Nepabeigtā dienasgrāmata


1. Novembris 2014

Kas jāprot katram sevi cienošam kaķim @ 14:09

[info]petro:
Tags:

.
Kas jāprot katram sevi cienošam kaķim:

1. Sēdēt uz tikko izgludinātas veļas.
2. Pārbaudīt atnestās somas.
3. Atvērt kādu no maisiņiem, pie reizes, pusi somas satura izgāžot uz grīdas.
4. Spēlēties ar gulošu saimnieku pēdām.
5. Vienu uz palodzes stāvošu augu sabradāt, bet otru - apēst.
6. Podus ar atlikušo zemi no palodzes nogāzt uz grīdas.
7. Klusi sēdēt skapī, kad viņu sauc.
8. Lecot apgāzt spaini ar grīdas mazgājamo ūdeni
9. Aizņemt vienīgo brīvo krēslu.
10. Ar nagiem ieķerties tikko nopirktās zeķbiksēs.
11. Pavemt uz paklāja, kurš atrodas tikai pusmetru no viegli satīrāma linoleja.
12. Padirst blakus kastei un pēc tam apkasot izkasīt uz grīdas pusi kastes smilšu.
13. Apvainoties uz visiem.

Drīkst papildināt...
 

(bez virsraksta) @ 12:03

[info]mes:
Tags:

Šonakt pirmo nakti mazā gulēja savā gultiņā bez manas guļamdesas apkārt. Pati sevi nenobiedēja, toties tagad ir cita problēma. Proti, segas nav jēgas likt, jo meita aizspārdās, aizrotē uz gultas otru galu un tad vēl ar galvu pretējā virzienā(labi, ka redeles ir plakanās, nevis apaļās!). Bez segas(kas pagaidām ir tikai flaneļa autiņš vai vēsākās naktīs kokvilnas caurumotā ratu sedziņa) arī nevar, tad ir pa aukstu. Guļammaisā neguļ un negulēs, jo tiek ierobežota brīvība. Tāpēc arī ietīšanas apcija vairs nepastāv. Tad kā bērnam nodrošināt siltu un patīkamu gulēšanu ar neierobežotu brīvību kustēties kā vien tīkas? Siltāka pidžamma? Ar to viņai atkal būs pa karstu..
 

(bez virsraksta) @ 14:04

[info]iokaste:
Mūzika: Alt-J - Matilda

 

(bez virsraksta) @ 12:55

[info]pickle_jar:
Neko, viss tā rimti un mierīgi. Kājām izstaigājām Berlīni un dienas beigās nakšņojām pie jauna vēstures pasniedzēja 300 metrus aiz Berlīnes mūra, austrumu daļā. Vecākā paaudze, kas apdzīvo viņa daudzstāveni joprojām ar aizdomām uzlūkojot mašīnas ar "Rietumvācijas" pilsētu numurzīmēm.

Tad atbraucām uz Ulcenu, dzimšanas dienā vienkārši paēdām tuvējās Bad Bevesen itāļu restorāniņā. Pilsētiņa atgādina romantisku filmu uzņemšanas laukumu, viss tāds maziņš un kluss, uz ielām cilvēku nav, tie vakaros pulcējas restorānos. Aizbraukt paēst tur vēl var, bet kā tur notiek dzīvošana - nestādos priekšā.
 

(bez virsraksta) @ 13:30

[info]murxxe:
Māmuļa zvanīja, izgājšnakt burtiski divu minūšu laikā kāds ir iztīrījis viņas bankas karti, laipni atstājot veselus 19 centus.
 

paltties @ 13:01

[info]alkas:
divi mani sirdscilvēki ir teikuši, lai es nedomāju tik daudz. sirdscilvēks1 to teica bieži. sirdscilvēks2 paskaidroja, ko tas nozīmē, - lai man nenotiek baigs funktieris. sirdscilvēks2 vispār visus saprot un paskaidro. es nemāku. es aizdegos, es pārdzīvoju un iekrītu funktierī, un neko nesaprotu
 

(bez virsraksta) @ 13:10

[info]sirena:
elitāra elle
 

(bez virsraksta) @ 13:05

[info]vilibaldis:
rudens mani nogalina, lēni un pa pilienam.
 

(bez virsraksta) @ 12:27

[info]kristiiine:
Mūzika: Chelsea Grin - Clockwork

iekurināju māju, lai var kārtīgi izbaudīt sestdienas rītu. jāieiet dušā un maksimāli lēni jātaisās, jo tur ir tā burvība, ka nekas nozīmīgs nav jādara. no vakardienas ir palikusi kāda glāze vīna, ko varētu izdzert, jo redz, vienam piepeši vairs alko negaršo, kāds cits izdomājis, ka nedrīkst, jo pārāk šizo paliek, kādam aizliegts un tiri piri. tā nu palieku es viena pati ar vīnu. drīz ar būs jāstājas atturībniekos vai
 

(bez virsraksta) @ 12:30

(bez virsraksta) @ 09:54

[info]mes:

Nezinu kāpēc, bet šonakt meitiņa gulēja labi līdz pat pus4. Tad gan sākās gāzīšmocības.
Varbūt tas, ka kustas un nogurst vairāk. Varbūt tās kumelītes vanniņā un kumelīšu tēja man. Varbūt tas, ka pēc 6pm neko neēdu(un tāpēc pieēdos jau 5 no rīta :D).

Bezpiena diētai pienāca beigas, nejauši. Panašķojos ar vīra gatavoto tiramisū.. liela skāde nav, jo 18 dienu laikā nekādas izmaiņas neredzēju. Tiesa, mēģināšu uzreiz neķerties pie siera kluča un piena pakas. Paskatīsimies pāris dienas kā tagad būs pēc tā tirsmusū.
 

(bez virsraksta) @ 11:37

[info]quasi:
visstulbākais, kad tavu booty-call sms reāli atbild. kad tavs booty-call sms bija tikai neliela paniekošanās, lai ļautu sev justies mazliet labāk, bez reālas vēlmes to realizēt.
 

laiks sievaam @ 10:22

[info]pikaczu:
Taapat kaa peern puiszi aizbraukuszi uz kalniem. Nu mums ir laiks abaam czubinaaties vienai ar otru. Lasaam Mardaritas Staarastes graamatas, dziedam, ziimeejam, bijaam uz baseinu. Man ir laiks pamaniit, cik vinja ir praatiiga. Ikdienaa pamanu tikai nebeidzamo kaprizeeszanos un iideeszanu.
 

(bez virsraksta) @ 12:53

[info]evy:
Ar chivas'u ir jaadraudzeejas uzmaniigi. Dzer, dzer, viss kaartiibaa, bet vienaa momentaa kaa iedo pa pieri! Tad naakamais moments ir no riita, ritas dziivoklis, sms no erinas "did you girls have fun last night?" (Neatceros vispaar erinai teikusi, ka pie ritas ciemojos un ar chivas'u draudzeejos), panika un fiksa feisbuka caurskate (no seerijas - labaak guuglee mekleet, kur tu dzeeri, nekaa juutuubee - kaa tu dzeeri), viena shmigas bilde ritas instagrammaa (par to veel vinja norausies), poha devinjstaavmaajas augstumaa, tomeer bez galvassaapes, jo chivas nesaapina. Un erinas uzaicinaajums uz tacos night - skoor! Jo shaadaa staavoklii neko labaaku neviens nespeetu piedaavaat. Ka es jums saku - tacos ir labaakais pohu dzhanks! Aamen.

P.s. Taadi, vot, heloviini mums kamieljos notika. Bez trikoortriit'otaajiem.
 

Skaistums @ 10:50

[info]teiksma_ragana:
Mans oktobris zvīļo Orionīdu zvaigžņu lietū un ietonējas ar sudraba miglu. Redzējām 5, es 4, viņš - 1.
Saulrieta migla bija kas īpašs. Oktobris ir bijis skaists.
Īstākās veļu miglas, arī vakar - Samhainā. Šodien svinēšana :)
 

(bez virsraksta) @ 10:55

[info]andzika:
cheer up, nicky!

 

(bez virsraksta) @ 10:30

[info]santech:
Nav ko slīgt sentimentā googlestreetviewojot pa bērnības takām. Vnk jāaizbrauc un jāizstaigā.
 

1918. gada 15. februāris, ceturtdiena @ 10:05

[info]kira_alendorfa:Pagājis jau mēnesis, kopš neesmu rakstījusi dienasgrāmatu; tas tāpēc, ka nekādi nespēju saņemties nopirkt jaunu burtnīcu, taču, pat nopirkusi burtnīcu, es nerakstīju, jo bija ļoti maz brīva laika.

(no lapas ar šķērēm izgriezta rindkopa)

tālāk )
 

(bez virsraksta) @ 09:45

[info]ninona:
Pulksten 6os, kad drīz bija no pastaigas (M tika vesta uz angļu valodu) jāatgriežas A ar meitenēm bija zvans pie durvīm.
Pie sevis nolamājos, ka baigi agrie mošķi, viss vēl nav gatavs.

Bet tas bija kurinātāju pārstāvis pēc siltummezgla atslēgas, lai skaitītāju varētu nolasīt. Viņš sirsnīgi smēja un priecājās par mūsu rotājumiem.

Līdz bērnu pārnākšananai paspēju aizlīmēt kāpņutelpā gaismas sensoru, izlikt sveces, un mazliet izpušķot arī virtuvi vakariņām plus koridorīti. Izlikt izgaismotu zirnekli virtuves logā.

Pirmie mošķi bija jau pirms 7iem, norāva mūs no vakariņu galda. 3 dažāda vecuma mošķīši un mošķmamma.

Pēcāk 3 lieli pusaudžbriesmoņi prasīja končas. Uz atbildi, ka konču nav (bija cepumi viņu acu priekšā uz paplātes) noteica "nu tad ejam citur" un aizgāja.

Druksu pēc 8iem atnāca vēl viens bariņš - 4 dažāda vecuma mošķēni. Izstāstīja stulbu anekdoti, dabūja cepumus un lejup pa kāpnēm priecīgi apsprieda redzēto.

Jo mēs bijām uzkrāsojušies un kaut cik pārģērbušies arī - es palagā un bālu ģīmi (laikam jau līķis), M tumša ar tumšu seju un ausīm bija vilkate, P mellām acīm un mellu muti bez veļasmaisa tāpatvien spokojās. Bet A bija pārsistu seju, izteiksmīgu bārdu un "kaulainām" rokā.

Karoč forši patusējām arī savā nodabā - bērnu helovīnmūzika, tumsa, ūjināšana.

Vakariņās ķirbju krēmzupa ar kraupainiem raganu pirkstiņiem (rauga mīklas nūjiņas ar sieru).

Uz nākamo gadu esmu M apsolījusi, ka varēs iet mošķoties arī pati. Uhhhh...
 

(bez virsraksta) @ 09:33

[info]quasi:
depresīvie rīti

nožēloju tikai vienu - booty call sms. tagad viņa zinās manu numuru.
 

(bez virsraksta) @ 09:02

[info]yulungu:
Jākratās tak uz darbu beidzot :/
 

1918. gada 12. janvāris, piektdiena @ 08:52

[info]kira_alendorfa:

Nu nemaz nav laika rakstīt dienasgrāmatu! Taču sākšu visu pēc kārtas, kā aizvadīju Ziemassvētkus.
Tātad, māmiņa man uzdāvināja pildspalvu, tētis - dažādu krāsu zīmoglakas un vēstuļpapīru, taču to nācās samainīt, jo papīrs bija ar vācu ģerboņiem (tētis veikalā nebija ievērojis). Svētvakarā māmiņai sāpēja galva, tāpēc Ziemassvēku vakars pagāja ne visai jautri. Toties 25. [decembrī] gan bija jautri. No rīta māmina, Šura un es devāmies pie vecmāmiņas Mašas. Tur bija ļoti jautri*, jo pie vecmāmiņas dzīvo maza meitenīte Nonna un tante Juļa. Tante Taņa nebija visai jautra, jo Andrejs Ivanovičš vēl nav atbraucis no frontes (šķiet, es nerakstīju, ka tante apprecējās Jekaterinoslavļā 30. jūlijā). Pēc tam atnāca tētis un mēs gājām mājās pusdienot. Pēc pusdienām es, māmiņa un tētis devāmies pie Poļivanoviem; es spēlējos ar Kiru. Vakarā mums bija viesības. Bija sanākuši visi radinieki, kā arī bija Nonniņa, ar kuru es spēlējos.
26. [datumā] vajadzēja atbraukt Zin-Finai, taču viņa neatbrauca, bet ieradās 27. [decembrī].
27. [decembrī] auklīte aizgāja no pagalma.
28. [decembrī] ģimnāzijā bija eglīte, tur nebija visai jautri.
29. [decembrī] Zin-Fina, Šura un es gājām uz kinematogrāfu, taču man tur nepatika.
31. [decembrī] bijām teātrī uz "Jevgeņiju Oņeginu". 31. [decembra] vakarā sagaidījām Jauno Gadu. Zin-Fina, Šura un es zīlējām. Un, vispār, bija ļoti, ļoti jautri.
1. janvārī Zin-Fina aizbrauca.
4. [janvārī] mums bija bērnu ballīte: es ielūdzu Šepeļovu, Žiteņevu un Nazarovu, bet Šura - Miņu un Sarkisovu; līdz pusdienām mēs spēlējāmies, bet vakarā dedzinājām eglīti.
6. [janvārī] mums atkal bija viesības; bija šampanietis, visi sveica tanti Taņu un Andreju Ivanoviču (viņš atbrauca 30. [janvārī]).
7. [janvārī] es biju [ciemos] pie Šepeļovas. Bet 8. [janvārī] jau sākās mācības. Lūk, kā es aizvadīju Ziemassvētkus!!
Šobrīd tētis guļ gultā, viņš guļ jau otro dienu; laikam viņam inflencija. Māmiņa, paldies Dievam, pavisam vesela.
Vakar mūsu dzīvoklī bija kratīšana: pie mums ielauzās divi kareivji [bruņoti] ar šautenēm, taču, kad māmiņa pateica, ka mums ieroču nav, mazliet pameklējuši, viņi aizgāja.
Šodien četros mēs dosimies pie tantes Taņas uz vārda dienas svinībām.
Man ļoti žēl šķirties no šīs burtnīcas. Dod Dievs, lai kad es beigšu rakstīt nākošajā burtnīcā, visas tās jukas, ko tagad piedzīvo Krievija, būtu beigušās.

* весело - Kirai ir tikai viens apzīmējums situācijām, kurās viņa labi jutās: jautri.
 

(bez virsraksta) @ 08:39

[info]lavendera:
Šķiet, ir tikai pieci rotu materiāli, no kuriem es atplaukstu, kļūstu mierīga un laimīga un jūtos spēcīga un skaista.

Opāls, selenīts, lava, koraļļi un pērles.

Stilam melna āda un sudrabs.
 

(bez virsraksta) @ 04:11

(bez virsraksta) @ 01:34

[info]99:
noch nicht
 

(bez virsraksta) @ 00:56

[info]chanteuse62:
šorīt jau otro rītu piecēlos agri, mana seja diemžēl nē.
rīt jāceļas vēl mazliet agrāk.
 

(bez virsraksta) @ 00:30

[info]sirdna:
Pirmais novembris ir iestājies.

Lai Dievs mums visiem ir žēlīgs.
 

(bez virsraksta) @ 00:29

[info]pasholti:
шобы такого ляпнуть?
 

31. Oktobris 2014

46 min kolkhoz left @ 23:14

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: dorky
Mūzika: Wardruna - Runaljod-Gap Var Ginnunga (Full album, ripped fro

pēc 46 minūtēm būs legāli beidzies mans kolhoza periods

istabas līgums nupat beigsies

un es pat neesmu šovakar tur

iedzeru Hektoru

kaut kā tā

 

halloween @ 23:05

(bez virsraksta) @ 22:53

[info]smille:
Cik labi, ka ir ciba un laipni cibiņi! Moto G kaut arī paliels, ir ļoti smuks.
Un ja vēl paveiksies, tad varbūt rīt varēšu Tehnolandā nopirkt (un MV būs ar ko spēlēties, es parasti visu laiku esmu iztērējusi pirms pirkuma :D)
 

(bez virsraksta) @ 22:52

[info]alefs:
No visām Rīgas slimnīcu neatliekamās palīdzības nodaļām Gaiļezers laikam bija palicis pēdējā neizpētītā teritorija. Darba dienas noslēgumā uzgaidāmā telpa ir gandrīz tukša, un kustīgākais objekts ir apsargs, kurš ar virtuoziem žestiem valda pār bīdāmajām izejas durvīm, pa kurām iekšā grib tikt kāds onkulis, kuram vajag kādam nogādāt dokumentus vai paveikt kādu citu nestandarta darbību. Ar datoru to sarunāt nevarētu, ar apsargu — var būt visādi.

Ātrās palīdzības punkta īstā dinamika un cilvēcisko attiecību horeogrāfija ir meklējama ne jau sirdspukstu minūtēs, kas ievīstītas apsējos, intravenozo pilienu maisiņos un mākslīgās elpināšanas mākslās. Daudz labāk tā parādās personāla nosvērtībā, šķietamajā atslābumā un precīzi atstrādātajās un ārkārtas situācijās rūdītajās kustībās. Tu esi atrāpojis līdz šejienei ar pārliecību, ka Viss Ir Slikti un kaut kā parasti aizmirsti, ka šī nu gan nav vieta, kur kādu uzrunāt ar šausmu stāstiem. Šeit skaļāk par slimnieku vaidiem ir dzirdamas sanitāru čalas, ķiķina māsiņas un, pēc skata spiežot, svarīgākais dakteris viņām baksta sānos. Bet tas vecītis ar tukšo skatienu, kurš čokurā sarāvies gulēja gaitenī uz riteņkušetes, nesacīja neko.

... tālāk ... )
 

(bez virsraksta) @ 22:37

[info]tvarj:
man šodien ļoti ļoti sagribējās vienkārši desu maizes. tāpēc esot veikalā jūtoties galēji muļķīgi nācās prasīt pārdevējai kura ir garšīgāka. jo doktordesu es pēdējo reizi pirku pirms akurāt ... hmmm ... neatceros kad. baltmaizi gan savaldījos un nenopirku, fjū :)
 

(bez virsraksta) @ 22:19

[info]pelnufeja:
Interesanti, vai to, ka es tikko virtuvē atradu sērkociņu kastīti pilnu ar žiletēm, uztvert par ļaunu vēstošu zīmi vai arī par iespēju no tām beidzot atbrīvoties?

Pizģec, labi, ka kaut kādi ciemiņi tām žiletēm neuzdūrās. Es biju 100 % pārliecināta, ka tās esmu izmetusi jau sen, bet izrādās, ka ne tikai neesmu, bet pat esmu atvedusi līdzi uz šejieni. Es atceros, ka atvedu no Liepājas kaut kādus sērkociņus un te noliku (es neizmantoju sērkociņus vispār, jo te ir elektriskā plīts). Un tagad es te kārtoju un cilāju lietas, un saprotu, ka nav tās skaņas, kādai būtu jābūt, ja kastītē ir sērkociņi....

Bet nu tad šī būs tā vēsturiskā diena, kad es tās izmetu. Lai arī kā man neklātos, nekādas vairs žiletes.
 

(bez virsraksta) @ 20:03

[info]methodrone:
man riebjas iet uz darbu, un man riebjas, ka dziive ir tik magjiska un dauzsolosha un reizee ar vilshanos piesuukusies huinja. viss ko es gribu ir dzert dzhinu un klausiities hole. manii ir mazs ruugts un ljauniigs kodolinjsh, kursh ir stipraaks par visaam pasakaam
 

(bez virsraksta) @ 21:38

[info]heishy:
Pēc darba siera kūka un labs mājas vīns. After - siltā migā. Viss.
Helllou Vīns.
 

Ūūūūūūuūūū @ 21:37

(bez virsraksta) @ 21:35

happy helloween @ 21:31

[info]heishy:
Riktīgi helovīnīgs laiks - miglāāāā asaro logs un ezītis miglā un karoče viss miglāāāā

Fuck Yeah Halloween | via Tumblr
 

Hah, @ 21:32

[info]feita_kleita:
atradu savu gōtu laika suņu kakla siksniņu!
 

Nepabeigtā dienasgrāmata