Nepabeigtā dienasgrāmata


26. Novembris 2022

Nedienas @ 10:04

[info]vils_rifkes:
Sliktākais, ko var izdomāt doktorantūras laikā ir remonts. Mazs, dekoratīvs remontiņš, kura dēļ paņēmu darbā nedēļu ilgu atvaļinājumu. Veikalā pajautāju baltu krāsu kokam, jo viesistabā ir brīnišķīgi frēzētu koku griesti. Vectēvs tos atstāja dabīgā koka faktūrā. Nolēmu, ka vajadzētu nokrāsot baltus. Vakar ļoti daudz ko izdarīju. Galīgi noguris, bet tomēr piespiedu sevi nokrāsot tos griestus. Kādas trīs stundas un gatavs. No rīta skatos, ka tā izrādās ir dekoratīva koka mēbeļu krāsa. Tāda, kura saplaisā pa mazām daļiņām, it kā atgādinot kaut ko nodilušu. Lieliski! Man ir griesti, kuri izskatās tā, it kā augšstāvā vairākus gadus būtu noplūdusi vannasistaba.
 

(bez virsraksta) @ 10:20

[info]piparpuuka:
Rezervēju mums celiņu uz 10.00,kā vienojāmies. Zvanīju bērnam, viņa nezinot,kur viņi esot.
Kamēr nācu, galvā biju izspēlējusi šo scenāriju.
 

(bez virsraksta) @ 06:09

[info]izdziivotaaja, posting in [info]unsend:
Mūzika: R.A.P. - Nekas Vairs Nav Tā

16 gadi un joprojām ik pa laikam maisies manās domās un sapņos. Tiešām tik sen tas bija?! Mēs ar mūsu 100 un 1 kļūdu, bet tad mēs nemācējām citādi un varbūt pat labi, ka tā.

Kā Tev iet? Vai esi laimīgs?
 

25. Novembris 2022

(bez virsraksta) @ 23:53

[info]mazeltov:
Dzīroju Seviļā!
Se ļa vī!
 

(bez virsraksta) @ 22:33

[info]bljanna:
Tags:

Neko nesaprotu no kino kvalitātes utt. utjpr., bet, manuprāt, Kļaviņas "Iļģuciema māsas" ir ļoti svarīga filma. Viņai arī izdevies šis nekritizējošais skats uz sievietēm cietumā, tā vietā koncentrējoties uz to, ka vairums viņu ir vienā vai otrā dzīves posmā bijuši upuri, kā arī pievēršoties cietuma sociālajai dzīvei, kas man šķita īpaši interesanti.
 

(bez virsraksta) @ 21:47

[info]neraate:
šodien Pepco biju divreiz ar visiem saviem bērniem, tur pavadīju kādu pusotru stundu un notērēju apmēram 3*20 eiro. Apmēram jo skuķiem tur sākās žāksts ko kurš grib un ko ņemt no groza ārā un atstāt veikalā un tos sūri grūti izvēlētos legingus+maiku ko pat uzlaikojām jo neatcerējos kādi viņām šī veikala izmēri nopirku par savu naudu, atskaitīšu kad būs drusku atgājis, katrai kāda naudiņa palika pāri. pārguru pilnīgā lupatā lai gan viss bija mīļi un jauki un forši un es biju rāma kā upe un savaldīga un pat mājās atnācām pateicoties pie veikala ārdurvīm pēc šopinga apēstajiem banāniem un aptiekā pa dārgo (85 centi par puslitru ūdens!!) paņemto dzeramo
Bija žēl, ka smukās kleitiņas atstāja veikalā, bet es tur biju tikai maka nesējs nevis boss un likās svarīgi ka par to iedoto naudiņu nopērk kaut ko lietderīgu. Nevis taupības dēļ bet lai redz ka var pirkt ne tikai našķus
Man tās kleitas tik ļoti patika ka gandrīz zem eglītes jāliek.

Un jā, nr.2 sev nopirka i blociņu (spīzdīgs un ar mikimausi) i flomasterus i vienradzi un nr.3 suni, jo mīkstās mantiņas bija kas tik iekārojams ka jāliek malā balles kleita :D
Un likās, ka beidzot jāizpērk tā manas vecamammas iedotā naudiņa
 

(bez virsraksta) @ 13:51

[info]mapats:
Tags:

Ja komūnismu apskata kā uzņēmējdarbību, kā biznesa projektu, tad viņš kļūst loģiskāks. Riskants, bet ļoti ienesīgs bizītis izdošanās gadījumā.
 

(bez virsraksta) @ 12:39

[info]vilibaldis:
Un par to Čuļpanas "skandālu", atmetot visas politiskās peripētijas.
Es to nolasu tā - ar šo Latvijas teatrāļi ir paziņojuši, ka mums ir sūdīga teātra izglītība un profesionālais līmenis vispār. Edz, atnāca, pa fikso samenedžēja un IR māksla. Paši studē, ņemas, plēš nervus, jūta un ne sūda... (Kā mums te Reirs viedi norādīja par kulturņiku lietderību?...)
Izrādi neesmu redzējusi, neinteresē, var jau būt, ka tiešām ir с ног сшибательно. Neapšaubu. Bet, principā, ja balva būtu par debiju kultūrtelpā, iespējams tas būtu objektīvāk uztverams. Kaut kā tā...
 

(bez virsraksta) @ 11:41

[info]vilibaldis:
Tas savdabīgais brīdis, kad laba gorgonzola ir lētāka par noname siera izstrādājumu...
Atļāvos brokastīs bumbierīti ar gorgozolu nevis ceptu siermaizi.
 

(bez virsraksta) @ 09:51

[info]lasitajs:
"Traviatas" mūzikas raksturīgākā īpašība no harmonijas skatupunkta:
Verdi bemolu tonalitāšu dēļ ir gatavs iziet pat uz dubultbemoliem.
 

24. Novembris 2022

(bez virsraksta) @ 21:03

[info]neraate:
atnāca man jaunie zābaki. tieši tādi kādus jau ļoti sen gribu - zamšs ar vilnu iekšā. ērti arī un viegli iet ciet (ar zeķbiksēm vai plāniem džinsiem) par ērtumu staigājot vēl nevaru spriest, jānoiet kāds gabaliņš, bet drusku baidos kā būs līdz ievalkāsies, tā nelauztā kāja pacēluma vietā ir deformējusies, kauliņi bīdas uz āru bet varbūt pārslodze šobrīd un pāries
 

(bez virsraksta) @ 20:33

[info]neraate:
pārnāca no bd un tagad krāsainiem burtiem raksta sarakstu Ziemassvētku vecītim. ar dāvanām, protams. LOL (x2), sega, flomasteri, zīmuļi, grāmata, meiteņu lego, suns, lācis, čības, krems vienradzis, putns
 

(bez virsraksta) @ 17:32

[info]adinkra:
M.Nometņu ielā tuvu Krūzes ielai ir bezasfalta gabals, mierīgs tāds. Tur jau sen kaķu mājiņas saliktas un kāds viņus arī baro.
Šodien redzu relaksētu vārnu pulku, pastaigājas tādas apmierinātas, laikam tur pievedums nesen bijis.
Kaķīši nervozi pīpē nabadziņi pie žoga pierāvušies.
Cerams, kaķīšiem kāds ieber arī, kad putni aiziet gulēt.
Es te beru visās silēs, mani uzjautrina vērot kā viņi interaktē. Žagatu un vārnu spēlītes, apsmieties.
 

(bez virsraksta) @ 13:33

[info]koks:
Skumji putni tavā salonā.
* * *
Gurķūdens ir tikai apmeklētājiem un tavs mētelis smird pēc cigaretēm un lētiem draugiem. Mani draugi nedzer Narvesen kafiju un neskatās Marvel, tāpēc es nevaru būt tavs draugs. Taču es gribu būt jauks tāpēc esi laipni gaidīts manā insta un varbūt arī uzzināsi kaut ko par gaumi un intelektu.
* * *
Tava grēcība ir cikliska un tavs Jēzus pauzē Netflix nepienācīgos brīžos. Tavs oranžais portāls (ne jau tas) smaržo pēc lēta odekolona un silikona. Tavas kafijas kapsulas nepareizi izrunā "r" un kaķis par tevi ņirgājas, jo naktīs tu ilgojies pēc viltus garīguma un klēpja kvēpināšanas. Dievam ir plāns par tevi, bet tu jauc kreiso pusi ar labo un domā, ka visur ir gājēju pāreja.
* * *
Kā viņai iet? To ledu iekšā nav viegli noturēt mīnusos un noteikti, ka kādā brīdī tas kūst. Netīras piles krīt tavā rīta kafijā, kas pēc tam garšo pēc viltus dzīves un divkosības. Dievi viņai piedod, jo nekad nav bijis lemts. Taču piedošana nav gucci un agresīva matu laka neatrisina dzīves problēmas.
* * *
Neaizmirsti ielaist Jēzu savā sirdī!
 

Latvijas veselības ministrija par alkoholu. @ 13:16

[info]zazis:
11. Nelietojiet alkoholiskos dzērienus, jo to lietošana ir kaitīga Jūsu veselībai.

Alkohola lietošana ir cēlonis vairāk nekā 60 dažādām hroniskām slimībām vai akūtiem stāvokļiem. Alkohola lietošana globāli ir trešais nozīmīgākais priekšlaicīgas nāves un invaliditātes riska faktors, bet Latvijā alkohols ir galvenais novēršamais riska faktors.
 

(bez virsraksta) @ 11:58

[info]mapats:
Turpinās baiļporns.

Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka šis vīruss būs sasodīti nāvējošs mobilo telefonu tuvumā un raksturīga pazīme būs miokardīts/perikardīts. Saistība ar plaši uzspiestām špricītēm protams netiks meklēta :).A ko darīt? A neko, šprīcīts ir neatgriezenisks.

Varu protams kļūdīties un viņi tikai gribēja paspēlēties ar Sibīrijas ebolu kāda ziemassvētku tirdziņa tuvumā.
 

(bez virsraksta) @ 11:20

[info]tati:
Nu i nahuj, ja visas nedēļas būtu tādas kā šī, tad es labāk veru bodīti ciet un mainu profesiju. Man reāli pēdējā laikā tā apziņa, ka piķis nav mans dzinējs darbā. Jā, ir forši, ka ir, bet darbs, kas nebeidzas pie vakariņām, sapņos un pie brokastu galda - reāli nahuj, es neredzu tam visam pievienoto vērtību.
Skatos, ka skolotājs, kas vnk pieskata 1.-2. klases pēc stundām, uz ķepas dabon 760 eur - nav tik slikti! Tāpat visu pasaules naudu nenopelnīsi.
 

(bez virsraksta) @ 10:45

[info]aborigens:
1. Mozus grāmatas tulkošana: Tekstu viemēr gribas uzlabot, izmantojot sinonīmus, lai izvairītos no atkārtošanās, un aizstājot neizteiksmīgus vārdus, piemēram, "ir" un "bija", ar nozīmīgākiem. Taču tas apdraud oriģinālā teksta struktūru un skanējumu. Kad 1. Mozus grāmatā teikts "un visas lidojošās radības, katru pēc savas kārtas, visus putnus, visas spārnotās radības" mēs šajā tautoloģijā saklausām "pārāk liekvārdīgu sajūsmu par lidojošo radību pārpilnību"
/ Sams Brejs, The Volokh conspiracy, RL novembris.
 

Retorists @ 09:22

[info]zazis:
Cik tupam jābūt, lai iedomātos, ka Latvijai būtu labāk ārpus ES?
 

(bez virsraksta) @ 09:12

[info]mapats:
Tags:

Ja propogandoniem ļauj runāt zinātnes vārdā, tad zinātne izskatās tikpat muļķīga, kā propogandoni.
 

nu ir vaaks @ 05:54

[info]zilnezal:
juusu cieniitais padomnieks, es, tas ir, nu, shisnetas, ai

taatad es esmu nomodaa ljoti ilgi. Kopsh otrdienas. Kopsh otrdienas kaut-kaadiem-diviem. Un tagad ir ceturtdienas kaut-kaadi-seshi-no-riita. Nav tik traki. Kursabiedrs ar mashiinu maucu uz Liepaaju, tur pachucheeshu. Vispaar jau visnotalj izbaudu sho interesanto staavokli, sapraats leenaam atmaigsts un dod valju marazmam, liidz ar to arii dzejas sluuzhaam vajadzeetu buut plashi atveertaam. Bet mans meerkjis vairs nav "uzrakstiit dzejoli", nee, nee. Es, galu galaa, arii augu un mainos. Kaads ir mans meerkjis tagad? Es hz. Klausos pleilisti. Baigi labo. Tajaa liberts salika visas manas miiljaakaas dziesmas, kuras es vinjam saakumaa aizsuutiiju. Vinjam esot taadas pleilistes, lai vinjsh vareetu paklausiities, kad pietruukst kaads cilveeks. Nu, nezinu, vai kaadam ir skaistaakas dziesmas kaa man. "Wada na tod", "bylam roza", "gosudarnaja", "land of anaka", "kazhduju notch", "yagudky" u. c. kamon, es paziistu skaistumu. Bet taa nav ciinja.
Man ir apnikusi ciinja, shodien taa sabesiijos vispaar. Neko vairs nevar tviterii ierakstiit, lai kaut kaads idiots neizrautu vienu 10ziimju textu no kontexta un nesaaktu tajaa projiceet visas savas faking beerniibas traumas. Es zinu, ka arii besiities par sho ir thipa whack un old, bet man ljoti vajag un gribaas. Vnk skumji kaut kaa paliek, domaajot par kaut kaadu sprukstu ar bezgaumiigu kosmosa kakji profila bildee, kuram chista pie tava bullshit "mans horoskopu top 3" ieraksta ir jaaiekomentee kaut kas iz teemas "varbuut varam beigt izlikties, ka horoskopi ietekmee raksturu". Reaali ej aizrijies, es nevaru iztureet, es kljuustu arvien dusmiigaaka ar katru naakamo debiilo komentaaru, kura autors nespeej veltiit kaut mazaako smadzenju shuunu, lai konceptualizeetu jebkaadu kontekstu aarpus viena faking ierakstinja raamjiem. Vakar arii kaut kaada beibe mani nosauca par "dumju zosi", jo es izmantoju teikumu "new atsaucigo maminu forums ieraksts dropped", un tas laikam liecina, ka esmu kritusi anglismu guustaa un vairs nemaaku runaat latviski bet saku pirmo, kas pagadaas. pateicu vinjai, ka man ir pretiigi, ka vinjas maate ir izaudzinaajusi beernu, kas nepaziistamam cilveekam saka pirmo, kas pagadaas, un droshiibas labad arii nosaucu par dumju zosi. nu bet kaapeec taa jaadara? vai man nudien ir jaaraksta n-to lapu skaidrojums katram tviitam un taa interpretaacijai?
bet es zinu, zinu, reaali jau pofig. tevii ir divi vilki - vienc ir dusmiigs, otrs gulshnjaa un piipee lielaako kaasi, kaadu esi redzeejis. jaa, dusmiigais ir epic, bet shobriid es esmu jau taa noskreejusies visaas noziimees, ka gribu vnk normaali iechiizot.

aa jaa nu jaabrauc peec divaam stundaam uz liepaaju, lekcijas, konferences, meeeginaat neaizmigt, domaaju, mos vnk palikt riigaa, veel kaadu stundu varu praatot, peec tik ilga bezmiega mos tas praatiigaak........
 

23. Novembris 2022

(bez virsraksta) @ 22:56

[info]mapats:
Būtiski samazinājies info daudzums no Ukrainas, dēļ sabumbotās elektrības apgādes.
 

Sevis iepriecināšanas īsā programma @ 22:10

[info]eos:
1. Rītu sākt, nomazgājot seju aukstā ūdenī un meditējot

2. Pārbīdīt mēbeles guļamistabā

3. Pielikt jaunas/citas gleznas

4. Pilnībā uzpost virtuvi. Vai darbistabu. Vai garāžu. Tās ir radīšanas telpas, kurām jābūt ideālā kārtībā

5. Jaunas drēbes, atbilstoši garastāvoklim un noskaņojumam, ko vēlies iegūt

6. Jauna mūzika, vai labi pārbaudīta vecā, kas atgriež tādā šeit un tagad, kad ir laime un luste
 

(bez virsraksta) @ 19:54

(bez virsraksta) @ 19:32

[info]black_data:
Tehniski es šodien neesmu bijis mājās, bet ir sajūta, ka tieši šodien es "strādāju no mājām". Viss jau būtu labi... viss ir labi, bet nez kādēļ nepamet sajūta, ka es kaut kā vardarbīgi ielaužos svešā dzīvē. Kaut kad taču cilvēkiem ir jāsāk strīdēties par nepareizi noliktām krūzītēm? Nu, vai vismaz par kaut ko? Nevar taču būt tā, ka otrā nebesī pilnīgi nekas?
 

(bez virsraksta) @ 13:59

[info]dumshputns:
Pa nakti kā balons uzblīdusi vecā laptopa baterija, nomiris lādētājs citam datoram, telefons pats no sevis ieslēdzis drošības noslēgumu pieejai. Uz četrām ar pusi stundām. Kas mums te CME vakarnakt bijis? Vai saules iekaisusī mugura rikošetā tieši pa manām ierīcēm trāpījusi?
Savādi man ar veco laptopu - 11 gadi, vairs jau neiet lāgā, bremzē. Mātes plate jau pirms sešiem gadiem ierakstīta riska grupā. Labots trīs vai četras reizes. Varētu atvadīties, noglabāt visus datus ārējā diskā, un ražot jaunus. Bet tur viss vecais, iesāktais, nepabeigtais, mīlētais un nīstais kreatīvs, visādi savādi projektu dzinumi. Vecas bildes, kurām iziet cauri paietu vismaz diena. Ja taisu retrospekciju, tīru un dzēšu, tad sanāk kūrēta atmiņa, bet mana šā brīža griezumā. Cits griezums, cita vajadzība. Neiespējamā misija, kā veselu dzīvi reanimēt. Zombijs tik sanāk, vai ne?
 

(bez virsraksta) @ 14:26

[info]ena:
Sapnii redzeeju kukaini un tas bija labs sapnis taapeec sameklee mani
 

(bez virsraksta) @ 13:39

[info]sirena:
Diemžēl no Spānijas kā suvenīru esmu atvedusi covid, tātad tā kā slimoju pirmo reizi kādi ieteikumi?
 

(bez virsraksta) @ 11:22

[info]shkjibs:
Mūzika: pērkons

Ziniet kāds man ir sapnis, kas dzīvei pietiktu, katru dienu turēt zīmuli, iet pastaigās un nelīst sabiedriskās aktivitātēs (par šo vēl gan nav skaidrības), vismaz pēdējo pildu veiksmīgi. vnk darīt savu piedzimšanu un citu neuztraukties. Jāpiebilst, tas ir pilnība salūzis
 

(bez virsraksta) @ 11:00

[info]shkjibs:
Es jau nebiju radīta būt par pogu robotu, bet te nu mana dzīve ir. Vienreiz gadā jau to var pateikt
 

(bez virsraksta) @ 10:57

[info]shkjibs:
Kā man ir apnicis šis sūds ko es daru un vēl redzēju sapnī zīmēšanu, to būtu grūti saprotami aprakstīt.
 

Pēdējā laika atjauninājumi @ 10:27

[info]malvine_truse:
Mūzika: 900 sekundes

aizmigu asto'ņos, pamodos divos, aizmigu pussešos, pamodos pusastoņos. kas man vainas? es man liekas pārāk daudz laika pavadu vienatnē un dzīvojot savā galviņā jūdzos nost, jo es nepārtraukti sevi graužu un graužu un anksis tikai pieaug līdz tādai stadijai, ka nevar neko padarīt. es uzņēmos visādus pienākumus lai nav laika šitādam bulshitam, bet es neaizdomājos, ka lai risinātu šos pienākumus man vajadzēs pavadīt laiku vienatnē, domājot par šiem risinājumiem. un tagad liekas, ka es uz ļodzīgām kājelēm esmu sakrāmējis pārāk lielu nastu un tās kājeles tūlīt salūzīs. bet nu es it kā sev esmu iestāstījis, ka esmu ļoti stiprs vīrietis, kas visu var panest un nav salaužams. līdz šim pa lielām šaibām tā ir bijis, bet es nezinu cik labi ir tā par sevi domāt.

citās ziņās - vakar pienāca analīzes un man visas holesterīna pozīcijas ir nenormāli augstas, tas man laikam ģenētisks stafs
 

(bez virsraksta) @ 08:48

[info]mapats:
Tags:

Eiropas savienība pārvērtusi Latviju par atpalikušu(no R Eiropas) lauksaimniecības reģionu ar samazinošos iedzīvotāju daudzumu, kas dzīvo uz pabalstu naudas pretī dodot resursus un darbaspēku - kolonnija. Dzīves līmenis pieaudzis, salīdzinot ar Padumjo savienību, bet nekad nesasniegs R Eiropas līmeni esot kolonnijas statusā.

Es balsoju pret iestāšanos, ja kas.
 

(bez virsraksta) @ 07:52

[info]neraate:
Šodien un vakar vakarā veldzējos fb grupās kuru nosaukumos ir 'maximalist' 'boho home' u.tml. tās bildes no wow! Līdz ???!
 

(bez virsraksta) @ 00:14

[info]aborigens:
Pārbraucu mājās. Aiz loga sniegs. Pēdējais tomāts iesārtojies. Laikam gaidīja atpakaļ.
 

22. Novembris 2022

(bez virsraksta) @ 23:22

[info]lmr:
Mūzika: yu su - xiu

nesen sapnī kāda sieviete tv ekrānā teica, ka cilvēkiem, kuri guļ ar muti vaļā, biežāk bojājoties zobi.

iegūglēju - tā tiešām esot! izrādās, ka siekalas zobus aizsargājot, bet atvērta mute ir izkaltusi un neaizsargāta mute. man vienmēr bija šķitis, ka tieši manas siekalas ir sliktas.

nesen domāju, vai mēle nav kā jūra un vai zobi nav kā oļi, kas lēnām tiek nogludināti, mēlei pār tiem visu mūžu skalojoties. to gan es nezinu.
 

;) @ 19:48

[info]jan09:
Кто по-настоящему умеет работать — работает. Из числа остальных набираются университетские преподаватели — они учат, как надо работать. Тем, кто даже этого не умеет, приходится заниматься организацией учебного процесса.
 

(bez virsraksta) @ 19:58

[info]neraate:
šodien pēc samērā o.k. dienas ne-Rīgā gaidot autobusu piezvanīju pagarinātās dienas grupas skolotājai, ka pēc mazāk nekā stundas būšu, bērns var iet mājās pats. Rīgā kāpju ārā no busiņa (uz četrjoslu ielas ar ļoti intensīvu satiksmi) pieturā.. un satieku savu bērnu. esot gaidījis tikai 10 minūtes. nosalis nebija, gājām mājās (300 m cauri pagalmiem) un pļāpājām kā katram šodien gājis, ko uztaisīt paēst, ko darīt citreiz ja nevar atslēgt ārdurvis, kas kopīgas ar kaimiņiem, ienācām, nolikām mugursomas, paēdām, viņš aizgāja, es apēdu savu porciju un mani sāka tresīt. tresī vēl joprojām tā katastrofas nojauta, jo tu nekad nevari paredzēt kas tam bērnam ienāks prātā un visi attālumi mazi, jāšķērso viena maza ieliņa, viņš prātīgi iet pāri ielai un vienmēr paskatās, astoņi gadi un tomēr. ir reizes, kad jāgaida cits mikriņš jo šitas ir pilns un vairs neuzņem arī kājās stāvētājus. paliek gan karsti gan auksti kad iedomājos, ka es vēl paspēju pēdējā sēdvietā. viss, smadzene vairs nestrādā a rīt ieskaite.
nē nu o.k. viņi ar tēvu vienu reizi bija atnākuši man pakaļ. vienreiz. nav tālu, garām daudz esam staigājuši, bet bet bet
aaaaaaa
 

rudens filmu maratona tops no visšvakākās un visforšāko @ 17:24

[info]rugetta:
"suflieris" (vismaz beidzot redzēju znotiņa dibenu, 17-gadīgā rugetta būtu ļoti priecīga)
"neona pavasaris"
"janvāris"
"māsas" (man vienkārši ir drausmīgi grūti šo vērtēt kaut kādā patikas spektrā, lai gan, protams, nebija, kur piekasīties, bet mani filmas laikā pārņēma šausmīgas skumjas un bezpalīdzība, un pārņem joprojām, kad atceros. tikai tāpēc lieku pa vidu)
"upurga"
"mans laulību projekts"
"mamma vēl smaida"
 

(bez virsraksta) @ 16:39

[info]neraate:
Ar alkatīgu iekāri kritiski apskatu visus iespējamos ziemas zābakus gan sabiedriskās vietās (un autobusos!) gan ģērbtuvēs un izrādās ka tie, kam iekšā tiešām īsta vilna nemaz nav tik reti sastopami un funkcionālā ziņā lētāks ne vienmēr nozīmē sliktāks
 

Nepabeigtā dienasgrāmata