Nepabeigtā dienasgrāmata


13. Aprīlis 2024

(bez virsraksta) @ 07:41

[info]celies:
Mūzika: Yello - The Race

Ir sestdiena 13. aprīlis.
3 minūšu dziesmā jūtūbē ir 4 reklāmas. Man liekas, ka šis ir viens galējais punkts. Kad bēda ir pilnīga.
jūķūb prīmium frī of čārdž reklamējas pēc dažām moku minūtēm sak - maksā un būs labi. :)
 

gospeed thou black monarch @ 01:04

[info]ulvs:
Šī vakara GY!BE koncerts vienkārši atvēra manu sirdi un dvēseli. Jutu lielu mīlestību pret mūziku, Uz brīdi pat pametu ķermeni. Kā arī pieredzēju tīksmes asaras. Tik šaušalīgi laba, perfekti skaļa skaņa, un caur to paustā instrumentu niansētībā.

Koncerta noslēgums arī bija kas nepieredzēts un sajūsminošs. Katrs mūziķis iecilpoja savu partiju un pa vienam pameta skatuvi. Tad divi mūziķi atgriezās, pieregulējau aparātus un pa vienam tos izslēdza. Un Hanzas Perons, izrādās, ir vieta, kur labi skan rokmūzika (pateicoties koka apdarei?).
 

12. Aprīlis 2024

(bez virsraksta) @ 21:50

[info]punkts:
Dodekahedrons
 

Intraverta lēciens ekstravertuma bezdibenī @ 20:50

[info]kochka:

Šodien apstaigāju apkaimes skolas un ļoti noguru. Ceļā uz atlikušo apciemojamo ēku šķita, ka esmu kļuvusi par 100 kilogramiem smagāka, tik grūti paiet, it kā man būtu uzkrauts viss pasaules smagums un nastas. Norakstīju šo nogurumu uz negulēto nakti. Bet tad notika kaut kas savāds. Kad iznācu no skolas un viss bija beidzies, smagums bija pazudis. Likās, ka ir pieauguši spārni un var pat lidot, jo esmu pēkšņi kļuvusi vieglāka par pūciņu. Varbūt tiešām esmu uzņēmusies nepareizos darbus. Man šķiet, ka tikai daļēji esmu iemācījusies būt par aizsargājošo pieaugušo savam iekšējam bērnam, ja skolas joprojām nedaudz biedē. Uz brīdi no drošās un paredzamās pieaugušo pasaules mani izsita gaisā jūtamais pusaudžu apjukums, bailes, nedrošība un mulsums.
 

(bez virsraksta) @ 20:37

[info]lavendera:
replay pēdējo dienu superīgais Seņkova "Šekspīrs". Ņemšu un noskatīšos otro reizi.
 

(bez virsraksta) @ 19:55

[info]ulvs:
Interesanti, ka P.Higs (teorētiskais fiziķis, "higsa bozons", utt.) nomira tieši tajā dienā, kad bija pēdējais saules aptumsums (8.aprīlis):
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Peter_Higgs
 

domas @ 16:35

[info]zilnezal:
es nezinu, kā lai to labi apraksta, bet man ir arvien grūtāk saņemties pierakstīt savas pārdomas par kaut ko, jo manas domas ... kā lai noformulē... karoč... man ir doma galvā... bet tā ir ļoti blīva... vienlaicīgi tajā ir ļoti daudz pārdomu... un ja es to visu gribu pierakstīt... vārdu pēc vārda... tie ir vienkārši nenormāli daudz vārdi. Man vnk rokas neceļas pat sākt. manā galvā tās domas ir tā kā. reizē. tagad. nu, doma par lietu X, konceptu Y. es tam piekļūstu visam reizē, saprotiet? Bet teksts pieprasa izvēršanu, teikumus, viss pēc kārtas jāpasaka. Tas vnk ir pārāk daudz. Es nezinu, vai šo var saprast.
Tā ir vēl viena problēma - kuru nemāku īsti aprakstīt. Un savā ziņā tā IR problēma. Ka manas domas kaut kāda ziņā nav vārdi. Nu. Tjipa ir? Bet tomēr nē? Tā ir tāda saprašana? bāc. man nav ne jausmas, kā vispār to aprakstīt vai nosaukt. vārdi vnk. man ir arvien grūtāk to pārnest vārdos. vārdi ir nepietiekami, TURKLĀT, ja gribu izteikties precīzi VĀRDOS, paturot prātā lasītāju, lai kas tas būtu, man jālieto vēl vairāk vārdi, lai precizētu domu. Lai paskaidrotu, kāpēc šis termins, vārds, jēdziens, lai pamanītu iespējamu pārpratumu un uzreiz arī to paskaidrotu. Lai paskaidrotu, no kurienes manā prātā nāk konkrētais vārdu lietojums vai atsauces, kuras varbūt tikai man liekas pašsaprotamas. Neko nekad nedrīkst pieņemt par pašsaprotamu. Man vienkārši. Tas ir heavy.
 

(bez virsraksta) @ 16:20

[info]snauts:
Ja nu kādam ir interese, tad Flammenwerfer.
 

tas, kā nav @ 15:56

[info]zilnezal:
Tie pat necenšas kaut kā izskatīties. Tie necenšas pat izskatīties tā, it kā necenstos kaut kā izskatīties. Tur vienkārši nav, ko pateikt. Tas viss mani ļoti satrauc. Viņi ir kaut kas pretējs kaut kam. Ne-kaut kas. Tas nav tas pats, kas nekas. Ja viņu nebūtu nemaz, būtu labāk. Bet viņi ir kaut kas, kā nav. Par to pat nav iespējams domāt. Tas mani tiešām, tiešām satrauc. Kas mani satrauc? Uz viņiem neattiecas nominatīvs. Mani satrauc ne-kas. Tas ir neatrisināms satraukums. Tas ir neizrunājams satraukums. Valoda nav paredzēta tam, kam nav ne subjekta, ne predikāta. Tam ir paredzēta matemātika. Iespējams, šo uztraukumu var atrisināt. Žēl, ka es nekad neiemācījos matemātiku.
 

(bez virsraksta) @ 15:21

[info]neraate:
pirmā tāda tavā dzīvē, ja? cik tev gadiņu? kašķīgā balsī pajautāju kad vīrs izejamās velveta biksēs atrada miniatūru kabatiņu ar raiferi smukumam

:D :/
 

(bez virsraksta) @ 13:21

[info]neraate:
nedēļa spēlējoties profesijā un ļoti wow! lai gan arī brīžiem pasmagi jo ļoti ļoti daudz vēl jāmācās un jāuzkačā prasmes un vakar vienā mirklī asariņa notecēja, bet arī āķis lūpā un tagad sapņoju vaļējām acīm par mentoringu tepat uz vietas vai erasmus+ nākamajā vasarā uz diviem mēnešiem vai kauņu uz nedēļu šopavasar, kas ir aizejošs vilciens kurā vēl var paspēt ielekt
izguļos, no rītiem ceļos 7os, bet tomēr baigi par garu tā braukšana četras stundas dienā (taksis par dārgu, mašīna vēl nav)

parādīja man vakar vienu kaut kādu inčīgu dziesmu, ātcerējos, noasociēja ar The HU un tagad klausos mongoļu roku :D
 

(bez virsraksta) @ 13:27

[info]snauts:
Hi, hi, google translate saka, ka "gender fluid" ir "dzimuma šķidrums".
 

ai raudu nevaru komiķis @ 13:07

tikmēr kamēr mēs pisamies ap mangāna rūdu @ 12:24

[info]covid_19:
igaunijas iekšlietu ministrs pasludina maskavas patriarhātu par teroristu organizāciju
 

aprīlis @ 11:42

[info]inese_tk:
Garastāvoklis:: gribas mājās
Mūzika: kaut kāds radio mammai virtuvē
Tags:

nostrādāju pēdējo dienu kvfr. tomēr jau bija labi, ka tā. vismaz tāds reāls noslēguma brīdis. ballīte bija jocīga - likās tā skaļi un jautri, bet pusnaktī visi pēkšņi pārvērtās par ķirbjiem - t.i. praktiski vienlaicīgi gāja prom un viss beidzās. bet nu daudziem šodien mēģinājumi un darbi, turklāt, ja tā būtu bijusi parasta ballīte, es pati droši vien būtu devusies ap to laiku prom. nepaspēju ar visiem parunāties. bija atnākušas neticami daudz brīvprātīgās un es runāšanos sāku ar viņām, domādama, ka ar pamatkolēģiem vēl paspēšu pēc tam. ir kaut kādas dažas šurimuri lietas, ko būtu bijis labi tomēr izrunāt. nāksies organizēt kafijas randiņus.
dabūju dāvanā ļoti skaistu albumu un fotogrāfijām un novēlējumiem. un šodien laikam beidzot jūtos kaut kā sērīgi par to, ka šis posms ir noslēdzies. drīzāk saldsērīgi, jo viņam tiešām bija pienācis laiks noslēgties.
tagad ļoti looking forward to ieiešana kaut kādā normālā ritmā.
 

(bez virsraksta) @ 07:40

[info]esiiba:
kamēr daudzi izdaiļo savas etiķetes, es esmu galerts
 

Uzraksts nr. 9 @ 04:00

[info]kochka:

"I'm not weird. I am limited edition."
(c) uzlīme tīņu žurnālā


Nezinu kādā sakarā tas teksts uzjundīja manī Išiguro romāna "Klāra un saule" noskaņas.
 

(bez virsraksta) @ 02:28

[info]eos:
Tā ir viena no dienām
Tu pamosties un man saki
"Šodien ir fantastiska diena"
"Viss ir iespējams"
"Mēs mūs mīlam"


Mēs dzeram brokastu tēju, ir silti un jauki
Es saķemmēju Tev matus,
Tu sameklē man skapī saskaņotu uzvalku

Autobuss atnāk laikā
Blakus sēž smaidīgi cilvēki

Darbā Tevi apskauj un priecājas redzēt
Tu atver logu
Pa biroja galdu lēkā sauleszaķīši

Nostājies saulē un ievelc pilnas krūtis gaisa
Tad uz jogas paklājiņa, turpat darba kabinetā
Izstaipies kā kaķis

Diena ir sākusies
 

11. Aprīlis 2024

Joe P - Shadow in the Sun @ 18:44

[info]black_data:
Tags:

"You can’t fix a broken heart with a broken head."

https://youtu.be/58-jKc-dSqs?si=j0uiECW62I_z70PS
 

Interesting take @ 17:28

[info]begemots:
Tags:

Es te šobrīd vairāk citātus, vnk ir šis tas uzradies pēdējā laikā, jāpieraksta, lai nepazūd.
But many people say they have tried meditation and failed. Here are some common complaints about meditation:

I can’t do it. My mind wanders. I can’t sit still. I can’t concentrate that long. I fall asleep. I have too many noisy thoughts.

If your first attempt or first several attempts at meditation resulted in any of these thoughts, then congratulations — you’ve meditated!

Many people perceive meditation as a magical moment of transformation. But meditation isn’t about perfection. It’s about awareness. Being aware that your mind wanders, that you’re tired, that you can’t sit still, that your mind is racing — that’s the point of meditation.

// https://www.washingtonpost.com/wellness/2022/09/29/meditation-tips-awareness/
No šī viedokļa:
Notice the five senses.

Start by taking a few calming breaths.

Now, see five things around you. It can be items on your desk such as a lamp, a notepad and a pen, or trees and rocks as you take a walk.

Touch four things — the fabric of your clothes, a book, a leaf, the cat.

Hear three things. Notice a dog barking, the click of a keyboard, laughter in the break room.

Smell two things. Sniff the air, the detergent smell that lingers on your clothes.

Taste one thing. End your meditation with a bite of chocolate, a piece of fruit or a treat from the office candy dish.

P.S. WP izrādās viens no tiem websaitiem, kurus var lieliski izlasīt vienkārši nobloķējot skriptus (piemēram, ar Brave browserī iebūvēto funkciju vai [citos browseros] aizejot uz Site settings un nobloķējot javaskriptu.
 

(bez virsraksta) @ 17:08

[info]mapats:
Liberasti(ne visi protams, tikai tik cik nepieciešams), kā farmācijas uzņēmumu(un korporāciju kopumā) apmaksātie aģitatori. Izplatīt melus par naudu un varbūt vēl kautko. Nu to, jūs jau paši zināt.

Domu izteica(nedaudz savādāk) dr.J.P. https://video.twimg.com/ext_tw_video/1772845461445165056/pu/vid/avc1/1280x720/X54MDwjfl19GwnBg.mp4?tag=12
 

Blogošana ceļ vibrācijas @ 15:16

[info]eos:
.

 

gadi skrien kā stirnas @ 14:10

[info]juuuda:
kas tad tas, frauenārsts ir beidzis piedāvāt grūtniecību, no kuras vienmēr esmu laipni atteikusies. tagad esmu veiksmīgi kvalificējusies slimokases apmaksātām ģenētiskajām analīzēm par kr.vēža izredzēm nākotnē.
 

(bez virsraksta) @ 12:13

[info]black_data:
Tags:

Savukārt sapņu pasaulē mana zemapziņa pēdējās dienas nolēmusi paārdīties. Šonakt bijusi vesela virkne badshit crazy sapņu, kur lielākajai daļai no tiem es vairs neatceros detaļas. Bet viena tēma kādu laiku nav bijusi.

Vienā sapnī mana māte bija kaut kāda demoniska tiesneša lomā. Es nezinu, kas tieši demonisks tur bija, bet noritēja kaut kāda tiesas prāva ar lielu nolemtības sajūtu, kur vēl bez manis bija vairāki citi cilvēki, kas bija iesprostoti šinī procesā. Nezinu tieši kā, bet laikam es palīdzēju tikt ārā no turienes. Tam laikam bija kaut kāds sakars ar to, ka šis bija man pazīstams "ļaunums". Lai vai kā, interesantākais noritēja pēc tam. Es jau tās tiesas procesa laikā sāku zaudēt kaut kādas maņas. Laikam dzirdi un balsi. Un tad bija kaut kāda izmeklēšana jau civilizētajā īstajā pasaulē, kurā es pēdējiem spēkiem vēl spēju parunāt, bet es jutu, ka mana balss pazūd. Es sapratu, ka pēc izmeklēšanas ir jādodas pie ārsta, lai noskaidrotu iemeslus. Bet es arī sapratu, ka es tūlīt saskaršos ar mūsu medicīnas sistēmu bez iespējas komunicēt mutiski, un man viss būs jāspēj komunicēt rakstiskā veidā. Tas kaut kā radīja sajūtu, ka man šis viss būs ļoti dārgi, jo visa sistēma ir ļoti novecojusi, un visi digitālie kanāli ir lēni un neefektīvi. Un tad man radās arī bažas, ka es nevaru nevērīgi šķiest naudu šajā sistēmā, jo no otras puses mani jaunie ierobežojumi varētu arī mazināt manus ienākumus. Un tad es sapratu, ka es riskēju vienmēr palikt šinī stāvoklī, jo man nebūs bezgalīgi daudz resursu šo operatīvi risināt. Bija sajūta, ka netrūkst cilvēku, kas tiešām ko šādu piedzīvo.
 

Par šī brīža mūzikas horizontiem @ 11:21

[info]black_data:
Tags:

Man ļoti interesē Hanzas Perona pasākumi. Idejas līmenī. Tur tiešām uzstājas mūziķi, kurus mani algoritmi reti piedāvā. Tidal gan šobrīd domā, ka mana dzīve ir reivs, lai gan es tur klausos arī kaut kādus Idles un The Black Keys, bet Tidal algoritmam par to reizēm ir jāatgādina. Bet uz Moderat peronā es tiešām gāju tāpēc, ka es šo to zināju par Moderat, nevis dēļ haipa.

Savukārt runājot par haipu, es laikam vairāk būšu Monkey3 tipa instrumentālās mūzikas cienītājs, mazāk tās, kas būs dzirdama rīt. Vēl mazāk... vai citādāk... tās instrumentālās mūzikas, kas skanēs aprīļa beigās. Laikam tā līdz galam ir jāpieņem doma, ka man nepatīk džezs. Es tagad māku neheitot kantrī, lai gan taisnības labad jāsaka, ka Orvills Peks ir kaut kāda performatīvā kantrī subžanrs, kurā ir ļoti daudz kvīr kantī dīvu. Or less queer, but then more botox. Lai vai kā, džezam ir mazāks potenciāls izraisīt krindžu kā kantrī, bet tik pat lielā mērā arī interesi.

Un tad vēl būs Bens Frosts. Jā, bet nē. Es pat varētu piekrist par blekmetāla iezīmēm, bet es laikam palikšu Svartediket un Livelover dīvaini līmenī. Bet kas mani vairāk kaitina par nespēju saprast eksperimentālo mūziku, ir Reznora vārda piesaukšana kur vajag un nevajag. Reznors taisa filmu skorus tāpēc, ka viņš ir Reznors, nevis viņš ir Reznors, jo ir bijis skoru autors vairākām filmām. Atstāsim viņu uz speciālā Reznora podestiņa, un nejauksim iekšā kopājā laikmetīgās mākslas kokteilī. Līdzīgu statusu ir pelnījusi Dollija Pārtone, Džonijs Kešs, Kobeins, Česters un vēl daži citi. Bet tātad - fine, Bens Frosts ir bijis autors vairākiem skoriem, neesmu pazīstams ar viņa daiļradi, neskatot šādu kino, bet izklausās fine. Savukārt jaunākais albums - way too weird to my taste.
 

(bez virsraksta) @ 10:27

[info]punkts:
Priekam grūti izlauzties no manis.
 

(bez virsraksta) @ 10:26

[info]aborigens:
Vakardiena bija traki jauka. Tik no rīta pamodos ar domu, eh, cik labi būtu, ja vilibalža gatavoto pastēti varētu dabūt arī brokastīs.
Mierinājumam - kihelkonnas slavas dziesma holesterīnam. Non, je ne regrette rien.
 

Apsēstība jeb mēģinājums Nr.2 @ 08:27

[info]f_g:
Tags:

Jau trešo dienu domāju par Dubulti-Kolka. Nevaru sagaidīt pieteikšānas "atvēršanu".
Jo ir jāiet. Vienalga cik. Vienkārši jāiet.
 

(bez virsraksta) @ 03:09

[info]esiiba:
alive, united together in retardation
 

10. Aprīlis 2024

note to self vol.2 @ 23:08

[info]saccharomyces:
boundaries are the distance at which i can love you and me simultaneously
 

(bez virsraksta) @ 19:54

[info]methodrone:
Motherhood is quiet, relentless survival.
 

LOL @ 20:55

(bez virsraksta) @ 18:37

[info]pirmslietus:
Pretī bariatrijas ekselences centram atrodas Rīgas patversme. Visticamāk tas nav nemaz tik krasi, kā izklausās.

Krīdenera dambja taka (un dramatiskā lido pakaļpuse ar ledus pigvīnu ģimenes pakaušiem) bija patīkams jaunums.
 

(bez virsraksta) @ 17:37

[info]neraate:
tā, ciba, kur dabū visādas tinktūras un augu tējas, ja ir zināms kādu kombināciju vajag? Kurās vietās Rīgā vai aptieku ķēdēs var meklēt vēl bez Euro aptieka, Dr.Tereško un Dr. Pakalna tējām
Interesē pieredze ar vietiņām, der arī Pierīga
 

Mainstream metal of 2000's @ 16:57

[info]black_data:
Tags:

Nolēmu mazliet eksplorēt metāla žanru, kas varētu būt pārstāvēts Melomanjakos. Tajās reizēs, kad es aizstāju kādu robu komandā, manas ļoti obscure zināšanas šajā žanrā ir maz nodrīgas šim konkursam. Trū storī - es drīzāk biju noderīgs atpazīt kaut ko tik frīkainu kā Yungblud, nevis kādu no korveidīgajiem meinstrīma metālistiem. Sāku ar Mastodon, un, oh boy, cik smagi iet. Es atceros, ka es viņu snobēju Roskildē, bet tagad saprotu, ka ne velti. Mēģināšu tagad Avenged Sevenfold. Man ir viena plate, un tā man tīri labi patika. Ceru, ka ies labāk.
 

(bez virsraksta) @ 12:22

[info]black_robin:


mākslīgais intelekts attēlo Saules aptumsumu
 

(bez virsraksta) @ 12:18

[info]black_robin:


Runājot par gradāciju - protams, ka ir atšķirība starp apaugļotu olšūnu un dienu pirms dzemdībām. Nepiederu nevienai reliģijai un nevaru sacīt, ka man ir pilnīga pārliecība, ka līdzko olšūna tiek apaugļota, tā rodas dvēsele un neaizskarama dzīvība, taču man arī nav pārliecības par jebkādu punktu šajā posmā par kuru varētu droši sacīt, ka tas ir īstais mirklis to apturēt.
 

(bez virsraksta) @ 13:12

[info]klusais_okeans:
izlasīju interviju ar Adamu Budaku par AZ darbu Venēcijas paviljonā un domāju, ak vai, cik viegli pazaudēt AZ darbu būtību, tulkojot viņas darbus Rietumu mākslas diskursos. Pēkšņi pazūd visi šampanieša burbulīši un autentiskums. Bet tēma veca kā pasaule, ir autori, kas labi tulkojas (jo lokālās zināšanas & tradīcijas viņus nespēj pietiekami izgaismot), ir autori, kas netulkojas necik (ārpuses gaismas apstākļi "neķer" atstarojošās virsmas īpatnības), ar "kvalitāti" tam nekāda sakara. Varbūt vienīgi tas aspekts, ka balts pusmūža vīrietis diez vai spēj uzķert kaut nelielu daļu no tās specifikas, ko raksturo Latvijas girlpower mākslas strāvojumi.
 

(bez virsraksta) @ 12:21

[info]yulungu:
OMG. Es tieku zemessardzē.
Ar visu savu artrītu.
 

(bez virsraksta) @ 10:45

[info]mapats:
Informācija cilvēkiem, kuri spēlē(zaudē) onlaina kazino.

80% no jūsu zaudētās naudas nokļūst Krievijā un paildzina karu pret Ukrainu, jūsu nauda nogalina ukraiņus.

Info no Arestoviča(uz beigām) https://invidious.poast.org/watch?v=eqqkbZwc-3Y , pārbaudīt droši vien var. Tas nemaz nerunājot par šāda ieraduma, vai laika kavēkļa dumjību.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata