Nepabeigtā dienasgrāmata


20. Jūlijs 2018

(bez virsraksta) @ 22:49

[info]santech:
Mūzika: Fear Factory - Expiration Date

Ja Photoscape X nesaglabā sesijas/labojumus raw failiem kā, piemēram, Lightroom, tad kam tāda programma vajadzīga? Jo pat Fast Stone produkti saprot rawus un var kaut ko basic paeditēt un noseivot par jepegu. Droši vien, ka uninstall. Patriālos labāk to tur kā viņu Exposure X3
 

(bez virsraksta) @ 21:52

(bez virsraksta) @ 21:12

[info]di_wine:
Zināšanai – šā gada 1. janvārī stājās spēkā grozījumi Krimināllikumā, kas paredz kriminālatbildību par vajāšanu jeb stalkerismu. Krimināllikumā vajāšana ir definēta kā vairākkārtēja vai ilgstoša citas personas izsekošana, novērošana, draudu izteikšana šai personai vai nevēlama saziņa ar šo personu, ja tai ir bijis pamats baidīties par savu vai savu tuvinieku drošību.

Vajāšanu var izdarīt vairākos veidos – tā var izpausties, piemēram, kā uzmācīga komunikācija (arī sociālajos tīklos), miera traucēšana, sekošana, aizskaršana... Vajāšana var ietvert arī informācijas ievākšanu par personu, arī komunicēšanu ar vajātajai personai tuvu cilvēku stalkerisma nolūkos. Utt.
 

Отечественный психоделический триллер @ 21:05

[info]santech:
Tags:

Красотка-психолог (Бабенко) едет писать для «Комсомольской правды» очерк о педагоге-убийце, но тот сбегает, и девушка, присоединившись к разыскным мероприятиям, теряется на территории садоводческого товарищества, где живут уроды, не ловит мобильный и не действует УК. Отечественный психоделический триллер — сумбурный, бессмысленный, но довольно красивый и в паре мест даже берущий за душу.
 

vecie objektīvi @ 19:19

[info]vizionars, posting in [info]vajag:
interesē iegādāties padomju fotō objektīvus labā stāvoklī: jupiter-11a (m42 vītnei), jupiter 37a / mc, tair-11, helios 44 (44-2).
 

lietota fotōtehnika @ 19:02

[info]vizionars, posting in [info]fotografija:
vai rīgā ir kāds veikals, ne interneta? neskaitot "lietotas preces no vācijas" uz tallinas ielas. interesē vecie filmu kameru objektīvi, kā arī daži psrs ražojuma stikli (piemēram jupiter-11a, jupiter37a / mc, tair-11, helios-44). pamatā pentax k bajonetei, bet derētu arī m42.
 

(bez virsraksta) @ 18:36

[info]necrolover:
Mūzika: Ex Animā - Lēni lāses krīt

Tā vecā (nu jau tik tiešām vecā. agrāk vecā būtu bijusi Torņa ierakstu) mūzika no latviešu pagrīdes mūziķiem. Kaut kas tur ir. Komerciāli neapstrādātas melodijas, standartiem nepieslīpētas balsis. Tā ir kaut kāda atgriešanās bērnībā, kad biju mazais stilīgais gō†iņš ar darviņu melnajos matiņos.
 

(bez virsraksta) @ 18:11

[info]gnidrologs:
Kārtējā akbarista durstīšanās Vācijā.
Mid-30s Iranian, supposedly dropped a backpack that started smoking. Bus-driver stopped the bus shortly before he was also attacked with a kitchen knife, he opened the doors in time for people to be able to get out, several people stabbed (12 slightly wounded, 2 heavily) but no confirmed deaths.

Mani fascinē cik šie pēdējo gadu gadījumi ir totāli random. Nav nedz īsti smalki organizēta terorakta, nedz obligāti noziedzīgs nodoms kaut ko laupīt vai nogalēt kādu personīgi zināmu personu. Vienkārši random dvieļpauris, kas ne no šā ne tā uzbrūk līdzās esošajiem. Bez maz vai varētu padomāt, ka viņi ienīst lokālo populāciju un vēlētos to redzēt nokautu. ¯\_(ツ)_/¯
 

(bez virsraksta) @ 17:17

[info]wasted:
dziļuma ilūzija
ilūzijas dziļums
 

Muzoniņš @ 17:43

[info]tethys_:
Vīrs ar draugu klausās Traķenes kapellas mūziku. Man patīk kaut kas dīvains un savdabīgs, bet tas viss uzdzen neomulīguma sajūtu, it kā man blakus kāds vilktu no pakaļas sūdus un zīmētu uz sienām.
 

(bez virsraksta) @ 17:08

[info]gnidrologs:
Putins uzhakojis arī Obamu. Nu viņš uzstājas ar antiglobalistu runām un lasa reakcionāru katoļu grāmatas par to kā liberālisms feilojis. Vai tiem krieviem nekad nebūs gana? XD
 

(bez virsraksta) @ 16:22

[info]zin:
līdz šim šogad galīgi nav sanācis pagaisabalonēt, izņemot 1 izbraucienu komandā.
būsim laboties un aizdoties uz Saldu nākamvīkend. vismaz, pagaidām tāds ir plāns.
šķiet, iepriekšējās sacensības tur apmeklēju mūžību atpakaļ
 

(bez virsraksta) @ 15:52

[info]nekurlande:
Es laikam esmu pazudis cilvēks, ja šādā brīdī spēju domāt par ko šādu, bet es teikšu - šodien sociālajos tīklos parādījās ziņa, ka grafiskajam dizainerim - reklāmistam Dāvim atklāts ceturtās stadijas vēzis aknā. Visi iekrājumi iztērēti, atlicis lūgt palīdzību sociālajos tīklos. Tā nu viņi izveido modīgu lapu, ar nosaukumu 'Dāvja papildspēki', saraksta personas aprakstu, fotogrāfijām, neaizmirstot pieminēt, ka Dāvis ir dizainējis vāku vienam no Prāta Vētras albumiem. Dienas laikā viņam saziedo vairāk kā 30 tūkstošus, tuvinieki pasaka paldies, paziņo, lai vairs naudu nesūta un gatavojas nākamajai ziedošanas tūrei nākotnē. Dāvim ir dota iespēja cīnīties - paldies par to un es tiešām no sirds par to priecājos, un turu īkšķus, lai šis cilvēks spētu sagaidīt laimīgas vecumdienas ar savu skaisto sieviņu. Bet uzreiz kaut kādas melnas domas nāk prātā - bet ja nu Dāvja vietā būtu santehniķis Toļiks no Ziepniekkalna, vai nauda tiktu tik pat ātri savākta, un vai vispār tiktu? Nu, pirmkārt, Toļikam, ļoti iespējams, nebūtu iespēja un izdoma izveidot skaistu lapu feisbukā un Toļika draugi, iespējams, būtu visparastākie Ziepniekkalna iedzīvotāji - pārdevēji, elektriķi, autobusu vadītāji, telefona operatori, pensionāri, krāvēji un kas tur vēl nē. Toļikam būtu skaista sieva un 2 bērni. Bet Toļikam neaizdotos, vai izdotos mēnesi vēlāk, kad būtu par vēlu. Tāpēc, ka Toļiks nav izvēlējies strādāt reklāmā un viņa draugi nestrādā nedz reklāmā, nedz dizainā un vienīgie projekti, kurus viņi vada, ir Centrāltirgus un kapusvētku apmeklējumi. Tāpēc ar tādu pašu dizagnozi, tādā pašā vecumā, kreisajā Daugavas krastā Toļiks no mums aizies. Un uz to visu smejošs noraudzīsies dievs (nauda). Izdzīvo tie, kuri to var atļauties un kuru draugi to var atļauties. Nabagie mirst. Un nabagie nespēj ziedot Dāvjiem un Toļikiem, pat lai kā gribētu. Kur nu vēl runa par kādiem iekrājumiem? Kā es varu iekrāt kaut ko no tiem 400 eiro, ko man kontā pēc nodokļu maksāšanas ieskaita? Ar visu augstāko izglītību, trijās valodās, nedrošos apstākļos - jā, tas ir tas, ko es saņemu un es nespēju ziedot, jo mēneša pēdējās dienās pašai reizēm nākas domāt par kādas ziedojumu kastes uzlaušanu. Labi, laikam tā ir skaudība, laikam jau - par to, ka neviens neziedoja, kad manās mājās ciemojās ķīmijas terapija un līdz dzīves beigās ciemosies tās sekas. Gan jau, ka tāpēc, ka neienāca prātā lūgt palīdzību un likās, ka pašiem jātiek galā ar, vai bez kredītu kalniem. Un tā ir sasodīta skaudība par to, ka palīdzēt nevarēju es. Pat divos darbos nodarbināta es nekā vērā ņemami nespēju palīdzēt. Bet man prieks, ka kādam tas izdevās labāk par mani un ceru, ka izdosies labāk izkārpīties no tās tumsas. Īsāk sakot - kamēr valsts nepalīdzēs tik trakiem gadījumiem - pastāvēs šķiru naids un skaudība, un tumsa. Melnas domas. Es esmu slima, slima meitene.
 

(bez virsraksta) @ 16:07

[info]teja, posting in [info]kur_nopirkt:
kur Rīgā vislētāk nopirkt čia?
 

(bez virsraksta) @ 15:43

[info]santech:
hah, iztērēju bites 100gb interneta. ar visu nakts free traffic. nekas, pusnaktī resetosies uz mēnesi ;-] jutubs noēda. visamz netraucēs apdeitot cv.
 

(bez virsraksta) @ 15:40

[info]kisswithafist:
Game of Thrones pavisam noteikti ir tulkojis pilnīgs dulburis.
Dinerīsa.
Kundzīte (domāta Sansas vilcene Lady).
Varīss.
Bailišs.
Ārija

karoč pīpls ieraudzījis "y" un tas viņam aizstāj "ī". Visur. Sist viņu ar visu grāmatu kolekciju.
 

(bez virsraksta) @ 15:29

[info]piene_ne:
dear friends! ja kādam ir vēlme izmitināt pie sevis nākamnedēļ kādu mūziķi vai cirka mākslinieku apmaiņā pret biļeti uz Komētu, lūdzu, ziņojiet!
 

(bez virsraksta) @ 15:16

[info]restart:
Vai cilvēks vispār var būt laimīgs, ja viņam trūkst pašapziņas, pārliecības par sevi?
 

(bez virsraksta) @ 15:09

[info]vakardiena:
nevaru izkāpt no sajūtas, ka esmu defektīva, ka kaut manī nav tā kā visiem "normāliem" cilvēkiem, ka manā personībā ir tādi trūkumi, kurus visi, izņemto mani pašu, redz. Es gribu tos ieraudzīt. I must know.
 

(bez virsraksta) @ 14:58

[info]scorpse:
Šodien notika kaut kas brīnumlielisks.
Es pašlaik pārlasu Pračeta Watch sēriju un, no rīta nonākot līdz piektajai, es secināju, ka pirmajā lasīšanas reizē es to biju izlaidusi. Saprotat? Saprotat?! Tā kā vienkārši pavisam palaidusi garām. Man tagad ir jauna, ne reizi nelasīta Pračeta Watch grāmata!!! /zomg-mazprātiņiski ķiķina-grauž dūri/
PS. Nē, nu labi, vairs jau pavisam nav, esmu līdz 40%. Bet tāpat! Tāpat man vēl ir 60% jaunas, ne reizi nelasītas Pračeta Watch grāmatas!
PS2. Tas iraid The Fifth Elephant.
PS3. “A marriage is always made up of two people who are prepared to swear that only the other one snores.”

PS4. Vispār es īstenībā esmu darbā, it kā strādāju arī. Un ir diena pirms atvaļinājuma, jipī.
 

has i been feministing too strong?!!! @ 14:28

[info]vakardiena:
Hehe, atcerējos, ka tinderī iepazinos ar vienu džeku, kurš it kā likās ok, bet krita uz nerviem ar savām apškrūmīgajām dzīves atziņām, bet nu ok, turpinājām sarakstīties, lai gan es uz šo vairākkārt norādīju. Es, viņa vietā, šo saraksti būtu beigusi daudz ātrāk, bet viņam punktu pielika, dziesmu apmaiņas procesā, tas, ka nosūtīju: Janelle Monáe – Django Jane
 

(bez virsraksta) @ 14:00

[info]nekurlande:
Laikam ejot mīlu 'Draugiem.lv' arvien vairāk. Ar katru sekundi tur valda arvien patīkamāks klusums un gaisā karājošo spoku profilu smarža. Tev ir absolūti ekskluzīva iespēja būt vienīgajam cilvēkam tiešsaistē. Šī vieta dus svētā mierā. Tā ir Černobiļa, kur tu lēnām slīdi caur radioaktīvajām bilžu galerijām, dienasgrāmatu ierakstiem un NLO domu biedru grupām. Tur marinējas liela daļa no jauno laiku vēstures. Tur stāv iebalzamēta mūsu jaunība. Nerunājot jau par absolūti brīnišķīgo mūzikas sadaļu, kur vienuviet var atrast tik, tik daudz kā, ko esi sen aizmirsis, vai kas modernajos laikos vairs netiek afišēts. Tur ir draugi ar drediem, grebenēm, melni krāsotām acīm. Tur ir draugi rozā t-krekliem un mirdzošiem bižutērijas auskariem ausīs. Tur ir kedas, vilcieni un vīna pudeles uz jumtiem. Tur ir stulba pārgalvība un stulba kautrība, un tur ir mirdzošas, nākotnei gatavas, satrauktas acis.
Uz to var skatīties visādi un labāk vispār neskatīties atpakaļ. Bet man šķiet, ka savā 'Draugiem.lv' profilā izskatos daudz stilīgāka un kaut kas liek domāt, ka tas ir tāpēc, ka man bija mazāk bail.
 

(bez virsraksta) @ 13:26

[info]snauts:
Kāds varētu būt labākais veids kā pavadīt 37. dzimšanas dienu? Protams, ka piedalīties ikgadējās programmēšanas sacensībās ICFP, kas sākas šovakar. Visi kam es sēžu aknās un krītu uz nerviem varēs uz 72 stundām atviegloti uzelpot.
 

Спорт! Мир! Дружба! @ 13:26

[info]ieraksts:
ejot garām netālajiem tenisa kortiem, dzirdu ļoti skaļu:

CYKA BLYAT
 

(bez virsraksta) @ 13:18

[info]sirena:
Sapnī redzēju humpalu bodi kurā varēja nopirkt dārgumu lādi ar visādām stilīgām slepenām atvilknītēm. Es domāju ka tā ir metafora par manu atlikušo dzīvi, galu galā agrāk vienmēr domāju ka īsts cilvēks sākas pēc 30, nu svētdien varēšu pati apskatīties kā tad tas ir. Par godu šim notikumam arī rīkoju viktorīnu, no sākuma bija baigais angst par to ka neviens neatnāks, bet jo tuvāk nāk jo foršāk es par to jūtos, respektīvi, nepeldos nekādās gaidās par urravām un raudošām uzrunām (tas gan būtu briesmīgi un neveikli) kā arī esmu daudzus nācējus zaudējusi nikam keivam kas saprotami, rogainingam un ārzemju ceļojumiem, bet arī nebūs tā ka es būšu uz vientuļas salas ar saviem jautājumiem, attiecīgi kā būs tā būs un tad jau redzēs
 

(bez virsraksta) @ 13:17

[info]kisswithafist:
Lai arī man ir darbs, un viens no tiem pat prasa tikšanās, es tik un tā jūtos kā galīga mājsaimniece.
 

(bez virsraksta) @ 13:08

[info]tati:
Dzeru aukstu baltvīnu, jo vairs nav spēka un prāta darbam. Bet vajag vēl daudz.
Bet labās ziņas - vakar ap pusnakti atgriezāmies MĀJĀS.
 

(bez virsraksta) @ 13:03

[info]vakardiena:
ufff, one is bitter AF
 

20.07. @ 12:50

[info]marule:
Kārtējais pierādījums, ka dzīvei ir vienalga, emocijas notikumiem piešķiram tikai paši. Un tādās dienās kā šī, kad mikss ir diezgan krāsains, oh, well, ir labi, ka es meditēju. :)

Šodienas notikumi:
  • 2 cilvēku atlaišana
  • Brekešu noņemšana pēc 3.5 gadiem
  • 6 gadu kāzu jubileja

 

pārcentusies @ 12:36

[info]homebound:
Mācos sevi sociāli pasaudzēt caur savu suni. Uz ielas mums bieži nāk klāt, jo viņš ir neticami skaists - cilvēki grib paglaudīt, paspēlēties, padraudzēties, papļāpāt. Agrāk es savu nabaga suni mēģināju pierunāt sadarboties ar visiem šiem svešiniekiem - ka vajag pievērst viņiem uzmanību, ļauties glaudīties, varbūt kādu komandu parādīt, svešas rokas palaizīt - nu gluži kā es dzenu sevi vienmēr un visur būt "sociāli labai", momentā iztērējot visas savas enerģijas rezerves un galu galā raudot, jo nespēju aiziet uz veikalu, ja nu gadījumā pārdevējai sagribēsies ar mani papļāpāt (vai vēl ļaunāk - uz mani parāties), bet man nav spēka.

Pēdējā laikā es ļauju sunim darīt, ko viņš grib (kas visbiežāk ir - ignorēt svešos un iet ostīt tuvāko stabu), un tas ir grūti. Es jūtos neērti un nepieklājīgi par to, ka kāds grib draudzēties ar manu suni, bet viņš nē. Tomēr tai pat laikā zinu, ka tā ir pareizi. Es vēl arvien pati ar tiem svešajiem pārāk daudz tērējos, skaidrojot, ka sunim svešie neinteresē - iesaistoties sarunā, kuru patiesībā negribu, bet vismaz kaut kāds solis ir sperts, un kaut kad es iemācīšos citus pilnībā ignorēt, ja man tā gribēsies, un tas būs skaisti.
 

pozīcija @ 10:55

[info]jebalaitung:
jautājumā par bērna barošanu ar krūti vai pudeli es esmu neitrāls.
 

viņu demokrātija @ 10:49

(bez virsraksta) @ 11:39

[info]kisswithafist:
Niknākais video klips Latvijas vēsturē or smth.

NSFL. Sandis Kiops un plika Kombuliene. Kas, oddly enough, nav tas briesmīgākais šai video. Skatīties uz pašu atbildību. Jūs vairs nekad nebūsiet tādi, kā bijāt.

https://vimeo.com/245242033#at=228
 

prioritātes @ 10:32

[info]jebalaitung:
1. balsot vēlēšanās.

2. iestāties partijā.

3. aktīvi iesaistīties partijā.

4. kandidēt vēlēšanās.

p.s. nav obligāti iziet cauri visiem līmeņiem - tikai nevajag lekt pāri un tā.
 

(bez virsraksta) @ 11:24

[info]gnidrologs:
Dažus mēnešus atpakaļ CNN u.c. mēdiju klauni visiem stāstīja kā "deep state" ir raitwingeru konspirācija, tagad viņi izsaka aicinājumu deep steitam sacelties un taisīt puču. The insanity just goes deeper and deeper.

 

face of deep state @ 10:57

(bez virsraksta) @ 10:54

[info]heishy:
Es iemīlējos cilvēkos.
 

Dziedējoši cilvēki un aura @ 10:49

[info]heishy:
Kā japānas zirnekļkrabis, kas tikko nometis veco čaulu paliks jēls un viegli ievainojams veselu nedēļu. Nē. Tā nenotika. Nenobijos no dzīves un piedalījos tajā. Viss sadzija mirklī.

Tu sēdi, skaties, klausies tajos cilvēkos un saproti, ka tas reāli darbojas. Un tik organiski.
Tas bija kaut kas..
Kantanais acis un rombainas ausis, un sapratne par to, ka eu, šis ir mega kruti. Dīdos krēslā no tā, kas noris acu priekšā.

Iemests pa vidu, paspēlējies, kā smagsvars ( ne velti, droši vien ) saprotu, bļin, dodiet vēl! Es jūtu!
 

(bez virsraksta) @ 10:34

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: working
Mūzika: Moon Shrine - Winter Restlessness: The Silence Between Our Houses

Cruelty free coffee = when I drink it and suddenly don’t hate the guts of everyone around me.

/[info]roterdama/

 

(bez virsraksta) @ 09:18

[info]ilona_pop:
Man nevajag full time job, lai būtu pārgurusi.
Taču miegazāles vai antidepresantus nu negribu atkal dzert. Toreiz, lai cik īslaicīga sajūsma par beidzot normālu miegu bija, ilgtermiņā tas nodara vairāk ļauna, kā laba.
Arī reizēm ļoti toksiska ir tā cilvēka klātbūtne. Visu nedēļu, esot vienai, principā neraudāju. Pirmajā vakarā jau atkal gribējās no klints lekt, par šorīta lomkām un bezmiegā, stresā izdegušo ķermeni, prātu nemaz nerunāsim. Nē, tas nav viena cilvēka dēļ. Tā ir visa šī mūžīgā neziņas situācija, kura pamatīgi iegrābjas fiziskajās un emocionālajās rezervēs. Uzlādēt baterijas? kur? kādā veidā?
 
 

Nepabeigtā dienasgrāmata