Nepabeigtā dienasgrāmata


29. Augusts 2014

(bez virsraksta) @ 14:24

[info]acidkitteh:
Lūk gabals, kuru izdzirdot pirms gandrīz 20 gadiem, man notika instant-fall-in-love uz grupu Primus.
Kaut kā iebelza pa galvu Primus spēja apvienot eklektiskumu un ļoti-grūvīgumu.

Primus - Kalamazoo
 

Nr.268 piezīme @ 14:17

[info]hederas_sieva:
Garastāvoklis:: angry
Mūzika: klusums

O.k. mana mazā, taukainā sirsniņa pavisam, pavisam pilna. Es biju pamanījusi, ka katru mēnesi alga paliek mazāka, un mazāka. Piemēram, šomēnes vēl par 30 naudiņām mazāk un šādi jau pāris mēnešus. Lūk, ko nozīmē strādāt taupīgo lībiešu krastā, tiek taupīts uz visu, izņemot cilvēkresurss, tas tiek izmantots pēc pilnas programmas.
Da' jums arī jauku dienu.
 

Pelmeņi @ 14:16

(bez virsraksta) @ 14:14

[info]lavendera:
ziņa tviterī: "SARGI BĒRNUS! MARINĒ AR 9% etiķi!" (un es iedomājos - nez kā garšo tie marinētie bērni?)
 

(bez virsraksta) @ 14:12

[info]helvetica:
Tas, ka tā ir ne tikai Krievija, kas velk atpakaļ uz vecajiem labajiem laikiem, bet arī Rietumi nav ne cik tālu aizgājuši, liecina apstāklis, ka retorikā aizvien biežāk ieskanas "ko tad jūs gribējāt, kad paplašinājāt NATO, neņemot vērā Krievijas intereses". Tā, it kā valstis, kas paplašinājās NATO nebūtu suverēnas, patstāvīgi lemttiesīgas, bet gan vēl joprojām daļa no krievijas, atkarīgas no viņu atļaujas. tā, it kā "Eiropa" būtu tikai Vācija un Francija (un māāzbikiņ Anglija). Lūk, šis ir tas aspekts, kurā Rietumi, pieļauju, paši to nemaz nesaprotot, nokrīt no sava morālā augstā zirga. Nu, ko, sakodīsim zobus un cerēsim, ka ne ar ģīmi dubļos.
 

Nepieciešams matracis @ 14:08

[info]laielais, posting in [info]vajag:
Varbūt kādam ir nevajadzīgs matracis kuru labrāt atdotu.
Ja nu kas var atrakstīt lauris091@gmail.com
 

Intervija ar arhitektu Andi Sīli @ 14:04

varbūt esmu Trūmens @ 13:35

[info]tikko_pamodos:
Jo citādi grūti izskaidrot to, kas sācies šonedēļ. Man zvana, man raksta, mani aicina satikties, grib kopā apmeklēt to un šito, es saņemu ielūgumus uz prestižiem slēgtiem pasākumiem un paralēli galvā rosās jautājums: kāpēc? Kāpēc tieši šobrīd ir tā, ka bērnības draudzene, kas klusējusi nezin cik ilgu laiku, grib satikties un satikšanās pat ir bez iemesla, ne naudu aizņemas, ne sirdi krata. Vienkārši tāpat. Vai cita draudzene, kas pa ārzemēm dzīvojusies, nu jau labu laiciņu atpakaļ Latvijā un ne minūti ātrāk, ne vēlāk, bet tieši šonedēļ grib darīt to un šito un jau plāno par nākamajām tikšanās reizēm. Aktivizējās arī vairāki seni mīļākie, kas nu grib tējas un kafijas un komplimentē, it kā viņam par to maksātu, vienos vienīgos smailijos, telefons pārsprāgs no izrādītās uzmanības intensitātes (tomēr viņi ir vienīgie, kas var censties, cik tīk, otrreiz tajā upē kāpt netaisos). Vai tālāki kolēģi, kas klusējuši un nu pēkšņi grib kopīgi braukt tur un te, pieredzes apmaiņa (bet tu jau saproti, man saka, īstās sarunas notiks pa ceļam). Mana māmiņa, kas man nekad pati nezvana, nu, samērā reti, vairāk es esmu tā, kas piezvana un apprasās par veselību un parunājas, arī viņa nu visu ko stāsta. Tāpat e-pastā birst piedāvājumi doties uz pasākumiem, kas nav saistīti ar manu ieņemamo amatu (vismaz tiešā veidā nē). Bet es gatavojos rudenim un gribu skumt, es gribu rotēt ikdienas maršrutā, bez nobīdēm, bez atkāpēm, bez improvizācijas, jo tā mierīgāk. Jo tā es visu kontrolēju un man šobrīd tik ļoti ir vajadzīga paškontrole. Un atteikt neērti, dažos gadījumos arī lieki, es ļaujos, lai "upe pati mani nes", bet nav ne jausmas, kurā virzienā un kāpēc. Nākamās nedēļas izskatās vienkārši vājprātīgas, man nav neviena vakara sev, neviena vakara bez plāniem. Ko tas viss nozīmē? Pa kuru laiku lai es skumstu?
 

(bez virsraksta) @ 13:31

[info]nova:
bet vispār nekas šai pasaulē nav pašsaprotams, tāpēc nepārtraukti jāatrodas modrības stāvoklī

pat Saule nav pašsaprotama.
kur nu vēl par to, vai būs mājas, vai būs ienākumi, vai bērni, vai ēdiens uz galda galu galā.
 

kādas cigaretes @ 13:33

[info]ingmars:
Neciešams nogurums. Varbūt jāuzpīpē kādas cigaretes? Bet kādas?
 

Melot ir patriotiski @ 13:31

[info]kautskis:
Klau, bet kā ir? Protams, pat kailajām kurmjžurkām nu ir skaidrs, ka Krievija kaŗo ar Ukrainu, lai gan krievi visu laiku apgalvo, ka nekaŗo. Bet kā to pasākumu uztveŗ vidusmēra Krievijas pilsonis? Arī apgalvo, ko var muldēt, mēs Ukrainā nekā nedarām — vai priecīgi plaukšķina rokas, re, kā mēs visus pārējos apkāšam, močījam ukrus, bet viņi nekā pierādīt nevar? Vai viņi priecājas, ka valsts melo, vai tiešām no realitātes attālinājušies tik tālu, ka redz tikai to, ko Kremļa stabules atļauj redzēt?

Nu, tas ir — vai krievi tagad domā, ka mežacūka ir zaķis tāpēc, ka Kremlis tā saka, un pajāt, ka tam zaķim ir ilkņi un sari? Un tad, kad Kremlis vienā brīdī atļaus mežacūku saukt par mežacūku, tad viņi tikpat pārliecinoši teiks, bet, protams, ka tā ir mežacūka! Vai tomēr viņi savā starpā priecīgi sabikstās, hehē, kā mēs viņus visus appisām ar savu pastāstu, ka mūsu mežacūka ir zaķis?
 

(bez virsraksta) @ 13:17

[info]pelnufeja:
Ir tik patīkami, ka sveši cilvēki uz ielas tev saka "uz veselību". Es pati reizēm, piemēram, sab. transportā, kad kāds šķauda, esmu domājusi, ka būtu labi to pateikt, bet esmu šaubījusies, vai tas gadījumā nebūtu nepieklāīgi.
 

(bez virsraksta) @ 13:08

[info]tvarj:
Nee, vispaar prikoliiga tai Krievijai pieeja. Tupa visu noliegt.
-Tie ir juusu karaviiri
-Nee!
-Tie ir juusu tanki
-Neeee...
-Nu ir tachu!
-Nu nee.
-Nu bet NATO sateliituznjeemumi...
-NJEEE
 

(bez virsraksta) @ 12:53

[info]murxxe:
Izgājšnakt uzrāvos augšā 4 no rīta - šķiet, bija roka notirpusi un neļāva gulēt. Bet ne par to ir stāsts. Lai labāk iemigtu, man patīk domāt labas domas, iztēloties patīkamus scenārijus, bet šoreiz jutos tik nelaimīga, ka nespēju redzēt neko labu, ne mazāko gaismas stariņu.

Tagad nevaru saprast, vai tiešām tā jūtos konstanti, bet to sekmīgi slēpju pati no sevis vai varbūt tas ir tāds viens gadījums un vairs neatkārtosies un patiesībā joprojām esmu cerīgs cilvēks.
 

Nedēļas nogale @ 10:21

[info]insommnia:
Garastāvoklis:: mischievous
Mūzika: Psych
Tags: , ,

Pag nedēļas nogale bij pilna ar piedzīvojumiem.
Piektdien biju dzimšanas dienas partijaa un gāju dancaat.
Nevajag uz dancasanu nemt gentleman friends līdzi. Nav smuki. Un palaiž smukus citus puikas garām.
Sestdien ar gejiem uz soho. Pāris dzērieni un mājās.
A svētdien bij ar tiem pašiem gejiem jaiet uz Horse Meat Disco. Šie pagereja ka man javelk tits out dress. Vai ta man grūti?
Nu tad tas ari bija visas nakts atrakcija. Visiem vajadzeja pagrabstit. Ivans vispar negeelis, savu dzērienu tureja man starp pupiem.
Rindā uz wc viens puika teica I know I shouldn't be staring at them. I'm gay but they look so great. Are they real? Uz ko ivans atkal iegrābās pupos un paziņoja ka protams ir īsti.
Tā nu dzerstijamies lidz pamanīju telefonā txt ar sex drugs rocknroll piedāvājumu.
2 puikas. Ha par ko ne. Pietiek gejiem izrādīties, jāparāda kādam, kurš zina ko darīt haha.
Puiki savaca mani no kluba, atbraucām mājās un lidz 9iem rītā izklaidējamies.
Visādas neratnibas strādājam. Te nemaz nevar teikt ko tik nedarijam. Noknabs mani greizsirdigas vārnas.
Bet jaa pat Londonā ir grūti sastapt tik neratnus puikas pa vienam bet dabūt divus uzreiz- woohoo
 

(bez virsraksta) @ 12:26

[info]nistagms:
Mūzika: Deafheaven - Sunbather (2013)

waiting for death
no one talks
destined to die
in my apartment box
aneurysms come
and mini-strokes fade
the fear of suffering
my brain hath made
I wish to delete it
from e'er having been
it causes no good
so I'll drown it in gin
but then come the shakes
and anxiety
the fears, the horrors
of myself trapped in me
plead with the devil
to let this day end
and bring yet another
one to expend
 

Darbiņš čaklām rokām: kā uztaisīt kaŗu @ 11:56

[info]kautskis:
Es te pasēšu pāniku, ja negribat, varat nelasīt.

Kad Krievija okupēja Krimu, kaut kur lasīju vienus pānikas sējējus, kas uz jautājumu "Kas notiks tālāk?" pavisam rāmi paskaidroja: "Apskatieties kartē. Krievija tagad iekaŗos Austrumukrainu, lai izveidotu sauszemes savienojumu starp Krimu un Krieviju." Skat, kā.

Un tāpēc man šķiet gana ticami, kad es lasu citus pānikas sējējus, kas stāsta, kā Pūķins grib saglabāt tādu iesaldēto konfliktu Austrumukrainā un uztaisīt no Ukrainas vēl vienu Moldovu. Arī tur savulaik nošķēla nost industriālo Piedņestru, un pārējā Moldova bez viņas — nu, aizbrauciet apskatīties, necik glauni jau nu nedzīvo. Turklāt Moldova, protams, nav vienīgais piemērs, tā Krievija mēdz darīt: nogriežam no lielākām valstīm mazas, izmisušas un kroplas valstiņas un izmantojam viņas, lai visu laiku piebakstītu tai lielākajai valstij — jūs te neaizmirstat, kas jums te kaimiņos dzīvo, ja.

Tas jo burvīgi strādā tad, ja nogriežamais reģions ir diezgan trūcīgs. Ja cilvēki ir pārtikuši un dzīvo labāk, viņiem ir, ko zaudēt, un viņi īsti nav sajūsmā par priekšlikumu "A davai skraidīsim pa mežiem ar kalašņikovu un šausim uz cilvēkiem, vismaz dzīvot būs interesantāk!" Viņiem jau tā ir gana laba un interesanta dzīve, paldies, viņiem to nevajag mainīt tik skarbiem līdzekļiem. Savukārt trūcīgi jauni vīrieši, kam īsti nav, ko darīt, ir īstie ļaudis, no kuŗiem vervēt šādus pa mežiem skrējējus. Viņi jau tā pie vanaga kausa mēdz pārspriest, kā visi viņus uzmet un kā tiem uzmetējiem vajadzētu iedot bietē — viņus nevajag pārliecināt, ka tā ir laba doma.

Un, tā kā Pūķins tagad par russkij mir cīnās, ir ieteicams, lai attiecīgajā reģionā dzīvotu daudz krievu. Vienkārši tāpēc, ka viņus vieglāk pārliecināt, ka visas nelaimes nāk no nekrieviem, kas krievus nīst un visādi viņiem traucē. Ir taču mazliet grūtāk nekrievam iestāstīt, kādi visi nekrievi ir slikti — lai gan ne neiespējami, kā mums pierāda Kaspars Dimiters.

Ņemiet vērā, pārtikuši krievi gan varbūt var kaut ko papurpināt par to, kā nekrievi visus močī — lai gan, ja var ticēt nesenai aptaujai, lielākā daļa cittautiešu sevi uzskata par Latvijas patriotiem, — bet viņus būs daudz grūtāk pārliecināt, ka viņiem vajag atteikties no savas pārticības un varbūt arī dzīvības krievu pasaules vārdā. Ekstrēmisms un vardarbība ir trūkuma radītas kaites, un pārticība ir drošākās (lai gan, protams, ne pilnīgi drošas) zāles pret šādām parādībām.

Nu lūk, un vai te kaut kur tuvumā ir kāds trūcīgs reģions, kur dzīvo daudz jaunu krievu, kam nav darba? Ļausim, lai atbild šis kungs. Tiem, kas nedzird krieviski, varu pačukstēt — viņš ir no Ludzas un stāsta, kā šitā te ir īstā dzīve.

Es, protams, zinu, ka mēs esam NATO dalībvalsts, pie mums nekā tāda nemūžam nevar būt vienkārši tādēļ, ka nevar būt, nekas traks taču nav noticis, tādā garā. Protams. Bet, ziniet, patlaban ir drusciņ tā, ka mums dzīvoklī stāv sešas vaļējas mucas ar benzīnu, un mēs sev stāstam, bet mums nekas nevar notikt, jo mums dzīvoklī nedrīkst ienest sērkociņus.
 

Par šodienas ziņām un Bidstrupu. @ 11:45

[info]begemots:
Mani vairāk mulsina nevis tas, kas notiek, bet tas, ka nekur nedzirdu, ko tad īsti vajadzētu darīt (EU + US + UA), lai visu šo apstādinātu, kā saka, saknē.

Nu, ko? Vēlams cik necik reālistisku.
 

Business as usual @ 10:08

[info]gedymin:
Interesanti, ka RU fondu indeksi joprojām ir līmenī. Saprotams, šī gada laikā pamatīgi svārstās, bet nav, teiksim, nokrituši divas vai trīs reizes, kā tas bija visur 2008. gadā. Man ir kaut kāds skaits akciju fonda - kā to sauc - daļu. Kad sākās jautrība Krimā, līdz smadzenēm aizrāpoja doma, ka derētu tās pārdot. Brīdī padomāju un nolēmu to nedarīt, jo konstatēju, ka pie tāda skaita tas patiesībā nav būtiski. Lai jau paliek - vismaz kamēr visi citi vēl turpina ticēt ekonomikas attīstībai tur. Es par viņiem brīnos, jo tāda ticībai stabilitātei man neliekas racionāla. Kaut kāda vispārēja domāšanas inerce, "business as usual" attieksme. Krievija ir mainījusies, un tikai tas, ka izmaiņas notikušas pietiekoši lēniem soļiem ir padarījis tās daudziem nemanāmas. Es ticu, ka to sagaida liela nestabilitāte, droši vien ne uzreiz, bet pēc pieciem vai desmit gadiem gan.
 

(bez virsraksta) @ 11:16

[info]santech:
Kontā naudas pietiek 1 braucienam. Ja atbrauks trambulis bez automāta salonā, tad uz naktsmaiņu došos pa zaķi.
 

(bez virsraksta) @ 11:20

[info]iguaana:
ieelpot. izelpot.ieelpot. fuuuuu.
 

(bez virsraksta) @ 11:07

[info]elina, posting in [info]cibinvolejbols:
ziņoju, ka mums VEFā 3dienās pieejami vecie laiki!
21-23

Kad atsāksim zipot zālē?
 

(bez virsraksta) @ 10:56

[info]peetersiilis:
man šodien papēži un dulla galva.
 

(bez virsraksta) @ 10:54

[info]heishy:
Pamostos ar domu šodien ļoti daudz dzert.
 

Nr.268 @ 10:27

[info]hederas_sieva:
Garastāvoklis:: tired
Mūzika: kolēģa papīru čaukstināšana

Vakar delfos.el vē, iekš sieviešu sadaļas uzdūros rakstam, ko par manu personību stāsta  meikaps. http://www.delfi.lv/vina/skaistumkopsana/grims-un-adas-kopsana/ko-par-tavu-personibu-stasta-tavs-meikaps.d?id=44897878#ixzz3BlSBmGbo   viegli saskumu, jo par mani neko nepastāstīs mans grims, jo man tāda nemaz nav (bet visai interesanti palasīt, kādus nude toņos lietot, lai uz kilogramīgās špakteļkārtas parādītos "dabisks, nesamākslots, mirdzošas ādas izskats" tā vietā lai rūpētos par ādu, nevis vēl to mocītu). Varu vien citēt vecmammu: "nu kas no tevis izaugs...." un smagi nopūsties.

 

(bez virsraksta) @ 10:27

[info]zirka:

cienīts laikaveci, mamma daba, pērkontēv, tom brici un viss pārējais jūsu kolektīvs,
man tiešām bail nozaudēt savu lietussargu, vai, nedod dies, aizskart ar to kādu garāmgājēju vai blakussēdētāju sabiedriskajā transportā, tādēļ mīļuprāt izvēlos to glabāt drošākā vietā, piemēram, mājās. gribētu, lai tas tā arī paliek, taču pēdējo nedēļu pieredze man liek rīkoties pretēji un staipīt to apkārt pa pasauli, ja vien, protams, neizvēlos tā vietā salīt. lietussargs nav bezmaksas prieks un tāda manta, tik bieži lietojot, ātri vien savazājas, ja nenovazājas pavisam. sakiet, kad varētu atkal iestāties sausāks periods? vai būtu jāieplāno arī lietusmētelīša un galošu iegāde, vai tomēr gaidāmi, atļaujiet izteikties, patīkamāki laikapstāļi?
patiesā cieņā un cerībā uz drīzu atbildi,
jūsu slapjā žurka zirka
 

(bez virsraksta) @ 10:37

(bez virsraksta) @ 10:28

[info]smille:
M šodien veselāka par veselu, bet man sāp galva.
 

(bez virsraksta) @ 10:22

[info]goddes, posting in [info]es_shobrid_lasu:
a
 

(bez virsraksta) @ 10:07

[info]art_sua:
pēdējās atslēgas izmestas, viss, kas izdzīvošanai vajadzīgs, ir uz muguras.
vienīgais, ko atstāju šeit, kā dēļ arī būtu vērts atgriezties, ir dažas mīļas sirdis.
..gr, gaidu transportu, nevaru vairs noturēties uz vietas.

ņur, susuri, jauku jums rudeni un kultivējiet mur-mur :]
 

Gandrīz n_komentāri @ 10:03

[info]porcupine:


Vai jūs nevarētu beigt runāt (rakstīt) par to karu? Galu galā šodien — piektdienāāā!
 

1918 @ 10:01

[info]indulgence:

Wisjaunākās ziņas.
Kara spēku darbības apvienošana.
Kā mums ziņo, starp Baltijas zemes sargiem un dzelzs divīziju notikusi vienošanās, saskaņojot abu pušu kara darbību un apvienojoties vienā kopīgā kara spēkā pret ienaidnieku un nodibinot kopīgu fronti.
Kaujas darbības saskaņošana zemes aizsardzībai bez šaubām atnesīs tikai labumu, jo lai gan līdz šim abi spēki apkaroja vienu un to pašu ienaidnieku un abu kara spēku darbība un nodomi viens otram bija zināmi, tomēr katris spēks rīkojās savrup. Taktiskā vadība paliek dzelzs divīzijas rokās.
No Rīgas frontes.
Kā mums ziņo, beidzamās divi dienās svarīgu notikumu frontē nav bijis.
Cēsu virzienā uzsācis kaujas darbību mūsu bruņotais vilciens. 27. decembrī tas aizgājis pa dzelzceļu līdz par Ieriķu stacijai. Ligatē bijusi kaujas sadursme ar lielinieku nodaļām, kuras bij šurp atnākušas. Lielinieki no Ligates atsisti atpakaļ līdz Ieriķiem, no turienes tie apšaudījuši Ligati bez jebkādiem panākumiem.
Skrīveru virzienā kaujas sadursmes nav notikušas. Tālāk par Skrīveriem lielinieki uz priekšu nav devušies, jo Rembatē, kuru izmeklēja mūsu patruļas, lielinieki nebij atrodami.
Kurzemē arī nav pārmaiņu.

“Jaunākās ziņas”, Nr. 35. 1918. gada 29. decembrī, svētdien, 5. lpp.


Interesanta ir norāde par "mūsu" bruņoto vilcienu. Līdz šim neesmu sastapies ar informāciju, ka jau 1918. gadā LR bruņoto spēku rīcībā bijis šāds devaiss.

 

(bez virsraksta) @ 09:48

[info]planeeta:
Jau otro dienu mājās nav siltā ūdens
šādās reizēs novērtēju iespēju dušas galviņai mainīt režīmus un uzlikt miglu
kad sīksīkie ūdens pilieni nonāk uz ķermeņa, tie jau ir sasiluši līdz istabas temperatūrai un mazgāšanās ir sensori patīkamāka.
 

(bez virsraksta) @ 09:27

[info]savaadaisu:
Piektdienāh!
Manī sēž milzīgs lunis, kas tā vien gaida 6dienu, lai varētu izlauzties un paluņoties.

Pabeidzu lasīt "Pēteris Pirmais". Pārsteidzoši interesanta grāmata. Reiz pa reizei tur tādas pērles :)
Kā pemēram: "Pētera komandieri pēc vienas kaujas sadzerās un sacer 'uzslavas' vēstuli pretinieku (zviedru) komandierim. To visu pieraksta rakstvedis. Sākumā ar sacerēšanu un pierakstīšanu sokas labi, bet pēc vairākiem uzsaucieniem jau sāk nākt tik stipri vārdi, ka raksvedis pat nezin kā tos uz papīra uzlikt."

Baigi gribās dabūt H. G. Velsa darbus
 

rudenīgi @ 09:26

[info]puuce:
Pirmo reizi man patīk rudens! Nu, varbūt otro vai trešo (rudens Oksfordā ir pārdabiski skaists un lirisks, un septembris, oktobris Parīzē arī, ja tā padomā).

Vakar man atveda groziņu ar baravikām (ap 4kg). Tīrīju līdz pusnaktij, tad atslēdza ūdeni. Ļoti grūts rīts šorīt.

Vēl arvien neesmu tikusi līdz pases maiņas iestādei, bet pirmdien - noteikti!
 

messy business @ 06:51

[info]neoplasm:
Garastāvoklis:: onwards and upwards!
Mūzika: man te kāds fōnā neadekvāti ķiķina [multene par zirgu?]

ē, drusku identitātes krīze piemetusies, izbalināju matus, saproties. tā jau būtu pofig, blondi mati nav ļaunākais, kas ar cilvēku var notikt, bet šausmīgi riebj. vakardien gāju savās gaitās šepat ap pāris stūriem un atspulgs kādā skatlogā šausmīgi sabiedēja - tas pretīgais balinātais ērkulis un mans ļoti kļūdaini un nepārdomāti izvēlētais baltais krekliņš ar rōzā piedurknēm, sametās šķērmi. pēc pāris nedēļām jāpabalina vēl drusku un nav jau arī īsti vairs, kur sprukt - zaļā krāsa jau nopirkta. pēc tam principā varētu arī dzīt nost vai griezt vai mēģināt tikt pie sava dabīgā toņa, par ko draudziņš jau nesen kautrīgi painteresējās [it's a sign]. blondus gan nekad vēl nebiju krāsojusi, īsus tādus vēl saprastu [un dabīgi blondi ir neapstrīdama daile], bet gari balināti mati - tas ir bezpersōniskākais, kas vien var būt. tagad uz divi nedēļām varētu kaut kur noīrēt kādu čivauvu vai kas nu tur tagad padusē iesprausts skaitās moderns un iet iederēties vietējā kontigentā, oh the friends i'd make. nē.

citās ziņās - hrenažierzālē nav viegli. bet draudziņš tur mani grožos, viņš jau zin, ka es varētu izdebatēties ārā no jebkura vingrinājuma, tamdēļ man regulāri tiek atgādināts, ka biežāk jātur mute un vairāk jādara, tāda tā fiziskā kultūra. un es klausu, jo nado, feģa, nado. pagaidām nevaru iedomāties iet un kačāties bez uzraudzības, jo pašdisciplīnas man ir apmēram nulle. also, daudziem trenažierzāle pilda sociālu funkciju [hey, baaabe, come here often?], kurā es abzalūti nevēlos piedalīties, un to ir daudz vieglāk izveikt karājoties draudziņa muskuļotajā elkonī. bet tas viss ir nekas, jo drīz ar dibuā varēšu skaldīt riekstus, un par niekiem noteikti vairs nesatraukšos.
 

(bez virsraksta) @ 07:27

[info]mes:
Saņēmām uzaicinājumu jeb atgādinājumu pieteikt bērna pirmās vakcinācijas vizīti. Septembra sākumā. Un vēl jāiet svērties nākamnedēļ vai.. nu kad būsim veselas.

Man liekas, ka bērnu vajag izolēt no manis pirms viņai nav šitas drausmīgais klepus, kas ir man. Šodien pilnīgi rēcošu skaņu, līdz tam, ka rīkle sāp no klepošanas.

Bija doma vakarnakt mazo atstāt ar māti, tik uz barošanām atnākt. Bet mazā pirmo reizi negulēja pat pirmās 3h, ko vienmēr noguļ smuki. Tā teikt,'labākais miedziņš. Nekā. Tad nu 23 izdzirdot raudāšanu biju ar lekšanu lejā un aizsūtīju māti gulēt. Nav jēgas. Ilgi šaubījos vai vajag, vai vajag tieši tagad.. tomēr meitai tās trakās iesnas, slikti jūtas, visu dienu tik pa 10min gulēja, modās un knosījās.. no otras puses, man brauc šīberītis ciet lēnām ar visu to slimošanu un labāk taču, kad mamma ir atpūtusies un var ar jauniem spēkiem ķerties pie bērna audzināšanas darbiem, vai ne? Tēti ar aizsītīju atpakaļ gulēt. Daudz reižu pārjautāja vai esmu droša, ka varot mani nomainīt kādā brīdī un tā, bet tad jau man ieslēdzās "es visu varu pati/nepatīk lūgt palīdzību" un tā nu mēs nojāņojām ar meitu.. aaa, nēe, patiesībā atklāju tādu lietu, - ja uzliek vienu roku(te gan man bažas vai tik pa smagu nav mana roka, īpaši tad,'kad aizmiegu..) uz vēderiņa un otru uz kājām, lai pa gaisu neiet, bērns guļ daaaudz labāk! (tinot autiņā, tikai rokas satinu, kājas vienmēr brīvi paliek..māsa gan tina visu kūniņā, lai gan kaut kur lasīju, ka tā gluži nav labi...)
 

(bez virsraksta) @ 09:18

[info]bordo:
Visi tie vārdu mīlinājuma formas kautkā kaitina, bet viens no trakākajiem ir atvasināt atsveicināšanās vārdu "ATĀ" - "Atiņā!" WTF!
 

Wrath of gods @ 06:07

[info]sragde:
Šīrīta spēcīgais teksts, uzrakstīts ļoti aptuveni:

"By installing Java you will be able to experience THE POWER brought to you by ORACLE"

Kā kādā kultā iestājoties.
 

steiga @ 08:36

[info]zero_weirdness:
Mūzika: HIM

tad, kad frustrāciju nav iespējams vairs fiziski nest, ierodos darbā stundu agrāk. trūkst vien jogas paklājiņa.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata