Nepabeigtā dienasgrāmata


29. Maijs 2017

(bez virsraksta) @ 21:49

[info]nekurlande:
Bieži domāju, ka tas būtu tik tik labi, ja cilvēkam būtu iespēja kaut kur divas reizes dzīvē izdarīt pašnāvību un atgriezties atpakaļ tajā pašā punktā. Protams, ka vairums gadījumu pirmā iespēja tiktu nolažota pie kāda matemātikas eksāmena, strīda ar vecākiem, vai pie vidusskolas simpātijas atraidījuma. Bet goda vārds, ja man būtu iespēja atgriezties un nesāpināt savus tuviniekus, kuriem nez kāpēc rūp (patiesībā jau tas ir diezgan egoistiski gribēt lai kāds dzīvo/mirst pēc taviem uzskatiem),tātad,ja man būtu šī iespēja, es rīt brīdī pirms saullēkta ielaistu sev lodi smadzenēs. Vienkārši 'kāpēc gan nē' iemeslu vadīta.
 

Pleiofi @ 20:01

[info]dunduks:
Tags:

League One - no one likes us, we don't care, nebūtu gan nekāda vaina arī Bredfordai

League Two - stilīgais (un otrs ilgmūžīgākais) treneris paliek tur pat un rupuči no jūrmalas tiek ārā no pagraba

Championship - terjeri pendelēs piesit haļavščikus (ok, vārtsargs jau arī ir komandā, bet nu tomēr viņiem bija jāpaliek pusfinālā) un Viasat puišeļi var gauži raudāt
 

it's just a story @ 17:42

[info]methodrone:
es skatos uz plaakstera iepakojumu uz metro griidas, bet tas nav plaakstera iepakojums, taa ir magjiskaa ziime no kosmiskaa dieva

ja dievs runaa ar priekshmetiem iz pasaules, tad kaa var taadu valodu iemaaciities? nonjemt no priekshmetiem visus vaardus, padariit tos tiirus, padariit tos jaunus, nevis likt virsuu vaardus, bet just un klausiities. uzpuush veejinjsh un man kaut kas ir dzilji jaaizprot? noseezhas uz deguna pienenjpuuka un atver man acis uz devinjaam dimensijaam? cilveeks pasaka vaardu un mees esam saistiiti uz muuzhu, pirms muuzha un peec muuzha un turpmaak?

anyway, atsaaku skatiities Leftovers, tresho sezonu, un es tripoju. esmu pabeigusi tresho seeriju, un kopaa ar dazhu peedeejo nedeelju iespaidiem, seezhu istabaa un uz katru stuuriiti, graamatu, putekli, pukjiiti skatos ar majestaatisku izbriinu, tuulinj kaut kur atveersies portaals uz patiesiibu.. caurveejaa iechiikstas durvis, istabaa ielido musha, dievs ir tepat.
 

Ladylike @ 17:17

[info]apjukums:
Tu uzvelc smuku kleitu un nodomā, lūk iemesls pacensties iet cēlā, mierīgā gaitā kā jau lēdijām pienākas. Arī karstais laiks nav lēdijām piemērots, jo lēdijas nesvīst. Tā nu ar šo visu padomā es uzsāku ceļu no biroja līdz stacijai. Pirmās piecas minūtes bija cēlas, pēdējās so so, jo es tomēr nespēju pretoties iegribai paspēt uz aizejošo vilcienu, nevis lēdijas cienīgi palaist to garām un gaidīt nākamo.
 

(bez virsraksta) @ 17:55

[info]neraate:
pagājušā nedēļa bija smaga, brīvdienas bija foršas, bet nogurdinošas. smags un emocionāli saspīlēts rīts, rītdienas palīgs noklājies un migrēna gan vēl nav atnākusi, bet plaukstas jau nosvīdušas, kuņģi drusku šķebina un aiz acīm sāk tā kā spiest. un man tikai tāds nieks kā rītdienai jāsameklē SOS aukle, jo es jau jūtu ka būs par daudz un pārdzimšu pūķumātē
 

(bez virsraksta) @ 17:33

[info]santech:
http://www.bilesuserviss.lv/eng/tickets/seminari/visi/unicon-2017-49699/
Sūdīgi tikai, ka nauda beidzās. Moš darba sakarā tikšu na haļavu.
 

nodrinkings @ 16:57

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: calm

man nāktu par labu alkoholu nedzeršana

šodien bija ārkārtīgi grūti

ir košanai jautrās puses, ir neglītās puses; bet šodien sajutu ka vsjo, veselības un saprāta vairs nav palicis tik daudz, lai tos vēl tādā veidā samazinātu

njā

viegli jau nebūs atmest, that's for sure
 
 

(bez virsraksta) @ 16:47

[info]zin:
jau kopš sestdienas vakara alkstu pēc kausēta siera. uz picas. vai siermaizē.
 

(bez virsraksta) @ 15:55

[info]lavendera:

TV šovs «Izkausies redzēts»

(un vēl es šodien grimstu dziļās pārdomās, kā vizuāli izskatās nevis atrotītas piedurknes, bet atrotītas rokas :))
 

Sviests @ 15:44

[info]tethys_:
The 100 grupā pateicu, ka man viens no mīļākajiem tēliem seriālā ir Viks, un saņēmu diršanos, ka viņš taču esot izmests no seriāla par rasistiskiem komentāriem, kā man var patikt. Bet es taču teicu "Viks" nevis "Stīvs", kas viņu tēlo. Es taču izteicos par tēlu nevis aktieri.
Kas man būtu tagad jālasa par visiem rakstniekiem, mūziķiem, aktieriem utt, lai uzzinātu, kas viņi dzīvē ir par cilvēkiem, lai varētu teikt, ka man patīk viņu darbi, kas aktierim ir tēlojums?
Šis korektums ir aizgājis daudz par tālu. Man arvien vairāk gribas izkliegt rasistiskas anekdotes, jo viņas IR smieklīgas, un saukt nekatrās dzimtes cilvēkus viņu bioloģiskā dzimuma vietniekvārdā, jo man ir izbesījis, ka visa dzīve ir jāpavada, iedziļinoties katrā minoritātē, lai tikai kādu neaizvainotu.
Zin ko, ja esi minoritāte, tad tāds ir tavs liktenis cīnīties par sevi. Sorry, man nav jāiedziļinās vergu apspiešanas vēsturē vai sieviešu tiesībās Pakistānā, un vispār man nekur nav jāiedziļinās. Es gribu dzīvot, necenšos nevienu aizvainot, bet, ja man sanāca, nu tad vai nu norij krupi, vai konkrētajā brīdī izklaidro man ĪSOS vārdos, kāpēc tā nevajag teikt, vai arī sit man pa galvu, bet neiedomājies, ka "katram izglītotam cilvēkam jau nu vajadzētu zināt, ka...". Ne sūda nevajadzētu.
Minoritāšu un jūtīgu jautājumu ir miljoniem. Man nav jāzina tas viss. Es cenšos būt pieklājīga, bet arī man ir bijis jānorij daudz kas un jāpaklusē, jo man pašai tas ir ērtāk nekā bojāt nervus katru reizi cīnoties un uzvelkoties, un trakojot un jājot SEV pašai nervus.
Neviens tev, minoritāte, neko nav parādā.
Es klausos arī mizogīnitiskas dziesmas, white power mūziku, esmu apbrīnojusi pilnīgi nekorektas gleznas, jo viņas ir skaistas, un esmu pati stāstījusi anekdotes par lesbietēm, arī tad, kad man likās, ka esmu lesbiete.
Dažreiz tiešām gribas izšaut visas "special snowflake".
 

Nr.403 @ 15:43

[info]hederas_sieva:
Garastāvoklis:: fu*k you all
Mūzika: Kaņepe - Tēja

Vot tā ir jāsāk darba nedēļa! Vispirms pusrītu grimu putekļos, aprakstu kaudzēs un mērijumos. Atnākot no objekta sejas krāsa lieliski harmonizēja ar pelēko džemperīti. Pēcpusdienā viens no strādniekiem atstiepa man pusnovītušu ceriņu un klusējot aizgāja. Pilnai laimei kolēģe ejot ārā nolauza durvju rokturi (to pēdējās divas reizes veiksmīgi izdariju es). 
Katrā ziņā pirmdienu esmu iesākusi!
 

(bez virsraksta) @ 13:36

[info]gedymin:
Par intuīciju - piefiksēšu tādu atgadījumu. Pirms dažām dienām nācu no gym uz dzīvokli. Vienā brīdī pēkšņi sāku skatīties apkārt - ne kāpēc likās, ka šajā apkārtnē kāds varētu būt. Pēc pāris minūtēm tiešām arī satiku kolēģi, kurš nāca no darba. Un izrādās, viņš esot man mājis, kad biju ielas pretējā pusē.

Zinu, ka apzināti šo faktu nepiefiksēju. Bet laikam smadzene to pamanīja tā pa pusei, un apziņas līmenī pēc radās secinājums "vajadzētu skatīties pēc paziņām". Tāds priming: līdz apziņai neaiziet, bet tālāk tomēr tiek izmantots lēmumu pieņemšanā. Aizdomājos, ka apziņa ir tikai aisberga redzamā daļa, bet lielākā daļa smadzeņu strādā auto režīmā. Tā arī rodas intuīcija, lēmumi, ko pieņemam, bet nemākam izskaidrot.

Ja kādu cilvēku ļoti vēlies satikt, tad reizēm gadās saskatīt viņu nejaušos pretimnācējos. Beijesa princips - ja ir spēcīgs priors, vajadzīga mazs evidences daudzums.
 

(bez virsraksta) @ 15:06

[info]ena:
es goda vaards varu saaktraudat no taa cik dieviigs ir damon albarn
 

(bez virsraksta) @ 15:06

[info]lasitajs:
Labas ziņas kaķu mīlētājiem. No bibliotēkas.

IMG_5586
 

(bez virsraksta) @ 15:02

[info]malvine_truse:
Brown noslēdzošais video "4"
 

Kā reiz bija un kā vairs nav @ 14:43

[info]kautskis:
Runājot par citām tēmām: vienmēr tracina, ka LNB projektā "Zudusī Latvija" saliek lietas un vietas, kas nekur nav zudušas un vairāk vai mazāk stalti stāv līdz šai baltai dienai. Varēja tak izvēlēties citu nosaukumu, kas neradītu priekšstatu, ka visa Latvija kaŗos nolīdzināta līdz ar zemi un nekas no viņas nav atlicis, tikai dažas pastkartes.

Turklāt ūdenszīmes uz fotogrāfijām liek tikai mudaki.
 

(bez virsraksta) @ 14:43

[info]roncijs:
zb "kodēt" pie sveša datora, uzbliezu sintakserroru un esmu dziļi laimīgs
 

#daily long read @ 13:13

[info]yeux_glauques:
Garastāvoklis:: the thirst for knowing things

the useless agony of going offline
 

Sirēnas @ 14:02

[info]mako:
Aiz loga gaudo sirēnas. Nebūtu kaut kur lasījis, ka šodien kārtējā reize, kad tās testē, patiesi nezinātu ko darīt. Lido bumbvedēji nomest atombumbu Centrā, sirēnas gaudo - kas jādara? Jālien zem ofisa galda, vai kliedzot jābēg uz Daugavu?
Kaut kāds novecojis pasākums.
Man šķiet, daudz efektīgāk būtu viens plakātisks JPG, ko ātri saliek mājaslapās visādi Delfi, Tvneti u.c. mediji tīklā - kur īsi pateikts, kas jādara un kā jādara. Daudz efektīvāk tas būtu.
Tādus vīiivēee aiz loga var dzirdēt tāpat regulāri - ugunsdzēsēji, ātrie... Nedomāju, ka reālās avārijas situācijās tas ko var paglābt.
 

tas, ko citi tev nestāsta - Toshio Saeki @ 13:45

[info]koki:

xxx )
 

(bez virsraksta) @ 13:28

[info]sirdna:
Ach, zīmoli!

Atminējos, kā saldajā 1990.gadā cierēju pa Rīgu baltās adidas krosenēs, sveiciens no ļoti simpātiskas radu kundzes Amērikā, kuras, diemžēl, vairs nav (kundzes, ne jau Amērikas). Mamma ilgojās, lai mani par tām uz ielas nosit, un rekomendēja šādā situācijā nevis tēlot varoni (jo es biju pazīstams, kā bezbailīgs kauslis, mhm), bet gan nomest tupeles un bļaudamam bēgt. Tāda izdevība gan neradās, jo manas acis, kuras kā divas psihopātiskas ogles zvēroja no mana galvaskausa purvainajiem dziļumiem, atbaidīja kriminālos elementus.

Toties par adidāsenēm man palika pats labākais iespaids, jo tās velna kurpes man kalpoja gadiem ilgi, un, ja es būtu attapies apvīlēt īkšķa nagu, kalpotu vēl šobaltdien. Bet es neattapos, nags izurbināja krosenē caurumu un skaistums bija pagalam. Stāsts par īkšķa nagu ir atsevišķs un varbūt es to kādreiz izpaudīšu, bet varbūt arī ne.

Tai pat laikā, starp citu, manī nocietinājās pārliecība par brendu produktiem, kurus speciāli mūsu tirģelim ražo no sūdiem, jo ASV adidāsene bija nesagraujams tanks, bet adidāsene, ko es pēc tam nopirku tepat, sabruka pēc pusgada
 

(bez virsraksta) @ 13:42

[info]biezpientaure:
stēvijas sargs
 

Par zīmoliem @ 13:00

[info]black_data:
Tags:

Runājot par zīmoliem, kas ir tik fundamentāli kā mātes piens. Nike stāv visam pāri, jo Maikls Džordans un vispār Nike ir viens no deviņdesmito fundamentālajiem zīmoliem. Nike, manuprāt, bija deviņdesmito Apple, un joprojām, ja kaut kas būs jāizvēlas pēc zīmola, Nike man būs pirmā izvēle.

Bet ir vēl viens zīmols kas parāda, ka mātes vietā tevi ir uzaudzinājis MTV, un tas ir Durex. Šo es piefiksēju, pērkot prezervatīvus Latā, jo lielveikalā pie lielā prezervatību plaukta tu vari stāvēt, domāt, izsvērt visas pumpiņas un aromātus, bet ja tev ir jāatbild uz jautājumu kurus, uzmetot skatienu uz plauktu kaut kur tur divu metru attālumā aiz letes, tad atbilde ir skaidra, jo Durex ir drošība, atbildīga rīcība, un tas ko skolā mācīja.

Parasti, atbildot uz jautājumu, vai tevi reklāma ietekmē, iekšējais pusaudzis atbild - nē! Ietekmē gan, un fakin kā ietekmē. Vienīgi iekšējais pusaudzis tagad izvēlas to, ko atceras no skolas.
 

(bez virsraksta) @ 12:58

[info]gnidrologs:
Facebook chief Mark Zuckerberg choked up while speaking about an illegal immigrant “DREAMer” during his Harvard commencement speech and declared that the fight against the forces of nationalism “is the struggle of our time.”

mhm, destroy teh boarders n sheet, sing kumbayaa n sheeeet
meanwhile:


"Mark Zuckerberg now has 16 bodyguards working at his $7million Palo Alto home after 'death threats' from unstable users"

"Mark Zuckerberg's neighbors furious with billionaire's security detail for 'parking illegally' outside his $10m San Francisco home"

"This amazing ocean view is brought to you by Mark Zuckerberg: The Facebook founder's six-foot wall around $100m Hawaii retreat that obscures spectacular panorama for locals"


Dun build walls, build bridges, rite? Rong!

Obligatoriskais:


Pieļauju, ka tādi kā viņš un Soross skaitās ienaidnieki pat no Izraēlas viedokļa. Aškenaziki prosta nespēj funkcionēt nekā citādi kā kaitnieciski savām host nācijām. Man pret Izraēlu patiesībā ir liels respekts šajā ziņā. Rīkojas pragmatiski, atbilstoši situācijai un rūpējas par savu pavalstnieku drošību pirmkārt, par visu pārējo, citkārt. Eiropai un ASV būtu jāmācās.
 

(bez virsraksta) @ 11:48

[info]gnidrologs:


Zō, UK valdība atklāti atzīst, ka līdz šim laiduši savā valstī cilvēkus, kas turami aizdomās par terorismu. WTF?! Varējāt jau nu tomēr noklusēt ņe to aitiņas vēl vairāk sāks bujānīt un nāksies papildīnāt naida noziedznieku lēģerus.
 

#daily educational video @ 12:12

[info]yeux_glauques:
Garastāvoklis:: wastelands of the world
Mūzika: nirvana - lithium

 

(bez virsraksta) @ 12:17

[info]krii, posting in [info]n_komentari:
Tas labi, ka nekautrējies no savas nespējas atšķirt tīģerus no hiēnām.
 

(bez virsraksta) @ 11:35

[info]nekurlande:
Man tik ļoti pretīgi skatīties uz saviem negatīvajiem ierakstiem, kad apkārt ir vodka, ļeta, družba, ļubof, bet neko nevaru padarīt, ka es tā jūtos. Es to daru ar arī ar tādu nolūku, ka pagājušo reizi, kad man pirms trijiem gadiem bija hujova, lasot kāda cita pieredzes par šo, es jutos saprasta un neiekritusi bedrē viena. Nevis tas, ka priecātos par otra nelaimi un vēlētu to kādam. Visa svētā vārdā, es nevienam nenovēlētu šādas mokas. Nevienam. Bet ja ir kaut viena dvēsele, kura jūtas saprasta, ir tā vērts kailam priekšā stāvēt un asiņot. Un tā ir lielākā no manām pārliecībām.
 

(bez virsraksta) @ 11:40

[info]santech:
Pa brīvdienām biju jau aizmirsis, zik darbā "ātrs" internets. Būs vien jāstrādā. Pie viena arī pirmdiena. Pirmsalga. Rēķini.
 

Labdien, Jūs traucē Patēriņa tirgus pētījumu centrs @ 10:58

[info]kautskis:
Nesenais Bi2 koncerts (uz kuŗu es, protams, nebiju) uzjundījis diskusijas, kuŗās minēts arī kāds noteikts sporta apģērbu zīmols. Es gan neesmu attiecīgā zīmola īpašs cienītājs, bet patiesi, pārskatot savu aktīvā sārtvaidža aprīkojumu, pamanīju, ka nevilšus esmu ticis pie vairākām attiecīgā zīmola štātītēm un vilšus izvairījies no viņa sīvākā konkurenta štātītēm (piebildīsim, es dzīvoju Purvciemā). Un kā ar jums?

Poll #21016 Brand loyalty
Open to: All, results viewable to: All

Civilizāciju sadursmē starp trim strīpām un svūšu Jūsu simpātijas pieder:

View Answers

Adidas
15 (24.6%)

Nike
12 (19.7%)

Kāda starpība?
27 (44.3%)

Mēs par Jūsu Gaišību bijām labākās domās
7 (11.5%)

 

skaistie purni @ 10:41

Vācu valoda @ 10:26

[info]mako, posting in [info]darbs:
Meklēju cilvēku, kurš apmēram augustā/septembrī būtu gatavs apmācīt grupiņu no ~10 cilvēkiem vācu valodā. Uzsvars uz sarunu prasmi, ne gramatiku. Klausītāju līmenis - iesācēji.
Saziņa - mako@mako.lv
 

dīvaini @ 09:51

[info]flykting:
kaut kā nemanu cibas terorekspertu analītiskos komentārus par briesmīgo uzbrukumu portlendā.

[info]heda šoreiz neraksta, ka kaut kas te par kaut ko ir samaksājis un rēķins jāpiestāda visiem trampa atbalstītājiem.

savukārt [info]gnidrologs nav nopublicējis līķu foto un nedraud nevienu nogalināt.


 

(bez virsraksta) @ 09:30

[info]nekurlande:
Es neaizmirstu, ka man apkārt ir vislabākie draugi, radi un svešinieki, kuri investē daudz par daudz manā labā. Ceru, ka šis gan neattieksies uz viņiem, bet laiku pa laikam es arī investēju visu ko varēju un redziet kur tas ir novedis.
 

(bez virsraksta) @ 09:06

[info]nekurlande:
Pēdējos mēnešus es katru dienu ğērbu svētku tērpu un svinēju dzīvi. Šodien, tiem sasodītajiem fonā ziedot, no skapja izvilku kleitu, kuru parasti velku bērēs. Pēkšņi viss šķiet kaut kā...pareizāk.
 

GD @ 09:04

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: contemplative

gribas drāzties ^_^
 

you've got to crack a few eggs to make an omelette @ 08:38

[info]zirka, posting in [info]arii_cirsliitis:
itin labi izgulējies, tak vēl nepamodies cirslītis brīvdienas rītā aplej kafiju un ķeras pie brokastu gatavošanas
sagatavo bļodiņu olu kulteņa jaukšanai, izņem no ledusskapja kartona kastīti ar olām, paņem vienu olu, pāršķeļ ar nazi... un olas saturu rūpīgi ielej atpakaļ, no kurienes izņēmis - olu kastītē
 

(bez virsraksta) @ 08:28

[info]pukis:
Vakardiena izvērtās par burvīgu dienu.:) Gulēšana līdz deviņiem, nesteidzīgs pankūku rīts. Un pēc tam devāmies ekspotīcijā uz Gaujas malas mežiem meklēt lapegļu stādus. Pat atradām un astoņus izrakām. Vienu iestādījām pie mājas, bet pārējos vēlāk aizvedām Jēkabam.:) Un staigājot pa mežu saņēmu telefona zvanu, kuru klusībā cerēju sagaidīt. Zvanīja bijušais darba devējs un pirmkārt atvainojās. Tieši tā arī sākās saruna - pirmkārt man tev jāatvainojas. Patīkami, bet bijušo par nebijušu nepadarīsi. Taču vienalga patīkami.:)) Pa ceļam no meža mums radās kārtējā jaukā doma, izmest kādu simtiņu kilometru lielu līkumu līdz jūrai. Tā arī izdarījām, pāris stundas pastaigājām gar jūru. Aibraucām līdz Saulkrastiem. Vakarā vēl paspējām iekurt pirtiņu un uzcept gaļu. ;) Šodien var palaiskoties, bet rīt šūdināšu kreklus. Un uz parīti pieteicu frizieri. Pēdējais laiks ar bija, izskatos kāpura ragana...
 

(bez virsraksta) @ 08:25

[info]helvetica:
Atceries Bolivudu no savas padomju bērnības?
 

(bez virsraksta) @ 01:56

[info]zivs:
Lēnprātībā ēdu saldējumu un gatavojos Rochard sesijai. Šis gabals 10/10 raksturo, ko sagaidu no gamepada spēlēm. Vēl, silto mājas čību vakarā no stieplēm uzlocīju sev virsgalda lampu. Fokin laba izklaide.

 

Nepabeigtā dienasgrāmata