Nepabeigtā dienasgrāmata


31. Marts 2023

neanonīmā alkaša piezīmes. @ 09:31

[info]zeme:
Mūzika: asinsspiediens ausīs sīc

Man te saka, ka izskatos pa gadiem 20 novecojis. Nū jā, kopš divtūkstoš trešā pilnīg noteikti.( haha, lai gan nekā smieklīga te nav) Reāls nedaudz uzblīdis bomārs.( ar paškritiku man viss kārtībā, to daudzi teikuši)

 Tas tā informācijai, ja nu kādam noder, tad div mēnešus nelietojot alķi reiba galva, ne tā ka visu dienu, bet diezgan regulāri. Domāju pāries, domāju, pāries arī vēlme iekapāt, vajadzēja bišķ ātrāk teikt "labdien narkologa kungs", lai gan tie valsts narkologi, manuprāt, biznesu uz citu nelaimes vien kruķī.Var jau būt, ka kļūdos.  Viens šamanis ar ir kontaktos, bet tas akal man ar tūdaliņošanos un šarlatānismu asociējas. Kaimiņ Andreju gan izārstēja. Ne dzer ne pīpo vairs. Tā, ka šitas varbūt ka der.


  Kas tas ir? tas ir mans Čomaks ibiomaķ :D
 

(bez virsraksta) @ 06:37

[info]zivs:
Modinu bērnu uz skolu. Uzliku uz mazās tumbiņas, cik jaudā "Here Comes the Sun". Nope. Guļ, anyway :))

> dynamiskā modināšanas lenta:
-------------------
Avicii - Wake Up
Arcade Fire - Wake Up
Pharrell Williams - Happy
Taylor Swift - Shake It Off
NSRD - Labrīt putra!
>
 

Mūsu antisemītu klubiņa pērle: @ 00:36

[info]ctulhu:
[3koma14vs007
2023-03-30 23:12 (no **.**.***.**)
Jā, cilvēces atkritum, tu piederi pie pretīgas, zaglīgas, pārējo cilvēci krāpjošas un tikai un vienīgi savā labā izmantojošas ģildes, kura objektīvi ir pelnījusi ja nu ne gluži tiktai prasti nolinčotai , tad no CILVĒKU civilizācijas izmēztai pilnība!]

Tas ir šajā repostā es zināmās vietās zvaigznītes saliku, jo nenodarbojos ar personu datu nelikumīgu izplatīšanu bet khm vrb nevajadzēja?
 

(bez virsraksta) @ 00:27

[info]aborigens:
Mūzika: Simon And Garfunkel - The Sound of Silence

Iesākumā bija vārds, bet pirms tam? Instinktīvi gribas atbildēt klusums, bet šī atbilde neiztur kritiku. Lai būtu klusums, pirms tam būtu jābūt izskanējušai runai un tikai tad varēja parādīties klusums. Līdzīgi kā mēmais kino uzrādīja savu klusumu tikai pēc skaņu filmu parādīšanās, pirms tam neviens to tā nesauca.
https://photogenie.be/the-silence-before-god-on-ingmar-bergmans-winter-light/

"No šodienas Rēzeknē var uztvert Latvijas Radio programmu Klasika. Es pazīstu cilvēkus, kuriem draugi zvana uz Rēzekni un apsveic kā svētkos, jo viņiem tas ir ļoti svarīgi, tas būtiski maina viņu dzīvi. Man, par to domājot, sākotnējie sentimenti ātri pāriet bailēs un rodas kārtējā nevēlēšanās darīt jebko tādu, kas varētu izrādīties kādam nozīmīgs, — tas ir, bail ir par to, ka publiskums padara jebkuru pilnīgi personisku rīcību bīstamu. Ka paplašinātās atbildības līmenis nesakrīt ar to, par ko es iedomājos uzņemamies atbildību. Piemēram, mans tēvs bija matemātikas skolotājs un viņam bija zilas acis. Kāda skolniece, kurai labi padevās matemātika, bija viņā iemīlējusies. Reiz viņa, kontroldarbā rēķinādama priekšā citiem klasesbiedriem, pati kļūdījās un dabūja trijnieku. Skolotājs ņēmās viņu izprašņāt, kā tad labajai skolniecei šoreiz tā gadījies. Jūtīgā meitene, pārdzīvodama neveiksmi un dievinātā skolotāja pārmetumus, sāka raudāt, bet kad skolotājs pajautāja, kāpēc viņa raud, kaunējās atzīties un atbildēja, ka sāp vēders. Noraizējies skolotājs uzdeva diviem zēniem pavadīt meiteni pie ārsta, kur viņu ievietoja slimnīcā un, neuzklausot nekādas atrunas, izgrieza aklo zarnu. Morāle ir ļoti atbilstoša žurnālu izdošanas praksei: nestaigāt apkārt ar zilām acīm, nemācīt matemātiku un neraizēties par skolnieku veselību, jo tas var novest pie aklās zarnas izgriešanas pilnīgi veselam cilvēkam."

/Inese Zandere, 2001. gads
 

30. Marts 2023

(bez virsraksta) @ 23:25

[info]gnidrologs:
Progresīvā ideoloģija paņem iņ un jaņ, iebāž to gaļas maļamajā mašīnā un cenšas uztaisīt pelēku viendabīgu pretīgu bezformīgu, bezsaturīgu masu. Kam to vajag. (((Malējiem))), protams. Visi pārējie paliek zaudētājos un izšķīst.
 

(bez virsraksta) @ 23:19

[info]zivs:
/metāliskā balsī/
Hello puppets!

And all the puppets in this digital jail
They're runnin' around in a frenzy in search of the Holy Grail
They're havin' virtual sex
They're eatin' virtual food
No wonder these puppets are always in a lousy mood

/no Puppet Motel/

Ar tādu pašu nosaukumu kā kompozīcija no "Bright Red" (1994), 1995. priekš Mac, un 1998. Win, ir izdota spēle / interaktīva vide, ar mūziku, video, monologiem, performancēm.
Fāākin interesanti! Žēl, nav brīvā laika, bet jāpieglabā vēlākam.
Var pirkt fizisku CD ebay-ā, bet ir arī brīvi pieejama digitāli @ archive.org: https://archive.org/details/puppet-motel-1998
Tas ir kopdarbs, tāpēc jāpiemin arī Hsin-Chien Huang.So if you think we live in a modern world
Where everything is clean and swell
Take a walk on the B side of town down by the Puppet Motel
 

(bez virsraksta) @ 22:55

[info]gnidrologs:
Kāda starpība, ja žīdi noslepkavo 6 miljonus goju, vai ne? Tas taču nebūtu tik pat svarīgi kā Svētais Holokausts.
 

Daļēji patiesa recepte, jo grāmatas var būt arī tendenciozas un politiskas @ 22:43

[info]kochka:
"A book a day keeps stupidity away".
 

(bez virsraksta) @ 19:09

[info]black_data:
Tags:

Man ir jauns plašu atskaņotājs. Ne tā kā no veikala jauns, bet nopirku vintāžas komplektu. Kas nozīmē arī to, ka jāsaved otrs komplekts kārtībā, lai būtu ko piedāvāt kādam jaunam plašu atskaņošanas entuziastam.

Un lai notestētu atskaņotāju pirms iegādes, man bija sagatavotas četras plates, un četras dziesmas no tām. Jāsaka gan, ka šoreiz jau pēc Nine Inch Nails bija skaidrs, ka jāpērk.

saraksts )
 

(bez virsraksta) @ 18:49

[info]black_data:

Esmu iesaistījies apkaimju futbola turnīra Grīziņkalna futbola komandā. Futbolu es spēlēju, savas dienas pārsvarā pavadu Grīziņkalnā - šķiet visai loģiski. Es vienīgi vienmēr aizmirstu par cilvēcisko faktoru. Lai gan jāatzīst, ka ideja veidot Rīgas apkaimju futbolu turnīru principā ir par cilvēcisko faktoru. Bet tas grupas čats mani nejēgā kaitina. Iespējams tam ir sakars ar to, ka tas atgādina darba komunikācijas absurdo nespēju fokusēties uz problēmu. Un futbols nav tik sarežģīta lieta - spēlēt gribētāji noorganizē laukumu, formas, bumbu, laiku, un dodas spēlēt. Nu neinteresē man komandas biedru likstas ar sastrēgumiem, vai cik grūtā grupā mēs tiksim. Ja es gribētu kāpt uz pjedestāla, es drošvien izvēlētos citu sporta veidu.

https://youtu.be/QjL7D33xpS4
 

Interesanta versija @ 18:39

[info]ctulhu:
te vienam kristietim:

https://www.delfi.lv/news/versijas/aidis-tomsons-ticibas-nedziedinama-trauma.d?id=55379152

Īsumā: kristieši paši vainīgi ka viņus apšāva.

Nē nu zinot kristiešus, sevišķi radikālos, sevišķi kad viņi jūtas galvenie [ neticīgo nav klāt] - var jau būt. Otra komponente- disforija kura jau nu arī var negatīvi ietekmēt mentālo stabilitāti, sevišķi - pēc traumatiskām pieredzēm.
 

(bez virsraksta) @ 17:56

[info]neraate:
ciba, vai tev ir kādi ieteikumi vai kategoriski neieteikumi Montessori nodarbībām un vai smilšu terapijai Rīgā?
 

(bez virsraksta) @ 15:25

[info]mapats:
Tags:

Nešpricēt kārtējo ieteikto mrna ģenētisko terapiju ir kā būt ateistam, bet briesmu brīdī noskaitīt lūgšanu.
 

Ko ārsti tev nestāsta @ 14:44

[info]begemots:
Ir diezgan viegli sākt domāt par konspirācijas teorijām, kad klausies par Ķīnas līdera vizīti pie VVP.

Piemēram, nebūšu tik izbrīnīts kā gribētos, ja izrādīsies, ka Putins ir personiski pārdevies Ķīnai un būtībā šobrīd realizē tās ilgtermiņa mērķus Krievijā.

1. Jo, skaties kā gribi, Ķīnas problēma #1 ir demogrāfija. Gadu desmiti ar viena bērna politiku *kopā* ar ļoti izteiktu puiku kultu, kad bija tik svarīgi, lai tas viens bērns būtu vīrietis, noveda pie ļoti kroplām situācijām un, cik lasīts, pat nemaz ne tik retiem abortu vai par zīdaiņu slepkavības gadījumiem.

Rezultātā Ķīnā šobrīd ir katastrofāls sieviešu trūkums -- īpaši reproduktīvajā vecumā. To jebkurā gadījumā nevar atrisināt pāris gadu laikā, bet no kurienes tam vispār radīsies risinājums?

Un te mums ir Krievija, kurā jau tā bija zināms sieviešu procents lielāks nekā vīriešu, un tagad, ar katru Putina kara lēmumu šis procents kļūst arvien lielākas.

Pie tam, it īpaši nabadzīgajos reģionos, kur cilvēkiem dzīvot vienam ir vēl sarežģītāk.

Nebūšu izbrīnīts, ja tuvākajos 5 gados vai nu pastiprināsies ķīniešu emigrācija uz šiem rajoniem (jo ģimenes radīšana Ķīnā tiešām esot liela problēma), vai arī būs kaudze ar sludinājumiem par to, lai sievietes pārceļas uz Ķīnu, ar garantētu vīru. 🤷‍♂️

2. Nu, un Putina vēlmē izvietot atomieročus Baltkrievijā, neuzdotais jautājums ir -- no kurienes šī ieroči tiks pārcelti?

Ja no robežas ar Ķīnu, viens pluspunktiņš konspirācijas teorijām.
 

(bez virsraksta) @ 13:00

[info]taisni_banani:
nevaru nepamanīt to, ka, kopš ikgadējā novērtējuma sarunā pateicu priekšniekam atklāti visu, ko domāju par viņa vadības stilu (nu ne jau tā kā to dara LV, bet caur konstruktīviem ieteikumiem, un runājot pat sevi; "man pietrūkst kolektīvas diskusijas par procesu uzlabošanu" "tā man būtu vislabākā apmācība un motivācija"), esmu sākusi atvērties kolēģiem, ar viņiem sarunāties un pat pajokoties, nesēžu vairs kā rūgumpods domājot ka visi ir normīši, konformisti un lohi, un, kas to zina, varbūt ka pat pienāks brīdis, kad aiziešu ar kādu pusdienās. principā tā intervija, kuras mērķis bija it kā novērtēt mani, beigās izvērsās par manu monologa recenziju viņa nodaļas darbam pusstundas garumā. es tomēr neko nenožēloju.
 

(bez virsraksta) @ 13:44

[info]juvenal:
Nu labi, var alignot MI, kas ir neatkarīga sistēma un dzīvo mākonī utt. Bet mērķis jau ir cilvēkus papildināt ar neurāliem interfeisiem tā, ka cilvēku kognīcijas ( tsk. Atmiņas un spriestspējas) daļa darbojas mākonī. Tas nozīmē, ka centralizēti jāaligno kognīcijas daļa vai arī papildinātie (enhanced) cilvēki. Nu nez, kā mums tagad veicas ar "talantīgo" cilvēku alignošanu?

Un tā vēstule... nu puff vien tur bija. Visiem vienalga un viss turpinās.
 

(bez virsraksta) @ 09:40

[info]mapats:
Ziema, ziema laiks iet prom,
Jādod ceļš pavasaram.
 

(bez virsraksta) @ 02:42

[info]zivs:
Salīdzinoši jauns lauciņš man ir Blue States, kuru diskogrāfijai dabūju pieeju loseless kvalitātē. Sākās pērnajā nogalē, ar apsēstību ar "Season Song". Viņi, izrādās, sākuši jau 2000-ajā (pat 1997), dooh.

#triphops, elektronika, downtempo – kārākie no kārumiem, satagoti zem bluestates
 

(bez virsraksta) @ 02:34

[info]zivs:
Serotonīna shotu diezgan droši varu dabūt, kad padarīts darbiņš. Tāpat no rīta, pēc nakts, un drīz jau atkal kritums, noguruma, parastais.
Vispār, vaibs jau naktī bija Laurie Anderson - Muddy River, un visu dienu murmulēju prātā. Māksliniece ir, neveikli salīdzinot, sieviešu kārtas David Bowie – interesanti stāsti, dziesmas teksts garš, un kam zināms, tam jau zināms ) hipnotizējoša skaņa, un esot iespaidīgas performances. Jau rakstīju, ka iepazinu jau pusaudzis. Mūzika, būtībā, ir tās manas digitālās intereses – rakos no rīta, lasīju, un linki mani veda arvien tālāk.

/click bez pārsteiguma – Muddy River/

Qries
 

(bez virsraksta) @ 00:24

[info]black_robin:
Šīs domas marinēju prātā jau vairākas dienas. Man šķiet, ka par to ir svarīgi runāt un fakts, ka tas notiek stundas brauciena attālumā no manis, piemet uguni šai pārliecībai.

Turpinu sekot Let women speak pasākumiem, svētdien Londonā notika kaut kas, ko man līdz šim, attālināti vērojot, nebija tā laime redzēt (tas nenozīmē, ka tas nekad agrāk nav noticis). Pirmo reizi redzēju, ka cilvēks no malas, kurš nav Let women speak grupā, vēršas pie protestētājiem ar jautājumiem. Speakers' corner ir sena vēsture kā vietai, kur cilvēki var brīvi runāt un diskutēt par jebkuru jautājumu, runas brīvības templis, if you will. Sievietes, kuras vēlas tur runāt par savu pieredzi un tiesībām jau kādu laiku to jēgpilni darīt nevar, jo aktīvisti noslāpē ar troksni katru viņu vārdu un tad drīz vien viņām ir jādodas prom drošības apsvērumu dēļ. Viņas neizmanto skaņu pastiprinošas ierīces, jo tas ir šīs vietas labais tonis, jo kā var būt iespējama diskusija, ja tu skaļrunī kliedz uz oponentu. Esmu ļoti pateicīga kungam, kuram Speakers' corner kultūra ir labi pazīstama jau vairākus gadu desmitus, ka viņš nāca un nenoguris jautāja aktīvistiem par viņu motivāciju un argumentiem, neskatoties uz to, ka viņi tikai kliedza saukļus un atskaņoja sirēnas skaļruņos, slēpās aiz karogiem, maskām un lietussargiem, sauca viņu par fašistu un sūtīja dirst. Ņemot vērā, ka šo cilvēku priekšā uz muguras ar paceltām ķepām guļas gan policija, gan valdība, gan izglītības iestādes, it kā viņi būtu kāda svētā kasta, kuriem atļauts ir viss, bija atsvaidzinoši redzēt pieaugušu, inteliğentu cilvēku, kas saka, ka tas ir neprāts. Citādi man bija drūma nojauta, ka nav vairs palicis neviens, kas vēlētos reağēt un palīdzēt un, ka šajā jaunajā pasaulē tas bariņš sieviešu, kas vēlas runāt par sex based rights, are complete radical lunatics.

P.S. video nav viegli skatīties https://m.youtube.com/watch?v=y_exxcEHGdc
 

29. Marts 2023

(bez virsraksta) @ 20:55

Visiem veselajiem cilvēkiem, kam izdegšana vai depresija šķiet rakstura vājums, ir ļoti paveicies @ 22:22

[info]dombrava:
Tad jau laikam esmu izdegšanas riska grupā, jo, šķiet, ka esmu neirotiska perfekcioniste un, iespējams, arī ar zemu pašvērtējumu. Nē, ar šo nav jālielās, bet jāmācās empātija pret sevi, kontakts ar sevi.

Par skaisto: mums uz darbu atnesa sniegpulkstenītes no meža. Žēl, ka noplūktas puķītes ilgi nedzīvo. Ja pastaigājas pa Zolitūdi, daudz kur māju pagalmos var redzēt. Šķiet, ka jau marta sākumā viņas redzēju pirms lielajiem sniegiem.
 

(bez virsraksta) @ 22:08

[info]juvenal:
Diezgan riebīga sajūta. Tajā vēstulē https://futureoflife.org/open-letter/pause-giant-ai-experiments/ parakstītāji ir daudzi zināmi vārdi. Jā, protams, ir jābūt drošībai. Bet tagad ir tāds peer pressure parakstīties. Un nākamais vilnis būs pētniecības pašcenzūra. Kas uzdrošināsies būs drosmīgāks, to peers pacels un uzmetīs. Kas to būtu domājis.

Ah, ja intelektuāļi tik naski parakstītos par iniciatīvām, kas atvieglotu darba dzīvi šahtās, atklātajās raktuvēs, lauksaimniecībā, lopkautuvēs, atkritumu šķirošanā. Kaut vai velokurjeriem un sētniekiem ziemā. Bet tā ir īpaša bauda apzināties, ka neesi cietēju un ievainoti pusē.
 

Drošības tehnika @ 21:51

[info]ctulhu:
Izstrādāt drošības noteikumus un pēc tam turpināt GPT veidīgu un citu līdzīgu sistēmu treniņa un jaudas audzēšanu izklausās jēdzīgi

https://www.bbc.com/news/technology-65110030
 

(bez virsraksta) @ 20:21

[info]black_data:
Es tagad būšu annoying gīks, kas visu laiku runā par platēm, bet hey - I like it, and that's why I'm doing all of this.

Kādreiz diskos taisīja tā saucamos "hidden track". Tas ir tas pēdējais treks kompaktdiskā, kur ir salipinātas divas dziesmas, kas ir atdalītas ar kaut kādu klusuma periodu, un pēdējā dziesma pirmajā klausīšanās reizē nāk kā pārsteigums, un bieži nav arī minēta uz diska vāciņa. Neesmu baigi piedzīvojis legālo kasešu periodu, bet pieņemu, ka kasetēs varēja būt līdzīgs fenomens. Gorillaz savā debijas platē ir izdomājuši vēl interesantāku gājienu - pārlecošu celiņu pimrs Clint Eastwood remiksa... refiksa... whatever kādā vārdā viņi to sauc. Kas nozīmē, lai noklausītos šo dziesmu, ir manuāli stailuss jāpārliek uz šo pēdējo dziesmu. Tur ir zināms kaitinošs elements, jo reāli besī tās reizes, kad stailuss (varu derēt, ka tam ir vārds latviski) automātiski neaiziet atpakaļ uz sākumu, un čarkst tik ilgi, kamēr viņu ar roku nenoliek atpakaļ. Īstie manuālo atskaņotāju snobi, protams, par šo uz mani paskatītos... snobiski. Bet šis pārlecošais celiņš noteikti ir mazāk kaitinošs kā disku "hidden track", un tur ir zināms prikols faktā, ka remiskētā versija netiek automātiski nospēlēta.
 

(bez virsraksta) @ 19:11

[info]juvenal:
Redz kā https://www.bbc.com/news/technology-65110030 wokes un konservatīvie ir izveidojuši lielo koalīciju, lai paklanītos un pavērtu ceļu Ķīnai, Krievijai un Saudi-Irānas koalīcijai. Jā, modelim ir vajadzīgs superdators, bet tie tomēr ir tikai pāris desmiti kilo GPU un tas ir pat Krievijā.

Moratoriju varēja ieviest uz 2 mēnešiem, ja uz to laiku visi iespējamie eksperti aptur savus tekošos projektus un izstrādā MVI pārvaldības metodes un vērtību modeli. Loğiskăs metodes. Un sabiedrība šo dāsni nofinansē.

Bet tā pa tukšo apturēt Rietumu attīstību...

Lai gan man nav žēl. Ķīniešu valodu mācos ar prieku. Velotreniņa mērenajās fāzes man priekšā ir lapiņas ar hieroglifiem un to kombinācijām. Ir ļoti labi mācību materiāli.
 

(bez virsraksta) @ 18:04

[info]neraate:
No vienas puses protams matu skaldīšana, no otras - ir ļoti liela atšķirība iziet no mājas 6:20 vai 6:00 un brokastis ēst ceļā
Aaaaaa tas ir piecos pēc vecā laika
 

(bez virsraksta) @ 16:08

[info]mapats:
Iepriekšējā reizē franču protestus apturēja kōvidisms, ko izmantos šajā reizē un vai cilvēki neļausies apturēties makrona ešafotēšanai.
 

Kārtējā reize @ 15:49

[info]ctulhu:
kad konservatīvie nav īpaši gudri

https://jauns.lv/raksts/arzemes/552086-italija-censas-aizliegt-laboratorija-audzetu-galu

šis jau nu būtu pēdējais pret ko vērsties. Ja Baigi Gribas kaut ko aizliegt, tad visādu pārspīlētu vegānu, pseido dzīvniekdraugu/ klimatsargu aktīvismu. Bet ne reālu problēmas risinājumu.
 

(bez virsraksta) @ 13:58

[info]pikaso_:
biju pirmās slimnīcas pagrabā.
plikiem pupiem guļu uz kušetes, kamēr vairākas dakteres/māsiņas skaidra iekšā un ārā no nosacītā kabineta un ķiķina par dīvaini sarakstītiem papīriem un jokojas. nosacītais tāpēc, ka auduma aizkariņi, arī sienas līdz griestiem nemaz neiet un dzird visu visur.
 

(bez virsraksta) @ 11:23

Pašportrets ar atbildi uz jautājumu @ 11:21

(bez virsraksta) @ 11:22

[info]black_robin:


Mery Harrington, Feminism against progress 2023
 

(bez virsraksta) @ 11:18

[info]black_robin:
South Western Railway launches first intersex inclusive train.

https://www.dorsetecho.co.uk/news/23415847.south-western-railway-launches-first-intersex-inclusive-train/

Tātad..visi vilcieni pirms šī bija intersex-exclusive?
 

2023 @ 12:54

[info]brookings:
think I have solved it: if biological sex (male/female) isn't gender(men/women), to avoid all the issues around changing rooms, sports and so on, why not make sure the changing rooms/sports are named 'male/female' and not 'men's/women's'? If you want to be inclusive, you could have male/female/men's/women's changing rooms, sports and so on - that way you could enable male/female women in the 'Ladies (Women's)' and male/female men in the 'Gents (Men's)'. You just couldn't get male women in the 'Female's' and female men in the 'Male's'.

Something like that.

Latvisiki buutu "sieviešu dzimtes tualete', kas ir mazliet neveikls, bet vismaz..
 

uz mežu nē bet mācīties @ 12:16

[info]ctulhu:
https://www.apollo.lv/7742260/mazak-gudros-un-mazak-spejigos-uz-mezu-lielais-cepiens-par-gimnaziju-iestajeksameniem

Man šķiet ka pareizais risinājums ir tieši pretējs - katra augsta līmeņa vidusskola/ augstskola izveido pati savus iestājeksāmenus un pēc tiem arī atlasa. Tos kopējos parasto vidusskolu beigšanas eksāmenus tad vispār var neņemt vērā daudzmaz nopietnās vietās, jo tas parastais vidējais līmenis.
 

Jumta braukšanas simetrija @ 11:38

[info]ctulhu:
Un atkal - mēs te iesmejam kā rietumos pārliecīgi aizraujas ar transpersonām, politkorektumu, cepšanos par rasismu un tml, aizmirstot vecāku un klasiskāku jumta braukšanas veidu kuru labi demonstrē otrā puse:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10230419372894081&set=a.10203372175731056
 

(bez virsraksta) @ 11:30

[info]mufs:
Tags:

Nezinu, ko mana zemapziņa grib pateikt.

Kā zināms, es esmu neuzrakstījusi 2 bakalaura darbus. Jā tieši tā, izmācījusies visu augstskolu, pat nokārtojusi parādus, bet nespējusi uzrakstīt to papīra blāķi.

Šonakt es pēkšņi biju apņēmības pilna, man bija 10 dienas līdz termiņam un es stiepu kaut kādus milzu papīru kalnus un pie sevis purpināju, ka es taču varu to izdarīt, man viss ir skaidrs, kas jāraksta un šoreiz gan viss sanāks.

Smadzene, kas tev vainas?
 

(bez virsraksta) @ 11:01

[info]vilibaldis:
Pilna palodze ar sabozušamies meža strazdiem.
 

vt @ 08:25

[info]jan09:
vienkārši trīskārši

https://neatkariga.nra.lv/ekonomika/409864-pensiju-piramida-bruk-no-visiem-sturiem

/hipotekārais kredīts, iemaksas privātā pensiju fondā, uzņēmuma akciju piedāvājuma izmantošana.
//interesanti, kas no tā izrādīsies bijis izdevīgākais pēc 15 gadiem.

jautrībai:
https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/409859-baltadainiem-sprinteriem-jasaisina-100-metru-distance-par-pieciem-bet-aziatiem-par-astoniem-metriem?
 

Nepabeigtā dienasgrāmata