Nepabeigtā dienasgrāmata


19. Marts 2019

(bez virsraksta) @ 08:37

[info]zum:
Jāiet paskatīt tos mazos nabadziņus, kuriem švaka dzīve un gribas lai viss būtu vienādi. Bet dažiem vienādāk, jo viņi lūk, pamatiedzīvotāji un kungi, kuriem vergus vajag. Bļe, tas mācītājs, nemazgāta cūka, ne mācītājs. Neko nelasa, tikai skaita kasi un dala pīrāgus, ko citi saziedojuši.
 

(bez virsraksta) @ 09:15

[info]khosmos:
I'm gonna stop posting for a while now to avoid being eaten. Thank you for your attention! It's been a long ride through the dark parts of the soul.
 

(bez virsraksta) @ 08:14

[info]punkts:
Veimāras teletontoni.
 

(bez virsraksta) @ 08:10

[info]santech:
Uzvilku kreklu, paskatījos spogulī un atcerējos, ka pagājušo nedēļ nopirkām gludināmo dēli. Vēl nav izpakots. Oh well.. vismaz nav ar klientiem jārunā. Bet kaut kad labprāt iemēģinātu.
 

(bez virsraksta) @ 05:51

[info]sickboy:
Transiting Moon conjunct Mars makes you feel strong, sexy and brave.
 

(bez virsraksta) @ 01:26

(bez virsraksta) @ 01:03

[info]sirena:
Biju bērnības milicijas koncertā, liekas skanēja pati jaunība
 

(bez virsraksta) @ 01:02

[info]santech:
Uzinstalēt jaunākos apu draiverus dēļ word procesora un ar tiem salauzt adobes lightroom - success, lol. Bet saremontēju. It kā. Bet tāpat para para dox dox dox
 

(bez virsraksta) @ 00:24

[info]zin:
reizēm, ne jau bez vielām, pie vielām pieskaitot arī alkoholu, rodas tā sajūta, ka viss ir labi un brīnišķīgi, un burvīgi.
ir gadījusies arī ok sajūta bez vielām.
vēl biežāk ir fiziski sajūtams stress un trisučka, un sajūta, ka galva tūlīt noreibs tik ļoti, ka pazaudēšu saikni ar realitāti.
nejauši piedalījos 2 citu muguras/sprandas mocītu darba kolēģu sarunā. iešu pie manuālā terapeita, kuru ieteica 1 no viņiem.
jo, masāža mani velk ārā, kopā ar staipīšanās vingrojumiem, bet tik ļoti lēnām, ka par dārgu un par maz.
no otras puses, atceroties to ķomku, kurā es biju pirms gada +, šī ir fakin paradīze.
 

18. Marts 2019

Wool @ 22:01

[info]217:
Tags:

Lasu Wool, patīk, tikai žēl, ka nav tādu citējamu citātu, ko gribētos izcelt un šeit ierakstīt. Pagaidām atradies viens, bet viņš zaudē nozīmi, ja nezina kontekstu un uzbūvēto pasauli.
 

(bez virsraksta) @ 23:58

[info]khosmos:
Do you know of this Elon Musk guy? He is very open about his plans. Where is your critique, observer?
 

(bez virsraksta) @ 23:55

[info]khosmos:
What do you think of Neuralink? Is that a threat?
 

(bez virsraksta) @ 23:28

[info]phz:
Tags: ,

Atgādiniet man, ka jāatrod, no kuras DVAR dziesmas ir nošpikots šis ģeniālais skaņdarbs https://www.youtube.com/watch?v=CCF1_jI8Prk
 

skarbi par šķirošanu @ 22:47

(bez virsraksta) @ 21:45

[info]fukaeri:
Mūzika: joanna newsom colleen

Joanna Newsom ir brīnumiņš. Kura dažreiz arī tur manas dienas kopā.
 

(bez virsraksta) @ 22:43

[info]vakardiena:
Māsas Mauriņcūka viņu pārdzīvoja par 9 gadiem
 

(bez virsraksta) @ 22:03

[info]veed_logs:
Es varbūt neesmu nekāds diplomētais eksperts attiecīgajā jomā, bet, manuprāt, neverbālā komunikācija ļoti uzskatāmi nodot melošanu video 01:02-1:05. Šeit:
https://www.tvnet.lv/6547284/rigas-satiksmes-saga-svarigakie-notikumi-divas-minutes

Mazliet atgādina Klintona episko apgalvojumu par Levinskas jaunkundzi, ar kuru viņam neesot bijis sakars. Gan jau ir vēl kādi smuki piemēri. Forši vispār būtu kādreiz palietot melu detektoru uz šāda tipa ļautiņiem.
 

(bez virsraksta) @ 20:53

[info]ilona_pop:
Paldies par ērtu gultu, siltu pledu, vēl siltāku segu no gādīgā Maestro aizņemto, ar ko sasildīties, kad drudzītis, par internetu, redzi, koordināciju, kas ļauj šo uzrakstīt, par smūtiju receptēm, kuras vakaros ļauj cīnīties ar daudz neveselīgākiem kārdinājumiem, par skaistām zvaigznēm tumšburvīgajās debesīs ar pāris gleznainiem mākoņiem un mēnesi,
un par visiem jaukiem cilvēciņiem, kurus bijusi laime satikt. Man neko daudz nevajag, kā whatsapp ziņu kādu, ka atcerās un iedomā. KO VĒL, nu ko vēl 29gadīgam, ziedošam skuķim :) (zinu, ko vēl, bet kaut kam taču jābūt arī neiespējamam prikola pēc :) )
 
 

(bez virsraksta) @ 21:22

[info]roncijs:
nezinu, vai un cik eksaited es esmu par iešanu piektdien uz gastrotirgu.
 

(bez virsraksta) @ 21:20

[info]khosmos:
The Magus is never a single subject
 

(bez virsraksta) @ 20:26

[info]pelnufeja:
Tags:

- I read a research article about deaf communities
es sadzirdu death communities
- Are there such communities in Finland?
- Of course
- Really? I have read about different religious cults, but didn't know, they are that popular here.
- ????
 

(bez virsraksta) @ 20:22

[info]runcis:
Jauns sākums.
Varētu būt interesanti, bet galva sāp. Un tas ir normāli...
 

(bez virsraksta) @ 18:04

[info]ilona_pop:
Antibiotikas

Nācās iet pie diviem ārstiem. Pirmais,specializēts otorinolaringologs, nevērīgi paskatījās kaklā un novēlēja mieru un atpūtu. "Nekas īpašs neesot", tikai nedaudz sarkans kakls un piepampušas balssaites ar nelielu neslēgšanos. Nesapratu tikai, kāpēc šajā ne-īpašajā kakla sāpes un sajūtas nav pazudušas jau nedēļu. Turklāt cilvēks acīmredzot iet pie ārsta, lai dzirdētu to, ko pats laikam nemūžam neizdomātu:) Intutīvi neļaujoties samierināties, uz ātro atradu internetā random ģimenes ārstu ar atvērto pieņemšanu. Kakls, izrādās, riktīgi sarkans esot. Oho, atkal nezināju:) Arī te man bija jālūdzās, jāstāsta, kas ir dziedāšana kā profesija, bet, neatlaidība atmaksājās. Dabūju zāles. Nekas par laiku un nerviem, galvenais ir ripiņas, kas manā gadījumā, jācer, glābs manu ne-operdziedātāja dabu un atļaus piedalīties tik ļoti svarīgajos scēniskajos mēģinājumos (kuri kā reizi šonedēļ ka biezs).

Nē, ja ir laiks 2 nedēļas gulēt gultā mierā- ar cerību, ka pāries tāpat vien, jo laiks rit=, tad var arī bez ripām.

Kārtējo reizi jāsecina, ka Latvijā tomēr ir sakarīgāka medicīna.
P.s. par iekšējo orgānu veselību pēdējo pāris gadu pabiežo antibiotiku lietošanu un iespējamo reziatenci nekomentēšu..

Nu traks tomēr tas manis izvēlētais ceļš

Atcerieties, teicu, ka galvenais ir sevi realizēt pilnā potenciālā (značit karjera, vismaz manā gadījumā). Kļūdījos. Nē, arī attiecības nav galvenais.
Veselība ir.

Katra diena, pret to izturoties atbildīgi (nepieēdoties un nenosalstot nevajadzīgi, nedzerot ātri aukstu), ir maza uzvara. tik ļoti, ļoti daudz kas ir mūsu pašu rokās.. būtu laiks iegaumēt.

Vispār reizēm tādi zibšņi, ka nekas nav mūžīgs, un satraukums cik nu sevis, vairāk Maestro sakarā.. nezinu, kāpēc, neizskaidrojami uznāk.
Un Astrīda ir enģelis, to varētu atkārtot arī neskaitāmi
 
 

(bez virsraksta) @ 18:55

[info]khosmos:
What I consider to be honour and what you consider to be honour are two different things
 

(bez virsraksta) @ 17:48

[info]zum:
Tā ja. Nevajag bērnam mātes gudrību, vajag tēva dumību nodot mantojumā. Jo glupāki vergi, jo labāk Vācijai.
 

(bez virsraksta) @ 18:31

[info]inese_tk:
Tags:

Nedrošības policija
 

Esmu miris autors @ 17:44

[info]spect_actor:
Šodien R. V. atsūtija video, kur maza meitenīte runas konkursā runā manu dzejoli.
 

(bez virsraksta) @ 17:34

[info]neraate:
zero waste noskaņās sataisīju gnoči ar kartupeļu un ķirbju biezeni. rokas sāp no mīcīšanas, aizņēma ļoti daudz laika, trauku mazgāšana un virtuves uzkopšana gandrīz ilgāka par pārējo. un ēdu es vienīgā. nē, nu nr.3. pa kādam kumāsiņam no mana šķīvja. vīrs pagaršoja un teica, ka pat gavēnis nav iemesls lai ēstu pazoles. a man garšo. ar sviestu un krējumu un sāli mmm. papil;dus visam pavisam obligātajam aiznesu atdot vecos medikamentus. vairāk nekā gadu stāvēja maisiņš uz āķīša
 

uzmanību, paštīksmināšanās! @ 15:24

[info]rugetta:
vakarvakarā š man ar virtuves šķērēm apgrieza matus. protams, sanāca īsāk nekā īsti gribēju, bet tagad esmu priecīga un izskatos ļoti labi. pēc atvadīšanās no matiem vienmēr atnāk baigais spars, tā nu beidzot saņēmos aiziet salabot brilles, biju morāli gatava atdot £10, bet jaukais optikas darbonis to minūtes laikā bez maksas izdarīja manu acu priekšā. šodien man viss izdodas un veikalā uz mani sāņus skatās jaunēkļi, kas atnākuši iepirkties ar saviem meičukiem. man šķiet, es vispār pēdējā laikā izskatos ļoti labi, lai gan ļoti grūti saprast, kā tas iespējams un kāpēc. vienmēr taču esmu sev riebusies. nekad nav bijis patīkami skatīties spogulī, bet tagad man teju vai gribas spoguļa priekšā izbildēt filmiņu ar sevi apakšveļā. dīvaini, bet jauki, bet dīvaini!!!
 

(bez virsraksta) @ 16:58

[info]ena:
Mees iznaaksim no optimisma skapja
 

(bez virsraksta) @ 16:45

[info]roncijs:
vakar pēcpusdienā beidzot iegāju onkuļa pirtī. tiku izpērts, tad viņam atvēra kakla jeb laikam piekto čakru. baigi ilgi viņš negribēja elpot no nabas un lika sev limitus, bet kaut kā divatā viņu pieveica un viņš sāka tā sēkstoši un skaļi elpot. iemeta baļļā, šams pa pliko apgūlās uz terases un kādu minūti bija helikopterā un lidoja. baigi grūti biju viņa piecelt, lai iet iekšā un nesaldējas. problēma viņa ilgajai vēršanai bija tajā, ka viņam nav ar ko aprunāties par dvēselēm. tā man teica sievišķā puse no pērēju pāra.

šorīt onkulis atveda līdz centram, aizminos pāris kvartālus līdz mājām, uzrakstīju kārtējo palagu vienai meitenei un tā arī bija laiks iet prom. pa logu skatos, ka sieviete stiepj omi uz priekšu. it kā okei, bet ome tur roku sev sirds rajonā. kāpju lejā, un ome tiek rauta no augšas, lai tik ceļ kājas augšup pa kāpnēm. sieviete, kas vecumā varētu būt omes (leoparda raksta mētelī) mazmeita, teica, ka šīs esot mazliet par daudz sadzērušās. tad nu turēju aiz padusēm, nomocījāmies divus stāvus, pēdējā uz trešo baigi labi sa-automatizējāmies un traki ātrā tempā vienkārši omi uzvilkām, nesaprotu kā viņa tik ātri spēja kustināt kājas. nekad nebiju redzējis tā salējušos omi. wtf.
 

runā dāmas, vol. 85 @ 16:44

[info]roncijs:
Tags:

"Jūs zināt tos dīvainos indiešu veikaliņus citās Eiropas valstīs? Mēs tādus apmeklējam katru reizi, kad dodamies ceļojumā."
 

Magnēts @ 16:41

[info]wensdy:
Uz atlaidēm Rimčikā nopirku simtgades magnētu. Pieliku pie ledusskapja. Tomēr, kad tad vēl būs simtgades magnēti, nekad.
 

SLAVENĪBAS @ 16:26

[info]ingmars:
Ingmārs Freimanis nebaidās parādīt arī savus tauciņus un celulītu.
 

patriotisms zeļ un plaukst @ 14:54

[info]tiesibsargs:
esmu pārliecināts, ka mūsu senči viņsaulē ir sajūsmā par šī pasākuma līmeni. ja jau aizturēto nav, tad leģionāru godināšana izveikta izcili!

Leģionāru piemiņas pasākumi pie Brīvības pieminekļa aizrit bez nevienas aizturēšanas

 

(bez virsraksta) @ 15:28

[info]punkts:
26.martā Eiženijas ielas svētki.
 

gājputni atgriežas @ 14:47

[info]nova:
cīruļu pilna pļava
 

(bez virsraksta) @ 13:04

[info]es_esmu_dzhims:
nevaru atgūties no TC vājprāta un ieiet atpakaļ sliedēs, kas nav ofisa pamešana 12 naktī un nebeidzamas darāmo darbu listes, lai gan pagājis gandrīz mēnesis, turklāt no padsmit esam palikuši 4 un drīz jau tikai 3. veru vaļā slacku, čekojot ziņas kanālos, bet visur klusums. ļoti ceru, ka nākamās nedēļas atvaļinājums, kurā pisīsimies, skatīsimies netflixu un moš aizbrauksim pie senčiem, nedaudz ieviesīs mieru. baigi gribās sākt mācīties programmēt, bet nav ticības, ka man tas kaut nedaudz patiks un maksā arī gana, lai nevarētu pēc pirmajām divām reizēm pasūtīt ratā, kā notiek ar vairumu lietu manā dzīvē.
ja neskaita to, ka nesen visu savu mīlestību gandrīz sadirsu pavisam, šķiet, ka ar osi viss ir amazeballs un iziešana cauri tai huiņai, kā jau parasti iešana cauri huiņai, būs mūs tikai vēl vairāk satuvinājusi. pirms nepilna gada rakstīju, ka gribās saderināties, ne precēties, tagad bišķiņ sāk gribēties arī precēties, tikai nesaprotu īsti, kāpēc - tāpēc, ka šķiet, ka tas ātrāk liks aizmirst sūdus, tāpēc, ka tāda opcija vienkārši ir vai tāpēc, ka man šobrīd nedaudz garlaicīgi. ai un visa tā ņemšanās, vienu vakaru teicu, ka moš vajag vnk aiziet uz zagsu ar lieciniekiem un par notikušo pateikt visiem tad, kad gribēsies svinēt.
citās ziņās, oša marta mērķis līdz marta beigām bija sakrāt 30 korķīšus un dabūt "miezīša" tkreklu. viņš sevi ir izpildījis ar uzviju, jo ir jau 32 korķi un nu viņš domā, vai nesakrāt kreklam arī man.
 

(bez virsraksta) @ 13:54

[info]khosmos:
Imagine an inanimate object in a dark room [that would be me, when I had no desire to breathe]. Someone with a flashlight comes in. First of all, it is rather difficult to recognize the qualities [or characteristics, if that is easier for you] of the object. Secondly, the only impulse comes from the outside of the object, so the viewer might mistake their own actions with the actions of the inanimate object, if they are not self-conscious. Thirdly, if the object comes back to life and recognizes they have been touched and jerked onto, the object [or now a subject] might turn rather angry instinctively.
Actually, I'm talking about all of it. It started with the job.
 

(bez virsraksta) @ 13:36

[info]khosmos:
went into the labyrinth
grabbed a Coke
I thought
I'm not bad and I'm no bloke
 

Nepabeigtā dienasgrāmata