Nepabeigtā dienasgrāmata


5. Marts 2015

jauna telefōnu funkcija @ 00:02

[info]saccharomyces:
mystery button
 

4. Marts 2015

(bez virsraksta) @ 23:53

[info]kuminjsh:
Izskatās, ka šogad būs interesanti:
31. janvāris - draugu kāzas - ček!
28. februāris - radu 155 gadu jubileja - ček!
28. marts - mammas 70 gadu jubileja.
25. aprīlis - brāļa sievas 45 gadu jubileja.
29. augusts - tēvam 70 gadu jubileja.
28. novembris - kā jau allaž mana vārda diena un Juniora dzimšanas diena, bet pilnīgi prasās pēc kaut kā grandioza.
31. decembris - ja nekas nemainīsies pasaules kārtībā, Vecgada vakars ;)

30. maijs, 27. jūnijs, 25. jūlijs, 26. septembris un 31. oktobris vēl rezervējami jūsu svinībām, mhm, mhm ;)
 

(bez virsraksta) @ 22:32

[info]unintended:

Man nepatiik turku valoda, un es izvairos to maaciities, bet esmu prieciiga, ka man nevajadzeeja nekad maaciities franchu valodu. Sofija man maaca viskautko, un es, to atkaartojot, izklausos peec Joe no Friends, kad vinju maaciija runaat franciski. Imposi-blje!
 

. @ 23:22

[info]kini:
Tags: ,

viskaut ko sadarīju un pie friziera sajutos jau visnotaļ vesela. izgāju ārā un vairs ne. rīt tiešām atpūšos, neviens taču bez manis nenomirs un viss notiks tieši tik pārāk lēni un ne saskaņā ar plānu, kā vienmēr. 
iepriecināju sevi ar pēdējām atrasts internetā epizodēm, beidzot noskatījos skuteļa šovu septiņos ar donu, smieklu deva nodrošināta, var iet gulēt, pirms tam pinterstā sapinojot kkādas smukas lietas. nāk pavasaris un atkal liekas, ka visu vajag jaunu un smuku... 
 

(bez virsraksta) @ 21:16

(bez virsraksta) @ 22:12

[info]unintended:

Neesmu redzeejusi nevienu ar bereti, bet katrs piektais naak ar bageti rokaas :)
 

(bez virsraksta) @ 20:11

[info]roskild:
Un sodien manai cibai aprit tiesi triis gadi. Pavisam driiz arii manam lieliskajam darbam aprit triis gadi. Un pavisam driiz arii man ar viirieti aprit triis gadi. Pirms triis gadiem mana dziive pavisam noteikti izmainiijaas un ienjeema citus celja veeljus. Tik daudz kaa ir bijis pa siem triis gadiem. Gan kaapumi, gan kritumi, gan vienmeeriiga celja iesana. Esmu augusi. Esmu mainiijusies. Esmu malaa seedeejusi. Laimiiga, skumja, nobijusies, apnjeemiibas pilna. Pirms triis gadiem manii bija tik milziigs luuzuma punkts. Saaku sevi likt atpakalj kopaa un tagad esmu seit jau cita. Vismaz sev.
 

(bez virsraksta) @ 21:40

[info]tepat:
Es esmu iemīlējusies.
Pagājušajā aktiermeistarībā papildus tam, ka gāju uz morgu atpazīt vienas mīlestības līķi, mana sāpīgi skaistā kompanjone vadāja mani pa Zirgu Pastu ar aizsietām acīm. Noprotot pēc smaržas, tobrīd atradāmies pīpētavā, kad mūs pasveicināja jauneklis ar skaistāko balsi pasaulē. Nu tādu balsi, ka vēders apmet kūleni un ceļgali piepildās ar medu. 21.gs. Pelnrušķīte varētu būt mans tuvākās nākotnes projekts - skraidīt apkārt pa ZP un likt katram satiktajam vīrietim pateikt "sveikas, meitenes".
(Attention, Fox News, this is a joke! Un, jā, tā ir atsauce uz skaistāko joku no prezidenta, jebšu Obamas liecība par viņa dzimšanu.)
 

Dzīve tekstos @ 21:34

[info]citaantonija:
No Č. Miloša smagnējā Viļņas attēlojuma pārcēlos uz K. Sabaļauskaites aprakstīto Viļņu.
 

(bez virsraksta) @ 21:02

[info]_elizabete:
Kad man aizvien vairāk ir bail, ka pēc nāves būs slazdi vai nebūs nekā; kad māc bēdas par to, ka praksē ticības lietas šķiet tikai darbinām varas mehānismus; kad aizklīstu lūgšanās sāņus vai vispār aizmirstu par tām; kad sirdsapziņa ir trula un es eju pie sakramentiem mehāniski, ja vispār eju; un kad šķiet - man atkal ir zudusi tiešas mistiskas mijiedarbības izjūta, es piepeši atrodu pavedienu tur, kur negaidu. Man burtiski ieliek rokā grāmatu un saka, lasi to tagad, lasi pusstundu un tad runā. Tas ir Migels de Unamuno, "Tragic Sense of Life" - un to izdara kāds, kas ir nulle procentu ieinteresēts manipulēt ar manu ticību, kāds, kura misija ir sniegt man laicīgas zināšanas, un tieši caur šīm zināšanām es ieraugu atkal atvērtas durvis. Un ir tik grūti, ka atkal būs jāsaspringst, un reizē no jauna gribas sekot šim aicinājumam un pazemīgi pakļauties norādījumiem.
Tur bija teikts, ka cilvēks izmisīgi grib dzīvot mūžīgi, tāpēc mīl sevi un tad arī citus, un šajā mīlestībā visums gūst apziņu. Un es atcerējos Teijāru de Šardēnu.
Esmu pateicīga un iedvesmota kā vidusskolā mākslas vēsturē vai krievu literatūrā.
 

(bez virsraksta) @ 21:14

[info]neraate:
nu, es vispār biju domājusi - ko ēst naktī, kad esi augšā, tūdaļ atkal liksies slīpi un ļoti gribas ēst
 

(bez virsraksta) @ 20:55

[info]samta:
Tags:

šodien beidzot notika viss, bet šī varenā bardaka dēļ e. tiks atņemta viena sssr procedūra un masāža un divas vingrošanas. es jau varētu iet kasīties, bet mani, goda vārds, mirdina doma, ka kaut ko sakasīšu un tāpēc vajadzēs šeit palikt vēl par divām dienām ilgāk (principā par četrām, jo sestdienās, svētdienās notiek nekas). ā, vienīgi interesanti bija tas, ka šodien mirkli pēc tam, kad biju e. pierunājusi, ka tusēt savā gultiņā ir daudz foršāk par tusēšanu man rokās, palātā ievēlās sssr dāma un ziņoja, ka jāņem bērns un jānāk līdzi. pirmajā mirklī apstulbu, tāpēc vispirms paķēru bērnu un tikai tad pajautāju, uz kurieni mums jāiet. jāejot uz procedūru. tad man vajadzēja veselas divas reizes skaidrot, ka procedūru jau apmeklējām no rīta. beigās viņai atlika tikai izbolīt acis un nopriecāties, cik pavirši aizpildījusi savu grāmatvedību, mūsu apmeklējumu tajā neatzīmējot. bravo! man vispār šobrīd ir tā, ka pilnīgi niez izpelnīties kādu rājienu, aizrādījumu, nu kaut ko, lai pēc tā varētu gāzt ārā visu, ko es par šo iestādi domāju. es zinu daudzus, kas sūrojas par pavadīto laiku dzemdību namā. nu, ziniet, vai nu man toreiz baigi veicās vai arī tur, salīdzinot ar šejieni, ir gatavā paradīze visādā ziņā.
 

(bez virsraksta) @ 20:45

[info]iokaste:
izlasīju rīgas laikā par igauni, kurš iebridis jūrā pie pēterburgas un atklājis, ka mītiskā musturs cilvēkiem vajadzīgs, lai cīnītos ar savu neprātu. mājupejot ielūkojos pretīmnācēju sejās. dažās šīs cīņas klātbūtne bija skaidri saredzama.

+ biju apskatīt bildes, lieli formāti:
http://www.galerijadaugava.lv/
 

(bez virsraksta) @ 20:41

(bez virsraksta) @ 20:37

[info]bljanna:
Mūzika: Chinawoman - Lovers Are Strangers

V.- 27?
B.- Mhm. 27.
V.- Tu paliec veca.
B.- Jā, zinu. :)


27 ir smuki. Arī visi nākamie gadi būs dikti smuki jo, nūūū, būsim atklāti - esmu visnotaļ kvalitatīva :)

Un, lai arī esmu labākā cietēja šaipus Reinas jeb, kā kāds biedrs salīdzinoši nesen izteicās, "cietēja - estēte", ir ļoti forši arī neciest. Šobrīd ir ceļš uz "labi". Un tas Bļannai ir daudz.

Priekā!
 

schwalbe 700x23c @ 19:32

[info]ingmars:
Palutināju sevi ar jaunu riepu.
 

(bez virsraksta) @ 19:43

[info]dhonass:
Mūzika: Aesop Rock - Freeze

Es negribētu būt to cilvēku vietā, kuriem ir mani periodiski jāvāķī, kad viss ir slikti, jo kurš gan ir pelnījis lieku miskasti sev uz kakla - protams, es uzplijos tikai tai fokusgrupai, kas ir man devuši rīkojumu zvanīt jebkurā diennakts laikā, bet ai [Adobe Illustrator], mīļie patērētāji, pēc tam man ir kauns un es nevaru lāgā acīs paskatīties nevienam, kas mani ir redzējis manā vājumā [respektīvi, dzīvoju vienos priekos, lol].

Jābeidz vienreiz dirsties un jāieņem rindu uz Aleksandra Augstumiem.

Kleita [TĀ kleita] ir zila ar zelta strīpiņām.
 

(bez virsraksta) @ 20:25

[info]15:
pirmie pavasara gribulīši un gribulītes
 

(bez virsraksta) @ 19:44

[info]salty:
Joprojām nespēju aptvert, kā es vakar pamanījos aizmirst paēst pusdienas? Nebija tā, ka vienkārši tur kaut ko knakstījos visu dienu un kārtīgi neēdu, nebija arī tā, ka laika nebūtu bijis. Es tak biju uztaisījusi jau sev ēdamo, pat pagaršoju vienu kumāsu, ar domu, ka izbarošu bērnam dārzeņus un tad ēdīšu pati, lai nav tukšu vēderu līdz Depo ceļš jāmēro. Bet... tālāk viss kā pa miglu, kaut kā pat bija smadzenēs saslēdzies, ka esmu paēdusi. Atpakaļceļā iegāju Statoilā paņemt kafiju un maizīti, vēl nobrīnījos, ko man tā ēst gribas. Un tikai pašā vakarā, kad ņēmu katliņu, lai taisītu vakariņas, milzīgs bij mans pārsteigums, ierogot zem vāka neapēstas pusdienas. Nja. Būs tas biezpiens jāsāk ēst laikam.
 

(bez virsraksta) @ 19:22

[info]zirka:
Mūzika: lcd soundsystem - great release
Tags:

kaķīši arī priecīgi, ka man atvaļinājums, no rītiem liek mieru un visu dienu prasās klēpī un mīļoties
 

(bez virsraksta) @ 19:12

[info]str:
par smaržām , līdz pat sīkumiem

https://www.facebook.com/groups/1405257506446011/
 

(bez virsraksta) @ 19:09

[info]evia:
izturēt to darba laiku 9-5 jau ir such pain tikai uz divām nedēļām mēnesī. tik labi, ka nenodarīju sev pilnu slodzi.
 

naktsēdis @ 17:07

[info]neraate:
uz kādu laiku jāatsakās no piena obv, tātad arī ierastā kefīra litra. ko ēst tā vietā? prasības: ātri, viegli, sātīgi un nepūš vēderu un var aizmigt bez smaguma sajūtas kuņģī
 

(bez virsraksta) @ 16:39

[info]ninona:
Šodien atkal daudz brīva laika.
Rakājos savā galvā, ķidāju sevi.

... tālāk ... )
 

(bez virsraksta) @ 16:17

--- @ 16:03

Mīlēt sevi. @ 15:49

[info]nomirusi:
Man jau šķiet, ka jebkurās ilgstošās attiecībās, kurās ir pieņemšana, cieņa un rūpes, mīlestība ir neizbēgama. Bet ja godīgi, es nezinu, kurā brīdī es sāku sevi mīlēt. Un nevar (galvoju) tā vienkārši ņemt un sākt sevi mīlēt. Ja ir cilvēki, kuri mīl sevi vienkārši tā pat no laika gala... nu... jums ir paveicies, ar to arī apsveicu un mazliet balti apskaužu. :D Bet ja es aizdomājos par to, kā sevi mīlēt, tad man šķiet, ka atbilde ir šajos trijos vārdos - pieņemšana, cieņa, rūpes. (Tehnisko info izlaidīsim.)
 

*** @ 15:35

[info]kz:
Ervīns: "Man vairs nav tik daudz sociālu problēmu. Zobu bakstāmos tik bieži vairs nenēsāju līdz."
 

Dzīve pēc nāves? 2. @ 15:22

[info]feita_kleita:
Tags:

Gluži kā mūsu senči krāja naudiņu un glabāja ābolus zārciņā, tā tagad mēs krāsim naudu zārkam kapsulai un tapsim "iesēti", jap, man patīk un kā projekta autori uzsver- netiek patērēta enerģija kremējot kā šajā iepriekš aplūkotā projektā.


http://www.capsulamundi.it/progetto_eng.html
 

(bez virsraksta) @ 15:23

[info]neraate:
esmu briesmīgi gribīga un diegan bēdīga, jo palikšu gribot :(
varbūt jāpaklausās homeopātiskos mp3
 

(bez virsraksta) @ 15:12

[info]baby_amfik:
raksturīgākā iezīme pavasarim ir tā, ka izgaismojas tava nevarēšana un vājums
 

ekipeejums @ 13:04

Pārrakstījos @ 14:26

[info]porcupine:

Vienā un tajā pašā upē divreiz iekapāt nevar. (Varbūt taisnība vien ir.)
 

Trashdiena, yo! @ 14:08

(bez virsraksta) @ 13:06

(bez virsraksta) @ 13:51

[info]sirena:
vakar ar madaru bijām vienā no rīgas escape room, vispār ļoti forši, mēs joprojām esam vislabākā komanda, iesim vēl uz kādu.
 

(bez virsraksta) @ 13:46

[info]vilibaldis:
kamēr apkārt dauzījos pieteicies bezvārda pleķis pa vidu starp Zālamana salām un Britu Virdžin
nez ir vērts apjautāties cert.lv?
 

You can't make this shit up @ 13:45

(bez virsraksta) @ 13:16

[info]tvarj:
No vienas puses labi, ka RU to Abreni jau ir savaakusi...
 

Einār! @ 11:55

[info]ingmars:
Pieteicos uz EPSO testu 16. martā.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata