Nepabeigtā dienasgrāmata


21. Marts 2018

vēsture @ 22:27

[info]eermaniitis:
gads bez saules
trīsdesmit gadi ar apmakušām debesīm
trīsdesmit gadi bez lietus
i hui no nasqua civilizācijas

a jūs par laika apstākļiem sūdzaties
 

auksti martā @ 22:09

[info]nelabrit:
Man kursabiedrene piedāvā sākt jakas likt garderobē. Jo ir taču neērti tās vienmēr nest līdz piektajam stāvam. Turklāt garie mēteļi aizņem vietu un to gali velkas pa grīdu. Tas mani ļoti satrauca. Es uzreiz atcerējos par vidusskolu. Kā tur vienmēr bija jakas obligāti jāatstāj garderobē, kuru pa dienu ārpus pusdienu starpbrīža slēdza ciet. Tas uzreiz izslēdza iespēju aizmukt. Nu, vismaz ziemā.

Citādāk bija vakarskolā. Tur pirmajās dienas mēs visi, kā samācīti, atstājām savas jakas garderobē. To ciet neslēdza. Kā lielākā daļa garderobju, arī tā atradās pagrabā. Vakarskolas ēkā remonts pēdējo reizi bijis jau ļoti sen, un pagrabs ir visliktākajā stāvoklī, bet tas galīgi netraucēja garderobistei. Viņai mums bija jāizsniedz jakas pēc numuriņiem, bet tos viņa laipni ļāva samainīt pašiem. Tur vienmēr skanēja kristīgais radio un dažkārt uz promiešanu viņa mēdza dot Dieva svētību. Vakara maiņā strādāja vīrietis, kurš pēc pirmā skata likās tur iemaldījies nejauši no kādas stroikas. Numuriņus viņš izsniedza pats un klausījās Eiropas hītus.

Ilgāk par trīs dienām neviens īsti garderobi neapmeklēja. Kad iepazinos ar savu klasi, mūsu pīppauzes kļuva kopīgas un tad katru starpbrīdi izņemt jaku šķita muļķīgi. Turklāt neviens tā nedarīja. Un, par cik lielie tukšie skolas gaiteņi vienmēr bija auksti, uzreiz nevilkt nost mēteli likās īpaši patīkami. Tikai vēlāk es sapratu, ka jaku staipīšana līdzi kļuva par tādu kā protestu. Par protestu pret visām tām skolām no kurām bijām izslēgti, pret noteikto kārtību, pret kaut kādām robežām un pulksteņlaikiem. Jakas vēstīja spēcīgi – ja gribu, varu jeb kurā brīdī piecelties un aiziet. Kad uz vakarskolu pārnāca kāds no bijušajiem klasesbiedriem, šī iespēja nēsāt jakas līdzi tika uzskaitīts, kā viens no pirmajiem šīs skolas plusiem. Tiesa, mums tur bija skolotājas, kas ļoti aktīvi aicināja tomēr apmeklēt garderobi. Vēstures kabinetā otrā semestra sākumā pat parādījās pakaramais. Taču mēs atteicāmies izmantot arī to. Viņa ar smaidu atbildēja, ka, protams, tas vairs nav mums, bet mazajiem. Es tomēr ļoti ceru, ka viņi šo skaļi nenosaukto protestu saglabās.

Būtu ļoti muļķīgi iedomāties, ka tāds pats protests eksistē arī universitātē. Šeit arī garderobe ir pagrabā, šeit arī ir numuriņu sistēma. Tomēr šķiet, ka garderobi neizmantojam, jo vienkārši neesam par to iedomājušies. Turklāt pēc katras lekcijas ir garš pārtraukums, kurā vienmēr sanāk iziet ārā, citreiz kondicionieris pūš stiprāk nekā vajadzīgs un tad līdzi paņemtā jaka kļūst vairāk parocīga.

Sākumā es nemaz nepamanīju, ka mēs neizmantojam garderobi. Man tas likās tik vispārpieņemti, tik skaidrs, ka tikai tagad, kad mana kursabiedrene aicina to apmeklēt, atceros. Protams, ka es viņai atsaku. Un tas manī rada patīkamu prieku, pat satraukumu.
 

par matemātikām @ 22:00

[info]eermaniitis:
desmitnieku matemātika man ir tuva un saprotama
vieninieku nullīšu binārā man arī ir saprotama
angļu 12 mitnieku drusku mulsinoša
bet šumēru daļu, fuck, tur drusku jāpadomā, vet izskaidro viasasiepriekš
 

Uzticība ir uguns @ 17:49

[info]methodrone:
Man prātā atkal lavās un lūr vairākas domas par esību.

1) Par Ēdenes dārzu, Dievu un cilvēka apziņu. Cik es saprotu, sākumā Dievs sevi izveidoja par pasauli, un esība bija pastāvīga kopības eiforija. Pasaule bija Viena, Dieva apziņas caurausta. Viens bija tas pats kas Otrs, nesadalīts, Dieva apziņas caurausts. Bet tad čūska, varbūt kā izrietoša epifenomenālija, vai visdrīzāk Dieva ķecerīga ideja, piedāvāja apveltīt savu pasauli, sevi ar individuālu apziņu. That sounded fun, so one thing led to another. Protams, individuālas apziņas priekšnoteikums ir tāds, ka tā jūtas atsevišķa no Dieva, un pasauli piedzīvo vārgi un pastarpināti, nevis caur visām pieredzēm reizē, bet mazu puteklīša frakciju. Tai šķiet, ka viss kas notiek ir tikai tas, kas notiek ar mazo viņu, tāpēc viss šķiet bīstams un grūts. Likumsakarīgi, arī visa mazā viņa darbība pasaulē izriet no bīstamības un grūtuma (un aizvainojuma, dusmām, sašutuma par bīstamību un grūtumu), kas tikai vairo bīstamību un grūtumu un izrietošās jūtas. Jēzus saka, neveidojiet savu dzīvi no bīstamības un grūtuma, bet no Dieva, kura miesas radības mēs visi esam. Viņš pats tā arī dzīvo, bet citi neredz, nejūt un dusmojas, ka Jēzus noniecina viņu mazumu un atsevišķumu (kas ir viss, kas viņiem pieder).

2) Tas, ko JP visu laiku pieminēja par Babiloniešu mītu par pasaules izcelšanos, tas, ka pasaule un tās cilvēki ir izveidoti no nogalināta visuredzoša dieva saplēstajiem locekļiem un asinīm. Un svarīgi, ka zeme un debesis (daba) no sieviškā dieva un cilvēki (individuāla apziņa) no vīrišķā dieva. Cik es saprotu, šeit atkal - viss (pasaule) ir veidots no homogēna Dieva materiāla. Bet visas formas un cilvēki ir no mirušiem Dieva miesas gabaliem, kas liek domāt, ka pasaulei ar tās cilvēkiem ir sarauta saikne ar dzīvā Dieva apziņu - Kopībai mirusi Dieva apziņa - šķietami Kopībai mirusi Dieva miesa. Cilvēki vairs nav ar Dieva apziņu, kā Ēdenē, bet gan atsevišķas, individuālas Dieva daļas ar individuālu apziņu. Lai arī cilvēki taisīti no Dieva, Dievapziņa no tiem ir izdzisusi, paslēpta. Vai arī asinis - apziņa tagad piepilda Dieva daļas atsevišķi. Sort of confusing, bet intuitively makes sense.

3) Dieva valstība patiešām jau ir zemes virsū. Cilvēkiem atcerēties, ka viņi ir Dieva daļas un salipināties atkal kopā. Ar skatienu, ar vārdiem, ar sirdi, ar uzticību un mīlestību. Protams, pasaule, esība, kas veidota no sapluinītiem Dieva gabaliņiem ir skaudra, un šķiet nav gracioza veida, kā tiem saaugt kopā. Bet graciozums un skaistums redzams tad, kad par spīti šķietamam pasaules ciešanām un neglītumam, cilvēki nodibina Dievišķu saskaņu - Dieva valstību viens ar otru un ar pasauli. Pasaules skaistums ir tās izejviela nevis mere manifestations. Neglītais ir skaists savā esencē, but it is an acquired taste.

4) Es dramatiski secinu, ka tiešām, tām reizēm, kuras es savā dvēselē varu nosaukt par heaven on earth nav bijis nekāda sakara ar foršumu. Bieži es esmu bijusi visdziļākajā izmisumā, jutusies totāli neērti, bijusi apšaubāmā vietā, bijusi negribīga un nesagatavojusies, ir bijis skaudri. Bet tad mani ir pārņēmusi sajūta, ka es un Otrs (cilvēks vai pasaules daļa, objekts) esam divi gabaliņi no saplēsta Dieva, starp mums nav nekāda attāluma, ka mēs esam viens ābolītis. Ka attālumu rada viss šķietamais, pēc kā mēs definējamies un sevi aprakstām. Bet pietiek ar vienu tīru skaidrības brīdi, lai nekam no tā nebūtu svara, individualitāte nokrīt kā šķidrauts, un dziļa patiesība gavilē.

5) Kā dzīvot. Šo apjēdzot viss laiks, kas tiek pavadīts neesot saskarē ar citām Dieva daļām šķiet nepareizs un kroplīgs. Magnētiska tieksme savienoties, saplūst atkal atpakaļ kopā Dievā, sevī. Viss likumsakarīgi. Es nezinu, vai Dievs vai čūska nebija šo pārdomājuši kārtīgi, vai arī tāda ir samaksa par individuālu apziņu. Cilvēks zina, ka viņš nav cilvēks, un visa viņa būtne tiecas izšķīst un saplūst atpakaļ Dievā. Bet viņam ir jādzīvo kā mazam cilvēkam, jo tas ir tas ko vēlējās Dievs. Jeb, ir kļūda runāt par cilvēka gribu vai nepareizi pavadītu laiku. Dievs pats, Viņa sašķeltā enerģija cilvēkos vibrē un dīdās, sitās ārā, grib izbēgt, un nevar vien sagaidīt atgriešanos savā kopības pamatstāvoklī. Tā ir tā enerģija, ko sauc par mīlestību, kas liek cilvēkiem uzmeklēt jēgpilnus brīžus vienam ar otru un ar pasauli apkārt. Cilvēka dzīve šķiet bezmazvai erotiska, lēna bet ne pietiekami gara, agoniska priekšspēle. Vai cilvēks spēj izturēt jebkādas sāpes, zinot, ka visa viņa dzīve ir ceļš pie sava mīļotā, ka viņš sadzīs un būs drošībā, ja drosmīgi izies šo ceļu? Ka ir neiespējami nomaldīties vai apmaldīties, jo tu jau esi viņa sirdī. Nav neviena, pat ne tumšākā un baismīgākā ceļa, kas tevi nenovestu pie Viņa. If anything, jo vairāk un tālāk tu izceļosies, jo spējāka būs atkalredzēšanās. Jebkura mazākā lieta, darbība, objekts cilvēka ceļā tad ir bezgalīgs prieks un plašums un gaidas. Viņa vienīgā izvēle ir iet labprātīgi, vai pazaudēt sevi izmisumā, rūgtumā un dusmās. Labprātība ir pilna gudrība, dusmas ir patiesas, bet tikai no vienas puses. Es vēlos panākt to uzticības līmeni, kas pilnībā atbruņo. Es gribu just to plašumu, darot visas mazās lietas - katra darbība, vārds, doma ir lūgšana un pildīta ar ilgām un ziedošanos. Es tik totāli kristālskaidri vaiboju ar Jēzu, un arī visiem citiem redzētājiem. Es tik ļoti tiecos uz šādu uzticēšanās plašumu, totālu piederību mīlestībai, totālu pakļaušanos, totālu brīvprātīgumu. Nevar būt nekā skaistāka uz šīs pasaules, kā uzticēties un redzēt uzticību pretī. Turēt vienam otra uzticību kā plašumu un totālu pakļaušanos savam stāvoklim. Celties augstāk esībā, grimt dziļāk Dievā.

6) Es zinu, ka esmu ļoti kritusi, un gandrīz viss ko es domāju ir šaurs. Es esmu tik minimāli artikulēta savos darbos. Neapmierinājums ar esību ir vilinošs ļaunums un pataloģija. Bet arvien vairāk man sagādā prieku no šī ļaunuma atmosties, atgriezties, un ar uzviju un kvēli uzticēties. Tikai uzticība var padarīt cilvēku tīru un atkal jaunu, un īstu. Uzticība ir uguns. Šķiet stingra un ļoti maiga roka mani ved cauri pašas izsapņotai ellei. Dažreiz es redzu, ka es neesmu izkustējusies no vietas, bet esmu nogājusi tūkstošiem jūdžu. Šī arī ir tā alķīmija starp prātu un sirdi, kas ir mērķis. Cik tas ir amizanti, ka pasaule izskatās pēc pasaules, kamēr tā ir ar tik daudz dziļumiem un kritumiem, augstumiem, nišām, paralēlēm, ārpusēm un iekšpusēm. Bet tāpat pasaule varbūt izskatās Dievam. Amizanti, ka visur ir mājas, un drošība, un ka Dievs ir tik tuvu, kā monētas otra puse. Bet diemžēl vai par laimi šis atkal pārvēršas šķidrā prozā, un patiesība ir neizmērojami dziļāka, svētāka, mīļāka.
 

While we're at it @ 21:20

[info]panacea:
Visā šajā Feisbuka un datu vākšanas sakarā, personīga informācija internetā man aizvien biežāk sāk likties kā plastmasa. Krāsaina, spīdīga un noderīga, bet tai pašā laikā ne viena, ne otra nepazūd, un sakrājoties par daudz vispār tā kā skāde.
 

(bez virsraksta) @ 21:01

[info]kisswithafist:
Man laikam ir visai smags namamātītes sindroms, but hey, I kind of enjoy it. Forši spēt pabarot cilvēkus pat tad, ja viņi ierodas ar pusstundas brīdinājumu.
 

(bez virsraksta) @ 20:42

[info]gnidrologs:
Nezināju, ka raitwingeri spēlē "upurus". Nahuja. Mums viss okej. Paskat uz Austrum/Centrāleiropu vai pat Ķīnu/Japānu/Izraēlu, kas ar savu 'nacismu/racismu un mizogīniju' pilnībā izvairās no šādām problēmām. Tiesa, pilns ar liberastu palaistuvēm (pēc profila vidējā cibas "progresīvā"), kas katru dienu tiek kaut kur izvarotas un sagrieztas gabalos vai izmantotas kā cumdumpsteri brūniem bagātinātājiem + muļķīgi mīļijauki male velkamisti, kurus sašķaida miera gruzaviki un piekauj apspiestie nabadziņi, 100% finansēti par pašu naudu, kas varēja tikt lietotas savas valsts attīstībai. Mums, ļaunajiem raitwingeriem, no attālumā atliek tikai morbīdi grozīt galvas.
Btw, ja guardian ir labs publicistikas avots, tad breitbārts ir oxfordas enciklopēdija.
 

(bez virsraksta) @ 19:01

[info]mazeltov:
Aizgāju nobalsot pašvaldību vēlēšanās. Balsošana notiek šādi - iedod milzu lapu ar visiem sarakstiem un kandidātiem un ar sarkanu zīmuli jāaizkrāso aplītis pie atbalstītā kandidāta vārda.
 

Not enough confusion as it is @ 20:03

[info]po:

Pirmais man pazīstamais transdženderis ir ~13 gadus vecs. Well done, propaganda. Good luck, kid.
 

(bez virsraksta) @ 19:52

[info]punkts:
Contious intend is a side effect.
 

behold and witness @ 19:05

[info]eermaniitis:
viens no pasaules nē, bet Latvijas galiem nu tiek pieredzēts, "Latvija kā mazā Šveice" kūst un izčākst kā pērnais sniegs .... cerams paraus līdzi visus podsņešņikus (tautas valodā suņu sūdus) kā banku lobiju
 

(bez virsraksta) @ 17:00

[info]rugetta:
Garastāvoklis:: frustrated

mazliet palasīšu noslēpumu kambari un tad sākšu strādāt. pusstundiņu pasnaudīšu un tad sākšu strādāt. paēdīšu pusdienas un tad sākšu strādāt. uztaisīšu kafiju un tad sākšu strādāt. aiziešu izprintēt nākamās nedēļas teātra biļetes un tad sākšu strādāt. nokrāsošu nagus un tad sākšu strādāt, jo ar ierobežotu rīcības brīvību var tikai taustiņus smuki klabināt. es jau sapņoju par maģistru, lai gan ar bakalauru knapi tieku galā un visi mani puslīdz produktīvie paradumi ir aizgājuši neceļos. es nespēju normāli pieslēgties kaut kam ātrāk kā divpadsmit stundas pirms dedlaina, nu nespēju.
 

178 @ 18:52

[info]vairsneat:
īsas tikšanās mani padara skumju.
 

love fades away but things are forever @ 18:43

[info]spect_actor:
Dabūju jaunu mantiņu - telefonu. Vienmēr lieku savai tehnikai vārdu no klasiskās literatūras. Telefons kļuva par Ursusu. Viņam ļoti piestāv.
 

marts @ 17:43

[info]inese_tk:

zirgs laikam apzinīgi gaidīja ekvinokciju, lai sāktu mest spalvu. pagājšnedēļ jau mēģināju kasīt ar aso skrāpi - ij matiņš nekustējās. šodien nāca jau pa čupiņām ārā. drīz visa mana pasaule (un ne tikai) būs zirga spalvās.
 

wwjd? @ 15:13

[info]neoplasm:
Garastāvoklis:: kolēģi traucē dzīvot
Mūzika: hold music

vispār zin', kas ir besīgi? ka nava īsti sakārtota likumdošana gadienos, kad vīriešiem piesien negribētus bērnus. lemme tell ya a story. vakardien tikos ar draudzenīti no otra biroja patarkšēt pie pintes, un viņas brālim vot šitā gadījās. kādu laiku bija iepinies afērā ar precētu zaķi, samīlējies un piedāvājis viņai attiecības, bet kundze atteikusies. viņš tad ņēmies sirdspuķīti aizmirst, nobloķējis soc.tīklos un viss tāds. paiet gads un kopīgi draudziņi viņam raportē, ka ēē jums, dārgie, vajaga parunāt. konkrētais jauneklis iziet uz kontaktu, viņi satiekās un kundze vieglu žestu - opiņā! - izņem no mašīnas bērnu sēdekli ar bēbīti iekšā, sak', znakomķes, reku tava meita, bērnam 4 mēneši. draudzenes brālis ir tiešām patīkams jaunais cilvēks, mīlestība no pirmā skata un grib to bērnu audzināt. izveikuši dns testu, tiešām nava vīrabērns, bet tur jau pēc sejas uzreiz varēja pateikt, tamdēļ arī konkrētā drostaliņa meklējusi kontakta, jo čota bērns pēc vīra vispār neizstās. draudzenes brālis tagad sapriecājies, idiņš, ka nu tikai būs ģimene, noīrējis māju, kur kundzi ar visiem bērniem [tur ir vēl divi no nelaimīgā vīra vai hujviņzin kā] izmitināt un metīsies dzīvot nost. nēnu, saules mūžu, vai ne, bet wtf. es persōnīgi, ja būtu vīrietis, būtu bēgusi neatskatoties, jo huļi man 18 gadi jādzīvo verdzībā tikai tamdēļ, ka sieviete konkrētajā gadījumā var izdarīt izvēli un vīrietis īsti ne, tb caur tiesu viņš ir piespiežams izdarīt viņai ērtāko izvēli, kas smird pēc finansiālas šantāžas. es arī nesaprotu tās sniegpārsliņas, kas sevi uzskata par tik speciālām, ka konkrētais krāpjošais partneris viņas nu gan nekrāps nekad, bet tas viss skaicka detaļas, nekāpšu augstajā zirgā, jo dzīvē visādi gadās, vienkārši šis nava pirmais tāds gadījums redzeslokā un tas ir bēdīgi. i mean stealthing ir noziegums, bet neviens nevar īsti novaktēt tās jaunkundzes, kam "aizmirstās" iedzert kontraceptīvās tabletes. 666 reizes pārkrustos pret debesīm, ka man neviens kaut ko šitādu nevar nodarīt, jo es, godavārds, mainītu vārdu un pasi un rasi un laistos nevienam nezināmā virzienā, 'cause i refuse to be tricked'n'manipulated.

labajās ziņās - to vienīgo pinti pērkot, man paprasīja dukamentus, gandrīz izbēru visas kartes pa leti aiz priecīga satraukuma :))

 

Veco ziņu aģentūra turpina ziņot @ 17:34

[info]phz:
Tags: ,

Pirms nedēļas bija kaut kādi drausmīgi murgi, vienu atceros - biju krītošā lidaparātā, kas strauji krita pāri jūrai uz krasta pusi. Izmetu pa durvīm abus savus kaķus, lai viņiem ir vismaz kaut kāda cerība izdzīvot. Bet beigās lidaparāts neizskaidrojamā kārtā līgani nolaidās krastā, un es izmisis domāju, kur es tagad dabūšu laivu, lai izglābtu kaķus. Par laimi, šajā brīdī pamodos.
 

U MAD CUZ U BAD @ 17:24

[info]phz:
Tags:

Tieši pirms mēneša necik nepietuvojos mērķim, par ko biju ļoti dusmīgs uz visu pasauli un no sarūgtinājuma nepaēdu vakariņas (diezgan muļķīgi, jo uzreiz pasliktinājās imunitāte), taču varu vismaz pastāstīt divas jaunas Batfelda anekdotes:
1) Nošāvu kājnieku ar triecienlidmašīnas ložmetēju, sīkums, bet patīkami (tikai ne kājniekam).
2) Braucu Šanhajā ar tanku, piesēdās par ložmetējnieku viens biedrs un cītīgi brauca līdzi, līdz netālu no pretinieka bāzes satikām viņu tanku, gandrīz sašāvu, tankists izlēca ārā un laikam gribēja mukt, bet viņu piebeidzām, savukārt tanks palika. Protams, bezmaksas tanku nevar laist garām, rausos ārā, aizskrēju un ar burvju lodlampu otru tanku salaboju un sēdos iekšā, lai nu jau varētu stāties pretī naidniekiem ar divreiz lielāku bruņojumu. Bet ko dara mans uzticamais biedrs? Protams, atskrien pie manis un sēžas ragavās :)
Nu neko, rezultātā samainījām amerikāņu tanku pret ķīniešu.
 

(bez virsraksta) @ 17:05

[info]neraate:
gaisma! saule! jau 2.dienu pēc kārtas! vakar sašuvu sev pavasarim cepurīti. šodien piegriezu gandrīz trīs, vienu gandrīz pabeidzu šūt, bet izbeidzās apakšējā diega spolīte un nevaru atskrūvēt lai uztītu. un man gribas visu tīrīt un berzt un pucēt

šitā sen nav bijis. cik daudz dod radoši padarboties un uzlādēt baterijas. pati jūtu - gandrīz kā samainīta. nekas nekaitina, viss tā laipni, mīļi un mierīgi
 

143 (astoņos kilometros meža var izrunāt visu ko) @ 16:20

[info]temperature:
ziepniekkalna jēdzīgajā galā izīrē mazu, mazu mājiņu ar dārzu.
grīziņkalnā izīrē dzīvokli ar baltām sienām un koka grīdu.
teikā izīrē dzīvokli ar kamīnu viesistabā.
avotos izīrē dzīvokli ar baltām sienām, koka grīdu, kamīnu viesistabā un iespēju jokot par uzvārda un ielas nosaukuma saskanību.

bet līdz kopādzīvošanai vēl pusgads.
 

(bez virsraksta) @ 16:00

[info]ernuerna:
Bet pansoniātam nosaukums RAUDA
Lai nu kāds, bet RAUDA
 

tīneidžeri @ 14:59

[info]riids, posting in [info]muzons:
kas, jūsuprāt, ir krutākais muzons, ko radījuši tīneiedžeri? (pieņemsim, ka līdz 20 gadiem)
 

(bez virsraksta) @ 14:31

[info]banderlogs, posting in [info]paardod:
Viena biļete uz ''Pēru Gintu'' šovakar septiņos, parters pa labi, 12. rinda. Biļete maksā 21, atdošu par 15.
 

Sasmējos, dikti mīļi @ 14:07

(bez virsraksta) @ 13:25

[info]ieraksts:
Strādājot autobusā nopelnīt autobusam.
 

(bez virsraksta) @ 13:04

[info]evia:
mm, pavasara enerģija pārņēmusi!
 

177 @ 12:35

[info]vairsneat:
love/hate relationship ar tekstiem tulkojot laikam tikai pieaug: varu bezgalīgi ilgi čakarēties ap vienu teikumu, mēģinot panākt, lai tas plūst brīvi, bet sajūta vienalga tāda, it kā es tos pinekļus tikai atbīdītu vairāk uz malām, nevis aizvāktu.
 

(bez virsraksta) @ 12:05

[info]khosmos:
Garastāvoklis:: aspiring p0et

Visi pasaules velni
nav nemaz tik melni,
kā tu iztēlojies.
 

(bez virsraksta) @ 11:34

[info]ulvs:
Man šķiet, ka iekš current year mēs varam runāt par visu. Man kā heteroseksuālam vīrietim nešķiet uzrunājoši, kad sieviete filmē, kā kratās viņas dibena gaļa. Tas man šķeiet tikpat seksīgi, kā alusvēdera glāstīšana un dievināšana. Visvairāk man tomēr besī milzu brazīļu dirsas implanti. Lai arī man patīk sieviešu dabiskie ķermeņi, neesmu baigais ļumīguma fans.
 

(bez virsraksta) @ 11:29

[info]es_esmu_dzhims, posting in [info]paardod:
vai kāds negrib iet uz teātri šodien? ''Cerību ezers aizsalis'' JRT, 19.00. 12. rinda, 3.&4. vieta. divi bileti par 30, atdošu par 20
 

(bez virsraksta) @ 11:12

[info]sodienliist:
vakar izgāju ārā, un tas sasodītais vējš vienkārši pūš un pūš un pūš un pūš un pūš un pūš un pūš un pūš

patiesībā varētu vienkārši dzīvot kā Viviana Maiere - visu dzīvi ganīt kaut kādus bērnus (vai dzīvniekus) un paralēli visu laiku fotografēt. šeit, starp citu, ir tāds kā vivianmaier.ru variants, ļoti interesanti.
 

(bez virsraksta) @ 10:52

[info]homebound:
"I didn't know Homebound's personal decisions were a democracy."

 

Profanācija @ 10:50

[info]ezss:
Man ir kolēģis, sirms kungs, kas ik pa brīdim vaimanā par to, ka, vai nu mēs mācam bioķīmiju, tak nevienu formulu tie jaunieši nespēj uzzīmēt, un kā var mācīt bioķīmiju līdz saknēm neizprotot orgķīmiju. Ja vēl mediķu bioķīmijā es nejūtos vainīga profanācijā (jo pati tak šīs, kolēģaprāt, pūt un palaid, izglītības auglis), tad stāvot priekšā māsu skolas dalībniekiem, man gan liekas, ka es visu vienkāršoju līdz maģijas līmenim un cik ta tur tālu līdz pH brīnumam.
 

smeldzīgie sitieni @ 10:18

[info]miligrami:
Es teicu par iepriekšējo miksteipu, ka tas ir labākais, kas man sanācis? Man tomēr šķiet, ka šis ir krietni labāks. Te ir smeldze un sitieni - taisni tā, kā man patīk. Un vārdu arī nav, tikai pašās beigās, jo ko tad vispār var pateikt. Paldies tiem, kas klausās - man tas daudz nozīmē, un ja vas vseh očeņ siļno ļubļu.

Mixcloud: te ir miksteips.
Spotify: un te ir pleiliste ar tamlīdzīgiem gabaliem, tiks arī papildināta.
 

(bez virsraksta) @ 09:57

[info]santech:
besīt, besīt, laid mani vaļā
 

(bez virsraksta) @ 09:33

(bez virsraksta) @ 09:24

[info]sickboy:
"Baltajām sievietēm balsot par Trampu uzspieda viņu vīri." (H. Klintone)
 

(bez virsraksta) @ 09:11

[info]special_k, posting in [info]n_komentari:
no comments... tie sociopāti Tevi vnk izmanto
 

Latviskā dzīvesziņa @ 08:33

[info]hedera:
Ziema vēl nav beigusies, bet cilvēki jau aizgūtnēm dedzina kūlu.
 

Interesanta "rāvējslēdzēja" izpratne @ 08:17

[info]scope:
Pirms krustojuma, kur korķis, palaižu vienu auto no blakus ielas, bet aiz tā braucošais Jeep Cherokee vadītājs spītīgi spraucas priekšā.
Pēc vairākām taurēšanām un spiešanās mēģinājumiem, kad džips ir jau daļēji uz ietves, parunājāmies:
Es: Atveru logu.
JC: Atver durvis. Man logs aizsalis, nevaru ar tevi pakomunicēt.
Es: Kas man, tagad visi jālaiž? Vienu jau palaidu.
JC: Tu palaidi lohu, kurš pat uz priekšu pabraukt nejēdz.

Tādi, lūk, vienlīdzīgākie un viņu loģika.
Arī pēc tam viņš pie nākamā krustojuma paņēma kādu uz masu, lai tiktu no labās joslas kreisajā.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata