Nepabeigtā dienasgrāmata


24. Septembris 2018

(bez virsraksta) @ 00:44

[info]lilja_brik:
atkal pilnmēness un mēnešreizes vienā dienā, tā tagad būs vienmēr (?)

vēl, joprojām nesanāk sataisīt matus, lai neizskatītos izspūris. skatos ar apbrīnu uz tām perfektajām franču bizēm un copēm.
 

23. Septembris 2018

(bez virsraksta) @ 23:33

[info]pelnufeja:
Ārprāts, man ir tik briesmīgi bail.
 

(bez virsraksta) @ 22:40

[info]kisswithafist:
Cepiet, draugi, galetes. Galetes ir brīnišķīgi pīrāgi no mutē kūstošas mīklas, kam nevajag formu un ko var pildīt ar augļiem pēc sirds patikas. Pirmoreiz mēģināju ar ķiršiem, bija labi, šodien pamēģināju ar nutellu un avenēm un ir vienkārši satriecoši. Cepiet, draugi, galetes.
 

septembris @ 22:15

[info]inese_tk:
Tags: , ,

vakar - Salaspils-Saldus-Kursīši-Liepāja
šodien - Liepāja-Kursīši-Saldus-Salaspils-Smiltene


Tesa un Soundarcade vecajā Alejas ielas kīnō (Daile). Kursīšos ap pašu māju bauro brieži un akā beidzās ūdens (K. esot visam vienās ziepēs un šampūnos). Beidzot tika uzklausītas manas 10 gadus ilgās lūgšanas un K. mani izvizināja ar MTZ40. Reizēm pilnīgai laimei pilnīgi pietiek ar vienkārši traktoru. Uzkāpu milzu mežābelē. Pampāļos, krustcelēs kraukļu bars mielojās ap notriektu jenotu. Sauriešu karjerā pat likās silts ūdens. Gribas izstiept peldsezonu maksimāli ilgi. Un, pārāk daudz miltu apēsts pēdējās dienās.
kopumā liekas, ka pēdējā laikā jūtami uzlabojusies mana spēja priecāties.
 

(bez virsraksta) @ 21:40

[info]gnidrologs:
Fake News Network pat laika ziņas nespēj pasniegt bez blēdīšanās.
Bonuss! ;^D
(fuken storm deniers)
 

(bez virsraksta) @ 19:16

[info]zum:
Izpļāpājos ar draugiem, atcerējāmies vecos laikus. Beidzit sazvanīju mazo dūdu. Viņi tiešām ir perverti. Sapulce būs tikai oktobrī.
 

Huiņas ar ko apkrauties @ 17:05

[info]mazeltov:
Sveču kurināšanas laiks ir sācies, tāpēc beidzot iegādājos sveču nodzēsēju. Izskatās kā neliels zvaniņš bez mēlītes, bet ar kātiņu.
 

(bez virsraksta) @ 17:34

[info]kisswithafist:
Izrādās, Latvijā tirgo ķengurus. Čo za nah?
 

(bez virsraksta) @ 16:39

[info]kisswithafist:
Ja tu visu atlikušo mūžu varētu ēst tikai vienu ēdienu, kāds tas būtu? Drīkst pieļaut arī variācijas nosaukuma ietvaros, piem, zupa vai pica or smth
 

(bez virsraksta) @ 16:19

[info]neraate:
vienā tematiskajā grupā atdod Āfrikas gliemeža bērniņus un es nevaru, cik! ļoti man gribas tos gliemežus. ņemot vērā to, cik bieži mēs ēdam dārzeņus u.tml. turēšana nebūtu baigi dārga. tikai tās gļotainās kakas.. un dzīvojot viņi gadus desmit. un ja ir vairāk par vienu, tad vēl pēcnācēju jautājums

bet man tik ļoti gribas tos gliemežus. tikai terārijs vajadzīgs
 

(bez virsraksta) @ 15:23

[info]pelnufeja:
Iekšējais monologs, rokoties pa skapi, kurā stāv tīrie dvieļi un gultasveļa:

- man vajag, lai ir vēl kāds tīrs trauku dvielis; nav ne jausmas, kurā plauktā jāmeklē, jo es te vienkārši vienmēr visu randomā sametu; laikam nav, cik negodīgi, bļe.

Vēl man kopš pagājušās nedēļas modernisma lit. lekcijas skan galvā Džoisa citāts - lapsa norok vecmāmiņu zem kāršu rozes.
 

nesvarīgas piezīmes par atgriešanos jūrmalā @ 13:25

[info]rugetta:
četru mēnešu laikā te nekas nav mainījies, mani joprojām sveicina tie paši bomži.

bet tomēr pati esmu mazliet mainījusies, pārmērīgais konsūmerisms manī ir miris. pirms pāris stundām bez īpašas savaldīšanās skaisto kleitu atstāju veikalā. waterstones eksistenci vispār ignorēju.

es atkal dzīvoju kopā ar smēķētāju, tā kā mērķis kaut nedaudz atmest ir izlidojis laukā pa manas istabas logu, kuru ir ļoti grūti aizvērt un tā nu es te mazliet salstu.

mums vannasistabā ir koka grīda, kuras funkcionalitāti mana saprāta balss nedaudz apšauba, bet pagaidām esmu sajūsmā, jo ļoti stilīgi.

pāris dienu adaptācijas periods ir pārāk gauss. es jau nevaru sagaidīt, kad būs iestājusies mana dīvainā rutīna.
 

(bez virsraksta) @ 13:18

[info]zum:
Trīs dienas nevarēju sazvanīt bērnunamu. Beidzot sazvanīju, aizvilkuši bērnu šijā aukstumā uz Haides parku. Man kāds kaut ko pateica? Par māti ziņu nav. Es viņiem parādīšu, kā pildīt formulārus par māti ziņu nav.
 

(bez virsraksta) @ 13:48

[info]kisswithafist:
Nopirku jau kādu brīdi iepakaļ divas varen smukas nagulakas, ar spīdumiem (fight me), tipa glitter on glitter off, nav nekas jāņem ar noņēmēju, nolobi un miers. Viss jau būtu skaisti, tikai man nagi tādi, ka tās lakas izdomā nolobīties pašas no sevis dušā. Briesmīga vilšanās, jo krāsa šausmīgi smuka. Tad nu izdomāju, ka, ja uzklātu tās virs parastās bāzes kārtas, varbūt šis nolobāmais efekts kancelētos un viss būtu skaisti. A nekā. Vienīgais, ko es dabūju, bija bāzes lakas pārpalikumi tā, ka tas izskatās akurāt kā laputu izdalījumiem nosēts stikls. Tie neesot mēsli, tie ir kaut kādi saldi un lipīgi blakusprodukti, kas baigi garšojot skudrām un tāpēc tās aizstāv mazos zaļos sūdiņus. Nu, labi, ka te vismaz skudru nav.
 

(bez virsraksta) @ 13:28

[info]ulvs:
Tavuprāt, būt sievietei ir disabiliy? Un vai par to būtu jāsaņem kompensācija no valsts?
 

Fake news @ 13:19

(bez virsraksta) @ 12:17

[info]santech:
Mūzika: Mark Morgan - Vats Of Goo

Grūti komentēt izjūtas, šo te skaļi klausoties nākamajā rītā pēc ballītes, kad nesaproti, vai jau paģiras, vai vēl pālis. Bet ļoti patīk tās skaņas. Aizved pastaigā pa tukšajām pilsētas ielām, kurās pēc atomkara var sastapt tikai kādu ..ghoul(nezinu latvisko tulkojumu šim vārdam. zombijs tas noteikti nav).
 

(bez virsraksta) @ 12:00

[info]santech:
Garastāvoklis:: pūkains
Mūzika: The Čuguna Radiatōrs- Policista Kungs

https://www.youtube.com/watch?v=_dhL6bjdDnc

Pamodos ar pālīti. Vai nu es pālī, vai pālsi manī. Sāpēja galva. Uzdzēru ūdeni un - appūkojos. Bet brokastis palīdzēja pret sliktumu.
Es gan nezinu, kas labs notika ballītes turpinājumā, bet pēc šīs ballītes ļoti laba.. pēcgarša? Jo sieva mani aizveda mājās.
 

(bez virsraksta) @ 11:49

[info]lasitajs:
zīmuļu pazušanas paradokss.

man ir tāds viens neglīts zīmulis, kurš uztaisīs, lai PATIKTU BĒRNIEM (nerakstāmajā galā piestiprināta debila, smaidīga zivs ar cilvēka seju). lūk, es nopērku glītu, askētisku zīmuli, kurš labi raksta un kādu patīkami turēt rokā, bet šis glītais būs pazudis pēc nedēļas. tak šis pretīgais zivs zīmulis - tas man ir kopš pirmā kursa.
 

(bez virsraksta) @ 11:31

[info]shanietis:
Tags:

Atbrauksu no UK kad beiksies vistu sezona un tad tu redzesi!
/http://ciekurs.blogspot.com/2018/08/papildkomikss-tiklveida-strukturas.html?spref=tw/
 

(bez virsraksta) @ 11:14

[info]winstons:
iecietīgums politikā sāk ieņemt pašdestruktīvu formu
 

(bez virsraksta) @ 11:07

[info]winstons:
reāli šodien uzzināju, ka KPV atbalsta ne tikai pāķi, bet arī pārlieku iecietīgie intelektuāļi, kuri nostājas KPV pusē, jo redz par viņiem ņirgājas un kā tā var. psc
 

(bez virsraksta) @ 10:06

[info]spect_actor:
No sāpēm man visvairāk riebjas apdegumi, no galvas problēmām bezmiegs. Pēdējā laikā arvien biežāk nevaru aizmigt. Šonakt trīs reizes mocījos - kad gāju gulēt, kad pamodos piecos (divas stundas, bļāviens), kad pamodos pēdējo reizi un atmetu ar roku. miegs ir kaut kas uz ko es ļoti paļaujos, vislabākā opcija sevis izslēgšanai, tā es lieku sev aizvērties, bet, ja es nevaru aizmigt, man nav glābiņa un es iedzīvojos panikā. Man parasti nepalīdz, bet es pat izdzēru trīs tabletes balderjāņa. Apsvēru iespēju saģērbties un iet pie L., lai viņa man varētu paglaudīt galvu. Apsvēru iespēju vienkārši negulēt un sākt gatavoties šodienas pasākumam. Pēdējā laikā tā ir bieži. Varu saprast, ja neesmu sevi nogurdinājusi pa dienu, bet vakar noteikti biju. Atgriezīšos pie savām rozā tabletītēm, citādi es sevi nelikšu mierā.
 

(bez virsraksta) @ 01:44

[info]santech:
Avotu pēdējā ballīte - pierunājām izsauktos mentus visu mūsu baru nofočēt pie busiņa. Mentu busiņa. Ar visām mirgalkām.
 

(bez virsraksta) @ 00:00

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: working
Mūzika: ProtoU - Khmaoch - Dai Robsa Preah

Man ir paradums strādājot sēdēt uz krēsla malas. Kaķim ir uzradies paradums ielīst un iekārtoties brīvajā vietā man aiz muguras. Varētu sākt likt likmes par to, pēc cik šādām reizēm es tikšu pie saplosītas muguras un ballistiska kaķa.

 

22. Septembris 2018

(bez virsraksta) @ 23:46

2as nedēļas līdz tām sasodītajām vēlēšanām @ 23:36

[info]polija:
bet es pat vispār nezinu, kādas partijas tajās startēs. Un par ko balsot/nebalsot - vispār mistika.
 

(bez virsraksta) @ 22:48

[info]perkons:
Bieži vien aizdomājos par nāvi.
Paliek bēdīgi, ka tas ir neizbēgami, un tas viss, bet par vienu man ir vairāk par visu skumji.
Par to, ka nespēšu domāt!
 

can't even cry @ 20:47

Dod pieci! @ 20:26

[info]mako:
Ejam ar puikām uz Ķemeru staciju, braukt uz Rīgu. Piebrauc uz velosipēda meitēns, gadus 12 veca, un sāka "dod pieci". Izrādās, spēlē tāda. Pa ceļam vēl kādas piecas velosipēdists lūdza "dot pieci". Kad nākošo reizi kāds sāks purināt par paaudzi, kura ieurbusies ekrānos, es spļaušu sejā purpinātājam. Ķemeri rullē! Dod pieci!
 

pēc vizîtes tax free zonā @ 19:48

[info]lilja_brik:
psc kà man gribas visàdus dàrgos enzīmu pîlingus, hydrating serumus un illuminating base kremus, protams arī antialergiskas acu ènas, super restoring roku kremus un ultratehnologiskus chanel lūpu balzamus. 37 gadu vecumà ir starpiiba, believe me. agràk vrb arī bija pohuj (tad kad man vini vèl bija)
labi, bez sensai vēl varētu iztikt, bet clinique noderētu. clinique ir arī vienīgais pasaulê produkts kas nonem allaž alergiski aizpampušàs acis.
 

(bez virsraksta) @ 19:27

(bez virsraksta) @ 18:11

[info]kisswithafist:
Uz rudeni uznāk tādi vispārēja nelaimīguma-bēdīguma uzplaiksnījumi. Cīnos relatīvi neveselīgi, ar kofeīnu un mīklas izstrādājumu cepšanu.
 

(bez virsraksta) @ 17:18

[info]ulvs:
Šovakae Čiekura dz.d. vārdā pievienošos projektam Tuksneša Skorpioni, lai nospēlētu koncertu. Tāds tumšs, smags monotona road rage mirklis, ietērpts skaņās. Ceru, ka pasākuma orgkomiteja ir parūpējusies par ierakstīšanas vienībām. Vienkārši uzskatu, ka ir vērts iemūžināt mākslu bez robežām.
 

Par tiem, kas jūrā! @ 17:04

(bez virsraksta) @ 14:54

[info]lavendera:
Novācu lielo bazilika krūmu, un kas man no tā sanāca? Divas niecīgas pesto burciņas!
Neļāvu mammai izraut pa visu dārzu saaugušās dilles - pēc nedēļas no tām būs labu labā diļļu mērce ziemai, bet pagaidām tās ir pārāk maziņas, lai atmaksātos mazgāt un atsakņot.

Tikmēr internetā tiek veiktas aptaujas "par ko jūs balsosiet un kāpēc". Mana godīgā atbilde ir - "tāpēc, ka šitie man riebjas vismazāk no visiem..."
 

pae @ 10:05

[info]ingmars:
Latviešu pederasti ir iekarojuši Eiropu. Viņi ir praidu organizēšanas Eiropas līmeņa speciālisti. Tas ir patīkami. Vismaz vienā jomā neesam Eiropas pakaļgalā. Taču tagad vēl patīkamāk ir zināt, ka 2018. gadā ir sasniegts pasaules līmenis. Mūsu pederasti izšļāca kaut ko tādu, ko līdz šim pasaulē neviens nebija izšļācis. Tiekamies ar unikāli zemisku izšļācienu. Proti, latviešu pederasti praidu velta LR 100 gadu jubilejai. Pederastu kolektīvo lēmumu Dieva apskādētais Ingmārs Freimanis saviem vārdiem „Satori” un „Delfos” formulē šādi: „praida rīkošana Rīgā ir patiešām laba dāvana Latvijas simtgadē”.

Uz Zemes tādu unikāli zemisku dāvanu neviens nav pasniedzis savai valstij. Esmu svēti pārliecināts, ka cilvēces vēsturē latviešu pederasti pirmie valsts jubilejai velta pederastijas kroplības.
 

Jaunā būvnieka piezīmes @ 09:31

[info]begemots:
Nekrāsojiet sienas baltas. Ja nokrāso baltas, negribas neko pie viņām likt.

Pieliku tikai divas (sarkani ierāmētas gan) fotogrāfijas katru savā telpā un ar to pilnīgi pietiek.

Un es nekad neesmu bijis īsti minimālisma fans. :-/
 

labrīt! @ 06:54

[info]f_g:

Vēl ir silti... Bet dikti vējains laiks.

IMG_20180922_064632_953

Paskatījos radarā. Mākoņu zona sākusi sasniegt mūs. Vēl kāda stunda, divas un lietus būs klāt..
 

ž @ 03:56

[info]ulvs:
Cibas jūzeris [info]sodienliist safočēja patiesi skaistas koncertbildes no mūsu aizgājušā koncerta Republikā. Nevaru sagaidīt nākošo koncertu.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata