Nepabeigtā dienasgrāmata


12. Jūlijs 2020

(bez virsraksta) @ 00:00

[info]gnidrologs:
Sāku skatīties Dragged Across Concrete. Gibsons savā elementā. Forši, ka Voits liekas uz vienas frekvences. Kaut kad skatījos viņa uzstāšanos pie Fergusona un atstāja foršu iespaidu. Brīnos kādiem līdzekļiem Gibsons dabon tās filmas ārā, jo golivudā viņš ir persona non grata jau sen, bet tagad turpina taisīt totāli anti mainstream šitu, par kuru outrage is garantēts. :salute:
 

11. Jūlijs 2020

(bez virsraksta) @ 23:36

[info]shkjibs:
Vai man nav no sevis bail? Ne-a, vairs nē, izņemot atsevišķus.
 

(bez virsraksta) @ 23:01

[info]ena:
Es nozeeloju ka skolaa man nebija interese par fiziku un kjiimiju
 

priekš info @ 22:54

[info]gnidrologs:
Brūža apiņotais nefiltrētais ir labākais pēdējo laiku alus no 'lētā gala'. Reāla alus garša un daudz apiņu smārda. Var nepatikt cilvēkiem, kam nepatīk rūgtums, bet jebkurā gadījumā objektīvi labs staffs. Milzīgas ilgi rūkošas putas un nekādu sintētisku piegaršu. Fanīgi, ka man viens Mego preču licējs uz jautājumu "kāpēc nav šitais, bet ir citi brūži", teica, ka viņi to vairs neņemot, jo ļauts nepērkot. Dabiski, plebam podavai presno suslu. Kā ar alu tā ar kultūru vispār, kā teica Šveiks.
 

Mysterious ways @ 21:47

[info]pavisam:
Mūzika: Survivor - Eye Of The Tiger
Tags:

Šodien mācību viena daļa bija par MK noteikumiem un prasībām.
A G O N I J A

Pirmkārt, vakardienas haips par piektdienu noveda pie sajūtas, ka gulēšu bez palīglīdzekļiem.
Gulēju. Visas savas 4h.
Otrkārt - noteikumi smird. Smird kā metri, tā gadi un pieteikumu formas.
Visā nopietnībā gandrīz izslēdzos.

Otrā daļā indikatoraugi un pļaujmašīnas, miegs nevienā acī!
Iespējams, arī lektores nopelns.
Vakarā iedama apli, ieraudzīju grāvī, ūdens vidū augam purva virzu.
Nekā personiska, protams, bet... purva virza tika minēts kā indikators mitrai pļavai. Ja tā aug ūdenī, vai tomēr fakts, ka bez zābakiem pļavā nevar iebrist, nav jau pietiekams indikators? :D

Onkuliņš atkal jau bez ievada turpināja savu iedomāto sarunu. Palūdza aizvest uz prakses vietu, jo esot palicis bez auto, jo sieva ko tur kur tur. Es nedzirdēju. Es neklausījos, atceroties, kā noguru pagājšreiz.
Automašīnā vienā elpas vilcienā izstāstīja, kā zemi padarīt tik auglīgu, ka uz katru soli sanāk spainis kartupeļu. Ka māju pircis viņa vectēvs, viņi ar sievu tur dzīvo jau 40 gadus.
-Mana sieva tāda pati kā jūs. Rembo!
-... (pag, ko?!)
- Vispār neapstājas. Tagad ar - iešpricē insulīnu un iet.
-...
- khem... un tikpat ātra
- (nometu ātrumu, lai gan pat nepārsniedzu)

Tālāk pārmetās uz naudām un ienesību, peļņas vai nepeļņas no ES fondiem.
-Nu bet jums tagad labs darbs?
-Labs...
-Nu tad sapelniet pensiju un dzīvojiet nost savos laukos. Es par maz nostrādāju, sanāca vien 100EUR pensija, bet jums taču laiks vēl ir.

Tā arī līdz šim nepamet aina no lethal weapon.

Es nesaprotu, ar visiem šitā notiek, vai tikai mani visums apceļ?

Braucot prom no prakses vietas, sapratu, ka esmu kaut kur pazīstamā rajonā un nolēmu apciemot tēvu.
Galubeigās, šo dienu nekas vairs nevarēja padarīt dīvaināku, arī sēdēt uz apmales (jo Jancis reiz teica - kad jūs čiuļi iemācīsieties svinēt kapusvētkus, tad arī uzliksim soliņu) izstieptām kajām, cigareti zobos, runāties ar sevi un vērot, kā jaunieši ar kajakiem aiziras garām kapsētai (Jānoskaidro, kas tas par ūdeni. Man likās, ka tas ir dīķis, bet ko tādā ar kajakiem?!)

Lai vai kā...
Lai arī cik negaidītus eņģeļus debesis šonedēļ man nesūtītu, tie man lika pēkšņi saprast - nu bet taču taisnība. Es taču esmu Rembo. Vienmēr esmu bijusi. I kur apmaldījos?
 

Kas vispār bija šī nedēļa? @ 22:04

[info]spect_actor:
Sajūta kā filmās par 20./30. gadiem, kurās ir paātrināta montāža par uzdzīvi. Apkārt griežas smejoši cilvēki, glāzes un negulēšana. Kad mani šodien atveda atpakaļ no jūras, aiztaisīju mašīnas durvis un uznāca spēcīga "un ko tagad sajūta"? Zinu un saprotu, ka ir jāpaliek arī vienai, bet ļoti gribu no tā izvairīties. Nepatīk, ka regulāri pazaudēju spēju būt pašpietiekama. Rudenī un ziemā tas, protams, ir vieglāk. Rīt visu pēcpusdienu tiešām nopietni jāraksta, bet es taču pat nosēdēt mierā vairs nevaru.

Šonedēļ beidzot izstāstīju teātra komandai un daļai draugu par savu lielāko traumu. Pirmo reizi dzīvē tas eksistē ārpus manis. Uzrakstīt par to un nodot cilvēkiem bija traki (panikas lēkmes traki), bet ir sperts liels solis un es dzīvoju citā, nedaudz labākā realitātē.
 

(bez virsraksta) @ 22:06

[info]ena:
Mani nomierina sviitrot aaraa no saraksta daraamaas lietas un veel ir palicis nopirkt samu druk kalendaaru salabot m lietussargu sampuuns
 

(bez virsraksta) @ 20:37

[info]94sd:
Šodien aizpeldēju līdz bojai. Boja ir patālu, neviens tur gandrīz nekad nepeld. Bet es visu laiku gribēju un zināju, ka pietiks spēka atgriezties, jo šajā ūdenī kaut kā vispār nepiekūst. Laikam tāpēc, ka ļoti sāļš, nevelk uz leju, pat panirt īst nevar - uzreiz met ārā; tad vai nu kā torpēdai jāšaujas lejā, vai viss gaiss no plaušām jāizlaiž, bet es nevaru tikt pāri tai sirdspanikas fāzei, bet gribu to viendien iemācīties pārvarēt. Vēl bija bailīgi tādēļ, ka Žeņu sakoda zivs. Zivs sakoda. Zivs ar zobiem. Līdz aaasinīm aahhh, tāpēc es kādas pāris dienas negāju jūrā.
Pie bojas atcerējos to faktap, bet foršo seriālu The Sinner. Jo tur arī bija bojas.
 

(bez virsraksta) @ 19:57

[info]ena:
Nesen noskatiijos manchester by the sea kas uz mani atstaaja lielu iespaidu jo siis filmas kraasa un noskana ir tas kaa es redzu pasauli un lai arii sizets ir nezeeliigs man loti patik aktieri un es nebiju redzeejusi treileri un taa pat ir labaak un taa filma ir shortcut tv ja jums ir televizori
 

Pašla von, Veimāra @ 19:37

[info]gnidrologs:
Berlin authorities placed children with pedophiles for 30 years

The 'Kentler Project' in West Berlin routinely placed homeless children with pedophile men, assuming they'd make ideal foster parents. A study has found the practice went on for decades.

Starting in the 1970s psychology professor Helmut Kentler conducted his "experiment." Homeless children in West Berlin were intentionally placed with pedophile men. These men would make especially loving foster parents, Kentler argued.

A study conducted by the University of Hildesheim has found that authorities in Berlin condoned this practice for almost 30 years. The pedophile foster fathers even received a regular care allowance.

Helmut Kentler (1928-2008) was in a leading position at Berlin's center for educational research. He was convinced that sexual contact between adults and children was harmless.

Berlin's child welfare offices and the governing Senate turned a blind eye or even approved of the placements.

Several years ago two of the victims came forward and told their story, since then the researchers at Hildesheim University have plowed through files and conducted interviews.

What they found was a "network across educational institutions," the state youth welfare office and the Berlin Senate, in which pedophilia was "accepted, supported, defended."

Kentler himself was in regular contact with the children and their foster fathers. He was never prosecuted: By the time his victims came forward, the statute of limitations for his actions had expired. This has also thus far prevented the victims from getting any compensation.

The researchers found that several of the foster fathers were high-profile academics. They speak of a network that included high-ranking members of the Max Planck Institute, Berlin's Free University, and the notorious Odenwald School in Hesse, West Germany, which was at the center of a major pedophilia scandal several years ago. It has since been closed down.

Berlin's senator for youth and children, Sandra Scheeres called the findings "shocking and horrifying."

A first report on the "Kentler experiment" was published in 2016 by the University of Göttingen. The researchers then stated that the Berlin Senate seemed to lack interest in finding out the truth.

Now Berlin authorities have vowed to shed light on the matter.

https://www.dw.com/en/berlin-authorities-placed-children-with-pedophiles-for-30-years/a-53814208
The pedophiles probably couldn't believe their luck: "Free money AND children to fuck? Where can I apply?"


Kāda veiksme pervertiem. Uzdāvina bērnus ar kuriem apmierināties un vēl naudiņu. Vācija pēc kara turpina (((Magnusa Hiršfelda))) darbu.

 

Nodevība @ 19:25

[info]eos:
Šodienas notikumi izgaismo, ka Tu uzticies cilvēkam, kurš iekšēji ir mīļš, labs, jauks, sirsnīgs, taču vēlāk izrādās, ka viņu dīda.

Kaut kas dīda. Un man trūka zināšanu, lai pateiktu, kas dīda. Kas tas par parazītu veidu, vai ko darīt.

Jā, mīlēt sevi, cienīt sevi, bet, kā tikt vaļā no līdzatkarības un vēlēšanās, lai citi Tevi glābj.

***

Un tad saprotu, ko teica skolotāja. Saprotu labāk. Augšupejošie vai lejupejošie, pārklājumi var būt visiem. Kaut kas, kas dīda.

Uz kaut ko.

Ieslēdzam vienaldzību uz parazītu, dzīvojam tālāk.

Taču, ja sirdi atnāk izkratīt kāda gaisma, kuru ļoti kāds dīda...

Tad, vai tā ir

tumsas sirds (mani ignorē, mani pamet, glāb mani, žēlo mani),

vai

gaismas sirds (es visu dzīvi cīnos ar savu mazvērtību, es no visas sirds, atdošu Tev visu savu naudu un mantas, visu, kas man pieder, bet palīdzi man pašai sevi atpestīt no tā, kas mani ir apsēdis).
 

(bez virsraksta) @ 18:26

[info]ena:
Varbuut es paaraak daudz klausos muuziku un varbuut taa mani slikti ietekmee jo nav taadas dienas kad es neklausiitos muuziku un tad es vareetu novelt vainu no sevis
 

(bez virsraksta) @ 18:03

[info]ena:
Es agraak esmu daudz domaajusi par to ka es gribeetu dziivot skandinaavijaa un man siis domas ir atgriezusaas
 

krievi neatpaliek no progresīvajiem Rietumiem @ 17:50

[info]gnidrologs:
Russian schools to install ORWELL facial recognition technology
https://rtvi.com/news_en/russian-schools-to-install-facial-recognition-technology-vedomosti/
Cameras will be installed in over 43,000 schools nationwide – 1,608 educational institutions in 12 regions are already equipped with the technology. The total cost of the project exceeds 2 billion roubles ($28.8 million), while the cost of each individual camera amounts to around 10 thousand roubles ($144).
The cameras will be equipped with 'Orwell' facial recognition modules from Russian tech company NtechLab [creators of FindFace, a facial recognition search engine – Ed.], which will monitor people in real time and cross-check them against a 'monitoring list', enabling schools to immediately identify outsiders or intruders.
The technology will also notify parents when their children arrive at school. Authorities are considering integrating the video surveillance system with 'electronic diaries', which monitor schoolchildrens' academic performance.
The project, commissioned by regional educational departments across Russia, will be executed by the National Informatization Centre (part of the Rostec State Corporation). The nationwide school surveillance system is now part of the Russian government's 'Digital Economy' program.
 

(bez virsraksta) @ 16:11

[info]94sd:
Tags:

"Before the hunter goes to kill, he will
draw on the hilltop a picture of the animal that he is
about to kill. And that hilltop will be in such a place that
the first rays of the rising sun will strike it. When the sun
rises, the hunter is waiting there with a little team of
people to perform the rites. And when the light strikes
the animal picture, the hunter's arrow flies right along
that light beam and hits the drawn animal, and the
woman who is present to assist him raises her hands
and shouts. Then the hunter goes out and kills the
animal. And the arrow will be just where it was in the
picture. The next morning when the sun rises, the hunter
erases the animal. This is something that was done in the
name of the natural order, not in the name of his
personal intention."
 

(bez virsraksta) @ 16:38

[info]zilnezal:
nelaimes nievas
laimes rievas
ar mazu zilu zivi āķa galā
no manis tu makšķerē vārdus
un varbūt patiesībā iznāk tā
ka esmu es zivs ko ķēru
un ka ūdens kas smēlās mutē mani
darīja mēmu

es nezinu
kā lai suni kas palaists no ķēdes
bet aizvien sargā māju
atbrīvo neiesperot

kāpēc tik siltas plaukstas pret aukstu ūdeni neapraso
kāpēc nesastingst manu sniega mutuļu mākoņos lēnīgi soļi
no manis aumaļām gāžas viss ūdens kas smēlās pāri
trīcošiem pirkstiem cauri rasina pilina dzisusi svelme
tās vietā ar dzirksteli šņācot uguņu atvars svilina mēli
 

Priecē @ 16:05

[info]eos:
Zini, viss mainās, taču dažreiz laiks stāv uz vietas

Es esmu vienmēr attīstībā, paplašinās apziņa, ceļas vibrācijas. Kosmiskā mīlestība, dzīvā mīlestība.

Kārtojam, radam, daram, starojam, smaidām.

Plūstam, daram to, ko sirds kāro, paraudam, smejamies, smaidām, viss rit savu gaitu.

TU gribi mierīgu dzīvi, bet zini, ka attīstība notiek pa spirāli. Spirāles augšas un apakšas mēs it kā izjūtam dažādi.

Ja vispār jūtam. Visas emocijas momentā noslāpst tajā mīlestības okeānā. Visas emocijas sagrauž lielais pirmfraktāļu smalcinātājs.

Kur paliek empātija. Parazītus turam badā, dvēsele vienmēr paēdusi pati. Vispār, jā, kāda jēga kādam just līdzi, ja visiem viss jau ir.

Kur ir tie cilvēki, kas ar mani dalās priekā. Par sīkumiem. Man bija draudzene, kura uzrakstīja, ka var dabūt dibena polsterus, ka smukāks un lielāks dibens. Stokmann. Tas bija rēcīgi un absurdi. Taču tā bija prieka enerģija.

Un tad viņa safočēja savus jaunos spilvenus citreiz, atsūtīja, kādu foršu dizainu atradusi. Viņai bija laba gaume. Un tā atkal bija prieka enerģija.

Dalīties ar priekiem. Vai tikai mana sieva drīkst dalīties priekos. Savāda pasaule.
 

jūlijs @ 13:22

[info]inese_tk:

nepatīk ilgstošs stiprs vējš. rada sensoro overloadu un anksi. nepatīk, ka visu laiku gar mani kaut kas rīvējas un trinas un šņāc. un ir vēl arī auksts. tagad ir tāds. varu baudīt tikai īslaicīgi un kādā vējam piemērotā vietā - divdesmit minūtes pie jūras (liela ezera, hes dambja pie daugavas, kādā skatu tornī) ir maksimālā vēja baudīšanas doza, kas var sagādāt patīkamas sajūtas.
 

(bez virsraksta) @ 13:13

[info]ena:
Es esmu nelaimiiga un es nezinu ko lai es daru lai to mainiitu
 

(bez virsraksta) @ 11:22

[info]zum:
Ceru, ka tā gove sameklēs viņam citu veceni ar ko par naudu pārgulēt. Pataisījusi par Alfonsu manu mīļoto. Protams, kāpēc ne? Ja ir pieprasījums, ir piedāvājums.
 

(bez virsraksta) @ 10:43

[info]az:
vakar gāju pirtī, bet patiesa tīrība bija daudz vēlāk, runājot par grandparents. visas sāpes nolija un liels miers kā migla visu apsedza.
cilvēku pilna diena būs, bet man aizliedza aizbēgt.
 

(bez virsraksta) @ 09:28

[info]zum:
Lai tak dara ar savu "lepno" lauveni, ko grib. Es viņu jau biju izsvītrojusi. Viņš man Venēcijas bildes acīs bāzīs. Tas bija tikai lielisks nobeigums mūsu mazajam piedzīvojumam.
 

(bez virsraksta) @ 09:08

[info]zum:
Vistu zaglim ir priekštats kādas maukas dzīvo Prāgā?
 

(bez virsraksta) @ 09:01

[info]zum:
Diemžē pa gadu ar to slāvieti pinoties notikudi pilnīga degradācija. Tie teksti. Es esot sieviete numur viens! Man vēl ir jūtas! Bija pirms tam bija it kā normals. Tagad vairs nav ne mašīnas, ne goda, ne naudas. Es pateicu, tev slāviete pāri gājusi, nekas,cits tur nebija gaidāms Lai iet intetnetā ar saviem pupiem jums laimi pelnīt.
 

(bez virsraksta) @ 09:53

[info]lavendera:
Nu nekāda vaina, aizbrauc uz kapusvētkiem un atkal visiem esi bērniņš
:)
Turklāt nevis komandējamais, bet lutināmais.

Un ja piecgadnieku vari iepriecināt, ļaujot no saviem matiem pīt bizes, tad mammu tikpat efektīvi vari aplaimot, ļaujot sevi sapūst ar laku :D
 

(bez virsraksta) @ 08:02

[info]zum:
Vienkārši, kamer es zubrījos, kā apsēsta, lai muns viss būtu, viena ukraiņu apkopēja, baigā facebook biznesmene aizbrauca savus pupus izrādīt. Tagad duraciņš sāka vāvuļot par jūtām, kuras nezūd. Paskatījos, govs jau zaļā blūzē un gatava konvertēties, pietrūkstot laimīgai ģimenes dzīvei tikai naudas. Pateicu, ka pupu izrādīšanas biznesam man naudas nav.
 

labāk ir, ja kaut ko dara @ 08:35

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: complacent

Interesanti, ka dzīvē ir tā: ja neko nedara, viss kļūst sliktāk.
 

(bez virsraksta) @ 07:01

[info]zum:
Beidzot man izdevās pateikt visu, ko domāju savai mīlai par to, ka mīla nav nauda nav galvenais, galvenais ir ģimene un melošana. Beidzot tā lappuse ir aizvērta, liekam jaunu lapu iekšā.
 

(bez virsraksta) @ 02:02

[info]94sd:
Aizmirsu paēst. Aizmirsu paēst.. nu kas..!?
Pēdējoreiz ēdu kkur trijos pa dienu.
Man steidzami vajag dienēt.
Arlabunakti. Saldus sapnīšus, mcā.

P. S. Rīt tas ir šodien vēl plānoju celties septiņos mhm yeah right lol khgkhh hjgvcc hjby.
 

(bez virsraksta) @ 01:53

[info]94sd:
Nu ak dievs. Pa kuru laiku tik vēls palika. Es tikai knapi ieskrējos.
Tādiem, kā man vajag atsevišķu nakts pasauli - tajā darbojas veikali un teātri, un birokrātiskās iestādes, un viskascits tikai naktī.
 

(bez virsraksta) @ 01:21

[info]ilona_pop:
Kad uz negaidītu viņas komplimentu atbildi ar noraidošu, intonācijā lejupslīdošu "danke", tādu it kā viņas kompliments tev nebūtu nozīmīgs (tas ir šobrīd visnozīmīgākais pasaulē), tā vietā, lai atbildētu gaumīgi un valšķīgi, kāda patiesībā esi, ja neesi stresā nobloķēta
 
 

(bez virsraksta) @ 02:03

[info]zilnezal:
es nekad nevaru atvērt savu muti. es esmu mēma, mēma kā zivs. es lieku citiem uzņemties runātāja lomu. es lieku citiem minēt. vai es gribu būt mīkla? es nezinu. es pati nespēju uzminēt.
man nekad nav īsto vārdu. es varu rakstīt, bet neprotu runāt. es protu rakstīt tukšumā - un pati tad esmu tukšums. man nav miesas - nav adresāta. es negribu būt muļķe. es negribu, lai mani uzskata par muļķi. par naivu. vai es esmu naiva?
es nezinu. kā lai es tev pasaku. kā lai samierinos ar atbildi, kas nebūtu pareizā. kā lai samierinās ar to, ka nevaru zināt, ko atbildēsi. labāk ir dzīvot mīklā - un skatīties. un cerēt. un sapņot. un lūgties.
kāpēc es esmu tik nožēlojama. kāpēc man ir tik mīksta sirds. kāpēc es esmu tik trausla. kāpēc viss man tik ļoti sāp. es nespēju dzīvot. es negribu mirt.
 

iziršana @ 01:58

[info]nistagms:
Mūzika: Christian Death - The Luxury of Tears

lielu nozīmi mana tēva un viņa pirmās sievas laulības iziršanā izspēlēja sievasmāte, kas pazinusi kādu milicijas darbinieku, kurš atklājis sievasmātei, ka tēvs ir darbaļaužu homoseksuālistu uzskaitē. tas nudien bijis nepieņemami, ka apprecējies un vēl meitu uztaisījis, tikai lai sargātu reputāciju un neizblamētos pa Padomju Latviju kā negants homoseksuālists (mums taču pietiek ar Blumbergu, vai ne?). tad kaut kad pēc strīdiem ar sievu, kad tēvs bija domājis, ka to izdomājusi tikai sievasmāte, viņš ticis izsaukts uz HIV testu, kura laikā māsiņa viņam šķelmīgi un ar humoriņu pajautājusi, vai tad ar sievietēm viņš arī tās lietas darot. pēc divdomīgā gājiena tēvs saņēmies un aizgājis pie kāda no galvenajiem ārstiem un sācis to nopratināt. ārsts beigās atzinis, ka tēvs tiešām ir nokļuvis homoseksuālistu uzskaitē. kādu laiku nonākšanai tajā nav bijis nekāda izskaidrojuma, bet vēlāk viens ir uzradies. izrādās, ka kādā brīdī Rīgas kinostudijas laboratorija bijusi slēgta un filmas attīstīt bijis jābrauc uz Viļņu, ko mans tēvs arī darījis. vienā no dienām, kad tēvs bijis Viļņā, kādā dzīvoklī (laikam netālu no laboratorijas) ir nogalināts kāds vīrietis. šis vīrietis esot bijis homoseksuāls, turklāt kāds no lietuviešu kaimiņiem milicijai bijis izstāstījis, ka no nogalinātās personas dzīvokļa tajā dienā izskanējusi latviešu valoda. teorija ģimenes saišu vājināšanai gatava, nemaz daudz nav jānopūlas!
 

(bez virsraksta) @ 01:23

[info]gnidrologs:
Btw, orveliādiskas literatūras cienītājiem iesaku Vainoviča Москва 2042. Tiesa, tas tādā slāviskā, čista po ruskomu, bet tomēr atkal daudz paralēles. Nē, tas nav kas nesen izlasīts, laikam pirms gadiem 15, bet pēkšņi atcerējos.

Tik daudzi rakstnieki raksta par TO, tik daudz mūziķu dzied par TO, bet neviens tā pat nesaprot.
Fsje kričat vira, a fsjo vihoģit maina.
 

10. Jūlijs 2020

CIA @ 23:27

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: amused

cilvēki ir aitas

dāāā


P.S. Visi. Atšķiras tikai līmenis... jeb veids... kurā uzcelti aploki

P.P.S. amazing
 

(bez virsraksta) @ 23:28

[info]ena:
Kad tava beernu aukliite paliek staavoklii
 

(bez virsraksta) @ 12:55

[info]daria:
Gatavojos laiciigi - nopirku Emiilijai The body Book for Younger Girls. Viss taa kaa normaali, tur sabalanceets eediens, vitamiini, pubertaate.. un kaa pareizi skuut kaajas. 8gadiigam beernam? I mean, pastaav iespeeja, ka vinja izdomaas, ka taa vajag, un taa arii dariit, bet vai tieshaam taa ir viena no pamatlietaam, kas jaazina katrai meitenei - taapat kaa uztura pamatus un kaa iesildiities pirms fiziskaam aktivitaateem?

Juutos kaa vecmaaminja, gaanoties par shaadaam lietaam, bet nu tieshaam. Tas taa ir vajadziigs?
 

(bez virsraksta) @ 22:56

[info]rkktzd:
Riepziedu tēja
 

(bez virsraksta) @ 22:39

[info]ena:
Kas ir juusu miiljaakais eediens peedeejaa laikaa?
 

(bez virsraksta) @ 22:38

[info]ena:
Paarsvaraa es eedu greipfruutus un daudz ko citu
 

Nepabeigtā dienasgrāmata