Nepabeigtā dienasgrāmata


5. Marts 2021

citādi nav vērts @ 12:29

[info]ingmars:
Es par savu dzimteni cīnītos līdz pēdējai asins lāsei, bet tikai tad, ja pastāvētu šādi nosacījumi:
1) tiesības laulāties un adoptēt bērnus viendzimuma pāriem;
2) tiesības legāli iegādāties marihuānu personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.
 

nr @ 10:23

Mežģīņu bikses @ 12:12

[info]tethys_:
Mūzika: LOTL - Bad romance

Man ir bikses ar mežģīnēm, bet es gribu tādas kā Krisam Harmsam. X raksta veidā ādu un pa vidu mežģīnes. Es saprotu, ka tas viņam ir skatuves tērps, bet es visu laiku esmu uz skatuves, tas tāpat piestāvētu. Es nezinu kāpēc, bet man liekas, ka viņš varētu burvīgi tajās biksēs dziedāt Lady Gaga "Bad romance". Tas viņiem ir labs kavers.
 

GKŪ @ 12:16

[info]ingmars:
Garšīgais kodola ūdentiņš.
 

From Venus to Mars @ 12:07

[info]tethys_:
Mūzika: LOTL - From Venus to Mars

Nejauši pateicu video "I am always someones crazy ex boyfriend", un pat nesastomījos. Jautri. Redzēs, redzēs. Manai Aleksandra personai ir viens trūkums - viņš slinki skuj matus, un vīrs arī reti piedabūjams palīdzēt, bet tieši aiz ausīm es neredzu. Jau pēc dažām dienām mati liekas par garu, un pēc pusotras nedēļas jau ir pūkains un smieklīgi.
Nu tad šodien būs redzama cita personība.
 

(bez virsraksta) @ 10:54

[info]puuce:
Vienmēr mokos ar to, ka veikalos nav 100.05 un 101 toņa tonālā, pārdevēji turklāt vienmēr mēģina iestāstīt, ka vairs neražo un iesmērēt kko tumšāku. it īpaši jau Beniluksā un Francijā, kur daudzas dāmas ir ar Deiropiešu saknēm un olīvkrāsas ādu.
Un aizvakar atklāju Clarins Benelux online veikalu, nopirku 101. Un pat 100.5, līdzi viņi ir ielikuši veselu gammu paraugu, viss!!! Lai es vēl kaut reizi kko mēģinātu nopirkt kosmētikas veikalā...
 

(bez virsraksta) @ 11:46

[info]mapats:
Tags:

Viena radikāla ideja situācijas risināšanai.

Vajadzīga segregācija, ja jau liberasti nespēj dzīvot mūsu sabiedrībā, tad viņiem jādod iespēja dzīvot pašiem par sevi, bez konservatīvajiem.

Pirms tam vajadzīga aptauja, cik tad ir tādu radikālu liberastu, kuri nespēj dzīvot mūsu sabiedrībā bez revolūcijas taisīšanas. Lai zinātu cik lielu teritoriju vajag nodalīt.

Tad jau jāuzrakst arī tālāk.

Kā pēc šāda doma - tāpēc, ka es tā saucamos liberastus uzskatu par liekēžiem, par nespējīgiem, kā atsevišķam cilvēku kopumam izdzīvot, tāpēc dodam viņiem savu teritoriju un lai dzīvo kā nu māk, vai kā sanāk.
 

Pāris intervijas piektdienas rītam @ 11:04

[info]porcupine:
Tags:

Drosmīgi atklāti stāsti par rakstīšanu, vīriešiem, draudzenēm un augšāmcelšanās spēku.
Džeina Šteinberga: Sievietes man dzīvē nodarījušas daudz vairāk ciešanu nekā vīrieši. Draudzenēs es esmu vīlusies tik ļoti... Mans bijušais vīrs, piemēram, izvēlējās sievieti, ko uzskatīju par savu draudzeni.
Nora Ikstena: Tad divas nedēļas pavadīju slimnīcā starp dzīvību un nāvi. Es tiešām gandrīz nomiru. Viņš neatbrauca.
(Par spīti piedzīvotām nelietībām — abas kļuvušas skaistākas kā jebkad agrāk, bet vienalga pēcgarša skumja.)
 

Iz nevajadzīgo faktu krātuves. @ 11:49

[info]zazis:

Vai zināji, ka Hitlers bija veģetārietis? Tad, lūk, tas ir mīts. Gebelsa propaganda, kas centās parādīt Hilteru kā miermīlīgu dzīvnieku draugu. Gebelss Hitleru centās pielīdzīnāt kādam, kurš tiešām tais laikos bija veģetārietis un traki miermīlīgs - Mahatma Gandhi.
 

(bez virsraksta) @ 11:39

[info]malvine_truse:
es tūlīt jūs visus noburšu baltus
 

(bez virsraksta) @ 10:35

[info]mazeltov:
Tās frēzijas, kuras nopirku pagājšsestdien, ir tik smukas! Katru dienu atveras jauni ziedi. Vienīgi esmu mazliet vīlusies, ka nesmaržo pietiekami stipri, tikai tad, ja iebāž degumu pašā ziedā.
Man vienmēr licies, ka viņas smaržo diezgan intensīvi, bet varbūt šī ir kaut kāda cita šķirne.
 

(bez virsraksta) @ 11:14

[info]windrider:

Turpinot iepriekšējo ierakstu (kaut gan varbūt nav vērts) mani tiešām pārsteidza, tas ko izlasīju sejasgrāmatā. Ja ticam režisoram A. Hermanim, tad šis ieraksts: https://puaro.lv/interesanti/izradas-ka-varda-briviba-apdraud-demokratiju-alvja-hermana-komentars-par-jrt-etiskas-uzvedibas-noteikumiem/ tika izdzēsts no FB, jo kāds to nosūdzējis kā naida runu. Nezinu cik intelektuāli apdāvinātam jābūt, lai tur to saskatītu.
Protams, ja atmetam versiju, ka Hermanis pats to ir izdzēsis, lai celtu sev publicitāti.

Gatavojos, ka tūdaļ te komentāros atkal sāksies kašķi starp atsevišķiem cibiņiem, kas jau pēc pirmā komentāra pāriet uz personīgiem uzbraucieniem. Šeit jau tā sabiedrība ir tik šaura, ka visi pazīst viens otra uzskatus un nemaz necenšas diskutēt pēc būtības. Par to es esmu vīlies.
 

(bez virsraksta) @ 10:18

[info]mazeltov:
Nu, kur ir visas tās Didrihsones un citi kristiešu etaloni, kad ogrēnietis vulgaris uzskata, ka cilvēki drīkst būt ar īpašām vajadzībām, bet tikai tad, ja viņi savas īpašās vajadzības izrāda savās mājās, zem segas, bet, nedodies, viņu sūnu ciemā, acu priekšā!
 

runāt par čurām tāds nieks vien ir @ 11:03

[info]ingmars:
Bieži esmu dzirdējis apgalvojumu, ka runāt par mēnešreizēm esot nepieņemami, jo tas esot kā apspriest kakāšanu. No vienas puses uzskatu, ka kakas arī nav nekas tāds, par ko nevarētu runāt, no otras puses šis salīdzinājums šķiet mazliet pārspīlēts. Man drīzāk šķiet, ka runāt par mēnešreizēm ir kā runāt par čurām.
 

(bez virsraksta) @ 09:02

[info]extranjero:
Atcerēsimies Sputņika V vakcīnu, kuru visi žurnālisti pagājušajā gadā nosodīja. Nu lūk, tā jau ir apstiprināta dažās ES valstīs un šobrīd arī Eiropas Zāļu aģentūra izskata tās apstiprināšanu.

Es ļoti labi saprotu visu politisko ņemtni ar Krieviju, bet vakcīna ir vakcīna. Ir interesanti vērot, kā šo vakcīnu nosodošie politiķi savas ambīcijas stāda augstāk par cilvēku veselību un dzīvībām. Un šie paši politiķi piespiež cilvēkiem sēdēt lokdaunā, it kā cilvēku drošībai. Neticu nevienam šādu divkosīgu politiķu vārdam.
 

(bez virsraksta) @ 10:59

[info]zin:
Tags:

īpaši slikta īpašība ir būt pārliecinātam par savu taisnību un tā vārdā neiedziļināties niansēs.
bet, es mācos dziļi elpot. laikam sanāk :)
un, mācu sevi nepiekopt šo pašu sliktumu
 

ilgā gaidīšana 16 @ 10:59

[info]ingmars:
Vai jūs gaidāt Final Fantasy XVI? Es ļoti gaidu.

 

heh @ 10:53

[info]ulvs:
"Cīņa starp gaišajiem un tumšajiem spēkiemt" jeb romantiskās domāšanas priekšvakarā.
 

(bez virsraksta) @ 10:34

[info]hedera:
Beidzot dabūju ceļa MRI rezultātus. Meniskam redzamu bojājumu nav, ir lokāla locītavas kapsulas tūska. Varu atviegloti uzelpot, jo šitajam vajadzētu ar laiku pāriet pašam bez ķirurģiskas iejaukšanās.
 

naidam nē @ 10:16

[info]ingmars:
Es esmu pret naidu.
 

Par aizspriedumiem @ 09:08

[info]pavisam:

Vakar satiku cienīgu pretinieku.

Uzskatu, ka nav lielāka ļaunuma par zolīdām drēbēm.
Mamma ilgi pret šo cīnījās, kamēr atmeta ar roku. Es teiktu, ka lūzuma punkts bija La Scala, Vāgners un nelaimīgs 30-gadnieks svārkos un zolīdā blūzē. Atmeta ar roku un teica - nu bet velc taču bikses, dies' ar tevi...

Aizvadu savas 6 sapulces dienā trako tūņu t-kreklā un iepūtiet.
Ja reiz mēs cīnāmies par visādām tiesībām un vienlīdzībām, tad nelieciet man vilkt KOSTĪMU, uzkasīt matus un savilkt pieri grumbās, lai attaisnotu stereotipus par grāmatvedi.

Vakar uz pussekundi zaudēju valodu, kad, tiekoties ar jauniegūtās Bulgārijas CTO, ieraudzīju Galustjana un Valujeva krustojumu trīs strīpu kostīmā un zelta ķēdi ap kaklu.
Protams, ļoti gudrs, jauks cilvēks ar skaistu smaidu.
Satiktu uz ielas, izliktos par beigtu...

 

4. Marts 2021

(bez virsraksta) @ 23:35

[info]vvv:
Pēc ilga pārtraukuma biju peldēt lielā āliņģī. Vajag aukstumu un kaut kādas kustības, lai būtu dzīves spars. Tad ar Ievu vingrojām, taisījām tiltiņus un špagatus.
Vakar bij ļoti grūts vakars, likās, ka sabruksu, uzrakstīju čataa savas domas un dusmas. Iespēja, ka šos manus pārdzīvojumus sadzirdēs un mēģinās saprast ir tuva nullei.
Esmu ceļā uz to, lai atbrīvotos no cerībām - katru reizi, kad tās rodas, beidzas slikti man. Bet vēl ilgi būs jāiet. Tā ir, ka uzturēt cerības var būt ļoti ļoti kaitīgi.
 

Pienskābes. @ 22:21

[info]zazis:
Tags: ,

Paskrēju zeķēs 2 dienas pēc kārtas 2x10K. Šodien apakšstilbi jūtās tik ļoti pienskābēm piedzīti, ka nākas steberēt. Tīīk forši, muskuļu sāpes, mmm.
Skrienot bez apaviem solis ir pavisam cits. Sanāk skriet gandrīz uz pirkstgaliem, kas, acīmredzot, sirsnīgi noslogo apakštilbus. Soļi arī sanāk īsāki un vairāk, vidēji nedaudz virs 3 soļiem sekundē. Ļoti patīk skriet basām kājām, ja vēl es mācētu pamazām un nepārspīlējot.
Man ir uzradies plāns RIMI maratonu, ja neatcels kārtējo reizi, skriet basām.
 

(bez virsraksta) @ 22:17

[info]nistagms:
sen nebija lijis. lietus beidzot aizskalos mūsu grēkus. rīt mēs pamodīsimies skaistākā pasaulē!
 

pēc sarunas ar Viki @ 20:52

[info]lilja_brik:
mani visvairāk iedvesmo draugi, kuri ir nevis veiksmīgi vai kruti vai smuki, vai kuriem ir taisnība, bet kaut kādā ziņā pilnīgi unikāli frīki ārpus laba un ļauna, pareiza vai nepareiza, uz īpašo vajadzību sliekšņa, ka viņi man ļauj būt par lieciniekiem savai dzīvei. es nezinu, vai tas ir trauma bonding, vai arī dieva balss kura mani sauc vienreiz nostāties pašai uz savu īpašo vajadzību ceļa
 

Nekā lieka @ 21:50

[info]ctulhu:
Tāda būtu īsā recenzija par filmu

https://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_11_(2019_film)
 

krīze @ 21:24

[info]saccharomyces:
dzirdu, ka kaimiņiem iet grūti, pēdējā laikā tur kāda sieviete daudz dusmīgi bļaustās. mans minējums - tās varētu būt mājskološanas radītas ciešanas.
 

(bez virsraksta) @ 20:44

[info]sirena:
Šodien normāls #adulting
 

(bez virsraksta) @ 20:02

[info]neraate:
Ļoti gribu maiku ar bildi (tādu, kādas kādreiz tirgoja pēc rokkoncertiem): 'Ļaujiet ķenguram gulēt kā viņam patīk'
 

(bez virsraksta) @ 19:40

[info]ulvs:
Mans galvenais punkts VISOS CIBĀ AKTUĀLAJOS JAUTĀJUMOS - es no sirds aicinu visus jūs, mudakus, konspiratorus, pediņus un lezbes, un mega hetero džekus un beibes, saprotiet, ka, diskutējot par sekundāro, jūs riskē pazaudēt primāro - savu sūda cilvēcību.

Mēs dzīvojam savādā laikā, kur vienlaikus eksistē tik daudz dažādas patiesības, tāpēc vismuļķīgākais un neproduktīvākais, ko tu te vari darīt, ir censties pārliecināt citu par savu taisnību, paralēli bezjēdzīgi cenšoties spēlēt uz cilvēka jūtām.

Tas ir tik viegli- vērst savas dusmas pret pasauli vai sevi konkrētu indivīdu virzienā, ignorēt viņu cilvēcību. Viegli ir viņus mentāli vai fiziski nahrenizēt.
Taču darot to, tu ļoti dari pāri sev.
 

Ingmārs kviec @ 18:46

[info]ctulhu:
citēju:

/labējo ekstrēmistu propaganda cibā
Iesaku uzmanīties no labējo ekstrēmistu ideologiem, kuriem nerūp tas, vai viņu sacītais ir pamatots vai patiess, bet tikai viņu politiskās nostājas popularizēšana par katru cenu, izmantojot manipulāciju un sensacionālas, nepārbaudītas ziņas. Šie cilvēki izmantos jebkādus paņēmienus, lai panāktu savu.

Vairāki no šādiem cilvēkiem, piemēram, anonīmi komentē manā cibā (un arī citur), lai arī viņiem nav liegta iespēja komentēt ar savu lietotāju. Viņi to dara, jo apzinās, ka sevi ir pietiekami diskreditējuši, lai komentēšana ar savu lietotāja vārdu neradītu pietiekamu efektu. Turklāt anonīmi komentāri slēpj apstākli, ka komentē viens un tas pats cilvēks, tā vietā radot iespaidu, ka komentāru skaits vairāk korelē ar viedokļu skaitu./

Nav tā ka man būtu simpātiskas visas konservatīvās idejas un ka es būtu sajūsmā no konserviem, bet nu šeit mēs redzam kas ir otra puse. Krīt histērijā, kviec, aicina nevis debatēt bet ``uzmanīties``.

Izklausās pēc kaut kāda Karpcova vai Kalvina vai Samsona tipa asiņaina cienīgtēva kurš histēriski aicina uzmanīties no tām raganām. NU vai komunistu poļitruka kurš brīdina no tautas ienaidniekiem, kontrrevolūcijas un buržuāziskiem elementiem
 

Vēl par konservatīvo domu @ 18:27

[info]ctulhu:
Krišjānim nepatīk pilsētas.

Polam Potam arī nepatika.

Sagadīšanās?
 

(bez virsraksta) @ 17:48

[info]neraate:
nepatīk man iet pa Vecrīgas bruģi, bet varbūt jāaiziet līdz tam Porcelāna muzejam ilgpilni caur stiklu palūkot traukus :D un Biržā laikam arī kko varēja redzēt caur stiklu, traki - aizbrauc uz centru, ieraugi vecos plakātus un uznāk Ilgas
 

(bez virsraksta) @ 17:45

[info]ezibalete:
rimi drive nemācēja aizstāt salātus gentle ar kādu citu lapu, bet sezama sēklu vietā kokosriekstu skaidas šķita ok
 

(bez virsraksta) @ 17:20

[info]neraate:
baudi dzīvi vienos priekos jaunā pidžamā un sarkanās siltās zeķēs. jeb es sev atļāvos daudzas vienības naktsguļai (naktstkrelu īsām, naktskreklu garām rokām, pidžamu, halātiņu un vēl vienas pidžambikses), par to naudu man būtu sanākusi puse zīda rītasvārka (vai ceturtdaļa, ja tāds garāks, nezinu, cik tagad maksā), tad nu cerams šie ne līdz mūža galam (pun intended). un to pidžamu man nemaz negribas vilkt nost. vienkārša parasta kokvilnas trikotāža, bet kaut kā ļoti iepriecina, lai arī it kā pelēki. un man vienmēr pa dienu esot naktsdrēbēs tāda Ļepotā! sajūta
 

par aktuālo @ 17:20

[info]ulvs:
Jāsaprot, ka tas ir nopietns jautājums, kas uzdots no apzināti naiva skatu punkta. Piemēram, šo jautājumu uzdod kāds Amazones iezemiešu (kā vi cilts pārstāvis, kurš pirms nedēļas ieradies Rietumos uz palikšanu. Un iepazīstas ar twitter un citām sava narcistisma dokumentēšanas vietnēm.

Vai tas ir pareizi, ka cilvēki ir sākuši aktīvi pielietot nekad nebijušu citu (parasti tobrīd sociāli aktuālu) cilvēku (parasti kaut kad iepriekš) teiktā "izsekošanas" metodi, rokoties pa visu viņu pieejamo sociālo tīklu vēsturi, parasti ar mērķi ietekmēt šī cilvēka pozīciju, darbu, dzīvi vai arī tas tiek darīt, lai pārliecinātu citus, ka šis izpētes subjekts ir (bijis?) liekulis, rasists, seksists, homofobs, kriptonacists, fašists, utt., u.t.jpr.?

Kā jums šķiet, varbūt sociāli relevantiem un promenentiem cilvēkiem ar plašu soctīklu vēsturi varbūt vajadzētu deklarēt un atrunāt visas savas pagātnē tajos piesauktās lietas, kas, cilvēkiem varētu nepatikt, mainoties izpratnei par cilvēktiesībām un parādoties arvien vairāk cilvēkiem, kuri "parakstās" par tām? Teiksim, brīdī, kad viņi iegūst varu vai lielu popularitāti, uztaisīt atvainošanās rakstu vai arī izklāstu par to, kā viņš ir mainījs savas domas par aktuālo tēmu. Izskatās, ka tā patiesi varētu būt taciņa, kas nākotnē varētu tikt mīta.

***

Citos vārdos, redz kur ir liberastu problēma (un pie reizes par konservantu problēmu) - viņi uz sava mākonīša izliekās, ka neeksistē tā majoritārā "idiotu masa", kas pat viņu saldākajos sapņos "neparakstīses" par šo liberastu piedāvāto izpratni par cilvēktiesībām. Lai arī, teiksim, es, vērotājs no malas, piekrītu tieši liberastu cilvēktiesībām, nevis konservatīvajai "skaldi un valdi" un "back to the good old days" principiem. Jo ko viņi liek vietā? Ģimenes vērtības? It kā implicējot, ka otrai pusei nepiemīt šādas vērtības, it kā viņi arī nebūtu izauguši ģimenē. Būtu jāsaprot, ka jebkuram cilvēkam ar normālu bērnību vai tikušam pāri savām bērnības traumām un tāpēc spējīgam radīt un būt normālā ģīmenē ("normāls" = kur ir gan mīlestība, gan ciešanas, taču pastāv spēcīgas atbalsta un tuvības saiknes, kas ģimenes pārstāvjus dara, ja tā var teikt, psihosociāli noturīgākus) piemīt šīs vērtības. Un ikvienam cilvēkam ir tiesības uz šo vērtību iegūšanu un lološanu. Taču viņi uzstāj, ka nav viss.

Nevēlos vien, kā saka, tukši spriedelēt, tāpēc piedāvāšu risinājumu tēmā "Ģimenes tiesības Latvijā". Risinājums ir kompromiss. Divi LGBT cilvēki var dibināt mantisku savienību, kas faktiski ir ģimene, taču bez šī vārda pielietojuma tā nosaukumā.

Taču man šķiet, ka Latvijas sabiedrība vēl nav pietiekoši nobriedusi, lai pieņemtu LGBT cilvēku savienību ar adoptētiem bērniem. Varbūt tas būtu iespējams, taču tad vispirms ir jāizglīto skolotāji, jāizglīto skolēni, taču kā to paveikt, neradot viņos vēl lielāku nepatiku pret to, ko viņi nesaprot? Pretēji ir liels risks šo jauno "ģimeņu" adoptētās atvases vienkārši tiktu traumatizētas laikā, kad traumas atstāj visspēcīgākās un dzīvi ietekmējošākās sekas - bērnībā, tīņu vecumā. Nepārtraukta moku sesija skolā, kur bērni un jaunieši, kuri "don't know any better" ņirgājās par viņiem un faktu, ka viņu vecāki ir "pediņi" vai "lezbes". Un tā ir liela sāpju radīšana pasaulē, kurā jau tā ir tik daudz sāpju. Jāsaprot, ka tā būs trauma uz mūžu.

Kāds varētu būt priekšlikums, lai novērstu šo konstanto ņirgāšanos? Vēl lielāka varas iestāžu iesaistīšanas privātajās dzīvēs? Man nav ne jausmas.
 

(bez virsraksta) @ 17:05

[info]shkjibs:
Deaktivizēju feisbuku, tad iemigu un sapņoju, ka zhoram ir pirtiņa+māja ezerā. Arī murgoju. Pārsvarā negribu dzirdēt, ko jūs ņematies dalīt, bet raksts par rēgu mākslā man vietām sirdi sasildīja.
 

fake news redux @ 16:33

[info]gnidrologs:
Būtu labi, ja taisītu vairāk šādus statistiskus pētījumus par "anomālijām" prestitūtu nārstošanā.
 

(bez virsraksta) @ 16:25

[info]saccharomyces:
"Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētāji tiek lūgti ļaut ķenguram Kingarū gulēt tā, kā viņam patīk, nevis tā, kā gribas apmeklētājiem."
 

(bez virsraksta) @ 15:30

[info]az:
man reiz iedeva grāmatu, kas teica, ka brīvība ir svarīgāka par mīlestību. tas man nepatika, atdevu grāmatu atpkaļ un, funnily enough, izvēlējos brīvību. pareizo atbildi nezinu joprojām.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata