Nepabeigtā dienasgrāmata


29. Jūnijs 2016

tematiskā dziesma @ 17:30

[info]sirualsirual:
kāda bija naidžela bērnība?

https://www.youtube.com/watch?v=gXNhL4J_S00

stpc šajā dziesmā ir vienīgā progresija, kuru es vēl varu atpazīt, pilnīgi tāda, kā šeit - https://www.youtube.com/watch?v=dGm1B9784nk - un citur
 

ģitāristi lielākoties ir mīkstie, bet es viņus saprotu @ 17:31

[info]ulvs:
Kas man ļoti, ļoti patīk mūzikā (mūzikā, ko es spēlēju/vēlos spēlēt/spēlēšu)? Ļoti vienkārši. Šis skaņdarbs atbild uz manis izvirzīto jautājumu. Tas ir biezs noizroka influencēts tonis. Un nevajag faking reducēt visu tikai uz noizroku ar šādu toni. Tas ir universāls. Taču mūziķi lielākoties ir mīkstie un baidās izkāpt no savas wussy paredzamās strat/tele/less paul (you see what I did there?) tonālās vides.
 

imports @ 17:12

[info]ulvs:
Starp citu, MSK plāno atsākt koncertēt. Kāpēc? Tāpēc, ka starppaaudze ir mirusi, un pie stūras ir jauna bijušo bērnu paaudze, kuri nav izbaudījuši, piemēram, spīdbōlu vai citus sporta veidus, kas tik ļoti iet roku rokā ar pseidomūziku.

Visādi citādi - PalmaZZZ ir totāls MSK kovers (ar to es domāju faking visus skaņdarbus, manieri - vokālo, ģitāristisko, basistisko, bundziniecisko, lirisko, visu!), tā izklausās, paklausoties arī citus gabalus. Katrā ziņā man nav ne jausmas, kas viņi ir. Es nezināju, ka mums ir tādi protežē. Godīgi sakot, esmu mazliet lepns, jo man vienmēr ir šķitis, ka vienīgais, ko pēc sevis atstāju/atstāšu, ir kaudzīte sūdu, kas kādam šā vai tā PAR VELTI būs jāsavāc (uzsvars uz "par velti", jo latviešiem patīk lietas par velti [visiem tās patīk, taču latviešiem tās patīk ļoti, ļoti]).
 

grandžs, ja? @ 17:06

[info]ulvs:
Simons vakar ieteica, lai noklausos vienu mūsu grupeles Mūsu Sauļu Kopums (šajā burvīgajā hotlinkā izrādās ir 3 mūsu albji) koveru, precīzāk - sk.darba "pulkstens". To var dzirdēt SPIEŽOT šeit - tas ir grupas Palmaz ī-pī pirmais gabals. Mans vokāls tiek imitēts perfekti. Nopietni, man ir skaista balss. Visādi citādi, kāds ir pārpratis reverba būtību. Skaņdarba pēdējās 20 sekundēs man ļoti sāp ausis, bet visādi citādi inčīgi (neesmu klausījies citus gabalus though).

Rakstot šo postu, fonā turpināja skanēt šis Palmaz EP. Es nezinu, kāpēc mani bišķin pat uzrunāja Auroras kovers. Tur nav nekā tāda. Hujzin, laikam tāpēc, ka tas ir kovers. Jo tas ir tāds īpatnējs fenomens ar koveriem - lai arī tas var būt "nekas īpašs", tā kā skaņdarbs pats par sevi ir okej, tas arī koverā skanēs okej. Labs triks, kā kļūt pamanītiem/dabūt radio playtime (koverojot LV underground hitus). Like, srysly m9. 
 

(bez virsraksta) @ 16:58

[info]ulvs:
Ā, un visādi citādi - papisu ļoti daudz neīstu naudu saistībā ar Brexit derībām. Tāpēc esmu skumjš. Visādi citādi, divi, trollēns manī ļoti alkst to, ka Britānija tiktu izsperta ārā no ES ar ļauna vēlējumiem. Un lai visi vienkārši apvainojas uz tiem neveiksminiekiem (aaaand gown she goes, my pound pundy pound, over the pond and down the throats of your fucking american mates, your true masters!).
 

iepriekšējā posta konteksts @ 16:56

[info]ulvs:
I mean, kā gan citādāk var izskaidrot to, ka kaut kādā random dienā visi cilvēki ir spējīgi tik vienkārši aizsvilties un būt dusmīgi ne par ko - gan cits uz citu, gan paši uz sevi. Es tai skaitā (bet ne "dusmīgs", es vienkārši esmu major penis; jā, tas ir militārs tituls). Protams, tas jau ir process ieilguma fāzē, tāpēc esmu sācis ņirgāties par to visu. Un sevi ieskaitot.
 

(bez virsraksta) @ 16:55

[info]ulvs:
Suck my dick today.
 

(bez virsraksta) @ 16:18

[info]iguaana:
nedrīkst, bet mani sāk pārņemt pirmskāzu trakums. patiešām neko nesapotu. viss sarakstos. viss jāpaspēj
 

(bez virsraksta) @ 16:17

[info]shanietis:
Tags:

Vnk eleganti: e-krāns
 

new low @ 15:55

[info]mufs:
Tags: , ,

sākās tas viss ar izvairīšanos no komunikācijas ar attālākiem paziņām IRLā, tad arī ar tuvākiem draugiem un radiem, tad pārstāju reaģēt telefonā. (pirms dažām dienām, uz bračkas sms ar jautājumu,vai esmu mājās, reaģēju aiztaisot žalūzijas un turot muti suņiem,kad piebrauca auto un telefons sāka zvanīt)
bet nupat jau es biežāk tikai nodomāju komentāru internetā, bet neuzrakstu, alarmējoši,zinvaizin.
trīsgades plānā,šķiet,gribi negribi nonāksim pie ta,ka palikšu par maugli,kas vairs nemāk runāt,jo, būsim reāli, suņi gana labi mani saprot arī bez runāšanas a kaķim tāpat pofig. (labi,tas joks, ar vīru es runāju)

mazliet nesaprotu, vai jau esmu tādā ķīselī,ka pati neapzinos,ka esmu ķīselī, jebtomēr beidzot esmu brīva dzīvot tā,kā man patīk?
jāatceras pajautāt hiham.
 

Principi principā @ 15:57

[info]wensdy:
Cenšos būt principiāla. Ja man ir milzu vēlme iet uz kādu pasākumu, bet tajā pašā laikā iekrīt tikšanās ar kādu draugu, es izvēlos draugu. Lai gan visos svētkos dāvanas ar augstāko vērtējumu ir biļetes uz pasākumiem, ceļojumiem utml. Lai gan varētu būt arī tā, ka pasākumu un tikšanos ar draugu var apvienot, bet tad tas visdrīzāk ir pavisam citādāks pasākums un draugs, kas principā varbūt arī nav nemaz tik slikti.
 

"smaržu ainava" @ 15:44

[info]helvetica:
Paejot garām krogam ar atvērtām durvīm, paejot garām frizētavai ar atvērtām durvīm, ziedu veikalam un "ražots ķīnā" apavu veikalam, vecām mājām mitrās vietās un jaunajiem projektiem, smaržu ainava līdzīgi kā instrumentu uzskaņošana pirms koncerta, izklausās stihiska, taču ir ļoti likumsakarīga.
 

Ruben Ireland @ 15:21

#smoke and mirrors @ 16:16

tumsu studijā! @ 14:50

[info]intenormal:
Mūzika: Against Me! - Thrash Unreal

izslēdziet to sauli, zb jau. manis pēc uz kādu nedēļu tagad varētu iestāties polārā nakts.
 

(bez virsraksta) @ 14:52

[info]perkons:
Tags:

[14:47] Shulcs: Bļaķ, čo ta līdz šim nebiju iedziļinājies šitajā obligātajā tekstā
[14:47] Shulcs: Viņi paši ir pārlasījuši?
[14:48] Shulcs: Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta
[14:48] Shulcs: Kaut kā divējādi mazliet lasās tomēr, ja tā padomā
[14:48] perkons: hmmm
[14:49] perkons: čota normāli lasās
[14:49] Shulcs: Nē nu no vienas puses - jā
[14:49] Shulcs: No otras - tas par tām nepilngadīgajām personām šķiet kā neatkarīgs elements teikumā, kuru var izņemt ārā un paliek fakts, ka vispār nedrīkst ne pirkt ne pārdot
[14:50] perkons: no otras viss kaut kā stulbi lasās
[14:50] perkons: atgeilzia ri mānosrep māgīdagnlipen anašodon nu sānašādāgei ,anašodrāp uneirēzd oksilohoklA
[14:50] perkons: riktīgi huiņa kaut kāda
[14:50] Shulcs: Tiešām murgs kaut kāds, hehe
 

ko es klausos @ 14:24

[info]sirualsirual:
Mūzika: death cab for cutie

klausos death cab for cutie
 

(bez virsraksta) @ 13:36

[info]klusais_okeans:
cik neizturami slikts ir Simanoviča jaunais albums! Un tie teksti, teksti, kā var sajāt tik lieliskas tekstrades spējas?
 

(bez virsraksta) @ 13:30

(bez virsraksta) @ 13:29

[info]vilkate:
Visiem dzīves kā dzīves, man kaķi.
 

(bez virsraksta) @ 13:28

[info]gedymin:
Viena no lielākajām ES problēma ir slikts PR un ideoloģijas trūkums. Lūk, piemērs ar burtisku jaunieša neizpratni par “What’s the EU ever done for us?”: https://www.theguardian.com/uk-news/2016/jun/25/view-wales-town-showered-eu-cash-votes-leave-ebbw-vale Gluži vai ņemts no Paitonu "Braiena dzīves". Remain kampaņas lukewarm entuziasms ir cits simptoms tam pašam - gandrīz vai likās, ka briti tiek aicināti balsot par mazāko ļaunumu. Tādus argumentus kā, piemēram, "kas notiks ar Ziemeļīrijas robežu" pirms referenduma vispār nedzirdēja.

Putins kopumā saprot to daudz labāk un vinnē ideoloģijas jomā. Iespējams, Krievija vinnē arī stratēģiskās gatavības jomā - to varēs redzēt pēc gadiem 10-15. Pastāvēs, kas pārvērtīsies? Vai ES arī vajadzētu pielietot apmaksātu troļļu armiju, aizmirst par ieguldīšanu reģionu attīstībā un uzsākt agresīvu ārpolitiku? Grāmatās un filmās ir tāda trope kā moral penalty - "sliktajiem" uzvarēt ir vieglāk, jo viņi var pielietot visus līdzekļus, kamēr pozitīvie tēli ir ierobežoti palikt ētiski pareizu darbību robežās. Narrative bias dēļ pozitīvie parasti tomēr uzvar. Dzīvē ir citādi - nevis uzvar pozitīvie, bet uzvarētāji raksta vēsturi un izmaina definīciju tam, ko tieši nozīmē pozitīvais.

No mana mazā viedokļa tāpēc liekas, ka status quo ir lokālais optimums šim laikam un vietai. Es nevēlos, lai ES nolaistos līdz impēriju līmenim "ideoloģijas ražošanas" un uzspiestas integrācijas ziņā. (Tālākā perspektīvā, kopējas identitātes izveidošanās pie status quo saglabāšanās notiks dabīgā veidā.) Tikai pēdējie gadi pierāda, ka decentralizēta, apolitiska savienība nestrādā.

Brexit ir jāapzīmē nevis ar politiķu šobrīd iemīļoto laulības šķiršanas metaforu, bet viena indivīda atkrišana no 28 personu grupņika. Loģiskai, ka tāda savienība nevar būt stabila, un tai atliek kļūt par īstu ģimeni vai arī izjukt. Visticamāk, kļūt par ģimeni pēc tam, kad liekie un gadījuma personas būs atmestas.
 

Migrācija @ 12:40

[info]wensdy:
Šķiet, migrācija mūsu vai vismaz tuvāko radinieku dzīvē ir kaut kas tikpat neizbēgams kā nāve.
 

(bez virsraksta) @ 12:38

[info]tvarj:
fellow cibiņi, iesakiet pusdienu vietu Kuldīgā, lūdzu!
 

(bez virsraksta) @ 12:05

[info]shiry:
Tags:

Par ārišķīgām lietām runājot, pēdējos mēnešus divus man ir iestājusies meikapa krīze, as in, nevaru vairs acis uzkrāsot tā, lai pašai patiktu. (Nekrāsotas nepatīk, visādu variāciju vairāk un mazāk uzkrāsotas arī ne; the fuck am I supposed to do here, brain.) Gaidu tagad iepirktās šķidrās acu ēnas un ceru, ka ar tām beidzot čakras atkal atvērsies, ibo gribu Viktorijas Bekhemas korejiešu Vogue vāka meikapu. (On a somewhat related note, ko viņa ar savām lūpām ir izdarījusi un kāpēc.)
 

(bez virsraksta) @ 11:39

[info]khosmos:
Garastāvoklis:: vēl joprojām ar matiem

Pagājušajā naktī izlēmu kļūt par badass veceni un nogriezu matus ar nazi. Lieki piebilst, ka īsi mati vairs nepatīk, bet lieliski, ka to visu ir iespējams noskaidrot miegā un nav vajadzības meklēt īstu tuteni.
 

(bez virsraksta) @ 11:39

[info]vakardiena:
Ērti es jūtos tikai stresa un emocionālo sāpju klātesamībā. To es saprotu, tas man neliek uzdot jautājumus. Tas, principā, nozīmē, ka nodarbojos ar cilvēku abjūžošanu, lai tiktu pie šī stāvokļa. Un tā ir briesmīga atklāsme. Cik ļoti žēl, skumji un besīgi, ka tāds ir mans maindsets. Par vienu pazīstamu tarakānu vairāk.
 

(bez virsraksta) @ 11:36

[info]perkons:
Šonakt uzmodināja Lēdijas šņuksti. Izrādās, ka miegā smējās. Šorīt jautāju, vai atcerās par ko. Esot izdomājusi anekdõti.

«Kāpēc necelt klausuli, kad zvana Džekijs Čans? Tāpēc, ka viņš vienmēr paspēs nolikt pirmais, pirms tu esi pacēlis.»

*BA DUM TSSS*
 

nāve izdaiļo @ 11:28

[info]po:
Mūzika: for those about to rock, we salute you

Tā viņš ir. Izdzēsu AC/DC diskogrāfiju, un pēkšņi man liekas, ka man viņi patīk. Bet, sīrislī, es to ķērkšanu kaut kā īsti nevaru ciest. Grūtāk izturēt tikai Accept - pēc tam, kad redzēts Udo.
 

(bez virsraksta) @ 11:19

[info]neraate:
šovasar ir divi lieli Projekti. istabā izkrāsot grīdu un Kristības bērnam. tagad ir sarunāts arī fotogrāfs, tātad kūkai, ēdieniem, galdam un baznīcas rotājumiem jābūt Ļoti Smukiem.
 

(bez virsraksta) @ 08:57

[info]extranjero:
Domāt, ka Breksita idejas nepāries uz citām ES valstīm, jo visi tagad redzēs, ka UK būs mērena recesija, ir tikpat naivi, kā cerēt, ka ieilgušā esošā ES recesija un bēgļu krīze liks dalībvalstu politiķiem apdomāties un atteikties no kaitīgās taupības politikas. Ja nenotika pēdējais, tad arī pirmais ir maz ticams.
 

(bez virsraksta) @ 10:23

[info]vilibaldis:
dienas laikā līdz Ikaunijas ziemeļiem un atpakaļ tomēr manām vecajām miesām ir par skarbu, šodien sajūta kā no gaļmašīnas.
 

(bez virsraksta) @ 10:15

[info]lavendera:
V: - Bērnībā pie mums, kad pirmo reizi tai gadā ēda kādu ēdienu, tad sita ar karoti pa pieri.
D: - Bet pie mums sita ar karoti pa pieri, kad pie galda runāja.
L: - Pie mums gan neviens nekāvās.

(Tā kā jaunos karpeļus ar gaileņu mērci karotēm neēd, tad tradīciju saglabāšanas vārdā vajadzētu iegrūst dakšiņu acī.)
 

(bez virsraksta) @ 10:11

[info]pinjons:
Žēl, ka ES ar PSRS salīdzinošos sklerotiķus un vēstures analfabētus nav iespējams ar laika mašīnu nosūtīt kādus 30-40 gadus senā pagātnē. Vēlams, vismaz uz kādu mēnesi.
 

partija @ 09:30

[info]ingmars:
Vai partija "Latvijas attīstībai" atbalsta zāles legalizēšanu vai dekriminalizēšanu?
 

(bez virsraksta) @ 09:32

[info]santech:
Nu ko es te vēl sēžu? Feisbuku arī darbā varēs palasīt.
 

(bez virsraksta) @ 06:47

[info]methodrone:
"One of the toughest steps a survivor has to take is to discard the hope for rescue, just as he discards the old world he left behind and accepts the new one. There is no other way for his brain to settle down. Although that idea seems paradoxical, it is essential. I know that that's what my father did in Nazi prison camp: He made it his world. Dougal Robertson who was cast away at sea for thirty-eight days, advised thinking of it this way: "Rescue will come as a welcome interruption of.. the survival voyage."
 

(bez virsraksta) @ 07:34

[info]bozena:
Gandrīz katras meitenes, lielas vai mazas, dzīvē pienāk brīdis, kad mammas ēdiens sāk likties pārāk taukains/ sāļš/ sacepts. Un tad viņa jūtas kā tāds svētuma zaimotājs.
Biju pie vecākiem vakar, un mani pieēdināja. Nonācu pārdomās, ka tā tomēr nevar, es laikam paēdu nedēļai uz priekšu.
 

(bez virsraksta) @ 03:42

[info]sirualsirual:
Vasara ir meli
 

(bez virsraksta) @ 01:31

[info]black_data:
Es nesaprotu divas lietas: kāpēc Lielbritānija izstājās no Eiropas Savienības un kā dabūt somā aukstumkasti.

P.S. aptuveni tāda noskaņa ir mēģinot kravāt somas pirms atgriešanās.
 

Shadowland @ 01:27

[info]tethys_:
Mūzika: Beyond Twilight - Shadowland

Nākamās grāmatas pats pirmsākums iegrāmatots kā v_r. Nē, tā nav Randa.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata