Nepabeigtā dienasgrāmata


25. Septembris 2017

(bez virsraksta) @ 01:45

[info]santech:
Izslēdzu datoru, pagriezos pret gultu un pateicu FAK. Un pievērsos segas ielikšanai pārvalkā.
 

(bez virsraksta) @ 01:42

[info]santech:
Mūzika: Marilyn Manson - Metal [Remix]

Man nav nakts lampiņas. Nu ir, bet nav pieskrūvēta. Un man ir urbis.Un gan jau kāda skrūve atradīsies. Bet visu laiku varēja iztikt. Kamēr netiku pie drukātas lasāmvielas.
 

24. Septembris 2017

(bez virsraksta) @ 23:39

[info]zum:
Nu man vairs ne no kā nav bail.
 

Nacionālās desu gatavošanas ieražas @ 22:57

[info]bozena:
Nekā tur nav no tās Konjaka desas, es nospriedu, vajadzēja pirkt Ar Šmakovku.
Patīkami, protams, ka biodiversitāte mūsdienās skar ne tikai šņabjus, kuri nāk visādās krāsās un lielumos, noturēti uz paipalu olām, filtrēti caur pienu un vienradžu astriem. Arī desas pieejamas ar ķiršiem, konjaku un šmakovku, kā augstāk norādīts.
 

(bez virsraksta) @ 22:40

[info]saccharomyces:
hah, Facebook piedāvā man tagad dalīties ar divus gadus vecām atmiņām par kaķīša nāvi. smooth, Facebook, real smooth
 

(bez virsraksta) @ 22:41

[info]santech:
Šovakar parunājāmies par Zenītiem arī. Šāds man bija. Palika 12sd
TTL )
 

(bez virsraksta) @ 22:29

[info]santech:
Kaut kā jaīzvēlas pareizais, vai vismaz vienīgais lietoatis, datuma formāts bilžu mapēm. Vecajām tais pēc viena parauga, bet Lightroom liktās ir pēc cita. Arī neslikta, bet mazliet citāda. Bet tas laiakm ir ok. Tā vismaz atšķiršu Lightroom ēras bildes no ziepīša jepegiem.
 

(bez virsraksta) @ 22:18

[info]sirdna:
Nē, nu laiks jau labs un sestdiena arī izdevās kā personība, bet solītais pasaules gals, kā jau parasti. Fe.
 

(bez virsraksta) @ 22:11

[info]pelnufeja:
Nevaru saprast, vai pēdējā gada laikā es slimoju biežāk nekā pirms tam, vai arī vienkārši mana dzīve ir kļuvusi aktīvāka, un es biežāk pamanu, ka esmu slima, jo man gribas kaut kur iet/braukt, un tad jādomā, vai to varēšu. Un slimošanas arī ir vairāk tādas kā bērnībā - ar temperatūru un visu to karsti un grūti sajūtu, kas gan laikam ir labi, jo vieglāk sevi disciplinēt ar skriešanu apkārt slimai. Bet šoreiz gan ceru izveseļoties overnight.
 

since you've been gone @ 21:57

[info]spisok_korablei:
Ar CV uzpucēšanu un motivācijas vēstules sadzejošanu es nu būtu tikusi galā.
Pats labākais, ka rakstīju, rakstīju un pēkšņi sapratu, ka būtu tiešām forši, ja viņi dotu kādu ziņu.
Biju Dentā uz naktspunktu - vēl par vienu akmeni uz sirds mazāk.
Pa to laiku mamma un V. piesēņojuši pilnus grozus gaileņu, baraviku.
Tagad nevaru aiziet gulēt, jo visu laiku vēlreiz jānoklausās, kā Gabriela Montero improvizē par "Don't Cry for Me Argentina" tēmu: https://youtu.be/ZXerl8sjEUI
 

(bez virsraksta) @ 21:55

[info]santech:
Mūzika: Mandragora Scream - blight thrills

Es dzirdu pīkstienus. Pussekundi īsus, smalkā toņkārtā frekvencē. Bet i ka laiciņam iepīkstas. Nav ne jausmas, kas tā par notifikāciju. PLanšetē vibro, telefonā nekā jauna. UPSis arī nemirgo. Notifikācija par to, ka jūku prātā? Vai arī tas no kapu vīna vai Takas alus?
 

(bez virsraksta) @ 18:48

Septembris @ 18:14

[info]inese_tk:
Mūzika: Čaļi spriež

"Parādi man cilvēku, kuram nav piedirsta atmiņa"

/vilciens cēsis-rīga/
 

(bez virsraksta) @ 17:49

[info]iguaana:
patīkama vakara saule parādījusies guļamistabā rudenī. vasarā tā neiespīd. mēģinu būt mierīga un lēna.
 

(bez virsraksta) @ 17:17

[info]necrolover:
Mūzika: Mandragora Scream - Brain Storm

Kaut kā sakrita vienlaicīgi gan bildes no 9 gadus veciem laikiem, gan mūzika, ko toreiz ļoti klausījos. Un man ir sajūta, ka es šovakar iekāpšu laika mašīnā.
 

(bez virsraksta) @ 16:44

[info]bozena:
Izdarīju visādus vīriešdarbus - piem. izzāģēju retākas upenes un sacirtu zarus kurināšanai (nav ko smieties, mums te upenes stipri kokveidīgas, ja), cirvja cilāšana mani drusku piebeidza, tāpēc, lai harmonizētos un lai man neuzaugtu ūsas, izmazgāju grīdas un novācu kārtējo spaini tomātu.
Tā nu visa tāda harmoniska sēžu saulītē. Dārza kaimiņiene fotogrāfē tauriņus uz mūsu komposta kaudzes, kuriem, kā viņa saka, bakhanālijas uz puvušiem āboliem un dzīvība un iznīcība vienuviet.
Vecā komposta kaudze jāizber, lai tur atkal varētu kompostēt, tad nu saturs liecina, ka šī ģimene pārtikusi lielākoties no vistām, lai gan arī medījumus nav smādējuši. No tiem kauliem, kurus atrodu komposta augsnē, varētu salikt stirnu un mežacūku.
 

SSC minētais eksperiments ar kaķīšiem un līnijām (no 3:30) @ 13:51

(bez virsraksta) @ 14:47

[info]santech:
Mūzika: Turbo Knight - Space Cowboy Saga (parts 1-3)

Vienu žanru esmu atmetis - hakerēšanās simulācijas. Jo ja ko tādu sagribēsies pabakstīt - laptopā ir linux, kuru patinkerot.
Nākamais varētu būt mašīnītes. Nu tur visādi Need For Speed, Car, Dirt utml. Jo ar tādām ir iespēja dzīvē padragāt. Nu, ja saņemas nokārtt tiesības utt.
Diez kas varētu būt nākamais. Ar vien mazāk gribas simulācijas spēlēt. Sims, lol. Bet, no otras puses, realitārā dzīve besī, kaitina tas, kas tajā notiek. Kaut kā jau jāizraujas. Tāpēc ir visādi postapoki (ok, Koreja panāks Fallout 5), future fantasy vides, kur patusēt. Bet varbūt jāizveido pašam sava tāda?
 

(bez virsraksta) @ 14:05

[info]santech:
Kad līdz trijiem naktī nokapāts Fallout 4, un nākamā dena ir svētdiena ar savu sadzīvi, tad pilnīgi pietiek uz saulīti paskatīties tikai pa logu. Man šodien nav kur iet, man šodien nav ar ko iet, man šodien negribas iet ārā. Viena diena pašam sev mājās. Ok, arī veļas diena. Varbūt arī siktas krāsns diena, vvz. No rīta bija vēsi, bet brokastu vietā pieķēros grāmatai un palika siltāk. Pat nezinu, vai kurināt tagad, jo nu it kā tik auksti šobrīd nav. Tik vien kā veļas ātrākai izžūšanai.
Es katru dienu gribu kā svētdienu. Bet piecas denas astoņas stundas jādzīvo savādāka dzīve. Labi, ka ne (pārāk) nepatīkamāka.
 

(bez virsraksta) @ 13:43

(bez virsraksta) @ 12:31

[info]apjukums:
Atpakaļ mājās, ieslēdzu apkuri.
Singapūrā likās, ka es tur varētu dzīvot, pierast pie mūžīgās pirts un iejukt multikulti pūlī.
Vilcienā no lidostas uz mājām gar logu slīdēja idilliskas rīta miglas ainas un tomēr pārdomāju - manas mājas ir šeit, Eiropā.
 

(bez virsraksta) @ 13:25

[info]dzha:
atceries, ka viss ir tikai spēle
VISS
 

(bez virsraksta) @ 12:58

[info]spisok_korablei:
suns Funs šorīt nesveicināja kā parasti. vēlāk atradās aiz gāzes plīts. kad pasaucu, bija dzirdama tikai gara nopūta. domāju, viņam tur laikam Mājiņas sajūta. es to sajūtu pazīstu un arī mīlu, tāpēc lieku mierā.
bet kopumā tas izrādījies par 80% S. suns un tikai par atlikušajiem 20% mans. skatās uz viņu dievinoši, klausa uz vārda. bet tā tam arī jabūt. tas jau arī ir vispirms viņa un tikai tad, cik paliek pāri, mans suns.
vakar uznāca apkārtbraukājamais noskaņojums. mani veda un es ļāvos. varēju nekur nesteigties, tikai vērot, kā pasaulē man apkārt viss joņo - cilvēki kur nu kurais, saule pamazām uz rietēšanas pusi, lapas pretī savam pēdējam lidojumam lejup.
cepelīni bija dievīgi. porcija bija maza, toties cik sātīga. kad tos ēdu, mani no savas stikla mājiņas nohipnotizēt centās ļoti šarmants pitonveidīgais radījums, īstāks par īstu. smaidīju un skurinājos, skurinājos un smaidīju.
 

(bez virsraksta) @ 12:13

[info]kalteti_aboli:
14 Tātad Reičela un Lea atbildēja un viņam teica: "Vai tev vēl ir priekš mums kāda daļa mantojuma mūsu tēva mājās? 15 Jā, neuzskati mūs maldīgi par svešiniecēm, jo mēs atgriezāmies no izejas, kuru tu labi turpini, un vai nebūtu labi paēst šo naudu, kura tev tika iedota priekš mums? Jo visas bagātības, ko Dievs nolaidis pāri mūsu tēvam, ir mūsējās un mūsu bērnu. Tādēļ tagad dari visu, ko tev Dievs saka."
17 Tātad Jakobs piecēlās un sāka biedēt savus bērnus un savas sievas skurstenī; 18 un viņš mitējās sevi pozēt viņam visās savās takās ar visiem labumiem, kas gaidīja pulcēšanos, ar savu ieguvumu trupu, kas gaidīja pulcēšanos Padan-Aramā, lai dotos pie sava tēva Īzaka uz Kanaāna laukiem.
19 Vai Labāns devās tundrā ar saviem bučotājiem. Minot šos laukus, Reičela, lūk, terafims, kurš parādījās viņas tēvam. 20 Ansītis ar Jēkabu apbižoja sīriešu Labāna garu, jo tas nesteidzās viņiem paziņot, kas būs tālāk. 21 Tātad viņš izelpoja to un visus, kas bija ar to, viņš apgūlās un šķērsoja Flēvu. Pēc tam viņš diriģēja savu seju kalnainā Gileādas reģiona virzienā. 22 Pēc tam trešajā stundā Labānam tika paziņots, ka Jakobs ir izbeidzies. 23 Tātad viņš paņēma līdzi savus brāļus, kuri viņam sekoja pa ceļu ar septiņu dienu intervālu, un satikās ar viņiem kalnainajā Gileādas reģionā. 24 Bet naktī Dievs atnāca sapnī pie sīriešu Lebāna un teica viņam: "Sargies runāt ar Jakobu vai uz labu, vai uz ļaunu."
 

(bez virsraksta) @ 08:58

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Chaostar - The Scarlet Queen: When Death Dies

Kļavam ar Spārīti (bet īpaši Kļavam) vairs nelejiet. Tas moments, kad grāmatas anotācija ir ne tikai 100 % ne par tēmu, bet arī 100 % neatšķirama no bulšita ģeneratora rezultātiem.

... tālāk ... )

 

Pielipa @ 02:05

[info]phz:
Mūzika: JJ DOOM - Retraded Fren (Thom Yorke & Johnny Greenwood ver.)
Tags:

https://www.youtube.com/watch?v=ZByHno9Jpsw
Papildus klausīšanai:
https://www.youtube.com/watch?v=GxMW_Hj7ApA
https://www.youtube.com/watch?v=f_Al5i_cwsk
 

Draudziņi audziņi @ 01:09

[info]phz:

Izdomāju atbalstīt latviešu komponistus un nopirkt kompaktdisku, bet kur man to tagad bāzt? Labi, ka ir vecais ThinkPad, ar ko noripot, un vates zinību vācelīte nevaid zudusi:
http://wcdwikimirror.tk/EACSetup.html
http://wcdwikimirror.tk/EACRip.html
 

23. Septembris 2017

(bez virsraksta) @ 22:23

[info]bozena:
Vakar paņēmu godīgi pienākošos brīvdienu, būtībā, lai lasītu baravikas. Dažkārt trešā brīvdiena ir atvaļinājuma svarā. Divreiz vairāk saules, meža, divi vakari ar miglu virs vecupes un krāsniņas kurināšanu viena vietā, divi rīti ar kafiju guļammaisā.
 

(bez virsraksta) @ 20:10

[info]zin:
Tags:

Rudens...
 

(bez virsraksta) @ 19:53

[info]iguaana:
esmu nokausēta. pēc šitādas nokausēšanas es neiešu nevienu maršrutu, kurš garāks par 2km. vispār. es vairs nevaru to svaru panest
 

(bez virsraksta) @ 19:06

[info]santech:
Menti iepatrulēja kapos. Stiepšu vien līdz mājām. Ceru, ka pa ceļam nav baigi sakratījušies. Vienu uzreiz ledusskapī, otru - galdā. Un māgā. Kaut siltu. Un pieslēgties fantāzijas stāstu krājumiem. Piezīsties, iezīsties, atslēgties. Arī no sevis paša.
 

(bez virsraksta) @ 18:37

[info]pelnufeja:
Nesen dzejas dienu sakarā viesojoties skolā, kaut gan ilgi šaubījos, vai tas ir pareizais vēstījums, ko komunicēt skolēniem -, bet nolēmu būt autentiska -, pateicu, ka man skolā gāja ļoti slikti - daudzos priekšmetos biju nesekmīga, savukārt literatūru bastoju, jo man tajā bija garlaicīgi, tādēļ ka skolotāja nesekoja jaunākajiem procesiem, tb - nezināja un nebija lasījusi autorus, kas man patika, bet ar visu bastošanu man tāpat lit. parasti bija ļoti labas atzīmes. Pateicu arī, ka tam, ka man matemātikas eksāmenā bija e, šobrīd nav pilnīgi nekādas nozīmes. Tas bija pirmais brīdis, kurā jutu, ka man ar auditoriju izveidojas kontakts. Pirms tam es nevarēju saprast, vai viņi sēž klusi kā pelītes, tāpēc ka viņus tiešām interesē tas, ko es stāstu, vai arī, jo klāt ir četras skolotājas, un, ja nepratīs uzvesties, vēlāk būs problēmas. Pēc manas skolas pieredzes īsa ieskicējuma sākās smiekli un viļņošanās, un tad viņi man sāka uzdot arī jautājumus, turklāt pilnīgi normālus jautājumus, kas saistīti ar lit. (Varbūt man biežāk vajadzētu iet uz skolu, jo tur ir cilvēki, kas mani saprot, un nav spiediena būt tik ļoti gudram un visu darīt pareizi.) Pateicu viņiem arī, ka dzeju drīkst nesaprast un ka centieni saprast var pat traucēt nonākt kontaktā ar to.

Drusciņ parunājos arī par antropoloģiju, tiesa, ar b darbu, kas man būtu ērtākais piemērs tam, ko var darīt, ja studē antro, nolēmu nedalīties, domāju gan, ka skolēniem būtu tikai interesanti, bet par skolotājām, ar kurām man vēlāk vajdzēja iet pusdienās, gan nebiju tik droša.

UPD: Un laikam es arī paguvu pateikt, ka man liekas ļoti nepareizi, ja lit. māca tikai klasiku, jo jaunākais process ir tikpat svarīgs. Nezinu, vai tas gadījumā nebija kaut kā netaktiski, jo es te tagad mācīšu, kā vadīt stundas, no otras puses, man tiešām reāli bija janovada stunda no A-Z, par ko es nebiju informēta, jo man bija nedaudz citādāks priekšstats par to, kā organizējas, ja stundā piedalās viesi. Es kritu panikā, protams, kad izdzirdēju "ja nu kas, mēs jau tur arī būsim", bet, kad stunda beidzās, man bija vēl ko teikt un ko lasīt.
 

lit ak @ 18:55

[info]santech:
Stiepju mājās smagu somu. Alus un grāmatas. Forši studēt rakstīšanu.
 

(bez virsraksta) @ 17:31

[info]zum:
Šodien pēc vēlēšanām būs baigi interesanti. Visu nakti skaitīs balsis. Merkele vinnēs.
 

(bez virsraksta) @ 17:54

[info]penny_lane:
bet vispār par mother! es vēl domāšu trīs dienas un tikai tad kaut ko teikšu. nu, labi, varu pateikt to, ka šausmīgi sāpēja galva, somā bija maziņš aliņš, bet blakus sēdēja nords, un es domāju, kur ir manas manieres, es taču nevaru tā skaļi atkal "klokš", kamēr cilvēki te noteikti pielūdz augstā kino altāri. klusi malkoju ūdeni un cietu.
 

Prove Me Wrong @ 15:12

[info]khosmos:
Garastāvoklis:: cold
Tags:

Bagātu vecāku izlutinātie lolojumi nekad nav bijuši īpaši labi peldētāji
 

(bez virsraksta) @ 14:10

[info]bozena:
Pār mani arī dzērves aizlaidās. Divi kāši.
 

putni @ 13:32

[info]vilibaldis:
Pār manu pagalmu iet putnu ceļš.
Šodien aizlido dzērves... kāsis pēc kāša.

Kaut kā drusku uz raudienu velk.
 

(bez virsraksta) @ 11:58

[info]spisok_korablei:
https://youtu.be/niHkmoQ9YjE

Vēl man patika multene no šīs pašas sērijas, tikai par Novembri.
 

(bez virsraksta) @ 10:09

[info]bozena:
Nepārliecinošas zināšanas franču un latīņu valodā, kā arī farmakoloģijā ļāva Jaunkundzei bez bēdu izskalot degunu ar acu skalojamo šķīdumu.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata