Nepabeigtā dienasgrāmata


20. Maijs 2019

nacionāļu spaidīšanās @ 16:11

[info]tiesibsargs:
Tags:

protams, [info]heda jums savās "ziņās" no zviedrijas nepastāstīs sekojošo - viens no viņas mīlēto sverigedemokrater top kandidātiem esot apgrābstījis savu parteigenosse, tad cita parteigenosse, kura arī kandidēja, to piefiksējusi un nopludinājusi medijiem - partija tagad šo dāmu no vēlēšanu listes izforķījusi. top kandidāts tikmēr mierīgi skaidro, ka ar savu parteigenosse esot kļuvis "nedaudz tuvs" kādā tusiņā, bet nekas traks neesot bijis.
 

(bez virsraksta) @ 15:29

[info]zum:
Darīsim visu priekš Eiropas, kamēr vēl tāda pastāv. Es, kā to Brīvo Demokrātu saukli ieraudzīju, gandrīz paliku stāvot pie zaļās gaismas.
 

(bez virsraksta) @ 14:59

[info]zum:
Viņiem vajagot darbu, dakteri un adresi. Figu viņi dabūs. Nebūs kā iedomājušies, nekrietnība ir nepārspējama. Paldies visiem kuri "palīdzēja".
 

nacionālās apvienības harmonija @ 14:45

šonakt @ 15:35

[info]ezss:
šonakt mana smadzene mani izklaidēja ar vareniem sapņiem. Tomēr epizode, kas man iepatikas visvairāk, ir šāda.

Gaidu autobusu lauku pieturā. Iekāpju, sniedzu šoferim piečuku, sak, man lūdzu tādu un tādu biļeti. Šoferis dod biļeti un 15 naudiņas, sakot, tūlīt mūs aplaupīs, paslēp kabatā. Es diezgan neizpratnē paņemu arī un eju sēsties. Drīz vien arī mūs aptur cits autobuss, ar grafiti appūsts, MadMax estētikā. No MadMax autobusa mūsu autobusā ieveļas vīriņi un tantītes tādā centrāltirgus planktona paskatā. Viens apstaigā pasažierus ar maisu, kurā jāmet nauda. Nākamais, ar maisu, kurā visi samet savu ēdamo. Pēc tam nāk vīriņš un piedāvā visiem nopirkt pudeļu mazgājamās birstītes. Man blakus sēdošās tantiņas apspriežas, ka labas birstītes, bet naudu taču jūs mums tikko ATŅĒMĀT!
 

sirds izjūtas @ 14:28

[info]tiesibsargs:
jāatzīst, esošajā darbā man arvien vairāk sāk piebesīt obligātais mediju žvadzoņas patēriņš. un proporcionāli ļoti mazais laiks, ko var veltīt nopietnu ekspertu atzinumiem utml. nesaku, ka gribu totāli atslēgties no ziņām, bet proporcija nav optimāla.

tagad, kad uznācis mērens pohujs par darbu (saprotamu iemeslu dēļ, lol), skatot dažādu ano institūciju lapas vakanču medību nolūkā, katru reizi, kad uzduros uz nopietniem tekstiem par cilvēktiesībām utml, mana sirds kūst. nu, piemēram, šāda frāze - The right to life and the principle of non-refoulement should always prevail over national legislation or other measures purportedly adopted in the name of national security. cik eleganti un skaisti!
 

(bez virsraksta) @ 14:58

[info]kisswithafist:
Biju Akropolē. Lielisks veikals, un sengaidītais Deičmanis arī. Vienīgi slēgtās kurpes tur neatradu, bet eventuāli 30 minūšu laikā tiku pie trim (!) kurpju pāriem. Esmu ļ.apmierināta.
 

Saucēja balss tuksnesī... @ 14:44

[info]indulgence:

Kad maza, jauka 6. klases meitenīte man stāsta, ka zināšanas vēsturē viņas izvēlētajā profesijā neesot nepieciešama, bet 7. klases puika, - ka viņš netikšot mācīties par pilotu tāpēc, ka būšot absolvējis parastu vidusskolu, nevis ģimnāziju, es redzu, ka tur fonā skan vecāku balss.

Skaidrs, ka jebkurš vecāks savam bērnam vēl visu to labāko, un no sirds vēlas, lai mazais neatkārto viņa kļūdas. Bet tā nu dabā iekārtots, ka kļūdas būs. Un ja iepotēs šādas te muļķības, tad kļūdu būs pat vairāk.

Nu nevienu augstskolu neinteresē, kādu skolu absolvējis topošais students. Tikai viņa zināšanu līmenis vai maksātspēja ir noteicošais. Tā kā ģimnāzija tikai ar to ir labāka, ka tur lielāka slodze, vairāk mācību priekšmetu, t.i. teorētiski lielāka iespēja, ka kas vairāk galvā nosēdīsies.

Tāpēc no sirds žēl to jauko meitenīšu, kuras lepni paziņo, ka skola viņām vispār neesot vajadzīga, jo būšot interjera dizaineres. Skaidrs, ka mākslinieki nav tā izglītotākā publikas daļa, bet ne jau par to stāsts. Vai vecāki, kas virza savas atvases uz šo jauko hobijamatu, spēj paredzēt nākotni? Varbūt jau pēc gadiem 10 visiem būs pieejama skaista aplikācija, kurā ielādēt telpas fotoattēlus un tad tikai izvēlēties no 1000&1 piedāvātā interjera varianta sev tīkamāko? Un tāda interjera dizainere nevienam nebūs vajadzīga (atliek vien cerēt uz bagātu vīru, kas pašcieņu neceļ). Vai zobu tehniķis, kas jau gadu desmitus ir cienījama un lieliski apmaksāta profesija - sākusies 3D printeru ēra, un mēs nezinām, kā protēzes gatavos jau pēc pāris gadiem.

Nu līdzīgi kā pirms gadiem 20 visnotaļ cienījama profesija ar savu arodskolu bija burtlicis. Un pat tad, kad jau Latvijā bija pirmie datori, un pirmo avīzi maketēja ar tiem, lielākā daļa nozarē iesaistīto ļaužu neticēja, ka kāda profesija var tā ņemt un pagaist. Pagaisa…

Dārgie skolēnu vecāki. Lūgtum audziniet bērnus - viņos vēlamās īpašības, - taču necenšaties iepotēt savus priekšstatus par derīgs/nederīgs. Jūs gluži vienkārši nezināt, kas jūsu bērniem no skolā mācītā nākotnē noderēs, bet kas nē. Dzīve mainās pārāk strauji, un neviens nezina, kādas profesijas pēc gadiem 20 būs pieprasītas, kādas nē.

Labāk palīdziet skolotājam viņos ieaudzināt to, kas patiesi noderēs: spēju pārvarēt slinkumu un veikt neinteresantu uzdevumu, spēju atrast un atdalīt informācijā svarīgāko, to analizēt un veikt secinājumus. Tas noderēs jebkurā profesijā.

Skolā nemāca amatu, skolā cenšas dot erudīcijas minimumu, iemācīt iemaņas un spriestspēju, kuras tā pietrūkst mūsu sabiedrībā. Galvenais: iemācīties mācīties pašam, jo dzīvē neviens no malas jaunas iemaņas ar karoti mutē nelies. Bet mācīšanās šajā vecumā ir garlaicīga pēc definīcijas, tāpēc jāmācās pārvarēt slinkumu.
Ak, te jau es atkārtojos…
 

nutad vien pirmsvēlēšan aptauj! @ 13:42

[info]tiesibsargs:
Poll #21302 pūpol kur tu lien
Open to: All, results viewable to: All

vai pūpols tiks eiroparlamentā?

View Answers

japp, ar šitādu draivu šaubu nav
0 (0.0%)

huju, nebūs šim teātrim rezultāta
1 (100.0%)

piesmit uz piesmit
0 (0.0%)

 

Kā veiksmīgi piemēroties jauniem apstākļiem @ 14:37

[info]kautskis, posting in [info]uzzinu_pedejais:
Viens no Uzvaras pieminekļa/Kauna staba autoriem bija dienējis leģionā
 

kur vien pagriezies - atkal tā bēgļu propaganda! @ 13:23

[info]tiesibsargs:
"Guļammaiss, paklājiņš, ērti apavi, droši apavi, jo tas ir mežs, varētu būt arī čūskas. Nedrīkst izmantot mobilos telefonus. Būs tādi posmi kā vēstniecība, kā bēgļu nometne, nakts bēgšana, dienas bēgšana un pēc tam noslēdzošais būs jau robeža, kur viņus sagaidīs robežsargi un ievedīs Latvijā," klāsta Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes un Ludzas komitejas izpilddirektore Gunta Stepiņa.

Nonākot vienā no poligona teritorijas pļavām, vidusskolēni saņem jaunus – viltus - dokumentus un būvē apmetnes vietas.

"Mums būs tāda iespēja, kā iedzīvoties tā kā bēgļu dzīvē un izmēģināt uz savas ādas, kā tas īsti ir. Mums iedeva viltus pases, un tur mums personības ir savas tagad tur. Es esmu no Vjetnamas, tad mani sauc Mičau Han. Tāda saskarsme ir pirmā, internetā tika lasīts daudz, daži raksti un tā, bet tagad pieredze būs," saka Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolniece Aiva Rudzīte.
 

(bez virsraksta) @ 14:08

[info]laba_doma:
Izrādās, ka tas, ko es vecāku prombūtnes laikā braucu laistīt viņu siltumnīcā, bija lapu salāti, kuri nu ir izauguši un nonākuši arī manā virtuvē. Es neesmu dārzeņu entuziasts, galīgi ne, taču lapu salāti ir manta. Sagriezti strēmelēs, bez lokiem un dillēm, tikai ar skābo krējumu un mazliet sālīti - perfekti.
 

Klimata problēmas @ 13:18

[info]mena:
Nez, ja Žaks Kusto būtu dzīvs, ko viņš teiktu??
 

karoče pizģec mums visiem @ 11:49

[info]tiesibsargs:
Medijos parādījusies informācija, ka atšifrēts vēl viens pareģojums par Trešo pasaules karu. Gunhilda Smelhusa, kas tiek dēvēta par "norvēģu Vangu", prognozē, ka karš sāksies nejauši.

Eksperti, kas pētīja gaišreģes pareģojumu, nonāca pie secinājuma, ka tajā tiek runāts par trim noteikumiem, kas ietekmēs kara sākumu: cilvēki pārstās veidot tradicionālas ģimenes, cilvēki pārstās apmeklēt baznīcas, Rietumus pāršalks liels migrantu vilnis.
 

GoT beigu sērija @ 11:23

(bez virsraksta) @ 12:17

[info]lasitajs:
Muz. akad. ēdnīcā nav lēti, toties ir negaršīgi.
Firmas ēdiens ir kartupeļu-gumijas pankūkas.
 

kaut ko gribas pateikt @ 12:15

[info]belmondo:
bet laika ta nav un gaume arī aizgājusi, aizgājusi

https://www.youtube.com/watch?v=4X18-wRC7gE&list=PLEDEEFBA96D632270&index=5
 

(bez virsraksta) @ 12:13

[info]nistagms:
DIENA: Perfektā Krievija turpina uzvaru gājienu, sausā atstājot arī Šveici
 

par migrantiem un bēgļiem - patriotiskā garā @ 11:04

nerunāsim par hedas politiskajām izvēlēm, kuras nu ir skaidras, bet... @ 10:42

[info]tiesibsargs:
tikai totāli apdauzīts indivīds var klārēt, ka zviedru snus (zelējamā tabaka) = eiropa. šo produktu ir atļauts tirgot tikai zviedrijā, lol.

http://klab.lv/users/heda/166205.html
 

(bez virsraksta) @ 11:09

[info]rugetta:
ja nakts vidū bez apakšveļas minas cauri pārdaugavai, notiek brīnumi. ir ļoti ātri jāreaģē un jāķer tie ciet, ļoti ātri gaist, bet vienalga brīnumi.
 

(bez virsraksta) @ 09:32

[info]roncijs:
vakar ap pusvienpadsmitiem vakarā izprintēju pirms diviem gadiem rakstīto pirmsnāves/atvadu vēstuli. tūlītējs hits sadaļā "nelasāmākā literatūra tualetē".
 

mazie jautājumi @ 08:25

[info]santech:
https://www.samsung.com/semiconductor/dram/module/M471B5673EH1-CF8/ droši vien noderēs tikai muzeja ekspozīcijā

ar ko man nepatika double commander? jo 40 naudiņas tomēr žēl maksāt par total commander
 

(bez virsraksta) @ 06:43

[info]zum:
Bērns sabojājis beidzot redzi tajā pārmācību namā. Ļoti jauki. Pierakstām.
 

(bez virsraksta) @ 00:34

[info]lilja_brik:
veel ko es nesen sapratu savaa pseidopsihologa celjaa - citu cilveeku attieciibas pashiem ar sevi mums vienmeer buus nosleepums.
kameer viniem pashiem shkitiis, ka vinu nokluseetais uzskats par sevi un pasauli un motivaacijas ir pashsaprotamas.
 

(bez virsraksta) @ 00:19

[info]lilja_brik:
informaacija pieaugushajiem - aptuveni 80% kaloriju izteereejas vnk esot dziivam, papildkustiibaa (sportaa) aiziet tikai 20%.
 

19. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 23:11

[info]zum:
Šlāgerballe, protams bijusi murdziņš. Piebāzts līdz nemaņai, bet galdi bijuši arī ārā. Normālie nemaz iekšā nav gājuši, stopējuši ēdienu un klausījušies šlāgeri.
 

(bez virsraksta) @ 23:24

[info]neraate:
paskatījos kalendārā un mani pārņēma Mēmās Šausmas, cik sen neesmu bijusi dušā vai vannā, bet nē, pēc tādas ūdens patecēšanas iesējās tālāk un man tagad vajag lai tu, ciba, drusku sadodies rokās un tā viena jaunā pumpa kas no jauna parādījusies, izrādās aizsprostota pora vai parastā karstuma sezonas blakne, jo nu kamon! tas pat vairs nav gribu-negribu variants, man VAJAG normāli uz visas ādas sajust ūdeni. nevis kaut kādas žēlīgas ziepju putas vai slapjumu uz lupatas kā sentēvu laikos
 

(bez virsraksta) @ 23:05

[info]neraate:
bijām divas dienas pie maniem vecākiem. pārguru - daudz bijām laukā, vakar izstādīju tomātus (7 Golden Koning, kādus 5 Marmandi, no baklažāniem uz durvju pusi), salaistīju, šodien arī vismaz gadu (divus?) podā mocītu rabarberu, kas izdzinis divus bērnus un ziedu 7 cm garā kātā. vīrs uztaisīja akai jaunu vāku, šopēcpusdien salaistīju dārzā papriku, tomātu un gurķu stādus, šodien sīči bija ārā pilnu darba dienu, vakar arī apmēram tikpat, bet nu visi ir puņķaini un slimi un ar t'. (3 diennaktis sauss riebīgs klepus, tad puņķi un nu jau sīcēm konjunktivīts - tā iet, ja puņķus nešņauc un netīrām, rokām gramstās gar acīm)

gribēju nogriezt matus, šodien saliku copē un tik labi - ne man pakausis izsuta ne acīs līda un no malas arī o.k. izskatās, nu tā drusku nevīžīgi kā šobrīd modē. laikam negriezīšu vēl. gari jau arī izauguši ļoti. bet ja tomēr negriezīšu, apsveru domu aiziet pie meistara lai kaut kur apakšā (bet ne pašā lejā) izskuj kādu svītru, citādāk šausmīga smokas tā karstā sezona

bērnu vienu arī saulē nocepu, bet nu jau ir labi

secinājums viens - mājā esmu daudz laimīgāka kā dzīvoklī. derētu arī vasarnīca. bet - vēlams bez cilvēkiem no malas vai nu vismaz tādiem kas nerada spriedzi un trauksmi
ļoti gribas visādas jaunas un skumas kleitas, pat audumi būtu, tikai šūšanas vaina
un vēl aizmirsu ienest ceriņu noplūkt lapiņas salikt zem smagumiem lai var skaistus kristību ielūgumus sataisīt, citādāk atkal radi izdomās, ka mutisks ielūgums nav gana labs, apvainosies un demonstratīvi neatnāks

vīrs malacītis - bijām sen runājuši, ka vajag uztaisīt bildes uzdāvināt, tad nu i vecamamma ir Baba ļoti priecīgas. Baba pat dziemos uz dzimšanas dienu aizspērās ar visām

un vēl - nepagāja ne divarpus gadi pēc skuķu dzimšanas izrādās, ka no tēva puses ir bijuši dvīņi rados. vienolas ar TTTS, ja pareizi izdarīju secinājumus no tām kripatām ko pastāstīja. un no otras bioloģiskās vecmammas puses ziņu nav, jo vecmamma nomira agri un viņas māsa naidojās mantas dēļ
 

(bez virsraksta) @ 23:01

[info]neraate:
vecamamma nobriedusi spieķim. tad nu man var rakstīt garus palagus komentāros kādu labāk, kur pirkt, kā nopirkt ergonomisku. der arī ieteikumi ja ir dabūjami kaut kur pie Stradiņu slimnīcas, tad pārtverot pēc izmeklējuma uzreiz aizvestu un piespiestu nopirkt, citādāk tā lieta uz priekšu virzīsies ar ātrumu viens spieķis divu gadu laikā.
Streičam redzēju brīnišķīgu, skaistu, ar metāla rokturi, bet tur jau jāzin precīzs garums lai ir ērti un pat ja nozāģē, tāpat apakšā vajag kaut kādu peku lai neslīd. es viņai gribu ieteikt to rāmi ar riteņiem, bet tam viņa galīgi neparakstīsies. no otras puses - labi ka tā, citādāk spersies ar visu savu braucamo viena tos 3 km šurpu turpu pie tēva sēt un stādīt un ravēt un laistīt dārzu
 

(bez virsraksta) @ 23:00

[info]santech:
OMG redīsi! Rimī pakas! Daudz iekšā! Pat mazliet asi!
 

(bez virsraksta) @ 21:27

[info]tvarj:
kopš esmu šajā darbā es visu laiku fantazēju par citām vietām, kur es varētu strādāt. visiem tiem mazajiem biznesiem, kuriem es varētu pievērsties...
bijām šodien iepirkties Centrāltirgū un hotai bija pilnīgi pārliecināts, ka visām marinējumu letēm ir viens un tas pats ražotājs, jo piedāvājums ir praktiski vienāds.
uz ko man, protams, padoms rokā - ir taču tik daudz visādu labumu pasaulē, kapēc gan nevarētu atvērt alternatīvo bodi, kurā cienāt cilvēkus ar jaunām idejām. man dzima ģeniālā ideja, tā kā man ļoti patīk marinēt lietas, es varētu sākt izmēģināt visādas jaunas receptes un tirgot tās Centrāltirgū pati savā bodītē. šī vispār nav pirmā reize, kad man kaut kas tāds ienāca prātā - es jau reiz kādu posmu dzīvē eksperimentēju - man sanāca ļ garda giardiniera (tie itāļu izcelsmes marinēti salāti, ko liek pārsvarā gaļas sendvičos, neprātīgi gardi) un reiz es iemarineju burkānu svaigā koriandrā un laima miziņās, kas pēc garšas ir līdzīgi kā korejas burkāni, tikai daudz daudz svaigāk, un bez iespējām iekosties koriandra sēkliņā, kas man uzdzen drebuļus. turklāt ja viņus sagriež salmiņos, tad tas kļūst par party snack, nevis eļļainu piedevu pie ēdiena.

betnujā. tas būtu dārgi un neatmaksātos. toties cik forši, vai ne?
 

klimaxkultisms @ 21:34

[info]gnidrologs:
The Guardian iekšējās instrukcijas žurnaļagām kā pareizi jālieto valoda, to 'fight the cause'.
2019-4-24-22-32-43
Man patīk termins "audience team". Tā laikam kāda trenēta cilvēku grupiņa, kas simulē audienci, lai pārbaudītu cik pareizrunīga un pareizdomīga ir The Giardian producētā propaganda. Komanda ar Švonderu un Rozi Luxemburgu pie stūres.
 

(bez virsraksta) @ 20:33

[info]heda:
Zviedrijas nacionālisti pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām: "Eiropu mīlēt nav grūti."
(Lai redzētu angļu subtitrus, jāklikšķina uz zobratiņa ekrāna apakšējā malā un blakus izvēlei "Undertexter" jāizvēlas "Engelska".)

Eiropu mīlēt nav grūti
 

ss.lv II @ 21:30

[info]spect_actor:
"Saimnieks izīrē siltu un gaišu dzīvokli ar logiem"
 

Fiverr&French @ 17:50

[info]217:
Izmantoju pirmoreiz dzīvē Fiverr, noalgojot kādu franču izcelsmes cilvēku, lai pārbauda manis no angļu uz franču valodu iztulkoto tekstu.
Biju patīkami pārsteigta par pakalpojumu, gan par precizitāti, gan ātrumu, kādā viss tika izdarīts.
Bet arī priecājos par to, ka nebiju salaidusi daudz kļūdu, labojumi bija tur, kur nebiju pārliecināta jau nosūtot un ļoti minimāli.
Patīkama, labi padarīta darba sajūta, lai arī gāja ļoti lēnām un grūti.
Un tas, ka nebaidīšos tik ļoti vairs uzņemties tulkot uz franču valodu (līdz šim biju tulkojusi tikai no. Un, protams, uz/no anglenes.)
 

(bez virsraksta) @ 19:40

[info]gnidrologs:
Sieviete žurnāliste un kāpēc bābas nekad nekur nevienā vietā nedrīkst laist ne pie kādas varas (pat virtuvē).
 

(bez virsraksta) @ 17:56

[info]veed_logs:

Noskrēju Rīgas maratonu. Nu jau tas man ir desmitais noskrietais oficiālais pilnais maratons. Jubilejas, tātad. Rezultāts ir tāds, ka tas nav nekāds izcilais, bet uz šī nenormālā karstuma fona, manuprāt, ļoti pieņemams. Gāja ļoti grūti, bet tomēr noskrēju, tas arī ir galvenais. Ja būtu vēss laiks, tad būtu pilnīgi cits rezultāts.

Ja neskaita personiskās ciešanas skrējiena laikā, jāatzīst, ka skrējiens bija labi noorganizēts. Dzirdināšanas punkti bija augstā līmenī, cilvēku pietika un dzeramais un ēdamais arī bija gana, paši punkti arī bija pietiekamā daudzumā un pat mazliet vairāk. Ne mazsvarīga lieta - tualetes, bija gan pie dzirdināšanas punktiem, gan arī pirms starta šoreiz darbojās visas būdiņas un rinda gāja ātri uz priekšu. Ne tā, kā pagājušajā gadā, kad liela daļa būdiņu bija vienkārši aizslēgtas. Ļoti laba lieta ir īpašo labumu zona pilnā maratona skrējējiem, tur ir pieejams mazliet ēdamā un dzeramie, kā arī masāža. Masāža bija jāgaida kādas divas stundas, bet bija normāla rindas kārtība, ja ļoti vajadzēja, varēja pastaigāt, atslābināties ar bezmaksas alu un pēc tam tikt izmasēties. Es gan tik ilgi negaidīju, bet iespēja tāda bija. Godīgi sakot, pēc alus iedzeršanas man radās sajūta, ka man viss ir labi un nekāda masāža nav nepieciešama, arī apetīte tika atmodināta. Ēst deva auzu putru, skābu gurķi, buljonu, rupjmaizi, ābolus un banānus. Un bija ēna telts izskatā. Principā ideāli. Visu cieņu. Šī zona līdzsvaro lielo mazo distanču skrējēju baru.

Bet distancē tiešām gāja skarbi. Būtu interesanti redzēt ātrās palīdzības statistiku šogad. Nevarēja nepamanīt pārkarsušos un pārpūlējušos cilvēkus ik pa laikam. Stāvēja, sēdēja, tupēja uz ceļiem, staipījās, vēma, ko nu kurš. Cerams, ka visiem viss ir kārtībā. Labi, ka nebiju viens no viņiem. Bet arī medicīnas darbiniekus nevarēja nepamanīt, tie dežūrēja visas trases garumā.

Vārdu sakot, viss ir labi. Diena nav nodzīvota velti.

Un vēl. Pasākumā esot piedalījušies dalībnieki no 82 valstīm. Fantastisks cipars, manuprāt. Tā ir gandrīz puse no visas Pasaules valstīm. Pat grūti noticēt.
 

(bez virsraksta) @ 17:43

[info]zum:
Es stāstu, tiesneses tik ņirdz. Labi, pedējā neņirdza, bet bija tik senila, ka es pabrīnijos, ka tādas tur darbā.
 

lūk kā progresīvās zemēs cīnās pret noziedzību @ 18:33

[info]gnidrologs:

Visi tie baisie smiti un larsoni, kas staigā pa ielām un dursta ļaudis. Kas notiek ar fuckin wypeepoo ka jāpieņem šādi mēri? Paldies Dievam šie mēri lieliski strādā un noziedzība strauji samazinās...
 

Nepabeigtā dienasgrāmata