Nepabeigtā dienasgrāmata


21. Novembris 2014

(bez virsraksta) @ 02:48

[info]pelnufeja:
Ārā ir uzsnidzis.
 

(bez virsraksta) @ 02:36

[info]sirena:
Tags:

 

pārītis @ 02:16

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: sleepy
Mūzika: Delerium - Eternal Odyssey - YouTube : https://www.youtube.c

 

(bez virsraksta) @ 01:06

[info]banderlogs:

Ja godīgi, es jau sen esmu atmetusi cerības, ka kādu dienu varētu kļūt par tādu ļoti apzinīgu un čaklu pieaugušo, kurš neatliks visu uz pēdējo brīdi un mācīsies/strādās, kad vajadzēs mācīties/strādāt, nevis skatīsies seriālus vai siekalosies gar viktorijas sekrēta mājaslapas krūšturiem. Tagad jau es priecājos, ja vienas dienas laikā saņemos un izlasu 20 lappušu akadēmisko rakstu un ieeju dušā.
 

(bez virsraksta) @ 01:59

[info]pelnufeja:
Ja šis nebūtu tāds laiks, kurā principā nav laika, man ļoti gribētos tādu kopābūšanu, kurā var ilgi, ilgi sēdēt vai gulēt blakus un neko neteikt. Tas laikam būtu kā nopirkt pašu dārgāko kūku veikalā zinot, ka tev principā vispār nekam nav naudas.
 

pirmais sniegs @ 01:51

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: happy
Mūzika: Delerium - Silence (ft. Sarah McLachlan) (Airscape Remix) [O

... un pa to laiku, kamēr ņēmos ar i3wm, baobab, ultra-flat-icons, thunar un citu jūzerspeisu un raisu manā baltajā kastē nelielā Hektora pavadībā, laukā uzsniga pirmais sniegs, maigs, balts un liegs.

Tāda tīra un gandrīz svēta sajūta.

P.S. Pēc seniem laikiem atkal klausos "Delerium". Abet ir OK! Izklausās popsīgāk, nekā man agrā jaunatnībā likās, bet zināmiem prāta stāvokļiem ir ļoti pat OK. Saitiņa: Delerium - Silence (ft. Sarah McLachlan) (Airscape Remix) [Official Music Video] - YouTube. Kaut kad sen, sen, Delerium'u sāku klausīties ar šo gabalu: Delerium - Duende [Official Music Video] - YouTube.
 

(bez virsraksta) @ 01:30

[info]saccharomyces:
"it's not suicide if you're already dead"
 

YOLO @ 01:06

[info]khosmos:
Mūzika: Aurora
Tags: , ,

es dzeru savu pirmo vīnu, un tur ir viena no skaistākajām vasarām manā līdzšinējā dzīvē. kad es lasīju ogas, es apdedzināju plecus, man koda sarkanās skudras un lapsenes, uz pleciem kāpa suņi, un pulxteņi puxtēja savā nodabā, lai puxt. tad es sadedzināju blenderi. kad pabeidzu darbu, es uzdoomoju un klausījos sienāžos un iepriekš nedzirdētos putnos aiz loga. un tā katru mīļu nakti klausījos. man patīk, ka šis pirmā vīna baudīšanas vakars ir arī pirmās snigšanas vakars. ou, zač, nekāda kognitīvā trokšņa, tīra mīlestība. tajā pat laikā esmu uzvilkta kā dzegužpulkstenis un nezinu, kad man ir jāzvana tā Īstā Stunda, laikam tagad.
 

(bez virsraksta) @ 00:39

[info]traffico:
Nudien- kā es esmu nonācis TIK tālu- DARBS (man patīk, es piedalos etc.), projekti sakarā ar DARBU, tā saucamās ārpusklases nodarbības ar priekšņiecību (jo tādi viņi it kā skaitās, pat ja seni un labi draugi), plus paša vecie/labie/nebeidzamie peļņas avoti. Nav brīnums, ka vakar aizgāju gulēt pirms 4 AM. Un tad vēl domas pa galvu rosījās.
Draudzene/priekšniece paziņoja, ka februārī "tomēr" brauc uz Taizemi. Žēl, bet es palieku par galveno, jo viņas vīram vārdnīcas termiņi (nu jau mēnesi kā "neaiztieku"- praktiski nezvanu un e-pastus sūtu ārkārtas gadījumā.
Kaut gan gribētos teikt- vispār es arī braucu prom, teiksim, uz 2 nedēļām. :) Es to varētu izdarīt pašā sezonas karstumā- tā lai no "sirds"?! :)

No otras puses- tās 4 brīvdienas mazliet izsita no sliedes, jo neko, pilnīgi NEKO neesmu ne sazīmējis, ne kādu bildi patīrijis etc. NEKO! :)

Toties biju uz Krievu Drāmu- uz "Indrāniem". Bija OK. Man pat patika. Un viņiem ir pīpētava- paņem augšā burbuļūdeni, garāmejot uzraugjaunkundzei pahautā- "Bet ar glāzi tak drīkst?!" un smuki vēro Līvu laukumu ar pīpi vienā, glāzi otrā rokā. Iešu vēl.

Un lāpu gājiens bija pilnīgs "..zģec".
 

(bez virsraksta) @ 00:27

[info]art_sua:
  šodien atvadījos no vasaras, skatoties kā attālinās Sicīlijas sala. ļāvu saulei vēl pēdējo reizi sakarsēt vaigus. baltu putojot dzidrzilo jūru, kuģīs veda atpakaļ uz kontinentu. šauruma vidū skatiens pievērsās okeāna virzienā apspīdētajam horizontam. tukšie kilometri. šis bagātais ūdens vairs nešķir no man svarīgākā, beidzot esam uz vienas zemes. atvadījos no palmām un kaktusu augļiem tik sulīgi sarkanajiem. neaptverami daudz tika atstāts uz šīs salas. veselas pilsētas iemīļotas un desmitiem cilvēku, pat daži mājdzīvnieki. cita pasaule. cita dzīve.
  atgriešanās Romā liek justies kā mājās. jau zināmas ielas un draugi. nekādu problēmu. pats vakars arī skaists un veiksmīgs. saulriets krāsoja debesi pat zaļganīgos toņos, kalnu silueti iezīmējās aizvien tumšāki, pilsēta izskatījās kā izlieta zvaigžņu jūriņa starp tiem. te beidzot arī redzams rudens. ķermenis atpazīst, viss atkal līdzsvarā, es dodos pareizajā virzienā. šī sajūta bija pametus, kad aizdevos vēl tālāk uz dienvidiem. bet tad sirdsbalss vairs neizturēja, lika mainīt plānus, apgriezties uz papēža un desmit stundās pieveikt jau pusi ceļa.
  divas trīs pieturas uz tad mājas, Liona. 

(bez virsraksta) @ 00:20

[info]neraate:
ieraudzīju sniedziņu, apraudājos
 

novembris @ 00:20

[info]inese_tk:

ārā notiek TAS.
 

jo balti @ 00:14

[info]piii:
Mūzika: Tumsa - Miegs neatnāc

bet ko es šodien darīju

nomainīju gultasdrēbes uz baltām
mazgāju baltās pagājušo svētku drēbes
pucēju un apjūsmoju jaunos, šodien iegādātos baltos ziemas zābakus
dedzināju baltu sveci

un sagaidīju pirmo sniegu

viss ir pareizi (?)
 

fetiši @ 00:12

[info]traffico:
Tags:

Vai manu dieniņ, vai! Kur es iebridu un ko atklāju-
http://www.storenvy.com/products/8780457-breakaway-argyle

Un katra atšķirīga. Pat man ar visu manu zeķu čupu, kur katrs pāris savādāks, būtu grūši salikt viņas vienā pārī... bet siekala tek. Tikai es nestaigāju ar TIK īsām biksēm. Un Ziema jau klāt. Echh- viss tik sarežģīti, tik sarežģīti!

Bet ja man tādas būtu, tad es krogos lepni liktu kāju pār kāju! Vot! :)
 

20. Novembris 2014

(bez virsraksta) @ 22:06

[info]devour:
Pēc miljons gadiem ir pienākusi reize, kad gaidīšu svētdienu lai uzzinātu kā viss notiks. Moš būs labi.

WWE
 

#it's a kind of magic @ 23:51

[info]yeux_glauques:
the first snow.
 

pirmā diena @ 23:50

[info]f_g:
Ceru, ka tās nav tikai pieklājības frāzes.. ceru,ka publikai tiešām arī patika gan ekskursija, gan vakariņas. Jā, visi nedaudz nosala, bet tāds jau mums tas novembris ir.
Tagad gulēt. Rīt sanāksmes diena.
 

SNIEGS! @ 23:38

[info]lmr:
Garastāvoklis:: SNIEGS!
Mūzika: SNIEGS!

SNIEGS!
 

(bez virsraksta) @ 22:13

[info]coletya:
Tags:

Jau pusotru mēnesi strādāju, bet iepazīstināja departamenta sanākšanā tikai šodien.
Tad pirmā no trim Ziemassvētku ballītēm/pasēdēšanām uni un diezgan, teiksim, nūģīgi. Visi tie profesori ļoti stīvi (gan jau tāpēc, ka alkoholiskie dzērieni par maksu).
Bet viens indivīds daudz interesanta par akcijām stāstīja.
Rīsu desertā atradu veselu riekstu, dabūju dāvānu. Georg Jensen ZS zvaigzni.
Rīt intervijas ar pāris viceprezidentiem.
Vispār ir labi.
 

(bez virsraksta) @ 23:23

(bez virsraksta) @ 23:17

[info]dzi:
pirmās mini sniegpārsliņas šosezon.
 

(bez virsraksta) @ 23:15

[info]lenora:
Mūzika: Marissa Nadler – I've Got Your Name
Tags:

Marissa Nadlere, drūmas domas un pirmais sniegs... ambiance b*e!
 

(bez virsraksta) @ 23:11

[info]tvarj:
nekas jau neliedz rīkot mazus svētkus ikdienā
tāpēc šodien vakariņās sušī (sušī man, sušī tētim, bet Lūcijai - ingvers)
un rīt. rīt no rīta es gulēšu!
nu labi, es piecelšos saģērbt bērnu uz dārziņu...
bet pēc tam toooočna gulēšu!
 

(bez virsraksta) @ 22:54

[info]scaramouche:
Kaķi saka "fuck the system", apgāžot vienu un to pašu miniatūro miseni atkal un atkal.
 

(bez virsraksta) @ 22:40

(bez virsraksta) @ 22:27

[info]marija:
Vīns ar zivju eļļu
 

(bez virsraksta) @ 23:46

[info]ceezija_stienis:
Ir jābūt tādām gaļīgām, zaļām lapām.
 

stratifikācija @ 21:35

[info]saccharomyces:
man gandrīz vienmēr ir diezgan ļoti žēl smirdīgo bomzīšu autobusos, jo visiem, izņemot varbūt cilvēkus bez ožas, viņi (pamatoti!) riebjas, bet kaut kā tomēr liekas negodīgi, ka cilvēkam, kuram nav pat resursu, lai nomazgātos un dzīves kvalitāte visticamāk jau tāpat nav tā augstākā, būtu tāpēc visur jāiet kājām.
 

(bez virsraksta) @ 18:28

[info]bozena:
Svētkos man gadījās nonākt iekš Nabaklab. Es biju kaut kā iedomājusies, ka tur ir jauki, nu pēc Labas Dabas un tā, bet tā vieta tak ir baisāka kā visa mana dzīve, kā teica klasiķis! Ja man nākamreiz gribēsies dzert sēžot tumsā un lūrot sienā, es nokāpšu šepat mūsmājas pagrabā. Lūk, vēl viena ilūzija sagruvusi! Iemesls psihoterapijai, pareiz, dakter?!
 

Tas bēbis ir kaut kas kolosāls! @ 20:07

[info]ld:
Tags:

Ja es mazgāju traukus, Anna skrien pie galda un ķeksē nost krūzes un nes man mazgāt!

Un kopš vakardienas viņa izmet tukšos iepakojumus! Nupat vakariņās negaidīja maltītes beigas, bet paņemot pēdējo desiņu, nošļūca lejā ar tukšo paku un izmeta gružkastē. Tas jautrākais, ka piena pakas met riktīgajā dzeltenajā!
 

(bez virsraksta) @ 20:55

[info]citronz:
Tags: ,

Pamazām sāku jau pierast, ka katru rītu, dodoties uz darbu, ir jāiziet trakāka drošības kontrole kā lidostā :D Nē, nu labi, lidostā nevar ienest ūdeni, šeit var :D Šorīt sanāca nokavēt- parasti nav īpaši gara rinda, bet šodien bija kaut kādas delegācijas ieradušās un bija rinda vēl uz ielas pat ārā. Par laimi ātri vien mūs pamanīja un palaida bez rindas.

Nākamnedēļ sanāks būt parlamentā vienā dienā ar Romas pāvestu. Jau tagad esam informēti, ka būs ļoti nopietni drošības ierobežojumi. Nav tā, ka mani dikti satrauktu pāvests, bet tas laikam būtu interesanti, ja sanāktu viņu redzēt dzīvajā kaut pa gabalu.
 

(bez virsraksta) @ 19:31

Artuss K indahouse @ 20:11

[info]pinjons:
Tikko sapratu, ka man Artuss Kaimiņš atgādina vienu no pirmajiem Sašas Barona Koena tizleņvaroņiem - Ali G. Vien Kaimiņa gadījumā ir tikai tizlums, bez humora.
 

(bez virsraksta) @ 19:55

[info]15:
pat nezinu kur lai prasa
 

(bez virsraksta) @ 19:18

[info]piii:
svētkiem par godu liku paklausīties tradicionālo Palīdzi Dievs, un konstatēju, ka
vairs nerezonē.
šodien vairs nešķiet, ka esam izklīduši un nīkstam, nešķiet, ka saknes neaug kā nākas, nešķiet, ka žēli jāsmilkst palīdzi, ka dienas sāpētu un liesma dzistu.
 

(bez virsraksta) @ 19:29

[info]scope:
Nu jau diennakti visi trīs esam mājās.
 

(bez virsraksta) @ 18:55

[info]unintended:
Biju gatava zobārstniecības nozarei atstāt vismaz ap 100 Euro, un zobārste mani aizsūtīja mājās- pa gadu neviena cauruma!
Es neticīgi visu laiku pārjautāju, un mani uzreiz atsēdināja- nu priecājieties taču, un ejiet nopirkt mīksto zobu suku.
Un es priecājos, jo sen tā nav bijis- pavadīšu gadu bez zobārsta!
Sajūta gandrīz tāda, kā pokerā blefojot savākt lielas naudiņas :)
 

(bez virsraksta) @ 16:51

[info]mes:
Tags:

Tomēr būs vizīte pie pediatra slimnīcā!
 

rīgas ārta feirs? @ 18:23

[info]ernuerna:
piedodiet, bet kas tieši ir šis??? 
 

(bez virsraksta) @ 18:16

[info]lmr:
šonakt aizmigu latviešu valodas eksāmenā un pamodos desmit minūtes pirms nodošanas. pagājušajā naktī no balkona mani vēroja pīķa dāma, kamēr lasīju neredzamo bērnu. aizpagājušajā naktī es vēmu un siliņa teica, lai pataisu vēl skicītes.

katru dienu apēdu pa šokolādes tāfelītei.

satiku elīzu.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata