Nepabeigtā dienasgrāmata


23. Septembris 2014

(bez virsraksta) @ 22:52

[info]methodrone:
mitros vakaros uz mana rajona ielaam iznaak milziigi kailgliemezhi un pa naktiim tur leeni lien

es savaa londonas dziivoklii dziivoju jau piecus meeneshus, un man leeni kraajas lietas. es no saulkrastiem panjeemu liidzi siikus akmeniishus un melnu izspuurushu spalvu, un no juurmalas paaris chiekuru un herbaariju. veel man ir kruuzes ar skumju, eksistenciaalu vistu un dusmiigu, peleeku kakjeenu. shis dziivoklis ir mieriigs un skaists un smaceejoshs. doma, ka es te pavadiitu ilgaak kaa gadu mani smacee, un man par to ir pohuj, jo ikviena doma sadeg pie taas robezhas kur saakas patiesa un vienaldziiga eksistence.
 

*** @ 00:52

[info]kz:
Tik labi, tik viegli. Brīžiem šķiet, ka ir pat pārāk labi un parādās sajūta, ka kāda grīste ir tepat aiz kalniem, bet tā nepienāk un nepienāk. Top idejas, idejas tiek realizētas. Tās nešķiet bezjēdzīgas, jo tiek darītas kopīgi. Tiek savilktas kopā pagātnes, tagadnes un nākotnes. Fakin' dīvaini.
 

(bez virsraksta) @ 00:51

[info]santech:
Piebeidzo Zorro Pirmsākumus. Grāmatu. Manliekaska nākamā arī būs kkas tml. Vismaz tās, ko sanāl papīrā palasīt. Telefonā jāatrod vieta, kur aprāvās Igo Nožēlojamie. Coolreader priekš androīdiem ir baigais verķis
 

(bez virsraksta) @ 00:29

[info]mafia:
Man sāp mugura. Pietiek! Rīt jāiet pirkt Schaumstoffmatraze!
 

(bez virsraksta) @ 23:10

[info]asteor:
Pie userinfomi3ch komentaros atradu:

- Ну вот как?! Как съесть рататуй, если я даже слова такого не знаю?!

- Да это крыса такая...

- Ужас, что они там в Европе едят. Не врут, стало быть, про кризис и закат европейской цивилизации.

 

Sarunas. @ 23:59

[info]wensdy:
Šodien man bija trīs paplašināto teikumu sarunas ar trim cilvēkiem. Visas bija bezgala pragmatiskas, īsas. Visi trīs cilvēki bija patiešām patīkami un es uzzināju visādas mazās lietiņas par viņu dzīvēm, neko nepastāstot par sevi, jo tāds bija noteiktās situācijas lomu sadalījums. Pārējo laiku es nesarunājos.
 

(bez virsraksta) @ 23:56

[info]evia:
what have i become
my sweetest friend
everyone i know
goes away
in the end
and you could have it all
my empire of dirt

if i could start again
a million miles away
i would keep myself
i would find a way

skumja šovakar par to, ka vairs nav ticības cilvēkiem man apkārt. vēl jo skumīgāk, ka esmu notrulinājusies pret šo sāpi un pieņemu melus un slēpšanos par kaut ko normālu. heh. viss jau ir dikti forši, vienkārši tā.
 

(bez virsraksta) @ 23:35

[info]kuminjsh:
Ek, nu nevaru es arī iztikt bez 5 kapeikām šodienas populārajā tēmā ;)
Man gan Juniors bija ieskaitāms kategorijā "bērns" tik sen, ka mani nu jau droši varētu dēvēt par Bezbērnu Kuci ;)
Tātad, neizteikšos par bērniem tādās sabiedriskās vietās kā transportā, veikalā un uz ielas. Bet par restorāniem un koncertiem runājot: katram ir sava vieta. Bērniem ir leļļu teātris un gan jau ka visādas kafejnīcas, kur uz durvīm rakstīts: "būsiet welkomēti ar visiem bērniem", vismaz esmu redzējusi dažādās kūkotavās bērnu krēsliņus, attiecīgi tādiem uzrakstiem vajadzētu būt. Un cauri - cilvēki, kam bērni nepatīk, no tādam vietām vienkārši izvairās. Savukārt bērnu vecākiem vajadzētu būt tik tolerantiem, lai neapmeklētu vietas, kur bērns varētu traucēt pieaugušos (tajā skaitā viņus pašus). Ja vien šiem vecākiem nav 100% pārliecības, ka bērns uzvedīsies kā līķis, tb būs kluss un nekustīgs.
Padomju laikā vispār, ja pareizi atceros, restorāniem bija uzraksti, ka personas līdz 16 (18?) gadu vecumam netiek ielaistas, starp citu - laba prakse.
Un runājot par argumentu: "kā tad bērns iemācīsies uzvesties restorānā, ja to neapmeklēs, izaugs līdz 30 gadiem un būs galīgs dunduks", varbūt nevajag bērnus mājās no silītes barot, bet izsniegt nazi, dakšiņu, servjeti un ierādīt, kā tos lieto, tad arī nebūs par šādām lietām jāuztraucas? ;)
Un par tēmu "ko tad man, ja esmu dzemdējusi, 18 gadus mājās sēdēt, ja ar bērnu nedrīkst nekur iet?!": ir vecmāmiņas, draudzenes vai maksas aukles, galu galā. Un ja tu esi tik nejauka, ka neviens cilvēks neuzņemas sēdēt ar tavu bērnu (bērniem), un nav naudas auklei, nu ko, tad - jā, sēdi mājās 18 gadus! ;P
 

Ak kungs @ 23:13

[info]pinjons:
Vai tiešām Cibai ņehuj citu darīt, kā cepties par to, ka kādam publiskās vietās riebjas klausīties svešu sīko brēcienos? Tāpat nevienu "pareizi" justies neiemācīsiet.
 

(bez virsraksta) @ 23:12

[info]mat:
Un vēl sestdien braucu ar kolēģi no sacensībām. Braucām garām roadkilam.
Man uzreiz ir - moš savācam?
Viņam tāds - ai, roadkils.

Bet tālāk viņš palika domīgs.
Cik maksā kilograms gaļas - 4-5 eiro. Nu kādus 15-20 kg jau no meža cūkas var dabūt mierīgi.
Un tad ir tāds - hmm, tikko pabraucām garām 100 eiro. Asiņainiem 100 eiro.
Bet alternatīvās izmaksas ļauj paraudzīties un aizdomāties par lietām citādāk.
 

(bez virsraksta) @ 23:09

[info]mat:
O, šodien redzēju Teslu S. Izskatās smuki un brauc klusi. Cik nu klusi pa bruģi var pabraukt.
Aizdomājos par diskusiju ar vienu paziņu par elektromobīļiem, ka es tādu pagaidām neņemtu.
Pa lielam tāpēc, ka sākotnējās izmaksas ir pārāk augstas.

Bet citādi ir dīvaini, ka Latvijā varētu būt pietiekami daudz cilvēki, kas degvielā gadā patērē 50% un vairāk no mašīnas vērtības, kas nosaka to, ka pagaidām elektromobīļi nav mūsu atbilstoši.
 

Mani 2 centi par bērniem publiskās vietās @ 12:47

[info]daria:
(Šeit, jo man nav trollīga garastāvokļa ielaisties garās diskusijās)

Manuprāt, bērni publiskās vietās un koncertos ir ok līdz noteiktam pulksteņlaikam. Pēc 18:00, ja Tu velc savu bērnu visur līdzi, tad es sagaidu, ka tas bērns ir no pūču perējuma un prot uzvesties (lasi - izmisīgi nekliedz); ja viņš kliedz nevis noguruma, bet gara laika dēļ, tad es sagaidu, ka vecāki viņu izklaidēs (pastaigāsies apkārt, pazīmēs, utt. - da kaut lai skraida apkārt, ja nekliedz un nestāv ar lūdzošu skatu pie mana galdiņa). Ja ir pēc 18:00 un bērns kliedz restorānā/koncertā u.tml., tad man ir Viedoklis par bērna vecākiem. Ne pārāk glaimojošs viedoklis. Ja bērns tiek dzirdīts ar koliņām un iPhoniem/padiem utt., lai tikai izvilktu vakaru un aizvērtu bērnam muti, tad mani tas netraucē, bet viedoklis par vecākiem ir vēl neglaimojošāks.

Jāsaka gan, ka bērnu klātbūtne publiskās vietās/pasākumos man bija gluži vienaldzīga un pat patika, līdz ieviesu pati savējos (tagad patīk tikai savējie :D). Tagad, kad izraujos viena vai, ak mī un žē, kāds prieks un laime, divatā kaut kur ārā, es ļoti novērtēju šo ierobežoto bezbērnu laiku.
 

(bez virsraksta) @ 23:10

[info]99:
eine Nachricht des Herzens
 

(bez virsraksta) @ 15:28

[info]mazeltov:
Domājot par kultūras mantojumu, uzskatu, ka Raiņa spārnoto "pastāvēs, kas pārvērtīsies" vislabāk izprot un visaktīvāk dzīvē izmanto politiķi mainot partijas, apvienojot partijas un atkal un atkal iekļūstot Saeimā. Tāpat arī visas tās brīnumainās pārvērtības, kas pie varas maiņas notiek, kad no valdes locekļa uzņēmumā x šī pati persona pārvēršas par valdes locekli uzņēmumā y, u.tml.
 

(bez virsraksta) @ 22:26

[info]lavendera:
Izkāpjot Kauņā no lidmašīnas, es uzreiz sāku klepot. Pirmā lieta savilkt mugurā visu kārtu kārtām.
Rīt uz darbu. Cik ilgi izdosies paturēt sevī 33 grādus labsajūtas, to redzēsim. Tagad izžaut peldkostīmu, izvilkt biezāko segu un gulēt...
Mani silda arī atvadu apskāviens (mēs parasti neapskaujamies).
 

(bez virsraksta) @ 22:24

[info]remii:
Reizēm es jūtos kā trenkāts zvērs, kā trenkāts zvērs, kā trenkāts zvērs.

Mana brīnišķīgā literatūras skolotāja kādreiz teica: "Ja tev katru dienu teiks, ka tu esi cūka, vienā dienā tu vari sākt rukšķēt." Jo tu notici tam, ko citi par tevi saka.

Kā lai nenotic? Kā lai saglabā savu es? Kā lai saglabā spēku, ko citi tik ļoti vēlas atņemt? Kāda galu galā citiem daļa par to, kā dzīvoju es? Es no viņiem taču neprasu ne maizi, ne arī pēdējos gados - pat uzmanību.
 

(bez virsraksta) @ 14:56

[info]mazeltov:
Woohoo, found it!
 

Television's second most exciting season is just 200 exciting seconds away! @ 21:43

[info]kautskis:
Jūs zinājāt, ko sāk rādīt 5. oktobrī? Bob's Burgers piekto sezonu, lūk, ko! Un Lielajā Videonomā droši vien parādīsies tieši sestajā oktobrī, ak, Fox, paldies, tā tik tiešām ir burvīga dzimšanas dienas dāvana.
 

otra pirmdiena @ 21:26

[info]santech:
Jebšu pirmdienā negadās tādas fuiņas, kā šodienā. nu it kā jau nekas traks, bet tomēr tizli.
Sākot jau ar darbu, kurā vairs nevar ieviest aili, kurā norāda pilsētu. Var, bet nav verts, jo top jauna lapa ar normālu funkcionalitāti. Bet tā - ne visi dzivo Rīgā ;D
Pēc tam aplauziens ar krānu. Nepamanīju cenu piedāvājumā PVN ;D Bet tāpat ņemšu. Rīt. Kas nozimē, ka jau trešo reizi iešu pēc darba uz bodi ;D Kā tāds muļķis.
Un tad vēl ex-darbs. Varēju tak pasutīt un darīt kad ir laiks. Bet nu neko. Gaidu mēneša beigas.
Un rīt uz darbu ar zābjiem. jo kurpes slapjas šajā sezonā. Un bez šalles ari laiakm vairs nebuis aršana. Jo mani šodien caurpūta divreiz. Bet labi vismaz, ka nu ir lietussargs. Un izskatās, ka nu ir angļu sezona. Jo uzlīst negaidīti. Kad iziets pusdienās, piemēram.
Ka visa sakarā majāsnākot paņēmās zālītes - piparu rūgtais. Kura medus aromātam pie tējas piegāzu vel krietnu karoti medus. Nupat jau pieradu, uz augšu no stipruma vairs neraun.
Rti, tātad, krānu pirkt, elektrību taisīt un
 

Bet kā lai nav depresija? @ 21:26

[info]feita_kleita:
Jāmaina doks, noteikti. Man te ārstē kaut kādus adaptācijas traucējumus, bet jāārtē depresija, kura radusies no mūžīgās dzīvošanas sāpēs. Ļoti sāp mugura. Jau 23 dienas ļoti sāp. Šodien visļotāk.
 

bingo! @ 21:23

[info]tvarj:
tiklīdz komentārā pasūdzējos zirkai par to, ka man vēl ir pilns pieliekamais ar burciņām no iepriekšējā gada man radās ģeniāla doma. (nu vismaz tuvu tam)

kāpēc gan nesarīkot "konservēriju" (atvasinājums no vārds šmotkērija)? proti, es varētu paskatīties, kas man tur īsti glabājas un visu skaisti izdalīt cibai. jo, ja es neesmu tam pieķerusies līdz šim, tad skaidrs, ka īpaši nepieķeršos arī tagad.

kādam būtu interese vai arī visi jūs man te esiet tādi paši burciņu oligarhi?
 

(bez virsraksta) @ 21:15

[info]baby_amfik:
manuprāt, krūšturi izdomāja sātans.
 

jopta @ 20:41

[info]intenormal:
Mūzika: Morrissey - Sing Your Life

bļaģ to vīrusu, kas mani te mēģina čakarēt, varētu kādi 159 tatāri izdrātēt. man nav laika tagad tēlot vārguli!

tad nu jūras sāls šķīdums degunā, balzāms vēnā - un rīt būšu vesels!!!
 

(bez virsraksta) @ 20:32

par šodienas fleimu @ 20:23

[info]tvarj:
šo http://klab.lv/users/unpy/949382.html
un šo http://klab.lv/users/tikko_pamodos/84558.html

es neatbalstu bērnu vešanu uz tiem nepiemērotiem pasākumiem, bet es nekad (dzirdiet heiteri? nekad!) nejutīšos vainīga par to, ka mans bērns publiskā telpā a) skraida, ja vien tas netraucē apkārt notiekošos procesus b) kliedz vai skaļi raud, tieši tāpat, ja vien tas netraucē apkārt notiekošajam un ir nepieciešama mana iejaukšanās. jo (es jums tūlīt atklāšu ameriku) bērni mēdz niķoties! un reizēm vienīgais veids kā ar šo niķi tikt galā ir nepievērst tam uzmanību.

Lūcija ir līdz šim bijusi jau pāris koncertos un uzvedusies priekšzīmīgi, kas man dod pamatu uzskatīt, ka mēs esam spējīgas apmeklēt pasākumus arī turpmāk. ko mēs arī darīsim.
 

(bez virsraksta) @ 20:16

[info]15:
Beidzot sakrīt ar astronomisko
Pietrūkst jau uguns dzīvas, krāsns vai tml.
 

šodienas mazais prieciņš @ 20:13

[info]tvarj:
es tik sen nebiju mājās gatavojusi proper vakariņas un šodien kā reizi trāpījās tāds vakars, ka man radās spēks un vēlēšanās to darīt. un sanāca tik kruti, nu tik tik!!!


lūdzu, kūdzu kāds pajautājiet, ko es gatavoju, jo es to recepti izdomāju stāvot rindā pēc zaļumiem tirgū un pati jūtos nereāli lepna par to :D


//upd
tātad es sacepu gabaliņos sagrieztu vistas fileju kopā ar sīki sakapātu sīpolu, to visu smuki nobēru nost katliņā un tajā pašā panna apcepu sakapātu ķiploku. ķiplokam klāt pielēju skābo krējumu, nedaudz ūdens un ēdamkaroti dižonas sinepju. pagaidīju līdz uzmet pirmo burbuli un lēju virsū vistiņai. liku katliņu uz uguns, pavārīju, lai garšas savelkas, piebēru melnos piparus un dāsni jo dāsni piebēru smalki sakapātu pētersīli, gandrīz sauju. pasniedz ar krāsnī ceptām kartupeļu daiviņām, kas bija paspējušas izcepties pa to laiku, kamēr gatavoju visu šo.

šedevrs ne ēdiens es jums saku! :D
 

(bez virsraksta) @ 20:01

[info]planeeta:
+7 grādi.
nu vasara ir salūzusi pavisam un neatgriezeniski. Manī
Pacietīgi gaidīšu, kad lūzīs ziema.
 

(bez virsraksta) @ 19:46

[info]zin:
šodien meklēju sev nesezonas jaku.
nekur nekā nav
līdz atradu vienu, kuru ieraugot bija skaidrs "gribu!"
270eur
nu nekādi nesanāk...
 

(bez virsraksta) @ 19:38

(bez virsraksta) @ 19:31

Rudens... @ 19:26

[info]mako:
Iekurināju krāsni pirmo reizi kopš... maija? Dūmu smarža un sprakšķēšana...
Nākamnedēļ ciemos atnāks skursteņslauķis.
 

(bez virsraksta) @ 18:31

[info]ninona:
Šodienas piespiešanās/saņemšanās kaut ko padarīt ir rezultējusies izsūktās grīdās. Jū nou, cik daudz darba jāizdara, pirms var ķerties pie sūkšanas...
Visādēji ietilpīgākā šī darbiņa daļa bija pievākt grīdu M istabā, kur nebija brīva laukumiņa (trepes uz gultu ir tieši blakus durvīm)

Kamēr rosījos, mani sameklēja mazs darbiņš rītdienai. Būs nauda frizierim!
 

čekpoints @ 17:11

[info]sprungulis:
šodien ieguvu mazliet respekta pret Bon Jovi - izrādās, uzliekot šamo pietiekami skaļi un tajā pašā laikā apņēmīgi stūķējot sevī bulciņas, var noslāpēt izmisuma un sevis žēlošanas lēkmi, kas taisījās jundīt virsū statistikas lekcijā. ufff, tās briesmas savā ziņā būs labs treniņš, lai iemācītos operatīvi slāpēt dusmu asaras.

un bļe, vispār man konkrēti skauž, ka viens te mums šodien iet uz darba pārrunām, es dievinu darba pārrunas! ik pa brīdim būt labākajai iespējamajai sevis versijai ir tik atsvaidzinoši! bet par šīm konkrētajām - labi vismaz, ka cēla mērķa vārdā, jebšu paturēt kādu insaideri klubā, mwahaha. :3
 

Par hronoritmiem, mhm. @ 17:32

[info]sirdna:
Poll #20166 Pūce, cīrulis vai cīce?
Open to: All, results viewable to: All

Kas zīmējas uz gulēšanas ritmiem un manu iecienīto darba laiku, es esmu...

View Answers

Pūce (labprāt ilgi pamptu, pēcpusdienā atgūstu kaut kādu sajēgu un tad pa vakaru un nakti rukāju kā aptracis ezis)
23 (37.7%)

Cīrulis (ceļos agri jo agri, visus darbiņus žigli žigli, pēcpusdienā zaudēju samaņu)
6 (9.8%)

Cīce (kaut kas pa druskai no abiem, ne īsti viens, ne otrs)
32 (52.5%)

 

(bez virsraksta) @ 17:22

[info]putnupr, posting in [info]slimie:
Vīruss noķerts. Elpceļi ciet, nespēks.
 

(bez virsraksta) @ 17:15

[info]baby_amfik:
paldies manam mīļajam draugam [info]malvine_truse  par manis celšanu jaunos augstumos, tagad jūtos vēl populārāka!
 

(bez virsraksta) @ 16:06

[info]coletya:
Mūzika: Sixpence None the Richer - Kiss Me

Bērna prieks.
Atradu beidzot fountain pen un bunduli tintes.
Skolā, atceros, briesmīgi sanāca. Gribējās mest visu pa gaisu.
Tagad jāpiekopj rokraksts un jāpahipsterojas. :D
 

nauda un skaistums @ 17:06

(bez virsraksta) @ 14:42


Nepabeigtā dienasgrāmata