Nepabeigtā dienasgrāmata


10. Februāris 2016

(bez virsraksta) @ 17:45

[info]slaaneklis:
Simetriskā pasaule simetriska ir.
 

Latvija, "Diena", 1996. @ 17:06

[info]helvetica, posting in [info]hanna_beedz:
 photo ad5fb781-181c-4574-85c4-8ef8e605efa8_zpsea23uq3e.jpg
 

(bez virsraksta) @ 16:45

[info]elpa:
features
fīčas
 

(bez virsraksta) @ 16:17

[info]putnelis:
izrds uztaist foto dokumentiem aarpus centra, ir problemaatiski - kur? Purvciems, Pavnieki, Daarzciems?
 

(bez virsraksta) @ 16:08

[info]sirdna:
Man kā vecūksnim ir no svara kārtīga veselības aprūpe. Raugi, nopirku Euroaptiekā drapītes, aptieķniece katrai kārbiņai uzlipināja glīti izdrukātu papīrīti ar piezīmēm, cik bieži un kādos apstākļos drapītes būs lietot. Mīļi. Mēness aptieka, ar kuru uzturēju biznesa attiecības pēdējos gados, ar šādu servisa līmeni neizcēlās.

Nāksies turpmāk savu neķītro, antivēdisko, bezsirdīgo un bezfenšuja Rietumu medicīnu iepirkt Euroaptiekā.
 

mīksti @ 15:59

Fakinās stīpiņas @ 15:51

[info]po:
Tags:

Vismaz tā matu stīpiņu kultūra džekiem pārsvilpa pāri bez sevišķi smagām sekām. Lai jau triepjas želejā vai ar ko viņi lipina tos matus apakaļām - da kaut vai ar PVA, bet slava Dievam, ka vairs nav jāredz tās drausmīgās, drausmīgās stīpiņas!
 

(bez virsraksta) @ 15:56

[info]kisswithafist:
new phone, is enamoured. Xperia M4 Aqua. Milzīgs.. zato plāns.
 

(bez virsraksta) @ 15:45

[info]punkts:
Punktiešu ordenis.
 

(bez virsraksta) @ 15:28

[info]scaramouche:
Manowar. Jo es esmu tā vērts.
 

(bez virsraksta) @ 15:24

[info]samta:
vai man ir tas, ko mammas sauc par vitamīnu trūkumu, nākot pavasarim, vai kas? jā, jau nedēļu reizi dienā apmēram stundas garumā jūtos slima. pagājušajā nedēļā reizi dienā bija nedaudz grādu ar visām sliktajām pašsajūtām, šonedēļ ir tikai sliktās pašsajūtas - galvā ielien vate, ķermenī nogurums, āda tik neaizskarama un nepieskarama, gribas vīstīties pūkainā mierā un saticībā. pirmo reizi šādi dzīvē.
 

palagu tēmu turpinot @ 15:22

[info]zirka:
Tags: ,

 

zajebis @ 15:14

[info]intenormal:
Mūzika: Рубль - Меняться

Poll #20618 zbis
Open to: All, results viewable to: All

vai jums viss ir zajebis?

View Answers

jā bļaģ
4 (44.4%)

nē, viss zajebala
1 (11.1%)

tu jau zajebal ar šādiem jautājumiem
0 (0.0%)

konfidenciāla bļaģ informācija
4 (44.4%)

 

(bez virsraksta) @ 14:20

[info]roncijs:
nu, saldē dzīve(bez 35 kotletēm) ir beigusies jo sādžas dzīvojamajās ēkās plānojami remonti. kad, neviens nezin.
bet jāvācas ārā vai jāspiežas ir tagad.
 

(bez virsraksta) @ 14:42

[info]slaaneklis:
"Neskatoties uz tām muļķībām, ko viņš runā, viņš ir brīnišķīgs, jauks cilvēks."
 

(bez virsraksta) @ 12:39

(bez virsraksta) @ 14:34

[info]ninona:
Sabija pie mums ciemiņi.
Vairākas stundas.

Tagad man vajag smadzeņu transplantāciju, lai spētu pieslēgties darbam.

/M man 10 minūtes pirms solfedžo sākuma atgādināja, ka viņai jāiet uz solfedžo...
 

(bez virsraksta) @ 14:31

[info]narrenschiff:
"Tiks piedots, ja tu neiespēji,
Bet mūžam ne, ja negribēji."
 

(bez virsraksta) @ 14:27

[info]slaaneklis:
Cik sarežģīti divtūkstoš sešpadsmitajā gadā ir krosčekot esošo klientu un telespama upuru datubāzes?
 

? @ 14:27

[info]tethys_:
Mūzika: IAMX - Think of England

Kaut kādā jocīgā, introvertā veidā es jūtos laimīga.
Slima, neizgulējusies, ar slimu kaķi, neizdarījusi svarīgu darbu, vientuļa...
Dzīvojusi.
Tagad pietiek. Tagad tas viss ir jāliek lietā.
*
Šai dziesmai nu ir jauna nozīme. Nozīme, kas arvien mazinās un mazinās.
Miers.
 

Rīgas ziņas @ 13:27

[info]milda:
Jaunākajās ziņās vīram viens paziņa žēlojies, ka sakarā ar Nila ņemtni ar NĪN, tagad par mazdārziņa būdu, kurā, protams, neviens nav deklarējies, dabūs maksāt 7-kārtīgu nodokli, jo nu jā - tā būda ar mazdārziņu atrodas Rīgas administratīvajā teritorijā un nebija ienācis prātā, ka uz šito būdu ar attiekšoties likums par nedeklarēšanos.

Ušakova karš pret autostāvvietām manī ar rada bažas, jo tajā, kur turam tagad, toč cietā seguma nav un tur vispār tā stāvvieta tāda mistiska. Ja privātās stāvvietas aizkolpēs ciet, tad es nezinu, kur mums to mašīnu turēt.

Rekonstruētā Barona iela izskatās šausmīga, manuprāt, un situācija, kad vienā pusē tramvajs, bet otrā pusē spītīgs riteņbraucējs, kurš nesaprot, ka mašīnai nav kur likties, ir ļoti "omulīga". Mašīna jau brauc ar to ierobežoto ātrumu, bet lūk velosipēdists vēlas apdzīt mašīnu, neskatoties uz to, ka otrā pusē mašīnai brauc tramvajs. Kas būs vasarā, kad viņu būs vairāk, bail domāt. Kad tramvajs stāv pieturā, protams, riteņbraucēji nestāv, bet lepni turpina ceļu, kamēr pasažieri iekāpjot un izkāpjot lavierē starp viņiem.

Nākamā priecīgā ziņa, ka, neskatoties uz zaudējumiem, šovasar būs atkal Kubana. Vēl viens ievēlēts iesaukums Nilam un Rīga būs kļuvusi par pilntiesīgu sādžu. Un nebrīnīšos, ka ievēlēs, jo tak tepat cibā atradās cilvēki, kuri vēlēja par Nilu.

Gaidu savus paziņojumus par NĪN, jo nesparotu, cik bērni tiks ņemti vērā, sarēķinot nodokli.
 

(bez virsraksta) @ 13:36

[info]adore:
U., kurš no reanimācijas pēc daudzu dienu klusuma atsūta ziņu "esmu dzīvs". Tāda tagad ir dzīve. Viņš ir smagi slims jau 2 nedēļas. Bet es vēroju dienas. Vēroju tumšpelēko debesu fonu un melno koku pinumus, kas iekārušies tajā. Ziemas gobelēns ir pāraudies man pāri. Laiks iet. Pa retam es saņemu ziņas no slimnīcas, bet pārsvarā manas īsziņas neaiziet, jo viņa telefons ir izslēgts.
 
 

(bez virsraksta) @ 13:15

[info]helvetica:
informācijai: http://www.iem.gov.lv/lat/patveruma_mekletaji_es_un_latvija/?doc=31035

Muceniekos paplašinās bēgļu izmitināšanas centra infrastruktūru. Ceru, ka saglabās zemes nosaukumu. Cibiņi apspriež, kā bēgļi ienākas bundulīšos un tad saspiežas muciņās; latviska dzīvesziņa jau no pirmā soļa, thh.
 

(bez virsraksta) @ 12:54

[info]mafia:
Ak nē, bēgļu mentors saņems 1000-1400 pirms nodokļiem! Ak, kāda netaisnība, jo tās īgnās bābas panstionātos saņem uz pusi vai vēl mazāk! Tas nekas, ka pilnīgi citas prasības, prasmes vajadzīgas un ka to vispār sponsorē 85% Eiropa. Galvenais piekliegt portālus ar rasistiskiem komentāriem par netaisnību. Man no šiem tautiešiem gribas vemt. Kā var būt tik stulbi, aprobežoti, tumsonīgi kretīni??!
 

(bez virsraksta) @ 12:05

[info]slaaneklis:
Pusdienrosmes vainuvainu: pārstāj tūlīt un tagad vai dzīvo mūžīgi?
 

(bez virsraksta) @ 10:58

[info]pax:
Šodien jāparaksta līgums lidostā. Tad noteikti jāatrod A jauna krūze Valentīndienai, jo iepriekšējā, ko vel Aberdina pirku saplīsa. tad vēl janoskaidro, vai Vapiano var paņemt ēdienu to go. Un rīt vēl visādi ārsti un tā. Vēl domāju, vai es tiešam varētu atmest dzert kafiju vismaz uz laiku un vai tas vispār varētu palīdzēt? Dažreiz jūtos mega labi, dažreiz galigi ne visai, bet tad es ķepurojos laukā. Un vēl dzivokla īpašniece atļāva mums turēt dzīvoklī kaķi. Vēl bija ļoti laba un mazliet šokējoša diena Hamburgā. Par Hamburgu runājot, es labprāt pārceltos atpakaļ. Pat, ja atkal vajadzētu dzīvot Vēdelā un braukt stundu uz darbu.
 

sezonāla kaprizēšanās @ 11:43

[info]zirka:
Tags:

šāds starpstāvoklis "ne ziema, ne pavasars" ir psiholoģiski kaitīgs. man gandrīz vai niez visās manās nosacītā gara, prāta un dvēseles malās, cik es esmu gatava pavasarim un kā es viņu gribu, vot, sēžu un gribu! neko citu nespēju padarīt, tikai gribēt to sasodīto pavasari te un tūlīt. bet līdz Normālam Pavasarim vēl pusotrs mēnesis sta-bi-li

būtu Normāla Ziema, tādas sezonālas niezes, iespējams, nebūtu, vismaz tik spēcīgas un viegli sajūtamas noteikti ne
katru gadu tags "pāvasars" tiek lietots arvien agrāk un agrāk vēl dziļā kalendārā ziemā, ja ne tiešā nozīmē cibā, tad galvā noteikti
 

psihā pavārgrāmata [kam gavēnis] @ 11:43

[info]uldris:

tā kā savas kaprīzās ādas un visādu citādu iemeslu dēļ mēnesi cenšos atteikties no miltiem un pieniem un cukuriem un alko, top ļoti grūti (jo man nepatīk gari gatavot, nav cepeškrāsns un visādi citādi miljons šķēršļi) sevi mierināt dēmonu dienās (jo esmu hedonists un mani interesē tikai baudas, viss cits dzīvē garlaiko un priekš kam tas viss vispār!!??!! (lomkas)).

bet tas paver ceļu jauniem un drosmīgiem mēģinājumiem un atklājumiem.

kulinārijā:
turku zirņu bundžu (jo slinkums vārīt) atver un izlej slapjo ārā, zirņus samet uz sakarsētas pannas sakarsētā eļļā, apcep, pievieno visu, ko vien var, no garšvielu plauktiņa (bārbeļu ogas, zaļumus, čilli pārslas, sinepju sēklas, sezamu...) un pacep vēl un ēd šausmīgi laimīgs.
 

! @ 11:48

[info]intenormal:
Mūzika: Refused - Rather Be Dead

zajebis vispār. 
nu tā kaut kā.
 

(bez virsraksta) @ 11:00

[info]snauts:
Today's code of contemplation:
int value;
 

(bez virsraksta) @ 10:37

murgs #17 @ 10:22

[info]sirualsirual:
ēdu ābolu, skatos, kā man tīra dzīvokli

man patīk putekļu smarža

apkopēja nevar noturēt slotaskātu stāvam - ceļ, ceļ, satver abām rokām, mēģina iebāzt spraugā starp sienu un veļasmašīnu... tāpat ņem un krīt lejā
 

Nr.367 @ 10:00

[info]hederas_sieva:
Garastāvoklis:: fu*k you all
Mūzika: klusums

A' vot!  Rainis varēja  nemaz nepūlēties, lai saražotu skolēniem obligātās literatūras sarakstu, pietiktu arī ar šo frāzi:-
Ja man par daudz labi, tad es izmaitāju sev laimi ar filosofiju! 

 

--- @ 09:56

[info]meness_berns:
(Turot dažiem cibiņiem sestdien doto vārdu, tad nu mēģināšu cik iespējams koncentrēti pateikt, ko atšķirības starp Tricky un "Manowar" liecina par to, kā iekārtota pasaule.)

Tricky bija bezpersonisks un vienaldzīgs. Uz Tricky aizgāja neliels cilvēku daudzums, kuriem likās, ka tas ir stilīgi, bet nevienam (nu, iespējams, pāris fanu pirmajās rindās) tas nebija Dzīves Notikums, līdz ar to arī ne mākslinieks sajuta kādu pūļa enerģiju, nedz bija ieinteresēts šo enerģiju pumpēt no savas puses. Pieļauju, ka publikas vidējais inteliģences līmenis bija samērā augsts, līdz ar to līdzu nāca arī pretenzijas par to, ka pie etiķetes pieder neatvērties mūzikai, nedzīvot tai līdzi, jo tas taču būtu tik primitīvi un plebejiski.

Savukārt uz "Manowar" klišeju un naivuma pilno šovu pulcējās vairāk ļaužu, kā arī no tiem kādi 90% bija cilvēki, kam tas bija Dzīves Notikums - visi šie ādas vestēs ar motoklubu emblēmām tērptie gaļas kalni, kuri no sava nodokļus nemaksājušā nelielā biznesa Aizputē vai Valkā sagrabinājuši 2 x 65 eiras sev un sieviņai, kurus sieviņas nesa ārā pēc konča. Viņu acīs bija Tāda Laime. Kiča videoprojekcijas ar degošiem cietokšņiem, zibens šautrām un kailām sievietēm, dūmiem un uguni uz skatuves, basenes stīgu raušana un dāvāšana publikai - tas viss tik saldsērīgi atgādināja par nevainīgo pasauli, kad mēs visi bijām tīri un rokenrols bija dzīvs, ka es laimīgs kopā ar visiem ķērcu "hail and kill" un "we are worriors of the world".

Tricky 0 - "Manowar" 1.

Kāds paradokss! Tricky organizētāji dāvāja ielūgumus visādiem hipstrīgiem viedokļu līderiem, izvietoja reklāmas portālos, un likās - nu šim tak jābūt komerciāli veiksmīgam projektam, jo tas uzrunā maksātspējīgo hipsteru vidusšķiru. Ne tur bija daudz publikas, nedz emocionālā baudījuma. Kamēr "Manowar" organizētāji vienkārši pateica - būs! (nu labi - vēl pāris outdoorus aplīmēja un drusku SWH Rock pareklamējās), un visiem 40-50 gadīgajiem mūžīgajiem puišeļiem motoklubu ādas vestēs bija skaidrs - tas ir 65 eiro vērts. Un, protams, ka bija vērts! "Manowar" publika labi zināja, kas viņi ir vismaz šovakar - trū metal pīpl. Bet kas bija Tricky publika? Nekas.
 

(bez virsraksta) @ 09:58

[info]snauts:
Manowar koncentrs iedarbojās uz mani pavisam savādāk nekā es biju gaidījis...
...labā nozīmē.
 

sāk skanēt @ 09:57

[info]ingmars:
Maestro melodijas.
 

(bez virsraksta) @ 09:38

[info]platformene:
bez supervizēšanas, es baigi visko daru viskautkā šķērsām

kinda maybe dažkārt

,ja besiogurums
 

Brands pret postmodernismu (lieliskajā Akurātera atdzejā) @ 09:03

[info]narrenschiff:
Pirms kāda laika vikipēdijā lasīju, ka postmodernajās interpretācijās Ibsena Brands tiek traktēts negatīvi, kā fundamentālisma pārstāvis. Tā kā mans dzīves projekts ir karš ar postmodernismu (īstenībā vairs nav ko daudz pūlēties, vairāki parametri, laika zīmes, rāda, liek nojaust, ka postmodernisms jau lēnām atmirst), nevarēju neķerties pie Branda lasīšanas. Nav ko vilties, vēlreiz pārliecinos, ka skandināvi savulaik jēdza reliģisko.

"Brands. Nav vainīga te līksmība;
Mums vajag atziņas, paties,
Ja priekam reiz tu atdevies,
Lai viņš tad ir tavs vienīgs dievs.
Kāds esi, paliec vienmēr tāds,
Un tik ne šaubīgs niedres kāts,
Kas gribi būt, tas esi viss,
Ne šodien putns, rīt rāpulis!
Ir Bakchus dižens ideals,
Bet smieklīgs nelga krogus brāls;
Zilēns ir svētlaimības tēls,
Tak riebīgs - dzērājs, ielas dēls.
Ej ciemos tik un paskaties,
Pie katrām durvīm paklausies,
Tur katrs cilvēks pus - kaut kas
Un atkal pusē nieks - nekas!
Pusnopietns pa svētku laiku,
Pusdievbijīgs ar liekuļvaigu,
Pusstrādīgs - tā kā tēva tēvs,
Pa pusei karsts, pa pusei gļēvs.
Pie vispārības drusku sējies,
Valsts labā mazliet papūlējies;
Tas cietu zemi grib zem kājām,
Grib glaimus mazliet sludinājam;
Pa pusei pilda solīto,
Kā dzērājs mazliet pajoko,
Bet klibo pakaļ katrai dienai
Un lasa artavas pa vienai,
Ar pieklājību, padevību
Uz dusu iežūžojis gribu!
Viņš plaisa labā, ļaunumā,
Viņš lūzums savā darbībā.
Bet ļaunākais pie visa tā -
Ik daļa izirst nespēkā."

(Ibsens, H. Brands. 1865.g. J. Akurātera 1912. gada tulkojumā/atdzejojumā)
 

(bez virsraksta) @ 08:57

[info]narrenschiff:
https://en.wikipedia.org/wiki/Jamtam%C3%B3t
https://en.wikipedia.org/wiki/Xeer

"Many Somalis remain skeptical of any form of central authority and perceive the government's courts as unjust. In the words of a local Somali living in Garowe:

“Xeer will never stop being used, Xeer is stronger than any government's laws. The government laws don't satisfy the people; they do not bring about a sufficient justice, and so they do not bring peace between the groups.""
 

(bez virsraksta) @ 08:50


Nepabeigtā dienasgrāmata