Nepabeigtā dienasgrāmata


30. Aprīlis 2016

(bez virsraksta) @ 17:29

[info]zin:
pie velna (xoxoxo)
pārdomāju
 

(bez virsraksta) @ 17:30

[info]santech:
Mūzika: Waldorf - You're My Disco

kādu laiku palikšu pie šāda dizaiņa klabei
 

https://www.youtube.com/watch?v=9Gekiq7wmpA @ 14:48

[info]juriic:
Garastāvoklis:: https://www.youtube.com/watch?
Mūzika: https://www.youtube.com/watch?v=9Gekiq7wmpA

https://www.youtube.com/watch?v=9Gekiq7wmpA
 

gandrīz vasara @ 15:47

[info]paralellograms:
malās dažas sniega dekorācijas. un tā mākslu nomainām pret barbekjū
 

aprīlis @ 16:06

[info]inese_tk:
Garastāvoklis:: jābrauc pie zirdziņa

pēdējās pāris dienas bijušas tādas savādas. piemēram, aizvakar no 21:00 - 22:00 bija pēkšņo slikto ziņu stunda. vakar bija ļoti briesmīga darbdiena, toties pēc tam es piedzēros un tresījos (jocīgā kompānijā) pa deju grīdu Kaņepē. kaut kas tāds nebija noticis tik sen, ka man jau bija salicies, ka tas nemaz nav iespējams, pat, ja ļoti gribas. jocīgi, ka man šodien nav paģiru, tikai nāk miegs, jo pirmspusdienā bija jābūt Rīgā.

vēl man liekas dīvaini, ka es drīz dzīvošu Daugavas nepareizajā pusē. tas ir apmēram tikpat dīvaini kā tas, ka pilnīgi visi man zināmie senči un radi ir cēlušies no pareizās Daugavas puses.

tā vispār šovakar Tesiņa Valmiermuižas vēstniecībā, bet es jūs vietā labāk ietu uz Atitūdēm Spektrālēm un Salt Wound Aptiekā. par sevi man ir aizdomas, ka neiešu nekur.
 

(bez virsraksta) @ 15:50

[info]sickboy:
ASV tagad tiek izmantoti establishmenta zombiji pret Trampu, ļoti līdzīgi, kā Putina zombiji tika lietoti, lai taisītu nekārtības, cīnoties pret imagināru fašismu, neredzot, ka vienīgie fašisti šeit ir viņi paši. Līdzīgi, kā Putina Krievijā jaunā paaudze tiek indoktrinēta putinismā (protams, ticu, ka lielākā daļa krievu lieto common sense), tāpat ASV un Rietumeiropā jaunieši tiek indoktrinēti jaunās pasaules kārtības (sociālā "taisnīguma" (komunisma), radikālā feminisma utt.) ideoloģijā. Pastāvošā vara šos neapzinīgos cilvēkus izmanto savu mērķu nostiprināšanai, galu galā jauno pasaules kārtību paredzēts ieviest tā, ka cilvēki paši to PIEPRASA!
"Tramps ir idiots." "Tramps ir Žirinoviskis." "Tramps ir rasists." - nāk no mutēm, kas nezin absolūti neko par Trampa politisko programmu. Šis gads ir patiesas polarizācijas sākums starp apzinīgajiem un neapzinīgajiem cilvēkiem un apziņa uzvarēs. Neapzinīgie to nespēs pieņemt un tad sāksies īstā polarizācija. "Ak nē, mums atņēma New World Order! Ak nē, mums atņēma melus par pasaules vēsturi un pasaules uzbūvi! Prāta cietumu un sistēmas verdzību, reliģiju, masu hipnozi, prāta programmēšanu! Tagad mums pašiem vajag domāt, nē, nē, NĒ!" Un viņi veidos savu kultūru un savu civilizāciju, kas tversies pie vecās pasaules, kas, lai arī bija cietums, vismaz bija pazīstama un tajā mēs bijām tik ilgi, ka sākām to uztvert par mājām.
 

(bez virsraksta) @ 15:00

[info]santech:
Mūzika: Leningrad - Zvezda Rok_N_Rolla

Vakar kājās galīgi nebija ritma. Oranžie kapāja, bet kaut kā līdz galam kaut kas nevedās. Vai nu par maz bija izdzerts, vai nu par daudz.

Ja kāds saka, ka pandas takši ir nepieklājīgi lēti, lai pamēģina taxify.

Paņēmu uz mājām darbu. Jāsaņemas arī izdarīt. Un vēl tās miljons bildes. Pasākumus bildēt arvien mazāk interesē. Sevišķi, ja ir kaut kādas prasības, nevis varu pa savai gaumei. Savas ekskursijas var. Pārējo vairs nē. Nu var, bet nu tā. Neatliek vairs vēlmes bildēt to, kas patīk citādi.
 

(bez virsraksta) @ 14:58

[info]sickboy:
...cause mother fuckers are stupid, they have no life.
Black men, you better believe. That black women have been put out by the government. To destroy. You.
 

(bez virsraksta) @ 14:46

[info]sirualsirual:
atgūstu sāļu līdzsvaru
 

(bez virsraksta) @ 14:16

[info]saccharomyces:
ir tādas dienas, kad pat mona liza nesmaida
 

(bez virsraksta) @ 13:50

(bez virsraksta) @ 13:47

[info]banderlogs:
Mīlīši, būšu dikti priecīga, ja kāds vēlēsies manā vietā aiziet uz ''Zēnu'' Nacionālajā teātrī. Pašai darbi darāmi, turklāt nav teātra iešanas garstāvoklis.
Biļete ir 13 eiro, un viss prieks sākas 18:30, būs kādi gājēji?
 

1 biļete uz ''Zēns'' Nacionālajā teātrī @ 13:43

[info]banderlogs, posting in [info]paardod:
Varbūt ir kāds teātra mīlis, kam akurāt šovakar nekas nav ieplānots un vēlētos aiziet uz ''Zēnu'' šovakar 18.30? Pretī gribētu saņemt 13 naudiņas.
 

(bez virsraksta) @ 13:22

(bez virsraksta) @ 13:27

[info]vilibaldis:
izskatās, ka mums tomēr tiks Mazkaķa meitiņa. redz kā, arī viena pati piedzima.
 

Ewa Axelrad @ 13:16

(bez virsraksta) @ 12:41

[info]roncijs:
rajona prizmā pagāju garām tautas cienītajam māksliniekam e, kurš k-suņa koncertos esot bijis vainojams pie vēlmes griezt skaļākus basus un izdzīt skatītājus no zāles.

un jāizdomā ar ko iet uz dāvinātas brīvizvēles iespēju ģitā, un kad beigs sāpēt visas (smagumus staipošās un par visiem uztraucošās) maliņas
 

(bez virsraksta) @ 12:26

[info]saldumi:
Es zinu, ka šie laikaapstākļi uz balkona izliekas par siltiem, lai mani izmānītu ārā pārāk plānās drēbēs un es atkal nosaltu.
 

(bez virsraksta) @ 12:24

[info]up:
Instagrams ir meli
 

. @ 10:16

[info]juriic:
Garastāvoklis:: relaxed
Mūzika: Best Remixes of Popular Songs 2016 | Summer House Mix

Šodien piecēlos un apkārt mierīgs un saule spīd un spirgts, svaigs vasaras gaiss... un ķip viss nodots un nolikts... un dzīve man apkārt visa tāda "Ā tu tur kaut ko baigi cepies? Pfffff bet nekas jau nav noticis lol :D lalalaaa"
 

(bez virsraksta) @ 12:06

[info]ninona:
Šodienas meidžor projekts ir lodžijas sagatavošana vasarai.

Jau saliku pa vietām abas zemes kastes priekš kāršpupām, sapildīju ar augsni, salaistīju. Noliku vietā un sapildīju podu, kurā būs puķuzirņi. Aizvācu visu lieko, izslaucīju.
Pēcpusdienā stādīšu izaugušos kāršpupu "dēstus" (tādus 60+cm garus), iespraudīšu vēl dažas uzbriedinātas sēklas. Iespraudīšu arī puķzirņsēkliņas. Tad vēl jānostiprina tīkli, kur tam visam pieķerties, bet to man A vēl nav dabūjis. Pēc tam vēlreiz izslaucīt un izmazgāt.
Izkārt šūpuļtīklu, un vasara var sākties!

Visādcitādi gan vēl arī mājās jākārto, jo treždien ta` ciemiņi...
Un vēl visādi darbi.
 

(bez virsraksta) @ 11:58

[info]kristiiine:
Garastāvoklis:: pēc h vaidelote, bet man vēl mati ar matu krāsu aaaaaaaa

Vakar pirmo reizi šogad braukājos ar ričuk un tas ir taaaads kaifs, liekas, ka nez kas palaists garām, neizmantojot velo. Vispār forši gar gauju tā pabraukāties, šodien ar basām pēdiņām ar paskraidīju. Tāda riktīga pavasara sajūta.
 

prieciņš :) @ 11:50

[info]f_g:

Mūsu mājās vienīgais lielais plūmju ēdājs esmu es. ;)
Mamma ar tēti šodien stādu tirgū nopirka divas plūmes. Tieši man! :D
Pāris ķirši un divas jaunas zemeņu šķirnes arī iegādātas. :)
Tagad tikai jāgaida, kamēr ieaugs un sāks ražot. ;)
 

(bez virsraksta) @ 11:40

[info]kisswithafist:
kwī, tikko darbziņā mani apciemoja Burzums. tas, kurš nu jau 45+ kilogramīgs melns lops. <3 <3 <3
 

(bez virsraksta) @ 11:01

[info]adore:
Vakar pie Signes vēroju sevi spogulī un redzēju ļoti izteiktu un padziļinātu skaistuma izteiksmi savā sejā. It kā pats maijs ar maigajām ceriņkrūmu ēnām būtu iegūlies manos vaibstos un skatienā. Es mīlu tevi, — sacīja U., un tas izskanēja gaisā tik dabiski un pašsaprotami kā vēja plūsma, kas saceļ uz augšu ziedputekšņus. Es neko neatbildēju, tikai uzstūmu uz viņa šķīvju savu neapēsto Signes cepto pankūku un vēlāk apskāvu viņa pie virtuves galda sēdošo stāvu no aizmugures. Kaut kas bija starp mums visiem, kaut kāda patiesa klātbūtne. Es biju laimīga. Pamet visu, — vēlāk sacīju U. mašīnā, — un braucam kopā prom! Bet manis teiktais palika karājamies gaisā līdzās viņa klusajai nopūtai un domām, kas droši vien jau darbojās citā realitātē, pasaulē, kurai es atrados aiz sienas, pasaulē ar sievu, māju un paša izdomātiem pienākumiem. Un es atļāvu tam visam palikt gaisā. Neko vairs nesacīju. Aiz mašīnas loga slīdēja priežu mežs. Ceļš, pa kuru jau tik daudz reižu esam kopā braukuši. Tāds ir stāsts, tāda ir dzīve, reizēm to apzinies līdz reibumam īsti. Ka tā tas ir. Ka ir kaut kas patiess un īsts, bet arī tas ir ierobežots un nepilnīgs, kā putns, kurš nav spējis līdz galam izplest spārnus, lai apņemtu visu ar maigi baltu, izkliedētu gaismu.
 
 

18.aprīlis - 21.aprīlis @ 08:46

nepatīk @ 09:54

[info]saccharomyces:
labi, ka es vienmēr, kad iespējams, sēžu uz grīdas, jo man šodien tagad pēkšņi kaut kāda mistiska iemesla dēļ riktīgi reibst galva un nepāriet, ar visu to, ka es autobusā pat paēdu.

nu pizģec, jau trešo stundu tā wtf.
 

(bez virsraksta) @ 09:49

[info]bauda:
Mūzika: † Blood W⚤lf † - Carpe Noctem
Tags: ,

Poll #20707 #gribamzināt
Open to: All, results viewable to: All

PMS ir mīts

View Answers


3 (17.6%)


10 (58.8%)

Kas?
0 (0.0%)

SMS > PMS
4 (23.5%)


 

(bez virsraksta) @ 09:41

[info]bauda:
Tags:

Labs vispār Valpurģu nakts dienas rīts! Tāds dātums un vēl sabatā, prikiņ. Esmu augšā jau no sešiem sešiem sešiem, vēnās auļo vitriols. Tiekamies kalnā ^^^

 

Tas nav tev @ 09:34

[info]bauda:
Bet vai PMS, kas, protams protams, ir mīts, var būt lipīgs? Psihosomatisks? Suģestijas rezultāts?
 

(bez virsraksta) @ 09:17

[info]lmr:
dzīvoklis arī izbesījis. mazgāju traukus, pieskaros ar slapju roku virtuves virsmai, zzzzzzzzz, man cauri iziet elektrība, jo kaut kur kaut kas ir sačakarēts. durvju ailē man ir caurumiņš. koridorā var redzēt, kā pa to spīd gaisma no dzīvokļa. kad ārā vējš un ir atvērts logs, caurumiņš darbojas kā svilpe. īsti nezinu, ar ko lai aiztaisa ciet, varbūt jāsalaiž iekšā tās dzeltenās putas. vēl te vienmēr mazliet smird pēc gāzes (tētis jau trīs gadus "kādā lietainā dienā" sola atbraukt un apskatīties, kas tur ir). un pēc remonta šķiet, ka gala siena kļuvusi plānāka, nevis biezāka, jo kaimiņus ar katru dienu dzirdu skaļāk un skaļāk, it kā viņu pusē siena druptu nost. atkal strīdas, piecos no rīta, kad kaķis mani pamodināja, trijatā (tā es sadzirdēju?) pisās un kunkstēja. iztēlojos, ka sēdēja aplītī uz grīdas un masēja viens otram muguru. aaaah, daaa, suka.
 

(bez virsraksta) @ 08:40

[info]lmr:
kaķītis izbesījis. piecos no rīta pamodos, jo viņš skaļi kasīja savas kastes smiltiņas. viss smirdēja pēc kakas. viņš uzlēca uz plaukta un ar ķepu no sienas izstūma spraudītes, kas pie sienas turēja reprodukcijas. tad viņš tās spraudītes ņēma zobos un nesa uz manu gultu, cēlos un rāvu visas ārā, lai tas stulbenis vēl neapēd. tad viņš sāka kost manos kāju pirkstos. tad atkal uzlēca uz plaukta un lēnītēm no tā stūma nost visu, kas uz tā bija. bums bums bums, viņš atnesa man dinozauru un luīzes dāvināto cīsiņzvēru. es dusmīgs cēlos atkal, ieslaucīju visu kārbiņā un paslēpu atvilktnē, vismaz to viņš vēl neprot atvērt. un padirsis viņš bija tieši pāri kastītes malai. viss man no viņa jāpaslēpj, visu iespējamo viņš grib sakost un apgāzt. un tik priecīgs par to! tagad mans dzīvoklis izskatās tā, it kā es drīz grasītos pārvākties, jo viss noslēpts, noņemts no sienām. apkārt mētājas plastmasas prusaki, kas ir viņa jaunā mīļākā lieta. ar tiem es pusgadu izjokoju luīzi, fotografējos, uzlicis tos uz sejas vai paslēpis tos kādā bildē. teicu, ka turu burciņā skapī. tad viņa atnāca ciemos un lūdza, lai es tikai viņai nerādot šņācošo burciņu, bet es vienu prusaku iemetu čipsu bļodā.
 

(bez virsraksta) @ 08:42

[info]zirka:

nokavēju - vienu vakaru biju kinoseansā un tieši pa to nakti kastaņiem saplaukušas mazas babylapiņas
grāvis sāk izskatīties itin glīši, cik no mikriņa loga to var redzēt
 

(bez virsraksta) @ 08:00

[info]roncijs:
rītausmā kādu pusstundu iehibernējos pie izdzisuša ugunskura, aizgāju pakaļ segai kurā ievīstīt rokas un izturēju vēl 15min
 

Par būtisko @ 06:58

[info]helvetica:
Ir tik aizkustinoši lasīt sporta aprakstus, kur sportisti spīd (lai arī nav spuldzītes), izdara šāvienus (lai arī ir bez ieročiem), kā arī dara krimināli sodāmas lietas, piemēram:"Kulda aiz vārtiem apzaga Nacionālās hokeja līgas kluba Vankūveras "Canucks" aizsargu Janniku Veberu.."

Tā kā esmu sieviete un uz sievietēm Lielais Sports neattiecas, tad neesmu pārāk zinoša tā finesēs, bet pirmajā pietuvinājumā LS izskatās pēc milzu izklaides un Lielie Sportisti - pēc izklaidētājiem gluži kā MTV popmūziķi a ļa Madonna un Bejonsī.
 

(bez virsraksta) @ 04:51

[info]ernuerna:
pamodos no pārliecinoša murga, ka man pa logu dzīvoklī iekāpj kaimiņš no blakus ēkās. Tāds nodzēries, bomzīgs un ļoti agresīvs. Ar nazi. Uzbrūk un grib durt, jo viņu nokaitinājis, ka tik agri no rīta runāju pa telefonu pārāk skaļi. Tas bija tik ticami sapņa piedāvājumā, ka uztrūkos ar sirdsklauvēm. Tagad vairs nevaru aizmigt un šausmās skatos uz to logu.

(ps - tāds logs man tiešām ir, arī tuvu esošais kaimiņa logs no pretējās mājas, taču nekad neesmu manījusi, kas tur dzīvo, spriežot pēc pelargonijām uz palodzes, varbūt tomēr ne šāds personāžs)
 

(bez virsraksta) @ 04:17

[info]rkktzd:
nevaru izstāstīt cik debils būtu mans darbs, ja nebūtu tik smieklīgu kolēģu. nēnu tas darbs (ai mīn, tiešie pienākumi) jau ir diezgan debils, bet tie ar kuriem vienojos šajā debilitātē to padara izturamu.
 

Valpurģi 2016 @ 01:14

[info]signor_vagrante:
Pateicu Alisei Sedolai, ka viņa bija brīnišķīga. Iedzēru rumu ar Nauri.
Oranžās kruti nospēlēja.
Safotogrāfejos un pirmo reizi, spēlējot koncertu, noķēru panikas lēkmi.
Interesanti, ka uz mirkli pārslēdzos vērotāja pozīcijā un pazuda bailes nomirt.
Bet jā, esmu Alises fans.
Nez.Sirds vienā gabalā.
Es parasti neklausos popsu, bet esmu trīs dienu laikā nodrillējis Eda Šīrana - I See Fire literāri kādas 200 reizes.
Un man vēl neapnīk.

Bāc. Tas romantisms laikam ir kaut kāda pataloģija.

Jāsadedzina efemērie Gwiwenethas un Arvenas atspulgi, lai varētu sākt jaunu iznīcības ciklu Tandavas dejā. Galu galā, jāsadedzina pašam sevi.
Simboliski, bet ne tik simboliski.
Vot ķebe i žiznj, maļutka.
 

(bez virsraksta) @ 01:57

[info]sickboy:
Viena no miiljaakajaam The Doors dziesmaam man ir L.A. woman.
 

Veicu izpēti klusajam serverim @ 01:23

[info]phz:

Giga Byte BRIX GB-BACE-3000 Asrock Beebox N3000 Black, Celeron N3000 1.04GHz, SODIMM DDR3L, mSATA, 2.5" SATA, USB3.0 Intel DE3815TYKHE, Next Unit of Computing Kit, Bulk Zotac ZBOX NANO CI323, N3150, DDR3L-1600, 32GB SSD, WiFi, BT, EU UK plug
Cena: € 121,62   Cena: € 128,05   Cena: € 149,41   Cena: € 196,07  
       
CPU Intel Celeron N3000 (normāls, 2 kodoli, 1 GHz) CPU Intel Celeron N3000 (normāls, 2 kodoli, 1 GHz) CPU Intel Atom E3815 (švaks, 1 kodols, 1,5 GHz) CPU Intel Celeron N3150 (labs, 4 kodoli, 1,6 GHz)
Ir VGA ports (priekš mana vecā instalāciju monitora) Nav VGA porta Ir VGA ports Ir VGA ports
Nav mSATA slota, jālādē no USB 3.0 flasha Ir mSATA slots Nav mSATA slota, bet ir iebūvēts 4 GB pabremzīgs eMMC flashs (Debiānim tā paknapi, bet pietiek) Ir M.2 slots ar 32 GB SSD komplektā (Linuskam pilnīgi pietiek)
Ir microSD karšu lasītājs (vē), no kura nevar iebūtoties (fui) Nav karšu lasītāja Nav karšu lasītāja Ir SD karšu lasītājs
Ir nevajadzīgs Wi-Fi un BT Ir nevajadzīgs Wi-Fi un BT Nav nevajadzīgu Wi-Fi un BT Ir nevajadzīgs Wi-Fi un BT
1 SODIMM slots (līdz 8 GB) 2 SODIMM sloti (var dual channel un līdz 16 GB) 1 SODIMM slots (līdz 8 GB) 2 SODIMM sloti (var dual channel, bet oficiāli tikai līdz 8 GB, bet ļaudis runā, ka ejot arī 16 GB)
  USB 3.0 type-C ports   USB 3.0 type-C ports
  Nevajadzīga pults   2 gigabit ethernet porti

Labējais variants izskatās vislabākais.
Vienīgais mīnuss šādai padarīšanai, ka jāvar visus dārgumus satilpināt uz viena 2,5" diska. Bet, ja taisa bekapus, tad tas diez ko netraucē. Un arī uz esošā dinozaurservera es nemirrōroju, tikai viss bija izmētāts pa 2 diskiem.
Vai arī dū it jōrself. 1 2 3
Zotac and Jessie
 

Nepabeigtā dienasgrāmata