Nepabeigtā dienasgrāmata


31. Marts 2017

Thimbleweed park @ 00:36

[info]spic:
Rons Gilberts ar draugiem ir izlaidis Thimbleweed Park, retrooldskūlu advenču, un ja tu nezini, vai tev to vajag, tad eku Retronators savā krāšņajā daudzbildīšu longrīdā stāsta par autoru un mākslinieku vēsturi — ja tas neaizķer, tad pizģec vispār, tinaties no mana mauriņa.

Deviņpadsmit eiro gogā, divdesmit stīmā, devblogs.

 

(bez virsraksta) @ 00:27

30. Marts 2017

(bez virsraksta) @ 23:56

[info]santech:
Igauņiem joku diena ir 5. aprīlī?
 

Arbeit @ 23:39

[info]flykting:
kas to būtu domājis - pirmā misija uz tallinu...
 

(bez virsraksta) @ 23:28

[info]biezpientaure:
Par cirka dzīvnieku labvēlīgo ietekmi uz bērniem, tātad. Vienīgais, ko atceros no cirka, ir saldējums plombīrs, ko es pirms izrādes nopirku par rubli, tātad, tie bija 5 plombīri. Vai vismaz 3, tik ļoti es biju sailgojies pēc plombīra uz kociņa, un pēdējo es burtiski apriju veselu jo izrāde jau sākās un vajadzēja iet iekšā. Ak jā, un vēl tur pārdeva smukas bumbiņas gumijā, ko sēžot balkonā varēja laist lejup un raut augšā. Zvērus neatceros, laikam jau dēļ aukstuma vēderā.
 

(bez virsraksta) @ 23:03

[info]str:
Pa logu vairs neskatīšos, bet telefons saka,ka snieg
 

(bez virsraksta) @ 23:03

[info]str:
Pa logu vairs neskatīšos, bet telefons saka,ka snieg
 

(bez virsraksta) @ 22:52

[info]ernuerna:
Un Daugava vispār tik rēna šovakar. Pavasara atomsprādziens jau guldz un urdz. Tūliņ ies gaisā. Iecienītajā Zaķusalas līcī viss noplūdis, un izcils peldamūdens.
Ar labu nakti!
 

(bez virsraksta) @ 22:47

[info]ernuerna:
Šo dienu aktuālākais valsts komponists paceļot telefona klausuli (parasto, jo mob.t., viņam, protams, nav) Allāha varenības slavēšanu parastā hallo vietà ir nomainījis uz teikumu: "Lai Dievs svētī šī runātāja balsi!"
 

90 @ 22:30

[info]vairsneat:
#####################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################bļeģ

(mans un word failu pēdējā laika attiecību apraksts)
 

(bez virsraksta) @ 21:37

[info]gnidrologs:
Lietot ''vanagu'' kā nievājošu, daudz ko ietverošu sugas vārdu ir iegājies. Pirmo reizi to pamanīju tieši cibā. Nez kas tam oridžins.
Bet gribēju par citu. Man patiesi žēl, ka vairs nevar nopirkt to autentisko divlitrīgo plastmsasas pudeli ar rieviņām, kurā ir tas baisais, tumšais 7iņgrādu nezvērs. Pēc garšas pat nebija sliktāks par dažu labu mūsdienu širpotreba ''premium'' šļuru, ko pasniedz standarta krogos. Bija pat sava rozīnīte, kasd palikusi prātā. Līdzīgas nostaļģiskas emocijas par tādiem brūža darbiem kā ''Sātans'' un ''Diesel''. Piemēram pēdējo dzerot, nekad nelikās, ka patērē amonjaku, kas atšķaidīts ar nelielu devu dzintara balzāma un lielu devu krāna ūdens. Bija tāda viegli pūkaina lāgera garša. Nekas īpaš, bet nu toč ne vanaga līgā. Oi bet kā spēra.
Pavisam cita lieta ar Aldara Eiro. Tikai nesakiet, ka aizmirsuši. Sākās ar tīri jauku dzeltenu semjorku, bet aizgāja līdz kaut kādiem trīsszvaigžnu/pieczvaigžņu 8-10-12 grādīgiem brīnumiem. Un kopš tiem laikiem arī nav vairs bijuši forši bomerāta gumijnieki. Pašreizējie surogāti kā Garais utml. nestāv līdzi varenajam, leģendām aptīstītajam vanagam.
Veicinājuma balva Bocmanim un Beer bīrim, kas bija dvuļiku prototips no 90o sākuma.

Vispār jāapsver iespēja uzrakstīt monogrāfiju par dvuļiku aizsākumiem un attīstību Latvijas teritorijā.
 

(bez virsraksta) @ 21:22

[info]sickboy:
Sievietes vēlas uzmanību no saviem vīriešiem. Kā tas viss sākās? Apziņa nolēma spēlēties un radīt pasauli. Tā fokusējās uz kaut ko vienu un radās pirmā vibrācija, tā bija vissmalkākā matērija. Pēc tam radās blīvāka matērija. Kvantu fizika saka, ka novērotājs liek viļņiem kļūt par daļiņām, novērotājs rada matēriju. Sākotnējais vīrietis bija apziņa un sākotnējā sieviete - pasaule. Pēc tam - Saule un Zeme, dvēsele un matērija. Šie divi visu laiku tiecas savienoties un radīt trešo. Trešais ir ego - dzīva būtne.
 

(bez virsraksta) @ 21:23

[info]lasitajs:
Andra Vecumnieka one-liner - Hendeļa daiļrades raksturojums:
"Да здравствует социалистический король!"
 

(bez virsraksta) @ 21:08

[info]sickboy:
Šajā realitātē notiek dalīšanās tajos, kas vēlas virzību kolektīvisma, mākslīgā intelekta un piramīdas varas stuktūras virzienā, un tajos, kas vēlas virzību organiskā Visuma, brīvās gribas un dabiskuma virzienā. Mēs jau sen virzījāmies uz kolektīvismu un piramīdas struktūru, tikai nesen ir sākusies atdzimšana un ir nogriezts piramīdas struktūras pārstāvju enerģijas avots. Viņi ir pārsteigti un panikā, jo viņu pasaule pēkšņi brūk. Tā nav tikai "elite", kas darbojas viņu pusē - tur ir žurnālisti, politiķi, "pētnieki", sētnieki, aktieri un pārdevējas. Tieši tāpat kā organiskā Visuma pusē ir cilvēki no visdažādākajiem sabiedrības slāņiem, viņus vada viens mērķis. Un tad ir tie, kas neko nezin, bet morāli atbalsta vienus vai otrus.
Pastāv viedoklis, ka šajā Visumā "viss ir tā, kā tam jābūt", viss ir gaisma, viss ir attīstība. Tā nav gluži patiesība, bet tas ir veids, kā būtu jāuztver šis Visums, ja tas netiktu inficēts.
 

(bez virsraksta) @ 20:18

[info]neraate:
esmu nenormāli nogurusi. šodien kamēr bērni gulēja sakārtoju skapja antre(a?)solu un vienu no saviem drēbju plauktiem, kad puisītis piecēlās, izvēdināju skuķiem dibenus un trīs štātēm nogriezu vīles un vienu svītrainu sagriezu striķītī. sametās nelabi no tām lemūru astēm, bet ko padarīsi - ja uzreiz nesagriež, paliek žēl un ieviešas atpakaļ apritē, bet drēbju jau tā gana daudz. vakar ar auklīti nomazgājām klimpas, izvārīju frikadeļu zupu, kad viņa aizgāja sastresojos un izmazgāju visu grīdu bez paklāja. piecēlās bērns un abi kopā arī virtuvi (jo kā tad tā es ūdeni kurā nomazgāti bērni un izskalotas dažas drēbītes un divi svārki LIEŠU ĀRĀ?).
rītdien vajadzētu ne vien uztaisīt kkādu sutekli bet arī izkāpt no komforta zonas un palūgt auklītei izsūkt paklāju. jo mani jau sen kaitina. un esmu apzinājusies to, ka man ir problēma kādam palūgt palīdzību uzkopšanas darbos. kaut ko pagatavot: bez problēmām, ja kko sakārto es jūtos neērti, trauku nomazgāšana atkarībā no tā, kas palīdz variē no prieka, atvieglojuma un aizkustinājuma līdz kaunam un vainas apziņai. lietu kārtošana un grīdas mazgāšana reāli ir sarkanajā zonā. wc: nu būsim reāli, tas nekad nenotiks. ir pieļaujams, ka to izdara kāds no mājsaimniecības. bet citādi nekādi. drēbju mazgāšana ir ok (šeit gan esmu kontrolfrīks un visu kontrolēju, bieži kāds cits tiek tikai pie izkāršanas)
un tā nu es rīt kāpšu no tās zonas laukā un palūgšu izsūkt paklāju. un piebarot ar putrām jo man tas darbiņš šobrīd nepatīk.

un vispār ja es nepierakstu ko daru, atnāk G_V un es nemaz nevaru izstāstīt ko esam darījuši. citreiz pārguruma dēļ jo esmu nejauši pārcentusies, citreiz tādēļ, ka dzīvojāmies, spēlējāmies un viss bijis forši, bet Nekā Tāda nav ko pāstāstīt un retrospektīvi skatoties vispār nevar saprast ko esam darījuši.
 

(bez virsraksta) @ 21:03

[info]vakardiena:
Jāatzīst, ka es nezinu no kura gala ķerties klāt nebūšanai destruktīvai. Es sev īpaši neuzticos, ar to, ko jūtu. Nevaru saprast, kas ir īsts, kas aizstājējemocijas un kas piecgadnieka noskatītais filmās par tēmu "kā pieaugušie dara, kad jūtās šādi".
Ir arī pavisam praktiskas problēmas- neviena ar ko rīt uz balkānorķestri kaņepē iet.
 

XD @ 20:51

(bez virsraksta) @ 20:41

[info]gary_crant:
at first I was afraid, I was petrified

 

(bez virsraksta) @ 20:24

[info]gnidrologs:
Visu laiku gribu, bet aizmirstu. Kāds no cibiņiem last.fmā/audiskroblerī vēl ir? Būtu interesanto pačekot. Še manējais:https://www.last.fm/user/Gnidrologs Neesmu neko dzēsis kopš 05ktā, tā kā uz kompja klausītā mūzika varētu būt samērā precīzi atspoguļota pa šiem 12 gadiem (izņēmumi: kad nav interneta, kad nav tagi, kad tiek klausīti netagojami formāti, kad skroblis atņirdzies). Protams, daudz kas klausīts uz citiem divaisiem un brīvā dabā, bet vidējais statistiskais varētu būt samērā precīzs.
 

Trump and Russia: The NeverEnding Story @ 20:23

(bez virsraksta) @ 20:21

[info]heishy:
Ilgais ceļš darbā.
Gaidu. Jo ārā tumšs un bail no vārtrūmēm. Toties te, iekšā, vakars nāk un spaideri lien ārā.
 

Raksts @ 19:46

[info]svesinieks, posting in [info]gribam_zinaat:
Pirms aptuveni diviem gadiem internetā klīda (precīzi neatceros, bet zinu ka tas baudīja zināmu ļaužu atzinību) raksts par māti, kas strādā maizes vai konditorejas ceptuvē (iespējams Druva), kurā viņai negāja, jo kolēģes bija ļaunas, bet visu daudz-maz glāba vīrs, kurš bija pacietīgs un laipns un mīlēja viņu. Pārrokot internetu ar atslēgas vārdiem, kurus varu iedomāties, nevarēju atrast. Ja kāds zina kur var atrast vai meklēt, priecāšos par palīdzību.
 

(bez virsraksta) @ 19:33

[info]gnidrologs:
Interesanti kāpēc ar analogām vai digitālām audio tehnoloģijām nevar panākt tāda veida aurālu iespaidu par mūziku, kāds tas rodas, ja laiks pēkšņi palēninās nevis pašā gabalā, bet klausītāja galvā. No neiroloģijas viedokļa tam vajadzētu būt vienam un tam pašam, bet tas nav. Vēl viens akmens materiālā redukcionisma dobītē.
 

(bez virsraksta) @ 19:26

[info]zazis:
Ja es būtu pasaules valdnieks (režīms ir totalitārs, protams), es aizliegtu gūt prieku.
Vo būtu jautri.
 

(bez virsraksta) @ 19:01

(bez virsraksta) @ 17:48

[info]zazis:
Ar izbrīnu secinu, ka cibā maisās viedokļi, ka ar likumu izbeigt zvērnīcu izrādīšanu Latvijā nav labi un pareizi. (Tur, bļe, absurds, ko tālāk mums aizliegs? atdodiet gaiļu un suņu cīņas. 90ie, vot tie bij laiki!)

Nē nuja tā godīgi, tad visdrīzāk jau sievietes un nēģerus nolikt kā līdztiesīgus cilvēkiem arī bija stipri pārsteidzīgs solis.

upd. prieks, ka kādam citam tiek atņemts prieks ir sabojāts. jo tikko sapratu, ka neviens neaizliedz tīžerus aizvietot ar, teiksim, vēršiem? savukārt lāčus ar cūkām. utt.
liela brēka, maza villa (ak jā! chihuaua, kas jāj uz aitas, koa? slikta izklaide?), jo neviens nav aizliedzis izmantot lauksaimniecības un citus mājlopus tīri prieka pēc. kroč, jāgrābj kamēr var, jo ar laiku aizliegs tak arī to.
 

(bez virsraksta) @ 17:38

[info]negaisiic:
Un vispār - ja mīļotais saka, ka viņam vajadzēšot ofisa atslēgu, tad tas var gadīties kas pavisam cits, nekā iedomājies...
 

(bez virsraksta) @ 17:35

[info]penny_lane:
mierā sievietes masveidā nāk plānot kāzas.
 

(bez virsraksta) @ 17:29

[info]soul_embraced:
Svarīga jautājuma risināšanai jāpalūdzas, ļoti svarīga - jāpagavē. Na zametku!
http://www.tolstovs.lv/2017/03/liels-lugums.html
 

(bez virsraksta) @ 17:03

[info]santech:
Nospiest Ctrl+V ir ērtāk kā Shift+;
Kōlu kopī peist
 

mamma Āfrika Tanzānija @ 16:43

[info]neraate:
ja nu kāds vēl nezin, šodien vēl var pasūtīt un saņemt kaut kad ap Lieldienām
http://elinatzn.wixsite.com/mamaafricatzn

/man no turienes ir josta. brīnišķīga. ļoti patīk
 

(bez virsraksta) @ 16:29

[info]sickboy:
Vecaa pasaule nekad neredz jauno pasauli liidz briidim, kad jau ir par veelu.
 

marts @ 16:15

[info]inese_tk:
Tags:

ja blogs ir emuārs, tad vlogs ir vemuārs?
 

(bez virsraksta) @ 16:09

[info]neraate:
šodien uzliku sarkanas krelles. jutos sapucējusies un bija kur piesiet aci, līdz ar to mazāka brēkšana. kamēr nebūs visās varavīksnes krāsās, varēsiet atdāvināt man savas vecās un apnikušās
 

(bez virsraksta) @ 16:07

[info]perkons:
Nē, nu gatavais cirks te ar jums.
 

(bez virsraksta) @ 16:06

Cirkus kumēdiņi. @ 15:53

[info]mako:
Ja jau visi, tad es ar!
Vai tie, kuri dikti mīl moderno “Cirque du Soleil” ir redzējuši, kā trenē bērnus, no kuriem izaugs akrobāti?
 

Par zinātniskiem grādiem un karjeru @ 15:48

[info]pinjons:
Interesants raksts, kurā tiek skarta Latvijas akadēmiskajā vidē aktuāla problēma - doktora grāda iegūšana nevis ar mērķi pievērsties zinātnei, bet tikai dēļ karjeras apsvērumiem.
 

(bez virsraksta) @ 15:28

[info]penny_lane:
tātad. vai man vajag savu pirmo aifonu, ņemot vērā, ka esmu telefonus iznīcinājusi, iecērtot mašīnas durvīs (1x), noslīcinot (2x), neveiksmīgi atverot alu (1x), ļaujot nozagt (2x), izmetot no rokām (1x). piemēram?

man vienmēr ir patikuši aifoni, es, teiksim, vienreiz ieskrēju stabā un nokritu uz muguras diezgan smagi, jo māsa bija iedevusi paspēlēties ar aifonu tad, kad nevienam vēl nebija aifona. un viņš ir tik ļoti pai pai.

bet ja telefona vidējais dzīves ilgums ir astoņi mēneši, vai varētu būt, ka viss pēkšņi mainītos?
 

Vēlēšanas 2017. @ 15:11

[info]black_data:
Tags:

Apgaismojiet lūdzu, vai marta sākumā nebija kaut kādas vēlēšanas? Es jau biju samierinājies, ka vēlēt es nevaru, tāpēc arī neiedziļinājos šinī jautājumā, bet tagad man atnāca paziņojums, ka man 3. jūnijā esot jāiet uz kaut kādu vidusskolu vēlēt.

Tobiš, kas bija martā, ko Feisbuks tik izmisīgi šēroja?
 

Nepabeigtā dienasgrāmata