Nepabeigtā dienasgrāmata


26. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 11:25

[info]quasi:
pagājušajā naktī vairāki sapņi. 2 es runāju ar personu, bet sarunas vidū pamodos.

bet bija vēl viens sapnis, par kuru gan pastāstīšu. sapnī braucu mašīnā kopā ar blondu zaķi. šī dikti saldi skatās man virsū. kolēģe... un es nesaprotu, kā, bet sapņa vidu apjēdzu, ka baigi dīvaini mēs tā dzīvojam. un tad izdarīju kko, kas pierādīja ka tas ir sapnis un es viņai tā arī pateicu. bet beigās kkādā veidā bija sapnim vairāk raksturīgs sviests, un es ar kaut ko nosūcos...

nav jau tā, ka es īstajā dzīvē nebūtu aplūkojis viņas sievišķīgās formas. un negribu salielīties, bet viņas skatiens šad un tad arī, virzienā uz mani, ir, ēm, interesants.
 

(bez virsraksta) @ 11:17

[info]adinkra:
Horoskōpiem ticēt nevar. Bet kā gan tas nākas, ka es un zīmesbrāļi un māsas, kurus zinu, un viņu nav maz, esam tik spītīgi un iecirtīgi. Ja nu es vēl prastu iecirsties pareizajās lietās kā citi, bet nē, es pat gandrīz vairs nezinu, kuras būtu tās pareizās.

Pamodos un kādu brīdi nesapratu rīts vai vakars, līdz nepārprotami kļuva gaišāks. Lūk, iepukstēšu tagad te un uzzināšu kāda stunda :)
 

. @ 11:21

[info]kini:

kaut kā līdz šim nebiju iedomājusies, ka bērnu, laulībriņķa un kredīta neesamība varētu mani padarīt tik ļoti 'not on the same page' un apgrūtināt iesaistīšanos sarunās. cita pasaule. bet labi, ka ir tā otra. ar vīriem, kas uz visu to saņemās un grib. citādi taču mēs izmirtu.
 

(bez virsraksta) @ 11:10

[info]felipe:
Mūzika: Grinderman - Grinderman

[..] production of goods in primitive societies is simple. People make what they need out of the material at hand. Distribution is complex because it entails complicated systems of reciprocity and redistribution[..]. These processes are important because they function to maintain the social integration and cohesion of primitive societies. In complex modern societies, the process is reversed. Production becomes complex because of the complicated fabrication networks that are involved in producing even the simplest commodity. Distribution however is simple. The finished product is conveyed to a store where one only has to go to purchase it, and economic integration is attained through market principles.

Donald V. Kurtz, Political Anthropology: Power and Paradigms
 

(bez virsraksta) @ 10:50

[info]klusais_okeans:
Pornofestivāla noslēguma ballīte bija brīnišķīga, daudz kailu cilvēku, vēl daudzāk labas mūzikas, tā, ka pie katras otrās dziesmas gribas raustīt dīdžeju aiz bārdas "eu, kas tas par gabalu", ko es tomēr nedarīju, jo cenšoties izlauzties līdz skatuvei droši vien paliktu iesprūdusi starp cilvēkiem vēl līdz šim brīdim. Manas ar alkoholu nolietās kājas gan nav baigajā sajūsmā par šo braucienu, tāpat kā ēstgriba, jo naudas vienkārši ņau.
 

(bez virsraksta) @ 11:03

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Covenant - United States Of Mind: Still Life

Blood-brain barrier opened on demand for first time to treat cancer. With ultrasound no less.
 

(bez virsraksta) @ 10:59

[info]neraate:
uzliku vienu no lieliskākajām rokoperām ever. man tā patīk šis žanrs. nu, un operas arī. arī parastās
 

stunda atpakaļ @ 10:46

[info]heishy:
To ierakstu es ārā nedzēsīšu. :)

Rīt varētu būt vēlviena brīvdiena, parīt vēl un aizparīt ..
 

Piedod, Andri! @ 10:34

[info]bljanna:
Mūzika: Teho Teardo

Un vēl es vienojos ar sevi, ka man Gaujas filma "Izlaiduma gads" tomēr nepatika.
 

(bez virsraksta) @ 10:28

[info]neraate:
bijusī Baigi Lielā Mīla uzradusies. apsveica svētkos, kā pa dzīvi un tā. un es tagad nesaprotu - pričom te es, pričom tagad. laikam jau kā tajā dziesmā 'negribas palikt vienam, ir taču ziema'
bet gan jau es vnk pārvērtēju savu svarīgumu un cilvēkam vnk nav ko darīt
 

"Izraidītie" Dailē - для особо тупых ? @ 10:29

[info]bljanna:
Mūzika: Einstürzende Neubauten

Redziet, man nepatīk, ja mani uzskata par idiotu. Un tieši tā, manuprāt, pret skatītāju piecu stundu garumā izturējās lietuviešu režisors Oskars Koršunovs izrādē "Izraidītie". Gluži kā draņķīgās B kategorijas filmās skatītājs tiek emocionāli prasti un klišejiski masēts un presēts visu izrādes laiku, neatstājot nekādu telpu paša skatītāja vērtējumam un smadzeņu noslodzei. Gluži pretēji - vienīgais veids, kā nosēdēt krēslā, nesajūkot prātā, bija smadzeni uz pāris stundām mēģināt atslēgt. Man neizdevās, tāpēc vienīgais, ko jutu, bija ciešanas, ko izraisīja diemžēl nevis emocionāla līdzjušana izrādes varoņiem, bet izrādes formāts per se.
Nav noslēpums, ka izrādēm radītajiem skaņu celiņiem ir milzīga nozīme izrādes noskaņas un pat satura veidošanā. Absolūti lieliski piemēri ir JRT "Peldošie - Ceļojošie" ar režisora oriģinālmūziku, bet no kombinēto skaņu celiņiem viens no iespaidīgākajiem, manuprāt, ir izrādē "Vigīlija. Sapnis par nomodu" (paldies par to Šlāpinam)- mūzika kā saturiski arkārtīgi būtiska, noskaņu papildinoša un/vai veidojoša, bet ne kā lēts "ar mietu pa pieri" paņēmiens "pareizu" reakciju radīšanā skatītājos, ko darīja ansambļa Ryga (kas paši par sevi bija lieliski) izpildītā mūzika.
Arī izrādes traģikomika neiztur smalko robežu starp neuzbāzību, gaumi un trivialitāti. Joki lielākoties bija pliekani un klišejiski, turklāt mēdza atkārtoties to formula - sak, nostrādāja vienreiz, nostrādās arī otro reizi! Un man par pārsteigumu - nostrādāja ar'! Publika smējās un aplaudēja, bet es mēģināju saprast par ko. Atceros sevi iesmejamies vienu reizi. Bet tad mūzika strauji kļuva minorīga un sērīga - un es (tāpat kā visi citi zālē sedošie) droši zināja, ka joku laiks ir beidzies un šī patiesībā ir ļoti skumja izrāde.

Kopumā izrāde ir lētu efektu kompilācija ar atsevišķi ja ne lieliskiem, tad ļoti labiem aktierdarbiem (J.Žagars, L.Dzelzītis), kas neatstāj vietu skatītājam (jo mēs droši vien neuzbāzīgāku, niansetāku, smalkāku izrādes formātu nebūtu spējīgi saprast). Un, jā - izrādes var būt skaļas, raupjas (un rupjas), "lielas", krāsainas utt. un ne-primitīvas, ne ar "pirkstu bakstošas" manās smadzeņu krokās. Šī tāda nebija. Man no tiesas bija sevis žēl.
 

Labrīt! @ 10:17

[info]perkons:
Pāris stundas jau plaši atvērtām acīm...

A šeit – par labākajiem draugiem, jeb draudzenēm.

video
 

gadījums ar suni @ 09:46

[info]neraate:
vakar man tā interesanti gadījās. izeju no dzīvokļa un kāpņutelpā satieku suni. vienu pašu. ar kaklasiksnu. trešajā stāvā. kāpņutelpā neviena cilvēka. izssaucu liftu (esmu apslinkusi un braukāju ar liftu) šis arī braukšot. es tā šaubīgi pasaucu uz kāpnēm, tomēr veselīgāk, vai nu braukšu ar svešiem suņiem liftos (kuri man jau tāpat nepatīk. lifti t.i. un vispār - māmiņa mani labāk audzināja, ziniet, kāpt un braukāt liftos ar svešiem suņiem). lifts atbrauc, suns iekāpj, kamēr es domāju vai man vajadzētu un ko vispār iesākt, durvis aizveras un es esmu svešu suni ieslodzījusi liftā. grūši nopūtos, nokāpu pa kāpnēm un pirmajā stāvā nospiedu pogu. es gan nezinu, kuru stāvu viņam vajadzēja un lai neesmu līdzvainīga klaiņošanā, izsteidzos ārā pirms lifts nobrauc un durvis atveras

pēc desmit minūtēm nākot atpakaļ suņa liftā nebijalai jūs lieki nestrauktos, pateikšu, ka suni ar velosipēdistu (viņi izskatījās cieši saistīti) vēlāk satiku kāpņutelpā, kur viņus neganti gānīja cits kaimiņu kvekšķis. es nezinu, kur viņš dzīvo, bet ir mazs, rūgtuma pārņemts un drausmīgi žvankst, kad viņiem kāds nāk ciemos
 

(bez virsraksta) @ 09:29

[info]biezpientaure:
...на следующем параде на Красной площади, на параде 9 мая в составе войск ПВО должны ехать снегоуборщики – мощное российское оружие.
 

(bez virsraksta) @ 09:09

[info]marko:
Manas lauku skolas salidojumā nācās noklausīties, ka mums meitenēm ( saldie 30)strauji kaut kas jādara par tēmu bērns , bet klases puišiem vēl ir laiks. Interesanti kā lai pie tiem bērniem tiek , ja meitenes tāda stresainas, ka laiks iet uz priekšu , bet džeki nekur nesteidzas , jo viņi vēl var izdzīvoties un mēs visi zinām nevienam nepatīk stresainās
 

(bez virsraksta) @ 08:59

[info]nulle, posting in [info]n_komentari:
es domāju, ka bērnus vajadzētu vest gan uz lopkautuvi, gan uz morgu, cietumu -- visur kur ekskursijā.
 

(bez virsraksta) @ 07:50

[info]str:
Neguļās jau,
Bet brokastis gatavojas

Bet es kkur esmu saķērusi sāpošu kaklu
 

(bez virsraksta) @ 06:10

(bez virsraksta) @ 04:13

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: blank
Mūzika: Forma Tadre - Navigator: Gates

The leg is trying to kill me but the brain doesn't give a fuck any more. Too tired to write system specification docs, sudo shutdown -r
 

(bez virsraksta) @ 04:05

[info]kramers:
Госдума во втором чтении узаконила ещё один способ отъёма денег у населения.

Что за бестактность! Я говорю, что жена ждет ребенка, а вы спрашиваете от кого!
- А, ну извините, я думал, Вы знаете!
 

Zjaaawww @ 04:10

(bez virsraksta) @ 03:52

[info]zin:
un tad mēs pasūtam taksi, no punkta a uz punktu c, caur punktu b.
pirmajā galamērķī tiek saukta 2. adrese, bet taksists saka "es atceros. jūs arī iepriekšējā reizē šādā sastāvā braucāt"
tas bija pirms kādiem mēnešiem 3.
 

(bez virsraksta) @ 03:24

[info]eureka:

man prātā nāk tikai naivas domas. bet ja nu es būtu piedzimis ebolas plosītajā Āfrikā vai arī Indijā, kur es būtu viens no neskaitāmies miljardiem? vai kāds vispār no šeit klātesošajiem domā globāli? vai iedomājas, ka ir labi piedzimt par kādas Eiropas nomales aborigēnu, kam neuzklūp pēkšņi kkāds taifūns un Berlīne atrodas 2h attālumā? nomierinieties ļautiņi! dzīve nemaz nav tik peļama! bez tam mēs ar savu mūžīgi nepanesamo padomju vezumu un piemājas dārziņiem itin ērti ierakstamies tajos retajos 1%, kas mums saka priekšā, ka mums ir jābūt laimīgiem! un jā, mums joprojām ir balta krāsa un pa lielam arī zilas acis. nabaga melnie un brūnacainie vēl gadsimtu skatīsies uz mums neticības pilnām acīm rādīs uz mums ar pirkstu. Nu bet ja godīgi, kurš gan negribētu, lai uz viņa dzimtu rādītu ar melnu, garu pirkstu līdz septītajam augumam?
 

ko es salidojumā izdomāju @ 02:27

[info]saccharomyces:
nil ushakov

nil /nɪl/
noun
nothing, especially as the score in certain games; zero. "they beat us three-nil"
adjective
non-existent. "his chance of survival was virtually nil"
 

(bez virsraksta) @ 01:53

[info]heishy:
Ups...esmu tevī...sireāli...visss,vissss,visssss, lienu ārā fc, sorry, netīšām....
 

(bez virsraksta) @ 02:40

(bez virsraksta) @ 02:35

[info]perkons:
Pusē trīs. Un es te sēžu, un blenžu monitoros.
 

(bez virsraksta) @ 02:30

[info]malvine_truse:
Reperis armands gan ir kaut kāds sūds, un žaks gan jau arī.
 

(bez virsraksta) @ 01:55

[info]10m_zem_uudens:
mocīts vai zirgi vai miegs?
 

(bez virsraksta) @ 01:23

[info]kro:
Es atkal kūstu. Sintijas muzikālai selekšons ir vienkārši sekss.
https://www.youtube.com/watch?v=ZEIxh3KWwyI
 

Stūra Māja @ 00:44

[info]santech:
Priecajos, ka tā arī nepaspēju apmeklēt. Pietika ar emocijām noskatoties video. Vairāk informācijas manī izraisītu tikai lieku naidu.
Bet nākamgad, ja tik tiešam atvērs atkal, gan varētu mēģināt. Būšu vismaz morāli gatavāks.


http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/25.10.2014-aculiecinieks.-stura-majas-gidu-stasti.id37626/

https://www.youtube.com/watch?v=sKn_19TJTVQ
 

psc, nu cilvēkiem idejas!... uz nākamo varbūt aizvedīs sīkos arī uz lopkautuvi? @ 00:55

[info]mafia:
rekurzeme.lv: Lai iepazīstinātu sabiedrību ar zvēraudzētavas ikdienu, piektdien Vērgales pagastā zvēraudzētavā AS "Grobiņa" notika publiska atvērto durvju diena, kuru organizēja Latvijas Zvēraudzētāju asociācija. Portāls novēroja, ka pasākumu apmeklēja arī Vērgales bērnudārza "Kastanītis" audzēkņi.
 

MTV Unplugged @ 00:37

[info]black_data:
Tags:

MTV Unplugged, patiesībā, ir sasodīti... bija... bija sasodīta laba fīča. Caur formāta uzstādījumu liek nodziedāt dziesmas, nevis nospēlēt, liek izvēlēties samu mīļāko kaverversiju, atrast guest ārtistu. Kā Sound City tika minēts, skaties, kas taviem mīļākajiem mūziķiem bija mīļākie mūziķi, un tā tu tiksi pie dziesmas sacerēšanas saknēm.
 

(bez virsraksta) @ 00:29

[info]zirka:
Mūzika: biezoknis - amandas dziesma

tik reti kāds pie mums atbrauc ciemos, bet, kad atbrauc, ir tādi svētki - no viena tāda brālēna, piemēram
 

(bez virsraksta) @ 00:18

[info]inese_tk:
Tags:

pēcpusība
 

25. Oktobris 2014

Lenne @ 23:41

[info]smille:
Sāku jau laicīgi noskatīt M jaunu cepuri (vajadzētu arī jaunu rudens, M un man pašai patīk Tru:de, bet dārziņā laikam tomēr vajag, ko stabilāku) un aizskatījos arī uz biksēm.

Tad nu piefiksēju pati sev un ceru, ka varbūt kāds padalīsies ar pieredzi attiecībā uz bikšu galiem. ... tālāk ... )
 

(bez virsraksta) @ 23:47

[info]kuminjsh:
Vakar, kamēr gludināju, noskatījos 2 filmas:
http://filmix.net/trejlery/87428-zhenschina-vo-dvore-dans-la-cour-2014.html
Tipiski franciska: viss kaut kas notiek, aktieri labi, bet doma - a par ko bija dziesma? - īsti nav skaidra. Bet jebkurā gadījumā nejūtos laiku zemē nometusi ;)

http://filmix.net/dramy/93442-belye-nochi-pochtalona-alekseya-tryapicyna-2014.html
Jaunākā Končalovska filma. Godīgi sakot, man pēc visām viņa filmām ir tāds: "E? Un tas bija viss? Točna viss? Nu tomēr korifejs un tā... Eeee..., nu labi...", šī nebija izņēmums. Un man ir viens lūgums visiem topošajiem/esošajiem kinomeikeriem: es jūs lūdzu, sirsnīgi lūdzu, nerakstiet skaņu celiņā dzeguzes kūkošanu, ja bildē rāda, ka cilvēki lasa kartupeļus! Tas abnormāli kaitina!
 

(bez virsraksta) @ 21:47

[info]mes:
Tags:

Vīram kaut kāds vīruss, un tā rādās, ka mazulim ar būs. Vakarā 2x tāda kā vemšana. Nu ne parasta atgrūšana. Sabijos jau. Būs vēl, zvanīšu dr. Tāpēc ari čīkstīgs bērns, ar kaut kādu aizdomīgu balsi. :(
 

oktobris @ 23:30

[info]inese_tk:
Tags: ,

šodien nu gan bija gara diena, kas galīgi negāja pa diedziņu. nu, labi, šis tas par laimi aizgāja, citādi būtu pavisam slikti.
gulēju drausmīgi, gandrīz aizgulējos, ejot uz vilcienu sapratu ka man nav jogas paklājiņš līdzi, gājām atpakaļ, braucām ar auto, rezultātā biju pusstundu par ātru, bet pasniedzējs, sev netipiski, nokavēja veselu pusstundu un beigu beigās ņēmām nopietnu teoriju un pie vingrošanas tā arī netikām, tā ka būtu mierīgi iztikusi bez tepiķīša.
taču tas viss ir nieki, patiesībā.

ne-nieki ir tādi, ka Vilnītis jau vakar likās aizdomīgi slābans, bet šodien, kad atbraucu no skolas, likās pavisam nelāgs. krāmējām mašīnā, vedām uz Kavetu. paaugstināta temprtūra, palielināti limfmezgli, dažas mazas čūliņas mutē. ietecinājām vienu sistēmu, kko sašpricēja un palaida mājās. tagad, atbraucot no darba, liekas tāds dzīvīgāks. un ļoti neapmierināts, ka nelaižam ārā. bet nu īsti labi arī vēl nav. rīt jāved atrādīt un vēl kādu sistēmu ielaist. nav arī vēl skaidrs, kas tieši šamam kait. ceram, ka nav šis

vispār pēdējā laikā dzīve notiek pārāk ātri un man krājas nedarītu darbu kaudzes.
 

Shutter @ 23:15

[info]santech:
Iestājjoties tumsai sanāca noskatīties 2004. gada versiju. oriģinālo, japāņu (laikam). Tagad skatos 2008. gada amīšu rīmeiku. Pirmie kadri jau atgādināja kkādu lētu porņu (jā, esmu redzējis tādus). Bet lai iet fōniņā. Tikmēr palasišos Gentoo instalēšanas manuāli. Šis vēl jo vairāk piemērots fōnam, jo skan angliski. Iepriekšējam bija jālasa subtitri.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata