Nepabeigtā dienasgrāmata


17. Janvāris 2018

DM6burL2NBqeiL6Mjtnm3EwFFUyYrtxDfV @ 14:26

[info]ingmars:
Ja vēlaties man sūtīt Dogecoin, mana adrese ir DM6burL2NBqeiL6Mjtnm3EwFFUyYrtxDfV. Pievienoju to arī pie cibas lietotāja informācijas.
 

vējš no loga. kas ir ciet. u.mlj.c. @ 13:47

[info]uldris:

Rīgas dome varētu izrādīt savu galveno ēku būvniecības studentiem, lai zina, kā nevajag!
jeb lēts stikla nams nav priekš ziemas zemes
 

Daudzpakāpju iniciācija @ 13:36

[info]lavendera:
Mazie mežoņu cilšu puišeļi kļūst par vīriem, kad nogalē savu pirmo zvēru/nakti pavada mežā, kokā/pacieš sāpju rituālu/utt. u.tml. Pirms tam sanāksmēs turi muti, nekādas precēšanās, klausi citus.

Ja tā labi padomā, arī modernajā civilizācijā ir iniciācijas, kas notiek visas dzīves laikā, tikai katram tās ir citādākas.
Pirmā reize, kad neļāvi vecākiem sevi pērt,
Pirmais dēkainais ceļojums uz savu roku,
Pirmā reize, kad pateici kategorisku nē tam, ko negribi,
Pirmās dzemdības,
Mirstoša tuvinieka aprūpe.
Konkrēta rīcība gadiem ilgas apvainošanās un gaidu vietā,
Izčākstējušas laulības šķiršana.

Pēc tam cilvēks kļūst drusku citāds. Un arī citi viņu uztver drusku citādi. Ja vien tas viss nav bijis ļaušanās straumei, bet plūsmas lūzums pēc paša lēmuma.

Es šobrīd toč jūtos tā, it kā būtu sarežģītā šķiršanās procesā. Kurš varbūt liks rēķināties ar prāviem finansiāliem zaudējumiem, bet nosvītros gadiem ilgās gaidas, ka kāds te nāks pie prāta, un gadiem ilgo apvainošanos par to, ka viņš to nedara.
Par kļūdām dažkārt ir vērts arī samaksāt, lai atlikušajā dzīvē tās neatkārtotu. UN lai tiktu vaļā no tā puņķa, kas stiepjas līdzi.
 

(bez virsraksta) @ 13:26

[info]santech:
Drīkst, es vēl paslienāšos par miglaino nākotni?
Pēc šīs atlases: garš links sanāk, ka Sony ir ūber alles. Ar domu par videofilmēšanu, ne tikai fotō. Mazliet skumdina, ka A99 neiekļāvās sarakstā. hz kāpēc, kas tur tāds nav kas šitajos bezspoguļos ir. Jāpiemet salīdzināšanas tabulā paskatīties. Jo tas A99 atlokāmais ekrāns ir kā nevienam.
 

(bez virsraksta) @ 13:12

[info]iokaste:
Tags:

Špakteļmāsa
 

(bez virsraksta) @ 13:12

nazi svin @ 11:51

Kāds vārds par grafisko dizainu @ 12:43

[info]kautskis:
Vieniem čipšiem uzraksts Cheese ir ar tik apaļu C, ka nejauši izlasīju kā Obese. Un jau nopriecājos, nu paskat tik, beidzot kāds uzdrošinās Pateikt, Kā Ir.
 

ēdiens @ 12:07

[info]vilibaldis:
izskatās, ka mūsu ciema belašnīca sākusi maitāties... a žēl.
 

(bez virsraksta) @ 12:26

[info]sickboy:
Those who cling to the old structure will be flushed down the toilet of history along with it
 

(bez virsraksta) @ 11:30

[info]santech:
Mūzika: 🎧 Synthwave - Retrowave - Retro Electro Livestream 🎧

visi apkārt tik pareizi tik pareizi un man jājūtas neērti, ka es esmu savādāks. ne jau sliktāks. fak it. beidzot jāieslēdz cilvēku filtrs.

🎧 Synthwave - Retrowave - Retro Electro Livestream 🎧 https://www.youtube.com/watch?v=RWKkBj7g8Tw
 

(bez virsraksta) @ 10:41

[info]malvine_truse:
ai, man liekas es vienks pārvākšos uz vāciju un pieteikšos vācu pilsonībai :D iedomājieties prikolu, vienk atteikties no latvijas pilsonības un izvēlēties kādu saldāku plūmīti no ES valstīm :D
 

ne tikai joks @ 10:08

[info]ingmars:
Es esmu kriptovalūtu eksperts un es saku, ka šis ir īstais brīdis investēt Dogecoin. Es tikko pārdevu visus savus Litecoin un Bitcoin, un iegādājos Dogecoin. Saprotams, ka kriptovalūtas ar mazu vērtību ir augsta riska investīcija, bet pazīmes liecina, ka šis gads varētu būt labvēlīgs alternatīvajām kriptovalūtām (altcoin), un Dogecoin ir ļoti labs kandidāts. Ja jums šķiet, ka tagad vajag investēt Bitcoin, Ethereum vai varbūt Ripple, tad man jums jāsaka, ka esat nokavējuši. Es nesaku, ka nav iespējama peļņa ar Bitcoin un citām galvenajām kriptovalūtām, bet tā nebūs būtiska. Tajā pašā laikā es skatos uz Dogecoin un pieļauju, ka mans ieguldījums varētu simtkārtīgi pieaugt vērtībā.
 

(bez virsraksta) @ 09:19

[info]windrider:

Kas to būtu domājis, ka dzimtas vēstures pētīšana var būt tik aizraujoša. Atklājot kādu jaunu, agrāk nezināmu zaru rodas azarts rakt vēl dziļāk. Pēdējā pusotra gada laikā, kopš vecmammas nāves un principā viņai par godu esmu sācis aktīvi pētīt viņas Sēlijas senčus un radus, jo par tiem līdz šim zinājām diezgan maz. Ir diezgan pārsteidzoši, ka lielākā daļa viņas stāstīto leģendu par saviem vecvecākiem un vēl senākiem senčiem izrādās lielākā vai mazākā mērā patiesas.
Jāsaka paldies ciltskoku veidošanas interneta vietnēm, tās ļoti atvieglo darbu. Ļoti laiku ietaupa arī tas, ka lielākā daļa šajā procesā nepieciešamo arhīva dokumentu (baznīcu grāmatas, muižu dvēseļu revīzijas u.c) ir digitalizēti un pieejami internetā, līdz ar to nav stundām jānīkst arhīva lasītavās.

Bet Latvijas specifika ir un paliek tāda, ka tu vari pētīt cik vien visaptveroši un rūpīgi gribi, ar atsevišķiem izņēmumiem, tāpat daudz tālāk par 19. gs. sākumu netiksi.
 

Labi iekārtojusies ^_^ @ 09:13

[info]qgmr101:
Garastāvoklis:: bouncy

Aliņš — ček, kunilings — ček, veļasmašīna — ček :-)P.S. Šodienas mūzika: Cygna - Opus ένα [Full Album] - YouTube
 

vīrietis orandžos šortos @ 09:04

[info]mena:
Tas vīrietis, kas visos gadalaikos pa Rīgu pārvietojās orandžos šortos vēl te dzīvo?? Un tāpat staigā?? Vai viņš krekliņu vilka, vai nevilka?? Gribētu redzēt viņu un uzsmaidīt!! No sirds.
 

(bez virsraksta) @ 08:40

[info]lavendera:
Plānotājs nebūt nav īpaši nepieciešama lieta.
Izveidoju ainiņu "Lavendera lido uz poda birstes, ar plaķenēm skrūvēdama uz tās krāna sietiņus, un banka viņai par to maksā" - un man skaidrs, kas šodien obligāti jāizdara.
 

(bez virsraksta) @ 08:31

[info]penny_lane:
tendence par filmām ļaut rakstīt speciālistiem, tipa, ja par "Titāniku", tad kapteinim, ja par "Terminatoru", tad robotikas pasniedzējam, man neliekas pārāk vērtīga.
 

Rudens pastaiga - Viesatas upesloku dabas taka @ 07:39

[info]freakart:
Pēdējā septembra brīvdienās ar Dzintars un Alise devāmies pastaigāties uz Viesatas upesloku dabas un izziņas taku. Ļoti labi pavadījām laiku, nākamreiz jāpaķer piknika soma, jo šeit var ērti pusdienot un pat kurināt ugunskuru.
https://www.youtube.com/watch?v=Yh_mpYGP1E4

Rudens_pastaiga_FB
 

(bez virsraksta) @ 03:32

[info]sickboy:
Peedeejaa laikaa sapnjos reizeem peldos Francijaa.
 

(bez virsraksta) @ 02:05

iedomājies, ja tādi cilvēki eksistētu @ 01:12

janvāris @ 01:05

[info]inese_tk:
Garastāvoklis:: strauji atdziest dzīvoklis
Mūzika: veeeeeejšsss aaaaaaaaaaaa

aizraujoši - ārā -10 un ārprātīgi skaļi kauc negants austrenis, bet pa istabu lidinās ods.
 

Sančo disko buss jeb komiskie taksisti, ibio @ 00:57

[info]ulvs:
Goda vārds, es kvēli ticu domu spēkam. Sekojošais iemesls, ko pēc teikuma, diviem piesaukšu, nav tas spilgtākais un šo manu ticību definējošākais, taču manās acīs tam ir pietiekoši liels svars, lai es to vispār minētu kā piemēru. Un papildus visam tas ir arī sasodīti krindžvortī. Vispār TL;DR vārdā nākošo rindkopu var mierīgi izlaist.  

Tikko izkāpu no takša, kas tika izsaukts ar taxify. Aizšāvām līdz Pārdaugavai un atpakaļ pa 6 eur. Nav slikti. Taču stāsts šoreiz, kā daudzās citās reizēs, kad tiek piesaukts taksis kā ideja, matērija vai persona, ir tieši par to, ka tur, taksī, ar ko, ar taksistu, atgadījās kas smieklīgs. Vispār piedodiet, lasītāj, ka velku visu garumā (jokes on me - nav tāda lasītāja). 

Pirmkārt, šeit ir viņa oficiālā Sejasgrāmatas lapa - Sančo Disko Buss. Takša šoferis, vārdā Sančo, nesen izšķīrās no 7 g. ilugšās laulības ar sātanu. Šķirot laulību, viņš bija spiests sātanam atdot 5000 eur vērto party busu, kas iepriekš kalpoja par viņa maizītes avotu. Tagad strādā par taksistu. Viņam uz labās rokas pirksa ir apzeltīts signet tipa gredzens ar milzu plāksni, ko banālā fontā rotā uzraksts "Sancho Disko Buss". Ir jau izplānojis savu jauno party buss, ko arī sauks par "Sančo disko busu". Sacīja, ka viens miljonārs, no kura bija sarunājis 10k, lai uzsistu atpakaļ savu party buss biznesu, apskatījis viņa jaunā busa konceptuzmetumu, kļuvis tik greizsirdīgs, ka beigu beigās neaizdevis necik. Brīdī, kad viņš to pateica, es knapi spēju noturēt smejas, saskāries ar tik jau nu komisku kognitīvo aizspriedumu. Starp citu, kad pārdaugavā liku Sančo pagaidīt sevi 5 min, kamēr atnāku atpakaļ līdz taksim, viņš bija izkāpis un smēķēja - my god, ieraudzījis viņu, es mazliet apjuku. Tik īsiem vīriešiem tiešām nevajadzētu būt - I mean, for their own good! Viņš bija LABI JA 160 cm garš. Beigu beigās, pastumjot visu negatīvo malā, Sančo man atstāja iespaidu kā patiess cilvēks, kurš dara to, kas viņam patīk, un par to visa cieņa iz manis. 

Ai, cilvēki ir burvīgi. 
 

janvāris @ 00:53

[info]inese_tk:
Garastāvoklis:: gara diena
Mūzika: šaušalīgi gaudo vējš aiz loga
Tags:

biju uz ģenerālmēģinājuma ģenerālmēģinājumu Procesam. man laikam tā kā patikās. bija par garu, varēja just, ka 2. cēliens pagaidām mazāk nostrādāts, beigas diezgan negludi gāja un Krasta žēlabu ainu noteikti vajag īsāk. brīžam varbūt var just, ka mēģināts masīvo teksta blāķi atsvaidzināt ar kaut kādām piekabinātām aktivitātēm, bet tas nebija stulbi un gan jau iespēlējoties arī mazāk būs šuvuma vīles redzamas. patika scenogrāfija un masku koncepts un Toms V. arī foršs.
varbūt likās kaut kā nejaunrīgteātrīgi, bet tas, manliekas, ir pat bonuss, ne trūkums.
 

pārdomas par svarīgām tēmām @ 00:32

[info]malvine_truse:
vidējais mūža ilgums vīrietim latvijā ir 67,3 gadi, mans vecums - 30 gadi, no tā izriet, ka esmu ļoti, ļoti tuvu pusmūžam :)
 

(bez virsraksta) @ 00:11

16. Janvāris 2018

(bez virsraksta) @ 23:55

(bez virsraksta) @ 22:52

[info]keilens:
mans sapnis ir pelnīt daudz naudas un nopirkt riktīgi, riktīgi krutu veļas mašīnu un žāvētāju
 

(bez virsraksta) @ 22:50

[info]ilona_pop:

Jā, ir jauki no 100 tikt tajos 13 uz otro raundu. Bet tālāk negribu runāt. Nestudēšu. Un visas runāšanas, blabalbalaaabalbalabalbaalbalblabalbalaa ir kaķim zem astes, jo rezultāta NAV. Un es nezinu, kā tālāk dzīvot.
 
 

(bez virsraksta) @ 23:27

[info]neraate:
vakar biju superbitīte. šodien biju kursos. mācos nejusties vainīga, ka gribu ko arī tikai sev, bet esmu pārgurusi lupata - nr.1. sviesta kremu un tortīti pārēdies, spītīgi turējās pretī vēmienam un naktī miegā mugroja un kauca=daļu nakts gulēju uz grīdas turot viņam plaukstu un glaudot muguriņu, skuķu ngulēšanas un nakts tusēšanas nogurums bija uzkrājies kamēr man naktī sita laukā drošinātājus un tāpat daļu nakts gulēju matrača stūrī ar plāno pledu un pakaļu uz grīdas
bet kursi bija super. atkal galva pilna idejām. izrādās mana šujmašīna (tā, aks mājās) prot arī izšūt. un ir tik daudz kas jāsašuj ka mani atkal ir pārņēmusi alkatība un es gribu visus pasaules smukos audumus un vēl sev sašūt smukas štātes un sapiucēties
 

(bez virsraksta) @ 23:10

[info]saccharomyces:
I am a feminist, but I was born and raised behind enemy lines. My underlying chromosomal makeup can’t compete with 32 years of hardcore, unrelenting conditioning that has taught me that my chromosomal makeup and its physical expression is at best second-class, inconsequential, and strange, and at worst a weapon, a weakness, a tawdry distraction to these good men just trying to do the Lord's work over here. (..) I live every minute of every day with a fat-mouth, fat-head, bag-a-dicks fox in my hen house, and he never stops telling me that I’m not good enough, and I’ve spent most of my life agreeing with him because he is the loudest voice in that room.
(..)
If The Fox had a central thesis, it would look something like this:

It is important for you to understand that no matter what you do or how hard you work, you can never take pride in your accomplishments or feel valuable or competent. I will take every opportunity to remind you that your work doesn't matter; that your mistakes are proof that you will never be a worthwhile person; that your thoughts, opinions, and feelings are less important than mine and based in silly irrational nonsense; that you do not deserve to have time, space, or a voice; and that your only value lies in the pleasant feelings you can give me by being nice and pretty, and the work you can do to support me.

//Katie Anthony, 2017, "Feminist Werewolf"
 

cenšos atgriezties dzīvē @ 22:55

in your head @ 22:28

[info]rubija:
Gribētos pazvanīt tēvam un pateikt: “Atceries to dziesmu zombie zombie zombie zombie ee eeee eeehh eee, Ja? Nu re! Vakar grupas soliste nomira.”
 

132 (brauksim uz kolku, no segas sataisīsim buru un aidā jūriņā) @ 21:52

[info]temperature:
vienubrīd dikti sapriecājos, cik dzīva pēkšņi esmu palikusi. cik daudz motivācijas manī ir, kā aizrautība rauj uz visām pusēm, nu tikai skriet un diet. parakņājos sevī un sapratu, ka šo neparasto sajūtu radījusi visprastākā resursu sadale, nevis kaut kāda vispārēja apgaismība. pēkšņi atbrīvojusies visa tā enerģija, ko iepriekš ikdienā tērēju uz izmisušām, paššaustošām domām par to, kā sajāju skaistāko, kas manā dzīvē jebkad bijis. un, protams, mēģinājumiem sevi attaisnot un skaidrot, ka es nekad nebūtu nonākusi tur, kur tagad esmu (kas ir tīri patīkama vieta), ja toreiz nebūtu pieņēmusi šo visdrausmīgāko lēmumu. tagad, kad šis skaistākais elements pilnīgi neaptveramā kārtā ir atgriezies pie manis, vagaram pēkšņi atņemta pletne, un šis, nabags, neizpratnē tenterē riņķī, auro un musina visus uz kaut kādu darbību. ko tik šams negrib darīt, jēziņ! katru akmenīti apgriezt, katru kukainīti sabužināt, katru sapnīti piepildīt. bet arvien vairāk un vairāk virsū mācas apziņa, ka tas tiešām ir tāds mulsuma vājprāts, nevis reāla vēlme celties un darīt. prātā burbuļo visādas idejas, bet tās, kā jau vienmēr, nekādā rezultātā nepārvēršas. jaunatgūtā, brīvā enerģija izkūst tikai šajā sapņošanā. un tad sanāk dusmas uz sevi, un vagars atkal atrod iemeslu cietējus pērt - tikai varbūt ne ar pletni vairs, bet tādu mazu pātadziņu.

mierinu sevi ar to, ka pēdējās divās nedēļās no manis neviens nekādu darbību arī nebūtu varējis gaidīt. decembrī paņēmu haltūriņu, visiem vēl dikti smējos, ka nu tik būs kruta - par tādu darba apjomu, ko pamatdarbā izdaru divās dienās, man šite samaksās četrreiz/piecreiz vairāk.
nekā nebija. izrādījās, ka "haltūriņa" apvienojumā ar pamatdarbu (kurā arī, protams, tieši uz gadu miju uzradās supersteidzami padarāms, apjomīgs uzdevums) man dienā prasīs vidēji 10 (12? nezinu, skaits jau sajucis) stundu nepārtrauktu urbšanos datorā. nemaz nerunājot par to, ka materiāls, ar ko nācās strādāt, bija amatierisks it visās ziņās. likās, ka to rakstījis stereotipiskais gudrinieks ar hūti vai tas čalis vecajā čomskī, kas piesēžas pie tava galda trijos naktī, pasūc savu aliņu un tad sāk stāstīt, ka "platons, ziniet, vispār gan tā nedomāja". nu, vai dāvids zalāns. varētu jau teikt, ka forši, bija, par ko pasmieties, bet patiesībā smiekli ātri vien pārvēršas asarās.
kādu rītu pamodos un manā galvas radio uz riņķi skanēja viena vienīga rindiņa no zināmākās slipknot dziesmas - i push my fingers into my eeeeeyes.

bet ziniet, kas gan ir labi? es šobrīd neslīkstu otrā cilvēkā kā citreiz, attiecības uzsākot. es neatmetu draugus, nepazūdu, nespēlēju skaistās, interesantās draudzenes lomu, mēģinot izpelnīties pēc iespējas vairāk komplimentu. tieši pretēji - es gribu arvien vairāk veltīt sevi tuvākajiem draugiem (nevis tādām viendienīšu draudzībām), savām interesēm un pašai sev. kļūt par cilvēku, ko viņš ir pelnījis.
 

(bez virsraksta) @ 22:01

[info]zin:
Tags:

esmu salikusi pāris eksperimentālas playlistes no tā, kas mētājas uz kompja.
ir dīvaini, jo reizēm gribas nolaikot kādu skaņdarbu, bet man tak tas jau ir tepat
vai, piemēram, tikko biju pilnīgi pārliecināta, ka klausos kaut ko mazdzirdētu no massive attack, izrādās, archive.

derētu kaut kad sakārtot to mūzikas bardaku uz cietņa
 

(bez virsraksta) @ 21:53

[info]sickboy:
Kad kreisie liberaalji saka: "Populisma vilnis reaali apdraud demokraatiju" -ko vinji ar to domaa? Ir divas izpratnes par vaardu "demokraatija" - 1)centreeta uz individuaalismu un personiigajaam tiesiibaam un briiviibu; 2)cilveeku labpraatiiga savas gribas uzticeeshana valstij. Populisms, kas paarstaav pirmo demokraatiju, apdraud diametraali preteejo otro demokraatiju.
https://m.youtube.com/watch?v=m6bSsaVL6gA
 

Harry Potter and the Portrait of What Looked Like a Large Pile of Ash @ 21:40

[info]saccharomyces:
šo "harija potera" nodaļu es vēl nekad nebiju lasījusi
 

(bez virsraksta) @ 21:27

[info]taisni_banani:
Bijusī darbavieta izveidojusi fake news rebuttal nodaļu, ko vada mana bijusī priekšniece, man aiz uztraukuma aizrāvās elpa, ja iešu atpakaļ, tad gribu uz turieni!!
gatavojoties vēlēšanām, un, protams, arī brexit iespaidā.
fucking exciting! un sen jau bija laiks.
 

17. Janvāris 2024


Nepabeigtā dienasgrāmata