Nepabeigtā dienasgrāmata


29. Marts 2015

. @ 23:43

[info]kini:
Mūzika: Foo Fighters - I Am A River

foo fighteri ripo pa galvu
 

(bez virsraksta) @ 23:24

[info]katodstars:
Mūzika: RC-02 reverbots Monotraibs

Es jau te reiz čīkstēju, ka varētu vienu sovjetu skaņu verķi pārtaisīt uz mūsdienu detaļām. Kaut kā tā ideja aizķērās, paņēmu no paziņas šo aparātu, pielaboju pāris sīkumus un pa vakariem sēžot šķiet, ka deviņās rūtiņu lapās ir iespiesta visa aparāta būtība. Tagad tik jāpārzīmē viss normāli pirms saīsinājumi un apzīmējumi no prāta nav izkrituši. Tad nu tagad jādomā vai ir vērts ko darīt tālāk vai drīzāk - kā to darīt tālāk, hehe. Tā kā, re, [info]kuzbas, pēc gadiem diviem Tava ideja tomēr sāk dzīvot.
Bet nu pāris lietas mani pārsteidza gan. Tā iedomājoties sevi šī aparāta radītāja prātā - āā, hmm, ciparu salīdzināšanas mikroshēmas ir dārgas/deficīti? Vai vnk aizņem daudz vietas uz plates, kura ir knapi aizpildīta, jo bija jātaisa tik ļoti plati celiņi, lai rūpnjīca netaisītu brāķi? Risinājums, ēēēmm, nē, rešēņie - ņemam mums vajadzīgo ciparu signālu, pārveidojam analogajā, salīdzinam analogi un rezultātu izmantojam ciparu vadībai. WTF1.
Saciparotā skaņa jau kaut kur ir jāglabā, nu, OK, izmantojam operatīvo atmiņu, bet ieliekam šo atmiņu reizes septiņas lielāku un tās vadības ķēdi uztaisam tādu, ka tā no trim baitiem divus izlaiž. Kāpēc? Tāpēc, ka, redz, var. Un laikam arī tāpēc, ka sovjetiem vnk citu operatīvo atmiņu nebija, tādas pat likās Spektrumu klonos, EC, Bekās un kur tik vēl ne. WTF2
Un galvenais - nedodam līdz aparātam shēmu lai neviens neuzzina, muahaha (ļaunie smiekli).


 

(bez virsraksta) @ 15:34

[info]mazeltov, posting in [info]n_komentari:
Neko darīt, nāksies veikt pesteļošanas rituālu, lai noņemt sievišķu un vīrišķu uzliktās ļaunās acis un emocionālo vampīru nosūktās enerģijas. Protams, nākamo nedēļu jādod dzert arī Baha ziedu tinktūras un jāieliek uz stundu homeopātiskajā inkubatorā.
 

(bez virsraksta) @ 23:32

[info]tapetes_puksts:
kaisle+"vajag" = iemīlēšanās.
mīlestība imho ir mierīga. viņai nevajag troksni, spilgtas ārišķības.
 

draugu novērojumi @ 23:20

[info]saldumi:
"bet mēs pēdejoreiz runājam par to, ka Tev nesanāk dzīvot vienkārši. Nu, nesanāk un viss."
 

(bez virsraksta) @ 23:12

[info]tapetes_puksts:
postmoderna pēcpuse.
 

(bez virsraksta) @ 19:43

[info]neesmusuns:
Esmu pazaudējusi nagu lakas noņēmēju, būs jāiet rīt uz darbu tā kā tādai lauķei.
 

(bez virsraksta) @ 22:33

(bez virsraksta) @ 21:52

[info]pickle_jar:
Ja visas izrādes varētu no kritikas viedokļa dalīt tikai 2 kategorijās - "šis sūkāja dibenu" un "šis bija zajbis ku labi" (kas dažbrīd nemaz nešķiet tik tālu no patiesības), man būtu tagad ļoti jāpriecājas par to, ka pēkšņi izmainījās vakara plāni (baķis tač piedos) & es nonācu DDT "Benzīnvīrā", jo šī izrāde diezgan droši tad būtu sēdināma otrajā plauktiņā. Vot-tā-lūk, esmu runājusi.
 

eu tu! @ 21:40

[info]intenormal:
Mūzika: Jeremy Enigk - Dare A Smile

 

(bez virsraksta) @ 21:21

[info]shanietis:
Skatos Discovery Science par "lidojošiem šķīvīšiem" un rodas iespaids, ka tuvumā atrodas kāda citplanētiešu bāze, kuras iemītniekim ir aizliegts kontaktēties ar zemiešiem, bet tie, būdami tālu no galaktiskās priekšniecības, īsina laiku dzerot, spēlējot kārtis vai slēdzot sulbas derības, kuru zaudētājam ir jāizdara uz Zemes sīkas cūcības.:jānosēdina tarelka uz fermera ūdenstorņa vai dārzā, vientuļam autobraucējam mašīnai jāizslēdz aizdedze, jānosper kāds mājlops uzkodai utml. Pēc tam šamie skatās tv un uzjautrinās.
 

(bez virsraksta) @ 21:20

[info]saldumi:
[info]saccharomyces man šorīt izstāstīja savu sapni, un vienā no tā epizodēm no meža iznāca stirna, kura bija apkārusies ar visādām lietām, es tās ātri vien nodēvēju par "visādiem bling-bling". Kad stirna esot grasījusies iet atpakaļ mežā, tad tai tas neesot izdevies, jo visi tie bling-bling esot traucējuši. Tad es jautāju, vai, viņasprāt, viņa varētu būt redzējusi tādu tēlu, jo mēs nesen skatījāmies filmu par Āfriku, kur viens džeks bija nokāries ar, manā interpretācijā, visādiem sūdiem, viņa atbildēja, ka nezina, un sāka stāstīt par to, ka tie bling-bling stirnai varētu būt bijuši statusa simbols līdzīgi kā cilvēkiem dārgas mašīnas un aifoni. Tad es kādu brītiņu padomāju un teicu, ka man šķiet, ka būtu bijis ērtāk, ja stirna par savu statusa simbolu būtu izvēlējusies aifonu, nevis karekļus, jo tas netraucētu ieiet atpakaļ mežā.
 

(bez virsraksta) @ 21:16

[info]zin:
kā saucās tā kāršu spēle Rasbainieka un Kiceka sālsmaizē, kur bija jāliek cipariņi pēc kārtas uz īstajām krāsiņām?
 

(bez virsraksta) @ 21:14

(bez virsraksta) @ 21:03

[info]str:
Tags:

recepte rādās galīgi crazy, bet varbūt jāieprovē
http://homemade.lv/diana-sh-p-kirsu-krems-ar-timianu-citronu-un-vanilu/
 

(bez virsraksta) @ 20:51

[info]veed_logs:
Noskatījos filmu. Par muļķiem. Iesaku.
http://www.imdb.com/title/tt3560686/
https://my-hit.org/film/241176/


Ir torrentos.

Vēlāk:
Tagad neatliek nekas cits, kā klausīties Pēdējo Kino Varoni:
https://www.youtube.com/watch?v=BnDY4jC7JZM
 

(bez virsraksta) @ 18:50

[info]miligrami:
Pārmaiņu pēc gribēju atzīmēt nevis savu dzimšanas dienu, bet gan dienu pirms tās - pēdējo dienu šajā dzīvē, kad esmu tik un tik gadus veca. Tā arī izdarīju. Šodien jau man jauns vecums, tāds tas būs vēl ilgi.
 

Turpinot atklāt jaunus apvāršņus @ 20:43

[info]phz:
Tags: ,

Šovakar rubrikā «vēders nav grāmata» - šprotes ar pienu un Pļūtins.
 

(bez virsraksta) @ 12:34

[info]mazeltov:
Noderīgs Informationisbeautiful grafiks par nokritušām/avarējušām lidmašīnām - patīk, ka var atlasīt pēc tā, cik avāriju notikušas attiecīgā lidojuma brīdī, kādi ir iemesli un to procentuālais sadalījums: http://www.informationisbeautiful.net/visualizations/plane-truth-every-single-commercial-plane-crash-visualized/

Tas, ko es gribētu iemācīties - kā visērtāk iedabūt ekselī datus no interneta, jo, piemēram, VKKF gadījumā lielāko daļu laika aizņēma datu pārkopēšana un mani interesē vai ir iespējams to kaut kādā veidā automatizēt un pēc tam atsijāt lieko.
 

vīnu, vīnu, šaltīm vīnu @ 10:17

[info]daria:
Kad cilvēki nelasa mazo druku, viņi nesaprot, ka ir pierakstījušies uz regulāru vīna kasti. Bet nāk taču vasara, ko es ar sarkano iesākšu? Meh. Nokancelēju. Naked wines tādā ziņā bija foršāki - izmēģinājuma kaste tieši to arī nozīmēja, izmēģinājumu, viņi automātiski nepierakstīja uz turpinājumu. Oh well.
 

(bez virsraksta) @ 11:34

[info]mazeltov:
No šņurkozaura esmu kļuvusi par mērenu taurētājziloni (pavasara vēstošie puņķu baciļi nesnauž), bet, neskatoties uz to, šodien man būs kārtējā pirmā reize - pārkūra treniņš iekštelpās.
 

(bez virsraksta) @ 09:35

[info]daria:
Pēc publikas pieprasījuma ieliku lielākus bruņurupučus
 

(bez virsraksta) @ 18:49

[info]zin:
vienā pelēkā, pelēkā pilsētā
pelēkā, pelēkā dienā
...
rīt būs pirmdiena
 

(bez virsraksta) @ 15:50

[info]bikini_kill:
Garastāvoklis:: okay
Mūzika: ladyhawke - girl like me
Tags:

Oj, meitenes! Pašlaik meklēju labu aizstājēju savam Bourjois Healthy Mix tonālajam un internetos uzrāvos uz


tālāk bābu lietas )
 

Koku sula @ 17:32

[info]teiksma_ragana:
Bērzu sulas ir mans prieks, bet tikai svaigas. Tikko sāk ierūgt, tā nemaz vairs negaršo.
 

(bez virsraksta) @ 16:41

[info]ninona:
Vakar divas labas "lietas" M attīstībai.

1. Nopirkām par viņas sakrāto naudu piederumus ilgi kārotai nodarbei - spalvaskātu, uzgaļus, tušu un papīru, lai bērns var trenēt roku kaligrāfijā.
2. A vienojās ar vienu treniņpartneri, ka viņa meita (pusotru gadu vecāka un galvastiesu lielāka par M) arī nāks pirmdienas vakaros uz badmintonu.

Principā visu šo dienu negrib darīt neko citu, kā vien sēdēt pie saviem papīriem, un nu jau spalva diezgan labi klausa. Labs iemesls jau tagad sākt nopietni domāt par atbilstošu galdu ar regulējamu augstumu un slīpumu.
 

pusķ vsjegdā būģet solnce @ 15:59

[info]mufs:
nevaru izturēt šito pelēcību.
tāpēc ir trīs dienā un es dzeru viskiju.

stulbi ir tas,ka biju sataisījusies iet uz Kuršiem pēc naža, bet vot man ir neērti iet uz veikalu neskaidrā.
lai gan laikam būtu jābūt neērti par pašu būšanu neskaidrā.
 

(bez virsraksta) @ 15:31

[info]vilibaldis:
vispār jau labi ka aizbraucu, nogulēju līdz pusdivpadsmitiem kā Dieva ausī. izdzīvojot pastāvošo brīdi, ne mirkli uz priekšu vai atpakaļ, vismaz knipucītis spēcinošas drošības.
 

(bez virsraksta) @ 15:03

[info]sveetaa_seeta:
Tūliņ jau būs apritējušas divas nedēļas, kopš man ir labs garastāvoklis un draivs. Un arī paģiras vairs nemēdz būt iznīcinošas un tādas, kas liek gulēt pusotru dienu. Sauksim tās par psihosomatiskajām paģirām. Par garastāvokli pohuj, bet draivs ir ļoti kaifīgs, ņemot vērā, ka tas palīdz daudz ko izdarīt, un man jau neko citu šajā dzīvē nevajag kā vien kaut ko izdarīt. Un vēl labi, ja var parunāt ar kādu par upēm. Otrdien bijām pirmajā izpētes braucienā uz Bausku, kur nedabūjām pa purnu - kas par laimi! Toties pirmoreiz dzīvē piedzīvoju tādu mirkli, ka man kopā sasējās kājas. Tas notiek tā: jāsēž vāģī ar vienu kāju pārmestu pāri otrai, kamēr tā sēdi, tikmēr zābaku šņores pašas no sevis aptinas viena otrai apkārt. Mirklī, kad jākāpj ārā, protams, neiedomājies, ka varētu būt sasējušās kājas, tāpēc arī nesaproti, kāda velna pēc kājas vairs neklausa. Un tad, kad saproti, ka ir sasējušās kājas, ir kauns partnerim teikt: "Eu, es nekāpju ārā, jo man sasējās kājas. Pagaidi, tūliņ atsiešu."

Vispār šī nedēļas nogale bija pilna ar kultūru. Piektdien apmeklēju kulta teātra žurkas pirmizrādi. Tas bija tieši tas, ko gaidīju - vienkārši briesmīgs koncerts. Beigās, kad aktieri klanījās, visās sejās bija nolasāma vēlme tūliņ iedzert. Tāpēc vislaimīgākais cilvēks uz skatuves tajā mirklī bija Romāns, kuram tika pasniegtas nevis puķes, bet gan pudele ruma. Tas nozīmē, ka viņam bija vismaz teorētiska iespēja vēlmi piepildīt tūliņ. Tā kā vēlāk viņš mani izvadāja pa dažādām sevišķi slepenām teātra vietām, tad nolēmu tomēr textu nerakstīt. Nav jau nemaz tik grūti novērst slikta texta publicēšanu - vienkārši jāizpilda visas manas vēlmes (arī tās, par kurām pati nenojaušu). No rīta pamodos ļoti labā garastāvoklī. Tā vajadzēja, jo zināju, ka vakarā būs jāiet uz kādu amatieru teātra izrādi. Kaut arī man blakus bija morālais atbalsts, tas tomēr bija smagi. Ne katru dienu gadās redzēt savu tēvu, zeķbiksēs priecīgi dejojot pa skatuvi. Tas atstāja lielu iespaidu, tāpēc piezvanīju Ernestam un uzaicināju iemalkot vīnu. Ernests ir ievērojams ar to, ka ir kruts. Tas, protams, pats par sevi saprotams, bet vēl viņš ir ievērojams ar to, ka ar AK esam viņu novedušas no ceļa. Ernests ir visnotaļ ieturēts kungs, kurš nemēdz klaigāt un mahāties ar rokām, bet tas netraucē labiem hobijiem. Viņš ne vienu reizi vien iepriekš bija pieminēji rokkafejnīcas karaoki, kas ir tāds kultūras piemineklis, ka uz to jāved ārzemju draugi. Tā vakar ap vienapdsmitiem vakarā tur ieradāmies. Kaut arī tas nebija Tallink kuģis, ap šo laiku jau visi metās dziedāt. Manas simpātijas izpelnījās duets "Vasīlijs". Kopīgi ar Ernestu nodziedājām Pet Shop Boys skaņdarbu "It`s a sin". Gribēju arī HIM "Join me", bet tā bija pārāk laba, lai būtu sarakstā.
 

(bez virsraksta) @ 15:26

[info]necrolover:
Miers un laime. Miers. Un laime.
 

(bez virsraksta) @ 14:54

[info]punkts:
Jūras krasta psīdija - zemeņu guave.
 

Izrāde. @ 14:24

[info]wensdy:
Padegs un Padegs gan bija jauka izrādīte un tieši laikā. Ironija, sarkasms, vāveres zobi un citas neglītās pasaules lietas gaumīgās skaistas. Vismaz uz bīdi varēju tikt ārā no savas galvas.
 

Ja nemāki urbt, aizej pie zobārsta @ 14:10

[info]phz:
Tags: , ,

Beidzot pats piedzīvoju agrāk lasīto, ka sapni var nosapņot sekundes daļā, manējais gan nebija pārāk garš:
Sapnī bija visai nervozs tēls, kurš ik pa brīdim izsaucās «Manas olas!» Tā nu sapņa beigās redzēju (viņa?) atmiņu ainu, kurā noskaidrojās, no kurienes viņam šī liga - tēlam virsu gāzās milzīgs melns stabs vai koks, kurā sēdošais olu īpašnieks pēdējā brīdī pavēra muti un ierēcās... URBJA balsī.
Tizlais kaimiņš urbj vēl tagad.
 

(bez virsraksta) @ 13:31

[info]saccharomyces:
OMG OMG OMG

vladislavs izpildīja majasdarbu!!!
jūs nevarat iedomāties, cik tas ir neticami

bet tas ir arī satraucoši, jo tagad es zinu, ka viņam ir (radusies?) kaut kāda iespēja to darīt, un man ir jāsaprot, kas ir tas, ko es esmu (ne)izdarījusi, kas radīja apstākļus, lai viņš izpildītu, jo es taču gribu,lai tas turpina notikt

UPD: OMG, otrs arī! abi mani nesekmīgie skolēni ir izpildījuši mājasdarbu pirmo reizi mācību gadā.
un nez,vai to izskaidro fakts,ka nākamnedēļ ir vecāku dienadiena, vismaz vladam jau toč ne, jo viņa vecāki nav tādi,kas vispār sekotu līdzi.
 

(bez virsraksta) @ 13:16

Lizard Skinart Illuminati @ 13:00

[info]black_data:


Neviens negaidīja, ka šie cilvēki tā vienkārši atnāks, un izdarīs. Neviens nezina, kā viņi to dara, bet runā, ka viņiem ir zināšanas, apķērība un zibenīga reakcija. Viņi pazīst senas vietas, dažādus simbolus un reti lietotas rakstu zīmes. Viņi spēj pieslēgties lielākajam līdz šim zināmajam informācijas laukam no jebkuras vietas, un pat esot kustībā. Kas ir viņu vadonis - to nezina pat viņi paši. Kādi ir viņu mērķi vēl nav skaidrs.

http://braincar.lv/rezulta-ti
 

Trešās pasaules problēmas ar JP Sears @ 12:40

[info]black_data:
Tags:

Sen jau gribējās šo džeku ielikt cibā. Visu laiku nesanāca.

https://youtu.be/95Hpix8O9Qs
 

*** @ 12:20

[info]kz:
Māte teica:"Tad, kad negribas darīt neko, neko nedari - guli."
 

(bez virsraksta) @ 11:36

[info]hotai:
mani fascinē ziņu aģentūra LETA, kas katru gadu publicē ziņu ar šādu virsrakstu: "Latvijā veiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku". vai kādreiz ir bijis citādāk? nu piemēram šādi:

Latvijā neveiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku

Rīga, 29.marts, LETA. Naktī uz svētdienu, 29.martu, Latvijā neveiksmīgi ir notikusi pāreja uz vasaras laiku - pulksteņa rādītāji plkst.3 tika pagriezti par vienu stundu uz priekšu, bet ne visur tas noslēdzies sekmīgi, informē Ekonomikas ministrija (EM).
Kā informē Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), atsevišķos novados laika griešanas rezultātā, iespējams, kādas kļūmes dēļ skolotāju frizūras iestrēgušas 80'to/90'to gadu mijā, un šobrīd nav zināms, kā šo situāciju labot.
Savukārt Talsu novada televīzija, neprecīzi izpildot pārejas uz vasaras laiku instrukcijas, nonākusi vakardienā, un reģionālais medijs vēsta tikai par notikumiem, kas norisinājušies vairākas dienas atpakaļ.
Nedaudz citādākas problēmas vasaras laika ieviešana radījusi vairākiem Latvijas rakstniekiem, kuri, pārcenšoties ar laika griešanu uz priekšu, šobrīd atrodas nākotnē, bet pārējie Latvijas iedzīvotāji, kuri atrodas ierastajā vasaras laikā, viņu daiļradi nesaprot.
Visbeidzot, neuzmanīgi rīkojoties ar laikrādi, Olga Rajecka-Miglieniece un muzikālā apvienība "Turaidas roze" nonākusi alternatīvajā vasaras laikā, kur vakarā ir rīts, kur piepūsts ods pūš tauri un ziloņi kur sīc, kā arī kur kuģis vagu ar un traktors stāv uz enkura pa ziemu šovasar.
Par pāreju uz vasaras laiku un atpakaļ Latvijā atbildīgā institūcija ir EM, kas šobrīd ķērusies pie problēmu risināšanas.
 

ļ.patīk @ 11:55


Nepabeigtā dienasgrāmata