Nepabeigtā dienasgrāmata


3. Septembris 2015

PASAKA @ 09:40

[info]tapetes_puksts:
Kāds Princis sapīka, ka nekad nav nodevies nekam citam kā vien nevainojami pliekanām laipnībām. Viņš paredzēja pārsteidzošas mīlestības revolūcijas un turēja aizdomās savas sievas kā spējīgas uz ko vairāk par izpatikšanu, rotātu ar debesīm un greznību. Viņš gribēja redzēt patiesību, īsteno alku un piepildījuma stundu. Viss viens, vai tā būtu vai nebūtu dievbijības piesmiešana, viņš gribēja. Viņam vismaz piemita samērā plaša cilvēciskā vara.

Visas sievietes, kas pazina viņu, tika nogalinātas. Kāda postaža skaistuma dārzā! Zem zobena viņas to svētīja. Viņš neprasīja pēc citām. — Sievietes parādījās no jauna.

Viņš nogalināja visus, kas sekoja viņam, pēc medībām vai dzīrēm. — Visi sekoja viņam.

Viņš izklaidējās, slaktēdams krāšņos dzīvniekus. Viņš lika aizdedzināt pilis. Viņš uzklupa cilvēkiem un sacirta tos gabalos. — Pūlis, zelta jumti, skaistie dzīvnieki joprojām pastāvēja.

Vai iznīcināšana spēj sagādāt ekstāzi, nežēlība — atjaunotni? Tauta nekurnēja. Neviens necentās paust savus uzskatus.

Kādu vakaru viņš lepni auļoja zirgā. Parādījās Džins, neizsakāmi, pat nepiedienīgi skaists. Viņa āriene un izturēšanās izstaroja daudzveidīgas un sarežģītas mīlestības solījumu! Neizsakāmas, pat neizturamas laimes solījumu! Princis un Džins iznīcināja viens otru, iespējams, pašā veselības plaukumā. Kā lai viņi no tā nenomirtu? Tā viņi nomira kopā.

Taču Princis mira savā pilī, gluži parastā vecumā. Princis bija Džins. Džins bija Princis.

Viedas mūzikas trūkst mūsu alkām.
 

(bez virsraksta) @ 09:33

pase @ 09:22

[info]adinkra:
Līšana visādos valsts vai kapitāla midzeņos man vienmēr sagādā grūtības. Un tad es vienreiz esmu nobriedusi, un visādu ne pārāk tīkamu lietu sakritībā man ir tam laiks. Un tad es atklāju, ka tur tagad tikai ar iepriekšēju pierakstu, un pierakstīts jūs varat tikt uz septembra beigām. It kā nepietiktu ar to, ka āģī vairs nav nodaļas, un jāiet uz dzirciema ielu.
Riskēšu jau laikam tomēr iet, varbūt paveicas.
 

. @ 09:22

[info]kini:

eh, jāsāk domāt, ko ntās stundas sadarīt lidostā un vispār, ko es tur uz vietas darīšu. man ir plāns tikai darba dienām 9-13, bet viss pārējais laiks brīvs un tātad aizbraukšu uz porto un tad varēšu gūglēt, kas tas vispār tāds ir. bet tikmēr - jāsaliek ceļafilmas, grāmatas, seriāli, varbūt pat kāda datorspēle. you never know how bored you can get alone.
bet nu pie virpas, vēl kādas 19 h darba turpmāko 48 h laikā, saraujam, saraujam.
 

(bez virsraksta) @ 09:16

[info]bordo:
Episki ir mēnesi pēc preces saņemšanas, kad reāli ir jāsāk stādīt virsū iekārtas konstatēt, ka no 4 iekārtām 1 atsūtīta jauna (kam tā būtu jābūt) un 3x lietotas no kurām viena neatbilsts pasūtītajai specifikācijai, viena nestrādā vispār un viena strādā ar defektu. Burvīgi. Tagad ej un iestāsti piegādātājam, ka neei nēģeris un pats kautko samainījis lai tagad pistu viņiem smadzenes :(

FML.
A tā septembris iesācies standartiņā. 3 skolas diena un sīkais jau mājās ar sliktu dūšu. Ritmā ieiet izskatās būs sevišķi grūti šogad. Pats jau arī pimpis nespēju laicīgi piecelties un lai sīko sabakstītu uz skolu ir pēkšņais RUSH pus stundas garumā. (Piebildīšu sīkajam ar 30 min lai savāktos galīgi nepietiek)

Vēl tā gulēšana. Nu nezinu kas par rudens marazmu ir virsū, bet pat laicīgi gulēt aizejot nevaru izgulēties. Nū poh par to ka 4:30 no gultas izrāva zvans no darba, bet pārējo nakti tāpat tur goros grozos un visādu sūdu pa galvu maļu. Dajoš izgulēties ibio.
 

(bez virsraksta) @ 09:15

[info]iokaste:
ēdu rupmaizi (bez rauga), dzēru krāna ūdeni un gribēju būt labāks cilvēks.
 

rīta dziesma @ 09:06

[info]f_g:
Mūzika: RAIMONDS PAULS - OJĀRS GRINBERGS - Sens ir tas stāsts
Tags: , ,

Jau stadija - kopā ar Līgu šorīt sākām dziedāt šo dziesmu:

.
 

(bez virsraksta) @ 09:01

[info]punkts:
Brauksi pie omes madāmas blavatskajas? Gribi uzzināt kaut ko vairāk? Saņemies un izbrīvē sev laiku starp stikliem un smiekliem vai sliekām. Ir jau rīts, ka nenopietnība gaistošajis ezeros iezīmē garīgumu bet garīgums ar spiritismu uzjauks tādu dārziņu kura carisms īpaši harizmātisks šis desas lunķis ar ķiplokiem noregulēs tev kaklu ir cilvēki kas strādā ar ķermeni tie ir zemnieki un ir kas ar spiritu tad tie ir mundis akrofius ja ne pašās dzīlēs tad vismaz mēģini izjaukt mācību grāmatas jo tās nav nekādi pieminekļi bet gan atmiņas par kotletēm zem kāpurķēdēm un zobu sērkociņiem jeb ko tu tajās bajonetēs esi tādu saskatījis ka sabiezinātās krāsas tev nes pienu kuļokā.
 

(bez virsraksta) @ 08:57

[info]penny_lane:
tikko ienāca prātā, ka tagad būtu ekstrēmi lieliski tikties ar kādu nepazīstamu cilvēku.
"kā es jūs pazīšu?" viņš jautātu.
"ak, es būšu tā meitene ar zaļajiem matiem."
 

rīts gudrāks par vakaru @ 08:50

[info]f_g:
Tags: ,

Vakardienas besis nedaudz izvējojis. Pareizi jau mamma teica - uz muļķīšiem-puļķīšiem pasaule turas. Līdz ar to - ievelkam elpu un.. strādājam tālāk!
Kad pienāks laiks, tad vai nu es pati aiziešu, vai arī visi apstākļi mainīsies.
 

(bez virsraksta) @ 08:47

[info]ena:
Man netiiri mati izskataas labaak nekaa tiiri
 

Garfield @ 08:42

[info]f_g:
Tags:

garfield
 

dienas un darbi @ 08:08

[info]vilibaldis:
darbnīcā vakar tā arī puskrēslu neatcēla, evakuējos. uzrīkoju sev darba vietu verandā, vismaz tā var pastiept garumā vasaras gaismas sajūtu, kamēr nesāks salt pirksti būs ok. no galda skrūvēšanas plaukstas vidū caurums.
 

(bez virsraksta) @ 08:01

[info]punkts:
Zosis pienā.
 

(bez virsraksta) @ 06:31

[info]sickboy:
Mūzika: Velvet Acid Christ - Let's Kill All These Mother Fuckers

Es satiku shodien kaadu fantastisku sievieti, vinja ir superburviiga. Ljoti skaista un ljoti jauka. Un vinjas intuiicija saka, ka driiz notiks kaut kas ljoti liels, bet tas viss uz labu.
 

Another Brick In The Wall @ 06:28

(bez virsraksta) @ 06:18

[info]sickboy:
The moon peers down on a diseased world.
 

(bez virsraksta) @ 02:27

[info]saldumi:
Pēdējā laikā mani ļoti nomoka nespēja atbildēt uz jautājumu, ko nozīmē būt par labu cilvēku.
Mani tas uztrauc daudzos līmeņos - gan sajūta, ka vienmēr nav iespējams rīkoties pareizi pat, ja ļoti gribas, gan tas, ka vienmēr nevar zināt, kā ir pareizi, gan arī tas, ka es īsti neticu, ka tāds "absolūtais pareizuma prinncips", kas būtu pielāgojams visām situacijām, vispār eksistē, tāpat arī tas, vai, ja mēs nerīkojamies pareizi vienmēr, tas mūsu pareizās rīcības nepadara par mazāk pareizām vai vismaz nesamazina to vērtību.
Tāpat es nevaru līdz galam atrisināt jautājumu par to, kas ir svarīgāk - pozitīvs iznākums pēc iespējas lielākai cilvēku grupai vai arī rīkošanās saskaņā ar morāles principiem neatkarīgi no sekām ārējā realitē.

Vispār mani uztrauc doma, ka es neemsu īsti labs cilvēks, jo es ne nemaz nevaru tāds būt, kamēr es sev neesmu līdz galam definējusi, ko es saprotu ar jēdzienu "labs cilvēks".
 

(bez virsraksta) @ 02:41

[info]mafia:
Šķiet, ka istabā bez manis ir vēl kāds. Tā varētu būt vabole, pele vai lielais ods/naktstauriņš.
 

(bez virsraksta) @ 01:52

[info]slaaneklis:
Labi, iešu... lai pamostos no rīta un darītu, ko gribētu.
 

(bez virsraksta) @ 00:47

[info]slaaneklis:
"The solution is pretty simple - they build cars that roll straight off the line, drive to major cities and start driving people around for money."
 

:D @ 00:45

[info]tethys_:
Es ieguvu titulu "seksa princese".
Neiebilstu, skan tīri jauki :D
 

(bez virsraksta) @ 00:15

[info]klusais_okeans:
šī gada mīļākā filma http://www.imdb.com/title/tt0094331/?ref_=nv_sr_2
tajā meitenē nevar neiemīlēties
 

(bez virsraksta) @ 00:06

[info]penny_lane:
es zinu, ka tas ir daudz par daudz prasīts, bet vispār tas būtu ahujena nobrieduši - vispirms iepazīt cilvēku un tad izveidot viedokli. un, ja nu gadās izveidot tāpat viedokli, tad vismaz nojaust, ka šis viedoklis var būt tikai tāds, kāds tev ir visizdevīgākais.
 

(bez virsraksta) @ 00:59

[info]bozena:
Man virtuves skapītī ir vairākas vecas zaptes, kas dažkārt bez brīdinājuma izveļas no skapīša un uzkrīt uz kājas. Nez, ko ar viņām darīt? Varētu iedot kaimiņu Andžam izdzīt kandžu, piemēram. Dažos novados sauktu par ļūļu/ ļergu un vēl visādi.
 

2. Septembris 2015

(bez virsraksta) @ 23:44

[info]banderlogs:
Viss ir iesniegts, tagad sēžam, gaidām un izliekamies, ka mūs galīgi, nu it nemaz neuztrauktu, ja arī netiktu.
 

(bez virsraksta) @ 23:30

[info]slaaneklis:
"unveil in March, pre-orders start then"
 

(bez virsraksta) @ 23:08

[info]veed_logs:
Wow, pateicoties freidlistē nospiestam jūtūbes linkam šodien uzzināju, ka Miley Cyrus ir īsta dziedātāja, kura dzied dziesmas un, kas vissvarīgākais - tiešām māk dziedāt, piemēram:
https://www.youtube.com/watch?v=wOwblaKmyVw

Laba balss un laba balss pārvalīšana, lieliski!
Esmu šokā. Varbūt ir pienācis laiks uzzināt, kas ir Justins Bīberis? Es vairs nezinu, ko domāt.

Citās ziņās:
Turpinu pa bišķim ēst bišu vēmekļus. Šodien atslodzes diena, palikuši vēl kāds pusotrs kilo (vai mazliet vairāk). Ar rupjmaizi un tēju iet iekšā nesaudzīgi daudz.
 

(bez virsraksta) @ 23:04

[info]up:
Neskatieties uz maniem darbiem, klausieties manos vārdos. Nē, neklausieties arī manos vārdos, vienkārši uzticieties man, ticiet, ka es esmu labs cilvēks.

Klau, mīļie draudziņi, a kā būtu, ja mēs te tā kolektīvi pārstātu dirst cits citam un, galvenokārt sev? Nu nedarbojas shēmiņa, kur gribas ir gan par citiem sajusties gudrākam/foršākam/visādi citādi pārākam un vēl arī visiem patikt un tapt uzskatītam par visnotaļ jauku cīņubiedru. Izvēlītes ir jāizdara. Nepatīkamiņas.

Varbūt vajag uzrīkot patiesības dienu cibā, kad visi visiem visu pasaka, nevis pa kaktiem sačukstas, vai aiz muguras skrien kādam par kaut ko sūdzēties vai kādas nu kuram te spēles ir mīļākas? Ne jau agresijas kurināšanas pēc, bet kā krievi pirms lielā gavēņa - sasit viens otram sejas un tad sabučojas un piedod? Vai tomēr bailīgiņi?
 

(bez virsraksta) @ 22:41

[info]narrenschiff:
Ha ha, nu jau visu dienu vairo psihozi ar demogrāfiskajiem rādītajiem. Nē, īstenībā, cik atceros, visu manu dzīvi. Kungi, attopieties, tā taču ir priekšrocība. Citādāk šī apsēstība izskatās pēc kaut kādas padomju domāšanas relikta.
Starp citu, latviešu skaits teritorijā gan ir nemainīgs, varētu pat teikt, ļoti stabils visu 20. gs. līdz pat šai dienai. Lielākais robs latviešu demogrāfiskajos rādītājos joprojām ir otrais pasaules karš, ko pēdējos divdesmit gadus duble, kopē emigrācija un neliela pamiršana, taču tik un tā, ja skatāmies uz latviešu etnosu laikposmā no 1989. līdz šodienai tendences nav kliedzošas, diezgan stabilas, varētu pat teikt, pēc pārejas no zombējoša un kropļojoša režīma uz kādu radikālu citu, izskatās salīdzinoši ok.
 

(bez virsraksta) @ 22:37

[info]citronz:
Tags:

Kad jau tā ir sūdīgi, vēl sūdīgāk paliek no apziņas, ka nav pilnīgi neviena, kam piezvanīt. Reizēm viens ciešs apskāviens ir viss, ko vajag.

Ir jāmāk sajāt dzīvi tā, lai nav vairs neviena, kam rūp.

Da nu nafig to visu...
 
 

(bez virsraksta) @ 22:18

[info]ernuerna:
Un vispār, ziedu vietā es vislabāk gribētu žāvētu vistu, speķi vai dāvanu kartes grāmatnīcās un/vai internetu veikalos
 

(bez virsraksta) @ 22:14

(bez virsraksta) @ 22:03

[info]smille:
Tāks, dārgā ciba, kas gatavo krājumus ziemai - vai kādam būtu interese par sekojošu daudzumu burkām:

5 gab 1l burkas (spilvas Latvijas lauku gurķu burkas)
1gab 0.8l burka (šaurāka un stāvāka)
2 gab 0.5l
2gab 0.4l
5gab aptuveni 0.3l
6gab apm 180ml burciņas (Rūdolfs biezeņu burkas, vāki labi turas, atceros, ka pērn kāds par šādām interesējās)
2gab apm 130ml dažādas formas burciņas

Visām burkām ir vāki + vēl tikpat vai vairāk vāki rezervē.

Ja nu kādam vajag, tad varu uz pāris dienām salikt kastē, citādi lidinu laukā.
 

(bez virsraksta) @ 19:23

[info]mrs:
Laiks šķiet iekonservēts, kā persiku kompots, laimīgs. Mēs esam pārstājuši ģērbties no rītiem, jo mēs tāpat dienas gaitā tiekam vaļā no visa uzvilktā. Manas lūpas ir pietūkušas, kājstarpe ir mazliet sūrstoša un manu miesu klāj Stasa atstātās zīmes. Mēs nodarbojamies viens ar otru, jo nav vaļas nekam citam. Mēs spēlējam mūsu labākās versijas, un pārliecinām viens otru par mums.
Lai arī mēs dzīvojam uz mūsu planētas, es ik pa laikam iedomājos, kā es gribētu tikai nedaudz, un tikai vienu mazu pēdējo reizīti, atvērt mazu smaržīgu kokaīna paciņu, un sajusties absolūti laimīga un pilnīga līdz galam, pabeigta kā Šūberta 8.
 

power leak @ 20:57

[info]sniegabrist:

Kāds labvēlis komunālā virtuvē nogriezis uguni zem griķu katla, kuru tur uz stundu aizmirsu, aizlasījusies pa piecdesmit tabiem. TiNi sviests kārtējais. Kur lai aizbēg.
Arī šajā darbā nīkšana, gribas prom.
Griķiem toties gatavības pakāpe ideāla, paldies.
 

(bez virsraksta) @ 20:47

[info]heishy:
vienvārdsakot secinu, ka septembrī man ir jāiet ziemas guļā. Vismaz kas attiecas uz darba fronti.

A pārējais gan uz urrā jāuztur.
kārtim prasi '' ko man darīt, ko man darīt?'' šīs saka, atpūties!

jābeidz pauri lauzīt.
 

Par mazajām lietām, kuras nesaprotu, neprotu un nejūtu @ 20:20

[info]almighty_j:

Tevi ievelk kabīnē kopā ar n-tajiem bikšu pāriem.
- Nē, šīs ne uzreiz!
- Pag, kāpēc?
- Jo copy-paste? Tādas pašas kā iepriekšējās?
- Kas vainas iepriekšējām? 5 pārus būtu nopircis, ja būtu pieticis naudas!

Atbilde neseko. Vai varbūt seko nopūta, ko pavada grūti raksturojams acu skatiens ar aptuveno hipotētisko jēgu - pizģecbļe, lohs.
Laikam. Minu pēc sajūtas.

- Nu, un šī..
- Nē. Neglītas!
- Bet pēc kā Tu secini, ka neglītas?
- Tak pēc lauķa! Par platu! Kā tēvam nospertas! Pretīgā krāsā! * insert your reason here *

Dafuq, risinās dialogs manā galvā. Kas ir tie principi, pēc kā tu secini, ka šitā drēbe ir ķipa neglīta, nepiestāv, neder, vienalga? Pēc čirkainiem matiem? Brūnām acīm? Tievām ciskām? Tur nav loģikas! Tajā visā nav ne kripatas loģikas! Tā, it kā ģērbšanās būtu kaut kāda uz sajūtām, emocijām un fīlinga balstīta padarīšana. Kamēr man vajag vienkāršību, ilgmūžību, kaut ko neuzkrītošu, izturīgu, militāri-praktisku, kaut ko tādu, ar ko var gan metināt, gan mežā brist, gan pie auto stūres sēdēt. Ērtu. Nevis hipsterbikses ko vilkt pie baltrocīšu krekla. Vēl atliktu izskūt paurim abas puses un galīgs saldais čalis.

Es varu perfekti paskaidrot, kā veidojas zudumi garā vadā sprieguma krituma dēļ, un kāpēc cementa-kaļķa apmetums nedrīkst būt par treknu. Mehāniski. Bet šitā man ir bijusi mistērija kopš laika gala - kas izskatās labi kopā ar ko un, bļe, kāpēc. Un kāpēc tad, ja tas tā ir, tad šie principi nav universāli un katram patīk kaut kas cits. Ununun.

Gravitācijas konstante ar nelielām variācijām pa lielam ir PILNĪGI vienāda visur uz planētas, un tai ir pohuj, vai tu esi žīds, nēģeris, baltais, sarkanais vai dzeltenais. Pa lielam mans riebums un panika iepērkot apģērbus, ir tieši tāda pati. Tai ir pohuj. Jo visā 'gaumes' un 'labi izskatās' lietā nav nekā loģiska. Nekā izmērāma, nekā konstanta, taustāma, viss ir no pirksta izzīsts.
Nice.
 

(bez virsraksta) @ 20:40

[info]str:
https://www.eriga.lv/Default.aspx
skolēna etalonam pierakstīts
sarežģītākais procesā bija atrast pieklājīgu bildi
 

(bez virsraksta) @ 20:18


Nepabeigtā dienasgrāmata