Nepabeigtā dienasgrāmata


22. Oktobris 2014

Par Depardjē, un citiem dzērājiem @ 09:11

[info]black_data:
Tags:

Izlasīju, ka Depardjē izdzerot 12 pudeles vīna dienā. No vienas puses respekts un uvažuha, kā arī atvieglojums, cik tālu es vēl esmu no Depardjē. No otras - 10 šuntēšanas, nav nekāda joka lieta. Manā pasaulē cilvēki uz slimnīcu dodas nomirt, jo nedz man ir miljoni, ko glābt Krievijas nodokļu sistēmā, nedz esmu augstās domās par ārstu kompetenci, balstoties uz empīrisku pieredzi.

Vienvārdsakot - jābeidz dzert, mēs visi mirsim. Iespējams pirms to izdarīs Depardjē.
 

--- @ 09:04

[info]meness_berns:
"Rimini Protokoll". "Situāciju istabas" Rīgas kinostudijā. Neesmu bērnībā spēlējis datorspēles un man ļoti nepatīk multitāskings, tad jūtos neērti, krītu panikā, apjūku. Tomēr es nedomāju, ka esmu tāds unikāls un ka 95% cilvēki jūtas komfortablāk par mani, un ka viņi var uztvert un līdzpārdzīvot "lielos tematus" par vardarbību un ieročiem, ja viņiem paralēli izmisīgi jādara tas, ko viņiem austiņās saka - "ej pa kreisi", "atver durvis", "uzvelc ķiteli", "ēd zupu" utml.

Iespējams, es esmu lūzeris, bet man līdz sirds dziļumiem riebās tas šovs, es divas reizes izmuku ārā, jo nespēju vairs orientēties, kur man jāiet, un tikai aiz pienākuma pret pārējiem spēles dalībniekiem, kuriem tad turpmākajās situācijās manā vietā būtu mulsinoša tukša vieta, es atgriezos, dusmīgi gaidot, kad tas viss beigsies. Un veidotāji nez kāpēc domāja, ka tā visa laikā tādi kā es vēl paralēli spēs iedziļināties stāstos par sašķaidītām galvām Sīrijā un ar mačeti nocirstām rokām Sjeraleonē.
 

īsumā @ 08:48

[info]f_g:
Mūzika: IOWA - Улыбайся
Tags: , , ,

Pēdējā dienas bildes atskaite ir par 8.oktobri. Ārprāts. Nav tā, ka nav bilžu. Ir! Un dienas skrien uz priekšu. Ir radusies cita problēma - vakaros vai nu ir ko darīt, vai jūtos tik nogurusi, ka vairs pat negribas datoru slēgt iekšā un kaut ko rakstīt.
Bet vajadzētu saņemties. Ir maza apņemšanās radusies - šodien beidzot savest kārtībā šo lietu. Lai gan... nezinu, vai līdz vakaram šī apņemšanās nebūs izplēnējusi.
Toties mani pašu priecē tas, ka jau trīs dienas pēc kārtas dungoju:
"...Только улыбайся, улыбайся
Невесомости поверь и отдайся
Улыбайся,улыбайся..."

 

Garfield @ 08:48

[info]f_g:
Tags:

garfield
 

(bez virsraksta) @ 08:42

[info]enia, posting in [info]paardod:
Tiku pie biļetēm uz festivāla "Bildes" koncertu šovakar, bet netieku - 2 gab - kopā 15 EUR

22. oktobrī plkst. 19.00 JAUNO DZIESMINIEKU KONCERTS
Koncerta vadītājs Kārlis Kazāks

Laura Bicāne • Imants Daksis • Liene Dravniece • El Mars • Ilze Farte • Mikus Frišfelds • Goran Gora • Māra Upmane-Holšteine • Kārlis Kazāks • Mārtiņš Križevics • Inese Mūrniece • Diāna Sus • Edgars Šubrovskis un Sniedze Prauliņa • Jānis Uplejs • Lauris Valters • Gatis Zotovs


dzeina.verdi@gmail.com
 

Drūmo rītu mierinājums @ 08:23

(bez virsraksta) @ 08:30

[info]sirualsirual:
starp citu, lasīt userinfogrizlii ir noderīgi, jo pastāv iespēja, ka viņš/-a jūs izglābs.
 

kaķis, soma @ 08:22

[info]black_data:
Tags:

Tu, cilvēks, ieliec somu plauktā, jo neturēs uz grīdas, tad kaķi uz viņas gulēs. Izņemu somu no plaukta... protams, nevies kaķis nekad tur nav gulējis.
 

(bez virsraksta) @ 03:26

[info]sirualsirual:
Atcerējos par klasesbiedreni, kurai pāris klasītes sēdēju blakus. Kad rakstījām diktātus, mēs vienmēr pārskaitījām, cik rindas kurš pierakstījis.

Pabeidzot skaitīt, viņa vienmēr nopriecājās - tā, it kā būtu ko lielu uzvarējusi. Es centos rakstīt pēc iespējas šaurākiem burtiem, lai mazāk rindiņu, arī priecīgs un pārliecināts, ka katru reizi esmu uzvarējis.

Beigās esam uzvarējuši katrs savā spēlē. Viņa ar ārzemniekiem dzīvojas pa Ibizu un Dubaiju, es daru to, ko daru.
 

Sabotāža! @ 01:27

[info]khosmos:
Garastāvoklis:: mischievous
Mūzika: Blacklodge

kamēr [info]mirdzums nav mājās, es naktīs spēlēju viņas klavieres.
 

(bez virsraksta) @ 01:30

[info]_delusion_:
Gribu vīrieti ar lielu skrūvgriezni.
 

(bez virsraksta) @ 01:11

[info]ave:
Pavasarī, gatavojoties izrādei, vajadzēja uzrakstīt stāstiņu par sievieti. Drusku pārtaisīts, patīk arī tagad, lai arī šodien es rakstītu citu stāstu. Tāpēc pērno var nodot Cibas valsts arhīvā.
''No viņas divdesmit četrām identitātēm viena ir sieviete. Ģertrūde no Grebenščikova ielas. Viņa strādājot pilsētas bērnu-zvēru dārzā. Vasarās, kad vakari ir vēli un iesiluši, viņa mēdz aizlaisties no turienes sarkanām lūpām un papēžkurpēm rokās. Nez, vai viņai vispār ir sava lūpukrāsa. Bārā viņa vienmēr dzer pokālu sarkanvīna. Pirmais malks sarauj vidukli un padara uzacis tumšākas. Un tā krāsa! Viņa ceļ pokālu acu augstumā un vēro cilvēku siluetus caur to. Tikvien vakara gaitā viņas glāze kļūst caurspīdīga un tukša. Ja viņa būtu dzimusi galvaspilsētā, viņa zinātu, ka sarkanvīns ir nevis dzēriens, bet vakara apgaismojums.''
 

(bez virsraksta) @ 00:27

[info]banderlogs:
Ēst brokastis un vienlaicīgi lasīt par narkotiķu problēmām Hārlemā ir intelektuāli patīkami, bet dabūt kūku par brīvu ir vēl jaukāk.
 

21. Oktobris 2014

(bez virsraksta) @ 23:58

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: VNV Nation - Praise The Fallen: Procession

Koheleth: We are Homo Sapiens Sapiens, thinking people! What happens to us when we are no longer the thinkers? Who becomes a moral subject – the monkey playing on his PlayStation, or the machine discovering new theorems, breaking new ground? It troubles me deeply, Bokonon.

/The Dialogues Between Bokonon and Koheleth, 2014-08-22/

 

Q♠ @ 21:49

[info]8:
Иисус и другие духовные учителя учили, что "царство Божие внутри нас" и что нужно "собирать сокровища на небесах", где они не испортятся и не потеряются. Если мы будем искать это царство внутри нас, развивая самосознание, то мы действительно достигнем тех высот, куда стремятся все. Если мы соприкоснемся с подлинной реальностью — с тем, что мы думаем и чувствуем, — то ясно увидим, что именно мысли, убеждения, настроения и чувства, а не поступки, создают наш мир. Благодаря этому простому осознанию наша жизнь может измениться навсегда, и мы можем достичь истинных высот овладения собой.
 

(bez virsraksta) @ 23:27

[info]santech:
Pie mums pa nakti palika čalis, kurš no Čehijas/polijas robežas ar velo atminās līdz Latvijai. Ar draugiem palika. Jauki bija pasocioalizēties.

Bet šodiena pēc tam bija nogurdinošaka no nekā nedarīšanas darbā.
Pat spēlītes nepavilka. Nu ok, Fallout Online atradu, tas fōniņā pavilka. Bet - pamēģināju World of Warcraft. Started edition. Teikšu kā ir - totāli bōrings. Tas pats kas Sims, tikai kkadā fantazī pasaulē. Nu ja nekā cita un jedzigāka nebutu ko spēlēt vai darīt vispār, tad būtu ok. Bet - Tā Pasaule nav priekš manis. Izskatās, ka tas pats Fallout Online būs vienīgā online spēle, ko spēlēšu. Ok, pa retam varētu but arī Day Z. Paskatījos ari to krievu un bezmaksas wowu - Allods Online. Man labāk patik klasiskā, offline versija. Un vairāk dēļ sentimentālās grafikas. Ja rīt bus tikpat aizraujoša darba diena un neaizmiršišu piezvanīt par stikliem, tad pamēģināšu Starcraft II. Tas kkā vairāk uzrunā. Diablo jau pamēgināts. Bija ok, bet pārāk novienkāršots. Visu ar karoti saliek mutē. Viss, kas jādara - jāuzklikškina un monstra.

Bet šovakar - bija Filma. Kin-Dza-Dza. Uz Lielā Ekrāna, Svinīgā Atmosfērā.
Un mājās pieslēgta apkure, jei!
 

(bez virsraksta) @ 23:28

[info]masquerader, posting in [info]vajag:
Nepieciešamas naktsmājas Barselonā! 4.novembris līdz 10.novembris meitenei un puisim. Ja nu kādam kāds draugs vai pats dzīvo tur, lūdzu padodat ziņu! :) p.s. couchsurfings jau tiek "mēģināts"
Neesam skaļi, visticamāk lielāko dienas daļu pavadītu blandoties pa pilsētu un protam gatavot! (:
 

(bez virsraksta) @ 23:21

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Sturmast - Ibis Redibis Nunquam In Bello Peribis: The Regiment Is Departing

Voyager abu ierīču nestā "Zelta ieraksta" pilns saturs, ejiet un klausieties!
 

(bez virsraksta) @ 23:24

[info]masquerader:
Nepieciešamas naktsmājas Barselonā! 4.novembris līdz 10.novembris meitenei un puisim. Ja nu kādam kāds draugs vai pats dzīvo tur, lūdzu padodat ziņu! :) p.s. couchsurfings jau tiek "mēģināts"
Neesam skaļi, visticamāk lielāko dienas daļu pavadītu blandoties pa pilsētu un protam gatavot! (:
 

(bez virsraksta) @ 23:15

[info]lavendera:
Mani atkal ir piemeklējusi ļaunā velokarma.

Mājās ir trīs pumpji. Divi no tiem "velo". Ne ar vienu no tiem nevar piepumpēt velosipēda riepu.
Vakar izbraucu pa ielu, kurai abās pusēs remontē ietves. Viss, riepa caura. Pēc servisu darblaika beigām. Vakars paiet čakarējoties un līmējot. Statoilā aparāts nerāda pareizās atmosfēras un uzpumpēju par cietu. Šodien tā ar blīkšķi pārsprāgst. Tieši servisu darblaika pēdējā minūtē. Braucu mājās, šoreiz man ir puslīdz jauna, nevis trīsreiz līmēta kamera, uztriepju tai pašlīmējošo ielāpu, eju uz Statoilu. Atnāku mājās, izrādās, ka pašlīmējošais ielāps ir sūds pēdīgais: riepa tukša. Ņemu nost, ņemu jaunu pašlīmējošo ielāpu (citu nav), triepju virsū līmi, ķepēju virsū ielāpu, eju uz Statoilu. Atnāku mājās... nu, jūs jau nojaušat.
Trešā versija ir paņemt no skapīša vecu kameru un izgriezt ielāpu no tās. Bet pulksten pusdivpadsmitos naktī man daudz sakarīgāks variants liekas rīt drusku pakavēt darbu un aizstumties uz tuvējo servisu: uzlikt jaunu riepu, ļaujot profesionālim tajā ielikt oderīti un jaunu kameru...


(Un tieši šonedēļ man jāguļ būtu astoņas stundas un vairāk, nevis sešas...)
 

(bez virsraksta) @ 23:21

[info]winstons:
https://www.youtube.com/watch?v=hbBZj1qOgiY labākais ko stounā skatīties
 

(bez virsraksta) @ 23:15

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Headscan - Shaper And Mechanist: Silent Running

Heh, 1337 WUs in Folding@home.
 

(bez virsraksta) @ 23:04

[info]alefs:
Patversmes taksis, kuram vairs un vēl nav vārda, šodien izveda mani pastaigāties. Lielāko daļu laika viņš bija ļoti satraukts, izmisīgi meklēja vairs neatrodamo un kategoriski noraidīja visas pārējās pieticīgās alternatīvas.

 

(bez virsraksta) @ 21:58

[info]snorke:
esmu Londonaa, Windermere hotelii, manus istabinju sauc Mozart - uzskatisim to par labu ziimi, receptionists ir Huans un loti izpalidzigs, aaraa ir auksts, tumss un veejains, bet atradu te pagrabaa jauku restoraaniju, viins daargs, bet ko padarisi ?


ja es ritdienu paardzivosu veiksmigi (riit man tatad ir ECOSTAT miitins, es to vadu + nutrient projekta sanaksme + nav zinams, ka risinat juru un fitoplanktona jautajumu + v - jo tur ir skelsanaas pa muusu mazajaa grupaa + veel ir Spaanija un zivis), ja es pardzivosu ritdienu veiksmigi, TAD:

- paredzets vazaaties pa Londonu, mezonigi iepirkties, iet uz kino un tejaateriem
- iet uz Chinatown akupunkturu - tur tur ieej tada maza aizdomiga vietinjaa, tevii sadur adatas un tu atsleedzies
- tas viss lidz sestdienas vakaram
- svetdien guleet un skatities filmas, dzert brutu jau no 12iem
- svetdienas vakaraa randinjs - vecitis (kurs lasija iepr ierakstu) izradas - resilient - neatlaidigs, bet labaa veidaa, tipa, nee neuzskata par atbildi, lidz ar to esmu nolemusi vinu visaadi izklaideet svetdienas vakaraa

BET - man ir jaizdzivo riitdiena

esmu nolemusi uzrakstit uz lapinjas you are a cat, you are a tree, you don't control anything

BET - nu, ja godigi, es gribu panaakt to, ko es gribu panaakt
 

(bez virsraksta) @ 22:56

[info]sniegabrist:
Tags:

12 nedēļas līdz sesijai. Maz tas ir. Uhh, ja ļaudis zinātu, caur kādām mokām topošie mediķi kaļ visas savas anatomijas & histoloģijas!
 

Padoms sev @ 22:56

[info]phz:
Tags:

Kad nezini, ko garšīgu nopirkt, tad nopērc kaņepju sviestu.
 

(bez virsraksta) @ 22:47

[info]puuce:
bērniņš atkal streikojis fr val. aizlikusi rokas priekšā acīm un visu stundu nosēdējusi. šoreiz - sašutusi par pašas izkrāsoto uzdevumu mācību grāmatā (drusciņ aizmirsusi, ka pati izkrāsojusi :))
 

(bez virsraksta) @ 22:34

(bez virsraksta) @ 22:22

(bez virsraksta) @ 21:53

[info]iokaste:
eksistē kaukāda paralēlā pasaule, kura zog mums laiku un naudu, bet pretī dod putekļus un šaubas
 

(bez virsraksta) @ 21:34

[info]mindbound:
Garastāvoklis:: thoughtful
Mūzika: Die Sektor - To Be Fed Upon: Revelation None

Koheleth: I still buy books, and I love having them. But one day I will set them all afire, with everything I own. I will walk away with the clothes on my back and a computer in my pocket. And on that computer will be wisdom and knowledge, art and culture, music, pictures, money and a map of the Earth.

And I won't be alone.

/The Dialogues Between Bokonon and Koheleth, 2014-09-18/

 

(bez virsraksta) @ 21:30

[info]neviss:
konstatēju, ka mani arvien biežākie kulinārie eksperimenti arvien biežāk vizuāli atgādina dažādu toņu vēmekļus.

toties garšas, smaržas un veselīguma ziņā viss ir lieliski, tā ka atliek vien izmainīt savas dabsociāli noteiktās uztveres īpatnības par labu realitātei - galu galā, kā mums tas laiku pa laikam tiek demonstrēts, tieši tā tam visam būtu jāizskatās.
 

(bez virsraksta) @ 21:35

[info]lavendera:
Nopirku es zābaciņus, kuros nesalstot kājas pat 30 grādu salā un nesamirkstot pat baisākajā slapjdraņķī.
Viss jau būtu labi, ja tik es saprastos ar tiem ārzemju izmēriem.
Šitas 40. uz manas 40. izmēra kājas ir milimetrs milimetrā, pietiks drusku biezāku zeķi - un spiedīs. izrādās, Sorelam ir arī tās izmērs kā 40 2/3, kuru man droši vien būtu vajadzējis ņemt.

Kāda negrib pilnīgi jaunus un nevalkātus šādus zābakus par 59 eiro? ... tālāk ... )
 

(bez virsraksta) @ 21:31

[info]pelnufeja:
"You will burn in hell for ever," Shamim says, "and hell is seventy times hotter than a gas fire turned up to maximumn."

Re, cik jauki, es taču vienmēr esmu gribējusi uzzināt, cik tieši karsts ellē ir. Interesanti, vai viņa šo informāciju tiešām izlasīja korānā.
 

sadzīve @ 21:30

[info]vilibaldis:
Asīnei autobusā nosperts e-talons, gan jau domāja ka telefons vai maks kabatā. Suņu staidzinātāji atraduši ezermalā, kādus 5 km no mums. Labi, ka FB sameklēja un pieteicās... Sviests kaut kāds.
 

(bez virsraksta) @ 21:22

(bez virsraksta) @ 19:24

[info]mufs:
šodien bija bail nākt mājās.
jo es pavisam nogriezu matus.
taču vīrs mani ne nosita, ne izmeta no mājas. tomēr es īsti nezinu, kur ar tiem, pareizāk - bez tiem - matiem likties.

taču vismaz uz brīdi, friziera krēslā, man bija sajūta,ka es kontrolēju situāciju. varbūt labi,ka es nekontrolēju vairāk situācijas.

un.man telefonā gļuko gps. endomondo man stāsta,ka šodien stundas ar kapeikām laikā nogāju 4 km, hellou, ja es eju apmēram 8 km/h? nomērīju zl kartē, pa kapiem vien 4km sanāca, kur vēl ap vidu.
man vajag jaunu, normālu telefonu, kas cita starpā nenomirst pastaigas beigās.
es ļoti mēģinu ar sevi sarunāt,ka sākot strādāt, man ir jāiet staigāt ar suni no rītiem. es nezinu,kas man no tā sanāks, jo doma vien,ka jāceļās no rīta ar modinātāju, iedveš šausmas. bet es ļoti mīlu savu suni un viņa veselības stāvoklī būtu ļoti svarīgi tās pastaigas no rītiem.

vispār man viss turpina riebties, tāpēc es arī nogriezu tos matus, jo man viss riebjas, remonts, dzīve, remonts, vīrs, remonts, pagaidu dzīvoklis, remonts, celtnieki, remonts, mitrums abās mājās, remonts,smirdīgās,neizžuvušās drēbes, remonts, dzīve, remonts....
 

(bez virsraksta) @ 21:15

[info]pelnufeja:
Izcepu kanēļingvermaizītes. Ir okei, bet pasakiet man divas lietas:
1) kā panākt, lai tas, ko liec klāt mīklai, būtu ne tikai virspusē, bet viscaur, arī vidū
2) kā izdarīt tā, lai viss izcepas vienmērīgi - virspuse nav par kraukšķīgu, kamēr vidus ne pietiekami izcepies

??
 

(bez virsraksta) @ 20:16

[info]cosmo_shiva2:
Es viņam saku, ka GRIBU rotveileri un viņš nepadodās un vispār vairs negrib suni. Un tad es saku:"Nu, labi, tad mums būs zirdziņš, jo man arī zirdziņi patīk!"
Pēkšņi mēs atkal gribam rotveileri :-)
 

ir ok, pārvietoju velo @ 21:09

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: contemplative
Mūzika: vilciens

Ko tur daudz dīkt, aizdevos uz kolhoza istabu, paņēmu velo, aizvedu prom uz jauno dzīvesvietu.

Istaba tik burvīgi tukša... It kā nav žēl atstāt to, bet it kā ir. Bet lai nu kā, 31. oktobrī īres līgums beidzas.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata