Nepabeigtā dienasgrāmata


24. Novembris 2020

(bez virsraksta) @ 20:12

[info]lavendera:
Pa acu galam manīju reklamējam darba piedāvājumu Vācijā - 80 eiro stundā par vakcinēšanu, dzīvošana brīva. Nu, nepabeigta medicīniskā man ir, neliela atgādne par pareizu injicēšanas tehniku un es varētu pieteikties konveijera darbam :D Ar noteikumu, ka man pašai vakcinēties neliek un neko citu medicīnisku darīt arī neliek; čiks un viss, čiks un viss, čiks un viss, u.t.jpr.
Cik tad tur tā darba.

Eh, parakņājoties dziļāk, izrādās, ka piedāvājums ir ārstiem.
 

Baidens jaunībā @ 20:13

[info]shanietis:

Balansam video par Baidena vizīti Padomju Savienībā 1979(!) gadā. Stāsts nav par izskatu, pievērsiet uzmanību runai un salīdziniet ar mūsdienām.
Baidens PSRS
 

ASAP @ 19:51

[info]pavisam:

- kas tev rīt?
- septiņos baseins... desmitos Asafs...
- ...iedomājies, kāda sieviete ir nēsājusi bērnu 9 mēnešus, DEVIŅUS MĒNEŠUS, un pēc tam nosaukusi bērnu par Asapu...
- ASAFU!
- Jā, tas diži maina...
- Izraēla!
- vienalga...
 

Varu saderēt, šito jūs nebūsiet gaidījuši... @ 18:37

Izpārdošana @ 16:13

[info]pupinators:
Pilns e-pasts un nu jau nāk arī sms ar informāciju par mega izpārdošanām. Rieksti, žurnāli, apģērbi, apavi, Rimi - principā visi, kas tikuši pei mana e-pasta. Bet neviens nesūta informāciju, ka tur un tur, zem tā koka ir norakts naudas pods. Neviens nesūta - hei, cienītā, reku tieši Jums piemērots darbiņš (kaut ko uzrakstīt, uzradīt, samaketēt), mēs jums samaksāsim! Nu tā ka darba piedāvājums, kuru es varu arī paveikt, izpildīt. Tak tā pasaule jau nesaprat, ka patēriņa kults iet dibenā? Vienīgi žēl par One Wolf, tas man mīļš brends, gandrīz neko nevaru atļauties, bet tur ir tādas mega atlaides, ka šķiet, ka viņi cenšas glābties. Bikses no 230 eur uz 49 eur, tas ir vispār neiedomājami no One Wolf.
Bet nu jā, es tikko pa savu studiju darbu samaksāju 320 eur avansa maksājumu :D un jau esmu iztērējusi ap 80 eur citām šim darbam vajadzīgām lietiņām. Man būs ekskluzīvas 20 lietiņas, kurai katrai pašizmaksa ir 20 eur. Cik labi, ka studijas ir bez maksas un trakums ar tām manām dārgajām idejām!
 

(bez virsraksta) @ 16:07

[info]zilnezal:
es aizvien nevaru piekļūt sev tajā brīdī, kad uzzināju, ka mans patēvs ir miris. es vienkārši sev netieku klāt. es atceros to, ka neraudāju. mamma saka, ka es nedēļu neesmu runājusi. es neatceros.
 

skumjas @ 16:06

[info]zilnezal:
Mūzika: zodiaks - skumjas

"Es skumjas sviedu dziļā ezerā
Lai manu sirdi tās vairs nemocītu
Bet tās kā viļņi nāca krastmalā
Lai jaunām skumjām mani apveltītu

Es skumjas sviedu dziļā ezerā
Es skumjas metu debess zilumā

Es skumjas metu debess zilumā
Lai viņas aiznes vēja vieglā roka
Bet tās kā zvaigznes sērā mirdzumā
Ik nakts tur raud un man' joprojām moka

Es skumjas sviedu dziļā ezerā
Es skumjas metu debess zilumā

Kad pavasar's pār zemi dejoja
Es skumjas izkaisīju zālē zaļā
Bet tās kā puķu bālums uzdīga
No viņām mūžam netieku es vaļā

Ak, skumjas, skumjas, zinu kāds būs gals
Es zilā piekalnītē tevi rakšu
Un līdz ar sirdi apbedīšu jūs
Tad jāguļ būs jums tūkstoš melnu nakšu

Es skumjas sviedu dziļā ezerā
Es skumjas metu debess zilumā

Kad pavasar's pār zemi dejoja
Es skumjas izkaisīju zālē zaļā
Bet tās kā puķu bālums uzdīga
No viņām mūžam netieku es vaļā

Kad pavasar's pār zemi dejoja
Es skumjas izkaisīju zālē zaļā
Bet tās kā puķu bālums uzdīga
No viņām mūžam netieku es vaļā

Es skumjas sviedu dziļā ezerā
Es skumjas metu debess zilumā"

Vilis Plūdonis
 

esmu nogurusi @ 14:31

[info]zilnezal:
es esmu tik nogurusi. dienas turpina notikt. viss turpina notikt. es eju gulēt un mani jau nogurdina rīta tuvošanās. es pamostos un negribu celties. mani sapņi ir koši. tajos es satieku savus draugus, ir vasara, mēs esam laukos, mēs visi viens otru apskaujam un samīļojam. es pamostos un laukā ir apmācies, iekšā ir bardaks. es pamostos par vēlu. es iedzeru divas tabletes. es dodos uz narvesenu pēc etalona, tad uz tramvaju. es klausos austiņās eltona džona "yellowbrick road" un zodiaka "skumjas". es izkāpju pie brāļu kapiem. es eju uz darbu. es uztaisu kafiju. es rakstu. es rakstu. es lasu. laukā ir apmācies. es raudu tualetē. manas acis ir sarkanas un uzpampušas. nekas neko nenozīmē. es dodos mājās. pa ceļam es smēķēju. uz brīdi šķiet, ka ir labāk. tad es nonāku centrā. mana istaba ir bardaks. es dzīvoju skaistā rajonā. pirms doties mājās, es izeju cauri kronvalda parkam. istabā es daudz smēķēju. skatos pa logu. esmu nogurusi no rītdienas.
 

KUM @ 14:27

[info]ingmars:
Krokši uz mūžu.
 

man ir ļoti slikti @ 14:12

[info]zilnezal:
Meklēju terapeitu.

"Traumas simptomi, ar kuriem cilvēki visbiežāk nāk uz psihoterapiju pie manis:

Grūtības veidot tuvas ilgtermiņa attiecības vai problēmas attiecībās (grūtības uzticēties citiem, nespēja mīlēt, rūpēties par citiem, distancēšanas no otrā, vēlme visu laiku piekasīties un konfliktēt, atkarība no attiecībām, bailes no vientulības, vājas robežas, pakļaušanas uzvedība utt.)
Izvairīšanas uzvedība (prokrastinācija, sociālā fobija, izvairīšanas no kādām konkrētām aktivitātēm/darbības veidiem, agarofobija, izvairīšanas no atbildības utt.)
Paaugstināta trauksmainība
Pārmērīga emocionalitāte/straujas noskaņojuma maiņas (raudulīgums, aizkaitinājums, biklums)
Mazvērtības sajūta, nepārliecinātība par sevi, pārmērīga kauna un vainas sajūta, kautrīgums, neizlēmība, sarkšana
Grūtības sajust / neziņa “Kas es esmu”
Depresīvais noskaņojums
Nespēja formulēt savus mērķus un plānot tālākas darbības
Pārēšanās
Problēmas ar miegu (t.sk. murgi)
Hronisks nogurums, zems enerģijas līmenis"

Man ir viss
 

(bez virsraksta) @ 13:59

[info]roncijs:
Discover the savory culture and traditions that have made Austin, Texas, the self-proclaimed Breakfast Taco Capital of the World.
 

Šodien @ 13:46

[info]sarkans0987:
Tags:

Vai Tev garšo olīves?
 

Kuldīga atskaņo CD @ 13:28

Un atkal skumja statistika @ 13:18

[info]f_g:
Tags:

Pēdējo 24h laikā veikti 7975 COVID-19 izmeklējumi, reģistrēti 457 jauni inficēšanās gadījumi, 13 personas mirušas (divas vecuma grupā no 45 līdz 55, astoņas no 75 līdz 85, trīs no 85 līdz 95).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 5.7%.
Latvijā kopā saslimušas 13693 personas un 1651 izveseļojusies.
 

(bez virsraksta) @ 12:47

[info]kisswithafist:
Man, protams, ir D vitamīna deficīts (19.6 yooo), surprise, surprise, bet toties arī jauns un ļoti skaists pagarinātājs. Melns, 2x5 ligzdu, katrai rindai savs slēdzis. Vienā kā reiz pietiek visai datorfermai, lampai un rūterim, otrā pārējais, kas netiek izmantots 24/7. Smējos, ka piespraudīšu gan ziemīšu lampiņas, gan telefona lādētāju, lai visi zina, kad lādēju telefonu – iedegas lampiņas. Jo man ļoti besī spraust kontaktdakšas rozetēs, tāpēc varētu problēmu risināt ar slēdzi.

Anyhow, I have a thing for pagarinātāji. Jā, tas ir drusciņ dīvaini. Kopš uzzināju, ka var dabūt visu, ko vēlies, tikai jāpameklē – gan cilpiņu piekāršanai, gan vāciņus, gan slēdžus kaut vai katram fucking kontaktam, jūtos atklājusi sev jaunu, brīnišķīgu pasauli. Tālāk sākšu pirkt elektroierīces tikai ar melniem vadiem, lai nebesī man estētiku :D

Jebšu īsumā, kamēr tikšu pie ģimenes ārsta un recepšu D vitamīna, dīvainības norakstīšu uz D vitamīna deficītu. Pēc tam nāksies ko citu izdomāt. Cerams.
 

(bez virsraksta) @ 12:14

[info]sargtornis:
Kā pavēstīja Jaunā Rīgas teātra (JRT) seriāla "Aģentūra" veidotāji, šī gada decembra otrajā pusē tirdzniecībā ierobežotā tirāžā nonāks unikāls, īpaši noformēts Blu-ray disks ar visām šī seriāla sērijām. "Gribējām šo izdevumu pasniegt kā Ziemassvētku dāvanu pašiem kvēlākajiem mūsu teātra un tā aktieru cienītājiem. Diska tirāža būs tikai 18 eksemplāru, un to nav paredzēts papildināt. Cilvēki, kuri to iegādāsies, varēs izcilā kvalitātē noskatīties ne tikai visas seriāla "Aģentūra" sērijas, bet redzēt arī papildus materiālus ar aizkadru kurioziem, kā arī aktieru un filmas veidotāju intervijām. Taču tas vēl nav viss. Diskam būs klāt pievienota arī informatīva grāmatiņa, ko rotās aktieru autogrāfi. Tāpat būs pieejams īpašs kods, kas ļaus teātra mājaslapā lejuplādēt unikālus datora ekrānsaudzētājus ar JRT tematiku". Vaicāti par summu, no kādas vajadzēs šķirties gaidāmā Blu-ray diska pircējam, JRT pārstāvji, gan nenosaucot konkrētu skaitli, min, ka tā nepārsniegšot trīsdesmit teātra biļešu cenu.
 

Fīrera telefona saruna ar Baidenu. @ 09:20

[info]shanietis:

Fīrera telefona saruna ar Baidenu
Varētu vietējie jokdari saņemties un uztaisīt Hitlera sarunu ar Pūci par autostāvietām pie reihstāga.
 

(bez virsraksta) @ 09:08

[info]shanietis:

Kādreiz bija radio raidījums - "Pūce skaita". Gaidīju jaunu raidījumu "Pūce joko", bet izrādās, ka jokdaris savu talantu turpmāk izniekos Publisko izdevumu un Revīzijas komisijā.
https://twitter.com/StepanenkoJulij/status/1330466611137011714
 

GPS vajag? @ 08:03

[info]hedera:
Tiek apsvērta doma darba vajadzībām nopirkt GPS (metu acis uz vienu no Garmin), bet radās jautājums, vai tas vispār ir nepieciešams mūsdienu viedtelefonu multifunkcionalitātes laikmetā. Tādēļ interesē citu cibiņu pieredze, vai kāda no GPS aplikācijām telefoniem spēj līdzināties/aizstāt GPS navigācijas ierīces?

Tā kā vajadzīgs darba ekspedīcijām, tad te ir runa par nopietnākām prasībām nekā tūrismam parastajam. T.i., paredzams vazāties pa pilnīgām nekurienēm, brikšņiem un mežiem, tālu no tādām civilizācijas pazīmēm kā ceļi, atzīmēt lielu daudzumu ģeotagu, utt.

Galvenās lietas, par ko labprāt dzirdētu salīdzinājumu navigācijas ierīces vs. viedtelefonu aplikācijas:

-) Precizitāte. GPS būs vajadzīgs nevis tikai, lai neapmaldītos, bet arī lai atzīmētos ģeotagus pēc tam gana precīzi var atkal atrast dabā.
-) Cik liela ķēpāšanās ar punktu atzīmēšanu, funkciju komandu izpildes ātrums (viedtelefoni mēdz uzkārties, ja), utml.
-) Datu apstrādes ērtums, datu ielāde, lejupielāde, orientēšanās ģeotagos un saglabātajos maršrutos.

Disklaimeris: esmu savulaik palietojusi vienu no Garmin vecākiem modeļiem, bet specializētas GPS aplikācijas telefonam pagaidām neesmu izmēģinājusi (Google maps neskaitās, ja), tādēļ atvainojos, ja kādi jautājumi šķiet dumji.
 

(bez virsraksta) @ 02:09

(bez virsraksta) @ 23:03

[info]extranjero:
Interesantākās lietas politikā notiek, nevienam tās nemanot. 3. novembrī vēlēšanās Kalifornijā vēlēja ne tikai par, jūs jau zināt ko, bet arī par vairākām praktiskām lietām ar vietēju nozīmi, bet kurām parasti rodas sekotāji pārējos štatos un pat globāli visā pasaulē. Šoreiz uzvaru svin tie, kas vēlējās:

1) noraidīt obligāto diversitāti (http://archive.is/r3B7q). Apsveicu viņus ar šo uzvaru pār rasismu, kurā ādas krāsai ir lielāka nozīme par kvalifikācijām,

2) noraidīt valdības aizliegumu koplietošanas auto pakalpojumu sniedzējiem (kā Uber, Lyft) būt pašnodarbinātajiem: https://www.latimes.com/business/technology/story/2020-11-13/how-uber-lyft-doordash-won-proposition-22

Otrais bija īpaši zīmīgs ar to, ka vairums melnādaino un latīņu balsoja par iespēju būt par pašnodarbinātajiem pretstatā baltajiem, izglītotajiem liberāļiem, kuri balsoja ar attieksmi: ja nabagiem nav ko ēst, tad lai viņi ēd kūkas ja viņiem nav naudas, tad lai atrod labi apmaksātu balto apkaklīšu darbu ar visām privilēģijām.

Un vispār, kas tie par liberāļiem, kas balso par lielāku valdības kontroli?
 

(bez virsraksta) @ 01:03

[info]gnidrologs:
Kādas tehnoloģijas patiesībā visādiem švābiem padomā.
The EU should include an action plan for a digital cloud – a European Internet – in the DSA. This
European Cloud would foster a European digital ecosystem based on data and innovation. It would
drive competition and set standards. Foreign web services could become part of such a digital
ecosystem but must adhere to the rules and standards of the EU – such as democratic values, data
protection, data accessibility, transparency and user friendliness.
Technologically, it would require a top-level infrastructure, high-speed 5G or a 6G data network and a
firewall. Setting up such a network would promote many European companies and therefore boost
business and drive innovation.
Like the Chinese firewall, this European internet would block off services that condone or support
unlawful conduct from third party countries.


Jā, internets, kāds tas ir šobrīd, nav īsti labs. Kā Ķīnā būtu labāks. Ugunsmūri vajag, citādi mazums kādas nepareizas domas no svešām zemēm sāks apdraudēt mūsu demokratūru. Brīvība ir verdzība, biedri. Urā!
 

23. Novembris 2020

(bez virsraksta) @ 23:39

[info]etalonfunkcija:
Novembris ir skaists. Esmu pie sava bērnības loga, skatos bērnības koku galotnēs un debesīs, kurinu krāsnis, eju staigāt pa rajonu, vakaros klausos vējā un lietū.

Varētu tā mierīgi meditēt, bet man pilna galva ar pārdomām, kā dzīvot tālāk.
 

(bez virsraksta) @ 23:42

[info]bozena:
Un vēl, mīļo Dakter, man ir puspudele diezgan negaršīga vīna leftovera, rozā, ar kaunu jāatzīst.
Nez ko tādu ar to varētu darīt?
Mani bērnībā mācīja ar cienību izturēties pret pārtiku, jo citā zemeslodes pusē bērniem varbūt nav ko ēst (es nodomāju, cik stulbi, ka nevar tiem bērniem nosūtīt mannā putru un prjaņikus), tad nu es tagad neleju šo vīnu podā, jo varbūt kādā citā zemeslodes daļā kādiem pieaugušajiem nav ko dzert.
 

Vispār, kas notiek? @ 23:32

[info]tethys_:
Mūzika: Summoning - South away

Nu šitādi sūdi ar pērlītēm pa virsu sen nav notikuši. Ja es šito pārdzīvošu, atcerēšos kā vienu no visvatdafakinākajiem mēnešiem. Es pat nesaprotu, kā, kas, kur, ko jau vairs vispār.
Dieve, palīdzi man šito pārdzīvot, jo tas ir tiešām grūti. Pat brīži, kam it kā būtu jābūt labiem, izvēršas kreisi.
Tā vēlme pārdzīvot mainās uz augšu uz leju. Kad negribu, tad ir vairāk miers, bet, kad gribu, tad liekas - kā es pēc tam visu šito sakārtošu? Tad atkal liekas - da nafig, jau ir viss sadirsts.
Uz jautājumu - ja tu to darītu, tad kā, man sejā rodas plats, sapņains smaids, un tas jau ir galīgi krīpīgi pat man pašam. Ai, ai, dievmātīte, kāds es esmu nīkulis.
 

nesēd ceļa maliņā @ 20:45

[info]217:
Tags:

Nopārdevu Freetrade aplikācijā esošās akcijas, jo uztaisīju stock and shares ISA iekš Trading 212, un gribu visu uz turieni pārlikt, jo tomēr negribās par kapitāla pieaugumu un dividendēm nākotnē maksāt nodokļus, pat ja tagad pagaidām šie nesniedzas pāri (un vēl ilgi nesniegsies pāri neapliekamajam 2k minimumam), un Trading 212 ISAi bija labāki nosacījumi nekā Freetrade ISAi. Kopējais dividenžu/kapitāla pieaugums bija sakarīgs (ieguldīti kopš 2019ā maija ap £150, pieaugums ap +£17, it īpaši ņemot vērā, ka pēdejos simts cik tur es tur ieliku sākot tikai no šīs vasaras). 11% cik tur pieaugums? Noteikti labāk nekā ja būtu turējusi tos pašus £150 visu laiku nožēlojamajā lloyds parastajā ieguldījumu kontā, kur par gadu par £1000 turēšanu kontā tu dabū 50p. *Protams, ka piebilde arī, ka ar akcijām lielāks risks visu arī pazaudēt.

Visforšākais pieaugums šajā laikā bija Greatland Gold. Pagājšgad decembrī nopirku 18 akcijas pa 31p. Šodien tās pašas 18 pārdevu pa £7.59. Tagad, protams, varētu domāt, kas būtu noticis, ja toreiz decembrī man būtu bijis daudz liekas naudas, piemēram, 10k, un es viņas būtu ielikusi Greatland Gold, vai ne :D Ķīnas un Indijas fondos, kamēr viņiem koronas dēļ bija kritums uz leju, pirktais arī pēc tam pieauga patīkami. Pārsteigums bija par atjaunojamo enerģiju, tur ieguldītais vairāk gāja uz leju, nekā pieauga, ar dažiem izņēmumiem.

Pie reizes arī beidzot izbūros cauri nodokļu nosacījumiem, ja UK rezidents iegulda naudu USA akcijās. Acis iztecēja, smadzenes lēnām sakalta, bet vismaz tagad miers, ka vairs par to fonā nevajadzēs satraukties, jo vairāk vai mazāk tagad skaidrs, kas uz mani (ne)attiecas. Arī HMRC lapā paskatījos, kas man kā pašnodarbinātajai jauns un mainījies, lēnam jāsāk domāt par nākamā gada nodokļu atskaiti.

Ar to visu neko diži negribēju teikt, to vien, ka jālasa viss, kas smalkajā drukā rakstīts. Vienmēr. Jo piemēram, Hargreaves Lansdown piedāvātā ISA izskatījās diezgan patīkama, līdz es sāku lasīt, kādas (maziem burtiņiem) maksas viņi iekasē par dividenžu reinvestēšanu. Nē, paldies.

Tagad, tā kā viss būs jāpārliek jaunājā ISAā, būs no jauna jāsēž un jādomā, kur un ko ieguldīt, kas ir ļoti interesanti, bet arī ļoti besīgi, jo slinkums lasīt un domāt :D
 

müllermilch @ 23:17

[info]ingmars:
Tu dzer manu Müllermilch?
 

(bez virsraksta) @ 22:00

[info]az:
vakar pamodos tumsā, bet ar sniegu, atkal izgājām mežus tukšā, pēdējā mastā bija jāiet jau krēslā cauri purvam.
šorīt gandrīz zilas debesis, ļoti silti bija peldēt. tad gāju mežā un jutu omīti pavisam tuvu, katrā žagariņā.
 

(bez virsraksta) @ 21:51

[info]runcis:
I’m told that many Germans are stockpiling cheese and sausages in anticipation of a COVID lockdown — planning, in other words, for a Wurst-Käse scenario.
 

(bez virsraksta) @ 21:00

(bez virsraksta) @ 19:57

[info]roncijs:
Tags:

hei, piektdien iznācis "idiot prayer (nick cave alone at alexandria palace)".
 

(bez virsraksta) @ 19:51

[info]mr_doom:
tu zini, ka tava mātīte tevi grib, ja tu kko uzmācies un šī norauj zobu 💨
 

(bez virsraksta) @ 18:34

[info]gnidrologs:
Kur redzama informācija par gripas saslimšanas gadījumiem Latvijā?
 

(bez virsraksta) @ 16:21

[info]methodrone:
Gribējās vienkārši pierakstīt, ka tā rezultātā, ka pēdējās nedēļās aktīvi esmu sevi sākusi atkal nicināt, jo stulba un nesmuka, es atkal.. atkal sev apšņikāju matus, savā cienījamā vecumā, kā tāda teenage Britnija, atkal. Tagad man ir stilīgi asimetriski, sausi, sašķēlušies un diezgan nožēlojami pārauguši mati, kuri priekšā ir īsāki kā kaut kādam zirgam.

Visstulbākais šajās situācijās it tā apkaunojošā iešana uz frizētavu, kur nākas sevi paskaidrot kārtējajai nošalanti perfektas frizūras meitenei, kāpēc es esmu tik utterly ģebil, un ka par kondicionieri arī neesmu dzirdējusi. Nekas, it is therapeutic to put yourself through minor embarrassments routinely, cheers.
 

Black Friday @ 17:32

[info]pavisam:

Tas konteksts, kādā es zināju black/red sakarību, bija mācoties par akcijām.
"X stocks went black for the first time in 6 months". Kas nozīmēja, ka X uzņēmuma akcijas beidzot izmaiņu līknē uzkāpa virs x ass, jeb pozitīvas izmaiņas, jeb cena pieauga. Melnam pretējais bija sarkans, kas nozīmēja, ka cena krīt, negatīvs cipars.

Lūk.
Ceturtdien būs Thanksgiving Day. Pēc tās sekos Black Friday. Kam izrādās nav nekāda sakara ar nobīdījušos 13.datuma piektdienu.
Melnā piektdiena, jo dienu pēc Pateicības dienas veikali beidzot tika ārā no mīnusiem un parādījās peļņa - sapirkušies tītarus un dzērvenes, ļaudis sāka pirkties Ziemassvētkiem.

Man liekas, ka Pensilvānijs ir kritis azartā mani iepazīstināt ar ASV kultūru. Pat izvilka no atvilknes skaitāmo mašīnīti
Mazliet gan aizķēra komentārs, ka jaunie vairs nezina, ko nozīmē black/red.
Un pārsteigums, ka neesmu strādājusi ar šādu (kas arī lieto melnu un sarkanu):

Nez ko viņš man cenšas pateikt?
 

(bez virsraksta) @ 16:47

[info]svesinieks, posting in [info]n_komentari:
Ja atnāc vicināties ar krānu, var gadīties, ka kāds pasmejās.
 

dieva nav @ 16:17

[info]ingmars:
Cilvēku pasaule ir leļļu pilsētiņa, cilvēku dzimumšūnas ir bombongas.
 

no trauma involved @ 15:17

[info]gnidrologs:
In other words, although heterosexuals outnumber homosexuals by a ratio of at least 20 to 1, homosexual pedophiles commit about one-third of the total number of child sex offenses.
Similarly, the Archives of Sexual Behavior also noted that homosexual pedophiles are significantly overrepresented in child sex offence cases:
The best epidemiological evidence indicates that only 2 to 4 percent of men attracted to adults prefer men (ACSF Investigators, 1992; Billy et al.,1993; Fay et al.,1989; Johnson et al.,1992); in contrast, around 25 to 40 percent of men attracted to children prefer boys (Blanchard et al.,1999; Gebhard et al.,1965; Mohr et al.,1964). Thus, the rate of homosexual attraction is 6 to 20 times higher among pedophiles.”
The stark imbalance between homosexual and heterosexual child molestationswas confirmed in the Archives of Sexual Behavior study itself, which divided 260 pedophile participants into three groups: “152 heterosexual pedophiles (men with offenses or self-reported attractions involving girls only), 43 bisexual pedophiles (boys and girls), and 65 homosexual pedophiles (boys only).” In other words, 25 percent of the offenders were homosexual pedophiles–or 41 percent if those who molest girls as well as boys are included.
----
· The Archives of Sexual Behavior reports: “One of the most salient findings of this study is that 46 percent of homosexual men and 22 percent of homosexual women reported having been molested by a person of the same gender. This contrasts to only 7 percent of heterosexual men and 1 percent of heterosexual women reporting having been molested by a person of the same gender.”
· Noted child sex abuse expert David Finkelhor found that “boys victimized by older men were over four times more likely to be currently engaged in homosexual activity than were non-victims. The finding applied to nearly half the boys who had had such an experience. . . . Further, the adolescents themselves often linked their homosexuality to their sexual victimization experiences.”
· A National Institute of Justice report states that “the odds that a childhood sexual abuse victim will be arrested as an adult for any sex crime is 4.7 times higher than for people . . . who experienced no victimization as children.”
· A Child Abuse and Neglect study found that 59 percent of male child sex offenders had been “victim of contact sexual abuse as a child.”
 

(bez virsraksta) @ 15:13

[info]rkktzd:
Zeme no kurmju rakumiem ir smaga un dubļa
 

. @ 14:25

[info]juriic:
biju pie friziera. nopirku hesītī pusdienas.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata