nesen pamanīju, ka vairāk kā mēnesi neesmu rakstījusi klabē. Sāku sevi analizēt. Esmu izgājusi cauri dažādām teorijām.
1) Ziemā manis nav. Man nav manu problēmu, es uztraucos par saviem draugiem, dusmojos uz tēvu, man ir tikai svešas emocijas. Pati pa īstam neesmu ne nomākta, ne dusmīga, kur nu vēl priecīga. Es neizmantoju sevi.
2) Man ir garlaicīgi?
3) Man ir vientuļi, un šo vientulību vēl vientulīgāku padara tas, ka apkārt ir tik daudz cilvēku.
4) Tūlīt būs mana dzimšanas diena un es gan jau gribēšu nomirt :)

Izklausās jobani, bet pirmā punkta dēļ es nekā daudz arī par to nejūtos.
 

(bez virsraksta) @ 13:05

[info]ilona_pop:
Kaut nodziedāju nu daudzmaz ciešami, tālu no ideāla (jo nu nav man tehnikas joprojām), bet nebiju pilnīgi stresa paralizēta - arī noraidījums. Un līdz šim mēģinātie ir Vācijas vājākie prof.kori. kā tad es vēl varu cerēt uz stiprajiem

KĀPĒC nevaru dzīvot normālu dzīvi. Normālā darbā strādāt, paredzami visu, nešaustīt sevi, nedzīvot pastāvīgās eksistenciālās krīzēs, kāpēc bļāviens viss ir tik sarežģīti, ja kaut ko gribi no ta sauktās dzīves.
Par Marisu Jansonu žēl, tā gribējās viņam roku paspiest. Tas ir Mūziķis. Pārējais zem tā ir trash
 
 

Nepabeigtā dienasgrāmata