Nepabeigtā dienasgrāmata


23. Jūlijs 2016

(bez virsraksta) @ 17:57

[info]rabarbermaize:
Rīts sākās ar nesapratni vai grūti no neizgulēšanās, vai alkohola lietošanas iepriekšējā dienā. Lai nu kā tur būtu, šo stāvokli nebija laika apcerēt, jo bija jāved dāmas uz lidostu. Protams, kā jau vienmēr šādās situācijās- Mērfijs nesnauž. Nedaudz pirms lidostas rindā gaidīja vairāki inspektori Bērziņi ar trubiņām. It kā jau mani aprēķini galvā teica ka visam jābūt kārtībā, bet vienalga sirsniņa notrīcēja. Protams viss kārtībā, bet rīta adrenalīna deva paņēmusi visus manus spēkus. Ok, varbūt ne tikai rīts tur vainojams, bet visa tā nebeidzamā ballīte, kurā iestrēgu no iepriekšējās nedēļas. Tagad 4 dienas miers un tad atkal jāaktivizējas.
 

Blīvie brīži @ 16:20

[info]po:

Pārdevēja pastās uz mani, ieņirdz: "Kaut kāds mūziķis? Rokmūziķis, ko, vai tad?" Iekšēji ieņirdzos. Kreisajā austiņā pa radio skan mana dziesma. "Koncerts ta ar' būs, spēlēs, ko ta, šite - ar ģitāru, spēlēs man te?" ... Saku: "Koncerts pēc mēneša." Beigās sapratu, ka viņas realitātē reģistrējas tikai fikcija - teicos nākt un spēlēt koncertu īpaši viņai. Kādu koncertu? Da hrens viņu zina. Atvadījos un tinos.
 

(bez virsraksta) @ 16:18

[info]ena:
58,4
 

(bez virsraksta) @ 15:11

[info]felipe:
Mūzika: Carbon Basen Lifeforms - Supersede
Tags:

Interesanti, vai tā ir mīlestība, kas liek par telefona ekrāntapeti izvēlēties sava bērna fotogrāfiju. Grūti iztēloties pat speciāli veidotu attēlu ar bērnu, kas varētu būt pietiekami patīkams ikdienas vērojumam, lai varētu to izmantot tik salīdzinoši bieži redzamā vietā. Bet no otras puses, ja tu esi tēvs, kurš pusdivos naktī pie bāra letes mēģina pārliecināt blakus dzerošo par bērnu skaistumu un nepieciešamību, iespējams, ka tieši tas ir veids kā neaizmirst kādi tad tie tavi bērni izskatās. Nu, un, protams, tā tu sev vari mēģināt iestāstīt, cik ļoti svarīgi tev tie ir. Pat ja no dažādām mātēm.
Es dažreiz uz telefona sākumekrāna uzlieku sticky notes ar atgādinājumiem par dažādām lietām, bet nu piena paku jau, protams, par fona attēlu neliksi.
 

(bez virsraksta) @ 14:42

[info]helvetica:
"I have ghostwritten bestseller books on the Amazon marketplace. I don't even use them in my portfolio. It sucks but that's integrity."

"integrity", nez, tas varētu iziet cauri augstskolā, gadījumā, ja par maksu esi uzrakstījis kādam citam studentam referātu?
 

(bez virsraksta) @ 14:20

[info]bauda:
Garastāvoklis:: renārs zeltiņš
Tags:Nē, nu, tur taču jābūt garīgam bērnam, lai domātu, ka Mozus patiešām 80 gadu vecumā kāpa Sinajas kalnā, reāli 40 dienas un 40 naktis diskutēja ar Jahvi, tad vēl stiepa lejā kaut kādas smagas akmens plāksnes un visbeidzot lika effin NOKAUT visus, kuri nebēdā voršipoja to zelta teļu. Man ir aizdomas, ka tur apakšā īstenībā notika kaut kas līdzīgs augšā attēlotajam

 

(bez virsraksta) @ 13:46

[info]helvetica:
kas man nepatīk - tas, cik debils ir process. Piemēram, Māra Lāce ir pelēka kā zeme, droši vien nojātu veselību, lai izspiestu cauri to muzeja rekonstrukcijas projektu caur visām administratīvajām ejām, bet beigās - beigās normāls muzejs, tāds, kādam tam ir jābūt un, ja mēs gribētu sist sev uz pleca un teikt wowowo, kādi mēs pradvinutie, tad tādam tam bija jābūt jau 90' beigās, maksimums 2tk sākumā. Pēc pus gada tā vieta ar saplākšņa tualetēm būs apbružājusies un neviens neticēs, ka lnmm ēka ir kkas relatīvi jauns.
nepatīk, ka par Purvīša balvu saka "the biggest and the most prestigious contemporary art prize in Baltic region", balvas vispār ir tāds funkcionārisks pasākums per se, Purvīša gadījumā vēl joprojām tik ļoti gaisā pakarināts, ka varbūt summas ziņā tā ir "biggest", bet ietekmes, nozīmes etc. "biggest", nedz īsti prestigious, kur nu vēl Baltic region (ja dabūt var tikai latvieši, taisot Latvijā, par Latviju) tā nav. Lai gan, protams, nevar noliegt, ka var būt patīkami būt nominētam un ļoti patīkami to saņemt.

toties, kas man patīk - Saksa teksts Poļa katalogā. Īsi, precīzi un atsver visu, kas man nepatīk.
 

(bez virsraksta) @ 12:36

[info]hxpzy:
Kad tavu mammu neapmierina pat tas, kā tu notecini traukus un ieliec tos trauku žāvētājā.
 

*** @ 12:18

(bez virsraksta) @ 12:08

[info]nomirusi:
Tags:

The houses all seem the same to Gallagher. Dark. Musty-smelling with squishy carpets underfoot, mouldering curtains and sprays of black mildew up interior walls. Cluttered up with millions of things that don’t do anything except get in your way and almost trip you over. It’s like before the Breakdown people used to spend their whole lives making cocoons for themselves out of furniture and ornaments and books and toys and pictures and any kind of shit they could find. As though they hoped they’d be born out of the cocoon as something else.
 

(bez virsraksta) @ 11:58

[info]kisswithafist:
trīsgadnieki vispār ir tīri jauki. īpaši tad, kad neniķojas un brīvdienu rītos pienes Napoleonu, hehehe
 

10 gadu jubileja. "Drošākai" pasaulei, thhh. @ 11:17

(bez virsraksta) @ 10:20

[info]mazeltov:
Šopēcpusdien gar mūsu šalē brauks/finišēs Tour de France riteņbraucēji.
Tikmēr jāvelk mugurā bruņas un jādodas riteņot pa kalnu.
 

(bez virsraksta) @ 11:07

[info]santech:
Paskatījos feisbukā bildes un izdomāju baigo triku - tad, kad man vairs neaugs mati galvas augšdaļā, tad sākšu audzēt galvas apakšdaļā. Bārdu, respektīvi. Jo pašreiz cītīgi skujos (vismaz 2x nedēļā. ar izņēmumiem).
 

(bez virsraksta) @ 10:20

[info]bauda:
Garastāvoklis:: darvinisms

Vakar pirms gulētiešanas gribējās kaut ko palasīt. Izvēlējos Saulcerītes Vieses Jāņa Raiņa offline cibas apskatu JAUNAIS RAINIS (1982). Diezgan interesanti, un, vispār, kas tu tāds esi, lai nepiekristu Rainim:

"Mākslīgā izlase, jaunā, brīvā laulībā. Paaudzei jātop labākai, spēcīgākai, vecākiem pašiem sevi attīstot: būt draudzīgiem mīlā, nevis vecajās laulības važās, kas sasaista dažādus nepiemērotus indivīdus." (59034, 39)

"Cīņai par eksistenci nav jābūt cīņai starp cilvēku un cilvēku, bet cīņai starp cilvēku un dabu. Jo vairāk attīstīts un tikumīgāks, jo vairāk viņa dzīves cīņa kļūst par viņa sugas, viņa bara cīņu pret ārējo dabu un ne vairs pret viņa paša sugas indivīdiem. Skudras necīnās savā starpā, bet cīnās pret citiem kukaiņiem, un zirgi neapkaro cits citu, bet aizsargājas pret vilkiem; arī vilki baros. Vai mums, cilvēkiem, nav jābūt vismaz tik kulturāliem un gudriem kā vilkiem, zirgiem, skudrām?" (59035, 91)

"Humānisms: egoisma un altruisma jēdzienu noskaidrošana un abu atcelšana. Tie patiesībā bija: pašdarbība un verga darbība; to vietā: personības attīstīšana, pievilkšana pie darbības, personības apzinīga (pretī pavēlētai verdzībai) darbība uz mērķi ārpus sevis, bet tomēr ne svešam: cilvēcei." (23286, 126)

 

(bez virsraksta) @ 09:28

[info]iokaste:
biju aizbraucis uz vipassana meditācijas kursu, bet sajutu slimības tuvošanos un aizlaidu uz rīgiem. pareizi - saaukstēšanās mani panāca rīgā, knapi mājās aizlīdu. pats kurss gan bija "uz ūsiņu". vārdsakot - pamosties 4os un ej kluknēt uz zāli, tā nonīksti, ka ārprāts, aiz nekā darīt arī meditē (3hx3/dienā). vienīgā izklaide ir ēdienreizes. sievietēm bija dārzs, kur pastaigāties, vīrieši varēja skatīties mūra sienā - forši.
bet atpakaļ menidžēju braucienu cauri visiem tiem lejaskurzemes ciematiņiem - vaiņode, priekule, skrunda. un skats ir nāvīgs. cilvēki dzīvo graustos, ceļi sabrukuši un visvairāk trūkst izkaptis, ko nātres no palieveņa izpļaut. tas vispār nav salīdzināms ar rīgu, pierīgu. kad pa kalnciema šoseju tuvojies rīgai - tā ir pilnīgi cita pasaule vides, infrastruktūras ziņā.
un var saprast, ka viens nav karotājs un labāk ir braukt uz rīgu, kur gan jumts jau uzlikts, gan zāle nopļauta. pieņemu, ka daļa atbildības jāuzņemās likumdevējiem, jo "investoram" ir izdevīgi turēt degradējošu graustu pilsētas centrā, nevis to atdot censonim.
 

mazie svētki @ 09:05

[info]heishy:
Šķīstošā kafija ir laba ideja tikai brīvdienu rītos, kad nav nekur jāsteidzas. Zarniņas iztīrās.
 

(bez virsraksta) @ 07:54

[info]adinkra:
Redzot pagalmā kādu no tiem oranžlāsumainajiem milzgliemjiem, iedomājos skalpeli akurāti pārgriežam tādu gliemi pa šuvi. Glīti izkārtotas krāsainas iekšiņas, kā vaska mulāžā (kĀtAd). Varbūt tāpēc, ka šie tādi piepūsti un nospriegoti izskatās, kā tikko aprijies pitons, kā uzpūtusies govs.
Gliemji šīs fantāzijas uztver ar saviem īpašajiem paranormālajiem orgāniem, un drošības labad izvēlas turēties tālāk. Tikko redzēju eksemplāru, tā bija otrā reize šovasar, un varbūt arī eksemplārs tas pats. Drosminieks :D
 

(bez virsraksta) @ 02:03

[info]khosmos:
Garastāvoklis:: moar work

mazas meitenes, kuras bļaustās tikai no liela attāluma, vajag dresēt ar siksnu. ne jau burtiski, protams, bet ir jāierāda dažas svarīgas lietas, kā, piemēram, mutes turēšana un savas pozīcijas adekvāta novērtēšana. atrašanās boifrenda breloka stāvoklī nudien nedod nekādu pamatojumu tik augstam pašvērtējumam kā konkrētajā gadījumā. vienīgā pašizpausmes forma, ko minētā persona piekopj, ir selfiji dažādos prikidos, un tur nu izpelnīties kaut kādu cieņu ir neiespējami (ja es kādreiz pat apsvērtu pamatojumu vainas sajūtai).
nu, lūk! izdomāju, kā efektīvāk nolamāties. Windows 95! (sakrīt ar dzimšanas gadu)
 

(bez virsraksta) @ 01:23

[info]santech:
Arī šajā nedēlas nogalē, visticamāk, ka nosēdēšu mājās. Geimošu. Tas, vismaz šobrīd, ir bez maksas. Jo, lai kaut kur dotos, ir jāmaksā vismaz par transportu. Vai nu sabiedrisko, vai nu jāmetas benzīnam. Un jāgādā līdzi pusdienmaizes, Jo maķī ēst sanāk dārgāk. Respektīvi - neticu, ka ārpus mājas var izklaidēties arī bez naudas. Ok, var, bet man vellim bremzes jāpieliek. Kas arī maksā kaut ko. Var jau iztikt, mēģināt geokešot. Bet, kad nokrīt ķēde, es palieku bez bremzēm. Stulbi būtu izaicināt likteni. Un kājām iet arī negribas. Varētu cerēt uz atvaļinājumu, tad gan izies ārpus mājas kaut kur, pie kura nu varēs aiziet ciemos. Bet viss, ko dara ciemos, ir dzer un pļāpā. Kaut kādas vairāk aktivitātes tā arī nenotiek. Tāpēc sēdēšu mājās un nodarbošos savā vienpatībā viens pats ar kaut ko. Geimošu, skatīšos filmas. Varbūt kaut ko pakraftošu. Kaut ko darīt, kas neprasa finansiālus līdzekļus, un kas neļauj justies vientulīgi.
 

(bez virsraksta) @ 00:36

[info]bozena:
Zvēru vakars! Atejā bija milzīgs zirneklis (divlatnieks iet uzpīpēt). Sīks tā spiedza un raudāja, ka man nācās pielietot slotu un matulaku, lai viņu (zirnekli) lokalizētu un izdzītu naktī un tumsā. Piedod, brāl zirnekli! Man ir arahnofobs bērns.
Pagalmā pie sēņu čužu spannīša ieturējās 3 pāri ērihimarijas un zigfrīdannas. Izskatās, ka sēnes ir milzu kailgliemju kulta ēdiens.
 

(bez virsraksta) @ 00:13

[info]ctulhu:
Mobilā telefona papildināšana ar elastīgo gumiju dod ļoti labus rezultātus. Pateicības pēc piederības.
 

(bez virsraksta) @ 00:11

[info]15:
vecs triks bet patīk spēlēties. ziemeļkorejas 10kilotonas pat nevelk līdz manīm.

http://nuclearsecrecy.com/nukemap/
 

dzeltenā gatavība @ 00:03

[info]sinusoid:
Garastāvoklis:: дынящее
Mūzika: faiyaz khan - rāga shuddha kalyan
Tags:

šovakar lielveikalā tauta steidza apprečoties ar kvīkendam nepieciešamo, pilni rati ar aliem un citiem etanōla produktiem. kāds pāris ap 30 bija paņēmuši tikpat vīna pudeles. sajutu nepārvaramu sociuma spiedienu pievienoties neprātīgajai uzdzīvei un iegādājos melōni.
 

22. Jūlijs 2016

meklēju vīrieti 1983 LPSR edition @ 23:41

[info]ulvs:
Caur [info]dooora the explored pēdējā postā piesaukto youtube video par deitošanu LPSR norietā, ieteiktajos video atradu pašu troni, video ar nosaukumu "Meklēju vīrieti 1983", kur LPSR norieta j-kundzes runā par savu, khm, ideālo vīrieti. Galnais, lai nedzer, ne? KLIK TO VAČ BĻ
 

turpinot par "Tā Magonīte" - "Lowlife" sk.darbu un pašu princesi @ 23:35

[info]ulvs:
Ļoti reti varu izbaudīt moderno, glamūrīgo popmūziku (netīk nedz Gāgas, nedz Melnās dirskratītājas hiti). Taču jaunkundze, ko piesaucu iepriekšējā postā - Tā (mazā) Magonīte - ir tik patīkami mani pārsteigusi arī ziņā, ka man patiesi no sirsniņas tīk viņas singls "Lowlife" (klik šeit, lai noskatītos un noklausītos atkal). 
Skaņdarbā ir tik daudz mīļu niansīšu, piemēram, tas, ka tiek izmantots "DJ efektu bloks", kas ņemts, kā izklausās, no lēto siņķiku t.s. skaņu bloka (visas tās "wow" un "dīdžej" tipa skaņas čōrusā). 

Karoče, klausieties AKAL, izbaudiet, laikojiet, šērojiet un beigās, lūdzu, subskraibojieties, nē... nē, labāk pakarieties (neesmu pašnāvību advokāts, taču dažreiz dzīvē tomēr ir jādara tas, kas ir jādara, vai ne tā; it sevišķi skaistas mūzikas fonā).

Turpinot par pašu Magonīti. Viņa ir tik fantastiska jaunkundze. Jo vairāk pētu viņas vlogu arhīvu, jo vairāk viņa uzbudina visus manus baudu receptorus. Receptējiet, dies, RECEPTĒJIET!!! Starp citu, kāds nezina, kā potenciēt recepciju? (teiksim, lai potenciētu heroīnu un benzodiazepīnu efektu, pāris stundas pirms substances ieņemšanas rekomendējam iešaut orāli pēc iespējas vairāk hinīnu saturošu suslu, piemēram, greifrūtu sulu vai faking limpeni "toniks" (to varētu pārdēvēt par "resnuma toniku").

Pacienāšu jūs ar vēl pāris izciliem viģikiem, kas liks jums viņu iemīlēt, ja vien jums ir sirds (par ko bieži šaubos). Teikism, šī intervija ar viņu (klik hier to vač). Intervētājs ir tāds vagīna, ka viņš nesaprot, ar ko viņš runā (tāpēc šim viģikam piešķiru pāris cringeworthiness punktus). Fucking pussy boy cuckety cuck (tas tagad populārs lamuvārds, ja nesekojat līdz interneta aktualitātēm). 

Un vēl, protams, viss viņas vlogu arhīvs, ko var noskatīties šeit. Rekomendēju tādus īss-video (patiesībā visi ir diezgan īsi), kā šo ("Mīlu savus fanus") un šo ("Ļoti mīlu internetu"), taču patiesībā rekomendēju visus. Tā tumšā, drōnīgā fona mūzika, kas ir gandrīz katrā viņas vlogu video, kontrastā ar viņas burvīgo/pišamo balsi rada perfektu konsonansi, ka, gribot negribot, man katru reizi nobirst pa asaras lāsei. Ah, un viņas jaunā skaņdarba skice - vienkārši meistardarbs. 
 

you fucking don't say, bitch @ 23:24

[info]ulvs:
Business Insider - Science says the reason you can't remember someone's name is that you don't care enough.

Es neticu. Es tam vienkārši neticu (neizlasīju rakstu, jo TL;DR, va' ne). 
 

"the price of freedom is eternal vigilance" @ 21:15

(bez virsraksta) @ 22:42

[info]krishjaanis:
Oportūnisms - bet tas ir lieliski, piešķir letarģiskajai masu demokrātijai dinamiku un konkrētu virzību. Decisionisms.
Populisms - bet kas var būt labāk, ja tu nāc no tautas, pārstāvi tautas viedokli un aiz tevis ir tauta? Polulisms ir otrs vārds demokrātijai.
 

joy of discovery @ 22:02

[info]saccharomyces:
šodien ar brāli nejauši atradām ezeru
 

(bez virsraksta) @ 22:05

[info]perkons:
Tas, ko dara mūsu U20 basketabõlistu izlase, liek man straujāk sirmot, jo tādu huiņu, izņemot Lomažu, man ir grūti skatīties.

upd:
Ko gan varēja gaidīt no Vecvagara.
Besīt besī.
 

(bez virsraksta) @ 21:46

[info]krishjaanis:
Zini, kāpēc balsot par Trampu? Lai universitātēs nebūtu tik apkaunojošu priekšmetu kā "women studies", "gender studies", "black studies" un vēl vesela kaudze sociālā sviesta, kas erodē labāko, ko mūsu kādu brīdi nīkuļojošā civilizācija sasniegusi. Ne velti republikāņi visu laiku aicina pārskatīt un nogriezt finansējumu bezjēdzīgām social sciences programmām.
https://m.youtube.com/watch?v=-nSSZ-NTj54

Tramps ir žests, ne jau kaut kāds dziļais saturs. Tramps ir tikai loģiska, likumsakarīga reakcija, signāls.
 

WHY @ 20:44

[info]khosmos:
Garastāvoklis:: artistic

vissuperīgāk ir troļļot irlā. Reigāra Targariena brāļa draudzene pirms gandrīz gada bija apvainojusies par manu korānjociņu instagramā (tatāru saknes) un uzsūtījusi boifrendu, lai pajautā, kāpēc esmu tik ļauna. todien vispār jutos megatrauxmaini, turklāt pārgurusi, tāpēc, izdzirdot paceltu balsi, atkal sākās panika. vispār viņa ar mani nesarunājas.
šodien nodevu sveicienus draudzenei, kad RT pļāpāja pa telefonu, protams, viņa pilnībā ignorēja. tāpēc nākamais solis ir uzsūtīt boifrendu, lai pajautā, kāpēc viņa ir tik ļauna un neievēro to, ka esmu uzaugusi kultūrā, kur neatbildēt uz sveicieniem ir ļoti nepieklājīgi. iespējams, leju asaras. iespējams, klaigāju: "KĀ-PĒ-ĒC???"
iespējams, vnk Gada Joks 2016. nu, vismaz Kosmosa redzējumā.
 

softmetāls @ 20:43

[info]bauda:

Tikai ne uz rokfestivālu Klang Klaņģu kalnā!

 

(bez virsraksta) @ 19:48

[info]bozena:
Lūk, sēdējām ar biedriem, zēniem un meitenēm ar stāžu, kapājām, ko Sv Antons devis, runājām par seksu.
Visi klātesošie lielos vilcienos bija vienisprātis, ka pie saderības jāstrādā un tehnika jāslīpē, citādi nav tur laimes, pārbaudītas vērtības ir spēks, pirmā reize ir stress, pirmā reize ir vārgulīga un skaitās izdevusies, ja iesaistītie personāži vispār vēl parakstās uz otro reizi, droši vien tikai filmās Ar Saturu no pirms reizes visi ģībst. Tad draudzenes ilggadējais laulātsdraugs domīgi sacīja uz mani: Es tevi jau ilgi pazīstu (nu ja, kādus 25 gadus varbūt), bet man liekas, ka mums ar tevi arī pirmajā reizē nesanāktu.
 

(bez virsraksta) @ 19:16

[info]neraate:
lasīju šito:
https://cikucakublog.wordpress.com/2016/07/18/devinpadsmitais-pati-ar-sevi-jeb-savvalas-mezones/

un nevarēju saprast savu attieksmi un viedokli. G_V izdzirdot ka es te ņurdu ka nesaprotu kādēļ obligāti sievišķīgai jābūt kankaros un svārkos un kādēļ nevar būt lietišķa un sievišķīga (pirmā izceltā rindkopa) komentē konspektīvi 'da nu jūs visas. noģērbieties, izlaidiet pupus un kas jums'
 

Disfunkcionālā bērnība for life @ 19:18

[info]po:
Tags: ,

Ja mēs vispār tā teorētiski pieņemam "valsti", tad primāri vajadzētu izdot nevis pases, bet gan ko līdzīgu autovadītāja apliecībai jeb tā dēvētajām "tiesībām", tikai nevis uz auto vadīšanu, bet gan, šinī gadījumā, uz dzīvošanu vispār. Ja reiz ir gadījumi, kuros represīvais aparāts ir nepieciešams, tad jāpatur iespēja represijas arī nepiemērot — gadījumos, kad tas nav nepieciešams. Ļaujiet cilvēkiem iziet cienīgu pārbaudi — un ne jau piespiedus rakstisku! —, kurā apliecināt savas spējas apjēgt savas kustības savā dzīves telpā, un piešķiriet brīvības apliecības, kuru turētājiem ir brīv uzņemties atbildību par savu rīcību pašiem, nenododot to pārstāvjiem, kuru starpniecības noteikumi tik un tā ir neizmērojami neaptveramāki par katriem sadzīves likumiem! Ļaujiet viņiem veikt darījumus, noslēgt vienošanās, saimniekot, uzturēt sevi, runāt, domāt, just un būt, kā vien paši vēlas — attiecīgi paturot un nenododot savu atbildību, kuru pašlaik par visām varītēm nopūlas uzurpēt personāži, kuri aizrāvušies ar ceļojumiem Ministru Kabineta Nārnijā, tupēšanu teju nevienam nepieejamajā Saeimā vai ar iezubrītu ludziņu uzvešanu pirmsskolas saprāta līmeņa Tiesās!
Vienkārši. Tā pat nav smagi nesama nasta. Lai tie, kuri nespēj vai nevēlas iztikt bez ResPublica™ pakalpojumiem, kā jebkura uzņēmuma klienti maksā par pakalpojumu sniedzēja tehniskajām vajadzībām! Uzzīmējiet apliecības, izdomājiet, kā viņas izdalīt, un aiziet! Mazāk klientu, mazāk problēmu — ar šiem pašiem jau netiek galā!
Lūk, elementāra lieta, kā bremzes transporta līdzeklī: ja tu būvē aparātu, kuru var palaist, tad tu iebūvē arī veidu, kā to apturēt. Protams, ja tu neesi tik stulbs, ka centies apstāties, skrienot krūmos vai — kā "valsts" gadījumā — pūlī. A šie, neatgriezeniski apmaldījušies caurumā, tupi blenž nekurienē un ģenerē risinājumus: moška nevajag dzert pēc desmitiem; jā, un varbūt var paprasīt naudu par pastaigām kapos. Jā, un vēl auto salonā jāaizliedz pīpēt — es jau tāpat nebraucu!
Davai, piebremzējam.
 

I do @ 19:02

[info]half_slavic:
Mūzika: daphni, yes i know

 

moodboard @ 18:50

[info]half_slavic:
man, lūdzu

MDMA + šādu mūzika
+27°C un šādas krāsas jūru
ledus tēju un kailas miesas visapkārt

 

 

22. Septembris 2021

(bez virsraksta) @ 18:42

[info]sickboy:
Zombiji ir tie, kas domaa, ka Hilarija ir kaut kaadaa veidaa labaaka par Trampu. Driiz vinju Hilarija seedees cietumaa un vinji buus kaa: Ak jaa, mees atbalstiijaam noziedznieci. Bet vinjai bija labaaks stils nekaa Trampam! Par spiiti shiem zombijiem Hilarija nebuus prezidente un globaalisms cietiis sakaavi. Mana meita nedziivos zombiju izpistaa pasaulee!
Zombiji, juusu laiks ir pagaajis.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata