Nepabeigtā dienasgrāmata


19. Aprīlis 2014

saulīte acis veras @ 01:02

[info]evia:
kaķuks
šodien zīmēju "krāsu apļus" uz ielām
pietrūkst pilnmēness
pazaudēju undīni šodien, ļāva pienākt tikai pa gabalu, kad jau ceļš prom prom veda
prom no jūrām, lietuviešu valodas un čiekuriem čiekuriem
 

18. Aprīlis 2014

vakar vakarā. kāpēc gan nē. @ 23:47

* @ 22:01

[info]digna:
Garastāvoklis:: normals
Mūzika: 90's roka hitu vakars

Pēcstāvokļa hormonu vētras, visi tie aptumsumi, Mēness fāzes un pilnmēneši, magnētiskās vētras, laika maiņas un privātā dzeguze mani mētā no vienas galējības otrā un tad es esmu vai nu "awww, cik jaukiņi, bučiņas, lovītes, mīļumiņi, (gandrīz) viss ir kūl un lieliski, būs aizvien labāk, ", vai  "viss ir slikti, viss būs vēl sliktāk, neviens mani nemīl, jāmet pimpi krūmos un krievi nāk". Nē, nu, labi, pa vidu ir arī normāls pozitīvi fonējošs stāvoklis, ko aptumšo šādi tādi stresi un bailes, bet enīvej, pati nedaudz brīnos, ka +dienu ir vismaz divreiz vairāk par -dienām, tfu tfu tfu, lai šī proporcija arī paliek. Vai izmainās uz + pusi.

Ko es vēl varētu piezīmēt? Nu, man liekas, ka draugi un paziņas mani ir pametuši un mana vienīgā socializēšanās lielākoties ir ar bērnu, vīru un jaunmāšu forumu, tāpēc esmu pārsātinājusies ar tām bērnu un ģimenes lietām. Nē, man neriebjas, nav apnicis, man ļoti patīk, bet gribas atelpu. Gribas pabūt ne-mātei kādu brīdi, aiztusēties kaut kur, pasocializēties, padarīt kaut kādas muļķības. Vispār, es gribu tādas kreizī mājas ballītes kā Mierielā, gribu masāž-manikīr-frizier-izklaides, kādu normālu teātra izrādi, Sky Forger koncertu, ceļojumu un jaunus viltotos zobus.
Pie tās pamestības sajūtas gan jau pati esmu vainīga, jo laikam pārāk neaktīvi uzbāžos ar savu personu citiem un pieļauju, ka citi baidās mani bakstīt, jo domā, ka pirmajā rindkopā minēto iemeslu dēļ esmu nerunājama un nepatīkama vai pat bīstama.

Vēl mani ir piemeklējusi finanšu krīze, kas patiesībā ir ļoti galvens iemesls, kāpēc esmu iekonservējusies. Nav gluži tā, ka esmu ieslodzīta mājās - biju ciemos pie [info]gorgonas, uz Brīnumu nakti ar vīru, uz psihkonsultācijām braucu, pie maman vairākas reizes, tad vēl tās pašas jaunmātes no foruma, bet man pietrūkst pasākumu ar vērienu (jā, līksmoties līdz grīdai), gribētos kārtīgu romantik seksī taim ar vīru, nezinu, aizbraukt uz to pašu Fonteinu uz pāris dienām, palakt rumu, izlauzt gultu un pamirkt baseinā, vai vēl labāk, aizlidot uz pāris dienām kaut vai uz to pašu Londonu. Abet nē, būs vien jāpagaida, un, kas smieklīgākais, ne jau tāpēc, ka ir bērns, jo viņam ir vislieliskākā aukle, ar kuru var visu sarunāt, bet tāpēc, ka ir iemeties pamatīgs robs budžetā.
Ā, bet pēdējo nedēļu biju gan ieslodzīta, jo nodarbojos ar revīziju un pavasara tīrīšanu. Vēl nav gluži finišēts, bet finišs ir redzams un ar katru iztīrīto kaktu un izmesto lietu, šķiet, drusku patīrījos arī es. Tagad viens maiss jānodedzina, ir lietas, ko es nevēlētos, lai pūst svalkā vai izklaidē bomžus. Vai nokļūst vēl kur.

Vēl pie labajām ziņām - man sāk atgriezties iedvesma. Man sagādā prieku pafotografēt kaut ko, kaut vai kādus štruntus mājās - gribas tam veltīt laiku, beidzot ir idejas iedīglis maģistra darbam (un kaut nu tas tiešām ieaugtos, jo ir jau pārlieku ievilcies, iepriekš iesāktais galīgi vairs nepatīk), gribas kaut ko paradīt un padarīt. Gribas atkal dziedāt un tizloties, bildēt un bildēties, zīmēt, gleznot, griezt, pat maketēt, bet to tomēr vismazāk.

Un pēdējā lieta, ko es šovakar gribētu pierakstīt. Jau iepriekš zināju, ka mēs ar mīļoto bieži viens otru pārprotam un tāpēc rodas kaut kādas debilas problēmas, bet nu šitas bija pāri visam un lika aizdomāties par to, cik patiesībā elementāri var atrisināt tik ļoti sasāpējušos un indējošu problēmu. Izrādās, vajag noskaidrot, kāpēc viens un kāpēc otrs dara to, ko dara un, noskaidrojot, ka abiem nepatīk otra rīcība, vienkārši abiem pārstāt to darīt un viss atrisinās kā uz burvja mājienu. Protams, tas nedarbosies, ja kāds nebūs gatavs atklāti runāt. Un tad, ja kāds nevēlēsies atteikties no ierastā.

Noslēgumā - reku jums bučiņas.

 

 

Rakstu no grab.lv http://digna.grab.lv/351057.html
 

(bez virsraksta) @ 23:12

[info]es_esmu_dzhims:
Pētersons atskaņoja manu dzimšanas dienas dāvanu: manas mīļākās britnijas dziesmas "...baby one more time" koveri.
 

(bez virsraksta) @ 23:25

[info]daciiit:
Oi, bljee, cik gudra, cik gudra, buutu savus beernus audzinaajusi par normaaliem cilveekiem, nevis gudri dirsusi par audzinaashanu.
 

Détroit @ 22:33

[info]antons_v:

Bertrāns Kantā no Noir Désir savā jaunajā grupā joprojām ir lielisks: Détroit - Ange De Désolation

Ōōōōō: Détroit - Null And Void

Āāāāā: Détroit - Droit Dans Le Soleil

Vai ne? Détroit - Le Creux De Ta Main

Nu, jā! Détroit - Horizon
 

Seši jaunumi alus sadaļā @ 21:41

aprīlis @ 21:10

[info]inese_tk:
Tags: , , , ,

es tak jums teicu, ka Vilnīti vajag pārsaukt par Rakšasu - tas būtu daudz atbilstošāk. viņš šodien dzenāja nabaga Radžiņu pa dārzu. Sunim aste kājstarpē, austiņas nolaistas, purnā izmisums un kaķis pakaļ.
visādi citādi šodien bija lieliska diena. ierados stallī, kad tur notika neliels Laurudienas pikniks, kurā mani aicināja pievienoties. rezultātā piknikoja 4 cilvēki, 2 takši un 2 zirgi. mans zirdziņš uzvedās aristokrātiski pieklājīgi, izņemot to, ka iesūca mutē un steidzīgi norija banāna mizu. ar visu uzlīmīti. pēc tam devāmies 14km izjādē uz mūsu nesen atklāto Acones mežu un iemēģinājām jaunu taciņu. tas, ko mēs atradām man lika vienu brīdi domāt, ka esmu piknika laikā pīpējusi spaisu un par to paspējusi aizmirst. vispirms bija kaudzes ar betona blokiem, tad karjers (un joprojām betona bloki), tad mājas uz vistas kājām, tad milzīgs sudraba zirgs (un vēl betona bloki) un lieli skursteņi (stabi?) cilvēku formā.
karoč mūsu jaunatklātais mežs ir ļoti mitoloģiska vieta - tur ir Rūķu purvs, Sudraba zirga ceļš, pa kuru var aizjāt līdz Valpurģu ciematam un vietā, kur ceļš izved no meža pie Valpurģu ciemata, ir liels betona kubiks, nu tāds kā betona rāmis, kuram var izjāt cauri ar zirgu. nospriedām, ka tas droši vien ir Portāls, pa kuru uz raganu sammitiem ierodas viesi no paralēlajiem universiem.
noslēgumā vēl aizvedām zirgus paganīties pavisam jaunā un svaigā zālītē. viņi bija ļoti priecīgi. pašas sēdējām saulītē un ēdām ananāsu.

Lielā Piektdiena )
 

(bez virsraksta) @ 21:33

[info]kaarl:
visi mazie cilvēciņi domā, ka viņi šeit kautko ietekmē
 

(bez virsraksta) @ 20:25

[info]coletya:

Te alā auksti.
Un lēni rasktās.
 

(bez virsraksta) @ 21:10

[info]katze:
.šodiena sākās ar zemenēm un džārmuša "loveriem". lēni un garšīgi.

.tonāli un muzikāli tīkami plūstoši, bez vērā ņemama sižeta vai dinamikas, tāds nemirstīgo daily routine, ar kulturāla smōltōka ironiskiem iepinumiem.
baltais-melnais, iņ-jaņ, drusciņ uz pasaules malas. un izzināšana caur pieskārienu.
priecēja tilda. mazliet vairāk par režisoru parasti izmantoto tēlu-piedevu - androgīno savdabi. tāda kā džārmušam viņa bija vēl džārmenam.
 

(bez virsraksta) @ 20:10

[info]cosmo_shiva2:
Sēžu Ziedonītī, vēroju kā brāļi rotaļājas, lasu žurnālus un mani kož ODI! Kā tas var būt, ka aprīlī odi :(

Pēdējo reiz moskitosi mani ēda Grieķijā, welcome :) Vācijā arī ir odi? :D
 

VN @ 21:27

[info]bozena:
Lindex tirgo bērnu mazbikšu sēriju ar glīti ieaustu uzrakstu "Lovely undies". Žēluma gals, ka pašmāju ražotāji nevar likt pretī "Mīlīgas apenes".
Jo! Mana mūža jaukākās apenes bija pašmāju bokserbikšeles ar jaukiem auniņiem un jostā trekni ierakstītu šilti "Viktora Noslēpums". Labākais veļas gabals, ka man piederējis, gočpendel! Nekad negrauza un nemēdza salīst dibenā, kas, jūs taču piekritīset, dakter, ir krietni plusi burvīgajam dizainam un kultūrvēsturiskajai atsaucei.
Ak, te jau viņi ir!
http://www.viktoranoslepums.lv/#lv/speeks/lovestory/1

Manas gan bija meiteņu, dievgodvārds. Es taču atšķiru, nav ko ņirgāties te.
 

(bez virsraksta) @ 19:47

(bez virsraksta) @ 18:57

[info]src:
Tas ir skaidrs, ka visi šeit interesējas par basketbolu.

Kas jūsuprāt paņems NBA čempi šogad?

Liekas, ka manai daudz gadu favorītkomandai Pacers šogad labas izredzes. Ja Hiberts sāks spēlēt kā sezonas sākumā.
 

Ak, jel, tagad es esmu INTJ (jē rait of kõrs) @ 18:53

(bez virsraksta) @ 17:46

[info]fadu:

Par žurnālu galdiņa pārvērtībām biju jau rakstījusi. Tā bija vienas reizes akcija. Beidzās viss ar kaut kādu kičīgu figņu un puķi pa vidu.

Nekas tai ziņā nav beidzies. Nesen bodē uzdūros kādam klasiskam variantam uz četrām kājām, kuru piedāvāja ar Ļoti lielām atlaidēm. Mājā sapratu kāpēc uz atlaidēm. Izrādījās, ka dienas gaismā brīnums ir vairāk vēsi bāls nekā silti brūns. Pierasta lieta – katra problēma ir jauna iespēja. Ietonēju laku un noklāju divās kārtās. Rezultātā, tas pats liels bāls akcents istabas vidū. Un tad vēl tās domas par visiem nākotnes kafijas un krāsas traipiem, nerunājot par šujmašīnas pēdām un kaķi, kas varētu ievērtēt to daili ar nagiem. Aiztinos atpakaļ uz bodi pēc idejām un še nu rezultāts. Mozaīka jau pielīmēta, rīt paliek aizsmērēt šuves ar šuvotāju. Bilžuku pievienoju. Bardaku lūdzu neņemt galvā – tīra māja ir izniekota dzīve ;o)

 

(bez virsraksta) @ 18:39

[info]sirena:
ko mēs te priecājamies, tāpat nekā nebūs
 

(bez virsraksta) @ 18:21

[info]udensroze:
Murrrr, murrrr, murrr
 

(bez virsraksta) @ 18:19

[info]presiite:
Gruzijā vietējais policists izvadāja ekskursijā pa pamestu sanatoriju:
https://lh3.googleusercontent.com/-LqV0jn4U6bY/U1EybikfHRI/AAAAAAAADhM/OCHhJhSyheE/s1024/P1130616.jpg
 

(bez virsraksta) @ 16:16

[info]garamgajejs:
Tags:

"They may not share the intellectual's or the libertarian's disillusionment with the state as a political form, however much they wish to change the occupants of office or the political institutions of their home governments, or to alter the laws of countries of asylum to improve their chances. Refugees show a strong preference for settlement with the possibility of becoming citizens over a life in holding camps. They know they continue to be vulnerable until they can reestablish themselves as citizens, whether in their own or in some other state" - Colson E., Displacement
 

(bez virsraksta) @ 18:12

[info]plaukstas:
Gribu pankūkas,bet man nav pannas.
 

"La grande bellezza" / "Dižais skaistums" @ 16:47

[info]heda:
Italofīla saldais ēdiens, vizuāli smalks, kino un kultūratsaucēm bagāts.
Pluss - rosina skatīties labu, senu itāļu kino.
Mīnuss - vecišķā rezignācija iekrāso mūžīgo pilsētu dīvainās krāsās. Atgādināja par YouTube selfiju video, kur krievu emigrante, veca itāļa sieva žēlojās, ka Romā viss tāds vecs, tāds vecs... gandrīz simtgadīgs esot.

7/10

La grande bellezza
 

FUCK @ 16:40

meistari @ 16:20

[info]likvidet:
ko es pa nakti domāju, kas ir modes skate, tas ir tad, kad apģērbies piegrieztā drēbē iziet apli un šajā laikā pauž filozofiju vai vienkārši kādu žurnāla rakstu caur sejas izteiksmi
 

(bez virsraksta) @ 16:22

[info]goddes:
Kādu laika brīdi atpakaļ oficiāli tika paziņots, ka Latvijas faunu ir papildinājis šakālis. Uzdūros intervijai radio ar godājamo mednieku, kas šo faktu īstenojis de facto, jeb nomedījis pirmos divus šakāļus. Man nav nekas pret medniekiem, kas gādā gaļu un ierobežo invazīvās sugas, lai gan derētu reizēm turēt plinti biksēs, kāpēc? Augsti godājamais mednieks stāstīja Oltes Mārim kā tas noticis, īsumā tēmeklī lūr un nevar saprast - tas suns, lapsa vai lapsassuns, aj, bliezīs virsū! (pauze, krēsli vēl nelūzt). Nu vārdu sakot vēl nesaprot īsti, kādu mūdzi novaļījis, bet pienāca otrā reize un tā līķis tika identificēts kā šakālis. Kas man šķiet šajā stāstā murgs, nesaprotu kas tas ir, bet nošaušu e?! Ne mednieks, bet dipadudapads kaut kāds, tā jau var nogāzt vēlreiz pēdējo dodo, vienradzi vai tī-reksu...
 

(bez virsraksta) @ 16:24

[info]15:
man pavēlēja pieteikt visām mīļākajām, ka esmu aizņemts. bet man nemaz nav mīļāko un varēju tikai pasmaidīt tā lai izskatās ka ir un tiks pieteikts.
 

kamene kamene kamene @ 16:17

[info]likvidet:
kamene kamene kamene
 

(bez virsraksta) @ 16:18

[info]punkts:
Šodien sanāca pazīmēt ar bieti.
 

(bez virsraksta) @ 16:05

[info]punkts:
Že manžē some pusdieniquas.
 

turēsim īkšķus @ 16:02

[info]likvidet:
iešu pastaigāties ar suņiem pēc saldējuma, cerams pie veikala būs pietiekami plaša un nesarežģīta vieta, kur viņus novietot
 

(bez virsraksta) @ 16:01

[info]es_esmu_dzhims:
starp citu, mūzikas žurnālists un dīdžejs uldis r. vakar izlēja manu aliņu un pat nepiedāvājās nopirkt jaunu.
taču, kad satraukusies slaucīju grīdu, man pienāca klāt pusis ar slotu un teica: "jaunkundz, beidziet, tam ir paredzēti darbinieki"
 

kādu es redzu sevi nākotnē @ 15:53

[info]likvidet:
kā žūrijas locekli, kas paceļ atzīmi, turklāt ar to visam vajadzētu arī beigties. saprotu, ka var palikt arī uz kūkām un sarunām, bet tas ir par daudz, es vienkārši eju mājās, varbūt pārdomāju atzīmi
 

(bez virsraksta) @ 15:50

[info]likvidet:
esmu pamanījusi, ka cibā ir tāds lietotājs noisiite, kas visu laiku raksta par auto novietošanas problēmām pie veikaliem. vēl laikam viņa visu laiku cenšoties dzemdēt, varbūt tā bija kāda cita. es ar šo tikai atzīmēju novēroto latest posts līdzīgi kā var atzīmēt pieredzēto auto izbraukumos. man patīk atzīmes, labs, nē?
 

Kamēr zaļš @ 14:56

[info]zero_weirdness:
Ej Tu pāri kamēr zaļš.
laiks gar acīm skrien ātri.
brīdi apstājies.
esi rēāls.

AgrSemēviczs/Robziņš
 

(bez virsraksta) @ 15:01

[info]klusais_okeans:
Viena no manām mīļākajām art-grupām par desmito Manifestu un ne tikai:
http://aroundart.ru/2014/04/17/i-veselo-i-strashno/
 

(bez virsraksta) @ 15:01

[info]src:
pirmoreiz sasniedzu 10km.

apavi berž :(

... tālāk ... )
 

(bez virsraksta) @ 12:28

[info]garamgajejs:
Vakar biju iepirkt tabaku pie Covent Garden'a Roberta. Parunājām ar viņu un vēl vienu par pīpēm un cigāriem. Roberts tabaku jauc pats. Pēc tam aizgāju uz turpat netālu esošo Foyles. Slīdēju gar grāmatplauktiem ar sajūtu, bet bez precīzas nojausmas, ko gribētu palasīt. Balzaks, Benvils, Velbeks, Borouzs, kura Junky tikko pabeidzu - lielisks darbs. Flobērs, Gēte, Gissings, un tā tālāk alfabētiskā secībā. Nevarēju izlemt un ar to pašu sajūtu, kas parasti mani pārņem izvēloties apsveikuma kartiņas, nepiepildījuma sajūtu, uzkāpu augstāk pie akadēmiskajām disciplīnām. Tur ātri vien sapratu, ka pavisam nebūs tas, un kāpu atpakaļ lejā. Atsāku alfabētisko promenādi, līdz uzmeklēju Primo Levi. Zinu viņa skaudros autobiogrāfiskos darbus, bet izvēlējos The Wrench. Devos uz tūbu un sāku lasīt, jā.
 

(bez virsraksta) @ 12:25

(bez virsraksta) @ 14:08

[info]avralavral:
Atceraties, kā Makondo ciematā sākās tā infekciozā aizmiršanas slimība un Aureliāno uz priekšmetiem sāka līmēt lapiņas ar šo priekšmetu nosaukumiem, savukārt ciematā virs galvenās ielas tika izkārts milzīgs uzraksts "DIEVS IR" (nu, lai neaizmirstu)?
 

Nepabeigtā dienasgrāmata