Nepabeigtā dienasgrāmata


25. Septembris 2016

(bez virsraksta) @ 04:43

[info]kjeerpis:
Mana spēja krist mulsumā mani iedzīs kapā.

Runāt ar cilvēkiem vajag, runāt! Kamēr es sevi no mulsumiem izķeksēju, cilvēks jau prom mājās.
 

(bez virsraksta) @ 03:29

[info]bozena:
Vēl neizstāstīju, ka šodien, nē jau vakar, Rajončikā redzēju meiteni ar sesku. Tā kā viss uz labu, uz labu.
 

(bez virsraksta) @ 03:19

[info]bozena:
Sēdējān ar biedriem viena biedra dārzā, kurinājām uguni, cepām desas un salām. Formāli iemesls nakts sēdēšanai un salšanai - sagaidīt, līdz pulka bērns, Jaunkundze iebrauc no Pēterburgas ekskursijas. Divos divdesmit es par spīti plus desmit grādiem attapos aizmigusi dzīvnieciskā, tīras sirdsapziņas katalizētā miegā, sēžot plastmasas krēslā, ietinusies cepurē ar bunbuli, rokā sažņaugts alus.
 

vēl viens biorobota feedback loops @ 02:15

[info]ulvs:
Mēs nāvei piešķiram pārāk lielu nozīmi. Cilvēks ir tikai biorobots, kurš ir izdomājis, ka, lūk, pastāv tāda kategorija, kā "personība", lai viņš, šī šķietami bezjēdzīgā, lēni irstošā gaļa, justos svarīgaķ.
 

(bez virsraksta) @ 01:42

[info]saldumi:
Mūzika: Pink Floyd - Wish You Were Here

Pēdējos gados es mēģinu pārvarēt bailes novecot un jūtos arvien iederīgāk savā pašreizējā vecumā, bet pirms brīža, mazgājoties dušā, mani pārņēma pēkšņa panikaina apjausma, ka laiks taču iet, un pēc pieciem gadiem man būs trīsdesmit, bet pēc divdesmitpieciem piecdesmit.

Tad es apgriezu kāju nagus, sasmērējos ar ķermeņa krēmu, uzvilku pidžamu, uzēdu sieru ar baziliku, izfēnoju matus, uzliku mūziku, jo neviena nav mājās, un viss atkal sāka šķist mierīgi un labi. Tā viltīgā - dzīvei ir vērts dot iespēju - sajūta. Bet varbūt labi, ka man tā ir.
 

(bez virsraksta) @ 01:21

[info]ulvs:
Call the amberlance.
 

(bez virsraksta) @ 01:16

[info]ulvs:
"He better live" - man ir aizdoma, ka to var norakstīt nevis uz šoka stāvokli, bet gan uz īpaši ASV urbānajiem nēģeriem raksturīga deģenerācijas pazīme (viņi ieslīgst tādā kā feedback loop'ā).
 

24. Septembris 2016

Iepazīsimies! @ 19:40

[info]perkons:
Žikivators Šlumpengufs Gustavs Pērkons.

 

(bez virsraksta) @ 19:37

[info]bozena:
12 grādi! Dāmas un kungi, man liekas, tas būs rudens.
 

(bez virsraksta) @ 18:49

(bez virsraksta) @ 18:29

[info]f_g:
Neieraudzīju vēl rudeni. Bet saodu gan.
Vēl jau īstas salnas nemaz nav bijušas, tāpēc jau koki kā augusta beigās izskatās..
Vasara lietaina, bet rudens pagaidām ļoti lēns.
 

(bez virsraksta) @ 18:26

[info]f_g:
Džemperis pabeigts un jau mugurā. Neļāva man izmazgāt to (pagaidām) ;)).
Atgriezos pagaidām pie tā magoņu projekta. Jāpabeidz arī tas.
Jāpaskatās kādu gabalu arī sev jāuzada. ;)

Un vēl.. Divas jaunās grāmatas saņēmu šodien. Nu, dikti gribas ķerties tām klāt, bet tad ar to ķumerēšanos būs kā būs...
 

(bez virsraksta) @ 18:19

[info]f_g:
Jaunie staigājamapavi ļoti iepriecināja! ;) Tiesa, žēl, ka nelija - gribēju pārbaudīt, cik ūdensizturīgi tie ir, tomēr pagaidām varu teikt, ir ļoti, ļoti ērti un itin nemaz neberž! ;)
 

Vēsturiskais determinisms @ 15:48

[info]gedymin:
Spēlēju civilizāciju, skatos youtube video ar LP un AI-only kaujām un domāju par vēsturisko determinismu.

Uz pasaules kartes vēsture mēdz atkārtot sevi. Kaimiņš karo ar kaimiņu. Ģeogrāfiski "šaurās" vietās kā Kaukāzā un Polijā veidojas hotspot. Blakus lielām neapgūtām teritorijām sākušās civilizācijas veido lielas impērijas. Savukārt tālu ziemeļos, uz salām, vai citās neizdevīgās vietās startējušās zemes izdzīvo kā mazas un nerelevantas, tāpat kā tas notiek ar civilizācijām, kuras nonāk ar kaimiņiem pārbāztā vidē - ja vispār saglabā neatkarību.

Vai nākotne ir pastāvīgā karā esošas globālas impērijas?
 

spector @ 16:43

[info]ingmars:
Headless specter.
 

(bez virsraksta) @ 16:15

[info]negaisiic:
Manā sapņu grāmatā laikam tomēr nebūs minētas zosis ar cilvēku galvām. Kā lai es tagad zinu, ko tās nozīmēja??
 

(bez virsraksta) @ 11:50

[info]neesmusuns:
Es te nesen beidzot noskatiijos Blade Runner un man nepatika, jo tas galvenais varonis izvaroja the vulnerable princess in distress. Parasti tachu tie uz muuzhiibu nolaadeetie dzeeraajvaronji aizstaav visus mazaakos braaljus u.tml. Very sad much vilshanaas.
 

(bez virsraksta) @ 14:28

[info]f_g:
Mani joprojām nebeidz pārsteigt pāri: meitene uzcirtusies-papēži, smukas drēbītes, seja izkrāšļota, frizūra, rotas, somiņa.. Un blakus puisis.. Sporta tērpā.
Bet abi izskatās laimīgi un priecīgi, un apmierināti...
 

Žurnāls bulku cienītājiem @ 12:26

[info]shanietis:
http://spisaniebulka.com/

p.s.
bulka bulgāriski ir līgava. Tur vēl bija bariņš ar vārdiem, uz kuriem viegli varēja uzrauties krievu valodas zinātāji.
 

(bez virsraksta) @ 12:35

[info]f_g:
Sapnī uz kājas blakus viena otrai piesūkušās divas ērces. Viena liela, viena maza. Bet abas labi paēdušas.
Pamodos ar nepatīkamu sajūtu.
 

you need clear directions? why yes, i've got all the cleared erections for ya @ 08:43

[info]neoplasm:
Garastāvoklis:: esmu lorenas gultā muahahā
Mūzika: -

4dien es izgāju apstīties dzīvokli ap stūri no darba, līdz ar ko loloju naivas cerības, ka būs skaisti un brīnišķīgi un varēšu no rītiem celties 15min pirms darba. bet tad es tiku vardarbīgi atgriezta realitātē, kas man iesita pa nāsi, kad saimnieks atvēra durvis - gandrīz paģību no tādas labi senas miskastes smakas, kas kā smaga miglas sega nosedza visu māju, un mēs pat miskastei nebijām vēl pietuvojušies. mājā tātad dzīvo 3 puikas vai, pardon, jauni vīrieši, tip manā vecumā, bet es jau pēc mājas redzēju, ka lohi. viesistaba izskatījās pēc visādu sūdu karalauka, bet tas tā, jo visvairāk mani traumēja virtuve - tur izstījās, ka kāds būtu uzspridzinājis spaini samazgu, visa plīts tādos izžuvušos pleķos, uz sienas viss pēdējo mēnešu meņū polloka labākajās tradīcijās. nu un miskaste, jā. ārpusē, dārziņā, kur es ar saimnieku izgājām uzpīpēt, 2 pilni konteineri un smirdīgā misene virtuvē piekrauta līdz malām, smaka skaicka attiecīga. un saimnieks tik dudina, kur puikas parasti tīrīgi, nez, kas viņiem noticis. bēgu neatskatīdamās, un vispār rokas drusku nolaižas.

bet ir arī gadījumi, kad tajā istabīres veblapā atraksta arī jaunie cilvēki, kas, iespējams, nav dzirdējuši par tinderi, jo koļī mani caur manu "dodiet man kaut kur dzīvot" sludekli, nēnu, čo za huiņā, ne. tā man te viens kardiolōgs - un kardiolōgs, starp citu, cik tomēr irōniski, jo es tieši nesen domāju, vai man ir sirds vai tomēr nav - piedāvāja dzīvesvietu, uz ko atteicos un pateicos, bet tad viņš man atrakstīja eseju par to, kāpēc mums būtu jāiet uz randiņu un, kad es biju atteikusi arī šo piedāvājumu, tad viņš tā stipri optimistiski man ieteica pārdomāt [kādudien! jo viņš gaidīšot]. bet tas nav ne tuvu tik dīvaini, kā viens cits jaunēklis, kurš man no sākuma piedāvāja mesties uz vienu roku un meklēt kaut kādu divistabnieku [standarta prakse, starp citu]. viss itkā sākās normāli, bet tad viņš sāka čīkstēt par to, kur viņam šobrīd grūti viss, jo viņš tāds emacanāls un viņam vajadzēšot daudz apskāvienu un mēs taču būšot draugi uz mūžu, vai ne [šeit es vēl nevarēju saprast, vai viņš ir krīpī vai vienkārši drusku stulbs]. vēlāk noskaidrojās, ka viņš dzīvo ar savu bijušo un viņu kopīgo bērnu, bet tur viss nogājis greizi un viņš meklē jaunas mājas. ājā, un seksu. negribi seksu, starp citu? tāds sūds.

bet šodien es par to visu nedomāšu, jo mums būs droška pēdējais vasarīgais bārbekjū. kriss vakardien uzķūnēja mums šķūnīti, 4 krēsliem bōnusā ir nācis virteņlampiņu apgaismojums, tepiķis un bongugaldiņš. droška dzīvošu tur.
 

(bez virsraksta) @ 10:37

[info]santech, posting in [info]vajag:
Adobe Pagemaker 5
 

par atmiņu fiksēšanas nepieciešamību @ 09:21

[info]indulgence:

Rakstīt/rekonstruēt PSRS ikdienas vēsturi ir tikpat grūti, kā rakstīt par dzīvi "zonā" (cietumā, koncentrācijas nometnē, izsūtījumā) vai karā frontē identisku iemeslu dēļ. Proti, nekas nenotika tā kā bija noteikts priekšrakstos, pārāk daudz bija dažādu situatīvu kompromisu un "ēnu" prakšu, kuras nekādi neatspoguļojas oficiālajos avotos (laikraksti, lietvedības arhīvi, statistika u.tml.), par kurām vispār nevar izstāstīt paradigmas un konstutīvo uzvedības paraugu līmenī. Tāpēc padomju laikus piedzīvojušie vai nu klusē, vai stāsta anekdotes, vai, visbiežāk kuļ kanonisku sviestu (disidentisku, vai ostalģisku, kas nu kuram tuvāka). Rezultātā, jo laika nogrieznī esam tālāk no padomju laika, jo grūtāk ir objektīvi rekonstruēt tā ainu.
 

(bez virsraksta) @ 09:07

[info]chaj, posting in [info]vajag:
Es meklēju dzīvesvietu Tartu uz 2 mēnešiem - istabu vai dzīvokli vai kojas. Varbūt kādam ir radi/draugi/paziņas, kuri izīrē? Kuriem ir informācija un gali?
 

23. Septembris 2016

mans kambeks @ 20:25

[info]neesmusuns:
Sen nebiju bijusi tik ljoti staraa par kaadu dziesmu - links juutuubee.
 

. @ 22:32

[info]kini:
Mūzika: bloodstains - passenger
Tags: ,

man varbūt gribētos spridzināties apkārt un visu ko darīt. bet kaut kur pirms kāda brīža, kas laikam man prasīja vairāk enerģijas kā gribētos, tā tika pārtērēta un esmu safe mode. ieritināties, gulēt, paēst, kaut ko paskatīties. neļauju gan līdz galam pati sev atpūsties un pavisam atslābt. bet vajag. siltās segās, ar sēņu buljonu rokās un luciferu vai you're the worst ekrānā. vēl kaut ko siltu pie sāniem, piemēram, suni. rudens kā rudens. nu, jūs jau ziniet tālāk. un šādos brīžos es par sevi sabīstos, vai tiešām viss, vai šitā paliks vislaik. nekad jau tā nav. bet tomēr.


un viss it tik ļoti relatīvi, visi priekšstati un domas par sevi un citiem. viss, kā un ar ko salīdzini.
 

Iz TV reklāmām @ 22:27

[info]perkons:
«Vairums nekā 30% sieviešu tas ir – pēdas...»
 

(bez virsraksta) @ 22:22

[info]f_g:
Līdz vēlai naktij adīju džemperi. Pa dienu sašuvu visua gabalus kopā, bet tagad apadu apkakli.
It kā ir dzimšanas diena, bet nav nekādu īpašu sajūtu. ;)
Iepriecināja pagājušajā gadā saņemtās antūrijas uzziedēšana šogad tieši uz manu dzimšanas dienu. ;) Un atkal vienu orhideju saņēmu dāvanā. Pasmējāmies, ka podu puķes mums abiem labāk patīk. ;)
Iepriecināja daudzie apsveicēji - gan no ģimenes loka (plašāka un šaurāka), gan draugi, gan kolēģi, gan cilvēki, no kuriem tiešām negaidīju apsveikumus. ;)
Bija ļoti laba diena! ;)
 

*** @ 21:41

[info]konstruktors:
Mūzika: Mischief Brew - "Old Tyme Mem'ry"

Vakar truli blenzu uz sienām un gruvežu čupu bēniņos, šodien aiz šīm sienām atradu senu mantu. Smieklīgi, kā filmā, tikai nezinu ko ar to visu darīt. Jāzvana kādam muzejam vai LNB.
 

(bez virsraksta) @ 20:52

[info]kjeerpis:
Solītie divi mēneši tikpat kā pagājuši, bet nekāds vieglums manā dzīvē nav ienācis.

Kkāda sajūta, ka ar to otru kaut kas bija tik tuvs, ka pazūdot viņš ir aizgājis ar kkādu daļu manis, man tagad trūkst tās manas daļas
 

(bez virsraksta) @ 20:44

[info]str:
ja cilvēks iekš windows8 lietoja moviemaker, un tagad datorā ir windows10- ko lietot vietā?
 

(bez virsraksta) @ 20:03

[info]perkons:
Pavisam par citām lietām.

Esmu novērojis, ka meitenes cibās savu fizisko/emocionālo stāvokli raksturo vīriešu dzimtē.
Aļa - esmu dusmīgs, esmu priecīgs, esmu vīriešu dzimtē...

Kālab?

Čota neesmu manījis, ka puiki teiktu, ka jūtās nomāktas, pacilātas, sieviešu dzimtē...
 

(bez virsraksta) @ 19:17

[info]penny_lane:
noguris, ar viegli trīcošu zemi zem kājām šļūc apkārt, tad nosēdies pie krūzes, uz kuras kāds uzrakstījis "man patīk laime", un nupat ir mazliet miers. manās neganti kādās tur bulciņās pietrūkst jūras. kanēļa gan ir gana.
 

Nedēļas novērojums @ 19:15

[info]begemots:
Liec Youtube kādu latviešu mūziku gribi, atstājot savā vaļā, Youtube agri vai vēlu uzliks Mārtiņu Freimani.
 

Cālis.lv @ 18:14

[info]perkons:
Nevēlos savu tā jau garlaicīgo cibu pārvērst par cāli.lv, bet nupat vēršos pēc padoma.
Zinu, ka šeit ir māmiņas un tēvi no purčega, tad nu – ja varat, tad, lūdzu, iesakiet LABU pediatru purčegā!

Šo indivīdu, ko nupat iepazinu, gandrīz nah izmetu no dzīvokļa.
Lab', ka rāms kā tanks aizšļūcu uz otru istabu.
 

(bez virsraksta) @ 17:48

[info]biezpientaure:
lasu, ka miglas pūšanas kantori vakar esot vienojušies, ka inbox.lv ir mīlētāko nosaukumu topā.

lieta tāda, ka sievai grupas epasts bija un tagad atkal ir tieši inboxā. es nudien nesaprotu, kāpēc mācību iestādes izvēlas inboxelvē, varbūt tāpēc ka vietējie?
nu, tipa lai trampveidīgie neiebāž apšmucētos šņukurus studentu un pasniedzēju ar naidu un korupciju neaptraipītajās komunikācijās. neizlasa stundu sarakstu, jā.

par LU runājot, viņiem ir sava iekšējā sistēma, kurā pasniedzēji varētu komunicēt ar studentiem, bet tā vietā pasniedzēji grimst netiklībā un vedina arī studentus izmantot inbox.
kad es redzu iblx reklāmas, man gribas histēriski rēkt kā hipopotamam pirms pavasara pārošanās un mētāt rokas kā pusjukušam profesoram, kurš teleskopā starp Saturna gredzeniem ir ieraudzījis piešmucētas apenes - jā jā, inboks, tas viss no jūsu gaumes un takta trūkuma, un no nespējas izveidot reklāmas lai tās sasniegtu lasītāju, nevis liktu tās ignorēt tehniski un mentāli.
jo kurš garīgi vesels cilvēks uzticas kaitinošām, nē, ļoti kaitinošām reklāmām?

tieši tāpēc es pirmajā teikumā pieminu miglas pūšanas kantorus, jo tik lielai iedzīvotāju samaitātībai pat es nespēju noticēt. tas būtu pārāk groteski.
 

(bez virsraksta) @ 16:59

[info]rubija:
Jaunumi latviešu folklorā - radikālais Mārtiņš
 

(bez virsraksta) @ 15:13

[info]_puucinja_:
Sabojāt lielisku seksu ar pļāpām par to cik dzīve ir grūta, pirms tam, nav nekāda māksla. Māksla ir nodalīt, ar kuru būs tikai sekss un parunāšanās par to, kur garšīga kafija vai labs alus, un ar kuru būs sarunas par visādām drūmām tēmām un tad vienalga foršs sekss. Jo es brīdinu, es varu ievilkt savā melnajā caurumā tā, ka pēc sarunām ar mani negribas ne seksu, ne runāt, ne arī kādu laiku redzēties.
 

mīļš dibens @ 14:32

[info]_puucinja_:
Viss attīstās. Ja iesākumā es lepojos ar to, ka varu laizīt puiku dibenus un pat iebāzt vienā konkrētā puiku dibenā arī pirkstu, tad tagad varu lepoties ar to, ka tajā pat dibenā tika iebāzts arī vibrators. Tagad dibena nevainība ir laupīta pa īsto! Esmu ar sevi ļoti apmierināta, un dibens jau arī bija estētiskuma kalngals, nu vnk perfekts! :) Ja man būtu loceklis, es pilnīgi noteikti gribētu to klusi un maigi ieslidināt šajā dupsī no aizmugures, un pieglausties viņa mugurai, murr... šāda doma ļoti uzbudina, meh...tikai man nav locekļa. :P
 

(bez virsraksta) @ 13:37

[info]acidkitteh:
- Bet ar 120 000 eiro dome plāno iet talkā «Rīgas centrāltirgum», projektējot tirgus pagrabu zonas sakārtošanu.
«Projekts paredz pagrabu zonas, kas varbūt ir tā neredzamā daļa, pārveidi. Tur tiks apgūtas teritorijas, kas pašlaik netiek izmantotas. Centrāltirgus plāno, ka tur varētu izveidot līdz 100 darbavietām,» skaidro Pilsētas attīstības departamenta pārstāve Dumpe
-

RCT pagrabos šūs kedas?
 

Nepabeigtā dienasgrāmata